Výsledky do novin
Divize, muži
1. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Tomáš 2:1, Hrdina Jan 1:2, Hošťálek Petr 0:3, Klusák Tomáš 2:2, body hostů: Kuběna Stanislav 4:0, Vlček Radim 3:0, Hladil Radek 1:2, Cibulka Stanislav 0:3), ST AMON Kunovice - TJ Nivnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 2:2, Šašinka Radek 2:2, Chvíla Pavel 2:2, body hostů: Žmolík Lukáš 2:2, Smetana Marcel 3:1, Žmolík Pavel 2:2, Beníček Martin 1:3), Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klímek Zdeněk 1:2, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 2:1, Polák Petr 4:0, body hostů: Odstrčil Karel 2:2, Janečka Tomáš 0:3, Polanský Pavel 0:3, Piňko Roman 2:1), KST Dolní Němčí A - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Jančář Luděk 0:3, Ježek Jan 3:0, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 1:2, Černocký Radek 0:3, Havránek Ondřej 1:2), TJ Holešov - KST Dolní Němčí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klůj Bronislav 2:0, Sekanina Karel 2:0, Posolda Karel 2:0, Hasala Petr 2:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 0:2, Daněk Pavel 0:2, Kučera Martin 0:2, Sadílek Jan 0:2), TJ Fryšták - TJ Sokol Kostelec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 1:2, Pekař Pavel 0:3, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 1:2, body hostů: Dufek Jan 2:1, Jániš Pavel 1:2, Vykoukal Martin 3:0, Karal Miroslav 2:1),
2. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Nivnice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Jan 2:1, Hošťálek Petr 0:3, Klusák Tomáš 2:1, Tůma Tomáš 1:3, body hostů: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 3:0, Smetana Marcel 1:2, Beníček Martin 2:1), ST AMON Kunovice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 3:1, Autrata Vít 2:2, Šašinka Radek 0:3, Chvíla Pavel 1:1, Mořický Tomáš 0:2, body hostů: Kuběna Stanislav 2:2, Vlček Radim 3:1, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 0:3), Orel Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Pavel 0:2, Závada Adam 2:0, Krejčiřík David 3:0, Polák Petr 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 1:2, Urbiš Jan 0:3, Havránek Ondřej 0:2, Kvasnička Jiří 1:1), KST Dolní Němčí A - TJ Jiskra Otrokovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 1:3, Salát Jan 0:3, Ježek Jan 0:3, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Janečka Tomáš 3:1, Piňko Roman 3:1, Odstrčil Karel 2:1, Polanský Pavel 1:2), TJ Holešov - TJ Sokol Kostelec B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasala Petr 0:3, Posolda Karel 1:1, Klůj Bronislav 2:1, Sekanina Karel 2:0, WO 4:0, body hostů: Dufek Jan 2:2, Vykoukal Martin 2:1, Karal Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Fryšták - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 2:2, Pekař Pavel 1:3, Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 3:1, body hostů: Daněk Pavel 3:1, Fibichr Zdeněk 3:1, Kučera Ondřej 1:3, Matějíček Jakub 0:4),
3. kolo:
KST Dolní Němčí B - SK Spartak Hulín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Kučera Ondřej 0:4, Čaník Tomáš 2:2, Daněk Pavel 4:0, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Hrdina Jan 2:2, Klusák Tomáš 1:3, Hošťálek Petr 2:2), TJ Sokol Kostelec B - ST AMON Kunovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 1:3, Dufek Jan 4:0, Karal Miroslav 1:3, Jániš Pavel 2:2, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 3:1, Autrata Vít 1:3, Chvíla Pavel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Holešov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Tomáš 0:3, Janečka Václav 0:3, Piňko Roman 3:0, Polanský Pavel 1:2, body hostů: Bednář Marek 2:1, Sekanina Karel 2:1, Posolda Karel 2:1, Klůj Bronislav 2:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Fryšták 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbiš Jan 1:1, Havránek Ondřej 2:0, Bednář Matěj 3:0, Nevřala Lukáš 2:0, body hostů: Hrdlička Michal 0:3, Hrdlička Martin 0:2, Fišer Roman 0:2, Barbořík Ivan 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - Orel Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čevela Martin 1:2, Kuběna Stanislav 1:1, Hladil Radek 1:2, Vlček Radim 0:3, body hostů: Polák Petr 2:1, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 3:0, Vítek Pavel 1:1), TJ Nivnice - KST Dolní Němčí A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Pavel 1:1, Žmolík Lukáš 0:2, Beníček Martin 0:3, Smetana Marcel 0:3, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Kubeš Dušan 3:0, Ježek Jan 2:0, Jančář Luděk 1:1),
4. kolo:
KST Dolní Němčí B - ST AMON Kunovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 1:3, Kučera Ondřej 2:2, Čaník Tomáš 3:1, Daněk Pavel 4:0, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Oharek Libor 2:2, Autrata Vít 1:3), TJ Sokol Kostelec B - SK Spartak Hulín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 1:3, Oharek David 2:1, Karal Miroslav 1:2, Jániš Pavel 1:3, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Klusák Tomáš 4:0, Hrdina Jan 3:0, Miklík Martin 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Fryšták 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 2:0, Polanský Pavel 2:0, Piňko Roman 2:1, Odstrčil Karel 2:0, body hostů: Barbořík Ivan 0:3, Hrdlička Michal 0:2, Hrdlička Martin 1:1, Fišer Roman 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Holešov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Jiří 0:3, Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 1:2, Nevřala Lukáš 2:2, body hostů: Posolda Karel 2:2, Klůj Bronislav 2:1, Sekanina Karel 3:0, Hasala Petr 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 2:2, Hladil Radek 1:2, Vlček Radim 3:0, Kuběna Stanislav 3:1, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Kubeš Dušan 1:3, Ježek Jan 1:2, Jančář Luděk 0:3), TJ Nivnice - Orel Zlín 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 1:3, Žmolík Pavel 1:2, Žmolík Lukáš 1:3, body hostů: Závada Adam 3:1, Polák Petr 3:1, Krejčiřík David 0:2, Klímek Zdeněk 1:2, Vítek Pavel 1:1),
5. kolo:
TJ Holešov - TJ Fryšták 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:1, Sekanina Karel 2:0, Posolda Karel 3:0, Bednář Marek 2:0, body hostů: Fišer Roman 1:2, Hrdlička Martin 0:2, Hrdlička Michal 0:2, Barbořík Ivan 0:2), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 1:3, Kučera Ondřej 1:2, Čaník Tomáš 1:2, Bičan Miroslav 2:2, body hostů: Dufek Jan 4:0, Vykoukal Martin 3:1, Říha Petr 0:3, Karal Miroslav 0:1, Dufek Jakub 2:0), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 2:2, Polanský Pavel 0:4, Gazda Jiří 3:1, Piňko Roman 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Jiří 0:4, Hladil Radek 2:2, Vlček Radim 3:1, Kuběna Stanislav 3:1, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 2:2, Žmolík Pavel 1:3, Hladiš Libor 1:3), Orel Zlín - KST Dolní Němčí A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závada Adam 0:2, Klímek Zdeněk 0:3, Krejčiřík David 0:3, Polák Petr 1:2, Vítek Pavel 1:0, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Mikulec Ivo 3:0, Kubeš Dušan 2:1, Ježek Jan 2:1), SK Spartak Hulín - ST AMON Kunovice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 1:3, Tůma Tomáš 1:3, Klusák Tomáš 3:1, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 4:0, Mořický Tomáš 1:3, Chvíla Pavel 2:2),
6. kolo:
SK Spartak Hulín - Orel Zlín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Petr 0:2, Hrdina Jan 1:1, Klusák Tomáš 1:2, Tůma Tomáš 0:3, body hostů: Polák Petr 2:1, Závada Adam 2:1, Vítek Pavel 2:0, Krejčiřík David 2:0), ST AMON Kunovice - KST Dolní Němčí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 1:1, Mořický Tomáš 0:2, Šašinka Radek 1:1, Šmíd Václav 0:3, Chvíla Pavel 0:1, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Mikulec Ivo 3:0, Kubeš Dušan 1:1, Ježek Jan 1:1), TJ Holešov - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Posolda Karel 2:2, Sekanina Karel 3:0, Bednář Marek 2:1, Klůj Bronislav 3:1, body hostů: Čevela Martin 1:3, Hladil Radek 0:4, Vlček Radim 2:1, Kuběna Stanislav 1:2), TJ Fryšták - TJ Nivnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný David 1:3, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 2:2, Hrdlička Martin 4:0, body hostů: Smetana Marcel 2:2, Hladiš Libor 0:4, Žmolík Lukáš 3:1, Žmolík Pavel 2:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 2:1, Kučera Ondřej 1:2, Čaník Tomáš 0:3, Bičan Miroslav 0:3, body hostů: Polanský Pavel 1:1, Piňko Roman 3:0, Gazda Jiří 2:1, Janečka Tomáš 2:1, Odstrčil Karel 1:0), TJ Sokol Kostelec B - TJ Bystřice pod Hostýnem 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karal Miroslav 0:4, Dufek Jan 2:1, Vykoukal Martin 1:2, Jániš Pavel 1:3, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Urbiš Jan 3:1, Havránek Ondřej 3:0, Kvasnička Jiří 1:2),
7. kolo:
SK Spartak Hulín - KST Dolní Němčí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Tomáš 2:1, Miklík Martin 0:3, Hrdina Jan 0:3, Hošťálek Petr 1:2, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Mikulec Ivo 3:0, Kubeš Dušan 2:1, Jančář Luděk 1:2), ST AMON Kunovice - Orel Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 0:3, Autrata Vít 0:2, Chvíla Pavel 2:1, Šašinka Radek 1:2, body hostů: Polák Petr 3:0, Závada Adam 2:1, Vítek Pavel 1:2, Krejčiřík David 2:0), TJ Holešov - TJ Nivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Posolda Karel 1:1, Sekanina Karel 1:1, Bednář Marek 3:0, Klůj Bronislav 3:0, body hostů: Žmolík Lukáš 0:3, Smetana Marcel 1:2, Beníček Martin 0:2, Žmolík Pavel 1:1), TJ Fryšták - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barbořík Ivan 2:2, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 1:3, Hrdlička Martin 3:1, body hostů: Vlček Radim 2:2, Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 0:4, Čevela Martin 2:2), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 2:2, Kučera Ondřej 3:1, Čaník Tomáš 0:2, Bičan Miroslav 3:1, Borýsek Jiří 0:2, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Kvasnička Jiří 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Jiskra Otrokovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jániš Pavel 1:3, Vykoukal Martin 0:3, Oharek David 3:0, Dufek Jakub 2:2, body hostů: Janečka Tomáš 1:3, Polanský Pavel 3:1, Piňko Roman 1:2, Janošík Pavel 3:0),
8. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice - SK Spartak Hulín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 2:0, Odstrčil Karel 2:0, Polanský Pavel 2:0, Piňko Roman 2:0, body hostů: Tůma Tomáš 0:2, Hrdina Jan 0:2, Miklík Martin 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - ST AMON Kunovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Jiří 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Urbiš Jan 3:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Šašinka Radek 2:2, Oharek Libor 3:1, Autrata Vít 1:3, Chvíla Pavel 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 1:2, Čevela Martin 2:0, Hladil Radek 2:1, Kuběna Stanislav 2:1, WO 1:0, body hostů: Bičan Miroslav 1:2, Fibichr Zdeněk 2:1, Kučera Martin 0:3, Kučera Ondřej 1:1, WO 0:1), TJ Nivnice - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beníček Martin 2:2, Smetana Marcel 2:2, Žmolík Lukáš 1:3, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Dufek Jan 4:0, Jániš Pavel 1:3, Karal Miroslav 3:1, Vykoukal Martin 1:3), Orel Zlín - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík David 2:2, Závada Adam 1:2, Vítek Pavel 0:3, Polák Petr 3:1, body hostů: Bednář Marek 3:1, Klůj Bronislav 2:2, Sekanina Karel 2:1, Posolda Karel 1:2), KST Dolní Němčí A - TJ Fryšták 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulec Ivo 2:0, Ježek Jan 1:1, Kubeš Dušan 1:2, Orlovský Karel 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrdlička Martin 2:1, Hrdlička Michal 0:3, Fišer Roman 1:2, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice - ST AMON Kunovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 1:2, Odstrčil Karel 2:0, Polanský Pavel 3:0, Piňko Roman 2:1, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Oharek Libor 1:2, Mořický Tomáš 0:3, Chvíla Pavel 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - SK Spartak Hulín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Jiří 1:1, Havránek Ondřej 2:0, Urbiš Jan 2:1, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Tůma Tomáš 1:2, Hrdina Jan 1:2, Hošťálek Petr 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Kostelec B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Radim 2:1, Čevela Martin 1:2, Hladil Radek 3:0, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Dufek Jakub 1:3, Dufek Jan 0:3, Karal Miroslav 1:2, Vykoukal Martin 1:2), TJ Nivnice - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Smetana Marcel 3:1, Žmolík Pavel 4:0, Beníček Martin 0:4, body hostů: Bičan Miroslav 2:2, Fibichr Zdeněk 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Čaník Tomáš 1:3), Orel Zlín - TJ Fryšták 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závada Adam 1:1, Krejčiřík David 2:0, Klímek Zdeněk 3:0, Polák Petr 2:0, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Fišer Roman 0:2, Barbořík Ivan 0:2, Hrdlička Michal 0:2), KST Dolní Němčí A - TJ Holešov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulec Ivo 3:0, Ježek Jan 1:2, Kubeš Dušan 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Bednář Marek 1:2, Sekanina Karel 1:2, Klůj Bronislav 1:2, Matela Zdeněk 0:2, Posolda Karel 0:1),
10. kolo:
TJ Holešov - SK Spartak Hulín 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posolda Karel 1:1, Sekanina Karel 2:0, Matela Zdeněk 2:1, Hasala Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Klusák Tomáš 1:2, Hrdina Jan 2:1, Tůma Tomáš 1:2, WO 0:4), TJ Fryšták - ST AMON Kunovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barbořík Ivan 3:1, Fišer Roman 1:3, Hrdlička Michal 1:3, Hrdlička Martin 3:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 3:1, Mořický Tomáš 2:2, Chvíla Pavel 2:2), KST Dolní Němčí B - Orel Zlín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 2:1, Borýsek Jiří 0:3, Kučera Ondřej 0:3, Bičan Miroslav 2:1, body hostů: Polák Petr 3:0, Závada Adam 3:0, Klímek Zdeněk 1:2, Krejčiřík David 1:2), TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufek Jan 2:1, Kubáč Petr 0:2, Karal Miroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Orlovský Karel 2:1, Mikulec Ivo 1:1, Kubeš Dušan 2:0, Ježek Jan 0:1, WO 4:0), TJ Jiskra Otrokovice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Tomáš 3:0, Janečka Zdeněk 0:2, Polanský Pavel 3:0, Janečka Václav 0:3, WO 4:0, body hostů: Kuběna Stanislav 2:2, Hladil Radek 2:2, Vlček Radim 1:2, WO 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Nivnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 0:1, Havránek Ondřej 2:1, Urbiš Jan 3:0, Nevřala Lukáš 4:0, Votava Zdeněk 0:2, body hostů: Žmolík Pavel 1:3, Smetana Marcel 0:3, Žmolík Lukáš 1:2, Beníček Martin 2:1),
11. kolo:
TJ Holešov - ST AMON Kunovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posolda Karel 1:3, Sekanina Karel 2:2, Matela Zdeněk 4:0, Hasala Petr 0:2, Klůj Bronislav 1:1, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 2:2, Autrata Vít 1:3, Chvíla Pavel 2:2), TJ Fryšták - SK Spartak Hulín 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barbořík Ivan 0:3, Fišer Roman 0:3, Hrdlička Michal 0:3, Hrdlička Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Klusák Tomáš 3:1, Hrdina Jan 3:1, Tůma Tomáš 4:0, WO 0:4), KST Dolní Němčí B - KST Dolní Němčí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Ondřej 2:2, Borýsek Jiří 1:3, Čaník Tomáš 1:1, Daněk Pavel 3:1, Ježek Miroslav 0:2, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 2:2, Jančář Luděk 0:1, Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Vít 0:3), TJ Sokol Kostelec B - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jakub 3:1, Dufek Jan 0:3, Vykoukal Martin 2:2, Oharek David 3:1, WO 1:0, body hostů: Polák Petr 4:0, Závada Adam 2:2, Vítek Pavel 0:3, Krejčiřík David 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nivnice 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plišťák Miroslav 0:3, Polanský Pavel 2:0, Odstrčil Karel 2:0, Janečka Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Žmolík Lukáš 1:2, Beníček Martin 1:2, Šopík Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 2:2, Havránek Ondřej 0:2, Urbiš Jan 2:2, Nevřala Lukáš 3:1, Burda Milan 1:1, body hostů: Hladil Radek 2:2, Kuběna Stanislav 4:0, Vlček Radim 1:3, Čevela Martin 1:3),
12. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Holešov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klusák Tomáš 2:1, Miklík Martin 0:3, Tůma Tomáš 1:2, Hrdina Jan 1:2, body hostů: Posolda Karel 1:2, Sekanina Karel 3:0, Matela Zdeněk 2:1, Doležel Radek st. 2:1), ST AMON Kunovice - TJ Fryšták 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 1:3, Oharek Libor 1:3, Chvíla Pavel 1:2, Šašinka Radek 2:2, body hostů: Hrdlička Martin 4:0, Barbořík Ivan 2:2, Hrdlička Michal 3:1, Pekař Pavel 1:2), Orel Zlín - KST Dolní Němčí B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčiřík David 1:0, Klímek Zdeněk 1:0, Závada Adam 3:0, Vítek Pavel 0:1, Orság Erik 1:0, WO 3:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:2, Ježek Miroslav 0:2, Kolísek Josef 0:2, WO 0:3), KST Dolní Němčí A - TJ Sokol Kostelec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:0, Ježek Jan 1:1, Jančář Luděk 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Dufek Jan 2:1, Jániš Pavel 0:3, Karal Miroslav 0:2, Vykoukal Martin 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Radim 2:0, Hladil Radek 2:0, Kuběna Stanislav 1:0, Kovář Martin 0:2, Cibulka Stanislav 0:2, WO 4:0, body hostů: Silný Jakub 1:2, Janečka Václav 2:1, Janečka Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Nivnice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 2:2, Beníček Martin 3:1, Žmolík Lukáš 0:3, Žmolík Pavel 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 3:1, Kvasnička Jiří 0:3),
13. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mořický Tomáš 1:2, Oharek Libor 1:2, Chvíla Pavel 0:2, Šašinka Radek 4:0, WO 0:2, body hostů: Bednář Marek 2:1, Sekanina Karel 2:1, Posolda Karel 1:2, Klůj Bronislav 1:2, WO 2:0), SK Spartak Hulín - TJ Fryšták 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 1:2, Klusák Tomáš 2:1, Hrdina Jan 1:2, Tůma Tomáš 4:0, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 1:2, Barbořík Ivan 0:1, Fišer Roman 0:3, Pekař Pavel 1:1), KST Dolní Němčí A - KST Dolní Němčí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 2:1, Jančář Luděk 1:3, Kubeš Dušan 1:0, Orlovský Karel 3:1, Bartoš Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Daněk Pavel 4:0, Fibichr Zdeněk 2:1, Ježek Miroslav 0:4, Kučera Ondřej 1:2, WO 0:1), Orel Zlín - TJ Sokol Kostelec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Pavel 1:1, Závada Adam 2:0, Krejčiřík David 2:1, Polák Petr 3:0, body hostů: Dufek Jakub 0:3, Karal Miroslav 0:3, Oharek David 1:1, Vykoukal Martin 1:1), TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladiš Libor 1:1, Žmolík Lukáš 1:1, Kovařík Petr 1:2, Smetana Marcel 1:2, WO 5:0, body hostů: Janečka Zdeněk 0:4, Janečka Tomáš 3:0, Polanský Pavel 3:0, WO 0:5), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Radim 1:2, Hladil Radek 0:3, Střílka Jakub 0:3, Kuběna Stanislav 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 4:0, Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 1:2, Kvasnička Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Spartak Hulín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil Radek 1:3, Cibulka Stanislav 1:3, Křenek Jakub 0:4, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Klusák Tomáš 3:1, Tůma Tomáš 3:1, Hrdina Jan 3:1, Mikulík Radek 1:3), TJ Nivnice - ST AMON Kunovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Žmolík Pavel 2:2, Beníček Martin 2:1, Smetana Marcel 2:2, body hostů: Šašinka Radek 2:2, Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 3:1, Chvíla Pavel 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - Orel Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 3:1, Janečka Václav 1:3, Polanský Pavel 2:2, Piňko Roman 3:1, body hostů: Závada Adam 4:0, Klímek Zdeněk 1:3, Krejčiřík David 2:2, Vítek Milan 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Milan 1:2, Havránek Ondřej 0:3, Urbiš Jan 3:0, Votava Zdeněk 0:4, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Kubeš Dušan 2:1, Ježek Jan 1:2, Jančář Luděk 3:0), KST Dolní Němčí B - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 2:2, Borýsek Jiří 2:1, Ježek Miroslav 0:3, Sadílek Jan 2:2, body hostů: Klůj Bronislav 2:2, Matela Zdeněk 3:1, Sekanina Karel 1:2, Hasala Petr 2:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Fryšták 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jakub 3:0, Vykoukal Martin 1:2, Dufek Jan 2:1, Karal Miroslav 1:0, Oharek David 2:0, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Nepimach David 2:1, Hrdlička Michal 0:3, Pekař Pavel 0:3),
15. kolo:
TJ Nivnice - SK Spartak Hulín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 1:3, Smetana Marcel 2:2, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Klusák Tomáš 3:1, Tůma Tomáš 3:1, Hrdina Jan 2:2, Hošťálek Petr 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - ST AMON Kunovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 2:1, Čevela Martin 1:2, Kuběna Stanislav 3:1, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 2:2, Hajduk Jan 1:2, Chvíla Pavel 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem - Orel Zlín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jakub 2:1, Kvasnička Jiří 2:1, Havránek Ondřej 2:1, Urbiš Jan 3:0, body hostů: Závada Adam 3:0, Orság Erik 0:3, Krejčiřík David 0:3, Vítek Milan 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - KST Dolní Němčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 0:3, Janečka Václav 1:2, Polanský Pavel 1:2, Piňko Roman 2:1, WO 0:1, body hostů: Orlovský Karel 2:1, Kubeš Dušan 3:0, Ježek Jan 1:2, Jančář Luděk 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec B - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 2:2, Karal Miroslav 2:1, Vykoukal Martin 0:3, Dufek Jakub 1:3, body hostů: Bednář Marek 2:2, Matela Zdeněk 1:1, Klůj Bronislav 2:1, Sekanina Karel 3:0, Doležel Radek st. 1:1), KST Dolní Němčí B - TJ Fryšták 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Borýsek Jiří 0:4, Bičan Miroslav 3:1, Sadílek Jan 2:2, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 2:2, Barbořík Ivan 1:3, Fišer Roman 2:2),
16. kolo:
TJ Fryšták - TJ Holešov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nepimach David 0:2, Konečný David 0:2, Fišer Roman 1:2, Pekař Pavel 1:2, body hostů: Klůj Bronislav 3:0, Sekanina Karel 3:0, Posolda Karel 0:2, Hasala Petr 2:0), TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 2:1, Karal Miroslav 1:1, Vykoukal Martin 3:0, Dufek Jakub 2:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:1, Kučera Ondřej 0:3, Borýsek Jiří 0:3, Matějíček Jakub 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Zdeněk 1:3, Kvasnička Jiří 2:2, Urbiš Jan 3:1, Havránek Ondřej 3:1, body hostů: Janečka Tomáš 3:1, Polanský Pavel 3:1, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 0:4), TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 1:3, Smetana Marcel 1:2, Žmolík Pavel 1:2, Beníček Martin 2:2, body hostů: Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 2:2, Vlček Radim 3:0, Čevela Martin 0:3), KST Dolní Němčí A - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 2:2, Salát Jan 2:2, Ježek Jan 2:2, Kubeš Dušan 2:2, body hostů: Polák Petr 4:0, Závada Adam 4:0, Orság Erik 0:4, Šaur David 0:4), ST AMON Kunovice - SK Spartak Hulín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 4:0, Mořický Tomáš 3:1, Autrata Vít 1:2, Šašinka Radek 1:3, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Hrdina Jan 0:4, Hošťálek Petr 2:2, Klusák Tomáš 1:2),
17. kolo:
SK Spartak Hulín - KST Dolní Němčí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 2:1, Tůma Tomáš 1:1, Hrdina Jan 2:1, Klusák Tomáš 3:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:0, Kučera Ondřej 0:2, Matějíček Jakub 0:3, Sadílek Jan 0:2, Borýsek Jiří 0:1), ST AMON Kunovice - TJ Sokol Kostelec B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 0:2, Mořický Tomáš 1:1, Autrata Vít 0:3, Šašinka Radek 0:2, body hostů: Oharek David 3:0, Dufek Jakub 1:1, Karal Miroslav 2:0, Dufek Jan 2:0), TJ Holešov - TJ Jiskra Otrokovice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matela Zdeněk 0:1, Bednář Marek 1:1, Sekanina Karel 2:1, Klůj Bronislav 2:0, WO 4:0, body hostů: Polanský Pavel 2:1, Piňko Roman 1:2, Janečka Tomáš 0:2, WO 0:4), TJ Fryšták - TJ Bystřice pod Hostýnem 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 0:3, Pekař Pavel 1:1, Hrdlička Michal 1:2, Fišer Roman 1:2, body hostů: Nevřala Lukáš 3:0, Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 2:1, Kvasnička Jiří 1:1), Orel Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Milan 0:3, Vítek Pavel 0:3, Závada Adam 1:2, Polák Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Kuběna Stanislav 4:0, Vlček Radim 4:0, Hladil Radek 2:2, WO 0:4), KST Dolní Němčí A - TJ Nivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Ježek Jan 3:0, Jančář Luděk 1:2, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Žmolík Pavel 2:1, Smetana Marcel 1:2, Žmolík Lukáš 0:3, Beníček Martin 0:3),
18. kolo:
ST AMON Kunovice - KST Dolní Němčí B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvíla Pavel 1:1, Mořický Tomáš 2:1, Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 2:2, Autrata Vít 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 4:0, Bičan Miroslav 1:3, Kučera Ondřej 1:2, Matějíček Jakub 0:3), SK Spartak Hulín - TJ Sokol Kostelec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 2:1, Tůma Tomáš 2:1, Hrdina Jan 2:1, Klusák Tomáš 2:2, body hostů: Dufek Jakub 2:2, Adamec Michal 1:2, Karal Miroslav 1:2, Vykoukal Martin 1:2), TJ Fryšták - TJ Jiskra Otrokovice 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pekař Pavel 0:2, Fišer Roman 0:2, Hrdlička Michal 2:1, WO 0:4, body hostů: Janečka Václav 2:1, Polanský Pavel 1:1, Janečka Tomáš 1:0, Janošík Pavel 1:0, WO 4:0), TJ Holešov - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Marek 3:0, Sekanina Karel 2:0, Matela Zdeněk 1:2, Klůj Bronislav 2:1, body hostů: Nevřala Lukáš 1:2, Urbiš Jan 0:3, Havránek Ondřej 2:1, Černocký Radek 0:2), KST Dolní Němčí A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubeš Dušan 1:1, Ježek Jan 1:1, Orlovský Karel 3:0, Jančář Luděk 1:1, WO 4:0, body hostů: Kuběna Stanislav 2:1, Vlček Radim 0:3, Hladil Radek 1:2, WO 0:4), Orel Zlín - TJ Nivnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Petr 3:1, Vítek Pavel 1:3, Orság Erik 0:4, Závada Adam 3:1, body hostů: Beníček Martin 1:3, Smetana Marcel 3:1, Žmolík Pavel 3:1, Žmolík Lukáš 2:2),
19. kolo:
Orel Zlín - SK Spartak Hulín 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závada Adam 1:1, Šaur David 0:2, Polák Petr 3:0, Vítek Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Hrdina Jan 2:1, Hošťálek Petr 1:2, Klusák Tomáš 1:2, WO 0:4), KST Dolní Němčí A - ST AMON Kunovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Ježek Jan 1:2, Jančář Luděk 1:2, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 2:1, Mořický Tomáš 0:3, Chvíla Pavel 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Holešov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Stanislav 1:2, Čevela Martin 0:3, Hladil Radek 2:1, Vlček Radim 0:3, body hostů: Matela Zdeněk 2:1, Bednář Marek 2:1, Sekanina Karel 3:0, Klůj Bronislav 2:1), TJ Nivnice - TJ Fryšták 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 2:1, Beníček Martin 1:2, Žmolík Lukáš 1:2, Žmolík Pavel 4:0, body hostů: Hrdlička Martin 2:2, Hrdlička Michal 0:3, Pekař Pavel 2:1, Fišer Roman 1:2), TJ Jiskra Otrokovice - KST Dolní Němčí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gazda Jiří 2:0, Janošík Pavel 2:0, Polanský Pavel 3:0, Piňko Roman 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 0:3, Kučera Ondřej 0:2, Matějíček Jakub 0:2, Ježek Miroslav 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Kostelec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 2:2, Havránek Ondřej 2:1, Urbiš Jan 2:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Dufek Jan 3:1, Vykoukal Martin 1:3, Karal Miroslav 1:2, Jániš Pavel 0:3),
20. kolo:
KST Dolní Němčí A - SK Spartak Hulín 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salát Jan 0:1, Ježek Jan 1:1, Jančář Luděk 2:1, Orlovský Karel 2:0, Kubeš Dušan 1:0, WO 3:0, body hostů: Hrdina Jan 3:0, Klusák Tomáš 0:3, Kvapilík Břetislav 0:3, WO 0:3), Orel Zlín - ST AMON Kunovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závada Adam 3:0, Klímek Zdeněk 2:0, Orság Erik 0:3, Polák Petr 4:0, Hochfelder Tomáš 0:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 1:2, Mořický Tomáš 1:2, Chvíla Pavel 1:2), TJ Nivnice - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 1:3, Beníček Martin 2:1, Žmolík Lukáš 0:3, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Matela Zdeněk 2:2, Klůj Bronislav 4:0, Sekanina Karel 3:0, Posolda Karel 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Fryšták 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 1:2, Drápela Marek 0:3, Hladil Radek 3:0, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Hrdlička Martin 2:2, Hrdlička Michal 1:2, Konečný David 0:3, Pekař Pavel 2:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnička Jiří 1:0, Havránek Ondřej 2:0, Nevřala Lukáš 2:0, Urbiš Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Sadílek Jan 0:2, Kučera Martin 0:2, Čaník Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 1:3, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 1:3, Polanský Pavel 3:1, body hostů: Dufek Jan 4:0, Vykoukal Martin 2:2, Karal Miroslav 1:3, Adamec Michal 1:3),
21. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Jiskra Otrokovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 0:3, Hrdina Jan 1:2, Hošťálek Petr 1:2, Tůma Tomáš 1:2, body hostů: Janečka Tomáš 3:0, Piňko Roman 1:2, Polanský Pavel 2:1, Janošík Pavel 3:0), ST AMON Kunovice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:0, Mořický Tomáš 1:1, Autrata Vít 2:1, Šašinka Radek 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 0:3, Urbiš Jan 1:2, Havránek Ondřej 1:1, Kvasnička Jiří 0:2), KST Dolní Němčí B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sadílek Jan 4:0, Matějíček Jakub 0:1, Kolísek Josef 0:4, Kučera Ondřej 4:0, Ježek Miroslav 0:3, body hostů: Hladil Radek 2:2, Vlček Radim 2:2, Čevela Martin 2:2, Drápela Marek 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 3:1, Vykoukal Martin 2:2, Oharek David 1:3, Karal Miroslav 1:3, body hostů: Žmolík Pavel 4:0, Smetana Marcel 2:2, Žmolík Lukáš 1:3, Beníček Martin 2:2), TJ Holešov - Orel Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Karel 3:0, Matela Zdeněk 1:2, Bednář Marek 2:1, Klůj Bronislav 3:1, body hostů: Závada Adam 0:4, Polák Petr 3:0, Klímek Zdeněk 0:3, Vítek Pavel 1:2), TJ Fryšták - KST Dolní Němčí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Michal 1:2, Pekař Pavel 0:3, Fišer Roman 1:2, Hrdlička Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Kubeš Dušan 1:1, Ježek Jan 1:2, Jančář Luděk 3:0, WO 0:1),
22. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 3:1, Mořický Tomáš 1:3, Autrata Vít 3:0, Šašinka Albert 1:3, Chvíla Pavel 0:1, body hostů: Janečka Václav 2:2, Polanský Pavel 0:4, Janečka Zdeněk 2:2, Janošík Pavel 4:0), SK Spartak Hulín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Petr 4:0, Hrdina Jan 2:2, Tůma Tomáš 2:1, Klusák Tomáš 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Urbiš Jan 1:3, Havránek Ondřej 1:3, Černocký Radek 0:3), TJ Sokol Kostelec B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 3:1, Vykoukal Martin 2:2, Karal Miroslav 1:2, Dufek Jakub 3:1, body hostů: Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 2:2, Čevela Martin 2:2, Drápela Marek 0:3), KST Dolní Němčí B - TJ Nivnice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sadílek Jan 2:2, Borýsek Jiří 1:2, Fibichr Zdeněk 3:1, WO 0:4, body hostů: Žmolík Pavel 3:0, Beníček Martin 0:3, Hladiš Libor 0:2, Žmolík Lukáš 2:1, WO 4:0), TJ Fryšták - Orel Zlín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Michal 2:2, Pekař Pavel 1:3, Fišer Roman 0:3, Hrdlička Martin 3:1, body hostů: Polák Petr 4:0, Závada Adam 3:1, Vítek Pavel 2:2, Orság Erik 0:3), TJ Holešov - KST Dolní Němčí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matela Zdeněk 1:2, Klůj Bronislav 3:0, Sekanina Karel 2:1, Bednář Marek 3:1, body hostů: Orlovský Karel 1:3, Jančář Luděk 0:3, Kubeš Dušan 3:0, Ježek Jan 0:3),
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
TJ Vidče - KST Zlín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 3:1, Hráský Luděk 1:1, Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 3:1, Brzokoupil Jiří 0:2, body hostů: Jelínek Vojtěch 2:2, Slezák Rudolf 0:4, Koudelík Lukáš 3:1, Doležel Tomáš 2:2), TJ Jiskra Otrokovice B - Sport centrum Bylnice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečka Zdeněk 2:1, Hons Jakub 2:1, Gazda Jiří 3:0, Janošík Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Gonda Tomáš 1:3, Řepa Josef 0:4, Dorňák Zdeněk 1:3, WO 0:5), SKST Slušovice - SK Slavičín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 1:3, Adam Vladislav 0:4, Lysoněk Marek 0:4, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 3:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 0:4, Kováč Peter 2:2, body hostů: Burda Milan 3:1, Vrbecký Tomáš 1:3, Cigánek Josef 1:3, Votava Zdeněk 3:1), TJ Slavia Kroměříž - TJ Sokol Šarovy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Matěj 3:0, Dvořák Vít 2:2, Zuzaňák Jiří 1:2, Brázdil Jiří 3:0, WO 3:0, body hostů: Křen Lubor 1:1, Strejček Jiří 2:1, Plhák Martin 1:3, Gajdůšek Robert 0:4, WO 0:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Vlčnov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:1, Juřica Tomáš 3:0, Panáček Anton 3:1, Vaculík Vladimír 3:0, Bártek Dušan 1:0, WO 1:0, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 0:3, Moštěk Marcel 0:4, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Vidče - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 2:2, Hráský Luděk 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Fojtík Marek 0:4, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 2:2), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Zlín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 4:0, Janošík Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 2:1, Gazda Jiří 4:0, Mancl Zdeněk 0:1, body hostů: Doležel Tomáš 0:4, Koudelík Lukáš 1:3, Jelínek Vojtěch 0:4, Slezák Rudolf 1:3), SKST Slušovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Vychodil Filip 3:1, Březík Bohumil 0:4, Adam Vladislav 2:2, body hostů: Burda Milan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Cigánek Josef 1:3, Votava Zdeněk 3:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SK Slavičín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 2:2, Švehla Michal 1:2, Mlýnek Přemysl 1:2, Kováč Peter 2:2, WO 2:0, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 2:0, WO 0:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Jiří 4:0, Zuzaňák Jiří 1:0, Dvořák Vít 4:0, Dohnal Matěj 3:1, Konečný Vojtěch 0:3, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 2:2, Kubíček Martin 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Šarovy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 2:1, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 0:2, Vaculík Vladimír 4:0, Bártek Dušan 1:1, WO 1:0, body hostů: Křen Lubor 1:0, Strejček Jiří 2:1, Plhák Martin 1:3, Gajdůšek Robert 1:3, Solař Martin 0:3, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - TJ Vidče 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Plhák Martin 2:2, Strejček Jiří 4:0, Křen Lubor 4:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Hráský Luděk 0:4, Mikulenka Petr 1:3, Brzokoupil Jiří 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Martin 1:3, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 1:3, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 3:1, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 2:2), SK Slavičín - TJ Slavia Kroměříž 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 1:3, Machara Jiří 0:3, Kovařík Luděk 1:3, WO 0:1, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 4:0, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 0:4, Černocký Radek 0:4, Votava Zdeněk 2:2, Burda Milan 4:0, body hostů: Bártek Dušan 3:1, Juřica Tomáš 2:2, Panáček Anton 2:2, Vaculík Vladimír 3:1), KST Zlín B - SKST Slušovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelík Lukáš 3:1, Jelínek Vojtěch 1:3, Svoboda Jiří 2:2, Doležel Tomáš 3:1, body hostů: Štěpán Ondřej 1:3, Vychodil Filip 4:0, Březík Bohumil 1:3, Adam Vladislav 1:3), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 0:3, Dorňák Zdeněk 1:2, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák František 1:3, WO 1:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:0, Švehla Michal 2:1, Mlýnek Přemysl 1:3, WO 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaník Marek 0:4, Gajdůšek Robert 1:3, Strejček Jiří 4:0, Křen Lubor 3:1, body hostů: Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 2:2, Janošík Pavel 0:2, Janečka Václav 3:1, Janečka Zdeněk 2:0), TJ Sokol Vlčnov - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moštěk Marcel 0:4, Pavelčík František 3:1, Cifr Radomír 0:4, Kučera Josef 4:0, body hostů: Brzokoupil Jiří 2:2, Hráský Luděk 3:1, Vaculín Libor 2:2, Mikulenka Petr 1:1, Bernhauser Vlastimír 1:1), SK Slavičín - T.J. Sokol Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 1:3, body hostů: Vaculík Vladimír 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 0:3, Bártek Dušan 2:2, Panáček Anton 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Slavia Kroměříž 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 0:4, Černocký Radek 0:2, Votava Zdeněk 2:2, Burda Milan 2:2, WO 0:2, body hostů: Brázdil Jiří 3:1, Dohnal Matěj 3:1, Dvořák Vít 3:0, Zuzaňák Jiří 1:2, WO 2:0), KST Zlín B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš 3:1, Koudelík Lukáš 3:1, Jelínek Vojtěch 2:2, Slezák Rudolf 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:3), Sport centrum Bylnice - SKST Slušovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Fojtík Marek 1:3, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák František 3:1, body hostů: Štěpán Ondřej 2:2, Vychodil Filip 3:1, Adam Vladislav 1:3, Březík Bohumil 2:2),
5. kolo:
TJ Slavia Kroměříž - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 1:3, Dohnal Matěj 3:1, Zuzaňák Jiří 2:2, Brázdil Jiří 3:1, body hostů: Panáček Anton 1:3, Juřica Tomáš 4:0, Bártek Dušan 0:2, Vaculík Vladimír 2:2, Kubík Josef 0:2), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Vlčnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 1:3, Plhák Martin 0:4, Strejček Jiří 3:1, Křen Lubor 4:0, body hostů: Pavelčík František 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 2:2), SK Slavičín - TJ Bystřice pod Hostýnem B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 3:1, Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 4:0, body hostů: Burda Milan 2:2, Vašík Jan 0:4, Cigánek Josef 0:4, Ťažký Patrik 0:4), KST Zlín B - Sport centrum Bylnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Jelínek Vojtěch 1:3, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 2:2, Fojtík Marek 0:4, Dorňák Zdeněk 4:0), SKST Slušovice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 1:3, Adam Vladislav 0:2, Březík Bohumil 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 0:2, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3), TJ Vidče - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:3, Mikulenka Petr 1:3, Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 4:0, body hostů: Janečka Zdeněk 3:1, Janošík Pavel 1:3, Gazda Jiří 2:2, Janečka Václav 2:2),
6. kolo:
TJ Vidče - SKST Slušovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 0:4, Bernhauser Vlastimír 1:3, Vaculín Libor 0:1, Hráský Luděk 2:1, Mikulenka Petr 0:2, WO 1:1, body hostů: Štěpán Ondřej 3:0, Vychodil Filip 4:0, Adam Vladislav 2:2, Březík Bohumil 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Jiskra Otrokovice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:0, Švehla Michal 1:2, Mlýnek Přemysl 0:3, Kováč Peter 3:0, WO 5:0, body hostů: Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 2:2, Janošík Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Slavia Kroměříž - KST Zlín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 0:1, Dohnal Matěj 4:0, Zuzaňák Jiří 3:1, Brázdil Jiří 3:1, Konečný Vojtěch 0:3, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Koudelík Lukáš 1:3, Slezák Rudolf 2:2, Doležel Tomáš st. 1:3), T.J. Sokol Vsetín - Sport centrum Bylnice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:1, Panáček Anton 1:2, Bártek Dušan 1:1, Vaculík Vladimír 4:0, Juřica Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Dorňák František 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Řepa Josef 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy B - SK Slavičín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Holík Alois 2:2, Křen Lubor 1:2, Strejček Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 1:3, Macků Robert 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Vlčnov - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cifr Radomír 0:4, Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 1:3, body hostů: Cigánek Josef 2:2, Černocký Radek 3:1, Burda Milan 4:0, Votava Zdeněk 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 2:2, Kováč Peter 4:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 2:2, Mikulenka Petr 0:4, Brzokoupil Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - SKST Slušovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Václav 1:3, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 3:1, body hostů: Vychodil Filip 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Adam Vladislav 1:3, Březík Bohumil 1:3), TJ Slavia Kroměříž - Sport centrum Bylnice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaňák Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:1, Dvořák Vít 4:0, Brázdil Jiří 4:0, body hostů: Dorňák František 1:3, Fojtík Marek 0:4, Dorňák Zdeněk 0:4, Řepa Josef 0:4), T.J. Sokol Vsetín - KST Zlín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 4:0, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 3:1, Vaculík Vladimír 4:0, body hostů: Doležel Tomáš 0:4, Koudelík Lukáš 2:2, Slezák Rudolf 0:4, Jelínek Vojtěch 0:4), TJ Sokol Šarovy B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Martin 0:4, Holík Alois 0:4, Strejček Jiří 2:1, Křen Lubor 3:1, WO 0:1, body hostů: Černocký Radek 2:2, Cigánek Josef 2:2, Burda Milan 4:0, Votava Zdeněk 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - SK Slavičín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 1:3, Cifr Radomír 1:2, Kučera Josef 0:4, WO 1:0, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, Jančařík Miroslav 3:1, Bureš Vlastimil 2:1, WO 0:1),
8. kolo:
SK Slavičín - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Münster Petr 1:2, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 4:0, Plášek Adam 1:2, WO 2:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Hráský Luděk 0:2, Mikulenka Zdeněk 2:2, Kubiš Stanislav 0:4, WO 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 0:4, Černocký Radek 0:3, Burda Milan 2:2, Votava Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 2:2, Ondrašík Petr 3:0, Janečka Zdeněk 2:2, WO 1:0), KST Zlín B - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:3, Doležel Tomáš 3:1, Koudelík Lukáš 2:2, Slezák Rudolf 1:3, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Plhák Martin 3:1, Gajdůšek Robert 2:2, Holík Alois 0:4), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Vlčnov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Marek 3:1, Dorňák Zdeněk 3:1, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 3:1, body hostů: Pavelčík František 3:1, Kubíček Martin 1:3, Kučera Josef 1:3, Moštěk Marcel 1:3), SKST Slušovice - TJ Slavia Kroměříž 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 3:1, Vychodil Filip 2:2, Březík Bohumil 1:3, Orság Jaroslav 1:2, Lysoněk Marek 0:1, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 2:2, Konečný Vojtěch 0:4), TJ Sokol Újezdec - Těšov - T.J. Sokol Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 1:3, body hostů: Vaculík Vladimír 4:0, Juřica Tomáš 2:2, Černohorský Tomáš 2:2, Bártek Dušan 0:4),
9. kolo:
SK Slavičín - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Miroslav 1:3, Plášek Adam 0:2, Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 0:1, WO 1:0, body hostů: Janečka Václav 3:1, Gazda Jiří 2:2, Janečka Zdeněk 1:2, Janošík Pavel 3:1, WO 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Vidče 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 2:2, Burda Milan 4:0, Černocký Radek 0:4, Votava Zdeněk 4:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Zdeněk 1:3, Hráský Luděk 2:2, Mikulenka Petr 2:2), KST Zlín B - TJ Sokol Vlčnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš 3:1, Jelínek Vojtěch 3:1, Koudelík Lukáš 3:1, Slezák Rudolf 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 1:3, Cifr Radomír 2:2, Kučera Josef 1:3), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 1:2, Gonda Tomáš 1:2, Dorňák František 2:2, WO 2:0, body hostů: Křen Lubor 4:0, Strejček Jiří 4:0, Gajdůšek Robert 0:3, Plhák Martin 0:3, WO 0:2), SKST Slušovice - T.J. Sokol Vsetín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Ondřej 1:3, Orság Jaroslav 0:2, Vychodil Filip 4:0, Březík Bohumil 0:4, Adam Vladislav 0:2, body hostů: Vaculík Vladimír 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Slavia Kroměříž 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 2:2, Mlýnek Přemysl 0:4, Chmelař Jaroslav 0:4, Kováč Peter 2:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:1, Dvořák Vít 2:2, Zuzaňák Jiří 3:1),
10. kolo:
TJ Slavia Kroměříž - TJ Vidče 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 0:1, Zuzaňák Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:0, Brázdil Jiří 4:0, Pospíšil Jaroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Zdeněk 0:4, Knébl Radek 1:3, Kubiš Stanislav 0:3, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 2:2, Juřica Tomáš 1:0, Panáček Anton 0:3, Vaculík Vladimír 4:0, Bártek Dušan 1:2, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 3:1, Gazda Jiří 1:3, Janečka Zdeněk 1:3, Janošík Pavel 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy B - SKST Slušovice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Alois 3:1, Křen Lubor 2:2, Strejček Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Štěpán Ondřej 2:1, Orság Jaroslav 0:2, Březík Bohumil 1:2, Vychodil Filip 1:2, Adam Vladislav 0:1, WO 5:0), TJ Sokol Vlčnov - TJ Sokol Újezdec - Těšov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cifr Radomír 0:4, Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Mlýnek Přemysl 3:1, Živnéř Stanislav 3:1), SK Slavičín - KST Zlín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 2:0, Bureš Vlastimil 3:0, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 4:0, Martinovský Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Doležel Tomáš 0:4, Koudelík Lukáš 2:2, Jelínek Vojtěch 1:2, Slezák Rudolf 0:4, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 1:3, Burda Milan 2:2, Černocký Radek 1:3, Votava Zdeněk 3:1, body hostů: Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 1:3, Gonda Tomáš 4:0, Dorňák Zdeněk 1:3),
11. kolo:
TJ Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 1:2, Zuzaňák Jiří 2:2, Dohnal Matěj 3:1, Brázdil Jiří 3:1, Surýnek Tomáš 0:1, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Janečka Václav 1:3, Hons Jakub 0:4, Janošík Pavel 4:0), T.J. Sokol Vsetín - TJ Vidče 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 3:0, Juřica Tomáš 3:0, Panáček Anton 4:0, Vaculík Vladimír 3:0, WO 3:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 0:4, Mikulenka Zdeněk 0:4, Brzokoupil Jiří 0:1, Kubiš Stanislav 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Martin 0:3, Křen Lubor 2:1, Holík Alois 2:2, Strejček Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 1:1, Mlýnek Přemysl 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Vlčnov - SKST Slušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 1:2, Kučera Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Ondřej 3:1, Vychodil Filip 4:0, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 2:1, WO 0:1), SK Slavičín - Sport centrum Bylnice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 3:1, Bureš Vlastimil 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, body hostů: Dorňák František 2:2, Fojtík Marek 1:3, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák Zdeněk 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - KST Zlín B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cigánek Josef 0:3, Burda Milan 2:1, Černocký Radek 1:2, Votava Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Doležel Tomáš 1:3, Koudelík Lukáš 3:1, Jelínek Vojtěch 2:2, WO 0:5),
12. kolo:
TJ Vidče - TJ Slavia Kroměříž 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulenka Petr 1:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Knébl Radek 1:3, Hráský Luděk 1:0, Brzokoupil Jiří 0:3, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 4:0, Konečný Vojtěch 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - T.J. Sokol Vsetín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Zdeněk 2:2, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 3:1, body hostů: Juřica Tomáš 2:2, Vaculík Vladimír 1:3, Černohorský Tomáš 2:2, Bártek Dušan 1:3), SKST Slušovice - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adam Vladislav 1:1, Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 3:1, Štěpán Ondřej 3:1, WO 0:2, body hostů: Zuzaník Marek 1:3, Holík Alois 3:0, Solař Martin 1:2, Batoušek Vladimír 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Sokol Vlčnov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živnéř Stanislav 2:2, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 4:0, Kováč Peter 4:0, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Moštěk Marcel 0:4, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 0:4), KST Zlín B - SK Slavičín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Vojtěch 2:2, Koudelík Lukáš 0:3, Doležel Tomáš 1:2, Slezák Rudolf 1:3, WO 2:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:0, WO 0:2), Sport centrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 0:3, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák František 2:2, WO 0:1, body hostů: Burda Milan 2:2, Cigánek Josef 2:2, Votava Zdeněk 3:0, Černocký Radek 3:1, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Slavia Kroměříž 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 2:2, Hons Jakub 1:3, body hostů: Brázdil Jiří 3:1, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 0:4, Surýnek Tomáš 1:3), TJ Vidče - T.J. Sokol Vsetín 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knébl Radek 0:4, Brzokoupil Jiří 0:4, Bernhauser Vlastimír 0:4, Hráský Luděk 1:3, body hostů: Vaculík Vladimír 4:0, Juřica Tomáš 4:0, Panáček Anton 3:1, Bártek Dušan 4:0), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Sokol Šarovy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 3:1, Kováč Peter 3:1, body hostů: Holík Alois 2:2, Plhák Martin 1:3, Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 0:4), SKST Slušovice - TJ Sokol Vlčnov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 3:1, Vychodil Filip 3:1, Štěpán Ondřej 3:1, body hostů: Kubíček Martin 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 1:3), Sport centrum Bylnice - SK Slavičín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 2:2, Dorňák František 1:3, Dorňák Zdeněk 0:3, Gonda Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 2:1, WO 0:1), KST Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš 2:2, Střelec Marek 3:1, Jelínek Vojtěch 1:2, Koudelík Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 3:1, Cigánek Josef 0:4, Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 1:2, WO 0:1),
14. kolo:
KST Zlín B - TJ Vidče 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 2:1, Střelec Marek 3:1, Jelínek Vojtěch 3:1, Slezák Rudolf 4:0, WO 1:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 2:2, Hráský Luděk 0:3, Mikulenka Zdeněk 0:4, Mikulenka Petr 1:3, WO 0:1), Sport centrum Bylnice - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 2:2, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Gonda Tomáš 2:2, body hostů: Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 0:4, Janošík Pavel 4:0), SK Slavičín - SKST Slušovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 2:2, Bureš Vlastimil 0:4, Plášek Adam 3:1, Kovařík Luděk 3:1, body hostů: Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 1:3, Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Radek 3:1, Zajíc Michal 0:4, Votava Zdeněk 3:1, Burda Milan 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Slavia Kroměříž 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 0:4, Křen Lubor 2:2, Strejček Jiří 3:1, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 2:2, Dvořák Vít 2:2, Zuzaňák Jiří 3:1), TJ Sokol Vlčnov - T.J. Sokol Vsetín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cifr Radomír 2:2, Pavelčík František 0:4, Kubíček Martin 0:4, Kolaja Radomil 1:3, body hostů: Vaculík Vladimír 4:0, Juřica Tomáš 2:0, Bártek Dušan 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Panáček Anton 1:1),
15. kolo:
Sport centrum Bylnice - TJ Vidče 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Marek 3:0, Dorňák František 3:0, Dorňák Zdeněk 1:2, Gonda Tomáš 3:1, WO 2:1, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Hráský Luděk 1:2, Mikulenka Petr 1:2, Brzokoupil Jiří 0:3, WO 1:2), KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Rudolf 1:2, Doležel Tomáš 3:1, Jelínek Vojtěch 2:2, Doležel Tomáš st. 0:4, WO 1:0, body hostů: Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 1:2, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem B - SKST Slušovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Jan 0:4, Votava Zdeněk 3:1, Urbiš Jakub 3:1, Burda Milan 3:1, body hostů: Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 1:3, Vychodil Filip 3:1, Štěpán Ondřej 0:1, Adam Vladislav 1:2), SK Slavičín - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Plášek Adam 1:2, Kovařík Luděk 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Mlýnek Přemysl 3:0, Živnéř Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - TJ Slavia Kroměříž 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 0:4, Kučera Josef 0:4, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 4:0, Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 2:2), TJ Sokol Šarovy B - T.J. Sokol Vsetín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batoušek Vladimír 0:4, Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 0:4, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Vaculík Vladimír 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 1:1, Panáček Anton 2:0),
16. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Slavia Kroměříž 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Tomáš 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Kubík Josef 1:3, Vaculík Vladimír 3:1, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 2:2, Zuzaňák Jiří 0:4, Surýnek Tomáš 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Sokol Šarovy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 4:0, Pavelčík František 3:1, Kubíček Martin 2:2, Cifr Radomír 0:1, Moštěk Marcel 0:3, body hostů: Strejček Jiří 3:1, Holík Alois 1:3, Solař Martin 2:2, Zuzaník Marek 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slavičín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťažký Patrik 0:4, Cigánek Josef 0:4, Dratva Marek 0:4, Burda Milan 3:1, body hostů: Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 3:1, Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 3:1), Sport centrum Bylnice - KST Zlín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 2:2, Řepa Josef 2:2, body hostů: Koudelík Lukáš 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Slezák Rudolf 2:2, Jelínek Vojtěch 3:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SKST Slušovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 2:2, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 0:4, Adam Vladislav 1:3, Res Jiří 3:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Vidče 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janošík Petr 0:4, Ondrašík Petr 1:3, Janečka Václav 3:1, Gazda Jiří 3:1, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Hráský Luděk 3:1, Knébl Radek 2:2, Brzokoupil Jiří 1:3),
17. kolo:
TJ Vidče - TJ Sokol Šarovy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knébl Radek 4:0, Brzokoupil Jiří 2:0, Mikulenka Petr 0:3, Bernhauser Vlastimír 3:0, Kubját Petr 1:1, WO 1:1, body hostů: Holík Alois 1:2, Gajdůšek Robert 1:3, Solař Martin 1:3, Zuzaník Marek 1:2, WO 1:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrašík Petr 2:2, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 2:2, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 2:2, Kubíček Martin 2:2), TJ Slavia Kroměříž - SK Slavičín 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brázdil Jiří 2:0, Dohnal Matěj 2:0, Dvořák Vít 2:1, Zuzaňák Jiří 1:2, WO 7:0, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 0:4, Kučera Jaroslav 1:1, WO 0:7), T.J. Sokol Vsetín - TJ Bystřice pod Hostýnem B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 4:0, Juřica Tomáš 3:0, Bártek Dušan 3:1, Vaculík Vladimír 4:0, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 1:3, Votava Zdeněk 0:4, Černocký Radek 0:3, Cigánek Josef 0:4, WO 0:1), SKST Slušovice - KST Zlín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 2:1, Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 2:1, Štěpán Ondřej 4:0, Lysoněk Marek 0:1, WO 1:0, body hostů: Koudelík Lukáš 2:2, Svoboda Jiří 0:3, Doležel Tomáš st. 0:4, Slezák Rudolf 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Sport centrum Bylnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Živnéř Stanislav 0:4, Chmelař Jaroslav 1:2, Švehla Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Bronislav 0:4, Janečka Václav 3:1, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 2:0, Janošík Pavel 0:2, body hostů: Křen Lubor 3:1, Strejček Jiří 3:1, Solař Martin 1:3, Zuzaník Marek 1:3), TJ Vidče - TJ Sokol Vlčnov 18:0wo (body domácích: body hostů), T.J. Sokol Vsetín - SK Slavičín 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 4:0, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2, Vaculík Vladimír 4:0, body hostů: Machara Jiří 0:4, Kovařík Luděk 0:4, Plášek Adam 2:2, Kučera Jaroslav 1:3), TJ Slavia Kroměříž - TJ Bystřice pod Hostýnem B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaňák Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:0, Dvořák Vít 3:1, Brázdil Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 0:4, Votava Zdeněk 0:4, Černocký Radek 1:2, Cigánek Josef 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Zlín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Živnéř Stanislav 3:1, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 3:1, body hostů: Koudelík Lukáš 3:1, Slezák Rudolf 0:4, Doležel Tomáš st. 0:4, Bezděková Gábina 0:4), SKST Slušovice - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Res Jiří 1:3, Vychodil Filip 3:0, Orság Jaroslav 2:2, Štěpán Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 1:3, Gonda Tomáš 3:0, Dorňák Zdeněk 1:3, WO 1:0),
19. kolo:
SKST Slušovice - TJ Vidče 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 3:1, Res Jiří 3:1, Vychodil Filip 2:0, Adam Vladislav 2:0, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:3, Brzokoupil Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 1:3, Živnéř Stanislav 0:4), KST Zlín B - TJ Slavia Kroměříž 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 3:1, Střelec Marek 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 2:2, body hostů: Brázdil Jiří 2:2, Dvořák Vít 2:2, Dohnal Matěj 4:0, Surýnek Tomáš 0:4), Sport centrum Bylnice - T.J. Sokol Vsetín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 0:4, Dorňák Zdeněk 1:3, body hostů: Vaculík Vladimír 4:0, Juřica Tomáš 2:2, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2), SK Slavičín - TJ Sokol Šarovy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:0, Kovařík Luděk 4:0, Machara Jiří 4:0, Martinec Antonín 2:0, body hostů: Gajdůšek Robert 1:3, Solař Martin 0:4, Zuzaník Marek 0:4, Panoš Radovan 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Vlčnov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 4:0, Černocký Radek 4:0, Votava Zdeněk 4:0, Burda Milan 4:0, body hostů: Kolaja Radomil 0:4, Pavelčík František 0:4, Kučera Josef 0:4, Moštěk Marcel 0:4),
20. kolo:
TJ Vidče - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Petr 2:2, Brzokoupil Jiří 1:3, Bernhauser Vlastimír 3:1, Hráský Luděk 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 0:4, Živnéř Stanislav 2:2), SKST Slušovice - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 1:3, Orság Jaroslav 3:1, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janečka Václav 3:1, Janošík Pavel 2:2, Janečka Bronislav 0:4), Sport centrum Bylnice - TJ Slavia Kroměříž 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 1:3, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 0:4, body hostů: Brázdil Jiří 2:2, Dohnal Matěj 3:1, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 3:1), KST Zlín B - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 1:3, Střelec Marek 0:4, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 2:2, body hostů: Vaculík Vladimír 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigánek Josef 2:2, Černocký Radek 3:1, Zajíc Michal 0:4, Burda Milan 3:1, body hostů: Křen Lubor 3:1, Strejček Jiří 3:1, Solař Martin 1:3, Zuzaník Marek 1:3), SK Slavičín - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 1:2, Plášek Adam 4:0, Machara Jiří 2:1, Kovařík Luděk 1:3, WO 1:1, body hostů: Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 1:2, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 2:1, WO 1:1),
21. kolo:
TJ Vidče - SK Slavičín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hráský Luděk 0:3, Knébl Radek 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Plášek Adam 3:0, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrašík Petr 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, Gazda Jiří 2:1, Janečka Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 3:1, Cigánek Josef 0:4, Votava Zdeněk 0:4, Černocký Radek 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy B - KST Zlín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solař Martin 0:4, Gajdůšek Robert 0:4, Křen Lubor 3:1, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Doležel Tomáš 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Jelínek Vojtěch 2:2), TJ Sokol Vlčnov - Sport centrum Bylnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolaja Radomil 1:2, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 0:4, WO 1:0, body hostů: Panáček Anton 3:1, Dorňák František 3:0, Fojtík Marek 2:2, Gonda Tomáš 1:3, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž - SKST Slušovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaňák Jiří 3:1, Dohnal Matěj 4:0, Dvořák Vít 2:1, Brázdil Jiří 4:0, Konečný Vojtěch 0:1, body hostů: Orság Jaroslav 1:3, Štěpán Ondřej 1:3, Res Jiří 0:4, Adam Vladislav 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Újezdec - Těšov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 3:1, Juřica Tomáš 4:0, Bártek Dušan 2:2, Vaculík Vladimír 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 0:4, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 0:4),
22. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - SK Slavičín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 2:2, Hons Jakub 2:2, body hostů: Machara Jiří 0:4, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 3:1), TJ Vidče - TJ Bystřice pod Hostýnem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Petr 2:2, Knébl Radek 1:3, Hráský Luděk 0:3, Bernhauser Vlastimír 2:2, WO 1:0, body hostů: Votava Zdeněk 1:3, Burda Milan 4:0, Cigánek Josef 2:2, Černocký Radek 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Vlčnov - KST Zlín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelčík František 1:3, Kolaja Radomil 0:4, Cifr Radomír 1:2, Kučera Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Jelínek Vojtěch 4:0, Koudelík Lukáš 3:1, Střelec Marek 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy B - Sport centrum Bylnice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 1:3, Gajdůšek Robert 2:2, Křen Lubor 3:1, body hostů: Panáček Anton 2:2, Dorňák František 2:2, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 3:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Slušovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 4:0, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 3:1, Vaculík Vladimír 0:1, Kostka Jindřich 0:2, WO 1:0, body hostů: Orság Jaroslav 0:3, Res Jiří 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Vychodil Filip 1:3, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 4:0, Surýnek Tomáš 0:4, Zuzaňák Jiří 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3),
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Fryšták B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 1:3, Urbiš Jakub 3:1, Vašík Jan 1:3, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Babica Vladimír 3:1, Konečný David 4:0, Gregor Radek 2:2, Kalup Richard 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 3:0, Ondrašík Petr 3:0, Janošík Petr 2:1, Silný Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:3, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 0:4, WO 0:5), Orel Uherské Hradiště - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:1, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Macháček Ondřej 0:4, Jančík Martin 1:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Smištíková Dana 2:2, Šašinka Albert 3:1, Volák Marek 1:3), TJ Sokol Morkovice - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:1, Ježdík Radek 2:1, Tlach Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 1:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semela Pavel 3:1, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 1:0, Nosek Vladimír 0:3, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Kočiš Michal 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 4:0, Basovník Milan 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Mitáček Antonín 0:4),
2. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černocký Radek 1:3, Urbiš Jakub 4:0, Zajíc Michal 1:3, Nesvadba Vladan 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 3:1, Černota Pavel 3:1, Škrla Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Fryšták B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Jílek Petr 3:1, Janošík Petr 2:2, Silný Jakub 2:2, body hostů: Konečný David 2:2, Barbořík Ivan 3:1, Babica Vladimír 0:4, Gregor Radek 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Jančík Martin 3:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 1:3), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 3:0, Tlach Petr 1:3, Ježdík Radek 0:1, body hostů: Volák Marek 1:3, Šašinka Albert 1:3, Velan Martin 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Mitáček Antonín 2:2, Pospíšek Karel 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - KST Dolní Němčí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Borýsek Jiří 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Uher Antonín 0:4),
3. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Urbiš Jakub 3:1, Vašík Jan 0:4, Zajíc Michal 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 0:1, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 2:2, Rubáš Josef 2:2, Pavlicová Štěpánka 1:2, body hostů: Janečka Bronislav 2:2, Janošík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Ondrašík Petr 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 1:2, Šašinka Albert 2:2, WO 1:0, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Semela Pavel 3:1, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Šopík Marek 3:1, Beníček Hynek 2:1, Mahdal Václav 1:3, Guryča Petr 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 3:1, Basovník Milan 3:1), TJ Fryšták B - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babica Vladimír 4:0, Gregor Radek 0:4, Pekař Pavel 3:1, Konečný David 3:1, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 1:3, Macháček Ondřej 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 0:4, Mich Pavel 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 3:0, Ježek Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Janošík Petr 0:4, Janečka Václav 1:3, Silný Jakub 2:1, Ondrašík Petr 2:2, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 0:4, Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Urbiš Jakub 1:3, Vaculík Vincenc 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - ST AMON Kunovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 4:0, Kolečkář Marek 4:0, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Velan Martin 0:4, Šašinka Albert 0:4, Smištík Miroslav 0:4, Smištíková Dana 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 1:3, body hostů: Honč Vladimír 3:1, Semela Pavel 0:4, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 3:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekař Pavel 4:0, Hochmajer Petr 1:3, Nepimach David 2:2, Konečný David 2:2, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Uherské Hradiště 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:0, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 0:1, WO 2:0, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Šmíd Václav 0:4, Jančík Martin 1:3, Miroš Miroslav 0:2, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baroš Petr 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 4:0, Basovník Milan 0:4), KST Dolní Němčí D - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Ježek Miroslav 0:1, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Milan 0:3, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 3:1, Mitáček Antonín 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Smištík Miroslav 3:1, Velan Martin 1:3, Smištíková Dana 2:2, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 1:3, Mahdal Václav 2:2), TJ Fryšták B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babica Vladimír 2:2, Hochmajer Petr 0:2, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 2:2, Gregor Radek 1:1, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 1:3, Černota Pavel 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 3:1, Miroš Miroslav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, body hostů: Tlach Petr 0:2, Kocourek Tomáš 1:3, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 2:2, Hlobil Stanislav 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Jiskra Otrokovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 1:3, Vrbecký Tomáš 2:2, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Janečka Václav 4:0, Janečka Bronislav 4:0, Jílek Petr 2:2, Plišťák Miroslav 0:4),
6. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:1, Nesvadba Vladan 4:0, Urbiš Jakub 4:0, Vaculík Vincenc 1:3, Beneš Zdeněk 1:0, body hostů: Šmíd Václav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 2:2, Bukvic Jan 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 2:2, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 3:1, Janečka Bronislav 3:1, body hostů: Tlach Petr 0:4, Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 4:0, Mich Pavel 0:1, Ježdík Radek 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semela Pavel 2:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 3:0, Honč Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Nepimach David 2:2, Gregor Radek 1:3, Gálík Jaromír 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Basovník Milan 0:4, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 2:2, Míček Lukáš 0:1), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Matějíček Jakub 2:2, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Velan Martin 0:4, Šašinka Albert 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitáček Antonín 0:4, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 3:0, Rubáš Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 2:2, Mahdal Václav 1:2, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:2, Moráček Jakub 1:3, Urbiš Jakub 4:0, Zajíc Michal 0:2, Beneš Zdeněk 0:2, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 4:0, Vidlář Pavel 3:1, Janečka Bronislav 2:2, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Horák Jiří 0:4, Bukvic Jan 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B WO (oboustranné) (body domácích: body hostů), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Fryšták B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), KST Dolní Němčí D - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:0, Ježek Milan 3:0, Matějíček Jakub 3:0, Borýsek Jiří 1:0, Kočiš Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 0:4, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - ST AMON Kunovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitáček Antonín 3:1, Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Kotačka David 0:4, Šašinka Albert 0:4, Slunečko Vratislav 1:3, Smištík Miroslav 1:3),
8. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 3:1, body hostů: Vrbecký Tomáš 3:1, Urbiš Jakub 2:2, Zajíc Michal 1:3, Matela Milan 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Radek 0:4, Beníček Hynek 2:2, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Mahdal Václav 4:0, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Jílek Petr 1:3, Silný Jakub 2:2), TJ Fryšták B - KST Dolní Němčí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Gregor Radek 1:2, Konečný David 0:3, Pekař Pavel 3:1, WO 2:0, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:1, Ježek Miroslav 1:2, WO 0:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Spartak Hluk 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 1:1, Ryl Ivan 2:2, Škrla Jiří 0:2, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Václav 2:2, Jančík Martin 2:2, Zavadil Antonín 0:4, Miroš Miroslav 1:1, Juřena Ondřej 2:0, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 4:0), TJ Sokol Morkovice - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mich Pavel 1:1, Kocourek Tomáš 3:1, Hlobil Stanislav 0:4, Ježdík Radek 1:1, WO 0:5, body hostů: Mikoška Ivo 3:0, Kolečkář Marek 2:1, Basovník Milan 1:2, Mahdalíček Josef ml. 1:2, WO 5:0),
9. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 0:4, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 2:2, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 3:1, Jílek Petr 1:3), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Bystřice pod Hostýnem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Martin 1:3, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Mahdal Václav 3:1, Guryča Petr 2:2, body hostů: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Ťažký Patrik 1:3, Dratva Marek 0:4), TJ Fryšták B - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hochmajer Petr 0:4, Gregor Radek 0:4, Konečný David 3:1, Pekař Pavel 4:0, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 2:2, Pavlicová Štěpánka 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 2:1, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 3:1, Míček Lukáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Miroslav 0:3, WO 0:1), Orel Uherské Hradiště - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Šmíd Václav 0:3, Jančík Martin 2:2, Miroš Miroslav 1:1, Zavadil Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:2, Basovník Milan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 1:2, Kocourek Tomáš 1:2, Mich Pavel 1:2, Ježdík Radek 0:4, WO 1:2, body hostů: Honč Vladimír 4:0, Šubčík Leopold 2:1, Semela Pavel 1:2, Kokinopulos Miroslav 3:0, WO 2:1),
10. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Urbiš Jakub 4:0, Vrbecký Tomáš 1:3, Beneš Zdeněk 0:4, Nesvadba Vladan 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Basovník Milan 0:4, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Janečka Václav 4:0, Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Vidlář Pavel 3:1), KST Dolní Němčí D - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 1:3, Ježek Miroslav 2:1, Bartoš Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Juřena Ondřej 1:3, Šmíd Václav 3:1, Jančík Martin 0:4, Miroš Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšek Karel 0:4, Fanta Marek 4:0, Šimčík Robert 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ Fryšták B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 2:2, Kotačka David 1:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Konečný David 3:1, Babica Vladimír 3:1, Nepimach David 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 3:1, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 3:1, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 2:2, Škrla Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Mancl Zdeněk 1:3, Ondrašík Petr 2:1, WO 1:0), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Vaculík Vincenc 0:4, Urbiš Jakub 4:0), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Matějíček Jakub 4:0, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 1:3), TJ Spartak Hluk - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 3:0, Pavlicová Štěpánka 0:3, Rubáš Josef 4:0, WO 1:1, body hostů: Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 2:2, Miroš Miroslav 1:2, Šmíd Václav 0:3, WO 1:1), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 0:2, Velan Martin 0:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 1:3, Škrla Jiří 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Fryšták B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guryča Petr 0:1, Šopík Marek 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 3:1, Beníček Hynek 0:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Konečný David 2:2, Babica Vladimír 2:2, Nepimach David 1:3),
12. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Vrbecký Tomáš 2:2, Vaculík Vincenc 1:3, body hostů: Semela Pavel 1:3, Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 3:1), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plišťák Miroslav 0:2, Janečka Václav 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Petr 2:2, Janečka Bronislav 0:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 2:2, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 3:1), Orel Uherské Hradiště - KST Dolní Němčí D 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 1:2, Horák Jiří 0:4, WO 1:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 4:0, Uher Antonín 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 1:3), TJ Fryšták B - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 4:0, Gregor Radek 1:3, Babica Vladimír 3:1, Konečný David 3:1, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 0:4, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryl Ivan 2:1, Míček Petr 2:0, Černota Pavel 3:0, Zákostelský Stanislav 2:1, Míček Lukáš 0:1, WO 5:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Machala Radek 0:4, Mahdal Václav 2:2, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Bystřice pod Hostýnem C - Orel Ostrožská Nová Ves 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťažký Patrik 0:4, Vrbecký Tomáš 1:3, Zajíc Michal 1:3, Urbiš Jakub 2:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 4:0, Pres Radim 3:1, Konečný Martin 2:2), TJ Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 3:1, Daněk Josef 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:2, Jančík Martin 2:2, Juřena Ondřej 1:3, Malík Vladimír 2:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 3:0, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 0:4, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - ST AMON Kunovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 3:1, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 1:3, Černota Pavel 3:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 1:3, Šašinka Albert 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Fryšták B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 1:3, Gregor Radek 1:3, Babica Vladimír 0:4, Konečný David 3:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 3:1, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 3:1),
14. kolo:
TJ Fryšták B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 2:2, Babica Vladimír 3:1, Konečný David 4:0, Barbořík Ivan 3:1, body hostů: Urbiš Jakub 3:1, Vrbecký Tomáš 0:4, Nesvadba Vladan 1:3, Beneš Zdeněk 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Míček Petr 3:1, Zákostelský Stanislav 3:1, Černota Pavel 1:3, body hostů: Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 1:3, Mancl Zdeněk 2:2, Ondrašík Petr 2:2), ST AMON Kunovice C - Orel Uherské Hradiště 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 2:2, Smištíková Dana 2:1, Smištík Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 3:1, Juřena Ondřej 1:3, Miroš Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Hynek 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 0:4, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 4:0, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 1:3), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 1:0, Matějíček Jakub 2:2, Uher Antonín 1:1, WO 1:0, body hostů: Baroš Petr 0:4, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 0:4, Kokinopulos Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Spartak Hluk - Orel Ostrožská Nová Ves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 1:3, Šimčík Robert 3:1, Hájek Petr 0:3, Pospíšek Karel 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 2:2, Kolečkář Marek 2:2, Konečný Martin 1:3),
15. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Míček Petr 4:0, Zákostelský Stanislav 4:0, Černota Pavel 4:0, body hostů: Moráček Jakub 0:4, Vrbecký Tomáš 0:4, Zajíc Michal 0:4, Ťažký Patrik 0:4), TJ Fryšták B - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 1:3, Hochmajer Petr 1:3, Babica Vladimír 4:0, Konečný David 3:1, body hostů: Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Petr 2:2, Vidlář Pavel 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - Orel Uherské Hradiště 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníček Hynek 0:4, Šopík Marek 4:0, Mahdalíček Bohuslav 2:1, Mahdal Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Juřena Ondřej 3:1, Miroš Miroslav 2:1, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 2:2, Smištík Miroslav 3:1, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 0:4, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek 1:3, Pospíšek Karel 0:4, Šimčík Robert 0:4, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Baroš Petr 2:2, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 3:1), KST Dolní Němčí D - Orel Ostrožská Nová Ves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Borýsek Jiří 0:2, Matějíček Jakub 1:3, Uher Antonín 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 1:3),
16. kolo:
Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Semela Pavel 0:4, Honč Vladimír 1:3, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Hájek Petr 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Miroslav 2:2, Uher Antonín 0:4, Daněk Josef 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 4:0, Mahdal Václav 3:1, Beníček Hynek 3:1, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Rybnikář Aleš 0:4, Smištíková Dana 2:2, Volák Marek 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 2:0, Ryl Ivan 3:1, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 2:0, body hostů: Konečný David 1:3, Babica Vladimír 1:3, Gregor Radek 0:4, Hochmajer Petr 1:3), TJ Sokol Morkovice - Orel Uherské Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mišurec Tomáš 0:2, body hostů: Horák Jiří 1:3, Jančík Martin 3:1, Macháček Ondřej 1:3, Juřena Ondřej 3:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Petr 3:1, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 4:0, Janošík Petr 4:0, body hostů: Vrbecký Tomáš 0:4, Moráček Jakub 1:3, Beneš Zdeněk 1:3, Zajíc Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:1, Vaculík Vincenc 1:2, Beneš Zdeněk 2:1, Zajíc Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Ježek Miroslav 1:3, Uher Antonín 2:2, Ježek Milan 3:1, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mancl Zdeněk 1:2, Silný Jakub 2:2, Ondrašík Petr 3:0, Jílek Petr 1:2, WO 3:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 0:1, Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 0:4, WO 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 0:4, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Šašinka Albert 2:2, Velan Martin 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 0:4, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Beníček Hynek 1:3, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Mahdal Václav 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Fryšták B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:1, Jančík Martin 3:1, Juřena Ondřej 3:1, WO 1:1, body hostů: Barbořík Ivan 1:3, Konečný David 2:1, Nepimach David 1:2, Gregor Radek 0:4, WO 1:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:3, Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 2:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Bronislav 0:3, Vidlář Pavel 3:0, Silný Jakub 1:2, Jílek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Nesvadba Vladan 3:1, Beneš Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Rubáš Josef 2:1, Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Pospíšek Štěpán 0:4, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - Orel Ostrožská Nová Ves 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 2:2, Šašinka Albert 2:2, Velan Martin 0:4, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 1:3, Kolečkář Marek 4:0, Konečný Martin 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baroš Petr 0:4, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 2:2), TJ Sokol Morkovice - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Mich Pavel 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Konečný David 3:1, Gregor Radek 0:4, Hochmajer Petr 0:4, Gálík Jaromír 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 2:2, WO 0:6, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:2, Míček Petr 1:1, Škrla Jiří 2:1, Černota Pavel 1:2, WO 6:0),
19. kolo:
Orel Uherské Hradiště - TJ Bystřice pod Hostýnem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Antonín 3:1, Macháček Ondřej 2:1, Jančík Martin 4:0, Malík Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Nesvadba Vladan 0:4, Vrbecký Tomáš 0:4, Vaculík Vincenc 0:3, Beneš Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Ježdík Radek 2:2, Musil Drahomír 3:1, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janošík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Jílek Petr 1:3), TJ Fryšták B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 1:3, Gregor Radek 0:4, Nepimach David 1:2, Konečný David 3:1, WO 0:1, body hostů: Semela Pavel 2:2, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Ostrožská Nová Ves 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 1:3, Ryl Ivan 1:3, Škrla Jiří 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3), ST AMON Kunovice C - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velan Martin 0:2, Šašinka Albert 2:1, Smištíková Dana 1:2, Smištík Miroslav 1:2, WO 6:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Borýsek Jiří 3:0, Uher Antonín 1:3, WO 0:6), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Spartak Hluk 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Guryča Petr 2:1, Beníček Hynek 2:1, Mahdal Václav 2:1, Mahdalíček Bohuslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fanta Marek 4:0, Pospíšek Karel 0:4, Pospíšek Štěpán 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Mich Pavel 2:2, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 0:4, Moráček Jakub 0:4, Beneš Zdeněk 2:2), Orel Uherské Hradiště - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřena Ondřej 3:1, Zavadil Antonín 4:0, Jančík Martin 2:2, Macháček Ondřej 2:2, body hostů: Janečka Václav 3:1, Silný Jakub 2:2, Jílek Petr 0:4, Janošík Petr 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 2:2, Ryl Ivan 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, body hostů: Semela Pavel 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Fryšták B - Orel Ostrožská Nová Ves 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Nepimach David 2:2, Gregor Radek 0:4, Konečný David 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 4:0), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Hynek 0:4, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 4:0, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Borýsek Jiří 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Miroslav 1:3), ST AMON Kunovice C - TJ Spartak Hluk 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 3:1, Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 4:0, body hostů: Fanta Marek 0:4, Hájek Petr 0:4, Pospíšek Štěpán 0:4, Pospíšek Karel 2:2),
21. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - ST AMON Kunovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 0:2, Beneš Zdeněk 3:1, Vaculík Vincenc 2:2, Moráček Jakub 0:2, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 2:2, Smištík Miroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošík Petr 0:4, Janečka Václav 1:3, Ondrašík Petr 3:1, Silný Jakub 0:4, body hostů: Kostka Matěj 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Mahdal Václav 4:0), KST Dolní Němčí D - TJ Fryšták B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 1:3, Matějíček Jakub 1:3, body hostů: Nepimach David 2:2, Konečný David 3:1, Babica Vladimír 2:2, Gregor Radek 0:4), TJ Spartak Hluk - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 2:2, Žemba Vít 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semela Pavel 1:2, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 1:3, Bukvic Jan 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Martin 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Šmejkal Filip 0:4, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Tlach Petr 2:2, Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 2:2),
22. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Búbela Pavel 0:4, Janošík Petr 1:2, Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 3:1, Šašinka Albert 1:2, Velan Martin 1:3, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 2:2, Beneš Zdeněk 3:1, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Kostka Matěj 2:2, Mahdal Václav 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Fryšták B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 1:3, Pospíšek Štěpán 0:3, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Konečný David 2:2, Babica Vladimír 3:1, Nepimach David 3:0, Gregor Radek 1:3, WO 1:0), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 3:1, Žemba Vít 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - Orel Uherské Hradiště 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Martin 1:3, Kodrla Tomáš 0:4, Konečný Josef 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Chlachula Štěpán 2:2, Jančík Martin 3:1, Juřena Ondřej 4:0, Šmíd Václav 4:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Tlach Petr 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Kocourek Tomáš 3:1),
Divize, ženy
1. kolo:
TJ Holešov - T.J. Sokol Vsetín B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlobílková Leona 0:3, Severová Martina 0:3, Sigmundová Martina 1:2, body hostů: Hnátková Kateřina 3:0, Obadalová Tatiana 3:0, Krčmářová Magdaléna 2:1),
2. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Holešov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obadalová Tatiana 3:0, Krčmářová Magdaléna 1:2, Holíková Kristýna 2:1, body hostů: Hlobílková Leona 2:1, Sigmundová Martina 1:2, Severová Martina 0:3),
3. kolo:
TJ Holešov - T.J. Sokol Vsetín B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlobílková Leona 1:2, Severová Martina 0:3, Sigmundová Martina 1:2, body hostů: Obadalová Tatiana 3:0, Krčmářová Magdaléna 3:0, Holíková Kristýna 1:2),
4. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Holešov 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíková Kristýna 1:1, Krčmářová Magdaléna 2:0, WO 2:2, body hostů: Hlobílková Leona 0:2, Sigmundová Martina 1:1, WO 2:2),
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ Vidče B - T.J. Sokol Vsetín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculín Jaroslav 2:2, Brzokoupil Jiří 3:1, Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 2:2, body hostů: Kubík Josef 4:0, Zgabaj Miroslav 3:1, Výchopeň Stanislav 0:4, Skalský Michal 0:4), ST AMON Kunovice B - TJ Holešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nožička Jiří 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Autrata Vít 4:0, Hajduk Jan 1:3, body hostů: Vizner Marek 3:1, Liška Libor 2:2, Stoklásek David 0:4, Doležel Radek st. 3:1), TJ Sokol Kostelec C - SK Slavičín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáč Petr 3:1, Říha Petr 4:0, Fišer Pavel 3:1, Karal Oldřich 4:0, body hostů: Plášek Adam 2:2, Jančařík Zbyněk 0:4, Floreš Ivan 0:4, Martinovský Radek 0:4), KST Dolní Němčí C - SK Spartak Hulín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Ondřej 3:1, Ježek Vít 3:1, Čaník Tomáš 4:0, Kolísek Josef 4:0, body hostů: Matuška Martin 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Miklík Martin 2:2), TJ Sokol Mysločovice - ST Bílovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Adamec Michal 1:3, Gazdoš Zdeněk 3:1, Vyoral Pavel 1:3, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 2:2, Polášek Jiří 3:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 0:4, body hostů: Vala Jiří 2:2, Šenkeřík Martin 4:0, Baroš Karel 3:1, Vala Zbyněk 2:2),
2. kolo:
TJ Vidče B - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knébl Radek 1:3, Vaculín Jaroslav 0:4, Brzokoupil Jiří 2:2, Hráský Luděk 2:2, body hostů: Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 4:0, Liška Libor 2:2, Stoklásek David 2:2), ST AMON Kunovice B - T.J. Sokol Vsetín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 2:2, Nožička Jiří 1:3, Hajduk Jan 3:1, body hostů: Kubík Josef 4:0, Skalský Michal 1:3, Výchopeň Stanislav 1:3, Karola Josef 1:3), TJ Sokol Kostelec C - SK Spartak Hulín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 3:1, Říha Petr 4:0, Fišer Pavel 3:1, Karal Oldřich 3:1, body hostů: Kristýnek Boris st. 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, Miklík Martin 3:1, Matuška Martin 0:4), KST Dolní Němčí C - SK Slavičín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 2:2, Ježek Vít 1:3, Čaník Tomáš 3:1, Kučera Ondřej 1:0, Kolísek Josef 0:3, body hostů: Plášek Adam 4:0, Jančařík Miroslav 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1, Floreš Ivan 0:4), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Horní Bečva 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Adamec Michal 3:1, Gazdoš Zdeněk 2:1, Ščepka Milan 2:2, Vyoral Pavel 1:0, body hostů: Vala Jiří 0:4, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - ST Bílovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Kovář Martin 2:2, Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 2:2, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Polášek Lukáš 4:0, Barcuch Josef 0:4, Polášek Jiří 4:0),
3. kolo:
ST Bílovice - TJ Vidče B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 3:1, Fibichr Petr 4:0, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 4:0, body hostů: Mičkal Ivan 0:4, Knébl Radek 1:3, Kubiš Stanislav 0:2, Vaculín Jaroslav 0:4, Kubját Petr 0:2), TJ Sokol Horní Bečva - ST AMON Kunovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 1:3, Baroš Karel 3:1, Šenkeřík Martin 3:1, body hostů: Nožička Jiří 3:1, Vlk Radim 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Berger Miloš 3:1), SK Slavičín B - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 3:1, Jančařík Miroslav 4:0, Jančařík Zbyněk 3:1, body hostů: Žák Radek 1:3, Adamec Michal 1:3, Gazdoš Zdeněk 3:1, Vyoral Pavel 1:3), SK Spartak Hulín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 3:1, Miklík Martin 3:1, Kristýnek Boris ml. 2:2, Říha Jaroslav 1:3, body hostů: Drápela Marek 2:2, Střílka Jakub 3:1, Kovář Martin 1:3, Šíma Martin 1:3), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Kostelec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Jindřich 0:4, Kovář Zdeněk 1:3, Kubík Josef 4:0, Olšák Miroslav 0:4, body hostů: Říha Petr 3:1, Karal Oldřich 3:1, Kubáč Petr 2:2, Paďour Ladislav 3:1), TJ Holešov B - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 2:2, Vizner Marek 4:0, Doležel Radek st. 4:0, Stoklásek David 2:2, body hostů: Salát Jan 1:3, Ježek Vít 1:3, Kolísek Josef 1:3, Pitner Dominik 1:3),
4. kolo:
ST Bílovice - ST AMON Kunovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 1:3, Fibichr Petr 3:0, Polášek Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Berger Miloš 1:3, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 0:4, Vlk Radim 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Vidče B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Jiří 3:1, Mikuláček Filip 2:0, Baroš Karel 3:0, Šenkeřík Martin 3:1, WO 1:2, body hostů: Knébl Radek 1:3, Kubiš Stanislav 0:4, Kubját Petr 0:3, Vaculín Jaroslav 1:1, WO 2:1), SK Slavičín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Floreš Ivan 2:2, Plášek Adam 4:0, Jančařík Miroslav 2:2, Jančařík Zbyněk 2:2, body hostů: Juráň Radek 0:4, Drápela Marek 3:1, Šíma Martin 0:4, Čevela Martin 3:1), SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Mysločovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Jaroslav 2:2, Kristýnek Boris ml. 0:4, Ondruch Marek 1:3, Miklík Martin 1:3, body hostů: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 3:1, Gazdoš Zdeněk 3:1, Vyoral Pavel 3:1), T.J. Sokol Vsetín B - KST Dolní Němčí C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Holešov B - TJ Sokol Kostelec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 0:4, Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Stoklásek David 1:3, body hostů: Říha Petr 3:1, Karal Oldřich 3:1, Kubáč Petr 2:2, Paďour Ladislav 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 2:1, Gazdoš Zdeněk 2:1, Vyoral Pavel 1:3, WO 2:0, body hostů: Drápela Marek 1:3, Čevela Martin 4:0, Kovář Martin 0:4, Střílka Jakub 1:1, WO 0:2), ST Bílovice - TJ Sokol Horní Bečva 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Petr 3:0, Šiller Jan 4:0, Polášek Jiří 1:2, Polášek Lukáš 4:0, WO 2:0, body hostů: Šenkeřík Martin 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Vala Zbyněk 1:3, Vala Jiří 0:3, WO 0:2), SK Slavičín B - SK Spartak Hulín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 2:2, Floreš Ivan 3:1, Jančařík Miroslav 4:0, Jančařík Zbyněk 4:0, body hostů: Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris ml. 1:3, Kvapilík Břetislav 1:3, Mrhálek Ondřej 0:4), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Holešov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 1:3, Olšák Miroslav 0:4, Výchopeň Stanislav 0:4, Karola Josef 0:4, body hostů: Doležel Radek st. 4:0, Vizner Marek 3:1, Liška Libor 4:0, Stoklásek David 4:0), TJ Sokol Kostelec C - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paďour Ladislav 3:0, Karal Oldřich 2:1, Fišer Jiří 1:2, Řehák Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Salát Jan 2:2, Ježek Vít 2:2, Bobčík Přemysl 0:4, WO 0:5), TJ Vidče B - ST AMON Kunovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hráský Luděk 0:4, Vaculín Jaroslav 1:3, Kubját Petr 0:4, Kubiš Stanislav 0:4, body hostů: Autrata Vít 4:0, Hajduk Jan 4:0, Nožička Jiří 3:1, Vlk Radim 4:0),
6. kolo:
TJ Vidče B - TJ Sokol Kostelec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubiš Stanislav 0:4, Vaculín Jaroslav 2:2, Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:4, body hostů: Říha Petr 3:1, Karal Oldřich 3:1, Kubáč Petr 3:1, Paďour Ladislav 3:1), ST AMON Kunovice B - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlk Radim 1:1, Mořický Tomáš 1:0, Nožička Jiří 1:2, Autrata Vít 2:0, Hajduk Jan 2:1, WO 6:0, body hostů: Kučera Ondřej 2:2, Salát Jan 1:2, Kolísek Josef 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Mysločovice - T.J. Sokol Vsetín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Radek 4:0, Adamec Michal 3:1, Gazdoš Zdeněk 2:0, Vyoral Pavel 2:2, Gazdoš Dominik 1:1, body hostů: Kubík Josef 3:1, Kostka Jindřich 0:4, Olšák Miroslav 1:3, Karola Josef 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Holešov B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Jakub 1:3, Kovář Martin 0:2, Drápela Marek 0:4, Vahala Jiří 0:4, Střílka Jakub 1:1, body hostů: Liška Libor 4:0, Vizner Marek 4:0, Zachoval Libor 3:1, Stoklásek David 3:1), ST Bílovice - SK Slavičín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajch Jan 3:1, Fibichr Petr 3:1, Šiller Jan 2:1, Polášek Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Jančařík Miroslav 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, Floreš Ivan 0:4, Martinec Antonín 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Horní Bečva - SK Spartak Hulín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 1:3, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Šenkeřík Martin 3:1, body hostů: Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris ml. 2:2, Mikulík Radek 1:3, Miklík Martin 2:2),
7. kolo:
TJ Vidče B - KST Dolní Němčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubiš Stanislav 2:2, Vaculín Jaroslav 3:1, Knébl Radek 4:0, Kubját Petr 3:1, body hostů: Salát Jan 2:2, Ježek Vít 2:2, Pitner Dominik 0:4, Ďubašík Adam 0:4), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Kostelec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Hajduk Jan 3:1, body hostů: Říha Petr 3:1, Karal Oldřich 2:2, Kubáč Petr 0:4, Paďour Ladislav 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 1:3, Gazdoš Zdeněk 3:1, Vyoral Pavel 1:3, body hostů: Liška Libor 2:2, Vizner Marek 1:3, Stoklásek David 1:3, Doležel Radek st. 4:0), TJ DDM Valašské Meziříčí C - T.J. Sokol Vsetín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Kovář Martin 3:1, Vahala Jiří 2:2, Drápela Marek 1:3, body hostů: Černohorský Tomáš 4:0, Kovář Zdeněk 1:3, Zgabaj Miroslav 2:2, Kubík Josef 2:2), ST Bílovice - SK Spartak Hulín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 3:1, Fibichr Petr 3:1, Šiller Jan 4:0, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Mikulík Radek 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris ml. 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 4:0, Baroš Karel 4:0, Vala Jiří 2:2, Mikuláček Filip 2:0, Baroš Antonín 0:2, body hostů: Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 2:2, Fojtů Jaromír 0:4, Martinec Antonín 0:4),
8. kolo:
SK Slavičín B - TJ Vidče B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 4:0, Jančařík Miroslav 3:0, Floreš Ivan 1:3, Martinovský Radek 3:1, WO 1:0, body hostů: Knébl Radek 0:4, Brzokoupil Jiří 2:2, Vaculín Jaroslav 1:2, Kubját Petr 0:2, Hráský Luděk 1:1, WO 0:1), SK Spartak Hulín B - ST AMON Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapilík Břetislav 2:2, Říha Jaroslav 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, Šošolík Pavel 0:4, body hostů: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 4:0, Mořický Tomáš 4:0, Nožička Jiří 3:1), T.J. Sokol Vsetín B - ST Bílovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olšák Miroslav 0:4, Karola Josef 1:3, Kubík Josef 1:3, Kostka Jindřich 0:4, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 3:1, Fibichr Petr 4:0, Šiller Jan 3:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Horní Bečva 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Radek st. 4:0, Liška Libor 2:1, Stoklásek David 0:3, Vizner Marek 3:1, WO 2:0, body hostů: Šenkeřík Martin 1:3, Vala Jiří 1:3, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Karel 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec C - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 2:2, Říha Petr 3:1, Paďour Ladislav 1:3, Karal Oldřich 3:1, body hostů: Žák Radek 2:2, Adamec Michal 1:3, Gazdoš Zdeněk 4:0, Musil Josef 0:2, Gazdoš Dominik 0:2), KST Dolní Němčí C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salát Jan 4:0, Kučera Martin 3:1, Kučera Ondřej 2:1, Kolísek Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 0:3, WO 1:0),
9. kolo:
SK Slavičín B - ST AMON Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtů Jaromír 0:4, Jančařík Zbyněk 1:3, Floreš Ivan 1:3, Martinec Antonín 0:4, body hostů: Autrata Vít 4:0, Hajduk Jan 4:0, Nožička Jiří 3:1, Vlk Radim 3:1), SK Spartak Hulín B - TJ Vidče B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 2:2, Kvapilík Břetislav 1:2, Říha Jaroslav 3:1, Mikulík Radek 4:0, WO 1:0, body hostů: Knébl Radek 1:3, Brzokoupil Jiří 2:2, Vaculín Jaroslav 1:2, Kubját Petr 0:1, Hráský Luděk 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Horní Bečva 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 1:2, Zgabaj Miroslav 2:2, Olšák Miroslav 1:2, Kovář Zdeněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 2:1, Baroš Karel 4:0, Šenkeřík Martin 3:0, WO 0:2), TJ Holešov B - ST Bílovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Radek st. 3:1, Dědič Michal 0:4, Stoklásek David 3:1, Vizner Marek 3:1, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Glajch Jan 1:3, Fibichr Petr 1:3, Šiller Jan 1:3), TJ Sokol Kostelec C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáč Petr 3:1, Říha Petr 3:1, Paďour Ladislav 4:0, Karal Oldřich 4:0, body hostů: Vahala Marek 0:4, Křenek Jakub 0:4, Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Mysločovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salát Jan 1:3, Kučera Ondřej 2:0, Kučera Martin 0:2, Kolísek Josef 3:1, Bobčík Přemysl 0:2, WO 0:2, body hostů: Žák Radek 0:3, Adamec Michal 2:2, Gazdoš Zdeněk 4:0, Musil Josef 2:1, WO 2:0),
10. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - TJ Vidče B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Radek 4:0, Adamec Michal 4:0, Gazdoš Zdeněk 1:0, Vyoral Pavel 4:0, Gazdoš Dominik 1:2, body hostů: Kubját Petr 0:4, Vaculín Jaroslav 1:3, Mičkal Ivan 0:4, Kubiš Stanislav 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí C - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vahala Jiří 3:1, Kovář Martin 1:3, Křenek Jakub 1:3, Střílka Jakub 1:3, body hostů: Autrata Vít 4:0, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 2:2, Smišťík Roman 2:2), ST Bílovice - TJ Sokol Kostelec C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajch Jan 1:3, Šiller Jan 0:4, Fibichr Petr 0:4, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Vykoukal Martin 3:1, Jániš Pavel 3:1, Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 3:1), TJ Sokol Horní Bečva - KST Dolní Němčí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 4:0, Vala Jiří 3:1, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 3:0, WO 0:1, body hostů: Kučera Martin 0:3, Salát Jan 1:3, Ježek Vít 0:4, Pitner Dominik 0:4, WO 1:0), SK Slavičín B - T.J. Sokol Vsetín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Martinovský Radek 0:2, Floreš Ivan 4:0, Martinec Antonín 2:2, Plášek Adam 1:1, body hostů: Zgabaj Miroslav 2:2, Kubík Josef 1:3, Kovář Zdeněk 1:3, Kostka Jindřich 2:2), SK Spartak Hulín B - TJ Holešov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapilík Břetislav 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Gremlica Jakub 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, body hostů: Doležel Radek st. 4:0, Stoklásek David 3:1, Liška Libor 4:0, Petřivalský František 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - ST AMON Kunovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 3:0, Gazdoš Zdeněk 4:0, Vyoral Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Hajduk Jan 0:4, Mořický Tomáš 2:2, Nožička Jiří 1:2, Bureš Petr 0:4, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Vidče B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vahala Jiří 2:2, Kovář Martin 4:0, Drápela Marek 3:1, Střílka Jakub 1:3, body hostů: Knébl Radek 3:1, Vaculín Jaroslav 0:4, Hráský Luděk 2:2, Kubját Petr 1:3), ST Bílovice - KST Dolní Němčí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 3:0, Fibichr Petr 3:1, Šiller Jan 4:0, Polášek Lukáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Kučera Ondřej 0:4, Čaník Tomáš 0:2, Salát Jan 1:3, Bobčík Přemysl 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Kostelec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 4:0, Vala Jiří 1:1, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 0:4, Baroš Antonín 1:1, body hostů: Karal Miroslav 2:2, Karal Oldřich 1:3, Říha Petr 2:2, Kubáč Petr 1:3), SK Slavičín B - TJ Holešov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Zbyněk 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 3:1, Martinec Antonín 1:3, body hostů: Doležel Radek st. 3:1, Liška Libor 1:3, Vizner Marek 4:0, Stoklásek David 0:4), SK Spartak Hulín B - T.J. Sokol Vsetín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapilík Břetislav 2:2, Říha Jaroslav 1:3, Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris ml. 3:1, body hostů: Černohorský Tomáš 4:0, Kubík Josef 2:2, Olšák Miroslav 0:4, Kostka Jindřich 2:2),
12. kolo:
TJ Vidče B - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubját Petr 0:4, Knébl Radek 3:1, Brzokoupil Jiří 3:1, Hráský Luděk 3:1, body hostů: Gazdoš Zdeněk 3:1, Žák Radek 2:2, Ščepka Milan 1:3, Vyoral Pavel 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 3:1, Nožička Jiří 1:3, Smišťík Roman 1:3, Hajduk Jan 4:0, body hostů: Drápela Marek 2:2, Střílka Jakub 1:3, Kovář Martin 2:2, Vahala Jiří 2:2), TJ Sokol Kostelec C - ST Bílovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáč Petr 2:2, Říha Petr 3:1, Paďour Ladislav 0:2, Karal Oldřich 3:1, Řehák Lukáš 0:2, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 1:3, Šiller Jan 2:2, Polášek Jiří 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Horní Bečva 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 2:2, Ježek Vít 1:3, Kolísek Josef 2:2, Jančář Luděk 3:1, body hostů: Šenkeřík Martin 3:1, Mikuláček Filip 1:3, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:4), T.J. Sokol Vsetín B - SK Slavičín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Zdeněk 1:3, Kostka Jindřich 1:3, Olšák Miroslav 0:4, Karola Josef 1:3, body hostů: Jančařík Miroslav 4:0, Plášek Adam 4:0, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1), TJ Holešov B - SK Spartak Hulín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 2:0, Posolda Karel 4:0, Liška Libor 2:2, Doležel Radek st. 4:0, Stoklásek David 2:0, body hostů: Miklík Martin 0:4, Mikulík Radek 1:3, Říha Jaroslav 0:4, Ondruch Marek 1:3),
13. kolo:
ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Mysločovice 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 1:1, Berger Miloš 4:0, Hajduk Jan 4:0, Mořický Tomáš 2:0, body hostů: Vyoral Pavel 1:3, Ščepka Milan 0:4, Gazdoš Zdeněk 1:2, Gazdoš Dominik 0:4, Musil Josef 0:1), TJ Vidče B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubját Petr 1:3, Brzokoupil Jiří 1:3, Hráský Luděk 3:1, Knébl Radek 3:1, body hostů: Kovář Martin 1:3, Vahala Jiří 3:1, Drápela Marek 3:1, Střílka Jakub 1:3), KST Dolní Němčí C - ST Bílovice 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salát Jan 3:1, Uher Jaroslav 0:4, Ježek Vít 1:3, WO 0:5, body hostů: Polášek Lukáš 3:0, Barcuch Josef 1:2, Šiller Jan 2:1, Polášek Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kostelec C - TJ Sokol Horní Bečva 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 3:1, Říha Petr 0:3, Jániš Pavel 3:1, Karal Oldřich 2:2, Vykoukal Martin 0:1, body hostů: Šenkeřík Martin 2:2, Mikuláček Filip 1:3, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 1:3), TJ Holešov B - SK Slavičín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stoklásek David 1:1, Vizner Marek 3:1, Liška Libor 1:3, Hasala Petr 3:1, Doležel Radek st. 1:1, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Plášek Adam 2:2, Floreš Ivan 2:2, Martinec Antonín 1:3), T.J. Sokol Vsetín B - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 4:0, Kostka Jindřich 2:2, Zgabaj Miroslav 3:1, Kubík Josef 2:2, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kristýnek Boris ml. 3:1, Šošolík Pavel 1:3, Mikulík Radek 0:4),
14. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Vidče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olšák Miroslav 3:1, Kubík Josef 2:2, Skalský Michal 1:3, Kovář Zdeněk 2:2, body hostů: Knébl Radek 3:1, Mičkal Ivan 0:4, Vaculín Jaroslav 2:2, Kubját Petr 3:1), TJ Holešov B - ST AMON Kunovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Posolda Karel 3:1, Vizner Marek 1:2, Doležel Radek st. 2:1, Stoklásek David 4:0, Liška Libor 1:0, WO 1:0, body hostů: Hajduk Jan 1:3, Berger Miloš 3:1, Nožička Jiří 0:3, Bureš Petr 0:4, WO 0:1), SK Slavičín B - TJ Sokol Kostelec C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtů Jaromír 0:4, Martinec Antonín 0:4, Münster Petr 0:3, Floreš Ivan 1:3, WO 0:1, body hostů: Karal Oldřich 4:0, Říha Petr 4:0, Kubáč Petr 3:1, Adamec Michal 3:0, WO 1:0), SK Spartak Hulín B - KST Dolní Němčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Kvapilík Břetislav 1:3, Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, body hostů: Salát Jan 4:0, Ježek Vít 1:3, Kolísek Josef 3:1, Jurásek Robin 1:3), ST Bílovice - TJ Sokol Mysločovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 3:1, Polášek Jiří 3:1, body hostů: Ščepka Milan 2:2, Vyoral Pavel 0:4, Gazdoš Zdeněk 2:2, Musil Josef 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikuláček Filip 2:1, Šenkeřík Martin 2:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 2:2, WO 0:2, body hostů: Střílka Jakub 0:4, Vahala Jiří 2:1, Drápela Marek 1:2, Kovář Martin 1:3, WO 2:0),
15. kolo:
TJ Holešov B - TJ Vidče B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stoklásek David 4:0, Doležel Radek st. 4:0, Posolda Karel 2:0, Hasala Petr 2:1, WO 3:0, body hostů: Vaculín Jaroslav 0:2, Kubját Petr 0:4, Knébl Radek 1:3, Kubiš Stanislav 0:3, WO 0:3), T.J. Sokol Vsetín B - ST AMON Kunovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 2:2, Olšák Miroslav 2:2, Zgabaj Miroslav 2:1, Karola Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Bureš Petr 0:4, Nožička Jiří 4:0, Hajduk Jan 2:2, Mořický Tomáš 2:1, WO 0:1), SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Kostelec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 0:4, Říha Jaroslav 1:3, Mikulík Radek 1:2, Miklík Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Karal Oldřich 4:0, Říha Petr 3:1, Kubáč Petr 0:2, Řehák Lukáš 3:0, Adamec Michal 1:1, WO 1:0), SK Slavičín B - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 2:2, Floreš Ivan 1:3, Fojtů Jaromír 1:3, Martinovský Radek 2:2, body hostů: Salát Jan 3:1, Ježek Vít 3:1, Kolísek Josef 3:1, Jurásek Robin 1:3), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 4:0, Poruba Tomáš 2:2, body hostů: Ščepka Milan 2:2, Gazdoš Zdeněk 2:2, Musil Josef 2:2, Gazdoš Dominik 1:3), ST Bílovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 3:1, Polášek Jiří 4:0, body hostů: Drápela Marek 1:3, Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 1:3, Vahala Jiří 1:3),
16. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Mysločovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vahala Marek 0:4, Střílka Jakub 0:4, Drápela Marek 2:2, Kovář Martin 2:2, body hostů: Žák Radek 4:0, Gazdoš Zdeněk 2:2, Ščepka Milan 3:1, Gazdoš Dominik 3:1), TJ Sokol Horní Bečva - ST Bílovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Jiří 1:3, Baroš Antonín 0:4, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 0:3, WO 0:1, body hostů: Polášek Lukáš 2:1, Polášek Jiří 2:2, Šiller Jan 3:1, Fibichr Petr 3:1, WO 1:0), SK Spartak Hulín B - SK Slavičín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Říha Jaroslav 2:2, Miklík Martin 4:0, Mikulík Radek 2:2, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Macků Robert 0:4, Floreš Ivan 2:2, Martinec Antonín 2:2), TJ Holešov B - T.J. Sokol Vsetín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stoklásek David 3:1, Doležel Radek st. 3:0, Vizner Marek 4:0, Liška Libor 2:2, WO 1:0, body hostů: Kostka Jindřich 1:3, Olšák Miroslav 0:4, Kovář Zdeněk 1:2, Výchopeň Stanislav 1:3, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 3:1, Ježek Vít 0:4, Kolísek Josef 1:3, Jančář Luděk 4:0, body hostů: Jániš Pavel 3:1, Adamec Michal 2:2, Karal Oldřich 2:2, Kubáč Petr 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ Vidče B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nožička Jiří 3:0, Bureš Petr 1:1, Berger Miloš 3:0, Vlk Radim 3:0, WO 6:0, body hostů: Mičkal Ivan 0:4, Kubját Petr 1:3, Vaculín Jaroslav 0:3, WO 0:6),
17. kolo:
TJ Vidče B - ST Bílovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brzokoupil Jiří 1:3, Vaculín Jaroslav 1:3, Kubját Petr 1:3, Knébl Radek 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 4:0, Polášek Jiří 4:0, Pospíšil Marek 0:4), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Horní Bečva 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Petr 1:3, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 1:2, Vlk Radim 3:1, Mořický Tomáš 1:0, body hostů: Poruba Tomáš 1:3, Mikuláček Filip 1:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:4, Vala Jiří 1:1), TJ Sokol Mysločovice - SK Slavičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Ščepka Milan 3:1, Gazdoš Zdeněk 3:1, Vyoral Pavel 1:1, Gazdoš Dominik 0:2, body hostů: Plášek Adam 4:0, Jančařík Zbyněk 1:3, Floreš Ivan 1:3, Martinec Antonín 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Spartak Hulín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Marek 0:2, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 1:3, Střílka Jakub 2:2, Kovář Martin 1:1, body hostů: Mikulík Radek 3:1, Říha Jaroslav 0:4, Miklík Martin 3:1, Ondruch Marek 3:1), TJ Sokol Kostelec C - T.J. Sokol Vsetín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehák Lukáš 2:2, Adamec Michal 1:1, Karal Oldřich 3:1, Říha Petr 2:1, Vykoukal Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Kovář Zdeněk 2:1, Kostka Jindřich 2:2, Kubík Josef 1:3, Olšák Miroslav 0:4, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - TJ Holešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 1:3, Uher Jaroslav 0:4, Jurásek Robin 0:4, Salát Jan 2:2, body hostů: Vizner Marek 4:0, Liška Libor 3:1, Stoklásek David 2:2, Doležel Radek st. 4:0),
18. kolo:
ST AMON Kunovice B - ST Bílovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančar Aleš 0:4, Vlk Radim 1:3, Bureš Petr 0:4, Nožička Jiří 1:2, WO 0:1, body hostů: Polášek Lukáš 3:0, Fibichr Petr 3:1, Šiller Jan 4:0, Polášek Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Vidče B - TJ Sokol Horní Bečva 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brzokoupil Jiří 1:2, Vaculín Jaroslav 1:2, Kubját Petr 2:1, Knébl Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Poruba Tomáš 2:2, Vala Jiří 1:3, Baroš Karel 4:0, WO 0:5), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Slavičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Marek 0:4, Drápela Marek 4:0, Obadalová Tatiana 2:2, Vahala Jiří 3:1, body hostů: Jančařík Zbyněk 3:1, Floreš Ivan 2:2, Martinec Antonín 1:3, Fojtů Jaromír 1:3), TJ Sokol Mysločovice - SK Spartak Hulín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gazdoš Dominik 1:3, Vyoral Pavel 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0, Dovrtěl Jaroslav 1:3, body hostů: Mikulík Radek 3:1, Říha Jaroslav 2:2, Miklík Martin 3:1, Ondruch Marek 2:2), KST Dolní Němčí C - T.J. Sokol Vsetín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salát Jan 2:2, Uher Jaroslav 2:0, Kolísek Josef 1:3, Jančář Luděk 4:0, Jurásek Robin 0:2, body hostů: Kovář Zdeněk 1:3, Kostka Jindřich 0:3, Kubík Josef 3:1, Zgabaj Miroslav 3:1, Výchopeň Stanislav 0:1), TJ Sokol Kostelec C - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 1:3, Řehák Lukáš 0:3, Jániš Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Posolda Karel 2:0, Hasala Petr 3:0, Stoklásek David 0:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Kostelec C - TJ Vidče B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 3:1, Říha Petr 3:0, Adamec Michal 4:0, Karal Oldřich 4:0, WO 1:0, body hostů: Kubiš Stanislav 0:4, Knébl Radek 1:3, Vaculín Jaroslav 0:3, Kubját Petr 0:4, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - ST AMON Kunovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Jaroslav 1:3, Jurásek Robin 0:4, Kučera Ondřej 3:1, Salát Jan 4:0, body hostů: Vlk Radim 2:2, Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 2:2, Smišťík Roman 1:3), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Mysločovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 2:2, Olšák Miroslav 1:3, Kubík Josef 1:3, Kostka Jindřich 2:2, body hostů: Ščepka Milan 3:1, Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 2:2), TJ Holešov B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 2:0, Stoklásek David 2:2, Doležel Radek st. 3:0, Liška Libor 2:2, Dědič Michal 1:1, WO 0:1, body hostů: Drápela Marek 2:2, Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 2:2, Vahala Marek 1:2, WO 1:0), SK Slavičín B - ST Bílovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Zbyněk 1:3, Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 4:0, body hostů: Polášek Lukáš 2:2, Polášek Jiří 3:1, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 2:2), SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Horní Bečva 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říha Jaroslav 2:1, Ondruch Marek 1:2, Mikulík Radek 2:1, Miklík Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Mikuláček Filip 2:2, Vala Jiří 2:2, Mužátko Pavel 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Vidče B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Ondřej 4:0, Salát Jan 3:1, Kolísek Josef 2:1, Jančář Luděk 2:0, Uher Jaroslav 1:1, WO 1:0, body hostů: Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:4, Kubiš Stanislav 0:4, Vaculín Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec C - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 2:2, Adamec Michal 2:2, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 2:2, body hostů: Autrata Vít 4:0, Berger Miloš 3:1, Bureš Petr 0:4, Vlk Radim 2:2), TJ Holešov B - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 3:1, Doležel Radek st. 2:1, Hasala Petr 3:0, Stoklásek David 3:1, Liška Libor 0:1, WO 0:1, body hostů: Žák Radek 2:2, Ščepka Milan 0:4, Gazdoš Zdeněk 1:2, Gazdoš Dominik 1:3, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 4:0, Olšák Miroslav 4:0, Kubík Josef 3:0, Kostka Jindřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Křenek Jakub 0:4, Střílka Jakub 1:3, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 1:2, WO 0:1), SK Spartak Hulín B - ST Bílovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Jaroslav 1:3, Miklík Martin 0:4, Ondruch Marek 0:2, Mikulík Radek 2:2, Matuška Martin 0:2, body hostů: Rychlík Ivan 2:2, Šiller Jan 4:0, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 3:1), SK Slavičín B - TJ Sokol Horní Bečva 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fojtů Jaromír 0:3, Jančařík Miroslav 3:0, Jančařík Zbyněk 3:0, Martinec Antonín 2:1, WO 5:0, body hostů: Mikuláček Filip 2:2, Vala Jiří 1:3, Mužátko Pavel 1:3, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Vidče B - SK Slavičín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculín Jaroslav 2:2, Brzokoupil Jiří 1:1, Hráský Luděk 1:3, Knébl Radek 3:1, Kubját Petr 1:1, body hostů: Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 0:4, Floreš Ivan 2:2, Martinec Antonín 3:1), ST AMON Kunovice B - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mořický Tomáš 2:1, Autrata Vít 4:0, Berger Miloš 0:4, Hajduk Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Mikulík Radek 3:1, Říha Jaroslav 2:1, Miklík Martin 2:2, Ondruch Marek 2:2, WO 1:0), ST Bílovice - T.J. Sokol Vsetín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fibichr Petr 4:0, Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 3:1, Polášek Jiří 3:1, body hostů: Kubík Josef 1:3, Kostka Jindřich 2:2, Olšák Miroslav 0:4, Karola Josef 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 1:1, Mikuláček Filip 0:3, Baroš Karel 3:1, Poruba Tomáš 1:3, Vala Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Posolda Karel 2:1, Stoklásek David 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Kostelec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Dominik 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Zdeněk 2:2, Musil Josef 1:3, body hostů: Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 4:0, Adamec Michal 3:1, Kubáč Petr 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 3:1, Kovář Martin 4:0, Vahala Marek 2:2, Vahala Jiří 3:1, body hostů: Salát Jan 3:1, Ježek Vít 1:3, Jurásek Robin 0:4, Bobčík Přemysl 0:4),
22. kolo:
ST AMON Kunovice B - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 2:2, Mořický Tomáš 1:3, Autrata Vít 4:0, Berger Miloš 0:4, body hostů: Plášek Adam 3:1, Martinec Antonín 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1, Fojtů Jaromír 1:3), TJ Vidče B - SK Spartak Hulín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculín Jaroslav 2:1, Brzokoupil Jiří 2:0, Hráský Luděk 4:0, Knébl Radek 3:1, Kubját Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Říha Jaroslav 2:2, Ondruch Marek 0:3, Kristýnek Boris ml. 1:3, Miklík Martin 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Horní Bečva - T.J. Sokol Vsetín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkeřík Martin 2:0, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:4, Vala Jiří 0:2, body hostů: Kubík Josef 2:2, Zgabaj Miroslav 3:1, Olšák Miroslav 2:2, Výchopeň Stanislav 1:3), ST Bílovice - TJ Holešov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šiller Jan 0:4, Fibichr Petr 3:1, Polášek Jiří 1:3, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Posolda Karel 2:2, Vizner Marek 3:1, Stoklásek David 1:3, Doležel Radek st. 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Kostelec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Jakub 2:2, Drápela Marek 3:1, Kovář Martin 1:3, Střílka Jakub 1:3, body hostů: Jániš Pavel 3:1, Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 1:3, Kubáč Petr 3:1), TJ Sokol Mysločovice - KST Dolní Němčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ščepka Milan 3:1, Vyoral Pavel 4:0, Gazdoš Dominik 1:3, Gazdoš Zdeněk 4:0, body hostů: Salát Jan 1:3, Kolísek Josef 1:3, Uher Jaroslav 2:2, Jurásek Robin 0:4),
Český pohár - I.stupeň muži
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST AMON Kunovice B - T.J. Sokol Vsetín B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
T.J. Sokol Vsetín A - TJ Fryšták 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST AMON Kunovice A - T.J. Sokol Vsetín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice A - T.J. Sokol Vsetín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
Kvalifikace o KS II.tř 2017/18
1. kolo:
TJ Vidče B - TJ Fryšták B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculín Jaroslav 2:2, Brzokoupil Jiří 3:1, Hráský Luděk 2:2, Knébl Radek 1:2, WO 1:0, body hostů: Konečný David 4:0, Barbořík Ivan 3:1, Babica Vladimír 0:4, Gregor Radek 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Fryšták B - TJ Vidče B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Radek 2:2, Babica Vladimír 2:2, Barbořík Ivan 3:1, Konečný David 3:1, body hostů: Hráský Luděk 1:3, Knébl Radek 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Vaculín Jaroslav 0:2, Kubját Petr 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy