Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
Blatná B - OST Kardašova Řečice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 3:0, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:0, body hostů: Smolík Jan 2:1, Smolík Tomáš 2:1, Peterka Vladimír 0:1, Kozel Jaroslav 0:3, Šustr Michal 0:2), Vodňany A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda David 1:1, Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 2:1, Hubáček Filip 3:0, body hostů: Štědrý Jan 1:2, Fencl Tomáš 0:3, Vlk Jan 1:1, Sassmann Jakub 0:2), Přídolí A - RUFA Bechyně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Betka Kamil 1:3, Škopek Stanislav 1:2, Strapek Josef 1:2, Kamera Josef 2:2, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Kupilík Ondřej 2:2, Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 2:1), TTC Libín Prachatice B - Blatná A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 1:1, Krotký Marek 0:2, Gruber Josef 0:3, Heinzl Lukáš 1:2, body hostů: Maňhal Daniel 3:0, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 2:0, Ounický Pavel 0:2), Hluboká n. Vlt. A - VS Tábor A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 2:2, Švrčina Tomáš 3:0, Duspiva Martin 1:2, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Strouhal Jiří 2:2, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 0:3, Děd Lukáš 2:1), OST Velešín B - DDM Soběslav BANES A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Procházka Jaroslav 2:1, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 4:0, body hostů: Hložek Tomáš 3:1, Pešek Ondřej 0:3, Zeman Lukáš 1:2, Dobiáš Ladislav 0:3),
2. kolo:
Blatná B - KST Orel A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 2:2, body hostů: Štědrý Jan 4:0, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 3:0, Fencl Tomáš 1:2), Vodňany A - OST Kardašova Řečice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:0, Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 3:0, Hubáček Filip 2:0, body hostů: Smolík Jan 0:3, Smolík Tomáš 0:2, Kozel Jaroslav 0:2, Šustr Michal 0:2), Přídolí A - Blatná A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 1:2, Škopek Stanislav 0:1, Kamera Josef 2:2, WO 0:2, body hostů: Černý Jiří 3:0, Maňhal Daniel 3:0, Kostner Jiří 1:2, Šišková Věra 0:3, WO 2:0), TTC Libín Prachatice B - RUFA Bechyně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 2:2, Krotký Marek 0:3, Heinzl Lukáš 2:1, Gruber Josef 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 2:2, Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 1:2), Hluboká n. Vlt. A - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 2:2, Švrčina Tomáš 2:2, Hornych Jiří 1:3, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Zeman Lukáš 2:2, Novotný Petr 3:1, Hložek Tomáš 4:0, Novotný Martin 0:4), OST Velešín B - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Procházka Jaroslav 1:2, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Procházka Petr 2:2, Strouhal Jiří 2:1, Karlík Zdeněk 1:2, Lachout Jaroslav 0:3),
3. kolo:
VS Tábor A - Blatná B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karlík Zdeněk 3:1, Procházka Petr 3:1, Šmahlík Libor 0:3, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Špeta Michal 3:1, Trefný Jan 1:3, Fleissig Jan 2:2, Rojík Marek 1:2), DDM Soběslav BANES A - Vodňany A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondruška Filip 0:2, Vondruška Oldřich 0:2, Hložek Tomáš 0:2, Novotný Petr 0:2, body hostů: Hubáček Filip 2:0, Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 2:0, Kuba Michal 2:0), RUFA Bechyně A - Hluboká n. Vlt. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 0:3, Soldát Tomáš 3:0, body hostů: Dvořák Martin 1:2, Švrčina Tomáš 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Soucha Jan 0:3), Blatná A - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňhal Daniel 2:0, Kostner Jiří 0:2, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 2:0, WO 3:0, body hostů: Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 1:2, Vraspír Martin 0:3, WO 0:3), OST Kardašova Řečice A - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Michal 0:4, Kozel Jaroslav 2:1, Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 3:0, Betka Kamil 1:2), KST Orel A - TTC Libín Prachatice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 2:2, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 2:2, Doležal Josef 2:2, body hostů: Heinzl Lukáš 3:1, Gruber Josef 2:2, Krotký Marek 2:2, Liška Marek 0:4),
4. kolo:
VS Tábor A - Vodňany A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 0:2, Karlík Zdeněk 0:2, Jehně Václav ml. 0:3, Strouhal Jiří 0:2, body hostů: Hubáček Filip 3:0, Svoboda David 2:0, David Jakub 2:0, Hach Martin 2:0), DDM Soběslav BANES A - Blatná B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Pešek Ondřej 1:1, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 3:0, WO 0:4), RUFA Bechyně A - OST Velešín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 1:1, Kupilík Ondřej 3:0, Pučégl Pavel 2:0, body hostů: Vraspír Roman 0:3, Fesl Martin 1:1, Blaženec Dušan 0:2, Tran Martin 0:2), Blatná A - Hluboká n. Vlt. A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 3:1, Ounický Pavel 0:4, Kostner Jiří 1:3, Černý Jiří 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 2:2, Dvořák Martin 2:2, Soucha Jan 1:3, Hornych Jiří 4:0), OST Kardašova Řečice A - TTC Libín Prachatice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Michal 0:3, Kozel Jaroslav 0:2, Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 2:1, body hostů: Gruber Josef 3:0, Krotký Marek 2:1, Liška Marek 2:1, Heinzl Lukáš 1:1), KST Orel A - Přídolí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 2:2, Štědrý Jan 2:2, Vlk Jan 1:2, Doležal Josef 1:3, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 3:1, Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 1:2),
5. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - OST Velešín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 3:1, Švrčina Tomáš 1:2, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Vraspír Roman 2:2, Fesl Martin 3:1, Blaženec Dušan 1:2, Vraspír Martin 0:3), VS Tábor A - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubčák Patrik 1:3, Procházka Petr 3:1, Karlík Zdeněk 1:3, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Hložek Tomáš 3:1, Novotný Petr 3:1, Zeman Lukáš 1:3, Pešek Ondřej 1:3), RUFA Bechyně A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:1, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 2:1, body hostů: Maňhal Daniel 0:3, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 0:3, Vonášek Jan 0:2), OST Kardašova Řečice A - KST Orel A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 3:1, Vodáková Táňa 0:4, Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 2:2, body hostů: Sassmann Jakub 2:2, Štědrý Jan 3:1, Kvašnovský Petr 1:3, Vlk Jan 3:1), Přídolí A - TTC Libín Prachatice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 1:2, Strapek Josef 2:1, Betka Kamil 1:2, Kamera Josef 4:0, body hostů: Gruber Josef 3:1, Krotký Marek 1:2, Žák František 0:3, Liška Marek 1:2), Blatná B - Vodňany A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Limberk David 0:2, Fleissig Jan 1:1, Rojík Marek 0:3, Trefný Jan 0:3, body hostů: David Jakub 3:0, Hach Martin 2:1, Borovka Tomáš 2:0, Hubáček Filip 2:0),
6. kolo:
Blatná B - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 0:4, Fleissig Jan 2:2, Rojík Marek 2:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 1:3, Strapek Josef 3:1, Betka Kamil 1:3), Vodňany A - TTC Libín Prachatice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 2:0, Svoboda David 2:1, Hubáček Filip 2:0, body hostů: Blaško Ivo 0:3, Žák František 1:1, Gruber Josef 0:2, Liška Marek 0:2), Hluboká n. Vlt. A - OST Kardašova Řečice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jan Jabůrek 3:0, Švrčina Tomáš 2:0, Soucha Jan 2:1, Dvořák Martin 2:1, body hostů: Smolík Tomáš 0:3, Smolík Jan 1:2, Kozel Jaroslav 1:2, Šustr Michal 0:2), OST Velešín B - KST Orel A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Procházka Jaroslav 0:3, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 2:1, body hostů: Štědrý Jan 3:0, Kvašnovský Petr 3:0, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 2:1), VS Tábor A - RUFA Bechyně A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 3:0, Lachout Jaroslav 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Kupilík Ondřej 3:1, Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 1:2), DDM Soběslav BANES A - Blatná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Tomáš 3:1, Klabík Vilém 0:4, Novotný Petr 4:0, Dobiáš Ladislav 2:2, body hostů: Vonášek Jan 1:3, Černý Jiří 3:1, Maňhal Daniel 1:3, Vavřinec Matěj 2:2),
7. kolo:
Blatná B - TTC Libín Prachatice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:3, Fleissig Jan 2:2, Rojík Marek 0:4, Špeta Michal 4:0, body hostů: Gruber Josef 2:2, Heinzl Lukáš 3:1, Liška Marek 3:1, Žák František 1:3), Vodňany A - Přídolí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:0, David Jakub 2:0, Hach Martin 2:0, Hubáček Filip 2:0, body hostů: Kamera Josef 0:2, Vochozka Roman 0:2, Strapek Josef 0:2, Betka Kamil 0:2), Hluboká n. Vlt. A - KST Orel A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 1:2, Hornych Jiří 2:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 0:3, Vrzal Pavel 0:3, Štědrý Jan 1:1), OST Velešín B - OST Kardašova Řečice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Beneš Pavel ml. 2:0, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 3:0, body hostů: Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 1:2, Smolík Zdeněk 0:3, Vodáková Táňa 0:2), VS Tábor A - Blatná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 1:3, Děd Lukáš 2:2, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Černý Jiří 4:0, Vavřinec Matěj 1:3, Maňhal Daniel 3:1, Kostner Jiří 0:4), DDM Soběslav BANES A - RUFA Bechyně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:3, Šimota Dominik 1:2, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 1:3, body hostů: Syrovátka Jan 0:2, Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, Soldát Tomáš 0:2),
8. kolo:
RUFA Bechyně A - Blatná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:2, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Fleissig Jan 1:2, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 0:3), Blatná A - Vodňany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Daniel 1:2, Vavřinec Matěj 1:2, Kostner Jiří 0:3, Černý Jiří 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 4:0, Hubáček Filip 1:2, Hach Martin 2:1, David Jakub 2:1), OST Kardašova Řečice A - VS Tábor A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 0:4, Kozel Jaroslav 1:2, Smolík Tomáš 1:2, Smolík Jan 3:1, body hostů: Procházka Petr 3:1, Strouhal Jiří 3:1, Karlík Zdeněk 1:2, Zubčák Patrik 2:1), KST Orel A - DDM Soběslav BANES A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 3:1, Kvašnovský Petr 1:3, Vlk Jan 0:4, Štědrý Jan 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Hložek Tomáš 3:1, Pešek Ondřej 2:2, Dobiáš Ladislav 1:3), Přídolí A - Hluboká n. Vlt. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 3:1, Betka Kamil 1:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Soucha Jan 1:3, Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 4:0, Duspiva Martin 0:4), TTC Libín Prachatice B - OST Velešín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 1:2, Heinzl Lukáš 2:1, Liška Marek 3:0, Gruber Josef 3:1, body hostů: Vraspír Roman 1:3, Fesl Martin 2:1, Blaženec Dušan 1:2, Vraspír Martin 0:3),
9. kolo:
RUFA Bechyně A - Vodňany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 0:4, Pučégl Pavel 0:4, Kupilík Ondřej 2:2, body hostů: Hubáček Filip 2:2, Hach Martin 3:1, Borovka Tomáš 2:2, David Jakub 3:1), Blatná A - Blatná B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vonášek Jan 0:4, Vavřinec Matěj 4:0, Černý Jiří 2:1, Maňhal Daniel 4:0, body hostů: Špeta Michal 2:2, Trefný Jan 1:3, Fleissig Jan 1:3, Rojík Marek 1:2), OST Kardašova Řečice A - DDM Soběslav BANES A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 0:3, Kozel Jaroslav 0:3, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 1:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Matějů Václav 3:0), KST Orel A - VS Tábor A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štědrý Jan 2:0, Sassmann Jakub 2:0, Vlk Jan 2:0, Doležal Josef 2:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:2, Procházka Petr 0:2, Karlík Zdeněk 0:2, Děd Lukáš 0:2), Přídolí A - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škopek Stanislav 3:1, Vochozka Roman 1:3, Betka Kamil 2:2, Kamera Josef 2:2, body hostů: Vraspír Roman 1:3, Fesl Martin 4:0, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 0:4), TTC Libín Prachatice B - Hluboká n. Vlt. A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinzl Lukáš 1:3, Krotký Marek 2:2, Liška Marek 1:3, Gruber Josef 4:0, body hostů: Švrčina Tomáš 3:1, Dvořák Martin 2:2, Soucha Jan 2:2, Rychlík Josef 1:3),
10. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - Blatná B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 4:0, Dvořák Martin 2:1, Soucha Jan 0:3, Hornych Jiří 3:1, body hostů: Špeta Michal 1:3, Fleissig Jan 1:3, Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 1:2), OST Velešín B - Vodňany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 0:2, Blaženec Dušan 0:2, Fesl Martin 0:3, Beneš Pavel ml. 1:1, body hostů: Hach Martin 3:0, Svoboda David 2:0, Hubáček Filip 1:1, David Jakub 2:0), VS Tábor A - Přídolí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubčák Patrik 3:1, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 1:2, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Strapek Josef 3:1, Vochozka Roman 1:3, Betka Kamil 0:3), DDM Soběslav BANES A - TTC Libín Prachatice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Hložek Tomáš 2:1, Novotný Petr 3:0, body hostů: Liška Marek 0:3, Gruber Josef 1:2, Žák František 0:2, Bauer Jan st. 0:2), OST Kardašova Řečice A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 0:4, Kozel Jaroslav 2:2, Smolík Jan 3:1, Smolík Tomáš 3:1, body hostů: Alexa Jiří 3:1, Pučégl Pavel 1:3, Mikolášek Milan 1:3, Soldát Tomáš 3:1), Blatná A - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 1:3, Langer Aleš 0:4, Černý Jiří 4:0, body hostů: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 2:2, Fencl Tomáš 1:3, Štědrý Jan 3:1),
11. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - Vodňany A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 0:3, Dvořák Martin 0:3, Rychlík Josef 1:2, Švrčina Tomáš 1:2, body hostů: David Jakub 3:0, Borovka Tomáš 3:0, Kuba Michal 1:2, Hubáček Filip 3:0), OST Velešín B - Blatná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 1:3, Beneš Pavel ml. 2:2, Blaženec Dušan 2:2, Fesl Martin 4:0, body hostů: Špeta Michal 2:2, Fleissig Jan 3:1, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 1:3), VS Tábor A - TTC Libín Prachatice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Procházka Petr 4:0, Karlík Zdeněk 2:2, Strouhal Jiří 0:4, body hostů: Gruber Josef 2:2, Krotký Marek 3:1, Liška Marek 2:2, Žák František 1:3), DDM Soběslav BANES A - Přídolí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:3, Vondruška Filip 2:2, Hložek Tomáš 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 1:3, Betka Kamil 1:2), RUFA Bechyně A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pučégl Pavel 1:1, Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, body hostů: Doležal Josef 1:2, Sassmann Jakub 0:3, Fencl Tomáš 0:2, Štědrý Jan 1:1), Blatná A - OST Kardašova Řečice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 1:1, Černý Jiří 3:0, Vonášek Jan 1:2, body hostů: Smolík Tomáš 1:2, Vodáková Táňa 0:3, Smolík Jan 1:2, Kozel Jaroslav 1:1),
12. kolo:
Blatná B - Hluboká n. Vlt. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fleissig Jan 0:3, Trefný Jan 1:1, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 2:1, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Švrčina Tomáš 3:0, Hornych Jiří 2:1, Soucha Jan 1:1), Vodňany A - OST Velešín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 1:1, Borovka Tomáš 2:0, David Jakub 3:0, Hach Martin 2:0, body hostů: Vraspír Roman 0:3, Fesl Martin 0:2, Kamera Josef ml. 0:2, Blaženec Dušan 1:1), Přídolí A - VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škopek Stanislav 0:1, Vochozka Roman 3:0, Strapek Josef 1:2, Kamera Josef 3:0, Betka Kamil 1:1, body hostů: Strouhal Jiří 2:1, Procházka Petr 1:2, Karlík Zdeněk 0:3, Děd Lukáš 1:2), TTC Libín Prachatice B - DDM Soběslav BANES A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Liška Marek 0:2, Gruber Josef 1:1, Janoud Jan 0:3, Vejvoda Jiří 0:3, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 2:1, Zeman Lukáš 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, WO 1:0), RUFA Bechyně A - OST Kardašova Řečice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 1:3, Soldát Tomáš 3:1, Kupilík Ondřej 2:2, Alexa Jiří 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 3:1, Smolík Jan 3:1, Kozel Jaroslav 1:3, Vodáková Táňa 0:4), KST Orel A - Blatná A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 1:1, Sassmann Jakub 0:2, Vlk Jan 0:3, Fencl Tomáš 1:2, body hostů: Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 2:0, Kostner Jiří 0:2),
13. kolo:
Vodňany A - Hluboká n. Vlt. A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Filip 3:0, Borovka Tomáš 2:1, David Jakub 2:1, Hach Martin 3:0, body hostů: Dvořák Martin 1:2, Švrčina Tomáš 1:2, Soucha Jan 0:3, Hornych Jiří 0:3), Blatná B - OST Velešín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Jan 3:0, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 4:0, body hostů: Vraspír Roman 2:2, Fesl Martin 2:1, Kamera Josef ml. 1:2, Blaženec Dušan 0:3), TTC Libín Prachatice B - VS Tábor A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinzl Lukáš 4:0, Gruber Josef 3:0, Liška Marek 3:0, Kadlec Pavel 0:4, body hostů: Procházka Petr 1:3, Strouhal Jiří 1:3, Zubčák Patrik 1:2, Karlík Zdeněk 1:2), Přídolí A - DDM Soběslav BANES A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 1:2, Strapek Josef 0:3, Betka Kamil 0:3, Kamera Josef 1:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 2:1, Zeman Lukáš 2:1, Matějů Václav 3:0), KST Orel A - RUFA Bechyně A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, Doležal Josef 1:3, body hostů: Kupilík Ondřej 3:1, Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 0:3, Soldát Tomáš 2:1), OST Kardašova Řečice A - Blatná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Jaroslav 0:3, Vodáková Táňa 0:2, Smolík Jan 2:1, Smolík Tomáš 1:2, body hostů: Maňhal Daniel 2:1, Vonášek Jan 1:2, Vavřinec Matěj 3:0, Černý Jiří 2:0),
14. kolo:
OST Kardašova Řečice A - Blatná B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozel Jaroslav 0:3, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Fleissig Jan 1:2, Trefný Jan 0:2, Rojík Marek 1:1, Špeta Michal 2:1, WO 5:0), KST Orel A - Vodňany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 2:2, Štědrý Jan 1:3, Sassmann Jakub 3:1, Fencl Tomáš 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 3:1, Hubáček Filip 4:0, Svoboda David 0:4, Kuba Michal 1:3), RUFA Bechyně A - Přídolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 3:1, Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Syrovátka Jan 0:4, body hostů: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 1:3, Strapek Josef 1:2, Betka Kamil 1:2), Blatná A - TTC Libín Prachatice B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:0, Vonášek Jan 0:2, Maňhal Daniel 3:0, Černý Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 1:2, Liška Marek 1:2, Krotký Marek 0:3, WO 0:3), VS Tábor A - Hluboká n. Vlt. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 0:3, Procházka Petr 0:2, Karlík Zdeněk 1:2, Zubčák Patrik 1:2, body hostů: Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 1:2, Böhm Pavel 3:0, Soucha Jan 2:0), DDM Soběslav BANES A - OST Velešín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Novotný Petr 2:0, body hostů: Vraspír Roman 0:2, Kamera Josef ml. 0:2, Blaženec Dušan 0:2, Vraspír Martin 0:2),
15. kolo:
KST Orel A - Blatná B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sassmann Jakub 4:0, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 3:0, Fencl Tomáš 0:4, body hostů: Špeta Michal 1:3, Fleissig Jan 1:3, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 2:1), OST Kardašova Řečice A - Vodňany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Vladimír 0:3, Kozel Jaroslav 0:2, Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 1:2, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, David Jakub 3:0, Hubáček Filip 1:2, Kuba Michal 2:0), Blatná A - Přídolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 0:3, Maňhal Daniel 3:0, Vavřinec Matěj 3:0, Černý Jiří 3:0, body hostů: Kamera Josef 1:2, Vochozka Roman 0:3, Strapek Josef 1:2, Betka Kamil 1:2), RUFA Bechyně A - TTC Libín Prachatice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 0:1, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 4:0, Panský Ondřej 0:1, WO 0:1, body hostů: Gruber Josef 0:3, Heinzl Lukáš 2:1, Liška Marek 0:3, Krotký Marek 1:2, WO 1:0), DDM Soběslav BANES A - Hluboká n. Vlt. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 0:4, Pešek Ondřej 2:2, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 2:2, body hostů: Švrčina Tomáš 4:0, Dvořák Martin 1:3, Soucha Jan 2:2, Böhm Pavel 2:1), VS Tábor A - OST Velešín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 3:1, Strouhal Jiří 1:3, Karlík Zdeněk 2:2, Zubčák Patrik 3:1, body hostů: Vraspír Roman 4:0, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 1:3, Chromeček Vladimír 0:4),
16. kolo:
OST Velešín B - Hluboká n. Vlt. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 3:1, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Švrčina Tomáš 2:2, Böhm Pavel 2:2, Soucha Jan 0:3), DDM Soběslav BANES A - VS Tábor A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Josef 0:4, Vondruška Filip 1:3, Matějů Václav 1:2, Novotný Petr 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:2, Procházka Petr 2:2, Zubčák Patrik 3:1, Karlík Zdeněk 2:1), Blatná A - RUFA Bechyně A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 3:0, Černý Jiří 3:0, Vonášek Jan 0:3, Maňhal Daniel 2:1, body hostů: Kupilík Ondřej 1:2, Alexa Jiří 2:1, Soldát Tomáš 1:2, Pučégl Pavel 0:3), KST Orel A - OST Kardašova Řečice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sassmann Jakub 3:0, Štědrý Jan 2:1, Vlk Jan 2:1, Fencl Tomáš 1:3, body hostů: Vodáková Táňa 0:4, Smolík Tomáš 3:0, Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 1:2), TTC Libín Prachatice B - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 2:2, Krotký Marek 2:2, Kadlec Pavel 0:4, Heinzl Lukáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 2:2), Vodňany A - Blatná B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 1:1, David Jakub 2:1, Kuba Michal 3:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 0:3, Fleissig Jan 2:1, Rojík Marek 0:2, Mach Ladislav 0:2),
17. kolo:
Blatná B - VS Tábor A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Jan 3:1, Trefný Jan 0:4, Rojík Marek 1:3, Špeta Michal 2:2, body hostů: Procházka Petr 3:1, Zubčák Patrik 4:0, Strouhal Jiří 1:3, Karlík Zdeněk 2:2), Vodňany A - DDM Soběslav BANES A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 2:0, Kuba Michal 2:0, Hubáček Filip 2:0, body hostů: Novotný Petr 0:2, Hložek Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:2, Hložek Pavel 0:2), Hluboká n. Vlt. A - RUFA Bechyně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 0:2, Böhm Pavel 1:1, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Soldát Tomáš 3:0, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 2:0, Alexa Jiří 1:1, WO 1:0), OST Velešín B - Blatná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 2:2, Beneš Pavel ml. 2:2, Fesl Martin 3:1, body hostů: Černý Jiří 4:0, Vavřinec Matěj 3:1, Vonášek Jan 0:4, Kostner Jiří 0:4), Přídolí A - OST Kardašova Řečice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 4:0, Škopek Stanislav 0:3, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:1, body hostů: Smolík Jan 1:3, Smolík Tomáš 2:2, Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 1:2), TTC Libín Prachatice B - KST Orel A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Josef 1:2, Heinzl Lukáš 1:1, Krotký Marek 0:3, Liška Marek 0:3, body hostů: Sassmann Jakub 3:0, Štědrý Jan 2:1, Vlk Jan 3:0, Doležal Josef 1:1),
18. kolo:
Vodňany A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:0, Hach Martin 2:0, Kuba Michal 2:1, Hubáček Filip 2:0, body hostů: Losos Radek 0:3, Strouhal Jiří 1:1, Procházka Petr 0:2, Lachout Jaroslav 0:2), Blatná B - DDM Soběslav BANES A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Jan 0:4, Trefný Jan 2:2, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:1, body hostů: Novotný Petr 4:0, Pešek Ondřej 1:3, Zeman Lukáš 3:1, Dobiáš Ladislav 1:2), OST Velešín B - RUFA Bechyně A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 0:2, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 1:2, body hostů: Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 1:1), Hluboká n. Vlt. A - Blatná A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Böhm Pavel 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Švrčina Tomáš 2:2, body hostů: Vonášek Jan 0:4, Černý Jiří 4:0, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 2:1), TTC Libín Prachatice B - OST Kardašova Řečice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruber Josef 1:3, Liška Marek 1:2, Krotký Marek 1:2, Heinzl Lukáš 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 3:1, Smolík Jan 4:0, Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 0:3), Přídolí A - KST Orel A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Škopek Stanislav 1:1, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Doležal Josef 0:3, Fencl Tomáš 0:3, WO 1:0),
19. kolo:
Přídolí A - Blatná B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 3:0, Škopek Stanislav 1:0, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 2:1, Betka Kamil 0:1, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 1:2, Štědroňský Jiří 0:2), TTC Libín Prachatice B - Vodňany A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 0:2, Gruber Josef 0:2, Janoud Jan 0:2, Žák František 0:2, body hostů: Borovka Tomáš 2:0, David Jakub 2:0, Hach Martin 2:0, Hubáček Filip 2:0), OST Kardašova Řečice A - Hluboká n. Vlt. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 1:3, Peterka Vladimír 0:4, Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 4:0, body hostů: Švrčina Tomáš 3:1, Dvořák Martin 2:2, Böhm Pavel 3:1, Duspiva Martin 1:2), KST Orel A - OST Velešín B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 2:1, Fencl Tomáš 0:4, body hostů: Vraspír Roman 2:2, Fesl Martin 2:1, Kamera Josef ml. 2:1, Beneš Pavel ml. 2:1), RUFA Bechyně A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pučégl Pavel 2:0, Syrovátka Jan 1:1, Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 2:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Karlík Zdeněk 1:1, Lachout Jaroslav 0:2, Procházka Petr 0:2), Blatná A - DDM Soběslav BANES A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vonášek Jan 0:3, Maňhal Daniel 2:1, Vavřinec Matěj 3:0, Černý Jiří 4:0, body hostů: Novotný Petr 2:2, Zeman Lukáš 0:3, Dobiáš Ladislav 1:2, Vondruška Filip 1:2),
20. kolo:
TTC Libín Prachatice B - Blatná B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 2:2, Heinzl Lukáš 1:2, Liška Marek 2:1, Krotký Marek 3:1, body hostů: Špeta Michal 2:2, Trefný Jan 2:2, Rojík Marek 2:1, Lukáš Ondřej 0:3), Přídolí A - Vodňany A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 2:1, WO 0:5, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, Hach Martin 1:2, Hubáček Filip 0:2, Kuba Michal 0:2, WO 5:0), KST Orel A - Hluboká n. Vlt. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sassmann Jakub 2:0, Štědrý Jan 2:0, Vlk Jan 2:0, Fencl Tomáš 2:0, body hostů: Dvořák Martin 0:2, Böhm Pavel 0:2, Švrčina Tomáš 0:2, Soucha Jan 0:2), OST Kardašova Řečice A - OST Velešín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 2:2, Peterka Vladimír 0:4, Smolík Jan 4:0, Smolík Tomáš 2:2, body hostů: Vraspír Roman 1:3, Fesl Martin 3:1, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 1:3), Blatná A - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Daniel 2:1, Kostner Jiří 0:3, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 3:1, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Děd Lukáš 1:2, Karlík Zdeněk 2:1, Losos Radek 1:2), RUFA Bechyně A - DDM Soběslav BANES A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupilík Ondřej 1:2, Soldát Tomáš 2:1, Alexa Jiří 3:0, Pučégl Pavel 3:1, body hostů: Vondruška Filip 0:4, Hložek Tomáš 0:3, Novotný Petr 1:2, Matějů Václav 3:0),
21. kolo:
Blatná B - RUFA Bechyně A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fleissig Jan 2:2, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 4:0, body hostů: Pučégl Pavel 1:3, Soldát Tomáš 2:2, Alexa Jiří 3:1, Kupilík Ondřej 2:1), Vodňany A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 3:0, Hach Martin 1:1, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 3:0, body hostů: Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 0:3, Maňhal Daniel 1:2, Vonášek Jan 0:2), VS Tábor A - OST Kardašova Řečice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 1:3, Karlík Zdeněk 0:3, Děd Lukáš 1:2, Zubčák Patrik 3:1, body hostů: Smolík Jan 4:0, Smolík Tomáš 3:1, Peterka Vladimír 0:3, Kozel Jaroslav 2:1), DDM Soběslav BANES A - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Tomáš 1:3, Dobiáš Ladislav 3:1, Matějů Václav 2:2, Pešek Ondřej 2:2, body hostů: Štědrý Jan 2:2, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 4:0, Doležal Josef 1:3), Hluboká n. Vlt. A - Přídolí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 2:2, Dvořák Martin 1:3, Hornych Jiří 0:3, Švrčina Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 4:0, Strapek Josef 3:1, Betka Kamil 0:1, Škopek Stanislav 0:2), OST Velešín B - TTC Libín Prachatice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 3:1, body hostů: Gruber Josef 2:2, Heinzl Lukáš 2:1, Liška Marek 0:3, Krotký Marek 1:2),
22. kolo:
Vodňany A - RUFA Bechyně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 2:1, Hach Martin 2:0, Hubáček Filip 2:1, David Jakub 2:1, body hostů: Kupilík Ondřej 1:2, Pučégl Pavel 1:2, Soldát Tomáš 0:3, Alexa Jiří 1:1), Blatná B - Blatná A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 0:3, Trefný Jan 1:2, Špeta Michal 0:3, body hostů: Vonášek Jan 1:2, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 3:0), DDM Soběslav BANES A - OST Kardašova Řečice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabík Vilém 1:2, Novotný Martin 0:3, Holub Josef 1:2, Dobiáš Ladislav 2:2, body hostů: Smolík Jan 4:0, Smolík Tomáš 3:0, Vodáková Táňa 0:2, Kozel Jaroslav 2:1, Peterka Vladimír 0:1), VS Tábor A - KST Orel A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 2:0, Děd Lukáš 1:2, Lachout Jaroslav 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Losos Radek 0:1, WO 0:1, body hostů: Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 3:0, Vlk Jan 2:1, Doležal Josef 2:1, WO 1:0), OST Velešín B - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Blaženec Dušan 0:4, Procházka Jaroslav 1:3, Fesl Martin 3:1, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 2:2), Hluboká n. Vlt. A - TTC Libín Prachatice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hornych Jiří 0:1, Dvořák Martin 1:1, Soucha Jan 3:0, Švrčina Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 2:1, Krotký Marek 0:3, Liška Marek 0:2, WO 0:3),
Krajský přebor A
1. kolo:
Vodňany B - Hluboká n. Vlt. B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Spartak Kaplice A - Protivín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:1, Kratochvílová Mirka 1:1, Janošťák Miroslav 2:1, Kmoch Zdeněk 3:0, body hostů: Dunovský Libor 2:1, Votava Štěpán 0:3, Dubský Lubomír 0:3, Mareš Zdeněk 1:1), TTC Libín Prachatice C - Elektrostav Strakonice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jan st. 2:2, Čejka Jiří 0:4, Janoud Jan 3:1, Heinzl Lukáš 3:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:1, Petřík Jaroslav 1:3, Krejčí Ondřej 3:1, Poklop Kamil 1:3), KST Orel B - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Pavel 3:0, Šilhavý Petr 1:1, Janouš Ivan 1:2, Bošanský Lukáš 3:0, body hostů: Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 0:3, Požárek Jaroslav 0:2),
2. kolo:
SKST Týn A - Hluboká n. Vlt. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 2:2, Vejda Miroslav 1:3, Kureš Vlastislav 2:2, Kučera Karel 3:1, body hostů: Hornych Jiří 2:2, Duspiva Martin 3:1, Jan Jabůrek 2:2, Smažík David 1:3), Spartak Kaplice A - Elektrostav Strakonice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 1:3, Beneš Pavel st. 0:4, Janošťák Miroslav 1:2, Kmoch Zdeněk 3:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:1, Hrazdira Patrik 2:2, Petřík Jaroslav 2:2, Krejčí Ondřej 3:0), TTC Libín Prachatice C - Protivín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoud Jan 1:2, Čejka Jiří 1:2, Vejvoda Jiří 0:3, Heinzl Lukáš 2:1, body hostů: Dunovský Libor 2:1, Votava Štěpán 3:0, Dubský Lubomír 1:2, Mareš Zdeněk 2:1), Sokol N.Ves A - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan st. 3:0, Chmel Petr I. 1:1, Mašek Stanislav 1:2, Nápravník Jakub 3:0, body hostů: Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 1:2, Požárek Jaroslav 0:2),
3. kolo:
Sokol Strakonice A - SKST Týn A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 3:1, Jungvirt Roman 0:4, Požárek Jaroslav 0:1, Hrach František ml. 3:1, Hynek Otakar ml. 0:2, body hostů: Kučera Karel 2:2, Kureš Vlastislav 4:0, Vejda Miroslav 2:2, Bezpalec Martin st. 1:2), Protivín A - KST Orel B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 2:0, Dubský Lubomír 2:0, Votava Štěpán 3:0, Dunovský Libor 2:0, body hostů: Bošanský Lukáš 0:3, Zeman Lukáš 0:2, Janouš Ivan 0:2, Šilhavý Petr 0:2), Elektrostav Strakonice B - Sokol N.Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ondřej 0:2, Soukup Zdeněk ml. 2:0, Petřík Jaroslav 3:0, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Staněk Milan st. 1:2, Nápravník Jakub 0:3, Chmel Petr I. 0:2, Mašek Stanislav 1:1), Hluboká n. Vlt. B - TTC Libín Prachatice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 2:1, Jan Jabůrek 2:1, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 2:1, Nitrianský Igor 0:3, Bauer Jan st. 1:2, Vejvoda Jiří 0:3),
4. kolo:
Sokol Strakonice A - Vodňany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Požárek Jaroslav 1:2, Hrach František ml. 0:2, body hostů: Svoboda David 3:0, David Jaroslav 2:0, Turek Václav 1:1, Kuba Michal 2:0), Protivín A - Sokol N.Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Zdeněk 2:0, Dubský Lubomír 1:1, Votava Štěpán 2:1, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Nápravník Jakub 1:2, Staněk Milan st. 1:2, Chmel Petr I. 0:2, Mašek Stanislav 0:2), Elektrostav Strakonice B - KST Orel B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Jaroslav 0:2, Soukup Zdeněk ml. 2:0, Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 3:0, body hostů: Bošanský Lukáš 1:2, Doležal Josef 0:3, Šilhavý Petr 0:2, Janouš Ivan 1:1), Hluboká n. Vlt. B - Spartak Kaplice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jan Jabůrek 3:1, Duspiva Martin 1:3, Hornych Jiří 2:2, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 2:2, Beneš Pavel ml. 4:0, Beneš Pavel st. 2:2, Kratochvílová Mirka 0:4),
5. kolo:
KST Orel B - Sokol N.Ves A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janouš Ivan 2:1, Vrzal Pavel 2:1, Bošanský Lukáš 2:1, Šilhavý Petr 3:1, body hostů: Nápravník Jakub 1:3, Chmel Petr I. 0:3, Staněk Milan st. 3:0, Mašek Stanislav 0:3), Protivín A - Elektrostav Strakonice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Zdeněk 0:3, Dubský Lubomír 3:0, Votava Štěpán 2:1, Dunovský Libor 3:1, body hostů: Slapnička Jakub 2:2, Hrazdira Patrik 1:2, Soukup Zdeněk ml. 1:2, Krejčí Ondřej 1:2), Spartak Kaplice A - TTC Libín Prachatice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel ml. 3:1, Janošťák Miroslav 2:1, Zikeš Dalibor 1:2, Kmoch Zdeněk 3:1, body hostů: Heinzl Lukáš 3:1, Nitrianský Igor 1:3, Kadlec Pavel 1:2, Vejvoda Jiří 0:3), SKST Týn A - Vodňany B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kureš Vlastislav 0:3, Syrovátka Jan 0:3, Vejda Miroslav 0:3, Kučera Karel 3:1, body hostů: Svoboda David 4:0, David Jaroslav 2:1, Bílý Michal 2:1, Turek Václav 2:1),
6. kolo:
SKST Týn A - Spartak Kaplice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezpalec Martin st. 1:3, Kureš Vlastislav 3:1, Vejda Miroslav 3:1, Kučera Karel 3:1, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Zikeš Dalibor 2:2, Beneš Pavel ml. 0:4, Beneš Pavel st. 1:3), Vodňany B - TTC Libín Prachatice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Michal 2:1, Svoboda David 2:1, Turek Václav 1:2, David Jaroslav 4:0, body hostů: Heinzl Lukáš 3:1, Nitrianský Igor 1:2, Janoud Jan 0:3, Čejka Jiří 0:3), Sokol N.Ves A - Hluboká n. Vlt. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 2:2, Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 0:3, Nápravník Jakub 2:2, body hostů: Hornych Jiří 4:0, Duspiva Martin 4:0, Smažík David 1:2, Zima Jiří 0:3), Sokol Strakonice A - Protivín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jungvirt Josef 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Požárek Jaroslav 0:3, Hrach František ml. 1:1, body hostů: Dunovský Libor 3:0, Votava Štěpán 2:0, Dubský Lubomír 1:1, Mareš Zdeněk 2:0),
7. kolo:
SKST Týn A - TTC Libín Prachatice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaňanský Jiří 1:1, Bezpalec Martin st. 2:0, Kureš Vlastislav 3:0, Kučera Karel 3:0, body hostů: Janoud Jan 0:3, Buchlovský Petr 0:3, Čejka Jiří 0:2, Nitrianský Igor 1:1), Vodňany B - Spartak Kaplice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Michal 2:0, Svoboda David 2:0, Turek Václav 1:2, David Jaroslav 3:0, body hostů: Kmoch Zdeněk 1:2, Janošťák Miroslav 1:2, Beneš Pavel ml. 0:2, Beneš Pavel st. 0:2), KST Orel B - Hluboká n. Vlt. B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošanský Lukáš 1:2, Vrzal Pavel 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Šilhavý Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Duspiva Martin 4:0, Jan Jabůrek 3:1, Palivec Zdeněk 0:4, WO 0:4), Sokol Strakonice A - Elektrostav Strakonice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jungvirt Josef 2:2, Jungvirt Roman 1:3, Požárek Jaroslav 0:3, Hrach František ml. 2:2, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 4:0, Hrazdira Patrik 4:0, Petřík Jaroslav 2:2, Vepřek Petr 0:3),
8. kolo:
Protivín A - SKST Týn A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Zdeněk 2:1, Šťastný Michael st. 0:3, Votava Štěpán 2:1, Dubský Lubomír 4:0, body hostů: Kučera Karel 2:2, Kureš Vlastislav 1:2, Syrovátka Jan 1:2, Bezpalec Martin st. 1:2), Elektrostav Strakonice B - Vodňany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:2, Soukup Zdeněk ml. 2:2, Petřík Jaroslav 2:2, Krejčí Ondřej 3:1, body hostů: Svoboda David 3:1, David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 1:3, Turek Václav 1:3), Spartak Kaplice A - KST Orel B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel ml. 3:1, Janošťák Miroslav 3:1, Beneš Pavel st. 1:2, Zikeš Dalibor 2:2, body hostů: Janouš Ivan 1:3, Doležal Josef 3:1, Vrzal Pavel 1:3, Šilhavý Petr 1:2), TTC Libín Prachatice C - Sokol N.Ves A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoud Jan 2:2, Nitrianský Igor 1:3, Bauer Jan st. 2:1, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Staněk Milan st. 2:2, Nápravník Jakub 3:1, Chmel Petr I. 0:4, Mašek Stanislav 1:2),
9. kolo:
Protivín A - Vodňany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dunovský Libor 3:0, Mareš Zdeněk 2:1, Votava Štěpán 1:2, Dubský Lubomír 2:1, body hostů: Svoboda David 1:2, David Jaroslav 3:0, Kuba Michal 0:3, Turek Václav 0:3), Elektrostav Strakonice B - SKST Týn A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ondřej 2:0, Soukup Zdeněk ml. 2:0, Petřík Jaroslav 1:2, Hrazdira Patrik 3:0, body hostů: Kučera Karel 0:3, Kureš Vlastislav 1:2, Vejda Miroslav 1:1, Bezpalec Martin st. 0:2), Hluboká n. Vlt. B - Sokol Strakonice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 2:0, Hornych Jiří 2:0, Jan Jabůrek 3:0, Dvořák Martin 1:1, body hostů: Jungvirt Josef 0:3, Jungvirt Roman 0:2, Požárek Jaroslav 1:1, Hynek Otakar st. 0:2), Spartak Kaplice A - Sokol N.Ves A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel ml. 1:2, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel st. 2:1, Sláma Luboš 3:1, body hostů: Nápravník Jakub 2:2, Staněk Milan st. 1:2, Chmel Petr I. 0:3, Mašek Stanislav 1:2), TTC Libín Prachatice C - KST Orel B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejvoda Jiří 0:3, Buchlovský Petr 0:2, Bauer Jan st. 0:1, Janoud Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Doležal Josef 2:0, Janouš Ivan 1:1, Šilhavý Petr 2:1, Vrzal Pavel 1:1, WO 2:0),
10. kolo:
KST Orel B - SKST Týn A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 2:1, Vrzal Pavel 1:2, Doležal Josef 3:0, Janouš Ivan 3:1, body hostů: Kučera Karel 1:3, Bezpalec Martin st. 1:2, Vejda Miroslav 2:1, Kureš Vlastislav 0:3), Sokol N.Ves A - Vodňany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 3:1, Blábolil Milan 0:4, Mašek Stanislav 1:2, Nápravník Jakub 2:2, body hostů: David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 3:1, Turek Václav 1:3, Svoboda David 3:0), Sokol Strakonice A - Spartak Kaplice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 0:2, Požárek Jaroslav 0:3, Hrach František ml. 1:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel ml. 3:0, Beneš Pavel st. 0:2), Elektrostav Strakonice B - Hluboká n. Vlt. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 2:0, Havlík Vladimír 1:1, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Hrazdira Patrik 3:0, body hostů: Duspiva Martin 0:3, Jan Jabůrek 1:2, Valenta Miroslav 0:2, Vichérek Libor 0:2),
11. kolo:
KST Orel B - Vodňany B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janouš Ivan 1:3, Šilhavý Petr 3:1, Kahuda Stanislav 1:2, Vrzal Pavel 2:2, body hostů: Svoboda David 3:1, David Jaroslav 0:4, Kuba Michal 4:0, Turek Václav 1:2), Sokol N.Ves A - SKST Týn A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 3:0, Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 2:1, Nápravník Jakub 3:1, body hostů: Vejda Miroslav 0:4, Bezpalec Martin st. 1:2, Kučera Karel 2:1, Kureš Vlastislav 1:2), Sokol Strakonice A - TTC Libín Prachatice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrach František ml. 1:1, Požárek Jaroslav 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Jungvirt Josef 1:2, Hynek Otakar ml. 0:1, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Nitrianský Igor 3:0, Bauer Jan st. 2:0, Janoud Jan 0:2), Protivín A - Hluboká n. Vlt. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Lubomír 2:1, Mareš Zdeněk 1:2, Votava Štěpán 2:1, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Hornych Jiří 2:1, Jan Jabůrek 2:1, Duspiva Martin 0:3, Smažík David 0:3),
12. kolo:
SKST Týn A - KST Orel B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 2:1, Vejda Miroslav 3:0, Bezpalec Martin st. 2:1, Kučera Karel 1:2, body hostů: Šilhavý Petr 0:3, Vrzal Pavel 1:2, Janouš Ivan 1:2, Doležal Josef 2:1), Vodňany B - Sokol N.Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 1:1, Svoboda David 2:0, Kuba Michal 3:0, Turek Václav 2:1, body hostů: Staněk Milan st. 1:2, Mašek Stanislav 0:3, Chmel Petr I. 1:1, Troup Miroslav 0:2), Spartak Kaplice A - Sokol Strakonice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Zikeš Dalibor 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, body hostů: Jungvirt Josef 0:2, Požárek Jaroslav 0:2, Hynek Otakar ml. 0:2, Fix Milan 0:2), Hluboká n. Vlt. B - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec Zdeněk 0:3, Jan Jabůrek 0:3, Duspiva Martin 0:3, Rychlík Josef 3:0, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 2:1, Soukup Zdeněk ml. 2:1, Poklop Kamil 2:1),
13. kolo:
Vodňany B - KST Orel B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jaroslav 3:1, Svoboda David 3:0, Kuba Michal 1:2, Turek Václav 1:3, body hostů: Doležal Josef 3:1, Šilhavý Petr 1:3, Janouš Ivan 1:2, Vrzal Pavel 1:2), SKST Týn A - Sokol N.Ves A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kureš Vlastislav 2:1, Vejda Miroslav 3:0, Kučera Karel 2:0, Bezpalec Martin st. 1:2, Syrovátka Jan 0:1, body hostů: Staněk Milan st. 2:1, Malčák Karel 1:2, Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 0:3), TTC Libín Prachatice C - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jan st. 3:0, Nitrianský Igor 2:0, Janoud Jan 1:2, Heinzl Lukáš 3:0, body hostů: Jungvirt Josef 1:2, Požárek Jaroslav 0:3, Hynek Otakar ml. 1:2, Zborník Jaroslav 0:2), Hluboká n. Vlt. B - Protivín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta František 0:4, Palivec Zdeněk 0:3, Jan Jabůrek 3:0, Duspiva Martin 2:2, body hostů: Dunovský Libor 3:1, Votava Štěpán 2:2, Mareš Zdeněk 1:2, Šťastný Michael st. 3:0),
14. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - Vodňany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta František 0:3, Jan Jabůrek 1:1, Palivec Zdeněk 0:3, Duspiva Martin 1:2, body hostů: Svoboda David 3:0, David Jaroslav 2:1, Kuba Michal 3:0, Turek Václav 1:1), Protivín A - Spartak Kaplice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michael st. 3:1, Votava Štěpán 4:0, Mareš Zdeněk 0:3, Dunovský Libor 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 2:2, Beneš Pavel ml. 1:3, Zikeš Dalibor 2:2, Beneš Petr 1:2), Elektrostav Strakonice B - TTC Libín Prachatice C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:0, Poklop Kamil 2:0, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, body hostů: Vejvoda Jiří 0:3, Buchlovský Petr 0:2, Kadlec Pavel 0:2, Čejka Jiří 0:2), Sokol Strakonice A - KST Orel B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 0:2, Jungvirt Roman 0:2, Zborník Jaroslav 0:3, Jungvirt Josef 1:2, body hostů: Vrzal Pavel 3:0, Šilhavý Petr 3:0, Janouš Ivan 1:1, Doležal Josef 2:0),
15. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - SKST Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 1:2, Vojta František 0:3, Smažík David 2:1, Jan Jabůrek 0:3, body hostů: Kučera Karel 2:1, Vejda Miroslav 2:1, Kureš Vlastislav 2:1, Plaňanský Jiří 3:0), Elektrostav Strakonice B - Spartak Kaplice A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Hrazdira Patrik 2:0, Krejčí Ondřej 3:0, Poklop Kamil 3:0, body hostů: Kmoch Zdeněk 0:3, Janošťák Miroslav 0:3, Zikeš Dalibor 0:2, Beneš Petr 0:2), Protivín A - TTC Libín Prachatice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Zdeněk 1:0, Dunovský Libor 2:0, Šťastný Michael st. 3:0, Votava Štěpán 1:0, WO 3:0, body hostů: Buchlovský Petr 0:3, Vejvoda Jiří 0:2, Čejka Jiří 0:2, WO 0:3), Sokol Strakonice A - Sokol N.Ves A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 0:3, Požárek Jaroslav 0:3, Hrach František ml. 2:1, body hostů: Staněk Milan st. 3:0, Nápravník Jakub 2:1, Chmel Petr I. 3:0, Malčák Karel 1:2),
16. kolo:
Sokol N.Ves A - KST Orel B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 2:2, Mašek Stanislav 2:2, Chmel Petr I. 2:2, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Vrzal Pavel 1:3, Doležal Josef 2:2, Šilhavý Petr 1:3, Janouš Ivan 2:2), Elektrostav Strakonice B - Protivín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Dunovský Libor 1:2, Votava Štěpán 1:2, Dubský Lubomír 0:3, Šťastný Michael st. 0:2), TTC Libín Prachatice C - Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoud Jan 0:3, Nitrianský Igor 0:3, Bauer Jan st. 1:2, Heinzl Lukáš 2:1, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 2:1, Beneš Pavel st. 2:1), Vodňany B - SKST Týn A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:1, Kuba Michal 2:0, Turek Václav 2:1, David Jaroslav 3:0, body hostů: Kučera Karel 2:1, Vejda Miroslav 0:3, Kureš Vlastislav 0:3, Plaňanský Jiří 0:2),
17. kolo:
SKST Týn A - Sokol Strakonice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 2:0, Vejda Miroslav 2:0, Kureš Vlastislav 2:0, Bezpalec Martin st. 2:0, body hostů: Hrach František ml. 0:2, Jungvirt Josef 0:2, Požárek Jaroslav 0:2, Hynek Otakar ml. 0:2), KST Orel B - Protivín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Vrzal Pavel 0:4, Doležal Josef 4:0, Janouš Ivan 2:2, body hostů: Dunovský Libor 1:3, Votava Štěpán 3:1, Šťastný Michael st. 1:3, Tománek Jan 2:2), Sokol N.Ves A - Elektrostav Strakonice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 3:1, Mašek Stanislav 0:4, Chmel Petr I. 1:2, Nápravník Jakub 3:1, body hostů: Slapnička Jakub 3:1, Krejčí Ondřej 1:3, Soukup Zdeněk ml. 3:1, Hrazdira Patrik 1:2), TTC Libín Prachatice C - Hluboká n. Vlt. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nitrianský Igor 2:0, Janoud Jan 1:1, Kadlec Pavel 2:1, Heinzl Lukáš 3:0, body hostů: Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Vojta František 0:2, Zima Jiří 0:2),
18. kolo:
Vodňany B - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Michal 2:1, Bílý Michal 2:0, Turek Václav 1:2, David Jaroslav 3:0, body hostů: Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Roman 1:2, Jungvirt Josef 1:2, Požárek Jaroslav 0:2), Sokol N.Ves A - Protivín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 2:1, Mašek Stanislav 0:3, Chmel Petr I. 1:2, Nápravník Jakub 1:3, body hostů: Dunovský Libor 3:1, Votava Štěpán 3:0, Tománek Jan 1:2, Šťastný Michael st. 2:1), KST Orel B - Elektrostav Strakonice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 1:3, Vrzal Pavel 3:1, Janouš Ivan 2:2, Doležal Josef 3:1, body hostů: Slapnička Jakub 3:1, Soukup Zdeněk ml. 3:1, Poklop Kamil 1:3, Soukup Lukáš 0:4), Spartak Kaplice A - Hluboká n. Vlt. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Pavel ml. 2:0, Beneš Pavel st. 1:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Beneš Petr 1:0, body hostů: Duspiva Martin 0:2, Jan Jabůrek 0:2, Valenta Miroslav 0:2, Zima Jiří 0:2),
19. kolo:
Spartak Kaplice A - SKST Týn A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 2:0, Beneš Pavel ml. 2:0, Zikeš Dalibor 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, body hostů: Kučera Karel 0:2, Vejda Miroslav 0:2, Kureš Vlastislav 0:2, Syrovátka Jan 0:2), TTC Libín Prachatice C - Vodňany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 0:3, Nitrianský Igor 1:2, Bauer Jan st. 1:2, Janoud Jan 1:2, body hostů: Svoboda David 3:0, Kuba Michal 1:2, David Jaroslav 3:0, Turek Václav 2:1), Hluboká n. Vlt. B - Sokol N.Ves A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta František 0:3, Duspiva Martin 0:2, Smažík David 2:1, Jan Jabůrek 2:2, Valenta Miroslav 0:1, body hostů: Nápravník Jakub 3:1, Staněk Milan st. 3:0, Mašek Stanislav 1:2, Chmel Petr I. 2:1), Protivín A - Sokol Strakonice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Michael st. 1:1, Votava Štěpán 2:0, Tománek Jan 2:1, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Josef 0:3, Jungvirt Roman 0:2, Požárek Jaroslav 0:2),
20. kolo:
TTC Libín Prachatice C - SKST Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 0:3, Nitrianský Igor 1:2, Bauer Jan st. 0:3, Janoud Jan 2:1, body hostů: Vejda Miroslav 3:0, Kučera Karel 1:2, Kureš Vlastislav 2:1, Syrovátka Jan 3:0), Spartak Kaplice A - Vodňany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel ml. 4:0, Beneš Pavel st. 0:2, Janošťák Miroslav 2:1, Kmoch Zdeněk 3:1, Pospíšil Jaroslav 0:1, body hostů: Svoboda David 2:2, David Jaroslav 2:2, Turek Václav 0:3, Bílý Michal 1:2), Hluboká n. Vlt. B - KST Orel B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jan Jabůrek 1:1, Vojta František 0:2, Zima Jiří 0:3, Duspiva Martin 0:2, body hostů: Doležal Josef 3:0, Janouš Ivan 2:0, Vrzal Pavel 2:0, Kahuda Stanislav 1:1), Elektrostav Strakonice B - Sokol Strakonice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdira Patrik 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Poklop Kamil 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:0, body hostů: Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 0:2, Hynek Otakar ml. 0:2, Hanuš Václav 0:2),
21. kolo:
SKST Týn A - Protivín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:2, Vejda Miroslav 2:2, Kureš Vlastislav 2:2, Kučera Karel 2:2, body hostů: Votava Štěpán 4:0, Šťastný Michael st. 2:2, Tománek Jan 1:3, Vařečka Pavel 1:3), Vodňany B - Elektrostav Strakonice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: David Jaroslav 1:3, Kuba Michal 2:2, Turek Václav 2:2, Svoboda David 3:1, body hostů: Slapnička Jakub 3:1, Soukup Zdeněk ml. 2:2, Krejčí Ondřej 2:2, Hrazdira Patrik 1:3), KST Orel B - Spartak Kaplice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janouš Ivan 0:4, Vrzal Pavel 4:0, Šilhavý Petr 1:3, Doležal Josef 3:1, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Beneš Pavel ml. 1:3, Zikeš Dalibor 1:0, Beneš Petr 2:2, Beneš Pavel st. 1:2), Sokol N.Ves A - TTC Libín Prachatice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 1:2, Malčák Karel 0:3, Paleček Vladimír 2:2, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Nitrianský Igor 3:0, Bauer Jan st. 2:1, Kulhánek Tomáš 0:3),
22. kolo:
Vodňany B - Protivín A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Michal 1:1, David Jaroslav 0:2, Šimoník Vladimír 0:3, Svoboda David 0:3, body hostů: Dunovský Libor 3:0, Votava Štěpán 3:0, Šťastný Michael st. 2:0, Tománek Jan 1:1), SKST Týn A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 0:3, Vejda Miroslav 1:2, Kureš Vlastislav 2:1, Kučera Karel 0:3, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 1:2, Hrazdira Patrik 2:1, Soukup Zdeněk ml. 3:0), Sokol Strakonice A - Hluboká n. Vlt. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 0:3, Požárek Jaroslav 0:3, Hrach František ml. 2:1, body hostů: Duspiva Martin 2:1, Jan Jabůrek 3:0, Smažík David 2:1, Vojta František 2:1), Sokol N.Ves A - Spartak Kaplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 2:1, Troup Miroslav 0:3, Staněk Milan st. 2:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:1, Beneš Pavel ml. 2:1, Zikeš Dalibor 3:0, Beneš Pavel st. 0:3), KST Orel B - TTC Libín Prachatice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 2:2, Bošanský Lukáš 2:2, Janouš Ivan 2:2, Šilhavý Petr 2:2, body hostů: Bauer Jan st. 3:1, Vejvoda Jiří 2:2, Nitrianský Igor 2:2, Kulhánek Tomáš 1:3),
Krajský přebor B
1. kolo:
Staving Studená B - Borovany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 2:1, Schwarz Miloslav 1:2, Šindelář Radim 0:3, Maňhal Jan ml. 1:3, body hostů: Janda Jiří 4:0, Zegermacher Erik 2:1, Cicko Tomáš 2:1, Jindra Zdeněk 1:2), ST KD Dačice A - Jiskra Třeboň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlík Zdeněk 1:1, Kelbler Petr 0:2, Havlík Martin 0:3, Havlík Vojtěch 0:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Pašek Felix 1:1), VS Tábor B - HB Veselí nad Lužnicí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmahlík Libor 3:1, Lachout Jaroslav 2:2, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 2:2, body hostů: Pražák Arnošt 3:1, Barták Kamil 1:3, Dobiáš Ladislav 4:0, Sedlický Jaroslav 0:4), Spartak Sez. Ústí A - SK Jindř. Hradec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 1:2, Bednář Zbyněk 1:3, Nohejl Jaroslav 2:0, Rybák Roman 1:3, WO 1:1, body hostů: Hunal Martin 3:0, Havel Vladimír 1:2, Peckert Ondřej 2:2, Mrázek Miroslav 2:1, WO 1:1),
2. kolo:
Staving Studená B - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 1:2, Schwarz Miloslav 0:3, Ondráček Jan 0:3, Maňhal Jan ml. 1:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Pašek Felix 2:1), ST KD Dačice A - Borovany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík Zdeněk 0:2, Havlík Vojtěch 3:0, Kelbler Petr 2:1, Havlík Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Janda Jiří 2:1, Zegermacher Erik 1:2, Cicko Tomáš 0:1, Krýsl Martin 1:2, WO 0:2), VS Tábor B - SK ZD Pojbuky A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmahlík Libor 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Horka Jan 0:2, Losos Radek 0:2, body hostů: Opolzer Pavel 2:0, Jindra Miroslav 2:0, Děd Lukáš 2:0, Novák Martin 2:0), TJ Sokol Milevsko A - SK Jindř. Hradec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš st. 0:2, Kolář Tomáš 0:2, Mácha Jakub 0:2, Švára Libor 1:1, Švára Petr 0:1, body hostů: Hunal Martin 3:0, Havel Vladimír 2:0, Peckert Ondřej 2:0, Čejna Tomáš 1:1),
3. kolo:
SK Jindř. Hradec A - Staving Studená B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peckert Ondřej 0:3, Havel Vladimír 2:1, Mrázek Miroslav 1:1, Hunal Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Maňhal Jan ml. 1:1, Šindelář Radim 1:2, Ondráček Jan 2:1, Maňhal Jan st. 1:2, WO 0:2), SK ZD Pojbuky A - Spartak Sez. Ústí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 2:2, Novák Pavel 3:1, Děd Lukáš 0:3, Opolzer Pavel 4:0, body hostů: Říha Luboš 3:1, Nohejl Jaroslav 2:2, Bednář Zbyněk 1:3, Rybák Roman 0:3), HB Veselí nad Lužnicí A - TJ Sokol Milevsko A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:1, Dobiáš Ladislav 3:0, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 3:1, body hostů: Mácha Jakub 2:2, Kolář Tomáš 2:2, Švára Libor 1:2, Mácha Luboš ml. 0:3), Jiskra Třeboň A - VS Tábor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 0:2, Jareš Oldřich 2:0, Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Vlášek Petr 0:2, Jehně Richard 1:1),
4. kolo:
SK Jindř. Hradec A - ST KD Dačice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 1:1, Mrázek Miroslav 2:0, Hunal Martin 2:1, Peckert Ondřej 3:0, body hostů: Havlík Martin 2:1, Kelbler Petr 0:3, Havlík Zdeněk 0:2, Štěpánek Antonín 0:2), SK ZD Pojbuky A - TJ Sokol Milevsko A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 3:0, Ivan Emil 1:2, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 4:0, body hostů: Kolář Tomáš 2:2, Švára Libor 1:2, Mácha Luboš st. 0:3, Mácha Luboš ml. 1:2), HB Veselí nad Lužnicí A - Spartak Sez. Ústí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Kamil 0:2, Sedlický Jaroslav 0:2, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Říha Luboš 3:0, Nohejl Jaroslav 3:0, Bednář Zbyněk 1:1, Rybák Roman 1:1), Borovany A - VS Tábor B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zegermacher Erik 3:0, Cicko Tomáš 1:2, Krýsl Martin 2:1, Janda Jiří 2:1, body hostů: Šmahlík Libor 2:1, Losos Radek 2:1, Jehně Václav ml. 0:3, Horka Jan 0:3),
5. kolo:
Spartak Sez. Ústí A - TJ Sokol Milevsko A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 0:3, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Mácha Jakub 1:2, Švára Libor 2:1, Švára Petr 1:2, Černý Petr 0:3), SK ZD Pojbuky A - HB Veselí nad Lužnicí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 3:0, Ivan Emil 1:1, Novák Pavel 1:2, Opolzer Pavel 3:0, body hostů: Pražák Arnošt 1:2, Barták Kamil 2:1, Matějů Petr 0:3, Sedlický Jaroslav 0:2), Borovany A - Jiskra Třeboň A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 1:3, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 0:3, Janda Jiří 3:1, body hostů: Jareš Oldřich 4:0, Petrásek Martin 2:2, Pešek Ondřej 2:1, Pašek Felix 1:2), Staving Studená B - ST KD Dačice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jan 2:0, Šindelář Radim 1:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Zejda Petr 3:0, body hostů: Havlík Vojtěch 2:1, Havlík Martin 0:3, Kelbler Petr 0:2, Havlík Zdeněk 0:2),
6. kolo:
ST KD Dačice A - VS Tábor B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Zdeněk 0:4, Kelbler Petr 0:4, Havlík Martin 3:0, Havlík Vojtěch 3:1, body hostů: Šmahlík Libor 2:2, Lachout Jaroslav 2:2, Losos Radek 3:1, Jehně Václav ml. 2:1), Spartak Sez. Ústí A - Borovany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 0:3, Rybák Roman 0:3, Nohejl Jaroslav 4:0, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 1:2), TJ Sokol Milevsko A - Jiskra Třeboň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:1, Švára Petr 0:2, Švára Libor 0:3, Mácha Luboš st. 1:2, Mácha Luboš ml. 1:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 3:0, Pešek Ondřej 2:0, Pašek Felix 0:2), SK Jindř. Hradec A - SK ZD Pojbuky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 2:1, Fryš František 1:1, Hunal Martin 3:0, Mrázek Miroslav 3:0, body hostů: Jindra Miroslav 2:1, Novák Pavel 0:3, Ivan Emil 0:3, Děd Lukáš 0:2),
7. kolo:
Staving Studená B - VS Tábor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jan 1:1, Šindelář Radim 2:0, Schwarz Miloslav 3:0, Mastný Tomáš st. 2:1, body hostů: Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Jehně Richard 0:2, Horka Jan 1:1), Spartak Sez. Ústí A - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 1:2, Bednář Zbyněk 0:3, Rybák Roman 0:3, Nohejl Jaroslav 2:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 2:1, Pešek Ondřej 3:0, Pašek Felix 1:2), TJ Sokol Milevsko A - Borovany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:4, Švára Petr 1:2, Mácha Luboš st. 2:1, Švára Libor 3:1, body hostů: Janda Jiří 3:1, Zegermacher Erik 2:2, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 2:1), SK Jindř. Hradec A - HB Veselí nad Lužnicí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peckert Ondřej 3:0, Hunal Martin 1:1, Čejna Tomáš 1:2, Mrázek Miroslav 3:0, body hostů: Barták Kamil 1:2, Pražák Arnošt 2:1, Sedlický Jaroslav 0:3, Matějů Petr 0:2),
8. kolo:
SK ZD Pojbuky A - Staving Studená B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 4:0, Novák Pavel 3:1, Děd Lukáš 0:4, Opolzer Pavel 1:3, body hostů: Maňhal Jan ml. 1:3, Šindelář Radim 3:1, Schwarz Miloslav 2:2, Ondráček Jan 2:2), HB Veselí nad Lužnicí A - ST KD Dačice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:2, Sedlický Jaroslav 1:2, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:2, body hostů: Havlík Vojtěch 4:0, Kelbler Petr 1:2, Havlík Martin 3:0, Havlík Zdeněk 1:2), Borovany A - SK Jindř. Hradec A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Martin 1:3, Cicko Tomáš 2:2, Jindra Zdeněk 0:4, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Hunal Martin 3:1, Fryš František 1:3, Mrázek Miroslav 2:2, Peckert Ondřej 4:0), VS Tábor B - TJ Sokol Milevsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehně Václav ml. 2:0, Lachout Jaroslav 2:0, Šmahlík Libor 2:0, Losos Radek 2:0, body hostů: Kolář Tomáš 0:2, Mácha Luboš st. 0:2, Švára Libor 0:2, Černý Petr 0:2),
9. kolo:
SK ZD Pojbuky A - ST KD Dačice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 1:1, Novák Pavel 2:0, Děd Lukáš 2:1, Opolzer Pavel 3:0, body hostů: Havlík Vojtěch 1:2, Havlík Martin 0:3, Kelbler Petr 1:1, Havlík Zdeněk 0:2), HB Veselí nad Lužnicí A - Staving Studená B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:3, Dobiáš Ladislav 3:1, Sedlický Jaroslav 0:4, Pražák Arnošt 3:1, body hostů: Maňhal Jan ml. 3:1, Šindelář Radim 3:1, Schwarz Miloslav 1:3, Ondráček Jan 2:2), Jiskra Třeboň A - SK Jindř. Hradec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:1, Pešek Ondřej 2:0, Petrásek Martin 3:0, Jareš Oldřich 2:0, body hostů: Hunal Martin 1:2, Havel Vladimír 0:2, Peckert Ondřej 0:2, Fryš František 0:2), VS Tábor B - Spartak Sez. Ústí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehně Václav ml. 2:1, Lachout Jaroslav 1:1, Šmahlík Libor 2:0, Losos Radek 1:2, WO 3:0, body hostů: Říha Luboš 0:1, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2, Kašpar František 1:2, WO 0:3),
10. kolo:
Spartak Sez. Ústí A - Staving Studená B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 0:4, Rybák Roman 0:4, Nohejl Jaroslav 2:2, body hostů: Maňhal Jan ml. 3:1, Lukjanov Viktor ml. 2:2, Šindelář Radim 3:1, Ondráček Jan 2:2), TJ Sokol Milevsko A - ST KD Dačice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš ml. 1:3, Černý Petr 2:1, Švára Petr 1:2, Mácha Luboš st. 2:2, body hostů: Havlík Martin 2:2, Havlík Vojtěch 4:0, Kelbler Petr 1:2, Havlík Zdeněk 1:2), SK ZD Pojbuky A - Borovany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Pavel 3:0, Novák Martin 0:2, Děd Lukáš 3:0, Jindra Miroslav 3:0, body hostů: Zegermacher Erik 1:2, Cicko Tomáš 1:2, Krýsl Martin 0:3, Jindra Zdeněk 0:2), HB Veselí nad Lužnicí A - Jiskra Třeboň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Kamil 0:2, Matějů Petr 0:2, Sedlický Jaroslav 0:3, Pražák Arnošt 1:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Pašek Felix 2:0, Pešek Ondřej 1:1, Petrásek Martin 2:0),
11. kolo:
Spartak Sez. Ústí A - ST KD Dačice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Havlík Zdeněk 1:3, Havlík Vojtěch 2:1, Havlík Martin 2:1, Kelbler Petr 0:3), TJ Sokol Milevsko A - Staving Studená B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš ml. 1:1, Černý Petr 0:2, Švára Petr 0:3, Mácha Luboš st. 1:2, body hostů: Maňhal Jan ml. 3:0, Zejda Petr 3:0, Schwarz Miloslav 2:0, Maňhal Jan st. 0:2), SK Jindř. Hradec A - VS Tábor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedělka Libor 2:1, Peckert Ondřej 3:0, Valášek Jakub 0:3, Hunal Martin 4:0, body hostů: Lachout Jaroslav 1:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 2:1, Jehně Richard 0:3), SK ZD Pojbuky A - Jiskra Třeboň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Pavel 0:2, Novák Martin 0:2, Děd Lukáš 0:3, Opolzer Pavel 1:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Pašek Felix 1:1), HB Veselí nad Lužnicí A - Borovany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 2:2, Dobiáš Ladislav 3:1, Matějů Petr 2:2, Pražák Arnošt 2:2, body hostů: Zegermacher Erik 3:1, Cicko Tomáš 3:1, Krýsl Martin 1:3, Petrus Michal st. 0:4),
12. kolo:
Staving Studená B - Spartak Sez. Ústí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 3:0, Šindelář Radim 2:1, Maňhal Jan st. 1:2, Lukjanov Viktor ml. 3:1, body hostů: Říha Luboš 2:2, Nohejl Jaroslav 2:1, Rybák Roman 0:3, Tkáč Rudolf 0:3), ST KD Dačice A - TJ Sokol Milevsko A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kelbler Petr 2:1, Havlík Zdeněk 2:1, Štěpánek Antonín 0:3, Havlík Vojtěch 4:0, body hostů: Švára Petr 1:3, Černý Petr 2:1, Mácha Luboš st. 2:1, Kolář Petr 0:3), Borovany A - SK ZD Pojbuky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 1:3, Krýsl Martin 1:3, Jindra Zdeněk 0:3, Zegermacher Erik 4:0, body hostů: Jindra Miroslav 3:1, Novák Pavel 3:1, Děd Lukáš 2:2, Ivan Emil 1:2), Jiskra Třeboň A - HB Veselí nad Lužnicí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 2:1, Petrásek Martin 2:0, Jareš Oldřich 2:1, Pašek Felix 3:0, body hostů: Pražák Arnošt 2:1, Barták Kamil 0:3, Sedlický Jaroslav 0:3, Matějů Petr 0:2),
13. kolo:
ST KD Dačice A - Spartak Sez. Ústí A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kelbler Petr 0:3, Havlík Zdeněk 0:3, Havlík Martin 0:2, Havlík Vojtěch 3:0, Štěpánek Antonín 0:1, WO 5:0, body hostů: Nohejl Jaroslav 3:1, Říha Luboš 3:1, Bednář Zbyněk 3:1, WO 0:5), Staving Studená B - TJ Sokol Milevsko A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 2:0, Schwarz Miloslav 2:0, Maňhal Jan ml. 3:0, Maňhal Jan st. 1:1, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Mácha Luboš st. 0:2, Švára Petr 1:1, Černý Petr 0:2), VS Tábor B - SK Jindř. Hradec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 3:1, Jehně Václav ml. 3:1, Jehně Richard 2:1, Šmahlík Libor 1:3, body hostů: Hunal Martin 3:1, Peckert Ondřej 1:3, Fryš František 1:3, Čejna Tomáš 1:2), Jiskra Třeboň A - SK ZD Pojbuky A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Felix 2:1, Pešek Ondřej 2:1, Petrásek Martin 2:1, Jareš Oldřich 4:0, body hostů: Opolzer Pavel 2:2, Novák Pavel 1:2, Děd Lukáš 0:3, Ivan Emil 0:3), Borovany A - HB Veselí nad Lužnicí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 2:2, Krýsl Martin 3:1, Jindra Zdeněk 1:2, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Barták Kamil 3:1, Pražák Arnošt 3:1, Sedlický Jaroslav 0:4, Matějů Petr 0:3),
14. kolo:
Borovany A - Staving Studená B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cicko Tomáš 1:3, Krýsl Martin 3:1, Jindra Zdeněk 0:4, Zegermacher Erik 4:0, body hostů: Šindelář Radim 2:2, Maňhal Jan ml. 2:2, Mastný Tomáš st. 2:2, Maňhal Jan st. 2:2), Jiskra Třeboň A - ST KD Dačice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 3:0, Pašek Felix 1:2, Petrásek Martin 2:1, body hostů: Havlík Vojtěch 2:1, Havlík Martin 2:1, Havlík Zdeněk 0:3, Bartoň Pavel 0:3), HB Veselí nad Lužnicí A - VS Tábor B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:1, Matějů Petr 0:4, Sedlický Jaroslav 1:2, Pražák Arnošt 3:1, WO 1:0, body hostů: Jehně Richard 2:2, Losos Radek 1:3, Jehně Václav ml. 2:2, Šmahlík Libor 3:0, WO 0:1), SK Jindř. Hradec A - Spartak Sez. Ústí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Jakub 0:3, Čejna Tomáš 0:3, Hunal Martin 2:1, Peckert Ondřej 1:2, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:1, Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 2:1),
15. kolo:
Jiskra Třeboň A - Staving Studená B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:3, Pešek Ondřej 2:2, Petrásek Martin 2:1, Jareš Oldřich 3:1, body hostů: Maňhal Jan ml. 2:2, Zejda Petr 2:2, Šindelář Radim 2:2, Ondráček Jan 1:2), Borovany A - ST KD Dačice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cicko Tomáš 1:1, Krýsl Martin 2:0, Jindra Zdeněk 2:1, Zegermacher Erik 3:0, body hostů: Havlík Vojtěch 1:2, Havlík Martin 1:2, Havlík Zdeněk 0:2, Kelbler Petr 0:2), SK ZD Pojbuky A - VS Tábor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 1:1, Novák Martin 1:1, Děd Lukáš 3:0, Opolzer Pavel 3:0, body hostů: Lachout Jaroslav 1:2, Jehně Richard 0:3, Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 1:1), SK Jindř. Hradec A - TJ Sokol Milevsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 2:0, Peckert Ondřej 2:0, Hunal Martin 2:0, Fryš František 2:0, body hostů: Mácha Jakub 0:2, Švára Libor 0:2, Mácha Luboš st. 0:2, Černý Petr 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - Spartak Sez. Ústí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Luboš st. 1:3, Černý Petr 0:1, Švára Petr 1:2, Švára Libor 2:2, Mácha Jakub 1:1, body hostů: Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 3:1, Rybák Roman 2:1, Kašpar František 0:3), HB Veselí nad Lužnicí A - SK ZD Pojbuky A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 3:0, Matějů Petr 0:3, Sedlický Jaroslav 0:3, Barták Kamil 0:3, body hostů: Opolzer Pavel 2:1, Jindra Miroslav 3:0, Novák Pavel 2:1, Děd Lukáš 2:1), Jiskra Třeboň A - Borovany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Felix 1:3, Werner Zdeněk 1:3, Petrásek Martin 1:2, Jareš Oldřich 4:0, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Krýsl Martin 3:1, Cicko Tomáš 2:2, Jindra Zdeněk 1:2), ST KD Dačice A - Staving Studená B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík Zdeněk 2:2, Štěpánek Antonín 0:4, Havlík Martin 3:1, Havlík Vojtěch 3:1, body hostů: Maňhal Jan ml. 4:0, Ondráček Jan 2:2, Mastný Tomáš ml. 1:3, Kameník Jaroslav 1:3),
17. kolo:
Staving Studená B - SK Jindř. Hradec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 3:0, Šindelář Radim 3:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Zejda Petr 2:1, body hostů: Hunal Martin 1:2, Fryš František 2:1, Čejna Tomáš 0:3, Aljančič Tomáš 0:3), Spartak Sez. Ústí A - SK ZD Pojbuky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 3:1, Bednář Zbyněk 1:3, Rybák Roman 1:3, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Opolzer Pavel 3:1, Jindra Miroslav 3:1, Novák Pavel 2:2, Děd Lukáš 0:4), TJ Sokol Milevsko A - HB Veselí nad Lužnicí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 1:1, Švára Libor 0:2, Mácha Luboš st. 1:2, Černý Petr 0:3, body hostů: Pražák Arnošt 3:0, Barták Kamil 2:1, Dobiáš Ladislav 2:0, Sedlický Jaroslav 1:1), VS Tábor B - Jiskra Třeboň A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lachout Jaroslav 0:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 1:2, Šmahlík Libor 1:3, body hostů: Jareš Oldřich 4:0, Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 2:1, Pašek Felix 1:2),
18. kolo:
ST KD Dačice A - SK Jindř. Hradec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Zdeněk 1:3, Kelbler Petr 2:2, Havlík Martin 1:3, Havlík Vojtěch 4:0, body hostů: Hunal Martin 3:1, Peckert Ondřej 3:1, Valášek Jakub 1:3, Aljančič Tomáš 1:3), TJ Sokol Milevsko A - SK ZD Pojbuky A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:2, Švára Libor 0:2, Mácha Luboš ml. 0:2, Mácha Luboš st. 0:2, body hostů: Opolzer Pavel 2:0, Novák Pavel 2:0, Děd Lukáš 2:0, Ivan Emil 2:0), Spartak Sez. Ústí A - HB Veselí nad Lužnicí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Barták Kamil 1:2, Pražák Arnošt 1:2, Matějů Petr 1:2, Sedlický Jaroslav 0:3, WO 2:0), VS Tábor B - Borovany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lachout Jaroslav 2:2, Losos Radek 1:3, Jehně Václav ml. 1:2, Šmahlík Libor 1:3, body hostů: Zegermacher Erik 4:0, Krýsl Martin 4:0, Cicko Tomáš 2:2, Janda Vojtěch 0:3),
19. kolo:
VS Tábor B - ST KD Dačice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachout Jaroslav 2:2, Šmahlík Libor 2:2, Jehně Václav ml. 2:2, Losos Radek 3:1, body hostů: Havlík Vojtěch 4:0, Havlík Martin 2:2, Havlík Zdeněk 1:3, Štěpánek Antonín 0:4), Borovany A - Spartak Sez. Ústí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 0:3, Zegermacher Erik 2:2, body hostů: Říha Luboš 3:1, Nohejl Jaroslav 3:1, Bednář Zbyněk 3:0, Rybák Roman 0:3), Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Milevsko A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareš Oldřich 2:0, Pašek Felix 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Benda Miroslav 1:0, Petrásek Martin 2:0, body hostů: Mácha Jakub 0:2, Kolář Tomáš 1:2, Švára Petr 0:2, Černý Petr 0:2, Mácha Luboš ml. 0:1), SK ZD Pojbuky A - SK Jindř. Hradec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Emil 2:1, Novák Pavel 2:1, Děd Lukáš 2:1, Opolzer Pavel 3:0, body hostů: Hunal Martin 2:1, Peckert Ondřej 1:2, Nedělka Libor 0:3, Aljančič Tomáš 0:3),
20. kolo:
VS Tábor B - Staving Studená B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmahlík Libor 3:0, Jehně Richard 1:2, Jehně Václav ml. 2:1, Losos Radek 3:0, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Maňhal Jan ml. 1:2, Ondráček Jan 0:3, Schwarz Miloslav 0:3), Jiskra Třeboň A - Spartak Sez. Ústí A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Ondřej 3:0, Pašek Felix 2:1, Petrásek Martin 3:0, Jareš Oldřich 2:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 0:3, Říha Luboš 1:2, Rybák Roman 0:3, Bednář Zbyněk 1:2), Borovany A - TJ Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Martin 3:0, Cicko Tomáš 2:0, Petrus Michal ml. 0:3, Zegermacher Erik 3:0, body hostů: Mácha Jakub 1:2, Švára Libor 1:2, Černý Petr 1:2, Mácha Luboš ml. 0:2), HB Veselí nad Lužnicí A - SK Jindř. Hradec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:2, Barták Kamil 0:2, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Hunal Martin 3:0, Fryš František 2:1, Mrázek Miroslav 3:0, Peckert Ondřej 0:2),
21. kolo:
Staving Studená B - SK ZD Pojbuky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 1:2, Šindelář Radim 3:0, Schwarz Miloslav 1:2, Maňhal Jan ml. 4:0, body hostů: Novák Pavel 1:3, Novák Martin 0:3, Děd Lukáš 2:1, Ivan Emil 1:2), ST KD Dačice A - HB Veselí nad Lužnicí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kelbler Petr 2:2, Bartoň Pavel 0:4, Havlík Zdeněk 1:2, Havlík Martin 3:1, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 3:1, Sedlický Jaroslav 1:3, Matějů Petr 1:2), SK Jindř. Hradec A - Borovany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Jakub 1:3, Čejna Tomáš 2:2, Peckert Ondřej 3:0, Hunal Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Zegermacher Erik 2:1, Krýsl Martin 1:3, Cicko Tomáš 1:3, Petrus Michal st. 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Milevsko A - VS Tábor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Tomáš 3:1, Švára Petr 2:2, Mácha Luboš ml. 1:3, Mácha Luboš st. 1:3, body hostů: Jehně Richard 0:4, Losos Radek 3:1, Šmahlík Libor 2:2, Lachout Jaroslav 4:0),
22. kolo:
ST KD Dačice A - SK ZD Pojbuky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kelbler Petr 0:2, Havlík Zdeněk 2:2, Havlík Martin 3:1, Havlík Vojtěch 3:1, Štěpánek Antonín 0:2, body hostů: Jindra Miroslav 4:0, Novák Pavel 2:2, Děd Lukáš 1:3, Ivan Emil 1:3), Staving Studená B - HB Veselí nad Lužnicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 2:1, Schwarz Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Zejda Petr 3:0, body hostů: Pražák Arnošt 1:2, Barták Kamil 2:1, Matějů Petr 0:3, Sedlický Jaroslav 0:3), SK Jindř. Hradec A - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peckert Ondřej 1:2, Fryš František 0:3, Mrázek Miroslav 0:3, Hunal Martin 3:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Petrásek Martin 1:2, Pašek Felix 2:1), Spartak Sez. Ústí A - VS Tábor B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říha Luboš 4:0, Rybák Roman 0:4, Nohejl Jaroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Šmahlík Libor 1:2, Lachout Jaroslav 1:2, Jehně Václav ml. 1:2, Losos Radek 1:2, WO 5:0),
Krajská soutěž A
1. kolo:
SKST Týn B - Sokol N. Ves B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejda Miroslav 3:0, Skalák Josef st. 0:2, Skalák Josef ml. 3:0, Syrovátka Jan 2:1, body hostů: Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 2:1, Návara Karel 0:3, Návara Filip 0:2), Protivín B - TJ Slovan Černý Dub A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 3:0, Šťastný Michael st. 1:2, Färber František 2:1, Topinka Václav 3:1, body hostů: Svoboda Petr 1:3, Kubíček Petr 0:2, Valert Radomír 1:2, Húska Radek 2:1, Pešl Miroslav 0:1), Křemže - Holubov A - Vyšší Brod A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reitinger Jiří 1:1, Dobrovodský Martin 1:2, Vondrák Zdeněk 2:1, Opelka Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Pokorná Eva 0:3, Procházková Šárka 0:2, Mleziva Pavel 1:2, WO 1:0), Borovany B - Spartak Kaplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 1:3, Petrus Michal 0:3, Petrus Michal 2:1, Krzywda Andrzej 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 4:0, Kratochvílová Mirka 2:2, Beneš Petr 1:2, Mašek Josef 2:1),
2. kolo:
SKST Týn B - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 2:2, Skalák Josef st. 2:2, Bečvář Václav 1:3, Vejda Miroslav 2:2, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Pešl Miroslav 3:1, Valert Radomír 1:3, Sekyra Zbyněk 0:3, Húska Radek 1:0), Protivín B - Sokol N. Ves B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jan 2:0, Šťastný Michael st. 2:0, Topinka Václav 2:0, Färber František 2:0, body hostů: Návara Filip 0:2, Malčák Karel 0:2, Návara Karel 0:2, Šafář František 0:2), SK Malovice A - Vodňany C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Brabec Oldřich 1:2, Bílý Michal 2:1, Bauer Jiří ml. 0:3, Soucha Jan 0:3), Křemže - Holubov A - Spartak Kaplice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dobrovodský Martin 1:1, Kudláček Zbyněk 1:1, Vondrák Zdeněk 3:0, Opelka Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Janošťák Miroslav 1:2, Kratochvílová Mirka 2:1, Mašek Josef 0:3, WO 0:3), Borovany B - Vyšší Brod A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 3:0, Krzywda Andrzej 3:0, Petrus Michal ml. 1:2, Petrus Michal st. 2:1, body hostů: Procházka Jaroslav 1:2, Procházková Šárka 0:3, Pokorná Eva 1:2, Mleziva Pavel 1:2),
3. kolo:
Vyšší Brod A - SKST Týn B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorná Eva 1:1, Procházková Šárka 0:2, Mleziva Pavel 0:3, Tran Martin 0:3, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Skalák Josef ml. 3:0, Vejda Miroslav 2:0, Skalák Josef st. 1:1), Spartak Kaplice B - Protivín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 3:0, Beneš Petr 2:1, Dvořák Jan 1:2, Janošťák Miroslav 3:1, body hostů: Tománek Jan 2:2, Šťastný Michael st. 2:1, Färber František 0:3, Topinka Václav 0:3), Vodňany C - Křemže - Holubov A 10:0wo, SK Malovice A - TJ Slovan Černý Dub A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 3:1, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Pešl Miroslav 2:2, Húska Radek 2:2, Kubíček Petr 0:3),
4. kolo:
Vyšší Brod A - Protivín B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorná Eva 1:3, Tran Martin 0:3, Mleziva Pavel 2:1, Procházková Šárka 3:1, body hostů: Tománek Jan 3:1, Šťastný Michael st. 3:1, Topinka Václav 1:2, Färber František 0:1, Marková Ivana 1:1), Spartak Kaplice B - SKST Týn B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžičková Kristýna 0:3, Kratochvílová Mirka 0:2, Mašek Josef 0:3, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Skalák Josef ml. 2:1, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef st. 1:1), Vodňany C - Borovany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 0:3, Šimoník Vladimír 0:2, Páral Lukáš 0:3, Bauer Jiří ml. 2:1, body hostů: Jindra Zdeněk 3:0, Krzywda Andrzej 2:1, Petrus Michal st. 3:0, Petrus Michal ml. 1:1), Sokol N. Ves B - SK Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 3:1, Návara Filip 2:2, Blábolil Milan 1:3, Houška Miroslav 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 3:1, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:4),
5. kolo:
Křemže - Holubov A - Borovany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 4:0, Kudláček Zbyněk 1:2, Vondrák Zdeněk 1:2, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Jindra Zdeněk 2:2, Krzywda Andrzej 2:2, Petrus Michal st. 1:2, Petrus Michal ml. 0:3), Vyšší Brod A - Spartak Kaplice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházková Šárka 3:1, Mleziva Pavel 2:2, Pokorná Eva 1:3, Procházka Jaroslav 3:1, body hostů: Janošťák Miroslav 4:0, Kratochvílová Mirka 2:2, Beneš Petr 1:3, Dvořák Jan 0:4), Sokol N. Ves B - TJ Slovan Černý Dub A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 2:1, Návara Filip 1:2, Morávek Jiří 1:3, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Kubíček Petr 0:2, Húska Radek 3:0, Sekyra Zbyněk 1:2, Pešl Miroslav 0:1), SKST Týn B - Protivín B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrovátka Jan 3:1, Vejda Miroslav 3:0, Skalák Josef st. 2:1, Skalák Josef ml. 2:2, body hostů: Tománek Jan 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Topinka Václav 0:3, Brabec Ondřej 0:3),
6. kolo:
Protivín B - SK Malovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 3:1, Šťastný Michael st. 3:1, Färber František 2:2, Topinka Václav 1:3, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 1:3, Plojhar Tomáš 0:4), Křemže - Holubov A - Sokol N. Ves B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reitinger Jiří 2:0, Dobrovodský Martin 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Morávek Jiří 0:2, Houška Miroslav 0:2, Návara Filip 0:2, Návara Karel 0:2), Borovany B - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krzywda Andrzej 2:2, Matějka Milan 3:1, Petrus Michal ml. 1:3, Jindra Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Húska Radek 0:4, Charvát Karel 2:2, Kubíček Petr 2:2), Vyšší Brod A - Vodňany C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Šárka 0:2, Tran Martin 0:2, Pokorná Eva 1:2, Procházka Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Brabec Oldřich 3:1, Bílý Michal 2:1, Bauer Jiří ml. 1:2, WO 0:5),
7. kolo:
SKST Týn B - SK Malovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejda Miroslav 3:0, Syrovátka Jan 1:1, Skalák Josef st. 1:2, Skalák Josef ml. 3:0, body hostů: Kolář Otakar 2:1, Kadlec Pavel 1:2, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:2), Křemže - Holubov A - TJ Slovan Černý Dub A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 4:0, Dobrovodský Martin 1:2, Kudláček Zbyněk 1:2, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Pešl Miroslav 0:4, Kubíček Petr 1:2, Valert Radomír 1:2), Borovany B - Sokol N. Ves B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrus Michal ml. 2:2, Mach Petr 0:4, Hosnedl František 0:3, Matějka Milan 4:0, body hostů: Malčák Karel 3:1, Houška Miroslav 2:2, Návara Filip 2:2, Morávek Jiří 2:1), Spartak Kaplice B - Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 3:0, Mašek Josef 1:2, Weber Tomáš 2:1, Janošťák Miroslav 3:1, body hostů: Brabec Oldřich 1:3, Bílý Michal 3:0, Bauer Jiří ml. 0:3, Kolář Martin 0:3),
8. kolo:
Vodňany C - SKST Týn B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimoník Vladimír 2:2, Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 2:2, Brabec Oldřich 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 2:2, Skalák Josef ml. 2:2, Skalák Josef st. 0:4, Vejda Miroslav 3:1), Sokol N. Ves B - Vyšší Brod A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 3:1, Návara Filip 1:3, Morávek Jiří 2:2, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Procházková Šárka 2:2, Pokorná Eva 1:3, Mleziva Pavel 4:0, Kuchta Kamil nejml. 0:4), TJ Slovan Černý Dub A - Spartak Kaplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:2, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 1:2, Kubíček Petr 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 4:0, Beneš Petr 4:0, Mašek Josef 0:3, Štarman Robert 1:2), SK Malovice A - Borovany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Jindra Zdeněk 2:2, Krzywda Andrzej 2:1, Petrus Michal ml. 1:2, Mach Petr 0:3),
9. kolo:
Vodňany C - Protivín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špatný Albert 1:3, Bauer Jiří ml. 2:1, Bílý Michal 2:1, Brabec Oldřich 0:4, body hostů: Tománek Jan 2:2, Šťastný Michael st. 4:0, Färber František 1:2, Topinka Václav 2:1), Sokol N. Ves B - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 3:1, Morávek Jiří 1:3, Návara Filip 1:2, Houška Miroslav 1:3, body hostů: Kratochvílová Mirka 3:1, Beneš Petr 2:2, Weber Tomáš 3:1, Mašek Josef 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Vyšší Brod A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Valert Radomír 1:1, Húska Radek 2:0, Kubíček Petr 2:1, Charvát Karel 0:1, body hostů: Procházka Jaroslav 2:1, Procházková Šárka 1:2, Tran Martin 0:3, Mleziva Pavel 0:2), SK Malovice A - Křemže - Holubov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 1:2, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 2:1, body hostů: Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 3:0, Opelka Jaroslav 1:2, Dobrovodský Martin 2:1),
10. kolo:
Křemže - Holubov A - SKST Týn B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Kudláček Zbyněk 2:2, Dobrovodský Martin 1:3, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Vejda Miroslav 1:3, Skalák Josef ml. 3:1, Syrovátka Jan 1:3, Skalák Josef st. 2:2), Borovany B - Protivín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrus Michal st. 1:3, Krzywda Andrzej 1:2, Petrus Michal ml. 0:3, Jindra Zdeněk 3:1, body hostů: Šťastný Michael st. 4:0, Tománek Jan 3:1, Vařečka Pavel 1:2, Topinka Václav 1:2), Spartak Kaplice B - SK Malovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Mirka 3:1, Zikeš Dalibor 2:2, Růžičková Kristýna 0:4, Janošťák Miroslav 4:0, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 1:3), Vodňany C - Sokol N. Ves B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 3:0, Šimoník Vladimír 1:2, Brabec Oldřich 1:2, Bílý Michal 4:0, body hostů: Malčák Karel 2:2, Návara Filip 1:2, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 0:3),
11. kolo:
Křemže - Holubov A - Protivín B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Reitinger Jiří 2:1, Dobrovodský Martin 1:2, Opelka Jaroslav 4:0, body hostů: Šťastný Michael st. 0:4, Tománek Jan 2:2, Färber František 2:1, Topinka Václav 0:3), Borovany B - SKST Týn B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrus Michal st. 1:2, Krzywda Andrzej 0:2, Petrus Michal ml. 0:3, Jindra Zdeněk 2:1, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Skalák Josef ml. 3:0, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef st. 0:2), SK Malovice A - Vyšší Brod A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Mleziva Pavel 3:1, Pokorná Eva 0:4, Procházková Šárka 1:2), Vodňany C - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:2, Páral Lukáš 1:3, Brabec Oldřich 2:2, Bílý Michal 3:1, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Kubíček Petr 3:1, Húska Radek 1:3, Valert Radomír 2:2),
12. kolo:
SKST Týn B - Křemže - Holubov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejda Miroslav 4:0, Skalák Josef st. 0:4, Syrovátka Jan 3:1, Skalák Josef ml. 2:2, body hostů: Hůlka Jan 3:1, Opelka Jaroslav 1:3, Kudláček Zbyněk 1:3, Vondrák Zdeněk 2:2), Protivín B - Borovany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 3:1, Vařečka Pavel 2:2, Topinka Václav 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, body hostů: Jindra Zdeněk 3:1, Petrus Michal st. 1:3, Turek František 2:2, Petrus Michal ml. 1:3), SK Malovice A - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:1, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Beneš Petr 3:1, Mašek Josef 2:2, Wolowiec Jaroslav 1:2), Sokol N. Ves B - Vodňany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 2:2, Návara Filip 2:2, Houška Miroslav 3:1, Paleček Vladimír 2:2, body hostů: Bauer Jiří ml. 1:3, Bílý Michal 4:0, Brabec Oldřich 1:3, Špatný Albert 1:3),
13. kolo:
Protivín B - Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Topinka Václav 2:2, Marková Ivana 2:2, body hostů: Kudláček Zbyněk 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, Hůlka Jan 3:1, Vondrák Zdeněk 1:3), SKST Týn B - Borovany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 3:0, Skalák Josef st. 0:2, Vejda Miroslav 3:0, Skalák Josef ml. 3:0, body hostů: Jindra Zdeněk 1:2, Krzywda Andrzej 1:2, Petrus Michal st. 0:3, Petrus Michal ml. 0:2), Vyšší Brod A - SK Malovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mleziva Pavel 1:2, Procházková Šárka 0:3, Pokorná Eva 0:3, Procházka Jaroslav 2:1, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Vodňany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Petr 3:0, Pešl Miroslav 1:1, Húska Radek 1:2, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Bílý Michal 2:1, Špatný Albert 0:3, Brabec Oldřich 1:2, Vaněčková Eliška 0:2),
14. kolo:
Sokol N. Ves B - SKST Týn B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 3:0, Návara Filip 0:3, Paleček Vladimír 0:3, Houška Miroslav 1:2, body hostů: Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 3:0, Syrovátka Jan 2:1, Skalák Josef st. 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Protivín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Pešl Miroslav 3:1, Húska Radek 2:2, Kubíček Petr 1:3, body hostů: Tománek Jan 4:0, Šťastný Michael st. 1:3, Zoch Samuel 1:3, Topinka Václav 1:3), Vyšší Brod A - Křemže - Holubov A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Spartak Kaplice B - Borovany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 2:0, Beneš Petr 2:0, Mašek Josef 2:1, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Jindra Zdeněk 0:3, Turek František 0:2, Petrus Michal st. 1:1, Krzywda Andrzej 0:2),
15. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - SKST Týn B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 1:3, Sekyra Zbyněk 1:3, Húska Radek 2:2, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Skalák Josef ml. 3:1, Skalák Josef st. 3:1, Bečvář Václav 1:3, Skaláková Denisa 1:3), Sokol N. Ves B - Protivín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 2:2, Troup Miroslav 2:2, Návara Filip 2:2, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Šťastný Michael st. 2:2, Tománek Jan 3:1, Marková Ivana 1:3, Topinka Václav 1:3), Vodňany C - SK Malovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Martin 1:3, Páral Lukáš 1:3, Brabec Oldřich 1:2, Bílý Michal 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 4:0, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 1:2), Spartak Kaplice B - Křemže - Holubov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 3:0, Beneš Petr 2:1, Mašek Josef 0:3, Janošťák Miroslav 3:1, body hostů: Reitinger Jiří 1:3, Opelka Jaroslav 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Hůlka Jan 1:2), Vyšší Brod A - Borovany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jaroslav 4:0, Mleziva Pavel 2:2, Tran Martin 2:1, Procházková Šárka 0:4, body hostů: Jindra Zdeněk 3:1, Krzywda Andrzej 1:3, Petrus Michal st. 1:3, Petrus Michal ml. 2:1),
16. kolo:
Borovany B - Křemže - Holubov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krzywda Andrzej 1:3, Petrus Michal st. 2:1, Petrus Michal ml. 1:2, Jindra Zdeněk 1:3, body hostů: Opelka Jaroslav 3:1, Kudláček Zbyněk 4:0, Dobrovodský Martin 0:3, Vondrák Zdeněk 2:1), Spartak Kaplice B - Vyšší Brod A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 3:0, Kratochvílová Mirka 0:3, Mašek Josef 2:1, Janošťák Miroslav 4:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:2, Procházková Šárka 1:2, Pokorná Eva 0:3, Mleziva Pavel 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Sokol N. Ves B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Petr 1:2, Charvát Karel 3:0, Húska Radek 1:2, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Malčák Karel 1:3, Houška Miroslav 1:2, Paleček Vladimír 2:1, Troup Miroslav 0:3), Protivín B - SKST Týn B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Topinka Václav 2:1, Brabec Ondřej 2:2, Tománek Jan 2:2, Šťastný Michael st. 0:1, body hostů: Vejda Miroslav 2:2, Syrovátka Jan 4:0, Skalák Josef st. 1:3, Bečvář Václav 1:3),
17. kolo:
SKST Týn B - Vyšší Brod A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 3:0, Skalák Josef st. 1:1, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 3:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:1, Pokorná Eva 0:3, Procházková Šárka 0:3, Tran Martin 0:2), Protivín B - Spartak Kaplice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Ondřej 2:1, Zoch Samuel 2:1, Marková Ivana 1:2, Topinka Václav 4:0, body hostů: Mašek Josef 0:4, Beneš Petr 2:1, Kratochvílová Mirka 1:2, Wolowiec Jaroslav 1:2), Křemže - Holubov A - Vodňany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 3:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 1:2, Opelka Jaroslav 2:1, body hostů: Šimoník Vladimír 2:1, Bílý Michal 2:1, Brabec Oldřich 0:3, Špatný Albert 0:3), TJ Slovan Černý Dub A - SK Malovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Petr 3:1, Valert Radomír 1:2, Húska Radek 1:2, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3),
18. kolo:
Protivín B - Vyšší Brod A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoch Samuel 2:1, Šťastný Michael st. 1:1, Tománek Jan 3:0, Topinka Václav 3:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:1, Procházková Šárka 0:3, Tran Martin 0:3, Pokorná Eva 0:2), SKST Týn B - Spartak Kaplice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 3:1, Vejda Miroslav 3:1, Skalák Josef st. 1:2, Skalák Josef ml. 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 4:0, Beneš Petr 1:3, Kratochvílová Mirka 1:3, Štarman Robert 0:3), Borovany B - Vodňany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krzywda Andrzej 2:2, Petrus Michal ml. 1:2, Turek František 0:3, Jindra Zdeněk 2:2, body hostů: Bílý Michal 4:0, Bauer Jiří ml. 3:1, Brabec Oldřich 2:1, Špatný Albert 0:3), SK Malovice A - Sokol N. Ves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Malčák Karel 2:1, Návara Filip 1:2, Paleček Vladimír 1:2, Troup Miroslav 0:3),
19. kolo:
SK Malovice A - Protivín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milota Miroslav 0:2, Plojhar Ota 2:2, Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 0:1, Plojhar Tomáš 0:1, WO 0:4, body hostů: Zoch Samuel 2:1, Tománek Jan 1:2, Šťastný Michael st. 2:1, Topinka Václav 1:0, Marková Ivana 0:2, WO 4:0), Sokol N. Ves B - Křemže - Holubov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 4:0, Paleček Vladimír 1:3, Návara Filip 2:1, Houška Miroslav 0:4, body hostů: Reitinger Jiří 1:3, Hůlka Jan 3:1, Kudláček Zbyněk 2:2, Dobrovodský Martin 2:1), TJ Slovan Černý Dub A - Borovany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Petr 2:0, Valert Radomír 1:1, Húska Radek 3:0, Svoboda Petr 2:0, body hostů: Jindra Zdeněk 1:2, Krzywda Andrzej 0:2, Petrus Michal st. 0:2, Petrus Michal ml. 0:2), Vodňany C - Vyšší Brod A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Oldřich 1:3, Šimoník Vladimír 2:2, Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 2:2, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Pokorná Eva 0:3, Procházková Šárka 2:2, Tran Martin 2:2, Mleziva Pavel 1:0),
20. kolo:
SK Malovice A - SKST Týn B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:1, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 1:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Syrovátka Jan 2:2, Skalák Josef ml. 3:1, Vejda Miroslav 1:3, Skalák Josef st. 2:2), TJ Slovan Černý Dub A - Křemže - Holubov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Petr 2:2, Valert Radomír 2:2, Húska Radek 1:2, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Opelka Jaroslav 2:2, Kudláček Zbyněk 1:3, Dobrovodský Martin 1:3, Vondrák Zdeněk 2:1), Sokol N. Ves B - Borovany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 3:0, Paleček Vladimír 2:0, Morávek Jiří 2:1, Houška Miroslav 2:1, body hostů: Krzywda Andrzej 1:2, Turek František 0:3, Janda Vojtěch 1:2, Janoch Jiří 0:2), Vodňany C - Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Oldřich 1:2, Páral Lukáš 0:3, Bílý Michal 3:0, Bauer Jiří ml. 1:3, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Kratochvílová Mirka 1:2, Beneš Petr 1:2, Pospíšil Jaroslav 3:0),
21. kolo:
SKST Týn B - Vodňany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrovátka Jan 2:2, Vejda Miroslav 2:2, Skalák Josef st. 2:2, Skalák Josef ml. 2:2, body hostů: Bílý Michal 4:0, Bauer Jiří ml. 2:2, Brabec Oldřich 1:3, Šimoník Vladimír 1:3), Vyšší Brod A - Sokol N. Ves B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházková Šárka 0:3, Tran Martin 0:3, Mleziva Pavel 2:1, Procházka Jaroslav 1:2, body hostů: Malčák Karel 2:1, Paleček Vladimír 2:1, Návara Filip 2:1, Houška Miroslav 3:0), Spartak Kaplice B - TJ Slovan Černý Dub A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:2, Beneš Petr 2:1, Mašek Josef 2:1, Janošťák Miroslav 4:0, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Kubíček Petr 0:3, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 1:2), Borovany B - SK Malovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krzywda Andrzej 2:1, Petrus Michal st. 1:2, Petrus Michal ml. 0:3, Jindra Zdeněk 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 0:3),
22. kolo:
Protivín B - Vodňany C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:1, Šťastný Michael st. 1:2, Tománek Jan 2:1, Topinka Václav 3:1, body hostů: Bauer Jiří ml. 0:4, Bílý Michal 3:0, Špatný Albert 0:3, Brabec Oldřich 2:1), Spartak Kaplice B - Sokol N. Ves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Josef 2:1, Wolowiec Jaroslav 1:2, Beneš Petr 2:1, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 2:1, Troup Miroslav 0:3, Blábolil Milan 0:3), Vyšší Brod A - TJ Slovan Černý Dub A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorná Eva 2:2, Procházková Šárka 2:2, Tran Martin 0:2, Procházka Jaroslav 4:0, Mleziva Pavel 0:1, body hostů: Kubíček Petr 3:1, Valert Radomír 2:2, Švestka Pavel 1:3, Svoboda Petr 1:2), Křemže - Holubov A - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opelka Jaroslav 3:0, Reitinger Jiří 3:0, Dobrovodský Martin 1:2, Kudláček Zbyněk 2:1, body hostů: Kolář Otakar 1:2, Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3),
Krajská soutěž B
1. kolo:
Blatná C - SKP Prachatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 3:1, Lukáš Ondřej 1:2, Mach Ladislav 2:1, Ounický Pavel 3:1, body hostů: Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 1:3, Kačer Jindřich 0:3, Předota Karel 0:3), TJ Osek A - Blatná D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 2:1, Šaršok Milan 1:2, Mrkvička Pavel 2:1, Peterka Václav 4:0, body hostů: Vonášek Jan 0:4, Kostner Jiří 2:1, Mls Pavel 0:3, Štědroňský Jiří 2:1), Mirotice A - Cehnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 2:0, Břicháček Lukáš 2:0, Císař Jan ml. 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 1:2, Bečvář Lukáš 0:3, Frčka Josef 1:1, Buchvaldek Marek 0:2), Sokol Písek A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Marek 0:2, Humpál Martin 0:2, Chalupský Václav 0:3, Hanus Michal 1:1, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Poklop Kamil 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Chalupa Radek 1:1),
2. kolo:
Blatná C - Vimperk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 3:0, Lukáš Ondřej 1:2, Mach Ladislav 2:1, Ounický Pavel 3:1, body hostů: Rejšek Vojtěch 1:3, Pavlíček Luděk 3:0, Kortus Zdeněk 0:3, Hyka Jiří 0:3), TJ Osek A - Třebohostice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvička Pavel 0:3, Hauser Karel 0:2, Šaršok Milan 0:3, Peterka Václav 2:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Čondl Jiří 3:0, Soukup Miloslav ml. 2:1, Šavrda Karel 1:1), Mirotice A - Elektrostav Strakonice C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 2:2, Břicháček Lukáš 1:3, Motejzik Zbyněk 0:3, Karas Jaroslav 2:2, body hostů: Holík Bohuslav 3:1, Slapnička Jakub 4:0, Krejčí Ondřej 3:1, Chalupa Radek 0:3), Sokol Písek A - Cehnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurišová Kateřina 1:2, Humpál Martin 0:3, Bílý Marek 1:2, Hanus Michal 2:2, body hostů: Stanislav Jaroslav 4:0, Čížek Václav 2:1, Frčka Josef 0:3, Bečvář Lukáš 3:0),
3. kolo:
Cehnice A - Blatná C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Lukáš 1:2, Kučera Josef 0:3, Frčka Josef 0:3, Stanislav Jaroslav 2:1, body hostů: Kallmünzer Luboš 3:0, Ounický Pavel 3:0, Mach Ladislav 1:2, Lukáš Ondřej 2:1), Třebohostice A - Mirotice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čondl Jiří 3:0, Soukup Miloslav ml. 1:2, Šavrda Karel 1:2, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Karas Jaroslav 2:1, Kozma Václav 2:1, Břicháček Lukáš 0:3, Motejzik Zbyněk 0:3), Blatná D - Sokol Písek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostner Jiří 3:0, Vonášek Jan 1:1, Mls Pavel 1:2, Mls Jiří 3:0, body hostů: Patzelt Pavel 1:2, Bílý Marek 1:2, Hanus Michal 1:2, Chalupský Václav 0:2), Vimperk A - TJ Osek A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Jan 1:0, Kortus Zdeněk 2:2, Rejšek Vojtěch 3:0, Pavlíček Luděk 3:1, Hyka Jiří 0:3, body hostů: Hromádka Milan 1:3, Peterka Václav 3:1, Mrkvička Pavel 1:3, Šaršok Milan 1:2),
4. kolo:
Elektrostav Strakonice C - Blatná C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 4:0, Poklop Kamil 1:2, Chalupa Radek 0:3, Slapnička Jakub 4:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 2:2, Ounický Pavel 2:2, Lukáš Ondřej 1:2, Hornát Josef 0:3), Třebohostice A - Sokol Písek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čondl Jiří 3:0, Slavík Petr 1:1, Šavrda Karel 1:2, Soukup Miloslav ml. 3:0, body hostů: Patzelt Pavel 0:3, Bílý Marek 2:1, Hanus Michal 1:2, Fiala Theodor 0:2), Blatná D - Mirotice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 3:1, Vonášek Jan 1:3, Mls Pavel 0:4, Mls Jiří 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 2:2, Kozma Václav 4:0, Břicháček Lukáš 1:3, Matuška Miroslav 2:2), SKP Prachatice A - TJ Osek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 3:1, Kačer Jindřich 2:2, Předota Karel 1:3, Šána Václav 2:2, body hostů: Hromádka Milan 4:0, Peterka Václav 3:1, Šaršok Milan 1:3, Hauser Karel 0:4),
5. kolo:
Mirotice A - Sokol Písek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 2:0, Břicháček Lukáš 2:0, Matuška Miroslav 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Bílý Marek 1:2, Humpál Martin 0:3, Hanus Michal 1:1, Chalupský Václav 0:2), Cehnice A - Elektrostav Strakonice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Josef 0:1, Bečvář Lukáš 0:2, Čížek Václav 1:2, Stanislav Jaroslav 1:2, Frčka Josef 0:1, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, Poklop Kamil 0:2, Holík Bohuslav 2:0), Třebohostice A - Blatná D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:0, Čondl Jiří 2:0, Šavrda Karel 2:0, Vokroj Zdeněk 2:0, body hostů: Vonášek Jan 0:2, Mls Pavel 0:2, Kostner Jiří 0:2, Šišková Věra 0:2), SKP Prachatice A - Vimperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šána Václav 3:1, Novák Zdeněk 2:1, Kačer Jindřich 0:3, Wimberský Václav 4:0, body hostů: Pavlíček Luděk 2:2, Rejšek Vojtěch 1:3, Kortus Zdeněk 2:1, Kunc Jan 0:2, Hyka Jiří 0:1),
6. kolo:
Mirotice A - SKP Prachatice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karas Dominik 1:3, Motejzik Zbyněk 0:3, Vašek Jan 1:2, Karas Jaroslav 4:0, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Šána Václav 3:1, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 2:1), Sokol Písek A - Vimperk A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Marek 1:2, Cimburek Petr 0:2, Hanus Michal 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2, body hostů: Pavlíček Luděk 3:0, Rejšek Vojtěch 3:0, Kortus Zdeněk 2:1, Hyka Jiří 0:2), Cehnice A - Třebohostice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frčka Josef 0:2, Buchvaldek Marek 0:2, Čížek Václav 0:3, Stanislav Jaroslav 1:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Čondl Jiří 2:0, Soukup Miloslav ml. 2:0, Šavrda Karel 1:1), Elektrostav Strakonice C - Blatná D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 2:0, Poklop Kamil 2:0, Chalupa Radek 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Vonášek Jan 0:3, Kostner Jiří 0:3, Mls Jiří 1:1, Mls Pavel 0:2),
7. kolo:
Blatná C - TJ Osek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ounický Pavel 2:2, Mach Ladislav 2:2, Balík Tomáš 2:2, Kallmünzer Luboš 2:2, body hostů: Peterka Václav 4:0, Hromádka Milan 3:1, Mrkvička Pavel 1:3, Šaršok Milan 0:4), Mirotice A - Vimperk A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 3:0, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Jaroslav st. 1:2, Karas Jaroslav 3:1, body hostů: Rejšek Vojtěch 1:3, Pavlíček Luděk 3:0, Kortus Zdeněk 1:2, Kunc Jan 0:2, Hyka Jiří 0:1), Sokol Písek A - SKP Prachatice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Marek 3:1, Chalupský Václav 0:3, Hanus Michal 1:2, Ďurišová Kateřina 2:2, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Šána Václav 4:0, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 1:2), Cehnice A - Blatná D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Josef 0:2, Frčka Josef 0:2, Čížek Václav 1:2, Stanislav Jaroslav 1:2, body hostů: Kostner Jiří 3:0, Mls Jiří 3:0, Mls Pavel 0:2, Vonášek Jan 2:0), Elektrostav Strakonice C - Třebohostice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 3:0, Poklop Kamil 2:1, Chalupa Radek 0:3, Slapnička Jakub 4:0, body hostů: Čondl Jiří 1:3, Vokroj Zdeněk 2:1, Soukup Miloslav ml. 1:2, Šavrda Karel 0:3),
8. kolo:
Třebohostice A - Blatná C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokroj Zdeněk 2:0, Čondl Jiří 1:1, Soukup Miloslav ml. 2:0, Slavík Petr 2:0, WO 2:0, body hostů: Lukáš Ondřej 1:2, Kallmünzer Luboš 0:1, Hornát Josef 0:2, Pavel Jindřich 0:2, WO 0:2), SKP Prachatice A - Cehnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šána Václav 4:0, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Stanislav Jaroslav 3:1, Bečvář Lukáš 2:2, Kučera Josef 1:2, Frčka Josef 0:3), Vimperk A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyka Jiří 0:1, Kunc Jan 0:2, Rejšek Vojtěch 0:3, Pavlíček Luděk 1:1, Kortus Zdeněk 0:1, body hostů: Poklop Kamil 3:0, Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Holík Bohuslav 2:0), TJ Osek A - Sokol Písek A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 2:0, Šaršok Milan 2:0, Mrkvička Pavel 2:1, Peterka Václav 2:0, body hostů: Bílý Marek 0:3, Fošum Daniel 0:2, Hanus Michal 1:1, Ďurišová Kateřina 0:2),
9. kolo:
Blatná D - Blatná C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mls Pavel 3:1, Kostner Jiří 1:3, Vonášek Jan 0:4, Mls Jiří 4:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 3:1, Ounický Pavel 2:2, Lukáš Ondřej 1:3, Mach Ladislav 2:2), Elektrostav Strakonice C - SKP Prachatice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaluš Libor 2:0, Poklop Kamil 2:0, Krejčí Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 2:0, body hostů: Wimberský Václav 0:3, Šána Václav 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2), Vimperk A - Cehnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Jan 0:2, Kortus Zdeněk 1:3, Rejšek Vojtěch 1:2, Pavlíček Luděk 4:0, Hyka Jiří 0:2, body hostů: Holman Libor 3:1, Stanislav Jaroslav 2:2, Čížek Václav 2:2, Bečvář Lukáš 2:1), TJ Osek A - Mirotice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 4:0, Šaršok Milan 0:3, Mrkvička Pavel 1:2, Peterka Václav 4:0, body hostů: Karas Jaroslav 2:2, Kozma Václav 2:2, Břicháček Lukáš 0:3, Karas Jaroslav st. 1:2),
10. kolo:
Mirotice A - Blatná C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motejzik Zbyněk 0:4, Karas Dominik 2:1, Vašek Jan 0:3, Karas Jaroslav 3:1, body hostů: Ounický Pavel 4:0, Kallmünzer Luboš 1:1, Lukáš Ondřej 2:1, Hornát Josef 1:2, Mach Ladislav 1:1), Elektrostav Strakonice C - TJ Osek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ondřej 2:0, Poklop Kamil 2:0, Kápl Jan st. 1:2, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Peterka Václav 1:2, Hromádka Milan 1:2, Mrkvička Pavel 0:2, Šaršok Milan 0:2), Třebohostice A - SKP Prachatice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 1:1, Čondl Jiří 2:0, Soukup Miloslav ml. 3:0, Vokroj Zdeněk 2:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2, Kačer Jindřich 0:2), Blatná D - Vimperk A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 3:1, Mls Jiří 3:1, Mls Pavel 1:2, Vonášek Jan 2:2, body hostů: Pavlíček Luděk 4:0, Rejšek Vojtěch 1:3, Kortus Zdeněk 1:3, Kunc Jan 0:3),
11. kolo:
Sokol Písek A - Blatná C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Marek 0:2, Patzelt Pavel 0:2, Hanus Michal 1:2, Koza Tobiáš 0:2, body hostů: Ounický Pavel 3:0, Kallmünzer Luboš 1:1, Lukáš Ondřej 2:0, Balík Tomáš 2:0), Cehnice A - TJ Osek A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvář Lukáš 2:2, Kučera Josef 2:2, Frčka Josef 1:2, Stanislav Jaroslav 3:1, body hostů: Peterka Václav 4:0, Mrkvička Pavel 2:2, Šaršok Milan 1:3, Hauser Karel 0:3), Třebohostice A - Vimperk A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 1:1, Čondl Jiří 2:0, Soukup Miloslav ml. 3:0, Vokroj Zdeněk 2:0, body hostů: Pavlíček Luděk 1:2, Rejšek Vojtěch 0:2, Kortus Zdeněk 0:2, Hyka Jiří 0:2), Blatná D - SKP Prachatice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 2:1, Mls Pavel 2:1, Vonášek Jan 1:2, Mls Jiří 4:0, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 1:2, Kačer Jindřich 0:3),
12. kolo:
Blatná C - Mirotice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 3:1, Mach Ladislav 2:2, Lukáš Ondřej 2:2, Ounický Pavel 1:2, WO 0:1, body hostů: Karas Jaroslav 3:0, Kozma Václav 2:2, Karas Dominik 0:4, Motejzik Zbyněk 2:2, WO 1:0), TJ Osek A - Elektrostav Strakonice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šaršok Milan 1:3, Peterka Václav 3:0, Hauser Karel 0:3, Mrkvička Pavel 2:2, body hostů: Poklop Kamil 3:1, Kápl Jan st. 2:2, Holík Bohuslav 2:1, Chalupa Radek 1:2), SKP Prachatice A - Třebohostice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3, Kačer Jindřich 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Čondl Jiří 2:1, Soukup Miloslav ml. 2:1, Šavrda Karel 1:2), Vimperk A - Blatná D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bandík Luboš 0:4, Kunc Jan 0:3, Pavlíček Luděk 3:0, Rejšek Vojtěch 1:3, body hostů: Kostner Jiří 3:1, Mls Pavel 3:1, Štědroňský Jiří 1:2, Mls Jiří 3:0),
13. kolo:
Blatná C - Sokol Písek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukáš Ondřej 2:0, Mach Ladislav 1:1, Balík Tomáš 2:1, Kallmünzer Luboš 3:0, body hostů: Bílý Marek 2:1, Koza Tobiáš 0:3, Fiala Theodor 0:2, Chalupský Václav 0:2), TJ Osek A - Cehnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvička Pavel 3:1, Šaršok Milan 2:2, Hauser Karel 0:3, Peterka Václav 4:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 3:1, Bečvář Lukáš 2:2, Frčka Josef 1:3, Kučera Josef 0:3), Vimperk A - Třebohostice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Jan 0:2, Hyka Jiří 0:2, Pavlíček Luděk 2:1, Rejšek Vojtěch 0:3, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Čondl Jiří 2:1, Soukup Miloslav ml. 1:1, Šavrda Karel 2:0), SKP Prachatice A - Blatná D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šána Václav 1:1, Novák Zdeněk 2:0, Předota Karel 2:1, Wimberský Václav 3:0, body hostů: Limberk David 1:2, Mls Pavel 0:3, Kostner Jiří 0:2, Mls Jiří 1:1),
14. kolo:
SKP Prachatice A - Blatná C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šána Václav 4:0, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:2, Wimberský Václav 3:1, Kačer Jindřich 0:1, body hostů: Kallmünzer Luboš 1:3, Ounický Pavel 3:1, Mach Ladislav 1:2, Lukáš Ondřej 1:2), Blatná D - TJ Osek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mls Jiří 3:0, Limberk David 2:1, Mls Pavel 1:2, Kostner Jiří 2:0, Vonášek Jan 1:1, body hostů: Hromádka Milan 1:3, Peterka Václav 3:0, Mrkvička Pavel 0:3, Šaršok Milan 0:3), Cehnice A - Mirotice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Lukáš 1:2, Čížek Václav 0:3, Kučera Josef 1:1, Stanislav Jaroslav 1:2, Frčka Josef 0:1, body hostů: Karas Jaroslav 3:0, Kozma Václav 3:0, Břicháček Lukáš 2:1, Motejzik Zbyněk 1:2), Elektrostav Strakonice C - Sokol Písek A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Poklop Kamil 2:0, Holík Bohuslav 2:0, body hostů: Bílý Marek 0:2, Koza Tobiáš 0:2, Hanus Michal 0:2, Chalupský Václav 0:2),
15. kolo:
Vimperk A - Blatná C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyka Jiří 2:2, Kortus Zdeněk 1:3, Rejšek Vojtěch 2:1, Pavlíček Luděk 2:2, body hostů: Ounický Pavel 3:1, Kallmünzer Luboš 3:1, Mach Ladislav 1:3, Lukáš Ondřej 1:2), Třebohostice A - TJ Osek A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 0:1, Šavrda Karel 1:1, Čondl Jiří 3:0, Vokroj Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Peterka Václav 2:1, Mrkvička Pavel 0:3, Šaršok Milan 0:2, WO 0:3), Elektrostav Strakonice C - Mirotice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 1:1, Poklop Kamil 1:2, Holík Bohuslav 3:0, body hostů: Karas Jaroslav 2:1, Břicháček Lukáš 1:2, Motejzik Zbyněk 0:3, Vašek Jan 0:2), Cehnice A - Sokol Písek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvář Lukáš 1:1, Kučera Josef 1:1, Čížek Václav 3:0, Stanislav Jaroslav 3:0, body hostů: Hanus Michal 2:1, Bílý Marek 0:3, Koza Tobiáš 0:2, Chalupský Václav 0:2),
16. kolo:
Sokol Písek A - Mirotice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koza Tobiáš 0:2, Bílý Marek 0:2, Hanus Michal 1:2, Chalupský Václav 0:3, body hostů: Karas Jaroslav 3:0, Břicháček Lukáš 3:0, Vašek Jan 1:1, Matuška Miroslav 2:0), Elektrostav Strakonice C - Cehnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Poklop Kamil 3:0, Holík Bohuslav 2:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 1:2, Bečvář Lukáš 0:2, Frčka Josef 0:2, Buchvaldek Marek 0:2), Blatná D - Třebohostice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vonášek Jan 1:3, Kostner Jiří 2:2, Mls Pavel 2:2, Mls Jiří 3:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:1, Soukup Miloslav ml. 4:0, Slavík Petr 1:3, Šavrda Karel 0:4), Vimperk A - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejšek Vojtěch 4:0, Kortus Zdeněk 1:3, Hyka Jiří 0:4, Pavlíček Luděk 3:1, body hostů: Kačer Jindřich 1:3, Šána Václav 3:1, Novák Zdeněk 2:2, Wimberský Václav 2:2),
17. kolo:
Blatná C - Cehnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 2:1, Lukáš Ondřej 3:0, Mach Ladislav 0:2, Ounický Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Holman Libor 1:2, Stanislav Jaroslav 1:2, Čížek Václav 1:2, Bečvář Lukáš 0:3, WO 1:0), Mirotice A - Třebohostice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 1:3, Motejzik Zbyněk 1:3, Karas Dominik 0:3, Karas Jaroslav 4:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:1, Soukup Miloslav ml. 3:1, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 0:3), Sokol Písek A - Blatná D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Marek 1:1, Fiala Theodor 0:2, Hanus Michal 0:3, Chalupský Václav 0:2, body hostů: Kostner Jiří 3:0, Vonášek Jan 2:0, Mls Pavel st. 2:0, Limberk David 1:1), TJ Osek A - Vimperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:1, Peterka Václav 2:1, Kozma Václav 1:2, Mrkvička Pavel 2:0, Šaršok Milan 1:1, body hostů: Pavlíček Luděk 4:0, Rejšek Vojtěch 0:4, Kortus Zdeněk 1:2, Kunc Jan 0:2, Hyka Jiří 0:1),
18. kolo:
Blatná C - Elektrostav Strakonice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 1:2, Lukáš Ondřej 0:2, Balík Tomáš 0:3, Ounický Pavel 1:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, Poklop Kamil 3:0, Soukup Lukáš 0:2), Sokol Písek A - Třebohostice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupský Václav 0:2, Hanus Michal 0:2, Bílý Marek 0:2, Koza Tobiáš 0:2, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:0, Čondl Jiří 2:0, Soukup Miloslav ml. 2:0, Slavík Petr 2:0), Mirotice A - Blatná D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karas Dominik 0:3, Vašek Jan 0:3, Motejzik Zbyněk 0:3, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Mls Jiří 3:0, Kostner Jiří 2:1, Mls Pavel 2:1, Vonášek Jan 2:1), TJ Osek A - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozma Václav 2:2, Šaršok Milan 1:3, Mrkvička Pavel 2:2, Peterka Václav 3:1, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Šána Václav 4:0, Kačer Jindřich 0:4, Předota Karel 0:2, Novák Zdeněk 1:1),
19. kolo:
SKP Prachatice A - Mirotice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 2:2, Předota Karel 0:4, Šána Václav 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 3:1, Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 2:2, Karas Dominik 1:3), Vimperk A - Sokol Písek A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunc Jan 2:0, Kortus Zdeněk 2:0, Rejšek Vojtěch 2:0, Pavlíček Luděk 2:0, body hostů: Hanus Michal 0:2, Fiala Theodor 0:2, Bílý Marek 0:2, Bílý Kryštof 0:2), Třebohostice A - Cehnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 3:1, Soukup Miloslav st. 0:4, Slavík Petr 1:3, Soukup Miloslav ml. 3:1, body hostů: Stanislav Jaroslav 4:0, Kučera Josef 2:2, Frčka Josef 1:3, Valenta Miroslav 2:2), Blatná D - Elektrostav Strakonice C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vonášek Jan 0:2, Kostner Jiří 0:2, Mls Pavel 1:2, Mls Jiří 0:3, WO 4:0, body hostů: Slapnička Jakub 4:0, Krejčí Ondřej 3:0, Poklop Kamil 2:1, WO 0:4),
20. kolo:
TJ Osek A - Blatná C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 4:0, Peterka Václav 3:0, Kozma Václav 1:2, Mrkvička Pavel 1:0, Šaršok Milan 0:3, body hostů: Ounický Pavel 2:2, Kallmünzer Luboš 2:2, Lukáš Ondřej 1:2, Hornát Josef 0:3), Vimperk A - Mirotice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Jan 1:1, Kortus Zdeněk 2:1, Rejšek Vojtěch 0:3, Pavlíček Luděk 3:1, Hyka Jiří 0:2, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 2:1, Karas Dominik 0:3), SKP Prachatice A - Sokol Písek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 0:4, Kačer Jindřich 1:3, Předota Karel 0:2, Šána Václav 2:0, body hostů: Bílý Marek 2:2, Hanus Michal 2:2, Ďurišová Kateřina 2:2, Fošum Daniel 3:1), Blatná D - Cehnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostner Jiří 2:1, Mls Pavel 2:0, Vonášek Jan 1:2, Mls Jiří 3:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 2:1, Čížek Václav 1:2, Bečvář Lukáš 0:3, Frčka Josef 0:2), Třebohostice A - Elektrostav Strakonice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šavrda Karel 0:1, Slavík Petr 0:2, Soukup Miloslav ml. 2:1, Čondl Jiří 1:2, WO 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Poklop Kamil 2:1, Soukup Lukáš 0:2, Holík Bohuslav 1:0, WO 2:0),
21. kolo:
Blatná C - Třebohostice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 2:1, Lukáš Ondřej 1:2, Hornát Josef 0:3, Ounický Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 4:0, Slavík Petr 1:3, Šavrda Karel 2:2, WO 0:5), Cehnice A - SKP Prachatice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Jaroslav 2:2, Čížek Václav 2:2, Bečvář Lukáš 0:4, Holman Libor 3:1, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Šána Václav 4:0, Novák Zdeněk 1:3, Kačer Jindřich 1:3), Elektrostav Strakonice C - Vimperk A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poklop Kamil 2:2, Chalupa Radek 2:2, Holík Bohuslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Pavlíček Luděk 2:1, Rejšek Vojtěch 1:2, Kunc Jan 0:3, Kortus Zdeněk 1:2, WO 5:0), Sokol Písek A - TJ Osek A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koza Tobiáš 0:2, Chalupský Václav 0:2, Hanus Michal 0:3, Bílý Marek 2:1, body hostů: Peterka Václav 2:0, Kozma Václav 3:0, Mrkvička Pavel 1:1, Šaršok Milan 1:1, Hromádka Milan 1:0),
22. kolo:
Blatná C - Blatná D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ounický Pavel 2:1, Mach Ladislav 2:1, Lukáš Ondřej 1:2, Kallmünzer Luboš 3:1, body hostů: Vonášek Jan 0:4, Šišková Věra 1:2, Kostner Jiří 2:1, Mls Jiří 2:1), SKP Prachatice A - Elektrostav Strakonice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 3:1, Předota Karel 1:3, Kačer Jindřich 1:2, Šána Václav 4:0, body hostů: Kápl Jan st. 2:2, Chalupa Radek 2:2, Dvořák Ivan 1:3, Krejčí Miroslav 1:2), Cehnice A - Vimperk A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Jaroslav 3:0, Bečvář Lukáš 2:1, Čížek Václav 1:2, Holman Libor 3:0, body hostů: Pavlíček Luděk 2:1, Rejšek Vojtěch 0:3, Kortus Zdeněk 1:2, Hyka Jiří 0:2, Kunc Jan 0:1), Mirotice A - TJ Osek A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břicháček Lukáš 3:1, Motejzik Zbyněk 2:2, Vašek Jan 0:2, Karas Jaroslav 2:1, Karas Dominik 0:2, WO 1:0, body hostů: Peterka Václav 3:1, Hromádka Milan 3:1, Mrkvička Pavel 1:2, Šaršok Milan 1:3, WO 0:1),
Krajská soutěž C
1. kolo:
Včelnice A - Sokol ČB B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 1:3, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 1:2, Šuhájek Libor 2:2, body hostů: Staněk Petr 4:0, Hronek Jiří 4:0, Klečka Jiří 2:2, Trnka Tadeáš 0:3), SK Jindř. Hradec B - Staving Studená C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plucar Ondřej 3:1, Nedělka Libor 2:2, Valášek Jakub 2:2, Čejna Tomáš 2:2, body hostů: Šindelář Radim 3:1, Ondráček Jan 2:2, Kameník Jaroslav 2:2, Mastný Tomáš ml. 0:4), Jiskra Třeboň B - Start ČB A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 1:1, Pešek Karel 2:0, Novák Jan 2:1, Werner Zdeněk 3:0, body hostů: Brom Jan 2:1, Hořejší Rudolf 0:3, Karabec Ivan 0:2, Troup Zdeněk 0:2), Sokol Suchdol A - SK Pedagog ČB B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:1, Janda František 2:1, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Farník Jiří 3:0, Founě Jiří 1:2, Němeček Richard 0:3, Lojka David 0:3),
2. kolo:
Včelnice A - KST Orel C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuhájková Libuše 0:3, Šuhájek Martin 2:1, Kadlec Karek 1:2, Šuhájek Libor 3:0, WO 4:0, body hostů: Doležal Josef 3:1, Zeman Lukáš 2:2, Nečasová Natálie 1:3, WO 0:4), DDM Soběslav B - Staving Studená C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Oldřich 2:1, Dobiáš Ladislav 3:0, Vondruška Filip 2:1, Klabík Vilém 2:1, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 0:3, Kameník Jaroslav 1:2, Maňhal Jan st. 0:3), Jiskra Třeboň B - SK Pedagog ČB B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 2:1, Pešek Karel 1:2, Novák Jan 2:1, Werner Zdeněk 3:0, body hostů: Farník Jiří 2:1, Kárník Pavel 2:1, Lojka David 0:3, Founě Jiří 0:3), Sokol Suchdol A - Start ČB A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trsek Josef 1:2, Záruba Petr 2:1, Janda František 2:1, Dvořák Josef ml. 4:0, body hostů: Brom Jan 2:2, Hořejší Rudolf 1:2, Karabec Ivan 0:3, Troup Zdeněk 1:2),
3. kolo:
Start ČB A - Včelnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Rudolf 2:0, Konečný Tomáš 1:1, Troup Zdeněk 2:1, Brom Jan 3:0, body hostů: Kadlec Roman 1:2, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájek Libor 1:1, Šuhájková Libuše 0:2), Staving Studená C - Sokol Suchdol A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:0, Kameník Jaroslav 1:1, Ondráček Jan 2:1, Lukjanov Viktor ml. 3:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:1, Kropík Milan 0:3, Janda František 0:2, Trsek Josef 0:2), Sokol ČB B - DDM Soběslav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 3:1, Klečka Jiří 2:2, Fišer Vojtěch 0:4, Staněk Petr 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:2, Vondruška Filip 2:2, Klabík Vilém 1:3, Vondruška Oldřich 3:1), KST Orel C - SK Jindř. Hradec B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zeman Lukáš 4:0, Doležal Josef 0:4, Kahuda Stanislav 4:0, 0:1, WO 0:4, body hostů: Čejna Tomáš 1:2, Nedělka Libor 1:2, Valášek Jakub 2:2, Strojek Radim 1:2, WO 4:0),
4. kolo:
SK Pedagog ČB B - Včelnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farník Jiří 2:1, Lojka David 1:1, Founě Jiří 2:1, Kárník Pavel 3:0, body hostů: Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájek Libor 0:3, Šuhájková Libuše 1:1), Staving Studená C - Jiskra Třeboň B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Kameník Jaroslav 1:2, Ondráček Jan 2:1, Lukjanov Viktor ml. 3:1, body hostů: Werner Zdeněk 2:2, Pešek Karel 1:2, Lang Václav 1:2, Novák Jan 1:2), Sokol ČB B - SK Jindř. Hradec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Jiří 3:0, Trnka Tadeáš 1:2, Pazderová Klára 0:3, Hronek Jiří 4:0, body hostů: Čejna Tomáš 2:2, Plucar Ondřej 2:1, Valášek Jakub 1:2, Buřil Marek 0:3), KST Orel C - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 3:0, Kocourek Petr 1:2, Doležal Josef 1:2, Zeman Lukáš 4:0, body hostů: Klabík Vilém 1:3, Vondruška Filip 2:1, Holub Josef 1:2, Vondruška Oldřich 0:3),
5. kolo:
Jiskra Třeboň B - Sokol Suchdol A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Václav 2:1, Pešek Karel 1:2, Novák Jan 2:1, Werner Zdeněk 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Janda František 2:1, Bubalová Jiřina 0:3, Šubrt Josef ml. 0:3), Start ČB A - SK Pedagog ČB B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 0:4, Konečný Tomáš 2:2, Karabec Ivan 2:2, Brom Jan 4:0, body hostů: Kárník Pavel 2:2, Farník Jiří 3:1, Lojka David 1:3, Founě Jiří 2:2), Sokol ČB B - KST Orel C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 3:1, Klečka Jiří 3:1, Trnka Tadeáš 0:3, Hronek Jiří 3:1, body hostů: Kahuda Stanislav 1:3, Zeman Lukáš 3:1, Kocourek Petr 2:2, Doležal Josef 0:3), DDM Soběslav B - SK Jindř. Hradec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodáková Táňa 0:4, Vondruška Oldřich 4:0, Vondruška Filip 2:1, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Čejna Tomáš 2:2, Valášek Jakub 2:2, Nedělka Libor 1:3, Strojek Radim 1:2),
6. kolo:
Včelnice A - DDM Soběslav B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 1:1, Šuhájková Libuše 0:2, Kadlec Karek 0:3, Šuhájek Libor 1:2, body hostů: Vondruška Filip 3:0, Donát Jaroslav 3:0, Klabík Vilém 2:0, Holub Martin 0:2), Jiskra Třeboň B - Sokol ČB B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 1:2, Pešek Karel 0:2, Lang Václav 0:3, Werner Zdeněk 1:2, body hostů: Staněk Petr 3:0, Hronek Jiří 3:0, Klečka Jiří 3:0, Trnka Tadeáš 0:2), Sokol Suchdol A - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kropík Milan 1:2, Janda František 1:2, Šulc Jaromír 0:3, Dvořák Josef ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Zeman Lukáš 3:1, Doležal Josef 3:1, Nečasová Natálie 2:2, WO 0:5), SK Pedagog ČB B - Staving Studená C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farník Jiří 2:2, Founě Jiří 1:3, Lojka David 1:3, Kárník Pavel 4:0, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 3:1, Šindelář Radim 2:2, Kameník Jaroslav 1:3, Ondráček Jan 2:2),
7. kolo:
Včelnice A - SK Jindř. Hradec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Karek 1:3, Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 1:3, Šuhájek Libor 3:1, body hostů: Fryš František 3:1, Čejna Tomáš 2:2, Plucar Ondřej 2:2, Valášek Jakub 1:3), Jiskra Třeboň B - KST Orel C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Václav 1:2, Pešek Karel 1:2, Novák Jan 1:2, Werner Zdeněk 1:3, body hostů: Kahuda Stanislav 4:0, Zeman Lukáš 1:2, Kocourek Petr 2:1, Doležal Josef 2:1), Sokol Suchdol A - Sokol ČB B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropík Milan 1:2, Janda František 1:2, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Staněk Petr 4:0, Hronek Jiří 3:0, Klečka Jiří 1:2, Trnka Tadeáš 0:3), Start ČB A - Staving Studená C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Tomáš 0:2, Hořejší Rudolf 0:2, Troup Zdeněk 0:3, Brom Jan 1:1, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 3:0, Šindelář Radim 2:0, Kameník Jaroslav 1:1, Ondráček Jan 2:0),
8. kolo:
Sokol ČB B - Start ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 3:0, Klečka Jiří 2:1, Trnka Tadeáš 1:2, Hronek Jiří 3:0, body hostů: Brom Jan 2:1, Konečný Tomáš 0:3, Troup Zdeněk 1:2, Hořejší Rudolf 0:3), KST Orel C - SK Pedagog ČB B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Kocourek Petr 2:0, Doležal Josef 3:0, Kahuda Stanislav 3:0, body hostů: Kárník Pavel 1:2, Founě Jiří 0:3, Smažík David 0:2, Lojka David 0:2), DDM Soběslav B - Jiskra Třeboň B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klabík Vilém 0:4, Holub Josef 2:2, Vondruška Filip 4:0, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Werner Zdeněk 1:3, Novák Jan 2:2, Lang Václav 2:2, Pešek Karel 2:2), SK Jindř. Hradec B - Sokol Suchdol A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryš František 0:2, Plucar Ondřej 1:1, Valášek Jakub 0:3, Čejna Tomáš 0:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 1:1, Janda František 2:0, Trsek Josef 2:0),
9. kolo:
Staving Studená C - Včelnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 3:0, Maňhal Jan st. 2:1, Lukjanov Viktor ml. 2:2, body hostů: Kadlec Roman 0:4, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájek Libor 3:0, Šuhájková Libuše 1:2), Sokol ČB B - SK Pedagog ČB B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 3:1, Klečka Jiří 2:1, Trnka Tadeáš 0:3, Hronek Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Farník Jiří 3:0, Kárník Pavel 1:3, Founě Jiří 1:2, Lojka David 0:3, WO 1:0), KST Orel C - Start ČB A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zeman Lukáš 1:0, Kocourek Petr 2:0, Doležal Josef 2:1, Kahuda Stanislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Brom Jan 1:2, Troup Zdeněk 0:3, Karabec Ivan 0:2, WO 0:3), DDM Soběslav B - Sokol Suchdol A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Josef 2:2, Vondruška Filip 4:0, Klabík Vilém 1:3, Vondruška Oldřich 2:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 1:3, Janda František 2:2, Trsek Josef 1:3), SK Jindř. Hradec B - Jiskra Třeboň B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plucar Ondřej 0:2, Čejna Tomáš 0:2, Valášek Jakub 1:2, Votava Libor 0:2, body hostů: Werner Zdeněk 3:0, Novák Jan 1:1, Lang Václav 2:0, Pešek Karel 2:0),
10. kolo:
Jiskra Třeboň B - Včelnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 3:0, Pešek Karel 3:0, Košina Pavel 0:3, Werner Zdeněk 3:0, body hostů: Kadlec Karek 1:2, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájek Libor 1:2, Šuhájková Libuše 0:3), Start ČB A - DDM Soběslav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 2:2, Konečný Tomáš 0:4, Troup Zdeněk 2:2, Brom Jan 4:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:1, Vondruška Filip 2:2, Klabík Vilém 1:3, Vondruška Oldřich 2:2), SK Pedagog ČB B - SK Jindř. Hradec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Lojka David 0:2, Smažík David 2:1, Farník Jiří 3:0, body hostů: Čejna Tomáš 1:2, Fryš František 2:1, Valášek Jakub 0:3, Votava Libor 0:2), Staving Studená C - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 3:1, Šindelář Radim 3:1, Kameník Jaroslav 1:3, Lukjanov Viktor ml. 2:2, body hostů: Zeman Lukáš 2:2, Kocourek Petr 2:2, Doležal Josef 3:1, Houzimová Jana 0:4),
11. kolo:
Sokol Suchdol A - Včelnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropík Milan 4:0, Šulc Jaromír 1:3, Šubrt Josef ml. 1:3, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Kadlec Karek 0:4, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 3:1, Šuhájková Libuše 3:1), Start ČB A - SK Jindř. Hradec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 1:3, Konečný Tomáš 3:1, Troup Zdeněk 2:2, Brom Jan 3:1, body hostů: Fryš František 3:1, Čejna Tomáš 2:2, Plucar Ondřej 0:4, Valášek Jakub 2:2), SK Pedagog ČB B - DDM Soběslav B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:1, Founě Jiří 2:2, Lojka David 1:2, Farník Jiří 3:1, body hostů: Vondruška Filip 4:0, Klabík Vilém 0:4, Vondruška Oldřich 1:3, Holub Josef 1:2), Staving Studená C - Sokol ČB B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jan 3:0, Šindelář Radim 2:1, Kameník Jaroslav 0:3, Lukjanov Viktor ml. 3:1, body hostů: Hronek Jiří 2:2, Klečka Jiří 2:1, Volavková Kateřina 1:2, Fišer Vojtěch 0:3),
12. kolo:
Včelnice A - Jiskra Třeboň B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 2:0, Šuhájek Martin 2:0, Šuhájková Libuše 2:1, Šuhájek Libor 3:0, body hostů: Werner Zdeněk 1:2, Novák Jan 0:3, Lang Václav 0:2, Dvořák Karel 0:2), DDM Soběslav B - Start ČB A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Josef 1:3, Vondruška Filip 2:2, Vondruška Oldřich 3:1, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Brom Jan 3:1, Hořejší Rudolf 2:2, Troup Zdeněk 2:2, Konečný Tomáš 0:4), SK Jindř. Hradec B - SK Pedagog ČB B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejna Tomáš 1:2, Plucar Ondřej 0:2, Valášek Jakub 0:3, Fryš František 2:1, body hostů: Farník Jiří 3:0, Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 2:1, Lojka David 0:2), KST Orel C - Staving Studená C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Lukáš 2:1, Doležal Josef 2:0, Kocourek Petr 3:0, Kahuda Stanislav 3:0, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 1:2, Šindelář Radim 0:3, Ondráček Jan 0:3, Kameník Jaroslav 0:2),
13. kolo:
Včelnice A - Sokol Suchdol A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Karek 2:2, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 1:3, Šuhájek Libor 3:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 3:1, Janda František 1:3, Šulc Jaromír 2:2), SK Jindř. Hradec B - Start ČB A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejna Tomáš 3:1, Valášek Jakub 3:0, Buřil Marek 0:3, Fryš František 3:1, body hostů: Brom Jan 2:2, Hořejší Rudolf 1:3, Konečný Tomáš 2:1, Troup Zdeněk 0:3), DDM Soběslav B - SK Pedagog ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Josef 3:1, Vondruška Filip 0:4, Vondruška Oldřich 3:1, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Farník Jiří 1:3, Kárník Pavel 4:0, Founě Jiří 1:3, Lojka David 1:3), Sokol ČB B - Staving Studená C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 2:1, Hronek Jiří 2:1, Trnka Tadeáš 2:1, Staněk Petr 3:0, body hostů: Šindelář Radim 3:0, Mastný Tomáš ml. 0:3, Michálková Jana 0:3, Brada Adam ml. 0:3),
14. kolo:
Sokol ČB B - Včelnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 3:1, Klečka Jiří 1:2, Trnka Tadeáš 2:1, Staněk Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Kadlec Roman 1:2, Šuhájek Martin 0:4, Šuhájek Libor 2:1, Šuhájková Libuše 1:2, WO 1:0), Staving Studená C - SK Jindř. Hradec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kameník Jaroslav 2:1, Brada Adam ml. 0:3, Ondráček Jan 3:0, Šindelář Radim 4:0, body hostů: Fryš František 2:2, Čejna Tomáš 1:2, Vytiska Jiří 0:3, Valášek Jakub 1:2), Start ČB A - Jiskra Třeboň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Rudolf 1:1, Karabec Ivan 0:2, Troup Zdeněk 1:2, Konečný Tomáš 0:3, body hostů: Werner Zdeněk 3:0, Lang Václav 3:0, Novák Jan 1:1, Pešek Karel 1:1), SK Pedagog ČB B - Sokol Suchdol A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čelikovský Jakub 1:3, Smažík David 2:2, Bruckmüller Josef 0:3, Kárník Pavel 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 2:2, Janda František 3:1, Šulc Jaromír 0:3),
15. kolo:
KST Orel C - Včelnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 2:0, Doležal Josef 2:0, Kocourek Petr 2:1, Kahuda Stanislav 3:0, body hostů: Kadlec Karek 1:2, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájek Libor 0:2, Šuhájková Libuše 0:2), Staving Studená C - DDM Soběslav B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálková Jana 2:1, Brada Adam ml. 1:1, Ondráček Jan 3:0, Šindelář Radim 3:0, body hostů: Vondruška Filip 2:1, Holub Josef 0:3, Novotný Martin 0:3, Hložek Pavel 0:2), SK Pedagog ČB B - Jiskra Třeboň B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lojka David 1:2, Founě Jiří 0:3, Kárník Pavel 4:0, WO 0:5, body hostů: Lang Václav 1:2, Pešek Karel 1:1, Novák Jan 1:1, Werner Zdeněk 2:1, WO 5:0), Start ČB A - Sokol Suchdol A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Zdeněk 4:0, Troup Zdeněk 1:3, Konečný Tomáš 0:4, Brom Jan 2:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 2:2, Janda František 2:2, Trsek Josef 2:2),
16. kolo:
Sokol Suchdol A - Jiskra Třeboň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:1, Janda František 2:1, Trsek Josef 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Werner Zdeněk 3:0, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:3, Dvořák Karel 0:3), SK Pedagog ČB B - Start ČB A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárník Pavel 3:1, Founě Jiří 3:1, Lojka David 0:4, Farník Jiří 3:1, body hostů: Brom Jan 4:0, Hořejší Rudolf 1:3, Dobiáš Zdeněk 1:3, Troup Zdeněk 1:3), KST Orel C - Sokol ČB B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 2:0, Kocourek Petr 2:0, Doležal Josef 1:1, Kahuda Stanislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Staněk Petr 0:2, Hronek Jiří 0:3, Klečka Jiří 1:1, Trnka Tadeáš 0:2, WO 0:1), SK Jindř. Hradec B - DDM Soběslav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejna Tomáš 1:3, Valášek Jakub 2:2, Strojek Radim 1:3, Fryš František 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 4:0, Vondruška Filip 1:3, Vondruška Oldřich 3:1, Vodáková Táňa 1:3),
17. kolo:
Včelnice A - Start ČB A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájková Libuše 0:4, Šuhájek Libor 3:1, body hostů: Brom Jan 2:2, Dobiáš Zdeněk 4:0, Hořejší Rudolf 1:3, Troup Zdeněk 1:3), Sokol Suchdol A - Staving Studená C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 2:2, Janda František 1:2, Trsek Josef 0:3, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 4:0, Šindelář Radim 4:0, Ondráček Jan 1:2, Kameník Jaroslav 0:3), DDM Soběslav B - Sokol ČB B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Filip 3:1, Vondruška Oldřich 2:2, Vodáková Táňa 0:4, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Staněk Petr 3:1, Hronek Jiří 2:2, Klečka Jiří 2:2, Trnka Tadeáš 1:3), SK Jindř. Hradec B - KST Orel C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Jakub 1:2, Strojek Radim 0:3, Čejna Tomáš 1:2, Fryš František 1:2, body hostů: Kahuda Stanislav 3:0, Kocourek Petr 2:1, Doležal Josef 1:2, Zeman Lukáš 3:0),
18. kolo:
Včelnice A - SK Pedagog ČB B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 1:3, Šuhájek Martin 2:1, Šuhájková Libuše 1:2, Šuhájek Libor 1:3, body hostů: Farník Jiří 3:1, Kárník Pavel 3:1, Founě Jiří 2:1, Lojka David 1:2), Jiskra Třeboň B - Staving Studená C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Václav 2:1, Novák Jan 0:3, Pešek Karel 1:2, Werner Zdeněk 1:3, body hostů: Šindelář Radim 4:0, Lukjanov Viktor ml. 3:0, Ondráček Jan 0:3, Kameník Jaroslav 2:1), SK Jindř. Hradec B - Sokol ČB B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 1:2, Valášek Jakub 1:2, Strojek Radim 0:3, Fryš František 1:3, body hostů: Staněk Petr 4:0, Hronek Jiří 3:0, Klečka Jiří 2:1, Trnka Tadeáš 1:2), DDM Soběslav B - KST Orel C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Filip 1:2, Vodáková Táňa 0:3, Dobiáš Ladislav 3:0, Vondruška Oldřich 0:4, body hostů: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 2:1, Doležal Josef 1:2, Zeman Lukáš 3:0),
19. kolo:
DDM Soběslav B - Včelnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Filip 3:0, Vondruška Oldřich 2:0, Vodáková Táňa 1:2, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Kadlec Roman 0:3, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájek Libor 1:2, Šuhájková Libuše 0:2), Sokol ČB B - Jiskra Třeboň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 3:1, Trnka Tadeáš 1:3, Pazderová Klára 1:2, Staněk Petr 4:0, body hostů: Werner Zdeněk 3:1, Lang Václav 2:2, Novák Jan 0:4, Pešek Karel 1:2), KST Orel C - Sokol Suchdol A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Petr 2:2, Zeman Lukáš 3:0, Houzimová Jana 0:3, Kahuda Stanislav 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 1:3, Janda František 2:1, Trsek Josef 0:3), Staving Studená C - SK Pedagog ČB B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kameník Jaroslav 2:1, Lukjanov Viktor ml. 2:1, Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 3:0, body hostů: Farník Jiří 0:3, Kárník Pavel 1:2, Founě Jiří 2:1, Lojka David 0:3),
20. kolo:
SK Jindř. Hradec B - Včelnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 2:2, Valášek Jakub 1:2, Strojek Radim 2:1, Fryš František 3:1, body hostů: Šuhájek Libor 2:2, Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 1:2, Kadlec Karek 0:3), KST Orel C - Jiskra Třeboň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 3:0, Kocourek Petr 1:1, Vrzal Petr 1:2, Kahuda Stanislav 3:0, body hostů: Werner Zdeněk 2:1, Pešek Karel 0:3, Lang Václav 1:2, Novák Jan 0:2), Sokol ČB B - Sokol Suchdol A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Tadeáš 2:2, Pazderová Klára 1:3, Fišer Vojtěch 1:3, Staněk Petr 3:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 2:2, Janda František 2:2, Šulc Jaromír 2:2), Staving Studená C - Start ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Radim 3:0, Kameník Jaroslav 3:0, Lahoda Kamil 0:3, Ondráček Jan 3:0, body hostů: Brom Jan 1:2, Hořejší Rudolf 1:2, Troup Zdeněk 1:2, Karabec Ivan 0:3),
21. kolo:
Start ČB A - Sokol ČB B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 2:1, Konečný Tomáš 0:3, Troup Zdeněk 0:3, Brom Jan 2:2, body hostů: Staněk Petr 4:0, Klečka Jiří 3:0, Trnka Tadeáš 1:2, Pazderová Klára 1:2), SK Pedagog ČB B - KST Orel C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 0:3, Lojka David 0:3, Čelikovský Jakub 0:3, body hostů: Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 3:0, Zeman Lukáš 2:1, Doležal Josef 2:1), Jiskra Třeboň B - DDM Soběslav B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 2:0, Pešek Karel 1:1, Novák Jan 2:1, Werner Zdeněk 3:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 1:2, Vondruška Filip 1:2, Vodáková Táňa 0:2, Novotný Martin 0:2), Sokol Suchdol A - SK Jindř. Hradec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 2:1, Janda František 3:0, Trsek Josef 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Fryš František 2:1, Čejna Tomáš 1:2, Valášek Jakub 0:3, Strojek Radim 0:3),
22. kolo:
Včelnice A - Staving Studená C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájková Libuše 0:3, Šuhájek Libor 2:1, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Lukjanov Viktor ml. 3:0, Maňhal Jan st. 1:2, Ondráček Jan 2:1), SK Pedagog ČB B - Sokol ČB B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Founě Jiří 1:3, Smažík David 3:1, Lojka David 0:4, Farník Jiří 3:1, body hostů: Staněk Petr 3:1, Klečka Jiří 2:2, Trnka Tadeáš 2:2, Pazderová Klára 2:2), Start ČB A - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořejší Rudolf 1:2, Troup Zdeněk 1:2, Konečný Tomáš 2:1, Karabec Ivan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kahuda Stanislav 4:0, Kocourek Petr 3:1, Houzimová Jana 0:4, WO 0:5), Sokol Suchdol A - DDM Soběslav B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 1:2, Janda František 3:0, Trsek Josef 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:1, Holub Martin 0:3, Holub Josef 2:1, Holubová Lucie 0:3), Jiskra Třeboň B - SK Jindř. Hradec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 2:0, Novák Jan 1:1, Pešek Karel 3:0, Werner Zdeněk 2:0, body hostů: Valášek Jakub 0:3, Strojek Radim 1:1, Vytiska Jiří 0:2, Aljančič Tomáš 0:2),
Divize žen
1. kolo:
TTC Kovářov - Protivín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohoutová Ema 0:3, Ďurišová Kateřina 3:0, Horká Radka 3:0, body hostů: Kudelová Alena 1:2, Jarešová Klára 1:2, Marková Ivana 1:2), Sokol ČB - RUFA Bechyně 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volavková Kateřina 2:1, Brejchová Kateřina 2:1, Heřmánková Andrea 2:1, body hostů: Mikolášková Martina 1:2, Skaláková Denisa 0:3, Mikolášková Monika 2:1),
2. kolo:
Protivín - RUFA Bechyně 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Eliška 1:2, Kudelová Alena 2:1, Marková Ivana 2:1, body hostů: Mikolášková Monika 2:1, Mikolášková Martina 0:3, Skaláková Denisa 2:1), TTC Kovářov - Sokol ČB 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Radka 2:1, Ďurišová Kateřina 3:0, Kolorosová Alžběta 1:2, body hostů: Pazderová Klára 2:1, Volavková Kateřina 0:3, Heřmánková Andrea 1:2),
3. kolo:
Sokol ČB - Protivín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pazderová Klára 2:1, Volavková Kateřina 3:0, Heřmánková Andrea 3:0, body hostů: Najmanová Ryšavá Lucie 0:3, Marková Ivana 1:2, Kudelová Alena 0:3), RUFA Bechyně - TTC Kovářov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skaláková Denisa 0:3, Mikolášková Monika 1:2, Mikolášková Martina 1:2, body hostů: Ďurišová Kateřina 3:0, Horká Radka 3:0, Kolorosová Alžběta 1:2),
4. kolo:
Protivín - TTC Kovářov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marková Ivana 1:2, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Vaněčková Eliška 1:2, body hostů: Růžičková Lenka 0:3, Ďurišová Kateřina 3:0, Horká Radka 3:0), RUFA Bechyně - Sokol ČB 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skaláková Denisa 0:3, Mikolášková Monika 2:1, Mikolášková Martina 0:3, body hostů: Heřmánková Andrea 2:1, Pazderová Klára 3:0, Volavková Kateřina 2:1),
5. kolo:
RUFA Bechyně - Protivín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikolášková Monika 3:0, Skaláková Denisa 1:2, Mikolášková Martina 1:2, body hostů: Marková Ivana 2:1, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Vaněčková Eliška 1:2), Sokol ČB - TTC Kovářov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:1, Volavková Kateřina 1:2, Pazderová Klára 2:1, body hostů: Kolorosová Alžběta 0:3, Ďurišová Kateřina 2:1, Horká Radka 2:1),
6. kolo:
Protivín - Sokol ČB 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marková Ivana 0:3, Kudelová Alena 1:2, Vaněčková Eliška 1:1, WO 1:0, body hostů: Pazderová Klára 1:1, Heřmánková Andrea 3:0, Volavková Kateřina 2:1, WO 0:1), TTC Kovářov - RUFA Bechyně 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 1:2, Ďurišová Kateřina 3:0, Kohoutová Ema 0:3, body hostů: Mikolášková Monika 2:1, Mikolášková Martina 2:1, Skaláková Denisa 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy