Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
SDH Dětkovice A - SDH Dětkovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Slouka Petr 1:1, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Knichal Martin 3:1, Omachlik Aleš 2:0, body hostů: Švéda Radslav 2:2, Petýrek Vladislav st. 0:4, Knichal Jaroslav 0:4, Švéda Viktor 0:4), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Ondratice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav 4:0, Kořínek Stanislav 3:1, Říha Luděk 3:1, Ježek Lubomír 3:1, body hostů: Zouhar Miloš 3:1, Makoš Marián 0:4, Sedlák Ondřej 0:4, Makoš Pavel 0:4), TJ OP Prostějov B - TJ OP Prostějov C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stužka Oldřich st. 4:0, Bandurič Petr 4:0, Lužný Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Hošťálek Petr 0:3, Hrůza Dustin 0:3, Gečnuk Adam 0:3, Krč Jan 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Otaslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fára Jindřich 4:0, Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 2:2, Jelínek Karel 3:1, body hostů: Dofek Luboš 2:2, Kořínek Petr 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Daněček Lukáš 0:4), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fréhar Jan 2:2, Novák Dominik 3:1, Šťastný Petr 2:2, Kolík Petr 4:0, body hostů: Oplocký Petr ml. 3:1, Diviš Marek 2:2, Oplocký Petr st. 0:2, Válek Jiří 0:4, Přidal Petr st. 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čechovice D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Hochman Libor 0:4, Kadlčík Vlastimil 1:3, body hostů: Šťastný Petr 4:0, Kolík Petr 4:0, Gottwald Tomáš 3:1, Novák Dominik 4:0), TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krč Jan 2:2, Jeřábek Jakub 1:3, Gečnuk Adam 2:2, Hrůza Dustin 1:3, body hostů: Hájek Svatopluk 4:0, Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 2:2, Švécarová Pavla 0:4), TJ Sokol Ondratice D - TJ OP Prostějov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Antonín 1:3, Zouhar Miloš 0:4, Beneš Jan st. 0:1, Dostál Jaromír 1:3, Makoš Pavel 0:3, body hostů: Stužka Oldřich st. 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Lužný Petr 4:0, Janeček Jiří 2:2), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 2:2, Švéda Viktor 2:2, Knichal Jaroslav 2:2, Petýrek Vladislav st. 1:3, body hostů: Kořínek Stanislav 1:3, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav 0:4, Ježek Lubomír 4:0), Obec Suchdol - SDH Dětkovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 3:1, Ošlejšek Ladislav 2:2, Krampla Jiří st. 3:1, Klemeš Zdeněk 1:3, body hostů: Sedláček Petr 2:2, Petyrek Vladislav ml. 2:2, Slouka Petr 3:1, Hybl Martin 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Ondratice C - Obec Suchdol 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 1:3, Malík Miroslav 1:3, Ježek Lubomír 4:0, Říha Luděk 2:2, body hostů: Franc Pavel 2:2, Krampla Jiří st. 3:1, Ošlejšek Ladislav 3:1, Klemeš Zdeněk 0:4), TJ OP Prostějov B - SDH Dětkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Petr 3:1, Janeček Jiří 1:3, Stužka Oldřich st. 3:0, Hrůza Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Švéda Viktor 1:3, Švéda Radslav 3:1, Knichal Jaroslav 0:4, Petýrek Vladislav st. 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Ondratice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybnikář Petr 3:1, Fára Jindřich 4:0, Jelínek Karel 2:2, Jelínek Michal 1:3, body hostů: Navrátil Antonín 1:3, Zouhar Miloš 0:3, Dostál Jaromír 3:1, Beneš Jan st. 2:2, Makoš Marián 0:1), TJ Sokol Čechovice D - TJ OP Prostějov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Petr 4:0, Novák Dominik 4:0, Gottwald Tomáš 4:0, Kolík Petr 4:0, body hostů: Jeřábek Jakub 0:4, Krč Jan 0:4, Gečnuk Adam 0:4, Hrůza Dustin 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Otaslavice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlík Vladimír 4:0, Oplocký Petr ml. 4:0, Vlach Zdeněk 3:0, Palásek Martin 4:0, Bouda Květoslav 0:1, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Hochman Libor 0:3, Kadlčík Vlastimil 1:3, Kořínek Petr 0:1),
4. kolo:
TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gečnuk Adam 1:3, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4, Jeřábek Jakub 2:2, body hostů: Diviš Marek 3:1, Kroupa Zdeněk 3:1, Kadlík Vladimír 4:0, Janík Michal ml. 3:1), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Čechovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoš Marián 0:4, Navrátil Antonín 0:4, Dostál Jaromír 2:2, Beneš Jan st. 1:3, body hostů: Kolík Petr 4:0, Novák Dominik 3:1, Gottwald Tomáš 3:1, Šťastný Petr 3:1), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Radslav 3:1, Švéda Viktor 1:3, Knichal Jaroslav 0:4, Petýrek Vladislav st. 1:3, body hostů: Širila Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 3:1, Fára Jindřich 4:0, Hájek Svatopluk 2:2), Obec Suchdol - TJ OP Prostějov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 1:3, Krampla Jiří st. 2:2, Ošlejšek Ladislav 4:0, Klemeš Zdeněk 1:1, Dostál Lukáš 0:2, body hostů: Hrůza Pavel 2:2, Stužka Oldřich st. 3:1, Lužný Petr 3:1, Janeček Jiří 0:4), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Ondratice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Slouka Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Knichal Martin 4:0, body hostů: Vláčil Libor 0:4, Malík Miroslav ml. 0:4, Malík Miroslav 0:4, Matoušek Michal 0:4),
5. kolo:
TJ OP Prostějov B - SDH Dětkovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bandurič Petr 2:2, Lužný Petr 4:0, Stužka Oldřich st. 2:2, Hrůza Pavel 4:0, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Knichal Martin 0:4, Petyrek Vladislav ml. 1:3, Slouka Petr 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - Obec Suchdol 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fára Jindřich 4:0, Belant Vladislav 2:2, Dvořák Zdeněk 1:1, Hájek Svatopluk 1:3, Širila Jaroslav 0:2, body hostů: Franc Pavel 2:2, Krampla Jiří st. 3:1, Klemeš Zdeněk 1:3, Pírek Lukáš 2:2), TJ Sokol Čechovice D - SDH Dětkovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 2:2, Šťastný Petr 3:1, Kolík Petr 4:0, Gottwald Tomáš 4:0, body hostů: Švéda Radslav 2:2, Švéda Viktor 1:3, Juráček Michal 0:4, Petýrek Vladislav st. 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Ondratice D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Zdeněk 2:2, Oplocký Petr ml. 3:1, Kadlík Vladimír 4:0, Palásek Martin 3:1, body hostů: Makoš Marián 0:3, Navrátil Antonín 1:3, Benešová Dagmar 1:3, Dostál Jaromír 2:2, Beneš Jan st. 0:1), TJ Sokol Otaslavice B - TJ OP Prostějov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 3:1, Krátký Jaroslav 3:1, Kořínek Petr 4:0, Kadlčík Vlastimil 3:1, body hostů: Krč Jan 1:3, Gečnuk Adam 2:2, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Otaslavice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Miloš 2:2, Navrátil Antonín 1:3, Beneš Jan st. 2:2, Dostál Jaromír 4:0, body hostů: Dofek Luboš 3:1, Krátký Jaroslav 3:1, Kořínek Petr 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 1:2, Švéda Viktor 0:4, Knichal Jaroslav 1:3, Petýrek Vladislav st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Zemánek Petr 4:0, Kadlík Vladimír 2:1, Oplocký Petr ml. 3:1, Palásek Martin 2:2, WO 0:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Čechovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 3:1, Krampla Jiří st. 3:1, Dostál Lukáš 0:4, Klemeš Zdeněk 2:2, body hostů: Novák Dominik 2:2, Kolík Petr 3:1, Gottwald Tomáš 2:2, Šťastný Petr 1:3), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Slouka Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Knichal Martin 4:0, body hostů: Fára Jindřich 2:2, Jelínek Karel 0:4, Hájek Svatopluk 0:4, Dvořák Zdeněk 1:3), TJ Sokol Ondratice C - TJ OP Prostějov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Stanislav 1:3, Matoušek Michal 0:3, Ježek Lubomír 2:1, Malík Miroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Hrůza Pavel 3:1, Lužný Petr 4:0, Bandurič Petr 1:2, Stužka Oldřich st. 2:1, WO 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Ondratice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Karel 2:2, Hájek Svatopluk 3:1, Fára Jindřich 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3, body hostů: Matoušek Michal 1:3, Kořínek Stanislav 1:3, Malík Miroslav 1:3, Ježek Lubomír 4:0), TJ Sokol Čechovice D - SDH Dětkovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Petr 4:0, Gottwald Tomáš 2:1, Kolík Petr 3:1, Novák Dominik 2:2, Fréhar Jan 0:1, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Knichal Martin 2:2, Petyrek Vladislav ml. 2:2, Slouka Petr 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - Obec Suchdol 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:3, Kadlík Vladimír 0:4, Vlach Zdeněk 2:2, Palásek Martin 2:2, body hostů: Franc Pavel 2:2, Krampla Jiří st. 4:0, Klemeš Zdeněk 1:3, Pírek Lukáš 4:0), TJ Sokol Otaslavice B - SDH Dětkovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 1:3, Hochman Libor 0:4, Kořínek Petr 0:4, Kadlčík Vlastimil 3:1, body hostů: Švéda Radslav 4:0, Švéda Viktor 3:1, Knichal Jaroslav 2:2, Petýrek Vladislav st. 3:1), TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Ondratice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gečnuk Adam 0:4, Krč Jan 1:3, Hrůza Denis 0:4, Jeřábek Jakub 2:2, body hostů: Navrátil Antonín 3:1, Zouhar Miloš 3:1, Beneš Jan st. 4:0, Dostál Jaromír 3:1),
8. kolo:
SDH Dětkovice B - TJ OP Prostějov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Švéda Viktor 4:0, Knichal Jaroslav 4:0, Petýrek Vladislav st. 4:0, body hostů: Krč Jan 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Hrůza Dustin 0:2, Gečnuk Adam 0:4, Hošťálek Petr 0:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Otaslavice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Pavel 4:0, Dostál Lukáš 1:3, Ošlejšek Ladislav 3:1, Krampla Jiří st. 4:0, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Hochman Libor 1:3, Kořínek Petr 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Slouka Petr 2:2, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Knichal Martin 3:1, body hostů: Oplocký Petr ml. 0:4, Vlach Zdeněk 0:4, Diviš Marek 1:3, Janík Michal ml. 4:0), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čechovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Miroslav 1:3, Matoušek Michal 0:2, Ježek Lubomír 2:2, Říha Luděk 0:4, Malík Miroslav ml. 0:2, body hostů: Kolík Petr 3:1, Gottwald Tomáš 3:1, Novák Dominik 4:0, Šťastný Petr 3:1), TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich st. 3:1, Lužný Petr 4:0, Bandurič Petr 3:0, Hrůza Pavel 2:1, WO 1:1, body hostů: Jelínek Michal 0:3, Fára Jindřich 2:2, Švécarová Pavla 0:4, Jelínek Karel 0:3, WO 1:1),
9. kolo:
TJ Sokol Čechovice D - TJ OP Prostějov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 2:2, Novák Dominik 3:1, Gottwald Tomáš 3:1, Šťastný Petr 0:4, body hostů: Hrůza Pavel 1:3, Bandurič Petr 2:2, Lužný Petr 3:1, Stužka Oldřich st. 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Ondratice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Alois 2:2, Oplocký Petr ml. 2:2, Vlach Zdeněk 3:0, Janík Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Říha Luděk 0:4, Malík Miroslav 1:3, Matoušek Michal 1:3, Ježek Lubomír 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice B - SDH Dětkovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3, Kořínek Petr 1:3, Hochman Libor 1:3, body hostů: Sedláček Petr 4:0, Omachlik Aleš 2:2, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Hybl Martin 2:2), TJ OP Prostějov C - Obec Suchdol 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Jakub 2:2, Gečnuk Adam 0:3, Krč Jan 0:3, Hošťálek Petr 0:3, WO 3:0, body hostů: Ošlejšek Ladislav 0:1, Franc Pavel 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, Klemeš Zdeněk 3:1, WO 0:3), TJ Sokol Ondratice D - SDH Dětkovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makoš Pavel 0:2, Navrátil Antonín 1:3, Dostál Jaromír 3:1, Beneš Jan st. 2:2, Makoš Marián 0:2, body hostů: Švéda Radslav 2:2, Švéda Viktor 4:0, Knichal Jaroslav 2:2, Petýrek Vladislav st. 2:2),
10. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Ondratice D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 4:0, Pírek Lukáš 4:0, Ošlejšek Ladislav 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, body hostů: Makoš Pavel 0:4, Makoš Marián 0:4, Navrátil Antonín 0:4, Dostál Jaromír 0:4), SDH Dětkovice A - TJ OP Prostějov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Slouka Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Knichal Martin 4:0, body hostů: Jeřábek Jakub 2:2, Krč Jan 0:4, Gečnuk Adam 0:4, Hrůza Dustin 0:4), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Otaslavice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav 4:0, Matoušek Michal 1:1, Ježek Lubomír 3:1, Říha Luděk 4:0, Kořínek Stanislav 0:2, body hostů: Dofek Luboš 1:3, Kadlčík Vlastimil 1:3, Kořínek Petr 1:3, Hochman Libor 1:3), TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnavský Jaroslav 0:4, Lužný Petr 4:0, Běhal Jiří 1:3, Hrůza Pavel 4:0, body hostů: Palásek Martin 1:3, Janík Michal ml. 2:2, Diviš Marek 2:2, Meixner Petr 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Čechovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Lubomír 0:2, Fára Jindřich 4:0, Hájek Svatopluk 2:2, Jelínek Karel 1:3, Širila Jaroslav 0:2, body hostů: Kolík Petr 3:1, Novák Dominik 2:2, Gottwald Tomáš 1:3, Šťastný Petr 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Zdeněk 2:2, Oplocký Petr ml. 1:3, Janík Michal ml. 1:3, Palásek Martin 2:2, body hostů: Gregor Michal 4:0, Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 0:4), TJ Sokol Otaslavice B - TJ OP Prostějov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kořínek Petr 1:3, Hochman Libor 0:4, body hostů: Lužný Petr 4:0, Běhal Jiří 4:0, Stužka Oldřich st. 4:0, Bandurič Petr 3:1), TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Ondratice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Jakub 2:2, Gečnuk Adam 0:4, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4, body hostů: Ježek Lubomír 4:0, Malík Miroslav 2:0, Kořínek Stanislav 4:0, Matoušek Michal 3:1, Malík Miroslav ml. 1:1), TJ Sokol Ondratice D - SDH Dětkovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoš Pavel 0:4, Zouhar Miloš 0:2, Navrátil Antonín 1:3, Dostál Jaromír 0:4, WO 0:2, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Knichal Martin 4:0, Omachlik Aleš 3:0, Petyrek Vladislav ml. 3:0, WO 2:0), SDH Dětkovice B - Obec Suchdol 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Radslav 3:1, Švéda Viktor 0:3, Petýrek Vladislav st. 1:3, Knichal Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Franc Pavel 3:1, Krampla Jiří st. 3:1, Klemeš Zdeněk 1:2, Ošlejšek Ladislav 1:0, Pírek Lukáš 3:0, WO 1:0),
12. kolo:
SDH Dětkovice B - SDH Dětkovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knichal Jaroslav 4:0, Petýrek Vladislav st. 2:0, Penezič Vladan 1:3, Švéda Radslav 4:0, Hýbl Tomáš 0:2, body hostů: Koudelková Kateřina 0:4, Danyi Petr 1:3, Melka Květoslav 2:2, Hybl Martin 2:2), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Ondratice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Miloš 3:1, Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 3:1, Dostál Jaromír 4:0, body hostů: Malík Miroslav 2:2, Matoušek Michal 1:3, Vláčil Libor 0:4, Malík Miroslav ml. 0:4), TJ OP Prostějov C - TJ OP Prostějov B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krč Jan 1:3, Gečnuk Adam 0:4, Jeřábek Jakub 1:3, Hrůza Dustin 0:4, body hostů: Stužka Oldřich st. 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Lužný Petr 4:0, Bandurič Petr 2:2), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Daněček Lukáš 1:3, Kořínek Petr 2:2, Hochman Libor 0:4, body hostů: Jelínek Karel 3:1, Fára Jindřich 4:0, Dvořák Zdeněk 3:1, Širila Jaroslav 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Čechovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Zdeněk 0:4, Palásek Martin 1:3, Oplocký Petr ml. 1:3, Janík Michal ml. 2:2, body hostů: Kolík Petr 4:0, Makovec Rostislav 2:2, Novák Dominik 3:1, Gottwald Tomáš 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Otaslavice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makovec Rostislav 3:0, Šťastný Petr 3:0, Gottwald Tomáš 3:0, Kolík Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Kořínek Petr 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ OP Prostějov C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Michal 3:0, Fára Jindřich 3:0, Dvořák Zdeněk 3:0, Hájek Svatopluk 3:0, WO 5:0, body hostů: Jeřábek Jakub 0:4, Krč Jan 0:4, Hošťálek Petr 0:4, WO 0:5), TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Ondratice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bandurič Petr 2:1, Stužka Oldřich st. 3:1, Lužný Petr 4:0, Janeček Jiří 2:1, WO 2:0, body hostů: Makoš Marián 0:4, Sedlák Ondřej 0:4, Beneš Jan st. 0:2, Dostál Jaromír 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Ondratice C - SDH Dětkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 2:2, Malík Miroslav 1:3, Ježek Lubomír 4:0, Říha Luděk 1:3, body hostů: Švéda Radslav 3:1, Švéda Viktor 3:1, Knichal Jaroslav 0:4, Petýrek Vladislav st. 2:2), SDH Dětkovice A - Obec Suchdol 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 2:2, Slouka Petr 1:3, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Knichal Martin 2:2, body hostů: Franc Pavel 4:0, Krampla Jiří st. 2:2, Ošlejšek Ladislav 2:2, Klemeš Zdeněk 0:4),
14. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Ondratice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Pavel 3:1, Krampla Jiří st. 4:0, Ošlejšek Ladislav 3:1, Pírek Lukáš 3:1, body hostů: Vláčil Libor 0:4, Kořínek Stanislav 0:4, Malík Miroslav 1:3, Ježek Lubomír 2:2), SDH Dětkovice B - TJ OP Prostějov B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švéda Radslav 2:2, Petýrek Vladislav st. 0:4, Knichal Jaroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Hrůza Pavel 3:0, Janeček Jiří 1:2, Lužný Petr 3:0, Stužka Oldřich st. 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jaromír 3:1, Makoš Marián 1:3, Makoš Pavel 0:4, Navrátil Antonín 1:3, body hostů: Fára Jindřich 3:1, Gregor Michal 4:0, Hájek Svatopluk 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3), TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Čechovice D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Jakub 0:4, Gečnuk Adam 1:3, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4, body hostů: Kolík Petr 4:0, Makovec Rostislav 4:0, Fréhar Jan 3:1, Šťastný Petr 4:0), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 0:4, Daněček Lukáš 1:3, Kořínek Petr 0:2, Kadlčík Vlastimil 2:2, Krátký Jaroslav 1:1, body hostů: Palásek Martin 4:0, Oplocký Petr ml. 4:0, Janík Michal ml. 3:1, Oplocký Petr st. 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ OP Prostějov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přidal Jiří 2:2, Vlach Zdeněk 4:0, Janík Michal ml. 4:0, Palásek Martin 2:0, Bouda Květoslav 0:2, body hostů: Krč Jan 2:2, Jeřábek Jakub 2:2, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Ondratice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dominik 4:0, Kolík Petr 4:0, Makovec Rostislav 2:2, Šťastný Petr 3:1, body hostů: Makoš Pavel 0:4, Makoš Marián 0:4, Dostál Jaromír 2:2, Navrátil Antonín 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - SDH Dětkovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Svatopluk 1:3, Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, body hostů: Švéda Radslav 3:1, Švéda Viktor 3:1, Petýrek Vladislav st. 1:3, Knichal Jaroslav 3:1), TJ OP Prostějov B - Obec Suchdol 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Petr 4:0, Stužka Oldřich st. 1:2, Bandurič Petr 3:1, Hrůza Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Franc Pavel 2:1, Krampla Jiří st. 1:3, Ošlejšek Ladislav 0:3, Dostál Lukáš 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Ondratice C - SDH Dětkovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav st. 2:2, Matoušek Michal 1:3, Ježek Lubomír 4:0, Říha Luděk 0:4, WO 1:0, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Hybl Martin 2:2, Omachlik Aleš 2:2, Slouka Petr 2:2, WO 0:1),
16. kolo:
SDH Dětkovice A - TJ OP Prostějov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 1:3, Slouka Petr 2:2, Petyrek Vladislav ml. 1:3, Knichal Martin 0:4, body hostů: Hrůza Pavel 3:1, Bandurič Petr 3:1, Lužný Petr 3:1, Stužka Oldřich st. 3:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 2:2, Pírek Lukáš 2:2, Ošlejšek Ladislav 2:2, Krampla Jiří st. 4:0, body hostů: Rybnikář Petr 1:3, Gregor Michal 2:2, Fára Jindřich 2:2, Hájek Svatopluk 1:3), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Čechovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buřt Petr 0:4, Juráček Michal 0:4, Penezič Vladan 0:4, Hýbl Tomáš 0:4, body hostů: Kolík Petr 4:0, Novák Dominik 4:0, Makovec Rostislav 4:0, Šťastný Petr 4:0), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makoš Marián 0:4, Zouhar Miloš 0:4, Dostál Jaromír 1:3, Navrátil Antonín 1:3, body hostů: Oplocký Petr ml. 3:1, Palásek Martin 3:1, Janík Michal ml. 4:0, Kadlík Vladimír 4:0), TJ OP Prostějov C - TJ Sokol Otaslavice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krč Jan 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Hrůza Dustin 0:4, Hošťálek Petr 0:4, body hostů: Dofek Luboš 4:0, Krátký Jaroslav 4:0, Kořínek Petr 4:0, Kadlčík Vlastimil 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Ondratice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 1:3, Krátký Jaroslav 2:1, Kořínek Petr 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3, WO 0:1, body hostů: Cetkovský Martin 4:0, Navrátil Antonín 1:3, Dostál Jaromír 2:1, Zouhar Miloš 1:2, Beneš Jan st. 1:0, WO 1:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - SDH Dětkovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janík Michal ml. 2:2, Vlach Zdeněk 0:4, Kadlík Vladimír 2:2, Oplocký Petr ml. 3:1, body hostů: Švéda Radslav 2:2, Švéda Viktor 3:1, Knichal Jaroslav 1:3, Petýrek Vladislav st. 3:1), TJ Sokol Čechovice D - Obec Suchdol 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Dominik 3:1, Makovec Rostislav 1:2, Šťastný Petr 2:2, Gottwald Tomáš 2:2, Kolík Petr 0:1, body hostů: Franc Pavel 2:2, Krampla Jiří st. 4:0, Ošlejšek Ladislav 1:3, Pírek Lukáš 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - SDH Dětkovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Širila Jaroslav 1:3, Jelínek Karel 2:2, Gregor Michal 3:1, Hájek Svatopluk 1:3, body hostů: Petyrek Vladislav ml. 3:1, Sedláček Petr 2:2, Knichal Martin 4:0, Hybl Martin 0:4), TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Ondratice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jiří 1:1, Bandurič Petr 2:1, Lužný Petr 4:0, Hrůza Pavel 4:0, WO 0:3, body hostů: Vláčil Libor 0:4, Kořínek Stanislav 0:3, Matoušek Michal 0:2, Ježek Lubomír 2:2, WO 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Michal 2:2, Malík Miroslav st. 3:1, Ježek Lubomír 2:1, Říha Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Širila Jaroslav 2:2, Jelínek Karel 0:4, Gregor Michal 4:0, Jelínek Michal 0:3, WO 0:1), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Čechovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Slouka Petr 2:2, Petyrek Vladislav ml. 2:2, Knichal Martin 2:2, body hostů: Novák Dominik 4:0, Gottwald Tomáš 3:1, Šťastný Petr 0:4, Makovec Rostislav 0:4), Obec Suchdol - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, Ošlejšek Ladislav 3:1, Klemeš Zdeněk 3:1, body hostů: Palásek Martin 1:3, Oplocký Petr ml. 0:1, Janík Michal ml. 1:3, Diviš Marek 0:4, Meixner Petr 0:3), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Otaslavice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 3:0, Švéda Viktor 3:1, Knichal Jaroslav 3:1, Petýrek Vladislav st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Krátký Jaroslav 2:1, Kořínek Petr 0:4, Kadlčík Vlastimil 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice D - TJ OP Prostějov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benešová Dagmar 4:0, Makoš Marián 0:2, Zouhar Miloš 4:0, Beneš Jan st. 4:0, Sedlák Ondřej 0:2, body hostů: Jeřábek Jakub 1:3, Gečnuk Adam 1:3, Krč Jan 1:3, Hrůza Dustin 1:3),
19. kolo:
TJ OP Prostějov C - SDH Dětkovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Jakub 1:3, Krč Jan 1:3, Gečnuk Adam 1:3, Hošťálek Petr 1:3, body hostů: Švéda Radslav 4:0, Švéda Viktor 4:0, Knichal Jaroslav 4:0, Hýbl Tomáš 0:4), TJ Sokol Otaslavice B - Obec Suchdol 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 1:3, Krátký Jaroslav 0:4, Kořínek Petr 1:3, Daněček Lukáš 2:2, body hostů: Franc Pavel 3:1, Krampla Jiří st. 4:0, Pírek Lukáš 4:0, Dostál Lukáš 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - SDH Dětkovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:3, Palásek Martin 2:2, Kadlík Vladimír 2:2, Janík Michal ml. 4:0, body hostů: Petyrek Vladislav ml. 2:2, Knichal Martin 2:2, Melka Květoslav 0:4, Slouka Petr 3:1), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Ondratice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 1:1, Šťastný Petr 3:1, Gottwald Tomáš 3:0, Novák Dominik 3:1, Makovec Rostislav 1:1, WO 0:1, body hostů: Kořínek Stanislav 0:4, Matoušek Michal 0:4, Malík Miroslav st. 1:3, Ježek Lubomír 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ OP Prostějov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fára Jindřich 1:3, Dvořák Zdeněk 0:2, Gregor Michal 0:3, Hájek Svatopluk 1:3, Širila Jaroslav 0:1, WO 2:0, body hostů: Bandurič Petr 3:1, Hrůza Pavel 3:1, Lužný Petr 4:0, Stužka Oldřich st. 2:0, WO 0:2),
20. kolo:
TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Čechovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bandurič Petr 4:0, Stužka Oldřich st. 0:4, Lužný Petr 3:1, Hrůza Pavel 1:3, body hostů: Gottwald Tomáš 3:1, Novák Dominik 2:2, Makovec Rostislav 1:3, Kolík Petr 2:2), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 1:1, Malík Miroslav st. 4:0, Ježek Lubomír 4:0, Říha Luděk 1:3, Vláčil Libor 0:2, body hostů: Palásek Martin 2:2, Kadlík Vladimír 2:2, Oplocký Petr ml. 2:2, Oplocký Petr st. 0:4), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Otaslavice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Slouka Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Knichal Martin 2:2, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Kořínek Petr 1:3, Daněček Lukáš 1:3), Obec Suchdol - TJ OP Prostějov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klemeš Zdeněk 1:1, Pírek Lukáš 4:0, Ošlejšek Ladislav 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, Franc Pavel 2:0, body hostů: Jeřábek Jakub 1:3, Krč Jan 0:4, Gečnuk Adam 0:4, Hošťálek Petr 0:4), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Švéda Viktor 3:1, Knichal Jaroslav 3:1, Petýrek Vladislav st. 2:2, body hostů: Navrátil Antonín 2:2, Dostál Jaromír 2:2, Makoš Pavel 0:4, Makoš Marián 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - Obec Suchdol 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Miloš 0:4, Navrátil Antonín 1:3, Makoš Marián 0:4, Dostál Jaromír 1:3, body hostů: Franc Pavel 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, Ošlejšek Ladislav 4:0, Klemeš Zdeněk 2:2), TJ OP Prostějov C - SDH Dětkovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krč Jan 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Hrůza Dustin 0:4, Gečnuk Adam 0:4, body hostů: Sedláček Petr 4:0, Knichal Martin 4:0, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Slouka Petr 4:0), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Ondratice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Krátký Jaroslav 3:1, Kořínek Petr 2:2, Kadlčík Vlastimil 4:0, body hostů: Říha Luděk 1:3, Vláčil Libor 0:4, Matoušek Michal 1:3, Malík Miroslav st. 3:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ OP Prostějov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal ml. 2:2, Vlach Zdeněk 1:2, Oplocký Petr ml. 0:3, Palásek Martin 1:3, Válek Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Bandurič Petr 2:2, Lužný Petr 4:0, Stužka Oldřich st. 1:2, Hrůza Pavel 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolík Petr 4:0, Šťastný Petr 4:0, Gottwald Tomáš 4:0, Novák Dominik 3:1, body hostů: Jelínek Karel 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Oulehla Jaromír 0:4, Širila Jaroslav 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Němčice nad Hanou B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Michal 2:0, Fára Jindřich 4:0, Hájek Svatopluk 4:0, Dvořák Zdeněk 0:4, Širila Jaroslav 1:1, body hostů: Palásek Martin 1:3, Oplocký Petr ml. 1:3, Vlach Zdeněk 2:2, Janík Michal ml. 1:3), TJ OP Prostějov B - TJ Sokol Otaslavice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bandurič Petr 3:1, Lužný Petr 3:0, Stužka Oldřich st. 4:0, Hrůza Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Kořínek Petr 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice C - TJ OP Prostějov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Michal 1:3, Malík Miroslav ml. 0:4, Ježek Lubomír 4:0, Říha Luděk 4:0, body hostů: Krč Jan 2:2, Jeřábek Jakub 1:3, Hrůza Denis 2:2, Hrůza Dustin 2:2), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Ondratice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybl Martin 2:2, Slouka Petr 4:0, Omachlik Aleš 3:1, Knichal Martin 4:0, body hostů: Beneš Jan st. 1:3, Makoš Marián 0:4, Navrátil Antonín 2:2, Sedlák Ondřej 0:4), Obec Suchdol - SDH Dětkovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Pavel 4:0, Krampla Jiří st. 4:0, Ošlejšek Ladislav 4:0, Klemeš Zdeněk 4:0, body hostů: Buřt Petr 0:4, Juráček Michal 0:4, Hýbl Tomáš 0:4, Penezič Vladan 0:4),
Regionální soutěž 1
1. kolo:
Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Stražisko A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 2:2, Švancara Jaroslav 3:1, Podhorný Zdeněk 0:4, Hýža Daniel 0:1, Novák Radomír 0:3, body hostů: Kvapil Oldřich 4:0, Pírek Ladislav 2:2, Snášel Petr 2:2, Novák Petr 3:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Širila Jaroslav 4:0, Dvořák Zdeněk 2:2, Jelínek Karel 3:1, Fojtík Lubomír 4:0, body hostů: Horna Michal I. 0:4, Šatný Jaroslav 0:4, Patková Markéta 1:3, Daněček Lukáš 2:2), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Plumlov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melka Květoslav 1:1, Švéda Viktor 2:2, Omachlik Aleš 3:1, Juráček Michal 2:2, Hybl Martin 0:2, body hostů: Vaňák Pavel ml. 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Vyskočil Petr 2:2, Komínek Tomáš 1:3), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - ST Bílovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvorský Dušan 4:0, Fojtek Radek 2:2, Zbořil Radek 3:1, Zavadil Roman 1:3, body hostů: Krupa Jaroslav 3:1, Barták Michal 2:2, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 1:3), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 2:2, Kunert Pavel 3:0, Kardinál Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Válek Jiří 2:2, Kroupa Zdeněk 1:3, Diviš Marek 1:3, Oplocký Petr ml. 1:2, WO 0:1),
2. kolo:
ST Bílovice - TJ Sokol Čehovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Jaroslav 1:3, Barták Michal 1:3, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 4:0), TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krychtálek Martin 0:2, Piňos Zbyněk 2:2, Vaňák Pavel ml. 4:0, Vyskočil Petr 3:1, Dvořák Zdeněk 0:2, body hostů: Zavadil Roman 1:3, Zbořil Radek 1:3, Dvorský Dušan 2:2, Fojtek Radek 3:1), TJ Sokol Otaslavice C - SDH Dětkovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šatný Jaroslav 0:4, Daněček Lukáš 1:3, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, body hostů: Hybl Martin 4:0, Melka Květoslav 3:1, Juráček Michal 4:0, Švéda Viktor 4:0), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírek Ladislav 2:2, Snášel Petr 1:3, Novák Petr 1:3, Kvapil Oldřich 4:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Hájek Svatopluk 3:1, Fojtík Lubomír 1:3, Širila Jaroslav 2:2), TJ Sokol Čechovice E - Babylon Brodek u Konice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frňka Patrik 3:1, Kroupa Lukáš 4:0, Čížek Tomáš 3:1, Fréhar Jan 3:1, body hostů: Novák Radomír 0:4, Páleníček Michal 1:3, Podhorný Zdeněk 0:4, Švancara Jaroslav 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 1:3, Fojtík Lubomír 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Hájek Svatopluk 3:1, body hostů: Frňka Patrik 2:2, Kroupa Lukáš 4:0, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 3:1), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Stražisko A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juráček Michal 1:3, Švéda Viktor 2:2, Omachlik Aleš 3:1, Melka Květoslav 1:1, Hybl Martin 0:2, body hostů: Kvapil Oldřich 4:0, Pírek Ladislav 3:1, Snášel Petr 1:3, Novák Petr 1:3), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtek Radek 2:2, Dvorský Dušan 4:0, Zavadil Roman 3:1, Zbořil Radek 4:0, body hostů: Daněček Lukáš 2:2, Hlavík Milan 0:4, Jansa Martin 1:3, Horna Michal I. 0:4), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Plumlov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2, body hostů: Trnkal Pavel 0:4, Vyskočil Petr 4:0, Piňos Zbyněk 3:1, Komínek Tomáš 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - ST Bílovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Marek 4:0, Válek Jiří 4:0, Janík Michal ml. 3:1, Přidal Jiří 0:3, Oplocký Petr ml. 1:0, body hostů: Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 2:2, Krupa Jaroslav 1:3, Staněk Vladimír 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piňos Zbyněk 2:2, Trnkal Pavel 0:4, Dvořák Zdeněk 0:3, Vyskočil Petr 2:2, Vaňák Pavel st. 0:1, body hostů: Diviš Marek 3:1, Oplocký Petr ml. 4:0, Válek Jiří 3:1, Doležal Alois 2:2), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čehovice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Patková Markéta 1:3, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Růžička Svatopluk 3:1, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 4:0), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Oldřich 4:0, Snášel Petr 3:1, Novák Adam 0:3, Novák Petr 0:4, Pírek Ladislav 1:0, body hostů: Dvorský Dušan 2:2, Fojtek Radek 2:2, Zavadil Roman 3:1, Zbořil Radek 1:3), TJ Sokol Čechovice E - SDH Dětkovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frňka Patrik 3:1, Kroupa Lukáš 3:1, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 2:2, body hostů: Hybl Martin 1:3, Danyi Petr 1:3, Melka Květoslav 1:3, Omachlik Aleš 4:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorný Zdeněk 0:4, Páleníček Michal 2:2, Švancara Jaroslav 2:2, Leskovec Václav 0:2, Hýža Daniel 0:2, body hostů: Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 3:1, Širila Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 3:1),
5. kolo:
SDH Dětkovice C - Babylon Brodek u Konice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybl Martin 3:1, Švéda Viktor 4:0, Omachlik Aleš 4:0, Juráček Michal 2:2, body hostů: Leskovec Václav 0:4, Švancara Jaroslav 1:3, Páleníček Michal 2:2, Podhorný Zdeněk 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čechovice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvorský Dušan 2:2, Fojtek Radek 0:4, Zbořil Radek 1:2, Zavadil Roman 2:2, Koutný Jaroslav 0:1, body hostů: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 4:0, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 2:2), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Stražisko A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 3:1, body hostů: Kvapil Oldřich 4:0, Novák Adam 0:4, Pírek Ladislav 2:2, Novák Petr 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Otaslavice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplocký Petr st. 2:0, Válek Jiří 4:0, Bouda Květoslav 4:0, Přidal Jiří 4:0, Diviš Marek 2:0, body hostů: Hlavík Milan 0:4, Jansa Martin 0:4, Daněček Lukáš 0:4, Horna Michal I. 0:4), ST Bílovice - TJ Sokol Plumlov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 0:4, Barták Michal 1:3, Vítek Jaroslav 1:3, body hostů: Piňos Zbyněk 4:0, Trnkal Pavel 3:1, Dvořák Zdeněk 0:3, Vyskočil Petr 4:0, Vaňák Pavel st. 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - ST Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Patková Markéta 3:1, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 2:2, body hostů: Vítek Jaroslav 1:3, Staněk Vladimír 2:2, Tesař Vladimír 1:3, Krupa Petr 3:1), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Oldřich 4:0, Pírek Ladislav 2:2, Snášel Petr 2:2, Novák Petr 0:4, body hostů: Válek Jiří 2:2, Janík Michal ml. 2:2, Diviš Marek 2:2, Meixner Petr 2:2), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Čehovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Lukáš 2:2, Frňka Patrik 1:3, Čížek Tomáš 2:0, Novák Dominik 4:0, Fréhar Jan 0:2, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 0:4, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorný Zdeněk 0:3, Páleníček Michal 3:1, Švancara Jaroslav 4:0, Leskovec Václav 2:2, Hýža Daniel 0:1, body hostů: Fojtek Radek 1:1, Dvorský Dušan 2:2, Zbořil Radek 1:3, Zavadil Roman 3:1, Koutný Jaroslav 0:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Dětkovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Karel 1:3, Širila Jaroslav 0:4, Dvořák Zdeněk 3:1, Fojtík Lubomír 2:2, body hostů: Hybl Martin 2:2, Melka Květoslav 1:3, Švéda Viktor 4:0, Omachlik Aleš 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtek Radek 1:3, Dvorský Dušan 4:0, Zbořil Radek 1:3, Zavadil Roman 1:3, body hostů: Hájek Svatopluk 3:1, Fojtík Lubomír 1:3, Dvořák Zdeněk 3:1, Širila Jaroslav 2:2), TJ Sokol Čehovice - Babylon Brodek u Konice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 2:1, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 3:1, Růžička Svatopluk 0:1, body hostů: Podhorný Zdeněk 0:4, Páleníček Michal 1:3, Švancara Jaroslav 3:1, Leskovec Václav 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čechovice E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Diviš Marek 1:3, Válek Jiří 3:1, Janík Michal ml. 2:2, Oplocký Petr ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Kroupa Lukáš 3:1, Novák Dominik 3:1, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 1:3, WO 1:0), ST Bílovice - TJ Sokol Stražisko A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Michal 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Tesař Vladimír 1:3, Krupa Petr 2:2, body hostů: Novák Adam 2:2, Novák Petr 3:1, Snášel Petr 4:0, Kvapil Oldřich 4:0), TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnkal Pavel 4:0, Piňos Zbyněk 4:0, Dvořák Zdeněk 0:2, Vyskočil Petr 3:1, Vaňák Pavel st. 2:0, body hostů: Šatný Jaroslav 0:4, Patková Markéta 1:3, Daněček Lukáš 2:2, Hlavík Milan 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Plumlov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Petr 2:2, Novák Petr 2:2, Pírek Ladislav 2:1, Kvapil Oldřich 4:0, WO 1:0, body hostů: Vaňák Pavel ml. 2:2, Piňos Zbyněk 2:2, Vyskočil Petr 1:3, Vaňák Pavel st. 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice E - ST Bílovice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otava Jan 1:1, Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 4:0, Čížek Tomáš 4:0, Fréhar Jan 2:0, body hostů: Barták Michal 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 1:3), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleníček Michal 1:3, Švancara Jaroslav 2:2, Podhorný Zdeněk 0:4, Leskovec Václav 2:2, body hostů: Diviš Marek 2:2, Doležal Alois 3:1, Janík Michal ml. 4:0, Oplocký Petr st. 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čehovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Širila Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 3:1, Hájek Svatopluk 3:1, Fojtík Lubomír 1:3, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 0:4, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hybl Martin 3:0, Švéda Viktor 4:0, Omachlik Aleš 4:0, Juráček Michal 4:0, Melka Květoslav 1:0, body hostů: Zavadil Roman 0:4, Fojtek Radek 0:4, Zbořil Radek 0:4, Hruban Patrik 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Čehovice - SDH Dětkovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Růžička Svatopluk 0:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2, Mlčoch Miloš 1:1, body hostů: Melka Květoslav 1:3, Švéda Viktor 3:1, Hybl Martin 2:2, Omachlik Aleš 3:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Zdeněk 3:1, Přidal Petr st. 0:4, Válek Jiří 1:3, Přidal Jiří 0:3, Bouda Květoslav 0:1, body hostů: Širila Jaroslav 3:1, Jelínek Karel 3:1, Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 2:2), ST Bílovice - Babylon Brodek u Konice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Michal 1:3, Krupa Jaroslav 3:1, Krupa Petr 2:2, Dokoupil Tibor 1:3, body hostů: Páleníček Michal 2:2, Podhorný Zdeněk 0:4, Švancara Jaroslav 4:0, Leskovec Václav 3:1), TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Čechovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 2:2, Vaňák Pavel st. 2:2, Vaňák Pavel ml. 4:0, Vyskočil Petr 1:3, body hostů: Frňka Patrik 2:2, Kroupa Lukáš 1:3, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 3:1), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Stražisko A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Patková Markéta 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, body hostů: Pírek Ladislav 4:0, Novák Petr 3:1, Snášel Petr 4:0, Novák Adam 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Otaslavice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Tomáš 3:1, Fréhar Jan 3:1, Frňka Patrik 3:1, Otava Jan 2:2, body hostů: Daněček Lukáš 4:0, Horna Michal I. 0:4, Hlavík Milan 1:3, Jansa Martin 0:4), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Plumlov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleníček Michal 3:1, Podhorný Zdeněk 1:3, Švancara Jaroslav 1:3, Novák Radomír 1:3, body hostů: Vaňák Pavel ml. 4:0, Vaňák Pavel st. 2:2, Trnkal Pavel 1:3, Schwarz Rudolf 3:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - ST Bílovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Lubomír 2:2, Jelínek Karel 4:0, Širila Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 4:0, body hostů: Krupa Jaroslav 2:2, Barták Michal 0:4, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 0:4), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybl Martin 2:2, Juráček Michal 0:4, Švéda Viktor 3:1, Melka Květoslav 2:2, body hostů: Janík Michal ml. 2:2, Válek Jiří 1:3, Diviš Marek 2:2, Doležal Alois 4:0), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čehovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutný Jaroslav 1:3, Dvorský Dušan 1:3, Zavadil Roman 2:2, Fojtek Radek 3:1, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Růžička Svatopluk 1:3, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Marek 2:2, Janík Michal ml. 1:3, Válek Jiří 1:3, Doležal Alois 3:1, body hostů: Zbořil Radek 1:3, Koutný Jaroslav 2:2, Dvorský Dušan 3:1, Fojtek Radek 3:1), ST Bílovice - SDH Dětkovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Michal 2:2, Krupa Jaroslav 2:2, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3, body hostů: Melka Květoslav 0:4, Juráček Michal 3:1, Hybl Martin 3:1, Švéda Viktor 4:0), TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňák Pavel ml. 2:2, Vaňák Pavel st. 2:2, Piňos Zbyněk 2:2, Vyskočil Petr 2:2, body hostů: Jelínek Karel 1:3, Oulehla Jaromír 0:4, Hájek Svatopluk 4:0, Širila Jaroslav 3:1), TJ Sokol Otaslavice C - Babylon Brodek u Konice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 3:1, Horna Michal I. 1:3, Jansa Martin 2:2, Šatný Jaroslav 0:4, body hostů: Podhorný Zdeněk 2:2, Páleníček Michal 3:1, Švancara Jaroslav 4:0, Novák Radomír 1:3), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Čechovice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Petr 2:2, Novák Petr 2:2, Pírek Ladislav 3:1, Kvapil Oldřich 4:0, body hostů: Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 0:4, Kroupa Lukáš 3:1, Frňka Patrik 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Stražisko A - Babylon Brodek u Konice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Petr 3:1, Novák Petr 2:2, Pírek Ladislav 2:2, Kvapil Oldřich 4:0, body hostů: Švancara Jaroslav 3:1, Šmíd Vladimír 2:2, Páleníček Michal 0:4, Podhorný Zdeněk 0:4), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Šatný Jaroslav 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, body hostů: Jelínek Karel 3:1, Širila Jaroslav 3:1, Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 4:0), TJ Sokol Plumlov A - SDH Dětkovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk David 0:4, Vaňák Pavel st. 2:0, Vaňák Pavel ml. 3:1, Piňos Zbyněk 3:1, Trnkal Pavel 0:2, body hostů: Melka Květoslav 1:3, Juráček Michal 1:3, Danyi Petr 4:0, Hybl Martin 2:2), ST Bílovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 3:1, Staněk Vladimír 0:4, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3, body hostů: Fojtek Radek 3:1, Dvorský Dušan 3:1, Zavadil Roman 2:2, Zbořil Radek 3:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čehovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr st. 0:4, Bouda Květoslav 2:2, Válek Jiří 2:2, Přidal Jiří 0:4, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Čehovice - ST Bílovice 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 4:0, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 2:2, body hostů: Krupa Jaroslav 1:3, Vítek Jaroslav 0:4, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 1:3), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Plumlov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvorský Dušan 3:1, Fojtek Radek 0:3, Zbořil Radek 0:4, Zavadil Roman 2:2, Koutný Jaroslav 0:1, body hostů: Vyskočil Petr 4:0, Vaňák Pavel ml. 3:1, Vaňák Pavel st. 1:2, Piňos Zbyněk 2:2, Šmudla Roman 1:0), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybl Martin 4:0, Danyi Petr 3:1, Juráček Michal 3:1, Melka Květoslav 3:1, body hostů: Daněček Lukáš 3:1, Šatný Jaroslav 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Stražisko A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Jelínek Karel 3:1, Hájek Svatopluk 2:2, Fojtík Lubomír 2:2, body hostů: Pírek Ladislav 2:2, Novák Adam 0:4, Kvapil Oldřich 4:0, Snášel Petr 1:3), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleníček Michal 1:3, Šmíd Vladimír 2:2, Leskovec Václav 2:2, Švancara Jaroslav 0:4, body hostů: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 2:2, Fréhar Jan 2:2, Čížek Tomáš 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 2:2, Fréhar Jan 4:0, Čížek Tomáš 1:3, body hostů: Hájek Svatopluk 1:3, Jelínek Karel 1:3, Širila Jaroslav 2:2, Fojtík Lubomír 1:3), TJ Sokol Stražisko A - SDH Dětkovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Petr 2:2, Novák Petr 1:3, Pírek Ladislav 3:1, Kvapil Oldřich 4:0, body hostů: Juráček Michal 1:3, Danyi Petr 2:2, Hybl Martin 0:4, Omachlik Aleš 3:1), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Šatný Jaroslav 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, body hostů: Dvorský Dušan 3:1, Koutný Jaroslav 3:1, Zavadil Roman 3:1, Zbořil Radek 3:1), TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Čehovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Šmudla Roman 2:2, Vaňák Pavel st. 0:4, Vyskočil Petr 2:2, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1), ST Bílovice - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 0:4, body hostů: Meixner Petr 4:0, Diviš Marek 4:0, Válek Jiří 4:0, Doležal Alois 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Plumlov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Jiří 4:0, Diviš Marek 3:1, Doležal Alois 3:0, Oplocký Petr st. 1:1, Oplocký Petr ml. 2:0, WO 0:1, body hostů: Piňos Zbyněk 0:4, Šmudla Roman 1:3, Vaňák Pavel st. 0:4, Dvořák Zdeněk 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 3:1, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 4:0, body hostů: Daněček Lukáš 3:1, Fiala Tomáš 0:4, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Stražisko A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavadil Roman 2:2, Zbořil Radek 1:3, Fojtek Radek 3:1, Dvorský Dušan 3:1, body hostů: Novák Adam 1:3, Kvapil Oldřich 4:0, Novák Petr 0:4, Pírek Ladislav 2:2), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čechovice E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juráček Michal 1:3, Hybl Martin 1:3, Danyi Petr 1:3, Melka Květoslav 0:4, body hostů: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 4:0, Fréhar Jan 4:0, Čížek Tomáš 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Babylon Brodek u Konice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Širila Jaroslav 2:0, Oulehla Jaromír 2:2, Jelínek Karel 4:0, Fojtík Lubomír 4:0, WO 0:2, body hostů: Šmíd Vladimír 1:3, Švancara Jaroslav 1:3, Leskovec Václav 0:2, Páleníček Michal 0:3, Podhorný Zdeněk 0:1, WO 2:0),
16. kolo:
Babylon Brodek u Konice - SDH Dětkovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhorný Zdeněk 1:3, Šmíd Vladimír 1:3, Švancara Jaroslav 3:1, Páleníček Michal 2:2, body hostů: Melka Květoslav 1:3, Juráček Michal 3:1, Danyi Petr 4:0, Hybl Martin 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 1:1, Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 3:1, Otava Jan 0:2, body hostů: Zavadil Roman 0:4, Fojtek Radek 1:3, Zbořil Radek 2:2, Koutný Jaroslav 3:1), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Čehovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Petr 0:4, Novák Petr 2:2, Pírek Ladislav 1:3, Kvapil Oldřich 4:0, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Šatný Jaroslav 0:4, Horna Michal I. 1:3, Jansa Martin 0:4, body hostů: Válek Jiří 3:1, Diviš Marek 3:1, Oplocký Petr st. 3:1, Přidal Petr st. 2:2), TJ Sokol Plumlov A - ST Bílovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmudla Roman 4:0, Piňos Zbyněk 4:0, Vaňák Pavel st. 2:0, Vyskočil Petr 4:0, Dvořák Zdeněk 1:1, body hostů: Krupa Jaroslav 1:3, Vítek Jaroslav 0:4, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 0:4),
17. kolo:
ST Bílovice - TJ Sokol Otaslavice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Petr 3:1, Tesař Vladimír 1:3, Vítek Jaroslav 0:4, Krupa Jaroslav 3:1, body hostů: Hochman Libor 2:2, Daněček Lukáš 4:0, Jansa Martin 2:2, Horna Michal I. 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Stražisko A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Jiří 1:3, Oplocký Petr st. 0:2, Janík Michal ml. 3:1, Doležal Alois 2:2, Bouda Květoslav 1:1, body hostů: Snášel Petr 3:1, Novák Petr 2:2, Kvapil Oldřich 4:0, Vinkler Jaromír 0:4), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechovice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 1:3, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 0:4, body hostů: Novák Dominik 3:1, Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 3:1, Čížek Tomáš 1:1, Fréhar Jan 1:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - Babylon Brodek u Konice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtek Radek 4:0, Dvorský Dušan 2:2, Koutný Jaroslav 3:1, Zavadil Roman 2:2, body hostů: Páleníček Michal 1:3, Šmíd Vladimír 1:3, Švancara Jaroslav 3:1, Leskovec Václav 0:2, Podhorný Zdeněk 0:2), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juráček Michal 2:2, Melka Květoslav 1:3, Hybl Martin 1:3, Omachlik Aleš 3:1, body hostů: Širila Jaroslav 3:1, Jelínek Michal 0:4, Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Karel 4:0, Hájek Svatopluk 4:0, Fojtík Lubomír 3:0, Širila Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Dvorský Dušan 0:2, Fojtek Radek 0:4, Zbořil Radek 0:4, Zavadil Roman 0:3, Koutný Jaroslav 0:2, WO 1:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čehovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Vladimír 1:3, Leskovec Václav 0:2, Podhorný Zdeněk 0:4, Páleníček Michal 2:2, WO 0:2, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 2:0, Kardinál Tomáš 3:0, Kunert Pavel 3:0, Růžička Svatopluk 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frňka Patrik 1:3, Kroupa Lukáš 2:2, Čížek Tomáš 1:3, Fréhar Jan 2:0, Otava Jan 0:2, body hostů: Oplocký Petr ml. 2:2, Janík Michal ml. 4:0, Diviš Marek 1:3, Válek Jiří 3:1), TJ Sokol Stražisko A - ST Bílovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Petr 4:0, Novák Petr 4:0, Pírek Ladislav 2:1, Novák Adam 4:0, Vinkler Jaromír 0:1, body hostů: Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 0:4, Staněk Vladimír 0:4, Krupa Jaroslav 1:3), TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Plumlov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Hochman Libor 2:2, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 1:3, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Bartoš Miroslav 2:2, Piňos Zbyněk 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Plumlov A - TJ Sokol Stražisko A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Bartoš Miroslav 0:4, Vaňák Pavel st. 1:1, Vyskočil Petr 3:1, Zelený Miloš 0:2, body hostů: Snášel Petr 2:2, Novák Petr 1:3, Kvapil Oldřich 4:0, Pírek Ladislav 2:2), ST Bílovice - TJ Sokol Čechovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Jaroslav 3:1, Staněk Vladimír 1:3, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 0:4, body hostů: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 3:1, Fréhar Jan 1:3, Čížek Tomáš 3:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - Babylon Brodek u Konice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal ml. 4:0, Diviš Marek 3:1, Oplocký Petr st. 1:0, Válek Jiří 4:0, Přidal Petr st. 2:1, body hostů: Švancara Jaroslav 2:2, Šmíd Vladimír 0:4, Novák Radomír 0:4, Podhorný Zdeněk 0:4), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 1:1, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 2:2, Kardinál Tomáš ml. 0:2, body hostů: Jelínek Karel 3:1, Fojtík Lubomír 1:3, Širila Jaroslav 3:1, Hájek Svatopluk 3:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - SDH Dětkovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 3:1, Koutný Jaroslav 2:2, Dvorský Dušan 3:1, Fojtek Radek 2:2, body hostů: Hybl Martin 2:2, Juráček Michal 0:4, Danyi Petr 2:2, Omachlik Aleš 2:2),
20. kolo:
SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čehovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danyi Petr 3:1, Hybl Martin 2:2, Omachlik Aleš 4:0, Melka Květoslav 1:3, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 0:3, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 2:2, Růžička Svatopluk 0:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Jelínek Karel 1:3, Hájek Svatopluk 3:1, Fojtík Lubomír 3:1, body hostů: Janík Michal ml. 0:4, Diviš Marek 1:3, Doležal Alois 2:2, Oplocký Petr ml. 4:0), Babylon Brodek u Konice - ST Bílovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Jaroslav 4:0, Šmíd Vladimír 4:0, Leskovec Václav 2:0, Páleníček Michal 2:2, Podhorný Zdeněk 0:2, body hostů: Krupa Jaroslav 2:2, Staněk Vladimír 0:4, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Plumlov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frňka Patrik 3:1, Kroupa Lukáš 4:0, Fréhar Jan 3:1, Čížek Tomáš 2:2, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:4, Šmudla Roman 3:1, Zelený Miloš 0:4, Vaňák Pavel st. 1:3), TJ Sokol Stražisko A - TJ Sokol Otaslavice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Petr 3:1, Novák Petr 3:1, Pírek Ladislav 3:1, Novák Adam 2:2, body hostů: Daněček Lukáš 3:1, Hochman Libor 2:2, Horna Michal I. 0:4, Šatný Jaroslav 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čechovice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Jansa Martin 0:4, Hochman Libor 1:3, Šatný Jaroslav 0:4, body hostů: Kroupa Lukáš 4:0, Frňka Patrik 4:0, Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 3:1), TJ Sokol Plumlov A - Babylon Brodek u Konice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Petr 4:0, Piňos Zbyněk 4:0, Bartoš Miroslav 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, body hostů: Páleníček Michal 2:2, Hýža Daniel 2:2, Šmíd Vladimír 2:2, Podhorný Zdeněk 2:2), ST Bílovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Jaroslav 0:4, Staněk Vladimír 1:3, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 1:3, body hostů: Jelínek Karel 3:1, Širila Jaroslav 3:1, Fojtík Lubomír 4:0, Švécarová Pavla 4:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - SDH Dětkovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Marek 2:2, Přidal Jiří 1:2, Bouda Květoslav 2:2, Coufalík Jaroslav 0:3, Přidal Petr st. 1:0, WO 0:1, body hostů: Melka Květoslav 1:3, Juráček Michal 1:3, Hybl Martin 3:0, Omachlik Aleš 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Kardinál Tomáš ml. 0:2, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 3:1, Mlčoch Miloš 2:0, body hostů: Zavadil Roman 1:3, Dvorský Dušan 2:1, Fojtek Radek 0:4, Tesárek Pavel 0:4, Koutný Jaroslav 0:1),
22. kolo:
TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavadil Roman 0:2, Dvorský Dušan 1:3, Tesárek Pavel 1:3, Fojtek Radek 2:2, Koutný Jaroslav 0:2, body hostů: Janík Michal ml. 4:0, Válek Jiří 2:2, Diviš Marek 3:1, Meixner Petr 3:1), SDH Dětkovice C - ST Bílovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juráček Michal 3:1, Danyi Petr 3:1, Omachlik Aleš 3:1, Hybl Martin 3:1, body hostů: Krupa Jaroslav 3:1, Staněk Vladimír 0:4, Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Plumlov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Karel 3:1, Fojtík Lubomír 2:2, Hájek Svatopluk 4:0, Širila Jaroslav 0:4, body hostů: Vaňák Pavel st. 1:3, Vyskočil Petr 1:3, Piňos Zbyněk 3:1, Trnkal Pavel 2:2), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Otaslavice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Jaroslav 3:1, Leskovec Václav 3:1, Podhorný Zdeněk 1:3, Páleníček Michal 2:2, body hostů: Daněček Lukáš 4:0, Hochman Libor 2:2, Šatný Jaroslav 0:4, Horna Michal I. 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Stražisko A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Lukáš 3:1, Frňka Patrik 3:1, Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 3:1, body hostů: Snášel Petr 1:3, Novák Petr 0:4, Kvapil Oldřich 4:0, Pírek Ladislav 0:4),
Regionální soutěž 2
1. kolo:
TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Čechovice G 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:0, Frňka Patrik 4:0, Havlíček Ondřej 3:1, Dušek Viktor 4:0, Šťastný David 2:1, body hostů: Čechovský Michal 0:4, Otava Jan 2:2, Kolík Pavel 0:4, Šťastný František 0:4), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Stražisko B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 4:0, Šmudla Roman 4:0, Trnkal Pavel 2:2, Krychtálek Martin 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, body hostů: Popelka Zdeněk 2:2, Pleska Stanislav 1:3, Novák Petr 2:2, Vinkler Jaromír 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miloslav 2:2, Válek Jiří 4:0, Bartošík Pavel 0:4, Doležal Alois 4:0, body hostů: Oulehla Jaromír 1:3, Švécarová Pavla 2:2, Jelínek Michal 2:2, Bořil Miloš 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Jaromír 1:3, Synek Vítěslav 0:2, Popelka Zdeněk 1:3, Pleska Stanislav 1:3, Novák Petr 0:2, body hostů: Bouda Květoslav 2:2, Janík Michal ml. 4:0, Málek Miloslav 3:1, Doležal Alois 4:0), TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Plumlov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný František 0:4, Otava Jan 0:4, Olejníček Adam 2:2, Kořínek Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Piňos Zbyněk 3:0, Šmudla Roman 3:0, Schwarz Rudolf 3:1, Trnkal Pavel 3:1, WO 2:0), ST Bílovice B - TJ Sokol Čechovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Rostislav 2:2, Dokoupil Tibor 3:1, Filgas Josef 1:3, Synek Pavel 0:4, body hostů: Frňka Patrik 4:0, Šťastný David 2:2, Šteigl Šimon 3:1, Šťastný Pavel 1:0, Weisser Radim 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Plumlov B - ST Bílovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:0, Krychtálek Martin 3:1, Schwarz Rudolf 3:1, Trnkal Pavel 4:0, Dvořák Zdeněk 1:1, body hostů: Bureš Petr 1:3, Dokoupil Tibor 1:3, Filgas Josef 0:4, Synek Pavel 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Čechovice G 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válek Jiří 4:0, Janík Michal ml. 4:0, Málek Miloslav 4:0, Doležal Alois 2:0, Bouda Květoslav 2:0, body hostů: Šťastný František 0:4, Lošťák Václav 0:4, Otava Jan 0:4, Kořínek Petr 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Stražisko B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Karel 4:0, Bořil Miloš 0:4, Oulehla Jaromír 1:3, Švécarová Pavla 3:1, body hostů: Popelka Zdeněk 1:3, Pleska Stanislav 2:2, Novák Petr 3:1, Vinkler Jaromír 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťák Václav 3:1, Otava Jan 3:1, Kořínek Petr 2:1, Šťastný František 0:4, WO 0:1, body hostů: Jelínek Karel 3:0, Smékal Petr 1:3, Švécarová Pavla 2:2, Oulehla Jaromír 1:1, Bořil Miloš 0:2, WO 1:0), ST Bílovice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filgas Josef 0:2, Dokoupil Tibor 1:3, Říčař Miroslav 0:4, Bureš Petr 2:2, Synek Pavel 0:2, body hostů: Bouda Květoslav 3:1, Oplocký Petr st. 4:0, Coufalík Jaroslav 2:2, Janík Michal ml. 4:0), TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Plumlov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frňka Patrik 3:1, Šťastný Pavel 4:0, Havlíček Ondřej 1:3, Šťastný David 0:4, body hostů: Piňos Zbyněk 3:1, Šmudla Roman 2:2, Schwarz Rudolf 1:3, Trnkal Pavel 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Čechovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miloslav 3:1, Bouda Květoslav 2:2, Janík Michal ml. 4:0, Oplocký Petr st. 1:3, body hostů: Dušek Viktor 0:4, Šteigl Šimon 2:2, Šťastný Pavel 3:1, Havlíček Ondřej 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - ST Bílovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oulehla Jaromír 2:2, Švécarová Pavla 4:0, Smékal Petr 1:1, Jelínek Michal 4:0, Bořil Miloš 0:2, body hostů: Bureš Petr 2:2, Dokoupil Tibor 2:2, Synek Pavel 0:4, Říčař Miroslav 1:3), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Synek Vítěslav 2:2, Popelka Zdeněk 3:1, Novák Petr 3:1, Vinkler Jaromír 3:1, body hostů: Lošťák Václav 4:0, Otava Jan 1:3, Šťastný František 0:4, Kořínek Petr 0:4),
6. kolo:
ST Bílovice B - TJ Sokol Stražisko B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Rostislav 0:4, Dokoupil Tibor 2:2, Filgas Josef 1:3, Bureš Petr 2:2, body hostů: Popelka Zdeněk 2:2, Pleska Stanislav 3:1, Novák Petr 4:0, Synek Vítěslav 2:2), TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frňka Patrik 4:0, Šteigl Šimon 2:2, Šťastný Pavel 2:0, Šťastný David 2:2, Weisser Radim 1:1, body hostů: Oulehla Jaromír 1:3, Švécarová Pavla 2:2, Jelínek Karel 2:2, Bořil Miloš 0:4), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmudla Roman 2:2, Komínek Tomáš 1:3, Schwarz Rudolf 1:3, Piňos Zbyněk 2:2, body hostů: Doležal Alois 4:0, Málek Miloslav 0:4, Janík Michal ml. 3:1, Válek Jiří 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Plumlov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oulehla Jaromír 1:3, Jelínek Karel 3:1, Smékal Petr 0:2, Jelínek Michal 1:3, Bořil Miloš 0:2, body hostů: Piňos Zbyněk 4:0, Krychtálek Martin 2:2, Trnkal Pavel 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleska Stanislav 2:2, Novák Petr 3:1, Popelka Zdeněk 2:2, Vinkler Jaromír 3:1, body hostů: Šteigl Šimon 2:2, Dušek Viktor 1:3, Weisser Radim 0:3, Havlíček Ondřej 2:2, Šťastný Pavel 1:0), TJ Sokol Čechovice G - ST Bílovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný František 0:4, Šťastný Josef 0:4, Otava Jan 2:2, Kořínek Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Bureš Petr 3:0, Filgas Josef 3:1, Synek Pavel 2:2, Dokoupil Tibor 4:0, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Čechovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otava Jan 2:2, Olejníček Adam 2:2, Šťastný František 1:3, Kolík Pavel 0:4, body hostů: Frňka Patrik 4:0, Weisser Radim 1:3, Dušek Viktor 4:0, Havlíček Ondřej 2:2), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Plumlov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinkler Jaromír 1:3, Novák Petr 3:1, Popelka Zdeněk 1:3, Pleska Stanislav 1:3, body hostů: Piňos Zbyněk 3:1, Krychtálek Martin 1:3, Trnkal Pavel 3:1, Šmudla Roman 3:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oulehla Jaromír 0:4, Jelínek Michal 0:4, Jelínek Karel 1:3, Švécarová Pavla 1:1, Smékal Petr 1:1, body hostů: Kroupa Zdeněk 3:1, Janík Michal ml. 3:1, Doležal Alois 4:0, Bouda Květoslav 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Stražisko B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplocký Petr st. 3:0, Bouda Květoslav 1:2, Kroupa Zdeněk 3:0, Válek Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Novák Petr 1:3, Vinkler Jaromír 0:4, Popelka Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Čechovice G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:1, Krychtálek Martin 4:0, Trnkal Pavel 3:1, Schwarz Rudolf 2:2, Bartoš Miroslav 1:1, body hostů: Lošťák Václav 2:2, Otava Jan 3:1, Zapletal Josef 0:4, Šťastný František 0:4), TJ Sokol Čechovice F - ST Bílovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Viktor 4:0, Šťastný Pavel 1:0, Havlíček Ondřej 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Weisser Radim 1:2, body hostů: Dokoupil Tibor 3:1, Synek Pavel 0:4, Filgas Josef 0:4, Bureš Petr 1:3),
10. kolo:
ST Bílovice B - TJ Sokol Plumlov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Tibor 2:2, Bureš Petr 1:3, Tesař Vladimír 2:2, Synek Pavel 0:4, body hostů: Piňos Zbyněk 4:0, Bartoš Miroslav 0:2, Trnkal Pavel 2:2, Krychtálek Martin 3:1, Dvořák Zdeněk 2:0), TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otava Jan 4:0, Kořínek Petr 2:0, Šťastný František 3:1, Čechovský Michal 3:1, Šťastný Josef 2:0, body hostů: Šťastný Jiří 0:4, Bouda Martin 0:4, Málek Miloslav 2:2, Jeřábek Jan 0:4), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Jaromír 1:3, Novák Petr 4:0, Popelka Zdeněk 2:2, Pleska Stanislav 1:3, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Smékal Petr 0:4, Oulehla Jaromír 2:2, Švécarová Pavla 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Čechovice G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Karel 4:0, Smékal Petr 0:2, Oulehla Jaromír 2:2, Švécarová Pavla 4:0, Bořil Miloš 1:1, body hostů: Lošťák Václav 2:2, Otava Jan 2:2, Šťastný Josef 1:3, Šťastný František 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - ST Bílovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplocký Petr st. 4:0, Bouda Květoslav 3:1, Coufalík Jaroslav 4:0, Bartošík Pavel 0:4, body hostů: Staněk Vladimír 1:3, Dokoupil Tibor 2:2, Synek Pavel 1:3, Filgas Josef 1:3), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Čechovice F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmudla Roman 3:1, Bartoš Miroslav 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, Krychtálek Martin 0:4, body hostů: Havlíček Ondřej 3:1, Frňka Patrik 4:0, Šťastný Pavel 3:1, Šteigl Šimon 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Ondřej 3:1, Šteigl Šimon 2:2, Frňka Patrik 2:0, Šťastný Pavel 3:0, Dušek Viktor 0:2, WO 1:0, body hostů: Bouda Květoslav 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Doležal Alois 1:2, Coufalík Jaroslav 0:4, WO 0:1), ST Bílovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Pavel 2:2, Švéda Rostislav 1:3, Dokoupil Tibor 3:1, Bureš Petr 3:1, body hostů: Švécarová Pavla 4:0, Oulehla Jaromír 2:2, Smékal Petr 0:4, Bořil Miloš 1:3), TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Stražisko B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otava Jan 1:3, Šťastný Josef 1:3, Zapletal Josef 0:4, Lošťák Václav 4:0, body hostů: Vinkler Jaromír 3:1, Novák Petr 2:2, Pleska Stanislav 3:1, Popelka Zdeněk 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Stražisko B - ST Bílovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinkler Jaromír 2:2, Novák Petr 4:0, Popelka Zdeněk 3:1, Pleska Stanislav 1:3, body hostů: Synek Pavel 0:4, Dokoupil Tibor 2:2, Staněk Vladimír 2:2, Bureš Petr 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Čechovice F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Petr 1:3, Švécarová Pavla 2:2, Oulehla Jaromír 0:4, Bořil Miloš 0:4, body hostů: Dušek Viktor 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Šťastný David 3:1, Šťastný Pavel 4:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Plumlov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal ml. 4:0, Coufalík Jaroslav 4:0, Bouda Květoslav 4:0, Doležal Alois 4:0, body hostů: Komínek Tomáš 0:4, Bartoš Miroslav 0:4, Krychtálek Martin 0:4, Marušinec Rostislav 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmudla Roman 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Smékal Petr 0:3, Bořil Miloš 1:2, Oulehla Jaromír 1:2, Švécarová Pavla 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Stražisko B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný David 0:2, Šteigl Šimon 1:3, Frňka Patrik 3:1, Šťastný Pavel 4:0, Weisser Radim 0:2, body hostů: Popelka Zdeněk 2:2, Pleska Stanislav 2:2, Vinkler Jaromír 1:3, Novák Petr 3:1), ST Bílovice B - TJ Sokol Čechovice G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Tibor 3:1, Bureš Petr 2:2, Staněk Vladimír 4:0, Švéda Rostislav 2:2, body hostů: Zapletal Josef 3:1, Lošťák Václav 0:4, Šťastný Josef 0:4, Otava Jan 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Čechovice G 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný David 3:1, Dušek Viktor 2:2, Havlíček Ondřej 4:0, Weisser Radim 0:4, body hostů: Zapletal Josef 1:3, Šťastný František 1:3, Šťastný Josef 2:2, Otava Jan 3:1), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Stražisko B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komínek Tomáš 3:1, Šmudla Roman 4:0, Bartoš Miroslav 2:2, Marušinec Rostislav 2:0, Dvořák Zdeněk 1:1, body hostů: Popelka Zdeněk 0:4, Novák Petr 3:1, Pleska Stanislav 0:4, Vinkler Jaromír 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Jiří 4:0, Bouda Květoslav 4:0, Janík Michal ml. 3:1, Doležal Alois 4:0, body hostů: Švécarová Pavla 1:3, Oulehla Jaromír 0:4, Smékal Petr 0:4, Bořil Miloš 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleska Stanislav 1:3, Popelka Zdeněk 1:3, Vinkler Jaromír 2:2, Novák Petr 3:1, body hostů: Doležal Alois 4:0, Válek Jiří 3:1, Oplocký Petr st. 2:2, Coufalík Jaroslav 0:4), TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Plumlov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lošťák Václav 1:3, Otava Jan 1:3, Šťastný František 0:4, Šťastný Josef 0:4, body hostů: Šmudla Roman 4:0, Dvořák Zdeněk 2:2, Komínek Tomáš 4:0, Bartoš Miroslav 4:0), ST Bílovice B - TJ Sokol Čechovice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Petr 2:2, Synek Pavel 1:3, Švéda Rostislav 1:3, Dokoupil Tibor 2:2, body hostů: Šteigl Šimon 2:2, Šťastný David 0:4, Frňka Patrik 4:0, Šťastný Pavel 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Plumlov B - ST Bílovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Krychtálek Martin 2:2, Trnkal Pavel 4:0, Dvořák Zdeněk 2:2, body hostů: Bureš Petr 2:2, Dokoupil Tibor 3:1, Synek Pavel 0:4, Staněk Vladimír 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Čechovice G 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Alois 4:0, Janík Michal ml. 4:0, Coufalík Jaroslav 4:0, Bouda Květoslav 4:0, body hostů: Olejníček Adam 0:4, Čechovský Michal 0:4, Kolík Pavel 0:4, Kořínková Adéla 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Stražisko B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švécarová Pavla 3:1, Oulehla Jaromír 2:2, Bořil Miloš 0:4, Smékal Petr 1:3, body hostů: Pleska Stanislav 2:2, Popelka Zdeněk 2:2, Novák Petr 4:0, Vinkler Jaromír 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Čechovice G - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Josef 1:3, Šťastný František 0:4, Kořínek Petr 0:1, Otava Jan 2:2, WO 0:3, body hostů: Švécarová Pavla 3:0, Oulehla Jaromír 2:1, Smékal Petr 4:0, Bořil Miloš 1:2, WO 3:0), ST Bílovice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Petr 0:4, Dokoupil Tibor 0:4, Staněk Vladimír 1:3, Synek Pavel 0:4, body hostů: Oplocký Petr st. 4:0, Doležal Alois 4:0, Bouda Květoslav 3:1, Válek Jiří 4:0), TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Plumlov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Ondřej 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Frňka Patrik 4:0, Šťastný David 0:3, Šťastný Pavel 1:0, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Šmudla Roman 2:2, Komínek Tomáš 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou D - TJ Sokol Čechovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Zdeněk 2:2, Válek Jiří 2:2, Janík Michal ml. 2:1, Doležal Alois 3:1, WO 1:0, body hostů: Dušek Viktor 1:3, Šteigl Šimon 0:4, Frňka Patrik 3:1, Šťastný Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - ST Bílovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švécarová Pavla 4:0, Oulehla Jaromír 2:2, Smékal Petr 1:3, Bořil Miloš 1:3, body hostů: Synek Pavel 1:3, Staněk Vladimír 1:3, Dokoupil Tibor 3:1, Bureš Petr 3:1), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Jaromír 2:2, Novák Petr 4:0, Pleska Stanislav 3:1, Popelka Zdeněk 3:1, body hostů: Lošťák Václav 2:2, Zapletal Josef 1:3, Otava Jan 1:3, Šťastný František 0:4),
20. kolo:
ST Bílovice B - TJ Sokol Stražisko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Petr 3:1, Dokoupil Tibor 2:2, Švéda Rostislav 2:2, Synek Pavel 0:4, body hostů: Pleska Stanislav 2:2, Popelka Zdeněk 1:3, Novák Petr 4:0, Vinkler Jaromír 2:2), TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Brodek u Prostějova C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Viktor 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Frňka Patrik 4:0, Šťastný David 3:1, body hostů: Švécarová Pavla 3:1, Oulehla Jaromír 0:4, Bořil Miloš 0:4, Smékal Petr 0:4), TJ Sokol Plumlov B - TJ Sokol Němčice nad Hanou D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Krychtálek Martin 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Trnkal Pavel 1:3, body hostů: Doležal Alois 4:0, Válek Jiří 3:1, Přidal Jiří 2:2, Málek Miloslav 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Plumlov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oulehla Jaromír 1:3, Smékal Petr 0:4, Jelínek Michal 1:3, Doležal Michal 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Trnkal Pavel 1:3, Dvořák Zdeněk 3:1, Krychtálek Martin 3:1), TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleska Stanislav 1:3, Popelka Zdeněk 0:4, Vinkler Jaromír 3:1, Novák Petr 3:1, body hostů: Weisser Radim 1:3, Dušek Viktor 2:2, Havlíček Ondřej 2:2, Frňka Patrik 4:0), TJ Sokol Čechovice G - ST Bílovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Josef 1:3, Šťastný František 0:4, Lošťák Václav 2:2, Otava Jan 2:2, body hostů: Tesař Vladimír 3:1, Synek Pavel 1:3, Dokoupil Tibor 4:0, Bureš Petr 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy