Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4, Zedník Josef 2:2, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Růžička Jiří 3:1, Mít Michal 3:1, Stehlík Petr 2:2, Soukup Karel 2:2), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 3:0, Hejč Antonín st. 2:1, Šťovíček Petr 2:1, Bartes Petr 2:1, body hostů: Broum Pavel 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Kubovský Zdeněk 0:3), SKST Děčín A - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 1:1, Tauš Jiří 1:1, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:1, Neumann Jan 0:3, Rambousek Jiří ml. 0:2, Phanthe Dung 0:2), SKST Teplice B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Ivan 0:3, Štika Jiří 1:1, Sýkora Martin 0:3, Hrivňák Petr 0:3, body hostů: Sklenář Michal 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 3:0, Fiklík Michael 3:0, Budinský Petr 2:0), TTC Litvínov A - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:0, David Jaroslav 2:0, Fencl Lukáš 2:1, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Bencs Ladislav 0:3, Srp Pavel 0:2, Rovner Antonín 1:1, Holovčák Jiří 0:2, Žielinský Tomáš 0:1), TTC Roudnice A - SK Štětí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 2:1, Sklenička Jan 2:1, Holeček Roman 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 1:2, Vaňha Jiří 1:2),
2. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Roudnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:3, Sečanský Radek 1:2, Zedník Josef 2:1, Beneš Jiří 1:3, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 2:1, Líska Tomáš ml. 1:2), SKST Teplice A - SK Štětí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jiří 0:3, Mít Michal 1:1, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 1:2, body hostů: Vaňha Jiří 2:1, Dvořák Milan 1:2, Novák Libor 3:0, Dudek Jaroslav 2:0), SKST Baník Most B - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartes Petr 4:0, Allertová Sára ml. 1:2, Klouček Luboš ml. 2:1, Šťovíček Petr 1:3, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 2:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 0:3), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Srp Pavel 0:3, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 2:1), SKST Děčín A - SKST Teplice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Štěpánek Ivan 0:3, Štika Jiří 0:2, Štěpánek Jiří 0:2, Sýkora Martin 0:2), TJ Sokol Filipov A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 2:2, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 2:1, Budinský Petr 2:1, Seibert Karel 2:1),
3. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SK Štětí A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 1:3, Sečanský Radek 0:4, Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Vaňha Jiří 2:2, Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 3:1), SKST Teplice A - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Rúža David 3:1, Stehlík Petr 1:3, Mít Michal 2:2, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Cinibulk Miloš 0:4), SKST Baník Most B - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ublanič Milan 3:1, Bartes Petr 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Rovner Antonín 0:4, Holovčák Jiří 3:0, Srp Pavel 0:2, Žielinský Tomáš 0:1), TJ Sever Žatec A - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 2:2, Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 1:3, Cimerman Ladislav 0:3, Fencl Lukáš 3:0), SKST Děčín A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 3:1, Tauš Jiří 0:4, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 1:3, body hostů: Fiklík Michael 1:3, Hybler Martin 3:1, Votava Milan 2:2, Sklenář Michal 3:0), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neumann Jan 4:0, Phanthe Dung 1:3, Neumann Martin 1:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Štěpánek Jiří 2:2, Sýkora Martin 2:2, Štika Jiří 0:4, Štěpánek Ivan 1:2),
4. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 4:0, Sklenička Jan 2:1, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Štěpánek Ivan 2:2, Sýkora Martin 1:3, Štika Jiří 2:1, Štěpánek Jiří 0:3), SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 3:0, Dudek Jaroslav 2:2, body hostů: Nechyba Zdeněk ml. 1:3, Fiklík Michael 2:2, Budinský Petr 0:3, Seibert Karel 1:2), TTC Litvínov A - SKST Děčín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Čejka Vratislav 2:1, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Hampejs Vladislav 0:4, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 2:1), SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:3, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:3, Neumann Martin 1:3, Phanthe Dung 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 1:2, Sečanský Radek 0:3, Luňák Radek 1:2, Beneš Jiří 2:1, body hostů: Allertová Sára ml. 3:0, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 1:2), SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:2, Mít Michal 4:0, Soukup Karel 1:2, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 0:4, Hofreiter Zdeněk 1:2),
5. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 1:2, Sklenička Jan 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Merker Martin 4:0, Sklenář Michal 2:1, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 2:1), SK Štětí A - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 1:1, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 1:2, Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 0:2), TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 0:2, Phanthe Dung 1:3, Neumann Jan 1:1), SKST Baník Most C - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:2, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 2:2, body hostů: Hampejs Vladislav 1:3, Svěchota Vojtěch 2:2, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 0:3, Sečanský Radek 0:2, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 1:2, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Kopenec Václav 2:1, Hofreiter Zdeněk 2:0), SKST Teplice A - SKST Baník Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 3:1, Růžička Jiří 2:2, Soukup Karel 2:2, Rúža David 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Šťovíček Petr 1:3, Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 1:3),
6. kolo:
SKST Baník Most B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Petr 2:2, Allertová Sára ml. 1:3, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 1:3, Červenka Marek 0:4), TJ Sever Žatec A - SK Štětí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Dudek Jaroslav 3:1, Dvořák Milan 2:1, Novák Libor 2:1, Vaňha Jiří 2:1), SKST Děčín A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 3:0, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 2:1, body hostů: Zedník Josef 0:3, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 2:1, Sečanský Radek 0:3), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:4, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Mít Michal 3:1, Rúža David 3:1, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3), SKST Teplice B - TTC Litvínov A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Martin 0:2, Štika Jiří 0:2, Štěpánek Jiří 0:3, Štěpánek Ivan 0:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:0, Kastner Milan 2:0, Fencl Lukáš 2:0, Čejka Vratislav 2:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:0, Budinský Petr 2:0, Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 3:0, body hostů: Skružný Vratislav 0:3, Bencs Ladislav 0:3, Rovner Antonín 1:1, Holovčák Jiří 0:2),
7. kolo:
SKST Baník Most B - SK Štětí A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťovíček Petr 0:3, Allertová Sára ml. 0:3, Klouček Luboš ml. 0:3, Bartes Petr 2:1, body hostů: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 3:0, Dudek Jaroslav 2:1, Vaňha Jiří 2:1), TJ Sever Žatec A - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Kopenec Václav 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Líska Tomáš ml. 0:4), SKST Děčín A - SKST Teplice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 1:1, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Mít Michal 1:2, Růžička Jiří 0:2, Rúža David 0:2, Stehlík Petr 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 2:2, Neumann Martin 1:3, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 3:1, Sečanský Radek 0:4), SKST Teplice B - SKST Baník Most C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 0:3, Sýkora Martin 1:2, Štěpánek Ivan 2:2, body hostů: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, Holovčák Jiří 3:0, Žielinský Tomáš 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Litvínov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:1, Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 3:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Beránek Miroslav 1:2, Kastner Milan 0:2, Fencl Lukáš 0:2, Čejka Vratislav 0:2),
8. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Litvínov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 1:3, Sklenička Jan 2:2, Líska Tomáš ml. 0:4, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 1:3, Čejka Vratislav 3:1, Kastner Milan 2:2), SK Štětí A - SKST Baník Most C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan 2:0, Vaňha Jiří 2:0, Dudek Jaroslav 2:0, body hostů: Srp Pavel 0:2, Faltys Zdeněk st. 0:2, Žielinský Tomáš 0:2, Bencs Ladislav 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 3:0, Špička Zbyněk 0:1, Beneš Jiří 3:0, Zedník Josef 3:0, Chabr Filip 0:1, body hostů: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 0:3, Štěpánek Jiří 0:2), SKST Teplice A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 2:2, Soukup Karel 0:4, Rúža David 2:1, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 3:1, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 1:2), SKST Baník Most B - SKST Děčín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejč Antonín st. 1:3, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 1:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 4:0, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Kopenec Václav 2:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:3),
9. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Baník Most C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenička Jan 2:1, Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš ml. 0:3, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Bencs Ladislav 1:2, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 2:1, Žielinský Tomáš 0:3), SK Štětí A - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan 1:2, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 2:1, Beránek Miroslav 1:1, Fencl Lukáš 1:2, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luňák Radek 3:1, Sečanský Radek 2:2, Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Fiklík Michael 3:1, Seibert Karel 3:1, Kovář Jan 0:4, Fiklík Ondřej 0:4), SKST Teplice A - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 3:0, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 2:1, body hostů: Štěpánek Ivan 1:2, Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:2, Sýkora Martin 0:3), SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 1:2, Bartes Petr 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 2:2, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 2:1, Neumann Martin 0:3), TJ Sever Žatec A - SKST Děčín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 0:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Broum Pavel 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 1:1),
10. kolo:
SKST Děčín A - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 1:2, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Ullman Miloslav 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Cinibulk Miloš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SK Štětí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Dudek Jaroslav 2:2, Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 2:1), SKST Teplice B - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Ivan 3:1, Štika Jiří 2:2, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Jiří 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 1:3, Allertová Sára ml. 1:3, Bartes Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Fiklík Michael 2:2, Hybler Martin 1:2, Sklenář Michal 4:0, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 1:3, Hofreiter Zdeněk 0:3), TTC Litvínov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:3, David Jaroslav 3:1, Čejka Vratislav 2:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4), SKST Baník Most C - SKST Teplice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bencs Ladislav 1:3, Žielinský Tomáš 1:2, Holovčák Jiří 0:3, Rovner Antonín 4:0, body hostů: Mít Michal 3:1, Rúža David 3:1, Růžička Jiří 1:2, Soukup Karel 1:2),
11. kolo:
SKST Děčín A - SK Štětí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 1:3, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Dvořák Milan 2:2, Vaňha Jiří 2:2, Dudek Jaroslav 2:2, Novák Libor 2:1), TJ Sokol Filipov A - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 4:0, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Brhovský Václav 1:3), SKST Teplice B - TJ Sever Žatec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 0:2, Štěpánek Ivan 0:2, Sýkora Martin 0:3, Štěpánek Jiří 1:2, body hostů: Broum Pavel 3:0, Hrnčál Miroslav 3:0, Kopenec Václav 2:0, Hofreiter Zdeněk 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 1:3, Seibert Karel 3:1, Fiklík Ondřej 0:4, Šulc Daniel 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 3:1, Allertová Sára ml. 2:2, Šťovíček Zdeněk 1:3), TTC Litvínov A - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Růžička Jiří 4:0, Rúža David 3:0, Čáp Milan 0:3, Soukup Karel 2:1), SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Rovner Antonín 3:1, Bencs Ladislav 2:2, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 2:2, Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4),
12. kolo:
SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rúža David 1:2, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 2:1, Růžička Jiří 0:4, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 2:1, Špička Zbyněk 2:1), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:2, Hrnčál Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Šťovíček Petr 3:1, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Filipov A - SKST Děčín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 1:2, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 4:0, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Teplice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:0, Budinský Petr 1:1, Fiklík Michael 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Hrivňák Petr 0:3, Štika Jiří 1:2, Sýkora Martin 0:2, Štěpánek Jiří 0:2), SKST Baník Most C - TTC Litvínov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holovčák Jiří 1:1, Srp Pavel 0:2, Rovner Antonín 0:2, Bencs Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:0, David Jaroslav 2:0, Fencl Lukáš 2:0, Kastner Milan 1:1, WO 1:0), SK Štětí A - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 3:1, Vaňha Jiří 3:1, Dudek Jaroslav 1:3, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Červenka Marek 0:4),
13. kolo:
TTC Roudnice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 3:0, Sklenička Jan 3:0, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Zedník Josef 1:2, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), SK Štětí A - SKST Teplice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 4:0, Dvořák Milan 2:1, Nedoma Jiří 0:3, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Rúža David 1:3, Růžička Jiří 3:1, Stehlík Petr 1:2, Soukup Karel 0:3), TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 3:0, Fencl Lukáš 1:1, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 2:1, Hejč Antonín st. 1:2, Šťovíček Petr 0:3, Bartes Petr 0:2), SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:0, Žielinský Tomáš 1:1, Rovner Antonín 3:0, Bencs Ladislav 3:0, body hostů: Hofreiter Zdeněk 1:2, Hrnčál Miroslav 0:3, Kadlec Matěj 0:2, Průša Dominik 0:2), SKST Teplice B - SKST Děčín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Hrivňák Petr 1:2, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Hampejs Vladislav 1:3, Janeček Marek 1:3, Tauš Jiří 4:0, Matas Jan 3:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 0:2, Fiklík Michael 2:0, Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Hybler Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Rambousek Jiří ml. 1:1, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:2, Neumann Jan 1:1, WO 0:1),
14. kolo:
SK Štětí A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Nedoma Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 4:0, body hostů: Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 0:4, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), TTC Roudnice A - SKST Teplice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 1:2, Cinibulk Miloš 1:2, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Mít Michal 4:0, Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 1:2), SKST Baník Most C - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, Srp Pavel 1:3, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Ublanič Milan 2:2, Šťovíček Petr 3:1, Hejč Antonín st. 3:1, Schmoranz Pavel 0:4), TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:2, David Jaroslav 3:0, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Hofreiter Zdeněk 1:3, Hrnčál Miroslav 1:2, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:0, Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 2:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:2, Janeček Marek 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2), SKST Teplice B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Hrivňák Petr 1:3, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 2:2),
15. kolo:
SKST Teplice B - TTC Roudnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:1, Hrivňák Petr 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Líska Tomáš 3:0, Ullman Miloslav 2:1, Sklenička Jan 3:0, Cinibulk Miloš 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SK Štětí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Karel 1:2, Budinský Petr 1:2, Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 4:0, body hostů: Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 1:2, Vaňha Jiří 1:2, Dvořák Milan 1:2), SKST Děčín A - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Hampejs Vladislav 1:2, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 1:3, Fencl Lukáš 0:3, David Jaroslav 3:0, Kastner Milan 1:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 2:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Rovner Antonín 2:2, Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 2:2), SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Allertová Sára ml. 2:1, Bartes Petr 3:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Běhounek Marcel 0:3, Zedník Josef 1:1, Luňák Radek 0:2), TJ Sever Žatec A - SKST Teplice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Pejša Otto ml. 0:4, Kopenec Václav 2:1, Hrnčál Miroslav 2:2, body hostů: Mít Michal 4:0, Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 2:2, Soukup Karel 3:0),
16. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:2, Budinský Petr 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Fiklík Michael 3:1, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Červenka Marek 0:4), SKST Teplice B - SK Štětí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:2, Mládek Petr 0:3, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Dvořák Milan 4:0, Dudek Jaroslav 2:1, Novák Libor 3:0, Líska Vladislav 0:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litvínov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 3:1, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 2:2, Kastner Milan 1:3, Fencl Lukáš 0:4), SKST Děčín A - SKST Baník Most C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Hampejs Vladislav 2:1, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Rovner Antonín 0:3, Bencs Ladislav 1:1, Srp Pavel 0:2, Žielinský Tomáš 0:2), TJ Sever Žatec A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hrnčál Miroslav 2:2, Hofreiter Zdeněk 3:1, body hostů: Zedník Josef 3:1, Luňák Radek 3:1, Beneš Jiří 2:2, Sečanský Radek 0:4), SKST Baník Most B - SKST Teplice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:2, Šťovíček Petr 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Bartes Petr 3:0, body hostů: Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 0:3, Stehlík Petr 1:2, Soukup Karel 0:3),
17. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Baník Most B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 3:1, Spurný Antonín ml. 0:3, Sklenička Jan 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Hejč Antonín st. 1:2), SK Štětí A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:0, Vaňha Jiří 2:0, Nedoma Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Hofreiter Zdeněk 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 0:2, Špička Zbyněk 0:2, Zedník Josef 0:2, Beneš Jiří 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:0, Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0), SKST Teplice A - TJ Sokol Filipov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Mít Michal 4:0, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3), TTC Litvínov A - SKST Teplice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:0, David Jaroslav 3:0, Fencl Lukáš 1:2, Beránek Miroslav 4:0, Čejka Vratislav 0:2, body hostů: Sýkora Martin 1:3, Štika Jiří 0:3, Hrivňák Petr 2:1, Štěpánek Jiří 1:2), SKST Baník Most C - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Hybler Martin 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 2:2, WO 0:1),
18. kolo:
SK Štětí A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedoma Jiří 0:4, Vaňha Jiří 3:1, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Bartes Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 2:2, Šťovíček Petr 1:3, Voda Milan 1:3), TTC Roudnice A - TJ Sever Žatec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 2:0, Červenka Marek 2:0, Sklenička Jan 2:0, Líska Tomáš 2:0, body hostů: Pejša Otto ml. 0:2, Průša Dominik 0:2, Plečinda Jiří 0:2, Čaja Stanislav 0:2), SKST Teplice A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 0:3, Stehlík Petr 2:1, Soukup Karel 0:3, Rúža David 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedník Josef 3:1, Špička Zbyněk 0:4, Hauznerová Michaela 1:2, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 3:1, Phanthe Dung 1:2), SKST Baník Most C - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 3:1, Bencs Ladislav 2:1, Žielinský Tomáš 1:2, Holovčák Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Štika Jiří 2:1, Hrivňák Petr 2:2, Sýkora Martin 1:2, Mládek Petr 0:3, WO 0:1), TTC Litvínov A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 2:1, body hostů: Hybler Martin 2:1, Fiklík Michael 3:0, Budinský Petr 1:2, Seibert Karel 2:1),
19. kolo:
TTC Litvínov A - TTC Roudnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 2:2, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Červenka Marek 0:4, Ullman Miloslav 2:1, Brhovský Václav 0:3), SKST Baník Most C - SK Štětí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:2, Rovner Antonín 2:2, Holovčák Jiří 2:1, Bencs Ladislav 3:1, body hostů: Dudek Jaroslav 3:1, Dvořák Milan 3:1, Novotný Petr 0:4, Oliva Michal 0:3), SKST Teplice B - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:1, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Jiří 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 3:0, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 0:2, Hybler Martin 2:1, Sklenář Michal 3:0, body hostů: Rúža David 2:1, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 0:2), SKST Děčín A - SKST Baník Most B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 1:3, Svěchota Vojtěch 4:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Broum Pavel 2:2, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 2:2, Hofreiter Zdeněk 0:4),
20. kolo:
SKST Baník Most C - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Červenka Marek 2:2, Líska Tomáš ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3), TTC Litvínov A - SK Štětí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 2:2, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 3:1, Vaňha Jiří 2:2, Jurista Josef 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:2, Seibert Karel 2:1, Budinský Petr 0:3, Fiklík Michael 2:2, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 3:0, Chabr Filip 0:3), SKST Teplice B - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 1:2, Sýkora Martin 1:2, Štěpánek Jiří 0:3, Štěpánek Ivan 2:2, body hostů: Rúža David 3:1, Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 2:1, Stehlík Petr 1:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 1:3, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Allertová Sára ml. 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), SKST Děčín A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Janeček Marek 1:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Pejša Otto ml. 0:3, Broum Pavel 1:2, Hrnčál Miroslav 1:1, Hofreiter Zdeněk 0:2),
21. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Děčín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhovský Václav 1:2, Sklenička Jan 1:1, Líska Tomáš ml. 0:1, Líska Tomáš 1:2, WO 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:1, Sobíšek Martin 1:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:0, WO 2:0), SK Štětí A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 0:4, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:2, Franěk Tomáš 2:2, Neumann Jan 2:2, Neumann Martin 2:2), SKST Baník Most B - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Zdeněk 1:2, Hejč Antonín st. 2:0, Šťovíček Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 3:0, body hostů: Štěpánek Jiří 1:2, Mládek Petr 0:3, Sander Miroslav 0:3, Sýkora Martin 1:1), TJ Sever Žatec A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 0:3, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:1, Budinský Petr 1:2, Seibert Karel 2:1, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zedník Josef 2:0, Špička Zbyněk 1:1, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 3:0, body hostů: Bláha Radek 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Kastner Milan 1:1, Fencl Lukáš 0:2), SKST Teplice A - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 4:0, Soukup Karel 1:2, Stehlík Petr 1:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Žielinský Tomáš 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 0:3),
22. kolo:
SK Štětí A - SKST Děčín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 2:1, Dudek Jaroslav 2:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 0:3, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 0:3), TTC Roudnice A - TJ Sokol Filipov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spurný Antonín ml. 0:3, Líska Tomáš 3:0, Ullman Miloslav 0:2, Brhovský Václav 0:3, WO 2:0, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 0:1, Neumann Jan 3:0, Neumann Martin 2:1, WO 0:2), TJ Sever Žatec A - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:0, body hostů: Sýkora Martin 1:2, Hrivňák Petr 1:2, Mládek Petr 1:2, Štěpánek Jiří 0:3), SKST Baník Most B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Zdeněk 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 2:2), SKST Teplice A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Petr 1:3, Rúža David 4:0, Soukup Karel 1:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kadlec Michal 2:2, Fencl Lukáš 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 4:0, Špička Zbyněk 1:2, Luňák Radek 1:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:3, Holovčák Jiří 0:3, Žielinský Tomáš 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most B - SK Štětí A 2:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:2, Šťovíček Petr 0:2, Hejč Antonín st. 1:2, Bartes Petr 0:3, body hostů: Dudek Jaroslav 3:0, Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 1:1, Vaňha Jiří 2:0), SKST Děčín A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 0:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobíšek Martin 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2, Svěchota Vojtěch 0:2, body hostů: Merker Martin 2:0, Sklenář Michal 2:0, Hybler Martin 2:0, Fiklík Michael 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Štětí A - SKST Baník Most B 9:0wo (body domácích: WO 9:0, body hostů: WO 0:9), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiklík Michael 1:1, Hybler Martin 2:0, Merker Martin 3:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Štětí A - SKST Baník Most B -:-, TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Libor 0:2, Dvořák Milan 0:2, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 0:2, body hostů: Merker Martin 3:0, Hybler Martin 2:0, Seibert Karel 1:1, Fiklík Michael 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SK Štětí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 2:0, Sklenář Michal 3:0, Merker Martin 1:0, Seibert Karel 0:1, body hostů: Dudek Jaroslav 0:3, Vaňha Jiří 0:2, Dvořák Milan 1:1, Novák Libor 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B -:-,
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 0:1, Smolka Michael 2:2, Cimerman Ladislav 3:0, Fencl Lukáš 4:0, Kadlec Michal 1:2, body hostů: Soukup Karel 1:3, Chalupa Radek 2:2, Hrivňák Petr 0:4, Sander Miroslav 2:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 1:2, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 4:0, body hostů: Vlasák Radek 2:2, Frič Lukáš 0:3, Bayer Jiří 0:3, Krejčí Karel 2:1), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 1:3, Verner David 3:1, Baláž Josef 1:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Prchal Jan 4:0, Malý Michal 3:1, Dänner Michal 2:2, Šístek Pavel 0:4), TJ Pevato Smolnice A - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Filín Jan 3:1, Pidrman Petr 0:3, Petrlík Jiří ml. 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 1:3, Průša Vojtěch 2:2, Šimonek Milan 2:2, Krejčí Ladislav 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TTC Litoměřice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Držálek Jan 3:1, body hostů: Jindřich Vít 4:0, Skokan Viktor 2:2, Kopecký Filip 1:3, Chuchel Martin 2:2), KST Most A - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 0:4, Vykouk Jaromír 3:1, Hofmann Martin st. 2:2, body hostů: Gono Milan 1:3, Vízner Jiří 4:0, Kubovský Zdeněk 1:3, Štěpnička Michal 2:2),
2. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Krupka B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 1:3, Smolka Michael 3:1, Kadlec Michal 4:0, Fencl Lukáš 1:3, body hostů: Vlasák Radek 1:3, Krejčí Karel 2:2, Frič Lukáš 3:1, Bayer Jiří 1:3), TJ Sokol Spořice A - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stareček Martin 3:1, Klimeš Petr 0:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 3:1, Gabriel Josef 0:1, body hostů: Chalupa Radek 3:1, Soukup Karel 2:2, Sander Miroslav 0:3, Hrivňák Petr 1:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 2:1, Beckert Zdeněk 0:3, Verner David 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 1:3, Průša Vojtěch 3:1, Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 0:2, Šimonek Milan 0:1), TJ Pevato Smolnice A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 2:2, Martinovský Vít 3:1, Filín Jan 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Dänner Michal 2:2, Koutská Marie 0:4, Šístek Pavel 0:4), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sever Žatec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:1, Šašek Vladimír 0:2, body hostů: Gono Milan 3:1, Vízner Jiří 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Štěpnička Michal 1:2), KST Most A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vykouk Jaromír 1:2, Nemazal Zdeněk 0:4, body hostů: Jindřich Vít 3:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 2:1),
3. kolo:
TTC Litoměřice C - TTC Litvínov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 2:0, Chuchel Martin 1:2, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Kadlec Michal 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Pich Jan 0:2, Bláha Petr 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Spořice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Štěpnička Michal 2:1, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 2:2, Stareček Martin 0:4, Gabriel Josef 0:3), ASK Lovosice A - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steif Richard 1:2, Skopec Pavel 0:3, Stein Petr 0:3, Peterka Milan ml. 3:1, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Šašek Vladimír 1:2), SKST Děčín B - KST Most A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Eva 1:1, Schneiderová Jana 0:2, Janeček Marek 0:2, Hampejs Vladislav 1:2, Grubr Vojtěch 0:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Hofmann Martin st. 1:0, Vykouk Jaromír 2:0, Vaník Jiří ml. 0:2, Nemazal Zdeněk 2:0), SKST Teplice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:1, Sander Miroslav 2:1, Soukup Karel 1:2, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 1:2, Baláž Josef 0:3, Beckert Zdeněk 1:2), TJ Krupka B - TJ Pevato Smolnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 2:1, Bayer Jiří 1:2, Blažek Jan 0:3, Vlasák Radek 1:3, body hostů: Petrlík Jiří ml. 4:0, Filín Jan 3:0, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 1:2),
4. kolo:
TTC Litoměřice C - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 2:0, Chuchel Martin 2:1, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 1:2, Ferraj Miroslav 0:3, Gabriel Josef 0:2, Klimeš Petr 0:2), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 3:1, Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 3:0, Vízner Jiří 1:3, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Pich Jan 0:3, Bláha Radek 1:2), ASK Lovosice A - KST Most A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 1:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 0:1, Městka Petr 0:3), TJ Spartak Lubenec A - SKST Děčín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 4:0, Šašek Vladimír 0:1, body hostů: Nováková Eva 2:2, Hampejs Vladislav 1:2, Schneiderová Jana 0:3, Janeček Marek 1:2), SKST Teplice C - TJ Pevato Smolnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrivňák Petr 0:2, Sander Miroslav 0:2, Soukup Karel 0:3, Chalupa Radek 2:1, body hostů: Filín Jan 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 1:1), TJ Krupka B - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Antonín 0:4, Blažek Jan 4:0, Krejčí Karel 2:2, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 3:1, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 1:3),
5. kolo:
KST Jirkov B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 4:0, Šístek Pavel 0:4, Fürst Jan 1:3, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Smolka Michael 2:2, Kadlec Michal 3:1, Smejkal Vít 0:2, Fencl Lukáš 2:2, Bláha Radek 1:1), KST Jirkov C - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 3:1, Šimonek Milan 1:2, Veselý Petr 1:2, Průša Vojtěch 0:4, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 1:2), SKST Teplice C - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Milan 1:3, Soukup Karel 2:1, Hrivňák Petr 1:2, Chalupa Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3), TJ Krupka B - SKST Děčín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bayer Jiří 1:3, Frič Lukáš 0:4, Blažek Jan 4:0, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Nováková Eva 3:1, Hampejs Vladislav 3:1, Janeček Marek 1:3, Grubr Vojtěch 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 1:2, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Pospíšil Václav 4:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sever Žatec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 2:1, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:1, body hostů: Štěpnička Michal 0:4, Kubovský Zdeněk 1:2, Gono Milan 0:3, Vízner Jiří 3:0),
6. kolo:
KST Jirkov B - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Fürst Jan 1:2, Kotrba Luděk 1:2, Dänner Michal 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - TTC Litvínov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 2:1, Krejčí Ladislav 3:0, Pavlica Jan 2:1, Šimonek Milan 2:1, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Smejkal Vít 0:1, Fencl Lukáš 0:3, Smolka Michael 2:1, Bláha Radek 1:1), SKST Teplice C - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáp Milan 2:0, Soukup Karel 2:0, Hrivňák Petr 2:0, Chalupa Radek 2:0, body hostů: Hampejs Vladislav 0:2, Polanská Jana 0:2, Grubr Vojtěch 0:2, Stárek Adam 0:2), TJ Krupka B - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayer Jiří 2:2, Frič Lukáš 2:2, Blažek Jan 3:1, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 2:1, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Kubovský Zdeněk 4:0, Štěpnička Michal 3:0, Vízner Jiří 2:1, Průša Dominik 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Jiří ml. 1:2, Filín Jan 1:2, Martinovský Vít 1:2, Pidrman Petr 1:3, body hostů: Jindřich Vít 4:0, Skokan Viktor 2:1, Chuchel Martin 1:2, Kopecký Filip 2:1),
7. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Smejkal Vít 1:3, Smolka Michael 3:1, Kadlec Michal 3:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 0:4, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 2:2), TJ Sokol Spořice A - TJ Pevato Smolnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:4, Brand Roman st. 0:1, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 3:1, Gabriel Josef 0:2, body hostů: Petrlík Jiří ml. 4:0, Filín Jan 2:2, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Malý Michal 2:1, Dänner Michal 1:2, Jelínek Šimon 0:3, Kotrba Luděk 1:2), KST Most A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Vaník Jiří ml. 0:3, Vykouk Jaromír 2:1, Městka Petr 1:0, Hofmann Martin st. 2:1, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Šimonek Milan 1:3, Krejčí Ladislav 0:3, Pavlica Jan 1:2), TTC Litoměřice C - ASK Lovosice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 2:1, Skokan Viktor 2:1, Chrvala Radovan 2:1, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Steif Richard 1:2, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3), TJ Sever Žatec B - SKST Děčín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:0, Štěpnička Michal 2:0, Gono Milan 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Stárek Adam 0:3, Grubr Vojtěch 1:2, Hampejs Vladislav 1:2, Janeček Marek 0:2),
8. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Pevato Smolnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 0:2, Bláha Radek 0:2, Cimerman Ladislav 0:3, Kadlec Michal 2:1, body hostů: Filín Jan 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 1:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brand Roman st. 0:3, Gabriel Josef 0:3, Bareš Jaroslav ml. 1:2, Ferraj Miroslav 3:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 1:3, Šašek Vladimír 0:3, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 4:0, body hostů: Feifrlík Marcel 2:2, Veselý Petr 3:1, Šimonek Milan 2:1, Krejčí Ladislav 2:1), KST Most A - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Nemazal Zdeněk 0:4, Vykouk Jaromír 0:1, Vaník Jiří ml. 1:3, Městka Petr 0:2, body hostů: Fürst Jan 2:2, Malý Michal 3:1, Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 2:1), TTC Litoměřice C - SKST Děčín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuchel Martin 2:2, Skokan Viktor 3:1, Landa Josef 0:3, Chrvala Radovan 4:0, body hostů: Kacálková Kristýna 1:3, Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 2:2, Hampejs Vladislav 2:1), TJ Sever Žatec B - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:1, Gono Milan 2:2, Štěpnička Michal 1:3, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:4),
9. kolo:
ASK Lovosice A - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Smolka Michael 1:3, Smejkal Vít 1:1, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Petr 0:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Marek 1:1, Stárek Adam 1:1, Grubr Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:1, Gabriel Josef 0:3, Svoboda Zbyněk 0:2, Magna Stanislav 0:2), KST Jirkov B - TTC Litoměřice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Luděk 0:2, Dänner Michal 1:1, Fürst Jan 0:3, Jelínek Šimon 0:2, body hostů: Jindřich Vít 3:0, Skokan Viktor 1:1, Chuchel Martin 2:0, Kopecký Filip 2:0), KST Jirkov C - TJ Sever Žatec B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 0:3, Průša Vojtěch 1:2, Feifrlík Marcel 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 4:0, Gono Milan 0:3, Štěpnička Michal 2:1), SKST Teplice C - TJ Spartak Lubenec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 1:3, Chalupa Radek 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Šašek Vladimír 1:3), TJ Krupka B - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Radek 1:3, Hromádka Martin 2:2, Krejčí Karel 3:0, Bayer Jiří 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Hofmann Martin st. 0:4, Vaník Jiří ml. 2:1),
10. kolo:
ASK Lovosice A - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:0, Skopec Pavel 2:0, Stein Petr 2:1, Steif Richard 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 1:2, Svoboda Petr 0:3, Svoboda Zbyněk 0:2, Gabriel Josef 0:2), SKST Děčín B - TTC Litvínov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 0:4, Stárek Adam 0:3, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 3:1, Bláha Radek 1:2, Smolka Michael 2:1), KST Jirkov B - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:1, Vízner Jiří 3:1, Štěpnička Michal 2:2, Leska Vojtěch 0:4), KST Jirkov C - TTC Litoměřice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 0:4, Veselý Petr 2:1, Průša Vojtěch 0:3, Feifrlík Marcel 2:2, body hostů: Jindřich Vít 2:2, Skokan Viktor 4:0, Chuchel Martin 2:1, Kopecký Filip 2:1), SKST Teplice C - KST Most A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 2:1, Soukup Karel 1:1, Hrivňák Petr 3:0, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Hofmann Martin st. 0:3, Nemazal Zdeněk 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2), TJ Krupka B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frič Lukáš 2:2, Krejčí Karel 1:2, Bayer Jiří 1:2, Vlasák Radek 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Michal Jozef 0:3),
11. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Kieswetter Vojtěch 0:2, Držálek Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Bláha Radek 0:2, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Petr 3:0, Fencl Jakub 1:2, WO 0:2), KST Most A - TJ Sokol Spořice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Kadlec Daniel 0:2, Vykouk Jaromír 2:1, Hofmann Martin st. 3:0, body hostů: Ferraj Miroslav 1:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Stareček Martin 0:3, Brand Roman st. 0:2), ASK Lovosice A - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:1, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 1:2, Steif Richard 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 1:2, Srkal Pavel 0:3, Polanecký Lukáš 0:3), SKST Děčín B - TJ Pevato Smolnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 0:3, Nováková Eva 3:0, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Pidrman Petr 1:3, Petrlík Jiří ml. 1:2, Filín Jan 1:2, Martinovský Vít 1:2), KST Jirkov B - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 4:0, Fürst Ladislav 0:3, Jelínek Šimon 2:2, body hostů: Chalupa Radek 3:1, Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 1:3, Mládek Petr 0:3), KST Jirkov C - TJ Krupka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 2:0, Veselý Petr 2:0, Pavlica Jan 1:2, Feifrlík Marcel 3:0, body hostů: Frič Lukáš 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Bayer Jiří 1:1, Vlasák Radek 0:2),
12. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Spořice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Kieswetter Vojtěch 1:2, Držálek Jan 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 2:1, Svoboda Zbyněk 0:3, Brand Roman st. 0:3), KST Most A - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Kadlec Daniel 0:4, Nemazal Zdeněk 0:4, Městka Petr 3:1, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Smolka Michael 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Bláha Radek 2:2), ASK Lovosice A - TJ Pevato Smolnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:3, Filín Jan 3:1, Martinovský Vít 1:3, Pidrman Petr 1:2), SKST Děčín B - TJ Sokol Dobroměřice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Eva 2:2, Schneiderová Jana 0:4, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 3:0), KST Jirkov B - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 1:3, Fürst Jan 1:3, Fürst Ladislav 1:3, Kotrba Luděk 4:0, body hostů: Frič Lukáš 3:1, Krejčí Karel 3:1, Bayer Jiří 2:2, Vlasák Radek 1:3), KST Jirkov C - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 1:2, Veselý Petr 3:0, Pavlica Jan 2:1, Feifrlík Marcel 3:0, body hostů: Chalupa Radek 0:3, Čáp Milan 0:3, Hrivňák Petr 2:1, Sander Miroslav 1:2),
13. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Dobroměřice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Görner Darin 1:1, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 0:2, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Verner David 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, Baláž Josef 1:1), KST Most A - TJ Pevato Smolnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Marinič Štefan 1:3, Vykouk Jaromír 3:1, Kadlec Daniel 2:2, body hostů: Filín Jan 3:1, Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 0:4, Petrlík Jiří ml. 1:3), TTC Litoměřice C - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 4:0, Chuchel Martin 1:2, Landa Josef 0:3, Pospíšil Václav 4:0, body hostů: Hrivňák Petr 2:2, Čáp Milan 2:2, Černý Tomáš 1:2, Sander Miroslav 0:3), TJ Krupka B - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 1:2, Krejčí Karel 1:2, Šnajdr Antonín 1:2, Dohnal Jiří 2:2, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 2:1, Kubovský Zdeněk 2:1), ASK Lovosice A - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3, Steif Richard 2:2, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 1:3, Kotrba Luděk 2:2, Fürst Jan 2:1), SKST Děčín B - KST Jirkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Nováková Eva 3:1, Janeček Marek 2:2, Hampejs Vladislav 0:4, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 3:1),
14. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Pevato Smolnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Filín Jan 1:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Martinovský Vít 0:3, Pidrman Petr 0:2), KST Most A - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Vykouk Jaromír 1:3, Kadlec Daniel 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:2, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Srkal Pavel 0:4), TTC Litoměřice C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:0, Chuchel Martin 2:0, Landa Josef 1:2, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Vlasák Radek 1:2, Blažek Jan 0:2), SKST Teplice C - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Čáp Milan 1:3, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 2:2, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Štěpnička Michal 1:3, Gono Milan 1:3, Kubovský Zdeněk 2:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 1:2, Steif Richard 1:3, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 1:2), SKST Děčín B - KST Jirkov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 0:4, Nováková Eva 3:1, Janeček Marek 1:3, Hampejs Vladislav 2:2, body hostů: Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 4:0, Jelínek Šimon 1:3, Fürst Jan 2:2),
15. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - KST Most A 10:7 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 4:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Vykouk Jaromír 2:2, Městka Petr 0:4, Vaník Jiří ml. 0:3), TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec B 10:5 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:0, Skokan Viktor 1:2, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 0:4, Vízner Jiří 3:0, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 1:2), ASK Lovosice A - SKST Děčín B 10:4 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Steif Richard 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Peterka Milan ml. 3:0, body hostů: Nováková Eva 2:1, Hampejs Vladislav 1:2, Schneiderová Jana 1:2, Janeček Marek 0:2, Stárek Adam 0:1), KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Fürst Ladislav 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Jelínek Šimon 1:3, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 3:1, Pavlica Jan 1:1, Šimonek Milan 2:0), SKST Teplice C - TJ Krupka B 10:3 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 3:0, Hrivňák Petr 1:1, Soukup Karel 2:1, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Frič Lukáš 2:1, Šnajdr Antonín 0:3, Krejčí Karel 0:3, Vlasák Radek 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Pevato Smolnice A 10:6 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 4:0, Verner David 3:0, Beckert Zdeněk 0:1, Reichl Jaroslav ml. 1:3, Baláž Josef 0:1, WO 0:1, body hostů: Filín Jan 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 1:2, WO 1:0), TTC Litvínov B - TJ Sokol Spořice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 2:2, Bláha Petr 2:2, Cimerman Ladislav 2:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Ferraj Miroslav 4:0, Gabriel Josef 1:3, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Stareček Martin 1:3),
16. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 2:2, Fencl Lukáš 3:1, Pich Jan 2:2, Cimerman Ladislav 1:3, body hostů: Držálek Jan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3), TJ Sokol Spořice A - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Stareček Martin 2:2, Ferraj Miroslav 3:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Městka Petr 0:4, Vaník Jiří ml. 2:1), TJ Sokol Dobroměřice A - ASK Lovosice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 2:2, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 1:2, Fencl Pavel 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3), TJ Pevato Smolnice A - SKST Děčín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinovský Vít 2:0, Pidrman Petr 2:0, Petrlík Josef 1:2, Filín Jan 3:0, body hostů: Janeček Marek 1:2, Povejšil Bohumil 0:3, Hampejs Vladislav 1:1, Himko Jaroslav 0:2), SKST Teplice C - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Soukup Karel 3:1, Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 1:3, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2), TJ Krupka B - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 2:1, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 2:2, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Veselý Petr 0:4, Pavlica Jan 0:3, Krejčí Ladislav 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 1:2, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 2:1, Bareš Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1), TTC Litvínov B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cimerman Ladislav 0:4, Bláha Petr 3:1, Fencl Lukáš 3:1, Kadlec Michal 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Vaník Jiří ml. 1:3), TJ Pevato Smolnice A - ASK Lovosice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 1:2, Zapletal Bohumil 0:2, Pidrman Petr 0:3, Filín Jan 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 3:0, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Děčín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Verner David 3:0, Baláž Josef 2:0, Hruška Miroslav 1:2, Fencl Pavel 2:1, body hostů: Grubr Vojtěch 0:3, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 2:1, Himko Jaroslav 0:2), TJ Krupka B - KST Jirkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 1:2, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 0:4, Fürst Jan 0:3, Kotrba Luděk 1:2), SKST Teplice C - KST Jirkov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrivňák Petr 1:2, Beran Jakub 0:2, Černý Tomáš 0:3, Soukup Karel 2:1, body hostů: Feifrlík Marcel 3:0, Veselý Petr 3:0, Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 0:2),
18. kolo:
SKST Teplice C - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sander Miroslav 0:3, Hrivňák Petr 0:2, Beran Jakub 2:1, Soukup Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Lukáš 3:1, Bláha Radek 2:1, WO 0:5), TJ Krupka B - TJ Sokol Spořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 2:2, Krejčí Karel 3:1, Blažek Jan 1:3, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 2:2, Gabriel Josef 1:3, Brand Roman st. 1:3), KST Jirkov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:0, Dänner Michal 2:1, Jelínek Šimon 3:0, Fürst Ladislav 1:2, body hostů: Fencl Pavel 1:2, Verner David 1:2, Baláž Josef 1:2, Hruška Miroslav 0:3), KST Jirkov C - TJ Pevato Smolnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 2:2, Feifrlík Marcel 3:1, body hostů: Filín Jan 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Martinovský Vít 1:3, Pidrman Petr 1:3), TTC Litoměřice C - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 3:0, Chrvala Radovan 2:1, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Držálek Jan 2:1, Görner Darin 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Kieswetter Vojtěch 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Most A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:3, Gono Milan 2:2, Pejša Otto ml. 2:2, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Vaník Jiří ml. 1:3),
19. kolo:
TJ Krupka B - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlasák Radek 1:1, Bayer Jiří 1:1, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Radek 1:2, WO 0:5), SKST Teplice C - TJ Sokol Spořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sander Miroslav 0:2, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 3:1, Beran Jakub 4:0, WO 0:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 1:2, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 1:3, WO 2:0), KST Jirkov C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:1, Krejčí Ladislav 2:1, Pavlica Jan 1:2, Feifrlík Marcel 4:0, body hostů: Fencl Pavel 2:2, Verner David 2:1, Baláž Josef 0:3, Polanecký Lukáš 0:3), KST Jirkov B - TJ Pevato Smolnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 2:2, Fürst Ladislav 1:3, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:3, Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 3:1, Petrlík Josef 0:4), TJ Sever Žatec B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 1:2, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk ml. 0:3, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), TTC Litoměřice C - KST Most A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindřich Vít 2:0, Chrvala Radovan 1:1, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Hofmann Martin st. 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2, Ruta Vladimír 0:2),
20. kolo:
TTC Litvínov B - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:2, Bláha Radek 0:3, Bláha Petr 2:1, Fencl Lukáš 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 0:3, Dänner Michal 3:0), TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:3, Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Průša Vojtěch 3:1), ASK Lovosice A - SKST Teplice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Soukup Karel 1:3, Beran Jakub 2:1, Hrivňák Petr 1:2, Čáp Milan 0:3), SKST Děčín B - TJ Krupka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:1, Stárek Adam 3:1, Janeček Marek 1:3, Hampejs Vladislav 1:3, body hostů: Krejčí Karel 4:0, Frič Lukáš 1:3, Vlasák Radek 1:3, Blažek Jan 2:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 3:1, Chrvala Radovan 3:1, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:2, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 0:3), TJ Sever Žatec B - TJ Pevato Smolnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:0, Gono Milan 1:1, Kadlec Matěj 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:2, Martinovský Vít 1:2, Pidrman Petr 1:2, Petrlík Josef 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:4, Gabriel Josef 1:3, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Kotrba Luděk 2:2, Jelínek Šimon 2:2, Šístek Pavel 1:3, Dänner Michal 3:1), TTC Litvínov B - KST Jirkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 2:2, Pich Jan 1:3, Fencl Lukáš 4:0, Bláha Petr 2:2, body hostů: Veselý Petr 2:2, Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Sýkora Libor 0:4), SKST Děčín B - SKST Teplice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Adam 2:1, Nováková Eva 2:0, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 3:0, body hostů: Soukup Karel 2:1, Hrivňák Petr 0:3, Čáp Milan 0:3, Mládek Petr 0:2), ASK Lovosice A - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:2, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4, Steif Richard 4:0, body hostů: Krejčí Karel 3:1, Frič Lukáš 2:2, Vlasák Radek 2:2, Blažek Jan 2:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:1, Gono Milan 2:2, Pejša Otto ml. 0:2, Vízner Jiří 2:2, Čaja Stanislav 1:1, body hostů: Fencl Pavel 4:0, Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4), TTC Litoměřice C - TJ Pevato Smolnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindřich Vít 2:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 1:2, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Petrlík Jiří ml. 2:1, Martinovský Vít 0:3, Pidrman Petr 2:1, Zapletal Bohumil 0:3),
22. kolo:
TTC Litvínov B - TTC Litoměřice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Radek 1:2, Pich Jan 0:3, Fencl Lukáš 1:2, Kadlec Michal 2:1, body hostů: Chrvala Radovan 3:0, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 0:3, Jindřich Vít 3:0), TJ Sokol Spořice A - TJ Sever Žatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 0:4, Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:1, Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 2:2, Gono Milan 2:2), TJ Spartak Lubenec A - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Držálek Jan 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4), KST Most A - SKST Děčín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Nemazal Zdeněk 1:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:1, body hostů: Grubr Vojtěch 1:2, Himko Jaroslav 1:2, Hampejs Vladislav 2:1, Janeček Marek 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 1:1, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Soukup Karel 1:2, Černý Tomáš 2:1, Čáp Milan 0:3, Sander Miroslav 0:2), TJ Pevato Smolnice A - TJ Krupka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pechal Roman 0:4, Pidrman Petr 1:2, Filín Jan 2:2, body hostů: Krejčí Karel 4:0, Bayer Jiří 1:3, Vlasák Radek 2:2, Blažek Jan 2:1),
23. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TTC Litoměřice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stareček Martin 2:1, Gabriel Josef 0:3, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 0:3, body hostů: Pospíšil Václav 3:0, Chrvala Radovan 2:1, Kopecký Filip 1:2, Chuchel Martin 2:1), TTC Litvínov B - TJ Sever Žatec B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Radek 1:3, Pich Jan 0:4, Fencl Lukáš 2:1, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Gono Milan 2:1), KST Most A - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Dvořák Michal 2:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 0:3), SKST Děčín B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povejšil Bohumil 0:4, Himko Jaroslav 1:3, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 3:0, WO 2:0, body hostů: Držálek Jan 2:0, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3, WO 0:2), TJ Pevato Smolnice A - SKST Teplice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Vít 4:0, Petrlík Josef 1:3, Pidrman Petr 2:2, Filín Jan 3:1, body hostů: Soukup Karel 2:2, Černý Tomáš 1:3, Hrivňák Petr 1:3, Čáp Milan 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Krejčí Karel 2:2, Bayer Jiří 0:3, Vlasák Radek 1:2, Blažek Jan 2:1),
24. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litvínov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 3:0, Baláž Josef 0:3, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Cimerman Ladislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Pich Jan 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 2:2, Petrlík Josef 1:2, Pidrman Petr 1:2, Filín Jan 1:3, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 0:1, Malý Michal 2:0, Kotrba Luděk 2:1, Dänner Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Šašek Vladimír 0:2, WO 0:3), KST Jirkov C - KST Most A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Petr 2:1, Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 2:1, Feifrlík Marcel 2:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vaník Jiří ml. 1:2, Hofmann Martin st. 0:3), ASK Lovosice A - TTC Litoměřice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:1, Skopec Pavel 2:1, Steif Richard 3:0, Stein Petr 2:1, body hostů: Jindřich Vít 2:1, Kopecký Filip 1:2, Landa Josef 0:3, Chuchel Martin 0:3), SKST Děčín B - TJ Sever Žatec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 2:1, Himko Jaroslav 0:3, Hojková Eva 0:3, Hampejs Vladislav 2:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:0, Vízner Jiří 3:0, Petrlík Jiří ml. 1:1, Gono Milan 1:2, Kadlec Matěj 0:1),
25. kolo:
TJ Pevato Smolnice A - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 2:2, Zapletal Bohumil 0:4, Filín Jan 3:1, body hostů: Kadlec Michal 1:3, Fencl Lukáš 3:1, Cimerman Ladislav 2:2, Bláha Radek 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sokol Spořice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 2:1, Verner David 3:0, Baláž Josef 0:3, Reichl Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 1:2, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:1, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Feifrlík Marcel 3:0, WO 1:0, body hostů: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk ml. 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Šašek Vladimír 0:3, WO 0:1), KST Jirkov B - KST Most A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 3:1, Šístek Pavel 0:4, Malý Michal 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Vykouk Jaromír 3:1, Městka Petr 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2), SKST Děčín B - TTC Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Schneiderová Jana 2:2, Himko Jaroslav 2:2, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Chrvala Radovan 4:0, Kopecký Filip 3:1, Chuchel Martin 0:4, Landa Josef 0:4), ASK Lovosice A - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Gono Milan 0:3),
26. kolo:
TTC Litvínov B - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Bláha Radek 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Petr 2:1, Stein Petr 0:3), TJ Sokol Spořice A - SKST Děčín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 0:1, Gabriel Josef 2:2, Stareček Martin 2:1, Ferraj Miroslav 2:2, Svoboda Zbyněk 0:3, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Stárek Adam 1:3, Hampejs Vladislav 4:0, Janeček Marek 1:2), TTC Litoměřice C - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 3:0, Skokan Viktor 3:0, Chuchel Martin 1:2, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Malý Michal 1:2, Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 0:3, Fürst Ladislav 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:0, Štěpnička Michal 1:1, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 2:0, body hostů: Krejčí Ladislav 0:3, Veselý Petr 1:1, Pavlica Jan 0:2, Judák Jiří 0:2), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Držálek Jan 1:0, Šašek Vladimír 0:3, body hostů: Černý Tomáš 2:2, Soukup Karel 3:1, Hrivňák Petr 3:1, Čáp Milan 1:3), KST Most A - TJ Krupka B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Vykouk Jaromír 3:0, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Krejčí Karel 3:1, Blažek Jan 2:2, Bayer Jiří 1:3, Frič Lukáš 1:2),
27. kolo:
TJ Sokol Spořice A - ASK Lovosice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2, Svoboda Petr 0:3, Procházka Oldřich 0:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 2:0, Skopec Pavel 2:0, Stein Petr 2:0), TTC Litvínov B - SKST Děčín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 2:2, Bláha Radek 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 2:2, Stárek Adam 2:2, Hampejs Vladislav 4:0, Janeček Marek 0:4), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 2:1, Petrlík Jiří ml. 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Kotrba Luděk 2:1, Dänner Michal 2:1, Fürst Ladislav 0:3, Šístek Pavel 0:3), TTC Litoměřice C - KST Jirkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:1, Skokan Viktor 3:0, Chuchel Martin 1:2, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:2, Veselý Petr 0:3, Krejčí Ladislav 3:0, Judák Jiří 0:3), KST Most A - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 0:4, body hostů: Černý Tomáš 2:2, Soukup Karel 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 1:3, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Držálek Jan 0:1, Šašek Vladimír 1:2, body hostů: Vlasák Radek 0:4, Frič Lukáš 2:2, Krejčí Karel 4:0, Bayer Jiří 4:0),
28. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Spartak Lubenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 2:0, Verner David 2:0, Baláž Josef 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, body hostů: Görner Darin 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:2, Šašek Vladimír 0:2, Kieswetter Vojtěch 0:2), TJ Pevato Smolnice A - KST Most A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pechal Roman 0:4, Pidrman Petr 3:1, Filín Jan 2:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Vykouk Jaromír 3:1, Vaník Jiří ml. 1:3), SKST Teplice C - TTC Litoměřice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:0, Sander Miroslav 2:0, Černý Tomáš 2:0, Soukup Karel 2:0, body hostů: Chuchel Martin 0:2, Landa Josef 0:2, Červenka Zdeněk 0:2, Marousek Jan 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 2:1, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Krejčí Karel 2:1, Blažek Jan 0:3, Frič Lukáš 0:3, Vlasák Radek 1:2), KST Jirkov B - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 0:3, Dänner Michal 0:2, Kotrba Luděk 2:1, Jelínek Šimon 0:3, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 2:1, WO 0:3), KST Jirkov C - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 2:0, Pavlica Jan 2:0, Veselý Petr 2:0, Feifrlík Marcel 2:0, body hostů: Janeček Marek 0:2, Himko Jaroslav 0:2, Hampejs Vladislav 0:2, Schneiderová Jana 0:2),
29. kolo:
TJ Pevato Smolnice A - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 2:2, Petrlík Josef 0:3, Pidrman Petr 0:3, Filín Jan 3:1, body hostů: Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk ml. 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Šašek Vladimír 1:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Most A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 1:2, Baláž Josef 2:1, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 1:2, Městka Petr 2:1, Vykouk Jaromír 0:3, Vaník Jiří ml. 0:3), TJ Krupka B - TTC Litoměřice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlasák Radek 2:0, Tereza Ajdini 1:1, Blažek Jan 3:0, Bayer Jiří 2:0, body hostů: Chuchel Martin 1:2, Marousek Jan 0:2, Landa Josef 0:2, Červenka Zdeněk 0:2), TJ Sever Žatec B - SKST Teplice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:0, Štěpnička Michal 2:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Mládek Petr 0:3, Čáp Milan 0:2, Černý Tomáš 0:2, WO 0:3), KST Jirkov C - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 1:2, Veselý Petr 1:2, Feifrlík Marcel 2:1, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 1:3, WO 0:3), KST Jirkov B - SKST Děčín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šístek Pavel 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Kotrba Luděk 1:2, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Janeček Marek 3:1, Himko Jaroslav 0:4, Hampejs Vladislav 3:0, Schneiderová Jana 0:3),
30. kolo:
KST Most A - TJ Spartak Lubenec A 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Hofmann Martin st. 2:2, Městka Petr 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4), TJ Sever Žatec B - TTC Litoměřice C 3:10 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:2, Petrlík Jiří ml. 0:2, Gono Milan 0:3, Vízner Jiří 0:3, body hostů: Chrvala Radovan 2:1, Jindřich Vít 3:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:0), SKST Děčín B - ASK Lovosice A 4:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Marek 0:3, Stárek Adam 0:3, Hampejs Vladislav 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 2:1, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 2:1), KST Jirkov C - KST Jirkov B 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek Jan 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 2:2, body hostů: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 3:1, Šístek Pavel 2:2, Obracaník Štefan 0:4), TJ Krupka B - SKST Teplice C 6:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 2:2, Bayer Jiří 1:2, Krejčí Karel 3:0, Tereza Ajdini 0:4, body hostů: Soukup Karel 2:2, Černý Tomáš 3:1, Čáp Milan 1:2, Hrivňák Petr 2:1), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sokol Dobroměřice A 2:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 0:2, Petrlík Josef 0:3, Filín Jan 1:2, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Reichl Jaroslav ml. 3:0, Verner David 2:0, Beckert Zdeněk 0:2), TJ Sokol Spořice A - TTC Litvínov B 4:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Jan 0:3, Gabriel Josef 0:3, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 3:0, body hostů: Kadlec Michal 3:0, Fencl Lukáš 2:1, Cimerman Ladislav 2:1, Bláha Petr 2:1),
Krajský přebor II. třídy A
1. kolo:
TJ Krupka C - SKST Teplice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frič Lukáš 4:0, Dohnal Jiří 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Freimann Karel 0:4, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 1:3, Čáp Stanislav 1:3), SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Klouček Luboš ml. 2:0, Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 4:0, Pospíšil Petr 0:2, body hostů: Pich Jan 2:2, Brožová Alena 0:4, Záruba David 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Smolnice B - KST Libořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 1:3, Bartoš Filip 4:0, Pechal Roman 2:2, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Leska Vojtěch 2:2, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejcovský Antonín 2:2, Novotný Vlastimil 1:3, Sojka Theodor 0:4, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - TTC Duchcov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Krejčí Petr 1:3, Kročák Milan 2:2, Barták Luboš 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 0:1, Hrabánek Jiří 2:2, Vích Josef 4:0, Kropáček Ladislav 0:3), TTC Roudnice D - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Kotrba Petr 3:0, Horejsek Jakub 4:0, Zimák Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Kmoníček Martin st. 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Barták Radim 0:3, Smetana Václav 0:4, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Krupka C - TTC Roudnice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach František 3:1, Blažek Jan 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Frič Lukáš 4:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 1:3, Horejsek Jakub 1:3), SKST Teplice D - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Daniel 3:0, Mládek Petr 2:1, Sander Miroslav 3:0, Beran Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Barták Radim 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin st. 1:3, WO 0:5), SKST Baník Most E - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 1:3, Klouček Luboš ml. 2:1, Hejč Antonín st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kročák Milan 3:1, Kadlček Lubomír 2:2, Barták Luboš 0:4, Krejčí Petr 1:2, WO 1:0), TTC Litvínov C - TTC Duchcov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmerda Ondřej 0:4, Pich Jan 3:1, Brožová Alena 1:3, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Hrabánek Jiří 2:2, Vích Josef 2:2), TJ Smolnice B - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pechal Roman 3:1, Zapletal Bohumil 3:1, Pecinka Václav 0:4, Petrlík Josef 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 1:3, Sojka Theodor 1:3), KST Libořice A - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Kopřiva Radek 3:1, Leska Vojtěch 3:1, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 1:3),
3. kolo:
TJ Krupka C - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Antonín 4:0, Blažek Jan 4:0, Frič Lukáš 4:0, Dohnal Jiří 3:1, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Kmoníček Martin 0:2, Barták Karel 0:4, Stolle Vít 0:4, Běhounek Michal 0:2), SKST Teplice D - TTC Roudnice D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sander Miroslav 3:0, Kadlec Daniel 2:1, Mládek Petr 2:1, Beran Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Horejsek Jakub 2:2, Kozel Bohumil 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most E - TTC Duchcov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 0:4, Lipiner Petr 2:2, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 2:2), TTC Litvínov C - TJ Sokol Bořislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Záruba David 0:4, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 4:0, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Roth Vilém 1:3, Barták Luboš 3:1, Kadlček Lubomír 1:3), TJ Smolnice B - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 1:3, Petrlík Josef 3:1, Bartoš Filip 1:3, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin ml. 1:3), KST Libořice A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidílek Pavel 0:4, Kopřiva Aleš 2:2, Kopřiva Radek 2:2, Leska Vojtěch 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 2:2),
4. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Miroslav 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Kotrba Petr 1:3, Zimák Michal 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Sojka Theodor 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - Sokol Horní Jiřetín A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Kmoníček Martin 0:2, Barták Karel 1:3, Barták Radim 0:4, Běhounek Michal 0:2, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 4:0, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - TJ Smolnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 3:1, Krejčí Petr 3:1, Barták Luboš 1:2, Kročák Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Petržilka Jiří 2:2, Petrlík Josef 1:3, Pechal Roman 1:3, Pecinka Václav 0:3, WO 0:1), TTC Duchcov A - KST Libořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 0:4), TJ Krupka C - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 2:2, Demeter Jan 2:2, Tereza Ajdini 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Voda Milan 4:0, Pospíšil Petr 1:3, Schmoranz Pavel 0:4), SKST Teplice D - TTC Litvínov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáp Stanislav 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 4:0, Freimann Karel 2:2, body hostů: Brožová Alena 0:4, Pich Jan 2:2, Bláha Petr 2:2, Glajc Martin 0:4),
5. kolo:
TTC Roudnice D - Sokol Horní Jiřetín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 3:1, Kotrba Petr 2:2, Bláha Vlastimil 3:1, Zimák Michal 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Mikač Jiří 0:4, Röber Jakub 4:0, Trnka Petr st. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Běhounek Michal 0:4, Barták Karel 1:3, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 3:1, Tichý Jiří 4:0), TJ Sokol Bořislav A - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Lubomír 2:2, Krejčí Petr 2:2, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 3:1), TTC Duchcov A - TJ Smolnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 2:2, Kropáček Ladislav 0:4, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Petržilka Jiří 3:1, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 2:2), TJ Krupka C - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 3:1, Dohnal Jiří 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Tereza Ajdini 0:2, Demeter Jan 2:0, body hostů: Bláha Petr 1:3, Glajc Martin 2:2, Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 2:2), SKST Teplice D - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Stanislav 1:3, Sander Miroslav 0:2, Kadlec Daniel 4:0, Beran Jakub 3:1, Freimann Karel 1:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:0, Voda Milan 2:2, Lipiner Petr 3:1, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 0:2),
6. kolo:
SKST Baník Most E - TTC Roudnice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 4:0, Lipiner Petr 4:0, Voda Milan 3:1, Schmoranz Pavel 1:3, body hostů: Zimák Michal 1:3, Kotrba Petr 1:3, Kozel Bohumil 2:2, Loždinka Viktor 0:4), TTC Litvínov C - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 4:0, Glajc Martin 3:1, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 0:4, Stolle Vít 0:4, Kmoníček Martin 0:2, Běhounek Michal 0:2), TJ Smolnice B - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 2:2, Zapletal Bohumil 1:3, Pechal Roman 3:1, Petrlík Josef 4:0, body hostů: Blažek Jan 2:2, Mach Dalibor 0:4, Šnajdr Antonín 2:2, Mach František 2:2), KST Libořice A - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukáš Martin 0:4, Šmidílek Pavel 1:3, Kopřiva Radek 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Sander Miroslav 4:0, Mládek Petr 2:2, Čáp Stanislav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Sokol Bořislav A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 2:2, Novotný Vlastimil 3:1, Malý Michal 4:0, body hostů: Beneš Martin 1:3, Krejčí Petr 1:3, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Duchcov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 1:3, Piskáček Václav 0:4, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 2:2, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 3:1),
7. kolo:
SKST Baník Most E - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipiner Petr 4:0, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 4:0, WO 0:5, body hostů: Běhounek Michal 0:3, Barták Karel 0:3, Kmoníček Martin 0:3, Kmoníček Martin st. 1:2, WO 5:0), TTC Litvínov C - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 1:3, Glajc Martin 3:1, Bláha Petr 3:1, Cimerman Ladislav 2:0, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 4:0, Bláha Vlastimil 1:3, Kotrba Petr 1:3), TJ Smolnice B - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 1:3, Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 2:2, Petrlík Josef 0:4, body hostů: Čáp Stanislav 1:3, Sander Miroslav 3:1, Černý Tomáš 4:0, Mládek Petr 2:2), KST Libořice A - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Radek 3:1, Šmidílek Pavel 1:3, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 1:3, Blažek Jan 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Duchcov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 2:2, Novotný Vlastimil 1:3, Malý Michal 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 0:4, Vích Josef 2:2, Hrabánek Jiří 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 0:4, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin st. 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Kadlček Lubomír 1:3, Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Krejčí Petr 1:3),
8. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Sokol Bořislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Horejsek Jakub 2:2, Kozel Bohumil 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Barták Luboš 2:2, Beneš Martin 2:2, Krejčí Petr 1:3, Kadlček Lubomír 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Duchcov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Radim 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 3:1, Vích Josef 4:0, Janečka Josef 4:0), TJ Krupka C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 4:0, Dohnal Jiří 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Frič Lukáš 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Sojka Theodor 0:4, Novotný Vlastimil 0:4, Tichý Jiří 0:4), SKST Teplice D - Sokol Horní Jiřetín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sander Miroslav 4:0, Kadlec Daniel 4:0, Mládek Petr 3:1, Beran Jakub 4:0, body hostů: Piskáček Václav 0:4, Pech Martin st. 1:3, Antalecz Michal 0:4, Pech Martin ml. 0:4), SKST Baník Most E - TJ Smolnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 1:0, Lipiner Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 3:1, Voda Milan 3:1, Pospíšil Petr 0:3, body hostů: Petrlík Josef 1:3, Petržilka Jiří 1:3, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 2:2), TTC Litvínov C - KST Libořice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Martin 1:3, Pich Jan 4:0, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 0:4, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3),
9. kolo:
TTC Roudnice D - TTC Duchcov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Horejsek Jakub 3:1, Zimák Michal 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 1:3, Hrabánek Jiří 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Sokol Bořislav A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Smetana Václav 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Kročák Milan 4:0, Kadlček Lubomír 4:0, Barták Luboš 4:0, Roth Vilém 4:0), TJ Krupka C - Sokol Horní Jiřetín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:3, Boehm Přemysl 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Frič Lukáš 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 3:1, Pech Martin ml. 1:3), SKST Teplice D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 2:2, Beran Jakub 4:0, body hostů: Malý Michal 3:1, Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 1:3), SKST Baník Most E - KST Libořice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 3:1, Pospíšil Petr 2:2, Voda Milan 4:0, Lipiner Petr 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 0:4, Šmidílek Pavel 0:4), TTC Litvínov C - TJ Smolnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 1:3, Pich Jan 4:0, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 2:0, Fencl Jakub 0:2, body hostů: Petrlík Josef 1:3, Petržilka Jiří 2:2, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 1:3),
10. kolo:
TJ Smolnice B - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 4:0, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 3:1, Petrlík Josef 2:2, body hostů: Zimák Michal 1:3, Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 2:2, Horejsek Jakub 0:4), KST Libořice A - SKP Sever Ústí nad Labem D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidílek Pavel 3:1, Kopřiva Aleš 3:1, Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 3:1, Barták Karel 1:3, Stolle Vít 0:4, Kmoníček Martin 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 1:3, Kučera Lubomír 2:2, Sojka Theodor 1:3, Malý Michal 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 1:3, Fiška Václav 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 4:0, Mikač Jiří 0:4, Piskáček Václav 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Bláha Petr 1:3, Glajc Martin 2:2, Brožová Alena 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roth Vilém 2:2, Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Blažek Jan 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Dohnal Jiří 2:2, Tereza Ajdini 0:4), TTC Duchcov A - SKST Teplice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 0:4, body hostů: Mládek Petr 2:2, Kadlec Daniel 4:0, Černý Tomáš 2:2, Čáp Stanislav 1:2, Sander Miroslav 0:1),
11. kolo:
TJ Smolnice B - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 4:0, Petržilka Jiří 4:0, body hostů: Mečíř Ondřej 0:4, Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 1:3, Běhounek Michal 0:4), KST Libořice A - TTC Roudnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidílek Pavel 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 2:2, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Horejsek Jakub 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Theodor 0:4, Klíma Karel 0:4, Tichý Jiří 1:3, Kučera Lubomír 4:0, body hostů: Brožová Alena 2:2, Pich Jan 3:1, Bláha Petr 3:1, Fencl Jakub 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 2:2, Pech Martin ml. 0:2, Hylský Zdeněk 3:1, Piskáček Václav 0:2, body hostů: Fiška Václav 1:3, Lipiner Petr 1:3, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - SKST Teplice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajger Viliam 0:4, Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 3:1, body hostů: Sander Miroslav 3:1, Beran Jakub 4:0, Mládek Petr 1:3, Černý Tomáš 3:1), TTC Duchcov A - TJ Krupka C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Janečka Josef 3:1, Vích Josef 3:1, body hostů: Šnajdr Antonín 1:3, Dohnal Jiří 3:1, Frič Lukáš 1:3, Tereza Ajdini 0:4),
12. kolo:
SKST Teplice D - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 1:3, Kadlec Daniel 3:1, Černý Tomáš 3:1, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 2:2, Demeter Jan 0:4), TTC Litvínov C - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 1:3, Fencl Jakub 0:4, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Lipiner Petr 2:2, Voda Milan 3:1, Fiška Václav 1:3), KST Libořice A - TJ Smolnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidílek Pavel 1:3, Kopřiva Aleš 4:0, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Radek 2:2, body hostů: Petržilka Jiří 2:2, Petrlík Josef 2:2, Bartoš Filip 0:4, Zapletal Bohumil 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TTC Duchcov A - TJ Sokol Bořislav A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 4:0, Hanousek Josef 2:2, body hostů: Barták Luboš 1:3, Knížek Josef 2:2, Kadlček Lubomír 0:4, Hissen Martin 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 2:2, Barták Karel 3:1, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Zimák Michal 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Loždinka Viktor 2:2),
13. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 1:3, Kysilka Miroslav 0:4, Kozel Bohumil 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Vítů Václav 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 3:1, Blažek Jan 4:0), SKP Sever Ústí nad Labem D - SKST Teplice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Smetana Václav 0:4, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 4:0, Sander Miroslav 4:0, Mládek Petr 4:0), TJ Sokol Bořislav A - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Václav 2:2, Kadlček Lubomír 3:1, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Voda Milan 2:2, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 2:2, Schmoranz Pavel 0:4), TTC Duchcov A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 0:4, body hostů: Pich Jan 2:2, Brožová Alena 1:3, Bláha Petr 3:1, Glajc Martin 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Drahota David 3:1, Tichý Jiří 3:1, Klíma Karel 1:3, body hostů: Kabourek Vladimír st. 2:2, Pecinka Václav 1:3, Bartoš Filip 2:2, Pechal Roman 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 3:1, Baňka Jaroslav 0:4, Pech Martin st. 3:1, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 1:3),
14. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 2:2, Smetana Václav 1:3, Barták Radim 0:4, body hostů: Blažek Jan 4:0, Šnajdr Antonín 4:0, Dohnal Jiří 3:1, Tereza Ajdini 1:3), TTC Roudnice D - SKST Teplice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jaroslav 3:1, Zimák Michal 1:3, Kotrba Petr 0:4, Bláha Vlastimil 1:3, body hostů: Černý Tomáš 3:1, Kadlec Daniel 4:0, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 2:2), TTC Duchcov A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 2:2, Hrabánek Jiří 0:2, Vích Josef 2:2, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 1:1, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Lipiner Petr 1:3, Voda Milan 2:2, Fiška Václav 1:3), TJ Sokol Bořislav A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Martin 1:3, Kadlček Lubomír 3:1, Barták Luboš 0:4, Kročák Milan 1:1, Hissen Martin 1:1, body hostů: Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 4:0, Bláha Petr 3:1, Glajc Martin 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikač Jiří 1:3, Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 2:2, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Petržilka Jiří 4:0, Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 1:3, Kabourek Vladimír ml. 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libořice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 0:4, Sojka Theodor 1:3, Malý Michal 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 2:2),
15. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Roudnice D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drahota David 3:0, Kučera Lubomír 3:0, Novotný Vlastimil 2:1, Malý Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kotrba Petr 1:3, Kozel Bohumil 0:4, WO 0:5), Sokol Horní Jiřetín A - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Baňka Jaroslav 0:4, Pech Martin st. 3:1, Röber Jakub 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 2:2, Barták Karel 1:3, Smetana Václav 1:3, Kmoníček Martin 1:3), TJ Smolnice B - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 2:2, Bartoš Filip 2:2, Petržilka Jiří 1:1, Kabourek Vladimír ml. 0:2, body hostů: Barták Luboš 3:1, Dvořák Václav 3:1, Knížek Josef 1:3, Kadlček Lubomír 0:4), KST Libořice A - TTC Duchcov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 0:4, Lukáš Martin 2:2, Novotný František 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 3:1, Janečka Josef 2:2), SKST Baník Most E - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houdková Helena 0:4, Lipiner Petr 0:4, Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 4:0, Blažek Jan 2:2, Dohnal Jiří 3:1), TTC Litvínov C - SKST Teplice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 0:4, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Kadlec Daniel 4:0, Černý Tomáš 1:3, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 1:3),
16. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - TTC Roudnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Martin st. 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, Trnka Petr st. 0:4, Röber Jakub 3:1, body hostů: Zimák Michal 2:2, Horejsek Jakub 2:2, Kotrba Petr 3:1, Kozel Bohumil 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKP Sever Ústí nad Labem D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 4:0, Sojka Theodor 3:1, Malý Michal 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 1:3, Běhounek Michal 0:4), KST Libořice A - TJ Sokol Bořislav A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Aleš 2:2, Lukáš Martin 2:2, Šmidílek Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Kročák Milan 3:0, Barták Luboš 3:0, Kadlček Lubomír 1:2, Roth Vilém 0:3, WO 5:0), TJ Smolnice B - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Filip 0:4, Zapletal Bohumil 2:2, Pechal Roman 0:4, Petrlík Josef 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 4:0, Hanousek Josef 2:2), TTC Litvínov C - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Frič Lukáš 1:3, Šnajdr Antonín 0:4, Blažek Jan 4:0, Dohnal Jiří 1:3), SKST Baník Most E - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voda Milan 0:4, Houdková Helena 0:4, Lipiner Petr 2:2, Hejč Antonín st. 4:0, body hostů: Kadlec Daniel 3:1, Beran Jakub 3:1, Sander Miroslav 2:2, Černý Tomáš 2:2),
17. kolo:
TTC Roudnice D - SKST Baník Most E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Vlastimil 4:0, Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 2:2, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 2:2, Houdková Helena 0:4, Schmoranz Pavel 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Litvínov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 4:0, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Škvor Petr 0:4, body hostů: Glajc Martin 3:1, Brožová Alena 3:1, Pich Jan 3:1, Fencl Jakub 3:1), TJ Krupka C - TJ Smolnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frič Lukáš 3:1, Dohnal Jiří 2:2, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 0:4, Kabourek Vladimír st. 2:2, Pechal Roman 0:4), SKST Teplice D - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sander Miroslav 3:1, Mládek Petr 2:2, Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 1:3, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 0:4), TJ Sokol Bořislav A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Miroslav 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, Barták Luboš 0:4, Kročák Milan 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 2:2, Sojka Theodor 1:3), TTC Duchcov A - Sokol Horní Jiřetín A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 4:0, body hostů: Pech Martin st. 0:4, Röber Jakub 2:2, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Adam 0:4),
18. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - SKST Baník Most E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 3:1, Barták Karel 2:2, Kmoníček Martin 0:4, Škvor Petr 0:4, body hostů: Voda Milan 3:1, Lipiner Petr 3:1, Fiška Václav 3:1, Roud Václav 2:2), TTC Roudnice D - TTC Litvínov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Vlastimil 3:1, Zimák Michal 0:2, Kysilka Miroslav 3:1, Novák Jaroslav 4:0, Kotrba Petr 1:1, body hostů: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 1:3, Bláha Petr 2:2, Pich Jan 0:4), SKST Teplice D - TJ Smolnice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 4:0, Mládek Petr 4:0, Sander Miroslav 4:0, Černý Tomáš 4:0, body hostů: Bartoš Filip 0:4, Pecinka Václav 0:4, Kabourek Vladimír ml. 0:4, Šuma Jaroslav 0:4), TJ Krupka C - KST Libořice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frič Lukáš 3:1, Dohnal Jiří 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 3:1, Kopřiva Aleš 0:4, Šmidílek Pavel 1:3), TTC Duchcov A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 1:3, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 1:3, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 0:4), TJ Sokol Bořislav A - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Miroslav 3:1, Kadlček Lubomír 1:1, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, Hissen Martin 2:0, body hostů: Pech Martin st. 2:2, Röber Jakub 2:2, Pech Adam 0:4, Piskáček Ondřej 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Brož Miroslav 3:1, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, body hostů: Bláha Vlastimil 1:3, Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 3:1), TTC Duchcov A - SKP Sever Ústí nad Labem D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Hrabánek Jiří 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Smetana Václav 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Krupka C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vlastimil 1:3, Tichý Jiří 1:3, Sojka Theodor 1:3, Drahota David 1:3, body hostů: Blažek Jan 4:0, Šnajdr Antonín 2:2, Frič Lukáš 3:1, Demeter Jan 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Teplice D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 0:4, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 0:4, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 3:1, Mládek Petr 3:1, Sander Miroslav 3:1), TJ Smolnice B - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 3:1, Bartoš Filip 3:1, Petrlík Josef 3:1, body hostů: Lipiner Petr 4:0, Schmoranz Pavel 0:4, Roud Václav 0:4, Fiška Václav 0:4), KST Libořice A - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Radek 3:1, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Brožová Alena 2:1, Pich Jan 3:0, Fencl Jakub 1:2, Záruba David 1:2, WO 5:0),
20. kolo:
TTC Duchcov A - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 3:1, Hrabánek Jiří 0:1, Vích Josef 1:3, Kövér Lubomír 3:0, body hostů: Bláha Vlastimil 2:2, Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 1:3), TJ Sokol Bořislav A - SKP Sever Ústí nad Labem D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 4:0, Brož Miroslav 4:0, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 1:3, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Krupka C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 1:3, Pech Martin ml. 1:3, body hostů: Švarc Vojtěch 0:4, Frič Lukáš 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vlastimil 2:2, Sojka Theodor 1:3, Klíma Karel 1:3, Drahota David 3:1, body hostů: Kadlec Daniel 3:1, Sander Miroslav 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3, Čáp Stanislav 2:2), KST Libořice A - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Aleš 3:1, Kopřiva Radek 1:3, Šmidílek Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Voda Milan 2:1, Lipiner Petr 2:1, Roud Václav 1:2, Houdková Helena 0:3, WO 5:0), TJ Smolnice B - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Bohumil 1:3, Bartoš Filip 0:4, Pechal Roman 2:2, Petrlík Josef 1:3, body hostů: Cimerman Ladislav 3:1, Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 4:0, Fencl Jakub 4:0),
21. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Smolnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:0, Bláha Vlastimil 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Kysilka Miroslav 4:0, Loždinka Viktor 0:1, body hostů: Zapletal Bohumil 1:3, Petrlík Josef 2:2, Pechal Roman 0:4, Kabourek Vladimír st. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - KST Libořice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barták Karel 2:1, Kmoníček Martin 2:1, Smetana Václav 2:1, Běhounek Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Šmidílek Pavel 2:2, Novotný František 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká Chomutov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Roud Václav 1:3, Houdková Helena 0:4, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Drahota David 4:0, Tichý Jiří 3:1, Sojka Theodor 3:1, Klíma Karel 1:3), TTC Litvínov C - Sokol Horní Jiřetín A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 2:2, Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, body hostů: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 1:3), TJ Krupka C - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demeter Jan 2:2, Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 1:3, Blažek Jan 3:1, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 3:1, Hissen Martin 0:4), SKST Teplice D - TTC Duchcov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 4:0, Mládek Petr 0:4, Sander Miroslav 2:2, Kadlec Daniel 4:0, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 1:3, Vích Josef 1:3, Kövér Lubomír 2:2),
22. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Smolnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 2:2, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 4:0, Pechal Roman 4:0, Dlouhý Václav 2:2), TTC Roudnice D - KST Libořice A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotrba Petr 2:1, Zimák Michal 2:1, Horejsek Jakub 2:1, Bláha Vlastimil 3:0, WO 5:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Novotný František 0:4, WO 0:5), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Glajc Martin 2:2, Bláha Petr 3:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Tichý Jiří 1:3, Klíma Karel 0:4), SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 2:2, Houdková Helena 0:4, Roud Václav 0:4, Voda Milan 3:1, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin ml. 2:2, Pech Martin st. 2:2), SKST Teplice D - TJ Sokol Bořislav A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Mašek Martin 1:3, Vitiska Petr 1:3, Podlucký Jan 1:3, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 4:0, Kadlček Lubomír 3:1, Hissen Martin 2:2), TJ Krupka C - TTC Duchcov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demeter Jan 2:2, Frič Lukáš 4:0, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 1:3, Hrabánek Jiří 0:4, Vích Josef 0:4),
Krajský přebor II. třídy B
1. kolo:
KST Libědice A - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Ladislav 2:2, Šolar Milan 1:3), SKST Baník Most D - TTC Litvínov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 3:1, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 0:4, Žáčková Zdeňka 0:4, Belák Dušan 0:2, Kšírová Vendula 0:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Baník Březenecká Chomutov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámek Vladimír 4:0, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 1:2, Lakatoš Roman 2:2, Gaži Radek 0:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 3:1, Pail Jáchym 1:3), TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 2:2, Kadlec Zdeněk 1:3, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 1:3, Vlček Jakub 3:1, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1), KST Most B - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Hofmann Martin st. 3:1, Dvořák Michal 3:1, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 0:4, Voříšek Jan 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Pavlík Petr 4:0, Starý Jiří ml. 4:0, Novák Jiří 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 4:0, Šolar Ladislav 1:2, Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Zdeněk 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3, Šašek Vladimír 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - SKP Sever Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 0:1, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 4:0, Kraus Václav 0:3, body hostů: Pavlík Petr 2:2, Stárek Adam 2:2, Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Lenešice A - KST Most B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, body hostů: Městka Petr 1:3, Hofmann Martin st. 1:3, Zvolánek Pavel 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Baník Meziboří A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 0:1, Šmíd Jiří 1:3, Dosedělová Michaela 1:2, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 4:0, Babůrek Lukáš 0:4), TTC Litvínov D - OÚ Blažim A Tygři 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Gaži Radek 2:2, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 2:2), KST Libědice A - SKST Baník Most D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 1:3, Kalánek Josef 2:2, Stütz Rainer 0:4, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Vondráček Filip 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 4:0),
3. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrodek Šimon 0:4, Lukaščuk Miroslav 2:2, Skružný Vratislav 3:1, Žielinský Tomáš 2:2, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Milan 3:1, Šolar Ladislav 1:3), OÚ Blažim A Tygři - KST Libědice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámek Vladimír 1:3, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 2:2, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 1:3, Stütz Rainer 1:3), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 3:1, Burš Ivan 3:1, Sirotek Václav 3:1, body hostů: Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, Žáčková Zdeňka 0:4, Kšírová Vendula 0:4), KST Most B - TJ Baník Březenecká Chomutov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Michal 4:0, Ruta Vladimír 2:2, Městka Petr 4:0, Nemazal Zdeněk 2:0, Hofmann Martin st. 2:0, body hostů: Cipro Petr 1:3, Šmíd Jiří 0:4, Brůha Oldřich 0:4, Kroc Tomáš 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Lenešice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Jiří ml. 0:4, Grubr Vojtěch 2:2, Pavlík Petr 1:3, Nováková Martina 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1), TJ Spartak Lubenec B - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Kuttelwascher Luboš 0:4, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Hykyš Jiří 1:3, Voříšek Jan 2:2, Hlaváč Vít 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Klášterec nad Ohří A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Lukáš 4:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 0:4, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4), TJ Sokol Lenešice A - TJ Spartak Lubenec B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jakub 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Ledvina Vilém 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov B - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Michaela 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 0:4, WO 0:5, body hostů: Kadlec Matěj 2:1, Starý Jiří ml. 1:2, Pavlík Petr 3:0, Nováková Martina 3:0, WO 5:0), TTC Litvínov D - KST Most B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Jiří 1:3, Belák Dušan 0:2, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, Lála František 0:2, body hostů: Městka Petr 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 2:2), KST Libědice A - TJ Baník Meziboří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 1:3, Stütz Rainer 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Burš Pavel 3:1, Sirotek Václav 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4), SKST Baník Most D - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Vondráček Filip 1:3, Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 2:0, Hrodek Šimon 0:2, body hostů: Zámek Vladimír 2:2, Bartko Ondřej 2:2, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 1:3),
5. kolo:
OÚ Blažim A Tygři - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 1:3, Zámek Vladimír 3:1, Bartko Pavel ml. 2:2, Uhlík Jiří 1:3, body hostů: Maxa Lukáš 3:1, Šolar Milan 1:3, Koutský Jaroslav 1:3, Kalivoda Petr 4:0), TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čtvrtečka Petr 0:4, Sirotek Václav 3:1, Burš Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:1, Vondráček Filip 0:2), KST Most B - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 0:4, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Litvínov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 3:1, Pavlík Petr 2:2, Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 1:3, Pichová Martina 0:4, Belák Dušan 0:4), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Březenecká Chomutov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Kuttelwascher Luboš 0:4, Podařil Petr 0:4, body hostů: Cipro Petr 3:1, Šmíd Jiří 2:2, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Lenešice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Vlček Jakub 3:1, Ledvina Vilém 3:1, Obr Jaroslav 1:3, Koželuh Jindřich 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Sokol Lenešice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Lukáš 1:3, Šolar Milan 2:2, Koutský Jaroslav 2:2, Kalivoda Petr 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Vlček Jakub 0:4, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 2:2, Šmíd Jiří 1:3, Kroc Tomáš 2:2, Brůha Oldřich 1:2, WO 0:1, body hostů: Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 4:0, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 0:4, WO 1:0), TTC Litvínov D - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smrčka Jiří 2:0, Pichová Martina 1:3, Beránek Václav st. 4:0, Žáčková Zdeňka 1:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2), KST Libědice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Hadbávny Jan 4:0, Kalánek Josef 2:2, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 0:4, Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 1:3), SKST Baník Most D - KST Most B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 2:1, Macháček Jiří 4:0, Hrodek Šimon 0:1, body hostů: Hofmann Martin st. 3:1, Ruta Vladimír 0:4, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 3:1, Bartko Pavel ml. 2:2, Uhlík Jiří 3:1, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Burš Pavel 3:1, Král Erich 0:4, Čtvrtečka Petr 0:4),
7. kolo:
TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Třebívlice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 2:2, Šolar Milan 2:2, Šolar Ladislav 0:4), KST Most B - OÚ Blažim A Tygři 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 4:0, Hofmann Martin st. 4:0, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Uhlík Jiří 0:4, Lakatoš Roman 0:4, Bartko Ondřej 0:4, Bartko Pavel ml. 0:2, Káninský Jaroslav 1:1), SKP Sever Ústí nad Labem C - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 0:4, Starý Jiří ml. 0:4, Stárek Adam 2:2, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 3:0, Skružný Vratislav 3:1, Lukaščuk Miroslav 2:2, Vondráček Filip 0:1), TJ Spartak Lubenec B - KST Libědice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 0:4, Šašek Vladimír 1:3, Figa Norbert 0:4, Kieswetter Vojtěch 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 2:0, Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 3:1, Stütz Rainer 1:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TTC Litvínov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 2:2, Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 1:3), TJ Sokol Lenešice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ledvina Vilém 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Kroc Tomáš 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 4:0, Maxa Lukáš 4:0, Koutský Jaroslav 2:0, Šolar Ladislav 0:2, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Kratochvíl Jiří 0:4, Šmíd Jiří 0:4), TTC Litvínov D - TJ Sokol Lenešice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 0:4, Belák Dušan 0:4, Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 1:1, Jakešová Veronika 0:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1, Vlček Jakub 3:1), KST Libědice A - TJ Klášterec nad Ohří A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadbávny Jan 2:1, Lhotský Milan 3:0, Kalánek Josef 1:2, Soutner Václav st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 4:0, Lukaščuk Miroslav 2:0, Hrodek Šimon 0:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 0:4, Michal Jozef 0:4), OÚ Blažim A Tygři - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Káninský Jaroslav 0:4, body hostů: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 3:1, Pavlík Petr 2:2, Kadlec Matěj 4:0), TJ Baník Meziboří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 3:1, body hostů: Městka Petr 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Zvolánek Pavel 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - KST Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 0:4, Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 1:3, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Dvořák Michal 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Baník Meziboří A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 3:1, Pavlík Petr 1:3, Nováková Martina 4:0, body hostů: Sirotek Václav 1:3, Burš Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3), TJ Spartak Lubenec B - OÚ Blažim A Tygři 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Figa Norbert 0:4, body hostů: Bartko Ondřej 4:0, Lakatoš Roman 4:0, Zámek Vladimír 2:2, Káninský Jaroslav 1:1, Gaži Radek 0:2), TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 1:3, Kraus Václav 0:4, Větrovský Milan 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 1:3, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0), TJ Sokol Lenešice A - KST Libědice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koželuh Jindřich 2:2, Uldrich Miroslav 0:4, Vlček Jakub 1:3, Ledvina Vilém 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 3:1, Lhotský Milan 2:2, Hadbávny Jan 2:2, Kalánek Josef 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TTC Litvínov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:3, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 2:2, Váňa Hynek 2:2, Žáčková Zdeňka 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TTC Litvínov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 1:1, Šolar Milan 2:2, Kalivoda Petr 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Mlynář Václav 1:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 1:3, Smrčka Jiří 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:2, Soutner Václav st. 2:0, Stütz Rainer 1:1, body hostů: Cipro Petr 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Pail Jáchym 2:2), SKST Baník Most D - TJ Sokol Lenešice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skružný Vratislav 3:1, Lukaščuk Miroslav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 3:1, body hostů: Vlček Jakub 0:4, Ledvina Vilém 3:1, Koželuh Jindřich 1:3, Obr Jaroslav 0:2, Uldrich Miroslav 1:1), OÚ Blažim A Tygři - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:4, Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 4:0, Uhlík Jiří 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Kiesswetter Vojtěch 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3), KST Most B - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 0:4, Zvolánek Pavel 0:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Hofmann Martin st. 3:0, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, Nováková Martina 3:1, Pavlík Petr 1:3),
11. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, Matasová Tereza 0:4, Nováková Martina 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Mlynář Václav 2:2, Maxa Zdeněk 1:3), TJ Spartak Lubenec B - KST Most B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašek Vladimír 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Podařil Petr 0:4, Vukliševič Tomáš 0:4, body hostů: Hofmann Martin st. 4:0, Nemazal Zdeněk 4:0, Ruta Vladimír 4:0, Městka Petr 4:0), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voříšek Jan 0:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:1, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Burš Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4), TJ Sokol Lenešice A - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koželuh Jindřich 1:0, Fiala Dušan 4:0, Vlček Jakub 3:1, Obr Jaroslav 2:2, Uldrich Miroslav 1:2, body hostů: Bartko Pavel ml. 0:4, Bartko Ondřej 3:1, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov B - SKST Baník Most D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Pail Jáchym 0:4, Faiglová Kamila 0:4, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 3:1, Vondráček Filip 3:1, Žielinský Tomáš 4:0), TTC Litvínov D - KST Libědice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Soutner Václav st. 3:1, Lhotský Milan 1:3, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 3:1, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Blažek Jan 0:4, Hadbávny Jan 0:4, Stütz Rainer 0:4), TTC Litvínov D - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 1:2, Žáčková Zdeňka 0:4, Kšírová Vendula 0:4, Beránek Václav st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Vondráček Filip 2:1, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0, WO 1:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - OÚ Blažim A Tygři 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 3:1, Kroc Tomáš 1:3, Šmíd Jiří 0:4, Brůha Oldřich 3:1, body hostů: Uhlík Jiří 2:2, Bartko Pavel ml. 1:3, Káninský Jaroslav 2:2, Bartko Ondřej 4:0), TJ Sokol Lenešice A - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 1:0, Uldrich Miroslav 0:3, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Burš Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Městka Petr 2:2, Zvolánek Pavel 1:3, Ruta Vladimír 2:2), TJ Spartak Lubenec B - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:2, Kieswetter Vojtěch 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 0:4, Podařil Petr 0:1, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 4:0, Nováková Martina 4:0, Pavlík Petr 3:1),
13. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - TJ Sokol Třebívlice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 4:0, Kieswetter Vojtěch 1:3, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, Mlynář Václav 1:3, Koutský Jaroslav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Petr 1:3, Starý Jiří ml. 3:1, Nováková Martina 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2), KST Most B - TJ Sokol Lenešice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 2:2, Zvolánek Pavel 1:3, Kadlec David 0:4, Dvořák Michal 1:3, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 2:0, Uldrich Miroslav 1:1), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 4:0, Burš Ivan 0:4, Burš Pavel 3:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Dosedělová Michaela 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Kroc Tomáš 1:3), OÚ Blažim A Tygři - TTC Litvínov D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uhlík Jiří 0:3, Káninský Jaroslav 0:3, Bartko Ondřej 1:2, Zámek Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:1, WO 0:5), SKST Baník Most D - KST Libědice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 0:1, Vondráček Filip 2:2, Lukaščuk Miroslav 4:0, Skružný Vratislav 3:1, Macháček Jiří 2:0, WO 0:1, body hostů: Hadbávny Jan 3:1, Soutner Václav st. 1:2, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 0:4, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - SKST Baník Most D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 1:3, Šolar Ladislav 1:3, Šolar Milan 2:2, body hostů: Hrodek Šimon 0:4, Skružný Vratislav 4:0, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 3:1), KST Libědice A - OÚ Blažim A Tygři 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Kalánek Josef 2:2, Stütz Rainer 0:4, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Gaži Radek 1:3, Bartko Ondřej 3:1, Zámek Vladimír 2:2), TTC Litvínov D - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Vít 2:1, Váňa Hynek 2:1, Smrčka Jiří 1:2, Beránek Václav st. 4:0, WO 3:0, body hostů: Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 0:3, Sirotek Václav 1:2, Čtvrtečka Petr 0:3, WO 0:3), TJ Baník Březenecká Chomutov B - KST Most B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedělová Michaela 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Kratochvíl Jiří 1:3, Cipro Petr 4:0, body hostů: Dvořák Michal 2:2, Zvolánek Pavel 0:1, Městka Petr 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Hofmann Martin st. 1:2), TJ Sokol Lenešice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Ledvina Vilém 2:0, Koželuh Jindřich 4:0, Vlček Jakub 1:3, Uldrich Miroslav 1:1, body hostů: Matasová Tereza 0:4, Starý Jiří ml. 1:3, Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Spartak Lubenec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 4:0, Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 4:0, Voříšek Jan 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Šašek Vladimír 1:3),
15. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Třebívlice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Kraus Václav 3:1, Voříšek Jan 1:3, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Maxa Lukáš 2:2, Koutský Jaroslav 0:2, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 1:3, Gertner Jiří 0:2), TJ Spartak Lubenec B - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 1:3, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Ledvina Vilém 3:1, Vlček Jakub 2:2, Uldrich Miroslav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Baník Březenecká Chomutov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 0:1, Grubr Vojtěch 3:1, Pavlík Petr 0:4, Starý Jiří ml. 3:1, Stárek Adam 1:2, body hostů: Cipro Petr 2:2, Dosedělová Michaela 2:2, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 1:2, Šmíd Jiří 1:0), KST Most B - TTC Litvínov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec David 2:2, Zvolánek Pavel 0:2, Ruta Vladimír 3:1, Dvořák Michal 2:2, Městka Petr 2:0, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 0:4, Žáčková Zdeňka 1:3), TJ Baník Meziboří A - KST Libědice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 4:0, Čtvrtečka Petr 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, body hostů: Blažek Jan 1:3, Zuzák Miroslav 0:4, Novobilský Jan 0:4, Stütz Rainer 0:4), OÚ Blažim A Tygři - SKST Baník Most D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartko Ondřej 0:1, Říha Zdeněk 0:4, Káninský Jaroslav 0:4, Lakatoš Robert 0:3, WO 0:5, body hostů: Macháček Jiří 3:0, Vondráček Filip 3:0, Lukaščuk Miroslav 3:0, Žielinský Tomáš 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - OÚ Blažim A Tygři 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 3:1, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, body hostů: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Káninský Jaroslav 0:4), SKST Baník Most D - TJ Baník Meziboří A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 0:4, Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, body hostů: Čtvrtečka Petr 1:3, Babůrek Lukáš 1:3, Král Erich 1:3, Celerin Karel 1:3), KST Libědice A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 1:3, Kalánek Josef 2:1, Soutner Václav st. 3:1, Stütz Rainer 1:0, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Zvolánek Pavel 1:3, Kadlec David 0:4), TTC Litvínov D - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Žáčková Zdeňka 0:4, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 2:2, Kadlec Matěj 3:1, Pavlík Petr 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Spartak Lubenec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedělová Michaela 2:2, Šmíd Jiří 2:2, Brůha Oldřich 2:0, Cipro Petr 4:0, Kroc Tomáš 2:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3, Šašek Vladimír 2:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Klášterec nad Ohří A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 2:2, body hostů: Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, Hlaváč Jiří 1:3, Jícha Milan 0:3, Větrovský Jan 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - TJ Sokol Třebívlice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uldrich Miroslav 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, body hostů: Maxa Zdeněk 0:4, Kalivoda Petr 2:2, Šolar Milan 1:3, Koutský Jaroslav 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 1:2, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 3:1, Hlaváč Jiří 1:0, body hostů: Dosedělová Michaela 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Kratochvíl Jiří 0:1, Cipro Petr 0:3), TJ Spartak Lubenec B - TTC Litvínov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kieswetter Vojtěch 3:1, Vukliševič Tomáš 3:1, Kuttelwascher Luboš 1:3, Šašek Vladimír 3:1, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Pichová Martina 1:3, Žáčková Zdeňka 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - KST Libědice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 2:2, Pavlík Petr 4:0, Kadlec Matěj 3:1, body hostů: Blažek Jan 1:3, Novobilský Jan 0:4, Hadbávny Jan 2:2, Stütz Rainer 0:4), KST Most B - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 1:3, Hofmann Martin st. 1:3, Městka Petr 2:2, Ruta Vladimír 0:4, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 4:0), TJ Baník Meziboří A - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 0:4, Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Baník Meziboří A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlynář Václav 3:1, Šolar Milan 3:1, Kalivoda Petr 4:0, Koutský Jaroslav 4:0, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4, Burš Ivan 0:4), OÚ Blažim A Tygři - KST Most B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Ondřej 2:2, Káninský Jaroslav 0:2, Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 1:3, Gaži Radek 0:2, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Městka Petr 4:0, Ruta Vladimír 4:0), SKST Baník Most D - SKP Sever Ústí nad Labem C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:1, Skružný Vratislav 4:0, Žielinský Tomáš 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Starý Jiří ml. 1:3, Pavlík Petr 0:3, Vašíček Jiří 0:4, Fišer Kryštof 0:4, WO 0:1), KST Libědice A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 3:0, Soutner Václav st. 4:0, Blažek Jan 2:2, Soutner Václav ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2, WO 1:0), TTC Litvínov D - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Vít 2:2, Váňa Hynek 3:1, Žáčková Zdeňka 1:3, Smrčka Jiří 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůha Oldřich 1:1, Kubík Martin 1:3, Faiglová Kamila 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Kratochvíl Jiří 1:1, body hostů: Koželuh Jindřich 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 3:1, Uldrich Milan 0:4),
19. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Sokol Třebívlice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 3:1, Brůha Oldřich 2:1, Kroc Tomáš 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, Kratochvíl Jiří 1:0, body hostů: Šolar Ladislav 0:4, Kalivoda Petr 4:0, Maxa Zdeněk 0:4, Mlynář Václav 0:4), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litvínov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, Uldrich Milan 1:3, Ledvina Vilém 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Pichová Martina 1:3, Belák Dušan 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Libědice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Václav 2:2, Hlaváč Vít 4:0, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 4:0, body hostů: Blažek Jan 0:4, Kalánek Josef 1:3, Novobilský Jan 0:4, Stütz Rainer 1:3), TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, body hostů: Skružný Vratislav 3:1, Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 3:1, Vondráček Filip 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - OÚ Blažim A Tygři 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Jiří ml. 4:0, Pavlík Petr 3:1, Matasová Tereza 1:3, Nováková Martina 3:1, body hostů: Lakatoš Roman 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 2:2), KST Most B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2, Ruta Vladimír 2:2, body hostů: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4),
20. kolo:
KST Most B - TJ Sokol Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin st. 1:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2, Ruta Vladimír 3:1, Městka Petr 2:0, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Maxa Zdeněk 0:4, Mlynář Václav 0:4, Koutský Jaroslav 3:1), TJ Baník Meziboří A - SKP Sever Ústí nad Labem C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babůrek Lukáš 0:4, Král Erich 0:2, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 4:0, Burš Ivan 0:2, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Pavlík Petr 3:1, Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 3:1), OÚ Blažim A Tygři - TJ Spartak Lubenec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Káninský Jaroslav 3:1, Gaži Radek 1:3, Bartko Ondřej 4:0, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 3:1), SKST Baník Most D - TJ Klášterec nad Ohří A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, Skružný Vratislav 4:0, body hostů: Hlaváč Jiří 0:4, Hlaváč Vít 0:4, Jícha Milan 0:4, Kraus Václav 0:4), KST Libědice A - TJ Sokol Lenešice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav ml. 2:2, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Ledvina Vilém 4:0, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 3:1, Obr Jaroslav 2:2), TTC Litvínov D - TJ Baník Březenecká Chomutov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 1:1, Pichová Martina 1:3, Brejška Roman 0:4, Belák Dušan 0:2, body hostů: Dosedělová Michaela 2:2, Cipro Petr 4:0, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 3:1),
21. kolo:
TTC Litvínov D - TJ Sokol Třebívlice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Beránek Václav st. 3:0, Žáčková Zdeňka 2:2, Pichová Martina 0:1, body hostů: Šolar Ladislav 1:3, Maxa Zdeněk 1:3, Mlynář Václav 1:3, Kalivoda Petr 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - KST Libědice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dosedělová Michaela 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Kratochvíl Jiří 0:4, Brůha Oldřich 2:2, body hostů: Hadbávny Jan 3:1, Soutner Václav st. 4:0, Stütz Rainer 1:3, Blažek Jan 1:3), TJ Sokol Lenešice A - SKST Baník Most D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Ledvina Vilém 4:0, Koželuh Jindřich 2:2, Obr Jaroslav 2:2, body hostů: Macháček Jiří 3:1, Skružný Vratislav 0:4, Lukaščuk Miroslav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - OÚ Blažim A Tygři 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Václav 3:1, Hlaváč Vít 3:1, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 3:1, body hostů: Káninský Jaroslav 0:4, Lakatoš Roman 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašek Vladimír 2:2, Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 2:2, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - KST Most B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 3:1, Pavlík Petr 3:1, Kadlec Matěj 4:0, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Hofmann Martin st. 0:4, Zvolánek Pavel 0:4, Kadlec David 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Lukáš 4:0, Šolar Milan 1:3, Kalivoda Petr 4:0, Koutský Jaroslav 3:0, Gertner Jiří 0:1, body hostů: Nováková Martina 2:2, Starý Jiří ml. 1:3, Pavlík Petr 1:3, Matasová Tereza 0:4), KST Most B - TJ Spartak Lubenec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvolánek Pavel 1:1, Dvořák Michal 2:2, Městka Petr 4:0, Ruta Vladimír 3:1, Hofmann Martin st. 2:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Burš Ivan 0:4, Celerin Karel 0:4, Sirotek Václav 3:1, body hostů: Hlaváč Vít 3:1, Hlaváč Jiří 2:2, Větrovský Milan 4:0, Kraus Václav 2:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Sokol Lenešice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lakatoš Roman 1:2, Káninský Jaroslav 1:2, Bartko Ondřej 2:1, Gaži Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, WO 0:5), SKST Baník Most D - TJ Baník Březenecká Chomutov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 1:0, Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, Hrodek Šimon 0:3, body hostů: Dosedělová Michaela 1:3, Kroc Tomáš 0:4, Cipro Petr 1:3, Pail Jáchym 1:3), KST Libědice A - TTC Litvínov D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadbávny Jan 3:0, Lhotský Milan 1:2, Stütz Rainer 1:2, Kalánek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Beránek Václav st. 2:2, Váňa Hynek 3:1, Pichová Martina 0:4, WO 0:5),
Krajský přebor II. třídy C
1. kolo:
SK Markvartice A - TJ Sokol Filipov B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 2:2, WO 0:5, body hostů: Mrázek Michal 2:1, Neumann Martin 2:1, Honzík Stanislav 1:2, Fučík Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Karásek Jiří 2:2, body hostů: Vašinová Karina 2:2, Chabr Filip 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 2:2), SK Štětí B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 2:2, Oliva Michal 4:0, body hostů: Sedláček Jiří ml. 2:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 3:1), TTC Roudnice B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 0:4, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 1:3), INPEKO Krásné Březno A - KST Kalich Litoměřice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 0:1, Zach Vladimír 3:1, Schneider Lubor 4:0, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 1:2, body hostů: Boháč Dominik 1:3, Kopecký Filip 2:2, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 1:3), TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrbek Zdeněk 4:0, Futera Vratislav 2:2, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 2:2, body hostů: Pizur Miroslav 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Skokan Tomáš 0:4, Martínek Karel 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Skála Jiří ml. 3:1, Fučík Zdeněk 0:3, Honzík Stanislav 1:3, Mrázek Michal 0:1, body hostů: Brdlík František 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Josef 3:1, Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Hájková Jana 0:1, Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 1:3, Skokan Jaroslav 0:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Mašek Lubomír 3:1, Zach Vladimír 2:0, Plutnar Stanislav 1:3, Pucherna Lubomír 0:2), TTC Roudnice C - TTC Roudnice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrádek Tomáš 0:4, Vyskočil Tomáš 1:3, Stanislav Pavel 0:4, Sedláček Zdeněk 1:3, body hostů: Spurný Antonín ml. 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, Líska Tomáš ml. 4:0, Brhovský Václav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Špička Zbyněk 4:0, Chabr Filip 3:1, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 0:4, Karel Daniel 0:4, Nedoma Jiří 3:1), SK Markvartice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Matušek Petr 4:0, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 2:2, Svrček Petr 1:3),
3. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 4:0, Karásek Jiří 1:3, Hanek Tomáš st. 0:4, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Skála Jiří ml. 1:3, Polák Pavel 3:1, Honzík Stanislav 2:2), SK Štětí B - SK Markvartice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oliva Michal 3:0, Jurista Josef 3:0, Novotný Petr 1:2, Glaser Arnošt 1:1, Kučerák Václav 0:1, WO 5:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Lopušan Milan 2:2, Linzmayer Václav 0:4, WO 0:5), TTC Roudnice B - SKP Sever Ústí nad Labem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 3:1, Cinibulk Miloš 3:1, body hostů: Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 1:3, Chabr Filip 2:2, Vysoudil Jan 0:4), INPEKO Krásné Březno A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Lubomír 2:0, Plutnar Stanislav 2:2, Zach Vladimír 3:1, Schneider Lubor 3:1, Pucherna Lubomír 0:2, body hostů: Laube Robert 0:4, Vyskočil Tomáš 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Stanislav Pavel 2:2), TJ Sokol Terezín B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 0:4, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 1:3, body hostů: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 3:1), TJ Sokol Terezín A - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojda Miloš 0:4, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 3:1, Friedrich Bohuslav 0:4, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, Borecký Vlastimil 2:2, Málek Josef 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Filipov B - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Jiří ml. 1:3, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 0:2, Honzík Stanislav 3:1, Fučík Zdeněk 1:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 1:3, Chuchel Martin 3:1, Borecký Vlastimil 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 2:2, Myslivec Miroslav 0:4, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Brdlík František 2:2, Vajgl Lukáš 4:0, Munková Irena 1:3, Pizur Miroslav 2:2), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Laube Robert 1:1, Vyskočil Tomáš 4:0, Sedláček Zdeněk 4:0, Sklenička Jan ml. 0:2, body hostů: Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 2:2, Vašinová Karina 0:4, Špička Zbyněk 2:1, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 0:1, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 2:2), SK Markvartice A - TTC Roudnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matušek Petr 4:0, Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 0:4, body hostů: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 2:2, Zápotocký Milan 3:1, body hostů: Oliva Michal 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Karel Daniel 0:4, Jurista Josef 1:3),
5. kolo:
SK Štětí B - TJ Sokol Filipov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Novotný Petr 0:4, Nedoma Jiří 1:3, Oliva Michal 4:0, body hostů: Neumann Martin 3:1, Honzík Stanislav 2:2, Polák Pavel 3:1, Kopecký Karel 2:2), TTC Roudnice B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 4:0, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 0:4), INPEKO Krásné Březno A - SK Markvartice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 2:2, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 3:1, Mašek Lubomír 3:1, body hostů: Matušek Petr 4:0, Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 1:3, Lopušan Milan 0:4), TJ Sokol Terezín B - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 0:4, body hostů: Hauznerová Michaela 4:0, Chabr Filip 2:2, Špička Zbyněk 3:1, Vašinová Karina 1:3), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Munková Irena 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 0:4, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2), KST Kalich Litoměřice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecký Vlastimil 3:1, Málek Josef 2:2, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 1:3, Brabencová Pavlína 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Filipov B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 3:1, Skála Jiří ml. 2:2, Honzík Stanislav 3:1, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 0:4, Brabencová Pavlína 2:2), TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 0:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Sklenička Jan ml. 0:2, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, Chuchel Martin 3:1, Málek Josef 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 3:1, Chabr Filip 1:3, body hostů: Brdlík František 2:2, Munková Irena 2:2, Friedrich Bohuslav 0:4, Vajgl Lukáš 3:1), SK Markvartice A - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlovský Tomáš 2:2, Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0, body hostů: Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:3, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 3:1), INPEKO Krásné Březno A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 2:2, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 1:3, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Zápotocký Milan 2:2, Kindl Zdeněk 3:1, Hanek Tomáš st. 1:3, Komárek Jaroslav 1:3), SK Štětí B - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Havran Michal 2:2, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0, Medáček Jaroslav 0:4),
7. kolo:
TTC Roudnice B - TJ Sokol Filipov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 0:4, Honzík Stanislav 1:3, Skála Jiří ml. 1:3), INPEKO Krásné Březno A - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Jaroslav 0:2, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 2:2, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 0:2, body hostů: Jurista Josef 1:3, Oliva Michal 3:1, Nedoma Jiří 1:3, Líska Vladislav 2:2), TJ Sokol Terezín B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 1:3, Pospíšil Petr 0:4, Hájková Jana 0:4, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 4:0, Karásek Jiří 2:2, Komárek Jaroslav 4:0), TJ Sokol Terezín A - SK Markvartice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 0:4), KST Kalich Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 4:0, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 1:3, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 3:1, Brabencová Pavlína 1:3, Babička Lukáš 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 1:3, Sedláček Jiří ml. 2:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Martin 3:1, Polák Pavel 3:1, Honzík Stanislav 3:1, Skála Jiří ml. 2:0, Fučík Zdeněk 2:0, body hostů: Vyskočil Tomáš 2:2, Laube Robert 1:3, Hrádek Tomáš 0:4, Sklenička Jan ml. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Vašinová Karina 2:2, Špička Zbyněk 3:1, Hauznerová Michaela 4:0, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Babička Lukáš 1:3, Nebohý František 1:3, Myslivec Miroslav 1:3), SK Markvartice A - KST Kalich Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 3:1, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 2:2, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Bartošek Ivo 1:3, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 2:2, Zápotocký Milan 3:1, body hostů: Vajgl Lukáš 1:3, Brdlík František 2:2, Pizur Miroslav 0:4, Munková Irena 2:2), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 3:1, Karel Daniel 0:4, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 4:0, body hostů: Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:3, Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1), TTC Roudnice B - INPEKO Krásné Březno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 4:0, Plutnar Stanislav 0:4, Zach Vladimír 0:4),
9. kolo:
INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schneider Lubor 4:0, Plutnar Stanislav 4:0, Mašek Jan 0:2, Zach Vladimír 4:0, Muller Pavel 0:2, body hostů: Skála Jiří ml. 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Polák Pavel 1:3, Neumann Martin 1:3), TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 0:4, Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 0:4, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 4:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0), TJ Sokol Terezín A - SK Štětí B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Oliva Michal 1:3, Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Josef 1:3, Borecký Vlastimil 3:1, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Karásek Jiří 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Markvartice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Miroslav 2:2, Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Lopušan Milan 0:4, Linzmayer Václav 0:4, Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0), TTC Roudnice C - SKP Sever Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0, Laube Robert 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, body hostů: Vysoudil Jan 0:4, Hauznerová Michaela 2:2, Chabr Filip 1:3, Smíšková Martina 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Polák Pavel 2:2, Fučík Zdeněk 2:2, body hostů: Chabr Filip 3:1, Smíšková Martina 1:3, Vysoudil Jan 4:0, Vašinová Karina 0:4), SK Markvartice A - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matušek Petr 3:1, Hanuš Petr 3:1, Hanuš Jiří 3:0, Karlovský Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jiří ml. 0:4, Laube Robert 0:4, Sedláček Zdeněk 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1, WO 0:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 1:3, Zápotocký Milan 4:0, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 0:4), SK Štětí B - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurista Josef 1:3, Karel Daniel 1:3, Nedoma Jiří 3:1, Líska Vladislav 1:3, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 4:0, Málek Josef 0:2, Jonáš Stanislav 0:2), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 0:4, Munková Irena 2:2), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Terezín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 4:0, Plutnar Jaroslav 1:3, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Skrbek Zdeněk 1:3, Slavík Petr 2:2, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Filipov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 1:3, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 1:3, body hostů: Neumann Martin 3:1, Mrázek Michal 2:2, Kopecký Karel 3:1, Honzík Stanislav 3:1), TJ Sokol Terezín A - INPEKO Krásné Březno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Zach Vladimír 1:3, Plutnar Stanislav 1:3, Plutnar Jaroslav 0:4), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Kopecký Filip 4:0, Chuchel Martin 2:1, Bartošek Ivo 0:2, Borecký Vlastimil 2:0, WO 1:0, body hostů: Cinibulk Miloš 0:4, Líska Tomáš ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3, Brhovský Václav 1:2, WO 0:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Štětí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 3:1, Myslivec Miroslav 3:1, Brabencová Pavlína 0:2, Nebohý František 0:2, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 4:0), TTC Roudnice C - TJ Chemička Ústí nad Labem A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Hrádek Tomáš 0:4, Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 4:0, Hanek Tomáš st. 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Markvartice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 3:1, Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 2:2, body hostů: Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 3:1, Karlovský Tomáš 1:3, Lopušan Milan 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Markvartice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Martin 2:2, Polák Pavel 1:3, Kopecký Karel 1:3, Mrázek Michal 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 2:2, Karlovský Tomáš 3:1, Lopušan Milan 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Chabr Filip 2:2, Smíšková Martina 2:2, Vašinová Karina 3:1, body hostů: Hanek Tomáš st. 3:1, Karásek Jiří 4:0, Duplinský Milan 0:4, Barták Tomáš 0:4), TTC Roudnice C - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 3:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 2:2, Brabencová Pavlína 1:3, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecký Vlastimil 1:3, Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 1:3, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Schneider Lubor 3:1, Pucherna Lubomír 0:1, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 1:2), TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 0:4, Brdlík František 4:0, Stranka Pavel 0:4, Vajgl Lukáš 3:1, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 2:2, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Fučík Zdeněk 1:3), TJ Sokol Terezín B - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Hájková Jana 2:2, Králíček Radim 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 0:4, Bartošek Ivo 2:2, Málek Josef 1:3), INPEKO Krásné Březno A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Novák Jiří 0:1, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Brabencová Pavlína 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 2:2), TTC Roudnice B - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 4:0, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Laube Robert 1:3, Vyskočil Tomáš 0:4), SK Štětí B - SKP Sever Ústí nad Labem B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havran Michal 0:4, Líska Vladislav 2:2, Novák Vladislav 2:2, Jurista Josef 0:4, body hostů: Špička Zbyněk 4:0, Vašinová Karina 2:2, Smíšková Martina 4:0, Chabr Filip 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Markvartice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Igor 3:1, Hanek Tomáš st. 3:1, Duplinský Milan 2:2, Barták Tomáš 1:3, body hostů: Hanuš Petr 3:1, Karlovský Tomáš 2:2, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 3:1, Polák Pavel 3:1, Neumann Martin 3:1, Fučík Zdeněk 3:1, body hostů: Culek Igor 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Duplinský Milan 0:4, Pospíšil Pavel 0:4), SK Markvartice A - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 4:0, Lopušan Milan 2:2, Karlovský Tomáš 3:1, body hostů: Burda Petr 0:4, Novotný Petr 0:4, Jurista Josef 2:2, Nedoma Jiří 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 1:3, Vašinová Karina 1:3, Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, body hostů: Cinibulk Miloš 4:0, Líska Tomáš ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 1:3, Brhovský Václav 2:2), TTC Roudnice C - INPEKO Krásné Březno A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, Stanislav Pavel 3:1, body hostů: Schneider Lubor 3:1, Mašek Lubomír 1:3, Plutnar Stanislav 0:4, Pucherna Lubomír 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Králíček Radim 4:0, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Futera Vratislav 0:2, Hájková Jana 1:1), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Málek Josef 4:0, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Munková Irena 2:2, Brdlík František 2:2, Martínek Karel 0:4, Friedrich Bohuslav 1:3),
15. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Josef 1:3, Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 0:4, body hostů: Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Mrázek Michal 3:1), TJ Sokol Terezín A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Friedrich Bohuslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Brabencová Pavlína 0:4, Nebohý František 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 0:4), TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Futera Vratislav 0:2, Králíček Radim 3:1, Hájková Jana 0:2, body hostů: Laube Robert 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2), INPEKO Krásné Březno A - SKP Sever Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pucherna Lubomír 2:2, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 0:1, body hostů: Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 1:3, Špička Zbyněk 0:1, Chabr Filip 1:3, Vysoudil Jan 0:3), TTC Roudnice B - SK Markvartice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0, Mejzr Radek 0:4, Cinibulk Miloš 1:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Lopušan Milan 1:3, Komárek Filip 1:3, Linzmayer Václav 1:3), SK Štětí B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 2:2, Kučerák Václav 0:4, Nedoma Jiří 1:3, Jurista Josef 0:4, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 3:1, Culek Igor 4:0, Karásek Jiří 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Štětí B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Michal 3:0, Honzík Stanislav 3:0, Neumann Martin 3:0, Fučík Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Dvořák Milan 0:4, Kučerák Václav 0:4, Glaser Arnošt 0:4, WO 0:5), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Culek Igor 2:2, Zápotocký Milan 1:3, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Červenka Marek 4:0, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 1:3), SK Markvartice A - INPEKO Krásné Březno A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 0:4, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Zach Vladimír 4:0, Plutnar Stanislav 2:0, Pucherna Lubomír 2:2, Muller Pavel 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 1:3, Špička Zbyněk 2:0, Vysoudil Jan 0:2, body hostů: Králíček Radim 3:1, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 1:1, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 0:2), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 3:1, Vyskočil Tomáš 0:4, Stanislav Pavel 3:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Brdlík František 3:1, Pizur Miroslav 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - KST Kalich Litoměřice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:4, Štípek Martin 2:2, Myslivec Miroslav 0:4, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 2:2, Kopecký Filip 4:0, Boháč Dominik 4:0),
17. kolo:
GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štípek Martin 3:1, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Lukáš 3:1, Babička Michal st. 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Mrázek Michal 1:3, Kopecký Karel 0:4, Honzík Stanislav 3:1), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 3:1, Chuchel Martin 4:0, Boháč Dominik 3:0, Bartošek Ivo 0:4, Jonáš Stanislav 0:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1), TJ Sokol Terezín A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stranka Pavel 0:4, Vajgl Lukáš 4:0, Friedrich Bohuslav 1:3, Munková Irena 3:1, body hostů: Chabr Filip 2:2, Vašinová Karina 2:2, Vysoudil Jan 2:2, Smíšková Martina 2:2), TJ Sokol Terezín B - SK Markvartice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 0:2, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 1:3, Králíček Radim 4:0, Hájková Jana 1:1, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 3:1, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Igor 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 2:2, body hostů: Schneider Lubor 2:2, Plutnar Stanislav 2:2, Pucherna Lubomír 1:2, Mašek Lubomír 3:1, Novák Jiří 0:1), TTC Roudnice B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 3:1, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Jurista Josef 0:4, Havran Michal 0:4, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neumann Martin 2:2, Honzík Stanislav 0:4, Mrázek Michal 3:1, Polák Pavel 0:4, body hostů: Červenka Marek 4:0, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 3:1, Brhovský Václav 2:2), SK Štětí B - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 2:2, Havran Michal 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Líska Vladislav 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 2:2, Pucherna Lubomír 0:1, Plutnar Stanislav 0:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 1:3, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Králíček Radim 4:0, Slavík Petr 0:4, Hájková Jana 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1), SK Markvartice A - TJ Sokol Terezín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 3:1, Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 3:1, body hostů: Brdlík František 3:1, Friedrich Bohuslav 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Martínek Karel 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 2:2, Smíšková Martina 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 1:3, Jonáš Stanislav 0:4), TTC Roudnice C - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 4:0, Stanislav Pavel 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, body hostů: Štípek Martin 2:2, Brabencová Pavlína 0:4, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 1:3),
19. kolo:
TTC Roudnice C - TJ Sokol Filipov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, body hostů: Neumann Martin 3:1, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Mrázek Michal 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nebohý František 1:3, Štípek Martin 0:4, Babička Lukáš 4:0, Myslivec Miroslav 0:4, body hostů: Vysoudil Jan 2:2, Vašinová Karina 3:1, Hauznerová Michaela 3:1, Chabr Filip 3:1), KST Kalich Litoměřice A - SK Markvartice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Pavel ml. 0:2, Borecký Vlastimil 1:3, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, WO 0:2, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 1:2, Lopušan Milan 0:3, Karlovský Tomáš 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Terezín A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Culek Igor 1:3, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 0:4), TJ Sokol Terezín B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrbek Zdeněk 4:0, Futera Vratislav 2:0, Slavík Petr 2:2, Králíček Radim 4:0, Hájková Jana 1:1, body hostů: Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 1:3, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 2:2), INPEKO Krásné Březno A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 1:3, Zach Vladimír 2:2, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Červenka Marek 2:1, Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Filipov B - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Kopecký Karel 2:2, Mrázek Michal 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 3:1, Pucherna Lubomír 0:2, Plutnar Jaroslav 0:2), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 2:0, Medáček Jaroslav 0:2, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Králíček Radim 4:0, Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 0:4), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurista Josef 1:3, Havran Michal 2:2, Nedoma Jiří 2:2, Líska Vladislav 2:2, body hostů: Munková Irena 3:1, Brdlík František 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Igor 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:1, Zápotocký Milan 4:0, Hanek Tomáš st. 0:1, body hostů: Borecký Vlastimil 0:4, Chuchel Martin 2:2, Boháč Dominik 3:1, Bartošek Ivo 0:2, Jonáš Stanislav 1:1), SK Markvartice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 4:0, Karlovský Tomáš 3:1, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 4:0, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 3:1, Sedláček Zdeněk 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2),
21. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Filipov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšková Martina 3:1, Vašinová Karina 0:2, Špička Zbyněk 3:1, Hauznerová Michaela 3:1, Chabr Filip 0:2, body hostů: Neumann Martin 1:3, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:2), TTC Roudnice C - SK Markvartice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Pavel 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 1:3, Karlovský Tomáš 1:3, Lopušan Milan 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 1:3, Nebohý František 2:2, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 3:1, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 2:2, Culek Igor 3:1, Svrček Petr 1:3), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 3:1, Jonáš Stanislav 2:2, Borecký Vlastimil 2:2, body hostů: Líska Vladislav 2:2, Jurista Josef 0:4, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 3:1), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Karel 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Mejzr Radek 0:4), TJ Sokol Terezín B - INPEKO Krásné Březno A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájková Jana 1:3, Slavík Petr 3:1, Futera Vratislav 3:1, Skrbek Zdeněk 4:0, body hostů: Schneider Lubor 1:3, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 2:2, Pucherna Lubomír 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 2:2, body hostů: Králíček Radim 3:0, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:0), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Terezín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 3:1, Plutnar Jaroslav 2:2, Plutnar Stanislav 1:3, Schneider Lubor 2:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Munková Irena 4:0, Friedrich Bohuslav 1:3, Stranka Pavel 0:4), TTC Roudnice B - KST Kalich Litoměřice A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Medáček Jaroslav 1:3, Jaroš Václav 1:3, Mejzr Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Boháč Dominik 3:0, Chuchel Martin 2:1, Bartošek Ivo 2:1, Borecký Vlastimil 2:1, WO 5:0), SK Štětí B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 2:2, Havran Michal 1:3, Nedoma Jiří 3:1, Jurista Josef 0:4, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 4:0, Barták Tomáš 0:4, Culek Igor 4:0, body hostů: Stanislav Pavel 1:3, Vyskočil Tomáš 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 1:3), SK Markvartice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Chabr Filip 2:2, Vysoudil Jan 1:3, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 2:2),
Český pohár
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skokan Tomáš 0:3, Slavík Petr 1:2, Skrbek Zdeněk 0:3, body hostů: Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš ml. 3:0, Líska Tomáš 3:0), Sokol Horní Jiřetín A - KST Libědice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikač Jiří 1:2, Hylský Zdeněk 2:1, Röber Jakub 2:1, body hostů: Soutner Václav ml. 2:1, Lhotský Milan 1:2, Kalánek Josef 1:2), TJ Baník Meziboří - KST Most 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čtvrtečka Petr 1:2, Babůrek Lukáš 0:3, Král Erich 0:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Vaník Jiří ml. 2:1, Vykouk Jaromír 3:0), TTC Duchcov B - TJ Sokol Dobroměřice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štika Jiří 0:3, Rada Miroslav 0:3, Mrha Zdeněk 0:3, body hostů: Verner David 3:0, Baláž Josef 3:0, Reichl Jaroslav ml. 3:0), KST Libědice B - TJ Smolnice Pevato 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Jan 0:1, Stütz Rainer 1:2, Novobilský Jan 1:2, Vápeník Jan 0:2, body hostů: Filín Jan 3:0, Petrlík Josef 1:2, Martinovský Vít 3:0), TJ Spartak Lubenec - TTC Duchcov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Görner Darin 1:2, Šašek Vladimír 1:0, Kieswetter Vojtěch 1:1, body hostů: Vích Luděk 3:0, Kropáček Ladislav 0:3, Vích Josef 1:2), Sokol Horní Jiřetín B - TJ Sokol Terezín A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Petr st. 0:3, Piskáček Václav 0:3, Černuška Josef 0:3, body hostů: Munková Irena 3:0, Pizur Miroslav 3:0, Friedrich Bohuslav 3:0), OÚ Výškov - TTC Litvínov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gutlebet Milan 0:3, Fiedler Jakub 0:3, Mildorf Jiří 1:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:1, Kadlec Michal 3:0, Čejka Vratislav 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Roudnice - KST Libědice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 2:1, Spurný Antonín ml. 1:2, body hostů: Soutner Václav st. 3:0, Soutner Václav ml. 1:2, Lhotský Milan 0:3), KST Most - TJ Sokol Dobroměřice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Vaník Jiří ml. 0:3, Vykouk Jaromír 1:2, body hostů: Fencl Pavel 2:1, Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 1:2), TJ Smolnice Pevato - TJ Spartak Lubenec 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinovský Vít 1:2, Filín Jan 3:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk ml. 0:3, Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), TJ Sokol Terezín A - TTC Litvínov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brdlík František 3:0, Pizur Miroslav 2:1, Munková Irena 3:0, body hostů: Fencl Lukáš 1:2, Brožová Alena 0:3, Čejka Vratislav 0:3),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Roudnice - TJ Sokol Dobroměřice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš ml. 0:3, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 1:2, Verner David 1:2, Fencl Pavel 1:2), TJ Smolnice Pevato - TJ Sokol Terezín A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrlík Jiří ml. 3:0, Martinovský Vít 2:1, Pidrman Petr 1:2, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:2, Brdlík František 1:2, Pizur Miroslav 1:2),
Divize
1. kolo:
TTC Litoměřice A - KST Jirkov B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Brožová Alena 0:3, Dosedělová Michaela 2:1, Žáčková Zdeňka 1:2),
2. kolo:
TTC Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisnerová Heda 2:1, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Vašinová Karina 0:3, Matasová Tereza 0:3, Smíšková Martina 2:1),
3. kolo:
KST Jirkov B - SKP Sever Ústí nad Labem B WO (oboustranné),
Kvalifikace o KP2
1. kolo:
OÚ Blažim A Tygři - TJ Smolnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Roman 1:3, Bartko Ondřej 4:0, Uhlík Jiří 1:2, Zámek Vladimír 3:1, body hostů: Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 2:2, Bartoš Filip 1:3, Pechal Roman 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Terezín B - OÚ Blažim A Tygři 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrbek Zdeněk 3:0, Slavík Petr 1:2, Hájková Jana 1:2, Králíček Radim 4:0, body hostů: Uhlík Jiří 1:3, Lakatoš Roman 1:2, Bartko Ondřej 1:2, Zámek Vladimír 1:2),
3. kolo:
TJ Smolnice B - TJ Sokol Terezín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Bohumil 1:2, Pechal Roman 0:2, Dlouhý Václav 0:3, Petrlík Josef 2:1, body hostů: Králíček Radim 3:0, Skrbek Zdeněk 3:0, Slavík Petr 2:1, Futera Vratislav 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy