Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol PP Hradec Králové 2 D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclík Jiří 2:2, Mrázek Jiří 2:2, Píše Pavel 1:3, Málek Daniel 2:2, body hostů: Hrunka Jakub 4:0, Kačer Radek 1:3, Hýbl Jan 2:2, Čepelka Jan 2:2), TJ Jičín - Sokol Nemyčeves 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 0:1, Sebera Petr 2:1, Kříž Milan ml. 3:0, Červenka Jan 2:2, Roček Milan ml. 2:0, body hostů: Kazda Petr 2:2, Toth Vlastimil 1:2, Trč Roman ml. 0:3, Trč Tomáš 1:2), Sokol Stěžery - Jiskra Jaroměř 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 2:1, Drašnar Jan 2:1, Rákosník Josef 2:1, body hostů: Hardubej Eduard ml. 1:2, Hrycík Radim 2:1, Svoboda Jiří 0:3, Hrycík Ladislav 0:3), Tatran Hostinné B - TTC KB Vrchlabí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 2:1, Štrobl Rudolf 4:0, body hostů: Tomeš Petr 1:3, Studecký Ivan 1:2, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 2:1), Baník Rtyně v Podkrk. A - Baník Rtyně v Podkrk. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valčík Roman 2:2, Martin Petr 2:2, Ducháč Radek 3:1, Kubeček Vojtěch 1:3, body hostů: Koblížek Oldřich 2:2, Koblížek Michal 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Valta Martin 2:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Slovan Broumov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnik Ondřej 3:0, Šmidt Karel 3:0, Rochowanski Pavel 1:2, Rochowanski Lukáš 1:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomazs 2:1, Brzecki Pawel 0:2, Kollert David 1:2, Vodal Vladimír 0:1),
2. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 1:3, Paclík Jiří 3:1, Píše Pavel 2:2, Málek Daniel 1:3, body hostů: Šmidt Karel 3:1, Rochowanski Pavel 3:1, Hnik Ondřej 3:1, Kopecký Pavel 0:4), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Slovan Broumov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 3:0, Hýbl Jan 2:1, Hušek Adam 1:2, Hrunka Jakub 2:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Piesla Tomazs 2:1, Brzecki Pawel 0:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:2), TJ Jičín - Baník Rtyně v Podkrk. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 1:2, Sebera Petr 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 3:0, Ducháč Radek 1:2), Sokol Nemyčeves - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:2, Záboj Matěj 2:1, Berka Lukáš 2:1, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Kábrt Vratislav 1:3, Valta Martin 0:2, Koblížek Michal 1:2, Brát Karel st. 0:1), Sokol Stěžery - Tatran Hostinné B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 1:2, Drašnar Jan 0:3, Slavík Jan 3:1, body hostů: Šplíchal Jan 4:0, Štrobl Rudolf 3:1, Voňka Karel ml. 2:1, Bartoš Petr st. 0:3), Jiskra Jaroměř - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 0:4, Vojtíšek Radomír ml. 1:2, Svoboda Jiří 1:0, Hrycík Radim 3:1, Dax Ondřej 0:2, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Hauschwitz Pavel 3:1, Brázda Adam 1:2, Studecký Ivan 1:2),
3. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 0:3, Paclík Jiří 1:2, Píše Pavel 1:2, Málek Daniel 1:3, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 3:0, Vodal Vladimír 2:1, Kollert David 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Jakubský Filip 1:1, Hrunka Jakub 2:0, Čepelka Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Šmidt Karel 0:2, Rochowanski Pavel 2:1, Hnik Ondřej 1:2, Kopecký Pavel 0:2, WO 0:2), TJ Jičín - Baník Rtyně v Podkrk. B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sebera Petr 0:4, Soukup Jiří 0:3, Červenka Jan 1:2, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Koblížek Michal 4:0, Kábrt Vratislav 1:2, Brát Karel st. 0:1, Valta Martin 2:0), Sokol Nemyčeves - Baník Rtyně v Podkrk. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 0:3, Záboj Matěj 1:1, Berka Lukáš 0:3, Trč Roman ml. 2:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Valčík Roman 1:2, Ducháč Radek 3:0, Martin Petr 1:1), Sokol Stěžery - TTC KB Vrchlabí 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drašnar Jan 0:3, Dufek Lukáš 0:2, Kodym Tomáš 0:3, Slavík Jan 2:1, body hostů: Kotucz Kamil 3:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 3:0, Studecký Ivan 1:1), Jiskra Jaroměř - Tatran Hostinné B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 2:1, Dax Ondřej 0:1, Hrycík Radim 3:0, Svoboda Jiří 1:1, body hostů: Štrobl Rudolf 3:0, Voňka Karel ml. 0:3, Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 0:3),
4. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Tatran Hostinné B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 0:4, Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Lukáš 2:1, Hnik Ondřej 2:2, body hostů: Štrobl Rudolf 3:1, Šplíchal Jan 4:0, Drahotský Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 1:2), Slovan Broumov - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 3:1, Kollert David 0:4, Vodal Vladimír 2:2, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 1:3, Studecký Ivan 1:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Stěžery 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháč Radek 2:1, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 3:0, Kubeček Vojtěch 2:1, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Merkl Jiří 1:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - Jiskra Jaroměř 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brát Karel st. 0:2, Koblížek Oldřich 2:0, Koblížek Michal 2:1, Kábrt Vratislav 3:1, Valta Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 2:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Hrycík Ladislav 1:2, Hrycík Radim 2:0, WO 0:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Mrázek Jiří 3:1, Píše Pavel 3:1, Málek Daniel 2:2, body hostů: Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 2:2, Soukup Jiří 1:3), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Nemyčeves 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 3:1, Hýbl Jan 2:2, Kačer Radek 0:3, Hušek Adam 4:0, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Berka Lukáš 1:3, Záboj Matěj 1:3, Trč Tomáš 1:2),
5. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC KB Vrchlabí 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidt Karel 4:0, Divecký Filip 2:1, Rochowanski Lukáš 1:2, Hnik Ondřej 3:1, body hostů: Kotucz Kamil 2:2, Hauschwitz Pavel 0:4, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 0:3), Slovan Broumov - Tatran Hostinné B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 3:1, Brzecki Pawel 0:2, Vodal Vladimír 2:1, Gombarčík Karel ml. 3:1, Kollert David 1:0, body hostů: Štrobl Rudolf 3:1, Šplíchal Jan 2:2, Drahotský Tomáš 0:3, Voňka Karel ml. 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - Jiskra Jaroměř 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martin Petr 1:0, Valčík Roman 2:0, Kubeček Vojtěch 2:0, Ducháč Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Hrycík Ladislav 0:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Hardubej Eduard ml. 0:2, WO 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 0:3, Kábrt Vratislav 1:2, Koblížek Oldřich 1:2, Koblížek Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Slavík Jan 4:0, Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 3:1, WO 0:4), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Nemyčeves 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclík Jiří 2:2, Málek Daniel 2:2, Píše Pavel 1:2, Pozník David 3:1, body hostů: Trč Roman ml. 4:0, Berka Lukáš 3:1, Toth Vlastimil 0:4, Trč Tomáš 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 D - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:1, Hýbl Jan 1:2, Hrunka Jakub 3:0, Hušek Adam 3:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:2, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 0:3, Červenka Jan 1:2),
6. kolo:
TJ Jičín - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 1:3, Červenka Jan 1:3, Roček Milan ml. 3:1, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Hnik Ondřej 3:1, Divecký Filip 0:4, Pilař Matěj 3:1, Rochowanski Lukáš 3:1), Sokol Nemyčeves - Slovan Broumov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:3, Trč Tomáš 2:2, Záboj Matěj 1:3, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Piesla Tomazs 4:0, Kollert David 1:2, Vodal Vladimír 1:3, Brzecki Pawel 0:1), Sokol Stěžery - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drašnar Jan 1:1, Slavík Jan 2:0, Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 1:2, Málek Daniel 0:3, Paclík Jiří 1:1, Píše Pavel 0:2), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hradec Králové 2 D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hrycík Ladislav 0:3, Hardubej Eduard ml. 0:3, Hrycík Radim 3:0, body hostů: Hušek Adam 3:0, Jakubský Filip 2:1, Hýbl Jan 1:1, Čepelka Jan 2:1, Kačer Radek 1:0), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v Podkrk. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 0:3, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Karel ml. 0:3, Štrobl Rudolf 3:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Valčík Roman 2:1, Ducháč Radek 2:1, Martin Petr 1:1), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v Podkrk. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauschwitz Pavel 1:3, Brázda Martin 0:2, Brázda Adam 2:1, Kotucz Kamil 3:1, Horák Jaroslav 0:2, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Koblížek Michal 2:2, Kábrt Vratislav 3:1, Brát Karel st. 1:2),
7. kolo:
TJ Jičín - Slovan Broumov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 1:3, Soukup Jiří 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, Roček Milan ml. 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 3:1, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 2:1), Sokol Nemyčeves - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 1:3, Berka Lukáš 3:1, Trč Tomáš 2:2, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Vacek Roman 1:3, Hnik Ondřej 3:1, Čenovský David 0:4, Rochowanski Lukáš 4:0), Sokol Stěžery - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drašnar Jan 1:2, Slavík Jan 2:1, Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 3:1, body hostů: Hušek Adam 2:2, Hýbl Jan 0:2, Jakubský Filip 0:3, Čepelka Jan 3:0, Kačer Radek 0:1), Jiskra Jaroměř - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 4:0, Hrycík Ladislav 0:4, Vojtíšek Radomír ml. 2:2, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Mrázek Jiří 2:2, Málek Daniel 1:3, Paclík Jiří 2:2, Chládek Martin 2:2), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Rudolf 3:0, Bartoš Petr st. 1:1, Voňka Karel ml. 2:1, Šplíchal Jan 3:0, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 2:1, Kábrt Vratislav 0:3, Brát Karel st. 0:2), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v Podkrk. A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázda Martin 0:3, Brázda Adam 1:2, Kotucz Kamil 4:0, WO 0:5, body hostů: Valčík Roman 2:1, Ducháč Radek 0:2, Martin Petr 1:1, Kubeček Vojtěch 2:1, WO 5:0),
8. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v Podkrk. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Matěj 0:4, Šmidt Karel 3:0, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 3:1, Ducháč Radek 2:1, Martin Petr 1:2), Slovan Broumov - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 3:0, Kollert David 1:1, Vodal Vladimír 2:1, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 1:2, Kábrt Vratislav 1:2, Brát Karel st. 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Tatran Hostinné B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paclík Jiří 2:2, Píše Pavel 3:1, Mrázek Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Štrobl Rudolf 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, Drahotský Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 2:1, WO 5:0), Sokol PP Hradec Králové 2 D - TTC KB Vrchlabí 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hušek Adam 1:0, Kačer Radek 1:1, Hýbl Jan 3:0, Hrunka Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotucz Kamil 1:2, Brázda Adam 0:3, Valeš Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Jičín - Sokol Stěžery 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 1:2, Roček Milan ml. 3:0, Sebera Petr 1:3, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Slavík Jan 2:2, Drašnar Jan 0:3, Dufek Lukáš 3:0), Sokol Nemyčeves - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:1, Hlawatschke Aleš 0:4, Trč Tomáš 2:2, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Hardubej Eduard ml. 1:3, Svoboda Jiří 1:3, Hrycík Radim 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 2:2),
9. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Matěj 2:2, Šmidt Karel 4:0, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 2:2, Divecký Filip 1:0, body hostů: Koblížek Oldřich 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Valta Martin 2:2, Koblížek Michal 1:3), Slovan Broumov - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piesla Tomazs 3:0, Kollert David 1:2, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 2:1, Valčík Roman 2:1, Ducháč Radek 0:3, Martin Petr 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paclík Jiří 2:1, Mrázek Jiří 1:2, Píše Pavel 0:3, Málek Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Kotucz Kamil 3:1, Brázda Adam 3:1, Valeš Jakub 2:2, WO 0:5), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Tatran Hostinné B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Adam 3:1, Kačer Radek 2:1, Hýbl Jan 1:2, Hrunka Jakub 2:2, body hostů: Štrobl Rudolf 4:0, Voňka Karel ml. 0:4, Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 1:2), TJ Jičín - Jiskra Jaroměř 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 2:0, Červenka Jan 1:1, Roček Milan ml. 3:0, Kříž Milan ml. 3:0, body hostů: Hrycík Radim 0:3, Hardubej Eduard ml. 1:2, Svoboda Jiří 0:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:2), Sokol Nemyčeves - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 1:2, Hlawatschke Aleš 0:3, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Drašnar Jan 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1),
10. kolo:
Sokol Stěžery - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drašnar Jan 1:1, Slavík Jan 1:1, Kodym Tomáš 3:0, Dufek Lukáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Hnik Ondřej 1:2, Šmidt Karel 1:1, Pilař Matěj 0:2, Divecký Jan 0:2, WO 0:1), Jiskra Jaroměř - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Svoboda Jiří 1:2, Hrycík Radim 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 2:1, Kollert David 2:1, Vodal Vladimír 1:2), Tatran Hostinné B - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 1:1, Šplíchal Jan 3:0, Štrobl Rudolf 3:0, Voňka Karel ml. 2:1, Klimenta Matěj 0:1, body hostů: Červenka Jan 1:2, Sebera Petr 1:2, Kříž Milan ml. 1:2, Kříž Milan st. 0:3), TTC KB Vrchlabí - Sokol Nemyčeves 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauschwitz Pavel 2:2, Studecký Ivan 2:1, Brázda Adam 1:2, Kotucz Kamil 4:0, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Kazda Petr 0:4, Berka Lukáš 2:1, Trč Tomáš 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháč Radek 2:0, Martin Petr 2:0, Valčík Roman 2:0, Kubeček Vojtěch 2:0, body hostů: Mrázek Jiří 0:2, Paclík Jiří 0:2, Daněk Roman 0:2, Píše Pavel 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol PP Hradec Králové 2 D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 2:2, Koblížek Oldřich 4:0, Brát Karel st. 2:2, Kábrt Vratislav 0:3, Koblížek Michal 0:1, body hostů: Hrunka Jakub 3:1, Hušek Adam 2:2, Hýbl Jan 1:3, Kačer Radek 2:2),
11. kolo:
Sokol Stěžery - Slovan Broumov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drašnar Jan 0:4, Slavík Jan 4:0, Dufek Lukáš 2:2, Kodym Tomáš 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Piesla Tomazs 3:1, Kollert David 1:3, Vodal Vladimír 1:3), Jiskra Jaroměř - Sokol Jaroměř-Josefov 2 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Svoboda Jiří 1:3, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Hnik Ondřej 3:1, Šmidt Karel 3:1, Divecký Jan 2:2, Stein Martin 0:4), Tatran Hostinné B - Sokol Nemyčeves 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Jan 4:0, Klimenta Matěj 0:2, Voňka Karel ml. 1:2, Štrobl Rudolf 3:1, Bartoš Petr st. 1:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:2, Záboj Matěj 3:1, Berka Lukáš 0:3, Trč Tomáš 0:3), TTC KB Vrchlabí - TJ Jičín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauschwitz Pavel 2:0, Studecký Ivan 2:0, Brázda Adam 2:1, Kotucz Kamil 3:0, body hostů: Sebera Petr 1:2, Červenka Jan 0:3, Kříž Milan ml. 0:2, Kříž Milan st. 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol PP Hradec Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 0:3, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 1:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Hrunka Jakub 3:1, Hušek Adam 2:1, Kačer Radek 1:2, Hýbl Jan 3:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - DTJ-Slavia Hradec Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel st. 1:3, Valta Martin 0:2, Koblížek Michal 1:3, Koblížek Oldřich 3:1, Kábrt Vratislav 2:0, body hostů: Mrázek Jiří 3:1, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 2:2, Píše Pavel 2:2),
12. kolo:
Slovan Broumov - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 3:0, Kollert David 0:2, Brzecki Pawel 3:0, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 1:2, Paclík Jiří 1:2, Píše Pavel 0:3, Daněk Roman 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol PP Hradec Králové 2 D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divecký Jan 0:2, Pilař Matěj 0:2, Pilař Jiří 0:2, Hnik Ondřej 0:2, body hostů: Hušek Adam 2:0, Jakubský Filip 2:0, Hýbl Jan 2:0, Čepelka Jan 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - TJ Jičín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 2:2, Koblížek Oldřich 3:0, Koblížek Michal 2:1, Valta Martin 2:1, Brát Karel st. 0:1, body hostů: Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 1:3, Červenka Jan 2:1, Kříž Milan st. 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Nemyčeves 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 0:2, Martin Petr 3:0, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 4:0, WO 0:1, body hostů: Trč Roman ml. 2:2, Kazda Petr 0:3, Trč Tomáš 0:2, Toth Vlastimil 1:2, WO 1:0), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:2, Valeš Jakub 0:3, Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 1:3, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Slavík Jan 2:1, Rákosník Josef 0:2, Dufek Lukáš 2:1, Drašnar Jan 1:0), Tatran Hostinné B - Jiskra Jaroměř 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Petr st. 3:1, Voňka Karel ml. 2:1, Štrobl Rudolf 4:0, WO 0:4, body hostů: Hardubej Eduard ml. 0:3, Svoboda Jiří 1:2, Hrycík Radim 1:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, WO 4:0),
13. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - DTJ-Slavia Hradec Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 0:4, Pilař Jiří 1:2, Pilař Matěj 1:2, Hnik Ondřej 3:1, body hostů: Mrázek Jiří 2:2, Paclík Jiří 3:1, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 2:1), Slovan Broumov - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piesla Tomazs 2:0, Vodal Vladimír 0:2, Brzecki Pawel 3:0, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Hušek Adam 1:2, Čepelka Jan 1:2, Hýbl Jan 0:2, Jakubský Filip 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Jičín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 1:1, Martin Petr 3:1, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 3:1, WO 0:2, body hostů: Kříž Milan ml. 4:0, Sebera Petr 0:3, Červenka Jan 0:3, Kříž Milan st. 0:3, WO 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Nemyčeves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel st. 1:3, Valta Martin 1:1, Kábrt Vratislav 2:2, Koblížek Oldřich 4:0, Klimeš Zbyšek 0:2, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Kazda Petr 1:3, Toth Vlastimil 2:2, Trč Tomáš 2:2), Tatran Hostinné B - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Petr st. 2:2, Voňka Karel ml. 2:2, Štrobl Rudolf 4:0, Drahotský Tomáš 1:1, WO 0:3, body hostů: Dufek Lukáš 1:0, Kodym Tomáš 3:1, Rákosník Josef 0:4, Slavík Jan 1:2, Drašnar Jan 0:2, WO 3:0), TTC KB Vrchlabí - Jiskra Jaroměř 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Valeš Jakub 2:0, Brázda Adam 3:0, Hauschwitz Pavel 2:0, body hostů: Hrycík Radim 0:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Hardubej Eduard ml. 0:2, Svoboda Jiří 0:2),
14. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 3:0, Jirásek Martin ml. 1:2, Hýbl Jan 1:1, Hušek Adam 3:0, Jakubský Filip 0:1, body hostů: Mrázek Jiří 2:1, Paclík Jiří 2:1, Píše Pavel 0:3, Daněk Roman 0:1, Chládek Martin 0:2), Sokol Nemyčeves - TJ Jičín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 1:3, Berka Lukáš 2:1, Záboj Matěj 1:2, Trč Roman ml. 0:3, Trč Tomáš 1:0, body hostů: Sebera Petr 1:3, Kříž Milan ml. 2:2, Roček Milan ml. 3:0, Červenka Jan 3:0), Jiskra Jaroměř - Sokol Stěžery 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hardubej Eduard ml. 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Svoboda Jiří 0:3, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Rákosník Josef 1:3, Dufek Lukáš 2:2, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 2:1), TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 0:1, Horák Jaroslav 0:3, Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 1:3, Vitvar Roman 1:1, body hostů: Štrobl Rudolf 4:0, Šplíchal Jan 2:1, Voňka Karel ml. 1:2, Bartoš Petr st. 2:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Michal 2:2, Valta Martin 2:2, Brát Karel st. 2:2, Koblížek Oldřich 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Martin Petr 3:1, Ducháč Radek 2:2, Žďárský Jaroslav 0:4), Slovan Broumov - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 3:0, Kollert David 2:1, Brzecki Pawel 1:2, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Divecký Filip 0:3, Hnik Ondřej 2:1, Čenovský David 1:2, Pilař Jiří 0:3),
15. kolo:
Tatran Hostinné B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 0:3, Voňka Karel ml. 2:1, Šplíchal Jan 3:0, Štrobl Rudolf 3:0, WO 1:0, body hostů: Hnik Ondřej 2:2, Divecký Filip 0:3, Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Pavel 1:1, WO 0:1), TTC KB Vrchlabí - Slovan Broumov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:3, Matěásko Jiří 0:3, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 3:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 2:1), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:1, Dufek Lukáš 3:0, Souček Martin 0:3, Slavík Jan 4:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:3, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 1:2, Ducháč Radek 1:2), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrycík Radim 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Svoboda Jiří 0:3, Hardubej Eduard ml. 2:2, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Kábrt Vratislav 3:0, Koblížek Michal 1:2, Valta Martin 0:2, Brát Karel st. 1:0), TJ Jičín - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 1:3, Červenka Jan 3:1, Roček Milan ml. 2:1, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Mrázek Jiří 4:0, Paclík Jiří 0:1, Chládek Martin 1:3, Píše Pavel 1:2, Daněk Roman 0:3), Sokol Nemyčeves - Sokol PP Hradec Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kazda Petr 0:2, Berka Lukáš 0:3, Trč Roman ml. 1:1, WO 0:3, body hostů: Hušek Adam 2:0, Čepelka Jan 2:0, Hýbl Jan 1:1, Jirásek Martin ml. 1:0, WO 3:0),
16. kolo:
TTC KB Vrchlabí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studecký Ivan 2:2, Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 3:0, WO 1:5, body hostů: Hnik Ondřej 2:1, Divecký Filip 0:3, Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Pavel 1:1, WO 5:1), Tatran Hostinné B - Slovan Broumov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Jan 1:3, Štrobl Rudolf 2:1, Voňka Karel ml. 1:2, Bartoš Petr st. 1:3, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 3:1, Vodal Vladimír 2:1, Kollert David 0:3), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v Podkrk. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Svoboda Jiří 1:3, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Martin Petr 2:2, Valčík Roman 3:1, Ducháč Radek 0:4), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v Podkrk. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Hanzl Matěj 2:2, Slavík Jan 1:3, body hostů: Koblížek Michal 3:1, Brát Karel st. 0:4, Kábrt Vratislav 3:1, Koblížek Oldřich 3:1), Sokol Nemyčeves - DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 0:3, Hlawatschke Aleš 0:3, Berka Lukáš 3:0, Trč Roman ml. 1:2, body hostů: Mrázek Jiří 2:1, Paclík Jiří 1:1, Chládek Martin 2:1, Píše Pavel 3:0, Daněk Roman 0:1), TJ Jičín - Sokol PP Hradec Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 0:3, Červenka Jan 0:3, Roček Milan ml. 3:0, Kříž Milan ml. 1:3, body hostů: Hrunka Jakub 3:1, Hušek Adam 2:1, Jirásek Martin ml. 0:2, Čepelka Jan 3:0, Hýbl Jan 1:0),
17. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 1:2, Šmidt Karel 3:0, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 2:1, WO 0:1, body hostů: Červenka Jan 1:1, Kohut Jan 0:3, Kříž Milan ml. 2:1, Sebera Petr 0:3, WO 1:0), Slovan Broumov - Sokol Nemyčeves 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Piesla Tomazs 1:0, Vodal Vladimír 1:1, Kollert David 1:1, Gombarčík Karel ml. 2:0, Brzecki Pawel 1:0, WO 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Záboj Matěj 0:3, Trč Tomáš 1:1, WO 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Stěžery 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píše Pavel 1:3, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 0:3, Mrázek Jiří 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Dufek Lukáš 2:2, Slavík Jan 3:1, Souček Martin 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Jiskra Jaroměř 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 1:0, Hýbl Jan 2:0, Čepelka Jan 3:0, Hušek Adam 1:0, WO 2:0, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Svoboda Jiří 0:2, Hardubej Eduard ml. 0:2, WO 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Tatran Hostinné B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 2:0, Martin Petr 2:0, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 3:0, body hostů: Klimenta Matěj 0:3, Sixta Vít 0:3, Voňka Karel ml. 1:1, Bartoš Petr st. 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 2:2, Brát Karel st. 1:3, Valta Martin 1:3, Koblížek Oldřich 4:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Valeš Jakub 1:3, Studecký Ivan 2:2, Kotucz Kamil 3:1),
18. kolo:
Slovan Broumov - TJ Jičín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piesla Tomazs 2:0, Vodal Vladimír 2:0, Kollert David 1:2, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Červenka Jan 0:3, Sebera Petr 1:2, Kříž Milan ml. 1:1, Kohut Jan 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Nemyčeves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Pavel 2:2, Divecký Filip 1:3, Šmidt Karel 4:0, Hnik Ondřej 2:2, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Záboj Matěj 2:2, Toth Vlastimil 2:2, Trč Tomáš 0:4), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Stěžery 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:2, Hýbl Jan 1:3, Hušek Adam 1:3, Hrunka Jakub 3:1, body hostů: Souček Martin 1:1, Kodym Tomáš 2:2, Slavík Jan 4:0, Dufek Lukáš 2:2, Drašnar Jan 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Jiskra Jaroměř 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 3:0, Paclík Jiří 1:2, Daněk Roman 1:2, Mrázek Jiří 3:0, body hostů: Hrycík Radim 2:1, Hardubej Eduard ml. 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Svoboda Jiří 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Oldřich 2:1, Valta Martin 2:0, Koblížek Michal 3:0, Brát Karel st. 0:2, Kábrt Vratislav 1:0, body hostů: Klimenta Matěj 0:3, Sixta Vít 0:3, Voňka Karel ml. 1:2, Bartoš Petr st. 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. A - TTC KB Vrchlabí 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žďárský Jaroslav 0:2, Ducháč Radek 2:0, Kubeček Vojtěch 2:0, Valčík Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Valeš Jakub 1:2, Honců Michal 0:3, Studecký Ivan 1:1, WO 0:3),
19. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháč Radek 2:0, Martin Petr 1:1, Kubeček Vojtěch 2:1, Valčík Roman 3:0, body hostů: Čenovský David 1:2, Hnik Ondřej 1:2, Vacek Roman 0:2, Divecký Filip 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 2:1, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 2:1, Valta Martin 0:1, Brát Karel st. 0:3, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 2:1, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 2:1), Tatran Hostinné B - DTJ-Slavia Hradec Králové D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 1:1, Bartoš Petr st. 1:1, Klimenta Matěj 0:3, Doubek Martin 0:3, body hostů: Daněk Roman 1:2, Mrázek Jiří 3:0, Paclík Jiří 2:0, Píše Pavel 2:0), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hradec Králové 2 D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěásko Jiří 0:2, Studecký Ivan 0:1, Brázda Adam 0:3, Hauschwitz Pavel 1:2, WO 0:1, body hostů: Hušek Adam 2:0, Hrunka Jakub 3:0, Hýbl Jan 2:0, Čepelka Jan 1:1, WO 1:0), Sokol Stěžery - TJ Jičín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Slavík Jan 4:0, Kodym Tomáš 2:1, Hanzl Matěj 0:4, body hostů: Roček Milan ml. 3:1, Sebera Petr 1:3, Kříž Milan ml. 1:3, Červenka Jan 1:2), Jiskra Jaroměř - Sokol Nemyčeves 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Radim 3:0, Svoboda Jiří 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 2:1, Hardubej Eduard ml. 1:2, body hostů: Toth Vlastimil 1:2, Berka Lukáš 2:1, Trč Tomáš 1:2, Brett Ondřej 0:3),
20. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brát Karel st. 1:2, Koblížek Michal 0:2, Koblížek Oldřich 2:1, Valta Martin 1:2, Kábrt Vratislav 1:0, WO 5:0, body hostů: Hnik Ondřej 2:2, Divecký Filip 4:0, Pilař Matěj 1:3, WO 0:5), Baník Rtyně v Podkrk. A - Slovan Broumov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháč Radek 0:4, Martin Petr 2:2, Valčík Roman 1:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Piesla Tomazs 3:1, Vodal Vladimír 2:2, Brzecki Pawel 1:2), TTC KB Vrchlabí - DTJ-Slavia Hradec Králové D 8:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 1:2, Hauschwitz Pavel 1:2, WO 3:3, body hostů: Mrázek Jiří 2:1, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 1:2, WO 3:3), Tatran Hostinné B - Sokol PP Hradec Králové 2 D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:2, Bartoš Petr st. 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Doubek Martin 0:2, body hostů: Hýbl Jan 2:0, Hrunka Jakub 2:0, Hušek Adam 2:0, Čepelka Jan 2:0), Jiskra Jaroměř - TJ Jičín 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hardubej Eduard ml. 1:3, Svoboda Jiří 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hrycík Radim 2:2, body hostů: Roček Milan ml. 4:0, Kříž Milan ml. 3:1, Červenka Jan 1:2, Sebera Petr 2:1), Sokol Stěžery - Sokol Nemyčeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Lukáš 1:0, Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 2:0, Slavík Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Trč Tomáš 0:2, Brett Ondřej 0:2, Berka Lukáš 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Stěžery 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilař Jiří 0:2, Divecký Filip 1:2, Hnik Ondřej 1:2, WO 0:4, body hostů: Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 2:0, Slavík Jan 1:0, Hanzl Matěj 1:1, WO 4:0), Slovan Broumov - Jiskra Jaroměř 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piesla Tomazs 2:0, Vodal Vladimír 2:0, Kollert David 2:1, Gombarčík Karel ml. 1:0, Brzecki Pawel 1:0, body hostů: Hrycík Radim 0:3, Hardubej Eduard ml. 0:2, Svoboda Jiří 1:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:2), TJ Jičín - Tatran Hostinné B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harcuba Pavel 1:2, Fejtek Petr st. 0:3, Červenka Jan 2:1, Soukup Jiří 1:3, body hostů: Klimenta Matěj 2:2, Šplíchal Jan 3:0, Voňka Karel ml. 1:2, Bartoš Petr st. 3:0), Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 1:3, Rössler Leoš 0:4, Trč Tomáš 3:1, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 2:2, Valeš Jakub 2:2, Studecký Ivan 3:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Baník Rtyně v Podkrk. A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jiří 0:2, Paclík Jiří 0:2, Daněk Roman 0:3, WO 0:3, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Valčík Roman 2:0, Martin Petr 1:0, Ducháč Radek 1:0, WO 3:0), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 2:1, Hýbl Jan 1:2, Hrunka Jakub 2:1, Hušek Adam 3:0, body hostů: Koblížek Oldřich 3:0, Kábrt Vratislav 1:2, Brát Karel st. 0:3, Valta Martin 0:3),
22. kolo:
Slovan Broumov - Sokol Stěžery 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomazs 2:0, Kleprlík Michal 2:0, Vodal Vladimír 2:1, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Souček Martin 0:2, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 1:1, Slavík Jan 0:2, Hanzl Matěj 0:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Jiskra Jaroměř 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 1:0, Divecký Filip 1:2, Pilař Jiří 0:3, Hnik Ondřej 3:1, WO 0:3, body hostů: Hardubej Eduard ml. 1:3, Svoboda Jiří 2:1, Hrycík Radim 2:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:1, WO 3:0), Sokol Nemyčeves - Tatran Hostinné B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 0:2, Chotěbor Tomáš 0:2, Trč Roman ml. 2:1, Hrdý Bohuslav 0:3, WO 3:0, body hostů: Klimenta Matěj 3:1, Voňka Karel ml. 3:0, Bartoš Petr st. 2:1, WO 0:3), TJ Jičín - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Milan st. 1:3, Fejtek Petr st. 1:2, Červenka Jan 1:2, Soukup Jiří 1:2, WO 3:0, body hostů: Studecký Ivan 0:1, Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 3:1, Valeš Jakub 3:1, WO 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Jan 2:0, Čepelka Jan 1:1, Hrunka Jakub 3:0, Hušek Adam 3:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:2, Valčík Roman 0:3, Martin Petr 0:2, Ducháč Radek 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Baník Rtyně v Podkrk. B 8:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jiří 2:1, Paclík Jiří 1:2, Daněk Roman 1:2, WO 3:3, body hostů: Brát Karel st. 1:2, Kábrt Vratislav 2:1, Koblížek Oldřich 2:1, WO 3:3),
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Sparta Úpice - TJ Trutnov - Poříčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sucharda Antonín 2:2, Oláh Jan 2:2, Kocián Libor 1:3, Brát Marek 2:2, body hostů: Černý Jaroslav 4:0, Hladík Michal 0:4, Tuček Adam 4:0, Vašíček Karel 1:3), Baník Vamberk - TTC Nové Město n.M. 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Macháček Michal 0:4, Podolka Jan 0:3, Vrkoslav Martin 3:1, body hostů: Martinek Milan 4:0, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Koukola Jaromír 1:2), Jiskra Nový Bydžov - Salamandr Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Ondřej 1:2, Vlášek Vladimír 2:1, Jurička Stanislav 3:0, Ornst Jan 3:0, body hostů: Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 0:3, Malý Tomáš 1:2, Kollár Štěpán 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - DTJ-Slavia Hradec Králové E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:2, Sazimová Terezie 0:3, Jirásková Tereza 0:3, Kačer Radek 2:1, body hostů: Málek Daniel 3:0, Daněk Roman 2:1, Chládek Martin 2:1, Pozník David 2:1), TJ Nová Paka - Sokol Valdice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 1:3, Kazda Vojtěch 2:2, Luňák Michal 1:2, Šmidrkal Jan 2:2, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Horák Karel 0:4, Jirásek Martin st. 4:0, Rohlíček Jan 2:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 2:2, Vacek Roman 3:1, Čenovský David 2:2, Kopecký Pavel 1:3, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 3:1, Kléma Jan 1:3, Šulc Petr 1:3),
2. kolo:
Sparta Úpice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Antonín 1:3, Oláh Jan 0:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:2, body hostů: Vacek Roman 3:1, Divecký Filip 4:0, Čenovský David 0:3, Pelikus Bronislav 2:1), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benko Jakub 0:4, Vašíček Karel 1:3, Tuček Adam 4:0, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 3:1, Šulc Petr 1:3, Kléma Jan 2:2), Baník Vamberk - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolka Jan 1:3, Souhrada Vladimír 2:2, Vrkoslav Martin 3:1, Jakubec Jan 3:1, body hostů: Jirásek Milan 1:3, Jirásek Martin st. 1:3, Rohlíček Jan 4:0, Kašpar Petr 1:3), TTC Nové Město n.M. - TJ Nová Paka 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 0:4, Bín Roman 1:3, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 4:0, Kazda Vojtěch 1:3, Luňák Michal 2:2, Knap Lukáš 2:1), Jiskra Nový Bydžov - Sokol PP Hradec Králové 2 E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 0:4, Vlášek Vladimír 0:3, Jurička Stanislav 1:2, Ornst Jan 3:1, body hostů: Mynář Marian 3:1, Jirásek Martin ml. 3:1, Janovský Dan 2:1, Jakubský Filip 2:1), Salamandr Hradec Králové - DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 2:2, Hampl Michal 2:2, Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 2:2, body hostů: Daněk Roman 1:3, Chládek Martin 4:0, Prnová Veronika 1:3, Kolman Ivo 2:2),
3. kolo:
Sparta Úpice - TJ Dvůr Králové n.L. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:3, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 0:3, Brát Marek 3:0, body hostů: Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 2:1, Šulc Petr 2:1, Kléma Jan 2:1), TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 1:3, Hanák Miroslav 0:4, Tuček Adam 3:0, Černý Jaroslav 2:2, body hostů: Vacek Roman 3:1, Divecký Filip 2:2, Čenovský David 3:1, Pelikus Bronislav 1:2), Baník Vamberk - TJ Nová Paka 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 2:1, Podolka Jan 0:3, Vrkoslav Martin 1:3, body hostů: Šmidrkal Jan 2:2, Knap Lukáš 3:1, Luňák Michal 1:2, Kazda Vojtěch 2:1), TTC Nové Město n.M. - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 3:1, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 1:3, Rohlíček Jan 2:2, Kašpar Petr 1:3), Jiskra Nový Bydžov - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Adam 1:1, Vlášek Vladimír 1:1, Jurička Stanislav 3:0, Ornst Jan 3:0, body hostů: Chládek Martin 2:1, Šilhanová Martina 0:3, Obrdlíková Lucie 0:2, Kolman Ivo 0:2), Salamandr Hradec Králové - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 2:2, Kollár Štěpán 3:1, Švorc Jan 2:2, Hampl Michal 2:2, body hostů: Lebeda Matyáš 1:3, Jirásek Martin ml. 4:0, Janovský Dan 2:2, Truněček Martin 0:4),
4. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol PP Hradec Králové 2 E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 0:2, Vacek Roman 0:2, Čenovský David 1:2, Kopecký Pavel 0:1, Nedomlel Lukáš 0:2, body hostů: Jirásek Martin ml. 3:0, Jakubský Filip 2:1, Jirásková Tereza 2:0, Janovský Dan 2:0), TJ Dvůr Králové n.L. - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Rostislav 2:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 2:2, body hostů: Pozník David 3:1, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 0:4, Prnová Veronika 2:2), Sokol Valdice - Jiskra Nový Bydžov 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 3:0, Horák Karel 1:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Jurička Stanislav 1:3, Šmíd Ondřej 0:3, Vlášek Vladimír 1:2), TJ Nová Paka - Salamandr Hradec Králové 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Luňák Michal 1:1, Šmidrkal Jan 3:0, Kazda Vojtěch 3:0, body hostů: Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 0:3, Kollár Štěpán 0:3, 0:2), Sparta Úpice - Baník Vamberk 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan 0:4, Oláh Jan 1:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:2, Macháček Michal 1:2), TJ Trutnov - Poříčí - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuček Dušan 2:1, Hladík Michal 0:2, Tuček Adam 3:0, Černý Jaroslav 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 1:2, Zmátlo Jan 0:3, Koukola Jaromír 0:2),
5. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacek Roman 1:2, Čenovský David 2:1, Divecký Jan 1:2, Nedomlel Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Chládek Martin 3:1, Prnová Veronika 0:4, Daněk Roman 4:0, WO 0:5), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Rostislav 2:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 1:3, body hostů: Jirásek Martin ml. 3:1, Kačer Radek 2:2, Jakubský Filip 2:2, Janovský Dan 1:1, Jirásková Tereza 0:2), Sokol Valdice - Salamandr Hradec Králové 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin st. 1:0, Horák Karel 2:0, Jirásek Milan 2:0, Kašpar Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Hampl Michal 0:2, Švorc Jan 0:2, Čapek Libor 0:2, WO 0:3), TJ Nová Paka - Jiskra Nový Bydžov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 1:2, Šmidrkal Jan 3:0, body hostů: Ornst Jan 3:0, Jurička Stanislav 1:2, Vlášek Vladimír 0:3, Šmíd Ondřej 0:3), Sparta Úpice - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan 0:4, Oláh Jan 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Martinek Milan 4:0, Šrůtek Milan 2:2, Zmátlo Jan 1:3, Koukola Jaromír 1:3), TJ Trutnov - Poříčí - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 3:1, Hladík Michal 2:2, Tuček Dušan 1:3, Tuček Adam 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 1:3, Valášek Milan 1:3, Macháček Michal 1:3),
6. kolo:
Baník Vamberk - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 3:0, Macháček Michal 0:3, Vrkoslav Martin 3:1, body hostů: Pelikus Bronislav 1:3, Vacek Roman 1:2, Čenovský David 1:2, Divecký Jan 1:2), TTC Nové Město n.M. - TJ Dvůr Králové n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 0:4, Zmátlo Jan 1:3, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 4:0, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 3:1, Kléma Jan 1:3, Šulc Petr 3:1), Jiskra Nový Bydžov - Sparta Úpice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Adam 2:2, Vlášek Vladimír 1:3, Jurička Stanislav 1:2, Ornst Jan 2:2, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 3:1, Oláh Jan 2:2, Hofman Jan 0:3), Salamandr Hradec Králové - TJ Trutnov - Poříčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 2:2, Čapek Libor 1:3, Švorc Jan 3:1, Kollár Štěpán 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Tuček Adam 3:1, Hladík Michal 1:3, Birke Marek 0:4), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Matyáš 1:3, Kopecký Tadeáš 1:3, Kačer Radek 3:1, Mynář Marian 3:1, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Rohlíček Jan 3:1, Horák Karel 2:2, Rejha Jan 0:4), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TJ Nová Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 1:3, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 2:2, Málek Daniel 4:0, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Kazda Vojtěch 2:2, Knap Lukáš 1:3, Luňák Michal 1:3),
7. kolo:
Baník Vamberk - TJ Dvůr Králové n.L. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 4:0, Macháček Michal 0:3, Valášek Milan 1:2, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 0:3, Šulc Petr 1:2), TTC Nové Město n.M. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Zmátlo Jan 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 3:1, body hostů: Pelikus Bronislav 2:2, Vacek Roman 2:2, Čenovský David 2:2, Divecký Filip 2:2), Jiskra Nový Bydžov - TJ Trutnov - Poříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav 2:2, Ornst Jan 3:1, Vízek Martin 1:3, Vlášek Vladimír 2:2, body hostů: Tuček Adam 3:1, Černý Jaroslav 4:0, Hladík Michal 1:3, Birke Marek 0:4), Salamandr Hradec Králové - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 3:1, Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 1:3, Kollár Štěpán 2:2, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 3:1, Oláh Jan 2:2, Hofman Jan 0:4), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Nová Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 3:1, Jirásek Martin ml. 2:1, Mynář Marian 1:2, Jakubský Filip 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 4:0, Kazda Vojtěch 1:3, Knap Lukáš 0:2, Luňák Michal 0:3, Fejfar Jakub 0:1), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolman Ivo 1:3, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 2:2, Málek Daniel 4:0, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Rohlíček Jan 2:2, Jirásek Martin st. 1:3, Horák Karel 1:3),
8. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Roman 3:1, Čenovský David 2:2, Divecký Filip 2:2, Pelikus Bronislav 1:3, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Gebauer Jiří 0:4, Rohlíček Jan 3:1, Horák Karel 1:3), TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Nová Paka 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krýza Luděk 2:0, Kléma Jan 0:2, Jež Rostislav 2:1, Janovský Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kazda Vojtěch 2:1, Knap Lukáš 1:2, Luňák Michal 0:3, WO 0:3), Sparta Úpice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Landsmannová Alena 0:3, Hofman Jan 0:2, Oláh Jan 1:2, Kocián Libor 2:1, body hostů: Mynář Marian 2:1, Janovský Dan 3:0, Tesolin Riccardo 2:1, Kopecký Tadeáš 1:1), TJ Trutnov - Poříčí - DTJ-Slavia Hradec Králové E 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Dušan 1:3, Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 3:0, Černý Jaroslav 2:2, body hostů: Pugzík Antonín 1:3, Daněk Roman 1:3, Chládek Martin 3:1, Pozník David 3:0), Baník Vamberk - Jiskra Nový Bydžov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 0:3, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Ornst Jan 3:1, Jurička Stanislav 1:3, Vlášek Vladimír 1:2, Šmíd Ondřej 0:3), TTC Nové Město n.M. - Salamandr Hradec Králové 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 1:1, Bín Roman 2:0, Šrůtek Milan 1:1, Martinek Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kollár Štěpán 1:1, Hampl Michal 1:1, Malý Tomáš 0:2, Švorc Jan 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Nová Paka 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Roman 2:1, Čenovský David 1:2, Divecký Filip 2:1, Pelikus Bronislav 0:4, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Kazda Vojtěch 2:1, Knap Lukáš 1:2, Luňák Michal 2:1), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Valdice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Jan 1:0, Kléma Jan 1:1, Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 2:0, WO 1:0, body hostů: Jirásek Milan 1:2, Gebauer Jiří 0:2, Rohlíček Jan 0:2, Horák Karel 0:1, WO 0:1), Sparta Úpice - DTJ-Slavia Hradec Králové E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landsmannová Alena 0:3, Hofman Jan 0:3, Oláh Jan 1:2, Kocián Libor 2:1, body hostů: Pozník David 3:0, Chládek Martin 3:0, Daněk Roman 1:2, Pugzík Antonín 2:1), TJ Trutnov - Poříčí - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuček Dušan 3:0, Hladík Michal 0:2, Tuček Adam 3:0, Černý Jaroslav 2:1, body hostů: Mynář Marian 1:2, Janovský Dan 2:1, Tesolin Riccardo 0:3, Kopecký Tadeáš 0:2), Baník Vamberk - Salamandr Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 3:0, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 0:3, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Kollár Štěpán 2:1, Hampl Michal 1:2, Malý Tomáš 1:2, Švorc Jan 0:3), TTC Nové Město n.M. - Jiskra Nový Bydžov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 0:2, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 2:2, Zmátlo Jan 1:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Jurička Stanislav 2:2, Vlášek Vladimír 2:2, Šmíd Ondřej 1:3),
10. kolo:
Jiskra Nový Bydžov - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav 3:1, Vlášek Vladimír 1:3, Vízek Martin 3:1, Ornst Jan 2:2, body hostů: Vacek Roman 2:2, Čenovský David 2:2, Divecký Filip 0:4, Pelikus Bronislav 3:1), Salamandr Hradec Králové - TJ Dvůr Králové n.L. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 3:1, Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 1:3, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 3:1, Šulc Petr 1:2, Janovský Jan 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Baník Vamberk 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:0, Jakubský Filip 2:0, Mynář Marian 2:1, Jirásek Martin ml. 3:0, body hostů: Jakubec Jan 0:3, Vrkoslav Martin 1:2, Valášek Milan 0:2, Macháček Michal 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TTC Nové Město n.M. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Roman 2:2, Kubíček Pavel 0:2, Šilhanová Martina 1:2, Chládek Martin 2:2, Pugzík Antonín 0:1, body hostů: Martinek Milan 4:0, Šrůtek Milan 4:0, Zmátlo Jan 0:3, Koukola Jaromír 1:2), Sokol Valdice - Sparta Úpice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Karel 2:0, Jirásek Martin st. 1:1, Rohlíček Jan 3:0, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Brát Marek 0:3, Kocián Libor 1:2, Sucharda Antonín 0:2, Oláh Jan 0:2), TJ Nová Paka - TJ Trutnov - Poříčí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 1:2, Šmidrkal Jan 3:0, body hostů: Tuček Adam 2:1, Černý Jaroslav 2:1, Tuček Dušan 0:3, Hladík Michal 0:3),
11. kolo:
Jiskra Nový Bydžov - TJ Dvůr Králové n.L. 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurička Stanislav 2:0, Vlášek Vladimír 1:1, Vízek Martin 3:0, Ornst Jan 2:0, body hostů: Krýza Luděk 1:2, Jež Rostislav 0:2, Šulc Petr 0:2, Janovský Jan 0:2), Salamandr Hradec Králové - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 4:0, Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 1:2, Kollár Štěpán 1:3, body hostů: Vacek Roman 2:2, Čenovský David 1:3, Divecký Filip 2:2, Pelikus Bronislav 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TTC Nové Město n.M. 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:0, Janovský Dan 2:0, Jakubský Filip 3:0, Mynář Marian 2:0, body hostů: Martinek Milan 0:3, Šrůtek Milan 0:2, Zmátlo Jan 0:2, Koukola Jaromír 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Roman 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Pugzík Antonín 0:4, Chládek Martin 4:0, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:2, Macháček Michal 2:2), Sokol Valdice - TJ Trutnov - Poříčí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Jirásek Martin st. 3:0, Rohlíček Jan 1:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Tuček Adam 1:3, Černý Jaroslav 1:2, Tuček Dušan 2:1, Hladík Michal 0:3), TJ Nová Paka - Sparta Úpice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 3:0, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 0:3, Šmidrkal Jan 4:0, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 1:2, Sucharda Antonín 1:2, Oláh Jan 0:3),
12. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikus Bronislav 2:2, Divecký Filip 0:1, Čenovský David 4:0, Vacek Roman 2:2, Vítková Hana 1:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 3:1, Sucharda Antonín 1:3, Oláh Jan 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Trutnov - Poříčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Rostislav 2:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 1:3, Janovský Jan 2:2, body hostů: Tuček Adam 4:0, Černý Jaroslav 3:1, Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 0:4), Sokol Valdice - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Gebauer Jiří 0:3, Horák Karel 0:3, Jirásek Martin st. 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 1:2, Macháček Michal 1:2), TJ Nová Paka - TTC Nové Město n.M. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 2:2, Luňák Michal 3:0, Kazda Vojtěch 0:3, Šmidrkal Jan 4:0, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 2:1, Koukola Jaromír 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Jiskra Nový Bydžov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:0, Jakubský Filip 1:1, Kačer Radek 3:0, Mynář Marian 2:1, body hostů: Ornst Jan 1:2, Jurička Stanislav 0:3, Vlášek Vladimír 1:2, Kraus Adam 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Salamandr Hradec Králové 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Daniel 2:2, Kubíček Pavel 2:1, Mates Michal 2:1, Pozník David 3:1, body hostů: Hampl Michal 3:1, Malý Tomáš 0:4, Švorc Jan 1:2, Kollár Štěpán 1:2),
13. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 0:4, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 4:0, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 2:2, Sucharda Antonín 3:1, Oláh Jan 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Trutnov - Poříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikus Bronislav 1:2, Kopecký Pavel 0:1, Čenovský David 1:2, Vacek Roman 1:3, Vítková Hana 1:1, body hostů: Tuček Adam 4:0, Černý Jaroslav 2:1, Tuček Dušan 3:0, Hladík Michal 0:3), TJ Nová Paka - Baník Vamberk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Vojtěch 3:0, Luňák Michal 2:0, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 3:0, body hostů: Jakubec Jan 1:2, Vrkoslav Martin 1:2, Valášek Milan 0:3, Macháček Michal 0:2), Sokol Valdice - TTC Nové Město n.M. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Gebauer Jiří 2:1, Rohlíček Jan 3:0, Jirásek Martin st. 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Koukola Jaromír 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Jiskra Nový Bydžov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 1:2, Pugzík Antonín 1:1, Šilhanová Martina 0:3, Mates Michal 1:2, body hostů: Ornst Jan 2:1, Vízek Martin 2:1, Jurička Stanislav 2:1, Vlášek Vladimír 2:0), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Salamandr Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:1, Jakubský Filip 3:0, Kačer Radek 2:1, Mynář Marian 1:2, body hostů: Hampl Michal 2:1, Kollár Štěpán 0:3, Švorc Jan 1:2, Malý Tomáš 1:2),
14. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Michal 1:3, Vašíček Karel 1:3, Tuček Adam 3:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Brát Marek 3:1, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 2:2, Oláh Jan 0:4), TTC Nové Město n.M. - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 4:0, Valášek Milan 1:2, Macháček Michal 0:3), Salamandr Hradec Králové - Jiskra Nový Bydžov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 0:3, Hampl Michal 1:1, Švorc Jan 0:3, Kollár Štěpán 1:2, body hostů: Ornst Jan 3:0, Jurička Stanislav 2:1, Vlášek Vladimír 2:1, Šmíd Ondřej 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol PP Hradec Králové 2 E 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mates Michal 0:2, Šilhanová Martina 0:2, Kolman Ivo 0:2, Chládek Martin 0:2, Pugzík Antonín 0:1, body hostů: Jirásek Martin ml. 3:0, Kačer Radek 2:0, Sazimová Terezie 2:0, Jirásková Tereza 2:0), Sokol Valdice - TJ Nová Paka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Jirásek Martin st. 0:2, Rohlíček Jan 0:3, Jirásek Milan 2:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:0, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 3:0, Knap Lukáš 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 2:1, Janovský Jan 1:1, Jež Rostislav 3:0, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Čenovský David 2:1, Divecký Jan 0:3, Vacek Roman 0:3, Nedomlel Lukáš 0:2),
15. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 4:0, Jakubský Filip 3:0, Janovský Dan 2:1, Mynář Marian 0:2, Kačer Radek 1:1, body hostů: Pelikus Bronislav 1:3, Vacek Roman 1:3, Vítková Hana 1:2, Divecký Jan 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 0:4, Šilhanová Martina 2:2, Mates Michal 3:1, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Krýza Luděk 1:0, Jež Rostislav 3:1, Šulc Petr 2:2, Kléma Jan 2:2, Fišera Jiří 0:3), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Valdice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Ondřej 0:4, Vlášek Vladimír 1:2, Jurička Stanislav 1:2, Ornst Jan 4:0, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 1:3, Rohlíček Jan 2:1, Kašpar Petr 2:1), Salamandr Hradec Králové - TJ Nová Paka 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:3, Hampl Michal 4:0, Švorc Jan 0:4, Kollár Štěpán 1:3, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Kazda Vojtěch 1:3, Luňák Michal 3:1, Knap Lukáš 3:1), Baník Vamberk - Sparta Úpice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 2:2, Macháček Michal 1:3, Valášek Milan 2:1, Vrkoslav Martin 1:3, body hostů: Brát Marek 4:0, Sucharda Antonín 1:3, Oláh Jan 1:3, Kocián Libor 3:0), TTC Nové Město n.M. - TJ Trutnov - Poříčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 0:1, Martinek Milan 3:1, Zmátlo Jan 1:2, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Tuček Dušan 1:3, Tuček Adam 4:0, Hladík Michal 2:2),
16. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolman Ivo 2:1, Mates Michal 0:3, Kubíček Pavel 1:2, Chládek Martin 0:3, body hostů: Pelikus Bronislav 2:1, Vacek Roman 2:1, Vítková Hana 3:0, Divecký Jan 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Dvůr Králové n.L. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 4:0, Jakubský Filip 2:1, Janovský Dan 1:2, Kačer Radek 2:2, body hostů: Krýza Luděk 1:3, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 1:0, Šulc Petr 1:2, Janovský Jan 0:2), Salamandr Hradec Králové - Sokol Valdice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 0:3, Hampl Michal 0:3, Švorc Jan 1:2, Kollár Štěpán 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin st. 2:1, Rohlíček Jan 2:1, Kašpar Petr 2:1), Jiskra Nový Bydžov - TJ Nová Paka 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurička Stanislav 3:1, Šmíd Ondřej 0:4, Vlášek Vladimír 1:2, Ornst Jan 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 4:0, Kazda Vojtěch 1:3, Luňák Michal 2:2, Knap Lukáš 1:2), TTC Nové Město n.M. - Sparta Úpice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 2:1, Bín Roman 2:1, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 3:0, body hostů: Brát Marek 3:0, Sucharda Antonín 0:3, Oláh Jan 1:2, Kocián Libor 0:3), Baník Vamberk - TJ Trutnov - Poříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 1:2, Macháček Michal 0:3, Valášek Milan 0:3, Jakubec Jan 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 4:0, Tuček Dušan 2:1, Tuček Adam 2:1, Hladík Michal 1:2),
17. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikus Bronislav 2:1, Pilař Matěj 1:3, Vacek Roman 3:1, Čenovský David 3:1, Nedomlel Lukáš 0:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Macháček Michal 0:4, Podolka Jan 1:3), TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 1:3, Šulc Petr 1:3, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 3:1, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 3:1, Bín Roman 2:2, Koukola Jaromír 2:2), Sparta Úpice - Jiskra Nový Bydžov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Jan 0:4, Kocián Libor 3:1, Sucharda Antonín 3:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Vízek Martin 1:3, Kynčl Milan 2:2, Jurička Stanislav 1:3), TJ Trutnov - Poříčí - Salamandr Hradec Králové 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 2:0, Černý Jaroslav 2:0, Tuček Adam 3:0, Hladík Michal 2:0, body hostů: Hampl Michal 0:3, Kollár Štěpán 0:2, Švorc Jan 0:2, Čapek Libor 0:2), Sokol Valdice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebauer Jiří 0:4, Rejha Jan 1:3, Kašpar Petr 2:1, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Jirásek Martin ml. 4:0, Kačer Radek 2:2, Jakubský Filip 2:2, Janovský Dan 1:2), TJ Nová Paka - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Vojtěch 2:2, Luňák Michal 2:2, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 4:0, body hostů: Málek Daniel 3:1, Chládek Martin 3:1, Kubíček Pavel 0:4, Kolman Ivo 0:3),
18. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 3:1, Janovský Jan 2:2, Krýza Luděk 1:1, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 1:1, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Macháček Michal 1:3, Podolka Jan 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TTC Nové Město n.M. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikus Bronislav 2:2, Pilař Matěj 1:3, Vacek Roman 3:1, Čenovský David 3:1, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 3:1, Bín Roman 2:2, Koukola Jaromír 0:2, Zmátlo Jan 0:2), TJ Trutnov - Poříčí - Jiskra Nový Bydžov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 3:0, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Jurička Stanislav 1:3, Kynčl Milan 0:3, Vízek Martin 2:1), Sparta Úpice - Salamandr Hradec Králové 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oláh Jan 2:0, Kocián Libor 2:0, Sucharda Antonín 2:0, Brát Marek 2:0, body hostů: Hampl Michal 0:2, Kollár Štěpán 0:2, Švorc Jan 0:2, Čapek Libor 0:2), TJ Nová Paka - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Vojtěch 0:4, Luňák Michal 0:4, Knap Lukáš 3:0, Šmidrkal Jan 4:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 2:2, Kačer Radek 2:2, Janovský Dan 2:2, Jakubský Filip 2:1), Sokol Valdice - DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejha Jan 1:3, Gebauer Jiří 1:3, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Málek Daniel 3:1, Chládek Martin 3:1, Mates Michal 2:2, Režný Pavel 0:4),
19. kolo:
Sokol Valdice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Karel 1:3, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Čenovský David 3:1, Vacek Roman 3:1, Pelikus Bronislav 1:3, Divecký Jan 0:4), TJ Nová Paka - TJ Dvůr Králové n.L. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 3:0, Luňák Michal 1:2, Kazda Vojtěch 2:1, Šmidrkal Jan 2:1, body hostů: Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 0:3, Kléma Jan 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sparta Úpice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 3:0, Sazimová Terezie 1:2, Jakubský Filip 2:1, Jirásek Martin ml. 3:0, body hostů: Brát Marek 2:1, Sucharda Antonín 1:2, Kocián Libor 0:3, Oláh Jan 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TJ Trutnov - Poříčí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolman Ivo 1:2, Málek Daniel 3:0, Kubíček Pavel 2:1, Chládek Martin 3:0, body hostů: Černý Jaroslav 2:1, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 1:2, Vašíček Karel 0:3), Jiskra Nový Bydžov - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav 2:2, Šmíd Ondřej 1:3, Vlášek Vladimír 3:1, Ornst Jan 2:2, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 2:2, Kosek Jan 0:4), Salamandr Hradec Králové - TTC Nové Město n.M. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:2, Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 2:1, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 2:1, Koukola Jaromír 0:3),
20. kolo:
TJ Nová Paka - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 1:1, Luňák Michal 1:1, Kazda Vojtěch 3:0, Šmidrkal Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Čenovský David 2:1, Vacek Roman 0:2, Pelikus Bronislav 0:2, Divecký Jan 0:2, WO 0:1), Sokol Valdice - TJ Dvůr Králové n.L. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Karel 2:1, Kašpar Petr 1:2, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 0:3, Kléma Jan 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sparta Úpice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pugzík Antonín 1:2, Málek Daniel 3:0, Chládek Martin 2:1, Pozník David 3:0, body hostů: Brát Marek 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 1:2, Oláh Jan 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Trutnov - Poříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:1, Jakubský Filip 2:2, Sazimová Terezie 3:1, Kačer Radek 0:4, body hostů: Tuček Adam 2:2, Černý Jaroslav 3:1, Hladík Michal 2:2, Vašíček Karel 1:3), Salamandr Hradec Králové - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:2, Hampl Michal 1:3, Švorc Jan 3:1, Kollár Štěpán 1:3, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 2:2, Kosek Jan 0:4), Jiskra Nový Bydžov - TTC Nové Město n.M. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav 3:1, Šmíd Ondřej 1:2, Vlášek Vladimír 2:1, Ornst Jan 3:1, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 1:2, Zmátlo Jan 0:3),
21. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Jiskra Nový Bydžov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 0:4, Pilař Matěj 2:2, Vacek Roman 0:3, Čenovský David 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Jurička Stanislav 3:1, Vlášek Vladimír 3:1, Šmíd Ondřej 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Salamandr Hradec Králové 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:0, Šulc Petr 1:1, Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 2:0, body hostů: Hampl Michal 1:2, Švorc Jan 0:2, Malý Tomáš 0:2, Kollár Štěpán 0:2), Baník Vamberk - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 2:1, Souhrada Vladimír 2:1, Valášek Milan 1:2, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 2:1, Janovský Dan 1:2, Jakubský Filip 1:2, Sazimová Terezie 0:3), TTC Nové Město n.M. - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 2:1, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 3:1, body hostů: Málek Daniel 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Mates Michal 1:2, Obrdlíková Lucie 1:2), Sparta Úpice - Sokol Valdice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 2:2, Sucharda Antonín 3:1, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:2, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Kašpar Petr 2:2, Rejha Jan 1:3, Gebauer Jiří 0:3), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Nová Paka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Adam 4:0, Hladík Michal 0:4, Vašíček Karel 0:4, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Knap Lukáš 2:2, Kazda Vojtěch 2:2, Luňák Michal 2:2),
22. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - Jiskra Nový Bydžov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:0, Šulc Petr 1:1, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 3:0, body hostů: Jurička Stanislav 0:2, Vlášek Vladimír 2:1, Ornst Jan 0:2, Jurička Stanislav ml. 0:2, Šmíd Ondřej 0:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Salamandr Hradec Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel 0:1, Divecký Jan 0:3, Pilař Matěj 1:2, Vacek Roman 2:1, WO 0:2, body hostů: Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 3:0, Kollár Štěpán 0:2, Malý Tomáš 1:1, WO 2:0), TTC Nové Město n.M. - Sokol PP Hradec Králové 2 E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 0:3, Bín Roman 1:1, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 2:1, body hostů: Jakubský Filip 3:0, Kačer Radek 1:2, Janovský Dan 3:0, Mynář Marian 1:1), Baník Vamberk - DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 2:2, Podolka Jan 2:2, Macháček Michal 1:3, Valášek Milan 2:2, body hostů: Málek Daniel 3:1, Mates Michal 2:2, Kolman Ivo 2:2, Kubíček Pavel 2:2), TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Adam 4:0, Hladík Michal 1:3, Vašíček Karel 1:3, Černý Jaroslav 2:0, Břeň Tomáš 1:1, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Kašpar Petr 0:4, Rejha Jan 2:2, Gebauer Jiří 2:2), Sparta Úpice - TJ Nová Paka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 4:0, Luňák Michal 0:4, Kazda Vojtěch 1:3, Knap Lukáš 2:2),
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
1. kolo:
Tatran Hostinné C - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matěj 1:3, Sixta Daniel 2:1, Kalvach Petr 0:3, Valeš Jakub 3:1, body hostů: Brázda Martin 2:2, Vitvar Roman 3:1, Honců Michal 2:1, Horák Jaroslav 1:2), TJ Jičín B - Sokol Nemyčeves B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rajm Martin 2:0, Harcuba Pavel 1:1, Fejtek Petr st. 2:1, Soukup Jiří 3:0, body hostů: Pažout Radek 0:3, Veselý František 1:2, Brett Ondřej 1:1, Hlawatschke Aleš 0:1, Chotěbor Tomáš 0:1), Sokol Stěžery B - KPST Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Josef 3:0, Souček Martin 2:1, Drašnar Jan 1:2, Částka David 1:1, Novák Jiří 1:0, body hostů: Cibor Pavel 1:2, Rákosník Vladimír 1:2, Příborský David 2:1, Pospíšil Pavel 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 F - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skákal Martin 2:2, Bláha Petr 4:0, Bohdanecký Jakub 2:1, Tesolin Riccardo 1:3, body hostů: Kubíček Pavel 1:3, Mates Michal 3:1, Kolman Ivo 1:3, Obrdlíková Lucie 1:1, Režný Pavel 0:1), TJ Nová Paka B - Sokol Stará Paka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oravec Jakub 2:2, Grof Lukáš 3:1, Sochor Martin 4:0, Fejfar Jakub 1:3, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Herber Jan 2:2, Budina Martin 0:4, Pánek Tomáš 1:3), Sokol Chlumec n.C. - Jiskra Nový Bydžov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 2:1, Cudlín Michael 3:0, body hostů: Kraus Adam 1:2, Vízek Martin 1:2, Kynčl Milan 0:3, Vidra Milan 1:1),
2. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Sokol Chlumec n.C. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Martin 2:0, Tomeš Petr 1:1, Horák Jaroslav 2:1, Vitvar Roman 3:0, body hostů: Kycelt Martin 0:3, Kycelt Pavel 2:1, Skřivan Jaroslav 0:2, Jiřička Josef 0:2), Tatran Hostinné C - Jiskra Nový Bydžov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Jakub 3:1, Kalvach Petr 3:1, Hauschwitz Matěj 0:3, Sixta Daniel 2:2, Klimenta Matěj 1:0, body hostů: Vízek Martin 3:1, Kynčl Milan 3:1, Vidra Milan 1:3, Kraus Adam 0:4), TJ Jičín B - TJ Nová Paka B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Augustin Ondřej 0:3, Fejtek Petr st. 2:1, Soukup Jiří 3:0, Rajm Martin 0:4, body hostů: Sochor Martin 2:2, Fejfar Jakub 2:1, Grof Lukáš 2:1, Oravec Jakub 2:1), Sokol Nemyčeves B - Sokol Stará Paka B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlawatschke Aleš 0:3, Chotěbor Tomáš 0:2, Pažout Radek 1:2, Trč Roman ml. 2:1, body hostů: Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 2:1, Budina Martin 2:1, Pánek Tomáš 1:1), Sokol Stěžery B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Martin 1:3, Novák Jiří 3:1, Částka David 3:1, Drašnar Jan 2:2, body hostů: Tesolin Riccardo 2:2, Bláha Petr 0:4, Janovský Dan 4:0, Lebeda Matyáš 1:3), KPST Hradec Králové - DTJ-Slavia Hradec Králové F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 3:1, Ludvík Ivan 0:3, Rákosník Vladimír 0:3, Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 0:1, body hostů: Mates Michal 3:1, Kolman Ivo 3:1, Kubíček Pavel 2:2, Obrdlíková Lucie 1:2),
3. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Jiskra Nový Bydžov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 2:2, Šín Jiří 1:3, Vitvar Roman 3:1, Horák Jaroslav 2:2, body hostů: Kynčl Milan 2:2, Vidra Milan 2:2, Kraus Adam 1:3, Vízek Martin 3:1), Tatran Hostinné C - Sokol Chlumec n.C. 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Jakub 4:0, Kalvach Petr 2:1, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Daniel 3:1, body hostů: Kycelt Martin 1:3, Kycelt Pavel 1:3, Kycelt Petr 1:2, Skřivan Jaroslav 0:2, Jiřička Josef 1:0), TJ Jičín B - Sokol Stará Paka B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Ondřej 2:2, Rajm Martin 2:2, Soukup Jiří 3:1, Fejtek Petr st. 2:2, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 2:2, Krutský Jiří ml. 0:4), Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brett Ondřej 0:3, Hlawatschke Aleš 1:1, Pažout Radek 1:2, Veselý František 1:2, body hostů: Sochor Martin 2:1, Fejfar Jakub 2:1, Grof Lukáš 3:0, Oravec Jakub 1:1), Sokol Stěžery B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drašnar Jan 3:1, Novák Jiří 3:0, Šanc Přemysl 2:1, Souček Martin 1:3, body hostů: Mates Michal 2:2, Kolman Ivo 1:3, Kubíček Pavel 2:1, Režný Pavel 0:3), KPST Hradec Králové - Sokol PP Hradec Králové 2 F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 3:1, Ludvík Ivan 2:2, Pospíšil Pavel 0:3, Cibor Pavel 1:2, Rákosník Vladimír 0:1, body hostů: Tesolin Riccardo 2:2, Janovský Dan 4:0, Bláha Petr 3:1, Lebeda Matyáš 0:3),
4. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:0, Kycelt Petr 2:0, Kycelt Pavel 2:1, Kycelt Martin 3:0, body hostů: Tesolin Riccardo 0:3, Bláha Petr 1:2, Bohdanecký Jakub 0:2, Lebeda Matyáš 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Milan 3:1, Vízek Martin 3:0, Kraus Adam 1:2, Vidra Milan 1:3, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Kolman Ivo 2:2, Obrdlíková Lucie 0:3, Režný Pavel 1:2), TJ Nová Paka B - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oravec Jakub 3:1, Grof Lukáš 1:2, Fejfar Jakub 3:0, Sochor Martin 3:1, body hostů: Novák Jiří 2:2, Rákosník Josef 1:3, Drašnar Jan 1:2, Částka David 0:2, Šanc Přemysl 0:1), Sokol Stará Paka B - KPST Hradec Králové 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 2:0, Budina Martin 1:1, Herber Jan 2:1, Krtička Luboš 3:0, body hostů: Cibor Pavel 1:2, Příborský David 1:2, Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 0:2), TTC KB Vrchlabí B - TJ Jičín B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 2:0, Tomeš Petr 2:0, Horák Jaroslav 3:0, Vitvar Roman 2:0, body hostů: Augustin Ondřej 0:3, Rejha Josef 0:2, Fejtek Petr st. 0:2, Harcuba Pavel 0:2), Tatran Hostinné C - Sokol Nemyčeves B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matěj 2:2, Kalvach Petr 1:3, Dymák Ladislav 3:1, Sixta Daniel 4:0, body hostů: Brett Ondřej 1:3, Veselý František 1:3, Hlawatschke Aleš 3:1, Pažout Radek 1:3),
5. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:7, Jiskra Nový Bydžov B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidra Milan 2:0, Kynčl Milan 2:0, Vízek Martin 3:0, Kraus Adam 1:1, body hostů: Tesolin Riccardo 0:3, Bláha Petr 0:2, Bohdanecký Jakub 0:2, Lebeda Matyáš 1:1), TJ Nová Paka B - KPST Hradec Králové 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Martin 1:3, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 1:3, Fejfar Jakub 4:0, body hostů: Příborský David 3:1, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 1:1), Sokol Stará Paka B - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 2:2, Budina Martin 2:1, Krtička Luboš 1:2, Herber Jan 3:1, body hostů: Novák Jiří 3:1, Rákosník Josef 0:2, Drašnar Jan 2:1, Částka David 1:2, Šanc Přemysl 0:2), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Nemyčeves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jaroslav 2:0, Tomeš Petr 1:1, Brázda Martin 3:0, Vitvar Roman 2:0, body hostů: Hlawatschke Aleš 0:3, Veselý František 1:1, Brett Ondřej 0:2, Pažout Radek 0:2), Tatran Hostinné C - TJ Jičín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 2:1, Kalvach Petr 2:1, Dymák Ladislav 2:1, Sixta Daniel 3:0, body hostů: Augustin Ondřej 0:3, Harcuba Pavel 1:2, Fejtek Petr st. 2:1, Rejha Josef 0:3),
6. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Augustin Ondřej 0:4, Harcuba Pavel 2:2, Soukup Jiří 2:2, Fejtek Petr st. 3:1, body hostů: Kycelt Martin 1:1, Kycelt Pavel 2:2, Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 2:2, Jiřička Josef 2:0), Sokol Nemyčeves B - Jiskra Nový Bydžov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pažout Radek 3:1, Hlawatschke Aleš 2:2, Veselý František 0:3, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Vízek Martin 2:2, Kynčl Milan 1:3, Vidra Milan 1:3, Kraus Adam 2:1), Sokol Stěžery B - TTC KB Vrchlabí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 2:2, Rákosník Josef 0:1, Souček Martin 3:1, Drašnar Jan 2:2, Šanc Přemysl 2:1, body hostů: Brázda Martin 1:3, Vitvar Roman 4:0, Horák Jaroslav 2:2, Matěásko Jiří 0:4), KPST Hradec Králové - Tatran Hostinné C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:0, Rákosník Vladimír 1:1, Ludvík Ivan 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Sixta Daniel 1:1, Dymák Ladislav 0:3, Kalvach Petr 1:1, Klimenta Matěj 0:2, Sixta Vít 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 F - TJ Nová Paka B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 4:0, Mynář Marian 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, Bláha Petr 2:2, body hostů: Sochor Martin 2:2, Fejfar Jakub 3:1, Grof Lukáš 0:3, Oravec Jakub 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhanová Martina 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Obrdlíková Lucie 1:3, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Herber Jan 2:2, Krtička Luboš 4:0, Budina Martin 1:3, Pánek Tomáš 2:2),
7. kolo:
TJ Jičín B - Jiskra Nový Bydžov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Augustin Ondřej 0:4, Harcuba Pavel 3:1, Soukup Jiří 2:2, Fejtek Petr st. 3:1, body hostů: Kynčl Milan 2:2, Vidra Milan 1:3, Kraus Adam 1:3, Vízek Martin 4:0), Sokol Nemyčeves B - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pažout Radek 2:1, Hlawatschke Aleš 2:1, Veselý František 1:2, Trč Roman ml. 3:0, body hostů: Kycelt Pavel 1:2, Kycelt Petr 1:2, Skřivan Jaroslav 2:1, Jiřička Josef 0:2, Kycelt Martin 0:1), Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 3:0, Novák Jiří 0:1, Drašnar Jan 2:1, Částka David 1:2, Rákosník Josef 2:0, body hostů: Sixta Daniel 0:2, Dymák Ladislav 2:1, Kalvach Petr 1:2, Sixta Vít 0:3, Klimenta Matěj 1:0), KPST Hradec Králové - TTC KB Vrchlabí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 3:0, Rákosník Vladimír 1:2, Pospíšil Pavel 1:2, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Vitvar Roman 2:1, Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 1:2, Matěásko Jiří 0:1, Šín Jiří 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Stará Paka B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohdanecký Jakub 0:3, Šorm Luboš 0:2, Truněček Martin 0:3, Bláha Petr 2:1, body hostů: Herber Jan 3:0, Krtička Luboš 3:0, Budina Martin 2:1, Pánek Tomáš 1:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TJ Nová Paka B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Režný Pavel 0:4, Kubíček Pavel 3:1, Obrdlíková Lucie 1:3, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Sochor Martin 2:2, Fejfar Jakub 4:0, Grof Lukáš 1:3, Oravec Jakub 2:2),
8. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Nová Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Pavel 2:2, Kycelt Petr 1:3, Kycelt Martin 3:1, body hostů: Sochor Martin 3:1, Fejfar Jakub 2:2, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 1:3), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kynčl Milan 2:2, Vízek Martin 4:0, Hrubý Michal 0:4, Vidra Milan 2:2, body hostů: Herber Jan 1:3, Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 2:2), TTC KB Vrchlabí B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jaroslav 2:0, Brázda Martin 2:0, Tomeš Petr 1:2, Vitvar Roman 3:0, body hostů: Zeman Daniel 1:2, Bláha Petr 0:3, Skákal Martin 1:1, Bohdanecký Jakub 0:2), Tatran Hostinné C - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dymák Ladislav 2:1, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Daniel 2:1, Dymák Lukáš 3:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:1, Michálek Roman 1:2, Obrdlíková Lucie 1:2, Režný Pavel 0:3), TJ Jičín B - Sokol Stěžery B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Tomáš 0:4, Harcuba Pavel 2:2, Soukup Jiří 3:1, Fejtek Petr st. 2:2, body hostů: Novák Jiří 1:3, Rákosník Josef 0:1, Souček Martin 3:1, Drašnar Jan 4:0, Šanc Přemysl 1:2), Sokol Nemyčeves B - KPST Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pažout Radek 2:2, Brett Ondřej 0:4, Hlawatschke Aleš 1:2, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Příborský David 3:1, Pospíšil Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:2),
9. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stará Paka B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Pavel 0:2, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 1:2, Jiřička Josef 0:1, body hostů: Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 3:0, Budina Martin 1:1, Pánek Tomáš 1:1), Jiskra Nový Bydžov B - TJ Nová Paka B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 1:2, Kynčl Milan 0:3, Vízek Martin 2:1, Kraus Adam 1:3, body hostů: Sochor Martin 4:0, Fejfar Jakub 2:1, Grof Lukáš 2:1, Oravec Jakub 1:2), TTC KB Vrchlabí B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 1:2, Brázda Martin 1:2, Tomeš Petr 0:3, Vitvar Roman 2:2, body hostů: Mates Michal 4:0, Kubíček Pavel 3:0, Pugzík Antonín 1:2, Kolman Ivo 1:2), Tatran Hostinné C - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Ladislav 3:0, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Daniel 1:2, Dymák Lukáš 4:0, body hostů: Zeman Daniel 2:2, Bláha Petr 1:2, Skákal Martin 1:2, Bohdanecký Jakub 0:3), TJ Jičín B - KPST Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Tomáš 1:3, Harcuba Pavel 3:1, Soukup Jiří 2:2, Fejtek Petr st. 2:2, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Příborský David 3:1, Pospíšil Pavel 1:3, Rákosník Vladimír 0:4), Sokol Nemyčeves B - Sokol Stěžery B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pažout Radek 3:0, Chotěbor Tomáš 2:1, Brett Ondřej 0:3, Hlawatschke Aleš 0:4, body hostů: Souček Martin 3:1, Částka David 2:1, Novák Jiří 2:1, Drašnar Jan 1:2),
10. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 3:0, Novák Jiří 3:0, Částka David 1:2, Drašnar Jan 2:1, body hostů: Kycelt Martin 0:3, Kycelt Pavel 0:1, Kycelt Petr 2:1, Skřivan Jaroslav 0:3, Jiřička Josef 1:1), KPST Hradec Králové - Jiskra Nový Bydžov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 3:1, Ludvík Ivan 1:2, Pospíšil Pavel 1:2, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Vízek Martin 3:1, Kynčl Milan 2:2, Vidra Milan 0:3, Kraus Adam 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 F - TJ Jičín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Dan 3:1, Skákal Martin 2:1, Lebeda Matyáš 0:3, Bláha Petr 3:1, body hostů: Soukup Jiří 2:2, Doule Petr 1:3, Fejtek Petr st. 3:0, Augustin Ondřej 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Nemyčeves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 2:1, Kubíček Pavel 3:0, Pugzík Antonín 2:1, Kolman Ivo 1:2, body hostů: Chotěbor Tomáš 2:1, Veselý František 1:2, Pažout Radek 1:2, Hlawatschke Aleš 0:3), TJ Nová Paka B - TTC KB Vrchlabí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grof Lukáš 2:2, Sochor Martin 3:1, Oravec Jakub 1:3, Fejfar Jakub 2:2, body hostů: Vitvar Roman 3:1, Brázda Martin 2:2, Horák Jaroslav 3:1, Šín Jiří 0:2, Matěásko Jiří 0:2), Sokol Stará Paka B - Tatran Hostinné C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Tomáš 3:1, Budina Martin 2:2, Krtička Luboš 2:2, Herber Jan 2:2, body hostů: Dymák Ladislav 1:3, Dymák Lukáš 3:1, Drahotský Tomáš 2:2, Sixta Daniel 1:3),
11. kolo:
Sokol Stěžery B - Jiskra Nový Bydžov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Martin 2:1, Drašnar Jan 3:0, Šanc Přemysl 3:0, Částka David 2:2, body hostů: Vízek Martin 1:3, Kynčl Milan 1:2, Kraus Adam 0:3, Vidra Milan 1:2), KPST Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 3:0, Ludvík Ivan 1:1, Pospíšil Pavel 1:2, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Kycelt Petr 2:1, Kycelt Pavel 0:3, Jiřička Josef 1:2, Skřivan Jaroslav 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Nemyčeves B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 3:0, Skákal Martin 3:0, Lebeda Matyáš 2:1, Bláha Petr 1:2, body hostů: Pažout Radek 0:3, Chotěbor Tomáš 1:2, Veselý František 1:2, Hlawatschke Aleš 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TJ Jičín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 1:1, Kubíček Pavel 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Kolman Ivo 2:1, body hostů: Soukup Jiří 1:2, Doule Petr 0:3, Fejtek Petr st. 1:1, Augustin Ondřej 0:2), TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grof Lukáš 0:4, Sochor Martin 3:0, Oravec Jakub 0:3, Fejfar Jakub 2:2, body hostů: Dymák Ladislav 2:2, Dymák Lukáš 3:1, Drahotský Tomáš 3:0, Sixta Daniel 1:2), Sokol Stará Paka B - TTC KB Vrchlabí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Tomáš 2:1, Budina Martin 1:2, Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 3:0, body hostů: Vitvar Roman 1:2, Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 1:2, Matěásko Jiří 0:3),
12. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - TTC KB Vrchlabí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidra Milan 1:3, Kraus Adam 2:2, Kynčl Milan 2:1, Vízek Martin 3:1, body hostů: Brázda Martin 2:2, Vitvar Roman 4:0, Horák Jaroslav 1:3, Mikeška Michal 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Josef 2:1, Kycelt Pavel 0:1, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Martin 1:2, Šedivý Roman 0:2, body hostů: Dymák Lukáš 3:0, Sixta Daniel 3:0, Dymák Ladislav 1:2, Klimenta Matěj 2:1), Sokol Stará Paka B - TJ Jičín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 1:1, Herber Jan 2:0, Krtička Luboš 2:1, Budina Martin 3:0, body hostů: Soukup Jiří 2:1, Harcuba Pavel 0:3, Fejtek Petr st. 0:2, Vraštil Tomáš 0:2), TJ Nová Paka B - Sokol Nemyčeves B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejfar Jakub 3:0, Grof Lukáš 1:1, Oravec Jakub 2:1, Sochor Martin 2:1, body hostů: Veselý František 1:2, Brett Ondřej 1:2, Chotěbor Tomáš 1:2, Homola Ondřej 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Stěžery B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pugzík Antonín 2:2, Kubíček Pavel 3:0, Režný Pavel 0:3, Kolman Ivo 0:4, body hostů: Částka David 3:1, Rákosník Josef 3:1, Souček Martin 2:1, Loskot Václav 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - KPST Hradec Králové 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 3:1, Tesolin Riccardo 2:1, Drábek Zbyněk 2:1, Bláha Petr 2:2, body hostů: Příborský David 4:0, Pospíšil Pavel 1:3, Rákosník Vladimír 0:3, Ludvík Ivan 0:3),
13. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TTC KB Vrchlabí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 3:0, Šedivý Roman 0:2, Kycelt Pavel 2:1, Kycelt Petr 3:0, body hostů: Vitvar Roman 2:1, Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 0:3, Mikeška Michal 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - Tatran Hostinné C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 1:3, Kynčl Milan 3:1, Kraus Adam 0:3, Vízek Martin 2:2, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Sixta Daniel 2:2, Dymák Ladislav 3:1, Klimenta Matěj 1:2), TJ Nová Paka B - TJ Jičín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Jakub 3:1, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 1:3, Sochor Martin 2:2, body hostů: Vraštil Tomáš 1:3, Harcuba Pavel 2:2, Fejtek Petr st. 2:2, Soukup Jiří 3:1), Sokol Stará Paka B - Sokol Nemyčeves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 2:0, Herber Jan 2:0, Budina Martin 2:1, Pánek Tomáš 2:0, body hostů: Veselý František 0:3, Brett Ondřej 0:2, Chotěbor Tomáš 1:1, Homola Ondřej 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 4:0, Tesolin Riccardo 1:3, Drábek Zbyněk 1:3, Bláha Petr 2:2, body hostů: Souček Martin 3:1, Částka David 1:3, Novák Jiří 2:2, Šanc Přemysl 0:1, Loskot Václav 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - KPST Hradec Králové 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Obrdlíková Lucie 1:3, Režný Pavel 2:1, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Příborský David 3:1, Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 0:4, Rákosník Vladimír 1:2),
14. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Tatran Hostinné C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 1:3, Brázda Martin 0:3, Honců Michal 0:3, Vitvar Roman 4:0, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Sixta Daniel 3:1, Klimenta Matěj 1:2, Dymák Ladislav 2:1), Sokol Nemyčeves B - TJ Jičín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlawatschke Aleš 2:2, Brett Ondřej 3:1, Macek David 0:4, Chotěbor Tomáš 2:2, body hostů: Soukup Jiří 3:1, Rajm Martin 2:2, Fejtek Petr st. 3:1, Harcuba Pavel 1:3), KPST Hradec Králové - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Vladimír 2:2, Cibor Pavel 3:1, Ludvík Ivan 0:1, Příborský David 3:0, Pospíšil Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Souček Martin 2:1, Rákosník Josef 0:1, Novák Jiří 1:3, Hanzl Matěj 2:1, Šanc Přemysl 1:2, WO 1:0), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol PP Hradec Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Roman 2:2, Režný Pavel 2:2, Pugzík Antonín 2:2, Kolman Ivo 2:2, body hostů: Skákal Martin 4:0, Tesolin Riccardo 2:2, Bláha Petr 1:3, Drábek Zbyněk 1:3), Sokol Stará Paka B - TJ Nová Paka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budina Martin 1:1, Pánek Tomáš 2:0, Herber Jan 2:1, Krtička Luboš 3:0, body hostů: Fejfar Jakub 2:1, Sochor Martin 0:3, Grof Lukáš 0:2, Oravec Jakub 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kynčl Milan 2:2, Kraus Adam 2:2, Vidra Milan 0:4, Vízek Martin 4:0, body hostů: Cudlín Michael 2:2, Kycelt Martin 1:3, Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 3:1),
15. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Dan 3:0, Skákal Martin 1:1, Lebeda Matyáš 3:0, Bláha Petr 1:2, body hostů: Skřivan Jaroslav 1:2, Kycelt Pavel 0:3, Kycelt Martin 1:2, Jiřička Josef 1:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Jiskra Nový Bydžov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Roman 1:2, Kubíček Pavel 3:1, Pugzík Antonín 3:1, Kolman Ivo 2:2, Režný Pavel 0:1, body hostů: Vízek Martin 3:1, Kynčl Milan 3:1, Kraus Adam 1:3, Vidra Milan 0:4), Sokol Stěžery B - TJ Nová Paka B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částka David 1:3, Šanc Přemysl 0:2, Loskot Václav 2:1, Souček Martin 2:2, Novák Jiří 0:1, body hostů: Fejfar Jakub 2:2, Sochor Martin 3:1, Grof Lukáš 2:1, Oravec Jakub 2:1), KPST Hradec Králové - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 4:0, Ludvík Ivan 0:1, Rákosník Vladimír 2:2, Cibor Pavel 2:2, Pospíšil Pavel 0:3, body hostů: Krtička Luboš 2:2, Herber Jan 3:1, Pánek Tomáš 2:2, Budina Martin 1:3), TJ Jičín B - TTC KB Vrchlabí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Augustin Ondřej 1:3, Rajm Martin 1:3, Soukup Jiří 4:0, Fejtek Petr st. 3:1, body hostů: Honců Michal 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Brázda Martin 2:2, Tomeš Petr 1:3), Sokol Nemyčeves B - Tatran Hostinné C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chotěbor Tomáš 0:2, Hlawatschke Aleš 1:1, Trč Roman st. 0:3, Macek David 0:2, body hostů: Dymák Ladislav 2:1, Klimenta Matěj 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:0),
16. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Chlumec n.C. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Roman 0:2, Kubíček Pavel 3:1, Pugzík Antonín 2:2, Kolman Ivo 3:1, Režný Pavel 1:1, body hostů: Skřivan Jaroslav 3:1, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 0:4, Jiřička Josef 1:3), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Jiskra Nový Bydžov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 3:1, Skákal Martin 4:0, Lebeda Matyáš 2:2, Bláha Petr 1:3, body hostů: Vízek Martin 2:2, Kynčl Milan 1:3, Kraus Adam 2:2, Vidra Milan 1:3), KPST Hradec Králové - TJ Nová Paka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 2:2, Ludvík Ivan 0:1, Rákosník Vladimír 1:3, Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 1:2, body hostů: Fejfar Jakub 4:0, Sochor Martin 2:2, Grof Lukáš 1:3, Oravec Jakub 2:2), Sokol Stěžery B - Sokol Stará Paka B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzl Matěj 2:2, Rákosník Josef 0:1, Částka David 1:3, Souček Martin 3:1, Novák Jiří 2:1, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Herber Jan 3:1, Pánek Tomáš 1:3, Budina Martin 1:3), Sokol Nemyčeves B - TTC KB Vrchlabí B 0:10wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Macek David 0:3, Chotěbor Tomáš 2:1, Hlawatschke Aleš 2:2, WO 0:4, body hostů: Horák Jaroslav 3:0, Honců Michal 1:2, Tomeš Petr 1:1, Brázda Martin 1:1, WO 4:0), TJ Jičín B - Tatran Hostinné C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajm Martin 0:2, Harcuba Pavel 0:2, Soukup Jiří 1:2, Fejtek Petr st. 1:2, body hostů: Dymák Ladislav 3:0, Klimenta Matěj 2:1, Drahotský Tomáš 1:1, Sixta Daniel 2:0),
17. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Jičín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Pilný Jiří 1:1, Kycelt Petr 3:0, Cudlín Michael 3:0, body hostů: Soukup Jiří 2:1, Harcuba Pavel 0:3, Fejtek Petr st. 0:3, Augustin Ondřej 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Nemyčeves B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vízek Martin 2:0, Kynčl Milan 0:2, Kraus Adam 2:1, Vidra Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Hlawatschke Aleš 1:2, Veselý František 3:0, Macek David 0:3, WO 0:4), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Stěžery B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:1, Honců Michal 3:0, Brázda Martin 2:1, Horák Jaroslav 2:1, body hostů: Hanzl Matěj 2:1, Rákosník Josef 0:1, Loskot Václav 1:2, Částka David 0:3, Šanc Přemysl 0:2), Tatran Hostinné C - KPST Hradec Králové 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Ladislav 2:1, Valeš Jakub 2:1, Drahotský Tomáš 2:1, Sixta Daniel 3:1, body hostů: Příborský David 1:3, Cibor Pavel 3:0, Pospíšil Pavel 0:3, Ludvík Ivan 0:3), TJ Nová Paka B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Martin 4:0, Grof Lukáš 1:2, Oravec Jakub 1:2, Fejfar Jakub 2:2, body hostů: Tesolin Riccardo 2:2, Bláha Petr 1:3, Klempererová Anna 1:2, Bohdanecký Jakub 2:1), Sokol Stará Paka B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pánek Tomáš 1:0, Budina Martin 1:1, Herber Jan 3:0, Krtička Luboš 2:0, WO 3:0, body hostů: Michálek Roman 0:3, Režný Pavel 1:2, Pugzík Antonín 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - TJ Jičín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 2:0, Kynčl Milan 2:0, Kraus Adam 2:1, Vidra Milan 2:1, body hostů: Soukup Jiří 0:3, Harcuba Pavel 1:2, Fejtek Petr st. 0:2, Augustin Ondřej 1:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Nemyčeves B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 1:0, Pilný Jiří 2:0, Kycelt Petr 1:1, Cudlín Michael 1:0, Kycelt Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hlawatschke Aleš 0:3, Veselý František 1:1, Macek David 0:2, WO 0:3), Tatran Hostinné C - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Ladislav 3:1, Valeš Jakub 2:2, Drahotský Tomáš 2:1, Sixta Daniel 2:2, body hostů: Loskot Václav 2:2, Hanzl Matěj 2:2, Částka David 0:4, Rákosník Josef 2:1), TTC KB Vrchlabí B - KPST Hradec Králové 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jaroslav 3:0, Brázda Martin 1:1, Honců Michal 1:2, Vitvar Roman 3:0, body hostů: Příborský David 0:3, Cibor Pavel 2:1, Pospíšil Pavel 1:2, Ludvík Ivan 0:2), Sokol Stará Paka B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budina Martin 2:1, Pánek Tomáš 2:1, Herber Jan 2:1, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Bláha Petr 0:4, Tesolin Riccardo 3:0, Bohdanecký Jakub 2:1, Klempererová Anna 0:3), TJ Nová Paka B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:2, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 2:2, Fejfar Jakub 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Kolman Ivo 1:3, Pugzík Antonín 4:0, Michálek Roman 0:4),
19. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:2, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 0:4, Fejfar Jakub 3:1, body hostů: Cudlín Michael 4:0, Pilný Jiří 2:2, Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Pavel 1:0), Sokol Stará Paka B - Jiskra Nový Bydžov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 0:3, Pánek Tomáš 2:1, Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 4:0, body hostů: Vízek Martin 2:2, Kynčl Milan 0:3, Kraus Adam 1:2, Vidra Milan 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skákal Martin 2:2, Tesolin Riccardo 0:3, Bohdanecký Jakub 2:1, Bláha Petr 0:4, body hostů: Vitvar Roman 3:1, Horák Jaroslav 3:1, Brázda Martin 2:1, Honců Michal 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Tatran Hostinné C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Režný Pavel 0:4, Pugzík Antonín 2:2, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Sixta Daniel 1:3, Dymák Ladislav 3:1, Drahotský Tomáš 1:3), Sokol Stěžery B - TJ Jičín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 3:0, Hanzl Matěj 1:1, Rákosník Josef 2:1, Šanc Přemysl 2:1, body hostů: Soukup Jiří 1:2, Harcuba Pavel 1:2, Fejtek Petr st. 1:2, Fejtek Petr ml. 0:2), KPST Hradec Králové - Sokol Nemyčeves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 4:0, Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 1:2, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:0, body hostů: Veselý František 2:2, Chotěbor Tomáš 3:1, Hlawatschke Aleš 0:3, Macek David 0:3),
20. kolo:
Sokol Stará Paka B - Sokol Chlumec n.C. 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Tomáš 2:0, Krtička Luboš 2:0, Herber Jan 3:0, Budina Martin 2:0, body hostů: Cudlín Michael 0:3, Pilný Jiří 0:2, Kycelt Pavel 0:2, Kycelt Martin 0:2), TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 1:2, Grof Lukáš 0:3, Oravec Jakub 0:3, Fejfar Jakub 3:1, body hostů: Vízek Martin 4:0, Kynčl Milan 2:1, Kraus Adam 2:1, Vidra Milan 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TTC KB Vrchlabí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Režný Pavel 1:3, Pugzík Antonín 4:0, Kolman Ivo 1:3, body hostů: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Brázda Martin 2:2, Honců Michal 1:3), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Tatran Hostinné C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skákal Martin 1:2, Tesolin Riccardo 0:3, Bohdanecký Jakub 2:1, Bláha Petr 1:2, body hostů: Dymák Lukáš 3:0, Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 2:1, Drahotský Tomáš 1:2), KPST Hradec Králové - TJ Jičín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 3:0, Pospíšil Pavel 0:2, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Soukup Jiří 2:1, Harcuba Pavel 1:2, Fejtek Petr st. 0:3, Fejtek Petr ml. 0:2), Sokol Stěžery B - Sokol Nemyčeves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Josef 0:1, Hanzl Matěj 3:0, Loskot Václav 2:0, Souček Martin 1:2, Částka David 1:1, WO 1:0, body hostů: Chotěbor Tomáš 1:1, Veselý František 1:2, Hlawatschke Aleš 2:1, Macek David 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 0:1, Cudlín Michael 2:1, Kycelt Petr 2:1, Pilný Jiří 2:1, Kycelt Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Souček Martin 2:1, Rákosník Josef 1:2, Loskot Václav 2:1, Částka David 0:3, WO 0:1), Jiskra Nový Bydžov B - KPST Hradec Králové 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 0:4, Kraus Adam 2:1, Kynčl Milan 0:3, Vízek Martin 3:1, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Příborský David 2:2, Rákosník Vladimír 2:1, Pospíšil Pavel 1:2), TJ Jičín B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harcuba Pavel 0:2, Fejtek Petr st. 0:2, Soukup Jiří 0:3, Augustin Ondřej 0:2, body hostů: Skákal Martin 3:0, Janovský Dan 2:0, Bláha Petr 2:0, Lebeda Matyáš 2:0), Sokol Nemyčeves B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlawatschke Aleš 0:2, Macek David 0:2, Homola Ondřej 0:2, Veselý František 0:2, body hostů: Kubíček Pavel 2:0, Kolman Ivo 2:0, Michálek Roman 2:0, Pugzík Antonín 2:0), TTC KB Vrchlabí B - TJ Nová Paka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jaroslav 1:3, Brázda Martin 3:1, Honců Michal 1:3, Vitvar Roman 3:1, body hostů: Fejfar Jakub 4:0, Sochor Martin 2:2, Fišar Tomáš 1:3, Oravec Jakub 1:3), Tatran Hostinné C - Sokol Stará Paka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Daniel 2:0, Dymák Ladislav 1:1, Drahotský Tomáš 3:0, Dymák Lukáš 2:0, body hostů: Herber Jan 0:3, Krtička Luboš 1:1, Budina Martin 0:2, Pánek Tomáš 0:2),
22. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Stěžery B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidra Milan 2:0, Kraus Adam 2:0, Kynčl Milan 2:0, Vízek Martin 2:0, body hostů: Rákosník Josef 0:2, Loskot Václav 0:2, Částka David 0:2, Hrbek Martin 0:2), Sokol Chlumec n.C. - KPST Hradec Králové 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilný Jiří 2:2, Kycelt Petr 2:2, Kycelt Pavel 2:2, Cudlín Michael 3:1, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Příborský David 2:2, Rákosník Vladimír 0:4, Ludvík Ivan 1:2, Pospíšil Pavel 0:1), Sokol Nemyčeves B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek David 0:3, Homola Ondřej 0:2, Hlawatschke Aleš 1:2, Veselý František 1:2, body hostů: Janovský Dan 3:0, Lebeda Matyáš 2:1, Bláha Petr 2:1, Bohdanecký Jakub 2:0), TJ Jičín B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Ondřej 1:3, Harcuba Pavel 2:2, Soukup Jiří 3:1, Fejtek Petr st. 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Kolman Ivo 2:2, Michálek Roman 2:2, Pugzík Antonín 2:2), Tatran Hostinné C - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 2:1, Drahotský Tomáš 1:2, Dymák Lukáš 3:0, body hostů: Fejfar Jakub 3:0, Sochor Martin 1:2, Fišar Tomáš 0:3, Oravec Jakub 0:3), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Stará Paka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 2:2, Brázda Martin 1:3, Honců Michal 0:3, Vitvar Roman 3:1, body hostů: Herber Jan 2:2, Krtička Luboš 4:0, Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 1:2),
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
1. kolo:
Lokomotiva Meziměstí - TJ Náchod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 1:1, Nowacki Olgierd 0:2, Krejčí Petr 0:3, Mrozek Andrzej 1:2, body hostů: Stefanu Michal 3:0, Bárta Pavel 3:0, Burdych Viktor 1:1, Marx Jan 1:1), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Libchyně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divíšek Dušan 2:2, Bolehovský Martin st. 3:1, Malínský Milan 1:2, Balous Milan 3:1, body hostů: Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 2:2, Mach Milan ml. 0:4, Kárník Milan 0:3), SK Dobré - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štieber Břetislav 4:0, Dymák Lukáš 4:0, Viesner Vojtěch 1:2, Michl Jakub 0:4, body hostů: Malík Tomáš 2:2, Jenčík Ladislav 2:2, Bartoš Petr 1:3, Šilar Petr 1:2), Sokol Česká Skalice - Sparta Úpice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:3, Kolátor Vladimír 1:3, Marinica Kamil 3:1, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 1:3, Míl Pavel 3:1, Landsmannová Alena 1:3), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Častolovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Jan 2:2, Dostál Jan 3:1, Marek Jiří 0:3, Sedláček Petr ml. 3:1, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:2, Podolský Milan 1:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 2:2, Polívka Marian 3:1, Kozák Ladislav 1:2, Černohorský Jindřich 3:1, body hostů: Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 3:1, Pilař Jiří 0:2, Stein Martin 0:3, Nedomlel Lukáš 1:1),
2. kolo:
Lokomotiva Meziměstí - Sokol České Meziříčí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 0:2, Krejčí Petr 0:2, Nowacki Olgierd 1:2, Mrozek Andrzej 0:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Polívka Marian 2:0, Fiala Josef 1:1, Roleček Patrik 2:0), TJ Náchod - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burdych Viktor 0:3, Stefanu Michal 2:1, Marx Jan 2:1, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Pilař Matěj 1:3, Divecký Jan 1:2, Nedomlel Lukáš 1:2, Pilař Jiří 2:1), Sokol Libchyně - TTC Lhoty u Potštejna 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 3:0, Mach Milan ml. 2:1, Kárník Milan 0:3, Matouš Pavel 4:0, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:2, Trnka Jan 1:2, Dostál Jan 1:2, Vavruška Jiří 0:3), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Častolovice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malínský Milan 1:0, Bolehovský Martin st. 2:0, Divíšek Dušan 2:1, Balous Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Schmied Zbyněk 0:3, Šichan Radek 0:2, Jíra Milan 1:1, WO 0:3), SK Dobré - Sokol Česká Skalice 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štieber Břetislav 2:1, Dymák Lukáš 2:1, Michl Jakub 0:3, Viesner Vojtěch 0:3, WO 5:0, body hostů: Karlík Zdeněk 4:0, Marinica Kamil 2:2, Měšťanová Petra 2:2, WO 0:5), TTC Kostelec n.O. B - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 1:1, Šilar Petr 2:0, Jakubec Martin 3:0, Malík Lukáš 2:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Míl Pavel 0:2, Smékal Lubomír 0:2, Hofman Jan 0:2),
3. kolo:
Lokomotiva Meziměstí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 2:2, Nowacki Olgierd 0:3, Krejčí Petr 0:3, Havrlant Zdeněk 4:0, body hostů: Divecký Jan 3:1, Pilař Matěj 3:1, Pilař Jiří 1:2, Nedomlel Lukáš 1:2), TJ Náchod - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solovic Martin 0:4, Stefanu Michal 2:2, Marx Jan 3:1, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 1:3, Roleček Patrik 1:3), Sokol Libchyně - Sokol Častolovice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mach Milan st. 1:0, Matouš Pavel 2:0, Mach Milan ml. 3:0, Hlaváček Lubor 0:1, WO 3:0, body hostů: Schmied Zbyněk 0:3, Šichan Radek 0:2, Jíra Milan 1:1, WO 0:3), TTC Kostelec n.O. C - TTC Lhoty u Potštejna 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malínský Milan 2:1, Balous Milan 2:0, Divíšek Dušan 2:1, Bolehovský Martin st. 2:1, body hostů: Vavruška Jiří 0:3, Dostál Jan 2:1, Drahoš Zdeněk 0:3, Trnka Jan 1:1), SK Dobré - Sparta Úpice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štieber Břetislav 4:0, Viesner Vojtěch 1:3, Michl Jakub 0:3, Dymák Lukáš 4:0, body hostů: Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 2:2, Míl Pavel 1:3, Hofman Jan 1:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Česká Skalice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilar Petr 1:1, Malík Tomáš 1:1, Jenčík Ladislav 1:2, Jakubec Martin 1:1, WO 5:0, body hostů: Karlík Zdeněk 3:0, Marinica Kamil 2:1, Měšťanová Petra 0:3, WO 0:5),
4. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Česká Skalice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 3:1, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 2:2, Marinica Kamil 2:2, Měšťanová Petra 0:3, Pham Ngoc Binh 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sparta Úpice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jiří 2:2, Stein Martin 1:3, Divecký Jan 3:0, Pilař Matěj 1:3, Nedomlel Lukáš 1:0, body hostů: Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 3:1, Míl Pavel 1:3, Čáp Milan 2:2), TTC Lhoty u Potštejna - SK Dobré 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr ml. 3:1, Bečička Milan 0:2, Trnka Jan 2:2, Dostál Jan 2:2, Vavruška Jiří 2:0, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Dymák Lukáš 3:1, Viesner Vojtěch 0:4, Michl Jakub 0:4), Sokol Častolovice - TTC Kostelec n.O. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Ešpandr Pavel 1:2, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 1:3, body hostů: Jakubec Martin 4:0, Malík Tomáš 4:0, Jenčík Ladislav 1:2, Bartoš Petr 0:3), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Libchyně 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 3:1, Krejčí Petr 1:3, Nowacki Olgierd 0:3, Havrlant Zdeněk 3:1, body hostů: Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 2:2, Mach Milan ml. 2:2, Hlaváček Lubor 0:2, Kárník Milan 0:1), TJ Náchod - TTC Kostelec n.O. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burdych Viktor 2:1, Marx Jan 2:1, Trejtnar Ladislav 2:1, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Balous Milan 3:0, Divíšek Dušan 0:3, Malínský Milan 0:3, Dušek Josef 0:3),
5. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sparta Úpice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 2:0, Černohorský Jindřich 2:0, Fiala Josef 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Míl Pavel 0:3, Smékal Lubomír 1:1, Čáp Milan 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 3:1, Doubek Ondřej 1:3, Stein Martin 2:2, Pilař Jiří 2:2, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 4:0, Měšťanová Petra 0:4, Pham Ngoc Binh 2:2), TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr ml. 4:0, Trnka Jan 0:2, Vavruška Jiří 1:3, Dostál Jan 2:2, Bečička Milan 1:1, body hostů: Jakubec Martin 3:1, Malík Tomáš 2:2, Šilar Petr 2:2, Jenčík Ladislav 1:3), Sokol Častolovice - SK Dobré 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Dymák Lukáš 3:1, Viesner Vojtěch 1:3, Michl Jakub 0:4), Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 2:2, Nowacki Olgierd 2:2, Krejčí Petr 1:3, Havrlant Zdeněk 3:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Divíšek Dušan 2:2, Malínský Milan 2:2, Dušek Josef 0:4), TJ Náchod - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 3:1, Burdych Viktor 0:4, Trejtnar Ladislav 2:2, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 1:3, Mach Milan ml. 4:0, Hlaváček Lubor 0:1, Kárník Milan 1:2),
6. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Libchyně 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Marian 2:1, Černohorský Jindřich 2:1, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Mach Milan ml. 1:3, Mach Milan st. 1:2, Janko Lukáš 2:1, Kárník Milan 0:3), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bolehovský Martin st. 3:0, Malínský Milan 1:2, Dušek Josef 0:3, Balous Milan 4:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 2:2, Pilař Jiří 2:1, Stein Martin 1:2, Doubek Ondřej 0:3), SK Dobré - Lokomotiva Meziměstí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Lukáš 3:0, Viesner Vojtěch 2:1, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 4:0, body hostů: Mrozek Andrzej 2:2, Ryšavý Roman 1:2, Nowacki Olgierd 1:2, Podhorský Pavel 0:3), TTC Kostelec n.O. B - TJ Náchod 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Šilar Petr 1:3, Jenčík Ladislav 2:2, Jakubec Martin 3:1, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Stefanu Michal 2:2, Marx Jan 1:3, Burdych Viktor 2:2), Sokol Česká Skalice - TTC Lhoty u Potštejna 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Bohumil 0:3, Měšťanová Petra 0:3, Marinica Kamil 0:3, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 2:1, Dostál Jan 2:1, Trnka Jan 1:1, Vavruška Jiří 1:0), Sparta Úpice B - Sokol Častolovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Milan 0:2, Smékal Lubomír 0:2, Míl Pavel 1:2, Folc Martin 0:2, body hostů: Schmied Zbyněk 3:0, Beneš Martin 2:0, Šichan Radek 1:1, Jíra Milan 2:0),
7. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Ivan 0:3, Hlaváček Lubor 0:3, Kárník Milan 1:2, Mach Milan st. 3:0, body hostů: Pilař Matěj 3:0, Divecký Jan 1:2, Pilař Jiří 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1), TTC Kostelec n.O. C - Sokol České Meziříčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolehovský Martin st. 2:2, Malínský Milan 2:2, Dušek Josef 0:4, Balous Milan 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 3:1, Fiala Josef 1:3, Roleček Patrik 1:3), SK Dobré - TJ Náchod 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dymák Lukáš 2:0, Viesner Vojtěch 0:2, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 3:0, WO 4:0, body hostů: Hoferka Dušan 2:2, Trudičová Ludmila 2:1, Solovic Martin 1:2, WO 0:4), TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Meziměstí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 0:2, Šilar Petr 2:0, Jakubec Martin 3:0, Malík Lukáš 3:0, body hostů: Mrozek Andrzej 1:2, Ryšavý Roman 0:3, Nowacki Olgierd 0:2, Podhorský Pavel 1:1), Sokol Česká Skalice - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měšťanová Petra 0:4, Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:2), Sparta Úpice B - TTC Lhoty u Potštejna 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 1:2, Míl Pavel 0:3, Čáp Milan 0:3, Folc Martin 2:1, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 3:0, Dostál Jan 1:2, Trnka Jan 1:1, Vavruška Jiří 1:0),
8. kolo:
Sokol České Meziříčí - TTC Lhoty u Potštejna 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 4:0, Polívka Marian 3:1, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:3, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:2, Dostál Jan 3:1, Trnka Jan 0:4, Bečička Milan 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol Častolovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 2:2, Nedomlel Lukáš 3:1, Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 2:2, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Jíra Milan 4:0, Beneš Martin 0:4, Podolský Tomáš 1:3), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Česká Skalice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Nowacki Olgierd 1:3, Brzecki Piotr 0:3, Havrlant Zdeněk 3:1, body hostů: Marinica Kamil 1:3, Karlík Zdeněk 4:0, Pham Ngoc Binh 3:1, Dvořáček Jiří 2:1), TJ Náchod - Sparta Úpice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 2:1, Trejtnar Ladislav 1:2, Stefanu Michal 3:0, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Smékal Lubomír 1:2, Folc Martin 1:2, Čáp Milan 1:2, Míl Pavel 0:3), Sokol Libchyně - SK Dobré 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Mach Milan ml. 2:2, Kárník Milan 2:2, Matouš Pavel 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Dymák Lukáš 4:0, Viesner Vojtěch 0:4, Michl Jakub 0:4), TTC Kostelec n.O. C - TTC Kostelec n.O. B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bolehovský Martin st. 1:0, Malínský Milan 1:1, Dušek Josef 2:1, Balous Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Šilar Petr 2:1, Bartoš Petr 0:3, Malík Jakub 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Častolovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 2:0, Polívka Marian 2:0, Fiala Josef 2:1, Roleček Patrik 2:1, body hostů: Jíra Milan 0:3, Schmied Zbyněk 1:2, Beneš Martin 1:1, Podolský Tomáš 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - TTC Lhoty u Potštejna 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Matěj 1:2, Pilař Jiří 0:3, Nedomlel Lukáš 0:3, Divecký Jan 2:1, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 3:0, Dostál Jan 1:2, Bečička Milan 0:1, Vavruška Jiří 2:0), Lokomotiva Meziměstí - Sparta Úpice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 3:1, Nowacki Olgierd 1:3, Ryšavý Roman 0:4, Havrlant Zdeněk 3:1, body hostů: Folc Martin 3:1, Smékal Lubomír 2:2, Čáp Milan 1:3, Míl Pavel 3:1), TJ Náchod - Sokol Česká Skalice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stefanu Michal 3:1, Trejtnar Ladislav 1:3, Marx Jan 1:3, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 3:1, Pham Ngoc Binh 1:3, Dvořáček Jiří 1:3), Sokol Libchyně - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 3:1, Mach Milan ml. 3:1, Kárník Milan 0:3, Matouš Pavel 3:1, body hostů: Jakubec Martin 3:1, Malík Tomáš 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, Bartoš Petr 0:3), TTC Kostelec n.O. C - SK Dobré 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 1:2, Divíšek Dušan 1:2, Dušek Josef 0:3, Balous Milan 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Dymák Lukáš 3:0, Viesner Vojtěch 2:1, Michl Jakub 0:3),
10. kolo:
SK Dobré - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávková Hana 3:1, Viesner Vojtěch 0:4, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Černohorský Jindřich 2:2, Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 1:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 2:1, Bartoš Petr 1:2, Jenčík Ladislav 2:1, Jakubec Martin 3:1, body hostů: Divecký Jan 2:2, Nedomlel Lukáš 2:1, Pilař Jiří 1:2, Stein Martin 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol Libchyně 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Bohumil 1:3, Pham Ngoc Binh 1:3, Marinica Kamil 0:3, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Matouš Pavel 3:1, Mach Milan st. 3:1, Mach Milan ml. 3:1, Kárník Milan 0:3), Sparta Úpice B - TTC Kostelec n.O. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 3:1, Míl Pavel 1:3, Čáp Milan 2:2, body hostů: Balous Milan 3:1, Divíšek Dušan 3:1, Malínský Milan 2:2, Dušek Josef 0:4), TTC Lhoty u Potštejna - Lokomotiva Meziměstí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečička Milan 3:0, Sedláček Petr ml. 1:1, Dostál Jan 3:0, Novotný Jiří 2:1, body hostů: Havrlant Zdeněk 1:2, Mrozek Andrzej 1:2, Krejčí Petr 0:3, Nowacki Olgierd 0:2), Sokol Častolovice - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 1:3, Beneš Martin 1:3, Šichan Radek 3:1, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Marx Jan 1:3, Burdych Viktor 3:1, Trejtnar Ladislav 1:3),
11. kolo:
SK Dobré - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Viesner Vojtěch 0:3, Sivák Ivan 0:2, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Divecký Jan 3:0, Pilař Jiří 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1, Stein Martin 1:1), TTC Kostelec n.O. B - Sokol České Meziříčí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Tomáš 0:2, Bartoš Petr 0:2, Jenčík Ladislav 0:3, Jakubec Martin 1:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Černohorský Jindřich 2:0, Polívka Marian 2:0, Fiala Josef 1:1), Sokol Česká Skalice - TTC Kostelec n.O. C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marinica Kamil 0:2, Pham Ngoc Binh 0:2, Vilímek Bohumil 0:2, WO 0:3, body hostů: Balous Milan 2:0, Divíšek Dušan 2:0, Malínský Milan 1:0, Dušek Josef 1:0, WO 3:0), Sparta Úpice B - Sokol Libchyně 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folc Martin 3:0, Smékal Lubomír 0:3, Míl Pavel 0:3, Čáp Milan 1:2, body hostů: Matouš Pavel 2:1, Mach Milan st. 3:0, Mach Milan ml. 1:2, Kárník Milan 2:1), TTC Lhoty u Potštejna - TJ Náchod 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:0, Vavruška Jiří 1:1, Dostál Jan 3:0, Sedláček Petr ml. 2:0, body hostů: Marx Jan 1:2, Bárta Pavel 0:2, Burdych Viktor 0:2, Trejtnar Ladislav 0:2), Sokol Častolovice - Lokomotiva Meziměstí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 1:3, Beneš Martin 3:1, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Havrlant Zdeněk 2:2, Mrozek Andrzej 3:1, Nowacki Olgierd 1:3, Krejčí Petr 1:2),
12. kolo:
Sokol České Meziříčí - Lokomotiva Meziměstí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Tomanec Jan 1:1, Roleček Patrik 1:2, Polívka Marian 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 1:2, Mrozek Andrzej 1:2, Nowacki Olgierd 1:2, Podhorský Pavel 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - TJ Náchod 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jiří 2:0, Doubek Ondřej 0:2, Pilař Matěj 3:0, Divecký Jan 3:0, body hostů: Solovic Martin 1:2, Trudičová Ludmila 1:2, Hoferka Dušan 0:2, Rojt Jan 0:2), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Libchyně 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vavruška Jiří 1:1, Bečička Milan 1:2, Sedláček Petr ml. 1:2, Dostál Jan 2:1, Trnka Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 3:1, Mach Milan ml. 0:4, WO 0:4), Sokol Častolovice - TTC Kostelec n.O. C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Milan 3:0, Ešpandr Pavel 2:1, Beneš Martin 2:0, Schmied Zbyněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Balous Milan 1:1, Divíšek Dušan 0:3, Malínský Milan 0:3, Dušek Josef 0:3, WO 1:0), Sokol Česká Skalice - SK Dobré 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilímek Bohumil 0:1, Dvořáček Jiří 1:1, Marinica Kamil 3:0, Karlík Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Doucková Aneta 2:1, Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:2, WO 0:3), Sparta Úpice B - TTC Kostelec n.O. B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 1:1, Berger Martin st. 0:2, Hofman Jan 0:3, Míl Pavel 0:3, body hostů: Jakubec Martin 2:1, Malík Tomáš 3:0, Jenčík Ladislav 2:0, Šilar Petr 2:0),
13. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Lokomotiva Meziměstí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jiří 1:3, Doubek Ondřej 2:2, Pilař Matěj 2:2, Divecký Jan 2:2, body hostů: Havrlant Zdeněk 4:0, Mrozek Andrzej 3:1, Nowacki Olgierd 2:2, Podhorský Pavel 0:4), Sokol České Meziříčí - TJ Náchod 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 2:0, Tomanec Jan 2:0, Černohorský Jindřich 2:0, Roleček Patrik 2:0, body hostů: Solovic Martin 0:2, Trudičová Ludmila 0:2, Hoferka Dušan 0:2, Rojt Jan 0:2), Sokol Častolovice - Sokol Libchyně 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 1:2, Podolský Tomáš 0:2, Ešpandr Pavel 0:3, Schmied Zbyněk 1:2, body hostů: Matouš Pavel 3:0, Mach Milan st. 3:0, Mach Milan ml. 3:0, Škoda Ivan 0:2), TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Jan 3:1, Bečička Milan 2:1, Trnka Jan 1:3, Sedláček Petr ml. 3:1, Vavruška Jiří 0:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Divíšek Dušan 1:3, Malínský Milan 2:2, Dušek Josef 0:4), Sparta Úpice B - SK Dobré 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smékal Lubomír 1:0, Folc Martin 2:0, Hofman Jan 2:0, Míl Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Viesner Vojtěch 0:2, Doucková Aneta 0:2, Michl Jakub 0:2, WO 0:3), Sokol Česká Skalice - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 3:1, Vilímek Bohumil 0:2, Marinica Kamil 1:2, Karlík Zdeněk 4:0, Měšťanová Petra 1:1, body hostů: Jenčík Ladislav 2:2, Malík Tomáš 3:1, Jakubec Martin 0:4, Šilar Petr 1:2),
14. kolo:
TJ Náchod - Lokomotiva Meziměstí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 2:2, Špelda Jiří 0:4, Trejtnar Ladislav 1:0, Bárta Pavel 3:1, Solovic Martin 0:2, body hostů: Havrlant Zdeněk 3:1, Mrozek Andrzej 3:1, Nowacki Olgierd 1:3, Krejčí Petr 2:1), Sokol Libchyně - TTC Kostelec n.O. C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 0:2, Mach Milan ml. 0:2, Kárník Milan 1:2, Matouš Pavel 1:2, body hostů: Balous Milan 3:0, Bolehovský Martin st. 2:1, Divíšek Dušan 2:0, Malínský Milan 1:1), TTC Kostelec n.O. B - SK Dobré 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 3:1, Jenčík Ladislav 2:2, Jakubec Martin 1:2, Malík Lukáš 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Viesner Vojtěch 2:2, Michl Jakub 0:4, Sivák Jakub 0:3), Sparta Úpice B - Sokol Česká Skalice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smékal Lubomír 0:2, Folc Martin 0:2, Hofman Jan 2:1, Míl Pavel 0:3, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 3:0, Měšťanová Petra 1:1, Dvořáček Jiří 2:0), Sokol Častolovice - TTC Lhoty u Potštejna 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:2, Podolský Milan 2:2, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 2:2, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:0, Bečička Milan 3:1, Vavruška Jiří 3:1, Marek Jiří 0:4, Vevjora Rostislav 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol České Meziříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Matěj 0:3, Doubek Ondřej 0:2, Pilař Jiří 1:2, Nedomlel Lukáš 2:1, body hostů: Černohorský Jindřich 3:0, Fiala Josef 1:2, Polívka Marian 3:0, Tomanec Jan 1:1),
15. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karlík Zdeněk 2:1, Marinica Kamil 1:2, Dvořáček Jiří 0:1, Měšťanová Petra 0:4, Vilímek Bohumil 0:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 2:1, Roleček Patrik 1:2), Sparta Úpice B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folc Martin 2:2, Hofman Jan 2:1, Míl Pavel 0:3, Smékal Lubomír 2:2, body hostů: Pilař Matěj 3:1, Pelikus Bronislav 3:1, Pilař Jiří 2:1, Nedomlel Lukáš 0:3), SK Dobré - TTC Lhoty u Potštejna 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Viesner Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Novotný Jiří 0:3, Dostál Jan 0:3, Sedláček Petr ml. 1:2, Trnka Jan 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Častolovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Tomáš 3:1, Šilar Petr 1:2, Jenčík Ladislav 0:3, Jakubec Martin 2:2, body hostů: Jíra Milan 1:3, Beneš Martin 4:0, Šichan Radek 2:1, Ešpandr Pavel 1:2), Sokol Libchyně - Lokomotiva Meziměstí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matouš Pavel 3:0, Mach Milan ml. 2:0, Kárník Milan 0:3, Mach Milan st. 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 1:2, Mrozek Andrzej 1:2, Nowacki Olgierd 1:2, Krejčí Petr 0:2), TTC Kostelec n.O. C - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 2:2, Bolehovský Martin st. 1:3, Divíšek Dušan 1:3, Balous Milan 4:0, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Stefanu Michal 3:1, Marx Jan 0:4, Trudičová Ludmila 2:2),
16. kolo:
Sparta Úpice B - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 2:1, Hofman Jan 1:2, Míl Pavel 0:3, Smékal Lubomír 1:3, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Roleček Patrik 2:1, Polívka Marian 2:1, Zítko Pavel 1:2), Sokol Česká Skalice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marinica Kamil 3:0, Pham Ngoc Binh 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Pilař Matěj 1:2, Pilař Jiří 2:1, Nedomlel Lukáš 0:3, Kozák Ondřej 0:3), TTC Kostelec n.O. B - TTC Lhoty u Potštejna 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Jenčík Ladislav 0:3, Šilar Petr 1:2, Jakubec Martin 1:2, WO 1:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Sedláček Petr ml. 4:0, Vavruška Jiří 1:2, Bečička Milan 3:0, WO 0:1), SK Dobré - Sokol Častolovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Viesner Vojtěch 1:2, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Sivák Ivan 0:3, body hostů: Jíra Milan 2:1, Beneš Martin 2:1, Šichan Radek 2:1, Ešpandr Pavel 2:1), TTC Kostelec n.O. C - Lokomotiva Meziměstí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolehovský Martin st. 3:0, Malínský Milan 1:2, Divíšek Dušan 2:1, Balous Milan 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 1:2, Mrozek Andrzej 2:1, Nowacki Olgierd 0:3, Krejčí Petr 0:3), Sokol Libchyně - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Pavel 3:1, Mach Milan ml. 2:2, Kárník Milan 1:3, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Bárta Pavel 2:2, Stefanu Michal 4:0, Trudičová Ludmila 1:3, Marx Jan 1:3),
17. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan ml. 1:2, Janko Lukáš 1:2, Kárník Milan 1:2, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Černohorský Jindřich 2:1, Polívka Marian 2:1, Fiala Josef 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - TTC Kostelec n.O. C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:3, Doubek Ondřej 0:2, Pilař Matěj 1:2, Pilař Jiří 1:2, body hostů: Balous Milan 3:0, Divíšek Dušan 3:0, Malínský Milan 1:2, Myšák Luděk 2:0), Lokomotiva Meziměstí - SK Dobré 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 2:1, Nowacki Olgierd 2:1, Krejčí Petr 2:1, Havrlant Zdeněk 3:0, body hostů: Štieber Břetislav 3:0, Viesner Vojtěch 0:3, Sivák Ivan 0:3, Michl Jakub 0:3), TJ Náchod - TTC Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burdych Viktor 2:1, Marx Jan 2:1, Trudičová Ludmila 2:1, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Malík Tomáš 0:3, Jakubec Martin 2:1, Jenčík Ladislav 1:2, Bartoš Petr 0:3), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Česká Skalice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečička Milan 0:1, Sedláček Petr ml. 3:0, Trnka Jan 1:2, Dostál Jan 2:2, Vavruška Jiří 2:0, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 2:1, Pham Ngoc Binh 0:3, Měšťanová Petra 1:2), Sokol Častolovice - Sparta Úpice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 3:0, Ešpandr Pavel 1:1, Šichan Radek 2:1, Beneš Martin 3:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Smékal Lubomír 1:2, Míl Pavel 0:3, Landsmannová Alena 0:2),
18. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol Libchyně 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedomlel Lukáš 1:2, Doubek Ondřej 0:3, Pilař Jiří 1:2, Pilař Matěj 1:3, body hostů: Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 2:1, Mach Milan ml. 3:0, Kárník Milan 1:2), Sokol České Meziříčí - TTC Kostelec n.O. C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 2:1, Polívka Marian 2:1, Fiala Josef 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Balous Milan 3:0, Divíšek Dušan 0:3, Malínský Milan 1:2, Myšák Luděk 0:3), TJ Náchod - SK Dobré 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burdych Viktor 2:1, Marx Jan 2:1, Trudičová Ludmila 1:2, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Štieber Břetislav 3:0, Viesner Vojtěch 1:2, Sivák Ivan 0:3, Michl Jakub 0:3), Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 3:1, Nowacki Olgierd 0:4, Krejčí Petr 0:4, Havrlant Zdeněk 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Malík Tomáš 3:1, Jenčík Ladislav 2:2, Bartoš Petr 2:2), Sokol Častolovice - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Ešpandr Pavel 2:2, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 2:2, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Karlík Zdeněk 4:0, Pham Ngoc Binh 0:4, Měšťanová Petra 1:3), TTC Lhoty u Potštejna - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jan 1:1, Vavruška Jiří 2:0, Bečička Milan 2:0, Sedláček Petr ml. 2:0, Trnka Jan 1:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Landsmannová Alena 0:2, Míl Pavel 0:2, Smékal Lubomír 0:2),
19. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Sokol České Meziříčí 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr ml. 2:1, Vavruška Jiří 0:3, Bečička Milan 0:3, Dostál Jan 1:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Polívka Marian 3:0, Tomanec Jan 2:1, Fiala Josef 1:2), Sokol Častolovice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:0, Beneš Martin 2:0, Šichan Radek 2:0, Schmied Zbyněk 2:0, body hostů: Pilař Jiří 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2, Doubek Ondřej 0:2, Kozák Ondřej 0:2), Sokol Česká Skalice - Lokomotiva Meziměstí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Jiří 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 2:1, Mrozek Andrzej 1:2, Nowacki Olgierd 0:3, Podhorský Pavel 1:2), Sparta Úpice B - TJ Náchod 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 0:2, Folc Martin 0:2, Hofman Jan 0:2, Berger Martin st. 0:2, body hostů: Bárta Pavel 2:0, Burdych Viktor 2:0, Marx Jan 2:0, Trejtnar Ladislav 2:0), SK Dobré - Sokol Libchyně 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Viesner Vojtěch 0:2, Michl Jakub 0:3, Rozínková Kateřina 3:0, WO 4:0, body hostů: Mach Milan ml. 3:1, Kárník Milan 2:2, Škoda Ivan 1:2, WO 0:4), TTC Kostelec n.O. B - TTC Kostelec n.O. C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilar Petr 2:0, Jenčík Ladislav 1:1, Bartoš Petr 0:3, Jakubec Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Divíšek Dušan 2:1, Malínský Milan 1:2, Dušek Josef 1:2, WO 0:4),
20. kolo:
Sokol Častolovice - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 0:3, Beneš Martin 2:1, Šichan Radek 0:3, Schmied Zbyněk 1:3, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 2:1, Tomanec Jan 2:1, Fiala Josef 2:1), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Jaroměř-Josefov 2 C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 2:0, Sedláček Petr ml. 1:0, Bečička Milan 2:0, Dostál Jan 2:0, Novotný Jiří 1:0, body hostů: Pilař Jiří 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2, Kozák Ondřej 0:2, Doubek Ondřej 0:2), Sparta Úpice B - Lokomotiva Meziměstí 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míl Pavel 2:0, Folc Martin 2:0, Smékal Lubomír 2:1, Hofman Jan 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 0:3, Mrozek Andrzej 0:3, Nowacki Olgierd 1:1, Podhorský Pavel 0:2), Sokol Česká Skalice - TJ Náchod 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měšťanová Petra 1:2, Pham Ngoc Binh 0:3, Marinica Kamil 0:3, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Stefanu Michal 3:0, Marx Jan 2:1, Burdych Viktor 1:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Libchyně 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilar Petr 1:2, Sláma Vladimír 0:2, Bartoš Petr 0:3, Jakubec Martin 1:2, body hostů: Matouš Pavel 3:0, Mach Milan st. 3:0, Mach Milan ml. 3:0, Kárník Milan 0:2), SK Dobré - TTC Kostelec n.O. C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 2:1, Michl Jakub 0:3, Čejpa Marek 0:3, Hlávková Hana 1:2, body hostů: Balous Milan 3:0, Bolehovský Martin st. 3:0, Divíšek Dušan 2:1, Dušek Josef 1:2),
21. kolo:
Sokol České Meziříčí - SK Dobré 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:1, Polívka Marian 3:0, Tomanec Jan 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:1, body hostů: Sivák Ivan 0:3, Michl Jakub 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Viesner Vojtěch 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - TTC Kostelec n.O. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 1:3, Stein Martin 2:2, Kozák Ondřej 0:3, Pilař Matěj 3:1, body hostů: Malík Lukáš 4:0, Jakubec Martin 2:2, Malík Tomáš 3:1, Šilar Petr 0:3), Sokol Libchyně - Sokol Česká Skalice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janko Lukáš 0:3, Mach Milan ml. 3:0, Kárník Milan 2:2, WO 0:4, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Pham Ngoc Binh 1:2, Karlík Zdeněk 2:0, Dvořáček Jiří 0:2, WO 4:0), TTC Kostelec n.O. C - Sparta Úpice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 3:0, Bolehovský Martin st. 2:1, Divíšek Dušan 2:1, Balous Milan 2:1, body hostů: Folc Martin 1:2, Smékal Lubomír 2:1, Hofman Jan 0:3, Míl Pavel 0:3), Lokomotiva Meziměstí - TTC Lhoty u Potštejna 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 0:2, Nowacki Olgierd 0:2, Krejčí Petr 0:2, Havrlant Zdeněk 0:2, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:0, Dostál Jan 2:0, Vavruška Jiří 2:0, Trnka Jan 2:0), TJ Náchod - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burdych Viktor 2:2, Marx Jan 3:1, Špelda Jiří 0:3, Bárta Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 2:2, Jíra Milan 0:3, WO 1:0),
22. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - SK Dobré 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 2:2, Stein Martin 2:2, Doubek Ondřej 1:3, Pilař Matěj 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 3:1, Viesner Vojtěch 4:0, Sivák Ivan 0:4, Michl Jakub 1:3), Sokol České Meziříčí - TTC Kostelec n.O. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 1:1, Polívka Marian 2:0, Tomanec Jan 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Malík Tomáš 1:2, Jakubec Martin 0:3, Šilar Petr 1:1, Bartoš Petr 0:2), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolehovský Martin st. 2:2, Divíšek Dušan 2:2, Malínský Milan 2:2, Balous Milan 2:2, body hostů: Karlík Zdeněk 3:1, Marinica Kamil 1:3, Dvořáček Jiří 1:3, Pham Ngoc Binh 3:1), Sokol Libchyně - Sparta Úpice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Kárník Milan 1:2, Mach Milan ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Folc Martin 3:0, Hofman Jan 1:2, Míl Pavel 1:2, Smékal Lubomír 0:2, WO 4:0), TJ Náchod - TTC Lhoty u Potštejna 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trejtnar Ladislav 0:4, Rojt Jan 0:4, Marx Jan 3:1, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Novotný Jiří 2:2, Dostál Jan 3:1, Vavruška Jiří 2:2, Trnka Jan 2:2), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Častolovice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrozek Andrzej 1:1, Nowacki Olgierd 1:1, Krejčí Petr 1:2, Havrlant Zdeněk 2:1, WO 4:0, body hostů: Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 2:1, Jíra Milan 1:2, WO 0:4),
Divize žen
1. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedělová Marcela 3:0, Maňhalová Kristýna 1:1, Kyceltová Petra 2:1, Štěrbová Kateřina 1:0, body hostů: Rohlenová Nela 0:3, Vaněčková Jana 2:1, Jarkovská Petra 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 1:2, Jarkovská Petra 0:3, Rohlenová Nela 0:3, body hostů: Masopustová Monika 3:0, Masopustová Klára 3:0, Fišerová Michaela 2:1), Sokol Stěžery - Sokol Chlumec n.C. 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Monika 3:0, Masopustová Klára 2:1, Fišerová Michaela 1:2, body hostů: Kyceltová Petra 0:3, Štěrbová Kateřina 2:1, Maňhalová Kristýna 1:2), Slovan Broumov - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevtípilová Petra 0:3, Macháčková Blanka 0:3, Mrštinová Klára 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 2:0, Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 1:0), Montas Hradec Králové - Tesla Pardubice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 1:0, Brandejsová Monika 2:1, Langrová Dana 0:2, body hostů: Beránková Romana 2:1, Korcová Eva 0:3, Voženílková Alena 1:2), Tesla Pardubice - Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 3:0, Voženílková Alena 3:0, body hostů: Frydrychová Leona 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, Mrštinová Klára 0:3), Sokol Chrudim B - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Karla 2:1, Laubová Žaneta 3:0, Juklová Kateřina 3:0, body hostů: Šichanová Vendula 0:3, Hušková Lucie 0:3, Sazimová Adéla 1:2), SK Dobré D - Sokol Česká Skalice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Hušková Lucie 0:2, Sazimová Adéla 0:2, WO 3:0, body hostů: Špreňarová Miroslava 3:0, Hamzová Klárka 3:0, WO 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol Chrudim B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špreňarová Miroslava 3:0, Hamzová Klárka 2:1, WO 0:3, body hostů: Laubová Žaneta 1:1, Juklová Kateřina 0:2, Jílková Vanesa 0:2, WO 3:0),
2. kolo:
SK Dobré D - Sokol České Meziříčí 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 3:0, Bačinová Lucie 3:0, Šichanová Vendula 0:3, body hostů: Vaněčková Jana 1:2, Rohlenová Nela 1:1, Borecká Kateřina 1:2, Jarkovská Petra 0:1), Sokol České Meziříčí - Slovan Broumov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 2:1, Jarkovská Petra 0:2, Borecká Kateřina 1:2, Rohlenová Nela 1:0, body hostů: Mrštinová Klára 2:1, Macháčková Blanka 3:0, Frydrychová Leona 0:3), Slovan Broumov - SK Dobré D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frydrychová Leona 0:3, Macháčková Blanka 2:1, Mrštinová Klára 1:2, body hostů: Sazimová Adéla 2:1, Šichanová Vendula 1:2, Bačinová Lucie 3:0), Tesla Pardubice - Sokol Česká Skalice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránková Romana 1:2, Voženílková Alena 1:2, Neufingerová Lucie 1:2, body hostů: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, Měšťanová Pavlína 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol Chlumec n.C. 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Pavlína 0:3, body hostů: Kyceltová Petra 1:2, Dosedělová Marcela 1:2, Maňhalová Kristýna 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Tesla Pardubice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 0:3, Kosinová Vladimíra 0:3, body hostů: Beránková Romana 3:0, Voženílková Alena 3:0, Neufingerová Lucie 3:0), Sokol Stěžery - Montas Hradec Králové 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Masopustová Monika 2:1, Masopustová Klára 1:2, Dospělová Michaela 0:3, body hostů: Dufková Eva 3:0, Vaňková Zdena 2:1, Langrová Dana 1:2), Montas Hradec Králové - Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňková Zdena 0:1, Aubusová Gabriela 3:0, Langrová Dana 2:1, Dufková Eva 2:0, body hostů: Jílková Vanesa 1:2, Nováková Kristýna 1:2, Laubová Žaneta 0:3), Sokol Chrudim B - Sokol Stěžery 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Kristýna 3:0, Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 0:3, body hostů: Masopustová Monika 2:1, Masopustová Klára 2:1, Dospělová Michaela 2:1),
3. kolo:
Montas Hradec Králové - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samková Jaroslava 2:0, Aubusová Gabriela 2:0, Brandejsová Monika 2:0, WO 3:0, body hostů: Rozínková Monika 0:3, Macurová Denisa 0:3, WO 0:3), SK Dobré D - Sokol Chlumec n.C. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Denisa 1:2, Rozínková Monika 3:0, WO 0:3, body hostů: Maňhalová Kristýna 1:1, Štěrbová Kateřina 1:1, Kyceltová Petra 0:2, WO 3:0), Sokol Chlumec n.C. - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňhalová Kristýna 0:3, Štěrbová Kateřina 0:3, Kyceltová Petra 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 3:0), Sokol Česká Skalice - Sokol Stěžery 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 2:0, Měšťanová Petra 2:0, Špreňarová Miroslava 2:0, WO 3:0, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 0:3, WO 0:3), Sokol Stěžery - Slovan Broumov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišerová Michaela 1:2, Tučková Adéla 3:0, WO 0:3, body hostů: Mrštinová Klára 1:1, Frydrychová Leona 0:2, Nevtípilová Petra 1:1, WO 3:0), Slovan Broumov - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frydrychová Leona 0:3, Mrštinová Klára 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, body hostů: Špreňarová Miroslava 3:0, Čápová Lenka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol České Meziříčí - Tesla Pardubice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 0:3, Jarkovská Petra 0:2, Rohlenová Nela 0:1, body hostů: Beránková Romana 3:0, Voženílková Alena 2:1, Neufingerová Lucie 2:1), Tesla Pardubice - Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 2:0, Voženílková Alena 1:1, Neufingerová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Karla 0:3, WO 0:3), Sokol Chrudim B - Sokol České Meziříčí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juklová Kateřina 3:0, Sedláčková Karla 2:1, WO 0:3, body hostů: Borecká Kateřina 0:2, Vaněčková Jana 1:1, Rohlenová Nela 0:1, Jarkovská Petra 0:1, WO 3:0),
4. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Chrudim B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 1:2, Dosedělová Marcela 1:1, Kosinová Vladimíra 0:1, body hostů: Sedláčková Karla 2:1, Jílková Vanesa 2:1, Laubová Žaneta 3:0), Sokol Chrudim B - Slovan Broumov 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 2:1, Jílková Vanesa 2:1, Laubová Žaneta 3:0, body hostů: Frydrychová Leona 0:3, Macháčková Blanka 0:3, Mrštinová Klára 2:1), Slovan Broumov - Sokol Chlumec n.C. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrštinová Klára 2:1, Macháčková Blanka 2:1, Frydrychová Leona 0:3, body hostů: Šíchová Tereza 2:1, Kyceltová Petra 2:1, Maňhalová Kristýna 1:2), SK Dobré D - Tesla Pardubice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Denisa 0:3, Grimmerová Diana 1:2, Sazimová Adéla 1:2, body hostů: Beránková Romana 3:0, Voženílková Alena 1:2, Neufingerová Lucie 3:0), Tesla Pardubice - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 3:0, Voženílková Alena 2:1, Neufingerová Lucie 3:0, body hostů: Tučková Adéla 0:3, Masopustová Klára 1:2, Masopustová Lucie 0:3), Sokol Stěžery - SK Dobré D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Klára 3:0, Masopustová Lucie 0:3, Tučková Adéla 1:2, body hostů: Sazimová Adéla 1:2, Macurová Denisa 2:1, Grimmerová Diana 2:1), Montas Hradec Králové - Sokol České Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 3:0, Vaňková Zdena 3:0, body hostů: Borecká Kateřina 0:3, Vaněčková Jana 0:3, Jarkovská Petra 0:2, Rohlenová Nela 0:1), Sokol České Meziříčí - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 0:2, Jarkovská Petra 0:3, Rohlenová Nela 0:3, Borecká Kateřina 0:1, body hostů: Špreňarová Miroslava 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Čápová Lenka 3:0), Sokol Česká Skalice - Montas Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 2:1, Špreňarová Miroslava 0:3, Čápová Lenka 2:1, body hostů: Brandejsová Monika 2:1, Dufková Eva 2:1, Langrová Dana 1:2),
5. kolo:
Tesla Pardubice - Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korcová Eva 3:0, Voženílková Alena 3:0, Neufingerová Lucie 3:0, body hostů: Mrštinová Klára 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, Frydrychová Leona 0:3), Slovan Broumov - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrštinová Klára 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, Frydrychová Leona 0:3, body hostů: Dufková Eva 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Aubusová Gabriela 3:0), Montas Hradec Králové - Tesla Pardubice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 2:1, Brandejsová Monika 2:1, Aubusová Gabriela 3:0, body hostů: Voženílková Alena 2:1, Korcová Eva 0:3, Neufingerová Lucie 0:3), Sokol Stěžery - Sokol Chlumec n.C. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dospělová Michaela 1:2, Masopustová Klára 2:1, Fišerová Michaela 0:3, body hostů: Štěrbová Kateřina 2:1, Kyceltová Petra 2:1, Maňhalová Kristýna 2:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěrbová Kateřina 2:1, Maňhalová Kristýna 2:1, Kyceltová Petra 0:1, Dosedělová Marcela 2:0, body hostů: Borecká Kateřina 0:3, Vaněčková Jana 2:1, Rohlenová Nela 1:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SK Dobré D - Sokol Česká Skalice 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Denisa 0:2, Rozínková Monika 1:1, WO 2:2, body hostů: Měšťanová Petra 1:1, Čápová Lenka 2:0, WO 2:2), Sokol Česká Skalice - Sokol Chrudim B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, WO 0:3, body hostů: Juklová Kateřina 0:2, Laubová Žaneta 0:2, Jílková Vanesa 0:2, WO 3:0), Sokol Chrudim B - SK Dobré D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jílková Vanesa 0:2, Laubová Žaneta 1:1, Juklová Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Macurová Denisa 1:2, Rozínková Monika 3:0, WO 0:3),
6. kolo:
Montas Hradec Králové - Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samková Jaroslava 3:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 3:0, body hostů: Drahá Lenka 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Laubová Žaneta 0:3), Sokol Chrudim B - Sokol Stěžery 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drahá Lenka 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Laubová Žaneta 2:1, body hostů: Masopustová Monika 3:0, Masopustová Klára 2:1, Tučková Adéla 2:1), Sokol Stěžery - Montas Hradec Králové 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tučková Adéla 0:3, Masopustová Klára 0:3, Masopustová Monika 1:2, body hostů: Vaňková Zdena 2:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Samková Jaroslava 0:1), Sokol Česká Skalice - Sokol Chlumec n.C. 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 3:0, body hostů: Maňhalová Kristýna 0:3, Kyceltová Petra 1:2, Štěrbová Kateřina 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Tesla Pardubice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňhalová Kristýna 0:3, Kyceltová Petra 0:3, Štěrbová Kateřina 2:1, body hostů: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 2:1, Voženílková Alena 2:1), Tesla Pardubice - Sokol Česká Skalice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránková Romana 0:3, Korcová Eva 0:3, Voženílková Alena 1:2, body hostů: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol České Meziříčí - SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarkovská Petra 0:2, Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 0:3, Rohlenová Nela 0:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 3:0, Sazimová Adéla 2:1, Šichanová Vendula 2:1), SK Dobré D - Slovan Broumov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Ducháčová Kateřina 1:1, Sazimová Adéla 1:1, WO 3:0, body hostů: Mrštinová Klára 2:1, Nevtípilová Petra 2:1, WO 0:3), Slovan Broumov - Sokol České Meziříčí 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevtípilová Petra 2:1, Mrštinová Klára 1:2, WO 0:3, body hostů: Borecká Kateřina 1:1, Rohlenová Nela 0:2, Vaněčková Jana 1:0, Jarkovská Petra 1:0, WO 3:0),
7. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štěrbová Kateřina 0:3, Maňhalová Kristýna 0:3, Kyceltová Petra 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 3:0, Langrová Dana 3:0), Montas Hradec Králové - SK Dobré D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SK Dobré D - Sokol Chlumec n.C. 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), Slovan Broumov - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrštinová Klára 0:3, Frydrychová Leona 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, body hostů: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol Česká Skalice - Sokol Stěžery 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, body hostů: Dospělová Michaela 0:3, Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 0:3), Sokol Stěžery - Slovan Broumov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dospělová Michaela 2:1, Tučková Adéla 3:0, Fišerová Michaela 1:2, body hostů: Mrštinová Klára 1:2, Frydrychová Leona 0:3, Nevtípilová Petra 2:1), Tesla Pardubice - Sokol České Meziříčí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 2:0, Korcová Eva 2:0, Voženílková Alena 1:1, WO 3:0, body hostů: Vaněčková Jana 0:3, Borecká Kateřina 1:2, WO 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Chrudim B 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněčková Jana 0:2, Borecká Kateřina 0:2, WO 2:2, body hostů: Juklová Kateřina 2:0, Laubová Žaneta 2:0, WO 2:2), Sokol Chrudim B - Tesla Pardubice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juklová Kateřina 0:3, Laubová Žaneta 0:3, WO 0:3, body hostů: Beránková Romana 2:0, Korcová Eva 2:0, Voženílková Alena 2:0, WO 3:0),
8. kolo:
Sokol Chrudim B - Slovan Broumov 10:0wo, Slovan Broumov - Sokol Chlumec n.C. 0:10wo, Sokol Chlumec n.C. - Sokol Chrudim B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěrbová Kateřina 1:2, Kyceltová Petra 1:2, Dosedělová Marcela 3:0, body hostů: Jílková Vanesa 1:2, Laubová Žaneta 2:1, Juklová Kateřina 1:2), Sokol Česká Skalice - Montas Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 1:2, Hamzová Klárka 1:2, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 3:0, Brandejsová Monika 0:3), Montas Hradec Králové - Sokol České Meziříčí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aubusová Gabriela 2:0, Vaňková Zdena 1:1, Brandejsová Monika 2:0, WO 3:0, body hostů: Jarkovská Petra 0:3, Vaněčková Jana 1:2, WO 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Česká Skalice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 1:2, Jarkovská Petra 1:2, WO 0:3, body hostů: Špreňarová Miroslava 2:0, Měšťanová Petra 2:0, Měšťanová Pavlína 0:2, WO 3:0), Sokol Stěžery - SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 2:1, Zoubková Adéla 0:3, body hostů: Ducháčová Kateřina 2:1, Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 2:1), SK Dobré D - Tesla Pardubice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:3, Ducháčová Kateřina 2:1, Sazimová Adéla 0:3, body hostů: Beránková Romana 2:1, Korcová Eva 2:1, Voženílková Alena 3:0), Tesla Pardubice - Sokol Stěžery 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 1:2, Voženílková Alena 3:0, body hostů: Tučková Adéla 0:3, Masopustová Monika 1:2, Masopustová Klára 1:2),
KP-1.stupně staršího žactva
1. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Chlumec n.C. 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadaník Martin 3:0, Čenovský David 3:0, Joneš Patrik 1:2, body hostů: Kycelt Lukáš 0:3, Kycelt Jakub 1:2, Štěrbová Kateřina 1:2),
2. kolo:
Sokol Stěžery - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halberštát Ondřej 1:1, Krása Jakub 0:3, Pancák Ondřej 0:3, Šanc Tomáš 0:1, body hostů: Čenovský David 3:0, Stein Filip 3:0, Kadaník Martin 2:1),
3. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Lukáš 0:3, Jirousek David 0:3, body hostů: Joneš Patrik 2:1, Kadaník Martin 3:0, Stein Filip 2:1),
4. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Stěžery 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadaník Martin 2:1, Stein Filip 2:1, Joneš Patrik 2:1, body hostů: Krása Jakub 0:3, Pancák Ondřej 0:3, Halberštát Ondřej 3:0),
5. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kycelt Jakub 3:0, Jirousek David 1:1, Štěrbová Kateřina 3:0, Kycelt Lukáš 1:0, body hostů: Halberštát Ondřej 1:2, Krása Jakub 0:3, Pancák Ondřej 0:3),
6. kolo:
Sokol Stěžery - Sokol Chlumec n.C. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pancák Ondřej 1:2, Halberštát Ondřej 2:1, Krása Jakub 2:1, body hostů: Jirousek David 0:3, Štěrbová Kateřina 3:0, Kycelt Lukáš 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy