Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Reg. přebor I. třídy
1. kolo:
Adamov A - KST Blansko D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 4:0, Masařík Radim 3:1, Farkaš Michael 2:2, Beneš Zbyněk 4:0, body hostů: Trávníčková Karla 2:2, Žáček Bronislav 0:4, Nedoma Pavel 1:3, Vencel Stanislav 0:4), Voděrady A - Křetín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trčka Petr 3:1, Pavel František 1:3, Švancara Radim 0:4, Švancarová Veronika 0:4, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Koudelka Petr 3:1, Maresch Michal 3:1, Bačovský Filip 2:2), Zbraslavec C - Boskovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Zdeněk 1:3, Odehnal Vladimír 2:2, Švancara Vladimír 2:2, Illek Roman 3:1, body hostů: Suchý Petr 3:1, Sedlák Zdeněk 0:4, Horváth Tomáš 3:1, Zachoval Leoš 2:2), Brumov A - Ždárná A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tulis Radek ml. 2:2, Dolníček Pavel 1:3, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 0:4, body hostů: Polívka Ondřej 4:0, Richter Milan 4:0, Polívka Roman 3:1, Sýkora Josef 1:3), Rohozec A - Rájec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 1:2, Suchomel Vít 0:4, Matoušek Petr 1:3, Suchomel Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Koumar Jiří 4:0, Svoboda Jan 2:1, Zouhar Michal 2:2, Sehnal Stanislav 4:0, WO 0:1), Svitávka A - Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 2:2, Peterka David 3:1, Šmerda Borek 0:4, body hostů: Gyurgyik Pavel 3:1, Žáček Miroslav 3:1, Zouhar Ondřej 1:3, Žáček Michal 2:2),
2. kolo:
KST Blansko D - Vysočany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníčková Karla 3:1, Petr Michal 3:1, Žáček Bronislav 0:4, Vencel Stanislav 0:4, body hostů: Gyurgyik Pavel 2:2, Žáček Miroslav 2:2, Zouhar Ondřej 3:1, Kellner Aleš 3:1), Rájec A - Svitávka A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koumar Jiří 3:1, Svoboda Jan 2:0, Sehnal Stanislav 3:1, Zouhar Michal 3:1, Koumar Jiří ml. 0:2, body hostů: Kuběna Petr 0:4, Dvořáček Stanislav 1:3, Fagulec Martin 1:3, Peterka David 3:1), Ždárná A - Rohozec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Josef 1:1, Polívka Roman 2:2, Polívka Ondřej 3:1, Richter Milan 4:0, Slaný Petr 0:2, body hostů: Kříž Radek 0:4, Kříž Zbyněk 2:2, Suchomel Josef 2:2, Matoušek Petr 2:2), Boskovice A - Brumov A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 4:0, Horváth Tomáš 4:0, Zachoval Leoš 4:0, Héna Jaroslav 3:1, body hostů: Dolníček Pavel 0:4, Tulis Radek ml. 0:4, Musil Antonín 0:4, Musil Tomáš 1:3), Křetín A - Zbraslavec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 4:0, Bačovský Filip 2:2, body hostů: Švancara Vladimír 1:3, Odehnal Vladimír 2:2, Křepela Zdeněk 1:3, Charvát Rudolf 0:4), Adamov A - Voděrady A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 4:0, Masařík Radim 4:0, Farkaš Michael 3:1, Dočkalová Gabriela 4:0, body hostů: Trčka Petr 1:3, Švancara Radim 0:4, Švancarová Veronika 0:2, Prokop Lubomír 0:4, Pavel František 0:2),
3. kolo:
Voděrady A - KST Blansko D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 0:4, Trčka Petr 3:1, Švancara Radim 2:2, Prokop Lubomír 1:3, body hostů: Trávníčková Karla 4:0, Němec Josef 3:1, Žáček Bronislav 1:3, Vencel Stanislav 2:2), Zbraslavec C - Adamov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Illek Roman 1:3, Odehnal Vladimír 3:1, Křepela Zdeněk 1:3, Švancara Vladimír 1:3, body hostů: Beneš Zbyněk 2:2, Dočkalová Gabriela 3:1, Všianský Martin 1:3, Masařík Radim 4:0), Brumov A - Křetín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 3:1, Tulis Radek ml. 1:3, body hostů: Bačovský Filip 0:4, Koudelka Petr 3:1, Maresch Michal 2:2, Koudelka Ladislav ml. 4:0), Rohozec A - Boskovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 1:3, Kříž Zbyněk 0:4, Suchomel Vít 0:4, Suchomel Josef 0:4, body hostů: Suchý Petr 4:0, Dokoupil Roman 3:1, Zachoval Leoš 4:0, Horváth Tomáš 4:0), Svitávka A - Ždárná A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 3:1, Peterka David 4:0, Kuběna Petr 2:2, body hostů: Polívka Roman 1:3, Richter Milan 3:1, Slaný Petr 0:4, Pavlů Bedřich 1:3), Vysočany A - Rájec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gyurgyik Pavel 0:2, Žáček Miroslav 2:2, Zouhar Ondřej 2:2, Kellner Aleš 0:4, Bezděk Michal 1:1, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Zouhar Michal 4:0, Koumar Jiří 1:1, Sehnal Stanislav 3:1, Šmeral Ondřej 0:2),
4. kolo:
KST Blansko D - Rájec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Josef 3:1, Žáček Bronislav 0:4, Trávníčková Karla 2:2, Procházka Ondřej 2:2, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Koumar Jiří 2:2, Zouhar Michal 2:2, Sehnal Stanislav 2:2), Ždárná A - Vysočany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Bedřich 1:3, Sýkora Josef 1:3, Polívka Roman 1:3, Richter Milan 4:0, body hostů: Zouhar Ondřej 3:1, Žáček Miroslav 2:2, Janáč Daniel 1:3, Bezděk Michal 3:1), Boskovice A - Svitávka A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:1, Dokoupil Roman 2:2, Zachoval Leoš 3:1, Horváth Tomáš 4:0, body hostů: Dušil Zdeněk 0:2, Dvořáček Stanislav 0:4, Fagulec Martin 1:3, Peterka David 3:1, Kuběna Petr 0:2), Křetín A - Rohozec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Maresch Michal 4:0, Koudelka Petr 2:2, Bačovský Filip 2:2, body hostů: Kříž Radek 1:3, Kříž Zbyněk 1:3, Suchomel Josef 2:2, Matoušek Petr 0:4), Adamov A - Brumov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Radim 4:0, Farkaš Michael 3:1, Všianský Martin 2:2, Dočkalová Gabriela 4:0, body hostů: Dolníček Pavel 1:3, Tulis Radek ml. 1:3, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 0:4), Voděrady A - Zbraslavec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Lubomír 0:4, Švancara Radim 2:2, Trčka Petr 0:2, Švancarová Veronika 0:4, Stejskal David 1:1, body hostů: Křepela Zdeněk 3:1, Sekanina Jan 4:0, Švancara Vladimír 4:0, Charvát Rudolf 2:2),
5. kolo:
Zbraslavec C - KST Blansko D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Vladimír 2:2, Illek Roman 1:3, Sekanina Jan 1:3, Křepela Zdeněk 0:4, body hostů: Trávníčková Karla 3:1, Němec Josef 4:0, Procházka Ondřej 4:0, Žáček Bronislav 1:3), Brumov A - Voděrady A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 4:0, Tulis Radek ml. 3:1, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 3:1, body hostů: Trčka Petr 3:1, Švancara Radim 1:3, Prokop Lubomír 0:4, Švancarová Veronika 0:4), Rohozec A - Adamov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Zbyněk 3:1, Kříž Radek 3:1, Suchomel Vít 0:1, Suchomel Josef 1:3, Smetana Milan 0:3, body hostů: Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 2:2, Bezděk Petr 3:1, Všianský Martin 1:3), Svitávka A - Křetín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 1:3, Peterka David 2:2, Kuběna Petr 1:3, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Koudelka Petr 3:1, Maresch Michal 2:2, Bačovský Filip 1:3), Vysočany A - Boskovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gyurgyik Pavel 2:1, Žáček Miroslav 2:1, Kellner Aleš 4:0, Zouhar Ondřej 1:2, WO 0:3, body hostů: Dokoupil Roman 0:3, Horváth Tomáš 2:1, Zachoval Leoš 2:1, Mládek Jindřich 0:4, WO 3:0), Rájec A - Ždárná A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Koumar Jiří 4:0, Sehnal Stanislav 3:1, Zouhar Michal 4:0, body hostů: Polívka Roman 1:3, Sýkora Josef 0:4, Žáček Václav 0:4, Polívka Martin st. 0:4),
6. kolo:
KST Blansko D - Ždárná A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vencel Stanislav 1:2, Němec Josef 1:3, Trávníčková Karla 2:2, Procházka Ondřej 1:3, WO 1:0, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Richter Milan 3:0, Polívka Roman 3:1, Sýkora Josef 1:3, WO 0:1), Boskovice A - Rájec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:1, Zachoval Leoš 1:3, Henek Dominik 3:1, Horváth Tomáš 1:3, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Zouhar Michal 1:3, Koumar Jiří 1:3, Sehnal Stanislav 3:1), Křetín A - Vysočany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Koudelka Petr 2:2, Maresch Michal 3:1, Bačovský Filip 1:3, body hostů: Gyurgyik Pavel 0:4, Žáček Miroslav 2:2, Kellner Aleš 4:0, Zouhar Ondřej 1:3), Adamov A - Svitávka A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkalová Gabriela 4:0, Beneš Zbyněk 1:3, Masařík Radim 2:2, Bezděk Petr 0:3, Všianský Martin 0:1, body hostů: Peterka David 3:1, Fagulec Martin 1:3, Dvořáček Stanislav 3:1, Kuběna Petr 2:2), Voděrady A - Rohozec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancarová Veronika 1:3, Trčka Petr 2:2, Švancara Radim 1:3, Opluštil Tomáš 0:4, body hostů: Kříž Zbyněk 4:0, Matoušek Petr 1:3, Suchomel Vít 3:1, Suchomel Josef 4:0), Zbraslavec C - Brumov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Vladimír 2:2, Illek Roman 4:0, Sekanina Jan 3:1, Křepela Zdeněk 2:2, body hostů: Dolníček Pavel 2:2, Tulis Radek ml. 2:2, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 0:4),
7. kolo:
Brumov A - KST Blansko D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tulis Radek ml. 3:1, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 1:3, body hostů: Nedoma Pavel 0:4, Žáček Bronislav 1:3, Petr Michal 4:0, Trávníčková Karla 3:1), Rohozec A - Zbraslavec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Radek 1:3, Kříž Zbyněk 1:3, Matoušek Petr 1:3, Suchomel Josef 1:3, body hostů: Křepela Zdeněk 2:2, Sekanina Jan 2:2, Illek Roman 4:0, Švancara Vladimír 4:0), Svitávka A - Voděrady A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fagulec Martin 3:1, Dvořáček Stanislav 4:0, Peterka David 3:0, Dušil Zdeněk 2:2, Šmerda Borek 0:1, body hostů: Švancara Radim 1:3, Švancarová Veronika 0:4, Trčka Petr 2:2, Prokop Lubomír 1:3), Vysočany A - Adamov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gyurgyik Pavel 2:2, Bezděk Michal 2:2, Zouhar Ondřej 2:1, Žáček Miroslav 1:2, WO 0:2, body hostů: Dočkalová Gabriela 3:0, Ostrý Jan 0:4, Farkaš Michael 3:1, Bezděk Petr 1:2, WO 2:0), Rájec A - Křetín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koumar Jiří 3:1, Svoboda Jan 1:3, Sehnal Stanislav 3:1, Zouhar Michal 3:1, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 1:3, Bačovský Filip 0:4, Koudelka Petr 3:1, Maresch Michal 2:2), Ždárná A - Boskovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 0:4, Polívka Roman 0:3, Richter Milan 2:1, Polívka Ondřej 0:4, WO 0:2, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 3:1, Horváth Tomáš 2:1, Zachoval Leoš 3:0, WO 2:0),
8. kolo:
KST Blansko D - Boskovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 3:1, Trávníčková Karla 0:4, Němec Josef 2:2, Petr Michal 2:2, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 3:1, Zachoval Leoš 1:3, Horváth Tomáš 1:3), Křetín A - Ždárná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 2:2, Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 3:1, Bačovský Filip 0:4, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Richter Milan 2:2, Polívka Roman 2:2, Slaný Petr 1:3), Adamov A - Rájec A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkalová Gabriela 4:0, Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 3:0, Bezděk Petr 1:3, Všianský Martin 0:1, body hostů: Svoboda Jan 2:2, Koumar Jiří 1:3, Zouhar Michal 1:3, Sehnal Stanislav 1:3), Voděrady A - Vysočany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Radim 1:1, Trčka Petr 4:0, Švancarová Veronika 0:4, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 0:2, body hostů: Gyurgyik Pavel 3:1, Žáček Miroslav 3:1, Zouhar Ondřej 3:1, Žáček Michal 2:2), Zbraslavec C - Svitávka A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Illek Roman 1:3, Švancara Vladimír 1:3, Sekanina Jan 2:2, Křepela Zdeněk 2:2, body hostů: Dušil Zdeněk 0:2, Kuběna Petr 2:2, Fagulec Martin 4:0, Peterka David 4:0, Dvořáček Stanislav 0:2), Brumov A - Rohozec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 0:4, Tulis Radek ml. 3:1, Musil Tomáš 0:4, Musil Antonín 2:2, body hostů: Kříž Radek 3:1, Kříž Zbyněk 2:2, Matoušek Petr 4:0, Suchomel Josef 2:2),
9. kolo:
Rohozec A - KST Blansko D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Petr 2:2, Kříž Zbyněk 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Josef 2:2, body hostů: Trávníčková Karla 3:1, Žáček Bronislav 2:2, Nedoma Pavel 2:2, Vencel Stanislav 1:3), Svitávka A - Brumov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Stanislav 3:1, Fagulec Martin 3:1, Peterka David 4:0, Dušil Zdeněk 2:2, body hostů: Tulis Radek ml. 1:3, Nečas František 0:4, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 2:2), Vysočany A - Zbraslavec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gyurgyik Pavel 3:0, Žáček Miroslav 1:3, Zouhar Ondřej 3:1, Žáček Michal 3:0, Bezděk Michal 1:0, WO 0:1, body hostů: Křepela Zdeněk 2:2, Sekanina Jan 1:2, Odehnal Vladimír 0:2, Švancara Vladimír 1:3, Křepela Vladimír 0:2, WO 1:0), Rájec A - Voděrady A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koumar Jiří 4:0, Svoboda Jan 4:0, Sehnal Stanislav 4:0, Zouhar Michal 4:0, body hostů: Trčka Petr 0:4, Švancara Radim 0:4, Prokop Lubomír 0:4, Pavel František 0:4), Ždárná A - Adamov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Vítězslav 0:2, Polívka Martin st. 1:3, Polívka Roman 2:2, Richter Milan 3:1, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Dočkalová Gabriela 4:0, Masařík Radim 3:1, Všianský Martin 1:3, Beneš Zbyněk 2:2), Boskovice A - Křetín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henek Dominik 3:1, Suchý Petr 3:1, Horváth Tomáš 2:2, Zachoval Leoš 2:2, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Bačovský Filip 0:4, Koudelka Petr 3:1, Maresch Michal 0:4),
10. kolo:
KST Blansko D - Křetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedoma Pavel 0:4, Trávníčková Karla 4:0, Němec Josef 1:2, Vencel Stanislav 0:4, WO 0:1, body hostů: Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 2:2, Bačovský Filip 3:1, Koudelka Ladislav ml. 2:1, WO 1:0), Adamov A - Boskovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Radim 3:1, Beneš Zbyněk 1:3, Dočkalová Gabriela 3:1, Bezděk Petr 0:3, Všianský Martin 0:1, body hostů: Suchý Petr 2:2, Henek Dominik 3:1, Horváth Tomáš 1:3, Zachoval Leoš 3:1), Voděrady A - Ždárná A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancarová Veronika 0:4, Švancara Radim 0:4, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 0:4, body hostů: Polívka Ondřej 4:0, Polívka Roman 4:0, Richter Milan 4:0, Slaný Petr 4:0), Rájec A - Zbraslavec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Michal 3:1, Svoboda Jan 4:0, Sehnal Stanislav 3:1, Koumar Jiří 3:1, body hostů: Sekanina Jan 0:4, Andrle Martin 1:3, Švancara Vladimír 1:3, Křepela Zdeněk 1:3), Brumov A - Vysočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tulis Radek ml. 3:1, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 1:3, body hostů: Žáček Michal 3:1, Žáček Miroslav 1:3, Zouhar Ondřej 2:2, Bezděk Michal 2:2), Rohozec A - Svitávka A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Radek 2:2, Kříž Zbyněk 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Josef 2:2, body hostů: Kuběna Petr 2:2, Dvořáček Stanislav 1:3, Fagulec Martin 2:2, Peterka David 3:1),
11. kolo:
Svitávka A - KST Blansko D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Stanislav 1:3, Fagulec Martin 1:3, Peterka David 3:1, Kuběna Petr 1:3, body hostů: Petr Michal 4:0, Němec Josef 3:1, Trávníčková Karla 3:1, Žáček Bronislav 0:4), Vysočany A - Rohozec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Miroslav 3:0, Zouhar Ondřej 4:0, Kellner Aleš 0:4, Žáček Michal 3:1, Žáček Roman 0:1, body hostů: Dvořáček Petr 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Vít 1:3, Smetana Milan 1:3), Rájec A - Brumov A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Michal 4:0, Svoboda Jan 4:0, Sehnal Stanislav 4:0, Malach Martin 4:0, body hostů: Dolníček Pavel 0:4, Tulis Radek ml. 0:4, Musil Tomáš 0:4, Musil Antonín 0:4), Ždárná A - Zbraslavec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 2:2, Polívka Ondřej 3:1, Polívka Roman 2:2, Slaný Petr 2:2, body hostů: Křepela Zdeněk 0:4, Sekanina Jan 4:0, Charvát Rudolf 0:4, Švancara Vladimír 3:1), Boskovice A - Voděrady A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 4:0, Zachoval Leoš 4:0, Héna Jaroslav 4:0, body hostů: Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 0:4, Švancara Radim 0:4, Prokop Lubomír 0:4), Křetín A - Adamov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 2:2, Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 3:1, Bačovský Filip 1:3, body hostů: Dočkalová Gabriela 4:0, Trnčák Stanislav 0:4, Masařík Radim 1:3, Všianský Martin 2:2),
12. kolo:
KST Blansko D - Adamov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Josef 2:2, Bednář Josef 2:2, Nedoma Pavel 1:3, Žáček Bronislav 0:4, body hostů: Dočkalová Gabriela 4:0, Masařík Radim 4:0, David Lukáš 2:0, Všianský Martin 1:3, Ostrý Jan 0:2), Křetín A - Voděrady A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Maresch Michal 4:0, Koudelka Petr 3:1, Bačovský Filip 3:1, body hostů: Švancarová Veronika 1:3, Švancara Radim 1:3, Prokop Lubomír 0:4, Pavel František 0:4), Boskovice A - Zbraslavec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 4:0, Zachoval Leoš 3:1, Henek Dominik 4:0, Héna Jaroslav 3:1, body hostů: Švancara Vladimír 2:2, Křepela Zdeněk 0:4, Křepela Vladimír 0:4, Křepela Jiří 0:4), Ždárná A - Brumov A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Josef 3:1, Polívka Ondřej 4:0, Slaný Petr 3:1, Polívka Roman 4:0, body hostů: Dolníček Pavel 0:4, Tulis Radek ml. 0:4, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 1:3), Rájec A - Rohozec A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Rostislav 0:1, Malach Martin 4:0, Zouhar Michal 4:0, Svoboda Jan 2:2, Sehnal Stanislav 3:0, body hostů: Kříž Radek 2:2, Kříž Zbyněk 0:4, Suchomel Vít 1:3, Suchomel Josef 0:4), Vysočany A - Svitávka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyurgyik Pavel 2:2, Žáček Miroslav 1:3, Zouhar Ondřej 2:1, Žáček Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Kuběna Petr 3:1, Dvořáček Stanislav 1:3, Fagulec Martin 0:4, Peterka David 2:1, WO 1:0),
13. kolo:
Vysočany A - KST Blansko D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Roman 0:4, Žáček Michal 4:0, Zouhar Ondřej 4:0, Bezděk Michal 1:3, body hostů: Nedoma Pavel 2:2, Němec Josef 2:2, Žáček Bronislav 2:2, Vencel Stanislav 1:3), Svitávka A - Rájec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuběna Petr 1:3, Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 0:4, Peterka David 4:0, body hostů: Koumar Jiří 3:1, Svoboda Jan 2:2, Zouhar Michal 2:2, Sehnal Stanislav 2:2), Rohozec A - Ždárná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 1:3, Kříž Zbyněk 3:1, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Vít 2:2, body hostů: Polívka Radek 0:4, Polívka Ondřej 4:0, Sýkora Josef 3:1, Polívka Martin st. 1:3), Brumov A - Boskovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 1:3, Tulis Radek ml. 0:4, Musil Tomáš 0:4, Musil Antonín 0:4, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 4:0, Zachoval Leoš 4:0, Héna Jaroslav 3:1), Zbraslavec C - Křetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Vladimír 2:2, Illek Roman 4:0, Andrle Martin 2:2, Křepela Zdeněk 1:3, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Maresch Michal 1:3, Koudelka Petr 3:1, Bačovský Filip 0:4), Voděrady A - Adamov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancarová Veronika 0:4, Opluštil Tomáš 0:4, Trčka Petr 3:1, Švancara Radim 1:3, body hostů: Farkaš Michael 3:1, Všianský Martin 3:1, Masařík Radim 4:0, David Lukáš 2:2),
14. kolo:
KST Blansko D - Voděrady A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 4:0, Procházka Ondřej 2:0, Trávníčková Karla 4:0, Nedoma Pavel 4:0, Jarůšek Josef 2:0, body hostů: Trčka Petr 0:4, Prokop Lubomír 0:4, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 0:4), Adamov A - Zbraslavec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostrý Jan 0:4, Beneš Zbyněk 2:2, Dočkalová Gabriela 4:0, Masařík Radim 1:0, David Lukáš 0:3, body hostů: Sekanina Jan 3:1, Křepela Zdeněk 2:2, Švancara Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 1:3), Křetín A - Brumov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Maresch Michal 1:3, Koudelka Petr 4:0, Bačovský Filip 1:3, body hostů: Dolníček Pavel 2:2, Tulis Radek ml. 2:2, Musil Tomáš 0:4, Musil Antonín 2:2), Boskovice A - Rohozec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 4:0, Zachoval Leoš 4:0, Dokoupil Roman 2:2, body hostů: Dvořáček Petr 1:3, Matoušek Petr 1:3, Suchomel Vít 0:4, Suchomel Kamil 0:4), Ždárná A - Svitávka A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívka Roman 3:1, Sýkora Josef 3:1, Mazánek Matěj 0:4, WO 0:5, body hostů: Dvořáček Stanislav 2:1, Peterka David 2:1, Tušla Jakub 1:2, Kuběna Petr 1:2, WO 5:0), Rájec A - Vysočany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Jiří 3:1, Svoboda Jan 2:1, Zouhar Michal 2:1, Sehnal Stanislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Žáček Michal 3:1, Žáček Miroslav 0:4, Zouhar Ondřej 1:2, Gyurgyik Pavel 0:3, WO 0:2),
15. kolo:
Rájec A - KST Blansko D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Martin 2:1, Zouhar Michal 3:1, Sehnal Stanislav 1:3, Malach Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Trávníčková Karla 2:2, Němec Josef 1:2, Žáček Bronislav 1:1, Nedoma Pavel 1:3, Jarůšek Josef 0:2, WO 0:1), Vysočany A - Ždárná A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Miroslav 3:1, Žáček Roman 0:4, Zouhar Ondřej 3:0, Žáček Michal 4:0, Bezděk Michal 0:1, body hostů: Polívka Roman 1:3, Sýkora Josef 1:3, Slaný Petr 1:3, Polívka Ondřej 3:1), Svitávka A - Boskovice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fagulec Martin 1:3, Dvořáček Stanislav 4:0, Peterka David 3:1, Kuběna Petr 3:1, body hostů: Suchý Petr 3:1, Henek Dominik 0:4, Zachoval Leoš 1:3, Héna Jaroslav 1:3), Rohozec A - Křetín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 3:1, Kříž Martin 3:1, Suchomel Vít 4:0, Suchomel Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 0:3, Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 1:3, Bačovský Filip 0:4, WO 0:1), Brumov A - Adamov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Musil Tomáš 3:1, Nečas František 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Všianský Martin 2:2, Beneš Zbyněk 4:0, David Lukáš 0:4, Ostrý Jan 0:4), Zbraslavec C - Voděrady A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Jan 4:0, Křepela Zdeněk 4:0, Charvát Rudolf 4:0, Švancara Vladimír 4:0, body hostů: Švancara Radim 0:4, Prokop Lubomír 0:4, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 0:4),
16. kolo:
KST Blansko D - Zbraslavec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Pavel 2:2, Trávníčková Karla 2:2, Němec Josef 3:1, Žáček Bronislav 1:3, body hostů: Sekanina Jan 3:1, Andrle Martin 4:0, Křepela Jiří 0:4, Křepela Zdeněk 1:3), Voděrady A - Brumov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opluštil Tomáš 1:3, Švancarová Veronika 0:4, Trčka Petr 4:0, Pavel František 0:4, body hostů: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 3:1, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 3:1), Adamov A - Rohozec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostrý Jan 1:2, Všianský Martin 3:1, Dočkalová Gabriela 4:0, Farkaš Michael 4:0, WO 0:1, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Suchomel Vít 0:3, Kristián Petr 1:3, Antonovič Josef 0:4, WO 1:0), Křetín A - Svitávka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 0:4, Maresch Michal 2:2, Koudelka Petr 2:2, Bačovský Filip 0:4, body hostů: Kuběna Petr 4:0, Dvořáček Stanislav 3:1, Fagulec Martin 3:1, Peterka David 2:1, Dušil Zdeněk 0:1), Boskovice A - Vysočany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:1, Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 2:2, Dokoupil Roman 1:3, body hostů: Žáček Michal 3:1, Janáč Daniel 0:4, Zouhar Ondřej 3:1, Gyurgyik Pavel 1:3), Ždárná A - Rájec A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Josef 1:3, Polívka Martin st. 0:2, Žáček Václav 0:4, Sekanina Zdeněk 0:4, WO 0:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Koumar Jiří 3:1, Zouhar Michal 3:0, Sehnal Stanislav 3:0, WO 2:0),
17. kolo:
Ždárná A - KST Blansko D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Milan 4:0, Polívka Martin st. 1:2, Polívka Ondřej 3:1, Žáček Václav 1:3, Sekanina Zdeněk 0:1, body hostů: Němec Josef 2:2, Nedoma Pavel 2:2, Trávníčková Karla 3:1, Vencel Stanislav 0:2, Jarůšek Josef 0:2), Rájec A - Boskovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sehnal Stanislav 0:4, Zouhar Michal 2:2, Koumar Jiří 2:2, Svoboda Jan 1:2, Malach Martin 0:1, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 4:0, Zachoval Leoš 2:2, Héna Jaroslav 1:3), Vysočany A - Křetín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Michal 2:2, Žáček Miroslav 2:2, Zouhar Ondřej 3:1, Gyurgyik Pavel 1:3, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Maresch Michal 4:0, Koudelka Petr 1:3, Bačovský Filip 0:4), Svitávka A - Adamov A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fagulec Martin 1:2, Peterka David 3:0, Kuběna Petr 2:1, Dvořáček Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Beneš Zbyněk 2:2, Všianský Martin 2:2, Ostrý Jan 0:4, WO 0:5), Rohozec A - Voděrady A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Vít 3:1, Kříž Zbyněk 3:1, Matoušek Petr 3:1, Suchomel Josef 4:0, body hostů: Prokop Lubomír 0:4, Trčka Petr 3:1, Švancara Radim 0:4, Pavel František 0:4), Brumov A - Zbraslavec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 1:3, body hostů: Charvát Rudolf 0:4, Odehnal Vladimír 2:2, Švancara Vladimír 2:2, Sekanina Jan 4:0),
18. kolo:
KST Blansko D - Brumov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníčková Karla 3:1, Petr Michal 4:0, Žáček Bronislav 2:2, Vencel Stanislav 1:3, body hostů: Tulis Radek ml. 1:3, Dolníček Pavel 1:3, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2), Zbraslavec C - Rohozec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Vladimír 0:4, Křepela Zdeněk 1:3, Švancara Vladimír 3:1, Sekanina Jan 2:2, body hostů: Kříž Radek 3:1, Kříž Zbyněk 4:0, Suchomel Josef 2:2, Matoušek Petr 1:3), Voděrady A - Svitávka A 0:18wo, Adamov A - Vysočany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masařík Radim 4:0, Beneš Zbyněk 1:3, Všianský Martin 0:4, Dočkalová Gabriela 4:0, body hostů: Gyurgyik Pavel 2:2, Žáček Miroslav 1:3, Zouhar Ondřej 2:2, Žáček Michal 2:2), Křetín A - Rájec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Maresch Michal 1:3, Koudelka Petr 2:2, Bačovský Filip 1:3, body hostů: Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 2:2, Koumar Jiří 2:2, Zouhar Michal 2:2), Boskovice A - Ždárná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Roman 1:3, Suchý Petr 3:1, Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 2:2, body hostů: Polívka Ondřej 2:2, Richter Milan 4:0, Polívka Roman 1:3, Sýkora Josef 0:4),
19. kolo:
Boskovice A - KST Blansko D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:1, Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 3:1, Horváth Tomáš 4:0, body hostů: Vencel Stanislav 0:4, Trávníčková Karla 3:1, Harna Václav 0:4, Zemánková Veronika 0:4), Ždárná A - Křetín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 4:0, Polívka Roman 2:2, Polívka Ondřej 4:0, Richter Milan 3:1, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 1:3, Koudelka Petr 1:3, Maresch Michal 1:3, Bačovský Filip 0:4), Rájec A - Adamov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jan 1:3, Koumar Jiří 1:3, Zouhar Michal 1:3, Sehnal Stanislav 4:0, body hostů: Beneš Zbyněk 2:2, Dočkalová Gabriela 3:1, Masařík Radim 3:1, Všianský Martin 1:3), Vysočany A - Voděrady A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kellner Aleš 4:0, Žáček Miroslav 4:0, Janáč Daniel 3:0, Zouhar Ondřej 3:1, Žáček Michal 0:1, body hostů: Prokop Lubomír 0:4, Švancara Radim 0:4, Pavel František 0:4, Trčka Petr 2:2), Svitávka A - Zbraslavec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 2:2, Peterka David 4:0, Kuběna Petr 3:1, body hostů: Švancara Vladimír 3:1, Sekanina Jan 1:3, Křepela Zdeněk 1:3, Odehnal Vladimír 0:4), Rohozec A - Brumov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 2:2, Kříž Zbyněk 4:0, Matoušek Petr 1:3, Suchomel Josef 4:0, body hostů: Tulis Radek ml. 2:2, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 0:4),
20. kolo:
KST Blansko D - Rohozec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníčková Karla 3:1, Žáček Bronislav 3:1, Vencel Stanislav 2:1, Nedoma Pavel 1:3, Jarůšek Josef 1:0, body hostů: Kříž Radek 2:2, Kříž Martin 1:3, Dvořáček Petr 2:2, Suchomel Vít 1:3), Brumov A - Svitávka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tulis Radek ml. 2:2, Nečas František 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 3:1, body hostů: Zoubek Jaroslav 1:3, Dušil Zdeněk 0:4, Kuběna Petr 4:0, Fagulec Martin 2:2), Zbraslavec C - Vysočany A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrle Martin 4:0, Švancara Vladimír 2:1, Sekanina Jan 2:2, Křepela Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Kellner Aleš 0:4, Žáček Miroslav 1:1, Gyurgyik Pavel 1:2, Bezděk Michal 1:3, Janáč Daniel 0:2, WO 0:1), Voděrady A - Rájec A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Lubomír 0:2, Opluštil Tomáš 0:4, Švancarová Veronika 0:4, Trčka Petr 2:2, Švancara Radim 0:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Koumar Jiří 4:0, Zouhar Michal 2:1, Sehnal Stanislav 3:1, Malach Martin 1:0), Adamov A - Ždárná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 2:2, Bezděk Petr 1:2, Masařík Radim 3:0, Dočkalová Gabriela 4:0, Všianský Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Polívka Ondřej 2:2, Richter Milan 1:3, Polívka Roman 1:2, Žáček Václav 1:3, WO 0:1), Křetín A - Boskovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Maresch Michal 1:3, Koudelka Petr 1:3, Bačovský Filip 1:3, body hostů: Zachoval Leoš 1:3, Henek Dominik 3:1, Horváth Tomáš 2:2, Suchý Petr 1:1, Héna Jaroslav 2:0),
21. kolo:
Křetín A - KST Blansko D 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 4:0, Maresch Michal 4:0, Koudelka Petr 3:0, Bačovský Filip 2:2, WO 0:1, body hostů: Vencel Stanislav 0:4, Žáček Bronislav 0:4, Němec Josef 1:3, Trávníčková Karla 1:2, WO 1:0), Boskovice A - Adamov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:1, Zachoval Leoš 2:2, Henek Dominik 3:0, Horváth Tomáš 1:1, Héna Jaroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Dočkalová Gabriela 3:1, Farkaš Michael 1:3, Ostrý Jan 0:4, Masařík Radim 2:1, WO 0:1), Ždárná A - Voděrady A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 3:1, Polívka Ondřej 3:0, Slaný Petr 2:2, Polívka Roman 3:1, Žáček Václav 0:1, body hostů: Opluštil Tomáš 0:4, Stejskal David 1:3, Švancara Radim 3:1, Prokop Lubomír 1:3), Zbraslavec C - Rájec A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Zdeněk 1:3, Švancara Vladimír 1:1, Charvát Rudolf 0:4, Sekanina Jan 0:4, WO 0:2, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Malach Martin 3:1, Zouhar Michal 3:0, Sehnal Stanislav 3:0, WO 2:0), Vysočany A - Brumov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Miroslav 3:1, Gyurgyik Pavel 2:1, Zouhar Ondřej 4:0, Žáček Michal 4:0, Žáček Roman 0:1, body hostů: Dolníček Pavel 0:4, Tulis Radek ml. 1:3, Musil Tomáš 1:3, Musil Antonín 1:3), Svitávka A - Rohozec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Stanislav 2:2, Fagulec Martin 3:1, Peterka David 4:0, Dušil Zdeněk 1:3, body hostů: Suchomel Vít 1:3, Kříž Martin 1:3, Dvořáček Petr 2:2, Suchomel Josef 2:2),
22. kolo:
KST Blansko D - Svitávka A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemánková Veronika 0:4, Němec Josef 2:2, Trávníčková Karla 2:2, Harna Václav 1:3, body hostů: Kuběna Petr 2:2, Dvořáček Stanislav 2:2, Peterka David 4:0, Fagulec Martin 3:1), Rohozec A - Vysočany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Radek 2:1, Dvořáček Petr 2:2, Suchomel Josef 2:2, Suchomel Vít 2:2, Smetana Milan 0:1, body hostů: Žáček Roman 0:4, Žáček Miroslav 3:1, Bezděk Michal 1:3, Žáček Michal 4:0), Brumov A - Rájec A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tulis Radek ml. 2:2, Dolníček Pavel 1:3, Musil Tomáš 0:4, Musil Antonín 0:4, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Koumar Jiří 3:1, Zouhar Michal 4:0, Sehnal Stanislav 3:1), Zbraslavec C - Ždárná A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Illek Roman 3:0, Křepela Zdeněk 3:0, Švancara Vladimír 3:0, Sekanina Jan 3:1, WO 3:0, body hostů: Polívka Roman 0:4, Pavlů Bedřich 0:3, Sýkora Josef 1:2, Slaný Petr 0:3, WO 0:3), Voděrady A - Boskovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Lubomír 0:4, Trčka Petr 2:2, Švancara Radim 0:2, Švancarová Veronika 0:4, Pavel František 0:2, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 4:0, Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 3:1), Adamov A - Křetín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 3:1, Všianský Martin 2:2, Dočkalová Gabriela 3:0, Masařík Radim 2:1, David Lukáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 1:3, Maresch Michal 2:2, Koudelka Petr 1:3, Bačovský Filip 0:3, WO 1:0),
Reg. přebor II. třídy
1. kolo:
Veselice A - Vysočany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stloukal Pavel 3:1, Skoták Jiří 4:0, Nečas Martin 4:0, Musil Martin 4:0, body hostů: Zouhar Miloslav 0:4, Zouhar Daniel 0:4, Kellner Aleš 0:4, Janáč Daniel 1:3), Rájec B - V. Opatovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodák Jiří 3:1, Malach Martin 3:1, Koumar Jiří ml. 2:2, Novotný Martin 3:1, body hostů: Buryška Bohuslav 2:2, Türk Petr 0:4, Veselý Ivo 1:3, Vacula Aleš 2:2), Olešnice A - Šošůvka B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štourač Josef 2:2, Barták František 3:1, Petr Michal 3:1, Dufek Zdeněk 2:2, body hostů: Dvořák Leoš 2:2, Ševčík Jaroslav 1:3, Zouhar Aleš 2:2, Krátký Marek 1:3), Němčice A - Boskovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 2:2, Pernica Josef 0:3, Meluzín Rostislav 2:1, Ondroušek Alois 0:2, Přikryl Jiří 0:2, WO 2:0, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Héna Jaroslav 2:2, Sedlák Zdeněk 3:0, Mládek Jindřich 2:1, WO 0:2), Křetín B - Letovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Karel 0:4, Šos Vít 1:3, Všianský Pavel 2:2, Novotný Miloslav 0:4, body hostů: Rouchal Jan 3:1, Andrle Martin 4:0, Pelíšek Alois 3:1, Musil Zdeněk 3:1), Bořitov A - Kunštát A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 1:3, Bubeník Radek 2:2, Kopecký Květoslav 1:3, Ostrý Jan 3:1, body hostů: Sojka Petr ml. 0:4, Nejedlý Pavel 4:0, Boček Josef 3:1, Sojka Petr st. 2:2),
2. kolo:
Vysočany B - Kunštát A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 1:3, Janáč Daniel 2:2, Bezděk Michal 0:2, Kellner Aleš 3:1, Zouhar Daniel 1:1, body hostů: Michele David 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, Boček Josef 3:1, Sojka Petr st. 3:1), Letovice A - Bořitov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 2:2, Pelíšek Alois 2:2, Mužík Martin 0:4, Andrle Martin 3:1, body hostů: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 2:2, Ostrý Jan 1:3, Kopecký Květoslav 3:1), Boskovice B - Křetín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 1:3, Sedlák Zdeněk 0:4, Mládek Jindřich 2:2, body hostů: Šos Vít 2:2, Janků Karel 1:3, Všianský Pavel 4:0, Kozák Josef 3:1), Šošůvka B - Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 3:1, Ševčík Jaroslav 2:2, Zouhar Aleš 2:2, Krátký Marek 3:1, body hostů: Krátký Pavel 2:2, Pernica Josef 0:4, Ondroušek Alois 0:4, Meluzín Rostislav 4:0), V. Opatovice A - Olešnice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buryška Bohuslav 2:2, Türk Petr 1:3, Veselý Ivo 1:3, Vacula Aleš 2:2, body hostů: Štourač Josef 1:3, Barták František 4:0, Petr Michal 3:1, Dufek Zdeněk 2:2), Veselice A - Rájec B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skoták Jiří 3:0, Nečas Martin 2:1, Stloukal Pavel 3:0, Musil Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Málek Jaroslav st. 1:3, Novotný Martin 1:3, Koumar Jiří ml. 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
Rájec B - Vysočany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodák Jiří 2:2, Malach Martin 3:1, Koumar Jiří ml. 2:2, Novotný Martin 1:3, body hostů: Bezděk Michal 1:3, Zouhar Daniel 0:4, Kellner Aleš 4:0, Janáč Daniel 3:1), Olešnice A - Veselice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 3:0, Barták František 3:1, Dufek Zdeněk 1:2, Štourač Josef 4:0, Kovář Radim 0:1, WO 1:0, body hostů: Musil Martin 1:3, Stloukal Pavel 0:3, Nečas Martin 1:3, Skoták Jiří 2:2, WO 0:1), Němčice A - V. Opatovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 1:3, Pernica Josef 2:2, Meluzín Rostislav 3:1, Přikryl Jiří 1:3, body hostů: Buryška Bohuslav 3:1, Veselý Ivo 3:1, Vacula Aleš 2:2, Türk Petr 1:3), Křetín B - Šošůvka B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janků Karel 0:4, Novotný Miloslav 0:4, Kozák Josef 1:3, Všianský Pavel 3:1, body hostů: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 2:2, Krátký Marek 3:1), Bořitov A - Boskovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Ostrý Jan 4:0, Kopecký Květoslav 2:2, body hostů: Svěrák Martin 2:2, Héna Jaroslav 2:2, Sedlák Zdeněk 0:4, Mládek Jindřich 0:4), Kunštát A - Letovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Pavel 1:3, Boček Josef 0:3, Sojka Petr st. 4:0, Sojka Petr ml. 0:4, WO 0:1, body hostů: Rouchal Jan 3:1, Andrle Martin 3:1, Pelíšek Alois 1:2, Musil Zdeněk 3:1, WO 1:0),
4. kolo:
Vysočany B - Letovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Michal 1:3, Zouhar Miloslav 0:4, Kellner Aleš 2:2, Janáč Daniel 4:0, body hostů: Rouchal Jan 2:2, Mužík Martin 2:2, Andrle Martin 3:1, Pelíšek Alois 2:2), Boskovice B - Kunštát A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Martin 4:0, Héna Jaroslav 3:1, Sedlák Zdeněk 2:2, Mládek Jindřich 1:2, WO 0:1, body hostů: Sojka Petr ml. 1:2, Nejedlý Pavel 0:4, Boček Josef 1:3, Sojka Petr st. 3:1, WO 1:0), Šošůvka B - Bořitov A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 4:0, Krátký Marek 3:1, body hostů: Ostrý Jan 0:4, Bubeník Radek 2:2, Pavlů Miroslav 0:4, Kopecký Květoslav 0:4), V. Opatovice A - Křetín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buryška Bohuslav 3:1, Veselý Ivo 4:0, Türk Petr 2:2, Vacula Aleš 2:2, body hostů: Janků Karel 1:3, Novotný Miloslav 0:4, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 1:3), Veselice A - Němčice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánek Jan 1:3, Skoták Jiří 3:1, Nečas Martin 1:3, Stloukal Pavel 2:2, body hostů: Krátký Pavel 1:3, Pernica Josef 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Meluzín Rostislav 4:0), Rájec B - Olešnice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Jiří 1:3, Malach Martin 1:3, Koumar Jiří ml. 0:4, Novotný Martin 0:4, body hostů: Petr Michal 4:0, Barták František 4:0, Dufek Zdeněk 3:1, Štourač Josef 3:1),
5. kolo:
Olešnice A - Vysočany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 2:2, Barták František 2:1, Dufek Zdeněk 3:1, Štourač Josef 3:1, Kovář Radim 0:1, body hostů: Bezděk Michal 1:3, Hrouzová Lenka 1:3, Kellner Aleš 3:1, Janáč Daniel 1:3), Němčice A - Rájec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 2:2, Ondroušek Alois 0:4, Meluzín Rostislav 3:1, Přikryl Jiří 1:3, body hostů: Novotný Martin 1:3, Vodák Jiří 2:2, Malach Martin 3:1, Koumar Jiří ml. 4:0), Křetín B - Veselice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Karel 2:2, Novotný Miloslav 1:3, Všianský Pavel 4:0, Kozák Josef 3:1, body hostů: Musil Martin 2:2, Stloukal Pavel 0:4, Nečas Martin 2:2, Skoták Jiří 2:2), Bořitov A - V. Opatovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 2:2, Ostrý Jan 2:2, body hostů: Buryška Bohuslav 0:4, Veselý Ivo 4:0, Türk Petr 0:4, Vacula Aleš 2:2), Kunštát A - Šošůvka B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Pavel 0:4, Boček Josef 1:3, Sojka Petr st. 2:2, Sojka Petr ml. 0:4, body hostů: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 3:1, Krátký Marek 3:1), Letovice A - Boskovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 1:3, Andrle Martin 4:0, Musil Zdeněk 2:2, Pelíšek Alois 0:4, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Héna Jaroslav 2:2, Sedlák Zdeněk 1:3, Zachoval Leoš 3:1),
6. kolo:
Vysočany B - Boskovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Michal 1:3, Janáč Daniel 0:4, Kellner Aleš 4:0, Hrouzová Lenka 1:3, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Sedlák Zdeněk 1:3, Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 3:1), Šošůvka B - Letovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 2:2, Zouhar Aleš 4:0, Krátký Marek 3:1, body hostů: Rouchal Jan 0:4, Andrle Martin 0:4, Pelíšek Alois 2:2, Musil Zdeněk 1:3), V. Opatovice A - Kunštát A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Türk Petr 2:2, Buryška Bohuslav 1:3, Veselý Ivo 2:2, Vacula Aleš 0:4, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Sojka Petr ml. 1:3, Boček Josef 4:0, Sojka Petr st. 4:0), Veselice A - Bořitov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Martin 3:1, Nečas Martin 1:3, Skoták Jiří 2:2, Fabiánek Jan 3:1, body hostů: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 1:3, Ostrý Jan 2:2, Kopecký Květoslav 2:2), Rájec B - Křetín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Jiří 2:2, Malach Martin 3:1, Koumar Jiří ml. 2:2, Novotný Martin 1:3, body hostů: Šos Vít 3:1, Janků Karel 0:4, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 2:2), Olešnice A - Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 4:0, Dufek Zdeněk 4:0, Barták František 3:1, Štourač Josef 0:2, Kovář Radim 1:1, body hostů: Krátký Pavel 0:4, Pernica Josef 1:3, Přikryl Jiří 1:3, Meluzín Rostislav 2:2),
7. kolo:
Němčice A - Vysočany B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 1:3, Ondroušek Alois 0:4, Meluzín Rostislav 3:1, Přikryl Jiří 1:3, body hostů: Bezděk Michal 3:1, Kellner Aleš 4:0, Hrouzová Lenka 1:3, Janáč Daniel 3:1), Křetín B - Olešnice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šos Vít 1:3, Zvéška Radek 3:1, Všianský Pavel 2:2, Kozák Josef 1:3, body hostů: Petr Michal 4:0, Barták František 3:1, Dufek Zdeněk 1:3, Štourač Josef 1:3), Bořitov A - Rájec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 1:3, Ostrý Jan 2:2, body hostů: Novotný Martin 1:3, Vodák Jiří 3:1, Malach Martin 2:2, Koumar Jiří ml. 2:2), Kunštát A - Veselice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sojka Petr ml. 0:4, Boček Josef 3:1, Štaud Miloš 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, body hostů: Stloukal Pavel 1:3, Nečas Martin 2:2, Musil Martin 4:0, Skoták Jiří 3:1), Letovice A - V. Opatovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rouchal Jan 1:3, Andrle Martin 4:0, Musil Zdeněk 2:2, Pelíšek Alois 1:3, body hostů: Veselý Ivo 2:2, Buryška Bohuslav 1:3, Vacula Aleš 3:1, Čermák Miloš 2:2), Boskovice B - Šošůvka B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svěrák Martin 2:2, Mládek Jindřich 0:4, Zachoval Leoš 2:1, Héna Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Zouhar Aleš 3:1, Ševčík Jaroslav 3:1, Krátký Marek 2:2, Dvořák Leoš 2:1, WO 0:1),
8. kolo:
Vysočany B - Šošůvka B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 0:4, Janáč Daniel 0:4, Kellner Aleš 1:3, body hostů: Dvořák Leoš 3:1, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 3:1, Krátký Marek 4:0), V. Opatovice A - Boskovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Ivo 3:1, Vacula Aleš 0:4, Türk Petr 1:3, Čermák Miloš 1:3, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Héna Jaroslav 2:2, Zachoval Leoš 4:0, Mládek Jindřich 2:2), Veselice A - Letovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 1:3, Musil Martin 4:0, Nečas Martin 1:3, Stloukal Pavel 2:2, body hostů: Rouchal Jan 1:3, Pelíšek Alois 3:1, Andrle Martin 3:1, Musil Zdeněk 1:3), Rájec B - Kunštát A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Martin 3:1, Vodák Jiří 3:1, Malach Martin 3:1, Málek Jaroslav st. 0:3, Koumar Jiří ml. 1:0, body hostů: Sojka Petr ml. 0:4, Štaud Miloš 1:3, Boček Josef 3:1, Sojka Petr st. 2:2), Olešnice A - Bořitov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 3:1, Barták František 2:2, Štourač Josef 1:3, Dufek Zdeněk 2:2, body hostů: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 0:3, Ostrý Jan 2:2, Kovář Jiří ml. 0:1), Němčice A - Křetín B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 1:3, Pernica Josef 0:4, Meluzín Rostislav 3:1, Přikryl Jiří 0:4, body hostů: Janků Karel 2:2, Zvéška Radek 3:1, Všianský Pavel 4:0, Kozák Josef 3:1),
9. kolo:
Křetín B - Vysočany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloslav 2:2, Janků Karel 3:1, Zvéška Radek 4:0, Všianský Pavel 4:0, body hostů: Kellner Aleš 0:4, Janáč Daniel 2:2, Hrouzová Lenka 0:4, Bezděk Michal 1:3), Bořitov A - Němčice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 2:2, Ostrý Jan 2:2, body hostů: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 0:4, Přikryl Jiří 0:4, Meluzín Rostislav 4:0), Kunštát A - Olešnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:2, Boček Josef 1:3, Sojka Petr st. 3:1, Sojka Petr ml. 0:4, body hostů: Petr Michal 3:1, Barták František 3:1, Štourač Josef 1:3, Dufek Zdeněk 3:1), Letovice A - Rájec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 1:3, Andrle Martin 3:1, Musil Zdeněk 3:1, Pelíšek Alois 1:3, body hostů: Vodák Jiří 3:1, Malach Martin 1:3, Koumar Jiří ml. 3:1, Novotný Martin 1:3), Boskovice B - Veselice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěrák Martin 3:1, Mládek Jindřich 1:3, Sedlák Zdeněk 1:3, Héna Jaroslav 3:1, body hostů: Stloukal Pavel 2:2, Musil Martin 2:2, Nečas Martin 2:2, Skoták Jiří 2:2), Šošůvka B - V. Opatovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 2:2, Krátký Marek 4:0, body hostů: Buryška Bohuslav 0:4, Veselý Ivo 2:2, Türk Petr 1:3, Vacula Aleš 0:4),
10. kolo:
Vysočany B - V. Opatovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Aleš 3:1, Janáč Daniel 2:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 1:3, body hostů: Veselý Ivo 1:3, Buryška Bohuslav 1:3, Türk Petr 3:1, Vacula Aleš 2:2), Veselice A - Šošůvka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Martin 3:1, Musil Martin 1:3, Skoták Jiří 3:1, Stloukal Pavel 1:3, body hostů: Dvořák Leoš 3:1, Ševčík Jaroslav 2:2, Zouhar Aleš 2:2, Krátký Marek 1:3), Rájec B - Boskovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Jiří 3:1, Malach Martin 2:2, Koumar Jiří ml. 0:4, Novotný Martin 2:2, body hostů: Svěrák Martin 1:3, Héna Jaroslav 3:1, Zachoval Leoš 4:0, Mládek Jindřich 1:3), Olešnice A - Letovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 4:0, Štourač Josef 0:2, Dufek Zdeněk 4:0, Barták František 3:1, Kovář Radim 0:2, body hostů: Rouchal Jan 1:3, Mužík Martin 1:3, Pelíšek Alois 1:3, Andrle Martin 2:2), Němčice A - Kunštát A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 0:4, Přikryl Jiří 1:3, Meluzín Rostislav 3:1, Pernica Josef 0:4, body hostů: Sojka Petr ml. 3:1, Nejedlý Pavel 3:1, Boček Josef 2:2, Sojka Petr st. 4:0), Křetín B - Bořitov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 1:3, Novotný Miloslav 0:2, Zvéška Radek 3:1, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 1:1, body hostů: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 2:2, Ostrý Jan 0:4, Kopecký Květoslav 2:2),
11. kolo:
Bořitov A - Vysočany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 3:1, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Janáč Daniel 1:3, Kellner Aleš 3:1, Bednář Josef 0:4, Bezděk Michal 1:3), Kunštát A - Křetín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Boček Josef 1:3, Sojka Petr st. 3:1, Sojka Petr ml. 1:3, body hostů: Janků Karel 1:3, Zvéška Radek 3:1, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 1:3), Letovice A - Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rouchal Jan 4:0, Andrle Martin 4:0, Musil Zdeněk 2:2, Pelíšek Alois 2:2, body hostů: Krátký Pavel 2:2, Ondroušek Alois 0:4, Přikryl Jiří 1:3, Meluzín Rostislav 1:3), Boskovice B - Olešnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 3:1, Sedlák Zdeněk 1:3, Mládek Jindřich 0:4, body hostů: Petr Michal 3:1, Barták František 3:1, Štourač Josef 1:3, Dufek Zdeněk 2:2), Šošůvka B - Rájec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 2:2, Zouhar Aleš 2:1, Krátký Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Novotný Martin 1:3, Vodák Jiří 0:4, Malach Martin 3:1, Koumar Jiří ml. 1:2, WO 0:1), V. Opatovice A - Veselice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buryška Bohuslav 1:3, Veselý Ivo 3:1, Türk Petr 2:2, Vacula Aleš 1:3, body hostů: Fabiánek Jan 1:3, Nečas Martin 2:2, Musil Martin 3:1, Skoták Jiří 3:1),
12. kolo:
Olešnice A - Křetín B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták František 3:1, Petr Michal 3:1, Dufek Zdeněk 2:1, Štourač Josef 1:1, Kovář Radim 2:0, WO 1:0, body hostů: Janků Karel 0:4, Šos Vít 0:4, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 1:2, WO 0:1), Šošůvka B - Boskovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 2:2, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 4:0, Krátký Marek 1:3, body hostů: Héna Jaroslav 2:2, Svěrák Martin 3:1, Mládek Jindřich 1:3, Sedlák Zdeněk 0:4), Bořitov A - Veselice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 0:4, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Musil Martin 2:2, Stloukal Pavel 1:1, Nečas Martin 3:1, Fabiánek Jan 1:3, Skoták Jiří 2:0), Kunštát A - Němčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sojka Petr ml. 3:1, Boček Josef 3:1, Sojka Petr st. 4:0, Nejedlý Pavel 4:0, body hostů: Krátký Pavel 0:4, Ondroušek Alois 0:4, Přikryl Jiří 0:4, Meluzín Rostislav 2:2), Vysočany B - Rájec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janáč Daniel 2:2, Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 0:3, Kellner Aleš 2:2, WO 0:1, body hostů: Novotný Martin 2:2, Malach Martin 2:2, Vodák Jiří 2:2, Koumar Jiří ml. 3:0, WO 1:0), V. Opatovice A - Letovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Ivo 3:1, Türk Petr 1:3, Vacula Aleš 3:1, Buryška Bohuslav 1:3, body hostů: Rouchal Jan 2:2, Zachoval Vojtěch 0:4, Andrle Martin 3:1, Musil Zdeněk 3:1),
13. kolo:
Bořitov A - Křetín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 1:3, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Všianský Pavel 3:1, Šos Vít 2:2, Janků Karel 0:4, Kozák Josef 3:1), Veselice A - Boskovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Martin 3:1, Skoták Jiří 2:2, Nečas Martin 3:1, Stloukal Pavel 2:2, body hostů: Zachoval Leoš 4:0, Sedlák Zdeněk 2:2, Votoček Lukáš 0:4, Votoček Michal 0:4), Šošůvka B - Olešnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Leoš 2:2, Ševčík Jaroslav 3:1, Zouhar Aleš 4:0, Krátký Marek 1:3, body hostů: Štourač Josef 3:1, Kovář Radim 2:2, Petr Michal 0:4, Dufek Zdeněk 1:3), V. Opatovice A - Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Ivo 4:0, Buryška Bohuslav 2:2, Vacula Aleš 2:2, Türk Petr 2:2, body hostů: Krátký Pavel 1:3, Ondroušek Alois 1:3, Přikryl Jiří 1:3, Meluzín Rostislav 3:1), Letovice A - Vysočany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 1:3, Andrle Martin 4:0, Musil Zdeněk 2:2, Pelíšek Alois 4:0, body hostů: Janáč Daniel 2:2, Zouhar Daniel 0:3, Bezděk Michal 2:2, Kellner Aleš 1:3, Zukal Aleš 0:1), Kunštát A - Rájec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Petr ml. 2:2, Boček Josef 2:2, Sojka Petr st. 3:1, Nejedlý Pavel 0:4, body hostů: Novotný Martin 2:2, Malach Martin 3:1, Vodák Jiří 3:1, Koumar Jiří ml. 1:3),
14. kolo:
Šošůvka B - Křetín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Ševčík Jaroslav 2:2, Zouhar Aleš 4:0, Krátký Marek 3:1, body hostů: Všianský Pavel 1:3, Šos Vít 2:2, Janků Karel 0:4, Kozák Josef 0:4), Veselice A - Olešnice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánek Jan 2:2, Skoták Jiří 1:2, Nečas Martin 0:4, Stloukal Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Štourač Josef 1:3, Petr Michal 4:0, Barták František 2:1, Dufek Zdeněk 4:0, WO 0:1), Boskovice B - Bořitov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Leoš 3:1, Héna Jaroslav 2:2, Sedlák Zdeněk 1:3, Votoček Michal 0:4, body hostů: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 2:2, Kovář Jiří ml. 2:2), Rájec B - Němčice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Rostislav 0:4, Falta Jiří 0:4, Dudek Michal 3:1, Štěpánek Ondřej 0:4, body hostů: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 3:1, Přikryl Jiří 3:1, Meluzín Rostislav 4:0), Letovice A - Kunštát A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 0:3, Andrle Martin 1:2, Musil Zdeněk 2:2, Pelíšek Alois 1:3, WO 0:2, body hostů: Sojka Petr ml. 2:2, Nejedlý Pavel 1:2, Boček Josef 3:0, Sojka Petr st. 4:0, WO 2:0), V. Opatovice A - Vysočany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Ivo 2:2, Türk Petr 1:3, Vacula Aleš 2:2, Buryška Bohuslav 2:2, body hostů: Bezděk Michal 3:1, Janáč Daniel 3:1, Zukal Aleš 1:3, Kellner Aleš 2:2),
15. kolo:
Křetín B - Boskovice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Všianský Pavel 4:0, Janků Karel 1:3, Kozák Josef 1:2, WO 0:6, body hostů: Héna Jaroslav 2:1, Sedlák Zdeněk 1:2, Harna Václav 2:1, Mládek Jindřich 0:2, WO 6:0), Bořitov A - Olešnice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 1:3, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Petr Michal 2:2, Barták František 2:2, Dufek Zdeněk 2:2, Kovář Radim 0:2, Štourač Josef 0:2), Šošůvka B - Veselice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 4:0, Zouhar Aleš 3:1, Krátký Marek 2:2, Ševčík Jaroslav 3:1, body hostů: Stloukal Pavel 1:3, Musil Martin 0:4, Nečas Martin 1:3, Skoták Jiří 2:2), Vysočany B - Němčice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 3:1, Kellner Aleš 2:0, Janáč Daniel 2:2, Bezděk Michal 3:1, Vaněk Tomáš 0:2, body hostů: Krátký Pavel 2:2, Hebelka Ladislav st. 0:4, Ondroušek Alois 2:2, Přikryl Jiří 2:2), Kunštát A - V. Opatovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sojka Petr ml. 0:4, Boček Josef 2:2, Sojka Petr st. 2:2, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Veselý Ivo 2:2, Buryška Bohuslav 0:3, Türk Petr 3:1, Vacula Aleš 3:1, Türk Petr 1:0), Rájec B - Letovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Vojtěch 0:4, Mencler Jan 0:4, Štěpánek Ondřej 0:4, Kotouč Jan 0:4, body hostů: Andrle Martin 4:0, Pelíšek Alois 4:0, Chlup Dominik 4:0, Řehoř Michal 4:0),
16. kolo:
Veselice A - Křetín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 3:1, Stloukal Pavel 1:3, Nečas Martin 4:0, Musil Martin 3:1, body hostů: Šos Vít 0:4, Janků Karel 1:3, Všianský Pavel 3:1, Kozák Josef 1:3), Bořitov A - Šošůvka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 2:1, Kopecký Květoslav 1:3, Kovář Jiří ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Dvořák Leoš 3:1, Ševčík Jaroslav 1:3, Zouhar Aleš 3:0, Krátký Marek 2:2, WO 0:1), Olešnice A - Boskovice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 4:0, Barták František 4:0, Dufek Zdeněk 4:0, Štourač Josef 3:1, body hostů: Sedlák Zdeněk 1:3, Mládek Jindřich 0:4, Sivera Pavel 0:4, Harna Tomáš 0:4), Němčice A - Letovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 4:0, Ondroušek Alois 2:2, Přikryl Jiří 1:3, Hebelka Ladislav st. 0:4, body hostů: Mužík Martin 3:1, Chlup Dominik 1:3, Pelíšek Alois 2:2, Musil Zdeněk 3:1), V. Opatovice A - Rájec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Ivo 4:0, Vacula Aleš 3:1, Türk Petr 3:1, Buryška Bohuslav 4:0, body hostů: Malach Martin 1:3, Novotný Martin 1:3, Dudek Michal 0:4, Kala Vojtěch 0:4), Kunštát A - Vysočany B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Boček Josef 3:1, Sojka Petr st. 3:1, Sojka Petr ml. 3:1, body hostů: Flek Roman 1:3, Vaněk Tomáš 0:4, Zukal Aleš 1:3, Bezděk Michal 2:2),
Reg. přebor III. třídy
1. kolo:
Vanovice A - Kunštát B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tajovský Zbyněk 2:2, Gonšor Michal 1:3, Klement Roman 2:2, Dokoupil Jiří 1:3, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 0:4), Rudice A - Rohozec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Bavlnka Lubomír 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Kříž Martin 2:2, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2), Zbraslavec D - Petrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Martin 3:1, Just Jaroslav 2:2, body hostů: Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 2:2, Kalod Jiří 3:1, Dvořáček Jan 1:3), Petrovice A - Voděrady B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 1:3, Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 4:0, Hruška Luboš 4:0, body hostů: Stejskal David 2:2, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 2:2), Křetín C - Okrouhlá A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 1:3, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 0:4, body hostů: Přikryl Petr 3:1, Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 1:3, Tichý Radek 2:2), KST Blansko E - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Michal 2:2, Skoupý Petr 1:3, Zemánková Veronika 3:1, Havlík Aleš 0:4, body hostů: Zouhar Miloslav 4:0, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Josef 1:3, Zukal Aleš 2:2),
2. kolo:
Kunštát B - Vysočany C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Miloš 3:0, Polák Martin 3:1, Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Zouhar Miloslav 1:3, Zouhar Daniel 0:3, Zukal Aleš 0:4, Zukal Josef 0:4, WO 0:1), Okrouhlá A - KST Blansko E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Radek 2:2, Vlach Marek 3:1, Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 2:2, body hostů: Zemánková Veronika 4:0, Harna Václav 3:1, Skoupý Michal 0:4, Skoupý Petr 0:4), Voděrady B - Křetín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Pavel František 0:4, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2), Petrovice B - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 2:2, Pernica Jiří 2:2, Kalod Jiří 2:2, Dvořáček Libor 2:2, body hostů: Skácel Karel 1:3, Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Jandus Petr 3:1), Rohozec B - Zbraslavec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Miroslav 2:2, Smetana Milan 4:0, Matoušek Petr 4:0, Suchomel Vít 3:1, body hostů: Křepela Vladimír 1:3, Křepela Martin 1:3, Just Jaroslav 0:4, Charvát Rudolf 1:3), Vanovice A - Rudice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 2:2, Klement Roman 2:2, Gonšor Michal 2:2, Ševčík František 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Zítka Stanislav 0:4, Bavlnka Lubomír 0:4),
3. kolo:
Rudice A - Kunštát B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 2:2, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 2:2), Zbraslavec D - Vanovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Martin 2:2, Křepela Vladimír 3:1, body hostů: Kubín František 1:3, Gonšor Michal 0:4, Klement Roman 4:0, Lebiš Pavel 1:3), Petrovice A - Rohozec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 0:4, body hostů: Matoušek Petr 4:0, Kříž Martin 3:1, Smetana Milan 3:1, Suchomel Vít 2:2), Křetín C - Petrovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 2:2, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2, body hostů: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 0:4, Kalod Jiří 3:1, Pernica Jiří 1:3), KST Blansko E - Voděrady B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 3:1, Havlík Aleš 1:3, Harna Václav 3:1, Bednář Josef 4:0, body hostů: Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 3:1, Pavel František 0:4), Vysočany C - Okrouhlá A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flek Roman 0:4, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Miloslav 0:4, Zouhar Daniel 2:1, Žáček Roman 0:1, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Přikryl Petr 3:1, Tichý Radek 2:2, Vlach Marek 2:2),
4. kolo:
Kunštát B - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štaud Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 4:0, Záboj Miloš 1:3, Polák Martin 1:3, body hostů: Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:3, Tichý Radek 1:3), Voděrady B - Vysočany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 3:1, Pavel František 0:4, body hostů: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Aleš 2:2), Petrovice B - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 2:2, Vintr Pavel 2:2, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Harna Václav 4:0, Havlík Aleš 0:4, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 1:3), Rohozec B - Křetín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Vít 3:1, Smetana Milan 2:2, Kříž Martin 4:0, Matoušek Petr 2:2, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Maresch Robert 0:4, Halva Martin 0:4), Vanovice A - Petrovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 1:1, Klement Roman 2:0, Gonšor Michal 3:1, Tajovský Zbyněk 2:2, Javůrek Daniel 0:2, WO 2:0, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 0:3, Skácel Karel 1:2, Jandus Petr 3:1, WO 0:2), Rudice A - Zbraslavec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Odehnal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Vladimír 2:2),
5. kolo:
Zbraslavec D - Kunštát B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Martin 1:3, Křepela Vladimír 2:2, Křepela Jiří 0:4, Petr Zdeněk 2:2, body hostů: Záboj Miloš 3:1, Polák Martin 2:2, Štaud Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 3:1), Petrovice A - Rudice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Zítka Stanislav 0:4, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4), Křetín C - Vanovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 1:3, body hostů: Kubín František 1:3, Klement Roman 1:3, Dokoupil Jiří 2:2, Lebiš Pavel 0:4), KST Blansko E - Rohozec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Michal 0:4, Harna Václav 3:1, Havlík Aleš 0:4, Zemánková Veronika 3:1, body hostů: Kříž Martin 3:1, Matoušek Petr 3:1, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vysočany C - Petrovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flek Roman 0:4, Bezděk Michal 4:0, Zouhar Daniel 4:0, Zouhar Miloslav 4:0, body hostů: Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 1:3, Kalod Jiří 1:3), Okrouhlá A - Voděrady B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 4:0, Čapka Petr 4:0, Vlach Ivo 3:1, body hostů: Stejskal David 0:4, Bílek Jan 0:4, Pavel František 1:3, Slezák Michal 0:4),
6. kolo:
Kunštát B - Voděrady B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Martin 3:1, Michele David 2:2, Nejedlý Jiří 4:0, Štaud Miloš 4:0, body hostů: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 1:3, Bílek Jan 0:4), Petrovice B - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 3:1, Vintr Pavel 2:2, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Vlach Marek 2:2, Pařízek Jiří 3:1, Přikryl Petr 2:2, Tichý Radek 0:4), Rohozec B - Vysočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Petr 4:0, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2, Kristián Petr 1:3, body hostů: Zouhar Miloslav 3:1, Zouhar Daniel 1:3, Bezděk Michal 3:1, Vaněk Tomáš 0:4), Vanovice A - KST Blansko E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Klement Roman 2:0, Lebiš Pavel 2:2, Kalas Michal 0:4, Javůrek Daniel 0:2, body hostů: Zemánková Veronika 2:2, Harna Václav 2:2, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 2:2), Rudice A - Křetín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 2:2, Novotný Miloslav 2:2), Zbraslavec D - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 2:2, Odehnal Vladimír 2:2, Just Jaroslav 2:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Hruška Luboš 0:4, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 4:0),
7. kolo:
Petrovice A - Kunštát B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 2:2, body hostů: Klein Miroslav 0:4, Polák Martin 2:2, Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 3:1), Křetín C - Zbraslavec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 1:3, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Odehnal Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 0:4, Křepela Jiří 1:3), KST Blansko E - Rudice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 2:2, Harna Václav 3:1, Skoupý Michal 1:3, Skoupý Petr 0:4, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Zítka Stanislav 2:2, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 1:3), Vysočany C - Vanovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Aleš 0:4, body hostů: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 2:2, Gonšor Michal 2:2, Dokoupil Jiří 4:0), Okrouhlá A - Rohozec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:2, Nahálka Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 2:2, Smetana Milan 0:4, Suchomel Vít 0:3, WO 1:0), Voděrady B - Petrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 2:2, Švancara Radim 3:1, Opluštil Tomáš 2:2, body hostů: Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 4:0, Paulík Vladimír 2:2),
8. kolo:
Kunštát B - Petrovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Polák Martin 3:1, Záboj Miloš 2:2, body hostů: Kalod Jiří 2:2, Pernica Jiří 3:1, Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 0:4), Rohozec B - Voděrady B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Vít 4:0, Suchomel Miroslav 4:0, Smetana Milan 2:1, Kříž Martin 4:0, Kristián Petr 1:0, body hostů: Stejskal David 0:4, Pavel František 0:4, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 0:4), Vanovice A - Okrouhlá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 1:3, Klement Roman 1:1, Gonšor Michal 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Kalas Michal 0:2, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 1:3), Rudice A - Vysočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 2:2, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Flek Roman 1:3), Zbraslavec D - KST Blansko E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 1:3, Křepela Jiří 1:3, Just Jaroslav 2:2, Petr Zdeněk 1:3, body hostů: Bednář Josef 4:0, Havlík Aleš 0:4, Zemánková Veronika 3:1, Harna Václav 4:0), Petrovice A - Křetín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 0:4, Musil Josef 0:4, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 3:1, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 2:2),
9. kolo:
Křetín C - Kunštát B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 0:2, Šos Vít 1:3, Maresch Robert 1:3, Halva Martin 0:4, Novotný Miloslav 1:1, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 4:0), KST Blansko E - Petrovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harna Václav 4:0, Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 1:3, Skoupý Petr 0:4, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1), Vysočany C - Zbraslavec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Daniel 4:0, Zouhar Miloslav 2:1, Bezděk Michal 2:2, Ševčík Pavel st. 3:1, Zukal Aleš 1:0, body hostů: Křepela Vladimír 2:2, Křepela Jiří 0:4, Odehnal Vladimír 2:2, Petr Zdeněk 0:4), Okrouhlá A - Rudice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahálka Vladimír 3:1, Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 3:1, Grmela Miloš st. 2:2, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Voděrady B - Vanovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal David 0:1, Bílek Jan 2:2, Švancara Radim 3:1, Pavel František 1:3, Prokop Lubomír 1:2, body hostů: Tajovský Zbyněk 2:2, Gonšor Michal 3:1, Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 1:3), Petrovice B - Rohozec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Jiří 3:1, Pernica Jiří 0:4, Dvořáček Libor 0:4, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Matoušek Petr 3:1, Kříž Martin 4:0, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2),
10. kolo:
Kunštát B - Rohozec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štaud Miloš 4:0, Záboj Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 0:3, Polák Martin 0:4, Michele David 0:1, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 3:1, Kříž Martin 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vanovice A - Petrovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 1:3, Chlup Radek 0:4, Ševčík František 1:3, body hostů: Dvořáček Libor 1:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Pernica Jiří 4:0, Kalod Jiří 4:0, Vintr Pavel 0:1), Rudice A - Voděrady B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 2:2, Zítka Stanislav 2:2, body hostů: Opluštil Tomáš 2:2, Prokop Lubomír 1:3, Pavel František 1:3, Stejskal David 0:4), Zbraslavec D - Okrouhlá A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Rudolf 0:4, Křepela Vladimír 1:3, Just Jaroslav 1:3, Petr Zdeněk 0:4, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 3:1, Tichý Radek 3:1), Petrovice A - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 1:3, Foit Miroslav 0:4, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 4:0, body hostů: Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 2:2, Zouhar Miloslav 3:1, Zukal Aleš 2:2), Křetín C - KST Blansko E 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2, body hostů: Harna Václav 1:3, Skoupý Petr 0:4, Zemánková Veronika 1:3, Skoupý Michal 1:3),
11. kolo:
KST Blansko E - Kunštát B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Aleš 0:4, Skoupý Petr 0:4, Skoupý Michal 1:3, Zemánková Veronika 1:3, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, Záboj Miloš 3:1, Polák Martin 3:1), Vysočany C - Křetín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 1:3, Ševčík Pavel st. 0:2, Zouhar Miloslav 3:1, Bezděk Michal 1:3, Zouhar Daniel 1:1, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 1:3), Okrouhlá A - Petrovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nahálka Vladimír 3:1, Přikryl Petr 2:2, Vlach Marek 4:0, Tichý Radek 2:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Hruška Luboš 0:4, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 2:2), Voděrady B - Zbraslavec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 2:2, Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 1:3, body hostů: Charvát Rudolf 2:2, Jonáš Pavel 2:2, Odehnal Vladimír 4:0, Petr Zdeněk 2:2), Petrovice B - Rudice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Libor 2:2, Kalod Jiří 2:2, Pernica Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 1:3, Zítka Stanislav 0:4), Rohozec B - Vanovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 1:2, Matoušek Petr 0:3, Smetana Milan 1:3, Suchomel Miroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Tajovský Zbyněk 4:0, Gonšor Michal 3:0, Kubín František 2:1, Dokoupil Jiří 2:2, WO 2:0),
12. kolo:
Okrouhlá A - Vanovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Marek 3:1, Pařízek Jiří 4:0, Nahálka Vladimír 3:1, Čapka Petr 0:4, body hostů: Kubín František 1:3, Ševčík František 1:3, Gonšor Michal 3:1, Lebiš Pavel 1:3), Kunštát B - Rudice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štaud Miloš 2:2, Michele David 2:2, Záboj Miloš 2:2, Polák Martin 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Křetín C - Rohozec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halva Martin 0:4, Maresch Robert 2:2, Šos Vít 3:1, Novotný Miloslav 2:2, body hostů: Kříž Martin 4:0, Smetana Milan 1:3, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vysočany C - Voděrady B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 4:0, Zouhar Daniel 2:1, Zouhar Miloslav 2:0, Bezděk Michal 4:0, Žáček Roman 0:2, WO 0:1, body hostů: Stejskal David 1:3, Bílek Jan 0:4, Švancarová Veronika 0:3, Prokop Lubomír 2:2, WO 1:0), KST Blansko E - Zbraslavec D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4, Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 2:2, body hostů: Křepela Vladimír 2:2, Petr Zdeněk 1:3, Odehnal Vladimír 4:0, Křepela Jiří 1:3), Petrovice A - Petrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 4:0, body hostů: Dvořáček Libor 2:2, Pernica Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Kalod Jiří 2:2),
13. kolo:
Vanovice A - Křetín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 2:2, Kubín František 2:2, Klement Roman 4:0, body hostů: Šustr Patrik 1:3, Maresch Robert 1:3, Novotný Miloslav 3:1, Slezák Martin 0:4), Rohozec B - Rudice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Milan 2:2, Matoušek Petr 1:2, Suchomel Vít 3:1, Kříž Martin 3:1, Antonovič Josef 0:1, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 2:2, Grmela Miloš ml. 1:3, Zítka Stanislav 0:4), Okrouhlá A - Kunštát B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jiří 4:0, Tichý Radek 1:3, Vlach Marek 3:1, Přikryl Petr 1:3, body hostů: Bednář Jiří 0:4, Nejedlý Jiří 2:2, Štaud Miloš 2:2, Polák Martin 3:1), Petrovice B - Voděrady B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 1:3, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Opluštil Tomáš 2:2, Pavel František 2:2, Švancara Radim 2:2, Prokop Lubomír 4:0), Petrovice A - Zbraslavec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foit Miroslav 1:3, Novohradský Pavel 1:3, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 4:0, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 3:1, Odehnal Vladimír 3:1, Jonáš Pavel 0:3, Křepela Jiří 0:1), Vysočany C - KST Blansko E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Michal 4:0, Zukal Aleš 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Zouhar Daniel 1:3, body hostů: Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 1:3, Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4),
14. kolo:
Kunštát B - Vanovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štaud Miloš 3:1, Michele David 2:2, Záboj Miloš 2:2, Polák Martin 4:0, body hostů: Klement Roman 3:1, Dokoupil Jiří 1:3, Gonšor Michal 1:3, Kalas Michal 0:4), Rohozec B - Okrouhlá A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristián Petr 1:3, Smetana Milan 0:4, Suchomel Miroslav 1:3, Suchomel Vít 3:1, body hostů: Vlach Marek 3:1, Pařízek Jiří 3:1, Přikryl Petr 3:1, Nahálka Vladimír 2:2), Křetín C - Rudice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 2:2, Novotný Miloslav 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Voděrady B - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal David 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Pavel František 3:1, Prokop Lubomír 2:2, body hostů: Zemánková Veronika 4:0, Skoupý Michal 1:3, Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4), Vysočany C - Petrovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Martin 0:4, Vaněk Tomáš 0:4, Zouhar Miloslav 3:0, Zouhar Daniel 4:0, Žáček Roman 0:1, body hostů: Musil Josef 2:2, Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1), Petrovice B - Zbraslavec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pavlíček Ondřej 1:3, Kalod Jiří 2:2, Vintr Pavel 1:3, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 3:1, Odehnal Vladimír 4:0, Křepela Jiří 1:3),
15. kolo:
Rudice A - Vanovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Kubín František 2:2, Klement Roman 2:2, Gonšor Michal 2:2, Ševčík František 2:2), Okrouhlá A - Křetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Radek 3:1, Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 1:3, Čapka Petr 1:3, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Maresch Robert 2:2, Halva Martin 0:4), Rohozec B - Kunštát B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Petr 3:0, Kříž Martin 3:1, Suchomel Miroslav 2:2, Suchomel Vít 2:2, Smetana Milan 0:1, body hostů: Michele David 1:3, Štaud Miloš 4:0, Polák Martin 0:4, Záboj Miloš 1:3), Zbraslavec D - Voděrady B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 3:1, Křepela Jiří 0:4, Odehnal Vladimír 3:1, Petr Zdeněk 0:4, body hostů: Prokop Lubomír 2:2, Švancara Radim 4:0, Opluštil Tomáš 2:2, Pavel František 2:2), Petrovice B - Vysočany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 2:2, Paulík Vladimír 0:4, Kalod Jiří 1:3, body hostů: Zukal Aleš 1:1, Zouhar Daniel 3:1, Bezděk Michal 4:0, Zouhar Miloslav 3:1, Ševčík Pavel st. 1:1), Petrovice A - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1, body hostů: Harna Václav 4:0, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 1:3, Havlík Aleš 0:4),
16. kolo:
Vanovice A - Rohozec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 4:0, Klement Roman 2:1, Gonšor Michal 2:2, Lebiš Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Smetana Milan 2:1, Mašek Oldřich 0:4, Antonovič Josef 0:4, Matoušek Petr 3:1, WO 1:0), Kunštát B - Křetín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Miloš 2:2, Michele David 2:2, Štaud Miloš 3:1, Polák Martin 0:4, body hostů: Šustr Patrik 1:3, Novotný Miloslav 4:0, Maresch Robert 2:2, Halva Martin 2:2), Rudice A - Okrouhlá A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 1:3, body hostů: Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:3, Tichý Radek 2:2, Čapka Petr st. 2:2), Voděrady B - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prokop Lubomír 1:2, Opluštil Tomáš 0:3, Švancara Radim 2:1, Stejskal David 1:2, WO 5:0, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 3:1, Jandus Petr 3:1, WO 0:5), KST Blansko E - Petrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 2:2, Skoupý Michal 2:2, Harna Václav 4:0, Havlík Aleš 0:4, body hostů: Pavlíček Ondřej 1:3, Paulík Vladimír 2:2, Dvořáček Libor 3:1, Kalod Jiří 2:2), Zbraslavec D - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Odehnal Vladimír 0:2, Křepela Jiří 1:3, Petr Zdeněk 0:2, body hostů: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Ševčík Pavel st. 3:1),
Reg. přebor IV. třídy
1. kolo:
Svitávka B - Bořitov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubek Jaroslav 2:2, Šmerda Borek 1:3, Dušil Zdeněk 3:1, Tušla Jakub 0:4, body hostů: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 2:2, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 0:2), Letovice B - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlup Dominik 1:3, Mužík Martin 3:1, Pokorný Miloš 3:1, Řehoř Michal 1:3, body hostů: Chlup Radek 2:2, Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 3:1, Javůrek Daniel 0:4), Olešnice B - Rohozec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Radim 4:0, Miluška Aleš 4:0, Kadlec Jiří 4:0, Kříž Petr 1:3, body hostů: Antonovič Josef ml. 0:4, Kotouček Ladislav 1:3, Antonovič Josef 1:3, Kristián Petr 1:3), Velenov A - OREL Blansko A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 2:2, Musil Josef st. 3:1, Celý Petr 2:2, Písařík Michal 2:2, body hostů: Vylášek Libor st. 4:0, Vylášek Josef 3:1, Vylášek Libor ml. 0:4, Rybář Pavel 0:4), Rájec C - Němčice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falta Jiří 3:1, Kala Vojtěch 1:3, Málek Jaroslav st. 3:1, Bartoš Rostislav 2:2, body hostů: Hebelka Radek 1:3, Prokop Ondřej 1:3, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 4:0), Veselice B - Šošůvka C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánek Jiří 0:4, Fabiánek Jan 3:1, Straka Josef 1:3, Jarůšek Josef 1:3, body hostů: Mikulášek Josef 3:1, Krátký Marek 3:1, Šindelka Stanislav st. 3:1, Valach Jaroslav 2:2),
2. kolo:
Bořitov B - Šošůvka C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ostrý Jan 3:1, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 1:3, Kovář Jiří st. 0:3, Blažek Rudolf 0:1, body hostů: Mikulášek Josef 1:3, Krátký Marek 2:2, Šindelka Stanislav st. 3:1, Petlach Radek 3:1), Němčice B - Veselice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlák Vítězslav 3:1, Prokop Ondřej 2:2, Filouš Martin 3:1, Hebelka Radek 1:3, body hostů: Fabiánek Jiří 0:4, Jarůšek Josef 1:3, Straka Josef 2:2, Fabiánek Jan 4:0), OREL Blansko A - Rájec C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylášek Libor st. 3:1, Vylášek Josef 3:1, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 2:2, body hostů: Falta Jiří 2:2, Bartoš Rostislav 0:4, Kala Vojtěch 0:4, Málek Jaroslav st. 2:2), Rohozec C - Velenov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antonovič Josef 1:3, Antonovič Josef ml. 0:4, Kříž Martin 2:2, Suchomel Kamil 0:4, body hostů: Havelka Pavel 4:0, Musil Josef st. 4:0, Celý Petr 2:2, Písařík Michal 2:0, Musil Josef ml. 1:1), Vanovice B - Olešnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Kalas Michal 1:3, Ševčík František 2:2, body hostů: Bareš Jiří 3:1, Hanák Miroslav 0:4, Kadlec Jiří 1:3, Kovář Radim 4:0), Svitávka B - Letovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušil Zdeněk 4:0, Zoubek Jaroslav 3:1, Šmerda Borek 2:2, Tušla Jakub 0:2, Hanák Miloš 0:2, body hostů: Pokorný Miloš 2:2, Chlup Dominik 1:3, Mužík Martin 3:1, Řehoř Michal 1:3),
3. kolo:
Letovice B - Bořitov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mužík Martin 3:1, Němeček Václav 1:3, Pokorný Miloš 1:1, Chlup Dominik 0:4, Řehoř Michal 0:2, body hostů: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 2:2, Kovář Jiří st. 2:2), Olešnice B - Svitávka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Radim 4:0, Kadlec Jiří 3:1, Bareš Jiří 3:1, Žíla Roman 0:2, Kříž Petr 0:2, body hostů: Zoubek Jaroslav 1:3, Dušil Zdeněk 3:1, Šmerda Borek 1:3, Hanák Miloš 1:3), Velenov A - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Michal 3:1, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 2:2, Grešo Jakub 1:3, body hostů: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 2:2, Ševčík František 1:3, Chlup Radek 0:4), Rájec C - Rohozec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Jaroslav st. 4:0, Šmeral Ondřej 3:1, Falta Jiří 2:2, Kala Vojtěch 3:1, body hostů: Antonovič Josef ml. 0:4, Kotouček Ladislav 0:4, Antonovič Josef 1:3, Kříž Martin 3:1), Veselice B - OREL Blansko A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manoušek Radim 1:3, Straka Josef 3:1, Fabiánek Jan 4:0, Jarůšek Josef 2:2, body hostů: Vylášek Josef 3:1, Švach Jiří 2:2, Vylášek Martin 1:3, Rybář Pavel 0:4), Šošůvka C - Němčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Michal 1:3, Mikulášek Josef 4:0, Šindelka Stanislav st. 3:1, Petlach Radek 2:2, body hostů: Hebelka Radek 1:3, Prokop Ondřej 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 3:1),
4. kolo:
Bořitov B - Němčice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Odehnal Ladislav 3:1, Stejskal Marek 4:0, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 0:2, body hostů: Hebelka Radek 1:3, Prokop Ondřej 1:3, Sedlák Vítězslav 0:4, Filouš Martin 2:2), OREL Blansko A - Šošůvka C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vylášek Martin 0:4, Švach Jiří 0:4, Vylášek Libor ml. 0:4, Rybář Pavel 0:4, body hostů: Krátký Marek 4:0, Mikulášek Josef 4:0, Petlach Radek 4:0, Šindelka Stanislav st. 4:0), Rohozec C - Veselice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotouček Ladislav 2:2, Kristián Petr 2:2, Kříž Martin 2:2, Antonovič Josef 0:2, Suchomel Kamil 2:0, body hostů: Manoušek Radim 0:2, Jarůšek Josef 0:4, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jan 4:0, Fabiánek Jiří 0:2), Vanovice B - Rájec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 4:0, Chlup Radek 1:3, Ševčík František 0:4, body hostů: Málek Jaroslav st. 3:1, Bartoš Rostislav 2:2, Falta Jiří 1:3, Kala Vojtěch 2:2), Svitávka B - Velenov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubek Jaroslav 3:1, Šmerda Borek 0:4, 0:4, Hanák Miloš 0:4, body hostů: Havelka Pavel 3:1, Musil Josef st. 4:0, Písařík Michal 3:1, Celý Petr 3:1), Letovice B - Olešnice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mužík Martin 4:0, Zachoval Vojtěch 1:1, Pokorný Miloš 4:0, Chlup Dominik 2:2, Řehoř Michal 0:2, body hostů: Bareš Jiří 2:2, Hanák Miroslav 0:4, Kadlec Jiří 2:2, Kovář Radim 1:3),
5. kolo:
Olešnice B - Bořitov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miluška Aleš 1:3, Kadlec Jiří 3:1, Hanák Miroslav 0:2, Kovář Radim 3:1, Kříž Petr 0:2, body hostů: Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 3:1, Blažek Rudolf 1:3, Kovář Jiří st. 2:2), Velenov A - Letovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 2:2, Musil Josef st. 4:0, Celý Petr 2:0, Písařík Michal 3:1, Musil Josef ml. 0:2, body hostů: Mužík Martin 3:1, Chlup Dominik 0:4, Řehoř Michal 0:4, Pokorný Miloš 2:2), Rájec C - Svitávka B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Rostislav 2:2, Mencler Jan 0:4, Falta Jiří 0:4, Kala Vojtěch 1:3, body hostů: Zoubek Jaroslav 4:0, Dušil Zdeněk 3:1, Šmerda Borek 4:0, Tušla Jakub 2:2), Veselice B - Vanovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jiří 0:4, Straka Josef 3:1, Fabiánek Jan 4:0, Jarůšek Josef 3:1, body hostů: Chlup Radek 1:3, Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 2:2, Ševčík František 1:3), Šošůvka C - Rohozec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 4:0, Mikulášek Josef 4:0, Šindelka Stanislav st. 4:0, Petlach Radek 4:0, body hostů: Suchomel Kamil 0:4, Antonovič Josef 0:4, Kotouček Ladislav 0:4, Kristián Petr 0:4), Němčice B - OREL Blansko A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Ondřej 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 0:4, Hebelka Radek 0:3, WO 1:0, body hostů: Vylášek Libor st. 2:1, Vylášek Josef 3:1, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 4:0, WO 0:1),
6. kolo:
Bořitov B - OREL Blansko A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 3:1, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 0:2, body hostů: Vylášek Josef 2:2, Švach Jiří 2:2, Vylášek Libor ml. 1:3, Rybář Pavel 0:4), Rohozec C - Němčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Kamil 0:2, Kristián Petr 1:3, Kříž Martin 3:1, Kotouček Ladislav 3:1, Antonovič Josef 0:2, body hostů: Hebelka Radek 2:2, Prokop Ondřej 2:2, Sedlák Vítězslav 3:1, Filouš Martin 2:2), Vanovice B - Šošůvka C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 1:3, Chlup Radek 0:4, Ševčík František 1:3, body hostů: Mikulášek Josef 4:0, Krátký Marek 4:0, Doležel Petr 1:3, Šindelka Stanislav st. 4:0), Svitávka B - Veselice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Jaroslav 3:1, Šmerda Borek 2:2, Hanák Miloš 2:2, Tušla Jakub 1:3, body hostů: Fabiánek Jiří 0:4, Manoušek Radim 3:1, Jarůšek Josef 1:3, Straka Josef 4:0), Letovice B - Rájec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužík Martin 4:0, Zachoval Vojtěch 4:0, Chlup Dominik 0:3, Pokorný Miloš 3:1, Řehoř Michal 0:1, body hostů: Bartoš Rostislav 1:3, Málek Jaroslav st. 1:3, Kopecký Jaroslav 1:3, Kala Vojtěch 2:2), Olešnice B - Velenov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Radim 3:1, Bareš Jiří 2:2, Hanák Miroslav 0:2, Kadlec Jiří 0:4, Kříž Petr 0:2, body hostů: Havelka Pavel 3:1, Musil Josef st. 2:1, Musil Josef ml. 4:0, Písařík Michal 2:2, Jedlička Lukáš 0:1),
7. kolo:
Velenov A - Bořitov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 2:2, Musil Josef st. 3:1, Písařík Michal 2:2, Musil Josef ml. 1:3, body hostů: Ostrý Jan 3:1, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 2:2, Kovář Jiří st. 0:2, Blažek Rudolf 0:2), Rájec C - Olešnice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Rostislav 3:1, Falta Jiří 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Mencler Jan 1:3, body hostů: Kovář Radim 4:0, Kadlec Jiří 3:1, Žíla Roman 1:3, Hanák Miroslav 0:4), Veselice B - Letovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jiří 1:3, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jan 2:2, Jarůšek Josef 2:2, body hostů: Mužík Martin 3:1, Pokorný Miloš 3:1, Chlup Dominik 1:3, Řehoř Michal 0:4), Šošůvka C - Svitávka B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 4:0, Petlach Radek 4:0, Šindelka Stanislav st. 4:0, Mikulášek Josef 3:1, body hostů: Zoubek Jaroslav 1:3, Šmerda Borek 0:4, Tušla Jakub 0:4, Hanák Miloš 0:4), Němčice B - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hebelka Radek 1:3, Sedlák Vítězslav 3:1, Filouš Martin 3:1, Prokop Ondřej 1:3, body hostů: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 3:1, Ševčík František 1:3, Chlup Radek 1:3), OREL Blansko A - Rohozec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vylášek Libor st. 1:1, Vylášek Josef 4:0, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 4:0, Rybář Pavel 0:2, body hostů: Antonovič Josef ml. 0:4, Antonovič Josef 1:3, Kristián Petr 1:3, Kotouček Ladislav 1:3),
8. kolo:
Bořitov B - Rohozec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 2:0, Stejskal Marek 4:0, Odehnal Ladislav 4:0, Kovář Jiří st. 3:1, Blažek Rudolf 2:0, body hostů: Suchomel Kamil 0:4, Antonovič Josef 0:4, Kotouček Ladislav 1:3, Kristián Petr 0:4), Vanovice B - OREL Blansko A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 3:1, Kalas Michal 0:4, Chlup Radek 1:3, body hostů: Vylášek Libor st. 1:3, Švach Jiří 3:1, Vylášek Josef 2:2, Vylášek Libor ml. 2:2), Svitávka B - Němčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušil Zdeněk 3:1, Šmerda Borek 2:2, Tušla Jakub 0:2, Zoubek Jaroslav 4:0, Hanák Miloš 1:1, body hostů: Hebelka Radek 0:4, Prokop Ondřej 2:2, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 3:1), Letovice B - Šošůvka C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mužík Martin 1:3, Zachoval Vojtěch 4:0, Pokorný Miloš 3:1, Zelený Jiří 1:3, body hostů: Petlach Radek 1:3, Doležel Petr 1:3, Mikulášek Josef 3:1, Šindelka Stanislav st. 2:2), Olešnice B - Veselice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žíla Roman 1:3, Kadlec Jiří 2:2, Kříž Petr 0:4, Kovář Radim 4:0, body hostů: Fabiánek Jiří 1:3, Jarůšek Josef 3:1, Fabiánek Jan 2:2, Straka Josef 3:1), Velenov A - Rájec C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 4:0, Musil Josef st. 4:0, Musil Josef ml. 3:1, Písařík Michal 2:0, Jedlička Lukáš 1:1, body hostů: Bartoš Rostislav 1:3, Mencler Jan 0:4, Málek Jaroslav st. 0:4, Kopecký Jaroslav 1:3),
9. kolo:
Rájec C - Bořitov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Jaroslav 1:3, Dudek Michal 1:3, Mencler Jan 0:4, Bartoš Rostislav 1:3, body hostů: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 4:0, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 1:1), Veselice B - Velenov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Manoušek Radim 0:1, Straka Josef 2:2, Fabiánek Jan 4:0, Jarůšek Josef 0:4, Fabiánek Jiří 1:2, body hostů: Havelka Pavel 3:1, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 1:3, Písařík Michal 2:2), Šošůvka C - Olešnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Marek 4:0, Petlach Radek 4:0, Šindelka Stanislav st. 2:2, Mikulášek Josef 3:1, body hostů: Bareš Jiří 0:4, Kovář Radim 2:2, Kadlec Jiří 1:3, Kříž Petr 0:4), Němčice B - Letovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Ondřej 0:4, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 3:1, Hebelka Radek 1:3, body hostů: Mužík Martin 2:2, Zachoval Vojtěch 4:0, Chlup Dominik 2:2, Pokorný Miloš 3:1), OREL Blansko A - Svitávka B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vylášek Libor st. 4:0, Vylášek Josef 1:0, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 0:4, Rybář Pavel 0:3, body hostů: Zoubek Jaroslav 2:2, Dušil Zdeněk 0:2, Šmerda Borek 2:2, Tušla Jakub 2:2, Hanák Miloš 1:1), Rohozec C - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchomel Kamil 0:3, Antonovič Josef 1:2, Kříž Martin 2:1, Kotouček Ladislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 1:3, Chlup Radek 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
Bořitov B - Vanovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 4:0, Odehnal Ladislav 2:2, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 1:1, body hostů: Chlup Radek 0:4, Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 2:2, Javůrek Daniel 0:4), Svitávka B - Rohozec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Borek 2:2, Dušil Zdeněk 3:1, Zoubek Jaroslav 4:0, Hanák Miloš 1:3, body hostů: Mašek Oldřich 0:4, Kotouček Ladislav 2:2, Kristián Petr 1:3, Kříž Martin 3:1), Letovice B - OREL Blansko A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Vojtěch 3:1, Mužík Martin 2:1, Pokorný Miloš 2:2, Chlup Dominik 1:3, Řehoř Michal 0:1, body hostů: Vylášek Libor st. 2:2, Švach Jiří 3:1, Vylášek Libor ml. 1:3, Vylášek Josef 2:2), Velenov A - Šošůvka C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 1:3, Musil Josef st. 0:2, Písařík Michal 1:3, Celý Petr 0:4, Musil Josef ml. 0:2, body hostů: Krátký Marek 4:0, Petlach Radek 3:1, Mikulášek Josef 4:0, Šindelka Stanislav st. 3:1), Rájec C - Veselice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falta Jiří 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Mencler Jan 0:4, Dudek Michal 2:2, body hostů: Manoušek Radim 3:1, Jarůšek Josef 1:3, Straka Josef 3:1, Fabiánek Jan 3:1), Olešnice B - Němčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Radim 4:0, Bareš Jiří 2:2, Král Martin st. 4:0, Kadlec Jiří 3:1, body hostů: Hebelka Radek 0:4, Prokop Ondřej 0:4, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 2:2),
11. kolo:
Veselice B - Bořitov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánek Jiří 0:4, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jan 4:0, Manoušek Radim 1:3, body hostů: Ostrý Jan 2:2, Stejskal Marek 2:2, Odehnal Ladislav 2:2, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 0:2), Šošůvka C - Rájec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 3:0, Petlach Radek 2:2, Šindelka Stanislav st. 3:1, Doležel Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Kopecký Jaroslav 1:3, Málek Jaroslav st. 2:1, Dudek Michal 3:1, Mencler Jan 0:4, WO 1:0), Němčice B - Velenov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Ondřej 1:3, Hebelka Radek 1:3, Filouš Martin 4:0, Sedlák Vítězslav 2:2, body hostů: Celý Petr 2:2, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 0:4, Písařík Michal 3:0, Jedlička Lukáš 0:1), OREL Blansko A - Olešnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vylášek Libor st. 3:1, Vylášek Josef 1:3, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 1:3, body hostů: Kovář Radim 3:1, Bareš Jiří 2:2, Král Martin st. 2:2, Kadlec Jiří 0:4), Rohozec C - Letovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristián Petr 1:3, Mašek Oldřich 0:4, Kříž Martin 3:1, Kotouček Ladislav 2:2, body hostů: Zachoval Vojtěch 2:2, Mužík Martin 4:0, Zelený Jiří 0:3, Pokorný Miloš 3:1, Chlup Dominik 1:0), Vanovice B - Svitávka B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 4:0, Chlup Radek 1:3, Ševčík František 2:2, body hostů: Dušil Zdeněk 2:2, Zoubek Jaroslav 2:2, Šmerda Borek 0:4, Tušla Jakub 1:3),
12. kolo:
Šošůvka C - OREL Blansko A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Marek 3:1, Petlach Radek 2:2, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, body hostů: Vylášek Libor st. 3:1, Švach Jiří 2:2, Vylášek Josef 1:3, Vylášek Libor ml. 1:3), Velenov A - Veselice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Pavel 3:1, Musil Josef st. 4:0, Písařík Michal 2:2, Musil Josef ml. 3:1, body hostů: Manoušek Radim 0:4, Fabiánek Jiří 0:4, Straka Josef 1:3, Fabiánek Jan 3:1), Bořitov B - Letovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 4:0, Odehnal Ladislav 4:0, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 2:0, body hostů: Zelený Jiří 0:4, Řehoř Michal 0:4, Chlup Dominik 0:4, Němeček Václav 1:3), Rohozec C - Svitávka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotouček Ladislav 2:2, Kristián Petr 2:2, Kříž Martin 2:2, Mašek Oldřich 2:2, body hostů: Zoubek Jaroslav 4:0, Šmerda Borek 4:0, Tušla Jakub 0:4, Hanák Miloš 0:4), Olešnice B - Rájec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Radim 3:1, Bareš Jiří 2:2, Král Martin st. 2:2, Kadlec Jiří 2:2, body hostů: Bartoš Rostislav 0:4, Kopecký Jaroslav 1:3, Dudek Michal 3:1, Málek Jaroslav st. 3:1), Vanovice B - Němčice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Ševčík František 3:1, Chlup Radek 1:3, body hostů: Hebelka Radek 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 3:1, Prokop Ondřej 1:3),
13. kolo:
OREL Blansko A - Letovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylášek Libor st. 0:3, Vylášek Josef 1:2, Švach Jiří 4:0, Vylášek Libor ml. 0:4, WO 0:2, body hostů: Mužík Martin 3:1, Chlup Dominik 1:2, Zachoval Vojtěch 2:1, Pokorný Miloš 3:1, WO 2:0), Bořitov B - Veselice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 3:1, Stejskal Marek 4:0, Odehnal Ladislav 3:1, Kovář Jiří st. 0:2, Blažek Rudolf 0:2, body hostů: Manoušek Radim 1:3, Fabiánek Jiří 1:3, Straka Josef 2:2, Fabiánek Jan 2:2), Šošůvka C - Velenov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 4:0, Mikulášek Josef 3:1, Petlach Radek 3:1, Šindelka Stanislav st. 2:2, body hostů: Havelka Pavel 0:4, Musil Josef st. 1:3, Písařík Michal 2:2, Musil Josef ml. 1:3), Vanovice B - Rohozec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 3:1, Kalas Michal 0:4, Chlup Radek 2:2, body hostů: Kříž Martin 3:1, Mašek Oldřich 1:2, Suchomel Kamil 2:2, Kotouček Ladislav 2:2, Antonovič Josef 0:1), Němčice B - Rájec C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hebelka Radek 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 3:1, Prokop Ondřej 1:3, body hostů: Málek Jaroslav st. 3:1, Bartoš Rostislav 0:2, Kopecký Jaroslav 3:1, Dudek Michal 3:1, Falta Jiří 0:2), Svitávka B - Olešnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Borek 1:3, Zoubek Jaroslav 1:3, Dušil Zdeněk 1:3, Hanák Miloš 0:2, Tušla Jakub 1:1, body hostů: Miluška Aleš 0:4, Král Martin st. 4:0, Kadlec Jiří 4:0, Bareš Jiří 4:0),
14. kolo:
OREL Blansko A - Velenov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylášek Libor st. 3:1, Vylášek Josef 1:3, Švach Jiří 2:2, Vylášek Libor ml. 1:3, body hostů: Havelka Pavel 2:2, Musil Josef st. 4:0, Písařík Michal 1:1, Musil Josef ml. 2:2, Jedlička Lukáš 0:2), Šošůvka C - Bořitov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Marek 4:0, Mikulášek Josef 4:0, Doležel Petr 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, body hostů: Ostrý Jan 2:2, Stejskal Marek 1:3, Odehnal Ladislav 1:3, Kovář Jiří st. 0:2, Blažek Rudolf 0:2), Letovice B - Veselice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Vojtěch 4:0, Chlup Dominik 2:2, Pokorný Miloš 0:1, Mužík Martin 2:2, Řehoř Michal 2:1, body hostů: Manoušek Radim 0:4, Fabiánek Jiří 0:4, Straka Josef 3:1, Fabiánek Jan 3:1), Rohozec C - Olešnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antonovič Josef 0:2, Kotouček Ladislav 0:4, Kristián Petr 0:4, Suchomel Kamil 1:3, Antonovič Josef ml. 0:2, body hostů: Bareš Jiří 4:0, Kovář Radim 3:1, Kadlec Jiří 4:0, Král Martin st. 4:0), Němčice B - Svitávka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 1:3, Prokop Ondřej 2:2, Filouš Martin 4:0, Hebelka Radek 0:4, body hostů: Hanák Miloš 2:2, Šmerda Borek 2:2, Dušil Zdeněk 2:2, Zoubek Jaroslav 3:1), Rájec C - Vanovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Jaroslav st. 2:2, Kopecký Jaroslav 3:1, Bartoš Rostislav 0:3, Dudek Michal 4:0, Falta Jiří 1:0, body hostů: Chlup Radek 1:3, Ševčík František 1:3, Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 1:3),
15. kolo:
OREL Blansko A - Veselice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vylášek Libor st. 3:1, Vylášek Josef 2:2, Švach Jiří 2:2, Vylášek Libor ml. 1:3, body hostů: Manoušek Radim 1:3, Fabiánek Jiří 0:4, Fabiánek Jan 4:0, Straka Josef 3:1), Šošůvka C - Letovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 4:0, Mikulášek Josef 4:0, Petlach Radek 2:1, Šindelka Stanislav st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Chlup Dominik 0:4, Mužík Martin 1:3, Řehoř Michal 0:4, Pokorný Miloš 0:3, WO 1:0), Bořitov B - Velenov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Odehnal Ladislav 3:1, Stejskal Marek 4:0, Kovář Jiří st. 0:2, Blažek Rudolf 0:2, body hostů: Havelka Pavel 1:3, Musil Josef st. 0:1, Celý Petr 1:3, Musil Josef ml. 2:2, Písařík Michal 1:2), Rohozec C - Rájec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotouček Ladislav 1:3, Mašek Oldřich 0:4, Kříž Martin 3:1, Kristián Petr 2:2, body hostů: Bartoš Rostislav 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Málek Jaroslav st. 2:2, Dudek Michal 4:0), Svitávka B - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Borek 2:2, Dušil Zdeněk 3:1, Zoubek Jaroslav 4:0, Tušla Jakub 0:4, body hostů: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 1:3, Chlup Radek 1:3, Ševčík František 2:2), Němčice B - Olešnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Ondřej 0:4, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 2:2, Hebelka Radek 0:4, body hostů: Kovář Radim 4:0, Bareš Jiří 2:2, Kadlec Jiří 3:1, Král Martin st. 4:0),
16. kolo:
OREL Blansko A - Bořitov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylášek Libor st. 1:3, Vylášek Josef 2:1, Švach Jiří 3:1, Vylášek Libor ml. 0:4, WO 0:1, body hostů: Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 2:2, Odehnal Ladislav 2:1, Kovář Jiří st. 1:1, Blažek Rudolf 0:2, WO 1:0), Letovice B - Velenov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mužík Martin 2:2, Němeček Václav 1:3, Řehoř Michal 1:3, Chlup Dominik 1:3, body hostů: Havelka Pavel 4:0, Musil Josef st. 4:0, Celý Petr 1:3, Musil Josef ml. 2:2), Šošůvka C - Veselice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Marek 3:1, Petlach Radek 2:2, Mikulášek Josef 3:1, Šindelka Stanislav st. 3:1, body hostů: Fabiánek Jiří 0:4, Jarůšek Josef 0:4, Straka Josef 1:3, Fabiánek Jan 4:0), Němčice B - Rohozec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Ondřej 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 4:0, Hebelka Radek 2:2, body hostů: Kotouček Ladislav 1:3, Kříž Martin 3:1, Kristián Petr 3:1, Suchomel Kamil 0:4), Olešnice B - Vanovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš Jiří 3:1, Kovář Radim 3:1, Hanák Miroslav 1:3, Kadlec Jiří 2:2, body hostů: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 3:1, Chlup Radek 0:4, Ševčík František 1:3), Svitávka B - Rájec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmerda Borek 1:3, Dušil Zdeněk 1:3, Zoubek Jaroslav 1:3, Tušla Jakub 1:3, body hostů: Kopecký Jaroslav 4:0, Bartoš Rostislav 3:1, Dudek Michal 4:0, Kala Vojtěch 1:3),
Reg. soutěž I
1. kolo:
Křetín D - Vysočany D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimurda Daniel 0:4, Winkler Adam 1:3, Novotná Natálie 2:2, Slezák Martin 2:2, body hostů: Zukal Josef 2:2, Zukal Aleš 4:0, Škrabal Martin 3:1, Flek Roman 1:1, Vaněk Tomáš 1:1), Vísky A - Zbraslavec E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Libor 3:1, Kamba Stanislav 1:3, Učeň Jan 2:2, Synek Karel 3:1, body hostů: Petr Zdeněk 4:0, Jonáš Pavel 1:3, Křepela Jiří 2:2, Kyzlink Ondřej 0:4), Voděrady C - Brumov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílek Jan 2:2, Kotouček Lukáš 2:2, Švancara Jakub 0:4, Pavel František 2:2, body hostů: Nečas Marek 1:3, Pařízek Libor 1:3, Šrámek Miroslav 4:0, Nečas František 4:0), Petrovice C - Ždárná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:2, Novohradský Pavel 1:3, Paulík Vladimír 1:3, Musil Josef 0:4, body hostů: Pavlů Bedřich 3:0, Polívka Radek 2:2, Žáček Václav 3:1, Slaný Petr 3:1, Polívka Jan 1:0), Adamov B - V. Opatovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 4:0, Ostrý Jan 3:1, Dobeš Roman 2:2, Bezděk Petr 4:0, body hostů: Čermák Miloš 2:2, Kalas František 0:4, Horák Vít 0:4, Maleček Josef 1:3), Okrouhlá B - Kunštát C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Ivo 2:2, Bašný David 2:2, Bašný Josef 2:2, Vlach Marek 4:0, body hostů: Tenora Jiří 1:3, Sojka Ondřej 0:4, Michele David 3:1, Klein Miroslav 2:2),
2. kolo:
Vysočany D - Kunštát C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Josef 1:3, Zukal Aleš 2:2, Vaněk Tomáš 0:4, Flek Roman 2:2, body hostů: Michele David 3:1, Klein Miroslav 3:1, Tenora Jiří 3:1, Bednář Jiří 2:2), V. Opatovice B - Okrouhlá B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalas František 2:2, Čermák Miloš 1:3, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 3:1, body hostů: Čapka Petr 3:1, Vlach Ivo 0:4, Vlach Marek 3:1, Bašný David 3:1), Ždárná B - Adamov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slaný Petr 1:3, Pavlů Bedřich 2:2, Žáček Václav 1:3, Polívka Radek 2:2, body hostů: Bezděk Petr 4:0, Farkaš Michael 4:0, Ostrý Jan 1:3, Kotol Lukáš 1:3), Brumov B - Petrovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Marek 1:3, Šrámek Miroslav 1:3, Nečas František 4:0, Nečas Pavel 0:2, Pařízek Libor 0:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Novohradský Pavel 2:2, Paulík Vladimír 3:1, Musil Josef 2:2), Zbraslavec E - Voděrady C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Zdeněk 3:1, Křepela Pavel st. 0:4, Jonáš Pavel 3:1, Křepela Jiří 4:0, body hostů: Pavel František 2:0, Novák Jan 1:3, Kotouček Lukáš 2:2, Bílek Jan 1:3, Slezák Michal 0:2), Křetín D - Vísky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winkler Adam 0:4, Šimurda Daniel 1:3, Slezák Martin 1:3, Novotná Natálie 0:4, body hostů: Čapka Libor 4:0, Přichystal Jan 4:0, Učeň Jan 4:0, Synek Karel 2:2),
3. kolo:
Vísky A - Vysočany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Libor 0:4, Kamba Stanislav 1:3, Synek Karel 2:2, Učeň Jan 3:1, body hostů: Zukal Aleš 3:1, Žáček Roman 1:3, Zukal Josef 2:2, Flek Roman 4:0), Voděrady C - Křetín D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotouček Lukáš 3:1, Novák Jan 1:3, Pavel František 4:0, Slezák Michal 1:1, Švancara Jakub 0:2, body hostů: Winkler Adam 2:2, Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 1:3, Šimurda Daniel 3:1), Petrovice C - Zbraslavec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 4:0, Novohradský Jakub 0:2, Paulík Vladimír 2:2, Musil Josef 0:4, Novohradský Pavel 1:1, body hostů: Just Jaroslav 3:1, Křepela Vladimír 2:2, Petr Zdeněk 3:1, Křepela Jiří 1:3), Adamov B - Brumov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 2:2, Ostrý Jan 1:3, Kotol Lukáš 2:2, Bezděk Petr 4:0, body hostů: Nečas Marek 0:4, Šrámek Miroslav 2:2, Nečas Pavel 2:2, Nečas František 3:1), Okrouhlá B - Ždárná B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Ivo 2:2, Vlach Marek 3:1, Čapka Petr 1:2, Bašný David 1:3, WO 0:1, body hostů: Žáček Václav 2:2, Slaný Petr 2:2, Pavlů Bedřich 4:0, Polívka Radek 0:3, WO 1:0), Kunštát C - V. Opatovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michele David 2:2, Klein Miroslav 1:3, Tenora Jiří 2:2, Bednář Jiří 2:2, body hostů: Kalas František 2:2, Gerbrich Radim 2:2, Horák Vít 2:2, Maleček Josef 3:1),
4. kolo:
Vysočany D - V. Opatovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 2:2, Škrabal Martin 0:2, Zukal Josef 1:3, Flek Roman 2:2, Vaněk Tomáš 0:2, body hostů: Čermák Miloš 2:2, Kalas František 3:1, Horák Vít 3:1, Maleček Josef 3:1), Ždárná B - Kunštát C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Václav 3:1, Slaný Petr 3:1, Polívka Radek 2:2, Polívka Martin st. 2:2, body hostů: Michele David 2:2, Bednář Jiří 2:2, Klein Miroslav 1:3, Tenora Jiří 1:3), Brumov B - Okrouhlá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Marek 0:1, Šrámek Miroslav 2:2, Nečas František 3:1, Nečas Pavel 3:1, Nekouš Josef 2:1, body hostů: Vlach Ivo 3:1, Čapka Petr 1:3, Bašný Josef 1:3, Bašný David 1:3), Zbraslavec E - Adamov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Vladimír 3:1, Křepela Jiří 1:3, Petr Zdeněk 1:3, Just Jaroslav 1:3, body hostů: Bezděk Petr 4:0, Farkaš Michael 3:1, Kotol Lukáš 0:4, Ostrý Jan 3:1), Křetín D - Petrovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimurda Daniel 3:1, Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 1:3, Winkler Adam 1:3, body hostů: Musil Josef 3:1, Novohradský Jakub 0:4, Paulík Vladimír 3:1, Pavlíček Ondřej 4:0), Vísky A - Voděrady C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapka Libor 2:2, Kamba Stanislav 3:1, Synek Karel 2:2, Učeň Jan 4:0, body hostů: Novák Jan 0:4, Bílek Jan 2:2, Šmerda Pavel 2:2, Pavel František 1:1, Slezák Michal 0:2),
5. kolo:
Voděrady C - Vysočany D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Pavel 2:2, Pavel František 2:0, Kotouček Lukáš 1:3, Novák Jan 0:4, Slezák Michal 0:2, body hostů: Zukal Josef 2:2, Zukal Aleš 3:1, Ševčík Pavel ml. 4:0, Flek Roman 2:2), Petrovice C - Vísky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 4:0, Novohradský Jakub 0:4, Paulík Vladimír 3:1, Musil Josef 3:1, body hostů: Kamba Stanislav 1:3, Čapka Libor 2:2, Synek Karel 2:2, Přichystal Jan 1:3), Adamov B - Křetín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 4:0, Ostrý Jan 4:0, Trnčák Stanislav 4:0, Kotol Lukáš 4:0, body hostů: Šimurda Daniel 0:4, Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4, Winkler Adam 0:4), Okrouhlá B - Zbraslavec E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapka Petr st. 2:0, Vlach Marek 4:0, Vlach Ivo 2:2, Bašný David 3:1, Bašný Josef 0:2, body hostů: Just Jaroslav 1:3, Jonáš Pavel 1:3, Křepela Jiří 2:2, Petr Zdeněk 1:3), Kunštát C - Brumov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michele David 3:1, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 0:4, Bednář Jiří 2:2, body hostů: Nečas Marek 1:3, Šrámek Miroslav 2:2, Nečas Pavel 3:1, Nečas František 3:1), V. Opatovice B - Ždárná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalas František 2:2, Čermák Miloš 2:2, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 2:2, body hostů: Žáček Václav 2:2, Slaný Petr 1:3, Pavlů Bedřich 3:0, Polívka Radek 2:2, Polívka Jan 1:0),
6. kolo:
Vysočany D - Ždárná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 2:2, Ševčík Pavel ml. 0:2, Zukal Josef 0:4, Flek Roman 1:3, Žáček Roman 1:1, body hostů: Pavlů Bedřich 4:0, Slaný Petr 3:1, Žáček Václav 3:1, Polívka Jan 2:2), Brumov B - V. Opatovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Miroslav 2:2, Nečas Pavel 2:2, Nečas František 4:0, Nečas Marek 2:2, body hostů: Čermák Miloš 1:3, Kalas František 1:3, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 3:1), Zbraslavec E - Kunštát C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Just Jaroslav 2:2, Jonáš Pavel 3:1, Petr Zdeněk 3:1, Křepela Jiří 2:2, body hostů: Michele David 4:0, Klein Miroslav 0:4, Bednář Jiří 0:4, Tenora Jiří 2:2), Křetín D - Okrouhlá B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4, Šimurda Daniel 0:4, Winkler Adam 0:4, body hostů: Vlach Marek 4:0, Vlach Ivo 4:0, Čapka Petr 4:0, Bašný Josef 4:0), Vísky A - Adamov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamba Stanislav 1:3, Čapka Libor 2:2, Synek Karel 1:3, Učeň Jan 2:2, body hostů: Farkaš Michael 4:0, Ostrý Jan 3:1, Trnčák Stanislav 3:1, Kotol Lukáš 0:4), Voděrady C - Petrovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Michal 0:4, Švancara Jakub 0:4, Šmerda Pavel 2:2, Novák Jan 0:4, body hostů: Paulík Vladimír 3:1, Pavlíček Ondřej 4:0, Dvořáček Jan 3:1, Musil Josef 4:0),
7. kolo:
Petrovice C - Vysočany D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 4:0, Novohradský Jakub 0:2, Paulík Vladimír 2:2, Musil Josef 2:2, Dvořáček Jan 1:1, body hostů: Zukal Aleš 2:2, Ševčík Pavel ml. 3:1, Zukal Josef 2:2, Flek Roman 0:4), Adamov B - Voděrady C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 4:0, Trnčák Stanislav 4:0, Kotol Lukáš 2:2, body hostů: Pavel František 0:4, Šmerda Pavel 2:2, Kotouček Lukáš 1:3, Bílek Jan 0:4), Okrouhlá B - Vísky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Marek 4:0, Čapka Petr 4:0, Bašný Josef 1:3, Bašný David 2:0, Slepánek František 0:2, body hostů: Přichystal Jan 2:2, Čapka Libor 1:3, Synek Karel 1:3, Učeň Jan 1:3), Kunštát C - Křetín D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michele David 4:0, Klein Miroslav 4:0, Tenora Jiří 4:0, Bednář Jiří 4:0, body hostů: Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4, Šimurda Daniel 0:4, Winkler Adam 0:4), V. Opatovice B - Zbraslavec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalas František 2:2, Čermák Miloš 2:2, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 3:1, body hostů: Jonáš Pavel 1:3, Křepela Vladimír 4:0, Just Jaroslav 3:1, Křepela Jiří 0:4), Ždárná B - Brumov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Václav 3:1, Slaný Petr 2:2, Pavlů Bedřich 1:2, Polívka Martin st. 3:1, Polívka Jan 0:1, body hostů: Nečas Marek 1:3, Šrámek Miroslav 1:3, Nečas Pavel 2:2, Nečas František 3:1),
8. kolo:
Vysočany D - Brumov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Roman 0:2, Zukal Aleš 3:1, Ševčík Pavel ml. 0:4, Flek Roman 2:2, Škrabal Martin 1:1, body hostů: Nečas Marek 2:2, Šrámek Miroslav 2:2, Pařízek Libor 2:2, Nečas František 4:0), Zbraslavec E - Ždárná B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 1:3, Just Jaroslav 2:2, Petr Zdeněk 0:4, Jonáš Pavel 1:2, Křepela Jiří 0:1, body hostů: Slaný Petr 3:1, Žáček Václav 3:1, Pavlů Bedřich 4:0, Polívka Radek 2:2), Křetín D - V. Opatovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Martin 1:3, Novotná Natálie 0:4, Šimurda Daniel 1:3, Winkler Adam 0:4, body hostů: Kalas František 4:0, Horák Vojtěch 2:2, Horák Vít 4:0, Maleček Josef 4:0), Vísky A - Kunštát C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přichystal Jan 1:3, Kamba Stanislav 0:4, Synek Karel 0:4, Učeň Jan 1:3, body hostů: Michele David 4:0, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 4:0, Bednář Jiří 4:0), Voděrady C - Okrouhlá B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotouček Lukáš 3:1, Slezák Michal 0:2, Šmerda Pavel 2:2, Pavel František 2:2, Švancara Jakub 0:2, body hostů: Vlach Marek 4:0, Čapka Petr 2:2, Bašný Josef 2:2, Slepánek František 1:3), Petrovice C - Adamov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:2, Dvořáček Jan 1:3, Paulík Vladimír 1:3, Musil Josef 2:2, body hostů: Farkaš Michael 4:0, David Lukáš 4:0, Ostrý Jan 0:4, Kotol Lukáš 2:2),
9. kolo:
Adamov B - Vysočany D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vespalec Přemysl 1:3, Bartošík Jan 2:2, Šafárik Ferdinand 2:2, Dobeš Roman 3:1, body hostů: Zukal Aleš 2:2, Zukal Josef 2:2, Škrabal Martin 2:2, Flek Roman 2:2), Okrouhlá B - Petrovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Marek 3:1, Čapka Petr 2:2, Bašný David 1:3, Vlach Ivo 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Dvořáček Jan 1:3, Musil Josef 0:4, Paulík Vladimír 3:1), Kunštát C - Voděrady C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michele David 4:0, Klein Miroslav 4:0, Bednář Jiří 4:0, Tenora Jiří 3:1, body hostů: Šmerda Pavel 1:3, Provazník Zdeněk 0:4, Kudláček Pavel 0:4, Novák Jan 0:4), V. Opatovice B - Vísky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalas František 3:0, Čermák Miloš 3:1, Horák Vít 2:2, Maleček Josef 4:0, Zemánek Tomáš 0:1, body hostů: Čapka Libor 0:4, Kamba Stanislav 2:2, Učeň Jan 2:2, Synek Karel 0:4), Ždárná B - Křetín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Petr 4:0, Polívka Radek 4:0, Žáček Václav 4:0, Polívka Jan 4:0, body hostů: Šimurda Daniel 0:4, Winkler Adam 0:4, Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4), Brumov B - Zbraslavec E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Libor 0:4, Šrámek Miroslav 1:3, Nečas František 3:1, Nečas Marek 1:3, body hostů: Just Jaroslav 3:1, Křepela Vladimír 4:0, Petr Zdeněk 1:3, Křepela Jiří 3:1),
10. kolo:
Vysočany D - Zbraslavec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 3:1, Zukal Josef 1:3, Ševčík Pavel ml. 1:3, Flek Roman 3:1, body hostů: Just Jaroslav 2:2, Petr Zdeněk 2:2, Křepela Vladimír 4:0, Křepela Jiří 0:4), Křetín D - Brumov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimurda Daniel 1:3, Novotná Natálie 0:4, Slezák Martin 0:4, Winkler Adam 0:4, body hostů: Nečas Pavel 4:0, Nečas Marek 4:0, Nečas František 4:0, Šrámek Miroslav 3:1), Vísky A - Ždárná B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamba Stanislav 0:4, Učeň Jan 0:4, Synek Karel 0:4, Širůček Jan 0:4, body hostů: Pavlů Bedřich 4:0, Polívka Radek 4:0, Žáček Václav 4:0, Polívka Martin st. 4:0), Voděrady C - V. Opatovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavel František 2:2, Šmerda Pavel 2:2, Novák Jan 0:4, Bílek Jan 1:3, body hostů: Kalas František 3:1, Čermák Miloš 4:0, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 3:1), Petrovice C - Kunštát C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jan 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, Paulík Vladimír 3:1, Musil Josef 3:1, body hostů: Michele David 3:1, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 2:2, Hrubý Jan 0:4), Adamov B - Okrouhlá B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Petr 1:1, Farkaš Michael 2:0, David Lukáš 3:0, Trnčák Stanislav 3:1, Kotol Lukáš 0:1, WO 4:0, body hostů: Vlach Marek 2:2, Čapka Petr 0:3, Vlach Ivo 1:2, Bašný David 0:2, WO 0:4),
11. kolo:
Okrouhlá B - Vysočany D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Marek 4:0, Čapka Petr 2:1, Bašný Josef 0:3, Vlach Ivo 3:1, WO 0:2, body hostů: Zukal Josef 1:3, Zukal Aleš 3:1, Škrabal Martin 1:2, Flek Roman 0:3, WO 2:0), Kunštát C - Adamov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michele David 3:1, Klein Miroslav 1:3, Bednář Jiří 0:4, Tenora Jiří 1:3, body hostů: Ostrý Jan 0:2, Kotol Lukáš 2:2, Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 4:0, Trnčák Stanislav 2:0), V. Opatovice B - Petrovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalas František 2:2, Čermák Miloš 4:0, Horák Vít 3:1, Maleček Josef 3:1, body hostů: Paulík Vladimír 0:4, Pavlíček Ondřej 3:1, Musil Josef 0:4, Dvořáček Jan 1:3), Ždárná B - Voděrady C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Václav 3:1, Pavlů Bedřich 3:1, Polívka Radek 3:1, Polívka Martin st. 3:1, body hostů: Bílek Jan 0:4, Kudláček Pavel 0:4, Novák Jan 0:4, Šmerda Pavel 4:0), Brumov B - Vísky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Libor 2:0, Nečas Marek 1:3, Nečas František 4:0, Nečas Pavel 2:2, Šrámek Miroslav 1:1, body hostů: Přichystal Jan 2:2, Čapka Libor 2:2, Učeň Jan 1:3, Synek Karel 1:3), Zbraslavec E - Křetín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Just Jaroslav 4:0, Kyzlink Ondřej 1:3, Petr Zdeněk 4:0, Křepela Jiří 4:0, body hostů: Šimurda Daniel 1:3, Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 1:3, Winkler Adam 0:4),
12. kolo:
Adamov B - Petrovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 3:1, Bezděk Petr 4:0, David Lukáš 4:0, Trnčák Stanislav 3:1, body hostů: Dvořáček Jan 0:4, Paulík Vladimír 1:3, Musil Josef 1:3, Pavlíček Ondřej 0:4), Ždárná B - V. Opatovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Bedřich 4:0, Polívka Martin st. 3:1, Žáček Václav 4:0, Polívka Radek 1:3, body hostů: Kalas František 1:3, Horák Vít 1:3, Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 2:2), Okrouhlá B - Brumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Ivo 2:2, Vlach Marek 4:0, Bašný Josef 1:3, Bašný David 0:4, body hostů: Nečas Marek 2:2, Šrámek Miroslav 1:3, Nečas Pavel 3:1, Nečas František 3:1), Křetín D - Zbraslavec E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotná Natálie 0:4, Winkler Adam 1:3, Slezák Martin 2:2, Tušla Antonín 1:1, Pelíšek Tomáš 0:2, body hostů: Just Jaroslav 4:0, Petr Zdeněk 4:0, Odehnal Martin 1:3, Křepela Jiří 3:1), Voděrady C - Kunštát C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmerda Pavel 2:2, Bílek Jan 1:3, Pavel František 3:1, Kudláček Pavel 0:2, Slezák Michal 0:2, body hostů: Michele David 4:0, Tenora Jiří 2:2, Bednář Jiří 3:1, Podsedník Bohumír 1:3), Vysočany D - Vísky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 4:0, Žáček Roman 0:4, Zukal Josef 2:2, Flek Roman 2:2, body hostů: Kamba Stanislav 1:3, Čapka Libor 3:1, Učeň Jan 2:2, Přichystal Jan 2:2),
13. kolo:
Petrovice C - Brumov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paulík Vladimír 3:1, Pavlíček Ondřej 4:0, Dvořáček Jan 0:4, Musil Josef 1:3, body hostů: Šrámek Miroslav 2:2, Nekouš Josef 1:3, Nečas Marek 2:2, Nečas František 3:1), Okrouhlá B - V. Opatovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Marek 2:2, Vlach Ivo 3:1, Bašný David 1:2, Čapka Petr 3:1, Bašný Josef 0:1, body hostů: Kalas František 2:2, Čermák Miloš 1:3, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 3:1), Adamov B - Ždárná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Petr 3:1, Farkaš Michael 4:0, David Lukáš 2:1, Ostrý Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Polívka Radek 2:2, Polívka Martin st. 1:3, Pavlů Bedřich 2:2, Polívka Jan 1:2, WO 0:1), Vísky A - Křetín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamba Stanislav 0:4, Učeň Jan 4:0, Přichystal Jan 4:0, Čapka Libor 3:1, body hostů: Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 1:3, Winkler Adam 1:3, Šimurda Daniel 2:2), Vysočany D - Voděrady C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 4:0, Zukal Josef 1:1, Ševčík Pavel ml. 1:3, Flek Roman 3:1, Vaněk Tomáš 1:1, body hostů: Bílek Jan 2:2, Šmerda Pavel 2:2, Švancara Jakub 0:4, Slezák Michal 2:2), Kunštát C - Zbraslavec E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michele David 4:0, Bednář Jiří 0:4, Tenora Jiří 0:4, Sojka Ondřej 0:4, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Jonáš Pavel 3:1, Petr Zdeněk 3:1, Křepela Jiří 3:1),
14. kolo:
Ždárná B - Petrovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Václav 3:1, Pavlů Bedřich 4:0, Slaný Petr 3:1, Polívka Martin st. 3:1, body hostů: Musil Josef 0:4, Novohradský Pavel 0:4, Paulík Vladimír 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2), Okrouhlá B - Adamov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Petr 2:2, Vlach Marek 2:2, Vlach Ivo 2:2, Bašný Josef 1:3, body hostů: David Lukáš 4:0, Trnčák Stanislav 4:0, Farkaš Michael 1:3, Kotol Lukáš 0:4), V. Opatovice B - Brumov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalas František 3:1, Čermák Miloš 4:0, Horák Vít 0:4, Maleček Josef 3:1, body hostů: Nečas Marek 1:3, Šrámek Miroslav 1:3, Nečas Pavel 1:3, Nečas František 3:1), Křetín D - Kunštát C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4, Burgr Vojtěch 0:2, Winkler Adam 1:3, Pelíšek Tomáš 0:2, body hostů: Michele David 4:0, Klein Miroslav 4:0, Bednář Jiří 4:0, Tenora Jiří 3:1), Zbraslavec E - Vysočany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Just Jaroslav 3:1, Křepela Vladimír 3:1, Jonáš Pavel 2:2, Křepela Jiří 2:2, body hostů: Zukal Aleš 2:2, Škrabal Martin 0:4, Zukal Josef 3:1, Flek Roman 1:3), Voděrady C - Vísky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Pavel 4:0, Bílek Jan 3:1, Kotouček Lukáš 1:2, Pavel František 2:2, Slezák Michal 0:1, body hostů: Kamba Stanislav 1:3, Čapka Libor 1:3, Učeň Jan 2:2, Přichystal Jan 2:2),
15. kolo:
Petrovice C - V. Opatovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 0:4, Pavlíček Ondřej 4:0, Paulík Vladimír 2:2, Musil Josef 1:3, body hostů: Kalas František 3:1, Čermák Miloš 3:1, Maleček Josef 2:2, Horák Vít 1:3), Brumov B - Adamov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Marek 2:2, Šrámek Miroslav 3:1, Nečas František 3:1, Nečas Pavel 2:2, body hostů: Bezděk Petr 4:0, Trnčák Stanislav 1:3, Farkaš Michael 1:3, Kotol Lukáš 0:4), Ždárná B - Okrouhlá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Václav 2:2, Pavlů Bedřich 4:0, Slaný Petr 3:1, Polívka Martin st. 1:1, Polívka Jan 0:2, body hostů: Vlach Ivo 1:3, Čapka Petr 2:2, Vlach Marek 3:1, Slepánek František 0:4), Křetín D - Voděrady C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimurda Daniel 1:3, Winkler Adam 1:3, Slezák Martin 1:3, Novotná Natálie 0:4, body hostů: Šmerda Pavel 4:0, Slezák Michal 3:1, Pavel František 4:0, Novák Jan 2:2), Zbraslavec E - Vísky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Just Jaroslav 4:0, Jonáš Pavel 3:1, Petr Zdeněk 4:0, Křepela Jiří 1:3, body hostů: Čapka Libor 0:4, Kamba Stanislav 1:3, Přichystal Jan 1:3, Učeň Jan 2:2), Kunštát C - Vysočany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tenora Jiří 3:1, Bednář Jiří 3:1, Michele David 4:0, Klein Miroslav 2:2, body hostů: Žáček Roman 0:4, Vaněk Tomáš 0:4, Zukal Josef 3:1, Flek Roman 1:3),
16. kolo:
Petrovice C - Okrouhlá B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradský Pavel 1:3, Pavlíček Ondřej 3:1, Paulík Vladimír 1:3, Musil Josef 1:3, body hostů: Vlach Ivo 2:2, Čapka Petr 3:1, Tichá Iva 1:3, Vlach Marek 4:0), Brumov B - Ždárná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Marek 1:3, Nečas Pavel 1:3, Nečas František 3:1, Šrámek Miroslav 3:1, body hostů: Žáček Václav 2:2, Slaný Petr 3:1, Polívka Martin st. 3:1, Vlček Josef 0:4), V. Opatovice B - Adamov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalas František 0:4, Čermák Miloš 2:2, Horák Vít 1:3, Gerbrich Radim 0:4, body hostů: Bezděk Petr 4:0, Ostrý Jan 3:1, Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 3:1), Vysočany D - Křetín D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Josef 4:0, Zukal Aleš 4:0, Žáček Roman 1:1, Flek Roman 4:0, Vaněk Tomáš 1:1, body hostů: Šimurda Daniel 0:4, Winkler Adam 0:4, Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 1:3), Kunštát C - Vísky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michele David 4:0, Klein Miroslav 1:3, Tenora Jiří 3:1, Bednář Jiří 2:2, body hostů: Čapka Libor 2:2, Kamba Stanislav 1:3, Učeň Jan 2:2, Přichystal Jan 1:3), Voděrady C - Zbraslavec E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Pavel 4:0, Kotouček Lukáš 3:1, Bílek Jan 3:0, Pavel František 2:2, Novák Jan 0:1, body hostů: Just Jaroslav 2:2, Petr Zdeněk 1:3, Jonáš Pavel 0:4, Křepela Jiří 1:3),
Reg. soutěž II
1. kolo:
Okrouhlá C - Bořitov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahálka Vladimír 4:0, Slepánek František 0:4, Pukl Luděk ml. 1:3, Tichá Iva 1:3, body hostů: Málek Michal 2:2, Schiffneder Pavel 3:1, Blažek Rudolf 3:1, Polák Josef 2:2), Šošůvka D - Kunštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:1, Čupr Josef 3:1, Valach Jaroslav 3:1, Zouhar Michal 3:0, body hostů: Unčovský Josef 1:3, Šauer Martin 3:1, Podsedník Bohumír 1:3, Hrubý Jan 2:2), Olešnice C - Křetín E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Petr 4:0, Křížová Karolína 4:0, Sedláčková Pavla 0:4, Hanák Miroslav 0:4, body hostů: Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, Pelíšek Tomáš 2:2, Doskočil Denis 2:2), Boskovice C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 4:0, Harna Tomáš 2:2, body hostů: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 1:3), Kuničky A - Ždárná C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 3:1, Kazda Tomáš 3:1, Maňoušek Petr 3:1, body hostů: Sekanina Zdeněk 2:2, Vlček Josef 1:3, Grmela Marek 1:3, Parák Daniel 0:4), Brťov A - V. Opatovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Kozel Ivan 1:3, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Kalas František 2:2, Dočekal Marek 0:4, Gerbrich Radim 4:0, Türk Petr 1:3), Kunice A - Velenov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Lukáš 0:4, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 1:3, Opluštil Roman 2:2, body hostů: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 1:3, Musil Josef ml. 2:2),
2. kolo:
Bořitov C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schiffneder Pavel 0:3, Polák Josef 2:2, Málek Michal 0:4, Blažek Rudolf 3:1, Fojt Antonín 0:1, body hostů: Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 2:2, Veselý Jakub 3:1, Musil Josef ml. 3:1), V. Opatovice C - Kunice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Türk Petr 1:3, Kalas František 2:2, Šumbera Ondřej 0:4, body hostů: Fiala Jan 2:2, Fiala Jiří 1:3, Mrázek David 3:1, Opluštil Roman 3:1), Ždárná C - Brťov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Josef 0:4, Parák Daniel 0:4, Sekanina Zdeněk 3:1, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 4:0), Petrovice D - Kuničky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 0:4, Přikryl Vojtěch 2:2, body hostů: Skoták Jiří 3:1, Maňoušek Petr 3:1, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Kazda Tomáš 4:0), Křetín E - Boskovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Tušla Antonín 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, body hostů: Fučík Petr 4:0, Sivera Pavel 4:0, Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0), Kunštát D - Olešnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podsedník Bohumír 3:1, Hrubý Jan 4:0, Unčovský Josef 4:0, Šauer Martin 3:1, body hostů: Kříž Petr 2:2, Křížová Karolína 0:4, Sedláčková Pavla 0:4, Hanák Miroslav 0:4), Okrouhlá C - Šošůvka D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepánek František 2:2, Pukl Luděk ml. 2:2, Tichá Iva 2:2, Šindelka Ondřej 2:2, body hostů: Valach Jaroslav 4:0, Čupr Josef 4:0, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4),
3. kolo:
Šošůvka D - Bořitov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čupr Josef 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Šindelka Stanislav ml. 0:4, Dujka František 0:4, body hostů: Málek Michal 4:0, Schiffneder Pavel 3:1, Polák Josef 3:1, Blažek Rudolf 3:1), Olešnice C - Okrouhlá C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, Sedláčková Pavla 0:2, Král Martin st. 0:4, Žíla Roman 0:2, body hostů: Šindelka Ondřej 3:1, Pukl Luděk ml. 4:0, Tichá Iva 4:0, Slepánek František 4:0), Boskovice C - Kunštát D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 0:4, Vu Patrik 0:4, Pořízka Milan 1:3, body hostů: Podsedník Bohumír 3:1, Unčovský Josef 3:1, Hrubý Jan 3:1, Šauer Martin 2:2), Kuničky A - Křetín E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Kazda Tomáš 4:0, Maňoušek Marek 1:3, body hostů: Tušla Antonín 2:2, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, Doskočil Denis 2:2), Brťov A - Petrovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Martin 3:1, Kozel Ivan 1:3, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 3:1, body hostů: Pokorný Martin 2:2, Nečas Marek 0:4, Novohradský Pavel 2:2, Novohradská Karolína 1:3), Kunice A - Ždárná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 3:1, Žáček Lukáš 3:1, Mrázek David 2:1, Opluštil Roman 4:0, Cvrkal Tomáš 1:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 0:4, Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 1:3, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2), Velenov B - V. Opatovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Jakub 2:2, Jedlička Lukáš 2:2, Veselý Jakub 0:2, Musil Josef ml. 3:1, Písařík Michal 2:0, body hostů: Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 1:3, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 3:1),
4. kolo:
Bořitov C - V. Opatovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schiffneder Pavel 2:2, Polák Josef 0:4, Blažek Rudolf 2:2, Fojt Antonín 0:1, Kopecký Karel 0:3, body hostů: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 2:2), Ždárná C - Velenov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Marek 1:3, Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 1:3, Parák Daniel 0:4, body hostů: Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 2:2, Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 4:0), Petrovice D - Kunice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 0:4, Novohradská Karolína 0:4, Hruška Luboš 0:4, body hostů: Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 3:1, Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 4:0), Křetín E - Brťov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 0:4, body hostů: Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 4:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0), Kunštát D - Kuničky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Bohumír 2:2, Hrubý Jan 0:4, Unčovský Josef 2:2, Šauer Martin 2:2, body hostů: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 1:2, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 3:1, Kazda Tomáš 0:1), Okrouhlá C - Boskovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 1:3, Šindelka Ondřej 1:3, Slepánek František 1:3, body hostů: Sivera Pavel 4:0, Vu Patrik 0:4, Votoček Lukáš 3:1, Votoček Michal 4:0), Šošůvka D - Olešnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Čupr Josef 1:0, Buráň Filip 3:1, Dujka František 1:3, Hloušek Ondřej 1:2, body hostů: Sedláčková Pavla 1:3, Kříž Petr 2:2, Hanák Miroslav 1:3, Křížová Karolína 2:2),
5. kolo:
Olešnice C - Bořitov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Hanák Miroslav 2:2, Křížová Karolína 1:3, Sobotka František 0:4, body hostů: Schiffneder Pavel 4:0, Málek Karel 2:2, Kopecký Karel 3:1, Ostrý Alois 3:1), Boskovice C - Šošůvka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 2:2, Sivera Pavel 2:2, Vu Patrik 2:2, body hostů: Zouhar Michal 3:1, Čupr Josef 3:1, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4), Kuničky A - Okrouhlá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 4:0, Skoták Jiří 1:1, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 4:0, Kazda Tomáš 2:0, body hostů: Tichá Iva 1:3, Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Slepánek František 1:3), Brťov A - Kunštát D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 0:4, Unčovský Josef 2:2, Šauer Martin 0:4), Kunice A - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 3:1, Mrázek David 4:0, Fiala Jiří 4:0, body hostů: Tušla Antonín 1:3, Burgr Vojtěch 0:4, Bačovský Vojtěch 0:4, Doskočil Denis 0:4), Velenov B - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 3:1, Grešo Jakub 4:0, Musil Josef ml. 4:0, body hostů: Pokorný Martin 0:4, Nečas Marek 2:2, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 0:4), V. Opatovice C - Ždárná C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 3:1, Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, Parák Daniel 0:4, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2),
6. kolo:
Bořitov C - Ždárná C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Rudolf 2:2, Málek Karel 0:2, Kopecký Karel 1:3, Polák Josef 2:2, Schiffneder Pavel 2:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 3:1, Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 2:2, Parák Daniel 0:2, Žáček Vítězslav 0:2), Petrovice D - V. Opatovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0), Křetín E - Velenov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burgr Vojtěch 1:3, Tušla Antonín 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Bačovský Vojtěch 2:2, body hostů: Grešo Jakub 4:0, Veselý Jakub 3:1, Písařík Michal 1:0, Jedlička Lukáš 4:0, Havel Jiří 0:3), Kunštát D - Kunice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 1:3, Hrubý Jan 3:1, Unčovský Josef 3:1, Sojka Ondřej 0:4, body hostů: Mrázek David 3:1, Opluštil Roman 0:2, Fiala Jiří 3:1, Fiala Jan 2:2, Žáček Lukáš 1:1), Okrouhlá C - Brťov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bašný Josef 2:2, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 0:4, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 4:0, Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 4:0), Šošůvka D - Kuničky A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čupr Josef 4:0, Hloušek Ondřej 2:2, Dujka František 1:3, WO 0:5, body hostů: Karandyszewský David 2:1, Karandyszewský Jaroslav 0:3, Skoták Jiří 1:2, Kazda Tomáš 2:1, WO 5:0), Olešnice C - Boskovice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 0:3, Křížová Karolína 1:3, Kánský Tomáš 0:4, Sobotka František 0:4, Jančík Michal 0:1, body hostů: Votoček Lukáš 4:0, Votoček Michal 4:0, Sivera Pavel 4:0, Vu Patrik 3:1),
7. kolo:
Boskovice C - Bořitov C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 3:1, Pořízka Milan 2:2, body hostů: Schiffneder Pavel 0:2, Polák Josef 1:3, Málek Karel 0:4, Kopecký Karel 2:2, Fojt Antonín 0:2), Kuničky A - Olešnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský David 2:2, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Kazda Tomáš 4:0, body hostů: Kříž Petr 0:4, Křížová Karolína 2:2, Sobotka František 2:2, Kánský Tomáš 3:1), Brťov A - Šošůvka D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 2:0, Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 3:1, Kozel Ivan 1:1, body hostů: Zouhar Michal 1:3, Valach Jaroslav 1:3, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 0:2, Dujka František 0:2), Kunice A - Okrouhlá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 2:2, Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 3:1, body hostů: Pukl Luděk ml. 0:4, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 2:2, Šindelka Ondřej 0:4), Velenov B - Kunštát D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Písařík Michal 3:1, Grešo Jakub 3:1, Musil Josef ml. 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, body hostů: Podsedník Bohumír 0:4, Sojka Ondřej 0:4, Unčovský Josef 4:0, Hrubý Jan 0:4), V. Opatovice C - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Zemánek Tomáš 3:1, Dočekal Marek 4:0, Türk Petr 4:0, body hostů: Tušla Antonín 1:3, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, Doskočil Denis 0:4), Ždárná C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 1:1, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Nečas Marek 1:3, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4),
8. kolo:
Bořitov C - Petrovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schiffneder Pavel 2:0, Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 4:0, Kopecký Karel 4:0, Ostrý Alois 1:1, body hostů: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 0:4), Křetín E - Ždárná C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Winkler Adam 2:2, Pelíšek Tomáš 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, body hostů: Sekanina Zdeněk 4:0, Grmela Marek 4:0, Parák Daniel 3:1, Mazánek Matěj 3:1), Kunštát D - V. Opatovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 1:3, Unčovský Josef 3:1, Podsedník Bohumír 2:2, Sojka Ondřej 0:4, body hostů: Horák Vojtěch 1:3, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 2:2), Okrouhlá C - Velenov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 0:4, Slepánek František 0:4, body hostů: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, Grešo Jakub 4:0, Musil Josef ml. 4:0), Šošůvka D - Kunice A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valach Jaroslav 0:3, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, WO 0:6, body hostů: Mrázek David 1:0, Opluštil Roman 2:0, Fiala Jan 3:0, Fiala Jiří 2:0, Žáček Lukáš 3:0, WO 6:0), Olešnice C - Brťov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žíla Roman 2:2, Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, Peterka Tomáš 0:4, body hostů: Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0, Kozel Ivan 2:2, Pavlů Martin 3:1), Boskovice C - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sivera Pavel 1:3, Votoček Lukáš 1:3, Fučík Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Karandyszewský David 2:1, Karandyszewský Jaroslav 3:0, Skoták Jiří 1:2, Maňoušek Petr 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
Kuničky A - Bořitov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 3:1, Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 4:0, Maňoušek Petr 2:0, Kazda Tomáš 2:0, body hostů: Schiffneder Pavel 0:4, Málek Michal 0:4, Fojt Antonín 0:4, Ostrý Alois 2:2), Brťov A - Boskovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, Pavlů Martin 2:2, body hostů: Votoček Michal 4:0, Holý Vítek 1:3, Sivera Pavel 1:3, Pořízka Milan 0:4), Kunice A - Olešnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 2:2, body hostů: Křížová Karolína 0:4, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 0:4, Miluška Aleš 2:2), Velenov B - Šošůvka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Veselý Jakub 0:2, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Doležel Petr 1:3, Sedlák Ivo 1:1, Zouhar Michal 0:3, Valach Jaroslav 1:2, Hloušek Ondřej 0:2, WO 2:0), V. Opatovice C - Okrouhlá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 2:0, Türk Petr 4:0, Dočekal Marek 3:1, Šumbera Ondřej 0:2, body hostů: Šindelka Ondřej 0:4, Pukl Luděk ml. 0:4, Slepánek František 1:3, Tichá Iva 2:2), Ždárná C - Kunštát D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 1:3, Pravec Petr 0:4, Macháček Filip 0:4), Petrovice D - Křetín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 1:3, Nečas Marek 2:2, Pokorný Martin 4:0, body hostů: Tušla Antonín 3:1, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 2:2, Doskočil Denis 3:1),
10. kolo:
Bořitov C - Křetín E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 3:1, Schiffneder Pavel 2:0, Blažek Rudolf 4:0, Málek Michal 2:2, Fojt Antonín 1:1, body hostů: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 3:1), Kunštát D - Petrovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Pravec Petr 0:4, Macháček Filip 0:4, body hostů: Nečas Marek 2:2, Pokorný Martin 2:2, Přikryl Vojtěch 2:2, Novohradská Karolína 2:2), Okrouhlá C - Ždárná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Luděk ml. 2:2, Šindelka Ondřej 3:1, Tichá Iva 2:2, Slepánek František 3:1, body hostů: Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 1:3, Parák Daniel 0:4), Šošůvka D - V. Opatovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Petr 2:2, Hloušek Ondřej 0:4, Valach Jaroslav 1:3, Šindelka Stanislav ml. 0:4, body hostů: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 3:1, Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 4:0), Olešnice C - Velenov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Petr 0:4, Křížová Karolína 1:3, Sobotka František 0:4, Kánský Tomáš 0:4, body hostů: Písařík Michal 4:0, Musil Josef ml. 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 4:0), Boskovice C - Kunice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 3:1, Holý Vítek 3:1, Votoček Lukáš 1:3, Pořízka Milan 2:2, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 2:2, Opluštil Roman 0:4), Kuničky A - Brťov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský David 2:0, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 1:3, Kazda Tomáš 1:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 3:1, Dobrovolný Lukáš 2:2, Pavlů Martin 1:3),
11. kolo:
Brťov A - Bořitov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Ivan 1:3, Dobrovolný Lukáš 4:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 3:1, body hostů: Mareček Petr 2:2, Málek Michal 1:3, Schiffneder Pavel 0:2, Polák Josef 1:3, Fojt Antonín 0:2), Kunice A - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 0:4, Opluštil Roman 1:3, body hostů: Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 4:0, Kazda Tomáš 2:2, Maňoušek Petr 3:1), Velenov B - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Písařík Michal 1:0, Jedlička Lukáš 2:1, Musil Josef ml. 3:0, Grešo Jakub 1:2, Veselý Jakub 0:2, WO 5:0, body hostů: Votoček Lukáš 0:4, Votoček Michal 3:1, Fučík Petr 2:2, WO 0:5), V. Opatovice C - Olešnice C 18:0wo, Ždárná C - Šošůvka D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:0, Mazánek Matěj 1:1, body hostů: Valach Jaroslav 3:1, Sedlák Ivo 0:4, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4), Petrovice D - Okrouhlá C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 3:1, Nečas Marek 2:2, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 2:2, body hostů: Slepánek František 1:3, Šindelka Ondřej 2:2, Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 4:0), Křetín E - Kunštát D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, Doskočil Denis 0:4, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Pravec Petr 0:1, Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Macháček Filip 2:2, Krása Marek 1:2),
12. kolo:
Bořitov C - Kunštát D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 3:1, Málek Michal 1:3, Ostrý Alois 0:2, Blažek Rudolf 2:2, Málek Karel 0:2, body hostů: Šauer Martin 2:2, Unčovský Josef 3:1, Podsedník Bohumír 3:1, Hrubý Jan 2:2), Okrouhlá C - Křetín E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelka Ondřej 4:0, Slepánek František 4:0, Nahálka Vladimír 4:0, Tichá Iva 4:0, body hostů: Tušla Antonín 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Bačovský Vojtěch 0:4, Doskočil Denis 0:4), Šošůvka D - Petrovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Jaroslav 3:1, Buráň Filip 1:3, Hloušek Ondřej 0:2, Dujka František 0:4, Svoboda Lukáš 0:2, body hostů: Skoták Roman 2:2, Novohradský Pavel 4:0, Dvořáček Jan 3:1, Novohradská Karolína 3:1), Olešnice C - Ždárná C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žíla Roman 2:2, Hanák Miroslav 2:2, Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, body hostů: Sekanina Zdeněk 4:0, Vlček Josef 2:2, Grmela Marek 4:0, Parák Daniel 1:1, Mazánek Matěj 0:2), Boskovice C - V. Opatovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 3:1, Votoček Lukáš 1:3, Sivera Pavel 2:2, Vu Patrik 0:4, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 1:3, Türk Petr 2:2), Kuničky A - Velenov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Skoták Jiří 2:2, Maňoušek Petr 1:3, body hostů: Jedlička Lukáš 0:2, Musil Josef ml. 3:1, Veselý Jakub 0:4, Grešo Jakub 4:0, Písařík Michal 1:1), Brťov A - Kunice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Mrázek David 4:0, Žáček Lukáš 0:4, Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 0:1, Fiala Jan 0:3),
13. kolo:
Kunice A - Bořitov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Opluštil Roman 4:0, Mrázek David 3:0, Žáček Lukáš 0:1, body hostů: Polák Josef 2:2, Schiffneder Pavel 2:2, Málek Michal 0:2, Málek Karel 0:4, Fojt Antonín 0:2), Velenov B - Brťov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Jakub 0:4, Musil Josef ml. 1:3, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, body hostů: Svoboda Jiří 1:3, Tatíček Aleš 2:2, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 2:2), V. Opatovice C - Kuničky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerbrich Radim 3:1, Türk Petr 0:4, Kalas František 3:1, Dočekal Marek 0:4, body hostů: Karandyszewský David 2:2, Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 4:0), Ždárná C - Boskovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Josef 1:3, Parák Daniel 1:3, Sekanina Zdeněk 2:2, Žáček Vítězslav 0:1, Mazánek Matěj 0:3, body hostů: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 3:1, Vu Patrik 1:3), Petrovice D - Olešnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradský Pavel 3:1, Hruška Luboš 0:4, Novohradská Karolína 0:4, Pokorný Martin 1:3, body hostů: Bareš Jiří 4:0, Žíla Roman 3:1, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 2:2), Křetín E - Šošůvka D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burgr Vojtěch 3:1, Tušla Antonín 3:1, Doskočil Denis 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, body hostů: Dujka František 2:2, Hloušek Ondřej 0:4, Buráň Filip 3:1, Svoboda Lukáš 0:4), Kunštát D - Okrouhlá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 4:0, Unčovský Josef 4:0, Šauer Martin 3:1, body hostů: Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 2:2, Slepánek František 0:4),
14. kolo:
Kuničky A - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 3:1, Karandyszewský David 4:0, Karandyszewský Jaroslav 0:1, Maňoušek Petr 3:1, Kazda Tomáš 1:2, body hostů: Pořízka Milan 1:3, Holý Vítek 2:2, Votoček Lukáš 2:2, Harna Tomáš 0:4), V. Opatovice C - Velenov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, body hostů: Jedlička Lukáš 1:3, Písařík Michal 2:2, Musil Josef ml. 1:3, Grešo Jakub 1:3), Kunice A - Brťov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 0:4, Fiala Jan 0:4, Mrázek David 0:2, Cvrkal Tomáš 0:2, body hostů: Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 2:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0, Kozel Ivan 1:1), Petrovice D - Ždárná C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 1:3, Nečas Marek 3:1, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 1:1, Žáček Vítězslav 0:2), Olešnice C - Kunštát D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žíla Roman 3:1, Hanák Miroslav 2:2, Křížová Karolína 2:2, Jančík Michal 0:4, body hostů: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 3:1, Krása Marek 1:3, Macháček Filip 1:1, Pravec Petr 0:2), Křetín E - Bořitov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Tušla Antonín 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Polák Josef 4:0, Schiffneder Pavel 4:0, Málek Michal 4:0, Fojt Antonín 2:2), Šošůvka D - Okrouhlá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Hloušek Ondřej 0:2, Zouhar Michal 4:0, Doležel Petr 3:1, Dujka František 0:2, body hostů: Pukl Luděk ml. 1:3, Šindelka Ondřej 1:3, Tichá Iva 1:3, Bašný Josef 2:2),
15. kolo:
Kunice A - Boskovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 3:1, Fiala Jiří 3:1, Mrázek David 4:0, Žáček Lukáš 2:2, body hostů: Votoček Lukáš 0:4, Harna Tomáš 0:4, Fučík Petr 3:1, Pořízka Milan 1:3), V. Opatovice C - Brťov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 1:3, Türk Petr 4:0, body hostů: Pavlů Martin 1:3, Kozel Ivan 0:4, Tatíček Aleš 1:3, Svoboda Jiří 2:2), Velenov B - Kuničky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 2:2, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, body hostů: Karandyszewský David 1:3, Skoták Jiří 0:2, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 0:4, Kazda Tomáš 0:2), Ždárná C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 4:0, Vlček Josef 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 0:2, Žáček Vítězslav 1:1, body hostů: Novohradská Karolína 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 1:3, Novohradský Pavel 1:3), Kunštát D - Olešnice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 2:2, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 0:2, Macháček Filip 0:2, body hostů: Hanák Miroslav 2:2, Žíla Roman 3:1, Kříž Petr 3:1, Křížová Karolína 2:2), Bořitov C - Křetín E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 4:0, Fojt Antonín 2:2, Schiffneder Pavel 4:0, Málek Michal 4:0, body hostů: Pelíšek Tomáš 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Doskočil Denis 0:4, Tušla Antonín 1:3), Okrouhlá C - Šošůvka D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Luděk ml. 2:2, Šindelka Ondřej 2:2, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 2:2, body hostů: Zouhar Michal 4:0, Doležel Petr 4:0, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 0:4),
16. kolo:
Boskovice C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 1:3, Sivera Pavel 1:3, Harna Tomáš 0:1, Pořízka Milan 0:3, body hostů: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, Musil Josef ml. 2:2, Písařík Bohumil 2:2), Brťov A - Kuničky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 1:3, Dobrovolný Lukáš 4:0, body hostů: Karandyszewský David 2:2, Skoták Jiří 0:3, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 2:2, Kazda Tomáš 0:1), Kunice A - V. Opatovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Fiala Jan 2:2, Mrázek David 0:3, Opluštil Roman 1:3, Žáček Lukáš 0:1, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Türk Petr 4:0, Buryška Ondřej 1:3), Šošůvka D - Ždárná C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Jaroslav 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Čupr Josef 4:0, Zouhar Michal 4:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, Parák Daniel 1:3, Žáček Vítězslav 1:3), Olešnice C - Bořitov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křížová Karolína 0:4, Kánský Tomáš 0:4, Kříž Petr 1:3, Hanák Miroslav 2:2, body hostů: Málek Michal 2:2, Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 3:1, Schiffneder Pavel 4:0), Petrovice D - Okrouhlá C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 2:2, Běluša Ondřej 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 3:1, body hostů: Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 3:1, Šindelka Ondřej 4:0, Slepánek František 1:3), Křetín E - Kunštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burgr Vojtěch 3:1, Doskočil Denis 2:2, Pelíšek Tomáš 2:2, Bačovský Vojtěch 2:2, body hostů: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 3:1, Macháček Filip 0:4, Pravec Petr 0:4),
17. kolo:
V. Opatovice C - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 2:2, Kalas František 4:0, Türk Petr 4:0, Dočekal Marek 1:3, body hostů: Fučík Petr 2:2, Pořízka Milan 1:3, Sivera Pavel 0:4, Holý Vítek 2:2), Kuničky A - Kunice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský David 4:0, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 4:0, body hostů: Mrázek David 2:2, Opluštil Roman 0:2, Fiala Jan 2:2, Cvrkal Tomáš 0:4, Žáček Lukáš 1:1), Brťov A - Velenov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 1:3, Kozel Ivan 1:3, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Písařík Bohumil 1:3, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 2:2, Musil Josef ml. 3:1), Ždárná C - Šošůvka D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:0, Žáček Vítězslav 1:1, body hostů: Sedlák Ivo 1:3, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, Buráň Filip 0:4), Bořitov C - Olešnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Rudolf 2:1, Málek Karel 1:3, Fojt Antonín 1:3, Ostrý Alois 1:3, Polák Josef 1:0, body hostů: Sobotka František 0:4, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 3:1, Král Martin st. 4:0), Okrouhlá C - Petrovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepánek František 3:1, Šindelka Ondřej 3:1, Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 3:1, body hostů: Novohradská Karolína 2:2, Běluša Ondřej 1:3, Nečas Marek 1:3, Přikryl Vojtěch 1:3), Kunštát D - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Unčovský Josef 2:0, Macháček Filip 3:1, Krása Marek 2:0, body hostů: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 0:4),
18. kolo:
Velenov B - Kunice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 3:1, Veselý Jakub 0:2, Jedlička Lukáš 4:0, Písařík Michal 1:1, body hostů: Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 1:3, Fiala Jan 1:3, Žáček Lukáš 1:3), Boskovice C - Brťov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votoček Michal 3:1, Holý Vítek 4:0, Pořízka Milan 2:2, Votoček Lukáš 2:2, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 1:3, Dobrovolný Lukáš 2:2, Kozel Ivan 0:4), Kuničky A - V. Opatovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 0:1, Kazda Tomáš 1:2, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 3:1), Bořitov C - Ždárná C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schiffneder Pavel 2:0, Mareček Petr 3:1, Blažek Rudolf 2:2, Polák Josef 2:2, Málek Karel 1:1, body hostů: Sekanina Zdeněk 2:2, Grmela Marek 4:0, Žáček Vítězslav 0:4, Mazánek Matěj 0:4), Olešnice C - Šošůvka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Martin st. 4:0, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 2:2, Křížová Karolína 1:3, body hostů: Sedlák Ivo 2:2, Doležel Petr 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Dujka František 1:3), Okrouhlá C - Kunštát D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašný Josef 4:0, Šindelka Ondřej 2:2, Pukl Luděk ml. 2:2, Slepánek František 3:1, body hostů: Unčovský Josef 3:1, Hrubý Jan 2:2, Macháček Filip 0:4, Pravec Petr 0:4), Petrovice D - Křetín E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 4:0, Pokorný Martin 3:1, Běluša Ondřej 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Winkler Adam 2:2, Tušla Antonín 2:2, Burgr Vojtěch 2:2, Bačovský Vojtěch 2:2),
19. kolo:
Ždárná C - Bořitov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 3:1, Parák Daniel 0:4, Sekanina Zdeněk 2:2, Žáček Vítězslav 0:4, body hostů: Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 2:2, Schiffneder Pavel 2:0, Mareček Petr 2:2, Fojt Antonín 1:1), Šošůvka D - Olešnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Dujka František 0:4, Zouhar Michal 4:0, Hloušek Ondřej 1:3, body hostů: Hanák Miroslav 2:2, Kříž Petr 2:2, Žíla Roman 2:2, Křížová Karolína 1:3), Kunštát D - Okrouhlá C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Filip 0:4, Podsedník Bohumír 4:0, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 0:4, body hostů: Slepánek František 3:1, Tichá Iva 3:1, Pukl Luděk ml. 3:1, Šindelka Ondřej 3:1), Křetín E - Petrovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotná Natálie 3:1, Winkler Adam 2:2, Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, body hostů: Novohradská Karolína 3:1, Pokorný Martin 3:1, Běluša Ondřej 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS