Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
SKST Hodonín D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:4, Podrazil David 0:3, Brateyko Solomiya 3:0, Ilčík Ondřej 3:1, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Nechvátal Petr 2:2, Palatka Stanislav 1:2, Vybíral Pavel 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Novák Martin 1:1, Tureček Petr 0:2, Ličbinský Roman 1:2, Komorovský Róbert 0:1, body hostů: Kolbert David 2:1, Novák Lukáš 3:0, Záděra Luboš 3:0, Vališ Petr 1:1), TTC Koral Tišnov B - KST Oltec Brno A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pololáník Jiří 0:2, Dankovič Jozef 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, body hostů: Horák Filip 2:0, Svoboda Jaromír 2:0, Fábo Ján 2:0, Pelikán Jan 2:0), MK Řeznovice B - TJ Sokol Lanžhot A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 0:2, Peterka Ondřej 1:2, Štěpán Libor 2:1, Seďa Jakub 2:1, WO 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Metelička Dávid 0:3, Baláž Branislav 0:1, Koníček Michal 2:1, WO 0:3), SK Slatina - Brno A - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 2:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 0:3, Zukal Adam 0:3, Polívka Martin ml. 1:1), TJ Sokol Brno I A - TJ Jiskra Strážnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 2:2, Dočekal Petr 1:3, Charitonov Vitalij 2:2, Mocek Jan 3:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 0:4, Marek Jan st. 2:2),
2. kolo:
SKST Hodonín D - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 1:3, Brychta Edo 2:2, Podrazil David 3:0, Brateyko Solomiya 4:0, body hostů: Kolbert David 1:3, Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 1:3, Záděra Luboš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Martin 1:2, Střítežský Roman 0:3, Tureček Petr 1:2, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Ondrovčák Miroslav 4:0, Nechvátal Petr 2:1, Vybíral Pavel 0:3, Vybíral Matouš 2:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Lanžhot A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pololáník Jiří 0:2, Dankovič Jozef 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 2:0, Koníček Michal 2:0, Metelička Dávid 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0), MK Řeznovice B - KST Oltec Brno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:3, Nastoupil Petr 3:1, Štěpán Libor 1:3, Horák Aleš 2:2, body hostů: Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 2:2, Fábo Ján 4:0, Pelikán Jan 2:2), SK Slatina - Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 2:2, Havel Vojtěch 3:1, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 3:1, body hostů: Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 1:3, Marek Jan st. 0:3), TJ Sokol Brno I A - KST Blansko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 2:2, body hostů: Kvíčala David 1:3, Přikryl Aleš 3:1, Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 2:2),
3. kolo:
KST Blansko B - SKST Hodonín D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Stanislav 2:1, Voráč Pavel 1:2, Kvíčala David 1:2, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Buriánek Patrik 2:2, Podrazil David 2:1, Brhel Štěpán 1:2, Kraus Jan 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Jamný Petr 0:3, Marek Jaroslav 3:0, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Šefr Filip 1:3, Pavelka Jakub 0:3, Ličbinský Roman 1:2), KST Oltec Brno A - SK Slatina - Brno A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Horák Filip 1:3, Pelikán Jan 0:3, Fábo Ján 3:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 4:0, Orság David 3:1, Tůma Karel 0:2, Zetocha Martin 1:0), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 3:0, Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, body hostů: Dočekal Petr 1:2, Mocek Jan 1:2, Charitonov Vitalij 0:3, Galatík Pavel 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 2:0, Ondra Milan 2:0, Vybíral Pavel 2:0, Vybíral Matouš 2:0, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2), Orel Silůvky A - MK Řeznovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 0:2, Záděra Luboš 1:1, Vališ Petr 0:3, Kolbert David 0:2, Pikula Radek 0:1, body hostů: Seďa Jakub 2:1, Horák Aleš 3:0, Peterka Ondřej 2:0, Štěpán Libor 2:0),
4. kolo:
KST Blansko B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Adam 1:3, Kvíčala David 2:2, Mikula Stanislav 3:1, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Šefr Filip 1:3, Ličbinský Roman 1:3, Pavelka Jakub 1:1, Tureček Petr 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:2, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 1:2, Podrazil David 0:3, Novotná Jana 1:1), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Brno I A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:1, Pelikán Jan 0:3, Fábo Ján 2:1, body hostů: Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Dočekal Petr 1:1), TJ Sokol Lanžhot A - SK Slatina - Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 3:1, Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 0:4, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 3:1, Orság David 2:2, Zetocha Martin 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Pavel 3:0, Palatka Stanislav 1:3, body hostů: Telecká Jana 0:4, Horák Aleš 1:2, Štěpán Libor 2:1, Peterka Ondřej 1:2), Orel Silůvky A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vališ Petr 2:0, Novák Lukáš 2:0, Pikula Radek 2:0, Záděra Luboš 2:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2),
5. kolo:
SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:3, Orság David 0:3, Tůma Karel 0:3, Havel Vojtěch 2:1, body hostů: Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 3:0, Motyčka Jan 2:1), KST Blansko B - TJ Jiskra Strážnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Jiří 2:2, Zukal Adam 2:2, Mikula Stanislav 1:2, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Morávek Radim 1:3, Marek Jaroslav 1:3, Jamný Petr 1:2), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Lanžhot A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 2:2, Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 0:3, Fábo Ján 3:1, body hostů: Koníček Michal 3:1, Gajdoschík Adrián 3:1, Darmovzal Zdeněk 3:1, Vašíček Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel Silůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 0:2, Palatka Stanislav 2:2, Ondra Milan 1:1, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 3:1, Pikula Radek 2:2, Vališ Petr 0:4), TTC Koral Tišnov B - MK Řeznovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 1:2, Pololáník Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Hruška Pavel 1:2, body hostů: Horák Aleš 2:1, Seďa Jakub 3:0, Filák Tomáš 3:0, Staněk Milan 1:2), SKST Hodonín D - TTC Moravská Slavia Brno D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Brateyko Solomiya 4:0, Veselý Jan 2:1, Buriánek Patrik 1:3, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 0:4, Střítežský Roman 2:2, Pavelka Jakub 1:2),
6. kolo:
SKST Hodonín D - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Patrik 2:1, Možíš Karel 2:1, Hašlík Jakub 2:1, Cupák Zdeněk 2:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 2:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ličbinský Roman 2:2, Šefr Filip 2:2, Pavelka Jakub 2:2, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Peterka Ondřej 2:2, Seďa Jakub 1:3, Filák Tomáš 2:2, Štěpán Libor 2:2), SK Slatina - Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:3, Kuča Jan 3:1, Zetocha Martin 2:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Ondra Milan 0:2, Vybíral Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:1), TJ Sokol Brno I A - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:0, Motyčka Jan 0:2, Galatík Pavel 3:0, Charitonov Vitalij 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 1:2, Pikula Radek 0:2, Vališ Petr 0:2), KST Blansko B - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 0:3, Kvíčala David 0:2, Kaluža Tomáš 0:3, Přikryl Aleš 2:1, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:1, Pelikán Jan 2:0), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Lanžhot A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Jamný Petr 1:3, Marek Jaroslav 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Koníček Michal 4:0, Gajdoschík Adrián 2:2, Darmovzal Zdeněk 1:3, Vašíček Jan 2:1),
7. kolo:
SKST Hodonín D - MK Řeznovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:2, Novotná Jana 0:2, Podrazil David 0:3, Buriánek Patrik 1:1, body hostů: Horák Aleš 3:0, Seďa Jakub 2:0, Štěpán Libor 1:1, Nastoupil Petr 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Koral Tišnov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:1, Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 2:1, Svoboda Libor 4:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:1, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 1:2), SK Slatina - Brno A - Orel Silůvky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Orság David 2:0, Tůma Karel 1:2, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 1:2, Záděra Luboš 0:1, Vališ Petr 0:2, Pikula Radek 0:2), TJ Sokol Brno I A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 3:1, Motyčka Jan 3:1, Galatík Pavel 1:2, Charitonov Vitalij 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 2:2, Palatka Stanislav 0:3), KST Blansko B - TJ Sokol Lanžhot A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Stanislav 1:2, Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 0:3, Zukal Adam 0:3, body hostů: Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, Vašíček Jan 3:0), TJ Jiskra Strážnice A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 1:3, Kubina Jaromír 1:2, Jamný Petr 1:0, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 2:2),
8. kolo:
KST Oltec Brno A - SKST Hodonín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 1:3, Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 3:1, Fábo Ján 3:1, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 2:2, Juřík Adam 2:2, Brhel Štěpán 0:4), TJ Sokol Lanžhot A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0, Vašíček Jan 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Šefr Filip 0:2, Tureček Petr 0:2, Pavelka Jakub 0:2, Střítežský Roman 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:0, Palatka Stanislav 1:2, Vybíral Pavel 3:1, body hostů: Mikula Stanislav 2:2, Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 1:2, Zukal Adam 0:3), Orel Silůvky A - TJ Jiskra Strážnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 0:2, Záděra Luboš 1:1, Kolbert David 0:3, Novák Lukáš 2:1, Vališ Petr 0:1, body hostů: Morávek Radim 3:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Zdeněk 2:1, Marek Jaroslav 2:0), TTC Koral Tišnov B - SK Slatina - Brno A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 2:1), MK Řeznovice B - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Aleš 1:3, Štěpán Libor 2:2, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 2:2, body hostů: Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 3:1, Galatík Pavel 4:0, Motyčka Jan 0:3),
9. kolo:
KST Oltec Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 1:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:2, Fábo Ján 1:2, body hostů: Svoboda Libor 3:0, Ličbinský Roman 2:1, Tureček Petr 3:0, Šefr Filip 0:2, Pavelka Jakub 1:0), TJ Sokol Lanžhot A - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 1:1, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 0:3, Brhel Štěpán 0:3, Kraus Jan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Strážnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:2, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Morávek Radim 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Jamný Petr 0:4), Orel Silůvky A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 1:2, Záděra Luboš 0:1, Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 1:1, body hostů: Přikryl Aleš 4:0, Mikula Stanislav 2:1, Kvíčala David 1:2, Svoboda Lukáš 1:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Brno I A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 2:0, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, body hostů: Mocek Jan 2:1, Motyčka Jan 3:0, Charitonov Vitalij 2:0, Prachař Marek 1:1), MK Řeznovice B - SK Slatina - Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:2, Nastoupil Petr 1:2, Peterka Ondřej 2:1, Horák Aleš 0:4, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2, Jeřábek Vladimír 2:1),
10. kolo:
SK Slatina - Brno A - SKST Hodonín D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Vojtěch 1:1, Orság David 1:1, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Buriánek Patrik 1:2, Brychta Edo 0:3, Kraus Jan 0:2, Brhel Štěpán 1:1), TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 1:1, Herník Miloslav 1:1, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 3:0, body hostů: Svoboda Libor 2:1, Ličbinský Roman 0:3, Střítežský Roman 0:2, Novák Martin 0:2), KST Blansko B - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvíčala David 2:1, Voráč Pavel 2:1, Mikula Stanislav 2:0, Přikryl Aleš 3:0, Zukal Adam 0:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 4:0, Morávek Radim 0:3, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Štěpán Libor 2:2, Horák Aleš 1:3, Filák Tomáš 1:2, Peterka Ondřej 1:2), KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábo Ján 4:0, Pelikán Jan 1:2, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Palatka Stanislav 0:3, Adam Petr 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - Orel Silůvky A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 1:1, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1, WO 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 2:1, Záděra Kamil 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:1, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Střítežský Roman 1:3, Chmelík Daniel 0:3, Schwarz Milan 0:3), TJ Sokol Brno I A - SKST Hodonín D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Galatík Pavel 2:1, Charitonov Vitalij 1:2, Motyčka Jan 3:0, body hostů: Ilčík Ondřej 2:1, Buriánek Patrik 0:3, Juřík Adam 1:2, Podrazil David 1:2), KST Blansko B - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvíčala David 4:0, Zukal Adam 0:3, Mikula Stanislav 2:1, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Peterka Ondřej 1:3, Horák Aleš 2:2, Filák Tomáš 0:3, Štěpán Libor 1:2), TJ Jiskra Strážnice A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 2:1, Morávek Radim 1:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2), KST Oltec Brno A - Orel Silůvky A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 3:0, Pelikán Jan 3:0, Svoboda Jaromír 1:2, Horák Filip 3:0, body hostů: Novák Lukáš 1:2, Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Nechvátal Petr 0:3, Ondrovčák Miroslav 1:1, Palatka Stanislav 0:2, Adam Petr 0:2),
12. kolo:
SKST Hodonín D - SK Slatina - Brno A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil David 0:2, Brhel Štěpán 1:1, Lorenc David 0:3, Buriánek Patrik 0:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 2:0, Zetocha Martin 2:0, Orság David 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:2, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 0:4, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Mocek Jan 4:0, Motyčka Jan 2:2, Charitonov Vitalij 2:2, Dočekal Petr 1:3), TTC Koral Tišnov B - KST Blansko B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Jiří 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2, body hostů: Mikula Stanislav 2:0, Voráč Pavel 2:0, Přikryl Jiří 2:0, Zukal Adam 2:0), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Strážnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Libor 3:0, Horák Aleš 1:2, Peterka Ondřej 0:3, Filák Tomáš 0:3, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:1, Marek Jaroslav 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechvátal Petr 2:2, Palatka Stanislav 2:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Pavel 2:2, body hostů: Fábo Ján 2:2, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 1:3, Pelikán Jan 0:4), Orel Silůvky A - TJ Sokol Lanžhot A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert David 2:1, Vališ Petr 0:3, Pikula Radek 1:2, Novák Lukáš 0:3, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, Baláž Branislav 2:1),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střítežský Roman 1:1, Novák Martin 0:2, Pavelka Jakub 0:3, Ličbinský Roman 1:2, body hostů: Havel Vojtěch 3:0, Jeřábek Vladimír 3:0, Zetocha Martin 2:0, Tůma Karel 0:2), SKST Hodonín D - TJ Sokol Brno I A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 1:3, Brhel Štěpán 3:1, Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Mocek Jan 1:3, Motyčka Jan 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Dočekal Petr 0:3), MK Řeznovice B - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 2:1, Horák Aleš 2:0, Seďa Jakub 2:1, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 0:3, Voráč Pavel 0:3, Zukal Adam 1:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Jiskra Strážnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Jiří 0:2, Dospíšil Pavel ml. 1:1, Hruška Pavel 0:3, Dankovič Jozef 0:2, body hostů: Kubina Jaromír 3:0, Jamný Petr 1:1, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 2:0), Orel Silůvky A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 2:2, Pikula Radek 2:2, Záděra Luboš 1:3, Kolbert David 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 1:3, Horák Filip 2:2, Pelikán Jan 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Lanžhot A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Pavel 2:1, Palatka Stanislav 0:3, Vybíral Matouš 0:4, body hostů: Vašíček Jan 2:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:1, Baláž Branislav 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Hodonín D 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 0:3, Palatka Stanislav 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Pavel 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:1, Juřík Adam 2:1, Kraus Jan 3:0), Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 0:4, Kolbert David 3:1, Záděra Luboš 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Ličbinský Roman 2:2, Střítežský Roman 0:2, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 1:1), KST Oltec Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Jan 1:1, Svoboda Jaromír 1:1, Fábo Ján 3:0, Horák Filip 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), TJ Sokol Lanžhot A - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:0, Baláž Branislav 0:2, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Peterka Ondřej 1:2, Horák Aleš 1:2, Filák Tomáš 1:2, Pečinka Lukáš 0:2), KST Blansko B - SK Slatina - Brno A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Stanislav 0:2, Kvíčala David 1:1, Polívka Martin ml. 0:3, Přikryl Aleš 2:1, Voráč Pavel 0:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:1), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Brno I A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Jamný Petr 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Mocek Jan 4:0, Motyčka Jan 4:0, Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3),
15. kolo:
Orel Silůvky A - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert David 1:2, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 0:3, Novák Lukáš 2:2, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 3:0, Ilčík Ondřej 1:2, Podrazil David 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 2:2, Šalamoun Lubomír 0:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 2:2, Palatka Stanislav 2:0, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Ličbinský Roman 2:2, Šefr Filip 0:3, Tureček Petr 1:3, Střítežský Roman 0:1), TJ Sokol Lanžhot A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:0, Baláž Branislav 1:1, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:1, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Cvrkal Richard 2:1, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2), KST Oltec Brno A - MK Řeznovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelikán Jan 1:3, Horák Filip 2:2, Svoboda Jaromír 4:0, Fábo Ján 3:1, body hostů: Horák Aleš 2:2, Filák Tomáš 2:2, Jelínek Stanislav 2:2, Seďa Jakub 0:2, Pečinka Lukáš 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - SK Slatina - Brno A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Jamný Petr 3:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 1:3, Orság David 0:2, Zetocha Martin 2:1, Tůma Karel 0:2), KST Blansko B - TJ Sokol Brno I A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvíčala David 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Voráč Pavel 1:3, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Mocek Jan 2:2, Motyčka Jan 2:2, Charitonov Vitalij 3:1, Dočekal Petr 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Brno I A - SK Slatina - Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 2:2, Poledňa Martin 0:2, Charitonov Vitalij 3:1, Motyčka Jan 2:2, Prachař Marek 1:1, body hostů: Havel Vojtěch 3:1, Zetocha Martin 1:3, Orság David 3:1, Jeřábek Vladimír 1:3), TJ Jiskra Strážnice A - KST Blansko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 3:1, Morávek Zdeněk 3:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Radim 2:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:1, Zukal Adam 1:3, Polívka Martin ml. 1:2, Procházka Ondřej 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Fábo Ján 2:1, Horák Filip 1:2, Pelikán Jan 0:3, Galanda František 0:3), Orel Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 1:3, Záděra Luboš 2:2, Pikula Radek 2:2, Kolbert David 3:1, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Vybíral Pavel 1:3), MK Řeznovice B - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 2:1, Horák Aleš 2:0, Peterka Ondřej 2:1, Seďa Jakub 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 2:1, Šefr Filip 1:1, Novák Martin 2:1, Svoboda Libor 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Podrazil David 0:3, Lorenc David 0:3, Benda Vojtěch 0:2),
17. kolo:
SKST Hodonín D - KST Blansko B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ilčík Ondřej 0:1, Brhel Štěpán 1:2, Kraus Jan 0:3, Buriánek Patrik 2:1, Podrazil David 1:1, body hostů: Přikryl Aleš 3:0, Mikula Stanislav 2:1, Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Jiskra Strážnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Pavelka Jakub 0:2, Tureček Petr 1:2, Novák Martin 1:2, body hostů: Kubina Jaromír 3:0, Morávek Zdeněk 2:1, Morávek Radim 2:1, Marek Jaroslav 2:0), SK Slatina - Brno A - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:1, Havel Vojtěch 2:2, Orság David 2:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 1:3), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galatík Pavel 1:3, Dočekal Petr 0:4, Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 3:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 3:1, Baláž Branislav 1:3, Darmovzal Zdeněk 3:1), TTC Koral Tišnov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:2, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2, body hostů: Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Pavel 2:0, Nechvátal Petr 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0), MK Řeznovice B - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 1:3, Horák Aleš 3:1, Peterka Ondřej 3:1, Jelínek Stanislav 0:3, Filák Tomáš 1:0, body hostů: Záděra Luboš 1:3, Kolbert David 3:1, Pikula Radek 3:1, Novák Lukáš 1:3),
18. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - KST Blansko B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 1:2, Tureček Petr 0:3, Novák Martin 1:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:0, Kvíčala David 2:1, Svoboda Lukáš 3:0, Polívka Martin ml. 1:2), SKST Hodonín D - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:2, Veselý Jan 1:1, Podrazil David 0:2, Buriánek Patrik 1:2, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:0, Kubina Jaromír 2:1, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 1:1), TJ Sokol Brno I A - KST Oltec Brno A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galatík Pavel 2:1, Prachař Marek 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Mocek Jan 2:2, body hostů: Fábo Ján 4:0, Svoboda Jaromír 3:0, Horák Filip 0:3, Pelikán Jan 1:2), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Lanžhot A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 4:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 0:3, Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 0:2, Baláž Branislav 0:1), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Stanislav 3:1, Peterka Ondřej 2:2, Filák Tomáš 3:1, Pečinka Lukáš 1:3, body hostů: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 4:0, Andorko Pavel 0:4, Vybíral Pavel 2:2), TTC Koral Tišnov B - Orel Silůvky A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 0:1, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:1, body hostů: Kolbert David 2:0, Novák Lukáš 2:0, Pikula Radek 2:0, Záděra Luboš 2:0),
19. kolo:
TTC Koral Tišnov B - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří 0:3, Nováček Libor 3:0, Krištof Lukáš nejml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Hruška Pavel 0:1, body hostů: Buriánek Patrik 3:1, Juřík Adam 2:1, Hašlík Jakub 3:0, Kraus Jan 1:2), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Stanislav 2:1, Pečinka Lukáš 0:2, Peterka Ondřej 3:0, Horák Aleš 2:1, Filák Tomáš 1:0, body hostů: Svoboda Libor 2:1, Tureček Petr 1:2, Pavelka Jakub 0:3, Šefr Filip 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SK Slatina - Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 1:1, Vybíral Matouš 2:1, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Miroslav 4:0, Palatka Stanislav 0:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 0:3, Zetocha Martin 1:2, Kuča Jan 1:2), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 1:2, Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 0:3, Kolbert David 2:1, body hostů: Mocek Jan 3:0, Motyčka Jan 2:1, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 1:2), KST Oltec Brno A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Jan 1:2, Fábo Ján 1:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:3, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 3:0, Mikula Stanislav 3:0, Kvíčala David 1:2), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 1:1, Baláž Branislav 2:0, Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 2:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Jamný Petr 0:2, Tomeček Tomáš 0:2, Žajdlík Ludvík 0:2),
20. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Hodonín D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 3:1, Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 2:1, Filák Tomáš 2:2, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 0:4, Juřík Adam 1:2, Kraus Jan 0:3), TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dospíšil Jiří 0:2, Hruška Pavel 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, body hostů: Tureček Petr 2:0, Šefr Filip 2:0, Pavelka Jakub 2:0, Novák Martin 2:0), Orel Silůvky A - SK Slatina - Brno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 2:1, Záděra Luboš 1:2, Pikula Radek 2:1, Kolbert David 3:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 1:2, Zetocha Martin 0:3, Orság David 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Pavel 3:1, Nechvátal Petr 0:4, Vybíral Matouš 0:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Mocek Jan 2:2, Motyčka Jan 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:1), TJ Sokol Lanžhot A - KST Blansko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 3:1, Vašíček Jan 1:2, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:1, Kvíčala David 2:2, Polívka Martin ml. 0:3, Voráč Pavel 0:3), KST Oltec Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 2:0, Pelikán Jan 0:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, body hostů: Kubina Jaromír 2:1, Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 1:1),
21. kolo:
SKST Hodonín D - KST Oltec Brno A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 0:2, Veselý Jan 0:2, Podrazil David 0:3, Buriánek Patrik 0:2, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:0, Horák Filip 2:0, Galanda František 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Lanžhot A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 1:2, Pavelka Jakub 0:2, Šefr Filip 0:3, Novák Martin 1:1, Střítežský Roman 0:1, WO 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Vašíček Jan 4:0, Baláž Branislav 1:2, WO 0:3), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Stanislav 3:0, Svoboda Lukáš 1:1, Kvíčala David 1:2, Přikryl Aleš 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, Palatka Stanislav 1:2, Nechvátal Petr 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 1:3, Marek Jaroslav 2:2, Morávek Zdeněk 1:0, Kubina Jaromír 4:0, Jamný Petr 1:1, body hostů: Kolbert David 1:3, Novák Lukáš 2:2, Pikula Radek 1:3, Záděra Luboš 2:1), SK Slatina - Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Vojtěch 1:0, Tůma Karel 2:0, Jeřábek Vladimír 2:0, Orság David 1:0, WO 3:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brno I A - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charitonov Vitalij 3:0, Motyčka Jan 2:1, Mocek Jan 3:0, Galatík Pavel 1:2, body hostů: Pečinka Lukáš 0:3, Horák Aleš 2:1, Filák Tomáš 0:3, Peterka Ondřej 1:2),
22. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 0:3, Pavelka Jakub 0:2, Šefr Filip 2:1, Novák Martin 0:2, Střítežský Roman 0:1, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:1, Pelikán Jan 2:0), SKST Hodonín D - TJ Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeťová Veronika 3:1, Brychta Edo 3:1, Brhel Štěpán 0:4, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 2:2, Kalivoda Petr 2:2, Baláž Branislav 2:2), TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 4:0, Jamný Petr 1:3, Morávek Radim 2:1, Vránová Radana 1:3, WO 1:0, body hostů: Vybíral Matouš 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Palatka Stanislav 1:3, Nechvátal Petr 2:1, WO 0:1), KST Blansko B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 1:2, Voráč Pavel 1:2, Kvíčala David 3:0, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 1:2, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 1:2), TJ Sokol Brno I A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčka Jan 1:0, Mocek Jan 2:0, Charitonov Vitalij 2:0, Galatík Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, WO 0:3), SK Slatina - Brno A - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuča Jan 2:2, Tůma Karel 0:2, Orság David 0:4, Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 1:1, body hostů: Pečinka Lukáš 2:2, Horák Aleš 3:1, Filák Tomáš 1:3, Peterka Ondřej 3:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Vašíček Jan 4:0, Baláž Branislav 0:2, Gajdoschík Adrián 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:0, body hostů: Morávek Zdeněk 1:3, Kubina Jaromír 2:2, Morávek Radim 2:2, Marek Jaroslav 1:2), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:1, Zetocha Martin 1:2, Orság David 2:1, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Charitonov Vitalij 1:3, Galatík Pavel 1:3, Motyčka Jan 1:2, Mocek Jan 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Lanžhot A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morávek Radim 4:0, Morávek Zdeněk 0:3, Marek Jaroslav 3:1, Kubina Jaromír 1:3, Jamný Petr 0:1, body hostů: Koníček Michal 2:2, Gajdoschík Adrián 3:1, Vašíček Jan 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2), TJ Sokol Brno I A - SK Slatina - Brno A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčka Jan 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 3:1, Jeřábek Vladimír 2:2, Kuča Jan 1:3, Orság David 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:1, Vašíček Jan 1:1, Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Morávek Zdeněk 0:2, Morávek Radim 1:2, Marek Jaroslav 1:1, Jamný Petr 0:1), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:3, Orság David 1:3, Zetocha Martin 0:1, Havel Vojtěch 4:0, Kuča Jan 1:1, body hostů: Mocek Jan 1:3, Motyčka Jan 3:1, Galatík Pavel 3:1, Charitonov Vitalij 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:1, Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 3:0, Gajdoschík Adrián 2:0, body hostů: Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 0:2, Poledňa Martin 0:2, Motyčka Jan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Lanžhot A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Galatík Pavel 3:0, Charitonov Vitalij 2:1, Motyčka Jan 1:2, Mocek Jan 2:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 0:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:2, Vašíček Jan 2:2, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Mocek Jan 3:1, Motyčka Jan 1:3, Charitonov Vitalij 1:3, Galatík Pavel 2:1),
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
TTC Komořany A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Prachař Marek 3:0, Rakovický Milan 3:0, Kvarda Lubomír 0:3, Musil Ondřej 2:1), SKST Hodonín E - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Šimon 1:3, Mádel Ladislav 3:1, Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 1:3, Třináctý Richard 1:3, Fila Martin 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 0:2, Hladký Rostislav 0:4, Šafařík Jan 4:0, Melichar Libor 4:0, Kuchař Pavel 0:2, body hostů: Galanda František 2:2, Novotný Petr 2:2, Mach Ondřej 2:2, Dědek Zdeněk 2:2), STK Zbraslavec A - KST Blansko C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Lubomír 0:4, Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 1:3, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Polívka Martin ml. 3:1, Kaluža Tomáš 1:3, Přikryl Jiří 3:1), SK Slatina - Brno B - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 0:4, Oleksík Václav 1:2, Kuča Jan 2:2, body hostů: Kamenický Tomáš 3:1, Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Kovář Jakub 2:0, Procházka Miroslav 2:1, Müller Zdeněk st. 2:1, body hostů: Peška Ladislav 1:2, Klíma Miloš 0:3, Šlapanský Jan 0:3, Feith Erik 1:1),
2. kolo:
TTC Komořany A - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 2:1, Hejdušek Ivan 2:1, Busta Stanislav 0:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 2:1, Třináctý Richard 1:2, Tupec Pavel 0:3), SKST Hodonín E - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 2:2, Mádel Ladislav 2:2, Mesaroš Petr 3:1, Brychta Edo 2:2, body hostů: Prachař Marek 2:2, Dočekal Petr 2:2, Toufar Zdeněk 2:2, Musil Ondřej 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - STK Zbraslavec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Jan 1:3, Hladký Rostislav 0:2, Himal Tomáš 0:3, Růžička Filip 4:0, Melichar Libor 1:0, body hostů: Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 2:1, Moravec Zdeněk 0:3), KST Blansko C - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 2:2, Svoboda Lukáš 4:0, Polívka Martin ml. 3:1, Kaluža Tomáš 0:4, body hostů: Galanda František 3:1, Mach Ondřej 1:3, Dědek Zdeněk 1:3, Novotný Petr 2:2), SK Slatina - Brno B - Orel Ivančice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 2:2, Oleksík Václav 3:0, Kuča Jan 3:1, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Klíma Miloš 0:4, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Brno-Bystrc A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 2:2, Kovář Jakub 3:0, Procházka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk st. 0:4, body hostů: Kamenický Tomáš 2:2, Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 2:1, Trávníček Tomáš 1:2),
3. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Juraj 2:2, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 0:4, Adámek Aleš 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:2, Busta Stanislav 2:2), Orel Ivančice A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 3:1, Klíma Miloš 1:2, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Skala Ján 1:3, Mádel Ladislav 3:1, Kováč Šimon 0:3), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:2, Galanda František 0:2, Mach Ondřej 1:2, Dědek Zdeněk 0:3, body hostů: Kuča Jan 3:0, Tůma Karel 2:1, Oleksík Václav 3:0, Křeček Michal 1:1), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 3:0, Krása Petr ml. 1:1, Křepela Radim 3:0, Cetkovský Martin 1:2, body hostů: Procházka Miroslav 1:2, Kovář Jakub 1:2, Šmetka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 2:0, Laicman Petr 2:0, Kvarda Lubomír 1:2, Prachař Marek 2:0, WO 1:0, body hostů: Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:2, Wirth Imrich 1:1, Hladký Rostislav 0:2, WO 0:1), SK Slatina - Brno C - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:1, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:2, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 1:3, Polívka Ondřej 2:1),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weiser Daniel 3:1, Trávníček Rudolf 1:2, Trávníček Tomáš 2:1, Adámek Aleš 3:1, Mikuš Juraj 1:0, body hostů: Brychta Edo 1:1, Skala Ján 0:4, Kováč Šimon 0:4, Mesaroš Petr 3:0, Mádel Ladislav 1:1), Orel Ivančice A - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 1:2, Minstr Jan 0:3, Císarík Pavel 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 1:2), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 2:2, Galanda František 3:1, Novotný Petr 1:2, Mach Ondřej 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 0:4, Kovář Jakub 3:1, Pořízek Josef 4:0, Müller Zdeněk st. 1:2), STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 2:2, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 2:2, Oleksík Václav 3:1, Křeček Michal 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 0:1, Poledňa Martin 3:0, Prachař Marek 2:1, Laicman Petr 3:0, Kvarda Lubomír 1:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2, Přikryl Jiří 0:3, Voráč Pavel 1:2), SK Slatina - Brno C - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:1, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:2, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 1:3, Wirth Imrich 2:2, Hladký Rostislav 0:3),
5. kolo:
SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Hlubočany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:1, Tůma Pavel 2:0, Oleksík Václav 3:0, Kuča Jan 3:0, body hostů: Navrátil Václav 0:3, Kovář Jakub 0:3, Kobolka Luboš 0:2, Pořízek Josef 1:1), TJ Brno-Bystrc A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenický Tomáš 3:0, Adámek Aleš 1:2, Mikuš Juraj 2:1, Weiser Daniel 3:0, body hostů: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Klíma Miloš 0:3), KST Oltec Brno B - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Galanda František 2:1, Mach Ondřej 0:3, Bezděkovský Jan 0:4, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 2:1, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 3:0), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 2:0, Poledňa Martin 2:0, Prachař Marek 2:1, Laicman Petr 2:0, body hostů: Fila Martin 0:3, Táborský Jindřich 1:1, Třináctý Richard 0:2, Tupec Pavel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Blansko C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Libor 3:0, Wirth Imrich 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Studýnka František 3:1, body hostů: Kaluža Tomáš 1:3, Polívka Martin ml. 3:0, Polívka Ondřej 0:3, Petr Michal 1:2), TTC Komořany A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frimmer Ján 1:3, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 1:2, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 2:2, Mádel Ladislav 1:2, Skala Ján 0:2),
6. kolo:
TTC Komořany A - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Pavel 1:3, Hejdušek Ivan 2:2, Busta Stanislav 3:1, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Šafařík Jan 0:4, Melichar Libor 3:1, Wirth Imrich 2:2, Hladký Rostislav 2:2), SKST Hodonín E - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Šimon 0:3, Brychta Edo 3:0, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Voráč Pavel 1:2, Procházka Ondřej 1:2), SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Brno I B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tůma Karel 0:4, Tůma Pavel 2:1, Oleksík Václav 0:2, Kuča Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Poledňa Martin 2:1, Prachař Marek 1:2, Martinčík Tomáš 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, Laicman Petr 1:0, WO 1:0), TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:1, Pořízek Josef 4:0, Navrátil Václav 2:1, Procházka Miroslav 0:4, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 1:3, Třináctý Richard 1:3, Tupec Pavel 2:1), TJ Brno-Bystrc A - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adámek Aleš 1:0, Mikuš Juraj 2:0, Trávníček Tomáš 2:0, Kamenický Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Dědek Zdeněk 0:2, Šmídek Roman 0:2, Novotný Petr 0:2, WO 0:3), Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 1:1, Klíma Miloš 0:3, Císarík Pavel 0:3, body hostů: Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 3:0, Těžký Pavel 1:1),
7. kolo:
TTC Komořany A - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2, Voráč Pavel 1:2, Fiala Karel 0:3), SKST Hodonín E - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 3:1, Skala Ján 1:3, Mesaroš Petr 2:1, Mádel Ladislav 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 4:0, Studýnka František 1:3, Melichar Libor 0:4, Šafařík Jan 1:2), SK Slatina - Brno B - SK Slatina - Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křeček Michal 0:3, Tůma Karel 0:2, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 1:2, body hostů: Táborský Jindřich 3:0, Fila Martin 2:1, Tupec Pavel 2:1, Třináctý Richard 2:0), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 1:1, Procházka Miroslav 0:2, Šmetka Miroslav 0:3, Baričák Marek 0:3, body hostů: Rakovický Milan 2:1, Poledňa Martin 3:0, Laicman Petr 2:0, Martinčík Tomáš 2:0), TJ Brno-Bystrc A - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Aleš 1:1, Trávníček Tomáš 0:2, Trávníček Rudolf 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, body hostů: Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Těžký Pavel 1:1), Orel Ivančice A - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Novotný Petr 2:1, Galanda František 2:1, Dědek Zdeněk 0:3, Mach Ondřej 0:3),
8. kolo:
KST Oltec Brno B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 0:4, Novotný Petr 2:1, Dědek Zdeněk 1:2, Galanda František 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Kmoníček Pavel 1:3, Hejdušek Ivan 3:0, Frimmer Ján 1:2), STK Zbraslavec A - SKST Hodonín E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 1:2, Kováč Šimon 0:2, Mesaroš Petr 1:1), TJ Sokol Brno I B - TJ Brno-Bystrc A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:2, Martinčík Tomáš 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, Poledňa Martin 3:1, body hostů: Kamenický Tomáš 3:1, Mikuš Juraj 0:3, Adámek Aleš 2:1, Weiser Daniel 0:3, Trávníček Tomáš 0:1), SK Slatina - Brno C - Orel Ivančice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jindřich 1:3, Tupec Pavel 3:1, Třináctý Richard 1:2, Fila Martin 3:1, body hostů: Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 4:0, Šlapanský Jan 1:3, Klíma Miloš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wirth Imrich 2:1, Šafařík Jan 1:1, Hladký Rostislav 2:1, Melichar Libor 3:0, body hostů: Kuča Jan 3:0, Tůma Pavel 0:3, Tůma Karel 0:3, Svoboda Ondřej 0:2), KST Blansko C - TJ Sokol Hlubočany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 1:2, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 0:3, Svoboda Lukáš 1:3, body hostů: Navrátil Václav 3:1, Kovář Jakub 2:1, Pořízek Josef 3:0, Kobolka Luboš 0:3),
9. kolo:
KST Oltec Brno B - SKST Hodonín E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:3, Dědek Zdeněk 0:3, Bezděkovský Jan 2:1, Galanda František 1:2, body hostů: Mádel Ladislav 2:1, Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 3:0, Skala Ján 1:0), STK Zbraslavec A - TTC Komořany A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 0:3, Krása Petr ml. 0:3, Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 3:0), TJ Sokol Brno I B - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 1:2, Laicman Petr 2:0, Poledňa Martin 3:0, Toufar Zdeněk 3:0, body hostů: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Klíma Miloš 0:3, Císarík Pavel 1:1), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 2:1, Táborský Jindřich 1:2, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 0:3, body hostů: Kamenický Tomáš 1:2, Adámek Aleš 3:0, Weiser Daniel 2:1, Mikuš Juraj 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Hlubočany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Wirth Imrich 2:2, Melichar Libor 2:1, Studýnka František 3:1, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 4:0, Kobolka Luboš 0:4, Procházka Miroslav 0:3), KST Blansko C - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:1, Svoboda Lukáš 3:0, Přikryl Jiří 2:1, Zukal Adam 2:1, body hostů: Kuča Jan 2:1, Tůma Karel 0:3, Tůma Pavel 1:2, Svoboda Ondřej 0:3),
10. kolo:
SK Slatina - Brno B - TTC Komořany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulhánek Jaroslav 1:3, Tůma Pavel 0:4, Tůma Karel 2:1, Kuča Jan 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 2:2, Hejdušek Ivan 1:2), SKST Hodonín E - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Šimon 0:4, Mádel Ladislav 1:1, Brychta Edo 3:0, Mesaroš Petr 3:1, Skala Ján 0:2, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 1:3, Pořízek Josef 3:1, Procházka Miroslav 2:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Aleš 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Weiser Daniel 3:0, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Studýnka František 0:1, Wirth Imrich 0:3, Hladký Rostislav 1:2, Himal Tomáš 3:0, Melichar Libor 0:3), Orel Ivančice A - KST Blansko C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:2, Klíma Miloš 0:4, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Voráč Pavel 1:3, Polívka Martin ml. 3:1, Zukal Adam 1:3), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno I B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slivečka Michal 0:3, Novotný Petr 1:1, Dědek Zdeněk 1:2, Kubín Jiří 0:3, body hostů: Musil Ondřej 1:2, Kvarda Lubomír 3:0, Prachař Marek 3:0, Laicman Petr 2:0), STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Křepela Radim 3:0, body hostů: Fila Martin 1:2, Táborský Jindřich 1:2, Traxler Jan 0:2, Třináctý Richard 0:2),
11. kolo:
SK Slatina - Brno B - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 2:2, Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 1:2, Kuča Jan 4:0, body hostů: Mesaroš Petr 2:2, Mádel Ladislav 3:1, Kováč Šimon 0:4, Brychta Edo 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Komořany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav 0:2, Pořízek Josef 0:2, Kovář Jakub 1:2, Kobolka Luboš 0:2, body hostů: Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:0, Kmoníček Pavel 1:1, Hejdušek Ivan 2:0), TJ Brno-Bystrc A - KST Blansko C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 0:2, Adámek Aleš 0:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, body hostů: Svoboda Lukáš 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Zukal Adam 1:1, Přikryl Jiří 2:0), Orel Ivančice A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Studýnka František 0:4, Melichar Libor 0:4, Hladký Rostislav 2:1, Himal Tomáš 2:1), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Jiří 0:4, Dědek Zdeněk 0:3, Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:1, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 4:0, Traxler Jan 1:2, Třináctý Richard 2:1), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 4:0, body hostů: Rakovický Milan 2:2, Laicman Petr 3:1, Martinčík Tomáš 1:3, Prachař Marek 1:3),
12. kolo:
TTC Komořany A - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 0:2, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Kuča Jan 2:1, Tůma Karel 1:2, Křeček Michal 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Hodonín E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 1:3, Pořízek Josef 3:0, Procházka Miroslav 0:3, Kobolka Luboš 1:3, body hostů: Mádel Ladislav 3:1, Brychta Edo 3:1, Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Brno-Bystrc A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 0:3, Šafaříková Sandra 0:3, Hladký Rostislav 2:1, Melichar Libor 1:2, body hostů: Adámek Aleš 2:1, Weiser Daniel 3:0, Mikuš Juraj 2:1, Kamenický Tomáš 2:1), KST Blansko C - Orel Ivančice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 0:4, Polívka Martin ml. 1:2, Procházka Ondřej 2:1, Svoboda Lukáš 2:2, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laicman Petr 2:0, Prachař Marek 2:0, Toufar Zdeněk 2:0, Poledňa Martin 2:0, body hostů: Novotný Petr 0:2, Galanda František 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2), SK Slatina - Brno C - STK Zbraslavec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 0:3, Zaplatil Radek 1:2, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 3:0, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 2:1),
13. kolo:
SKST Hodonín E - SK Slatina - Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 2:2, Kováč Šimon 0:1, Mesaroš Petr 3:1, Brychta Edo 3:1, Skala Ján 0:3, body hostů: Kuča Jan 3:1, Tůma Pavel 2:2, Tůma Karel 2:2, Křeček Michal 1:3), TTC Komořany A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:0, Kmoníček Pavel 1:2, Hejdušek Ivan 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Pořízek Josef 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:2), KST Blansko C - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Kaluža Tomáš 2:2, Zukal Adam 2:2, body hostů: Adámek Aleš 2:2, Weiser Daniel 2:2, Mikuš Juraj 3:1, Kamenický Tomáš 0:2, Trávníček Tomáš 1:1), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 2:2, Šafaříková Sandra 1:3, Hladký Rostislav 2:2, Melichar Libor 3:1, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 2:2, Klíma Miloš 1:3), SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 0:3, Tupec Pavel 1:1, Třináctý Richard 0:3, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:0, Šmídek Roman 2:1, Mach Ondřej 1:1), TJ Sokol Brno I B - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:1, Toufar Zdeněk 0:3, Poledňa Martin 3:0, Rakovický Milan 3:0, Prachař Marek 1:0, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I B - TTC Komořany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:2, Rakovický Milan 2:2, Toufar Zdeněk 1:2, Poledňa Martin 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 2:2, Busta Stanislav 2:2, Hejdušek Ivan 0:4, Kmoníček Pavel 2:1), SK Slatina - Brno C - SKST Hodonín E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třináctý Richard 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1, Fila Martin 2:2, body hostů: Brychta Edo 3:1, Mádel Ladislav 4:0, Malík Vladimír 0:4, Hájek Pavel 0:4), KST Oltec Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Mach Ondřej 1:3, Kolbaba Bohumír 2:2, Galanda František 3:1, body hostů: Studýnka František 4:0, Melichar Libor 2:2, Himal Tomáš 0:4, Šafařík Jan 2:2), KST Blansko C - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 0:3, Polívka Martin ml. 2:1, Zukal Adam 3:0, Přikryl Jiří 4:0, body hostů: Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 0:3, Pačinek Jakub 1:2, Těžký Pavel 1:2), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuš Juraj 1:2, Trávníček Tomáš 2:1, Pernička Pavel 1:1, Weiser Daniel 1:3, Chlíbek David 0:1, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 3:0, Oleksík Václav 0:3), Orel Ivančice A - TJ Sokol Hlubočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 3:0, Minstr Jan 0:3, Císarík Pavel 4:0, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 1:3, Pořízek Josef 2:1, Procházka Miroslav 0:3),
15. kolo:
SK Slatina - Brno C - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třináctý Richard 1:2, Tupec Pavel 0:2, Fila Martin 2:1, Táborský Jindřich 0:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Kmoníček Pavel 2:1, Hejdušek Ivan 1:1), TJ Sokol Brno I B - SKST Hodonín E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 1:1, Laicman Petr 2:0, Toufar Zdeněk 2:1, Poledňa Martin 3:0, body hostů: Brychta Edo 1:2, Mádel Ladislav 1:2, Hájek Pavel 0:2, Mikulecký Marek 0:2), STK Zbraslavec A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Himal Tomáš 1:2), KST Oltec Brno B - KST Blansko C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:3, Mach Ondřej 1:2, Kolbaba Bohumír 0:1, Galanda František 3:0, WO 0:2, body hostů: Svoboda Lukáš 1:1, Polívka Martin ml. 1:1, Kaluža Tomáš 2:1, Petr Michal 2:1, WO 2:0), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Minster Roman 0:3, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 2:1, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 2:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Hlubočany A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 0:3, Trávníček Tomáš 3:0, Kucin Michal 2:1, WO 0:5, body hostů: Šmetka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:2, Pořízek Josef 2:0, Kovář Jakub 1:1, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jakub 1:2, Navrátil Václav 2:1, Pořízek Josef 2:1, Šmetka Miroslav 0:4, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 1:2, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 2:1), Orel Ivančice A - TJ Brno-Bystrc A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 3:1, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 2:2, Trávníček Tomáš 2:2, Kamenický Tomáš 0:1, Kucin Michal 0:3), STK Zbraslavec A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Těžký Pavel 1:0, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 1:2, Křepela Radim 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 1:2, Voznica František 0:2, WO 0:3), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno I B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 2:1, Traxler Jan 0:3, Tupec Pavel 2:2, body hostů: Prachař Marek 3:1, Poledňa Martin 4:0, Toufar Zdeněk 1:2, Dočekal Petr 0:3), KST Blansko C - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 2:2, Voráč Pavel 2:2, Polívka Ondřej 1:3, Svoboda Lukáš 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 1:3, Hladký Rostislav 1:3, Šafařík Jan 3:1), SKST Hodonín E - TTC Komořany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brychta Edo 1:2, Mádel Ladislav 0:3, Malík Vladimír 0:3, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Kmoníček Pavel 1:2, Hejdušek Ivan 2:1),
17. kolo:
TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 3:0, Hejdušek Ivan 2:1, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Trávníček Rudolf 0:3, Adámek Aleš 3:0, Kucin Michal 0:3, Trávníčková Eliška 0:3), SKST Hodonín E - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brychta Edo 3:0, Brhel Richard 2:0, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 2:1, body hostů: Štěpán Libor 0:3, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:2), SK Slatina - Brno B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Jaroslav 0:2, Oleksík Václav 2:0, Tůma Karel 3:0, Kuča Jan 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Novotný Petr 0:2, Mach Ondřej 1:1), TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baričák Marek 0:2, Navrátil Václav 0:2, Kobolka Luboš 0:2, Šmetka Miroslav 0:2, body hostů: Křepela Radim 2:0, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Těžký Pavel 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Brno I B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlancar Jiří 1:2, Melichar Libor 1:1, Hladký Rostislav 1:2, Šafařík Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Prachař Marek 0:3, Poledňa Martin 3:0, Toufar Zdeněk 3:0, Laicman Petr 2:0, WO 1:0), KST Blansko C - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Jiří 2:1, Kaluža Tomáš 2:1, Voráč Pavel 2:1, Svoboda Lukáš 3:1, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 0:3, Tupec Pavel 1:2, Traxler Jan 1:2),
18. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 2:1, Brhel Richard 1:1, Mádel Ladislav 2:0, Mesaroš Petr 2:1, Skala Ján 1:0, body hostů: Mikuš Juraj 0:3, Adámek Aleš 2:1, Pernička Pavel 0:3, Kamenický Tomáš 1:1), TTC Komořany A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 3:0, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:0, Navrátil Václav 3:0, Pořízek Josef 2:1, Procházka Miroslav 1:2, body hostů: Šmídek Roman 0:3, Galanda František 2:1, Mach Ondřej 0:3, Kubín Jiří 1:2), SK Slatina - Brno B - STK Zbraslavec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Jaroslav 1:3, Oleksík Václav 2:2, Tůma Karel 2:2, Kuča Jan 3:1, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 2:2, Těžký Pavel 2:2), KST Blansko C - TJ Sokol Brno I B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Adam 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 2:1, Voráč Pavel 2:2, body hostů: Poledňa Martin 3:1, Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 0:3, Laicman Petr 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:3, Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 1:3, Studýnka František 3:1, body hostů: Třináctý Richard 1:3, Fila Martin 3:1, Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1),
19. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:3, Melichar Libor 3:1, Blažek Jiří 3:1, Šafařík Jan 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 1:3, Hejdušek Ivan 2:2, Daněk Zdeněk st. 1:3), KST Blansko C - SKST Hodonín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Kaluža Tomáš 1:3, Polívka Martin ml. 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 1:3, Mádel Ladislav 4:0, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 4:0, Skala Ján 0:2), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toufar Zdeněk 2:0, Prachař Marek 1:1, Rakovický Milan 1:2, Laicman Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 3:0, Svoboda Ondřej 0:3, WO 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Martin 2:1, Tupec Pavel 2:0, Třináctý Richard 2:1, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:2), KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jiří 0:3, Slivečka Michal 0:1, Mach Ondřej 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Adámek Aleš 2:0, Kamenický Tomáš 3:0, Weiser Daniel 1:2, Trávníček Tomáš 2:0), STK Zbraslavec A - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Štěpán Libor 1:2, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 1:1),
20. kolo:
KST Blansko C - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 3:1, Zukal Adam 3:1, Kaluža Tomáš 2:2, Svoboda Lukáš 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 2:2, Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk st. 0:4), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Hodonín E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 1:2, Studýnka František 2:1, Šafařík Jan 2:1, Hort Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Brhel Richard 2:1, Mesaroš Petr 0:3, Mádel Ladislav 2:1, Kováč Šimon 0:3, WO 0:1), SK Slatina - Brno C - SK Slatina - Brno B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fila Martin 4:0, Tupec Pavel 3:0, Kluska Aleš 0:4, WO 1:5, body hostů: Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 1:2, Peprný Aleš 1:1, Svoboda Ondřej 1:2, WO 5:1), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 2:1, Laicman Petr 3:0, Rakovický Milan 1:2, Toufar Zdeněk 3:0, body hostů: Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Brno-Bystrc A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:3, Křepela Radim 1:1, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 0:3, body hostů: Adámek Aleš 3:0, Kamenický Tomáš 2:1, Weiser Daniel 2:1, Mikuš Juraj 2:0), KST Oltec Brno B - Orel Ivančice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jiří 0:2, Slivečka Michal 0:2, Mach Ondřej 2:1, Galanda František 0:3, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 2:0),
21. kolo:
TTC Komořany A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejdušek Ivan 1:0, Kmoníček Pavel 2:0, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Mach Ondřej 1:1, WO 0:3), SKST Hodonín E - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Petr 2:1, Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 2:1, Brychta Edo 4:0, body hostů: Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 1:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Brno I B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Eliška 0:2, Trávníčková Lucie 0:2, Trávníček Tomáš 2:1, Trávníček Rudolf 0:3, body hostů: Musil Ondřej 2:1, Dočekal Petr 3:0, Kvarda Lubomír 1:1, Rakovický Milan 1:0, Prachař Marek 1:0), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Táborský Jindřich 1:2, Traxler Jan 1:2, Tupec Pavel 2:1, Konečný Rostislav 0:3), SK Slatina - Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tůma Pavel 1:1, Oleksík Václav 2:0, Tůma Karel 1:2, Kuča Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Šafařík Jan 2:1, Hladký Rostislav 1:2, Melichar Libor 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 4:0, Navrátil Václav 2:1, Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:3, body hostů: Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 3:1, Kaluža Tomáš 0:3, Polívka Ondřej 1:2),
22. kolo:
SKST Hodonín E - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skala Ján 1:0, Mádel Ladislav 2:1, Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 3:0, Kováč Šimon 0:2, body hostů: Galanda František 1:2, Mach Ondřej 0:3, Šmídek Roman 1:2, Voznica František 1:2), TTC Komořany A - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, Hejdušek Ivan 0:3, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Křepela Radim 4:0, Pačinek Jakub 2:1, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 1:2), Orel Ivančice A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Feith Erik 0:3, Císarík Pavel 0:3, body hostů: Laicman Petr 1:2, Martinčík Tomáš 3:0, Toufar Zdeněk 1:0, Poledňa Martin 2:1, Prachař Marek 2:0), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kamenický Tomáš 2:0, Weiser Daniel 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, WO 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 0:3, Fila Martin 0:2, Tupec Pavel 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Agrotec Hustopeče B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 1:2, Procházka Miroslav 0:4, body hostů: Hort Pavel 4:0, Studýnka František 3:0, Melichar Libor 1:2, Hladký Rostislav 1:2), SK Slatina - Brno B - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 3:1, Tůma Pavel 3:1, Tůma Karel 1:2, Kuča Jan 2:2, body hostů: Zukal Adam 3:1, Polívka Martin ml. 2:2, Petr Michal 0:4, Kaluža Tomáš 1:2),
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 3:1, Němec Stanislav 0:4, Matějka Josef 0:3, Fischer Karel 4:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, Vybíral Matouš 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 2:1, Svoboda Petr 2:0, Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 1:2, Hruška Petr 0:3, Kazdera Pavel 1:2, Kovář Josef st. 1:1), SK Kuřim B - TJ Sokol Brno-Židenice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 2:1, Šťastný Pavel 0:3, body hostů: Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 1:1, Macek Ondřej 2:0), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:3, Paták Zdeněk 4:0, Ertl Jakub 3:1, WO 0:5, body hostů: Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 1:2, WO 5:0), TJ Holásky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Milan 3:1, Škvařil Petr 3:1, Pospíšil Josef 1:2, Klimeš René 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 0:4, Konečný Jaroslav 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 3:0, Matějka Josef 1:1, Šenkýř Jiří 2:1, Fischer Karel 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:1, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 0:3, Koc František 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 3:1, Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel 2:2, body hostů: Andorko Pavel 4:0, Ondrovčák Ladislav 2:2, Šalomoun Ivo 0:4, Adam Petr 0:3), SK Kuřim B - TJ Sokol Křepice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Doležal Jiří 0:1, Šplíchal Jiří 1:2, Štěpánek Luděk 0:4, Štourač Milan 2:1, body hostů: Zástěra Libor 3:1, Pokorný Radek 4:0, Maška Roman 2:2, Sedláček Aleš 1:2), Orel Silůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vališ Petr 2:2, Vašulín Karel 3:0, Záděra Josef 0:3, Ertl Jakub 1:3, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 3:0, Konečný Jaroslav 0:3), TJ Holásky C - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Josef 0:3, Šturm Jan 1:2, Žilka Milan 1:2, Škvařil Petr 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:2, Mikuš Juraj 1:2, WO 2:0, body hostů: Černý Libor 0:2, Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 2:1, Černý Radek 2:1, WO 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 3:1, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Svoboda Petr 1:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Sokol Křepice A - Orel Silůvky B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Pavel 1:1, Sedláček Aleš 0:2, Maška Roman 0:3, WO 0:3, body hostů: Vališ Petr 3:0, Ertl Jakub 2:0, Paták Zdeněk 1:0, Vašulín Karel 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:1, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:1, body hostů: Handl Jiří 0:3, Škvařil Petr 2:1, Žilka Milan 0:3, Plhák Jaromír 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimek Jaroslav 2:2, Goldmann Tomáš 2:2, Kazdera Pavel 3:0, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Šplíchal Jiří 2:2, Šťastný Pavel 1:3, Štěpánek Luděk 1:3, Doležal Jiří 0:2, Štourač Milan 1:0),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 4:0, body hostů: Volek Pavel 2:2, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 3:1, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 1:2, Zajíc René 1:2, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 1:2, Sedláček Josef 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Křepice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:0, Handl Jiří 2:0, Žilka Milan 2:0, Klimeš René 2:0, body hostů: Zástěra Libor 0:2, Maška Roman 0:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Silůvky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 1:3, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 2:2, Záděrová Linda 3:1, Vašulín Karel 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SK Kuřim B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:0, Andorko Pavel 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0, Adam Petr 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:1, Šplíchal Jiří 0:1),
5. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal ml. 2:1, Vašulín Karel 1:2, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 4:0, body hostů: Klimeš René 1:3, Škvařil Petr 2:1, Handl Jiří 1:2, Šturm Jan 1:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka-Drnholec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 1:3, Mikuš Juraj 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 1:3, Konečný Jaroslav 2:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:0, Robek Petr 2:0, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 0:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalomoun Ivo 0:3, Vybíral Matouš 2:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Andorko Pavel 3:0, Adam Petr 1:0, body hostů: Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 1:2, Goldmann Tomáš 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Mišejka Luboš 1:2, Černý Radek 1:2, Fischer Karel 4:0, body hostů: Volek Pavel 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Svoboda Petr 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Sedláček Zdeněk 3:0, Volek Pavel 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:3, Štourač Milan 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Šplíchal Jiří 0:2), Orel Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Kratochvíl Michal ml. 0:3, Vašulín Karel 0:3, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Vybíral Matouš 4:0, Andorko Pavel 3:0, Ondrovčák Ladislav 1:2, Adam Petr 1:2), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plhák Jaromír 1:1, Pospíšil Josef 2:0, Handl Jiří 2:1, Žilka Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Kazdera Pavel 2:1, Kovář Josef st. 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pernička Pavel 1:0, Chlíbek David 2:0, Mrkvan Miroslav 3:0, Mikuš Juraj 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 0:2, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Konečný Jaroslav 0:4, Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Macek Ondřej 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Mišejka Luboš 2:0, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:3, Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 1:1, Štourač Milan 0:2), Orel Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 2:0, Kratochvíl Michal ml. 0:2, Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 1:1, WO 3:0, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Zimek Jaroslav 2:1, Kovář Josef st. 0:3, WO 0:3), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 2:2, Škvařil Petr 2:1, Žilka Milan 0:3, Handl Jiří 1:3, body hostů: Adam Petr 2:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, Vybíral Matouš 1:2, Andorko Pavel 3:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 0:4, Mrkvan Miroslav 3:1, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Macek Ondřej 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Křepice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
8. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Sedláček Josef 0:2, Černý Radek 3:0, Fischer Karel 3:0, body hostů: Pokorný Radek 1:2, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 2:2, body hostů: Volek Pavel 3:1, Svoboda Petr 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Brno-Bystrc B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:1, Adam Petr 2:0, Vybíral Matouš 3:0, Andorko Pavel 2:0, body hostů: Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:2, Mrkvan Miroslav 0:2, Strmiska Tomáš 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mečl Zdeněk 0:3, Kovář Josef st. 0:2, Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Himal Tomáš 4:0, Konečný Jaroslav 1:2, WO 0:4), SK Kuřim B - TJ Holásky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štourač Milan 0:1, Šťastný Pavel 1:2, Štěpánek Luděk 1:2, Šplíchal Jiří 1:2, Doležal Jiří 0:2, body hostů: Škvařil Petr 2:1, Handl Jiří 2:1, Žilka Milan 2:1, Pospíšil Josef 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:2, Papež Radek 0:2, Maška Roman 1:2, Zástěra Libor 1:2, body hostů: Volek Pavel 3:0, Svoboda Petr 3:0, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Sedláček Zdeněk 1:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Rebešovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 2:2, Macek Ondřej 2:2, body hostů: Fischer Karel 4:0, Černý Radek 4:0, Mišejka Luboš 0:1, Sedláček Josef 0:4, Černý Libor 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:0, Ondra Milan 1:1, Adam Petr 3:0, Andorko Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Himal Tomáš 0:2, Konečný Jaroslav 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Brno-Bystrc B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Josef st. 0:4, Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 2:1, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 1:2), SK Kuřim B - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Doležal Jiří 0:3, Šťastný Pavel 1:2, Šplíchal Jiří 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 1:2, Kratochvíl Michal ml. 1:2),
10. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Kratochvíl Michal ml. 1:2, Paták Zdeněk 0:3, Vališ Petr 1:3, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 3:0, Černý Radek 2:1, Mišejka Luboš 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 0:4, Handl Jiří 1:3, Žilka Milan 3:1, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Petr 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Sedláček Zdeněk 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Kuřim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Damborský Bohumil 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:1, Konečný Jaroslav 2:1, body hostů: Štourač Milan 1:2, Šplíchal Jiří 0:3, Šťastný Pavel 1:1, Štěpánek Luděk 0:2), TJ Sokol Křepice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:3, Papež Radek 0:2, Zástěra Libor 3:0, Pokorný Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Andorko Pavel 2:1, Ondrovčák Ladislav 1:1, Adam Petr 2:1, Ondra Milan 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 2:1, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 1:2, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Zimek Jaroslav 1:2, Kovář Josef st. 0:3, Tuhý Roman 1:2),
11. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Paták Zdeněk 2:1, Vališ Petr 2:1, Vašulín Karel 3:1, body hostů: Volek Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Rebešovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 0:2, Klimeš René 0:2, Žilka Milan 0:3, Handl Jiří 0:2, body hostů: Fischer Karel 3:0, Svoboda Jan 2:0, Černý Radek 2:0, Mišejka Luboš 2:0), TJ Brno-Bystrc B - SK Kuřim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 3:0, Henáč Ladislav 0:3, Mikuš Juraj 3:0, Chlíbek David 3:1, body hostů: Šťastný Pavel 1:3, Doležal Jiří 1:2, Štěpánek Luděk 0:3, Štourač Milan 2:1), TJ Sokol Křepice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Radek 2:0, Sedláček Aleš 1:1, Maška Roman 2:1, Zástěra Libor 3:0, body hostů: Kazdera Pavel 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, Koc František 1:1, Tuhý Roman 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 0:4, Rotrekl David 2:2, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Ondra Milan 2:2, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 1:3, Vybíral Matouš 1:0, Adam Petr 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Sekanina Jiří 0:2, Fischer Karel 2:0, Černý Radek 1:1, WO 4:0, body hostů: Vašulín Karel 1:2, Ertl Jakub 2:1, Paták Zdeněk 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Holásky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Sedláček Zdeněk 0:4, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Pospíšil Josef 2:2, Škvařil Petr 1:3, Žilka Milan 2:2, Handl Jiří 4:0), SK Kuřim B - TJ Jevišovka-Drnholec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:3, Šťastný Pavel 1:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andorko Pavel 1:0, Ondra Milan 1:1, Ondrovčák Ladislav 2:1, Adam Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 0:3, Novotný Pavel 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 1:3, Hruška Petr 3:1, Kazdera Pavel 2:2, Šalamoun Lubomír 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - Orel Silůvky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:2, Sedláček Zdeněk 0:4, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Vališ Petr 1:3, Ertl Jakub 2:2, Paták Zdeněk 3:1, Vašulín Karel 2:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Mišejka Luboš 0:2, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 3:0, body hostů: Škvařil Petr 1:2, Šturm Jan 1:2, Žilka Milan 1:2, Handl Jiří 0:2), SK Kuřim B - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Šťastný Pavel 2:1, Šplíchal Jiří 0:3, Štourač Milan 1:3, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Křepice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimek Jaroslav 1:1, Hruška Petr 2:0, Kazdera Pavel 2:1, Šalamoun Lubomír 1:1, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 1:2, Novotný Pavel 0:3, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:1, Ondra Milan 2:2, Adam Petr 2:2, Andorko Pavel 3:1, Vybíral Matouš 0:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 0:4, Macek Ondřej 0:4),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:3, Vybíral Matouš 1:2, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 2:1, Mišejka Luboš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazdera Pavel 3:1, Kovář Josef st. 1:3, Hruška Petr 3:1, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Šubík Jiří 1:3, Hrabec Lukáš 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Kuřim B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:1, body hostů: Šplíchal Jiří 2:1, Štourač Milan 2:1, Štěpánek Luděk 0:3, Doležal Jiří 0:3), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 2:1, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 1:2, Záděrová Linda 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Holásky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Klimeš René 0:2, Handl Jiří 0:2, Škvařil Petr 0:2, Žilka Milan 0:2),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Rebešovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 0:2, Šalamoun Lubomír 0:2, Hruška Petr 0:3, Kazdera Pavel 0:2, body hostů: Fischer Karel 3:0, Svoboda Jan 2:0, Černý Radek 2:0, Mišejka Luboš 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:1, Adam Petr 1:2, Vybíral Matouš 2:1, Andorko Pavel 3:1, body hostů: Volek Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 1:2), TJ Sokol Křepice A - SK Kuřim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Maška Roman 2:2, Sedláček Aleš 2:2, Zástěra Libor 2:2, body hostů: Šťastný Pavel 4:0, Šplíchal Jiří 2:2, Štěpánek Luděk 0:4, Štourač Milan 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 0:4, Zajíc René 1:3, Himal Tomáš 1:2, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 1:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Holásky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Mikuš Juraj 2:1, body hostů: Pospíšil Josef 1:2, Vysloužil Vítězslav 0:3, Žilka Milan 2:1, Handl Jiří 1:2),
16. kolo:
TJ Holásky C - Orel Silůvky B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Milan 0:2, Handl Jiří 0:2, Pospíšil Josef 0:3, Škvařil Petr 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 3:0, Vališ Petr 1:1, Vašulín Karel 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Mikuš Juraj 1:2, Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 0:2, Strmiska Tomáš 0:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zástěra Libor 0:2, Pokorný Radek 0:2, Maška Roman 0:2, Sedláček Aleš 0:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 2:0, Robek Petr 2:0, Macek Ondřej 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 1:0, Kovář Josef st. 0:2, Goldmann Tomáš 1:2, Zimek Jaroslav 0:3, Tuhý Roman 0:2, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Andorko Pavel 3:0, Vybíral Matouš 2:1, Ondrovčák Ladislav 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Hrabec Lukáš 1:2, Volek Pavel 2:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 3:0, Sedláček Josef 0:3, Černý Libor 0:2, Mišejka Luboš 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Mišejka Luboš 0:3, Černý Radek 1:2, Fischer Karel 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Hrabec Lukáš 0:2, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 1:2, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 0:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:0, Vališ Petr 1:1, Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 1:1, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Žilka Milan 1:3, Pospíšil Josef 2:2, Klimeš René 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 4:0, Ječmínek Radek 2:2, Macek Ondřej 0:4), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Doležal Jiří 0:3, Štourač Milan 1:2, Šťastný Pavel 2:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:0, Kazdera Pavel 3:0, Zimek Jaroslav 1:2, Kovář Josef st. 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Hrabec Lukáš 0:3, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel 4:0, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Němec Stanislav 0:2, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 1:2, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Křepice A - TJ Holásky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Sedláček Aleš 1:3, Maška Roman 0:4, Zástěra Libor 4:0, body hostů: Klimeš René 2:2, Škvařil Petr 3:1, Žilka Milan 2:2, Šturm Jan 2:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vališ Petr 3:0, Záděrová Linda 1:1, Vašulín Karel 1:2, Ertl Jakub 3:0, body hostů: Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 1:2, Ječmínek Radek 0:3, Macek Ondřej 0:2), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jiří 0:2, Štourač Milan 0:2, Štěpánek Luděk 1:2, Šťastný Pavel 0:3, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Adam Petr 3:0, Vybíral Matouš 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0),
19. kolo:
SK Kuřim B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, WO 0:3, body hostů: Svoboda Petr 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Hrabec Lukáš 1:0, Volek Pavel 1:0, WO 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:2, Ondra Milan 1:3, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Paták Zdeněk 1:3, Vališ Petr 3:1, Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 1:2, Hruška Petr 3:0, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Škvařil Petr 2:0, Handl Jiří 1:2, Plhák Jaromír 0:3, Pospíšil Josef 2:1, Vysloužil Vítězslav 0:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 0:3, Novotný Pavel 0:3, Pokorný Radek 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Burda Radim 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 3:1, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 0:4, body hostů: Damborský Bohumil 1:3, Himal Tomáš 1:3, Zajíc René 3:1, Konečný Jaroslav 2:2),
20. kolo:
SK Kuřim B - TJ Sokol Rebešovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, WO 0:3, body hostů: Fischer Karel 1:0, Mišejka Luboš 1:0, Němec Stanislav 2:0, Svoboda Jan 1:0, Černý Libor 1:0, WO 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 0:3, Kazdera Pavel 1:2, Hruška Petr 1:2, Šalamoun Lubomír 1:2, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Vališ Petr 1:2, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Holásky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andorko Pavel 1:0, Adam Petr 2:0, Ondra Milan 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0, WO 1:0, body hostů: Škvařil Petr 0:2, Vysloužil Vítězslav 0:2, Plhák Jaromír 0:2, Handl Jiří 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 1:3, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 0:4, body hostů: Mikuš Juraj 2:2, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 3:1, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Aleš 0:2, Zástěra Libor 0:2, Pokorný Radek 0:2, WO 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 1:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0, Himal Tomáš 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:3, Rubeš Jakub 0:2, Zástěra Libor 1:2, Pokorný Radek 2:1, body hostů: Fischer Karel 3:0, Černý Radek 3:0, Mišejka Luboš 1:2, Němec Stanislav 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Hrabec Lukáš 1:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 1:2, Šindelář Pavel 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 3:0, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Andorko Pavel 0:4, Vybíral Matouš 1:2, Šalomoun Ivo 2:1, Adam Petr 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 0:4, Konečný Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 3:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Kazdera Pavel 1:3, Zimek Jaroslav 3:1, Kovář Josef st. 1:3), TJ Holásky C - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handl Jiří 3:1, Pospíšil Josef 2:1, Škvařil Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Štourač Milan 2:1, Štěpánek Luděk 0:3, Doležal Jiří 0:2, Šťastný Pavel 0:3, WO 5:0),
22. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Petr 0:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Hrabec Lukáš 2:1, Volek Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Rubeš Jakub 0:3, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 1:3, Šenkýř Jiří 1:3, Němec Stanislav 0:3, Fischer Karel 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 3:1, Šindelář Pavel 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 1:3, Konečný Jaroslav 3:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 1:3, body hostů: Adam Petr 3:1, Andorko Pavel 0:4, Vybíral Matouš 2:2, Ondrovčák Ladislav 2:1), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 0:3, Hruška Petr 1:2, Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 0:3), Orel Silůvky B - SK Kuřim B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 1:2, Vališ Petr 3:0, Vašulín Karel 4:0, body hostů: Štěpánek Luděk 1:3, Šťastný Pavel 1:3, Doležal Jiří 1:2, Štourač Milan 1:2),
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Cemo Mokrá A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebeček Antonín 2:2, Vojáček Jaromír 0:4, Bubla Jaroslav st. 1:3, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 3:1, Rotrekl Lukáš 2:2, Vojtěch Martin 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy A - Orel Silůvky C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Petr ml. 1:2, Reška Vladislav ml. 1:1, Reška Vladislav st. 1:2, WO 0:4, body hostů: Škorpík Jan 0:2, Křupala Vladislav 1:1, Záděra Kamil 2:0, Kolbert Radek 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 1:3, Kalousek Viktor 1:3, Srna Antonín 1:2, Sedláček Radek 3:1, body hostů: Mráz David 3:1, Rulíšek Karel 2:2, Jelínek Marek 4:0, Fianta René 0:3), MK Řeznovice C - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jindřich 1:1, Netolička Lubomír 2:0, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 2:0, body hostů: Krása Petr st. 1:2, Moravec Zdeněk 0:2, Odehnal Vladimír 0:2, Sekanina Jan 0:2), TJ Holásky B - SK Kuřim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 2:1, body hostů: Vermouzek František 0:3, Šípka Zdeněk 1:2, Vlček Dalibor 2:1, Jízdný Martin 0:3), Orel Boskovice A - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 2:1, Henek Dominik 1:2, Héna Jaroslav 0:3, Horváth Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Konečný Štěpán 3:0, Obalil Jiří 1:2, Dvořák Leoš 0:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Sokol Otnice A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 3:0, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 3:0, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1, Křupala Vladislav 0:3, Záděra Kamil 0:3), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Cemo Mokrá A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 0:4, Zbořil Martin 0:3, Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 2:2, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 3:0), STK Zbraslavec B - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jan 2:1, Moravec Zdeněk 2:1, Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 4:0, body hostů: Rulíšek Karel 0:4, Jelínek Marek 2:1, Fianta René 1:2, Kordiovský Zbyněk 1:2), MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Libor 1:0, Netolička Lubomír 1:1, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 2:0, Jedlička Jindřich 1:0, body hostů: Sedláček Radek 1:2, Kalousek Viktor 0:2, Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:2), TJ Holásky B - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Tomáš 0:3, Javůrek Martin 1:1, Sýkora Josef 0:3, Vičík Oldřich 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Kutil Libor 3:0, Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:1), Orel Boskovice A - SK Kuřim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:1, Horváth Tomáš 0:3, Zachoval Leoš 0:3, Héna Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Dalibor 2:2, Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 1:1, WO 0:1),
3. kolo:
SK Kuřim A - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jízdný Martin 3:0, Vermouzek František 1:1, Fučík Petr 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 0:3, Šebeček Antonín 0:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 3:0, Konečný Štěpán 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 0:3, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Holásky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Trávníček Michal 0:2, Srna Antonín 0:3, Beránek Pavel 2:1, body hostů: Vičík Oldřich 3:0, Javůrek Martin 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 0:2), STK Zbraslavec B - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cetkovský Martin 1:0, Krása Petr st. 1:1, Křepela Lubomír 2:1, Moravec Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Suchý Petr 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Petr Michal 0:2, WO 0:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:1, body hostů: Jelínek Marek 0:3, Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 0:3, Spáčil Petr 0:2), MK Řeznovice C - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 4:0, body hostů: Škorpík Jan 2:2, Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 1:2, Záděra Kamil 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 1:3, Hanák Petr st. 0:4, Reška Vladislav st. 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vlček Dalibor 2:2, Vermouzek František 2:2, Fučík Petr 2:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Otnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Konečný Štěpán 1:1, Obalil Jiří 3:0, Bezděk Luboš 2:0, body hostů: Šebeček Antonín 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:1, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Jan 0:2), TJ Sokol Drnovice A - Orel Boskovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 0:3, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 1:2, body hostů: Suchý Petr 3:0, Polívka Ondřej 3:0, Petr Michal 2:1, Zachoval Leoš 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Holásky B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Lubomír 1:2, body hostů: Vičík Oldřich 3:0, Javůrek Martin 3:0, Javůrek Tomáš 2:0, Sýkora Josef 1:1), TJ Cemo Mokrá A - MK Řeznovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Lukáš 0:3, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 0:3, Paták Radek 2:1, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Veber Marek 2:1, Filák Tomáš 2:1, Netolička Lubomír 2:0), Orel Silůvky C - TJ Velešovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škorpík Jan 4:0, Křupala Vladislav 2:2, Záděra Kamil 1:3, Kolbert Radek 2:2, body hostů: Jelínek Marek 3:1, Rulíšek Karel 1:3, Mráz David 2:2, Spáčil Petr 1:3),
5. kolo:
TJ Holásky B - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Tomáš 1:1, Vysloužil Jan 2:1, Javůrek Martin 3:0, body hostů: Suchý Petr 2:1, Zachoval Leoš 1:2, Horváth Tomáš 0:3, Héna Jaroslav 0:2), SK Kuřim A - TJ Šošůvka A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Dalibor 1:2, Fučík Petr 0:3, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 0:3, Konečný Štěpán 2:1), TJ Sokol Drnovice A - STK Zbraslavec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 3:0, Srna Antonín 0:2, Kalousek Viktor 2:1, Sedláček Radek 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Moravec Zdeněk 1:2, Krása Petr st. 1:2, Cetkovský Martin 0:2), TJ Cemo Mokrá A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:1, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 3:0, body hostů: Škorpík Jan 3:0, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 0:3, Záděra Kamil 0:3), MK Řeznovice C - TJ Velešovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:1, Jedlička Jindřich 1:1, Filák Tomáš 3:0, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 1:2, Mráz David 0:2, Spáčil Tomáš 0:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Reška Vladislav st. 2:2, Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 1:3, Bubla Jaroslav st. 0:3, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Jelínek Marek 4:0, Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 0:3), TJ Sokol Moravské Prusy A - MK Řeznovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 1:2, Reška Vladislav st. 1:3, body hostů: Veber Marek 3:1, Jedlička Jindřich 3:1, Antl Pavel 1:3, Bíla Jindřich 2:1), TJ Holásky B - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:0, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Vysloužil Jan 1:2, body hostů: Paták Radek 1:2, Kvapil Zdeněk 0:3, Rotrekl Lukáš 2:1, Vojtěch Martin 1:2), Orel Boskovice A - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 2:2, Polívka Ondřej 4:0, Henek Dominik 2:2, Petr Michal 2:2, body hostů: Škorpík Jan 2:2, Kolbert Radek 1:3, Křupala Vladislav 2:2, Záděra Kamil 1:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 3:1, Vlček Dalibor 1:3, Vermouzek František 3:1, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Beránek Pavel 3:1, Trávníček Michal 1:2, Kalousek Viktor 2:2, Srna Antonín 0:1), TJ Šošůvka A - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 1:1, Konečný Štěpán 3:0, Bezděk Luboš 2:0, body hostů: Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Otnice A - MK Řeznovice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Antonín 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Marek 0:2, body hostů: Štěpán Libor 2:0, Striegler Tomáš 2:0, Filák Tomáš 2:0, Bíla Jindřich 2:0), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Velešovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 0:4, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 2:2, Mráz David 2:2, Spáčil Tomáš 2:2), TJ Holásky B - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vičík Oldřich 2:1, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Vysloužil Jan 2:2, body hostů: Škorpík Jan 0:4, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 1:2, Záděra Kamil 2:1), Orel Boskovice A - TJ Cemo Mokrá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Ondřej 1:1, Suchý Petr 1:1, Henek Dominik 0:3, Horváth Tomáš 0:3, body hostů: Paták Radek 2:1, Kvapil Zdeněk 2:1, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:0), SK Kuřim A - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 1:1, Vermouzek František 2:0, Vlček Dalibor 3:0, Šípka Zdeněk 2:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Krása Petr st. 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Drnovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Konečný Štěpán 1:1, Bezděk Luboš 3:0, Krátký Marek 0:1, body hostů: Kalousek Viktor 1:2, Sedláček Radek 1:2, Beránek Pavel 0:2, Srna Antonín 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebeček Antonín 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 0:1, Šebeček Marek 4:0, Salajka Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Sedláček Radek 2:1, Srna Antonín 1:2, Kalousek Viktor 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Moravské Prusy A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 3:0, Švancara Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Reška Vladislav st. 3:1, Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 2:2, WO 0:5), TJ Cemo Mokrá A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 2:2, Vojtěch Martin 1:3, Paták Radek 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 3:1, Vlček Dalibor 0:4, Fučík Petr 3:1), Orel Silůvky C - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 0:2, Záděra Kamil 0:2, Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 0:2, body hostů: Kutil Libor 2:0, Bezděk Luboš 2:0, Konečný Štěpán 2:0, Obalil Jiří 2:0), TJ Velešovice A - TJ Holásky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz David 3:0, Kordiovský Zbyněk 0:3, Honek Tomáš 0:3, Rulíšek Karel 1:3, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Vysloužil Jan 2:1), MK Řeznovice C - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 3:0, Bíla Jindřich 1:1, Striegler Tomáš 1:2, Filák Tomáš 3:0, body hostů: Polívka Ondřej 1:2, Suchý Petr 2:1, Héna Jaroslav 0:3, Sedlák Zdeněk 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 2:2, Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 0:1, Trávníček Michal 1:3, Srna Antonín 2:1, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 1:3, Reška Vladislav ml. 3:1, Hanák Petr st. 0:4), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Petr st. 3:1, Moravec Zdeněk 2:2, Sekanina Jan 0:4, Křepela Lubomír 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Bubla Jaroslav st. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 3:1, Vojtěch Martin 1:3, Paták Radek 2:2, body hostů: Kutil Libor 3:1, Bezděk Luboš 2:2, Konečný Štěpán 1:3, Obalil Jiří 3:1), Orel Silůvky C - SK Kuřim A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 0:3, Záděra Kamil 0:3, Kolbert Radek 3:0, Škorpík Jan 2:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 2:1, Vlček Dalibor 1:2, Fučík Petr 2:1), TJ Velešovice A - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:0, Spáčil Petr 1:2, Jelínek Marek 1:3, body hostů: Suchý Petr 2:2, Zachoval Leoš 1:3, Polívka Ondřej 2:1, Henek Dominik 1:2), MK Řeznovice C - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 2:1, Bíla Jindřich 2:1, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 4:0, body hostů: Javůrek Martin 1:3, Javůrek Tomáš 1:2, Vičík Oldřich 0:3, Vysloužil Jan 1:2),
10. kolo:
TJ Holásky B - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Javůrek Martin 2:0, Vičík Oldřich 2:0, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, WO 0:3), Orel Boskovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Henek Dominik 2:0, Zachoval Leoš 1:2, Polívka Ondřej 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 1:2, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:2), SK Kuřim A - TJ Velešovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 1:1, Vlček Dalibor 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Jelínek Marek 0:3, Rulíšek Karel 0:3, Spáčil Tomáš 0:2, Mráz David 1:1), MK Řeznovice C - TJ Šošůvka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 0:4, Bíla Jindřich 3:1, Filák Tomáš 3:1, Veber Marek 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 2:2, Konečný Štěpán 1:3, Obalil Jiří 1:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Drnovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Dominik 1:1, Paták Radek 2:2, Rotrekl Lukáš 3:1, Vojtěch Martin 2:2, Levardi Robert 1:1, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Kalousek Viktor 0:4, Srna Antonín 3:1, Skála Petr 0:4), STK Zbraslavec B - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Krása Petr st. 0:3, Cetkovský Martin 1:2, Křepela Lubomír 1:2, body hostů: Novák Lukáš 3:0, Škorpík Jan 3:0, Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 1:2),
11. kolo:
TJ Holásky B - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 0:1, Vičík Oldřich 2:2, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 3:1, Grulich Zdeněk 2:1, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 1:3, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 1:2), Orel Boskovice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Polívka Ondřej 3:0, Petr Michal 1:2, Henek Dominik 2:1, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Vojáček Jaromír 0:3, Šebeček Antonín 0:3), SK Kuřim A - MK Řeznovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 1:3, Vlček Dalibor 0:3, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 2:2, body hostů: Veber Marek 4:0, Jedlička Jindřich 2:2, Netolička Lubomír 0:3, Telecká Jana 3:0), TJ Velešovice A - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 0:3, Jelínek Marek 1:1, Rulíšek Karel 0:3, Mráz David 1:2, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 3:0, Dvořák Leoš 1:1), TJ Sokol Drnovice A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 1:2, Beránek Pavel 3:0, Sedláček Radek 3:0, Srna Antonín 1:1, Kalousek Viktor 1:1, body hostů: Záděra Kamil 1:3, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1, Slezák Pavel 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Cemo Mokrá A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Petr st. 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Lubomír 1:1, body hostů: Paták Radek 3:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 1:1, Kvapil Zdeněk 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 1:2, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Vysloužil Jan 0:3, Sýkora Josef 0:3, Vičík Oldřich 2:1), TJ Sokol Moravské Prusy A - Orel Boskovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav ml. 1:2, Hanák Petr st. 0:3, Reška Vladislav st. 1:3, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 1:2, Polívka Ondřej 2:1, Petr Michal 2:1), TJ Velešovice A - SK Kuřim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 0:2, Spáčil Tomáš 1:1, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 0:3, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 1:1, Jízdný Martin 2:0), TJ Šošůvka A - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Štěpán 2:1, Kutil Libor 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Veber Marek 1:2, Filák Tomáš 2:1, Staněk Milan 0:3, Jedlička Jindřich 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zubal Ladislav 0:3, Kalousek Viktor 0:2, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Paták Radek 1:1), Orel Silůvky C - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 2:1, Záděra František 2:1, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 2:1, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Holásky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 0:4, Reška Vladislav st. 2:2, body hostů: Vičík Oldřich 3:1, Javůrek Martin 2:2, Sýkora Josef 2:2, Vysloužil Jan 2:2), TJ Sokol Otnice A - Orel Boskovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:3, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 1:3, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Petr Michal 2:1, Henek Dominik 1:2, Suchý Petr 3:0), MK Řeznovice C - SK Kuřim A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:0, Jedlička Jindřich 2:0, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Šípka Zdeněk 0:3, Vermouzek František 1:2, Fučík Petr 0:2, WO 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Velešovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 0:1, Kutil Libor 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, Krátký Marek 1:1, WO 1:0, body hostů: Jelínek Marek 3:0, Spáčil Tomáš 0:3, Spáčil Petr 1:2, Res Oldřich 0:2, WO 0:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolbert Radek 1:1, Záděra František 1:1, Záděra Kamil 1:2, Škorpík Jan 1:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 1:2, WO 0:5), TJ Cemo Mokrá A - STK Zbraslavec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Paták Radek 2:0, Vojtěch Martin 2:0, body hostů: Křepela Lubomír 0:2, Cetkovský Martin 0:2, Odehnal Vladimír 0:2, Charvát Rudolf 0:2),
14. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Otnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:0, Paták Radek 2:0, body hostů: Šebeček Marek 0:2, Bubla Jaroslav st. 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Antonín 0:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 0:2, Kolbert Radek 2:1, Škorpík Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 2:1, Spáčil Petr 0:2, Jelínek Marek 3:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Radek 0:2, Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 1:2, Kalousek Viktor 0:3, WO 1:0), STK Zbraslavec B - MK Řeznovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Krása Petr st. 1:1, Křepela Zdeněk 0:3, Křepela Lubomír 0:3, body hostů: Veber Marek 2:1, Filák Tomáš 3:0, Jedlička Jindřich 2:0, Netolička Lubomír 2:0), SK Kuřim A - TJ Holásky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fučík Petr 3:1, Jízdný Martin 0:4, Vermouzek František 1:3, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Javůrek Martin 2:2, Vičík Oldřich 1:1, Vysloužil Jan 3:1, Javůrek Tomáš 2:2, Sýkora Josef 0:2), TJ Šošůvka A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obalil Jiří 1:0, Krátký Marek 1:1, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 1:0, WO 3:0, body hostů: Zachoval Leoš 1:2, Svěrák Martin 0:2, Suchý Petr 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
Orel Silůvky C - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 3:1, Záděra František 2:2, Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 2:2, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Bubla Jaroslav st. 3:1, Vojáček Jaromír 2:2, Šebeček Antonín 0:4), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:1, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Tomáš 1:3, Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Krása Petr st. 2:2, Cetkovský Martin 1:3, Sekanina Jan 0:4), TJ Sokol Drnovice A - MK Řeznovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubal Ladislav 0:3, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 2:1, Kalousek Viktor 0:3, body hostů: Netolička Lubomír 2:1, Jedlička Jindřich 1:2, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 3:0), TJ Šošůvka A - TJ Holásky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obalil Jiří 1:1, Kutil Libor 1:1, Konečný Štěpán 3:0, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Javůrek Martin 1:2, Javůrek Tomáš 1:2, Sýkora Josef 0:2, Javůrek Leoš 0:2), SK Kuřim A - Orel Boskovice A 10:0wo,
16. kolo:
Orel Boskovice A - TJ Holásky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:1, Henek Dominik 1:3, Polívka Ondřej 2:2, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Javůrek Tomáš 2:2, Vysloužil Jan 3:1, Sýkora Josef 0:4), TJ Šošůvka A - SK Kuřim A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konečný Štěpán 1:0, Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Šípka Zdeněk 0:2, Vermouzek František 0:2, Fučík Petr 0:2, WO 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 3:0, Moravec Zdeněk 0:3, Krása Petr st. 2:1, Křepela Lubomír 3:1, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 0:3, Kalousek Viktor 1:2), Orel Silůvky C - TJ Cemo Mokrá A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Záděra František 0:2, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 0:2, body hostů: Paták Radek 3:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 1:1, Kvapil Zdeněk 2:0), TJ Velešovice A - MK Řeznovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 2:2, Mráz David 1:3, Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 2:1, WO 1:0, body hostů: Filák Tomáš 4:0, Veber Marek 1:2, Jedlička Jindřich 0:4, Staněk Milan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Otnice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 2:2, Reška Vladislav ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Antonín 0:3, Vojáček Jaromír 2:1, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Otnice A - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Jaromír 1:1, Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:1, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 0:3, Fučík Petr 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Šošůvka A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav ml. 0:2, Reška Vladislav st. 0:2, Hanák Petr st. 0:2, WO 0:4, body hostů: Bezděk Luboš 2:0, Konečný Štěpán 1:0, Krátký Marek 2:0, Obalil Jiří 1:0, WO 4:0), TJ Holásky B - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vysloužil Jan 2:0, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, body hostů: Sedláček Radek 2:1, Beránek Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:3, Srna Antonín 0:2), Orel Boskovice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petr Michal 3:1, Henek Dominik 3:1, Suchý Petr 2:2, Svěrák Martin 1:3, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Cetkovský Martin 1:3, Krása Petr st. 1:3, Moravec Zdeněk 1:3), TJ Velešovice A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz David 1:2, Rulíšek Karel 0:2, Spáčil Petr 0:3, Jelínek Marek 2:1, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:1, Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 1:1), Orel Silůvky C - MK Řeznovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 3:1, Záděra Kamil 1:1, Kolbert Radek 1:2, WO 3:0, body hostů: Filák Tomáš 3:1, Veber Marek 0:1, Netolička Lubomír 1:3, Jedlička Jindřich 1:2, WO 0:3),
18. kolo:
SK Kuřim A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jízdný Martin 1:0, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Reška Vladislav st. 1:2, Reška Vladislav ml. 1:2, Pecka Zbyněk 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Otnice A - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Marek 0:2, body hostů: Konečný Štěpán 2:0, Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 2:0), Orel Boskovice A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 2:2, Suchý Petr 2:2, Petr Michal 3:1, Horváth Tomáš 1:1, Zachoval Leoš 0:2, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Beránek Pavel 1:3, Srna Antonín 1:3, Kalousek Viktor 2:2), TJ Holásky B - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Cetkovský Martin 0:3, Krása Petr st. 2:1, Moravec Zdeněk 0:3), MK Řeznovice C - TJ Cemo Mokrá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 0:2, Staněk Milan 0:2, Filák Tomáš 2:1, Jedlička Jindřich 0:3, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:1, Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 1:1, Vojtěch Martin 2:0), TJ Velešovice A - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:3, Spáčil Tomáš 0:3, Mráz David 3:0, Fianta René 0:3, body hostů: Kolbert Radek 2:1, Záděra František 2:1, Škorpík Jan 2:1, Záděra Kamil 3:0),
19. kolo:
TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 0:4, Mráz David 3:1, Spáčil Tomáš 3:1, Jelínek Marek 2:2, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 1:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Striegler Tomáš 1:0, Frühauf Michael 1:1, Filák Tomáš 3:0, Jedlička Jindřich 1:0, WO 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 0:3, Reška Vladislav st. 1:1, Reška Vladislav ml. 0:2, WO 0:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Holásky B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 2:0, Paták Radek 2:1, Vojtěch Martin 2:1, body hostů: Javůrek Martin 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Javůrek Tomáš 1:2, Sýkora Josef 0:2), Orel Silůvky C - Orel Boskovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křupala Vladislav 2:2, Záděra František 4:0, Škorpík Jan 1:3, Záděra Kamil 2:2, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Svěrák Martin 1:3, Petr Michal 3:1, Horváth Tomáš 0:4), TJ Sokol Drnovice A - SK Kuřim A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Beránek Pavel 1:2, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 0:3, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 4:0, Fučík Petr 3:1, WO 0:4), STK Zbraslavec B - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:2, Krátký Marek 1:2),
20. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Jindřich 1:0, Filák Tomáš 2:0, Veber Marek 2:1, Bíla Jindřich 0:1, WO 4:0, body hostů: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Josef 0:2, Šebeček Marek 2:0, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spáčil Petr 1:1, Rulíšek Karel 0:2, Mráz David 3:0, Spáčil Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Reška Vladislav st. 2:2, Reška Vladislav ml. 2:1, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:4), Orel Silůvky C - TJ Holásky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křupala Vladislav 1:3, Záděra František 1:2, Horák Radek 0:3, Záděra Kamil 3:1, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 0:3), TJ Cemo Mokrá A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 1:1, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 2:0, body hostů: Polívka Ondřej 1:2, Suchý Petr 0:2, Zachoval Leoš 0:2, Sedlák Zdeněk 0:2), STK Zbraslavec B - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krása Petr st. 0:2, Cetkovský Martin 1:1, Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 3:0, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 1:2, Fučík Petr 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Drnovice A - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Kalousek Viktor 0:2, Srna Antonín 0:2, Zubal Ladislav 0:2, body hostů: Bezděk Luboš 2:0, Kutil Libor 2:0, Konečný Štěpán 2:0, Obalil Jiří 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:1, Beránek Pavel 3:1, Kalousek Viktor 2:1, Srna Antonín 1:3, body hostů: Šebeček Marek 1:3, Bubla Jaroslav st. 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:2), TJ Sokol Moravské Prusy A - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Pecka Zbyněk 1:3, Reška Vladislav ml. 1:3, WO 0:4, body hostů: Křepela Lubomír 2:1, Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 2:1, Cetkovský Martin 2:1, WO 4:0), SK Kuřim A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 0:3, Vermouzek František 0:2, Šípka Zdeněk 1:2, Jízdný Martin 1:2, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 2:0), TJ Šošůvka A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 0:3, Konečný Štěpán 3:0, Kutil Libor 2:1, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Kolbert Radek 1:3, Křupala Vladislav 1:2, Záděra František 1:2, Škorpík Jan 1:2), TJ Holásky B - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:0, Vysloužil Jan 2:0, Javůrek Leoš 1:2, Javůrek Tomáš 2:1, body hostů: Jelínek Marek 1:2, Rulíšek Karel 1:2, Fianta René 0:3, Spáčil Tomáš 1:1), Orel Boskovice A - MK Řeznovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 1:1, Polívka Ondřej 1:1, Horváth Tomáš 0:3, Sedlák Zdeněk 0:3, body hostů: Telecká Jana 2:1, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 2:0, Bíla Jindřich 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 3:1, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 1:3, Hanák Petr ml. 3:1, body hostů: Srna Antonín 3:1, Trávníček Michal 0:4, Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 2:2), TJ Sokol Otnice A - STK Zbraslavec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 0:4, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 2:1, WO 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:0, Moravec Zdeněk 4:0, Cetkovský Martin 2:2, Sekanina Jan 1:3, WO 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:2, Kutil Libor 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 1:2, Rotrekl Lukáš 0:3), SK Kuřim A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:1, Jízdný Martin 1:2, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 0:3, Škorpík Jan 1:2), Orel Boskovice A - TJ Velešovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:0, Polívka Ondřej 3:0, Svěrák Martin 0:3, Zachoval Leoš 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Mráz David 1:2, Spáčil Tomáš 1:2, Spáčil Petr 0:3), TJ Holásky B - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:2, Vysloužil Jan 3:0, Sýkora Josef 1:2, Javůrek Tomáš 3:1, body hostů: Veber Marek 2:2, Netolička Lubomír 2:2, Jedlička Jindřich 0:3, Antl Pavel 1:2),
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Lanžhot B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 0:4, Kotásková Petra 2:2, Chludil Radek 2:2, Grufík Kamil 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 1:3), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Vracov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoch Vítek 1:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 2:1, Šaur Ivo 1:3, body hostů: Kouřil Přemysl 2:0, Koutný František 1:2, Rachunek Martin 3:0, Vašík Michal 1:2, Masařík Lukáš 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Hodonín F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Švejda Alois 0:2, body hostů: Veselý Jan 2:0, Juřík Adam 2:0, Kokeš Lukáš 2:0, Novotná Lucie 2:0), SKST Rohatec A - SKST Hodonín G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 3:0, Kolář David 3:0, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:2, Lorenc David 1:2, Kosík Tomáš 1:2, Benda Vojtěch 0:3), SK Baník Ratíškovice A - T.J. Sokol Hodonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Novák Radek 2:2, Kuchařič Jiří st. 3:1, body hostů: Jakubčík Roman 4:0, Kalivoda Martin 3:1, Rančík Antonín 0:4, Juras Pavel 0:4), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Ivo 1:1, Vacenovský Pavel 2:0, Salajka Milan 2:1, Čechovský Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Vránová Radana 1:2, Marek Jan ml. 0:3, Martinek Tomáš 0:2, Marek Jan st. 2:0, WO 0:1),
2. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Sokol Vracov B 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Petra 0:3, Chludil Radek 2:1, Grufík Kamil 1:2, body hostů: Kouřil Přemysl 2:1, Masařík Lukáš 2:1, Rachunek Martin 3:0, Koutný František 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:1, Šaur Ivo 3:0, Hoch Vítek 1:2, Kubík Josef 2:2, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koníček Marek 2:1, Polášek Zdenek 1:2, Polášek Michal 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Hodonín G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Švejda Alois 0:2, body hostů: Brhel Richard 2:0, Blechová Barbora 2:0, Brhel Štěpán 2:0, Lorenc David 2:0), SKST Rohatec A - SKST Hodonín F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 3:1, Příkaský Zbyněk 1:3, Drábek Milan 0:3, Malošek Radek 2:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Podrazil David 3:1, Kokeš Lukáš 2:2, Podrazil Vítězslav 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:3, Hrbáček Milan 1:3, Kuchařič Jiří st. 2:1, Novák Radek 2:2, body hostů: Vránová Radana 2:2, Marek Jan ml. 0:4, Marek Jan st. 4:0, Morávek Radim 3:0), TJ Slovan Hodonín A - T.J. Sokol Hodonín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Ivo 0:2, Salajka Milan 3:1, Bohunský Rostislav 1:2, Čechovský Martin 4:0, Král Jiří 1:1, body hostů: Jakubčík Roman 3:1, Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 0:4, Bezucha Jan 1:2),
3. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - SKST Dubňany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 0:3, Brychta Eduard 0:2, Bezucha Jan 1:0, Jakubčík Roman 2:1, Rančík Antonín 0:2, body hostů: Grufík Kamil 3:0, Kotásková Petra 2:1, Jakubíček Vlastimil 1:2, Dohnálek Petr 2:0), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 1:3, Žajdlík Ludvík 1:3, Morávek Radim 3:1, Vránová Radana 3:1, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 1:3), SKST Hodonín F - SK Baník Ratíškovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Štefan 0:4, Zaťko Karel 0:3, Kokeš Lukáš 2:1, Juřík Adam 4:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:2, Novák Radek 3:1, Hrbáček Milan 1:2, Charvát Vít ml. 2:1), SKST Hodonín G - TJ Slovan Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Pavel 0:2, Benda Vojtěch 0:2, Kosík Tomáš 0:2, Mikulecký Marek 0:2, body hostů: Vacenovský Pavel 2:0, Mikeska Michal 2:0, Salajka Milan 2:0, Drábek Ivo 2:0), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Zdenek 1:1, Kalivoda Petr 2:0, Koníček Marek 3:0, Brozák Radomír 2:0, body hostů: Švejda Alois 1:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2), TJ Sokol Vracov B - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 1:2, Masařík Lukáš 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, Rachunek Martin 2:1, body hostů: Drábek Milan 0:3, Malošek Radek 1:2, Kolář David 1:2, Příkaský Zbyněk 1:2),
4. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Kobylí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 1:3, Brychta Eduard 3:1, Bezucha Jan 0:1, Jakubčík Roman 2:2, Rančík Antonín 0:2, body hostů: Šaur Ivo 3:1, Mocek Milan 2:2, Jangl Marek 3:1, Kubík Josef 1:2), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Dubňany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:1, Morávek Radim 2:0, Vránová Radana 3:0, Černý Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Dohnálek Petr 1:2, Mlynár Radoslav 0:2, Ráček Ladislav 0:2, WO 0:3), SKST Hodonín F - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Lukáš 3:1, Kraus Jan 0:4, Hašlík Jakub 2:2, Veselý Jan 3:1, body hostů: Mikeska Michal 0:1, Salajka Milan 2:2, Bohunský Rostislav 3:1, Vacenovský Pavel 2:2, Král Jiří 1:2), SKST Hodonín G - SK Baník Ratíškovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 0:2, Blechová Barbora 1:1, Benda Vojtěch 0:3, Mikulecký Marek 0:1, Hájek Pavel 1:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:1, Novák Radek 3:0, Hrbáček Milan 1:1, Charvát Vít ml. 2:0), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Rohatec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 1:2, Kalivoda Petr 1:2, Polášek Zdenek 0:3, Brozák Radomír 1:2, body hostů: Juryca Dalibor 1:2, Malošek Radek 3:0, Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0), TJ Sokol Vracov B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Přemysl 1:0, Studnička Ondřej 2:0, Koutný František 2:0, Rachunek Martin 2:0, Vašík Michal 1:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2),
5. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TJ Slovan Hodonín A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordula Jiří 1:3, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 2:1, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít st. 0:1, body hostů: Bohunský Rostislav 3:1, Mikeska Michal 4:0, Salajka Milan 2:1, Hrubý Otto 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Martin 1:3, Brychta Eduard 3:1, Bezucha Jan 0:1, Jakubčík Roman 3:1, Rančík Antonín 1:1, body hostů: Marek Jan st. 4:0, Vránová Radana 1:3, Tomeček Tomáš 2:2, Černý Zdeněk 0:3), SKST Hodonín F - SKST Hodonín G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 3:1, Juřík Adam 2:2, Kokeš Lukáš 1:3, Podrazil David 3:1, body hostů: Brhel Richard 4:0, Brhel Štěpán 2:2, Lorenc David 1:3, Kosík Tomáš 0:4), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Vracov B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Brozák Radomír 1:2, Bruckner Tomáš 3:1, body hostů: Masařík Lukáš 4:0, Rachunek Martin 1:3, Vašík Michal 3:1, Valko Jan 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Rohatec A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:3, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Malošek Radek 3:0, Příkaský Zbyněk 2:0, Kolář David 2:0, Drábek Milan 2:0), SKST Dubňany A - TJ Sokol Kobylí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 0:2, Kotásková Petra 1:2, Chludil Radek 1:2, Grufík Kamil 2:2, Jakubíček Vlastimil 0:1, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 1:2, Jangl Marek 3:0, Kubík Josef 1:2),
6. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Petr 2:0, Jakubíček Vlastimil 2:0, Chludil Radek 2:1, Grufík Kamil 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:3, Svojanovský Ladislav 1:1, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Kobylí A - SKST Rohatec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 1:3, Jangl Marek 2:2, Mocek Milan 4:0, Hoch Vítek 1:3, body hostů: Malošek Radek 3:1, Příkaský Zbyněk 2:2, Kolář David 2:2, Drábek Milan 1:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Lanžhot B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Vít ml. 0:2, Kordula Jiří 1:1, Hrbáček Milan 0:3, Kuchařič Jiří st. 0:2, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Brozák Radomír 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Baláž Branislav 2:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Vracov B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Michal 1:3, Vacenovský Pavel 1:2, Salajka Milan 1:2, Čechovský Martin 1:3, body hostů: Masařík Lukáš 4:0, Rachunek Martin 4:0, Studnička Ondřej 2:1, Vašík Michal 0:3), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Hodonín F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 3:1, Brychta Eduard 3:1, Juras Pavel 1:3, Jakubčík Roman 2:2, body hostů: Kokeš Lukáš 2:2, Juřík Adam 3:1, Veselý Jan 2:2, Zaťko Karel 0:4), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Hodonín G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Tomáš 1:2, Vránová Radana 1:2, Marek Jan st. 3:0, Kamenský Petr 4:0, body hostů: Lorenc David 0:4, Brhel Štěpán 1:2, Mikulecký Marek 1:2, Hájek Pavel 2:1),
7. kolo:
SKST Dubňany A - SKST Rohatec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 3:1, Jakubíček Vlastimil 0:2, Mosnák Milan 2:2, Grufík Kamil 1:3, Chludil Radek 1:1, body hostů: Malošek Radek 2:2, Příkaský Zbyněk 4:0, Kolář David 0:4, Drábek Milan 3:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 2:0, Mocek Milan 2:0, Jangl Marek 2:0, Hoch Vítek 2:0, body hostů: Svojanovský Ladislav 0:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Vracov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 2:1, Hrbáček Milan 1:2, Kuchařič Jiří st. 0:3, Novák Radek 1:3, body hostů: Masařík Lukáš 4:0, Rachunek Martin 3:0, Vašík Michal 2:1, Koutný František 0:3), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salajka Milan 0:3, Král Jiří 0:2, Čechovský Martin 2:1, Mikeska Michal 1:2, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Brozák Radomír 3:0, Kalivoda Petr 1:2, Baláž Branislav 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Hodonín G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 3:1, Brychta Eduard 3:1, Bezucha Jan 1:0, Jakubčík Roman 2:2, Rančík Antonín 0:3, body hostů: Brhel Štěpán 2:2, Lorenc David 3:1, Hájek Pavel 1:3, Mikulecký Marek 1:3), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Hodonín F 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomeček Tomáš 2:2, Vránová Radana 1:3, Marek Jan st. 3:0, Kamenský Petr 1:3, body hostů: Veselý Jan 1:3, Juřík Adam 3:1, Kokeš Lukáš 2:2, Podrazil Vítězslav 2:1),
8. kolo:
SKST Hodonín F - SKST Dubňany A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kokeš Lukáš 0:3, Kraus Jan 0:2, Novotná Lucie 1:2, Veselý Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Mosnák Milan 4:0, Dohnálek Petr 4:0, Horák Pavel 1:2, WO 0:4), SKST Hodonín G - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc David 2:2, Brhel Štěpán 3:1, Benda Vojtěch 0:4, Brhel Richard 3:1, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 1:3, Kubík Josef 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - T.J. Sokol Hodonín A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 3:1, Kalivoda Petr 1:3, Baláž Branislav 3:1, Brozák Radomír 3:1, body hostů: Brychta Eduard 4:0, Jakubčík Roman 0:4, Kalivoda Martin 1:3, Juras Pavel 1:3), TJ Sokol Vracov B - TJ Jiskra Strážnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrželka Tomáš 2:2, Vašík Michal 1:2, Studnička Ondřej 2:1, Rachunek Martin 4:0, body hostů: Tomeček Tomáš 3:1, Vránová Radana 0:4, Vaverka Lubomír 1:2, Žajdlík Ludvík 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - SK Baník Ratíškovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:3, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Hrbáček Milan 2:0, Kordula Jiří 2:0, Charvát Vít st. 2:0), SKST Rohatec A - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malošek Radek 0:2, Drábek Milan 0:2, Kolář David 0:3, Příkaský Zbyněk 1:1, body hostů: Mikeska Michal 3:0, Bohunský Rostislav 2:0, Čechovský Václav 1:1, Salajka Milan 2:0),
9. kolo:
SKST Hodonín F - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 4:0, Kokeš Lukáš 1:3, Podrazil Vítězslav 1:3, Veselý Jan 2:2, body hostů: Šaur Ivo 3:1, Mocek Milan 1:3, Jangl Marek 1:3, Kubík Josef 3:1), SKST Hodonín G - SKST Dubňany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Marek 2:2, Hlobil Albert 1:3, Blechová Barbora 2:2, Kosík Tomáš 2:2, body hostů: Kotásková Petra 2:2, Chludil Radek 2:2, Mosnák Milan 4:0, Dohnálek Petr 1:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 1:2, Kalivoda Petr 0:3, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 1:3, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Tomeček Tomáš 2:1, Kamenský Petr 1:2, Morávek Radim 2:1), TJ Sokol Vracov B - T.J. Sokol Hodonín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 2:1, Studnička Ondřej 2:1, Rachunek Martin 2:1, Masařík Lukáš 3:0, body hostů: Brychta Eduard 2:1, Kalivoda Martin 1:2, Bezucha Jan 0:3, Rančík Antonín 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:3, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Vacenovský Pavel 3:0, Mikeska Michal 2:0, Salajka Milan 2:0, Bohunský Rostislav 2:0), SKST Rohatec A - SK Baník Ratíškovice A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malošek Radek 0:3, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 2:1, WO 0:4, body hostů: Bábíček Josef 2:0, Kuchařič Jiří st. 0:2, Novák Radek 3:0, Hrbáček Milan 1:1, WO 4:0),
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - SKST Dubňany A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Vít ml. 2:1, Hrbáček Milan 1:1, Kuchařič Jiří st. 2:1, Bábíček Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:2, Mosnák Milan 1:2, Horák Pavel 0:3, Jelínek Zdeněk ml. 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Kobylí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Michal 1:3, Bohunský Rostislav 2:2, Salajka Milan 2:2, Čechovský Martin 3:1, body hostů: Mocek Milan 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 1:3, Kubík Josef 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 1:1, Juras Pavel 2:0, Bezucha Jan 3:0, Rančík Antonín 3:0, body hostů: Švejda Alois 1:2, Svojanovský Ladislav 0:3, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Tomáš 3:0, Černý Zdeněk 1:2, Kamenský Petr 2:1, Marek Jan st. 3:0, body hostů: Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 1:2, Drábek Milan 0:3, Chvátal Tomáš 0:3), SKST Hodonín F - TJ Sokol Lanžhot B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašlík Jakub 2:2, Malík Vladimír 1:3, Kokeš Lukáš 1:3, Veselý Jan 3:1, body hostů: Baláž Branislav 3:1, Kalivoda Petr 2:2, Koníček Marek 1:3, Bařina Leoš 3:1), SKST Hodonín G - TJ Sokol Vracov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Pavel 0:2, Mikulecký Marek 1:1, Kosík Tomáš 1:2, Benda Vojtěch 0:3, body hostů: Masařík Lukáš 3:0, Rachunek Martin 1:1, Vašík Michal 1:1, Studnička Ondřej 2:0, Valko Jan 1:0),
11. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radek 3:1, Hrbáček Milan 0:4, Kuchařič Jiří st. 1:3, Bábíček Josef 3:1, body hostů: Mocek Milan 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 2:2), TJ Slovan Hodonín A - SKST Dubňany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 1:2, Čechovský Václav 3:0, Salajka Milan 2:1, Bohunský Rostislav 3:0, body hostů: Mosnák Milan 2:1, Kotásková Petra 0:3, Horák Pavel 1:2, Jakubíček Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Rohatec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Eduard 4:0, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 1:3, Kalivoda Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Drábek Milan 2:1, Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 2:2, Chvátal Antonín 0:4, WO 0:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Tomáš 2:0, Marek Jan st. 2:0, Marek Jan ml. 2:0, Kamenský Petr 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), SKST Hodonín F - TJ Sokol Vracov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 2:0, Kraus Jan 1:1, Kokeš Lukáš 3:0, Veselý Jan 3:0, body hostů: Rachunek Martin 0:3, Vašík Michal 1:2, Koutný František 0:2, Valko Jan 0:2), SKST Hodonín G - TJ Sokol Lanžhot B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Pavel 0:2, Mikulecký Marek 1:1, Benda Vojtěch 0:3, Brhel Štěpán 0:2, body hostů: Kalivoda Petr 2:1, Koníček Marek 2:0, Sláma Miroslav 2:0, Baláž Branislav 2:0),
12. kolo:
SKST Dubňany A - SK Baník Ratíškovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Pavel 1:3, Jakubíček Vlastimil 0:2, Mosnák Milan 3:0, Grufík Kamil 2:2, Mlynár Radoslav 0:1, body hostů: Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 3:1, Hrbáček Milan 1:2, Kordula Jiří 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 2:2, Vajbar Antonín 2:2, body hostů: Vacenovský Pavel 3:1, Čechovský Václav 2:2, Salajka Milan 3:1, Král Jiří 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec B - T.J. Sokol Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, body hostů: Jakubčík Roman 2:0, Juras Pavel 2:0, Bezucha Jan 2:0, Rančík Antonín 2:0), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaský Zbyněk 2:2, Chvátal Tomáš 1:2, Valuch Michal 0:3, Kolář David 2:2, body hostů: Marek Jan st. 4:0, Tomeček Tomáš 3:1, Kamenský Petr 2:1, Žajdlík Ludvík 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Hodonín F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Leoš 2:1, Kalivoda Petr 2:2, Bruckner Tomáš 3:1, Brozák Radomír 1:3, Baláž Branislav 1:0, body hostů: Juřík Adam 3:1, Veselý Jan 3:1, Kraus Jan 1:3, Zaťko Karel 0:4), TJ Sokol Vracov B - SKST Hodonín G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 3:0, Vašík Michal 1:2, Rachunek Martin 2:1, Masařík Lukáš 3:0, body hostů: Lorenc David 1:2, Brhel Štěpán 1:2, Benda Vojtěch 1:2, Hlobil Albert 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - SK Baník Ratíškovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 1:3, Jangl Marek 1:3, Mocek Milan 2:2, Kubík Josef 3:1, body hostů: Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 3:1, Hrbáček Milan 2:2, Kordula Jiří 1:3), SKST Dubňany A - TJ Slovan Hodonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Pavel 2:2, Mlynár Radoslav 0:4, Mosnák Milan 4:0, Dohnálek Petr 3:1, body hostů: Vacenovský Pavel 2:2, Bohunský Rostislav 2:2, Salajka Milan 2:2, Mikeska Michal 1:3), SKST Rohatec A - T.J. Sokol Hodonín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Milan 3:1, Chvátal Tomáš 1:3, Příkaský Zbyněk 2:2, Kolář David 1:3, body hostů: Brychta Eduard 3:1, Jakubčík Roman 2:2, Kalivoda Martin 2:2, Juras Pavel 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Jiskra Strážnice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Marek Jan ml. 2:0, Tomeček Tomáš 2:0, Kamenský Petr 2:0, Marek Jan st. 2:0), TJ Sokol Vracov B - SKST Hodonín F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Přemysl 1:3, Vašík Michal 1:3, Rachunek Martin 2:2, Valko Jan 0:1, Masařík Lukáš 3:0, body hostů: Juřík Adam 3:1, Veselý Jan 1:3, Kraus Jan 1:3, Podrazil Vítězslav 4:0), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Hodonín G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 1:2, Baláž Branislav 3:0, Kalivoda Petr 1:2, Brozák Radomír 3:1, body hostů: Hlobil Albert 1:3, Benda Vojtěch 0:3, Lorenc David 3:0, Kosík Tomáš 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - SKST Dubňany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brozák Radomír 3:1, Kalivoda Petr 2:2, Koníček Marek 1:3, Baláž Branislav 3:1, body hostů: Mosnák Milan 3:1, Grufík Kamil 2:2, Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 0:4), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Kobylí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutný František 0:4, Valko Jan 1:2, Vašík Michal 0:3, Rachunek Martin 4:0, body hostů: Šaur Ivo 3:1, Charvát Vavřinec 2:2, Mocek Milan 2:1, Jangl Marek 2:1), SKST Hodonín F - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 2:0, Kraus Jan 1:1, Kokeš Lukáš 3:0, Veselý Jan 2:0, body hostů: Hanák Zdeněk 1:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2), SKST Hodonín G - SKST Rohatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Vojtěch 1:3, Lorenc David 2:2, Mikulecký Marek 0:3, Brhel Štěpán 3:1, body hostů: Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 2:2, Drábek Milan 2:2, Chvátal Tomáš 2:1), T.J. Sokol Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Jakubčík Roman 2:2, Juras Pavel 0:3, Brychta Eduard 2:1, WO 1:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:1, Bábíček Josef 2:2, Novák Radek 3:1, Hrbáček Milan 1:2, WO 0:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Slovan Hodonín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Tomáš 2:0, Kamenský Petr 1:1, Žajdlík Ludvík 2:1, Marek Jan st. 3:0, body hostů: Vacenovský Pavel 0:3, Bohunský Rostislav 1:2, Salajka Milan 1:1, Čechovský Václav 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Vracov B - SKST Dubňany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 0:4, Vašík Michal 2:1, Trcala Miroslav 1:2, Koutný František 3:1, body hostů: Mosnák Milan 4:0, Grufík Kamil 2:2, Kotásková Petra 1:2, Dohnálek Petr 1:2), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Kobylí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brozák Radomír 1:1, Polášek Michal 0:2, Polášek Miroslav 0:3, Kalivoda Petr 1:2, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Mocek Milan 3:0, Jangl Marek 1:1, Charvát Vavřinec 1:1), SKST Hodonín G - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Marek 2:0, Brhel Štěpán 2:0, Lorenc David 3:0, Benda Vojtěch 1:2, body hostů: Hanák Zdeněk 0:3, Stibor Tomáš 0:3, Švejda Alois 1:1, Svojanovský Ladislav 1:1), SKST Hodonín F - SKST Rohatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 1:2, Podrazil Vítězslav 3:0, Kokeš Lukáš 1:2, Veselý Jan 4:0, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:2, Kolář David 0:3, Drábek Milan 1:2, Chvátal Tomáš 1:2), TJ Jiskra Strážnice B - SK Baník Ratíškovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žajdlík Ludvík 1:2, Kamenský Petr 1:1, Tomeček Tomáš 3:0, Marek Jan st. 3:0, body hostů: Bábíček Josef 2:1, Kuchařič Jiří st. 0:3, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít st. 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Slovan Hodonín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 3:0, Jakubčík Roman 1:2, Bezucha Jan 1:2, Brychta Eduard 4:0, body hostů: Čechovský Václav 2:2, Salajka Milan 1:2, Král Jiří 0:2, Mikeska Michal 1:2, Drábek Ivo 0:1),
16. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jiří 2:2, Mikeska Michal 3:1, Bohunský Rostislav 2:2, Vacenovský Pavel 0:4, body hostů: Novák Radek 2:2, Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2), TJ Jiskra Strážnice B - T.J. Sokol Hodonín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Tomáš 3:1, Marek Jan ml. 2:2, Žajdlík Ludvík 0:3, Marek Jan st. 4:0, body hostů: Brychta Eduard 2:2, Jakubčík Roman 3:1, Kalivoda Martin 1:3, Bezucha Jan 0:1, Mikuš Martin 0:2), SKST Hodonín G - SKST Hodonín F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc David 2:2, Brhel Štěpán 2:2, Hájek Pavel 0:2, Brhel Richard 4:0, Kosík Tomáš 0:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Veselý Jan 3:1, Kokeš Lukáš 1:3, Zaťko Karel 1:3), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Lanžhot B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 2:1, Kouřil Přemysl 1:1, Rachunek Martin 3:0, Masařík Lukáš 3:0, body hostů: Baláž Branislav 2:1, Brozák Radomír 0:3, Bruckner Tomáš 0:3, Kalivoda Petr 0:2), SKST Rohatec A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0wo, TJ Sokol Kobylí A - SKST Dubňany A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charvát Vavřinec 1:1, Jangl Marek 1:1, Šaur Ivo 2:1, Mocek Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Kotásková Petra 0:3, Ráček Ladislav 0:3, WO 0:4),
17. kolo:
SKST Dubňany A - T.J. Sokol Hodonín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 1:2, Kotásková Petra 2:1, Mosnák Milan 3:0, Grufík Kamil 3:1, body hostů: Kalivoda Martin 1:3, Juras Pavel 1:2, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jiskra Strážnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaur Ivo 3:1, Mocek Milan 2:2, Šťavík Ondřej 1:3, Jangl Marek 2:2, body hostů: Tomeček Tomáš 3:1, Vránová Radana 0:4, Marek Jan st. 4:0, Marek Jan ml. 1:3), SK Baník Ratíškovice A - SKST Hodonín F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchařič Jiří st. 1:3, Hrbáček Milan 1:2, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 2:2, body hostů: Juřík Adam 2:2, Podrazil Vítězslav 4:0, Kokeš Lukáš 1:2, Veselý Jan 2:1), TJ Slovan Hodonín A - SKST Hodonín G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 2:0, Salajka Milan 2:0, Bohunský Rostislav 2:1, Čechovský Martin 3:0, body hostů: Lorenc David 0:3, Brhel Štěpán 1:2, Benda Vojtěch 0:2, Mikulecký Marek 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Lanžhot B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:3, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Brozák Radomír 3:0, Sláma Miroslav 2:0, Tomek Jan 2:0, Koníček Marek 2:0), SKST Rohatec A - TJ Sokol Vracov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 1:2, Chvátal Tomáš 0:3, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 2:1, body hostů: Kouřil Přemysl 3:0, Rachunek Martin 3:0, Studnička Ondřej 2:1, Vašík Michal 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - T.J. Sokol Hodonín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaur Ivo 2:1, Mocek Milan 2:1, Kubík Josef 1:2, Jangl Marek 4:0, body hostů: Brychta Eduard 3:1, Jakubčík Roman 1:2, Kalivoda Martin 0:3, Bezucha Jan 0:3), SKST Dubňany A - TJ Jiskra Strážnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 1:3, Dohnálek Petr 1:2, Mosnák Milan 2:1, Grufík Kamil 1:3, body hostů: Žajdlík Ludvík 0:4, Morávek Radim 3:1, Tomeček Tomáš 3:0, Marek Jan st. 3:0), TJ Slovan Hodonín A - SKST Hodonín F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Milan 2:2, Čechovský Václav 2:2, Král Jiří 2:1, Čechovský Martin 3:1, body hostů: Juřík Adam 1:3, Hašlík Jakub 2:2, Kokeš Lukáš 0:4, Veselý Jan 3:0), SK Baník Ratíškovice A - SKST Hodonín G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 3:0, Hrbáček Milan 0:2, Novák Radek 3:0, Kuchařič Jiří st. 2:1, body hostů: Kosík Tomáš 1:2, Brhel Štěpán 2:1, Benda Vojtěch 0:3, Hájek Pavel 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Lanžhot B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Tomáš 1:2, Příkaský Zbyněk 1:1, Drábek Milan 0:3, Kolář David 1:2, body hostů: Brozák Radomír 1:2, Kalivoda Petr 2:1, Bruckner Tomáš 3:0, Baláž Branislav 2:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Vracov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, body hostů: Rachunek Martin 2:0, Koutný František 2:0, Kouřil Přemysl 2:0, Vašík Michal 2:0),
19. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Dubňany A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:2, Svojanovský Ladislav 0:3, Stibor Tomáš 0:2, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Kotásková Petra 2:0, Dohnálek Petr 2:0, Jakubíček Vlastimil 2:0), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaský Zbyněk 1:2, Kolář David 0:3, Chvátal Tomáš 1:2, Drábek Milan 1:2, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Mocek Milan 3:0, Charvát Vavřinec 0:3, Jangl Marek 3:0), TJ Sokol Lanžhot B - SK Baník Ratíškovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Petr 2:0, Koníček Marek 1:1, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 2:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 0:3, Charvát Vít ml. 1:1, Hrbáček Milan 0:2, Sasinek Zdeněk 0:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Slovan Hodonín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valko Jan 0:3, Rachunek Martin 2:1, Kouřil Přemysl 2:1, Masařík Lukáš 4:0, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Bohunský Rostislav 1:2, Salajka Milan 1:2, Král Jiří 1:2), SKST Hodonín F - T.J. Sokol Hodonín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaťko Karel 2:2, Malík Vladimír 3:1, Šebesta Štefan 3:1, Šprtová Karolína 0:2, WO 0:2, body hostů: Jakubčík Roman 2:1, Kalivoda Martin 0:3, Bezucha Jan 2:0, Maděrič Zdeněk 2:2, Mikuš Martin 0:2, WO 2:0), SKST Hodonín G - TJ Jiskra Strážnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc David 0:3, Brhel Štěpán 2:0, Benda Vojtěch 0:3, Mikulecký Marek 1:1, Kosík Tomáš 0:1, body hostů: Marek Jan ml. 2:1, Tomeček Tomáš 2:1, Kamenský Petr 3:0, Marek Jan st. 1:1),
20. kolo:
SKST Rohatec A - SKST Dubňany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 1:2, Luzum Jaroslav 0:3, Příkaský Zbyněk 1:2, Drábek Milan 2:2, body hostů: Mosnák Milan 4:0, Dohnálek Petr 1:2, Kotásková Petra 1:2, Grufík Kamil 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Kobylí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Švejda Alois 1:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Hoch Vítek 2:0, Charvát Vavřinec 1:1, Jangl Marek 2:0), TJ Sokol Vracov B - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 3:1, Vašík Michal 0:4, Koutný František 0:2, Rachunek Martin 3:1, Valko Jan 0:1, body hostů: Bábíček Josef 4:0, Novák Radek 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:2, Hrbáček Milan 1:2), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Slovan Hodonín A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckner Tomáš 2:1, Kalivoda Petr 2:1, Brozák Radomír 1:2, Baláž Branislav 3:0, body hostů: Mikeska Michal 3:0, Bohunský Rostislav 0:2, Čechovský Martin 1:2, Čechovský Václav 0:3, Salajka Milan 0:1), SKST Hodonín G - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 3:1, Lorenc David 3:1, Benda Vojtěch 1:3, Mikulecký Marek 1:1, Kosík Tomáš 0:2, body hostů: Brychta Eduard 2:2, Jakubčík Roman 3:1, Kalivoda Martin 0:4, Juras Pavel 3:1), SKST Hodonín F - TJ Jiskra Strážnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vítězslav 0:2, Hašlík Jakub 1:1, Zaťko Karel 0:3, Veselý Jan 0:2, body hostů: Tomeček Tomáš 3:0, Kamenský Petr 1:1, Marek Jan st. 2:0, Morávek Radim 2:0),
21. kolo:
SKST Dubňany A - SKST Hodonín F 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Látal Roman 1:3, Mosnák Milan 3:0, Grufík Kamil 2:2, WO 0:5, body hostů: Malík Vladimír 1:2, Zaťko Karel 1:2, Šebesta Štefan 1:1, Juřík Adam 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaur Ivo 3:0, Mocek Milan 1:1, Vajbar Antonín 2:1, Jangl Marek 2:1, body hostů: Kováč Šimon 0:3, Benda Vojtěch 1:2, Mikulecký Marek 1:2, Kosík Tomáš 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot B 10:0wo, TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Vracov B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Radana 0:2, Tomeček Tomáš 0:2, Kamenský Petr 0:3, Marek Jan ml. 0:2, body hostů: Masařík Lukáš 3:0, Rachunek Martin 2:0, Kouřil Přemysl 2:0, Koutný František 2:0), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vít ml. 2:0, Charvát Vít st. 2:0, Kuchařič Jiří st. 2:0, Bábíček Josef 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Slovan Hodonín A - SKST Rohatec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Jiří 3:1, Čechovský Václav 2:1, Bohunský Rostislav 3:0, Mikeska Michal 2:2, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:2, Kolář David 2:2, Chvátal Tomáš 0:3, Drábek Milan 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaur Ivo 0:3, Mocek Milan 2:2, Šťavík Ondřej 2:1, Jangl Marek 2:2, Charvát Vavřinec 0:1, body hostů: Podrazil Vítězslav 1:3, Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 3:1, Juřík Adam 2:1), SKST Dubňany A - SKST Hodonín G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Petr 1:1, Kotásková Petra 1:1, Mosnák Milan 3:0, Grufík Kamil 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:2, Benda Vojtěch 1:2, Mikulecký Marek 0:2, Kosík Tomáš 0:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Lanžhot B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenský Petr 1:1, Morávek Radim 3:0, Marek Jan st. 3:0, Tomeček Tomáš 2:1, Frolek Radek 0:1, body hostů: Brozák Radomír 0:3, Bruckner Tomáš 0:3, Kalivoda Petr 1:2, Baláž Branislav 2:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Vracov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Eduard 3:1, Rančík Antonín 2:2, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 2:2, body hostů: Kouřil Přemysl 4:0, Rachunek Martin 2:2, Koutný František 0:2, Vašík Michal 1:2, Valko Jan 0:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čechovský Václav 2:0, Kmeť Milan 1:1, Salajka Milan 3:0, Čechovský Martin 2:0, body hostů: Švejda Alois 1:2, Svojanovský Ladislav 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), SK Baník Ratíškovice A - SKST Rohatec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Radek 0:2, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít ml. 1:2, Kuchařič Jiří st. 2:1, Charvát Vít st. 1:0, body hostů: Příkaský Zbyněk 3:0, Chvátal Tomáš 2:1, Drábek Milan 1:2, Kolář David 2:1),
Divize ženy
1. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - SKST Hodonín E 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 2:1, Benešová Zuzana 2:1, body hostů: Novotná Eliška 0:3, Šnajdrová Monika 3:0, Dohnálková Natálie 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MK Řeznovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 3:0, Pilátová Lucie 0:3, body hostů: Lustigová Barbora 1:2, Jiřičková Markéta 1:2, Škůrková Marcela 1:2), SKST Dubňany B - TTC Moravská Slavia Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánková Gabriela 1:2, Šuralová Hana 0:3, Látalová Lucie 1:2, body hostů: Blatná Alena 2:0, Halasová Ludmila 2:1, Havlíčková Michaela 3:0, Stejskalová Nikol 0:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Drnovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 2:1, Janoušková Nikola 1:2, Garčicová Karolína 0:3, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Floriánová Julie 3:0, Křetínská Ivana 1:1, Křetínská Lucie 0:1),
2. kolo:
SKST Hodonín E - MK Řeznovice C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Eliška 0:3, Dohnálková Natálie 1:2, Šnajdrová Monika 2:1, body hostů: Škůrková Marcela 3:0, Jiřičková Markéta 2:1, Lustigová Barbora 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskalová Nikol 1:2, Havlíčková Michaela 3:0, Blatná Alena 2:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Vodáková Aneta 1:2, Straková Dana 1:2, Pilátová Lucie 0:3), TJ Sokol Drnovice B - SKST Dubňany B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lovasová Adéla 2:1, Floriánová Julie 2:1, Křetínská Ivana 0:2, Křetínská Lucie 0:1, body hostů: Látalová Lucie 1:2, Zemánková Gabriela 1:2, Šuralová Hana 3:0), TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 2:1, body hostů: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 0:3, Garčicová Karolína 0:3),
3. kolo:
MSK Břeclav B - SKST Hodonín E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 1:2, WO 0:3, body hostů: Búřilová Karolína 0:2, Šnajdrová Monika 1:0, Dohnálková Natálie 1:1, Novotná Eliška 0:1, WO 3:0), MK Řeznovice C - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustigová Barbora 0:3, Škůrková Marcela 0:3, Jiřičková Markéta 0:3, body hostů: Blatná Alena 2:0, Halasová Ludmila 3:0, Hrdličková Tereza 3:0, Stejskalová Nikol 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Drnovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 2:1, Vodáková Aneta 1:1, Straková Dana 2:1, Pilátová Lucie 1:0, body hostů: Lovasová Adéla 0:3, Floriánová Julie 3:0, Křetínská Ivana 0:3), SKST Dubňany B - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Michaela 3:0, Šuralová Hana 3:0, Šuralová Karolina 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Dvořáčková Nela 1:2, Tomolová Anna 1:2),
4. kolo:
SKST Hodonín E - TTC Moravská Slavia Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdrová Monika 1:2, Dohnálková Natálie 1:2, Búřilová Karolína 0:1, Novotná Eliška 0:2, body hostů: Blatná Alena 2:0, Stejskalová Nikol 1:2, Hrdličková Tereza 3:0, Halasová Ludmila 1:0), TJ Sokol Drnovice B - MK Řeznovice C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 0:3, Gründelová Marcela 1:2, body hostů: Jiřičková Markéta 2:1, Škůrková Marcela 1:2, Krčková Dana 3:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 2:1, Tomolová Anna 2:1, body hostů: Straková Dana 3:0, Knappeová Aneta 0:3, Pilátová Lucie 0:3), MSK Břeclav B - SKST Dubňany B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 1:2, WO 0:3, body hostů: Šuralová Hana 1:1, Kotásková Michaela 1:1, Šuralová Karolina 0:2, WO 3:0),
5. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Hodonín E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídová Kamila 1:2, Látalová Lucie 1:2, Zemánková Gabriela 2:1, body hostů: Búřilová Karolína 0:2, Šnajdrová Monika 3:0, Dohnálková Natálie 2:1, Novotná Eliška 0:1), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Drnovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blatná Alena 2:0, Hrdličková Tereza 3:0, Halasová Ludmila 2:1, Stejskalová Nikol 0:1, body hostů: Lovasová Adéla 1:2, Křetínská Ivana 1:2, Křetínská Lucie 0:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Vranovice A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčková Dana 2:1, Jiřičková Markéta 0:3, Škůrková Marcela 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 3:0, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 2:1, Knappeová Aneta 1:2, body hostů: Koberová Klára 2:1, Janoušková Nikola 1:2, Garčicová Karolína 0:3),
6. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Sokol Drnovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdrová Monika 3:0, Dohnálková Natálie 2:1, Novotná Eliška 0:2, Búřilová Karolína 0:1, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 1:2, Křetínská Lucie 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TTC Moravská Slavia Brno B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 1:2, Tomolová Anna 1:2, body hostů: Stejskalová Nikol 0:3, Blatná Alena 2:0, Hrdličková Tereza 3:0, Halasová Ludmila 1:0), MSK Břeclav B - MK Řeznovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 0:3, Garčicová Karolína 0:3, body hostů: Krčková Dana 2:1, Jiřičková Markéta 2:1, Škůrková Marcela 2:1), SKST Dubňany B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídová Kamila 0:3, Zemánková Gabriela 0:3, Látalová Lucie 0:3, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 3:0, Knappeová Aneta 3:0),
7. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Hodonín E 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Dana 3:0, Knappeová Aneta 2:1, Pilátová Lucie 1:2, body hostů: Novotná Eliška 0:3, Šnajdrová Monika 2:1, Dohnálková Natálie 1:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Vranovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lovasová Adéla 0:3, Floriánová Julie 3:0, Křetínská Ivana 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 3:0, Halasová Ludmila 2:1, Hrdličková Tereza 2:0, Stejskalová Nikol 1:0, body hostů: Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 1:2, Garčicová Karolína 0:3), MK Řeznovice C - SKST Dubňany B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčková Dana 3:0, Škůrková Marcela 1:2, WO 0:3, body hostů: Zemánková Gabriela 1:1, Látalová Lucie 0:2, Šuralová Hana 1:1, WO 3:0),
8. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Sokol Vranovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Eliška 0:3, Dohnálková Natálie 0:3, Šnajdrová Monika 3:0, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 2:1), TJ Sokol Drnovice B - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Floriánová Julie 2:1, Lovasová Adéla 0:1, Křetínská Ivana 2:1, Křetínská Lucie 1:1, body hostů: Janoušková Nikola 1:2, Koberová Klára 3:0, Garčicová Karolína 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Dubňany B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 3:0, Hrdličková Tereza 3:0, Stejskalová Nikol 2:1, body hostů: Zemánková Gabriela 0:3, Látalová Lucie 0:3, Šuralová Hana 1:2), MK Řeznovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčková Dana 3:0, Škůrková Marcela 1:2, WO 0:3, body hostů: Straková Dana 1:1, Knappeová Aneta 1:1, Pilátová Lucie 0:2, WO 3:0),
9. kolo:
MK Řeznovice C - SKST Hodonín E 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škůrková Marcela 1:2, Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 1:2, body hostů: Dohnálková Natálie 0:3, Šnajdrová Monika 2:1, Koplíková Klára 2:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Garčicová Karolína 0:3, Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 3:0, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 2:1, Tomolová Anna 2:1), SKST Dubňany B - TJ Sokol Drnovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemánková Gabriela 3:0, Látalová Lucie 1:2, Šmídová Kamila 0:3, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 1:2, Gründelová Marcela 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knappeová Aneta 0:3, Pilátová Lucie 0:3, WO 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 2:0, Halasová Ludmila 2:0, Hrdličková Tereza 2:0, WO 3:0),
10. kolo:
SKST Hodonín E - MSK Břeclav B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdrová Monika 3:0, Dohnálková Natálie 2:1, Koplíková Klára 2:1, body hostů: Garčicová Karolína 0:3, Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 2:1), TJ Sokol Vranovice A - SKST Dubňany B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 1:2, Dvořáčková Nela 1:2, Tomolová Anna 0:3, body hostů: Zemánková Gabriela 3:0, Látalová Lucie 3:0, Šmídová Kamila 1:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Floriánová Julie 1:2, Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 0:3, body hostů: Pilátová Lucie 1:2, Knappeová Aneta 2:1, Vodáková Aneta 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - MK Řeznovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 2:1, Hrdličková Tereza 3:0, Stejskalová Nikol 2:1, body hostů: Jiřičková Markéta 0:3, Škůrková Marcela 0:3, Krčková Dana 2:1),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Hodonín E 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halasová Ludmila 1:2, Hrdličková Tereza 3:0, Havlíčková Michaela 3:0, body hostů: Koplíková Klára 1:2, Dohnálková Natálie 0:3, Šnajdrová Monika 1:2), SKST Dubňany B - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šuralová Hana 1:1, Šuralová Karolina 0:2, Kladňáková Hana 1:1, WO 3:0, body hostů: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knappeová Aneta 2:1, Pilátová Lucie 0:3, WO 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:0, Tomolová Anna 1:1, Dvořáčková Nela 1:1, WO 3:0), MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škůrková Marcela 1:2, Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 1:2, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Floriánová Julie 2:1, Křetínská Ivana 0:3),
12. kolo:
SKST Hodonín E - SKST Dubňany B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálková Natálie 1:2, Koplíková Klára 2:1, Šnajdrová Monika 3:0, body hostů: Kladňáková Hana 2:1, Látalová Lucie 0:3, Zemánková Gabriela 1:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Nikola 1:2, Garčicová Karolína 1:2, Koberová Klára 2:1, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Pilátová Lucie 1:2, Knappeová Aneta 1:2), TJ Sokol Vranovice A - MK Řeznovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 0:3, Tomolová Anna 2:1, body hostů: Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 1:2, Škůrková Marcela 1:2), TJ Sokol Drnovice B - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lovasová Adéla 0:3, Floriánová Julie 0:3, Křetínská Lucie 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 3:0, Halasová Ludmila 3:0, Hrdličková Tereza 3:0),
13. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - SKST Hodonín E 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lovasová Adéla 2:1, Floriánová Julie 2:1, Křetínská Ivana 0:1, Křetínská Lucie 0:2, body hostů: Koplíková Klára 1:2, Dohnálková Natálie 1:2, Šnajdrová Monika 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Dubňany B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilátová Lucie 0:3, Vodáková Aneta 5:1, body hostů: Zemánková Gabriela 2:1, Látalová Lucie 1:2, Šuralová Hana 1:2), MK Řeznovice C - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčková Dana 3:0, Škůrková Marcela 2:1, Jiřičková Markéta 2:1, body hostů: Janoušková Nikola 0:3, Garčicová Karolína 0:3, Koberová Klára 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Vranovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 3:0, Blatná Alena 3:0, Stejskalová Nikol 1:2, body hostů: Benešová Zuzana 1:2, Tomolová Anna 1:2, Dvořáčková Nela 0:3),
14. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdrová Monika 3:0, Koplíková Klára 2:1, Dohnálková Natálie 1:2, body hostů: Pilátová Lucie 0:3, Knappeová Aneta 1:2, Vodáková Aneta 2:1), SKST Dubňany B - MK Řeznovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánková Gabriela 1:2, Látalová Lucie 0:3, Šuralová Hana 2:1, body hostů: Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 2:1, Škůrková Marcela 1:2), MSK Břeclav B - TTC Moravská Slavia Brno B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Garčicová Karolína 0:3, Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 1:2, body hostů: Stejskalová Nikol 2:1, Halasová Ludmila 3:0, Blatná Alena 3:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Drnovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 3:0, Tomolová Anna 1:2, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Floriánová Julie 1:1, Křetínská Ivana 0:3, Křetínská Lucie 0:1),
Kvalifikace o KS1
1. kolo:
TJ Holásky B - TJ Brno-Bystrc B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 3:1, Vysloužil Jan 2:2, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Chlíbek David 1:3, Pernička Pavel 1:3, Mrkvan Miroslav 0:3), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Lanžhot B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 4:0, Novotný Petr 2:2, Šmídek Roman 3:1, Mach Ondřej 0:3, Kolbaba Bohumír 0:1, body hostů: Baláž Branislav 3:1, Brozák Radomír 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Bařina Leoš 1:3),
2. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Lanžhot B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 3:1, Strmiska Tomáš 0:4, Chlíbek David 2:1, Mikuš Juraj 2:2, Mrkvan Miroslav 0:1, body hostů: Baláž Branislav 4:0, Kalivoda Petr 1:3, Brozák Radomír 1:3, Bařina Leoš 3:1), TJ Holásky B - KST Oltec Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 1:3, Vičík Oldřich 0:2, Vysloužil Jan 1:2, Javůrek Tomáš 3:1, Sýkora Josef 0:2, body hostů: Galanda František 3:0, Šmídek Roman 1:3, Novotný Petr 3:1, Mach Ondřej 3:0, Kubín Jiří 0:1),
3. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 3:1, Kubín Jiří 2:2, Kolbaba Bohumír 1:2, Mach Ondřej 2:2, Šmídek Roman 0:1, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 2:2, Burda Radim 0:4, Mrkvan Miroslav 0:1, Chlíbek David 2:1), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Holásky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařina Leoš 0:3, Kalivoda Petr 1:2, Brozák Radomír 0:3, Baláž Branislav 3:0, body hostů: Vysloužil Jan 2:1, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Martin 2:1),
Kvalifikace o KS2
1. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 2:0, Reška Vladislav st. 2:0, Reška Vladislav ml. 3:0, Pecka Zbyněk 2:1, body hostů: Vutov Ivan 0:3, Švejda Alois 0:3, Hanák Zdeněk 0:2, Svojanovský Ladislav 1:1), Adamov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masařík Radim 1:1, Beneš Zbyněk 1:1, Bezděk Petr 0:3, Harna Václav 0:3, body hostů: Adam Petr 3:0, Šalomoun Ivo 2:1, Kovář Josef st. 2:0, Zimek Jaroslav 1:1),
2. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Zdeněk 1:1, Svojanovský Ladislav 0:2, Švejda Alois 0:3, Vutov Ivan 1:2, body hostů: Adam Petr 3:0, Šalomoun Ivo 3:0, Kovář Josef st. 2:0, Tuhý Roman 0:2), TJ Sokol Moravské Prusy A - Adamov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Petr ml. 3:0, Reška Vladislav st. 0:3, Reška Vladislav ml. 2:1, Pecka Zbyněk 0:4, body hostů: David Lukáš 3:1, Kotol Lukáš 2:1, Trnčák Stanislav 1:2, Farkaš Michael 2:1),
3. kolo:
Adamov A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 1:3, Bezděk Petr 1:2, Beneš Zbyněk 4:0, Masařík Radim 3:1, David Lukáš 0:1, body hostů: Hanák Zdeněk 2:2, Svojanovský Ladislav 1:3, Vutov Ivan 2:2, Švejda Alois 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 3:1, Kovář Josef st. 1:3, Adam Petr 3:1, Šalomoun Ivo 2:2, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 0:4, Reška Vladislav st. 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy