Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, Pytela Zdeněk 3:1, Zaremba Leo 4:0, body hostů: Gec Lubomír 0:4, Ševčík Roman 0:4, Horák Dušan 1:3, Bartoš Jiří 0:4), TJ Němčany A - TJ Tatran Hrušky 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováček Milan 0:3, Gec Jaromír st. 3:0, Neužil Radek 3:0, Hladký Arnošt 3:0, WO 5:0, body hostů: Kouřil Zdeněk 1:3, Drápal Petr 1:3, Spáčil Josef 1:3, WO 0:5), TTC Komořany B - TJ Velešovice B 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Zdeněk st. 4:0, Hynšt Martin 4:0, Košťál Milan 4:0, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 0:4, Honek Tomáš 0:4, Mráz Filip 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hlubočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spirit Michal 3:1, Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 1:3, Macháň David 3:1, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Kovář Josef 0:4, Novák Ivo 3:1, Machala Vítězslav 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Moravské Prusy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 3:1, Trávníček Michal 3:1, Čakovský Jan 4:0, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Reška Vladislav ml. 1:3, Hanák Petr ml. 2:2, Reška Vladislav st. 2:2, Pacák Roman 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Slavíkovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel ml. 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 3:1, Rája Milan 2:2, body hostů: Pospíšil František 4:0, Kraus Michal 1:3, Jelínek Břetislav 0:4, Skokan Milan 0:4),
2. kolo:
TJ Němčany B - TJ Slavíkovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 2:2, Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Pospíšil František 4:0, Kraus Michal 4:0, Skokan Milan 3:1, Jelínek Břetislav 1:3), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Rousínovec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Hanák Petr ml. 2:2, Reška Vladislav ml. 2:2, Pecka Zbyněk 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 1:3, Rája Milan 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Drnovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Machala Vítězslav 1:3, Sádlík Luděk 1:3, Novák Ivo 2:2, body hostů: Čakovský Jan 2:2, Trávníček Michal 4:0, Zubal Ladislav 1:3, Večerka Pavel 4:0), TJ Velešovice B - TJ Sokol Bučovice A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 1:3, Honek Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Bil Martin 3:0, Rotrekl Martin 3:0, Spirit Michal 3:0, Plšek Ondřej 0:3, WO 5:0), TJ Tatran Hrušky - TTC Komořany B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 0:4, Holoubek Roman 0:4, WO 0:5, body hostů: Hynšt Martin 3:0, Daněk Zdeněk st. 3:0, Götz Bořivoj 2:1, Holec Ondřej 3:0, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Leo 1:3, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 1:3, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír st. 2:2, Nováček Milan 1:3, Neužil Radek 2:2),
3. kolo:
TJ Němčany A - TJ Němčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 1:3, Hromek Jiří 1:3, Kovařík Hynek 0:4, Gec Jaromír st. 4:0, body hostů: Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 3:1, Bartoš Jiří 2:2, Gec Lubomír 3:1), TTC Komořany B - TJ Hoštice - Heroltice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynšt Martin 3:1, Daněk Zdeněk st. 3:1, Košťál Milan 2:2, Götz Bořivoj 2:2, body hostů: Urbánek Luděk 2:2, Zaremba Leo 1:3, Zaremba Pavel 3:1, Pytela Zdeněk 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Tatran Hrušky 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bil Martin 3:0, Spirit Michal 3:0, Rotrekl Martin 3:0, Macháň David 3:0, WO 5:0, body hostů: Holoubek Roman 0:4, Lázniček Jiří 0:4, Partika Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Velešovice B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Večerka Pavel 3:0, Čakovský Jan 3:0, Trávníček Michal 3:0, Zubal Ladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fianta René 1:3, Kvasnička Zdeněk 0:4, Kordiovský Zbyněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hlubočany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rája Milan 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 4:0, Braun Karel ml. 2:2, body hostů: Šafařík Michal 1:3, Sádlík Luděk 1:3, Machala Vítězslav 0:4, Novák Ivo 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Moravské Prusy 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Michal 3:1, Skokan Milan 0:4, Jelínek Břetislav 0:4, Hromek Lukáš 0:4, body hostů: Reška Vladislav st. 4:0, Reška Vladislav ml. 3:1, Pacák Roman 3:1, Zbořil Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Moravské Prusy 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Reška Vladislav ml. 4:0, Pacák Roman 3:1, Reška Vladislav st. 4:0, Pecka Zbyněk 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Slavíkovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 0:4, Machala Vítězslav 0:4, Šafařík Michal 3:1, Novák Ivo 3:1, body hostů: Pospíšil František 3:1, Kraus Michal 3:1, Skokan Milan 2:2, Jelínek Břetislav 2:2), TJ Velešovice B - TJ Sokol Rousínovec A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Kvasnička Zdeněk 0:4, Fianta René 1:3, Doležel Zdeněk 0:4, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Polouček Josef st. 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Braun Karel ml. 3:1), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 3:1, body hostů: Trávníček Michal 3:1, Čakovský Jan 3:1, Zubal Ladislav 2:2, Večerka Pavel 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Bučovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaremba Leo 1:3, Urbánek Luděk 2:2, Pytela Zdeněk 3:1, Zaremba Pavel 3:1, body hostů: Bil Martin 2:2, Spirit Michal 3:1, Rotrekl Martin 0:4, Macháň David 2:2), TJ Němčany A - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 2:2, Neužil Radek 3:1, Nováček Milan 1:3, body hostů: Košťál Milan 1:3, Daněk Zdeněk st. 3:1, Hynšt Martin 2:2, Götz Bořivoj 2:2),
5. kolo:
TJ Němčany B - TTC Komořany B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 0:4, Kohoutek Petr 0:4, body hostů: Götz Bořivoj 4:0, Daněk Zdeněk st. 4:0, Hynšt Martin 4:0, Košťál Milan 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Bučovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír st. 3:1, Neužil Radek 2:2, Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 3:1, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 2:2, Rotrekl Martin 0:4, Plšek Ondřej 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 2:2, Trávníček Michal 3:1, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 2:2, Zaremba Leo 0:4, Pytela Zdeněk 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Tatran Hrušky 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skřivánek David 3:0, Braun Karel ml. 2:1, Flössler Jaromír 1:2, Flössler Miloslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kouřil Zdeněk 0:4, Drápal Petr 2:2, Spáčil Josef 1:3, WO 0:5), TJ Slavíkovice A - TJ Velešovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil František 4:0, Kraus Michal 3:1, Skokan Milan 3:1, Jelínek Břetislav 3:1, body hostů: Doležel Zdeněk 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 1:3, Kvasnička Zdeněk 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Hlubočany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 2:2, Zbořil Martin 2:2, Reška Vladislav st. 4:0, body hostů: Machala Vítězslav 1:3, Šafařík Michal 1:3, Novák Ivo 2:2, Sádlík Luděk 0:4),
6. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Hlubočany C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Gec Lubomír 0:4, Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 0:4, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 3:1, Reček Martin 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Moravské Prusy 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 1:3, Kvasnička Zdeněk 0:4, Mráz Filip 0:4, body hostů: Reška Vladislav st. 4:0, Reška Vladislav ml. 4:0, Pecka Zbyněk 3:1, Zbořil Martin 3:1), TJ Tatran Hrušky - TJ Slavíkovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Vojtěch st. 3:1, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 1:3, Drápal Petr 2:2, body hostů: Pospíšil František 4:0, Kraus Michal 3:1, Skokan Milan 2:2, Jelínek Břetislav 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Rousínovec A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zaremba Leo 2:1, Urbánek Luděk 2:1, Pytela Zdeněk 1:2, Zaremba Pavel 3:0, WO 4:1, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Braun Karel ml. 1:3, Flössler Miloslav 3:1, WO 1:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večerka Pavel 3:1, Trávníček Michal 3:1, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Neužil Radek 0:4, Nováček Milan 1:3, Gec Jaromír st. 3:1, Hladký Arnošt 3:1), TTC Komořany B - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynšt Martin 3:1, Daněk Zdeněk st. 1:3, Götz Bořivoj 2:2, Košťál Milan 2:2, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 1:3, Rotrekl Martin 1:3, Plšek Ondřej 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - TJ Němčany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 4:0, Rotrekl Martin 3:1, Macháň David 4:0, Plšek Ondřej 2:2, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TTC Komořany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 2:2, Večerka Pavel 1:3, Čakovský Jan 0:4, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Götz Bořivoj 3:1, Daněk Zdeněk st. 3:1, Hynšt Martin 3:0, Košťál Milan 3:1, Hrabal Marek 0:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Němčany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flössler Miloslav 2:2, Malý Roman 1:3, Skřivánek David 1:3, Rája Milan 4:0, body hostů: Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 3:1, Gec Jaromír st. 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Hoštice - Heroltice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil František 0:4, Kraus Michal 2:2, Skokan Milan 1:3, Jelínek Břetislav 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Kreutzer Radek 2:2, Pytela Zdeněk 4:0, Urbánek Luděk 3:1), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Tatran Hrušky 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Pacák Roman 1:3, Zbořil Martin 0:2, Reška Vladislav ml. 4:0, Pecka Zbyněk 0:2, body hostů: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 1:3, Štefan Vojtěch st. 2:2, Drápal Petr 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Velešovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 4:0, Sádlík Luděk 2:2, body hostů: Honek Tomáš 0:4, Fianta René 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3, Mráz Filip 0:4),
8. kolo:
TJ Němčany B - TJ Velešovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 3:1, Gec Lubomír 3:1, Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 3:1, body hostů: Kvasnička Zdeněk 0:4, Mráz Filip 0:4, Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Hlubočany C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 1:3, Kouřil Zdeněk 3:1, Drápal Petr 3:1, Štefan Vojtěch st. 3:1, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 2:2, Sádlík Luděk 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Moravské Prusy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 0:4, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 1:3, Zaremba Pavel 3:1, body hostů: Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 3:1, Zbořil Martin 1:3, Reška Vladislav st. 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Němčany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil František 4:0, Kraus Michal 1:3, Skokan Milan 1:3, Jelínek Břetislav 0:4, body hostů: Neužil Radek 3:1, Hladký Arnošt 2:2, Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír st. 3:1), TTC Komořany B - TJ Sokol Rousínovec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 4:0, Daněk Zdeněk st. 3:1, Košťál Milan 1:3, Hynšt Martin 3:1, body hostů: Rája Milan 2:2, Flössler Miloslav 0:4, Braun Karel ml. 2:2, Malý Roman 1:3), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Drnovice B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plšek Ondřej 0:4, Supuka Anton 0:4, Bil Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Zubal Ladislav 3:0, Čakovský Jan 3:0, Trávníček Michal 3:0, Večerka Pavel 3:0, WO 5:0),
9. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Michal 4:0, Skála Petr 3:1, Večerka Pavel 3:1, Zubal Ladislav 3:1, body hostů: Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 2:2, Gec Lubomír 1:3, Dvořáček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Bučovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rája Milan 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 0:1, Skřivánek David 1:3, Juhás Pavel 0:3, body hostů: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 2:2, Rotrekl Martin 3:1, Macháň David 3:1), TJ Slavíkovice A - TTC Komořany B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 0:4, Jelínek Břetislav 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, Pecha Tomáš 0:4, body hostů: Daněk Zdeněk st. 4:0, Götz Bořivoj 4:0, Hynšt Martin 4:0, Košťál Milan 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Moravské Prusy 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír st. 4:0, Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Nováček Milan 3:1, body hostů: Hanák Petr ml. 2:2, Reška Vladislav ml. 0:4, Reška Vladislav st. 1:3, Pacák Roman 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Hoštice - Heroltice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 0:4, Machala Vítězslav 0:4, Sádlík Luděk 0:4, Novák Ivo 2:2, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Pytela Zdeněk 3:1, Urbánek Luděk 4:0, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Velešovice B - TJ Tatran Hrušky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:4, Kvasnička Zdeněk 0:4, Fianta René 2:2, Spáčil Tomáš 2:2, body hostů: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 4:0, Štefan Vojtěch st. 3:1, Drápal Petr 3:1),
10. kolo:
TJ Němčany B - TJ Tatran Hrušky 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Kouřil Zdeněk 4:0, Spáčil Josef 2:2, Drápal Petr 4:0, Štefan Vojtěch st. 4:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Velešovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Jan 2:2, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 1:3, Mráz Filip 0:4, Honek Tomáš 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sádlík Luděk 0:4, Šafařík Michal 3:1, Novák Ivo 4:0, Machala Vítězslav 2:2, body hostů: Gec Jaromír st. 3:1, Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 1:3), TTC Komořany B - TJ Sokol Moravské Prusy 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Götz Bořivoj 2:2, Daněk Zdeněk st. 2:2, Košťál Milan 1:3, Hynšt Martin 1:3, body hostů: Reška Vladislav st. 2:2, Hanák Petr ml. 4:0, Zbořil Martin 0:4, Reška Vladislav ml. 4:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bil Martin 3:0, Spirit Michal 3:0, Rotrekl Martin 3:0, Macháň David 3:0, WO 5:0, body hostů: Bartošek Zdeněk 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Leznar Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Michal 3:0, Čakovský Jan 2:1, Večerka Pavel 1:2, Zubal Ladislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Braun Karel ml. 1:3, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 2:2, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol Rousínovec A - TJ Němčany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Karel ml. 4:0, Malý Roman 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Gec Lubomír 0:4, Horák Dušan 1:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Michal 3:0, Večerka Pavel 3:0, Čakovský Jan 3:0, Zubal Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Bartošek Zdeněk 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Leznar Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Bučovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Hanák Petr ml. 3:1, Pacák Roman 3:1, Reška Vladislav ml. 2:2, body hostů: Spirit Michal 1:3, Rotrekl Martin 1:3, Macháň David 2:2, Bil Martin 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TTC Komořany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 0:4, Machala Vítězslav 0:4, Sádlík Luděk 0:4, Novák Ivo 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk st. 4:0, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 3:1, Götz Bořivoj 4:0), TJ Němčany A - TJ Velešovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír st. 2:0, Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 4:0, Hromek Jiří 0:2, body hostů: Honek Tomáš 0:4, Mráz Filip 0:4, Kvasnička Zdeněk 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3), TJ Tatran Hrušky - TJ Hoštice - Heroltice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Petr 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 1:3, body hostů: Urbánek Luděk 3:1, Zaremba Pavel 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Mrnuštík Josef 1:3),
12. kolo:
TJ Němčany B - TJ Hoštice - Heroltice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 0:4, Gec Lubomír 1:3, Ševčík Roman 1:3, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Zaremba Leo 3:1, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 4:0), TJ Tatran Hrušky - TJ Němčany A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 2:2, Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 0:4, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír st. 2:2), TJ Velešovice B - TTC Komořany B 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Filip 0:4, Honek Tomáš 0:4, Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 0:4, body hostů: Daněk Zdeněk st. 4:0, Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 4:0, Götz Bořivoj 4:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Bučovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 2:2, Sádlík Luděk 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 3:1, Macháň David 4:0, Plšek Ondřej 1:3), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Drnovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Hanák Petr ml. 4:0, Pacák Roman 0:2, Reška Vladislav ml. 2:2, Zbořil Martin 1:1, body hostů: Trávníček Michal 2:2, Večerka Pavel 1:3, Zubal Ladislav 1:3, Čakovský Jan 1:3), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Rousínovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil František 3:1, Skokan Milan 0:4, Jelínek Břetislav 3:1, Bartošek Zdeněk 0:4, body hostů: Skřivánek David 3:1, Flössler Miloslav 2:2, Rája Milan 3:1, Malý Roman 2:2),
13. kolo:
TJ Slavíkovice A - TJ Němčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil František 4:0, Skokan Milan 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, Jelínek Břetislav 2:2, body hostů: Ševčík Roman 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Moravské Prusy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braun Karel ml. 1:3, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 2:2, Rája Milan 2:2, body hostů: Reška Vladislav st. 3:1, Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 2:2, Zbořil Martin 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Michal 4:0, Večerka Pavel 1:3, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Machala Vítězslav 2:2, Sádlík Luděk 1:3, Novák Ivo 2:2, Reček Martin 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Velešovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Rotrekl Martin 4:0, Plšek Ondřej 2:2, body hostů: Fianta René 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3, Mráz Filip 0:4, Honek Tomáš 0:4), TTC Komořany B - TJ Tatran Hrušky 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 3:1, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 4:0, Daněk Zdeněk st. 4:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 1:3, Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 0:4), TJ Němčany A - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ledvina Vít 2:2, Nováček Milan 2:0, Neužil Radek 4:0, Hromek Jiří 1:3, Kovařík Hynek 0:2, body hostů: Štolfa Jan 0:4, Zaremba Jan 1:3, Zaremba Leo 3:1, Pytela Zdeněk 3:1),
14. kolo:
TJ Němčany B - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 2:2, Gec Lubomír 1:3, Bartoš Jiří 1:3, body hostů: Hladký Arnošt 4:0, Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 3:1, Hrozek Patrik 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TTC Komořany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Leo 0:4, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Pavel 3:1, body hostů: Daněk Zdeněk st. 2:2, Košťál Milan 1:3, Hynšt Martin 3:1, Götz Bořivoj 2:2), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Bučovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 0:4, Holoubek Roman 0:4, Štefan Vojtěch st. 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Rotrekl Martin 4:0, Macháň David 4:0), TJ Velešovice B - TJ Sokol Drnovice B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Tomáš 0:4, Fianta René 0:4, Mráz Filip 0:4, Kordiovský Zbyněk 0:4, body hostů: Trávníček Michal 4:0, Večerka Pavel 4:0, Čakovský Jan 4:0, Zubal Ladislav 4:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Rousínovec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Machala Vítězslav 2:2, Reček Martin 0:4, Novák Ivo 4:0, body hostů: Flössler Miloslav 1:3, Malý Roman 2:2, Rája Milan 3:1, Braun Karel ml. 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Slavíkovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 4:0, Zbořil Martin 3:1, Pacák Roman 3:1, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Pospíšil František 3:1, Skokan Milan 0:4, Leznar Martin 0:4, Jelínek Břetislav 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Němčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Pacák Roman 3:1, Zbořil Martin 2:2, Reška Vladislav ml. 4:0, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Hlubočany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil František 3:1, Skokan Milan 2:2, Jelínek Břetislav 1:3, Bartošek Zdeněk 1:3, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 3:1, Sádlík Luděk 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Velešovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flössler Miloslav 4:0, Flössler Jaromír 2:2, Braun Karel ml. 4:0, Malý Roman 4:0, body hostů: Fianta René 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3, Honek Tomáš 0:4, Mráz Filip 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 3:1, Čakovský Jan 3:1, Zubal Ladislav 2:2, Večerka Pavel 2:2, body hostů: Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 3:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Hoštice - Heroltice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 2:2, Spirit Michal 4:0, Rotrekl Martin 1:3, Macháň David 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Mrnuštík Josef 2:2, Urbánek Luděk 2:2, Pytela Zdeněk 2:2), TTC Komořany B - TJ Němčany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 1:3, Götz Bořivoj 2:2, Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 4:0, body hostů: Neužil Radek 1:3, Nováček Milan 0:4, Hladký Arnošt 3:1, Gec Jaromír st. 3:1),
16. kolo:
TTC Komořany B - TJ Němčany B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynšt Martin 4:0, Götz Bořivoj 4:0, Frimmer Ján 4:0, Daněk Zdeněk st. 4:0, body hostů: Gec Lubomír 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Ševčík Roman 0:4, Horák Dušan 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Němčany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 2:2, Rotrekl Martin 0:4, Macháň David 4:0, body hostů: Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír st. 2:2, Neužil Radek 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Drnovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 3:1, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Pavel 3:1, body hostů: Čakovský Jan 0:4, Večerka Pavel 0:4, Zubal Ladislav 0:4, Trávníček Michal 3:1), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Rousínovec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 2:2, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, Štefan Vojtěch st. 0:4, body hostů: Polouček Josef st. 3:1, Rája Milan 4:0, Flössler Miloslav 2:2, Malý Roman 3:1), TJ Velešovice B - TJ Slavíkovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 3:1, Fianta René 3:1, Mráz Filip 0:4, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Skokan Milan 2:2, Pospíšil František 4:0, Bartošek Zdeněk 2:2, Jelínek Břetislav 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Moravské Prusy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Šafařík Michal 2:2, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 2:2, body hostů: Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 4:0, Zbořil Martin 1:3, Pacák Roman 0:2, Reška Vladislav st. 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Reček Martin 3:1, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 4:0, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 1:3), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Velešovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Zbořil Martin 3:1, Reška Vladislav ml. 4:0, Pacák Roman 3:1, body hostů: Fianta René 1:3, Kordiovský Zbyněk 1:3, Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4), TJ Slavíkovice A - TJ Tatran Hrušky 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil František 4:0, Skokan Milan 1:3, Jelínek Břetislav 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, body hostů: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 0:4, Štefan Vojtěch st. 3:1, Drápal Petr 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Hoštice - Heroltice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rája Milan 3:1, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 3:1, Knapek Bronislav 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Zaremba Leo 1:3, Pytela Zdeněk 1:3, Urbánek Luděk 3:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Drnovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 0:4, Gec Jaromír st. 0:4, Neužil Radek 3:1, body hostů: Večerka Pavel 2:2, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 2:2, Trávníček Michal 4:0), TJ Sokol Bučovice A - TTC Komořany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 1:3, Rotrekl Martin 0:4, Macháň David 2:2, body hostů: Hynšt Martin 2:2, Frimmer Ján 4:0, Götz Bořivoj 2:2, Košťál Milan 2:2),
18. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Bučovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 0:4, Bartoš Jiří 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Vrána Michal 4:0, Macháň David 4:0), TTC Komořany B - TJ Sokol Drnovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 3:1, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 2:2, Daněk Zdeněk st. 2:2, body hostů: Čakovský Jan 0:4, Legner Karel 2:2, Zubal Ladislav 0:4, Trávníček Michal 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Rousínovec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír st. 4:0, Neužil Radek 3:1, body hostů: Malý Roman 0:4, Braun Karel ml. 2:2, Flössler Miloslav 0:4, Juhás Pavel 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Leo 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Skokan Milan 0:4, Jelínek Břetislav 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4, Leznar Martin 0:4), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Moravské Prusy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 2:2, Drápal Petr 1:3, Štefan Vojtěch st. 2:2, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 4:0, Pacák Roman 0:4, Zbořil Martin 1:3), TJ Velešovice B - TJ Sokol Hlubočany C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fianta René 2:2, Mráz Filip 0:4, Honek Tomáš 0:4, Mráz Marek 0:4, body hostů: Novák Ivo 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Reček Martin 3:1, Šafařík Michal 3:1),
19. kolo:
TJ Velešovice B - TJ Němčany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2, body hostů: Ševčík Roman 3:1, Dvořáček Zdeněk 3:1, Bartoš Jiří 3:1, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Tatran Hrušky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reček Martin 1:3, Šafařík Michal 1:3, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 3:1, body hostů: Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 1:3, Kouřil Zdeněk 3:1, Drápal Petr 3:1), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav st. 2:2, Zbořil Martin 0:4, Reška Vladislav ml. 3:1, body hostů: Zaremba Pavel 2:2, Urbánek Luděk 2:2, Zaremba Leo 2:2, Pytela Zdeněk 2:2), TJ Němčany A - TJ Slavíkovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír st. 3:1, Hladký Arnošt 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Pospíšil František 1:3, Skokan Milan 2:2, Jelínek Břetislav 0:4, Leznar Martin 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TTC Komořany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef st. 0:4, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 1:3, Braun Karel ml. 0:4, body hostů: Daněk Zdeněk st. 4:0, Götz Bořivoj 3:1, Hynšt Martin 4:0, Frimmer Ján 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čakovský Jan 0:3, Trávníček Michal 3:0, Bastl Pavel 1:3, Zubal Ladislav 0:3, WO 4:0, body hostů: Bil Martin 3:1, Macháň David 3:1, Spirit Michal 3:1, 0:1, WO 0:4),
20. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Drnovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Dušan 3:1, Ševčík Roman 1:3, Bartoš Jiří 1:3, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Trávníček Michal 4:0, Čakovský Jan 3:1, Zubal Ladislav 3:1, Skála Petr 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 3:1, Rotrekl Martin 1:3, Bil Miroslav 0:4, body hostů: Skřivánek David 3:1, Braun Karel ml. 1:3, Flössler Miloslav 2:2, Malý Roman 3:1), TTC Komořany B - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 4:0, Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 4:0, Daněk Zdeněk st. 4:0, body hostů: Skokan Milan 0:4, Jelínek Břetislav 0:4, Leznar Martin 0:4, Pecha Tomáš 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Němčany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 2:2, Pacák Roman 0:4, body hostů: Neužil Radek 2:2, Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír st. 2:2, Nováček Milan 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibylík František 0:4, Jenáček Jiří 0:4, Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Machala Vítězslav 2:2, Sádlík Luděk 2:2, Novák Ivo 2:2), TJ Tatran Hrušky - TJ Velešovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drápal Petr 3:1, Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 4:0, Štefan Vojtěch st. 3:1, body hostů: Otoupalík Ondřej 2:2, Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 1:3, Honek Tomáš 1:3),
21. kolo:
TJ Tatran Hrušky - TJ Němčany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Josef 3:1, Kouřil Zdeněk 3:1, Štefan Vojtěch st. 4:0, Drápal Petr 4:0, body hostů: Ledvina Ladislav 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 2:2), TJ Velešovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Ondřej 1:3, Fianta René 2:2, Honek Tomáš 1:3, Mráz Filip 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Leo 3:1, Urbánek Luděk 3:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ledvina Vít 0:4, Gec Jaromír st. 3:1, Nováček Milan 1:1, Neužil Radek 4:0, Hromek Jiří 0:2, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 2:2, Reček Martin 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TTC Komořany B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reška Vladislav st. 3:1, Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 3:1, Zbořil Martin 2:2, body hostů: Hynšt Martin 0:4, Daněk Zdeněk st. 3:1, Frimmer Ján 1:3, Götz Bořivoj 1:3), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Bučovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 4:0, Jelínek Břetislav 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, Leznar Martin 0:4, body hostů: Bil Martin 3:1, Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 1:3, Bil Miroslav 1:3), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Drnovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 0:4, Malý Roman 3:1, Braun Karel ml. 4:0, Flössler Miloslav 3:1, body hostů: Trávníček Michal 3:1, Bastl Pavel 1:3, Zubal Ladislav 1:3, Večerka Pavel 1:3),
22. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Rousínovec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Bartoš Jiří 0:4, Kohoutek Petr 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 4:0, Malý Roman 3:0, Flössler Miloslav 4:0, Rája Milan 4:0, Skřivánek David 1:0), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Drnovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 2:2, Jelínek Břetislav 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 1:3, body hostů: Trávníček Michal 4:0, Večerka Pavel 3:1, Čakovský Jan 3:1, Skála Petr 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Moravské Prusy 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plšek Ondřej 0:4, Bil Miroslav 0:4, Supuka Anton 0:4, WO 0:5, body hostů: Reška Vladislav st. 3:0, Hanák Petr ml. 3:0, Reška Vladislav ml. 3:0, Zbořil Martin 3:0, WO 5:0), TTC Komořany B - TJ Sokol Hlubočany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 4:0, Hynšt Martin 4:0, Holec Ondřej 4:0, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Šafařík Michal 0:4, Machala Vítězslav 0:4, Reček Martin 0:4, Sádlík Luděk 0:4), TJ Velešovice B - TJ Němčany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 0:4, Otoupalík Ondřej 0:4, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Neužil Radek 3:1, Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír st. 4:0, Hladký Arnošt 4:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Tatran Hrušky 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Pavel 4:0, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 3:1, Zaremba Leo 3:1, body hostů: Štefan Vojtěch st. 2:2, Drápal Petr 0:4, Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 1:3),
Okresní soutěž 1
1. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Královopolské Vážany 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 1:3, body hostů: Libánek Václav 0:4, Dvořáček Vítězslav 1:3, Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Vladimír 1:3), SK Olšany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Němec Josef 0:4, Libánek Zdeněk 2:2, Zonek Miroslav 2:2, body hostů: Kropáček Martin 1:3, Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hodějice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Flössler Jaromír 0:4, body hostů: Durda Karel 3:1, Kučera Robert 2:2, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2), TJ Sokol Bučovice B - OST Nevojice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohoutek Radek 3:1, Macháň David 3:1, Supuka Anton 0:4, Skalický Jaroslav 1:3, body hostů: Venera Vlastimil 3:1, Slavíček Martin 3:1, Bucal Radim 2:2, Bucal Roman 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Drnovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 4:0, Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 2:2, body hostů: Skála Petr 2:2, Bastl Pavel 2:2, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Orlovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 2:2, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 2:2, Harásek Miroslav 0:4, Habrda Pavel 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pupp Vladimír 0:3, Frank Pavel 0:2, Libánek Václav 2:1, Skřivánek Květoslav 1:2, Dvořáček Vítězslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 2:2, Habrda Pavel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice C - TJ Hoštice - Heroltice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Borovec Karel 0:4, Skála Petr 2:2, Beránek Pavel 2:2, body hostů: Kreutzer Radek 2:2, Hanák Jan 3:1, Mrnuštík Josef 4:0, Štolfa Jan 1:3), OST Nevojice A - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 2:2, Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 2:2, body hostů: Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durda Karel 3:1, Kučera Robert 1:3, Valný Aleš 4:0, Partika Luděk 2:2, body hostů: Macháň David 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, Procházka Miloš 1:3, Kohoutek Radek 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Rousínovec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 3:0, Kánský Zdeněk 0:4, Kropáčková Tereza 0:1, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Polouček Josef st. 3:1, Knapek Bronislav 1:3, Skřivánek Pavel 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - SK Olšany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 1:3, body hostů: Trávniček Boris 0:4, Zonek Miroslav 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Zdeněk 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - SK Olšany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pupp Vladimír 0:4, Frank Pavel 1:3, Libánek Václav 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Zdeněk 3:1, Krais Boris 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Pavel 0:4, Polouček Josef st. 2:2, Knapek Bronislav 1:3, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Stráněl Oldřich 2:1, Hégr Miroslav 4:0, Paseka Vladimír 2:2, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 0:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň David 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Supuka Anton 0:4, Kohoutek Radek 4:0, body hostů: Bednařík Jaromír 1:3, Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 2:2, Kánský Zdeněk 0:2, Kropáček Martin 1:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Jiří 3:1, Vašák Karel 2:2, Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 3:1, body hostů: Kučera Robert 0:4, Durda Karel 2:2, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - OST Nevojice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 2:2, Štolfa Jan 2:2, Kreutzer Radek 4:0, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 0:4, Bucal Roman 2:2, Hrebičík Milan 0:4), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Drnovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 4:0, Novák Josef 3:1, body hostů: Bastl Pavel 1:3, Legner Karel 3:1, Skála Petr 0:4, Beránek Pavel 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Královopolské Vážany 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bastl Pavel 4:0, Legner Karel 4:0, Skála Petr 4:0, Borovec Karel 3:1, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Vladimír 0:4, Dvořáček Vítězslav 0:4, Frank Pavel 0:4), OST Nevojice A - TJ Sokol Orlovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucal Radim 1:3, Bucal Roman 1:3, Slavíček Martin 1:3, Venera Vlastimil 1:3, body hostů: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 1:3, Novák Josef 4:0, Habrda Pavel 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 1:3, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 3:1, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 4:0, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Martin 2:2, Bednařík Jaromír 3:1, Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 2:2, body hostů: Vodička Karel 4:0, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 1:3), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 1:3, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 1:3, body hostů: Macháň David 1:3, Vrána Michal 1:3, Skalický Jaroslav 2:2, Kohoutek Radek 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Rousínovec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 2:2, body hostů: Ivančo Marek 4:0, Polouček Josef st. 3:1, Knapek Bronislav 0:2, Skřivánek Pavel 0:4, Flössler Jaromír 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Královopolské Vážany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 4:0, Malý Roman 4:0, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Pupp Vladimír 1:3, Skřivánek Květoslav 1:3, Frank Pavel 1:3, Dvořáček Vítězslav 0:4), TJ Sokol Bučovice B - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Radek 1:3, Macháň David 4:0, Skalický Jaroslav 2:2, Vrána Michal 1:3, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 2:2, Libánek Zdeněk 1:3, Krais Boris 3:1), TJ Brankovice - TJ Vážany nad Litavou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 0:4, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 0:4, body hostů: Hégr Miroslav 3:1, Paseka Vladimír 3:1, Stráněl Oldřich 3:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 0:1), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 4:0, Kropáček Martin 0:4, Bednařík Jaromír 2:2), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hodějice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 4:0, Habrda Pavel 3:1, Novák Josef 2:2, body hostů: Kučera Robert 0:4, Durda Karel 2:2, Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Drnovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 2:2, Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 2:2, body hostů: Bastl Pavel 2:2, Skála Petr 2:2, Borovec Karel 2:2, Beránek Pavel 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - OST Nevojice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frank Pavel 0:4, Dvořáček Vítězslav 0:4, Pupp Vladimír 0:4, Skřivánek Květoslav 3:1, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 4:0, Venera Vlastimil 3:1, Slavíček Martin 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Drnovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 4:0, Durda Karel 3:1, body hostů: Legner Karel 2:2, Bastl Pavel 2:2, Skála Petr 2:2, Borovec Karel 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 2:2, Novák Josef 2:2, body hostů: Kánský Zdeněk 0:4, Bukáček Jaroslav 4:0, Bednařík Jaromír 2:2, Kališ Jiří 1:3), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Hoštice - Heroltice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 4:0, Stráněl Oldřich 3:0, Dvořáček František 0:1, body hostů: Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 1:3, Mrnuštík Josef 1:3, Štolfa Jan 0:4), SK Olšany A - TJ Brankovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 4:0, Němec Josef 0:4, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Rousínovec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň David 4:0, Skalický Jaroslav 2:2, Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 4:0, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Skřivánek Pavel 0:4, Polouček Josef st. 2:2, Malý Roman 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháň David 3:0, Vrána Michal 2:1, Skalický Jaroslav 2:1, Kohoutek Radek 3:0, WO 5:0, body hostů: Skřivánek Květoslav 2:2, Frank Pavel 0:4, Pupp Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 3:1, Ivančo Marek 4:0, Skřivánek Pavel 0:2, Flössler Jaromír 0:2, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 1:3, Vodička Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 1:3), SK Olšany A - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Němec Josef 1:3, Krais Boris 2:2, Zonek Miroslav 4:0, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Sokol Orlovice A - TJ Vážany nad Litavou A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 1:3, Novák Josef 0:4, body hostů: Paseka Vladimír 2:2, Stráněl Oldřich 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Drnovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Martin 0:4, Kališ Jiří 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Bednařík Jaromír 2:2, body hostů: Legner Karel 4:0, Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 1:3, Borovec Karel 2:2), TJ Sokol Hodějice A - OST Nevojice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 3:1, Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 4:0, body hostů: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 1:3, Venera Vlastimil 0:4, Slavíček Martin 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Královopolské Vážany 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 3:1, Valný Aleš 4:0, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 4:0, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Vladimír 0:4, Frank Pavel 0:4, Dvořáček Vítězslav 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - OST Nevojice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kánský Zdeněk 0:2, Kališ Jiří 2:2, Bednařík Jaromír 3:1, Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáčková Tereza 0:2, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 3:1, Venera Vlastimil 1:3), TJ Sokol Drnovice C - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Skála Petr 2:2, Fišer Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Dvořáček František 1:2, Hégr Miroslav 3:0, Paseka Vladimír 1:2, Šamšula Roman 3:0, WO 5:0), SK Olšany A - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Němec Josef 1:3, Krais Boris 3:1, Zonek Miroslav 2:2, body hostů: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 2:2, Habrda Pavel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Rousínovec B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 1:3, Štolfa Jan 0:4, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 1:1, Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 4:0, Malý Roman 3:1, Skřivánek Pavel 1:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Brankovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 4:0, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 3:1, body hostů: Polišenský Jaroslav 2:2, Vodička Karel 3:1, Zabloudil Alexandr 0:4, Vašák Karel 1:3),
9. kolo:
TJ Brankovice - TJ Sokol Královopolské Vážany 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Jiří 4:0, Polišenský Jaroslav 4:0, Vašák Karel 4:0, Vodička Karel 4:0, body hostů: Skřivánek Květoslav 0:4, Frank Pavel 0:4, Pupp Vladimír 0:4, Dvořáček Vítězslav 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 0:4, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Macháň David 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Orlovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivančo Marek 2:2, Polouček Josef st. 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Jaromír 1:1, Skřivánek Pavel 0:2, body hostů: Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 0:4, Habrda Pavel 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Drnovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 0:4, Němec Josef 1:3, Krais Boris 1:3, Zonek Miroslav 2:2, body hostů: Skála Petr 2:0, Legner Karel 4:0, Bastl Pavel 4:0, Borovec Karel 1:3, Beránek Pavel 1:1), OST Nevojice A - TJ Vážany nad Litavou A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucal Roman 2:2, Pevná Markéta 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Hájek Martin 0:4, body hostů: Hégr Miroslav 4:0, Stráněl Oldřich 3:1, Paseka Vladimír 4:0, Dvořáček František 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partika Luděk 2:2, Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 2:2, Durda Karel 1:3, body hostů: Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 3:1, Kropáček Martin 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pupp Vladimír 0:4, Frank Pavel 0:4, Dvořáček Vítězslav 0:4, Skřivánek Květoslav 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 4:0, Kališ Jiří 4:0, Kropáček Martin 3:1, Kánský Zdeněk 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hodějice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stráněl Oldřich 3:0, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, Dvořáček František 1:0, body hostů: Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 0:4, Durda Karel 2:2, Partika Luděk 0:4), SK Olšany A - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Němec Josef 1:3, Krais Boris 1:3, Zonek Miroslav 2:2, body hostů: Bucal Radim 2:1, Bucal Roman 4:0, Venera Vlastimil 4:0, Slavíček Martin 1:3, Hrebičík Milan 0:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Rousínovec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Legner Karel 4:0, Skála Petr 3:1, Borovec Karel 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Polouček Josef st. 2:2, Polouček Josef ml. 0:4, Malý Roman 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Orlovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 4:0, Skalický Jaroslav 3:1, Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 4:0, body hostů: Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 2:2, Novák Josef 0:4, Habrda Pavel 0:4), TJ Brankovice - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 2:2, Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2, body hostů: Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 4:0, Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 0:4),
11. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 4:0, Kreutzer Radek 4:0, Zaremba Jan 3:1, Štolfa Jan 3:1, body hostů: Pupp Vladimír 0:4, Skřivánek Květoslav 2:2, Dvořáček Vítězslav 0:4, Frank Pavel 0:4), TJ Brankovice - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 1:3, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 1:3, body hostů: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 2:2, Novák Josef 2:2, Habrda Pavel 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bučovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Petr 0:4, Borovec Karel 0:4, Beránek Pavel 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, body hostů: Macháň David 4:0, Kohoutek Radek 4:0, Vrána Michal 4:0, Skalický Jaroslav 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - OST Nevojice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Roman 4:0, Ivančo Marek 4:0, Polouček Josef st. 3:1, Flössler Jaromír 1:1, Skřivánek Pavel 1:1, body hostů: Bucal Radim 0:2, Bucal Roman 2:2, Venera Vlastimil 1:3, Slavíček Martin 0:4, Hrebičík Milan 0:2), TJ Sokol Hodějice A - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 1:3, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 4:0, Němec Josef 0:4, Krais Boris 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hégr Miroslav 4:0, Stráněl Oldřich 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 0:4, Kališ Jiří 1:3, Bednařík Jaromír 1:3, Kropáček Martin 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Vážany nad Litavou A 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frank Pavel 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Vladimír 0:2, Dvořáček Vítězslav 0:4, Navrátil Lubomír 0:2, body hostů: Dvořáček František 4:0, Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kánský Zdeněk 0:2, Kališ Jiří 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáček Martin 0:2, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 2:2, Malý Roman 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Bučovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venera Vlastimil 3:1, Bucal Radim 1:3, Slavíček Martin 0:4, Bucal Roman 1:3, body hostů: Kohoutek Radek 4:0, Macháň David 3:1, Vrána Michal 1:3, Skalický Jaroslav 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legner Karel 2:2, Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 2:2, Borovec Karel 1:3, body hostů: Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Hoštice - Heroltice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 1:3, Novák Josef 2:2, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Zaremba Jan 1:3, Mrnuštík Josef 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Královopolské Vážany 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 3:1, Novák Josef 1:1, Matulík Václav 0:2, body hostů: Dvořáček Vítězslav 1:3, Frank Pavel 1:3, Skřivánek Květoslav 4:0, Pupp Vladimír 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Drnovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Vratislav 1:3, Zaremba Jan 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 1:3, Jančík Josef 1:3, Borovec Karel 2:2), TJ Brankovice - OST Nevojice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Jiří 1:3, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, body hostů: Bucal Roman 2:2, Slavíček Martin 3:1, Venera Vlastimil 1:3, Bucal Radim 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hodějice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 4:0, Vrána Michal 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, Kohoutek Radek 3:1, body hostů: Kučera Robert 1:3, Durda Karel 2:2, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 2:2, Ivančo Marek 3:1, Flössler Jaromír 1:1, Knapek Bronislav 0:2, body hostů: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 3:1, Kropáček Martin 0:3, Kališ Jiří 1:3, Kropáčková Tereza 0:1), SK Olšany A - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 2:2, Krais Boris 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Stráněl Oldřich 4:0, Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Šamšula Roman 4:0),
14. kolo:
SK Olšany A - TJ Sokol Královopolské Vážany 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 4:0, Libánek Zdeněk 4:0, body hostů: Dvořáček Vítězslav 0:4, Frank Pavel 1:1, Skřivánek Květoslav 0:4, Pupp Vladimír 0:4, Navrátil Lubomír 0:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rousínovec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stráněl Oldřich 2:2, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 3:1, Paseka Vladimír 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Ivančo Marek 2:2, Malý Roman 3:1, Polouček Josef st. 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kališ Jiří 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, Masař Rudolf 0:4, Bukáček Jaroslav 3:1, body hostů: Macháň David 3:1, Vrána Michal 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, Kohoutek Radek 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Brankovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 2:2, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 4:0, body hostů: Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 2:2), OST Nevojice A - TJ Hoštice - Heroltice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 1:3, Bucal Radim 2:2, Slavíček Martin 0:4, Bucal Roman 1:3, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Jan 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Orlovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Petr 1:3, Trávníčková Regina 0:4, Borovec Karel 0:4, Bastl Pavel 2:2, body hostů: Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 4:0, Habrda Pavel 4:0, Novák Josef 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Drnovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frank Pavel 0:4, Skřivánek Květoslav 0:2, Pupp Vladimír 2:2, Libánek Václav 0:4, Navrátil Lubomír 0:2, body hostů: Legner Karel 4:0, Borovec Karel 3:1, Jančík Josef 4:0, Skála Petr 3:1), TJ Sokol Orlovice A - OST Nevojice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 3:1, Matulík Václav 0:4, body hostů: Bucal Roman 1:3, Bucal Radim 3:1, Slavíček Martin 1:3, Hrebičík Milan 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hodějice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreutzer Radek 4:0, Hanák Jan 1:3, Zaremba Jan 1:3, Mrnuštík Josef 1:3, body hostů: Kučera Robert 2:2, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 3:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 3:1, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 4:0, body hostů: Bednařík Jaromír 1:3, Kropáček Martin 0:4, Masař Rudolf 1:3, Kališ Jiří 1:3), TJ Sokol Bučovice B - TJ Vážany nad Litavou A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 2:2, Macháň David 2:2, body hostů: Hégr Miroslav 2:2, Stráněl Oldřich 4:0, Paseka Vladimír 0:4, Šamšula Roman 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivančo Marek 4:0, Knapek Bronislav 0:2, Polouček Josef st. 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Jaromír 0:2, body hostů: Zonek Miroslav 2:2, Trávniček Boris 2:2, Libánek Zdeněk 1:3, Krais Boris 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Rousínovec B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupp Vladimír 1:3, Frank Pavel 0:4, Libánek Václav 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Knapek Bronislav 3:1, Malý Roman 4:0), SK Olšany A - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Zdeněk 2:2, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 3:1, Trávniček Boris 2:2, body hostů: Vrána Michal 3:1, Kohoutek Radek 0:4, Skalický Jaroslav 3:1, Procházka Miloš 0:4), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Brankovice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 4:0, Stráněl Oldřich 4:0, body hostů: Hakl Jiří 0:4, Polišenský Jaroslav 0:4, Vašák Karel 0:4, Vodička Karel 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 4:0, Kropáček Martin 1:3, Bednařík Jaromír 2:2, body hostů: Hanák Jan 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Orlovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, body hostů: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 1:3, Novák Josef 1:3, Habrda Pavel 1:3), TJ Sokol Drnovice C - OST Nevojice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legner Karel 4:0, Bastl Pavel 4:0, Skála Petr 1:3, Borovec Karel 2:2, body hostů: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 2:2, Smejkal Libor 1:3, Hrebičík Milan 0:4),
17. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Královopolské Vážany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Libor 0:2, Bucal Roman 4:0, Slavíček Martin 2:2, Bucal Radim 4:0, Hrebičík Milan 1:1, body hostů: Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Vladimír 1:3, Navrátil Lubomír 0:4, Libánek Václav 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hodějice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legner Karel 3:1, Skála Petr 1:3, Beránek Pavel 2:2, Bastl Pavel 2:2, body hostů: Durda Karel 3:1, Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Kališ Jiří 2:2, Bukáček Jaroslav 3:1, Kánský Zdeněk 0:4, body hostů: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 2:2, Novák Josef 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Vážany nad Litavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Jan 1:3, Hanák Jan 2:2, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 1:3, Paseka Vladimír 0:4, Šamšula Roman 4:0), TJ Brankovice - SK Olšany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Bučovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 4:0, Ivančo Marek 4:0, Knapek Bronislav 1:3, body hostů: Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 1:3, Supuka Anton 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Bučovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Vítězslav 1:3, Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Vladimír 0:4, Frank Pavel 1:3, body hostů: Skalický Jaroslav 4:0, Vrána Michal 3:1, Bil Miroslav 4:0, Supuka Anton 2:2), TJ Brankovice - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 1:3, Vodička Karel 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Polouček Josef st. 4:0, Knapek Bronislav 1:3, Ivančo Marek 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 1:3, Hanák Jan 2:2, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 3:1, Krais Boris 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Orlovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šamšula Roman 3:1, Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 3:1, Stráněl Oldřich 4:0, body hostů: Klvač Roman 1:3, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 0:4, Habrda Pavel 0:4), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legner Karel 3:1, Bastl Pavel 3:1, Beránek Pavel 2:2, Jančík Josef 4:0, body hostů: Bednařík Jaromír 2:2, Masař Rudolf 0:4, Kališ Jiří 0:4, Bukáček Jaroslav 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Hodějice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Bucal Roman 3:1, Slavíček Martin 1:3, Hrebičík Milan 1:3, body hostů: Kučera Robert 1:3, Valný Aleš 2:2, Durda Karel 3:1, Partika Luděk 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Hodějice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Václav 1:7, Pupp Vladimír 0:4, Frank Pavel 0:4, body hostů: Kučera Robert 4:0, Durda Karel 4:0, Valný Aleš 4:0, Partika Luděk 3:1), OST Nevojice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 2:2, Venera Vlastimil 3:1, Slavíček Martin 1:3, body hostů: Kališ Jiří 1:3, Bednařík Jaromír 4:0, Masař Rudolf 1:3, Bukáček Jaroslav 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Drnovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hégr Miroslav 3:1, Stráněl Oldřich 3:1, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, body hostů: Skála Petr 1:3, Bastl Pavel 2:2, Indra Roman 0:4, Beránek Pavel 0:4), TJ Sokol Orlovice A - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 0:1, Habrda Pavel 1:3, Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Roman 1:2, body hostů: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Hoštice - Heroltice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivančo Marek 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 3:1, Knapek Bronislav 2:2, body hostů: Mrnuštík Josef 3:1, Kreutzer Radek 1:3, Štolfa Jan 0:4, Kocourek Vratislav 0:4), TJ Brankovice - TJ Sokol Bučovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 3:1, Vašák Karel 1:3, body hostů: Macháň David 4:0, Vrána Michal 2:2, Skalický Jaroslav 2:2, Procházka Miloš 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Brankovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupp Vladimír 1:3, Frank Pavel 1:3, Libánek Václav 2:2, Navrátil Lubomír 0:4, body hostů: Vodička Karel 4:0, Vašák Karel 3:1, Hakl Jiří 3:1, Kadlec Josef 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Michal 4:0, Skalický Jaroslav 2:2, Supuka Anton 3:1, Procházka Miloš 2:2, body hostů: Mrnuštík Josef 3:1, Hanák Jan 0:4, Štolfa Jan 1:3, Kocourek Vratislav 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Rousínovec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Vojtěch 0:4, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 1:3, Habrda Pavel 1:3, body hostů: Ivančo Marek 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Knapek Bronislav 1:3, Malý Roman 4:0), TJ Sokol Drnovice C - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 1:3, Bastl Pavel 2:2, Borovec Karel 3:1, Beránek Pavel 2:2, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - OST Nevojice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stráněl Oldřich 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 4:0, body hostů: Pevná Markéta 0:4, Hájek Martin 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Smejkal Libor 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Hodějice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Martin 1:3, Bednařík Jaromír 4:0, Kališ Jiří 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, body hostů: Kučera Robert 2:2, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Královopolské Vážany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0, Kánský Zdeněk 0:4, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Vladimír 2:2, Dvořáček Vítězslav 1:3, Libánek Václav 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Vážany nad Litavou A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 1:3, Durda Karel 1:3, Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 3:1, Stráněl Oldřich 4:0, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 2:1, Dvořáček František 0:1), OST Nevojice A - SK Olšany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 0:4, Bucal Radim 0:4, Bucal Roman 1:3, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Roman 4:0, Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 3:1, Knapek Bronislav 0:4, body hostů: Skála Petr 1:3, Borovec Karel 1:3, Beránek Pavel 2:2, Indra Roman 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 3:1, Klvač Vojtěch 1:2, Klvač Roman 1:0, body hostů: Skalický Jaroslav 2:2, Vrána Michal 1:3, Supuka Anton 1:3, Bil Miroslav 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 0:4, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 2:2, Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Hoštice - Heroltice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frank Pavel 0:4, Navrátil Lubomír 0:4, Pupp Vladimír 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, body hostů: Hanák Jan 4:0, Kreutzer Radek 4:0, Mrnuštík Josef 4:0, Štolfa Jan 3:1), TJ Sokol Orlovice A - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Radim 3:1, Klvač Roman 4:0, Habrda Pavel 3:1, Vojtek Miloš 2:2, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 0:4, Vodička Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Michal 4:0, Skalický Jaroslav 4:0, Supuka Anton 4:0, Procházka Miloš 4:0, body hostů: Fišer Martin 0:4, Kubíček Pavel 0:4, Indra Roman 0:4, Tichý Zdeněk 0:4), OST Nevojice A - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucal Roman 3:1, Hrebičík Milan 0:4, Hoždora František 3:1, Smejkal Libor 0:4, body hostů: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 2:2, Juhás Pavel 2:2, Knapek Bronislav 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Hodějice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 3:1, Libánek Zdeněk 3:1, body hostů: Valný Aleš 1:3, Durda Karel 1:3, Kučera Robert 2:2, Partika Luděk 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Vážany nad Litavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 2:2, Masař Rudolf 2:2, Bednařík Jaromír 2:2, body hostů: Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 2:2, Paseka Vladimír 3:1, Drkal Roman 0:4),
Okresní soutěž 2
1. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2, Horáček Petr 0:4, body hostů: Hrabal Marek 2:2, Fiala Jan 2:2, Grán Pavel 2:2, Hasala Petr 2:2), TJ Sokol Otnice C - SPŠ Bošky Bošovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 4:0, Salajka Jaroslav st. 4:0, Cupák Radim 3:1, Šebeček Jan 2:2, body hostů: Pospíšil Jiří 0:4, Hradský Karel 1:3, Mazanec František 0:4, Urban Petr 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Velešovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matulík Václav 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2, Novák Josef 2:2, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Mráz Filip 3:1, Honek Tomáš 2:2, Mráz Marek 3:1, Doležel Dominik 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 0:4, Kocourek Vratislav 0:4, Petružela Vladislav st. 0:4, Jenáček Jiří 0:4, body hostů: Juhás Pavel 4:0, Hudcová Alena 4:0, Malý Pavel 4:0, Polouček Josef ml. 4:0), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leznar Martin 1:3, Leznar Bořivoj 1:3, Matoušek Jiří 0:4, Pecha Tomáš 2:2, body hostů: Novák Robert 3:1, Staněk Milan 3:1, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 4:0), TJ Sokol Drnovice D - TJ Němčany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 0:2, Setinský Jiří 2:2, Trávníčková Regina 1:3, Indra Roman 2:2, Kubíček Pavel 0:2, body hostů: Ševčík Roman 4:0, Kohoutek Petr 4:0, Hromek Jiří 1:3, Němec Pavel 2:2),
2. kolo:
TJ Němčany C - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Jiří 1:3, Ševčík Roman 3:1, Kohoutek Petr 3:1, Ledvina Vít 1:3, body hostů: Košťál Milan 3:1, Fiala Jan 1:3, Hrabal Marek 2:2, Grán Pavel 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Martin 4:0, Halouzka Dušan 0:4, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Trávníčková Regina 2:2, Indra Roman 3:1, Beránek Pavel 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klacková Marta 0:4, Jenáček Jiří 0:4, Petružela Vladislav st. 0:4, Petružela Vladislav ml. 0:4, body hostů: Novák Robert 4:0, Šafařík Radomír 4:0, Bil Miroslav 4:0, Synek Stanislav 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Velešovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Hudcová Alena 4:0, Malý Pavel 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, body hostů: Mráz Filip 1:3, Kvasnička Zdeněk 0:4, Mráz Marek 0:4, Doležel Dominik 0:4), TJ Sokol Orlovice B - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 3:1, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Urban Petr 2:2, Pospíšil Jiří 1:3, Hradský Karel 2:2, Novotný František 2:2), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Otnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Richard 0:4, Hudec Martin 1:3, body hostů: Cupák Radim 2:2, Heřmanský Martin 3:1, Bubla Jaroslav ml. 1:3, Šebeček Jan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Otnice C - TTC Komořany C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 3:1, Salajka Jaroslav st. 2:2, Heřmanský Martin 4:0, Šebeček Jan 2:2, body hostů: Košťál Milan 3:1, Fiala Jan 0:4, Hrabal Marek 1:3, Grán Pavel 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Orlovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 1:3, body hostů: Klvač Roman 3:1, Novák Josef 1:3, Klvač Vojtěch 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Rousínovec C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazanec František 0:4, Urban Petr 1:3, Pospíšil Jiří 0:4, Hradský Karel 2:2, body hostů: Juhás Pavel 4:0, Hudcová Alena 3:1, Malý Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 3:1), TJ Sokol Bučovice C - TJ Velešovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 3:1, Synek Stanislav 4:0, Bil Miroslav 3:1, Přerovský Tomáš 3:1, body hostů: Honek Tomáš 3:1, Mráz Filip 0:4, Doležel Dominik 0:4, Mráz Marek 0:4), TJ Sokol Drnovice D - TJ Hoštice - Heroltice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Trávníčková Regina 2:2, Indra Roman 4:0, Beránek Pavel 3:1, body hostů: Petružela Vladislav ml. 2:2, Kocourek Vratislav 2:2, Petružela Vladislav st. 2:2, Klacková Marta 0:4), TJ Němčany C - TJ Slavíkovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Kohoutek Petr 2:2, Ledvina Vít 1:3, Hromek Jiří 2:2, body hostů: Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 3:1, Matoušek Jiří 0:2, Leznar Bořivoj 0:2),
4. kolo:
TTC Komořany C - TJ Slavíkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Milan 4:0, Grán Pavel 1:3, Hrabal Marek 4:0, Hasala Petr 1:3, body hostů: Pecha Tomáš 2:2, Leznar Martin 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, Leznar Bořivoj 0:2, Halouzka Dušan 0:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Němčany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 1:3, Jenáček Jiří 1:3, Petružela Vladislav st. 0:4, Kocourek Vratislav 2:2, body hostů: Kohoutek Petr 4:0, Ševčík Roman 3:1, Ledvina Vít 3:1, Hromek Jiří 2:2), TJ Velešovice C - TJ Sokol Drnovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Igor 0:4, Doležel Dominik 0:4, Mráz Marek 0:4, body hostů: Beránek Pavel 4:0, Trávníčková Regina 4:0, Indra Roman 4:0, Busta Milan 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Petr 1:3, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 3:1, Hradský Karel 4:0, body hostů: Přerovský Tomáš 1:3, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 3:1, Synek Stanislav 2:2), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Lovčičky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 0:4, Polouček Josef ml. 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Otnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Novák Josef 0:2, Klvač Roman 3:1, Krejčiřík Jakub 3:1, Matulík Václav 0:2, body hostů: Šebeček Jan 2:2, Heřmanský Martin 3:1, Cupák Radim 2:2, Heřmanský Josef 2:2),
5. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Orlovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Milan 4:0, Hrabal Marek 3:1, Hasala Petr 2:2, Fiala Jan 1:3, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Krejčiřík Jakub 2:2, Novák Josef 1:2, Klvač Roman 3:1, Matulík Václav 0:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Rousínovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Josef 4:0, Bubla Jaroslav ml. 2:2, Cupák Radim 1:3, Heřmanský Martin 3:1, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Hudcová Alena 3:1, Malý Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Lovčičky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Radomír 1:3, Novák Robert 2:2, Staněk Milan 0:4, Přerovský Tomáš 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 4:0), TJ Sokol Drnovice D - SPŠ Bošky Bošovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Pavel 2:2, Busta Milan 0:4, Indra Roman 3:1, Trávníčková Regina 1:3, body hostů: Urban Petr 2:2, Pospíšil Jiří 4:0, Hradský Karel 2:2, Mazanec František 0:1, Novotný František 2:1), TJ Velešovice C - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Tomáš 4:0, Mráz Filip 2:2, Doležel Dominik 0:4, Mráz Marek 1:3, body hostů: Kohoutek Petr 3:1, Ševčík Roman 3:1, Hromek Jiří 2:2, Ledvina Vít 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Slavíkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jenáček Jiří 1:3, Klacková Marta 0:4, Petružela Vladislav ml. 2:2, Kocourek Vratislav 0:4, body hostů: Bartošek Zdeněk 4:0, Leznar Martin 3:1, Pecha Tomáš 4:0, Leznar Bořivoj 2:2),
6. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice C - TTC Komořany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 2:2, Kocourek Vratislav 2:2, Klacková Marta 0:4, Jenáček Jiří 0:4, body hostů: Košťál Milan 4:0, Hasala Petr 2:2, Hrabal Marek 4:0, Fiala Jan 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Zdeněk 4:0, Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 4:0, Matoušek Jiří 1:1, Leznar Bořivoj 1:1, body hostů: Honek Tomáš 1:3, Mráz Marek 0:4, Mráz Filip 1:3, Doležel Dominik 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Němčany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 1:3, Hradský Karel 3:1, body hostů: Kohoutek Petr 4:0, Ševčík Roman 2:2, Hromek Jiří 2:2, Němec Pavel 2:2), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Lovčičky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Pavel 3:1, Setinský Jiří 0:4, Indra Roman 2:2, Trávníčková Regina 0:4, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 3:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bučovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav st. 2:2, Heřmanský Josef 2:2, Šebeček Jan 1:3, Heřmanský Martin 2:2, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Staněk Milan 3:1, Bil Miroslav 2:2, Synek Stanislav 2:2), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Orlovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 1:3, Juhás Pavel 3:1, body hostů: Klvač Vojtěch 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, Novák Josef 3:1, Klvač Roman 4:0),
7. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 2:2, Fiala Jan 0:4, Hrabal Marek 3:1, Grán Pavel 3:1, body hostů: Malý Pavel 1:3, Flössler Jaromír 2:2, Hudcová Alena 3:1, Juhás Pavel 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Orlovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Josef 1:3, Staněk Milan 2:2, Synek Stanislav 2:2, Novák Robert 1:3, body hostů: Klvač Vojtěch 2:2, Matulík Václav 3:1, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Roman 4:0), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Otnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 2:2, Kupčík Jakub 0:2, Indra Roman 2:2, Busta Milan 0:4, Tichý Zdeněk 0:2, body hostů: Heřmanský Martin 3:1, Cupák Radim 3:1, Heřmanský Josef 3:1, Šebeček Jan 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Lovčičky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 0:4, Kohoutek Petr 2:2, Hromek Jiří 0:4, Ledvina Vít 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Slavíkovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Jiří 2:2, Mazanec František 0:4, Urban Petr 2:2, body hostů: Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 3:1, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Bořivoj 0:2, Matoušek Jiří 1:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Velešovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Vratislav 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Klacková Marta 3:1, Petružela Vladislav ml. 3:1, body hostů: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Honek Tomáš 4:0, Doležel Dominik 0:4),
8. kolo:
TJ Velešovice C - TTC Komořany C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Honek Tomáš 0:4, Doležel Dominik 0:4, body hostů: Hrabal Marek 4:0, Fiala Jan 4:0, Hasala Petr 4:0, Grán Pavel 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Hoštice - Heroltice C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazanec František 1:3, Pospíšil Jiří 4:0, Hradský Karel 3:1, Novotný František 4:0, WO 0:1, body hostů: Klacková Marta 1:3, Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Lovčičky - TJ Slavíkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 2:2, body hostů: Pecha Tomáš 3:1, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Martin 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Němčany C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 4:0, Salajka Jaroslav st. 2:2, Cupák Radim 3:1, Heřmanský Josef 4:0, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 1:3, Hromek Jiří 0:4, Němec Pavel 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Drnovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Novák Josef 3:1, Klvač Roman 3:0, Krejčiřík Jakub 3:1, Matulík Václav 0:1, body hostů: Beránek Pavel 1:3, Trávníčková Regina 0:4, Setinský Jiří 1:3, Indra Roman 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Hudcová Alena 4:0, Polouček Josef ml. 3:1, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Přerovský Tomáš 2:2, Synek Stanislav 1:3, Staněk Milan 2:2, Supuka Anton 2:2),
9. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Bučovice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Košťál Milan 3:0, Grán Pavel 1:2, Hrabal Marek 2:1, Masařík Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Synek Stanislav 3:1, Buriánek Josef 0:4, Bil Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Rousínovec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Tichý Zdeněk 2:2, Indra Roman 3:1, Beránek Pavel 4:0, body hostů: Hudcová Alena 2:2, Polouček Josef ml. 1:3, Malý Pavel 1:3, Juhás Pavel 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Němčany C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 2:2, Krejčiřík Jakub 3:1, Klvač Roman 4:0, Novák Josef 1:3, body hostů: Kohoutek Petr 3:1, Ševčík Roman 2:2, Hromek Jiří 0:4, Ledvina Vít 1:3), TJ Sokol Otnice C - TJ Slavíkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 3:1, Šebeček Jan 2:2, Heřmanský Josef 2:2, Bubla Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Pecha Tomáš 1:3, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Martin 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Lovčičky 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klacková Marta 0:4, Petružela Vladislav ml. 0:4, Jenáček Jiří 0:4, Kocourek Vratislav 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 3:1), TJ Velešovice C - SPŠ Bošky Bošovice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 1:3, Doležel Dominik 1:3, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Urban Petr 4:0, Mazanec František 2:2, Pospíšil Jiří 4:0, Hradský Karel 4:0),
10. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - TTC Komořany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 2:2, Hradský Karel 2:2, body hostů: Masařík Michal 4:0, Hasala Petr 1:3, Hrabal Marek 3:1, Fiala Jan 1:2, Götz Bořivoj 1:0), TJ Sokol Lovčičky - TJ Velešovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Richard 4:0, body hostů: Honek Tomáš 0:4, Mráz Marek 0:4, Mráz Filip 0:4, Doležel Dominik 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Hoštice - Heroltice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 4:0, Salajka Jaroslav st. 2:2, Heřmanský Josef 4:0, Heřmanský Milan 2:2, body hostů: Přibylík František 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Jenáček Jiří 1:3, Štolfa Jan 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Slavíkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 2:2, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Leznar Bořivoj 0:4, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Němčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudcová Alena 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, Idrný František 0:4, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 3:1, Hromek Jiří 1:3, Ledvina Vít 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Drnovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Supuka Anton 1:3, Přerovský Tomáš 2:2, Bil Miroslav 2:2, Novák Robert 2:2, body hostů: Busta Milan 1:3, Indra Roman 4:0, Tichý Zdeněk 0:4, Beránek Pavel 4:0),
11. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Drnovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Michal 3:1, Hasala Petr 0:2, Hrabal Marek 2:2, Košťál Milan 4:0, Grán Pavel 0:2, body hostů: Busta Milan 1:3, Indra Roman 2:2, Libánek Ondřej 1:3, Beránek Pavel 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 4:0, Hromek Jiří 0:4, Ledvina Vít 4:0, body hostů: Supuka Anton 1:3, Přerovský Tomáš 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Rousínovec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leznar Martin 2:2, Halouzka Dušan 0:4, Pecha Tomáš 3:1, Matoušek Jiří 0:2, Leznar Bořivoj 0:2, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Hudcová Alena 4:0, Skřivánek Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Hoštice - Heroltice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matulík Václav 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 4:0, body hostů: Petružela Vladislav ml. 0:4, Štolfa Jan 2:2, Jenáček Jiří 0:4, Kocourek Vratislav 2:2), TJ Velešovice C - TJ Sokol Otnice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Doležel Dominik 0:4, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Heřmanský Martin 4:0, Heřmanský Josef 4:0, Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 2:0, Bubla Jaroslav ml. 2:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Lovčičky 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Petr 0:4, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 2:2, Hradský Karel 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 4:0, Šebesta Karel 3:1),
12. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 3:1, Košťál Milan 2:2, Hrabal Marek 1:3, Masařík Michal 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 0:4, Šebesta Karel 3:1), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Otnice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 1:3, Hradský Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Heřmanský Josef 2:1, Bubla Jaroslav ml. 3:0, Cupák Radim 3:0, Šebeček Jan 2:1, WO 5:0), TJ Velešovice C - TJ Sokol Orlovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Filip 2:2, Honek Tomáš 3:1, Mráz Marek 1:3, Doležel Dominik 0:4, body hostů: Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2, Matulík Václav 2:2), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Hoštice - Heroltice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudcová Alena 3:1, Polouček Josef ml. 2:2, Malý Pavel 3:1, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Petružela Vladislav ml. 1:3), TJ Sokol Bučovice C - TJ Slavíkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Stanislav 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Bil Miroslav 2:2, Přerovský Tomáš 3:1, body hostů: Leznar Bořivoj 1:3, Pecha Tomáš 0:4, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 1:3), TJ Němčany C - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 3:1, Ševčík Roman 2:2, Ledvina Vít 1:3, Němec Pavel 2:2, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Libánek Ondřej 1:3, Busta Milan 2:2, Indra Roman 3:1),
13. kolo:
TTC Komořany C - TJ Němčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:2, Götz Bořivoj 4:0, Hrabal Marek 4:0, Fiala Jan 1:3, body hostů: Kohoutek Petr 2:2, Hromek Jiří 1:3, Ševčík Roman 1:3, Ledvina Vít 1:3), TJ Sokol Drnovice D - TJ Slavíkovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 3:1, Libánek Ondřej 2:2, Indra Roman 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, body hostů: Bartošek Zdeněk 2:2, Leznar Martin 2:2, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Bořivoj 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Hoštice - Heroltice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přerovský Tomáš 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Novák Robert 3:1, Bil Miroslav 4:0, body hostů: Petružela Vladislav ml. 0:4, Přibylík František 0:4, Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 0:4), TJ Velešovice C - TJ Sokol Rousínovec C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 0:4, Doležel Dominik 0:4, Mráz Marek 0:4, Mráz Filip 0:4, body hostů: Hudcová Alena 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, Malý Pavel 4:0, Flössler Jaromír 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Lovčičky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Milan 2:2, Salajka Jaroslav st. 0:4, Heřmanský Josef 3:1, Bubla Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 3:1), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Orlovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Petr 1:3, Mazanec František 1:3, Pospíšil Jiří 3:1, Hradský Karel 2:2, body hostů: Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, Krejčiřík Jakub 3:1, Matulík Václav 0:4),
14. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Otnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 4:0, Götz Bořivoj 4:0, Hrabal Marek 0:4, Hasala Petr 0:2, Fiala Jan 0:2, body hostů: Heřmanský Josef 2:2, Bubla Jaroslav ml. 2:2, Pros Roman 2:2, Cupák Radim 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 2:2, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Horáček Petr 0:4, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 3:1, Zapletal David 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - SPŠ Bošky Bošovice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juhás Pavel 1:2, Hudcová Alena 2:1, Malý Pavel 3:0, Polouček Josef ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Urban Petr 0:4, Pospíšil Jiří 1:3, Hradský Karel 3:1, WO 0:5), TJ Velešovice C - TJ Sokol Bučovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 2:2, Mráz Filip 1:3, Mráz Marek 0:4, Doležel Dominik 0:4, body hostů: Bil Miroslav 2:0, Šafařík Radomír 3:1, Buriánek Josef 3:1, Staněk Milan 3:1, Synek Stanislav 2:0), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Drnovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Vratislav 1:3, Přibylík František 0:4, Štolfa Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 2:2, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Setinský Jiří 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Indra Roman 3:1), TJ Slavíkovice B - TJ Němčany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Halouzka Dušan 2:2, body hostů: Ševčík Roman 2:2, Ledvina Vít 1:3, Kohoutek Petr 2:2, Hromek Jiří 0:4),
15. kolo:
TJ Slavíkovice B - TTC Komořany C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 2:2, Halouzka Dušan 1:3, Leznar Martin 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, body hostů: Masařík Michal 4:0, Košťál Milan 4:0, Hrabal Marek 3:1, Hasala Petr 2:2), TJ Němčany C - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ledvina Vít 3:1, Hromek Jiří 0:1, Ševčík Roman 2:2, Kohoutek Petr 4:0, Němec Pavel 2:1, body hostů: Jenáček Jiří 0:4, Štolfa Jan 1:3, Kocourek Vratislav 2:2, Petružela Vladislav ml. 2:2), TJ Sokol Drnovice D - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 4:0, Tichý Zdeněk 3:1, Indra Roman 4:0, Busta Milan 3:1, body hostů: Honek Tomáš 2:2, Mráz Filip 0:4, Doležel Dominik 0:4, Mráz Marek 0:4), TJ Sokol Bučovice C - SPŠ Bošky Bošovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přerovský Tomáš 1:3, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 3:1, Novák Robert 0:4, body hostů: Urban Petr 2:2, Marková Michaela 1:3, Pospíšil Jiří 3:1, Hradský Karel 4:0), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Rousínovec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 3:1, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Malý Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 0:4, Flössler Jaromír 1:3), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Orlovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 3:1, Bubla Jaroslav ml. 2:2, Pros Roman 1:3, Šebeček Jan 3:1, body hostů: Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 1:3, Matulík Václav 0:4, Krejčiřík Jakub 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TTC Komořany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Novák Josef 3:1, Klvač Roman 4:0, Krejčiřík Jakub 1:3, body hostů: Masařík Michal 1:3, Hasala Petr 1:3, Hrabal Marek 2:2, Košťál Milan 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Otnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Hudcová Alena 3:1, Milich Jaroslav 0:4, Malý Pavel 3:1, body hostů: Heřmanský Josef 4:0, Heřmanský Milan 1:3, Pros Roman 1:3, Bubla Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Bučovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 1:3, body hostů: Novák Robert 0:4, Šafařík Radomír 2:2, Přerovský Tomáš 3:1, Staněk Milan 2:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Petr 3:1, Pospíšil Jiří 1:1, Novotný František 1:3, Hradský Karel 2:2, Mazanec František 0:2, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Kupčík Jakub 0:4, Busta Milan 2:2, Indra Roman 4:0), TJ Němčany C - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 4:0, Ledvina Vít 4:0, Hromek Jiří 4:0, Němec Pavel 4:0, body hostů: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Honek Tomáš 0:4, Doležel Dominik 0:4), TJ Slavíkovice B - TJ Hoštice - Heroltice C 0:18,
17. kolo:
TTC Komořany C - TJ Hoštice - Heroltice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Michal 3:1, Fiala Jan 1:3, Hrabal Marek 4:0, Košťál Milan 4:0, body hostů: Klacková Marta 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Štolfa Jan 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3), TJ Velešovice C - TJ Slavíkovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 1:3, Doležel Dominik 0:4, Mráz Filip 1:3, Mráz Marek 0:4, body hostů: Matoušek Jiří 1:1, Pecha Tomáš 4:0, Bartošek Zdeněk 4:0, Leznar Martin 4:0, Halouzka Dušan 1:1), TJ Němčany C - SPŠ Bošky Bošovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 4:0, Ševčík Roman 1:3, Ledvina Vít 0:4, Němec Pavel 0:4, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 3:1, Marková Michaela 2:2, Hradský Karel 3:1), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Drnovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Horáček Petr 2:2, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 4:0, body hostů: Fišer Martin 0:4, Beránek Pavel 2:0, Tichý Zdeněk 2:2, Dosedla František ml. 0:4, Kupčík Jakub 0:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Otnice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Supuka Anton 1:3, Šafařík Radomír 0:4, Bil Miroslav 1:3, Novák Robert 0:4, body hostů: Pros Roman 4:0, Šebeček Jan 2:2, Heřmanský Josef 4:0, Bubla Jaroslav ml. 4:0), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Rousínovec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 0:4, Novák Josef 2:2, Klvač Roman 4:0, Matulík Václav 0:4, body hostů: Juhás Pavel 3:1, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 2:2, Polouček Josef ml. 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 0:4, Polouček Josef ml. 1:3, body hostů: Masařík Michal 3:1, Košťál Milan 4:0, Hrabal Marek 2:2, Fiala Jan 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Bučovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 0:4, Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Novák Robert 2:2, Synek Stanislav 3:1, Přerovský Tomáš 2:2, Staněk Milan 2:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Drnovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Josef 3:1, Bubla Jaroslav ml. 2:2, Cupák Radim 3:1, Šebeček Jan 2:2, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Libánek Ondřej 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Němčany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Horáček Petr 1:3, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 4:0, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 2:2, Hromek Jiří 0:4, Ledvina Vít 1:3), TJ Slavíkovice B - SPŠ Bošky Bošovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Tomáš 0:4, Halouzka Dušan 0:4, Leznar Martin 4:0, Bartošek Zdeněk 3:1, body hostů: Urban Petr 2:2, Marková Michaela 2:2, Pospíšil Jiří 2:2, Hradský Karel 3:1), TJ Velešovice C - TJ Hoštice - Heroltice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 1:3, Honek Tomáš 2:2, Doležel Dominik 1:3, body hostů: Kocourek Vratislav 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Petružela Vladislav st. 3:1, Štolfa Jan 3:1),
19. kolo:
TTC Komořany C - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 4:0, Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 4:0, Masařík David 4:0, body hostů: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Honek Tomáš 0:4, Doležel Dominik 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 2:2, Štolfa Jan 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, body hostů: Urban Petr 1:3, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 4:0, Hradský Karel 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Lovčičky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, Halouzka Dušan 0:2, Leznar Martin 1:3, Leznar Bořivoj 0:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Otnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 3:1, Ledvina Vít 0:4, Hromek Jiří 0:4, body hostů: Cupák Radim 3:1, Pros Roman 4:0, Heřmanský Josef 2:2, Bubla Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Orlovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupčík Jakub 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, Indra Roman 2:2, Beránek Pavel 3:1, body hostů: Matulík Václav 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2, Novák Josef 3:1, Klvač Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Robert 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Přerovský Tomáš 2:2, Synek Stanislav 3:1, body hostů: Juhás Pavel 1:3, Hudcová Alena 4:0, Milich Jaroslav 0:4, Idrný František 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 2:2, Přerovský Tomáš 2:2, Synek Stanislav 1:3, Bil Miroslav 2:2, body hostů: Masařík Michal 2:2, Košťál Milan 4:0, Hrabal Marek 2:2, Hasala Petr 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Hudcová Alena 4:0, Malý Pavel 2:2, Milich Jaroslav 1:3, body hostů: Tichý Zdeněk 3:1, Indra Roman 3:1, Busta Milan 1:3, Kupčík Jakub 1:3), TJ Němčany C - TJ Sokol Orlovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 2:2, Ševčík Roman 4:0, Hromek Jiří 3:1, Ledvina Ladislav 0:3, Kohoutek Petr 0:1, body hostů: Klvač Vojtěch 2:2, Matulík Václav 1:3, Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Roman 2:0, Novák Josef 0:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Otnice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leznar Bořivoj 1:3, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 3:1, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Heřmanský Josef 2:2, Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Lovčičky - TJ Hoštice - Heroltice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Horáček Petr 3:1, Šebesta Karel 4:0, Hudec Richard 3:1, body hostů: Klacková Marta 0:4, Jenáček Jiří 2:2, Přibylík František 0:4, Petružela Vladislav st. 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1, Pospíšil Jiří 4:0, Hradský Karel 4:0, body hostů: Honek Tomáš 1:3, Doležel Dominik 0:4, Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4),
21. kolo:
TTC Komořany C - SPŠ Bošky Bošovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Milan 4:0, Fiala Jan 1:1, Hasala Petr 1:3, Masařík David 0:4, Hrabal Marek 1:1, body hostů: Urban Petr 3:1, Pospíšil Jiří 1:3, Marková Michaela 1:0, Hradský Karel 3:1, Novotný František 1:2), TJ Velešovice C - TJ Sokol Lovčičky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 1:3, Mráz Filip 1:3, Mráz Marek 1:3, Doležel Dominik 1:3, body hostů: Horáček Petr 0:4, Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Martin 4:0), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Otnice C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocourek Vratislav 2:1, Petružela Vladislav ml. 1:2, Jenáček Jiří 1:2, Přibylík František 0:3, WO 5:0, body hostů: Heřmanský Josef 4:0, Heřmanský Milan 2:2, Šebeček Jan 2:2, WO 0:5), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Orlovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halouzka Dušan 0:4, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 2:2, Pecha Tomáš 3:1, body hostů: Matulík Václav 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, Novák Josef 2:2, Klvač Roman 4:0), TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Jiří 2:2, Kohoutek Petr 2:2, Ševčík Roman 3:0, Ledvina Vít 2:2, Kovařík Hynek 0:1, body hostů: Malý Pavel 3:1, Milich Jaroslav 0:3, Idrný František 0:4, Juhás Pavel 4:0, Polouček Josef ml. 0:1), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Bučovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Indra Roman 1:3, Jančík Josef 2:2, Beránek Pavel 3:1, body hostů: Novák Robert 1:3, Přerovský Tomáš 2:2, Bil Miroslav 2:2, Synek Stanislav 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Drnovice D - TTC Komořany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Busta Milan 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Fišer Martin 0:4, body hostů: Masařík Michal 3:1, Fiala Jan 3:1, Hasala Petr 2:2, Masařík David 4:0), TJ Sokol Bučovice C - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Robert 2:2, Šafařík Radomír 4:0, Synek Stanislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Kohoutek Petr 2:1, Ševčík Roman 2:1, Hromek Jiří 0:3, Němec Pavel 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Slavíkovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 0:4, Hudcová Alena 3:1, Malý Pavel 4:0, Polouček Josef ml. 0:4, body hostů: Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 2:2, Leznar Bořivoj 2:2, Pecha Tomáš 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Orlovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibylík František 0:4, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, Petružela Vladislav ml. 0:4, body hostů: Klvač Vojtěch 4:0, Krejčiřík Jakub 4:0, Novák Josef 4:0, Klvač Roman 2:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Velešovice C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 4:0, Bubla Jaroslav ml. 4:0, Cupák Radim 4:0, Pros Roman 4:0, body hostů: Mráz Filip 0:4, Mráz Marek 0:4, Honek Tomáš 0:4, Doležel Dominik 0:4), TJ Sokol Lovčičky - SPŠ Bošky Bošovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 3:1, body hostů: Urban Petr 3:1, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 0:4, Hradský Karel 0:4),
Okresní soutěž 3
1. kolo:
TJ Sokol Luleč - SK Olšany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 3:1, Gründelová Marcela 0:4, Veigler Stanislav 1:3, Pydych Stanislav 0:2, Vonderka Lukáš 0:2, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Libánek Patrik 2:2, Líbánek Jakub 4:0, Hazucha Juraj 3:1), TJ Sokol Hodějice B - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Tomáš 1:3, Vinklárek Radek st. 2:2, Luskač Václav 2:2, Sigmund Adam 0:2, Florián Tomáš 1:1, body hostů: Štec Zdeněk 0:4, Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Rousínovec D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poul Lukáš 0:4, Fenyk Michal 0:4, Hrubá Patricie 0:4, Holíček Tomáš 0:4, body hostů: Lukášek Jiří 4:0, Buzek Vítězslav 4:0, Milich Jaroslav 2:0, Idrný František 4:0, Kočař Svatopluk 2:0), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Drnovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň Miroslav 2:2, Holíčková Marie 3:1, Šlampa Jan 4:0, Navrkal Marek 4:0, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Kubíček Pavel 2:2, Olejníček Vojtěch 0:4, Dosedla František 0:4), OST Nevojice B - DDM Slavkov u Brna 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 0:4, Dvořák Patrik 3:1, Skalička Jaroslav 2:2, Hrebičík Milan 3:1, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 1:3), TJ Němčany D - TJ Sokol Bohdalice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jiří 2:2, Kovařík Hynek 1:3, Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 3:1, body hostů: Korkován Zoltán st. 0:4, Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 1:3), TJ Slavíkovice C - TJ Vážany nad Litavou B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Lukáš 0:4, Pleva Damián 1:3, Hřebíček Zdeněk 0:4, Trněný Oldřich 1:3, body hostů: Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 4:0, Cenek Miloslav 4:0, Šmíd Jan 2:2),
2. kolo:
TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Luleč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 4:0, Pleva Damián 2:2, Trněný Oldřich 1:3, Hřebíček Zdeněk 1:3, body hostů: Křetínská Ivana 0:4, Šmíd Jan 2:2, Jekl Petr 3:1, Veigler Stanislav 3:1), TJ Sokol Bohdalice - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Ladislav 2:2, Korkován Zoltán st. 2:2, Nešpůrek Roman 3:1, Korkován David 3:1, body hostů: Cenek Miloslav 2:2, Šmíd Jan 0:4, Drkal Roman 4:0, Richter Václav 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Němčany D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4, body hostů: Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 4:0, Ondráček Jiří 3:1, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Sokol Drnovice E - OST Nevojice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Dosedla František 0:4, Kupčík Jakub 1:3, Bejšovcová Eva 1:3, body hostů: Skalička Jaroslav 1:3, Dempír Antonín 4:0, Hrebičík Milan 3:1, Hájek Martin 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Bučovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutilová Gabriela 0:4, Baštová Jana 0:4, Kohoutková Karolína 0:4, Novotný Filip 0:4, body hostů: Vass Michal 4:0, Vrána Stanislav 4:0, Hanák Libor 4:0, Müller Jan 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Mouřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 2:2, Buzek Vítězslav 2:2, Idrný František 2:2, Kočař Svatopluk 1:3, body hostů: Vintr Dalibor 3:1, Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 2:2, Štec Zdeněk 0:2, Boháč Jan 0:2), SK Olšany B - TJ Sokol Hodějice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávniček Boris 3:0, Němec Josef 2:1, Libánek Ondřej 1:2, Trávniček Petr 1:1, Hazucha Juraj 1:0, WO 5:0, body hostů: Vinklárek Radek st. 0:4, Florián Tomáš 3:1, Luskač Václav 1:3, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Luleč 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Tomáš 2:2, Sigmund Adam 1:3, Luskač Václav 4:0, Zápotočný Lukáš 2:0, Vinklárek Radek st. 1:1, body hostů: Dosedla František 1:1, Šmíd Jan 3:1, Pydych Stanislav 0:4, Veigler Stanislav 2:2, Gründelová Marcela 0:2), SK Olšany B - TJ Sokol Rousínovec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 4:0, Libánek Patrik 3:1, Libánek Ondřej 3:1, Hazucha Juraj 3:1, body hostů: Milich Jaroslav 1:3, Buzek Vítězslav 0:4, Idrný František 2:2, Kočař Svatopluk 0:2, Lukášek Jiří 0:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Mouřínov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 2:2, Macháň Miroslav 2:2, Vrána Stanislav 1:3, Šlampa Jan 3:1, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Štec Zdeněk 0:4, Lánský Radim 2:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Bučovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pevná Markéta 3:1, Skalička Jaroslav 4:0, Dempír Antonín 4:0, Hoždora František 4:0, body hostů: Holíček Tomáš 0:4, Kutilová Gabriela 1:3, Lukáček Tomáš 0:4, Poul Lukáš 0:4), TJ Němčany D - TJ Sokol Drnovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jiří 1:3, Kovařík Hynek 2:2, Němec Pavel 4:0, Kotolán Vít 2:2, body hostů: Tichý Zdeněk 3:1, Olejníček Vojtěch 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Dosedla František 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - DDM Slavkov u Brna 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 2:2, Cenek Miloslav 2:2, Dvořáček František 4:0, Richter Václav 3:1, body hostů: Floriánová Julie 1:3, Lovasová Adéla 3:1, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 0:4), TJ Sokol Bohdalice - TJ Slavíkovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Hromek Lukáš 1:3, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Luleč 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tauš Jaromír 2:2, Zemánek Ladislav 4:0, Korkován David 4:0, Nešpůrek Roman 3:1, body hostů: Křetínský Aleš 0:4, Křetínská Ivana 0:4, Jekl Petr 1:3, Šmíd Jan 2:2), TJ Slavíkovice C - DDM Slavkov u Brna 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trněný Oldřich 2:2, Hřebíček Zdeněk 1:3, Pleva Damián 3:1, Hromek Lukáš 1:3, body hostů: Lovasová Adéla 2:2, Lovas Miroslav 0:4, Florián Miloslav 3:1, Floriánová Julie 4:0), TJ Sokol Drnovice E - TJ Vážany nad Litavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 4:0, Olejníček Vojtěch 0:4, Kubíček Pavel 1:3, Kupčík Jakub 4:0, body hostů: Drkal Roman 2:2, Richter Václav 2:2, Cenek Miloslav 2:2, Šmíd Jan 1:3), TJ Němčany D - TJ Sokol Bučovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Hynek 4:0, Chlup Tadeáš 4:0, Baňoch Tomáš 2:2, Hrozek Patrik 3:1, body hostů: Fenyk Michal 2:2, Novotný Filip 0:4, Kutilová Gabriela 1:3, Kohoutková Karolína 0:4), TJ Mouřínov - OST Nevojice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Sedlák Miloslav 1:1, Lánský Radim 3:1, Boháč Jan 0:2, body hostů: Hrebičík Milan 2:2, Pevná Markéta 0:4, Skalička Jaroslav 2:2, Dvořák Patrik 1:3), TJ Sokol Bučovice D - SK Olšany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 4:0, Macháň Miroslav 1:3, Šlampa Jan 3:1, Holíčková Marie 2:2, body hostů: Líbánek Jakub 2:2, Libánek Patrik 1:1, Hazucha Juraj 1:3, Libánek Ondřej 2:2, Trávniček Petr 0:2), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Hodějice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milich Jaroslav 2:2, Idrný František 1:3, Buzek Vítězslav 1:3, Kočař Svatopluk 0:1, Lukášek Jiří 0:3, body hostů: Florián Tomáš 4:0, Zápotočný Lukáš 3:1, Vinklárek Radek st. 1:3, Luskač Václav 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jekl Petr 3:1, Křetínský Aleš 1:3, Šmíd Jan 4:0, Veigler Stanislav 2:2, body hostů: Milich Jaroslav 1:3, Buzek Vítězslav 3:1, Lukášek Jiří 0:4, Pospíšil Ondřej 2:2), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bučovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinklárek Radek st. 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, Sigmund Adam 0:4, Luskač Václav 3:1, body hostů: Vass Michal 2:2, Šafařík Radomír 4:0, Šlampa Jan 3:1, Holíčková Marie 1:3), SK Olšany B - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 3:1, Trávniček Boris 3:1, Libánek Ondřej 3:1, Líbánek Jakub 2:2, body hostů: Dvořák Patrik 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Hrebičík Milan 3:1, Hoždora František 2:2), TJ Němčany D - TJ Mouřínov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlup Tadeáš 1:3, Kotolán Vít 1:3, Němec Pavel 1:3, Ondráček Jiří 1:3, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 0:2, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček František 4:0, Richter Václav 4:0, Matyáš Václav 2:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Fenyk Michal 2:2, Holíček Tomáš 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Kohoutková Karolína 0:4), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Drnovice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Lukáš 2:2, Hřebíček Zdeněk 1:3, Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Tichý Zdeněk 4:0, Kupčík Jakub 3:1, Dosedla František 0:4), TJ Sokol Bohdalice - DDM Slavkov u Brna 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 2:2, body hostů: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Luleč - DDM Slavkov u Brna 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pydych Stanislav 2:2, Vonderka Lukáš 1:3, Veigler Stanislav 2:2, Gründelová Marcela 1:3, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 2:2, Lovas Miroslav 0:4), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Drnovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 4:0, Nešpůrek Roman 2:2, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Tichý Zdeněk 1:3, Fišer Martin 1:3, Bejšovcová Eva 1:3), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Bučovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 1:3, Trněný Oldřich 3:1, Hřebíček Zdeněk 2:2, Pleva Damián 4:0, body hostů: Hrubá Patricie 2:2, Lukáček Tomáš 0:4, Holíček Tomáš 1:3, Fenyk Michal 3:1), TJ Mouřínov - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 3:1, Sedlák Miloslav 1:1, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Cenek Miloslav 1:3, Richter Václav 1:3, Dvořáček František 3:1), TJ Němčany D - SK Olšany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Pavel 3:1, Kotolán Vít 1:3, Ondráček Jiří 0:4, Chlup Tadeáš 0:4, body hostů: Líbánek Jakub 3:1, Libánek Ondřej 3:1, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 4:0), OST Nevojice B - TJ Sokol Hodějice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalička Jaroslav 1:3, Dvořák Patrik 1:3, Hrebičík Milan 2:2, Pevná Markéta 0:4, body hostů: Sigmund Tomáš 4:0, Sigmund Adam 1:3, Luskač Václav 4:0, Zápotočný Lukáš 3:1), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bučovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 1:3, Milich Jaroslav 1:3, Idrný František 2:2, Buzek Vítězslav 2:0, Lukášek Jiří 0:2, body hostů: Šafařík Radomír 4:0, Vass Michal 3:1, Navrkal Marek 0:4, Šlampa Jan 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Luleč 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 4:0, Macháň Miroslav 2:2, Šlampa Jan 3:1, Vrána Stanislav 4:0, body hostů: Pydych Stanislav 0:4, Vonderka Lukáš 0:4, Veigler Stanislav 1:3, Jekl Petr 2:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Rousínovec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan 4:0, Pevná Markéta 0:3, Skalička Jaroslav 1:3, Dvořák Patrik 0:4, Malík Ondřej 0:1, body hostů: Milich Jaroslav 2:2, Idrný František 3:1, Buzek Vítězslav 2:0, Pospíšil Ondřej 3:1, Kočař Svatopluk 1:1), TJ Němčany D - TJ Sokol Hodějice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 1:3, Kovařík Hynek 1:3, Němec Pavel 2:2, Hrozek Patrik 1:3, body hostů: Florián Tomáš 4:0, Vinklárek Radek st. 3:1, Luskač Václav 1:3, Zápotočný Lukáš 3:1), TJ Vážany nad Litavou B - SK Olšany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nezhyba Pavel 0:4, Cenek Miloslav 0:4, Dvořáček František 2:2, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Němec Josef 4:0, Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 3:1, Libánek Patrik 3:1), TJ Mouřínov - TJ Slavíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Jan 0:4, Sedlák Miloslav 0:2, Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 4:0, Vintr Dalibor 2:0, body hostů: Pleva Damián 2:2, Matoušek Jiří 2:2, Hromek Lukáš 1:3, Hřebíček Zdeněk 1:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Bučovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 4:0, Nešpůrek Roman 3:1, Tauš Jaromír 4:0, body hostů: Fenyk Michal 1:3, Poul Lukáš 0:4, Kutilová Gabriela 0:4, Hrubá Patricie 1:3), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Drnovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 2:2, Lovas Miroslav 0:4, body hostů: Tichý Zdeněk 4:0, Olejníček Vojtěch 1:3, Kupčík Jakub 3:1, Dosedla František 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Luleč 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 2:2, Olejníček Vojtěch 2:2, Kupčík Jakub 3:1, Dosedla František 2:2, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Jekl Petr 3:1, Křetínský Aleš 0:2, Dosedla František 0:4, Křetínská Ivana 0:2), TJ Sokol Bučovice E - DDM Slavkov u Brna 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fenyk Michal 2:1, Holíček Tomáš 0:3, Kohoutková Karolína 0:3, Hrubá Patricie 1:2, WO 5:0, body hostů: Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 3:1, Lovas Miroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Bohdalice - TJ Mouřínov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 1:3, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Sedlák Miloslav 0:4, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 3:1, Jelínek Roman 4:0), TJ Slavíkovice C - SK Olšany B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trněný Oldřich 0:4, Pleva Damián 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Hřebíček Zdeněk 0:4, body hostů: Němec Josef 4:0, Libánek Ondřej 4:0, Líbánek Jakub 4:0, Trávniček Petr 4:0), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cenek Miloslav 1:3, Šmíd Jan 0:4, Drkal Roman 1:3, Richter Václav 1:3, body hostů: Florián Tomáš 4:0, Sigmund Tomáš 4:0, Zápotočný Lukáš 4:0, Sigmund Adam 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Němčany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 0:2, Idrný František 3:1, Buzek Vítězslav 4:0, Pospíšil Ondřej 2:2, Lukášek Jiří 0:2, body hostů: Chlup Tadeáš 1:3, Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 3:1, Kovařík Hynek 1:3), OST Nevojice B - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Patrik 0:4, Hrubý Vojtěch 0:4, Skalička Jaroslav 1:3, Hrebičík Milan 3:1, body hostů: Vass Michal 3:1, Šlampa Jan 4:0, Vrána Stanislav 3:1, Navrkal Marek 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Luleč - OST Nevojice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pydych Stanislav 0:4, Gründelová Marcela 0:4, Křetínský Aleš 1:3, Křetínská Ivana 0:4, body hostů: Hoždora František 4:0, Dvořák Patrik 3:1, Hrebičík Milan 4:0, Skalička Jaroslav 4:0), TJ Němčany D - TJ Sokol Bučovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baňoch Tomáš 0:4, Ondráček Jiří 0:4, Chlup Tadeáš 2:2, Hrozek Patrik 0:4, body hostů: Vass Michal 4:0, Šlampa Jan 3:1, Holíčková Marie 3:1, Vrána Stanislav 4:0), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Rousínovec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček František 4:0, Richter Václav 1:3, Šmíd Jan 0:4, Cenek Miloslav 2:2, body hostů: Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 1:2, Buzek Vítězslav 2:2, Lukášek Jiří 3:1, Kočař Svatopluk 0:1), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Hodějice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Lukáš 1:3, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 2:2, body hostů: Vinklárek Radek st. 3:1, Zápotočný Lukáš 4:0, Sigmund Adam 1:3, Sigmund Tomáš 4:0), TJ Sokol Bohdalice - SK Olšany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 0:4, Nešpůrek Roman 1:3, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Líbánek Jakub 1:3, Libánek Ondřej 4:0, Němec Josef 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Mouřínov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 1:3, body hostů: Vintr Dalibor 4:0, Jelínek Roman 4:0, Sedlák Miloslav 2:2, Boháč Jan 0:4), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Drnovice E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fenyk Michal 0:4, Holíček Tomáš 0:4, Poul Lukáš 0:4, Baštová Jana 0:4, body hostů: Kupčík Jakub 4:0, Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 4:0, Kubíček Pavel 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gründelová Marcela 3:1, Dosedla František 2:2, Pydych Stanislav 2:2, Vonderka Lukáš 1:3, body hostů: Kutilová Gabriela 3:1, Kohoutková Karolína 0:4, Holíček Tomáš 2:2, Hrubá Patricie 3:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Drnovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 3:1, Štec Zdeněk 0:2, Sedlák Miloslav 0:2, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Olejníček Vojtěch 1:3, Kupčík Jakub 3:1, Dosedla František 1:3), DDM Slavkov u Brna - SK Olšany B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 1:3, Lovasová Adéla 0:4, Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4, body hostů: Libánek Ondřej 4:0, Líbánek Jakub 4:0, Hazucha Juraj 3:1, Trávniček Petr 4:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bohdalice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Tomáš 2:1, Florián Tomáš 4:0, Luskač Václav 2:2, Vinklárek Radek st. 2:2, Sigmund Adam 0:1, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 0:4, Nešpůrek Roman 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Slavíkovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočař Svatopluk 4:0, Idrný František 4:0, Pospíšil Ondřej 3:1, Lukášek Jiří 2:1, Milich Jaroslav 1:0, body hostů: Hromek Lukáš 1:3, Hřebíček Zdeněk 0:4, Trněný Oldřich 0:4, Pleva Damián 1:3), TJ Sokol Bučovice D - TJ Vážany nad Litavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 3:1, Šlampa Jan 3:1, Holíčková Marie 2:2, Vrána Stanislav 1:1, Macháň Miroslav 0:2, body hostů: Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 2:2, Šmíd Jan 0:4, Cenek Miloslav 1:3), OST Nevojice B - TJ Němčany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Ondřej 0:4, Dvořák Patrik 1:3, Skalička Jaroslav 3:1, Hrebičík Milan 4:0, body hostů: Hrozek Patrik 1:3, Chlup Tadeáš 3:1, Kovařík Hynek 2:2, Kotolán Vít 2:2),
11. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 2:2, Kovařík Hynek 0:4, Němec Pavel 3:1, Hrozek Patrik 1:3, body hostů: Pydych Stanislav 2:2, Jekl Petr 3:1, Veigler Stanislav 2:2, Vonderka Lukáš 0:1, Šmíd Jan 3:0), OST Nevojice B - TJ Vážany nad Litavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalička Jaroslav 1:3, Hrebičík Milan 3:1, Malík Ondřej 0:2, Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 1:1, body hostů: Dvořáček František 3:1, Drkal Roman 3:1, Šmíd Jan 1:3, Richter Václav 1:3), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Bučovice D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 0:4, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 0:4, body hostů: Vrána Stanislav 4:0, Macháň Miroslav 4:0, Holíčková Marie 4:0, Navrkal Marek 4:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Rousínovec D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, Nešpůrek Roman 2:2, Tauš Jaromír 0:4, body hostů: Lukášek Jiří 2:2, Milich Jaroslav 3:1, Buzek Vítězslav 3:1, Idrný František 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Hodějice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Florián Miloslav 3:1, Lovas Miroslav 2:2, Marek Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Zápotočný Lukáš 3:0, Durdová Natálie 1:2, Sigmund Adam 1:2, Sigmund Tomáš 2:1, WO 5:0), SK Olšany B - TJ Sokol Drnovice E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Němec Josef 3:1, Libánek Ondřej 1:3, Hazucha Juraj 2:2, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Kubíček Pavel 2:2, Kupčík Jakub 2:2, Setinský Jiří 1:3), TJ Sokol Bučovice E - TJ Mouřínov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fenyk Michal 2:2, Hrubá Patricie 1:3, Kohoutková Karolína 0:4, Lukáček Tomáš 0:4, body hostů: Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 3:1, Jelínek Roman 4:0, Štec Zdeněk 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigler Stanislav 2:2, Pydych Stanislav 1:3, Dosedla František 1:3, Gründelová Marcela 2:2, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 4:0, Boháč Jan 0:2, Sedlák Miloslav 2:2, Štec Zdeněk 0:2), SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 2:0, Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 4:0, Trávniček Petr 4:0, Libánek Patrik 2:0, body hostů: Hrubá Patricie 0:4, Kohoutková Karolína 0:4, Lukáček Tomáš 0:4, Holíček Tomáš 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Drnovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Lukáš 2:2, Florián Tomáš 4:0, Luskač Václav 3:1, Vinklárek Radek st. 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Olejníček Vojtěch 0:4, Dosedla František 0:4, Kupčík Jakub 2:2), TJ Sokol Rousínovec D - DDM Slavkov u Brna 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milich Jaroslav 4:0, Kočař Svatopluk 3:1, Idrný František 4:0, Buzek Vítězslav 4:0, body hostů: Floriánová Julie 1:3, Lovasová Adéla 0:4, Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bohdalice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Stanislav 0:4, Macháň Miroslav 0:4, Vass Michal 0:4, Šlampa Jan 0:4, body hostů: Tauš Jaromír 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Nešpůrek Roman 4:0, Korkován David 4:0), OST Nevojice B - TJ Slavíkovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalička Jaroslav 3:1, Dvořák Patrik 1:3, Hájek Martin 4:0, Hoždora František 4:0, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Trněný Oldřich 2:2, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 1:3), TJ Němčany D - TJ Vážany nad Litavou B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Tomáš 0:4, Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 4:0, Hrozek Patrik 1:3, body hostů: Cenek Miloslav 2:2, Šmíd Jan 1:3, Dvořáček František 3:1, Drkal Roman 3:1),
13. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Luleč 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cenek Miloslav 4:0, Drkal Roman 4:0, Dvořáček František 4:0, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Veigler Stanislav 0:4, Dosedla František 0:4, Pydych Stanislav 1:3, Křetínský Aleš 0:4), TJ Slavíkovice C - TJ Němčany D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 0:4, Hromek Lukáš 3:1, Hřebíček Zdeněk 0:2, Matoušek Jiří 2:0, body hostů: Kovařík Hynek 2:2, Kotolán Vít 2:2, Baňoch Tomáš 2:2, Němec Pavel 4:0), TJ Sokol Bohdalice - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešpůrek Roman 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Zemánek Ladislav 3:1, Korkován David 3:1, body hostů: Hrebičík Milan 4:0, Pevná Markéta 0:4, Skalička Jaroslav 2:2, Dvořák Patrik 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bučovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 1:3, Lovasová Adéla 0:4, Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4, body hostů: Vass Michal 4:0, Macháň Miroslav 3:1, Šlampa Jan 4:0, Vrána Stanislav 4:0), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Rousínovec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Kupčík Jakub 1:3, Olejníček Vojtěch 0:4, Dosedla František 1:3, body hostů: Milich Jaroslav 3:1, Buzek Vítězslav 3:1, Idrný František 4:0, Kočař Svatopluk 1:3), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Hodějice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubá Patricie 1:3, Fenyk Michal 0:4, Novotný Filip 0:4, Lukáček Tomáš 0:4, body hostů: Sigmund Tomáš 4:0, Sigmund Adam 3:1, Luskač Václav 4:0, Vinklárek Radek st. 4:0), TJ Mouřínov - SK Olšany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 3:1, Sedlák Miloslav 0:4, Štec Zdeněk 0:2, Boháč Jan 0:2, body hostů: Libánek Patrik 2:2, Libánek Ondřej 2:2, Líbánek Jakub 2:2, Němec Josef 3:1),
14. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Luleč 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 3:1, Němec Josef 2:2, Líbánek Jakub 2:2, Hazucha Juraj 3:1, body hostů: Jekl Petr 1:3, Malach Roman 1:3, Pydych Stanislav 1:3, Šmíd Jan 3:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Hodějice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlák Miloslav 0:2, Vintr Dalibor 2:2, Jelínek Roman 1:3, Lánský Radim 3:1, Boháč Jan 0:2, body hostů: Florián Tomáš 3:1, Zápotočný Lukáš 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, Vinklárek Radek st. 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bučovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milich Jaroslav 4:0, Pospíšil Ondřej 4:0, Kočař Svatopluk 2:2, Buzek Vítězslav 2:0, Lukášek Jiří 1:1, body hostů: Fenyk Michal 2:2, Hrubá Patricie 1:3, Lukáček Tomáš 0:4, Baštová Jana 0:4), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Zdeněk 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Setinský Jiří 3:1, Kupčík Jakub 3:1, body hostů: Macháň Miroslav 2:2, Šlampa Jan 1:3, Navrkal Marek 0:4, Holíčková Marie 4:0), DDM Slavkov u Brna - OST Nevojice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 4:0, Lovas Miroslav 0:1, Florián Miloslav 1:3, Marek Filip 1:2, body hostů: Hrebičík Milan 3:1, Skalička Jaroslav 2:2, Dempír Antonín 2:2, Malík Ondřej 0:4), TJ Sokol Bohdalice - TJ Němčany D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Kovařík Hynek 0:4, Ondráček Jiří 0:4, Němec Pavel 2:2, Kotolán Vít 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Slavíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cenek Miloslav 3:1, Richter Václav 3:1, Drkal Roman 4:0, Nezhyba Pavel 0:4, body hostů: Trněný Oldřich 2:2, Pleva Damián 2:2, Hřebíček Zdeněk 1:3, Hromek Lukáš 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Slavíkovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 4:0, Pydych Stanislav 2:2, Veigler Stanislav 4:0, Jekl Petr 4:0, body hostů: Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 0:4, Hromek Lukáš 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bohdalice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Václav 0:4, Drkal Roman 2:2, Dvořáček František 3:1, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 3:1, Tauš Jaromír 2:2), TJ Němčany D - DDM Slavkov u Brna 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrozek Patrik 1:1, Kovařík Hynek 2:2, Němec Pavel 4:0, Baňoch Tomáš 2:2, Ondráček Jiří 2:0, body hostů: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 0:4), OST Nevojice B - TJ Sokol Drnovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 3:1, Skalička Jaroslav 2:2, Hrebičík Milan 2:2, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Dosedla František 0:4, Setinský Jiří 4:0, Králík Pavel 0:4), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bučovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň Miroslav 4:0, Navrkal Marek 3:1, Holíčková Marie 4:0, Šlampa Jan 4:0, body hostů: Hrubá Patricie 1:3, Fenyk Michal 0:2, Lukáček Tomáš 0:4, Holíček Tomáš 0:4, Poul Lukáš 0:2), TJ Mouřínov - TJ Sokol Rousínovec D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 0:2, Lánský Radim 3:1, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Pospíšil Ondřej 1:3, Milich Jaroslav 1:3, Idrný František 1:3, Buzek Vítězslav 1:0, Lukášek Jiří 1:2), TJ Sokol Hodějice B - SK Olšany B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Adam 0:4, Sigmund Tomáš 2:2, Luskač Václav 2:2, Zápotočný Lukáš 1:3, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Libánek Ondřej 3:1, Líbánek Jakub 2:2, Němec Josef 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pydych Stanislav 2:2, Křetínský Aleš 0:4, Gründelová Marcela 0:4, Křetínská Ivana 1:3, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 4:0, Vinklárek Radek st. 3:1, Luskač Václav 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - SK Olšany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 0:4, Idrný František 1:2, Buzek Vítězslav 1:3, Pospíšil Ondřej 0:4, Lukášek Jiří 1:0, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 4:0, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 2:0, Libánek Patrik 1:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Bučovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Sedlák Miloslav 0:2, Lánský Radim 2:2, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Vass Michal 2:2, Holíčková Marie 1:1, Šlampa Jan 2:2, Macháň Miroslav 0:2), TJ Sokol Bučovice E - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fenyk Michal 2:2, Holíček Tomáš 2:2, Hrubá Patricie 4:0, Kutilová Gabriela 3:1, body hostů: Malík Ondřej 0:4, Skalička Jaroslav 2:2, Dvořák Patrik 0:4, Hrebičík Milan 3:1), TJ Sokol Drnovice E - TJ Němčany D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 4:0, Kupčík Jakub 4:0, Kubíček Pavel 1:3, Setinský Jiří 4:0, body hostů: Kotolán Vít 1:3, Chlup Tadeáš 1:3, Němec Pavel 1:3, Baňoch Tomáš 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Vážany nad Litavou B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 0:4, body hostů: Cenek Miloslav 2:2, Richter Václav 2:2, Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 3:1), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Bohdalice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trněný Oldřich 0:4, Pleva Damián 0:4, Hřebíček Zdeněk 0:4, Matoušek Jiří 0:4, body hostů: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Tauš Jaromír 4:0, Nešpůrek Roman 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bohdalice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jekl Petr 1:3, Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 2:2, Veigler Stanislav 0:4, body hostů: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 3:1, Tauš Jaromír 2:2, Nešpůrek Roman 2:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Slavíkovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 4:0, Malík Michael 0:2, Marek Filip 0:2, body hostů: Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 1:3, Hřebíček Zdeněk 1:3, Hromek Lukáš 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Drnovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cenek Miloslav 0:4, Drkal Roman 3:1, Dvořáček František 4:0, Richter Václav 0:4, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Kubíček Pavel 2:2, Kupčík Jakub 3:1, Setinský Jiří 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Němčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fenyk Michal 3:1, Kohoutková Karolína 0:4, Hrubá Patricie 3:1, Baštová Jana 0:4, body hostů: Kovařík Hynek 2:2, Hrozek Patrik 2:2, Němec Pavel 3:1, Kotolán Vít 3:1), OST Nevojice B - TJ Mouřínov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 2:2, Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan 1:3, Malík Ondřej 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 1:1, Lánský Radim 3:1, Boháč Jan 0:2), SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Líbánek Jakub 2:2, Libánek Ondřej 3:1, Hazucha Juraj 2:2, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Vass Michal 3:1, Přerovský Tomáš 0:4, Macháň Miroslav 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Rousínovec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Florián Tomáš 3:1, Sigmund Tomáš 2:2, Luskač Václav 4:0, Vinklárek Radek st. 0:1, Sigmund Adam 1:2, body hostů: Milich Jaroslav 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Idrný František 1:3, Kočař Svatopluk 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Luleč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Idrný František 2:2, Buzek Vítězslav 3:1, Pospíšil Ondřej 2:2, Lukášek Jiří 1:3, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Pydych Stanislav 0:4, Jekl Petr 1:3, Malach Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Hodějice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Radomír 4:0, Vass Michal 2:2, Přerovský Tomáš 4:0, Holíčková Marie 4:0, body hostů: Zápotočný Lukáš 0:4, Florián Tomáš 1:3, Vinklárek Radek st. 0:4, Luskač Václav 1:3), OST Nevojice B - SK Olšany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalička Jaroslav 1:3, Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 2:2, Malík Ondřej 0:4, body hostů: Libánek Ondřej 2:2, Líbánek Jakub 3:1, Hazucha Juraj 1:3, Libánek Patrik 2:0, Němec Josef 2:0), TJ Mouřínov - TJ Němčany D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 2:0, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Kotolán Vít 1:3, Baňoch Tomáš 0:4, Hrozek Patrik 0:4, Kovařík Hynek 1:3), TJ Sokol Bučovice E - TJ Vážany nad Litavou B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíček Tomáš 0:4, Kutilová Gabriela 2:2, Hrubá Patricie 1:3, Baštová Jana 0:4, body hostů: Cenek Miloslav 4:0, Richter Václav 2:2, Růžička Jiří 3:1, Drkal Roman 4:0), TJ Sokol Drnovice E - TJ Slavíkovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Zdeněk 4:0, Kupčík Jakub 3:1, Setinský Jiří 4:0, Olejníček Vojtěch 2:2, body hostů: Matoušek Jiří 2:2, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bohdalice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 0:4, Lovasová Adéla 0:1, Florián Miloslav 0:4, Marek Filip 0:4, Lovas Miroslav 0:3, body hostů: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Tauš Jaromír 4:0, Nešpůrek Roman 4:0),
19. kolo:
DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Luleč 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Florián Miloslav 1:3, Filip Marek 0:4, Malík Michael 0:4, body hostů: Jekl Petr 3:1, Malach Roman 4:0, Dosedla František 2:2, Šmíd Jan 4:0), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Bohdalice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejníček Vojtěch 0:4, Kubíček Pavel 2:2, Setinský Jiří 4:0, Tichý Zdeněk 1:3, body hostů: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Nešpůrek Roman 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Slavíkovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fenyk Michal 3:1, Holíček Tomáš 2:2, Hrubá Patricie 3:1, Kutilová Gabriela 1:3, body hostů: Hromek Lukáš 2:2, Hřebíček Zdeněk 0:4, Pleva Damián 2:2, Matoušek Jiří 3:1), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Václav 0:2, Cenek Miloslav 1:3, Dvořáček František 3:1, Drkal Roman 2:2, Matyáš Václav 0:2, body hostů: Lánský Radim 3:1, Štec Zdeněk 0:2, Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Boháč Jan 1:1), SK Olšany B - TJ Němčany D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Hazucha Juraj 4:0, Libánek Patrik 3:1, Trávniček Boris 4:0, body hostů: Hrozek Patrik 0:4, Baňoch Tomáš 0:4, Kovařík Hynek 0:4, Chlup Tadeáš 1:3), TJ Sokol Hodějice B - OST Nevojice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sigmund Tomáš 2:2, Luskač Václav 2:2, Vinklárek Radek st. 2:2, WO 0:5, body hostů: Hoždora František 3:0, Hrebičík Milan 3:0, Skalička Jaroslav 0:3, Dvořák Patrik 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Rousínovec D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 4:0, Šafařík Radomír 4:0, Holíčková Marie 3:1, Vrána Stanislav 1:2, Navrkal Marek 0:1, body hostů: Lukášek Jiří 1:3, Buzek Vítězslav 2:2, Pospíšil Ondřej 0:4, Milich Jaroslav 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malach Roman 3:1, Veigler Stanislav 1:3, Jekl Petr 0:4, Křetínská Ivana 0:4, body hostů: Vass Michal 4:0, Holíčková Marie 3:1, Vrána Stanislav 2:2, Macháň Miroslav 3:1), TJ Sokol Rousínovec D - OST Nevojice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 2:2, Idrný František 3:1, Lukášek Jiří 2:2, Buzek Vítězslav 2:2, body hostů: Hoždora František 4:0, Hrebičík Milan 3:1, Skalička Jaroslav 0:4, Dvořák Patrik 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Němčany D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Tomáš 1:3, Sigmund Adam 3:1, Luskač Václav 3:1, Zápotočný Lukáš 3:1, body hostů: Němec Pavel 3:1, Kotolán Vít 2:2, Chlup Tadeáš 1:3, Ondráček Jiří 0:4), SK Olšany B - TJ Vážany nad Litavou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Líbánek Jakub 4:0, Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 3:1, body hostů: Drkal Roman 2:2, Šmíd Jan 1:3, Matyáš Václav 0:4, Nezhyba Pavel 0:4), TJ Slavíkovice C - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 2:2, Hřebíček Zdeněk 2:2, Pleva Damián 1:3, Trněný Oldřich 1:3, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Lánský Radim 2:0, Štec Zdeněk 0:4, Boháč Jan 0:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Bohdalice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíček Tomáš 0:4, Kohoutková Karolína 0:4, Hrubá Patricie 0:4, Baštová Jana 0:4, body hostů: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Tauš Jaromír 4:0, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Drnovice E - DDM Slavkov u Brna 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 4:0, Kubíček Pavel 4:0, Setinský Jiří 4:0, Tichý Zdeněk 4:0, body hostů: Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4, Filip Marek 0:4, Malík Michael 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Drnovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jekl Petr 2:2, Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Veigler Stanislav 0:4, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Setinský Jiří 3:1, Kupčík Jakub 1:3, Kubíček Pavel 1:3), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovasová Adéla 2:2, Lovas Miroslav 0:4, Florián Miloslav 1:3, Filip Marek 3:1, body hostů: Fenyk Michal 4:0, Holíček Tomáš 3:1, Hrubá Patricie 2:2, Kohoutková Karolína 1:3), TJ Mouřínov - TJ Sokol Bohdalice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Dalibor 2:2, Lánský Radim 1:3, Jelínek Roman 4:0, Štec Zdeněk 0:4, body hostů: Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 3:1, Tauš Jaromír 2:2, Nešpůrek Roman 3:1), SK Olšany B - TJ Slavíkovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Líbánek Jakub 4:0, Hazucha Juraj 4:0, Libánek Patrik 3:1, body hostů: Matoušek Jiří 1:3, Hromek Lukáš 0:4, Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Tomáš 2:2, Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek st. 2:2, Luskač Václav 3:1, body hostů: Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:3, Richter Václav 1:3, Cenek Miloslav 2:2), TJ Němčany D - TJ Sokol Rousínovec D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Hynek 0:4, Kotolán Vít 1:3, Chlup Tadeáš 1:3, Hrozek Patrik 0:4, body hostů: Polouček Josef ml. 4:0, Milich Jaroslav 4:0, Buzek Vítězslav 4:0, Idrný František 2:2), TJ Sokol Bučovice D - OST Nevojice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vass Michal 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Macháň Miroslav 2:2, Holíčková Marie 2:2, body hostů: Skalička Jaroslav 0:4, Hrebičík Milan 2:2, Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 0:4),
22. kolo:
OST Nevojice B - TJ Sokol Luleč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 3:1, Skalička Jaroslav 3:1, Dempír Antonín 3:1, Malík Ondřej 0:4, body hostů: Šmíd Jan 1:3, Malach Roman 4:0, Jekl Petr 1:3, Veigler Stanislav 1:3), TJ Sokol Bučovice D - TJ Němčany D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 4:0, Holíčková Marie 3:1, Macháň Miroslav 4:0, Vrána Stanislav 3:1, body hostů: Kovařík Hynek 0:4, Chlup Tadeáš 1:3, Němec Pavel 1:3, Kotolán Vít 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 1:1, Lukášek Jiří 3:1, Idrný František 3:1, Buzek Vítězslav 3:1, Milich Jaroslav 2:0, body hostů: Drkal Roman 3:1, Růžička Jiří 0:4, Richter Václav 0:4, Cenek Miloslav 1:3), TJ Sokol Hodějice B - TJ Slavíkovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Adam 3:1, Sigmund Tomáš 3:1, Luskač Václav 4:0, Vinklárek Radek st. 4:0, body hostů: Trněný Oldřich 0:4, Pleva Damián 0:4, Hromek Lukáš 2:2, Hřebíček Zdeněk 0:4), SK Olšany B - TJ Sokol Bohdalice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Němec Josef 2:2, Líbánek Jakub 1:3, body hostů: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 0:4, Tauš Jaromír 1:3, Nešpůrek Roman 3:1), TJ Mouřínov - DDM Slavkov u Brna 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Sedlák Miloslav 1:3, Štec Zdeněk 0:2, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 2:0, body hostů: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 2:2, Lovas Miroslav 2:2, Filip Marek 0:4), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Bučovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Zdeněk 4:0, Dosedla František ml. 2:2, Kupčík Jakub 4:0, Setinský Jiří 4:0, body hostů: Fenyk Michal 1:3, Holíček Tomáš 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Kohoutková Karolína 0:4),
23. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Luleč 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fenyk Michal 1:3, Kutilová Gabriela 0:4, Hrubá Patricie 2:2, Lukáček Tomáš 0:4, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Malach Roman 4:0, Jekl Petr 2:2, Veigler Stanislav 3:1), TJ Sokol Drnovice E - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Setinský Jiří 3:1, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 3:1, Sedlák Miloslav 0:2, Boháč Jan 0:2), SK Olšany B - DDM Slavkov u Brna 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Hazucha Juraj 3:1, Libánek Patrik 1:0, Němec Josef 3:1, Líbánek Jakub 2:1, body hostů: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 0:4, Florián Miloslav 1:3, Filip Marek 0:4), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hodějice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 2:2, body hostů: Sigmund Adam 0:4, Zápotočný Lukáš 1:3, Vinklárek Radek st. 2:2, Luskač Václav 1:3), TJ Slavíkovice C - TJ Sokol Rousínovec D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 0:4, Hřebíček Zdeněk 0:4, Hromek Lukáš 1:3, body hostů: Milich Jaroslav 4:0, Pospíšil Ondřej 4:0, Buzek Vítězslav 1:0, Idrný František 4:0, Kočař Svatopluk 2:1), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 3:1, Cenek Miloslav 1:3, Richter Václav 0:4, body hostů: Vass Michal 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Macháň Miroslav 3:1, Holíčková Marie 2:2), TJ Němčany D - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 2:2, Chlup Tadeáš 1:3, Němec Pavel 4:0, Baňoch Tomáš 1:3, body hostů: Hrebičík Milan 3:1, Skalička Jaroslav 3:1, Hoždora František 2:2, Malík Ondřej 0:4),
24. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Němčany D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 3:1, Veigler Stanislav 1:3, body hostů: Kovařík Hynek 2:2, Chlup Tadeáš 2:2, Baňoch Tomáš 0:4, Hrozek Patrik 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - OST Nevojice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 2:2, Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, body hostů: Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 2:2, Hrebičík Milan 3:1, Skalička Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Slavíkovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vass Michal 4:0, Holíčková Marie 4:0, Vrána Stanislav 4:0, Navrkal Marek 4:0, body hostů: Hřebíček Zdeněk 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bohdalice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buzek Vítězslav 1:3, Lukášek Jiří 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3, Milich Jaroslav 1:3, body hostů: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 3:1, Tauš Jaromír 2:2, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Hodějice B - DDM Slavkov u Brna 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 4:0, Zápotočný Lukáš 4:0, Luskač Václav 4:0, body hostů: Floriánová Julie 1:3, Filip Marek 0:4, Florián Miloslav 1:3, Lovas Miroslav 0:4), TJ Sokol Drnovice E - SK Olšany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 0:4, Kupčík Jakub 3:1, Olejníček Vojtěch 0:4, Kubíček Pavel 1:3, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Němec Josef 3:0, Líbánek Jakub 3:1, Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 1:0), TJ Mouřínov - TJ Sokol Bučovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 1:3, Vintr Dalibor 4:0, body hostů: Lukáček Tomáš 1:3, Kutilová Gabriela 1:3, Baštová Jana 0:4, Hrubá Patricie 1:3),
25. kolo:
TJ Mouřínov - TJ Sokol Luleč 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Miloslav 0:2, Vintr Dalibor 3:1, Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Veigler Stanislav 1:3, Jekl Petr 1:3, Malach Roman 2:2, Křetínská Ivana 1:3), TJ Sokol Bučovice E - SK Olšany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutilová Gabriela 2:2, Kohoutková Karolína 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Lukáček Tomáš 0:4, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Libánek Patrik 2:2, Trávniček Petr 4:0, Líbánek Jakub 4:0), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Hodějice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Setinský Jiří 2:2, Kupčík Jakub 2:2, Kubíček Pavel 2:2, Olejníček Vojtěch 2:2, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, Zápotočný Lukáš 2:2, Luskač Václav 3:1), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Rousínovec D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 0:4, Filip Marek 1:3, body hostů: Kočař Svatopluk 2:2, Milich Jaroslav 3:1, Buzek Vítězslav 4:0, Pospíšil Ondřej 3:1), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Vass Michal 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Macháň Miroslav 0:4, Šlampa Jan 1:3), TJ Slavíkovice C - OST Nevojice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 2:2, Hřebíček Zdeněk 1:3, Trněný Oldřich 1:3, Pleva Damián 1:3, body hostů: Dempír Antonín 4:0, Hrebičík Milan 4:0, Dvořák Patrik 0:4, Skalička Jaroslav 3:1), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Němčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cenek Miloslav 1:3, Richter Václav 2:2, Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 3:1, body hostů: Kovařík Hynek 0:4, Kotolán Vít 1:3, Baňoch Tomáš 2:2, Němec Pavel 3:1),
26. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Vážany nad Litavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 0:2, Jekl Petr 2:2, Veigler Stanislav 1:3, Křetínská Ivana 0:2, body hostů: Dvořáček František 3:1, Drkal Roman 3:1, Cenek Miloslav 1:3, Růžička Jiří 2:2), TJ Němčany D - TJ Slavíkovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlup Tadeáš 3:1, Ondráček Jiří 4:0, Kotolán Vít 3:1, Baňoch Tomáš 3:1, body hostů: Trněný Oldřich 0:4, Pleva Damián 3:1, Hřebíček Zdeněk 0:4, Hromek Lukáš 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Drnovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Kočař Svatopluk 1:3, Buzek Vítězslav 1:1, Idrný František 1:1, body hostů: Dosedla František ml. 0:4, Kupčík Jakub 4:0, Olejníček Vojtěch 3:1, Kubíček Pavel 2:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Bohdalice 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoždora František 2:2, Dempír Antonín 1:3, Skalička Jaroslav 0:4, Hrebičík Milan 2:2, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Tauš Jaromír 1:3, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice D - DDM Slavkov u Brna 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vass Michal 4:0, Šafařík Radomír 4:0, Holíčková Marie 3:1, Macháň Miroslav 3:1, body hostů: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 0:4, Florián Miloslav 0:2, Filip Marek 0:4, Lovas Miroslav 0:2), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bučovice E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklárek Radek st. 2:2, Luskač Václav 4:0, Durdová Natálie 1:3, WO 0:5, body hostů: Lukáček Tomáš 0:3, Kutilová Gabriela 2:1, Kohoutková Karolína 1:2, Hrubá Patricie 2:1, WO 5:0), SK Olšany B - TJ Mouřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 2:2, Trávniček Petr 2:2, Líbánek Jakub 2:2, Libánek Patrik 1:2, Němec Josef 0:1, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 2:2, Sedlák Miloslav 0:2, Štec Zdeněk 0:2),
Žákovská liga
1. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Hrozek Jaroslav 0:3, Konšel Adam 0:3, Čakovský Filip 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 2:1, body hostů: Poul Lukáš 1:2, Holíček Tomáš 0:3, Lukáček Tomáš 0:3), TJ Sokol Drnovice A - Maják Vyškov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla František 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Čejka Marek 0:3, Kudlička Robert 0:3, Krejsa Jakub 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hlubočany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 1:2, Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 2:1, body hostů: Kolář Martin 0:3, Korec Ján 2:1, Bednář Matyáš 1:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrozek Jaroslav 0:3, Čakovský Filip 0:3, Konšel Adam 0:3, body hostů: Poul Lukáš 3:0, Fenyk Michal 3:0, Holíček Tomáš 3:0), TJ Sokol Drnovice B - Maják Vyškov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konšel Adam 1:2, Hrozek Jaroslav 1:2, Čakovský Filip 2:1, body hostů: Čejka Marek 1:2, Kudlička Robert 1:2, Krejsa Jakub 3:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konšel Adam 3:0, Čakovský Filip 3:0, Hrozek Jaroslav 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Michal 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hlubočany 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, body hostů: Bednář Matyáš 3:0, Korec Ján 3:0, Kolář Martin 3:0), Maják Vyškov - TJ Sokol Hlubočany 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čejka Marek 0:3, Kudlička Robert 0:3, Krejsa Jakub 3:0, body hostů: Bednář Matyáš 2:1, Korec Ján 2:1, Kolář Martin 2:1), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hlubočany 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukáček Tomáš 2:1, Holíček Tomáš 1:2, Fenyk Michal 2:1, body hostů: Kolář Martin 2:1, Korec Ján 2:1, Bednář Matyáš 0:3), TJ Sokol Bučovice - Maják Vyškov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lukáček Tomáš 2:1, Holíček Tomáš 2:1, Poul Lukáš 2:1, body hostů: Čejka Marek 0:3, Kudlička Robert 0:3, Krejsa Jakub 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Otnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 1:1, Prchal Radek 1:1, Götzová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Cigánek Martin 3:0, Špunar Petr 1:2, WO 0:3), TTC Komořany - DDM Slavkov u Brna 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturzová Iveta 2:0, Prchal Radek 2:0, Götzová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Ondrášek Marek 1:2, Pflimpfl Radek 1:2, WO 0:3), TTC Komořany - TJ Velešovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 2:1, Prchal Radek 2:1, Götzová Lucie 1:2, body hostů: Kocman Jakub 1:2, Mráz Marek 3:0, Doležel Ondřej 0:3), TTC Komořany - TJ Tatran Hrušky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturzová Iveta 3:0, Prchal Radek 3:0, Götzová Lucie 1:2, body hostů: Drápal Metoděj 1:2, Klímová Daniela 0:3, Klíma Václav 1:2), TJ Sokol Otnice - DDM Slavkov u Brna 4:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špunar Petr 0:2, Cigánek Martin 2:0, WO 2:2, body hostů: Ondrášek Marek 1:1, Pflimpfl Radek 1:1, WO 2:2), TJ Sokol Otnice - TJ Tatran Hrušky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 3:0, Cigánek Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Klíma Václav 0:2, Klímová Daniela 0:2, Drápal Metoděj 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hodějice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 2:1, Cigánek Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Durda Filip 0:2, Durdová Natálie 1:1, Novák Richard 0:2, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Velešovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrášek Marek 1:2, Pflimpfl Radek 1:2, WO 0:3, body hostů: Doležel Ondřej 0:2, Mráz Marek 2:0, Kocman Jakub 2:0, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Tatran Hrušky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrášek Marek 3:0, Pflimpfl Radek 3:0, WO 0:3, body hostů: Paseka Matěj 0:2, Beran Matěj 0:2, Drápal Božetěch 0:2, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Ondřej 0:3, Mráz Marek 3:0, Kocman Jakub 1:2, body hostů: Durda Filip 1:2, Sigmund Adam 2:1, Durdová Natálie 2:1), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Hodějice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paseka Matěj 0:3, Beran Matěj 0:3, Drápal Božetěch 1:2, body hostů: Novák Richard 2:1, Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0),
2. kolo:
TJ Velešovice - TJ Sokol Otnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Marek 3:0, Doležel Ondřej 0:3, Kocman Jakub 0:3, body hostů: Pavlíček Antonín 2:1, Cigánek Martin 2:1, Oplt Albert 2:1), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Marek 3:0, Doležel Ondřej 1:2, Kocman Jakub 0:3, body hostů: Dosedla František 2:1, Dosedla Martin 2:1, Kosík Jakub 1:2), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Marek 3:0, Doležel Ondřej 0:3, Kocman Jakub 0:3, body hostů: Hrozek Jaroslav 2:1, Konšel Adam 2:1, Čakovský Filip 2:1), TJ Velešovice - TJ Sokol Hlubočany 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Marek 3:0, Doležel Ondřej 0:3, Kocman Jakub 0:3, body hostů: Korec Ján 2:1, Kolář Martin 2:1, Bednář Matyáš 2:1), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Drnovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cigánek Martin 1:2, Pavlíček Antonín 1:2, Oplt Bolek 1:2, body hostů: Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 3:0, Kosík Jakub 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Drnovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Antonín 2:1, Cigánek Martin 2:1, Oplt Bolek 2:1, body hostů: Hrozek Jaroslav 0:3, Konšel Adam 0:3, Čakovský Filip 3:0), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hlubočany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 2:1, Cigánek Martin 2:1, Pavlíček Antonín 2:1, body hostů: Korec Ján 1:2, Kolář Martin 1:2, Bednář Matyáš 1:2), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drápal Metoděj 0:3, Klímová Daniela 0:3, Paseka Matěj 0:3, body hostů: Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 3:0, Kosík Jakub 3:0), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, Drápal Božetěch 1:2, body hostů: Hrozek Jaroslav 2:1, Konšel Adam 3:0, Čakovský Filip 3:0), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Hlubočany 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Václav 0:3, Paseka Matěj 0:3, Beran Matěj 0:3, body hostů: Korec Ján 3:0, Kolář Martin 3:0, Bednář Matyáš 3:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrozek Jaroslav 3:3, Konšel Adam 0:3, body hostů: Korec Ján 2:1, Kolář Martin 2:1, Bednář Matyáš 2:1), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 3:0, Holíček Tomáš 3:0, Kohoutková Karolína 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), TJ Sokol Bučovice - DDM Slavkov u Brna 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 2:0, Holíček Tomáš 1:1, Kohoutková Karolína 0:2, WO 3:0, body hostů: Ondrášek Marek 1:2, Pflimpfl Radek 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 1:2, Holíček Tomáš 2:1, Kohoutková Karolína 0:3, body hostů: Novák Richard 1:2, Durdová Natálie 2:1, Sigmund Adam 3:0), TJ Sokol Bučovice - TTC Komořany 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poul Lukáš 1:1, Holíček Tomáš 1:1, Kohoutková Karolína 0:2, WO 3:0, body hostů: Šturzová Iveta 3:0, Prchal Radek 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - DDM Slavkov u Brna 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 2:2, body hostů: Ondrášek Marek 2:0, Pflimpfl Radek 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, body hostů: Novák Robert 3:0, Novák Richard 3:0, Durdová Natálie 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TTC Komořany 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 2:2, body hostů: Prchal Radek 2:0, Šturzová Iveta 2:0, WO 2:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrášek Marek 1:2, Pflimpfl Radek 2:1, WO 0:3, body hostů: Novák Robert 0:2, Durdová Natálie 1:1, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0), Maják Vyškov - DDM Slavkov u Brna 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kudlička Robert 0:2, Marek Michal 0:2, WO 2:2, body hostů: Ondrášek Marek 2:0, Pflimpfl Radek 2:0, WO 2:2), Maják Vyškov - TJ Sokol Hodějice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kudlička Robert 1:2, Marek Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Novák Robert 1:1, Novák Richard 2:0, Durdová Natálie 2:0, WO 3:0), Maják Vyškov - TTC Komořany 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kudlička Robert 0:2, Marek Michal 0:2, WO 2:2, body hostů: Šturzová Iveta 2:0, Prchal Radek 2:0, WO 2:2),
3. kolo:
Maják Vyškov - TJ Sokol Bohdalice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 3:0, Čejka Marek 3:0, WO 0:3, body hostů: Pospíšil Ondřej 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 3:0), Maják Vyškov - TJ Sokol Otnice 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 0:3, Čejka Marek 0:3, WO 0:3, body hostů: Oplt Bolek 2:0, Cigánek Martin 2:0, Pavlíček Antonín 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, body hostů: Cigánek Martin 3:0, Oplt Bolek 3:0, Pavlíček Antonín 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Tatran Hrušky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Paseka Matěj 3:0, Drápal Metoděj 2:1, Drápal Božetěch 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 1:2, Holíček Tomáš 1:2, Fenyk Michal 3:0, body hostů: Pavlíček Antonín 0:3, Oplt Bolek 2:1, Cigánek Martin 2:1), TJ Sokol Bučovice - TJ Tatran Hrušky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohoutková Karolína 3:0, Holíček Tomáš 3:0, Fenyk Michal 3:0, body hostů: Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, Paseka Matěj 0:3), Maják Vyškov - TJ Tatran Hrušky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 3:0, Čejka Marek 3:0, WO 0:3, body hostů: Drápal Metoděj 0:2, Drápal Božetěch 0:2, Klíma Václav 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 3:0, Fenyk Michal 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Mráz Marek 0:3, Doležel Ondřej 0:3, Kocman Jakub 0:3), Maják Vyškov - TJ Velešovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 3:0, Čejka Marek 2:1, WO 0:3, body hostů: Mráz Marek 0:2, Doležel Ondřej 0:2, Kocman Jakub 1:1, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Tatran Hrušky 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Marek 2:1, Kocman Jakub 3:0, Doležel Ondřej 3:0, body hostů: Beran Matěj 1:2, Klímová Daniela 0:3, Paseka Matěj 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Marek 3:0, Kocman Jakub 3:0, Doležel Ondřej 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Michal 0:3), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pflimpfl Radek 0:3, Ondrášek Marek 0:3, WO 0:3, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:0, Dosedla František 2:0, Dosedla Martin 2:0, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Drnovice B 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pflimpfl Radek 2:0, Ondrášek Marek 2:0, WO 2:2, body hostů: Křetínská Lucie 0:2, Konšel Adam 0:2, WO 2:2), TTC Komořany - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 1:2, Prchal Radek 2:1, WO 0:3, body hostů: Novák Richard 0:2, Sigmund Adam 2:0, Durdová Natálie 1:1, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 0:3, Prchal Radek 0:3, WO 0:3, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:0, Dosedla František 2:0, Dosedla Martin 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 4:0, Durdová Natálie 2:0, WO 3:0, body hostů: Křetínská Lucie 0:3, Konšel Adam 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Hlubočany 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 0:3, Durdová Natálie 1:2, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Korec Ján 2:1, Bednář Matyáš 2:1, Kolář Martin 1:2), TTC Komořany - TJ Sokol Drnovice B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturzová Iveta 2:0, Prchal Radek 1:1, WO 2:2, body hostů: Křetínská Lucie 0:2, Konšel Adam 1:1, WO 2:2), TTC Komořany - TJ Sokol Hlubočany 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 0:3, Prchal Radek 0:3, WO 0:3, body hostů: Korec Ján 2:0, Bednář Matyáš 2:0, Kolář Martin 2:0, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Hlubočany 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pflimpfl Radek 2:1, Ondrášek Marek 1:2, WO 0:3, body hostů: Korec Ján 1:1, Bednář Matyáš 2:0, Kolář Martin 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Richard 0:3, Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 1:2, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla František 3:0, Dosedla Martin 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Drnovice B 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla František 2:0, Olejníček Vojtěch 2:0, WO 2:2, body hostů: Konšel Adam 0:2, Kohlmayer Jakub 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla František 3:0, Olejníček Vojtěch 2:1, WO 0:3, body hostů: Poul Lukáš 0:2, Novotný Filip 0:2, Lukáček Tomáš 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice A - Maják Vyškov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla František 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, WO 0:3, body hostů: Krejsa Jakub 0:2, Čejka Marek 0:2, Marek Michal 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bohdalice 10:0wo, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hlubočany 10:0, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konšel Adam 2:1, Kohlmayer Jakub 1:2, WO 0:3, body hostů: Poul Lukáš 1:1, Lukáček Tomáš 2:0, Novotný Filip 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice B - Maják Vyškov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konšel Adam 2:1, Kohlmayer Jakub 1:2, WO 0:3, body hostů: Krejsa Jakub 2:0, Čejka Marek 1:1, Marek Michal 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bohdalice 10:0wo, TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hlubočany WO (oboustranné), Maják Vyškov - TJ Sokol Hlubočany 10:0, TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hlubočany 10:0, TJ Sokol Bučovice - Maják Vyškov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Filip 1:2, Poul Lukáš 2:1, Lukáček Tomáš 3:0, body hostů: Krejsa Jakub 2:1, Čejka Marek 1:2, Marek Michal 0:3), TTC Komořany - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 0:3, Götzová Lucie 0:3, WO 0:3, body hostů: Oplt Albert 2:0, Oplt Bolek 2:0, Cigánek Martin 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - DDM Slavkov u Brna 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturzová Iveta 0:2, Götzová Lucie 0:2, WO 2:2, body hostů: Ondrášek Marek 2:0, Pflimpfl Radek 2:0, WO 2:2), TTC Komořany - TJ Velešovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 2:1, Götzová Lucie 0:3, WO 0:3, body hostů: Doležel Ondřej 1:1, Mráz Marek 2:0, Kocman Jakub 1:1, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Tatran Hrušky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturzová Iveta 3:0, Götzová Lucie 2:1, WO 0:3, body hostů: Beran Matěj 1:1, Paseka Matěj 0:2, Drápal Metoděj 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - DDM Slavkov u Brna 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cigánek Martin 1:1, Oplt Albert 1:1, Oplt Bolek 1:1, WO 3:0, body hostů: Ondrášek Marek 0:3, Pflimpfl Radek 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Tatran Hrušky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Oplt Albert 3:0, Cigánek Martin 3:0, body hostů: Drápal Metoděj 0:3, Beran Matěj 0:3, Drápal Božetěch 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hodějice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oplt Albert 1:2, Oplt Bolek 2:1, Cigánek Martin 2:1, body hostů: Novák Robert 0:3, Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 1:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Velešovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrášek Marek 1:2, Pflimpfl Radek 2:1, WO 0:3, body hostů: Doležel Ondřej 0:2, Mráz Marek 2:0, Kocman Jakub 1:1, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Tatran Hrušky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrášek Marek 2:1, Pflimpfl Radek 3:0, WO 0:3, body hostů: Drápal Metoděj 0:2, Paseka Matěj 0:2, Drápal Božetěch 1:1, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Ondřej 0:3, Mráz Marek 3:0, Kocman Jakub 0:3, body hostů: Novák Robert 2:1, Novák Richard 2:1, Durdová Natálie 2:1), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Hodějice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paseka Matěj 0:3, Beran Matěj 0:3, Drápal Božetěch 1:2, body hostů: Novák Robert 2:1, Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fenyk Michal 3:0, Lukáček Tomáš 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), TJ Sokol Bučovice - DDM Slavkov u Brna 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:0, Lukáček Tomáš 2:0, Fenyk Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Pflimpfl Radek 0:3, Ondrášek Marek 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hodějice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíček Tomáš 3:0, Fenyk Michal 3:0, Lukáček Tomáš 2:1, body hostů: Novák Robert 0:3, Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 1:2), TJ Sokol Bučovice - TTC Komořany 10:0, TJ Sokol Bohdalice - DDM Slavkov u Brna 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 3:0, body hostů: Pflimpfl Radek 3:0, Ondrášek Marek 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0, Novák Robert 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TTC Komořany 10:0, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pflimpfl Radek 2:1, Ondrášek Marek 2:1, WO 0:3, body hostů: Novák Robert 0:2, Durdová Natálie 0:2, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0), Maják Vyškov - DDM Slavkov u Brna 4:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejsa Jakub 2:0, Kudlička Robert 0:2, WO 2:2, body hostů: Pflimpfl Radek 1:1, Ondrášek Marek 1:1, WO 2:2), Maják Vyškov - TJ Sokol Hodějice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejsa Jakub 1:2, Kudlička Robert 1:2, WO 0:3, body hostů: Durdová Natálie 2:0, Sigmund Adam 2:0, Novák Robert 0:2, WO 3:0), Maják Vyškov - TTC Komořany 10:0, TJ Velešovice - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocman Jakub 0:3, Doležel Ondřej 0:3, Sedláčková Alžběta 0:3, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Oplt Albert 3:0, Cigánek Martin 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocman Jakub 0:3, Doležel Ondřej 0:3, Sedláčková Alžběta 0:3, body hostů: Kosík Jakub 3:0, Dosedla František ml. 3:0, Dosedla Martin 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocman Jakub 0:3, Doležel Ondřej 0:3, Sedláčková Alžběta 1:2, body hostů: Hrozek Jaroslav 2:1, Konšel Adam 3:0, Čakovský Filip 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Drnovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oplt Bolek 2:1, Oplt Albert 1:2, Cigánek Martin 1:2, body hostů: Kosík Jakub 0:3, Dosedla František ml. 2:1, Dosedla Martin 3:0), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Drnovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Oplt Albert 1:2, Cigánek Martin 3:0, body hostů: Hrozek Jaroslav 0:3, Konšel Adam 1:2, Čakovský Filip 1:2), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, Paseka Matěj 0:3, body hostů: Kosík Jakub 3:0, Dosedla František ml. 3:0, Dosedla Martin 3:0), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drápal Metoděj 0:3, Drápal Božetěch 1:2, Paseka Matěj 0:3, body hostů: Hrozek Jaroslav 2:1, Konšel Adam 3:0, Čakovský Filip 3:0), TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo,
6. kolo:
Maják Vyškov - TJ Sokol Bohdalice 10:0wo, Maják Vyškov - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejsa Jakub 0:3, Čejka Marek 0:3, Kudlička Robert 0:3, body hostů: Cigánek Martin 3:0, Pavlíček Antonín 3:0, Oplt Albert 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Otnice 0:10wo, TJ Sokol Bohdalice - TJ Tatran Hrušky 0:10wo, TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Filip 0:3, Holíček Tomáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Pavlíček Antonín 1:1, Cigánek Martin 1:1, Oplt Albert 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Tatran Hrušky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Filip 3:0, Holíček Tomáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Drápal Metoděj 0:2, Klíma Václav 0:2, Drápal Božetěch 0:2, WO 3:0), Maják Vyškov - TJ Tatran Hrušky 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 0:3, Čejka Marek 2:1, Kudlička Robert 2:1, body hostů: Paseka Matěj 1:2, Beran Matěj 3:0, Klímová Daniela 1:2), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:1, Novotný Filip 2:1, WO 0:3, body hostů: Sedláčková Alžběta 0:2, Mráz Marek 2:0, Kocman Jakub 0:2, WO 3:0), Maják Vyškov - TJ Velešovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejsa Jakub 0:3, Čejka Marek 1:2, Kudlička Robert 0:3, body hostů: Sedláčková Alžběta 2:1, Mráz Marek 3:0, Kocman Jakub 3:0), TJ Velešovice - TJ Tatran Hrušky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Alžběta 2:1, Mráz Marek 3:0, Kocman Jakub 3:0, body hostů: Klíma Václav 0:3, Drápal Božetěch 1:2, Drápal Metoděj 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0wo, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pflimpfl Radek 0:3, Ondrášek Marek 0:3, WO 0:3, body hostů: Dosedla František ml. 2:0, Olejníček Vojtěch 2:0, Dosedla Martin 2:0, WO 3:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Drnovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pflimpfl Radek 2:1, Ondrášek Marek 3:0, WO 0:3, body hostů: Hrozek Jaroslav 0:2, Konšel Adam 0:2, Čakovský Filip 1:1, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 0:3, Cvingráf Adam 0:3, Prchal Radek 0:3, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0, Durda Filip 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Drnovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 0:3, Prchal Radek 0:3, Cvingráf Adam 0:3, body hostů: Dosedla František ml. 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Robert 1:2, Novák Richard 2:1, Durda Filip 1:2, body hostů: Hrozek Jaroslav 1:2, Konšel Adam 1:2, Čakovský Filip 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TTC Komořany - TJ Sokol Drnovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šturzová Iveta 2:1, Prchal Radek 1:2, Cvingráf Adam 0:3, body hostů: Hrozek Jaroslav 1:2, Konšel Adam 2:1, Čakovský Filip 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Hlubočany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pflimpfl Radek 3:0, Ondrášek Marek 3:0, WO 0:3, body hostů: Korec Ján 0:2, Kolář Martin 0:2, Bednář Matyáš 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Richard 0:3, Novák Robert 1:4, Sigmund Adam 0:1, body hostů: Dosedla František ml. 2:1, Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS