Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 3:1, Suský Josef 2:1, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 0:4, Brada Michal 0:4, Král Václav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Jevišovka B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 3:1, Hanuš Michal 3:0, Tetur Stanislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Stibor Tomáš 0:4, Himal Tomáš 2:2, Hanák Zdeněk 1:3, Svojanovský Ladislav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Vacek Jan 1:3, Cerovská Nikol 0:4, Krejčiřík Stanislav 1:3, Bruckner Tomáš 3:1), TJ Sokol Křepice B - Moravan Lednice A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 0:4, Novotný Pavel 0:4, Zástěra Libor 2:2, Kolář Petr 0:4, WO 0:1, body hostů: Baťka Stanislav 4:0, Svoboda Michal 3:1, Bobrzyk David 4:0, Pagáč Martin 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Velké Němčice A 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oslzlý Michal 2:1, Kubík Josef 4:0, Soukal Jiří st. 4:0, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 1:0, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Citterbard Oldřich 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Frömmel Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 3:1, Godany Milan 2:2, Vala Vítězslav 4:0, body hostů: Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 0:4, Pešek Oldřich 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomek Jan 2:1, Polášek Zdenek 3:0, Polášek Michal 3:0, Sláma Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 0:4, Novosad Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Rakvice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 0:4, Frömmel Zdeněk 2:2, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Vala Vítězslav 4:0, Suský Stanislav 2:2, Godany Milan 1:3, Fridrich Bronislav 3:1), Moravan Lednice A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 1:3, Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Soukal Jiří st. 2:1, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:2, Oslzlý Michal 1:3, Soukal Jiří ml. 0:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Křepice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Tomáš 0:2, Vacek Jan 3:1, Krejčiřík Stanislav 1:3, Bruckner Tomáš 3:1, Maněk Marek 0:2, body hostů: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 2:2, Novotný Pavel 1:3, Zástěra Libor 4:0), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Ladislav 1:3, Stibor Tomáš 0:4, Hanák Zdeněk 0:4, Himal Tomáš 2:2, body hostů: Volek Pavel 4:0, Hrabec Lukáš 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Svoboda Aleš 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Mrkvica Aleš 0:4, Hanuš Michal 1:3, Křivka Jan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Goliáš Petr 0:3, Hanuš Michal 0:3, Tetur Stanislav 4:0, WO 1:1, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 2:2, Sláma Miroslav 2:1, Bartošek František 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:4, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 1:2, Volek Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Jevišovka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 3:1, Maška Květoslav 1:3, Novotný Pavel 2:2, Zástěra Libor 2:2, body hostů: Stibor Tomáš 2:2, Himal Tomáš 3:1, Hanák Zdeněk 3:1, Svojanovský Ladislav 0:4), TJ Sokol Kobylí B - MSK Břeclav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 4:0, Soukal Jiří ml. 2:2, Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 3:1, body hostů: Vacek Jan 2:2, Krejčiřík Stanislav 0:4, Bruckner Tomáš 3:1, Maněk Marek 0:4), TJ Sokol Rakvice A - Moravan Lednice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Godany Milan 0:4, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 2:2, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 2:2, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 3:1, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 0:4, Sýkora Daniel 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 3:1, Polášek Michal 4:0, Polášek Zdenek 3:1, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 0:4, Fiala Jiří 2:2), Moravan Lednice A - TJ Sokol Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 2:2, Pagáč Martin 4:0, Bobrzyk David 3:1, body hostů: Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 0:4, Lukša Břetislav 0:4, Pešek Oldřich 2:2), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 2:2, Maněk Marek 0:2, Bruckner Tomáš 4:0, Vacek Jan 0:4, Cerovská Nikol 0:2, body hostů: Fridrich Bronislav 2:2, Vala Vítězslav 3:1, Suský Stanislav 2:2, Godany Milan 3:1), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Kobylí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Ladislav 0:4, Stibor Tomáš 3:1, Hanák Zdeněk 0:3, Himal Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Vajbar Antonín 4:0, Soukal Jiří st. 3:1, Kubík Josef 2:2, Oslzlý Michal 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Křepice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 3:0, Hycl David 3:0, Stávek Radim 3:0, Pinkas Václav 3:0, WO 4:0, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvica Aleš 0:4, Křivka Jan 2:2, Hanuš Michal 1:3, Tetur Stanislav 1:3, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3, Svoboda Aleš 3:0, Volek Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Polášek Zdenek 2:2, Polášek Michal 1:3, Tomek Jan 1:3, Sláma Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Křepice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 3:1, Hanuš Michal 2:1, Tetur Stanislav 3:0, Pavelka Daniel 1:0, WO 1:0, body hostů: Maška Květoslav 1:2, Papež Radek 3:1, Novotný Pavel 1:3, Lang Jiří 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Němčičky A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří st. 4:0, Otáhal Jan 0:3, Soukal Jiří ml. 2:2, WO 1:5, body hostů: Stávek Radim 2:1, Pinkas Václav 2:1, Hycl David 0:2, Levčík Miroslav 1:2, WO 5:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 4:0, Godany Milan 2:2, Fridrich Bronislav 2:2, body hostů: Stibor Tomáš 0:4, Himal Tomáš 3:1, Hanák Zdeněk 3:1, Tomola Jaroslav 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - MSK Břeclav A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lukša Břetislav 1:2, Vaculík František 2:1, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Vacek Jan 2:2, Bruckner Tomáš 2:2, Maněk Marek 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velké Němčice A - Moravan Lednice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 3:1, Tomek Jan 1:3, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 1:3, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 2:2), MSK Břeclav A - TJ Sokol Velké Němčice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 0:4, Cerovská Nikol 1:2, Maněk Marek 0:2, Bruckner Tomáš 4:0, Jaroš Tomáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 2:1, Frömmel Zdeněk 3:1, WO 1:0), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Ladislav 1:3, Hanák Zdeněk 0:4, Himal Tomáš 3:1, Stibor Tomáš 0:4, body hostů: Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 3:1, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 4:0, Hycl David 0:3, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 2:2, Vala Vítězslav 2:2, Godany Milan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goliáš Petr 0:4, Křivka Jan 3:1, Hanuš Michal 1:3, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Vajbar Antonín 2:2, Soukal Jiří st. 2:2, Hoch Vítek 3:1, Oslzlý Michal 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Sedláček Zdeněk 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Volek Pavel 4:0, body hostů: Maška Květoslav 0:4, Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 0:4, Sedláček Aleš 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Lanžhot C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 3:1, Zástěra Libor 3:0, Maška Květoslav 1:2, Sedláček Aleš 2:2, WO 2:0, body hostů: Polášek Zdenek 1:3, Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 2:1, Polášek Miroslav 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajbar Antonín 2:2, Kubík Josef 2:0, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 0:2, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Svoboda Petr 1:3, Ryšavý Luděk 3:1, Hrabec Lukáš 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vranovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fridrich Bronislav 0:2, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 1:3, Vala Vítězslav 4:0, Godany Milan 1:1, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 2:2, Hanuš Michal 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Němčičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 0:3, Sirbu Jakub 2:2, Pešek Oldřich 2:1, Sirbu Jan 1:3, Lukša Břetislav 0:1, WO 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 1:3, Pinkas Václav 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Jevišovka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 0:4, Frömmel Zdeněk 2:2, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Stibor Tomáš 2:2, Himal Tomáš 3:1, Hanák Zdeněk 2:2, Svojanovský Ladislav 2:2), Moravan Lednice A - MSK Břeclav A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pagáč Martin 3:0, Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 3:0, Baťka Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Krejčiřík Stanislav 0:4, Němeček Radek 0:4, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - MSK Břeclav A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Miroslav 3:1, Polášek Michal 4:0, Tomek Jan 3:1, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Krejčiřík Stanislav 0:4, Cerovská Nikol 0:4, Maněk Marek 0:4), TJ Jevišovka B - Moravan Lednice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:4, Himal Tomáš 4:0, Svojanovský Ladislav 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 3:1, Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 2:2), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Velké Němčice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Hycl David 2:1, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Citterbard Oldřich 0:4, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 1:3, Fiala Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 2:2, Křivka Jan 2:2, Hanuš Michal 3:1, Tetur Stanislav 3:1, body hostů: Vaculík František 0:2, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 2:2, Sirbu Jan 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Fridrich Bronislav 1:3, Godany Milan 0:4, Suský Stanislav 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Sedláček Aleš 2:2, Maška Květoslav 0:2, Zástěra Libor 4:0, Novotný Pavel 0:2, body hostů: Soukal Jiří st. 2:2, Kubík Josef 3:1, Soukal Jiří ml. 1:3, Hoch Vítek 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Lanžhot C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 3:0, Soukal Jiří ml. 0:2, Vajbar Antonín 2:1, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 1:0, WO 4:0, body hostů: Polášek Zdenek 1:2, Polášek Michal 2:1, Sláma Miroslav 0:3, Tomek Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Křepice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 3:1, Suský Stanislav 3:1, Godany Milan 1:3, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Maška Květoslav 2:2, Zástěra Libor 4:0, Sedláček Aleš 2:2, Novotný Pavel 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukša Břetislav 3:1, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 2:2, Sirbu Jan 0:2, Vaculík František 0:2, body hostů: Volek Pavel 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3, Hrabec Lukáš 3:1), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Frömmel Zdeněk 2:2, Hlávka Stanislav 0:4, Sýkora Daniel 3:1, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 1:3, Křivka Jan 4:0), Moravan Lednice A - TJ Sokol Němčičky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Baťka Stanislav 2:2, Bobrzyk David 1:3, Pagáč Martin 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 4:0, Hycl David 0:4), MSK Břeclav A - TJ Jevišovka B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bruckner Tomáš 4:0, Vacek Jan 2:2, Maněk Marek 1:3, WO 0:5, body hostů: Himal Tomáš 2:1, Hanák Zdeněk 1:2, Svojanovský Ladislav 2:1, Stibor Tomáš 0:3, WO 5:0),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 4:0, Tomek Jan 1:3, Polášek Michal 3:1, Polášek Zdenek 3:1, body hostů: Himal Tomáš 2:2, Stibor Tomáš 0:4, Hanák Zdeněk 2:2, Svojanovský Ladislav 1:3), TJ Sokol Němčičky A - MSK Břeclav A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Hycl David 1:2, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Vacek Jan 1:3, Bruckner Tomáš 1:3, Maněk Marek 0:4, Krejčiřík Stanislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - Moravan Lednice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 2:2, Hanuš Michal 2:2, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 1:3, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Němčice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 4:0, Sedláček Zdeněk 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Volek Pavel 2:0, Svoboda Petr 2:0, body hostů: Citterbard Oldřich 1:3, Frömmel Zdeněk 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Fiala Jiří 0:4), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Aleš 2:2, Zástěra Libor 2:2, Maška Květoslav 1:3, Papež Radek 0:4, body hostů: Sirbu Jan 3:1, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří st. 3:0, Kubík Josef 3:1, Vajbar Antonín 4:0, Soukal Jiří ml. 1:0, body hostů: Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 0:4, Vala Vítězslav 1:3, Fridrich Bronislav 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Lanžhot C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 3:1, Godany Milan 1:3, Vala Vítězslav 3:1, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 1:3, Tomek Jan 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukša Břetislav 1:2, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 0:4, Vaculík František 0:1, body hostů: Vajbar Antonín 3:1, Soukal Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, Hoch Vítek 1:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Křepice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Citterbard Oldřich 1:3, body hostů: Zástěra Libor 4:0, Papež Radek 0:4, Sedláček Aleš 3:1, Maška Květoslav 4:0), Moravan Lednice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 0:4, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1, Bobrzyk David 3:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Sedláček Zdeněk 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 1:3), TJ Sokol Vranovice B - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:2, Hanuš Michal 2:1, Křivka Jan 1:2, Tetur Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vacek Jan 3:1, Bruckner Tomáš 3:1, Maněk Marek 0:4, WO 0:5), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Němčičky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Ladislav 0:4, Stibor Tomáš 1:3, Hanák Zdeněk 1:3, Himal Tomáš 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 3:1, Hycl David 1:3, Šalášek Jiří 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Němčičky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Miroslav 2:2, Tomek Jan 1:3, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 2:2, Hycl David 2:2, Šalášek Jiří 0:4), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Vranovice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Zdeněk 0:4, Stibor Tomáš 1:3, Svojanovský Ladislav 0:4, Himal Tomáš 3:1, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 3:1, Křivka Jan 3:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Stanislav 1:3, Vacek Jan 1:2, Němeček Radek 0:4, Cerovská Nikol 0:4, WO 0:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Sedláček Zdeněk 4:0, Hrabec Lukáš 3:0, Svoboda Aleš 2:2, WO 1:0), Moravan Lednice A - TJ Sokol Křepice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 2:1, Pagáč Martin 3:0, Baťka Stanislav 4:0, WO 2:0, body hostů: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 0:4, Sedláček Aleš 0:3, Maška Květoslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, body hostů: Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 1:3, Soukal Jiří st. 4:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jakub 2:2, body hostů: Fridrich Bronislav 0:4, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 2:2, Godany Milan 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 2:2, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Miroslav 1:3, Tomek Jan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Velké Němčice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fridrich Bronislav 1:3, Godany Milan 0:4, Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 3:1, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Frömmel Zdeněk 2:2), TJ Sokol Kobylí B - Moravan Lednice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajbar Antonín 3:1, Hoch Vítek 2:2, Kubík Josef 3:1, Soukal Jiří st. 1:3, body hostů: Hruška Vlastimil 0:4, Svoboda Michal 1:3, Baťka Stanislav 2:2, Pagáč Martin 4:0), TJ Sokol Křepice B - MSK Břeclav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 0:1, Zástěra Libor 3:1, Maška Květoslav 2:2, Sedláček Aleš 2:1, body hostů: Vacek Jan 3:1, Bruckner Tomáš 4:0, Maněk Marek 0:4, Jaroš Tomáš 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Aleš 3:0, Hrabec Lukáš 2:2, Volek Pavel 4:0, Sedláček Zdeněk 3:1, Ryšavý Luděk 0:1, body hostů: Stibor Tomáš 0:4, Himal Tomáš 3:1, Svojanovský Ladislav 1:3, Lisý Jaroslav 0:4), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Němčičky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Michal 1:2, Mrkvica Aleš 0:4, Křivka Jan 1:2, Tetur Stanislav 1:2, WO 2:1, body hostů: Hycl David 1:2, Prokeš Zdeněk 3:0, Stávek Radim 4:0, Pinkas Václav 2:1, WO 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 0:4, Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 1:3, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Křivka Jan 3:1, Hanuš Michal 2:2), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 4:0, Prokeš Zdeněk 3:0, Hycl David 1:3, WO 1:0, body hostů: Volek Pavel 2:2, Sedláček Zdeněk 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 0:3, WO 0:1), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Křepice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 2:2, Himal Tomáš 4:0, Svojanovský Ladislav 2:2, Lisý Jaroslav 0:4, body hostů: Papež Radek 2:2, Maška Květoslav 3:1, Novotný Pavel 2:2, Rubeš Jakub 1:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 1:3, Cerovská Nikol 1:3, Vacek Jan 3:1, Bruckner Tomáš 3:1, body hostů: Vajbar Antonín 4:0, Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 1:3, Soukal Jiří st. 1:3), Moravan Lednice A - TJ Sokol Rakvice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Fridrich Bronislav 2:2, Godany Milan 0:4, Valoušek František 1:2, Suský Stanislav 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Troskotovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4, Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Lukša Břetislav 1:1, Sirbu Jan 1:3, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 4:0, Vaculík František 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 1:3, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 1:3, Frömmel Zdeněk 0:4, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Polášek Michal 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Tomek Jan 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 2:2, body hostů: Svoboda Michal 1:3, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 2:2, Bobrzyk David 2:2), TJ Sokol Rakvice A - MSK Břeclav A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 3:1, Suský Stanislav 3:0, Valoušek František 2:1, Vala Vítězslav 2:1, WO 3:0, body hostů: Vacek Jan 0:2, Bruckner Tomáš 2:2, Cerovská Nikol 0:3, Krejčiřík Stanislav 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jevišovka B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 3:1, Kubík Josef 4:0, Hoch Vítek 3:0, Vajbar Antonín 1:0, Soukal Jiří ml. 1:2, WO 1:0, body hostů: Stibor Tomáš 0:4, Himal Tomáš 1:3, Hanák Zdeněk 1:3, Svojanovský Ladislav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Maška Květoslav 0:4, Zástěra Libor 1:2, WO 0:6, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:0, Stávek Radim 3:0, Pinkas Václav 1:2, Hycl David 1:1, WO 6:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 0:3, Sedláček Zdeněk 2:1, Volek Pavel 3:0, Svoboda Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 3:1, WO 0:5),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 1:3, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Petr 3:1, Hrabec Lukáš 1:3, Sedláček Zdeněk 2:2), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Vranovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maška Květoslav 1:1, Novotný Pavel 1:2, Zástěra Libor 3:0, Papež Jan 1:2, WO 5:1, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 2:1, Goliáš Petr 0:4, WO 1:5), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Kobylí B 11:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 1:2, Stávek Radim 3:0, Hycl David 2:1, WO 4:3, body hostů: Vajbar Antonín 1:2, Hoch Vítek 1:2, Soukal Jiří st. 1:2, WO 3:4), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Rakvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 2:2, Hanák Zdeněk 0:4, Svojanovský Ladislav 2:2, Himal Tomáš 2:2, body hostů: Fridrich Bronislav 3:1, Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 4:0, Godany Milan 0:2, Vala Vítězslav 1:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 1:3, Cerovská Nikol 1:3, Maněk Marek 0:4, Bruckner Tomáš 3:1, body hostů: Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 2:2, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 3:1), Moravan Lednice A - TJ Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 4:0, Bobrzyk David 3:1, Baťka Stanislav 2:2, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 0:4),
17. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Lanžhot C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 0:4, Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 3:0, Pagáč Martin 4:0, WO 2:0, body hostů: Polášek Zdenek 1:3, Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 1:2, Tomek Jan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice A - MSK Břeclav A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frömmel Zdeněk 3:1, Smetana Jaroslav 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 3:1, body hostů: Vacek Jan 4:0, Maněk Marek 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Němeček Radek 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 1:1, Vaculík František 0:2, body hostů: Himal Tomáš 3:1, Svojanovský Ladislav 2:2, Hanák Zdeněk 0:4, Stibor Tomáš 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Němčičky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 0:4, Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 1:3, Vala Vítězslav 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 1:3, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 2:2, Hycl David 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajbar Antonín 2:0, Hoch Vítek 3:1, Soukal Jiří st. 2:0, Kubík Josef 2:1, Soukal Jiří ml. 2:0, WO 1:2, body hostů: Tetur Stanislav 0:2, Hanuš Michal 0:4, Mrkvica Aleš 0:4, Křivka Jan 2:1, WO 2:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:2, Maška Květoslav 2:2, Zástěra Libor 2:2, Novotný Pavel 0:4, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Petr 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Hrabec Lukáš 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Křepice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 4:0, Tomek Jan 4:0, Brada Michal 1:3, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Rubeš Jakub 1:3, Novotný Pavel 1:3, Kolář Petr 1:3, Kotačka Michal 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 0:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Volek Pavel 3:1, Svoboda Petr 1:0, body hostů: Vajbar Antonín 4:0, Oslzlý Michal 0:3, Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří st. 1:3, Hoch Vítek 0:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Rakvice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 0:4, Křivka Jan 1:3, Šťastný Pavel 1:2, Tetur Stanislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Vala Vítězslav 3:1, Suský Stanislav 4:0, Fridrich Bronislav 1:1, Valoušek František 3:0, Godany Milan 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Levčík Miroslav 1:3, Šalášek Jiří 0:4, Stávek Radim 4:0, body hostů: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 2:2, Sirbu Jakub 2:2, Pešek Oldřich 2:2), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Velké Němčice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 2:2, Stibor Tomáš 1:3, Himal Tomáš 3:1, Svojanovský Ladislav 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 3:1), MSK Břeclav A - Moravan Lednice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Tomáš 0:4, Vacek Jan 2:2, Němeček Radek 0:2, Krejčiřík Stanislav 1:3, Klenovec Ondřej 0:2, body hostů: Baťka Stanislav 4:0, Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1),
19. kolo:
MSK Břeclav A - TJ Sokol Lanžhot C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Stanislav 0:4, Maněk Marek 0:4, Vacek Jan 1:1, Jaroš Tomáš 0:4, Klenovec Ondřej 0:2, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Polášek Michal 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Tomek Jan 4:0), Moravan Lednice A - TJ Jevišovka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 3:1, Pagáč Martin 4:0, body hostů: Himal Tomáš 2:2, Svojanovský Ladislav 0:4, Hanák Zdeněk 0:4, Stibor Tomáš 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Němčičky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 3:1, Hycl David 2:2, Šalášek Jiří 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 2:2, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Hanuš Michal 0:4, Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 2:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 3:1, Vala Vítězslav 2:2, Fridrich Bronislav 1:2, Godany Milan 0:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Hrabec Lukáš 0:4, Svoboda Aleš 1:3, Volek Pavel 4:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Křepice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Jan 4:0, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří st. 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, WO 2:0, body hostů: Maška Květoslav 0:2, Papež Radek 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Lang Jiří 0:4, WO 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 0:4, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 3:1, Polášek Michal 2:2, body hostů: Kubík Josef 2:2, Vajbar Antonín 2:2, Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Rakvice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 1:3, Zástěra Libor 3:1, Maška Květoslav 0:3, Novotný Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Vala Vítězslav 3:1, Valoušek František 3:1, Suský Stanislav 4:0, Godany Milan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Troskotovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 2:1, Volek Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Sirbu Jan 1:3, Lukša Břetislav 0:2, Sirbu Jakub 2:2, Pešek Oldřich 1:2, Vaculík František 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Velké Němčice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Goliáš Petr 0:4, Hanuš Michal 1:3, Zmrzlík Pavel 0:4, body hostů: Fiala Jiří 4:0, Frömmel Zdeněk 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 4:0), TJ Sokol Němčičky A - Moravan Lednice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 2:2, Stávek Radim 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 1:3, Bobrzyk David 0:4, Pagáč Martin 1:3), TJ Jevišovka B - MSK Břeclav A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stibor Tomáš 3:0, Hanák Zdeněk 3:0, Svojanovský Ladislav 3:0, Himal Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Vacek Jan 0:4, Cerovská Nikol 0:4, Maněk Marek 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Jevišovka B - TJ Sokol Lanžhot C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 1:3, Hanák Zdeněk 1:3, Svojanovský Ladislav 1:3, Himal Tomáš 3:1, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Tomek Jan 3:1, Král Václav 0:4), MSK Břeclav A - TJ Sokol Němčičky A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maněk Marek 0:4, Vacek Jan 0:4, Cerovská Nikol 0:4, Krejčiřík Stanislav 0:4, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 4:0, Pinkas Václav 4:0, Šalášek Jiří 4:0), Moravan Lednice A - TJ Sokol Vranovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1, Baťka Stanislav 2:2, Bobrzyk David 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, Křivka Jan 1:3, Šťastný Pavel 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Volek Pavel 4:0, Sedláček Zdeněk 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lukša Břetislav 2:1, Vaculík František 2:1, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lang Jiří 0:4, Papež Radek 0:4, Novotný Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 2:2, Godany Milan 0:4, Suský Stanislav 2:2, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Vajbar Antonín 2:2, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří st. 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Rakvice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 1:3, Tomek Jan 1:3, Polášek Zdenek 1:3, body hostů: Fridrich Bronislav 0:2, Suský Stanislav 4:0, Vala Vítězslav 4:0, Valoušek František 2:2, Godany Milan 1:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Troskotovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 4:0, Otáhal Jan 0:2, Kubík Josef 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 1:1, body hostů: Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 1:3, Sirbu Jan 1:3), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Velké Němčice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Zástěra Libor 3:1, Maška Květoslav 1:3, Novotný Pavel 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 2:2, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 4:0, Fiala Jiří 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - Moravan Lednice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:2, Hrabec Lukáš 1:2, Svoboda Aleš 2:2, Volek Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Pagáč Martin 3:0, Baťka Stanislav 0:4, Bobrzyk David 0:3, Svoboda Michal 3:1, WO 0:2), MSK Břeclav A - TJ Sokol Vranovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Tomáš 1:3, Vacek Jan 1:3, Cerovská Nikol 2:2, Maněk Marek 1:3, body hostů: Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 2:2, Goliáš Petr 3:1, Zmrzlík Pavel 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Jevišovka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Stávek Radim 4:0, Hycl David 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Sláma Adam 1:0, body hostů: Himal Tomáš 2:2, Hanák Zdeněk 0:4, Stibor Tomáš 0:4, Smíšek Libor 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - Moravan Lednice A 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 1:2, Hycl David 1:2, Stávek Radim 2:1, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 0:3, Bobrzyk David 1:2, Pagáč Martin 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 0:3, Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel 3:0, Svoboda Aleš 0:3, WO 4:0, body hostů: Kubík Josef 3:1, Vajbar Antonín 2:2, Soukal Jiří st. 3:1, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Němčičky A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Bobrzyk David 3:1, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 1:3, Pinkas Václav 2:2, Hycl David 0:4), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří st. 2:2, Kubík Josef 4:0, Vajbar Antonín 2:2, Hoch Vítek 1:3, body hostů: Volek Pavel 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Hrabec Lukáš 0:4),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - Moravan Lednice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 2:0, Hycl David 1:1, Stávek Radim 3:0, Prokeš Zdeněk 2:0, body hostů: Pagáč Martin 1:2, Bobrzyk David 0:2, Svoboda Michal 0:2, Baťka Stanislav 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Aleš 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2, Svoboda Petr 2:1, Volek Pavel 4:0, body hostů: Hoch Vítek 1:1, Vajbar Antonín 2:1, Kubík Josef 1:2, Soukal Jiří st. 1:2, Oslzlý Michal 0:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Hycl David 1:1, Stávek Radim 2:1, Prokeš Zdeněk 3:0, body hostů: Volek Pavel 3:0, Svoboda Petr 0:3, Svoboda Aleš 0:1, Sedláček Zdeněk 0:2, Hrabec Lukáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Aleš 1:3, Svoboda Petr 2:2, Volek Pavel 3:1, Sedláček Zdeněk 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 2:2, Hycl David 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pinkas Václav 0:3, Hycl David 0:3, Stávek Radim 1:2, Prokeš Zdeněk 3:0, body hostů: Volek Pavel 3:0, Sedláček Zdeněk 2:1, Svoboda Aleš 1:2, Svoboda Petr 2:1),
OP II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Lanžhot D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 1:3, Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 2:2, Halm Josef 2:2, body hostů: Fojtík Jaroslav 1:3, Pfeffer Milan 3:1, Bartošek František 2:2, Polášek Miroslav 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 3:1, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 0:4, Svoboda Bohuslav 0:4, Kolínský Michal 0:2, Slabyhoudek Václav 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Němčičky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 4:0, Blažek Petr 1:3, Ryšavý Luděk 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluháček Radek 2:2, Vala Jaroslav 2:2, Valoušek František 3:1, Berka Petr 3:1, body hostů: Šmíd Zdeněk 1:3, Bílek Jan 3:1, Charoušek Richard 0:4, Smutek Pavel 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 2:1, Soukal Jiří ml. 3:0, Šíblová Sára 3:0, Otáhal Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hlávka Stanislav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Kvěch Jan 1:3, Kolínek Zdeněk 2:2, body hostů: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 2:2, Vladimír Válný 1:3, Ševela František 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Brumovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek František 2:2, Pfeffer Milan 0:3, Polášek Miroslav 2:2, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 4:0, Valný Vladimír 2:1, Ševela František 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Mrhal Zdeněk 0:3, Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Kobylí C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charoušek Richard 2:2, Bílek Jan 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, WO 0:5, body hostů: Hoch Vítek 3:0, Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 1:2, Šíblová Sára 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Rakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Filip 0:4, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Vala Jaroslav 2:2, Pluháček Radek 3:1, Berka Petr 1:3, Valoušek František 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 3:1, Kolínský Michal 0:2, Svoboda Bohuslav 1:3, Libenský Svatoslav 3:1, Slabyhoudek Václav 0:2, body hostů: Pilát Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 3:1, Šubík Jiří 2:2, Klímek Ondřej 1:3), TJ Sokol Brumovice B - Orel Šitbořice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fidor Marek 0:4, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 1:3, Halm Josef 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jiří 4:0, Slavík Jakub 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2),
3. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 4:0, Vozdecký Jaromír 3:0, Halas Pavel st. 4:0, WO 1:0, body hostů: Fojtík Jaroslav 0:4, Bartošek František 1:3, Hošek Stanislav 0:4, Polášek Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 3:1, Svoboda Petr 4:0, Pilát Jaroslav 3:1, Ryšavý Luděk 3:1, body hostů: Fidor Marek 1:3, Halm Josef 2:2, Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Danek 1:1, Valoušek František 4:0, Pluháček Radek 3:1, Berka Petr 3:1, Vala Jaroslav 1:1, body hostů: Nováček Jaroslav 0:4, Slabyhoudek Václav 2:2, Svoboda Bohuslav 0:4, Libenský Svatoslav 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Němčičky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíblová Sára 3:1, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0, Otáhal Jan 2:2, body hostů: Stávek Filip 1:3, Sláma Adam 0:4, Levčík Miroslav 1:3, Ulica Jaromír 1:3), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Šakvice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1, body hostů: Dostoupil Jiří 2:2, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 2:2, Šmíd Zdeněk 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 3:1, Ševela František 3:1, Valný Vladimír 2:2, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, Hlávka Stanislav 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek František 3:1, Polášek Miroslav 2:1, Pfeffer Milan 3:0, Fojtík Jaroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 0:4, Furch František 1:2, Hlávka Stanislav 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Brumovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Bílek Jan 3:1, Šmíd Zdeněk 0:4, Charoušek Richard 1:3, body hostů: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 2:2, Valný Vladimír 2:2, Ševela František 2:2), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 4:0, Stávek Jaroslav 4:0, Ulica Jaromír 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Dufek Vladimír 4:0, Šíblová Sára 4:0, body hostů: Slabyhoudek Václav 0:4, Svoboda Bohuslav 0:4, Vacula Karel 1:3, Libenský Svatoslav 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 2:2, Fidor Marek 2:2, Zítka Karel 2:2, Lossel Martin 2:2, body hostů: Vala Jaroslav 1:3, Průdek Danek 0:4, Valoušek František 4:0, Pluháček Radek 3:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 3:1, body hostů: Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Petr 3:1, Pilát Jaroslav 1:3, Šubík Jiří 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Luděk 2:2, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 4:0, Pilát Jaroslav 4:0, body hostů: Fojtík Jaroslav 1:3, Bartošek František 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Brada Michal 0:4), TJ Sokol Rakvice B - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Jaroslav 2:2, Berka Petr 3:1, Valoušek František 3:1, Pluháček Radek 1:3, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jiří 0:4, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Brumovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Vladimír 4:0, Otáhal Jan 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Poulík Jan 1:3, body hostů: Fidor Marek 2:2, Halm Josef 1:3, Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 1:3), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 2:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Němčičky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 2:2, Valný Vladimír 2:2, Ševela František 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 1:3, Ulica Jaromír 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Šakvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, body hostů: Šmíd Zdeněk 2:2, Šafařík Václav st. 2:2, Smutek Pavel 2:2, Dostoupil Jiří 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Šakvice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrla Jan 0:4, Bartošek František 3:1, Polášek Miroslav 2:1, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Dostoupil Jiří 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulica Jaromír 3:1, Sláma Adam 3:1, Levčík Miroslav 4:0, Šalášek Jiří 4:0, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hlávka Stanislav 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 2:2, Svoboda Bohuslav 0:4, Libenský Svatoslav 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, body hostů: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 4:0, Valný Vladimír 2:2, Ševela František 3:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 0:4, Fidor Marek 2:2, Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Dufek Vladimír 1:3, Hoch Vítek 4:0, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek David 0:4, Svoboda Petr 3:1, Lesovský Tadeáš 0:4, Šubík Jiří 3:1, body hostů: Vala Jaroslav 2:2, Pluháček Radek 2:2, Valoušek František 3:1, Berka Petr 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Lanžhot D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 4:0, Pluháček Radek 2:2, Berka Petr 2:1, Vala Jaroslav 2:2, Průdek Danek 1:0, body hostů: Bartošek František 1:3, Pfeffer Milan 3:1, Polášek Miroslav 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 3:1, Dufek Vladimír 4:0, Soukal Jiří ml. 2:2, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Ryšavý Luděk 2:2, Blažek Petr 0:2, Pilát Jaroslav 0:4, Blažek David 0:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Perná A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 0:2, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 4:0, Slavík Ondřej 0:2, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Brumovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Prachař Štěpán 4:0, Valný Vladimír 4:0, Ševela František 4:0, body hostů: Miklík Pavel 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Karel 0:2, Polák Milan 0:4, Šemora Stanislav 0:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 4:0, Mrhal Zdeněk 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 0:2, Vacula Karel 3:1, Slabyhoudek Václav 1:3, Kolínský Michal 0:2), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílek Jan 3:1, Šafařík Václav st. 2:2, Charoušek Richard 1:3, Smutek Pavel 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Suský Josef 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Němčičky B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek František 0:4, Pfeffer Milan 1:2, Polášek Miroslav 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Stávek Jaroslav 4:0, Levčík Miroslav 2:1, Ulica Jaromír 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Šakvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 2:1, Vacula Karel 3:1, WO 0:1, body hostů: Dostoupil Jiří 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 4:0, Fidor Marek 3:1, Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 4:0, body hostů: Furch František 0:3, Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hlávka Stanislav 2:2, Mrhal Zdeněk 0:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 1:3, Valný Vladimír 1:3, Ševela František 0:3, Jakubčík František 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Perná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 4:0, Ryšavý Luděk 3:1, Šubík Jiří 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 1:3, Kolínek Zdeněk 1:3, Hoffmann Dušan 1:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Kobylí C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 1:3, Pluháček Radek 0:4, Berka Petr 1:2, Průdek Danek 0:4, Darmovzal Jan 0:1, body hostů: Dufek Vladimír 3:1, Otáhal Jan 3:1, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Vladimír 2:1, Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 2:1, Hoch Vítek 3:0, WO 5:0, body hostů: Polášek Miroslav 1:3, Bartošek František 0:4, Fojtík Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:2, Kolínek Vladimír 4:0, Smejkal Oldřich 0:4, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Pluháček Radek 2:2, Průdek Danek 1:3, Vala Jaroslav 3:1, Valoušek František 2:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 1:3, Ševela František 1:3, Valný Vladimír 2:2, body hostů: Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 3:1, Pilát Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - Orel Šitbořice A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrhal Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Halas Pavel st. 3:0, Slavík Jiří 3:0, Slavík Jakub 3:0, Vozdecký Jaromír 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Brumovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostoupil Jiří 3:1, Bílek Jan 4:0, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 0:4, body hostů: Halm Josef 3:1, Fidor Marek 1:3, Lossel Martin 1:3, Zítka Karel 2:2), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulica Jaromír 4:0, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 4:0, Šalášek Jiří 4:0, body hostů: Svoboda Bohuslav 0:4, Vacula Karel 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4, Klaška Jaroslav 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 3:1, Fojtík Jaroslav 2:2, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4, Klaška Jaroslav 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Němčičky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 1:1, Fidor Marek 1:3, Halm Josef 2:2, Miklík Pavel 0:2, body hostů: Sláma Adam 1:3, Ulica Jaromír 3:1, Šalášek Jiří 4:0, Levčík Miroslav 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Šakvice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 4:0, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Bílek Jan 1:3, Šafařík Václav st. 1:3, Dostoupil Jiří 2:2, Smutek Pavel 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryšavý Luděk 3:0, Šubík Jiří 1:2, Svoboda Petr 3:0, Pilát Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Furch František 0:4, Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Danek 0:3, Berka Petr 3:1, Pluháček Radek 2:2, Vala Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Krátký Milan 2:2, Prachař Štěpán 3:0, Valný Vladimír 2:2, Ševela František 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Perná A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 3:1, Otáhal Jan 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 1:3, Kolínek Zdeněk 1:3, Kopecký Jaroslav 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Lanžhot D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 3:0, Kopecký Jaroslav 2:1, Kolínek Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Polášek Miroslav 3:1, Bartošek František 0:4, Hošek Stanislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 1:3, Prachař Štěpán 3:1, Valný Vladimír 1:2, Ševela František 1:3, WO 0:1, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, Šíblová Sára 0:3, Dufek Vladimír 3:0, Otáhal Jan 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Rakvice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 3:1, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Průdek Danek 0:4, Vala Jaroslav 3:1, Pluháček Radek 2:2, Berka Petr 3:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:4, Šafařík Václav st. 3:1, Bílek Jan 2:2, Dostoupil Jiří 2:2, body hostů: Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 2:2, Pilát Jaroslav 2:2), TJ Sokol Němčičky B - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Jaroslav 3:1, Ulica Jaromír 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 2:2, Slavík Ondřej 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Bohuslav 2:2, Slabyhoudek Václav 3:1, Klaška Jaroslav 0:4, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 2:2, Fidor Marek 2:2, Halm Josef 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Brumovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 2:2, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 2:2, Fojtík Jaroslav 1:3, body hostů: Halm Josef 3:1, Fidor Marek 2:2, Lossel Martin 2:2, Zítka Karel 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Orel Šitbořice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Karel 2:2, Klaška Jaroslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 0:4, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 4:0, Vozdecký Jaromír 3:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 2:2, Stávek Filip 1:3, Šalášek Jiří 1:3, body hostů: Ryšavý Luděk 2:2, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 4:0, Blažek Petr 0:4), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 0:4, Šafařík Václav st. 2:2, Bílek Jan 2:2, Dostoupil Jiří 3:1, body hostů: Průdek Danek 1:3, Vala Jaroslav 1:3, Valoušek František 4:0, Berka Petr 3:1), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrhal Zdeněk 0:3, Hruška Jaroslav st. 1:2, Hlávka Stanislav 1:2, Smetana Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Dufek Vladimír 1:3, Otáhal Jan 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 1:3, Valný Vladimír 1:3, Ševela František 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kopecký Jaroslav 1:3, Kolínek Vladimír 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Jakubčík František 4:0, Valný Vladimír 3:1, Ševela František 3:1, body hostů: Fojtík Jaroslav 0:4, Bartošek František 2:2, Král Václav 0:4, Hošek Stanislav 0:4), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:0, Kvěch Jan 2:1, Kolínek Zdeněk 3:0, Kolínek Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Hruška Jaroslav st. 1:3, Furch František 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Šakvice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, Dufek Vladimír 3:0, Poulík Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Němčičky B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Darmovzal Jan 0:3, Berka Petr 2:1, Vala Jaroslav 2:1, Průdek Danek 1:2, WO 5:0, body hostů: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 1:3, Ulica Jaromír 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Luděk 3:0, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 3:1, Matyáš Ivo 3:1, Blažek Petr 0:1, body hostů: Nováček Jaroslav 0:4, Libenský Svatoslav 1:3, Slabyhoudek Václav 2:2, Klaška Jaroslav 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 4:0, Vozdecký Jaromír 4:0, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Halm Josef 0:4, Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 0:4, Miklík Pavel 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - Orel Šitbořice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 0:4, Pfeffer Milan 1:2, Bartošek František 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 3:0, Vozdecký Jaromír 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halm Josef 1:3, Fidor Marek 2:2, Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 1:3, body hostů: Ryšavý Luděk 4:0, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 2:2, Matyáš Ivo 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Rakvice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libenský Svatoslav 2:1, Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Vacula Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vala Jaroslav 2:2, Průdek Danek 2:1, Valoušek František 4:0, Berka Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Kobylí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Jaroslav 3:1, Ulica Jaromír 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Dufek Vladimír 2:2, Otáhal Jan 2:2, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:4, Bílek Jan 3:1, Charoušek Richard 0:4, Dostoupil Jiří 4:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 4:0, Ševela František 3:1, Valný Vladimír 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Lanžhot D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hlávka Stanislav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, body hostů: Polášek Miroslav 3:1, Pfeffer Milan 4:0, Fojtík Jaroslav 1:3, Brada Michal 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Šakvice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 2:2, Jakubčík František 0:4, Ševela František 1:3, body hostů: Šafařík Václav ml. 1:3, Bílek Jan 3:1, Smutek Pavel 2:2, Dostoupil Jiří 3:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 4:0, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Levčík Miroslav 1:3, Ulica Jaromír 3:1, Sláma Adam 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Kobylí C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libenský Svatoslav 0:4, Svoboda Bohuslav 0:4, Klaška Jaroslav 0:4, Rišnovský Robert 2:2, body hostů: Otáhal Jan 4:0, Dufek Vladimír 3:1, Soukal Jiří ml. 4:0, Šíblová Sára 3:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Danek 1:3, Berka Petr 2:0, Vala Jaroslav 3:0, Valoušek František 4:0, WO 0:3, body hostů: Miklík Pavel 0:4, Lossel Martin 1:3, Fidor Marek 1:2, Halm Josef 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 1:3, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 1:3, body hostů: Halas Pavel st. 1:0, Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 0:4, Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Ondřej 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 2:2, Pfeffer Milan 1:3, Bartošek František 1:3, Fojtík Jaroslav 1:3, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 4:0, Matyáš Ivo 3:1, Blažek Petr 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Rakvice B 18:0wo, TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Kobylí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 2:2, Halm Josef 1:3, Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 0:4, body hostů: Dufek Vladimír 4:0, Šíblová Sára 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 3:1, Klaška Jaroslav 0:4, Svoboda Bohuslav 0:2, Libenský Svatoslav 1:3, Slabyhoudek Václav 1:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulica Jaromír 4:0, Sláma Adam 3:1, Levčík Miroslav 4:0, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Krátký Milan 1:3, Prachař Štěpán 2:2, Jakubčík František 0:4, Valný Vladimír 0:4), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostoupil Jiří 4:0, Šafařík Václav ml. 3:1, Šafařík Roman 4:0, Bílek Jan 3:1, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, Hlávka Stanislav 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Lanžhot D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 4:0, Šafařík Václav st. 2:1, Bílek Jan 2:1, Šafařík Václav ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Fojtík Jaroslav 0:4, Polášek Miroslav 3:1, Bartošek František 0:3, Pfeffer Milan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Němčičky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, body hostů: Sláma Adam 3:1, Šalášek Jiří 4:0, Ulica Jaromír 3:1, Levčík Miroslav 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík František 3:1, Krátký Milan 4:0, Ševela František 3:1, WO 0:4, body hostů: Rišnovský Robert 1:2, Libenský Svatoslav 1:2, Slabyhoudek Václav 0:3, Klaška Jaroslav 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, body hostů: Fidor Marek 1:3, Halm Josef 2:2, Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 1:3), TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 4:0, Otáhal Jan 3:1, Dufek Vladimír 3:1, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 1:3, Valoušek František 2:2, Berka Petr 1:3, Darmovzal Jan 1:3, body hostů: Ryšavý Luděk 3:1, Svoboda Petr 4:0, Klímek Ondřej 0:4, Šubík Jiří 4:0),
18. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 3:1, Pfeffer Milan 3:1, Bartošek František 1:3, Brada Michal 0:4, body hostů: Průdek Danek 2:2, Valoušek František 3:1, Vala Jaroslav 2:2, Berka Petr 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Kobylí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryšavý Luděk 2:2, Svoboda Petr 3:0, Šubík Jiří 0:4, Blažek Petr 0:3, WO 1:1, body hostů: Hoch Vítek 1:2, Dufek Vladimír 2:2, Soukal Jiří ml. 3:0, Otáhal Jan 3:1, WO 1:1), TJ Sokol Perná A - Orel Šitbořice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Filusztek Marek 3:1, Kolínek Zdeněk 0:4, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 2:2, Halas Pavel st. 3:0, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Ondřej 0:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Brumovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 0:4, Polák Milan 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 4:0, Valný Vladimír 4:0, Ševela František 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Velké Němčice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 4:0, Slabyhoudek Václav 2:2, Svoboda Bohuslav 1:3, Libenský Svatoslav 4:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 2:2), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Šakvice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Adam 3:0, Suský Josef 0:2, Levčík Miroslav 4:0, Šalášek Jiří 4:0, WO 1:2, body hostů: Šafařík Václav ml. 1:3, Šafařík Václav st. 1:2, Smutek Pavel 0:3, Charoušek Richard 0:3, WO 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 4:0, Ulica Jaromír 3:1, Stávek Filip 3:1, Sláma Adam 3:0, WO 1:0, body hostů: Polášek Miroslav 0:3, Bartošek František 1:3, Fojtík Jaroslav 1:3, Král Václav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Jan 4:0, Šafařík Václav st. 3:1, Dostoupil Jiří 4:0, Šmíd Zdeněk 0:2, WO 0:2, body hostů: Rišnovský Robert 0:3, Libenský Svatoslav 1:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Svoboda Bohuslav 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hlávka Stanislav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Mrhal Zdeněk 2:2, body hostů: Fidor Marek 2:2, Halm Josef 3:1, Lossel Martin 3:1, Zítka Karel 1:3), TJ Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Štěpán 2:1, Krátký Milan 1:3, Valný Vladimír 0:4, Ševela František 0:4, WO 1:0, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Halas Pavel st. 3:0, Slavík Jakub 4:0, Vozdecký Jaromír 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Filusztek Marek 1:3, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 0:4, body hostů: Šubík Jiří 3:1, Svoboda Petr 4:0, Matyáš Ivo 2:2, Ryšavý Luděk 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Vítek 3:0, Dufek Vladimír 4:0, Otáhal Jan 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Průdek Filip 0:4, Průdek Danek 0:3, Darmovzal Jan 0:4, Vala Jaroslav 0:4, WO 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Kobylí C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Miroslav 0:4, Hošek Stanislav 0:4, Petrla Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, Hoch Vítek 3:0, Dufek Vladimír 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Jaroslav 2:2, Valoušek František 3:1, Berka Petr 2:1, Průdek Danek 1:2, Průdek Filip 0:1, WO 0:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Petr 0:4, Šubík Jiří 2:2, Ryšavý Luděk 0:3, Svoboda Petr 4:0, Blažek David 0:1, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 3:1, Ševela František 2:2, Valný Vladimír 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Slavík Ondřej 2:2, Vozdecký Jaromír 4:0, Slavík Jakub 3:1, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hlávka Stanislav 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Šakvice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 1:3, Fidor Marek 0:4, Lossel Martin 1:3, Zítka Karel 1:3, body hostů: Bílek Jan 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Charoušek Richard 1:3, Dostoupil Jiří 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Němčičky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libenský Svatoslav 4:0, Svoboda Bohuslav 0:4, Klaška Jaroslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 3:1, Ulica Jaromír 3:1, Levčík Miroslav 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Lanžhot D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Svoboda Bohuslav 4:0, Libenský Svatoslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Polášek Miroslav 2:1, Pfeffer Milan 2:2, Bartošek František 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Brumovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Adam 3:1, Šalášek Jiří 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 4:0, body hostů: Fidor Marek 2:2, Lossel Martin 0:4, Miklík Pavel 0:4, Zítka Karel 0:4), TJ Sokol Šakvice A - Orel Šitbořice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bílek Jan 2:2, Smutek Pavel 0:4, Dostoupil Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Halas Pavel st. 2:1, Slavík Jakub 1:2, Slavík Jiří 3:0, Vozdecký Jaromír 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, Mrhal Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Šubík Jiří 2:1, Klímek Ondřej 1:2, Lesovský Tadeáš 1:2, Svoboda Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 2:2, Ševela František 1:3, Jakubčík František 1:3, body hostů: Průdek Danek 2:2, Valoušek František 2:2, Vala Jaroslav 1:3, Berka Petr 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kvěch Jan 0:4, Kolínek Zdeněk 2:2, body hostů: Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 3:1, Šíblová Sára 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1),
22. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Perná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 2:2, Pfeffer Milan 3:1, Brada Michal 0:4, Bartošek František 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 3:1, Šíblová Sára 1:3, Hoch Vítek 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Valný Vladimír 0:4, Ševela František 1:3, Kunický Antonín 1:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Němčice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Danek 1:1, Valoušek František 3:1, Vala Jaroslav 4:0, Berka Petr 4:0, Darmovzal Jan 2:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Šakvice A 18:0wo, Orel Šitbořice A - TJ Sokol Němčičky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Šalášek Jiří 1:3, Sláma Adam 3:1, Levčík Miroslav 1:2, Stávek Filip 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 4:0, Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 1:3, Miklík Pavel 3:1, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2, Rišnovský Robert 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice B 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufek Vladimír 2:0, Otáhal Jan 2:0, Hoch Vítek 3:0, Soukal Jiří ml. 2:0, body hostů: Berka Petr 0:3, Valoušek František 0:2, Vala Jaroslav 0:2, Průdek Danek 0:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jakub 2:2, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 3:1, Matyáš Ivo 0:4, Ryšavý Luděk 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Kobylí C 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průdek Danek 1:2, Vala Jaroslav 0:3, Valoušek František 2:1, Berka Petr 1:2, body hostů: Šíblová Sára 1:2, Otáhal Jan 1:2, Hoch Vítek 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek David 0:4, Svoboda Petr 4:0, Šubík Jiří 2:2, Matyáš Ivo 1:3, body hostů: Slavík Jakub 2:2, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 3:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice B -:-, Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 1:2, Hoch Vítek 3:0, Dufek Vladimír 2:2, body hostů: Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 1:3, Vozdecký Jaromír 1:2, Slavík Ondřej 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí C 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jiří 0:2, Slavík Ondřej 1:3, Vozdecký Jaromír 1:2, Slavík Jakub 3:1, Halas Pavel st. 1:1, body hostů: Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 1:3, Šíblová Sára 2:2, Otáhal Jan 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A -:-,
OP III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Jevišovka C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Zdeněk 2:2, Ponížil David 4:0, Geier Ivo 4:0, Halámek Radek 1:3, body hostů: Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, Smíšek Libor 0:4, Soukup Michal 2:2), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák František 3:1, Slavík Ondřej 4:0, Bedřich Josef 4:0, Vokál Radek 3:1, body hostů: Slabyhoudek Václav 1:3, Patka Jiří 0:4, Nováček Jaroslav 1:3, Klaška Jaroslav 0:4), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Křepice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:0, Stávek Josef 3:1, Sláma Adam 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Hyclová Pavlína 0:2, body hostů: Rubeš Jakub 1:3, Lang Jiří 1:3, Strouhal Václav 1:3, Kotačka Michal 0:4), MSK Břeclav B - Moravan Lednice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 1:3, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 1:3, body hostů: Hruška Vlastimil 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Hejmala Karel 4:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Perná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Miloš 3:1, Dvořáčková Nela 0:2, Šťastný Pavel 1:2, Pavelka Daniel 0:4, Veselá Pavlína 0:2, WO 0:1, body hostů: Matula Arnošt 3:1, Kvěch Jan 4:0, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Boleradice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 2:2, Darmovzal Jan 1:3, Straka Vlastimil 1:1, Průdek Filip 2:2, Cibulka Radek 0:2, body hostů: Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 0:4, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0),
2. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Boleradice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Libor 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, Benešová Zuzana 1:3, Soukup Michal 1:3, body hostů: Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 1:3, Pregrt Jiří 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Miloš 2:2, Pavelka Daniel 3:1, Zmrzlík Pavel 2:2, Veselá Pavlína 0:4, body hostů: Straka Dominik 1:3, Darmovzal Jan 4:0, Straka Vlastimil 1:0, Průdek Filip 1:3, Cibulka Radek 2:1), TJ Sokol Perná B - Moravan Lednice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Smejkal Oldřich 1:3, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 4:0, Jelínek Jaromír 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4), TJ Sokol Křepice C - MSK Břeclav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strouhal Jiří 3:1, Lang Jiří 3:1, Kotačka Michal 0:4, Strouhal Václav 3:1, body hostů: Maněk Marek 1:3, Klenovec Ondřej 1:3, Koberová Klára 1:3, Jaroš Tomáš 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Jaroslav 1:3, Slabyhoudek Václav 2:2, Patka Jiří 1:3, Vlach Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Suský Josef 3:0, Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geier Ivo 1:3, Halámek Radek 0:4, Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 4:0, body hostů: Hanák František 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Bedřich Josef 2:2, Vokál Radek 2:2),
3. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Jevišovka C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák František 4:0, Slavík Ondřej 4:0, Bedřich Josef 4:0, Halasová Ludmila 0:4, body hostů: Soukup Michal 1:3, Tomola Jaroslav 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Smíšek Libor 1:3), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Pouzdřany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:1, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 2:2, Blaško Květoslav 3:1, Hyclová Pavlína 0:1, body hostů: Geier Ivo 1:3, Halámek Radek 1:3, Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 4:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 1:3, Maněk Marek 2:2, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 3:1, body hostů: Svoboda Bohuslav 4:0, Klaška Jaroslav 3:1, Presl Michal 1:3, Patka Jiří 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Křepice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Arnošt 3:1, Bačovský David 2:2, Smejkal Oldřich 4:0, Hoffmann Dušan 4:0, body hostů: Strouhal Václav 1:3, Rubeš Jakub 1:3, Lang Jiří 1:3, Kotačka Michal 0:4), TJ Sokol Rakvice C - Moravan Lednice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 1:3, Darmovzal Jan 4:0, Straka Vlastimil 1:1, Průdek Filip 2:2, Cibulka Radek 1:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Hruška Vlastimil 2:2, Jelínek Jaromír 3:1, Hejmala Karel 2:2), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Vranovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 3:0, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 3:0, WO 2:0, body hostů: Němeček Miloš 2:1, Pavelka Daniel 0:3, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 1:3, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Vranovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Michal 1:3, Benešová Zuzana 2:2, Tomola Jaroslav 2:1, Smíšek Libor 0:4, WO 1:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 4:0, Veselá Pavlína 2:2, Pavelka Ondřej 1:3, Šťastný Pavel 3:0, WO 0:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Boleradice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 3:1, Jelínek Jaromír 2:2, Hejmala Karel 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Hos Tomáš 3:1, Demela Jindřich 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strouhal Václav 0:4, Strouhal Jiří 4:0, Lang Jiří 1:3, Papež Jan 2:2, body hostů: Darmovzal Jan 3:1, Straka Daniel 2:2, Průdek Filip 3:1, Straka Vlastimil 1:1, Zlámal Vojtěch 0:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Bohuslav 1:3, Patka Jiří 1:1, Slabyhoudek Václav 1:3, Nováček Jaroslav 2:2, Vlach Petr 0:2, body hostů: Kvěch Jan 4:0, Bačovský David 0:4, Smejkal Oldřich 4:0, Hoffmann Dušan 3:1), TJ Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 3:1, Ponížil David 3:0, Halámek Radek 3:1, Geier Ivo 4:0, WO 0:1, body hostů: Němeček Radek 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Jaroš Tomáš 2:2, Koberová Klára 0:3, WO 1:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 2:2, Slavík Ondřej 2:2, Bedřich Josef 0:3, Vokál Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Suský Josef 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 1:2, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Němčičky C - TJ Jevišovka C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:0, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 3:1, Sláma Adam 4:0, Hyclová Pavlína 0:2, body hostů: Soukup Michal 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 0:4), MSK Břeclav B - Orel Šitbořice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 1:3, Němeček Radek 0:4, Jaroš Tomáš 1:3, body hostů: Hanák František 4:0, Slavík Ondřej 4:0, Bedřich Josef 3:1, Vokál Radek 3:1), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Pouzdřany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvěch Jan 2:2, Hoffmann Dušan 3:1, Bačovský David 1:3, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek 0:4, Geier Ivo 3:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 1:3, Darmovzal Jan 3:1, Straka Vlastimil 2:0, Cibulka Radek 4:0, Straka Daniel 0:2, body hostů: Patka Jiří 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2, Krýsa Daniel 0:4, Nováček Jaroslav 2:2), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Křepice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěšek Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 2:0, Novotňák František ml. 3:1, Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 1:1, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Rubeš Jakub 1:3, Lang Jiří 1:3, Strouhal Václav 0:4), TJ Sokol Vranovice C - Moravan Lednice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faron Roman 0:2, Zmrzlík Pavel 1:3, Pavelka Daniel 0:4, Dvořáčková Nela 0:4, Veselá Pavlína 0:2, body hostů: Hejmala Karel 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Hruška Vlastimil 3:0, Klenovec Josef 4:0, Loukota Zdeněk ml. 0:1),
6. kolo:
TJ Jevišovka C - Moravan Lednice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisý Jaroslav 2:2, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Smíšek Libor 0:4, body hostů: Hejmala Karel 4:0, Hruška Vlastimil 4:0, Jelínek Jaromír 3:1, Klenovec Josef 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Vranovice C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Jan 4:0, Strouhal Jiří 3:1, Lang Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Zmrzlík Pavel 0:3, Pavelka Daniel 1:2, Veselá Pavlína 1:2, Šťastný Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Boleradice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jaroslav 0:4, Čermák Ladislav 0:4, Patka Jiří 1:3, Klaška Jaroslav 1:3, body hostů: Pregrt Jiří 4:0, Demela Jindřich 3:1, Vojtěšek Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ponížil David 3:0, Halámek Zdeněk 0:3, Geier Ivo 2:0, Halámek Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Straka Vlastimil 2:2, Průdek Filip 2:1, Darmovzal Jan 2:2, WO 0:5), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák František 1:3, Slavík Ondřej 3:1, Bedřich Josef 3:1, Vokál Radek 0:4, body hostů: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 2:2), TJ Sokol Němčičky C - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 4:0, Stávek Josef 4:0, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Klenovec Ondřej 1:3, Maněk Marek 1:3, Koberová Klára 1:3, Jaroš Tomáš 1:3),
7. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Jevišovka C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Jaroš Tomáš 2:2, Koberová Klára 1:3, Maněk Marek 1:3, body hostů: Lisý Jaroslav 4:0, Lisý Tomáš 1:3, Soukup Michal 4:0, Benešová Zuzana 3:1), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Němčičky C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvěch Jan 2:2, Matula Arnošt 3:1, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Blaško Květoslav 2:2, Suský Josef 4:0, Sláma Adam 0:4, Stávek Josef 0:4), TJ Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 1:3, Průdek Filip 2:2, Darmovzal Jan 4:0, Cibulka Radek 1:3, body hostů: Bedřich Josef 2:2, Hanák František 1:3, Vokál Radek 2:2, Slavík Ondřej 3:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Pouzdřany A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 2:0, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 0:2, body hostů: Halámek Radek 0:4, Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 1:3), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáčková Nela 1:3, Šťastný Pavel 4:0, Pavelka Daniel 3:1, Zmrzlík Pavel 4:0, body hostů: Klaška Jaroslav 2:2, Čermák Ladislav 0:4, Vávra Tomáš 1:3, Patka Jiří 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Křepice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejmala Karel 4:0, Loukota Zdeněk ml. 2:2, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 0:4, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Lang Jiří 1:3, Rubeš Jakub 2:2, Papež Jan 2:2),
8. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Křepice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 2:2, Lisý Tomáš 1:3, Soukup Michal 2:2, Lisý Jaroslav 4:0, body hostů: Lang Jiří 1:2, Strouhal Jiří 3:1, Rubeš Jakub 0:4, Papež Jan 3:1, Gojdič Bronislav 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Moravan Lednice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patka Jiří 1:3, Slabyhoudek Václav 2:1, Nováček Jaroslav 0:4, Čermák Ladislav 0:4, WO 0:1, body hostů: Jelínek Jaromír 3:1, Hruška Vlastimil 2:1, Hejmala Karel 3:0, Klenovec Josef 4:0, Loukota Zdeněk ml. 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Vranovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 3:1, Halámek Radek 2:2, body hostů: Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:2, Němeček Miloš 3:1, Dvořáčková Nela 0:4), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Boleradice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 1:3, Hanák František 2:2, Vokál Radek 1:3, Halas Pavel ml. 0:4, body hostů: Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 2:2, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Rakvice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:1, Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 2:1, Blaško Květoslav 4:0, Hyclová Pavlína 0:1, WO 0:1, body hostů: Darmovzal Jan 2:2, Průdek Danek 0:3, Straka Vlastimil 0:4, Průdek Filip 1:3, WO 1:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Perná B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Jaroš Tomáš 1:3, Koberová Klára 1:3, Maněk Marek 1:3, body hostů: Matula Arnošt 3:1, Mikulinec Roman 2:2, Smejkal Oldřich 4:0, Hoffmann Dušan 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Perná B - TJ Jevišovka C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Arnošt 3:1, Mikulinec Roman 1:1, Smejkal Oldřich 3:1, Hoffmann Dušan 4:0, Filusztek Marek 1:1, body hostů: Lisý Jaroslav 2:2, Lisý Tomáš 0:4, Soukup Michal 1:3, Tomola Jaroslav 1:3), TJ Sokol Rakvice C - MSK Břeclav B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Jan 3:0, Cibulka Radek 3:0, Průdek Filip 3:0, Průdek Danek 3:0, WO 5:0, body hostů: Koberová Klára 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Kober Milan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Němčičky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 1:1, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 2:2, Demela Jindřich 0:1, WO 1:0, body hostů: Blaško Květoslav 1:3, Suský Josef 1:2, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Vranovice C - Orel Šitbořice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faron Roman 2:2, Šťastný Pavel 3:1, Křivka Jan 3:0, Pavelka Daniel 1:3, Dvořáčková Nela 1:0, body hostů: Halasová Ludmila 1:3, Slavík Ondřej 3:1, Vokál Radek 2:2, Halas Pavel ml. 0:4), Moravan Lednice B - TJ Sokol Pouzdřany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 4:0, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Klenovec Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Ponížil David 2:1, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 3:1, Halámek Radek 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Jakub 3:1, Papež Jan 2:0, Strouhal Jiří 2:0, Novotný Pavel 4:0, Lang Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Nováček Jaroslav 1:3, Čermák Ladislav 0:4, Patka Jiří 0:3, Slabyhoudek Václav 2:1, WO 2:0),
10. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisý Tomáš 0:4, Benešová Zuzana 2:2, Soukup Michal 2:2, Lisý Jaroslav 3:1, body hostů: Slabyhoudek Václav 3:1, Svoboda Bohuslav 2:2, Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Křepice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 1:3, Halámek Radek 0:4, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Papež Jan 3:1, Rubeš Jakub 1:3, Lang Jiří 2:2), Orel Šitbořice B - Moravan Lednice B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Ondřej 4:0, Halasová Ludmila 1:3, Vokál Radek 1:3, Halas Pavel ml. 0:4, WO 0:1, body hostů: Klenovec Josef 3:1, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hejmala Karel 3:1, Jelínek Jaromír 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Vranovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:1, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 3:0, Sláma Adam 3:1, Hyclová Pavlína 0:1, WO 0:1, body hostů: Šťastný Pavel 2:2, Zmrzlík Pavel 0:3, Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 1:3, WO 1:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Boleradice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 0:4, Maněk Marek 1:3, Jaroš Tomáš 1:3, body hostů: Demela Jindřich 2:2, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František st. 4:0, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffmann Dušan 3:1, Smejkal Oldřich 3:1, Filusztek Marek 0:2, Matula Arnošt 4:0, Mikulinec Roman 0:2, body hostů: Průdek Danek 2:2, Darmovzal Jan 2:2, Straka Vlastimil 1:3, Průdek Filip 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice C - TJ Jevišovka C 0:18wo, TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Perná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Demela Jindřich 0:4, body hostů: Matula Arnošt 2:2, Filusztek Marek 0:2, Smejkal Oldřich 1:3, Hoffmann Dušan 1:3, Mikulinec Roman 1:1), TJ Sokol Vranovice C - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlík Pavel 3:1, Šťastný Pavel 4:0, Veselá Pavlína 1:3, Pavelka Daniel 3:1, body hostů: Maněk Marek 1:3, Jaroš Tomáš 3:1, Klenovec Ondřej 1:3, Opluštil Richard 0:4), Moravan Lednice B - TJ Sokol Němčičky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jaromír 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Hejmala Karel 1:3, Hruška Vlastimil 3:1, body hostů: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 1:3), TJ Sokol Křepice C - Orel Šitbořice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Jakub 3:1, Papež Jan 2:2, Lang Jiří 0:4, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Hanák František 4:0, Vokál Radek 1:3, Slavík Ondřej 3:1, Halasová Ludmila 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Pouzdřany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Vávra Tomáš 0:4, Patka Jiří 2:2, Nováček Jaroslav 3:1, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 3:1, Halámek Radek 1:3),
12. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Pouzdřany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Jaroslav 3:1, Benešová Zuzana 2:2, Tomola Jaroslav 1:3, Lisý Tomáš 3:1, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Ivo 2:2, Halámek Radek 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Orel Šitbořice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 3:1, Vlach Petr 1:3, Čermák Ladislav 1:3, Nováček Jaroslav 3:1, body hostů: Slavík Ondřej 3:1, Vokál Radek 2:2, Hanák František 3:1, Vokálová Kateřina 0:4), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Jiří 0:4, Strouhal Jiří 2:2, Rubeš Jakub 0:3, Papež Jan 1:2, WO 2:0, body hostů: Suský Josef 2:1, Blaško Květoslav 4:0, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 2:1, WO 0:2), Moravan Lednice B - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klenovec Josef 3:1, Loukota Zdeněk ml. 2:2, Jelínek Jaromír 4:0, Hejmala Karel 4:0, body hostů: Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 2:2, Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 1:3), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Vranovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Arnošt 3:1, Horák Radek 3:1, Hoffmann Dušan 2:1, Smejkal Oldřich 1:1, Filusztek Marek 1:1, WO 1:0, body hostů: Němeček Miloš 1:3, Zmrzlík Pavel 1:3, Pavelka Daniel 1:3, Šťastný Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Rakvice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 2:0, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 4:0, Demela Jindřich 2:0, body hostů: Straka Daniel 0:4, Straka Vlastimil 0:4, Průdek Filip 0:4, Průdek Danek 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Boleradice A - TJ Jevišovka C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 4:0, body hostů: Tomolová Anna 0:4, Smíšek Libor 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Tomáš 1:3), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Vranovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 0:1, Straka Dominik 1:3, Darmovzal Jan 2:2, Průdek Danek 2:2, WO 0:3, body hostů: Zmrzlík Pavel 3:1, Pavelka Daniel 2:1, Veselá Pavlína 0:3, Šťastný Pavel 3:0, WO 3:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Vlastimil 2:2, Jelínek Jaromír 1:3, Klenovec Josef 2:2, Hejmala Karel 4:0, body hostů: Bačovský David 3:1, Kvěch Jan 1:3, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 0:4), MSK Břeclav B - TJ Sokol Křepice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 1:3, Koberová Klára 1:3, Maněk Marek 1:3, Jaroš Tomáš 3:1, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Lang Jiří 0:4, Papež Jan 3:1, Rubeš Jakub 3:1), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:1, Stávek Josef 3:1, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Klaška Jaroslav 1:3, Svoboda Bohuslav 1:2, Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 1:3, WO 1:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Pouzdřany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 1:3, Halas Pavel ml. 1:3, Hanák František 4:0, Slavík Ondřej 4:0, body hostů: Halámek Radek 2:2, Geier Jiří 0:4, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 2:2),
14. kolo:
TJ Jevišovka C - Orel Šitbořice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisý Jaroslav 2:2, Lisý Tomáš 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Smíšek Libor 0:4, body hostů: Hanák František 4:0, Slavík Ondřej 4:0, Vokál Radek 2:2, Halasová Ludmila 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Němčičky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 0:4, Vybíral Zdeněk 2:2, Geier Ivo 2:2, body hostů: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 2:2, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - MSK Břeclav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Patka Jiří 3:1, Čermák Ladislav 1:3, Nováček Jaroslav 2:2, body hostů: Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 1:3, Jaroš Tomáš 3:1, Maněk Marek 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Perná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Jiří 0:4, Novotný Pavel 2:1, Papež Jan 0:4, Rubeš Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Matula Arnošt 2:2, Kvěch Jan 3:1, Filusztek Marek 3:0, Smejkal Oldřich 3:1, WO 1:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Rakvice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Josef 4:0, Loukota Zdeněk ml. 1:1, Jelínek Jaromír 3:1, Hejmala Karel 4:0, Hruška Vlastimil 2:0, body hostů: Straka Vlastimil 0:3, Cibulka Radek 1:3, Darmovzal Jan 0:4, Průdek Danek 1:3, Straka Daniel 0:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Boleradice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáčková Nela 0:4, Šťastný Pavel 2:2, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 1:3, body hostů: Pregrt Jiří 4:0, Demela Jindřich 2:2, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Vranovice C - TJ Jevišovka C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáčková Nela 0:1, Šťastný Pavel 4:0, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 2:2, Pavelka Daniel 1:2, body hostů: Lisý Jaroslav 3:1, Benešová Zuzana 3:1, Lisý Tomáš 2:2, Smíšek Libor 1:3), TJ Sokol Boleradice A - Moravan Lednice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 4:0, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, body hostů: Klenovec Josef 0:4, Hruška Vlastimil 0:4, Jelínek Jaromír 0:4, Hejmala Karel 1:3), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Křepice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 0:1, Cibulka Radek 0:4, Darmovzal Jan 2:2, Průdek Danek 3:1, Mrkvica Miloš 1:2, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Lang Jiří 1:3, Papež Jan 3:1, Rubeš Jakub 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffmann Dušan 2:1, Smejkal Oldřich 2:2, Matula Arnošt 4:0, Filusztek Marek 4:0, Horák Radek 1:0, body hostů: Patka Jiří 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, Svoboda Bohuslav 2:2, Čermák Ladislav 0:4), MSK Břeclav B - TJ Sokol Pouzdřany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Radek 0:4, Jaroš Tomáš 2:2, Koberová Klára 0:4, Maněk Marek 1:3, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 3:1), TJ Sokol Němčičky C - Orel Šitbořice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 0:3, Blaško Květoslav 3:1, Hyclová Pavlína 0:1, body hostů: Hanák František 1:3, Slavík Ondřej 4:0, Vokál Radek 1:3, Halasová Ludmila 1:3),
16. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Němčičky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 4:0, body hostů: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 3:1), Orel Šitbořice B - MSK Břeclav B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák František 3:0, Halasová Ludmila 2:1, Vokál Radek 2:1, Slavík Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 1:3, Němeček Radek 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Perná B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 3:1, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 1:3, Vybíral Zdeněk 1:3, body hostů: Matula Arnošt 4:0, Filusztek Marek 3:1, Smejkal Oldřich 1:1, Hoffmann Dušan 2:2, Horák Radek 1:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Rakvice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 4:0, Patka Jiří 0:4, Klaška Jaroslav 0:2, Slabyhoudek Václav 3:1, Nováček Jaroslav 0:2, body hostů: Straka Vlastimil 2:2, Darmovzal Jan 3:1, Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Boleradice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rubeš Jakub 2:2, Novotný Pavel 2:2, Lang Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Hos Tomáš 3:0, Vojtěšek Tomáš 1:2, Demela Jindřich 0:3, Novotňák František ml. 3:0, WO 5:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Vranovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Hruška Vlastimil 3:1, Jelínek Jaromír 3:0, Klenovec Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Faron Roman 0:4, Dvořáčková Nela 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:1, WO 0:1),
17. kolo:
Moravan Lednice B - TJ Jevišovka C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Vlastimil 3:1, Hejmala Karel 4:0, Klenovec Josef 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, body hostů: Lisý Jaroslav 2:2, Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Mrenica Ondřej 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Křepice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Daniel 1:3, Šťastný Pavel 1:1, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 1:3, Faron Roman 0:2, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Lang Jiří 3:1, Papež Jan 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 2:2, Novotňák František ml. 3:0, Vojtěšek Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Svoboda Bohuslav 2:2, Nováček Jaroslav 2:2, Vlach Petr 0:4, Čermák Ladislav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Pouzdřany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Jan 2:2, Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 3:1, Straka Vlastimil 1:1, Cibulka Radek 1:1, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 1:3, Vybíral Zdeněk 2:2), TJ Sokol Perná B - Orel Šitbořice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Arnošt 3:0, Hoffmann Dušan 3:1, Filusztek Marek 4:0, Horák Radek 3:1, Smejkal Oldřich 1:0, body hostů: Hanák František 1:3, Halas Pavel ml. 0:4, Slavík Ondřej 1:3, Vokál Radek 0:3, Vokálová Kateřina 0:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Němčičky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Radek 0:4, Němeček Radek 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 2:2, body hostů: Suský Josef 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 3:1),
18. kolo:
TJ Jevišovka C - MSK Břeclav B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benešová Zuzana 3:1, Soukup Michal 3:1, Lisý Tomáš 4:0, Lisý Jaroslav 4:0, body hostů: Jaroš Tomáš 2:2, Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 0:4, Němeček Radek 0:4), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Perná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 0:4, Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 2:2, body hostů: Filusztek Marek 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, Horák Radek 3:1, Matula Arnošt 1:3), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Rakvice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 3:1, Halasová Ludmila 0:4, Vokál Radek 1:3, Slavík Ondřej 4:0, body hostů: Straka Vlastimil 1:1, Mrkvica Miloš 1:3, Průdek Danek 2:2, Darmovzal Jan 3:1, Průdek Filip 1:1), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Boleradice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ponížil David 3:1, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Ivo 2:2, Vybíral Zdeněk 0:4, body hostů: Demela Jindřich 1:3, Pregrt Jiří 4:0, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Vranovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jaroslav 3:1, Klaška Jaroslav 1:3, Patka Jiří 0:3, Slabyhoudek Václav 3:1, WO 1:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 2:2, Veselá Pavlína 2:2, Šťastný Pavel 4:0, Pavelka Daniel 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Křepice C - Moravan Lednice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Jiří 1:3, Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 3:1, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Hruška Vlastimil 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Jelínek Jaromír 2:2, Klenovec Josef 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Křepice C - TJ Jevišovka C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Jiří 3:1, Strouhal Jiří 3:1, Rubeš Jakub 0:4, Papež Jan 0:4, body hostů: Benešová Zuzana 2:2, Soukup Michal 2:2, Lisý Tomáš 2:2, Lisý Jaroslav 4:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hruška Vlastimil 3:1, Jelínek Jaromír 3:1, Hejmala Karel 4:0, WO 0:5, body hostů: Nováček Jaroslav 0:2, Svoboda Bohuslav 2:1, Patka Jiří 0:3, Slabyhoudek Václav 0:3, Čermák Ladislav 0:1, WO 5:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Pouzdřany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 1:1, Zmrzlík Pavel 3:1, Dvořáčková Nela 0:4, Faron Roman 1:1, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Ponížil David 4:0, Geier Ivo 3:1, Vybíral Zdeněk 2:2), TJ Sokol Boleradice A - Orel Šitbořice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Novotňák František st. 1:0, Pregrt Jiří 7:0, Novotňák František ml. 4:0, body hostů: Hanák František 0:4, Vokál Radek 0:4, Halas Pavel ml. 0:4, Halasová Ludmila 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Němčičky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 3:1, Mrkvica Miloš 3:1, Darmovzal Jan 3:1, body hostů: Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 2:2, Stávek Pavel 1:3, Hyclová Pavlína 0:4), TJ Sokol Perná B - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filusztek Marek 4:0, Mikulinec Roman 3:1, Smejkal Oldřich 3:1, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 3:1, Janoušek Radek 0:4, Kober Milan 0:4),
20. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Perná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Tomáš 2:2, Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 2:2, Lisý Jaroslav 3:1, body hostů: Filusztek Marek 3:1, Matula Arnošt 3:1, Smejkal Oldřich 2:2, Mikulinec Roman 1:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Rakvice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Tomáš 2:2, Kober Milan 0:4, Janoušek Radek 0:4, Koberová Klára 1:3, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Straka Daniel 2:2, Průdek Filip 4:0, Straka Dominik 4:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Boleradice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 2:2, Suský Josef 1:3, Stávek Josef 0:4, Sláma Adam 1:3, body hostů: Pregrt Jiří 4:0, Vojtěšek Tomáš 1:3, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Vranovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 1:3, Hanák František 4:0, Halas Pavel ml. 0:4, Vokál Radek 3:1, body hostů: Šťastný Pavel 3:1, Pavelka Daniel 2:2, Dvořáčková Nela 2:2, Veselá Pavlína 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - Moravan Lednice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 4:0, Geier Ivo 1:3, Vybíral Zdeněk 1:3, body hostů: Hruška Vlastimil 3:1, Jelínek Jaromír 3:1, Klenovec Josef 3:1, Loukota Zdeněk ml. 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Křepice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 4:0, Nováček Jaroslav 1:3, Patka Jiří 1:3, Slabyhoudek Václav 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:2, Lang Jiří 0:4, Papež Jan 2:2, Rubeš Jakub 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Jevišovka C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 0:4, Klaška Jaroslav 0:3, Patka Jiří 0:4, Svoboda Bohuslav 3:1, Čermák Ladislav 0:1, body hostů: Lisý Jaroslav 4:0, Lisý Tomáš 3:1, Soukup Michal 3:1, Benešová Zuzana 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Pouzdřany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strouhal Jiří 0:4, Lang Jiří 1:3, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 3:1, body hostů: Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 4:0, Geier Ivo 2:2, Vybíral Zdeněk 2:2), Moravan Lednice B - Orel Šitbořice B 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klenovec Josef 3:0, Jelínek Jaromír 3:0, Hruška Vlastimil 3:0, Loukota Zdeněk ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vokál Radek 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Halasová Ludmila 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Daniel 1:3, Šťastný Pavel 2:1, Veselá Pavlína 0:3, Zmrzlík Pavel 2:2, WO 1:1, body hostů: Sláma Adam 4:0, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 2:1, Suský Josef 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Boleradice A - MSK Břeclav B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Demela Jindřich 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 4:0, body hostů: Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 1:3, Koberová Klára 0:4, Kober Milan 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Perná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Jan 3:1, Průdek Danek 3:1, Mrkvica Miloš 1:1, Průdek Filip 3:1, Straka Daniel 1:1, body hostů: Bačovský David 1:3, Filusztek Marek 3:1, Smejkal Oldřich 1:3, Mikulinec Roman 0:4),
22. kolo:
TJ Jevišovka C - TJ Sokol Rakvice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Michal 2:2, Lisý Tomáš 2:2, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 3:1, body hostů: Průdek Filip 2:2, Straka Vlastimil 1:0, Darmovzal Jan 3:1, Straka Dominik 2:2, Zlámal Vojtěch 1:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Boleradice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filusztek Marek 2:2, Bačovský David 2:2, Smejkal Oldřich 0:3, Matula Arnošt 3:1, Mikulinec Roman 0:1, body hostů: Demela Jindřich 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Pregrt Jiří 4:0, Novotňák František ml. 3:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Tomáš 3:1, Maněk Marek 3:1, Koberová Klára 2:2, Klenovec Ondřej 2:2, body hostů: Zmrzlík Pavel 2:2, Mazuch Michal 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 4:0), TJ Sokol Němčičky C - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 3:1, Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 0:4, Blaško Květoslav 2:2, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Klenovec Josef 3:1, Jelínek Jaromír 2:2), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Křepice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 4:0, Hanák František 3:1, Halasová Anna 0:4, Halasová Ludmila 0:4, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Lang Jiří 2:2, Papež Jan 2:2, Rubeš Jakub 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek ml. 1:3, Geier Ivo 3:1, Vybíral Zdeněk 2:2, body hostů: Slabyhoudek Václav 4:0, Svoboda Bohuslav 3:1, Patka Jiří 1:3, Nováček Jaroslav 0:4),
OP IV. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Pavel 4:0, Šemora Stanislav 0:4, Weiss Lukáš 2:2, Haüsler Karel 0:3, Miklík Pavel ml. 0:1, body hostů: Svoboda Zdeněk 2:2, Tomolová Anna 2:2, Lisý Tomáš 3:1, Lisý Jaroslav 3:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 3:1, Šlancar Zbyněk 4:0, Hrnčiar Stanislav 4:0, Radkovič Radek 1:3, body hostů: Šubík Lubomír 0:4, Klímek Ondřej 1:3, Dostál Daniel 1:3, Dostál Dominik 2:2), Moravan Lednice C - Sportovní klub Zaječí B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drobilič Zdeněk 4:0, Kováč Josef 3:0, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 1:0, body hostů: Létal Dušan 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4, Klein Kamil 0:4, Radkovič Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Pouzdřany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Radek 3:1, Straka Daniel 0:1, Pyskatý Roman 3:1, Suský Patrik 3:1, Straka Vlastimil 2:1, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Michal 1:3, Adamčík Antonín 0:4, Vybíral Zdeněk 4:0),
2. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Pouzdřany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 3:1, Tomolová Anna 1:3, Mrenica Ondřej 4:0, Lisý Jaroslav 4:0, body hostů: Vybíral Zdeněk 2:2, Adamčík Antonín 1:3, Halámek Michal 0:4, Halámek Radek ml. 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Rakvice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Létal Dušan 0:4, Klein Kamil 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4, Radkovič Zdeněk 1:3, body hostů: Straka Vlastimil 2:0, Pyskatý Roman 4:0, Cibulka Radek 4:0, Suský Patrik 4:0, Straka Daniel 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Moravan Lednice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Dominik 0:2, Vodáková Aneta 2:2, Klímek Ondřej 2:2, Lesovský Tadeáš 2:2, Dostál Daniel 0:2, body hostů: Drobilič Zdeněk 1:3, Kováč Josef 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Gregor Miroslav 2:2), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šemora Stanislav 1:3, Haüsler Karel 1:3, Weiss Lukáš 2:2, Miklík Pavel 1:2, Miklík Pavel ml. 0:1, body hostů: Hanák František 1:3, Šlancar Zbyněk 4:0, Zhejbal Jiří 4:0, Radkovič Radek 2:2),
3. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 3:1, Zhejbal Jiří 3:1, Radkovič Radek 2:2, body hostů: Šidlo Jakub 1:3, Tomolová Anna 0:4, Lisý Jaroslav 4:0, Mrenica Ondřej 0:3, Mikulík Jan 0:1), Moravan Lednice C - TJ Sokol Brumovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drobilič Zdeněk 3:1, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 2:1, Lunzar Ladislav 4:0, Gregor Miroslav 1:0, body hostů: Miklík Pavel 2:2, Šemora Stanislav 0:4, Haüsler Karel 0:4, Weiss Lukáš 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Vojtěch 1:3, Suský Patrik 0:4, Cibulka Radek 1:3, Straka Daniel 1:3, body hostů: Šubík Jiří 4:0, Vodáková Aneta 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Špaček Štěpán 1:3), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Halámek Michal 3:1, Vybíral Zdeněk 3:1, Adamčík Antonín 2:2, body hostů: Jarůšek Ladislav 3:1, Hanzlíček Zdeněk 0:4, Létal Dušan 0:4, Klein Kamil 3:1),
4. kolo:
TJ Jevišovka D - Sportovní klub Zaječí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 4:0, Lisý Tomáš 4:0, Lisý Jaroslav 4:0, Mrenica Ondřej 0:2, Mikulík Jan 0:2, body hostů: Jarůšek Ladislav 1:3, Klein Kamil 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klímek Ondřej 2:1, Vodáková Aneta 4:0, Šubík Lubomír 2:2, Lesovský Tadeáš 4:0, Špaček Štěpán 1:0, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Michal 0:4, Vybíral Zdeněk 2:2, Adamčík Antonín 1:3), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Rakvice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel 4:0, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Mydlo Slavomír 0:4, body hostů: Pyskatý Roman 3:1, Cibulka Radek 3:1, Suský Patrik 3:1, Straka Daniel 3:1), Sportovní klub Zaječí A - Moravan Lednice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zhejbal Jiří 1:3, Hasilík Milan 2:2, Hanák František 0:4, Radkovič Radek 1:3, body hostů: Drobilič Zdeněk 0:2, Kováč Josef 2:2, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 2:0),
5. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Jevišovka D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drobilič Zdeněk 3:1, Gregor Miroslav 1:1, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 2:0, body hostů: Lisý Jaroslav 2:2, Lisý Tomáš 0:4, Tomolová Anna 0:4, Mikulík Jan 0:4), TJ Sokol Rakvice D - Sportovní klub Zaječí A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Daniel 1:3, Cibulka Radek 2:2, Zlámal Vojtěch 0:2, Pyskatý Roman 3:1, Suský Patrik 0:2, body hostů: Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 2:2, Zhejbal Jiří 3:1, Radkovič Radek 2:2), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Zdeněk 3:1, Adamčík Antonín 2:2, Halámek Radek ml. 2:2, Halámek Michal 2:2, body hostů: Miklík Pavel 4:0, Miklík Pavel ml. 0:4, Weiss Lukáš 3:1, Haüsler Karel 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sportovní klub Zaječí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Lubomír 2:2, Šubík Jiří 2:0, Klímek Ondřej 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Knappeová Aneta 0:2, body hostů: Klein Kamil 1:3, Létal Dušan 0:2, Radkovič Zdeněk 1:3, Jarůšek Ladislav 2:2, Hanzlíček Zdeněk 0:2),
6. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 1:3, Mrenica Ondřej 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, body hostů: Dostál Dominik 1:3, Dostál Daniel 0:4, Vodáková Aneta 4:0, Klímek Ondřej 3:1), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 2:0, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, Valný Vladimír 2:0, body hostů: Radkovič Zdeněk 3:1, Jarůšek Ladislav 3:1, Klein Kamil 3:1, Létal Dušan 1:1, Hanzlíček Zdeněk 2:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 3:1, Zhejbal Jiří 4:0, Hasilík Milan 4:0, Radkovič Radek 3:1, body hostů: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 0:4, Vybíral Zdeněk 1:3, Adamčík Antonín 0:4), Moravan Lednice C - TJ Sokol Rakvice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kováč Josef 3:1, Gregor Miroslav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, body hostů: Pyskatý Roman 0:4, Cibulka Radek 1:3, Suský Patrik 0:4, Zlámal Vojtěch 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Rakvice D - TJ Jevišovka D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 4:0, Straka Vlastimil 4:0, Straka Daniel 1:1, Suský Patrik 3:1, Zlámal Vojtěch 1:1, body hostů: Mikulík Jan 0:4, Tomolová Anna 0:4, Svoboda Zdeněk 1:3, Tomola Jaroslav 2:2), TJ Sokol Pouzdřany B - Moravan Lednice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Michal 0:4, Vybíral Zdeněk 1:3, Adamčík Antonín 0:4, body hostů: Kováč Josef 4:0, Drobilič Zdeněk 3:1, Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0), Sportovní klub Zaječí B - Sportovní klub Zaječí A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Kamil 1:3, Létal Dušan 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Jarůšek Ladislav 1:3, body hostů: Hasilík Milan 3:0, Šlancar Zbyněk 4:0, Zhejbal Jiří 3:1, Radkovič Radek 2:2, Hanák František 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Lubomír 2:2, Klímek Ondřej 3:1, Lesovský Tadeáš 3:1, Dostál Daniel 1:3, body hostů: Miklík Pavel 4:0, Polák Milan 1:3, Šemora Stanislav 0:4, Weiss Lukáš 2:2),
8. kolo:
TJ Jevišovka D - Sportovní klub Zaječí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 4:0, Tomolová Anna 2:2, Smíšek Libor 2:2, Svoboda Zdeněk 4:0, body hostů: Jarůšek Ladislav 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 2:2, Hanzlíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Pouzdřany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Lubomír 0:4, Klímek Ondřej 3:1, Vodáková Aneta 3:1, Lesovský Tadeáš 4:0, body hostů: Adamčík Antonín 1:2, Vybíral Zdeněk 3:1, Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 1:3, Svoboda Robert 0:1), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Rakvice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiss Lukáš 1:3, Polák Milan 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel 4:0, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Pyskatý Roman 2:2, Straka Daniel 2:2, Zlámal Vojtěch 1:3), Sportovní klub Zaječí A - Moravan Lednice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlancar Zbyněk 1:3, Zhejbal Jiří 0:4, Hasilík Milan 1:3, Radkovič Radek 0:4, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Kováč Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0),
9. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Jevišovka D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drobilič Zdeněk 2:2, Kováč Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, Gregor Miroslav 4:0, body hostů: Tomola Jaroslav 0:4, Tomolová Anna 0:4, Svoboda Zdeněk 1:3, Smíšek Libor 1:3), TJ Sokol Rakvice D - Sportovní klub Zaječí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Patrik 0:4, Cibulka Radek 1:3, Straka Vlastimil 2:0, Zlámal Vojtěch 0:4, Vymazal Vít 0:2, body hostů: Šlancar Zbyněk 4:0, Zhejbal Jiří 3:1, Hasilík Milan 3:1, Radkovič Radek 3:1), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 1:3, Vybíral Zdeněk 2:2, Adamčík Antonín 1:3, body hostů: Valný Vladimír 4:0, Polák Milan 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel 4:0), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Ladislav 0:4, Klein Kamil 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 0:4, body hostů: Klímek Ondřej 4:0, Lesovský Tadeáš 2:2, Šubík Jiří 4:0, Vodáková Aneta 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Jevišovka D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Daniel 2:2, Vodáková Aneta 4:0, Šubík Lubomír 2:2, Dostál Dominik 1:3, body hostů: Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, Smíšek Libor 2:2), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Pavel 2:0, Polák Milan 3:1, Weiss Lukáš 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Valný Vladimír 2:0, body hostů: Létal Dušan 2:2, Hanzlíček Zdeněk 1:3, Jarůšek Ladislav 1:3, Radkovič Zdeněk 2:2), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Zbyněk 4:0, Zhejbal Jiří 4:0, Hasilík Milan 3:1, Radkovič Radek 2:2, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Vybíral Zdeněk 2:2, Halámek Michal 1:3, Adamčík Antonín 0:4), Moravan Lednice C - TJ Sokol Rakvice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 3:1, Kováč Josef 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, body hostů: Cibulka Radek 1:3, Suský Patrik 0:4, Zlámal Vojtěch 0:4, Straka Daniel 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice D - TJ Jevišovka D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Vojtěch 3:1, Straka Daniel 3:1, Cibulka Radek 4:0, Pyskatý Roman 4:0, body hostů: Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Smíšek Libor 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - Moravan Lednice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 0:4, Svoboda Robert 0:4, Vybíral Zdeněk 2:2, body hostů: Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, Kováč Josef 3:1, Drobilič Zdeněk 2:2), Sportovní klub Zaječí B - Sportovní klub Zaječí A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Kamil 0:4, Létal Dušan 2:2, Radkovič Zdeněk 1:3, Jarůšek Ladislav 0:4, body hostů: Zhejbal Jiří 4:0, Šlancar Zbyněk 4:0, Hasilík Milan 3:1, Radkovič Radek 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Lubomír 3:1, Dostál Daniel 3:1, Dostál Dominik 3:1, Šubík Jiří 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel 3:1),
12. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Brumovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Jan 1:3, Tomola Jaroslav 3:1, Smíšek Libor 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, body hostů: Šemora Stanislav 0:4, Weiss Lukáš 1:3, Mydlo Slavomír 4:0, Polák Milan 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sportovní klub Zaječí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Lubomír 0:4, Šubík Jiří 4:0, Vodáková Aneta 4:0, Lesovský Tadeáš 1:3, body hostů: Šlancar Zbyněk 2:2, Zhejbal Jiří 2:2, Radkovič Radek 2:2, Hasilík Milan 1:3), Sportovní klub Zaječí B - Moravan Lednice C 0:18 (čtyřhry 0:3, body domácích: Klein Kamil 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4, Létal Dušan 0:4, Barvíř Tomáš 0:4, body hostů: Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 4:0, Drobilič Zdeněk 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Rakvice D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halámek Radek ml. 0:3, Halámek Michal 2:1, Vybíral Zdeněk 3:0, Adamčík Antonín 1:2, WO 5:0, body hostů: Cibulka Radek 1:3, Pyskatý Roman 3:1, Suský Patrik 2:2, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Jevišovka D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halámek Radek ml. 1:2, Halámek Michal 0:3, Vybíral Zdeněk 3:0, Adamčík Antonín 0:3, WO 5:0, body hostů: Mrenica Ondřej 3:1, Svoboda Zdeněk 2:2, Smíšek Libor 3:1, WO 0:5), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Rakvice D 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Zdeněk 1:3, Jarůšek Ladislav 0:4, Klein Kamil 1:3, Létal Dušan 0:1, Barvíř Tomáš 0:3, body hostů: Pyskatý Roman 4:0, Cibulka Radek 4:0, Suský Patrik 4:0, Zlámal Vojtěch 2:2), Moravan Lednice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drobilič Zdeněk 3:1, Gregor Miroslav 3:1, Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, body hostů: Lesovský Tadeáš 0:4, Vodáková Aneta 2:2, Dostál Daniel 0:4, Dostál Dominik 0:4), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Brumovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 1:3, Radkovič Radek 3:1, Zhejbal Jiří 3:1, body hostů: Valný Vladimír 4:0, Weiss Lukáš 0:4, Polák Milan 1:3, Šemora Stanislav 1:3),
14. kolo:
TJ Jevišovka D - Sportovní klub Zaječí A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Smíšek Libor 0:4, Svoboda Zdeněk 1:3, Mikulík Jan 0:3, Tomola Jaroslav 0:1, body hostů: Šlancar Zbyněk 4:0, Hasilík Milan 3:1, Zhejbal Jiří 4:0, Radkovič Radek 4:0), TJ Sokol Brumovice C - Moravan Lednice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 2:2, Valný Vladimír 4:0, Weiss Lukáš 1:3, Šemora Stanislav 0:4, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Drobilič Zdeněk 1:3, Lunzar Ladislav 3:1, Kováč Josef 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Dominik 0:4, Vodáková Aneta 4:0, Lesovský Tadeáš 1:3, Dostál Daniel 1:3, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Pyskatý Roman 3:1, Straka Daniel 2:2, Zlámal Vojtěch 2:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Pouzdřany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Zdeněk 3:1, Jarůšek Ladislav 1:3, Klein Kamil 2:2, Létal Dušan 1:1, Barvíř Tomáš 1:1, body hostů: Halámek Radek ml. 0:3, Vybíral Zdeněk 4:0, Halámek Radek 3:1, Halámek Michal 1:3, Adamčík Antonín 0:1),
15. kolo:
Sportovní klub Zaječí B - TJ Jevišovka D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Zdeněk 2:2, Barvíř Tomáš 2:2, Létal Dušan 2:2, Hanzlíček Zdeněk 1:3, body hostů: Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 1:3, Mrenica Ondřej 3:1, Svoboda Zdeněk 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 3:1, Halámek Michal 1:3, Halámek Radek ml. 1:3, WO 0:4, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Šubík Lubomír 2:1, Dostál Daniel 1:2, Dostál Dominik 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Vojtěch 3:1, Straka Daniel 3:1, Pyskatý Roman 3:1, Cibulka Radek 1:0, Suský Patrik 3:0, body hostů: Weiss Lukáš 0:4, Šemora Stanislav 0:4, Haüsler Karel 0:4, Polák Milan 3:1), Moravan Lednice C - Sportovní klub Zaječí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 1:3, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Radkovič Radek 0:4, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 2:2),
16. kolo:
TJ Jevišovka D - Moravan Lednice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Smíšek Libor 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, body hostů: Drobilič Zdeněk 2:2, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 2:1, Gregor Miroslav 1:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Rakvice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zhejbal Jiří 2:0, Radkovič Radek 3:1, Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2, Prokop Zdeněk 0:2, body hostů: Straka Daniel 2:2, Cibulka Radek 2:2, Zlámal Vojtěch 1:3, Suský Patrik 1:3), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Pouzdřany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Milan 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Haüsler Karel 0:4, Weiss Lukáš 1:3, body hostů: Halámek Radek ml. 3:1, Vybíral Zdeněk 4:0, Halámek Radek 3:1, Halámek Michal 2:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Zdeněk 2:2, Jarůšek Ladislav 2:2, Létal Dušan 0:2, Barvíř Tomáš 1:3, Klein Kamil 1:1, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Klímek Ondřej 4:0, Dostál Dominik 2:2, Dostál Daniel 0:4),
17. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 2:2, Svoboda Zdeněk 2:0, Tomola Jaroslav 3:1, Mikulík Jan 0:2, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Lesovský Tadeáš 2:2, Dostál Daniel 1:3, Dostál Dominik 2:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Brumovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Kamil 1:3, Radkovič Zdeněk 0:4, Jarůšek Ladislav 2:2, Barvíř Tomáš 0:4, body hostů: Polák Milan 3:1, Jakubčík Ivo 4:0, Weiss Lukáš 2:2, Miklík Pavel 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Robert 0:4, Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Radek 1:1, Halámek Michal 0:4, Adamčík Antonín 0:2, body hostů: Šlancar Zbyněk 2:0, Zhejbal Jiří 3:1, Radkovič Radek 4:0, Hasilík Milan 3:1, Prokop Zdeněk 2:0), TJ Sokol Rakvice D - Moravan Lednice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 1:3, Pyskatý Roman 1:3, Straka Dominik 0:4, Zlámal Vojtěch 0:4, body hostů: Gregor Miroslav 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 3:1),
18. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Rakvice D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomolová Anna 1:1, Smíšek Libor 1:2, Svoboda Zdeněk 2:1, Tomola Jaroslav 2:1, Tomola Vladimír 0:1, WO 5:0, body hostů: Cibulka Radek 1:3, Straka Dominik 4:0, Zlámal Vojtěch 1:3, WO 0:5), Moravan Lednice C - TJ Sokol Pouzdřany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drobilič Zdeněk 3:1, Kováč Josef 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, body hostů: Halámek Michal 0:4, Adamčík Antonín 0:4, Halámek Radek 1:3, Svoboda Robert 0:4), Sportovní klub Zaječí A - Sportovní klub Zaječí B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasilík Milan 4:0, Zhejbal Jiří 4:0, Radkovič Radek 4:0, Šlancar Zbyněk 2:0, Krčka Matěj 0:2, body hostů: Klein Kamil 1:3, Létal Dušan 1:3, Jarůšek Ladislav 0:4, Hanzlíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Jakubčík Ivo 4:0, body hostů: Šubík Lubomír 3:1, Lesovský Tadeáš 3:1, Dostál Daniel 3:1, Dostál Dominik 3:1),
19. kolo:
TJ Jevišovka D - TJ Sokol Pouzdřany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Libor 1:2, Tomolová Anna 2:2, Tomola Jaroslav 4:0, Svoboda Zdeněk 4:0, Tomola Vladimír 1:0, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Adamčík Antonín 0:2, Halámek Radek 2:2, Halámek Michal 2:2, Svoboda Robert 0:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Rakvice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klein Kamil 1:3, Jarůšek Ladislav 1:3, Létal Dušan 1:3, Barvíř Tomáš 1:3, body hostů: Straka Daniel 3:1, Zlámal Vojtěch 2:2, Pyskatý Roman 4:0, Cibulka Radek 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Moravan Lednice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Dominik 0:4, Dostál Daniel 0:4, Špaček Štěpán 0:2, Vodáková Aneta 3:1, Lesovský Tadeáš 1:1, body hostů: Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 3:1, Gregor Miroslav 3:1, Drobilič Zdeněk 2:2), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík Ivo 4:0, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Miklík Pavel 3:1, body hostů: Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 2:0, Zhejbal Jiří 2:2, Radkovič Radek 2:2, Prokop Zdeněk 0:2),
20. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 4:0, Hasilík Milan 3:1, Zhejbal Jiří 1:1, Radkovič Radek 3:1, Prokop Zdeněk 1:1, body hostů: Tomola Vladimír 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 1:3), Moravan Lednice C - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lunzar Ladislav 4:0, Gregor Miroslav 2:2, Kováč Josef 2:2, Mikuš Josef 4:0, body hostů: Miklík Pavel 2:2, Polák Milan 1:3, Jakubčík Ivo 1:3, Weiss Lukáš 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Daniel 2:2, Zlámal Vojtěch 3:1, Cibulka Radek 3:1, Vymazal Vít 2:2, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Dostál Dominik 0:4, Pilát Ondřej 1:3, Dostál Daniel 1:3), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 1:3, Adamčík Antonín 0:4, Halámek Radek 2:2, Halámek Michal 1:1, Svoboda Robert 0:2, body hostů: Jarůšek Ladislav 3:1, Radkovič Zdeněk 4:0, Létal Dušan 2:2, Klein Kamil 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Milan 3:1, Weiss Lukáš 4:0, Miklík Pavel ml. 0:1, Šišma Ondřej 0:4, Jakubčík Ivo 2:1, body hostů: Tomola Jaroslav 3:1, Mrenica Ondřej 1:3, Tomola Vladimír 2:2, Svoboda Zdeněk 1:3), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 2:2, Zhejbal Jiří 2:2, Radkovič Radek 2:2, body hostů: Dostál Daniel 0:4, Dostál Dominik 0:4, Vodáková Aneta 3:1, Šubík Jiří 4:0), Moravan Lednice C - Sportovní klub Zaječí B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 2:0, Kováč Josef 3:1, Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, Drobilič Zdeněk 1:1, body hostů: Radkovič Zdeněk 1:3, Barvíř Tomáš 0:4, Létal Dušan 1:3, Klein Kamil 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Pouzdřany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Radek 2:2, Straka Daniel 3:1, Zlámal Vojtěch 1:3, Pyskatý Roman 2:2, body hostů: Adamčík Antonín 0:1, Vybíral Zdeněk 4:0, Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Radek 3:1, Svoboda Robert 0:3),
OP dorostu
1. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák František 1:2, Kleinová Klára 1:2, Krčka Matěj 0:2, Babáčková Klára 0:1, body hostů: Mikulík Jan 1:2, Himal Tomáš 3:0, Lisý Tomáš 3:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vymazal Vít 0:3, Vašek Václav 0:3, WO 0:3, body hostů: Vodáková Aneta 1:0, Šubík Jiří 2:0, Klímek Ondřej 1:0, Lesovský Tadeáš 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Nela 2:1, Kříž Vojtěch 0:2, Mazuch Michal 0:3, Furch Jan 0:1, body hostů: Mrázek Petr 2:1, Nevřivý Rudolf 3:0, Matějovič David 2:1), MSK Břeclav B - MSK Břeclav A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Radek 0:3, Jaroš Tomáš 1:2, Klenovec Ondřej 0:3, body hostů: Bruckner Tomáš 3:0, Maněk Marek 2:1, Vacek Jan 3:0),
2. kolo:
TJ Jevišovka - MSK Břeclav A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulík Jan 0:3, Himal Tomáš 3:0, Lisý Tomáš 2:1, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Maněk Marek 1:2, Koberová Klára 1:2), TJ Sokol Kobylí - MSK Břeclav B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovič David 0:3, Nevřivý Rudolf 0:3, Mrázek Petr 0:3, body hostů: Němeček Radek 3:0, Jaroš Tomáš 3:0, Klenovec Ondřej 3:0), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrla Jan 3:0, Král Václav 3:0, Ciprys Jiří 0:3, body hostů: Dvořáčková Nela 1:2, Mazuch Michal 1:2, Furch Jan 1:2), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Rakvice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák František 0:3, Kleinová Klára 1:2, Krčka Matěj 0:2, Babáčková Klára 0:1, body hostů: Krásný Matěj 3:0, Vymazal Vít 3:0, Vašek Václav 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drábek Filip 0:3, Vašek Václav 0:1, Pohanka Vojtěch 1:2, Krásný Matěj 1:1, body hostů: Lisý Tomáš 3:0, Himal Tomáš 3:0, Mikulík Jan 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Nela 0:3, Mazuch Michal 0:3, Kříž Vojtěch 0:1, Beneš Jakub 0:2, body hostů: Blažek Petr 3:0, Svoboda Petr 3:0, Šubík Jiří 3:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Lanžhot A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Tomáš 2:0, Klenovec Ondřej 2:0, Němeček Radek 1:1, WO 3:0, body hostů: Král Václav 1:2, Petrla Jan 0:3, WO 0:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Kobylí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koberová Klára 3:0, Vacek Jan 3:0, Maněk Marek 3:0, body hostů: Matějovič David 0:3, Nevřivý Rudolf 0:3, Mrázek Petr 0:3),
4. kolo:
TJ Jevišovka - TJ Sokol Kobylí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borovička Daniel 1:1, Himal Tomáš 2:0, Mikulík Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Nevřivý Rudolf 2:1, Mrázek Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - MSK Břeclav A 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrla Jan 0:2, Král Václav 0:2, WO 2:2, body hostů: Vacek Jan 2:0, Cerovská Nikol 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 2:0, Lesovský Tadeáš 2:0, Blažek Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Jaroš Tomáš 0:3, Klenovec Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Vranovice A - Sportovní klub Zaječí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáčková Nela 3:0, Mazuch Michal 2:1, Kříž Vojtěch 1:1, Furch Jan 0:1, body hostů: Kleinová Klára 1:2, Hanák František 2:1, Babáčková Klára 0:2, Krčka Matěj 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Rakvice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Nela 2:1, Mazuch Michal 0:3, Kříž Vojtěch 0:2, Furch Jan 0:1, body hostů: Krásný Matěj 2:1, Vymazal Vít 2:1, Vašek Václav 3:0), MSK Břeclav B - Sportovní klub Zaječí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klenovec Ondřej 3:0, Janoušková Nikola 2:1, Jaroš Tomáš 3:0, body hostů: Hanák František 0:3, Kleinová Klára 1:2, Babáčková Klára 0:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Bruckner Tomáš 1:0, Maněk Marek 0:3, Krejčiřík Stanislav 2:0, body hostů: Šubík Jiří 2:1, Svoboda Petr 2:1, Vodáková Aneta 2:1), TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Lanžhot A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, Nevřivý Rudolf 2:1, body hostů: Král Václav 1:2, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3),
6. kolo:
TJ Jevišovka - TJ Sokol Lanžhot A 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Kobylí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šubík Jiří 2:1, Svoboda Petr 2:1, Vodáková Aneta 1:2, body hostů: Matějovič David 0:3, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 1:2), Sportovní klub Zaječí A - MSK Břeclav A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleinová Klára 0:2, Babáčková Klára 0:2, Hanák František 0:2, WO 3:0, body hostů: Maněk Marek 3:0, Koberová Klára 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Rakvice A - MSK Břeclav B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vymazal Vít 1:2, Pohanka Vojtěch 1:1, Krásný Matěj 1:2, Vašek Václav 0:1, body hostů: Klenovec Ondřej 3:0, Vlachová Leona 0:1, Němeček Radek 3:0, Janoušková Nikola 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Nela 2:1, Mazuch Michal 0:3, Furch Jan 0:3, body hostů: Borovička Daniel 2:1, Lisý Tomáš 3:0, Mikulík Jan 2:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koberová Klára 3:0, Bruckner Tomáš 3:0, Maněk Marek 3:0, body hostů: Pohanka Vojtěch 0:3, Drábek Filip 0:3, Krásný Matěj 0:3), TJ Sokol Kobylí - Sportovní klub Zaječí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Petr 3:0, Hoch Vítek 3:0, Poulík Jan 3:0, body hostů: Hanák František 0:3, Kleinová Klára 0:1, Babáčková Klára 0:3, Krčka Matěj 0:2), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Václav 0:3, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3, body hostů: Svoboda Petr 3:0, Šubík Jiří 3:0, Blažek Petr 3:0),
8. kolo:
TJ Jevišovka - TJ Sokol Klobouky u Brna 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulík Jan 0:3, Himal Tomáš 2:1, Lisý Tomáš 0:3, body hostů: Vodáková Aneta 2:1, Svoboda Petr 2:1, Šubík Jiří 3:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Lanžhot A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák František 3:0, Kleinová Klára 2:1, Babáčková Klára 1:0, Krčka Matěj 1:1, body hostů: Král Václav 2:1, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pohanka Vojtěch 0:3, Vašek Václav 1:1, Vymazal Vít 1:2, Krásný Matěj 0:1, body hostů: Nevřivý Rudolf 1:2, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0), TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Furch Jan 0:3, Dvořáčková Nela 1:2, Mazuch Michal 1:2, body hostů: Janoušková Nikola 1:0, Klenovec Ondřej 3:0, Jaroš Tomáš 3:0, Vlachová Leona 0:2),
9. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Jevišovka 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Nikola 0:3, Klenovec Ondřej 1:2, Vlachová Leona 0:3, body hostů: Himal Tomáš 3:0, Lisý Tomáš 3:0, Mikulík Jan 2:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Vranovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koberová Klára 3:0, Krejčiřík Stanislav 3:0, Vacek Jan 3:0, body hostů: Beneš Jakub 0:3, Dvořáčková Nela 0:3, Mazuch Michal 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Rakvice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Václav 2:1, Petrla Jan 1:2, Ciprys Jiří 1:2, body hostů: Krásný Matěj 3:0, Vymazal Vít 1:2, Vašek Václav 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna - Sportovní klub Zaječí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Petr 2:0, Šubík Jiří 2:0, Pilát Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Hanák František 0:3, Kleinová Klára 0:3, WO 0:3),
Finále OP dorostu
1. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Kobylí 1:5 (body domácích: Vodáková Aneta 0:2, Šubík Jiří 1:1, Klímek Ondřej 0:1, Lesovský Tadeáš 0:1, body hostů: Kubík Josef 2:0, Poulík Jan 1:1, Hoch Vítek 2:0), TJ Jevišovka - MSK Břeclav 2:5 (body domácích: Mikulík Jan 0:2, Himal Tomáš 2:1, Lisý Tomáš 0:2, body hostů: Krejčiřík Stanislav 1:0, Cerovská Nikol 2:0, Bruckner Tomáš 2:1, Vacek Jan 0:1),
2. kolo:
MSK Břeclav - TJ Sokol Kobylí 2:5 (body domácích: Bruckner Tomáš 0:2, Vacek Jan 1:2, Krejčiřík Stanislav 1:1, body hostů: Hoch Vítek 2:0, Poulík Jan 0:2, Kubík Josef 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Jevišovka 3:5 (body domácích: Vodáková Aneta 0:2, Šubík Jiří 2:1, Klímek Ondřej 1:2, body hostů: Lisý Tomáš 2:1, Mikulík Jan 0:2, Himal Tomáš 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS