Výsledky do novin
DIVIZE mužů
1. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 1:2, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 3:1, body hostů: Homolka Pavel 1:3, Šmíd Jan 3:0, Karda Martin 0:3, Koros Pavel 1:2), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:2, Navrátil Tomáš 0:3, Vajcová Kateřina 3:0, Škach Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Bauer Horst 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, WO 0:5), TSM Kladno - TTC Kladno "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Krous Martin 1:3, Špalek Miroslav 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:1, Pavlíček Ondřej 2:2, Novák Petr 3:1, Záhrubský David 0:4), TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirkovský Antonín ml. 0:3, Němec Tomáš 0:2, Šmejkal Radek 3:0, Dražan Jiří 0:3, body hostů: Beneš Tomáš 2:1, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:0), TJ Sadská "A" - TTC Říčany 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:1, Wagner Jaroslav st. 2:0, Kyncl Jiří 1:2, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 1:2, Pokorný Roman 0:3, Bříza Josef ml. 0:2), TJ Sadská "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 1:1, Švarc Ondřej 0:2, Motl Milan 0:3, Jirásek Jiří 1:2, body hostů: Blažek Martin 3:0, Berger Miroslav 3:0, Šejvl Jakub 2:0, Mifka Alexius 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Příbram 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:1, Jirásek Jiří 1:2, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 4:0, body hostů: Bauer Horst 3:1, Jaroš Antonín 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 0:3, Sýkora Josef 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Hořovice 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fleislébr Jiří 0:2, Navrátil Tomáš 0:2, Vajcová Kateřina 0:3, WO 0:3, body hostů: Homolka Pavel 3:0, Šmíd Jan 2:0, Chládek Luboš 1:0, Karda Martin 1:0, WO 3:0), TSM Kladno - TJ Neratovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Krous Martin 0:4, Špalek Miroslav 1:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 3:1), TJ Slovan Lochovice - TTC Kladno "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Tomáš 2:2, Zitta Přemysl 2:2, Šmejkal Radek 4:0, Dražan Jiří 0:4, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:1, Novák Petr 3:1, Pachman Tomáš 1:3, Záhrubský David 1:3), TJ Sadská "A" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Kyncl Jiří 2:1, Pour Tomáš 0:3, Pych Luděk ml. 3:1, body hostů: Berger Miroslav 1:3, Šejvl Jakub 2:2, Gräf Miloš 2:1, Strnad Richard 0:3), TJ Sadská "B" - TTC Říčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:2, Fiedler Michael 0:2, Vydra Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:1, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:0),
3. kolo:
TTC Říčany - TJ Sokol Roztoky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 0:3, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Špaček Michal 1:3, Zika Ondřej 2:1, Levenec Petr 0:3, Jirásek Jiří 2:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Kladno "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gräf Miloš 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2, Blažek Martin 3:1, Berger Miroslav 0:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 2:2, Gábriš Michal 2:1, Navrátil Tomáš 2:1), TTC Kladno "A" - TJ Sadská "A" 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:1, Mencl Jiří 3:0, Ebert Tomáš ml. 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Pych Luděk ml. 2:1, Wagner Jaroslav st. 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Melíšek Roman 0:3), TJ Neratovice - TJ Sadská "B" 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Ehl Ladislav 2:0, WO 4:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Švarc Ondřej 1:3, Kurel David 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Hořovice - TSM Kladno 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 1:3, Chládek Luboš 1:2, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:2, Krous Martin 0:3), TJ Sokol Příbram - TJ Slovan Lochovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrátný Martin 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 1:2, Bauer Horst 2:2, body hostů: Zítek Patrik 0:1, Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 4:0, Zitta Přemysl 0:3, Budělovský Petr 1:2),
4. kolo:
TTC Říčany - TTC Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:2, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 2:2, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Škach Martin 3:1, Bajer Jiří 3:1, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 3:1, Šejvl Jakub 2:2, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 2:2, body hostů: Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 0:4, Levenec Petr 2:2, Žáček Josef 2:1), TTC Kladno "A" - TJ Sadská "B" 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:0, Novák Petr 1:2, Havlíček Tomáš 2:0, Mencl Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Martin Petr 2:1, Švarc Ondřej 1:2, Kurel David 0:3, WO 0:4), TJ Neratovice - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glogar Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Ehl Ladislav 4:0, Dvořák Jan ml. 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 1:3, Kyncl Jiří 2:2, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 1:3), TJ Sokol Hořovice - TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Budělovský Petr 2:2, Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 3:0, Zitta Přemysl 0:3), TJ Sokol Příbram - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Bauer Horst 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:4),
5. kolo:
TJ Sadská "A" - TJ Sadská "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fedačka Michal 1:3, Wagner Jaroslav st. 2:1, Kyncl Jiří 3:0, Počarovský Pavel 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Švarc Ivo 2:2, Švarc Ondřej 2:1, Motl Milan 1:2), TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 2:1, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Blažek Martin 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Gräf Miloš 0:3, Ivan Milan 0:3), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:0, Novák Petr 1:1, Ebert Tomáš ml. 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Ehl Ladislav 2:1, Glogar Jaroslav 0:3, Dvořák Zdeněk 0:2, Sauer Ondřej 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Příbram 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:0, Chládek Luboš 2:0, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Jaroš Antonín 0:3, Kotrbatý Petr 1:2, Bauer Horst 1:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:2), TSM Kladno - TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 2:0, Novotný Jiří 1:1, Voříšek Tomáš 3:0, Krous Martin 0:1, body hostů: Šmejkal Radek 1:2, Budělovský Petr 1:2, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín st. 0:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Kladno "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:2, Špaček Michal 2:2, Jirásek Jiří 1:3, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 2:2, Škach Martin 2:2, Navrátil Tomáš 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TSM Kladno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 0:1, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 3:1, Jirásek Jiří 2:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 1:2, Novotný Jiří 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1, Škach Martin 1:2, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 1:2, Zitta Přemysl 0:3, Dražan Jiří 0:3), TJ Sadská "A" - TJ Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:3, Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 1:2, Beran Martin 0:4, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 3:0, Karda Martin 2:1), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Příbram 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Kurel David 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Jirásek Jiří 0:2, body hostů: Bauer Horst 2:0, Kotrbatý Petr 2:0, Jaroš Antonín 2:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:0), TTC Říčany - TTC Kladno "A" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš ml. 1:3, Mikulejský Filip 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 2:0, Blažek Martin 3:0, Chalupa Josef ml. 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:3, Glogar Jaroslav 0:2, Beneš Tomáš 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Levenec Petr 2:2, Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 2:2, body hostů: Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 4:0, Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 0:4), TTC Kladno "B" - TSM Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábriš Michal 2:2, Fleislébr Jiří 0:2, Škach Martin 2:2, Bajer Jiří 3:1, Jedlička Stanislav 1:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 2:2, Novotný Jiří 0:2, Krous Martin 0:2), TJ Sadská "A" - TJ Sokol Příbram 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 1:1, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Bauer Horst 1:2, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 0:3, Eisenreich Jindřich ml. 0:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Hořovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 3:1, Kurel David 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Martin Petr 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 4:0, Chládek Luboš 2:2, Karda Martin 0:3), TTC Říčany - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 3:0, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 1:2, Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Zdeněk 0:2, Ehl Ladislav 0:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Kladno "A" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 1:1, Chalupa Josef ml. 3:0, Blažek Martin 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 0:3, Novák Petr 1:1, Mencl Jiří 0:2, Záhrubský David 0:2),
8. kolo:
TTC Kladno "A" - TJ Sokol Roztoky 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:3, Mikulejský Filip 0:3, Pavlíček Ondřej 1:2, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 0:1, Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 1:1), TJ Neratovice - TTC Kladno "B" 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Škach Martin 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Koros Pavel 4:0, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 0:1, body hostů: Štěpánek Aleš 1:3, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 2:2, Pokorný Roman 1:3), TJ Sokol Příbram - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Blažek Martin 0:4, Berger Miroslav 2:2, Šejvl Jakub 4:0, Mifka Alexius 0:4), TSM Kladno - TJ Sadská "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 1:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Beran Martin 1:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sadská "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 4:0, Šmejkal Radek 3:0, Černý Vít 3:0, Jirkovský Antonín ml. 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 1:3, Švarc Ivo 1:3, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:2),
9. kolo:
TTC Kladno "A" - TTC Kladno "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš 0:3, Vychodil Luděk 1:2, Mencl Jiří 1:2, Novák Petr 1:2, body hostů: Bajer Jiří 1:0, Škach Martin 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Gábriš Michal 0:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Roztoky 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 0:2, Sauer Ondřej 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 2:1, Levenec Petr 3:0, Smrček Michal 1:0, Jirásek Jiří 0:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Koros Pavel 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Blažek Martin 4:0, Berger Miroslav 2:1, Šejvl Jakub 2:1, Mifka Alexius 1:2), TJ Sokol Příbram - TTC Říčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrátný Martin 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 1:3, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 1:3, Pokorný Roman 2:2), TSM Kladno - TJ Sadská "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 3:0, body hostů: Švarc Ivo 2:1, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:2, Jirásek Jiří 0:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sadská "A" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 0:2, Šmejkal Radek 0:2, Černý Vít 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 2:0, Kyncl Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Beran Martin 2:0),
10. kolo:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 4:0, body hostů: Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:1, Levenec Petr 0:3, Jirásek Jiří 2:1), TJ Sadská "B" - TTC Kladno "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 1:1, Vydra Milan 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Kurel David 0:3, body hostů: Škach Martin 1:2, Bajer Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 2:0, Gábriš Michal 2:0), TTC Říčany - TSM Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:2, Pokorný Roman 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Hýža Daniel 1:2, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 0:3, Krous Martin 0:3), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gräf Miloš 2:1, Berger Miroslav 1:1, Šejvl Jakub 2:1, Blažek Martin 3:0, body hostů: Černý Vít 1:2, Šmejkal Radek 2:1, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2), TTC Kladno "A" - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:2, Mencl Jiří 1:2, Pavlíček Ondřej 2:1, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Šmíd Jan 1:3, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 4:0, Ehl Ladislav 3:1, Beneš Tomáš 1:3, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3),
11. kolo:
TJ Sadská "A" - TTC Kladno "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Melíšek Roman 1:2, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 3:0, Jedlička Stanislav 0:3, Gábriš Michal 1:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Roztoky 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:2, Švarc Ivo 1:1, Kadlec Vít 0:3, Martin Petr 0:2, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 2:0, Levenec Petr 2:0, Žáček Josef 2:0), TTC Říčany - TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:2, Pokorný Roman 2:2, Bříza Josef ml. 2:2, Štěpánek Aleš 2:2, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 0:4, Jirkovský Antonín ml. 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TSM Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Kryštof 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Berger Miroslav 3:0, Blažek Martin 2:1, body hostů: Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 0:3, Krous Martin 0:3), TTC Kladno "A" - TJ Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:3, Pavlíček Ondřej 0:2, Mencl Jiří 1:3, Havlíček Tomáš 4:0, Novák Petr 1:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Jaroš Antonín 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Vrátný Martin 2:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Hořovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:2, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Jan ml. 2:1, Beneš Tomáš 0:4, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "A" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 1:1, Jirásek Jiří 0:2, Levenec Petr 0:3, Zika Ondřej 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 1:1), TTC Kladno "B" - TJ Sadská "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Gábriš Michal 1:1, Vajcová Kateřina 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kadlec Vít 0:3, Švarc Ivo 2:1, Švarc Ondřej 0:3, Jirásek Jiří 0:2), TSM Kladno - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 3:1, Pokorný Roman 3:1, Fišer Štefan 0:4), TJ Slovan Lochovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 0:2, Němec Tomáš 0:2, Dražan Jiří 0:3, Jirkovský Antonín st. 0:2, body hostů: Blažek Martin 3:0, Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 2:0, Gräf Miloš 2:0), TJ Sokol Hořovice - TTC Kladno "A" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:1, Chládek Luboš 2:0, Koros Pavel 3:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 0:2, Pachman Tomáš 0:2, Záhrubský David 0:2), TJ Sokol Příbram - TJ Neratovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Glogar Jaroslav 4:0, Ehl Ladislav 2:2),
13. kolo:
TTC Kladno "B" - TJ Sadská "A" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škach Martin 1:3, Navrátil Tomáš 1:2, Vajcová Kateřina 1:2, Bajer Jiří 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3), TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 3:0, Jirásek Jiří 0:2, Žáček Josef 2:1, Zika Ondřej 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 1:2, Švarc Ivo 2:1, Kurel David 0:3, Jirásek Jiří 0:2), TJ Slovan Lochovice - TTC Říčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 1:1, Němec Tomáš 0:2, Dražan Jiří 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 2:0, Fišer Štefan 1:1), TSM Kladno - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 3:0, Krous Martin 0:2, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Berger Miroslav 2:2, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 1:2, Mifka Alexius 0:3), TJ Sokol Příbram - TTC Kladno "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:1, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 3:0, body hostů: Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Mencl Jiří 0:2, Záhrubský David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Neratovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:1, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 3:0, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Špaček Michal 1:2, Smrček Michal 1:1, Ghariani Sebastian 0:3, Švarc Martin 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 2:1, Bauer Horst 3:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 0:3, Škach Martin 0:3, Jedlička Stanislav 0:2), TTC Kladno "A" - TSM Kladno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3), TJ Neratovice - TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:1, Beneš Tomáš 2:2, body hostů: Zítek Patrik 0:4, Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 2:1, Němec Tomáš 0:3), TTC Říčany - TJ Sadská "A" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Melíšek Roman 0:4, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Martin 2:0, Berger Miroslav 2:0, Gräf Miloš 1:0, Šejvl Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Martin Petr 0:2, Kadlec Vít 0:2, Kurel David 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:0, Jaroš Antonín 2:1, Kotrbatý Petr 2:1, Bauer Horst 1:2, WO 1:0, body hostů: Špaček Michal 1:2, Jirásek Jiří 1:2, Smrček Michal 2:0, Ghariani Sebastian 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Kladno "B" 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:1, Chládek Luboš 3:1, Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 0:4, Škach Martin 0:3), TJ Neratovice - TSM Kladno 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 2:2, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Novotný Jiří 0:4), TTC Kladno "A" - TJ Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 2:2, Ebert Tomáš ml. 2:2, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 3:1, Budělovský Petr 0:4, Němec Tomáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sadská "A" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 3:1, Mifka Alexius 1:2, Berger Miroslav 1:2, Blažek Martin 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3), TTC Říčany - TJ Sadská "B" 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha David 1:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 1:0, WO 4:0, body hostů: Kadlec Vít 1:2, Švarc Ivo 1:1, Martin Petr 0:2, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Sadská "B" - TJ Sadská "A" 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Milan 1:3, Vydra Milan 1:3, Švarc Ondřej 1:2, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Kyncl Jiří 4:0, Počarovský Pavel 0:3, Pych Luděk ml. 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Fedačka Michal 0:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Říčany 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 1:3, Gräf Miloš 1:2, Berger Miroslav 2:1, Blažek Martin 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 3:0, Pokorný Roman 0:3), TJ Neratovice - TTC Kladno "A" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan nejml. 0:1, Glogar Jaroslav 0:3, Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 2:2, Dvořák Jan ml. 2:0, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Ebert Tomáš ml. 0:3, Novák Petr 1:2), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hořovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 3:1, Koros Pavel 0:2, Jirouch Tomáš 0:4, Karda Martin 1:1), TJ Slovan Lochovice - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 2:2, Zítek Patrik 0:2, WO 0:2, body hostů: Hýža Daniel 1:2, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:3, WO 2:0), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin 1:3, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 2:2, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 3:1, Žáček Josef 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TTC Říčany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:0, Jirásek Jiří 1:1, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 3:0, Levenec Petr 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 0:3, Bříza Josef ml. 0:3, Pokorný Roman 0:2), TTC Kladno "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Berger Miroslav 1:3, Blažek Martin 3:1, Šejvl Jakub 3:1, Gräf Miloš 1:3), TJ Sadská "A" - TTC Kladno "A" 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 0:1, Kyncl Jiří 1:1, Pych Luděk ml. 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Mencl Jiří 0:2, WO 0:4), TJ Sadská "B" - TJ Neratovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Kurel David 1:1, Kadlec Vít 0:3, Martin Petr 0:3, body hostů: Beneš Tomáš 3:0, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:0, Glogar Jaroslav 2:0), TSM Kladno - TJ Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 0:4, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 1:3, Chládek Luboš 4:0, Karda Martin 1:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Příbram 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 4:0, Budělovský Petr 2:1, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Šmejkal Radek 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Sýkora Josef 1:2, Váňa Miroslav 0:3),
18. kolo:
TTC Kladno "B" - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Martin 2:2, Gábriš Michal 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 2:2, Bříza Josef ml. 1:3, Pokorný Roman 2:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Brandýs nad Labem "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 1:3, Jirásek Jiří 0:2, Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 2:2, Levenec Petr 2:0, body hostů: Blažek Martin 2:2, Šejvl Jakub 3:1, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius 2:2), TJ Sadská "B" - TTC Kladno "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motl Milan 0:3, Švarc Ivo 2:0, Vydra Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Novák Petr 2:1, Mencl Jiří 2:1, Ebert Tomáš ml. 2:0), TJ Sadská "A" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:1, Vojáček Jiří 2:0, Kyncl Jiří 3:0, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:2, Glogar Jaroslav 1:1), TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 2:1, body hostů: Šmíd Jan 0:3, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 1:2), TSM Kladno - TJ Sokol Příbram 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:2, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Bauer Horst 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Sýkora Josef 1:3, Váňa Miroslav 1:2),
19. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Roztoky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 0:4, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Špaček Michal 3:1, Levenec Petr 2:2, Smrček Michal 1:2), TJ Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 2:2, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Škach Martin 1:3, Bajer Jiří 3:1, Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 1:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Koros Pavel 2:1, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kyncl Jiří 3:1, Melíšek Roman 2:2, Wagner Jaroslav st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Příbram - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:0, Jaroš Antonín 2:0, Kotrbatý Petr 2:0, Bauer Horst 1:0, WO 3:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:2, Kurel David 0:2, Švarc Ivo 0:2, WO 0:3), TTC Kladno "A" - TTC Říčany 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:1, Mencl Jiří 0:3, Novák Petr 0:3, Pavlíček Ondřej 2:1, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:1, Pokorný Roman 1:2), TJ Neratovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 0:2, Glogar Jaroslav 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, body hostů: Šejvl Jakub 2:0, Blažek Martin 2:0, Berger Miroslav 2:0, Mifka Alexius 2:0),
20. kolo:
TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 1:3, Zitta Přemysl 0:4, WO 0:1, body hostů: Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:2, Levenec Petr 2:2, Smrček Michal 2:2, WO 1:0), TSM Kladno - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 3:1, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Gábriš Michal 3:1, Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 3:1, Navrátil Tomáš 0:2, Vajcová Kateřina 1:1), TJ Sokol Příbram - TJ Sadská "A" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 0:2, Eisenreich Jindřich ml. 0:2, Jaroš Antonín 0:3, Bauer Horst 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 1:1), TJ Sokol Hořovice - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:0, Chládek Luboš 2:0, Karda Martin 2:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Kadlec Vít 0:2, Sláčal Pavel 0:2, Kurel David 0:2, Martin Petr 0:2), TJ Neratovice - TTC Říčany 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Tomáš 2:1, Glogar Jaroslav 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Bříza Josef ml. 3:1, Pokorný Roman 2:2, WO 0:5), TTC Kladno "A" - TTC Brandýs nad Labem "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:2, Mencl Jiří 0:4, Novák Petr 2:1, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Šejvl Jakub 4:0, Blažek Martin 2:2, Berger Miroslav 1:3, Mifka Alexius 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TTC Kladno "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 1:3, Levenec Petr 2:2, Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 3:1, body hostů: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Ebert Tomáš ml. 3:1, Mencl Jiří 0:4), TTC Kladno "B" - TJ Neratovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 0:1, Gábriš Michal 1:2, Vajcová Kateřina 3:0, Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 2:1, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 0:3, Dvořák Jan ml. 3:0), TTC Říčany - TJ Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jícha David 2:1, Bříza Josef ml. 0:3, Pokorný Roman 0:3, Štěpánek Aleš 2:1, WO 5:0, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 3:1, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Příbram 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 3:1, Gräf Miloš 1:2, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:3), TJ Sadská "A" - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Kyncl Jiří 3:1, body hostů: Hýža Daniel 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 0:4), TJ Sadská "B" - TJ Slovan Lochovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Sláčal Pavel 0:3, Martin Petr 1:1, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 2:0, Černý Vít 2:0, Budělovský Petr 1:1),
22. kolo:
TTC Kladno "B" - TTC Kladno "A" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 0:2, Jedlička Stanislav 0:2, Vajcová Kateřina 1:2, Bajer Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, Mencl Jiří 0:1, Novák Petr 2:0, WO 2:0), TJ Sokol Roztoky - TJ Neratovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Josef 2:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 4:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 0:3, Michal Jiří 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Martin 1:1, Berger Miroslav 0:2, Mifka Alexius 0:3, Šejvl Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 2:1, WO 0:4), TTC Říčany - TJ Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 4:0, Bříza Josef ml. 0:4, Pokorný Roman 1:3, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:2), TJ Sadská "B" - TSM Kladno 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ivo 2:1, Vydra Milan 1:2, Martin Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Voříšek Tomáš 3:0, Hýža Daniel 2:0, Krous Martin 0:3, Špalek Miroslav 0:2, WO 4:0), TJ Sadská "A" - TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 0:1, Wagner Jaroslav st. 2:1, Kyncl Jiří 1:2, Pych Luděk ml. 2:2, Vojáček Jiří 0:3, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 2:1, Budělovský Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 2:1, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 0:3, Žáček Josef 0:3, Jirásek Jiří 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice 10:0wo, TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice 10:0wo, TTC Kladno "A" - TSM Kladno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 3:1, Mencl Jiří 1:2, Novák Petr 3:0, Pavlíček Ondřej 1:3, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:2, Krous Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:0, Levenec Petr 3:1, Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 3:1, Jirásek Jiří 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:2, Melíšek Roman 0:4), TJ Sokol Hořovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10wo, TJ Neratovice - TJ Slovan Lochovice 0:10wo, TSM Kladno - TTC Kladno "A" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:3, Novák Petr 1:3, Pavlíček Ondřej 1:2, Mencl Jiří 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pych Luděk ml. 1:3, Kyncl Jiří 1:3, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 2:2, body hostů: Smrček Michal 1:1, Zika Ondřej 1:3, Levenec Petr 3:1, Špaček Michal 3:1, Jirásek Jiří 1:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice -:-, TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice -:-, TTC Kladno "A" - TSM Kladno 0:9wo,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius 2:2, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 2:2, body hostů: Špaček Michal 4:0, Zika Ondřej 1:3, Levenec Petr 0:3, Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 1:0), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:1, Mencl Jiří 1:1, Novák Petr 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky - TTC Brandýs nad Labem "B" 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:1, Smrček Michal 2:0, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 3:0, body hostů: Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Berger Miroslav 1:2, Mifka Alexius 1:1), TJ Neratovice - TTC Kladno "A" 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 1:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Glogar Jaroslav 1:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:0, Pavlíček Ondřej 1:2, Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky -:- (řešíAKČAST), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice -:-,
DIVIZE žen
1. kolo:
TJ Jizera Káraný - TJ Sokol Králův Dvůr 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Michaela 0:3, Pokorná Bára 0:3, Fridrichová Nikola 0:3, body hostů: Mašková Marie 3:0, Hošková Denisa 3:0, Richterová Eva 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Jizera Káraný 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Richterová Eva 2:0, Mašková Marie 2:1, Zamazalová Klára 1:0, body hostů: Pokorná Bára 1:2, Fridrichová Nikola 0:3, Mrázová Aneta 0:3),
3. kolo:
TJ Jizera Káraný - TJ Sokol Králův Dvůr 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Bára 0:3, Hudečková Michaela 0:3, Fridrichová Nikola 2:1, body hostů: Richterová Eva 3:0, Pisárová Kateřina 2:1, Mašková Marie 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Jizera Káraný 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Richterová Eva 3:0, Hošková Denisa 3:0, Mašková Marie 3:0, body hostů: Pokorná Bára 0:3, Fridrichová Nikola 0:3, Mrázová Aneta 0:3),
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Hudlice - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:2, Hrabár Jiří 3:1, Vaculík Stanislav ml. 0:3, Dřevěný Petr 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 0:3), TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 1:0, Tůma Radek 3:0, Hála Pavel 2:1, Srch Radek 3:0, Petráň Zdeněk 0:2, body hostů: Krůta Václav 0:3, Hejda Václav ml. 0:3, Rezek Jan 2:1, Brabec Stanislav 1:2), TJ Sokol Králův Dvůr - TTC Kladno "C" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 2:0, Křikava Richard 0:2, Včelička Lubomír 3:0, Tůma Pavel 3:0, body hostů: Levenec Alexandr 1:2, Vychodil Luděk 1:2, Procházka Ondřej 0:2, Habrcetl Milan 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TJ Chaloupky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Antonín 2:2, Taller Filip 1:3, Fiala Jan 3:1, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 0:4, Tschunko Zdeněk 1:3), KST Rakovník "B" - SK Březnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 1:3, Čech Pavel 2:2, Cír Radek 1:3, Mikeš Milan 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 2:2, Čížek Marek 1:3, Haník Josef 3:1), Sokol Lány - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 2:1, Brožek Michal 1:1, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr st. 3:0, body hostů: Urban Jan 2:1, Stacho Libor 0:3, Freisleben Radek 0:3, Macháček Pavel st. 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hudlice - KST Rakovník "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajs Karel 3:0, Hrabár Jiří 3:0, Vaculík Stanislav ml. 0:3, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Hejda Václav ml. 1:2, Krůta Václav 1:2, Brabec Stanislav 1:2, Kapoun Ondřej 0:3), TJ Slavoj Obecnice - Kanoistický klub Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Tůma Radek 3:1, Hála Pavel 0:4, Srch Radek 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Cír Libor 2:2, Koloc Miroslav 1:3), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 1:3, Hošková Denisa 3:1, Křikava Richard 1:2, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Lysý Tomáš 0:4, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Antonín 3:0, Taller Filip 0:2, Fiala Jan 3:0, Fiala Ondřej 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Levenec Alexandr 1:2, Procházka Ondřej 0:3, Habrcetl Milan 0:2), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:0, Cír Radek 1:1, Andrt Tomáš 3:0, Mikeš Milan 3:0, body hostů: Zamazal Pavel 0:3, Urban Jan 1:2, Stacho Libor 0:2, Freisleben Radek 0:2), Sokol Lány - SK Březnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 1:1, Brožek Michal 2:0, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr st. 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:2, Čížek Pavel 0:3, Čížek Marek 0:2, Drábek Martin 0:2),
3. kolo:
SK Březnice - TJ Sokol Hudlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 1:3, Haník Josef 1:3, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Hrabár Jiří 3:1, Dřevěný Petr 3:1, Landa Miloslav 2:2, Gruber Martin 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Slavoj Obecnice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 0:2, Zamazal Pavel 0:2, Urban Jan 1:2, Macháček Pavel st. 0:3, body hostů: Srch Radek 3:0, Tůma Radek 3:0, Petráň Zdeněk 1:1, Hála Pavel 2:0), TTC Kladno "C" - KST Rakovník "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záhrubský David 0:2, Procházka Ondřej 0:2, Levenec Alexandr 0:3, Vychodil Luděk 1:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 2:0, Kos Zdeněk 2:0, Andrt Tomáš 1:1), TJ Chaloupky - Sokol Lány 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuan Minh Nguyen 1:3, Novák Michal 1:3, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 4:0, Brožek Michal 1:3, Moravec Petr st. 3:1, Hrbek Jiří 1:2), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Králův Dvůr 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 3:1, Cír Libor 2:2, Koloc Miroslav 1:2, Štěpánek Pavel 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Roziňák Jan 1:3, Křikava Richard 0:4, Rujder David 1:2), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krůta Václav 2:1, Hejda Václav ml. 2:1, Přibík Jan 3:0, Rezek Jan 1:2, body hostů: Fiala Ondřej 1:2, Fiala Jan 2:1, Pospíšil Antonín 0:3, Taller Filip 1:2),
4. kolo:
SK Březnice - TJ Slavoj Obecnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 1:1, Drábek Martin 2:0, Šimek Jakub 3:0, Soused Zbyněk 2:0, body hostů: Hett Oliver 0:3, Podsedník Jaroslav 0:2, Vinš Stanislav 0:2, Hála Pavel 1:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Hudlice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 0:2, Tůma Martin 0:2, Stacho Libor 0:2, Macháček Pavel st. 0:2, body hostů: Hrabár Jiří 2:0, Landa Miloslav 2:0, Vajs Karel 2:0, Dřevěný Petr 2:0), TTC Kladno "C" - Sokol Lány 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habrcetl Milan 0:3, Procházka Ondřej 2:1, Levenec Alexandr 0:3, Vychodil Luděk 2:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:1, Brožek Michal 1:2, Moravec Petr st. 2:1, Moravec Milan 3:0), TJ Chaloupky - KST Rakovník "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuan Minh Nguyen 0:3, Lysý Tomáš 0:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Stanislav 0:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 2:1, Pisár Jan 2:1, Kos Zdeněk 2:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 2:2, Sušánka Pavel 0:4, Koloc Miroslav 0:2, Štěpánek Pavel 4:0, Holý Jiří 0:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 3:1, Pospíšil Antonín 2:2, Taller Filip 1:2), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Králův Dvůr 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejda Václav ml. 1:1, Krůta Václav 0:2, Brabec Stanislav 0:3, Rezek Jan 0:2, body hostů: Tůma Pavel 2:1, Hošková Denisa 2:0, Roziňák Jan 2:0, Řejha Pavel 2:0),
5. kolo:
KST Rakovník "B" - Sokol Lány 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 1:2, Čech Pavel 2:1, Cír Radek 2:1, Mikeš Milan 3:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:3, Brožek Michal 0:3, Moravec Petr st. 3:0, Moravec Milan 1:2), SK Březnice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 3:0, Šimek Jakub 2:1, Čížek Pavel 1:2, Soused Zbyněk 3:0, body hostů: Urban Jan 2:1, Tůma Martin 0:3, Stacho Libor 1:2, Macháček Pavel st. 0:3), TTC Kladno "C" - TJ Chaloupky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habrcetl Milan 1:3, Procházka Ondřej 1:3, Levenec Alexandr 2:1, Mikulejský Filip 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 3:1, Lysý Tomáš 0:3), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 1:3, Cír Libor 3:1, Koloc Miroslav 0:4, Štěpánek Pavel 4:0, body hostů: Přibík Jan 3:1, Krůta Václav 2:2, Rezek Jan 1:3, Hejda Václav ml. 2:2), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řejha Pavel 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 2:2, Hošková Denisa 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 2:2, Fiala Jan 4:0, Pospíšil Antonín 1:3, Taller Filip 0:4), TJ Sokol Hudlice - TJ Slavoj Obecnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajs Karel 2:0, Hrabár Jiří 2:0, Landa Miloslav 2:0, Dřevěný Petr 2:0, body hostů: Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Herink Jan 0:2, Král Pavel 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Miloslav 3:1, Hrabár Jiří 2:2, Stehlík Jan ml. 1:3, Vajs Karel 2:2, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Roziňák Jan 1:3, Hošková Denisa 2:2, Rujder David 2:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 0:2, Tůma Radek 0:3, Steiner František 1:2, Srch Radek 4:0, Hála Pavel 0:2, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 3:1, Pospíšil Antonín 1:2, Taller Filip 2:1), KST Rakovník "B" - Kanoistický klub Rakovník 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:2, Cír Radek 0:4, Andrt Tomáš 1:2, Mikeš Milan 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 1:3, Holý Jiří 0:2, Sušánka Pavel 1:0), Sokol Lány - KST Rakovník "C" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Milan 2:2, Brožek Michal 2:2, Moravec Petr st. 1:2, Moravec Ladislav ml. 3:1, body hostů: Krůta Václav 3:1, Hejda Václav ml. 2:2, Brabec Stanislav 1:3, Rezek Jan 1:2), SK Březnice - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:1, Šimek Jakub 2:0, Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 2:1, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Levenec Alexandr 1:2, Habrcetl Milan 0:3, Záhrubský David 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Chaloupky 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel st. 0:2, Freisleben Radek 0:2, Urban Jan 0:3, Stacho Libor 1:2, body hostů: Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 3:0, Tschunko Zdeněk 1:1, Novák Michal 2:0),
7. kolo:
TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 2:2, Gruber Martin 2:2, Landa Miloslav 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 4:0, Pospíšil Antonín 0:4, Taller Filip 0:4), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Králův Dvůr 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner František 0:3, Hála Pavel 0:3, Herink Jan 0:3, Srch Radek 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Hošková Denisa 2:1, Řejha Pavel 2:1, Roziňák Jan 2:1), KST Rakovník "B" - KST Rakovník "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Andrt Tomáš 1:2, Cír Radek 2:1, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Přibík Jan 3:1, Rezek Jan 0:3, Hejda Václav ml. 0:3, Krůta Václav 0:2, Brabec Stanislav 1:0), Sokol Lány - Kanoistický klub Rakovník 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 2:1, Brožek Michal 2:1, Moravec Petr st. 2:1, Moravec Ladislav ml. 3:0, body hostů: Štěpánek Pavel 2:1, Štengl Jan 1:2, Cír Libor 0:3, Sušánka Pavel 0:3), SK Březnice - TJ Chaloupky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 1:3, Čížek Pavel 2:2, Šimek Jakub 1:3, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:2, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 1:3, Tschunko Zdeněk 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TTC Kladno "C" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Pavel st. 0:2, Freisleben Radek 0:2, Urban Jan 0:3, Stacho Libor 1:1, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Mikulejský Filip 2:0, Levenec Alexandr 2:0, Habrcetl Milan 1:1),
8. kolo:
TTC Kladno "C" - TJ Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 0:3, Mikulejský Filip 1:2, Levenec Alexandr 1:2, Vychodil Luděk 1:3, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Hrabár Jiří 1:2, Vajs Karel 3:0, Landa Miloslav 2:1), TJ Chaloupky - TJ Slavoj Obecnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacura Josef ml. 3:1, Tschunko Zdeněk 1:2, Novák Michal 1:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, Lysý Tomáš 0:1, body hostů: Srch Radek 2:2, Petráň Zdeněk 1:3, Steiner František 1:2, Hála Pavel 1:2), Kanoistický klub Rakovník - SK Březnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Cír Libor 2:1, Koloc Miroslav 2:1, Štengl Jan 2:1, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 1:2, Šimek Jakub 0:3, Čížek Marek 0:3), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krůta Václav 2:2, Rezek Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Hejda Václav ml. 3:1, body hostů: Urban Jan 3:1, Freisleben Radek 0:4, Stacho Libor 2:1, Tůma Martin 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - KST Rakovník "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řejha Pavel 3:1, Včelička Lubomír 1:0, Roziňák Jan 1:2, Tůma Pavel 4:0, Křikava Richard 1:1, body hostů: Čech Pavel 3:1, Kos Zdeněk 0:4, Pisár Jan 1:2, Andrt Tomáš 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - Sokol Lány 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 2:0, Taller Filip 0:2, Pospíšil Antonín 0:3, Kilian Vít 0:3, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:1, Brožek Michal 3:0, Moravec Petr st. 2:0, Moravec Milan 1:1),
9. kolo:
TTC Kladno "C" - TJ Slavoj Obecnice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 2:2, Mikulejský Filip 2:2, Levenec Alexandr 4:0, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Srch Radek 3:1, Steiner František 2:2, Petráň Zdeněk 0:4, Hála Pavel 1:3), TJ Chaloupky - TJ Sokol Hudlice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chinh Ngo Van 0:2, Tschunko Zdeněk 0:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 1:2, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Vajs Karel 2:1, Hrabár Jiří 2:0, Landa Miloslav 1:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Sušánka Pavel 1:2, Holý Jiří 0:2, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 0:1, body hostů: Urban Jan 3:1, Stacho Libor 2:2, Freisleben Radek 1:2, Macháček Pavel st. 0:3), KST Rakovník "C" - SK Březnice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krůta Václav 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Hejda Václav ml. 3:0, Rezek Jan 3:1, body hostů: Šimek Jakub 0:4, Čížek Marek 0:3, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 1:2), TJ Sokol Králův Dvůr - Sokol Lány 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Pavel 2:1, Řejha Pavel 0:3, Roziňák Jan 1:2, Včelička Lubomír 2:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 4:0, Brožek Michal 3:0, Moravec Petr st. 0:3, Moravec Milan 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - KST Rakovník "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Selement Jaroslav 0:2, Pospíšil Antonín 0:2, Taller Filip 0:3, Fiala Ondřej 1:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 2:0, Pisár Jan 1:1, Kos Zdeněk 2:0),
10. kolo:
KST Rakovník "B" - TJ Sokol Hudlice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 1:1, Cír Radek 0:2, Andrt Tomáš 0:3, Mikeš Milan 0:2, body hostů: Dřevěný Petr 2:1, Vajs Karel 2:0, Landa Miloslav 2:0, Hrabár Jiří 2:0), Sokol Lány - TJ Slavoj Obecnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 3:0, Moravec Petr ml. 1:1, Moravec Milan 2:1, Moravec Ladislav ml. 3:0, body hostů: Steiner František 0:3, Srch Radek 2:1, Tůma Radek 0:3, Petráň Zdeněk 0:2), SK Březnice - TJ Sokol Králův Dvůr 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížek Pavel 0:3, Šimek Jakub 0:3, Čížek Marek 1:2, Soused Zbyněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Roziňák Jan 2:1, Řejha Pavel 1:2, Hošková Denisa 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Martin 0:3, Urban Jan 2:0, Stacho Libor 0:3, Zamazal Pavel 0:2, Macháček Pavel st. 0:1, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 2:1, Taller Filip 3:0, Selement Jaroslav 2:0), TTC Kladno "C" - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habrcetl Milan 0:3, Procházka Ondřej 1:2, Mikulejský Filip 1:2, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:2, Sušánka Pavel 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 1:2, body hostů: Přibík Jan 2:1, Krůta Václav 2:1, Rezek Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1),
11. kolo:
KST Rakovník "B" - TJ Slavoj Obecnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 1:2, Čech Pavel 2:1, Pisár Jan 2:1, Andrt Tomáš 2:0, Mikeš Milan 2:0, body hostů: Srch Radek 3:1, Steiner František 0:3, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 0:3), Sokol Lány - TJ Sokol Hudlice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 0:3, Brožek Michal 0:2, Moravec Petr st. 1:1, Moravec Ladislav ml. 1:2, Moravec Milan 0:1, body hostů: Landa Miloslav 3:0, Vajs Karel 2:1, Dřevěný Petr 2:1, Hrabár Jiří 2:0), SK Březnice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 0:4, Čížek Pavel 2:2, Čížek Marek 2:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Kilian Vít 1:3, Pospíšil Antonín 1:3, Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Pavel st. 0:2, Zamazal Pavel 0:2, Freisleben Zdeněk 0:2, Stacho Libor 0:2, body hostů: Tůma Pavel 2:0, Roziňák Jan 2:0, Řejha Pavel 2:0, Včelička Lubomír 2:0), TTC Kladno "C" - KST Rakovník "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 2:2, Mikulejský Filip 2:2, Levenec Alexandr 4:0, Vychodil Luděk 1:3, body hostů: Krůta Václav 2:2, Hejda Václav ml. 1:3, Rezek Jan 2:2, Brabec Stanislav 2:2), TJ Chaloupky - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 3:1, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 3:1, Cír Libor 0:4, Koloc Miroslav 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Hudlice - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 3:1, Hrabár Jiří 3:1, Gruber Martin 2:2, Landa Miloslav 1:3, body hostů: Mikeš Milan 4:0, Pisár Jan 0:4, Čech Pavel 2:2, Cír Radek 1:3), TJ Slavoj Obecnice - Sokol Lány 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Jan 1:3, Tůma Radek 0:3, Hála Pavel 1:2, Srch Radek 3:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 4:0, Brožek Michal 2:2, Moravec Petr st. 2:1, Moravec Milan 1:2), TJ Sokol Králův Dvůr - SK Březnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 3:0, Řejha Pavel 1:1, Rujder David 1:0, Tůma Pavel 3:0, Hošková Denisa 1:1, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 0:3, Čížek Marek 0:3, Šimek Jakub 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Ondřej 2:0, Fiala Jan 2:0, Taller Filip 2:1, Selement Jaroslav 2:1, body hostů: Macháček Pavel st. 0:3, Zamazal Pavel 0:3, Urban Jan 1:0, Stacho Libor 1:1, Tůma Martin 0:1), Kanoistický klub Rakovník - TTC Kladno "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 1:3, Koloc Miroslav 1:3, Štengl Jan 3:1, body hostů: Mikulejský Filip 2:2, Levenec Alexandr 2:2, Vychodil Luděk 3:1, Procházka Ondřej 0:4), KST Rakovník "C" - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 1:3, Hejda Václav ml. 0:3, Brabec Stanislav 1:2, Krůta Václav 3:1, body hostů: Vacura Josef ml. 3:1, Nguyen Ngoc Bach 3:1, Tschunko Zdeněk 2:1, Novák Michal 1:2),
13. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník "B" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Jan 0:3, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 1:2, Steiner František 2:1, body hostů: Mikeš Milan 2:1, Pisár Jan 1:2, Čech Pavel 3:0, Andrt Tomáš 2:1), TJ Sokol Hudlice - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabár Jiří 2:2, Drož Jan 1:3, Vajs Karel 3:1, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 4:0, Brožek Michal 2:2, Moravec Petr st. 1:3, Moravec Milan 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - SK Březnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Antonín 2:1, Taller Filip 2:1, Fiala Jan 3:0, Fiala Ondřej 2:1, body hostů: Šimek Jakub 0:3, Čížek Pavel 1:2, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Marek 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 2:0, Řejha Pavel 2:0, Rujder David 1:2, Tůma Pavel 3:0, body hostů: Stacho Libor 1:2, Urban Jan 1:2, Freisleben Radek 0:2, Macháček Pavel st. 0:2), KST Rakovník "C" - TTC Kladno "C" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rezek Jan 2:1, Hejda Václav ml. 0:1, Brabec Stanislav 3:0, Krůta Václav 2:1, Fabinger Vít 1:1, body hostů: Levenec Alexandr 1:2, Mikulejský Filip 1:2, Vychodil Luděk 1:2, Procházka Ondřej 1:2), Kanoistický klub Rakovník - TJ Chaloupky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:1, Koloc Miroslav 2:1, Sušánka Pavel 0:3, Štengl Jan 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 1:2, Lysý Tomáš 0:3),
14. kolo:
Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Hudlice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 1:2, Koloc Miroslav 1:2, Sušánka Pavel 0:3, Štěpánek Pavel 1:2, body hostů: Hrabár Jiří 3:0, Drož Jan 1:2, Vajs Karel 2:1, Dřevěný Petr 3:0), KST Rakovník "C" - TJ Slavoj Obecnice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 2:0, Hejda Václav ml. 2:0, Fabinger Vít 2:0, Krůta Václav 2:0, WO 1:0, body hostů: Srch Radek 0:2, Steiner František 0:2, Herink Jan 0:2, Hála Pavel 0:2, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Králův Dvůr 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 1:2, Záhrubský David 0:2, Procházka Ondřej 1:2, Vychodil Luděk 1:2, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Včelička Lubomír 2:1, Hošková Denisa 3:0, Rujder David 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 0:4, Vacura Josef ml. 3:1, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Taller Filip 3:1, Pospíšil Antonín 1:3, Fiala Jan 1:3), SK Březnice - KST Rakovník "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Čížek Marek 0:3, Čížek Pavel 1:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Mikeš Milan 4:0, Čech Pavel 2:1, Kos Zdeněk 1:2, Andrt Tomáš 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - Sokol Lány 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 0:2, Zamazal Pavel 0:2, Tůma Martin 0:2, Macháček Pavel st. 0:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:0, Brožek Michal 2:0, Moravec Petr st. 2:0, Moravec Milan 2:0),
15. kolo:
KST Rakovník "C" - TJ Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 1:3, Hejda Václav ml. 3:1, Fabinger Vít 1:3, Krůta Václav 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Vajs Karel 4:0, Hrabár Jiří 2:2, Vaculík Stanislav ml. 0:4), Kanoistický klub Rakovník - TJ Slavoj Obecnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štengl Jan 2:0, Cír Libor 2:0, Koloc Miroslav 1:2, Štěpánek Pavel 3:0, body hostů: Herink Jan 1:2, Petráň Zdeněk 1:2, Steiner František 0:2, Suchý Miroslav 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Králův Dvůr 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Michal 0:2, Tschunko Zdeněk 0:2, Vacura Josef ml. 0:3, Nguyen Ngoc Bach 1:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Včelička Lubomír 3:0, Hošková Denisa 2:0, Rujder David 1:1, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 3:1, Záhrubský David 0:4, Procházka Ondřej 2:1, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 3:1, Taller Filip 1:3, Pospíšil Antonín 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - KST Rakovník "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zamazal Pavel 0:2, Freisleben Radek 0:2, Macháček Pavel st. 0:2, Tůma Martin 0:2, body hostů: Mikeš Milan 2:0, Čech Pavel 2:0, Kos Zdeněk 2:0, Andrt Tomáš 2:0), SK Březnice - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 0:4, Čížek Pavel 2:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 4:0, Brožek Michal 3:1, Moravec Petr st. 1:3, Moravec Milan 1:3),
16. kolo:
Sokol Lány - KST Rakovník "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr st. 0:4, Moravec Milan 2:1, Brožek Michal 2:1, Moravec Ladislav ml. 1:3, body hostů: Mikeš Milan 3:1, Čech Pavel 3:1, Pisár Jan 2:1, Andrt Tomáš 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - SK Březnice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 0:3, Macháček Pavel st. 0:2, Tůma Martin 0:3, Stacho Libor 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Čížek Pavel 2:1, Šimek Jakub 2:1, Čížek Marek 1:1), TJ Chaloupky - TTC Kladno "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:0, Tschunko Zdeněk 1:1, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:0, body hostů: Mikulejský Filip 0:3, Levenec Alexandr 1:1, Procházka Ondřej 0:2, Záhrubský David 0:2), KST Rakovník "C" - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejda Václav ml. 1:2, Rezek Jan 2:1, Fabinger Vít 1:2, Krůta Václav 1:3, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:1, Cír Libor 2:1, Koloc Miroslav 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TJ Sokol Králův Dvůr 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Antonín 1:3, Fiala Jan 2:2, Taller Filip 2:1, Fiala Ondřej 1:2, WO 1:0, body hostů: Řejha Pavel 3:1, Včelička Lubomír 0:3, Tůma Pavel 4:0, Roziňák Jan 1:2, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Hudlice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steiner Petr 0:2, Herink Jan 0:2, Hála Pavel 0:2, Srch Radek 2:1, Král Pavel 0:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Vajs Karel 3:0, Hrabár Jiří 1:1, Stehlík Jan ml. 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol Hudlice - SK Březnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 1:1, Vajs Karel 2:0, Landa Miloslav 3:0, Dřevěný Petr 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:2, Čížek Pavel 0:2, Šimek Jakub 0:2, Drábek Martin 0:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner František 3:0, Hála Pavel 2:1, Steiner Petr 1:2, Srch Radek 3:0, body hostů: Stacho Libor 1:2, Urban Jan 2:1, Zamazal Pavel 0:3, Macháček Pavel st. 0:3), KST Rakovník "B" - TTC Kladno "C" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Pisár Jan 2:0, Cír Radek 2:0, Čech Pavel 2:0, body hostů: Mikulejský Filip 0:2, Vospálek Miroslav 0:2, Vychodil Luděk 0:2, Procházka Ondřej 0:2), Sokol Lány - TJ Chaloupky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 3:0, Moravec Milan 2:1, Brožek Michal 2:1, Moravec Ladislav ml. 2:1, body hostů: Vacura Josef ml. 0:2, Nguyen Ngoc Bach 3:0, Novák Michal 0:3, Lysý Tomáš 0:3, Tschunko Zdeněk 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr - Kanoistický klub Rakovník 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošková Denisa 1:1, Roziňák Jan 1:1, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 0:3, Koloc Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - KST Rakovník "C" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 2:0, Taller Filip 1:1, Pospíšil Antonín 2:1, Fiala Ondřej 3:0, body hostů: Hejda Václav ml. 1:2, Rezek Jan 1:2, Krůta Václav 0:2, Brabec Stanislav 0:2),
18. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - SK Březnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 3:1, Hála Pavel 0:4, Steiner František 0:3, Srch Radek 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 2:2, Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 1:2), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 3:0, Vajs Karel 2:0, Stehlík Jan ml. 1:1, Gruber Martin 2:1, WO 0:1, body hostů: Freisleben Radek 0:2, Urban Jan 2:1, Stacho Libor 0:3, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0), Sokol Lány - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr st. 3:0, Moravec Milan 1:1, Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 3:0, body hostů: Mikulejský Filip 2:1, Vospálek Miroslav 0:3, Vychodil Luděk 1:2, Procházka Ondřej 0:2), KST Rakovník "B" - TJ Chaloupky 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Čech Pavel 2:0, Pisár Jan 2:0, Mikeš Milan 2:0, Andrt Tomáš 1:0, body hostů: Vacura Josef ml. 0:3, Nguyen Ngoc Bach 0:2, Novák Michal 0:2, Lysý Tomáš 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - Kanoistický klub Rakovník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 3:0, Taller Filip 2:1, Pospíšil Antonín 1:2, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 2:2, Štengl Jan 2:1, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - KST Rakovník "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošková Denisa 2:1, Roziňák Jan 2:0, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Rezek Jan 2:1, Krůta Václav 0:2, Brabec Stanislav 0:3, Hejda Václav ml. 0:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Hudlice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Roziňák Jan 2:1, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 3:0, body hostů: Dřevěný Petr 2:1, Gruber Martin 0:3, Vajs Karel 1:2, Landa Miloslav 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TJ Slavoj Obecnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 2:1, Fiala Ondřej 2:0, Fiala Jan 2:1, Taller Filip 3:0, body hostů: Tůma Radek 1:2, Herink Jan 1:2, Hála Pavel 0:3, Petráň Zdeněk 0:2), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 0:4, Štengl Jan 2:2, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Čech Pavel 3:1, Kos Zdeněk 2:2, Andrt Tomáš 2:2), KST Rakovník "C" - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Václav ml. 2:2, Rezek Jan 2:2, Macek Zdeněk ml. 1:3, Brabec Stanislav 2:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 0:4, Brožek Michal 4:0, Moravec Petr st. 4:0, Moravec Milan 1:3), TTC Kladno "C" - SK Březnice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Chaloupky - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysý Tomáš 1:1, Novák Michal 2:0, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:0, body hostů: Urban Jan 1:2, Stacho Libor 0:2, Freisleben Radek 0:2, Freisleben Zdeněk 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" - TJ Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Antonín 1:3, Kilian Vít 1:3, Taller Filip 3:1, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Landa Miloslav 0:4, Vajs Karel 2:2, Hrabár Jiří 4:0), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Slavoj Obecnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 2:0, Hošková Denisa 2:0, Rujder David 2:1, Tůma Pavel 2:0, body hostů: Tůma Radek 0:3, Steiner František 0:2, Herink Jan 1:1, Král Pavel 0:2), KST Rakovník "C" - KST Rakovník "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Stanislav 2:2, Krůta Václav 3:1, Hejda Václav ml. 1:2, Přibík Jan 2:2, body hostů: Andrt Tomáš 4:0, Cír Radek 3:1, Adamczuk Janusz 0:4, Adamczuk Jan 0:3), Kanoistický klub Rakovník - Sokol Lány 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 0:3, Štengl Jan 0:3, body hostů: Brožek Michal 2:1, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr st. 2:1, Moravec Milan 2:1), TJ Chaloupky - SK Březnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:1, Tschunko Zdeněk 2:1, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Šimek Jakub 0:3, Čížek Marek 0:3, Medvecký Jan 0:3), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:1, Mikulejský Filip 2:0, Vychodil Luděk 2:1, Levenec Alexandr 1:1, WO 3:0, body hostů: Stacho Libor 1:2, Urban Jan 2:1, Freisleben Radek 0:3, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Hudlice - TTC Kladno "C" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajs Karel 1:0, Dřevěný Petr 2:0, Landa Miloslav 2:0, Hrabár Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Záhrubský David 0:2, Procházka Ondřej 0:2, Vychodil Luděk 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Obecnice - TJ Chaloupky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:4, Petráň Zdeněk 2:2, Hála Pavel 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 3:1, Tschunko Zdeněk 1:2), SK Březnice - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 1:3, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Cír Libor 1:3, Koloc Miroslav 0:4, Štengl Jan 2:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - KST Rakovník "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zamazal Pavel 1:2, Freisleben Radek 0:4, Stacho Libor 2:2, Urban Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Hejda Václav ml. 2:2, Štepka Vladimír 1:1, Rezek Jan 3:1, Fabinger Vít 3:1, WO 0:2), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 1:3, Pisár Jan 4:0, Andrt Tomáš 1:2, Mikeš Milan 3:1, Čech Pavel 0:1, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Hošková Denisa 2:2, Řejha Pavel 0:4, Roziňák Jan 2:2), Sokol Lány - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Petr st. 1:1, Moravec Petr ml. 0:2, Brožek Michal 3:0, Moravec Ladislav ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 1:2, Kilian Vít 0:3, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - TTC Kladno "C" 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 0:4, Tůma Radek 1:2, Petráň Zdeněk 0:3, Srch Radek 3:1, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Levenec Alexandr 3:1, Vychodil Luděk 2:1, Procházka Ondřej 2:1), TJ Sokol Hudlice - TJ Chaloupky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:0, Vajs Karel 2:0, Dřevěný Petr 2:0, Landa Miloslav 2:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 0:2, Novák Michal 0:2, Tschunko Zdeněk 0:2, Novák Stanislav 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - Kanoistický klub Rakovník 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Pavel st. 0:4, Freisleben Radek 1:2, Urban Jan 2:1, Stacho Libor 3:0, WO 0:1, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 2:2, Cír Libor 1:2, Sušánka Pavel 1:2, WO 1:0), SK Březnice - KST Rakovník "C" 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Marek 3:0, Šimek Jakub 1:1, Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 3:0, body hostů: Rezek Jan 0:3, Brabec Stanislav 1:2, Fabinger Vít 0:3, Hejda Václav ml. 0:1, Štepka Vladimír 0:1), Sokol Lány - TJ Sokol Králův Dvůr 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr st. 0:2, Moravec Petr ml. 0:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 0:2, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Hošková Denisa 2:0, Roziňák Jan 2:0, Řejha Pavel 2:0), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:2, Pisár Jan 3:1, Andrt Tomáš 1:1, Mikeš Milan 3:1, Čech Pavel 0:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 3:1, Taller Filip 0:4, Kilian Vít 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Hudlice - KST Rakovník "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 3:1, Dřevěný Petr 2:1, Landa Miloslav 1:3, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Čech Pavel 4:0, Andrt Tomáš 1:3, Kos Zdeněk 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - Sokol Lány 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 1:3, Rujder David 2:2, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 3:1, Brožek Michal 2:2, Moravec Petr st. 1:3, Moravec Milan 1:2), KST Rakovník "C" - TJ Slavoj Obecnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Stanislav 2:0, Kapoun Ondřej 2:0, Rezek Jan 2:1, Štepka Vladimír 2:1, body hostů: Petráň Zdeněk 0:3, Tůma Radek 0:3, Steiner František 2:0, Hála Pavel 0:2), SK Březnice - TTC Kladno "C" 10:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Rakovník "B" - TJ Sokol Hudlice 8:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 1:3, Pisár Jan 3:1, Čech Pavel 0:3, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Vajs Karel 2:2, Dřevěný Petr 2:2, Hrabár Jiří 2:2, Landa Miloslav 1:2), Sokol Lány - TJ Sokol Králův Dvůr 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr st. 0:3, Moravec Milan 0:2, Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 2:1, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Roziňák Jan 2:1, Včelička Lubomír 1:2, Řejha Pavel 2:0), TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník "C" 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Steiner František 1:2, Tůma Radek 1:2, Srch Radek 3:0, WO 0:4, body hostů: Rezek Jan 2:0, Štepka Vladimír 0:1, Macek Zdeněk ml. 2:1, Brabec Stanislav 0:2, Hejda Václav ml. 0:1, WO 4:0), TTC Kladno "C" - SK Březnice 0:10wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hudlice - KST Rakovník "B" -:-, TJ Sokol Králův Dvůr - Sokol Lány -:-, KST Rakovník "C" - TJ Slavoj Obecnice -:-, SK Březnice - TTC Kladno "C" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 2:2, Landa Miloslav 1:2, Vajs Karel 3:1, Hrabár Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 0:4, Roziňák Jan 0:3, Řejha Pavel 2:2, WO 1:0), TTC Kladno "C" - TJ Slavoj Obecnice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 1:3, Mikulejský Filip 1:3, Vychodil Luděk 2:1, Levenec Alexandr 3:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Tůma Radek 2:2, Steiner František 2:2, Petráň Zdeněk 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošková Denisa 2:2, Roziňák Jan 2:2, Řejha Pavel 1:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Vajs Karel 3:1, Hrabár Jiří 0:4, Dřevěný Petr 3:1, Landa Miloslav 1:3), TJ Slavoj Obecnice - TTC Kladno "C" 9:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner František 1:1, Tůma Radek 2:0, Petráň Zdeněk 2:1, Srch Radek 2:1, body hostů: Levenec Alexandr 1:2, Vychodil Luděk 1:2, Jedlička Stanislav 1:1, Procházka Ondřej 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr -:-, TTC Kladno "C" - TJ Slavoj Obecnice -:-,
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
1. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, Záboj Matěj 2:0, Šembera Karel 1:0, WO 1:0, body hostů: Brunclík Marek 0:2, Procházka Roman 0:2, Doležal Martin 0:1, Lhoták Lubor 0:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Niems Dušan 3:0, Čeřovský Petr st. 2:1, Kouřil Lubomír 0:3, Pácha Robin 0:3, WO 5:0, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 2:2, Krásl Libor 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberský Karel 1:3, Štus Radek 1:3, Vala Martin 1:2, Majer Pavel 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Boháč Milan 2:2, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Neratovice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Luboš 2:2, Kastner Patrik 2:2, Hoďák Václav 3:0, Antoš Petr 2:2, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Michal Jiří 1:3, Sauer Ondřej 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Aero Odolena Voda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 1:3, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 3:1, Bleha Lukáš 3:1, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3), TJ Sadská "C" - Sokol Přezletice 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 1:0, Vojáček Jiří 2:0, Fedačka Michal 3:0, WO 4:0, body hostů: Tichý Jiří 0:3, Slunéčko Radek 0:2, Dvořák Jan 0:1, WO 0:4),
2. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:1, Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 0:4, Zaplatílek Ctibor 2:2, WO 1:0, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 2:2, Paroulek Milan 1:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Vladislav 3:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Kouřil Lubomír 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, body hostů: Ulrich Radek 0:3, Kloz Daniel 0:3, Mošna Petr 1:2, Svoboda Pavel 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Neratovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Liberský Karel 2:2, Štus Radek 3:1, Vala Martin 3:1, body hostů: Michal Jiří 1:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, Dvořák Jan ml. 2:2, Sauer Ondřej 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Krchleby 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:1, Kastner Patrik 1:1, Hoďák Václav 3:0, Antoš Petr 3:0, body hostů: Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 1:2, Boháč Milan 0:2, Břetenář Petr 0:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - Sokol Přezletice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Radek 1:1, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 2:1, Bleha Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, WO 0:4), TJ Sadská "C" - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 2:2, Fedačka Michal 0:4, Beran Martin 1:3, Švarc Ondřej 3:1, body hostů: Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hendrych Jan 3:1),
3. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín "C" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:2, David Jan 0:2, Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 0:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 1:1), Sokol Přezletice - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 1:2, Hataš Martin 0:3, Slunéčko Radek 1:2, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Niems Dušan 4:0, Kouřil Lubomír 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:3, Pácha Robin 0:1, Čeřovský Petr st. 2:0), TJ Sokol Krchleby - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 3:0, Bittner Miloslav 1:2, body hostů: Slavík Radek 1:2, Hameta Oldřich 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 2:2, Sauer Ondřej 3:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 1:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kutná Hora 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 1:2, Kloz Daniel 1:2, Ulrich Radek 2:1, Ptáček František ml. 0:2, Mošna Petr 0:1, body hostů: Majer Pavel 0:3, Štus Radek 3:0, Vala Martin 2:1, Liberský Karel 3:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krásl Libor 2:2, Pekárek František 2:2, Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Hoďák Václav 2:2, Trávníček Luboš 1:3, Kastner Patrik 3:1, Pleticha Vladimír 0:4),
4. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 0:4, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Niems Dušan 3:1, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr ml. 2:2, Čeřovský Petr st. 2:1), Sokol Přezletice - ST EUROMASTER Kolín "C" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 0:2, Hataš Martin 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 1:1, Šembera Karel 1:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:0, Sádlo Josef 2:1, Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 0:4, Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 1:2, Fedačka Michal 0:3), TJ Neratovice "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan ml. 4:0, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mošna Petr 0:2, Kloz Daniel 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Ulrich Radek 0:2, body hostů: Antoš Petr 2:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Pleticha Vladimír 2:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 1:3, Pekárek František 1:3, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Majer Pavel 4:0, Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:2, Liberský Karel 0:3),
5. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 2:2, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Bleha Lukáš 1:3, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:1, Vydra Milan 1:2), TJ Aero Odolena Voda - Sokol Přezletice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Schmelz Richard 3:0, body hostů: Tichý Jiří 2:1, Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 0:2, Hataš Martin 0:3, Dvořák Jan 0:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 1:1, Boháč Milan 1:1, Bittner Miloslav 3:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 2:2, Kloz Daniel 1:3, Svoboda Pavel 2:2, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 1:3, Štus Radek 2:2, Majer Pavel 2:1, Vala Martin 4:0, body hostů: Kastner Patrik 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Pleticha Vladimír 0:4, Knobloch Pavel 1:2), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Zaplatílek Ctibor 3:1, Lhoták Jakub 2:2, Jindra Josef 1:2, Šembera Karel 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr ml. 0:4, Čeřovský Petr st. 4:0),
6. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kutná Hora 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera Karel 0:4, Záboj Matěj 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 3:1, body hostů: Vala Martin 2:2, Majer Pavel 3:1, Štus Radek 3:0, Liberský Karel 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 3:0, Pácha Robin 1:2, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 4:0, Čeřovský Petr st. 1:0, body hostů: Antoš Petr 1:3, Trávníček Luboš 1:2, Hoďák Václav 1:2, Kastner Patrik 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 1:2, Slavík Radek 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Ptáček František ml. 1:2, Mošna Petr 3:0, Kloz Daniel 1:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Motl Milan 1:3, Chlumský Petr 0:4, Vojáček Jiří 3:1, body hostů: Krásl Libor 1:3, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:2, Paroulek Milan 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Krchleby 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 1:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Schmelz Richard 0:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 2:1), Sokol Přezletice - TJ Neratovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Tichý Jiří 3:1, Hataš Martin 0:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:2, Michal Jiří 1:3, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 2:2),
7. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Zaplatílek Ctibor 2:2, body hostů: Antoš Petr 3:1, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 0:4, Pleticha Vladimír 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Niems Dušan 1:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 2:1, Pácha Robin 1:1, WO 3:0, body hostů: Štus Radek 2:1, Majer Pavel 1:2, Liberský Karel 0:3, WO 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3, body hostů: Krásl Libor 0:4, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:1), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Švarc Ondřej 2:1, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 2:1, body hostů: Ptáček František ml. 0:3, Svoboda Pavel 3:0, Kloz Daniel 1:2, Doležal Martin 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 1:1, Schmelz Richard 1:1, Kulíšek Marek 3:0, Hudečková Hana 3:0, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 0:2, Sauer Ondřej 1:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Krchleby 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 1:2, Tichý Jiří 1:2, Hrstka Tomáš 1:2, body hostů: Bittner Miloslav 2:1, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 2:1, Procházka Miroslav ml. 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Krchleby - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:1, Sádlo Josef 1:1, Břetenář Petr 1:2, Bittner Miloslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 4:0, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 0:3, WO 0:4), TJ Neratovice "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, body hostů: Niems Dušan 2:1, Šťastný Vladislav 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Aero Odolena Voda 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 0:3, Kloz Daniel 1:2, Mošna Petr 1:2, Ptáček František ml. 2:2, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Hendrych Jan 2:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásl Libor 3:0, Pekárek František st. 2:0, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Vilhelm Oldřich 0:1, Slunéčko Radek 1:2, Hataš Martin 0:2, Poláček Petr 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:1, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 3:1, Tivodar Michal 0:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sadská "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 0:2, Kastner Patrik 3:0, Antoš Petr 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 2:1, Trejdl Dušan 1:2, Vydrová Lucie 0:3, Vydra Milan 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Krchleby - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 0:4, Boháč Milan 1:2, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Šťastný Vladislav 3:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Neratovice "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, body hostů: Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 3:0, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Zaplatílek Ctibor 3:0), TJ Sokol Velký Osek - Sokol Přezletice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Mošna Petr 0:3, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Hrstka Tomáš 2:2, Vilhelm Oldřich 1:3, Slunéčko Radek 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Aero Odolena Voda 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 2:1, Krásl Libor 1:1, Pekárek František st. 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Hudečková Hana 2:1, Schmelz Richard 1:2, Kulíšek Marek 0:3, Hendrych Jan 0:2), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 4:0, Tivodar Michal 0:2, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 4:0, Liberský Karel 0:1, body hostů: Švarc Ondřej 2:2, Vojáček Jiří 2:2, Motl Milan 0:3, Beran Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 3:0, Dusil Petr 0:3, Antoš Petr 4:0, body hostů: Hameta Oldřich 1:3, Kamarýt Jiří 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 1:2),
10. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Radek 1:3, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1), TJ Sadská "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 0:4, Švarc Ondřej 1:3, Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 4:0, body hostů: Fuka Martin 1:3, Šťastný Vladislav 3:1, Pácha Robin 2:2, Čeřovský Petr st. 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 2:2, body hostů: Vala Martin 2:2, Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:3, Majer Pavel 1:3), Sokol Přezletice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 0:2, Hataš Martin 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 1:1, body hostů: Antoš Petr 3:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Pleticha Vladimír 1:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Velký Osek 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Pavel 1:0, Boháč Milan 2:0, Bittner Miloslav 2:1, Procházka Miroslav ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Kloz Daniel 0:3, Brunclík Marek 0:3, Moravec Stanislav 2:0, WO 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan nejml. 2:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan ml. 1:3, body hostů: Pekárek František st. 3:1, Kaipr Petr 3:0, Krásl Libor 2:1, Paroulek Milan 1:2),
11. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, body hostů: Niems Dušan 0:4, Fuka Martin 1:3, Pácha Robin 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0), TJ Sadská "C" - ST EUROMASTER Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Záboj Matěj 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 1:3, Kulíšek Marek 3:0, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Antoš Petr 2:2, Hoďák Václav 0:4, Kastner Patrik 1:2, Pleticha Vladimír 1:2), Sokol Přezletice - TJ Sokol Kutná Hora 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 0:3, Tichý Jiří 1:2, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Vala Martin 4:0, Štus Radek 4:0, Majer Pavel 0:3, Liberský Karel 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Boháč Milan 1:2, Procházka Miroslav ml. 2:1, Bittner Miloslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Pekárek František st. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 0:4, WO 0:4), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan nejml. 3:1, Michal Jiří 2:1, Sauer Ondřej 2:1, Dvořák Jan ml. 2:2, body hostů: Ptáček František ml. 3:1, Kloz Daniel 1:3, Mošna Petr 1:2, Procházka Roman 0:3),
12. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Jindra Josef 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Zaplatílek Ctibor 3:1, body hostů: Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 3:0, Slavík Radek 1:2, Jandejsek Pavel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sadská "C" 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pácha Robin 1:2, Školník Luboš 1:1, Niems Dušan 2:1, Kouřil Lubomír 1:2, WO 5:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Trejdl Dušan 0:4, Beran Martin 3:0, WO 0:5), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Aero Odolena Voda 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Radek 0:3, Majer Pavel 0:2, Vala Martin 1:2, Štus Radek 1:2, body hostů: Hudečková Hana 3:0, Hendrych Jan 2:1, Schmelz Richard 2:1, Kulíšek Marek 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Pleticha Vladimír 0:2, Kastner Patrik 3:0, Antoš Petr 2:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 1:2, Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloz Daniel 1:1, Svoboda Pavel 0:2, Brunclík Marek 0:3, Mošna Petr 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 2:0, Boháč Milan 2:0, Břetenář Petr 1:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Pekárek František st. 1:0, Krásl Libor 1:2, Kaipr Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, Sauer Ondřej 0:2, WO 1:0),
13. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 0:3, Kouřil Lubomír 0:3, Šťastný Vladislav 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Jandejsek Pavel 3:0), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:1, Jindra Josef 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Lhoták Jakub 2:1, WO 1:1, body hostů: Vojáček Jiří 0:3, Švarc Ondřej 0:3, Fedačka Michal 3:0, Beran Martin 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Pleticha Vladimír 0:3, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 4:0, body hostů: Hudečková Hana 3:1, Hendrych Jan 1:2, Schmelz Richard 0:3, Kulíšek Marek 1:2), TJ Sokol Kutná Hora - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Martin 4:0, Majer Pavel 0:4, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Hrstka Tomáš 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 1:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:2, Krásl Libor 0:2, Pekárek František st. 0:2, Kaipr Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Kučera Pavel 2:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 1:1, Boháč Milan 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 2:2, Kloz Daniel 2:2, Svoboda Pavel 0:2, Ptáček František ml. 3:1, Doležal Martin 0:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 3:1, Dvořák Jan ml. 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Michal Jiří 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Velký Osek - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Pavel 2:1, Mošna Petr 2:1, Ptáček František ml. 2:1, Kloz Daniel 2:1, body hostů: Vokounová Adéla 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Lhoták Jakub 2:1, Holman Martin 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trajhan Jaroslav 0:3, Krásl Libor 2:1, Paroulek Milan 1:2, WO 0:4, body hostů: Niems Dušan 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 2:0, Čeřovský Petr st. 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Boháč Milan 1:2, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 4:0, body hostů: Štus Radek 1:3, Maruščák Tomáš 1:2, Ulrich Radek 1:2, Majer Pavel 1:2), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Guth Michael 0:4, Dvořák Jan ml. 2:1, Šlechta Jaroslav 2:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 4:0, Trávníček Luboš 2:1, Pleticha Vladimír 1:2), TJ Aero Odolena Voda - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 0:4, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 1:3, Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3), Sokol Přezletice - TJ Sadská "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Vilhelm Oldřich 0:3, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Fedačka Michal 2:2, Beran Martin 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trajhan Jaroslav 1:2, Pekárek František 0:3, Pekárek František st. 0:1, Paroulek Milan 3:0, WO 5:2, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Holman Martin 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, WO 2:5), TJ Sokol Velký Osek - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 1:2, Kloz Daniel 1:1, Svoboda Pavel 0:3, Ptáček František ml. 1:2, WO 0:1, body hostů: Pácha Robin 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Šťastný Vladislav 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, WO 1:0), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Kutná Hora 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekarovič David 0:3, Dvořák Jan ml. 2:1, Šlechta Jaroslav 0:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:1, Ulrich Radek 2:1, Tivodar Michal 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:0, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 3:0, Břetenář Petr 1:1, body hostů: Kastner Patrik 0:3, Trávníček Luboš 0:2, Pleticha Vladimír 0:2, Grill Josef 1:1), Sokol Přezletice - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Slunéčko Radek 0:4, Vilhelm Oldřich 2:1, Tichý Jiří 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 3:1, Slavík Radek 2:2, Bleha Lukáš 1:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Vydra Milan 0:4, Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2),
16. kolo:
TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Fedačka Michal 0:3, Švarc Ondřej 2:2, body hostů: Slavík Radek 2:2, Herout Tomáš 1:3, Bleha Lukáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:2), Sokol Přezletice - TJ Aero Odolena Voda 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 0:2, Poláček Petr 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 1:2, body hostů: Hudečková Hana 3:0, Bochňák David 3:0, Kulíšek Marek 1:1, Hendrych Jan 2:0), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Krchleby 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan ml. 3:0, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Boháč Milan 3:1, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 1:2, Procházka Miroslav ml. 2:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Trajhan Jaroslav 1:1, Pekárek František st. 1:1, Kaipr Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Mošna Petr 0:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Brunclík Marek 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Petr 1:3, Kastner Patrik 3:1, Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 3:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Majer Pavel 1:3, Vala Martin 1:3, Liberský Karel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Niems Dušan 2:0, Pácha Robin 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokounová Adéla 0:2, Lhoták Jakub 0:2, Holman Martin 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Aero Odolena Voda 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:2, Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Záboj Matěj 1:2, WO 0:2, body hostů: Bochňák David 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 1:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovský Petr ml. 1:0, Pácha Robin 2:0, Kouřil Lubomír 1:2, Čeřovský Petr st. 3:0, Šťastný Vladislav 2:0, body hostů: Hrstka Tomáš 1:2, Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Krchleby 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Radek 0:2, Herout Tomáš 0:2, Jandejsek Pavel 0:2, Hameta Oldřich 0:2, body hostů: Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Kučera Pavel 2:0, Procházka Miroslav ml. 2:0), TJ Sadská "C" - TJ Neratovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 4:0, Michal Jiří 2:2, Sauer Ondřej 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Velký Osek 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 1:2, Štus Radek 3:0, Vala Martin 3:0, Majer Pavel 2:1, body hostů: Mošna Petr 1:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Brunclík Marek 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Trávníček Luboš 2:1, Kastner Patrik 1:2, Antoš Petr 2:1, body hostů: Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František st. 0:3, Trajhan Jaroslav 0:3),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 1:3, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:2, Šťastný Vladislav 2:2, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Bochňák David 3:1, Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 1:3), ST EUROMASTER Kolín "C" - Sokol Přezletice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 4:0, Záboj Matěj 3:0, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 1:3, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Tichý Jiří 0:4, Vilhelm Oldřich 2:1, Slunéčko Radek 1:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Krchleby 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vydra Milan 0:2, Beran Martin 0:2, Fedačka Michal 2:1, Švarc Ondřej 0:3, body hostů: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 1:1, Procházka Miroslav ml. 2:0), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 4:0, Herout Tomáš 1:3, Jandejsek Pavel 0:4, Hameta Oldřich 1:3, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:2, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Antoš Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Doležal Martin 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Kloz Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:2, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, body hostů: Paroulek Milan 1:3, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František 0:4, Pekárek František st. 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 2:1, Vala Martin 3:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:1, Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoďák Václav 4:0, Trávníček Luboš 1:3, Kastner Patrik 0:3, Antoš Petr 2:2, body hostů: Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr ml. 1:3, Šťastný Vladislav 3:1, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Sokol Velký Osek - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Kloz Daniel 3:0, Svoboda Pavel 2:1, Mošna Petr 1:3, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 1:3, Bleha Lukáš 2:1, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Krásl Libor 2:1, Pekárek František st. 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Beran Martin 2:2, Vydra Milan 0:3, Vojáček Jiří 1:2, Dědek Martin 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:0, Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:0, body hostů: Hudečková Hana 1:2, Bochňák David 1:2, Kulíšek Marek 0:2, Hendrych Jan 0:2), TJ Neratovice "B" - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 0:4, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Havazík Roman 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:0, Kastner Patrik 2:0, Antoš Petr 2:0, Hoďák Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Lhoták Jakub 0:2, Mazurkiewicz Ivo 0:2, Holman Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Pavel 2:2, Vala Martin 2:0, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, Liberský Karel 0:2, body hostů: Niems Dušan 0:4, Čeřovský Petr ml. 1:3, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr st. 4:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 4:0, Trajhan Jaroslav 1:2, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:2, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sadská "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brunclík Marek 1:2, Kloz Daniel 2:0, Svoboda Pavel 3:0, Mošna Petr 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 1:2, Vydra Milan 0:3, Dědek Martin 0:3, Beran Martin 1:1), TJ Neratovice "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sauer Ondřej 1:3, Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 1:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 4:0, Hendrych Jan 2:2, Hudečková Věra 0:4), TJ Sokol Krchleby - Sokol Přezletice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:0, Bittner Miloslav 1:1, Sádlo Josef 2:1, Kučera Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Krchleby 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:2, Holman Martin 0:3, Záboj Matěj 1:0, WO 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:1, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 2:0, Sádlo Josef 0:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Neratovice "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 0:4, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:1, Pácha Robin 2:2, body hostů: Dvořák Jan ml. 1:3, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 1:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Velký Osek 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:1, Hendrych Jan 2:1, Kulíšek Marek 3:0, Procházka Petr ml. 0:4, body hostů: Mošna Petr 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Kloz Daniel 2:1, Doležal Martin 2:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:3, Bartoň Tomáš 0:3, Slunéčko Radek 0:3, Hrstka Tomáš 4:0, body hostů: Paroulek Milan 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:1, Pekárek František 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Marek 1:3, Slavík Radek 2:2, Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 3:1, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 3:1, Ulrich Radek 1:3, Majer Pavel 0:4), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 0:2, Švarc Ondřej 1:1, Vydra Milan 0:3, WO 4:3, body hostů: Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 2:0, Antoš Petr 2:0, WO 3:4),
22. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Krchleby 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 1:3, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:2, Pácha Robin 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 2:2, Boháč Milan 2:2, Bittner Miloslav 3:1), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Neratovice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Holman Martin 2:1, Záboj Matěj 1:0, Šembera Karel 1:1, body hostů: Michal Jiří 1:2, Guth Michael 0:3, Pekarovič David 1:2, Šlechta Jaroslav 1:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:1, Slunéčko Radek 1:1, Dvořák Jan 3:0, Hrstka Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Mošna Petr 2:1, Svoboda Pavel 1:2, Kloz Daniel 0:3, WO 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3, Vyvial Pavel 0:4, Bochňák David 4:0, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 3:1, Pekárek František 1:3), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Fiedler Michael 1:2, Vydra Milan 0:3, Vojáček Jiří 2:2, Trejdl Dušan 0:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Liberský Karel 3:1, Majer Pavel 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout Tomáš 0:3, Němec Marek 0:2, Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 0:3, WO 3:0, body hostů: Antoš Petr 3:1, Hoďák Václav 4:0, Kastner Patrik 2:1, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Boháč Milan 3:0, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 3:0, body hostů: Vala Martin 2:1, Štus Radek 1:2, Ulrich Radek 0:3, Liberský Karel 0:2, Majer Pavel 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 1:3, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3, Čeřovský Petr ml. 2:2, body hostů: Antoš Petr 4:0, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 2:1, Trávníček Luboš 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 4:0, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Doležal Martin 2:2, Kloz Daniel 1:3, Moravec Stanislav 2:1), TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:2, Švarc Ondřej 1:3, Fedačka Michal 0:2, Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 1:0, body hostů: Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby 1:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 0:2, Ulrich Radek 0:2, Štus Radek 0:2, Majer Pavel 0:2, body hostů: Boháč Milan 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Kučera Pavel 2:0, Břetenář Petr 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 1:2, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 3:0, body hostů: Čeřovský Petr ml. 1:2, Niems Dušan 1:2, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Neratovice "B" 3:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mošna Petr 2:0, Kloz Daniel 0:2, Svoboda Pavel 1:2, Doležal Martin 0:3, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 2:0, Sauer Ondřej 1:1), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 9:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 3:1, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 0:3, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2, Švarc Ondřej 1:3, Vydra Milan 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-, TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek -:-, TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Pavel 0:2, Boháč Milan 0:2, Břetenář Petr 0:3, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Antoš Petr 3:0, Hoďák Václav 3:0, Kastner Patrik 1:1, Trávníček Luboš 1:1), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 4:0, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Doležal Martin 1:3, Kloz Daniel 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Krchleby 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Trávníček Luboš 1:1, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 2:1, body hostů: Bittner Miloslav 1:2, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 1:2, Sádlo Josef 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 2:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Mošna Petr 2:2, body hostů: Beran Martin 4:0, Vojáček Jiří 3:1, Švarc Ondřej 0:3, Motl Milan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-, TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan 2:2, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ml. 1:3, Jirkovský Václav 0:3, Szabo Jiří 2:2, WO 1:0), TTC Kladno "D" - Sokol Rakovník 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 3:1, Čierný Jan 0:3, Pírka Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Kubový Petr 0:2, Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Stochov Honice - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 1:3, body hostů: Černý Martin 0:4, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 3:1, Poláček Vladimír 4:0), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Škoda Jiří 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Hnidka Marian 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Pesl Václav 4:0), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Janusz 1:1, Lepka Martin ml. 3:1, Macek Zdeněk ml. 4:0, Adamczuk Jan 0:2, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 0:4, Jangl Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2), Sokol Nižbor "A" - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:1, WO 3:0, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Havel Jaroslav 1:2, Šavel Pavel 1:2, Preis František 0:3, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Hředle - Sokol Rakovník 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 4:0, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:2, Šapovalov Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:3, Stibor Josef 0:3, WO 0:1), TTC Kladno "D" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 1:3, Čierný Jan 0:4, Pírka Josef 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Trpák Radek 1:3, Szabo Jiří 3:1), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Petr 1:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 2:2, WO 0:3, body hostů: Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 2:1, Hnidka Marian 3:0, Řezníček Lukáš 2:1, WO 3:0), SK Viktorie Ořech - STC Slaný 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:0, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Poláček Vladimír 0:4, Bouška Jiří 3:0, Pánek Jan 1:2, Černý Martin 0:4, WO 0:2), KST Rakovník "D" - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Jan 1:3, Lepka Martin ml. 3:1, Adamczuk Janusz 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Havel Jaroslav 3:1, Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 1:3), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Zbírkovský Milan 0:3, WO 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Hředle 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 1:2, Blažek Petr 0:4, Zbírkovský Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 3:1, Šapovalov Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 3:1, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaroslav 2:2, Plecitý Lukáš 1:3, Slabý Jiří 2:2, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Pírka Josef 3:1, Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4), STC Slaný - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 1:3, Černý Martin 2:2, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:2, Adamczuk Jan 0:4, Pisár Jan 4:0, Cír Radek 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Nižbor "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasík Martin 0:2, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 0:3, Hnidka Marian 1:2, WO 4:1, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 1:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 1:4), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Stochov Honice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 3:1, Moravec Petr ml. 2:1, WO 0:1, body hostů: Hudeček Josef 0:3, Gniewek Michal 0:4, Janoušek Zdeněk 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, WO 1:0), Sokol Rakovník - SK Viktorie Ořech 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 1:3, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Škoda Jiří 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TTC Kladno "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokolovský Petr 1:3, Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 2:2, body hostů: Pírka Josef 4:0, Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 3:1, Čierný Jan 1:3), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Hředle 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Jaroslav 1:3, Kříž Petr 0:4, Preis František 0:4, WO 0:5, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 3:0, Pacourek Jan 1:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Polášek Milan 1:1, WO 5:0), STC Slaný - Sokol Nižbor "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:1, Macák Petr 1:1, Materna George 1:0, Poláček Vladimír 2:0, Vaktor Ivan 2:0, WO 1:6, body hostů: Pech Jan 0:3, Šmíd Miroslav 1:1, Frühauf Jindřich 0:2, Šturc Jaroslav 1:1, WO 6:1), TJ Sokol Buštěhrad - KST Rakovník "D" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:2, Krejčí Tomáš 0:2, Stolz Daniel 0:3, Hnidka Marian 0:4, WO 1:3, body hostů: Pisár Jan 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, Lepka Martin ml. 2:1, Cír Radek 2:0, WO 3:1), Sokol Lány "B" - SK Viktorie Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Spiegl Richard 4:0, Moravec Petr ml. 4:0, Hrbek Jiří 3:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:4, Novák Marek 1:3, Škoda Jiří 0:4), Sokol Rakovník - TJ Sokol Stochov Honice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 3:0, Stibor Josef 2:1, Kubový Petr 3:0, Čermák Luboš 0:1, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 1:2, Žák Roman 0:3, Janoušek Zdeněk 0:3, WO 0:3),
5. kolo:
KST Rakovník "D" - Sokol Nižbor "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 0:3, Hejda Václav ml. 0:2, Lepka Martin ml. 0:3, Adamczuk Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 3:0, Šturc Jaroslav 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Unhošť - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:3, Fryš Zdeněk 1:2, Urban Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Macák Milan 2:1, Heral František 1:1, Havel Jaroslav 1:2, Plecitý Lukáš 1:1, WO 0:2), STC Slaný - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macák Petr 1:0, Pánek Jan 2:0, Černý Martin 0:3, Vaktor Ivan 1:1, WO 5:4, body hostů: Pesl Václav 1:2, Krejčí Tomáš 1:2, Hnidka Marian 2:0, WO 4:5), Sokol Lány "B" - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Spiegl Richard 0:3, Hrbek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Stochov Honice - SK Viktorie Ořech 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, Žák Roman 1:2, Jedlička Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 1:3, Novák Marek 2:2, Škoda Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Hředle - TTC Kladno "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš 4:0, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, WO 0:2, body hostů: Jedlička Stanislav 0:3, Šulc Ladislav 1:3, Pachman Tomáš 0:4, Čierný Jan 0:3, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Stochov Honice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 3:0, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 2:1, Šapovalov Jiří 4:0, Lédl Jiří 1:0, WO 2:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 0:3, Velc Tomáš 1:2, WO 0:2), TTC Kladno "D" - SK Viktorie Ořech 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Čierný Jan 0:4, Pachman Tomáš 1:3, Jedlička Stanislav 4:0, body hostů: Novák Marek 3:1, Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 3:1), KST Rakovník "D" - Sokol Lány "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczuk Janusz 0:4, Froněk Petr 0:3, Lepka Martin ml. 0:4, Macek Zdeněk ml. 1:2, WO 0:2, body hostů: Moravec Petr ml. 3:0, Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 2:1, Spiegl Richard 4:0, WO 2:0), Sokol Nižbor "A" - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Šturc Jaroslav 2:1, Pech Jan 1:2, Šmíd Miroslav 2:2, WO 0:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Jansa Stanislav st. 3:0, Stibor Josef 1:2, Cibulka Josef 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Unhošť - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jangl Zdeněk 0:2, Fryš Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 0:3, Urban Jiří 0:2, WO 5:1, body hostů: Vaktor Ivan 3:0, Bouška Jiří 2:0, Pánek Jan 2:0, Černý Martin 3:0, WO 1:5), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 4:0, Havel Jaroslav 2:1, Plecitý Lukáš 1:3, Špalek Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Pesl Václav 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Hředle - SK Viktorie Ořech 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pacourek Jan 4:0, Hájek Miroslav 0:2, Novák Tomáš 3:1, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 1:1, body hostů: Ptáčník Martin 2:2, Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čierný Jan 1:3, Pachman Tomáš 2:2, Jedlička Stanislav 3:1, body hostů: Velc Tomáš 3:1, Fencl Petr 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3), KST Rakovník "D" - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 1:3, Pisár Jan 4:0, Lepka Martin ml. 1:3, Macek Zdeněk ml. 1:1, Adamczuk Janusz 0:2, body hostů: Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 2:2), Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 1:3, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, body hostů: Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 1:3, Szabo Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Zdeněk 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 3:1, Urban Jiří 2:2, body hostů: Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 2:2), TTC Slovan Kladno - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jan 0:4, Plecitý Lukáš 0:4, Macák Milan 2:2, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Pánek Jan 2:2, Poláček Vladimír 2:2, Macák Petr 0:1, Vaktor Ivan 3:0),
8. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Hředle 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:4, Poláček Vladimír 1:2, Macák Petr 2:1, Vaktor Ivan 1:3, WO 0:2, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:2, Lédl Jiří 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 1:3), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 3:0, Spiegl Richard 2:1, Szabo Jiří 2:1, Hrbek Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:2, Sokolovský Petr 0:3, Tájek Jaroslav 0:3, WO 0:4), Sokol Rakovník - TTC Slovan Kladno 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 1:3, Kubový Petr 1:2, Jansa Stanislav st. 1:2, Stibor Josef 0:3, WO 1:2, body hostů: Špalek Jiří 2:1, Havel Jaroslav 3:1, Plecitý Lukáš 2:1, Macák Milan 3:0, WO 2:1), TJ Sokol Stochov Honice - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Žák Roman 0:4, Karmazín Pavel 3:1, Jedlička Jaroslav 4:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:1, Hejda Václav ml. 1:3, Adamczuk Jan 2:2, Froněk Petr 2:2), SK Viktorie Ořech - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 0:4, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 1:2, Ptáčník Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
STC Slaný - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Vladimír 0:1, Černý Martin 1:3, Macák Petr 3:1, Pánek Jan 2:2, Vaktor Ivan 3:0, body hostů: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 0:3, Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 2:2, WO 0:1, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 2:2, Novák Tomáš 1:1, Mrázek Jindřich st. 2:2, Lédl Jiří 1:0, WO 1:0), Sokol Lány "B" - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:1, Hrbek Jiří 2:2, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Frolík Petr 0:4, Macák Milan 2:2, Plecitý Lukáš 0:4), Sokol Rakovník - TJ Sokol Unhošť 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 2:2, Cibulka Josef 1:3, Mladý Václav 0:2, Čermák Luboš 1:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2, Fryš Zdeněk 3:1), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Nižbor "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Žák Roman 2:1, Velc Tomáš 4:0, WO 0:2, body hostů: Rákosník Petr 2:2, Pech Jan 2:2, Šturc Jaroslav 0:3, Šmíd Miroslav 1:2, WO 2:0), SK Viktorie Ořech - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 3:1, Skřivánek Jiří 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Cír Radek 2:2, Macek Zdeněk ml. 0:2, Adamczuk Jan 1:3, Lepka Martin ml. 2:2, Štepka Vladimír 2:0),
10. kolo:
KST Rakovník "D" - TJ Sokol Hředle 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejda Václav ml. 3:1, Adamczuk Janusz 0:4, Lepka Martin ml. 1:2, Adamczuk Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 2:1, Novák Tomáš 3:1, Šapovalov Jiří 2:1, Mrázek Jindřich st. 0:1, WO 0:1), Sokol Nižbor "A" - TTC Kladno "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 0:3, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Jedlička Stanislav 1:2, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 1:2, Čierný Jan 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Stochov Honice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 2:2, Fryš Zdeněk 1:3, Urban Jiří 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 4:0, Velc Tomáš 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Žák Roman 2:2), TTC Slovan Kladno - SK Viktorie Ořech 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heral František 1:3, Plecitý Lukáš 2:2, Slabý Jiří 1:3, Macák Milan 4:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Škoda Jiří 0:4), STC Slaný - Sokol Lány "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pánek Jan 3:1, Černý Martin 0:4, Macák Petr 1:2, Vaktor Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pesl Václav 2:2, Řezníček Lukáš 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 0:1, Stibor Josef 2:2, Cibulka Josef 0:3),
11. kolo:
KST Rakovník "D" - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cír Radek 3:1, Adamczuk Janusz 1:0, Lepka Martin ml. 2:2, Hejda Václav ml. 2:2, Adamczuk Jan 0:3, body hostů: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 1:3, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 2:2), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 1:3, Pech Jan 2:2, Kovanda Milan 3:1, body hostů: Novák Tomáš 0:4, Šapovalov Jiří 2:2, Pacourek Jan 2:2, Lédl Jiří 4:0), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jiří 1:3, Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Fryš Zdeněk 2:2, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 4:0, Novák Marek 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Škoda Jiří 1:2, WO 2:0), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Jiří 4:0, Havel Jaroslav 2:2, Plecitý Lukáš 2:2, Macák Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Žák Roman 2:2, Hudeček Josef 0:4, WO 1:0), STC Slaný - Sokol Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 3:1, Pánek Jan 0:1, Macák Petr 1:2, Poláček Vladimír 3:0, Vaktor Ivan 2:0, WO 0:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:3, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 1:2, Stibor Josef 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Lukáš 2:2, Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 1:3, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Hředle - KST Rakovník "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šapovalov Jiří 2:1, Pacourek Jan 2:2, Novák Tomáš 2:1, Mrázek Jindřich st. 3:0, WO 3:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Janusz 0:3, Lepka Martin ml. 0:4, Froněk Petr 1:2, WO 0:3), TTC Kladno "D" - Sokol Nižbor "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 0:4, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 0:3, Velc Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:3, Jangl Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 1:2, WO 0:1), SK Viktorie Ořech - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 0:1, Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 3:1, Pavlín Jiří 0:3, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Havel Jaroslav 4:0, Kříž Petr 2:2, Frolík Petr 1:3), Sokol Lány "B" - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 3:1, Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Macák Petr 3:1, Pánek Jan 1:3, Černý Martin 0:3, WO 1:0), Sokol Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 1:3, Čermák Luboš 1:3, body hostů: Krejčí Tomáš 4:0, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 3:1, Sláma Jan 0:4),
13. kolo:
TTC Kladno "D" - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 0:4, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Cír Radek 3:1, Macek Zdeněk ml. 2:2, Adamczuk Jan 1:3, Adamczuk Janusz 2:2), TJ Sokol Hředle - Sokol Nižbor "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 2:0, Pacourek Jan 1:2, Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, Mrázek Jindřich st. 1:0, WO 3:1, body hostů: Pech Jan 1:2, Kovanda Milan 2:1, Šturc Jaroslav 0:3, Rákosník Petr 0:3, WO 1:3), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Unhošť 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 1:1, Novák Marek 2:1, Ptáčník Martin 3:1, WO 3:0, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:3, Jangl Zdeněk 1:2, Sokolovský Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:1, Janoušek Zdeněk 1:2, Fencl Petr 1:2, Velc Tomáš 0:1, WO 5:2, body hostů: Macák Milan 3:0, Plecitý Lukáš 1:2, Kříž Petr 2:2, WO 2:5), Sokol Rakovník - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:2, Jansa Stanislav ml. 4:0, Stibor Josef 0:4, Čermák Luboš 3:1, body hostů: Černý Martin 1:3, Pánek Jan 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Macák Petr 2:2), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Buštěhrad 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ml. 3:0, Hrbek Jiří 0:3, Szabo Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 1:3, Hnidka Marian 2:1, Stolz Daniel 1:2, WO 0:2),
14. kolo:
Sokol Lány "B" - TJ Sokol Hředle 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, body hostů: Šapovalov Jiří 1:3, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 0:4, Lédl Jiří 4:0), Sokol Rakovník - TTC Kladno "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 0:3, Mladý Václav 0:4, WO 3:0, body hostů: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 3:0, Lážnovský Jiří 2:2, Tuček Miroslav 1:1, WO 0:3), STC Slaný - TJ Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 1:3, Vajnar Luboš 1:3, Macák Petr 3:1, Vaktor Ivan 4:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2), TJ Sokol Buštěhrad - SK Viktorie Ořech 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 2:1, Pesl Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 0:4, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Unhošť - KST Rakovník "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 0:4, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 1:3, Zbírkovský Milan 0:4, body hostů: Pisár Jan 4:0, Kapoun Ondřej 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:1, Adamczuk Jan 2:0, Adamczuk Janusz 2:0), TTC Slovan Kladno - Sokol Nižbor "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 0:2, Macák Milan 0:2, Havel Jaroslav 0:4, Slabý Jiří 0:2, WO 6:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:0, Pech Jan 2:0, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:6),
15. kolo:
Sokol Rakovník - TJ Sokol Hředle 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 3:0, Mladý Václav 0:4, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:3, WO 1:0, body hostů: Šapovalov Jiří 1:1, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 0:2, WO 0:1), Sokol Lány "B" - TTC Kladno "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Václav 1:2, Moravec Petr ml. 3:0, Spiegl Richard 3:1, Hrbek Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 0:3, Lážnovský Jiří 2:1, Čierný Jan 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stolz Daniel 3:1, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Hudeček Josef 0:4), STC Slaný - SK Viktorie Ořech 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Petr 2:1, Bouška Jiří 3:0, Vajnar Luboš 0:3, Vaktor Ivan 4:0, WO 0:3, body hostů: Ptáčník Martin 1:3, Skřivánek Jiří 1:2, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 1:2, WO 3:0), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jan 2:1, Plecitý Lukáš 1:2, Slabý Jiří 0:3, Macák Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 1:3, Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Lepka Martin ml. 0:2, Adamczuk Janusz 1:0, WO 0:3), TJ Sokol Unhošť - Sokol Nižbor "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:2, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:4, WO 3:0, body hostů: Rákosník Petr 4:0, Pech Jan 1:2, Šmíd Miroslav 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:3),
16. kolo:
Sokol Nižbor "A" - KST Rakovník "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 2:1, Šturc Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Lepka Martin ml. 2:2, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 0:4, Kapoun Ondřej 2:1, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Milan 2:1, Jůza Jan 2:0, Plecitý Lukáš 2:1, Havel Jaroslav 2:2, WO 1:3, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 1:1, WO 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Lukáš 0:3, Kasík Martin 1:2, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Materna George 1:2, Vaktor Ivan 3:0, Pánek Jan 1:2, Macák Petr 3:0, WO 0:4), Sokol Rakovník - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 1:2, Čermák Luboš 1:3, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 3:1, WO 1:0), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Stochov Honice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 2:2, Pavlín Jiří 0:3, Ptáčník Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 1:2, WO 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Hředle 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 0:3, Jedlička Stanislav 1:1, Pachman Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 2:2, WO 1:2, body hostů: Pacourek Jan 2:2, Šapovalov Jiří 3:0, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 1:2, WO 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 2:2, Hájek Miroslav 2:2, Novák Tomáš 3:0, Šapovalov Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Urban Jiří 1:3, Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 1:2, WO 1:0), TTC Kladno "D" - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Špalek Jiří 3:1, Havel Jaroslav 3:1, Kříž Petr 2:2), KST Rakovník "D" - STC Slaný 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Lepka Martin ml. 2:1, Adamczuk Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Vajnar Luboš 1:3, Materna George 1:3, Horský Jindřich 1:2, Poláček Vladimír 1:2, WO 0:2), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Pesl Václav 1:3, Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 0:3, Stolz Daniel 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 0:1, body hostů: Spiegl Richard 3:1, Szabo Jiří 2:2, Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 2:2), SK Viktorie Ořech - Sokol Rakovník 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 0:4, Novák Marek 0:4, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav ml. 3:1, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1),
18. kolo:
TTC Kladno "D" - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:0, Jedlička Stanislav 3:1, Čierný Jan 1:2, Lážnovský Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:1, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hředle - TTC Slovan Kladno 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 4:0, Novák Tomáš 4:0, Pacourek Jan 4:0, body hostů: Preis František 0:4, Charvát Zdeněk 0:4, Havel Jaroslav 0:4, Šimo Vladimír 0:4), Sokol Nižbor "A" - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 1:3, body hostů: Pánek Jan 3:1, Horský Jindřich 0:4, Poláček Vladimír 2:2, Vajnar Luboš 3:1), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 3:0, Adamczuk Jan 3:1, Lepka Martin ml. 1:2, Pisár Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Pesl Václav 1:3, Řezníček Lukáš 2:1, Hnidka Marian 0:4, Stolz Daniel 0:3, WO 1:1), SK Viktorie Ořech - Sokol Lány "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 4:0, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Szabo Jiří 1:3, Spiegl Richard 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karmazín Pavel 2:2, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 0:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:1, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 3:1, Stibor Josef 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:2, Fencl Petr 0:3, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 2:1, Mrázek Jindřich st. 2:1, WO 0:4), SK Viktorie Ořech - TTC Kladno "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Jiří 0:4, Skřivánek Jiří 4:0, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 2:2), Sokol Lány "B" - KST Rakovník "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirkovský Václav 0:3, Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 2:1, Běloušek David 0:3, WO 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 2:1, Cír Radek 3:0, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 3:0, WO 0:3), Sokol Rakovník - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 0:2, Čermák Luboš 0:2, Jansa Stanislav st. 1:2, Stibor Josef 0:2, WO 7:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:0, Pech Jan 1:1, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:7), STC Slaný - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:0, Macák Petr 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Poláček Vladimír 3:0, WO 0:6, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 0:2, Jangl Zdeněk 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 1:2, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Plecitý Lukáš 0:4, Havel Jaroslav 2:1, Macák Milan 3:0, WO 0:2),
20. kolo:
SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Hředle 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 0:4, Skřivánek Jiří 2:1, Novák Marek 0:3, Ptáčník Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 2:1, Novák Tomáš 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 3:1, Fencl Petr 2:2, Velc Tomáš 2:1, Jedlička Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Lážnovský Jiří 3:1, Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:3, WO 1:0), Sokol Rakovník - KST Rakovník "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:2, Kubový Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Adamczuk Jan 2:2, Cír Radek 4:0, Kapoun Ondřej 2:2, Macek Zdeněk ml. 1:2, WO 1:0), Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloušek David 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ml. 2:1, Hrbek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 3:1, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnidka Marian 3:0, Pesl Václav 0:3, Krejčí Tomáš 2:1, Řezníček Lukáš 4:0, WO 2:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 1:2, WO 1:2), STC Slaný - TTC Slovan Kladno 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaktor Ivan 1:0, Vajnar Luboš 1:1, Černý Martin 3:0, Macák Petr 1:0, WO 5:5, body hostů: Havel Jaroslav 0:3, Plecitý Lukáš 1:1, Šimo Vladimír 0:2, WO 5:5),
21. kolo:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 2:2, Hájek Miroslav 1:3, Vyskočil Jiří 1:3, Mrázek Jindřich st. 4:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 2:2, Horský Jindřich 0:4), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Alexandr 3:0, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 3:0, Lážnovský Jiří 3:1, WO 2:1, body hostů: Hnidka Marian 0:4, Řezníček Lukáš 2:1, Pesl Václav 0:3, Krejčí Tomáš 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Unhošť - Sokol Lány "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:2, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 3:1, Urban Jiří 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Szabo Jiří 3:1, Trpák Radek 2:2, Běloušek David 2:2, Spiegl Richard 0:4), TTC Slovan Kladno - Sokol Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macák Milan 2:0, Havel Jaroslav 2:1, Plecitý Lukáš 2:1, Špalek Jiří 2:1, WO 1:4, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:3, Čermák Luboš 1:2, Jansa Stanislav st. 1:1, Stibor Josef 1:2, WO 4:1), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Cír Radek 2:1, Macek Zdeněk ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 1:3, Janoušek Zdeněk 0:3, Fencl Petr 1:2, WO 0:2), Sokol Nižbor "A" - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Šmíd Miroslav 0:4, Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 1:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 2:1, WO 2:0),
22. kolo:
TTC Kladno "D" - STC Slaný 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Miroslav 1:1, Lážnovský Jiří 2:0, Šulc Ladislav 2:1, Jedlička Stanislav 2:1, WO 6:1, body hostů: Černý Martin 0:4, Vajnar Luboš 0:3, Pánek Jan 3:0, WO 1:6), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Buštěhrad 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Miroslav 2:2, Novák Tomáš 3:0, Vitner Tomáš 0:2, Mrázek Jindřich st. 1:3, Vyskočil Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 2:1, Pesl Václav 2:2, WO 1:0), TTC Slovan Kladno - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macák Milan 2:0, Havel Jaroslav 1:2, Plecitý Lukáš 3:1, Špalek Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Spiegl Richard 1:2, Szabo Jiří 1:2, Běloušek David 0:2, Libovický Radek 1:3, WO 4:0), TJ Sokol Unhošť - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Jangl Zdeněk 2:2, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Mladý Václav 0:4), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Stochov Honice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 1:3, Rákosník Petr 3:1, Kovanda Milan 3:1, Frühauf Jindřich 0:4, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 3:1), KST Rakovník "D" - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Ondřej 0:3, Adamczuk Janusz 3:1, Lepka Martin ml. 2:2, Adamczuk Jan 1:2, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:0, Skřivánek Jiří 2:1, Novák Marek 1:3, Krasničan Jaroslav 2:0, Heřman Miroslav 0:2, WO 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný 10:0wo, Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 2:2, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 1:3, Spiegl Richard 1:3), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 3:1, Jedlička Jaroslav 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Jedlička Stanislav 1:3, Tuček Miroslav 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Lukáš 3:0, Krejčí Tomáš 1:2, Pesl Václav 0:3, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Kubový Petr 2:2, Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STC Slaný - TJ Sokol Hředle 0:10wo, Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor "A" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Szabo Jiří 2:1, Hrbek Jiří 2:1, Moravec Petr ml. 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 0:4, Pech Jan 0:3, Šturc Jaroslav 1:1, Šmíd Miroslav 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Stochov Honice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Miroslav 1:1, Šulc Ladislav 2:0, Jedlička Stanislav 1:2, Lážnovský Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:1, Janoušek Zdeněk 1:2, Hudeček Josef 0:3, WO 0:3), Sokol Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Čermák Luboš 2:2, Stibor Josef 0:3, Jansa Stanislav st. 2:2, body hostů: Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný -:-, Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány "B" - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, body hostů: Novák Tomáš 2:2, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 0:4, Šapovalov Jiří 1:3), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 1:2, Novák Tomáš 3:1, body hostů: Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 1:2, Szabo Jiří 1:2, Spiegl Richard 0:3), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Stochov Honice 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 1:2, Kočiš Ludovít 0:3, Čuba Milan 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Roztoky "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Jakoubek Jakub 0:3, Vodňanský Martin 1:3, Žáček Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Donát Zdeněk 0:1, Danaj Milan 0:1, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Balák Kryštof 3:0, Ivan Milan 1:2, Šejvl Jakub 3:0, WO 3:1, body hostů: Špitálský Ladislav 1:2, Táborský Luboš 0:3, Král Jindřich 1:2, Havel Martin 0:3, WO 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:3, Balcar Miroslav 3:0, Slobodzian Jakub 1:2, Kapras Karel 4:0, WO 0:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 1:3, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 3:0, Richter Vojtěch 1:3, Richter Jaroslav ml. 3:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 0:1, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 2:1, Grill Josef 1:3, Švasta Jindřich 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 4:0, body hostů: Dusil Petr 1:3, Mareš Jan 0:4, Kučera Josef 0:4, Dlask Ladislav 1:3),
2. kolo:
TJ Neratovice "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 2:2, Kočiš Ludovít 0:1, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Pekarovič David 1:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 3:1, Danaj Milan 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 0:3, Matějíček Marián 0:3, Žáček Josef 2:1, Jakoubek Jakub 0:1, WO 3:0, body hostů: Durdis Petr ml. 4:0, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 4:0, WO 2:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 1:2, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 1:3, WO 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Balcar Miroslav 4:0, Elstner Lukáš 0:4, Kapras Karel 4:0, body hostů: Havel Martin 2:2, Král Jindřich 2:2, Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Luboš 2:2), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 2:1, Richter Vojtěch 3:1, Podrápský Jaroslav 3:1, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:2, body hostů: Dusil Petr 0:3, Mareš Jan 1:2, Bajtalonová Jitka 1:3, Dlask Ladislav 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Petr 2:2, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 0:3, Bízek Zdeněk 1:3, Urban Milan 0:1, body hostů: Grill Josef 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Pleticha Vladimír 2:1, Kroupa Milan 2:2, Grill Josef 0:1, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 0:2, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Roztoky "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 1:3, Mareš Jan 2:2, Dusil Petr 3:0, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Žáček Josef 3:1, Vodňanský Martin 3:1, Švarc Martin 1:3, Ghariani Sebastian 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 1:3, Sádlo Josef 1:3, Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Všetaty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 3:1), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs nad Labem "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Horsák Oldřich 0:3, Veselý Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 2:2, Balák Kryštof 1:3, Ivan Milan 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 2:2, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Postelt Vladimír 1:3, Elstner Lukáš 2:2, Kaňka Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 4:0, Koloc Jaroslav 3:0, Knobloch Pavel 4:0, Grill Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 0:4, Matějíček Marián 1:2, Ghariani Sebastian 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 2:2, Bajtalonová Jitka 2:2, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Kloučková Jana 0:1, Čuba Milan 0:4, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 4:0, Pekarovič David 1:2), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Všetaty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Moulis Pavel 2:2, Bízek Zdeněk 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Libčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:0, Šimek Jiří 2:1, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 3:0, WO 3:2, body hostů: Šulc Dalibor 1:2, Tkačuk Roman 1:2, Podrápský Jaroslav 0:2, Slaměník Richard 0:3, WO 2:3), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:0, Horsák Oldřich 1:1, Veselý Pavel 2:1, Durdis Petr ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Jakub 0:3, Postelt Vladimír 0:2, Kaňka Luděk ml. 0:2, WO 0:6), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 3:1, Danaj Tomáš 3:1, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Zatřepálková Lenka 0:4, Mifka Alexius 3:1, Ivan Milan 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Všetaty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 2:2, Podrápský Jaroslav 0:4, Šulc Dalibor 1:3, Kraml Václav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 1:3, Rubín Pavel 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 3:1, Pleticha Vladimír 4:0, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 4:0, body hostů: Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 1:3, Bajtalonová Jitka 0:4, Dlask Ladislav 1:3), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 4:0, Špitálský Ladislav 2:2, Havel Martin 2:2, Táborský Luboš 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 2:2, Šimek Jiří 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:0, Čech Jiří 2:0, Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, WO 0:7, body hostů: Hrdý Miroslav 0:3, Halama Jiří 0:2, Danaj Tomáš 1:1, Danaj Milan 0:2, WO 7:0), TTC Brandýs nad Labem "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Mifka Alexius 3:0, Ivan Milan 2:1, Šejvl Jakub 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Kaňka Luděk ml. 0:3, Kaňka Jakub 0:3, Slobodzian Jakub 1:2, WO 0:3), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 2:1, Šlechta Jaroslav 1:2, Pekarovič David 2:2, WO 2:0, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 2:2, Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 0:3, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Brandýs nad Labem "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 2:1, Šlechta Jaroslav 1:3, Guth Michael 0:1, WO 3:0, body hostů: Balák Kryštof 3:1, Mühlfeit Luboš 1:2, Mifka Alexius 2:1, Ivan Milan 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Vladimír 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, Matějíček Marián 2:1, Žáček Josef 3:1, WO 0:3, body hostů: Balcar Miroslav 4:0, Postelt Vladimír 0:3, Blecha David 0:3, Balcar Jaromír 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Kosmonosy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 1:3, Slaměník Richard 0:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:1, body hostů: Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel 3:1, Čech Jiří 1:3, Horsák Oldřich 1:3), TJ Sokol Všetaty - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 0:2, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 1:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Halama Jiří 1:3, Danaj Milan 0:1, Hrdý Radek 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 2:2, Pleticha Vladimír 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, Táborský Luboš 3:1, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 0:4, Dlask Ladislav st. 2:1, WO 1:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Kyncl Miloslav 1:3, Kokojan Tomáš 3:1, Šimek Jiří 1:3, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 3:1, Pekarovič David 2:2, Šlechta Jaroslav 3:1, Guth Michael 0:4, body hostů: Slobodzian Jakub 3:1, Postelt Vladimír 2:2, Elstner Lukáš 1:3, Blecha David 2:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 0:3, Matějíček Marián 1:3, Žáček Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Balák Kryštof 2:2, Mühlfeit Luboš 2:2, Mifka Alexius 3:0, Ivan Milan 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Libčice - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Dalibor 3:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Radek 2:2, Halama Jiří 1:2, Hrdý Miroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Moulis Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 3:1, body hostů: Durdis Petr ml. 2:2, Veselý Pavel 4:0, Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 3:1, Koloc Jaroslav 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 0:4, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav 2:2, Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Krchleby "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusil Petr 1:3, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 0:3, Dlask Ladislav st. 0:4, WO 1:1, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Sádlo Josef 4:0, Havel Martin 3:0, Špitálský Ladislav 2:1, WO 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Neratovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Luboš 2:1, Sádlo Josef 2:1, Břetenář Petr 3:0, Král Jindřich 2:1, WO 5:0, body hostů: Pekarovič David 1:3, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 2:2, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 2:2, Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 1:1, Čech Jiří 2:0, Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 2:0, WO 0:7, body hostů: Kroupa Milan 0:3, Koloc Jaroslav 0:2, Knobloch Pavel 0:2, Grill Josef 1:1, WO 7:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Hrdý Radek 4:0, Hrdý Miroslav 3:1, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Mareš Jan 0:4, Maděra Zdeněk 2:2, Bajtalonová Jitka 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 2:1, Balák Kryštof 3:1, Zatřepálková Lenka 1:1, WO 1:2, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 0:2, WO 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Všetaty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 2:2, Balcar Miroslav 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Martin 1:2, Táborský Luboš 1:2, Král Jindřich 1:2, Břetenář Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Žáček Josef 4:0, Matějíček Marián 2:2, Ghariani Sebastian 2:2, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Pekarovič David 3:1, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 3:0, WO 0:5, body hostů: Dusil Petr 2:1, Bajtalonová Jitka 0:3, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Hrdý Radek 4:0, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Kroupa Milan 1:3, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 0:4, Grill Josef 2:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:1, Ivan Milan 1:3, Zatřepálková Lenka 1:2, Balák Kryštof 4:0, WO 0:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Bízek Zdeněk 1:2, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:2, Balcar Miroslav 2:0, Slobodzian Jakub 2:1, Kapras Karel 3:0, Postelt Vladimír 0:1, WO 1:3, body hostů: Tkačuk Roman 1:2, Richter Vojtěch 0:3, Šulc Dalibor 2:1, Slaměník Richard 1:2, WO 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 2:2, Kraml Václav 3:0, Richter Vojtěch 1:3, Šulc Dalibor 3:0, WO 0:2, body hostů: Kloučková Jana 2:1, Kočiš Ludovít 2:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Roztoky "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 2:2, Malý Petr 3:1, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 4:0, Ghariani Sebastian 0:4, Novotný Vladimír 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs nad Labem "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Jaroslav 1:1, Grill Josef 0:3, Knobloch Pavel 0:4, Pleticha Vladimír 0:3, WO 2:2, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:0, Balák Kryštof 3:0, Mifka Alexius 2:0, Ivan Milan 3:1, WO 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 0:3, Dusil Petr 1:2, Kučera Josef 0:3, Černovský Pavel 1:3, WO 3:0, body hostů: Blecha David 2:2, Balcar Miroslav 3:0, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel 2:0, WO 0:3), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 1:3, Král Jindřich 1:3, Sádlo Josef 2:1, Táborský Luboš 1:3, WO 0:1, body hostů: Durdis Petr ml. 4:0, Veselý Pavel 2:2, Horsák Oldřich 2:2, Čuban Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 1:3, Piroutek Květoslav 1:3, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Roztoky "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 3:0, Kraml Václav 2:0, Šulc Dalibor 4:0, Richter Jaroslav ml. 3:1, Richter Vojtěch 2:0, WO 0:1, body hostů: Vodňanský Martin 0:4, Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 1:3, Eibich Jan 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice "C" 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Malý Petr 4:0, Rubín Pavel 3:1, Růžička Zdeněk 2:1, WO 2:0, body hostů: Kloučková Jana 0:3, Kočiš Ludovít 0:3, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Horst 0:3, Koloc Jaroslav 1:1, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 1:3, WO 4:0, body hostů: Blecha David 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk ml. 3:0, Kapras Karel 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Brandýs nad Labem "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 1:1, Mareš Jan 0:2, Dusil Petr 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 7:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:1, Balák Kryštof 2:0, Mifka Alexius 2:0, Ivan Milan 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 3:1, Táborský Luboš 1:3, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 0:4, Halama Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Veselý Pavel 3:1, Horsák Oldřich 2:1, Čuban Jiří 1:3, Soumar Vladimír 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 0:4, Šlechta Jaroslav 1:2, Pekarovič David 1:2, WO 2:0, body hostů: Tkačuk Roman 2:1, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 2:2, Podrápský Jaroslav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Všetaty 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Ghariani Sebastian 1:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Rubín Pavel 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 4:0, Ivan Milan 1:3, Mifka Alexius 4:0, Balák Kryštof 1:2, WO 0:1, body hostů: Koloc Jaroslav 1:2, Kroupa Milan 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel 2:0, WO 2:4, body hostů: Dusil Petr 0:3, Mareš Jan 0:2, Kučera Josef 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 4:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, Horsák Oldřich 2:1, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 1:2, Havel Martin 0:3, Hlinovský Dominik 0:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 0:4, Legát Lukáš 3:1, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 0:1, Jakoubek Jakub 0:4, Ghariani Sebastian 0:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 1:2, WO 0:1), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Všetaty 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 2:1, Pekarovič David 0:4, WO 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Rubín Pavel 2:0, WO 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Kapras Karel 3:1, body hostů: Koloc Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 2:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálková Lenka 0:3, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, WO 2:0, body hostů: Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 1:2, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:2), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Krchleby "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 0:3, Hrdý Radek 1:3, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Sádlo Josef 4:0, Táborský Luboš 2:1, Havel Martin 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:0, Zajíček Petr 3:0, Durdis Petr ml. 2:1, WO 0:5, body hostů: Plachý Pavel 0:3, Kokojan Tomáš 1:2, Mlejnek Antonín st. 0:3, Sobotka Jiří 0:2, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 1:3, WO 0:3, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 0:3, Šlechta Jaroslav 1:2, WO 3:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Legát Lukáš 2:1, Danaj Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Matějíček Marián 4:0, Jakoubek Jakub 0:4, Vodňanský Martin 0:4, Novotný Vladimír 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 4:0, Břetenář Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 1:2, Balák Kryštof 0:4, Ivan Milan 2:2, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:1, Postelt Vladimír 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Libčice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:3, Švasta Jindřich 0:4, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Richter Vojtěch 4:0, Slaměník Richard 4:0, Šulc Dalibor 4:0, Podrápský Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Všetaty 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Ladislav st. 1:3, Mareš Jan 0:3, Maděra Zdeněk 0:4, WO 0:6, body hostů: Malý Petr 3:0, Růžička Zdeněk 3:0, Rubín Pavel 2:0, Moulis Pavel 2:1, WO 6:0),
15. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Neratovice "C" 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 2:0, Durdis Petr ml. 2:0, Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 2:0, WO 0:7, body hostů: Vodňanský Martin 0:3, Jakoubek Jakub 0:2, Zwiefelhofer Jiří 0:2, Eibich Jan 0:2, WO 7:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 1:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Balák Kryštof 3:1, Ivan Milan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 1:3, Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 2:2, Sádlo Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Kapras Karel 4:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:2, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 2:1, Mareš Jan 1:2, Dusil Petr 0:4, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 1:1, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, WO 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Grill Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 0:4, Kulíšek Milan 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Malý Petr 2:2, body hostů: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 0:3, Černovský Pavel 2:2, Dusil Petr 1:3, Dlask Ladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Koloc Jaroslav 3:1, Kroupa Milan 1:2, Knobloch Pavel 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mlejnek Antonín st. 0:3, Mucha Lubomír 0:2, Šimek Jiří 1:2, Kokojan Tomáš 2:1, Kyncl Miloslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 3:1, Hlinovský Dominik 2:2, WO 0:5), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Tomáš 2:1, Šimon Vladimír 0:1, Hrdý Radek 1:2, Hrdý Miroslav 1:2, Danaj Milan 0:2, WO 4:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:1, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Šlapáček Martin 2:2, Blecha David 1:3, Kapras Karel 4:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 3:1, Mifka Alexius 1:3, Ivan Milan 2:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakoubek Jakub 0:4, Žáček Josef 1:0, Ghariani Sebastian 3:1, Matějíček Marián 2:2, Vodňanský Martin 1:2, body hostů: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 1:3, Šlechta Jaroslav 3:1),
17. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 3:1, Pekarovič David 0:4, body hostů: Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 1:3, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 4:0), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 3:0, Švarc Martin 2:0, Matějíček Marián 3:0, Žáček Josef 2:1, WO 1:4, body hostů: Černovský Pavel 0:3, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 1:2, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Krchleby "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Kraml Václav 4:0, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 2:2, WO 0:1, body hostů: Špitálský Ladislav 0:4, Král Jindřich 2:2, Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 2:1, Malý Petr 4:0, WO 2:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 1:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mifka Alexius 1:2, Mühlfeit Luboš 0:3, Ivan Milan 1:2, Balák Kryštof 3:1, WO 3:0, body hostů: Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 1:2, Čech Jiří 2:1, Bříška Jan 1:2, WO 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha David 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Kapras Karel 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Šimon Vladimír 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Zwiefelhofer Jiří 0:4, Ghariani Sebastian 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 2:2, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 3:1), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 1:3, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 3:1, Dlask Ladislav st. 0:4), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Krchleby "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:4, Kulíšek Milan 1:3, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1), TJ Sokol Libčice - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaměník Richard 4:0, Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 4:0, body hostů: Šimek Jiří 0:4, Mlejnek Antonín st. 0:4, Plachý Pavel 0:4, Sobotka Jiří 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 1:3, Balcar Miroslav 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Kapras Karel 3:1, body hostů: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Horsák Oldřich 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3, Ivan Milan 0:3, Balák Kryštof 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 4:0, Halama Jiří 2:1, WO 1:0),
19. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 1:3, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 3:0, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 3:0, WO 0:5, body hostů: Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 0:3, Matějíček Marián 1:2, Švarc Martin 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libčice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 2:1, Bříška Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Richter Vojtěch 0:4, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 0:3, WO 0:2), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 3:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 3:0, Sádlo Josef 3:0, Břetenář Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Kroupa Milan 0:4, Koloc Jaroslav 0:4, Pleticha Vladimír 1:2, Grill Josef 2:1, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 1:1, Kyncl Miloslav 3:0, Piroutek Květoslav 3:0, WO 2:3, body hostů: Černovský Pavel 2:1, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 3:2),
20. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 1:1, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel 3:0, WO 0:5, body hostů: Kloučková Jana 1:2, Čuba Milan 0:3, Pekarovič David 0:3, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 5:0), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 4:0, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, Zatřepálková Lenka 2:2, body hostů: Novotný Vladimír 1:3, Vodňanský Martin 1:3, Ghariani Sebastian 2:2, Jakoubek Jakub 1:3), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Libčice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 0:4, Halama Jiří 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Danaj Tomáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Slaměník Richard 3:0, Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:0, Bříška Jan 1:2, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Malý Petr 0:3, Růžička Zdeněk 1:2, Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 3:1, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 1:3, Grill Josef 3:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sádlo Josef 4:0, Hlinovský Dominik 4:0, Táborský Luboš 4:0, Břetenář Petr 4:0, body hostů: Dusil Petr 0:4, Mareš Jan 0:4, Maděra Zdeněk 0:4, Dlask Ladislav st. 0:4),
21. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 3:1, Šlechta Jaroslav 1:3, Pekarovič David 1:3, body hostů: Táborský Štěpán 0:4, Král Jindřich 2:2, Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 3:1), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 0:2, Vodňanský Martin 0:2, Ghariani Sebastian 1:2, Jakoubek Jakub 0:3, WO 0:6, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 3:0, Šimek Jiří 1:1, Kokojan Tomáš 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 0:2, Koloc Jaroslav 0:1, Knobloch Pavel 2:1, Grill Josef 0:3, Kroupa Milan 0:1, WO 3:3, body hostů: Bříška Jan 2:1, Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 3:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 3:1, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Legát Lukáš 1:3, Halama Jiří 1:3), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 2:2, Šulc Dalibor 0:4, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Mifka Alexius 3:1, Balák Kryštof 1:3, Ivan Milan 2:2), TJ Sokol Všetaty - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 0:3, Malý Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 3:0, Kaňka Luděk ml. 2:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ghariani Sebastian 2:1, Vodňanský Martin 1:1, Eibich Jan 0:4, Jakoubek Jakub 0:4, WO 1:2, body hostů: Janda Martin 2:2, Paclt Milan 3:0, Král Jindřich 3:0, Břetenář Petr 2:1, WO 2:1), TJ Neratovice "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 3:1, body hostů: Mucha Lubomír 1:0, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 2:2, Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusil Petr 0:2, Mareš Jan 0:2, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 7:0, body hostů: Čech Jiří 3:0, Bříška Jan 2:0, Durdis Petr ml. 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty - TTC Brandýs nad Labem "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 3:1, Moulis Pavel 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 1:3, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 4:0, Ivan Milan 3:1), TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 3:0, Šulc Dalibor 3:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Slaměník Richard 2:1, WO 4:0, body hostů: Balcar Miroslav 0:1, Kaňka Luděk ml. 2:1, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříška Jan 1:3, Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Pavel 1:3, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Kaňka Luděk ml. 2:1), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 3:1, Ivan Milan 1:3, Balák Kryštof 2:2, body hostů: Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 1:3, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Vladimír 1:2, Matějíček Marián 1:2, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 1:3, body hostů: Kloučková Jana 4:0, Šlechta Jaroslav 1:2, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:1, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Čech Jiří 0:3, Durdis Petr ml. 1:2, Bříška Jan 0:2, Veselý Pavel 1:1), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:3, Richter Vojtěch 1:3, body hostů: Mifka Alexius 3:1, Mühlfeit Luboš 1:3, Balák Kryštof 3:1, Ivan Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 2:1, Moulis Pavel 3:0, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 2:1, Koloc Jaroslav 1:2), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2, Čuba Milan 0:3, Pekarovič David 1:3, body hostů: Matějíček Marián 2:2, Žáček Josef 3:1, Ghariani Sebastian 2:2, Vodňanský Martin 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříška Jan 1:2, Durdis Petr ml. 1:2, Čech Jiří 1:2, Veselý Pavel 2:2, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Kapras Karel 2:1, Kaňka Luděk ml. 0:3, Šlapáček Martin 3:0), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty -:-, TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, Matějíček Marián 1:2, Žáček Josef 4:0, body hostů: Pekarovič David 1:3, Kloučková Jana 2:1, Šlechta Jaroslav 2:1, Čuba Milan 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaměník Richard 0:4, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Vojtěch 2:2, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 2:1, Matějíček Marián 2:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Grill Josef 0:2, Pleticha Vladimír 2:1, Knobloch Pavel 1:2, Koloc Jaroslav 1:2, Kroupa Milan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Libčice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:1, Kapras Karel 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 0:4, Richter Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:2, Pleticha Vladimír 0:2, Knobloch Pavel 1:2, Koloc Jaroslav 1:2, body hostů: Žáček Josef 3:0, Matějíček Marián 3:0, Ghariani Sebastian 2:1, Vodňanský Martin 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - Sokol Nižbor "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 2:2, Sklenář David 2:2, Lev Leoš 2:2, Drož Jan 4:0, body hostů: Král Martin 2:2, Liška Jan 3:1, Čuda Jan 1:3, Čuda Zdeněk 0:4), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 1:2, Tůma Radek 4:0, Petráň Zdeněk 2:1, Herink Jan 3:1, WO 1:1, body hostů: Hlaváček Jaromír 3:1, Císař Jan 0:3, Mráz Roman 1:3, Šprysl Josef 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Spartak Čenkov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 2:2, Vrecion Jiří 1:3, Včelička Lubomír 3:0, Bohdan Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Tatran Sedlčany "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 3:0, Roztočil Jiří 4:0, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Linhart František ml. 2:2, Janda Jaromír 0:3, Bárta Radek 0:4, Hyhlan Jaroslav 1:2, WO 0:2), TJ Olešná - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 2:2, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 3:1, Poch Pavel 2:2, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 1:3, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - SK Březnice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Miroslav 2:1, Rataj Miloš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Jirouch Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Medvecký Jan 0:4, Drábek Martin 2:1, Říha Bohumil 0:2, Suchopár Miroslav 2:2, Peterka Lukáš 0:2, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Lev Leoš 2:2, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Sklenář David 0:4, body hostů: Hlaváček Jaromír 3:1, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 3:1, Šprysl Josef 1:3), TJ Slavoj Obecnice "B" - Sokol Nižbor "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herink Jan 1:2, Tůma Radek 2:1, Král Pavel 1:2, Petráň Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Král Martin 4:0, Čuda Jan 2:2, Čuda Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bohdan Luděk 3:0, Včelička Lubomír 2:1, Vrecion Jiří 1:2, Kračmer Matěj 1:2, WO 5:0, body hostů: Šíp Martin 0:4, Linhart František ml. 3:1, Janda Jaromír 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Žebrák - TJ Spartak Čenkov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 2:2, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 2:2, Müller Jiří 0:4, Svoboda Jaromír 2:0, body hostů: Volek Václav 4:0, Škrabal Radek 4:0, Škrabal Jaroslav 1:3, Ječmen Jaroslav 1:3), TJ Olešná - SK Březnice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 4:0, Herman Miloš 4:0, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Peterka Lukáš 0:3, Medvecký Jan 0:4, Suchopár Miroslav 2:2, Bubeníček Josef ml. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice "B" - SK Březnice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Koros Pavel 2:1, Jirouch Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Petrovic Pavel 2:2, Haník Josef 2:2, Michal Radek 1:3, Bubeníček Ondřej 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:1, Michal Radek 3:1, Petrovic Pavel 3:1, Haník Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Gruber Martin 3:0, Sklenář David 0:4, Lev Leoš 0:4, Bartůněk David 0:4, WO 0:1), SK Březnice "C" - TJ Slavoj Obecnice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Josef ml. 0:3, Medvecký Jan 3:1, Suchopár Miroslav 1:2, Drábek Martin 0:3, WO 3:0, body hostů: Herink Jan 1:2, Tůma Radek 2:1, Petráň Zdeněk 4:0, Král Pavel 2:1, WO 0:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 2:1, Kubát Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 0:4, Poch Pavel 1:3, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 1:3, Janda Jaromír 2:2, Linhart František ml. 2:1, Málek Miloš 1:1, Palátka Daniel 0:2, WO 1:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 1:2, WO 0:1), Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Ondřej 3:1, Liška Jan 0:3, Král Martin 1:2, Dvořák Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Šrámek David 3:1, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 4:0, Mráz Roman 2:1, Hlaváček Jaromír 1:2, Vrátný Martin 3:1, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:3, Müller Jiří 1:3, Křemen Josef 0:3, Kunc Petr 2:1, WO 1:1),
4. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:0, Michal Radek 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Haník Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Herink Jan 1:3, Tůma Radek 1:2, Petráň Zdeněk 1:3, Král Pavel 0:4, WO 0:1), SK Březnice "C" - TJ Sokol Hudlice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 2:2, Medvecký Jan 1:3, Suchopár Miroslav 3:1, Drábek Martin 3:1, body hostů: Gruber Martin 4:0, Sklenář David 1:3, Lev Leoš 2:2, Bartůněk David 0:4), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 1:2, Volek Václav 1:2, Kubát Pavel 4:0, WO 1:1, body hostů: Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 0:3, Červenka Miroslav 0:3, WO 1:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Olešná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 0:4, Šíp Martin 0:4, Linhart František ml. 2:1, Lesák Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 3:1, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 2:1, WO 0:1), Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Žebrák 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Ondřej 2:2, Král Martin 1:3, Dvořák Jan 1:3, Čuda Jan 3:1, body hostů: Kunc Jaroslav 3:1, Křemen Josef 2:2, Svoboda Jaromír 0:4, Kunc Petr 4:0), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Rujder David 0:4, Křikava Richard 1:3, Včelička Lubomír 1:2, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Olešná - TJ Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 2:1, Poch Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 2:2, Nykl Zdeněk 0:3, WO 1:0), SK Březnice "B" - SK Březnice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Tomáš 2:2, Drozen Jan 2:2, Bubeníček Ondřej 2:2, Bubeníček Josef 2:2, body hostů: Bubeníček Josef ml. 2:2, Burian Michal 2:2, Burian Josef 2:2, Janeček Martin 2:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Tatran Sedlčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 2:2, Vinš Karel 2:2, Kubát Pavel 3:1, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 0:4, Šíp Martin 3:1, Palátka Daniel 0:4), Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Příbram "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Ondřej 0:4, Král Martin 2:2, Dvořák Jan 0:3, Čuda Jan 1:3, Homolka Tomáš 0:1, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 4:0), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek David 3:1, Křikava Richard 2:1, Včelička Lubomír 3:0, Bohdan Luděk 3:1, WO 0:2, body hostů: Müller Jiří 0:4, Kunc Jaroslav 0:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Svoboda Jaromír 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruber Martin 3:1, Stehlík Jan ml. 1:2, Vaculík Stanislav ml. 0:3, Sklenář David 2:2, WO 2:0, body hostů: Tůma Radek 3:1, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 3:0, Král Pavel 1:2, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Jan ml. 2:2, Vaculík Stanislav ml. 0:4, Bartůněk David 0:4, Gruber Martin 4:0, body hostů: Křikava Richard 2:2, Šrámek David 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Bohdan Luděk 3:1), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner František 3:1, Tůma Radek 2:1, Petráň Zdeněk 3:0, Herink Jan 2:2, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:3, Křemen Josef 1:3, Roztočil Jiří 2:1, Kunc Petr 0:3, WO 1:1), TJ Olešná - Sokol Nižbor "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 1:2, Kopp Jan 2:1, Poch Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Liška Jan 2:2, Král Martin 3:1, Dvořák Jan 0:3, Homolka Tomáš 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:4, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Jirouch Tomáš 3:1, Koros Pavel 4:0, body hostů: Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 1:3, Sýkora Josef 3:1), SK Březnice "B" - TJ Spartak Čenkov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 2:1, Soused Milan 3:0, Petrovic Pavel 2:1, Haník Josef 3:1, WO 3:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 0:3, Kubát Pavel 3:0, Volek Václav 0:3, WO 0:3), SK Březnice "C" - TJ Tatran Sedlčany "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Josef ml. 0:3, Medvecký Jan 0:3, Drábek Martin 0:3, Suchopár Miroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Janda Jaromír 3:0, Lesák Jakub 2:1, Linhart František ml. 3:0, Lískovec Jindřich 3:0, WO 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Žebrák 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Vaculík Stanislav ml. 2:2, Štanc Ota 0:4, Sklenář David 1:3, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Jaroslav 2:2, Roztočil Jiří 3:1, Kunc Petr 4:0), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 0:4, Petráň Zdeněk 3:1, Steiner František 2:2, Herink Jan 4:0, body hostů: Křikava Richard 2:2, Rujder David 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Vrecion Jiří 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Příbram "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 3:1, Kroc František 0:3, Kopp Jan 1:2, Poch Pavel 1:3, WO 1:1, body hostů: Císař Jan 1:3, Mráz Roman 4:0, Hlaváček Jaromír 2:1, Šprysl Josef 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Hořovice "B" - Sokol Nižbor "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 3:1, Červenka Miroslav 1:1, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 4:0, Rataj Miloš 1:0, WO 1:0, body hostů: Liška Jan 2:2, Král Martin 0:4, Dvořák Jan 0:3, Homolka Tomáš 0:4, WO 0:1), SK Březnice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 2:2, Soused Milan 1:3, Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 2:2, body hostů: Šíp Martin 0:4, Lesák Jakub 1:3, Lískovec Jindřich 4:0, Linhart František ml. 4:0), SK Březnice "C" - TJ Spartak Čenkov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 0:4, Medvecký Jan 0:3, Drábek Martin 1:2, Suchopár Miroslav 0:3, Janeček Martin 0:1, WO 1:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 3:1, Volek Václav 4:0, Škrabal Radek 3:0, Kubát Pavel 3:0, WO 1:1),
8. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hudlice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 3:1, Kubát Pavel 3:0, WO 1:1, body hostů: Gruber Martin 3:0, Lev Leoš 0:3, Sklenář David 1:3, Vaculík Stanislav ml. 0:4, WO 1:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:0, Lískovec Jindřich 2:0, Lesák Jakub 0:2, Linhart František ml. 3:0, WO 5:2, body hostů: Petráň Zdeněk 0:2, Herink Jan 1:2, Tůma Radek 1:1, Král Pavel 0:2, WO 2:5), Sokol Nižbor "B" - SK Březnice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Jan 2:1, Král Martin 2:2, Dvořák Jan 0:3, Čuda Zdeněk 0:2, Homolka Tomáš 1:1, WO 2:0, body hostů: Michal Radek 2:2, Soused Milan 3:0, Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 3:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Suchopár Miroslav 1:3, Drábek Martin 3:1, Medvecký Jan 0:4, Bubeníček Josef ml. 0:4), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 3:1, Vrecion Jiří 0:4, Křikava Richard 1:2, Šrámek David 1:3, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 4:0, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hořovice "B" 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kunc Jaroslav 2:1, Roztočil Jiří 3:0, Kunc Petr 2:1, Svoboda Jaromír 3:0, WO 5:0, body hostů: Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Slavoj Obecnice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 4:0, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 4:0, Škrabal Jaroslav 2:0, Čepelák Miroslav 0:2, body hostů: Burian Václav 1:3, Vinš Stanislav 1:3, Podsedník Jaroslav 0:4, Suchý Miroslav 0:4), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Miloš 3:1, Šíp Martin 1:2, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 3:0, WO 2:0, body hostů: Gruber Martin 2:1, Sklenář David 1:3, Lev Leoš 0:3, Vaculík Stanislav ml. 0:4, WO 0:2), Sokol Nižbor "B" - SK Březnice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Ondřej 2:2, Král Martin 1:3, Čuda Jan 3:1, Homolka Tomáš 1:1, Dvořák Jan 1:1, body hostů: Drábek Martin 3:1, Suchopár Miroslav 2:2, Medvecký Jan 2:2, Říha Bohumil 1:3), TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 3:1, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Haník Josef 4:0, Soused Milan 1:3, Petrovic Pavel 0:4, Michal Radek 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 2:2, Křikava Richard 1:3, Vrecion Jiří 2:2, Bielčik Miroslav 1:3, body hostů: Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Rataj Miloš 2:1, Červenka Miroslav 0:4, Koros Pavel 1:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Olešná 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuška Miroslav 0:3, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 1:3, Müller Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 3:1, Kopp Jan 2:0, Poch Pavel 4:0, WO 0:2),
10. kolo:
TJ Olešná - TJ Sokol Hudlice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Poch Pavel 2:2, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 3:1, Sklenář David 0:4, Lev Leoš 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Zdeněk 0:4, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:3, Jirouch Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Tůma Radek 3:1, Herink Jan 3:1, Král Pavel 1:2, WO 0:1), SK Březnice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Radek 1:3, Soused Milan 3:1, Petrovic Pavel 2:1, Haník Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Šrámek David 2:2, Křikava Richard 0:4, Včelička Lubomír 3:1, Vrecion Jiří 1:2, WO 0:1), SK Březnice "C" - TJ Sokol Žebrák 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Josef ml. 0:4, Medvecký Jan 1:3, Suchopár Miroslav 2:1, Drábek Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Kunc Jaroslav 2:2, Roztočil Jiří 2:2, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 3:0, WO 0:1), TJ Spartak Čenkov - Sokol Nižbor "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 1:2, Volek Václav 3:0, Kubát Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Liška Jan 0:4, Král Martin 3:1, Čuda Jan 1:3, WO 0:5), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 2:2, Lesák Jakub 2:2, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 2:2, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 1:3, Šprysl Josef 0:4),
11. kolo:
TJ Olešná - TJ Slavoj Obecnice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:0, Herman Miloš 2:0, Kopp Jan 3:0, Poch Pavel 1:2, Herman Miloš ml. 0:1, WO 3:1, body hostů: Petráň Zdeněk 0:3, Tůma Radek 1:2, Steiner František 1:2, Král Pavel 1:2, WO 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nykl Zdeněk 0:4, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Jirouch Tomáš 2:2, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 3:1, Sklenář David 1:3, Lev Leoš 2:2), SK Březnice "B" - TJ Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 1:3, Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 3:1, Michal Radek 1:3, body hostů: Roztočil Jiří 2:2, Kunc Jaroslav 2:2, Kunc Petr 2:2, Křemen Josef 2:2), SK Březnice "C" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 0:4, Medvecký Jan 0:3, Suchopár Miroslav 2:1, Drábek Martin 2:2, WO 2:0, body hostů: Křikava Richard 2:2, Vrecion Jiří 2:2, Šrámek David 3:0, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Příbram "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 4:0, Kubát Pavel 3:1, body hostů: Císař Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Šprysl Josef 0:4, Váňa Miroslav 1:3), TJ Tatran Sedlčany "B" - Sokol Nižbor "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 4:0, Janda Jaromír 2:2, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 2:1, WO 0:1, body hostů: Král Martin 1:2, Čuda Jan 2:2, Dvořák Jan 0:4, Homolka Tomáš 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Olešná 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 0:3, Drož Jan 3:0, WO 3:1, body hostů: Skalka Josef 1:2, Kroc František 1:2, Herman Miloš 1:2, Kopp Jan 0:3, WO 1:3), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Miroslav 0:4, Steiner František 2:2, Petráň Zdeněk 2:2, Herink Jan 2:2, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 4:0, Rataj Miloš 1:3, Červenka Miroslav 1:3), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Luděk 3:0, Křikava Richard 2:1, Včelička Lubomír 3:0, Šrámek David 2:1, WO 2:2, body hostů: Haník Josef 1:2, Soused Milan 1:2, Petrovic Pavel 0:3, Michal Radek 0:3, WO 2:2), TJ Sokol Žebrák - SK Březnice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 2:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 2:2, Kunc Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Drábek Martin 4:0, Říha Bohumil 1:3, Suchopár Miroslav 3:0, Medvecký Jan 1:3, WO 1:0), Sokol Nižbor "B" - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Ondřej 3:1, Liška Jan 2:2, Král Martin 2:2, Čuda Jan 0:4, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Škrabal Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 3:1), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 4:0, Císař Jan 4:0, Mráz Roman 4:0, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Strnad Vladimír 0:4, Bárta Radek 0:4, Poslední Pavel 0:4, Dlouhý Matěj 0:2, Vodrážka David 0:2),
13. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herink Jan 2:2, Suchý Miroslav 1:3, Steiner František 2:2, Petráň Zdeněk 3:1, body hostů: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš ml. 2:2, Solar Václav 0:4, Poch Pavel 3:1), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 1:3, Drož Jan 3:1, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 1:3, Rataj Miloš 0:4, Červenka Miroslav 1:3), TJ Sokol Žebrák - SK Březnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 2:2, Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Petr 4:0, Kunc Jaroslav 1:3, body hostů: Soused Milan 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Michal Radek 1:3, Haník Josef 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - SK Březnice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 4:0, Bohdan Luděk 3:0, Šrámek David 3:0, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:3, body hostů: Drábek Martin 0:3, Říha Bohumil 0:4, Suchopár Miroslav 0:3, Medvecký Jan 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 2:2, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Škrabal Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 3:1), Sokol Nižbor "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Ondřej 3:1, Liška Jan 1:1, Král Martin 3:1, Čuda Jan 4:0, Homolka Tomáš 2:0, body hostů: Janda Jaromír 3:1, Homolka Libor 0:4, Kunc Zdeněk 0:4, Bárta Radek 0:4),
14. kolo:
Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Ondřej 1:2, Liška Jan 1:2, Král Martin 0:3, Čuda Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Drož Jan 3:0, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 3:0, Sklenář David 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 2:2, Sýkora Josef 4:0, Mráz Roman 3:1, body hostů: Steiner František 2:2, Herink Jan 3:1, Suchý Miroslav 0:4, Burian Václav 0:4), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:1, Volek Václav 3:0, Kubát Pavel 3:0, WO 2:2, body hostů: Křikava Richard 1:2, Včelička Lubomír 1:0, Šrámek David 0:2, Vrecion Jiří 0:3, Kračmer Matěj 0:3, WO 2:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Žebrák 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:2, Lesák Jakub 2:0, Linhart František ml. 3:0, Lískovec Jindřich 3:1, Janda Jaromír 1:1, WO 1:0, body hostů: Müller Jiří 0:4, Kunc Jaroslav 0:4, Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:1, WO 0:1), SK Březnice "B" - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 4:0, Michal Radek 1:3, Haník Josef 1:3, Petrovic Pavel 3:1, body hostů: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 3:1, Poch Pavel 2:2), SK Březnice "C" - TJ Sokol Hořovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 0:4, Medvecký Jan 0:3, Suchopár Miroslav 1:2, Drábek Martin 2:2, WO 2:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Červenka Miroslav 2:1, WO 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 3:0, Sýkora Josef 3:0, WO 3:1, body hostů: Gruber Martin 2:1, Lev Daniel 0:3, Sklenář David 0:3, Lev Leoš 0:3, WO 1:3), Sokol Nižbor "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Ondřej 2:2, Liška Jan 1:1, Král Martin 3:1, Čuda Jan 1:3, Homolka Tomáš 1:1, body hostů: Steiner František 2:2, Herink Jan 3:1, Petráň Zdeněk 3:1, Suchý Miroslav 0:4), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 3:0, Janda Jaromír 2:1, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 3:0, WO 3:0, body hostů: Šrámek David 1:2, Vrecion Jiří 0:4, Křikava Richard 0:2, Kračmer Matěj 0:4, WO 0:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 2:1, Volek Václav 3:1, Kubát Pavel 3:0, WO 1:1, body hostů: Svoboda Jaromír 0:3, Kunc Jaroslav 1:3, Křemen Josef 0:3, Kunc Petr 3:1, WO 1:1), SK Březnice "C" - TJ Olešná 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Bohumil 0:3, Medvecký Jan 1:2, Suchopár Miroslav 2:1, Drábek Martin 2:2, WO 3:0, body hostů: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 1:2, Kopp Jan 3:0, Poch Pavel 3:0, WO 0:3), SK Březnice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 2:2, Soused Milan 3:1, Petrovic Pavel 1:2, Haník Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 0:3, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Olešná 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nykl Zdeněk 0:4, Sedláček Petr 0:3, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Červenka Miroslav 1:2, WO 2:1, body hostů: Skalka Josef 2:1, Herman Miloš 4:0, Kopp Jan 3:0, Poch Pavel 2:1, WO 1:2), SK Březnice "C" - SK Březnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Josef ml. 2:2, Burian Michal 2:2, Burian Josef 2:2, Janeček Martin 2:2, body hostů: Michal Tomáš 2:2, Drozen Jan 2:2, Bubeníček Ondřej 2:2, Bubeníček Josef 2:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Spartak Čenkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 1:3, Janda Jaromír 2:2, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Škrabal Jaroslav 0:4, Vinš Karel 1:3, Volek Václav 3:1), TJ Sokol Příbram "B" - Sokol Nižbor "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 4:0, Vrátný Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Švec Ondřej 1:3, Liška Jan 1:2, Král Martin 0:4, Čuda Jan 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Jaroslav 2:2, Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:2, Zíma Radek 0:4, body hostů: Včelička Lubomír 2:0, Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 1:3, Kračmer Matěj 1:3, Šrámek David 2:0), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Jaroslav 0:4, Suchý Miroslav 1:3, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 1:2, WO 0:1, body hostů: Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 2:2, Sklenář David 3:1, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - SK Březnice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 0:4, Drož Jan 2:1, Stehlík Jan ml. 2:1, Gruber Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Soused Milan 1:3, Haník Josef 3:1, Michal Radek 1:2, Petrovic Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Slavoj Obecnice "B" - SK Březnice "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Miroslav 1:2, Herink Jan 2:2, Steiner František 4:0, Petráň Zdeněk 2:1, WO 1:1, body hostů: Drábek Martin 2:1, Říha Bohumil 1:2, Peterka Lukáš 2:2, Medvecký Jan 0:4, WO 1:1), TJ Olešná - TJ Spartak Čenkov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Miloš ml. 0:4, Herman Miloš 0:3, Kopp Jan 1:2, Poch Pavel 0:3, WO 1:2, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Vinš Karel 3:1, Volek Václav 3:0, Škrabal Radek 3:0, WO 2:1), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart František ml. 2:2, Lískovec Jindřich 2:2, Lesák Jakub 1:3, Šíp Martin 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - Sokol Nižbor "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kračmer Matěj 1:2, Bohdan Luděk 2:0, Včelička Lubomír 2:1, Šrámek David 3:0, WO 0:5, body hostů: Švec Ondřej 2:1, Liška Jan 0:3, Král Martin 1:2, Čuda Zdeněk 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Příbram "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spousta David 0:4, Zíma Radek 0:4, Kunc Petr 2:2, Kunc Jaroslav 1:3, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 3:1, Hlaváček Jaromír 3:1),
18. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - SK Březnice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Jaroslav 0:4, Petráň Zdeněk 4:0, Steiner František 1:3, Herink Jan 3:1, body hostů: Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Michal Radek 2:2, Bubeníček Ondřej 1:3), TJ Sokol Hudlice "B" - SK Březnice "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:0, Gruber Martin 2:0, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 3:0, WO 6:0, body hostů: Říha Bohumil 0:3, Peterka Lukáš 0:3, Janeček Martin 0:2, Bubeníček Josef ml. 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Spartak Čenkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 0:4, Jirouch Tomáš 3:1, Koros Pavel 4:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Vinš Karel 1:3, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 2:2), TJ Olešná - TJ Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 2:2, Poch Pavel 0:2, Kopp Jan 2:2, Herman Miloš 2:2, Kroc František 1:1, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 2:2, Málek Miloš 1:3, Šíp Martin 2:2), TJ Sokol Žebrák - Sokol Nižbor "B" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spousta David 1:2, Svoboda Jaromír 1:2, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Král Martin 2:2, Čuda Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 2:2, Včelička Lubomír 3:0, Bohdan Luděk 0:3, Křikava Richard 1:3, WO 0:2, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 2:1, Hlaváček Jaromír 2:1, WO 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Šrámek David 1:2, Křikava Richard 3:1, WO 0:1, body hostů: Drož Jan 2:2, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 0:4, Sklenář David 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Slavoj Obecnice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 0:4, Křemen Josef 1:1, Kunc Petr 1:3, Müller Jiří 2:2, Kunc Jaroslav 1:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Steiner František 4:0, Herink Jan 4:0, Suchý Miroslav 1:3), Sokol Nižbor "B" - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Ondřej 4:0, Král Martin 2:2, Liška Jan 3:1, Čuda Jan 0:4, body hostů: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 2:2, Kroc František 2:2, Poch Pavel 2:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Sýkora Josef 2:1, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 3:1, WO 1:1, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 1:3, Rataj Miloš 0:3, Čepelák Vladimír ml. 1:2, WO 1:1), TJ Spartak Čenkov - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Jaroslav 1:2, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 2:1, Kubát Pavel 3:0, WO 2:2, body hostů: Haník Josef 2:1, Soused Milan 0:3, Petrovic Pavel 1:2, Michal Radek 0:3, WO 2:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart František ml. 3:1, Šíp Martin 3:0, Janda Jaromír 3:0, Kocura Jiří 4:0, WO 1:1, body hostů: Říha Bohumil 0:4, Medvecký Jan 0:4, Janeček Martin 0:4, Suchopár Miroslav 1:1, WO 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hudlice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Jaroslav 1:3, Kuška Miroslav 0:3, Kunc Petr 1:3, Spousta David 1:2, WO 2:0, body hostů: Drož Jan 3:0, Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 2:1, Lev Daniel 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 3:1, Včelička Lubomír 4:0, Vrecion Jiří 1:3, Křikava Richard 2:2, body hostů: Steiner František 2:2, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 3:1, Suchý Miroslav 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Olešná 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprysl Josef 1:2, Císař Jan 3:0, Mráz Roman 2:1, Sýkora Josef 4:0, WO 3:0, body hostů: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 1:2, Poch Pavel 0:3, Kroc František 1:2, WO 0:3), Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Ondřej 1:3, Čuda Jan 1:3, Homolka Tomáš 0:4, Král Martin 2:2, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Červenka Miroslav 1:3), TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 0:3, Lískovec Jindřich 3:0, Linhart František ml. 2:1, Kocura Jiří 3:1, WO 3:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 0:3, Soused Milan 1:2, Michal Radek 1:2, WO 0:3), TJ Spartak Čenkov - SK Březnice "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 4:0, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 3:0, Kubát Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Burian Michal 0:4, Hylmar Vladimír 0:4, Bubeníček Josef ml. 0:4, Janeček Martin 0:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Spartak Čenkov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 0:3, Gruber Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Škrabal Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 0:3, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Jaroslav 0:4, Suchý Miroslav 0:4, Herink Jan 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, WO 0:4, body hostů: Linhart František ml. 2:0, Kocura Jiří 3:0, Lískovec Jindřich 4:0, Šíp Martin 3:0, WO 4:0), SK Březnice "B" - Sokol Nižbor "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Král Martin 3:1, Čuda Jan 0:4, Homolka Tomáš 0:4), SK Březnice "C" - TJ Sokol Příbram "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 2:2, Medvecký Jan 0:4, Drábek Martin 1:2, Suchopár Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Hlaváček Jaromír 4:0, Císař Jan 2:2, Šprysl Josef 1:2, WO 1:0), TJ Olešná - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 2:2, Kroc František 1:3, Kopp Jan 3:0, Herman Miloš 3:1, WO 1:0, body hostů: Křikava Richard 1:3, Kračmer Matěj 1:3, Šrámek David 1:3, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 2:2, Koros Pavel 3:1, body hostů: Kunc Jaroslav 3:1, Drahovzal Petr 1:3, Zíma Radek 0:4, Kunc Petr 2:2),
22. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Spartak Čenkov 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petráň Zdeněk 2:0, Burian Václav 0:2, Herink Jan 2:1, Suchý Miroslav 1:1, WO 8:0, body hostů: Volek Václav 2:1, Škrabal Radek 2:1, Čepelák Miroslav 0:3, WO 0:8), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 1:2, Lev Daniel 1:2, Gruber Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 1:3, Šíp Martin 0:3, Janda Jaromír 2:1, WO 0:2), SK Březnice "C" - Sokol Nižbor "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 0:3, Medvecký Jan 2:2, Suchopár Miroslav 0:3, Drábek Martin 2:1, WO 2:1, body hostů: Švec Ondřej 3:0, Král Martin 3:0, Čuda Jan 2:2, Liška Jan 1:1, Homolka Tomáš 0:1, WO 1:2), SK Březnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 0:3, Michal Radek 0:2, Petrovic Pavel 1:2, Haník Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Vrátný Martin 3:0, Hlaváček Jaromír 2:1, Mráz Roman 2:1, Císař Jan 2:0, WO 0:5), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 1:2, Čepelák Vladimír ml. 3:0, Jirouch Tomáš 2:1, Koros Pavel 3:1, WO 3:0, body hostů: Křikava Richard 1:3, Šrámek David 1:2, Kračmer Matěj 0:3, Včelička Lubomír 2:1, WO 0:3), TJ Olešná - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 3:0, Kopp Jan 2:2, Poch Pavel 0:1, Kroc František 2:1, WO 1:0, body hostů: Spousta David 1:3, Kunc Jaroslav 1:3, Křemen Josef 2:1, Kunc Petr 3:1, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 3:0, Hlaváček Jaromír 2:0, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 1:2, body hostů: Michal Radek 0:3, Haník Josef 1:2, Petrovic Pavel 2:1, Soused Milan 0:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná 10:0wo, TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 3:0, Stehlík Jan ml. 2:0, Lev Daniel 0:3, Gruber Martin 3:0, body hostů: Herink Jan 1:2, Petráň Zdeněk 1:2, Steiner František 1:2, Suchý Miroslav 0:2), TJ Sokol Žebrák - Sokol Nižbor "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Petr 1:1, Křemen Josef 0:2, Kunc Jaroslav 1:2, Roztočil Jiří 0:3, body hostů: Švec Ondřej 3:0, Král Martin 2:1, Čuda Jan 2:0, Liška Jan 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 0:10wo, TJ Olešná - TJ Spartak Čenkov 0:10wo, TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 5:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Miroslav 0:3, Herink Jan 1:2, Steiner František 1:2, Petráň Zdeněk 2:1, body hostů: Drož Jan 3:0, Stehlík Jan ml. 0:3, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 2:1), Sokol Nižbor "B" - TJ Sokol Žebrák 9:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Ondřej 2:0, Čuda Jan 1:1, Král Martin 1:2, Liška Jan 3:0, body hostů: Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 1:2, Roztočil Jiří 0:2, Křemen Josef 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "B" -:-, TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná -:-, TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" -:-, TJ Sokol Žebrák - Sokol Nižbor "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Spartak Čenkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Mráz Roman 2:1, Císař Jan 1:2, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Kubát Pavel 2:1, Volek Václav 1:2, Škrabal Radek 1:2, Škrabal Jaroslav 0:3), Sokol Nižbor "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Ondřej 2:2, Liška Jan 2:2, Král Martin 3:1, Čuda Jan 1:3, body hostů: Petráň Zdeněk 4:0, Steiner František 3:1, Herink Jan 1:3, Vinš Stanislav 0:4),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Příbram "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 2:2, Volek Václav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Škrabal Jaroslav 1:3, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Mráz Roman 1:3, Hlaváček Jaromír 1:3, Císař Jan 2:2), TJ Slavoj Obecnice "B" - Sokol Nižbor "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herink Jan 3:0, Steiner František 1:2, Suchý Miroslav 0:1, Petráň Zdeněk 4:0, Vinš Stanislav 0:2, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Liška Jan 1:2, Král Martin 1:2, Čuda Jan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Spartak Čenkov 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Roman 2:1, Císař Jan 1:2, Hlaváček Jaromír 1:2, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Volek Václav 2:1, Škrabal Radek 1:2, Škrabal Jaroslav 0:3), TJ Slavoj Obecnice "B" - Sokol Nižbor "B" -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
1. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 3:1, body hostů: Čebiš Luboš 0:4, Procházka Roman 2:2, Brunclík Marek 1:3, Lhoták Lubor 3:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Ježo Ivan 1:2, Zrcek Miroslav 3:0, Šturc Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 1:2, Beran Tomáš 0:2, Širák Daniel 0:1, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Velké Popovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitka Kryštof 1:2, Sysel Vojtěch 2:1, Hendrych Ladislav 4:0, Strnad Richard 1:2, WO 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 3:1, Randák Adam 2:2, Ouda Pavel 0:1, Maršál Petr 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Filip 2:2, Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:1, Sosnovec Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Eliška Radek 0:2, Stejskal Tomáš 0:3, Hájek Lukáš 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav "A" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:2, Jirásek Zdeněk 2:2, Cyrus Miroslav 0:4, Lövl Jan 3:1, body hostů: Erlich Luboš 4:0, Uksa Tomáš 3:1, Míka Petr 1:3, Fišer Štefan 1:3), TJ Sadská "D" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Fiedler Michael 2:2, body hostů: Poláček Petr 0:4, Havazík Roman 0:4, Hataš Martin 4:0, Weishaupt Robert 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:1, Pokorný Jaroslav 4:0, Čihák Milan 2:0, Pokorný Petr 3:1, WO 1:2, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:2, Vančura Filip 0:3, Širák Daniel 1:3, Beran Tomáš 0:3, WO 2:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Velký Osek "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Ježo Ivan 3:1, Povolný Aleš 1:3, body hostů: Čebiš Luboš 1:3, Procházka Roman 3:1, Brunclík Marek 2:2, Lhoták Lubor 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelant Jiří 0:1, Sysel Vojtěch 1:2, Hendrych Ladislav 1:3, Doležalová Pavlína 1:2, Strnad Richard 2:0, WO 3:0, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 2:1, Eliška Radek 1:1, Stejskal Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:2, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Maršál Petr 0:4, WO 3:0), TJ Sokol Čáslav "A" - Sokol Přezletice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Mundil Robert 0:4, Lövl Jan 3:1, body hostů: Poláček Petr 3:1, Nováková Ivana 2:2, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:2), TJ Sadská "D" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Michael 1:3, Dědek Martin 1:3, Vydra Milan 3:1, Trejdl Dušan 2:2, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Uksa Tomáš 4:0, Černý Roman 0:1, Fišer Štefan 0:4, Míka Petr 2:1),
3. kolo:
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 3:1, Plíhal Martin 0:4, Míka Petr 1:3, Erlich Luboš 3:1, body hostů: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1), Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Benešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 3:0, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Váňa Miroslav 0:3, Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 2:1, Hrazdíra Jiří 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 3:0, WO 4:0, body hostů: Lövl Jan 1:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Mucha Ondřej 0:3, Cyrus Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sadská "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Dvořák Jaroslav 4:0, Třešňák Josef 0:4, Eliška Roman 2:1, Hájek Lukáš 0:1, body hostů: Motl Milan 3:1, Fiedler Michael 1:3, Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:1, Moravec Stanislav 2:1, Lhoták Lubor 2:2, WO 1:1, body hostů: Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 3:1, Mitka Kryštof 0:3, Hendrych Ladislav 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 3:1, Vančura Filip 0:4, Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 2:2, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Růžička Dušan 2:2, Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 1:3),
4. kolo:
TTC Říčany "B" - Stolní tenis Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Uksa Tomáš 3:1, Míka Petr 1:2, Erlich Luboš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 2:2, Srb Pavel 2:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Váňa Miroslav 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Hataš Martin 1:1, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 3:1, Nováková Ivana 0:2, body hostů: Burda Roman 0:4, Pokorný Petr 3:1, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sadská "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Ouda Pavel 2:2, Lambert Zbyněk 3:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Motl Milan 2:2, Fiedler Michael 1:3, Trejdl Dušan 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 2:0, Hájek Zdeněk 1:1, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 7:0, body hostů: Lövl Jan 1:2, Jirásek Zdeněk 0:2, Mucha Ondřej 0:2, Cyrus Miroslav 0:2, WO 0:7), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brunclík Marek 0:2, Procházka Roman 1:1, Lhoták Lubor 0:3, Doležal Martin 0:3, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Faltín Antonín 2:1, Uher Petr 2:0, Bureš Bohumil 2:0, WO 0:6), TJ Sokol Čáslav "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:2, Štefl Václav 2:1, Vančura Filip 3:0, Cikán Michal 3:1, WO 0:2, body hostů: Hendrych Ladislav 0:4, Doležalová Pavlína 1:3, Sysel Vojtěch 1:2, Strnad Richard 2:1, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Motl Milan 2:0, Fiedler Michael 2:2, Vydra Milan 0:3, Dědek Martin 0:3, Wagner Jaroslav ml. 1:1, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 1:3, Erlich Luboš 2:2, Míka Petr 1:2, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Horálek Jiří 0:4, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 1:3, Randák Adam 3:0, Lambert Zbyněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:3, Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 1:3, Procházka Roman 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1, body hostů: Cikán Michal 2:2, Štefl Václav 3:1, Hrobař Jaroslav 2:2, Širák Daniel 1:3), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Vojtěch 0:3, Hendrych Ladislav 1:1, Mitka Kryštof 0:3, Doležalová Pavlína 2:1, WO 5:0, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Bureš Bohumil 2:1, Kořínek Milan 2:1, Uher Petr 2:0, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Stolní tenis Benešov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 1:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 1:3, Nádvorník Štěpán 0:4, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Skyva Milan 1:3, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Vošahlík Radek 2:2, Hendrych Ladislav 1:3, Strnad Richard 0:4, Sysel Vojtěch 2:1, WO 1:0), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Miroslav 0:2, Šturc Jiří 1:1, Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 0:2, WO 7:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Bureš Bohumil 1:1, Růžička Dušan 2:0, Uher Petr 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 2:2, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 1:1, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Fiedler Michael 4:0, Wagner Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Štefl Václav 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Cikán Michal 2:2, Beran Tomáš 0:4), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Štefan 1:3, Riedl Martin 0:4, Míka Petr 1:2, Šmíd Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Lambert Zbyněk 3:1, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 0:2, Hataš Martin 0:2, Horálek Jiří 0:3, Weishaupt Robert 2:1, WO 6:0, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 2:0, Hájek Zdeněk 1:1, WO 0:6),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Skyva Milan 0:3, Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Růžička Dušan 2:2, Uher Petr 3:0, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2), Stolní tenis Benešov - TTC Brandýs nad Labem "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Zrcek Miroslav 3:0, Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 3:1, Nádvorník Štěpán 1:0, WO 0:1, body hostů: Doležalová Pavlína 1:3, Hendrych Ladislav 1:3, Strnad Richard 0:4, Sysel Vojtěch 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:2, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 1:2, Lövl Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Vančura Filip 1:3, Cikán Michal 3:1, Hrobař Jaroslav 2:2, Beran Tomáš 0:2, Širák Daniel 0:1, WO 0:1), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fedačka Michal 0:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 3:1, Fiedler Michael 2:2, Počarovský Pavel 0:2, body hostů: Doležal Martin 1:3, Procházka Roman 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 1:3), TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Uksa Tomáš 4:0, Míka Petr 1:3, Erlich Luboš 2:0, Riedl Martin 0:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, Hájek Zdeněk 1:3, Hájek Lukáš 0:4), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Poláček Petr 2:2, body hostů: Lambert Zbyněk 4:0, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Maršál Petr 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Ouda Pavel 1:3, Lambert Zbyněk 1:2, WO 1:0, body hostů: Burda Roman 2:2, Čihák Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4, Pokorný Petr 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Stolní tenis Benešov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 2:2, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, WO 0:2, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Šturc Jiří 0:4, Zrcek Miroslav 1:3, Hrazdíra Jiří 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 2:2, Lhoták Lubor 3:1, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Erlich Luboš 2:2, Míka Petr 0:4, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefl Václav 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 2:1, Cikán Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 1:3, Weishaupt Robert 2:1, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Čáslav "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 1:2, Strnad Richard 1:3, WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Koždoň Roman 4:0, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sadská "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:1, Dusil Filip 1:2, Bureš Bohumil 3:0, Růžička Dušan 2:1, WO 0:4, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:1, Fiedler Michael 2:1, Dědek Martin 0:3, Hubáček Jiří 0:3, WO 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - Stolní tenis Benešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Semrád Petr 3:1, Ouda Pavel 2:1, Lambert Zbyněk 3:0, WO 1:2, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 0:3, Hrazdíra Jiří 0:4, Šturc Jiří 0:3, WO 2:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 2:1, Třešňák Josef 2:0, Eliška Roman 2:0, Dvořák Jaroslav 1:0, WO 5:3, body hostů: Pokorný Petr 1:1, Burda Roman 0:3, Kleibl Michal 0:3, WO 3:5), TJ Sokol Velký Osek "B" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 4:0, Procházka Roman 3:1, Čebiš Luboš 1:2, Lhoták Lubor 1:3, Ptáček František ml. 1:0, body hostů: Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sokol Čáslav "B" - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 1:2, Širák Daniel 0:4, Beran Tomáš 0:3, Cikán Michal 2:2, WO 2:0, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Erlich Luboš 3:0, Šmíd Miroslav 4:0, Míka Petr 1:2, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sadská "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Ladislav 3:1, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 2:2, Strnad Richard 1:3, body hostů: Motl Milan 3:1, Fiedler Michael 1:3, Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Dusil Filip 0:2, Uher Petr 3:1, Bureš Bohumil 2:2, Sosnovec Martin 2:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Mucha Ondřej 2:0, Koždoň Roman 2:2, Jirásek Zdeněk 1:3, Cyrus Miroslav 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Jirásek Zdeněk 3:1, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 0:4, Skyva Milan 1:2, WO 2:0), TJ Sadská "D" - Stolní tenis Benešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 2:2, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 1:3, Šturc Jiří 3:1, Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 0:1), TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Erlich Luboš 1:0, Fišer Štefan 2:0, Šmíd Miroslav 2:1, Míka Petr 2:1, WO 7:1, body hostů: Pelant Jiří 0:4, Vošahlík Radek 0:3, Hendrych Ladislav 2:0, WO 1:7), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 0:3, Hataš Martin 0:2, Weishaupt Robert 0:3, Dvořák Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Uher Petr 3:0, Růžička Dušan 2:1, Bureš Bohumil 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Velký Osek "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Ouda Pavel 0:4, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 3:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Ptáček František ml. 1:3, Lhoták Lubor 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 3:1, Třešňák Josef 2:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Hájek Lukáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Vančura Filip 1:3, Širák Daniel 1:2, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - Stolní tenis Benešov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:0, Cyrus Miroslav 1:3, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 2:1, WO 1:2, body hostů: Váňa Miroslav 1:2, Šturc Jiří 2:1, Zrcek Miroslav 0:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Nádvorník Štěpán 0:2, WO 2:1), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 1:3, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Skyva Milan 1:3, Vacek Miroslav 3:1, Burda Roman 1:3, Pokorný Petr 4:0), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Štefan 0:2, Šmíd Miroslav 1:1, Plíhal Martin 0:3, Míka Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:0, Růžička Dušan 1:1, WO 0:6), Sokol Přezletice "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Vošahlík Radek 0:4, Strnad Richard 4:0, Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 2:1, Lambert Zbyněk 4:0, WO 4:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:3, Vančura Filip 0:3, Širák Daniel 0:3, Beran Tomáš 0:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Doležal Martin 3:1, Čebiš Luboš 0:4, Vendl Jakub 2:2, Lhoták Lubor 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skyva Milan 3:0, Pokorný Petr 1:2, Burda Roman 1:2, WO 3:5, body hostů: Lövl Jan 2:1, Jirásek Zdeněk 2:0, Mucha Ondřej 0:2, Cyrus Miroslav 0:2, WO 5:3), Stolní tenis Benešov - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 2:2, Zrcek Miroslav 2:1, Šturc Jiří 2:1, Váňa Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Fedačka Michal 1:3, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 2:1, Fiedler Michael 0:3, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:2, Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, Vošahlík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Šmíd Miroslav 4:0, Erlich Luboš 1:2, Míka Petr 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 3:1, Kořínek Milan 2:1, Uher Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Poláček Petr 0:4, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Mokříž Bohuslav 1:3, body hostů: Lambert Zbyněk 1:3, Randák Adam 3:1, Ouda Pavel 0:4, Stupavský Milan 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefl Václav 0:2, Vančura Filip 2:0, Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 2:0, WO 8:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 0:8),
13. kolo:
Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Pěnkavová Kristýna 3:1, Zrcek Miroslav 2:2, Nádvorník Štěpán 2:2, body hostů: Lövl Jan 1:3, Koždoň Roman 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sadská "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Petr 4:0, Skyva Milan 1:3, body hostů: Motl Milan 2:2, Dědek Martin 1:3, Vydra Milan 2:2, Trejdl Dušan 3:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 3:0, Růžička Dušan 1:2, Bureš Bohumil 2:1, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:4, body hostů: Uksa Tomáš 2:1, Černý Roman 1:2, Míka Petr 0:3, Riedl Martin 0:3, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - Sokol Přezletice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš st. 1:1, Hendrych Ladislav 2:2, Strnad Richard 0:4, Vošahlík Radek 2:2, Doležalová Pavlína 0:2, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Poláček Petr 3:1, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Velké Popovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 4:0, Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:2, Randák Adam 1:2, Maršál Petr 0:4, Stupavský Milan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 4:0, Mokříž Bohuslav 1:3, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, Hájek Zdeněk 1:3, Stejskal Tomáš 0:2, Eliška Radek 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 2:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 1:3, Štefl Václav 2:2, Širák Daniel 0:4, Cikán Michal 3:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:1, Šturc Jiří 1:1, Betuštiak Petr 3:1, Ježo Ivan 2:2, Váňa Miroslav 1:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Ouda Pavel 1:2, Lambert Zbyněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Sysel Vojtěch 2:2, Strnad Richard 0:4, Hendrych Ladislav 4:0, Pelant Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:2, Třešňák Josef 2:1, Eliška Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, WO 1:3, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Bureš Bohumil 0:3, Kořínek Milan 1:2, Kolman Leon 0:3, WO 3:1), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíhal Martin 2:1, Černý Roman 2:1, Fišer Štefan 3:0, Uksa Tomáš 2:2, WO 1:2, body hostů: Koždoň Roman 3:1, Jirásek Zdeněk 0:3, Mucha Ondřej 1:2, Zikmunda Zdeněk 0:3, WO 2:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weishaupt Robert 4:0, Dvořák Jan 2:1, Hataš Martin 3:1, Poláček Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Motl Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, Vydra Milan 2:1, Dědek Martin 0:4, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 2:2, Cikán Michal 2:2, Širák Daniel 0:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 0:2, Vacek Miroslav 3:1, Skyva Milan 0:2), TJ Sokol Velký Osek "B" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 1:2, Procházka Roman 1:2, Moravec Stanislav 1:2, Lhoták Lubor 0:3, Čebiš Luboš 0:1, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 4:0, Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 2:0, Šturc Jiří 2:1, WO 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Strnad Richard 0:4, Nekola Tomáš st. 2:2, Hendrych Ladislav 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 1:3, Maršál Petr 1:2, Stupavský Milan 2:1, Lambert Zbyněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Kolman Leon 0:2, Kořínek Milan 0:3, Bureš Bohumil 3:0, Uher Petr 2:0, WO 0:2), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Poláček Petr 2:2, body hostů: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 4:0, Cyrus Miroslav 0:4, Petržílka Ondřej 0:4), TTC Říčany "B" - TJ Sadská "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 2:0, Černý Roman 2:0, Fišer Štefan 4:0, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:4, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 0:2, Fiedler Michael 0:3, WO 4:0),
16. kolo:
TJ Sadská "D" - TJ Sokol Čáslav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Motl Milan 0:3, Vydra Milan 2:1, Fiedler Michael 0:4, WO 2:0, body hostů: Koždoň Roman 4:0, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:2), Sokol Přezletice "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teplý Stanislav st. 0:4, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:1, Poláček Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Uksa Tomáš 4:0, Fišer Štefan 1:3, Černý Roman 1:3, Erlich Luboš 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Klimek Tomáš 1:3, Lambert Zbyněk 2:2, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Beran Tomáš 0:3, Cikán Michal 0:3, Širák Daniel 0:1, WO 1:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:1, Moravec Stanislav 4:0, Lhoták Lubor 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sosnovec Martin 1:0, Růžička Dušan 1:1, Bureš Bohumil 3:0, Uher Petr 3:0, WO 6:2, body hostů: Pelant Jiří 0:4, Sysel Vojtěch 1:2, Hendrych Ladislav 0:2, WO 2:6), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježo Ivan 0:1, Betuštiak Petr 3:1, Váňa Miroslav 2:1, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Jaroslav 0:4, Burda Roman 0:3, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Burda Roman 4:0, WO 3:0, body hostů: Fišer Štefan 1:3, Černý Roman 0:3, Míka Petr 2:1, Erlich Luboš 2:1, WO 0:3), Stolní tenis Benešov - Sokol Přezletice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 3:1, Šturc Jiří 0:4, Váňa Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Poláček Petr 1:3, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 2:2, Cyrus Miroslav 1:2, Lövl Jan 2:1, WO 0:2, body hostů: Lambert Zbyněk 0:3, Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 3:1, Dvořák Martin 0:3, WO 2:0), TJ Sadská "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Michael 1:2, Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:4, Dědek Martin 1:3, WO 1:1, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 3:0, Hájek Zdeněk 2:2, Hájek Lukáš 0:1, WO 1:1), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 2:2, Strnad Richard 2:2, body hostů: Doležal Martin 4:0, Mokříž Bohuslav 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Čebiš Luboš 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 4:0, Kolman Leon 1:3, Dusil Filip 0:4, Uher Petr 4:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Kořínek Zdeněk 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 1:3),
18. kolo:
Stolní tenis Benešov - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježo Ivan 0:1, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 0:3, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 2:0, WO 0:3, body hostů: Uksa Tomáš 2:2, Černý Roman 1:2, Fišer Štefan 1:2, Míka Petr 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Přezletice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 2:2, Burda Roman 1:3, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:3, Motl Milan 1:1, Počarovský Pavel 0:3, Fiedler Michael 0:3, WO 4:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:0, Randák Adam 2:0, WO 1:4), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Jirásek Zdeněk 1:3, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 2:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 1:3, Třešňák Josef 1:3, Hájek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:1, Bureš Bohumil 3:0, Kořínek Milan 0:3, Uher Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Svoboda Karel 1:2, Mokříž Bohuslav 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Čebiš Luboš 0:3, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Ladislav 3:1, Strnad Richard 4:0, Zatřepálek Petr 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 1:3, Vančura Filip 2:2, Širák Daniel 0:4),
19. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 2:2, Strnad Richard 1:3, Zatřepálek Petr 2:2, Sysel Vojtěch 3:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 3:1, Čihák Milan 1:3, Vacek Miroslav 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Stolní tenis Benešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:4, Růžička Dušan 3:1, Uher Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Martin 0:3, Procházka Roman 1:1, Čebiš Luboš 0:3, Moravec Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Jirásek Zdeněk 3:0, Mucha Ondřej 1:2, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sadská "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobař Jaroslav 4:0, Vančura Filip 2:2, Širák Daniel 0:2, Cikán Michal 1:3, Beran Tomáš 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 2:2, Fiedler Michael 1:2, Trejdl Dušan 0:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 3:0, WO 1:1, body hostů: Uksa Tomáš 3:0, Fišer Štefan 0:4, Míka Petr 0:3, Riedl Martin 0:4, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Přezletice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 0:4, Třešňák Josef 3:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 4:0, Hájek Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 1:2, Weishaupt Robert 2:2, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Kolman Leon 0:4, Růžička Dušan 2:1, Liberský Karel 1:2, WO 0:2, body hostů: Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:1, WO 2:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 0:4, Zatřepálek Petr 4:0, Sysel Vojtěch 2:2, body hostů: Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Širák Daniel 2:2, Cikán Michal 3:1, body hostů: Cyrus Miroslav 2:1, Petržílka Ondřej 0:4, Mucha Ondřej 3:1, Mundil Robert 1:3, Lövl Jan 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Čebiš Luboš 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Procházka Roman 4:0, WO 1:1, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 0:3, Fiedler Michael 1:2, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Říčany "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:1, Třešňák Josef 3:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 6:1, body hostů: Míka Petr 1:2, Fišer Štefan 0:3, Riedl Martin 0:4, WO 1:6), TJ Sokol Velké Popovice - Sokol Přezletice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 0:4, Kail Roman 1:2, Weishaupt Robert 1:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 1:3, Čihák Milan 2:2, Pokorný Petr 4:0, body hostů: Randák Adam 2:2, Lambert Zbyněk 3:1, Šiler Jiří 0:4, Stupavský Milan 3:1), Stolní tenis Benešov - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 3:0, Ježo Ivan 1:1, Zrcek Miroslav 1:1, Betuštiak Petr 3:0, Šturc Jiří 0:2, WO 0:4, body hostů: Eliška Roman 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 4:0), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míka Petr 0:1, Stárek Karel ml. 1:3, Plíhal Martin 0:3, Erlich Luboš 2:2, Voráč Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Štefl Václav 1:3, Vančura Filip 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Sysel Vojtěch 2:2, Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 1:3, Zatřepálek Petr 4:0), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Martin 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, Fiedler Michael 0:3, Trejdl Dušan 2:2, WO 0:1, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Bureš Bohumil 4:0, Růžička Dušan 1:2, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 1:0, WO 1:0),
22. kolo:
Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 2:2, Ježo Ivan 1:3, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Lambert Zbyněk 1:3, Stupavský Milan 0:4, Randák Adam 3:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burda Roman 2:0, Vacek Miroslav 2:1, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:0, WO 7:0, body hostů: Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 0:3, Stejskal Tomáš 0:4, WO 0:7), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 0:4, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 4:0, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:3), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Miroslav 4:0, Voráč Jiří 3:0, Míka Petr 0:3, Erlich Luboš 2:2, WO 2:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Štefl Václav 1:3, Vančura Filip 2:1, Širák Daniel 0:3, WO 0:2), TJ Sadská "D" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, Trejdl Dušan 1:2, Motl Milan 4:0, Fiedler Michael 1:0, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 2:2, Zatřepálek Petr 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:1, Jirásek Zdeněk 2:2, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 2:0, WO 2:1, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Uher Petr 1:1, Dusil Filip 0:4, Kolman Leon 0:4, WO 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 3:0, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Koždoň Roman 2:2, Lövl Jan 0:3, Mucha Ondřej 0:3, Jirásek Zdeněk 1:2), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 3:1, Šturc Jiří 1:3, Váňa Miroslav 1:3, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Vančura Filip 1:3, Beran Tomáš 2:2), Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kail Roman 0:1, Hataš Martin 3:0, Weishaupt Robert 2:1, Poláček Petr 2:1, Dvořák Jan 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:2, Motl Milan 1:2, Fiedler Michael 1:2, Dědek Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 0:10wo, TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velké Popovice 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrus Miroslav 0:3, Koždoň Roman 1:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 1:2, body hostů: Klimek Tomáš 3:0, Randák Adam 1:2, Stupavský Milan 3:0, Lambert Zbyněk 1:1), TJ Sokol Čáslav "B" - Stolní tenis Benešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 1:3, Beran Tomáš 1:2, Vančura Filip 1:2, Cikán Michal 2:2, body hostů: Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:0, Ježo Ivan 0:3), TJ Sadská "D" - Sokol Přezletice "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:2, Fiedler Michael 1:2, Motl Milan 2:2, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Hataš Martin 3:1, Poláček Petr 1:2, Weishaupt Robert 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" -:-, Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" -:-, Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:1, Růžička Dušan 0:2, Uher Petr 3:0, Sosnovec Martin 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 0:3, Randák Adam 0:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:1, Vančura Filip 2:1, Beran Tomáš 1:2, Cikán Michal 3:1, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Hataš Martin 1:2, Kail Roman 0:3, Weishaupt Robert 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 1:3, Klimek Tomáš 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, body hostů: Uher Petr 4:0, Sosnovec Martin 2:2, Bureš Bohumil 1:3, Dusil Filip 0:3, Růžička Dušan 0:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 0:9wo, TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" -:-,
Český pohár, muži, I. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Všetaty "C" - TJ Sokol Kosmonosy 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 0:1, Kubíček David 0:3, Němeček Jakub 0:3, Primáč Vojtěch 0:2, body hostů: Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 3:0, Čech Jiří 3:0), TJ Start Mlékojedy "A" - Sokol Přezletice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Jiří 0:3, Zajbrlík Petr 0:3, Krejčí Michal 0:3, body hostů: Weishaupt Robert 3:0, Poláček Petr 3:0, Hataš Martin 3:0), TJ Start Mlékojedy "B" - TJ Sokol Velký Osek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chriti Karim 0:3, Palkovič Ivan 0:2, Boháček Radek 0:3, Nikolov Kiril 0:1, body hostů: Kloz Daniel 3:0, Procházka Roman 3:0, Mošna Petr 3:0), SK Nová Ves I. "C" - TJ Sokol Velim "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bodláková Tereza 0:2, Šafránek Jaroslav 0:2, Voslař Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Dej František 3:0, Jeřala Pavel 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Dříň "A" - TJ Sokol Buštěhrad "B" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Teiml Marek 0:3, Kasík Zdeněk st. 0:3, Stočes Luděk 2:1, body hostů: Komárek Pavel 2:1, Kasík Martin 3:0, Stolz Daniel 2:1), TJ Sokol Dříň "B" - TJ Sokol Buštěhrad "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrudka Petr 0:3, Bromský Vladimír 1:2, Vinkl Milan 0:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:0, Pesl Václav 3:0, Sláma Jan 2:1), TJ Sokol Močovice - SK Nová Ves I. "A" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Miroslav 2:1, Liška Josef 3:0, Hrčka Milan 0:1, Hnízdo Petr 0:2, body hostů: Bodlák Karel 1:2, Pych Luděk 2:1, Řehák Josef st. 1:2), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sixta Pavel 0:3, Vejtruba František 0:1, Škopek Martin 1:2, Svoboda Jan 1:1, body hostů: Švarc Petr 3:0, Váša Jan 3:0, Trojan Josef 1:2), SK Nová Ves I. "B" - TJ Sokol Starý Kolín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tvrdík Leoš 0:3, Holeček Martin 2:1, Řehák Josef ml. 0:3, body hostů: Havránek Stanislav 2:1, Salák Alois 2:1, Kahoun Václav 3:0), Sokol Rudná - Sokol Rakovník 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Vladimír 0:3, Cacek Tomáš 2:1, Frýdl Miloš 2:1, body hostů: Stibor Josef 1:2, Jansa Stanislav st. 3:0, Čermák Luboš 1:2), SK Chraštice - SK Viktorie Ořech 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Václav 0:3, Vopat Lubor 3:0, Lukeš Tomáš 3:0, body hostů: Krolop David 1:2, Vávra Aleš 1:2, Heřman Miroslav 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - Sokol Přezletice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, body hostů: Poláček Petr 0:3, Kail Roman 0:3, Havazík Roman 0:3), TJ Sokol Velim "A" - TJ Sokol Velký Osek 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřala Pavel 0:3, Jeřala Lukáš 0:3, Sahulka Radek 1:2, body hostů: Kloz Daniel 2:1, Procházka Roman 3:0, Mošna Petr 3:0), TJ Sokol Buštěhrad "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kasík Martin 0:3, Komárek Pavel 0:3, Táborský Oldřich 0:3, body hostů: Žáček Josef 3:0, Jakoubek Jakub 3:0, Ghariani Sebastian 3:0), TJ Sokol Buštěhrad "A" - TJ Sokol Hředle 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnidka Marian 1:2, Pesl Václav 1:2, Krejčí Tomáš 2:1, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 1:2, Pacourek Jan 1:2), TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Miroslav 1:2, Liška Josef 2:1, Hrčka Milan 1:1, Hnízdo Petr 0:1, body hostů: Šimek Jan 2:1, Švarc Petr 3:0, Trojan Josef 0:3), TJ Sokol Starý Kolín - TJ Sokol Čáslav 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Stanislav 0:3, Kahoun Václav 2:1, Salák Alois 2:1, body hostů: Lövl Jan 3:0, Beran Tomáš 1:2, Širák Daniel 1:2), SK Chraštice - TJ Chaloupky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vopat Lubor 0:2, Krejčí Roman 1:2, Lukeš Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Tschunko Zdeněk 1:1, Lysý Tomáš 2:1, WO 0:1), Sokol Rudná - TJ Sokol Žebrák 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mitáš Josef 1:2, Cacek Tomáš 3:0, Frýdl Miloš 3:0, body hostů: Kunc Petr 1:1, Křemen Josef 1:2, Svoboda Jaromír 0:3, Zíma Radek 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sadská "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 0:2, Čech Jiří 0:3, Durdis Petr ml. 1:2, WO 0:1, body hostů: Kyncl Jiří 3:0, Pych Luděk ml. 2:0, Vojáček Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloz Daniel 1:2, Mošna Petr 0:3, Doležal Martin 0:3, body hostů: Hoďák Václav 3:0, Kastner Patrik 3:0, Trávníček Luboš 2:1), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakoubek Jakub 0:2, Ghariani Sebastian 0:3, Eibich Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Chalupa Josef ml. 3:0, Berger Miroslav 2:0, Blažek Martin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Hředle - Sokol Lány 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pacourek Jan 1:2, Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 1:2, body hostů: Szabo Jiří 1:2, Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 2:1), TJ Sokol Močovice - TJ Sadská "B" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořínek Miroslav 0:2, Liška Josef 0:3, Hnízdo Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Švarc Ivo 3:0, Martin Petr 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Starý Kolín - TJ Sokol Kutná Hora 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Stanislav 1:2, Kahoun Václav 1:2, Salák Alois 0:3, body hostů: Dusil Filip 1:2, Štus Radek 3:0, Uher Petr 3:0), Sokol Rudná - KST Rakovník "B" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Vladimír 0:3, Cacek Tomáš 2:1, Frýdl Miloš 1:2, body hostů: Pisár Jan 2:1, Hejda Václav ml. 3:0, Adamczuk Jan 1:2), TJ Chaloupky - TJ Slavoj Obecnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacura Josef ml. 1:1, Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 2:0, WO 2:0, body hostů: Srch Radek 2:0, Hála Pavel 0:2, Král Pavel 0:3, WO 0:2),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sadská "A" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoďák Václav 0:2, Antoš Petr 2:1, Kastner Patrik 1:2, WO 1:0, body hostů: Pych Luděk ml. 2:0, Beran Martin 1:1, Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Hředle - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pacourek Jan 0:3, Lédl Jiří 0:3, Šapovalov Jiří 0:3, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Berger Miroslav 3:0, Blažek Martin 3:0), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská "B" 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vala Martin 2:0, Uher Petr 3:0, Štus Radek 2:0, WO 0:2, body hostů: Kurel David 0:2, Motl Milan 0:2, Martin Petr 0:3, WO 2:0), TJ Chaloupky - KST Rakovník "B" 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 1:2, Novák Michal 1:2, body hostů: Pisár Jan 1:2, Mikeš Milan 2:1, Hejda Václav ml. 1:0, Brabec Stanislav 0:2),
Finále:
KST Rakovník "B" - TJ Sokol Kutná Hora 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamczuk Jan 0:2, Hejda Václav ml. 1:2, Brabec Stanislav 1:1, body hostů: Uher Petr 2:0, Dusil Filip 0:2, Štus Radek 3:0), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sadská "A" 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berger Miroslav 2:1, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 2:1, body hostů: Kyncl Jiří 2:1, Beran Martin 0:3, Pych Luděk ml. 2:1), KST Rakovník "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamczuk Jan 0:2, Hejda Václav ml. 0:2, Brabec Stanislav 0:1, body hostů: Šejvl Jakub 2:0, Mifka Alexius 1:0, Blažek Martin 1:0, Berger Miroslav 1:0), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská "A" 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulrich Radek 0:2, Uher Petr 0:2, Štus Radek 0:1, body hostů: Kyncl Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 1:0, Pych Luděk ml. 2:0), TJ Sokol Kutná Hora - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulrich Radek 0:2, Štus Radek 0:2, Dusil Filip 0:1, body hostů: Berger Miroslav 2:0, Šejvl Jakub 1:0, Blažek Martin 2:0), TJ Sadská "A" - KST Rakovník "B" 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Pych Luděk ml. 1:0, Wagner Jaroslav st. 1:0, Kyncl Jiří 1:0, body hostů: Hejda Václav ml. 0:2, Brabec Stanislav 0:1, Adamczuk Jan 0:2),
KS 2.třídy - kval. náhradníků
1. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Nižbor "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Jaroslav 0:3, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Pleticha Vladimír 3:1, Grill Josef 0:1, body hostů: Švec Ondřej 4:0, Liška Jan 1:3, Král Martin 1:3, Čuda Jan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy