Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
SK Svinov - TJ TŽ Třinec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foldyna Radek 1:2, Blatný Jaroslav 3:0, Przybyla Michal 1:2, Řežáb Jiří 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Pilch Jakub 0:3, Urbaniec Radim 1:2, Kliment Miroslav 1:2), TJ Sokol Klimkovice - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavala Filip 1:3, Merta Marek 1:2, Guřan Jiří 1:2, Solanský Petr 1:3, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Zajíc Josef 3:0, Neubauer Valdemar 1:2), TJ Odry - TTC FRÝDLANT B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langer Milan 2:2, Král Michal 2:2, Šustek Pavel 2:2, Inderský Lukáš 3:1, body hostů: Pěnkava Pavel 3:1, Sviták Jakub 2:2, Vaňous Jiří 2:2, Židek Miloslav 0:4), TJ Frenštát p. R. - TTC Siko Orlová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 0:4, Vincek Martin 3:1, Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 3:1, body hostů: Sikora Radek 2:2, Skácelík František 2:2, Cabák Josef 3:1, Sionkala Eduard 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Sokol Kateřinky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unzeitig Daniel 2:2, Skalický Jiří 1:3, Kalina František 2:2, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 3:1, Střílka Jakub 1:3), TJ Ostrava KST E - TTC Bolatice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valošek Jakub 2:2, Chlad Petr 0:3, Adamčík Jiří 0:3, Štalzer Adam 3:1, body hostů: Harazim Zdeněk 3:1, Wollný Michal 4:0, Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 1:2),
2. kolo:
SK Svinov - SK Stolní tenis Pstruží 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Pavel 1:2, Foldyna Radek 2:1, Blatný Jaroslav 2:1, Řežáb Jiří 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 0:3, Zajíc Josef 0:3, Neubauer Valdemar 1:2), TJ Sokol Klimkovice - TJ TŽ Třinec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 1:3, Kavala Filip 2:1, Merta Marek 0:3, Solanský Petr 2:2, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 2:2, Urbaniec Radim 2:1, Kliment Miroslav 1:2), TJ Odry - TTC Siko Orlová C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Inderský Lukáš 1:0, Inderský Martin 2:0, Šustek Pavel 2:0, Langer Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Valenta Milan 0:2, Doležal Miroslav 0:2, Hašek Jan 0:2, WO 0:3), TJ Frenštát p. R. - TTC FRÝDLANT B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 2:1, Krajčí Josef 2:1, Vojvodík Roman 1:2, Vincek Martin 4:0, body hostů: Pěnkava Pavel 3:1, Vaňous Jiří 1:2, Herec Lukáš 0:3, Sedláček Michael 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Bolatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Unzeitig Daniel 2:1, Skalický Jiří 2:1, Kalina František 2:1, Vrtal Oldřich 3:0, body hostů: Burdík Vítězslav 1:2, Wollný Michal 2:1, Laburda František 0:3, Bereiter Marek 0:3), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demek Zdeněk 2:2, Bajger Jiří 3:0, Dvořák Vítek 1:2, Štalzer Adam 4:0, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 0:4, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - SK Svinov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 3:1, Ribka Jakub 2:2, body hostů: Foldyna Radek 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Skulina David 1:3, Řežáb Jiří 4:0), TTC Bolatice - TJ Sokol Klimkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laburda František 0:3, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 4:0, Musiol Kamil 2:2, Burdík Vítězslav 0:1, body hostů: Solanský Petr 2:2, Merta Marek 3:1, Guřan Jiří 2:2, Vůjtek Ivo 1:3), TTC FRÝDLANT B - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 2:1, Kotek Dominik 3:0, Gřunděl Matěj 3:0, Horáková Libuše 0:1, Vaňous Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Vrtal Oldřich 0:3, Kalina František 1:2, Skalický Jiří 0:2, Unzeitig Daniel 2:1, WO 1:0), TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 2:2, Bezdíček Milan 2:1, Cabák Josef 2:1, Skácelík František 3:1, body hostů: Palásek Michal 3:1, Štalzer Adam 0:4, Demek Zdeněk 2:1, Dvořák Vítek 0:3), TJ TŽ Třinec - TJ Odry 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilch Jakub 1:3, Urbaniec Radim 0:4, Kliment Miroslav 3:1, Martynek Krzysztof 3:0, WO 1:0, body hostů: Inderský Martin 2:1, Inderský Lukáš 2:2, Šustek Pavel 2:2, Hendrych Daniel 2:2, WO 0:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Frenštát p. R. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:1, Popelář Radim 1:1, Zajíc Josef 2:1, Opřálka Roman 3:0, body hostů: Vojvodík Roman 2:1, Lorenc Roman 1:2, Krajčí Josef 0:3, Šindler Jaroslav 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Klimkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 1:2, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Solanský Petr 0:4, Kavala Filip 2:1, Merta Marek 1:2, Guřan Jiří 2:1), TTC Bolatice - SK Svinov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musiol Kamil 1:1, Burdík Vítězslav 2:0, Wollný Michal 3:0, Harazim Zdeněk 3:0, body hostů: Řežáb Jiří 1:2, Demek Matyáš 0:3, Blatný Jaroslav 0:2, Foldyna Radek 0:2), TTC FRÝDLANT B - TJ Ostrava KST E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 3:0, Pěnkava Pavel 1:1, Vaňous Jiří 2:1, Horáková Libuše 1:0, Skotnica Martin 2:0, body hostů: Palásek Michal 2:1, Valošek Jakub 0:3, Štalzer Adam 0:3, Dvořák Vítek 0:2), TTC Siko Orlová C - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Bezdíček Milan 1:1, Cabák Josef 1:2, Skácelík František 3:0, body hostů: Vrtal Oldřich 2:1, Kalina František 1:2, Skalický Jiří 0:3, Unzeitig Daniel 0:2), TJ TŽ Třinec - TJ Frenštát p. R. 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbaniec Radim 2:0, Martynek Krzysztof 2:0, Kliment Miroslav 3:0, Pilch Jakub 2:1, body hostů: Vojvodík Roman 0:3, Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Roman 1:1, Krajčí Josef 0:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Odry 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiel Petr 1:3, Popelář Radim 1:3, Zajíc Josef 3:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Inderský Martin 3:1, Šustek Pavel 2:2, Tyl Richard 2:2, Barša Milan 0:4),
5. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Ostrava KST E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina František 2:1, Skalický Jiří 1:2, Unzeitig Daniel 2:1, Vrtal Oldřich 4:0, body hostů: Bajger Jiří 2:2, Palásek Michal 0:3, Demek Zdeněk 1:2, Valošek Jakub 1:2), TJ Sokol Kateřinky - TTC Bolatice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:2, Roleder Ondřej 0:2, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 1:2, body hostů: Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 3:0, Harazim Zdeněk 3:0, Laburda František 0:2), TTC FRÝDLANT B - TTC Siko Orlová C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Jakub 2:1, Vaňous Jiří 2:1, Maršálek Patrik 2:1, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Skácelík František 3:0, Doležal Miroslav 0:3, Sikora Robert 0:3, Hašek Jan 0:3), TJ TŽ Třinec - SK Stolní tenis Pstruží 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 3:0, Urbaniec Radim 2:1, Kliment Miroslav 2:1, Pilch Jakub 2:1, body hostů: Opřálka Roman 2:1, Zajíc Josef 1:2, Neubauer Valdemar 0:3, Popelář Radim 0:3), TJ Odry - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Daniel 2:0, Inderský Martin 2:0, Šustek Pavel 2:0, Inderský Lukáš 2:0, body hostů: Vincek Martin 0:2, Vojvodík Roman 0:2, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2), SK Svinov - TJ Sokol Klimkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blatný Jaroslav 3:0, Foldyna Radek 3:0, Skulina David 0:3, Przybyla Michal 3:1, body hostů: Merta Marek 1:3, Kavala Filip 2:1, Juchelka Miroslav 1:2, Kursa Jiří 0:3),
6. kolo:
SK Svinov - TJ Odry 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skulina David 0:4, Blatný Jaroslav 2:2, Foldyna Radek 3:0, Řežáb Jiří 3:0, Przybyla Michal 0:1, body hostů: Inderský Martin 3:1, Inderský Lukáš 1:3, Šustek Pavel 1:3, Langer Milan 2:1), TJ Sokol Klimkovice - TJ Frenštát p. R. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Petr 2:2, Kavala Filip 4:0, Guřan Jiří 0:2, Merta Marek 1:3, Vůjtek Ivo 1:1, body hostů: Vincek Martin 2:2, Lorenc Roman 2:2, Vojvodík Roman 2:2, Krajčí Josef 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ TŽ Třinec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina František 2:2, Skalický Jiří 1:2, Unzeitig Daniel 2:1, Vrtal Oldřich 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 1:3, Urbaniec Radim 0:3, Szwarc Matěj 1:2), TJ Ostrava KST E - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Michal 0:4, Štalzer Adam 1:2, Bajger Jiří 2:1, Demek Zdeněk 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:2, Zajíc Josef 1:2, Popelář Radim 2:1), TJ Sokol Kateřinky - TTC FRÝDLANT B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 2:2, Kašpar Tomáš 2:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Pěnkava Pavel 3:1, Vaňous Jiří 2:2, Židek Jiří 2:2, Cigler Vojtěch 0:4), TTC Bolatice - TTC Siko Orlová C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laburda František 0:3, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 4:0, Burdík Vítězslav 2:2, Siebert Karel 0:1, body hostů: Heuman Ivan 1:3, Bezdíček Milan 3:1, Cabák Josef 2:2, Skácelík František 2:2),
7. kolo:
SK Svinov - TJ Frenštát p. R. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foldyna Radek 3:0, Przybyla Michal 0:2, Blatný Jaroslav 2:1, Řežáb Jiří 3:0, body hostů: Vojvodík Roman 1:2, Šindler Jaroslav 1:2, Lorenc Roman 1:2, Krajčí Josef 0:2), TJ Sokol Klimkovice - TJ Odry 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 0:2, Vůjtek Ivo 1:1, Bartoš Jiří 0:3, Merta Marek 0:3, body hostů: Inderský Martin 2:1, Inderský Lukáš 3:0, Langer Milan 2:0, Šustek Pavel 2:0), TTC MG Odra GAS Vratimov - SK Stolní tenis Pstruží 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:0, Vrtal Oldřich 2:0, Unzeitig Daniel 3:0, Kalina František 1:1, body hostů: Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 0:2, Zajíc Josef 1:1, Neubauer Valdemar 0:2), TJ Ostrava KST E - TJ TŽ Třinec 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:1, Dvořák Vítek 2:1, Palásek Michal 1:2, Štalzer Adam 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Koždoň Marian 0:3, Pilch Jakub 2:1, Urbaniec Radim 0:3), TJ Sokol Kateřinky - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 2:2, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Skácelík František 2:2, Heuman Ivan 2:2, Bezdíček Milan 3:1, Cabák Josef 1:2), TTC Bolatice - TTC FRÝDLANT B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siebert Karel 1:1, Harazim Zdeněk 2:0, Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 2:0, body hostů: Pěnkava Pavel 1:2, Kotek Dominik 0:2, Herec Lukáš 0:2, Vaňous Jiří 0:2),
8. kolo:
TTC FRÝDLANT B - SK Svinov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 3:1, Pěnkava Pavel 2:1, Gřunděl Matěj 2:1, Horáková Libuše 2:2, body hostů: Řežáb Jiří 2:2, Foldyna Radek 2:2, Skulina David 0:3, Blatný Jaroslav 1:2), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Klimkovice 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Milan 1:3, Heuman Ivan 3:0, Cabák Josef 3:0, Skácelík František 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 2:2, Merta Marek 0:4, Guřan Jiří 1:2, Solanský Petr 1:2), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Kateřinky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilch Jakub 2:2, Urbaniec Radim 0:3, Kliment Miroslav 3:1, Martynek Krzysztof 4:0, Szwarc Matěj 0:1, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 1:3), SK Stolní tenis Pstruží - TTC Bolatice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 0:4, Zajíc Josef 3:0, Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 2:2, body hostů: Burdík Vítězslav 3:1, Wollný Michal 3:1, Harazim Zdeněk 2:1, Laburda František 1:2), TJ Odry - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 4:0, Inderský Martin 3:1, Král Michal 0:3, Orság Pavel 2:2, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Unzeitig Daniel 3:1, Lulek Tomáš 1:3, Skalický Jiří 0:3), TJ Frenštát p. R. - TJ Ostrava KST E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vincek Martin 1:2, Vojvodík Roman 1:2, Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Roman 1:2, body hostů: Štalzer Adam 3:0, Demek Zdeněk 2:1, Bajger Jiří 1:2, Dvořák Vítek 3:0),
9. kolo:
TTC FRÝDLANT B - TJ Sokol Klimkovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáková Libuše 2:0, Kotek Dominik 2:0, Vaňous Jiří 3:0, Gřunděl Matěj 1:1, body hostů: Vůjtek Ivo 0:3, Guřan Jiří 0:2, Merta Marek 1:1, Solanský Petr 0:2), TTC Siko Orlová C - SK Svinov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:1, Cabák Josef 2:2, Bezdíček Milan 3:1, Skácelík František 1:3, body hostů: Řežáb Jiří 4:0, Blatný Jaroslav 1:3, Skulina David 0:4, Bendl Jaroslav 2:2), TJ TŽ Třinec - TTC Bolatice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilch Jakub 0:2, Urbaniec Radim 1:2, Kliment Miroslav 2:1, Martynek Krzysztof 1:2, Szwarc Matěj 0:1, body hostů: Wollný Michal 2:1, Burdík Vítězslav 1:2, Harazim Zdeněk 3:0, Musiol Kamil 2:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelář Radim 2:2, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 3:1, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 0:3), TJ Odry - TJ Ostrava KST E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langer Milan 1:2, Inderský Martin 3:0, Král Michal 2:1, Hendrych Daniel 2:1, body hostů: Dvořák Vítek 1:2, Valošek Jakub 1:2, Chlad Petr 1:2, Palásek Michal 1:2), TJ Frenštát p. R. - TTC MG Odra GAS Vratimov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 1:2, Šindler Jaroslav 0:3, Vojvodík Roman 2:1, Lorenc Roman 1:3, body hostů: Vrtal Oldřich 4:0, Kalina František 1:2, Skalický Jiří 2:1, Unzeitig Daniel 2:1),
10. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - SK Svinov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unzeitig Daniel 1:2, Kalina František 2:1, Skalický Jiří 2:1, Vrtal Oldřich 3:1, body hostů: Foldyna Radek 1:3, Blatný Jaroslav 0:3, Skulina David 2:1, Przybyla Michal 2:1), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Klimkovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demek Zdeněk 3:1, Dvořák Vítek 1:2, Štalzer Adam 3:0, Bajger Jiří 2:2, body hostů: Kavala Filip 2:2, Vůjtek Ivo 0:4, Merta Marek 1:2, Solanský Petr 2:1), TJ Sokol Kateřinky - TJ Odry 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bala Zdeněk 0:4, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Inderský Martin 4:0, Inderský Lukáš 2:2, Šustek Pavel 2:1, Langer Milan 2:1), TTC Bolatice - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laburda František 2:0, Harazim Zdeněk 2:0, Burdík Vítězslav 2:0, Wollný Michal 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 0:2, Kantor Julius ml. 0:2, Lorenc Roman 0:2, Krajčí Josef 0:2), TTC FRÝDLANT B - TJ TŽ Třinec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 3:0, Pěnkava Pavel 2:1, Gřunděl Matěj 2:1, Horáková Libuše 2:1, body hostů: Martynek Krzysztof 1:2, Pilch Jakub 1:2, Urbaniec Radim 1:2, Galuszka Weronika 0:3), TTC Siko Orlová C - SK Stolní tenis Pstruží 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Milan 2:0, Doležal Miroslav 1:1, Skácelík František 3:0, Heuman Ivan 3:0, body hostů: Zajíc Josef 1:2, Babinec Zdeněk 0:3, Neubauer Valdemar 0:2, Ivánek Svatomír 0:2),
11. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Sokol Klimkovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina František 3:0, Skalický Jiří 1:1, Unzeitig Daniel 2:1, Vrtal Oldřich 3:0, body hostů: Solanský Petr 1:2, Kavala Filip 1:2, Guřan Jiří 0:2, Merta Marek 0:2, Vůjtek Ivo 0:1), TJ Ostrava KST E - SK Svinov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Tomáš 0:3, Chlad Petr 2:1, Palásek Michal 1:2, Valošek Jakub 2:2, body hostů: Foldyna Radek 4:0, Blatný Jaroslav 0:3, Bendl Jaroslav 3:0, Demek Matyáš 1:2), TJ Sokol Kateřinky - TJ Frenštát p. R. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 0:2, Roleder Ondřej 2:0, Kašpar Tomáš 3:0, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Lorenc Roman 1:2, Vojvodík Roman 0:3, Šindler Jaroslav 0:2, Krajčí Josef 1:1), TTC Bolatice - TJ Odry 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laburda František 1:1, Harazim Zdeněk 2:0, Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 3:0, body hostů: Pajurek Zdeněk 1:2, Tyl Richard 0:3, Kubík Tomáš 0:2, Rozkopal Vojtěch 0:2), TTC FRÝDLANT B - SK Stolní tenis Pstruží 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gřunděl Matěj 2:0, Kotek Dominik 2:0, Vaňous Jiří 2:0, Horáková Libuše 2:0, body hostů: Zajíc Josef 0:2, Opřálka Roman 0:1, Babinec Zdeněk 0:2, Neubauer Valdemar 0:2, Popelář Radim 0:1), TTC Siko Orlová C - TJ TŽ Třinec 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácelík František 2:1, Bezdíček Milan 2:1, Cabák Josef 1:2, Heuman Ivan 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Urbaniec Radim 0:3, Kliment Miroslav 2:1, Szwarc Matěj 0:3),
12. kolo:
TJ TŽ Třinec - SK Svinov 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbaniec Radim 3:1, Pilch Jakub 2:1, Kliment Miroslav 2:1, Martynek Krzysztof 3:1, body hostů: Skulina David 1:3, Foldyna Radek 1:3, Blatný Jaroslav 0:3, Řežáb Jiří 2:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Klimkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelář Radim 2:2, Zajíc Josef 3:1, Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 1:3, body hostů: Kavala Filip 3:1, Guřan Jiří 3:1, Solanský Petr 0:4, Merta Marek 2:2), TTC FRÝDLANT B - TJ Odry 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Židek Miloslav 1:3, Židek Jiří 2:2, Vaňous Jiří 2:1, Gřunděl Matěj 4:0, body hostů: Pajurek Zdeněk 2:2, Langer Milan 2:2, Tyl Richard 2:2, Rozkopal Vojtěch 0:3), TTC Siko Orlová C - TJ Frenštát p. R. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 2:0, Cabák Josef 1:1, Bezdíček Milan 2:1, Skácelík František 3:0, body hostů: Vojvodík Roman 2:1, Vincek Martin 0:3, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2), TJ Sokol Kateřinky - TTC MG Odra GAS Vratimov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuře Jiří 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 4:0, Unzeitig Daniel 1:2, Kalina František 1:2, Skalický Jiří 2:1), TTC Bolatice - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siebert Karel 3:1, Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 2:1, Wollný Michal 1:1, Laburda František 0:2, body hostů: Štalzer Adam 4:0, Valošek Jakub 1:3, Palásek Michal 1:2, Chlad Petr 0:3),
13. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - SK Svinov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 0:2, Zajíc Josef 0:2, Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Foldyna Radek 3:0, Przybyla Michal 2:0, Skulina David 1:1), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Klimkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbaniec Radim 3:0, Pilch Jakub 1:2, Kliment Miroslav 1:2, Martynek Krzysztof 3:1, body hostů: Kavala Filip 1:3, Merta Marek 2:1, Guřan Jiří 2:1, Solanský Petr 0:2, Vůjtek Ivo 0:1), TTC Siko Orlová C - TJ Odry 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Radek 3:0, Heuman Ivan 2:0, Cabák Josef 1:2, Skácelík František 2:1, body hostů: Šustek Pavel 1:2, Orság Pavel 2:1, Hendrych Daniel 0:3, Gajdičiar Ondřej 0:2), TTC FRÝDLANT B - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Dominik 2:0, Horáková Libuše 2:0, Gřunděl Matěj 2:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Vojvodík Roman 0:2, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2), TTC Bolatice - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siebert Karel 1:1, Harazim Zdeněk 3:0, Wollný Michal 2:1, Burdík Vítězslav 3:0, Musiol Kamil 0:1, body hostů: Vrtal Oldřich 2:1, Unzeitig Daniel 0:3, Kalina František 1:2, Skalický Jiří 0:3), TJ Sokol Kateřinky - TJ Ostrava KST E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:2, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 1:2, body hostů: Štalzer Adam 3:0, Palásek Michal 2:1, Bajger Jiří 3:0, Demek Zdeněk 1:2),
14. kolo:
SK Svinov - TJ Sokol Kateřinky 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bendl Jaroslav 2:0, Skulina David 1:2, Foldyna Radek 3:0, Řežáb Jiří 3:0, Blatný Jaroslav 1:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 0:3, Střílka Jakub 0:3), TJ Sokol Klimkovice - TTC Bolatice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Petr 1:2, Merta Marek 2:1, Kavala Filip 0:3, Guřan Jiří 1:1, Vůjtek Ivo 0:2, body hostů: Wollný Michal 4:0, Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 2:1, Laburda František 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC FRÝDLANT B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina František 3:1, Skalický Jiří 1:3, Unzeitig Daniel 3:1, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Kotek Dominik 4:0, Gřunděl Matěj 2:2, Pěnkava Pavel 1:3, Vaňous Jiří 0:4), TJ Ostrava KST E - TTC Siko Orlová C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demek Zdeněk 1:3, Dvořák Vítek 1:3, Štalzer Adam 3:0, Bajger Jiří 3:1, Palásek Michal 0:1, body hostů: Heuman Ivan 2:2, Sikora Radek 2:2, Skácelík František 1:3, Bezdíček Milan 3:1), TJ Odry - TJ TŽ Třinec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 2:2, Inderský Martin 3:1, Šustek Pavel 1:3, Inderský Lukáš 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 3:1, Szwarc Matěj 1:3, Jurga Filip ml. 0:4), TJ Frenštát p. R. - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojvodík Roman 2:2, Fešar Tom 1:2, Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Roman 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:2, Zajíc Josef 2:1, Neubauer Valdemar 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Kateřinky 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guřan Jiří 1:2, Kavala Filip 1:2, Solanský Petr 1:2, Merta Marek 0:4, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 2:1, Roleder Ondřej 3:0, Střílka Jakub 1:2), SK Svinov - TTC Bolatice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przybyla Michal 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Foldyna Radek 2:2, Bendl Jaroslav 2:2, body hostů: Siebert Karel 0:2, Wollný Michal 4:0, Burdík Vítězslav 0:4, Harazim Zdeněk 3:1, Laburda František 0:2), TJ Ostrava KST E - TTC FRÝDLANT B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Michal 3:1, Chlad Petr 2:2, Valošek Jakub 0:4, Dvořák Vítek 2:2, body hostů: Kotek Dominik 3:1, Gřunděl Matěj 2:2, Vaňous Jiří 2:2, Sedláček Michael 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Siko Orlová C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrtal Oldřich 2:1, Kalina František 0:3, Skalický Jiří 0:3, Unzeitig Daniel 1:2, body hostů: Bezdíček Milan 2:1, Skácelík František 3:0, Heuman Ivan 3:0, Cabák Josef 1:2), TJ Frenštát p. R. - TJ TŽ Třinec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 0:3, Fešar Tom 1:2, Vincek Martin 1:2, Vojvodík Roman 1:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 2:1, Kliment Miroslav 1:2, Urbaniec Radim 3:0), TJ Odry - SK Stolní tenis Pstruží 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pajurek Zdeněk 2:2, Tyl Richard 2:2, Rozkopal Vojtěch 2:2, Langer Milan 2:2, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 2:2, Neubauer Valdemar 2:2, Ivánek Svatomír 1:3),
16. kolo:
TJ Ostrava KST E - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajger Jiří 3:1, Palásek Michal 2:1, Dvořák Vítek 0:3, Štalzer Adam 4:0, body hostů: Vrtal Oldřich 3:1, Kalina František 1:3, Unzeitig Daniel 1:2, Skalický Jiří 0:3), TTC Bolatice - TJ Sokol Kateřinky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siebert Karel 0:2, Harazim Zdeněk 4:0, Wollný Michal 4:0, Laburda František 0:4, Burdík Vítězslav 1:1, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 2:2), TTC Siko Orlová C - TTC FRÝDLANT B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 2:0, Cabák Josef 1:1, Bezdíček Milan 3:0, Skácelík František 2:0, body hostů: Sedláček Michael 1:2, Maršálek Patrik 0:2, Herec Lukáš 0:2, Novák Lukáš 0:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popelář Radim 2:1, Zajíc Josef 0:2, Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 1:2, WO 6:0, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 3:1, Kliment Miroslav 1:2, WO 0:6), TJ Frenštát p. R. - TJ Odry 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vincek Martin 1:1, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:3, Vojvodík Roman 0:2, body hostů: Inderský Lukáš 3:0, Hendrych Daniel 2:0, Šustek Pavel 2:0, Gajdičiar Ondřej 1:1), TJ Sokol Klimkovice - SK Svinov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guřan Jiří 1:3, Merta Marek 3:1, Solanský Petr 1:3, Kavala Filip 2:2, body hostů: Przybyla Michal 2:2, Foldyna Radek 2:2, Blatný Jaroslav 3:1, Skulina David 2:2),
17. kolo:
TJ Odry - SK Svinov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 1:3, Inderský Martin 2:1, Hendrych Daniel 0:3, Inderský Lukáš 2:2, body hostů: Řežáb Jiří 2:2, Bendl Jaroslav 3:1, Foldyna Radek 3:0, Blatný Jaroslav 1:2), TJ Frenštát p. R. - TJ Sokol Klimkovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 0:4, Vojvodík Roman 1:2, Krajčí Josef 0:3, Lorenc Roman 4:0, body hostů: Kavala Filip 3:1, Merta Marek 2:2, Solanský Petr 2:1, Guřan Jiří 2:1), TJ TŽ Třinec - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 3:0, Urbaniec Radim 1:2, Kliment Miroslav 1:2, Pilch Jakub 4:0, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Unzeitig Daniel 2:1, Kalina František 0:3, Skalický Jiří 0:3), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Ostrava KST E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 1:3, Neubauer Valdemar 0:3, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 2:2, body hostů: Štalzer Adam 4:0, Bajger Jiří 3:1, Chlad Petr 0:3, Demek Zdeněk 2:1), TTC FRÝDLANT B - TJ Sokol Kateřinky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 2:0, Židek Jiří 2:2, Sedláček Michael 1:3, Horáková Libuše 3:1, Vaňous Jiří 1:1, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 1:3), TTC Siko Orlová C - TTC Bolatice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Radek 0:1, Skácelík František 1:1, Cabák Josef 0:3, Bezdíček Milan 0:2, Heuman Ivan 0:1, body hostů: Wollný Michal 3:0, Harazim Zdeněk 1:1, Siebert Karel 2:0, Burdík Vítězslav 2:0),
18. kolo:
TJ Frenštát p. R. - SK Svinov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 0:3, Krajčí Josef 0:2, Vojvodík Roman 1:2, Lorenc Roman 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Foldyna Radek 3:0, Blatný Jaroslav 2:1, Skulina David 1:1), TJ Odry - TJ Sokol Klimkovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustek Pavel 3:1, Inderský Martin 4:0, Král Michal 1:3, Inderský Lukáš 2:2, body hostů: Kavala Filip 2:2, Merta Marek 2:2, Solanský Petr 2:2, Guřan Jiří 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TTC MG Odra GAS Vratimov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiel Petr 0:2, Opřálka Roman 0:2, Zajíc Josef 1:2, Neubauer Valdemar 0:3, body hostů: Vrtal Oldřich 3:0, Unzeitig Daniel 3:0, Kalina František 1:1, Skalický Jiří 2:0), TJ TŽ Třinec - TJ Ostrava KST E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Urbaniec Radim 1:3, Kliment Miroslav 2:2, Pilch Jakub 2:2, body hostů: Štalzer Adam 3:1, Chlad Petr 1:3, Valošek Jakub 1:3, Palásek Michal 2:2), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Kateřinky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík František 3:0, Bezdíček Milan 2:0, Cabák Josef 3:0, Sikora Radek 1:2, body hostů: Ribka Jakub 0:3, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 0:3, Střílka Jakub 1:1), TTC FRÝDLANT B - TTC Bolatice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 2:1, Sedláček Michael 0:3, Skotnica Martin 2:1, Maršálek Patrik 0:4, body hostů: Wollný Michal 3:1, Siebert Karel 2:1, Laburda František 1:2, Burdík Vítězslav 3:0),
19. kolo:
SK Svinov - TTC FRÝDLANT B 10:0wo, TJ Sokol Klimkovice - TTC Siko Orlová C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 1:2, Solanský Petr 1:2, Merta Marek 1:2, Kavala Filip 1:3, body hostů: Skácelík František 1:3, Heuman Ivan 2:1, Bezdíček Milan 3:0, Cabák Josef 3:0), TJ Sokol Kateřinky - TJ TŽ Třinec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Kliment Miroslav 2:1, Pilch Jakub 2:1, Urbaniec Radim 2:1), TTC Bolatice - SK Stolní tenis Pstruží 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musiol Kamil 2:0, Burdík Vítězslav 2:0, Harazim Zdeněk 3:0, Wollný Michal 2:0, body hostů: Opřálka Roman 0:3, Babinec Zdeněk 0:2, Zajíc Josef 0:2, Ivánek Svatomír 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Odry 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina František 2:0, Olbricht Petr 1:1, Unzeitig Daniel 3:0, Vrtal Oldřich 2:0, body hostů: Šustek Pavel 1:2, Hendrych Daniel 0:2, Gajdičiar Ondřej 0:2, Kubík Tomáš 0:2), TJ Ostrava KST E - TJ Frenštát p. R. 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demek Zdeněk 3:0, Vitásek Adam 3:0, Palásek Michal 2:1, Bajger Jiří 2:1, body hostů: Lorenc Roman 0:3, Vincek Martin 1:2, Vojvodík Roman 1:2, Šindler Jaroslav 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TTC FRÝDLANT B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavala Filip 3:0, Merta Marek 2:1, Vůjtek Ivo 0:3, Solanský Petr 3:0, body hostů: Horáková Libuše 2:1, Vaňous Jiří 1:2, Skotnica Martin 1:2, Sedláček Michael 0:3), SK Svinov - TTC Siko Orlová C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przybyla Michal 2:1, Blatný Jaroslav 1:2, Foldyna Radek 2:1, Řežáb Jiří 4:0, body hostů: Heuman Ivan 1:3, Skácelík František 1:2, Bezdíček Milan 1:2, Sikora Robert 1:2), TTC Bolatice - TJ TŽ Třinec 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musiol Kamil 2:2, Harazim Zdeněk 1:2, Burdík Vítězslav 1:2, Wollný Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 3:1, Kliment Miroslav 0:3, Urbaniec Radim 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kateřinky - SK Stolní tenis Pstruží 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 2:2, Zajíc Josef 1:3, Neubauer Valdemar 1:2), TJ Ostrava KST E - TJ Odry 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valošek Jakub 3:1, Urbanczyk Tomáš 1:3, Adamčík Jiří 2:2, Chlad Petr 3:1, body hostů: Šustek Pavel 3:1, Hendrych Daniel 2:2, Gajdičiar Ondřej 2:2, Kubík Tomáš 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina František 2:0, Skalický Jiří 2:0, Unzeitig Daniel 2:0, Vrtal Oldřich 2:0, body hostů: Vojvodík Roman 0:2, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2),
21. kolo:
SK Svinov - TTC MG Odra GAS Vratimov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skulina David 1:3, Blatný Jaroslav 2:2, Foldyna Radek 3:1, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Unzeitig Daniel 1:3, Kalina František 2:2, Skalický Jiří 2:2), TJ Sokol Klimkovice - TJ Ostrava KST E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavala Filip 1:1, Merta Marek 2:0, Guřan Jiří 3:0, Solanský Petr 2:1, body hostů: Štalzer Adam 1:2, Chlad Petr 0:3, Palásek Michal 1:1, Valošek Jakub 0:2), TJ Odry - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 3:1, Inderský Martin 2:1, Langer Milan 1:2, Inderský Lukáš 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 0:3, Střílka Jakub 1:2), TJ Frenštát p. R. - TTC Bolatice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:3, Šindler Jaroslav 1:2, Lorenc Roman 0:2, WO 2:0, body hostů: Laburda František 3:0, Musiol Kamil 3:0, Wollný Michal 0:1, Burdík Vítězslav 3:0, WO 0:2), TJ TŽ Třinec - TTC FRÝDLANT B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Urbaniec Radim 2:0, Kliment Miroslav 2:0, Pilch Jakub 2:0, body hostů: Kotek Dominik 0:2, Skotnica Martin 0:2, Maršálek Patrik 0:2, Sedláček Michael 0:2), SK Stolní tenis Pstruží - TTC Siko Orlová C 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Josef 0:2, Babinec Zdeněk 0:2, Neubauer Valdemar 0:3, Opřálka Roman 0:3, body hostů: Heuman Ivan 3:0, Skácelík František 3:0, Bezdíček Milan 2:0, Cabák Josef 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TTC MG Odra GAS Vratimov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 1:2, Bartoš Jiří 0:3, Solanský Petr 1:2, Kavala Filip 1:2, body hostů: Vrtal Oldřich 2:1, Unzeitig Daniel 3:0, Kalina František 3:0, Skalický Jiří 1:2), SK Svinov - TJ Ostrava KST E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skulina David 1:0, Blatný Jaroslav 2:0, Foldyna Radek 2:1, Przybyla Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Chlad Petr 0:3, Adamčík Jiří 1:1, Valošek Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Frenštát p. R. - TJ Sokol Kateřinky 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vincek Martin 3:1, Šindler Jaroslav 0:4, Vojvodík Roman 3:1, Krajčí Josef 3:1, body hostů: Ribka Jakub 1:3, Kašpar Tomáš 3:1, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 2:2), TJ Odry - TTC Bolatice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šustek Pavel 1:2, Inderský Martin 0:2, Hendrych Daniel 2:1, Inderský Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Burdík Vítězslav 4:0, Musiol Kamil 1:3, Bereiter Marek 1:2, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TTC FRÝDLANT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 2:2, Ivánek Svatomír 1:3, Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Horáková Libuše 3:1, Židek Jiří 2:2, Židek Miloslav 1:3, Vaňous Jiří 2:2), TJ TŽ Třinec - TTC Siko Orlová C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbaniec Radim 0:3, Kliment Miroslav 0:2, Pilch Jakub 2:1, Martynek Krzysztof 1:2, WO 5:1, body hostů: Heuman Ivan 3:1, Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 3:0, WO 1:5),
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
Slavoj Český Těšín - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 2:2, Buchta Andrzej 2:2, Lupinski Milan 3:1, Niedoba Roman 1:3, body hostů: Szwarc Matěj 4:0, Glos Michal 3:1, Makara Nico 0:4, Galuszka Weronika 1:3), TTC FRÝDLANT C - Vento Komorní Lhotka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štalzer Adam 2:0, Kotek Dominik 2:0, Sedláček Michael 3:0, Vaňous Jiří 1:1, body hostů: Pagáč Zbyněk 0:3, Branny Daniel 0:2, Foldyna Lukáš 1:1, Machander Dalimil 0:2), TJ Odry B - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 2:1, Gajdičiar Ondřej 0:2, Král Michal 0:3, Orság Pavel 0:3, body hostů: Bezdíček Milan 2:1, Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 3:0, Harenčák Jakub 1:1), Orel Paskov - ASK Tatra Kopřivnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Utíkal Zdeněk 0:3, Poloch Roman 1:1, Řeha Adam 1:2, Chlad Petr 1:2, body hostů: Schwarz Ota 2:1, Randis Vilém 2:1, Merenda Ladislav 3:0, Jiříček Dalibor 1:1), SK Slavia Orlová - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleprlík Kamil 3:0, Adamczyk Vladimír 2:0, Zářický Petr 3:0, Adamczyk Jiří 0:3, body hostů: Lorenc Martin 0:3, Fešar Tom 1:2, Hüttl Adolf 1:2, Hazuka Pavel 1:1), TTC Poruba Ostrava B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin 2:0, Hejl Petr ml. 2:0, Pařenica Vladimír 3:0, Cabiš Michal 2:0, body hostů: Chvojka Peter 0:3, Mayrhofer Jindřich 0:2, Malík David 0:2, Zeman Karel 0:2),
2. kolo:
Slavoj Český Těšín - Vento Komorní Lhotka 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buchta Andrzej 0:1, Urbanczyk Jakub 3:1, Lupinski Milan 2:1, Skácelík Richard 2:2, Niedoba Roman 1:2, body hostů: Foldyna Lukáš 2:2, Pagáč Zbyněk 0:4, Machander Dalimil 2:2, Přibyl Jan 3:0), TTC FRÝDLANT C - TJ TŽ Třinec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Židek Miloslav 1:3, Cigler Vojtěch 1:3, Maršálek Patrik 3:0, Židek Jiří 3:1, body hostů: Cieslar Radek 3:1, Lachowicz Jiří 2:2, Drong Jan 1:3, Mitrega Roman 1:2), TJ Odry B - ASK Tatra Kopřivnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdičiar Ondřej 1:1, Orság Pavel 0:1, Král Michal 0:3, Hendrych Daniel 0:2, Král Petr 0:1, body hostů: Randis Vilém 3:0, Schwarz Ota 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Jiříček Dalibor 1:1), Orel Paskov - SKST Baník Havířov D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 1:1, Utíkal Zdeněk 0:2, Řeha Adam 0:3, Poloch Roman 1:2, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 3:0, Harenčák Jakub 2:0, Macurák Michal 0:2), SK Slavia Orlová - VSK VŠB - TU Ostrava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Vladimír 1:3, Škerko Milan 3:1, Zářický Petr 1:2, Kleprlík Kamil 4:0, body hostů: Chvojka Peter 0:4, Zeman Karel 3:1, Moravec Michal 2:2, Adamčík Jiří 1:2), TTC Poruba Ostrava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Martin 2:0, Hejl Petr ml. 2:0, Pařenica Vladimír 2:0, Vojtek Lukáš 2:0, body hostů: Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 0:2, Hüttl Adolf 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2),
3. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Slavoj Český Těšín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Hüttl Adolf 0:2, body hostů: Lupinski Milan 2:0, Urbanczyk Jakub 2:0, Skácelík Richard 2:0, Niedoba Roman 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - TTC FRÝDLANT C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Karel 2:2, Chvojka Peter 2:2, Mayrhofer Jindřich 2:1, Demek Matyáš 3:1, body hostů: Kotek Dominik 4:0, Vaňous Jiří 0:4, Sedláček Michael 0:4, Maršálek Patrik 2:1), SKST Baník Havířov D - SK Slavia Orlová 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurák Michal 1:0, Branný Tomáš 1:1, Rusnák Aleš 3:0, Harenčák Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Adamczyk Vladimír 1:2, Škerko Milan 0:2, Valčák Petr 0:2, WO 0:3), ASK Tatra Kopřivnice B - TTC Poruba Ostrava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Ota 2:1, Randis Vilém 2:1, Merenda Ladislav 2:1, Jiříček Dalibor 2:1, body hostů: Cabiš Michal 3:0, Vilč Martin 0:3, Hejl Petr ml. 0:3, Kolář Martin 1:2), TJ TŽ Třinec B - TJ Odry B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szwarc Matěj 2:2, Glos Michal 1:2, Jurga Filip ml. 0:3, Cieslar Radek 2:2, body hostů: Orság Pavel 2:2, Hendrych Daniel 4:0, Král Michal 3:0, Gajdičiar Ondřej 0:3), Vento Komorní Lhotka - Orel Paskov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Machander Dalimil 1:0, Branny Daniel 2:0, Přibyl Jan 2:0, Foldyna Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Chlad Petr 0:2, Řeha Adam 0:2, Utíkal Zdeněk 0:2, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC FRÝDLANT C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindler Jaroslav 0:2, Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 1:2, Hüttl Adolf 0:2, body hostů: Vaňous Jiří 3:0, Kotek Dominik 2:0, Sedláček Michael 1:1, Skotnica Martin 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Michal 4:0, Chvojka Peter 1:3, Adamčík Jiří 1:3, Zeman Karel 2:2, body hostů: Skácelík Richard 2:2, Urbanczyk Jakub 1:3, Niedoba Roman 2:2, Lupinski Milan 3:1), SKST Baník Havířov D - TTC Poruba Ostrava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branný Tomáš 0:4, Harenčák Jakub 1:3, Číž Rostislav 4:0, Rusnák Aleš 4:0, body hostů: Vojtek Lukáš 2:2, Cabiš Michal 2:2, Kolář Martin 1:3, Vilč Martin 2:2), ASK Tatra Kopřivnice B - SK Slavia Orlová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Ota 2:0, Randis Vilém 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Jiříček Dalibor 2:0, body hostů: Zářický Petr 0:2, Valčák Petr 0:2, Miškolci Ivo 0:2, Swaczyna Bruno 0:2), TJ TŽ Třinec B - Orel Paskov 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glos Michal 1:0, Lachowicz Jiří 0:2, Jurga Filip ml. 3:0, Szwarc Matěj 2:0, WO 3:0, body hostů: Řeha Adam 1:2, Utíkal Zdeněk 1:2, Michna Ivo 0:2, WO 0:3), Vento Komorní Lhotka - TJ Odry B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Přibyl Jan 1:3, Branny Daniel 1:3, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Hendrych Daniel 2:2, Orság Pavel 2:2, Král Michal 3:1, Gajdičiar Ondřej 1:3),
5. kolo:
SK Slavia Orlová - TTC Poruba Ostrava B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Jiří 0:2, Adamczyk Vladimír 3:1, Zářický Petr 2:2, Kleprlík Kamil 2:2, WO 0:2, body hostů: Vojtek Lukáš 3:1, Hejl Petr ml. 1:2, Pařenica Vladimír 1:2, Danko Petr 2:2, WO 2:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VSK VŠB - TU Ostrava 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 1:2, Hüttl Adolf 1:2, body hostů: Zeman Karel 3:0, Mayrhofer Jindřich 2:1, Chvojka Peter 2:1, Adamčík Jiří 2:0), SKST Baník Havířov D - ASK Tatra Kopřivnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horut Daniel 3:1, Harenčák Jakub 0:4, Rusnák Aleš 4:0, Číž Rostislav 3:1, body hostů: Jiříček Dalibor 2:2, Randis Vilém 1:3, Schwarz Ota 2:2, Merenda Ladislav 1:3), TJ TŽ Třinec B - Vento Komorní Lhotka 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbaniec Radim 3:0, Jurga Filip ml. 2:1, Galuszka Weronika 1:2, Szwarc Matěj 2:1, body hostů: Foldyna Lukáš 2:1, Machander Dalimil 2:1, Branny Daniel 0:3, Pagáč Zbyněk 0:3), TJ Odry B - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 3:0, Orság Pavel 3:0, Král Michal 3:0, Hendrych Daniel 0:3, body hostů: Filípek Ondřej 0:3, Poloch Roman 1:2, Řeha Adam 1:2, Utíkal Zdeněk 1:2), Slavoj Český Těšín - TTC FRÝDLANT C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupinski Milan 2:2, Buchta Andrzej 1:1, Urbanczyk Jakub 3:0, Skácelík Richard 2:2, Niedoba Roman 1:1, body hostů: Kotek Dominik 3:1, Maršálek Patrik 1:3, Sedláček Michael 0:4, Herec Lukáš 2:1),
6. kolo:
Slavoj Český Těšín - TJ Odry B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 4:0, Buchta Andrzej 2:2, Lupinski Milan 1:2, Skácelík Richard 3:1, body hostů: Orság Pavel 2:2, Král Michal 2:2, Hendrych Daniel 0:4, Gajdičiar Ondřej 1:2), TTC FRÝDLANT C - Orel Paskov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 3:1, Sedláček Michael 2:2, Herec Lukáš 1:2, Štalzer Adam 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Poloch Roman 1:3, Utíkal Zdeněk 0:4, Chlad Petr 2:1), SK Slavia Orlová - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 3:1, Adamczyk Vladimír 0:4, Škerko Milan 2:2, Zářický Petr 3:1, body hostů: Jurga Filip ml. 1:3, Cieslar Radek 2:2, Glos Michal 3:1, Galuszka Weronika 2:2), TTC Poruba Ostrava B - Vento Komorní Lhotka 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařenica Vladimír 2:2, Vilč Martin 1:2, Kolář Martin 2:1, Cabiš Michal 3:1, body hostů: Foldyna Lukáš 2:2, Machander Dalimil 2:2, Pagáč Zbyněk 0:3, Branny Daniel 2:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SKST Baník Havířov D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichavský Filip 0:2, Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2, body hostů: Rusnák Aleš 2:0, Číž Rostislav 2:0, Horut Daniel 2:0, Harenčák Jakub 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - ASK Tatra Kopřivnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mayrhofer Jindřich 0:2, Vavrečka Michal 0:2, Malík David 0:3, Chvojka Peter 1:1, body hostů: Schwarz Ota 3:0, Randis Vilém 2:0, Merenda Ladislav 1:1, Jiříček Dalibor 2:0),
7. kolo:
Slavoj Český Těšín - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 3:0, Buchta Andrzej 2:1, Lupinski Milan 2:1, Skácelík Richard 3:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Poloch Roman 0:3, Řeha Adam 1:2, Utíkal Zdeněk 0:3), TTC FRÝDLANT C - TJ Odry B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Michael 0:2, Hofman Adrian 0:2, Maršálek Patrik 1:1, WO 0:4, body hostů: Král Michal 2:0, Orság Pavel 1:0, Gajdičiar Ondřej 1:1, Hendrych Daniel 1:0, WO 4:0), SK Slavia Orlová - Vento Komorní Lhotka 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 2:2, Adamczyk Vladimír 1:3, Swaczyna Radek 2:1, Zářický Petr 1:2, Škerko Milan 0:1, body hostů: Foldyna Lukáš 4:0, Machander Dalimil 2:2, Branny Daniel 2:2, Pagáč Zbyněk 1:2), TTC Poruba Ostrava B - TJ TŽ Třinec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařenica Vladimír 2:0, Vojtek Lukáš 1:1, Kolář Martin 2:1, Cabiš Michal 3:0, body hostů: Szwarc Matěj 1:2, Cieslar Radek 1:2, Glos Michal 0:2, Jurga Filip ml. 0:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - ASK Tatra Kopřivnice B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichavský Filip 0:2, Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 0:3, Martiňák Vojtěch 0:2, WO 3:0, body hostů: Merenda Ladislav 3:0, Schwarz Ota 3:0, Jiříček Dalibor 3:0, WO 0:3), VSK VŠB - TU Ostrava - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mayrhofer Jindřich 1:2, Vavrečka Michal 0:2, Chvojka Peter 1:2, Zeman Karel 1:2, body hostů: Číž Rostislav 3:0, Rusnák Aleš 3:0, Horut Daniel 1:2, Harenčák Jakub 1:1),
8. kolo:
SKST Baník Havířov D - Slavoj Český Těšín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horut Daniel 2:1, Harenčák Jakub 2:0, Rusnák Aleš 1:1, Číž Rostislav 3:0, Branný Tomáš 0:1, body hostů: Skácelík Richard 2:1, Urbanczyk Jakub 1:2, Lupinski Milan 0:3, Niedoba Roman 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TTC FRÝDLANT C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 2:1, Merenda Ladislav 3:0, Schwarz Ota 2:1, Jiříček Dalibor 2:1, body hostů: Kotek Dominik 2:1, Skotnica Martin 1:2, Sedláček Michael 0:3, Maršálek Patrik 0:3), TJ TŽ Třinec B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cieslar Radek 2:0, Jurga Filip ml. 1:1, Urbaniec Radim 3:0, Szwarc Matěj 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 1:2, Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 0:2, Tichavský Filip 0:2), Vento Komorní Lhotka - VSK VŠB - TU Ostrava 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Pagáč Zbyněk 2:1, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Zeman Karel 2:2, Mayrhofer Jindřich 0:4, Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 2:1), TJ Odry B - SK Slavia Orlová 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 4:0, Hendrych Daniel 1:3, Gajdičiar Ondřej 0:3, Král Michal 3:1, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:2, Adamczyk Jiří 1:3, Adamczyk Vladimír 1:2), Orel Paskov - TTC Poruba Ostrava B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chlad Petr 0:3, Poloch Roman 2:1, Utíkal Zdeněk 2:1, WO 0:5, body hostů: Cabiš Michal 3:0, Hejl Petr ml. 0:2, Vilč Martin 1:1, Danko Petr 1:1, WO 5:0),
9. kolo:
SKST Baník Havířov D - TTC FRÝDLANT C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horut Daniel 3:0, Harenčák Jakub 1:1, Rusnák Aleš 1:0, Číž Rostislav 3:0, Branný Tomáš 0:2, body hostů: Skotnica Martin 2:1, Sedláček Michael 1:2, Maršálek Patrik 0:3, Herec Lukáš 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - Slavoj Český Těšín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Ota 3:0, Jiříček Dalibor 2:0, Randis Vilém 3:0, Merenda Ladislav 1:2, body hostů: Skácelík Richard 0:3, Urbanczyk Jakub 1:2, Lupinski Milan 0:3, Niedoba Roman 1:1), TJ TŽ Třinec B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 4:0, Szwarc Matěj 3:0, Jurga Filip ml. 0:3, Urbaniec Radim 2:2, body hostů: Zeman Karel 1:3, Moravec Michal 2:2, Chvojka Peter 2:1, Mayrhofer Jindřich 0:3), Vento Komorní Lhotka - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foldyna Lukáš 2:0, Pagáč Zbyněk 2:0, Čechál Marek 2:1, Machander Dalimil 3:0, body hostů: Lorenc Martin 0:3, Fešar Tom 1:2, Tichavský Filip 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2), TJ Odry B - TTC Poruba Ostrava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 3:0, Hendrych Daniel 2:1, Gajdičiar Ondřej 1:2, Král Michal 2:1, body hostů: Kolář Martin 1:2, Hejl Petr ml. 1:2, Vilč Martin 2:1, Pařenica Vladimír 0:3), Orel Paskov - SK Slavia Orlová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řeha Adam 3:1, Utíkal Zdeněk 0:4, Pustka Matouš 2:2, Poloch Roman 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:2, Adamczyk Vladimír 1:3, Škerko Milan 1:3),
10. kolo:
SK Slavia Orlová - Slavoj Český Těšín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 4:0, Adamczyk Vladimír 1:2, Škerko Milan 0:2, Zářický Petr 4:0, Adamczyk Jiří 0:1, body hostů: Skácelík Richard 2:2, Buchta Andrzej 2:2, Niedoba Roman 1:2, Lupinski Milan 0:3), TTC Poruba Ostrava B - TTC FRÝDLANT C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muroň Petr 1:3, Pařenica Vladimír 2:1, Danko Petr 2:1, Vilč Martin 3:1, body hostů: Vaňous Jiří 3:1, Maršálek Patrik 1:3, Cigler Vojtěch 1:2, Papřok Martin 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Odry B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Martin 1:2, Tichavský Filip 0:2, Hüttl Adolf 0:3, Martiňák Vojtěch 1:2, body hostů: Orság Pavel 3:0, Hendrych Daniel 3:0, Král Petr 3:0, Jakubec Vladimír 0:2), VSK VŠB - TU Ostrava - Orel Paskov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Karel 2:2, Demek Matyáš 0:2, Chvojka Peter 0:3, Moravec Michal 2:2, Malík David 1:1, body hostů: Poloch Roman 3:1, Řeha Adam 4:0, Valenta Daniel 2:2, Utíkal Zdeněk 1:2), SKST Baník Havířov D - TJ TŽ Třinec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurák Michal 1:1, Branný Tomáš 1:1, Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 3:0, body hostů: Urbaniec Radim 2:1, Szwarc Matěj 0:3, Makara Nico 0:2, Galuszka Weronika 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - Vento Komorní Lhotka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Ota 2:0, Randis Vilém 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Jiříček Dalibor 2:0, body hostů: Machander Dalimil 0:2, Branny Daniel 0:2, Čechál Marek 0:2, Nikl Zdeněk 0:2),
11. kolo:
SK Slavia Orlová - TTC FRÝDLANT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 3:1, Adamczyk Vladimír 1:3, Adamczyk Jiří 0:4, Zářický Petr 4:0, body hostů: Skotnica Martin 3:1, Vaňous Jiří 1:3, Sedláček Michael 2:2, Maršálek Patrik 2:2), TTC Poruba Ostrava B - Slavoj Český Těšín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danko Petr 1:2, Kolář Martin 3:0, Vilč Martin 2:1, Cabiš Michal 3:1, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Urbanczyk Jakub 2:1, Niedoba Roman 0:3, Lupinski Milan 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Orel Paskov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Martin 1:2, Šindler Jaroslav 1:1, Hüttl Adolf 0:1, Fešar Tom 1:2, Martiňák Vojtěch 0:2, body hostů: Poloch Roman 2:1, Řeha Adam 3:0, Pustka Matouš 2:1, Utíkal Zdeněk 1:1), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Odry B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Karel 1:2, Vláha Jiří 1:2, Malík David 0:3, Adamčík Jiří 1:2, body hostů: Hendrych Daniel 2:1, Holemý Josef 1:2, Gajdičiar Ondřej 3:0, Orság Pavel 3:0), SKST Baník Havířov D - Vento Komorní Lhotka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horut Daniel 2:0, Harenčák Jakub 1:1, Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 2:0, body hostů: Foldyna Lukáš 1:2, Machander Dalimil 0:2, Branny Daniel 0:2, Pagáč Zbyněk 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ TŽ Třinec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Ota 2:0, Jiříček Dalibor 2:0, Randis Vilém 3:0, Mezera Matěj 1:1, body hostů: Makara Nico 0:3, Szwarc Matěj 0:2, Mitrenga Josef 0:2, Urbaniec Radim 1:1),
12. kolo:
TJ TŽ Třinec B - Slavoj Český Těšín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbaniec Radim 3:1, Weber Milan 1:2, Glos Michal 1:2, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Urbanczyk Jakub 2:2, Niedoba Roman 0:3, Lupinski Milan 0:3), Vento Komorní Lhotka - TTC FRÝDLANT C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Pagáč Zbyněk 0:4, Branny Daniel 2:2, Foldyna Lukáš 4:0, body hostů: Kotek Dominik 3:1, Maršálek Patrik 1:3, Skotnica Martin 2:2, Cigler Vojtěch 0:2, Herec Lukáš 1:1), SKST Baník Havířov D - TJ Odry B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Branný Tomáš 3:1, Macurák Michal 1:3, Rusnák Aleš 4:0, WO 0:5, body hostů: Orság Pavel 0:3, Král Michal 1:2, Gajdičiar Ondřej 1:2, Hendrych Daniel 2:1, WO 5:0), ASK Tatra Kopřivnice B - Orel Paskov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Dalibor 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Schwarz Ota 2:0, Randis Vilém 2:0, body hostů: Pohanka Marek 0:2, Michna Viktor 0:2, Slaný Vojtěch 0:2, Slaný Martin 0:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Slavia Orlová 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2, Tichavský Filip 0:2, Lorenc Martin 0:2, body hostů: Kleprlík Kamil 2:0, Zářický Petr 2:0, Swaczyna Radek 2:0, Adamczyk Vladimír 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - TTC Poruba Ostrava B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mayrhofer Jindřich 1:2, Malík David 0:3, Chvojka Peter 2:1, Zeman Karel 2:2, body hostů: Kolář Martin 4:0, Pařenica Vladimír 1:2, Vilč Martin 1:2, Hejl Petr ml. 2:1),
13. kolo:
Vento Komorní Lhotka - Slavoj Český Těšín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 1:1, Přibyl Jan 1:1, Branny Daniel 3:0, Foldyna Lukáš 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 2:1, Skácelík Richard 0:3, Lupinski Milan 0:2, Niedoba Roman 0:2), TJ TŽ Třinec B - TTC FRÝDLANT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szwarc Matěj 3:1, Cieslar Radek 2:2, Weber Milan 1:3, Urbaniec Radim 2:2, body hostů: Kotek Dominik 4:0, Maršálek Patrik 2:2, Skotnica Martin 2:2, Novák Lukáš 0:4), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Odry B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 1:3, Jiříček Dalibor 3:1, Merenda Ladislav 3:1, Schwarz Ota 0:1, Bělík Jakub 0:3, body hostů: Hendrych Daniel 3:1, Král Michal 2:2, Orság Pavel 1:3, Gajdičiar Ondřej 3:1), SKST Baník Havířov D - Orel Paskov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurák Michal 2:0, Branný Tomáš 1:1, Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 2:0, body hostů: Kunát Martin 1:2, Mička Petr 0:2, Pohanka Marek 0:2, Michna Viktor 0:2), VSK VŠB - TU Ostrava - SK Slavia Orlová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 1:3, Mayrhofer Jindřich 3:1, Moravec Michal 4:0, Zeman Karel 1:3, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:2, Swaczyna Radek 2:2, Adamczyk Vladimír 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Poruba Ostrava B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fešar Tom 1:2, Martiňák Vojtěch 0:3, Tichavský Filip 0:3, Lorenc Martin 3:0, body hostů: Kolář Martin 3:0, Vilč Martin 2:1, Pařenica Vladimír 1:2, Hejl Petr ml. 2:1),
14. kolo:
Slavoj Český Těšín - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupinski Milan 2:0, Urbanczyk Jakub 2:0, Niedoba Roman 3:0, Skácelík Richard 2:0, body hostů: Lorenc Martin 0:3, Hüttl Adolf 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Tichavský Filip 0:2), TTC FRÝDLANT C - VSK VŠB - TU Ostrava 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Dominik 3:0, Židek Miloslav 0:2, Štalzer Adam 3:0, Vaňous Jiří 2:1, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Zeman Karel 1:2, Mayrhofer Jindřich 1:2, Vláha Jiří 0:2), SK Slavia Orlová - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zářický Petr 1:2, Pelikán Antonín 0:2, Adamczyk Vladimír 0:3, Kleprlík Kamil 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Horut Daniel 3:0, Harenčák Jakub 2:1, Macurák Michal 0:2), TTC Poruba Ostrava B - ASK Tatra Kopřivnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pařenica Vladimír 0:2, Danko Petr 0:2, Hejl Petr ml. 1:2, Kolář Martin 0:2, body hostů: Jiříček Dalibor 3:0, Randis Vilém 1:1, Merenda Ladislav 2:0, Schwarz Ota 2:0), TJ Odry B - TJ TŽ Třinec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 3:0, Král Michal 2:1, Gajdičiar Ondřej 1:2, Hendrych Daniel 2:2, body hostů: Makara Nico 0:4, Mitrenga Josef 3:0, Szwarc Matěj 2:1, Jurga Filip ml. 0:3), Orel Paskov - Vento Komorní Lhotka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řeha Adam 3:1, Utíkal Zdeněk 2:2, Chlad Petr 2:2, Poloch Roman 2:2, body hostů: Foldyna Lukáš 3:1, Machander Dalimil 1:3, Kroupa Aleš 1:3, Branny Daniel 2:2),
15. kolo:
TTC FRÝDLANT C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herec Lukáš 3:0, Novák Lukáš 1:1, Židek Jiří 2:1, Maršálek Patrik 2:1, body hostů: Fešar Tom 0:3, Šindler Jaroslav 3:0, Martiňák Vojtěch 0:3, Tichavský Filip 0:2), Slavoj Český Těšín - VSK VŠB - TU Ostrava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 2:2, Urbanczyk Jakub 3:0, Lupinski Milan 1:2, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Moravec Michal 3:1, Zeman Karel 1:3, Mayrhofer Jindřich 2:1, Chvojka Peter 0:3), TTC Poruba Ostrava B - SKST Baník Havířov D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilč Martin 0:2, Kolář Martin 0:2, Danko Petr 0:3, Pařenica Vladimír 1:2, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Horut Daniel 3:0, Harenčák Jakub 2:0, Macurák Michal 1:1), SK Slavia Orlová - ASK Tatra Kopřivnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zářický Petr 0:3, Pelikán Antonín 0:2, Adamczyk Vladimír 0:3, Kleprlík Kamil 3:0, body hostů: Jiříček Dalibor 3:0, Randis Vilém 2:1, Merenda Ladislav 2:1, Schwarz Ota 1:1), Orel Paskov - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Taichman Ivo 1:3, Utíkal Zdeněk 2:2, Řeha Adam 3:1, Poloch Roman 2:2, body hostů: Szwarc Matěj 4:0, Jurga Filip ml. 1:3, Glos Michal 1:3, Makara Nico 2:2), TJ Odry B - Vento Komorní Lhotka 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Daniel 2:1, Orság Pavel 1:2, Gajdičiar Ondřej 2:1, Král Michal 3:0, body hostů: Foldyna Lukáš 1:2, Machander Dalimil 2:1, Branny Daniel 1:2, Kroupa Pavel 0:3),
16. kolo:
TTC Poruba Ostrava B - SK Slavia Orlová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařenica Vladimír 1:3, Danko Petr 2:2, Kolář Martin 2:1, Cabiš Michal 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Swaczyna Radek 1:3, Adamczyk Vladimír 0:4, Zářický Petr 2:1), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík David 1:2, Chvojka Peter 3:0, Zeman Karel 2:1, Mayrhofer Jindřich 3:1, body hostů: Šindler Jaroslav 1:3, Lorenc Martin 0:3, Fešar Tom 3:0, Martiňák Vojtěch 0:3), ASK Tatra Kopřivnice B - SKST Baník Havířov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Dalibor 2:1, Randis Vilém 2:1, Merenda Ladislav 0:3, Schwarz Ota 4:0, body hostů: Číž Rostislav 2:2, Rusnák Aleš 2:1, Horut Daniel 1:2, Harenčák Jakub 0:2, Branný Tomáš 0:1), Vento Komorní Lhotka - TJ TŽ Třinec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 2:1, Čechál Marek 2:1, Pagáč Zbyněk 1:2, Foldyna Lukáš 4:0, body hostů: Jurga Filip ml. 0:4, Urbaniec Radim 2:1, Mitrenga Josef 1:2, Galuszka Weronika 1:2), Orel Paskov - TJ Odry B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:1, Poloch Roman 0:2, Michna Ivo 1:2, WO 0:4, body hostů: Hendrych Daniel 2:0, Orság Pavel 2:0, Král Michal 1:1, Hendrych Vojtěch 0:1, WO 4:0), TTC FRÝDLANT C - Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 4:0, Herec Lukáš 1:3, Sedláček Michael 1:3, Vaňous Jiří 2:2, body hostů: Skácelík Richard 2:2, Urbanczyk Jakub 3:1, Niedoba Roman 1:3, Lupinski Milan 2:2),
17. kolo:
TJ Odry B - Slavoj Český Těšín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Michal 1:2, Orság Pavel 1:2, Gajdičiar Ondřej 1:2, Hendrych Daniel 1:3, body hostů: Skácelík Richard 4:0, Urbanczyk Jakub 2:1, Niedoba Roman 2:1, Lupinski Milan 1:2), Orel Paskov - TTC FRÝDLANT C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 1:3, Utíkal Zdeněk 1:2, Poloch Roman 0:3, Řeha Adam 3:1, body hostů: Kotek Dominik 3:1, Skotnica Martin 3:1, Herec Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 2:1), TJ TŽ Třinec B - SK Slavia Orlová 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbaniec Radim 2:1, Cieslar Radek 2:1, Jurga Filip ml. 3:0, Szwarc Matěj 3:1, body hostů: Miškolci Ivo 0:4, Adamczyk Vladimír 0:3, Zářický Petr 2:1, Kleprlík Kamil 1:2), Vento Komorní Lhotka - TTC Poruba Ostrava B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Branny Daniel 1:3, Kroupa Aleš 2:2, Foldyna Lukáš 2:2, body hostů: Cabiš Michal 3:1, Kolář Martin 2:2, Vilč Martin 3:1, Pařenica Vladimír 0:4), SKST Baník Havířov D - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurák Michal 2:0, Harenčák Jakub 2:0, Číž Rostislav 2:0, Rusnák Aleš 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 0:2, Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2, Tichavský Filip 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randis Vilém 2:0, Bělík Jakub 1:1, Merenda Ladislav 3:0, Jiříček Dalibor 2:0, body hostů: Zeman Karel 1:2, Chvojka Peter 0:2, Malík David 0:2, Vavrečka Michal 0:2),
18. kolo:
Orel Paskov - Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 1:3, Utíkal Zdeněk 2:2, Poloch Roman 2:2, Řeha Adam 3:1, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Urbanczyk Jakub 2:2, Niedoba Roman 2:2, Lupinski Milan 1:3), TJ Odry B - TTC FRÝDLANT C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajurek Zdeněk 2:0, Zelcová Hana 1:1, Tyl Richard 1:2, Jakubec Vladimír 2:0, WO 3:0, body hostů: Židek Miloslav 1:2, Židek Jiří 1:2, Papřok Martin 1:2, WO 0:3), Vento Komorní Lhotka - SK Slavia Orlová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 2:2, Pagáč Zbyněk 1:3, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 2:2, body hostů: Kleprlík Kamil 4:0, Zářický Petr 4:0, Adamczyk Vladimír 1:3, Swaczyna Radek 0:3), TJ TŽ Třinec B - TTC Poruba Ostrava B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szwarc Matěj 2:0, Cieslar Radek 2:0, Mitrenga Josef 2:1, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Pařenica Vladimír 0:3, Vilč Martin 1:2, Hejl Petr ml. 0:2, Vojtek Lukáš 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randis Vilém 1:1, Michálek Pavel 2:1, Bělík Jakub 1:2, Jiříček Dalibor 4:0, WO 0:1, body hostů: Lorenc Martin 0:4, Fešar Tom 1:2, Hüttl Adolf 1:1, Šindler Jaroslav 2:1, WO 1:0), SKST Baník Havířov D - VSK VŠB - TU Ostrava 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnák Aleš 2:0, Harenčák Jakub 2:0, Macurák Michal 1:0, Číž Rostislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Chvojka Peter 0:3, Malík David 0:2, Zeman Karel 0:2, WO 0:3),
19. kolo:
Slavoj Český Těšín - SKST Baník Havířov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skácelík Richard 0:2, Buchta Andrzej 1:1, Lupinski Milan 0:3, Niedoba Roman 0:1, Daníšek Richard 0:1, body hostů: Číž Rostislav 3:0, Rusnák Aleš 1:1, Branný Tomáš 2:0, Harenčák Jakub 2:0), TTC FRÝDLANT C - ASK Tatra Kopřivnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 2:2, Herec Lukáš 0:4, Maršálek Patrik 0:1, Kotek Dominik 3:1, Štalzer Adam 2:1, body hostů: Randis Vilém 1:3, Schwarz Ota 1:3, Jiříček Dalibor 3:1, Merenda Ladislav 4:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ TŽ Třinec B 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 0:2, Hüttl Adolf 0:3, Šindler Jaroslav 0:3, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Cieslar Radek 3:0, Jurga Filip ml. 2:0, Mitrenga Josef 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - Vento Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Michal 4:0, Mayrhofer Jindřich 0:4, Zeman Karel 2:2, Demek Matyáš 2:2, body hostů: Machander Dalimil 2:2, Branny Daniel 2:2, Kroupa Aleš 2:2, Pagáč Zbyněk 2:2), SK Slavia Orlová - TJ Odry B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Vladimír 2:1, Swaczyna Radek 1:2, Jarkovský Tomáš 2:1, Kleprlík Kamil 4:0, body hostů: Gajdičiar Ondřej 2:2, Bača Jaroslav ml. 1:2, Hendrych Vojtěch 0:3, Hrachovec Jakub 1:2), TTC Poruba Ostrava B - Orel Paskov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejl Petr ml. 1:3, Vojtek Lukáš 1:3, Danko Petr 2:1, Kolář Martin 3:1, body hostů: Řeha Adam 2:2, Poloch Roman 3:1, Utíkal Zdeněk 3:1, Michna Ivo 0:3),
20. kolo:
TTC FRÝDLANT C - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lukáš 0:3, Sedláček Michael 0:2, Hofman Adrian 0:3, Kotek Dominik 2:1, body hostů: Číž Rostislav 3:0, Rusnák Aleš 2:1, Horut Daniel 2:1, Harenčák Jakub 2:0), Slavoj Český Těšín - ASK Tatra Kopřivnice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedoba Roman 0:2, Urbanczyk Jakub 0:2, Lupinski Milan 0:2, Skácelík Richard 0:2, body hostů: Jiříček Dalibor 2:0, Schwarz Ota 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Randis Vilém 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ TŽ Třinec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Karel 3:0, Mayrhofer Jindřich 2:1, Demek Matyáš 1:2, Moravec Michal 2:1, body hostů: Jurga Filip ml. 2:1, Mitrenga Josef 1:2, Galuszka Weronika 0:3, Makara Nico 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Vento Komorní Lhotka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Martin 0:3, Šindler Jaroslav 1:1, Fešar Tom 2:1, Hüttl Adolf 0:3, body hostů: Machander Dalimil 2:1, Pagáč Zbyněk 2:1, Branny Daniel 2:1, Kroupa Aleš 2:0), TTC Poruba Ostrava B - TJ Odry B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařenica Vladimír 2:2, Hejl Petr ml. 2:2, Vilč Martin 2:2, Kolář Martin 2:2, body hostů: Tyl Richard 2:2, Pajurek Zdeněk 2:2, Zelcová Hana 2:2, Barša Michal 2:2), SK Slavia Orlová - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Swaczyna Radek 2:1, Jarkovský Tomáš 2:1, Zářický Petr 2:1, Kleprlík Kamil 2:1, body hostů: Řeha Adam 1:2, Poloch Roman 2:1, Chlad Petr 0:3, Utíkal Zdeněk 1:2),
21. kolo:
Slavoj Český Těšín - SK Slavia Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupinski Milan 2:2, Siuda Tomáš 0:4, Niedoba Roman 4:0, Buchta Andrzej 2:2, body hostů: Zářický Petr 2:2, Swaczyna Radek 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Jarkovský Tomáš 2:2), TTC FRÝDLANT C - TTC Poruba Ostrava B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skotnica Martin 4:0, Herec Lukáš 2:1, Papřok Martin 0:3, Maršálek Patrik 4:0, body hostů: Hejl Petr ml. 1:3, Muroň Petr 1:3, Danko Petr 1:2, Pařenica Vladimír 1:2), TJ Odry B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdičiar Ondřej 3:1, Bača Jaroslav ml. 1:3, Hrachovec Jakub 1:3, Hendrych Daniel 3:1, body hostů: Lorenc Martin 2:2, Fešar Tom 3:1, Hüttl Adolf 1:3, Šindler Jaroslav 2:2), Orel Paskov - VSK VŠB - TU Ostrava 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 1:1, Utíkal Zdeněk 1:1, Poloch Roman 3:0, Řeha Adam 3:0, body hostů: Moravec Michal 2:1, Demek Matyáš 0:3, Zeman Karel 0:2, Mayrhofer Jindřich 0:2), TJ TŽ Třinec B - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrenga Josef 1:3, Cieslar Radek 3:1, Jurga Filip ml. 2:2, Urbaniec Radim 2:2, body hostů: Číž Rostislav 2:2, Rusnák Aleš 4:0, Harenčák Jakub 1:3, Branný Tomáš 1:3), Vento Komorní Lhotka - ASK Tatra Kopřivnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machander Dalimil 0:2, Kroupa Pavel 0:2, Branny Daniel 0:3, Kroupa Aleš 1:1, body hostů: Jiříček Dalibor 3:0, Randis Vilém 2:0, Merenda Ladislav 2:0, Schwarz Ota 1:1),
22. kolo:
TTC FRÝDLANT C - SK Slavia Orlová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Michael 2:2, Novák Lukáš 1:3, Hofman Adrian 1:2, Maršálek Patrik 2:2, body hostů: Kleprlík Kamil 4:0, Zářický Petr 1:0, Swaczyna Radek 3:1, Adamczyk Vladimír 1:2, Miškolci Ivo 0:3), Slavoj Český Těšín - TTC Poruba Ostrava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 2:2, Urbanczyk Jakub 2:1, Lupinski Milan 1:2, Skácelík Richard 3:1, body hostů: Cabiš Michal 2:2, Kolář Martin 2:2, Danko Petr 1:2, Vilč Martin 1:2), Orel Paskov - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němčík Pavel 2:0, Utíkal Zdeněk 2:0, Chlad Petr 2:0, Řeha Adam 2:0, body hostů: Lorenc Martin 0:2, Fešar Tom 0:2, Hüttl Adolf 0:2, Šindler Jaroslav 0:2), TJ Odry B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 2:0, Jakubec Vladimír 1:1, Král Michal 2:1, Hendrych Daniel 1:1, WO 4:0, body hostů: Vláha Jiří 0:3, Zeman Karel 3:0, Malík David 0:3, WO 0:4), Vento Komorní Lhotka - SKST Baník Havířov D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Machander Dalimil 0:3, Branny Daniel 0:2, Kroupa Aleš 0:3, Foldyna Lukáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Rusnák Aleš 4:0, Harenčák Jakub 3:1, Branný Tomáš 3:0, WO 0:4), TJ TŽ Třinec B - ASK Tatra Kopřivnice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makara Nico 0:2, Mitrenga Josef 0:2, Jurga Filip ml. 1:2, Urbaniec Radim 1:2, body hostů: Jiříček Dalibor 3:0, Randis Vilém 3:0, Merenda Ladislav 1:1, Schwarz Ota 1:1),
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Příbor 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 2:1, Mohyla Petr 2:1, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 1:3, Krček Kamil 2:2, Pavlištík Břetislav 2:1, Pešat Tomáš 1:2), TTC FRÝDLANT D - Vento Komorní Lhotka B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 2:2, Cigler Vojtěch 0:3, Novák Lukáš 0:3, Maršálek Patrik 3:1, body hostů: Branny Daniel 2:2, Kroupa Aleš 3:1, Nikl Zdeněk 2:1, Galmus Libor 2:1), TJ Sokol Palkovice - TJ Nový Jičín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kidoň Radek 0:2, Chlebek Vladimír 0:2, Kuběna Aleš 0:3, Lukšík Roman 1:1, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Vincek Martin 2:0, Kopecký Stanislav st. 1:1), TJ Sokol Brušperk B - ASK Tatra Kopřivnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeczek Roman 3:0, Pajak Wojciech 2:1, Gromnica Václav 1:2, Dolegovský Patrik 2:1, body hostů: Pavič Marcel 1:2, Mezera Matěj 1:2, Bělík Jakub 2:1, Pavič Martin 0:3), TJ Sokol Ropice - Orel Paskov B 0:10wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Volný Marek 2:0, Ogrocki Tomáš 1:2, Przeczek Kamil 3:0, body hostů: Michna Petr 1:1, Mička Petr 0:2, Polomíček Roman 0:2, Němčík Pavel 1:1), TJ TŽ Třinec C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 2:0, Lachowicz Jiří 2:0, Mitrenga Josef 3:0, Návrat Lubomír 2:1, body hostů: Bajtek Pavel 0:3, Janovský Aleš 0:3, Budirský Roman 1:1, Motak Jiří 0:2),
2. kolo:
ST Kozlovice - Vento Komorní Lhotka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Blabla Ladislav 1:1, Mohyla Petr 2:1, Pustka Matouš 3:0, body hostů: Branny Daniel 0:3, Kroupa Aleš 2:1, Galmus Libor 0:2, Kroupa Pavel 0:2), TTC FRÝDLANT D - TJ Sokol Příbor 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skotnica Martin 3:1, Cigler Vojtěch 0:3, Hofman Adrian 1:2, Maršálek Patrik 2:2, body hostů: Pavlištík Břetislav 3:1, Krček Kamil 3:1, Kypr Tomáš 1:2, Staňa Pavel 1:2), TJ Sokol Palkovice - ASK Tatra Kopřivnice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 3:0, Lukšík Roman 0:2, Kuběna Aleš 3:0, Kidoň Radek 2:1, body hostů: Bělík Jakub 1:2, Mezera Matěj 1:2, Pavič Marcel 1:2, Schwarz Vladimír 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Nový Jičín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolegovský Patrik 1:2, Pajak Wojciech 2:1, Gromnica Václav 0:3, Hudeczek Roman 1:3, body hostů: Havrlant Jaromír 3:1, Rajnoch Tomáš 3:0, Vincek Martin 3:0, Kratochvíl Roman 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ogrocki Tomáš 3:1, Chudík Jiří 3:1, Kovařík Josef 1:2, Volný Marek 3:1, body hostů: Čujdik Štefan 2:2, Bajtek Pavel 2:2, Janovský Aleš 1:3, Motak Jiří 0:3), TJ TŽ Třinec C - Orel Paskov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Michal 2:0, Mitrenga Josef 2:0, Návrat Lubomír 2:1, Dudys Dominik 2:0, body hostů: Michna Petr 0:3, Němčík Pavel 1:1, Taichman Ivo 0:2, Matýsek Aleš 0:2),
3. kolo:
Orel Paskov B - ST Kozlovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 1:3, Michna Petr 2:1, Taichman Ivo 2:1, Valenta Daniel 4:0, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Petr 0:4, Pavliska Martin 1:2, Blabla Ladislav 1:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC FRÝDLANT D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čujdik Štefan 2:1, Janovský Aleš 0:3, Starzyczny Petr 0:3, Fusek Radovan 2:2, body hostů: Maršálek Patrik 4:0, Skotnica Martin 3:0, Hofman Adrian 1:2, Novák Lukáš 1:2), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Jaromír 1:2, Vincek Martin 2:0, Rajnoch Tomáš 2:1, Mikeska Jakub 3:0, body hostů: Rusnák Aleš 2:1, Przybyla Jan 0:3, Volný Marek 0:3, Przeczek Kamil 1:1), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 3:1, Mezera Matěj 2:2, Borovský Michal 0:2, Randis Vilém 4:0, Pavič Marcel 0:2, body hostů: Mitrenga Josef 2:2, Návrat Lubomír 2:2, Glos Michal 2:2, Dudys Dominik 1:3), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 1:2, Fojtík Luděk 2:0, Pavlištík Břetislav 3:0, Krček Kamil 2:1, body hostů: Bezecný Petr 1:2, Peter Jaroslav 0:3, Kidoň Radek 0:3, Kuběna Aleš 2:0), Vento Komorní Lhotka B - TJ Sokol Brušperk B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 2:2, Macura Roman 0:4, Kroupa Pavel 2:1, Branny Daniel 2:2, body hostů: Hudeczek Roman 3:1, Dolegovský Patrik 1:3, Pajak Wojciech 3:1, Gromnica Václav 2:1),
4. kolo:
Orel Paskov B - TTC FRÝDLANT D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Michna Petr 2:1, Taichman Ivo 1:2, Valenta Daniel 3:1, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Hofman Adrian 0:4, Skotnica Martin 2:1, Novák Lukáš 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - ST Kozlovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čujdik Štefan 1:1, Janovský Aleš 0:2, Budirský Roman 0:3, Fusek Radovan 0:3, body hostů: Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 3:0, Pavliska Martin 2:0, Blabla Ladislav 1:1), TJ Nový Jičín B - TJ TŽ Třinec C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Jaromír 2:0, Vincek Martin 2:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Mikeska Jakub 2:0, body hostů: Glos Michal 0:2, Návrat Lubomír 0:2, Galuszka Weronika 0:2, Dudys Dominik 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělík Jakub 0:4, Mezera Matěj 3:1, Pavič Marcel 1:3, Randis Vilém 3:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Benesz Radomír 2:2), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Brušperk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Hudeczek Roman 1:2, Pajak Wojciech 1:2, Dolegovský Patrik 0:2, Gromnica Václav 0:2), Vento Komorní Lhotka B - TJ Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Nikl Zdeněk 2:1, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 3:0, body hostů: Bezecný Petr 1:2, Kuběna Aleš 1:2, Peter Jaroslav 2:1, Kidoň Radek 0:2, Chlebek Vladimír 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 2:2, Volný Marek 1:3, Przybyla Jan 1:3, Rusnák Aleš 4:0, body hostů: Mitrenga Josef 2:2, Návrat Lubomír 2:2, Glos Michal 2:2, Mitrega Roman 2:2), Orel Paskov B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 1:3, Michna Petr 2:2, Taichman Ivo 2:2, Valenta Daniel 3:1, body hostů: Čujdik Štefan 3:1, Bajtek Pavel 2:2, Janovský Aleš 3:1, Fusek Radovan 0:4), TJ Nový Jičín B - ASK Tatra Kopřivnice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havrlant Jaromír 1:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Vincek Martin 2:0, Mikeska Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Bělík Jakub 0:2, Pavič Martin 0:2, Blažek Alois 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Příbor - Vento Komorní Lhotka B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kypr Tomáš 3:0, Fojtík Luděk 2:0, Pavlištík Břetislav 2:0, Krček Kamil 3:0, Jakubec Ondřej 0:1, body hostů: Macura Roman 1:2, Nikl Zdeněk 0:3, Galmus Libor 0:3, Chýlek Rostislav 0:2), TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Brušperk B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuběna Aleš 0:2, Kidoň Radek 0:2, Bezecný Petr 0:2, Peter Jaroslav 1:1, Lukšík Roman 0:1, body hostů: Kocián Petr 3:0, Hudeczek Roman 2:0, Pajak Wojciech 2:0, Dolegovský Patrik 1:1), ST Kozlovice - TTC FRÝDLANT D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:0, body hostů: Blahut Vojtěch 0:3, Novák Lukáš 1:1, Hofman Adrian 0:2, Blahut Daniel 0:2),
6. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 3:0, body hostů: Peter Jaroslav 1:2, Bezecný Petr 0:2, Kuběna Aleš 0:3, Lukšík Roman 1:1, Chlebek Vladimír 0:1), TTC FRÝDLANT D - TJ Sokol Brušperk B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skotnica Martin 4:0, Hofman Adrian 0:4, Maršálek Patrik 2:2, WO 0:4, body hostů: Kocián Petr 2:1, Hudeczek Roman 1:2, Dolegovský Patrik 1:2, Pajak Wojciech 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Příbor 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 2:2, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 2:2, body hostů: Kypr Tomáš 4:0, Krček Kamil 3:1, Fojtík Luděk 2:2, Pešat Tomáš 0:3), TJ TŽ Třinec C - Vento Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrenga Josef 4:0, Návrat Lubomír 3:1, Lachowicz Jiří 2:1, Drong Jan 0:4, body hostů: Macura Roman 2:2, Kroupa Aleš 2:2, Nikl Zdeněk 1:3, Kroupa Pavel 1:2), Orel Paskov B - TJ Nový Jičín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polomíček Roman 0:2, Michna Petr 1:1, Němčík Pavel 0:3, Taichman Ivo 1:2, body hostů: Vincek Martin 2:1, Rajnoch Tomáš 3:0, Havrlant Jaromír 1:1, Kopecký Stanislav st. 2:0), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - ASK Tatra Kopřivnice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čujdik Štefan 3:0, Bajtek Pavel 1:1, Janovský Aleš 2:1, Fusek Radovan 3:0, body hostů: Bělík Jakub 2:1, Mezera Matěj 0:3, Blažek Alois 0:3, Pavič Marcel 0:2),
7. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Pustka Mikuláš 0:3, Pustka Matouš 2:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 3:1, Pajak Wojciech 2:2, Neuwirth Jaroslav 2:1, Dolegovský Patrik 1:2), TTC FRÝDLANT D - TJ Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skotnica Martin 3:0, Herec Lukáš 0:2, Cigler Vojtěch 2:1, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Peter Jaroslav 1:2, Bezecný Petr 1:2, Kuběna Aleš 1:2, Chlebek Vladimír 0:2), TJ Sokol Ropice - Vento Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 3:1, body hostů: Přibyl Jan 4:0, Kroupa Aleš 2:2, Nikl Zdeněk 1:3, Kroupa Pavel 0:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glos Michal 3:1, Galuszka Weronika 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Kypr Tomáš 4:0, Krček Kamil 3:1, Fojtík Luděk 0:4, Pešat Tomáš 0:4), Orel Paskov B - ASK Tatra Kopřivnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Taichman Ivo 2:1, Michna Petr 2:1, Němčík Pavel 1:2, Valenta Daniel 3:0, body hostů: Randis Vilém 3:0, Bělík Jakub 0:3, Mezera Matěj 1:2, Pavič Marcel 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Nový Jičín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čujdik Štefan 1:2, Bajtek Pavel 1:1, Janovský Aleš 1:2, Fusek Radovan 0:3, body hostů: Vincek Martin 3:0, Rajnoch Tomáš 2:1, Havrlant Jaromír 2:1, Trabura Lubomír 1:1),
8. kolo:
TJ Nový Jičín B - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Jaromír 1:1, Rajnoch Tomáš 2:0, Vincek Martin 3:0, Mikeska Jakub 2:1, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 0:3, Pavliska Martin 1:1, Blabla Ladislav 1:1), ASK Tatra Kopřivnice C - TTC FRÝDLANT D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 1:1, Mezera Matěj 0:2, Pavič Marcel 0:3, Randis Vilém 1:2, body hostů: Skotnica Martin 3:0, Maršálek Patrik 3:0, Herec Lukáš 2:0, Cigler Vojtěch 0:2), TJ Sokol Příbor - Orel Paskov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Fojtík Luděk 2:2, Pavlištík Břetislav 2:2, Krček Kamil 0:4, body hostů: Valenta Daniel 2:2, Michna Petr 3:1, Němčík Pavel 1:3, Taichman Ivo 2:2), Vento Komorní Lhotka B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Jan 2:1, Nikl Zdeněk 1:2, Branny Daniel 3:0, Kroupa Aleš 2:1, body hostů: Čujdik Štefan 2:1, Bajtek Pavel 2:1, Janovský Aleš 0:3, Fusek Radovan 0:3), TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Ropice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peter Jaroslav 1:2, Lukšík Roman 0:2, Chlebek Vladimír 0:3, Bezecný Petr 2:0, Kuběna Aleš 0:1, body hostů: Volný Marek 3:0, Przeczek Kamil 3:0, Przybyla Jan 2:1, Ogrocki Tomáš 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ TŽ Třinec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajak Wojciech 0:2, Dolegovský Patrik 1:1, Gromnica Václav 0:3, Kocián Petr 0:2, body hostů: Glos Michal 3:0, Galuszka Weronika 1:1, Mitrenga Josef 2:0, Weber Milan 2:0),
9. kolo:
TJ Nový Jičín B - TTC FRÝDLANT D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Jaromír 2:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Mikeska Jakub 2:0, Vincek Martin 2:0, body hostů: Maršálek Patrik 0:2, Herec Lukáš 0:2, Cigler Vojtěch 0:2, Novák Lukáš 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - ST Kozlovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 1:1, Randis Vilém 1:1, Mezera Matěj 0:3, Pavič Marcel 0:3, body hostů: Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 2:0, Blabla Ladislav 1:1), TJ Sokol Příbor - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 1:2, Staňa Pavel 2:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Kypr Tomáš 4:0, body hostů: Čujdik Štefan 3:1, Bajtek Pavel 0:3, Janovský Aleš 1:2, Fusek Radovan 0:3), Vento Komorní Lhotka B - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Jan 2:1, Nikl Zdeněk 1:2, Branny Daniel 2:1, Kroupa Aleš 3:0, body hostů: Valenta Daniel 3:0, Michna Petr 1:2, Taichman Ivo 0:3, Mička Petr 0:3), TJ Sokol Palkovice - TJ TŽ Třinec C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukšík Roman 0:3, Kuběna Aleš 3:0, Chlebek Vladimír 0:3, Bezecný Petr 0:4, body hostů: Mitrenga Josef 3:1, Návrat Lubomír 2:1, Galuszka Weronika 3:0, Weber Milan 2:1), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajak Wojciech 1:1, Dolegovský Patrik 0:2, Gromnica Václav 0:3, Kocián Petr 1:2, body hostů: Volný Marek 3:0, Przeczek Kamil 3:0, Przybyla Jan 2:0, Bugoš Rostislav 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przybyla Jan 2:1, Ogrocki Tomáš 2:1, Chudík Jiří 2:1, Przeczek Kamil 2:1, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 3:0, Pavliska Martin 0:3, Pustka Mikuláš 1:2), TJ TŽ Třinec C - TTC FRÝDLANT D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachowicz Jiří 3:1, Weber Milan 2:2, Mitrenga Josef 1:3, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Skotnica Martin 3:1, Cigler Vojtěch 2:2, Herec Lukáš 3:1, Hofman Adrian 0:4), Orel Paskov B - TJ Sokol Palkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Polomíček Roman 1:3, Michna Petr 3:1, Taichman Ivo 2:2, body hostů: Kuběna Aleš 3:1, Bezecný Petr 3:1, Lukšík Roman 1:3, Kidoň Radek 0:3, Chlebek Vladimír 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fusek Radovan 0:4, Janovský Aleš 3:1, Bajtek Pavel 3:1, Čujdik Štefan 4:0, body hostů: Pajak Wojciech 2:2, Dolegovský Patrik 2:2, Gromnica Václav 1:3, Vantuch František 1:3), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Příbor 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trabura Lubomír 2:0, Havrlant Jaromír 2:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Mikeska Jakub 2:0, body hostů: Kypr Tomáš 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Fojtík Luděk 0:2, Staňa Pavel 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - Vento Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík Jakub 1:3, Mezera Matěj 1:3, Pavič Marcel 0:3, Randis Vilém 4:0, body hostů: Branny Daniel 3:1, Kroupa Aleš 2:2, Kroupa Pavel 3:1, Nikl Zdeněk 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Ropice - TTC FRÝDLANT D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przybyla Jan 2:0, Ogrocki Tomáš 1:1, Chudík Jiří 2:1, Przeczek Kamil 3:0, body hostů: Cigler Vojtěch 2:1, Herec Lukáš 0:3, Novák Lukáš 0:2, Hofman Adrian 0:2), TJ TŽ Třinec C - ST Kozlovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Weronika 1:3, Weber Milan 0:3, Dudys Dominik 1:2, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mohyla Petr 3:1, Pustka Matouš 3:1, Pavliska Martin 2:1, Pustka Mikuláš 1:2), Orel Paskov B - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polomíček Roman 0:3, Michna Petr 1:2, Michna Ivo 0:3, Valenta Daniel 3:0, WO 5:0, body hostů: Pajak Wojciech 3:1, Dolegovský Patrik 3:1, Gromnica Václav 2:2, WO 0:5), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Palkovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čujdik Štefan 3:1, Bajtek Pavel 1:2, Janovský Aleš 1:2, Fusek Radovan 1:3, body hostů: Kuběna Aleš 3:1, Bezecný Petr 3:1, Lukšík Roman 0:3, Chlebek Vladimír 2:1), TJ Nový Jičín B - Vento Komorní Lhotka B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 2:1, Rajnoch Tomáš 1:1, Mikeska Jakub 3:0, Vincek Martin 3:0, body hostů: Branny Daniel 1:2, Kroupa Aleš 1:2, Kroupa Pavel 0:3, Přeček Libor 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík Jakub 2:2, Mezera Matěj 1:3, Randis Vilém 4:0, Borovský Michal 1:3, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Pavlištík Břetislav 3:1, Fojtík Luděk 1:3, Pešat Tomáš 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Příbor - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Jakubec Ondřej 0:3, Pešat Tomáš 3:1, Pavlištík Břetislav 4:0, Krček Kamil 1:0, body hostů: Mohyla Petr 3:1, Pavliska Martin 1:3, Pustka Mikuláš 0:4, Blabla Ladislav 2:2), Vento Komorní Lhotka B - TTC FRÝDLANT D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 2:2, Přibyl Jan 2:2, Kroupa Pavel 0:3, Branny Daniel 2:2, body hostů: Maršálek Patrik 4:0, Herec Lukáš 2:2, Skotnica Martin 3:1, Cigler Vojtěch 0:3), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Palkovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 2:0, Rajnoch Tomáš 1:1, Mikeska Jakub 3:0, Vincek Martin 3:0, body hostů: Bezecný Petr 0:3, Kuběna Aleš 1:2, Lukšík Roman 0:2, Chlebek Vladimír 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Sokol Brušperk B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Matěj 0:2, Schwarz Vladimír 0:2, Pavič Marcel 0:3, Bělík Jakub 1:1, body hostů: Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav 2:0, Dolegovský Patrik 2:0, Pinteš Petr 1:1), Orel Paskov B - TJ Sokol Ropice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taichman Ivo 2:2, Michna Petr 1:3, Němčík Pavel 0:3, Valenta Daniel 4:0, body hostů: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 2:2, Przybyla Jan 3:1, Ogrocki Tomáš 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ TŽ Třinec C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajtek Pavel 2:0, Janovský Aleš 2:0, Fusek Radovan 0:3, Budirský Roman 0:1, Čujdik Štefan 2:0, WO 4:0, body hostů: Návrat Lubomír 1:3, Galuszka Weronika 1:2, Mitrega Roman 2:1, WO 0:4),
13. kolo:
Vento Komorní Lhotka B - ST Kozlovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branny Daniel 3:0, Nikl Zdeněk 2:1, Chýlek Rostislav 1:2, Kroupa Aleš 3:0, body hostů: Mohyla Petr 1:2, Pavliska Martin 1:2, Pustka Mikuláš 1:2, Mohyla Jan 0:3), TJ Sokol Příbor - TTC FRÝDLANT D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 1:3, Jakubec Ondřej 0:1, Staňa Pavel 3:0, Pavlištík Břetislav 3:1, Krček Kamil 2:1, body hostů: Novák Lukáš 1:3, Skotnica Martin 2:2, Herec Lukáš 2:2, Maršálek Patrik 1:2), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Sokol Palkovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Matěj 2:2, Blažek Alois 1:2, Pavič Marcel 1:2, Bělík Jakub 1:2, WO 1:0, body hostů: Bezecný Petr 2:1, Kuběna Aleš 4:0, Lukšík Roman 2:1, Chlebek Vladimír 0:3, WO 0:1), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Jaromír 1:1, Rajnoch Tomáš 2:0, Mikeska Jakub 3:0, Vincek Martin 2:0, body hostů: Kocián Petr 1:2, Gromnica Václav 0:2, Dolegovský Patrik 0:2, Pinteš Petr 0:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtek Pavel 1:2, Čujdik Štefan 1:2, Fusek Radovan 0:3, Janovský Aleš 0:3, body hostů: Przeczek Kamil 2:1, Volný Marek 3:0, Przybyla Jan 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0), Orel Paskov B - TJ TŽ Třinec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němčík Pavel 2:2, Michna Petr 2:2, Taichman Ivo 2:1, Valenta Daniel 2:2, body hostů: Návrat Lubomír 4:0, Glos Michal 3:1, Galuszka Weronika 0:4, Weber Milan 0:3),
14. kolo:
ST Kozlovice - Orel Paskov B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavliska Martin 1:0, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Němčík Pavel 0:3, Taichman Ivo 1:1, Polomíček Roman 0:2, WO 0:3), TTC FRÝDLANT D - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Patrik 4:0, Herec Lukáš 2:1, Cigler Vojtěch 2:1, Hofman Adrian 0:4, body hostů: Bajtek Pavel 2:2, Janovský Aleš 2:2, Fusek Radovan 1:2, Chrzaszcz Mieczislav 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Nový Jičín B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 0:2, Volný Marek 0:2, Kovařík Josef 0:2, Przybyla Jan 0:2, body hostů: Mikeska Jakub 2:0, Vincek Martin 2:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Havrlant Jaromír 2:0), TJ TŽ Třinec C - ASK Tatra Kopřivnice C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Weronika 2:0, Glos Michal 2:0, Návrat Lubomír 3:0, Dudys Dominik 2:0, body hostů: Pavič Marcel 0:3, Pavič Martin 0:2, Mezera Matěj 0:2, Bělík Jakub 0:2), TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Příbor 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuběna Aleš 0:3, Lukšík Roman 2:1, Chlebek Vladimír 1:2, Bezecný Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:0, Krček Kamil 3:1, Fojtík Luděk 3:1, Jakubec Ondřej 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Brušperk B - Vento Komorní Lhotka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Petr 3:1, Vantuch Tomáš 1:3, Koval Jakub 0:4, Pajak Wojciech 3:1, body hostů: Kroupa Pavel 3:1, Macura Roman 3:1, Přibyl Jan 2:2, Nikl Zdeněk 1:3),
15. kolo:
TTC FRÝDLANT D - Orel Paskov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lukáš 3:0, Cigler Vojtěch 1:2, Novák Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 4:0, body hostů: Valenta Daniel 2:2, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 0:3, Michna Ivo 0:3), ST Kozlovice - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:1, body hostů: Čujdik Štefan 2:1, Bajtek Pavel 0:3, Janovský Aleš 1:2, Fusek Radovan 0:2), TJ TŽ Třinec C - TJ Nový Jičín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudys Dominik 0:3, Březina Tomáš 0:2, Návrat Lubomír 1:2, Galuszka Weronika 1:2, body hostů: Mikeska Jakub 3:0, Vincek Martin 2:1, Rajnoch Tomáš 2:1, Havrlant Jaromír 2:0), TJ Sokol Ropice - ASK Tatra Kopřivnice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 2:0, Chudík Jiří 2:0, Volný Marek 2:0, Przybyla Jan 2:0, body hostů: Bělík Jakub 0:2, Mezera Matěj 0:2, Pavič Marcel 0:2, Borovský Michal 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Příbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Dolegovský Patrik 2:2, Pinteš Petr 0:4, Pajak Wojciech 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Pavlištík Břetislav 2:2, Fojtík Luděk 2:2, Pešat Tomáš 1:2, Krček Kamil 1:0), TJ Sokol Palkovice - Vento Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlebek Vladimír 2:2, Lukšík Roman 0:4, Kuběna Aleš 2:1, Bezecný Petr 3:1, body hostů: Branny Daniel 3:1, Kroupa Aleš 2:2, Nikl Zdeněk 2:2, Kroupa Pavel 1:2),
16. kolo:
TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Ropice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Michal 0:3, Galuszka Weronika 2:1, Lachowicz Jiří 2:1, Návrat Lubomír 4:0, body hostů: Przybyla Jan 1:3, Przeczek Kamil 1:2, Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 1:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - Orel Paskov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtek Pavel 2:2, Janovský Aleš 2:2, Fusek Radovan 0:3, Čujdik Štefan 2:2, body hostů: Valenta Daniel 4:0, Michna Petr 1:3, Němčík Pavel 4:0, Taichman Ivo 0:3), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Nový Jičín B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 0:2, Mezera Matěj 0:2, Pavič Marcel 0:2, Borovský Michal 0:2, body hostů: Mikeska Jakub 2:0, Vincek Martin 2:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Havrlant Jaromír 2:0), Vento Komorní Lhotka B - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 1:3, Chýlek Rostislav 1:3, Branny Daniel 4:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Krček Kamil 3:1, Pavlištík Břetislav 1:3, Fojtík Luděk 1:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:0, Dolegovský Patrik 2:0, Gromnica Václav 1:2, Kocián Petr 3:0, body hostů: Bezecný Petr 1:2, Kuběna Aleš 0:3, Lukšík Roman 1:2, Chlebek Vladimír 0:2), TTC FRÝDLANT D - ST Kozlovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Lukáš 0:3, Skotnica Martin 3:0, Hofman Adrian 0:3, Cigler Vojtěch 2:2, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 2:1, Blabla Ladislav 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Palkovice - ST Kozlovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezecný Petr 2:1, Lukšík Roman 1:2, Chlebek Vladimír 0:3, Kuběna Aleš 1:3, body hostů: Mohyla Petr 3:1, Pustka Matouš 3:0, Blabla Ladislav 1:2, Pavliska Martin 2:1), TJ Sokol Brušperk B - TTC FRÝDLANT D 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudeczek Roman 1:2, Dolegovský Patrik 0:3, Gromnica Václav 0:3, Pajak Wojciech 1:2, WO 4:0, body hostů: Maršálek Patrik 4:0, Skotnica Martin 4:0, Novák Lukáš 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlištík Břetislav 2:2, Staňa Pavel 0:2, Fojtík Luděk 0:3, Kypr Tomáš 4:0, Krček Kamil 2:0, body hostů: Rusnák Aleš 3:1, Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 2:2, Ogrocki Tomáš 0:3), Vento Komorní Lhotka B - TJ TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Pavel 3:1, Nikl Zdeněk 1:3, Macura Roman 3:1, Kroupa Aleš 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 1:3, Galuszka Weronika 2:2, Dudys Dominik 3:1, Weber Milan 0:4), TJ Nový Jičín B - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jakub 2:0, Vincek Martin 2:0, Rajnoch Tomáš 1:0, Havrlant Jaromír 2:0, Zich Michal nejml. 1:0, body hostů: Pohanka Marek 0:2, Michna Viktor 0:2, Kunát Martin 0:2, Slaný Martin 0:2), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovský Michal 2:2, Pavič Marcel 1:3, Bělík Jakub 4:0, Mezera Matěj 1:3, body hostů: Čujdik Štefan 2:2, Bajtek Pavel 3:1, Janovský Aleš 3:1, Fusek Radovan 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - ST Kozlovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Kocián Petr 0:4, Dolegovský Patrik 1:3, Pajak Wojciech 2:1, WO 1:0, body hostů: Mohyla Petr 4:0, Pustka Mikuláš 1:3, Pavliska Martin 2:2, Pustka Matouš 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Palkovice - TTC FRÝDLANT D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezecný Petr 3:1, Lukšík Roman 2:2, Chlebek Vladimír 1:2, Kuběna Aleš 4:0, body hostů: Maršálek Patrik 2:2, Cigler Vojtěch 3:1, Židek Miloslav 0:4, Blahut Daniel 0:3), Vento Komorní Lhotka B - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Aleš 2:2, Kroupa Pavel 2:2, Branny Daniel 2:2, Macura Roman 3:1, body hostů: Bugoš Rostislav 4:0, Chudík Jiří 3:1, Benesz Radomír 0:4, Čellár Jaroslav 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ TŽ Třinec C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staňa Pavel 1:3, Fojtík Luděk 0:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Kypr Tomáš 2:2, Krček Kamil 1:1, body hostů: Návrat Lubomír 4:0, Galuszka Weronika 2:2, Glos Michal 3:1, Dudys Dominik 1:2), ASK Tatra Kopřivnice C - Orel Paskov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Matěj 1:2, Borovský Michal 1:2, Pavič Marcel 0:3, Bělík Jakub 2:1, body hostů: Valenta Daniel 3:0, Němčík Pavel 2:1, Michna Petr 1:2, Taichman Ivo 2:1), TJ Nový Jičín B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 1:2, Havrlant Jaromír 2:1, Rajnoch Tomáš 3:0, Vincek Martin 3:1, body hostů: Čujdik Štefan 1:3, Janovský Aleš 1:2, Fusek Radovan 0:3, Chrzaszcz Mieczislav 2:1),
19. kolo:
ST Kozlovice - TJ Nový Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Mohyla Petr 2:2, Pustka Matouš 2:2, Pustka Mikuláš 3:1, body hostů: Vincek Martin 4:0, Havrlant Jaromír 3:1, Zich Michal nejml. 1:3, Šimíček Vladimír 0:4), TTC FRÝDLANT D - ASK Tatra Kopřivnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herec Lukáš 3:1, Cigler Vojtěch 1:3, Hofman Adrian 2:2, Maršálek Patrik 1:2, WO 0:1, body hostů: Pavič Marcel 0:4, Mezera Matěj 1:2, Borovský Michal 3:1, Bělík Jakub 4:0, WO 1:0), Orel Paskov B - TJ Sokol Příbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Michna Petr 1:3, Taichman Ivo 0:4, Valenta Daniel 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Krček Kamil 2:2, Pavlištík Břetislav 3:1, Fojtík Luděk 1:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - Vento Komorní Lhotka B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čujdik Štefan 2:0, Janovský Aleš 1:1, Fusek Radovan 2:1, Bajtek Pavel 1:1, WO 3:0, body hostů: Nikl Zdeněk 0:3, Macura Roman 3:0, Chýlek Rostislav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Palkovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bugoš Rostislav 4:0, Chudík Jiří 4:0, Ogrocki Tomáš 0:4, Przybyla Jan 0:4, body hostů: Bezecný Petr 2:2, Kuběna Aleš 2:2, Lukšík Roman 2:2, Chlebek Vladimír 2:2), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Brušperk B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Galuszka Weronika 2:0, Glos Michal 2:0, Vostrčil Jaroslav 0:3, Návrat Lubomír 2:0, WO 4:0, body hostů: Dolegovský Patrik 1:2, Pinteš Petr 1:2, Koval Jakub 1:2, WO 0:4),
20. kolo:
TTC FRÝDLANT D - TJ Nový Jičín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lukáš 1:2, Cigler Vojtěch 0:2, Hofman Adrian 0:3, Novák Lukáš 1:2, body hostů: Vincek Martin 3:0, Havrlant Jaromír 3:0, Zich Michal nejml. 3:0, Kment Tomáš 0:2), ST Kozlovice - ASK Tatra Kopřivnice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Pustka Mikuláš 2:0, Pustka Matouš 2:0, Mohyla Petr 2:0, body hostů: Pavič Marcel 0:2, Mezera Matěj 0:2, Borovský Michal 0:2, Bělík Jakub 0:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Příbor 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čujdik Štefan 1:2, Janovský Aleš 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Bajtek Pavel 2:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:0, Krček Kamil 2:0, Pavlištík Břetislav 3:0, Pešat Tomáš 0:2, Fojtík Luděk 0:1), Orel Paskov B - Vento Komorní Lhotka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 2:2, Michna Petr 0:1, Taichman Ivo 1:3, Valenta Daniel 4:0, Polomíček Roman 0:3, body hostů: Branny Daniel 3:1, Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 1:3, Galmus Libor 2:2), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Palkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 3:1, Lachowicz Jiří 3:1, Drong Jan 1:3, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Bezecný Petr 3:1, Kuběna Aleš 3:1, Lukšík Roman 1:3, Chlebek Vladimír 0:4), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Przeczek Kamil 2:1, Volný Marek 0:2, Ogrocki Tomáš 0:3, Przybyla Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Pajak Wojciech 3:1, Hudeczek Roman 4:0, Kocián Petr 2:1, WO 0:4),
21. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Pustka Mikuláš 0:4, Pustka Matouš 3:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2), TTC FRÝDLANT D - TJ TŽ Třinec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lukáš 2:1, Novák Lukáš 3:0, Skotnica Martin 3:0, Maršálek Patrik 1:2, body hostů: Návrat Lubomír 0:3, Glos Michal 1:2, Galuszka Weronika 2:1, Dudys Dominik 0:3), TJ Sokol Palkovice - Orel Paskov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlebek Vladimír 2:1, Kuběna Aleš 2:0, Bezecný Petr 3:0, Lukšík Roman 1:2, body hostů: Slaný Vojtěch 0:3, Michna Viktor 0:3, Polomíček Roman 1:2, Valenta Daniel 2:0), TJ Sokol Brušperk B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:0, Kocián Petr 2:0, Gromnica Václav 2:1, Pajak Wojciech 2:1, body hostů: Čujdik Štefan 1:2, Bajtek Pavel 1:2, Janovský Aleš 0:3, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TJ Sokol Příbor - TJ Nový Jičín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 1:3, Pešat Tomáš 1:2, Staňa Pavel 0:3, Kypr Tomáš 3:1, body hostů: Vincek Martin 3:1, Rajnoch Tomáš 3:1, Havrlant Jaromír 2:1, Zich Michal nejml. 1:2), Vento Komorní Lhotka B - ASK Tatra Kopřivnice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroupa Pavel 1:0, Chýlek Rostislav 2:0, Macura Roman 3:0, Kroupa Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Borovský Michal 0:3, Schwarz Vladimír 0:2, Pavič Marcel 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TTC FRÝDLANT D - TJ Sokol Ropice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 3:1, Novák Lukáš 1:3, Hofman Adrian 0:4, Maršálek Patrik 3:1, body hostů: Przeczek Kamil 4:0, Przybyla Jan 1:3, Volný Marek 2:2, Ogrocki Tomáš 2:2), ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:2, Pustka Mikuláš 2:2, Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 2:2, body hostů: Glos Michal 2:2, Návrat Lubomír 3:1, Galuszka Weronika 2:2, Dudys Dominik 1:3), TJ Sokol Brušperk B - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeczek Roman 2:0, Kocián Petr 2:0, Gromnica Václav 2:0, Pajak Wojciech 2:0, body hostů: Slaný Martin 0:1, Němčík Pavel 0:2, Michna Ivo 0:2, Slaný Vojtěch 0:2, Valenta Daniel 0:1), TJ Sokol Palkovice - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Aleš 2:2, Lukšík Roman 2:2, Chlebek Vladimír 1:2, Bezecný Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Čujdik Štefan 1:2, Bajtek Pavel 3:1, Janovský Aleš 1:3, Chrzaszcz Mieczislav 1:2, WO 0:1), Vento Komorní Lhotka B - TJ Nový Jičín B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 0:2, Kroupa Pavel 0:2, Přeček Libor 0:3, Branny Daniel 1:2, body hostů: Vincek Martin 3:0, Rajnoch Tomáš 3:0, Havrlant Jaromír 2:0, Zich Michal nejml. 1:1), TJ Sokol Příbor - ASK Tatra Kopřivnice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krček Kamil 2:0, Fojtík Luděk 2:0, Pešat Tomáš 2:1, Kypr Tomáš 2:0, body hostů: Pavič Marcel 0:3, Borovský Michal 1:1, Mezera Matěj 0:2, Bělík Jakub 0:2),
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
SK Svinov B - T.J. Sokol Záblatí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Pavel 2:2, Martinák Lukáš 2:2, Zapletal František 2:2, Jašek Milan 2:0, Turay Tomáš 0:2, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:1, Tyrala Břetislav 4:0, Palička Jiří 1:3, Jochym David 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 3:0, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Lulek Tomáš 3:1, Olbricht Petr 1:3, Müller Dominik 1:2, Štůsek Dušan 0:3), TTC Bolatice B - TTC Siko Orlová D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jan 1:3, Vavřínek Hubert 1:2, Bereiter Marek 1:2, Musiol Kamil 2:2, body hostů: Cabák Josef 4:0, Sionkala Eduard 2:2, Musil Milan 2:1, Sikora Robert 1:2), TJ Sokol Kateřinky B - KST Slezan Opava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ribka Filip 1:3, Kozelský Martin 1:3, Kuře Jiří 1:3, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Schwan Jaroslav 3:1, Bednařík Miroslav 0:4, Vitásek Adam 3:1, Dzida Martin 3:1), Orel Stará Bělá - TJ Sokol Chvalíkovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holaň Petr 2:0, Molin Vojtěch 2:0, Balušek Zdeněk 2:0, Chaloupka František 2:0, body hostů: Kružberský Lumír 0:2, Virág Alexandr 0:2, Gebek Evald 0:2, Lazecký Daniel 0:2), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Odry C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plesník Lukáš 1:3, Kanclíř Roman 0:3, Novák Miloš 1:1, Teichmann Zdeněk 4:0, Kanclíř Vítězslav ml. 0:1, body hostů: Gajdičiar Ondřej 3:1, Bača Jaroslav 3:1, Holemý Josef 1:2, Král Petr 1:2),
2. kolo:
SK Svinov B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Filip 1:2, Zapletal František 0:3, Turay Tomáš 2:1, Lang Tomáš 1:3, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Lulek Tomáš 3:0, Olbricht Petr 2:1, Müller Dominik 1:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - T.J. Sokol Záblatí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 2:2, Debald Pavel 1:3, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Tyrala Břetislav 3:1, Palička Jiří 0:4, Jochym David 1:3), TTC Bolatice B - KST Slezan Opava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Jan 1:1, Bereiter Marek 1:2, Musiol Kamil 2:1, Siebert Karel 3:0, Vavřínek Hubert 1:0, body hostů: Schwan Jaroslav 2:1, Vitásek Adam 2:1, Dzida Martin 0:3, Bednařík Miroslav 0:3), TJ Sokol Kateřinky B - TTC Siko Orlová D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 2:2, Ribka Filip 2:2, Kuře Jiří 1:2, Kanclíř Přemysl 1:3, body hostů: Cabák Josef 4:0, Sionkala Eduard 2:2, Musil Milan 3:1, Sikora Robert 0:3), Orel Stará Bělá - TJ Odry C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balušek Zdeněk 2:1, Holaň Petr 3:0, Molin Vojtěch 1:2, Chaloupka František 3:1, body hostů: Gajdičiar Ondřej 1:3, Bača Jaroslav 1:2, Holemý Josef 2:1, Barša Michal 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Chvalíkovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloš 0:3, Kanclíř Vítězslav ml. 1:2, Kanclíř Roman 0:3, Teichmann Zdeněk 2:1, body hostů: Kružberský Lumír 3:0, Virág Alexandr 1:2, Gebek Evald 3:0, Lazecký Daniel 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice - SK Svinov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Virág Alexandr 1:2, Muroň Roman 0:2, Kružberský Lumír 1:2, Lazecký Daniel 0:3, body hostů: Demek Matyáš 3:0, Martinák Lukáš 2:1, Chovanec Pavel 3:0, Turay Tomáš 1:1), TJ Odry C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Michal 2:2, Holemý Josef 3:1, Král Petr 1:2, Bača Jaroslav 3:1, body hostů: Merta Tomáš 4:0, Pastrňák Jan 1:3, Pavlínek Zdeněk 1:3, Debald Pavel 0:3), TTC Siko Orlová D - Orel Stará Bělá 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Milan 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Sikora Robert 0:3, Sikora Ladislav 1:1, body hostů: Holaň Petr 3:0, Chaloupka František 2:0, Balušek Zdeněk 2:0, Mazůrek Matěj 1:1), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Nová Bělá 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Miroslav 2:2, Vykydal Tomáš 2:1, Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 2:2, body hostů: Teichmann Zdeněk 3:1, Koral Michal 0:2, Novák Michal 2:1, Kanclíř Roman 0:3, Novák Miloš 0:2), T.J. Sokol Záblatí A - TTC Bolatice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulíček Vladimír 0:3, Tyrala Břetislav 0:3, Kocur Rostislav 1:2, Bolcarovič Ondřej 3:0, body hostů: Bereiter Marek 3:0, Vavřínek Hubert 2:1, Polák Jan 1:2, Schimetzek Tomáš 2:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Kateřinky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Tomáš 2:2, Müller Dominik 2:2, Štůsek Dušan 2:2, Olbricht Petr 2:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 4:0, Kuře Jiří 2:2, Ribka Filip 0:4, Kozelský Martin 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Virág Alexandr 1:2, Muroň Roman 0:2, Gebek Evald 0:3, Kružberský Lumír 1:2, body hostů: Merta Tomáš 2:1, Pastrňák Jan 3:0, Pavlínek Zdeněk 2:1, Debald Pavel 2:0), TJ Odry C - SK Svinov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holemý Josef 2:1, Barša Michal 0:3, Král Petr 0:3, Bača Jaroslav 2:1, body hostů: Przybyla Michal 3:0, Martinák Lukáš 3:0, Chovanec Pavel 1:2, Zapletal František 1:2), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Nová Bělá 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikora Robert 1:0, Sionkala Eduard 2:0, Sikora Ladislav 3:0, Musil Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Kanclíř Roman 0:3, Kanclíř Dalibor 0:2, Kanclíř Vítězslav ml. 0:2, WO 0:3), KST Slezan Opava B - Orel Stará Bělá 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Miroslav 1:2, Dzida Martin 1:1, Schwan Jaroslav 3:0, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Holaň Petr 2:1, Chaloupka František 0:3, Balušek Zdeněk 0:3, Molin Vojtěch 1:1), T.J. Sokol Záblatí A - TJ Sokol Kateřinky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tyrala Břetislav 2:2, Kocur Rostislav 0:4, Mikulíček Vladimír 2:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kuře Jiří 3:1, Kozelský Martin 1:3, Ribka Filip 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Bolatice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olbricht Petr 1:3, Müller Dominik 3:1, Štůsek Dušan 1:3, Lulek Tomáš 3:1, body hostů: Bereiter Marek 3:1, Vavřínek Hubert 2:2, Polák Jan 3:1, Schimetzek Tomáš 0:4),
5. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Nová Bělá 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chaloupka František 1:0, Balušek Zdeněk 2:0, Molin Vojtěch 2:0, Holaň Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kanclíř Dalibor 0:2, Novák Martin 0:2, Kanclíř Vítězslav ml. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chvalíkovice - TJ Odry C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muroň Roman 0:3, Gebek Evald 1:1, Virág Alexandr 0:3, Kružberský Lumír 1:2, body hostů: Gajdičiar Ondřej 3:0, Bača Jaroslav 2:1, Holemý Josef 3:0, Barša Michal 1:1), TTC Siko Orlová D - KST Slezan Opava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 2:1, Sikora Robert 1:2, Sikora Ladislav 3:0, Sionkala Eduard 3:0, body hostů: Schwan Jaroslav 2:1, Bednařík Miroslav 1:2, Vykydal Tomáš 0:3, Černín Tomáš 0:3), T.J. Sokol Záblatí A - TTC MG Odra GAS Vratimov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tyrala Břetislav 2:2, Kocur Rostislav 2:2, Jochym David 2:2, Mikulíček Vladimír 2:2, body hostů: Olbricht Petr 4:0, Lulek Tomáš 3:1, Kaloč Bohuslav 1:3, Müller Dominik 0:4), TTC Bolatice B - TJ Sokol Kateřinky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jan 1:3, Vavřínek Hubert 0:4, Musiol Kamil 4:0, Bereiter Marek 3:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kuře Jiří 1:3, Kozelský Martin 2:2, Ribka Filip 2:2), SK Svinov B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Pavel 2:2, Jašek Milan 1:3, Przybyla Michal 3:0, Martinák Lukáš 3:1, body hostů: Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 2:2, Pavlínek Zdeněk 1:3, Debald Pavel 1:2),
6. kolo:
SK Svinov B - TTC Bolatice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Filip 0:4, Zapletal František 0:2, Demek Matyáš 2:2, Przybyla Michal 4:0, Jašek Milan 2:0, body hostů: Musiol Kamil 3:1, Bereiter Marek 3:1, Ricka Jiří 1:3, Vavřínek Hubert 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 3:1, Pastrňák Jan 2:1, Lodňan Josef 0:3, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Kuře Jiří 2:2, Ribka Filip 1:3, Borunský Pavel 3:0, Bala Zdeněk 0:3), Orel Stará Bělá - T.J. Sokol Záblatí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molin Vojtěch 1:3, Chaloupka František 3:1, Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 3:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Mikulíček Vladimír 1:3, Kocur Rostislav 0:4, Tyrala Břetislav 1:2), TJ Sokol Nová Bělá - TTC MG Odra GAS Vratimov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:2, Teichmann Zdeněk 3:1, Koral Michal 3:1, Novák Miloš 0:3, WO 0:1, body hostů: Lulek Tomáš 2:1, Olbricht Petr 1:1, Mokroš Jaromír 1:3, Štůsek Dušan 2:2, Müller Dominik 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Chvalíkovice - TTC Siko Orlová D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muroň Roman 1:3, Lazecký Daniel 1:2, Virág Alexandr 0:3, Kružberský Lumír 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Sionkala Eduard 3:1, Musil Milan 2:1, Sikora Robert 0:3), TJ Odry C - KST Slezan Opava B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:2, Barša Michal 1:2, Král Petr 1:2, Bača Jaroslav 1:3, body hostů: Schwan Jaroslav 3:1, Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 3:0, Bednařík Miroslav 0:3),
7. kolo:
SK Svinov B - TJ Sokol Kateřinky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal František 1:2, Turay Tomáš 2:1, Martinák Lukáš 2:1, Chovanec Pavel 4:0, body hostů: Kuře Jiří 2:2, Borunský Pavel 0:3, Ribka Filip 1:2, Bala Zdeněk 1:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Bolatice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 1:2, Lodňan Josef 0:3, Merta Tomáš 2:1, body hostů: Bereiter Marek 2:1, Musiol Kamil 2:1, Polák Jan 2:1, Vavřínek Hubert 3:0), Orel Stará Bělá - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 2:0, Balušek Zdeněk 2:0, Molin Vojtěch 2:1, Holaň Petr 3:0, body hostů: Lulek Tomáš 1:2, Olbricht Petr 0:3, Štůsek Dušan 0:2, Müller Dominik 0:2), TJ Sokol Nová Bělá - T.J. Sokol Záblatí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:2, Plesník Lukáš 0:2, Koral Michal 1:1, Teichmann Zdeněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 2:0, Mikulíček Vladimír 2:0, Tyrala Břetislav 1:1, Kocur Rostislav 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Chvalíkovice - KST Slezan Opava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebek Evald 2:2, Lazecký Daniel 1:2, Virág Alexandr 0:3, Muroň Roman 2:2, body hostů: Vitásek Adam 4:0, Dzida Martin 3:1, Bednařík Miroslav 2:1, Vykydal Tomáš 0:3), TJ Odry C - TTC Siko Orlová D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Král Petr 1:2, Bača Jaroslav 1:2, body hostů: Cabák Josef 3:0, Sikora Ladislav 3:0, Musil Milan 1:2, Sionkala Eduard 2:1),
8. kolo:
TTC Siko Orlová D - SK Svinov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 1:3, Sikora Robert 1:3, Sionkala Eduard 3:1, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Przybyla Michal 2:2, Martinák Lukáš 3:1, Chovanec Pavel 2:2, Zapletal František 0:4), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitásek Adam 3:0, Bednařík Miroslav 2:1, Vykydal Tomáš 0:3, Dzida Martin 3:0, body hostů: Merta Tomáš 2:1, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2, Pavlínek Zdeněk 0:3), T.J. Sokol Záblatí A - TJ Sokol Chvalíkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulíček Vladimír 2:1, Tyrala Břetislav 1:2, Kocur Rostislav 1:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Kružberský Lumír 3:1, Muroň Roman 1:2, Virág Alexandr 0:3, Gebek Evald 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Odry C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Olbricht Petr 2:1, Müller Dominik 1:1, Kaloč Bohuslav 0:3, WO 0:4, body hostů: Gajdičiar Ondřej 2:1, Bača Jaroslav 1:1, Holemý Josef 2:0, Král Petr 0:1, WO 4:0), TTC Bolatice B - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jan 1:3, Vavřínek Hubert 1:2, Bereiter Marek 0:3, Musiol Kamil 3:1, body hostů: Holaň Petr 2:2, Chaloupka František 3:1, Balušek Zdeněk 2:1, Mazůrek Matěj 2:0, Molin Vojtěch 0:1), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Nová Bělá 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borunský Pavel 1:1, Kuře Jiří 1:3, Kozelský Martin 2:1, Kanclíř Přemysl 4:0, Ribka Filip 1:1, body hostů: Teichmann Zdeněk 2:2, Novák Michal 2:2, Plesník Lukáš 1:3, Koral Michal 1:2),
9. kolo:
TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 1:3, Sikora Robert 0:3, Sionkala Eduard 3:1, Sikora Ladislav 4:0, Hašek Jan 0:1, body hostů: Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Pavlínek Zdeněk 2:2, Debald Pavel 1:3), KST Slezan Opava B - SK Svinov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 2:0, Dzida Martin 1:1, Bednařík Miroslav 2:1, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Przybyla Michal 0:3, Martinák Lukáš 2:1, Chovanec Pavel 0:2, Turay Tomáš 0:2), T.J. Sokol Záblatí A - TJ Odry C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 2:1, Kocur Rostislav 1:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Gajdičiar Ondřej 2:2, Holemý Josef 1:2, Bača Jaroslav 1:2, Král Petr 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Chvalíkovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štůsek Dušan 2:1, Olbricht Petr 3:0, Müller Dominik 2:1, Lulek Tomáš 3:0, body hostů: Kružberský Lumír 2:1, Virág Alexandr 0:3, Muroň Roman 0:3, Gebek Evald 0:3), TTC Bolatice B - TJ Sokol Nová Bělá 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harasim Rudolf 2:2, Polák Jan 1:3, Vavřínek Hubert 2:2, Bereiter Marek 4:0, body hostů: Novák Michal 3:1, Teichmann Zdeněk 2:2, Koral Michal 2:2, Novák Miloš 0:4), TJ Sokol Kateřinky B - Orel Stará Bělá 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 1:3, Ribka Filip 0:4, Kuře Jiří 3:0, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Chaloupka František 3:1, Mazůrek Matěj 2:2, Holaň Petr 0:2, Molin Vojtěch 1:2, Balušek Zdeněk 2:0),
10. kolo:
Orel Stará Bělá - SK Svinov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holaň Petr 3:0, Balušek Zdeněk 3:0, Štulík Michal 0:3, Chaloupka František 3:1, body hostů: Humeňanský Jaroslav 1:3, Chovanec Pavel 2:1, Theodor Filip 1:2, Henžel Miroslav 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloš 0:3, Vavrečka Michal 0:3, Koral Michal 1:2, Teichmann Zdeněk 2:1, body hostů: Merta Tomáš 3:0, Pastrňák Jan 1:2, Pavlínek Zdeněk 2:1, Debald Pavel 3:0), TJ Sokol Chvalíkovice - TTC Bolatice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muroň Roman 2:2, Gebek Evald 1:2, Lazecký Daniel 1:2, Kružberský Lumír 1:3, body hostů: Musiol Kamil 4:0, Bereiter Marek 2:2, Vavřínek Hubert 2:1, Schimetzek Tomáš 1:2), TJ Odry C - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 3:1, Bača Jaroslav 2:1, Bača Jaroslav ml. 1:2, Gajdičiar Ondřej 3:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kuře Jiří 0:4, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 1:2), TTC Siko Orlová D - T.J. Sokol Záblatí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 3:0, Musil Milan 0:2, Cabák Josef 2:1, Sikora Ladislav 4:0, Sikora Robert 0:1, body hostů: Mikulíček Vladimír 1:3, Bolcarovič Ondřej 2:1, Tyrala Břetislav 0:3, Kocur Rostislav 1:2), KST Slezan Opava B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwan Jaroslav 2:1, Dzida Martin 2:1, Bednařík Miroslav 1:2, Vitásek Adam 4:0, body hostů: Lulek Tomáš 3:1, Štůsek Dušan 1:2, Olbricht Petr 0:3, Müller Dominik 0:3),
11. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Petr 3:0, Balušek Zdeněk 3:0, Štulík Michal 0:3, Chaloupka František 4:0, body hostů: Merta Tomáš 1:3, Pastrňák Jan 1:2, Pavlínek Zdeněk 1:2, Hrstka Pavel 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - SK Svinov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloš 0:4, Plesník Lukáš 3:1, Koral Michal 3:1, Teichmann Zdeněk 2:2, body hostů: Martinák Lukáš 4:0, Chovanec Pavel 1:3, Turay Tomáš 1:3, Theodor Filip 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice - TJ Sokol Kateřinky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebek Evald 1:2, Virág Alexandr 0:3, Lazecký Daniel 1:2, Muroň Roman 2:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 4:0, Kuře Jiří 2:1, Kozelský Martin 2:1, Ribka Filip 1:2), TJ Odry C - TTC Bolatice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Petr 0:2, Jakubec Vladimír 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Bača Jaroslav 1:1, body hostů: Bereiter Marek 3:0, Musiol Kamil 2:0, Vavřínek Hubert 2:0, Harasim Rudolf 1:1), TTC Siko Orlová D - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 2:1, Sikora Robert 2:1, Hašek Jan 1:1, Sionkala Eduard 3:0, Sikora Ladislav 1:0, body hostů: Lulek Tomáš 2:1, Olbricht Petr 0:3, Štůsek Dušan 1:2, Müller Dominik 0:3), KST Slezan Opava B - T.J. Sokol Záblatí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 2:0, Dzida Martin 2:0, Bednařík Miroslav 2:0, Vitásek Adam 2:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 0:2, Tyrala Břetislav 0:2, Kocur Rostislav 0:2, Jochym David 0:2),
12. kolo:
T.J. Sokol Záblatí A - SK Svinov B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tyrala Břetislav 1:2, Kocur Rostislav 0:2, Mikulíček Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Martinák Lukáš 1:1, Chovanec Pavel 2:0, Theodor Filip 1:1, Turay Tomáš 1:1, WO 4:0), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lulek Tomáš 3:1, Müller Dominik 2:2, Štůsek Dušan 1:2, Olbricht Petr 2:2, body hostů: Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 0:4, Debald Pavel 3:1, Pavlínek Zdeněk 2:1), TTC Siko Orlová D - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 3:1, Musil Milan 1:2, Sikora Robert 1:2, Sikora Ladislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Musiol Kamil 3:1, Bereiter Marek 3:1, Harasim Rudolf 0:3, Schimetzek Tomáš 0:3, WO 0:1), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dzida Martin 3:1, Bednařík Miroslav 2:1, Vykydal Tomáš 0:3, Vitásek Adam 4:0, WO 0:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Borunský Pavel 1:3, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Chvalíkovice - Orel Stará Bělá 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazecký Daniel 0:2, Gebek Evald 0:2, Virág Alexandr 1:2, Muroň Roman 0:2, body hostů: Chaloupka František 3:0, Mazůrek Matěj 1:1, Holaň Petr 2:0, Molin Vojtěch 2:0), TJ Odry C - TJ Sokol Nová Bělá 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Petr 1:0, Bača Jaroslav 2:0, Holemý Josef 2:0, Gajdičiar Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Kanclíř Dalibor 0:2, Kanclíř Vítězslav ml. 0:2, Novák Martin 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK Svinov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olbricht Petr 2:1, Kaloč Bohuslav 1:2, Štůsek Dušan 2:1, Lulek Tomáš 4:0, body hostů: Martinák Lukáš 2:2, Chovanec Pavel 1:2, Theodor Filip 0:3, Humeňanský Jaroslav 1:2), T.J. Sokol Záblatí A - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocur Rostislav 0:4, Tyrala Břetislav 2:1, Kolek Dalibor 1:2, Mikulíček Vladimír 3:1, body hostů: Merta Tomáš 4:0, Pavlínek Zdeněk 2:2, Debald Pavel 1:2, Pastrňák Jan 1:2), KST Slezan Opava B - TTC Bolatice B 10:0wo, TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 1:3, Musil Milan 1:2, Cabák Josef 3:0, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kuře Jiří 1:3, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 1:2), TJ Odry C - Orel Stará Bělá 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:3, Bača Jaroslav 3:1, Král Petr 0:3, Gajdičiar Ondřej 2:2, body hostů: Chaloupka František 3:1, Mazůrek Matěj 2:2, Holaň Petr 4:0, Molin Vojtěch 0:3), TJ Sokol Chvalíkovice - TJ Sokol Nová Bělá 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebek Evald 2:1, Muroň Roman 2:0, Virág Alexandr 2:1, Kružberský Lumír 2:1, body hostů: Teichmann Zdeněk 0:3, Novák Michal 2:1, Koral Michal 0:3, Plesník Lukáš 1:1),
14. kolo:
SK Svinov B - TJ Sokol Chvalíkovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przybyla Michal 2:0, Theodor Filip 1:1, Chovanec Pavel 3:0, Martinák Lukáš 3:0, body hostů: Muroň Roman 1:2, Virág Alexandr 0:3, Gebek Evald 0:2, Lazecký Daniel 0:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Odry C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Debald Pavel 1:3, Hrstka Pavel 1:3, Lodňan Josef 1:2, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Gajdičiar Ondřej 4:0, Bača Jaroslav 2:2, Holemý Josef 3:1, Král Petr 0:3), Orel Stará Bělá - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Radek 3:1, Chaloupka František 2:2, Mazůrek Matěj 0:4, Holaň Petr 3:1, body hostů: Cabák Josef 4:0, Sikora Ladislav 2:2, Sionkala Eduard 1:3, Musil Milan 1:3), TJ Sokol Nová Bělá - KST Slezan Opava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:2, Vavrečka Michal 0:2, Kanclíř Roman 0:3, Teichmann Zdeněk 1:1, body hostů: Vitásek Adam 3:0, Schwan Jaroslav 2:0, Dzida Martin 1:1, Bednařík Miroslav 2:0), TTC Bolatice B - T.J. Sokol Záblatí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Jan 1:1, Vavřínek Hubert 2:0, Bereiter Marek 3:0, Musiol Kamil 2:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 1:2, Koch Petr 0:2, Jochym David 0:2, Tyrala Břetislav 0:2), TJ Sokol Kateřinky B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuře Jiří 2:0, Ribka Filip 2:0, Kozelský Martin 2:1, Kanclíř Přemysl 2:0, body hostů: Olbricht Petr 0:3, Müller Dominik 1:1, Štůsek Dušan 0:2, Adamec Petr 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Chvalíkovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Debald Pavel 1:3, Hrstka Pavel 1:3, Lodňan Josef 0:3, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Muroň Roman 2:2, Kružberský Lumír 3:1, Gebek Evald 2:2, Virág Alexandr 2:1), SK Svinov B - TJ Odry C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chovanec Pavel 2:0, Theodor Filip 2:0, Turay Tomáš 2:1, Martinák Lukáš 2:0, body hostů: Kubík Tomáš 0:3, Král Petr 0:2, Bača Jaroslav ml. 1:1, Hrachovec Jakub 0:2), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Siko Orlová D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanclíř Dalibor 0:3, Kanclíř Roman 0:2, Plesník Lukáš 1:2, Teichmann Zdeněk 2:1, body hostů: Sikora Ladislav 3:0, Sionkala Eduard 3:0, Jakubec Jan 1:2, Galganák Adam 1:1), Orel Stará Bělá - KST Slezan Opava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupka František 3:0, Beneš Radek 1:2, Balušek Zdeněk 1:1, Holaň Petr 3:0, Molin Vojtěch 0:1, body hostů: Vitásek Adam 2:1, Schwan Jaroslav 1:2, Dzida Martin 1:2, Bednařík Miroslav 0:3), TJ Sokol Kateřinky B - T.J. Sokol Záblatí A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuře Jiří 1:2, Ribka Filip 0:2, Kozelský Martin 1:2, Kanclíř Přemysl 3:0, WO 4:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 3:1, Tyrala Břetislav 2:2, Kocur Rostislav 1:2, WO 0:4), TTC Bolatice B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Jan 1:0, Vavřínek Hubert 1:1, Bereiter Marek 3:0, Musiol Kamil 1:0, WO 3:0, body hostů: Müller Dominik 1:2, Olbricht Petr 0:2, Adamec Petr 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Nová Bělá - Orel Stará Bělá 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Martin 0:2, Kanclíř Dalibor 0:2, Kanclíř Roman 0:2, Kanclíř Vítězslav ml. 0:2, body hostů: Holaň Petr 2:0, Chaloupka František 2:0, Balušek Zdeněk 2:0, Molin Vojtěch 2:0), TJ Odry C - TJ Sokol Chvalíkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:3, Bača Jaroslav ml. 3:1, Gajdičiar Ladislav 1:3, Bača Jaroslav 3:1, body hostů: Kružberský Lumír 4:0, Muroň Roman 1:3, Gebek Evald 2:2, Lazecký Daniel 1:3), KST Slezan Opava B - TTC Siko Orlová D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednařík Miroslav 1:1, Vykydal Tomáš 0:2, Dzida Martin 1:2, Schwan Jaroslav 0:3, body hostů: Cabák Josef 3:0, Sionkala Eduard 2:1, Sikora Ladislav 2:0, Musil Milan 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - T.J. Sokol Záblatí A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olbricht Petr 3:1, Müller Dominik 0:4, Štůsek Dušan 2:2, Lulek Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Mikulíček Vladimír 2:2, Kocur Rostislav 1:3, Tyrala Břetislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kateřinky B - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuře Jiří 3:1, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 2:1, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Musiol Kamil 4:0, Vavřínek Hubert 1:3, Polák Jan 0:3, Schimetzek Tomáš 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SK Svinov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:1, Pastrňák Jan 2:1, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 3:0, body hostů: Przybyla Michal 3:0, Turay Tomáš 1:2, Humeňanský Jaroslav 0:3, Zapletal František 0:3),
17. kolo:
TTC Bolatice B - SK Svinov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Hubert 1:2, Ricka Jiří 0:3, Harasim Rudolf 1:1, Bereiter Marek 3:1, Schimetzek Tomáš 0:1, body hostů: Przybyla Michal 4:0, Chovanec Pavel 2:1, Martinák Lukáš 1:2, Humeňanský Jaroslav 1:2), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 3:1, Kuře Jiří 2:2, Ribka Filip 1:3, Kanclíř Přemysl 2:2, body hostů: Merta Tomáš 1:3, Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 3:1, Debald Pavel 2:2), T.J. Sokol Záblatí A - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulíček Vladimír 0:4, Tyrala Břetislav 2:1, Kocur Rostislav 0:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, Jochym David 0:1, body hostů: Balušek Zdeněk 2:2, Chaloupka František 3:1, Holaň Petr 2:1, Mazůrek Matěj 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Nová Bělá 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Olbricht Petr 2:1, Mokroš Jaromír 1:2, Štůsek Dušan 2:1, Lulek Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Novák Michal 3:1, Teichmann Zdeněk 3:1, Novák Miloš 0:4, WO 0:4), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Chvalíkovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 3:1, Sionkala Eduard 2:1, Sikora Robert 0:2, Sikora Ladislav 3:0, Cabák Josef 1:0, WO 0:1, body hostů: Kružberský Lumír 1:2, Muroň Roman 2:2, Virág Alexandr 1:2, Lazecký Daniel 0:3, WO 1:0), KST Slezan Opava B - TJ Odry C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwan Jaroslav 2:0, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 3:0, Vitásek Adam 2:0, body hostů: Kubík Tomáš 0:3, Hendrych Vojtěch 0:2, Hrachovec Jakub 0:2, Lev Jiří 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Kateřinky B - SK Svinov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 1:2, Kuře Jiří 1:2, Ribka Filip 0:3, Kanclíř Přemysl 1:2, body hostů: Martinák Lukáš 3:0, Chovanec Pavel 2:1, Zapletal František 1:2, Przybyla Michal 3:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:1, Harasim Rudolf 1:1, Bereiter Marek 2:1, Musiol Kamil 4:0, Schimetzek Tomáš 0:1, body hostů: Merta Tomáš 2:2, Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - Orel Stará Bělá 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olbricht Petr 2:1, Mokroš Jaromír 0:3, Kaloč Bohuslav 0:3, Lulek Tomáš 2:1, body hostů: Balušek Zdeněk 2:1, Holaň Petr 2:1, Chaloupka František 2:1, Mazůrek Matěj 2:1), T.J. Sokol Záblatí A - TJ Sokol Nová Bělá 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulíček Vladimír 2:0, Tyrala Břetislav 1:1, Kocur Rostislav 2:1, Bolcarovič Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Teichmann Zdeněk 1:2, Novák Miloš 0:3, WO 0:3), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Chvalíkovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Adam 2:0, Dzida Martin 1:1, Schwan Jaroslav 3:0, Bednařík Miroslav 3:0, body hostů: Kružberský Lumír 0:3, Gebek Evald 1:2, Virág Alexandr 0:2, Muroň Roman 0:2), TTC Siko Orlová D - TJ Odry C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 1:2, Cabák Josef 3:0, Sikora Ladislav 2:0, Sionkala Eduard 3:1, Sikora Robert 0:1, body hostů: Gajdičiar Ondřej 2:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Bača Jaroslav 2:1, Král Petr 0:3),
19. kolo:
SK Svinov B - TTC Siko Orlová D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turay Tomáš 1:1, Theodor Filip 0:2, Chovanec Pavel 0:3, Humeňanský Jaroslav 0:2, body hostů: Sikora Ladislav 3:0, Cabák Josef 2:0, Musil Milan 2:0, Sikora Robert 1:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - KST Slezan Opava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 0:2, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 2:1, body hostů: Vitásek Adam 2:1, Dzida Martin 3:0, Schwan Jaroslav 2:1, Bednařík Miroslav 1:1), TJ Sokol Chvalíkovice - T.J. Sokol Záblatí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muroň Roman 1:2, Lazecký Daniel 0:3, Virág Alexandr 1:2, Kružberský Lumír 2:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:0, Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 2:1, Kocur Rostislav 2:1), TJ Odry C - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 2:1, Bača Jaroslav 2:0, Bača Jaroslav ml. 2:1, Gajdičiar Ondřej 3:0, body hostů: Lulek Tomáš 2:1, Olbricht Petr 0:3, Mokroš Jaromír 0:3, Kaloč Bohuslav 0:2), Orel Stará Bělá - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balušek Zdeněk 3:1, Holaň Petr 2:2, Molin Vojtěch 1:1, Chaloupka František 3:1, Beneš Radek 0:1, body hostů: Bereiter Marek 4:0, Polák Jan 2:2, Vavřínek Hubert 0:4, Schimetzek Tomáš 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Kateřinky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plesník Lukáš 0:3, Vavrečka Michal 0:2, Novák Miloš 1:2, Teichmann Zdeněk 2:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:0, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 3:0, Kuře Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Siko Orlová D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 0:4, Debald Pavel 2:1, Merta Tomáš 2:2, body hostů: Sikora Ladislav 3:1, Cabák Josef 4:0, Musil Milan 1:3, Hašek Jan 1:2), SK Svinov B - KST Slezan Opava B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinák Lukáš 0:1, Turay Tomáš 2:0, Zapletal František 2:1, Chovanec Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Dzida Martin 2:1, Schwan Jaroslav 0:3, Vykydal Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Odry C - T.J. Sokol Záblatí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdičiar Ondřej 2:1, Holemý Josef 1:1, Bača Jaroslav ml. 2:1, Bača Jaroslav 3:0, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:0, Kocur Rostislav 0:3, Tyrala Břetislav 0:3, Mikulíček Vladimír 0:2), TJ Sokol Chvalíkovice - TTC MG Odra GAS Vratimov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muroň Roman 1:2, Virág Alexandr 0:3, Lazecký Daniel 1:2, Kružberský Lumír 2:2, body hostů: Lulek Tomáš 4:0, Olbricht Petr 3:0, Mokroš Jaromír 0:3, Štůsek Dušan 2:1), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Bolatice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 1:2, Vavrečka Michal 1:1, Novák Miloš 0:3, Teichmann Zdeněk 1:2, body hostů: Bereiter Marek 3:0, Polák Jan 1:2, Vavřínek Hubert 3:0, Harasim Rudolf 1:1), Orel Stará Bělá - TJ Sokol Kateřinky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Radek 1:1, Molin Vojtěch 1:1, Chaloupka František 3:0, Balušek Zdeněk 3:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 1:2, Kozelský Martin 1:2, Borunský Pavel 0:2, Kuře Jiří 0:2),
21. kolo:
SK Svinov B - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chovanec Pavel 2:2, Theodor Filip 1:2, Vicherková Šárka 0:3, Przybyla Michal 3:1, body hostů: Balušek Zdeněk 4:0, Holaň Petr 2:2, Chaloupka František 1:2, Molin Vojtěch 1:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Nová Bělá 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 3:0, Hrstka Pavel 1:2, Lodňan Josef 1:2, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Teichmann Zdeněk 2:2, Plesník Lukáš 1:2, Novák Miloš 0:3, Vavrečka Michal 1:2), TTC Bolatice B - TJ Sokol Chvalíkovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ricka Jiří 1:3, Vavřínek Hubert 3:1, Polák Jan 0:3, Bereiter Marek 4:0, body hostů: Kružberský Lumír 3:1, Gebek Evald 2:2, Virág Alexandr 1:3, Lazecký Daniel 1:2), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Odry C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelský Martin 2:1, Ribka Filip 2:0, Kuře Jiří 1:1, Kanclíř Přemysl 2:1, WO 1:0, body hostů: Gajdičiar Ondřej 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Bača Jaroslav 2:1, Král Petr 1:1, WO 0:1), T.J. Sokol Záblatí A - TTC Siko Orlová D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulíček Vladimír 0:3, Kocur Rostislav 0:2, Palička Jiří 0:3, Bolcarovič Ondřej 3:0, body hostů: Sikora Ladislav 3:0, Cabák Josef 2:1, Sionkala Eduard 2:1, Musil Milan 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - KST Slezan Opava B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olbricht Petr 1:2, Mokroš Jaromír 1:2, Štůsek Dušan 0:3, Lulek Tomáš 2:2, body hostů: Vitásek Adam 4:0, Dzida Martin 1:2, Bednařík Miroslav 1:2, Schwan Jaroslav 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Topinka Bohumír 1:2, Lodňan Josef 0:3, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 2:2, Chaloupka František 2:1, Beneš Radek 2:1), SK Svinov B - TJ Sokol Nová Bělá 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Henžel Miroslav 1:0, Theodor Filip 2:0, Martinák Lukáš 2:0, Chovanec Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Teichmann Zdeněk 0:2, Vavrečka Michal 0:2, Novák Miloš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Chvalíkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 2:1, Ribka Filip 1:2, Kuře Jiří 2:1, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Gebek Evald 2:2, Muroň Roman 2:1, Virág Alexandr 0:3, Týn Miroslav 0:3), TTC Bolatice B - TJ Odry C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ricka Jiří 1:1, Harasim Rudolf 2:0, Vavřínek Hubert 3:0, Polák Jan 2:0, body hostů: Jakubec Vladimír 1:2, Lev Jiří 0:2, Hrachovec Jakub 0:2, Kubík Tomáš 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Siko Orlová D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olbricht Petr 0:3, Mokroš Jaromír 0:3, Štůsek Dušan 1:2, Lulek Tomáš 2:1, body hostů: Sikora Ladislav 3:0, Cabák Josef 3:0, Sionkala Eduard 1:2, Musil Milan 2:1), T.J. Sokol Záblatí A - KST Slezan Opava B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jochym David 0:2, Kocur Rostislav 0:2, Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 1:2, body hostů: Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 2:1, Schwan Jaroslav 1:1, Bednařík Miroslav 2:0),
Český pohár I. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KLUBsten Karviná - TJ TTC Vendryně 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosellek Tomáš 3:0, Růžička Tomáš 0:1, Frejvolt Lukáš 3:0, Sliž Petr 0:2, body hostů: Válek Filip 1:2, Zavřel Ivo 1:2, Drozd Aleš 1:2), TJ Janovice B - VSK VŠB - TU Ostrava 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jedlička Roman 1:2, Jirousek Miroslav 1:2, Pekárek David 1:2, body hostů: Zíka Milan 0:3, Zeman Karel 3:0, Chvojka Peter 3:0), Stolní tenis Kozlovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:10wo, TJ Janovice A - TJ Sokol Bobrovníky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borovský Martin 0:3, Koláček Lukáš 3:0, Šrubař Pavel 2:1, body hostů: Mikula Jiří 2:1, Milota Jan 1:2, Milota Tomáš 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KLUBsten Karviná - VSK VŠB - TU Ostrava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frejvolt Lukáš 2:1, Horáček Tomáš 2:1, Kosellek Tomáš 1:2, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Mayrhofer Jindřich 3:0, Zeman Karel 0:3), TJ Janovice A - TJ Frenštát pod Radhoštěm 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koláček Lukáš 1:2, Nezhoda Jiří 1:2, Borovský Martin 2:1, body hostů: Šindler Jaroslav 0:3, Vojvodík Roman 2:1, Lorenc Roman 3:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KLUBsten Karviná - TJ Sokol Kateřinky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frejvolt Lukáš 0:3, Kosellek Tomáš 1:2, Horáček Tomáš 0:3, body hostů: Ribka Jakub 3:0, Kašpar Tomáš 2:1, Roleder Ondřej 3:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm - Slavoj Český Těšín 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčí Josef 2:0, Lorenc Roman 2:0, Vojvodík Roman 1:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 0:2, Lupinski Milan 0:1, Skácelík Richard 0:2),
Kvalifikace o KS II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Palkovice - T.J. Sokol Záblatí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběna Aleš 3:0, Lukšík Roman 0:2, Chlebek Vladimír 2:1, Bezecný Petr 3:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 2:1, Kocur Rostislav 0:3, Jochym David 0:2),
2. kolo:
T.J. Sokol Záblatí A - TJ Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocur Rostislav 2:1, Jochym David 1:2, Bolcarovič Ondřej 3:0, Tyrala Břetislav 2:1, body hostů: Bezecný Petr 2:1, Kuběna Aleš 2:1, Chlebek Vladimír 0:3, Lukšík Roman 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy