Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská divize
1. kolo:
SKST Liberec D - KMST Liberec C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zikmund Adam 3:0, Perný Michal 3:0, Mečl Jan ml. 3:0, Prosa Tomáš 1:2, body hostů: Waldhauser Vojtěch 0:3, Huk Martin 0:3, Smetana Josef 1:2, Brožík Karel 1:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truc Petr 2:2, Dědek Jiří 1:3, Salomon Daniel 3:0, Csizmazia Michal 2:2, body hostů: Bělonožník Antonín 2:2, Naděje Lukáš 2:2, Popek Ivo 0:4, Pavlata Petr 3:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Cvikov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 3:0, Milata Vladimír st. 2:1, Just František 2:1, Flanderka Miloš 2:1, body hostů: Hübsch Otto 2:1, Bárta Roman 1:2, Pavelka Josef 0:3, Bílek Rudolf st. 0:2, Fišera Milan 0:1), SKST Liberec E - TJ Jiskra Raspenava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:0, Řípa David 1:1, Obešlo Josef st. 3:0, Svědík Miroslav 2:1, body hostů: Suchánek Martin 1:2, Zahradník Tomáš 0:3, Horák David 0:2, Horák Leoš 1:1), Loko Depo Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batthyány Tibor 0:2, Vinter Tomáš 0:2, Zdvihal Radek 0:2, Dvořák Petr 0:2, body hostů: Šilhán Josef 2:0, Ježek Michal 2:0, Louda Jiří 2:0, Bittner Martin 2:0), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Spartak Chrastava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 2:0, Studecký Lubor 1:1, Špaček Ondřej 2:1, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Svoboda Michal 1:2, Cinibulk Miroslav 0:2, Žemlička Karel 0:2),
2. kolo:
SKST Liberec D - TJ Jiskra Nový Bor A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prosa Tomáš 3:1, Zikmund Adam 3:0, Mečl Jan ml. 0:3, Blinka Michal 4:0, body hostů: Fojtík Jan 2:2, Ivan Radek 1:3, Špaček Ondřej 1:2, Studecký Lubor 0:3), KMST Liberec C - TJ Spartak Chrastava A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 1:2, Waldhauser Vojtěch 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, Brožík Karel 2:2, body hostů: Svoboda Michal 4:0, Žemlička Karel 2:1, Cinibulk Miroslav 1:2, Martenek Tomáš 2:1), TJ Sokol Turnov A - Loko Depo Liberec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 0:3, Truc Petr 2:0, Csizmazia Michal 0:3, Dědek Jiří 0:3, body hostů: Dušátko Jiří 2:1, Vinter Tomáš 2:1, Batthyány Tibor 3:0, Zdvihal Radek 2:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 0:2, Hrubý Jiří 0:3, WO 0:3, body hostů: Šilhán Josef 3:0, Ježek Michal 2:0, Louda Jiří 1:0, Bittner Martin 0:1, WO 3:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 2:1, Milata Vladimír st. 2:1, Just František 3:0, Flanderka Miloš 2:2, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:2, Svědík Miroslav 1:2, Klement Milan 1:2, Vojkovič Karel st. 0:3), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Raspenava A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišera Milan 1:2, Bárta Roman 1:2, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 1:2, body hostů: Suchánek Martin 3:0, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 0:3, Horák Leoš 3:0),
3. kolo:
SKST Liberec D - TJ Spartak Chrastava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 1:2, Prosa Tomáš 3:0, Mečl Jan ml. 2:1, Perný Michal 3:0, body hostů: Svoboda Michal 2:1, Cinibulk Miroslav 0:3, Žemlička Karel 1:2, Martenek Tomáš 0:1, Průša Pavel 0:2), KMST Liberec C - TJ Jiskra Nový Bor A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:2, Huk Martin 1:1, Korp Oliver Petr 0:3, Brožík Karel 1:2, body hostů: Fojtík Jan 2:1, Ivan Radek 2:1, Špaček Ondřej 3:0, Studecký Lubor 1:1), TJ Sokol Turnov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salomon Daniel 1:3, Truc Petr 3:0, Dědek Jiří 0:3, Csizmazia Michal 2:2, body hostů: Ježek Michal 2:2, Šilhán Josef 2:2, Bittner Martin 3:0, Louda Jiří 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - Loko Depo Liberec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Petr 3:1, Popek Ivo 1:3, Naděje Lukáš 1:2, Bělonožník Antonín 3:1, Hrubý Jiří 0:1, body hostů: Batthyány Tibor 1:3, Vinter Tomáš 2:2, Dušátko Jiří 3:1, Zdvihal Radek 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Raspenava A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3, Just František 3:0, Flanderka Miloš 1:3, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 3:0), SKST Cvikov A - SKST Liberec E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Roman 2:2, Bílek Rudolf st. 2:2, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 4:0, Klement Milan 3:1, Vojkovič Karel st. 0:4, Novák Kamil 0:3),
4. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:0, Studecký Lubor 1:1, Špaček Ondřej 3:0, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Řípa David 0:3, Svědík Miroslav 1:2, Obešlo Josef st. 0:2, Obešlo Josef ml. 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Raspenava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martenek Tomáš 0:3, Hudský Jiří 0:2, Žemlička Karel 1:2, Svoboda Michal 2:1, body hostů: Suchánek Martin 3:0, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 2:1, Horák Leoš 1:1), Loko Depo Liberec B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 3:0, Batthyány Tibor 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Dvořák Petr 0:4, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Just František 3:0, Bříza František 2:1, Milata Vladimír st. 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Cvikov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Martin 2:1, Louda Jiří 2:0, Ježek Michal 2:1, Urban Milan 2:1, body hostů: Hübsch Otto 2:1, Pavelka Josef 0:3, Bárta Roman 1:2, Česenek Vratislav 0:2), SKST Liberec D - TJ Sokol Turnov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mečl Jan st. 1:3, Perný Michal 1:2, Mečl Jan ml. 3:1, Prosa Tomáš 3:1, Zikmund Adam 1:0, body hostů: Truc Petr 4:0, Salomon Daniel 0:4, Dědek Jiří 1:3, Csizmazia Michal 2:1, Vrabec Jan 0:1), KMST Liberec C - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:1, Smetana Josef 2:1, Dominh Martin 1:2, Brožík Karel 4:0, body hostů: Bělonožník Antonín 3:1, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 0:3, Pavlata Petr 0:3),
5. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Jiskra Raspenava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:1, Studecký Lubor 0:3, Špaček Ondřej 3:0, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 1:2, Horák Čeněk 0:3, Horák Leoš 1:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 4:0, Cinibulk Miroslav 2:2, Charvát Luboš 0:3, Žemlička Karel 3:1, body hostů: Klement Milan 1:3, Obešlo Josef st. 3:1, Svědík Miroslav 1:3, Řípa David 1:2), Loko Depo Liberec B - SKST Cvikov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinter Tomáš 1:1, Dušátko Jiří 3:0, Zdvihal Radek 1:2, Batthyány Tibor 2:0, WO 1:1, body hostů: Hübsch Otto 1:2, Bílek Rudolf st. 0:2, Bárta Roman 1:1, Pavelka Josef 1:2, WO 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Martin 3:1, Louda Jiří 3:1, Ježek Michal 3:0, Urban Milan 1:3, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Just František 2:2, Bříza František 0:4, Milata Vladimír st. 1:2), SKST Liberec D - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Perný Michal 1:0, Blinka Michal 2:0, Zikmund Adam 2:0, Prosa Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Bělonožník Antonín 0:2, Naděje Lukáš 0:2, Popek Ivo 0:2, WO 0:3), KMST Liberec C - TJ Sokol Turnov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huk Martin 2:1, Brožík Karel 0:3, Dominh Martin 0:3, Smetana Josef 2:1, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Truc Petr 2:1, Dědek Jiří 2:1, Csizmazia Michal 0:2, Vrabec Jan 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Nový Bor A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Jiří 0:2, Truc Petr 1:2, Salomon Daniel 2:1, Csizmazia Michal 2:2, Vrabec Jan 0:1, body hostů: Fojtík Jan 4:0, Ivan Radek 2:1, Špaček Ondřej 1:2, Hekerle Tomáš 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Spartak Chrastava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 3:0, Popek Ivo 2:1, Pavlata Petr 2:1, Bělonožník Antonín 2:1, body hostů: Svoboda Michal 1:2, Martenek Tomáš 0:3, Žemlička Karel 2:1, Cinibulk Miroslav 0:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Vladimír st. 0:3, Bříza František 2:1, Just František 1:2, Flanderka Miloš 2:2, body hostů: Blinka Michal 4:0, Prosa Tomáš 1:2, Mečl Jan ml. 2:1, Perný Michal 1:2), SKST Cvikov A - KMST Liberec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Josef 0:3, Fišera Milan 1:2, Hübsch Otto 0:3, Bárta Roman 2:1, body hostů: Huk Martin 2:1, Dominh Martin 2:1, Waldhauser Štěpán 3:0, Waldhauser Vojtěch 2:1), SKST Liberec E - Loko Depo Liberec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef st. 2:1, Řípa David 1:2, Svědík Miroslav 2:1, Obešlo Josef ml. 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Vinter Tomáš 1:2, Zdvihal Radek 1:2, Dvořák Petr 0:3), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 3:0, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 1:2, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Ježek Michal 2:2, Louda Jiří 0:3, Šilhán Josef 2:1, Bittner Martin 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Jiří 3:1, Truc Petr 2:1, Salomon Daniel 2:1, Csizmazia Michal 2:1, Vrabec Jan 0:1, body hostů: Svoboda Michal 4:0, Martenek Tomáš 0:4, Žemlička Karel 0:3, Cinibulk Miroslav 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 4:0, Pavlata Petr 2:1, Hrubý Jiří 0:3, Bělonožník Antonín 2:2, body hostů: Fojtík Jan 2:2, Špaček Ondřej 3:1, Ivan Radek 1:2, Hekerle Tomáš 0:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - KMST Liberec C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Vladimír st. 2:2, Bříza František 0:3, Just František 3:0, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Brožík Karel 3:1, Huk Martin 1:3, Waldhauser Vojtěch 0:3, Smetana Josef 2:1), SKST Cvikov A - SKST Liberec D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Josef 1:1, Česenek Vratislav 0:2, Hübsch Otto 0:1, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 0:2, body hostů: Blinka Michal 3:0, Prosa Tomáš 3:0, Mečl Jan ml. 1:1, Perný Michal 1:1), SKST Liberec E - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef st. 2:2, Řípa David 1:3, Svědík Miroslav 1:2, Obešlo Josef ml. 4:0, body hostů: Šilhán Josef 3:1, Ježek Michal 3:1, Louda Jiří 0:4, Bittner Martin 1:2), TJ Jiskra Raspenava A - Loko Depo Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 3:0, Horák Čeněk 0:2, Horák Leoš 2:1, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Vinter Tomáš 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Frýba Jiří 0:2),
8. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - Loko Depo Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 3:0, Studecký Lubor 1:2, Špaček Ondřej 2:1, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Dušátko Jiří 0:4, Batthyány Tibor 2:1, Vinter Tomáš 1:2, Zdvihal Radek 1:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 2:2, Martenek Tomáš 2:2, Cinibulk Miroslav 2:2, Svoboda Michal 2:2, body hostů: Ježek Michal 4:0, Bittner Martin 3:1, Louda Jiří 1:3, Pecka Vlastimil 0:4), SKST Liberec D - SKST Liberec E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zikmund Adam 2:0, Perný Michal 0:2, Prosa Tomáš 2:1, Mečl Jan ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Obešlo Josef st. 1:3, Obešlo Josef ml. 3:0, Novák Kamil 0:3, WO 0:4), KMST Liberec C - TJ Jiskra Raspenava A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huk Martin 1:3, Waldhauser Štěpán 4:0, Korp Oliver Petr 1:3, Brožík Karel 3:1, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 3:1, Horák Leoš 2:2, Drechsler Matěj 0:4), TJ Sokol Turnov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truc Petr 2:0, Dědek Jiří 2:0, Csizmazia Michal 2:1, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 1:2, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:2, Jablonovský Jan 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Cvikov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 2:1, Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 2:1, Bělonožník Antonín 3:0, body hostů: Pavelka Josef 3:0, Bárta Roman 0:3, Česenek Vratislav 0:3, Fišera Milan 0:2),
9. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 4:0, Studecký Lubor 1:2, Špaček Ondřej 2:1, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Ježek Michal 2:2, Bittner Martin 2:2, Louda Jiří 0:3, Urban Milan 0:3), TJ Spartak Chrastava A - Loko Depo Liberec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žemlička Karel 0:4, Martenek Tomáš 2:2, Charvát Luboš 0:4, Svoboda Michal 4:0, body hostů: Batthyány Tibor 3:1, Dušátko Jiří 2:2, Vinter Tomáš 2:2, Zdvihal Radek 3:1), SKST Liberec D - TJ Jiskra Raspenava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perný Michal 3:1, Prosa Tomáš 3:0, Mečl Jan ml. 1:2, Zikmund Adam 2:2, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Čeněk 0:3, Horák Leoš 1:2), KMST Liberec C - SKST Liberec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Josef 2:2, Waldhauser Štěpán 1:3, Huk Martin 2:2, Brožík Karel 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 4:0, Novák Kamil 1:3, Klement Milan 2:2, Vojkovič Karel st. 1:3), TJ Sokol Turnov A - SKST Cvikov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salomon Daniel 2:0, Dědek Jiří 1:1, Csizmazia Michal 3:0, Truc Petr 2:0, body hostů: Fišera Milan 0:3, Pavelka Josef 1:1, Bárta Roman 0:2, Česenek Vratislav 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 2:1, Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 2:1, Bělonožník Antonín 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 3:0, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3, Jablonovský Jan 0:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Nový Bor A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milata Vladimír st. 0:3, Bříza František 0:2, Just František 1:2, Flanderka Miloš 1:2, body hostů: Fojtík Jan 3:0, Ivan Radek 1:2, Špaček Ondřej 3:0, Studecký Lubor 2:0), SKST Cvikov A - TJ Spartak Chrastava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 0:3, Česenek Vratislav 0:3, Hübsch Otto 1:2, Pavelka Josef 2:1, body hostů: Svoboda Michal 3:0, Žemlička Karel 2:1, Martenek Tomáš 2:1, Cinibulk Miroslav 2:1), SKST Liberec E - TJ Sokol Turnov A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řípa David 2:0, Obešlo Josef st. 2:0, Obešlo Josef ml. 3:0, Svědík Miroslav 2:0, body hostů: Salomon Daniel 0:3, Csizmazia Michal 0:2, Vávra Jiří 0:2, Knob Michal 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zahradník Tomáš 1:0, Horák Leoš 1:1, Horák Čeněk 3:0, Suchánek Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 0:3, Hrubý Jiří 1:1, WO 0:3), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Vinter Tomáš 0:2, Batthyány Tibor 2:1, WO 0:1, body hostů: Prosa Tomáš 2:0, Mečl Jan ml. 2:1, Perný Michal 3:0, Požárský Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - KMST Liberec C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 2:1, Louda Jiří 2:1, Bittner Martin 3:0, Urban Milan 3:0, body hostů: Brožík Karel 1:2, Huk Martin 0:3, Smetana Josef 0:3, Korp Oliver Petr 1:2),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Spartak Chrastava A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Vladimír st. 2:2, Bříza František 2:2, Just František 2:2, Flanderka Miloš 2:2, body hostů: Svoboda Michal 4:0, Martenek Tomáš 2:2, Žemlička Karel 2:2, Zahradník Petr 0:4), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Česenek Vratislav 0:2, Hübsch Otto 0:2, Polák Tomáš 0:3, Pavelka Josef 1:1, body hostů: Fojtík Jan 3:0, Ivan Radek 2:0, Špaček Ondřej 2:0, Studecký Lubor 1:1), SKST Liberec E - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řípa David 2:1, Svědík Miroslav 1:2, Obešlo Josef st. 3:0, Obešlo Josef ml. 4:0, body hostů: Bělonožník Antonín 0:4, Naděje Lukáš 1:2, Pavlata Petr 1:2, Popek Ivo 1:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Turnov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 2:1, Horák Leoš 1:1, Horák Čeněk 2:1, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Csizmazia Michal 0:3, Vávra Jiří 0:3, Vrabec Jan 0:2), Loko Depo Liberec B - KMST Liberec C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 1:2, Zdvihal Radek 0:2, Vinter Tomáš 0:3, Batthyány Tibor 1:2, body hostů: Brožík Karel 3:0, Smetana Josef 3:0, Huk Martin 3:0, Korp Oliver Petr 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirman Petr 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bittner Martin 2:2, Ježek Michal 2:2, body hostů: Prosa Tomáš 4:0, Mečl Jan ml. 2:2, Perný Michal 1:3, Požárský Jiří 0:4),
12. kolo:
KMST Liberec C - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:2, Waldhauser Vojtěch 2:2, Brožík Karel 1:1, Smetana Josef 2:2, WO 0:2, body hostů: Zikmund Adam 1:2, Mečl Jan ml. 4:0, Prosa Tomáš 1:3, Mečl Jan st. 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělonožník Antonín 3:0, Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 2:1, Naděje Lukáš 3:0, body hostů: Vrabec Jan 0:3, Salomon Daniel 1:2, Csizmazia Michal 1:2, Jiroš Adam 0:2), SKST Cvikov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 3:1, Česenek Vratislav 1:3, Hübsch Otto 2:1, Bárta Roman 0:4, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 3:1, Gabriel Václav ml. 2:1), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Tomáš 2:2, Horák Leoš 2:2, Horák Čeněk 1:3, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Klement Milan 3:1, Svědík Miroslav 1:3, Obešlo Josef st. 4:0, Vojkovič Karel st. 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - Loko Depo Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Michal 2:1, Louda Jiří 1:1, Jirman Petr 2:1, Urban Milan 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 3:0, Vinter Tomáš 0:3, Zdvihal Radek 0:3, Frýba Jiří 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Nový Bor A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 1:2, Martenek Tomáš 0:3, Lipenský Robert 0:3, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Fojtík Jan 4:0, Ivan Radek 2:1, Špaček Ondřej 2:1, Studecký Lubor 1:2),
13. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 0:4, Studecký Lubor 0:4, Špaček Ondřej 2:1, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Zikmund Adam 3:1, Prosa Tomáš 2:2, Mečl Jan ml. 2:2, Perný Michal 2:1), TJ Spartak Chrastava A - KMST Liberec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 1:2, Martenek Tomáš 2:1, Cinibulk Miroslav 3:0, Svoboda Michal 3:0, body hostů: Huk Martin 1:2, Brožík Karel 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, Waldhauser Vojtěch 1:2), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Turnov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 2:1, Regner Michal 2:0, Batthyány Tibor 2:0, Zdvihal Radek 3:0, Dvořák Petr 0:1, body hostů: Truc Petr 2:1, Salomon Daniel 0:3, Csizmazia Michal 0:3, Knob Michal 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Louda Jiří 3:0, Daníček Radek 1:2, Ježek Michal 2:1, Urban Milan 2:2, body hostů: Naděje Lukáš 2:2, Bělonožník Antonín 2:1, Popek Ivo 1:2, Hrubý Jiří 0:3), SKST Liberec E - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 3:0, Svědík Miroslav 1:2, Obešlo Josef st. 2:1, Obešlo Josef ml. 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 1:2, Just František 2:1, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Cvikov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 3:0, Horák Čeněk 1:2, Ryšavý Milan 1:2, Suchánek Martin 4:0, body hostů: Hübsch Otto 2:2, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 1:2, Česenek Vratislav 0:3),
14. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 1:3, Martenek Tomáš 2:2, Cinibulk Miroslav 3:1, Svoboda Michal 2:2, body hostů: Zikmund Adam 1:3, Prosa Tomáš 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Perný Michal 4:0), TJ Jiskra Nový Bor A - KMST Liberec C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ivan Radek 1:1, Studecký Lubor 0:2, Špaček Ondřej 2:1, Fojtík Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Brožík Karel 2:2, Huk Martin 2:1, Waldhauser Vojtěch 0:3, WO 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Turnov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Louda Jiří 2:2, Urban Milan 2:2, Pecka Vlastimil 1:2, Ježek Michal 3:1, body hostů: Salomon Daniel 3:1, Truc Petr 4:0, Csizmazia Michal 0:4, Jiroš Adam 0:3), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 2:2, Regner Michal 2:1, Batthyány Tibor 1:2, Zdvihal Radek 4:0, body hostů: Naděje Lukáš 3:1, Popek Ivo 0:4, Bělonožník Antonín 1:2, Hrubý Jiří 1:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Tomáš 2:2, Horák Leoš 3:1, Horák Čeněk 1:2, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Bříza František 0:4, Milata Vladimír st. 2:2, Milata Vladimír ml. 1:3, Just František 3:0), SKST Liberec E - SKST Cvikov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 2:1, Svědík Miroslav 2:1, Řípa David 2:1, Obešlo Josef st. 3:0, body hostů: Hübsch Otto 3:0, Fišera Milan 0:3, Bárta Roman 0:3, Česenek Vratislav 0:3),
15. kolo:
SKST Liberec E - TJ Jiskra Nový Bor A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klement Milan 0:2, Řípa David 1:1, Obešlo Josef st. 2:1, Obešlo Josef ml. 3:0, WO 4:0, body hostů: Ivan Radek 2:2, Špaček Ondřej 0:3, Hekerle Tomáš 2:1, WO 0:4), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 2:1, Horák Leoš 2:1, Horák Čeněk 0:3, Suchánek Martin 4:0, body hostů: Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 1:2, Svoboda Michal 2:1, Žemlička Karel 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - Loko Depo Liberec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3, Flanderka Miloš 2:1, Just František 1:2, body hostů: Batthyány Tibor 3:0, Dušátko Jiří 2:1, Zdvihal Radek 1:2, Regner Michal 3:0), SKST Cvikov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Roman 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 0:2, body hostů: Ježek Michal 3:0, Louda Jiří 1:1, Urban Milan 2:0, Bittner Martin 2:0), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salomon Daniel 0:2, Csizmazia Michal 0:2, Vávra Jiří 0:3, Truc Petr 1:1, body hostů: Blinka Michal 3:0, Prosa Tomáš 2:0, Mečl Jan ml. 1:1, Zikmund Adam 2:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - KMST Liberec C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělonožník Antonín 2:0, Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 3:0, Naděje Lukáš 2:0, body hostů: Huk Martin 0:3, Waldhauser Štěpán 1:1, Dominh Martin 0:2, Pusch František 0:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 1:2, Horák Leoš 2:1, Horák Čeněk 2:1, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Špaček Ondřej 1:2, Ivan Radek 2:1, Hekerle Tomáš 0:3, Vojtěch Petr 1:2), SKST Liberec E - TJ Spartak Chrastava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef st. 2:2, Svědík Miroslav 2:2, Řípa David 1:3, Obešlo Josef ml. 3:1, body hostů: Svoboda Michal 3:1, Žemlička Karel 0:4, Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 4:0), SKST Cvikov A - Loko Depo Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 0:3, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 0:3, Hübsch Otto 2:2, body hostů: Batthyány Tibor 3:1, Dušátko Jiří 1:2, Zdvihal Radek 2:1, Regner Michal 3:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 2:1, Flanderka Miloš 1:2, Just František 2:2, body hostů: Ježek Michal 4:0, Bittner Martin 1:2, Louda Jiří 2:1, Urban Milan 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělonožník Antonín 0:3, Hrubý Jiří 0:3, Pavlata Petr 1:2, Naděje Lukáš 2:1, body hostů: Blinka Michal 3:0, Prosa Tomáš 2:1, Perný Michal 2:1, Zikmund Adam 2:1), TJ Sokol Turnov A - KMST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salomon Daniel 0:3, Csizmazia Michal 2:1, Vrabec Jan 2:1, Truc Petr 4:0, body hostů: Huk Martin 2:2, Waldhauser Štěpán 1:2, Dominh Martin 1:2, Pusch František 1:2),
17. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Turnov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:2, Oliverius Pavel 0:3, Špaček Ondřej 3:0, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Salomon Daniel 2:2, Csizmazia Michal 1:2, Vávra Jiří 0:3, Truc Petr 2:1), TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martenek Tomáš 2:0, Cinibulk Miroslav 2:0, Žemlička Karel 1:2, Svoboda Michal 3:0, body hostů: Naděje Lukáš 1:2, Bělonožník Antonín 0:3, Popek Ivo 1:1, Hrubý Jiří 0:2), SKST Liberec D - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mečl Jan ml. 3:1, Prosa Tomáš 1:2, Zikmund Adam 3:0, Perný Michal 3:1, body hostů: Flanderka Miloš 1:3, Just František 2:2, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2), KMST Liberec C - SKST Cvikov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huk Martin 2:0, Pusch František 2:0, Dominh Martin 2:0, Brožík Karel 2:0, body hostů: Hübsch Otto 0:2, Pavelka Josef 0:2, Bárta Roman 0:2, Česenek Vratislav 0:2), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 3:1, Vinter Tomáš 0:4, Zdvihal Radek 3:1, Batthyány Tibor 2:2, body hostů: Obešlo Josef ml. 3:1, Obešlo Josef st. 3:1, Klement Milan 1:3, Svědík Miroslav 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Raspenava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 3:0, Bittner Martin 1:2, Louda Jiří 1:2, Jirman Petr 4:0, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Leoš 0:3, Horák Čeněk 0:3),
18. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Turnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Žemlička Karel 1:3, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Truc Petr 4:0, Salomon Daniel 2:2, Csizmazia Michal 1:3, Vrabec Jan 0:4), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:1, Vojtěch Petr 1:1, Špaček Ondřej 3:0, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Naděje Lukáš 2:1, Bělonožník Antonín 0:3, Popek Ivo 0:2, Hrubý Jiří 0:2), KMST Liberec C - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:2, Pusch František 1:3, Dominh Martin 2:2, Brožík Karel 3:1, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Just František 4:0, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 0:4), SKST Liberec D - SKST Cvikov A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prosa Tomáš 2:0, Mečl Jan ml. 2:0, Zikmund Adam 3:0, Perný Michal 2:0, body hostů: Bárta Roman 0:3, Pavelka Josef 0:2, Hübsch Otto 0:2, Česenek Vratislav 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec E 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 3:0, Louda Jiří 2:1, Šilhán Josef 2:1, Jirman Petr 3:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:1, Obešlo Josef st. 0:3, Řípa David 0:3, Svědík Miroslav 0:3), Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Raspenava A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Jiří 0:2, Zdvihal Radek 0:2, Vinter Tomáš 0:3, Dušátko Jiří 1:2, body hostů: Suchánek Martin 3:0, Zahradník Tomáš 3:0, Horák Leoš 1:1, Horák Čeněk 2:0),
19. kolo:
Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinter Tomáš 3:1, Dvořák Petr 2:2, Zdvihal Radek 2:1, Batthyány Tibor 3:1, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Špaček Ondřej 1:3, Ivan Radek 0:4, Studecký Lubor 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Spartak Chrastava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 2:2, Louda Jiří 2:2, Bittner Martin 1:3, Jirman Petr 4:0, body hostů: Svoboda Michal 2:2, Martenek Tomáš 2:2, Cinibulk Miroslav 3:1, Žemlička Karel 0:4), SKST Liberec E - SKST Liberec D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojkovič Karel st. 0:4, Klement Milan 1:2, Svědík Miroslav 2:1, Obešlo Josef st. 3:1, body hostů: Zikmund Adam 4:0, Perný Michal 1:3, Mečl Jan ml. 1:2, Prosa Tomáš 2:1), TJ Jiskra Raspenava A - KMST Liberec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Tomáš 3:1, Ryšavý Milan 0:3, Horák Čeněk 2:1, Suchánek Martin 4:0, body hostů: Brožík Karel 3:1, Huk Martin 1:3, Korp Oliver Petr 0:3, Smetana Josef 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Turnov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 2:2, Reichl Radomír 2:2, Milata Vladimír st. 1:3, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Truc Petr 4:0, Salomon Daniel 1:3, Csizmazia Michal 3:1, Jiroš Adam 0:4), SKST Cvikov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišera Milan 0:2, Bárta Roman 0:2, Král Pavel 0:2, Pavelka Josef 0:2, body hostů: Naděje Lukáš 2:0, Pavlata Petr 2:0, Bělonožník Antonín 2:0, Popek Ivo 2:0),
20. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Nový Bor A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Josef 2:2, Ježek Michal 4:0, Louda Jiří 0:3, Jirman Petr 4:0, body hostů: Fojtík Jan 1:3, Ivan Radek 2:2, Špaček Ondřej 1:3, Hekerle Tomáš 1:2), Loko Depo Liberec B - TJ Spartak Chrastava A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vinter Tomáš 2:1, Dušátko Jiří 0:2, Zdvihal Radek 1:2, Batthyány Tibor 3:0, WO 4:0, body hostů: Svoboda Michal 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Žemlička Karel 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Tomáš 2:2, Sršeň Jiří 0:3, Horák Čeněk 1:2, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Prosa Tomáš 2:2, Zikmund Adam 4:0, Mečl Jan ml. 0:3, Perný Michal 2:1), SKST Liberec E - KMST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 0:1, Řípa David 3:0, Svědík Miroslav 2:1, Obešlo Josef st. 3:1, Jemelka Ivan 0:2, body hostů: Huk Martin 1:3, Korp Oliver Petr 1:2, Dominh Martin 2:1, Brožík Karel 1:2), SKST Cvikov A - TJ Sokol Turnov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Josef 1:3, Bárta Roman 2:2, Česenek Vratislav 1:2, Fišera Milan 3:1, body hostů: Truc Petr 4:0, Salomon Daniel 2:2, Csizmazia Michal 2:2, Jiroš Adam 0:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:0wo,
21. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:1, Vojtěch Petr 1:2, Hekerle Tomáš 3:0, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Just František 1:3, Flanderka Miloš 2:1, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Cvikov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martenek Tomáš 2:0, Cinibulk Miroslav 2:0, Žemlička Karel 2:0, Svoboda Michal 2:0, body hostů: Pavelka Josef 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Bárta Roman 0:2, Fišera Milan 0:2), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 1:2, Vávra Jiří 1:1, Jiroš Adam 0:3, Vrabec Jan 0:3, body hostů: Klement Milan 1:2, Svědík Miroslav 3:0, Řípa David 3:0, Obešlo Josef ml. 2:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Raspenava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 1:3, Popek Ivo 2:2, Hrubý Jiří 1:3, Pavlata Petr 3:1, body hostů: Zahradník Tomáš 3:1, Horák Čeněk 4:0, Horák Leoš 2:2, Ryšavý Milan 0:4), SKST Liberec D - Loko Depo Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 2:0, Zikmund Adam 1:1, Mečl Jan ml. 2:1, Perný Michal 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Vinter Tomáš 0:3, Zdvihal Radek 0:2, Frýba Jiří 0:2), KMST Liberec C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korp Oliver Petr 0:2, Waldhauser Vojtěch 1:2, Brožík Karel 2:1, WO 3:4, body hostů: Ježek Michal 1:2, Bittner Martin 2:0, Louda Jiří 2:1, WO 4:3),
22. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martenek Tomáš 1:2, Cinibulk Miroslav 1:2, Žemlička Karel 2:1, Svoboda Michal 4:0, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Just František 2:1, Bříza František 1:2, Milata Vladimír st. 0:3), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 4:0, Nešvera Miroslav 1:3, Hoffman Denis 1:3, Oliverius Pavel 3:1, body hostů: Bárta Roman 2:2, Fišera Milan 3:1, Česenek Vratislav 2:2, Král Pavel 0:4), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 0:3, Popek Ivo 1:3, Hrubý Jiří 1:2, Pavlata Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 3:1, Obešlo Josef st. 1:2, Řípa David 3:1, Svědík Miroslav 1:1, Klement Milan 1:0, WO 0:1), TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Raspenava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 4:0, Vávra Jiří 1:3, Jiroš Adam 1:3, Vrabec Jan 2:2, body hostů: Zahradník Tomáš 3:1, Horák Čeněk 1:3, Horák Leoš 3:1, Ryšavý Milan 1:3), KMST Liberec C - Loko Depo Liberec B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 0:3, Waldhauser Vojtěch 0:2, Brožík Karel 3:0, WO 0:4, body hostů: Batthyány Tibor 2:0, Zdvihal Radek 1:1, Vinter Tomáš 1:1, Dvořák Petr 1:1, WO 4:0), SKST Liberec D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmund Adam 1:1, Prosa Tomáš 1:1, Mečl Jan ml. 3:0, Perný Michal 3:0, body hostů: Jirman Petr 0:3, Ježek Michal 1:2, Louda Jiří 0:2, Pecka Vlastimil 1:1),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Semily A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Michal 1:1, Hegar Michal 0:2, Otmar Petr 1:2, Dlouhý Dominik 0:3, body hostů: Janoušek Ladislav 1:2, Bělovský Josef 3:0, Bělka Jaroslav 2:0, Šonský Jaroslav 2:0), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Stanislav 2:0, Rudinský David 1:1, Vojtěch Petr 3:0, Oliverius Pavel 3:0, body hostů: Gabriel Václav ml. 1:2, Jaderný Petr 0:3, Gabriel Václav st. 0:2, Milata Vladimír ml. 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 3:0, Kovář Jaroslav 2:0, Pecka Vlastimil 1:2, Urban Milan 3:0, body hostů: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 1:2, Paldus Tomáš 1:2, Jareis Otakar ml. 0:2), SKST Liberec F - SKST Liberec G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 4:0, Knot Jan 0:4, Veselka Jiří st. 1:2, Waldhauser Vojtěch 1:3, body hostů: Novota Štefan 2:2, Požárský Jiří 3:1, Novák Kamil 2:2, Klement Milan 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - Cvikováček Cvikov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:4, Korp Oliver Petr 0:3, Čermák Miloslav 3:0, Korp Petr st. 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knob Michal 1:1, Šonský Jaroslav 1:1, Vrabec Jan 2:1, Vávra Jiří 3:0, Jiroš Adam 1:0, body hostů: Líbal Jaromír 1:2, Fejtek Ondřej 1:2, Kocour Jan 1:2, Macoun Michael 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Turnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 1:1, Hlubuček Radek 2:1, Hlubuček Tomáš 3:0, body hostů: Anděl Jiří 2:1, Vrabec Jan 0:3, Vávra Jiří 0:3, Jiroš Adam 0:2), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 2:1, Janoušek Ladislav 3:0, David Lukáš 0:3, Bělovský Josef 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 1:2, Kocour Jan 1:2, Ježek Pavel 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - Cvikováček Cvikov A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rudinský David 2:1, Oliverius Pavel 2:1, Vojtěch Petr 3:0, Hekerle Tomáš 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 0:4, Štěpánek Zdeněk 0:3, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 3:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - Jiskra Kamenický Šenov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 1:2, Jablonovský Jan 2:2, Milata Vladimír ml. 1:2, Gabriel Václav ml. 4:0, Reichl Radomír 1:0, body hostů: Korp Petr st. 2:2, Piszcor Stanislav 2:2, Korp Oliver Petr 0:4, Čermák Miloslav 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Vlastimil 3:1, Kovář Jaroslav 1:2, Tauš René 2:1, Urban Milan 3:1, body hostů: Waldhauser Štěpán 4:0, Waldhauser Vojtěch 1:3, Lieskovský Daniel 0:3, Veselka Jiří st. 0:3), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesa Ladislav 0:4, Jareis Otakar ml. 2:1, Šourek Pavel 2:1, Paldus Tomáš 1:0, Doležal Václav 0:3, body hostů: Novota Štefan 2:2, Požárský Jiří 3:1, Klement Milan 2:1, Novák Kamil 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:1, Otmar Michal 2:1, Hlubuček Radek 3:0, Hlubuček Tomáš 2:1, body hostů: Líbal Jaromír 2:1, Fejtek Ondřej 1:2, Kocour Jan 0:3, Ježek Pavel 0:3), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Turnov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 2:1, Bělka Jaroslav 3:0, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 1:2, body hostů: Anděl Jiří 1:2, Vávra Jiří 2:1, Vrabec Jan 1:2, Jiroš Adam 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Vojtěch Petr 2:1, Hekerle Tomáš 3:0, body hostů: Korp Oliver Petr 0:3, Piszcor Stanislav 1:2, Korp Petr st. 0:2, Čermák Miloslav 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - Cvikováček Cvikov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 0:3, Milata Vladimír ml. 0:3, Čech Milan 1:2, Gabriel Václav ml. 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 4:0, Fojt Pavel 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec G 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Vlastimil 2:2, Kovář Jaroslav 1:3, Tauš René 2:2, Urban Milan 3:1, body hostů: Novota Štefan 0:4, Požárský Jiří 2:2, Vojkovič Karel st. 2:2, Klement Milan 4:0), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 1:3, Doležal Václav 2:2, Paldus Tomáš 2:2, body hostů: Mečl Jan ml. 4:0, Waldhauser Štěpán 3:1, Waldhauser Vojtěch 1:3, Mečl Jan st. 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Jiří 3:1, Anděl Jiří 2:2, Vrabec Jan 1:1, Vondra Pavel 3:1, Vrabec Jakub 0:1, body hostů: Waldhauser Vojtěch 3:1, Waldhauser Štěpán 3:1, Matějčík Jan 0:4, Mečl Jan st. 0:3), TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocour Jan 1:3, Fejtek Ondřej 0:3, Líbal Jaromír 2:1, Šich Jaroslav 3:1, body hostů: Novota Štefan 2:2, Požárský Jiří 2:2, Novák Kamil 1:2, Vojkovič Karel st. 3:0), Cvikováček Cvikov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:1, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Tauš René 4:0, Pecka Vlastimil 0:4, Urban Milan 1:2, Kovář Jaroslav 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Bratříkov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:3, Čermák Miloslav 1:1, Korp Petr st. 1:2, Korp Oliver Petr 1:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Jareis Otakar ml. 1:2, Doležal Václav 2:1, Šourek Pavel 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:2, Hlubuček Tomáš 3:1, Hegar Michal 0:4, Hlubůček Vlastimil st. 2:2, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Vojtěch Petr 3:1, Hoffman Denis 1:3, Bartoš Jiří 1:3), TJ Sokol Semily A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělka Jaroslav 2:1, Šonský Jaroslav 1:2, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 3:0, body hostů: Gabriel Václav ml. 3:0, Gabriel Václav st. 1:2, Jaderný Petr 0:3, Milata Vladimír ml. 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 3:1, Vávra Jiří 2:1, Vrabec Jan 1:2, Vondra Pavel 3:1, body hostů: Požárský Jiří 1:3, Novák Kamil 1:3, Novota Štefan 2:1, Vojkovič Karel st. 1:2), TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocour Jan 2:2, Macoun Michael 0:3, Líbal Jaromír 2:1, Fejtek Ondřej 2:2, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:2, Waldhauser Štěpán 3:1, Mikula Oldřich 1:2, Mečl Jan st. 2:1), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 4:0, Fojt Pavel 2:2, Tomek Jaroslav ml. 0:4, Štěpánek Zdeněk 2:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:1, Doležal Václav 1:3, Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 3:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindrák Lukáš 0:3, Čermák Miloslav 0:2, Korp Petr st. 1:2, Korp Oliver Petr 1:2, body hostů: Tauš René 3:0, Kovář Jaroslav 2:1, Urban Milan 3:0, Pecka Vlastimil 1:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlubůček Vlastimil st. 0:2, Hegar Michal 0:2, Otmar Petr 1:2, Crha Radek 0:2, body hostů: Gabriel Václav ml. 3:0, Gabriel Václav st. 2:0, Jaderný Petr 1:1, Milata Vladimír ml. 2:0), TJ Sokol Semily A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělka Jaroslav 2:0, Šonský Jaroslav 0:2, Janoušek Ladislav 3:0, Bělovský Josef 3:0, body hostů: Hekerle Tomáš 1:2, Vojtěch Petr 1:2, Hoffman Denis 0:2, Bartoš Jiří 0:2),
6. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Turnov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman Denis 0:4, Oliverius Pavel 3:1, Vojtěch Petr 2:2, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Vávra Jiří 3:1, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 1:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Gabriel Václav st. 1:2, Jaderný Petr 2:1, Gabriel Václav ml. 3:0, body hostů: Šich Jaroslav 1:2, Líbal Jaromír 1:2, Fejtek Ondřej 1:2, Macoun Michael 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 1:1, Koťátko Luboš 2:0, Tauš René 3:0, Urban Milan 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Petr 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 0:2, Hlubuček Radek 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Semily A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareis Otakar ml. 2:1, Šourek Pavel 2:0, Doležal Václav 2:1, Paldus Tomáš 2:1, body hostů: Bělovský Josef 1:2, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 0:3, Šonský Jaroslav 0:2), SKST Liberec F - Cvikováček Cvikov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 1:2, Pusch František 0:3, Veselka Jiří st. 0:3, Waldhauser Vojtěch 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 4:0, Fojt Pavel 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:1, Tomek Jaroslav ml. 1:2), SKST Liberec G - Jiskra Kamenický Šenov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novota Štefan 3:0, Požárský Jiří 2:0, Vojkovič Karel st. 2:1, Klement Milan 1:2, body hostů: Jindrák Lukáš 0:3, Korp Oliver Petr 1:2, Korp Petr st. 1:2, Čermák Miloslav 1:1),
7. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Petr 2:1, Oliverius Pavel 2:0, Hoffman Denis 1:2, Hekerle Tomáš 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 1:2, Ježek Pavel 0:3, Jíra Jiří 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Václav ml. 2:1, Jaderný Petr 0:3, Čech Milan 1:2, Gabriel Václav st. 1:3, body hostů: Šonský Jaroslav 4:0, Vondra Pavel 2:1, Vrabec Jan 2:1, Vrabec Jakub 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Semily A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tauš René 2:1, Kovář Jaroslav 0:2, Pecka Vlastimil 3:0, Urban Milan 3:0, body hostů: Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 1:2, Bělka Jaroslav 0:3, Šonský Jaroslav 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareis Otakar ml. 2:0, Šourek Pavel 2:0, Doležal Václav 2:1, Paldus Tomáš 2:0, body hostů: Hlubůček Vlastimil st. 0:3, Otmar Michal 1:1, Hlubuček Radek 0:2, Otmar Petr 0:2), SKST Liberec F - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mečl Jan st. 1:3, Mikula Oldřich 0:3, Veselka Jiří st. 2:1, Waldhauser Vojtěch 2:2, body hostů: Jindrák Lukáš 2:2, Čermák Miloslav 3:1, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 2:1), SKST Liberec G - Cvikováček Cvikov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novota Štefan 1:3, Novák Kamil 1:3, Vojkovič Karel st. 2:2, Klement Milan 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 0:4, Tomek Jaroslav ml. 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Turnov B - Cvikováček Cvikov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jan 1:3, Šonský Jaroslav 3:1, Vondra Pavel 3:1, Knob Michal 0:3, Vrabec Jakub 1:0, body hostů: Plaček Jaroslav 0:4, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 4:0), TJ Sokol Vesec A - Jiskra Kamenický Šenov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocour Jan 2:2, Fejtek Ondřej 1:3, Šich Jaroslav 3:1, Líbal Jaromír 2:2, body hostů: Korp Petr st. 2:2, Jindrák Lukáš 0:4, Korp Oliver Petr 3:1, Čermák Miloslav 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Michal 1:1, Dlouhý Dominik 0:2, Otmar Petr 0:3, Golis Radek 0:2, body hostů: Mečl Jan ml. 3:0, Waldhauser Vojtěch 2:0, Waldhauser Štěpán 2:0, Pusch František 1:0, Veselka Jiří st. 0:1), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 2:0, Bělka Jaroslav 2:0, Janoušek Ladislav 2:0, Bělovský Josef 2:0, body hostů: Novota Štefan 0:2, Požárský Jiří 0:2, Klement Milan 0:2, Vojkovič Karel st. 0:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Stanislav 2:1, Oliverius Pavel 0:3, Vojtěch Petr 3:0, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Urban Milan 2:2, Tauš René 1:2, Pecka Vlastimil 0:3, Kovář Jaroslav 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Bratříkov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Vladimír ml. 1:3, Jaderný Petr 0:3, Gabriel Václav st. 1:2, Gabriel Václav ml. 4:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Šourek Pavel 2:2, Doležal Václav 2:1, Jareis Otakar ml. 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Turnov B - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vávra Jiří 1:1, Vondra Pavel 2:0, Vrabec Jan 2:0, Šonský Jaroslav 3:0, Knob Michal 0:1, body hostů: Čermák Miloslav 1:1, Korp Oliver Petr 0:3, Jindrák Lukáš 0:2, Slanina Jaroslav 0:2, Korp Petr st. 1:0), TJ Sokol Vesec A - Cvikováček Cvikov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Macoun Michael 0:2, Líbal Jaromír 3:0, Fejtek Ondřej 3:1, Kocour Jan 0:2, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 1:2, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 2:1, Fišarová Markéta 0:3, body hostů: Novota Štefan 2:1, Klement Milan 3:0, Vojkovič Karel st. 1:2, Požárský Jiří 3:0), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:1, Bělka Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Mečl Jan ml. 4:0, Waldhauser Štěpán 1:3, Veselka Jiří st. 0:1, Waldhauser Vojtěch 1:2, Pusch František 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Bratříkov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliverius Pavel 2:2, Vojtěch Petr 3:1, Hoffman Denis 0:2, Hekerle Tomáš 3:1, Horník Stanislav 1:0, body hostů: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 1:3, Doležal Václav 2:2, Paldus Tomáš 0:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Václav st. 0:3, Jaderný Petr 1:2, Milata Vladimír ml. 1:2, Gabriel Václav ml. 2:2, body hostů: Urban Milan 3:1, Tauš René 2:1, Pecka Vlastimil 2:1, Kovář Jaroslav 2:1),
10. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 3:0, Kovář Jaroslav 0:2, Pecka Vlastimil 2:1, Urban Milan 4:0, Daníček Radek 0:1, body hostů: Šonský Jaroslav 2:2, Knob Michal 1:2, Vondra Pavel 0:3, Vávra Jiří 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Vesec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastník Radek 2:2, Doležal Václav 3:1, Jareis Otakar ml. 0:3, Šourek Pavel 3:1, body hostů: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 4:0, Kocour Jan 2:2, Macoun Michael 0:3), SKST Liberec F - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 3:1, Knot Jan 1:2, Veselka Jiří st. 1:2, Waldhauser Štěpán 4:0, body hostů: Hekerle Tomáš 2:2, Hoffman Denis 0:4, Vojtěch Petr 2:1, Oliverius Pavel 1:2), SKST Liberec G - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Novák Kamil 0:4, Klement Milan 2:2, Novota Štefan 3:1, body hostů: Gabriel Václav ml. 3:1, Jablonovský Jan 2:2, Jaderný Petr 3:1, Milata Vladimír ml. 1:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 0:3, Fojt Pavel 1:1, Plaček Jaroslav 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 2:1, Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 3:0, Hlubuček Radek 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 1:3, Čermák Miloslav 2:1, Korp Oliver Petr 1:2, Korp Petr st. 2:2, body hostů: Bělovský Josef 4:0, Janoušek Ladislav 2:2, Mejsnar František ml. 2:1, Šonský Jaroslav 0:3),
11. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 3:0, Daníček Radek 1:1, Kovář Jaroslav 2:1, Urban Milan 3:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:1, Fejtek Ondřej 0:3, Ježek Pavel 0:3, Macoun Michael 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Turnov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareis Otakar ml. 1:2, Šourek Pavel 2:1, Doležal Václav 1:2, Paldus Tomáš 0:2, Kotyza Josef 0:2, body hostů: Vondra Pavel 1:1, Šonský Jaroslav 3:0, Vávra Jiří 2:1, Vrabec Jan 2:1, Vrabec Jakub 1:1), SKST Liberec F - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 4:0, Knot Jan 1:3, Veselka Jiří st. 0:3, Waldhauser Štěpán 4:0, body hostů: Gabriel Václav ml. 2:2, Jablonovský Jan 2:2, Milata Vladimír ml. 1:3, Jaderný Petr 1:2), SKST Liberec G - TJ Jiskra Nový Bor B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Požárský Jiří 3:1, Novák Kamil 0:4, Klement Milan 3:1, Novota Štefan 1:3, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Vojtěch Petr 3:1, Oliverius Pavel 1:3, Rudinský David 2:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Semily A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Bělovský Josef 2:2, Janoušek Ladislav 1:3, Mejsnar František ml. 3:1, Šonský Jaroslav 0:4), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindrák Lukáš 0:4, Korp Oliver Petr 2:1, Čermák Miloslav 1:2, Korp Petr st. 2:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:1, Otmar Michal 3:1, Otmar Petr 2:1, Hlubuček Radek 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:1, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 3:1, Bělovský Josef 2:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:3, Otmar Michal 3:1, Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Otmar Petr 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Nový Bor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Jan 0:2, Gabriel Václav st. 0:1, Gabriel Václav ml. 0:3, Milata Vladimír ml. 1:1, Choma Ondřej 0:1, body hostů: Hekerle Tomáš 3:0, Vojtěch Petr 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Rudinský David 1:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Tomáš 2:2, Jareis Otakar ml. 0:4, Doležal Václav 0:4, Šourek Pavel 4:0, body hostů: Koťátko Luboš 3:1, Urban Milan 3:1, Pecka Vlastimil 2:2, Kovář Jaroslav 2:2), SKST Liberec G - SKST Liberec F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 4:0, Vojkovič Karel st. 2:1, Novota Štefan 1:2, Klement Milan 2:2, body hostů: Waldhauser Vojtěch 3:1, Waldhauser Štěpán 2:2, Mikula Oldřich 0:3, Tauchman Denis 0:3), Cvikováček Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Čermák Miloslav 1:3, Bayer Aleš 4:0, Jindrák Lukáš 1:3, Hanus Antonín 0:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Turnov B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macoun Michael 1:2, Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 3:1, WO 0:5, body hostů: Vrabec Jan 1:2, Vávra Jiří 1:1, Knob Michal 2:0, Jiroš Adam 0:3, WO 5:0),
13. kolo:
TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 2:1, Vávra Jiří 0:2, Vrabec Jan 2:1, Vondra Pavel 0:4, Jiroš Adam 0:1, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:1, Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 1:2, Hlubůček Vlastimil st. 2:1), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Semily A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Michael 0:3, Kocour Jan 1:2, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 1:3, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 2:1, Šonský Jaroslav 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:1, Štěpánek Zdeněk 0:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 0:3, body hostů: Hekerle Tomáš 2:1, Vojtěch Petr 3:0, Oliverius Pavel 2:0, Rudinský David 2:0), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 3:1, Bayer Aleš 3:0, Piszcor Stanislav 0:3, Korp Oliver Petr 2:2, body hostů: Gabriel Václav ml. 2:2, Jablonovský Jan 2:2, Milata Vladimír ml. 2:1, Čech Milan 0:3), SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:1, Pusch František 0:3, Veselka Jiří st. 0:1, Waldhauser Štěpán 2:2, Mikula Oldřich 0:2, body hostů: Koťátko Luboš 4:0, Urban Milan 3:0, Pecka Vlastimil 1:2, Daníček Radek 1:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Bratříkov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:3, Požárský Jiří 3:1, Novota Štefan 1:2, Klement Milan 3:1, body hostů: Paldus Martin 0:4, Šourek Pavel 4:0, Paldus Tomáš 2:2, Doležal Václav 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Michael 0:3, Kocour Jan 1:2, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 1:3, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:1, Otmar Michal 1:2, Otmar Petr 1:2, Hlubůček Vlastimil st. 3:0), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 2:2, Vávra Jiří 0:3, Vrabec Jan 2:1, Vondra Pavel 1:3, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 3:1, Mejsnar František ml. 1:2, Šonský Jaroslav 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Nový Bor B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Petr st. 2:2, Bayer Aleš 1:2, Korp Oliver Petr 1:2, Piszcor Stanislav 1:3, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Vojtěch Petr 3:1, Oliverius Pavel 1:2, Rudinský David 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, Tomek Jaroslav ml. 4:0, Fojt Pavel 1:3, body hostů: Gabriel Václav ml. 3:1, Milata Vladimír ml. 2:2, Jablonovský Jan 1:3, Čech Milan 2:2), SKST Liberec G - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 2:2, Požárský Jiří 1:2, Klement Milan 1:2, Novota Štefan 1:3, body hostů: Jirman Petr 4:0, Koťátko Luboš 4:0, Pecka Vlastimil 0:3, Kovář Jaroslav 1:0, Daníček Radek 0:2), SKST Liberec F - TJ Sokol Bratříkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:2, Pusch František 0:4, Veselka Jiří st. 0:3, Waldhauser Štěpán 4:0, body hostů: Mastník Radek 2:2, Šourek Pavel 3:1, Paldus Tomáš 3:1, Doležal Václav 1:2),
15. kolo:
SKST Liberec F - TJ Sokol Turnov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Štěpán 4:0, Veselka Jiří st. 0:4, Waldhauser Vojtěch 2:2, Mečl Jan ml. 4:0, body hostů: Knob Michal 2:2, Vrabec Jan 1:3, Vondra Pavel 2:2, Vávra Jiří 1:3), SKST Liberec G - TJ Sokol Vesec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:1, Požárský Jiří 2:0, Novota Štefan 3:0, Klement Milan 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 1:2, Líbal Jaromír 0:3, Ježek Pavel 0:2, Jíra Jiří 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - Cvikováček Cvikov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koťátko Luboš 2:0, Kovář Jaroslav 1:1, Jirman Petr 2:0, Urban Milan 2:0, Pecka Vlastimil 1:0, body hostů: Plaček Jaroslav 0:3, Fojt Pavel 1:1, Štěpánek Zdeněk 0:2, Tomek Jaroslav ml. 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - Jiskra Kamenický Šenov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 1:3, Doležal Václav 1:3, Paldus Tomáš 2:2, body hostů: Bayer Aleš 4:0, Korp Oliver Petr 2:2, Čermák Miloslav 0:4, Korp Petr st. 3:1), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 1:3, Oliverius Pavel 1:3, Vojtěch Petr 3:1, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Otmar Michal 1:3, Hlubuček Tomáš 3:1, Hlubůček Vlastimil st. 1:3, Otmar Petr 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Semily A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milata Vladimír ml. 0:1, Jablonovský Jan 0:3, Gabriel Václav st. 1:2, Gabriel Václav ml. 2:1, Gabriel Jan 0:2, body hostů: Bělovský Josef 3:0, Janoušek Ladislav 1:2, Bělka Jaroslav 2:1, Mejsnar František ml. 3:0),
16. kolo:
SKST Liberec G - TJ Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 3:1, Novák Kamil 2:2, Klement Milan 3:1, Novota Štefan 0:4, body hostů: Knob Michal 2:2, Vrabec Jan 2:2, Vondra Pavel 1:3, Vávra Jiří 3:1), SKST Liberec F - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:1, Jemelka Ivan 2:1, Veselka Jiří st. 1:2, Waldhauser Štěpán 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 1:2, Kocour Jan 0:3, Macoun Michael 0:3), TJ Sokol Bratříkov A - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:2, Jareis Otakar ml. 2:2, Doležal Václav 1:3, Paldus Tomáš 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - Jiskra Kamenický Šenov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Luboš 3:1, Kovář Jaroslav 1:3, Daníček Radek 1:3, Urban Milan 3:1, body hostů: Bayer Aleš 4:0, Korp Oliver Petr 2:2, Čermák Miloslav 0:4, Korp Petr st. 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Milata Vladimír ml. 2:1, Gabriel Václav st. 1:2, Gabriel Václav ml. 3:1, body hostů: Hlubuček Tomáš 2:2, Otmar Michal 2:1, Otmar Petr 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 1:3, Oliverius Pavel 1:2, Vojtěch Petr 1:2, Hekerle Tomáš 2:2, body hostů: Bělovský Josef 4:0, Janoušek Ladislav 4:0, Bělka Jaroslav 0:3, Mejsnar František ml. 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Turnov B - TJ Jiskra Nový Bor B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 1:3, Vávra Jiří 2:1, Jiroš Adam 1:2, Vrabec Jan 1:3, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Vojtěch Petr 3:1, Oliverius Pavel 2:1, Bartoš Jiří 0:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Michael 1:1, Kocour Jan 1:0, Líbal Jaromír 0:1, Fejtek Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Gabriel Václav ml. 0:1, Gabriel Václav st. 1:1, Milata Vladimír ml. 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 1:1, Otmar Michal 0:2, Dlouhý Dominik 0:3, Hlubuček Tomáš 0:3, body hostů: Jirman Petr 2:0, Urban Milan 3:0, Koťátko Luboš 2:0, Tauš René 1:1, Kovář Jaroslav 1:0), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Bělka Jaroslav 1:3, Šonský Jaroslav 1:3, Bělovský Josef 1:3, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Jareis Otakar ml. 2:2, Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 3:1), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Fojt Pavel 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Waldhauser Štěpán 4:0, Pusch František 1:2, Veselka Jiří st. 2:1, Jemelka Ivan 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Miloslav 2:1, Jindrák Lukáš 0:1, Korp Oliver Petr 2:1, Bayer Aleš 3:0, Korp Petr st. 1:1, body hostů: Novota Štefan 2:1, Vojkovič Karel st. 2:1, Nevery Filip 0:3, Berger Jan 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Nový Bor B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Michael 0:4, Kocour Jan 1:3, Líbal Jaromír 2:1, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Vojtěch Petr 2:2, Oliverius Pavel 2:2, Bartoš Jiří 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Adam 1:3, Vrabec Jan 2:2, Vávra Jiří 3:1, Knob Michal 2:2, body hostů: Gabriel Jan 0:4, Gabriel Václav ml. 3:1, Gabriel Václav st. 3:1, Milata Vladimír ml. 2:2), TJ Sokol Semily A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 2:1, Bělka Jaroslav 1:2, Šonský Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 1:3, body hostů: Jirman Petr 4:0, Urban Milan 3:0, Koťátko Luboš 2:0, Tauš René 0:3, Kovář Jaroslav 0:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Bratříkov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 4:0, Dlouhý Dominik 0:3, Hlubuček Tomáš 3:1, body hostů: Jareis Otakar ml. 2:2, Šourek Pavel 3:1, Paldus Tomáš 1:3, Doležal Václav 0:3), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec F 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 1:2, Jindrák Lukáš 0:1, Korp Oliver Petr 0:3, Bayer Aleš 2:2, Čermák Miloslav 0:2, body hostů: Mečl Jan ml. 4:0, Waldhauser Štěpán 3:0, Veselka Jiří st. 2:1, Jemelka Ivan 1:2), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Fojt Pavel 1:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Novota Štefan 2:2, Klement Milan 2:1, Požárský Jiří 3:0, Novák Kamil 1:2),
19. kolo:
Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Turnov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 4:0, Fojt Pavel 1:3, Štěpánek Zdeněk 1:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Šonský Jaroslav 3:1, Vávra Jiří 3:1, Vondra Pavel 0:2, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 0:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindrák Lukáš 2:1, Korp Oliver Petr 1:1, Korp Petr st. 3:0, Bayer Aleš 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 0:3, Kocour Jan 0:3, Macoun Michael 0:2), SKST Liberec F - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:3, Jemelka Ivan 3:1, Veselka Jiří st. 0:1, Waldhauser Štěpán 4:0, Pusch František 1:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubůček Vlastimil st. 2:2, Otmar Petr 0:4), SKST Liberec G - TJ Sokol Semily A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Požárský Jiří 0:2, Žid Jaromír 0:2, Donát Ondřej 0:2, Novota Štefan 0:2, body hostů: Bělovský Josef 2:0, Janoušek Ladislav 2:0, Mejsnar František ml. 2:0, Šonský Jaroslav 2:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Nový Bor B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirman Petr 4:0, Koťátko Luboš 2:2, Pecka Vlastimil 0:2, Urban Milan 3:1, Daníček Radek 0:1, body hostů: Hekerle Tomáš 2:2, Vojtěch Petr 1:3, Oliverius Pavel 2:2, Horník Stanislav 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Chlum Lukáš 0:2, Doležal Václav 3:1, Paldus Tomáš 2:2, Mastník Radek 0:2, body hostů: Gabriel Václav ml. 3:1, Jablonovský Jan 1:3, Milata Vladimír ml. 2:2, Jaderný Petr 2:2),
20. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Turnov B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Miloslav 3:1, Korp Oliver Petr 0:4, Jindrák Lukáš 0:1, Bayer Aleš 4:0, Korp Petr st. 0:2, body hostů: Vondra Pavel 2:2, Vávra Jiří 3:1, Knob Michal 2:2, Šonský Jaroslav 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Vesec A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Fojt Pavel 2:0, Štěpánek Zdeněk 3:0, Tomek Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 0:3, Líbal Jaromír 0:3, Kocour Jan 0:2, Macoun Michael 0:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:3, Požárský Jiří 2:2, Klement Milan 4:0, Novota Štefan 2:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:3, Otmar Michal 3:1, Hlubůček Vlastimil st. 1:3, Otmar Petr 2:2), SKST Liberec F - TJ Sokol Semily A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:2, Veselka Jiří st. 0:4, Jemelka Ivan 1:2, Waldhauser Štěpán 3:1, body hostů: Bělovský Josef 2:2, Janoušek Ladislav 2:2, Mejsnar František ml. 4:0, Šonský Jaroslav 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Mastník Radek 0:3, Doležal Václav 2:1, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Vojtěch Petr 1:3, Oliverius Pavel 0:3, Rudinský David 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Radek 2:1, Kovář Jaroslav 2:0, Jirman Petr 3:0, Urban Milan 2:1, body hostů: Čech Milan 0:3, Gabriel Václav ml. 0:3, Gabriel Václav st. 0:3, Milata Vladimír ml. 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Turnov B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 2:2, Vondra Pavel 1:3, Šonský Jaroslav 2:2, Vávra Jiří 3:1, body hostů: Urban Milan 4:0, Koťátko Luboš 2:2, Kovář Jaroslav 2:2, Daníček Radek 0:4), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Bratříkov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kocour Jan 1:2, Líbal Jaromír 2:1, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Doležal Václav 2:2, Jareis Otakar ml. 1:2, Šourek Pavel 3:0), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 2:0, Vojtěch Petr 2:0, Oliverius Pavel 2:1, Hekerle Tomáš 3:0, body hostů: Waldhauser Vojtěch 1:2, Veselka Jiří st. 0:3, Pusch František 0:2, Knot Jan 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Václav st. 0:4, Gabriel Václav ml. 3:0, Jablonovský Jan 2:1, Milata Vladimír ml. 0:4, body hostů: Novota Štefan 2:2, Klement Milan 2:2, Požárský Jiří 3:0, Novák Kamil 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 1:3, Otmar Petr 3:1, Golis Radek 0:4, Otmar Michal 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:3, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 3:1, Tomek Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Semily A - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 3:1, Janoušek Ladislav 1:2, Šonský Jaroslav 1:2, Bělovský Josef 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 3:1, Bayer Aleš 4:0, Jindrák Lukáš 0:1, Korp Petr st. 0:3, Čermák Miloslav 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Michael 0:1, Kocour Jan 0:2, Líbal Jaromír 1:2, Fejtek Ondřej 1:2, WO 0:2, body hostů: Urban Milan 2:1, Koťátko Luboš 3:0, Kovář Jaroslav 1:1, Daníček Radek 1:0, WO 2:0), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Bratříkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 3:1, Vondra Pavel 1:3, Anděl Jiří 2:2, Vávra Jiří 2:2, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Jareis Otakar ml. 1:3, Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 3:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Václav st. 1:3, Gabriel Václav ml. 1:3, Reichl Radomír 4:0, Milata Vladimír ml. 2:2, body hostů: Waldhauser Štěpán 3:1, Waldhauser Vojtěch 2:2, Veselka Jiří st. 1:3, Pusch František 2:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 2:1, Vojtěch Petr 2:0, Oliverius Pavel 3:0, Hekerle Tomáš 2:1, body hostů: Novota Štefan 1:2, Požárský Jiří 1:2, Berger Jan 0:3, Novák Kamil 0:2), TJ Sokol Semily A - Cvikováček Cvikov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Janoušek Ladislav 1:3, Šonský Jaroslav 1:3, Bělovský Josef 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, Tomek Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Jiskra Kamenický Šenov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otmar Michal 2:2, Hlubůček Vlastimil st. 1:3, Otmar Petr 2:2, Hlubuček Tomáš 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 1:3, Bayer Aleš 4:0, Čermák Miloslav 1:3, Korp Petr st. 4:0),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 2:1, Drechsler Matěj 2:1, Boháč Vladimír 1:2, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Mastník Radek 1:3, Hujer Tomáš 0:3, Paldus Martin 1:2, Doležal Václav 2:1), Sokol Benešov u Semil A - Orel Studenec u Horek A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svaček Igor 0:3, Strnad Jan 0:3, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:3, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Tesař Miloš 2:1, Suja Jan 2:1, Kuřík Martin 3:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindner Ladislav 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 1:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Hoffman Denis 1:3, Bartoš Jiří 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Pavelka Radim 1:1, Holec Jaroslav st. 3:0, Směšný Milan 2:1, body hostů: Knot Jan 0:3, Žid Jaromír 1:2, Absolonová Marie 0:2, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Jan ml. 2:2, Jiroš Adam 2:1, Vrabec Jakub 2:1, Šonský Patrik 2:2, body hostů: Matoušková Stanislava 0:4, Kopiary Lubomír 0:4, Jáč Miloš 3:0, Longin Milan 3:0), KST Victory Liberec A - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Milan 1:2, Vaníček Jiří 1:2, Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 3:0, body hostů: Zahradník Petr 2:1, Průša Pavel 1:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Šimon Miroslav 0:3),
2. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Vladimír 0:1, Blažek Petr 2:1, Sršeň Jiří 0:3, Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 3:0, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:2, Cmunt Martin 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Spartak Chrastava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 1:1, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 2:1, body hostů: Průša Pavel 3:0, Zahradník Petr 2:1, Živnůstka Miroslav 2:1, Šimon Miroslav 1:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 2:2, Leopold Mikuláš 0:3, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 1:3, body hostů: Vrabec Jakub 2:2, Varcl Jakub 2:2, Jiroš Adam 1:2, Zítko Martin 3:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan ml. 0:3, Suja Jan 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 3:0, body hostů: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 1:2, Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:1), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetáček Jiří 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Holec Jaroslav st. 3:1, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 0:4), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec H 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman Denis 2:0, Šákr Josef 2:0, Nešvera Miroslav 3:0, Horník Stanislav 2:0, body hostů: Absolonová Marie 0:3, Knot Jan 0:2, Košek Martin 0:2, Žid Jaromír 0:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Spartak Chrastava B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:3, Drechsler Matěj 1:2, Boháč Vladimír 0:3, Drechsler Jan 2:1, body hostů: Žemlička Karel 3:0, Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 3:0, Živnůstka Miroslav 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - KST Victory Liberec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:2, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 3:0, Anton Petr 2:0, Janoušek Milan 1:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 0:3, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:2, Strnad Jan 0:1, body hostů: Anděl Jiří 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 2:1, Jáč Miloš 3:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřík Martin 2:2, Suja Jan 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 2:2, body hostů: Vondra Pavel 4:0, Vrabec Jakub 2:2, Jiroš Adam 2:1, Varcl Jakub 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Tomáš 2:2, Lazar Julius 2:2, Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 1:3, body hostů: Absolonová Marie 2:2, Žid Jaromír 1:3, Knot Jan 1:3, Košek Martin 3:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Tanvald A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoffman Denis 1:2, Šákr Josef 1:1, Nešvera Miroslav 3:0, Horník Stanislav 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Holec Jaroslav st. 0:3, Směšný Milan 0:3, Pavelka Radim 1:1),
4. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 4:0, Provazník Tomáš 1:3, Janoušek Milan 0:4, Anton Petr 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 3:1), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 1:3, Zahradník Petr 3:1, Šimon Miroslav 1:3, Žemlička Karel 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Žid Čeněk 2:2, Žid Jaromír 2:2, Absolonová Marie 1:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Doksy - Mimoň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Jakub 0:2, Červová Jitka 0:2, Jiroš Adam 1:1, Zítko Martin 1:2, Varcl Matěj 0:1, body hostů: Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Lučan Ladislav 1:1, Smetáček Jiří 1:1, Bukovec Radek 1:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 1:3, Longinová Ilona 2:2, Kopiary Lubomír 1:3, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Nešvera Miroslav 0:4, Šákr Josef 3:1, Hoffman Denis 2:2), TJ Jiskra Raspenava B - Sokol Benešov u Semil A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 2:0, Ryšavý Milan 2:0, Drechsler Matěj 2:0, Drechsler Jan 2:0, body hostů: Svaček Igor 0:2, Leopold Mikuláš 0:2, Ouhrabka Petr 0:2, Strnad Jan 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Bratříkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 0:3, Tesař Miloš 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 3:1, body hostů: Doležal Václav 4:0, Mastník Radek 2:1, Paldus Martin 1:2, Hujer Tomáš 2:1),
5. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec H 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Cmunt Martin 0:3, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Absolonová Marie 1:3, Veselka Jiří st. 1:1, Pařízková Monika 1:2, Knot Jan 1:2, Žid Jaromír 0:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Tanvald A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 1:3, Šimon Miroslav 1:3, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 4:0, Holec Jaroslav st. 1:3, Směšný Milan 2:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:1, Červová Jitka 0:2, Jiroš Adam 1:2, Zítko Martin 0:2, Varcl Jakub 0:1, body hostů: Horník Stanislav 3:0, Nešvera Miroslav 1:1, Šákr Josef 2:0, Hoffman Denis 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 2:2, Longin Milan 0:1, Anděl Jiří 4:0, Hlaváček Vladimír 1:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 3:1, Lučan Ladislav 1:3, Smetáček Jiří 0:4), TJ Jiskra Raspenava B - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 3:1, Boháč Vladimír 0:4, Sršeň Jiří 2:2, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 1:3, Kuřík Martin 2:2, Klejch Adam 1:3), TJ Sokol Bratříkov B - Sokol Benešov u Semil A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 2:1, Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Doležal Václav 3:1, body hostů: Svaček Igor 2:2, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:3, Leopold Mikuláš 0:3),
6. kolo:
Sokol Benešov u Semil A - KST Victory Liberec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouble Daniel 0:3, Svaček Igor 1:1, Leopold Mikuláš 1:2, Strnad Jan 1:2, body hostů: Provazník Tomáš 3:0, Janoušek Milan 2:1, Cmunt Martin 1:2, Vojtěch Jiří 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Spartak Chrastava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:2, Kobrle Zdeněk 0:3, Kuřík Jan st. 1:1, body hostů: Zahradník Petr 3:0, Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 1:1, Šimon Miroslav 2:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Raspenava B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 1:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 2:2, Boháč Vladimír 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 2:1, Hoffman Denis 1:1, Nešvera Miroslav 2:1, Horník Stanislav 3:0, body hostů: Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Paldus Martin 0:3, Doležal Václav 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 3:0, Směšný Milan 0:2, Ulvr Otakar 2:1, Macoun Miroslav 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 2:1, Jiroš Adam 1:2, Červová Jitka 0:3, Pitro Lukáš 0:2), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 0:3, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 0:3, Košek Martin 3:1, body hostů: Anděl Jiří 4:0, Longinová Ilona 2:1, Jáč Miloš 2:1, Hlaváček Vladimír 1:2),
7. kolo:
Sokol Benešov u Semil A - TJ Spartak Chrastava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 0:2, Strnad Jan 0:2, Leopold Mikuláš 0:2, Kouble Daniel 0:2, body hostů: Zahradník Petr 2:0, Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:0), Orel Studenec u Horek A - KST Victory Liberec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan st. 1:1, Kobrle Zdeněk 0:2, Suja Jan 0:3, Tesař Miloš 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:1, Vaníček Jiří 2:0, Anton Petr 2:0, Rýgl Lukáš 2:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Mastník Radek 0:3, Paldus Martin 0:3, Hujer Tomáš 0:2, Doležal Václav 2:0), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 0:4, Horník Stanislav 3:1, body hostů: Drechsler Jan 1:3, Drechsler Matěj 2:2, Ryšavý Milan 2:2, Blažek Petr 4:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:2, Ulvr Otakar 0:3, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Anděl Jiří 3:1, Longinová Ilona 2:2, Longin Milan 2:1, Jáč Miloš 2:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žid Jaromír 2:0, Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0, Košek Martin 2:0, body hostů: Zítko Martin 0:2, Vrabec Jakub 0:2, Jiroš Adam 0:2, Červová Jitka 0:2),
8. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jiří 2:0, Rýgl Lukáš 1:1, Anton Petr 2:0, Vojtěch Jiří 2:0, Provazník Tomáš 1:0, body hostů: Jiroš Adam 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Červová Jitka 0:2, Pitro Lukáš 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Pavel 2:1, Živnůstka Miroslav 0:3, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:2, body hostů: Anděl Jiří 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Ryšavý Milan 1:2, Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 0:4, Koucký Vladimír 1:2, Pavelka Radim 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 1:3, Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Doležal Václav 1:3, body hostů: Košek Martin 4:0, Absolonová Marie 3:1, Knot Jan 0:3, Berger Jan 2:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Doksy - Mimoň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jan 0:3, Ouhrabka Petr 0:3, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Michal 2:1, body hostů: Urban Tomáš 2:1, Lučan Ladislav 1:2, Bukovec Radek 3:0, Tamchyna Petr 2:1), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Nový Bor C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 0:3, Kobrle Zdeněk 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 2:1, body hostů: Bartoš Jiří 2:1, Hoffman Denis 2:1, Nešvera Miroslav 1:2, Horník Stanislav 3:0),
9. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Vaníček Jiří 2:1, Anton Petr 1:2, body hostů: Anděl Jiří 1:2, Longinová Ilona 2:1, Longin Milan 0:3, Hlaváček Vladimír 1:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:1, Zahradník Petr 2:0, body hostů: Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Červová Jitka 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:1, Sršeň Jiří 2:0, Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 2:0, body hostů: Košek Martin 1:2, Berger Jan 0:2, Žid Jaromír 0:2, Knot Jan 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Tanvald A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:0, Směšný Milan 1:1, Holec Jaroslav st. 2:0), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Nový Bor C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouhrabka Petr 0:3, Strnad Jan 0:2, Svaček Igor 1:2, Ouhrabka Michal 2:1, body hostů: Bartoš Jiří 3:0, Hoffman Denis 2:1, Nešvera Miroslav 1:2, Horník Stanislav 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Doksy - Mimoň A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobrle Zdeněk 1:1, Tesař Miloš 1:2, Kuřík Martin 2:1, Kuřík Jan st. 2:2, Suja Jan 0:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 2:2, Pobuda Josef 2:1, Urban Tomáš 0:3),
10. kolo:
TJ Doksy - Mimoň A - KST Victory Liberec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pobuda Josef 3:0, Tamchyna Petr 1:1, Bukovec Radek 2:1, Lazar Julius 3:0, body hostů: Vaníček Jiří 0:3, Vojtěch Jiří 2:1, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 0:1, Rýgl Lukáš 0:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Spartak Chrastava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 2:0, Šákr Josef 3:0, Horník Stanislav 2:1, body hostů: Živnůstka Miroslav 1:2, Šimon Miroslav 1:2, Průša Pavel 0:3, Zahradník Petr 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:1, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 1:2, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 2:1, Ouhrabka Petr 0:3), SKST Liberec H - Orel Studenec u Horek A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Čeněk 2:0, Absolonová Marie 2:0, Jemelka Ivan 3:0, Košek Martin 2:0, body hostů: Klejch Adam 0:2, Kuřík Jan st. 0:2, Kuřík Martin 0:2, Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Raspenava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 0:2, Varcl Matěj 0:2, Zítko Martin 0:2, Vrabec Jakub 0:2, body hostů: Drechsler Jan 2:0, Drechsler Matěj 2:0, Ryšavý Milan 2:0, Sršeň Jiří 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 3:1, Jáč Miloš 2:2, Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 2:2, Hlaváček Vladimír 1:0, body hostů: Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 1:3, Hujer Tomáš 0:4, Doležal Václav 2:1),
11. kolo:
TJ Doksy - Mimoň A - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:2, Tamchyna Petr 3:0, Pobuda Josef 2:1, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 0:3, Živnůstka Miroslav 3:0, Šimon Miroslav 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - KST Victory Liberec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 1:2, Hoffman Denis 1:3, Šákr Josef 1:2, Horník Stanislav 2:2, Pěnkava Pavel 1:0, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Vaníček Jiří 1:3, Anton Petr 3:1, Rýgl Lukáš 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - Orel Studenec u Horek A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Pavelka Radim 2:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 1:2, Kuřík Martin 0:3, Tesař Miloš 0:2, Exner Tomáš 0:2), SKST Liberec H - Sokol Benešov u Semil A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Ivan 1:0, Absolonová Marie 1:1, Košek Martin 3:0, Žid Jaromír 1:0, WO 3:0, body hostů: Ouhrabka Michal 0:3, Leopold Mikuláš 1:1, Ouhrabka Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Jakub 3:1, Jiroš Adam 2:2, Zítko Martin 2:1, Vondra Pavel 1:3, body hostů: Doležal Václav 3:1, Mastník Radek 1:3, Paldus Martin 2:2, Hujer Tomáš 1:2), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Longinová Ilona 3:1, Hlaváček Vladimír 1:3, Longin Milan 1:2, Anděl Jiří 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 1:3, Ryšavý Milan 3:1, Sršeň Jiří 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:2, body hostů: Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 3:0, Ryšavý Milan 3:0, Blažek Petr 0:2), Orel Studenec u Horek A - Sokol Benešov u Semil A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 2:2, Kuřík Martin 2:2, Suja Jan 1:3, Kuřík Jan st. 2:2, body hostů: Svaček Igor 2:2, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 3:1, Kouble Daniel 2:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Doksy - Mimoň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 1:1, Sucharda Jan 0:2, Hoffman Denis 0:3, Nešvera Miroslav 0:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:0, Lučan Ladislav 2:0, Pobuda Josef 1:1), SKST Liberec H - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Absolonová Marie 1:3, Žid Jaromír 1:3, Košek Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 3:1, Grohsgott Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:2, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 2:1, Hlaváček Vladimír 2:2, body hostů: Varcl Jan ml. 0:4, Varcl Matěj 0:4, Vrabec Jakub 3:0, Jiroš Adam 3:0), TJ Spartak Chrastava B - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 2:2, Charvát Luboš 1:3, Průša Pavel 3:1, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Janoušek Milan 1:3),
13. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Raspenava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 3:0, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 0:3, Vojtěch Jiří 3:0, body hostů: Drechsler Matěj 2:1, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 1:2, Pikous Marsel 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Živnůstka Miroslav 1:0, Zahradník Petr 2:0, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:2, Sunek Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov D - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 2:1, Zítko Martin 3:0, Jiroš Adam 2:1, Vondra Pavel 3:0, body hostů: Ouhrabka Petr 0:3, Svaček Igor 0:3, Ouhrabka Michal 2:1, Leopold Mikuláš 0:3), TJ Sokol Turnov C - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Kopiary Lubomír 1:3, Longinová Ilona 3:1, Longin Milan 3:1, body hostů: Kuřík Jan st. 2:2, Kuřík Martin 3:1, Suja Jan 1:3, Tesař Miloš 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Doksy - Mimoň A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:2, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 3:1, Smetáček Jiří 0:4, Vrba Josef 0:3), SKST Liberec H - TJ Jiskra Nový Bor C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 3:1, Absolonová Marie 0:4, Berger Jan 1:2, Jemelka Ivan 2:2, body hostů: Sucharda Jan 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 2:1),
14. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Raspenava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živnůstka Miroslav 2:2, Zahradník Petr 2:1, Šimon Miroslav 0:3, Průša Pavel 1:3, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 3:1, Blažek Petr 2:1, Pikous Marsel 1:2), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěch Jiří 1:0, Vaníček Jiří 1:1, Provazník Tomáš 2:1, Anton Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Mastník Radek 2:1, Paldus Martin 0:3, Sunek Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov C - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 2:1, Leopold Mikuláš 0:3, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červová Jitka 0:4, Zítko Martin 2:2, Jiroš Adam 2:2, Vondra Pavel 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Kuřík Martin 3:1, Tesař Miloš 1:3, Suja Jan 1:3), SKST Liberec H - TJ Doksy - Mimoň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 1:2, Jemelka Ivan 3:0, Absolonová Marie 1:2, Košek Martin 4:0, body hostů: Tamchyna Petr 2:2, Lučan Ladislav 0:3, Lazar Julius 2:1, Vrba Josef 0:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 4:0, Směšný Milan 0:4, Holec Jaroslav st. 2:2, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Sucharda Jan 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 4:0, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:3, Macoun Miroslav 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Vaníček Jiří 1:3, Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 3:1), SKST Liberec H - TJ Spartak Chrastava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:0, Žid Jaromír 0:3, Absolonová Marie 2:1, Košek Martin 4:0, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Průša Pavel 0:3, Charvát Luboš 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 2:0, Tamchyna Petr 2:0, Urban Tomáš 1:2, Lazar Julius 3:0, body hostů: Jiroš Adam 1:2, Pitro Lukáš 1:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 0:1, Nešvera Miroslav 2:1, Bartoš Jiří 1:2, Hoffman Denis 1:3, Sucharda Jan 0:3, body hostů: Jáč Miloš 2:2, Anděl Jiří 4:0, Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leopold Mikuláš 2:2, Svaček Igor 1:3, Hudský Jiří 1:2, Ouhrabka Michal 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 2:2, Pikous Marsel 2:2, Blažek Petr 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - Orel Studenec u Horek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 2:2, Chlum Jaroslav 0:4, Doležal Václav 3:1, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Kuřík Martin 2:2, Klejch Adam 3:1, Tesař Miloš 0:2, Suja Jan 1:1),
16. kolo:
SKST Liberec H - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 3:1, Košek Martin 1:1, Knot Jan 1:2, Jemelka Ivan 3:1, Veselka Jiří st. 2:0, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Janoušek Milan 0:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Chrastava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:2, Směšný Milan 0:3, Macoun Miroslav 4:0, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 2:2, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 2:0, Nešvera Miroslav 2:0, Bartoš Jiří 2:0, Hoffman Denis 2:0, body hostů: Jiroš Adam 0:2, Mencl Kryštof 0:2, Varcl Matěj 0:2, Červová Jitka 0:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 3:1, body hostů: Anděl Jiří 1:3, Jáč Miloš 0:4, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 2:1), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 0:4, Klejch Adam 4:0, Kuřík Martin 3:1, body hostů: Pikous Marsel 1:3, Drechsler Jan 2:2, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Bratříkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 0:4, Leopold Mikuláš 2:2, Svaček Igor 3:1, Ouhrabka Michal 4:0, body hostů: Doležal Václav 3:1, Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 1:3, Chlum Lukáš 1:3),
17. kolo:
KST Victory Liberec A - Sokol Benešov u Semil A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 2:0, Janoušek Milan 0:2, Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 1:0, body hostů: Ouhrabka Michal 0:3, Hudský Jiří 1:2, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 0:2), TJ Spartak Chrastava B - Orel Studenec u Horek A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Průša Pavel 2:2, Šimon Miroslav 2:1, Živnůstka Miroslav 3:1, body hostů: Klejch Adam 2:2, Kuřík Martin 1:3, Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 2:1, Pikous Marsel 0:3, Drechsler Matěj 0:4, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:1, Pobuda Josef 2:1, Bukovec Radek 1:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlum Jaroslav 0:2, Sunek Pavel 0:2, Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 0:2, body hostů: Horník Stanislav 3:0, Hoffman Denis 2:0, Nešvera Miroslav 2:0, Bartoš Jiří 2:0), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Tanvald A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Jakub 0:2, Jiroš Adam 0:2, body hostů: Pavelka Radim 2:0, Macoun Miroslav 2:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 2:0), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jáč Miloš 2:2, Matoušková Stanislava 1:3, Hlaváček Vladimír 2:2, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Košek Martin 3:1, Jemelka Ivan 3:1, Žid Jaromír 1:3, Mikula Oldřich 0:4),
18. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - Sokol Benešov u Semil A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnůstka Miroslav 2:0, Průša Pavel 2:0, Zahradník Petr 2:0, Šimon Miroslav 2:0, body hostů: Hudský Jiří 0:2, Ouhrabka Michal 0:2, Svaček Igor 0:2, Leopold Mikuláš 0:2), KST Victory Liberec A - Orel Studenec u Horek A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Lukáš 1:1, Vojtěch Jiří 2:0, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastník Radek 1:2, Chlum Lukáš 0:3, Paldus Martin 2:1, Doležal Václav 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 0:3, Bukovec Radek 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:3, Pikous Marsel 3:1, Ryšavý Milan 2:2, Drechsler Jan 2:2, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Bartoš Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Tanvald A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 1:1, Hlaváček Vladimír 0:2, Longinová Ilona 0:3, Longin Milan 0:2, body hostů: Pavelka Radim 3:0, Macoun Miroslav 2:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 1:1), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroš Adam 0:2, Mencl Kryštof 0:2, Varcl Jakub 0:2, Varcl Matěj 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Košek Martin 2:0, Žid Jaromír 2:0, Mikula Oldřich 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Turnov D - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:3, Vondra Pavel 2:1, Vrabec Jakub 1:0, Šonský Patrik 2:2, WO 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:1, Rýgl Lukáš 1:2, Anton Petr 1:0, Janoušek Milan 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 1:0, Hlaváček Vladimír 2:2, Longinová Ilona 2:2, Longin Milan 4:0, WO 0:3, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 0:3, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 1:2, WO 3:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:3, Pavelka Radim 2:2, body hostů: Drechsler Jan 4:0, Drechsler Matěj 1:3, Pikous Marsel 0:4, Ryšavý Milan 4:0), SKST Liberec H - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košek Martin 2:1, Jemelka Ivan 2:0, Žid Jaromír 1:2, Absolonová Marie 3:0, body hostů: Doležal Václav 2:1, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 0:3, Sunek Pavel 0:2), TJ Doksy - Mimoň A - Sokol Benešov u Semil A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 2:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 1:2, Svaček Igor 0:3, Leopold Mikuláš 2:1, Ouhrabka Petr 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - Orel Studenec u Horek A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 1:2, Bartoš Jiří 1:2, Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 0:3, Exner Tomáš 0:3, Suja Jan 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Turnov C - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Jiří 2:1, Hlaváček Vladimír 0:3, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 1:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Spartak Chrastava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 0:3, Varcl Matěj 0:2, Šonský Patrik 2:1, Vrabec Jakub 1:2, body hostů: Zahradník Petr 3:0, Živnůstka Miroslav 2:1, Průša Pavel 2:1, Šimon Miroslav 1:1), SKST Liberec H - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Pařízková Monika 3:1, Absolonová Marie 0:3, Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:1, body hostů: Drechsler Jan 4:0, Drechsler Matěj 2:2, Pikous Marsel 1:3, Blažek Petr 1:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 0:3, Pavelka Radim 3:0, body hostů: Doležal Václav 1:2, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:2, Chlum Lukáš 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - Sokol Benešov u Semil A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejcha Karel 0:4, Bartoš Jiří 2:1, Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 3:1, Lepšík Jan 0:1, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Leopold Mikuláš 1:3, Svaček Igor 3:1, Ouhrabka Petr 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - Orel Studenec u Horek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 2:2, Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 0:4, Tesař Miloš 2:1, Exner Tomáš 0:3),
21. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Doksy - Mimoň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 1:1, Anton Petr 2:1, Vaníček Jiří 3:0, body hostů: Lazar Julius 0:3, Bukovec Radek 2:1, Lučan Ladislav 0:3, Motl Ladislav 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 3:1, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Nešvera Miroslav 4:0, Bartoš Jiří 0:4, Lepšík Jan 2:2, Brejcha Karel 0:3), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Tanvald A WO (oboustranné) (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Petr 1:3, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Michal 4:0, Svaček Igor 1:3, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 2:2, Grohsgott Jiří 0:4), Orel Studenec u Horek A - SKST Liberec H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Exner Tomáš 0:4, Suja Jan 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 2:1, body hostů: Košek Martin 2:1, Pusch František 3:1, Absolonová Marie 2:1, Jemelka Ivan 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:0, Pikous Marsel 2:0, Drechsler Matěj 2:1, Drechsler Jan 2:0, Horák David 1:0, body hostů: Varcl Jakub 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Varcl Jan ml. 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastník Radek 2:2, Chlum Lukáš 0:4, Paldus Martin 1:2, Doležal Václav 2:2, body hostů: Hlaváček Vladimír 4:0, Jáč Miloš 3:1, Longinová Ilona 2:2, Kopiary Lubomír 1:2),
22. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Doksy - Mimoň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipenský Robert 0:3, Živnůstka Miroslav 0:2, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:2, body hostů: Pobuda Josef 3:0, Lazar Julius 2:1, Tamchyna Petr 3:0, Bukovec Radek 1:1), KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:2, Anton Petr 3:0, body hostů: Nešvera Miroslav 2:1, Lepšík Jan 0:3, Bartoš Jiří 1:2, Brejcha Karel 0:3), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Tanvald A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřík Jan st. 2:2, Tesař Miloš 1:3, Klejch Adam 1:3, Kuřík Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:3, Grohsgott Jiří 1:3), Sokol Benešov u Semil A - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 0:4, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 3:1, body hostů: Košek Martin 2:2, Pusch František 3:1, Absolonová Marie 1:3, Jemelka Ivan 2:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastník Radek 2:2, Chlum Lukáš 0:4, Paldus Martin 2:2, Doležal Václav 4:0, body hostů: Vondra Pavel 1:3, Vrabec Jakub 3:1, Jiroš Adam 3:1, Varcl Jakub 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Horák David 1:2, Blažek Petr 3:0, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Longinová Ilona 0:4, Jáč Miloš 1:3, Longin Milan 2:1, Hlaváček Vladimír 2:1),
Divize žen
1. kolo:
TJ Spartak Chrastava - Cvikováček Cvikov 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palušová Jana 1:1, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - Jiskra Kamenický Šenov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 2:0, Nováková Karolína 2:0, body hostů: Klofcová Adela 0:2, Sillerová Andrea 0:2), SKST Liberec B - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 0:2, Reslerová Věra 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0), Jiskra Kamenický Šenov - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:2, Němečková Lenka 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0), Cvikováček Cvikov - TJ Jiskra Nový Bor 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Madaraszová Klára 1:1, Libichová Kateřina 1:1, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kašubiaková Viktorie 0:2), Sokol STAR Turnov A - TJ Spartak Chrastava 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráčková Lucie 1:1, Doležalová Kateřina 1:1, body hostů: Palušová Jana 2:0, Kaprálová Kateřina 0:2), Cvikováček Cvikov - SKST Liberec B 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 1:1, body hostů: Richterová Adéla 0:2, Reslerová Věra 1:1), Sokol STAR Turnov A - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráčková Lucie 0:2, Doležalová Kateřina 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0), TJ Spartak Chrastava - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koudelková Karolína 0:2, Palušová Jana 0:2, body hostů: Kašubiaková Viktorie 2:0, Nolová Markéta 1:0, Nováková Karolína 1:0), Jiskra Kamenický Šenov - Cvikováček Cvikov 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:2, Korpová Romana st. 0:2, body hostů: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 2:0), SKST Liberec B - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Richterová Adéla 2:0, Reslerová Věra 2:0, body hostů: Vondráčková Lucie 0:2, Doležalová Kateřina 0:2),
2. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 2:0, Kopecká Klára 2:0, body hostů: Doležalová Kateřina 0:2, Rýdlová Lucie 0:2), SKST Liberec A - Cvikováček Cvikov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0, body hostů: Madaraszová Klára 0:2, Libichová Kateřina 0:2), SKST Liberec B - Jiskra Kamenický Šenov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reslerová Věra 2:0, Sálová Anežka 2:0, body hostů: Němečková Lenka 0:2, Prousková Barbora 0:2), Sokol STAR Turnov A - Jiskra Kamenický Šenov 1:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýdlová Lucie 0:2, Doležalová Kateřina 0:2, body hostů: Prousková Barbora 2:0, Němečková Lenka 2:0), TJ Spartak Chrastava - SKST Liberec B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaprálová Kateřina 0:2, Palušová Jana 2:0, body hostů: Sálová Anežka 1:1, Reslerová Věra 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nolová Markéta 0:2, Kopecká Klára 0:1, Kašubiaková Viktorie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 2:0, Absolonová Marie 2:0), SKST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sálová Anežka 0:2, Reslerová Věra 0:2, body hostů: Kopecká Klára 2:0, Nolová Markéta 1:0, Kašubiaková Viktorie 1:0), Jiskra Kamenický Šenov - TJ Spartak Chrastava 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prousková Barbora 1:1, Němečková Lenka 0:2, body hostů: Kaprálová Kateřina 1:1, Palušová Jana 2:0), Cvikováček Cvikov - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 2:0, body hostů: Rýdlová Lucie 0:2, Doležalová Kateřina 0:2), SKST Liberec A - TJ Spartak Chrastava 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2),
3. kolo:
Sokol STAR Turnov A - TJ Spartak Chrastava 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Kateřina 1:1, Vondráčková Lucie 1:1, body hostů: Palušová Jana 2:0, Peroutková Barbora 0:2), Cvikováček Cvikov - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Madaraszová Klára 1:1, Libichová Kateřina 0:2, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kopecká Klára 1:0, Kašubiaková Viktorie 0:1), Jiskra Kamenický Šenov - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prousková Barbora 0:2, Sillerová Andrea 0:1, Němečková Lenka 0:1, body hostů: Pařízková Monika 2:0, Absolonová Marie 2:0), Sokol STAR Turnov A - Jiskra Kamenický Šenov 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Kateřina 1:1, Vondráčková Lucie 2:0, body hostů: Sillerová Andrea 0:2, Němečková Lenka 0:1, Prousková Barbora 1:0), TJ Spartak Chrastava - SKST Liberec B 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palušová Jana 2:0, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Reslerová Věra 1:1, Sálová Anežka 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - SKST Liberec A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nolová Markéta 1:1, Kopecká Klára 0:1, Kašubiaková Viktorie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 2:0, Absolonová Marie 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecká Klára 1:0, Kašubiaková Viktorie 2:0, Nolová Markéta 1:0, body hostů: Doležalová Kateřina 0:2, Vondráčková Lucie 0:2), SKST Liberec A - Cvikováček Cvikov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 2:0, Absolonová Marie 2:0, body hostů: Madaraszová Klára 0:2, Libichová Kateřina 0:2), SKST Liberec B - Jiskra Kamenický Šenov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reslerová Věra 2:0, Sálová Anežka 2:0, body hostů: Němečková Lenka 0:2, Prousková Barbora 0:1, Sillerová Andrea 0:1), TJ Spartak Chrastava - Cvikováček Cvikov 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palušová Jana 0:2, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 2:0), TJ Jiskra Nový Bor - Jiskra Kamenický Šenov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 2:0, Kopecká Klára 2:0, body hostů: Sillerová Andrea 0:1, Němečková Lenka 0:2, Prousková Barbora 0:1),
4. kolo:
SKST Liberec A - TJ Spartak Chrastava 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Zacharová Kateřina 2:0, body hostů: Peroutková Barbora 0:2, Koudelková Karolína 0:2), SKST Liberec B - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Richterová Adéla 2:0, Reslerová Věra 2:0, body hostů: Rýdlová Lucie 0:1, Vondráčková Lucie 0:2, Doležalová Kateřina 0:1), Jiskra Kamenický Šenov - Cvikováček Cvikov 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němečková Lenka 0:2, Klofcová Adela 0:1, Sillerová Andrea 0:1, body hostů: Libichová Kateřina 2:0, Madaraszová Klára 2:0), SKST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 0:2, Reslerová Věra 0:2, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kopecká Klára 2:0), Jiskra Kamenický Šenov - TJ Spartak Chrastava 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Lenka 0:2, Sillerová Andrea 1:0, Klofcová Adela 1:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 1:1, Peroutková Barbora 1:1), Cvikováček Cvikov - Sokol STAR Turnov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 2:0, body hostů: Rýdlová Lucie 0:2, Vondráčková Lucie 0:1, Doležalová Kateřina 0:1), Cvikováček Cvikov - SKST Liberec B 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Madaraszová Klára 2:0, Libichová Kateřina 1:1, body hostů: Richterová Adéla 0:2, Reslerová Věra 1:1), Sokol STAR Turnov A - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Kateřina 0:2, Vondráčková Lucie 0:1, Rýdlová Lucie 0:1, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Zacharová Kateřina 2:0), TJ Spartak Chrastava - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koudelková Karolína 0:2, Kaprálová Kateřina 0:2, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kopecká Klára 2:0), SKST Liberec A - SKST Liberec B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Zacharová Kateřina 2:0, body hostů: Richterová Adéla 0:2, Reslerová Věra 0:2),
Krajský pohár
1. kolo:
Sokol Benešov u Semil B - TJ Sokol Vesec B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Jan 1:2, Martinec Jan 0:3, Kopal Aleš 0:3, body hostů: Souček Josef 3:0, Ježek Pavel 3:0, Šírek František 2:1), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec H 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brož Kryštof 0:3, Mencl Kryštof 0:3, Kosař Václav 0:3, body hostů: Košek Martin 3:0, Absolonová Marie 3:0, Žid Čeněk 3:0), KST Victory Liberec B - Sokol Benešov u Semil A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Lukáš 1:2, Vaníček Jiří 3:0, Cmunt Martin 1:2, body hostů: Ouhrabka Michal 1:2, Svaček Igor 2:1, Leopold Mikuláš 1:2), SKST Liberec K - TTC Liberec A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Patrik 2:1, Tauchman Denis 3:0, Matějčík Jan 0:3, body hostů: Záleský Vlastimil 1:2, Kačírek Miloslav 1:2, Engerer Jiří 2:1), SKST Liberec J - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Link Martin 0:3, Nevery Filip 1:2, Donát Ondřej 1:2, body hostů: Sudek Petr 3:0, Sudek Karel 1:2, Daníček Radek 3:0), SKST Liberec I - TJ Sokol Bratříkov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 3:0, Pusch František 3:0, Holík Tomáš 3:0, body hostů: Kotyza Rostislav 0:3, Sunek Pavel 0:3, Ottis Michal 0:3),
2. kolo:
SKST Liberec I - KST Victory Liberec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pařízková Monika 2:1, Pusch František 0:3, Holík Tomáš 0:3, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Anton Petr 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D - SKST Liberec G 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matouš Roman 1:2, Sudek Petr 0:3, Daníček Radek 1:2, body hostů: Novák Kamil 3:0, Požárský Jiří 2:1, Vojkovič Karel st. 2:1), TTC Liberec A - TJ Sokol Vesec A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Engerer Jiří 3:0, Legen Julius 1:2, Záleský Vlastimil 1:2, body hostů: Líbal Jaromír 2:1, Kocour Jan 1:2, Macoun Michael 1:2), SKST Liberec H - Jiskra Kamenický Šenov A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 1:2, Košek Martin 0:2, Žid Čeněk 1:2, Žid Jaromír 0:1, body hostů: Čermák Miloslav 3:0, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 2:1), KST Victory Liberec B - TJ Sokol Turnov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cmunt Martin 1:2, Vaníček Jiří 3:0, Janoušek Milan 1:2, body hostů: Jiroš Adam 0:3, Jáč Miloš 0:1, Longin Milan 2:1, Vrabec Jakub 2:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Bratříkov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježek Pavel 1:2, Souček Josef 1:2, Šírek František 0:3, body hostů: Mastník Radek 3:0, Doležal Václav 3:0, Paldus Martin 1:2),
3. kolo:
SKST Liberec G - TJ Sokol Bratříkov A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Požárský Jiří 0:2, Novota Štefan 0:1, WO 0:2, body hostů: Šourek Pavel 1:0, Jareis Otakar ml. 1:0, Paldus Tomáš 1:0, WO 2:0), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec F 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Václav 1:2, Paldus Martin 2:1, Mastník Radek 0:3, body hostů: Waldhauser Štěpán 3:0, Veselka Jiří st. 1:2, Waldhauser Vojtěch 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korp Oliver Petr 0:3, Čermák Miloslav 1:2, Korp Petr st. 1:2, body hostů: Just František 3:0, Bříza František 2:1, Milata Vladimír st. 2:1), KST Victory Liberec B - KMST Liberec 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cmunt Martin 0:2, Vaníček Jiří 1:2, Janoušek Milan 0:2, body hostů: Huk Martin 2:0, Smetana Josef 1:1, Brožík Karel 3:0), TTC Liberec A - TJ Sokol Turnov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Legen Julius 0:3, Záleský Vlastimil 0:3, Kačírek Miloslav 0:3, body hostů: Vrabec Jan 3:0, Vávra Jiří 3:0, Salomon Daniel 3:0), KST Victory Liberec A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 1:2, Provazník Tomáš 1:2, body hostů: Pecka Vlastimil 2:1, Kovář Jaroslav 2:1, Mádle Luděk 0:3),
4. kolo:
SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:2, Waldhauser Štěpán 1:2, Veselka Jiří st. 0:3, body hostů: Ježek Michal 3:0, Urban Milan 2:1, Louda Jiří 2:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa - KMST Liberec 6:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza František 1:1, Just František 2:0, Flanderka Miloš 3:0, body hostů: Huk Martin 1:2, Smetana Josef 0:2, Brožík Karel 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Turnov A 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paldus Tomáš 0:2, Jareis Otakar ml. 0:3, Šourek Pavel 2:1, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Vávra Jiří 1:1, Šonský Jaroslav 2:1), KST Victory Liberec A - SKST Liberec E 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Anton Petr 0:2, Vojtěch Jiří 0:2, Provazník Tomáš 0:1, body hostů: Prosa Tomáš 2:0, Svědík Miroslav 1:0, Obešlo Josef ml. 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec E 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vávra Jiří 0:3, Truc Petr 3:0, Salomon Daniel 1:2, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:1, Svědík Miroslav 1:2, Obešlo Josef st. 2:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza František 1:2, Flanderka Miloš 2:1, Just František 1:2, body hostů: Louda Jiří 2:1, Urban Milan 0:3, Ježek Michal 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Turnov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Csizmazia Michal 2:1, Truc Petr 3:0, Salomon Daniel 1:2, body hostů: Bittner Martin 0:3, Louda Jiří 1:2, Ježek Michal 2:1),
kvalifikace o KP2
1. kolo:
TJ Sokol Turnov E - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D 0:9, SKST Liberec K - TJ Lokomotiva Česká Lípa D 5:9,
2. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa D - TJ Sokol Turnov E 9:2, TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D - SKST Liberec K 9:4,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy