Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 3:1, Jícha Pavel 3:0, Jůza Jaroslav 1:2, Pták Luboš 2:2, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vladyka Jakub 0:4, Koutník Vojtěch 1:2, Důra Matouš 1:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komanec Pavel 1:3, Levora Karel 2:2, Protiva Jan 1:2, Protiva Lukáš 4:0, body hostů: Reichert Tomáš 3:1, Auterský Václav 1:3, Panský Miroslav 2:2, Havlíček Stanislav 1:2), KOC Sušice A - Dioss Nýřany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 1:2, Aschenbrenner Jan 0:3, Sommer Patrik 1:2, Mazura Pavel 1:2, body hostů: Gabriel Roman 2:1, Makoň Zdeněk ml. 3:0, Vycudlík Jan 2:1, Kabát Martin 2:1), KST Klatovy A - TJ Dobřany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 3:0, Netrval Jan 1:2, Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 3:0, body hostů: Obertík Milan ml. 2:1, Vohradský Marek 1:2, Dienstbier Pavel 0:3, Gábor Filip 0:3), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 3:0, Pangrác Martin 2:1, Krejčíř Milan 1:2, Květon Ondřej 3:1, body hostů: Mezera Petr 2:2, Korecký Filip 0:3, Sochor Miroslav 2:1, Pachner Jan 0:3), TJ Slavoj Stod A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 3:1, Kuchař Jan 1:3, März Tomáš 3:1, Roch Tomáš 1:3, body hostů: Panzer Tomáš 3:1, Macháček Radek 2:2, Duchoň Antonín 2:2, Duchoň Roman 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Pták Luboš 1:1, Jůza Jaroslav 1:2, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Reichert Tomáš 2:1, Panský Miroslav 1:2, Havlíček Stanislav 0:3, Hofman Petr 0:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:3, Levora Karel 1:2, Protiva Jan 2:1, Protiva Lukáš 2:2, WO 2:0, body hostů: Mašek Petr 4:0, Koutník Vojtěch 2:2, Důra Matouš 2:2, Kasal Jaromír 0:2, WO 0:2), KOC Sušice A - TJ Dobřany A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura David 0:3, Sommer Patrik 0:3, Mazura Pavel 1:2, body hostů: Pastuch Jan 3:0, Obertík Milan ml. 3:0, Vohradský Marek 3:0, Gábor Filip 1:2), KST Klatovy A - Dioss Nýřany A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 2:2, Netrval Jan 2:2, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 3:1, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 3:1, Gabriel Roman 0:4, Vycudlík Jan 0:4, Kabát Martin 2:1), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludvík Roman 2:2, Pangrác Martin 2:1, Krejčíř Milan 2:2, Květon Ondřej 3:1, Horák Libor 0:1, body hostů: Duchoň Antonín 3:1, Duchoň Roman 1:3, Panzer Tomáš 1:3, Macháček Radek 2:2), TJ Slavoj Stod A - Union Plzeň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Marek 2:2, Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 1:3, März Tomáš 3:1, body hostů: Mezera Petr 3:1, Korecký Filip 1:3, Sochor Miroslav 3:1, Pachner Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Břasy A - Union Plzeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 0:4, Pták Luboš 2:2, Bělohlávek Luděk 1:3, Lehner Vladimír 4:0, body hostů: Bistřický Marek 1:3, Mezera Petr 3:1, Legát Petr 3:1, Sochor Miroslav 2:2), TJ Sokol Lhůta A - Union Plzeň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžek Václav 3:1, Protiva Jan 0:4, Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Lukáš 2:2, body hostů: Duchoň Antonín 4:0, Macháček Radek 1:3, Kypta Michal 3:1, Závora Adam 1:2), Dioss Nýřany A - SK Jiskra Domažlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 2:2, Kabát Martin 2:2, Gabriel Roman 2:1, Vycudlík Jan 3:1, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Pangrác Martin 2:2, Krejčíř Milan 0:4, Ludvík Roman 1:2), TJ Dobřany A - TJ Slavoj Stod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:3, Vohradský Marek 1:2, Obertík Milan ml. 3:0, Pastuch Jan 4:0, body hostů: März Tomáš 2:2, Hořan Marek 0:4, Roch Tomáš 1:2, Kuchař Jan 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - KOC Sušice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 2:1, Končal Adam 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, Mašek Petr 4:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 1:3, Sommer Patrik 2:1, Mazura Pavel 2:1, Baierl Tomáš 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - KST Klatovy A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Hofman Petr 0:3, Auterský Václav 1:2, WO 0:4, body hostů: Javorský Daniel 1:1, Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 0:2, Kovářík Matěj 2:0, WO 4:0),
4. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - Union Plzeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžek Václav 1:3, Ulbrich Ondřej 2:2, Protiva Jan 1:3, Protiva Lukáš 3:1, body hostů: Bistřický Marek 0:4, Mezera Petr 2:2, Legát Petr 3:1, Uhlíř Marek 4:0), TJ Sokol Břasy A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 2:2, Pták Luboš 0:4, Bělohlávek Luděk 2:2, Lehner Vladimír 4:0, body hostů: Duchoň Antonín 3:1, Macháček Radek 3:1, Kypta Michal 1:3, Závora Adam 1:3), Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 2:2, Kabát Martin 2:2, Gabriel Roman 2:2, Vycudlík Jan 2:2, body hostů: Roch Tomáš 2:2, Hořan Marek 2:2, März Tomáš 2:2, Kuchař Jan 2:2), TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 1:3, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 2:2, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Pangrác Martin 4:0, Krejčíř Milan 0:1, Ludvík Roman 1:2, Baštář Ondřej 2:0), TJ Sokol Plzeň V. B - KST Klatovy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 1:3, Končal Adam 2:2, Koutník Vojtěch 0:3, Mašek Petr 3:1, body hostů: Javorský Daniel 4:0, Kovářík Matěj 1:3, Jehlík Miroslav 3:1, Zahradník Lukáš 1:2), TJ Sokol Plzeň V. C - KOC Sušice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Reichert Tomáš 3:1, Hofman Petr 0:4, Auterský Václav 1:3, WO 0:1, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Aschenbrenner Jan 2:1, Mazura Pavel 2:2, Baierl Tomáš 1:3, WO 1:0),
5. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Slavoj Stod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Libor 2:0, Copák František 2:0, Baštář Ondřej 2:0, Krejčíř Milan 2:0, body hostů: März Tomáš 0:2, Kuchař Jan 0:2, Súkeník Zdeněk 0:2, Čada Vladimír 0:2), Union Plzeň B - Union Plzeň C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Petr 2:0, Uhlíř Marek 2:1, Sochor Miroslav 2:1, Legát Petr 2:1, Korecký Filip 0:1, body hostů: Panzer Tomáš 2:1, Duchoň Roman 0:3, Kypta Michal 2:1, Anetta Jan 0:3), TJ Dobřany A - Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 0:4, Pastuch Jan 3:1, Obertík Milan ml. 3:1, Vohradský Marek 2:2, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 4:0, Gabriel Roman 2:2, Kabát Martin 1:3, Vycudlík Jan 1:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Končal Adam 3:0, Vladyka Jakub 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, Mašek Petr 4:0, body hostů: Havlíček Stanislav 1:3, Říšský Pavel 2:1, Panský Miroslav 1:2, Auterský Václav 0:3), KOC Sušice A - KST Klatovy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 0:1, Sommer Václav 0:2, Aschenbrenner Jan 0:3, Mazura Pavel 2:1, Baierl Tomáš 0:2, body hostů: Javorský Daniel 3:0, Kovářík Matěj 3:0, Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 1:1), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Lhůta A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Ineman František 1:2, Bělohlávek Luděk 1:2, Lehner Vladimír 4:0, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Jan 0:3, Levora Karel 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Břasy A - KOC Sušice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Pták Luboš 2:1, Bělohlávek Luděk 1:2, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 2:1, Mazura David 1:2, Mazura Pavel 0:3, Jarab Josef 0:3), TJ Sokol Lhůta A - KST Klatovy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:3, Ulbrich Ondřej 3:1, Levora Karel 1:3, Protiva Lukáš 3:1, body hostů: Javorský Daniel 4:0, Kovářík Matěj 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Zahradník Lukáš 0:4), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květon Ondřej 3:1, Copák František 2:1, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Mašek Petr 4:0, Končal Adam 1:3, Vladyka Jakub 0:3, Havránek Petr 0:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roch Tomáš 1:2, Čada Vladimír 0:3, Kuchař Jan 1:2, März Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Říšský Pavel 3:1, Reichert Tomáš 4:0, Auterský Václav 1:3, WO 0:5), Dioss Nýřany A - Union Plzeň B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 0:2, Gabriel Roman 1:1, Kabát Martin 0:2, Vycudlík Jan 0:3, Kolerus Jaroslav 0:1, body hostů: Sochor Miroslav 3:0, Uhlíř Marek 2:1, Bistřický Marek 2:0, Legát Petr 2:0), TJ Dobřany A - Union Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 2:2, Brant František 0:3, Obertík Milan ml. 3:0, Vohradský Marek 4:0, body hostů: Macháček Radek 2:2, Panzer Tomáš 1:3, Duchoň Roman 0:3, Kypta Michal 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Břasy A - KST Klatovy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 4:0, Pták Luboš 1:3, Jůza Jaroslav 0:3, Lehner Vladimír 4:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Jehlík Miroslav 1:3, Zahradník Lukáš 1:2), TJ Sokol Lhůta A - KOC Sušice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:2, Ulbrich Ondřej 2:1, Levora Karel 0:3, Protiva Lukáš 2:2, Protiva Jan 0:1, body hostů: Aschenbrenner Jan 4:0, Mazura David 3:1, Mazura Pavel 2:1, Jarab Josef 0:3), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 2:0, Horák Libor 1:0, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Martin 3:0, Ludvík Roman 1:0, body hostů: Kmoch Ladislav 0:3, Auterský Václav 0:3, Reichert Tomáš 1:1, Vráblík Milan 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roch Tomáš 2:1, Čada Vladimír 1:2, Kuchař Jan 2:0, März Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Mašek Petr 2:0, Končal Adam 1:2, Vladyka Jakub 0:3, Havránek Petr 0:3, WO 0:1), TJ Dobřany A - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 0:3, Brant František 1:2, Obertík Milan ml. 1:2, Vohradský Marek 2:2, body hostů: Legát Petr 4:0, Uhlíř Marek 2:1, Bistřický Marek 1:2, Korecký Filip 2:1), Dioss Nýřany A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 2:2, Vycudlík Jan 2:2, Makoň Zdeněk ml. 2:2, Gabriel Roman 2:2, body hostů: Kypta Michal 3:1, Macháček Radek 3:1, Duchoň Roman 1:3, Panzer Tomáš 1:3),
8. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Břasy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 1:2, Vycudlík Jan 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:3, Gabriel Roman 1:2, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 3:0, Pták Luboš 3:0, Jůza Jaroslav 0:2), TJ Dobřany A - TJ Sokol Lhůta A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 3:1, Vohradský Jiří 0:4, Obertík Milan ml. 3:1, Vohradský Marek 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Jan 1:3, Komanec Pavel 1:3), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Důra Matouš 1:3, Vladyka Jakub 2:2, Končal Adam 2:1, Mašek Petr 3:1, body hostů: Korecký Filip 0:4, Sochor Miroslav 3:1, Bistřický Marek 1:3, Legát Petr 3:0), TJ Sokol Plzeň V. C - Union Plzeň C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Auterský Václav 0:2, Říšský Pavel 2:0, Hofman Petr 0:3, Reichert Tomáš 0:2, WO 0:2, body hostů: Macháček Radek 2:1, Panzer Tomáš 2:1, Kypta Michal 2:0, Duchoň Antonín 1:0, WO 2:0), KOC Sušice A - SK Jiskra Domažlice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Aschenbrenner Jan 0:2, Sommer Patrik 0:2, Mazura Pavel 0:2, Mazura David 0:2, body hostů: Copák František 2:0, Květon Ondřej 2:0, Pangrác Martin 2:0, Krejčíř Milan 2:0), KST Klatovy A - TJ Slavoj Stod A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:0, Zahradník Lukáš 1:1, Kovářík Matěj 2:0, Javorský Daniel 2:0, WO 1:0, body hostů: März Tomáš 1:1, Roch Tomáš 0:2, Kuchař Jan 0:2, Hořan Marek 0:2, WO 0:1),
9. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Lhůta A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 1:3, Vycudlík Jan 2:2, Makoň Zdeněk ml. 3:0, Gabriel Roman 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Ulbrich Ondřej 2:2, Protiva Jan 1:3, Komanec Pavel 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obertík Milan ml. 1:1, Vohradský Marek 0:2, Hrubý Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 2:0, Pták Luboš 1:0, Jůza Jaroslav 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 0:3, Vladyka Jakub 0:3, Končal Adam 1:2, Mašek Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Macháček Radek 3:0, Duchoň Antonín 2:1, Panzer Tomáš 1:2, Kypta Michal 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. C - Union Plzeň B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reichert Tomáš 0:2, Říšský Pavel 1:1, Hofman Petr 0:3, Auterský Václav 0:2, body hostů: Bistřický Marek 2:1, Mezera Petr 2:0, Sochor Miroslav 2:0, Legát Petr 1:0, Korecký Filip 1:0), KOC Sušice A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 2:0, Mazura Pavel 1:1, Sommer Patrik 3:0, Aschenbrenner Jan 3:0, body hostů: März Tomáš 1:2, Roch Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:2, Hořan Marek 0:2), KST Klatovy A - SK Jiskra Domažlice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 1:2, Zahradník Lukáš 1:2, Kovářík Matěj 1:2, Javorský Daniel 1:3, body hostů: Copák František 4:0, Květon Ondřej 2:1, Pangrác Martin 1:2, Krejčíř Milan 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 2:2, Jůza Jaroslav 0:3, Pták Luboš 0:3, Lehner Vladimír 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Květon Ondřej 3:1, Pangrác Martin 1:2, Krejčíř Milan 1:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Slavoj Stod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Jan 1:3, Ulbrich Ondřej 3:1, Levora Karel 1:3, Protiva Lukáš 3:1, body hostů: März Tomáš 4:0, Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 1:3, Hořan Marek 1:3), KOC Sušice A - Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazura David 3:0, Sommer Patrik 0:2, Mazura Pavel 3:0, Sommerová Helenka 2:1, body hostů: Mezera Petr 1:2, Bistřický Marek 1:2, Korecký Filip 0:3, Grus Matěj 1:1), KST Klatovy A - Union Plzeň C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 1:1, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 3:0, body hostů: Macháček Radek 2:1, Duchoň Antonín 0:3, Kypta Michal 0:3, Duchoň Roman 0:2), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Plzeň V. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 0:3, Vycudlík Jan 0:3, Makoň Zdeněk ml. 2:1, Gabriel Roman 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Končal Adam 2:1, Vladyka Jakub 1:2, Koutník Vojtěch 2:1), TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dienstbier Pavel 2:1, Obertík Milan ml. 3:0, Vohradský Marek 2:1, WO 2:2, body hostů: Říšský Pavel 2:1, Auterský Václav 0:3, Helus Jaroslav 0:3, WO 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Břasy A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Pavel 2:0, Jůza Jaroslav 1:0, Bělohlávek Luděk 0:2, Lehner Vladimír 3:0, Pták Luboš 1:0, WO 1:0, body hostů: März Tomáš 0:2, Roch Tomáš 1:2, Kuchař Jan 1:1, Hořan Marek 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levora Karel 0:3, Altmann Pavel 0:2, Protiva Jan 1:2, Ulbrich Ondřej 2:1, body hostů: Copák František 3:0, Pangrác Martin 3:0, Baštář Ondřej 1:2, Krejčíř Milan 1:1), KST Klatovy A - Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 3:1, Zahradník Lukáš 1:3, Kovářík Matěj 1:2, Javorský Daniel 3:1, body hostů: Mezera Petr 2:2, Bistřický Marek 2:2, Korecký Filip 2:2, Grus Matěj 1:2), KOC Sušice A - Union Plzeň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 2:2, Sommer Patrik 1:3, Mazura Pavel 1:2, Sommerová Helenka 2:2, body hostů: Duchoň Roman 3:1, Duchoň Antonín 0:4, Macháček Radek 4:0, Kypta Michal 2:1), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kabát Martin 1:0, Vycudlík Jan 2:0, Makoň Zdeněk ml. 3:0, Gabriel Roman 1:0, WO 3:0, body hostů: Auterský Václav 0:3, Helus Jaroslav 0:2, Setvín Michal 0:2, WO 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obertík Milan ml. 1:2, Vohradský Marek 2:1, Dienstbier Pavel 0:3, Gábor Filip 0:3, WO 5:0, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vladyka Jakub 3:1, Koutník Vojtěch 3:1, WO 0:5),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Břasy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pangrác Martin 3:0, Květon Ondřej 0:2, Krejčíř Milan 2:1, Copák František 3:0, body hostů: Lehner Vladimír 1:2, Jícha Pavel 1:2, Jůza Jaroslav 1:2, Bělohlávek Luděk 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Lhůta A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roch Tomáš 3:0, Hořan Marek 1:1, Kuchař Jan 2:1, März Tomáš 3:0, body hostů: Protiva Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Jan 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 0:2), Union Plzeň B - KOC Sušice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Marek 2:1, Mezera Petr 2:1, Legát Petr 3:0, Sochor Miroslav 2:1, body hostů: Mazura David 1:2, Sommer Patrik 1:2, Mazura Pavel 1:2, Aschenbrenner Jan 0:3), Union Plzeň C - KST Klatovy A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panzer Tomáš 0:4, Macháček Radek 4:0, Duchoň Roman 0:3, Duchoň Antonín 4:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Zahradník Lukáš 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - Dioss Nýřany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 2:1, Důra Matouš 1:1, Končal Adam 3:0, Mašek Petr 3:0, body hostů: Gabriel Roman 1:2, Makoň Zdeněk ml. 1:2, Vycudlík Jan 0:3, Kabát Martin 0:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Auterský Václav 1:3, Panský Miroslav 3:1, Hofman Petr 1:3, Říšský Pavel 3:1, body hostů: Obertík Milan ml. 4:0, Vohradský Marek 2:2, Dienstbier Pavel 2:2, Gábor Filip 0:4),
13. kolo:
TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Břasy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roch Tomáš 3:1, Hořan Marek 1:3, Kuchař Jan 0:3, März Tomáš 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jůza Jaroslav 3:1, Bělohlávek Luděk 2:2, Ineman František 0:3), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Lhůta A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 0:4, Copák František 4:0, Pangrác Martin 3:0, Horák Libor 2:2, body hostů: Protiva Lukáš 1:3, Protiva Jan 2:2, Ulbrich Ondřej 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:2), Union Plzeň B - KST Klatovy A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bistřický Marek 0:2, Grus Matěj 0:2, Uhlíř Marek 1:1, WO 0:4, body hostů: Kovářík Matěj 2:0, Jehlík Miroslav 1:0, Zahradník Lukáš 1:1, Javorský Daniel 1:0, WO 4:0), Union Plzeň C - KOC Sušice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 3:0, Duchoň Roman 2:1, Panzer Tomáš 1:2, Macháček Radek 3:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura David 1:2, Mazura Pavel 1:2, Sommer Patrik 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - Dioss Nýřany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Auterský Václav 0:3, Panský Miroslav 1:2, Hofman Petr 0:3, Říšský Pavel 3:1, body hostů: Gabriel Roman 4:0, Makoň Zdeněk ml. 2:1, Vycudlík Jan 2:1, Kabát Martin 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Dobřany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Důra Matouš 1:2, Koutník Vojtěch 2:1, Končal Adam 2:1, Mašek Petr 3:0, body hostů: Obertík Milan ml. 3:0, Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 1:2, Brant František 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Břasy A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladyka Jakub 1:2, Havránek Petr 0:3, Mašek Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Lehner Vladimír 2:0, Jícha Pavel 1:1, Bělohlávek Luděk 1:2, Jůza Jaroslav 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Lhůta A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Panský Miroslav 4:0, Setvín Michal 0:4, Auterský Václav 2:2, WO 0:4, body hostů: Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Jan 1:2, Levora Karel 2:1, Komanec Pavel 2:1, WO 4:0), Dioss Nýřany A - KOC Sušice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kheil Lukáš 0:3, Vycudlík Jan 1:1, Kabát Martin 2:1, Makoň Zdeněk ml. 0:3, body hostů: Mazura David 1:2, Mazura Pavel 2:1, Sommer Patrik 3:0, Aschenbrenner Jan 2:0), TJ Dobřany A - KST Klatovy A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dienstbier Pavel 0:3, Žižkovská Rebeka 0:3, Vohradský Marek 1:2, Obertík Milan ml. 3:0, body hostů: Javorský Daniel 3:0, Kovářík Matěj 2:1, Jehlík Miroslav 1:2, Pergler Jakub 2:1), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Copák František 2:0, Květon Ondřej 1:1, Pangrác Martin 2:1, Krejčíř Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Mezera Petr 1:2, Korecký Filip 0:3, Bistřický Marek 2:1, WO 0:4), Union Plzeň C - TJ Slavoj Stod A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 3:0, Duchoň Roman 2:1, Panzer Tomáš 0:2, Macháček Radek 3:0, Kypta Michal 1:0, body hostů: Roch Tomáš 1:2, März Tomáš 1:2, Hořan Marek 1:2, Súkeník Zdeněk 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Břasy A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Panský Miroslav 1:1, Havlíček Stanislav 0:2, Auterský Václav 1:2, WO 0:4, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 2:0, Jůza Jaroslav 0:1, Bělohlávek Luděk 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Lhůta A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Vojtěch 1:2, Končal Adam 2:1, Vladyka Jakub 1:2, Mašek Petr 4:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Jan 1:2, Komanec Pavel 0:3, Levora Karel 1:2), TJ Dobřany A - KOC Sušice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:3, Pastuch Jan 2:2, Obertík Milan ml. 3:0, Vohradský Marek 3:1, body hostů: Mazura David 2:2, Mazura Pavel 1:3, Sommer Patrik 0:4, Aschenbrenner Jan 3:0), Dioss Nýřany A - KST Klatovy A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 0:2, Vycudlík Jan 1:1, Kabát Martin 0:3, Makoň Zdeněk ml. 0:3, body hostů: Javorský Daniel 2:1, Kovářík Matěj 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, Pergler Jakub 2:0), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 4:0, Pangrác Martin 3:1, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Jan 1:2, body hostů: Duchoň Roman 1:3, Duchoň Antonín 1:2, Kypta Michal 2:1, Panzer Tomáš 1:3), Union Plzeň B - TJ Slavoj Stod A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Miroslav 2:1, Bistřický Marek 2:1, Korecký Filip 0:3, Legát Petr 4:0, body hostů: Roch Tomáš 3:1, März Tomáš 1:2, Hořan Marek 1:2, Súkeník Zdeněk 0:3),
16. kolo:
TJ Slavoj Stod A - SK Jiskra Domažlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roch Tomáš 3:1, Hořan Marek 1:3, Rauner Václav 1:3, März Tomáš 3:1, body hostů: Ludvík Roman 1:3, Krejčíř Milan 2:2, Horák Libor 1:3, Copák František 4:0), Union Plzeň C - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Roman 2:2, Panzer Tomáš 3:1, Závora Adam 1:3, Kypta Michal 2:2, body hostů: Korecký Filip 1:3, Uhlíř Marek 3:1, Legát Petr 2:2, Mezera Petr 2:2), Dioss Nýřany A - TJ Dobřany A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vycudlík Jan 1:2, Kabát Martin 1:2, Gabriel Roman 2:2, Makoň Zdeněk ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Obertík Milan ml. 4:0, Vohradský Marek 3:1, Hrubý Petr 0:4, Vohradský Jiří 0:1, WO 0:4), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Ladislav 0:4, Říšský Pavel 3:1, Hofman Petr 3:1, Auterský Václav 2:2, body hostů: Budín David 1:3, Vladyka Jakub 2:2, Důra Matouš 2:2, Končal Adam 3:1), KST Klatovy A - KOC Sušice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 3:1, body hostů: Aschenbrenner Jan 1:3, Sommer Patrik 0:3, Mazura Pavel 0:3, Mazura David 3:0), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Břasy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Karel 1:2, Komanec Pavel 1:2, Protiva Jan 0:3, Ulbrich Ondřej 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 3:0, Bělohlávek Luděk 2:1, Ineman František 0:3),
17. kolo:
Union Plzeň B - TJ Sokol Břasy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korecký Filip 1:3, Sochor Miroslav 2:2, Bistřický Marek 1:2, Legát Petr 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 3:1, Jícha Pavel 3:1, Jůza Jaroslav 3:1, Bělohlávek Luděk 0:3), Union Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Radek 2:0, Duchoň Roman 2:0, Duchoň Antonín 3:0, Kypta Michal 2:0, body hostů: Protiva Lukáš 0:2, Ulbrich Ondřej 0:2, Levora Karel 0:2, Protiva Jan 0:2, Komanec Pavel 0:1), SK Jiskra Domažlice A - Dioss Nýřany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčíř Milan 2:0, Pangrác Martin 2:0, Copák František 2:0, Květon Ondřej 2:0, body hostů: Kabát Martin 0:2, Gabriel Roman 0:2, Vycudlík Jan 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Dobřany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roch Tomáš 3:0, Hořan Marek 2:1, Súkeník Zdeněk 2:1, März Tomáš 2:1, body hostů: Hrubý Petr 0:3, Obertík Milan ml. 3:0, Žižkovská Rebeka 0:3, Vohradský Marek 0:3), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura Pavel 2:1, Mazura David 1:2, Aschenbrenner Jan 1:2, Sommer Patrik 0:3, body hostů: Mašek Petr 2:1, Vladyka Jakub 2:1, Končal Adam 2:1, Důra Matouš 2:1), KST Klatovy A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlík Miroslav 1:0, Pergler Jakub 2:0, Kovářík Matěj 2:0, Zahradník Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Kmoch Ladislav 0:2, Auterský Václav 0:2, Panský Miroslav 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
Union Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bistřický Marek 4:0, Korecký Filip 1:2, Mezera Petr 1:2, Uhlíř Marek 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 2:2, Protiva Jan 1:2, Komanec Pavel 0:3), Union Plzeň C - TJ Sokol Břasy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Radek 3:1, Duchoň Roman 1:3, Duchoň Antonín 2:2, Kypta Michal 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 3:1, Jůza Jaroslav 1:3, Bělohlávek Luděk 0:4), TJ Slavoj Stod A - Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roch Tomáš 3:1, Hořan Marek 3:1, Súkeník Zdeněk 0:4, März Tomáš 2:2, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 3:1, Vycudlík Jan 2:2, Kabát Martin 1:3, Gabriel Roman 2:2), SK Jiskra Domažlice A - TJ Dobřany A 10:0wo, KST Klatovy A - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pergler Jakub 0:1, Jehlík Miroslav 2:2, Kovářík Matěj 3:1, Javorský Daniel 2:2, Zahradník Lukáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vladyka Jakub 0:4, Končal Adam 2:2, Důra Matouš 2:1, WO 1:0), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazura Pavel 2:0, Mazura David 2:0, Aschenbrenner Jan 2:0, Sommer Patrik 1:0, WO 2:0, body hostů: Kmoch Ladislav 0:2, Auterský Václav 0:2, Panský Miroslav 0:2, 0:1, WO 0:2),
19. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 0:4, Vítovec Miroslav 0:3, Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura Pavel 4:0, body hostů: Lehner Vladimír 2:2, Jícha Pavel 3:1, Jůza Jaroslav 2:1, Pták Luboš 2:1), KST Klatovy A - TJ Sokol Lhůta A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 2:0, Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 2:1, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 1:2, Komanec Pavel 0:3, Protiva Jan 0:2), TJ Sokol Plzeň V. B - SK Jiskra Domažlice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladyka Jakub 0:2, Končal Adam 0:2, Důra Matouš 0:2, WO 0:3, body hostů: Květon Ondřej 2:0, Pangrác Martin 1:0, Copák František 2:0, Krejčíř Milan 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Stod A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Ladislav 0:2, Panský Miroslav 0:2, Auterský Václav 0:2, WO 0:3, body hostů: Roch Tomáš 2:0, März Tomáš 1:0, Hořan Marek 2:0, Súkeník Zdeněk 1:0, WO 3:0), Union Plzeň B - Dioss Nýřany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bistřický Marek 1:0, Korecký Filip 1:1, Legát Petr 3:0, Sochor Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kabát Martin 0:3, Vycudlík Jan 1:1, Gabriel Roman 0:2, WO 0:3), Union Plzeň C - TJ Dobřany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Roman 3:1, Kypta Michal 2:1, Duchoň Antonín 0:3, Macháček Radek 3:1, body hostů: Obertík Milan ml. 3:1, Pastuch Jan 2:2, Vohradský Marek 1:2, Dienstbier Pavel 0:3),
20. kolo:
KST Klatovy A - TJ Sokol Břasy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 1:3, Zahradník Lukáš 1:3, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 0:4, body hostů: Lehner Vladimír 2:2, Jícha Pavel 3:1, Jůza Jaroslav 3:1, Pták Luboš 2:1), KOC Sušice A - TJ Sokol Lhůta A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:0, Mazura David 2:1, Holý Pavel ml. 1:2, Mazura Pavel 3:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Lukáš 2:1, Komanec Pavel 0:3, Protiva Jan 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - SK Jiskra Domažlice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Panský Miroslav 0:2, Auterský Václav 0:2, Kmoch Ladislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Pangrác Martin 2:0, Ludvík Roman 1:0, Krejčíř Milan 2:0, Horák Libor 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Slavoj Stod A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Petr 1:3, Končal Adam 2:1, Vladyka Jakub 1:2, Důra Matouš 1:3, body hostů: Roch Tomáš 1:3, März Tomáš 4:0, Kuchař Jan 2:1, Hořan Marek 2:1), Union Plzeň B - TJ Dobřany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:2, Bistřický Marek 3:1, Korecký Filip 1:2, Uhlíř Marek 3:1, body hostů: Obertík Milan ml. 3:1, Pastuch Jan 2:2, Vohradský Marek 1:3, Dienstbier Pavel 0:3), Union Plzeň C - Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Roman 2:2, Kypta Michal 2:2, Duchoň Antonín 2:2, Macháček Radek 2:2, body hostů: Kabát Martin 2:2, Vycudlík Jan 2:2, Gabriel Roman 2:2, Makoň Zdeněk ml. 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Břasy A - Dioss Nýřany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Jůza Jaroslav 3:0, Pták Luboš 0:3, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 1:2, Gabriel Roman 1:2, Kabát Martin 1:2, Vycudlík Jan 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Dobřany A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 0:2, Ulbrich Ondřej 0:2, Protiva Lukáš 0:3, Levora Karel 0:2, body hostů: Obertík Milan ml. 3:0, Pastuch Jan 2:0, Vohradský Marek 2:0, Dienstbier Pavel 2:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 1:0, Bistřický Marek 2:0, Korecký Filip 2:1, Sochor Miroslav 2:0, WO 2:0, body hostů: Důra Matouš 1:2, Vladyka Jakub 0:3, Havránek Petr 0:2, WO 0:2), Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Antonín 2:0, Kypta Michal 2:0, Panzer Tomáš 2:1, Macháček Radek 2:0, body hostů: Panský Miroslav 0:3, Hofman Petr 0:2, Havlíček Stanislav 1:1, Helus Jaroslav 0:2), SK Jiskra Domažlice A - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pangrác Martin 2:0, Bacík Zdeněk 2:0, Krejčíř Milan 2:0, Copák František 2:0, body hostů: Mazura Pavel 0:2, Vítovec Miroslav 0:2, Aschenbrenner Jan 0:2, Mazura David 0:2), TJ Slavoj Stod A - KST Klatovy A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roch Tomáš 3:0, Hořan Marek 2:1, Súkeník Zdeněk 1:2, März Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Zahradník Lukáš 2:2, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:2, Ulbrich Ondřej 3:1, Levora Karel 1:3, Protiva Lukáš 3:1, Protiva Jan 0:1, body hostů: Gabriel Roman 3:1, Makoň Zdeněk ml. 3:1, Vycudlík Jan 2:2, Kabát Martin 0:4), TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Pavel 2:2, Jůza Jaroslav 2:2, Bělohlávek Luděk 0:1, Lehner Vladimír 3:1, Pták Luboš 1:2, body hostů: Obertík Milan ml. 4:0, Pastuch Jan 3:1, Vohradský Marek 1:3, Dienstbier Pavel 0:4), Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panzer Tomáš 3:0, Kypta Michal 2:0, Macháček Radek 2:1, Duchoň Roman 2:1, body hostů: Důra Matouš 1:2, Koutník Vojtěch 0:3, Vladyka Jakub 0:3, Havránek Petr 1:1), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Legát Petr 1:0, Sochor Miroslav 2:0, Bistřický Marek 2:1, Korecký Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 1:1, Havlíček Stanislav 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Stod A - KOC Sušice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roch Tomáš 3:1, Hořan Marek 1:3, März Tomáš 3:1, Súkeník Zdeněk 0:4, body hostů: Aschenbrenner Jan 3:1, Vítovec Miroslav 1:3, Mazura Pavel 2:2, Mazura David 3:1), SK Jiskra Domažlice A - KST Klatovy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Copák František 1:0, Pangrác Martin 1:1, Bacík Zdeněk 1:2, Krejčíř Milan 3:0, Horák Libor 2:0, body hostů: Javorský Daniel 0:3, Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 1:2, Nováček Karel 0:2),
Krajská soutěž 1.třídy
1. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliment Vladimír 2:2, Kolerus Martin 1:3, Kheil Lukáš 0:3, Kolerus Jaroslav 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 4:0, Mlčoch Jan 2:2, Trnka Josef 3:1, Bednář Radomír 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Slavoj Stod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr st. 0:4, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 2:2, Šípek Josef 2:2, body hostů: Hulín Jiří 2:2, Čada Vladimír 3:1, Škrleta Luboš 2:2, Súkeník Zdeněk 2:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Kdyně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dietl Luboš 2:2, Mandík Petr 2:2, Horek Daniel 3:1, Kunst Petr 1:1, Peckert Daniel 0:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 0:4), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 0:3, Hošťálek Josef 0:2, Adam Ondřej 0:3, Kalavský Marcel 2:1, body hostů: Láriš Petr 3:0, Mandák Pavel 2:1, Soukup Miloš 3:0, Křesák Vojtěch 1:1), SK Jiskra Domažlice B - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pangrác Jan 3:1, Bacík Zdeněk 2:1, Žižka Petr 3:0, Gaivas Vasile 1:3, body hostů: Čada Zdeněk 1:3, Nálevka Jaroslav 2:2, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 1:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Klabava A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncl Denis 0:2, Hofman Petr 1:1, Tran Duc Martin Lam 1:2, WO 0:4, body hostů: Toman Josef 2:0, Hájek Milan 1:1, Vild Jan 2:0, Kubík Libor 0:1, WO 4:0),
2. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliment Vladimír 1:2, Janda Vladimír 0:3, Kheil Lukáš 1:2, Kolerus Jaroslav 1:2, body hostů: Čada Vladimír 2:1, Hulín Jiří 3:0, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 1:2, Šípek Josef 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 4:0, Mlčoch Jan 2:2, Trnka Josef 1:3, Bednář Radomír 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 1:2, Mandík Petr 0:3, Horek Daniel 0:3, Peckert Daniel 2:1, body hostů: Láriš Petr 3:0, Mandák Pavel 2:1, Soukup Miloš 3:0, Křesák Vojtěch 1:2), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 1:3, Kalavský Marcel 2:2, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Stanček Ivo 4:0, März Miloslav 3:1, Homolka Zdeněk 2:2, Stanček Martin 0:4), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Klabava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bacík Zdeněk 0:2, Baštář Ondřej 2:0, Pangrác Jan 3:0, Horák Libor 3:0, body hostů: Hájek Milan 1:2, Toman Josef 0:3, Vild Jan 0:2, Kubík Libor 1:1), TJ Sokol Plzeň V. D - SK Nevid A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 1:3, Šebor Jan 0:3, Tran Duc Martin Lam 4:0, WO 0:4, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Matějka Martin 2:1, Šiška Petr 0:2, Nálevka Jaroslav 2:1, WO 4:0),
3. kolo:
SK Nevid A - Dioss Nýřany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:1, Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 3:0, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Kliment Vladimír 1:3, Šimek Adam 0:3, Kheil Lukáš 2:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Milan 2:2, Kočárek Pavel 2:2, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 3:1, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 0:4, Šípek Josef 1:3), TJ Sokol Horažďovice A - SK Jiskra Domažlice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloš 4:0, Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 0:3, Láriš Petr 3:1, body hostů: Baštář Ondřej 2:2, Horák Libor 3:1, Bacík Zdeněk 1:2, Pangrác Jan 0:3), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stodola Jan 2:0, März Miloslav 1:1, Homolka Zdeněk 1:2, Stanček Ivo 2:1, WO 4:0, body hostů: Havlíček Stanislav 1:3, Důra Matouš 3:0, Vyleta Michal ml. 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - SKUŘ Plzeň B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 0:2, Tenk Petr 1:2, Čákora Ladislav 1:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 2:1, Dietl Luboš 2:1, Šrámek Václav 1:1), TJ Slavoj Stod B - ST DDM Stříbro A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čada Vladimír 4:0, Hulín Jiří 1:2, Rauner Václav 0:3, Súkeník Zdeněk 3:1, body hostů: Vaňous Martin 3:1, Adam Ondřej 2:2, Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 0:3),
4. kolo:
SK Nevid A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 2:2, Nálevka Jaroslav 3:0, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 1:3, Šípek Josef 0:3), TJ Sokol Klabava A - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Milan 3:0, Toman Josef 1:1, Kubík Libor 3:0, Vild Jan 3:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:2, Kliment Vladimír 0:3, Kheil Lukáš 0:3, Šimek Adam 0:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr 1:0, Křesák Vojtěch 2:0, Račáková Michaela 2:0, Mandák Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Důra Matouš 0:2, Havlíček Stanislav 0:2, Vyleta Michal ml. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kdyně A - SK Jiskra Domažlice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:1, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 0:4, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Horák Libor 2:2, Marešová Zdeňka 2:2, Bacík Zdeněk 3:1, Baštář Ondřej 3:1), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - ST DDM Stříbro A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 0:2, Tenk Petr 0:3, Čákora Ladislav 2:1, body hostů: Pešek Eduard 3:0, Vaňous Martin 2:1, Adam Ondřej 3:0, Hošťálek Josef 0:2), TJ Slavoj Stod B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 2:1, Rauner Václav 1:2, Súkeník Zdeněk 1:3, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Mandík Petr 1:2, Dietl Luboš 3:0, Šrámek Václav 1:2),
5. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Roman 2:1, Bacík Zdeněk 2:0, Pangrác Jan 2:1, Horák Libor 1:0, Baštář Ondřej 1:1, body hostů: Koutník Vojtěch 0:3, Havlíček Stanislav 1:2, Hofman Petr 1:2, Helus Jaroslav 1:1), SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Hájek Milan 4:0, Toman Josef 2:2, Vild Jan 1:3, Kubík Libor 1:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Kdyně A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láriš Petr 2:0, Křesák Vojtěch 2:0, Soukup Miloš 2:1, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Stodola Jan 0:3, Stanček Ivo 1:1, März Miloslav 0:2, Homolka Zdeněk 0:2), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Slavoj Stod B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch Jan 3:1, Trnka Josef 1:3, Tenk Petr 0:3, Čákora Ladislav 3:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 1:3, Čada Vladimír 2:2, Rauner Václav 2:2, Hulín Jiří 3:0), SKUŘ Plzeň B - ST DDM Stříbro A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horek Daniel 2:2, Kunst Petr 1:2, Mandík Petr 0:3, Dietl Luboš 1:1, Šrámek Václav 1:0, WO 1:0, body hostů: Pešek Eduard 3:0, Kalavský Marcel 2:2, Vaňous Martin 2:1, Adam Ondřej 1:2, WO 0:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Horní Bělá A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 0:3, Kolerus Jaroslav 2:1, Kliment Vladimír 0:3, Šimek Adam 2:2, body hostů: Nechutný Petr st. 4:0, Janda Pavel 1:2, Plic Bohumil 3:0, Šípek Josef 1:2),
6. kolo:
Dioss Nýřany B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Šimek Adam 0:3, Kheil Lukáš 1:2, Janda Vladimír 0:4, body hostů: Mandík Petr 2:2, Dietl Luboš 3:0, Šrámek Václav 2:1, Horek Daniel 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - ST DDM Stříbro A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:2, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 0:4, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Pešek Eduard 3:1, Kalavský Marcel 3:1, Adam Ondřej 2:2, Hošťálek Josef 1:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 2:0, Baštář Ondřej 2:0, Pangrác Jan 2:1, Horák Libor 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 0:3, Mlčoch Jan 0:3, Boura Lukáš 1:1, Trnka Josef 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Slavoj Stod B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 2:2, Havlíček Stanislav 4:0, Hofman Petr 2:1, Tran Duc Martin Lam 0:3, Helus Jaroslav 1:0, body hostů: Hulín Jiří 1:3, Rauner Václav 2:2, Súkeník Zdeněk 2:2, Škrleta Luboš 1:2), SK Nevid A - TJ Sokol Horažďovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějka Martin 0:2, Šiška Petr 0:2, Nálevka Jaroslav 0:2, Čada Zdeněk 0:2, body hostů: Soukup Miloš 2:0, Mandák Pavel 2:0, Křesák Vojtěch 2:0, Láriš Petr 2:0), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Kdyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Milan 1:2, Toman Josef 0:3, Vild Jan 0:3, Kubík Libor 2:1, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 2:1),
7. kolo:
Dioss Nýřany B - ST DDM Stříbro A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 0:4, Šimek Adam 2:1, Kheil Lukáš 1:2, Kolerus Jaroslav 2:2, body hostů: Pešek Eduard 3:1, Kalavský Marcel 2:2, Adam Ondřej 3:0, Hošťálek Josef 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 3:1, Janda Pavel 2:1, Plic Bohumil 1:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Šrámek Václav 2:2, Mandík Petr 2:2, Kunst Petr 0:3, Horek Daniel 2:1), SK Jiskra Domažlice B - TJ Slavoj Stod B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 3:0, Baštář Ondřej 3:0, Pangrác Jan 1:2, Horák Libor 2:2, body hostů: Rauner Václav 1:3, Hulín Jiří 2:1, Súkeník Zdeněk 1:2, Škrleta Luboš 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 2:1, Havlíček Stanislav 2:1, Hofman Petr 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Bednář Radomír 0:2, Mlčoch Jan 0:3, Boura Lukáš 0:3, Trnka Josef 0:1), SK Nevid A - TJ Sokol Kdyně A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 0:3, Šiška Petr 0:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 3:0, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 1:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horažďovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Libor 0:2, Hájek Milan 0:2, Toman Josef 1:2, Vild Jan 0:3, body hostů: Soukup Miloš 3:0, Mandák Pavel 3:0, Křesák Vojtěch 1:1, Láriš Petr 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - Dioss Nýřany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křesák Vojtěch 2:0, Láriš Petr 2:0, Soukup Miloš 2:0, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 0:2, Kheil Lukáš 0:2, Janda Vladimír 0:2, Šimek Adam 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 4:0, März Miloslav 2:2, Homolka Zdeněk 1:3, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Nechutný Petr st. 3:1, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Josef 0:4), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - SK Nevid A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlčoch Jan 3:1, Trnka Josef 1:3, Bednář Radomír 0:3, Čákora Ladislav 1:3, body hostů: Čada Zdeněk 4:0, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 3:1, Šiška Petr 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Klabava A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 2:0, Škrleta Luboš 2:0, Rauner Václav 2:1, Súkeník Zdeněk 3:0, body hostů: Toman Josef 0:3, Hájek Milan 0:3, Vild Jan 1:1, Kubík Libor 0:2), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dietl Luboš 2:2, Mandík Petr 0:2, Horek Daniel 3:1, Peckert Daniel 3:1, Šrámek Václav 0:2, body hostů: Horák Libor 2:2, Ludvík Roman 2:2, Baštář Ondřej 3:1, Pangrác Jan 1:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adam Ondřej 1:0, Vaňous Martin 2:0, Hošťálek Josef 2:1, Pešek Eduard 1:0, WO 3:0, body hostů: Kuncl Denis 0:3, Herejk Vojtěch 0:2, Panský Miroslav 1:1, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křesák Vojtěch 2:0, Láriš Petr 2:0, Soukup Miloš 1:2, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 1:2, Plic Bohumil 0:2, Šípek Josef 0:2), TJ Sokol Kdyně A - Dioss Nýřany B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stodola Jan 1:0, März Miloslav 2:0, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Ivo 2:0, WO 3:0, body hostů: Šimek Adam 0:3, Kheil Lukáš 1:2, Janda Vladimír 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlčoch Jan 3:1, Trnka Josef 1:3, Bednář Radomír 1:3, Čákora Ladislav 3:1, body hostů: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 1:3, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 2:2), TJ Slavoj Stod B - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hulín Jiří 2:1, Škrleta Luboš 2:0, Rauner Václav 3:0, Súkeník Zdeněk 1:2, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Nálevka Jaroslav 1:2, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peckert Daniel 1:0, Šrámek Václav 2:0, Kunst Petr 1:2, Mandík Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Herejk Vojtěch 1:2, Kuncl Denis 0:3, Panský Miroslav 1:1, WO 0:3), ST DDM Stříbro A - SK Jiskra Domažlice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Ondřej 2:0, Vaňous Martin 2:0, Hošťálek Josef 1:2, Kalavský Marcel 3:0, body hostů: Baštář Ondřej 1:2, Horák Libor 0:3, Pangrác Jan 1:1, Žižka Petr 0:2),
10. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - Dioss Nýřany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fronk Pavel 1:1, Horák Libor 2:0, Pangrác Jan 3:0, Ludvík Roman 2:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:2, Kliment Vladimír 0:2, Šimek Adam 1:1, Kheil Lukáš 0:2, Janda Vladimír 0:1), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Horní Bělá A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Stanislav 2:1, Hofman Petr 1:2, Tran Duc Martin Lam 1:2, Panský Miroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Nechutný Petr st. 2:1, Janda Pavel 1:2, Plic Bohumil 2:1, Šípek Josef 3:0, WO 1:0), SK Nevid A - SKUŘ Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 2:1, Nálevka Jaroslav 3:0, Čada Zdeněk 3:0, body hostů: Peckert Daniel 2:1, Mandík Petr 0:3, Kunst Petr 0:1, Šrámek Václav 0:3, Horek Daniel 1:1), TJ Sokol Klabava A - ST DDM Stříbro A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vild Jan 1:3, Hájek Milan 1:2, Kubík Libor 2:1, Toman Josef 2:2, body hostů: Kalavský Marcel 4:0, Vaňous Martin 2:2, Adam Ondřej 0:3, Hošťálek Josef 2:1), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horažďovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 0:2, Škrleta Luboš 0:2, Rauner Václav 0:3, Súkeník Zdeněk 1:1, body hostů: Láriš Petr 3:0, Soukup Miloš 2:0, Mandák Pavel 1:1, Křesák Vojtěch 2:0), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 2:0, März Miloslav 2:0, Homolka Zdeněk 1:2, Stanček Ivo 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 0:3, Mlčoch Jan 1:2, Boura Lukáš 1:1, Trnka Josef 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Stanislav 3:1, Hofman Petr 1:3, Tran Duc Martin Lam 2:2, Panský Miroslav 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:3, Šimek Adam 2:2, Kheil Lukáš 0:4, Niedermayer Ondřej 4:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ludvík Roman 1:0, Marešová Zdeňka 1:1, Pangrác Jan 2:1, Horák Libor 2:0, WO 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Plic Bohumil 1:2, Šípek Josef 0:2, WO 0:3), SK Nevid A - ST DDM Stříbro A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 1:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Kalavský Marcel 4:0, Vaňous Martin 2:1, Adam Ondřej 2:1, Hošťálek Josef 1:2), TJ Sokol Klabava A - SKUŘ Plzeň B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Libor 4:0, Hájek Milan 2:2, Bradna Zdeněk 0:3, Vild Jan 1:3, body hostů: Horek Daniel 3:1, Mandík Petr 2:2, Šrámek Václav 3:1, Kunst Petr 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leipelt Lukáš 1:2, Láriš Petr 3:0, Křesák Vojtěch 3:0, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:2, Mlčoch Jan 0:3, Boura Lukáš 1:2, Trnka Josef 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Kdyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 0:3, Škrleta Luboš 0:3, Rauner Václav 2:1, Súkeník Zdeněk 1:2, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 3:0),
12. kolo:
Dioss Nýřany B - SK Jiskra Domažlice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 1:2, Kolerus Jaroslav 2:1, Kliment Vladimír 3:0, Šimek Adam 0:3, WO 3:0, body hostů: Ludvík Roman 3:1, Bacík Zdeněk 1:3, Baštář Ondřej 0:1, Pangrác Jan 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:2, Plic Bohumil 3:1, Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Koutník Vojtěch 3:1, Helus Jaroslav 1:3, Vráblík Milan 3:1, Havránek Petr 0:4), SKUŘ Plzeň B - SK Nevid A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 3:0, Šrámek Václav 1:2, Kunst Petr 1:2, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 1:2, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Klabava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňous Martin 2:1, Hošťálek Josef 1:2, Honalová Klára 0:3, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 2:1, Vild Jan 3:0, Kubík Libor 0:3), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Mlčoch Jan 0:2, Bednář Radomír 1:2, Čákora Ladislav 1:2, body hostů: Soukup Miloš 2:1, Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 3:0, Láriš Petr 2:0), TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 1:0, März Miloslav 1:1, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Ivo 2:0, WO 3:0, body hostů: Rauner Václav 1:2, Hulín Jiří 1:2, Hořan Milan 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:1, Niedermayer Ondřej 3:0, Šimek Adam 1:3, body hostů: Koutník Vojtěch 2:2, Helus Jaroslav 1:3, Vráblík Milan 2:1, Havránek Petr 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípek Josef 0:4, Plic Bohumil 2:1, Janda Pavel 2:1, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Ludvík Roman 1:3, Bacík Zdeněk 3:1, Baštář Ondřej 2:1, Pangrác Jan 2:1), ST DDM Stříbro A - SK Nevid A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 3:1, Hošťálek Josef 2:2, Honalová Klára 0:4, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Nálevka Jaroslav 3:1, Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 1:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Klabava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Václav 2:2, Kunst Petr 2:2, Bauer Petr 0:4, Dietl Luboš 3:1, body hostů: Hájek Milan 2:2, Toman Josef 3:1, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 2:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Stod B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křesák Vojtěch 3:1, Buriánek Jan 0:3, Láriš Petr 3:0, Mandák Pavel 3:1, body hostů: Kuchař Jan 2:2, Rauner Václav 1:3, Čada Vladimír 1:2, Hulín Jiří 1:2), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Kdyně A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 1:3, Mlčoch Jan 1:2, Bednář Radomír 2:1, Čákora Ladislav 0:4, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 1:1, Bednář Radomír 2:1, Čákora Ladislav 3:0, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:1, Kliment Vladimír 0:3, Kolerus Jaroslav 0:3, Šimek Adam 0:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horní Bělá A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Milan 1:3, Hulín Jiří 0:4, Čada Vladimír 1:2, Rauner Václav 3:1, body hostů: Nechutný Petr st. 3:1, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Josef 3:0), TJ Sokol Kdyně A - SKUŘ Plzeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, Stanček Martin 0:4, März Miloslav 3:1, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Mandík Petr 2:2, Šrámek Václav 1:3, Horek Daniel 2:2), TJ Sokol Horažďovice A - ST DDM Stříbro A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křesák Vojtěch 2:0, Láriš Petr 2:0, Soukup Miloš 3:0, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Adam Ondřej 0:3, Hošťálek Josef 0:2, Hájek Karel 0:2, Kříž Petr 0:2), SK Nevid A - SK Jiskra Domažlice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 2:1, Nálevka Jaroslav 0:3, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Ludvík Roman 3:1, Horák Libor 2:2, Bacík Zdeněk 3:0, Baštář Ondřej 0:3), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Milan 2:0, Toman Josef 2:0, Vild Jan 2:1, Kubík Libor 2:1, body hostů: Koutník Vojtěch 0:3, Havlíček Stanislav 0:3, Hofman Petr 2:0, Vyleta Michal ml. 0:2),
15. kolo:
TJ Slavoj Stod B - Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 2:2, Hulín Jiří 2:2, Hořan Milan 1:3, Rauner Václav 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:3, Kliment Vladimír 4:0, Šimek Adam 1:3, Niedermayer Ondřej 2:2), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Horní Bělá A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 2:2, Mlčoch Jan 1:3, Bednář Radomír 2:1, Čákora Ladislav 1:3, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 4:0, Šípek Josef 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - SKUŘ Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křesák Vojtěch 1:2, Láriš Petr 2:1, Soukup Miloš 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Peckert Daniel 2:1, Mandík Petr 0:3, Šrámek Václav 0:3, Horek Daniel 1:2), TJ Sokol Kdyně A - ST DDM Stříbro A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 2:0, Homolka Zdeněk 1:1, Stanček Martin 2:1, März Miloslav 3:0, body hostů: Adam Ondřej 2:1, Hošťálek Josef 0:3, Hájek Karel 0:2, Kříž Petr 0:2), TJ Sokol Klabava A - SK Jiskra Domažlice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 0:4, Vild Jan 3:1, Kubík Libor 4:0, body hostů: Ludvík Roman 1:3, Horák Libor 3:1, Bacík Zdeněk 1:3, Baštář Ondřej 2:2), SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šiška Petr 0:1, Matějka Martin 1:1, Nálevka Jaroslav 3:0, Čada Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Hofman Petr 1:2, Havránek Petr 1:2, Mózer Dominik 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - SK Jiskra Domažlice B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Petr 0:3, Havlíček Stanislav 1:1, Helus Jaroslav 0:3, Koutník Vojtěch 0:3, WO 4:0, body hostů: Baštář Ondřej 3:1, Ludvík Roman 4:0, Pangrác Jan 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Klabava A - SK Nevid A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 3:1, Vild Jan 2:2, Kubík Libor 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 3:1, Matějka Martin 1:3, Šiška Petr 1:3), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horažďovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 2:1, März Miloslav 0:3, Homolka Zdeněk 0:3, Stanček Ivo 1:2, body hostů: Mandák Pavel 2:1, Soukup Miloš 2:1, Křesák Vojtěch 2:1, Láriš Petr 3:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 3:0, Rauner Václav 2:1, Hořan Milan 0:3, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Čákora Ladislav 2:2, Bednář Radomír 1:2, Trnka Josef 1:2, Tenk Petr 0:3), ST DDM Stříbro A - SKUŘ Plzeň B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňous Martin 0:3, Hošťálek Josef 0:3, Mácová Martina 2:1, Adam Ondřej 2:1, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Dietl Luboš 2:1, Horek Daniel 1:2, Mandík Petr 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 2:1, Plic Bohumil 1:1, Janda Pavel 3:0, Nechutný Petr st. 2:1, body hostů: Šimek Adam 2:1, Kolerus Jaroslav 1:2, Kheil Lukáš 0:3, Janda Vladimír 0:2),
17. kolo:
Dioss Nýřany B - SK Nevid A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kliment Vladimír 3:1, Šimek Adam 1:3, Kheil Lukáš 0:4, Kolerus Jaroslav 4:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 3:1, Šiška Petr 1:3), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Klabava A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr ml. 1:3, Plic Bohumil 0:4, Janda Pavel 2:1, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Toman Josef 4:0, Hájek Milan 2:2, Vild Jan 1:3, Kubík Libor 3:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Libor 1:2, Ludvík Roman 0:2, Pangrác Jan 1:2, Bacík Zdeněk 0:3, body hostů: Soukup Miloš 2:1, Mandák Pavel 3:0, Křesák Vojtěch 2:1, Láriš Petr 2:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Kdyně A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Stanislav 1:2, Havránek Petr 0:3, Setvín Michal 0:3, Hofman Petr 3:0, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 2:1), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Václav 1:1, Horek Daniel 1:1, Mandík Petr 3:0, Dietl Luboš 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 1:2, Boura Lukáš 1:2, Mlčoch Jan 0:2, Bednář Radomír 0:2), ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 3:1, Hošťálek Josef 2:1, Honalová Klára 1:2, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Kuchař Jan 2:2, Rauner Václav 1:3, Hořan Milan 1:2, Škrleta Luboš 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - SK Nevid A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr ml. 2:1, Plic Bohumil 3:0, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Matějka Martin 0:3, Nálevka Jaroslav 1:2, Šiška Petr 0:3), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliment Vladimír 3:1, Šimek Adam 1:3, Kheil Lukáš 0:4, Kolerus Jaroslav 4:0, body hostů: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 2:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Horažďovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuncl Denis 0:3, Setvín Michal 0:3, Havlíček Stanislav 2:1, Hofman Petr 2:1, body hostů: Soukup Miloš 3:0, Mandák Pavel 1:2, Křesák Vojtěch 1:2, Láriš Petr 3:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Libor 0:1, Baštář Ondřej 3:1, Hromádko Pavel 2:2, Ludvík Roman 2:2, Pangrác Jan 2:1, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 0:4, Homolka Zdeněk 1:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 4:0, Honalová Klára 0:3, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 2:2, Boura Lukáš 2:2, Mlčoch Jan 2:2, Bednář Radomír 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Slavoj Stod B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Petr 3:1, Šrámek Václav 1:3, Gábor Filip 0:4, Horek Daniel 4:0, body hostů: Rauner Václav 2:2, Kuchař Jan 2:2, Hulín Jiří 2:2, Škrleta Luboš 1:1, Hořan Milan 1:1),
19. kolo:
SKUŘ Plzeň B - Dioss Nýřany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 0:2, Mandík Petr 3:1, Šrámek Václav 1:2, Peckert Daniel 4:0, Horek Daniel 1:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 1:3, Šimek Adam 1:3, Kheil Lukáš 1:2), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horní Bělá A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 0:3, Hájek Karel 0:3, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Nechutný Petr st. 3:1, Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 2:1, Šípek Josef 1:2), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - SK Jiskra Domažlice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boura Lukáš 2:2, Trnka Josef 1:2, Bednář Radomír 2:1, Čákora Ladislav 1:3, body hostů: Hadrava Libor 0:4, Horák Libor 4:0, Hromádko Pavel 1:2, Ludvík Roman 3:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrleta Luboš 3:1, Hořan Milan 2:2, Šleis Petr 1:2, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Hofman Petr 1:3, Havlíček Stanislav 1:3, Koutník Vojtěch 2:2, Havránek Petr 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - SK Nevid A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křesák Vojtěch 1:1, Láriš Petr 2:0, Soukup Miloš 3:0, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Nálevka Jaroslav 0:2, Matějka Martin 0:2, Šiška Petr 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Klabava A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:0, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 1:2, Stanček Ivo 2:1, body hostů: Toman Josef 1:2, Hájek Milan 1:2, Vild Jan 2:1, Bradna Zdeněk 0:3),
20. kolo:
ST DDM Stříbro A - Dioss Nýřany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 1:2, Adam Ondřej 2:1, Hošťálek Josef 2:1, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 0:3, Šimek Adam 1:2, Kheil Lukáš 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dietl Luboš 2:0, Mandík Petr 2:0, Šrámek Václav 0:1, Peckert Daniel 3:0, Horek Daniel 1:1, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 0:3, Plic Bohumil 1:1, Šípek Josef 0:2), TJ Slavoj Stod B - SK Jiskra Domažlice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čada Vladimír 1:2, Rauner Václav 1:2, Hulín Jiří 2:1, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Horák Libor 3:1, Ludvík Roman 0:3, Pangrác Jan 0:3, Bacík Zdeněk 2:1), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Plzeň V. D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boura Lukáš 2:2, Trnka Josef 0:4, Bednář Radomír 3:0, Čákora Ladislav 2:2, body hostů: Hofman Petr 3:1, Havlíček Stanislav 1:3, Vráblík Milan 1:3, Egermaier Jakub 3:0), TJ Sokol Kdyně A - SK Nevid A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Martin 0:3, Stanček Ivo 4:0, body hostů: Čada Zdeněk 1:3, Nálevka Jaroslav 2:1, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Klabava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křesák Vojtěch 1:1, Soukup Miloš 2:0, Mandák Pavel 1:1, Láriš Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Toman Josef 1:1, Hájek Milan 0:3, Vild Jan 1:1, Bradna Zdeněk 0:2, WO 0:1),
21. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kliment Vladimír 1:2, Šimek Adam 1:1, Kheil Lukáš 0:3, Kolerus Jaroslav 1:2, body hostů: Soukup Miloš 2:1, Mandák Pavel 3:0, Láriš Petr 3:0, Buriánek Martin 0:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Kdyně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 0:4, Plic Bohumil 2:1, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 1:2), SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 0:2, Nálevka Jaroslav 1:2, Čada Zdeněk 1:2, body hostů: Čákora Ladislav 2:1, Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 3:0, Trnka Josef 1:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 3:1, Kubík Libor 2:1, Vild Jan 1:3, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Rauner Václav 1:3, Konrady Vladimír 0:4, Škrleta Luboš 1:2), SK Jiskra Domažlice B - SKUŘ Plzeň B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baštář Ondřej 4:0, Pangrác Jan 3:0, Žižka Petr 0:4, Bacík Zdeněk 3:0, WO 0:2, body hostů: Horek Daniel 1:3, Šrámek Václav 1:3, Kunst Petr 1:2, Mandík Petr 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Plzeň V. D - ST DDM Stříbro A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Petr 2:2, Havlíček Stanislav 1:3, Vráblík Milan 2:2, Egermaier Jakub 3:1, body hostů: Pešek Eduard 4:0, Adam Ondřej 3:1, Hošťálek Josef 0:4, Gregor Martin 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Horažďovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:2, Plic Bohumil 1:3, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Soukup Miloš 1:3, Mandák Pavel 2:2, Láriš Petr 4:0, Buriánek Martin 2:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Kdyně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolerus Jaroslav 1:1, Kheil Lukáš 0:2, Šimek Adam 0:3, Kliment Vladimír 1:2, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 3:0, März Miloslav 1:1, Homolka Zdeněk 1:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Josef 2:1, Hájek Milan 2:1, Kubík Libor 1:2, Vild Jan 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 2:2, Boura Lukáš 2:1, Mlčoch Jan 1:2, Bednář Radomír 0:3), SK Nevid A - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 1:3, Nálevka Jaroslav 2:2, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Rauner Václav 2:2, Škrleta Luboš 2:2, Konrady Vladimír 1:3), TJ Sokol Plzeň V. D - SKUŘ Plzeň B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helus Jaroslav 0:2, Hofman Petr 2:0, Havlíček Stanislav 3:0, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Horek Daniel 1:2, Mandík Petr 0:3, Kunst Petr 0:2, Šrámek Václav 1:1), SK Jiskra Domažlice B - ST DDM Stříbro A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 1:2, Hromádko Pavel 1:0, Pangrác Jan 2:1, Žižka Petr 0:4, Hadrava Libor 0:2, body hostů: Pešek Eduard 3:1, Adam Ondřej 1:2, Hošťálek Josef 2:1, Gregor Martin 3:0),
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
1. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - Union Plzeň D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barchanski Pavel 2:2, Vachovec Milan 2:2, Růžek Václav 3:0, Glazar František 1:3, body hostů: Závora Adam 3:1, Grus Matěj 2:2, Anetta Jan 1:3, Boháč Jaroslav 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egermaier Jakub 3:1, Vráblík Milan 2:2, Herejk Vojtěch 1:3, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Poch Petr 2:2, Krajdl Roman 0:4), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Mirošov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Setvín Michal 0:2, Vyleta Michal ml. 0:2, Kasal Jaromír 0:3, Mózer Dominik 1:1, body hostů: Babický Josef 3:0, Vyskočil Marek 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Martin 1:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Zdemyslice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer David 3:0, Kočárek Pavel 3:0, Kozelka Martin 1:2, Vokurka Jaroslav 2:1, body hostů: Švarc Václav 1:2, Švarc Pavel 2:1, Sedláček Miloš 0:3, Hýsek Tomáš 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Česal Luděk 1:1, Hodek Martin 3:0, Havlíček Václav 1:0, Šilhánek Martin 1:0, body hostů: Cach Jaroslav 1:2, Klíma Tomáš 0:2, Klíma Jan 0:2, Farajzl Stanislav 0:2), TJ Sokol Bor B - SK Rokycany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císler Václav 3:0, Bočan Miroslav 0:2, Hrčka Jaroslav 3:0, Krivda František 2:1, body hostů: Enžl Vlastimil 1:2, Sýkora František 2:1, Soukup Lukáš 0:3, Straka Michal 0:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Město Zbiroh A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záliš Pavel 0:3, Florian Roman 0:3, Horáček Jan 1:2, Pitra František 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:0, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Mirošov 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 1:3, Herejk Vojtěch 0:3, Vráblík Milan 2:1, Helus Jaroslav 1:3, body hostů: Babický Josef 4:0, Vyskočil Marek 3:1, Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Martin 1:2), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Těně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Setvín Michal 1:1, Kasal Jaromír 0:2, Vyleta Michal ml. 0:3, Mózer Dominik 0:2, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Poch Petr 2:0, Krajdl Roman 1:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer David 2:1, Bradna Zdeněk 1:2, Šauer Robert 0:3, Vokurka Jaroslav 1:2, body hostů: Cach Jaroslav 3:0, Klíma Tomáš 2:1, Klíma Jan 2:1, Farajzl Stanislav 1:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Zdemyslice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Hodek Martin 2:0, Česal Luděk 1:2, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Švarc Václav 1:2, Švarc Pavel 0:3, Sedláček Miloš 1:1, Hýsek Tomáš 0:1, Pražan Jiří 0:1), TJ Sokol Bor B - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císler Václav 1:1, Krivda František 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Bočan Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Kovanda Jiří 1:2, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, WO 0:1), TJ Slavoj Tachov A - SK Rokycany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dresler Miroslav 0:3, Nič Jaroslav 0:3, Soukupová Jana 0:3, Pitra František 3:0, body hostů: Enžl Vlastimil 3:0, Sýkora František 2:1, Soukup Lukáš 2:1, Straka Michal 2:1),
3. kolo:
SK Rokycany A - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 3:0, Enžl Vlastimil 1:2, Wohlmuth Lukáš 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 0:3), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Bor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Sedláček Miloš 0:2, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 2:0, Krivda František 2:0, Císler Václav 1:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Slavoj Tachov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Tomáš 1:2, Klíma Jan 2:1, Farajzl Stanislav 1:2, Cach Jaroslav 4:0, body hostů: Pitra František 3:1, Horáček Jan 0:3, Leško Jiří 1:2, Nič Jaroslav 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Klabava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Petr 2:1, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Šauer David 1:2, Kozelka Martin 0:3, Vokurka Jaroslav 2:1, Bradna Zdeněk 0:2), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Marek 0:3, Vyskočil Martin 0:2, Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 1:1), Union Plzeň D - TJ Sokol Plzeň V. E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korecký Filip 3:0, Sedláček Jan st. 1:1, Grus Matěj 3:0, Pachner Jan 2:1, body hostů: Egermaier Jakub 0:3, Helus Jaroslav 1:2, Vráblík Milan 1:2, Herejk Vojtěch 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Plzeň V. F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barchanski Pavel 2:1, Vachovec Milan 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 3:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 2:1, Hoang Van Tony Tuan 1:2, Kuncl Denis 0:3, Kasal Jaromír 0:3),
4. kolo:
TJ Zdemyslice A - TJ Slavoj Tachov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 3:1, Sedláček Miloš 1:2, Hýsek Tomáš 1:2, Švarc Václav 3:1, body hostů: Pitra František 4:0, Leško Jiří 1:3, Nič Jaroslav 0:3, Horáček Jan 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 1:2, Farajzl Stanislav 0:3, Cach Jaroslav 3:0, body hostů: Císler Václav 2:1, Krivda František 2:1, Hrčka Jaroslav 2:1, Noha Miroslav 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Václav 2:1, Dvořák Jaroslav 1:2, Poch Petr 0:3, Ungr Jan II. 0:3, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:1, Šilhánek Martin 2:1, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 2:1), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Klabava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 1:2, Lopata Vladimír 2:1, Babický Josef 3:0, body hostů: Šauer David 2:1, Kozelka Martin 1:2, Vokurka Jaroslav 1:2, Bradna Zdeněk 0:3), Union Plzeň D - TJ Sokol Plzeň V. F 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boháč Jaroslav 0:1, Korecký Filip 2:0, Grus Matěj 2:1, Pachner Jan 3:0, Sedláček Jan st. 1:0, WO 1:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 2:1, Hoang Van Tony Tuan 0:3, Kuncl Denis 0:2, Kasal Jaromír 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Plzeň V. E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 1:3, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Glazar František 3:0, WO 0:1, body hostů: Helus Jaroslav 2:1, Vráblík Milan 3:1, Herejk Vojtěch 0:4, Egermaier Jakub 3:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 3:1, Vráblík Milan 1:3, Havránek Petr 2:2, Herejk Vojtěch 2:2, body hostů: Vyleta Michal ml. 0:2, Koutník Vojtěch 3:1, Mózer Dominik 2:2, Setvín Michal 3:1, Kasal Jaromír 0:2), Union Plzeň D - TJ Sokol Klabava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 3:0, Boháč Jaroslav 0:2, Závora Adam 2:1, Korecký Filip 3:0, body hostů: Šauer David 2:1, Kozelka Martin 1:2, Vokurka Jaroslav 0:3, Bradna Zdeněk 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barchanski Pavel 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Glazar František 2:2, Růžek Václav 3:1, Vachovec Milan 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Hach Václav 1:3, Hodek Martin 1:3, Zoubele Slavomír ml. 2:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Těně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císler Václav 1:3, Krivda František 1:3, Hrčka Jaroslav 3:0, Dědíček Jaroslav 1:3, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Ungr Jan II. 3:1, Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 1:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Mirošov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leško Jiří 0:2, Nič Jaroslav 0:2, Soukupová Jana 0:3, Pitra František 2:1, body hostů: Babický Josef 3:0, Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Marek 1:1, Vyskočil Martin 1:1), SK Rokycany A - TJ Zdemyslice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krastev Dilyan 1:1, Soukup Lukáš 1:0, Sýkora František 1:1, Wohlmuth Lukáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Švarc Václav 0:1, Sedláček Miloš 0:3, Švarc Pavel 1:1, Hýsek Tomáš 1:1, WO 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:1, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 3:0, WO 1:0, body hostů: Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 0:3, Farajzl Stanislav 0:2, Cach Jaroslav 1:1, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Klabava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 4:0, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 2:1, Růžek Václav 1:1, Barchanski Pavel 0:2, body hostů: Šauer David 3:1, Kozelka Martin 1:3, Vokurka Jaroslav 1:2, Bradna Zdeněk 0:3), Union Plzeň D - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závora Adam 2:2, Sedláček Jan st. 2:2, Boháč Jaroslav 0:4, Pachner Jan 3:1, body hostů: Šilhánek Martin 2:2, Hach Václav 3:1, Zoubele Slavomír ml. 2:2, Hodek Martin 2:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Těně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nič Jaroslav 0:2, Soukupová Jana 0:2, Leško Jiří 0:3, Pitra František 1:1, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Ungr Jan II. 2:0, Krajdl Roman 2:0, Poch Petr 1:1), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Mirošov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císler Václav 1:3, Krivda František 2:2, Hrčka Jaroslav 4:0, Dědíček Jaroslav 1:3, body hostů: Babický Josef 1:3, Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Marek 1:3, Vyskočil Martin 3:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Michal 1:3, Soukup Lukáš 3:1, Sýkora František 2:1, Wohlmuth Lukáš 4:0, body hostů: Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 2:2, Klíma Jan 1:3, Farajzl Stanislav 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Zdemyslice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 1:3, body hostů: Švarc Václav 3:1, Švarc Pavel 2:2, Sedláček Miloš 0:4, Hýsek Tomáš 1:2),
7. kolo:
TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Starý Plzenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Václav 2:2, Sedláček Miloš 1:3, Pražan Jiří 0:1, Hýsek Tomáš 3:1, Švarc Pavel 2:1, body hostů: Cach Jaroslav 4:0, Klíma Tomáš 1:3, Klíma Jan 3:1, Farajzl Stanislav 0:4), TJ Sokol Těně A - SK Rokycany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajdl Roman 1:2, Ungr Jan II. 0:2, Poch Petr 0:2, Dobrý Václav 2:1, WO 0:1, body hostů: Košek Michal 2:0, Wohlmuth Lukáš 3:0, Sýkora František 2:1, Soukup Lukáš 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Mirošov - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 0:3, Lopata Vladimír 2:1, Babický Josef 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 1:2), Union Plzeň D - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 2:1, Závora Adam 0:3, Grus Matěj 0:3, Korecký Filip 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 3:0, Císler Václav 2:1, Krivda František 1:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Slavoj Tachov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vachovec Milan 1:1, Barchanski Pavel 1:1, Protiva Jan 3:0, Glazar František 3:0, body hostů: Pitra František 2:1, Horáček Jan 0:3, Nič Jaroslav 0:2, Soukupová Jana 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Klabava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:1, Egermaier Jakub 2:0, Herejk Vojtěch 2:1, Vráblík Milan 3:0, body hostů: Šauer David 1:2, Kozelka Martin 0:3, Vokurka Jaroslav 1:2, Bradna Zdeněk 0:2), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyleta Michal ml. 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, Kasal Jaromír 1:2, Hoang Van Tony Tuan 1:2, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Hodek Martin 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajdl Roman 1:1, Ungr Jan II. 2:0, Poch Petr 1:0, Dobrý Václav 3:0, Tomášek Martin 0:2, WO 1:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Mirošov - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 2:2, Ludín Jiří 0:4, Vyskočil Martin 1:2, Lopata Vladimír 3:1, body hostů: Čejka Petr 1:3, Sýkora František 3:1, Wohlmuth Lukáš 4:0, Soukup Lukáš 1:2), Union Plzeň D - TJ Slavoj Tachov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 2:1, Sedláček Jan st. 2:1, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 3:0, body hostů: Pitra František 3:0, Soukupová Jana 0:3, Horáček Jan 0:3, Nič Jaroslav 0:3), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Bor B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vachovec Milan 1:2, Barchanski Pavel 0:2, Altmann Pavel 1:2, Glazar František 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 1:2, Císler Václav 3:0, Krivda František 1:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 2:2, Jánský Marek 0:4, Herejk Vojtěch 1:3, Helus Jaroslav 3:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 4:0, Zoubele Slavomír ml. 1:3, Hodek Martin 2:2), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Klabava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyleta Michal ml. 1:2, Setvín Michal 2:1, Hoang Van Tony Tuan 2:1, Tran Duc Martin Lam 3:0, body hostů: Šauer David 3:0, Kozelka Martin 0:3, Vokurka Jaroslav 0:3, Bradna Zdeněk 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer David 2:1, Kozelka Martin 0:3, Vokurka Jaroslav 1:2, Šmíd Josef 1:2, body hostů: Hach Václav 2:1, Hodek Martin 1:2, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Šilhánek Martin 3:0), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 1:1, Císler Václav 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 3:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:1, Egermaier Jakub 0:3, Havránek Petr 0:2, Vráblík Milan 0:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Plzeň V. F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leško Jiří 1:2, Nič Jaroslav 0:3, Horáček Jan 0:3, Pitra František 3:0, WO 5:0, body hostů: Koutník Vojtěch 3:1, Hoang Van Tony Tuan 3:1, Vyleta Michal ml. 2:2, WO 0:5), SK Rokycany A - Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Enžl Vlastimil 1:2, Soukup Lukáš 0:3, Sýkora František 1:2, Wohlmuth Lukáš 2:2, body hostů: Pachner Jan 4:0, Závora Adam 1:2, Sedláček Jan st. 1:2, Grus Matěj 3:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 0:3, Kotva Pavel 0:2, Kovanda Jiří 1:2, Kotva David 0:3, body hostů: Glazar František 3:0, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Vachovec Milan 3:0, Barchanski Pavel 2:0), TJ Sokol Těně A - TJ Zdemyslice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 4:0, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Petr 1:2, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Švarc Václav 3:1, Švarc Pavel 1:3, Sedláček Miloš 1:3, Hýsek Tomáš 1:2), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:0, Vyskočil Martin 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0, body hostů: Klíma Jan 0:2, Klíma Tomáš 0:2, Sutnar Josef 0:2, Frank Bohumil 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. F 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krivda František 1:0, Noha Miroslav 2:0, Hrčka Jaroslav 3:0, Císler Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Koutník Vojtěch 0:3, Hoang Van Tony Tuan 0:2, Vyleta Michal ml. 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Plzeň V. E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Jan 0:3, Leško Jiří 1:2, Pitra František 3:0, Mikulášek Pavel 0:4, body hostů: Havránek Petr 2:2, Helus Jaroslav 2:1, Egermaier Jakub 2:1, Vráblík Milan 3:0), SK Rokycany A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Lukáš 1:3, Sýkora František 2:2, Enžl Vlastimil 3:1, Wohlmuth Lukáš 3:1, body hostů: Glazar František 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Vachovec Milan 0:4, Barchanski Pavel 2:2), TJ Město Zbiroh A - Union Plzeň D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 0:3, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 1:2, Kotva David 1:2, body hostů: Pachner Jan 3:0, Závora Adam 1:2, Grus Matěj 3:0, Boháč Jaroslav 2:1), TJ Sokol Mirošov - TJ Zdemyslice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 2:1, Ludín Jiří 0:2, Vyskočil Martin 2:1, Lopata Vladimír 4:0, Babický Josef 1:0, body hostů: Sedláček Miloš 1:3, Hýsek Tomáš 1:2, Švarc Václav 2:1, Švarc Pavel 0:3), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 2:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Poch Petr 1:0, Dobrý Václav 3:0, Tomášek Martin 1:1, body hostů: Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 1:2, Sutnar Josef 0:2, Frank Bohumil 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Mirošov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan II. 2:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Tomášek Martin 0:3, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Babický Josef 2:2, Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Marek 3:0, Vyskočil Martin 0:3), Union Plzeň D - TJ Zdemyslice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závora Adam 2:1, Lanči Jakub 1:2, Anetta Jan 2:1, Pachner Jan 4:0, body hostů: Švarc Václav 2:2, Sedláček Miloš 0:3, Švarc Pavel 1:2, Hýsek Tomáš 1:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vachovec Milan 0:3, Barchanski Pavel 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 4:0, body hostů: Cach Jaroslav 3:1, Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 1:2, Farajzl Stanislav 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - SK Rokycany A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vráblík Milan 1:2, Herejk Vojtěch 1:2, Havránek Petr 1:2, Egermaier Jakub 0:4, body hostů: Enžl Vlastimil 2:2, Sýkora František 3:0, Soukup Lukáš 3:0, Krastev Dilyan 2:1), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Město Zbiroh A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 2:1, Hoang Van Tony Tuan 0:3, Mózer Dominik 0:3, Setvín Michal 2:1, WO 0:1, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 3:0, Jerling Jaroslav 2:1, Kotva David 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Klabava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 2:0, Císler Václav 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 2:0, body hostů: Šauer David 1:2, Šmíd Josef 0:2, Vokurka Jaroslav 0:2, Kozelka Martin 0:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Nezvěstice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukupová Jana 0:4, Dresler Miroslav 1:2, Horáček Jan 1:2, Pitra František 4:0, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 3:1, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Hodek Martin 1:2),
12. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:0, Sedláček Jan st. 2:0, Lanči Jakub 2:0, Závora Adam 2:0, body hostů: Cach Jaroslav 0:2, Klíma Tomáš 0:2, Klíma Jan 0:2, Farajzl Stanislav 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Zdemyslice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 3:0, Barchanski Pavel 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 3:0, body hostů: Švarc Václav 2:1, Sedláček Miloš 1:2, Švarc Pavel 0:3, Hýsek Tomáš 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 3:0, Vráblík Milan 2:1, Havránek Petr 0:3, Herejk Vojtěch 3:1, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 0:3), TJ Sokol Plzeň V. F - SK Rokycany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bek Tomáš 2:2, Hoang Van Tony Tuan 1:3, Mózer Dominik 1:3, Vyleta Michal ml. 3:1, body hostů: Sýkora František 4:0, Enžl Vlastimil 3:1, Soukup Lukáš 0:4, Krastev Dilyan 2:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Jan 4:0, Soukupová Jana 0:4, Leško Jiří 0:4, Pitra František 4:0, body hostů: Šauer David 2:2, Šmíd Josef 2:2, Kozelka Martin 2:2, Vokurka Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Nezvěstice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda František 2:0, Noha Miroslav 2:0, Hrčka Jaroslav 3:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Šilhánek Martin 0:3, Hach Václav 0:2, Hodek Martin 0:2, Zoubele Slavomír ml. 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Slavoj Tachov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 2:0, Císler Václav 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 2:0, body hostů: Horáček Jan 0:2, Záliš Pavel 0:2, Dresler Miroslav 0:2, Sňozík Ivan 0:2), SK Rokycany A - TJ Sokol Klabava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora František 3:0, Soukup Lukáš 2:1, Krastev Dilyan 1:2, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Šauer David 1:2, Šmíd Josef 2:1, Kozelka Martin 0:3, Vokurka Jaroslav 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Nezvěstice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 0:2, Kotva Pavel 0:1, Kovanda Jiří 0:2, Kotva David 1:1, Drábek Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Šilhánek Martin 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 1:1, Hach Václav 2:0, WO 1:0), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Plzeň V. E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Sedláček Miloš 1:1, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:2, body hostů: Vráblík Milan 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Egermaier Jakub 2:0, Herejk Vojtěch 1:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Plzeň V. F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Tomáš 1:3, Klíma Jan 0:3, Frank Bohumil 0:3, Cach Jaroslav 4:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 3:1, Koutník Vojtěch 3:1, Hoang Van Tony Tuan 2:1, Vyleta Michal ml. 1:2), TJ Sokol Těně A - Union Plzeň D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Petr 0:2, Dvořák Jaroslav 0:2, Dobrý Václav 0:3, Ungr Jan II. 2:1, Krajdl Roman 0:1, body hostů: Pachner Jan 3:0, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 3:0, Lanči Jakub 1:1), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 2:0, Vyskočil Martin 2:0, Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 2:0, body hostů: Glazar František 0:3, Vachovec Milan 0:2, Barchanski Pavel 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:2),
14. kolo:
SK Rokycany A - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 0:3, Krastev Dilyan 0:3, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 1:2, Hach Václav 2:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Klabava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 3:1, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 2:2, Kotva David 1:3, body hostů: Šauer David 2:2, Šmíd Josef 4:0, Vokurka Jaroslav 0:4, Kozelka Martin 1:3), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Plzeň V. F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 1:3, Sedláček Miloš 1:3, Hýsek Tomáš 1:2, Švarc Václav 3:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 2:2, Hoang Van Tony Tuan 3:1, Vyleta Michal ml. 2:2, Kasal Jaromír 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Plzeň V. E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Tomáš 1:2, Klíma Jan 0:3, Farajzl Stanislav 0:3, Cach Jaroslav 3:0, body hostů: Herejk Vojtěch 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Egermaier Jakub 1:2, Vráblík Milan 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poch Petr 1:3, Krajdl Roman 0:4, Dobrý Václav 4:0, Ungr Jan II. 3:1, body hostů: Glazar František 2:2, Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Mirošov - Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 3:0, Vyskočil Martin 0:2, Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 2:1, body hostů: Pachner Jan 1:2, Závora Adam 1:2, Grus Matěj 1:2, Lanči Jakub 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Martin 1:3, Judl Rostislav 0:4, Lopata Vladimír 4:0, Vyskočil Marek 4:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Dobrý Václav 1:3, Poch Petr 2:2), TJ Zdemyslice A - Union Plzeň D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 1:3, Sedláček Miloš 1:2, Švarc Václav 1:2, Hýsek Tomáš 2:2, body hostů: Pachner Jan 4:0, Sedláček Jan st. 4:0, Boháč Jaroslav 1:2, Gabriel Petr 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Jan 0:4, Klíma Tomáš 0:4, Farajzl Stanislav 1:2, Cach Jaroslav 4:0, body hostů: Glazar František 3:1, Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 3:1, Altmann Pavel 2:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Michal 1:1, Soukup Lukáš 2:0, Sýkora František 3:0, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Egermaier Jakub 1:2, Jánský Marek 0:3, Dzuro Robin 0:2, Vraný Lukáš 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Plzeň V. F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 1:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:1, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Vyleta Michal ml. 1:2, Kasal Jaromír 0:3, Hudec Vít 0:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Bor B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer Robert 0:2, Kozelka Martin 0:2, Bradna Zdeněk 0:2, Šmíd Josef 0:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 2:0, Císler Václav 2:0, Krivda František 2:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Tachov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Hodek Martin 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Šilhánek Martin 2:0, body hostů: Nič Jaroslav 0:2, Soukupová Jana 0:2, Horáček Jan 0:2, Císař Rudolf 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec A - Union Plzeň D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farajzl Stanislav 0:2, Frank Bohumil 0:2, Petrák Jaroslav 0:3, Klíma Jan 2:1, body hostů: Pachner Jan 3:0, Korecký Filip 3:0, Sedláček Jan st. 1:0, Boháč Jaroslav 1:1, Gabriel Petr 0:1), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:2, Sedláček Miloš 1:2, Hýsek Tomáš 1:2, Švarc Václav 4:0, body hostů: Glazar František 3:1, Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 0:3, Altmann Pavel 1:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 2:0, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 2:0, Kotva David 3:0, Drábek Tomáš 1:0, body hostů: Egermaier Jakub 0:3, Jánský Marek 0:3, Dzuro Robin 0:2, Vraný Lukáš 0:2), SK Rokycany A - TJ Sokol Plzeň V. F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Michal 2:1, Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 2:1, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Vyleta Michal ml. 2:1, Kasal Jaromír 0:3, Hudec Vít 0:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Slavoj Tachov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauer David 2:0, Kozelka Martin 1:1, Vokurka Jaroslav 3:0, Šmíd Josef 2:1, body hostů: Nič Jaroslav 0:3, Soukupová Jana 1:2, Horáček Jan 1:1, Císař Rudolf 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Bor B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 2:1, Hodek Martin 0:3, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Šilhánek Martin 1:3, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Noha Miroslav 3:0, Krivda František 0:3, Císler Václav 2:1),
17. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závora Adam 3:1, Boháč Jaroslav 0:4, Šimek David 0:3, Grus Matěj 2:2, body hostů: Glazar František 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 4:0, Barchanski Pavel 2:2, Vachovec Milan 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Plzeň V. E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan II. 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Dobrý Jan 0:4, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Vráblík Milan 2:2, Helus Jaroslav 1:3, Egermaier Jakub 3:1, Jánský Marek 1:3), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Plzeň V. F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Martin 2:2, Lev Marek 0:3, Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Marek 4:0, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:2, Tran Duc Martin Lam 1:3, Mózer Dominik 0:3, Klimeš Jakub 2:1), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Klabava B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 2:1, Sedláček Miloš 1:2, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:3, body hostů: Šauer David 4:0, Šmíd Josef 3:0, Kočárek Pavel 2:1, Vokurka Jaroslav 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 0:3, Frank Bohumil 0:2, Sutnar Josef 0:3, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 2:1, Hach Václav 2:0), SK Rokycany A - TJ Sokol Bor B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora František 0:2, Filip Michal 0:2, Soukup Lukáš 1:2, Wohlmuth Lukáš 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:1, Noha Miroslav 3:0, Císler Václav 2:0, Krivda František 1:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Tachov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:0, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 2:0, Kotva David 2:0, body hostů: Horáček Jan 0:2, Záliš Pavel 0:2, Soukupová Jana 0:2, Florian Roman 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Plzeň V. E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyskočil Marek 0:3, Vyskočil Martin 1:2, Ludín Jiří 0:3, Lopata Vladimír 2:1, WO 4:0, body hostů: Vráblík Milan 3:1, Helus Jaroslav 2:2, Egermaier Jakub 4:0, WO 0:4), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Plzeň V. F 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ungr Jan II. 1:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Poch Petr 3:0, Dobrý Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kasal Jaromír 0:3, Šebor Jan 0:2, Hudec Vít 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Klabava B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 0:3, Farajzl Stanislav 0:2, Frank Bohumil 0:3, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Šauer David 3:0, Šmíd Josef 3:0, Kočárek Pavel 2:1, Vokurka Jaroslav 1:1), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Nezvěstice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Sedláček Miloš 0:2, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 1:1, Hach Václav 2:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Bor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 0:2, Kotva Pavel 1:0, Drábek Tomáš 0:3, Kotva David 0:2, Kovanda Jiří 0:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 1:1, Krivda František 2:0, Císler Václav 2:0), SK Rokycany A - TJ Slavoj Tachov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Michal 1:1, Soukup Lukáš 2:0, Sýkora František 3:0, Wohlmuth Lukáš 2:0, body hostů: Horáček Jan 1:2, Záliš Pavel 0:2, Soukupová Jana 0:2, Florian Roman 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Plzeň V. E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Mózer Dominik 2:1, Vyleta Michal ml. 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Herejk Vojtěch 2:1, Egermaier Jakub 1:2, Jánský Marek 0:3, Vraný Lukáš 0:3), TJ Sokol Klabava B - Union Plzeň D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelka Martin 2:2, Vokurka Jaroslav 1:3, Šauer David 3:0, Šmíd Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Grus Matěj 3:1, Pachner Jan 2:2, Závora Adam 2:2, Boháč Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhánek Martin 4:0, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Česal Luděk 0:4, Hodek Martin 2:2, body hostů: Glazar František 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 2:2, Vachovec Milan 2:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajdl Roman 1:2, Poch Petr 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Císler Václav 2:1, Bočan Miroslav 0:3, Krivda František 3:0), TJ Sokol Mirošov - TJ Slavoj Tachov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:0, Babický Josef 2:0, Vyskočil Martin 2:1, Lopata Vladimír 2:0, body hostů: Soukupová Jana 0:3, Florian Roman 0:2, Horáček Jan 1:1, Císař Rudolf 0:2), TJ Zdemyslice A - SK Rokycany A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švarc Pavel 1:1, Sedláček Miloš 0:3, Hýsek Tomáš 2:1, Švarc Václav 1:1, WO 5:0, body hostů: Wohlmuth Lukáš 4:0, Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Město Zbiroh A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farajzl Stanislav 0:3, Frank Bohumil 0:3, Klíma Tomáš 1:2, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 2:1, Kotva David 2:1, Kovanda Jiří 3:0),
20. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelka Martin 0:4, Vokurka Jaroslav 2:2, Šauer David 4:0, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Glazar František 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:3, Barchanski Pavel 2:2, Vachovec Milan 2:2), TJ Sokol Nezvěstice A - Union Plzeň D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhánek Martin 2:0, Zoubele Slavomír ml. 0:2, Hodek Martin 0:3, Havlíček Václav 0:3, body hostů: Pachner Jan 2:1, Závora Adam 3:0, Sedláček Jan st. 2:0, Grus Matěj 1:1), TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Tachov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Poch Petr 1:0, Dobrý Václav 3:0, WO 0:2, body hostů: Horáček Jan 1:1, Nič Jaroslav 0:2, Soukupová Jana 0:3, Florian Roman 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Mirošov - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 1:2, Vyskočil Martin 0:3, Babický Josef 0:3, Lopata Vladimír 2:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 2:1, Krivda František 3:0, Císler Václav 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - SK Rokycany A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Jan 0:3, Frank Bohumil 0:3, Cach Jaroslav 1:2, Petrák Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Wohlmuth Lukáš 4:0, Soukup Lukáš 2:2, Sýkora František 3:0, WO 0:4), TJ Zdemyslice A - TJ Město Zbiroh A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 1:1, Sedláček Miloš 1:1, Hýsek Tomáš 1:2, Švarc Václav 2:2, WO 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 1:2, Kotva Pavel 1:0, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Město Zbiroh A - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 0:4, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 2:2, body hostů: Sýkora František 3:1, Wohlmuth Lukáš 4:0, Soukup Lukáš 1:3, Filip Michal 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Zdemyslice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krivda Daniel 1:3, Dědíček Jaroslav 2:2, Krivda František 3:0, Šejba Bohumír 1:3, body hostů: Švarc Václav 3:1, Švarc Pavel 1:3, Sedláček Miloš 3:1, Hýsek Tomáš 1:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Starý Plzenec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dresler Miroslav 0:2, Císař Rudolf 0:2, Soukupová Jana 2:1, Leško Jiří 0:3, body hostů: Klíma Jan 2:1, Frank Bohumil 2:1, Klíma Tomáš 2:0, Farajzl Stanislav 2:0), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Těně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočárek Pavel 1:3, Vokurka Jaroslav 1:2, Šauer David 0:3, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Ungr Jan II. 4:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Krajdl Roman 0:2, Tomášek Martin 0:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Mirošov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Česal Luděk 1:2, Hodek Martin 2:1, body hostů: Vyskočil Marek 2:1, Ludín Jiří 0:3, Vyskočil Martin 2:1, Sýkora Luboš 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - Union Plzeň D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egermaier Jakub 3:1, Vráblík Milan 2:2, Herejk Vojtěch 1:2, Helus Jaroslav 3:1, body hostů: Grus Matěj 3:1, Závora Adam 3:1, Lanči Jakub 0:4, Šimek David 0:3), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Vyleta Michal ml. 2:1, Kasal Jaromír 1:2, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Vachovec Milan 1:2, Barchanski Pavel 2:1, Altmann Pavel 0:3),
22. kolo:
TJ Slavoj Tachov A - TJ Zdemyslice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Rudolf 1:2, Dresler Miroslav 0:3, Soukupová Jana 0:3, Leško Jiří 2:1, body hostů: Sedláček Miloš 2:1, Hýsek Tomáš 2:1, Švarc Václav 3:0, Švarc Pavel 2:1), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 1:0, Bočan Miroslav 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 3:0, Krivda Daniel 0:1, body hostů: Klíma Jan 1:2, Frank Bohumil 0:3, Klíma Tomáš 0:2, Farajzl Stanislav 1:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Těně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Hodek Martin 1:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Dobrý Václav 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Ungr Jan II. 1:1, Tomášek Martin 0:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Mirošov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočárek Pavel 1:3, Vokurka Jaroslav 2:2, Šauer David 2:2, Šmíd Josef 2:2, body hostů: Babický Josef 4:0, Vyskočil Marek 3:1, Vyskočil Martin 2:2, Ludín Jiří 0:4), TJ Sokol Plzeň V. F - Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 0:3, Vyleta Michal ml. 1:2, Klimeš Jakub 1:2, Koutník Vojtěch 2:2, body hostů: Závora Adam 4:0, Grus Matěj 1:2, Sedláček Jan st. 2:1, Lanči Jakub 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egermaier Jakub 3:0, Herejk Vojtěch 2:0, Helus Jaroslav 1:2, Vráblík Milan 3:0, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Vachovec Milan 0:3, Barchanski Pavel 1:2, Tetěk Václav 0:2),
23. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Zdemyslice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 1:2, Frank Bohumil 0:3, Farajzl Stanislav 0:3, Cach Jaroslav 3:1, body hostů: Švarc Václav 4:0, Hýsek Tomáš 2:1, Sedláček Miloš 1:2, Švarc Pavel 2:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Lukáš 2:2, Sýkora František 4:0, Wohlmuth Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Dobrý Václav 2:1, Dvořák Jaroslav 0:3, Poch Petr 0:3, Ungr Jan II. 1:2, WO 5:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Mirošov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:2, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Vyskočil Martin 2:2, Ludín Jiří 0:4, Lev Marek 0:1, Babický Josef 2:0), TJ Sokol Bor B - Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císler Václav 3:0, Noha Miroslav 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Krivda František 1:2, body hostů: Grus Matěj 1:2, Závora Adam 1:2, Lanči Jakub 1:2, Boháč Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Florian Roman 0:3, Soukupová Jana 0:2, Pitra František 2:1, Mikulášek Pavel 0:3, body hostů: Barchanski Pavel 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Altmann Pavel 2:1, Tetěk Václav 2:0), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Plzeň V. E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Jaroslav 0:3, Kozelka Martin 0:3, Šauer David 1:2, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Egermaier Jakub 4:0, Helus Jaroslav 1:2, Vráblík Milan 2:1, Herejk Vojtěch 2:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. F 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hach Václav 1:1, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:1, Kuncl Denis 0:3, Kasal Jaromír 1:2, WO 0:3),
24. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 2:2, Kotva David 2:2, body hostů: Dvořák Jaroslav 4:0, Poch Petr 4:0, Tomášek Pavel 0:4, Krajdlová Naďa 0:4), SK Rokycany A - TJ Sokol Mirošov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bistřický Bohumír 0:4, Soukup Lukáš 1:3, Sýkora František 4:0, Wohlmuth Lukáš 4:0, body hostů: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 2:2, Vyskočil Marek 2:2, Vyskočil Martin 1:3), TJ Slavoj Tachov A - Union Plzeň D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Florian Roman 0:4, Dresler Miroslav 2:1, Pitra František 3:0, Mikulášek Pavel 1:3, body hostů: Grus Matěj 2:2, Závora Adam 3:1, Lanči Jakub 2:1, Boháč Jaroslav 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda Daniel 1:1, Noha Miroslav 2:0, Hrčka Jaroslav 3:0, Krivda František 3:0, body hostů: Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 0:2, Altmann Pavel 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hach Václav 1:1, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Vráblík Milan 0:4, Egermaier Jakub 2:1, Herejk Vojtěch 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Plzeň V. F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Jaroslav 0:4, Kozelka Martin 1:3, Šauer David 3:1, Šmíd Josef 4:0, body hostů: Koutník Vojtěch 3:1, Vyleta Michal ml. 2:2, Setvín Michal 0:2, Hoang Van Tony Tuan 2:2, Kasal Jaromír 1:1),
25. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Klabava B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Václav 2:2, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Mařík Karel 0:4, Hach Václav 2:1, WO 0:2, body hostů: Šauer Robert 2:2, Kozelka Martin 1:3, Vokurka Jaroslav 3:1, Šauer David 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Bor B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraný Lukáš 0:2, Jánský Marek 0:2, Herejk Vojtěch 0:2, Helus Jaroslav 0:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 2:0, Císler Václav 2:0, Krivda František 2:0), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Slavoj Tachov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 2:0, Vyleta Michal ml. 1:1, Kasal Jaromír 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Pitra František 2:1, Císař Rudolf 0:3, Florian Roman 0:2, Záliš Pavel 0:2), Union Plzeň D - SK Rokycany A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závora Adam 2:0, Sedláček Jan st. 1:1, Pachner Jan 2:1, Grus Matěj 1:1, WO 3:0, body hostů: Wohlmuth Lukáš 1:2, Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valdman Stanislav 2:1, Vostrý Pavel 1:1, Barchanski Pavel 3:0, Vachovec Milan 3:0, body hostů: Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 0:3, Hlavatý Václav 0:3, Kovanda Jiří 0:2), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:2, Sedláček Miloš 2:2, Hýsek Tomáš 2:2, Švarc Václav 2:2, body hostů: Ungr Jan II. 4:0, Dobrý Václav 4:0, Tomášek Martin 0:4, Dobrý Jan 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Mirošov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 2:2, Klíma Tomáš 2:2, Farajzl Stanislav 1:3, Cach Jaroslav 3:1, body hostů: Vyskočil Marek 4:0, Vyskočil Martin 3:1, Lev Marek 1:3, Ludín Jiří 0:4),
26. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Bor B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 1:1, Tran Duc Martin Lam 1:1, Vyleta Michal ml. 0:3, WO 0:4, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 1:1, Krivda František 1:1, Císler Václav 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Slavoj Tachov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 2:0, Vráblík Milan 1:1, Herejk Vojtěch 2:1, Helus Jaroslav 3:0, body hostů: Pitra František 2:1, Florian Roman 0:3, Záliš Pavel 0:2, Císař Rudolf 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - SK Rokycany A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vostrý Pavel 1:2, Valdman Stanislav 0:3, Barchanski Pavel 2:1, Vachovec Milan 1:1, WO 6:0, body hostů: Wohlmuth Lukáš 1:2, Sýkora František 4:0, Soukup Lukáš 2:2, WO 0:6), Union Plzeň D - TJ Město Zbiroh A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grus Matěj 1:0, Pachner Jan 2:0, Závora Adam 2:1, Lanči Jakub 1:1, WO 3:0, body hostů: Laubr Václav 0:3, Kotva David 0:3, Kovanda Jiří 2:0, WO 0:3), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Mirošov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:2, Sedláček Miloš 1:2, Hýsek Tomáš 2:1, Švarc Václav 3:1, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Vyskočil Martin 2:2, Lev Marek 1:2, Ludín Jiří 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Těně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 1:2, Farajzl Stanislav 0:3, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Ungr Jan II. 2:1, Dobrý Václav 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Petr 2:1),
27. kolo:
TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Bor B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dresler Miroslav 0:2, Leško Jiří 0:2, Císař Rudolf 0:3, Mikulášek Pavel 0:2, body hostů: Krivda František 3:0, Císler Václav 2:0, Bočan Miroslav 2:0, Dědíček Jaroslav 2:0), TJ Sokol Klabava B - SK Rokycany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelka Martin 1:3, Vokurka Jaroslav 2:1, Šauer David 2:1, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Sýkora František 3:1, Soukup Lukáš 1:3, Filip Michal 1:2, Voříšek Jiří st. 1:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Česal Luděk 2:1, Havlíček Václav 1:2, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Zdemyslice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Egermaier Jakub 2:2, Vráblík Milan 3:1, Herejk Vojtěch 2:2, Helus Jaroslav 3:1, body hostů: Švarc Václav 2:2, Švarc Pavel 1:3, Sedláček Miloš 2:2, Hýsek Tomáš 1:3), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Vyleta Michal ml. 1:1, Kasal Jaromír 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Cach Jaroslav 3:0, Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 0:3, Frank Bohumil 0:2), Union Plzeň D - TJ Sokol Těně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grus Matěj 1:1, Závora Adam 1:1, Lanči Jakub 3:0, Pachner Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:1, Dobrý Václav 0:2, Ungr Jan II. 0:2, Krajdl Roman 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Mirošov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Jan 1:3, Vachovec Milan 0:4, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 3:1, body hostů: Babický Josef 3:1, Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Marek 2:2, Vyskočil Martin 1:2),
28. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - SK Rokycany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Václav 2:2, Skřivánek Ladislav 0:4, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Šilhánek Martin 3:1, body hostů: Sýkora František 3:1, Soukup Lukáš 3:1, Voříšek Jiří st. 1:3, Filip Michal 1:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelka Martin 1:3, Vokurka Jaroslav 2:2, Šauer David 3:1, Šmíd Josef 2:2, body hostů: Jerling Jaroslav 2:2, Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kotva David 2:2), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Zdemyslice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tran Duc Martin Lam 1:1, Vyleta Michal ml. 2:0, Hoang Van Tony Tuan 3:0, Koutník Vojtěch 2:0, body hostů: Švarc Václav 0:3, Sedláček Miloš 0:2, Hýsek Tomáš 0:2, Švarc Pavel 1:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herejk Vojtěch 1:2, Egermaier Jakub 3:0, Vráblík Milan 2:1, Helus Jaroslav 2:1, body hostů: Cach Jaroslav 2:1, Klíma Jan 1:2, Klíma Tomáš 0:3, Frank Bohumil 1:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Těně A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Vachovec Milan 0:2, Vostrý Pavel 0:3, Glazar František 2:1, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, Ungr Jan II. 2:1, Poch Petr 1:1), Union Plzeň D - TJ Sokol Mirošov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lanči Jakub 3:0, Sedláček Jan st. 1:1, Boháč Jaroslav 1:2, Pachner Jan 3:0, body hostů: Babický Josef 2:1, Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Martin 0:3, Dostál Ondřej 0:2),
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
1. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - ST DDM Stříbro B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Roman 4:0, Haišman Jaroslav 2:2, Zušťák Petr 1:3, Krejčí Antonín 2:2, body hostů: Gregor Martin 1:3, Kubovský Jiří 3:1, Hošťálek Milan 3:1, Mácová Martina 0:4), Dioss Nýřany C - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 1:2, Niedermayer Ondřej 3:0, Benedikt Jiří 0:3, Janda Vladimír 0:4, body hostů: Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 2:1, Nováček Karel 3:0, Šlehofer Stanislav 1:2), TJ Dobřany B - KST Klatovy C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Jiří 3:0, Hrubý Petr 1:0, Brant František 2:1, Malý Josef 3:0, Dolejš Pavel 0:1, body hostů: Kurc Vojtěch 1:2, Hnojský Jakub 1:2, Javorský David 0:3, Tománek Jiří 0:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Horažďovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman ml. 1:2, Novotný Roman st. 0:3, Michal Jan st. 2:1, Ulman Miroslav 0:3, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 2:1, Leipelt Lukáš 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KOC Sušice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 3:1, Gabriel Karel 3:1, Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 0:3, Plachý Pavel 0:1, body hostů: Jarab Josef 4:0, Holý Pavel ml. 2:2, Oroš Karel 1:3, Vítek Petr 1:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Stod C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 2:1, Sazama Luboš 1:2, Chromek Miroslav 2:1, Jehlík Miroslav 3:1, body hostů: Hořan Milan 1:3, Houfek Jaroslav 2:1, Zábranský Hynek 2:1, Šleis Petr 0:3), SK Sokol Domažlice C - TJ Baník Líně A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromádko Pavel 2:0, Horák Libor 1:0, Látka Jan 1:2, Beneš Jaroslav 0:1, Marešová Zdeňka 1:1, WO 4:0, body hostů: Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 2:1, Kasten Jiří 0:3, WO 0:4),
2. kolo:
Dioss Nýřany C - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedermayer Ondřej 2:0, Kolerus Martin 1:1, Benedikt Jiří 2:1, Niedermayer Michal 3:0, body hostů: Kurc Vojtěch 0:3, Hnojský Jakub 2:1, Javorský David 0:2, Tománek Matyáš 0:2), TJ Dobřany B - KST Klatovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 2:2, Brant František 2:0, Vohradský Jiří 2:2, Malý Josef 1:3, Hrubý Petr 1:1, body hostů: Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 3:1, Nováček Karel 3:1, Šlehofer Stanislav 0:4), SK Drahotín A - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulman Miroslav 1:3, Novotný Roman st. 0:3, Novotný Roman ml. 1:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Jarab Josef 3:1, Holý Pavel ml. 4:0, Oroš Karel 1:2, Vítek Petr 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Horažďovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 1:2, Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 1:2, Gabriel Karel 2:2, body hostů: Tůma Zdeněk 4:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 1:2, Leipelt Lukáš 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Baník Líně A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Adam 1:0, Sazama Luboš 3:0, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 3:0, Jehlík Jan 0:2, body hostů: Kašper Petr 0:3, Kříž Michal 0:3, Kasten Jiří 1:2, Francán Jaroslav 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 2:1, Hadrava Libor 1:1, Látka Jan 3:0, Marešová Zdeňka 3:0, body hostů: Hořan Milan 1:2, Houfek Jaroslav 0:3, Zábranský Hynek 0:3, Šleis Petr 1:1),
3. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Baník Líně A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konrady Vladimír 0:2, Hořan Milan 2:0, Zábranský Hynek 2:0, Houfek Jaroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Kasten Jiří 1:2, Kříž Michal 0:3, Kašper Petr 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 4:0, Račáková Michaela 0:4, Buriánek Jan 1:3, Tůma Zdeněk 3:1, body hostů: Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 1:3, Jehlík Miroslav 3:1, Chromek Miroslav 2:2), KOC Sušice B - SK Sokol Domažlice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 2:1, Oroš Karel 1:2, Jarab Josef 4:0, body hostů: Horák Libor 3:0, Hromádko Pavel 1:2, Látka Jan 0:3, Hadrava Libor 0:3, Beneš Jaroslav 0:1), KST Klatovy B - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 4:0, Šlehofer Stanislav 1:1, Kollros Roman 1:3, Hummel Jiří 0:2, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Novotný Roman ml. 1:3, Ulman Miroslav 3:1, Novotný Roman st. 2:2), KST Klatovy C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netrval Jan 4:0, Kurc Vojtěch 1:3, Tománek Matyáš 3:1, Hnojský Jakub 0:4, body hostů: Němec Josef 1:3, Herzer Jan 2:2, Písařík Zdeněk 2:2, Gabriel Karel 3:1), ST DDM Stříbro B - Dioss Nýřany C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Jiří 1:3, Mácová Martina 1:3, Hošťálek Milan 1:2, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Kolerus Martin 3:1, Niedermayer Ondřej 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dobřany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:0, Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 1:2, Malík Roman 3:0, body hostů: Brant František 1:2, Malý Josef 1:2, Vohradský Jiří 0:2, Hrubý Petr 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - SK Sokol Domažlice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Račáková Michaela 2:1, Buriánek Jan 2:1, Tůma Zdeněk 2:1, body hostů: Horák Libor 3:0, Hromádko Pavel 0:1, Hadrava Libor 0:3, Beneš Jaroslav 0:3, Látka Jan 1:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:2, Vítek Petr 0:4, Oroš Karel 0:3, Jarab Josef 4:0, body hostů: Jehlík Miroslav 2:2, Jehlíková Petra 3:1, Sazama Adam 3:1, Chromek Miroslav 0:1, Sazama Luboš 1:1), KST Klatovy B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 3:0, Šlehofer Stanislav 1:1, Kollros Roman 3:0, Sladký Antonín 2:1, body hostů: Němec Josef 0:3, Gabriel Karel 1:2, Herzer Jan 1:2, Písařík Zdeněk 0:2), KST Klatovy C - SK Drahotín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrval Jan 2:1, Kurc Vojtěch 1:2, Tománek Matyáš 0:3, Hnojský Jakub 0:3, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Novotný Roman ml. 2:1, Ulman Miroslav 3:0, Novotný Roman st. 2:1), ST DDM Stříbro B - TJ Dobřany B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 2:0, Mácová Martina 2:0, Hošťálek Milan 2:1, Kubovský Jiří 3:0, body hostů: Brant František 0:3, Malý Josef 0:3, Vohradský Jiří 1:1, Hrubý Petr 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 1:3, Malík Roman 2:2, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:2, Kolerus Martin 3:1, Niedermayer Michal 3:1, Benedikt Jiří 0:4),
5. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 3:0, Kolerus Martin 3:0, Niedermayer Michal 2:1, Benedikt Jiří 1:3, body hostů: Dienstbier Pavel 0:4, Císař Martin 1:2, Dolejš Pavel 2:1, Vohradský Jiří 1:2), ST DDM Stříbro B - SK Drahotín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 1:2, Mácová Martina 2:1, Hošťálek Milan 0:3, Kubovský Jiří 1:3, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 3:0, Ulman Miroslav 2:1, Novotný Roman st. 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 2:2, Malík Roman 2:2, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 1:3, Šteffel Radek 3:1, Herzer Jan 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - KST Klatovy B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 1:3, Sazama Adam 3:1, Jehlík Miroslav 0:2, Jehlíková Petra 1:3, Chromek Miroslav 2:0, body hostů: Sladký Antonín 1:3, Reiser Miroslav 3:1, Kollros Roman 4:0, Šlehofer Stanislav 1:3), SK Sokol Domažlice C - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Libor 1:0, Hromádko Pavel 1:1, Látka Jan 2:1, Marešová Zdeňka 3:0, Beneš Jaroslav 1:0, body hostů: Kurc Vojtěch 1:2, Hnojská Andrea 1:2, Tománek Matyáš 0:2, Hnojský Jakub 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Stod C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:0, Leipelt Lukáš 2:1, Buriánek Jan 2:1, Tůma Zdeněk 2:1, body hostů: Hulín Jiří 1:2, Houfek Jaroslav 1:2, Čada Vladimír 1:2, Hořan Milan 0:3), KOC Sušice B - TJ Baník Líně A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 2:0, Oroš Karel 3:0, Milfort Jiří st. 0:2, WO 3:0, body hostů: Kasten Jiří 0:3, Kříž Michal 1:2, Kašper Petr 1:2, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Drahotín A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 3:0, Zušťák Petr 1:2, Malík Roman 2:2, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 0:4, Ulman Miroslav 3:0, Novotný Roman st. 0:3), ST DDM Stříbro B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 3:1, Mácová Martina 2:2, Hošťálek Milan 1:3, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Gabriel Karel 2:2, Herzer Jan 1:3, Šteffel Radek 4:0, Němec Josef 1:3), TJ Sokol Pocinovice A - KST Klatovy C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 1:1, Sazama Luboš 2:0, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, body hostů: Kurc Vojtěch 0:3, Hnojská Andrea 0:2, Hnojský Jakub 0:2, Tománek Matyáš 1:1), SK Sokol Domažlice C - KST Klatovy B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromádko Pavel 2:2, Hadrava Libor 3:1, Látka Jan 1:2, Marešová Zdeňka 4:0, body hostů: Kollros Roman 1:3, Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 1:3, Šlehofer Stanislav 0:3), KOC Sušice B - TJ Slavoj Stod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 2:1, Oroš Karel 1:2, Baierl Tomáš 3:1, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Houfek Jaroslav 1:2, Hulín Jiří 1:2, Hořan Milan 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Baník Líně A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:0, Leipelt Lukáš 2:0, Buriánek Jan 3:0, Tůma Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Kašper Petr 0:3, Kasten Jiří 0:2, Kříž Michal 0:2, WO 0:3),
7. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Horažďovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:2, Vítek Petr 1:3, Baierl Tomáš 2:2, Jarab Josef 4:0, body hostů: Tůma Zdeněk 2:2, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 2:2, Leipelt Lukáš 1:3), KST Klatovy B - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav 2:0, Sladký Antonín 1:1, Reiser Miroslav 3:0, Kollros Roman 2:0, body hostů: Hořan Milan 1:2, Houfek Jaroslav 0:2, Zábranský Hynek 0:2, Šleis Petr 0:2), KST Klatovy C - TJ Baník Líně A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netrval Jan 2:0, Nedoma Lukáš 1:1, Kurc Vojtěch 2:1, Hnojský Jakub 1:1, WO 4:0, body hostů: Kašper Petr 1:2, Kříž Michal 1:2, Francán Jaroslav 1:2, WO 0:4), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Pocinovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 3:1, Hošťálek Milan 1:2, Gregor Martin 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 3:1, Sazama Adam 2:2, Sazama Luboš 1:3, Jehlíková Petra 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Sokol Domažlice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasilečko Michal 1:3, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 2:2, Malík Roman 3:1, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Látka Jan 3:1, Žižka Petr 2:2, Beneš Jaroslav 0:4), SK Drahotín A - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 1:3, Pošar Pavel 1:3, Ulman Miroslav 1:3, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Niedermayer Ondřej 3:1, Kolerus Martin 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 1:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Dobřany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Zdeněk 0:4, Herzer Jan 1:2, Němec Josef 1:2, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Vohradský Jiří 3:1, Malý Josef 3:1, Dolejš Pavel 2:1, Hrubý Petr 1:2),
8. kolo:
KST Klatovy B - TJ Baník Líně A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sladký Antonín 1:0, Reiser Miroslav 2:0, Kollros Roman 2:0, Šlehofer Stanislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kašper Petr 0:2, Kříž Michal 0:2, Kasten Jiří 0:2, WO 0:3), KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 3:1, Netrval Jan 2:2, Kurc Vojtěch 3:1, Hnojský Jakub 0:4, body hostů: Zábranský Hynek 1:3, Šleis Petr 1:3, Houfek Jaroslav 4:0, Hořan Milan 2:2), ST DDM Stříbro B - SK Sokol Domažlice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 2:2, Hošťálek Milan 2:2, Gregor Martin 3:1, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Látka Jan 3:1, Žižka Petr 1:3, Beneš Jaroslav 0:4), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasilečko Michal 0:4, Soukup Zdeněk 1:3, Haišman Jaroslav 2:1, Malík Roman 3:1, body hostů: Jehlík Miroslav 4:0, Sazama Adam 2:2, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Luboš 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - Dioss Nýřany C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 2:2, Herzer Jan 1:3, Písařík Zdeněk 0:3, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 4:0, Kolerus Martin 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 1:2), SK Drahotín A - TJ Dobřany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:3, Pošar Pavel 3:1, Ulman Miroslav 2:1, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Malý Josef 2:2, Vohradský Jiří 1:3, Dolejš Pavel 2:2, Hrubý Petr 1:2),
9. kolo:
SK Drahotín A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Roman ml. 1:3, Novotný Roman st. 0:4, Ulman Miroslav 4:0, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Šteffel Radek 2:2, Gabriel Karel 2:2, Němec Josef 2:2, Herzer Jan 1:3), TJ Sokol Pocinovice A - Dioss Nýřany C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 2:2, Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:1, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Niedermayer Ondřej 4:0, Kolerus Martin 1:3, Benedikt Jiří 0:4, Niedermayer Michal 2:1), SK Sokol Domažlice C - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 2:2, Beneš Jaroslav 1:3, Hadrava Libor 2:0, Hromádko Pavel 2:2, Marešová Zdeňka ml. 1:1, body hostů: Malý Josef 4:0, Brant František 3:1, Hrubý Petr 0:4, Vasilečko Filip 1:3), TJ Slavoj Stod C - ST DDM Stříbro B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 1:3, Houfek Jaroslav 4:0, Šleis Petr 0:3, Čada Vladimír 4:0, body hostů: Kubovský Jiří 2:2, Gregor Martin 2:2, Mácová Martina 2:2, Hošťálek Milan 0:3), TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Chodová Planá A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 0:4, Kašper Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 2:1, Soukup Zdeněk 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Horažďovice B - KST Klatovy B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Račáková Michaela 2:2, Buriánek Jan 1:2, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Kollros Roman 2:2, Šlehofer Stanislav 1:3, Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 0:3), KOC Sušice B - KST Klatovy C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:2, Vítek Petr 0:4, Baierl Tomáš 3:1, Jarab Josef 3:1, body hostů: Kurc Vojtěch 3:1, Netrval Jan 1:3, Tománek Matyáš 3:1, Hnojský Jakub 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlíková Petra 1:2, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 2:1, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Malý Josef 1:3, Dienstbier Pavel 1:2, Vohradský Jiří 3:0, Brant František 0:3), SK Sokol Domažlice C - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 1:3, Beneš Jaroslav 0:1, Hadrava Libor 3:1, Hromádko Pavel 3:1, Marešová Zdeňka ml. 1:2, body hostů: Kolerus Martin 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 0:4, Niedermayer Ondřej 4:0), TJ Slavoj Stod C - TJ Slavoj Chodová Planá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Milan 0:3, Šleis Petr 0:2, Houfek Jaroslav 1:2, Čada Vladimír 2:1, body hostů: Malík Roman 2:1, Krejčí Antonín 3:0, Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 1:1), TJ Baník Líně A - ST DDM Stříbro B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Michal 1:2, Kolesa David 0:2, Olšák David 0:3, Kašper Petr 2:1, body hostů: Hošťálek Milan 0:1, Gregor Martin 3:0, Kubovský Jiří 2:1, Mácová Martina 1:1, Pešek Eduard 2:0), TJ Sokol Horažďovice B - KST Klatovy C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:2, Račáková Michaela 2:2, Buriánek Jan 1:2, Tůma Zdeněk 3:1, body hostů: Kurc Vojtěch 2:2, Netrval Jan 4:0, Tománek Matyáš 1:3, Hnojský Jakub 0:3), KOC Sušice B - KST Klatovy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 2:2, Oroš Karel 1:3, Baierl Tomáš 2:2, Jarab Josef 3:1, body hostů: Kollros Roman 3:1, Šlehofer Stanislav 0:4, Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 2:2),
11. kolo:
KST Klatovy B - KST Klatovy C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:3, Kollros Roman 2:1, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 4:0, body hostů: Netrval Jan 3:1, Kurc Vojtěch 0:2, Hnojský Jakub 1:2, Nedoma Lukáš 1:2, Hnojská Andrea 0:1), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Jiří 1:2, Gregor Martin 0:2, Mácová Martina 0:3, Pešek Eduard 2:1, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 2:1, Račáková Michaela 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - KOC Sušice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Haišman Jaroslav 2:2, Zušťák Petr 1:2, Malík Roman 3:1, body hostů: Jarab Josef 4:0, Holý Pavel ml. 2:2, Oroš Karel 0:4, Vítek Petr 0:3), TJ Slavoj Stod C - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:2, Hulín Jiří 2:2, Houfek Jaroslav 1:3, Čada Vladimír 3:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 4:0, Kolerus Martin 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 0:4), TJ Baník Líně A - TJ Dobřany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Procházka Filip 1:3, Housar Ivo 2:2, Kašper Petr 4:0, body hostů: Malý Josef 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Vasilečko Filip 2:2, Hrubý Petr 1:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pošar Pavel 0:4, Ulman Miroslav 2:1, Novotný Roman st. 1:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Jehlík Miroslav 1:3, Chromek Miroslav 2:2, Sazama Adam 3:0, Sazama Luboš 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SK Sokol Domažlice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzer Jan 0:4, Němec Josef 2:2, Písařík Zdeněk 0:3, Gabriel Karel 4:0, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 2:2, Látka Jan 3:1, Beneš Jaroslav 1:2),
12. kolo:
ST DDM Stříbro B - KOC Sušice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Jiří 2:1, Gregor Martin 2:0, Mácová Martina 2:1, Pešek Eduard 3:0, body hostů: Jarab Josef 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 0:3, Oroš Karel 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 0:2, Zušťák Petr 0:3, Malík Roman 1:2, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 3:0, Račáková Michaela 0:2), TJ Baník Líně A - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Olšák David 0:2, Kolesa David 2:2, Kašper Petr 2:2, Housar Ivo 2:0, body hostů: Kolerus Martin 4:0, Niedermayer Michal 4:0, Benedikt Jiří 0:4, Janda Vladimír 0:4), TJ Slavoj Stod C - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Milan 0:3, Hulín Jiří 4:0, Houfek Jaroslav 2:2, Čada Vladimír 3:1, Zábranský Hynek 0:1, body hostů: Malý Josef 1:3, Dolejš Pavel 3:1, Vasilečko Filip 2:1, Hrubý Petr 1:3, Dienstbier Pavel 0:1), SK Drahotín A - SK Sokol Domažlice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pošar Pavel 2:2, Ulman Miroslav 2:2, Novotný Roman st. 2:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Hromádko Pavel 4:0, Látka Jan 0:4, Beneš Jaroslav 2:2, Kuneš Jaroslav st. 1:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzer Jan 0:2, Němec Josef 1:1, Plachý Pavel 0:3, Gabriel Karel 1:2, body hostů: Jehlík Miroslav 3:0, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Adam 2:0, Sazama Luboš 1:1),
13. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - SK Sokol Domažlice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Ondřej 1:3, Sazama Adam 2:2, Sazama Luboš 3:1, Chromek Miroslav 2:2, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Žižka Petr 0:4, Gaivas Vasile 0:2, Hadrava Libor 3:1, Beneš Jaroslav 2:0), TJ Slavoj Stod C - SK Drahotín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 3:1, Zábranský Hynek 1:3, Houfek Jaroslav 1:3, Hulín Jiří 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Ulman Miroslav 2:2, Novotný Roman ml. 1:1, Pošar Pavel 0:4, Novotný Roman st. 1:1), TJ Baník Líně A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kasten Jiří 2:2, Procházka Filip 0:4, Kašper Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Šteffel Radek 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Horažďovice B - Dioss Nýřany C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 4:0, Račáková Michaela 1:2, Buriánek Jan 2:1, Tůma Zdeněk 1:0, WO 0:3, body hostů: Kolerus Martin 2:1, Niedermayer Michal 0:3, Benedikt Jiří 0:2, Janda Vladimír 1:2, WO 3:0), KOC Sušice B - TJ Dobřany B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 1:2, Baierl Tomáš 1:2, Jarab Josef 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 4:0, Malý Josef 2:2, Brant František 0:3, Hrubý Petr 0:3), KST Klatovy B - ST DDM Stříbro B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 3:1, Šlehofer Stanislav 1:3, Kollros Roman 3:1, body hostů: Gregor Martin 1:3, Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 4:0, Hájek Karel 0:4), KST Klatovy C - TJ Slavoj Chodová Planá A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netrval Jan 3:0, Kurc Vojtěch 2:1, Tománek Matyáš 0:3, Hnojský Jakub 0:4, body hostů: Malík Roman 3:1, Soukup Zdeněk 2:1, Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 1:2),
14. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:2, Zábranský Hynek 1:3, Houfek Jaroslav 2:2, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Gabriel Karel 2:2, Šteffel Radek 3:1, Němec Josef 1:3, Vavro Radek 2:2), TJ Baník Líně A - SK Drahotín A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kasten Jiří 3:1, Procházka Filip 0:4, Kašper Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Ulman Miroslav 1:2, Novotný Roman st. 0:2, Novotný Roman ml. 1:2, Pošar Pavel 1:0, WO 5:0), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Jan 3:0, Leipelt Lukáš 0:2, Račáková Michaela 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, body hostů: Dienstbier Pavel 1:2, Malý Josef 1:2, Brant František 0:3, Hrubý Petr 0:2), KOC Sušice B - Dioss Nýřany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Baierl Tomáš 2:1, Vítek Petr 2:1, Sommer Václav 2:1, body hostů: Niedermayer Michal 1:2, Kolerus Martin 1:2, Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 1:2), KST Klatovy B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 3:0, Šlehofer Stanislav 1:2, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 2:2, body hostů: Malík Roman 0:4, Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 1:2), KST Klatovy C - ST DDM Stříbro B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnojský Jakub 2:2, Tománek Matyáš 1:3, Netrval Jan 3:1, Kurc Vojtěch 3:1, body hostů: Gregor Martin 2:2, Kubovský Jiří 3:1, Mácová Martina 2:2, Hošťálek Milan 0:4),
15. kolo:
KST Klatovy C - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netrval Jan 3:0, Kurc Vojtěch 1:2, Hnojský Jakub 0:3, Nedoma Lukáš 1:3, body hostů: Sladký Antonín 3:1, Reiser Miroslav 3:0, Kollros Roman 2:1, Šlehofer Stanislav 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Račáková Michaela 1:3, Buriánek Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:2, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:1, Gregor Martin 2:2, Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 1:3), KOC Sušice B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 0:3, Baierl Tomáš 2:1, Jarab Josef 3:1, body hostů: Malík Roman 1:3, Soukup Zdeněk 2:1, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 1:2), Dioss Nýřany C - TJ Slavoj Stod C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 0:4, Kolerus Martin 2:1, Niedermayer Ondřej 2:1, Benedikt Jiří 1:3, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Čada Vladimír 3:1, Zábranský Hynek 2:1, Šleis Petr 1:2), TJ Dobřany B - TJ Baník Líně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Martin 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Vohradský Jiří 2:2, Malý Josef 2:2, body hostů: Kasten Jiří 1:3, Kašper Petr 3:1, Kříž Michal 2:2, Housar Ivo 2:2), TJ Sokol Pocinovice A - SK Drahotín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 1:2, Chromek Miroslav 1:2, Jehlík Miroslav 0:3, Sazama Adam 2:2, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Novotný Roman ml. 2:1, Ulman Miroslav 2:1, Novotný Roman st. 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Libor 2:1, Látka Jan 3:0, Beneš Jaroslav 0:3, Hromádko Pavel 3:0, body hostů: Herzer Jan 1:2, Němec Josef 1:2, Gabriel Karel 1:2, Písařík Zdeněk 1:2),
16. kolo:
KOC Sušice B - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 0:2, Baierl Tomáš 3:0, Jarab Josef 3:0, body hostů: Ramsauer Tomáš 1:2, Gregor Martin 1:2, Kubovský Jiří 0:2, Mácová Martina 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:0, Račáková Michaela 0:2, Buriánek Jan 3:0, Tůma Zdeněk 3:0, body hostů: Malík Roman 1:2, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 0:2, Krejčí Antonín 0:2), Dioss Nýřany C - TJ Baník Líně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Martin 3:1, Benedikt Jiří 3:1, Janda Vladimír 2:1, Niedermayer Michal 1:3, body hostů: Kasten Jiří 1:3, Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 1:3, Housar Ivo 0:3), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Martin 3:0, Dolejš Pavel 1:1, Vohradský Jiří 2:1, Malý Josef 3:0, body hostů: Hulín Jiří 2:1, Čada Vladimír 0:3, Zábranský Hynek 0:3, Šleis Petr 0:2), SK Sokol Domažlice C - SK Drahotín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Libor 2:1, Látka Jan 1:2, Beneš Jaroslav 2:1, Hromádko Pavel 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 1:2, Ulman Miroslav 0:3, Novotný Roman st. 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 3:1, Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Herzer Jan 2:2, Němec Josef 2:2, Písařík Zdeněk 0:4),
17. kolo:
ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 2:1, Gregor Martin 1:2, Mácová Martina 1:2, Ramsauer Tomáš 4:0, body hostů: Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 2:1, Haišman Jaroslav 1:2, Zušťák Petr 0:3), KST Klatovy B - Dioss Nýřany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav 1:3, Nováček Karel 3:1, Sladký Antonín 4:0, Reiser Miroslav 0:2, Hummel Jiří 1:1, body hostů: Benedikt Jiří 1:3, Janda Vladimír 2:2, Kolerus Martin 1:3, Niedermayer Michal 3:1), KST Klatovy C - TJ Dobřany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tománek Matyáš 2:1, Hnojský Jakub 0:2, Kurc Vojtěch 1:2, Nedoma Lukáš 0:3, body hostů: Císař Martin 1:2, Malý Josef 3:0, Vohradský Jiří 3:0, Dolejš Pavel 1:1), TJ Sokol Horažďovice B - SK Drahotín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:0, Leipelt Lukáš 1:1, Buriánek Jan 1:2, Tůma Zdeněk 3:0, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Novotný Roman ml. 0:3, Ulman Miroslav 1:2, Novotný Roman st. 0:2), KOC Sušice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítovec Miroslav 1:2, Vítek Petr 1:2, Jarab Josef 3:0, body hostů: Gabriel Karel 1:2, Němec Josef 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Mráz Václav 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:1, Kaše Jaroslav 0:2, Šleis Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Sazama Adam 1:2, Chromek Miroslav 2:0, Jehlík Miroslav 1:0, Sazama Luboš 1:0, WO 4:0), TJ Baník Líně A - SK Sokol Domažlice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 3:1, Kasten Jiří 1:2, Kolesa David 1:2, Kašper Petr 4:0, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Látka Jan 1:3, Beneš Jaroslav 0:3, Hadrava Libor 1:2),
18. kolo:
KST Klatovy C - Dioss Nýřany C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedoma Lukáš 3:1, Tománek Matyáš 2:1, Hnojský Jakub 1:2, Kurc Vojtěch 4:0, body hostů: Benedikt Jiří 1:3, Janda Vladimír 1:3, Kolerus Martin 2:1, Niedermayer Michal 0:3), KST Klatovy B - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hummel Jiří 2:2, Sladký Antonín 3:1, Šlehofer Stanislav 2:2, Reiser Miroslav 0:4, body hostů: Malý Josef 3:1, Vohradský Jiří 3:1, Dolejš Pavel 1:3, Císař Martin 2:2), KOC Sušice B - SK Drahotín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítovec Miroslav 0:2, Vítek Petr 2:1, Jarab Josef 3:0, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Novotný Roman ml. 1:2, Ulman Miroslav 0:3, Novotný Roman st. 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Leipelt Lukáš 0:2, Buriánek Jan 3:0, Tůma Zdeněk 3:0, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Němec Josef 1:2, Mráz Václav 0:3, Písařík Zdeněk 0:2), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Pocinovice A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kříž Michal 2:1, Kasten Jiří 0:3, Kašper Petr 3:1, WO 0:4, body hostů: Chromek Miroslav 2:1, Jehlík Miroslav 1:1, Sazama Luboš 2:1, Sazama Adam 0:2, WO 4:0), TJ Slavoj Stod C - SK Sokol Domažlice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 2:1, Kaše Jaroslav 0:3, Šleis Petr 2:2, Čada Vladimír 2:2, WO 2:0, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 2:2, Látka Jan 2:0, Beneš Jaroslav 1:3, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Dobřany B - Dioss Nýřany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 1:2, Žižkovská Rebeka 1:2, Vohradský Jiří 1:2, Císař Martin 1:3, body hostů: Niedermayer Ondřej 4:0, Kolerus Martin 1:2, Niedermayer Michal 2:1, Benedikt Jiří 2:1), SK Drahotín A - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:3, Novotný Roman ml. 2:1, Ulman Miroslav 2:1, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Ramsauer Tomáš 2:2, Kubovský Jiří 1:3, Gregor Martin 1:2, Mácová Martina 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Němec Josef 1:3, Písařík Zdeněk 2:2, Šteffel Radek 3:1, body hostů: Krejčí Antonín 1:3, Malík Roman 2:2, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 3:1), KST Klatovy B - TJ Sokol Pocinovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 2:2, Nováček Karel 2:2, Hummel Jiří 1:3, body hostů: Sazama Luboš 4:0, Sazama Adam 0:3, Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 3:1, Jehlíková Petra 0:1), KST Klatovy C - SK Sokol Domažlice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tománek Matyáš 2:2, Hnojská Andrea 1:3, Netrval Jan 3:1, Kurc Vojtěch 3:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Hadrava Libor 2:2, Beneš Jaroslav 0:2, Látka Jan 1:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horažďovice B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šleis Petr 0:2, Kaše Jaroslav 0:2, Zábranský Hynek 1:1, WO 0:4, body hostů: Tůma Zdeněk 2:0, Vojáček Rudolf ml. 1:0, Račáková Michaela 1:1, Buriánek Jan 1:0, WO 4:0), TJ Baník Líně A - KOC Sušice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasten Jiří 3:1, Kříž Michal 2:2, Housar Ivo 0:4, Kašper Petr 3:1, body hostů: Jarab Josef 3:1, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 2:2, Vítek Petr 1:3),
20. kolo:
SK Drahotín A - TJ Slavoj Chodová Planá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 0:4, Novotný Roman ml. 2:2, Ulman Miroslav 1:3, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Malík Roman 2:2, Krejčí Antonín 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Soukup Zdeněk 3:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - ST DDM Stříbro B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 0:4, Písařík Zdeněk 1:3, Šteffel Radek 4:0, body hostů: Ramsauer Tomáš 2:2, Kubovský Jiří 1:3, Gregor Martin 3:1, Mácová Martina 2:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tománek Matyáš 2:2, Hnojská Andrea 3:1, Netrval Jan 2:2, Kurc Vojtěch 2:2, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Luboš 1:1, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Adam 0:2), KST Klatovy B - SK Sokol Domažlice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 2:2, Šlehofer Stanislav 1:3, Nováček Karel 3:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:1, Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 2:2, Látka Jan 0:4), TJ Slavoj Stod C - KOC Sušice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaše Jaroslav 0:3, Šleis Petr 1:2, Zábranský Hynek 1:2, Hulín Jiří 2:1, body hostů: Jarab Josef 3:0, Holý Pavel ml. 2:1, Baierl Tomáš 1:2, Vítek Petr 2:1), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Horažďovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 1:3, Fekete Antonín 0:3, Kašper Petr 3:1, body hostů: Tůma Zdeněk 3:1, Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Jan 3:1, Račáková Michaela 0:3),
21. kolo:
TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Stod C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasten Jiří 3:1, Kříž Michal 1:2, Francán Jaroslav 2:1, Kašper Petr 3:1, body hostů: Hulín Jiří 1:3, Čada Vladimír 3:1, Zábranský Hynek 0:3, Šleis Petr 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Horažďovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 2:2, Chromek Miroslav 1:2, Jehlík Miroslav 4:0, body hostů: Tůma Zdeněk 3:1, Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Jan 0:4, Leipelt Lukáš 0:3), SK Sokol Domažlice C - KOC Sušice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádko Pavel 1:3, Látka Jan 1:2, Hadrava Libor 0:4, Marešová Zdeňka 4:0, Horák Libor 1:0, body hostů: Jarab Josef 3:1, Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 2:2, Vítek Petr 1:3), SK Drahotín A - KST Klatovy B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman ml. 2:2, Ulman Miroslav 0:4, Pošar Pavel 1:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 3:1, Nováček Karel 3:1, Šlehofer Stanislav 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KST Klatovy C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 1:2, Písařík Zdeněk 0:2, Vavro Radek 4:0, Herzer Jan 0:1, body hostů: Netrval Jan 2:2, Kurc Vojtěch 2:2, Tománek Matyáš 2:1, Hnojský Jakub 0:3), Dioss Nýřany C - ST DDM Stříbro B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedikt Jiří 0:2, Janda Vladimír 0:2, Niedermayer Michal 0:2, Niedermayer Ondřej 1:2, WO 0:1, body hostů: Ramsauer Tomáš 2:0, Kubovský Jiří 3:0, Gregor Martin 1:1, Mácová Martina 2:0, WO 1:0), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Císař Martin 3:1, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 1:3, Malý Josef 3:1, body hostů: Malík Roman 1:3, Soukup Zdeněk 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Krejčí Antonín 3:1),
22. kolo:
SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Horažďovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marešová Zdeňka 3:1, Hromádko Pavel 2:2, Hadrava Libor 0:2, Horák Libor 3:1, Látka Jan 0:2, body hostů: Tůma Zdeněk 2:2, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 3:1, Račáková Michaela 0:2, Leipelt Lukáš 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - KOC Sušice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Adam 3:1, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Luboš 2:2, Jehlík Miroslav 3:1, body hostů: Jarab Josef 2:2, Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 1:3, Vítek Petr 0:4), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 0:3, Němec Josef 1:3, body hostů: Reiser Miroslav 4:0, Sladký Antonín 2:1, Nováček Karel 2:1, Šlehofer Stanislav 2:1), SK Drahotín A - KST Klatovy C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman ml. 3:1, Novotný Roman st. 0:4, Pošar Pavel 0:3, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Netrval Jan 3:1, Kurc Vojtěch 2:2, Tománek Matyáš 4:0, Hnojský Jakub 1:2), TJ Dobřany B - ST DDM Stříbro B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejš Pavel 1:1, Císař Martin 0:2, Vohradský Jiří 0:3, Malý Josef 1:2, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:0, Kubovský Jiří 3:0, Gregor Martin 2:0, Mácová Martina 0:2), Dioss Nýřany C - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benedikt Jiří 2:2, Janda Vladimír 0:4, Kolerus Martin 2:2, Niedermayer Ondřej 3:1, body hostů: Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 4:0, Haišman Jaroslav 1:3, Soukup Zdeněk 2:2),
23. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - KOC Sušice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Račáková Michaela 1:2, Buriánek Jan 2:1, Tůma Zdeněk 3:0, body hostů: Jarab Josef 2:1, Holý Pavel ml. 1:2, Baierl Tomáš 1:2, Vítek Petr 0:3), TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 1:2, Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 2:2, body hostů: Reiser Miroslav 4:0, Sladký Antonín 2:1, Nováček Karel 3:0, Šlehofer Stanislav 0:3), TJ Baník Líně A - KST Klatovy C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kasten Jiří 0:4, Kříž Michal 2:2, Kašper Petr 4:0, Francán Jaroslav 1:2, WO 0:2, body hostů: Tománek Matyáš 1:3, Kurc Vojtěch 3:1, Hnojský Jakub 2:2, Nedoma Lukáš 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Pocinovice A - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 3:1, Jehlíková Petra 2:1, Jehlík Miroslav 1:2, Sazama Adam 3:1, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:1, Kubovský Jiří 1:3, Gregor Martin 0:3, Mácová Martina 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuneš Jaroslav st. 2:2, Beneš Jaroslav 4:0, Gaivas Vasile 0:4, Žižka Petr 3:1, body hostů: Krejčí Antonín 3:1, Malík Roman 2:2, Haišman Jaroslav 1:3, Soukup Zdeněk 1:3), Dioss Nýřany C - SK Drahotín A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Karel 0:4, Niedermayer Michal 2:2, Janda Vladimír 0:3, Niedermayer Ondřej 3:1, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 3:1, Ulman Miroslav 3:1, Novotný Roman st. 1:2), TJ Dobřany B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 0:3, Císař Martin 0:3, Vohradský Jiří 2:1, Malý Josef 1:2, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Šteffel Radek 2:1, Vavro Radek 3:0, Němec Josef 2:1),
24. kolo:
TJ Baník Líně A - KST Klatovy B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 1:3, Kašper Petr 3:1, WO 0:4, body hostů: Reiser Miroslav 1:2, Sladký Antonín 3:0, Šlehofer Stanislav 0:3, Nováček Karel 2:1, WO 4:0), TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 2:1, Čada Vladimír 3:0, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Nedoma Lukáš 1:3, Kurc Vojtěch 2:1, Hnojská Andrea 0:3, Hnojský Jakub 1:2), SK Sokol Domažlice C - ST DDM Stříbro B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromádko Pavel 0:1, Hadrava Libor 0:2, Marešová Zdeňka ml. 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Beneš Jaroslav 0:2, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:0, Kubovský Jiří 2:1, Gregor Martin 2:1, Mácová Martina 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Luboš 2:0, Jehlíková Petra 2:0, Jehlík Miroslav 3:0, Sazama Adam 3:0, body hostů: Malík Roman 0:3, Soukup Zdeněk 0:3, Krejčí Antonín 0:2, Haišman Jaroslav 0:2), Dioss Nýřany C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Karel 0:4, Niedermayer Michal 0:3, Janda Vladimír 1:2, Niedermayer Ondřej 4:0, body hostů: Šteffel Radek 3:0, Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 1:2, Vavro Radek 2:1, Herzer Jan 0:1), TJ Dobřany B - SK Drahotín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 2:1, Císař Martin 3:0, Vohradský Jiří 2:1, Malý Josef 2:1, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Novotný Roman ml. 2:1, Pošar Pavel 0:3, Ulman Miroslav 0:3),
25. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Herzer Jan 0:2, Němec Josef 2:2, Vavro Radek 3:1, Písařík Zdeněk 0:2, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 2:2, Ulman Miroslav 2:2, Novotný Roman st. 1:3), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Pocinovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedermayer Ondřej 0:1, Niedermayer Michal 0:2, Janda Vladimír 1:2, Běl Jan 0:2, Bošek Vladimír 0:1, body hostů: Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 2:0, Sazama Adam 1:1, Jehlíková Petra 2:0), TJ Dobřany B - SK Sokol Domažlice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Josef 3:1, Vohradský Jiří 0:3, Císař Martin 1:2, Rada Tomáš 3:1, Dolejš Pavel 1:0, body hostů: Horák Libor 4:0, Hromádko Pavel 2:2, Hadrava Libor 0:4, Látka Jan 1:2), ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Stod C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácová Martina 1:2, Hošťálek Milan 0:2, Kubovský Jiří 1:2, Ramsauer Tomáš 1:2, Hájek Karel 0:1, body hostů: Čada Vladimír 3:0, Hulín Jiří 3:0, Zábranský Hynek 0:3, Šleis Petr 3:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Baník Líně A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Roman 1:1, Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 1:2, Krejčí Antonín 2:0, WO 3:0, body hostů: Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 1:2, Kasten Jiří 0:3, WO 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 0:3, Hummel Jiří 0:2, Šlehofer Stanislav 0:3, Sladký Antonín 2:1, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 2:1, Leipelt Lukáš 2:0), KST Klatovy C - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javorský David 0:3, Nedoma Lukáš 2:1, Tománek Matyáš 1:2, Kurc Vojtěch 1:3, body hostů: Jarab Josef 4:0, Holý Pavel ml. 1:2, Baierl Tomáš 3:0, Oroš Karel 1:2),
26. kolo:
TJ Dobřany B - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Josef 2:2, Vohradský Jiří 3:1, Císař Martin 1:3, Rada Tomáš 2:2, body hostů: Chromek Miroslav 4:0, Jehlík Miroslav 2:2, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Luboš 0:2, Sazama Adam 0:2), Dioss Nýřany C - SK Sokol Domažlice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedermayer Ondřej 4:0, Kolerus Martin 1:1, Niedermayer Michal 1:3, Benedikt Jiří 1:3, Janda Vladimír 1:1, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 2:2, Látka Jan 3:1, Beneš Jaroslav 0:4), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Roman 2:2, Soukup Zdeněk 2:2, Vasilečko Michal 0:4, Krejčí Antonín 3:1, body hostů: Čada Vladimír 3:1, Hulín Jiří 3:1, Zábranský Hynek 2:2, Šleis Petr 1:3), ST DDM Stříbro B - TJ Baník Líně A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mácová Martina 2:0, Kubovský Jiří 1:1, Hájek Karel 0:3, Ramsauer Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Kašper Petr 2:1, Kasten Jiří 1:2, Kříž Michal 1:2, WO 0:4), KST Klatovy C - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javorský David 0:3, Nedoma Lukáš 0:2, Tománek Matyáš 1:2, Kurc Vojtěch 1:2, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 3:0, Leipelt Lukáš 1:1), KST Klatovy B - KOC Sušice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 2:2, Šlehofer Stanislav 0:4, Hummel Jiří 0:3, Sladký Antonín 4:0, body hostů: Jarab Josef 3:1, Baierl Tomáš 2:2, Holý Pavel ml. 3:1, Oroš Karel 1:2),
27. kolo:
SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Pocinovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Libor 2:2, Marešová Zdeňka ml. 2:2, Beneš Jaroslav 2:2, Látka Jan 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 2:2, Chromek Miroslav 2:2, Sazama Adam 2:2, Jehlíková Petra 0:1, Sazama Luboš 2:1), SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:2, Novotný Roman ml. 3:0, Ulman Miroslav 1:2, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Hulín Jiří 1:2, Šleis Petr 1:2, Zábranský Hynek 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Baník Líně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Šteffel Radek 2:1, Němec Josef 2:1, Vavro Radek 4:0, body hostů: Kašper Petr 3:1, Fekete Antonín 0:3, Procházka Filip 0:3, Kasten Jiří 1:2), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horažďovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benedikt Jiří 1:1, Janda Vladimír 0:2, Niedermayer Michal 1:2, Bošek Vladimír 0:3, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 2:0, Leipelt Lukáš 1:1), TJ Dobřany B - KOC Sušice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Jiří 3:1, Rada Tomáš 0:4, Malý Josef 2:1, Císař Martin 1:3, body hostů: Jarab Josef 3:1, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 3:1, Vítek Petr 1:2), ST DDM Stříbro B - KST Klatovy B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Jiří 2:2, Hošťálek Milan 0:4, Myška Václav ml. 0:3, Ramsauer Tomáš 4:0, body hostů: Kollros Roman 3:1, Sladký Antonín 3:1, Šlehofer Stanislav 2:2, Hummel Jiří 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - KST Klatovy C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Roman 3:1, Soukup Zdeněk 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Krejčí Antonín 1:3, body hostů: Netrval Jan 2:2, Kurc Vojtěch 2:2, Tománek Matyáš 3:1, Hnojský Jakub 1:3),
28. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:0, Němec Josef 0:2, Vavro Radek 2:1, Šteffel Radek 3:0, body hostů: Hulín Jiří 2:1, Čada Vladimír 1:2, Houfek Jaroslav 0:1, Šleis Petr 0:2, Zábranský Hynek 0:2), SK Drahotín A - TJ Baník Líně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 1:3, Novotný Roman ml. 3:1, Ulman Miroslav 1:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Kašper Petr 4:0, Kasten Jiří 2:2, Procházka Filip 0:4, Fekete Antonín 1:2), TJ Dobřany B - TJ Sokol Horažďovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brant František 1:1, Císař Martin 0:2, Vohradský Jiří 0:3, Malý Josef 1:2, body hostů: Tůma Zdeněk 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 2:0, Leipelt Lukáš 0:2), Dioss Nýřany C - KOC Sušice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedermayer Ondřej 4:0, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 0:4, body hostů: Jarab Josef 2:2, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 3:1, Vítek Petr 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - KST Klatovy B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Roman 1:1, Soukup Zdeněk 0:2, Haišman Jaroslav 3:0, Krejčí Antonín 2:0, WO 3:0, body hostů: Sladký Antonín 2:1, Kollros Roman 1:2, Šlehofer Stanislav 0:3, WO 0:3), ST DDM Stříbro B - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramsauer Tomáš 2:0, Kubovský Jiří 2:0, Gregor Martin 1:2, Pešek Eduard 3:0, body hostů: Netrval Jan 0:3, Kurc Vojtěch 1:2, Tománek Jiří 1:1, Hnojský Jakub 0:2),
Divize ženy
1. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mídová Valerie 0:1, Mídová Eliška 0:2, Jiřičková Pavlína 0:2, Vávrová Tereza 0:1, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena ml. 3:0, Hromiaková Andrea 3:0, WO 0:3), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0wo, TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0wo, TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vávrová Tereza 0:3, Mídová Eliška 0:2, Jiřičková Pavlína 0:3, Mídová Valerie 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Smolařová Jana 3:0, Kratochvílová Alena 3:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 1:1, Smolařová Jana 0:2, Kratochvílová Alena 1:1, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena ml. 1:2, Hromiaková Andrea 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 0:10wo,
2. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mídová Valerie 1:2, Mídová Eliška 0:3, Jiřičková Pavlína 0:3, body hostů: Vyletová Helena ml. 3:0, Hromiaková Andrea 3:0, Dobrovská Kateřina 2:1), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smolařová Jana 0:2, Kratochvílová Alena 0:2, WO 2:2, body hostů: Melnyková Liana 2:0, Vacíková Renata 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobrovská Kateřina 0:2, Vyletová Helena ml. 0:2, WO 2:2, body hostů: Melnyková Liana 2:0, Vacíková Renata 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiřičková Pavlína 0:3, Mídová Valerie 0:3, Mídová Eliška 0:3, body hostů: Smolařová Jana 3:0, Kratochvílová Alena 3:0, Bartošová Lenka 3:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Lenka 2:0, Kratochvílová Alena 2:0, Smolařová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Dobrovská Kateřina 0:3, Vyletová Helena ml. 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melnyková Liana 3:0, Vacíková Renata 3:0, WO 0:3, body hostů: Mídová Eliška 0:2, Jiřičková Pavlína 0:2, Mídová Valerie 0:2, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mídová Valerie 0:2, Mídová Eliška 0:2, Jiřičková Pavlína 0:2, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena ml. 3:0, Hromiaková Andrea 3:0, WO 0:3), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smolařová Jana 1:1, Pokorná Eva 2:0, Pintová Radka 2:0, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 1:2, Jaramillo Věra 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Muzikova Alice 2:0, Vyletová Helena ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 2:1, Jaramillo Věra 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vávrová Tereza 0:3, Mídová Valerie 0:3, Jiřičková Pavlína 0:3, body hostů: Pintová Radka 3:0, Smolařová Jana 3:0, Pokorná Eva 3:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smolařová Jana 1:2, Pokorná Eva 3:0, Pintová Radka 3:0, body hostů: Muzikova Alice 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3, Hromiaková Andrea 1:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melnyková Liana 3:0, Jaramillo Věra 0:3, WO 0:3, body hostů: Mídová Eliška 1:1, Vávrová Tereza 1:1, Mídová Valerie 1:1, WO 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vávrová Tereza 1:1, Mídová Valerie 0:2, Jiřičková Pavlína 1:1, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena ml. 3:0, Dobrovská Kateřina 1:2, WO 0:3), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duczynská Vanda 0:3, Smolařová Jana 2:1, Kratochvílová Alena 3:0, body hostů: Jarošová Tereza 2:1, Vacíková Renata 1:2, Melnyková Liana 1:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobrovská Kateřina 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, WO 0:3, body hostů: Vacíková Renata 2:0, Jarošová Tereza 2:0, Melnyková Liana 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiřičková Pavlína 0:3, Vávrová Tereza 1:2, Mídová Eliška 1:2, body hostů: Duczynská Vanda 1:2, Smolařová Jana 3:0, Kratochvílová Alena 3:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duczynská Vanda 0:2, Smolařová Jana 1:1, Kratochvílová Alena 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena ml. 2:1, Dobrovská Kateřina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacíková Renata 3:0, Jarošová Tereza 3:0, Melnyková Liana 3:0, body hostů: Mídová Eliška 0:3, Mídová Valerie 0:3, Vávrová Tereza 0:3),
Český pohár - vítězové
0. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Nezvěstice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pitra František 0:1, Soukupová Jana 0:3, Záliš Pavel 0:3, Dresler Miroslav 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 3:0), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buriánek Jan 2:1, Křesák Vojtěch 2:1, Vojáček Rudolf ml. 3:0, body hostů: Jehlík Miroslav 1:2, Jehlíková Petra 1:2, Sazama Adam 0:3), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Starý Plzenec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baštář Vratislav 0:2, Kočka Pavel 0:3, Janovec Jiří st. 1:2, Duffek Miroslav 0:1, body hostů: Cach Jaroslav 3:0, Klíma Jan 2:1, Klíma Tomáš 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec B - SKUŘ Plzeň B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafařík Zdeněk 1:2, Frank Bohumil 2:1, Sutnar Josef 1:2, body hostů: Wimmer Jan 3:0, Wimmer Adam 2:1, Gábor Filip 0:3), TJ Hrádek A - KOC Sušice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mudra Jan 2:0, Janík Ladislav 0:2, Krákora Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - KOC Sušice C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Lukáš 1:2, Toman Ondřej 0:2, Dobiáš Jan 0:3, Jung Milan 1:0, body hostů: Jarab Josef 3:0, Vítovec Miroslav 3:0, Láriš Petr st. 1:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyskočil Martin 1:2, Babický Josef 1:2, Vyskočil Marek 1:2, body hostů: Písařík Zdeněk 1:2, Gabriel Karel 3:0, Němec Josef 2:1),
0. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Union Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hodek Martin 0:2, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Šilhánek Martin 2:1, Hach Václav 0:1, body hostů: Legát Petr 2:1, Korecký Filip 2:1, Sochor Miroslav 3:0), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krivda František 1:2, Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 3:0, body hostů: Říšský Pavel 1:2, Helus Jaroslav 0:3, Hofman Petr 1:2), TJ Sokol Horažďovice B - ST DDM Stříbro A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buriánek Jan 1:1, Křesák Vojtěch 2:1, Vojáček Rudolf ml. 2:1, body hostů: Hošťálek Josef 0:3, Vaňous Martin 0:2, Adam Ondřej 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - KOC Sušice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cach Jaroslav 3:0, Klíma Jan 1:2, Klíma Tomáš 1:2, body hostů: Kopa Jan 0:3, Sommer Patrik 2:1, Sommer Václav 2:1), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandík Petr 2:0, Peckert Daniel 3:0, Dietl Luboš 0:2, WO 1:1, body hostů: Marešová Zdeňka 0:2, Krejčíř Milan 1:1, Baštář Ondřej 1:2, WO 1:1), TJ Hrádek A - TJ Sokol Horažďovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Ladislav 0:3, Mudra Jan 0:3, Krákora Tomáš 1:2, body hostů: Láriš Petr 3:0, Soukup Miloš 2:1, Mandák Pavel 3:0), KOC Sušice C - TJ Sokol Lhůta - Trnová A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr st. 0:3, Aschenbrenner Jan 3:0, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Vachovec Milan 2:1, Barchanski Pavel 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KST Klatovy A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herzer Jan 0:3, Gabriel Karel 0:3, Němec Josef 0:3, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 3:0, Sladký Antonín 3:0),
0. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TJ Sokol Bor B - TJ Union Plzeň B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krivda František 0:3, Hrčka Jaroslav 1:2, Noha Miroslav 2:1, body hostů: Legát Petr 3:0, Korecký Filip 1:2, Sochor Miroslav 2:1), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křesák Vojtěch 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 3:0, body hostů: Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 0:3, Farajzl Stanislav 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horek Daniel 0:2, Peckert Daniel 3:0, Dietl Luboš 0:3, Mandík Petr 1:0, body hostů: Láriš Petr 2:1, Soukup Miloš 1:2, Mandák Pavel 2:1), KOC Sušice C - KST Klatovy A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr st. 0:3, Jarab Josef 2:1, Vítovec Miroslav 0:3, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 2:1),
0. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Union Plzeň B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Tůma Zdeněk 0:3, Křesák Vojtěch 0:3, body hostů: Sochor Miroslav 2:1, Korecký Filip 3:0, Legát Petr 3:0), TJ Sokol Horažďovice A - KST Klatovy A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandák Pavel 0:3, Láriš Petr 2:1, Soukup Miloš 2:1, body hostů: Kovářík Matěj 2:1, Zahradník Lukáš 1:2, Pergler Jakub 2:1),
0. vyřazovací kolo, 6. utkání:
KST Klatovy A - TJ Union Plzeň B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Lukáš 2:1, Jehlík Miroslav 2:1, Kovářík Matěj 2:1, body hostů: Legát Petr 2:1, Korecký Filip 0:3, Sochor Miroslav 1:2),
Český pohár - poražení
0. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Tachov "A" - TJ Dynamo Horšovský Týn "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pitra František 3:0, Soukupová Jana 0:3, Horáček Jan 0:3, body hostů: Písařík Zdeněk 2:1, Němec Josef 2:1, Gabriel Karel 2:1), bye - TJ Sokol Lhůta-Trnová "A" 0:10wo, TJ Hrádek "A" - TJ Sokol Pocinovice "A" 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Ladislav 2:0, Mudra Jan 3:0, Krákora Tomáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Sazama Adam 0:2, Jehlíková Petra 0:2, Jehlík Miroslav 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Domažlice "A" - SK Jiskra Domažlice "A" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštář Vratislav 2:1, Kočka Pavel 2:1, Janovec Jiří st. 1:2, body hostů: Beneš Jaroslav 3:0, Látka Jan 0:3, Hadrava Libor 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec "B" - KOC Sušice "A" 10:0wo, KOC Sušice "B" - ST DDM Stříbro "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baierl Tomáš 1:2, Vítek Petr 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, body hostů: Vaňous Martin 2:1, Adam Ondřej 2:1, Hošťálek Josef 2:1), TJ Sokol Pocinovice "B" - TJ Sokol Plzeň V. "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toman Ondřej 0:3, Svoboda Lukáš 0:3, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Říšský Pavel 3:0, Helus Jaroslav 3:0, Egermaier Jakub 3:0), TJ Sokol Mirošov "A" - TJ Sokol Nezvěstice "A" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babický Josef 2:1, Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Martin 1:2, body hostů: Česal Luděk 0:3, Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1),
0. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Dynamo Horšovský Týn "A" - TJ Sokol Lhůta-Trnová "A" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Němec Josef 2:1, Herzer Jan 1:0, Písařík Zdeněk 0:2, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 3:0, Vachovec Milan 0:3), TJ Hrádek "A" - TJ Sokol Domažlice "A" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudra Jan 3:0, Krákora Tomáš 3:0, Rousek Petr 1:2, body hostů: Janovec Jiří st. 0:3, Kočka Pavel 1:2, Duffek Miroslav 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec "B" - ST DDM Stříbro "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 0:3, Šafařík Zdeněk 0:3, Petrák Jaroslav 1:2, body hostů: Kubovský Jiří 3:0, Mácová Martina 3:0, Adam Ondřej 2:1), TJ Sokol Nezvěstice "A" - TJ Sokol Plzeň V. "B" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilhánek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 0:3, body hostů: Hofman Petr 2:1, Koutník Vojtěch 2:1, Helus Jaroslav 1:2),
0. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lhůta-Trnová "A" - TJ Sokol Bor "B" 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 3:0, body hostů: Šejba Bohumír 0:3, Krivda František 2:1, Sedlák František 1:2), TJ Hrádek "A" - TJ Sokol Starý Plzenec "A" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Karel 2:1, Janík Ladislav 2:1, Mudra Jan 3:0, body hostů: Cach Jaroslav 2:1, Farajzl Stanislav 0:3, Klíma Jan 0:3), ST DDM Stříbro "A" - SKUŘ Plzeň "B" 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adam Ondřej 2:1, Kubovský Jiří 2:1, Hošťálek Josef 1:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 1:2, Wimmer Jan 0:3), KOC Sušice "C" - TJ Sokol Plzeň V. "B" 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jarab Josef 1:2, Vítovec Miroslav 1:2, WO 0:3, body hostů: Koutník Vojtěch 1:1, Helus Jaroslav 1:1, Vladyka Jakub 2:0, WO 3:0),
0. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TJ Hrádek "A" - TJ Sokol Lhůta-Trnová "A" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudra Jan 3:0, Hrubý Karel 0:3, Krákora Tomáš 3:0, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Vachovec Milan 1:2, Barchanski Pavel 1:2), SKUŘ Plzeň "B" - TJ Sokol Plzeň V. "B" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horek Daniel 2:1, Mandík Petr 1:2, Dietl Luboš 1:2, body hostů: Koutník Vojtěch 2:1, Hofman Petr 3:0, Helus Jaroslav 0:3),
0. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TJ Sokol Horažďovice "A" - TJ Hrádek "A" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leipelt Lukáš 1:2, Láriš Petr 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Janík Ladislav 0:3, Mudra Jan 1:2, Krákora Tomáš 1:2), TJ Sokol Horažďovice "B" - SKUŘ Plzeň "B" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buriánek Jan 2:1, Křesák Vojtěch 1:2, Vojáček Rudolf ml. 2:1, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 1:2, Šrámek Václav 0:3),
0. vyřazovací kolo, 6. utkání:
TJ Sokol Horažďovice "B" - TJ Sokol Horažďovice "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křesák Vojtěch 1:2, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 1:2, body hostů: Leipelt Lukáš 0:3, Mandák Pavel 3:0, Láriš Petr 3:0),
0. vyřazovací kolo, 7. utkání:
TJ Sokol Horažďovice "A" - TJ Union Plzeň "B" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandák Pavel 1:2, Láriš Petr 1:2, Soukup Miloš 2:1, body hostů: Legát Petr 2:1, Sochor Miroslav 3:0, Korecký Filip 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy