Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE
1. kolo:
SK Telč A - SKST Třešť A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Marek 3:1, Švec Jakub 3:0, Švec Radomír 0:3, Zdražil Zdeněk 2:2, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Jiří 1:2), TJ Sokol Jemnice A - TJ Třebíč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 2:0, Kovářová Monika 1:1, Svoboda Zdeněk 2:1, Svoboda Aleš 3:0, body hostů: Uhlíř Petr 1:2, Živný Petr 1:2, Svoboda Pavel 0:2, Kuna Petr 0:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Karel Filip 2:1, Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Zajíc Milan 0:3, Rosenkranz Egon 0:3, Jírů Jakub 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Martin 3:0, Hitzger Pavel 0:2, Hejkal Filip 1:2, Korbel Karol 0:3, Jinek Miroslav 0:1, body hostů: Koutník Josef 2:1, Malina Vítězslav 3:0, Stejskal Vladimír 1:2, Štrobl Marek 2:1), SK Jihlava A - TJ CHS Chotěboř A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Milan 1:1, Urban Jaroslav 2:0, Vondra Martin 3:0, Brom Vladan 3:0, body hostů: Jakeš Michal 1:2, Veselý Petr 0:3, Ovčačík Tomáš 0:2, Kafka Stanislav 0:2), TJ Slavoj Polná A - TJ Žďár nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejstal Adolf 2:2, Vaněk Radim 2:2, Coufal Tomáš 1:3, Krčál Radek 2:2, body hostů: Hudec Stanislav 4:0, Vaněk Josef 3:1, Chytal Zdeněk 1:3, Sukup Štěpán 1:3),
2. kolo:
SK Telč A - TJ Třebíč A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jakub 1:0, Švec Radomír 1:1, Zdražil Zdeněk 2:0, Čermák Marek 1:0, WO 4:0, body hostů: Pokorný Jan 1:1, Uhlíř Petr 0:2, Živný Petr 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Jemnice A - SKST Třešť A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 4:0, Kovářová Monika 3:1, Svoboda Zdeněk 0:3, Svoboda Aleš 3:1, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Karel Filip 2:1, Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Koutník Josef 0:3, Malina Vítězslav 1:2, Štrobl Marek 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Spartak Pelhřimov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jinek Miroslav 0:2, Hitzger Pavel 0:2, Hejkal Filip 1:2, Jadrný Šimon 2:1, Hitzger Petr ml. 0:1, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Zajíc Milan 3:0, Rosenkranz Egon 1:2, Jírů Jakub 1:1), SK Jihlava A - TJ Žďár nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Milan 1:3, Urban Jaroslav 3:1, Vondra Martin 1:3, Brom Vladan 3:1, body hostů: Hudec Stanislav 4:0, Vaněk Josef 2:2, Chytal Zdeněk 0:4, Sukup Štěpán 2:2), TJ Slavoj Polná A - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejstal Adolf 2:2, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 1:3, Krčál Radek 4:0, body hostů: Ovčačík Tomáš 3:1, Jakeš Michal 3:1, Veselý Petr 0:4, Kafka Stanislav 1:3),
3. kolo:
TJ CHS Chotěboř A - SK Telč A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 1:2, Ovčačík Tomáš 0:2, Kafka Stanislav 1:2, Veselý Petr 0:3, body hostů: Čermák Marek 1:2, Zdražil Zdeněk 3:0, Švec Jakub 3:0, Švec Radomír 2:0), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Jemnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselský Tomáš 2:2, Vaněk Josef 2:2, Sukup Štěpán 1:3, Hudec Stanislav 2:2, body hostů: Palát Jiří ml. 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Kříž Jaromír 1:3, Svobodová Monika 0:4), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Jihlava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Jírů Jakub 1:2, Kubiska Ladislav 1:2, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Brom Vladan 2:2, Urban Jaroslav 1:2, Dvořák Pavel 0:3, Vondra Martin 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Slavoj Polná A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 2:1, Štrobl Marek 2:1, Malina Vítězslav 0:3, Bártík Tomáš 4:0, body hostů: Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 1:2, Vaněk Radim 1:2, Coufal Tomáš 0:3), SKST Třešť A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Daniel 4:0, Páral Jiří 1:3, Kocmánek Tomáš 0:4, Kozák Petr 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 2:2, Růžička Jan 2:2, Tecl Tomáš 1:3), TJ Třebíč A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Petr 3:1, Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 0:3, Pokorný Jan 1:3, body hostů: Jadrný Šimon 3:1, Jonáš Martin 3:1, Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 0:2, Koudelka Tomáš 0:1),
4. kolo:
TJ CHS Chotěboř A - TJ Sokol Jemnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Petr 3:0, Kafka Stanislav 2:1, Ovčačík Tomáš 1:2, Jakeš Michal 2:1, body hostů: Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Aleš 3:0, Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Zdeněk 0:3), TJ Žďár nad Sázavou B - SK Telč A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 1:2, Vaněk Josef 0:2, Sukup Štěpán 0:3, Hudec Stanislav 1:2, body hostů: Čermák Marek 3:0, Zdražil Zdeněk 2:1, Švec Jakub 3:0, Švec Radomír 1:1), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Slavoj Polná A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Jírů Jakub 2:0, Kubiska Ladislav 2:0, Pavlík Michal 2:0, body hostů: Krčál Radek 0:2, Šejstal Adolf 0:2, Vaněk Radim 0:2, Hladík Jiří 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 2:1, Štrobl Marek 1:1, Malina Vítězslav 2:1, Bártík Tomáš 3:0, body hostů: Brom Vladan 3:0, Urban Jaroslav 0:3, Vondra Martin 0:3, Dvořák Pavel 0:2), SKST Třešť A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Daniel 2:2, Páral Jiří 0:4, Kocmánek Tomáš 1:2, Kozák Petr 3:1, body hostů: Jadrný Šimon 4:0, Jonáš Martin 3:1, Hejkal Filip 1:3, Koudelka Tomáš 0:2, Hitzger Pavel 1:0), TJ Třebíč A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Petr 2:0, Uhlíř Petr 1:0, Živný Petr 1:0, Pokorný Jan 2:0, WO 2:0, body hostů: Vosyka Ladislav 0:1, Vosyka Radek 0:1, Růžička Jan 0:2, Tecl Tomáš 0:2, WO 0:2),
5. kolo:
SK Jihlava A - TJ Slavoj Polná A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jaroslav 3:1, Černý Milan 2:2, Dvořák Pavel 1:2, Brom Vladan 4:0, body hostů: Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 1:3, Vaněk Radim 1:3, Hladík Jiří 0:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Žďár nad Sázavou B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 0:4, Kafka Stanislav 1:2, Ovčačík Tomáš 1:2, Veselý Petr 3:1, body hostů: Hudec Stanislav 4:0, Veselský Tomáš 2:2, Vaněk Josef 2:1, Sukup Štěpán 1:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Rosenkranz Egon 1:1, Pavlík Michal 3:0, Kubiska Ladislav 3:0, body hostů: Koutník Josef 1:2, Malina Vítězslav 0:3, Štrobl Marek 0:3, Stejskal Vladimír 1:1), SKST Třešť A - TJ Třebíč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Jiří 1:2, Kozák Petr 3:0, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Daniel 3:0, body hostů: Táborský Petr 2:1, Uhlíř Petr 0:3, Živný Petr 0:3, Česnek Jiří 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 3:1, Plecitý Tomáš 1:3, Růžička Jan 0:3, Vosyka Ladislav 2:2, body hostů: Jadrný Šimon 4:0, Jonáš Martin 3:1, Hejkal Filip 2:2, Koudelka Tomáš 0:2, Jinek Miroslav 0:1), SK Telč A - TJ Sokol Jemnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Marek 3:0, Švec Jakub 3:0, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 1:2, body hostů: Svoboda Aleš 1:2, Palát Jiří ml. 2:1, Kříž Jaromír 1:2, Svobodová Monika 0:2, Svoboda Zdeněk 0:1),
6. kolo:
SK Telč A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Jaroslav st. 2:1, Čermák Marek 2:0, Švec Radomír 2:1, Zdražil Zdeněk 2:1, body hostů: Vosyka Ladislav 2:1, Karel Filip 0:3, Růžička Jan 0:3, Karel Martin 1:1), TJ Sokol Jemnice A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 4:0, Kříž Jaromír 1:2, Svoboda Zdeněk 1:2, Svoboda Aleš 3:1, body hostů: Jadrný Šimon 3:1, Jonáš Martin 2:2, Hejkal Filip 0:2, Hitzger Pavel 0:3, Koudelka Tomáš 0:1), SK Jihlava A - SKST Třešť A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zdarsa Pavel 2:1, Černý Milan 1:1, Urban Jaroslav 2:1, Brom Vladan 3:0, body hostů: Kozák Petr 2:1, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 0:2), TJ Slavoj Polná A - TJ Třebíč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejstal Adolf 2:2, Vaněk Radim 2:2, Kučera Martin 0:4, Krčál Radek 3:1, body hostů: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 3:1, Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 2:2), TJ CHS Chotěboř A - TJ Spartak Pelhřimov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakeš Michal 2:1, Kafka Stanislav 0:3, Ovčačík Tomáš 1:2, Veselý Petr 1:2, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Zajíc Milan 3:0, Jírů Jakub 1:2, Kubiska Ladislav 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselský Tomáš 2:0, Vaněk Josef 1:1, Sukup Štěpán 2:1, Hudec Stanislav 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Koutník Josef 0:3, Malina Vítězslav 0:2, Štrobl Marek 0:2),
7. kolo:
SK Telč A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jaroslav st. 2:2, Čermák Marek 3:1, Švec Radomír 2:2, Zdražil Zdeněk 2:2, body hostů: Jadrný Šimon 4:0, Hejkal Filip 0:4, Jonáš Martin 3:1, Koudelka Tomáš 0:4), TJ Sokol Jemnice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 3:0, Kříž Jaromír 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Svoboda Aleš 4:0, body hostů: Vosyka Ladislav 2:2, Karel Filip 2:1, Růžička Jan 1:2, Karel Martin 0:3), SK Jihlava A - TJ Třebíč A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Milan 1:2, Urban Jaroslav 1:2, Vondra Martin 0:3, Brom Vladan 2:1, body hostů: Táborský Petr 2:1, Vomela Martin 2:1, Uhlíř Petr 2:1, Živný Petr 2:1), TJ Slavoj Polná A - SKST Třešť A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejstal Adolf 2:2, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 0:4, Krčál Radek 4:0, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 3:1, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 1:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakeš Michal 2:1, Veselý Petr 1:2, Kafka Stanislav 3:0, Ovčačík Tomáš 2:1, body hostů: Bártík Tomáš 1:2, Koutník Josef 1:2, Malina Vítězslav 1:2, Štrobl Marek 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Stanislav 3:1, Sukup Štěpán 2:2, Chytal Zdeněk 0:4, Veselský Tomáš 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 2:2, Jírů Jakub 1:3, Kubiska Ladislav 1:3),
8. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov A - SK Telč A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 0:3, Jírů Jakub 1:2, Pavlík Michal 2:2, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:3, Švec Jakub 4:0, Švec Radomír 1:2, Čermák Marek 3:0), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Sokol Jemnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 1:3, Stejskal Vladimír 0:2, Malina Vítězslav 1:2, Bártík Tomáš 3:1, Štrobl Marek 0:1, body hostů: Palát Jiří ml. 3:1, Svoboda Aleš 4:0, Kříž Jaromír 1:2, Svoboda Zdeněk 1:2), SKST Třešť A - TJ CHS Chotěboř A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páral Jiří 1:3, Kozák Petr 3:1, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Daniel 2:2, body hostů: Jakeš Michal 4:0, Veselý Petr 1:3, Kafka Stanislav 1:3, Ovčačík Tomáš 1:2), TJ Třebíč A - TJ Žďár nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Petr 4:0, Vomela Martin 2:2, Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 0:4, body hostů: Veselský Tomáš 3:1, Hudec Stanislav 3:1, Vaněk Josef 1:3, Sukup Štěpán 1:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Jihlava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Růžička Jan 0:4, Karel Filip 3:1, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Brom Vladan 4:0, Urban Jaroslav 1:3, Zdarsa Pavel 2:2, Černý Milan 1:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Slavoj Polná A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Tomáš 1:2, Hejkal Filip 1:2, Jonáš Martin 2:1, Jadrný Šimon 4:0, body hostů: Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 1:2, Vaněk Radim 1:2, Babínek Jiří 0:3),
9. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Sokol Jemnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 1:3, Král Vladimír 0:4, Pavlík Michal 3:1, body hostů: Palát Jiří ml. 4:0, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 1:3, Svoboda Zdeněk 2:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - SK Telč A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 0:3, Stejskal Vladimír 0:1, Malina Vítězslav 1:2, Bártík Tomáš 2:1, Štrobl Marek 0:2, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:1, Švec Radomír 2:1, Švec Jakub 3:0, Čermák Marek 2:1), SKST Třešť A - TJ Žďár nad Sázavou B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Jiří 1:3, Kozák Petr 3:0, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Daniel 1:3, body hostů: Veselský Tomáš 3:1, Hudec Stanislav 3:1, Vaněk Josef 2:1, Sukup Štěpán 1:2), TJ Třebíč A - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 2:2, Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 1:3, body hostů: Jakeš Michal 3:1, Ovčačík Tomáš 1:3, Veselý Petr 3:1, Kafka Stanislav 2:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Slavoj Polná A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Karel Filip 2:1, Růžička Jan 1:2, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Krčál Radek 3:1, Vaněk Radim 2:2, Šejstal Adolf 1:2, Babínek Jiří 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - SK Jihlava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Martin 4:0, Hitzger Pavel 1:2, Koudelka Tomáš 0:3, Jadrný Šimon 4:0, body hostů: Brom Vladan 2:2, Urban Jaroslav 2:2, Zdarsa Pavel 1:2, Černý Milan 0:3),
10. kolo:
SK Jihlava A - SK Telč A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zdarsa Pavel 0:2, Urban Jaroslav 1:2, Brom Vladan 0:3, WO 0:3, body hostů: Švec Radomír 3:0, Švec Jakub 2:0, Čermák Marek 1:0, Zdražil Zdeněk 1:1, WO 3:0), TJ Slavoj Polná A - TJ Sokol Jemnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejstal Adolf 0:3, Vaněk Radim 1:2, Hladík Jiří 0:3, Krčál Radek 3:1, body hostů: Palát Jiří ml. 3:1, Svoboda Aleš 2:1, Kříž Jaromír 2:1, Svoboda Zdeněk 2:1), TJ CHS Chotěboř A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:1, Kafka Stanislav 1:2, Jakeš Michal 3:0, Ovčačík Tomáš 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 2:2, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 1:2, Plecitý Tomáš 0:3), TJ Žďár nad Sázavou B - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Stanislav 2:2, Vaněk Josef 0:3, Sukup Štěpán 0:3, Veselský Tomáš 3:1, body hostů: Jadrný Šimon 3:1, Jonáš Martin 4:0, Hejkal Filip 1:2, Koudelka Tomáš 1:2), TJ Spartak Pelhřimov A - SKST Třešť A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Jírů Jakub 1:1, Rosenkranz Egon 2:1, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Kozák Petr 2:1, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Jiří 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Třebíč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 1:3, Štrobl Marek 2:2, Stejskal Vladimír 0:3, Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 1:0, body hostů: Táborský Petr 2:2, Vomela Martin 3:1, Uhlíř Petr 3:1, Kuna Petr 0:4),
11. kolo:
SK Jihlava A - TJ Sokol Jemnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 0:2, Zdarsa Pavel 0:3, Černý Milan 1:2, body hostů: Palát Jiří ml. 3:0, Svoboda Aleš 3:0, Kříž Jaromír 3:0, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Slavoj Polná A - SK Telč A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 2:2, Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 1:3, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:2, Vojtaj Jiří 0:4, Čermák Marek 2:2, Švec Jakub 4:0), TJ CHS Chotěboř A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovčačík Tomáš 3:1, Kafka Stanislav 2:2, Veselý Petr 2:2, Jakeš Michal 2:2, body hostů: Jonáš Martin 4:0, Koudelka Tomáš 1:3, Hejkal Filip 2:2, Hitzger Pavel 0:4), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselský Tomáš 2:0, Vaněk Josef 1:1, Sukup Štěpán 2:1, Hudec Stanislav 3:0, body hostů: Vosyka Ladislav 1:2, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 0:2, Tecl Tomáš 0:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Třebíč A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovorka Pavel 1:0, Zajíc Milan 2:0, Jírů Jakub 2:0, Pavlík Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Táborský Petr 0:2, Vomela Martin 0:2, Kuna Petr 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - SKST Třešť A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 2:2, Štrobl Marek 0:3, Malina Vítězslav 1:2, Bártík Tomáš 2:2, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 3:1, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Jiří 2:1),
12. kolo:
SK Telč A - SK Jihlava A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermák Marek 1:1, Švec Jakub 2:0, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 2:0, WO 4:0, body hostů: Brom Vladan 2:1, Lengál Dominik 1:2, Picka Filip 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Jemnice A - TJ Slavoj Polná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 2:0, Kříž Jaromír 2:0, Kabelka Jan 1:2, Svoboda Aleš 3:0, body hostů: Kučera Martin 1:2, Babínek Jiří 0:3, Šejstal Adolf 1:1, Cveček Martin 0:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ CHS Chotěboř A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Plecitý Tomáš 2:1, Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Jakeš Michal 0:3, Veselý Petr 2:1, Ovčačík Tomáš 1:2, Kafka Stanislav 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 4:0, Koudelka Tomáš 2:2, Hejkal Filip 0:3, Jonáš Martin 3:1, body hostů: Veselský Tomáš 2:2, Hudec Stanislav 3:1, Vaněk Josef 1:3, Sukup Štěpán 0:3), SKST Třešť A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páral Daniel 2:2, Páral Jiří 3:1, Kocmánek Tomáš 0:3, Kozák Petr 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 1:3, Král Vladimír 0:3), TJ Třebíč A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomela Martin 4:0, Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 0:4, Táborský Petr 1:3, body hostů: Bártík Tomáš 3:1, Koutník Josef 2:2, Malina Vítězslav 3:1, Štrobl Marek 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - SK Jihlava A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:0, Kříž Jaromír 2:0, Svoboda Zdeněk 2:1, Svoboda Aleš 3:0, body hostů: Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 0:3, Zdarsa Pavel 0:2, Starka Pavel 0:2), SK Telč A - TJ Slavoj Polná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Marek 1:1, Švec Jakub 2:0, Švec Radomír 2:1, Zdražil Zdeněk 3:0, body hostů: Šejstal Adolf 2:1, Babínek Jiří 0:3, Kučera Martin 0:2, Cveček Martin 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ CHS Chotěboř A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Martin 4:0, Hitzger Pavel 2:1, Koudelka Tomáš 0:2, Jadrný Šimon 3:1, Hejkal Filip 0:1, body hostů: Veselý Petr 1:3, Ovčačík Tomáš 2:2, Kafka Stanislav 1:2, Jakeš Michal 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Žďár nad Sázavou B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosyka Radek 1:3, Růžička Jan 0:3, Kruml Milan 0:3, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Veselský Tomáš 3:1, Hudec Stanislav 4:0, Vaněk Josef 2:1, Sukup Štěpán 1:2), TJ Třebíč A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomela Martin 3:1, Durda Pavel 0:4, Uhlíř Petr 2:2, Táborský Petr 3:1, body hostů: Pavlík Michal 3:1, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 2:2, Král Vladimír 1:3), SKST Třešť A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Petr 2:0, Páral Jiří 1:1, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Daniel 1:2, WO 4:0, body hostů: Koutník Josef 2:2, Malina Vítězslav 2:1, Štrobl Marek 1:2, WO 0:4),
14. kolo:
SKST Třešť A - SK Telč A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 0:3, Páral Jiří 1:1, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Daniel 0:3, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:1, Švec Radomír 2:1, Čermák Marek 3:0, Švec Jakub 2:0), TJ Třebíč A - TJ Sokol Jemnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vomela Martin 1:1, Uhlíř Petr 0:2, Živný Petr 0:3, Táborský Petr 1:2, body hostů: Palát Jiří ml. 3:0, Svoboda Aleš 3:0, Kříž Jaromír 2:0, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Rosenkranz Egon 2:0, Jírů Jakub 2:1, Pavlík Michal 2:0, body hostů: Vosyka Ladislav 0:1, Vosyka Radek 1:1, Karel Filip 0:2, Růžička Jan 0:2, Karel Martin 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 2:2, Štrobl Marek 1:3, Malina Vítězslav 1:3, Bártík Tomáš 3:1, body hostů: Jadrný Šimon 3:1, Hejkal Filip 0:4, Koudelka Tomáš 3:1, Hitzger Pavel 3:1), TJ CHS Chotěboř A - SK Jihlava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 2:2, Veselý Petr 3:1, Kafka Stanislav 0:4, Ovčačík Tomáš 3:1, body hostů: Brom Vladan 4:0, Urban Jaroslav 1:3, Vondra Martin 2:2, Zdarsa Pavel 1:3), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Slavoj Polná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sukup Štěpán 1:3, Vaněk Josef 2:1, Chytal Zdeněk 2:1, Hudec Stanislav 4:0, body hostů: Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 0:4, Vaněk Radim 1:2, Hladík Jiří 1:2),
15. kolo:
TJ Třebíč A - SK Telč A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živný Petr 0:2, Uhlíř Petr 0:2, Táborský Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:0, Čermák Marek 2:0, Švec Jakub 2:0, Švec Radomír 1:0, WO 2:0), SKST Třešť A - TJ Sokol Jemnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Petr 0:2, Páral Jiří 0:2, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Daniel 1:2, body hostů: Palát Jiří ml. 3:0, Svoboda Aleš 3:0, Svoboda Zdeněk 1:1, Kříž Jaromír 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Josef 2:2, Štrobl Marek 0:4, Malina Vítězslav 3:1, Bártík Tomáš 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 3:1, Karel Filip 1:3, Růžička Jan 1:3), TJ Spartak Pelhřimov A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Rosenkranz Egon 1:1, Jírů Jakub 3:0, Pavlík Michal 2:0, body hostů: Hitzger Petr ml. 0:3, Hejkal Filip 1:1, Hitzger Pavel 0:2, Jonáš Martin 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - SK Jihlava A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sukup Štěpán 1:2, Vaněk Josef 0:3, Chytal Zdeněk 0:3, Hudec Stanislav 3:0, body hostů: Brom Vladan 3:0, Vondra Martin 2:1, Urban Jaroslav 1:2, Zdarsa Pavel 2:1), TJ CHS Chotěboř A - TJ Slavoj Polná A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 3:0, Kafka Stanislav 1:2, Jakeš Michal 2:1, Ovčačík Tomáš 3:0, body hostů: Krčál Radek 2:1, Vaněk Radim 1:2, Šejstal Adolf 0:3, Hladík Jiří 0:3),
16. kolo:
SK Telč A - TJ CHS Chotěboř A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Marek 2:1, Švec Jakub 3:0, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 2:1, body hostů: Veselý Petr 2:1, Ovčačík Tomáš 2:1, Kafka Stanislav 0:3, Jakeš Michal 0:3), TJ Sokol Jemnice A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 4:0, Svoboda Zdeněk 2:2, Kříž Jaromír 1:3, Svoboda Aleš 3:1, body hostů: Veselský Tomáš 3:1, Hudec Stanislav 2:2, Vaněk Josef 1:3, Chytal Zdeněk 0:4), SK Jihlava A - TJ Spartak Pelhřimov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 1:2, Lengál Dominik 0:3, Zdarsa Pavel 1:2, Brom Vladan 2:1, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Zajíc Milan 3:0, Rosenkranz Egon 0:3, Jírů Jakub 2:1), TJ Slavoj Polná A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Radim 3:1, Hladík Jiří 2:2, Babínek Jiří 0:2, Krčál Radek 3:1, Šejstal Adolf 1:1, body hostů: Koutník Josef 2:2, Malina Vítězslav 2:2, Štrobl Marek 2:2, Stejskal Vladimír 1:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SKST Třešť A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 3:1, Růžička Jan 2:2, Tecl Tomáš 0:4, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 2:2, Kocmánek Tomáš 3:1, Páral Jiří 1:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Třebíč A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Tomáš 1:2, Hejkal Filip 2:1, Hitzger Pavel 2:1, Jonáš Martin 3:0, body hostů: Táborský Petr 1:2, Vomela Martin 1:2, Uhlíř Petr 1:2, Živný Petr 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - TJ CHS Chotěboř A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 4:0, Svoboda Zdeněk 2:1, Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Aleš 3:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Ovčačík Tomáš 1:3, Jakeš Michal 2:1, Kafka Stanislav 0:3), SK Telč A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jakub 3:0, Čermák Marek 2:0, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 3:0, body hostů: Veselský Tomáš 1:2, Hudec Stanislav 1:2, Vaněk Josef 0:3, Chytal Zdeněk 0:2), TJ Slavoj Polná A - TJ Spartak Pelhřimov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejstal Adolf 2:1, Hladík Jiří 0:3, Krčál Radek 2:0, Vaněk Radim 0:3, Babínek Jiří 0:1, body hostů: Král Vladimír 2:1, Zajíc Milan 2:1, Jírů Jakub 1:2, Pavlík Michal 3:0), SK Jihlava A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lengál Dominik 2:1, Zdarsa Pavel 3:0, Brom Vladan 2:1, Vondra Martin 1:2, body hostů: Malina Vítězslav 1:2, Koutník Josef 0:3, Štrobl Marek 1:2, Stejskal Vladimír 2:1), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - SKST Třešť A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Tomáš 1:3, Hejkal Filip 2:2, Hitzger Pavel 2:2, Jonáš Martin 4:0, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 2:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Třebíč A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 1:2, Tecl Tomáš 0:3, Vosyka Ladislav 2:2, body hostů: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 2:1, Uhlíř Petr 2:1, Živný Petr 1:2),
18. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Telč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karel Martin 0:2, Kruml Milan 0:2, Tecl Tomáš 1:2, Růžička Jan 0:2, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:0, Čermák Marek 1:1, Švec Radomír 2:0, Švec Jakub 2:0), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Jemnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Tomáš 0:4, Hejkal Filip 1:3, Jonáš Martin 2:1, Jadrný Šimon 3:1, body hostů: Palát Jiří ml. 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 2:1), SKST Třešť A - SK Jihlava A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páral Jiří 0:2, Kocmánek Tomáš 1:1, Macháč Jan 0:3, Kozák Petr 0:2, body hostů: Brom Vladan 3:0, Lengál Dominik 1:1, Zdarsa Pavel 2:0, Urban Jaroslav 2:0), TJ Třebíč A - TJ Slavoj Polná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Petr 1:1, Uhlíř Petr 1:1, Živný Petr 3:0, Vomela Martin 3:0, body hostů: Krčál Radek 1:2, Vaněk Radim 0:3, Šejstal Adolf 0:2, Hladík Jiří 1:1), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 1:3, Král Vladimír 0:4, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Veselý Petr 3:1, Jakeš Michal 1:3, Kafka Stanislav 2:2, Ovčačík Tomáš 3:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Žďár nad Sázavou B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Vladimír 1:2, Štrobl Marek 1:3, Malina Vítězslav 1:2, Bártík Tomáš 3:1, Koutník Josef 0:1, body hostů: Veselský Tomáš 3:1, Hudec Stanislav 4:0, Vaněk Josef 2:2, Sukup Štěpán 0:3),
19. kolo:
HB Ostrov Havlíčkův Brod A - SK Telč A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Tomáš 0:4, Jonáš Martin 3:1, Hitzger Pavel 0:3, Jadrný Šimon 3:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Zdražil Zdeněk 2:2, Švec Jakub 4:0, Švec Radomír 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Sokol Jemnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 1:2, Tecl Tomáš 1:2, Vosyka Ladislav 0:3, body hostů: Palát Jiří ml. 0:3, Svoboda Aleš 3:0, Kříž Jaromír 3:0, Svoboda Zdeněk 2:1), TJ Třebíč A - SK Jihlava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Petr 2:1, Uhlíř Petr 0:2, Živný Petr 2:1, Vomela Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Brom Vladan 3:1, Lengál Dominik 2:2, Zdarsa Pavel 0:3, Urban Jaroslav 0:1, WO 0:2), SKST Třešť A - TJ Slavoj Polná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 2:2, Páral Jiří 2:2, Kocmánek Tomáš 3:1, Páral Daniel 1:3, body hostů: Krčál Radek 4:0, Vaněk Radim 2:2, Šejstal Adolf 2:2, Hladík Jiří 0:4), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ CHS Chotěboř A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Vladimír 0:1, Štrobl Marek 0:2, Malina Vítězslav 1:2, Bártík Tomáš 1:2, Vrbata Josef 0:2, body hostů: Veselý Petr 3:0, Ovčačík Tomáš 3:0, Kafka Stanislav 1:2, Jakeš Michal 2:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Žďár nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 1:3, Král Vladimír 1:3, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Veselský Tomáš 2:2, Hudec Stanislav 3:1, Vaněk Josef 2:2, Sukup Štěpán 0:4),
20. kolo:
SK Telč A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Marek 3:1, Švec Jakub 3:1, Švec Radomír 0:4, Zdražil Zdeněk 1:3, body hostů: Pavlík Michal 3:1, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 2:2, Jírů Jakub 2:2), TJ Sokol Jemnice A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:1, Palát Jiří ml. 2:0, Svoboda Aleš 3:0, Kříž Jaromír 2:0, WO 1:0, body hostů: Bártík Tomáš 1:2, Malina Vítězslav 0:2, Štrobl Marek 0:2, Stejskal Vladimír 0:2, WO 0:1), TJ CHS Chotěboř A - SKST Třešť A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 3:0, Kafka Stanislav 1:1, Ovčačík Tomáš 3:0, Veselý Petr 2:1, body hostů: Kozák Petr 1:2, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Třebíč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Stanislav 3:0, Vaněk Josef 3:0, Chytal Zdeněk 0:3, Veselský Tomáš 3:0, body hostů: Táborský Petr 1:2, Vomela Martin 1:2, Uhlíř Petr 1:2, Živný Petr 0:3), SK Jihlava A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Vladan 3:0, Lengál Dominik 2:0, Vondra Martin 1:2, Zdarsa Pavel 2:1, body hostů: Vosyka Ladislav 1:2, Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 0:3, Karel Martin 0:2), TJ Slavoj Polná A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Radim 3:1, Šejstal Adolf 1:3, Kučera Martin 1:3, Krčál Radek 3:1, body hostů: Jonáš Martin 4:0, Hitzger Pavel 1:3, Hejkal Filip 2:2, Koudelka Tomáš 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Palát Jiří ml. 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 0:4, Jírů Jakub 1:3), SK Telč A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Marek 2:0, Švec Jakub 2:0, Švec Radomír 2:0, Zdražil Zdeněk 2:0, body hostů: Sommer Patrik 0:2, Jirásek Martin 0:2, Štrobl Marek 0:2, Stejskal Vladimír 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - SKST Třešť A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 2:1, Vaněk Josef 2:1, Chytal Zdeněk 1:2, Hudec Stanislav 4:0, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 0:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Třebíč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 2:2, Kafka Stanislav 2:2, Ovčačík Tomáš 2:2, Veselý Petr 2:2, body hostů: Táborský Petr 2:2, Uhlíř Petr 2:2, Vomela Martin 2:2, Živný Petr 2:2), TJ Slavoj Polná A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Radim 2:2, Šejstal Adolf 3:1, Babínek Jiří 0:4, Hladík Jiří 2:2, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 3:1, Karel Filip 2:2, Růžička Jan 1:3), SK Jihlava A - HB Ostrov Havlíčkův Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brom Vladan 3:1, Lengál Dominik 1:3, Vondra Martin 2:2, Zdarsa Pavel 2:2, body hostů: Jadrný Šimon 4:0, Jonáš Martin 3:1, Hitzger Pavel 1:3, Koudelka Tomáš 0:4),
22. kolo:
TJ Slavoj Polná A - SK Jihlava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šejstal Adolf 0:4, Hladík Jiří 2:2, Kučera Martin 1:3, Krčál Radek 4:0, body hostů: Lengál Dominik 2:2, Vondra Martin 2:2, Brom Vladan 3:1, Dvořák Pavel 2:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ CHS Chotěboř A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Stanislav 3:0, Vaněk Josef 1:1, Sukup Štěpán 1:2, Veselský Tomáš 3:0, body hostů: Ovčačík Tomáš 2:1, Jakeš Michal 0:1, Kafka Stanislav 0:3, Adam Ondřej 0:2, Veselý Petr 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TJ Spartak Pelhřimov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Patrik 0:2, Jirásek Martin 0:2, Bártík Tomáš 1:2, Štrobl Marek 0:3, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Rosenkranz Egon 2:1, Jírů Jakub 2:0, Zajíc Milan 2:0), TJ Třebíč A - SKST Třešť A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Petr 1:3, Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 1:3, Vomela Martin 3:1, body hostů: Kozák Petr 4:0, Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 3:1, Růžičková Pavla 0:4), HB Ostrov Havlíčkův Brod A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Korbel Karol 2:1, Jinek Miroslav 0:3, Hejkal Filip 4:0, body hostů: Tecl Tomáš 2:2, Kubíček Jan 1:2, Růžička Jan 1:2, Karel Martin 0:3), TJ Sokol Jemnice A - SK Telč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, Svoboda Aleš 2:2, body hostů: Čermák Marek 2:2, Švec Radomír 2:2, Švec Jakub 4:0, Martinů Libor 0:4),
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
TJ Chmelná B - TJ Chmelná A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 0:2, Hadrava Josef ml. 0:2, Hadrava Josef st. 0:3, Zadražil Vojtěch 0:2, body hostů: Fuk Viktor 3:0, Přibyl Ondřej 2:0, Marek Petr ml. 2:0, Trefil Daniel 2:0), TJ Chmelná A - TJ Chmelná B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Petr ml. 2:2, Přibyl Ondřej 3:1, Trefil Daniel 2:1, Fuk Viktor 3:1, body hostů: Hadrava Josef st. 1:3, Přibyl Josef 1:3, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 1:2),
1. kolo:
TJ Chmelná A - TJ Jiskra Humpolec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefil Daniel 3:0, Marek Petr ml. 2:0, Zadražil Miloslav 1:2, Fuk Viktor 2:1, body hostů: Trnka Tomáš 0:3, Brukner Vít 2:1, Kmoch Petr st. 1:2, Trnka Jiří 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - SK Jihlava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:0, Jelínek František 2:0, Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Dvořák Pavel 1:2, Picka Filip 1:2, Lengál Dominik 0:2, Kolátor Radomil 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Miroslav 0:1, Filip Bohuslav 3:0, Flesarová Marcela 0:3, Pokorný Ivo 3:1, Brabec Zdeněk 0:3, body hostů: Veškrna Květoslav 3:1, Malý Vojtěch 2:2, Strážnický Miloš 2:1, Nováček Petr 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Sokol Rouchovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikula Jan 2:0, Šumšál Patrik 2:0, Hertl Jiří 2:1, Smolík Tomáš 2:0, body hostů: Fiala Jiří 0:3, Papoušek Jaroslav 1:1, Bělík Luděk 0:2, Ludvík Lukáš 0:2), TJ Chmelná B - TJ CHS Chotěboř B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 0:3, Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 4:0, Medek David 2:2, Přádová Blanka 1:2, Voldán Jiří 1:2), SK Tenis Polesí A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Miroslav 0:4, Korbel Filip 3:1, body hostů: Maštera Martin 3:1, Klíma Petr 2:2, Kampas Jan 1:3, Skryja Marek 2:2),
2. kolo:
TJ Chmelná A - SK Jihlava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadražil Miloslav 0:2, Marek Petr ml. 3:0, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 4:0, Přibyl Ondřej 1:0, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Picka Filip 0:3, Lengál Dominik 1:2, Kolátor Radomil 1:2), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Jiskra Humpolec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:0, Jelínek František 1:1, Klapp Miroslav 3:0, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Trnka Tomáš 1:2, Brukner Vít 0:3, Kmoch Petr st. 0:2, Trnka Jiří 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Miroslav 1:0, Flesarová Marcela 2:1, Pokorný Ivo 3:0, Filip Bohuslav 3:0, Sobotka Jaroslav 0:2, body hostů: Papoušek Jaroslav 1:2, Fiala Jiří 0:3, Bělík Luděk 1:2, Ludvík Lukáš 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikula Jan 3:0, Šumšál Patrik 1:2, Hertl Jiří 2:1, Smolík Tomáš 3:1, body hostů: Veškrna Květoslav 1:3, Malý Vojtěch 3:0, Strážnický Miloš 0:3, Nováček Petr 0:3), TJ Chmelná B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Hubata Vacek Jaroslav 0:3, Hadrava Josef st. 2:2, body hostů: Maštera Martin 4:0, Klíma Petr 2:1, Kampas Jan 3:0, Skryja Marek 0:3), SK Tenis Polesí A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Miroslav 0:3, Korbel Filip 3:1, WO 0:1, body hostů: Sokol Zdeněk 2:2, Medek David 3:1, Přádová Blanka 1:3, Voldán Jiří 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
TJ CHS Chotěboř B - TJ Chmelná A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:1, Přádová Blanka 1:2, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 0:3, Trefil Daniel 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Kamenice nad Lipou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Petr 1:3, Kampas Jan 4:0, Skryja Marek 0:3, Maštera Martin 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 2:2, Zápotočný Stanislav 1:3, Jelínek František 2:2, Lipl Karel 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Chmelná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Vojtěch 2:1, Strážnický Miloš 3:0, Nováček Petr 2:1, Veškrna Květoslav 2:1, body hostů: Hadrava Josef st. 0:3, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 2:1, Přibyl Josef 0:3), TJ Sokol Rouchovany A - SK Tenis Polesí A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uhliar Libor 0:2, Fiala Jiří 0:2, Ludvík Lukáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Korbel Alen 3:0, Hanzálek Jiří 2:0, Hanzálek Václav 1:0, Smeták Libor 1:0, WO 3:0), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Nížkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr st. 1:1, Trnka Tomáš 0:2, Dušátko Jaroslav 0:3, Brukner Vít 0:2, body hostů: Bláha František 3:0, Filip Bohuslav 2:0, Pokorný Ivo 2:0, Flesarová Marcela 1:1), SK Jihlava B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Radomil 1:2, Picka Filip 0:2, Lengál Dominik 1:2, Holub Matěj 0:3, body hostů: Šikula Jan 3:0, Smolík Tomáš 2:1, Hertl Jiří 3:0, Šumšál Patrik 1:1),
4. kolo:
TJ CHS Chotěboř B - SK Kamenice nad Lipou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:0, Přádová Blanka 2:0, Zvolánek Zdeněk 2:0, Sokol Zdeněk 2:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 0:2, Jelínek František 0:2, Klapp Miroslav 0:2, Lipl Karel 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Chmelná A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Petr 0:2, Kampas Jan 0:2, Skryja Marek 1:2, Maštera Martin 1:2, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Marek Petr ml. 3:0, Přibyl Ondřej 1:1, Trefil Daniel 2:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Tenis Polesí A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Vojtěch 2:2, Strážnický Miloš 1:3, Nováček Petr 1:2, Veškrna Květoslav 1:3, body hostů: Korbel Alen 4:0, Hanzálek Jiří 3:1, Hanzálek Václav 2:2, Smeták Libor 1:2), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Chmelná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 3:1, Ludvík Lukáš 0:4, Uhliar Libor 0:4, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 2:2, Přibyl Josef 3:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 0:3, Trnka Tomáš 0:2, Dušátko Jaroslav 1:2, Brukner Vít 1:2, body hostů: Šikula Jan 3:0, Smolík Tomáš 2:1, Hertl Jiří 2:1, Šumšál Patrik 2:0), SK Jihlava B - TJ Sokol Nížkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Picka Filip 2:1, Zdarsa Pavel 2:1, Kolátor Radomil 1:2, Lengál Dominik 4:0, body hostů: Bláha František 3:1, Filip Bohuslav 1:2, Pokorný Ivo 0:3, Flesarová Marcela 0:3),
5. kolo:
TJ Chmelná B - SK Tenis Polesí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 0:3, Hadrava Josef st. 2:2, body hostů: Korbel Alen 4:0, Korbel Filip 2:1, Hanzálek Václav 1:2, Hanzálek Jiří 2:1), TJ CHS Chotěboř B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:1, Přádová Blanka 1:1, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Maštera Martin 3:0, Klíma Petr 0:3, Kampas Jan 0:3, Skryja Marek 0:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sokol Rouchovany A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veškrna Květoslav 4:0, Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 2:1, Malý Vojtěch 3:1, body hostů: Papoušek Jaroslav 2:2, Fiala Jiří 1:3, Ludvík Lukáš 1:2, Uhliar Libor 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - SK Jihlava B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 2:1, Trnka Tomáš 1:2, Trnka Jiří 0:3, Brukner Vít 1:3, body hostů: Zdarsa Pavel 4:0, Lengál Dominik 3:0, Kolátor Radomil 2:1, Picka Filip 0:3), TJ Sokol Nížkov A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Miroslav 1:3, Flesarová Marcela 2:2, Pokorný Ivo 3:1, Filip Bohuslav 2:2, body hostů: Šikula Jan 4:0, Smolík Tomáš 3:1, Hertl Jiří 1:3, Šumšál Patrik 0:4), TJ Chmelná A - SK Kamenice nad Lipou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:0, Přibyl Ondřej 1:1, Trefil Daniel 2:1, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Jeníček Jakub 1:2, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 0:2, Lipl Karel 0:2),
6. kolo:
TJ Chmelná A - TJ Sokol Nížkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 2:1, Fuk Viktor 2:1, body hostů: Bláha František 1:2, Filip Bohuslav 1:2, Pokorný Ivo 2:1, Vlček Miroslav 0:3), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 1:3, Jeníček Jakub 3:1, body hostů: Šikula Jan 4:0, Smolík Tomáš 2:2, Hertl Jiří 1:3, Šumšál Patrik 2:2), TJ Chmelná B - TJ Jiskra Humpolec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 2:1, Zadražil Vojtěch 3:0, Hadrava Josef st. 2:1, body hostů: Brukner Vít 2:1, Kmoch Petr st. 0:3, Krčil Aleš 0:3, Kmoch Petr ml. 2:1), SK Tenis Polesí A - SK Jihlava B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Alen 4:0, Hanzálek Jiří 0:3, Hanzálek Václav 3:1, Korbel Filip 3:1, Smeták Libor 0:1, body hostů: Dvořák Pavel 1:3, Lengál Dominik 3:1, Kolátor Radomil 1:3, Picka Filip 1:3), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 3:1, Přádová Blanka 1:2, Sokol Zdeněk 1:2, Voldán Jiří 3:1, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 2:2, Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Petr 2:1, Kampas Jan 2:1, Skryja Marek 1:2, Maštera Martin 3:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 2:1, Fiala Jiří 2:1, Ludvík Lukáš 0:3, Uhliar Libor 0:3),
7. kolo:
TJ Chmelná A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 2:0, Přibyl Ondřej 2:0, Trefil Daniel 3:0, Fuk Viktor 2:0, body hostů: Šikula Jan 0:3, Smolík Tomáš 0:2, Hertl Jiří 0:2, Šumšál Patrik 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Nížkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 2:2, Klapp Miroslav 2:2, Jeníček Jakub 3:1, body hostů: Pokorný Ivo 0:4, Bláha František 3:1, Filip Bohuslav 3:1, Vlček Miroslav 1:3), TJ Chmelná B - SK Jihlava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadražil Vojtěch 2:2, Hadrava Josef ml. 0:3, Přibyl Josef 0:3, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Lengál Dominik 2:2, Dvořák Pavel 4:0, Kolátor Radomil 2:1, Picka Filip 1:2), SK Tenis Polesí A - TJ Jiskra Humpolec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzálek Jiří 2:1, Smeták Libor 1:1, Hanzálek Václav 2:1, Korbel Alen 3:0, body hostů: Brukner Vít 3:0, Kmoch Petr st. 0:3, Krčil Aleš 0:3, Kmoch Petr ml. 0:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Rouchovany A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Medek David 4:0, Přádová Blanka 2:1, Voldán Jiří 0:3, Sokol Zdeněk 4:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 2:2, Fiala Jiří 1:3, Ludvík Lukáš 1:2, Uhliar Libor 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Petr 2:0, Kampas Jan 2:0, Skryja Marek 2:1, Maštera Martin 2:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:3, Veškrna Květoslav 1:1, Strážnický Miloš 0:2, Nováček Petr 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Chmelná A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Vojtěch 0:2, Strážnický Miloš 0:2, Nováček Petr 0:2, Veškrna Květoslav 0:2, body hostů: Fuk Viktor 2:0, Marek Petr ml. 2:0, Přibyl Ondřej 2:0, Trefil Daniel 2:0), TJ Sokol Rouchovany A - SK Kamenice nad Lipou A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Ludvík Lukáš 1:3, Uhliar Libor 1:2, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 2:2, Klapp Miroslav 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ CHS Chotěboř B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 2:2, Trnka Tomáš 0:2, Trnka Jiří 1:2, Brukner Vít 2:2, Kmoch Petr ml. 1:1, body hostů: Sokol Zdeněk 3:1, Přádová Blanka 3:1, Zvolánek Zdeněk 3:1, Voldán Jiří 0:3), SK Jihlava B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Picka Filip 2:2, Dvořák Pavel 2:1, Kolátor Radomil 1:2, Lengál Dominik 4:0, body hostů: Maštera Martin 3:1, Klíma Petr 1:3, Kampas Jan 1:2, Skryja Marek 0:3), TJ Sokol Nížkov A - TJ Chmelná B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flesarová Marcela 3:1, Pokorný Ivo 2:1, Bláha František 3:0, Filip Bohuslav 0:4, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Zadražil Vojtěch 1:3, Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 2:1), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Tenis Polesí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumšál Patrik 1:2, Smolík Tomáš 0:3, Hertl Jiří 0:3, Šikula Jan 2:1, body hostů: Korbel Alen 3:0, Korbel Filip 3:0, Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Vojtěch 2:2, Strážnický Miloš 0:4, Nováček Petr 3:1, Veškrna Květoslav 3:1, body hostů: Jeníček Jakub 4:0, Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 1:3), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Chmelná A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:3, Ludvík Lukáš 0:2, Uhliar Libor 0:3, Papoušek Jaroslav 2:1, body hostů: Fuk Viktor 3:0, Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 3:0, Trefil Daniel 1:1), TJ Jiskra Humpolec A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 0:3, Trnka Tomáš 1:2, Trnka Jiří 0:3, Brukner Vít 3:1, body hostů: Maštera Martin 4:0, Klíma Petr 1:2, Kampas Jan 2:1, Skryja Marek 2:1), SK Jihlava B - TJ CHS Chotěboř B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Picka Filip 3:1, Dvořák Pavel 2:1, Kolátor Radomil 1:2, Lengál Dominik 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 3:1, Přádová Blanka 0:4, Zvolánek Zdeněk 2:1, Voldán Jiří 0:3), TJ Sokol Nížkov A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Bohuslav 1:3, Flesarová Marcela 1:0, Bláha František 3:1, Pokorný Ivo 3:1, Sobotka Jaroslav 0:3, body hostů: Korbel Alen 3:1, Hanzálek Jiří 1:3, Hanzálek Václav 2:2, Smeták Libor 2:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Chmelná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumšál Patrik 0:4, Smolík Tomáš 1:3, Hertl Jiří 4:0, Šikula Jan 4:0, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Přibyl Josef 1:3, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 2:2),
10. kolo:
SK Tenis Polesí A - SK Kamenice nad Lipou A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smeták Libor 2:1, Hanzálek Jiří 2:1, Hanzálek Václav 2:1, Korbel Alen 4:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 0:4, Jeníček Jakub 1:2, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 1:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Nížkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Michal 4:0, Přádová Blanka 2:2, Zvolánek Zdeněk 0:4, Sokol Zdeněk 1:3, body hostů: Pokorný Ivo 3:1, Bláha František 2:2, Flesarová Marcela 2:2, Filip Bohuslav 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Petr 2:1, Kampas Jan 1:2, Skryja Marek 0:3, Maštera Martin 2:2, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 3:0, Smolík Tomáš 1:2, Šumšál Patrik 0:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Jiskra Humpolec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Vojtěch 1:2, Strážnický Miloš 2:1, Nováček Petr 2:1, Veškrna Květoslav 3:1, body hostů: Brukner Vít 2:2, Kmoch Petr st. 1:2, Trnka Jiří 1:2, Kmoch Petr ml. 1:2), TJ Sokol Rouchovany A - SK Jihlava B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Ludvík Lukáš 0:4, Uhliar Libor 0:3, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Lengál Dominik 2:2, Picka Filip 3:1, Kolátor Radomil 3:1, Pospíchal Petr 2:1),
11. kolo:
TJ Chmelná B - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 0:4, Hadrava Josef st. 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 1:3), SK Tenis Polesí A - TJ Chmelná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Filip 4:0, Hanzálek Jiří 0:3, Hanzálek Václav 1:2, Korbel Alen 4:0, body hostů: Fuk Viktor 2:2, Marek Petr ml. 2:2, Přibyl Ondřej 0:3, Trefil Daniel 1:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Michal 2:2, Přádová Blanka 2:2, Zvolánek Zdeněk 2:2, Sokol Zdeněk 1:3, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 2:2, Smolík Tomáš 1:3, Šumšál Patrik 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nížkov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Petr 1:3, Kampas Jan 2:1, Skryja Marek 1:2, Maštera Martin 2:2, body hostů: Pokorný Ivo 2:2, Bláha František 3:1, Flesarová Marcela 3:0, Filip Bohuslav 0:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Jihlava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Vojtěch 0:2, Strážnický Miloš 0:2, Nováček Petr 1:2, Veškrna Květoslav 0:2, body hostů: Lengál Dominik 3:0, Picka Filip 1:1, Kolátor Radomil 2:0, Pospíchal Petr 2:0), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Jiskra Humpolec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 3:1, Ludvík Lukáš 1:3, Uhliar Libor 0:4, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Brukner Vít 2:2, Kmoch Petr st. 2:2, Trnka Jiří 2:2, Kmoch Petr ml. 2:2),
12. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 2:2, Klapp Miroslav 0:4, Jeníček Jakub 3:1, body hostů: Korbel Alen 1:1, Korbel Filip 3:1, Hanzálek Václav 2:2, Hanzálek Jiří 1:3, Smeták Libor 1:1), TJ Sokol Nížkov A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flesarová Marcela 0:4, Filip Bohuslav 3:1, Bláha František 2:2, Pokorný Ivo 2:2, body hostů: Tůma Martin 1:3, Sokol Michal 3:1, Zvolánek Zdeněk 3:1, Sokol Zdeněk 2:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumšál Patrik 1:3, Hertl Jiří 3:1, Šikula Jan 4:0, Smolík Tomáš 1:3, body hostů: Maštera Martin 2:2, Klíma Petr 2:2, Kampas Jan 1:3, Skryja Marek 2:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 2:2, Trnka Jiří 0:4, Kmoch Petr ml. 2:1, Brukner Vít 2:2, body hostů: Veškrna Květoslav 3:1, Malý Vojtěch 3:1, Strážnický Miloš 2:2, Nováček Petr 1:2), SK Jihlava B - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 2:1, Pospíchal Petr 3:0, Picka Filip 2:1, Kolátor Radomil 3:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 1:2, Fiala Jiří 0:3, Bělík Luděk 1:2, Ludvík Lukáš 0:3),
13. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A - TJ Chmelná B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:1, Jelínek František 2:0, Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 0:3, Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 1:1), TJ Chmelná A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:2, Přibyl Ondřej 2:2, Trefil Daniel 1:3, Fuk Viktor 2:2, body hostů: Korbel Filip 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Smeták Libor 2:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ CHS Chotěboř B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumšál Patrik 0:2, Hertl Jiří 4:0, Smolík Tomáš 1:2, Šikula Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Tůma Martin 2:2, Sokol Michal 1:2, Zvolánek Zdeněk 0:3, Sokol Zdeněk 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Nížkov A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 2:2, Filip Bohuslav 3:1, Bláha František 2:2, Pokorný Ivo 1:3, body hostů: Maštera Martin 2:2, Klíma Petr 2:2, Kampas Jan 2:2, Skryja Marek 2:2), SK Jihlava B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 3:1, Picka Filip 1:3, Holub Matěj 1:3, Kolátor Radomil 3:1, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 4:0, Nováček Petr 2:2, Strážnický Miloš 0:4), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Rouchovany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 2:2, Trnka Jiří 1:3, Kmoch Petr ml. 0:3, Brukner Vít 3:1, body hostů: Papoušek Jaroslav 4:0, Fiala Jiří 2:2, Bělík Luděk 2:2, Ludvík Lukáš 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Humpolec A - TJ Chmelná A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr ml. 1:1, Trnka Jiří 0:2, Marek Martin 0:3, Kmoch Petr st. 1:2, body hostů: Fuk Viktor 3:0, Marek Petr ml. 3:0, Trefil Daniel 2:0, Zadražil Miloslav 0:2), SK Jihlava B - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Picka Filip 2:2, Dvořák Pavel 2:2, Kolátor Radomil 0:4, Lengál Dominik 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 1:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sokol Nížkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Vojtěch 3:1, Strážnický Miloš 0:4, Nováček Petr 1:2, Veškrna Květoslav 2:2, body hostů: Bláha František 2:2, Filip Bohuslav 4:0, Vlček Miroslav 1:3, Sobotka Jaroslav 2:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiala Jiří 1:2, Bělík Luděk 0:2, Ludvík Lukáš 0:3, Papoušek Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Šikula Jan 3:1, Hertl Jiří 4:0, Smolík Tomáš 2:1, WO 0:4), TJ CHS Chotěboř B - TJ Chmelná B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvolánek Zdeněk 3:1, Přádová Blanka 1:2, Voldán Jiří 0:3, Sokol Zdeněk 4:0, body hostů: Hadrava Josef st. 3:1, Přibyl Josef 1:3, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Tenis Polesí A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Petr 1:1, Kampas Jan 0:2, Buk Martin 0:3, Maštera Martin 0:3, body hostů: Korbel Filip 3:0, Hanzálek Jiří 3:0, Hanzálek Václav 2:0, Smeták Libor 1:1),
15. kolo:
SK Jihlava B - TJ Chmelná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Matěj 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Kolátor Radomil 2:2, Lengál Dominik 2:2, body hostů: Fuk Viktor 4:0, Marek Petr ml. 2:2, Trefil Daniel 1:3, Zadražil Miloslav 0:4), TJ Jiskra Humpolec A - SK Kamenice nad Lipou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 0:3, Trnka Jiří 2:1, Brukner Vít 1:3, body hostů: Jeníček Jakub 4:0, Zápotočný Stanislav 2:1, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 2:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Nížkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Bělík Luděk 2:2, Ludvík Lukáš 0:4, Papoušek Jaroslav 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 3:1, Sobotka Jaroslav 3:1, Bláha František 1:3, Vlček Miroslav 2:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malý Vojtěch 0:2, Veškrna Květoslav 0:2, Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 2:1, Smolík Tomáš 3:0, WO 0:4), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Chmelná B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Petr 1:2, Kampas Jan 2:1, Buk Martin 0:3, Maštera Martin 2:2, body hostů: Hadrava Josef st. 3:1, Přibyl Josef 2:1, Hadrava Josef ml. 2:1, Zadražil Vojtěch 1:2), TJ CHS Chotěboř B - SK Tenis Polesí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medek David 3:1, Přádová Blanka 0:4, Zvolánek Zdeněk 3:1, Sokol Zdeněk 3:1, body hostů: Korbel Filip 4:0, Hanzálek Jiří 1:3, Hanzálek Václav 1:3, Smeták Libor 1:3),
16. kolo:
TJ Chmelná A - TJ CHS Chotěboř B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 1:1, Trefil Daniel 2:1, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Sokol Zdeněk 2:1, Medek David 0:3, Zvolánek Zdeněk 0:3, Přádová Blanka 1:1), SK Kamenice nad Lipou A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:1, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 0:3, Jeníček Jakub 2:2, body hostů: Maštera Martin 4:0, Klíma Petr 1:2, Kampas Jan 2:1, Skryja Marek 1:2), TJ Chmelná B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubata Vacek Jaroslav 2:1, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 2:1, Přibyl Josef 4:0, body hostů: Strážnický Miloš 3:1, Malý Vojtěch 0:3, Veškrna Květoslav 0:3, Nováček Petr 1:2), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Rouchovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Filip 2:0, Hanzálek Jiří 1:1, Hanzálek Václav 3:0, Korbel Alen 2:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 1:2, Fiala Jiří 0:2, Bělík Luděk 0:2, Ludvík Lukáš 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Jiskra Humpolec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 2:0, Bláha František 2:0, Velín Jiří 2:1, Pokorný Ivo 3:0, body hostů: Brukner Vít 0:3, Kmoch Petr st. 0:3, Trnka Jiří 1:1, Kmoch Petr ml. 0:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Jihlava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumšál Patrik 1:2, Hertl Jiří 3:0, Šikula Jan 3:0, Smolík Tomáš 2:1, body hostů: Dvořák Pavel 1:2, Holub Matěj 0:3, Kolátor Radomil 1:2, Picka Filip 1:2),
17. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A - TJ CHS Chotěboř B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 0:3, Jelínek František 0:3, Klapp Miroslav 0:3, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Medek David 2:1, Zvolánek Zdeněk 2:1, Přádová Blanka 2:1), TJ Chmelná A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 2:0, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Maštera Martin 1:2, Klíma Petr 1:2, Kampas Jan 1:2, Skryja Marek 0:2), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Jiří 3:0, Smeták Libor 0:2, Hanzálek Václav 3:0, Korbel Filip 3:0, body hostů: Malý Vojtěch 1:2, Veškrna Květoslav 1:2, Strážnický Miloš 0:3, Nováček Petr 0:2), TJ Chmelná B - TJ Sokol Rouchovany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Hadrava Josef ml. 3:1, Zadražil Vojtěch 2:1, Přibyl Josef 3:1, body hostů: Papoušek Jaroslav 4:0, Fiala Jiří 0:4, Bělík Luděk 1:3, Ludvík Lukáš 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Jiskra Humpolec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Tomáš 3:1, Hertl Jiří 2:1, Šikula Jan 2:1, Šumšál Patrik 2:2, body hostů: Brukner Vít 0:4, Kmoch Petr st. 1:3, Trnka Jiří 1:2, Kmoch Petr ml. 3:0), TJ Sokol Nížkov A - SK Jihlava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velín Jiří 1:1, Pokorný Ivo 2:0, Bláha František 2:1, Filip Bohuslav 3:0, body hostů: Dvořák Pavel 2:1, Holub Matěj 0:3, Kolátor Radomil 0:2, Picka Filip 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Nížkov A - TJ Chmelná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Jaroslav 0:4, Flesarová Marcela 3:1, Pokorný Ivo 3:1, Filip Bohuslav 2:2, body hostů: Fuk Viktor 2:2, Marek Petr ml. 3:1, Přibyl Ondřej 2:2, Trefil Daniel 1:3), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Kamenice nad Lipou A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumšál Patrik 3:1, Hertl Jiří 1:2, Šikula Jan 3:0, Smolík Tomáš 3:1, body hostů: Jeníček Jakub 2:2, Zápotočný Stanislav 1:3, Jelínek František 0:3, Klapp Miroslav 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Chmelná B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Jiří 1:2, Brukner Vít 1:2, body hostů: Hadrava Josef st. 3:0, Přibyl Josef 2:1, Hadrava Josef ml. 0:3, Zadražil Vojtěch 3:0), SK Jihlava B - SK Tenis Polesí A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Picka Filip 0:3, Kolátor Radomil 0:2, Holub Matěj 0:3, Dvořák Pavel 2:1, body hostů: Korbel Alen 3:0, Korbel Filip 3:0, Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 1:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veškrna Květoslav 2:2, Nováček Petr 1:3, Strážnický Miloš 2:2, Malý Vojtěch 4:0, body hostů: Medek David 3:1, Voldán Jiří 1:3, Přádová Blanka 3:1, Sokol Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rouchovany A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludvík Lukáš 1:2, Uhliar Libor 0:2, Bělík Luděk 0:3, Fiala Jiří 2:1, body hostů: Maštera Martin 3:0, Klíma Petr 2:1, Kampas Jan 2:1, Skryja Marek 1:1),
19. kolo:
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Chmelná A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumšál Patrik 1:3, Hertl Jiří 2:2, Smolík Tomáš 3:1, Šikula Jan 2:2, body hostů: Fuk Viktor 3:1, Marek Petr ml. 2:2, Přibyl Ondřej 1:3, Trefil Daniel 2:2), TJ Sokol Nížkov A - SK Kamenice nad Lipou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:3, Flesarová Marcela 2:2, Pokorný Ivo 1:3, Filip Bohuslav 3:1, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 2:2, Klapp Miroslav 1:3, Jelínek František 3:1), SK Jihlava B - TJ Chmelná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Radomil 3:1, Picka Filip 1:3, Holub Matěj 1:3, Dvořák Pavel 2:2, body hostů: Zadražil Vojtěch 3:1, Hadrava Josef ml. 1:3, Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef st. 3:1), TJ Jiskra Humpolec A - SK Tenis Polesí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr st. 1:1, Kmoch Petr ml. 0:2, Trnka Jiří 0:3, Brukner Vít 0:2, body hostů: Korbel Filip 3:0, Hanzálek Václav 2:0, Hanzálek Jiří 2:0, Smeták Libor 1:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ CHS Chotěboř B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělík Luděk 0:3, Ludvík Lukáš 1:2, Fiala Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Sokol Zdeněk 2:0, Přádová Blanka 2:1, Voldán Jiří 1:1, Medek David 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veškrna Květoslav 1:2, Strážnický Miloš 0:3, Nováček Petr 1:2, Malý Vojtěch 1:2, body hostů: Maštera Martin 3:0, Klíma Petr 2:1, Kampas Jan 3:0, Skryja Marek 1:2),
20. kolo:
TJ Chmelná A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 1:1, Přibyl Ondřej 2:0, Trefil Daniel 3:0, Fuk Viktor 2:0, body hostů: Strážnický Miloš 0:3, Veškrna Květoslav 0:2, Malý Vojtěch 0:2, Nováček Petr 1:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Rouchovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klapp Miroslav 1:1, Jeníček Jakub 2:0, Zápotočný Stanislav 3:0, Jelínek František 2:0, body hostů: Fiala Jiří 0:3, Bělík Luděk 0:2, Ludvík Lukáš 0:2, Uhliar Libor 1:1), TJ CHS Chotěboř B - TJ Jiskra Humpolec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:0, Přádová Blanka 2:0, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 2:1, body hostů: Brukner Vít 1:2, Kmoch Petr st. 0:3, Kmoch Petr ml. 0:2, Trnka Jiří 1:1), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Jihlava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Petr 2:2, Kampas Jan 3:1, Klíma Tomáš 1:3, Maštera Martin 3:1, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Picka Filip 2:2, Kolátor Radomil 3:1, Holub Matěj 0:4), TJ Chmelná B - TJ Sokol Nížkov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přibyl Josef 1:1, Hadrava Josef ml. 0:2, Zadražil Vojtěch 2:1, Hadrava Josef st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Bláha František 2:1, Filip Bohuslav 2:1, Sobotka Jaroslav 0:3, WO 0:4), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Filip 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 1:2, Korbel Alen 3:1, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 2:2, Smolík Tomáš 0:4, Šumšál Patrik 0:3),
21. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 1:3, Jeníček Jakub 4:0, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 3:1, Nováček Petr 1:3, Strážnický Miloš 2:2), TJ Chmelná A - TJ Sokol Rouchovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:0, Přibyl Ondřej 2:0, Trefil Daniel 2:0, Fuk Viktor 2:0, body hostů: Uhliar Libor 0:2, Ludvík Lukáš 0:2, Fiala Jiří 0:2, Bělík Luděk 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Jiskra Humpolec A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Petr 3:0, Kampas Jan 3:0, Buk Martin 0:3, Maštera Martin 4:0, body hostů: Brukner Vít 1:3, Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Jiří 0:3), TJ CHS Chotěboř B - SK Jihlava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 3:0, Přádová Blanka 1:1, Zvolánek Zdeněk 1:2, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Dvořák Pavel 1:2, Kolátor Radomil 1:2, Picka Filip 1:2, Holub Matěj 0:2), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Nížkov A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzálek Jiří 0:3, Hanzálek Václav 1:2, Smeták Libor 1:2, Korbel Filip 1:2, WO 5:0, body hostů: Bláha František 4:0, Filip Bohuslav 4:0, Sobotka Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Chmelná B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 2:1, Zadražil Vojtěch 2:1, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Šikula Jan 3:1, Hertl Jiří 1:3, Smolík Tomáš 1:2, Šumšál Patrik 0:3),
22. kolo:
SK Tenis Polesí A - TJ Chmelná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smeták Libor 1:3, Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 1:3, Korbel Alen 4:0, body hostů: Hadrava Josef st. 3:1, Přibyl Josef 1:3, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kampas Jan 4:0, Skryja Marek 1:3, Buk Martin 1:3, Maštera Martin 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 2:2, Medek David 3:1, Zvolánek Zdeněk 0:4, Přádová Blanka 2:2), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uhliar Libor 0:3, Vejtasa Jan 0:3, Ludvík Lukáš 3:0, Fiala Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Veškrna Květoslav 3:1, Strážnický Miloš 2:2, Nováček Petr 3:1, WO 0:5), SK Jihlava B - TJ Jiskra Humpolec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Dominik 0:3, Kolátor Radomil 3:0, Holub Matěj 2:1, Picka Filip 3:0, body hostů: Brukner Vít 1:2, Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Jiří 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Sokol Nížkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šumšál Patrik 1:1, Smolík Tomáš 1:1, Šikula Jan 3:0, Hertl Jiří 3:0, body hostů: Filip Bohuslav 2:1, Pokorný Ivo 0:3, Flesarová Marcela 0:2, Sobotka Jaroslav 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Chmelná A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek František 1:2, Zápotočný Stanislav 1:2, Klapp Miroslav 0:3, Jeníček Jakub 3:1, body hostů: Fuk Viktor 4:0, Marek Petr ml. 1:2, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 1:2),
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:2, Plocek Jaroslav ml. 2:2, Svoboda Jaromír 1:3, Šimeček Luboš 3:1, body hostů: Švanda Ladislav 3:1, Živný František 2:2, Švanda Radek 2:2, Dolák Rudolf 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živný František 2:2, Švanda Radek 2:2, Forman Marcel 2:1, Švanda Ladislav 3:1, body hostů: Kos Zdeněk 2:2, Plocek Jaroslav ml. 2:2, Benáček Petr 2:2, Punčochář Luděk 0:3),
1. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - SKST Třešť B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švanda Radek 4:0, Forman Marcel 2:1, Živný František 1:2, Svoboda Vítězslav 1:0, Švanda Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Růžičková Pavla 2:2, Sklenář Stanislav 1:3, Macháč Jan 1:1, Šalanda Vít 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 1:2, Fišer Vladimír 2:1, Kabelka Jan 2:1, Svoboda Zdeněk 4:0, body hostů: Angelis Jiří 1:3, Prokop Jiří 0:3, Jírů Libor 2:1, Jírů Miroslav 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreisler Tomáš 2:2, Vavřík Lukáš 2:2, Štola Miroslav 3:1, Štola Dušan 3:1, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 0:4, Štork Vítězslav 0:4), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 1:2, Tůma Martin 2:1, Job Štefan 2:1, Sokol Michal 4:0, body hostů: Kos Zdeněk 1:3, Šimeček Luboš 0:3, Benáček Petr 1:2, Plocek Jaroslav ml. 2:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Polnička A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Lubomír 1:3, Pros Ondřej 1:3, Poulíček Josef 2:2, Krčil Aleš 3:1, body hostů: Sobotka Tomáš 3:1, Červinková Petra 3:1, Sobotka Ivoš 1:3, Beznoska Jiří 2:2), TJ Sokol Puklice A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorka Zdeněk 3:0, Wiederlechner Marek 2:1, Kovář Pavel 0:2, Holub Martin 3:0, Svoboda Václav 0:1, body hostů: Šoukal Slavomír 2:1, Kupka Jiří 1:2, Borůvka Vít 1:2, Bednář Ivan 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Radek 1:2, Forman Marcel 3:0, Živný František 2:1, Švanda Ladislav 3:1, body hostů: Jírů Miroslav 2:2, Jírů Libor 0:3, Prokop Jiří 1:2, Angelis Jiří 1:2), TJ Sokol Jemnice B - SKST Třešť B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabelka Jan 2:2, Fišer Vladimír 1:2, Kříž František 2:2, Máca Jan 4:0, Svoboda Zdeněk 1:0, body hostů: Růžičková Pavla 3:1, Sklenář Stanislav 1:3, Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 0:4), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Moravské Budějovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štola Miroslav 3:1, Nekuža Roman 0:3, Forchtsam Milan 1:2, Vavřík Lukáš 2:2, body hostů: Kos Zdeněk 2:2, Šimeček Luboš 3:1, Benáček Petr 2:1, Plocek Jaroslav ml. 1:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Ondřej 2:1, Tůma Martin 3:0, Job Štefan 1:2, Sokol Michal 2:1, body hostů: Nosek Pavel 2:1, Zelinková Dagmar 2:1, Piálek Ivan 0:3, Štork Vítězslav 0:3), TJ Jiskra Humpolec B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pros Ondřej 3:1, Poulíček Josef 1:2, Krčil Aleš 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 2:2, Kupka Jiří 2:2, Borůvka Vít 2:2, Bednář Ivan 0:3), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Polnička A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorka Zdeněk 4:0, Wiederlechner Marek 4:0, Svoboda Václav 0:3, Kovář Pavel 0:4, body hostů: Sobotka Tomáš 2:2, Červinková Petra 2:2, Sobotka Ivoš 2:2, Beznoska Jiří 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beznoska Jiří 0:2, Červinková Petra 3:1, Smolík Milan 3:1, Sobotka Tomáš 2:2, Sobotka Ivoš 0:2, body hostů: Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Ladislav 1:3, Švanda Radek 2:2, Forman Marcel 3:1), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Jemnice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupka Jiří 1:2, Jašek Petr 1:2, Borůvka Vít 0:3, Šoukal Slavomír 2:1, body hostů: Svoboda Zdeněk 1:1, Kabelka Jan 2:1, Máca Jan 1:2, Kříž František 3:0, Chvátal Pavel 1:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Jiskra Humpolec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 1:3, Štork Vítězslav 0:2, Zelinková Dagmar 0:3, Nosek Pavel 4:0, Zerzánek Ivo 0:1, body hostů: Trnka Jiří 2:2, Pros Ondřej 3:1, Krčil Aleš 2:1, Poulíček Josef 2:1), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Puklice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:2, Punčochář Luděk 1:3, Kurucz Tibor 1:2, Plocek Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Holub Martin 3:1, Hovorka Zdeněk 4:0, Wiederlechner Marek 3:1, Chvojsík Jaroslav 0:3), SKST Třešť B - TJ Žďár nad Sázavou C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháč Jan 0:3, Šalanda Vít 0:3, Havel Miloslav 0:3, Sklenář Stanislav 2:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Kysilka Václav 3:0, Štola Miroslav 2:1, Kreisler Tomáš 2:1), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ CHS Chotěboř C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 1:2, Prokop Jiří 0:3, Jírů Libor 2:1, Talíř Pavel 1:3, body hostů: Sokol Michal 3:1, Tůma Martin 3:0, Job Štefan 2:1, Adam Ondřej 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Tomáš 2:2, Smolík Milan 4:0, Sobotka Ivoš 0:4, Červinková Petra 2:2, body hostů: Máca Jan 2:2, Kříž František 1:3, Kabelka Jan 3:1, Chvátal Pavel 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupka Jiří 2:2, Jašek Petr 2:2, Borůvka Vít 1:3, Šoukal Slavomír 3:1, body hostů: Forman Marcel 3:1, Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Radek 1:3, Švanda Ladislav 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Puklice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 3:0, Zerzánek Ivo 2:0, Zelinková Dagmar 0:3, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Hovorka Zdeněk 1:2, Wiederlechner Marek 1:2, Holub Martin 1:2, Hloch Tomáš 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Jiskra Humpolec B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benáček Petr 0:2, Svoboda Jaromír 0:2, Kurucz Tibor 0:3, Plocek Jaroslav ml. 1:1, body hostů: Váňa Lubomír 3:0, Pros Ondřej 2:0, Krčil Aleš 2:0, Poulíček Josef 1:1), SKST Třešť B - TJ CHS Chotěboř C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peštál Jaroslav 1:1, Macháč Jan 0:2, Sklenář Stanislav 1:2, Šalanda Vít 0:3, body hostů: Sokol Michal 3:0, Tůma Martin 2:1, Job Štefan 2:0, Adam Ondřej 1:1), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Žďár nad Sázavou C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Talíř Pavel 0:3, Jírů Libor 1:1, Prokop Jiří 1:2, Angelis Jiří 0:3, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Kysilka Václav 2:1, Štola Miroslav 2:1, Kreisler Tomáš 2:0),
5. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Puklice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 1:3, Pros Ondřej 3:1, Poulíček Josef 1:2, Krčil Aleš 1:3, body hostů: Holub Martin 3:1, Wiederlechner Marek 1:3, Hovorka Zdeněk 4:0, Latocha Jan 1:2), TJ Sokol Polnička A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Tomáš 3:0, Sobotka Ivoš 1:1, Červinková Petra 3:0, Smolík Milan 2:1, body hostů: Šoukal Slavomír 0:3, Kupka Jiří 1:2, Jašek Petr 1:2, Borůvka Vít 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 3:0, Zerzánek Ivo 1:2, Štork Vítězslav 1:2, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Benáček Petr 2:1, Kurucz Tibor 2:1, Pavlíček Tomáš 0:3, Punčochář Luděk 0:3), SKST Třešť B - TJ Spartak Pelhřimov B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 0:3, Růžičková Pavla 0:3, Sklenář Stanislav 2:2, body hostů: Jírů Libor 3:1, Zelenka Ondřej 4:0, Angelis Jiří 2:1, Prokop Jiří 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ CHS Chotěboř C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sukup Štěpán 4:0, Štola Miroslav 2:2, Vavřík Lukáš 0:4, Hájek Miroslav 1:3, body hostů: Sokol Michal 3:1, Tůma Martin 3:1, Job Štefan 2:2, Adam Ondřej 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Ladislav 2:2, Švanda Radek 0:4, Forman Marcel 3:1, body hostů: Kříž František 3:1, Máca Jan 4:0, Kabelka Jan 1:3, Chvátal Pavel 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Ladislav 3:1, Švanda Radek 0:3, Forman Marcel 2:2, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Kysilka Václav 2:2, Štola Miroslav 2:2, Kreisler Tomáš 0:3), TJ Sokol Jemnice B - TJ CHS Chotěboř C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Vladimír 1:3, Kříž František 2:1, Máca Jan 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Chvátal Pavel 0:1, body hostů: Sokol Michal 4:0, Tůma Martin 3:1, Adam Ondřej 2:1, Job Štefan 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - SKST Třešť B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 3:0, Pros Ondřej 2:0, Poulíček Josef 1:2, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Sklenář Stanislav 1:2, Růžičková Pavla 0:3, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 0:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hovorka Zdeněk 4:0, Wiederlechner Marek 2:2, Hloch Tomáš 1:3, Holub Martin 2:2, body hostů: Jírů Libor 1:3, Jírů Miroslav 2:2, Angelis Jiří 1:3, Prokop Jiří 3:1), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Ivoš 1:3, Sobotka Tomáš 3:1, Červinková Petra 2:1, Smolík Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Nosek Pavel 3:0, Piálek Ivan 1:3, Zerzánek Ivo 1:3, Štork Vítězslav 0:3, WO 1:0), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupka Jiří 2:1, Jašek Petr 2:1, Borůvka Vít 1:2, Šoukal Slavomír 3:0, body hostů: Šimeček Luboš 2:1, Benáček Petr 2:1, Svoboda Jaromír 0:3, Kurucz Tibor 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ CHS Chotěboř C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Ladislav 2:2, Živný František 1:2, Forman Marcel 3:1, body hostů: Sokol Michal 2:2, Tůma Martin 1:3, Job Štefan 1:3, Adam Ondřej 2:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Žďár nad Sázavou C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Máca Jan 3:1, Kříž František 1:3, Fišer Vladimír 2:2, Chvátal Pavel 2:1, Svoboda Zdeněk 1:0, body hostů: Hájek Miroslav 1:3, Kysilka Václav 3:1, Štola Miroslav 2:2, Kreisler Tomáš 1:3), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 2:1, Poulíček Josef 1:2, Krčil Aleš 4:0, body hostů: Rosenkranz Egon 3:1, Zelenka Ondřej 0:3, Jírů Miroslav 1:2, Angelis Jiří 0:3), TJ Sokol Puklice A - SKST Třešť B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorka Zdeněk 2:0, Wiederlechner Marek 2:0, Hloch Tomáš 2:0, Holub Martin 2:0, body hostů: Růžičková Pavla 0:2, Kozák Zdeněk 0:2, Macháč Jan 0:2, Šalanda Vít 0:2), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Ivoš 1:2, Sobotka Tomáš 2:1, Červinková Petra 1:2, Smolík Milan 4:0, WO 2:0, body hostů: Šimeček Luboš 3:1, Benáček Petr 1:3, Svoboda Jaromír 1:3, Kurucz Tibor 0:1, WO 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupka Jiří 3:1, Jašek Petr 1:2, Borůvka Vít 1:2, Šoukal Slavomír 3:1, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 3:1, Zerzánek Ivo 0:3, Štork Vítězslav 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štork Vítězslav 0:3, Nosek Pavel 2:0, Zerzánek Ivo 0:3, Chromý Jan 0:3, body hostů: Živný František 2:1, Švanda Radek 2:1, Švanda Ladislav 3:0, Forman Marcel 2:0), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Jemnice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 1:2, Kurucz Tibor 0:3, Benáček Petr 3:0, Kos Zdeněk 0:3, body hostů: Kříž František 2:1, Máca Jan 2:1, Fišer Vladimír 1:2, Chvátal Pavel 3:0), SKST Třešť B - TJ Sokol Polnička A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalanda Vít 3:1, Macháč Jan 1:3, Sklenář Stanislav 3:0, Růžičková Pavla 2:2, body hostů: Smolík Milan 1:3, Červinková Petra 3:1, Sobotka Ivoš 1:3, Beznoska Jiří 1:2), TJ Spartak Pelhřimov B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 0:2, Prokop Jiří 1:1, Angelis Jiří 0:3, Talíř Pavel 0:2, body hostů: Šoukal Slavomír 3:0, Kupka Jiří 1:1, Jašek Petr 2:0, Borůvka Vít 2:0), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Jiskra Humpolec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Miroslav 3:0, Kreisler Tomáš 1:1, Štola Miroslav 3:0, Kysilka Václav 2:1, body hostů: Krčil Aleš 0:3, Pros Ondřej 2:1, Váňa Lubomír 0:3, Poulíček Josef 0:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Puklice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Martin 2:2, Job Štefan 1:3, Adam Ondřej 2:2, Sokol Michal 4:0, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 2:2, Holub Martin 2:2, Latocha Jan 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Jemnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Ivo 1:2, Zelinková Dagmar 1:2, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Máca Jan 2:1, Fišer Vladimír 1:2, Chvátal Pavel 1:2, Novák Miloš 0:3), SKST Třešť B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalanda Vít 2:2, Macháč Jan 2:2, Sklenář Stanislav 2:1, Růžičková Pavla 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 4:0, Kupka Jiří 0:4, Jašek Petr 0:4, Borůvka Vít 3:0), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Polnička A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Talíř Pavel 1:1, Vránek Jiří 2:0, Prokop Jiří 3:0, Jírů Libor 3:0, body hostů: Červinková Petra 1:2, Smolík Milan 0:3, Sobotka Ivoš 0:2, Beznoska Jiří 0:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Puklice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Václav 2:2, Kreisler Tomáš 0:4, Štola Miroslav 2:2, Hájek Miroslav 3:1, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 2:2, Holub Martin 3:1, Latocha Jan 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Jiskra Humpolec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Job Štefan 2:0, Tůma Martin 2:0, Adam Ondřej 2:0, Sokol Michal 2:0, body hostů: Krčil Aleš 0:2, Pros Ondřej 0:2, Váňa Lubomír 0:2, Poulíček Josef 0:2),
10. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 1:1, Pros Ondřej 1:1, Poulíček Josef 0:3, Krčil Aleš 0:3, body hostů: Forman Marcel 3:0, Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Ladislav 2:0, Živný František 1:1), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Jemnice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 1:1, Wiederlechner Marek 0:2, Hovorka Zdeněk 1:2, Hloch Tomáš 0:3, body hostů: Máca Jan 3:0, Fišer Vladimír 2:1, Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 1:1), TJ Sokol Polnička A - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Milan 2:2, Sobotka Tomáš 3:1, Červinková Petra 1:2, Sobotka Ivoš 0:4, body hostů: Kysilka Václav 3:1, Hájek Miroslav 2:2, Štola Miroslav 3:1, Kreisler Tomáš 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ CHS Chotěboř C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 0:4, Jašek Petr 2:2, Borůvka Vít 0:3, Šoukal Slavomír 4:0, body hostů: Tůma Martin 3:1, Adam Ondřej 2:2, Job Štefan 3:1, Málek Miroslav 1:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - SKST Třešť B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 3:0, Štork Vítězslav 1:1, Zelinková Dagmar 0:1, Nosek Pavel 3:0, Zerzánek Ivo 2:0, body hostů: Růžičková Pavla 1:2, Macháč Jan 0:3, Šalanda Vít 1:2, Kratochvíl Jiří 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 2:1, Kurucz Tibor 0:2, Kos Zdeněk 3:0, Benáček Petr 3:0, body hostů: Jírů Libor 1:2, Prokop Jiří 1:2, Jírů Miroslav 0:3, Angelis Jiří 1:1),
11. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Jemnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 2:0, Poulíček Josef 2:1, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Máca Jan 2:1, Fišer Vladimír 0:3, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hloch Tomáš 3:1, Wiederlechner Marek 1:3, Hovorka Zdeněk 3:1, Holub Martin 2:2, body hostů: Forman Marcel 2:2, Svoboda Vítězslav 4:0, Švanda Ladislav 1:3, Švanda Radek 0:4), TJ Sokol Polnička A - TJ CHS Chotěboř C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beznoska Jiří 1:3, Sobotka Tomáš 0:2, Smolík Milan 3:0, Červinková Petra 0:4, Sobotka Ivoš 1:0, body hostů: Tůma Martin 3:1, Adam Ondřej 3:1, Job Štefan 2:1, Málek Miroslav 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Žďár nad Sázavou C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupka Jiří 1:1, Jašek Petr 0:2, Klíma Tomáš 0:1, Šoukal Slavomír 0:2, Borůvka Vít 0:2, body hostů: Kysilka Václav 3:0, Hájek Miroslav 2:0, Štola Miroslav 2:0, Kreisler Tomáš 1:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 3:0, Štork Vítězslav 0:2, Zerzánek Ivo 2:1, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Jírů Libor 1:2, Prokop Jiří 1:2, Angelis Jiří 1:2, Jírů Miroslav 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - SKST Třešť B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 1:3, Kurucz Tibor 0:4, Kos Zdeněk 4:0, Benáček Petr 4:0, body hostů: Růžičková Pavla 2:2, Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 2:2, Kratochvíl Jiří 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Jiskra Humpolec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Ladislav 1:1, Živný František 2:1, Forman Marcel 3:0, body hostů: Váňa Lubomír 2:1, Krčil Aleš 0:3, Pros Ondřej 0:3, Poulíček Josef 1:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Puklice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 0:1, Fišer Vladimír 2:2, Máca Jan 3:0, Kříž František 2:2, Kabelka Jan 1:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 1:3, Hloch Tomáš 1:3, Latocha Jan 2:1), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Polnička A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Václav 2:0, Hájek Miroslav 2:0, Kreisler Tomáš 2:1, Štola Miroslav 2:0, body hostů: Bartoš Jiří 0:3, Odvárka Josef 0:2, Červinková Petra 1:1, Beznoska Jiří 0:2), TJ CHS Chotěboř C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 0:3, Voldán Jiří 1:2, Job Štefan 1:2, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 4:0, Kupka Jiří 1:2, Jašek Petr 2:1, Borůvka Vít 2:1), SKST Třešť B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Pavla 0:3, Peštál Jaroslav 0:3, Sklenář Stanislav 3:0, Macháč Jan 0:3, body hostů: Nosek Pavel 2:1, Piálek Ivan 2:1, Zelinková Dagmar 2:1, Zerzánek Ivo 3:0), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Miroslav 3:1, Prokop Jiří 1:3, Jírů Libor 2:2, Vránek Jiří 1:3, body hostů: Kos Zdeněk 2:2, Plocek Jaroslav ml. 2:2, Benáček Petr 1:3, Šimeček Luboš 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Jiskra Humpolec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž František 4:0, Máca Jan 1:2, Fišer Vladimír 2:1, Chvátal Pavel 2:2, body hostů: Pros Ondřej 2:2, Váňa Lubomír 2:2, Krčil Aleš 1:2, Poulíček Josef 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Puklice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:0, Švanda Ladislav 2:0, Švanda Radek 1:2, Forman Marcel 3:0, body hostů: Hovorka Zdeněk 1:2, Wiederlechner Marek 1:2, Hloch Tomáš 0:2, Latocha Jan 0:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Polnička A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voldán Jiří 2:0, Málek Miroslav 2:0, Job Štefan 2:1, Adam Ondřej 3:0, body hostů: Bartoš Jiří 0:3, Sobotka Ivoš 1:2, Sobotka Michal 0:2, Beznoska Jiří 0:2), TJ Žďár nad Sázavou C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Václav 2:0, Hájek Miroslav 2:0, Kreisler Tomáš 0:1, Štola Miroslav 3:0, Forchtsam Milan 1:1, body hostů: Šoukal Slavomír 1:2, Kupka Jiří 0:3, Jašek Petr 1:1, Borůvka Vít 0:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Miroslav 0:3, Prokop Jiří 0:1, Jírů Libor 2:1, Vránek Jiří 2:2, Rosenkranz Egon 1:1, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 2:1, Zerzánek Ivo 2:1, Štork Vítězslav 1:2), SKST Třešť B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Pavla 3:1, Peštál Jaroslav 1:3, Sklenář Stanislav 3:1, Šalanda Vít 1:1, Macháč Jan 0:2, body hostů: Kos Zdeněk 3:1, Benáček Petr 1:3, Šimeček Luboš 3:1, Plocek Jaroslav ml. 1:3),
14. kolo:
SKST Třešť B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžičková Pavla 1:2, Macháč Jan 1:2, Sklenář Stanislav 2:1, Havel Miloslav 0:3, body hostů: Forman Marcel 2:1, Svoboda Vítězslav 1:2, Švanda Radek 2:1, Živný František 3:0), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Jemnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 1:2, Prokop Jiří 1:1, Angelis Jiří 1:2, Talíř Pavel 0:3, body hostů: Chvátal Pavel 0:2, Máca Jan 3:0, Kříž František 3:0, Fišer Vladimír 2:0, Kabelka Jan 0:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 3:1, Bína Václav 0:4, Zerzánek Ivo 0:3, Nosek Pavel 3:1, body hostů: Kysilka Václav 4:0, Hájek Miroslav 2:2, Forchtsam Milan 2:2, Kreisler Tomáš 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ CHS Chotěboř C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:2, Plocek Jaroslav ml. 1:2, Kos Zdeněk 3:0, Šimeček Luboš 2:2, body hostů: Sokol Michal 2:2, Tůma Martin 1:3, Adam Ondřej 2:1, Job Štefan 1:2), TJ Sokol Polnička A - TJ Jiskra Humpolec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Beznoska Jiří 0:3, Sobotka Ivoš 0:3, Smolík Milan 4:0, body hostů: Krčil Aleš 3:1, Pros Ondřej 3:1, Váňa Lubomír 2:1, Poulíček Josef 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Puklice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 1:3, Jašek Petr 2:1, Klíma Tomáš 0:3, Šoukal Slavomír 2:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 4:0, Wiederlechner Marek 2:2, Holub Martin 2:1, Latocha Jan 1:2),
15. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 2:2, Prokop Jiří 1:3, Záboj Petr 0:4, Jírů Libor 4:0, body hostů: Forman Marcel 2:2, Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Radek 2:2, Živný František 2:2), SKST Třešť B - TJ Sokol Jemnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 3:1, Macháč Jan 3:1, Sklenář Stanislav 1:2, Růžičková Pavla 2:2, body hostů: Kabelka Jan 3:1, Máca Jan 2:2, Fišer Vladimír 1:3, Chvátal Pavel 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 1:1, Plocek Jaroslav ml. 1:1, Kos Zdeněk 3:0, Šimeček Luboš 3:0, body hostů: Kysilka Václav 1:2, Hájek Miroslav 1:2, Forchtsam Milan 0:2, Kreisler Tomáš 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ CHS Chotěboř C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 0:3, Štork Vítězslav 0:2, Zerzánek Ivo 0:3, Nosek Pavel 2:1, body hostů: Sokol Michal 3:0, Tůma Martin 2:1, Adam Ondřej 3:0, Job Štefan 1:1), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Jiskra Humpolec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupka Jiří 3:1, Jašek Petr 1:3, Borůvka Vít 1:3, Šoukal Slavomír 4:0, body hostů: Pros Ondřej 3:1, Váňa Lubomír 2:2, Krčil Aleš 2:2, Poulíček Josef 0:4), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Puklice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Ivoš 0:2, Sobotka Michal 0:2, Beznoska Jiří 0:3, Bartoš Jiří 1:1, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:0, Wiederlechner Marek 2:0, Holub Martin 2:0, Latocha Jan 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Polnička A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 3:0, Švanda Ladislav 2:1, Švanda Radek 1:2, Forman Marcel 2:1, body hostů: Smolík Milan 1:2, Sobotka Tomáš 2:1, Sobotka Ivoš 1:2, Bartoš Jiří 0:3), TJ Sokol Jemnice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 2:2, Fišer Vladimír 2:2, Máca Jan 4:0, Kabelka Jan 1:3, body hostů: Kupka Jiří 2:2, Jašek Petr 2:2, Borůvka Vít 3:1, Klíma Tomáš 0:4), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 0:2, Krčil Aleš 0:2, Poulíček Josef 0:2, Pros Ondřej 1:1, WO 0:1, body hostů: Nosek Pavel 2:0, Piálek Ivan 2:0, Zelinková Dagmar 2:0, Zerzánek Ivo 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hloch Tomáš 2:2, Wiederlechner Marek 2:2, Holub Martin 3:0, Hovorka Zdeněk 3:1, body hostů: Šimeček Luboš 1:3, Kos Zdeněk 2:2, Benáček Petr 0:4, Plocek Jaroslav ml. 2:1), TJ Žďár nad Sázavou C - SKST Třešť B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forchtsam Milan 2:0, Hájek Miroslav 2:0, Štola Miroslav 2:0, Kysilka Václav 2:0, body hostů: Peštál Jaroslav 0:2, Růžičková Pavla 0:2, Macháč Jan 0:2, Šalanda Vít 0:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Spartak Pelhřimov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 2:0, Job Štefan 1:1, Tůma Martin 3:0, Sokol Michal 3:0, body hostů: Jírů Libor 0:3, Prokop Jiří 1:2, Jírů Miroslav 0:2, Záboj Petr 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Polnička A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 2:1, Fišer Vladimír 1:2, Máca Jan 3:0, Kabelka Jan 3:0, body hostů: Smolík Milan 1:2, Sobotka Tomáš 1:2, Sobotka Ivoš 0:3, Bartoš Jiří 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 3:0, Švanda Ladislav 1:1, Švanda Radek 1:1, Forman Marcel 2:1, WO 1:0, body hostů: Kupka Jiří 0:2, Jašek Petr 3:0, Borůvka Vít 0:3, Klíma Tomáš 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Tomáš 1:3, Holub Martin 2:1, Wiederlechner Marek 0:2, Hovorka Zdeněk 3:1, WO 0:2, body hostů: Nosek Pavel 3:0, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 1:2, Zerzánek Ivo 1:2, WO 2:0), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pros Ondřej 2:1, Krčil Tomáš 1:2, Krčil Aleš 3:1, body hostů: Šimeček Luboš 1:3, Kos Zdeněk 2:2, Plocek Jaroslav ml. 1:2, Benáček Petr 1:2), TJ CHS Chotěboř C - SKST Třešť B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 2:0, Job Štefan 1:1, Tůma Martin 3:0, Sokol Michal 3:0, body hostů: Šalanda Vít 1:2, Macháč Jan 0:3, Růžičková Pavla 0:2, Peštál Jaroslav 0:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Spartak Pelhřimov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisler Tomáš 3:0, Hájek Miroslav 3:0, Štola Miroslav 2:1, Kysilka Václav 1:2, body hostů: Záboj Petr 0:3, Jírů Miroslav 0:3, Prokop Jiří 2:1, Jírů Libor 1:2),
18. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Forchtsam Milan 1:3, Hájek Miroslav 2:2, Štola Miroslav 3:1, Kysilka Václav 4:0, body hostů: Forman Marcel 3:1, Svoboda Vítězslav 1:3, Švanda Ladislav 1:3, Švanda Radek 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Jemnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 4:0, Málek Miroslav 1:2, Adam Ondřej 2:1, Tůma Martin 2:2, body hostů: Máca Jan 2:2, Kabelka Jan 0:4, Fišer Vladimír 2:1, Chvátal Pavel 1:2), SKST Třešť B - TJ Jiskra Humpolec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalanda Vít 1:2, Sklenář Stanislav 1:2, Macháč Jan 0:3, Růžičková Pavla 1:2, body hostů: Poulíček Josef 2:1, Váňa Lubomír 3:0, Krčil Aleš 1:2, Pros Ondřej 3:0), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Puklice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Miroslav 0:2, Angelis Jiří 0:2, Prokop Jiří 1:2, Jírů Libor 1:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:0, Wiederlechner Marek 2:1, Holub Martin 2:0, Hloch Tomáš 1:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Polnička A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štork Vítězslav 0:4, Zerzánek Ivo 2:2, Piálek Ivan 3:1, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Smolík Milan 3:1, Červinková Petra 2:2, Sobotka Ivoš 1:3, Bartoš Jiří 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:0, Plocek Jaroslav ml. 1:1, Kos Zdeněk 3:0, Šimeček Luboš 2:1, body hostů: Šoukal Slavomír 0:3, Kupka Jiří 1:2, Jašek Petr 1:1, Borůvka Vít 0:2),
19. kolo:
TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Moravské Budějovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 0:3, Málek Miroslav 0:3, Adam Ondřej 1:2, Tůma Martin 2:1, body hostů: Forman Marcel 2:1, Svoboda Vítězslav 3:0, Švanda Ladislav 2:1, Švanda Radek 2:1), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Jemnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forchtsam Milan 3:1, Hájek Miroslav 1:2, Štola Miroslav 2:1, Kysilka Václav 3:1, body hostů: Kabelka Jan 0:4, Máca Jan 2:2, Fišer Vladimír 1:2, Chvátal Pavel 2:1), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra Humpolec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 1:3, Angelis Jiří 0:3, Prokop Jiří 2:1, Jírů Miroslav 2:2, body hostů: Poulíček Josef 1:3, Krčil Aleš 3:1, Váňa Lubomír 3:0, Pros Ondřej 2:1), SKST Třešť B - TJ Sokol Puklice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 1:2, Šalanda Vít 0:2, Růžičková Pavla 1:2, Sklenář Stanislav 0:3, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:0, Holub Martin 3:0, Wiederlechner Marek 2:1, Hloch Tomáš 1:1), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Polnička A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:1, Plocek Jaroslav ml. 1:1, Kos Zdeněk 2:1, Šimeček Luboš 3:0, body hostů: Smolík Milan 2:1, Červinková Petra 1:2, Sobotka Ivoš 0:3, Bartoš Jiří 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štork Vítězslav 0:4, Zerzánek Ivo 1:3, Piálek Ivan 2:2, Nosek Pavel 3:1, body hostů: Šoukal Slavomír 3:1, Kupka Jiří 2:2, Jašek Petr 3:1, Borůvka Vít 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Ladislav 3:1, Švanda Radek 1:2, Forman Marcel 3:1, body hostů: Nosek Pavel 2:2, Piálek Ivan 1:3, Zelinková Dagmar 2:2, Štork Vítězslav 0:3), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 1:3, Máca Jan 3:1, Fišer Vladimír 2:2, body hostů: Benáček Petr 2:2, Kos Zdeněk 2:2, Plocek Jaroslav ml. 3:1, Pavlíček Tomáš 1:3), TJ Sokol Polnička A - SKST Třešť B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Milan 2:1, Sobotka Tomáš 3:0, Sobotka Ivoš 0:3, Červinková Petra 3:1, body hostů: Sklenář Stanislav 1:3, Růžičková Pavla 1:2, Peštál Jaroslav 1:2, Šalanda Vít 2:1), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupka Jiří 0:3, Jašek Petr 2:1, Borůvka Vít 2:1, Šoukal Slavomír 4:0, body hostů: Prokop Jiří 1:3, Angelis Jiří 0:3, Jírů Miroslav 2:1, Zelenka Ondřej 2:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Žďár nad Sázavou C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil Aleš 1:1, Pros Ondřej 0:2, Krčil Tomáš 0:3, Váňa Lubomír 0:3, body hostů: Sukup Štěpán 1:1, Kysilka Václav 3:0, Štola Miroslav 2:0, Hájek Miroslav 2:0, Kreisler Tomáš 1:0), TJ Sokol Puklice A - TJ CHS Chotěboř C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hloch Tomáš 1:1, Latocha Jan 1:1, Hovorka Zdeněk 3:0, Holub Martin 3:0, body hostů: Job Štefan 2:1, Tůma Martin 0:3, Adam Ondřej 0:2, Málek Miroslav 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 1:3, Fišer Vladimír 2:2, Kabelka Jan 1:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 4:0, Štork Vítězslav 0:4), Stolní tenis Velké Meziříčí B - SKST Třešť B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupka Jiří 2:0, Jašek Petr 2:0, Borůvka Vít 2:0, Šoukal Slavomír 1:0, WO 1:0, body hostů: Sklenář Stanislav 0:2, Růžičková Pavla 0:1, Peštál Jaroslav 0:1, Macháč Jan 0:2, Šalanda Vít 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Polnička A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Milan 4:0, Sobotka Tomáš 2:1, Sobotka Ivoš 1:2, Červinková Petra 2:2, body hostů: Jírů Miroslav 1:3, Zelenka Ondřej 1:3, Prokop Jiří 1:2, Angelis Jiří 2:1), TJ Sokol Puklice A - TJ Žďár nad Sázavou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Tomáš 2:2, Wiederlechner Marek 0:2, Hovorka Zdeněk 4:0, Holub Martin 1:3, Latocha Jan 1:1, body hostů: Sukup Štěpán 3:1, Kysilka Václav 2:2, Štola Miroslav 2:2, Hájek Miroslav 1:3), TJ Jiskra Humpolec B - TJ CHS Chotěboř C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pros Ondřej 3:0, Krčil Tomáš 0:3, Krčil Aleš 3:1, body hostů: Job Štefan 2:2, Tůma Martin 2:2, Adam Ondřej 1:2, Málek Miroslav 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Puklice A - TJ Jiskra Humpolec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hloch Tomáš 2:1, Wiederlechner Marek 1:1, Hovorka Zdeněk 2:1, Holub Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Váňa Lubomír 3:1, Pros Ondřej 0:3, Krčil Aleš 0:3, Krčil Tomáš 1:1, WO 1:0), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Polnička A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 2:2, Jašek Petr 1:2, Borůvka Vít 2:1, Šoukal Slavomír 4:0, body hostů: Smolík Milan 2:2, Červinková Petra 2:2, Sobotka Michal 0:1, Sobotka Ivoš 1:2, Sobotka Tomáš 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:2, Kurucz Tibor 2:2, Plocek Jaroslav ml. 3:1, Kos Zdeněk 0:4, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 3:1, Štork Vítězslav 1:3, Zerzánek Ivo 1:3), TJ Spartak Pelhřimov B - SKST Třešť B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírů Miroslav 1:0, Prokop Jiří 1:1, Angelis Jiří 2:1, Zelenka Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 1:2, Sklenář Stanislav 0:2, WO 0:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Žďár nad Sázavou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 1:3, Adam Ondřej 1:3, Tůma Martin 2:2, Sokol Michal 4:0, body hostů: Sukup Štěpán 3:1, Kysilka Václav 0:4, Štola Miroslav 2:2, Hájek Miroslav 3:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vladimír 2:2, Chvátal Pavel 3:1, Máca Jan 3:1, Kabelka Jan 0:4, body hostů: Forman Marcel 2:2, Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Ladislav 1:3, Švanda Radek 3:1),
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
1. kolo:
SK Telč B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Lukáš 1:2, Ondrák Lukáš 1:2, Švec Radomír 3:0, Martinů Libor 4:0, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Bencová Bohdana 1:2, Vrbata Josef 0:3, Sommer Patrik 1:2), TJ Sokol Brtnice A - SK Jihlava C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Stejskal Leoš 3:0, Vrzal Matěj 0:3, Pikolon Karel 2:2, body hostů: Škrdla David 1:3, Pospíchal Petr 2:2, Král Dominik 1:2, Holub Matěj 1:2), TJ Žďár nad Sázavou D - SK Sokol Lhotky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekuža Roman 1:2, Klusáček Jiří 0:2, Forchtsam Milan 1:2, Veselský Oldřich 1:2, body hostů: Lavický Pavel 3:0, Nevrtal Tomáš 2:1, Musil Milan 3:0, Nevrtal Zdeněk 0:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Třebíč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Tomáš 0:4, Malý Jiří 1:2, Mazel Dušan 3:0, Trnka Stanislav 1:3, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Poskočil Karel 2:2, Havlová Zuzana 2:1, Hronek Jiří 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Talíř Pavel 0:3, Zábojová Anna 1:2, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 2:1, body hostů: Přepechal Bohumil 2:1, Přepechal Leoš 1:2, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 3:0), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Výčapy A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 1:2, Lískovec Josef 3:0, Mička Lukáš 1:2, Smíšek František st. 4:0, body hostů: Dolák Jan 2:2, Hanák Jiří 1:2, Jonáš Roman 1:2, Jonáš Petr 0:3),
2. kolo:
SK Telč B - SK Jihlava C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Lukáš 2:0, Ondrák Lukáš 1:1, Švec Radomír 3:0, Martinů Libor 2:0, body hostů: Pospíchal Petr 0:3, Škrdla David 1:1, Král Dominik 0:2, Holub Matěj 0:2), TJ Sokol Brtnice A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Stejskal Leoš 4:0, Vrzal Matěj 0:4, Pikolon Karel 0:4, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Bencová Bohdana 2:2, Vrbata Josef 2:2, Sommer Patrik 2:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Třebíč B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekuža Roman 1:2, Klusáček Jiří 3:0, Vavřík Lukáš 0:3, Veselský Oldřich 1:3, body hostů: Česnek Jiří 2:2, Havlová Zuzana 2:1, Poskočil Karel 3:0, Hronek Jiří 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - SK Sokol Lhotky A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Tomáš 1:2, Malý Jiří 0:2, Mazel Dušan 1:2, Trnka Stanislav 0:3, body hostů: Lavický Pavel 3:0, Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 2:1, Nevrtal Zdeněk 1:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Výčapy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Lukáš 0:2, Talíř Pavel 1:2, Zábojová Anna 2:1, Zelenka Ondřej 1:3, Záboj Petr 0:1, body hostů: Dolák Jan 4:0, Hanák Jiří 2:1, Jonáš Roman 2:1, Jonáš Petr 1:2), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lískovec Josef 1:3, Mička Lukáš 1:2, Tůma Jan 0:3, Smíšek František st. 4:0, body hostů: Přepechal Bohumil 2:2, Křenek Petr 3:1, Kunce Radoslav 1:2, Přepechal Leoš 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SK Telč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přepechal Bohumil 2:0, Křenek Petr 2:0, Kunce Radoslav 2:0, Filipec Michal ml. 2:0, body hostů: Martinů Libor 0:2, Koubík Martin 0:2, Ondrák Lukáš 0:2, Novák Filip 0:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Sokol Brtnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Petr 0:4, Hanák Jiří 4:0, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 3:1, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Pikolonová Šárka 1:3, Stejskal Leoš 3:1, Kalenda Luboš 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večeřa Zdeněk 1:0, Musil Milan 2:1, Nevrtal Zdeněk 0:3, Lavický Pavel 3:1, Nevrtal Tomáš 3:0, body hostů: Zelenka Ondřej 2:2, Jírů Miroslav 1:3, Zábojová Anna 2:1, Záboj Petr 0:3), TJ Třebíč B - TJ Slavoj Pacov A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poskočil Karel 3:1, Havlová Zuzana 4:0, Durda Pavel 1:2, Česnek Jiří 2:2, body hostů: Smíšek František st. 1:3, Zeman Vladimír 1:3, Mička Lukáš 3:1, Tůma Jan 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Žďár nad Sázavou D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piskač Miroslav 3:1, Vrbata Josef 3:1, Mátl Bohumil 3:0, Sommer Patrik 1:3, body hostů: Forchtsam Milan 3:1, Klusáček Jiří 1:3, Nekuža Roman 1:3, Veselský Oldřich 0:3), SK Jihlava C - TJ Nové Město na Moravě A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 1:1, Kolátor Tomáš 0:2, Král Dominik 0:3, Škrdla David 1:2, body hostů: Mazel Dušan 2:1, Nečas František 3:0, Trnka Stanislav 1:1, Malý Jiří 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přepechal Bohumil 2:2, Křenek Petr 1:3, Kunce Radoslav 3:1, Filipec Michal ml. 1:3, body hostů: Stejskal Leoš 2:2, Pikolonová Šárka 3:1, Novotný Pavel 3:1, Kalenda Luboš 1:3), TJ Sokol Výčapy A - SK Telč B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Petr 0:3, Hanák Jiří 3:0, Jonáš Roman 3:0, Dolák Jan 4:0, body hostů: Martinů Libor 1:3, Koubík Martin 0:3, Ondrák Lukáš 1:2, Novák Filip 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Slavoj Pacov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 1:1, Nevrtal Zdeněk 2:1, Lavický Pavel 3:0, body hostů: Smíšek František st. 2:1, Zeman Vladimír 0:3, Mička Lukáš 0:3, Tůma Jan 0:2), TJ Třebíč B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Česnek Jiří 2:0, Poskočil Karel 2:0, Kuna Petr 3:0, Havlová Zuzana 2:0, body hostů: Zelenka Ondřej 0:3, Jírů Miroslav 0:2, Zábojová Anna 0:2, Záboj Petr 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Nové Město na Moravě A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskač Miroslav 2:2, Vrbata Josef 0:4, Bencová Bohdana 1:3, Mátl Bohumil 3:1, body hostů: Mazel Dušan 4:0, Nečas František 3:1, Trnka Stanislav 1:3, Malý Jiří 2:2), SK Jihlava C - TJ Žďár nad Sázavou D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Radomil 2:0, Kolátor Tomáš 0:2, Holub Matěj 0:3, Škrdla David 0:3, Zdarsa Pavel 0:1, body hostů: Forchtsam Milan 2:1, Klusáček Jiří 3:0, Nekuža Roman 3:0, Vavřík Lukáš 1:1),
5. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Slavoj Pacov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábojová Anna 2:2, Duda Lukáš 1:3, Talíř Pavel 1:2, Zelenka Ondřej 2:2, body hostů: Smíšek František st. 2:2, Zeman Vladimír 3:1, Lískovec Josef 3:1, Tůma Jan 1:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Sokol Výčapy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přepechal Bohumil 2:2, Filipec Michal ml. 1:3, Kunce Radoslav 2:2, Křenek Petr 2:2, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 4:0, Jonáš Roman 2:2, Jonáš Petr 0:4), SK Sokol Lhotky A - TJ Třebíč B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lavický Pavel 3:1, Musil Milan 1:2, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 3:1, body hostů: Havlová Zuzana 2:2, Kuna Petr 1:3, Poskočil Karel 0:3, Durda Pavel 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - SK Jihlava C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencová Bohdana 1:1, Mátl Bohumil 2:0, Vrbata Josef 2:1, Piskač Miroslav 3:0, body hostů: Pospíchal Petr 1:2, Škrdla David 0:3, Holub Matěj 1:1, Kolátor Tomáš 0:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Nové Město na Moravě A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 4:0, Vavřík Lukáš 1:2, Forchtsam Milan 2:2, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Nečas František 2:2, Trnka Stanislav 0:1, Malý Jiří 2:1, Nečas Tomáš 0:3), SK Telč B - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Lukáš 2:2, Novák Filip 0:3, Švec Radomír 3:1, Martinů Libor 2:2, Ondrák Lukáš 1:0, body hostů: Stejskal Leoš 2:2, Pikolonová Šárka 4:0, Kourek Pavel 0:4, Kalenda Luboš 2:2),
6. kolo:
SK Telč B - TJ Žďár nad Sázavou D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrák Lukáš 1:3, Martinů Libor 0:3, Švec Radomír 2:1, Koláček Lukáš 2:2, body hostů: Forchtsam Milan 4:0, Nekuža Roman 3:1, Malec Jiří 0:3, Klusáček Jiří 2:1), TJ Sokol Brtnice A - TJ Nové Město na Moravě A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Luboš 0:2, Kourek Pavel 0:2, Vrzal Matěj 0:3, Stejskal Leoš 1:2, body hostů: Mazel Dušan 3:0, Nečas František 3:0, Malý Jiří 1:1, Trnka Stanislav 2:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábojová Anna 1:2, Vránek Jiří 3:0, Talíř Pavel 2:1, Zelenka Ondřej 3:0, body hostů: Piskač Miroslav 2:1, Mátl Bohumil 0:3, Vrbata Josef 0:3, Bencová Bohdana 1:2), TJ Slavoj Pacov A - SK Jihlava C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Vladimír 1:1, Lískovec Josef 2:0, Mička Lukáš 2:1, Smíšek František st. 3:0, body hostů: Pospíchal Petr 1:2, Holub Matěj 1:2, Král Dominik 0:2, Kolátor Tomáš 0:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SK Sokol Lhotky A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přepechal Bohumil 1:2, Křenek Petr 1:2, Kunce Radoslav 2:1, Filipec Michal ml. 1:3, body hostů: Nevrtal Tomáš 4:0, Lavický Pavel 2:1, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Zdeněk 0:3), TJ Sokol Výčapy A - TJ Třebíč B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerád Matěj 0:3, Hanák Jiří 1:1, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 1:2, body hostů: Česnek Jiří 3:0, Havlová Zuzana 2:1, Kuna Petr 1:2, Durda Pavel 2:0),
7. kolo:
SK Telč B - TJ Nové Město na Moravě A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Filip 0:4, Koláček Lukáš 0:3, Švec Radomír 3:0, Martinů Libor 2:2, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Nečas František 2:2, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 2:1), TJ Sokol Brtnice A - TJ Žďár nad Sázavou D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Luboš 2:1, Kourek Pavel 1:2, Stejskal Leoš 1:2, Vrzal Matěj 0:4, body hostů: Forchtsam Milan 4:0, Nekuža Roman 2:1, Klusáček Jiří 1:2, Malec Jiří 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - SK Jihlava C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábojová Anna 1:3, Záboj Petr 1:3, Talíř Pavel 1:2, Zelenka Ondřej 3:1, body hostů: Zdarsa Pavel 4:0, Pospíchal Petr 3:1, Holub Matěj 2:2, Kolátor Tomáš 0:3), TJ Slavoj Pacov A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lískovec Josef 2:2, Mička Lukáš 1:3, Tůma Jan 1:3, Smíšek František st. 4:0, body hostů: Piskač Miroslav 3:1, Mátl Bohumil 1:3, Vrbata Josef 1:3, Bencová Bohdana 3:1), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Třebíč B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přepechal Bohumil 4:0, Křenek Petr 0:4, Kunce Radoslav 0:3, Filipec Michal ml. 2:2, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Havlová Zuzana 3:1, Kuna Petr 2:2, Durda Pavel 1:2), TJ Sokol Výčapy A - SK Sokol Lhotky A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerád Matěj 2:1, Hanák Jiří 1:2, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 1:3, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:1, Lavický Pavel 2:1, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Zdeněk 1:2),
8. kolo:
SK Sokol Lhotky A - SK Telč B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:0, Musil Milan 1:1, Večeřa Zdeněk 3:0, Nevrtal Tomáš 2:0, body hostů: Koubík Martin 1:2, Martinů Libor 0:2, Novák Filip 0:2, Veselý Martin 0:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Kuna Petr 1:3, Durda Pavel 1:3, Česnek Jiří 4:0, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Stejskal Leoš 2:2, Kourek Pavel 1:3, Kalenda Luboš 2:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 0:2, Vrbata Josef 1:1, Slanař Radek 0:3, Piskač Miroslav 0:3, body hostů: Filipec Michal ml. 3:0, Vítámvás Josef 2:1, Přepechal Bohumil 2:0, Křenek Petr 2:0), SK Jihlava C - TJ Sokol Výčapy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Matěj 3:1, Kolátor Tomáš 0:3, Pospíchal Petr 2:2, Škrdla David 3:1, Kolátor Radomil 0:1, body hostů: Dolák Jan 3:1, Jonáš Roman 2:2, Semerád Matěj 1:3, Jonáš Petr 2:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekuža Roman 0:2, Klusáček Jiří 2:0, Vavřík Lukáš 3:0, Forchtsam Milan 3:0, body hostů: Zelenka Ondřej 1:2, Jírů Miroslav 0:3, Zábojová Anna 0:2, Duda Lukáš 1:1), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Slavoj Pacov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Malý Jiří 2:0, Mazel Dušan 2:1, Nečas František 3:0, body hostů: Smíšek František st. 2:1, Lískovec Josef 0:3, Mička Lukáš 0:3, Tůma Jan 1:1),
9. kolo:
SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Brtnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:0, Večeřa Zdeněk 2:0, Musil Milan 2:0, Nevrtal Tomáš 2:0, body hostů: Novotný Pavel 0:2, Stejskal Leoš 0:2, Kourek Pavel 0:2, Kalenda Luboš 0:2), TJ Třebíč B - SK Telč B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 3:0, Kuna Petr 1:2, Havlová Zuzana 2:1, Česnek Jiří 3:0, body hostů: Koubík Martin 1:2, Martinů Libor 2:1, Novák Filip 0:3, Veselý Martin 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Sokol Výčapy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 4:0, Slanař Radek 1:3, Vrbata Josef 2:2, Piskač Miroslav 1:3, body hostů: Dolák Jan 3:1, Jonáš Roman 3:1, Jonáš Petr 0:4, Semerád Matěj 2:2), SK Jihlava C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 1:2, Kolátor Tomáš 0:3, Pospíchal Petr 2:1, Škrdla David 2:2, body hostů: Přepechal Bohumil 4:0, Křenek Petr 2:1, Filipec Michal ml. 0:3, Vítámvás Josef 2:1), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Slavoj Pacov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klusáček Jiří 1:2, Vavřík Lukáš 0:3, Nekuža Roman 1:2, Forchtsam Milan 2:1, body hostů: Smíšek František st. 3:0, Lískovec Josef 2:1, Mička Lukáš 2:1, Tůma Jan 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Stanislav 1:1, Malý Jiří 2:0, Mazel Dušan 3:0, Nečas František 3:0, body hostů: Zelenka Ondřej 0:3, Jírů Miroslav 0:3, Zábojová Anna 0:2, Duda Lukáš 1:1),
10. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - SK Telč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Talíř Pavel 2:2, Zábojová Anna 2:2, Duda Lukáš 2:2, Zelenka Ondřej 1:3, body hostů: Martinů Libor 3:1, Koubík Martin 3:1, Ondrák Lukáš 0:4, Švec Radomír 2:0, Novák Filip 1:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Brtnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 1:3, Lískovec Josef 1:2, Mička Lukáš 2:1, Smíšek František st. 1:3, body hostů: Pikolonová Šárka 3:1, Novotný Pavel 4:0, Stejskal Leoš 1:2, Kourek Pavel 1:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přepechal Bohumil 3:0, Filipec Michal ml. 0:3, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 4:0, body hostů: Forchtsam Milan 2:2, Klusáček Jiří 1:2, Nekuža Roman 0:3, Vavřík Lukáš 1:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Nové Město na Moravě A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jiří 2:1, Semerád Matěj 0:3, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 2:2, body hostů: Mazel Dušan 4:0, Nečas František 3:0, Malý Jiří 0:3, Trnka Stanislav 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:1, Večeřa Zdeněk 2:1, Musil Milan 3:0, Nevrtal Tomáš 1:2, body hostů: Mátl Bohumil 2:1, Vrbata Josef 1:2, Sommer Patrik 1:2, Jirásek Martin 0:3), TJ Třebíč B - SK Jihlava C 10:0wo,
11. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Brtnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábojová Anna 1:3, Zelenka Ondřej 3:1, Talíř Pavel 2:2, Duda Lukáš 3:1, body hostů: Pikolonová Šárka 3:1, Novotný Pavel 2:2, Stejskal Leoš 1:3, Kourek Pavel 1:3), TJ Slavoj Pacov A - SK Telč B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 0:3, Lískovec Josef 0:2, Mička Lukáš 0:3, Smíšek František st. 2:1, body hostů: Švec Radomír 3:0, Koubík Martin 3:0, Martinů Libor 2:1, Novák Filip 1:1), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Nové Město na Moravě A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přepechal Bohumil 1:3, Filipec Michal ml. 1:3, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 2:2, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Nečas František 4:0, Malý Jiří 1:3, Trnka Stanislav 1:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jiří 3:1, Jonáš Roman 1:3, Semerád Matěj 3:0, Dolák Jan 3:1, body hostů: Forchtsam Milan 1:3, Vavřík Lukáš 1:3, Nekuža Roman 1:3, Klusáček Jiří 2:1), SK Sokol Lhotky A - SK Jihlava C 10:0wo, TJ Třebíč B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Havlová Zuzana 1:3, Durda Pavel 1:3, Česnek Jiří 3:1, body hostů: Mátl Bohumil 3:1, Vrbata Josef 3:1, Sommer Patrik 3:1, Jirásek Martin 0:4),
12. kolo:
SK Telč B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubík Martin 2:0, Koláček Lukáš 1:1, Švec Radomír 3:0, Martinů Libor 3:0, body hostů: Pacner Michael 1:2, Zelenka Ondřej 0:3, Duda Lukáš 0:2, Talíř Pavel 0:2), TJ Sokol Brtnice A - TJ Slavoj Pacov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Luboš 2:2, Kourek Pavel 1:3, Novotný Pavel 3:1, Pikolonová Šárka 3:1, body hostů: Smíšek František st. 1:3, Lískovec Josef 3:1, Mička Lukáš 1:3, Tůma Jan 2:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekuža Roman 2:1, Vavřík Lukáš 2:1, Klusáček Jiří 2:1, Forchtsam Milan 3:1, body hostů: Přepechal Bohumil 2:2, Kunce Radoslav 1:2, Filipec Michal ml. 0:3, Křenek Petr 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Výčapy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 1:1, Malý Jiří 2:0, Mazel Dušan 2:1, Nečas František 3:0, body hostů: Dolák Jan 1:2, Hanák Jiří 1:2, Semerád Matěj 0:2, Jonáš Roman 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - SK Sokol Lhotky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 2:2, Bencová Bohdana 2:2, Sommer Patrik 0:3, Vrbata Josef 2:2, body hostů: Lavický Pavel 3:1, Nevrtal Tomáš 3:1, Musil Milan 2:2, Večeřa Zdeněk 1:2), SK Jihlava C - TJ Třebíč B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 2:1, Král Dominik 0:3, Holub Matěj 0:3, Škrdla David 1:2, body hostů: Česnek Jiří 3:0, Poskočil Karel 3:0, Kuna Petr 2:1, Formánek Miloslav 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Brtnice A - TJ Spartak Pelhřimov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Matěj 0:4, Kalenda Luboš 2:1, Kourek Pavel 0:3, Pikolonová Šárka 4:0, body hostů: Pacner Michael 2:2, Zelenka Ondřej 3:1, Duda Lukáš 2:1, Talíř Pavel 1:2), SK Telč B - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubík Martin 3:0, Koláček Lukáš 2:1, Martinů Libor 3:0, Novák Filip 0:2, Švec Radomír 1:0, body hostů: Smíšek František st. 1:2, Lískovec Josef 0:3, Mička Lukáš 1:2, Tůma Jan 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 2:1, Malý Jiří 2:1, Mazel Dušan 2:1, Nečas František 4:0, body hostů: Přepechal Bohumil 0:4, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 1:2, Filipec Michal ml. 0:3), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Výčapy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekuža Roman 1:2, Vavřík Lukáš 2:1, Štola Dušan 3:0, Forchtsam Milan 3:0, body hostů: Dolák Jan 2:1, Hanák Jiří 0:3, Jonáš Roman 1:2, Semerád Matěj 0:3), SK Jihlava C - SK Sokol Lhotky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíchal Petr 1:1, Holub Matěj 1:1, Král Dominik 0:3, Škrdla David 0:3, body hostů: Lavický Pavel 2:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 2:0, Večeřa Zdeněk 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Třebíč B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 0:4, Bencová Bohdana 2:2, Sommer Patrik 2:1, Vrbata Josef 2:2, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Poskočil Karel 2:2, Kuna Petr 3:1, Formánek Miloslav 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - SK Telč B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Piskač Miroslav 1:0, Vrbata Josef 2:0, Mátl Bohumil 2:1, Bencová Bohdana 2:0, WO 3:0, body hostů: Koláček Lukáš 0:3, Novák Filip 1:2, Vojtaj Jiří 0:2, WO 0:3), SK Jihlava C - TJ Sokol Brtnice A WO (oboustranné), SK Sokol Lhotky A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večeřa Zdeněk 1:2, Musil Milan 3:0, Nevrtal Tomáš 3:0, Lavický Pavel 2:1, body hostů: Nekuža Roman 1:2, Klusáček Jiří 1:2, Vavřík Lukáš 1:2, Hruška Jiří 0:3), TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Kuna Petr 2:1, Svoboda Pavel 0:3, Havlová Zuzana 2:2, body hostů: Mazel Dušan 4:0, Malý Jiří 3:1, Trnka Stanislav 1:2, Nečas Tomáš 0:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Spartak Pelhřimov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítámvás Josef 2:2, Přepechal Bohumil 3:1, Filipec Michal ml. 2:2, Pelán Jaroslav 1:3, body hostů: Jírů Miroslav 0:4, Zelenka Ondřej 1:3, Zábojová Anna 3:1, Kubát Martin 4:0), TJ Sokol Výčapy A - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 1:2, Jonáš Roman 1:2, Semerád Matěj 3:0, Dolák Jan 3:0, body hostů: Zeman Vladimír 2:1, Lískovec Josef 1:2, Tůma Jan 0:3, Jaroš Marek 1:2),
15. kolo:
SK Jihlava C - SK Telč B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 0:2, Král Dominik 1:1, Pospíchal Petr 0:3, Škrdla David 1:2, body hostů: Koubík Martin 3:0, Novák Filip 2:1, Koláček Lukáš 2:0, Vojtaj Jiří 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Sokol Brtnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskač Miroslav 3:1, Vrbata Josef 3:1, Mátl Bohumil 1:3, Bencová Bohdana 2:2, body hostů: Pikolonová Šárka 2:2, Novotný Pavel 1:3, Stejskal Leoš 3:1, Kalenda Luboš 1:3), TJ Třebíč B - TJ Žďár nad Sázavou D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlová Zuzana 2:2, Poskočil Karel 4:0, Formánek Miloslav 2:2, Kuna Petr 1:3, body hostů: Nekuža Roman 3:1, Vavřík Lukáš 2:2, Klusáček Jiří 1:3, Hruška Jiří 1:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Nové Město na Moravě A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 2:0, Lavický Pavel 1:1, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 3:0, body hostů: Mazel Dušan 2:1, Malý Jiří 0:3, Trnka Stanislav 0:2, Nečas Tomáš 0:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 2:0, Semerád Matěj 2:0, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 2:0, body hostů: Jírů Miroslav 0:3, Zelenka Ondřej 0:2, Zábojová Anna 1:1, Kubát Martin 0:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Slavoj Pacov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítámvás Josef 2:0, Křenek Petr 1:1, Přepechal Bohumil 3:0, Filipec Michal ml. 3:0, body hostů: Zeman Vladimír 0:3, Lískovec Josef 1:2, Tůma Jan 0:2, Jaroš Marek 0:2),
16. kolo:
SK Telč B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koubík Martin 1:0, Koláček Lukáš 2:0, Švec Radomír 1:0, Novák Filip 1:1, Martinů Libor 1:1, WO 4:0, body hostů: Přepechal Bohumil 1:2, Vítámvás Josef 1:2, Florián Štěpán 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sokol Výčapy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Luboš 1:3, Novotný Pavel 4:0, Pikolonová Šárka 3:0, Kourek Pavel 1:3, body hostů: Dolák Jan 2:2, Hanák Jiří 1:3, Semerád Matěj 1:3, Jonáš Roman 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - SK Sokol Lhotky A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Martin 1:3, Zábojová Anna 1:3, Talíř Pavel 1:2, Zelenka Ondřej 4:0, body hostů: Nevrtal Tomáš 2:2, Lavický Pavel 3:1, Musil Milan 2:2, Večeřa Zdeněk 1:2), TJ Slavoj Pacov A - TJ Třebíč B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Lískovec Josef 1:2, Mička Lukáš 2:1, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Česnek Jiří 4:0, Havlová Zuzana 1:3, Kuna Petr 1:2, Poskočil Dominik nejml. 0:3), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekuža Roman 1:2, Vavřík Lukáš 2:1, Klusáček Jiří 1:2, Forchtsam Milan 4:0, body hostů: Mátl Bohumil 1:3, Piskač Miroslav 1:2, Sommer Patrik 2:1, Slanař Radek 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - SK Jihlava C 10:0wo,
17. kolo:
TJ Sokol Brtnice A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Kalenda Luboš 2:1, Vrzal Matěj 0:3, Kourek Pavel 3:1, body hostů: Přepechal Bohumil 1:3, Vítámvás Josef 2:2, Pelán Jaroslav 2:1, Florián Štěpán 0:3), SK Telč B - TJ Sokol Výčapy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubík Martin 3:1, Novák Filip 0:2, Švec Radomír 4:0, Koláček Lukáš 0:4, Martinů Libor 2:0, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 2:2, Jonáš Roman 1:3, Semerád Matěj 1:3), TJ Slavoj Pacov A - SK Sokol Lhotky A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Lískovec Josef 1:2, Mička Lukáš 2:1, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Lavický Pavel 3:1, Nevrtal Tomáš 1:3, Musil Milan 1:2, Večeřa Zdeněk 1:2), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Třebíč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Martin 1:3, Zábojová Anna 1:2, Talíř Pavel 1:2, Zelenka Ondřej 2:2, body hostů: Česnek Jiří 4:0, Kuna Petr 3:1, Havlová Zuzana 2:1, Poskočil Dominik nejml. 0:3), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 0:4, Malý Jiří 2:2, Mazel Dušan 2:1, Nečas František 4:0, body hostů: Mátl Bohumil 3:1, Piskač Miroslav 2:2, Sommer Patrik 1:3, Slanař Radek 1:2), TJ Žďár nad Sázavou D - SK Jihlava C 10:0wo,
18. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou D - SK Telč B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 3:0, Kreisler Tomáš 2:0, Klusáček Jiří 2:1, Nekuža Roman 2:1, body hostů: Koubík Martin 1:2, Novák Filip 0:3, Martinů Libor 1:2, Goliáš Stanislav 0:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Brtnice A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Kupka Petr 0:2, Malý Jiří 2:1, Mazel Dušan 2:1, WO 4:0, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Kourek Pavel 1:3, Kalenda Luboš 2:1, WO 0:4), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Spartak Pelhřimov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mátl Bohumil 2:0, Bencová Bohdana 2:0, Piskač Miroslav 2:0, Vrbata Josef 2:0, body hostů: Zelenka Ondřej 0:2, Talíř Pavel 0:2, Kubát Martin 0:2, Zábojová Anna 0:2), SK Jihlava C - TJ Slavoj Pacov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 0:2, Král Dominik 0:2, Holub Matěj 1:2, Škrdla David 0:3, body hostů: Smíšek František st. 3:0, Lískovec Josef 2:1, Mička Lukáš 2:0, Tůma Jan 2:0), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:2, Musil Milan 0:2, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 2:2, Konečný Petr 2:0, body hostů: Přepechal Bohumil 3:1, Kunce Radoslav 3:1, Vítámvás Josef 0:4, Filipec Michal ml. 1:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Výčapy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 3:0, Havlová Zuzana 0:2, Kuna Petr 3:0, Česnek Jiří 3:0, body hostů: Dolák Jan 1:2, Jonáš Roman 1:2, Semerád Matěj 0:3, Jonáš Petr 0:2),
19. kolo:
TJ Nové Město na Moravě A - SK Telč B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Stanislav 1:1, Malý Jiří 1:1, Nečas František 3:0, Mazel Dušan 3:0, body hostů: Koubík Martin 2:1, Novák Filip 0:3, Martinů Libor 0:2, Goliáš Stanislav 0:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 2:2, Kreisler Tomáš 3:1, Klusáček Jiří 3:1, Štola Dušan 0:4, body hostů: Pikolonová Šárka 2:2, Novotný Pavel 3:1, Kalenda Luboš 2:2, Kourek Pavel 1:3), SK Jihlava C - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Matěj 2:0, Král Dominik 0:2, Pospíchal Petr 3:0, Škrdla David 3:0, body hostů: Zelenka Ondřej 1:2, Talíř Pavel 1:2, Duda Lukáš 0:2, Kubát Martin 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod C - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 1:2, Bencová Bohdana 2:1, Vrbata Josef 3:0, Piskač Miroslav 3:0, body hostů: Smíšek František st. 2:1, Lískovec Josef 0:3, Mička Lukáš 1:2, Tůma Jan 0:3), TJ Třebíč B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 2:1, Havlová Zuzana 1:1, Kuna Petr 2:1, Česnek Jiří 3:0, body hostů: Přepechal Bohumil 2:1, Kunce Radoslav 0:3, Filipec Michal ml. 0:3, Vítámvás Josef 1:1), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Výčapy A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:0, Večeřa Zdeněk 2:0, Konečný Petr 2:0, Nevrtal Tomáš 2:0, body hostů: Dolák Jan 0:2, Jonáš Roman 0:2, Semerád Matěj 0:2, Jonáš Petr 0:2),
20. kolo:
SK Telč B - SK Sokol Lhotky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Lukáš 1:3, Švec Radomír 1:0, Novák Filip 1:3, Koubík Martin 3:1, Ondrák Lukáš 1:2, body hostů: Nevrtal Tomáš 4:0, Musil Milan 1:3, Večeřa Zdeněk 3:1, Nevrtal Zdeněk 1:3), TJ Sokol Brtnice A - TJ Třebíč B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 2:2, Kalenda Luboš 1:2, Kourek Pavel 0:3, Pikolonová Šárka 3:1, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Poskočil Karel 4:0, Havlová Zuzana 1:2, Kuna Petr 0:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filipec Michal ml. 2:2, Vítámvás Josef 2:2, Přepechal Bohumil 3:0, WO 0:5, body hostů: Piskač Miroslav 2:1, Mátl Bohumil 0:3, Bencová Bohdana 2:1, Vrbata Josef 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Výčapy A - SK Jihlava C 10:0wo, TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Žďár nad Sázavou D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Martin 0:3, Zábojová Anna 1:1, Záboj Petr 0:3, Duda Lukáš 1:2, body hostů: Forchtsam Milan 3:0, Vavřík Lukáš 2:1, Nekuža Roman 3:0, Klusáček Jiří 1:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Nové Město na Moravě A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 0:4, Lískovec Josef 2:1, Mička Lukáš 1:2, Smíšek František st. 2:2, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 3:1, Malý Jiří 1:2, Trnka Stanislav 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Brtnice A - SK Sokol Lhotky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 2:2, Kalenda Luboš 1:3, Kourek Pavel 2:2, Pikolonová Šárka 3:1, body hostů: Nevrtal Tomáš 2:2, Musil Milan 3:1, Večeřa Zdeněk 2:2, Nevrtal Zdeněk 1:3), SK Telč B - TJ Třebíč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrák Lukáš 0:2, Vojtaj Jiří 0:2, Novák Filip 0:2, Koláček Lukáš 0:2, body hostů: Česnek Jiří 2:0, Poskočil Karel 2:0, Havlová Zuzana 2:0, Kuna Petr 2:0), TJ Sokol Výčapy A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 2:2, Semerád Matěj 2:2, Jonáš Roman 2:2, Dolák Jan 2:2, body hostů: Piskač Miroslav 4:0, Vrbata Josef 1:3, Bencová Bohdana 3:1, Mátl Bohumil 0:4), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SK Jihlava C 10:0wo, TJ Slavoj Pacov A - TJ Žďár nad Sázavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 1:3, Lískovec Josef 2:2, Mička Lukáš 2:2, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Forchtsam Milan 4:0, Nekuža Roman 0:4, Vavřík Lukáš 2:2, Klusáček Jiří 2:2), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Nové Město na Moravě A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Petr 0:2, Kubát Martin 0:2, Talíř Pavel 0:2, Zábojová Anna 0:2, body hostů: Nečas František 2:0, Mazel Dušan 2:0, Malý Jiří 2:0, Trnka Stanislav 2:0),
22. kolo:
TJ Slavoj Pacov A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Josef 2:0, Mička Lukáš 2:0, Tůma Jan 2:0, Smíšek František st. 2:0, body hostů: Zelenka Ondřej 0:2, Zábojová Anna 0:2, Talíř Pavel 0:2, Záboj Petr 0:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 1:2, Semerád Matěj 2:1, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 3:1, body hostů: Přepechal Bohumil 3:1, Kunce Radoslav 0:3, Filipec Michal ml. 0:3, Vítámvás Josef 2:1), TJ Třebíč B - SK Sokol Lhotky A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 3:1, Kuna Petr 3:0, Durda Pavel 1:2, Česnek Jiří 1:3, body hostů: Lavický Pavel 3:1, Procházka Josef 1:3, Nevrtal Zdeněk 1:2, Nevrtal Tomáš 1:1, Večeřa Zdeněk 0:1), SK Jihlava C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 1:1, Kolátor Tomáš 0:2, Král Dominik 1:2, Škrdla David 0:3, body hostů: Piskač Miroslav 3:0, Bencová Bohdana 3:0, Mátl Bohumil 1:1, Vrbata Josef 1:1), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Dušan 3:0, Trnka Stanislav 1:2, Malý Jiří 1:2, Nečas František 4:0, body hostů: Forchtsam Milan 2:2, Nekuža Roman 1:2, Němeček František 0:3, Klusáček Jiří 1:2), TJ Sokol Brtnice A - SK Telč B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 3:0, Kalenda Luboš 2:1, Kourek Pavel 1:2, Pikolonová Šárka 3:0, body hostů: Vojtaj Jiří 1:2, Martinů Libor 2:1, Němeček Jaroslav 0:3, Koláček Lukáš 0:3),
KVALIFIKACE
1. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov D - SK Nové Dvory A 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duda Lukáš 1:1, Záboj Petr 0:2, Zábojová Anna 0:3, Kubát Martin 1:2, body hostů: Benc Jaroslav 3:0, Stejskal Tomáš 3:0, Pátek Miroslav 2:0, Sáblík Petr 0:2), SB Světlá n. S. B - TJ Lukov A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karel Martin 2:1, Tecl Tomáš 1:2, Kubíček Jan 0:3, Plecitý Tomáš 1:2, body hostů: Vidourek Jan ml. 1:2, Konvalinka Petr 3:0, Kertész Petr 3:0, Šplíchal Kamil 1:2),
2. kolo:
SK Nové Dvory A - SB Světlá n. S. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sáblík Petr 2:0, Pátek Miroslav 2:0, Benc Jaroslav 2:1, Stejskal Tomáš 2:0, body hostů: Karel Martin 0:1, Plecitý Tomáš 0:2, Kruml Milan 1:1, Tecl Tomáš 0:2, Kubíček Jan 0:2), SKST Třešť C - TJ Spartak Pelhřimov D 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocmánek Jaroslav 3:0, Nešpor Ladislav 3:0, Havel Miloslav 1:2, Šalanda Vít 1:1, Macháč Jan 1:0, body hostů: Kubát Martin 1:2, Duda Lukáš 1:2, Zábojová Anna 1:2, Záboj Petr 0:3),
3. kolo:
SB Světlá n. S. B - SKST Třešť C 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plecitý Tomáš 3:1, Kruml Milan 2:1, Tecl Tomáš 2:1, Karel Martin 1:3, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:2, Nešpor Ladislav 2:2, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 1:2), TJ Lukov A - SK Nové Dvory A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konvalinka Petr 1:2, Kertész Petr 1:2, Konvalinka Ondřej 1:1, Vidourek Jan ml. 1:2, Šplíchal Kamil 0:1, body hostů: Pátek Miroslav 2:1, Benc Jaroslav 2:1, Stejskal Tomáš 2:1, Sáblík Petr 2:1),
4. kolo:
SKST Třešť C - TJ Lukov A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocmánek Jaroslav 3:1, Nešpor Ladislav 3:1, Havel Miloslav 1:3, Macháč Jan 2:2, body hostů: Vidourek Jan ml. 2:2, Konvalinka Petr 1:3, Kertész Petr 4:0, Šplíchal Kamil 0:1, Konvalinka Ondřej 0:3), TJ Spartak Pelhřimov D - SB Světlá n. S. B 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duda Lukáš 0:2, Zábojová Anna 0:2, Záboj Petr 2:1, Kubát Martin 0:3, body hostů: Plecitý Tomáš 2:1, Kruml Milan 1:1, Tecl Tomáš 2:0, Karel Martin 2:0, Růžičková Daniela 1:0),
5. kolo:
TJ Lukov A - TJ Spartak Pelhřimov D 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konvalinka Petr 2:1, Kertész Petr 1:2, Šplíchal Kamil 0:3, Vidourek Jan ml. 2:2, body hostů: Kubát Martin 4:0, Duda Lukáš 1:2, Zábojová Anna 2:1, Záboj Petr 1:2), SK Nové Dvory A - SKST Třešť C 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langpaul Petr 1:3, Šmíd Martin 0:4, Benc Jaroslav 2:1, Fišar Jiří 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Nešpor Ladislav 1:3, Havel Miloslav 0:2, Šalanda Vít 3:0, Macháč Jan 2:0),
ČESKÝ POHÁR
1. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, Vosyka Radek 2:1, body hostů: Malina Vítězslav 2:1, Štrobl Marek 0:3, Mátl Bohumil 0:3), SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipl Karel 3:0, Klapp Miroslav 2:0, Bořil Karel 2:1, Jeníček Jakub 0:1, body hostů: Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 0:3, Zábojová Anna 1:2), SKST Třešť A - TJ Sokol Jemnice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Miloslav 0:2, Šalanda Vít 0:2, Neuman Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 3:0, Palát Jiří ml. 3:0, WO 0:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Slavoj Polná A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lavický Pavel 2:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Nevrtal Zdeněk 3:0, body hostů: Kučera Martin 0:3, Babínek Jiří 0:3, Šejstal Adolf 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Humpolec A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Poulíček Josef 0:3, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Kmoch Petr st. 2:1, Kmoch Petr ml. 1:2, Brukner Vít 2:1),
2. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeníček Jakub 2:1, Klapp Miroslav 1:2, Lipl Karel 1:2, body hostů: Pros Ondřej 1:1, Krčil Aleš 3:0, Poulíček Josef 0:3, Váňa Lubomír 1:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Jiskra Humpolec A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 2:1, Záboj Petr 3:0, Zelenka Ondřej 3:0, body hostů: Kmoch Petr st. 1:2, Marek Martin 0:3, Kmoch Petr ml. 0:3), SKST Třešť A - SK Sokol Lhotky A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháč Jan 3:0, Šalanda Vít 2:1, Neuman Jiří 0:3, body hostů: Musil Milan 2:1, Lavický Pavel 1:2, Nevrtal Zdeněk 1:2), TJ Sokol Jemnice A - TJ Slavoj Polná A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:0, Svoboda Zdeněk 1:2, Kabelka Jan 1:2, body hostů: Babínek Jiří 0:2, Šejstal Adolf 2:1, Krčál Radek 2:1, Kučera Martin 0:1),
3. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipl Karel 3:0, Jeníček Jakub 3:0, Klapp Miroslav 3:0, body hostů: Kmoch Petr st. 0:3, Marek Martin 0:3, Kmoch Petr ml. 0:3), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Jiskra Humpolec B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 0:3, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 0:3, body hostů: Váňa Lubomír 3:0, Krčil Aleš 3:0, Poulíček Josef 2:0, Pros Ondřej 1:0), SKST Třešť A - TJ Slavoj Polná A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 2:1, Havel Miloslav 2:1, body hostů: Šejstal Adolf 1:0, Babínek Jiří 0:3, Kučera Martin 1:2, Krčál Radek 2:0), TJ Sokol Jemnice A - SK Sokol Lhotky A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palát Jiří ml. 3:0, Svoboda Zdeněk 2:1, Kabelka Jan 2:1, body hostů: Nevrtal Zdeněk 0:3, Lavický Pavel 2:1, Musil Milan 0:3),
4. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - SKST Třešť A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poulíček Josef 3:0, Pros Ondřej 3:0, Váňa Lubomír 3:0, body hostů: Šalanda Vít 0:3, Havel Miloslav 0:3, Neuman Jiří 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Jemnice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brukner Vít 2:1, Marek Martin 0:3, Kmoch Petr ml. 2:1, body hostů: Palát Jiří ml. 3:0, Chvátal Pavel 1:2, Kabelka Jan 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, Vosyka Radek 2:1, body hostů: Zápotočný Stanislav 0:3, Klapp Miroslav 0:3, Jeníček Jakub 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Spartak Pelhřimov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malina Vítězslav 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Štrobl Marek 2:1, body hostů: Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 0:3, Zábojová Anna 1:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Jemnice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poulíček Josef 2:1, Pros Ondřej 2:1, Váňa Lubomír 2:1, body hostů: Palát Jiří ml. 3:0, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - SKST Třešť A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brukner Vít 2:1, Marek Martin 0:3, Kmoch Petr ml. 2:1, body hostů: Havel Miloslav 1:2, Šalanda Vít 3:0, Neuman Jiří 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jan 3:0, Plecitý Tomáš 3:0, Tecl Tomáš 2:1, body hostů: Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 1:2, Zábojová Anna 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malina Vítězslav 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Štrobl Marek 3:0, body hostů: Lipl Karel 0:3, Ištok Štefan 0:3, Jůna Jiří 0:3),
6. kolo:
SKST Třešť A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháč Jan 0:3, Havel Miloslav 0:3, Šalanda Vít 0:3, body hostů: Vosyka Radek 3:0, Plecitý Tomáš 3:0, Vosyka Ladislav 3:0), TJ Sokol Jemnice A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kabelka Jan 0:3, Kříž František 1:2, Palát Jiří ml. 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Štrobl Marek 2:1, Mátl Bohumil 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Humpolec B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 1:2, Lavický Pavel 3:0, Nevrtal Zdeněk 0:3, body hostů: Pros Ondřej 0:1, Váňa Lubomír 2:1, Krčil Aleš 2:1, Poulíček Josef 1:1), TJ Slavoj Polná A - TJ Jiskra Humpolec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Martin 0:3, Babínek Jiří 1:2, Šejstal Šimon 0:3, body hostů: Kmoch Petr st. 2:1, Kmoch Petr ml. 3:0, Brukner Vít 3:0),
7. kolo:
SKST Třešť A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháč Jan 0:3, Havel Miloslav 0:3, Šalanda Vít 2:1, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Štrobl Marek 3:0, Mátl Bohumil 2:1), TJ Sokol Jemnice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kabelka Jan 0:3, Chvátal Pavel 0:3, Palát Jiří ml. 1:2, body hostů: Vosyka Radek 2:1, Plecitý Tomáš 3:0, Vosyka Ladislav 3:0), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Humpolec A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevrtal Zdeněk 1:2, Lavický Pavel 3:0, Večeřa Zdeněk 1:2, body hostů: Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 1:2, Brukner Vít 2:1), TJ Slavoj Polná A - TJ Jiskra Humpolec B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Martin 1:2, Babínek Jiří 1:2, Šejstal Šimon 0:3, body hostů: Váňa Lubomír 3:0, Poulíček Josef 2:1, Krčil Aleš 1:1, Pros Ondřej 1:0),
8. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Sokol Lhotky A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jan 2:1, Vosyka Radek 3:0, Plecitý Tomáš 1:2, body hostů: Lavický Pavel 1:2, Večeřa Zdeněk 1:2, Nevrtal Tomáš 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Slavoj Polná A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 3:0, Vrbata Josef 3:0, body hostů: Kučera Martin 0:3, Babínek Jiří 0:3, Šejstal Adolf 0:3), SK Kamenice nad Lipou z.s. A - SKST Třešť A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipl Karel 2:1, Ištok Štefan 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Havel Miloslav 0:3, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 2:1), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Sokol Jemnice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 1:2, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 1:2, body hostů: Svobodová Monika 3:0, Kabelka Jan 0:3, Kříž Jaromír 3:0),
9. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Slavoj Polná A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jan 3:0, Vosyka Ladislav 3:0, Růžičková Daniela 1:2, body hostů: Babínek Jiří 0:3, Kučera Martin 1:2, Šejstal Adolf 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - SK Sokol Lhotky A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mátl Bohumil 0:3, Stejskal Vladimír 0:3, Vrbata Josef 0:3, body hostů: Lavický Pavel 3:0, Večeřa Zdeněk 3:0, Nevrtal Tomáš 3:0), SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Sokol Jemnice A 0:10wo, TJ Spartak Pelhřimov A - SKST Třešť A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zábojová Anna 2:1, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 3:0, body hostů: Havel Miloslav 0:3, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 2:1),
10. kolo:
SK Sokol Lhotky A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A 10:0wo, TJ Slavoj Polná A - TJ Spartak Pelhřimov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Martin 1:2, Šejstal Šimon 1:2, Babínek Jiří 2:1, body hostů: Záboj Petr 2:1, Zelenka Ondřej 1:2, Zábojová Anna 2:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčil Aleš 1:1, Pros Ondřej 2:1, Váňa Lubomír 3:0, WO 1:0, body hostů: Růžička Jan 2:1, Kruml Milan 0:2, Tecl Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 2:1, Brukner Vít 2:1, Kmoch Petr st. 1:2, body hostů: Štrobl Marek 3:0, Mátl Bohumil 0:3, Bencová Bohdana 1:2),
11. kolo:
SK Sokol Lhotky A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevrtal Zdeněk 2:1, Lavický Pavel 3:0, Musil Milan 3:0, body hostů: Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 1:2, Zábojová Anna 0:3), TJ Slavoj Polná A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A 10:0wo, TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Krčil Aleš 2:1, Poulíček Josef 1:2, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Bencová Bohdana 0:3, Mátl Bohumil 2:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Petr ml. 2:1, Brukner Vít 2:1, Trnka Tomáš 1:2, body hostů: Růžička Jan 2:1, Kruml Milan 0:3, Tecl Tomáš 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy