Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE
1. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Lomnice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lof Milan 2:1, Tomšík Jaroslav 2:1, Moldavčuk David 0:3, Liška Jan 1:3, body hostů: Levora Vojtěch 2:2, Šindelář Kamil 3:0, Sankot Luděk 3:0, Vondrušková Andrea 0:3), TJ Jiskra Březová A - TJ Loket nad Ohří A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 3:0, Gabriel Karel 1:1, Holeček Petr 1:2, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Polcar Vojtěch 2:1, Pumpr Jaroslav 1:2, Přibyl Miroslav 0:3, Hlaváček Miloš 0:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurfúrst Oldřich 0:2, Harašta Ivan 0:2, Laurinc Ludevít 0:3, Krombholz Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Heřman Jaroslav 3:0, Kopárek Jiří 3:0, Daněk Zdeněk 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SK Toužim 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Dominik 2:0, Minařík Jiří 1:0, Friedman Miloš 2:0, Hrnčiřík Karel 2:0, Horník Evžen 1:0, body hostů: Daniel Pavel 0:2, Pohanka Jaroslav 0:2, Ženíšek Jiří 0:2, Kheil Jakub 0:2), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Marek 1:2, Kruliš David 1:2, Tonhauser Martin 1:2, Plaček Jaroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Kolář Pavel 3:0, Völgyesi Zdeňek 3:0, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jan st. 2:2, Novák Radek 2:2, Vysocký Ivan 3:1, Čonka Martin 2:2, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 2:2, Čáp Ladislav ml. 1:3, Křišta Josef 0:4),
2. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 3:1, Tomšík Jaroslav 2:2, Moldavčuk David 1:3, Liška Jan 2:2, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 3:1, Vysocký Ivan 0:4, Novák Radek 3:1), TJ Lomnice A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Kamil 3:0, Levora Vojtěch 1:1, Vondrušková Andrea 2:1, Sankot Luděk 3:0, body hostů: Surma Radek 2:1, Čáp Ladislav st. 0:3, Čáp Ladislav ml. 0:3, Křišta Josef 0:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 1:2, Holeček Petr 1:2, Hric Jan 0:3, Polcarová Anežka 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 1:0, Minář Marek 3:0, Tonhauser Robert 1:2, Vála Bohuslav 3:0, Kruliš David 2:1), TJ Loket nad Ohří A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 0:3, Polcar Vojtěch 1:1, Bednář Jiří 0:3, Hlaváček Miloš 1:2, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Svěrák Boris 2:1, Tesař Vojtěch 2:1, Klůj Ivan 2:0), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harašta Ivan 0:2, Kruliš Ladislav 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:3, Laurinc Ludevít 0:2, WO 3:0, body hostů: Kříž Dominik 3:0, Friedman Miloš 3:0, Hrnčiřík Karel 3:0, WO 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - SK Toužim 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopárek Jiří 4:0, Daněk Zdeněk 2:2, Kožíšek Miloslav 0:3, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Ženíšek Jiří 2:2, Pohanka Jaroslav 3:1, Kheil Jakub 1:3, Blažek František 0:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Jan 2:2, Tomšík Jaroslav 3:0, Pock Václav 2:2, Lof Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Surma Radek 3:0, Čáp Ladislav st. 1:3, Čáp Ladislav ml. 2:2, Křišta Josef 0:4, WO 1:0), TJ Lomnice A - TJ Ostrov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Kamil 2:0, Levora Vojtěch 1:1, Vondrušková Andrea 3:0, Sankot Luděk 2:0, body hostů: Čonka Martin 1:2, Provazník Jan st. 0:2, Vysocký Ivan 0:2, Novák Radek 0:2), TJ Jiskra Březová A - KST Karlovy Vary A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 3:1, Gabriel Karel 1:3, Holeček Petr 1:2, Polcarová Anežka 3:1, body hostů: Kolář Pavel 2:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, Klůj Ivan 0:4, Svěrák Boris 2:1), TJ Loket nad Ohří A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Jiří 0:2, Polcar Vojtěch 2:1, Hlaváček Miloš 1:2, WO 0:4, body hostů: Kruliš David 3:0, Tonhauser Robert 0:2, Plaček Jaroslav 1:0, Minář Marek 1:1, WO 4:0), TJ Spartak Horní Slavkov A - SK Toužim 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Kruliš Ladislav 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, body hostů: Daniel Pavel 2:0, Kheil Jakub 2:0, Ženíšek Jiří 2:0, Pohanka Jaroslav 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopárek Jiří 2:1, Daněk Zdeněk 0:3, Kročák Roman 0:3, Heřman Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Kříž Dominik 3:0, Hrnčiřík Karel 3:0, Friedman Miloš 2:1, Fencl Karel 2:1, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čonka Martin 1:3, Novák Radek 1:3, Vysocký Ivan 0:3, Provazník Jan st. 3:1, body hostů: Hrnčiřík Karel 2:2, Kříž Dominik 4:0, Fencl Karel 2:2, Friedman Miloš 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - SK Toužim 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Ladislav st. 2:2, Čáp Ladislav ml. 2:2, Křišta Josef 1:3, Surma Radek 3:1, body hostů: Ženíšek Jiří 3:1, Daniel Pavel 2:2, Pohanka Jaroslav 2:2, Kheil Jakub 1:3), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Marek 3:0, Kruliš David 2:0, Tonhauser Robert 2:1, Plaček Jaroslav 2:0, WO 0:1, body hostů: Ježek Václav 0:3, Laurinc Ludevít 1:2, Harašta Ivan 0:3, Kruliš Ladislav 0:1, WO 1:0), KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Pavel 1:0, Svěrák Boris 2:0, Tesař Vojtěch 2:0, Völgyesi Zdeňek 1:0, WO 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk 0:2, Kročák Roman 0:2, Kožíšek Miloslav 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Jiskra Březová A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liška Jan 2:1, Tomšík Jaroslav 1:1, Moldavčuk David 1:2, Lof Milan 2:1, WO 4:0, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Holeček Petr 1:3, Hurban Jan 0:3, WO 0:4), TJ Lomnice A - TJ Loket nad Ohří A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šindelář Kamil 1:0, Levora Vojtěch 2:0, Vondrušková Andrea 1:2, Sankot Luděk 2:0, WO 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 1:2, Kejšar Miroslav 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Ostrov A - SK Toužim 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čonka Martin 2:0, Novák Radek 1:1, Vysocký Ivan 3:0, Provazník Jan st. 2:1, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Ženíšek Jiří 0:3, Kheil Jakub 1:1, Blažek František 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Surma Radek 1:1, Čáp Ladislav st. 0:2, Křišta Josef 0:2, WO 0:4, body hostů: Kříž Dominik 2:0, Hrnčiřík Karel 1:0, Friedman Miloš 1:1, Fencl Karel 1:0, WO 4:0), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vála Bohuslav 1:0, Plaček Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 2:1, Kruliš David 1:0, WO 3:0, body hostů: Kročák Roman 0:3, Daněk Zdeněk 1:1, Kopárek Jiří 0:2, WO 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Völgyesi Zdeňek 3:0, Svěrák Boris 0:2, Tesař Vojtěch 3:0, Kolář Pavel 3:0, body hostů: Ježek Václav 1:2, Laurinc Ludevít 1:2, Harašta Ivan 0:3, Kruliš Ladislav 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Loket nad Ohří A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moldavčuk David 1:1, Tomšík Jaroslav 2:0, Liška Jan 2:1, Lof Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 0:3, Kejšar Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Lomnice A - TJ Jiskra Březová A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Kamil 1:1, Levora Vojtěch 3:0, Vondrušková Andrea 1:2, Sankot Luděk 3:1, Zima Jiří 0:1, body hostů: Polcarová Anežka 1:3, Korb Rostislav 2:1, Holeček Petr 2:1, Hurban Jan 0:3),
6. kolo:
TJ Jiskra Březová A - TJ Ostrov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Holeček Petr 1:2, Hurban Nikola 2:1, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Provazník Jan st. 1:2, Čonka Martin 2:1, Novák Radek 0:3, Vysocký Ivan 1:2), TJ Loket nad Ohří A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Miloš 2:2, Pumpr Jaroslav 2:2, Bucifal Josef 0:4, Polcar Vojtěch 3:1, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 1:3, Křišta Josef 1:3, Brázda Zdeněk 3:1), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slavoj Kynšperk A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Ladislav 0:2, Harašta Ivan 0:2, Laurinc Ludevít 0:3, Ježek Václav 0:2, body hostů: Liška Jan 3:0, Moldavčuk David 2:0, Tomšík Jaroslav 2:0, Lof Milan 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Lomnice A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daněk Zdeněk 1:2, Kožíšek Miloslav 0:3, Kopárek Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Šindelář Kamil 2:0, Sankot Luděk 2:0, Vondrušková Andrea 1:2, Levora Vojtěch 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedman Miloš 1:3, Fencl Karel 4:0, Hrnčiřík Karel 1:2, Kříž Dominik 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 1:3, Vála Bohuslav 2:2, Minář Marek 2:2, Tonhauser Robert 1:1, Kruliš David 0:1), SK Toužim - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kheil Jakub 2:1, Mašek Marek 0:3, Pohanka Jaroslav 1:2, Ženíšek Jiří 2:2, body hostů: Kolář Pavel 4:0, Völgyesi Zdeňek 3:0, Svěrák Boris 0:3, Tesař Vojtěch 1:2),
7. kolo:
TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Holeček Petr 2:1, Hurban Nikola 1:2, Korb Rostislav 1:2, WO 4:0, body hostů: Surma Radek 2:2, Čáp Ladislav st. 2:2, Křišta Josef 3:1, WO 0:4), TJ Loket nad Ohří A - TJ Ostrov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Miloš 1:2, Pumpr Jaroslav 1:2, Bucifal Josef 0:3, Polcar Vojtěch 2:2, body hostů: Čonka Martin 4:0, Provazník Jan st. 1:2, Novák Radek 2:1, Vysocký Ivan 2:1), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Lomnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Ladislav 1:2, Harašta Ivan 1:2, Laurinc Ludevít 0:3, Ježek Václav 2:2, body hostů: Šindelář Kamil 4:0, Levora Vojtěch 3:0, Vondrušková Andrea 2:1, Vondrušková Nikola 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk 0:2, Kročák Roman 0:2, Vasilečko Robert 0:3, Kopárek Jiří 1:2, body hostů: Liška Jan 3:0, Lof Milan 3:0, Moldavčuk David 1:1, Tomšík Jaroslav 2:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - KST Karlovy Vary A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Evžen 0:4, Friedman Miloš 3:1, Hrnčiřík Karel 2:1, Kříž Dominik 3:1, body hostů: Kolář Pavel 2:2, Völgyesi Zdeňek 2:2, Svěrák Boris 2:2, Tesař Vojtěch 1:2), SK Toužim - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ženíšek Jiří 1:2, Kheil Jakub 1:2, Pohanka Jaroslav 2:1, Mašek Marek 0:4, body hostů: Kruliš David 2:2, Minář Marek 3:0, Tonhauser Robert 2:1, Plaček Jaroslav 2:1),
8. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jan st. 0:2, Vyhlídka Daniel 0:2, Novák Radek 0:3, Čonka Martin 2:1, body hostů: Minář Marek 3:0, Vála Bohuslav 3:0, Kruliš David 1:1, Tonhauser Robert 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:0, Brázda Zdeněk 0:3, Křišta Josef 0:3, Čáp Ladislav st. 1:3, body hostů: Kolář Pavel 3:1, Völgyesi Zdeňek 3:0, Svěrák Boris 2:1, Tesař Vojtěch 1:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Jan 2:2, Tomšík Jaroslav 2:2, Moldavčuk David 0:4, Lof Milan 2:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:1, Kříž Dominik 4:0, Friedman Miloš 2:2, Kociánová Lucie 0:3, Fencl Karel 1:0), TJ Lomnice A - SK Toužim 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Kamil 2:0, Sankot Luděk 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Březovský Petr 2:0, body hostů: Mašek Marek 0:2, Jaša Jan 0:2, Ženíšek Jiří 0:2, Mašková Nicole 0:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 2:0, Gabriel Karel 2:0, Holeček Petr 2:0, Polcarová Anežka 2:0, body hostů: Harušťák Milan 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kruliš Ladislav 0:2), TJ Loket nad Ohří A - TJ Slovan Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pumpr Jaroslav 1:2, Přibyl Miroslav 0:3, Bucifal Josef 0:3, Polcar Vojtěch 2:1, WO 4:0, body hostů: Heřman Jaroslav 2:2, Kopárek Jiří 4:0, Daněk Zdeněk 3:1, WO 0:4),
9. kolo:
TJ Ostrov A - KST Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 1:3, Novák Radek 0:3, Vysocký Ivan 1:2, Čonka Martin 3:1, body hostů: Kolář Pavel 2:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, Svěrák Boris 2:1, Klůj Ivan 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Surma Radek 1:1, Křišta Josef 0:2, Čáp Ladislav st. 0:2, WO 0:4, body hostů: Minář Marek 1:1, Plaček Jaroslav 1:0, Tonhauser Robert 2:0, Kruliš David 1:0, WO 4:0), TJ Slavoj Kynšperk A - SK Toužim 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moldavčuk David 2:0, Liška Jan 2:0, Tomšík Jaroslav 2:0, Lof Milan 2:0, body hostů: Mašek Marek 0:2, Jaša Jan 0:2, Mašková Nicole 0:2, Ženíšek Jiří 0:2), TJ Lomnice A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Kamil 2:1, Levora Vojtěch 2:0, Vondrušková Andrea 1:2, Sankot Luděk 3:0, body hostů: Kříž Dominik 2:1, Hrnčiřík Karel 1:2, Friedman Miloš 0:3, Fencl Karel 0:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korb Rostislav 2:0, Gabriel Karel 0:2, Holeček Petr 1:2, Polcarová Anežka 2:0, WO 4:0, body hostů: Kopárek Jiří 2:1, Heřman Jaroslav 1:2, Daněk Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Loket nad Ohří A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, Bucifal Josef 2:0, Polcar Vojtěch 2:0, body hostů: Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:2, Krombholz Josef 0:2, Kruliš Ladislav 0:2),
10. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Ostrov A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Václav 0:2, Harušťák Milan 0:2, Harašta Ivan 0:3, Laurinc Ludevít 0:2, body hostů: Čonka Martin 3:0, Provazník Jan st. 2:0, Vysocký Ivan 2:0, Novák Radek 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopárek Jiří 2:0, Daněk Zdeněk 2:0, Teiner Martin 2:1, Heřman Jaroslav 2:0, body hostů: Brázda Zdeněk 0:3, Čáp Ladislav st. 1:1, Surma Daniel 0:2, Šindelář Jiří 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Jiskra Březová A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 0:2, Friedman Miloš 2:1, Hrnčiřík Karel 2:1, Kříž Dominik 4:0, Minařík Jiří 1:1, body hostů: Polcarová Anežka 2:2, Korb Rostislav 1:3, Holeček Petr 1:2, Gabriel Karel 1:2), SK Toužim - TJ Loket nad Ohří A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daniel Pavel 2:2, Kheil Jakub 4:0, Blažek František 1:2, Pohanka Jaroslav 3:1, body hostů: Polcar Vojtěch 3:1, Pumpr Jaroslav 1:3, Hlaváček Miloš 0:4, Bucifal Josef 1:2), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 4:0, Kruliš David 1:2, Tonhauser Robert 1:2, Minář Marek 3:1, body hostů: Lof Milan 3:1, Liška Jan 0:4, Tomšík Jaroslav 1:2, Moldavčuk David 1:2), KST Karlovy Vary A - TJ Lomnice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Völgyesi Zdeňek 3:1, Svěrák Boris 1:3, Tesař Vojtěch 1:2, Kolář Pavel 2:2, body hostů: Šindelář Kamil 4:0, Levora Vojtěch 2:2, Sankot Luděk 1:3, Vondrušková Andrea 1:2),
11. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laurinc Ludevít 1:2, Harašta Ivan 1:2, Kurfúrst Oldřich 0:3, Ježek Václav 2:2, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 3:0, Křišta Josef 2:1, Surma Daniel 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopárek Jiří 2:2, Daněk Zdeněk 2:2, Teiner Martin 1:3, Heřman Jaroslav 2:2, body hostů: Čonka Martin 4:0, Provazník Jan st. 2:2, Vysocký Ivan 1:3, Novák Radek 2:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Loket nad Ohří A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Alexandr 0:1, Friedman Miloš 2:0, Hrnčiřík Karel 3:0, Kříž Dominik 2:0, Fencl Karel 1:0, WO 1:0, body hostů: Polcar Vojtěch 1:2, Pumpr Jaroslav 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Bucifal Josef 0:2, WO 0:1), SK Toužim - TJ Jiskra Březová A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Pavel 0:2, Kheil Jakub 0:2, Blažek František 0:3, Pohanka Jaroslav 1:2, body hostů: Gabriel Karel 3:0, Holeček Petr 3:0, Korb Rostislav 2:0, Polcarová Anežka 1:1), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Lomnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Minář Marek 3:1, Vála Bohuslav 3:1, Tonhauser Robert 0:2, Plaček Jaroslav 2:2, Kruliš David 0:1, body hostů: Šindelář Kamil 3:1, Levora Vojtěch 2:2, Sankot Luděk 2:2, Vondrušková Andrea 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Boris 1:3, Kolář Pavel 3:0, Tesař Vojtěch 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Lof Milan 3:1, Liška Jan 0:4, Tomšík Jaroslav 2:1, Pock Václav 1:2),
12. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Kamil 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Vondrušková Andrea 2:0, Sankot Luděk 3:0, Vondrušková Nikola 0:1, body hostů: Moldavčuk David 1:2, Galek Vojtěch 0:3, Galek Roman 0:2, Liška Jan 0:2), TJ Loket nad Ohří A - TJ Jiskra Březová A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Miroslav 2:2, Pumpr Jaroslav 3:1, Hlaváček Miloš 1:2, Polcar Vojtěch 2:2, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Gabriel Karel 3:1, Holeček Petr 1:3, Hurban Jan 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 2:0, Kopárek Jiří 2:0, Daněk Zdeněk 3:0, Heřman Jaroslav 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:3, Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2), SK Toužim - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Jakub 1:3, Daniel Pavel 3:1, Ženíšek Jiří 1:3, Pohanka Jaroslav 1:3, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Minařík Jiří 2:2, Provazník Karel 1:3, Hrnčiřík Karel 3:1), KST Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Völgyesi Zdeňek 3:0, Kolář Pavel 2:1, Tesař Vojtěch 0:3, WO 0:5, body hostů: Minář Marek 2:1, Plaček Jaroslav 1:1, Kruliš David 1:1, Tonhauser Robert 0:2, WO 5:0), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav ml. 2:2, Křišta Josef 1:3, Čáp Ladislav st. 2:2, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 2:2, Vysocký Ivan 2:2, Novák Radek 2:2),
13. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jakub 3:0, Provazník Jan st. 1:1, Novák Radek 1:2, Čonka Martin 3:0, body hostů: Liška Jan 0:2, Lof Milan 2:1, Pock Václav 0:3, Tomšík Jaroslav 0:2, Moldavčuk David 1:0), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Lomnice A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čáp Ladislav ml. 1:2, Křišta Josef 0:2, Čáp Ladislav st. 2:1, WO 0:4, body hostů: Šindelář Kamil 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Vondrušková Andrea 0:2, Sankot Luděk 1:1, WO 4:0), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Jiskra Březová A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:2, Minář Marek 3:0, Kruliš David 1:2, Tonhauser Robert 0:3, WO 5:0, body hostů: Polcarová Anežka 1:3, Gabriel Karel 3:1, Korb Rostislav 3:1, WO 0:5), KST Karlovy Vary A - TJ Loket nad Ohří A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěrák Boris 3:1, Kolář Pavel 2:1, Tesař Vojtěch 0:3, Völgyesi Zdeňek 4:0, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Pumpr Jaroslav 2:2, Hlaváček Miloš 1:2, Bucifal Josef 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Evžen 2:0, Hrnčiřík Karel 2:0, Friedman Miloš 2:0, Kříž Dominik 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, Harušťák Milan 0:2, Harašta Ivan 0:2), SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 1:2, Ženíšek Jiří 1:2, Daniel Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Švec Jan 1:3, Kopárek Jiří 3:1, Daněk Zdeněk 3:1, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 0:2, Čáp Ladislav ml. 0:2, Křišta Josef 0:3, Čáp Ladislav st. 1:2, body hostů: Lof Milan 3:0, Tomšík Jaroslav 3:0, Liška Jan 1:1, Moldavčuk David 2:0), TJ Ostrov A - TJ Lomnice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 1:3, Novák Radek 1:3, Provazník Jakub 1:2, Čonka Martin 2:2, body hostů: Šindelář Kamil 2:2, Levora Vojtěch 4:0, Sankot Luděk 4:0, Vondrušková Andrea 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěrák Boris 1:3, Kolář Pavel 2:2, Tesař Vojtěch 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Gabriel Karel 2:2, Polcarová Anežka 3:1, Holeček Petr 0:3), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Loket nad Ohří A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 2:0, Kruliš David 2:1, Minář Marek 3:0, body hostů: Polcar Vojtěch 0:3, Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 0:2, Bucifal Josef 0:2), SK Toužim - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Jakub 1:1, Ženíšek Jiří 2:0, Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 2:0, body hostů: Ježek Václav 1:2, Laurinc Ludevít 0:2, Harušťák Milan 0:2, Harašta Ivan 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčiřík Karel 1:1, Friedman Miloš 1:1, Kříž Dominik 2:1, Horník Evžen 0:2, WO 5:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Kopárek Jiří 2:1, Daněk Zdeněk 1:2, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Ostrov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Karel 1:3, Hrnčiřík Karel 2:2, Friedman Miloš 3:1, Kříž Dominik 4:0, body hostů: Provazník Jakub 3:1, Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 0:4, Novák Radek 1:3), SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohanka Jaroslav 2:2, Kheil Jakub 2:2, Ženíšek Jiří 0:4, Daniel Pavel 3:1, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 3:1, Čáp Ladislav ml. 1:3, Křišta Josef 1:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harašta Ivan 0:2, Harušťák Milan 1:1, Laurinc Ludevít 0:3, Ježek Václav 1:2, body hostů: Kruliš David 2:1, Minář Marek 3:0, Tonhauser Robert 1:1, Plaček Jaroslav 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - KST Karlovy Vary A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Jaroslav 2:1, Kopárek Jiří 2:1, Daněk Zdeněk 3:0, Švec Jan 2:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 2:1, Kolář Pavel 1:2, Tesař Vojtěch 0:3, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Jiskra Březová A - TJ Slavoj Kynšperk A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gabriel Karel 0:3, Holeček Petr 0:2, Korb Rostislav 3:0, WO 0:4, body hostů: Lof Milan 2:0, Liška Jan 1:1, Tomšík Jaroslav 1:1, Moldavčuk David 1:1, WO 4:0), TJ Loket nad Ohří A - TJ Lomnice A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 0:2, Hlaváček Miloš 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, WO 0:3, body hostů: Levora Vojtěch 3:0, Šindelář Kamil 2:0, Vondrušková Andrea 0:1, Březovský Petr 2:0, WO 3:0),
16. kolo:
SK Toužim - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Jakub 1:3, Pohanka Jaroslav 2:2, Daniel Pavel 3:1, Ženíšek Jiří 2:2, body hostů: Provazník Jakub 4:0, Čonka Martin 3:1, Provazník Jan st. 0:4, Novák Radek 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Karel 0:1, Hrnčiřík Karel 1:1, Kříž Dominik 3:0, Friedman Miloš 2:0, WO 3:0, body hostů: Surma Radek 2:1, Šindelář Jiří 0:3, Surma Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřman Jaroslav 3:0, Kopárek Jiří 0:3, Daněk Zdeněk 1:2, Švec Jan 4:0, body hostů: Minář Marek 2:2, Plaček Jaroslav 2:1, Kruliš David 0:3, Tonhauser Robert 1:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - KST Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harašta Ivan 0:3, Harušťák Milan 1:1, Laurinc Ludevít 0:3, Ježek Václav 1:2, WO 4:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Kolář Pavel 3:1, Tesař Vojtěch 2:1, WO 0:4), TJ Loket nad Ohří A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bucifal Josef 0:3, Hlaváček Miloš 0:3, Pumpr Jaroslav 1:2, Polcar Vojtěch 3:0, WO 5:0, body hostů: Liška Jan 3:1, Tomšík Jaroslav 3:1, Moldavčuk David 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Březová A - TJ Lomnice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 0:2, Gabriel Karel 0:2, Holeček Petr 0:3, Korb Rostislav 1:2, body hostů: Březovský Petr 3:0, Levora Vojtěch 3:0, Šindelář Kamil 1:1, Sankot Luděk 2:0),
17. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Jiskra Březová A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čonka Martin 1:0, Provazník Jan st. 2:0, Novák Radek 2:0, Provazník Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Hurban Nikola 0:2, Holeček Pavel 0:2, Gajdošová Zuzana 0:2, WO 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Loket nad Ohří A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav st. 2:2, Čáp Ladislav ml. 2:1, Ďurža Karel 2:2, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Pumpr Jaroslav 2:2, Hlaváček Miloš 0:4, Přibyl Miroslav 2:1), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 3:0, Moldavčuk David 3:0, Liška Jan 4:0, WO 0:4, body hostů: Ježek Václav 0:3, Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:3, Harušťák Milan 0:2, WO 4:0), TJ Lomnice A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Kamil 3:1, Levora Vojtěch 2:1, Vondrušková Andrea 0:3, Sankot Luděk 4:0, body hostů: Švec Jan 2:2, Heřman Jaroslav 1:3, Kopárek Jiří 1:2, Daněk Zdeněk 1:2), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Kruliš David 1:1, Tonhauser Robert 0:3, Minář Marek 2:1, WO 4:0, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Hrnčiřík Karel 1:3, Friedman Miloš 1:2, WO 0:4), KST Karlovy Vary A - SK Toužim 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 1:1, Tesař Vojtěch 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 2:1, Blažek František 0:3, Mašková Nicole 0:2),
18. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čáp Ladislav st. 1:0, Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, Ďurža Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hurban Nikola 0:2, Holeček Pavel 0:2, Gajdošová Zuzana 0:2, WO 0:3), TJ Ostrov A - TJ Loket nad Ohří A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 2:0, Vysocký Ivan 2:0, Novák Radek 2:0, Čonka Martin 2:0, body hostů: Polcar Vojtěch 0:2, Pumpr Jaroslav 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Přibyl Miroslav 0:2), TJ Lomnice A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Kamil 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Vondrušková Andrea 2:0, Sankot Luděk 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, Harušťák Milan 0:2, Harašta Ivan 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:1, Moldavčuk David 1:2, Liška Jan 1:2, WO 0:4, body hostů: Švec Jan 2:0, Kopárek Jiří 2:1, Daněk Zdeněk 0:2, Heřman Jaroslav 1:1, WO 4:0), KST Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Pavel 2:1, Tesař Vojtěch 0:3, Svěrák Boris 0:3, Völgyesi Zdeňek 1:2, WO 4:0, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Hrnčiřík Karel 3:1, Friedman Miloš 2:2, WO 0:4), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - SK Toužim 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Robert 2:0, Minář Marek 2:0, Plaček Jaroslav 3:0, Kruliš David 2:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 0:3, Kheil Jakub 0:2, Blažek František 0:2, Mašková Nicole 0:2),
19. kolo:
TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Ostrov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 3:0, Kruliš David 0:2, Tonhauser Robert 2:1, Minář Marek 3:0, body hostů: Čonka Martin 2:1, Provazník Jan st. 1:2, Novák Radek 0:3, Kopnický Miroslav 0:2), KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 4:0, Svěrák Boris 1:3, Tesař Vojtěch 0:4, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav st. 2:2, Čáp Ladislav ml. 2:2, Ďurža Karel 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Evžen 1:2, Friedman Miloš 2:1, Hrnčiřík Karel 2:1, Kříž Dominik 3:0, WO 1:0, body hostů: Lof Milan 1:3, Tomšík Jaroslav 1:2, Moldavčuk David 1:2, Liška Jan 1:1, WO 0:1), SK Toužim - TJ Lomnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Jakub 2:1, Mašková Nicole 0:3, Pohanka Jaroslav 1:2, Blažek František 0:3, body hostů: Šindelář Kamil 3:0, Levora Vojtěch 3:0, Sankot Luděk 1:2, Vondrušková Andrea 2:1), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Jiskra Březová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harušťák Milan 1:1, Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:3, Ježek Václav 1:2, body hostů: Korb Rostislav 3:0, Gabriel Karel 3:0, Holeček Petr 2:0, Hric Jan 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Jaroslav 2:0, Kopárek Jiří 1:1, Daněk Zdeněk 3:0, Švec Jan 3:0, body hostů: Polcar Vojtěch 0:3, Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 0:2, Kotlaba Miroslav 0:2),
20. kolo:
KST Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 2:1, Tesař Vojtěch 0:3, Völgyesi Zdeňek 4:0, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 1:2, Novák Radek 1:2, Kopnický Miroslav 0:3), TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Kruliš David 0:2, Tonhauser Robert 2:1, Minář Marek 2:0, WO 4:0, body hostů: Surma Radek 2:1, Ďurža Karel 1:2, Surma Daniel 0:3, WO 0:4), SK Toužim - TJ Slavoj Kynšperk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Jakub 2:2, Pohanka Jaroslav 2:2, Blažek František 1:3, Daniel Pavel 3:1, body hostů: Lof Milan 4:0, Tomšík Jaroslav 0:4, Moldavčuk David 1:3, Liška Jan 3:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Lomnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Evžen 1:3, Hrnčiřík Karel 2:1, Friedman Miloš 3:1, Kříž Dominik 2:1, WO 1:1, body hostů: Šindelář Kamil 2:2, Sankot Luděk 2:1, Levora Vojtěch 2:1, Vondrušková Andrea 0:4, WO 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Jaroslav 2:1, Kopárek Jiří 2:1, Daněk Zdeněk 3:0, Švec Jan 2:1, body hostů: Korb Rostislav 2:1, Gabriel Karel 1:2, Holeček Petr 0:3, Hric Jan 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Loket nad Ohří A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ivan 0:3, Laurinc Ludevít 2:1, Harušťák Milan 1:2, Ježek Václav 1:2, WO 0:1, body hostů: Polcar Vojtěch 2:1, Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 3:0, Kotlaba Miroslav 1:2, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:0, Zika Miroslav 2:0, Provazník Jan st. 2:0, Novák Radek 2:0, body hostů: Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:2, Krombholz Josef 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Křišta Josef 1:1, Čáp Ladislav st. 3:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, body hostů: Kročák Roman 0:3, Daněk Zdeněk 1:1, Kožíšek Miloslav 0:2, Vasilečko Robert 0:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Petr 0:3, Hurban Nikola 0:2, Dušek Jan 0:3, Polcarová Anežka 1:1, WO 5:0, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Friedman Miloš 3:1, Hrnčiřík Karel 2:0, WO 0:5), TJ Loket nad Ohří A - SK Toužim 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Josef 0:2, Pumpr Jaroslav 2:0, Hlaváček Miloš 1:2, Bednář Jiří 0:3, WO 0:1, body hostů: Kheil Jakub 2:1, Blažek František 1:2, Pohanka Jaroslav 2:0, Daniel Pavel 2:0, WO 1:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Jan 0:3, Moldavčuk David 0:2, Tomšík Jaroslav 1:2, Lof Milan 2:1, body hostů: Minář Marek 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, Kruliš David 1:2, Tonhauser Robert 1:1), TJ Lomnice A - KST Karlovy Vary A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Kamil 0:1, Březovský Petr 2:0, Sankot Luděk 3:0, Levora Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 1:2, Kolář Pavel 0:3, Svěrák Boris 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, Ďurža Karel 2:0, body hostů: Laurinc Ludevít 0:2, Harašta Ivan 0:2, Krombholz Josef 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2), TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:2, Novák Radek 2:2, Hofman Jan ml. 1:3, Čonka Martin 3:1, body hostů: Švec Jan 3:1, Heřman Jaroslav 3:1, Kopárek Jiří 2:2, Daněk Zdeněk 0:4), TJ Loket nad Ohří A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Josef 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Bednář Jiří 0:2, Pumpr Jaroslav 0:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 2:0, Kříž Dominik 2:0, Friedman Miloš 2:0, Volmůt Jindřich 2:0), TJ Jiskra Březová A - SK Toužim 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 2:0, Hurban Nikola 2:0, Dušek Jan 1:2, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Kheil Jakub 1:2, Pohanka Jaroslav 1:2, Blažek František 0:2, Mašková Nicole 0:2), TJ Lomnice A - TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Vojtěch 3:0, Sankot Luděk 2:1, Zima Jiří 0:3, Šindelář Kamil 4:0, body hostů: Minář Marek 2:2, Plaček Jaroslav 1:2, Tonhauser Robert 1:2, Kruliš David 0:3), TJ Slavoj Kynšperk A - KST Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liška Jan 0:3, Moldavčuk David 0:3, Tomšík Jaroslav 2:1, Lof Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Kolář Pavel 2:2, Svěrák Boris 2:2, WO 0:5),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Baník Svatava 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volf Oldřich 2:0, Novotný Matěj 1:1, Pock Václav 3:0, Kadavý Vladimír 2:1, body hostů: Grošaft Alexandr 1:2, Niebauer Aleš 0:3, Nerad Václav 0:2, Holeček Martin 1:1), KST Karlovy Vary B - SK Merklín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 2:1, Řezáč Bohumil 0:3, Krejčí David 0:3, Gerba Ondřej 2:2, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Hejtmánek Tomáš 3:0, Landiga Michal 2:1, Novák Vladimír 0:2, Vonášek Petr 1:0), TJ Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babor Václav 0:3, Dvořák Jindřich 0:2, Vařečka Pavel 0:3, Hofman Jan ml. 2:1, body hostů: Brázda Zdeněk 3:0, Křišta Josef 2:1, Teiner Martin 3:0, Benda Lubomír 1:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Jiskra Aš 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Karel 3:0, Provazník Karel 0:2, Klein Karel 2:1, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Jánský Radek 2:1, Dospíšil Ivan 1:2, Nguyen Huy Hac 0:3, Kotrč Jiří 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Baník Sokolov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jan 3:1, Černík Jaroslav 2:2, Holeček Pavel 0:4, Pechman Vladimír 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Choděra Miroslav 2:2, Beníšek Karel 1:3, Drahokoupil Jakub 2:2),
2. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holubek Milan 2:2, Řezáč Bohumil 0:4, Krejčí David 2:2, Gerba Ondřej 4:0, body hostů: Pechman Vladimír 2:2, Kostroun Jiří 1:3, Dušek Jan 3:1, Černík Jaroslav 2:2), SK Merklín - TJ Baník Sokolov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejtmánek Tomáš 1:3, Landiga Michal 1:2, Suchan Miroslav st. 0:3, Suchan Miroslav ml. 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 2:2, Beníšek Karel 1:2, Drahokoupil Jakub 2:1), TJ Ostrov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 0:3, Hofman Jan ml. 0:2, Vařejčka Josef 0:3, Babor Václav 2:1, body hostů: Minařík Jiří 3:0, Klein Karel 3:0, Fencl Karel 2:1, Provazník Karel 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Jiskra Aš 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teiner Martin 1:2, Benda Lubomír 0:2, Vrzal Ivan 0:3, Brázda Zdeněk 2:1, body hostů: Jánský Radek 3:0, Dospíšil Ivan 3:0, Nguyen Huy Hac 2:1, Janský Michal 0:2),
3. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Baník Sokolov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klůj Ivan 1:2, Krejčí David 0:3, Řezáč Bohumil 1:2, Gerba Ondřej 2:1, body hostů: Paprštein Ladislav 3:0, Choděra Miroslav 1:2, Beníšek Karel 2:1, Drahokoupil Jakub 2:1), SK Merklín - TJ Jiskra Březová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 4:0, Landiga Michal 2:1, Vonášek Petr 2:1, Suchan Miroslav ml. 1:3, body hostů: Pechman Vladimír 2:2, Kostroun Jiří 1:3, Dušek Jan 1:2, Černík Jaroslav 1:2), TJ Ostrov B - TJ Jiskra Aš 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan ml. 3:1, Vařejčka Josef 1:3, Babor Václav 1:3, Vařečka Pavel 2:2, body hostů: Jánský Radek 3:1, Dospíšil Ivan 1:3, Nguyen Huy Hac 4:0, Janský Michal 1:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Zdeněk 1:2, Benda Lubomír 0:1, Teiner Martin 0:2, Kožíšek Miloslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Fencl Karel 1:0, Minařík Jiří 3:0, Klein Karel 3:0, Provazník Karel 1:1, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Jiskra Březová B - TJ Ostrov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostroun Jiří 2:0, Hric Jan 2:0, Černík Jaroslav 2:1, Pechman Vladimír 2:0, body hostů: Vařečka Pavel 0:3, Babor Václav 1:1, Dvořák Jindřich 0:2, Vařejčka Josef 0:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:2, Beníšek Karel 1:3, Drahokoupil Jakub 1:3, Choděra Miroslav 3:1, body hostů: Brázda Zdeněk 2:2, Křišta Josef 2:2, Teiner Martin 4:0, Benda Lubomír 1:3), TJ Slavoj Kynšperk B - KST Karlovy Vary B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pock Václav 4:0, Novotný Matěj 2:2, Fabiš Štefan 0:3, Volf Oldřich 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 2:2, Holubek Milan 1:3, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Baník Svatava - SK Merklín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 2:2, Strýček Rudolf 1:2, Nerad Václav 0:3, Grošaft Alexandr 2:2, body hostů: Suchan Miroslav ml. 4:0, Landiga Michal 4:0, Novák Vladimír 1:2, Suchan Miroslav st. 0:3),
5. kolo:
TJ Jiskra Březová B - TJ Slovan Karlovy Vary C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostroun Jiří 2:2, Hric Jan 1:2, Černík Jaroslav 0:3, Pechman Vladimír 2:2, body hostů: Brázda Zdeněk 4:0, Teiner Martin 4:0, Kročák Roman 1:2, Benda Lubomír 0:3), TJ Baník Sokolov A - TJ Ostrov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 3:0, Beníšek Karel 1:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Choděra Miroslav 2:1, body hostů: Vařečka Pavel 0:3, Babor Václav 3:0, Dvořák Jindřich 0:3, Vařejčka Josef 0:2), TJ Slavoj Kynšperk B - SK Merklín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pock Václav 2:0, Kadavý Vladimír 2:0, Fabiš Štefan 2:1, Novotný Matěj 3:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 1:2, Landiga Michal 0:3, Novák Vladimír 0:2, Suchan Miroslav st. 0:2), TJ Baník Svatava - KST Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák František 0:3, Strýček Rudolf 0:3, Holeček Martin 1:2, Grošaft Alexandr 1:2, body hostů: Gerba Ondřej 3:0, Klůj Ivan 3:0, Holubek Milan 1:2, Řezáč Bohumil 3:0),
6. kolo:
TJ Ostrov B - TJ Slavoj Kynšperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Hofman Jan ml. 2:1, Laurenc Radim 1:3, Babor Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Pock Václav 4:0, Novotný Matěj 3:1, Kadavý Vladimír 0:4, Volf Oldřich 1:2, WO 0:1), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Baník Svatava 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda Lubomír 2:2, Růžička Vladimír 0:3, Šindelář Jiří 0:3, Teiner Martin 4:0, body hostů: Grošaft Alexandr 3:1, Niebauer Aleš 3:1, Lesák František 1:2, Nerad Václav 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Jiskra Březová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 0:4, Provazník Karel 2:2, Klein Karel 4:0, Minařík Jiří 3:1, body hostů: Pechman Vladimír 3:1, Kostroun Jiří 2:2, Dušek Jan 1:3, Černík Jaroslav 1:3), TJ Jiskra Aš - TJ Baník Sokolov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Huy Hac 1:2, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 3:0, Dospíšil Ivan 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 0:4, Choděra Miroslav 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Beníšek Karel 2:1),
7. kolo:
TJ Ostrov B - TJ Baník Svatava 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 4:0, Vyhlídka Daniel 3:0, Laurenc Radim 1:2, Babor Václav 1:3, body hostů: Niebauer Aleš 2:2, Grošaft Alexandr 2:2, Nerad Václav 0:3, Lesák František 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Slavoj Kynšperk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teiner Martin 3:1, Benda Lubomír 0:4, Růžička Vladimír 0:1, Brázda Zdeněk 4:0, Kročák Roman 2:1, body hostů: Pock Václav 3:1, Novotný Matěj 1:3, Kadavý Vladimír 2:2, Janda Michal 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Sokolov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 3:0, Fencl Karel 1:1, Klein Karel 2:1, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 1:2, Beníšek Karel 0:3, Drahokoupil Jakub 0:2), TJ Jiskra Aš - TJ Jiskra Březová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Huy Hac 1:2, Trgo Michael 2:0, Jánský Radek 3:0, Dospíšil Ivan 2:1, body hostů: Pechman Vladimír 1:2, Kostroun Jiří 0:3, Dušek Jan 0:3, Černík Jaroslav 2:0),
8. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pock Václav 3:1, Galek Vojtěch 2:2, Novotný Matěj 0:3, Volf Oldřich 2:2, body hostů: Fencl Karel 1:3, Minařík Jiří 2:2, Klein Karel 3:1, Provazník Karel 2:1), TJ Baník Svatava - TJ Jiskra Aš 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niebauer Aleš 1:2, Nerad Václav 1:2, Lesák František 1:2, Grošaft Alexandr 1:3, body hostů: Jánský Radek 4:0, Nguyen Huy Hac 0:3, Dospíšil Ivan 3:0, Jánská Veronika 2:1), KST Karlovy Vary B - TJ Ostrov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 2:2, Krejčí David 2:2, Řezáč Bohumil 0:3, Gerba Ondřej 2:2, body hostů: Hofman Jan ml. 3:1, Vařečka Pavel 2:2, Babor Václav 4:0, Dvořák Jindřich 0:3), SK Merklín - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 3:1, Landiga Michal 2:2, Landiga Martin 0:1, Suchan Miroslav ml. 3:1, Vonášek Petr 1:2, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Křišta Josef 1:3, Teiner Martin 3:1, Benda Lubomír 0:4),
9. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Jiskra Aš 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pock Václav 4:0, Novotný Matěj 1:3, Rohlík Tomáš 1:3, Galek Vojtěch 2:2, body hostů: Jánský Radek 3:1, Dospíšil Ivan 1:3, Trgo Michael 3:1, Nguyen Huy Hac 1:3), TJ Baník Svatava - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grošaft Alexandr 1:2, Lesák František 0:3, Nerad Václav 0:3, Niebauer Aleš 2:1, body hostů: Minařík Jiří 3:0, Klein Karel 3:0, Provazník Karel 2:1, Kociánová Lucie 1:2), KST Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klůj Ivan 2:1, Krejčí David 2:1, Řezáč Bohumil 1:2, Gerba Ondřej 3:0, body hostů: Brázda Zdeněk 2:1, Teiner Martin 2:1, Benda Lubomír 0:3, Růžička Vladimír 0:3), SK Merklín - TJ Ostrov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 2:1, Landiga Michal 2:1, Vonášek Petr 2:1, Suchan Miroslav ml. 3:0, body hostů: Hofman Jan ml. 3:0, Vařečka Pavel 0:3, Babor Václav 0:3, Dvořák Jindřich 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - KST Karlovy Vary B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Karel 2:1, Provazník Karel 2:0, Klein Karel 2:1, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Gerba Ondřej 2:1, Klůj Ivan 0:3, Krejčí David 0:3, Řezáč Bohumil 0:2), TJ Jiskra Aš - SK Merklín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Huy Hac 2:2, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 3:0, Dospíšil Ivan 2:2, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Hejtmánek Tomáš 1:3, Landiga Michal 2:1, Novák Vladimír 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostroun Jiří 2:2, Hric Jan 2:2, Černík Jaroslav 2:2, Pechman Vladimír 2:2, body hostů: Pock Václav 4:0, Rohlík Tomáš 2:2, Volf Oldřich 1:3, Kadavý Vladimír 1:3), TJ Baník Sokolov A - TJ Baník Svatava 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:0, Beníšek Karel 2:0, Drahokoupil Jakub 2:0, Choděra Miroslav 2:0, body hostů: Niebauer Aleš 0:2, Holeček Martin 0:2, Lesák František 0:2, Nerad Václav 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - SK Merklín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Karel 2:0, Provazník Karel 2:0, Klein Karel 2:0, Minařík Jiří 2:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 0:2, Hejtmánek Tomáš 0:2, Landiga Michal 0:2, Novák Vladimír 0:2), TJ Jiskra Aš - KST Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Huy Hac 2:2, Janský Michal 2:2, Jánský Radek 4:0, Dospíšil Ivan 2:2, body hostů: Gerba Ondřej 2:2, Klůj Ivan 2:2, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 1:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Baník Svatava 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostroun Jiří 2:0, Hric Jan 2:0, Černík Jaroslav 3:0, Pechman Vladimír 2:0, body hostů: Niebauer Aleš 0:3, Holeček Martin 0:2, Lesák František 0:2, Nerad Václav 0:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Slavoj Kynšperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 3:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Beníšek Karel 1:2, Choděra Miroslav 3:1, body hostů: Medvecký Ludovit 1:3, Rohlík Tomáš 2:2, Volf Oldřich 1:2, Kadavý Vladimír 1:2),
12. kolo:
TJ Baník Svatava - TJ Slavoj Kynšperk B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 1:3, Lesák František 2:2, Nerad Václav 1:2, Niebauer Aleš 3:1, body hostů: Pock Václav 3:1, Rohlík Tomáš 2:2, Volf Oldřich 3:1, Kadavý Vladimír 0:3), SK Merklín - KST Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 2:2, Landiga Michal 1:3, Vonášek Petr 0:3, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 4:0, Krejčí David 2:2, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Ostrov B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Teiner Martin 2:0, Kožíšek Miloslav 0:2, Brázda Zdeněk 3:0, Křišta Josef 1:1, WO 4:0, body hostů: Vařečka Pavel 1:2, Dvořák Jindřich 1:2, Babor Václav 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janský Michal 0:4, Nguyen Huy Hac 2:1, Dospíšil Ivan 1:2, Jánský Radek 2:2, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Klein Karel 3:1, Provazník Karel 1:2, Volmůt Jindřich 1:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Březová B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:1, Beníšek Karel 2:1, Drahokoupil Jakub 1:2, Choděra Miroslav 3:0, body hostů: Pechman Vladimír 3:0, Kostroun Jiří 1:2, Hric Jan 0:3, Černík Jaroslav 0:3),
13. kolo:
TJ Jiskra Březová B - KST Karlovy Vary B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostroun Jiří 3:1, Hric Jan 2:2, Černík Jaroslav 0:3, Pechman Vladimír 4:0, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 2:2, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Baník Sokolov A - SK Merklín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:0, Beníšek Karel 1:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Choděra Miroslav 3:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 1:2, Hejtmánek Tomáš 1:2, Landiga Michal 0:2, Suchan Miroslav st. 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Ostrov B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klein Karel 2:2, Provazník Karel 2:2, Minařík Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Vysocký Ivan 2:1, Hofman Jan ml. 2:1, Babor Václav 0:3, Vařečka Pavel 0:3, WO 5:0), TJ Jiskra Aš - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janský Michal 1:1, Nguyen Huy Hac 2:1, Dospíšil Ivan 2:1, Jánský Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Brázda Zdeněk 2:1, Teiner Martin 1:2, Surma Daniel 0:3, 0:1, WO 0:3),
14. kolo:
TJ Baník Sokolov A - KST Karlovy Vary B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:0, Beníšek Karel 2:0, Drahokoupil Jakub 1:0, Choděra Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Gerba Ondřej 0:2, Klůj Ivan 0:1, Krejčí David 0:2, Řezáč Bohumil 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Březová B - SK Merklín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostroun Jiří 2:2, Hric Jan 1:3, Černík Jaroslav 1:3, Pechman Vladimír 3:1, body hostů: Suchan Miroslav ml. 2:2, Hejtmánek Tomáš 3:1, Landiga Michal 4:0, Landiga Martin 0:4), TJ Jiskra Aš - TJ Ostrov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janský Michal 0:4, Lošťák Ladislav 1:3, Dospíšil Ivan 3:1, Jánský Radek 3:1, body hostů: Vysocký Ivan 4:0, Hofman Jan ml. 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Babor Václav 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klein Karel 3:0, Provazníková Nicole 0:2, Provazník Karel 2:1, Minařík Jiří 1:1, WO 3:0, body hostů: Brázda Zdeněk 1:2, Teiner Martin 3:0, Surma Daniel 0:3, 0:1, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Ostrov B - TJ Jiskra Březová B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan ml. 4:0, Vařečka Pavel 1:3, Babor Václav 1:2, Vysocký Ivan 4:0, body hostů: Pechman Vladimír 2:2, Kostroun Jiří 2:2, Hric Jan 0:4, Černík Jaroslav 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Baník Sokolov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teiner Martin 0:3, Křišta Josef 1:2, Kročák Roman 1:2, Brázda Zdeněk 3:1, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 2:1, Beníšek Karel 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2), KST Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 4:0, Krejčí David 2:2, Holubek Milan 1:3, Gerba Ondřej 1:3, body hostů: Pock Václav 3:1, Volf Oldřich 2:2, Rohlík Tomáš 3:1, Kadavý Vladimír 0:4), SK Merklín - TJ Baník Svatava 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 2:0, Landiga Michal 2:0, Vonášek Petr 3:0, Suchan Miroslav ml. 2:0, body hostů: Niebauer Aleš 0:3, Lesák František 0:2, Holeček Martin 0:2, Nerad Václav 0:2),
16. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Jiskra Březová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teiner Martin 1:1, Křišta Josef 2:0, Kročák Roman 2:1, Brázda Zdeněk 3:0, body hostů: Pechman Vladimír 2:1, Kostroun Jiří 0:3, Černík Jaroslav 0:2, Hric Jan 0:2), TJ Ostrov B - TJ Baník Sokolov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan ml. 4:0, Vařečka Pavel 0:4, Babor Václav 0:4, Vysocký Ivan 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Choděra Miroslav 2:2, Beníšek Karel 2:2, Drahokoupil Jakub 2:2), SK Merklín - TJ Slavoj Kynšperk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Landiga Martin 0:4, Landiga Michal 3:1, Vonášek Petr 2:2, Suchan Miroslav ml. 4:0, body hostů: Liška David 2:2, Rohlík Tomáš 2:2, Janda Michal 2:2, Rosová Jaroslava 1:3), KST Karlovy Vary B - TJ Baník Svatava 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 3:0, Krejčí David 1:1, Řezáč Bohumil 2:1, Gerba Ondřej 3:0, body hostů: Niebauer Aleš 0:3, Lesák František 1:2, Holeček Martin 1:2, Nerad Václav 0:2),
17. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Ostrov B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Václav st. 0:4, Kadavý Vladimír 1:3, Pock Václav 2:0, Rohlík Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Hofman Jan ml. 2:1, Vysocký Ivan 3:1, Vařečka Pavel 2:2, Dvořák Jindřich 1:2, WO 0:1), TJ Baník Svatava - TJ Slovan Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 1:2, Holeček Martin 0:2, Strýček Rudolf 0:3, Niebauer Aleš 1:2, body hostů: Brázda Zdeněk 3:0, Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 3:0, Vasilečko Robert 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černík Jaroslav 1:2, Hric Jan 1:2, Hurban Jan 1:2, Kostroun Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Provazník Karel 3:1, Provazníková Nicole 0:4, WO 0:5), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Aš 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Choděra Miroslav 1:2, Paprštein Ladislav 3:0, Drahokoupil Jakub 2:1, Beníšek Karel 3:0, body hostů: Jánský Radek 1:2, Dospíšil Ivan 0:3, Trgo Michael 1:2, Nguyen Huy Hac 1:2),
18. kolo:
TJ Baník Svatava - TJ Ostrov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 1:2, Holeček Martin 0:3, Strýček Rudolf 0:3, Niebauer Aleš 2:1, body hostů: Hofman Jan ml. 3:0, Vařečka Pavel 2:1, Vyhlídka Daniel 3:0, Dvořák Jindřich 1:2), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Slovan Karlovy Vary C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pock Václav 3:0, Bárta Václav st. 0:3, Rohlík Tomáš 1:2, Kadavý Vladimír 0:4, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 2:1, Křišta Josef 2:1, Kročák Roman 2:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paprštein Ladislav 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Beníšek Karel 1:2, Choděra Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Provazník Karel 4:0, Provazníková Nicole 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Březová B - TJ Jiskra Aš 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jaroslav 2:2, Hric Jan 2:2, Hurban Jan 1:3, Kostroun Jiří 3:1, body hostů: Dospíšil Ivan 0:4, Trgo Michael 1:3, Jánský Radek 3:1, Nguyen Huy Hac 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slavoj Kynšperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 4:0, Horník Alexandr 0:4, Provazníková Nicole 0:4, Minařík Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Pock Václav 2:2, Volf Oldřich 2:1, Janda Michal 2:2, Kadavý Vladimír 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Aš - TJ Baník Svatava 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Ivan 3:0, Jánská Veronika 2:1, Nguyen Huy Hac 2:1, Jánský Radek 2:1, body hostů: Niebauer Aleš 0:3, Lesák František 2:1, Holeček Martin 1:2, Nerad Václav 0:3), TJ Ostrov B - KST Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babor Václav 1:1, Vařečka Pavel 2:2, Dvořák Jindřich 1:3, Vysocký Ivan 4:0, Hofman Jan ml. 0:2, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 3:1, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 1:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - SK Merklín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teiner Martin 3:1, Růžička Vladimír 1:3, Vasilečko Robert 0:4, Brázda Zdeněk 4:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 2:2, Hejtmánek Tomáš 2:2, Landiga Michal 3:1, Suchan Miroslav st. 1:3),
20. kolo:
TJ Jiskra Aš - TJ Slavoj Kynšperk B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánská Veronika 2:1, Nguyen Huy Hac 2:1, Jánský Radek 2:1, Dospíšil Ivan 3:0, body hostů: Pock Václav 3:0, Kadavý Vladimír 0:3, Janda Michal 0:3, Maryška Vojtěch 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Svatava 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 2:2, Horník Alexandr 0:4, Provazníková Nicole 0:3, Minařík Jiří 4:0, body hostů: Niebauer Aleš 3:1, Lesák František 2:2, Holeček Martin 3:1, Nerad Václav 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - KST Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teiner Martin 3:1, Kročák Roman 2:2, Kožíšek Miloslav 0:4, Brázda Zdeněk 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 4:0, Klůj Ivan 2:2, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 1:3), TJ Ostrov B - SK Merklín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babor Václav 2:2, Vařečka Pavel 1:3, Dvořák Jindřich 2:2, Vysocký Ivan 4:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Hejtmánek Tomáš 3:1, Landiga Michal 1:3, Landiga Martin 0:4),
21. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čapek Libor 1:2, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 1:3, Gerba Ondřej 2:1, WO 3:0, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Provazník Karel 3:1, Volmůt Jindřich ml. 0:4, Kocián Martin 2:0, WO 0:3), SK Merklín - TJ Jiskra Aš 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landiga Michal 2:2, Vonášek Petr 2:2, Novák Vladimír 0:4, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Jánský Radek 4:0, Dospíšil Ivan 2:2, Nguyen Huy Hac 2:2, Jánská Veronika 1:3), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Jiskra Březová B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pock Václav 3:0, Rohlík Tomáš 2:1, Novotný Matěj 2:1, Volf Oldřich 3:0, body hostů: Pechman Vladimír 2:1, Kostroun Jiří 0:3, Černík Jaroslav 0:3, Hric Jan 0:3), TJ Baník Svatava - TJ Baník Sokolov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lesák František 1:1, Holeček Martin 0:2, Nerad Václav 1:2, Niebauer Aleš 0:3, body hostů: Paprštein Ladislav 2:1, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 1:1, Drahokoupil Jakub 2:0),
22. kolo:
SK Merklín - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landiga Michal 0:2, Vonášek Petr 0:2, Landiga Martin 0:3, Suchan Miroslav ml. 1:2, body hostů: Minařík Jiří 3:0, Provazník Karel 3:0, Kocián Martin 2:0, Kociánová Lucie 1:1), KST Karlovy Vary B - TJ Jiskra Aš 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Libor 2:2, Krejčí David 2:1, Řezáč Bohumil 1:2, Gerba Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Jánský Radek 3:1, Dospíšil Ivan 2:2, Nguyen Huy Hac 1:3, Jánská Veronika 0:2, WO 0:1), TJ Baník Svatava - TJ Jiskra Březová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lesák František 1:1, Holeček Martin 0:2, Nerad Václav 0:3, Niebauer Aleš 1:2, body hostů: Pechman Vladimír 3:0, Kostroun Jiří 3:0, Černík Jaroslav 1:1, Hric Jan 1:1), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Baník Sokolov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 0:3, Rohlík Tomáš 0:2, Pock Václav 2:1, Novotný Matěj 0:3, body hostů: Paprštein Ladislav 2:1, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 2:1, Drahokoupil Jakub 2:0),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Luby 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Michal 0:4, Maryška Vojtěch 2:1, Turčinek Antonín 0:3, Liška David 2:2, body hostů: Horn Jan 4:0, Špryňar Milan 3:1, Winkler Vladimír 2:1, Kočárník Jaroslav 1:2), KST Karlovy Vary C - TJ Baník Vintířov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábera Vratislav 2:2, Švarcová Jana 0:3, Strnad Pavel 0:3, Benedik Miroslav 3:1, body hostů: Visinger Jakub 3:1, Nesměráková Eliška 3:1, Leňka Jiří 2:1, Horvát Milan 1:2), TJ Ostrov C - TJ Baník Sokolov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Miroslav 2:1, Zika Petr 2:0, Kopnický Miroslav 2:1, Vařejčka Josef 2:1, body hostů: Coma Josef 1:2, Koryťák Jan 0:3, Truong Van Ba 2:1, Koryťáková Pavlína 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - SKST Cheb B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Alexandr 2:2, Volmůt Jindřich 2:2, Kocián Martin 3:1, Urban Miroslav 3:1, body hostů: Trgo Michael 3:1, Petera Jiří 3:1, Průcha Petr 0:4, Kytka Rudolf 0:4), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Loket nad Ohří B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Partyngl Tomáš 2:0, Minář Ondřej 0:2, Tonhauser Martin 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Kotlaba Josef 1:2, Kotlaba Miroslav 1:2, Kejšar Miroslav 0:2, Bednář Jiří 0:2, WO 0:1),
2. kolo:
KST Karlovy Vary C - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarcová Jana 0:2, Fábera Vratislav 0:2, Rubin Pavel 0:2, Strnad Pavel 0:2, body hostů: Partyngl Tomáš 2:0, Tonhauser Martin 2:0, Minář Ondřej 2:0, Minář Miloš 2:0), TJ Baník Vintířov A - TJ Loket nad Ohří B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 2:1, Nesměráková Eliška 1:3, Visinger Jakub 2:1, Horvát Milan 1:3, Procházka Pavel 0:1, body hostů: Kotlaba Josef 3:1, Přibyl Miroslav 4:0, Nováček Vladislav 1:3, Kotlaba Miroslav 1:2), TJ Ostrov C - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zika Miroslav 1:1, Zika Petr 0:2, Kopnický Miroslav 0:3, Vyhlídka Daniel 1:2, body hostů: Urban Miroslav 3:0, Kocián Martin 3:0, Volmůt Jindřich 2:0, Horník Alexandr 0:2), TJ Baník Sokolov B - SKST Cheb B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vébr Jaroslav 1:1, Coma Josef 0:2, Černý Lukáš 0:3, Truong Van Ba 0:2, body hostů: Trgo Michael 3:0, Petera Jiří 2:0, Špalek Vít 2:0, Lorenc Martin 1:1),
3. kolo:
KST Karlovy Vary C - TJ Loket nad Ohří B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarcová Jana 0:2, Fábera Vratislav 0:2, Strnad Pavel 0:2, Soukup Matěj 0:2, body hostů: Kotlaba Josef 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, Nováček Vladislav 2:0, Kotlaba Miroslav 2:0), TJ Baník Vintířov A - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 1:2, Nesměráková Eliška 0:3, Visinger Jakub 1:2, Horvát Milan 1:2, body hostů: Partyngl Tomáš 3:0, Tonhauser Martin 3:0, Minář Ondřej 0:3, Minář Miloš 3:0), TJ Ostrov C - SKST Cheb B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zika Miroslav 1:3, Zika Petr 3:1, Vyhlídka Daniel 4:0, Kolář Petr 1:3, body hostů: Trgo Michael 3:1, Petera Jiří 2:2, Špalek Vít 2:2, Lorenc Martin 0:4), TJ Baník Sokolov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koryťáková Pavlína 0:1, Vébr Jaroslav 0:2, Černý Lukáš 1:2, Coma Josef 1:2, Koryťák Jan 0:2, body hostů: Urban Miroslav 2:1, Kocián Martin 3:0, Volmůt Jindřich 3:0, Horník Alexandr 1:1),
4. kolo:
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Ostrov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Partyngl Tomáš 3:1, Minář Ondřej 2:2, Mora Petr 1:1, Tonhauser Martin 4:0, Brož Matěj 0:1, body hostů: Kolář Petr 1:3, Vyhlídka Daniel 3:1, Kopnický Miroslav 0:4, Galaňuk Petr 1:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Sokolov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlaba Josef 2:0, Nováček Vladislav 2:0, Kotlaba Miroslav 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, body hostů: Bjalončík Boris 0:1, Truong Van Ba 0:2, Coma Josef 0:2, Černý Lukáš 0:2, Koryťák Jan 0:1), TJ Slavoj Kynšperk C - KST Karlovy Vary C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Michal 1:0, Maryška Vojtěch 2:0, Kadavý Vladimír 3:0, Liška David 1:0, WO 3:0, body hostů: Strnad Pavel 0:3, Fábera Vratislav 0:2, Rubin Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Luby - TJ Baník Vintířov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:2, Kocum Ondřej 2:2, Horn Jan 2:1, Skála Tomáš ml. 3:1, body hostů: Horvát Milan 1:3, Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 0:4, Visinger Jakub 2:1),
5. kolo:
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Baník Sokolov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárová Klára 1:1, Partyngl Tomáš 2:0, Minář Ondřej 2:0, Tonhauser Martin 3:0, Morová Natálie 1:0, body hostů: Koryťák Jan 0:3, Černý Lukáš 0:3, Coma Josef 0:2, Vébr Jaroslav 1:1), TJ Loket nad Ohří B - TJ Ostrov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlaba Josef 3:0, Nováček Vladislav 1:1, Kotlaba Miroslav 2:1, Přibyl Miroslav 2:1, body hostů: Kolář Petr 0:3, Vyhlídka Daniel 3:0, Galaňuk Petr 0:3, Kopnický Miroslav 0:2), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Baník Vintířov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Michal 0:2, Maryška Vojtěch 0:2, Bárta Václav st. 0:3, Liška David 1:1, body hostů: Visinger Jakub 3:0, Nesměráková Eliška 2:0, Leňka Jiří 2:0, Horvát Milan 1:1), TJ Luby - KST Karlovy Vary C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špryňar Milan 1:0, Kocum Ondřej 2:0, Horn Jan 2:0, Skála Tomáš ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Fábera Vratislav 0:2, Strnad Pavel 0:2, Rubin Pavel 0:2, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Ostrov C - TJ Slavoj Kynšperk C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařejčka Josef 3:1, Zika Petr 2:2, Zika Miroslav 4:0, Kolář Petr 0:4, body hostů: Liška David 1:3, Maryška Vojtěch 3:1, Bárta Václav st. 1:3, Janda Michal 2:2), TJ Baník Sokolov B - TJ Luby 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Lukáš 0:2, Truong Van Ba 0:2, Coma Josef 0:2, Vébr Jaroslav 0:2, body hostů: Kocum Ondřej 2:0, Špryňar Milan 2:0, Winkler Vladimír 2:0, Horn Jan 2:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich 2:2, Horník Alexandr 0:4, Kocián Martin 0:2, Urban Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Tonhauser Martin 2:1, Partyngl Tomáš 4:0, Minář Miloš 2:2, Minář Ondřej 1:2, WO 1:0), SKST Cheb B - TJ Loket nad Ohří B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petera Jiří 3:1, Špalek Vít 1:3, Marek David 4:0, Kytka Rudolf 0:4, body hostů: Kotlaba Josef 2:2, Přibyl Miroslav 3:1, Nováček Vladislav 2:2, Kotlaba Miroslav 1:3),
7. kolo:
TJ Ostrov C - TJ Luby 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařejčka Josef 1:2, Zika Petr 1:2, Zika Miroslav 2:1, Kolář Petr 0:3, body hostů: Kocum Ondřej 1:2, Horn Jan 2:1, Špryňar Milan 2:1, Winkler Vladimír 3:0), TJ Baník Sokolov B - TJ Slavoj Kynšperk C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Lukáš 0:2, Truong Van Ba 1:1, Coma Josef 0:3, Vébr Jaroslav 0:2, body hostů: Maryška Vojtěch 3:0, Liška David 1:1, Volf Oldřich 2:0, Bárta Václav st. 2:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Loket nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volmůt Jindřich 3:1, Horník Alexandr 1:3, Kocián Martin 2:2, Urban Miroslav 4:0, body hostů: Kotlaba Josef 1:3, Přibyl Miroslav 3:1, Nováček Vladislav 1:3, Kotlaba Miroslav 1:3), SKST Cheb B - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petera Jiří 1:1, Špalek Vít 0:2, Marek David 0:3, Kytka Rudolf 1:2, body hostů: Tonhauser Martin 3:0, Partyngl Tomáš 3:0, Minář Miloš 1:1, Minář Ondřej 1:1),
8. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Michal 3:0, Kadavý Vladimír 3:0, Maryška Vojtěch 1:2, Bárta Václav st. 2:1, body hostů: Urban Miroslav 0:3, Kocián Martin 1:2, Volmůt Jindřich 2:1, Horník Alexandr 0:3), TJ Luby - SKST Cheb B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špryňar Milan 1:2, Winkler Vladimír 0:3, Kocum Ondřej 2:1, Horn Jan 1:2, body hostů: Trgo Michael 3:0, Marek David 2:1, Petera Jiří 1:2, Špalek Vít 2:1), KST Karlovy Vary C - TJ Ostrov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holubek Milan 2:1, Fábera Vratislav 2:1, Benedik Miroslav 3:0, Čapek Libor 2:1, body hostů: Kolář Petr 0:3, Zika Miroslav 2:1, Zika Petr 1:2, Vařejčka Josef 0:3), TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Sokolov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horvát Milan 3:0, Leňka Jiří 2:0, Visinger Jakub 3:0, Nesměráková Eliška 0:3, body hostů: Truong Van Ba 0:3, Vébr Jaroslav 1:2, Coma Josef 1:2, Černý Lukáš 1:1),
9. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - SKST Cheb B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Michal 1:2, Kadavý Vladimír 2:1, Maryška Vojtěch 2:1, Liška David 2:0, Volf Oldřich 2:0, body hostů: Marek David 2:2, Petera Jiří 1:2, Špalek Vít 1:2, Kytka Rudolf 0:3), TJ Luby - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špryňar Milan 2:2, Winkler Vladimír 3:1, Skála Tomáš st. 0:3, Horn Jan 3:1, body hostů: Urban Miroslav 2:2, Kocián Martin 4:0, Volmůt Jindřich 1:3, Horník Alexandr 0:3), KST Karlovy Vary C - TJ Baník Sokolov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Pavel 0:3, Holubek Milan 2:1, Fábera Vratislav 3:0, Čapek Libor 3:0, body hostů: Černý Lukáš 2:1, Truong Van Ba 0:3, Coma Josef 1:2, Vébr Jaroslav 1:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Ostrov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:1, Horvát Milan 2:1, Nesměráková Eliška 0:3, Visinger Jakub 4:0, body hostů: Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Miroslav 1:3, Zika Petr 1:2, Vařejčka Josef 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe C - KST Karlovy Vary C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Alexandr 1:3, Volmůt Jindřich 2:2, Kocián Martin 2:1, Urban Miroslav 3:1, body hostů: Fábera Vratislav 2:2, Holubek Milan 4:0, Strnad Pavel 1:3, Švarcová Jana 0:3), SKST Cheb B - TJ Baník Vintířov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petera Jiří 3:1, Marek David 3:1, Špalek Vít 1:2, Sucharda Jiří 2:2, body hostů: Visinger Jakub 4:0, Leňka Jiří 1:3, Horvát Milan 1:3, Kraka Zdeněk 0:2, Ludrovský Josef ml. 0:1), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Slavoj Kynšperk C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partyngl Tomáš 3:0, Minář Miloš 0:2, Minář Ondřej 2:1, Tonhauser Martin 3:0, body hostů: Maryška Vojtěch 2:1, Janda Michal 1:2, Turčinek Antonín 0:3, Rosová Jaroslava 0:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Luby 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlaba Josef 1:1, Kotlaba Miroslav 0:2, Kejšar Miroslav 0:3, Nováček Vladislav 0:3, body hostů: Horn Jan 3:0, Kocum Ondřej 3:0, Špryňar Milan 2:0, Winkler Vladimír 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Baník Vintířov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 2:2, Volmůt Jindřich 2:2, Kocián Martin 2:2, Urban Miroslav 2:2, body hostů: Visinger Jakub 4:0, Horvát Milan 0:4, Leňka Jiří 4:0, Kraka Zdeněk 0:1, Ludrovský Josef ml. 0:3), SKST Cheb B - KST Karlovy Vary C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petera Jiří 2:0, Marek David 2:0, Sucharda Jiří 1:2, Špalek Vít 3:0, body hostů: Fábera Vratislav 1:2, Holubek Milan 1:2, Strnad Pavel 0:2, Švarcová Jana 0:2), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Luby 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 1:0, Partyngl Tomáš 2:0, Minář Miloš 1:2, Tonhauser Martin 2:1, Minář Ondřej 2:0, body hostů: Kocum Ondřej 1:2, Horn Jan 0:3, Špryňar Milan 1:2, Winkler Vladimír 1:1), TJ Loket nad Ohří B - TJ Slavoj Kynšperk C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlaba Josef 2:1, Nováček Vladislav 1:2, Kotlaba Miroslav 1:2, Přibyl Miroslav 4:0, body hostů: Maryška Vojtěch 3:1, Janda Michal 2:1, Turčinek Antonín 0:3, Rosová Jaroslava 0:3),
12. kolo:
TJ Luby - TJ Slavoj Kynšperk C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špryňar Milan 3:0, Nalezenec Jaroslav 0:2, Kočárník Jaroslav 2:1, Kocum Ondřej 3:0, body hostů: Maryška Vojtěch 2:1, Turčinek Antonín 1:2, Rosová Jaroslava 0:3, Liška David 0:2), TJ Baník Vintířov A - KST Karlovy Vary C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 1:2, Visinger Jakub 3:0, Horvát Milan 2:2, body hostů: Čapek Libor 2:2, Fábera Vratislav 1:3, Holubek Milan 2:1, Strnad Pavel 0:3), TJ Baník Sokolov B - TJ Ostrov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Latosinská Eva 0:3, Koryťáková Pavlína 0:2, Černý Lukáš 2:1, Coma Josef 1:2, Koryťák Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Vařejčka Josef 2:2, Zika Miroslav 4:0, Kopnický Miroslav 3:1, WO 0:4), SKST Cheb B - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březovský Petr 3:0, Trgo Michael 2:0, Marek David 1:2, Petera Jiří 2:1, body hostů: Urban Miroslav 1:2, Kocián Martin 0:3, Volmůt Jindřich 2:1, Kociánová Lucie 0:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladislav 0:2, Kotlaba Miroslav 0:2, Kejšar Miroslav 0:3, Kotlaba Josef 1:2, body hostů: Partyngl Tomáš 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, Tonhauser Martin 2:0, Minář Miloš 1:1),
13. kolo:
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - KST Karlovy Vary C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partyngl Tomáš 3:0, Minář Ondřej 1:1, Morová Natálie 1:2, Tonhauser Martin 3:0, body hostů: Fábera Vratislav 2:1, Strnad Pavel 1:2, Švarcová Jana 0:3, Soukup Matěj 0:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Vintířov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Miroslav 4:0, Nováček Vladislav 1:2, Kotlaba Miroslav 1:2, Kotlaba Josef 2:2, body hostů: Visinger Jakub 3:1, Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 0:3, Daněk Roman 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Ostrov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Siegbert 2:2, Volmůt Jindřich 1:3, Kocián Martin 0:3, Urban Miroslav 3:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Miroslav 3:1, Vařejčka Josef 3:1, Kopnický Miroslav 0:3), SKST Cheb B - TJ Baník Sokolov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trgo Michael 2:0, Marek David 2:0, Petera Jiří 3:0, Sucharda Jiří 1:1, body hostů: Černý Lukáš 0:3, Coma Josef 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2, Latosinská Eva 1:1),
14. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - KST Karlovy Vary C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlaba Josef 1:1, Nováček Vladislav 2:0, Kotlaba Miroslav 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Čapek Libor 1:1, Fábera Vratislav 0:2, Strnad Pavel 0:2, Švarcová Jana 0:2, WO 0:1), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Baník Vintířov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partyngl Tomáš 2:1, Minář Ondřej 1:1, Minář Miloš 2:1, Tonhauser Martin 3:0, body hostů: Visinger Jakub 3:0, Leňka Jiří 0:3, Nesměráková Eliška 0:3, Daněk Roman 0:2), SKST Cheb B - TJ Ostrov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:2, Petera Jiří 4:0, Sucharda Jiří 0:3, Trgo Michael 2:2, body hostů: Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Miroslav 2:2, Vařejčka Josef 2:2, Kopnický Miroslav 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Baník Sokolov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 2:1, Volmůt Jindřich 1:1, Kocián Martin 3:0, Urban Miroslav 3:0, body hostů: Černý Lukáš 2:1, Coma Josef 0:3, Koryťáková Pavlína 0:3, Latosinská Eva 0:2),
15. kolo:
TJ Ostrov C - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Miroslav 1:3, Kopnický Miroslav 1:2, Vařejčka Josef 1:2, Vyhlídka Daniel 2:2, body hostů: Partyngl Tomáš 4:0, Tonhauser Martin 4:0, Minář Ondřej 1:2, Perglerová Barbora 0:3), TJ Baník Sokolov B - TJ Loket nad Ohří B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Latosinská Eva 0:2, Coma Josef 0:2, Černý Lukáš 0:3, Koryťáková Pavlína 0:2, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Kotlaba Josef 2:0, Kotlaba Miroslav 2:0, Nováček Vladislav 2:0), KST Karlovy Vary C - TJ Slavoj Kynšperk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Pavel 3:1, Čapek Libor 2:2, Fábera Vratislav 2:2, Švarcová Jana 1:3, body hostů: Liška David 3:1, Maryška Vojtěch 4:0, Janda Michal 1:3, Rosová Jaroslava 0:4), TJ Baník Vintířov A - TJ Luby 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 1:3, Daněk Roman 0:4, Visinger Jakub 4:0, body hostů: Horn Jan 2:2, Špryňar Milan 3:1, Winkler Vladimír 2:2, Skála Tomáš st. 1:3),
16. kolo:
TJ Baník Sokolov B - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Latosinská Eva 0:3, Coma Josef 0:2, Černý Lukáš 2:1, Koryťáková Pavlína 0:3, body hostů: Partyngl Tomáš 3:0, Minář Ondřej 2:1, Kárová Klára 2:1, Tonhauser Martin 2:0), TJ Ostrov C - TJ Loket nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Miroslav 3:1, Kopnický Miroslav 1:3, Vařejčka Josef 2:2, Vyhlídka Daniel 3:1, body hostů: Přibyl Miroslav 4:0, Kotlaba Josef 2:2, Nováček Vladislav 1:3, Kotlaba Miroslav 0:4), TJ Baník Vintířov A - TJ Slavoj Kynšperk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 2:2, Daněk Roman 0:1, Visinger Jakub 2:1, Kraka Zdeněk 0:3, WO 1:0, body hostů: Pock Václav 4:0, Volf Oldřich 2:1, Kadavý Vladimír 1:3, Maryška Vojtěch 1:3, WO 0:1), KST Karlovy Vary C - TJ Luby 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábera Vratislav 1:3, Čapek Libor 2:2, Švarcová Jana 1:3, Holubek Milan 3:1, body hostů: Horn Jan 2:2, Špryňar Milan 2:2, Winkler Vladimír 3:1, Skála Tomáš st. 2:2),
17. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Ostrov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volf Oldřich 3:0, Medvecký Ludovit 2:0, Maryška Vojtěch 2:1, Liška David 2:2, WO 0:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 0:4, Zika Miroslav 2:1, Vařejčka Josef 1:2, Kopnický Miroslav 0:2, WO 1:0), TJ Luby - TJ Baník Sokolov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Winkler Vladimír 1:1, Horn Jan 2:0, Kocum Ondřej 3:0, Špryňar Milan 2:0, body hostů: Černý Lukáš 0:3, Coma Josef 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2, Latosinská Eva 1:1), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partyngl Tomáš 2:0, Minář Ondřej 1:1, Minář Miloš 2:1, Tonhauser Martin 3:0, body hostů: Kocián Martin 2:1, Kociánová Lucie 0:3, Volmůt Jindřich 0:2, Horník Alexandr 0:2), TJ Loket nad Ohří B - SKST Cheb B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlaba Josef 3:1, Kotlaba Miroslav 2:2, Kejšar Miroslav 1:2, Nováček Vladislav 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Lorenc Martin 0:4, Průcha Petr 1:3, Kytka Rudolf 1:2),
18. kolo:
TJ Luby - TJ Ostrov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Winkler Vladimír 2:1, Horn Jan 1:2, Kocum Ondřej 4:0, body hostů: Zika Miroslav 3:1, Vařejčka Josef 0:3, Zika Petr 1:2, Kopnický Miroslav 0:3), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Baník Sokolov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maryška Vojtěch 3:0, Volf Oldřich 1:0, Štěpán Jan 1:2, Liška David 3:1, Rosová Jaroslava 0:2, body hostů: Černý Lukáš 2:2, Coma Josef 2:1, Koryťáková Pavlína 0:3, Latosinská Eva 1:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlaba Josef 3:1, Kotlaba Miroslav 1:3, Kejšar Miroslav 3:1, Nováček Vladislav 2:2, body hostů: Kocián Martin 3:1, Kociánová Lucie 1:3, Volmůt Jindřich ml. 3:1, Horník Alexandr 0:4), TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz - SKST Cheb B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Partyngl Tomáš 2:0, Minář Ondřej 1:1, Minář Miloš 1:2, Tonhauser Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Marek David 2:1, Lorenc Martin 0:3, Kytka Rudolf 1:2, WO 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Slavoj Kynšperk C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 3:0, Volmůt Jindřich 0:2, Kocián Martin 3:0, Urban Miroslav 3:0, body hostů: Liška David 1:2, Maryška Vojtěch 1:2, Rosová Jaroslava 0:3, Bárta Václav st. 0:2), SKST Cheb B - TJ Luby 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kytka Rudolf 1:2, Trgo Michael 2:1, Březovský Petr 3:0, Marek David 2:1, body hostů: Kocum Ondřej 2:1, Špryňar Milan 0:3, Horn Jan 2:1, Skála Tomáš st. 0:3), TJ Ostrov C - KST Karlovy Vary C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vařejčka Josef 1:1, Zika Miroslav 2:0, Vyhlídka Daniel 2:1, Hofman Jan ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Čapek Libor 2:1, Fábera Vratislav 0:3, Strnad Pavel 0:3, WO 0:3), TJ Baník Sokolov B - TJ Baník Vintířov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Latosinská Eva 0:2, Coma Josef 0:2, Černý Lukáš 1:2, Koryťáková Pavlína 0:3, body hostů: Visinger Jakub 3:0, Leňka Jiří 3:0, Nesměráková Eliška 1:1, Horvát Milan 2:0),
20. kolo:
SKST Cheb B - TJ Slavoj Kynšperk C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytka Rudolf 1:2, Trgo Michael 2:1, Březovský Petr 3:0, Marek David 3:0, body hostů: Pock Václav 2:1, Kadavý Vladimír 0:3, Janda Michal 0:3, Bárta Václav st. 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe C - TJ Luby 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kociánová Lucie 1:3, Volmůt Jindřich 1:3, Kocián Martin 3:1, Urban Miroslav 3:1, body hostů: Kocum Ondřej 4:0, Špryňar Milan 2:2, Horn Jan 1:3, Skála Tomáš st. 1:3), TJ Baník Sokolov B - KST Karlovy Vary C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coma Josef 1:2, Latosinská Eva 1:2, Černý Lukáš 1:2, Koryťáková Pavlína 1:3, body hostů: Čapek Libor 4:0, Fábera Vratislav 3:0, Strnad Pavel 2:1, Rubin Pavel 0:3), TJ Ostrov C - TJ Baník Vintířov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Miroslav 2:2, Zika Petr 0:2, Hofman Jan ml. 3:1, Vařejčka Josef 0:1, body hostů: Visinger Jakub 4:0, Leňka Jiří 1:3, Nesměráková Eliška 1:3, Horvát Milan 1:2),
21. kolo:
KST Karlovy Vary C - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarcová Jana 0:3, Strnad Pavel 0:2, Fábera Vratislav 2:1, Soukup Matěj 0:3, body hostů: Kocián Martin 3:0, Volmůt Jindřich 2:1, Kociánová Lucie 2:1, Horník Alexandr 2:0), TJ Baník Vintířov A - SKST Cheb B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 2:2, Horvát Milan 2:2, Nesměráková Eliška 2:2, Visinger Jakub 2:1, WO 0:1, body hostů: Trgo Michael 3:0, Marek David 4:0, Kytka Rudolf 0:4, Průcha Petr 0:4, WO 1:0), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Vojtěch 2:2, Janda Michal 0:3, Rosová Jaroslava 1:2, Liška David 3:1, body hostů: Tonhauser Martin 2:0, Minář Ondřej 4:0, Morová Natálie 1:2, Kárová Klára 1:2, Nykl Jiří 0:2), TJ Luby - TJ Loket nad Ohří B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Winkler Vladimír 1:1, Špryňar Milan 2:0, Kocum Ondřej 2:1, Skála Tomáš st. 1:1, WO 4:0, body hostů: Kotlaba Josef 2:1, Kotlaba Miroslav 0:3, Kejšar Miroslav 1:2, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Baník Vintířov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:1, Horvát Milan 2:2, Nesměráková Eliška 1:2, Visinger Jakub 3:1, body hostů: Urban Miroslav 1:3, Kocián Martin 3:1, Volmůt Jindřich 1:3, Kociánová Lucie 1:2), KST Karlovy Vary C - SKST Cheb B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarcová Jana 0:4, Soukup Matěj 0:3, Fábera Vratislav 3:0, Strnad Pavel 2:2, body hostů: Trgo Michael 2:2, Marek David 3:1, Kytka Rudolf 1:2, Průcha Petr 3:0), TJ Luby - TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špryňar Milan 1:1, Winkler Vladimír 1:1, Skála Tomáš ml. 2:1, Kocum Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Tonhauser Martin 2:1, Minář Ondřej 0:3, Nykl Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Loket nad Ohří B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maryška Vojtěch 2:0, Janda Michal 0:2, Rosová Jaroslava 0:1, Volf Oldřich 2:0, Liška David 2:1, WO 4:0, body hostů: Kotlaba Josef 1:3, Kotlaba Miroslav 1:2, Kejšar Miroslav 2:1, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy