Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Pavelka Tomáš 1:0, Plaček František 1:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:1), KT Praha - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 2:0, Panský Jindřich 0:2, Orlowski Milan 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 1:0, Holáň Jan 1:1, Thang Do Trong 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Chiang Chieh Hung 2:0, Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Martinko Jiří 0:1, Šimončík Josef 1:0, Bindač Miroslav 0:2, Klos Patrik 0:1), DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 2:4 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 2:0, Čihák Marek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1, body hostů: Hanák Martin 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 2:0),
2. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Manna Romualdo 1:0, Plaček František 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Turček Peter 0:1, Holáň Jan 0:1), KT Praha - SKST DencoHappel Liberec 1:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 2:0), TTC Ostrava 2016 - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Beneš Michal 0:1, Rezetka Roman 0:1, Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:1), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 1:1, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 0:2, Bindač Miroslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 2:0, body hostů: Hanák Martin 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 2:0, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 1:1),
3. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:2 (body domácích: Valenta Jan 1:1, Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:2 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Holáň Jan 1:1, Turček Peter 2:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Hanák Martin 0:2, Lebeda Michal ml. 0:2), TJ Ostrava KST - SF SKK EL Niňo Praha 3:3 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 0:2, Šimončík Josef 2:0, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:1, Bajger Ondřej 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 2:0, Rezetka Roman 0:2, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Pavelka Tomáš 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Plaček František 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 0:1, Karakaševič Aleksandar 2:0), KT Praha - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:0),
4. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 0:2, Valenta Jan 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 1:1, Hanák Martin 1:0, Crha Jakub 2:0), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Turček Peter 1:0, Kalužný Samuel 2:0, Holáň Jan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 0:2, Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:1), TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 1:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Beneš Michal 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Kleprlík Jakub 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - DTJ Hradec Králové 0:4wo, KT Praha - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 1:0),
5. kolo:
TTC Ostrava 2016 - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Průša David 0:1, Holáň Jan 0:1), DTJ Hradec Králové - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 0:1, Medek Josef 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 3:3 (body domácích: Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 2:0, Plachý Josef ml. 0:2, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Pavelka Tomáš 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - KT Praha 4:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Kaucký Petr 1:0, Němeček Jakub 1:0, Obešlo Marek 1:0, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Havlík Tomáš 0:1, Orlowski Milan 0:1), TJ Ostrava KST - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Bindač Miroslav 2:0, Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Rezetka Roman 1:1, Karabec Ivan 1:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Hanák Martin 2:0),
6. kolo:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Pavlovský Lukáš 0:2, Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, body hostů: Borůvka Jakub 1:1, Medek Josef 0:2, Seibert Jakub 1:1), DTJ Hradec Králové - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Holáň Jan 1:1, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - KT Praha 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Plachý Josef ml. 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 0:1, Javůrek Petr 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Kučera Stanislav 0:1, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:0, Pavelka Tomáš 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Rezetka Roman 1:1, Čihák Marek 2:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 0:1, Mokrejš Jan 0:2), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 1:1, Šimončík Josef 2:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2, Hanák Martin 0:2),
7. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - KT Praha 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:0, Javůrek Petr 0:2), TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Korbel Petr 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:2, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Crha Jakub 1:0, Lebeda Michal ml. 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:1, Rezetka Roman 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1), SKST DencoHappel Liberec - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 2:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 0:1, Holáň Jan 0:2),
8. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:0, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:1), TTC Elizza Praha - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Holáň Jan 1:1, Turček Peter 1:1, body hostů: Čihák Marek 2:0, Rezetka Roman 0:2, Karabec Ivan 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Manna Romualdo 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, Hort Tomáš 0:1), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Javůrek Petr 0:2, Havlík Tomáš 1:1, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 1:1, Crha Jakub 1:0, Hanák Martin 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 4:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Reitšpies David 1:0, body hostů: Chiang Chieh Hung 0:2, Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 0:2), DTJ Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 0:2),
9. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, Valenta Jan 0:2, body hostů: Čihák Marek 0:2, Rezetka Roman 2:0, Karabec Ivan 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Kalužný Samuel 2:0, Holáň Jan 0:2, Turček Peter 0:2, body hostů: Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 2:0, Šimončík Josef 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 0:1, Hanák Martin 0:1), KT Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 2:0, Javůrek Petr 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Obešlo Marek 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Karakaševič Aleksandar 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Bardoň Michal 1:1, Bajger Ondřej 1:0, Kleprlík Jakub 2:0),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Bardoň Michal 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Borůvka Jakub 0:1, Medek Josef 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Kaucký Petr 1:0, Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 1:0, body hostů: Turček Peter 0:2, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Hanák Martin 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 1:1), TJ Ostrava KST - SK TTC Františkovy Lázně 2:4 (body domácích: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 0:2, Bindač Miroslav 1:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 2:0, Manna Romualdo 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - KT Praha 4:2 (body domácích: Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 2:0, Karabec Ivan 2:0, body hostů: Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:2, Havlík Tomáš 1:1),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Šedivý Zdeněk 0:1, Turček Peter 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Němeček Jakub 2:0, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Medek Josef 0:1, Valenta Jan 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 1:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Hrunka Jakub 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0), TJ Ostrava KST - KT Praha 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 0:1, Bindač Miroslav 1:1, Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 1:0, body hostů: Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 0:2, Havlík Tomáš 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:1, Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 0:1, body hostů: Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0),
12. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 0:2, Šilhán Petr 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Manna Romualdo 1:0), TTC Elizza Praha - KT Praha 3:3 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Turček Peter 0:2, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Šimončík Josef 1:1, Martinko Jiří 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Karabec Ivan 0:2, Čihák Marek 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha 2:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Bardoň Michal 1:0, Kleprlík Jakub 1:1, Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SK Kotlářka EN Praha 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Brát Karel ml. 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 1:0, Kaucký Petr 1:0),
13. kolo:
TTC Elizza Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Kalužný Samuel 0:1, Merta David 0:2, Novotný Petr 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:0, Pavelka Tomáš 1:0), SKST DencoHappel Liberec - KT Praha 4:0 (body domácích: Seibert Jakub 1:0, Valenta Jan 2:0, Medek Josef 1:0, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, Havlík Tomáš 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Rezetka Roman 1:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Beneš Michal 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Šimončík Josef 0:2, Bindač Miroslav 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1, Kleprlík Jakub 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SK Kotlářka EN Praha 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Pavlica Martin 0:2, Hort Tomáš 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 1:0, Němeček Jakub 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SKST DencoHappel Liberec 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 1:1, body hostů: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 2:0, Medek Josef 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Elizza Praha 2:4 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 2:0, Turček Peter 2:0, Merta David 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Klos Patrik 0:1, Šimončík Josef 0:1, Martinko Jiří 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:1, Obešlo Marek 0:2, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 1:0), TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:0, Pavelka Tomáš 0:2), DTJ Hradec Králové - KT Praha 4:1 (body domácích: Koblížek Martin 2:0, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:1, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST DencoHappel Liberec 2:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 1:1, body hostů: Merta David 1:1, Turček Peter 0:2, Kalužný Samuel 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 2:0, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Martinko Jiří 0:2, Bindač Miroslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Bajger Ondřej 2:0, Kleprlík Jakub 1:1, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 0:2), DTJ Hradec Králové - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0), TTC Ostrava 2016 - KT Praha 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Orlowski Milan 0:1, Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:1),
16. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Borůvka Jakub 0:2, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Demek Tomáš 0:1, Korbel Petr 2:0), TTC Elizza Praha - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Turček Peter 0:2, Laboutka Luděk 1:1, Kalužný Samuel 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Hobl Lukáš 0:2, Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Reitšpies David 1:1), KT Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 1:4 (body domácích: Panský Jindřich 0:2, Havlík Tomáš 1:1, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:2, Buben Vlastimil 1:1, Hýbl Jan 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:0, Martinko Jiří 2:0, Šimončík Josef 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Charvát Baník Havířov 1:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Janovský Dan 0:1, body hostů: Karabec Ivan 1:1, Čihák Marek 1:0, Rezetka Roman 2:0),
17. kolo:
TTC Elizza Praha - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Turček Peter 0:2, Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, Korbel Petr 2:0), SKST DencoHappel Liberec - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Medek Josef 0:2, Šilhán Petr 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Foff Lukáš 1:0, Koblížek Martin 1:0), KT Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 0:2, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, Bardoň Michal 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Manna Romualdo 1:1, Hobl Lukáš 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 0:2, Němeček Jakub 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2, Koubek Vojtěch 0:1, body hostů: Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Ostrava KST 0:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:1, Crha Jakub 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, Klos Patrik 1:0),
18. kolo:
KT Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Panský Jindřich 0:1, Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 3:3 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 1:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Pavlovský Lukáš 0:2, Korbel Petr 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 1:0, Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:2 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 2:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 1:1, Mokrejš Jan 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 2:0, Čihák Marek 2:0, body hostů: Šimončík Josef 1:0, Bindač Miroslav 0:2, Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 0:1), TTC Elizza Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Kalužný Samuel 2:0, Hrnčiřík Jan 1:1, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Košťál Radek 0:2, Valenta Jan 1:1, Seibert Jakub 1:1),
19. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Šimončík Josef 1:0, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Valenta Jan 0:2, Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Beneš Michal 2:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Merta David 0:2, Kalužný Samuel 0:1, Turček Peter 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Manna Romualdo 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - KT Praha 2:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Havlík Tomáš 2:0, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 1:1), TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 0:1, body hostů: Reitšpies David 0:2, Bardoň Michal 0:1, Kleprlík Jakub 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ Hradec Králové 4:2 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kučera Stanislav 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:2),
20. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Rezetka Roman 1:1, Beneš Michal 1:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Valenta Jan 1:0, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:1), TJ Ostrava KST - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 0:1, Merta David 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, Pavelka Tomáš 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - KT Praha 3:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 2:0), TTC Ostrava 2016 - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Tregler Tomáš 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1, Palkovský David 0:2),
21. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Šilhán Petr 0:2, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1, Bardoň Michal 2:0), TTC Elizza Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Laboutka Luděk 1:0, Kalužný Samuel 2:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:1, Obešlo Marek 0:1, Němeček Jakub 0:1, Málek Tomáš 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Chiang Chieh Hung 2:0, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, Hort Tomáš 1:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Crha Jakub 1:1, Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Manna Romualdo 0:2, Hobl Lukáš 0:1, Žaloudík Jan 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 2:0), KT Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Havlík Tomáš 1:0, Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Rozínek Vojtěch 0:1, Karabec Ivan 0:1),
22. kolo:
TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Hrnčiřík Jan 0:1, Turček Peter 0:2, Šedivý Zdeněk 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Bardoň Michal 1:0, Reitšpies David 1:0), SKST DencoHappel Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Seibert Jakub 1:0, Valenta Jan 2:0, Košťál Radek 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Obešlo Marek 0:1, Němeček Jakub 0:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 2:0, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 1:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Crha Jakub 0:2, Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Michal ml. 1:1), KT Praha - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:2, body hostů: Klos Patrik 0:2, Šimončík Josef 2:0, Bindač Miroslav 2:0), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 2:0, Hobl Lukáš 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:2, Rezetka Roman 0:1, Beneš Michal 1:1),
23. kolo:
KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 1:4 (body domácích: Merta David 0:2, Laboutka Luděk 0:2, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 1:0, Hort Tomáš 1:1),
24. kolo:
KT Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 1:1, body hostů: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Turček Peter 1:1, Merta David 1:1, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1),
25. kolo:
KT Praha - TTC Elizza Praha 4:2 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Orlowski Milan 2:0, body hostů: Hrnčiřík Jan 2:0, Merta David 0:2, Turček Peter 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Brát Karel ml. 1:1, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:1, Koubek Vojtěch 0:2),
26. kolo:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Koubek Vojtěch 0:2, Hort Tomáš 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:0, Brát Karel ml. 1:0), TTC Elizza Praha - KT Praha 2:4 (body domácích: Laboutka Luděk 1:1, Průša David 1:1, Merta David 0:1, Šedivý Zdeněk 0:1, body hostů: Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 1:1, Havlík Tomáš 1:1),
27. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:2, Turček Peter 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - KT Praha 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 2:0, Panský Jindřich 1:1),
28. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - KT Praha 3:3 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Havlík Tomáš 1:1, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Elizza Praha 4:2 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Pavlica Martin 1:1, Hort Tomáš 2:0, body hostů: Kalužný Samuel 2:0, Průša David 0:2, Turček Peter 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:1), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 0:1, Šimončík Josef 1:0, Liška Libor 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:1, Beneš Michal 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Kaucký Petr 0:1, Kučera Stanislav 0:1, Němeček Jakub 1:1, Málek Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:2), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Klos Patrik 1:1, Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, Koblížek Martin 0:2), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Valenta Jan 0:2, Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:1, body hostů: Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 0:1, Tregler Tomáš 2:0), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 2:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Kučera Stanislav 0:2, Obešlo Marek 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bardoň Michal 1:0, Kleprlík Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 -:-, DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Liška Libor 0:1, Martinko Jiří 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 2:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha -:-,
1. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec -:-, TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové -:-, SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Manna Romualdo 1:1, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Palkovský David 0:2, Foff Lukáš 0:1, Olejník Martin 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Foff Lukáš 0:2, Olejník Martin 0:1, Palkovský David 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Reitšpies David 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:1, Pavelka Tomáš 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Olejník Martin 0:1, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 0:1, body hostů: Chiang Chieh Hung 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Manna Romualdo 0:2, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Bardoň Michal 1:0),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 -:-, SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, body hostů: Bardoň Michal 1:1, Kleprlík Jakub 0:2, Reitšpies David 2:0),
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové -:-, SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Chiang Chieh Hung 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 0:2, Manna Romualdo 0:1, Pavelka Tomáš 1:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:1, Korbel Petr 1:1, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Pavelka Tomáš 2:0, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 0:1, Chiang Chieh Hung 1:1, Korbel Petr 0:1),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně -:-,
1. liga mužů
1. kolo:
SKST Mart Hodonín - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasil Tomáš 0:3, Mikeska Jaroslav 0:1, Lapčík Ondřej 2:1, Zajíc Miroslav 2:1, Hromek Filip 0:2, body hostů: Liška Libor 2:1, Karásek Karel 1:2, Holaň Pavel 2:1, Klos Patrik 3:0), TTC Siko Orlová - SKST Baník Havířov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Tibor 2:2, Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 1:2, Korbel Richard 4:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 1:3, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 1:2), KST Cheb - DTJ Hradec Králové B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žaloudík Jan 1:3, Hobl Lukáš 2:1, Polák Michal 1:2, Gavlas Petr 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 2:1), TTC Litoměřice - SK US Steinerová Choceň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 0:4, Lev Lukáš 3:1, Hervert Josef 1:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Gregořica Radek 2:2), AC Sparta Praha - TJ Sokol Borová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 1:3, Strejc Filip 3:1, Černota Filip 1:2, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Kanta František 1:3, Marek David 2:2, Janča Miroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Moravská Slavia Brno 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 2:0, Málek Tomáš 2:0, Valenta Jan 2:0, Obešlo Marek 2:0, body hostů: Handl Petr 0:2, Žoldoš Petr 0:2, Šmerda Marek 0:2, Vybíral Marek 0:2),
2. kolo:
SKST Mart Hodonín - SKST Baník Havířov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Richard 0:3, Hromek Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 2:1, body hostů: Karabec Ivan 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Lokaj Roman 2:1, Boháč Jan 1:1), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Revay Radomír 0:2, Sikora Filip 0:3, Korbel Richard 1:1, body hostů: Liška Libor 3:0, Holaň Pavel 2:0, Karásek Karel 1:1, Klos Patrik 2:0), KST Cheb - SK US Steinerová Choceň 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 1:2, Gavlas Petr 1:3, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 3:0, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 1:2), TTC Litoměřice - DTJ Hradec Králové B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 2:1, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 1:3, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 4:0, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 1:2), AC Sparta Praha - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 1:3, Černota Filip 2:2, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Handl Petr 2:2, Žoldoš Petr 2:2, Vybíral Marek 1:3, Šmerda Marek 3:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 2:2, Málek Tomáš 2:2, Valenta Jan 0:1, Obešlo Marek 4:0, WO 0:3, body hostů: Kadlček Michal 1:2, Kanta František 1:2, Marek David 3:1, Janča Miroslav 0:3, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Borová - SKST Mart Hodonín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kadlček Michal 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:2, Lapčík Ondřej 0:2, Hromek Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Siko Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoldoš Petr 2:2, Skála Radek 2:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Korbel Richard 3:1, Pavlík Tibor 4:0, Wawrosz Pavel 1:3, Revay Radomír 0:4), DTJ Hradec Králové B - AC Sparta Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Lučan Martin 0:4, Bittner Michal 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 1:2), SK US Steinerová Choceň - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 4:0, Dusík Stanislav 1:2), TJ Ostrava KST B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:0, Klos Patrik 2:0, Liška Libor 2:1, Holaň Pavel 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:3, Žaloudík Jan 0:2, Březovský Petr 0:2), SKST Baník Havířov B - TTC Litoměřice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:0, Škopec Oliver 0:2, Lokaj Roman 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 1:2, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Borová - TTC Siko Orlová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 3:0, Marek David 2:1, Janča Miroslav 1:2, Kanta František 3:1, body hostů: Korbel Richard 0:4, Pavlík Tibor 3:0, Wawrosz Pavel 1:2, Revay Radomír 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:0, Skála Radek 1:1, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:1, Lapčík Ondřej 0:3, Mikeska Jaroslav 0:2, Hromek Filip 0:2), DTJ Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Bittner Michal 1:3, Lučan Martin 0:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Schwarzer Antonín 2:2, Málek Tomáš 2:2, Dusík Stanislav 1:2), SK US Steinerová Choceň - AC Sparta Praha 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Čopián Ondřej 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 1:3, Strejc Filip 1:3, Černota Filip 1:3), TJ Ostrava KST B - TTC Litoměřice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Karel 0:1, Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 3:0, Liška Libor 2:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 0:2, Hervert Josef 0:2, Tschakert Tomáš 0:1, WO 0:1), SKST Baník Havířov B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:0, Škopec Oliver 1:1, Lokaj Roman 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:3, Žaloudík Jan 0:2, Březovský Petr 0:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 1:2, Černota Filip 0:2, Štepka Miroslav 1:2, Zlámal Jaromír 2:1, WO 0:1, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Schwarzer Antonín 2:1, Málek Tomáš 2:1, Průša David 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Borová - TTC Moravská Slavia Brno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 3:0, Kadlček Michal 2:1, Janča Miroslav 1:2, Marek David 3:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Žoldoš Petr 2:1, Šmerda Marek 0:3, Skála Radek 0:3), DTJ Hradec Králové B - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 3:1, Bárta Daniel 1:3, Bittner Michal 1:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 3:1, Gregořica Radek 0:4, Čopián Ondřej 2:2), TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koldas Tomáš 1:2, Klos Patrik 3:0, Holaň Pavel 1:2, Liška Libor 3:1, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Rozínek Vojtěch 0:3, Mikolašík Michal 3:0, Lokaj Roman 0:3), KST Cheb - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 1:3, Žaloudík Jan 2:2, Hobl Lukáš 2:1, Polák Michal 4:0, body hostů: Pinka Jan 3:1, Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3), SKST Mart Hodonín - TTC Siko Orlová 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák David 0:3, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 3:0, body hostů: Korbel Richard 3:0, Pavlík Tibor 2:1, Wawrosz Pavel 1:2, Pisarczyk Tomek 2:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - KST Cheb 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 1:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:3, WO 1:0), TTC Siko Orlová - TTC Litoměřice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 2:1, Revay Radomír 0:2, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 4:0, Wawrosz Pavel 1:0, body hostů: Pinka Jan 2:2, Lev Lukáš 2:1, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:3), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Černota Filip 0:3, Štepka Miroslav 2:1, Zlámal Jaromír 2:2, body hostů: Liška Libor 3:1, Holaň Pavel 4:0, Klos Patrik 1:2, Karásek Karel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 2:1, Obešlo Marek 3:0, Málek Tomáš 2:1, Dusík Stanislav 1:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:1, Boháč Jan 0:3, Škopec Oliver 1:2, Lokaj Roman 1:2), TJ Sokol Borová - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 3:0, Marek David 2:0, Janča Miroslav 1:2, Kanta František 3:0, body hostů: Foff Lukáš 1:2, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2, Handl Petr 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 2:2, Gregořica Radek 1:3),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - TTC Litoměřice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 4:0, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Zajíc Miroslav 3:1, body hostů: Pinka Jan 1:3, Lev Lukáš 3:1, Tschakert Tomáš 1:2, Hervert Josef 1:2), TTC Siko Orlová - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 1:1, Pisarczyk Tomek 1:1, Pavlík Tibor 3:0, Korbel Richard 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2), AC Sparta Praha - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:1, Černota Filip 0:2, Strejc Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 1:2, Boháč Jan 1:2, Škopec Oliver 2:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Ostrava KST B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 1:1, Dusík Stanislav 2:1, Schwarzer Antonín 2:1, Obešlo Marek 2:1, WO 2:0, body hostů: Liška Libor 0:4, Klos Patrik 2:1, Holaň Pavel 2:1, Karásek Karel 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Borová - SK US Steinerová Choceň 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Michal 3:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 1:2, Marek David 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 2:2, Čopián Ondřej 0:3, Bělohlávek Dominik 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:2, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 2:1, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:3),
8. kolo:
DTJ Hradec Králové B - SKST Mart Hodonín 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bittner Michal 1:1, Šlapák Miloš 1:1, Foff Lukáš 3:0, Lučan Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Růžička Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 1:2, WO 0:4), SK US Steinerová Choceň - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 1:2, WO 2:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Pavlík Tibor 2:1, Pisarczyk Tomek 0:3, Revay Radomír 1:0, WO 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol Borová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Klos Patrik 3:1, Holaň Pavel 2:2, Karásek Karel 0:1, Onderka František 1:2, body hostů: Marek David 1:3, Kadlček Michal 3:1, Kanta František 2:2, Janča Miroslav 1:3), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Rozínek Vojtěch 2:1, Karabec Ivan 4:0, body hostů: Handl Petr 3:1, Skála Radek 1:2, Sigmund Ivo 0:3, Štofka Filip 0:3), KST Cheb - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 0:3, Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 2:1, Gavlas Petr 1:3, body hostů: Strejc Filip 3:1, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:1, Štepka Miroslav 2:1), TTC Litoměřice - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 2:2, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 4:0, Dusík Stanislav 0:3),
9. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TTC Siko Orlová 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:3, Lučan Martin 2:2, Bittner Michal 1:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Korbel Richard 2:2, Pavlík Tibor 4:0, Pisarczyk Tomek 1:3, Revay Radomír 2:2), SK US Steinerová Choceň - SKST Mart Hodonín 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:0, Štrof Vojtěch 2:0, Čopián Ondřej 3:0, Gregořica Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:3, Růžička Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:2, WO 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 1:3, Klos Patrik 3:1, Koldas Tomáš 2:2, Liška Libor 3:1, body hostů: Handl Petr 4:0, Sigmund Ivo 2:2, Skála Radek 1:3, Štofka Filip 0:4), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 0:4, Rozínek Vojtěch 1:2, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Marek David 3:1, Kanta František 3:1, Janča Miroslav 1:2), KST Cheb - SF SKK EL Niňo Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březovský Petr 0:3, Žaloudík Jan 1:1, Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:2, WO 1:0, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Schwarzer Antonín 0:2, Málek Tomáš 3:0, Průša David 2:0, WO 0:1), TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 1:2, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Štepka Miroslav 3:0, Černota Filip 1:1, Strejc Filip 2:0),
10. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Mart Hodonín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 3:1, Strejc Filip 1:2, Černota Filip 1:2, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Lapčík Ondřej 0:4, Didukh Viktor 1:2, Mikeska Jaroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Siko Orlová 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schwarzer Antonín 2:1, Dusík Stanislav 1:2, Průša David 0:3, Málek Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 3:1, Pavlík Tibor 2:2, Pisarczyk Tomek 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Borová - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 1:1, Kadlček Michal 3:0, WO 0:1, body hostů: Hobl Lukáš 0:2, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 1:1, Březovský Petr 0:2, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Litoměřice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Žoldoš Petr 2:0, Šmerda Marek 3:0, Handl Petr 3:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 0:3, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 1:3, Lučan Martin 1:2, Šlapák Miloš 1:3, body hostů: Holaň Pavel 2:2, Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 3:1, Martinko Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čopián Ondřej 0:2, Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 0:2, WO 4:0, body hostů: Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Medvecký Ján 1:2, WO 0:4),
11. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 2:1, Pavlík Tibor 1:2, Pisarczyk Tomek 0:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Mart Hodonín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Jan 4:0, Dusík Stanislav 0:4, Schwarzer Antonín 2:2, WO 0:3, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:1, Lapčík Ondřej 2:1, Mikeska Jaroslav 1:2, Didukh Viktor 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Borová - TTC Litoměřice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kadlček Michal 1:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 0:2, Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:1, Hervert Josef 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST Cheb 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:2, Žoldoš Petr 1:2, Šmerda Marek 3:0, Handl Petr 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 1:2, Březovský Petr 0:3), DTJ Hradec Králové B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 1:2, Bárta Daniel 1:2, Foff Lukáš 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Mikolašík Michal 1:2, Lokaj Roman 1:2, Medvecký Ján 1:2), SK US Steinerová Choceň - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:0, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Štrof Vojtěch 2:1, body hostů: Liška Libor 1:2, Klos Patrik 1:2, Holaň Pavel 0:3, Martinko Tomáš 1:2),
12. kolo:
SKST Mart Hodonín - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 0:3, Gráf Jiří 1:2, Lapčík Ondřej 0:3, Tymofieiev Oleksandr 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 2:1, Strejc Filip 2:1, Černota Filip 1:2), TTC Siko Orlová - SF SKK EL Niňo Praha C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlík Tibor 0:2, Korbel Richard 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Wawrosz Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Valenta Jan 3:0, Málek Tomáš 3:0, WO 0:4), KST Cheb - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gavlas Petr 0:2, Žaloudík Jan 0:2, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 1:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Marek David 3:0, Kanta František 0:2, Janča Miroslav 2:0), TTC Litoměřice - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 3:1, Hervert Josef 0:4, Pinka Jan 3:1, body hostů: Handl Petr 4:0, Skála Radek 1:3, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 1:3), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holaň Pavel 2:0, Klos Patrik 2:0, Koldas Tomáš 2:1, Liška Libor 2:1, body hostů: Šlapák Miloš 0:3, Foff Lukáš 1:2, Bittner Michal 1:1, Lučan Martin 0:2), SKST Baník Havířov B - SK US Steinerová Choceň 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lokaj Roman 1:1, Mikolašík Michal 0:2, Rozínek Vojtěch 0:2, WO 0:4, body hostů: Štrof Vojtěch 2:0, Přistál Tomáš 1:0, Čopián Ondřej 1:1, Bělohlávek Dominik 1:0, WO 4:0),
13. kolo:
TTC Siko Orlová - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 3:1, Pisarczyk Tomek 1:2, Heuman Ivan 1:2, Pavlík Tibor 3:0, WO 1:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 0:3, Černota Filip 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - SF SKK EL Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 0:3, Gráf Jiří 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:2, Lapčík Ondřej 0:3, WO 3:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Valenta Jan 3:1, Málek Tomáš 3:0, WO 0:3), TTC Litoměřice - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2, Lev Lukáš 0:3, Pinka Jan 1:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Marek David 3:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 1:1), KST Cheb - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Gavlas Petr 2:1, Hobl Lukáš 2:2, Polák Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Handl Petr 2:2, Skála Radek 1:3, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 1:2, WO 1:0), SKST Baník Havířov B - DTJ Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Lokaj Roman 2:1, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Foff Lukáš 0:3, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 1:1, Lučan Martin 0:2), TJ Ostrava KST B - SK US Steinerová Choceň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Onderka František 0:2, Holaň Pavel 0:2, Klos Patrik 2:1, Liška Libor 0:3, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 1:1, Bělohlávek Dominik 2:0),
14. kolo:
TJ Ostrava KST B - SKST Mart Hodonín 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 0:2, Klos Patrik 2:1, Martinko Tomáš 1:3, Holaň Pavel 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Lapčík Ondřej 2:2, Didukh Viktor 2:2, Mikeska Jaroslav 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Siko Orlová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikolašík Michal 1:1, Rozínek Vojtěch 2:0, Lokaj Roman 2:0, Karabec Ivan 2:0, WO 1:1, body hostů: Korbel Richard 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2, Heuman Ivan 0:2, WO 1:1), DTJ Hradec Králové B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 2:0, Šlapák Miloš 2:0, Lučan Martin 1:2, Foff Lukáš 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Žaloudík Jan 1:2, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2), SK US Steinerová Choceň - TTC Litoměřice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 0:1, Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Gregořica Radek 1:0, body hostů: Pinka Jan 0:3, Lev Lukáš 1:1, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2), TJ Sokol Borová - AC Sparta Praha 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janča Miroslav 0:1, Kanta František 2:0, Marek David 2:1, Kadlček Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Strejc Filip 0:3, Štepka Miroslav 0:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SF SKK EL Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Šmerda Marek 1:2, Žoldoš Petr 2:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Valenta Jan 1:3, Průša David 2:1, Málek Tomáš 3:0),
15. kolo:
SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:1, Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Karabec Ivan 3:0, WO 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Lapčík Ondřej 0:2, Didukh Viktor 1:2, Mikeska Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Ostrava KST B - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 1:1, Karásek Karel 1:1, Liška Libor 1:1, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Pisarczyk Tomek 2:1, Revay Radomír 0:2, WO 0:4), SK US Steinerová Choceň - KST Cheb 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregořica Radek 1:1, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Štrof Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 1:2, WO 0:3), DTJ Hradec Králové B - TTC Litoměřice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 2:1, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Pinka Jan 1:3, Lev Lukáš 3:0, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerda Marek 2:1, Sigmund Ivo 1:1, Žoldoš Petr 1:2, Handl Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Borová - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 4:0, Marek David 1:2, Janča Miroslav 0:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Málek Tomáš 2:2, Obešlo Marek 1:3, Průša David 1:2, Valenta Jan 1:2),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 4:0, Šálený David 0:3, Průša David 2:1, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 2:2, Černota Filip 1:3, Štepka Miroslav 1:2, Strejc Filip 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Borová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Kadlček Michal 2:2, Marek David 3:1, Kanta František 3:1, Janča Miroslav 0:4), DTJ Hradec Králové B - SK US Steinerová Choceň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:3, Lučan Martin 0:3, Bárta Daniel 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Čopián Ondřej 1:2), SKST Baník Havířov B - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Roman 2:2, Rozínek Vojtěch 1:3, Gorecki Jan 2:2, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Klos Patrik 2:2, Liška Libor 2:2, Holaň Pavel 4:0, Plachta Jakub 0:4), TTC Litoměřice - KST Cheb 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 4:0, body hostů: Polák Michal 3:1, Žaloudík Jan 2:2, Hobl Lukáš 3:1, Gavlas Petr 0:3), TTC Siko Orlová - SKST Mart Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 2:2, Wawrosz Pavel 1:3, Pisarczyk Tomek 0:4, Pavlík Tibor 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Zajíc Miroslav 2:0, Gráf Jiří 1:3, Didukh Viktor 3:1, Lapčík Ondřej 0:2),
17. kolo:
SKST Mart Hodonín - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 0:2, Lapčík Ondřej 0:2, Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Tymofieiev Oleksandr 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Kanta František 2:1, Kadlček Michal 2:0, Janča Miroslav 1:1), TTC Siko Orlová - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 3:1, Revay Radomír 0:2, Pisarczyk Tomek 1:3, Pavlík Tibor 3:1, Wawrosz Pavel 1:1, body hostů: Handl Petr 3:1, Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Sigmund Ivo 1:3), AC Sparta Praha - DTJ Hradec Králové B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklík Tomáš 0:3, Štepka Miroslav 0:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:1), SF SKK EL Niňo Praha C - SK US Steinerová Choceň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 3:1, Plachý Josef ml. 1:2, Valenta Jan 2:1, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 1:2), KST Cheb - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 0:3, body hostů: Liška Libor 2:1, Holaň Pavel 2:1, Klos Patrik 3:0, Karásek Karel 2:1), TTC Litoměřice - SKST Baník Havířov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:4, Pinka Jan 3:1, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Mikolašík Michal 2:2, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 3:1),
18. kolo:
TTC Siko Orlová - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 0:4, Revay Radomír 1:3, Korbel Richard 2:1, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Marek David 3:1, Kanta František 2:2, Kadlček Michal 3:1, Kowal René 1:2), SKST Mart Hodonín - TTC Moravská Slavia Brno 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Lapčík Ondřej 2:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, WO 2:0, body hostů: Handl Petr 0:2, Žoldoš Petr 0:2, Skála Radek 0:2, Šmerda Marek 1:1, WO 0:2), SF SKK EL Niňo Praha C - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Jan 3:0, Málek Tomáš 2:1, Obešlo Marek 4:0, WO 0:4, body hostů: Foff Lukáš 0:3, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:2, Šlapák Miloš 1:1, WO 4:0), AC Sparta Praha - SK US Steinerová Choceň 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štepka Miroslav 1:2, Černota Filip 0:3, Bartošek Vít 0:3, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Přistál Tomáš 3:0, Štrof Vojtěch 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2), TTC Litoměřice - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 0:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 3:0, Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 2:0, Karásek Karel 1:0, WO 0:1), KST Cheb - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 0:3, Polák Michal 1:2, Hobl Lukáš 2:2, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 2:1, Rozínek Vojtěch 1:2, Lokaj Roman 2:1),
19. kolo:
KST Cheb - SKST Mart Hodonín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2, Polák Michal 1:2, Hobl Lukáš 1:2, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Didukh Viktor 3:0, Lapčík Ondřej 1:1, Zajíc Miroslav 1:1), TTC Litoměřice - TTC Siko Orlová 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 3:1, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Korbel Richard 2:2, Wawrosz Pavel 2:2, Pisarczyk Tomek 0:3), TJ Ostrava KST B - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:2, Plachta Jakub 1:3, Klos Patrik 4:0, Liška Libor 1:3, body hostů: Černota Filip 2:2, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 3:1, Zlámal Jaromír 3:1), SKST Baník Havířov B - SF SKK EL Niňo Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikolašík Michal 0:2, Škopec Oliver 0:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Gorecki Jan 0:2, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Valenta Jan 2:0, Průša David 1:1, Bardoň Michal 2:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Lučan Martin 0:3, Bittner Michal 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Kadlček Michal 2:2, Marek David 3:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 1:2), SK US Steinerová Choceň - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Handl Petr 3:1, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2, Toufar Jan 0:4),
20. kolo:
TTC Litoměřice - SKST Mart Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Hervert Josef 0:4, Tschakert Tomáš 2:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Didukh Viktor 1:3, Lapčík Ondřej 2:2, Zajíc Miroslav 4:0), KST Cheb - TTC Siko Orlová 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 0:2, Hobl Lukáš 1:1, Polák Michal 0:3, Gavlas Petr 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Korbel Richard 2:1, Wawrosz Pavel 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0), SKST Baník Havířov B - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siwiec Matěj 1:3, Lokaj Roman 3:1, Škopec Oliver 2:2, Mikolašík Michal 0:2, Gorecki Jan 2:0, body hostů: Černota Filip 2:2, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 2:2, Zlámal Jaromír 4:0), TJ Ostrava KST B - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 0:4, Klos Patrik 2:1, Holaň Pavel 1:1, Onderka František 0:2, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Valenta Jan 3:1, Průša David 1:3, Bardoň Michal 3:0), SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Borová 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 1:2, body hostů: Kanta František 2:1, Marek David 3:0, Kadlček Michal 3:0, Janča Miroslav 1:2), DTJ Hradec Králové B - TTC Moravská Slavia Brno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:2, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 0:3, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Handl Petr 4:0, Žoldoš Petr 2:1, Šmerda Marek 3:0, Toufar Jan 0:3),
21. kolo:
SKST Mart Hodonín - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Hromek Filip 0:2, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 2:2, Růžička Filip 0:1, body hostů: Foff Lukáš 3:1, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:2), TTC Siko Orlová - SK US Steinerová Choceň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Filip 2:2, Revay Radomír 1:3, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 0:4, Gregořica Radek 2:1), TJ Sokol Borová - TJ Ostrava KST B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 2:1, Marek David 3:0, Kowal René 1:2, Kadlček Michal 3:1, body hostů: Liška Libor 1:3, Holaň Pavel 1:2, Onderka František 0:3, Klos Patrik 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žoldoš Petr 2:1, Toufar Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 3:1, WO 0:5), AC Sparta Praha - KST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 4:0, Zlámal Jaromír 4:0, Šenk Jakub 0:3, Černota Filip 1:3, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Polák Michal 2:2, Gavlas Petr 1:3, Žaloudík Jan 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 1:3, Obešlo Marek 3:1, Šablatura Michal 1:2, Málek Tomáš 4:0, body hostů: Pinka Jan 3:1, Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3),
22. kolo:
TTC Siko Orlová - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:1, Sikora Filip 2:1, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 3:0, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:3), SKST Mart Hodonín - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 0:4, Didukh Viktor 3:1, Lapčík Ondřej 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Gregořica Radek 1:3), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žoldoš Petr 1:2, Toufar Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 3:0, Holaň Pavel 2:0, Onderka František 0:3, Klos Patrik 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Borová - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janča Miroslav 0:3, Kanta František 1:0, Kowal René 1:2, Kadlček Michal 2:0, WO 5:3, body hostů: Karabec Ivan 2:0, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 1:2, WO 3:5), SF SKK EL Niňo Praha C - KST Cheb 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šablatura Michal 0:3, Obešlo Marek 3:0, Šálený David 1:2, Málek Tomáš 4:0, body hostů: Gavlas Petr 1:1, Polák Michal 1:2, Žaloudík Jan 2:1, Hobl Lukáš 1:2, Březovský Petr 0:2), AC Sparta Praha - TTC Litoměřice 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:2, Černota Filip 2:2, Zlámal Jaromír 3:1, WO 0:5, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 3:0, Hervert Josef 0:3, Tschakert Tomáš 1:2, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šálený David 0:3, Obešlo Marek 3:0, Bardoň Michal 3:0, Málek Tomáš 3:0, body hostů: Marek David 1:2, Kanta František 0:3, Kadlček Michal 1:2, Janča Miroslav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Borová - SF SKK EL Niňo Praha C 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek David 1:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 0:3, Kadlček Michal 2:2, Kowal René 0:2, body hostů: Málek Tomáš 2:2, Obešlo Marek 2:2, Šálený David 2:1, Valenta Jan 3:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová -:-,
2. liga mužů skupina A
1. kolo:
SKST Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 3:0, Vítovec Martin 0:3, Šablatura Michal 1:2, Šálený David 0:3), KMST Liberec - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahoda Martin 1:3, Rakušan Ondřej 0:4, Pařízek Martin 2:2, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 2:2, Copák František 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2), SK Pedagog ČB - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 1:1), TTC Libín Prachatice - TJ Tatran KRPA Hostinné 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunz Jaroslav 0:3, Kaštánek Petr 1:2, Šimek Marek 2:1, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Štrobl Rudolf 2:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 2:1), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajbar Michal 0:3, Juklík Tomáš 1:1, Kubát Jan ml. 1:2, Kuchař Jan 1:2, body hostů: Marat Petr 1:2, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Thang Do Trong 2:0), ST EUROMASTER Kolín - Avia Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 2:0, Čamr František 1:0, Miffek Daniel 2:0, Čížek Jiří 2:0, Hořejší Radim 1:0, body hostů: Petřík Aleš 0:2, Vaňásek Jiří 0:2, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2),
2. kolo:
SKST Liberec B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Copák František 1:2, Belopotočan Roman 2:1, Dráždil Roman 0:3, Pour Pavel ml. 0:3), KMST Liberec - SF SKK EL Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 3:1, Rakušan Ondřej 1:2, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Dusík Stanislav 2:2, Šablatura Michal 1:3, Šálený David 2:2, Vítovec Martin 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Tatran KRPA Hostinné 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:1, body hostů: Voňka Jakub 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, Kalenský Jaroslav 2:0, Rýgl Vojtěch 1:1), TTC Libín Prachatice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kunz Jaroslav 1:3, Kaštánek Petr 1:2, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Macela Petr 4:0, Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Sedláček Jan ml. 1:2), AC Sparta Praha B - Avia Čakovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 3:1, Lánský Jakub 1:3, Juklík Tomáš 0:4, Kuchař Jan 3:1, body hostů: Petřík Aleš 3:1, Hüttl Michal 1:3, Vaňásek Jiří 3:1, Šulc Martin 2:2), ST EUROMASTER Kolín - TTC Elizza Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 0:3, Hořejší Radim 0:3, Čížek Jiří 1:2, body hostů: Thang Do Trong 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Marat Petr 1:2, Hlaváček Tomáš 2:1),
3. kolo:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:3, Thang Do Trong 0:3, Hrnčiřík Jan 3:0, Průša David 1:3, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Šilhán Petr 2:2, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 3:0), Avia Čakovice - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 1:3, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 2:2, body hostů: Jahoda Martin 4:0, Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:2, Brožík Karel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:0, Postelt Tomáš 0:2, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 3:0, body hostů: Kuchař Jan 1:2, Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 0:3, Juklík Tomáš 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Štrobl Rudolf 1:3, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Pěnkava Luboš 2:2, Miffek Daniel 2:2, Hořejší Radim 1:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SK Pedagog ČB 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 2:1, Ezr Václav 0:3, Stach Matěj 0:3, Šablatura Michal 2:2, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Libín Prachatice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 2:0, Dráždil Roman 1:1, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 1:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:1, Kaštánek Petr 0:3, Bauer Jan st. 0:3, Nitrianský Igor 0:2),
4. kolo:
TTC Elizza Praha B - KMST Liberec 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 3:0, Marat Petr 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Novotný Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Borůvka Lukáš 1:1, Pařízek Martin 0:3, Smetana Josef 0:3, Huk Martin 0:2, WO 1:0), Avia Čakovice - SKST Liberec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Šulc Martin 0:2, Hüttl Michal 1:2, Petřík Aleš 1:2, body hostů: Šilhán Petr 3:0, Borůvka Jakub 3:0, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 1:3, Macela Petr 3:1, body hostů: Pěnkava Luboš 3:1, Čížek Jiří 3:1, Miffek Daniel 2:2, Hořejší Radim 0:4), TJ Tatran KRPA Hostinné - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 2:0, Štrobl Rudolf 0:2, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kuchař Jan 1:2, Kubát Jan ml. 1:2, Bartošek Vít 0:2, Juklík Tomáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 1:2, Stach Matěj 3:0, Ezr Václav 1:2, Šablatura Michal 3:0, body hostů: Šimek Marek 1:2, Bauer Miroslav 1:2, Kaštánek Petr 2:1, Nitrianský Igor 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - SK Pedagog ČB 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 0:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Belopotočan Roman 3:1, Chvátal Martin 0:2, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 1:3, Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 2:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 3:0, Bartošek Vít 0:2, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 2:1, Hořejší Radim 0:2, WO 1:0), TTC Elizza Praha B - Avia Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:0, Marat Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hlaváček Tomáš 2:0, body hostů: Petřík Aleš 0:2, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2, Novotný Petr 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Tatran KRPA Hostinné 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Sedláček Jan ml. 0:3, Macela Petr 3:0, body hostů: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Štrobl Rudolf 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šablatura Michal 1:3, Vítovec Martin 2:2, Šálený David 2:2, Dusík Stanislav 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 0:4), SK Pedagog ČB - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 3:0, Kortus Pavel 1:2, Fausek Matěj 2:1, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 1:2, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Nitrianský Igor 0:3), SKST Liberec B - KMST Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blinka Michal 4:0, Masák Jan 2:2, Šilhán Petr 0:4, Borůvka Jakub 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Jahoda Martin 1:3, Pařízek Martin 3:1, Brožík Karel 1:3),
6. kolo:
SKST Liberec B - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Blinka Michal 2:1, Šilhán Petr 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Baron Michal 3:0, Kortus Pavel ml. 0:3, Cholínský Jan 0:3, Kortus Filip 0:3), KMST Liberec - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Jahoda Martin 2:1, Brožík Karel 1:2, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Krotký Marek 0:3, Kaštánek Petr 1:2, Bauer Jan st. 0:3), AC Sparta Praha B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklík Tomáš 1:3, Lánský Jakub 1:3, Kuchař Jan 4:0, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Vítovec Martin 2:2, Stach Matěj 0:4, Šálený David 2:2, Šablatura Michal 3:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 3:1, Čamr František 0:1, Miffek Daniel 1:3, Čížek Jiří 4:0, Hořejší Radim 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 1:3), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:1, Marat Petr 2:0, Hlaváček Tomáš 1:0, Průša David 2:0, WO 3:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:2, Školník Luboš 0:2, Sedláček Jan ml. 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 0:2, WO 0:1, body hostů: Štrobl Rudolf 3:0, Voňka Jakub 1:1, Rýgl Vojtěch 2:0, Kalenský Jaroslav 1:1, WO 1:0),
7. kolo:
SKST Liberec B - TTC Libín Prachatice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:0, Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 2:0, Blinka Michal 1:0, WO 2:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:2, Krotký Marek 0:2, Šimek Marek 0:1, Kaštánek Petr 0:1, WO 0:2), KMST Liberec - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Jahoda Martin 2:1, Kodým Jiří 2:1, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Baron Michal 3:0, Cholínský Jan 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Bor Eissmann 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 0:3, Juklík Tomáš 1:1, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 1:2, body hostů: Pour Pavel ml. 2:1, Dráždil Roman 2:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 2:0), ST EUROMASTER Kolín - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 1:1, Hořejší Radim 1:2, Čížek Jiří 3:0, Čamr František 1:0, body hostů: Šablatura Michal 1:2, Vítovec Martin 2:1, Šálený David 0:3, Stach Matěj 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:0, Průša David 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hrnčiřík Jan 2:0, body hostů: Voňka Jakub 0:2, Kalenský Jaroslav 0:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Štrobl Rudolf 0:2), Avia Čakovice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 0:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2, Petřík Aleš 0:1, WO 0:2, body hostů: Macela Petr 2:0, Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 1:0, Sedláček Jan ml. 1:0, WO 2:0),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Liberec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Sedláček Jan ml. 2:2, Postelt Tomáš 0:3, Macela Petr 2:2, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Blinka Michal 1:3, Šilhán Petr 4:0, Gireth Pavel 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné - KMST Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 1:1, Rýgl Vojtěch 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:1, Pařízek Martin 0:3, Brožík Karel 0:2, Huk Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 0:3, Vítovec Martin 2:0, Šálený David 0:3, Dusík Stanislav 1:2, body hostů: Průša David 2:1, Marat Petr 1:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Šedivý Zdeněk 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - Avia Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Petřík Aleš 0:3, Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2), SK Pedagog ČB - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Filip 3:1, Kortus Pavel 0:4, Fausek Matěj 2:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Kubát Jan ml. 4:0, Bartošek Vít 1:3, Juklík Tomáš 2:2, Lánský Jakub 2:2), TTC Libín Prachatice - ST EUROMASTER Kolín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 2:1, Gruber Josef 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Pěnkava Luboš 4:0, Čížek Jiří 3:1, Čamr František 1:2, Dolejší Stanislav 0:3),
9. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - KMST Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 2:0, Macela Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Borůvka Lukáš 3:0, Pařízek Martin 0:4, Brožík Karel 1:2, Smetana Josef 0:3, WO 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - SKST Liberec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 1:3, Rýgl Vojtěch 1:3, Štrobl Rudolf 1:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Šilhán Petr 3:1, Blinka Michal 2:2, Gireth Pavel 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Šablatura Michal 3:0, Dusík Stanislav 3:0, Šálený David 2:1, body hostů: Vaňásek Jiří 1:2, Petřík Aleš 0:3, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 1:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Marat Petr 0:4, Hlaváček Tomáš 2:2, Novotný Petr 2:2, Hrnčiřík Jan 4:0), SK Pedagog ČB - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Čamr František 3:1, Dolejší Stanislav 2:1, Pěnkava Luboš 2:1, Čížek Jiří 2:1), TTC Libín Prachatice - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:1, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 2:1, Juklík Tomáš 0:3, Lánský Jakub 0:3),
10. kolo:
AC Sparta Praha B - SKST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 1:2, Juklík Tomáš 1:2, Lánský Jakub 0:3, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Šilhán Petr 1:2, Gireth Pavel 3:0, Protiva Luboš 1:2), ST EUROMASTER Kolín - KMST Liberec 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miffek Daniel 1:2, Čamr František 0:3, Dolejší Stanislav 0:3, Čížek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 2:2, Jahoda Martin 3:1, WO 0:5), TTC Elizza Praha B - SK Pedagog ČB 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 2:0, Průša David 1:1, Marat Petr 3:0, Hrnčiřík Jan 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 0:2, Škopek Pavel 0:2, Kortus Pavel 0:2), Avia Čakovice - TTC Libín Prachatice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 3:1, Hüttl Michal 2:2, Šulc Martin 1:3, Petřík Aleš 1:3, body hostů: Šimek Marek 2:2, Bauer Miroslav 3:1, Kaštánek Petr 3:1, Heinzl Lukáš 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SF SKK EL Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Macela Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Vítovec Martin 0:2, Šálený David 1:2, Krejcar Vilém 1:2, Šablatura Michal 0:1, WO 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Rudolf 2:2, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:3),
11. kolo:
AC Sparta Praha B - KMST Liberec 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:2, Kuchař Jan 2:2, Juklík Tomáš 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 2:2, Dvořák Petr 0:3), ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 1:3, Čamr František 2:2, Trajhan Miroslav 0:4, Čížek Jiří 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Gireth Pavel 2:2, Šilhán Petr 3:1, Protiva Luboš 1:3), TTC Elizza Praha B - TTC Libín Prachatice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 3:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Průša David 1:2, Slobodzian Adam 1:3, body hostů: Bauer Miroslav 3:1, Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3), Avia Čakovice - SK Pedagog ČB 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 1:2, body hostů: Baron Michal 3:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Cholínský Jan 1:2, Kortus Filip 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Bor Eissmann 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:2, Dráždil Roman 0:3, Chvátal Martin 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Bartoš Petr st. 0:2, Voňka Jakub 3:1, Šváb Richard 2:0, WO 1:0, body hostů: Krejcar Vilém 0:4, Šablatura Michal 2:1, Vítovec Martin 1:3, Šálený David 3:1, WO 0:1),
12. kolo:
SKST Liberec B - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Gireth Pavel 0:2, Masák Jan 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 1:2, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:2), KMST Liberec - ST EUROMASTER Kolín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 2:2, Pařízek Martin 2:2, Brožík Karel 0:4, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Čamr František 2:2, Trajhan Miroslav 2:2, Čížek Jiří 3:1, Miffek Daniel 1:3), SK Pedagog ČB - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:1, body hostů: Průša David 3:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Novotný Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 1:1), TTC Libín Prachatice - Avia Čakovice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 0:2, Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, WO 1:0, body hostů: Šulc Martin 2:1, Novotný Petr 1:2, Melichar Jiří 0:3, Vojáček Miloš 0:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 0:4, Dusík Stanislav 1:2, Vítovec Martin 1:2, Šálený David 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Pavel ml. 1:3, Dráždil Roman 2:1, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Štrobl Rudolf 0:3),
13. kolo:
KMST Liberec - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 2:1, Pařízek Martin 2:0, Brožík Karel 2:1, Borůvka Lukáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 0:3, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:2, WO 0:1), SKST Liberec B - ST EUROMASTER Kolín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Borůvka Jakub 2:0, Protiva Luboš 0:3, Šilhán Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Čamr František 1:3, Pěnkava Luboš 1:2, Čížek Jiří 2:1, Miffek Daniel 0:2, WO 0:1), TTC Libín Prachatice - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 0:2, Kaštánek Petr 1:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 0:2, body hostů: Průša David 3:0, Hlaváček Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0), SK Pedagog ČB - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:1, Kortus Filip 3:0, Škopek Pavel 1:2, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Šulc Martin 2:1, Novotný Petr 0:3, Melichar Jiří 1:2, Vojáček Miloš 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Dráždil Roman 1:3, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:1, Postelt Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Tatran KRPA Hostinné 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusík Stanislav 2:2, Vítovec Martin 2:2, Šablatura Michal 1:2, Šálený David 2:2, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 2:2, Štrobl Rudolf 1:3, Rýgl Vojtěch 3:0),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Dusík Stanislav 0:2, Ezr Václav 0:3, Šálený David 2:1, WO 0:1, body hostů: Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 3:0, Gireth Pavel 1:2, Protiva Luboš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Bor Eissmann - KMST Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Martin 1:3, Pour Pavel ml. 2:2, Dráždil Roman 3:1, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 2:2, Brožík Karel 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1, Macela Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:1, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, WO 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - TTC Libín Prachatice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Vojtěch 1:0, Kalenský Jaroslav 2:0, Voňka Jakub 2:0, Štrobl Rudolf 1:0, WO 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:2, Kaštánek Petr 0:2, Nitrianský Igor 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Petr 2:0, Novotný Petr 0:1, Hlaváček Tomáš 3:0, Merta David 2:0, Šedivý Zdeněk 1:0, body hostů: Kubát Jan ml. 0:3, Bartošek Vít 1:1, Kuchař Jan 0:2, Stano Peter 0:2), Avia Čakovice - ST EUROMASTER Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 1:2, Šulc Martin 1:1, Suchomel Tomáš 0:3, Hüttl Michal 1:2, body hostů: Čamr František 2:1, Trajhan Miroslav 2:1, Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Martin 0:4, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 1:2, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Šilhán Petr 3:1, Gireth Pavel 1:2, Protiva Luboš 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - KMST Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítovec Martin 2:2, Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 1:2, Šálený David 3:1, WO 1:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Pařízek Martin 3:1, Jahoda Martin 0:3, Brožík Karel 0:3, WO 0:1), TJ Tatran KRPA Hostinné - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Rudolf 1:1, Rýgl Vojtěch 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Voňka Jakub 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Libín Prachatice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 2:1, body hostů: Bauer Miroslav 1:2, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Jan st. 0:3, Nitrianský Igor 0:2), Avia Čakovice - AC Sparta Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Šulc Martin 1:3, Novotný Petr 2:2, Hüttl Michal 3:1, body hostů: Kubát Jan ml. 3:1, Kuchař Jan 2:2, Bartošek Vít 1:3, Lánský Jakub 2:2), TTC Elizza Praha B - ST EUROMASTER Kolín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:0, Merta David 2:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Novotný Petr 1:2, Marat Petr 0:2, WO 2:0, body hostů: Pěnkava Luboš 0:2, Čížek Jiří 2:1, Čamr František 2:1, Trajhan Miroslav 1:2, WO 0:2),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 1:1, Pilner Jaroslav 1:3, Dolejší Stanislav 1:3, Pěnkava Luboš 3:1, Čížek Jiří 2:0, body hostů: Kubát Jan ml. 4:0, Bartošek Vít 2:2, Kuchař Jan 2:2, Adam Lukáš 0:3, Juklík Tomáš 0:1), Avia Čakovice - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 0:2, Vojáček Miloš 0:3, Novotný Petr 1:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Marat Petr 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Vojtěch 2:2, Štrobl Rudolf 0:4, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Sedláček Jan ml. 1:3, Macela Petr 4:0, Postelt Tomáš 1:3, Vilímek Miroslav 2:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 3:0, Dráždil Roman 1:2, Chvátal Martin 1:2, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 2:1, Vítovec Martin 2:1, Šablatura Michal 0:3, Ezr Václav 0:3), TTC Libín Prachatice - SK Pedagog ČB 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaštánek Petr 0:3, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 2:1, Fausek Matěj 2:1, Kortus Filip 1:2, WO 1:0), KMST Liberec - SKST Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Brožík Karel 0:3, Jahoda Martin 0:3, Borůvka Lukáš 2:2, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 1:2, Gireth Pavel 1:2),
17. kolo:
SKST Liberec B - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:1, Gireth Pavel 0:3, Borůvka Jakub 1:2, body hostů: Merta David 2:1, Průša David 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0, Hrnčiřík Jan 2:0), KMST Liberec - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahoda Martin 3:0, Pařízek Martin 3:0, Brožík Karel 0:3, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Hüttl Michal 1:2, Vaňásek Jiří 1:2, Šulc Martin 1:2, Novotný Petr 0:3), AC Sparta Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 0:2, Novák Robert 1:1, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 1:2, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 4:0, Miffek Daniel 1:3, Čamr František 0:3, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 1:3, Štrobl Rudolf 1:2), SK Pedagog ČB - SF SKK EL Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Vítovec Martin 3:0, Dusík Stanislav 1:2, Šablatura Michal 2:1, Šálený David 2:1), TTC Libín Prachatice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 2:2, Kunz Jaroslav 2:2, Bauer Miroslav 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 0:4, Chvátal Martin 0:4),
18. kolo:
KMST Liberec - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jahoda Martin 0:1, Brožík Karel 0:2, Borůvka Lukáš 0:2, WO 1:4, body hostů: Průša David 2:0, Šedivý Zdeněk 1:0, Novotný Petr 1:0, Merta David 1:0, WO 4:1), SKST Liberec B - Avia Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 2:0, Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 2:1, Gireth Pavel 2:1, body hostů: Hüttl Michal 0:3, Vaňásek Jiří 0:3, Šulc Martin 1:1, Novotný Petr 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 3:0, Čamr František 1:2, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Macela Petr 0:3, Vilímek Miroslav 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 0:2, Školník Luboš 0:1), AC Sparta Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 0:2, Adam Lukáš 0:2, Stano Peter 0:3, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, Voňka Jakub 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0), TTC Libín Prachatice - SF SKK EL Niňo Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 3:1, Kunz Jaroslav 1:3, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Šablatura Michal 3:1, Šálený David 3:1, Vítovec Martin 3:1, Dusík Stanislav 0:4), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Cholínský Jan 1:3, Kortus Filip 1:3, Baron Michal 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 0:4, Chvátal Martin 2:2),
19. kolo:
SK Pedagog ČB - SKST Liberec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 3:0, Gireth Pavel 0:2), TTC Libín Prachatice - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3, Šimek Marek 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 3:1, Jahoda Martin 2:1, Brožík Karel 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 4:0, Šálený David 3:0, Šablatura Michal 2:1, Dusík Stanislav 1:3, body hostů: Kubát Jan ml. 2:2, Bartošek Vít 1:3, Kuchař Jan 1:2, Šenk Jakub 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - ST EUROMASTER Kolín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 2:1, Dráždil Roman 2:1, Belopotočan Roman 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Čamr František 0:4, Pěnkava Luboš 2:1, Trajhan Miroslav 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 1:2, Sedláček Jan ml. 0:3, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Merta David 4:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Novotný Petr 0:3, Hrnčiřík Jan 3:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - Avia Čakovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Voňka Jakub 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, body hostů: Melichar Jiří 0:3, Charamza Ondřej st. 0:2, Charamza Ondřej ml. 0:2, Šulc Martin 0:2),
20. kolo:
TTC Libín Prachatice - SKST Liberec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaštánek Petr 1:2, Bauer Miroslav 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Šimek Marek 2:2, body hostů: Šilhán Petr 3:1, Borůvka Jakub 3:0, Blinka Michal 2:1, Gireth Pavel 0:3), SK Pedagog ČB - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 1:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 4:0, Brožík Karel 0:3, Jahoda Martin 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 1:1, Dráždil Roman 3:0, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 1:2, Bartošek Vít 1:2, Kuchař Jan 0:2, Panský Lukáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - ST EUROMASTER Kolín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 1:1, Šablatura Michal 2:0, Stach Matěj 3:0, Vítovec Martin 2:1, body hostů: Čamr František 0:3, Trajhan Miroslav 0:3, Pěnkava Luboš 0:2, Čížek Jiří 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Vojtěch 0:3, Štrobl Rudolf 0:2, Voňka Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Merta David 3:0, Průša David 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Hrnčiřík Jan 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - Avia Čakovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Školník Luboš 1:2, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 4:0, body hostů: Šulc Martin 2:2, Charamza Ondřej ml. 1:2, Charamza Ondřej st. 1:2, Vojáček Miloš 0:3),
21. kolo:
SKST Liberec B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 0:2, Šilhán Petr 2:0, Blinka Michal 3:0, Borůvka Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jan ml. 1:2, Macela Petr 0:2, Vilímek Miroslav 0:2, Postelt Tomáš 1:1, WO 0:1), KMST Liberec - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 1:2, Dominh Martin 0:3, Borůvka Lukáš 3:1, body hostů: Voňka Jakub 3:1, Kalenský Jaroslav 4:0, Rýgl Vojtěch 1:2, Štrobl Rudolf 1:2), TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, body hostů: Ezr Václav 1:2, Půlpán David 0:3, Krejcar Vilém 1:2, Stach Matěj 1:2), Avia Čakovice - TJ Sokol Bor Eissmann 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 2:1, Novotný Petr 0:3, Šulc Martin 1:2, Hüttl Michal 1:3, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 1:2), AC Sparta Praha B - SK Pedagog ČB 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Novák Robert 1:2, Bartošek Vít 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:2, Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 1:2, Čelikovský Jakub 0:3), ST EUROMASTER Kolín - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Čamr František 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 1:2, Kaštánek Petr 0:3, Kunz Jaroslav 0:3),
22. kolo:
KMST Liberec - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 1:3, Pařízek Martin 1:2, Brožík Karel 0:3, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:1, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 0:3), SKST Liberec B - TJ Tatran KRPA Hostinné 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blinka Michal 4:0, Gireth Pavel 1:3, Svědík Miroslav 0:4, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Štrobl Rudolf 1:3), Avia Čakovice - SF SKK EL Niňo Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Novotný Petr 0:3, Šulc Martin 3:0, Hüttl Michal 1:3, body hostů: Krejcar Vilém 3:1, Půlpán David 2:1, Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Zdeněk 3:0, Marat Petr 0:2, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, body hostů: Dráždil Roman 1:2, Belopotočan Roman 1:2, Pour Pavel ml. 0:3, Chvátal Martin 0:2), ST EUROMASTER Kolín - SK Pedagog ČB 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miffek Daniel 2:0, Čížek Jiří 2:0, Čamr František 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 0:2, Fausek Matěj 0:2, Kortus Filip 0:2, Čelikovský Jakub 0:2), AC Sparta Praha B - TTC Libín Prachatice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Bartošek Vít 3:1, Šenk Jakub 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Šimek Marek 1:3, Kaštánek Petr 2:2, Kunz Jaroslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec B - TTC Elizza Praha B 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Jakub 1:2, Gireth Pavel 0:3, Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 2:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:0, Merta David 2:1, Šedivý Zdeněk 1:2, Hlaváček Tomáš 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Merta David 3:1, Hlaváček Tomáš 3:1, Šedivý Zdeněk 1:3, Průša David 2:2, body hostů: Blinka Michal 3:1, Šilhán Petr 2:2, Borůvka Jakub 2:2, Gireth Pavel 0:4),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B -:-,
3. liga mužů skupina A
1. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Plzeň V. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 3:1, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 2:1, Krahulec Petr 3:1, body hostů: Hoch Jiří 2:2, Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 1:2, Vladyka Jakub 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 1:2, Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 3:0, body hostů: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 2:1, Tišer Emil ml. 0:3), TJ Střížkov - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 1:2, Pych Luděk ml. 2:1, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 3:0, Mráz Jiří 1:2, Kuba Josef 0:3, Pospíšil Milan 0:3), TTC Elizza Praha C - TJ Tatran Sedlčany 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Ondřej 0:3, Daníček Adam 0:3, Šedivý Zdeněk 3:0, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 1:2, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 2:1), KST Rakovník - Union Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 3:0, Vorlíček Luboš 2:1, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 3:0, body hostů: Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1, Vaněček Petr 1:2, Legát Petr 0:3), TJ Šanov - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 2:0, Cafourek Tomáš 1:1, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:0, body hostů: Chodounský Martin 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 1:1, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 0:2),
2. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:2, Krahulec Petr 2:1, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 3:0, Tišer Emil ml. 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Houška Michal 1:2, Janda Jan 3:1, body hostů: Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 1:2, Hoch Jiří 2:1, Vladyka Jakub 0:3), TJ Střížkov - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Fišar Martin 0:3, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:2, Drechsler Dušan 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 0:4, Pašek Dominik 1:3, Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 1:3, Pospíšil Milan 0:2, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 2:0), KST Rakovník - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 1:3, Vorlíček Luboš 4:0, Kettner Martin 1:2, Pisár Petr 2:2, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 0:4, Kubát Jan 1:2), TJ Šanov - Union Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 0:4, Cafourek Tomáš 2:1, Vaculík Petr 1:2, Hejda Václav 2:2, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 1:3, Klier Jakub 3:0, Legát Petr 1:2),
3. kolo:
Union Plzeň - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 2:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, Fesl Martin 0:2, Fencl Tomáš 0:2), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Korbel Petr 0:3, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 2:1, body hostů: Janda Jan 3:0, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 1:2, Fiala Otakar 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice - KST Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:3), TJ Tatran Sedlčany - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 0:2, Volák Martin 0:1), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 2:2, Jakubec Vladimír 3:1, Hoch Jiří 2:2, body hostů: De Filippo Martin 1:3, Kočvara Martin 3:1, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 1:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TTC Elizza Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 0:3, Tišer Emil ml. 0:3, Huleš Petr 2:2, body hostů: Marat Petr 3:1, Slobodzian Adam 2:1, Dvořák Petr 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0),
4. kolo:
Union Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klier Jakub 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Houška Michal 0:2, Bakalář Daniel 0:2, Staněk Petr 0:2), SKUŘ Plzeň - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 1:3, Chodounský Martin 2:2, body hostů: Květon Ondřej 2:2, Krahulec Petr 3:1, Slapnička Jakub 1:3, Fiala Jakub 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 1:3, Kuba Josef 3:1, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 4:0, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:3), TJ Tatran Sedlčany - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Petr 0:3, Přibík Jan 0:2, Kettner Martin 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říšský Pavel 1:1, Hoch Jiří 2:0, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 3:0, body hostů: Šedivý Zdeněk 2:1, Dvořák Petr 0:3, Slobodzian Adam 0:2, Daníček Adam 0:2), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Střížkov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 1:1, Tišer Emil ml. 0:3, Kořínek Jan 1:2, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 2:0, Fišar Martin 1:1),
5. kolo:
KST Rakovník - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 0:2, Vorlíček Luboš 0:2, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 0:2, body hostů: Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Volák Martin 2:0, Koděra Filip 2:0), Union Plzeň - SKUŘ Plzeň 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 2:0, Vaněček Petr 2:1, Sochor Miroslav 2:1, body hostů: Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Tatran Sedlčany 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 1:1, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 0:3, Kolář Vlastimil 1:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:0), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 0:3, Franc Štěpán 2:1, Hoch Jiří 3:0, Mašek Petr 4:0, body hostů: Huleš Petr 1:3, Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 1:2, Minář Marek 2:1), TJ Střížkov - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Lamr Martin 0:4, Dvořák Petr 0:2, Novotný Petr 4:0, Marat Petr 3:1, Šedivý Zdeněk 1:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 1:2, Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 2:1, Květon Ondřej 4:0, body hostů: Janda Jan 3:1, Houška Michal 0:3, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 1:2),
6. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 3:1, Květon Ondřej 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Krahulec Petr 3:1, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 0:4), TJ Sokol České Budějovice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Michal 2:2, Bakalář Daniel 2:2, Fiala Otakar 1:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Marat Petr 2:2, Fausek Matěj 1:3, Novotný Petr 4:0, Slobodzian Adam 1:3), KST Rakovník - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Jakubec Vladimír 2:2, Franc Štěpán 0:3, Hoch Jiří 0:3, Říšský Pavel 2:1), TJ Šanov - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Volák Martin 2:0, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, Tišer Emil ml. 0:2), Union Plzeň - TJ Lokomotiva Vršovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 1:1, Vaněček Petr 2:0, Sochor Miroslav 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Kolář Vlastimil 0:3, Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 1:1), SKUŘ Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:0),
7. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TTC Elizza Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 0:2, Hrazdira Patrik 0:3, Krahulec Petr 1:2, body hostů: Marat Petr 2:1, Fausek Matěj 3:0, Novotný Petr 3:0, Slobodzian Adam 0:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Střížkov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 2:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 3:0, Janda Jan 2:1, body hostů: De Filippo Martin 0:3, Kočvara Martin 0:3, Fišar Martin 0:2, Urban Oto 1:1), KST Rakovník - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 2:2, Kettner Martin 1:2, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kořínek Jan 2:2, Minář Marek 0:4, Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 1:2), TJ Šanov - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Volák Martin 1:1, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 3:0, body hostů: Hoch Jiří 2:1, Říšský Pavel 0:3, Končal Adam 0:2, Franc Štěpán 0:2), Union Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněček Petr 1:3, Kirchman Ondřej 4:0, Klier Jakub 0:4, Legát Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 1:3), SKUŘ Plzeň - TJ Lokomotiva Vršovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 0:4, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 4:0, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Pospíšil Milan 2:2, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 1:2),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Krameš Jan 3:0, Kuba Josef 1:2, Kolář Vlastimil 2:0, WO 1:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, Slapnička Jakub 2:1, Fesl Martin 0:3, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Houška Michal 1:1, Fiala Otakar 0:2, Bakalář Daniel 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 0:2, Hoch Jiří 1:1, Říšský Pavel 0:3, Jakubec Vladimír 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 1:1, Klier Jakub 2:0), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 0:4, Huleš Petr 3:1, Tišer Emil ml. 3:0, Kořínek Jan 3:1, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:3, Korbel Petr 2:2, Kubát Jan 1:2), TJ Střížkov - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Fišar Martin 1:3, Urban Oto 1:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:3, Mikeš Milan 1:3), TTC Elizza Praha C - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1, Marat Petr 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Vaculík Petr 3:1, Hejda Václav 0:3, Volák Martin 1:2, Koděra Filip 1:2),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol České Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 1:2, Krameš Jan 0:3, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 1:3, body hostů: Janda Jan 3:1, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Fiala Otakar 2:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Fesl Martin 0:2, Slapnička Jakub 0:2, Krahulec Jiří 0:2, Majer Zbyněk 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 1:3, Franc Štěpán 1:2, Jakubec Vladimír 1:2, Hoch Jiří 2:2, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Šlehofer Stanislav ml. 4:0, Kubát Jan 2:1, Korbel Petr 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:2, Minář Marek 0:2, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 2:0, Klier Jakub 2:0, Čech Roman 2:0, Vaněček Petr 2:0), TJ Střížkov - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 0:3, Urban Oto 1:2, De Filippo Martin 1:2, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 3:0, Volák Martin 0:3, Koděra Filip 2:1), TTC Elizza Praha C - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 2:2, Šedivý Zdeněk 2:2, Pašek Dominik 2:2, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 4:0, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4),
10. kolo:
KST Rakovník - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Fiala Jakub 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Krahulec Petr 3:1), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Václav 1:0, Vaculík Petr 4:0, Volák Martin 2:2, Koděra Filip 1:3, Hejda Václav ml. 0:3, body hostů: Janda Jan 2:2, Houška Michal 3:1, Fiala Otakar 2:2, Staněk Petr 1:3), Union Plzeň - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:1, Legát Petr 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, Vaněček Petr 2:1, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 1:2, Fišar Martin 0:3, Provazník Petr 0:3), SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, body hostů: Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 3:0, Novotný Petr 3:0, Dvořák Petr 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Kuba Josef 2:1, Kubík Jiří 1:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Jakubec Vladimír 1:3, Reichert Tomáš 0:3, Hoch Jiří 1:2, Říšský Pavel 3:0), TJ Tatran Sedlčany - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Faktor Radovan 1:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 1:1, Tišer Emil ml. 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
KST Rakovník - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 2:1, Mikeš Milan 1:2, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: Janda Jan 1:3, Houška Michal 1:2, Fiala Otakar 3:0, Staněk Petr 0:3), TJ Šanov - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 1:0, Volák Martin 2:0, Koděra Filip 2:0, WO 2:0, body hostů: Krahulec Petr 0:1, Fiala Jakub 0:2, Slapnička Jakub 0:2, Krejčí Ondřej 0:2, WO 0:2), Union Plzeň - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 0:3, Klier Jakub 0:1, Vaněček Petr 0:3, Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 0:2, body hostů: Šedivý Zdeněk 3:0, Fausek Matěj 2:1, Novotný Petr 2:1, Marat Petr 2:1), SKUŘ Plzeň - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 2:2, Chodounský Martin 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Kočvara Martin 3:1, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:0, Mráz Jiří 2:0, Kuba Josef 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, body hostů: Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2, Kořínek Jan 0:2, Tišer Emil ml. 0:2), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 1:1, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Říšský Pavel 0:3, Jakubec Vladimír 0:3, Hoch Jiří 0:2, Reichert Tomáš 1:1),
12. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - KST Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 0:3, Fesl Martin 0:3, Krahulec Petr 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 3:0, Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Michal 2:2, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 0:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 4:0, Volák Martin 1:2, Cafourek Tomáš 2:1), TJ Střížkov - Union Plzeň 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 0:3, Urban Oto 0:3, Fišar Martin 1:2, De Filippo Martin 2:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 2:1, Vaněček Petr 2:1, Legát Petr 2:1), TTC Elizza Praha C - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Slobodzian Adam 0:3, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 3:1, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Lokomotiva Vršovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reichert Tomáš 1:2, Končal Adam 2:1, Jakubec Vladimír 2:1, Hoch Jiří 1:3, Franc Štěpán 0:1, body hostů: Kolář Vlastimil 4:0, Kuba Josef 2:2, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tišer Emil ml. 2:1, Minář Marek 2:1, Noveský Leon 1:2, Huleš Petr 4:0, body hostů: Drechsler Dušan 3:1, Kocura Jiří 1:2, Linhart František ml. 0:3, Šíp Martin 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - KST Rakovník 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Otakar 0:2, Houška Michal 0:2, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 1:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, Kettner Martin 2:0, Přibík Jan 1:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdira Patrik 0:2, Krejčí Ondřej 0:2, Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0), TTC Elizza Praha C - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Dvořák Petr 0:2, Marat Petr 1:2, Slobodzian Adam 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 1:0, Sochor Miroslav 1:2, Vaněček Petr 2:0, Legát Petr 2:0), TJ Střížkov - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 1:2, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Lokomotiva Vršovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil ml. 1:2, Minář Marek 3:0, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:3, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 2:1, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Tatran Sedlčany 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 2:1, Reichert Tomáš 1:2, Hoch Jiří 3:0, Jakubec Vladimír 2:1, body hostů: Drechsler Dušan 2:1, Kocura Jiří 2:1, Linhart František ml. 0:3, Šíp Martin 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichert Tomáš 3:1, Hoch Jiří 1:2, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 3:1, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Krahulec Petr 1:3, Fiala Jakub 1:2, Slapnička Jakub 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Sokol České Budějovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil ml. 0:2, Kořínek Jan 0:1, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:2, Minář Marek 1:0, body hostů: Janda Jan 2:1, Houška Michal 3:0, Fiala Otakar 2:0, Bakalář Daniel 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Mráz Jiří 0:4, Krameš Jan 4:0, Kuba Josef 2:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 2:2), TJ Tatran Sedlčany - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Roman 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Dvořák Petr 0:3, Slobodzian Adam 0:2, Daníček Adam 0:2), Union Plzeň - KST Rakovník 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, Klier Jakub 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:1, Přibík Jan 0:3, Kettner Martin 0:3), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:3, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 3:0),
15. kolo:
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noveský Leon 1:2, Tišer Emil ml. 0:3, Minář Marek 2:1, Huleš Petr 1:2, body hostů: Krahulec Petr 3:0, Květon Ondřej 2:1, Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol České Budějovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 2:1, Mašek Petr 0:4, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Janda Jan 1:3, Houška Michal 2:1, Fiala Otakar 3:1, Bakalář Daniel 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocura Jiří 3:0, Kaucký Roman 2:1, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 2:0, Faktor Radovan 0:1, body hostů: De Filippo Martin 1:2, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 0:3, Fišar Martin 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Kuba Josef 2:0, Mráz Jiří 1:2, Krameš Jan 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Slobodzian Adam 1:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Dvořák Petr 0:2), SKUŘ Plzeň - KST Rakovník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Korbel Petr 0:3, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:2, Pisár Jan 1:2), Union Plzeň - TJ Šanov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 0:4, Legát Petr 3:1, Vaněček Petr 1:2, Kirchman Ondřej 4:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Vaculík Petr 2:2, Cafourek Tomáš 1:3, Volák Martin 1:2),
16. kolo:
TJ Šanov - KST Rakovník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 2:1, Volák Martin 1:2, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan 0:3, Pisár Petr 2:1), SKUŘ Plzeň - Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2, Šrámek Václav 0:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 2:0, Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 2:0, Klier Jakub 2:0), TJ Tatran Sedlčany - TJ Lokomotiva Vršovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Kaucký Roman 2:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Krameš Jan 0:2, Kuba Josef 0:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Sokol Plzeň V. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 2:1, Tišer Emil ml. 1:2, Huleš Petr 1:3, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Reichert Tomáš 2:1, Hoch Jiří 2:1, Franc Štěpán 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Střížkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 0:2, Šimůnek Ondřej 1:1, Čenovský David 0:3, Pašek Dominik 0:2, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Pych Luděk ml. 2:0), TJ Sokol České Budějovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Vojtěch 0:3, Klečka Jiří 0:3, Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Fiala Jakub 2:2, Krahulec Jiří 2:2, WO 0:5),
17. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - Union Plzeň 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 0:2, Novotný Petr 2:2, Krahulec Jiří 1:3, Krahulec Petr 3:1, Fiala Jakub 1:1, body hostů: Klier Jakub 2:2, Vaněček Petr 2:2, Sochor Miroslav 1:2, Kirchman Ondřej 4:0, Legát Petr 0:1), TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 3:0, Staněk Petr 1:1, Fiala Otakar 3:0, Janda Jan 2:1, body hostů: Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:2), KST Rakovník - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 2:0, Kettner Martin 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Šanov - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Tomáš 2:2, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:3, Hejda Václav 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Kocura Jiří 2:2, Kaucký Roman 1:3, Drechsler Dušan 2:2), TJ Střížkov - TJ Sokol Plzeň V. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 1:1, Pych Luděk ml. 2:1, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 1:2, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 0:3, Reichert Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čenovský David 1:2, Slobodzian Adam 2:1, Novotný Petr 3:0, Marat Petr 2:0, Juhasz Martin 0:1, body hostů: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 1:2, Huleš Petr 0:3, Tišer Emil ml. 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Petr 0:1, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 2:1, Trnka Tadeáš 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Vaněček Petr 1:1, Klier Jakub 2:1, Legát Petr 2:0, Sochor Miroslav 0:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 2:0, Fiala Jakub 2:0, Krahulec Jiří 3:0, Květon Ondřej 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2), TJ Šanov - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 2:0, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 3:0, Hejda Václav 3:0, body hostů: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 1:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), KST Rakovník - TJ Tatran Sedlčany 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 0:4, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Kocura Jiří 2:2, Kaucký Roman 2:2, Drechsler Dušan 3:0), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Plzeň V. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:4, Daníček Adam 0:3, Dvořák Petr 2:1, Marat Petr 3:1, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Franc Štěpán 3:1, Vladyka Jakub 1:2, Reichert Tomáš 2:1), TJ Střížkov - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Fišar Martin 2:0, De Filippo Martin 2:0, body hostů: Kořínek Jan 0:2, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2),
19. kolo:
TJ Střížkov - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Martin 1:2, Fišar Martin 1:2, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Květon Ondřej 2:2, Krahulec Petr 2:2, Fiala Jakub 0:3, Krahulec Jiří 1:2), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol České Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 1:3, Dvořák Petr 2:2, Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Fiala Otakar 2:2, Bakalář Daniel 2:2, Staněk Petr 0:3), TJ Sokol Plzeň V. - KST Rakovník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichert Tomáš 0:3, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:0, Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2, WO 1:0), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tišer Emil ml. 0:3, Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Volák Martin 2:1, Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - Union Plzeň 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 3:1, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 1:3, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Legát Petr 2:2, Klier Jakub 1:1, Vaněček Petr 1:3, Sochor Miroslav 0:2), TJ Tatran Sedlčany - SKUŘ Plzeň 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocura Jiří 1:0, Drechsler Dušan 2:0, Kaucký Roman 2:0, Faktor Radovan 2:0, Pejša Karel ml. 1:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2),
20. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čenovský David 1:1, Pašek Dominik 0:2, Dvořák Petr 1:2, Juhasz Martin 0:3, body hostů: Krahulec Petr 3:0, Fiala Jakub 3:0, Slapnička Jakub 1:1, Krahulec Jiří 1:1), TJ Střížkov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Fišar Martin 2:2, Pour Tomáš 1:3, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Fiala Otakar 4:0, Bakalář Daniel 1:3, Staněk Petr 0:4), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - KST Rakovník 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tišer Emil ml. 0:3, Noveský Leon 0:2, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:1, Kettner Martin 3:0, Pisár Jan 2:0), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Šanov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Končal Adam 3:1, Hoch Jiří 1:1, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Volák Martin 1:3, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kaucký Roman 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Kirchman Ondřej 1:2, Sochor Miroslav 0:3, Vaněček Petr 0:2, Klier Jakub 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:1, Mráz Jiří 2:0, Kuba Josef 2:1, Krameš Jan 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Chodounský Martin 0:3, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2),
21. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Lokomotiva Vršovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Fiala Jakub 2:0, Krahulec Jiří 2:1, Krahulec Petr 2:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:1, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakalář Daniel 0:4, Houška Michal 1:3, Fiala Otakar 3:1, Janda Jan 2:2, body hostů: Faktor Radovan 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, Drechsler Dušan 2:2, Kaucký Roman 3:1), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klier Jakub 4:0, Vaněček Petr 1:3, Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, body hostů: Končal Adam 3:1, Franc Štěpán 0:4, Jakubec Vladimír 2:2, Hoch Jiří 2:2), SKUŘ Plzeň - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chodounský Martin 0:1, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Huleš Petr 1:2, Tišer Emil ml. 0:3, Noveský Leon 0:2, WO 0:3), KST Rakovník - TJ Střížkov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: De Filippo Martin 1:3, Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Urban Oto 2:1), TJ Šanov - TTC Elizza Praha C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 2:0, Koděra Filip 1:0, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Cafourek Tomáš 1:0, body hostů: Daníček Adam 0:3, Kučala Viktor 0:2, Juhasz Martin 0:2, Vojtěch Radek 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 3:0, Fiala Otakar 1:2, Janda Jan 1:2, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 2:1, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Tatran Sedlčany 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 1:2, Soukup Zdeněk ml. 0:3, Krejčí Ondřej 1:2, Novotný Petr 1:2, body hostů: Faktor Radovan 2:1, Pejša Karel ml. 2:1, Kocura Jiří 2:1, Kaucký Roman 3:0), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 2:1, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 0:1, Hofman Petr 0:3, Reichert Tomáš 0:2), Union Plzeň - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legát Petr 2:0, Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 3:0, Klier Jakub 3:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Noveský Leon 0:3, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2), TJ Šanov - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, Volák Martin 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 0:3, Poncar Patrik 0:3), KST Rakovník - TTC Elizza Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kettner Martin 2:1, Pisár Jan 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Vojtěch Radek 1:2, Juhasz Martin 1:2, Čenovský David 0:3, Kučala Viktor 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kaucký Roman 1:2, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Vaněček Petr 0:4, Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1, Legát Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Union Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:1, Klier Jakub 1:2, Vaněček Petr 0:3, Legát Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 4:0, Kaucký Roman 1:2, Kocura Jiří 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň -:-,
Extraliga žen
1. kolo:
SKST Vlašim - TJ Sokol Nusle Praha 2:6 (body domácích: Stará Kateřina 1:1, Poláková Veronika 1:2, Matějovská Anna 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 1:1, Radnicová Lenka 3:0), SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 0:3, Štefcová Kristýna 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 3:0), SVS Hradec Králové - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Ertlová Simona 1:1, Čechová Dana 3:0), SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava 6:3 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:2, Štrbíková Renata 3:0, Harabaszová Lenka 2:1, body hostů: Bartošová Hana 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, Ságlová Miroslava 1:2), SKST Mart Hodonín B - KST BOKA Hluk 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:2, Nikitchanka Alina 2:1),
2. kolo:
SK Dobré - TT Moravský Krumlov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 2:1, Štefcová Kristýna 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, Čechová Dana 2:1), SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Sedloňová Aneta 0:2, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 3:0), SKST Mart Hodonín A - KST BOKA Hluk 6:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 3:0, Štrbíková Renata 1:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Vybíralová Monika 0:2, Nikitchanka Alina 1:2), SKST Mart Hodonín B - CDU SPORT - ST Ostrava 3:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Bartošová Hana 3:0),
3. kolo:
KST BOKA Hluk - CDU SPORT - ST Ostrava 2:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Nikitchanka Alina 2:1, Vybíralová Monika 0:3, body hostů: Ságlová Miroslava 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Bartošová Hana 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Kučerová Aneta 0:2, Cheng Xinyue 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Štrbíková Renata 2:0), TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín B 6:3 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, Ertlová Simona 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:3, Ilčíková Anežka 0:3, Brateyko Solomiya 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 3:0, Blašková Dagmar 0:3, Blašková Zdena 2:1), SKST Vlašim - SVS Hradec Králové 3:6 (body domácích: Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 1:2, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0, Mynářová Karolína 3:0),
4. kolo:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A 6:2 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 2:1, body hostů: Partyka Natalia 0:3, Ševčíková Markéta 0:2, Štrbíková Renata 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín B 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:1, Cheng Xinyue 1:0, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), SKST Vlašim - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 0:1, Poláková Veronika 2:1, Matějovská Anna 1:2, Stará Kateřina 1:1, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Sedloňová Aneta 0:3, Mynářová Karolína 2:1),
5. kolo:
SK Dobré - SVS Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 2:1, Štefcová Kristýna 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0), SKST Mart Hodonín B - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Ilčíková Anežka 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Pelcmanová Alexandra 1:1, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 1:2), SKST Mart Hodonín A - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 3:0, Harabaszová Lenka 1:0, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Vondráková Markéta 0:1, Radnicová Lenka 1:2, WO 0:1), CDU SPORT - ST Ostrava - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Rusnáková Markéta 0:2, Bartošová Hana 2:1, Ságlová Miroslava 0:3, body hostů: Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 0:1), KST BOKA Hluk - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Pyskatá Denisa 0:3, Slezáková Stanislava 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Poláková Veronika 0:2, Stará Kateřina 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Nusle Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Vondráková Markéta 0:3, Radnicová Lenka 3:0), KST BOKA Hluk - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 1:2, Pyskatá Denisa 0:2, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - MSK Gumotex Břeclav 3:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Rusnáková Markéta 0:3, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:1),
7. kolo:
TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulcová Kristýna 0:3, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:2, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 0:1, Éllö Vivien 1:2, Cheng Xinyue 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - KST BOKA Hluk 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Pyskatá Denisa 0:3, Slezáková Stanislava 1:2, Nikitchanka Alina 3:0), SKST Vlašim - CDU SPORT - ST Ostrava 0:6 (body domácích: Stará Kateřina 0:2, Matějovská Anna 0:2, Poláková Veronika 0:1, WO 0:1, body hostů: Hrachová Marie 2:0, Ságlová Miroslava 1:0, Bartošová Hana 2:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:2, Sazimová Terezie 0:2, Jirásková Tereza 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín B 6:2 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Dagmar 3:0, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:3, Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
8. kolo:
SKST Vlašim - KST BOKA Hluk 6:3 (body domácích: Matějovská Anna 2:1, Poláková Veronika 2:1, Stará Kateřina 2:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Pyskatá Denisa 0:3, Nikitchanka Alina 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - CDU SPORT - ST Ostrava 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Hrachová Marie 1:1, Bartošová Hana 2:0, Ságlová Miroslava 3:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Rozínková Daniela 0:2, Blašková Dagmar 1:2, Štefcová Kristýna 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 3:0), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín B 3:6 (body domácích: Štrofová Tereza 0:3, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Ilčíková Anežka 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Brateyko Solomiya 3:0),
9. kolo:
SKST Mart Hodonín A - SKST Mart Hodonín B 6:0 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:2), CDU SPORT - ST Ostrava - SK Dobré 6:2 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 1:2, Štefcová Kristýna 0:1), KST BOKA Hluk - SVS Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:1, Nikitchanka Alina 2:1, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:1, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Cheng Xinyue 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Polívková Barbora 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:2), TT Moravský Krumlov - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2),
10. kolo:
KST BOKA Hluk - SK Dobré 3:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:1, Nikitchanka Alina 3:0, Slezáková Stanislava 0:3, WO 0:2, body hostů: Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 1:1, Rozínková Daniela 1:0, Štefcová Kristýna 0:1, WO 2:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1), TT Moravský Krumlov - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Polívková Barbora 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:2), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Cheng Xinyue 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Tenglová Vendula 3:0, Radnicová Lenka 2:1, Vondráková Markéta 1:1, WO 0:1, body hostů: Poláková Veronika 1:1, Pytlíková Tereza 0:3, Matějovská Anna 1:2, WO 1:0), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:3 (body domácích: Kučerová Aneta 0:1, Éllö Vivien 3:0, Adámková Karin 2:1, Petrovová Nikita 1:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:1, Rozínková Daniela 0:2), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Ertlová Simona 1:0, Kapounová Barbora 2:0, Čechová Dana 2:0, Mikulcová Kristýna 1:0, body hostů: Sazimová Terezie 0:2, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 0:2), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Bartošová Hana 1:1, Ságlová Miroslava 0:3, Rusnáková Markéta 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:1), KST BOKA Hluk - SKST Mart Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slezáková Stanislava 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, Weberová Ivana 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 1:2),
12. kolo:
TT Moravský Krumlov - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ertlová Simona 2:1, Čechová Dana 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 1:0, Tušlová Veronika 1:0, body hostů: Sazimová Terezie 0:2, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 0:2), KST BOKA Hluk - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 1:2, Weberová Ivana 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Štrbíková Renata 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ságlová Miroslava 1:2, Bartošová Hana 3:0, Štěpánová Gabriela 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:2),
13. kolo:
CDU SPORT - ST Ostrava - KST BOKA Hluk 6:2 (body domácích: Hrachová Marie 2:0, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Weberová Ivana 0:3, Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 1:2), SKST Mart Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrbíková Renata 3:0, Partyka Natalia 2:1, Harabaszová Lenka 0:3, body hostů: Éllö Vivien 2:1, Kučerová Aneta 1:2, Adámková Karin 1:2), SKST Mart Hodonín B - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, WO 1:0, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Čechová Dana 1:0, WO 0:1), SK Dobré - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 1:1, Štefcová Kristýna 2:0, Rozínková Daniela 1:1, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:3, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:2), SVS Hradec Králové - SKST Vlašim 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Stará Kateřina 1:2, Poláková Veronika 2:1),
14. kolo:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 6:2 (body domácích: Harabaszová Lenka 0:2, Štrbíková Renata 3:0, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Čechová Dana 1:2, Mikulcová Kristýna 0:2, Ertlová Simona 1:2), SKST Mart Hodonín B - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:3, Brateyko Solomiya 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:1, Éllö Vivien 3:0), SK Dobré - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 2:0, Blašková Dagmar 2:1, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Matějovská Anna 1:1, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 0:3), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Mynářová Karolína 1:1, Sazimová Terezie 1:1, Stachová Olesja 2:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:3, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:2),
15. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Dobré 2:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 1:2, Mynářová Karolína 1:1, WO 0:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:0, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 1:0, WO 1:0), SKST Vlašim - SKST Mart Hodonín B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín A 2:6 (body domácích: Tenglová Vendula 1:1, Radnicová Lenka 1:2, Procházková Olga 0:3, body hostů: Ševčíková Markéta 2:1, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:1), TT Moravský Krumlov - CDU SPORT - ST Ostrava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 0:2, Čechová Dana 3:0, Mikulcová Kristýna 1:2, Ertlová Simona 1:0, body hostů: Rusnáková Markéta 1:2, Hrachová Marie 1:2, Bartošová Hana 2:1), MSK Gumotex Břeclav - KST BOKA Hluk 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Cheng Xinyue 2:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Weberová Ivana 0:2, Vybíralová Monika 0:2),
16. kolo:
SKST Vlašim - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Matějovská Anna 0:2, Beranová Sára 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín B 1:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Vondráková Markéta 0:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Kmeťová Veronika 3:0), TT Moravský Krumlov - KST BOKA Hluk 6:1 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:0, Telecká Jana 0:1, body hostů: Weberová Ivana 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 0:3), MSK Gumotex Břeclav - CDU SPORT - ST Ostrava 6:2 (body domácích: Cheng Xinyue 1:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Ságlová Miroslava 0:3, Hrachová Marie 0:2, Bartošová Hana 2:1),
17. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - TT Moravský Krumlov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučerová Aneta 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 1:2, body hostů: Čechová Dana 3:0, Mikulcová Kristýna 1:2, Ertlová Simona 1:2), KST BOKA Hluk - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 1:1, Weberová Ivana 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Procházková Olga 2:1, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:3), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:0, body hostů: Stará Kateřina 0:2, Jírová Monika 0:2, Poláková Veronika 1:2), SKST Mart Hodonín A - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 1:0, WO 1:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Mynářová Karolína 0:1, Kozáková Tereza 0:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín B - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Blašková Dagmar 2:1, Štefcová Kristýna 0:3),
18. kolo:
KST BOKA Hluk - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Vybíralová Monika 1:1, Nikitchanka Alina 3:0, Slezáková Stanislava 2:0, body hostů: Jírová Monika 0:2, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 1:2), CDU SPORT - ST Ostrava - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, Radnicová Lenka 1:2), SKST Mart Hodonín A - SK Dobré 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Partyka Natalia 3:0, Ševčíková Markéta 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Štefcová Kristýna 1:2, Blašková Dagmar 1:2), SKST Mart Hodonín B - SVS Hradec Králové 6:1 (body domácích: Ilčíková Anežka 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:1, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 1:2),
19. kolo:
SKST Mart Hodonín B - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Ševčíková Klára 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Štrbíková Renata 3:0), SK Dobré - CDU SPORT - ST Ostrava 2:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 3:0, Kotková Daniela 0:2, Bartošová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - KST BOKA Hluk 3:6 (body domácích: Kozáková Tereza 1:2, Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Vybíralová Monika 2:1, Slezáková Stanislava 2:1, Nikitchanka Alina 2:1), SKST Vlašim - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Poláková Veronika 0:2, Matějovská Anna 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Cheng Xinyue 2:0, Kučerová Aneta 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - TT Moravský Krumlov 0:6 (body domácích: Radnicová Lenka 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 2:0),
20. kolo:
SK Dobré - KST BOKA Hluk 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Vybíralová Monika 1:2, Nikitchanka Alina 3:0), SVS Hradec Králové - CDU SPORT - ST Ostrava 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Kotková Daniela 0:3, Bartošová Hana 2:1), SKST Vlašim - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 1:1, Poláková Veronika 0:3, Matějovská Anna 0:2, body hostů: Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Radnicová Lenka 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Cheng Xinyue 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 5:1 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 0:1, Éllö Vivien 2:0, Cheng Xinyue 1:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 0:2), SKST Mart Hodonín B - CDU SPORT - ST Ostrava 5:4 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Štěpánová Gabriela 0:3, Bartošová Hana 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 2:5 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:2, body hostů: Éllö Vivien 1:1, Cheng Xinyue 1:1, Kučerová Aneta 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 5:3 (body domácích: Somrová Gabriela 0:2, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré -:-, CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 5:4 (body domácích: Ságlová Miroslava 2:1, Somrová Gabriela 1:2, Bartošová Hana 2:1, body hostů: Ilčíková Anežka 0:3, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava 5:1 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 1:1, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Bartošová Hana 1:1, Daňová Andrea 0:2, Ságlová Miroslava 0:2), TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 4:5 (body domácích: Ertlová Simona 1:2, Čechová Dana 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 3:0, Kučerová Aneta 0:2, Cheng Xinyue 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín A 0:5 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:2, Bartošová Hana 0:2, Somrová Gabriela 0:1, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Partyka Natalia 1:0, Harabaszová Lenka 2:0), MSK Gumotex Břeclav - TT Moravský Krumlov 3:5 (body domácích: Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 1:2, Cheng Xinyue 0:1, Kučerová Aneta 1:1, body hostů: Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava -:-, TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 5:3 (body domácích: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 0:3, Čechová Dana 3:0, body hostů: Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 1:1, Éllö Vivien 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Čechová Dana 0:2, Mikulcová Kristýna 0:1, Ertlová Simona 0:2),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A 1:5 (body domácích: Ertlová Simona 0:2, Čechová Dana 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 5:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 1:1, Partyka Natalia 2:1, Štrbíková Renata 2:1, body hostů: Ertlová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 0:2, Čechová Dana 3:0),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov -:-,
1. liga žen skupina A
1. kolo:
SKST Vlašim C - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 2:1, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Bošinová Veronika 0:3, Bošinová Aneta 0:3, Stará Kateřina 3:0), TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vysocká Karolína 0:3, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 3:0, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 1:1, Cimrmanová Eliška 0:1), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 2:0, WO 1:1, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, Škopková Věra 0:3, WO 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Štricová Niamh 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Štrofová Tereza 3:0, Jirásková Tereza 2:1), SKST Vlašim D - Avia Čakovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelingrová Kamila 0:1, Beranová Sára 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, WO 0:2, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Chocová Alena 0:2, Novotná Markéta 0:2, WO 2:0),
2. kolo:
TTC Elizza Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysocká Karolína 0:3, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 3:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:2, Procházková Olga 2:1, Škopková Věra 1:2), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 1:2, Kaba Radka 2:1, WO 1:0, body hostů: Kaucká Olga 1:1, Hlaváčková Lenka 2:0, Hagino Petra 0:3, Cimrmanová Eliška 0:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - Avia Čakovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 3:0, Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, body hostů: Novotná Markéta 2:1, Chocová Alena 0:3, Skříčková Ivana 0:3), SKST Vlašim D - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Jírová Monika 2:1, Beranová Sára 2:1, body hostů: Jirásková Tereza 0:3, Štrofová Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 1:2),
3. kolo:
SVS Hradec Králové B - Avia Čakovice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 2:1, Štrofová Tereza 3:0, Sazimová Terezie 1:1, Jirásková Tereza 1:0, body hostů: Skříčková Ivana 0:3, Svobodová Helena 0:3, Novotná Markéta 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:2, Tenglová Vendula 1:2, Škopková Věra 2:1, body hostů: Jírová Monika 3:0, Pytlíková Tereza 1:2, Beranová Sára 0:2, Zelingrová Kamila 1:0), Slovan KST Bohnice - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Allertová Sára ml. 2:1, Sommerová Helenka 2:1), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 1:2, Bošinová Veronika 0:3, WO 0:3, body hostů: Kaba Radka 1:1, Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 2:0, WO 3:0), SKST Vlašim C - TTC Elizza Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, body hostů: Vysocká Karolína 1:2, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 3:0, Tenglová Vendula 2:1, Škopková Věra 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:1, Chloupková Pavlína 0:3, Allertová Sára ml. 1:2), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Jitka 2:1, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Beranová Sára 1:2, Jírová Monika 1:0, Zelingrová Kamila 0:2), SKST Vlašim B - TTC Elizza Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 1:2, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:3, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 2:1), SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Kristýna 0:2, WO 2:0, body hostů: Kaba Radka 1:1, Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 2:1, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 1:2, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 3:0, body hostů: Vítková Hana 1:2, Luňová Zuzana 0:3, Vysocká Karolína 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:1, Štricová Niamh 0:2, Allertová Sára ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 3:0, WO 0:3), SKST Vlašim D - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 2:1, Jírová Monika 3:0, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Bošinová Aneta 0:3, Bošinová Veronika 0:3, Stará Kateřina 2:1), Avia Čakovice - Slovan KST Bohnice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 0:2, Novotná Markéta 1:2, Skříčková Ivana 1:2, WO 1:0, body hostů: Hagino Petra 3:0, Hlaváčková Lenka 0:2, Kaucká Olga 3:0, WO 0:1), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štrofová Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 0:2, Sazimová Terezie 2:1, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 1:2, Procházková Olga 3:0, Tenglová Vendula 2:1),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Vyvadilová Jitka 0:3, body hostů: Bošinová Veronika 1:2, Bošinová Aneta 1:2, Stará Kateřina 3:0), SKST Vlašim D - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 0:3, Jírová Monika 1:2, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Polívková Barbora 3:0, Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 1:2), Avia Čakovice - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Novotná Markéta 1:2, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Tenglová Vendula 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, Pokorná Tereza 0:3), SVS Hradec Králové B - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štrofová Tereza 1:1, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 3:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Hagino Petra 0:3, Kaucká Olga 2:1),
7. kolo:
Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 0:2, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 1:2, Bartoňová Jitka 0:1, body hostů: Pokorná Tereza 1:2, Procházková Olga 2:1, Tenglová Vendula 3:0), SKST Vlašim B - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Stará Kateřina 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Sazimová Terezie 0:1, Sedloňová Aneta 1:2, Štrofová Tereza 0:3, Jirásková Tereza 1:1), SKST Vlašim C - Avia Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Novotná Markéta 3:0, Svobodová Helena 1:2, Chocová Alena 0:3), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Zuzana 0:3, Vysocká Karolína 1:2, Včeláková Jiřina 1:1, WO 0:1, body hostů: Beranová Sára 1:1, Pytlíková Tereza 2:1, Jírová Monika 3:0, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:1, Stránská Anna 1:2, Rohlíková Michaela 2:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 0:3, Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 2:1),
8. kolo:
SKST Vlašim B - Avia Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:2, Stará Kateřina 3:0, Bošinová Veronika 1:2, body hostů: Novotná Markéta 2:1, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 0:3), SKST Vlašim C - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 2:1, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Jirásková Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 0:2, Štrofová Tereza 2:1, Sazimová Terezie 0:1), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Zuzana 0:3, Vysocká Karolína 1:2, Včeláková Jiřina 2:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 1:1, Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1, body hostů: Beranová Sára 0:3, Pytlíková Tereza 0:2, Jírová Monika 2:1, WO 1:0),
9. kolo:
SKST Vlašim D - SF SKK EL Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Jírová Monika 1:2, Beranová Sára 2:1, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Vyvadilová Jitka 0:3, Allertová Sára ml. 1:2), SVS Hradec Králové B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:1, Jirásková Tereza 3:0, Sazimová Terezie 2:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Vítková Hana 1:2, Vysocká Karolína 1:2), Avia Čakovice - TJ Slavoj Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 0:3, body hostů: Stránská Anna 2:1, Kaba Radka 2:1, Diblíková Klára 3:0), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 3:0, Hagino Petra 1:2, Bartoňová Jitka 1:2, body hostů: Bošinová Veronika 0:3, Bošinová Aneta 2:1, Stará Kateřina 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 1:1, Vajcová Kateřina 3:0, Tenglová Vendula 2:1, WO 1:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 0:3, Pěnkavová Dagmar 0:2, Polívková Barbora 2:1, WO 0:1),
10. kolo:
SVS Hradec Králové B - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 0:2, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 0:3, WO 1:0, body hostů: Stránská Anna 2:1, Kaba Radka 2:0, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1), Avia Čakovice - TTC Elizza Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 1:2, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Vysocká Karolína 2:1, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 1:1, Luňová Zuzana 0:1), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:0, Bartoňová Jitka 0:2, Hagino Petra 1:1, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 2:1, Škopková Věra 0:3, Tenglová Vendula 2:1, body hostů: Bošinová Veronika 1:2, Bošinová Aneta 1:2, Stará Kateřina 3:0),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 3:0, Sommerová Helenka 2:1, Allertová Sára ml. 1:1, Vyvadilová Jitka 0:1, body hostů: Jírová Monika 2:1, Zelingrová Kamila 0:3, Pytlíková Tereza 1:2), TTC Elizza Praha - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 0:3, Vysocká Karolína 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Jirásková Tereza 2:1, Štrofová Tereza 3:0), TJ Slavoj Praha - Avia Čakovice 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 3:0, Rohlíková Michaela 2:0, WO 1:0, body hostů: Novotná Markéta 0:2, Svobodová Helena 0:3, Skříčková Ivana 0:3, WO 0:1), SKST Vlašim B - Slovan KST Bohnice 0:10wo, SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, body hostů: Pokorná Tereza 0:3, Procházková Olga 3:0, Škopková Věra 1:2),
12. kolo:
TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 0:2, Kaba Radka 2:1, WO 1:0, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Jirásková Tereza 1:2, Štrofová Tereza 0:2, WO 0:1), TTC Elizza Praha - Avia Čakovice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 3:0, Luňová Veronika 0:1, Včeláková Jiřina 3:0, Vysocká Karolína 2:0, body hostů: Skříčková Ivana 0:3, Svobodová Helena 1:2, Strnadová Karolína 0:3), SKST Vlašim C - Slovan KST Bohnice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívková Barbora 3:0, Pěnkavová Dagmar 2:1, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:3, Hagino Petra 1:2, Cimrmanová Eliška 0:3), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha B 0:10wo,
13. kolo:
SKST Vlašim B - SKST Vlašim C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Stará Kateřina 2:1, Bošinová Veronika 1:2, body hostů: Polívková Barbora 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2, Pěnkavová Dagmar 1:2), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 1:2, Bartoňová Jitka 0:3, Hagino Petra 2:1, body hostů: Luňová Veronika 2:1, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 1:2, Vajcová Kateřina 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 1:2), SVS Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 0:1, Štrofová Tereza 1:1, Sedloňová Aneta 1:1, WO 4:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:0, Allertová Sára ml. 0:2, WO 0:4), Avia Čakovice - SKST Vlašim D 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Jírová Monika 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 1:2, Vajcová Kateřina 2:0, Tenglová Vendula 3:0, Pokorná Tereza 0:1, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 1:2, Včeláková Jiřina 2:1), Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 1:2, Schoberová Martina 0:3, Kaucká Olga 3:0, body hostů: Stránská Anna 2:1, Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 2:1), Avia Čakovice - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Sommerová Helenka 3:0, Vyvadilová Jitka 3:0, Allertová Sára ml. 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 0:1, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 2:1, Klempererová Anna 0:2, body hostů: Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 3:0, Jírová Monika 1:2),
15. kolo:
Avia Čakovice - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Skříčková Ivana 0:1, Novotná Markéta 3:0, Dvořáková Anna 0:2, body hostů: Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 1:2, Sedloňová Aneta 0:2, Štrofová Tereza 1:0), SKST Vlašim D - TJ Sokol Nusle Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:1, Zelingrová Kamila 1:1, Jírová Monika 2:0, WO 3:0, body hostů: Procházková Olga 2:1, Škopková Věra 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha - Slovan KST Bohnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 2:0, Štricová Niamh 3:0, Allertová Sára ml. 3:0, Vyvadilová Jitka 1:0, body hostů: Hagino Petra 0:3, Hlaváčková Lenka 0:3, Bartoňová Jitka 0:3), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 1:1, WO 0:2, body hostů: Bošinová Veronika 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Stará Kateřina 1:2, WO 2:0), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 2:1, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 0:3, body hostů: Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Dagmar 1:2, Pěnkavová Kristýna 3:0),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Allertová Sára ml. 1:1, Štricová Niamh 1:1, Sommerová Helenka 0:1, Vyvadilová Jitka 1:0, WO 3:0, body hostů: Procházková Olga 2:1, Škopková Věra 1:2, WO 0:3), SKST Vlašim D - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Jírová Monika 2:1, Beranová Sára 2:0, WO 0:1, body hostů: Bartoňová Jitka 0:2, Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 0:3, WO 1:0), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 1:2, WO 0:3, body hostů: Bošinová Veronika 0:2, Bošinová Aneta 1:1, Stará Kateřina 2:0, WO 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Kaba Radka 2:1, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1, body hostů: Polívková Barbora 0:3, Pěnkavová Dagmar 1:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, WO 1:0),
17. kolo:
TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Zuzana 0:3, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 1:1, WO 0:1, body hostů: Stránská Anna 1:1, Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, WO 1:0), SKST Vlašim C - SF SKK EL Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, body hostů: Allertová Sára ml. 2:1, Štricová Niamh 0:2, Sommerová Helenka 2:1, Vyvadilová Jitka 0:1), SKST Vlašim B - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 0:3, Stará Kateřina 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Beranová Sára 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Jírová Monika 2:1), Slovan KST Bohnice - Avia Čakovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 3:0, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Havlíková Jana 0:3, Svobodová Helena 1:2, Skříčková Ivana 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - SVS Hradec Králové B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 1:2, Pokorná Tereza 0:3, WO 0:3, body hostů: Jirásková Tereza 2:0, Štrofová Tereza 1:1, Sedloňová Aneta 2:0, WO 3:0),
18. kolo:
SKST Vlašim B - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Stará Kateřina 3:0, Bošinová Veronika 0:3, body hostů: Allertová Sára ml. 0:2, Štricová Niamh 1:2, Sommerová Helenka 2:1, Vyvadilová Jitka 1:0), SKST Vlašim C - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 0:3, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Jírová Monika 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - Avia Čakovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 1:1, Pokorná Tereza 2:1, WO 1:3, body hostů: Havlíková Jana 0:2, Svobodová Helena 1:0, Skříčková Ivana 1:1, WO 3:1), Slovan KST Bohnice - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 1:2, body hostů: Štrofová Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 1:2, Jirásková Tereza 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 0:2, Tenglová Vendula 2:0, Pokorná Tereza 1:2, WO 2:0, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 2:1, Kaucká Olga 1:0, WO 0:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 2:1, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 2:1, body hostů: Bošinová Aneta 2:1, Bošinová Veronika 0:3, Stará Kateřina 1:2), Avia Čakovice - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:0, Novotná Markéta 0:2, Havlíková Jana 0:2, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:1, Polívková Barbora 2:1, WO 0:3), SKST Vlašim D - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Beranová Sára 2:1, Jírová Monika 2:1, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 0:2, Vysocká Karolína 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 0:2, Allertová Sára ml. 0:3, Štricová Niamh 2:1, WO 1:0, body hostů: Kaba Radka 3:0, Rohlíková Michaela 1:1, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1),
20. kolo:
Avia Čakovice - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Havlíková Jana 0:3, Novotná Markéta 1:1, WO 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 2:0, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:1, Sedloňová Aneta 0:2, Štrofová Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:0, Polívková Barbora 2:1, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Štricová Niamh 3:0, Allertová Sára ml. 2:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 0:3), SKST Vlašim D - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelingrová Kamila 0:2, Beranová Sára 0:2, Jírová Monika 1:1, WO 3:0, body hostů: Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 3:0, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 5:3 (body domácích: Rohlíková Michaela 0:2, Diblíková Klára 2:0, Kaba Radka 1:1, WO 2:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 2:1, WO 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 4:5 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:3, Polívková Barbora 2:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, body hostů: Rohlíková Michaela 3:0, Stránská Anna 1:2, Diblíková Klára 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C -:-,
2. liga žen skupina A
1. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Plzeň V. A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 0:2, Lemberková Martina 0:2, Vaverová Hana 0:2, WO 3:0, body hostů: Bartošková Marta 3:0, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - Slovan KST Bohnice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Mrázková Lia 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 1:1, Kohlmannová Aneta 1:1, Sommerová Helenka 2:0, WO 3:0, body hostů: Bartošová Lenka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 3:0, body hostů: Janečková Jaroslava 0:1, Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 1:2, Skopová Šárka 0:2),
2. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Plzeň V. B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Vaverová Hana 2:1, Vodáková Táňa 1:2, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Vyletová Helena 1:2, Hromiaková Andrea 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ ABC Branik 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 0:3, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:3, Sommerová Helenka 3:0, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, Skopová Šárka 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 1:1, Dusilová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Bartošová Lenka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, WO 0:3),
3. kolo:
Union Plzeň - VS Tábor 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Alena 0:3, Šebková Kristýna 3:0, Pintová Radka 2:1, body hostů: Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 2:1, Stuchlíková Eva 1:2), Slovan KST Bohnice B - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadavá Tereza 0:3, Šimůnková Veronika 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Chloupková Pavlína 2:1, Loukotová Regina 2:1), TJ ABC Branik - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bartošková Marta 3:0, Muzikova Alice 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 2:1),
4. kolo:
TJ Hrádek - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Stuchlíková Eva 2:1, Vaverová Hana 0:3, Lemberková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 3:0, Cimrmanová Eliška 0:3, Šimůnková Veronika 3:0, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 1:2), TJ ABC Branik - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Cmíralová Natálie 0:3, Sommerová Helenka 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Klub stolního tenisu Klatovy 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Severová Michaela 0:2, WO 1:0, body hostů: Marešová Zdeňka 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Hnojská Andrea 3:0, WO 0:1),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Helena 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Svobodová Nikola 1:2, Dvořáková Lenka 2:1), Union Plzeň - TJ Hrádek 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošová Lenka 0:1, Šebková Kristýna 0:3, Pintová Radka 1:2, Čížková Alena 1:1, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ ABC Branik 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Kadavá Tereza 0:3, Cimrmanová Eliška 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bydžovská Hana 3:0, Bartošková Marta 3:0, WO 0:3, body hostů: Holubová Klaudie 0:2, Vyletová Helena ml. 0:2, Severová Michaela 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
VS Tábor - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Marešová Zdeňka ml. 0:3, Hnojská Andrea 3:0), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Pokorná Helena 0:3, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 2:1, Bartošková Marta 2:1, Bydžovská Hana 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, Pospíšilová Carmen 3:0, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Holubová Klaudie 0:2, Severová Michaela 0:3, Hromiaková Andrea 0:1), Union Plzeň - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 3:0, Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 2:1, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Bartoňová Jitka 1:1, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Tereza 0:1), TJ Hrádek - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečková Jaroslava 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 0:3),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:0, Loukotová Regina 3:0, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Hromiaková Andrea 0:3, Severová Michaela 0:3, Holubová Klaudie 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, body hostů: Bartošková Marta 3:0, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 1:2), Union Plzeň - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pintová Radka 1:2, Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), TJ Hrádek - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:2, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 1:0, body hostů: Bartoňová Jitka 2:1, Schoberová Martina 0:1, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:2),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice B - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 0:3, Veletová Ilona 3:0, Schoberová Martina 3:0, body hostů: Lemberková Martina 1:2, Stuchlíková Eva 1:2, Vodáková Táňa 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - Union Plzeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:2, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Pokorná Eva 0:3, Bartošová Lenka 1:2, Šebková Kristýna 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Hrádek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Severová Michaela 0:3, Holubová Klaudie 0:3, body hostů: Krajdlová Naďa 3:0, Matoušová Aneta 3:0, Matoušová Jana 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, body hostů: Sommerová Helenka 3:0, Pokorná Helena 0:3, Loukotová Regina 1:2),
9. kolo:
TJ ABC Branik - VS Tábor 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 1:2, Vožehová Lucie 0:3, body hostů: Lemberková Martina 2:1, Vaverová Hana 1:2, Stuchlíková Eva 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:1, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 1:2, WO 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 1:1, Krajdlová Naďa 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Monika 2:1, Hromiaková Andrea 0:3, Severová Michaela 0:3, body hostů: Čížková Alena 3:0, Bartošová Lenka 1:0, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 1:1), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plassová Jana 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, Svobodová Nikola 0:1),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - VS Tábor 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loukotová Regina 2:1, Pokorná Helena 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Lemberková Martina 0:3, Stuchlíková Eva 3:0, Vaverová Hana 2:1), Union Plzeň - Klub stolního tenisu Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Alena 0:3, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2, Hnojská Andrea 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, body hostů: Vacíková Renata 1:2, Bydžovská Hana 2:1, Poláková Pavlína 3:0), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Severová Michaela 0:3, Vyletová Helena 1:2, Hošková Denisa 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - VS Tábor 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Vaverová Hana 2:1, Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 0:3), TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Krajdlová Naďa 0:3, Matoušová Jana 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2, Hnojská Andrea 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Nováková Monika 1:2, Severová Michaela 0:1, Hošková Denisa 3:0, Vyletová Helena 0:2), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, Poláková Pavlína 1:2),
12. kolo:
VS Tábor - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 2:1, Chloupková Pavlína 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - Union Plzeň 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Helena 0:1, Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:1, WO 0:2, body hostů: Pintová Radka 1:2, Bartošová Lenka 0:2, Šebková Kristýna 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Plzeň V. A - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Pavlína 2:1, Bartošková Marta 0:3, WO 0:3, body hostů: Šimůnková Veronika 1:1, Schoberová Martina 2:0, Bartoňová Tereza 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Nováková Monika 2:1, Hošková Denisa 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1),
13. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlíková Eva 0:3, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 0:3, body hostů: Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 3:0, Svobodová Nikola 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plassová Jana 2:1, Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Janečková Jaroslava 0:3, Skopová Šárka 1:2, Matoušová Aneta 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Monika 3:0, Severová Michaela 0:3, Hošková Denisa 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ ABC Branik 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 1:2, Poláková Pavlína 1:2, Muzikova Alice 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - VS Tábor 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice B - Klub stolního tenisu Klatovy 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Kadavá Tereza 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Hnojská Andrea 3:0), Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížková Alena 0:1, Šebková Kristýna 2:1, Pintová Radka 0:3, Bartošová Lenka 1:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Pokorná Helena 0:1, Sommerová Helenka 3:0, Plachá Liliana 1:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 3:0, Matoušová Aneta 1:2, Matoušová Jana 0:3, body hostů: Klempířová Jiřina 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 2:1, Dusilová Jana 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Severová Michaela 0:3, Nováková Monika 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 1:2), TJ ABC Branik - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 2:1), TJ Hrádek - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 2:0, Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 2:1, Oplová Renáta 0:1, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Pokorná Helena 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2), Union Plzeň - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošová Lenka 2:1, Šebková Kristýna 2:1, Pintová Radka 1:2, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SF SKK EL Niňo Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Pokorná Helena 0:3, Plachá Liliana 0:3), TJ Hrádek - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Jana 2:1, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, body hostů: Pintová Radka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 0:3), TJ ABC Branik - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 0:2, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 2:1, Holubová Klaudie 3:0, Severová Michaela 1:2, body hostů: Poláková Pavlína 1:2, Vacíková Renata 2:1, Muzikova Alice 0:3),
17. kolo:
VS Tábor - Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 2:1, body hostů: Čížková Alena 2:1, Bartošová Lenka 1:2, Šebková Kristýna 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 1:1, Loukotová Regina 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Kadavá Tereza 0:2, Schoberová Martina 2:1, Šimůnková Veronika 2:1, Bartoňová Jitka 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšilová Carmen 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 2:1, Hnojská Andrea 3:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Melnyková Liana 0:3, Poláková Pavlína 1:2),
18. kolo:
VS Tábor - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 3:0, Lemberková Martina 1:2, Vodáková Táňa 0:3, body hostů: Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 1:2, Svobodová Nikola 2:1, Dusilová Jana 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Šimůnková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:2, Loukotová Regina 2:1, Kohlmannová Aneta 3:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 1:2), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 1:1, Hnojská Andrea 2:0, Marešová Zdeňka ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Severová Michaela 1:2, WO 0:3),
19. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - SF SKK EL Niňo Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Muzikova Alice 0:3, Poláková Pavlína 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 3:0, Plachá Liliana 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, Hromiaková Andrea 0:3, body hostů: Svobodová Nikola 3:0, Pospíšilová Carmen 3:0, Dusilová Jana 3:0), Slovan KST Bohnice B - Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 0:1, Pintová Radka 0:3, Čížková Alena 2:0), TJ ABC Branik - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Polcarová Anežka 1:2, Skopová Šárka 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena ml. 0:3, Nováková Monika 2:1, Hromiaková Andrea 0:2, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Pokorná Helena 2:1, Plachá Liliana 3:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Muzikova Alice 0:3, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Klempířová Jiřina 3:0, Pospíšilová Carmen 2:1, Svobodová Nikola 2:1), TJ ABC Branik - Union Plzeň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Suchomanová Jana 2:1, Adamčíková Dana 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 1:2, Pintová Radka 1:0, Čížková Alena 2:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 2:1),
21. kolo:
VS Tábor - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 0:3, body hostů: Bartoňová Jitka 3:0, Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 3:0), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Lenka 3:0, Šebková Kristýna 3:0, Pokorná Eva 3:0, body hostů: Jarošová Tereza 0:3, Vacíková Renata 0:3, Melnyková Liana 0:3), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Skopová Šárka 3:0, Matoušová Jana 1:0, Oplová Renáta 1:1, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 2:1, Plachá Liliana 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka ml. 1:2),
22. kolo:
VS Tábor - TJ ABC Branik 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lemberková Martina 2:1, Vaverová Hana 3:0, Stuchlíková Eva 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:1, Skopová Šárka 2:0, Matoušová Jana 0:1, Oplová Renáta 1:0, WO 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 2:1, WO 0:3), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pintová Radka 1:2, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 0:3, body hostů: Lněničková Marta 2:1, Hošková Denisa 3:0, Nováková Monika 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Klub stolního tenisu Klatovy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Klempířová Jiřina 1:1, Pospíšilová Carmen 1:0, body hostů: Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Marešová Zdeňka ml. 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 4:5 (body domácích: Plassová Jana 1:2, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 0:3, body hostů: Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Klub stolního tenisu Klatovy 5:1 (body domácích: Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 2:0, body hostů: Marešová Zdeňka 0:2, Jehlíková Petra 0:2, Hnojská Andrea 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky -:-,
Český pohár muži
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TTC Kostelec nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblížek Oldřich 1:1, Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 2:1, Kábrt Vratislav 0:1, body hostů: Malík Karel 2:1, Kubrt Martin 2:1, Malík Lukáš 0:3), TJ Sadská - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Sokol Chrudim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jan 1:2, Vosyka Ladislav 1:2, Vosyka Radek 1:2, body hostů: Šindelář Pavel 1:2, Rubeš Michal 2:1, Rohlík Jan ml. 3:0), TJ Sokol Horažďovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Láriš Petr 2:1, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Slapnička Jakub 0:3, Soukup Zdeněk ml. 0:3, Krahulec Petr 3:0), SK Kamenice nad Lipou z.s. - SK Pedagog Č.Budějovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klapp Miroslav 0:2, Jeníček Jakub 1:2, Zápotočný Stanislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Kortus Filip 3:0, Kortus Pavel 0:2, Kortus Pavel ml. 3:0, WO 0:1), TJ Union Plzeň - KST Rakovník 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kirchman Ondřej 2:0, Vaněček Petr 2:1, Klier Jakub 1:1, Duchoň Antonín 1:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 0:2, Kettner Martin 0:2, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Jan 0:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa - TJ Krupka A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Just František 1:2, Flanderka Miloš 0:3, Bříza František 1:2, body hostů: Pivoňka Jaromír 2:1, Vaniš Marek 3:0, Brožek Miroslav 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Antoš Petr 1:0, body hostů: Bradáč Petr 0:2, Šilhán Josef 0:1, Šír Milan 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Jičín 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, body hostů: Kříž Milan ml. 2:1, Harcuba Pavel 0:3, Sebera Petr 0:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Lokomotiva Vršovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 0:2, Blažek Martin 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Balák Kryštof 0:1, body hostů: Kuba Josef 1:2, Pospíšil Milan 2:1, Kolář Vlastimil 3:0), TJ Sokol Vracov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Přemysl 0:3, Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 2:1, body hostů: Ondrovčák Radek 1:2, Andorko Pavel 1:2, Vybíral Lukáš 3:0), ST AMON Kunovice - MK Řeznovice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oharek Libor 1:2, Mořický Tomáš 0:3, Autrata Vít 1:2, body hostů: Horák Aleš 2:1, Seďa Jakub 2:1, Musil David 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Ondratice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:3, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:3, body hostů: Beneš Jan ml. 3:0, Brátel Zdeněk 3:0, Vlach Michal 2:1), TJ Sokol Kateřinky - SK Přerov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roleder Ondřej 0:3, Ribka Jakub 3:0, Střílka Jakub 1:1, Kašpar Tomáš 1:0, body hostů: Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 2:1, Maděrka Svatopluk 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Tatran KRPA Hostinné 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kábrt Vratislav 0:1, Martin Petr 0:3, Koblížek Oldřich 1:2, Koblížek Michal 0:2, body hostů: Štrobl Rudolf 3:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 3:0), TJ Sokol Chrudim B - ST EUROMASTER Kolín B 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rulík Jiří 0:2, Hanousek Ondřej 1:1, Bureš Jaroslav 0:2, body hostů: Pilner Jaroslav 1:1, Hořejší Radim 2:0, Čamr František 2:0), TJ Sadská - ST EUROMASTER Kolín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Kyncl Jiří 1:2, body hostů: Trajhan Miroslav 3:0, Záboj Matěj 0:3, Čížek Jiří 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 2:1, Rubeš Michal 1:2, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 0:3), TJ Sokol Horažďovice - SKUŘ Plzeň 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandák Pavel 1:2, Láriš Petr 1:2, Soukup Miloš 1:2, body hostů: Korbel Petr 1:2, Chodounský Martin 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:1), TTC Libín Prachatice z.s. - SK Pedagog Č.Budějovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 2:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Kortus Pavel 0:3, Kortus Filip 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - SK Jiskra Domažlice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řejha Pavel 1:2, Bohdan Luděk 0:3, Roziňák Jan 0:3, body hostů: Pangrác Martin 2:0, Baštář Ondřej 3:0, Květon Ondřej 2:1, Horák Libor 1:0), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Bor Eissmann 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:1, Vaněček Petr 1:2, Klier Jakub 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 0:3, Pour Pavel ml. 2:1), TJ Krupka A - SKST Liberec B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaniš Marek 0:3, Pivoňka Jaromír 0:3, Brožek Miroslav 1:2, body hostů: Šilhán Petr 2:1, Borůvka Jakub 3:0, Blinka Michal 3:0), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajgl Pavel 0:2, Dlabola Petr 2:1, Kohout Pavel 1:2, body hostů: Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 0:2, Antoš Petr 3:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Michle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 1:2, Čech Jiří 0:3, Durdis Petr ml. 0:3, body hostů: Šimeček Jan 3:0, Nejedlý Petr 3:0, Novotný Petr 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice - KMST Liberec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Milan 0:1, Kolář Vlastimil 2:1, Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Klimenta Matouš 1:1, Kaněra Jan 1:2, Pařízek Martin 3:0, WO 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A) 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Lukáš 1:2, Forman Libor 1:2, body hostů: Kolůch Jaroslav 3:0, Peterka Ondřej 0:3, Chrást Roman 3:0), MK Řeznovice B - SK Přerov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Libor 2:1, Musil David 2:1, Nastoupil Petr 0:3, body hostů: Vlach Martin 1:2, Soukup Adam 3:0, Olejník Jakub 1:2), TJ Sokol Ondratice - ASK Tatra Kopřivnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brátel Zdeněk 1:1, Beneš Jan ml. 0:3, Vlach Michal 0:3, WO 1:0, body hostů: Záškodný Marek 2:1, Schwarz Ota 2:0, Masnica Michal 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Kateřinky - TJ Nový Jičín 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roleder Ondřej 1:1, Ribka Jakub 0:2, Kašpar Tomáš 0:2, body hostů: Kratochvíl Michal 1:1, Kowal René 2:0, Valošek Jan 2:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín B - TJ Tatran KRPA Hostinné 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolejší Stanislav 1:2, Čamr František 2:1, Hořejší Radim 1:2, body hostů: Rýgl Vojtěch 1:2, Štrobl Rudolf 1:2, Kalenský Jaroslav 3:0), ST EUROMASTER Kolín A - TJ Sokol Chrudim A 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záboj Matěj 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Miffek Daniel 2:0, body hostů: Charvát Ondřej 0:2, Bezdíček Martin 0:2, Rubeš Michal 1:1), SKUŘ Plzeň - TTC Libín Prachatice z.s. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Chodounský Martin 3:0, body hostů: Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:1), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol Bor Eissmann 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pangrác Martin 1:2, Baštář Ondřej 1:1, Květon Ondřej 1:2, Horák Libor 0:1, body hostů: Dráždil Roman 2:1, Chvátal Martin 1:2, Belopotočan Roman 3:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránský Michal 1:2, Bukovský Radek 3:0, Blažek Jan 1:2, body hostů: Šilhán Petr 2:1, Gireth Pavel 0:3, Blinka Michal 2:1), TJ Sokol Michle Praha - KMST Liberec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bucifal Aleš 3:0, Novotný Petr 2:1, Benák Libor 1:2, body hostů: Klimenta Matouš 1:2, Kaněra Jan 0:3, Pařízek Martin 2:1), TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A) - SK Přerov A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 1:2, Chrást Roman 3:0, Bíla Jindřich 1:2, body hostů: Skalský Ondřej 0:3, Vlach Martin 2:1, Soukup Adam 2:1), TJ Nový Jičín - ASK Tatra Kopřivnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikeska Jakub 0:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Kowal René 1:0, body hostů: Masnica Michal 1:2, Schwarz Ota 0:3, Polášek Radovan 3:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran KRPA Hostinné - ST EUROMASTER Kolín A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Jakub 1:2, Šváb Richard 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Čížek Jiří 2:1, Trajhan Miroslav 1:2, Pěnkava Luboš 1:2), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol Bor Eissmann 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Jan 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Chodounský Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Belopotočan Roman 2:0, Chvátal Martin 3:0, Pour Pavel ml. 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Michle Praha - SKST Liberec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bucifal Aleš 1:2, Novotný Petr 1:1, Benák Libor 1:2, WO 0:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Fabini Jan 0:3, Šilhán Petr 2:0, WO 1:0), TJ Nový Jičín - TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A) 6:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Kratochvíl Michal 2:1, Kowal René 2:1, body hostů: Souček Martin 1:2, Bíla Jindřich 0:2, Chrást Roman 1:2),
5. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 0:2, Kalenský Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 3:0, Kleprlík Jakub 3:0, Bardoň Michal 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SK Kotlářka EN Praha 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pour Pavel ml. 0:2, Belopotočan Roman 1:2, Dráždil Roman 1:2, Chvátal Martin 0:1, body hostů: Málek Tomáš 3:0, Ezr Václav 1:2, Němeček Jakub 3:0), SKST Liberec B - SKST Hodonín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Protiva Luboš 1:2, Borůvka Jakub 3:0, Šilhán Petr 2:1, body hostů: Zajíc Miroslav 1:2, Brhel Tomáš 0:3, Tymofieiev Oleksandr 2:1), TJ Nový Jičín - DTJ Hradec Králové 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knybel Kamil 0:2, Kowal René 0:3, Kratochvíl Michal 1:1, body hostů: Palkovský David 2:0, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 2:1),
6. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Liberec B 5:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:1, Bajger Ondřej 2:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Gireth Pavel 0:2, Šilhán Petr 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ Hradec Králové 4:5 (body domácích: Němeček Jakub 1:2, Kučera Stanislav 2:1, Kaucký Petr 1:2, body hostů: Olejník Martin 3:0, Koblížek Martin 2:1, Palkovský David 0:3),
7. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha - DTJ Hradec Králové 5:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Kleprlík Jakub 2:0, body hostů: Palkovský David 0:2, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:2), SKST Liberec B - SF SK Kotlářka EN Praha 1:5 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Gireth Pavel 0:2, Šilhán Petr 0:2, body hostů: Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 2:0, Kučera Stanislav 2:0),
2. liga mužů skupina B
1. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 4:0, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 0:3, Tomica Daniel 3:1, body hostů: Koldas Tomáš 1:3, Onderka František 2:2, Plachta Jakub 2:1, Palásek Michal 0:3), TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:0, Knybel Kamil 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0, body hostů: Volný Karel 0:2, Siwiec Matěj 0:2, Gorecki Jan 0:2, Boháč Jan 0:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Frýdlant 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 2:1, Štofka Filip 2:1, Flíbor Zbyněk 0:3, Skála Radek 4:0, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Kotek Dominik 1:2, Gřunděl Matěj 1:2, Vévoda Ondřej 0:3), KST Blansko - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Bako Radim 1:2, Vybíral Filip 2:1, Svoboda Lukáš 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 0:3), SK Přerov - TT Moravský Krumlov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Dalibor 1:2, Olejník Jakub 1:2, Olejník Petr ml. 0:3, Vlach Martin 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 3:0), KST Zlín - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:4, Nedbálek Michal 0:3, Smoček Libor 3:0, Smýkal Tomáš 3:1, body hostů: Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 3:1, Růžička Filip 1:2, Hoferik Petr 2:1),
2. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3, Tomica Daniel 0:4, body hostů: Mikolašík Michal 4:0, Volný Karel 3:0, Siwiec Matěj 2:1, Gorecki Jan 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 3:1, Knybel Kamil 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kratochvíl Michal 2:2, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Onderka František 1:3, Koldas Tomáš 2:1, Palásek Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 4:0, Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Skála Radek 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Polášek Radovan 0:4, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1), KST Blansko - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 0:1, Svoboda Lukáš 3:0, Bako Radim 3:0, Vybíral Filip 3:1, Veselý Lukáš 1:2, body hostů: Maršálek Vladimír 2:2, Gřunděl Matěj 0:4, Kotek Dominik 1:2, Vévoda Ondřej 1:2), SK Přerov - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Adam 0:2, Olejník Petr ml. 1:1, Skalský Ondřej 0:3, Olejník Jakub 1:2, body hostů: Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 3:0, Janoušek Přemek 1:1, Hoferik Petr 2:0), KST Zlín - TT Moravský Krumlov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Nedbálek Michal 0:3, Smýkal Tomáš 3:0, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 2:1),
3. kolo:
TT Moravský Krumlov - EXITERIA KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 3:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Chrást Roman 4:0, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Nový Jičín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesároš Jakub 0:3, Dvořáček Petr 1:2, Růžička Filip 1:2, Janoušek Přemek 2:1, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kowal René 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1), TTC Frýdlant - SK Přerov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 2:1, Kotek Dominik 2:1, Vévoda Ondřej 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Skalský Ondřej 1:2, Vlach Martin 1:2, Olejník Petr ml. 1:2, Olejník Jakub 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 0:3, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 2:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Dufek Jakub 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 3:0, Onderka František 2:1, Martinko Tomáš 3:1, body hostů: Šenkapoul Petr 1:3, Štofka Filip 1:2, Vybíral Marek 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3), SKST Baník Havířov C - KST Blansko 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siwiec Matěj 2:2, Gorecki Jan 1:2, Volný Karel 2:1, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Vybíral Filip 0:4, Bako Radim 1:2, Veselý Lukáš 1:2),
4. kolo:
TT Moravský Krumlov - TJ Nový Jičín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 1:3, Musil David 1:3, Kolůch Jaroslav 0:4, Chrást Roman 4:0, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 2:2, Kratochvíl Michal 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2), TJ Agrotec Hustopeče - EXITERIA KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 1:3, Mesároš Jakub 2:2, Dvořáček Petr 2:2, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 4:0, Matějíček Miloš 0:4), TTC Frýdlant - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Petr 2:1, Vévoda Ondřej 2:1, Kotek Dominik 1:2, Maršálek Vladimír 4:0, body hostů: Smoček Libor 3:1, Smýkal Tomáš 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jakub 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SK Přerov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 2:0, Záškodný Marek 3:0, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Skalský Ondřej 0:2, Bělík Šimon 1:2, Vlach Martin 0:3, Olejník Petr ml. 1:1, Soukup Adam 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 0:3, Plachta Jakub 3:0, Martinko Tomáš 2:1, Koldas Tomáš 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:3, Bako Radim 2:1, Vybíral Filip 1:2, Veselý Lukáš 1:2), SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:0, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 2:1, Mikolašík Michal 3:0, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 0:3, Flíbor Zbyněk 0:2),
5. kolo:
SK Přerov - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:3, Olejník Petr ml. 2:2, Skalský Ondřej 3:1, Vlach Martin 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 0:4, Oharek David 1:3), TT Moravský Krumlov - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 0:3, Štěpán Libor 0:3, Musil David 2:1, Chrást Roman 1:2, body hostů: Mesároš Jakub 2:1, Hoferik Petr 3:0, Hort Pavel 1:2, Janoušek Přemek 3:0), TTC Frýdlant - ASK Tatra Kopřivnice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vévoda Ondřej 0:3, Vaňous Jiří 0:2, Kotek Dominik 2:1, Tobola Petr 1:2, body hostů: Ondryáš Daniel 2:1, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 3:0, Záškodný Marek 2:0), TJ Ostrava KST C - SKST Baník Havířov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 1:3, Martinko Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:2, Onderka František 1:3, body hostů: Mikolašík Michal 3:1, Volný Karel 2:2, Siwiec Matěj 3:0, Gorecki Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 2:1, Vaculík Miloslav 1:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Štofka Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Dudík Luboš 2:1, Svoboda Lukáš 0:2, Bako Radim 0:3, Veselý Lukáš 0:2, WO 0:1), EXITERIA KST Jeseník - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 0:2, Rybár Petr 0:2, Matějíček Miloš 0:3, Tomica Daniel 0:2, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kowal René 2:0),
6. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 3:1, body hostů: Štofka Filip 1:3, Skála Radek 3:1, Vybíral Marek 0:4, Flíbor Zbyněk 3:0), TJ Nový Jičín - KST Blansko 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kratochvíl Michal 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 0:4, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 1:2, Dudík Luboš 2:1), SK Přerov - TJ Ostrava KST C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Jakub 0:3, Olejník Petr ml. 1:1, Vlach Martin 0:3, Skalský Ondřej 1:2, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Koldas Tomáš 1:2, Plachta Jakub 3:0, Onderka František 2:0), KST Zlín - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smoček Libor 0:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Dufek Jakub 0:3, Smýkal Tomáš 1:1, body hostů: Volný Karel 3:0, Mikolašík Michal 2:0, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 2:0), TT Moravský Krumlov - TTC Frýdlant 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil David 2:2, Horák Aleš 0:4, Souček Martin 3:1, Chrást Roman 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:3, Vévoda Ondřej 2:2, Gřunděl Matěj 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - ASK Tatra Kopřivnice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 3:1, Hort Pavel 1:3, Růžička Filip 0:4, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Masnica Michal 2:2, Polášek Radovan 2:2, Záškodný Marek 3:1),
7. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 2:1, Matějíček Miloš 2:1, Tomica Daniel 2:1, body hostů: Dudík Luboš 3:0, Bako Radim 0:3, Vybíral Filip 0:3, Veselý Lukáš 1:2), TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Kowal René 1:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, Kratochvíl Michal 3:0, body hostů: Skála Radek 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3, Štofka Filip 0:3, Vybíral Marek 1:1), SK Přerov - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:2, Olejník Petr ml. 0:2, Vlach Martin 0:3, Skalský Ondřej 1:2, body hostů: Volný Karel 3:0, Gorecki Jan 3:0, Siwiec Matěj 2:0, Medvecký Ján 1:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:2, Smýkal Tomáš 2:0, Dufek Jakub 0:3, Smoček Libor 0:3, body hostů: Martinko Tomáš 2:1, Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 2:0, Onderka František 2:0), TT Moravský Krumlov - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil David 3:0, Kolůch Jaroslav 2:0, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 0:3, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Frýdlant 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 3:0, Růžička Filip 2:1, Hort Pavel 1:2, Hoferik Petr 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Gřunděl Matěj 0:3, Vévoda Ondřej 1:2, Tobola Petr 0:3),
8. kolo:
TTC Frýdlant - EXITERIA KST Jeseník 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Vévoda Ondřej 0:4, Hrabec Michal 0:3, Tobola Petr 3:1, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 0:3, Ondryáš Daniel 1:1, Polášek Radovan 1:2, Záškodný Marek 0:3, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 2:0), TJ Ostrava KST C - TT Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 2:1, Martinko Tomáš 3:0, Onderka František 2:1, body hostů: Chrást Roman 1:2, Souček Martin 1:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Musil David 1:2), SKST Baník Havířov C - TJ Agrotec Hustopeče 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 3:1, Boháč Jan 2:2, Rusnák Aleš 0:4, Siwiec Matěj 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 2:2, Hoferik Petr 3:1, Mesároš Jakub 2:2, Hort Pavel 1:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SK Přerov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Šenkapoul Petr 3:1, body hostů: Olejník Petr ml. 3:1, Vlach Martin 1:3, Olejník Jakub 1:2, Zlámal Jaromír 0:3), KST Blansko - KST Zlín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 3:1, Dudík Luboš 3:1, Bako Radim 2:1, Vybíral Filip 1:3, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Smoček Libor 1:3, Nedbálek Michal 1:3, Dorňák Zdeněk 1:2),
9. kolo:
TTC Frýdlant - TJ Nový Jičín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňous Jiří 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, Kotek Dominik 0:2, Gřunděl Matěj 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:0, Kowal René 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - EXITERIA KST Jeseník 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:1, Schwarz Ota 0:2, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 0:3, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 1:1, Matějíček Miloš 1:1), TJ Ostrava KST C - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 2:2, Plachta Jakub 4:0, Onderka František 0:3, Koldas Tomáš 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 3:1, Hoferik Petr 2:2, Mesároš Jakub 1:3, Hort Pavel 0:3), SKST Baník Havířov C - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:1, Boháč Jan 0:3, Rusnák Aleš 0:3, Siwiec Matěj 2:2, body hostů: Chrást Roman 2:2, Souček Martin 4:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 1:3, Štofka Filip 0:1, Flíbor Zbyněk 2:2, Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Nedbálek Michal 1:3), KST Blansko - SK Přerov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Bako Radim 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Bělík Šimon 3:1, Olejník Petr ml. 2:2, Olejník Jakub 1:3, Vlach Martin 0:3),
10. kolo:
SK Přerov - EXITERIA KST Jeseník 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Martin 2:2, Olejník Petr ml. 3:0, Olejník Jakub 0:3, Skopal Dalibor 1:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 3:1, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 0:3), KST Zlín - TJ Nový Jičín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:3, Střelec Marek 0:3, Topič Arnošt 0:3, Smýkal Tomáš 3:0, body hostů: Kowal René 3:0, Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 2:1), TT Moravský Krumlov - TTC Moravská Slavia Brno B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:0, Musil David 1:1, Souček Martin 3:0, Chrást Roman 3:0, body hostů: Skála Radek 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Flíbor Zbyněk 0:2, Štofka Filip 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 2:2, Mesároš Jakub 2:2, Růžička Filip 0:4, Janoušek Přemek 3:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 2:2, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 1:3), TTC Frýdlant - TJ Ostrava KST C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Vévoda Ondřej 1:1, Kotek Dominik 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Plachta Jakub 2:1, Kovačik Jakub 0:3, Kupec Rostislav 0:2, Bajger Jiří 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Záškodný Marek 1:3, Ondryáš Daniel 4:0, Masnica Michal 0:2, Schwarz Ota 0:2, body hostů: Volný Karel 2:2, Siwiec Matěj 3:1, Gorecki Jan 2:2, Boháč Jan 1:3),
11. kolo:
SK Přerov - TJ Nový Jičín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Martin 0:2, Olejník Petr ml. 0:2, Skopal Dalibor 0:2, Soukup Adam 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:0, Kowal René 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), KST Zlín - EXITERIA KST Jeseník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Nedbálek Michal 1:3, Topič Arnošt 0:3, Smýkal Tomáš 4:0, Střelec Marek 0:1, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 2:2), TT Moravský Krumlov - KST Blansko 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:2, Musil David 2:2, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:1, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 1:3, Bako Radim 0:4, Vybíral Filip 2:1), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Přemek 1:3, Růžička Filip 2:2, Mesároš Jakub 2:1, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Skála Radek 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 1:3, Štofka Filip 2:1), TTC Frýdlant - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gřunděl Matěj 0:2, Vévoda Ondřej 1:1, Kotek Dominik 0:3, Tobola Petr 1:2, body hostů: Volný Karel 2:1, Siwiec Matěj 3:0, Gorecki Jan 2:0, Rusnák Aleš 1:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Záškodný Marek 0:2, Masnica Michal 2:1, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:2, Kupec Rostislav 0:3, Kovačik Jakub 0:2),
12. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 2:0, Rybár Petr 1:1, Matějíček Miloš 3:0, Tomica Daniel 3:0, body hostů: Soukup Adam 1:2, Skopal Dalibor 0:3, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2), TJ Nový Jičín - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Mikeska Jakub 1:2, Kowal René 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jakub 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - TT Moravský Krumlov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Toufar Jan 0:2, Štofka Filip 0:3, Flíbor Zbyněk 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Musil David 3:0, Kolůch Jaroslav 1:1), KST Blansko - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 0:3, Bako Radim 1:2, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 1:2, Růžička Filip 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Frýdlant 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:1, Onderka František 3:0, Martinko Tomáš 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Hrabec Michal 0:3, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 0:2), SKST Baník Havířov C - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Volný Karel 2:1, Siwiec Matěj 1:2, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 1:3, Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 0:3),
13. kolo:
TJ Nový Jičín - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:1, Mikeska Jakub 3:0, Kowal René 2:0, body hostů: Soukup Adam 1:2, Skopal Dalibor 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2), EXITERIA KST Jeseník - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:1, Rybár Petr 2:0, Matějíček Miloš 2:1, Matějíček Martin 3:0, body hostů: Smoček Libor 0:3, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Smýkal Tomáš 1:1), KST Blansko - TT Moravský Krumlov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 1:3, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 2:2, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Souček Martin 2:2, Musil David 3:1, Kolůch Jaroslav 1:3), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Agrotec Hustopeče 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šenkapoul Petr 0:2, Štofka Filip 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, WO 0:3, body hostů: Mesároš Jakub 3:0, Hort Pavel 1:1, Růžička Filip 1:0, Hoferik Petr 1:0, WO 3:0), SKST Baník Havířov C - TTC Frýdlant 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:0, Volný Karel 1:0, Rusnák Aleš 1:1, Siwiec Matěj 3:0, WO 2:0, body hostů: Maršálek Vladimír 0:1, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, WO 0:2), TJ Ostrava KST C - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 3:0, Plachta Jakub 2:0, Kovačik Jakub 1:2, Koldas Tomáš 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 1:1),
14. kolo:
TJ Ostrava KST C - EXITERIA KST Jeseník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Michal 1:3, Plachta Jakub 1:2, Koldas Tomáš 0:1, Onderka František 3:1, Martinko Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš st. 2:1, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Medvecký Ján 0:3, Volný Karel 1:2, Gorecki Jan 1:2, WO 0:3, body hostů: Knybel Kamil 1:1, Kratochvíl Michal 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:1, Kowal René 2:0, WO 3:0), TTC Frýdlant - TTC Moravská Slavia Brno B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Petr 0:3, Kotek Dominik 0:2, Hrabec Michal 1:2, Maršálek Vladimír 3:0, Vévoda Ondřej 0:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Šenkapoul Petr 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Štofka Filip 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Blansko 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 2:2, Ondryáš Daniel 4:0, Záškodný Marek 1:2, Polášek Radovan 2:2, body hostů: Vybíral Filip 1:3, Veselý Lukáš 2:2, Bako Radim 3:1, Zukal Adam 0:3), TT Moravský Krumlov - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:0, Musil David 1:1, Souček Martin 3:0, Chrást Roman 2:0, body hostů: Vlach Martin 1:2, Skopal Dalibor 0:2, Olejník Jakub 0:2, Netesal Jiří 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Pavel 1:3, Mesároš Jakub 1:3, Hoferik Petr 2:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Topič Arnošt 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, Smoček Libor 3:1),
15. kolo:
SKST Baník Havířov C - EXITERIA KST Jeseník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:1, Horut Daniel 0:3, Rusnák Aleš 1:3, Gorecki Jan 4:0, Mikolašík Michal 1:0, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 1:3, Matějíček Miloš st. 1:3), TJ Ostrava KST C - TJ Nový Jičín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:2, Plachta Jakub 1:3, Onderka František 1:2, Martinko Tomáš 2:2, body hostů: Kowal René 4:0, Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Kratochvíl Tomáš 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Moravská Slavia Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 0:4, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 2:2, Štofka Filip 1:2), TTC Frýdlant - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Vévoda Ondřej 2:2, Tobola Petr 1:3, Hrabec Michal 2:2, body hostů: Bako Radim 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 2:2, Zukal Adam 0:4), TJ Agrotec Hustopeče - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferik Petr 2:0, Mesároš Jakub 2:0, Hort Pavel 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Bělík Šimon 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2, Skopal Dalibor 0:2), TT Moravský Krumlov - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 3:0, Musil David 1:2, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Smýkal Tomáš 2:1, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 0:3),
16. kolo:
KST Zlín - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 2:0, Dorňák Zdeněk 1:1, Smýkal Tomáš 3:0, Topič Arnošt 3:0, body hostů: Skalský Ondřej 0:3, Soukup Adam 1:2, Valašík Lukáš 0:2, Vlach Martin 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TT Moravský Krumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 3:1, Hort Pavel 0:2, Hoferik Petr 4:0, Janoušek Přemek 2:2, Růžička Filip 0:2, body hostů: Chrást Roman 1:3, Souček Martin 2:2, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Frýdlant 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 3:1, Záškodný Marek 1:3, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:1, Hrabec Michal 1:3, Vévoda Ondřej 2:2, Kotek Dominik 0:2), SKST Baník Havířov C - TJ Ostrava KST C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 2:2, Rusnák Aleš 0:4, Gorecki Jan 3:1, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Onderka František 2:2, Plachta Jakub 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Křenek Tomáš 1:3), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 0:4, Dudík Luboš 3:1, Bako Radim 3:0, Veselý Lukáš 3:1, body hostů: Šenkapoul Petr 3:1, Flíbor Zbyněk 1:3, Štofka Filip 1:3, Vaculík Miloslav 1:2), TJ Nový Jičín - EXITERIA KST Jeseník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 4:0, Kratochvíl Michal 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 1:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Janoštík Petr 0:3),
17. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 1:2, Janoštík Petr 1:2, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 4:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 0:2, Kratochvíl Michal 0:2, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 1:2, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Janoušek Přemek 3:0, Mesároš Jakub 1:1, Hoferik Petr 1:1), SK Přerov - TTC Frýdlant 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Šikl Richard 0:2, Šoc Milan 1:2, Vlach Martin 1:2, body hostů: Maršálek Vladimír 3:0, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 1:1, Vévoda Ondřej 2:0), KST Zlín - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 3:0, Topič Arnošt 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 1:3, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 1:1, Schwarz Ota 1:0), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Štofka Filip 3:1, Flíbor Zbyněk 2:2, Skála Radek 1:3, body hostů: Onderka František 4:0, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 2:2, Palásek Michal 0:4), KST Blansko - SKST Baník Havířov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Dudík Luboš 3:0, Bako Radim 3:0, body hostů: Gorecki Jan 2:1, Volný Karel 1:2, Siwiec Matěj 0:3, Boháč Jan 0:3),
18. kolo:
TJ Nový Jičín - TT Moravský Krumlov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajnoch Tomáš 0:2, Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 1:2, Mikeska Jakub 2:2, Vincek Martin 0:1, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 2:1, Musil David 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2), EXITERIA KST Jeseník - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 0:3, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Janoušek Přemek 3:1, Mesároš Jakub 1:2, Hoferik Petr 1:2), KST Zlín - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Smoček Libor 2:1, Topič Arnošt 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Hrabec Michal 1:3, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 0:3), SK Přerov - ASK Tatra Kopřivnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:4, Vlach Martin 1:2, Skalský Ondřej 0:1, Bělík Šimon 4:0, Skopal Dalibor 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:1, Schwarz Ota 0:1), KST Blansko - TJ Ostrava KST C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 1:2, Dudík Luboš 2:1, Vybíral Filip 0:3, Bako Radim 1:3, body hostů: Onderka František 3:1, Martinko Tomáš 3:0, Plachta Jakub 3:0, Palásek Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Juroška Ivan 1:1, Flíbor Zbyněk 0:3, Štofka Filip 1:2, body hostů: Gorecki Jan 1:2, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 3:0, Boháč Jan 2:0),
19. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - EXITERIA KST Jeseník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:2, Štofka Filip 2:2, Flíbor Zbyněk 3:0, Skála Radek 2:2, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 0:4, Janoštík Petr 2:1), KST Blansko - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudík Luboš 2:2, Voráč Pavel 0:4, Veselý Lukáš 3:1, Bako Radim 3:1, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 3:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3), TJ Ostrava KST C - SK Přerov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 2:1, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 2:1, Plachta Jakub 3:0, body hostů: Bělík Šimon 2:1, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 0:3, Soukup Adam 0:2), SKST Baník Havířov C - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:1, Volný Karel 1:2, Siwiec Matěj 3:0, Mikolašík Michal 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 2:2, Smoček Libor 2:1, Pelnář Václav 0:3, Dorňák Zdeněk 0:3), TTC Frýdlant - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 0:4, Kotek Dominik 1:2, Vévoda Ondřej 1:2, Maršálek Vladimír 3:1, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 3:1, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Agrotec Hustopeče 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 1:3, Masnica Michal 1:3, Ondryáš Daniel 2:1, Polášek Radovan 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Hoferik Petr 2:2, Hort Pavel 0:2, Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 1:1),
20. kolo:
KST Blansko - EXITERIA KST Jeseník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 1:2, Kaluža Tomáš 0:3, Veselý Lukáš 1:2, Bako Radim 2:1, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 1:2, Janoštík Petr 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Nový Jičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:1, Štofka Filip 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Skála Radek 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 1:3, Knybel Kamil 2:1, Kowal René 1:2, Mikeska Jakub 0:3), SKST Baník Havířov C - SK Přerov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:1, Gorecki Jan 3:0, Rusnák Aleš 2:1, Siwiec Matěj 2:1, body hostů: Bělík Šimon 2:1, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 0:3, Soukup Adam 1:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Kupec Rostislav 1:2, Plachta Jakub 1:2, Onderka František 2:0, WO 0:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Topič Arnošt 2:0, Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, WO 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - TT Moravský Krumlov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Záškodný Marek 0:4, Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 3:1, Musil David 1:3, Kolůch Jaroslav 2:1), TTC Frýdlant - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vévoda Ondřej 0:2, Gřunděl Matěj 0:2, Kotek Dominik 0:2, WO 0:3, body hostů: Hort Pavel 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, Mesároš Jakub 1:0, Růžička Filip 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TTC Frýdlant 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějíček Martin 1:0, Rybár Petr 2:0, Janoštík Petr 2:0, Tomica Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Sedláček Michael 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, Kotek Dominik 0:2, WO 0:3), TJ Nový Jičín - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 2:1, Mikeska Jakub 2:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 3:0, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 0:3), TT Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 3:1, Musil David 1:2, Souček Martin 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Martinko Tomáš 4:0, Plachta Jakub 1:3, Koldas Tomáš 1:2, Palásek Michal 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Baník Havířov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 1:2, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 1:3, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 0:3), SK Přerov - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:4, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 2:1, Bělík Šimon 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Štofka Filip 2:1), KST Zlín - KST Blansko 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Arnošt 2:2, Pelnář Václav 1:3, Smoček Libor 1:2, Smýkal Tomáš 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 0:3),
22. kolo:
TJ Nový Jičín - TTC Frýdlant 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 1:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 3:0, Mikeska Jakub 1:0, body hostů: Kotek Dominik 0:3, Hrabec Michal 1:2, Vévoda Ondřej 1:1, Vaňous Jiří 0:2), EXITERIA KST Jeseník - ASK Tatra Kopřivnice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 3:1, Janoštík Petr 1:2, Tomica Daniel 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 0:4, Masnica Michal 2:2, Záškodný Marek 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Přemek 3:0, Mesároš Jakub 1:1, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:2, Koldas Tomáš 1:2, Plachta Jakub 0:3, Palásek Michal 0:2), TT Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:3, Musil David 1:2, Souček Martin 1:2, Chrást Roman 2:2, body hostů: Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 3:0, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 2:1), KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:1, Smoček Libor 3:0, Dorňák Zdeněk 0:2, Topič Arnošt 4:0, Pelnář Václav 0:1, body hostů: Skála Radek 2:2, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3), SK Přerov - KST Blansko 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:2, Vlach Martin 1:2, Skopal Dalibor 0:3, Bělík Šimon 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Dudík Luboš 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Vybíral Filip 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Michal 0:2, Knybel Kamil 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Kowal René 1:1, Mikeska Jakub 0:1, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Hoferik Petr 2:0, Mesároš Jakub 2:0, Janoušek Přemek 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Nový Jičín 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoferik Petr 3:1, Mesároš Jakub 1:2, Janoušek Přemek 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Kowal René 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Knybel Kamil 2:1, Mikeska Jakub 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče -:-,
3. liga mužů skupina B
1. kolo:
SKST Baník Most - SF SKK EL Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořík Milan 2:2, Macháček Jan 2:1, Matuška Dominik 2:1, Lukaščuk Josef 3:1, body hostů: Ezr Václav 3:1, Půlpán David 0:4, Stach Matěj 2:1, Plachý Jiří 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Michle Praha 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmucr Jiří 2:2, Bíma Miroslav 4:0, Rödling Jan 1:3, Čermák Josef 1:3, body hostů: Bucifal Aleš 3:1, Šimeček Jan 3:1, Benák Libor 1:3, Novotný Petr 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Liberec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 2:2, Lapka Miroslav 3:1, Kaňka Luděk st. 1:3, Kapras Karel 1:3, body hostů: Protiva Luboš 3:1, Protiva Martin 4:0, Mečl Jan ml. 0:4, Fabini Jan 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - KMST Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Petr 0:4, Stránský Michal 1:2, Blažek Jan 1:2, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Kodým Jiří 4:0, Kaněra Jan 1:3, Klimenta Matouš 2:1, Brožík Karel 2:1), TTC Litoměřice B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav ml. 3:1, Pospíšil Václav 0:3, Woznicki Patrik 3:0, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Sklenář Michal 3:1, Votava Milan 1:3, Karásek Vít 0:3, Kroupa Tomáš 1:2), TJ Krupka - TTC Brandýs nad Labem 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivoňka Jaromír 1:3, Brožek Miroslav 1:3, Vaniš Marek 3:1, Brožek Michal 2:2, body hostů: Papírník Pavel 4:0, Sysel Pavel 2:2, Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 1:3),
2. kolo:
SKST Baník Most - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Dominik 1:1, Bořík Milan 2:0, Macháček Jan 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, body hostů: Bucifal Aleš 0:3, Šimeček Jan 0:3, Benák Libor 0:2, Novotný Petr 1:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SF SKK EL Niňo Praha E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prchal Jan 2:2, Rödling Jan 1:3, Šmucr Jiří 1:2, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Ezr Václav 1:3, Stach Matěj 3:1, Plachý Ladislav 1:3, Půlpán David 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem - KMST Liberec B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapras Karel 1:3, Lapka Miroslav 2:1, Balog Roland 3:0, Kaňka Luděk st. 4:0, body hostů: Kodým Jiří 2:2, Klimenta Matouš 0:4, Kaněra Jan 1:2, Brožík Karel 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Petr 1:3, Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 3:1, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Protiva Luboš 3:1, Protiva Martin 3:1, Fabini Jan 0:4, Zikmund Adam 1:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Blažek Martin 1:3, Sysel Pavel 2:2, body hostů: Sklenář Michal 3:1, Karásek Vít 3:1, Votava Milan 1:3, Kroupa Tomáš 1:3), TJ Krupka - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Jaromír 3:1, Brožek Miroslav 1:3, Vaniš Marek 1:2, Brožek Michal 2:2, body hostů: Hrnčíř Jan 0:4, Hruška Václav ml. 4:0, Woznicki Patrik 3:1, Mít Michal 1:2),
3. kolo:
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav ml. 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Chrvala Radovan 0:3, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Macháček Jan 1:3, Bořík Milan 3:0, Lukaščuk Josef 1:2, Klouček Luboš ml. 0:3), TTC Brandýs nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:2, Sysel Pavel 3:0, Šubrt Jaroslav 0:3, Papírník Pavel 4:0, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Šmucr Jiří 1:2, Rödling Jan 2:1, Prchal Jan 0:3), SKST Liberec C - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Martin 2:0, Fabini Jan 1:1, Fabíni Marek 2:1, Protiva Luboš 3:0, body hostů: Karásek Vít 0:3, Votava Milan 2:1, Kroupa Tomáš 0:2, Hybler Martin 0:2), KMST Liberec B - TJ Krupka 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 3:0, Mejsnar František 1:2, Kaněra Jan 1:2, Kodým Jiří 4:0, body hostů: Brožek Michal 2:2, Vaniš Marek 2:1, Pivoňka Jaromír 0:3, Brožek Miroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha E - TTC Bělá pod Bezdězem 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 3:1, Přída Kryštof 0:3, Kaucký Jakub 1:2, Krejcar Vilém 1:3, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 1:2, Kapras Karel 1:2), TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 2:2, Benák Libor 1:3, Bucifal Aleš 1:3, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 3:1, Antoš Petr 0:4, Stránský Michal 3:1),
4. kolo:
TTC Litoměřice B - KST Jirkov TECHNOLINE 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav ml. 3:1, Woznicki Patrik 3:1, Pospíšil Václav 1:3, Hrnčíř Jan 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 3:1, Rödling Jan 1:3, Šmucr Jiří 3:1, Prchal Jan 0:4), TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 0:2, Blažek Martin 0:3, Šubrt Jaroslav 0:3, body hostů: Bořík Milan 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 2:0, Klouček Luboš ml. 1:1), SKST Liberec C - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Martin 2:0, Fabini Jan 2:0, Fabíni Marek 1:2, Protiva Luboš 3:0, body hostů: Brožek Michal 0:3, Vaniš Marek 1:2, Pivoňka Jaromír 1:1, Brožek Miroslav 0:2), KMST Liberec B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 2:1, Mejsnar František 1:1, Kaněra Jan 2:0, Kodým Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Votava Milan 0:2, Kroupa Tomáš 1:2, Karásek Vít 0:3, Hybler Martin 1:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 1:3, Plachý Ladislav 3:1, Půlpán David 2:1, Krejcar Vilém 3:1, body hostů: Bukovský Radek 4:0, Košák Vojtěch 1:3, Blažek Jan 0:4, Stránský Michal 1:2), TJ Sokol Michle Praha - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 1:3, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 2:2, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Balog Roland 3:1, Zajíček Pavel 2:2, Kaňka Luděk st. 2:2, Kapras Karel 0:4),
5. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kváš Pavel 2:0, Sklenář Michal 2:0, Votava Milan 2:1, Karásek Vít 3:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Brožek Michal 0:3, Pivoňka Jaromír 0:2, Brožek Miroslav 0:2), TTC Litoměřice B - TTC Brandýs nad Labem 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Mít Michal 1:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Papírník Pavel 4:0, Sysel Pavel 1:3, Chalupa Josef ml. 2:2, Šubrt Jaroslav 2:2), SKST Liberec C - KMST Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 2:2, Fabini Jan 0:3, Protiva Martin 2:1, Fabíni Marek 1:3, body hostů: Kodým Jiří 4:0, Mejsnar František 3:1, Klimenta Matouš 1:2, Kaněra Jan 1:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 1:2, Půlpán David 0:3, Ezr Václav 0:3, Krejcar Vilém 2:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:0, Šimeček Jan 3:0, Bucifal Aleš 2:1, Novotný Petr 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Pavel 3:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 3:1, body hostů: Košák Vojtěch 1:3, Blažek Jan 2:1, Hoďák Václav 1:2, Antoš Petr 0:3), SKST Baník Most - KST Jirkov TECHNOLINE 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Dominik 1:1, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 3:0, Bořík Milan 2:0, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Šmucr Jiří 0:2, Rödling Jan 0:2, Prchal Jan 0:2),
6. kolo:
SKST Baník Most - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 1:3, Matuška Dominik 1:3, Bořík Milan 2:2, Lukaščuk Josef 4:0, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 3:1, Lapka Miroslav 0:4, Kapras Karel 2:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rödling Jan 1:1, Šmucr Jiří 2:0, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 3:0, body hostů: Bukovský Radek 1:2, Košák Vojtěch 0:3, Blažek Jan 0:2, Stránský Michal 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - SF SKK EL Niňo Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Tomáš 2:2, Votava Milan 2:2, Karásek Vít 3:1, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 2:2, Špaček Zbyněk 3:1, Půlpán David 0:4), TJ Krupka - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Brožek Miroslav 1:2, Pivoňka Jaromír 1:2, Vaniš Marek 1:2, body hostů: Nejedlý Petr 3:0, Šimeček Jan 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Benák Libor 2:1), TTC Litoměřice B - SKST Liberec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 2:2, Chrvala Radovan 0:4, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Protiva Luboš 2:2, Protiva Martin 4:0, Fabíni Marek 1:3, Fabini Jan 2:2), TTC Brandýs nad Labem - KMST Liberec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 1:2, Sysel Pavel 3:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Papírník Pavel 3:1, Šubrt Jaroslav 1:0, body hostů: Kodým Jiří 4:0, Klimenta Matouš 1:3, Kaněra Jan 1:3, Mejsnar František 0:3),
7. kolo:
SKST Baník Most - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bencs Ladislav 0:4, Macháček Jan 4:0, Bořík Milan 1:3, Lukaščuk Josef 3:1, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 1:3, Košák Vojtěch 3:1), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rödling Jan 2:2, Šmucr Jiří 2:2, Bíma Miroslav 2:2, Čermák Josef 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 0:4, Kapras Karel 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TJ Sokol Michle Praha 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 2:2, Kroupa Tomáš 0:4, Karásek Vít 2:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Nejedlý Petr 4:0, Šimeček Jan 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Benák Libor 2:2), TJ Krupka - SF SKK EL Niňo Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 1:1, Brožek Miroslav 0:3, Vaniš Marek 1:2, body hostů: Krejcar Vilém 2:1, Ezr Václav 3:0, Špaček Zbyněk 3:0, Půlpán David 1:1), TTC Litoměřice B - KMST Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Chrvala Radovan 0:3, Hruška Václav ml. 4:0, body hostů: Kaněra Jan 2:2, Klimenta Matouš 1:2, Mejsnar František 1:2, Brožík Karel 0:3), TTC Brandýs nad Labem - SKST Liberec C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Pavel 3:1, Chalupa Josef ml. 2:2, Šubrt Jaroslav 0:1, Papírník Pavel 3:1, Blažek Martin 0:3, body hostů: Protiva Luboš 1:3, Protiva Martin 3:1, Fabíni Marek 1:3, Fabini Jan 3:1),
8. kolo:
SKST Liberec C - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 2:2, Protiva Martin 4:0, Fabíni Marek 0:3, Protiva Luboš 3:1, body hostů: Macháček Jan 2:2, Lukaščuk Josef 2:2, Bořík Milan 2:2, Bencs Ladislav 0:3), KMST Liberec B - KST Jirkov TECHNOLINE 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matouš 1:3, Mejsnar František 3:1, Kaněra Jan 1:3, Kodým Jiří 4:0, body hostů: Čermák Josef 3:1, Bíma Miroslav 1:3, Šmucr Jiří 1:3, Rödling Jan 2:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TTC Litoměřice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 4:0, Krejcar Vilém 2:1, Šálený David 1:2, Šablatura Michal 2:2, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 0:3, Schoř Lukáš 1:2), TJ Sokol Michle Praha - TTC Brandýs nad Labem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 2:2, Benák Libor 2:2, Šimeček Jan 3:1, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Papírník Pavel 4:0, Sysel Pavel 2:2, Chalupa Josef ml. 0:4, Šubrt Jaroslav 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 3:0, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 4:0, body hostů: Sklenář Michal 2:2, Votava Milan 1:2, Hybler Martin 1:2, Kroupa Tomáš 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Krupka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:0, Stránský Michal 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Vaniš Marek 0:2, Pivoňka Jaromír 0:2, Brožek Miroslav 0:2, Blažek Jan 0:2),
9. kolo:
SKST Liberec C - KST Jirkov TECHNOLINE 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabini Jan 2:2, Protiva Martin 3:1, Fabíni Marek 1:3, Protiva Luboš 3:1, body hostů: Čermák Josef 3:1, Bíma Miroslav 1:3, Šmucr Jiří 2:2, Rödling Jan 1:3), KMST Liberec B - SKST Baník Most 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 2:2, Mejsnar František 1:2, Klimenta Matouš 0:3, Kodým Jiří 2:2, body hostů: Lukaščuk Josef 4:0, Macháček Jan 4:0, Bořík Milan 1:2, Bencs Ladislav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha E - TTC Brandýs nad Labem 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 2:1, Špaček Zbyněk 2:1, Krejcar Vilém 1:2, Ezr Václav 3:1, body hostů: Papírník Pavel 3:1, Sysel Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 0:3, Šubrt Jaroslav 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Petr 3:1, Bucifal Aleš 3:1, Benák Libor 0:3, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 3:1, Pospíšil Václav 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 2:0, Kaňka Luděk st. 2:0, Lapka Miroslav 1:2, Balog Roland 3:0, body hostů: Blažek Jan 1:2, Brožek Miroslav 0:3, Vaniš Marek 1:1, Pivoňka Jaromír 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 3:0, body hostů: Sklenář Michal 2:1, Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 0:3, Votava Milan 0:3),
10. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - SKST Baník Most 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 1:3, Votava Milan 2:2, Kroupa Tomáš 1:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Lukaščuk Josef 3:1, Bořík Milan 3:1, Bencs Ladislav 1:3, Macháček Jan 2:1), TJ Krupka - KST Jirkov TECHNOLINE 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Brožek Miroslav 0:3, Pivoňka Jaromír 1:2, Vaniš Marek 2:1, body hostů: Čermák Josef 3:0, Bíma Miroslav 1:2, Šmucr Jiří 3:0, Rödling Jan 2:1), TTC Litoměřice B - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Woznicki Patrik 3:0, Hrnčíř Jan 3:0, Mít Michal 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Balog Roland 1:2, Zajíček Pavel 2:1, Kaňka Luděk st. 0:3, Lapka Miroslav 0:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sysel Pavel 1:3, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Papírník Pavel 4:0, Chalupa Josef ml. 0:1, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 2:1), SKST Liberec C - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 3:1, Prosa Tomáš 1:2, Obešlo Josef ml. 1:3, Fabíni Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Stach Matěj 3:1, Ezr Václav 0:4, Špaček Zbyněk 2:1, Půlpán David 3:1, WO 0:1), KMST Liberec B - TJ Sokol Michle Praha 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 0:4, Mejsnar František 1:2, Kaněra Jan 0:3, Kodým Jiří 4:0, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 2:1, Benák Libor 2:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - KST Jirkov TECHNOLINE 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 2:2, Sklenář Michal 2:1, Kroupa Tomáš 2:1, Kváš Pavel 2:2, body hostů: Čermák Josef 2:2, Bíma Miroslav 0:4, Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 2:1), TJ Krupka - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 0:3, Brožek Miroslav 1:1, Pivoňka Jaromír 0:3, Vaniš Marek 2:1, body hostů: Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 2:1, Bořík Milan 2:1, Matuška Dominik 1:1), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Woznicki Patrik 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Mít Michal 0:4, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 3:1, Blažek Jan 1:3, Stránský Michal 2:2), TTC Brandýs nad Labem - TTC Bělá pod Bezdězem 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejvl Jakub 1:2, Šubrt Jaroslav 0:3, Blažek Martin 1:2, Sysel Pavel 1:2, body hostů: Zajíček Pavel 3:0, Balog Roland 3:0, Lapka Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 3:0), SKST Liberec C - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabíni Marek 4:0, Fabini Jan 0:4, Obešlo Josef ml. 2:2, Protiva Luboš 1:3, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Benák Libor 2:2, Ambrož Adam 2:2), KMST Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 2:2, Mejsnar František 1:3, Kaněra Jan 1:2, Kodým Jiří 2:2, body hostů: Stach Matěj 4:0, Ezr Václav 1:3, Půlpán David 3:1, Plachý Ladislav 1:2),
12. kolo:
SKST Baník Most - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartes Petr 2:2, Macháček Jan 1:3, Bořík Milan 2:1, Bencs Ladislav 1:3, body hostů: Sklenář Michal 4:0, Kroupa Tomáš 2:2, Votava Milan 2:2, Seibert Karel 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Krupka 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 2:1, body hostů: Vaniš Marek 2:1, Pivoňka Jaromír 1:2, Brožek Michal 0:3, Brožek Miroslav 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Lapka Miroslav 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Zajíček Pavel 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 1:2, Pospíšil Václav 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Brandýs nad Labem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 3:0, Blažek Jan 1:1, Košák Vojtěch 2:1, Bukovský Radek 3:0, body hostů: Papírník Pavel 2:1, Sysel Pavel 0:3, Chalupa Josef ml. 0:3, Šubrt Jaroslav 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - SKST Liberec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 1:0, Půlpán David 1:3, Špaček Zbyněk 1:2, Krejcar Vilém 2:2, Šálený David 3:0, body hostů: Fabíni Marek 2:2, Protiva Luboš 2:2, Protiva Martin 1:3, Fabini Jan 2:1), TJ Sokol Michle Praha - KMST Liberec B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimeček Jan 1:0, Benák Libor 1:1, Bucifal Aleš 2:1, Nejedlý Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Klimenta Matouš 0:3, Mejsnar František 2:1, Kaněra Jan 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmucr Jiří 2:2, Rödling Jan 3:1, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 2:2, body hostů: Kváš Pavel 4:0, Sklenář Michal 1:3, Kroupa Tomáš 0:4, Votava Milan 1:2), SKST Baník Most - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Dominik 1:1, Bořík Milan 2:0, Macháček Jan 2:1, Bartes Petr 3:0, body hostů: Vaniš Marek 0:3, Pivoňka Jaromír 0:3, Brožek Michal 1:1, Brožek Miroslav 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 2:2, Košák Vojtěch 1:3, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Woznicki Patrik 3:1, Pospíšil Václav 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Brandýs nad Labem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 3:0, Lapka Miroslav 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Balog Roland 3:0, body hostů: Papírník Pavel 1:2, Sysel Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Šubrt Jaroslav 0:3), TJ Sokol Michle Praha - SKST Liberec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Jan 2:0, Benák Libor 1:1, Bucifal Aleš 2:1, Nejedlý Petr 3:0, body hostů: Fabíni Marek 1:2, Protiva Martin 1:2, Mečl Jan ml. 0:2, Waldhauser Štěpán 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - KMST Liberec B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachý Ladislav 1:0, Ezr Václav 2:0, Krejcar Vilém 3:0, Půlpán David 1:0, WO 3:0, body hostů: Mejsnar František 0:3, Kaněra Jan 0:2, Klimenta Matouš 0:2, WO 0:3),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha E - SKST Baník Most 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejcar Vilém 3:0, Stach Matěj 2:0, Kaucký Jakub 2:0, Půlpán David 1:2, WO 1:0, body hostů: Macháček Jan 0:2, Bořík Milan 1:2, Matuška Dominik 1:2, Bencs Ladislav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Michle Praha - KST Jirkov TECHNOLINE 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 3:0, Benák Libor 2:1, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Rödling Jan 1:2, Šmucr Jiří 2:1, Veselý Petr 0:3), SKST Liberec C - TTC Bělá pod Bezdězem 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 1:2, Obešlo Josef ml. 0:2, Mečl Jan ml. 0:3, Protiva Martin 1:2, body hostů: Balog Roland 2:1, Zajíček Pavel 3:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Lapka Miroslav 1:1), KMST Liberec B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimenta Matouš 1:3, Mejsnar František 3:1, Kaněra Jan 1:2, Kodým Jiří 3:1, body hostů: Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Antoš Petr 0:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Milan 2:2, Kroupa Tomáš 3:1, Sklenář Michal 2:1, Kváš Pavel 2:2, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Hruška Václav ml. 2:2, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 0:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Krupka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Sysel Pavel 3:1, Papírník Pavel 2:2, Šejvl Jakub 0:1, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Brožek Miroslav 2:2, Brožek Michal 3:1, Pivoňka Jaromír 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benák Libor 1:2, Šimeček Jan 1:2, Hořejší Radim 1:2, Nejedlý Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Bořík Milan 2:2, Macháček Jan 3:1, Bencs Ladislav 1:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha E - KST Jirkov TECHNOLINE 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 3:1, Krejcar Vilém 4:0, Přída Kryštof 0:3, Plachý Ladislav 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Rödling Jan 2:2, Šmucr Jiří 2:2, Šístek Pavel 0:3), KMST Liberec B - TTC Bělá pod Bezdězem 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 1:3, Mejsnar František 1:2, Klimenta Matouš 1:2, Kodým Jiří 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 0:3), SKST Liberec C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 1:3, Fabíni Marek 1:3, Obešlo Josef ml. 2:2, Protiva Martin 4:0, body hostů: Blažek Jan 2:2, Košák Vojtěch 3:1, Stránský Michal 2:2, Hoďák Václav 1:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 2:2, Karásek Vít 1:3, Sklenář Michal 2:2, Merker Martin 3:1, body hostů: Papírník Pavel 2:2, Chalupa Josef ml. 1:3, Sysel Pavel 2:2, Šubrt Jaroslav 3:1), TTC Litoměřice B - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skokan Viktor 1:0, Hrnčíř Jan 1:1, Hruška Václav ml. 2:1, Woznicki Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Brožek Michal 0:3, Vaniš Marek 1:2, Brožek Miroslav 1:1, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Krupka - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 0:4, Brožek Michal 1:2, Brožek Miroslav 1:2, Vaniš Marek 3:1, body hostů: Karásek Vít 1:3, Sklenář Michal 4:0, Kroupa Tomáš 2:1, Seibert Karel 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sysel Pavel 2:2, Chalupa Josef ml. 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Papírník Pavel 2:0, Šejvl Jakub 0:2, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Hruška Václav ml. 3:1, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 0:4), KMST Liberec B - SKST Liberec C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František 0:2, Klimenta Matouš 0:2, Kaněra Jan 0:3, Kodým Jiří 0:2, body hostů: Fabíni Marek 3:0, Fabini Jan 2:0, Protiva Luboš 2:0, Protiva Martin 2:0), TJ Sokol Michle Praha - SF SKK EL Niňo Praha E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Libor 2:1, Šimeček Jan 1:1, Bucifal Aleš 2:1, Nejedlý Petr 3:0, body hostů: Stach Matěj 3:0, Půlpán David 0:3, Kubát Petr 0:3, Přída Kryštof 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Bělá pod Bezdězem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 0:4, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 1:3, Lapka Miroslav 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 2:1, body hostů: Bořík Milan 1:2, Matuška Dominik 0:3, Macháček Jan 2:1, Bartes Petr 0:3),
17. kolo:
SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartes Petr 2:2, Bencs Ladislav 0:4, Macháček Jan 3:1, Bořík Milan 4:0, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 1:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Brandýs nad Labem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmucr Jiří 1:1, Rödling Jan 1:1, Bíma Miroslav 3:0, Čermák Josef 3:0, body hostů: Papírník Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 0:3, Sysel Pavel 0:2, Šubrt Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 0:4, Kroupa Tomáš 1:2, Merker Martin 3:0, Kváš Pavel 1:3, body hostů: Protiva Luboš 3:1, Fabíni Marek 1:3, Fabini Jan 2:1, Protiva Martin 3:0), TJ Krupka - KMST Liberec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 0:2, Brožek Michal 0:2, Brožek Miroslav 1:2, Vaniš Marek 1:2, body hostů: Kodým Jiří 2:1, Kaněra Jan 3:0, Mejsnar František 1:1, Klimenta Matouš 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem - SF SKK EL Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 0:3, Zajíček Pavel 4:0, body hostů: Stach Matěj 2:2, Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 1:2, Půlpán David 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoďák Václav 1:2, Blažek Jan 0:3, Stránský Michal 1:2, Bukovský Radek 2:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:0, Šimeček Jan 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Benák Libor 1:2),
18. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Čermák Josef 3:1, body hostů: Woznicki Patrik 0:4, Hrnčíř Jan 2:1, Hruška Václav ml. 2:1, Skokan Viktor 1:2), SKST Baník Most - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartes Petr 2:2, Bencs Ladislav 0:4, Macháček Jan 3:1, Bořík Milan 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:3, Papírník Pavel 3:1, Sysel Pavel 2:2, Šubrt Jaroslav 1:3), TJ Krupka - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Brožek Miroslav 2:1, Vaniš Marek 1:2, body hostů: Fabíni Marek 3:0, Fabini Jan 2:1, Protiva Luboš 2:1, Protiva Martin 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - KMST Liberec B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Karel 2:2, Hybler Martin 1:2, Kroupa Tomáš 1:2, Merker Martin 4:0, body hostů: Kodým Jiří 3:1, Kaněra Jan 0:4, Mejsnar František 2:1, Klimenta Matouš 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SF SKK EL Niňo Praha E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 1:2, Stach Matěj 1:2, Půlpán David 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Michle Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 2:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Lapka Miroslav 1:2, Balog Roland 3:0, body hostů: Nejedlý Petr 1:2, Šimeček Jan 0:3, Bucifal Aleš 1:2, Benák Libor 1:1),
19. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Pavel 4:0, Kaňka Luděk st. 3:1, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 2:2, body hostů: Holovčák Jiří 1:3, Bořík Milan 3:1, Macháček Jan 2:2, Bencs Ladislav 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - KST Jirkov TECHNOLINE 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košák Vojtěch 2:0, Blažek Jan 2:0, Stránský Michal 2:1, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Bíma Miroslav 0:3, Rödling Jan 0:2, Šmucr Jiří 1:1, Průša Vojtěch 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 1:3, Krejcar Vilém 2:2, Kaucký Jakub 0:2, Stach Matěj 4:0, Přída Kryštof 1:1, body hostů: Merker Martin 3:1, Sklenář Michal 2:2, Kroupa Tomáš 2:2, Votava Milan 1:3), TJ Sokol Michle Praha - TJ Krupka 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 3:0, Ambrož Adam 1:1, Bucifal Aleš 2:1, Nejedlý Petr 3:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Brožek Miroslav 1:2, Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 0:2), SKST Liberec C - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabíni Marek 1:3, Fabini Jan 2:2, Protiva Martin 3:1, Protiva Luboš 2:2, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:2, Pospíšil Václav 0:4), KMST Liberec B - TTC Brandýs nad Labem 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Mejsnar František 2:0, Klimenta Matouš 0:3, Kodým Jiří 3:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:2, Papírník Pavel 1:2, Sysel Pavel 1:2, Šubrt Jaroslav 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 1:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 3:0, body hostů: Bořík Milan 2:1, Macháček Jan 0:3, Holovčák Jiří 0:3, Bencs Ladislav 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem - KST Jirkov TECHNOLINE 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Lapka Miroslav 0:2, Kaňka Luděk st. 2:1, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Rödling Jan 1:2, Šmucr Jiří 1:2, Průša Vojtěch 0:2), TJ Sokol Michle Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimeček Jan 1:0, Ambrož Adam 1:1, Nejedlý Petr 2:0, Bucifal Aleš 2:0, WO 4:0, body hostů: Seibert Karel 1:2, Budinský Petr 0:3, Votava Milan 0:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Krupka 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:0, Plachý Jiří 1:1, Plachý Ladislav 3:0, Krejcar Vilém 3:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Brožek Miroslav 0:3, Blažek Jan 0:2, Pivoňka Jaromír 0:2), KMST Liberec B - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaněra Jan 2:2, Mejsnar František 3:1, Klimenta Matouš 1:3, Kodým Jiří 3:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 3:1, Pospíšil Václav 0:4), SKST Liberec C - TTC Brandýs nad Labem 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabíni Marek 1:2, Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Luboš 1:2, Fabini Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 3:1, Papírník Pavel 2:2, Sysel Pavel 2:2, WO 0:4),
21. kolo:
SKST Baník Most - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška Dominik 0:4, Bencs Ladislav 1:1, Macháček Jan 1:1, Bořík Milan 3:1, WO 1:1, body hostů: Protiva Luboš 2:1, Fabíni Marek 3:1, Fabini Jan 1:2, Protiva Martin 1:1, WO 1:1), KST Jirkov TECHNOLINE - KMST Liberec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 1:2, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 3:0, body hostů: Mejsnar František 1:2, Kodým Jiří 1:2, Kaněra Jan 2:1, Klimenta Matouš 0:3), TTC Litoměřice B - SF SKK EL Niňo Praha E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav ml. 2:0, Kopecký Filip 2:0, Woznicki Patrik 2:0, Hrnčíř Jan 2:0, body hostů: Plachý Jiří 0:2, Kaucký Jakub 0:2, Přída Kryštof 0:2, Kubát Petr 0:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balák Kryštof 0:1, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 2:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Sysel Pavel 1:1, body hostů: Benák Libor 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Hořejší Radim 3:0, Zámyslický Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroupa Tomáš 0:2, Sklenář Michal 1:1, Seibert Karel 1:2, Karásek Vít 1:2, Votava Milan 0:1, WO 6:0, body hostů: Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 1:3, Zajíček Pavel 3:0, WO 0:6), TJ Krupka - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Jaromír 1:1, Šnajdr Antonín 0:2, Brožek Miroslav 0:3, Vaniš Marek 1:2, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 3:0, Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 1:1),
22. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Liberec C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmucr Jiří 0:1, Rödling Jan 1:1, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 2:0, WO 3:0, body hostů: Fabíni Marek 2:1, Fabini Jan 1:2, Protiva Luboš 0:2, WO 0:3), SKST Baník Most - KMST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bencs Ladislav 0:3, Matuška Dominik 1:2, Macháček Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Mejsnar František 2:1, Klimenta Matouš 0:2, Kaněra Jan 1:1, Kodým Jiří 2:0, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem - SF SKK EL Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 4:0, Papírník Pavel 1:1, Blažek Martin 2:1, Sysel Pavel 2:2, Šubrt Jaroslav 0:1, body hostů: Plachý Ladislav 1:3, Přída Kryštof 0:4, Kaucký Jakub 2:1, Kubát Petr 2:1), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Michle Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav ml. 0:3, Woznicki Patrik 1:2, Skokan Viktor 0:3, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Hořejší Radim 4:0, Benák Libor 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Ambrož Adam 1:2), TJ Krupka - TTC Bělá pod Bezdězem 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav 0:1, Pivoňka Jaromír 0:2, Blažek Jan 1:2, Vaniš Marek 0:3, WO 1:0, body hostů: Kapras Karel 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Balog Roland 2:0, Zajíček Pavel 1:0, WO 0:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Michal 4:0, Kroupa Tomáš 3:1, Votava Milan 0:3, Karásek Vít 0:1, WO 0:4, body hostů: Bukovský Radek 2:1, Košák Vojtěch 1:2, Stránský Michal 1:2, Blažek Jan 1:2, WO 4:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Michle Praha 8:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Pavel 4:0, Kaňka Luděk st. 1:3, Balcar Miroslav 0:4, Balog Roland 3:1, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Nejedlý Petr 3:1, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Michle Praha - TTC Bělá pod Bezdězem 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořejší Radim 1:1, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 2:2, Nejedlý Petr 4:0, Benák Libor 0:2, body hostů: Kaňka Luděk st. 1:3, Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 3:1, Šlapáček Martin 1:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Michle Praha -:-,
3. liga mužů skupina C
1. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Lokomotiva Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 2:0, Rubeš Michal 2:1, Bezdíček Martin 2:1, body hostů: Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 0:3, Hájek Tomáš 2:1, Špaňůr Josef 0:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:1, Slavík Libor 0:2, Chládek Martin 0:3, Málek Daniel 1:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Pytlík Jiří 2:0, Kadleček Radomír 0:2), TJ Jiskra Holice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 1:0, Mádlo Martin 2:0, Zajíček Miroslav 2:1, Jelínek Michal 2:0, Vraštil Lukáš 1:0, body hostů: Bradáč Petr 0:3, Šilhán Josef 0:2, Rose Radek 1:1, Švácha Ondřej 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:3, Ježek Robert 1:1, Malík Lukáš 1:2, Kubrt Martin 4:0, Brůna Petr 2:0, body hostů: Pokorný Marcel 3:1, Smejkal Tomáš 2:2, Minář Jiří 1:3, Batthyány Tibor 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 0:3, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 0:3, body hostů: Hrunka Jakub 1:2, Mokrejš Jan 3:0, Koubek Vojtěch 2:1, Brož Petr 3:0), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Stará Paka 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 1:1, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 2:1, Čamr František 3:1, Záboj Matěj 0:1, body hostů: Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 1:2, Šajner Lubomír 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Rubeš Michal 1:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Merta Jakub 4:0, Pytlík Jiří 0:4, Kadleček Radomír 1:3), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Lokomotiva Pardubice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Pozník David 0:3, Mrázek Jiří 0:3, Slavík Libor 1:2, body hostů: Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 3:0, Hájek Tomáš 3:0, Ecler Michal 1:2), TJ Jiskra Holice - Loko Depo Liberec 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 3:0, Jelínek Michal 2:0, Zajíček Miroslav 2:1, Mádlo Martin 2:1, body hostů: Pokorný Marcel 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 0:3, Batthyány Tibor 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Lukáš 1:3, Ježek Robert 1:2, Malík Lukáš 1:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Šír Milan 3:1, Rose Radek 2:1, Švácha Ondřej 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Stará Paka 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 2:1, body hostů: Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Dlabola Petr 1:2, Šajner Lubomír 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav 1:3, Dolejší Stanislav 2:1, Záboj Matěj 0:2, Čamr František 2:2, Pilner Jaroslav 0:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Koubek Vojtěch 3:1, Hrunka Jakub 2:1, Jakubský Filip 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Koubek Vojtěch 1:1, Hrunka Jakub 2:0, Brát Karel ml. 2:0, Jakubský Filip 1:0, WO 1:0, body hostů: Charvát Ondřej 1:2, Rulík Jiří 0:2, Rohlík Jan ml. 0:2, Bezdíček Martin 0:1, WO 0:1), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Stará Paka 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:2, Pozník David 2:1, Chládek Martin 0:3, Slavík Libor 2:2, body hostů: Dlabola Petr 4:0, Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 3:0, Šajner Lubomír 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 2:2, Šír Milan 1:2, Švácha Ondřej 1:2, Bradáč Petr 1:3, body hostů: Škopek Pavel 3:1, Herout František 4:0, Nevřela Daniel 2:1, Loudín Petr 0:3), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Jiří 2:2, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 0:3, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Čamr František 4:0, Trajhan Miroslav 2:1, Jindra Josef 0:3), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Jiskra Holice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 0:3, Hájek Tomáš 1:1, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:2, body hostů: Mádlo Martin 3:0, Kuchta Pavel 0:1, Zajíček Miroslav 1:2, Koubek René 2:0, Jelínek Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - TTC Kostelec nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Kudýn Vladimír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Kubrt Martin 3:1, Malík Lukáš 1:2, Brůna Petr 0:3, Malík Karel 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 2:0, Koubek Vojtěch 2:0, Hrunka Jakub 1:1, Brát Karel ml. 2:0, Kačer Radek 1:0, body hostů: Šumpík Viktor 0:3, Slavík Libor 0:2, Pozník David 1:1, Chládek Martin 0:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stará Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 3:0, Rubeš Michal 1:2, Charvát Ondřej 2:2, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 0:3, Šajner Lubomír 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šír Milan 2:2, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:0, Bradáč Petr 0:4, Švácha Ondřej 0:1, body hostů: Dolejší Stanislav 1:3, Čamr František 3:1, Trajhan Miroslav 2:2, Pilner Jaroslav 4:0), Loko Depo Liberec - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batthyány Tibor 1:3, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 1:2, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Škopek Pavel 1:3, Herout František 3:1, Nevřela Daniel 2:1, Loudín Petr 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TTC Kostelec nad Orlicí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Hanousek Ondřej 1:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 2:2, Ecler Michal 0:2, body hostů: Kubrt Martin 4:0, Malík Lukáš 3:1, Brůna Petr 2:1, Dufek Lukáš 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:1, Kadleček Radomír 1:1, Stránský Matěj 2:1, Merta Jakub 3:0, body hostů: Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, Zajíček Miroslav 0:3, Kuchta Pavel 0:2),
5. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:2, Loudín Petr 1:3, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 2:2, body hostů: Čamr František 4:0, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, Pilner Jaroslav 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Brát Karel ml. 1:3, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Šajner Lubomír 0:4, Kohout Pavel 2:2, Dlabola Petr 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švácha Ondřej 2:2, Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 3:1, Bradáč Petr 1:3, body hostů: Frýba Jiří 0:4, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 3:1, Dušátko Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Tomáš 2:1, Ecler Michal 1:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 1:3, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 2:1), TJ Jiskra Holice - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Michal 1:0, Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, Koubek René 1:0, WO 3:0, body hostů: Malík Tomáš 0:2, Jakubec Martin 0:2, Šilar Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 4:0, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 1:3, body hostů: Pozník David 1:3, Foff Miroslav st. 2:2, Šumpík Viktor 1:2, Obrdlík Štěpán 2:2, Slavík Libor 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Ondřej 1:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 0:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Mádlo Martin 4:0, Koubek René 3:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TTC Kostelec nad Orlicí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 2:1, Pozník David 2:1, Málek Daniel 2:1, Obrdlík Štěpán 2:1, body hostů: Kubrt Martin 2:1, Brůna Petr 2:1, Dufek Lukáš 0:3, Malík Tomáš 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Lokomotiva Pardubice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 0:2, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 1:2, Ecler Michal 0:3, WO 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Tesla Pardubice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Trajhan Miroslav 2:2, Čamr František 3:1, body hostů: Merta Jakub 3:1, Bělohlávek Dominik 3:1, Kadleček Radomír 0:4, Lukeš Marek 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Brož Petr 0:3, Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Švácha Ondřej 1:3, Šilhán Josef 1:2, Šír Milan 0:3, Rose Radek 2:1), TJ Sokol Stará Paka - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 1:3, Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TTC Kostelec nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Charvát Ondřej 2:0, Rohlík Jan ml. 1:2, Bezdíček Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Kubrt Martin 1:2, Brůna Petr 2:1, Malík Tomáš 0:3, WO 0:3), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Libor 1:2, Šumpík Viktor 0:3, Málek Daniel 1:2, Pozník David 2:1, body hostů: Mádlo Martin 3:0, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 1:2, Jelínek Michal 3:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tesla Pardubice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 1:1, Nevřela Daniel 3:0, Škopek Pavel 2:0, body hostů: Merta Jakub 1:2, Kadleček Radomír 0:2, Stránský Matěj 0:2, Lukeš Marek 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Lokomotiva Pardubice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 1:1, Dolejší Stanislav 2:0, Trajhan Miroslav 2:1, Čamr František 3:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 0:3, Hanousek Ondřej 0:2, Ecler Michal 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - Loko Depo Liberec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Brož Petr 1:2, Hrunka Jakub 2:1, Mokrejš Jan 3:0, body hostů: Smejkal Tomáš 1:2, Pokorný Marcel 1:2, Batthyány Tibor 1:2, Minář Jiří 0:3), TJ Sokol Stará Paka - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 2:1, Kohout Pavel 1:1, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Bradáč Petr 1:2, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:2),
8. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Josef 3:0, Rose Radek 2:1, Šír Milan 2:1, Bradáč Petr 2:1, body hostů: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 0:3, Rubeš Michal 0:3, Charvát Ondřej 1:2), Loko Depo Liberec - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 1:2, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Obrdlík Štěpán 0:4, Pozník David 1:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 0:2, Bělohlav Karel 0:2, Ecler Michal 0:3, Drvota Miroslav 1:2, body hostů: Koubek Vojtěch 3:0, Mokrejš Jan 3:0, Hrunka Jakub 1:1, Hušek Adam 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pytlík Jiří 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Kudýn Vladimír 1:2, Merta Jakub 4:0, WO 0:1, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:1, Šajner Lubomír 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Holice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:3, Vraštil Lukáš 0:4, Kuchta Pavel 3:1, Mádlo Martin 4:0, body hostů: Nevřela Daniel 2:2, Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3), TTC Kostelec nad Orlicí - ST EUROMASTER Kolín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 0:3, Balous Milan 0:3, Jakubec Martin 1:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 4:0, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 1:2, Záboj Matěj 2:1),
9. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šír Milan 0:2, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:1, Švácha Ondřej 2:2, Bradáč Petr 2:0, body hostů: Slavík Libor 3:1, Pozník David 2:2, Málek Daniel 2:2, Obrdlík Štěpán 1:3), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Chrudim 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marcel 0:4, Minář Jiří 1:3, Svatoš Roman 3:1, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanousek Ondřej 1:2, Hájek Tomáš 0:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 1:2, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:1, Šajner Lubomír 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 1:2, Mokrejš Jan 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 0:3), TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 0:4, Jelínek Michal 4:0, Kuchta Pavel 2:1, Mádlo Martin 3:1, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, Jindra Josef 1:3, Pilner Jaroslav 1:2), TTC Kostelec nad Orlicí - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:2, Ježek Robert 0:4, Malík Lukáš 2:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Nevřela Daniel 2:2, Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 2:2),
10. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:0, Škopek Pavel 1:2, body hostů: Charvát Ondřej 0:3, Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Záboj Matěj 0:2, Jindra Josef 1:2, Trajhan Miroslav 4:0, Čamr František 0:1, body hostů: Slavík Libor 1:3, Málek Daniel 2:2, Šumpík Viktor 1:2, Mrázek Jiří 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Mokrejš Jan 2:0, Hrunka Jakub 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Kuchta Pavel 1:2, Mádlo Martin 1:2, Socha Zdeněk 0:3, Koubek René 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajgl Pavel 1:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 2:0, Dlabola Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Divíšek Dušan 0:2, Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Lokomotiva Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 2:2, Šír Milan 1:3, Švácha Ondřej 2:2, body hostů: Drvota Miroslav 1:3, Bělohlav Karel 3:1, Hájek Tomáš 4:0, Ecler Michal 0:4), Loko Depo Liberec - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:4, Pokorný Marcel 2:2, Minář Jiří 2:2, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Merta Jakub 3:1, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 1:3),
11. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 4:0, Slavík Radek 0:3, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Málek Daniel 1:3, Slavík Libor 2:2, Šumpík Viktor 0:3, Obrdlík Štěpán 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Chrudim 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 0:4, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 3:0, Čamr František 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 1:3, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Koubek Vojtěch 2:0, Hrunka Jakub 2:0, Brát Karel ml. 2:0, Kačer Radek 1:0, body hostů: Dufek Lukáš 0:2, Malík Tomáš 0:2, Malínský Milan 0:2, Jakubec Martin 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Jiskra Holice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 2:2, Dlabola Petr 2:1, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Kuchta Pavel 1:3, Koubek René 2:1, Socha Zdeněk 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Tesla Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 1:1, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 2:1, body hostů: Merta Jakub 2:1, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 0:2), Loko Depo Liberec - TJ Lokomotiva Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 2:1, Pokorný Marcel 0:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 4:0, Zdvihal Radek 0:1, body hostů: Drvota Miroslav 1:3, Bělohlav Karel 1:2, Hájek Tomáš 1:2, Ecler Michal 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 1:1, Rubeš Michal 2:1, Bezdíček Martin 3:0, body hostů: Herout František 2:1, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 1:2, Slavík Radek 0:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:4, Šumpík Viktor 2:2, Málek Daniel 2:1, Foff Miroslav st. 2:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 4:0, Lhoták Jakub 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 2:2, Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Brát Karel ml. 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Jakubský Filip 0:4), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Stará Paka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 0:2, Malík Karel 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Kubrt Martin 1:1, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:3, Hájek Tomáš 4:0, Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 2:2, body hostů: Rose Radek 1:3, Šír Milan 1:3, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 2:1), TJ Tesla Pardubice - Loko Depo Liberec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 0:2, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:1, body hostů: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 2:1),
13. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:3, Pozník David 1:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Škopek Pavel 2:2, Loudín Petr 3:0, Slavík Radek 0:3), TJ Sokol Chrudim - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Charvát Ondřej 3:1, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 0:4, Pilner Jaroslav 2:1), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 2:2, Malík Karel 1:2, Malík Tomáš 0:3, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Koubek Vojtěch 3:1, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Stará Paka 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Michal 3:0, Koubek René 1:2, Mádlo Martin 2:1, Kuchta Pavel 2:1, body hostů: Dlabola Petr 2:1, Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Pánek Tomáš 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 2:0, Stránský Matěj 2:0, Lukeš Marek 2:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2, Rose Radek 0:2, Šír Milan 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice - Loko Depo Liberec 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:2, Hájek Tomáš 1:2, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 4:0, Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol Chrudim 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ecler Michal 0:3, Hájek Tomáš 1:1, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:2, body hostů: Bezdíček Martin 3:0, Charvát Ondřej 1:2, Rohlík Jan ml. 2:1, Rubeš Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 0:4, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Málek Daniel 2:2, Pozník David 3:1, Slavík Libor 2:1, Šumpík Viktor 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 0:3, Bradáč Petr 0:2, Šír Milan 2:1, Jirman Petr 0:1, body hostů: Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 3:0), Loko Depo Liberec - TTC Kostelec nad Orlicí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Roman 1:1, Pokorný Marcel 2:0, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Šťastný Daniel 1:2, Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:2, Mokrejš Jan 3:0, Hušek Adam 1:2, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Herout František 3:1, Nevřela Daniel 0:4, Škopek Pavel 1:2, Loudín Petr 1:2), TJ Sokol Stará Paka - ST EUROMASTER Kolín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:0, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 0:2, Pilner Jaroslav 0:2, Jindra Josef 0:1, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadleček Radomír 1:2, Kudýn Petr 0:3, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 4:0, Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 1:2, Rubeš Michal 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:2, Ecler Michal 1:2, Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 0:4, body hostů: Pozník David 3:1, Foff Miroslav st. 1:2, Málek Daniel 2:1, Slavík Libor 3:0), Loko Depo Liberec - TJ Jiskra Holice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Jiří 0:2, Pokorný Marcel 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Svatoš Roman 1:1, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Mádlo Martin 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Koubek René 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Josef 2:0, Bradáč Petr 2:0, Šír Milan 2:0, Rose Radek 2:0, body hostů: Šťastný Daniel 0:2, Malík Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2, Jakubec Martin 0:2), TJ Sokol Stará Paka - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 3:1, Dlabola Petr 1:3, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Loudín Petr 3:1, Škopek Pavel 0:4, Nevřela Daniel 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - ST EUROMASTER Kolín B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubský Filip 1:1, Koubek Vojtěch 0:2, Brát Karel ml. 3:0, Mokrejš Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 0:3, WO 0:4),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 2:2, Záboj Matěj 1:3, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 2:2, body hostů: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:4, Nevřela Daniel 3:1, Škopek Pavel 2:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 0:4, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 0:3, Dlabola Petr 3:1, body hostů: Mokrejš Jan 2:2, Brát Karel ml. 2:2, Hušek Adam 2:1, Čepelka Jan 3:0), Loko Depo Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Jiří 1:0, Pokorný Marcel 2:2, Zdvihal Radek 1:3, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 1:2, body hostů: Švácha Ondřej 1:3, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 2:2), TJ Tesla Pardubice - TJ Lokomotiva Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:1, Kudýn Petr 2:1, Kadleček Radomír 3:0, Merta Jakub 4:0, Karcol Martin 0:2, body hostů: Bělohlav Karel 2:2, Drvota Miroslav 0:3, Hájek Tomáš 1:2, Kortus Petr 1:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Jiskra Holice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kršiak Tomáš 0:2, Šilar Petr 0:2, Šťastný Daniel 0:2, Bolehovský Martin st. 0:2, body hostů: Mádlo Martin 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Jelínek Michal 2:0, Koubek René 2:0), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Chrudim 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Libor 0:2, Málek Daniel 0:2, Šumpík Viktor 2:1, Pozník David 0:3, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 2:0, Charvát Ondřej 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Šindelář Pavel 1:3, Charvát Ondřej 3:1, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Brát Karel ml. 2:2, Mokrejš Jan 4:0, Koubek Vojtěch 1:3, Hrunka Jakub 1:3), TJ Sokol Stará Paka - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 3:0, Vajgl Pavel 1:1, Kohout Pavel 2:1, Dlabola Petr 2:1, body hostů: Slavík Libor 0:3, Pozník David 2:1, Málek Daniel 0:3, Obrdlík Štěpán 1:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Slavík Radek 1:1, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Šír Milan 1:2, Švácha Ondřej 0:1, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 2:1, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 4:0, Pilner Jaroslav 1:1, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Svatoš Roman 0:4, Pokorný Marcel 1:2, Minář Jiří 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Lokomotiva Pardubice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Koubek René 2:0, Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Bělohlav Karel 0:3, Hanousek Ondřej 1:1, Ecler Michal 0:2, Hájek Tomáš 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Bolehovský Martin st. 0:4, Dufek Lukáš 1:3, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 3:1, Stránský Matěj 1:3, Lukeš Marek 2:2),
18. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclík Jiří 0:2, Obrdlík Štěpán 0:2, Slavík Libor 1:2, Šumpík Viktor 0:2, body hostů: Brát Karel ml. 3:0, Hrunka Jakub 1:1, Koubek Vojtěch 2:0, Mokrejš Jan 2:0), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol Chrudim 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Kohout Pavel 2:1, Dlabola Petr 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Charvát Ondřej 1:2, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 1:2, Záboj Matěj 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Šír Milan 1:3, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Loko Depo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Slavík Radek 1:2, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 0:3, Minář Jiří 0:3), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Lokomotiva Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Bolehovský Martin st. 1:3, Malík Tomáš 0:4, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Bělohlav Karel 3:1, Drvota Miroslav 2:2, Hájek Tomáš 2:2, Kortus Petr 1:3), TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 3:0, Mádlo Martin 1:2, Koubek René 1:2, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Merta Jakub 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Novotný Luboš 0:3, Karcol Martin 0:3),
19. kolo:
TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Mádlo Martin 1:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 3:0, body hostů: Charvát Ondřej 0:3, Bezdíček Martin 2:1, Šindelář Pavel 0:2, Tajovský Václav 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - DTJ - Slavia Hradec Králové C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 1:2, Malík Lukáš 0:3, Ježek Robert 0:3, Kubrt Martin 2:1, body hostů: Pozník David 3:0, Slavík Libor 3:0, Málek Daniel 1:2, Obrdlík Štěpán 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Kortus Petr 0:2, Ecler Michal 0:3, Drvota Miroslav 0:2, body hostů: Herout František 3:0, Nevřela Daniel 2:0, Škopek Pavel 2:0, Loudín Petr 1:1), TJ Tesla Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadleček Radomír 3:1, Stránský Matěj 1:2, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:0, WO 2:0, body hostů: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Pilner Jaroslav 2:2, Jindra Josef 0:1, WO 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 1:2, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 1:2, body hostů: Brát Karel ml. 2:1, Mokrejš Jan 3:0, Koubek Vojtěch 2:1, Brož Petr 0:2, Hrunka Jakub 1:0), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Stará Paka 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 1:3, Minář Jiří 1:3, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Šajner Lubomír 3:1, Kohout Pavel 3:1, Vajgl Pavel 2:2, Dlabola Petr 1:2),
20. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Brůna Petr 4:0, Šilar Petr 0:3, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 2:2, Rulík Jiří 2:2, Stehlík Milan 0:3), TJ Jiskra Holice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, body hostů: Šumpík Viktor 0:2, Slavík Libor 0:2, Málek Daniel 0:2, Obrdlík Štěpán 0:2), TJ Tesla Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Matěj 0:4, Kadleček Radomír 0:3, Lukeš Marek 2:1, Merta Jakub 4:0, body hostů: Herout František 3:1, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 1:2, Loudín Petr 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Kortus Petr 0:3, Ecler Michal 0:3, Bělohlav Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 1:1, WO 0:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:3, Minář Jiří 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 2:1, Hrunka Jakub 3:0, Brož Petr 0:1, Koubek Vojtěch 1:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 2:2, Švácha Ondřej 0:3, Šilhán Josef 4:0, Louda Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Šajner Lubomír 2:2, Kohout Pavel 2:1, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 0:2, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Charvát Ondřej 3:1, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Rose Radek 2:2, Bradáč Petr 3:1, Švácha Ondřej 0:4, Šilhán Josef 1:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - Loko Depo Liberec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Daniel 0:4, Slavík Libor 3:1, Mrázek Jiří 1:3, Pozník David 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 4:0, Svatoš Roman 2:2, Batthyány Tibor 1:3, Minář Jiří 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Lokomotiva Pardubice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 2:0, Koubek Vojtěch 3:0, Mokrejš Jan 0:2, Brát Karel ml. 3:0, Kačer Radek 0:1, WO 1:0, body hostů: Bělohlav Karel 1:2, Ecler Michal 1:2, Hájek Tomáš 1:1, Špaňůr Josef 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Tesla Pardubice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krutský Jiří ml. 0:2, Pánek Tomáš 0:2, Vajgl Pavel 1:2, Herber Jan 0:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Kadleček Radomír 2:0, Lukeš Marek 1:1, Pytlík Jiří 2:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Jiskra Holice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 2:2, Nevřela Daniel 3:1, WO 1:0, body hostů: Kuchta Pavel 1:3, Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, Koubek René 1:2, WO 0:1), ST EUROMASTER Kolín B - TTC Kostelec nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 3:0, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1, body hostů: Kubrt Martin 0:2, Brůna Petr 1:2, Jakubec Martin 0:3, Kršiak Tomáš 0:2, WO 1:0),
22. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Libor 2:2, Šumpík Viktor 2:2, Obrdlík Štěpán 0:3, Pozník David 2:2, body hostů: Rose Radek 4:0, Bradáč Petr 3:1, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 0:3), TJ Sokol Chrudim - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Charvát Ondřej 1:1, Rubeš Michal 3:0, Bezdíček Martin 3:0, body hostů: Smejkal Tomáš 0:3, Svatoš Roman 1:2, Batthyány Tibor 0:2, Minář Jiří 1:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Lokomotiva Pardubice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohout Pavel 1:0, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Šajner Lubomír 1:0, WO 3:0, body hostů: Drvota Miroslav 0:2, Bělohlav Karel 0:2, Kortus Petr 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 1:3, Pytlík Jiří 1:3, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:1, body hostů: Koubek Vojtěch 4:0, Mokrejš Jan 3:1, Hrunka Jakub 1:3, Jakubský Filip 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Jiskra Holice 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záboj Matěj 1:1, Dolejší Stanislav 1:1, Jindra Josef 0:1, Pilner Jaroslav 1:1, Trajhan Miroslav 2:0, WO 5:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 1:2, WO 0:5), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Kostelec nad Orlicí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 2:1, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 0:1, body hostů: Kubrt Martin 1:2, Brůna Petr 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Jakubec Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:1, Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Herout František 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout František 1:2, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 0:3, body hostů: Mokrejš Jan 2:1, Brát Karel ml. 3:0, Hrunka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE -:-,
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
SKST Mart Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Zdeněk 1:3, Brhel Tomáš 2:2, Svoboda Petr 1:2, Brhel Richard 1:0, Mikeska Jaroslav 2:1, body hostů: Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 4:0, Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Pavel 0:1), SKST Mart Hodonín C - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 2:1, Kováč Šimon 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Škvařil Petr 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Studená 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komorovský Róbert 4:0, Toufar Jan 2:1, Kozubík Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Mádr Miloslav 1:2, Lukjanov Viktor ml. 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 1:2, Dospíšil Pavel 0:3, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:3, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Stryhal Václav 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 3:0), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Litomyšl 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trcala Michal 2:0, Nikl Pavel 2:0, Masařík Lukáš 3:0, Vašíček Pavel 2:1, body hostů: Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 1:1, Mynář Vojtěch 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Pluhař Jan 2:2, Jírek Jan 1:2, Veselský Tomáš 0:3, Veselský Roman 1:2),
2. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Brhel Richard 2:1, Brhel Tomáš 1:2, Lapčík Ondřej 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:2, Škvařil Petr 0:3, Žilka Milan 0:3), SKST Mart Hodonín C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 1:1, Mesaroš Petr 1:2, Zajíc Miroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 1:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komorovský Róbert 2:2, Toufar Jan 0:4, Juroška Ivan 1:2, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Stryhal Václav 3:1, Novák Aleš 3:0), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Pavel 1:3, Antoš Jiří 1:3, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 3:1, Mádr Miloslav 2:2, Čermák Marek 2:1), TJ Sokol Vracov - TJ Žďár nad Sázavou 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trcala Michal 3:0, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:2, Vašíček Pavel 2:1, body hostů: Pluhař Jan 1:2, Jírek Jan 2:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:3), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 3:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Mynář Vojtěch 0:3, Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 1:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Brhel Richard 3:1, Novák David 1:3, Brhel Tomáš 1:2, Lamač Petr 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 1:1, Palát Petr 0:2, Veselský Roman 0:3, Pluhař Jan 0:3, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Zajíc Miroslav 3:0, Melek Milan 2:0, Brychta Edo 1:1), TJ Sokol Studená - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Trcala Michal 2:2, Vašíček Pavel 0:3, Kouřil Vít 0:3, Masařík Lukáš 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Oldřich 0:4, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Ryšavý Michal 2:2, Kolařík Jan 2:2, Hrdlička Petr 1:3, Kurka Milan 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Moravská Slavia Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 1:2, Kříž Bohumil 0:2, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 1:2, body hostů: Kozubík Pavel 3:0, Vaculík Miloslav 3:0, Komorovský Róbert 2:1, Juroška Ivan 1:1), TJ Holásky - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Milan 1:2, Vičík Oldřich 1:3, Babák Petr 4:0, Ságl Ondřej 2:2, Vysloužil Jan 0:1, body hostů: Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 2:2),
4. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 1:3, Táborský Jiří 2:2, Mynář Vojtěch 1:2, Šesták Radek 2:2, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Zajíc Miroslav 3:1, Melek Milan 2:2, Brychta Edo 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 2:1, Jírek Jan 3:0, body hostů: Brhel Richard 3:0, Novák David 1:2, Brhel Tomáš 0:3, Lamač Petr 0:3), TJ Sokol Studená - TJ Baník Mikulčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:0, Korbel Filip ml. 2:0, body hostů: Ryšavý Michal 0:2, Kolařík Jan 0:2, Hrdlička Petr 0:2, Kurka Milan 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:0, Jadrný Šimon 2:0, Bártík Tomáš 0:1, Bárta Daniel 3:0, Stehlík Oldřich 1:1, body hostů: Trcala Michal 0:3, Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 1:1, Masařík Lukáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 3:0, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3), TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:2, Palbuchta Jiří 3:1, Bartoš Milan 1:3, Ságl Ondřej 1:3, body hostů: Kozubík Pavel 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, Komorovský Róbert 2:2, Juroška Ivan 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 2:1, Trcala Michal 3:1, body hostů: Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 3:1, Kurka Milan 0:4, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 3:0, Táborský Jiří 3:0, Mynář Vojtěch 1:2, Šesták Radek 3:1, body hostů: Pluhař Jan 1:3, Jírek Jan 1:2, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 0:3), TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 3:1, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 2:2, Bártík Tomáš 0:2, Stehlík Oldřich 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 3:1, Kříž Bohumil 2:2, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 1:3, body hostů: Palbuchta Jiří 2:2, Babák Petr 2:2, Bartoš Milan 4:0, Ságl Ondřej 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komorovský Róbert 2:2, Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 2:2, Šefr Filip 1:2, Vaculík Miloslav 1:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 3:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Pavel 0:1), SKST Mart Hodonín B - SKST Mart Hodonín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 2:2, Možíš Karel 1:3, Mikeska Jaroslav 3:1, body hostů: Melek Milan 3:1, Mádel Ladislav 2:2, Kováč Šimon 1:3, Brychta Edo 1:3),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 2:1, Podrazil David 0:3, Brhel Richard 4:0, body hostů: Vaculík Miloslav 3:1, Kozubík Pavel 1:3, Komorovský Róbert 1:2, Toufar Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - TTC Koral Tišnov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, body hostů: Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Jiří ml. 0:2, Dospíšil Pavel 0:2, Vitula Josef 0:2), TJ Sokol Vracov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 2:2, Trcala Michal 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 0:4), TJ Baník Mikulčice - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 2:1, Hromek Filip 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Ságl Ondřej 0:4, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Studená 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 3:1, Táborský Jiří 1:3, Mynář Vojtěch 3:1, Šesták Radek 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1, Jírek Jan 2:1, body hostů: Bárta Daniel 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2, Stehlík Oldřich 0:3),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Richard 2:1, Lamač Petr 0:3, Mikeska Jaroslav 2:1, Lapčík Ondřej 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 2:1), SKST Mart Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:0, Hasil Tomáš 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:2, Šefr Filip 0:2, Komorovský Róbert 0:2, Toufar Jan 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 4:0, Kouřil Vít 0:4, Nikl Pavel 1:3, Trcala Michal 2:2, body hostů: Palbuchta Jiří 2:2, Bartoš Milan 3:1, Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 2:2), TJ Baník Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 3:0, Hromek Filip 3:0, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Forman Libor 1:2, Vybíral Lukáš 1:2, Kříž Bohumil 0:3, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 3:1, Mynář Vojtěch 0:4, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Studená 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 3:1, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 2:2, Pluhař Jan 1:3, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 3:0, Smola Igor 0:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Brhel Richard 2:1, Novák David 1:2, Brhel Tomáš 0:3, Podrazil David 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jadrný Šimon 0:3, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 1:2, Melek Milan 1:2, Hasil Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Lukáš 4:0, Ondrovčák Radek 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Šesták Radek 1:3, Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 0:3), TJ Holásky - TJ Žďár nad Sázavou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 2:1, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 2:2, body hostů: Jírek Jan 3:1, Pluhař Jan 0:4, Palát Petr 0:3, Veselský Roman 2:1), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Vracov 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komorovský Róbert 0:2, Toufar Jan 1:1, Svoboda Libor 3:0, Bíza Martin 1:1, WO 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:2, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - TJ Baník Mikulčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Doležal Ondřej 0:3, Čermák Marek 1:2, Korbel Filip ml. 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 2:1, Melek Milan 0:3, Hasil Tomáš 3:0), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Bártík Tomáš 1:1, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Brhel Richard 0:3, Podrazil David 0:3, Svoboda Petr 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Radek 0:2, Kříž Bohumil 3:1, Forman Libor 2:2, Vybíral Pavel 1:1, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 2:2), TJ Holásky - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 4:0, Babák Petr 3:1, Bartoš Milan 1:1, Palbuchta Jiří 1:3, Škvařil Petr 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Šesták Radek 2:2, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komorovský Róbert 4:0, Toufar Jan 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Bíza Martin 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 2:2, Kurka Milan 1:3), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Vracov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 3:1, Dospíšil Pavel 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Vašíček Pavel 4:0, Trcala Michal 2:2, Nikl Pavel 1:3, Kouřil Vít 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Vracov - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trcala Michal 2:2, Nikl Pavel 2:2, Kouřil Vít 2:2, Vašíček Pavel 2:2, body hostů: Novák David 2:2, Podrazil David 0:4, Lamač Petr 4:0, Brhel Tomáš 2:2), TJ Baník Mikulčice - SKST Mart Hodonín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešpor Rostislav st. 0:2, Kurka Milan 0:2, Hromek Filip 1:2, Kolařík Jan 0:2, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 1:0, Gráf Jiří 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, Skala Ján 0:1), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Mynář Vojtěch 1:1, Táborský Jiří 3:0, Šesták Radek 2:0, body hostů: Kozubík Pavel 0:3, Juroška Ivan 1:1, Toufar Jan 0:2, Šefr Filip 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 2:1, Palát Petr 2:1, Jírek Jan 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Vitula Josef 0:3, Antoš Jiří 1:2, Hruška Pavel 0:3), TJ Sokol Studená - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 0:3, Kříž Bohumil 1:1, Vybíral Pavel 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Holásky 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 1:3, Novák Aleš 2:2, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 3:1, Bartoš Milan 0:4, Palbuchta Jiří 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Vracov - SKST Mart Hodonín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Nikl Pavel 0:2, Masařík Lukáš 0:3, Trcala Michal 0:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 1:1), TJ Baník Mikulčice - SKST Mart Hodonín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:3, Hrdlička Petr 1:3, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Cupák Zdeněk 1:3, Buriánek Patrik 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Šesták Radek 2:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:2, Hruška Pavel 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 1:3, Veselský Roman 1:3, Palát Petr 2:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Kozubík Pavel 3:1, Juroška Ivan 3:1, Šefr Filip 1:3, Toufar Jan 2:2), TJ Sokol Studená - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 1:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stryhal Václav 0:2, Malina Vítězslav 0:3, Bártík Tomáš 2:1, Novák Aleš 2:1, Koutník Josef 0:1, body hostů: Forman Libor 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, Kříž Bohumil 1:2, Vybíral Pavel 2:1),
12. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 1:2, Novák David 2:1, Lamač Petr 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 0:4, Nikl Pavel 1:2, Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 2:1), SKST Mart Hodonín C - TJ Baník Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:1, Kováč Šimon 0:2, WO 3:0, body hostů: Kolařík Jan 1:2, Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 1:3, Komorovský Róbert 3:1, Kozubík Pavel 1:3, body hostů: Šesták Radek 0:4, Mynář Vojtěch 2:2, Křepelka Tomáš 2:2, Táborský Jiří 4:0), TTC Koral Tišnov - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 0:3, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 0:3, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Forman Libor 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 2:1), TJ Holásky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 3:0, Bartoš Milan 1:1, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Bárta Daniel 1:2, Novák Aleš 2:1, Bártík Tomáš 0:3, Karel Filip 0:2),
13. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melek Milan 2:0, Mesaroš Petr 1:1, Hasil Tomáš 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, WO 2:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Masařík Lukáš 0:1, Nikl Pavel 0:2, Kouřil Vít 0:2, WO 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Baník Mikulčice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák David 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 1:1, Lamač Petr 2:1, Brhel Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Kolařík Jan 4:0, Kurka Milan 1:3, Nešpor Rostislav st. 1:2, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel 0:4, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Šesták Radek 2:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 1:2, Toufar Jan 0:3, Vaculík Miloslav 0:3, Komorovský Róbert 2:1, body hostů: Jírek Jan 2:1, Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 3:0, Veselský Roman 2:1), TJ Holásky - TJ Sokol Studená 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Bartoš Milan 2:1, Babák Petr 1:2, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 1:2, Mádr Miloslav 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 0:3, Jadrný Šimon 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Mart Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 1:3, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 2:2, body hostů: Lamač Petr 2:2, Novák David 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Brhel Tomáš 0:3), TJ Holásky - SKST Mart Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 1:2, Javůrek Martin 0:3, Ságl Ondřej 1:2, WO 3:0, body hostů: Zajíc Miroslav 0:1, Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 1:3, Melek Milan 3:1, WO 0:3), TJ Sokol Studená - TTC Moravská Slavia Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Kozubík Pavel 0:1, Juroška Ivan 1:2, Komorovský Róbert 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Toufar Jan 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 2:1, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Šesták Radek 1:1, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Nikl Pavel 0:3, Kouřil Vít 0:2, Kouřil Přemysl 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 1:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 0:4, Kurka Milan 1:2),
15. kolo:
TJ Holásky - SKST Mart Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 1:3, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 4:0, Novák David 3:1, Lamač Petr 2:1, Svoboda Petr 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Mart Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Lukáš 0:2, Kříž Bohumil 0:2, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 0:2, WO 8:0, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Melek Milan 4:0, Zajíc Miroslav 1:0, WO 0:8), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 3:1, Karel Filip 0:3, Bártík Tomáš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Komorovský Róbert 1:2, Toufar Jan 1:2), TJ Sokol Studená - TTC Koral Tišnov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Marek 1:1, Mádr Miloslav 2:0, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 0:3, Vitula Josef 0:2, Dospíšil Pavel 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Vracov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:0, Palát Petr 2:0, Veselský Roman 2:0, Jírek Jan 2:0, body hostů: Vašíček Pavel 0:2, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 0:2, Kouřil Přemysl 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Baník Mikulčice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:3, Šesták Radek 1:2, Mynář Vojtěch 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 4:0, Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 0:3),
16. kolo:
TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 1:1, Hromek Filip 1:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Trcala Michal 0:3, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 4:0, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 1:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Křepelka Tomáš 0:4, Šesták Radek 1:2, Táborský Jiří 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártík Tomáš 1:1, Koutník Josef 0:2, Malina Vítězslav 0:3, Novák Aleš 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 1:1, Mádr Miloslav 1:1), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 1:2, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:1, Kříž Bohumil 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Ondrovčák Radek 0:1), TTC Koral Tišnov - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 2:2, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 1:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 0:4, Komorovský Róbert 2:1, Toufar Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - SKST Mart Hodonín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melek Milan 2:2, Kováč Šimon 1:3, Brychta Edo 1:2, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Mikeska Jaroslav 3:1, Brhel Tomáš 2:2, Buriánek Patrik 0:4, Lamač Petr 2:1),
17. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Litomyšl 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Richard 3:1, Novák David 2:2, Podrazil David 0:3, Mikeska Jaroslav 1:3, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 4:0, Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín C - TJ Žďár nad Sázavou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, body hostů: Jírek Jan 0:3, Pluhař Jan 0:2, Palát Petr 1:1, Veselský Roman 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Masařík Lukáš 0:2, Nikl Pavel 0:3, Trcala Michal 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 0:3, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:1, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 1:3), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 2:1, Toufar Jan 1:2, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 0:4, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Bartoš Milan 1:3, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:0),
18. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 0:3, Melek Milan 1:2, Gráf Jiří 3:0, Hasil Tomáš 4:0, Zajíc Miroslav 1:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 0:4, Šesták Radek 1:2, Křepelka Tomáš 2:1), SKST Mart Hodonín B - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Richard 2:2, Novák David 2:2, Svoboda Petr 1:3, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Jírek Jan 0:4, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 3:1), TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 0:4, Kurka Milan 1:3, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 0:3, Masařík Lukáš 0:2, Trcala Michal 1:2, Nikl Pavel 0:1, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 2:1, Jadrný Šimon 1:2), TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 3:1, Forman Libor 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 2:1), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 1:3, Toufar Jan 2:2, Kozubík Pavel 1:3, Vaculík Miloslav 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Palbuchta Jiří 3:1, Babák Petr 3:1, Škvařil Petr 0:4),
19. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 2:2, Vaculík Miloslav 2:2, Kozubík Pavel 2:2, Komorovský Róbert 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Mikeska Jaroslav 1:3, Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 1:3), TTC Koral Tišnov - SKST Mart Hodonín C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:2, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 2:1, Mádel Ladislav 1:0, Kováč Šimon 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Vracov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 1:3, Vybíral Pavel 3:1, Vybíral Lukáš 2:2, body hostů: Vašíček Pavel 1:3, Trcala Michal 2:2, Kouřil Vít 1:3, Nikl Pavel 3:1), TJ Holásky - TJ Baník Mikulčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 2:2, Bartoš Milan 3:1, Vysloužil Jan 0:4, Palbuchta Jiří 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 4:0, Hromek Filip 1:3, Hrdlička Petr 1:3), TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 2:2, Šesták Radek 1:3, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Malina Vítězslav 1:2, Novák Aleš 3:0, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 0:4, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 2:1),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pros René 2:2, Antoš Jiří 1:3, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Svoboda Petr 0:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Brhel Richard 2:0), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 1:2, Vaculík Miloslav 0:2, Svoboda Libor 0:3, Komorovský Róbert 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 3:0, Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 0:2), TJ Holásky - TJ Sokol Vracov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Bartoš Milan 1:1, Babák Petr 1:2, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Trcala Michal 1:2, Nikl Pavel 0:3, Masařík Lukáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 4:0, Vybíral Lukáš 2:2, Kříž Bohumil 1:3, Vybíral Pavel 2:2, body hostů: Hrdlička Petr 0:4, Ryšavý Michal 3:1, Hromek Filip 1:3, Kolařík Jan 3:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Litomyšl 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 1:2, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 0:3, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Sokol Studená - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Šindelář Radim 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, Ondráček Jan 0:1, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1),
21. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Studená 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 2:1, Podrazil David 0:3, Novák David 4:0, body hostů: Mádr Miloslav 2:2, Doležal Ondřej 1:2, Šindelář Radim 1:2, Ondráček Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, Skala Ján 0:1, body hostů: Bárta Daniel 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 0:3, Malina Vítězslav 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:2, Šesták Radek 2:1, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:3, Forman Libor 1:2, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 0:3, Bartoš Milan 0:3, Babák Petr 1:1), TJ Sokol Vracov - TTC Moravská Slavia Brno C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 1:2, Nikl Pavel 0:2, Trcala Michal 0:3, Masařík Lukáš 1:0, body hostů: Juroška Ivan 1:1, Vaculík Miloslav 3:0, Komorovský Róbert 2:1, Kozubík Pavel 2:1, Svoboda Libor 0:1), TJ Baník Mikulčice - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:4, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 4:0, Hromek Filip 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:3),
22. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 1:0, Zajíc Miroslav 2:0, Brychta Edo 1:1, body hostů: Ondráček Jan 0:3, Mádr Miloslav 1:1, Doležal Ondřej 0:2, Šindelář Radim 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lamač Petr 2:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Podrazil David 1:3, Novák David 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Malina Vítězslav 0:4), TJ Žďár nad Sázavou - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 4:0, Hudec Stanislav 2:2, Veselský Tomáš 1:2, Pluhař Jan 3:1, body hostů: Vybíral Pavel 2:2, Ondrovčák Radek 1:1, Kříž Bohumil 2:2, Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 2:2, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 2:2, Bartoš Milan 1:3, Ságl Ondřej 2:2), TJ Baník Mikulčice - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 1:2, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 4:0, Kurka Milan 0:1, body hostů: Kozubík Pavel 2:2, Svoboda Libor 0:3, Komorovský Róbert 0:3, Vaculík Miloslav 2:1), TJ Sokol Vracov - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 3:0, Kouřil Vít 1:2, Nikl Pavel 1:2, Trcala Michal 3:1, body hostů: Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:0, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melek Milan 1:2, Hasil Tomáš 2:1, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín C 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:3, Smola Igor 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:1, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 3:1, Melek Milan 0:3, Brychta Edo 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená -:-,
3. liga mužů skupina E
1. kolo:
KST Slezan Opava - TJ DDM Valašské Meziříčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzida Jan 2:2, Vícha Radomír 1:3, Wallik Lukáš 1:2, Vitásek Adam 2:2, body hostů: Vlček Pavel 3:1, Orlovský Pavel 3:1, Hladil David 3:1, Bazalka Michal 0:3), TTC Siko Orlová B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Gembala Jan 1:1, Sikora Radek 2:0, Pisarczyk Tomek 3:0, Heuman Ivan 0:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 3:0, Hrabica Marián 0:3, Konečný Jiří 0:3, Glac Michal 0:2), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Chropyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došek Jaroslav 2:2, Cvečko Daniel 3:1, Slováček Libor 0:4, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Král Filip 2:2, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 1:3), TJ Sokol Brušperk - TTC Pramet Šumperk 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Krupník Jan 1:3, Dolegovský Patrik 0:3, Velebil Lukáš 4:0, body hostů: Žvátora Miroslav 3:1, Rabenseifner Milan 2:2, Wiesner Petr 3:1, Müller Jiří 0:3), TTC Poruba Ostrava - TJ Sokol Šarovy 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 1:3, Cabiš Michal 1:3, Jurdzin Tomáš 2:2, Černocký Dominik 2:2, body hostů: Plhák Jan ml. 1:3, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 1:3, Račák Vítězslav 4:0), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Kostelec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lapisz Břetislav 2:0, Bělík Šimon 2:0, Křenek Tomáš 2:1, Kovačik Jakub 2:0, body hostů: Šenkeřík Marek 0:3, Karal Martin 1:1, Oharek David 0:2, Dufek Jakub 0:2),
2. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dzida Jan 2:0, Wallik Lukáš 2:0, Vícha Radomír 2:1, Vitásek Adam 2:0, body hostů: Hrabica Marián 0:3, Pustějovský Stanislav 1:1, Křenek Zdeněk 0:2, Glac Michal 0:2), TTC Siko Orlová B - TJ DDM Valašské Meziříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 0:1, Gembala Jan 1:2, Sikora Radek 0:3, Pisarczyk Tomek 3:1, WO 0:2, body hostů: Vlček Pavel 4:0, Orlovský Pavel 2:1, Hladil David 1:1, Bazalka Michal 0:2, WO 2:0), TJ Slezan Frýdek-Místek - TTC Pramet Šumperk 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Došek Jaroslav 3:1, Cvečko Daniel 2:1, Slováček Libor 1:2, Sagáčik Štefan 4:0, body hostů: Žvátora Miroslav 2:2, Rabenseifner Milan 1:3, Wiesner Petr 1:2, Müller Jiří 0:3), TJ Sokol Brušperk - TJ Chropyně 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhlář Radim 1:3, Krupník Jan 1:2, Dolegovský Patrik 0:3, Velebil Lukáš 4:0, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 3:1, Mergenthal Otmar 2:1, Plšek Josef 1:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Sokol Kostelec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 3:0, Solanský Pavel 2:1, Cabiš Michal 1:2, Černocký Dominik 3:1, body hostů: Karal Martin 0:4, Oharek David 2:1, Dufek Jakub 2:1, Šenkeřík Marek 0:3), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Šarovy 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lapisz Břetislav 3:0, Bělík Šimon 2:0, Křenek Tomáš 2:1, Kovačik Jakub 2:1, body hostů: Račák Vítězslav 0:3, Plhák Jan ml. 0:3, Bojko Karel 2:1, Jahůdka Petr 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Šarovy - KST Slezan Opava 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Račák Vítězslav 0:2, Jahůdka Petr 0:2, Plhák Jan ml. 0:3, Bojko Karel 1:0, Křen Lubor 0:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Wallik Lukáš 2:0, Kudela Petr 2:0, Vitásek Adam 1:1), TJ Sokol Kostelec - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 0:2, Oharek David 1:1, Nedbálek Michal 0:3, Karal Martin 0:2, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Sikora Filip 1:1, Sikora Radek 2:0, Gembala Jan 2:0), TJ Chropyně - TTC Poruba Ostrava 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 2:2, Mergenthal Otmar 0:4, Plšek Josef 0:3, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Černocký Dominik 3:1, Jurdzin Tomáš 3:1, Solanský Pavel 1:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:3, Rabenseifner Milan 2:2, Wiesner Petr 2:2, Žvátora Miroslav 2:2, body hostů: Křenek Tomáš 4:0, Lapisz Břetislav 3:1, Kupec Rostislav 0:4, Kovačik Jakub 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil David 2:2, Bazalka Michal 0:4, Vlček Pavel 3:1, Orlovský Pavel 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Cvečko Daniel 2:2, Slováček Libor 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Brušperk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jiří 2:2, Hrabica Marián 1:3, Škrla Jaroslav 2:2, Pustějovský Stanislav 2:2, body hostů: Velebil Lukáš 4:0, Bystřičan Josef 3:1, Krupník Jan 1:3, Uhlář Radim 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Šarovy - TTC Siko Orlová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 0:3, Bojko Karel 3:0, Plhák Jan ml. 1:2, Račák Vítězslav 0:4, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Sikora Filip 2:1, Sikora Radek 2:1, Gembala Jan 2:1), TJ Sokol Kostelec - KST Slezan Opava 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karal Martin 2:2, Oharek David 2:2, Nedbálek Michal 1:2, Skopal Dalibor 2:2, body hostů: Dzida Jan 4:0, Wallik Lukáš 0:4, Kudela Petr 4:0, Vitásek Adam 0:3), TJ Chropyně - TJ Ostrava KST D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 3:1, Plšek Josef 1:3, Mergenthal Otmar 1:2, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Křenek Tomáš 2:2, Lapisz Břetislav 1:3, Kovačik Jakub 2:2, Kupec Rostislav 2:1), TTC Pramet Šumperk - TTC Poruba Ostrava 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 0:4, Rabenseifner Milan 2:1, Wiesner Petr 1:2, Žvátora Miroslav 3:1, body hostů: Bugaj Pavel 1:3, Černocký Dominik 4:0, Jurdzin Tomáš 2:1, Solanský Pavel 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Stanislav 1:2, Bazalka Michal 2:1, Hladil David 3:0, Orlovský Pavel 3:0, body hostů: Velebil Lukáš 2:1, Krupník Jan 0:3, Kocián Petr 0:3, Uhlář Radim 1:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konečný Jiří 2:1, Glac Michal 0:3, Křenek Zdeněk 0:3, Pustějovský Stanislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Došek Jaroslav 3:1, Slováček Libor 3:1, WO 0:5),
5. kolo:
TTC Poruba Ostrava - TJ Ostrava KST D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bugaj Pavel 3:1, Solanský Pavel 3:0, Jurdzin Tomáš 0:3, Černocký Dominik 4:0, body hostů: Kovačik Jakub 2:2, Křenek Tomáš 1:3, Kupec Rostislav 1:2, Palásek Michal 0:3), TJ Sokol Šarovy - TJ Sokol Kostelec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:3, Jahůdka Petr 0:4, Bojko Karel 4:0, Plhák Jan ml. 0:2, Račák Vítězslav 2:0, body hostů: Dufek Jakub 1:3, Nedbálek Michal 2:2, Skopal Dalibor 3:1, Karal Martin 3:1), TJ Chropyně - TTC Pramet Šumperk 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 3:1, Plšek Josef 1:3, Mergenthal Otmar 1:2, Konečný Lukáš 4:0, body hostů: Žvátora Miroslav 2:2, Rabenseifner Milan 1:3, Šubčík Jiří 1:3, Müller Jiří 2:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Rožnov pod Radhoštěm 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladil David 3:1, Bazalka Michal 1:3, Vlček Pavel 1:2, Orlovský Pavel 2:2, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Konečný Jiří 2:2, Hrabica Marián 2:2, Glac Michal 0:3), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Sokol Brušperk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvečko Daniel 2:2, Došek Jaroslav 1:3, Slováček Libor 3:1, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Bystřičan Josef 2:2, Krupník Jan 1:3, Uhlář Radim 1:3), KST Slezan Opava - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Radomír 1:3, Wallik Lukáš 1:3, Vitásek Adam 0:3, Dzida Jan 4:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Sikora Filip 3:1, Gembala Jan 2:2, Sikora Radek 1:2),
6. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Slezan Frýdek-Místek 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudela Petr 4:0, Wallik Lukáš 2:1, Vícha Radomír 0:3, Dzida Jan 4:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Došek Jaroslav 1:3, Slováček Libor 1:2, Cvečko Daniel 0:3), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Brušperk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:0, Wawrosz Pavel 1:0, Gembala Jan 2:1, Sikora Filip 3:0, Sikora Radek 0:1, body hostů: Velebil Lukáš 2:1, Uhlář Radim 0:3, Neuwirth Jaroslav 0:2, Gromnica Václav 0:2), TTC Poruba Ostrava - TJ DDM Valašské Meziříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 3:1, Jurdzin Tomáš 0:4, Solanský Pavel 1:3, Černocký Dominik 4:0, body hostů: Hladil David 2:2, Vlček Pavel 2:2, Orlovský Pavel 2:2, Bazalka Michal 2:2), TJ Ostrava KST D - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lapisz Břetislav 2:1, Křenek Tomáš 1:2, Kupec Rostislav 2:1, Kovačik Jakub 4:0, body hostů: Pustějovský Stanislav 3:1, Konečný Jiří 0:3, Hrabica Marián 0:3, Škrla Jaroslav 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Chropyně 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:2, Jahůdka Petr 2:1, Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 1:2, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 1:2), TJ Sokol Kostelec - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 1:1, Oharek David 0:2, Karal Martin 1:2, Pavlíček Rudolf 0:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, Wiesner Petr 2:0, Müller Jiří 1:1),
7. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Brušperk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Wallik Lukáš 2:0, Vícha Radomír 1:2, Dzida Jan 3:0, body hostů: Velebil Lukáš 1:2, Bystřičan Josef 1:2, Uhlář Radim 0:2, Kocián Petr 0:2), TTC Siko Orlová B - TJ Slezan Frýdek-Místek 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Gembala Jan 1:1, Sikora Radek 1:2, Wawrosz Pavel 3:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:1, Došek Jaroslav 0:3, Slováček Libor 1:2, Cvečko Daniel 0:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 2:0, Cabiš Michal 2:0, Bugaj Pavel 2:0, Černocký Dominik 2:0, body hostů: Černota Pavel 0:2, Glac Michal 0:2, Ryl Ivan 0:2, Míček Petr 0:2), TJ Ostrava KST D - TJ DDM Valašské Meziříčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lapisz Břetislav 2:2, Kupec Rostislav 3:1, Kovačik Jakub 1:1, Křenek Tomáš 1:3, Palásek Michal 0:2, body hostů: Orlovský Pavel 2:2, Vlček Pavel 2:2, Hladil David 4:0, Bazalka Michal 1:3), TJ Sokol Šarovy - TTC Pramet Šumperk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:2, Račák Vítězslav 2:0, Jahůdka Petr 2:1, Bojko Karel 3:0, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 0:3, Wiesner Petr 0:3, Müller Jiří 1:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Chropyně 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 3:1, Nedbálek Michal 1:3, Oharek David 2:1, Karal Martin 2:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:1, Mergenthal Otmar 2:2, Plšek Josef 0:4, Král Filip 2:1),
8. kolo:
TJ Chropyně - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 3:1, Grmela Aleš 1:3, Plšek Josef 1:3, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Dzida Jan 4:0, Kudela Petr 2:2, Wallik Lukáš 0:4, Vícha Radomír 2:2), TTC Pramet Šumperk - TTC Siko Orlová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:2, Rabenseifner Milan 2:1, Wiesner Petr 1:2, Žvátora Miroslav 0:4, body hostů: Wawrosz Pavel 4:0, Sikora Filip 2:1, Sikora Radek 1:2, Novotný Jiří 2:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil David 2:2, Orlovský Pavel 2:1, Bazalka Michal 1:2, Vlček Pavel 3:1, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Plhák Jan ml. 0:4, Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 2:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Kostelec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabica Marián 0:3, Škrla Jaroslav 0:3, Glac Michal 0:3, Pustějovský Stanislav 3:0, body hostů: Bělík Šimon 3:0, Oharek David 2:1, Dufek Jakub 2:1, Karal Martin 2:1), TJ Slezan Frýdek-Místek - TTC Poruba Ostrava 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 2:2, Cvečko Daniel 2:2, Vlk Radek 1:3, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Černocký Dominik 3:1, Bugaj Pavel 4:0, Jurdzin Tomáš 1:3, Solanský Pavel 1:3), TJ Sokol Brušperk - TJ Ostrava KST D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:1, Krupník Jan 2:1, Bystřičan Josef 2:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Křenek Tomáš 0:4, Lapisz Břetislav 2:1, Kovačik Jakub 2:1, Kupec Rostislav 0:3),
9. kolo:
TJ Chropyně - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Lukáš 3:1, Mergenthal Otmar 0:4, Plšek Josef 1:2, Král Filip 3:1, body hostů: Wawrosz Pavel 2:2, Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 3:1, Sikora Radek 1:2), TTC Pramet Šumperk - KST Slezan Opava 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 0:3, Rabenseifner Milan 0:2, Janků Karel 1:2, Žvátora Miroslav 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Kudela Petr 1:2, Wallik Lukáš 3:0, Vícha Radomír 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Kostelec 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil David 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Bazalka Michal 2:1, Vlček Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Skopal Dalibor 1:2, Oharek David 0:3, Dufek Jakub 0:1, Karal Martin 0:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Šarovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabica Marián 2:2, Konečný Jiří 1:2, Glac Michal 0:3, Pustějovský Stanislav 3:1, body hostů: Bojko Karel 3:1, Jahůdka Petr 4:0, Račák Vítězslav 1:2, Plhák Jan ml. 0:3), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Ostrava KST D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 2:0, Cvečko Daniel 2:0, Vlk Radek 2:1, Sagáčik Štefan 2:1, body hostů: Štalzer Adam 0:3, Kupec Rostislav 0:3, Křenek Tomáš 1:1, Kovačik Jakub 1:1), TJ Sokol Brušperk - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 1:3, Krupník Jan 1:3, Bystřičan Josef 3:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Černocký Dominik 3:1, Solanský Pavel 2:2, Jurdzin Tomáš 2:2, Cabiš Michal 1:3),
10. kolo:
TTC Poruba Ostrava - KST Slezan Opava 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bugaj Pavel 3:0, Černocký Dominik 1:0, Cabiš Michal 1:1, Jurdzin Tomáš 1:2, WO 2:0, body hostů: Dzida Jan 0:1, Wallik Lukáš 2:1, Vitásek Adam 1:2, Dzida Martin 0:2, WO 0:2), TJ Ostrava KST D - TTC Siko Orlová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupec Rostislav 0:3, Štalzer Adam 1:1, Kovačik Jakub 0:2, Lapisz Břetislav 2:1, Křenek Tomáš 0:1, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Novotný Jiří 2:1, Sikora Filip 2:1, Sikora Radek 1:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Slezan Frýdek-Místek 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 0:4, Plhák Jan ml. 0:4, Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 3:1, Vlk Radek 2:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Sokol Brušperk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jakub 2:2, Oharek David 0:3, Nedbálek Michal 1:2, Karal Martin 2:2, body hostů: Velebil Lukáš 4:0, Bystřičan Josef 3:1, Krupník Jan 1:2, Uhlář Radim 1:2), TJ Chropyně - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 1:1, Král Filip 2:0, Mergenthal Otmar 2:1, Konečný Lukáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Hladil David 1:2, Vlček Pavel 0:2, Orlovský Pavel 1:1, Bazalka Michal 0:2, WO 0:1), TTC Pramet Šumperk - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, Píša Radovan 1:2, Žvátora Miroslav 3:1, body hostů: Hrabica Marián 1:3, Pustějovský Stanislav 2:1, Glac Michal 0:3, Konečný Jiří 1:2),
11. kolo:
TTC Poruba Ostrava - TTC Siko Orlová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bugaj Pavel 2:0, Solanský Pavel 0:2, Cabiš Michal 0:3, Černocký Dominik 0:3, body hostů: Wawrosz Pavel 2:1, Novotný Jiří 3:0, Sikora Filip 2:0, Sikora Radek 1:1), TJ Ostrava KST D - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 1:2, Palásek Michal 0:3, Dvořák Vítek 0:3, Štalzer Adam 3:0, body hostů: Dzida Jan 3:0, Kudela Petr 2:1, Wallik Lukáš 2:1, Vícha Radomír 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Sokol Brušperk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Račák Vítězslav 3:1, Křen Lubor 2:1, Plhák Jan ml. 1:2, Bojko Karel 3:1, body hostů: Velebil Lukáš 4:0, Krupník Jan 0:4, Uhlář Radim 1:2, Kocián Petr 0:3), TJ Sokol Kostelec - TJ Slezan Frýdek-Místek 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 1:2, Dufek Jakub 0:3, Oharek David 0:3, Karal Martin 3:0, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Slováček Libor 2:1, Došek Jaroslav 1:2, Vlk Radek 2:1), TJ Chropyně - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 2:2, Král Filip 3:1, Grmela Aleš 1:2, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Hrabica Marián 2:2, Konečný Jiří 0:4, Škrla Jaroslav 0:3), TTC Pramet Šumperk - TJ DDM Valašské Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 2:2, Rabenseifner Milan 2:1, Janků Karel 0:3, Žvátora Miroslav 1:3, body hostů: Orlovský Pavel 2:2, Hladil David 4:0, Vlček Pavel 3:0, Bazalka Michal 0:3),
12. kolo:
KST Slezan Opava - TTC Poruba Ostrava 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 1:2, Wallik Lukáš 3:0, Vícha Radomír 0:3, Dzida Jan 4:0, body hostů: Bugaj Pavel 2:2, Černocký Dominik 1:2, Solanský Pavel 1:2, Cabiš Michal 1:2), TTC Siko Orlová B - TJ Ostrava KST D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Wawrosz Pavel 1:0, Heuman Ivan 1:2, Sikora Filip 3:0, Sikora Radek 0:1, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Kovačik Jakub 1:2, Křenek Tomáš 0:3, Kupec Rostislav 0:2), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Sokol Šarovy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Vlk Radek 2:2, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 1:3, Plhák Jan ml. 0:4), TJ Sokol Brušperk - TJ Sokol Kostelec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Krupník Jan 1:3, Bystřičan Josef 3:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Bělík Šimon 2:2, Oharek David 2:2, Nedbálek Michal 1:3, Karal Martin 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Chropyně 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladil David 2:2, Kuběna Stanislav 3:1, Bazalka Michal 1:3, Vlček Pavel 2:2, body hostů: Bednář Matěj 2:2, Král Filip 4:0, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Pramet Šumperk WO (oboustranné) (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jiří 3:0, Glac Michal 0:2, Hrabica Marián 3:0, Pustějovský Stanislav 3:0, body hostů: Rabenseifner Milan 1:2, Wiesner Petr 1:2, Píša Radovan 0:3, Formánek Jakub 0:2),
13. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:1, Novotný Jiří 2:1, Sikora Radek 2:1, Wawrosz Pavel 3:0, body hostů: Bugaj Pavel 2:1, Černocký Dominik 1:2, Cabiš Michal 0:3, Solanský Pavel 0:3), KST Slezan Opava - TJ Ostrava KST D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wallik Lukáš 2:0, Vitásek Adam 1:1, Dzida Jan 3:0, Vícha Radomír 2:0, body hostů: Chlad Petr 0:3, Křenek Tomáš 1:1, Valošek Jakub 0:2, Adamčík Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk - TJ Sokol Šarovy 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Pajak Wojciech 0:4, Krupník Jan 0:3, Bystřičan Josef 3:1, body hostů: Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 3:1, Jahůdka Petr 2:2, Křen Lubor 1:2), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Sokol Kostelec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 2:2, Došek Jaroslav 1:3, Vlk Radek 1:3, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Bělík Šimon 4:0, Karal Martin 2:2, Nedbálek Michal 1:3, Dufek Jan 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Chropyně 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jiří 3:1, Hrabica Marián 1:2, Glac Michal 0:2, Pustějovský Stanislav 4:0, Křenek Zdeněk 1:0, body hostů: Král Filip 2:2, Bednář Matěj 2:2, Plšek Josef 1:2, Mergenthal Otmar 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Pramet Šumperk 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil David 2:0, Bazalka Michal 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Vlček Pavel 2:0, body hostů: Píša Radovan 0:2, Formánek Jakub 0:2, Braun Norbert 0:2, Zitta David 0:2),
14. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladil David 2:1, Vlček Pavel 1:2, Orlovský Pavel 2:1, Bazalka Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Dzida Jan 4:0, Kudela Petr 2:2, Vitásek Adam 1:3, WO 0:5), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Siko Orlová B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černota Pavel 0:3, Glac Michal 1:2, Hrabica Marián 1:2, Pustějovský Stanislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Sikora Filip 4:0, Sikora Ladislav 1:3, WO 0:5), TJ Chropyně - TJ Slezan Frýdek-Místek 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Filip 2:1, Plšek Josef 1:2, Mergenthal Otmar 0:3, Bednář Matěj 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 1:2, Cvečko Daniel 2:1, Vlk Radek 2:1), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Brušperk 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:2, Rabenseifner Milan 1:2, Píša Radovan 2:1, Žvátora Miroslav 4:0, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Uhlář Radim 1:2, Krupník Jan 1:2, Gromnica Václav 0:3), TJ Sokol Šarovy - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 0:4, Křen Lubor 2:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Černocký Dominik 2:2, Jurdzin Tomáš 3:1, Cabiš Michal 1:3, Solanský Pavel 2:2), TJ Sokol Kostelec - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 2:2, Oharek David 2:2, Bělík Šimon 2:2, Karal Martin 1:3, body hostů: Lapisz Břetislav 4:0, Štalzer Adam 2:2, Kovačik Jakub 2:2, Křenek Tomáš 0:2, Kupec Rostislav 1:1),
15. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - KST Slezan Opava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černota Pavel 0:1, Křenek Zdeněk 0:2, Hrabica Marián 1:2, Pustějovský Stanislav 1:2, Glac Michal 0:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 1:1, Vitásek Adam 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Siko Orlová B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Orlovský Pavel 1:2, Kuběna Stanislav 2:2, Hladil Radek 0:4, Hladil David 3:0, WO 2:0, body hostů: Novotný Jiří 1:3, Sikora Filip 3:1, Wawrosz Pavel 3:1, Sikora Radek 1:1, WO 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Slezan Frýdek-Místek 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 0:4, Rabenseifner Milan 3:1, Malý Jan 0:2, Žvátora Miroslav 2:2, Píša Radovan 0:1, body hostů: Slováček Libor 3:1, Sagáčik Štefan 3:1, Cvečko Daniel 3:1, Vlk Radek 1:2), TJ Chropyně - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Aleš 2:1, Král Filip 3:0, Plšek Josef 1:2, Bednář Matěj 2:1, body hostů: Uhlář Radim 2:1, Krupník Jan 2:1, Kocián Petr 0:3, Gromnica Václav 0:3), TJ Sokol Kostelec - TTC Poruba Ostrava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 0:3, Oharek David 2:2, Skopal Dalibor 2:1, Bělík Šimon 4:0, Karal Martin 1:0, body hostů: Černocký Dominik 3:1, Jurdzin Tomáš 0:4, Solanský Pavel 1:3, Cabiš Michal 2:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Ostrava KST D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Račák Vítězslav 2:0, Jahůdka Petr 2:0, Křen Lubor 2:1, Bojko Karel 2:0, body hostů: Lapisz Břetislav 0:2, Kovačik Jakub 0:2, Štalzer Adam 1:1, Křenek Tomáš 0:2, Kupec Rostislav 0:1),
16. kolo:
TJ Ostrava KST D - TTC Poruba Ostrava 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačik Jakub 3:1, Kupec Rostislav 2:2, Štalzer Adam 1:2, Lapisz Břetislav 2:2, body hostů: Jurdzin Tomáš 2:2, Cabiš Michal 3:1, Kolář Martin 0:4, Solanský Pavel 2:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Sokol Šarovy 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Martin 2:1, Soukup Adam 0:3, Skalský Ondřej 0:1, Oharek David 1:2, Nedbálek Michal 0:2, body hostů: Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 3:0, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 1:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Chropyně 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Píša Radovan 2:1, Žvátora Miroslav 2:1, body hostů: Bednář Matěj 1:2, Král Filip 2:1, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ DDM Valašské Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabica Marián 0:2, Pustějovský Stanislav 2:1, Vojvodík Roman 0:3, Škrla Jaroslav 3:1, Černota Pavel 0:2, body hostů: Hladil David 2:2, Orlovský Pavel 3:1, Vlček Pavel 3:0, Bazalka Michal 1:2), TJ Sokol Brušperk - TJ Slezan Frýdek-Místek 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhlář Radim 1:2, Krupník Jan 0:2, Hudeczek Roman 0:3, Velebil Lukáš 2:1, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Slováček Libor 3:0, Cvečko Daniel 2:1, Vlk Radek 0:2), TTC Siko Orlová B - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 2:2, Sikora Radek 2:1, Wawrosz Pavel 3:1, body hostů: Dzida Jan 4:0, Kudela Petr 2:2, Wallik Lukáš 0:4, Vitásek Adam 0:3),
17. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Šarovy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 3:1, Vícha Radomír 2:2, Vitásek Adam 1:3, Dzida Jan 3:1, body hostů: Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 0:4), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Kostelec 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Jiří 1:0, Sikora Filip 2:0, Sikora Radek 3:0, WO 3:1, body hostů: Vykoukal Martin 0:3, Nedbálek Michal 0:2, Šenkeřík Marek 0:1, WO 1:3), TTC Poruba Ostrava - TJ Chropyně 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 3:0, Jurdzin Tomáš 2:1, Cabiš Michal 1:2, Černocký Dominik 3:0, body hostů: Bednář Matěj 0:3, Král Filip 2:1, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 0:3), TJ Ostrava KST D - TTC Pramet Šumperk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 2:2, Lapisz Břetislav 3:1, Kupec Rostislav 0:2, Štalzer Adam 2:2, Křenek Tomáš 0:2, body hostů: Žvátora Miroslav 3:1, Rabenseifner Milan 3:1, Píša Radovan 2:2, Müller Jiří 1:3), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 2:0, Cvečko Daniel 2:0, Vlk Radek 2:0, Sagáčik Štefan 2:0, body hostů: Hladil David 0:2, Orlovský Pavel 0:2, Bazalka Michal 0:2, Vlček Pavel 0:2), TJ Sokol Brušperk - TJ Rožnov pod Radhoštěm 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlář Radim 0:4, Krupník Jan 1:3, Bystřičan Josef 3:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Konečný Jiří 1:3, Pustějovský Stanislav 4:0, Škrla Jaroslav 2:2, Hrabica Marián 2:2),
18. kolo:
TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Šarovy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 1:3, Sikora Radek 1:3, Wawrosz Pavel 3:1, body hostů: Račák Vítězslav 3:1, Křen Lubor 0:4, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 4:0), KST Slezan Opava - TJ Sokol Kostelec 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 3:0, Vícha Radomír 0:3, Vitásek Adam 1:2, Dzida Jan 4:0, body hostů: Karal Martin 2:2, Oharek David 2:1, Pavlíček Rudolf 0:3, Dufek Jan 1:2), TJ Ostrava KST D - TJ Chropyně 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačik Jakub 2:1, Štalzer Adam 1:2, Bajger Jiří 1:2, Lapisz Břetislav 1:0, Kupec Rostislav 0:3, body hostů: Plšek Josef 1:3, Král Filip 3:0, Bednář Matěj 2:1, Topič Petr 2:1), TTC Poruba Ostrava - TTC Pramet Šumperk 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:0, Bugaj Pavel 2:0, Cabiš Michal 3:0, Černocký Dominik 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 0:3, Rabenseifner Milan 0:3, Píša Radovan 0:2, Müller Jiří 1:1), TJ Sokol Brušperk - TJ DDM Valašské Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uhlář Radim 0:3, Krupník Jan 0:2, Bystřičan Josef 1:2, Velebil Lukáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Vlček Pavel 4:0, Orlovský Pavel 3:1, Hladil David 3:0, WO 0:4), TJ Slezan Frýdek-Místek - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sagáčik Štefan 2:0, Došek Jaroslav 2:0, Vlk Radek 1:0, Slováček Libor 2:0, WO 2:0, body hostů: Pustějovský Stanislav 0:2, Konečný Jiří 0:1, Hrabica Marián 0:2, Křenek Zdeněk 0:2, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Slezan Frýdek-Místek - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 1:2, Došek Jaroslav 0:3, Vlk Radek 1:2, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Dzida Jan 4:0, Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 1:2, Vícha Radomír 1:2), TJ Sokol Brušperk - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeczek Roman 0:2, Pajak Wojciech 0:2, Kocián Petr 0:3, Krupník Jan 1:1, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Sikora Filip 2:0, Sikora Radek 2:0, Heuman Ivan 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuběna Stanislav 1:1, Orlovský Pavel 1:1, Hladil David 2:1, Vlček Pavel 1:0, WO 4:1, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Solanský Pavel 0:2, Cabiš Michal 0:3, WO 1:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Ostrava KST D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Zdeněk 0:4, Hrabica Marián 2:1, Vojvodík Roman 0:3, Pustějovský Stanislav 3:1, body hostů: Lapisz Břetislav 3:1, Kovačik Jakub 2:2, Štalzer Adam 2:1, Bajger Jiří 2:1), TJ Chropyně - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Aleš 1:3, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 2:2, Král Filip 4:0, body hostů: Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 3:1, Křen Lubor 3:1, Strejček Jiří 0:4), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Kostelec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:3, Píša Radovan 1:3, Rabenseifner Milan 3:1, Žvátora Miroslav 4:0, body hostů: Karal Martin 3:1, Oharek David 1:3, Nedbálek Michal 1:3, Dufek Jakub 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Brušperk - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gromnica Václav 0:3, Krupník Jan 0:3, Bystřičan Josef 2:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Dzida Jan 4:0, Kudela Petr 1:2, Wallik Lukáš 1:2, Vícha Radomír 2:1), TJ Slezan Frýdek-Místek - TTC Siko Orlová B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slováček Libor 2:0, Došek Jaroslav 0:1, Vlk Radek 1:1, Sagáčik Štefan 0:2, WO 7:0, body hostů: Sikora Filip 0:1, Novotný Jiří 3:0, Sikora Radek 1:2, WO 0:7), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Poruba Ostrava 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojvodík Roman 1:1, Hrabica Marián 0:2, Křenek Zdeněk 0:3, Glac Michal 0:2, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Solanský Pavel 2:0, Cabiš Michal 2:0, Danko Petr 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 3:1, Bazalka Michal 0:4, Vlček Pavel 1:2, Hladil David 3:1, Kuběna Stanislav 1:0, body hostů: Štalzer Adam 3:1, Kovačik Jakub 1:3, Bajger Jiří 3:1, Křenek Tomáš 1:3), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Šarovy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 0:4, Píša Radovan 3:1, Rabenseifner Milan 3:1, Žvátora Miroslav 3:1, body hostů: Račák Vítězslav 3:1, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 2:2, Strejček Jiří 1:3), TJ Chropyně - TJ Sokol Kostelec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 2:2, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 0:3, Bednář Matěj 2:2, body hostů: Karal Martin 4:0, Dufek Jan 2:2, Oharek David 2:1, Dufek Jakub 1:2),
21. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Chropyně 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wallik Lukáš 1:1, Kudela Petr 2:0, Vícha Radomír 2:1, Dzida Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Plšek Josef 1:2, Mergenthal Otmar 1:2, Topič Petr 0:3, WO 0:3), TTC Siko Orlová B - TTC Pramet Šumperk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Radek 2:1, Sikora Filip 1:0, Novotný Jiří 3:0, Wawrosz Pavel 3:0, WO 0:1, body hostů: Žvátora Miroslav 1:1, Rabenseifner Milan 0:3, Šubčík Jiří 0:3, Müller Jiří 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strejček Jiří 1:2, Račák Vítězslav 3:0, Bojko Karel 3:0, Křen Lubor 1:2, body hostů: Hladil Radek 0:3, Bazalka Michal 0:3, Orlovský Pavel 2:1, Hladil David 2:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jakub 1:3, Oharek David 2:2, Karal Martin 2:1, Dufek Jan 3:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Konečný Jiří 2:2, Hrabica Marián 0:4, Vojvodík Roman 1:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Slezan Frýdek-Místek 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 4:0, Solanský Pavel 1:2, Cabiš Michal 0:3, Černocký Dominik 4:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Slováček Libor 2:2, Vlk Radek 1:2, Šimonovský Pavel 0:3), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Brušperk 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 3:1, Štalzer Adam 3:1, Bajger Jiří 1:2, Lapisz Břetislav 2:2, body hostů: Velebil Lukáš 4:0, Bystřičan Josef 1:3, Krupník Jan 1:3, Uhlář Radim 0:3),
22. kolo:
TTC Siko Orlová B - TJ Chropyně 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikora Radek 1:0, Sikora Filip 2:0, Novotný Jiří 2:0, Wawrosz Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Plšek Josef 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Topič Petr 0:2, WO 0:3), KST Slezan Opava - TTC Pramet Šumperk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Dzida Jan 2:0, Vícha Radomír 2:1, Wallik Lukáš 2:0, body hostů: Žvátora Miroslav 0:3, Rabenseifner Milan 1:1, Šubčík Jiří 0:2, Müller Jiří 0:2), TJ Sokol Kostelec - TJ DDM Valašské Meziříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 2:1, Dufek Jan 1:1, Oharek David 0:3, Karal Martin 0:3, body hostů: Bazalka Michal 1:2, Vlček Pavel 3:0, Hladil David 3:0, Orlovský Pavel 1:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 2:0, Křen Lubor 1:1, Račák Vítězslav 2:1, Bojko Karel 2:0, WO 1:0, body hostů: Pustějovský Stanislav 2:1, Konečný Jiří 0:2, Vojvodík Roman 0:2, Křenek Zdeněk 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST D - TJ Slezan Frýdek-Místek 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Poruba Ostrava - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Danko Petr 1:1, Cabiš Michal 1:1, Solanský Pavel 2:1, Černocký Dominik 2:0, WO 4:0, body hostů: Velebil Lukáš 3:0, Uhlář Radim 0:3, Gromnica Václav 0:3, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Siko Orlová B - KST Slezan Opava 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Slezan Opava - TTC Siko Orlová B 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Siko Orlová B - KST Slezan Opava -:-,
1. liga žen skupina B
1. kolo:
CDU SPORT - ST Ostrava B - SKST Baník Havířov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 0:3, body hostů: Štěpánová Gabriela 3:0, Sikorová Kamila 2:1, Petrovová Nikita 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:2, Šedová Eliška 2:0, Svojanovská Jana 0:2, WO 3:0, body hostů: Telecká Jana 2:1, Šafaříková Sandra 2:1, WO 0:3), SK Dobré B - SKST Mart Hodonín C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 2:1, Němečková Monika 2:1, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 2:1, Pyskatá Denisa 1:2), KST GMC Blansko - TJ Sokol Líšeň 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:0, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, WO 1:0, body hostů: Lanová Renata 0:3, Babáková Radka 0:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 0:3, Viktorínová Michaela 2:1, Veiglová Jarmila 0:2, WO 0:1, body hostů: Bednářová Lenka 1:1, Prnová Veronika 2:1, Záděrová Linda 3:0, WO 1:0),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - SKST Mart Hodonín C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 3:0, Ševčíková Klára 1:2), SK Dobré B - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:2, Rozínková Kateřina 2:0, Němečková Monika 2:0, WO 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:3), KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Bednářová Lenka 1:2, Prnová Veronika 0:3, Záděrová Linda 1:2), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - TJ Sokol Líšeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veiglová Jarmila 2:1, Viktorínová Michaela 2:1, Kadlčáková Alena 1:2, body hostů: Lanová Renata 1:2, Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Lanová Renata 1:2, Babáková Klára 1:2, body hostů: Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 2:1, Prnová Veronika 1:2), SKST Mart Hodonín C - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 3:0, Ševčíková Klára 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 0:3, Veiglová Jarmila 0:3, Velechová Adéla 0:3), MK Řeznovice B - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:1, Havlová Zuzana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, body hostů: Trávníčková Karla 0:3, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SKST Baník Havířov - SK Dobré B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 2:1, Štěpánová Gabriela 3:0, Petrovová Nikita 3:0, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 1:2), CDU SPORT - ST Ostrava B - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 3:0, Somrová Gabriela 3:0, body hostů: Svojanovská Jana 1:2, Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2),
4. kolo:
SKST Mart Hodonín C - KST GMC Blansko 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Lucie 2:1, Ševčíková Markéta 3:0, Blechová Barbora 1:2, body hostů: Trávníčková Karla 0:3, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 1:2), MK Řeznovice B - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, WO 0:3, body hostů: Viktorínová Michaela 1:1, Veiglová Jarmila 0:2, Velechová Adéla 0:2, WO 3:0), SKST Baník Havířov - TTC Ústí nad Orlicí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Štěpánová Gabriela 3:0, Petrovová Nikita 1:0, Witoszová Klára 1:1, body hostů: Svojanovská Jana 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 0:3), CDU SPORT - ST Ostrava B - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 1:2, body hostů: Doucková Aneta 2:1, Koďousková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 3:0),
5. kolo:
SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 3:0, Štefcová Kristýna 3:0, Rozínková Kateřina 1:2, body hostů: Svojanovská Jana 1:2, Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 0:3), KST GMC Blansko - CDU SPORT - ST Ostrava B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Daňová Barbora 0:3, Rusnáková Markéta 0:3), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - SKST Baník Havířov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zhang Ye 2:0, Viktorínová Michaela 0:3, Velechová Adéla 0:3, WO 0:1, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Petrovová Nikita 1:0, Štěpánová Gabriela 2:1, Witoszová Klára 1:0, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prnová Veronika 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 1:2, body hostů: Kišková Jana 0:2, Šafaříková Sandra 1:2, Kapounová Barbora 3:0, Telecká Jana 1:0), TJ Sokol Líšeň - SKST Mart Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 0:2, Lanová Renata 0:3, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:1, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 1:1, Ševčíková Markéta 3:0, WO 1:0),
6. kolo:
KST GMC Blansko - SKST Baník Havířov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 0:3, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Štěpánová Gabriela 3:0, Sikorová Kamila 2:1, Witoszová Klára 0:1), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - CDU SPORT - ST Ostrava B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zhang Ye 3:0, Viktorínová Michaela 2:1, Velechová Adéla 0:1, Kadlčáková Alena 0:2, body hostů: Rusnáková Markéta 2:1, Rozkydalová Eliška 1:2, Daňová Andrea 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 0:2, Záděrová Linda 0:3, Prnová Veronika 0:3, WO 0:1, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 2:0, Ševčíková Markéta 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lanová Renata 1:2, Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 2:1, body hostů: Kišková Jana 0:1, Šafaříková Sandra 1:2, Kapounová Barbora 3:0, Telecká Jana 0:2),
7. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 0:3, Šafaříková Sandra 0:3, Havlová Zuzana 0:3, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 3:0, Ševčíková Markéta 3:0), SKST Baník Havířov - TJ Sokol Líšeň 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:1, Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 3:0, WO 1:0, body hostů: Hortová Zuzana 1:2, Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 0:3, WO 0:1), CDU SPORT - ST Ostrava B - TTC Moravská Slavia Brno 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Bednářová Lenka 2:1, Prnová Veronika 1:2, Záděrová Linda 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 1:2, Zhang Ye 3:0, Veiglová Jarmila 1:2), SK Dobré B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 1:2, Němečková Monika 2:1, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 1:2),
8. kolo:
SKST Baník Havířov - TTC Moravská Slavia Brno 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 2:0, Petrovová Nikita 2:0, Witoszová Klára 1:1, WO 3:0, body hostů: Bednářová Lenka 0:2, Prnová Veronika 0:2, Záděrová Linda 1:1, WO 0:3), CDU SPORT - ST Ostrava B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 1:2, Hortová Zuzana 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 1:2, Svojanovská Jana 1:2, body hostů: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 3:0), SK Dobré B - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:2, Rozínková Kateřina 3:0, Němečková Monika 2:1, WO 1:0, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Zhang Ye 0:2, Veiglová Jarmila 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
KST Omega UP Olomouc GRM Systems - KST GMC Blansko 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velechová Adéla 0:3, Viktorínová Michaela 0:3, Veiglová Jarmila 0:3, body hostů: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, Pavlicová Renata 3:0), TJ Sokol Líšeň - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hortová Zuzana 3:0, Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:2, Lanová Renata 1:0, body hostů: Svojanovská Jana 0:3, Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SK Dobré B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdličková Tereza 1:2, Bednářová Lenka 3:0, Koblovská Dominika 3:0, body hostů: Němečková Monika 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 1:2), MK Řeznovice B - SKST Baník Havířov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 0:3, WO 0:3, body hostů: Sikorová Kamila 1:1, Štěpánová Gabriela 2:0, Petrovová Nikita 2:0, WO 3:0), SKST Mart Hodonín C - CDU SPORT - ST Ostrava B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 3:0, Ševčíková Klára 2:1, Blechová Barbora 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Kurajská Tereza 0:3, Daňová Andrea 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SK Dobré B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:0, Hortová Zuzana 2:1, Lanová Renata 2:1, WO 0:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Němečková Monika 1:1, Rozínková Kateřina 1:2, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Ústí nad Orlicí 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prnová Veronika 2:1, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Motlová Jitka 0:3, Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 2:1), MK Řeznovice B - CDU SPORT - ST Ostrava B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, WO 0:3, body hostů: Kurajská Tereza 0:2, Daňová Barbora 1:1, Daňová Andrea 0:2, WO 3:0), SKST Mart Hodonín C - SKST Baník Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Markéta 3:0, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 1:2, body hostů: Sikorová Kamila 1:2, Petrovová Nikita 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1),
11. kolo:
KST GMC Blansko - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Karla 1:2, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Vašendová Jana 2:1, Kadlčáková Alena 0:3, Viktorínová Michaela 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Líšeň 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rebejová Karla 0:2, Šedová Eliška 1:2, Bezdíčková Lenka 0:2, Svojanovská Jana 0:1, WO 1:0, body hostů: Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 2:0, Babáková Klára 3:0, WO 0:1), SK Dobré B - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Němečková Monika 3:0, body hostů: Koblovská Dominika 0:3, Bednářová Lenka 1:2, Záděrová Linda 1:2), SKST Baník Havířov - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Witoszová Klára 1:1, Štěpánová Gabriela 2:0, Petrovová Nikita 0:1, WO 3:1, body hostů: Šafaříková Sandra 0:2, Telecká Jana 2:1, WO 1:3), CDU SPORT - ST Ostrava B - SKST Mart Hodonín C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 3:0, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 1:2, Ševčíková Klára 2:1),
12. kolo:
SK Dobré B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 0:3, Rozínková Kateřina 2:1, Němečková Monika 1:2, body hostů: Babáková Klára 1:2, Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rebejová Karla 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Koblovská Dominika 0:3, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1), CDU SPORT - ST Ostrava B - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 2:1, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Telecká Jana 2:1, Kapounová Barbora 3:0, Šafaříková Sandra 0:3), SKST Baník Havířov - SKST Mart Hodonín C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Witoszová Klára 1:2, Petrovová Nikita 3:0, Štěpánová Gabriela 2:1, body hostů: Novotná Lucie 1:2, Blechová Barbora 1:2, Ševčíková Klára 1:2),
13. kolo:
SKST Baník Havířov - CDU SPORT - ST Ostrava B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Witoszová Klára 1:2, Štěpánová Gabriela 3:0, Petrovová Nikita 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 1:2), MK Řeznovice B - TTC Ústí nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 3:0, Kapounová Barbora 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, body hostů: Svojanovská Jana 0:3, Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 0:3), SKST Mart Hodonín C - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pyskatá Denisa 2:1, Blechová Barbora 2:0, Novotná Lucie 3:0, WO 0:1, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ulrychová Hana 0:3, Rozínková Kateřina 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 1:2, Babáková Klára 0:3, Hortová Zuzana 3:0, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdličková Tereza 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Veiglová Jarmila 0:3, Pokorná Alena 1:2),
14. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pyskatá Denisa 2:0, Blechová Barbora 2:0, Novotná Lucie 3:0, WO 0:2, body hostů: Svojanovská Jana 0:3, Bezdíčková Lenka 0:2, Šedová Eliška 0:2, WO 2:0), MK Řeznovice B - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:1, Kapounová Barbora 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ulrychová Hana 0:3, Rozínková Kateřina 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 1:2, Záděrová Linda 2:1, WO 0:3, body hostů: Pavlicová Renata 1:1, Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Líšeň - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hortová Zuzana 2:0, Babáková Klára 2:1, Babáková Radka 2:0, WO 1:1, body hostů: Tušlová Veronika 1:1, Veiglová Jarmila 0:2, Viktorínová Michaela 0:3, WO 1:1),
15. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Líšeň 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prnová Veronika 0:3, Záděrová Linda 2:0, Bednářová Lenka 3:0, Hrdličková Tereza 1:0, body hostů: Babáková Radka 1:2, Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Klára 1:2), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - SKST Mart Hodonín C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zhang Ye 3:0, Viktorínová Michaela 1:2, Vašendová Jana 1:2, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Pyskatá Denisa 2:1, Ševčíková Klára 1:2), KST GMC Blansko - MK Řeznovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 0:1, Ševčíková Veronika 2:0, Pavlicová Renata 2:0, WO 4:0, body hostů: Šafaříková Sandra 1:2, Telecká Jana 0:2, WO 0:4), SK Dobré B - SKST Baník Havířov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Rozínková Kateřina 1:2, Němečková Monika 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 1:2, Štěpánová Gabriela 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - CDU SPORT - ST Ostrava B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 1:2, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 0:3, body hostů: Somrová Gabriela 2:1, Rozkydalová Eliška 1:2, Rusnáková Markéta 3:0),
16. kolo:
KST GMC Blansko - SKST Mart Hodonín C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 0:3, Pavlicová Renata 2:1, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Pyskatá Denisa 1:2, Ševčíková Klára 1:2), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - MK Řeznovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tušlová Veronika 2:0, Zhang Ye 1:1, Viktorínová Michaela 1:1, WO 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - SKST Baník Havířov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 0:3, Šedová Eliška 0:3, Bezdíčková Lenka 0:2, WO 1:0, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Sikorová Kamila 3:0, Štěpánová Gabriela 3:0, WO 0:1), SK Dobré B - CDU SPORT - ST Ostrava B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 0:2, Rozínková Kateřina 3:0, Němečková Monika 3:0, Bačinová Lucie 0:1, body hostů: Somrová Gabriela 1:2, Rozkydalová Eliška 1:2, Rusnáková Markéta 1:2),
17. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Motlová Monika 0:3, Svojanovská Jana 1:2, body hostů: Zemanová Michaela 2:1, Němečková Monika 3:0, Rozínková Kateřina 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava B - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozkydalová Eliška 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 1:2, body hostů: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0), SKST Baník Havířov - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 1:1, Štěpánová Gabriela 3:0, Petrovová Nikita 3:0, WO 1:0, body hostů: Vašendová Jana 1:2, Zhang Ye 0:2, Viktorínová Michaela 0:3, WO 0:1), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 2:1, WO 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 1:1, Bednářová Lenka 2:0, Hrdličková Tereza 0:2, WO 3:0), SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Lucie 1:2, Blechová Barbora 3:0, Ševčíková Klára 3:0, body hostů: Lanová Renata 1:2, Pikolonová Šárka 0:3, Babáková Radka 1:2),
18. kolo:
SKST Baník Havířov - KST GMC Blansko 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Petrovová Nikita 3:0, body hostů: Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 0:3), CDU SPORT - ST Ostrava B - KST Omega UP Olomouc GRM Systems 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozkydalová Eliška 0:3, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Tušlová Veronika 2:1, Zhang Ye 3:0), SKST Mart Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 2:1, Ševčíková Markéta 3:0, Pelcmanová Alexandra 2:1, body hostů: Hrdličková Tereza 0:3, Koblovská Dominika 1:2, Bednářová Lenka 1:2), MK Řeznovice B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 1:1, Šafaříková Sandra 2:1, WO 1:3, body hostů: Pikolonová Šárka 1:1, Babáková Radka 0:1, Lanová Renata 1:1, WO 3:1),
19. kolo:
SKST Mart Hodonín C - MK Řeznovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 2:1, Blechová Barbora 3:0, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Telecká Jana 1:2, Havlová Zuzana 0:3, Šafaříková Sandra 1:2), TJ Sokol Líšeň - SKST Baník Havířov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lanová Renata 1:2, Hortová Zuzana 0:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 3:0, Sikorová Kamila 2:1, Petrovová Nikita 2:0, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - CDU SPORT - ST Ostrava B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prnová Veronika 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 2:1), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tušlová Veronika 2:0, Viktorínová Michaela 3:0, Zhang Ye 3:0, WO 0:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 0:3, Svojanovská Jana 0:2, Šedová Eliška 0:3, WO 1:0), KST GMC Blansko - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Němečková Monika 3:0, Doucková Aneta 0:3, Rozínková Kateřina 2:1),
20. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prnová Veronika 0:3, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 0:3, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Sikorová Kamila 2:1, Petrovová Nikita 3:0), TJ Sokol Líšeň - CDU SPORT - ST Ostrava B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hortová Zuzana 1:1, Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:3, Lanová Renata 0:1, body hostů: Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 2:1), KST GMC Blansko - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 0:3, Svojanovská Jana 0:3, Šedová Eliška 2:1), KST Omega UP Olomouc GRM Systems - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zhang Ye 2:0, Vašendová Jana 2:1, Viktorínová Michaela 2:1, Veiglová Jarmila 1:0, body hostů: Němečková Monika 1:2, Doucková Aneta 0:3, Rozínková Kateřina 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - SKST Mart Hodonín C 5:0wo (zrušeno),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Mart Hodonín C - SKST Baník Havířov 0:5wo (zrušeno),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Baník Havířov - SKST Mart Hodonín C -:-,
2. liga žen skupina B
1. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Procházková Jana 1:1, Vránová Martina 1:2, Kaplanová Miroslava 0:1, body hostů: Doležalová Pavlína 1:2, Kloučková Jana 2:1, Hudečková Hana 3:0), SK Dobré C - TJ AŠ Mladá Boleslav 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Macurová Denisa 0:3, Bačinová Lucie 0:3, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Šípková Nela 2:0, Svobodová Gabriela 2:1, Nykodýmová Natálie 1:0), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Sokol Turnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holá Natálie 1:2, Hronešová Jana 2:1, Landsmannová Alena 2:1, body hostů: Červová Jitka 0:3, Bajtalonová Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 0:2, Koutská Marie 2:1, Brožová Alena 0:3, Pichová Martina 0:1, body hostů: Hauznerová Michaela 3:0, Munková Irena 2:1, Nováková Martina 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 1:1, Sedláčková Tereza 2:1, Kaplanová Miroslava 2:1, WO 1:0, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 0:2, Stránská Anna 3:0, WO 0:1), SK Dobré C - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Denisa 0:1, Koďousková Eliška 3:0, Bačinová Lucie 2:1, Zemanová Michaela 2:0, body hostů: Červová Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Bajtalonová Jitka 0:3), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ AŠ Mladá Boleslav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalášková Lenka 0:3, Landsmannová Alena 2:1, Holá Natálie 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Nykodýmová Natálie 0:2, Svobodová Gabriela 1:2, Šípková Nela 1:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Děčín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 2:1, Koutská Marie 2:1, Brožová Alena 0:3, body hostů: Polanská Jana 0:1, Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 1:1),
3. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Chrudim 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Munková Irena 1:2, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Kaplanová Miroslava 0:3, Procházková Jana 1:2, Sedláčková Tereza 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Gabriela 1:2, Janoušková Jitka 2:1, Šípková Nela 1:1, Nykodýmová Natálie 0:1, body hostů: Dosedělová Michaela 2:1, Pichová Martina 0:3, Koutská Marie 3:0), TTC Brandýs nad Labem - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:0, Hudečková Hana 3:0, Doležalová Pavlína 3:0, Tomsová Kateřina 1:1, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Macurová Denisa 1:2, Bačinová Lucie 0:3), TJ Sokol Poděbrady - TJ Lokomotiva Trutnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokounová Adéla 0:1, Bečvářová Michaela 1:2, Stránská Anna 3:0, Růžičková Klára 2:0, body hostů: Holá Natálie 1:2, Landsmannová Alena 1:2, Hronešová Jana 1:2),
4. kolo:
SKST Děčín - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Jana 2:1, Kacálková Kristýna 0:3, body hostů: Kaplanová Miroslava 2:1, Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 2:1), TJ Sokol Turnov - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Longinová Ilona 2:1, Červová Jitka 0:1, Pařízková Monika 1:1, body hostů: Dosedělová Michaela 2:1, Pichová Martina 0:3, Koutská Marie 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Hana 2:0, Šeligová Tereza 2:1, Doležalová Pavlína 1:0, body hostů: Holá Natálie 0:3, Landsmannová Alena 0:3, Hronešová Jana 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 3:0, Růžičková Klára 2:1, Vokounová Adéla 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 1:2, Bačinová Pavla 0:3, Macurová Denisa 0:3),
5. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Děčín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 2:1, Hauznerová Michaela 2:1, Munková Irena 2:1, body hostů: Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 0:3, Polanská Jana 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Turnov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Gabriela 1:2, Janoušková Jitka 3:0, Šípková Nela 1:1, Nykodýmová Natálie 1:0, body hostů: Matoušková Stanislava 1:2, Červová Jitka 0:3, Bajtalonová Jitka 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Poděbrady 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šeligová Tereza 1:2, Zatřepálková Lenka 0:3, Doležalová Pavlína 1:2, body hostů: Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 2:1, Růžičková Klára 2:1), SK Dobré C - TJ Lokomotiva Trutnov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Michaela 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Hlávková Hana 1:2, body hostů: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SK Dobré C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 2:1, Vránová Martina 2:1, Kaplanová Miroslava 1:2, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Hlávková Hana 1:2, Doucková Aneta 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Brandýs nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 2:1, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 1:2, body hostů: Hudečková Hana 2:0, Šeligová Tereza 0:3, Doležalová Pavlína 1:2, Zatřepálková Lenka 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Nykodýmová Natálie 0:2, Svobodová Gabriela 0:3, Šípková Nela 0:1), SKST Děčín - TJ Sokol Turnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 0:3, Schneiderová Jana 2:1, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Bajtalonová Jitka 2:1, Pařízková Monika 1:2, Matoušková Stanislava 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Lokomotiva Trutnov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 1:2, body hostů: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Poděbrady 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 2:0, Leitnerová Eva st. 3:0, Dosedělová Michaela 3:0, Faiglová Kamila 0:1, body hostů: Štěrbová Kateřina 0:3, Franeková Věra 1:2, Vydrová Lucie 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Turnov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 0:1, Bajtalonová Jitka 0:3, Červová Jitka 0:3, Pařízková Monika 0:2), SKST Děčín - TJ AŠ Mladá Boleslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Šípková Nela 0:2, Svobodová Gabriela 0:3, Nykodýmová Natálie 1:0),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Chrudim 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Šípková Nela 0:3, body hostů: Vránová Martina 3:0, Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TTC Brandýs nad Labem - SKP Sever Ústí nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 2:0, Doležalová Pavlína 0:3, Zatřepálková Lenka 0:1, body hostů: Munková Irena 2:1, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 3:0), TJ Sokol Poděbrady - SKST Děčín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Klára 0:1, Bečvářová Michaela 0:2, Vokounová Adéla 0:2, Franeková Věra 0:2, WO 0:2, body hostů: Schneiderová Jana 2:0, Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 2:0, WO 2:0), SK Dobré C - KST Jirkov TECHNOLINE 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Hlávková Hana 2:1, Zemanová Michaela 2:1, body hostů: Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 1:2, Dosedělová Michaela 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Turnov - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Longinová Ilona 2:1, Bajtalonová Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 0:3, body hostů: Vránová Martina 1:2, Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TTC Brandýs nad Labem - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:1, Hudečková Hana 3:0, Doležalová Pavlína 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 1:2, Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SKP Sever Ústí nad Labem 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:2, Franeková Věra 0:3, Bečvářová Michaela 0:2, WO 0:2, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 2:0, Nováková Martina 3:0, WO 2:0), TJ Lokomotiva Trutnov - KST Jirkov TECHNOLINE 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Landsmannová Alena 0:3, Hronešová Jana 1:2, Holá Natálie 1:2, body hostů: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 3:0, Dosedělová Michaela 3:0),
10. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:0, Dosedělová Michaela 0:3, Leitnerová Eva st. 1:2, Faiglová Kamila 1:0, body hostů: Kaplanová Miroslava 1:2, Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SK Dobré C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Grimmerová Diana 0:3, Bačinová Lucie 0:3), SKST Děčín - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Holá Natálie 1:1, Hindráková Martina 0:3, Hronešová Jana 0:3, Kalášková Lenka 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Šípková Nela 0:1, Svobodová Gabriela 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:0, Fabiánová Pavla 1:2, Hudečková Hana 3:0), TJ Sokol Turnov - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 3:0, Pařízková Monika 3:0, Červová Jitka 1:2, body hostů: Franeková Věra 0:3, Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 1:2),
11. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Holá Natálie 0:3, Hindráková Martina 0:3, Hronešová Jana 2:1), SKST Děčín - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Bačinová Lucie 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Poděbrady 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Gabriela 1:2, Janoušková Jitka 3:0, Šípková Nela 0:1, Nykodýmová Natálie 0:2, body hostů: Franeková Věra 2:1, Vokounová Adéla 2:1, Bečvářová Michaela 1:2), TJ Sokol Turnov - TTC Brandýs nad Labem 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Longinová Ilona 3:0, Červová Jitka 2:1, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:3, Fabiánová Pavla 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Chrudim - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Jana 3:0, Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 3:0, body hostů: Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 1:2), SK Dobré C - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Hlávková Hana 3:0, body hostů: Nováková Martina 2:1, Hauznerová Michaela 2:1, Munková Irena 2:1), TJ Lokomotiva Trutnov - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holá Natálie 0:1, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 0:3, Kalášková Lenka 0:2, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Svatoňová Tereza 2:1, Kacálková Kristýna 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabiánová Pavla 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kloučková Jana 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 2:1, Šípková Nela 0:2, Svobodová Gabriela 1:2, Nykodýmová Natálie 0:1), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Turnov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vydrová Lucie 1:2, Kyceltová Petra 0:3, Štěrbová Kateřina 0:3, body hostů: Pařízková Monika 2:1, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 3:0),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - SKP Sever Ústí nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 2:1, body hostů: Nováková Martina 2:1, Hauznerová Michaela 1:2, Munková Irena 2:1), SK Dobré C - SKST Děčín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Michaela 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Nováková Eva 3:0, Schneiderová Jana 1:0, Kacálková Kristýna 3:0, Svatoňová Tereza 2:0), TJ Sokol Poděbrady - TJ AŠ Mladá Boleslav 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vydrová Lucie 1:2, Kyceltová Petra 0:3, Štěrbová Kateřina 0:3, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Nykodýmová Natálie 2:0, Svobodová Gabriela 3:0, Šípková Nela 0:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Turnov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:2, Kloučková Jana 3:0, Doležalová Pavlína 1:2, body hostů: Pařízková Monika 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:2),
14. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šeligová Tereza 2:1, Kloučková Jana 2:1, Fabiánová Pavla 0:3, body hostů: Vránová Martina 1:2, Procházková Jana 1:2, Sedláčková Tereza 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 2:1, Svobodová Gabriela 0:3, body hostů: Bačinová Pavla 2:1, Koďousková Eliška 2:1, Doucková Aneta 3:0), TJ Sokol Turnov - TJ Lokomotiva Trutnov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bajtalonová Jitka 1:1, Pařízková Monika 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, Červová Jitka 0:1, body hostů: Holá Natálie 1:2, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Žáčková Zdeňka 0:3, Koutská Marie 0:3, Houdková Helena 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečvářová Michaela 0:2, Vokounová Adéla 2:1, Franeková Věra 0:3, WO 0:1, body hostů: Vránová Martina 2:1, Procházková Jana 1:1, Sedláčková Tereza 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Turnov - SK Dobré C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Bajtalonová Jitka 1:2, Pařízková Monika 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Doucková Aneta 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 1:2, Janoušková Jitka 2:1, Svobodová Gabriela 1:2, body hostů: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 0:3), SKST Děčín - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Houdková Helena 0:3, Žáčková Zdeňka 0:3, Koutská Marie 2:1),
16. kolo:
SKST Děčín - SKP Sever Ústí nad Labem 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:1, Polanská Jana 0:1, WO 0:6, body hostů: Munková Irena 0:1, Hauznerová Michaela 1:0, Smíšková Martina 1:0, WO 6:0), TJ Sokol Turnov - TJ AŠ Mladá Boleslav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajtalonová Jitka 2:1, Vlasáková Martina 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Šípková Nela 0:3, Svobodová Gabriela 1:2), TJ Sokol Poděbrady - TTC Brandýs nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Klára 1:2, Vokounová Adéla 2:1, Bečvářová Michaela 0:3, body hostů: Kloučková Jana 2:1, Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Hana 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - SK Dobré C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 0:3, Holá Natálie 0:3, Hindráková Martina 0:3, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Macurová Andrea 3:0, Doucková Aneta 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 1:1, Vránová Martina 1:1, Sedláčková Tereza 1:0, WO 4:0, body hostů: Peštová Eva 0:3, Nováková Martina 2:0, WO 0:4), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ AŠ Mladá Boleslav 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Šípková Nela 0:3, Svobodová Gabriela 1:2), SK Dobré C - TTC Brandýs nad Labem 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Doucková Aneta 1:2, Hlávková Hana 3:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Fabiánová Pavla 0:3, Kloučková Jana 1:2), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Sokol Poděbrady 10:0wo,
18. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Jana 1:1, Sedláčková Tereza 0:1, Vránová Martina 0:3, Kaplanová Miroslava 1:1, WO 0:1, body hostů: Schneiderová Jana 1:0, Nováková Eva 2:0, Hojková Tereza 2:1, Svatoňová Tereza 1:1, WO 1:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Turnov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 3:0, Dosedělová Michaela 1:2, Koutská Marie 1:2, body hostů: Bajtalonová Jitka 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:2), TJ Lokomotiva Trutnov - TTC Brandýs nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 0:1, Hindráková Martina 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:0, Fabiánová Pavla 0:3, Kloučková Jana 1:2), SK Dobré C - TJ Sokol Poděbrady 10:0wo,
19. kolo:
SK Dobré C - TJ Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doucková Aneta 2:1, Macurová Andrea 3:0, Hlávková Hana 1:2, body hostů: Vránová Martina 1:2, Procházková Jana 0:3, Sedláčková Tereza 2:1), TTC Brandýs nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabiánová Pavla 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kloučková Jana 3:0, body hostů: Žáčková Zdeňka 1:2, Pichová Martina 0:3, Dosedělová Michaela 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav - SKP Sever Ústí nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Jitka 0:1, Svobodová Gabriela 0:2, Šípková Nela 0:2, Nykodýmová Natálie 0:2, WO 2:0, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 3:0, Nováková Martina 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Turnov - SKST Děčín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 0:3, Vlasáková Martina 0:3, Bajtalonová Jitka 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Nováková Eva 1:0, Svatoňová Tereza 3:0, Kacálková Kristýna 2:0),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holá Natálie 0:3, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 2:1, body hostů: Vránová Martina 2:1, Procházková Jana 1:2, Sedláčková Tereza 2:1), TJ Sokol Poděbrady - KST Jirkov TECHNOLINE 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 1:2, Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 0:3, body hostů: Koutská Marie 2:1, Žáčková Zdeňka 1:1, Dosedělová Michaela 3:0, Pichová Martina 0:1), TJ Sokol Turnov - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Červová Jitka 0:3, Bajtalonová Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:1, WO 1:0, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 2:1, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Děčín 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Svobodová Gabriela 0:3, Šípková Nela 1:0, Nykodýmová Natálie 0:2, body hostů: Nováková Eva 3:0, Svatoňová Tereza 1:0, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ AŠ Mladá Boleslav 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 3:0, Vránová Martina 3:0, Kaplanová Miroslava 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Nykodýmová Natálie 1:2, Šípková Nela 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Brandýs nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:0, Nováková Martina 2:0, Smíšková Martina 3:0, WO 0:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:3, Fabiánová Pavla 0:2, Kloučková Jana 0:2, WO 2:0), SKST Děčín - TJ Sokol Poděbrady 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:0, Nováková Eva 2:0, Kacálková Kristýna 2:0, WO 3:0, body hostů: Franeková Věra 0:3, Štěrbová Kateřina 0:3, WO 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žáčková Zdeňka 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Turnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 2:0, Vránová Martina 2:1, Kaplanová Miroslava 1:0, WO 3:0, body hostů: Červová Jitka 0:2, Bajtalonová Jitka 0:1, Matoušková Stanislava 1:2, WO 0:3), SKST Děčín - TTC Brandýs nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 3:0, Nováková Eva 1:0, Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Fabiánová Pavla 0:3, Tomsová Kateřina 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Poděbrady 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:0, Nováková Martina 2:0, Smíšková Martina 2:0, WO 3:0, body hostů: Franeková Věra 0:3, Štěrbová Kateřina 0:3, WO 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Lokomotiva Trutnov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, Brožová Alena 0:2, Pichová Martina 0:1, body hostů: Holá Natálie 1:2, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Děčín 1:5 (body domácích: Munková Irena 0:2, Smíšková Martina 1:1, Hauznerová Michaela 0:2, body hostů: Schneiderová Jana 2:0, Svatoňová Tereza 1:1, Nováková Eva 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Děčín - SKP Sever Ústí nad Labem 5:0 (body domácích: Svatoňová Tereza 2:0, Nováková Eva 2:0, Schneiderová Jana 1:0, body hostů: Munková Irena 0:2, Smíšková Martina 0:1, Hauznerová Michaela 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Děčín -:-,
2. liga žen skupina C
1. kolo:
TJ Sokol Drnovice - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bejšovcová Eva 0:2, Trávníčková Regina 2:1, Hudcová Alena 1:2, Křetínská Ivana 0:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), KST Hluk B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 1:2, Malíková Klára 3:0, Malíková Alžběta 1:2, body hostů: Véghová Viola 2:1, Králová Lucie 1:2, Komárková Kateřina 1:2), SK Frýdlant n. O. - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 3:0, Daňová Barbora 3:0, Rozkydalová Eliška 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3), TJ Sokol Děhylov - SKST Mart Hodonín D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Kristýna 0:2, Koblovská Dominika 1:2, Jurdzinová Petra 0:2, Uvírová Nela 1:0, WO 1:0, body hostů: Šprtová Karolína 2:1, Šíblová Sára 1:1, Novotná Jana 3:0, WO 0:1), SK Jihlava - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 1:2, Hudcová Alena 2:1, body hostů: Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 1:2), KST Hluk B - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Lekešová Zuzana 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), SK Frýdlant n. O. - SKST Mart Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotková Daniela 0:3, Daňová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 3:0, body hostů: Šprtová Karolína 1:2, Šíblová Sára 2:1, Novotná Jana 2:1), TJ Sokol Děhylov - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 3:0, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Šuralová Hana 0:3, Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Drnovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, body hostů: Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 2:1, Hudcová Alena 2:1), SKST Dubňany - SK Jihlava 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 2:0, Příkaská Lenka 2:1, Lungová Michaela 0:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0), T.J. Sokol Vsetín - SK Frýdlant n. O. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 0:3, Hnátková Barbora 1:2, body hostů: Kurajská Tereza 2:1, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SK Přerov - TJ Sokol Děhylov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdná Tereza 0:1, Véghová Viola 1:2, Králová Lucie 0:3, Komárková Kateřina 0:2, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1),
4. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - KST Hluk B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SKST Mart Hodonín D - SK Jihlava 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 3:0, Novotná Jana 3:0, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 1:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Pončíková Kateřina 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 2:1, Koblovská Dominika 2:1, Synková Kristýna 2:1), SK Přerov - SK Frýdlant n. O. 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 0:1, Komárková Kateřina 1:2, Králová Lucie 0:3, Prázdná Tereza 0:2, body hostů: Daňová Barbora 3:0, Kurajská Tereza 2:1, Rozkydalová Eliška 3:0),
5. kolo:
SKST Dubňany - SKST Mart Hodonín D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Lungová Michaela 0:3, WO 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 2:0, Šíblová Sára 2:0, Novotná Jana 2:0, WO 3:0), T.J. Sokol Vsetín - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Pončíková Kateřina 1:2, body hostů: Komárková Kateřina 2:1, Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 0:2, Prázdná Tereza 0:1), SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Děhylov 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1), TJ Sokol Drnovice - KST Hluk B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Trávníčková Regina 1:2, Bejšovcová Eva 0:3, body hostů: Vrzalová Štěpánka 2:1, Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Frýdlant n. O. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Benešová Dagmar 2:1, Trávníčková Regina 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 2:1), KST Hluk B - TJ Sokol Děhylov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 2:1, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1), SK Jihlava - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Barbora 2:1, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 3:0, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Lungová Michaela 0:3, Příkaská Lenka 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Děhylov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 3:0), KST Hluk B - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabcová Helena 2:1, Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SK Jihlava - SK Přerov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Králová Lucie 2:1, Prázdná Tereza 1:2, Komárková Kateřina 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Mart Hodonín D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 0:3, Částková Barbora 1:2, body hostů: Šíblová Sára 2:1, Šprtová Karolína 2:1, Novotná Jana 3:0),
8. kolo:
SKST Dubňany - TJ Sokol Drnovice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 2:1, Kotásková Petra 3:0, Příkaská Lenka 2:1, body hostů: Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 0:3, Hudcová Alena 1:2), SKST Mart Hodonín D - KST Hluk B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 2:1, Novotná Jana 3:0, body hostů: Malíková Klára 1:2, Vrzalová Štěpánka 0:3, Lekešová Zuzana 0:3), T.J. Sokol Vsetín - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:2, Hanáková Nela 2:1, body hostů: Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 2:1), SK Frýdlant n. O. - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0),
9. kolo:
SKST Dubňany - KST Hluk B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Michaela 1:2, body hostů: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 1:2, Lekešová Zuzana 2:1), SKST Mart Hodonín D - TJ Sokol Drnovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 3:0, Blechová Barbora 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Hudcová Alena 0:3, Trávníčková Regina 0:3, Bejšovcová Eva 0:3), SK Přerov - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 2:1, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 1:1, Prázdná Tereza 0:1, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Jitka 0:3, Částková Barbora 3:0), TJ Sokol Děhylov - SK Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Markéta 0:2, Koblovská Dominika 2:1, Segetová Patricie 2:1, Synková Kristýna 0:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0),
10. kolo:
SK Jihlava - TJ Sokol Drnovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Hudcová Alena 2:1, Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Kotková Daniela 2:1, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SKST Dubňany - T.J. Sokol Vsetín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Šuralová Hana 0:3, WO 0:3, body hostů: Pončíková Kateřina 1:1, Hnátková Kateřina 1:1, Tydlačková Simona 2:0, WO 3:0), SKST Mart Hodonín D - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 3:0, Šprtová Karolína 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 0:3, Králová Lucie 0:3),
11. kolo:
SK Jihlava - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 2:1, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Lekešová Zuzana 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Děhylov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Uvírová Nela 2:1, Segetová Patricie 2:1, Fronová Sabina 1:2), SKST Dubňany - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Michaela 1:2, Kotásková Petra 3:0, Kladňáková Hana 0:3, body hostů: Véghová Viola 2:1, Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 2:1), SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Novotná Jana 3:0, Šprtová Karolína 2:1, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Pončíková Kateřina 0:3, Hnátková Kateřina 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Jihlava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fábryová Markéta 2:1, Benešová Dagmar 2:1, Hudcová Alena 2:1, body hostů: Píšová Adéla 0:3, Bartošová Hana 0:3, Morkusová Michaela 3:0), SK Frýdlant n. O. - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, body hostů: Částková Barbora 0:2, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Monika 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:0, Hanáková Nela 2:0, Hnátková Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3, WO 0:3), SK Přerov - SKST Mart Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 0:2, Králová Lucie 2:1, Komárková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Šíblová Sára 2:1, Dohnálková Natálie 0:2, Šprtová Karolína 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
KST Hluk B - SK Jihlava 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Vrzalová Štěpánka 0:1, Malíková Alžběta 1:2, WO 0:2, body hostů: Růžičková Daniela 1:1, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 2:0, WO 2:0), TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Segetová Patricie 1:2, Synková Markéta 0:3, Synková Kristýna 2:1, body hostů: Částková Eliška 1:1, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Barbora 3:0, Motlová Monika 0:1), SK Přerov - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 3:0, Králová Lucie 2:0, Komárková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Kotásková Petra 0:2, Kotásková Michaela 0:3, Příkaská Lenka 1:1, Šuralová Hana 1:0, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Mart Hodonín D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 1:2, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Šprtová Karolína 2:1, Šíblová Sára 1:2, Dohnálková Natálie 0:3),
14. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Drnovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:0, Hnátková Barbora 1:2, Hanáková Nela 1:1, body hostů: Fábryová Markéta 1:2, Hudcová Alena 0:3, Benešová Dagmar 2:1), SK Přerov - KST Hluk B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 0:1, Véghová Viola 0:2, Prázdná Tereza 0:2, Komárková Kateřina 0:1, WO 3:0, body hostů: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 3:0, WO 0:3), SKST Dubňany - SK Frýdlant n. O. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Michaela 0:3, WO 0:3, body hostů: Kotková Daniela 2:0, Rozkydalová Eliška 2:0, Daňová Barbora 2:0, WO 3:0), SKST Mart Hodonín D - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 0:1, Novotná Jana 2:1, Šíblová Sára 1:2, Blechová Barbora 1:1, body hostů: Synková Markéta 1:2, Koblovská Dominika 3:0, Uvírová Nela 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0),
15. kolo:
SK Přerov - TJ Sokol Drnovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 2:1, Králová Lucie 2:1, Prázdná Tereza 0:2, Komárková Kateřina 0:1, body hostů: Fábryová Markéta 3:0, Benešová Dagmar 1:2, Hudcová Alena 1:2), T.J. Sokol Vsetín - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:0, Hanáková Nela 1:1, Hnátková Kateřina 0:2, WO 3:0, body hostů: Malíková Klára 2:1, Vrzalová Štěpánka 1:2, WO 0:3), SKST Mart Hodonín D - SK Frýdlant n. O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Novotná Jana 3:0, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Kurajská Tereza 1:2, Kotková Daniela 2:1, Rozkydalová Eliška 1:2), SKST Dubňany - TJ Sokol Děhylov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Kůřilová Jana 3:0, Příkaská Lenka 1:2, body hostů: Uvírová Nela 2:1, Koblovská Dominika 1:2, Synková Markéta 0:3),
16. kolo:
SKST Mart Hodonín D - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:0, Novotná Jana 2:0, Blechová Barbora 2:0, WO 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3, WO 0:3), SK Přerov - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 1:2, Králová Lucie 2:1, Komárková Kateřina 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:2, Hnátková Barbora 2:1), TJ Sokol Děhylov - SK Frýdlant n. O. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 1:2, Uvírová Nela 2:1, Synková Kristýna 1:2, body hostů: Daňová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:1, Březinová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 1:0), KST Hluk B - TJ Sokol Drnovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Alžběta 0:3, Vrzalová Štěpánka 1:2, Lekešová Zuzana 2:1, body hostů: Hudcová Alena 1:2, Fábryová Markéta 2:1, Benešová Dagmar 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Fábryová Markéta 0:2, Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 0:1, body hostů: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 3:0), SK Jihlava - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Hana 1:2, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Kotásková Michaela 1:2, Příkaská Lenka 0:3), SK Frýdlant n. O. - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, Kotková Daniela 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1), TJ Sokol Děhylov - SK Přerov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 2:1, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 0:3, Véghová Viola 0:3),
18. kolo:
KST Hluk B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 2:1, Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, body hostů: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 1:2), SK Jihlava - SKST Mart Hodonín D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Hana 2:0, Růžičková Daniela 2:0, Morkusová Michaela 2:0, WO 3:0, body hostů: Dohnálková Natálie 0:3, Koplíková Klára 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Děhylov - T.J. Sokol Vsetín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 2:1, Synková Kristýna 1:0, Koblovská Dominika 1:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 0:3), SK Frýdlant n. O. - SK Přerov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, Kotková Daniela 2:1, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 3:0),
19. kolo:
SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Drnovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 3:0, Kotková Daniela 2:1, Březinová Barbora 3:0, body hostů: Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 1:2, Fábryová Markéta 0:3), TJ Sokol Děhylov - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 2:1, body hostů: Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), T.J. Sokol Vsetín - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 2:1), SKST Dubňany - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 1:2, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Částková Barbora 3:0, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Drnovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 3:0, Segetová Patricie 1:1, Synková Kristýna 2:0, Synková Markéta 0:1, WO 1:0, body hostů: Benešová Dagmar 1:1, Trávníčková Regina 0:3, Fábryová Markéta 1:2, WO 0:1), SK Frýdlant n. O. - KST Hluk B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 2:1, Kotková Daniela 0:3, Březinová Barbora 2:1, body hostů: Vrzalová Štěpánka 1:2, Malíková Klára 3:0, Lekešová Zuzana 1:2), SK Přerov - SK Jihlava 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdná Tereza 0:3, Véghová Viola 0:2, Králová Lucie 1:2, WO 1:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Píšová Adéla 3:0, Morkusová Michaela 2:0, WO 0:1), SKST Mart Hodonín D - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Blechová Barbora 3:0, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Částková Barbora 1:2, Částková Eliška 1:2, Cyranyová Lucie 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SKST Dubňany 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Benešová Dagmar 2:1, Trávníčková Regina 1:2, body hostů: Příkaská Lenka 2:1, Kotásková Petra 3:0, Šuralová Hana 0:2, Kotásková Michaela 0:1), KST Hluk B - SKST Mart Hodonín D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 0:3, Malíková Klára 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Šprtová Karolína 3:0, Ševčíková Klára 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1), SK Jihlava - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 2:1, body hostů: Daňová Barbora 3:0, Rozkydalová Eliška 1:2, Kurajská Tereza 2:1),
22. kolo:
KST Hluk B - SKST Dubňany 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 0:3, Lekešová Zuzana 2:1, body hostů: Příkaská Lenka 1:2, Kotásková Petra 2:1, Kotásková Michaela 0:2, Šuralová Hana 1:0), TJ Sokol Drnovice - SKST Mart Hodonín D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Křetínská Ivana 0:3, Trávníčková Regina 1:2, body hostů: Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 2:1, Ševčíková Klára 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 3:0, Motlová Monika 3:0, Cyranyová Lucie 3:0, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 0:3, Komárková Kateřina 0:3), SK Jihlava - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Jurdzinová Petra 1:2, Koblovská Dominika 1:2, Synková Kristýna 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín 5:1 (body domácích: Šíblová Sára 2:0, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 1:1, body hostů: Hnátková Kateřina 0:2, Hanáková Nela 0:2, Tydlačková Simona 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
T.J. Sokol Vsetín - SKST Mart Hodonín D 1:5 (body domácích: Hanáková Nela 0:2, Tydlačková Simona 1:1, Hnátková Kateřina 0:2, body hostů: Šíblová Sára 2:0, Šprtová Karolína 1:1, Ševčíková Klára 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín -:-,
Český pohár ženy finále
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice) 5:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Harabaszová Lenka 1:0, Štrbíková Renata 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Čechová Dana 0:2, Ertlová Simona 0:1), MSK Gumotex Břeclav - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Cheng Xinyue 0:1, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:0, body hostů: Rusnáková Markéta 0:2, Bartošová Hana 1:1, Ságlová Miroslava 0:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - MSK Gumotex Břeclav 4:5 (body domácích: Partyka Natalia 3:0, Harabaszová Lenka 0:3, Štrbíková Renata 1:2, body hostů: Adámková Karin 2:1, Kučerová Aneta 2:1, Éllö Vivien 1:2), TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice) - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5:1 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Kapounová Barbora 2:0, Ertlová Simona 2:0, body hostů: Hrachová Marie 0:2, Rusnáková Markéta 0:2, Bartošová Hana 1:1),
Český pohár ženy sk.A
1. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - Klub stolního tenisu Olomouc 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ságlová Miroslava 3:0, Hrachová Marie 3:0, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Zhang Ye 0:3, Viktorínová Michaela 0:3, Veiglová Jarmila 0:3),
2. kolo:
Sportovní klub Dobré - Klub stolního tenisu Olomouc 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blašková Dagmar 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Štefcová Kristýna 1:0, WO 3:0, body hostů: Zhang Ye 0:1, Veiglová Jarmila 0:2, Viktorínová Michaela 0:3, WO 0:3),
3. kolo:
Sportovní klub Dobré - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 0:3, Blašková Dagmar 2:1, Štefcová Kristýna 1:2, body hostů: Hrachová Marie 2:1, Ságlová Miroslava 2:1, Bartošová Hana 2:1),
Český pohár ženy sk.B
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Union Plzeň 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 1:1, Vyvadilová Jitka 2:0, Allertová Sára ml. 2:0, body hostů: Šebková Kristýna 1:1, Bartošová Lenka 0:2, Kratochvílová Alena 0:2),
2. kolo:
TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice) - TJ Union Plzeň 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ertlová Simona 2:0, Kapounová Barbora 2:0, Mikulcová Kristýna 1:0, body hostů: Šebková Kristýna 0:2, Kratochvílová Alena 0:1, Bartošová Lenka 0:2),
3. kolo:
TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice) - SF SKK EL Niňo Praha 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ertlová Simona 1:0, Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 1:0, WO 2:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:1, Allertová Sára ml. 0:2, WO 0:2),
Kvalifikace o 2LM 2017/18
1. kolo:
AC Sparta Praha B - ASK Tatra Kopřivnice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Bartošek Vít 1:3, Novák Robert 0:4, Kubát Jan ml. 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Masnica Michal 2:2, Polášek Radovan 2:2, Záškodný Marek 2:2),
2. kolo:
ASK Tatra Kopřivnice - AC Sparta Praha B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:1, Masnica Michal 1:1, Ondryáš Daniel 3:0, Záškodný Marek 1:1, WO 7:0, body hostů: Kubát Jan ml. 1:2, Kuchař Jan 1:1, Bartošek Vít 1:1, Šenk Jakub 0:2, WO 0:7),
Kvalifikace o 1LŽ 2017/18
1. kolo:
CDU SPORT - ST Ostrava B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:2, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 1:2),
2. kolo:
TTC Elizza Praha - CDU SPORT - ST Ostrava B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 1:2, Vítková Hana 2:1, Luňová Veronika 2:1, body hostů: Daňová Andrea 2:1, Kurajská Tereza 0:3, Rusnáková Markéta 2:1),
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.C
1. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - Montas Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 0:3, Obadalová Tatiana 3:0, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Dufková Eva 1:2, Brandejsová Monika 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - SK - Svinov 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 1:1, Hrdličková Tereza 2:0, Blatná Alena 2:0, body hostů: Vicherková Šárka 1:1, Chovancová Marie 0:2, Madden Kateřina 0:2),
2. kolo:
Montas Hradec Králové - SK - Svinov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Aubusová Gabriela 1:1, Dufková Eva 0:1, Brandejsová Monika 0:2, Langrová Dana 0:1, body hostů: Vicherková Šárka 2:0, Chovancová Marie 1:1, Madden Kateřina 2:0), T.J. Sokol Vsetín B - TTC Moravská Slavia Brno B 2:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčmářová Magdaléna 0:2, Obadalová Tatiana 1:2, Hnátková Kateřina 0:2, body hostů: Havlíčková Michaela 2:0, Blatná Alena 1:1, Hrdličková Tereza 3:0),
3. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - Montas Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halasová Ludmila 0:3, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 2:1, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Dufková Eva 1:2, Brandejsová Monika 2:1), SK - Svinov - T.J. Sokol Vsetín B 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Madden Kateřina 1:1, Vicherková Šárka 1:2, Chovancová Marie 1:2, body hostů: Hnátková Kateřina 2:1, Krčmářová Magdaléna 0:2, Obadalová Tatiana 3:0),
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.B
1. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SKST Liberec A 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 1:1, Prášilová Andrea 3:0, Lipovčanová Helena 1:1, body hostů: Pařízková Monika 1:1, Zacharová Kateřina 1:1, Absolonová Marie 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Litoměřice A 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 1:1, Janoušková Jitka 0:2, Šípková Nela 0:1, Svobodová Gabriela 0:1, body hostů: Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 2:0),
2. kolo:
SKST Liberec A - TJ AŠ Mladá Boleslav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zacharová Kateřina 0:3, Pařízková Monika 3:0, Absolonová Marie 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 2:1, Svobodová Gabriela 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2), TJ Slavoj Praha B - TTC Litoměřice A 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benedová Zuzana 0:2, Prášilová Andrea 2:0, Lipovčanová Helena 0:2, WO 0:1, body hostů: Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 1:1, Drobná Lucie 2:0, WO 1:0),
3. kolo:
SKST Liberec A - TTC Litoměřice A 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zacharová Kateřina 0:2, Pařízková Monika 1:1, Absolonová Marie 0:2, body hostů: Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 2:0), TJ Slavoj Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 2:0, Prášilová Andrea 2:0, Lipovčanová Helena 1:0, body hostů: Janoušková Jitka 0:2, Šípková Nela 0:1, Svobodová Gabriela 0:2),
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.A
1. kolo:
Slovan KST Bohnice B - Sokol ČB 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 2:0, Veletová Ilona 2:0, Bartoňová Jitka 1:0, body hostů: Pazderová Klára 0:2, Volavková Kateřina 0:1, Heřmánková Andrea 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - Sokol ČB 6:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pisárová Kateřina 1:1, Hošková Denisa 3:0, Richterová Eva 2:1, body hostů: Pazderová Klára 1:2, Tenglová Jaroslava 0:2, Heřmánková Andrea 1:2),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Králův Dvůr 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:1, Šimůnková Veronika 2:1, Bartoňová Jitka 1:1, Veletová Ilona 1:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:3, Mašková Marie 0:2, Hošková Denisa 3:0),
Finále 1LŽ
1. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:1, Diblíková Klára 1:2, Rohlíková Michaela 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 3:0),
2. kolo:
SKST Baník Havířov - TJ Slavoj Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Petrovová Nikita 2:0, Štěpánová Gabriela 2:1, WO 1:0, body hostů: Diblíková Klára 1:2, Kaba Radka 0:3, Rohlíková Michaela 0:2, WO 0:1),
Kvalifikace o 3LM 2017/18
1. kolo:
TJ Sokol Brno I A - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Jan 1:3, Dočekal Petr 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 3:1, body hostů: Berger Miroslav 3:1, Mifka Alexius 1:3, Šejvl Jakub 3:1, Blažek Martin 1:3),
2. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Brno I A 3:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifka Alexius 0:2, Blažek Martin 0:2, Berger Miroslav 1:2, Šejvl Jakub 1:2, body hostů: Mocek Jan 3:0, Charitonov Vitalij 3:0, Poledňa Martin 1:1, Galatík Pavel 1:1),
Extraliga mužů - BARÁŽ
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha C 0:4 (body domácích: Mokrejš Jan 0:1, Hort Tomáš 0:2, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Valenta Jan 2:0, Málek Tomáš 1:0, Obešlo Marek 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha C 0:4 (body domácích: Mokrejš Jan 0:1, Hort Tomáš 0:2, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Valenta Jan 2:0, Málek Tomáš 1:0, Obešlo Marek 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Málek Tomáš 1:0, Obešlo Marek 2:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:2, Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA -:-,
1. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy