Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Buk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:1, Janoštík Petr 2:0, Vinkler Vladimír 1:2, Schopf Karel 3:0, body hostů: Koutný Pavel 2:1, Lechner Radim 1:2, Divina Jiří 0:3, Bluma Jindřich 0:2), TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Šternberk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 2:2, Janků Karel 2:2, Luňáček Jiří 0:4, Šubčík Jiří 3:1, body hostů: Vyhnálek Tomáš 2:2, Pischel Jiří 3:1, Prázdný Pavel st. 2:2, Vémola Martin 2:2), TJ Sokol Ondratice - TJ Postřelmov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 1:2, Vlach Michal 3:0, Janík Michal st. 3:0, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Stryk Zdeněk 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Smolík Michal 1:2, Blaháček Ivo 0:3), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TTC Mohelnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 2:2, Dohnálek Ondřej 1:3, Saksa Ivan 1:2, Kovačík Roman 2:2, body hostů: Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 2:2, Stuchlý Rostislav 4:0, Duchaň Stanislav 0:3), SK Přerov B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:3, Maděrka Svatopluk 2:2, Skalský Ondřej 4:0, Valašík Lukáš 2:2, body hostů: Chalupa Jakub 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Dubský Pavel 1:3), SK Přerov C - TJ Sokol Čechovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Lukáš 0:2, Čada Hynek 0:2, Šikl Richard 0:3, Skopal Dalibor 1:1, WO 2:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:0, Jančík Jiří 2:1, Stužka Oldřich ml. 3:0, WO 0:2),
2. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - T.J. Sokol Šternberk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:0, Schopf Karel 1:1, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 2:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:1, Prázdný Pavel st. 0:2, Vémola Martin 0:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Buk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 2:2, Šubčík Jiří 3:1, Luňáček Jiří 0:4, Janků Karel 2:2, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Divina Jiří 4:0, Lechner Radim 1:3, Bluma Jindřich 1:3), TJ Sokol Ondratice - TTC Mohelnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 2:1, Janík Michal st. 3:0, Vlach Michal 2:1, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Hojgr Jan 1:3, Jarmar Petr 0:3, Ellner Martin 1:2, Stuchlý Rostislav 2:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TJ Postřelmov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 2:2, Dohnálek Ondřej 1:3, Saksa Ivan 1:2, Kovačík Roman 2:2, body hostů: Stryk Zdeněk 0:4, Honemann Vlastimil ml. 4:0, Smolík Michal 2:2, Blaháček Ivo 3:0), SK Přerov B - TJ Sokol Čechovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Adam 2:2, Maděrka Svatopluk 1:3, Valašík Lukáš 0:3, Skalský Ondřej 4:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:1, Jančík Jiří 1:3, Stužka Oldřich ml. 3:1, Šťastný Jaroslav 1:2), SK Přerov C - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Lukáš 0:2, Čada Hynek 0:2, Šikl Richard 0:2, Otáhal Bořek 0:2, body hostů: Chalupa Jakub 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dočkal Tomáš 2:0, Dubský Pavel 2:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - EXITERIA KST Jeseník B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dubský Pavel 1:2, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Janoštík Petr 1:2, Schopf Karel 1:2, Vinkler Vladimír 0:2, Veigl Lukáš 0:2), TJ Sokol Čechovice - TTC Pramet Šumperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:0, Jančík Jiří 1:2, Maděrka Aleš 1:2, Šťastný Jaroslav 4:0, body hostů: Šubčík Jiří 2:2, Janků Karel 1:2, Malý Jan 0:3, Luňáček Jiří 1:2), TJ Postřelmov - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stryk Zdeněk 2:2, Smolík Michal 1:3, Blaháček Ivo 0:4, Honemann Vlastimil ml. 3:1, body hostů: Soukup Adam 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 2:2, Valašík Lukáš 3:1), TTC Mohelnice - SK Přerov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 2:1, Stuchlý Rostislav 2:1, Jarmar Petr 2:1, Hojgr Jan 2:1, body hostů: Bělík Šimon 2:1, Šikl Richard 0:3, Skopal Dalibor 2:1, Červinka Lukáš 0:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Ondratice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutný Pavel 3:0, Lechner Radim 2:1, Hrubý Martin 0:2, Bluma Jindřich 3:1, Divina Jiří 1:0, body hostů: Milar Martin 1:3, Janík Michal st. 2:1, Vlach Michal 1:2, Beneš Jan ml. 0:3), T.J. Sokol Šternberk - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:0, Vyhnálek Tomáš 2:0, Vémola Martin 2:1, Pischel Jiří 3:0, body hostů: Kovačík Roman 0:3, Chromec Martin 1:2, Holík Petr 0:2, Dohnálek Ondřej 0:2),
4. kolo:
T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TTC Pramet Šumperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dubský Pavel 2:0, Chalupa Jakub 2:0, body hostů: Šubčík Jiří 0:2, Janků Karel 0:2, Malý Jan 0:2, Luňáček Jiří 0:2), TJ Sokol Čechovice - EXITERIA KST Jeseník B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:1, Jančík Jiří 1:2, Stužka Oldřich ml. 1:2, Šťastný Jaroslav 3:1, body hostů: Vinkler Vladimír 1:3, Karatidis Petros 3:1, Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 0:3), TJ Postřelmov - SK Přerov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stryk Zdeněk 2:2, Smolík Michal 1:3, Blaháček Ivo 1:2, Honemann Vlastimil ml. 2:2, body hostů: Bělík Šimon 4:0, Skopal Dalibor 4:0, Šikl Richard 1:3, Červinka Lukáš 0:3), TTC Mohelnice - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 2:2, Stuchlý Rostislav 2:2, Jarmar Petr 0:4, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Soukup Adam 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 1:3, Valašík Lukáš 4:0), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lechner Radim 1:2, Divina Jiří 1:1, Bluma Jindřich 3:0, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Holík Petr 2:1, Dohnálek Ondřej 0:3, Kovačík Roman 0:3, Chromec Martin 1:1), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Ondratice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:2, Vyhnálek Tomáš 2:2, Vémola Martin 0:4, Pischel Jiří 3:1, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Brátel Zdeněk 2:2, Janík Michal st. 1:3, Vlach Michal 4:0),
5. kolo:
SK Přerov B - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 2:0, Šoc Milan 2:0, Valašík Lukáš 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, body hostů: Otáhal Bořek 0:2, Červinka Lukáš 0:2, Jarolím Tomáš 0:2, Čada Hynek 0:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 2:0, Brzokoupil Jiří 0:2, Pospíšil Jaroslav 3:0, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 1:2, Šťastný Jaroslav 1:2, Stužka Oldřich ml. 0:2, Jančík Jiří 0:2), TJ Postřelmov - TTC Mohelnice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Michal 0:3, Stryk Zdeněk 1:2, Blaháček Ivo 2:1, Honemann Vlastimil ml. 1:2, body hostů: Hojgr Jan 2:1, Ellner Martin 0:3, Jarmar Petr 3:0, Stuchlý Rostislav 3:0), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Lechner Radim 2:1, Divina Jiří 2:0, Koutný Pavel 2:1, Pazdera Jaroslav ml. 0:1, WO 0:1, body hostů: Vyhnálek Tomáš 2:1, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Vémola Martin 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milar Martin 1:2, Brátel Zdeněk 3:0, Vlach Michal 1:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 1:3, Holík Petr 1:2, Kovačík Roman 1:2, Saksa Ivan 2:1), EXITERIA KST Jeseník B - TTC Pramet Šumperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:0, Vinkler Vladimír 2:0, Schopf Karel 2:0, Karatidis Petros 2:0, body hostů: Janků Karel 0:2, Malý Jan 0:2, Luňáček Jiří 0:2, Müller Lukáš 0:2),
6. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Ondratice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:0, Vinkler Vladimír 2:0, Karatidis Petros 2:0, Schopf Karel 2:0, body hostů: Brátel Zdeněk 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Vlach Michal 0:2, Janík Michal st. 0:2), TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Jan 2:0, Janků Karel 2:0, Luňáček Jiří 2:0, Šubčík Jiří 2:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:2, Holík Petr 0:2, Kovačík Roman 0:2, Saksa Ivan 0:2), SK Přerov B - TJ Sokol Buk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 4:0, Skalský Ondřej 3:0, Maděrka Svatopluk 0:3, Valašík Lukáš 2:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Lechner Radim 2:2, Divina Jiří 1:2, Hrubý Martin 0:2, Bluma Jindřich 0:1), SK Přerov C - T.J. Sokol Šternberk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Hynek 0:3, Šikl Richard 1:2, Červinka Lukáš 0:3, Skopal Dalibor 3:1, body hostů: Pischel Jiří 4:0, Prázdný Pavel st. 2:1, Vyhnálek Tomáš 2:1, Coufal Ondřej 1:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TJ Postřelmov 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dočkal Tomáš 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dubský Pavel 1:2, Chalupa Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 1:2, Stryk Zdeněk 1:2, Smolík Michal 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Čechovice - TTC Mohelnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jaroslav 4:0, Maděrka Aleš 1:3, Jančík Jiří 2:2, Šťastný Zdeněk 1:3, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 3:1, Jarmar Petr 2:2),
7. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 1:1, Vinkler Vladimír 2:0, Karatidis Petros 3:0, Schopf Karel 2:1, body hostů: Holík Petr 0:3, Kovačík Roman 0:3, Dohnálek Ondřej 0:2, Saksa Ivan 2:0), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Ondratice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 0:4, Janků Karel 2:2, Luňáček Jiří 1:3, Šubčík Jiří 4:0, body hostů: Brátel Zdeněk 2:2, Beneš Jan ml. 2:2, Vlach Michal 2:2, Janík Michal st. 3:1), SK Přerov B - T.J. Sokol Šternberk 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valašík Lukáš 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Šoc Milan 2:0, Soukup Adam 2:0, body hostů: Prázdný Pavel st. 0:2, Pischel Jiří 0:1, Vyhnálek Tomáš 0:2, Vémola Martin 0:2, Coufal Ondřej 0:1), SK Přerov C - TJ Sokol Buk 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 0:2, Otáhal Bořek 0:2, Červinka Lukáš 0:3, Skopal Dalibor 1:1, body hostů: Bluma Jindřich 3:0, Koutný Pavel 2:0, Lechner Radim 2:0, Divina Jiří 0:1, Pazdera Jaroslav ml. 1:0), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Tomáš 0:2, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dubský Pavel 3:0, Chalupa Jakub 2:0, WO 2:0, body hostů: Hojgr Jan 1:2, Ellner Martin 0:3, Stuchlý Rostislav 0:1, Jarmar Petr 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Čechovice - TJ Postřelmov 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančík Jiří 1:0, Šťastný Jaroslav 2:0, Maděrka Aleš 3:0, Stužka Oldřich ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 0:3, Stryk Zdeněk 0:2, Smolík Michal 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Postřelmov - EXITERIA KST Jeseník B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Michal 0:2, Stryk Zdeněk 0:2, Blaháček Ivo 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:1, body hostů: Karatidis Petros 3:0, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 1:1, Veigl Lukáš 2:0), TTC Mohelnice - TTC Pramet Šumperk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 2:2, Jarmar Petr 2:2, Hojgr Jan 3:1, body hostů: Janků Karel 4:0, Šubčík Jiří 3:1, Malý Jan 1:3, Luňáček Jiří 0:4), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Martin 2:2, Bluma Jindřich 1:3, Divina Jiří 3:1, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:2, Chalupa Jakub 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Dubský Pavel 1:3), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Čechovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlický Pavel 0:3, Coufal Ondřej 0:2, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, body hostů: Stužka Oldřich ml. 3:0, Šťastný Jaroslav 3:0, Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 2:0), TJ Sokol Ondratice - SK Přerov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Petr ml. 0:2, Janík Michal st. 1:1, Brátel Zdeněk 0:3, Beneš Jan ml. 1:2, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:1, Soukup Adam 3:0, Valašík Lukáš 2:0, Šoc Milan 1:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - SK Přerov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Holík Petr 2:2, Saksa Ivan 2:1, Dohnálek Ondřej 2:2, body hostů: Skopal Dalibor 3:1, Kepl Karel 3:1, Červinka Lukáš 0:4, Bařina Jiří 0:1, Otáhal Bořek 0:2),
9. kolo:
TJ Postřelmov - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 0:4, Stryk Zdeněk 3:1, Blaháček Ivo 1:3, Honemann Vlastimil ml. 3:1, body hostů: Janků Karel 3:1, Šubčík Jiří 3:1, Malý Jan 1:3, Luňáček Jiří 2:2), TTC Mohelnice - EXITERIA KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 3:1, Jarmar Petr 0:4, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Karatidis Petros 3:1, Schopf Karel 3:1, Vinkler Vladimír 2:2, Veigl Lukáš 2:2), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Čechovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 0:2, Lechner Radim 1:2, Divina Jiří 2:1, Koutný Pavel 1:2, Bluma Jindřich 0:1, body hostů: Šťastný Zdeněk 2:1, Stužka Oldřich ml. 1:2, Šťastný Jaroslav 3:0, Jančík Jiří 2:1), T.J. Sokol Šternberk - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapčuch Josef 2:1, Slovák Martin 1:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Pischel Jiří 1:2, Coufal Ondřej 0:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 4:0, Chalupa Jakub 3:0, Dočkal Tomáš 2:1, Dubský Pavel 0:3), TJ Sokol Ondratice - SK Přerov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 1:2, Janík Michal st. 1:2, Brátel Zdeněk 1:2, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Bělík Šimon 4:0, Skopal Dalibor 3:0, Kepl Karel 1:2, Červinka Lukáš 0:3), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - SK Přerov B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 0:2, Vysloužil Radek 0:2, Saksa Ivan 0:3, Dohnálek Ondřej 0:2, body hostů: Soukup Adam 3:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Valašík Lukáš 2:0, Šoc Milan 2:0),
10. kolo:
SK Přerov B - EXITERIA KST Jeseník B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 2:2, Šoc Milan 1:3, Maděrka Svatopluk 2:1, Valašík Lukáš 3:1, body hostů: Karatidis Petros 2:2, Schopf Karel 3:1, Vinkler Vladimír 0:4, Veigl Lukáš 2:1), SK Přerov C - TTC Pramet Šumperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kepl Karel 3:0, Červinka Lukáš 2:1, Šikl Richard 0:2, Skopal Dalibor 4:0, Čada Hynek 0:1, body hostů: Janků Karel 1:3, Šubčík Jiří 1:2, Malý Jan 1:2, Luňáček Jiří 1:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TJ Sokol Ondratice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 1:1, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dubský Pavel 2:1, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Beneš Jan ml. 1:2, Vlach Michal 0:3, Janík Michal st. 0:2, Cetkovský Martin 1:1), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:0, Pekař René 1:1, Šťastný Jaroslav 3:0, Jančík Jiří 2:1, body hostů: Chromec Martin 1:2, Saksa Ivan 1:2, Dohnálek Ondřej 0:3, Kovačík Roman 0:2), TJ Postřelmov - TJ Sokol Buk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 0:3, Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 3:0, Blaháček Ivo 1:3, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Lechner Radim 2:1, Bluma Jindřich 1:2, Hrubý Martin 3:0), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 3:0, Stuchlý Rostislav 2:1, Jarmar Petr 1:2, Hojgr Jan 2:1, body hostů: Pischel Jiří 0:3, Vyhnálek Tomáš 3:0, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Ondřej 0:3),
11. kolo:
SK Přerov B - TTC Pramet Šumperk B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Adam 3:0, Šoc Milan 2:1, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 2:1, body hostů: Janků Karel 1:2, Šubčík Jiří 1:2, Malý Jan 0:3, Luňáček Jiří 0:3), SK Přerov C - EXITERIA KST Jeseník B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Lukáš 0:2, Otáhal Bořek 0:2, Jarolím Tomáš 0:3, Kepl Karel 2:1, body hostů: Karatidis Petros 3:0, Schopf Karel 3:0, Vinkler Vladimír 1:1, Veigl Lukáš 1:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:0, Dubský Pavel 1:1, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Saksa Ivan 2:1, Dohnálek Ondřej 1:2, Kovačík Roman 0:3, Janovskij Vadim 0:2), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Ondratice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:0, Šťastný Jaroslav 2:0, Jančík Jiří 2:0, Šťastný Zdeněk 2:0, body hostů: Zich Petr st. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Benešová Dagmar 0:2, Beneš Jan st. 0:2), TJ Postřelmov - T.J. Sokol Šternberk 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 1:2, Blaháček Ivo 0:3, Stryk Zdeněk 1:2, Honemann Vlastimil ml. 0:3, body hostů: Vyhnálek Tomáš 2:1, Prázdný Pavel st. 3:0, Coufal Ondřej 2:1, Pischel Jiří 3:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Buk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmar Petr 2:1, Stuchlý Rostislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Hojgr Jan 3:0, body hostů: Koutný Pavel 2:1, Lechner Radim 1:2, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 1:2),
12. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - SK Přerov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veigl Lukáš 0:3, Schopf Karel 2:1, Vinkler Vladimír 1:2, Karatidis Petros 2:2, body hostů: Valašík Lukáš 4:0, Skalský Ondřej 2:1, Maděrka Svatopluk 1:2, Soukup Adam 1:2), TTC Pramet Šumperk B - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karel 1:0, Šubčík Jiří 2:0, Malý Jan 2:0, Müller Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Šikl Richard 0:2, Červinka Lukáš 0:2, Čada Hynek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milar Martin 0:2, Zich Petr ml. 0:2, Vlach Michal 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, body hostů: Chalupa Jakub 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Gargel Zbyněk 2:0, Brzokoupil Jiří 2:0), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dohnálek Ondřej 0:2, Holík Petr 0:2, Kovačík Roman 0:3, Vysloužil Radek 1:2, WO 4:0, body hostů: Šťastný Jaroslav 4:0, Šťastný Zdeněk 3:0, Stužka Oldřich ml. 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Buk - TJ Postřelmov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 3:0, Divina Jiří 2:1, Bluma Jindřich 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 2:1, Smolík Michal 0:3, Blaháček Ivo 0:3), T.J. Sokol Šternberk - TTC Mohelnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:1, Čapčuch Josef 1:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Pischel Jiří 0:3, body hostů: Hojgr Jan 2:1, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 3:0, Stuchlý Rostislav 2:1),
13. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - SK Přerov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janků Karel 3:1, Šubčík Jiří 3:1, Malý Jan 1:3, Müller Jiří 3:1, body hostů: Valašík Lukáš 1:3, Maděrka Svatopluk 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 0:4), EXITERIA KST Jeseník B - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 1:0, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 2:0, Karatidis Petros 1:0, WO 3:0, body hostů: Čada Hynek 0:2, Červinka Lukáš 0:2, Šikl Richard 0:2, WO 0:3), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 0:3, Dohnálek Ondřej 0:2, Saksa Ivan 1:1, Janovskij Vadim 1:2, WO 1:0, body hostů: Dubský Pavel 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:1, Chalupa Jakub 3:0, Dočkal Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Čechovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benešová Dagmar 0:2, Milar Martin 0:2, Vlach Michal 0:3, Beneš Jan ml. 1:1, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:0, Šťastný Jaroslav 2:0, Stužka Oldřich ml. 2:0, Jančík Jiří 1:1), T.J. Sokol Šternberk - TJ Postřelmov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:1, Čapčuch Josef 2:0, Prázdný Pavel st. 2:1, Pischel Jiří 3:0, body hostů: Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Smolík Michal 0:3, Blaháček Ivo 1:1), TJ Sokol Buk - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:1, Bluma Jindřich 1:1, Lechner Radim 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Hojgr Jan 1:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 0:3, Stuchlý Rostislav 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Buk - EXITERIA KST Jeseník B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Divina Jiří 2:0, Lechner Radim 2:0, Bluma Jindřich 0:2, Hrubý Martin 0:1, WO 6:0, body hostů: Schopf Karel 0:2, Vinkler Vladimír 1:1, Veigl Lukáš 2:1, WO 0:6), T.J. Sokol Šternberk - TTC Pramet Šumperk B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čapčuch Josef 1:1, Prázdný Pavel st. 2:0, Vémola Martin 1:2, Vyhnálek Tomáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Janků Karel 1:2, Malý Jan 1:2, Luňáček Jiří 2:1, WO 0:4), TJ Postřelmov - TJ Sokol Ondratice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 1:3, Blaháček Ivo 1:2, Stryk Zdeněk 2:1, Honemann Vlastimil ml. 1:3, body hostů: Beneš Jan ml. 4:0, Vlach Michal 2:2, Brátel Zdeněk 1:2, Janík Michal st. 2:1), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmar Petr 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Ellner Martin 2:1, Hojgr Jan 2:0, body hostů: Kovačík Roman 0:3, Dohnálek Ondřej 0:2, Saksa Ivan 1:1, Holík Petr 0:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - SK Přerov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valošek Jan 2:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Gargel Zbyněk 1:2, Chalupa Jakub 1:3, body hostů: Soukup Adam 4:0, Skalský Ondřej 4:0, Valašík Lukáš 1:2, Maděrka Svatopluk 0:3), TJ Sokol Čechovice - SK Přerov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jaroslav 2:0, Jančík Jiří 0:2, Stužka Oldřich ml. 3:0, Šťastný Zdeněk 3:0, body hostů: Červinka Lukáš 1:2, Šikl Richard 1:2, Čada Hynek 0:2, Otáhal Bořek 0:2),
15. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - EXITERIA KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čapčuch Josef 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Vémola Martin 0:3, Vyhnálek Tomáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Schopf Karel 3:0, Vinkler Vladimír 3:0, Veigl Lukáš 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Buk - TTC Pramet Šumperk B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrubý Martin 2:1, Koutný Pavel 1:1, Lechner Radim 2:1, Bluma Jindřich 1:2, WO 4:0, body hostů: Janků Karel 2:2, Malý Jan 2:2, Luňáček Jiří 1:2, WO 0:4), TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmar Petr 2:2, Ellner Martin 3:1, Stuchlý Rostislav 1:2, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Janík Michal st. 1:3, Vlach Michal 3:1, Beneš Jan ml. 3:1, Milar Martin 0:3), TJ Postřelmov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 1:3, Blaháček Ivo 1:3, Stryk Zdeněk 1:3, Honemann Vlastimil ml. 4:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 2:2, Holík Petr 2:2, Saksa Ivan 3:1, Kovačík Roman 2:2), TJ Sokol Čechovice - SK Přerov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jaroslav 0:2, Jančík Jiří 0:4, Stužka Oldřich ml. 1:2, Šťastný Zdeněk 4:0, WO 0:2, body hostů: Soukup Adam 2:2, Skalský Ondřej 2:1, Valašík Lukáš 2:1, Maděrka Svatopluk 2:1, WO 2:0), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Gargel Zbyněk 2:0, Chalupa Jakub 2:0, body hostů: Červinka Lukáš 0:2, Šikl Richard 0:2, Čada Hynek 0:2, Otáhal Bořek 0:2),
16. kolo:
SK Přerov C - SK Přerov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Dalibor 2:1, Čada Hynek 0:2, Šikl Richard 0:3, Červinka Lukáš 0:3, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:1, Soukup Adam 3:0, Valašík Lukáš 3:0, Netesal Jiří 1:1), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:1, Vejmola Pavel 1:3, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Zdeněk 2:2, body hostů: Chalupa Jakub 3:1, Pospíšil Jaroslav 1:3, Gargel Zbyněk 2:2, Dočkal Tomáš 3:0), TTC Mohelnice - TJ Postřelmov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojgr Jan 2:1, Ellner Martin 1:1, Jarmar Petr 2:1, Stuchlý Rostislav 3:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Stryk Zdeněk 1:2, Smolík Michal 0:3, Honemann Pavel 0:2), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Buk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:1, Vémola Martin 0:3, Coufal Ondřej 0:3, Čapčuch Josef 2:2, body hostů: Lechner Radim 4:0, Hrubý Martin 2:1, Bluma Jindřich 2:1, Divina Jiří 1:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TJ Sokol Ondratice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Ondřej 1:3, Holík Petr 1:3, Kovačík Roman 2:2, Saksa Ivan 3:1, body hostů: Zich Petr ml. 2:2, Beneš Jan ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 0:1, Janík Michal st. 1:2), TTC Pramet Šumperk B - EXITERIA KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 1:3, Malý Jan 2:2, Skokanová Lenka 0:4, Šubčík Jiří 3:1, body hostů: Schopf Karel 3:1, Veigl Lukáš 2:2, Vinkler Vladimír 4:0, Macík Petr 1:3),
17. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinkler Vladimír 0:3, Veigl Lukáš 1:2, Janoštík Petr 2:0, WO 0:5, body hostů: Chalupa Jakub 2:0, Gargel Zbyněk 1:1, Dočkal Tomáš 1:1, Valošek Jan 1:1, WO 5:0), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Čechovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 1:1, Janků Karel 0:3, Luňáček Jiří 0:3, Šubčík Jiří 0:2, WO 2:0, body hostů: Stužka Oldřich ml. 3:0, Šťastný Zdeněk 3:0, Šťastný Jaroslav 1:0, Jančík Jiří 2:1, WO 0:2), SK Přerov B - TJ Postřelmov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 1:0, Soukup Adam 2:1, Šoc Milan 1:2, Skalský Ondřej 3:0, Valašík Lukáš 1:1, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Stryk Zdeněk 0:3, Blaháček Ivo 1:2, Smolík Michal 1:2), SK Přerov C - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopal Dalibor 3:0, Červinka Lukáš 1:1, Kepl Karel 1:2, Bělík Šimon 3:0, body hostů: Ellner Martin 0:3, Hojgr Jan 2:1, Stuchlý Rostislav 1:2, Jarmar Petr 0:2), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Buk 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Petr st. 0:2, Milar Martin 0:2, Janík Michal st. 0:3, Beneš Jan ml. 1:1, body hostů: Koutný Pavel 3:0, Divina Jiří 2:0, Lechner Radim 2:0, Hrubý Martin 1:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - T.J. Sokol Šternberk 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Ondřej 2:2, Holík Petr 3:1, Kovačík Roman 1:2, Saksa Ivan 2:2, body hostů: Čapčuch Josef 2:2, Pischel Jiří 4:0, Prázdný Pavel st. 1:3, Vyhnálek Tomáš 0:3),
18. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 0:3, Janků Karel 0:2, Luňáček Jiří 0:3, Šubčík Jiří 2:1, body hostů: Valošek Jan 3:0, Chalupa Jakub 3:0, Gargel Zbyněk 2:1, Dočkal Tomáš 1:1), EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Čechovice 8:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 1:2, Vinkler Vladimír 1:2, Janoštík Petr 2:0, WO 3:4, body hostů: Stužka Oldřich ml. 2:1, Šťastný Jaroslav 0:3, Šťastný Zdeněk 2:0, WO 4:3), SK Přerov C - TJ Postřelmov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopal Dalibor 2:0, Červinka Lukáš 2:0, Kepl Karel 2:0, Bělík Šimon 2:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 0:2, Stryk Zdeněk 0:2, Blaháček Ivo 0:2, Smolík Michal 0:2), SK Přerov B - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:0, Skalský Ondřej 2:0, Valašík Lukáš 3:0, Soukup Adam 2:1, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 0:3, Jarmar Petr 0:3, Stuchlý Rostislav 1:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TJ Sokol Buk 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Ondřej 1:2, Holík Petr 1:2, Kovačík Roman 0:3, Saksa Ivan 1:3, body hostů: Lechner Radim 4:0, Divina Jiří 3:0, Bluma Jindřich 1:2, Hrubý Martin 2:1), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Šternberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 0:4, Vlach Michal 3:1, Janík Michal st. 2:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Čapčuch Josef 2:2, Prázdný Pavel st. 1:3, Vyhnálek Tomáš 2:2, Pischel Jiří 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Ondratice - EXITERIA KST Jeseník B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Petr ml. 2:2, Zich Petr st. 0:2, Janík Michal st. 2:2, Beneš Jan ml. 4:0, Milar Martin 1:1, body hostů: Schopf Karel 3:1, Vinkler Vladimír 3:1, Veigl Lukáš 1:3, Macík Petr 0:4), T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - TTC Pramet Šumperk B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Ondřej 2:1, Holík Petr 0:3, Kovačík Roman 0:3, Saksa Ivan 1:2, body hostů: Janků Karel 3:0, Šubčík Jiří 3:0, Malý Jan 2:1, Luňáček Jiří 1:2), TJ Sokol Buk - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutný Pavel 3:1, Divina Jiří 4:0, Lechner Radim 2:2, Bluma Jindřich 0:4, body hostů: Soukup Adam 3:1, Skalský Ondřej 1:3, Maděrka Svatopluk 1:3, Valašík Lukáš 2:2), T.J. Sokol Šternberk - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:0, Coufal Ondřej 2:0, Vémola Martin 2:0, Pischel Jiří 2:0, body hostů: Čada Hynek 0:2, Otáhal Bořek 0:2, Červinka Lukáš 0:2, Hejduk Pavel 0:2), TJ Postřelmov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Pavel 0:2, Smolík Michal 0:2, Stryk Zdeněk 0:2, Honemann Vlastimil ml. 0:2, body hostů: Chalupa Jakub 2:0, Valošek Jan 2:0, Gargel Zbyněk 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Čechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuchlý Rostislav 1:2, Ellner Martin 1:2, Duchaň Stanislav 1:3, Hojgr Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Stužka Oldřich ml. 1:3, Šťastný Zdeněk 3:1, Jančík Jiří 3:1, Šťastný Jaroslav 2:0, WO 0:2),
20. kolo:
T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - EXITERIA KST Jeseník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 1:3, Holík Petr 2:2, Kovačík Roman 1:2, Saksa Ivan 2:2, body hostů: Schopf Karel 2:2, Vinkler Vladimír 4:0, Veigl Lukáš 3:1, Macík Petr 0:3), TJ Sokol Ondratice - TTC Pramet Šumperk B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Michal 2:1, Janík Michal st. 2:1, Zich Petr ml. 2:1, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Janků Karel 1:2, Šubčík Jiří 3:0, Malý Jan 0:3, Luňáček Jiří 0:3), T.J. Sokol Šternberk - SK Přerov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 0:3, Coufal Ondřej 0:2, Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Soukup Adam 3:0, Maděrka Svatopluk 2:1, Valašík Lukáš 3:0, Skalský Ondřej 1:1), TJ Sokol Buk - SK Přerov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divina Jiří 2:0, Bluma Jindřich 2:0, Lechner Radim 2:0, Koutný Pavel 2:0, body hostů: Červinka Lukáš 0:2, Otáhal Bořek 0:2, Hejduk Pavel 0:2, Čada Hynek 0:2), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stuchlý Rostislav 2:2, Ellner Martin 1:3, Duchaň Stanislav 0:3, Hojgr Jan 4:0, body hostů: Valošek Jan 3:1, Pospíšil Jaroslav 2:2, Gargel Zbyněk 3:1, Dubský Pavel 0:3), TJ Postřelmov - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 1:1, Smolík Michal 0:2, Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:3, WO 2:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 4:0, Stužka Oldřich ml. 3:0, Jančík Jiří 2:1, Šťastný Jaroslav 0:1, WO 0:2),
21. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Postřelmov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Petr 0:4, Schopf Karel 1:0, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 3:1, Karatidis Petros 2:1, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:2, Blaháček Ivo 2:2, Smolík Michal 1:3, Stryk Zdeněk 1:2), TTC Pramet Šumperk B - TTC Mohelnice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Agachi Konstantin 1:2, Janků Karel 1:2, Luňáček Jiří 2:1, Malý Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Ellner Martin 2:2, Hojgr Jan 2:2, Stuchlý Rostislav 3:1, WO 0:5), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - TJ Sokol Buk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valošek Jan 2:0, Dočkal Tomáš 1:1, Gargel Zbyněk 2:0, Chalupa Jakub 2:0, Pospíšil Jaroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Koutný Pavel 2:1, Divina Jiří 0:2, Lechner Radim 0:2, Hrubý Martin 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vejmola Pavel 2:0, Jančík Jiří 1:1, Lošťák Martin 2:1, Šťastný Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Vémola Martin 0:3, Vyhnálek Tomáš 3:0, Gabrhel Ladislav 0:3, WO 0:4), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 2:0, Skalský Ondřej 1:1, Šoc Milan 3:0, Maděrka Svatopluk 2:0, body hostů: Janík Michal st. 1:2, Beneš Jan ml. 0:2, Milar Martin 0:2, Cetkovský Martin 0:2), SK Přerov C - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 1:3, Čada Hynek 0:3, Šikl Richard 1:2, Skopal Dalibor 4:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 1:3, Holík Petr 3:1, Saksa Ivan 2:1, Kovačík Roman 2:1),
22. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - TJ Postřelmov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Agachi Konstantin 3:1, Janků Karel 2:2, Luňáček Jiří 1:3, Malý Jan 3:1, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:1, Stryk Zdeněk 2:2, Blaháček Ivo 1:3, Smolík Michal 1:3), EXITERIA KST Jeseník B - TTC Mohelnice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macík Petr 0:3, Schopf Karel 2:1, Vinkler Vladimír 1:2, Janoštík Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Buk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:1, Jančík Jiří 2:2, Vejmola Pavel 4:0, Šťastný Jaroslav 0:4, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Divina Jiří 2:2, Lechner Radim 1:3, Hrubý Martin 2:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín A - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valošek Jan 3:0, Dočkal Tomáš 3:0, Pospíšil Jaroslav 0:3, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Čapčuch Josef 1:2, Vyhnálek Tomáš 1:2, Vémola Martin 1:2, Gabrhel Ladislav 0:3), SK Přerov C - TJ Sokol Ondratice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 1:1, Čada Hynek 0:2, Jarolím Tomáš 0:3, Otáhal Bořek 0:3, body hostů: Beneš Jan ml. 3:0, Janík Michal st. 3:0, Milar Martin 2:0, Cetkovský Martin 1:1), SK Přerov B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalský Ondřej 1:1, Šoc Milan 2:0, Valašík Lukáš 3:0, Maděrka Svatopluk 2:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Holík Petr 0:2, Kovačík Roman 0:2, Saksa Ivan 1:1),
Krajský přebor 1
1. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - TJ Krnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Norbert 2:1, Müller Lukáš 2:1, Skokanová Lenka 0:3, Zitta David 4:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Štěpanek Martin 1:2, Krajča Patrik 1:2, Kozák Petr 0:2, Matyáš Jaroslav 0:1), SK Kolšov - TJ Olympia Bruntál 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Martin 0:4, Honemann Vlastimil 3:1, Švesták Drahoslav 2:2, Směšný Tomáš 2:2, body hostů: Machů Jaroslav 3:1, Koval Michal 2:2, Plesník Jiří 2:2, Jasinský Čestmír 2:2), TJ Sokol Bludov - KST Město Albrechtice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Odstrčil Jiří 1:2, Srb Pavel 1:2, Brokeš Josef 1:3, Jelínek Jakub 1:2, WO 4:0, body hostů: Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 2:2, Vyvial Jaromír 3:1, Palivec David 1:0, WO 0:4), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - EXITERIA KST Jeseník C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroutil Tomáš 0:3, Bolpagni Marcello 2:1, Černý Marek 0:3, Vysloužil Radek 2:1, body hostů: Dvořák Vítek 2:1, Fňukal Zdeněk 1:2, Janoušek Vladimír 2:1, Šimek Pavel 3:0), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Čechovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludka Jan 0:3, Wroblowský Michal 0:2, Šuba Bedřich 2:1, Ludka Jaroslav 0:3, body hostů: Lošťák Martin 2:1, Maděrka Aleš 3:0, Pekař René 2:1, Chytil Milan 2:0), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Tovačov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 1:1, Raška Jiří 2:1, Gorecki Pavel 2:1, Venclů Lukáš 3:1, Král Michal 1:0, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 2:1, Otáhal Vlastimil 0:3),
2. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Norbert 2:2, Müller Lukáš 1:3, Skokanová Lenka 2:1, Zitta David 4:0, body hostů: Machů Jaroslav 1:3, Plesník Jiří 3:1, Jasinský Čestmír 1:3, Hostěnský Robert 1:2), SK Kolšov - TJ Krnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Martin 2:2, Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Směšný Tomáš 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 4:0, Krajča Patrik 2:2, Kozák Petr 1:3, Matyáš Jaroslav 1:3), TJ Sokol Bludov - EXITERIA KST Jeseník C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Jiří 0:3, Brokeš Josef 2:0, Srb Pavel 3:0, Jelínek Jakub 2:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Vítek 1:2, Fňukal Zdeněk 0:3, Janoušek Vladimír 1:2, Šimek Pavel 2:0, WO 0:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - KST Město Albrechtice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroutil Tomáš 0:3, Bolpagni Marcello 0:2, Černý Marek 0:3, Vysloužil Radek 1:1, WO 5:0, body hostů: Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 4:0, Vyvial Jaromír 2:1, WO 0:5), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Tovačov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Bedřich 2:0, Vykopal Jaroslav 0:2, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 0:3, body hostů: Palčík Zdeněk 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Horák Milan 2:0, Otáhal Vlastimil 1:1), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:0, Raška Jiří 3:0, Gorecki Pavel 1:2, Venclů Lukáš 2:1, body hostů: Lošťák Martin 1:2, Maděrka Aleš 1:2, Pekař René 1:2, Chytil Milan 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TTC Pramet Šumperk C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekař René 2:2, Maděrka Aleš 3:1, Lošťák Martin 2:2, Chytil Milan 1:3, body hostů: Zitta David 2:2, Skokanová Lenka 1:3, Braun Norbert 1:3, Müller Lukáš 4:0), TJ Sokol Tovačov - SK Kolšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palčík Zdeněk 3:1, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Horák Milan 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2, body hostů: Směšný Tomáš 4:0, Honemann Vlastimil 0:4, Švesták Drahoslav 3:1, Burian Jaroslav 0:4), KST Město Albrechtice - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 2:1, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 1:2, Palivec David 1:1, Vojtek Roman 1:0, body hostů: Šuba Bedřich 2:1, Ludka Jaroslav 1:2, Vykopal Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Jezernice 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušek Vladimír 0:2, Fňukal Zdeněk 0:2, Šimek Pavel 2:0, WO 0:5, body hostů: Venclů Lukáš 2:0, Raška Jiří 1:1, Šuba Vojtěch ml. 0:1, Gorecki Pavel 1:0, WO 5:0), TJ Krnov - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Patrik 1:1, Hradil Jaroslav 1:1, Štěpanek Martin 3:0, Žatecký Vladimír 3:0, body hostů: Jelínek Jakub 2:1, Brokeš Josef 0:3, Nejedlý Jiří 0:2, Soural Stanislav 0:2), TJ Olympia Bruntál - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plesník Jiří 2:0, Jasinský Čestmír 1:1, Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 2:0, body hostů: Bolpagni Marcello 1:2, Vysloužil Radek 0:2, Janovskij Vadim 0:2, Kroutil Tomáš 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - SK Kolšov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Milan 2:0, Pekař René 2:0, Lošťák Martin 3:0, Maděrka Aleš 2:0, body hostů: Směšný Tomáš 0:3, Honemann Vlastimil 0:2, Švesták Drahoslav 0:2, Burian Jaroslav 0:2), TJ Sokol Tovačov - TTC Pramet Šumperk C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palčík Zdeněk 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Horák Milan 3:0, Otáhal Vlastimil 1:3, body hostů: Zitta David 3:1, Müller Lukáš 2:2, Braun Norbert 1:3, Maixner Vladimír 0:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Jezernice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 1:3, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 2:2, Vojtek Roman 0:1, Palivec David 1:2, body hostů: Gorecki Pavel 3:1, Venclů Lukáš 2:2, Raška Jiří 3:1, Šuba Vojtěch ml. 1:3), EXITERIA KST Jeseník C - Sportovní klub Rakov 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Fňukal Zdeněk 3:1, Šimek Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 0:3, Vykopal Jaroslav 0:3, WO 5:0), TJ Krnov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Patrik 1:2, Hradil Jaroslav 1:1, Štěpanek Martin 2:1, Žatecký Vladimír 3:0, Matyáš Jaroslav 1:0, body hostů: Bolpagni Marcello 1:2, Vysloužil Radek 2:1, Janovskij Vadim 1:2, Kroutil Tomáš 0:3), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Bludov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plesník Jiří 3:1, Jasinský Čestmír 0:3, Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 3:1, body hostů: Jelínek Jakub 2:2, Brokeš Josef 2:2, Nejedlý Jiří 0:3, Soural Stanislav 1:2),
5. kolo:
Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykopal Jaroslav 2:1, Ludka Jan 0:3, Šuba Bedřich 2:1, Ludka Jaroslav 0:3, body hostů: Gorecki Pavel 2:1, Venclů Lukáš 3:0, Raška Jiří 1:2, Rytíř Pavel 2:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Tovačov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chytil Milan 3:1, Pekař René 2:2, Lošťák Martin 1:2, Kolík Petr 1:3, body hostů: Palčík Zdeněk 2:2, Pazdera Jaroslav st. 4:0, Horák Milan 1:3, Otáhal Vlastimil 1:2), KST Město Albrechtice - EXITERIA KST Jeseník C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Jaromír 1:2, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 3:0, Palivec David 2:2, body hostů: Šimek Pavel 1:3, Fňukal Zdeněk 0:2, Janoušek Vladimír 2:1, Kunc Radim 0:3, Matějíček Miloš st. 1:0), TJ Krnov - TJ Olympia Bruntál 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 3:0, Hradil Jaroslav 1:2, Krajča Patrik 2:1, Štěpanek Martin 3:1, body hostů: Koval Michal 1:3, Machů Jaroslav 2:1, Plesník Jiří 1:2, Hostěnský Robert 0:3), TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 2:1, Blaťák Marek 3:0, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 2:1, body hostů: Janovskij Vadim 0:3, Vysloužil Radek 1:2, Chromec Martin 3:0, Kroutil Tomáš 0:3), TTC Pramet Šumperk C - SK Kolšov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maixner Vladimír 0:4, Skokanová Lenka 2:1, Braun Norbert 1:2, Zitta David 2:2, body hostů: Švesták Drahoslav 4:0, Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 2:1, Švéda Marek 1:2),
6. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Bludov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braun Norbert 3:1, Müller Lukáš 0:4, Skokanová Lenka 1:2, Zitta David 3:1, body hostů: Srb Pavel 3:1, Brokeš Josef 2:2, Blaťák Marek 1:3, Jelínek Jakub 2:1), SK Kolšov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermák Martin 0:1, Směšný Tomáš 2:0, Švesták Drahoslav 2:0, Švéda Marek 1:0, WO 4:0, body hostů: Vysloužil Radek 1:1, Bolpagni Marcello 0:2, Zapletal Jan 0:2, WO 0:4), Sportovní klub Rakov - TJ Krnov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludka Jaroslav 1:3, Ludka Jan 1:2, Šuba Bedřich 2:1, Vykopal Jaroslav 1:3, body hostů: Štěpanek Martin 4:0, Krajča Patrik 3:1, Hradil Jaroslav 1:2, Kozák Petr 1:2), TJ Sokol Jezernice - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Pavel 2:0, Raška Jiří 2:0, Venclů Lukáš 3:0, Šuba Vojtěch ml. 3:0, body hostů: Koval Michal 0:2, Machů Jaroslav 0:3, Plesník Jiří 0:2, Jasinský Čestmír 0:2, Hostěnský Robert 0:1), TJ Sokol Čechovice B - KST Město Albrechtice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 3:1, Lošťák Martin 2:2, Maděrka Aleš 1:2, Chytil Milan 0:4, body hostů: Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 1:3, Vyvial Jaromír 4:0, Palivec David 1:2), TJ Sokol Tovačov - EXITERIA KST Jeseník C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Otáhal Vlastimil 0:3, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Palčík Zdeněk 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 2:2, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 0:3, Kunc Radim 1:2),
7. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Müller Lukáš 0:2, Skokanová Lenka 2:0, Zitta David 3:0, Braun Norbert 1:1, WO 4:0, body hostů: Bolpagni Marcello 1:2, Zapletal Jan 0:3, Vysloužil Radek 2:1, WO 0:4), SK Kolšov - TJ Sokol Bludov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Marek 1:2, Čermák Martin 1:2, Směšný Tomáš 2:1, Švesták Drahoslav 1:3, body hostů: Blaťák Marek 4:0, Srb Pavel 2:1, Jelínek Jakub 0:3, Brokeš Josef 2:1), Sportovní klub Rakov - TJ Olympia Bruntál 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludka Jaroslav 1:3, Frydrych Ondřej 0:3, Šuba Bedřich 2:1, Vykopal Jaroslav 1:3, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 3:1, Plesník Jiří 3:0, Jasinský Čestmír 2:1), TJ Sokol Jezernice - TJ Krnov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venclů Lukáš 3:0, Gorecki Pavel 2:0, Raška Jiří 2:0, Rytíř Pavel 2:1, Král Michal 0:1, body hostů: Kozák Petr 1:2, Matyáš Jaroslav 0:3, Hradil Jaroslav 1:2, Galetka Tomáš 0:2), TJ Sokol Čechovice B - EXITERIA KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Milan 2:2, Pekař René 1:3, Lošťák Martin 2:2, Maděrka Aleš 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Kunc Radim 0:4), TJ Sokol Tovačov - KST Město Albrechtice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Palčík Zdeněk 0:3, body hostů: Adamec Štěpán 2:1, Sopčák Lukáš 2:1, Vyvial Jaromír 2:1, Palivec David 3:0),
8. kolo:
KST Město Albrechtice - TTC Pramet Šumperk C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 2:0, Sopčák Lukáš 1:1, Palivec David 2:1, Adamec Štěpán 3:0, body hostů: Zitta David 2:1, Braun Norbert 0:3, Skokanová Lenka 0:2, Müller Lukáš 0:2), EXITERIA KST Jeseník C - SK Kolšov 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Pavel 2:1, Fňukal Zdeněk 2:1, Kunc Radim 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Směšný Tomáš 1:3, Švesták Drahoslav 1:2, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 0:3), TJ Krnov - TJ Sokol Čechovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 3:1, Hradil Jaroslav 2:2, Matyáš Jaroslav 0:4, Štěpanek Martin 3:1, body hostů: Lošťák Martin 3:1, Maděrka Aleš 3:1, Pekař René 1:3, Chytil Milan 1:3), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Tovačov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 2:1, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 2:1, Plesník Jiří 3:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Palčík Zdeněk 0:3, Otáhal Vlastimil 0:3), TJ Sokol Bludov - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 1:2, Blaťák Marek 2:1, Brokeš Josef 2:1, Jelínek Jakub 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Vykopal Jaroslav 0:3, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 1:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Sokol Jezernice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Marek 0:2, Vysloužil Radek 1:1, Chromec Martin ml. 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, body hostů: Gorecki Pavel 3:0, Venclů Lukáš 1:1, Raška Jiří 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0),
9. kolo:
KST Město Albrechtice - SK Kolšov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Jaromír 2:2, Sopčák Lukáš 3:0, Vojtek Roman 0:2, Adamec Štěpán 3:1, Palivec David 1:0, body hostů: Směšný Tomáš 1:3, Čermák Martin 2:2, Honemann Vlastimil 1:2, Švesták Drahoslav 1:2), EXITERIA KST Jeseník C - TTC Pramet Šumperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 3:0, Fňukal Zdeněk 2:1, Kunc Radim 0:3, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Zitta David 2:2, Braun Norbert 1:2, Müller Lukáš 1:2, Skokanová Lenka 0:3), TJ Krnov - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žatecký Vladimír 3:0, Kozák Petr 1:3, Štěpanek Martin 3:1, Matyáš Jaroslav 1:3, Škrla David 0:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3, Palčík Zdeněk 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Čechovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 1:3, Plesník Jiří 1:1, Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 0:4, Hostěnský Robert 0:1, body hostů: Lošťák Martin 1:3, Maděrka Aleš 3:1, Pekař René 2:1, Chytil Milan 3:0), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Jezernice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 2:2, Blaťák Marek 0:4, Jelínek Jakub 1:3, Brokeš Josef 4:0, body hostů: Venclů Lukáš 2:2, Gorecki Pavel 3:1, Raška Jiří 1:3, Šuba Vojtěch ml. 3:1), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - Sportovní klub Rakov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroutil Tomáš 1:1, Chromec Martin ml. 0:2, Vysloužil Radek 1:2, Černý Marek 0:3, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Ludka Jaroslav 2:1, Vykopal Jaroslav 2:0, Ludka Jan 1:1),
10. kolo:
Sportovní klub Rakov - TTC Pramet Šumperk C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludka Jan 0:4, Ludka Jaroslav 1:3, Vykopal Jaroslav 1:2, Šuba Bedřich 3:1, body hostů: Zitta David 3:1, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 2:2, Skokanová Lenka 2:1), TJ Sokol Jezernice - SK Kolšov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 4:0, Raška Jiří 1:3, Venclů Lukáš 1:2, Gorecki Pavel 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 2:2, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 1:3, Honemann Vlastimil 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Bludov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Milan 0:2, Pekař René 0:2, Lošťák Martin 0:3, Maděrka Aleš 1:1, WO 0:1, body hostů: Blaťák Marek 3:0, Jelínek Jakub 2:0, Srb Pavel 2:0, Brokeš Josef 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Tovačov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 2:0, Otáhal Vlastimil 1:1, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Palčík Zdeněk 3:0, body hostů: Kroutil Tomáš 0:3, Vysloužil Radek 2:1, Bolpagni Marcello 0:2, Zapletal Jan 0:2), KST Město Albrechtice - TJ Krnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 1:2, Sopčák Lukáš 2:1, Palivec David 1:2, Adamec Štěpán 4:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Krajča Patrik 0:3, Hradil Jaroslav 2:1, Matyáš Jaroslav 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Olympia Bruntál 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:1, Šimek Pavel 3:0, Janoušek Vladimír 1:2, Matějíček Miloš st. 3:0, body hostů: Plesník Jiří 1:2, Koval Michal 1:2, Machů Jaroslav 1:2, Jasinský Čestmír 0:3),
11. kolo:
Sportovní klub Rakov - SK Kolšov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludka Jan 0:4, Ludka Jaroslav 1:3, Vykopal Jaroslav 2:1, Šuba Bedřich 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 3:1, Čermák Martin 1:3, Švesták Drahoslav 3:1, Honemann Vlastimil 2:1), TJ Sokol Jezernice - TTC Pramet Šumperk C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Pavel 1:1, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Raška Jiří 3:0, Venclů Lukáš 3:0, body hostů: Zitta David 1:2, Braun Norbert 1:2, Müller Lukáš 0:2, Skokanová Lenka 0:2), TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Petr 0:3, Pekař René 3:0, Lošťák Martin 2:1, Chytil Milan 3:0, body hostů: Kroutil Tomáš 1:2, Bolpagni Marcello 0:3, Vysloužil Radek 2:1, Zapletal Jan 1:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Bludov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Pazdera Jaroslav st. 0:3, Palčík Zdeněk 0:3, body hostů: Brokeš Josef 1:2, Blaťák Marek 3:0, Srb Pavel 2:1, Jelínek Jakub 3:0), KST Město Albrechtice - TJ Olympia Bruntál 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Jaromír 2:2, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 2:2, Palivec David 0:2, Santarius Gustav 2:0, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 2:2, Jasinský Čestmír 1:3, Hostěnský Robert 1:3), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Krnov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 2:2, Janoušek Vladimír 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Krajča Patrik 1:3, Hradil Jaroslav 1:3, Matyáš Jaroslav 2:1),
12. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokanová Lenka 2:1, Maixner Vladimír 2:1, Müller Lukáš 2:1, Luňáček Jiří 2:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Vykopal Jaroslav 0:3, Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 0:3), SK Kolšov - TJ Sokol Jezernice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 3:1, Švesták Drahoslav 1:3, Směšný Tomáš 2:2, body hostů: Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 3:1, Raška Jiří 2:2, Gorecki Pavel 0:4), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Čechovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčil Jiří 2:1, Jílek Tomáš 0:2, Blaťák Marek 3:0, Jelínek Jakub 3:1, Blaťák Vojtěch 1:0, body hostů: Maděrka Aleš 1:3, Lošťák Martin 2:1, Pekař René 0:3, Chytil Milan 1:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Sokol Tovačov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolpagni Marcello 2:2, Vysloužil Radek 3:0, Zapletal Jan 1:2, Kroutil Tomáš 0:4, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 3:0, Otáhal Vlastimil 1:2), TJ Krnov - KST Město Albrechtice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Patrik 0:4, Hradil Jaroslav 1:3, Štěpanek Martin 3:0, Matyáš Jaroslav 3:1, body hostů: Muroň Antonín 2:2, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 2:2, Vyvial Jaromír 1:2), TJ Olympia Bruntál - EXITERIA KST Jeseník C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hostěnský Robert 0:3, Jasinský Čestmír 0:2, Machů Jaroslav 1:2, Koval Michal 1:2, WO 4:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 4:0, Fňukal Zdeněk 1:2, WO 0:4),
13. kolo:
SK Kolšov - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil 2:1, Čermák Martin 2:1, Švesták Drahoslav 2:1, Směšný Tomáš 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Vykopal Jaroslav 0:3, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 0:3), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Jezernice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Michal 0:2, Skokanová Lenka 0:2, Maixner Vladimír 1:2, Müller Lukáš 1:2, body hostů: Venclů Lukáš 3:0, Šuba Vojtěch ml. 2:1, Raška Jiří 1:1, Gorecki Pavel 2:0), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Sokol Čechovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolpagni Marcello 1:2, Zapletal Jan 2:1, Vysloužil Radek 1:2, Kroutil Tomáš 0:4, body hostů: Maděrka Aleš 4:0, Lošťák Martin 2:1, Pekař René 1:2, Chytil Milan 2:1), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaťák Marek 3:1, Jílek Tomáš 0:2, Brokeš Josef 2:2, Jelínek Jakub 3:1, Blaťák Vojtěch 1:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 1:3), TJ Olympia Bruntál - KST Město Albrechtice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hostěnský Robert 1:2, Machů Jaroslav 1:2, Jasinský Čestmír 1:2, Koval Michal 1:2, body hostů: Muroň Antonín 0:3, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 2:1, Vyvial Jaromír 3:0), TJ Krnov - EXITERIA KST Jeseník C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žatecký Vladimír 1:1, Krajča Patrik 0:3, Matyáš Jaroslav 1:2, Štěpanek Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:2, Fňukal Zdeněk 2:2, WO 0:6),
14. kolo:
TJ Krnov - TTC Pramet Šumperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 3:0, Matyáš Jaroslav 2:1, Štěpanek Martin 4:0, WO 0:3, body hostů: Braun Norbert 0:3, Skokanová Lenka 1:1, Maixner Vladimír 0:2, Müller Lukáš 0:3, WO 3:0), TJ Olympia Bruntál - SK Kolšov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plesník Jiří 2:1, Jasinský Čestmír 1:2, Hostěnský Robert 0:3, Machů Jaroslav 1:2, body hostů: Směšný Tomáš 3:0, Švesták Drahoslav 1:2, Honemann Vlastimil 2:1, Čermák Martin 2:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Bludov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sopčák Lukáš 3:1, Vyvial Jaromír 1:2, Muroň Antonín 1:2, Adamec Štěpán 3:1, body hostů: Jelínek Jakub 4:0, Srb Pavel 1:3, Brokeš Josef 1:2, Nejedlý Jiří 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 3:1, Macík Karel 1:3, Macík Petr 0:4, Šimek Pavel 3:1, body hostů: Dubský Pavel 4:0, Vysloužil Radek 2:2, Bolpagni Marcello 1:3, Kroutil Tomáš 2:2), TJ Sokol Čechovice B - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťák Martin 2:1, Chytil Milan 3:0, Šťastný Petr 1:2, Pekař René 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 2:1, Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 0:3, Ludka Jan 0:3), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 1:2, body hostů: Venclů Lukáš 3:0, Gorecki Pavel 0:3, Šuba Vojtěch ml. 2:1, Raška Jiří 3:0),
15. kolo:
TJ Olympia Bruntál - TTC Pramet Šumperk C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jasinský Čestmír 2:2, Plesník Jiří 1:3, Koval Michal 4:0, Machů Jaroslav 1:3, body hostů: Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 3:1, Skokanová Lenka 2:2, Maixner Vladimír 0:4), TJ Krnov - SK Kolšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 4:0, Matyáš Jaroslav 1:3, Galetka Tomáš 0:4, Štěpanek Martin 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Čermák Martin 2:2, Honemann Vlastimil 2:2), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Bludov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 3:0, Macík Karel 0:3, Macík Petr 0:3, Šimek Pavel 2:1, WO 0:2, body hostů: Jelínek Jakub 2:1, Srb Pavel 3:0, Brokeš Josef 1:2, Nejedlý Jiří 1:2, WO 2:0), KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvial Jaromír 0:1, Sopčák Lukáš 2:0, Palivec David 3:0, Adamec Štěpán 2:0, WO 3:0, body hostů: Dubský Pavel 1:2, Vysloužil Radek 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Tovačov - Sportovní klub Rakov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Horák Milan 3:1, body hostů: Šuba Bedřich 4:0, Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jaroslav 0:4, Ludka Jan 0:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Jezernice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lošťák Martin 2:1, Chytil Milan 0:2, Kolík Petr 0:3, Pekař René 2:2, WO 1:0, body hostů: Venclů Lukáš 3:1, Raška Jiří 2:1, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Gorecki Pavel 0:2, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Jezernice - Sportovní klub Rakov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Raška Jiří 2:1, Král Michal 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 2:1, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 0:2, Sehnalík Lukáš 0:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Čechovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Vojtašek Miroslav 0:4, body hostů: Lošťák Martin 2:2, Pekař René 2:2, Chytil Milan 3:1, Kolík Petr 1:3), EXITERIA KST Jeseník C - KST Město Albrechtice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fňukal Zdeněk 1:3, Macík Karel 0:3, Šimek Pavel 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Adamec Štěpán 3:1, Sopčák Lukáš 3:1, Palivec David 1:2, Vyvial Jaromír 1:2), TJ Olympia Bruntál - TJ Krnov 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Machů Jaroslav 3:0, Plesník Jiří 1:2, Jasinský Čestmír 0:3, Koval Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Štěpanek Martin 3:1, Matyáš Jaroslav 2:2, WO 0:5), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Sokol Bludov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Jan 3:0, Vysloužil Radek 1:2, Chromec Martin 1:2, Dubský Pavel 3:0, body hostů: Jelínek Jakub 2:1, Srb Pavel 2:1, Nejedlý Jiří 0:3, Soural Stanislav 0:3), SK Kolšov - TTC Pramet Šumperk C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:1, Čermák Martin 2:1, Švesták Drahoslav 2:1, Směšný Tomáš 2:1, body hostů: Zitta David 2:1, Luňáček Jiří 0:3, Braun Norbert 2:1, Müller Lukáš 0:3),
17. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:2, Braun Norbert 3:0, Müller Lukáš 2:1, Zitta David 3:0, body hostů: Lošťák Martin 0:3, Pekař René 0:3, Richter David 2:1, Šťastný Petr 1:2), SK Kolšov - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 1:3, Směšný Tomáš 3:1, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 1:3), Sportovní klub Rakov - KST Město Albrechtice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Bedřich 2:1, Ludka Jan 0:3, Vykopal Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 1:2, body hostů: Adamec Štěpán 2:1, Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 2:1, Kozák Petr 1:2), TJ Sokol Jezernice - EXITERIA KST Jeseník C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gorecki Pavel 0:1, Raška Jiří 1:1, Venclů Lukáš 2:1, Rytíř Pavel 2:0, Šuba Vojtěch ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Šimek Pavel 3:0, Janoušek Vladimír 0:3, Macík Karel 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bludov - TJ Krnov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 2:1, Srb Pavel 2:1, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 2:1, body hostů: Žatecký Vladimír 1:2, Štěpanek Martin 2:1, Krajča Patrik 0:3, Matyáš Jaroslav 0:3), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Olympia Bruntál 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolpagni Marcello 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Zapletal Jan 3:1, Dubský Pavel 2:2, body hostů: Machů Jaroslav 2:2, Plesník Jiří 4:0, Jasinský Čestmír 1:3, Veiglová Jarmila 0:4),
18. kolo:
SK Kolšov - TJ Sokol Čechovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Čermák Martin 3:1, Honemann Vlastimil 1:3, Směšný Tomáš 1:3, body hostů: Richter David 3:1, Lošťák Martin 2:2, Pekař René 3:1, Šťastný Petr 0:4), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Tovačov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 1:3, Skokanová Lenka 0:3, Zitta David 3:1, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 0:3), TJ Sokol Jezernice - KST Město Albrechtice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Jiří 1:3, Šuba Vojtěch ml. 1:3, Venclů Lukáš 4:0, Král Michal 3:1, body hostů: Adamec Štěpán 2:2, Sopčák Lukáš 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Kozák Petr 0:4), Sportovní klub Rakov - EXITERIA KST Jeseník C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vykopal Jaroslav 2:0, Frydrych Ondřej 0:1, Šuba Bedřich 2:0, Ludka Jan 0:2, WO 5:0, body hostů: Šimek Pavel 0:1, Janoušek Vladimír 2:1, Macík Karel 1:2, WO 0:5), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TJ Krnov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolpagni Marcello 1:2, Chromec Martin 0:3, Vysloužil Radek 1:2, Dubský Pavel 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 3:1, Žatecký Vladimír 3:0, Krajča Patrik 1:2, Matyáš Jaroslav 2:1), TJ Sokol Bludov - TJ Olympia Bruntál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Jiří 0:3, Srb Pavel 2:2, Brokeš Josef 3:1, Jelínek Jakub 3:1, Jílek Tomáš 0:1, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 3:1, Jasinský Čestmír 1:3, Veiglová Jarmila 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Bludov - TTC Pramet Šumperk C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 2:0, Blaťák Marek 1:1, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 3:0, body hostů: Zitta David 1:2, Braun Norbert 0:3, Müller Lukáš 0:2, Skokanová Lenka 0:2), T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - SK Kolšov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Marek 0:4, Zapletal Jan 2:1, Vysloužil Radek 1:2, Bolpagni Marcello 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 3:1, Čermák Martin 1:3, Švesták Drahoslav 3:0, Honemann Vlastimil 1:2), TJ Krnov - Sportovní klub Rakov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žatecký Vladimír 2:1, Matyáš Jaroslav 2:1, Hradil Jaroslav 2:1, Krajča Patrik 2:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 0:3, Ludka Jan 0:3), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Jezernice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostěnský Robert 1:2, Jasinský Čestmír 2:1, Koval Michal 0:3, Machů Jaroslav 1:3, body hostů: Venclů Lukáš 4:0, Raška Jiří 2:1, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Rytíř Pavel 0:2, Gorecki Pavel 0:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Čechovice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtek Roman 0:1, Palivec David 2:0, Adamec Štěpán 2:1, Sopčák Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Lošťák Martin 2:1, Chytil Milan 0:3, Šťastný Petr 0:2, WO 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Tovačov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:2, Šimek Pavel 1:2, Janoušek Vladimír 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Horák Milan 3:1, Palčík Zdeněk 0:4, Otáhal Vlastimil 1:2, Ginter Martin 1:2),
20. kolo:
T.J. Sokol Olomouc-Neředín C - TTC Pramet Šumperk C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolpagni Marcello 0:3, Zapletal Jan 1:1, Kroutil Tomáš 0:3, Vysloužil Radek 2:1, body hostů: Zitta David 3:0, Braun Norbert 1:2, Müller Lukáš 3:0, Skokanová Lenka 1:1), TJ Sokol Bludov - SK Kolšov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 3:0, Blaťák Marek 2:0, Brokeš Josef 2:1, Jelínek Jakub 2:1, body hostů: Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 1:2, Směšný Tomáš 0:1, Švesták Drahoslav 0:2, Švéda Marek 0:2), TJ Olympia Bruntál - Sportovní klub Rakov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plesník Jiří 0:1, Jasinský Čestmír 0:3, Koval Michal 2:1, Machů Jaroslav 1:3, Hostěnský Robert 1:1, WO 1:0, body hostů: Šuba Bedřich 4:0, Vykopal Jaroslav 3:1, Ludka Jan 0:2, Ludka Jaroslav 2:1, WO 0:1), TJ Krnov - TJ Sokol Jezernice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 3:1, Krajča Patrik 0:2, Matyáš Jaroslav 0:4, Štěpanek Martin 4:0, Hradil Jaroslav 0:2, body hostů: Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 2:2, Raška Jiří 2:2, Rytíř Pavel 0:1, Gorecki Pavel 2:1), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Čechovice B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 1:1, Šimek Pavel 2:0, Janoušek Vladimír 2:1, Matějíček Miloš st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Lošťák Martin 2:1, Chytil Milan 0:3, Šťastný Petr 0:3, WO 0:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Tovačov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Roman 2:1, Sopčák Lukáš 3:0, Palivec David 1:2, Adamec Štěpán 3:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Palčík Zdeněk 1:2, Ginter Martin 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3),
21. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - KST Město Albrechtice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Braun Norbert 0:3, Müller Lukáš 1:2, Skokanová Lenka 1:2, Zitta David 3:0, WO 5:0, body hostů: Kozák Petr 1:3, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 3:1, WO 0:5), SK Kolšov - EXITERIA KST Jeseník C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Směšný Tomáš 2:1, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:1, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 1:2, Macík Karel 0:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Krnov 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťák Martin 1:1, Chytil Milan 0:2, Kvapil Tomáš 1:2, Pekař René 1:1, WO 6:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:0, Štěpanek Martin 3:0, Matyáš Jaroslav 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Tovačov - TJ Olympia Bruntál 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:2, body hostů: Koval Michal 4:0, Machů Jaroslav 2:2, Jasinský Čestmír 0:4, Hostěnský Robert 2:2), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Bludov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Bedřich 3:0, Frydrych Ondřej 1:3, Ludka Jaroslav 1:3, Vykopal Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Srb Pavel 3:1, Jelínek Jakub 3:1, Nejedlý Jiří 0:4, Brokeš Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gorecki Pavel 1:0, Raška Jiří 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:1, Venclů Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Bolpagni Marcello 0:3, Chromec Martin 0:2, Vysloužil Radek 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
SK Kolšov - KST Město Albrechtice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švesták Drahoslav 2:0, Směšný Tomáš 1:1, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 1:2, WO 4:0, body hostů: Kozák Petr 0:4, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 2:1, WO 0:4), TTC Pramet Šumperk C - EXITERIA KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 3:1, Skokanová Lenka 1:3, Zitta David 1:3, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Macík Karel 0:4), TJ Sokol Tovačov - TJ Krnov 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palčík Zdeněk 0:3, Otáhal Vlastimil 0:3, Zavřel Josef 1:2, Horák Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Matyáš Jaroslav 2:2, Štěpanek Martin 3:1, Žatecký Vladimír 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Čechovice B - TJ Olympia Bruntál 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťák Martin 4:0, Pekař René 2:1, Chytil Milan 3:0, WO 0:5, body hostů: Koval Michal 0:3, Machů Jaroslav 1:2, Jasinský Čestmír 0:2, Hostěnský Robert 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Jiří 2:1, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Gorecki Pavel 2:0, Venclů Lukáš 3:0, Frankovič Jaroslav 0:1, body hostů: Srb Pavel 2:1, Jelínek Jakub 0:3, Brokeš Josef 0:3, Nejedlý Jiří 0:2), Sportovní klub Rakov - T.J. Sokol Olomouc-Neředín C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šuba Bedřich 1:0, Frydrych Ondřej 1:1, Ludka Jaroslav 2:1, Vykopal Jaroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Bolpagni Marcello 0:3, Chromec Martin ml. 1:2, Vysloužil Radek 1:1, WO 0:3),
Krajský přebor 2A
1. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sigma Hranice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, Lužný Petr 1:2, Běhal Jiří st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 1:3, Zobaník Jaroslav 0:3, WO 1:0), TJ Sigma Lutín - Sportklub Štarnov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Začal Martin 1:3, Halfar Václav 2:1, Tlach Miroslav 1:3, Hampl Jiří 0:1, WO 0:4, body hostů: Holiš Roman 2:1, Chytil Miroslav 2:1, Paděra Pavel 0:2, Martinů Jiří ml. 4:0, WO 4:0), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Kojetín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovec Rostislav 0:2, Šťastný Petr 1:2, Novák Dominik 1:2, Kolík Petr 0:4, WO 2:2, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Prokeš Lukáš 1:2, Odehnal Jakub 3:0, Zítka Tomáš 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Chropyně B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Petr st. 0:3, Milar Martin 1:2, Gečnuk Adam 0:4, Dostál Jaromír 2:2, WO 1:1, body hostů: Grmela Aleš 4:0, Topič Petr 3:0, Zapletal Miroslav 2:1, Nesvadba David 2:2, WO 1:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Otaslavice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabrhel Ladislav 0:1, Kubánek Martin 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Šauer Miloš 2:2, Coufal Igor 3:0, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 1:3), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Němčice nad Hanou 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 3:1, Rádek Ivo 2:2, Glück Roman 3:1, body hostů: Benek Tomáš 2:2, Benek Jaromír 3:1, Palásek Jaromír 1:3, Vlach Zdeněk 0:4),
2. kolo:
TJ OP Prostějov - Sportklub Štarnov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korda Jiří 1:2, Sedláček Jiří 2:1, Běhal Jiří st. 1:2, Hrůza Petr 1:3, WO 3:0, body hostů: Chytil Miroslav 2:2, Paděra Pavel 2:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 1:2, WO 0:3), TJ Sigma Lutín - TJ Sigma Hranice 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlach Miroslav 1:3, Halfar Václav 3:1, Hampl Jiří 0:3, WO 0:6, body hostů: Jemelka Ivan 3:0, Sohr Radovan 2:1, Jemelka Libor 2:1, Zobaník Jaroslav 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Čechovice C - TJ Chropyně B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 1:3, Richter David 2:2, Kolík Petr 0:3, Šťastný Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Grmela Aleš 4:0, Topič Petr 4:0, Nesvadba David 2:2, Zapletal Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Petr st. 0:4, Milar Martin 3:1, Dostál Jaromír 1:3, Zich Petr ml. 3:1, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Malý Bohdan 3:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Martin 2:1, Černoch Alois st. 3:1, Šauer Miloš 3:1, Coufal Igor 4:0, WO 1:0, body hostů: Benek Tomáš 0:4, Benek Jaromír 2:1, Palásek Jaromír 0:4, Vlach Zdeněk 1:3, WO 0:1), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2, Rádek Ivo 2:2, Glück Roman 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Otaslavice - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 1:3, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Běhal Jiří st. 3:1, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Korda Jiří 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Lutín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Vít 2:2, Benek Tomáš 3:1, Palásek Jaromír 2:2, Benek Jaromír 2:2, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Tlach Miroslav 3:1, Začal Martin 1:3, Chmelař Ondřej 1:3), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Šternberk B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 1:3, Prokeš Lukáš 2:2, Zítka Tomáš 1:3, body hostů: Coufal Igor 4:0, Kubánek Martin 1:3, Vémola Martin 3:1, Šauer Miloš 2:2), TJ Chropyně B - TJ Granitol Moravský Beroun 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Petr 4:0, Zapletal Miroslav 2:1, Nesvadba David 3:1, Grmela Aleš 4:0, WO 0:1, body hostů: Veselka Jan 0:2, Kocián Martin 1:3, Rádek Ivo 0:3, Glück Roman 1:3, Trbušek Jiří 0:2, WO 1:0), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Čechovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 4:0, Sohr Radovan 4:0, Jemelka Libor 4:0, Němeček Ladislav 3:1, body hostů: Kolík Petr 0:4, Novák Dominik 1:3, Šťastný Petr 0:4, Velešík Josef 0:4), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Ondratice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holiš Roman 2:0, Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 4:0, Martinů Jiří ml. 4:0, Mynařík Alfons 1:1, body hostů: Zich Petr ml. 1:3, Dostál Jaromír 1:3, Janík Michal ml. 0:4, Beneš Jan st. 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Lutín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 1:2, Kalabis Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Chmelař Ondřej 1:3, Začal Martin 2:2, Tlach Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ OP Prostějov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benek Jaromír 2:2, Válek Vít 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Benek Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Běhal Jiří st. 1:3, Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 4:0, Korda Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kojetín - TJ Granitol Moravský Beroun 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Vlastimil 2:0, Matula Jaroslav 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Odehnal Jakub 2:1, Ocknecht Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Veselka Jan 0:3, Rádek Ivo 0:4, Trbušek Jiří 3:1, Glück Roman 2:2, WO 1:0), TJ Chropyně B - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Petr 2:0, Zapletal Miroslav 3:0, Nesvadba David 1:2, Grmela Aleš 4:0, WO 0:4, body hostů: Šauer Miloš 1:3, Kubánek Martin 0:3, Černoch Alois st. 1:1, Kučera Ivan 0:3, WO 4:0), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Ondratice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 4:0, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 3:1, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Milar Martin 3:1, Dostál Jaromír 1:3, Zich Petr ml. 2:2, Beneš Jan st. 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Čechovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holiš Roman 4:0, Paděra Pavel 4:0, Chytil Miroslav 4:0, Martinů Jiří ml. 2:0, Mynařík Alfons 2:0, body hostů: Velešík Josef 0:4, Novák Dominik 0:4, Šťastný Petr 0:4, Kolík Petr 0:4),
5. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Granitol Moravský Beroun 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Igor 4:0, Vyhnálek Tomáš 4:0, Vémola Martin 3:1, Kubánek Martin 1:0, Šauer Miloš 3:0, body hostů: Kusmič Vlastimil 0:4, Veselka Jan 0:4, Trbušek Jiří 0:2, Glück Roman 1:3, Rádek Ivo 0:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Benek Tomáš 2:2, Zemánek Petr 2:2, Válek Vít 1:3, Benek Jaromír 3:1), TJ Sokol Kojetín - TJ Chropyně B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Vlastimil 1:3, Matula Jaroslav 2:2, Prokeš Lukáš 1:2, Odehnal Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Grmela Aleš 4:0, Topič Petr 3:1, Nesvadba David 2:2, Zapletal Miroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sigma Hranice - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 4:0, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 2:2, Němeček Ladislav 0:2, Klos Otto 0:2, body hostů: Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 1:3, Holiš Roman 2:2, Martinů Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Ondratice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 2:2, Richter David 4:0, Kolík Petr 1:3, Jahn Michal 2:2, body hostů: Milar Martin 3:1, Zich Petr ml. 2:2, Zich Petr st. 0:4, Dostál Jaromír 2:2), TJ OP Prostějov - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 0:4, Lužný Petr 2:2, body hostů: Tlach Miroslav 1:3, Halfar Václav 3:1, Mikulka Miroslav 1:3, Zbořil Radek 4:0),
6. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Čechovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 3:0, Sedláček Jiří 2:1, Korda Jiří 2:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 1:0, WO 1:1, body hostů: Novák Dominik 0:4, Richter David 3:0, Kolík Petr 0:3, Gottwald Tomáš 0:4, WO 1:1), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Ondratice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halfar Václav 3:1, Tlach Miroslav 3:1, Začal Martin 3:0, Zbořil Radek 3:1, WO 1:0, body hostů: Milar Martin 0:4, Zich Petr st. 0:4, Dostál Jaromír 0:4, Zich Petr ml. 3:0, WO 0:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Hranice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Alois st. 3:1, Šauer Miloš 3:1, Kubánek Martin 3:1, Coufal Igor 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Sohr Radovan 1:3, Jemelka Libor 1:3, Němeček Ladislav 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 0:4, Rádek Ivo 0:2, Trbušek Jiří 2:2, Glück Roman 1:3, Švanda Radovan 1:1, body hostů: Chytil Miroslav 3:1, Paděra Pavel 3:1, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Ocknecht Jiří 1:3, Orság Vlastimil 2:2, Malý Bohdan 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Chropyně B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benek Tomáš 1:3, Válek Vít 1:2, Oplocký Petr ml. 1:2, Palásek Jaromír 0:3, WO 2:1, body hostů: Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 4:0, Nesvadba David 1:2, Zapletal Miroslav 2:1, WO 1:2),
7. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Ondratice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 4:0, Korda Jiří 3:0, Hrůza Petr 2:1, Lužný Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Milar Martin 0:3, Dostál Jaromír 0:4, Cetkovský Martin 1:3, Zich Petr ml. 3:1, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Čechovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Začal Martin 3:1, Tlach Miroslav 2:1, Halfar Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Novák Dominik 0:4, Kvapil Tomáš 0:2, Richter David 2:2, Gottwald Tomáš 0:3, Kolík Petr 0:2, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhnálek Tomáš 3:1, Šauer Miloš 2:2, Vémola Martin 2:2, Černoch Alois st. 2:2, body hostů: Mynařík Alfons 1:3, Paděra Pavel 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 1:3), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sigma Hranice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 3:1, Rádek Ivo 1:3, Glück Roman 1:3, body hostů: Sohr Radovan 2:2, Jemelka Ivan 4:0, Jemelka Libor 3:1, Němeček Ladislav 0:4), TJ Sokol Otaslavice - TJ Chropyně B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 1:2, Krátký Jan 0:3, Kalabis Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Grmela Aleš 3:1, Topič Petr 3:1, Zapletal Miroslav 2:1, Nesvadba David 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Jaromír 1:3, Oplocký Petr ml. 2:2, Válek Vít 0:3, Benek Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Ocknecht Jiří 1:1, Orság Vlastimil 3:1, Malý Bohdan 1:2, Zítka Tomáš 1:1, WO 0:1),
8. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 1:3, Matula Jaroslav 0:4, Malý Bohdan 1:3, Orság Vlastimil 3:1, body hostů: Běhal Jiří st. 3:1, Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 3:1, Korda Jiří 1:2, Lužný Petr 0:1), TJ Chropyně B - TJ Sigma Lutín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrastina Jiří 0:2, Zapletal Miroslav 1:3, Konečný Radim 2:2, Grmela Aleš 4:0, Topič Petr 0:2, body hostů: Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 2:2, Začal Martin 2:2, Tlach Miroslav 3:1), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Němeček Ladislav 0:1, Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 1:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Daněček Zdeněk 1:1, Kadlčík Vlastimil 0:4, Dofek Luboš 0:2), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jeroným 2:2, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Benek Tomáš 1:3, Benek Jaromír 2:2, Palásek Jaromír 0:4, Válek Vít 2:2), TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Šternberk B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 1:3, Jahn Michal 0:4, Kolík Petr 1:3, Richter David 3:1, body hostů: Vémola Martin 2:2, Šauer Miloš 4:0, Kubánek Martin 2:2, Vyhnálek Tomáš 3:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Granitol Moravský Beroun 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Petr ml. 4:0, Dostál Jaromír 0:4, Cetkovský Martin 2:2, Milar Martin 1:3, body hostů: Kocián Martin 3:1, Rádek Ivo 2:2, Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Lutín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, Prokeš Lukáš 3:1, Malý Bohdan 1:3, body hostů: Halfar Václav 1:3, Zbořil Radek 3:1, Začal Martin 1:3, Tlach Miroslav 2:2), TJ Chropyně B - TJ OP Prostějov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižan Tomáš 2:2, Nesvadba David 0:4, Zapletal Miroslav 2:2, Grmela Aleš 4:0, body hostů: Běhal Jiří st. 1:3, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 1:3), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sohr Radovan 3:1, Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Benek Tomáš 2:2, Palásek Jaromír 1:3, Benek Jaromír 1:3, Válek Vít 2:2), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Otaslavice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 2:1, Holiš Roman 3:1, Paděra Pavel 2:2, Martinů Jiří ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:2, Dofek Luboš 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:2, Daněček Lukáš 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ Granitol Moravský Beroun 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 2:2, Jahn Michal 1:3, Kolík Petr 2:2, Richter David 4:0, body hostů: Kocián Martin 2:2, Rádek Ivo 1:3, Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Šternberk B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 0:3, Zich Petr st. 0:4, Cetkovský Martin 1:2, Zich Petr ml. 1:2, WO 0:3, body hostů: Coufal Igor 3:0, Šauer Miloš 2:1, Kubánek Martin 3:1, Vyhnálek Tomáš 3:0, WO 3:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ OP Prostějov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Vémola Martin 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Kubánek Martin 3:1, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Korda Jiří 0:4, Lužný Petr 1:3), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2, Rádek Ivo 1:3, Glück Roman 2:2, body hostů: Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 4:0, Chmelař Ondřej 1:3, Začal Martin 2:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Čechovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 1:3, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Kvapil Tomáš 1:3, Jahn Michal 2:2, Kolík Petr 2:2, Šťastný Petr 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Ondratice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 1:3, Benek Jaromír 3:1, Palásek Jaromír 1:3, Benek Tomáš 2:2, body hostů: Zich Petr ml. 4:0, Milar Martin 3:1, Zich Petr st. 0:4, Cetkovský Martin 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Hranice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Matula Jaroslav 1:3, Prokeš Lukáš 3:1, Orság Vlastimil 3:1, body hostů: Klos Otto 2:2, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 1:3, Němeček Ladislav 2:2), TJ Chropyně B - Sportklub Štarnov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topič Petr 3:1, Zapletal Miroslav 1:2, Schovanec Zdeněk 2:2, Grmela Aleš 4:0, WO 1:0, body hostů: Chytil Miroslav 1:3, Paděra Pavel 2:2, Holiš Roman 0:3, Martinů Jiří ml. 2:2, WO 0:1),
11. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Lutín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Vémola Martin 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Kubánek Martin 3:1, body hostů: Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 4:0, Začal Martin 0:4, Chmelař Ondřej 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 0:4, Trbušek Jiří 2:2, Rádek Ivo 2:2, Glück Roman 1:3, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 3:1, Korda Jiří 3:1), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Ondratice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jaroslav 0:2, Mikuš Michal 2:2, Kalabis Petr 4:0, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kořínek Petr 0:2, body hostů: Milar Martin 2:2, Zich Petr ml. 3:1, Cetkovský Martin 3:1, Ježek Lubomír 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Čechovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benek Jaromír 0:1, Válek Vít 0:3, Palásek Jaromír 2:2, Benek Tomáš 1:3, Oplocký Petr ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Jahn Michal 2:2, Richter David 4:0, Kolík Petr 1:2, Novák Dominik 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Kojetín - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odehnal Jakub 0:2, Matula Jaroslav 1:2, Prokeš Lukáš 0:4, Orság Vlastimil 1:3, WO 2:1, body hostů: Chytil Miroslav 4:0, Paděra Pavel 1:2, Holiš Roman 2:0, Martinů Jiří ml. 4:0, WO 1:2), TJ Chropyně B - TJ Sigma Hranice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topič Petr 4:0, Zapletal Miroslav 1:2, Schovanec Zdeněk 3:0, Grmela Aleš 3:1, WO 1:1, body hostů: Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 1:3, Jemelka Libor 1:2, Němeček Ladislav 1:2, WO 1:1),
12. kolo:
TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Šternberk B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jiří st. 0:4, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 0:3, Korda Jiří 0:2, Lužný Petr 0:2, WO 1:0, body hostů: Šauer Miloš 3:1, Vémola Martin 3:1, Kubánek Martin 4:0, Černoch Alois st. 3:0, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ Granitol Moravský Beroun 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 3:1, Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 4:0, Začal Martin 2:2, body hostů: Kocián Martin 3:1, Veselka Jan 0:4, Rádek Ivo 0:4, Glück Roman 1:3), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 2:2, Kvapil Tomáš 3:1, Jahn Michal 2:2, Richter David 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Milar Martin 3:0, Zich Petr ml. 4:0, Zich Petr st. 1:0, WO 1:1, body hostů: Benek Tomáš 2:2, Válek Vít 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Benek Jaromír 1:1, Oplocký Petr ml. 0:2, WO 1:1), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 2:1, Sohr Radovan 1:2, Němeček Ladislav 0:4, WO 2:0, body hostů: Matula Jaroslav 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 3:0, Zítka Tomáš 1:2, WO 0:2), Sportklub Štarnov - TJ Chropyně B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 4:0, Holiš Roman 4:0, Paděra Pavel 3:0, Martinů Jiří ml. 1:1, Běhal Jeroným 1:0, WO 2:0, body hostů: Grmela Aleš 0:2, Zapletal Miroslav 0:4, Nesvadba David 1:3, Křižan Tomáš 0:4, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Šternberk B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 2:2, Halfar Václav 2:1, Zbořil Radek 3:0, Začal Martin 1:3, WO 2:0, body hostů: Vémola Martin 2:2, Šauer Miloš 3:1, Kubánek Martin 1:2, Černoch Alois st. 0:3, WO 0:2), TJ OP Prostějov - TJ Granitol Moravský Beroun 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jiří st. 3:1, Hrůza Petr 1:3, Sedláček Jiří 4:0, Korda Jiří 1:3, body hostů: Kocián Martin 2:2, Veselka Jan 1:3, Rádek Ivo 1:3, Glück Roman 3:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 2:2, Cetkovský Martin 2:1, Milar Martin 2:2, Zich Petr ml. 4:0, Zich Petr st. 0:1, body hostů: Kalabis Petr 3:1, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahn Michal 3:1, Kolík Petr 4:0, Novák Dominik 2:2, Richter David 3:1, body hostů: Válek Vít 0:4, Benek Tomáš 1:3, Palásek Jaromír 2:2, Benek Jaromír 1:0, Oplocký Petr ml. 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Kojetín 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Běhal Jeroným 2:1, Chytil Miroslav 2:0, Paděra Pavel 3:0, Holiš Roman 3:0, WO 6:0, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Prokeš Lukáš 0:4, Odehnal Jakub 0:3, WO 0:6), TJ Sigma Hranice - TJ Chropyně B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Libor 3:0, Klos Otto 0:2, Sohr Radovan 2:1, Němeček Ladislav 0:3, WO 6:0, body hostů: Křižan Tomáš 2:2, Nesvadba David 2:2, Zapletal Miroslav 2:1, WO 0:6),
14. kolo:
TJ Sigma Hranice - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 1:3, Sohr Radovan 1:3, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1, Lužný Petr 3:1), Sportklub Štarnov - TJ Sigma Lutín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 1:2, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Halfar Václav 3:1, Začal Martin 0:3, Tlach Miroslav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Čechovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Lukáš 2:2, Matula Jaroslav 3:1, Odehnal Jakub 3:1, Orság Vlastimil 2:2, body hostů: Richter David 2:2, Jahn Michal 3:1, Novák Dominik 0:4, Kolík Petr 1:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Ondratice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Petr 3:1, Nesvadba David 2:2, Křižan Tomáš 2:2, Grmela Aleš 4:0, body hostů: Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 1:3, Cetkovský Martin 1:3, Řehulka Michal 0:3, Janík Michal ml. 0:1), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Šternberk B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 1:3, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Kubánek Martin 2:2, Vyhnálek Tomáš 3:1, Šauer Miloš 3:1, Vémola Martin 3:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Granitol Moravský Beroun 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benek Jaromír 1:0, Palásek Jaromír 1:3, Válek Vít 2:1, Zemánek Petr 3:1, Benek Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2, Rádek Ivo 0:4, Glück Roman 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
Sportklub Štarnov - TJ OP Prostějov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 4:0, body hostů: Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 0:4, Běhal Jiří st. 1:3, Lužný Petr 1:3), TJ Sigma Hranice - TJ Sigma Lutín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 1:3, Zobaník Jaroslav 1:3, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 3:1, Začal Martin 2:2, Tlach Miroslav 2:2), TJ Chropyně B - TJ Sokol Čechovice C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Topič Petr 3:0, Nesvadba David 2:0, Gašpařík Miroslav 3:0, Grmela Aleš 3:0, WO 5:1, body hostů: Šťastný Petr 0:4, Novák Dominik 0:4, Čížek Tomáš 0:3, WO 1:5), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Ondratice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Lukáš 1:3, Matula Jaroslav 3:1, Odehnal Jakub 3:1, Orság Vlastimil 2:2, body hostů: Zich Petr ml. 4:0, Milar Martin 0:4, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Šternberk B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Jaromír 0:4, Oplocký Petr ml. 2:2, Palásek Martin 0:3, Benek Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Vyhnálek Tomáš 3:1, Šauer Miloš 3:1, Vémola Martin 2:2, Prázdný Pavel ml. 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice - TJ Granitol Moravský Beroun 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Veselka Jan 1:3, Kocián Martin 2:2, Trbušek Jiří 2:2, Glück Roman 3:1),
16. kolo:
TJ Granitol Moravský Beroun - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jan 1:3, Trbušek Jiří 2:2, Glück Roman 3:0, Rádek Ivo 3:1, WO 0:1, body hostů: Prázdný Pavel ml. 0:4, Černoch Alois st. 2:2, Suchý Filip 1:3, Kubánek Martin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Otaslavice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Vít 3:1, Oplocký Petr ml. 0:1, Benek Tomáš 2:2, Palásek Jaromír 2:2, Vlach Zdeněk 1:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:1, Daněček Lukáš 0:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Kojetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba David 2:2, Zapletal Miroslav 2:1, Schovanec Zdeněk 4:0, Topič Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Malý Bohdan 1:3, Prokeš Lukáš 0:3, Odehnal Jakub 0:4, WO 1:0), Sportklub Štarnov - TJ Sigma Hranice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 3:0, Holiš Roman 2:1, Martinů Jiří ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 0:3, Němeček Ladislav 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Čechovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milar Martin 2:2, Cetkovský Martin 3:1, Řehulka Michal 3:1, Ježek Lubomír 2:2, body hostů: Pekař René 2:2, Richter David 3:1, Novák Dominik 0:4, Kolík Petr 1:3), TJ Sigma Lutín - TJ OP Prostějov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 1:3, Začal Martin 1:3, Halfar Václav 1:3, Zbořil Radek 4:0, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 2:2, Lužný Petr 3:1),
17. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Otaslavice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 1:3, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Kadlčík Vlastimil 1:3, Krátký Jan 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 3:0, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 3:0, Zbořil Radek 3:0, WO 2:1, body hostů: Benek Jaromír 0:3, Benek Tomáš 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Válek Vít 0:3, WO 1:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 3:1, Coufal Igor 3:0, Černoch Alois st. 2:1, Šauer Miloš 2:2, WO 2:0, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Prokeš Lukáš 1:3, Odehnal Jakub 1:2, Orság Vlastimil 1:2, WO 0:2), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Chropyně B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:1, Glück Roman 2:1, Rádek Ivo 0:4, WO 2:0, body hostů: Topič Petr 4:0, Konečný Radim 1:3, Zapletal Miroslav 2:1, Nesvadba David 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sigma Hranice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 4:0, Novák Dominik 0:3, Jahn Michal 1:3, Richter David 3:1, Kolík Petr 0:1, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 2:2, Sohr Radovan 3:1, Zobaník Jaroslav 0:1, Němeček Ladislav 1:2), TJ Sokol Ondratice B - Sportklub Štarnov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Jakub 0:4, Janík Michal ml. 0:4, Dostál Jaromír 0:4, Zich Petr st. 1:3, body hostů: Paděra Pavel 4:0, Chytil Miroslav 3:1, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 4:0),
18. kolo:
TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Otaslavice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Začal Martin 1:3, Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 3:1, Tlach Miroslav 1:3, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 1:3), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jiří st. 3:0, Lužný Petr 3:0, Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Benek Tomáš 1:3, Benek Jaromír 0:1, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 0:4, WO 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 3:1, Trbušek Jiří 3:1, Glück Roman 0:3, Rádek Ivo 0:4, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Prokeš Lukáš 4:0, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 1:2, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Chropyně B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 1:2, Černoch Alois st. 1:2, Suchý Filip 0:3, Prázdný Pavel ml. 1:3, WO 3:0, body hostů: Topič Petr 4:0, Konečný Radim 2:1, Zapletal Miroslav 3:0, Nesvadba David 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Hranice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 2:2, body hostů: Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 2:2, Zobaník Jaroslav 1:3), TJ Sokol Čechovice C - Sportklub Štarnov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahn Michal 0:3, Šťastný Petr 1:2, Gottwald Tomáš 1:2, Pekař René 1:2, WO 4:0, body hostů: Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 2:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, WO 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Čechovice C - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 2:2, Novák Dominik 0:4, Kolík Petr 0:4, Richter David 4:0, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Lutín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 1:3, Řehulka Michal 1:2, Milar Martin 2:2, Janík Michal ml. 1:0, body hostů: Začal Martin 1:3, Tlach Miroslav 2:2, Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 1:3), TJ Sigma Hranice - T.J. Sokol Šternberk B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 1:3, Sohr Radovan 2:1, Němeček Ladislav 0:4, WO 0:1, body hostů: Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 3:1, Kubánek Martin 3:1, Suchý Filip 1:2, WO 1:0), Sportklub Štarnov - TJ Granitol Moravský Beroun 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Mynařík Alfons 3:1, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 4:0, body hostů: Rádek Ivo 1:3, Veselka Jan 0:4, Trbušek Jiří 0:4, Glück Roman 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Matula Jaroslav 4:0, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 2:2, body hostů: Kalabis Petr 3:1, Mikuš Michal 2:2, Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 1:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvadba David 3:1, Zapletal Miroslav 2:2, Grmela Aleš 4:0, WO 0:5, body hostů: Válek Vít 1:2, Palásek Jaromír 0:3, Vlach Zdeněk 2:1, Oplocký Petr ml. 0:3, WO 5:0),
20. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - TJ OP Prostějov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 3:1, Milar Martin 1:3, Řehulka Michal 2:1, Zich Petr ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Běhal Jiří st. 1:3, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekař René 3:1, Novák Dominik 1:3, Kolík Petr 1:3, Richter David 3:1, body hostů: Zbořil Radek 4:0, Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 0:4, Začal Martin 2:2), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Šternberk B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paděra Pavel 3:0, Mynařík Alfons 2:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vémola Martin 0:4, Černoch Alois st. 1:3, Suchý Filip 0:4, WO 0:5), TJ Sigma Hranice - TJ Granitol Moravský Beroun 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Klos Otto 2:2, Sohr Radovan 3:1, Zobaník Jaroslav 0:4, body hostů: Kocián Martin 3:1, Veselka Jan 1:3, Trbušek Jiří 2:2, Glück Roman 1:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Otaslavice 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvadba David 2:2, Zapletal Miroslav 2:2, Grmela Aleš 3:1, WO 0:5, body hostů: Kalabis Petr 3:0, Kadlčík Vlastimil 0:3, Krátký Jan 1:2, Mikuš Michal 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Jakub 2:1, Matula Jaroslav 3:0, Prokeš Lukáš 3:0, Orság Vlastimil 2:0, Zítka Tomáš 0:2, WO 2:1, body hostů: Válek Vít 2:2, Vlach Zdeněk 1:2, Palásek Jaromír 0:3, Oplocký Petr ml. 0:3, WO 1:2),
21. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Kojetín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 4:0, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 3:0, Korda Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Orság Vlastimil 1:3, Odehnal Jakub 1:3, Prokeš Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sigma Lutín - TJ Chropyně B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlach Miroslav 2:2, Halfar Václav 4:0, Zbořil Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Zapletal Miroslav 1:2, Nesvadba David 1:2, Konečný Radim 0:3, Konečný Roman 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Hranice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Klos Otto 2:2, Sohr Radovan 2:2, Němeček Ladislav 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benek Tomáš 0:4, Palásek Jaromír 1:3, Oplocký Petr ml. 1:3, Válek Vít 2:2, body hostů: Paděra Pavel 4:0, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 1:1, Mišun Miroslav 1:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Čechovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 3:0, Prázdný Pavel ml. 1:3, Vémola Martin 3:1, Kubánek Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Novák Dominik 2:2, Kolík Petr 1:2, Čížek Tomáš 1:3, Šťastný Petr 2:2, WO 0:1), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Ondratice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jan 1:2, Trbušek Jiří 3:0, Glück Roman 3:0, Rádek Ivo 3:1, WO 0:3, body hostů: Zich Petr st. 1:3, Beneš Jan st. 0:3, Janík Michal ml. 1:2, Jeřábek Jakub 1:2, WO 3:0),
22. kolo:
TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlach Miroslav 0:4, Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Matula Jaroslav 2:1, Prokeš Lukáš 1:2, Odehnal Jakub 1:2, Orság Vlastimil 1:2, WO 5:0), TJ OP Prostějov - TJ Chropyně B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Běhal Jiří st. 2:0, Sedláček Jiří 2:0, Lužný Petr 3:0, Korda Jiří 1:2, WO 7:0, body hostů: Konečný Radim 0:4, Konečný Roman 1:3, Zapletal Miroslav 1:1, WO 0:7), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Hranice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 4:0, Oplocký Petr ml. 1:3, Palásek Jaromír 2:2, Benek Tomáš 1:3, body hostů: Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 1:3, Sohr Radovan 3:1, Němeček Ladislav 1:3), TJ Sokol Otaslavice - Sportklub Štarnov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořínek Petr 0:4, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kalabis Petr 1:3, body hostů: Paděra Pavel 4:0, Chytil Miroslav 2:0, Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 4:0, Mišun Miroslav 1:1), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Čechovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jan 0:3, Trbušek Jiří 4:0, Glück Roman 3:0, Rádek Ivo 4:0, WO 0:2, body hostů: Novák Dominik 1:3, Kolík Petr 0:3, Čížek Tomáš 1:3, Šťastný Petr 1:2, WO 2:0), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Ondratice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Martin 2:1, Coufal Igor 2:0, Suchý Filip 3:1, Prázdný Pavel ml. 3:1, WO 1:2, body hostů: Zich Petr st. 3:1, Beneš Jan st. 0:3, Jeřábek Jakub 0:3, Janík Michal ml. 0:3, WO 2:1),
Krajský přebor 2B
1. kolo:
TTC Mohelnice B - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Májek Josef 2:2, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 2:2, Grézl Martin 3:1, body hostů: Rektořík Bronislav 1:3, Polák Aleš 2:2, Václavík Aleš 1:3, Casciani Luděk 3:1), SK Kolšov B - TJ Sokol Nový Malín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Jaroslav 0:4, Mazurka Tomáš 3:1, Žák Milan 1:3, Švéda Marek 4:0, body hostů: Vrana Tomáš 2:2, Karger Jan 1:3, Hvožďara Vlastimil 2:2, Kubíček Roman 3:1), TJ Sokol Bludov B - EXITERIA KST Jeseník D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Falhar Radek 2:1, Blaťák Vojtěch 2:1, Soural Stanislav 2:1, Odstrčil Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Rak Tomáš 3:1, Macík Karel 0:4, Macík Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Jestřebí - KST Město Albrechtice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Bohumír 4:0, Král Pavel 2:2, Čecháček Radek 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Palivec David 0:4, Santarius Gustav 1:3, Bláha Bohumil 0:4, Vojtek Roman 2:2), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vogel Jiří 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Kudláček Pavel 1:0, Drlík Zdeněk 4:0, Kobza Štěpán 2:0, WO 1:0, body hostů: Posker Jan 2:0, Slavík Ota 2:2, Kopfová Tereza 1:3, Šimončík Josef 0:3, Drtil Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Jedlí - TJ Sport Mikulovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stryk Zdeněk ml. 2:2, Haltmar Luděk 3:1, Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 4:0, body hostů: Resutík Stanislav 0:2, Pokorný Jakub 0:4, Lužík Tomáš 1:3, Pokorný Josef 3:1, Vrána František ml. 0:2),
2. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Nový Malín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 0:4, Hvězda Martin 3:1, Zedníček Miloš 3:1, Grézl Martin 1:3, body hostů: Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 2:2, Hvožďara Vlastimil 1:3, Kubíček Roman 2:2), SK Kolšov B - SVČ Rýmařov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Milan 0:4, Mazurka Tomáš 2:2, Kouřil Jaroslav 1:3, Švéda Marek 4:0, body hostů: Rektořík Bronislav 1:3, Polák Aleš 3:1, Václavík Aleš 2:2, Casciani Luděk 3:1), TJ Sokol Bludov B - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falhar Radek 3:1, Odstrčil Jiří 3:1, Blaťák Vojtěch 3:1, Soural Stanislav 1:3, body hostů: Palivec David 1:3, Santarius Gustav 3:1, Vojtek Roman 2:2, Bláha Bohumil 0:4), TJ Sokol Jestřebí - EXITERIA KST Jeseník D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Bohumír 3:0, Král Pavel 2:1, Čecháček Radek 3:0, Malý Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Rak Tomáš 0:4, Macík Petr 1:3, Macík Karel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Štíty - TJ Sport Mikulovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 3:1, Vogel Jiří 4:0, Kudláček Pavel 4:0, Drlík Zdeněk 3:1, body hostů: Lužík Tomáš 0:4, Pokorný Jakub 1:3, Vrána František ml. 0:4, Pokorný Josef 1:0, Resutík Stanislav 0:3), TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krňávek Zdeněk 1:3, Haltmar Luděk 1:3, Jarmara Martin 4:0, Altman Petr 4:0, body hostů: Posker Jan 2:0, Slavík Ota 2:2, Šimončík Josef 1:3, Kopfová Tereza 1:3, Drtil Pavel 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TTC Mohelnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svrček Václav 0:4, Kopfová Tereza 1:3, Slavík Ota 1:3, Posker Jan 2:0, Slavíková Kristýna 0:2, body hostů: Grézl Martin 3:1, Zedníček Miloš 4:0, Hvězda Martin 3:1, Májek Josef 2:2), TJ Sport Mikulovice - SK Kolšov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 1:3, Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 1:1, Pokorný Jakub 1:3, Resutík Stanislav 0:2, body hostů: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 1:3, Žák Milan 2:2), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Štíty 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Tomáš 0:3, Macík Petr 0:4, Macík Karel 0:4, Senohrábek Zdeněk 3:0, WO 1:1, body hostů: Kobza Štěpán 3:0, Vogel Jiří 2:1, Drlík Zdeněk 3:1, Hrdina Pavel 3:1, WO 1:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Jedlí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 2:2, Bláha Bohumil 1:3, Vojtek Roman 2:2, Santarius Gustav 2:2, body hostů: Stryk Zdeněk ml. 0:4, Haltmar Luděk 3:1, Altman Petr 4:0, Jarmara Martin 2:2), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Bludov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 1:3, Václavík Aleš 4:0, Casciani Luděk 3:0, Polák Aleš 4:0, WO 1:0, body hostů: Odstrčil Jiří 1:3, Falhar Radek 1:3, Huňat Miroslav 0:4, Janíček Milan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Jestřebí 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Roman 0:3, Vrana Tomáš 2:0, Adámek Zdeněk 0:4, Karger Jan 0:3, WO 0:4, body hostů: Malý Jiří 2:1, Sedláček Bohumír 2:1, Čecháček Radek 3:0, Král Pavel 3:0, WO 4:0),
4. kolo:
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SK Kolšov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Lenka 0:4, Svrček Václav 0:4, Slavík Ota 4:0, Kopfová Tereza 0:3, Slavíková Kristýna 0:1, body hostů: Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 3:1), TJ Sport Mikulovice - TTC Mohelnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána František ml. 1:3, Pokorný Josef 2:2, Lužík Tomáš 0:2, Pokorný Jakub 1:3, Resutík Stanislav 0:2, body hostů: Grézl Martin 4:0, Zedníček Miloš 2:2, Hvězda Martin 4:0, Májek Josef 2:2), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Jedlí 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Tomáš 1:3, Macík Karel 0:4, Macík Petr 1:2, Senohrábek Zdeněk 3:0, WO 0:2, body hostů: Stryk Zdeněk ml. 2:1, Haltmar Luděk 3:1, Altman Petr 2:2, Jarmara Martin 2:1, WO 2:0), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Štíty 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Bohumil 1:3, Santarius Gustav 3:1, Vojtek Roman 3:1, Palivec David 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 2:2, Vogel Jiří 2:2, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 1:3), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Jestřebí 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rektořík Bronislav 1:3, Václavík Aleš 0:4, Casciani Luděk 1:2, Polák Aleš 3:1, WO 0:1, body hostů: Malý Jiří 3:1, Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 3:1, Čecháček Radek 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Bludov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Roman 2:1, Vrana Tomáš 4:0, Adámek Zdeněk 1:3, Karger Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Odstrčil Jiří 2:2, Blaťák Vojtěch 1:2, Falhar Radek 1:3, Huňat Miroslav 0:4, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Jedlí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 3:1, Drlík Zdeněk 2:2, Vogel Jiří 2:2, Hrdina Pavel 2:2, body hostů: Polách Petr 1:3, Haltmar Luděk 2:2, Jarmara Martin 2:2, Altman Petr 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sport Mikulovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svrček Václav 2:2, Kopfová Tereza 3:1, Slavík Ota 1:3, Posker Jan 2:0, Fišr Petr 2:0, body hostů: Pokorný Josef 3:0, Vrána František ml. 1:3, Pokorný Jakub 0:4, Lužík Tomáš 2:2, Resutík Stanislav 0:1), EXITERIA KST Jeseník D - KST Město Albrechtice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Senohrábek Zdeněk 2:1, Paraskevopulos Filip 4:0, Macík Karel 1:3, Janoušek Vladimír 4:0, Veigl Lukáš 1:0, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Vojtek Roman 1:3, Palivec David 2:2, Bláha Bohumil 0:4), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Nový Malín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rektořík Bronislav 0:4, Václavík Aleš 3:1, Casciani Luděk 2:2, Polák Aleš 3:1, body hostů: Vrana Tomáš 2:2, Karger Jan 3:1, Hvožďara Vlastimil 2:2, Kubíček Roman 1:3), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Jestřebí 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falhar Radek 0:4, Odstrčil Jiří 1:3, Janíček Milan 0:4, Blaťák Vojtěch 1:3, body hostů: Čecháček Radek 4:0, Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 3:1), TTC Mohelnice B - SK Kolšov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 0:4, Grézl Martin 3:1, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 4:0, body hostů: Švéda Marek 2:2, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 1:3, Žák Milan 1:3),
6. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Bludov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nantl Rostislav 2:2, Hvězda Martin 1:3, Zedníček Miloš 4:0, Grézl Martin 1:3, body hostů: Jílek Tomáš 2:2, Falhar Radek 1:3, Odstrčil Jiří 3:1, Blaťák Vojtěch 2:2), SK Kolšov B - TJ Sokol Jestřebí 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Jaroslav 2:2, Švéda Marek 3:1, Žák Milan 0:4, Burian Jaroslav 1:3, body hostů: Čecháček Radek 4:0, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 1:3), TJ Sokol Štíty - SVČ Rýmařov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Vogel Jiří 2:2, Drlík Zdeněk 2:1, Hrdina Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Václavík Aleš 1:3, Polák Aleš 2:2, Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Nový Malín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Luděk 1:3, Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 2:2, Tomášek Milan 1:3, body hostů: Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 3:1, Kubíček Roman 0:4, Hvožďara Vlastimil 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopfová Tereza 3:1, Svrček Václav 0:4, Fišr Petr 2:2, Posker Jan 3:1, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Rak Tomáš 1:3, Senohrábek Zdeněk 3:1, Macík Karel 1:3), TJ Sport Mikulovice - KST Město Albrechtice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrána František ml. 1:2, Pokorný Josef 3:0, Lužík Tomáš 1:2, Pokorný Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Walo Katarzyna 1:3, Vojtek Roman 2:2, Santarius Gustav 3:1, WO 0:5),
7. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Jestřebí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 0:4, Hvězda Martin 3:1, Zedníček Miloš 3:1, Grézl Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Bohumír 1:2, Malý Jiří 2:2, Čecháček Radek 3:1, Král Pavel 1:3, WO 0:1), SK Kolšov B - TJ Sokol Bludov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 2:2, Kouřil Jaroslav 2:2, Žák Milan 1:3, body hostů: Jílek Tomáš 1:3, Falhar Radek 2:2, Blaťák Vojtěch 2:2, Odstrčil Jiří 4:0), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Nový Malín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobza Štěpán 2:1, Vogel Jiří 0:3, Drlík Zdeněk 0:4, Hrdina Pavel 0:3, WO 1:2, body hostů: Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 3:0, Kubíček Roman 2:1, Hvožďara Vlastimil 3:1, WO 2:1), TJ Sokol Jedlí - SVČ Rýmařov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmara Martin 4:0, Haltmar Luděk 1:3, Tomášek Milan 1:3, Altman Petr 2:2, body hostů: Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 3:1, Rektořík Bronislav 2:2, Lašák Roman 0:4), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - KST Město Albrechtice B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopfová Tereza 2:1, Fišr Petr 1:1, Posker Jan 3:0, Slavík Ota 1:1, WO 7:0, body hostů: Walo Katarzyna 1:3, Santarius Gustav 2:2, Vojtek Roman 0:2, WO 0:7), TJ Sport Mikulovice - EXITERIA KST Jeseník D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 2:2, Pokorný Josef 3:1, Resutík Stanislav 1:3, Pokorný Jakub 1:3, body hostů: Senohrábek Zdeněk 3:1, Rak Tomáš 2:2, Macík Karel 0:4, Janoušek Vladimír 4:0),
8. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TTC Mohelnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Karel 0:4, Janoušek Vladimír 2:2, Paraskevopulos Filip 3:1, Senohrábek Zdeněk 3:1, body hostů: Zedníček Miloš 2:2, Grézl Martin 2:2, Hvězda Martin 3:1, Duchaň Stanislav 1:3), KST Město Albrechtice B - SK Kolšov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 2:2, Bláha Bohumil 0:4, Vojtek Roman 3:1, Santarius Gustav 3:1, body hostů: Švéda Marek 2:2, Mazurka Tomáš 2:2, Kouřil Jaroslav 2:2, Žák Milan 2:2), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 3:0, Polák Aleš 1:2, WO 1:1, body hostů: Kopfová Tereza 1:2, Slavík Petr 2:2, Šimončík Josef 0:4, Fišr Petr 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sport Mikulovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 3:1, Kubíček Roman 3:1, Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 3:1, body hostů: Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 1:3, Vrána František ml. 0:4, Resutík Stanislav 0:4), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Štíty 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaťák Vojtěch 1:3, Odstrčil Jiří 1:3, Soural Stanislav 2:2, Jílek Tomáš 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Vogel Jiří 2:2, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 3:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Jedlí 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:0, Malý Jiří 2:1, Sedláček Bohumír 4:0, Čecháček Radek 4:0, WO 2:0, body hostů: Jarmara Martin 1:3, Haltmar Luděk 0:4, Altman Petr 0:2, Tomášek Milan 0:4, WO 0:2),
9. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - SK Kolšov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Tomáš 0:4, Janoušek Vladimír 3:1, Paraskevopulos Filip 2:1, Senohrábek Zdeněk 1:1, Macík Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 3:1, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 1:2, WO 1:0), KST Město Albrechtice B - TTC Mohelnice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Walo Katarzyna 0:2, Palivec David 1:2, Vojtek Roman 1:2, Santarius Gustav 2:2, Bláha Bohumil 0:2, WO 1:1, body hostů: Zedníček Miloš 4:0, Grézl Martin 3:1, Hvězda Martin 1:2, Májek Josef 2:1, WO 1:1), SVČ Rýmařov - TJ Sport Mikulovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 2:2, Polák Aleš 3:1, body hostů: Pokorný Josef 4:0, Lužík Tomáš 2:2, Vrána František ml. 1:3, Resutík Stanislav 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Roman 4:0, Hvožďara Vlastimil 3:1, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 4:0, body hostů: Slavík Ota 1:3, Slavík Petr 0:4, Slavíková Lenka 0:4, Slavíková Kristýna 0:4), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Jedlí 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odstrčil Jiří 2:2, Blaťák Vojtěch 3:1, Falhar Radek 1:2, Jílek Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Stryk Zdeněk ml. 1:3, Haltmar Luděk 2:2, Jarmara Martin 4:0, Altman Petr 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Štíty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 3:1, Malý Jiří 2:2, Sedláček Bohumír 2:2, Čecháček Radek 4:0, body hostů: Kobza Štěpán 0:4, Vogel Jiří 0:4, Drlík Zdeněk 2:2, Hrdina Pavel 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Štíty - TTC Mohelnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 2:2, Vogel Jiří 2:1, Kudláček Pavel 2:2, WO 2:0, body hostů: Nantl Rostislav 0:4, Duchaň Stanislav 3:0, Zedníček Miloš 2:2, Májek Josef 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Jedlí - SK Kolšov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polách Petr 3:1, Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 3:1, Haltmar Luděk 3:1, body hostů: Švéda Marek 3:1, Burian Jaroslav 1:3, Žák Milan 0:4, Dražný Alois 0:4), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Bludov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimončík Josef 0:4, Slavík Ota 2:1, Fišr Petr 3:0, Posker Jan 4:0, Slavíková Kristýna 0:1, WO 1:0, body hostů: Odstrčil Jiří 2:2, Janíček Milan 1:3, Blaťák Vojtěch 2:2, Jílek Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Jestřebí 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána František ml. 1:3, Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 0:4, Pokorný Jakub 0:4, body hostů: Čecháček Radek 3:1, Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 3:1), EXITERIA KST Jeseník D - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rak Tomáš 0:3, Macík Petr 1:2, Paraskevopulos Filip 2:1, Senohrábek Zdeněk 1:1, Macík Karel 0:1, WO 5:0, body hostů: Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 2:2, Polák Aleš 3:1, WO 0:5), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Nový Malín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Bohumil 1:2, Palivec David 2:2, Vojtek Roman 2:1, Santarius Gustav 1:3, Walo Katarzyna 0:1, WO 1:0, body hostů: Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 2:2, Kubíček Roman 3:1, Hvožďara Vlastimil 0:3, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Sokol Štíty - SK Kolšov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 3:1, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 3:1, body hostů: Švéda Marek 3:1, Burian Jaroslav 1:3, Žák Milan 0:4, Dražný Alois 1:3), TJ Sokol Jedlí - TTC Mohelnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stryk Zdeněk ml. 3:1, Jarmara Martin 2:2, Altman Petr 3:1, Haltmar Luděk 2:2, body hostů: Nantl Rostislav 0:4, Duchaň Stanislav 3:1, Zedníček Miloš 3:1, Májek Josef 0:4), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Jestřebí 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimončík Josef 0:4, Fišr Petr 2:2, Slavík Ota 1:3, Slavík Petr 0:4, body hostů: Čecháček Radek 4:0, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 4:0), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Bludov B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána František ml. 2:2, Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 0:4, Pokorný Jakub 0:4, body hostů: Odstrčil Jiří 3:1, Jílek Tomáš 4:0, Blaťák Vojtěch 2:2, Janíček Milan 2:2), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Nový Malín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Tomáš 0:4, Macík Petr 0:4, Paraskevopulos Filip 3:1, Senohrábek Zdeněk 0:2, Macík Karel 0:2, body hostů: Karger Jan 3:1, Kubíček Roman 3:1, Hvožďara Vlastimil 3:1, Vrana Tomáš 4:0), KST Město Albrechtice B - SVČ Rýmařov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Bohumil 1:2, Santarius Gustav 3:0, Vojtek Roman 3:0, Palivec David 2:1, WO 2:2, body hostů: Lašák Roman 1:2, Rektořík Bronislav 0:3, Václavík Aleš 2:1, Polák Aleš 0:3, WO 2:2),
12. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Štíty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 1:3, Hvězda Martin 3:1, Zedníček Miloš 2:2, Grézl Martin 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Drlík Zdeněk 2:2, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 0:4), SK Kolšov B - TJ Sokol Jedlí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Jaroslav 2:2, Švéda Marek 4:0, Žák Milan 2:2, Mazurka Tomáš 4:0, body hostů: Polách Petr 1:3, Tomášek Milan 0:4, Jarmara Martin 2:2, Altman Petr 1:3), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 2:2, Blaťák Vojtěch 2:2, Odstrčil Jiří 1:2, Soural Stanislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Posker Jan 4:0, Fišr Petr 4:0, Slavík Ota 1:1, Martínková Blanka 1:2, Slavík Petr 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sport Mikulovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 2:2, Čecháček Radek 4:0, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 3:0, WO 1:0, body hostů: Pokorný Josef 2:1, Seibert Dalibor 0:4, Vrána František ml. 1:3, Machač Jiří 0:4, WO 0:1), SVČ Rýmařov - EXITERIA KST Jeseník D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 4:0, Rektořík Bronislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Rak Tomáš 0:3, Janoušek Vladimír 1:2, Macík Petr 0:3, Paraskevopulos Filip 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Nový Malín - KST Město Albrechtice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laščák Vladimír 2:2, Hvožďara Vlastimil 1:3, Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 3:1, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 4:0, Vojtek Roman 0:4, Palivec David 2:2),
13. kolo:
SK Kolšov B - TJ Sokol Štíty 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Jaroslav 2:2, Švéda Marek 2:2, Žák Milan 0:4, Mazurka Tomáš 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Drlík Zdeněk 1:3, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 3:1), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Jedlí 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Májek Josef 1:3, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 2:1, Grézl Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Polách Petr 2:2, Tomášek Milan 1:3, Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Pavel 3:0, Čecháček Radek 3:0, Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 2:0, WO 5:1, body hostů: Slavík Ota 0:3, Martínková Blanka 0:4, Slavík Petr 0:4, WO 1:5), TJ Sokol Bludov B - TJ Sport Mikulovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčil Jiří 1:3, Blaťák Vojtěch 3:1, Soural Stanislav 2:2, Jílek Tomáš 4:0, body hostů: Pokorný Josef 3:1, Seibert Dalibor 1:3, Vrána František ml. 2:2, Machač Jiří 0:4), TJ Sokol Nový Malín - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laščák Vladimír 0:4, Hvožďara Vlastimil 1:3, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 3:1, body hostů: Rak Tomáš 2:2, Paraskevopulos Filip 2:2, Janoušek Vladimír 2:2, Macík Petr 2:2), SVČ Rýmařov - KST Město Albrechtice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Aleš 1:3, Rektořík Bronislav 2:2, Václavík Aleš 3:0, Lašák Roman 0:4, WO 0:1, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 3:1, Vojtek Roman 2:1, Palivec David 3:0, Vyhňák Zdeněk 0:1, WO 1:0),
14. kolo:
SVČ Rýmařov - TTC Mohelnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašák Roman 1:3, Václavík Aleš 3:1, Rektořík Bronislav 1:3, Polák Aleš 2:2, body hostů: Zedníček Miloš 4:0, Grézl Martin 2:2, Hvězda Martin 2:2, Májek Josef 1:3), TJ Sokol Nový Malín - SK Kolšov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 1:2, Laščák Vladimír 2:1, Vrana Tomáš 2:1, Karger Jan 4:0, WO 1:2, body hostů: Švéda Marek 2:2, Mazurka Tomáš 1:2, Kouřil Jaroslav 1:2, Žák Milan 0:3, WO 2:1), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Bludov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Senohrábek Zdeněk 2:0, Hudáček Jiří 4:0, Janoušek Vladimír 4:0, Paraskevopulos Filip 4:0, Rak Tomáš 1:1, body hostů: Jílek Tomáš 0:4, Soural Stanislav 0:4, Blaťák Vojtěch 1:3, Odstrčil Jiří 0:4), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Jestřebí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 3:0, Vyhňák Zdeněk 2:1, Vojtek Roman 3:0, Kadlec Vítězslav 2:2, Santarius Gustav 1:0, WO 1:1, body hostů: Daniel Jan ml. 0:4, Sedláček Bohumír 0:3, Král Pavel 1:3, Malý Jiří 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Štíty 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopfová Tereza 1:3, Slavík Ota 1:3, Fišr Petr 4:0, Posker Jan 4:0, body hostů: Kobza Štěpán 2:2, Hrdina Pavel 2:2, Vogel Jiří 0:4, Drlík Zdeněk 2:2), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Jedlí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Resutík Stanislav 1:0, Pokorný Josef 3:1, Vrána František ml. 1:3, Lužík Tomáš 2:2, Seibert Miroslav 0:3, body hostů: Stryk Zdeněk ml. 1:3, Haltmar Luděk 1:1, Altman Petr 2:2, Jarmara Martin 4:0, Tomášek Milan 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Nový Malín - TTC Mohelnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hvožďara Vlastimil 0:4, Laščák Vladimír 1:3, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Zedníček Miloš 2:2, Grézl Martin 2:2, Hvězda Martin 3:1, Májek Josef 2:1, WO 0:1), SVČ Rýmařov - SK Kolšov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašák Roman 0:4, Václavík Aleš 3:1, Rektořík Bronislav 3:0, Polák Aleš 3:1, WO 1:0, body hostů: Švéda Marek 3:1, Žák Milan 1:3, Kouřil Jaroslav 1:3, Mazurka Tomáš 1:2, WO 0:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Bludov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:1, Santarius Gustav 3:1, Vojtek Roman 2:2, Kadlec Vítězslav 2:2, Vyhňák Zdeněk 2:0, body hostů: Jílek Tomáš 0:4, Soural Stanislav 0:4, Odstrčil Jiří 2:2, Blaťák Vojtěch 4:0), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Jestřebí 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 2:2, Hudáček Jiří 2:2, Rak Tomáš 1:2, Paraskevopulos Filip 3:1, WO 1:0, body hostů: Malý Jiří 4:0, Král Pavel 1:3, Sedláček Bohumír 2:2, Daniel Jan 0:3, WO 0:1), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Štíty 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seibert Miroslav 0:3, Pokorný Josef 2:1, Vrána František ml. 0:3, Lužík Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 2:1, Vogel Jiří 3:0, Drlík Zdeněk 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Jedlí 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopfová Tereza 1:3, Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 0:1, Posker Jan 3:0, Slavík Petr 1:1, WO 2:0, body hostů: Stryk Zdeněk ml. 1:1, Haltmar Luděk 2:2, Altman Petr 3:1, Jarmara Martin 0:1, Tomášek Milan 0:3, WO 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Štíty 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Altman Petr 1:3, Jarmara Martin 3:1, Tomášek Milan 1:3, body hostů: Hrdina Pavel 4:0, Drlík Zdeněk 2:2, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 1:3), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harenčák Kamil 0:3, Pokorný Josef 2:0, Lužík Tomáš 1:2, Vrána František ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Kopfová Tereza 2:1, Slavík Ota 1:2, Posker Jan 3:0, Fišr Petr 2:0, WO 0:5), KST Město Albrechtice B - EXITERIA KST Jeseník D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhňák Zdeněk 1:3, Kadlec Vítězslav 2:2, Vojtek Roman 2:1, Santarius Gustav 1:3, WO 1:0, body hostů: Paraskevopulos Filip 4:0, Senohrábek Zdeněk 1:3, Hudáček Jiří 3:1, Janoušek Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Nový Malín - SVČ Rýmařov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 1:3, Kubíček Roman 3:1, Vrana Tomáš 2:1, Karger Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Rektořík Bronislav 2:2, Lašák Roman 2:2, Polák Aleš 0:2, Václavík Aleš 3:0, Kalaš Miroslav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Bludov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:1, Čecháček Radek 2:0, Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, WO 0:2, body hostů: Jílek Tomáš 2:2, Strašil David 0:4, Blaťák Vojtěch 0:3, Odstrčil Jiří 0:3, WO 2:0), SK Kolšov B - TTC Mohelnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Milan 2:2, Švéda Marek 2:2, Kouřil Jaroslav 3:1, Mazurka Tomáš 4:0, body hostů: Nantl Rostislav 0:4, Grézl Martin 2:2, Hvězda Martin 3:1, Hojgr Stanislav 0:4),
17. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 1:3, Grézl Martin 2:1, Hvězda Martin 1:2, Zedníček Miloš 1:3, Duchaň Stanislav 1:0, WO 1:0, body hostů: Kopfová Tereza 0:4, Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 3:0, Posker Jan 3:0, Slavík Petr 0:1, WO 0:1), SK Kolšov B - TJ Sport Mikulovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 4:0, Žák Milan 2:2, Kouřil Jaroslav 1:3, body hostů: Vrána František ml. 1:3, Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 1:3, Seibert Dalibor 1:3), TJ Sokol Štíty - EXITERIA KST Jeseník D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 4:0, Vogel Jiří 2:2, Drlík Zdeněk 1:1, WO 3:0, body hostů: Paraskevopulos Filip 1:2, Senohrábek Zdeněk 0:2, Hudáček Jiří 2:2, Macík Petr 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Jedlí - KST Město Albrechtice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Milan 0:4, Altman Petr 0:3, Jarmara Martin 2:2, Haltmar Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Kadlec Vítězslav 3:1, Palivec David 4:0, Vojtek Roman 2:1, Santarius Gustav 1:1, Vyhňák Zdeněk 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Bludov B - SVČ Rýmařov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 0:4, Odstrčil Jiří 3:1, Jílek Tomáš 3:1, Blaťák Vojtěch 3:1, body hostů: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 2:2, Polák Aleš 2:2, Václavík Aleš 2:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Nový Malín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 1:1, Čecháček Radek 3:0, Král Pavel 2:1, WO 0:5, body hostů: Vrana Tomáš 0:3, Karger Jan 2:1, Kubíček Roman 0:3, Hvožďara Vlastimil 0:2, WO 5:0),
18. kolo:
SK Kolšov B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Žák Milan 1:3, Kouřil Jaroslav 2:2, body hostů: Kopfová Tereza 0:4, Slavík Ota 3:1, Posker Jan 3:1, Fišr Petr 3:1), TTC Mohelnice B - TJ Sport Mikulovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Májek Josef 1:2, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 3:1, Duchaň Stanislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Pokorný Josef 1:3, Vrána František ml. 1:2, Lužík Tomáš 0:4, Seibert Dalibor 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Jedlí - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Milan 0:4, Altman Petr 2:2, Jarmara Martin 3:1, Haltmar Luděk 3:1, body hostů: Hudáček Jiří 3:1, Senohrábek Zdeněk 3:1, Macík Petr 1:3, Paraskevopulos Filip 1:3), TJ Sokol Štíty - KST Město Albrechtice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 0:4, Vogel Jiří 2:2, Drlík Zdeněk 1:3, body hostů: Kadlec Vítězslav 2:2, Palivec David 3:1, Vojtek Roman 2:2, Santarius Gustav 2:2), TJ Sokol Jestřebí - SVČ Rýmařov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jiří 2:1, Sedláček Bohumír 3:0, Čecháček Radek 3:0, Král Pavel 2:2, WO 2:1, body hostů: Lašák Roman 0:4, Rektořík Bronislav 1:2, Polák Aleš 2:1, Václavík Aleš 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Nový Malín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 0:4, Odstrčil Jiří 2:2, Jílek Tomáš 2:1, Blaťák Vojtěch 1:3, WO 1:0, body hostů: Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 4:0, Kubíček Roman 1:3, Hvožďara Vlastimil 2:1, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Bludov B - TTC Mohelnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 2:2, Odstrčil Jiří 4:0, Jílek Tomáš 3:1, Blaťák Vojtěch 2:2, body hostů: Zedníček Miloš 2:2, Grézl Martin 2:2, Májek Josef 0:4, Nantl Rostislav 1:3), TJ Sokol Jestřebí - SK Kolšov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:0, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 2:1, Čecháček Radek 4:0, WO 1:1, body hostů: Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 0:3, Burian Jaroslav 0:4, Žák Milan 0:3, WO 1:1), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Štíty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 2:2, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 0:4, Kocián Pavel 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Jedlí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 1:3, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 3:0, Kubíček Roman 1:3, WO 0:2, body hostů: Pospíšil Lukáš 1:3, Stryk Zdeněk ml. 2:2, Haltmar Luděk 1:2, Altman Petr 2:1, WO 2:0), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paraskevopulos Filip 1:3, Hudáček Jiří 3:0, Senohrábek Zdeněk 2:0, Macík Karel 2:2, WO 0:3, body hostů: Fišr Petr 2:1, Slavík Ota 2:2, Slavík Petr 0:4, Kopfová Tereza 1:1, WO 3:0), KST Město Albrechtice B - TJ Sport Mikulovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyhňák Zdeněk 2:1, Palivec David 2:2, Santarius Gustav 4:0, Kadlec Vítězslav 4:0, Chovaniok Jan 0:1, body hostů: Pokorný Josef 2:2, Vrána František ml. 1:3, Lužík Tomáš 0:4, Resutík Stanislav 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - TTC Mohelnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:1, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 4:0, Čecháček Radek 4:0, body hostů: Zedníček Miloš 0:4, Grézl Martin 2:2, Májek Josef 0:4, Nantl Rostislav 0:4), TJ Sokol Bludov B - SK Kolšov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 1:3, Odstrčil Jiří 2:2, Jílek Tomáš 2:2, Blaťák Vojtěch 2:2, body hostů: Mazurka Tomáš 3:1, Švéda Marek 3:1, Burian Jaroslav 0:4, Žák Milan 3:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Štíty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 3:1, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 4:0, Kubíček Roman 2:1, WO 0:2, body hostů: Kobza Štěpán 1:2, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 0:3, Kocián Pavel 0:4, WO 2:0), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Jedlí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašák Roman 0:3, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 3:0, Polák Aleš 3:1, WO 0:2, body hostů: Pospíšil Lukáš 2:2, Stryk Zdeněk ml. 0:3, Haltmar Luděk 2:2, Altman Petr 1:2, WO 2:0), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 2:2, Santarius Gustav 3:1, Vojtek Roman 2:1, Kadlec Vítězslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Fišr Petr 4:0, Posker Jan 0:4, Kopfová Tereza 0:4, Slavík Ota 2:1, WO 1:0), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sport Mikulovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paraskevopulos Filip 2:1, Hudáček Jiří 4:0, Rak Tomáš 2:2, Senohrábek Zdeněk 3:0, WO 1:1, body hostů: Pokorný Josef 2:1, Vrána František ml. 0:3, Lužík Tomáš 1:3, Resutík Stanislav 0:4, WO 1:1),
21. kolo:
TTC Mohelnice B - EXITERIA KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 0:4, Grézl Martin 1:2, Duchaň Stanislav 2:1, Zedníček Miloš 2:2, WO 2:0, body hostů: Veigl Lukáš 4:0, Paraskevopulos Filip 2:2, Hudáček Jiří 2:1, Janoušek Vladimír 1:2, WO 0:2), SK Kolšov B - KST Město Albrechtice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazurka Tomáš 3:1, Švéda Marek 3:1, Žák Milan 1:3, Kouřil Jaroslav 2:2, body hostů: Kadlec Vítězslav 0:4, Vojtek Roman 2:2, Santarius Gustav 1:3, Palivec David 4:0), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SVČ Rýmařov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopfová Tereza 1:3, Posker Jan 3:1, Fišr Petr 3:1, Slavík Ota 3:1, body hostů: Lašák Roman 0:4, Rektořík Bronislav 2:2, Polák Aleš 2:2, Václavík Aleš 2:2), TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Nový Malín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Hynek 1:3, Pokorný Josef 4:0, Seibert Dalibor 1:3, Lužík Tomáš 1:3, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 1:3, Hvožďara Vlastimil 2:2), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Bludov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Vogel Jiří 2:2, Kudláček Pavel 1:3, Drlík Zdeněk 2:2, body hostů: Falhar Radek 1:3, Blaťák Vojtěch 1:3, Jílek Tomáš 2:2, Odstrčil Jiří 3:1), TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Jestřebí 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 0:3, Polách Petr 0:2, Tomášek Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Malý Jiří 3:1, Král Pavel 3:1, Sedláček Bohumír 2:2, Daniel Jan ml. 1:2, WO 1:0),
22. kolo:
SK Kolšov B - EXITERIA KST Jeseník D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazurka Tomáš 1:2, Švéda Marek 1:1, Žák Milan 0:3, Kouřil Jaroslav 1:3, WO 4:0, body hostů: Veigl Lukáš 4:0, Paraskevopulos Filip 2:1, Hudáček Jiří 3:0, Janoušek Vladimír 0:2, WO 0:4), TTC Mohelnice B - KST Město Albrechtice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Májek Josef 0:4, Grézl Martin 4:0, Duchaň Stanislav 3:1, Zedníček Miloš 1:3, body hostů: Palivec David 1:3, Kadlec Vítězslav 2:2, Vojtek Roman 2:2, Santarius Gustav 3:1), TJ Sport Mikulovice - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 1:3, Pokorný Josef 3:1, Lužík Tomáš 1:3, Pokorný Jakub 0:3, WO 1:0, body hostů: Lašák Roman 0:3, Rektořík Bronislav 4:0, Polák Aleš 3:1, Václavík Aleš 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Nový Malín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišr Petr 2:0, Slavík Ota 1:3, Kopfová Tereza 0:4, Posker Jan 1:0, Slavík Petr 0:3, WO 0:2, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 2:1, Kubíček Roman 3:0, Hvožďara Vlastimil 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Bludov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 2:2, Jarmara Martin 4:0, Altman Petr 2:2, Stryk Zdeněk ml. 0:3, Tomášek Milan 0:1, body hostů: Jílek Tomáš 3:1, Falhar Radek 1:3, Odstrčil Jiří 3:1, Blaťák Vojtěch 1:3), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Jestřebí 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 2:1, Vogel Jiří 0:3, Hrdina Pavel 3:1, Drlík Zdeněk 3:1, WO 2:0, body hostů: Malý Jiří 4:0, Král Pavel 1:3, Sedláček Bohumír 0:2, Daniel Jan ml. 1:3, WO 0:2),
Český pohár, 1. stupeň
1. kolo:
TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Ondratice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Zdeněk 2:1, Dujava Peter 1:2, Malý Bohdan 2:1, body hostů: Navrátil Antonín 1:2, Zich Petr st. 2:1, Dostál Jaromír 1:2), TJ Sigma Hranice C - TJ OP Prostějov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zavadil Dominik 0:3, Besta Vratislav 0:3, Kaspar Michal 0:3, body hostů: Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 3:0, Běhal Jiří st. 3:0), KST Město Albrechtice B - TJ Olympia Bruntál 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Santarius Gustav 2:1, Palivec David 1:2, Kadlec Vítězslav 2:1, body hostů: Koval Michal 1:2, Jasinský Čestmír 0:3, Machů Jaroslav 3:0), TJ Sokol Otaslavice - STK Hradčany 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikuš Michal 1:2, Kalabis Petr 3:0, Krátký Jan 0:3, body hostů: Kubík David 1:2, Galanda Tomáš 2:1, Vaculík Roman 2:1), TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Kojetín A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Ivo 1:2, Srovnal Josef 3:0, Vlach Jan 1:2, body hostů: Matula Jaroslav 2:1, Orság Vlastimil 0:3, Prokeš Lukáš 2:1), TJ Sigma Hranice B - TJ Sokol Nový Malín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořínek Lukáš 0:3, Šuba Vojtěch st. 0:1, Paus Aleš 1:2, Staněk Roman 0:2, body hostů: Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 2:1, Kubíček Roman 3:0), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sigma Hranice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Miroslav st. 0:3, Matoušek Michal 0:3, Ježek Lubomír 1:2, body hostů: Klos Otto 2:1, Jemelka Libor 3:0, Sohr Radovan 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Kojetín B - TJ OP Prostějov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Zdeněk 1:2, Malý Bohdan 1:2, Dujava Peter 1:2, body hostů: Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 2:1, Běhal Jiří st. 1:2), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Otaslavice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Santarius Gustav 1:1, Palivec David 1:2, Kadlec Vítězslav 2:1, Vyhňák Zdeněk 0:1, body hostů: Mikuš Michal 2:1, Kalabis Petr 3:0, Krátký Jan 0:3), TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Nový Malín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valenta Ivo 1:2, Srovnal Josef 1:2, Vlach Jan 1:2, body hostů: Karger Jan 3:0, Vrana Tomáš 3:0, Kubíček Roman 0:3), TJ Sigma Hranice A - KST Město Albrechtice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sohr Radovan 2:1, Klos Otto 1:2, Jemelka Libor 1:2, body hostů: Vyvial Jaromír 2:1, Kozák Petr 0:3, Adamec Štěpán 3:0),
3. kolo:
TJ OP Prostějov - SK Přerov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Jiří 1:2, Hrůza Petr 0:3, Běhal Jiří st. 0:3, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:1, Valašík Lukáš 3:0, Šoc Milan 3:0), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikuš Michal 1:2, Kalabis Petr 2:1, Krátký Jan 0:3, body hostů: Saksa Ivan 3:0, Kovačík Roman 2:1, Dohnálek Ondřej 1:2), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Ondratice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíček Roman 1:2, Vrana Tomáš 1:2, Karger Jan 0:3, body hostů: Janík Michal st. 3:0, Milar Martin 1:1, Beneš Jan ml. 3:0, Benešová Dagmar 0:1), KST Město Albrechtice A - TTC Mohelnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvial Jaromír 1:2, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 1:2, body hostů: Ellner Martin 1:2, Hvězda Martin 1:2, Hojgr Jan 2:1),
4. kolo:
KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Ondratice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamec Štěpán 1:2, Kozák Petr 2:1, Vyvial Jaromír 1:2, body hostů: Vlach Michal 0:3, Zich Petr ml. 2:1, Beneš Jan ml. 3:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - SK Přerov B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Saksa Ivan 0:2, Holík Petr 0:2, Kovačík Roman 0:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:0, Netesal Jiří 1:0, Šoc Milan 2:0),
5. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Ondratice A 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holík Petr 1:1, Kovačík Roman 0:3, Saksa Ivan 1:1, body hostů: Vlach Michal 2:0, Zich Petr ml. 2:0, Beneš Jan ml. 1:2), KST Město Albrechtice A - SK Přerov B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvial Jaromír 2:1, Adamec Štěpán 3:0, Kozák Petr 0:3, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:1, Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Ondratice A - SK Přerov B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zich Petr ml. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Vlach Michal 0:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:0, Netesal Jiří 1:0, Šoc Milan 2:0), KST Město Albrechtice A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvial Jaromír 2:0, Adamec Štěpán 2:0, Kozák Petr 1:1, body hostů: Holík Petr 0:2, Kovačík Roman 0:2, Saksa Ivan 1:1),
Kvalifikace o KP1
1. kolo:
TJ Chropyně B - TJ Sokol Nový Malín 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižan Tomáš 2:2, Topič Petr 4:0, Schovanec Zdeněk 3:1, Grmela Aleš 4:0, body hostů: Vrana Tomáš 1:3, Karger Jan 1:3, Hvožďara Vlastimil 0:4, Kubíček Roman 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Nový Malín - TJ Chropyně B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíček Roman 0:2, Vrana Tomáš 1:1, Hvožďara Vlastimil 0:3, Karger Jan 1:2, WO 7:0, body hostů: Grmela Aleš 4:0, Topič Petr 3:1, Zapletal Miroslav 1:1, WO 0:7),
Kvalifikace o KP2
1. kolo:
TJ Sokol Dubicko - SK Přerov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Luděk 2:2, Strouhal Karel 2:2, Neoral Ondřej 3:1, Braný Milan ml. 2:2, body hostů: Šoc Milan 3:1, Netesal Jiří 2:2, Krudenc Martin 0:4, Otáhal Bořek 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy