Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Knauf Team Lipí A 12:6 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Bouček Stanislav 2:2, Pábl Josef 2:2, Petráško Milan 2:1, Stein Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Kozák Zdeněk 1:3, Macoun Petr 3:1, Schwarz Vít 0:4, Dušek Jaroslav 2:1, WO 0:1), Jednota Orel Bohuslavice A - TTC Nové Město nad Metují B 9:9 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 2:2, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 1:3, Jakl Petr 2:2, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Ptáček Antonín 4:0, Barták Zdeněk 2:2, Zelený Milan 0:3, Truchlík František 0:1), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Žďárky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollert David 4:0, Gombarčík Karel st. 4:0, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 4:0, body hostů: Jerman Vladimír 0:4, Jerman Miloš 0:4, Sedláček Vlastimil 0:4, Urban Martin 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Náchod B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 2:2, Pilař Jiří 2:1, Vítková Hana 3:0, Čenovský David 3:1, WO 2:0, body hostů: Špelda Jiří 2:2, Trejtnar Ladislav 2:2, Kuře Otakar 0:3, Hoferka Dušan 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Červený Kostelec-Horní A 4:14 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 1:3, Krejsar Jiří 0:3, Svatoš Radek 0:3, Mifek Milan 2:1, Špaček Václav 0:1, WO 0:2, body hostů: Liška Jiří 4:0, Rolínek Petr 4:0, Dobiáš Lubomír 1:2, Hlávka Jiří 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 2:2, Kollert Václav 2:2, Průša Libor 2:2, body hostů: Hrobský Josef 2:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2),
2. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř B 7:11 (2 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarz Vít 0:4, Macoun Petr 2:1, Kozák Zdeněk 1:2, Dušek Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 1:3, Hrycík Ladislav 3:0, Hejzlar Jaromír 1:2, WO 0:2), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rolínek Petr 1:2, Liška Jiří 2:1, Hlávka Jiří 1:2, Čápová Lenka 0:3, WO 5:0, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 1:3, WO 0:5), TJ Náchod B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 13:5 (3 skreče, čtyřhry 2:0, body domácích: Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 2:1, Trejtnar Ladislav 2:1, Kuře Otakar 2:1, WO 2:1, body hostů: Mifek Milan 3:0, Dudek Petr 1:3, Kříž Zdeněk 0:3, Krejsar Jiří 0:2, Svatoš Radek 0:1, WO 1:2), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerman Miloš 1:3, Jerman Vladimír 0:4, Sedláček Vlastimil 0:4, WO 0:5, body hostů: Čenovský David 3:0, Pilař Matěj 3:0, Pilař Jiří 2:1, Divecký Jan 3:0, WO 5:0), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Slovan Broumov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truchlík František 1:1, Ptáček Antonín 2:2, Zmátlo Jan 3:1, Zelený Milan 0:4, WO 0:2, body hostů: Kollert David 4:0, Čepelka Jan 2:1, Gombarčík Karel st. 1:2, Černý Miroslav 1:3, WO 2:0), TJ Jiskra Jaroměř C - Jednota Orel Bohuslavice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouček Stanislav 4:0, Špreňarová Miroslava 3:1, Petráško Milan 4:0, Stein Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Jakl Petr 1:2, Petera Milan 0:4, Svoboda Vít 0:4, Tojnar Jiří st. 0:4, WO 0:1),
3. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Knauf Team Lipí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tojnar Jiří st. 1:3, Petera Milan 2:2, Jakl Pavel 1:1, Jakl Petr 1:3, Svoboda Vít 0:2, body hostů: Dušek Jaroslav 4:0, Schwarz Vít 2:2, Macoun Petr 3:1, Kozák Zdeněk 2:2), TJ Slovan Broumov B - TJ Jiskra Jaroměř C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 1:1, Kollert David 3:1, Černý Miroslav 0:2, body hostů: Pábl Josef 3:1, Stein Martin 0:4, Bouček Stanislav 1:3, Petráško Milan 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TTC Nové Město nad Metují B 16:2 (2 skreče, čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 2:1, Divecký Filip 2:0, Divecký Jan 4:0, Čenovský David 3:1, Pilař Jiří 1:0, WO 2:0, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Ptáček Antonín 0:3, Barták Zdeněk 0:3, Truchlík František 0:1, Zelený Milan 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Žďárky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsar Jiří 2:1, Dudek Petr 2:2, Kříž Zdeněk 2:2, Mifek Milan 3:1, Svatoš Radek 0:1, body hostů: Urban Martin 3:1, Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 0:4, Jerman Vladimír 0:4), TJ Sokol Bukovice A - TJ Náchod B 13:5 (skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Libor 4:0, Thér Jaroslav 1:2, Pohner Pavel 1:3, Šubíř Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Cvetanov Krasimir 2:2, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 0:3, Trejtnar Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Červený Kostelec-Horní A 7:11 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Petr 0:4, Hejzlar Jaromír 2:2, Hrycík Ladislav 1:2, Hrobský Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Dobiáš Lubomír 2:2, Rolínek Petr 2:2, Liška Jiří 2:2, Hlávka Jiří 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Červený Kostelec-Horní A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarz Vít 1:3, Macoun Petr 2:2, Kozák Zdeněk 1:3, Dušek Jaroslav 3:1, body hostů: Rolínek Petr 3:1, Škoda Jiří 1:3, Čápová Lenka 2:2, Hlávka Jiří 3:1), TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špelda Jiří 3:1, Trejtnar Ladislav 2:2, Dyntar Petr 3:0, Kuře Otakar 3:0, WO 1:1, body hostů: Hrobský Josef 1:2, Hejzlar Jaromír 0:4, Hrobský Petr 0:4, Hrycík Ladislav 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3, Jerman Miloš 1:3, body hostů: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháč Milan 2:2, Truchlík František 0:2, Ptáček Antonín 2:2, Zmátlo Jan 4:0, Zelený Milan 0:2, body hostů: Mifek Milan 2:2, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Stanislav 1:3, Pábl Josef 2:2, Petráško Milan 0:4, Stein Martin 1:3, body hostů: Divecký Filip 2:2, Pilař Matěj 4:0, Čenovský David 3:1, Divecký Jan 3:1), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Slovan Broumov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Tomáš 0:4, Petera Milan 1:3, Svoboda Vít 2:2, Jakl Petr 2:2, body hostů: Čepelka Jan 4:0, Kollert David 3:1, Šuda Radek 1:1, Gombarčík Karel st. 2:2, Černý Miroslav 1:1),
5. kolo:
TJ Slovan Broumov B - TJ Knauf Team Lipí A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollert David 4:0, Gombarčík Karel st. 4:0, Šuda Radek 2:1, Čepelka Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Kozák Zdeněk 0:4, Macoun Petr 1:3, Schwarz Vít 0:4, Hepnar Jan 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - Jednota Orel Bohuslavice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Divecký Jan 2:1, Pilař Matěj 3:0, Čenovský David 3:0, Pilař Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Petera Milan 1:3, Svoboda Vít 0:4, Ungrád Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř C 6:12 (odložení, čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 2:2, Svatoš Radek 0:4, Špaček Václav 0:4, Mifek Milan 3:1, body hostů: Pábl Josef 4:0, Bouček Stanislav 3:1, Petráško Milan 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TTC Nové Město nad Metují B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šubíř Pavel 3:0, Thér Jaroslav 1:2, Pohner Pavel 1:2, Průša Libor 1:2, WO 5:0, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Ptáček Antonín 3:1, Zelený Milan 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Žďárky A 12:6 (skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 2:1, Hrobský Petr 3:1, Hejzlar Jaromír 3:1, Hrobský Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 1:2, Jerman Vladimír 0:4, Jerman Miloš 0:4, WO 1:0), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Náchod B 12:6 (skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Rolínek Petr 4:0, Škoda Jiří 1:3, Hlávka Jiří 2:1, Liška Jiří 2:0, Vaněk František 2:0, WO 0:1, body hostů: Cvetanov Krasimir 2:2, Špelda Jiří 1:3, Hoferka Dušan 0:4, Baštářová Ludmila 1:2, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Náchod B 11:7 (skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Vít 0:4, Macoun Petr 3:1, Kozák Zdeněk 1:2, Dušek Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Špelda Jiří 1:3, Trejtnar Ladislav 3:1, Cvetanov Krasimir 2:2, Kuře Otakar 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Žďárky A - TJ Červený Kostelec-Horní A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Miloš 0:4, Urban Jaroslav ml. 3:1, Jerman Vladimír 1:3, body hostů: Liška Jiří 3:1, Rolínek Petr 2:2, Čápová Lenka 2:2, Hlávka Jiří 3:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 2:2, Zelený Milan 0:3, Ptáček Antonín 1:3, Zmátlo Jan 3:1, Ducháč Milan 0:1, body hostů: Hejzlar Jaromír 2:2, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 1:3, Hrycík Ladislav 3:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Bukovice A 7:11 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Stanislav 1:3, Pábl Josef 2:2, Petráško Milan 1:3, Stein Martin 2:2, body hostů: Šubíř Pavel 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 2:2, Pohner Pavel 1:1, Kollert Václav 1:1), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 12:6 (skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 1:2, Jakl Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Mifek Milan 4:0, Dudek Petr 1:3, Kříž Zdeněk 1:3, Krejsar Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 0:4, Kollert David 3:1, Čepelka Jan 3:1, body hostů: Divecký Filip 1:3, Vítková Hana 2:2, Pilař Matěj 2:2, Čenovský David 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Knauf Team Lipí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 3:1, Divecký Jan 3:1, Pilař Jiří 3:1, Čenovský David 3:1, body hostů: Dušek Jaroslav 3:1, Hepnar Jan 0:4, Macoun Petr 1:3, Schwarz Vít 0:4), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Slovan Broumov B 4:14 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsar Jiří 1:2, Kříž Zdeněk 1:2, Dusbaba Ivo 0:4, Svatoš Radek 0:4, WO 1:1, body hostů: Kollert David 4:0, Gombarčík Karel st. 3:0, Šuda Radek 3:0, Černý Miroslav 2:2, WO 1:1), TJ Sokol Bukovice A - Jednota Orel Bohuslavice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 4:0, Thér Jaroslav 4:0, Kollert Václav 2:2, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Jakl Petr 1:3, Petera Milan 1:3, Svoboda Vít 0:4, Rubeš Jaroslav 0:4), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Jiskra Jaroměř C 11:7 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Kučerová Veronika 2:2, body hostů: Bouček Stanislav 2:2, Stein Martin 3:1, Petráško Milan 2:2, Špreňarová Miroslava 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní A - TTC Nové Město nad Metují B 14:4 (4 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 2:1, Čápová Lenka 2:1, Rolínek Petr 3:0, Liška Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Zmátlo Jan 1:2, Ptáček Antonín 1:2, Barták Zdeněk 1:2, Truchlík František 0:3, WO 0:4), TJ Náchod B - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Cvetanov Krasimir 2:2, Špelda Jiří 2:2, Trejtnar Ladislav 1:2, Kuře Otakar 1:3, WO 1:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Jerman Vladimír 0:4, Sedláček Vlastimil 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Sokol Žďárky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháč Martin 2:2, Schwarz Vít 0:4, Dušek Jaroslav 2:2, Macoun Petr 1:3, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Jerman Vladimír 1:3, Sedláček Vlastimil 2:2), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Náchod B 11:7 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 4:0, Ptáček Antonín 1:3, Zelený Milan 1:2, Zmátlo Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Cvetanov Krasimir 1:3, Špelda Jiří 1:3, Trejtnar Ladislav 2:2, Baštářová Ludmila 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Červený Kostelec-Horní A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špreňarová Miroslava 4:0, Pábl Josef 3:1, Petráško Milan 3:1, Stein Martin 2:2, body hostů: Mýl Karel 0:4, Hlávka Jiří 1:3, Liška Jiří 3:1, Brát Petr 0:4), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 1:3, Jakl Petr 3:1, body hostů: Hrobský Josef 2:2, Hrycík Ladislav 3:1, Hejzlar Jaromír 2:2, Hrobský Petr 2:2), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Bukovice A 13:5 (2 skreče, čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 2:1, Gombarčík Karel st. 2:1, Šuda Radek 0:3, Kollert David 4:0, Černý Miroslav 1:0, WO 2:0, body hostů: Šubíř Pavel 3:1, Průša Libor 1:2, Thér Jaroslav 1:2, Pohner Pavel 0:2, Kollert Václav 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 17:1 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Divecký Filip 3:0, Pilař Matěj 2:1, Čenovský David 3:0, Divecký Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Dudek Petr 1:3, Eimer Antonín 0:4, Belák Kamil 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Knauf Team Lipí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudek Petr 3:1, Kříž Zdeněk 0:4, Krejsar Jiří 1:3, Mifek Milan 4:0, body hostů: Ducháč Martin 2:2, Dušek Jaroslav 3:1, Schwarz Vít 1:3, Macoun Petr 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 1:3, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 0:2, Šubíř Pavel 4:0, Kollert Václav 0:2, body hostů: Divecký Filip 3:1, Čenovský David 3:1, Pilař Matěj 2:2, Divecký Jan 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Slovan Broumov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Josef 2:2, Hrobský Petr 0:4, Hejzlar Jaromír 1:3, Hrycík Ladislav 2:2, body hostů: Kollert David 3:1, Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní A - Jednota Orel Bohuslavice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Jiří 4:0, Čápová Lenka 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Liška Jiří 2:2, body hostů: Jakl Petr 2:2, Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 2:2), TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejtnar Ladislav 4:0, Baštářová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 1:3, Dyntar Petr 1:3, body hostů: Pábl Josef 3:1, Petráško Milan 0:4, Bouček Stanislav 3:1, Stein Martin 2:2), TJ Sokol Žďárky A - TTC Nové Město nad Metují B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Vlastimil 1:3, Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Jerman Vladimír 0:4, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 2:2, Zelený Milan 1:3),
10. kolo:
TTC Nové Město nad Metují B - TJ Knauf Team Lipí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 3:1, Ptáček Antonín 3:1, Zelený Milan 0:3, Zmátlo Jan 3:1, Truchlík František 0:1, body hostů: Dušek Jaroslav 2:2, Schwarz Vít 1:3, Zelený Petr 1:3, Macoun Petr 3:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Stanislav 2:1, Špreňarová Miroslava 1:3, Petráško Milan 2:2, Stein Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:0, Jerman Vladimír 0:4, Sedláček Vlastimil 2:2, WO 1:0), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Náchod B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 3:1, Jakl Petr 2:2, body hostů: Trejtnar Ladislav 4:0, Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 0:4, Hoferka Dušan 0:4), TJ Slovan Broumov B - TJ Červený Kostelec-Horní A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gombarčík Karel st. 3:0, Šuda Radek 2:2, Černý Miroslav 2:2, Kollert David 4:0, Čepelka Jan 1:0, body hostů: Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 0:4, Hlávka Jiří 2:2, Mýl Karel 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Jiskra Jaroměř B 16:2 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 3:0, Pilař Jiří 3:0, Čenovský David 4:0, Divecký Filip 2:0, Nedomlel Lukáš 1:1, WO 2:0, body hostů: Hrobský Josef 1:3, Hrobský Petr 0:4, Hrycík Ladislav 0:2, Hejzlar Jaromír 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Bukovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudek Petr 2:2, Kříž Zdeněk 0:2, Krejsar Jiří 2:2, Mifek Milan 4:0, Svatoš Radek 0:2, body hostů: Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 3:1, Kollert Václav 1:3, Pohner Pavel 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Bukovice A - TJ Knauf Team Lipí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 3:1, Šubíř Pavel 2:1, Kollert Václav 1:1, Thér Jaroslav 4:0, Pohner Pavel 1:1, WO 0:1, body hostů: Dušek Jaroslav 1:3, Hepnar Jan 0:4, Schwarz Vít 1:2, Macoun Petr 2:2, WO 1:0), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 10:8 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Josef 4:0, Hrycík Ladislav 1:3, Hejzlar Jaromír 1:3, Hrobský Petr 3:1, body hostů: Mifek Milan 3:1, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Tér Libor 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Jiří 0:4, Čápová Lenka 0:4, Dobiáš Lubomír 3:1, Liška Jiří 1:3, body hostů: Divecký Filip 3:1, Čenovský David 3:1, Pilař Matěj 1:1, Divecký Jan 3:1, Pilař Jiří 2:0), TJ Náchod B - TJ Slovan Broumov B 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Hoferka Dušan 2:2, Solovic Martin 2:2, Rojt Jan 0:4, Baštářová Ludmila 1:3, body hostů: Čepelka Jan 4:0, Kollert David 4:0, Gombarčík Karel st. 1:0, Šuda Radek 2:2, Černý Miroslav 0:3), TJ Sokol Žďárky A - Jednota Orel Bohuslavice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Vlastimil 4:0, Urban Martin 4:0, Urban Jaroslav ml. 4:0, Jerman Vladimír 4:0, body hostů: Jakl Petr 0:4, Kubant Miroslav 0:4, Petera Milan 0:4, Svoboda Vít 0:4), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 2:2, Ptáček Antonín 1:3, Truchlík František 1:0, Zmátlo Jan 3:1, Zelený Milan 0:3, body hostů: Pábl Josef 4:0, Petráško Milan 1:3, Stein Martin 1:3, Bouček Stanislav 3:1),
12. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jaroslav 4:0, Macoun Petr 2:2, Kozák Zdeněk 1:3, Ducháč Martin 3:1, body hostů: Pábl Josef 2:2, Bouček Stanislav 0:4, Stein Martin 3:1, Špreňarová Miroslava 1:3), TTC Nové Město nad Metují B - Jednota Orel Bohuslavice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 3:1, Zelený Milan 0:2, Zmátlo Jan 4:0, Truchlík František 1:0, WO 0:1, body hostů: Jakl Petr 1:3, Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 2:2, Tojnar Jiří st. 1:1, Svoboda Vít 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Žďárky A - TJ Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Vladimír 0:4, Urban Martin 2:2, body hostů: Kollert David 2:2, Čepelka Jan 3:1, Gombarčík Karel st. 3:1, Šuda Radek 1:3), TJ Náchod B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 2:16 (3 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Cvetanov Krasimir 1:3, Dyntar Petr 0:2, Špelda Jiří 0:3, Trejtnar Ladislav 1:3, WO 0:3, body hostů: Čenovský David 4:0, Divecký Filip 4:0, Divecký Jan 3:0, Pilař Matěj 0:2, WO 3:0), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Liška Jiří 2:2, body hostů: Mifek Milan 3:1, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Bukovice A 7:11 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobský Josef 2:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Hrobský Petr 1:3, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 1:3, Kollert Václav 1:3),
13. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Knauf Team Lipí A 9:9 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Hejzlar Jaromír 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hrycík Ladislav 1:3, Hrobský Josef 2:2, body hostů: Dušek Jaroslav 4:0, Schwarz Vít 0:4, Macoun Petr 3:1, Kozák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Červený Kostelec-Horní A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Libor 3:0, Thér Jaroslav 2:1, Kollert Václav 1:2, Šubíř Pavel 3:0, WO 2:2, body hostů: Čápová Lenka 1:2, Rolínek Petr 1:2, Hlávka Jiří 1:2, Dobiáš Lubomír 0:3, WO 2:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 3:1, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 1:3, Mifek Milan 3:1, body hostů: Trejtnar Ladislav 1:3, Špelda Jiří 3:1, Kuře Otakar 1:3, Solovic Martin 2:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 0:1, Čenovský David 2:2, Divecký Jan 2:2, Pilař Jiří 3:1, Pilař Matěj 0:3, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Vladimír 1:3), TJ Slovan Broumov B - TTC Nové Město nad Metují B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gombarčík Karel st. 3:1, Šuda Radek 4:0, Richtr Jaroslav 2:2, Kollert David 4:0, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Barták Zdeněk 0:4, Ptáček Antonín 1:3, Truchlík František 0:2, Zelený Milan 0:2), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Jiskra Jaroměř C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 4:0, Svoboda Vít 4:0, Jakl Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Pábl Josef 1:2, Stein Martin 0:4, Bouček Stanislav 0:4, Petráško Milan 1:3, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - Jednota Orel Bohuslavice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 2:2, Macoun Petr 3:1, Ducháč Martin 4:0, body hostů: Jakl Petr 2:2, Kubant Miroslav 1:3, Svoboda Vít 1:3, Tojnar Jiří st. 0:4), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Slovan Broumov B 8:10 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Stein Martin 3:1, Petráško Milan 3:1, Pábl Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Gombarčík Karel st. 1:2, Šuda Radek 2:1, Černý Miroslav 1:2, Kollert David 0:3, WO 5:0), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 2:2, Truchlík František 0:2, Zmátlo Jan 1:3, Zelený Milan 0:2, body hostů: Čenovský David 2:0, Pilař Jiří 1:3, Pilař Matěj 4:0, Divecký Filip 3:1, Divecký Jan 2:0), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerman Miloš 1:3, Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3, body hostů: Mifek Milan 3:1, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 1:3), TJ Náchod B - TJ Sokol Bukovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trejtnar Ladislav 1:2, Špelda Jiří 0:3, Dyntar Petr 1:2, Kuře Otakar 1:1, Hoferka Dušan 1:1, WO 3:0, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 1:2, Thér Jaroslav 1:2, Pohner Pavel 3:0, WO 0:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 0:4, Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Liška Jiří 3:1, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2),
15. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Knauf Team Lipí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 0:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Rolínek Petr 3:1, Liška Jiří 1:3, Čápová Lenka 0:2, body hostů: Dušek Jaroslav 4:0, Schwarz Vít 2:2, Macoun Petr 3:1, Kozák Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Náchod B 8:10 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 0:4, Hrobský Josef 4:0, body hostů: Cvetanov Krasimir 2:2, Dyntar Petr 2:2, Kuře Otakar 1:3, Trejtnar Ladislav 3:1), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3, Průša Libor 3:1, body hostů: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 2:2, Jerman Miloš 0:4), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudek Petr 4:0, Krejsar Jiří 1:2, Svatoš Radek 0:3, Mifek Milan 4:0, WO 1:1, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Barták Zdeněk 2:2, Ptáček Antonín 1:2, Zelený Milan 0:2, Truchlík František 0:1, WO 1:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Jiskra Jaroměř C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 3:1, Vítková Hana 2:0, Divecký Filip 4:0, Čenovský David 4:0, Nedomlel Lukáš 0:2, body hostů: Pábl Josef 0:4, Stein Martin 0:4, Špreňarová Miroslava 2:2, Petráško Milan 1:3), TJ Slovan Broumov B - Jednota Orel Bohuslavice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gombarčík Karel st. 2:1, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 1:3, Kollert David 3:1, Richtr Jaroslav 1:0, body hostů: Krupička Vladimír 2:2, Petera Milan 2:2, Tojnar Jiří st. 0:4, Svoboda Vít 1:3),
16. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Slovan Broumov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jaroslav 2:2, Macoun Petr 1:3, Kozák Zdeněk 1:3, Ducháč Martin 2:2, body hostů: Kollert David 4:0, Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 0:4), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakl Petr 1:3, Petera Milan 2:2, Tojnar Jiří st. 0:4, Kubant Miroslav 0:4, body hostů: Divecký Filip 4:0, Čenovský David 3:1, Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 4:0), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 10:8 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Stein Martin 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Pábl Josef 3:1, body hostů: Mifek Milan 4:0, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 1:3, Svatoš Radek 0:4), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Bukovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 2:2, Zelený Milan 0:2, Zmátlo Jan 3:1, Truchlík František 1:1, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 3:1, Kollert Václav 1:3, Trojtl Josef 0:4), TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Vlastimil 3:1, Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Jerman Vladimír 2:2, body hostů: Hrobský Josef 1:3, Hrycík Ladislav 0:4, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 0:4), TJ Náchod B - TJ Červený Kostelec-Horní A 13:5 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Dyntar Petr 2:2, Trejtnar Ladislav 4:0, Špelda Jiří 2:1, Cvetanov Krasimir 3:1, WO 0:1, body hostů: Čápová Lenka 0:4, Hlávka Jiří 1:3, Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 1:2, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Náchod B - TJ Knauf Team Lipí A 8:10 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Špelda Jiří 0:1, Cvetanov Krasimir 1:3, Dyntar Petr 2:1, Trejtnar Ladislav 2:2, Kuře Otakar 2:1, WO 1:0, body hostů: Dušek Jaroslav 4:0, Kozák Zdeněk 0:4, Macoun Petr 2:2, Schwarz Vít 0:1, Ducháč Martin 2:0, WO 0:1), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Rolínek Petr 3:1, Liška Jiří 2:2, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Vladimír 0:4), TJ Jiskra Jaroměř B - TTC Nové Město nad Metují B 10:8 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobský Petr 1:3, Hrycík Ladislav 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Hrobský Josef 3:1, body hostů: Barták Zdeněk 1:3, Zmátlo Jan 4:0, Ptáček Antonín 3:1, Zelený Milan 0:1, Truchlík František 0:3), TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 3:1, Pohner Pavel 2:2, Kollert Václav 0:2, Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 0:1, WO 0:1, body hostů: Pábl Josef 3:1, Špreňarová Miroslava 1:3, Stein Martin 2:2, Petráško Milan 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vysoká Srbská A - Jednota Orel Bohuslavice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 1:3, Krejsar Jiří 0:4, Svatoš Radek 2:2, Mifek Milan 4:0, body hostů: Jakl Petr 3:1, Kubant Miroslav 2:2, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 2:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Slovan Broumov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Matěj 0:2, Divecký Jan 3:1, Divecký Filip 2:2, Čenovský David 3:1, Pilař Jiří 1:1, body hostů: Kleprlík Michal 4:0, Kollert David 2:2, Gombarčík Karel st. 0:4, Šuda Radek 1:3),
18. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 7:11 (5 skrečí, čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jaroslav 1:2, Kozák Zdeněk 0:2, Macoun Petr 0:3, Schwarz Vít 1:2, WO 5:0, body hostů: Divecký Filip 3:0, Čenovský David 3:0, Divecký Jan 2:1, Pilař Jiří 1:1, WO 0:5), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 9:9 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 3:1, Kubeček Josef 0:2, Kollert David 4:0, Hornych Josef 0:2, body hostů: Dudek Petr 2:2, Mifek Milan 3:1, Krejsar Jiří 1:3, Svatoš Radek 1:3), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 1:3, Svoboda Vít 2:2, Jakl Petr 4:0, body hostů: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Kollert Václav 2:2, Trojtl Josef 0:4), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Jiskra Jaroměř B 10:8 (předehráno, čtyřhry 1:1, body domácích: Pábl Josef 4:0, Stein Martin 2:2, Petráško Milan 1:3, Bouček Stanislav 2:2, body hostů: Hrobský Josef 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 1:3, Hrycík Ladislav 2:2), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Červený Kostelec-Horní A 5:13 (2 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Truchlík František 0:3, Ptáček Antonín 2:2, Zelený Milan 2:2, Barták Zdeněk 1:2, WO 0:2, body hostů: Rolínek Petr 2:1, Liška Jiří 3:0, Čápová Lenka 2:2, Hlávka Jiří 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Žďárky A - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Vlastimil 1:3, Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Jerman Vladimír 0:4, body hostů: Trejtnar Ladislav 2:2, Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 2:2, Hoferka Dušan 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Žďárky A - TJ Knauf Team Lipí A 11:7 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Jerman Vladimír 2:2, Urban Jaroslav ml. 3:0, Urban Martin 3:0, Sedláček Vlastimil 2:2, WO 0:2, body hostů: Dušek Jaroslav 2:2, Schwarz Vít 1:3, Macoun Petr 0:2, Kozák Zdeněk 1:2, Zelený Petr 0:1, WO 2:0), TJ Náchod B - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Špelda Jiří 2:1, Dyntar Petr 2:1, Kuře Otakar 3:1, Trejtnar Ladislav 4:0, Hoferka Dušan 0:1, WO 0:1, body hostů: Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 1:2, Zmátlo Jan 1:2, Zelený Milan 0:4, Truchlík František 1:0, WO 1:0), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Jiskra Jaroměř C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Dobiáš Lubomír 1:3, Rolínek Petr 2:2, Liška Jiří 3:1, body hostů: Pábl Josef 4:0, Stein Martin 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Petráško Milan 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - Jednota Orel Bohuslavice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobský Josef 4:0, Hrycík Ladislav 1:3, Hejzlar Jaromír 1:3, Hrobský Petr 1:3, body hostů: Jakl Petr 3:1, Tojnar Jiří st. 0:4, Kubant Miroslav 3:1, Petera Milan 3:1), TJ Sokol Bukovice A - TJ Slovan Broumov B 11:7 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 2:1, Pohner Pavel 1:2, Šubíř Pavel 4:0, WO 1:1, body hostů: Kollert David 3:1, Gombarčík Karel st. 0:4, Šuda Radek 1:2, Černý Miroslav 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belák Kamil 0:4, Mifek Milan 1:3, Dudek Petr 1:3, Svatoš Radek 2:2, body hostů: Divecký Filip 3:1, Čenovský David 4:0, Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 3:1),
20. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jaroslav 3:1, Schwarz Vít 1:3, Macoun Petr 1:2, Kozák Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Mifek Milan 3:1, Dudek Petr 1:3, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Bukovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 1:1, Čenovský David 2:0, Divecký Jan 2:0, Divecký Filip 2:0, WO 8:0, body hostů: Šubíř Pavel 1:1, Thér Jaroslav 0:2, Pohner Pavel 0:2, Kollert Václav 0:2, WO 0:8), TJ Slovan Broumov B - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Miroslav 1:3, Kubeček Josef 1:3, Hornych Josef 2:2, Šuda Radek 4:0, body hostů: Hrobský Josef 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Červený Kostelec-Horní A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 0:4, Tojnar Jiří st. 0:4, Petera Milan 3:1, Jakl Petr 4:0, body hostů: Liška Jiří 2:2, Rolínek Petr 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Čápová Lenka 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Náchod B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 0:4, Stein Martin 1:3, Bouček Stanislav 2:1, Pábl Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Cvetanov Krasimir 3:1, Kuře Otakar 1:3, Trejtnar Ladislav 4:0, Špelda Jiří 2:1, WO 1:0), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ptáček Antonín 1:2, Barták Zdeněk 1:2, Zelený Milan 0:2, Zmátlo Jan 2:1, Truchlík František 0:1, WO 5:0, body hostů: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 2:2, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 1:3, Dušek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 2:1, Ducháč Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Truchlík František 0:1, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 1:2, Zelený Milan 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerman Vladimír 0:4, Sedláček Vlastimil 2:2, 0:4, Urban Martin 4:0, body hostů: Pábl Josef 2:2, Stein Martin 3:1, Špreňarová Miroslava 2:2, Petráško Milan 3:1), TJ Náchod B - Jednota Orel Bohuslavice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejtnar Ladislav 4:0, Špelda Jiří 3:1, Baštářová Ludmila 1:3, Kuře Otakar 4:0, body hostů: Jakl Petr 1:3, Tojnar Jiří st. 1:3, Kubant Miroslav 1:3, Petera Milan 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Slovan Broumov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Lubomír 3:1, Rolínek Petr 4:0, Liška Jiří 3:1, Škoda Jiří 2:2, body hostů: Kollert David 1:3, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 0:4, Kubeček Josef 0:4), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 8:10 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 2:2, Hejzlar Jaromír 1:3, Hrobský Petr 1:3, body hostů: Pilař Matěj 2:2, Divecký Jan 4:0, Pilař Jiří 3:1, Nedomlel Lukáš 0:4), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (1skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Kollert Václav 1:3, Šubíř Pavel 3:0, Trojtl Josef 0:4, Thér Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Mifek Milan 3:1, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 3:0, Svatoš Radek 1:3, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Knauf Team Lipí A - TJ Sokol Bukovice A 8:10 (3 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 1:2, Dušek Jaroslav 2:1, Kozák Zdeněk 0:3, Zelený Petr 1:3, WO 3:0, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 2:1, Thér Jaroslav 3:0, Pohner Pavel 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Svatoš Radek 1:3, Mifek Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Hrobský Josef 1:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Červený Kostelec-Horní A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 4:0, Pilař Matěj 1:3, Nedomlel Lukáš 2:2, Čenovský David 4:0, body hostů: Hlávka Jiří 1:3, Rolínek Petr 2:2, Mýl Karel 1:3, Dobiáš Lubomír 1:3), TJ Slovan Broumov B - TJ Náchod B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Miroslav 0:4, Kubeček Josef 0:4, Hornych Josef 1:3, Šuda Radek 4:0, body hostů: Trejtnar Ladislav 3:1, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 3:1, Hoferka Dušan 3:1), Jednota Orel Bohuslavice A - TJ Sokol Žďárky A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubant Miroslav 1:2, Tojnar Jiří st. 0:3, Petera Milan 1:2, Jakl Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 3:1, Jerman Vladimír 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Jaroměř C - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 3:1, Stein Martin 2:2, Špreňarová Miroslava 2:1, Bouček Stanislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Zmátlo Jan 4:0, Barták Zdeněk 1:3, Zelený Milan 0:4, Truchlík František 0:3, WO 0:1),
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Miloslav 1:3, Sagner Jan 3:1, Herzog Antonín 1:3, Ječmínek Miroslav 3:1, body hostů: Jirásek Petr 2:2, Fidra Stanislav 2:2, Nedomlel Lukáš 3:1, Macák Martin 1:3), TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Machov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Milan 2:2, Kučera Vratislav 1:3, Duben Tomáš 3:1, Kučerová Markéta 3:1, body hostů: Bernard Miloš 1:3, Krtička Jan 2:2, Rýgl Petr ml. 3:1, Tér Ladislav 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Česká Skalice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podhorský Pavel 1:2, Brzecki Piotr 3:0, Nowacki Olgierd 3:0, Piskora Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Čáp Petr 1:3, Prosa Stanislav 2:2, Hrubeš Jaroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šorfová Irena 3:1, Kolátor Vladimír 3:1, Hamzová Klárka 3:1, Měšťanová Petra 4:0, body hostů: Ježek Pavel 0:4, Kratěna Vojtěch 0:4, Hofman Lukáš 0:3, Dvořáček Aleš 3:1, Hofman Václav 0:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - Jednota Orel Bohuslavice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Lubomír 2:2, Rosa Zdeněk 1:3, Vaněk František 2:2, Drapač Petr st. 0:1, Škoda Jiří 2:1, body hostů: Tojnar Jiří st. 2:2, Kubant Miroslav 4:0, Nováček Tomáš 0:4, Jakl Pavel 3:1), TJ Slovan Broumov C - TJ Náchod C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majdiak Jan 0:4, Hornych Josef 0:4, Černý Miroslav 0:4, Holeček Petr 1:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 4:0, Baštářová Ludmila 3:1, Dyntar Petr 4:0, Hoferka Dušan 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Náchod C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidra Stanislav 1:3, Němeček Miroslav 1:3, Nedomlel Lukáš 1:3, Macák Martin 1:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 4:0, Baštářová Ludmila 3:1, Solovic Martin 4:0, Hoferka Dušan 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Slovan Broumov C 12:6 (3 skreče, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Tojnar Jiří st. 1:2, Jakl Pavel 1:1, Nováček Tomáš 2:2, WO 2:1, body hostů: Holeček Petr 1:2, Hornych Josef 3:1, Černý Miroslav 0:3, Kubeček Josef 1:2, WO 1:2), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Červený Kostelec-Horní B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratěna Vojtěch 2:2, Ježek Pavel 3:1, Dvořáček Aleš 2:1, Hofman Lukáš 1:2, Hofman Václav 1:0, WO 1:0, body hostů: Dobiáš Lubomír 1:3, Kuřátko Miloš 1:3, Drapač Petr st. 2:2, Vaněk František 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Česká Skalice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prosa Stanislav 2:2, Hrubý Bohuslav 2:2, Čáp Petr 1:3, Hrubeš Jaroslav 2:2, body hostů: Hamzová Klárka 3:1, Kolátor Vladimír 3:1, Měšťanová Petra 2:2, Perutek Josef 1:3), TJ Jiskra Machov A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krtička Jiří 1:3, Tér Ladislav 2:2, Bernard Miloš 3:1, Krtička Jan 3:1, body hostů: Brzecki Piotr 2:2, Podhorský Pavel 2:2, Nowacki Olgierd 2:2, Piskora Pavel 1:3), TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Jasenná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzog Antonín 0:4, Štencl Josef 0:4, Kleprlík Štěpán 3:0, Ječmínek Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Kučerová Markéta 2:2, Kučera Vratislav 3:1, Tláskal Vladimír 3:1, Dvořák Karel 1:1, Duben Milan 1:0, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Milan 3:1, Kučerová Markéta 2:2, Duben Tomáš 1:3, Tláskalová Klára 2:2, body hostů: Pilař Jiří 4:0, Jirásek Petr 1:3, Nedomlel Lukáš 2:2, Fidra Stanislav 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Zbečník A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrštinová Klára 0:4, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 4:0, Podhorský Pavel 2:2, body hostů: Herzog Antonín 1:3, Ječmínek Miroslav 2:2, Macura Miloslav 3:1, Kleprlík Štěpán 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Machov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Šorfová Irena 3:1, Hamzová Klárka 4:0, Měšťanová Petra 1:3, body hostů: Tér Ladislav 2:2, Krtička Jiří 1:3, Bernard Miloš 0:4, Krtička Jan 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosa Zdeněk 1:1, Škoda Jiří 2:2, Mýl Karel 1:3, Vaněk František 3:1, Dobiáš Lubomír 1:1, body hostů: Hrubeš Jaroslav 3:1, Pilař Oldřich 0:4, Ošťádal Jaroslav 4:0, Prosa Stanislav 1:3), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Velká Jesenice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 0:4, Kubeček Josef 2:0, Černý Miroslav 2:2, Holeček Petr 4:0, Hornych Josef 2:0, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Hofman Václav 1:3, Kratěna Vojtěch 1:3, Dvořáček Aleš 2:2), TJ Náchod C - Jednota Orel Bohuslavice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvetanov Krasimir 4:0, Baštářová Ludmila 4:0, Hoferka Dušan 3:1, Rojt Jan 1:3, body hostů: Tojnar Jiří st. 1:3, Kubant Miroslav 1:3, Jakl Pavel 2:2, Prušinovský Jiří 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - Jednota Orel Bohuslavice B 15:3 (3 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 3:0, Jirásek Petr 2:1, Fidra Stanislav 2:1, Nedomlel Lukáš 4:0, WO 3:0, body hostů: Kubant Miroslav 2:2, Jakl Pavel 0:4, Němeček Vítězslav 0:4, Prušinovský Jiří 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Náchod C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratěna Vojtěch 0:4, Ježek Pavel 0:4, Dočekal Jaroslav 0:4, Hofman Václav 1:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 4:0, Rojt Jan 3:1, Hoferka Dušan 4:0, Solovic Martin 4:0), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Slovan Broumov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Jaroslav 2:2, Hrubý Bohuslav 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, Prosa Stanislav 2:2, body hostů: Holeček Petr 2:2, Hornych Josef 2:2, Kubeček Josef 2:2, Černý Miroslav 0:4), TJ Jiskra Machov A - TJ Červený Kostelec-Horní B 10:8 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 3:1, Bernard Miloš 2:2, Tér Ladislav 1:3, Krtička Jan 3:1, body hostů: Ligač Jozef 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Škoda Jiří 2:2, Vaněk František 2:2), TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Česká Skalice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzog Antonín 0:4, Macura Miloslav 1:3, Kleprlík Štěpán 0:4, Ječmínek Miroslav 0:4, body hostů: Dvořáček Jiří 4:0, Šorfová Irena 4:0, Kolátor Vladimír 4:0, Perutek Josef 3:1), TJ Sokol Jasenná A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Milan 2:2, Tláskalová Klára 0:2, Kučera Vratislav 1:3, Kučerová Markéta 0:4, Tláskal Vladimír 0:2, body hostů: Piskora Pavel 4:0, Podhorský Pavel 2:2, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 4:0),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 2:2, Bek Miroslav 0:1, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 2:2, Ryšavý Roman 2:1, body hostů: Pilař Jiří 4:0, Nedomlel Lukáš 3:1, Jirásek Petr 0:4, Valčík Lukáš 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jasenná A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Hamzová Klárka 4:0, Měšťanová Petra 3:1, Šorfová Irena 1:1, Dvořáček Jiří 2:0, body hostů: Tláskalová Klára 0:4, Kučerová Markéta 2:2, Tláskal Vladimír 0:4, Kučera Vratislav 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Zbečník A 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Drapač Petr st. 3:1, Brát Petr 1:1, Vaněk František 2:1, Škoda Jiří 3:1, Rosa Zdeněk 2:0, WO 1:0, body hostů: Herzog Antonín 0:4, Kleprlík Štěpán 2:2, Ječmínek Miroslav 0:4, Macura Miloslav 2:1, WO 0:1), TJ Slovan Broumov C - TJ Jiskra Machov A 10:8 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Josef 2:2, Richtr Jaroslav 4:0, Černý Miroslav 1:3, Holeček Petr 2:2, body hostů: Rýgl Petr ml. 2:2, Tér Ladislav 3:1, Krtička Jan 2:2, Bernard Miloš 0:4), TJ Náchod C - TJ Sokol Česká Skalice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojt Jan 2:2, Ptáček Ladislav 3:1, Hoferka Dušan 3:1, Baštářová Ludmila 2:2, body hostů: Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 4:0, Ošťádal Jaroslav 1:3, Prosa Stanislav 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Velká Jesenice A 14:4 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 4:0, Tojnar Jiří st. 1:2, Jakl Pavel 3:1, Nováček Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Kratěna Vojtěch 1:3, Hofman Václav 0:4, Ježek Pavel 0:3, Dvořáček Aleš 2:2, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jiří 4:0, Jirásek Petr 3:1, Fidra Stanislav 2:2, Nedomlel Lukáš 4:0, body hostů: Kratěna Vojtěch 1:3, Hofman Václav 0:4, Ježek Pavel 0:4, Dvořáček Aleš 2:2), TJ Sokol Česká Skalice C - Jednota Orel Bohuslavice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 0:4, Ošťádal Jaroslav 0:4, Prosa Stanislav 2:2, body hostů: Kubant Miroslav 3:1, Jakl Pavel 2:2, Tojnar Jiří st. 4:0, Nováček Tomáš 2:2), TJ Jiskra Machov A - TJ Náchod C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tér Ladislav 1:3, Bernard Miloš 1:3, Krtička Jan 2:2, Krtička Jiří 1:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 4:0, Baštářová Ludmila 3:1, Hoferka Dušan 3:1, Madarász Štefan 1:3), TJ Sokol Zbečník A - TJ Slovan Broumov C 5:13 (2 skreče, čtyřhry 2:1, body domácích: Herzog Antonín 0:4, Macura Miloslav 1:1, Kleprlík Štěpán 1:3, Ječmínek Miroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Holeček Petr 2:2, Hornych Josef 3:1, Richtr Jaroslav 3:0, Černý Miroslav 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Jasenná A - TJ Červený Kostelec-Horní B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Tomáš 3:1, Tláskalová Klára 3:1, Tláskal Vladimír 3:1, Kučerová Markéta 2:2, body hostů: Vaněk František 0:4, Škoda Jiří 2:2, Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 1:3, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 3:1, Piskora Pavel 1:2, Ryšavý Roman 0:1, body hostů: Hamzová Klárka 2:2, Šorfová Irena 3:1, Měšťanová Petra 2:2, Kolátor Vladimír 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Šorfová Irena 3:1, Měšťanová Petra 3:1, Dvořáček Jiří 4:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 3:1, Jirásek Petr 0:4, Fidra Stanislav 0:4, Valčík Lukáš 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 2:2, Vaněk František 3:1, Škoda Jiří 2:2, body hostů: Piskora Pavel 2:2, Podhorský Pavel 1:3, Ryšavý Roman 2:2, Nowacki Olgierd 2:2), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Jasenná A 6:12 (2 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Hornych Josef 1:1, Kubeček Josef 2:1, Černý Miroslav 1:2, Holeček Petr 1:3, Majdiak Jan 0:2, WO 1:1, body hostů: Duben Tomáš 0:4, Kučerová Markéta 3:1, Tláskalová Klára 3:0, Kučera Vratislav 3:0, WO 1:1), TJ Náchod C - TJ Sokol Zbečník A 17:1 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Cvetanov Krasimir 3:0, Baštářová Ludmila 4:0, Hoferka Dušan 4:0, Ptáček Ladislav 3:0, WO 2:0, body hostů: Štencl Josef 0:4, Macura Miloslav 0:2, Ječmínek Miroslav 0:4, Kleprlík Štěpán 0:4, WO 0:2), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Jiskra Machov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Tojnar Jiří st. 3:1, Nováček Tomáš 1:3, Prušinovský Jiří 0:4, body hostů: Krtička Jan 4:0, Rýgl Petr ml. 2:2, Bernard Miloš 1:3, Tér Ladislav 2:2), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Česká Skalice C 5:13 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Václav 0:4, Kratěna Vojtěch 2:2, Dvořáček Aleš 1:2, Ježek Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Čáp Petr 1:3, Hrubeš Jaroslav 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Prosa Stanislav 3:0, WO 0:1),
8. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Sokol Česká Skalice C 8:10 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Martin 0:4, Nedomlel Lukáš 2:2, Jirásek Petr 1:2, Pilař Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Hrubeš Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, Prosa Stanislav 1:2, WO 0:1), TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Velká Jesenice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Jan 3:1, Rýgl Petr ml. 4:0, Tér Ladislav 0:4, Bernard Miloš 3:1, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Hofman Václav 2:2, Kratěna Vojtěch 1:3, Dvořáček Aleš 1:3), TJ Sokol Zbečník A - Jednota Orel Bohuslavice B 8:10 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Herzog Antonín 1:3, Kleprlík Štěpán 4:0, Macura Miloslav 0:3, Ječmínek Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Tojnar Jiří st. 3:1, Nováček Tomáš 3:1, Krupička Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Jasenná A - TJ Náchod C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 2:2, Tláskal Vladimír 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Tláskalová Klára 3:1, body hostů: Rojt Jan 1:3, Baštářová Ludmila 3:1, Ptáček Ladislav 2:2, Solovic Martin 2:2), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Slovan Broumov C 13:5 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 3:0, Nowacki Olgierd 4:0, Piskora Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Kubeček Josef 2:2, Černý Miroslav 1:3, Hornych Josef 1:2, Majdiak Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Červený Kostelec-Horní B 15:3 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Vladimír 2:2, Šorfová Irena 2:0, Měšťanová Petra 4:0, Hamzová Klárka 4:0, Dvořáček Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Vaněk František 0:4, Drapač Petr st. 0:4, Škoda Jiří 1:2, Rosa Zdeněk 1:3, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosa Zdeněk 0:1, Škoda Jiří 3:1, Mýl Karel 3:1, Vaněk František 2:2, Dobiáš Lubomír 3:0, body hostů: Pilař Jiří 3:1, Nedomlel Lukáš 1:3, Fidra Stanislav 0:4, Jirásek Petr 1:3), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Česká Skalice B 3:15 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Josef 0:2, Černý Miroslav 0:4, Holeček Petr 0:4, Kubeček Josef 2:1, Majdiak Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:1, Šorfová Irena 4:0, Kolátor Vladimír 3:1, WO 1:0), TJ Náchod C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Ladislav 4:0, Baštářová Ludmila 4:0, Hoferka Dušan 3:1, Rojt Jan 3:1, body hostů: Bek Miroslav 0:4, Podhorský Pavel 1:3, Brzecki Piotr 0:4, Nowacki Olgierd 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Jasenná A 11:7 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Krupička Vladimír 3:0, Tojnar Jiří st. 3:1, Nováček Tomáš 0:4, Kubant Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Duben Tomáš 1:3, Tláskalová Klára 1:2, Kučerová Markéta 2:2, Tláskal Vladimír 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Zbečník A 6:12 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Václav 1:3, Ježek Pavel 1:3, Dvořáček Aleš 2:1, Hofman Lukáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Herzog Antonín 0:4, Ječmínek Miroslav 3:1, Sagner Jan 4:0, Kleprlík Štěpán 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Jiskra Machov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Bohuslav 1:3, Hrubeš Jaroslav 3:1, Prosa Stanislav 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, body hostů: Tér Ladislav 2:2, Krtička Jan 2:2, Krtička Jiří 0:4, Bernard Miloš 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Jiskra Machov A 9:9 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Fidra Stanislav 2:2, Jirásek Petr 0:4, Pilař Jiří 3:1, Nedomlel Lukáš 3:1, body hostů: Rýgl Petr ml. 3:1, Tér Ladislav 2:2, Krtička Jan 2:2, Bernard Miloš 1:3), TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Sagner Jan 3:1, Macura Miloslav 0:4, Ječmínek Miroslav 1:3, Kleprlík Štěpán 4:0, body hostů: Čáp Petr 3:1, Hrubeš Jaroslav 2:2, Hrubý Bohuslav 2:2, Prosa Stanislav 1:3), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Velká Jesenice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Tomáš 3:1, Tláskalová Klára 3:1, Kučerová Markéta 4:0, Duben Milan 1:0, Tláskal Vladimír 1:2, body hostů: Ježek Pavel 1:3, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 1:3, Dvořáček Aleš 2:2), TJ Lokomotiva Meziměstí B - Jednota Orel Bohuslavice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 3:1, Piskora Pavel 2:2, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Prušinovský Jiří 0:4, Nováček Tomáš 2:2, Krupička Vladimír 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorfová Irena 2:2, Kolátor Vladimír 1:3, Měšťanová Petra 0:2, Hamzová Klárka 2:2, Dvořáček Jiří 2:0, body hostů: Cvetanov Krasimir 3:1, Baštářová Ludmila 2:2, Solovic Martin 3:1, Ptáček Ladislav 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Slovan Broumov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 3:0, Rosa Zdeněk 1:2, Dobiáš Lubomír 3:0, Vaněk František 1:2, Mýl Karel 0:1, WO 3:0, body hostů: Kubeček Josef 1:3, Holeček Petr 2:2, Černý Miroslav 2:2, Hornych Josef 0:1, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeček Josef 3:1, Richtr Jaroslav 2:2, Černý Miroslav 1:3, Holeček Petr 3:1, body hostů: Nedomlel Lukáš 4:0, Jirásek Petr 2:2, Macák Martin 1:3, Valčík Lukáš 0:4), TJ Náchod C - TJ Červený Kostelec-Horní B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Hoferka Dušan 3:1, Madarász Štefan 1:3, Fišarová Lenka 0:4, body hostů: Vaněk František 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Škoda Jiří 2:2, Mýl Karel 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Česká Skalice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubant Miroslav 1:3, Jakl Pavel 0:4, Nováček Tomáš 1:3, Prušinovský Jiří 0:4, body hostů: Hamzová Klárka 3:1, Šorfová Irena 4:0, Kolátor Vladimír 3:1, Měšťanová Petra 4:0), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kratěna Vojtěch 1:3, Dvořáček Aleš 1:3, Hofman Václav 1:3, body hostů: Piskora Pavel 3:1, Podhorský Pavel 2:2, Brzecki Piotr 4:0, Nowacki Olgierd 4:0), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jasenná A 8:10 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Jaroslav 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 0:2, Čáp Petr 0:2, body hostů: Duben Milan 2:2, Duben Tomáš 0:2, Kučerová Markéta 2:2, Tláskalová Klára 2:2, Kučera Vratislav 2:0), TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Zbečník A 12:6 (2 skreče, čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Miloš 3:1, Tér Ladislav 1:2, Krtička Jiří 1:2, Krtička Jan 4:0, WO 2:0, body hostů: Kleprlík Štěpán 1:3, Ječmínek Miroslav 2:2, Macura Miloslav 1:2, Sagner Jan 1:2, WO 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Sokol Zbečník A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Miroslav 1:3, Jirásek Petr 1:2, Nedomlel Lukáš 3:0, Pilař Jiří 4:0, Macák Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Sagner Jan 1:3, Macura Miloslav 1:3, Ječmínek Miroslav 2:2, Kleprlík Štěpán 2:1, WO 0:1), TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Jasenná A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tér Ladislav 2:2, Rýgl Petr ml. 4:0, Bernard Miloš 1:3, Krtička Jan 3:1, body hostů: Tláskal Vladimír 0:4, Dvořák Karel 1:3, Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 3:1), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 1:3, Ošťádal Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 0:4, body hostů: Piskora Pavel 2:2, Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 4:0, Nowacki Olgierd 3:1), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Česká Skalice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratěna Vojtěch 0:4, Cohorna Petr st. 0:4, Dvořáček Aleš 1:3, Hofman Václav 0:4, body hostů: Hamzová Klárka 3:1, Šorfová Irena 4:0, Měšťanová Petra 4:0, Kolátor Vladimír 4:0), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Červený Kostelec-Horní B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 3:1, Tojnar Jiří st. 3:1, Kubant Miroslav 3:1, Nováček Tomáš 1:3, body hostů: Vaněk František 0:4, Škoda Jiří 2:2, Mýl Karel 1:3, Drapač Petr st. 3:1), TJ Náchod C - TJ Slovan Broumov C 13:5 (4 skreče, čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferka Dušan 3:1, Solovic Martin 2:1, Baštářová Ludmila 3:0, Cvetanov Krasimir 1:1, WO 2:2, body hostů: Kubeček Josef 0:3, Holeček Petr 1:2, Černý Miroslav 2:2, Hornych Josef 0:2, WO 2:2),
13. kolo:
TJ Náchod C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferka Dušan 4:0, Baštářová Ludmila 4:0, Ptáček Ladislav 3:1, Cvetanov Krasimir 4:0, body hostů: Fidra Stanislav 0:4, Nedomlel Lukáš 0:4, Matuška Petr 0:4, Doubek Ondřej 1:3), TJ Slovan Broumov C - Jednota Orel Bohuslavice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majdiak Jan 2:2, Černý Miroslav 2:2, Kubeček Josef 2:2, Holeček Petr 2:2, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Prušinovský Jiří 2:2, Nováček Tomáš 1:3, Krupička Vladimír 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Velká Jesenice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřátko Miloš 1:0, Vaněk František 4:0, Dobiáš Lubomír 3:1, Škoda Jiří 3:1, Rosa Zdeněk 2:1, body hostů: Kratěna Vojtěch 1:3, Ježek Pavel 1:3, Hofman Václav 0:4, Dvořáček Aleš 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Česká Skalice C 16:2 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Kolátor Vladimír 3:1, Dvořáček Jiří 4:0, Měšťanová Petra 4:0, Hamzová Klárka 3:1, body hostů: Pilař Oldřich 0:4, Hrubeš Jaroslav 1:3, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 0:2, Čáp Petr 0:2), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Machov A 8:10 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 1:3, Brzecki Piotr 2:2, Nowacki Olgierd 2:2, Piskora Pavel 2:2, body hostů: Rýgl Petr ml. 3:1, Krtička Jan 4:0, Bernard Miloš 1:3, Tér Ladislav 1:3), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Zbečník A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Milan 1:0, Kučerová Markéta 4:0, Kučera Vratislav 3:1, Tláskalová Klára 4:0, Tláskal Vladimír 1:2, body hostů: Herzog Antonín 0:4, Duška Vladimír 0:4, Ječmínek Miroslav 2:2, Štencl Josef 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Sokol Jasenná A 13:5 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Petr 2:2, Fidra Stanislav 3:1, Nedomlel Lukáš 3:1, Pilař Jiří 4:0, body hostů: Kučera Vratislav 2:2, Duben Tomáš 0:4, Kučerová Markéta 0:4, Tláskalová Klára 2:2), TJ Sokol Zbečník A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sagner Jan 3:1, Kleprlík Štěpán 2:2, Macura Miloslav 2:2, Ječmínek Miroslav 2:2, body hostů: Piskora Pavel 1:3, Podhorský Pavel 0:4, Brzecki Piotr 2:2, Nowacki Olgierd 4:0), TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Česká Skalice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 3:1, Krtička Jan 3:1, Tér Ladislav 0:4, Bernard Miloš 1:3, body hostů: Měšťanová Petra 2:2, Šorfová Irena 2:2, Kolátor Vladimír 3:1, Perutek Josef 2:2), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Červený Kostelec-Horní B 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Prosa Stanislav 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, Čáp Petr 1:3, Hrubeš Jaroslav 2:2, body hostů: Dobiáš Lubomír 3:1, Mýl Karel 1:3, Škoda Jiří 2:2, Vaněk František 2:2), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Slovan Broumov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratěna Vojtěch 0:3, Ježek Pavel 0:3, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Kubeček Josef 4:0, Majdiak Jan 3:1, Hornych Josef 2:0, Černý Miroslav 4:0, WO 0:2), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Náchod C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Tomáš 1:3, Krupička Vladimír 2:2, Lejsek Petr 1:3, Prušinovský Jiří 1:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 4:0, Baštářová Ludmila 4:0, Hoferka Dušan 3:1, Madarász Štefan 0:4),
15. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 3:1, Krupička Vladimír 2:2, Nováček Tomáš 3:1, Kubant Miroslav 3:1, body hostů: Pilař Jiří 2:2, Nedomlel Lukáš 2:2, Němeček Miroslav 1:3, Macák Martin 0:4), TJ Náchod C - TJ Sokol Velká Jesenice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferka Dušan 3:1, Baštářová Ludmila 4:0, Ptáček Ladislav 4:0, Rojt Jan 4:0, body hostů: Kratěna Vojtěch 0:4, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 0:4, Dvořáček Aleš 1:3), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Česká Skalice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hornych Josef 3:0, Richtr Jaroslav 4:0, Holeček Petr 4:0, Kubeček Josef 1:1, Majdiak Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 1:2, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 0:4, WO 1:0), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Jiskra Machov A 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Mýl Karel 0:1, Vaněk František 1:3, Dobiáš Lubomír 2:2, Škoda Jiří 1:3, Rosa Zdeněk 1:2, body hostů: Rýgl Petr ml. 3:1, Krtička Jan 4:0, Tér Ladislav 3:1, Bernard Miloš 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Zbečník A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 1:3, Kolátor Vladimír 4:0, Šorfová Irena 4:0, Hamzová Klárka 3:1, body hostů: Sagner Jan 1:3, Herzog Antonín 0:4, Ječmínek Miroslav 1:3, Kleprlík Štěpán 2:2), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Jasenná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskora Pavel 0:3, Brzecki Piotr 4:0, Nowacki Olgierd 4:0, Podhorský Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Duben Milan 2:2, Kučerová Markéta 0:3, Duben Tomáš 1:3, Kučera Vratislav 1:3, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Lokomotiva Meziměstí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedomlel Lukáš 3:1, Jirásek Petr 1:3, Fidra Stanislav 2:2, Pilař Jiří 2:2, body hostů: Podhorský Pavel 0:4, Ryšavý Roman 3:1, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 2:2), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Česká Skalice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tláskal Vladimír 0:3, Kučerová Markéta 0:4, Duben Tomáš 1:3, Tláskalová Klára 1:3, Kučera Vratislav 0:1, body hostů: Hamzová Klárka 4:0, Šorfová Irena 3:1, Měšťanová Petra 3:1, Kolátor Vladimír 4:0), TJ Sokol Zbečník A - TJ Červený Kostelec-Horní B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sagner Jan 2:2, Kleprlík Štěpán 2:2, Macura Miloslav 3:1, Ječmínek Miroslav 0:4, body hostů: Dobiáš Lubomír 3:1, Vaněk František 1:3, Škoda Jiří 3:1, Mýl Karel 2:2), TJ Jiskra Machov A - TJ Slovan Broumov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krtička Jan 2:2, Tér Ladislav 2:2, Bernard Miloš 2:2, Krtička Jiří 2:2, body hostů: Hornych Josef 2:2, Kubeček Josef 1:3, Holeček Petr 3:1, Černý Miroslav 2:2), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Náchod C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Jaroslav 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Hrubý Bohuslav 0:4, Prosa Stanislav 1:3, body hostů: Baštářová Ludmila 1:3, Hoferka Dušan 2:2, Solovic Martin 3:1, Cvetanov Krasimir 2:2), TJ Sokol Velká Jesenice A - Jednota Orel Bohuslavice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kratěna Vojtěch 0:4, Dvořáček Aleš 2:2, Hofman Václav 1:3, body hostů: Tojnar Jiří st. 4:0, Jakl Pavel 3:1, Nováček Tomáš 2:2, Kubant Miroslav 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kratěna Vojtěch 1:3, Dvořáček Aleš 2:2, Hofman Václav 1:3, body hostů: Pilař Jiří 4:0, Nedomlel Lukáš 4:0, Jirásek Petr 2:2, Macák Martin 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Česká Skalice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tojnar Jiří st. 3:1, Jakl Pavel 2:2, Krupička Vladimír 2:1, Kubant Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Čáp Petr 0:4, Hrubeš Jaroslav 2:2, Prosa Stanislav 0:4, Ošťádal Jaroslav 3:0, WO 1:0), TJ Náchod C - TJ Jiskra Machov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baštářová Ludmila 3:1, Hoferka Dušan 2:2, Solovic Martin 3:1, Cvetanov Krasimir 4:0, body hostů: Bernard Miloš 0:4, Rýgl Petr ml. 2:2, Krtička Jan 2:2, Tér Ladislav 0:4), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Zbečník A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Josef 1:3, Kubeček Josef 1:3, Černý Miroslav 2:2, Holeček Petr 2:2, body hostů: Sagner Jan 4:0, Macura Miloslav 1:3, Ječmínek Miroslav 1:3, Kleprlík Štěpán 4:0), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Jasenná A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Lubomír 2:2, Drapač Petr st. 3:0, Škoda Jiří 3:0, Vaněk František 3:1, WO 2:0, body hostů: Kučera Vratislav 1:3, Tláskal Vladimír 1:3, Dubnová Alena 0:4, Duben Milan 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 0:4, Kolátor Vladimír 1:3, Měšťanová Petra 1:3, Šorfová Irena 3:1, body hostů: Piskora Pavel 2:2, Podhorský Pavel 4:0, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Sokol Česká Skalice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Martin 0:4, Fidra Stanislav 1:3, Jirásek Petr 0:4, Nedomlel Lukáš 4:0, body hostů: Šorfová Irena 3:1, Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 3:1, Kolátor Vladimír 3:1), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Červený Kostelec-Horní B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 3:1, Nowacki Olgierd 4:0, Brzecki Piotr 3:1, Piskora Pavel 2:2, body hostů: Drapač Petr st. 2:2, Škoda Jiří 2:2, Brát Petr 0:4, Kuřátko Miloš 0:4), TJ Sokol Jasenná A - TJ Slovan Broumov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 4:0, Kučera Vratislav 2:2, Duben Milan 4:0, Tláskalová Klára 4:0, body hostů: Kubeček Josef 1:3, Holeček Petr 0:4, Hornych Josef 1:3, Černý Miroslav 0:4), TJ Sokol Zbečník A - TJ Náchod C 4:14 (8 skrečí, čtyřhry 0:2, body domácích: Herzog Antonín 0:2, Kleprlík Štěpán 0:1, Macura Miloslav 0:2, Ječmínek Miroslav 0:3, WO 4:4, body hostů: Cvetanov Krasimir 1:0, Solovic Martin 3:0, Baštářová Ludmila 2:0, Hoferka Dušan 2:0, WO 4:4), TJ Jiskra Machov A - Jednota Orel Bohuslavice B 9:9 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 3:1, Krtička Jan 3:1, Tér Ladislav 1:3, Bernard Miloš 1:3, body hostů: Tojnar Jiří st. 2:2, Kubant Miroslav 3:1, Krupička Vladimír 1:3, Jakl Pavel 2:2), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Jaroslav 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Hrubý Bohuslav 3:1, Prosa Stanislav 3:1, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 0:4, Dvořáček Aleš 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Jaroslav 1:3, Ošťádal Jaroslav 2:2, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 1:3, body hostů: Pilař Jiří 4:0, Nedomlel Lukáš 4:0, Fidra Stanislav 2:2, Macák Martin 1:3), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Jiskra Machov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratěna Vojtěch 2:2, Ježek Pavel 1:3, Dvořáček Aleš 1:3, Hofman Václav 1:3, body hostů: Rýgl Petr ml. 4:0, Tér Ladislav 3:1, Bernard Miloš 3:1, Krtička Jiří 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Sokol Zbečník A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Lejsek Petr 1:3, Krupička Vladimír 3:1, Prušinovský Jiří 1:3, body hostů: Sagner Jan 0:4, Ječmínek Miroslav 3:1, Macura Miloslav 3:1, Kleprlík Štěpán 2:2), TJ Náchod C - TJ Sokol Jasenná A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Hoferka Dušan 3:0, Solovic Martin 3:0, Ptáček Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kučera Vratislav 0:4, Tláskal Vladimír 0:4, Dubnová Alena 0:4, WO 0:5), TJ Slovan Broumov C - TJ Lokomotiva Meziměstí B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubeček Josef 1:2, Černý Miroslav 1:2, Holeček Petr 1:2, Hornych Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 3:1, Nowacki Olgierd 3:1, WO 0:5), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Sokol Česká Skalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Lubomír 3:1, Škoda Jiří 3:1, Rosa Zdeněk 2:2, Vaněk František 0:2, Mýl Karel 1:1, body hostů: Šorfová Irena 0:4, Hamzová Klárka 2:2, Měšťanová Petra 3:1, Kolátor Vladimír 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Červený Kostelec-Horní B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doubek Ondřej 2:2, Nedomlel Lukáš 3:1, Jirásek Petr 1:2, Fidra Stanislav 2:2, Pilař Jiří 1:0, body hostů: Drapač Petr st. 3:1, Mýl Karel 2:2, Škoda Jiří 1:3, Brát Petr 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Slovan Broumov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 3:1, Kolátor Vladimír 4:0, Šorfová Irena 3:0, Měšťanová Petra 4:0, WO 0:1, body hostů: Holeček Petr 0:4, Kubeček Josef 0:2, Hornych Josef 0:4, Černý Miroslav 1:2, Majdiak Jan 0:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Náchod C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 1:3, Brzecki Piotr 1:3, Nowacki Olgierd 2:2, Piskora Pavel 1:2, Ryšavý Roman 1:0, body hostů: Solovic Martin 3:1, Baštářová Ludmila 3:1, Rojt Jan 2:2, Hoferka Dušan 2:2), TJ Sokol Jasenná A - Jednota Orel Bohuslavice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 1:3, Tláskal Vladimír 2:2, Duben Milan 1:1, Tláskalová Klára 3:1, Kučera Vratislav 2:0, body hostů: Kubant Miroslav 2:2, Jakl Pavel 3:1, Lejsek Petr 0:4, Krupička Vladimír 2:2), TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Velká Jesenice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sagner Jan 2:2, Macura Miloslav 4:0, Kleprlík Štěpán 2:1, Ječmínek Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Kratěna Vojtěch 2:2, Ježek Pavel 3:1, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Česká Skalice C 11:7 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 3:1, Tér Ladislav 3:1, Bernard Miloš 1:3, Krtička Jan 3:1, body hostů: Ošťádal Jaroslav 2:2, Hrubeš Jaroslav 1:3, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 2:2),
21. kolo:
TJ Jiskra Machov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 4:0, Tér Ladislav 4:0, Bernard Miloš 2:2, Krtička Jan 4:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 1:3, Fidra Stanislav 1:3, Němeček Miroslav 0:4, Macák Martin 0:4), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Zbečník A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Jaroslav 4:0, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 1:3, Ošťádal Jaroslav 3:1, body hostů: Kleprlík Štěpán 1:3, Sagner Jan 3:1, Ječmínek Miroslav 1:3, Macura Miloslav 2:2), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Jasenná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cohorna Petr st. 2:2, Ježek Pavel 1:3, Dvořáček Aleš 1:3, Hofman Václav 1:3, body hostů: Tláskalová Klára 3:1, Kučerová Markéta 4:0, Duben Tomáš 3:1, Tláskal Vladimír 1:3), Jednota Orel Bohuslavice B - TJ Lokomotiva Meziměstí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Tojnar Jiří st. 1:3, Nováček Tomáš 1:3, Krupička Vladimír 2:2, body hostů: Piskora Pavel 2:2, Podhorský Pavel 3:1, Brzecki Piotr 3:1, Mrštinová Klára 1:3), TJ Náchod C - TJ Sokol Česká Skalice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferka Dušan 0:4, Baštářová Ludmila 2:2, Solovic Martin 2:2, Rojt Jan 0:4, body hostů: Měšťanová Petra 4:0, Šorfová Irena 4:0, Kolátor Vladimír 2:2, Perutek Josef 2:2), TJ Slovan Broumov C - TJ Červený Kostelec-Horní B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Josef 1:3, Kubeček Josef 2:1, Černý Miroslav 3:1, Holeček Petr 3:1, Majdiak Jan 0:1, body hostů: Dobiáš Lubomír 2:2, Vaněk František 1:3, Škoda Jiří 4:0, Rosa Zdeněk 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D - TJ Slovan Broumov C 10:8 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Macák Martin 0:4, Fidra Stanislav 1:3, Pilař Jiří 4:0, Nedomlel Lukáš 3:1, body hostů: Holeček Petr 1:3, Kubeček Josef 2:2, Hornych Josef 2:2, Černý Miroslav 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní B - TJ Náchod C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Lubomír 4:0, Mýl Karel 0:4, Škoda Jiří 2:2, Vaněk František 1:3, body hostů: Hoferka Dušan 2:2, Baštářová Ludmila 3:1, Solovic Martin 3:1, Rojt Jan 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - Jednota Orel Bohuslavice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamzová Klárka 2:2, Šorfová Irena 3:1, Kolátor Vladimír 3:1, Měšťanová Petra 4:0, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Krupička Vladimír 2:2, Prušinovský Jiří 0:4, Nováček Tomáš 0:4), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Velká Jesenice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorský Pavel 4:0, Brzecki Piotr 4:0, Nowacki Olgierd 4:0, Piskora Pavel 2:2, body hostů: Kratěna Vojtěch 1:3, Hofman Václav 0:4, Dvořáček Aleš 1:3, Ježek Pavel 0:4), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Česká Skalice C 10:8 (4 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Tláskal Vladimír 1:2, Kučerová Markéta 1:1, Kučera Vratislav 1:2, Tláskalová Klára 3:1, WO 4:0, body hostů: Hrubeš Jaroslav 3:1, Hrubý Bohuslav 1:3, Prosa Stanislav 1:2, Ošťádal Jaroslav 1:0, WO 0:4), TJ Sokol Zbečník A - TJ Jiskra Machov A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macura Miloslav 2:2, Ječmínek Miroslav 2:2, Sagner Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Bernard Miloš 2:1, Krtička Jan 3:0, Tér Ladislav 2:1, Krtička Jiří 1:2, WO 5:0),
Regionální přebor III. třídy,
1. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Vysoká Srbská B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, Huaman Mathias 0:4, Janko Vladimír 2:2, Lachman Jakub 3:1, body hostů: Belák Kamil 3:1, Eimer Antonín 2:2, Macháčková Blanka 2:2, Tér Libor 4:0), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Červený Kostelec-Horní C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 1:3, Němeček Vítězslav 1:3, Ungrád Jiří 1:3, Stuchlík Zdeněk 0:4, body hostů: Ligač Jozef 4:0, Šimůnek Josef 1:3, Drapač Petr st. 4:0, Mýl Karel 4:0), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Zdeněk 3:1, Andrejsová Markéta 1:3, Zelený Petr 1:2, Schwarz Vít 4:0, Holomková Hana 0:1, body hostů: Hardubejová Anna 2:2, Le Tiu 2:2, Tichý Tomáš 2:2, Petira Luďek 1:3), TJ Sokol Jasenná B - TJ Lokomotiva Meziměstí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuták Pavel 3:1, Dvořák Karel 2:2, Duben Tomáš 2:2, Dubnová Alena 0:4, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 2:2, Kuchta Petr 2:2, Radwaňski Kazimierz 1:3), TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Česká Skalice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thér Milan 2:2, Červený Karel 0:4, Sadílek Jan 2:2, Bernard Miloš 3:1, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Perutek Josef 3:1, Kuťák Vladimír 2:2, Postupa Jan 2:2), TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Rojt Jan 3:1, Mareš Stanislav st. 2:2, Madarász Štefan 1:3, body hostů: Hrubý Bohuslav 3:1, Dvořáčková Naděžda 1:3, Cimburek Jaroslav 2:2, Balucha Antonín 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Sokol Česká Skalice F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belák Kamil 4:0, Macháčková Blanka 3:1, Špaček Václav 2:1, Eimer Antonín 2:2, Teichmann Roman 0:1, body hostů: Dvořáčková Naděžda 2:2, Cimburek Jaroslav 2:2, Špetla Jaromír 0:4, Balucha Antonín 1:3), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Náchod D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 3:1, Čáp Petr 2:2, Postupa Jan 2:2, Kuťák Vladimír 1:3, body hostů: Rojt Jan 3:1, Prokop Michal 1:3, Mareš Stanislav st. 2:2, Zetek Libor 2:2), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Jiskra Machov B 15:3 (skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Radwaňski Kazimierz 3:1, Kuchta Petr 4:0, Bek Miroslav 3:0, Nowacki Olgierd 4:0, WO 0:1, body hostů: Thér Milan 1:3, Friede Norbert 0:4, Červený Karel 0:4, Sadílek Jan 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Sokol Jasenná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašková Markéta 2:2, Le Tiu 2:2, Hardubejová Anna 1:0, Tichý Tomáš 2:2, Němeček Miroslav 1:2, body hostů: Dvořák Karel 4:0, Šuták Pavel 4:0, Dubnová Alena 0:4, Sedláček Petr 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Knauf Team Lipí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuřátko Miloš 2:2, Hrstka Milan 1:3, Mýl Karel 4:0, Šimůnek Josef 2:2, body hostů: Schwarz Vít 3:1, Andrejsová Markéta 1:3, Sokol Zdeněk 3:1, Holomková Hana 0:4), TJ Sokol Česká Skalice E - Jednota Orel Bohuslavice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janko Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1, Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Ungrád Jiří 1:3, Jakl Pavel 4:0, Stuchlík Zdeněk 0:4, Němeček Vítězslav 1:3),
3. kolo:
Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Vysoká Srbská B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 3:1, Němeček Vítězslav 2:2, Franc Jan 1:3, Stuchlík Zdeněk 0:4, body hostů: Belák Kamil 2:2, Tér Libor 4:0, Eimer Antonín 2:2, Macháčková Blanka 2:2), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Česká Skalice E 8:10 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Andrejsová Markéta 1:2, Holomková Hana 0:3, Zelený Petr 2:1, Leixnerová Jana 0:3, WO 5:0, body hostů: Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Jasenná B - TJ Červený Kostelec-Horní C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučerová Markéta 3:1, Dubnová Alena 2:2, Dvořák Karel 2:2, Šuták Pavel 1:3, body hostů: Hrstka Milan 1:3, Kuřátko Miloš 1:3, Drapač Petr st. 3:1, Brát Petr 3:1), TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friede Norbert 1:3, Thér Milan 3:1, Sadílek Jan 0:4, Červený Karel 2:2, body hostů: Němeček Miroslav 2:2, Hardubejová Anna 2:2, Tichý Tomáš 4:0, Le Tiu 2:2), TJ Náchod D - TJ Lokomotiva Meziměstí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rojt Jan 2:2, Prokop Michal 2:2, Mareš Stanislav st. 1:3, Solovic Martin 4:0, body hostů: Nowacki Olgierd 3:1, Bek Miroslav 3:1, Radwaňski Kazimierz 1:3, Kuchta Petr 0:4), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Sokol Česká Skalice D 0:18 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Špetla Jaromír 0:4, Emmer Jakub 0:4, Baštář Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Marinica Eduard 3:0, Kuťák Vladimír 3:0, Čáp Petr 3:0, Postupa Jan 3:0, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Sokol Česká Skalice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Václav 1:3, Eimer Antonín 0:4, Tér Libor 2:2, Belák Kamil 1:3, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Perutek Josef 4:0, Čáp Petr 3:1, Postupa Jan 3:1), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Česká Skalice F 14:4 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Petr 2:2, Radwaňski Kazimierz 3:1, Bek Miroslav 3:1, Nowacki Olgierd 4:0, body hostů: Dvořáčková Naděžda 2:2, Baštář Pavel 0:4, Balucha Antonín 1:3, Cimburek Jaroslav 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Náchod D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubejová Anna 2:2, Němeček Miroslav 1:3, Doubek Ondřej 1:3, Valčík Lukáš 3:1, body hostů: Rojt Jan 3:1, Zetek Libor 2:2, Prokop Michal 1:3, Madarász Štefan 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Jiskra Machov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brát Petr 3:1, Mýl Karel 3:1, Kuřátko Miloš 3:1, Šimůnek Josef 1:2, Hrstka Milan 1:0, body hostů: Friede Norbert 0:4, Thér Milan 3:1, Červený Karel 0:4, Sadílek Jan 2:2), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jasenná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Janko Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Huaman Mathias 1:3, body hostů: Duben Tomáš 2:2, Dubnová Alena 2:2, Dvořák Karel 3:1, Sedláček Petr 0:4), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Knauf Team Lipí B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prušinovský Jiří 3:1, Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 4:0, Němeček Vítězslav 3:1, body hostů: Zelený Petr 0:1, Sokol Zdeněk 2:2, Andrejsová Markéta 0:4, Leixnerová Jana 0:4, Holomková Hana 0:3),
5. kolo:
TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Vysoká Srbská B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Vít 4:0, Andrejsová Markéta 1:3, Zelený Petr 2:2, Leixnerová Jana 1:3, body hostů: Belák Kamil 1:3, Eimer Antonín 2:2, Macháčková Blanka 2:2, Tér Libor 3:1), TJ Sokol Jasenná B - Jednota Orel Bohuslavice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubnová Alena 2:2, Duben Tomáš 3:1, Dvořák Karel 3:1, Šuták Pavel 3:1, body hostů: Jakl Pavel 4:0, Němeček Vítězslav 0:4, Franc Jan 0:4, Sychrovský Milan 1:3), TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Česká Skalice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červený Karel 1:3, Thér Milan 2:2, Friede Norbert 1:3, Sadílek Jan 2:2, body hostů: Lachman Jakub 4:0, Janko Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4), TJ Náchod D - TJ Červený Kostelec-Horní C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojt Jan 3:1, Zetek Libor 1:3, Mareš Stanislav st. 2:2, Solovic Martin 3:1, body hostů: Brát Petr 2:2, Drapač Petr st. 2:2, Kuřátko Miloš 0:4, Šimůnek Josef 3:1), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáčková Naděžda 3:1, Cimburek Jaroslav 0:4, Hrubý Bohuslav 3:1, Balucha Antonín 1:3, body hostů: Tichý Tomáš 1:3, Doubek Ondřej 2:2, Němeček Miroslav 4:0, Hardubejová Anna 1:0, Le Tiu 1:2), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Lokomotiva Meziměstí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 4:0, Čáp Petr 3:1, Postupa Jan 3:1, Dvořáček Jiří 4:0, body hostů: Nowacki Olgierd 2:2, Bek Miroslav 0:4, Radwaňski Kazimierz 0:4, Kuchta Petr 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Lokomotiva Meziměstí C 11:7 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Václav 3:1, Macháčková Blanka 3:1, Tér Libor 3:1, Belák Kamil 0:4, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 1:3, Radwaňski Kazimierz 1:3, Kuchta Petr 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Sokol Česká Skalice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 0:1, Doubek Ondřej 0:4, Tichý Tomáš 2:2, Le Tiu 1:3, Bašková Markéta 2:1, body hostů: Perutek Josef 4:0, Kuťák Vladimír 3:1, Čáp Petr 2:2, Postupa Jan 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Česká Skalice F 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brát Petr 3:0, Hrstka Milan 3:0, Šimůnek Josef 3:0, Kuřátko Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Balucha Antonín 1:3, Špetla Jaromír 0:4, Baštář Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Náchod D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 2:2, Janko Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 2:2, body hostů: Zetek Libor 2:2, Rojt Jan 4:0, Mareš Stanislav st. 1:3, Prokop Michal 0:4), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Jiskra Machov B 10:8 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Ungrád Jiří 3:1, Němeček Vítězslav 4:0, Franc Jan 2:2, Stuchlík Zdeněk 0:4, body hostů: Thér Milan 2:2, Červený Karel 1:3, Friede Norbert 3:1, Sadílek Jan 1:3), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Jasenná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrejsová Markéta 0:2, Sokol Zdeněk 3:1, Zelený Petr 3:1, Holomková Hana 0:4, Leixnerová Jana 0:2, body hostů: Dvořák Karel 2:2, Karel Jiří 2:2, Dubnová Alena 2:2, Duben Tomáš 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Vysoká Srbská B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubnová Alena 2:2, Duben Tomáš 4:0, Dvořák Karel 3:1, Šuták Pavel 3:1, body hostů: Špaček Václav 1:3, Tér Libor 1:3, Macháčková Blanka 2:2, Belák Kamil 0:4), TJ Jiskra Machov B - TJ Knauf Team Lipí B 8:10 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Červený Karel 1:3, Sadílek Jan 2:2, Friede Norbert 2:2, Thér Milan 1:3, body hostů: Sokol Zdeněk 4:0, Andrejsová Markéta 2:2, Leixnerová Jana 0:3, Zelený Petr 4:0, Holomková Hana 0:1), TJ Náchod D - Jednota Orel Bohuslavice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rojt Jan 2:2, Madarász Štefan 3:1, Mareš Stanislav st. 1:3, Solovic Martin 4:0, body hostů: Jakl Pavel 3:1, Ungrád Jiří 2:2, Franc Jan 0:4, Němeček Vítězslav 1:3), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Sokol Česká Skalice E 6:12 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáčková Naděžda 3:1, Cimburek Jaroslav 0:3, Baštář Pavel 1:3, Špetla Jaromír 2:2, WO 0:1, body hostů: Ošťádal Jaroslav ml. 2:2, Janko Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 3:0, Huaman Mathias 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Červený Kostelec-Horní C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuťák Vladimír 0:1, Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 1:3, Perutek Josef 1:3, Dvořáček Jiří 3:0, body hostů: Brát Petr 2:2, Drapač Petr st. 3:1, Šimůnek Josef 2:2, Mýl Karel 3:1), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Radwaňski Kazimierz 2:2, Bek Miroslav 2:2, Nowacki Olgierd 4:0, body hostů: Tichý Tomáš 1:3, Valčík Lukáš 0:4, Le Tiu 1:3, Hardubejová Anna 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháčková Blanka 3:1, Tér Libor 3:1, Špaček Václav 3:0, Divíšek David 0:4, Teichmann Roman 0:1, body hostů: Le Tiu 2:2, Bašková Markéta 2:2, Hardubejová Anna 1:3, Kozák Ondřej 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Lokomotiva Meziměstí C 12:6 (1 skreč, čtyřhry 0:1, body domácích: Brát Petr 2:1, Mýl Karel 2:0, Kuřátko Miloš 1:2, Šimůnek Josef 1:2, WO 6:0, body hostů: Radwaňski Kazimierz 1:3, Nowacki Olgierd 3:1, Bek Miroslav 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Česká Skalice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachman Jakub 1:3, Ošťádal Jaroslav 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, Janko Vladimír 0:4, body hostů: Marinica Eduard 2:1, Perutek Josef 3:1, Čáp Petr 3:1, Postupa Jan 2:2, Kuťák Vladimír 1:0), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Česká Skalice F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 4:0, Franc Jan 3:1, Němeček Vítězslav 4:0, body hostů: Balucha Antonín 1:3, Špetla Jaromír 0:4, Baštář Pavel 0:4, Emmer Jakub 0:4), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Náchod D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leixnerová Jana 0:4, Sokol Zdeněk 4:0, Zelený Petr 3:0, Andrejsová Markéta 3:1, Holomková Hana 0:1, body hostů: Zetek Libor 2:2, Mareš Stanislav st. 1:3, Prokop Michal 1:3, Madarász Štefan 2:2), TJ Sokol Jasenná B - TJ Jiskra Machov B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šuták Pavel 2:1, Dvořák Karel 2:1, Dubnová Alena 2:1, Sedláček Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Thér Milan 3:1, Friede Norbert 1:3, Sadílek Jan 2:2, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Vysoká Srbská B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernard Miloš 4:0, Thér Milan 2:2, Sadílek Jan 3:1, Krtička Jiří 4:0, body hostů: Dusbaba Ivo 1:3, Tér Libor 2:2, Špaček Václav 0:4, Teichmann Roman 0:4), TJ Náchod D - TJ Sokol Jasenná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solovic Martin 4:0, Madarász Štefan 3:1, Prokop Michal 2:2, Rojt Jan 4:0, body hostů: Karel Jiří 0:4, Sedláček Petr 1:3, Dubnová Alena 0:4, Dvořák Karel 2:2), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Knauf Team Lipí B 10:8 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáčková Naděžda 3:1, Balucha Antonín 3:1, Cimburek Jaroslav 2:1, Špetla Jaromír 1:2, Baštář Pavel 0:1, WO 0:1, body hostů: Andrejsová Markéta 2:2, Leixnerová Jana 1:3, Holomková Hana 0:4, Sokol Zdeněk 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Česká Skalice D - Jednota Orel Bohuslavice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 4:0, Marinica Eduard 2:0, Postupa Jan 3:1, Čáp Petr 4:0, Kuťák Vladimír 1:1, body hostů: Jakl Pavel 1:3, Ungrád Jiří 0:4, Franc Jan 0:4, Němeček Vítězslav 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Česká Skalice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radwaňski Kazimierz 1:3, Ryšavý Roman 3:1, Nowacki Olgierd 3:1, Bek Miroslav 2:2, body hostů: Janko Vladimír 0:4, Lachman Jakub 2:2, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Ošťádal Jaroslav 4:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Červený Kostelec-Horní C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 1:3, Hardubejová Anna 1:3, Le Tiu 0:4, Tichý Tomáš 1:3, body hostů: Mýl Karel 4:0, Brát Petr 3:1, Hrstka Milan 4:0, Šimůnek Josef 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Červený Kostelec-Horní C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tér Libor 4:0, Macháčková Blanka 3:1, Špaček Václav 3:1, Dusbaba Ivo 0:4, body hostů: Mýl Karel 2:2, Brát Petr 2:2, Kuřátko Miloš 1:3, Šimůnek Josef 1:3), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 12:6 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Ošťádal Jaroslav 4:0, Huaman Mathias 1:3, Lachman Jakub 3:1, Janko Vladimír 3:1, body hostů: Němeček Miroslav 3:1, Kozák Ondřej 1:3, Le Tiu 0:4, Hardubejová Anna 1:3), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakl Pavel 2:1, Ungrád Jiří 1:2, Němeček Vítězslav 1:2, Prušinovský Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Radwaňski Kazimierz 1:3, Bek Miroslav 2:2, WO 0:5), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Česká Skalice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrejsová Markéta 1:3, Leixnerová Jana 0:4, Zelený Petr 4:0, Sokol Zdeněk 3:1, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Kuťák Vladimír 1:3, Perutek Josef 3:1, Postupa Jan 2:2), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Česká Skalice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubnová Alena 2:1, Šuták Pavel 3:1, Dvořák Karel 3:0, Samek David 1:2, WO 3:0, body hostů: Dvořáčková Naděžda 3:1, Balucha Antonín 0:1, Špetla Jaromír 1:3, Baštář Pavel 0:4, WO 0:3), TJ Jiskra Machov B - TJ Náchod D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Karel 1:3, Thér Milan 2:2, Sadílek Jan 4:0, Bernard Miloš 4:0, body hostů: Zetek Libor 2:2, Prokop Michal 1:3, Mareš Stanislav st. 1:3, Madarász Štefan 1:3),
11. kolo:
TJ Náchod D - TJ Sokol Vysoká Srbská B 15:3 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Zetek Libor 3:1, Madarász Štefan 3:1, Solovic Martin 4:0, Rojt Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Tér Libor 2:1, Macháčková Blanka 0:4, Belák Kamil 0:4, Eimer Antonín 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Jiskra Machov B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Naděžda 1:2, Špetla Jaromír 1:2, Baštář Pavel 0:3, Cimburek Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Červený Karel 3:1, Thér Milan 4:0, Sadílek Jan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jasenná B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perutek Josef 4:0, Marinica Eduard 3:1, Postupa Jan 3:1, Čáp Petr 2:2, body hostů: Dubnová Alena 1:3, Duben Tomáš 2:2, Sedláček Petr 0:4, Dvořák Karel 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Knauf Team Lipí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radwaňski Kazimierz 3:1, Kuchta Petr 2:2, Bek Miroslav 2:2, Ryšavý Roman 4:0, body hostů: Andrejsová Markéta 2:2, Zelený Petr 3:1, Holomková Hana 0:4, Leixnerová Jana 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - Jednota Orel Bohuslavice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Miroslav 4:0, Bašková Markéta 0:2, Valčík Lukáš 1:2, Doubek Ondřej 0:3, Tichý Tomáš 1:1, WO 2:0, body hostů: Ungrád Jiří 1:1, Jakl Pavel 3:1, Franc Jan 3:1, Prušinovský Jiří 1:3, WO 0:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Česká Skalice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ligač Jozef 1:0, Drapač Petr st. 2:2, Kuřátko Miloš 1:3, Šimůnek Josef 1:3, Mýl Karel 2:1, body hostů: Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, Ošťádal Jaroslav 4:0, Janko Vladimír 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Sokol Česká Skalice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháčková Blanka 3:1, Tér Libor 3:1, Belák Kamil 1:3, Špaček Václav 2:2, body hostů: Janko Vladimír 1:3, Lachman Jakub 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - Jednota Orel Bohuslavice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mýl Karel 4:0, Brát Petr 3:1, Kuřátko Miloš 1:3, Hrstka Milan 1:3, body hostů: Jakl Pavel 3:1, Ungrád Jiří 2:2, Prušinovský Jiří 2:2, Němeček Vítězslav 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Knauf Team Lipí B 12:6 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 2:0, Hardubejová Anna 2:1, Le Tiu 2:2, Tichý Tomáš 3:1, Valčík Lukáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Zelený Petr 0:1, Sokol Zdeněk 3:1, Leixnerová Jana 0:3, Andrejsová Markéta 2:2, Holomková Hana 0:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jasenná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Bek Miroslav 3:1, Radwaňski Kazimierz 1:3, Nowacki Olgierd 4:0, body hostů: Dvořák Karel 2:2, Duben Tomáš 1:3, Karel Jiří 0:4, Dubnová Alena 1:3), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Jiskra Machov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 3:1, Kuťák Vladimír 1:3, Postupa Jan 3:1, Čáp Petr 3:1, body hostů: Thér Milan 1:3, Friede Norbert 0:4, Bernard Miloš 4:0, Sadílek Jan 1:3), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Náchod D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cimburek Jaroslav 0:4, Špetla Jaromír 0:2, Baštář Pavel 0:4, Dvořáčková Naděžda 2:2, Balucha Antonín 0:2, body hostů: Rojt Jan 4:0, Zetek Libor 3:1, Mareš Stanislav st. 4:0, Madarász Štefan 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Sokol Vysoká Srbská B 5:13 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáčková Naděžda 2:2, Cimburek Jaroslav 0:3, Baštář Pavel 0:4, Špetla Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Špaček Václav 4:0, Tér Libor 4:0, Macháčková Blanka 2:1, Divíšek David 2:2, WO 0:1), TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetek Libor 2:2, Solovic Martin 4:0, Mareš Stanislav st. 1:3, Rojt Jan 3:1, body hostů: Perutek Josef 3:1, Marinica Eduard 1:1, Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 1:3, Kuťák Vladimír 0:2), TJ Jiskra Machov B - TJ Lokomotiva Meziměstí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friede Norbert 1:3, Sadílek Jan 3:1, Bernard Miloš 3:1, Červený Karel 1:3, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 1:3, Kuchta Petr 1:3, Radwaňski Kazimierz 2:2), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubnová Alena 2:2, Duben Tomáš 3:1, Dvořák Karel 4:0, Šuták Pavel 4:0, body hostů: Le Tiu 1:3, Valčík Lukáš 0:4, Tichý Tomáš 0:4, Němeček Miroslav 2:2), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Červený Kostelec-Horní C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leixnerová Jana 0:4, Andrejsová Markéta 3:1, Zelený Petr 0:1, Sokol Zdeněk 3:1, Holomková Hana 0:3, body hostů: Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 3:1, Mýl Karel 3:1, Šimůnek Josef 2:2), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Česká Skalice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ungrád Jiří 2:1, Franc Jan 1:2, Němeček Vítězslav 1:2, Stuchlík Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Janko Vladimír 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Ošťádal Jaroslav 3:1, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - Jednota Orel Bohuslavice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusbaba Ivo 2:2, Špaček Václav 1:3, Tér Libor 3:1, Macháčková Blanka 2:2, body hostů: Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 3:1, Němeček Vítězslav 1:3, Franc Jan 0:4), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Knauf Team Lipí B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janko Vladimír 3:1, Lachman Jakub 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Sokol Zdeněk 2:1, Holomková Hana 0:3, Andrejsová Markéta 0:3, Zelený Petr 1:2, WO 5:0), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Jasenná B 15:3 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Drapač Petr st. 3:0, Mýl Karel 3:0, Šimůnek Josef 2:1, Hrstka Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Dubnová Alena 0:4, Dvořák Karel 2:2, Samek David 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Jiskra Machov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Lukáš 2:2, Kozák Ondřej 4:0, Le Tiu 0:2, Doubek Ondřej 4:0, Matuška Petr 0:2, body hostů: Thér Milan 1:3, Krtička Jiří 2:2, Friede Norbert 1:3, Sadílek Jan 2:2), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Náchod D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Radwaňski Kazimierz 1:3, Bek Miroslav 1:2, Nowacki Olgierd 4:0, Kuchta Petr 1:0, body hostů: Rojt Jan 1:3, Solovic Martin 2:2, Mareš Stanislav st. 2:2, Zetek Jan 0:4), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Česká Skalice F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáp Petr 4:0, Marinica Eduard 4:0, Postupa Jan 3:1, Kuťák Vladimír 3:1, body hostů: Dvořáčková Naděžda 2:2, Špetla Jaromír 0:4, Emmer Jakub 0:4, Baštář Pavel 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Vysoká Srbská B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Perutek Josef 2:1, Kuťák Vladimír 1:1, Postupa Jan 3:0, Čáp Petr 3:0, Marinica Eduard 1:0, WO 5:0, body hostů: Macháčková Blanka 1:3, Belák Kamil 1:3, Eimer Antonín 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Lokomotiva Meziměstí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špetla Jaromír 0:4, Dvořáčková Naděžda 2:2, Cimburek Jaroslav 1:3, Baštář Pavel 0:4, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 4:0, Kuchta Petr 2:2, Radwaňski Kazimierz 3:1), TJ Náchod D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Madarász Štefan 0:4, Prokop Michal 0:4, Rojt Jan 3:1, body hostů: Němeček Miroslav 2:2, Le Tiu 2:2, Kozák Ondřej 3:1, Tichý Tomáš 2:2), TJ Jiskra Machov B - TJ Červený Kostelec-Horní C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Miloš 2:2, Krtička Jiří 4:0, Sadílek Jan 2:2, Thér Milan 3:1, body hostů: Drapač Petr st. 3:1, Brát Petr 1:3, Hrstka Milan 1:3, Kuřátko Miloš 0:4), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Česká Skalice E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dubnová Alena 0:3, Duben Tomáš 1:2, Dvořák Karel 1:2, Šuták Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Janko Vladimír 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, Lachman Jakub 3:1, WO 0:5), TJ Knauf Team Lipí B - Jednota Orel Bohuslavice C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schwarz Vít 4:0, Sokol Zdeněk 2:2, Zelený Petr 3:1, Šolc Zdeněk 0:4, WO 0:1, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Ungrád Jiří 2:2, Franc Jan 1:3, Němeček Vítězslav 2:2, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Knauf Team Lipí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháčková Blanka 2:2, Tér Libor 3:1, Belák Kamil 2:2, Eimer Antonín 1:3, body hostů: Zelený Petr 2:2, Sokol Zdeněk 4:0, Andrejsová Markéta 1:3, Holomková Hana 1:3), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Jasenná B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 3:1, Franc Jan 0:4, Němeček Vítězslav 0:4, body hostů: Duben Tomáš 3:1, Dubnová Alena 2:2, Dvořák Karel 2:2, Šuták Pavel 2:2), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Jiskra Machov B 13:5 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Janko Vladimír 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Thér Milan 1:3, Krtička Jiří 3:1, Červený Karel 1:3, Sadílek Jan 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Náchod D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapač Petr st. 3:1, Mýl Karel 2:2, Brát Petr 2:2, Hrstka Milan 1:3, body hostů: Solovic Martin 4:0, Rojt Jan 3:1, Mareš Stanislav st. 1:3, Madarász Štefan 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Sokol Česká Skalice F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 4:0, Le Tiu 3:1, Tichý Tomáš 4:0, Kozák Ondřej 4:0, body hostů: Dvořáčková Naděžda 0:4, Špetla Jaromír 1:3, Cimburek Jaroslav 0:4, Baštář Pavel 0:4), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Česká Skalice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Radwaňski Kazimierz 0:2, Bek Miroslav 2:2, Nowacki Olgierd 4:0, Kuchta Petr 1:1, body hostů: Perutek Josef 2:2, Marinica Eduard 1:3, Čáp Petr 2:2, Postupa Jan 0:4),
17. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Vysoká Srbská B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Bek Miroslav 3:1, Kuchta Petr 1:1, Nowacki Olgierd 4:0, Radwaňski Kazimierz 1:1, body hostů: Tér Libor 2:2, Macháčková Blanka 1:3, Belák Kamil 0:4, Eimer Antonín 0:4), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutek Josef 3:1, Čáp Petr 3:1, Postupa Jan 3:1, Marinica Eduard 2:2, body hostů: Němeček Miroslav 3:1, Tichý Tomáš 1:3, Le Tiu 0:4, Kozák Ondřej 1:3), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Červený Kostelec-Horní C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáčková Naděžda 3:1, Cimburek Jaroslav 0:4, Baštář Pavel 0:4, Špetla Jaromír 0:4, body hostů: Brát Petr 3:1, Hrstka Milan 3:1, Šimůnek Josef 3:1, Kuřátko Miloš 4:0), TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 3:1, Madarász Štefan 2:2, Mareš Stanislav st. 2:2, Rojt Jan 1:3, body hostů: Janko Vladimír 2:2, Huaman Mathias 0:4, Ošťádal Jaroslav 4:0, Lachman Jakub 2:2), TJ Jiskra Machov B - Jednota Orel Bohuslavice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friede Norbert 2:2, Thér Milan 3:1, Sadílek Jan 2:2, Krtička Jiří 4:0, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Prušinovský Jiří 0:4, Ungrád Jiří 2:2, Franc Jan 1:3), TJ Sokol Jasenná B - TJ Knauf Team Lipí B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubnová Alena 2:2, Duben Tomáš 4:0, Dvořák Karel 4:0, Šuták Pavel 4:0, body hostů: Sokol Zdeněk 1:3, Leixnerová Jana 0:4, Holomková Hana 0:4, Zelený Petr 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Sokol Jasenná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belák Kamil 2:2, Macháčková Blanka 1:3, Tér Libor 3:1, Eimer Antonín 3:1, body hostů: Dvořák Karel 2:2, Duben Tomáš 4:0, Samek David 0:4, Dubnová Alena 1:3), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Jiskra Machov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Zdeněk 2:2, Andrejsová Markéta 1:3, Zelený Petr 3:1, Schwarz Vít 4:0, body hostů: Sadílek Jan 1:3, Thér Milan 2:2, Friede Norbert 0:4, Bernard Miloš 3:1), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Náchod D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 2:2, Franc Jan 2:2, Prušinovský Jiří 0:4, Sychrovský Milan 0:4, body hostů: Rojt Jan 4:0, Zetek Libor 2:2, Mareš Stanislav st. 3:1, Madarász Štefan 3:1), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Česká Skalice F 14:4 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Janko Vladimír 3:1, Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav ml. 2:2, Ošťádal Jaroslav 4:0, body hostů: Dvořáčková Naděžda 3:1, Špetla Jaromír 0:4, Balucha Antonín 1:3, Cimburek Jaroslav 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Česká Skalice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ligač Jozef 2:2, Brát Petr 3:1, Drapač Petr st. 3:1, Šimůnek Josef 0:2, Kuřátko Miloš 1:1, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Perutek Josef 2:2, Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 2:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Lokomotiva Meziměstí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valčík Lukáš 1:3, Le Tiu 2:2, Kozák Ondřej 0:1, Němeček Miroslav 4:0, Tichý Tomáš 0:3, body hostů: Nowacki Olgierd 3:1, Bek Miroslav 2:2, Kuchta Petr 2:2, Radwaňski Kazimierz 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Sokol Vysoká Srbská B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Červený Kostelec-Horní C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Roman 1:3, Bek Miroslav 0:2, Kuchta Petr 0:4, Nowacki Olgierd 4:0, Radwaňski Kazimierz 1:1, body hostů: Drapač Petr st. 3:1, Brát Petr 3:1, Mýl Karel 3:1, Kuřátko Miloš 1:3), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Česká Skalice E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čáp Petr 2:1, Kuťák Vladimír 1:2, Postupa Jan 1:2, Marinica Eduard 2:1, WO 5:0, body hostů: Ošťádal Jaroslav 3:1, Huaman Mathias 0:4, Lachman Jakub 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Česká Skalice F - Jednota Orel Bohuslavice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáčková Naděžda 1:3, Cimburek Jaroslav 1:3, Baštář Pavel 0:4, Špetla Jaromír 1:3, body hostů: Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 4:0, Prušinovský Jiří 3:1, Lejsek Petr 2:2), TJ Náchod D - TJ Knauf Team Lipí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Madarász Štefan 2:2, Prokop Michal 1:3, Rojt Jan 3:1, body hostů: Schwarz Vít 2:2, Andrejsová Markéta 0:4, Sokol Zdeněk 1:3, Zelený Petr 3:1), TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Jasenná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Miloš 4:0, Sadílek Jan 1:3, Thér Milan 3:1, Krtička Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Karel 1:3, Duben Tomáš 3:1, Karel Jiří 0:4, Dubnová Alena 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Jiskra Machov B 5:13 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Belák Kamil 3:1, Eimer Antonín 0:4, Macháčková Blanka 0:3, Špaček Václav 1:3, WO 0:1, body hostů: Krtička Jiří 4:0, Bernard Miloš 3:1, Thér Milan 2:2, Sadílek Jan 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Jasenná B - TJ Náchod D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubnová Alena 3:1, Duben Tomáš 4:0, Dvořák Karel 3:1, Šuták Pavel 4:0, body hostů: Rojt Jan 2:2, Zetek Libor 0:4, Mareš Stanislav st. 0:4, Prokop Michal 0:4), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Sokol Česká Skalice F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Zdeněk 3:0, Andrejsová Markéta 3:1, Schwarz Vít 3:1, Zelený Petr 3:1, Holomková Hana 0:1, body hostů: Dvořáčková Naděžda 3:1, Špetla Jaromír 1:3, Baštář Pavel 0:4, Cimburek Jaroslav 0:4), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Česká Skalice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakl Pavel 4:0, Ungrád Jiří 1:3, Franc Jan 1:3, Němeček Vítězslav 0:4, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Perutek Josef 3:1, Čáp Petr 3:1, Postupa Jan 2:2), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Lokomotiva Meziměstí C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, Ošťádal Jaroslav 3:1, Janko Vladimír 2:2, Huaman Mathias 0:4, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 3:1, Kuchta Petr 2:2, Radwaňski Kazimierz 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapač Petr st. 2:2, Brát Petr 2:2, Mýl Karel 4:0, Šimůnek Josef 0:4, body hostů: Němeček Miroslav 3:1, Doubek Ondřej 3:1, Le Tiu 1:3, Kozák Ondřej 1:3),
21. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní C - TJ Sokol Vysoká Srbská B 17:1 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Drapač Petr st. 4:0, Brát Petr 4:0, Mýl Karel 4:0, Kuřátko Miloš 1:1, Hrstka Milan 1:0, WO 1:0, body hostů: Špaček Václav 0:3, Belák Kamil 0:4, Eimer Antonín 0:4, Macháčková Blanka 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov E - TJ Sokol Česká Skalice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 3:1, Le Tiu 1:1, Doubek Ondřej 1:3, Bašková Markéta 1:3, Tichý Tomáš 0:2, body hostů: Janko Vladimír 2:2, Lachman Jakub 3:1, Ošťádal Jaroslav 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3), TJ Lokomotiva Meziměstí C - Jednota Orel Bohuslavice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Roman 4:0, Radwaňski Kazimierz 2:2, Bek Miroslav 2:2, Nowacki Olgierd 4:0, body hostů: Jakl Pavel 2:2, Ungrád Jiří 2:2, Franc Jan 0:4, Prušinovský Jiří 0:2, Němeček Vítězslav 0:2), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Knauf Team Lipí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marinica Eduard 3:1, Čáp Petr 4:0, Postupa Jan 3:1, Perutek Josef 3:1, body hostů: Andrejsová Markéta 0:4, Leixnerová Jana 0:4, Holomková Hana 0:4, Zelený Petr 3:1), TJ Sokol Česká Skalice F - TJ Sokol Jasenná B 2:16 (1skreeč, čtyřhry 0:1, body domácích: Špetla Jaromír 1:3, Cimburek Jaroslav 1:2, Baštář Pavel 0:4, WO 0:6, body hostů: Duben Tomáš 3:0, Sedláček Petr 1:2, Dvořák Karel 3:0, Šuták Pavel 2:0, WO 6:0), TJ Náchod D - TJ Jiskra Machov B 13:5 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 3:0, Prokop Michal 1:3, Mareš Stanislav st. 3:1, Rojt Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Thér Milan 0:4, Friede Norbert 1:2, Červený Karel 1:3, Sadílek Jan 2:2, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská B - TJ Náchod D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belák Kamil 3:1, Macháčková Blanka 1:3, Tér Libor 3:1, Eimer Antonín 1:3, body hostů: Zetek Libor 2:2, Rojt Jan 4:0, Solovic Martin 2:2, Madarász Štefan 0:4), TJ Jiskra Machov B - TJ Sokol Česká Skalice F 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Friede Norbert 2:1, Sadílek Jan 3:0, Thér Milan 3:0, Krtička Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Špetla Jaromír 0:4, Cimburek Jaroslav 1:3, Baštář Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Česká Skalice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubnová Alena 0:4, Duben Tomáš 3:1, Dvořák Karel 3:1, Šuták Pavel 1:3, body hostů: Marinica Eduard 2:2, Perutek Josef 4:0, Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 2:2), TJ Knauf Team Lipí B - TJ Lokomotiva Meziměstí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarz Vít 2:2, Andrejsová Markéta 1:3, Zelený Petr 0:1, Leixnerová Jana 0:4, Holomková Hana 0:3, body hostů: Nowacki Olgierd 4:0, Bek Miroslav 3:1, Kuchta Petr 3:1, Radwaňski Kazimierz 3:1), Jednota Orel Bohuslavice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakl Pavel 4:0, Němeček Vítězslav 1:3, Ungrád Jiří 2:2, Franc Jan 1:3, body hostů: Le Tiu 1:3, Matuška Petr 1:3, Tichý Tomáš 3:1, Němeček Miroslav 3:1), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Červený Kostelec-Horní C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ošťádal Jaroslav ml. 0:4, Lachman Jakub 1:3, Janko Vladimír 1:3, Huaman Mathias 0:4, body hostů: Ligač Jozef 1:1, Drapač Petr st. 4:0, Brát Petr 4:0, Mýl Karel 4:0, Šimůnek Josef 1:1),
Regionální přebor IV. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Velká Jesenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Václav 1:3, Jerman Miloš 4:0, Jerman Vojtěch 1:3, Staněk Karel 4:0, body hostů: Cohorna Petr st. 2:2, Dočekal Jaroslav 2:2, Vohralík Pavel 2:2, Ševcová Jana 0:1, Slánský Petr 0:3), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Velký Dřevíč A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanta Robert 1:3, Dobeš Jindřich 1:3, Králíček Jaromír 2:0, Chráska Pavel 1:3, Bernard Radomil 1:1, body hostů: Beran Pavel 3:1, Míšek Petr 3:1, Šubrt Arne 2:2, Bartoš Jan 2:2), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jasenná C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítko Pavel 1:0, Klug Karel 4:0, Borecká Kateřina 3:1, Javornický Aleš 4:0, Tošovský Jaroslav 3:0, body hostů: Samek David 0:4, Karel Jiří 1:3, Holeček Martin 0:4, Samek David ml. 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Zbečník B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ondřej 2:2, Valčík Lukáš 3:1, Němeček Miroslav 2:0, Divecký Václav 2:2, Doubek Ondřej 2:0, body hostů: Herzog Antonín 2:2, Duška Vladimír 0:4, Paul Jiří 3:1, Tér Filip 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 0:4, Karel Jiří 0:4, Horáková Martina 1:3, Sedláček Petr 0:4, body hostů: Němeček Miroslav 4:0, Matuška Petr 3:1, Kadaník Martin 2:0, Doubek Ondřej 4:0, Valčík Lukáš 2:0), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol České Meziříčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jan 3:1, Šubrt Arne 2:2, Míšek Petr 3:1, Beran Pavel 4:0, body hostů: Zítko Pavel 3:1, Tošovský Jaroslav 0:4, Javornický Aleš 1:3, Borecká Kateřina 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Horní Radechová A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohralík Pavel 0:4, Ševcová Jana 0:2, Zajíček Miloš 0:4, Dočekal Jaroslav 3:1, Slánský Petr 0:2, body hostů: Králíček Jaromír 4:0, Lanta Robert 3:1, Dobeš Jindřich 3:1, Chráska Pavel 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Žďárky B - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Václav 2:2, Jerman Vojtěch 0:4, Jerman Miloš 2:0, Jirman Jan 0:4, Staněk Karel 2:0, body hostů: Rais Tomáš 2:2, Lokvenc Miroslav 2:2, Matys Jaromír 3:1, Marek Pavel 3:1), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Velká Jesenice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klug Karel 1:3, Zítko Pavel 4:0, Borecká Kateřina 2:2, Javornický Aleš 3:1, body hostů: Vohralík Pavel 1:3, Dočekal Jaroslav 2:2, Cohorna Petr st. 3:1, Zajíček Miloš 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Velký Dřevíč A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Ondřej 0:1, Valčík Lukáš 3:0, Doubek Ondřej 1:2, Němeček Miroslav 3:0, Matuška Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Beran Pavel 2:2, Míšek Petr 2:2, Bartoš Jan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jasenná C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 3:1, Tér Filip 0:4, Chlad Jan 0:4, body hostů: Holeček Martin 2:2, Karel Jiří 2:2, Sedláček Petr 4:0, Samek David ml. 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Zbečník B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jan 2:2, Šubrt Arne 4:0, Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, body hostů: Herzog Antonín 1:3, Štencl Josef 1:3, Duška Vladimír 0:4, Paul Jiří 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vohralík Pavel 0:4, Ševcová Jana 0:4, Zajíček Miloš 0:4, Dočekal Jaroslav 1:3, body hostů: Němeček Miroslav 4:0, Valčík Lukáš 3:1, Doubek Ondřej 4:0, Matuška Petr 4:0), Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Horní Radechová A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebrt Miloň 0:2, Lokvenc Miroslav 2:2, Morávek Pavel 3:1, Matys Jaromír 2:2, Marek Pavel 0:2, body hostů: Králíček Jaromír 4:0, Jirásek Lukáš 3:1, Dobeš Jindřich 1:3, Chráska Pavel 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí C - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítko Pavel 4:0, Klug Karel 2:2, Tošovský Jaroslav 4:0, Borecká Kateřina 3:1, body hostů: Marek Pavel 1:3, Lokvenc Miroslav 0:4, Matys Jaromír 1:3, Rais Tomáš 1:3), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Velká Jesenice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzog Antonín 3:1, Duška Vladimír 2:2, Chlad Jan 0:4, Tér Filip 0:4, body hostů: Vohralík Pavel 2:2, Dočekal Jaroslav 4:0, Zajíček Miloš 2:2, Cohorna Petr st. 3:1), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Velký Dřevíč A 3:15 (předehrání, čtyřhry 0:2, body domácích: Dubnová Alena 3:1, Horáková Martina 0:4, Sedláček Petr 0:4, Holeček Martin 0:4, body hostů: Bartoš Jan 3:1, Šubrt Arne 3:1, Beran Pavel 3:1, Míšek Petr 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jasenná C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohralík Pavel 4:0, Cohorna Petr st. 3:0, Zajíček Miloš 1:3, Dočekal Jaroslav 3:0, Ševcová Jana 0:1, WO 0:1, body hostů: Sedláček Petr 2:2, Karel Jiří 1:3, Holeček Martin 0:3, Samek David 1:3, WO 1:0), Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matys Jaromír 1:3, Marek Pavel 1:3, Morávek Pavel 2:2, Nývlt Petr 2:2, body hostů: Doubek Ondřej 3:1, Kozák Ondřej 0:2, Matuška Petr 3:1, Němeček Miroslav 3:1, Valčík Lukáš 1:1), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Horní Radechová A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Václav 0:3, Jerman Vojtěch 0:3, Staněk Karel 3:0, Hrubý Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Králíček Jaromír 3:1, Dobeš Jindřich 3:1, Lanta Robert 3:1, WO 0:5),
7. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Žďárky B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítko Pavel 4:0, Javornický Aleš 4:0, Borecká Kateřina 3:1, Borecký Jiří 4:0, body hostů: Špaček Václav 0:4, Jirman Jan 0:4, Kanozsay Martin 1:3, Jerman Vojtěch 0:4), TJ Sokol Zbečník B - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paul Jiří 1:3, Petřík Miroslav 0:4, Herzog Antonín 3:1, Duška Vladimír 0:4, body hostů: Rais Tomáš 2:2, Lokvenc Miroslav 2:1, Marek Pavel 3:1, Nývlt Petr 4:0, Gebrt Miloň 1:0), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Velká Jesenice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jan 3:1, Šubrt Arne 2:2, Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, body hostů: Ševcová Jana 0:4, Zajíček Miloš 0:4, Dočekal Jaroslav 2:2, Vohralík Pavel 1:3),
8. kolo:
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokvenc Miroslav 3:1, Matys Jaromír 2:2, Morávek Pavel 5:0, Nývlt Petr 3:0, Gebrt Miloň 0:1, body hostů: Samek David 3:1, Holeček Martin 0:4, Sedláček Petr 1:3, Karel Jiří 0:5), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jakub 0:4, Jerman Vojtěch 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Špaček Václav 0:4, body hostů: Doubek Ondřej 4:0, Divecký Václav 4:0, Matuška Petr 4:0, Valčík Lukáš 4:0), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králíček Jaromír 3:1, Gonák Aleš 0:4, Lanta Robert 0:4, Chráska Pavel 0:4, body hostů: Zítko Pavel 4:0, Tošovský Jaroslav 3:1, Javornický Aleš 3:1, Borecká Kateřina 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Horní Radechová A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Miroslav 3:0, Matuška Petr 3:0, Tichý Tomáš 3:0, Petira Luďek 3:0, WO 5:0, body hostů: Lanta Robert 0:4, Chráska Pavel 0:4, Volhejn Jaromír 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Žďárky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Jan 0:4, Tér Filip 0:4, Herzog Antonín 4:0, Štencl Josef 3:1, body hostů: Kanozsay Martin 3:1, Jerman Vojtěch 2:2, Špaček Václav 2:2, Jerman Miloš 2:2), TJ Sokol Velký Dřevíč A - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jan 1:3, Šubrt Arne 1:3, Míšek Petr 3:1, Beran Pavel 3:1, body hostů: Nývlt Petr 2:2, Marek Pavel 4:0, Matys Jaromír 0:4, Morávek Pavel 2:2),
10. kolo:
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B 15:3 (čtyřhry 3:0, body domácích: Morávek Pavel 3:1, Lokvenc Miroslav 1:1, Marek Pavel 4:0, Nývlt Petr 3:1, Rais Tomáš 2:0, body hostů: Vohralík Pavel 0:4, Dočekal Jaroslav 2:2, Cohorna Petr st. 1:3, Zajíček Miloš 0:4), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Žďárky B 8:10 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Horáková Martina 2:2, Samek David ml. 0:4, Samek David 2:2, Karel Jiří 3:1, body hostů: Špaček Václav 2:2, Jerman Vojtěch 1:3, Kanozsay Martin 2:2, Staněk Karel 4:0), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králíček Jaromír 1:0, Jirásek Lukáš 4:0, Chráska Pavel 2:2, Dobeš Jindřich 1:3, Lanta Robert 1:2, body hostů: Tér Filip 0:4, Chlad Jan 1:3, Štencl Josef 3:1, Herzog Antonín 3:1), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítko Pavel 3:1, Tošovský Jaroslav 1:3, Borecká Kateřina 0:4, Borecký Jiří 0:4, body hostů: Valčík Lukáš 4:0, Matuška Petr 2:2, Petira Luďek 3:1, Němeček Miroslav 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol České Meziříčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tér Filip 0:4, Chlad Jan 0:4, Petřík Miroslav 1:3, Herzog Antonín 2:2, body hostů: Zítko Pavel 4:0, Tošovský Jaroslav 4:0, Borecká Kateřina 2:2, Borecký Jiří 3:1), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Horní Radechová A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 0:4, Tláskalová Šárka 0:4, Sedláček Petr 3:1, Karel Jiří 1:3, body hostů: Králíček Jaromír 4:0, Dobeš Jindřich 3:1, Chráska Pavel 2:2, Lanta Robert 3:1), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Žďárky B 17:1 (předehrání, čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jan 3:1, Šubrt Arne 4:0, Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, body hostů: Kanozsay Martin 1:3, Špaček Václav 0:4, Jerman Vojtěch 0:4, Hrubý Jakub 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Žďárky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cohorna Petr st. 4:0, Zajíček Miloš 0:4, Vohralík Pavel 1:3, Dočekal Jaroslav 3:1, body hostů: Špaček Václav 1:3, Sedláček Radek 2:2, Jerman Vojtěch 2:2, Staněk Karel 3:1), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Horní Radechová A 7:11 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Arne 2:2, Bartoš Jan 1:3, Beran Pavel 1:3, Míšek Petr 2:2, body hostů: Králíček Jaromír 4:0, Jirásek Lukáš 4:0, Chráska Pavel 0:4, Dobeš Jindřich 2:2), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol České Meziříčí C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáková Martina 0:4, Tláskalová Šárka 1:3, Holeček Martin 0:4, Samek David ml. 1:3, body hostů: Zítko Pavel 4:0, Javornický Aleš 4:0, Tošovský Jaroslav 4:0, Borecká Kateřina 2:2), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duška Vladimír 0:4, Štencl Josef 0:4, Herzog Antonín 3:1, Chlad Jan 0:4, body hostů: Matuška Petr 3:1, Valčík Lukáš 3:1, Kozák Ondřej 3:1, Doubek Ondřej 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Jasenná C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Lukáš 3:0, Kozák Ondřej 3:1, Doubek Ondřej 4:0, Kadaník Martin 4:0, Divecký Václav 1:0, body hostů: Samek David ml. 0:4, Samek David 1:3, Dubnová Alena 0:4, Karel Jiří 0:4), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Velký Dřevíč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítko Pavel 3:1, Tošovský Jaroslav 2:2, Javornický Aleš 2:2, Borecká Kateřina 1:3, body hostů: Míšek Petr 3:1, Bartoš Jan 1:3, Beran Pavel 4:0, Šubrt Arne 0:4), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Jaromír 3:0, Jirásek Lukáš 3:1, Chráska Pavel 1:3, Dobeš Jindřich 3:1, Lanta Robert 1:0, body hostů: Vohralík Pavel 1:3, Zajíček Miloš 1:3, Dočekal Jaroslav 3:1, Ševcová Jana 0:4),
14. kolo:
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Žďárky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Pavel 4:0, Morávek Pavel 2:0, Lokvenc Miroslav 3:1, Nývlt Petr 4:0, Gebrt Miloň 0:2, body hostů: Jirman Jan 0:4, Špaček Václav 0:4, Kanozsay Martin 1:3, Jerman Vojtěch 2:2), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol České Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cohorna Petr st. 4:0, Vohralík Pavel 2:2, Zajíček Miloš 0:3, Dočekal Jaroslav 3:1, Ševcová Jana 0:1, body hostů: Zítko Pavel 3:1, Tošovský Jaroslav 2:2, Javornický Aleš 1:3, Borecká Kateřina 1:3), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 7:11 (předehrání, čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jan 1:3, Šubrt Arne 1:3, Míšek Petr 1:3, Beran Pavel 3:1, body hostů: Němeček Miroslav 4:0, Valčík Lukáš 3:1, Doubek Ondřej 2:2, Divecký Václav 1:3), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Zbečník B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samek David ml. 0:4, Horáková Martina 1:3, Samek David 2:2, Dubnová Alena 1:3, body hostů: Štencl Josef 4:0, Duška Vladimír 3:1, Petřík Miroslav 1:3, Herzog Antonín 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Velký Dřevíč A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzog Antonín 1:3, Štencl Josef 2:2, Duška Vladimír 0:4, Chlad Jan 0:4, body hostů: Beran Pavel 4:0, Míšek Petr 4:0, Šubrt Arne 3:1, Bartoš Jan 2:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Velká Jesenice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Lukáš 3:1, Matuška Petr 1:3, Doubek Ondřej 4:0, Petira Luďek 2:2, body hostů: Vohralík Pavel 1:3, Cohorna Petr st. 2:2, Zajíček Miloš 0:4, Dočekal Jaroslav 3:1), TJ Sokol Horní Radechová A - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Lukáš 4:0, Chráska Pavel 0:4, Lanta Robert 3:1, Králíček Jaromír 4:0, body hostů: Lokvenc Miroslav 1:2, Marek Pavel 1:3, Nývlt Petr 2:2, Rais Tomáš 1:3, Gebrt Miloň 0:1),
16. kolo:
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokvenc Miroslav 1:3, Rais Tomáš 2:2, Matys Jaromír 0:2, Nývlt Petr 4:0, Gebrt Miloň 0:2, body hostů: Zítko Pavel 2:2, Čáp Vladimír 3:1, Tošovský Jaroslav 3:1, Nováček Jiří 1:3), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Zbečník B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Jaroslav 4:0, Zajíček Miloš 1:2, Vohralík Pavel 2:2, Cohorna Petr st. 2:2, Ševcová Jana 0:1, body hostů: Duška Vladimír 2:2, Štencl Josef 2:2, Herzog Antonín 3:1, Chlad Jan 0:4), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jasenná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jan 3:1, Šubrt Arne 2:2, Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, body hostů: Kučera Petr 1:3, Karel Jiří 1:3, Samek David 1:3, Holeček Martin 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Velká Jesenice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tláskalová Šárka 0:4, Horáková Martina 0:4, Karel Jiří 1:3, Samek David 2:2, body hostů: Vohralík Pavel 3:1, Dočekal Jaroslav 2:0, Cohorna Petr st. 4:0, Zajíček Miloš 3:1, Ševcová Jana 1:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Lukáš 4:0, Kadaník Martin 4:0, Matuška Petr 3:1, Doubek Ondřej 4:0, body hostů: Lokvenc Miroslav 0:4, Gebrt Miloň 0:4, Nývlt Petr 0:4, Marek Pavel 1:3), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Žďárky B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Jaromír 4:0, Jirásek Lukáš 4:0, Lanta Robert 4:0, Dobeš Jindřich 3:1, body hostů: Jerman Vojtěch 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Špaček Václav 0:4, Sedláček Radek 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol České Meziříčí C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Václav 0:4, Jerman Vojtěch 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Sedláček Radek 0:4, body hostů: Zítko Pavel 4:0, Čáp Vladimír 4:0, Tošovský Jaroslav 4:0, Borecký Jiří 4:0), Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rais Tomáš 3:1, Matys Jaromír 3:1, Lokvenc Miroslav 3:1, Nývlt Petr 3:0, Gebrt Miloň 0:1, body hostů: Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 1:3, Duška Vladimír 0:4, Chlad Jan 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Velký Dřevíč A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cohorna Petr st. 2:2, Zajíček Miloš 0:3, Vohralík Pavel 2:2, Dočekal Jaroslav 2:2, Ševcová Jana 0:1, body hostů: Beran Pavel 4:0, Míšek Petr 4:0, Bartoš Jan 1:3, Šubrt Arne 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Jasenná C - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tláskalová Šárka 0:2, Horáková Martina 0:4, Karel Jiří 2:2, Holeček Martin 1:3, Samek David 1:1, body hostů: Lokvenc Miroslav 2:0, Nývlt Petr 4:0, Matys Jaromír 2:2, Marek Pavel 4:0, Gebrt Miloň 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol Žďárky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ondřej 4:0, Matuška Petr 1:1, Doubek Ondřej 3:1, Kadaník Martin 4:0, Valčík Lukáš 2:0, body hostů: Staněk Karel 2:2, Sedláček Radek 0:4, Hrubý Jakub 0:4, Špaček Václav 0:4), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Horní Radechová A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javornický Aleš 3:1, Čáp Vladimír 4:0, Borecká Kateřina 2:2, Zítko Pavel 4:0, body hostů: Králíček Jaromír 1:3, Jirásek Lukáš 1:3, Chráska Pavel 0:4, Lanta Robert 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Lukáš 3:1, Chráska Pavel 0:3, Lanta Robert 0:4, Králíček Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Doubek Ondřej 3:1, Matuška Petr 3:1, Kozák Ondřej 2:1, Němeček Miroslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Zbečník B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Václav 1:2, Staněk Karel 2:0, Jerman Vojtěch 1:2, Kanozsay Martin 1:2, Jerman Miloš 1:0, WO 5:0, body hostů: Duška Vladimír 1:3, Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 2:2, WO 0:5), Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Velký Dřevíč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokvenc Miroslav 0:1, Morávek Pavel 3:1, Marek Pavel 1:3, Nývlt Petr 3:1, Rais Tomáš 0:3, body hostů: Šubrt Arne 1:3, Míšek Petr 3:1, Beran Pavel 3:1, Bartoš Jan 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cohorna Petr st. 3:1, Vohralík Pavel 2:2, Zajíček Miloš 0:4, Ševcová Jana 0:4, body hostů: Nývlt Petr 4:0, Morávek Pavel 3:1, Lokvenc Miroslav 2:0, Matys Jaromír 2:2, Gebrt Miloň 0:2), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Jasenná C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerman Vojtěch 1:3, Sedláček Radek 1:1, Špaček Václav 3:1, Hrubý Jakub 1:3, Jerman Miloš 2:0, body hostů: Samek David 4:0, Samek David ml. 0:4, Kučera Petr 2:2, Horáková Martina 2:2), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Horní Radechová A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Jan 0:4, Duška Vladimír 1:3, Štencl Josef 2:2, Herzog Antonín 1:3, body hostů: Jirásek Lukáš 4:0, Lanta Robert 4:0, Gonák Aleš 3:1, Chráska Pavel 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov F - TJ Sokol České Meziříčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Petr 1:3, Valčík Lukáš 2:2, Doubek Ondřej 2:2, Kadaník Martin 2:2, body hostů: Zítko Pavel 3:1, Čáp Vladimír 4:0, Javornický Aleš 1:3, Borecká Kateřina 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Zbečník B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tošovský Jaroslav 4:0, Zítko Pavel 3:1, Borecký Jiří 2:2, Borecká Kateřina 2:2, body hostů: Chlad Jan 0:4, Duška Vladimír 1:3, Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 1:3), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Lukáš 4:0, Chráska Pavel 3:1, Lanta Robert 3:1, Dobeš Jindřich 2:2, body hostů: Samek David 0:4, Dubnová Alena 3:1, Karel Jiří 1:3, Sedláček Petr 0:4), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Velký Dřevíč A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerman Vojtěch 0:4, Hrubý Jakub 0:4, Špaček Václav 0:4, Kanozsay Martin 0:4, body hostů: Šubrt Arne 4:0, Beran Pavel 4:0, Míšek Petr 4:0, Bartoš Jan 4:0),
Reg. přebor dorost
1. kolo:
TJ Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jahoda Matěj 3:0, Felgr Michal 2:1, Zetek Jan 3:0, body hostů: Kuhajdíková Pavlína 0:3, Polanská Evelína 1:2, Metrtlíková Eliška 0:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukavský Jakub 0:3, Borůvka Lukáš 0:3, Mervart Tomáš 1:2, body hostů: Stein Filip 3:0, Joneš Patrik 1:0, Kadaník Martin 3:0, Joneš Dominik 1:1), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Česká Skalice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Langer František 2:1, Špelda Jakub 0:3, Chlumský Patrik 0:3, body hostů: Emmer Jakub 3:0, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Jůza Tadeáš 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Lokomotiva Meziměstí A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandik Jakub 1:2, Šejna Matěj 3:0, WO 0:3, body hostů: Pecko Josef 0:2, Šlechta Michal 1:1, Procházka Vojtěch 1:0, Mach Ondřej 0:1, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 0:3, Polanská Evelína 2:1, Součková Tereza 0:3, body hostů: Šejna Matěj 2:1, Kozák Jan 2:1, Kozák Ondřej 3:0), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Lokomotiva Meziměstí A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Emmer Jakub 2:0, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Jůza Tadeáš 1:2, Marinica Radim 0:1, body hostů: Vlach Tomáš nejml. 2:1, Pecko Josef 2:1, Procházka Vojtěch 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TTC Nové Město nad Metují A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stein Filip 3:0, Joneš Patrik 3:0, Kadaník Martin 3:0, body hostů: Lukášek Miroslav 0:3, Chlumský Patrik 0:3, Hofman Marián 0:3), TJ Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zetek Tomáš 3:0, Krupička Matěj 1:2, Divíšek Tomáš 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Lukavský Jakub 0:2, Mervart Tomáš 1:2, Vondráček Adam 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Pavlína 0:2, Mervart Tomáš 1:2, Borůvka Lukáš 1:2, Lukavský Jakub 0:1, body hostů: Metrtlíková Eliška 3:0, Polanská Evelína 3:0, Součková Tereza 1:2), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Náchod A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Langer František 2:1, Chlumský Patrik 0:3, Špelda Jakub 0:3, body hostů: Zetek Jan 2:1, Jahoda Matěj 3:0, Felgr Michal 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Lokomotiva Meziměstí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joneš Patrik 3:0, Kadaník Martin 3:0, Stein Filip 3:0, body hostů: Pecko Josef 0:3, Procházka Vojtěch 0:3, Šlechta Michal 0:2, Mach Ondřej 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Česká Skalice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejna Matěj 3:0, Kozák Ondřej 3:0, Kozák Jan 2:1, body hostů: Prysyazhnyuk Petro 1:2, Jůza Tadeáš 0:3, Marinica Radim 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Sokol Česká Skalice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Metrtlíková Eliška 1:2, Polanská Evelína 2:1, Součková Tereza 0:3, body hostů: Emmer Jakub 3:0, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Jůza Tadeáš 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joneš Patrik 1:2, Kadaník Martin 3:0, Stein Filip 1:2, body hostů: Šejna Matěj 2:1, Kozák Jan 0:3, Kozák Ondřej 2:1), TJ Náchod A - TJ Lokomotiva Meziměstí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zetek Tomáš 3:0, Divíšek Tomáš 2:1, Krupička Matěj 2:1, body hostů: Pecko Josef 0:3, Vlach Tomáš nejml. 2:1, Procházka Vojtěch 0:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TTC Nové Město nad Metují A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mervart Tomáš 1:1, Jarkovský Hynek 2:1, Vondráček Adam 2:1, Borůvka Lukáš 1:0, body hostů: Špelda Jakub 0:3, Hofman Marián 0:3, Langer František 3:0),
5. kolo:
TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langer František 1:2, Hořínek Michal 0:3, Hofman Marián 0:3, body hostů: Metrtlíková Eliška 2:1, Polanská Evelína 3:0, Kuhajdíková Pavlína 3:0), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Česká Skalice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Vojtěch 1:2, Vlach Tomáš nejml. 3:0, Pecko Josef 2:1, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Mervart Tomáš 1:2, Vondráček Adam 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Náchod A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejna Matěj 2:1, Kozák Jan 0:3, Kozák Ondřej 1:2, body hostů: Divíšek Tomáš 3:0, Jahoda Matěj 2:1, Felgr Michal 1:2), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Emmer Jakub 2:1, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Jůza Tadeáš 0:3, body hostů: Kadaník Martin 3:0, Joneš Patrik 1:2, Joneš Dominik 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 1:2, Polanská Evelína 1:2, Metrtlíková Eliška 0:3, body hostů: Stein Filip 3:0, Joneš Patrik 1:2, Kadaník Martin 3:0), TJ Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zetek Jan 3:0, Jahoda Matěj 3:0, Felgr Michal 2:1, body hostů: Emmer Jakub 1:2, Prysyazhnyuk Petro 0:3, Jůza Tadeáš 0:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Lukáš 1:1, Vondráček Adam 1:2, Mervart Tomáš 2:1, Jarkovský Hynek 0:1, body hostů: Šejna Matěj 1:2, Jandik Jakub 1:2, Kozák Ondřej 3:0), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Lokomotiva Meziměstí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Josef 1:2, Hofman Marián 1:2, Hořínek Michal 0:3, body hostů: Pecko Josef 3:0, Vlach Tomáš nejml. 3:0, Procházka Vojtěch 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Lokomotiva Meziměstí A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Součková Tereza 1:2, Polanská Evelína 3:0, Metrtlíková Eliška 2:1, body hostů: Šlechta Michal 1:2, Mach Ondřej 2:1, Procházka Vojtěch 0:2, Pecko Josef 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TTC Nové Město nad Metují A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandik Jakub 3:0, Kozák Ondřej 3:0, Šejna Matěj 3:0, body hostů: Chlumský Patrik 0:3, Hořínek Michal 0:3, Lukášek Miroslav 0:3), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Česká Skalice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Emmer Jakub 2:1, Prysyazhnyuk Petro 1:2, Jůza Tadeáš 1:0, Marinica Radim 0:2, body hostů: Jarkovský Hynek 3:0, Borůvka Lukáš 2:1, Měšťanová Pavlína 0:1, Vondráček Adam 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Náchod A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadaník Tomáš 3:0, Joneš Patrik 1:2, WO 0:3, body hostů: Zetek Tomáš 1:1, Krupička Matěj 0:2, Divíšek Tomáš 1:1, WO 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Náchod A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 2:0, Polanská Evelína 2:1, Metrtlíková Eliška 0:3, Součková Tereza 0:1, body hostů: Divíšek Tomáš 1:2, Jahoda Matěj 3:0, Felgr Michal 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Sokol Česká Skalice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadaník Martin 1:0, Stein Filip 3:0, Joneš Patrik 1:2, Joneš Dominik 2:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Mervart Tomáš 1:1, Jarkovský Hynek 0:3, Vondráček Adam 0:1), TJ Sokol Česká Skalice A - TTC Nové Město nad Metují A 9:1 (předehrání, čtyřhry 1:0, body domácích: Emmer Jakub 3:0, Prysyazhnyuk Petro 3:0, Marinica Radim 1:1, Jůza Tadeáš 1:0, body hostů: Hořínek Michal 0:3, Chlumský Patrik 1:2, Lukášek Miroslav 0:3), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlumský Patrik 1:2, Hořínek Michal 0:3, Sloupová Simona 0:3, body hostů: Jandik Jakub 2:1, Kozák Jan 3:0, Šejna Matěj 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandik Jakub 1:2, Šejna Matěj 2:1, Kozák Jan 1:2, body hostů: Metrtlíková Eliška 1:2, Kuhajdíková Pavlína 1:2, Polanská Evelína 3:0), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Česká Skalice A 3:7 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčová Kateřina 0:2, Vlach Tomáš nejml. 2:1, Mach Ondřej 1:2, Čápová Ella 0:1, body hostů: Jůza Tadeáš 1:2, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Emmer Jakub 3:0), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Marián 0:3, Chlumský Patrik 0:3, Lukášek Miroslav 0:3, body hostů: Joneš Patrik 3:0, Joneš Dominik 3:0, Stein Filip 3:0), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarkovský Hynek 2:1, Lukavský Jakub 2:1, Borůvka Lukáš 1:2, body hostů: Zetek Jan 3:0, Zetek Tomáš 1:2, Krupička Matěj 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TJ Sokol Česká Skalice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Součková Tereza 0:3, Polanská Evelína 2:1, Metrtlíková Eliška 1:2, body hostů: Jarkovský Hynek 1:2, Borůvka Lukáš 3:0, Lukavský Jakub 2:1), TJ Náchod A - TTC Nové Město nad Metují A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupička Matěj 2:1, Felgr Michal 3:0, Zetek Tomáš 3:0, body hostů: Hofman Marián 0:3, Chlumský Patrik 1:2, Dostál Josef 0:3), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Tomáš nejml. 2:1, Čápová Ella 0:1, Mach Ondřej 0:3, Pecko Josef 0:2, body hostů: Kadaník Martin 1:0, Joneš Dominik 2:1, Stein Filip 2:1, Joneš Patrik 2:0), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Emmer Jakub 1:1, Prysyazhnyuk Petro 1:1, Marinica Radim 0:2, WO 3:0, body hostů: Kozák Ondřej 3:0, Kozák Jan 1:2, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prysyazhnyuk Petro 1:2, Marinica Radim 0:3, Jůza Tadeáš 0:3, body hostů: Metrtlíková Eliška 3:0, Kuhajdíková Pavlína 2:0, Polanská Evelína 3:0, Součková Tereza 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Jan 1:0, Kozák Ondřej 2:1, Šejna Matěj 0:3, Jandik Jakub 0:2, body hostů: Stein Filip 1:2, Joneš Patrik 2:1, Kadaník Martin 3:0), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Náchod A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecko Josef 1:2, Procházka Vojtěch 0:3, Krejčová Kateřina 0:2, Čápová Ella 0:1, body hostů: Felgr Michal 3:0, Jahoda Matěj 3:0, Krupička Matěj 2:1), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Česká Skalice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Marián 0:3, Chlumský Patrik 2:1, Hořínek Michal 0:1, Lukášek Miroslav 0:2, body hostů: Mervart Tomáš 2:1, Vondráček Adam 1:0, Borůvka Lukáš 2:1, Jarkovský Hynek 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A - TTC Nové Město nad Metují A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Součková Tereza 0:3, Kuhajdíková Pavlína 3:0, Metrtlíková Eliška 2:1, body hostů: Hořínek Michal 1:2, Chlumský Patrik 2:1, Hofman Marián 1:2), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Lokomotiva Meziměstí A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Pavlína 1:1, Borůvka Lukáš 2:1, Lukavský Jakub 1:2, Mervart Tomáš 0:1, body hostů: Pecko Josef 2:1, Vlach Tomáš nejml. 3:0, Čápová Ella 0:3), TJ Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Divíšek Tomáš 1:2, Zetek Jan 1:2, Jahoda Matěj 2:1, body hostů: Šejna Matěj 2:1, Kozák Jan 0:3, Kozák Ondřej 3:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Sokol Česká Skalice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadaník Martin 2:1, Joneš Patrik 1:2, Joneš Dominik 1:2, body hostů: Emmer Jakub 2:1, Prysyazhnyuk Petro 2:1, Marinica Radim 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joneš Patrik 2:1, Kadaník Martin 3:0, Stein Filip 2:1, body hostů: Metrtlíková Eliška 0:3, Kuhajdíková Pavlína 0:3, Polanská Evelína 2:1), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Náchod A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prysyazhnyuk Petro 1:2, Emmer Jakub 3:0, Marinica Radim 0:3, body hostů: Divíšek Tomáš 1:2, Krupička Matěj 2:1, Zetek Tomáš 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov C - TJ Sokol Česká Skalice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Jan 2:1, Kozák Ondřej 3:0, Šejna Matěj 3:0, body hostů: Mervart Tomáš 0:3, Jarkovský Hynek 0:2, Vondráček Adam 1:2, Borůvka Lukáš 0:1), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TTC Nové Město nad Metují A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlach Tomáš nejml. 3:0, Pecko Josef 2:1, Čápová Ella 0:3, body hostů: Chlumský Patrik 0:1, Langer František 2:1, Hořínek Michal 1:2, Lukášek Miroslav 1:1),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlechta Michal 0:3, Čápová Ella 0:3, Krejčová Kateřina 0:3, body hostů: Polanská Evelína 3:0, Součková Tereza 3:0, Metrtlíková Eliška 3:0), TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Tomáš nejml. 2:1, Krejčová Kateřina 0:1, Pecko Josef 1:2, Mach Ondřej 0:2, body hostů: Šejna Matěj 1:2, Kozák Jan 2:1, Kozák Ondřej 3:0), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Česká Skalice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Lukáš 2:1, Jarkovský Hynek 0:3, Vondráček Adam 1:1, Mervart Tomáš 1:0, body hostů: Prysyazhnyuk Petro 2:1, Marinica Radim 2:1, Jůza Tadeáš 1:2), TJ Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zetek Jan 0:3, Felgr Michal 1:2, Jahoda Matěj 2:1, body hostů: Stein Filip 2:1, Joneš Dominik 1:2, Kadaník Martin 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS