Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - TJ Vážany nad Litavou A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Václav 4:0, Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 2:1, Novák Ivo 3:1, Šafařík Michal 1:0, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Šamšula Roman 2:2, Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 0:4), TJ Sokol Otnice B - TJ Slavíkovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 4:0, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 4:0, body hostů: Skokan Milan 1:3, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 0:4, Pecha Tomáš 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Tatran Hrušky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 3:1, Macka Libor 4:0, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, body hostů: Štefan Vojtěch st. 2:2, Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 0:4), TTC Komořany B - TJ Sokol Rousínovec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holec Ondřej 4:0, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 3:1, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Rája Milan 2:2, Flössler Miloslav 1:3, Juhás Pavel 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Leo 3:1, body hostů: Neužil Radek 1:3, Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 1:3, Zubal Ladislav 1:3, Skála Petr 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, body hostů: Spirit Michal 4:0, Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 4:0, Plšek Ondřej 2:2),
2. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Bučovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 1:3, Šamšula Roman 1:3, Dvořáček František 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 4:0, Macháň David 2:2, Rotrekl Martin 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Drnovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 3:1, body hostů: Čakovský Jan 0:4, Večerka Pavel 3:1, Zubal Ladislav 0:4, Bastl Pavel 1:3), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Hoštice - Heroltice A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malý Roman 0:4, Juhás Pavel 0:4, Flössler Miloslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Zaremba Pavel 2:1, Urbánek Luděk 3:0, Pytela Zdeněk 2:1, Zaremba Leo 2:1, WO 5:0), TJ Tatran Hrušky A - TTC Komořany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 1:3, Štefan Vojtěch st. 1:3, Drápal Petr 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk st. 2:2, Götz Bořivoj 2:2, Hynšt Martin 4:0, Frimmer Ján 4:0), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Zdeněk 0:4, Leznar Martin 0:4, Skokan Milan 1:3, Pecha Tomáš 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Pecina František 3:1, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4, Oplt Bolek 0:4, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Navrátil Václav 4:0, Kobolka Luboš 4:0, Novák Ivo 4:0, Šmetka Miroslav 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Otnice B - TJ Vážany nad Litavou A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 2:2, Dvořáček František 0:4, Šamšula Roman 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Macka Libor 2:2, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, body hostů: Šmetka Miroslav 2:2, Navrátil Václav 3:1, Procházka Miroslav 1:3, Novák Ivo 0:4), TTC Komořany B - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 4:0, Daněk Zdeněk st. 4:0, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Skokan Milan 0:4, Pecha Tomáš 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, Leznar Martin 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Tatran Hrušky A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zaremba Leo 1:2, Urbánek Luděk 3:0, Pytela Zdeněk 3:0, Zaremba Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 0:4, Drápal Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubal Ladislav 2:2, Večerka Pavel 2:2, Skála Petr 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 3:1, Skřivánek David 3:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Němčany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bil Martin 2:2, Dragan Tomáš 2:2, Rotrekl Martin 0:4, Spirit Michal 4:0, body hostů: Nováček Milan 1:3, Neužil Radek 3:1, Gec Jaromír st. 1:3, Hladký Arnošt 3:1),
4. kolo:
TJ Němčany A - TJ Vážany nad Litavou A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neužil Radek 4:0, Gec Jaromír st. 4:0, Hladký Arnošt 3:1, Nováček Milan 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 1:3, Šamšula Roman 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Bučovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 1:3, Rája Milan 2:2, Flössler Miloslav 1:3, Braun Karel ml. 2:2, body hostů: Bil Martin 3:1, Dragan Tomáš 3:1, Spirit Michal 3:1, Macháň David 1:3), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Vojtěch st. 4:0, Drápal Petr 3:1, Kouřil Zdeněk 3:1, Spáčil Josef 2:2, body hostů: Zubal Ladislav 2:2, Večerka Pavel 2:2, Tichý Zdeněk 0:4, Skála Petr 0:4), TJ Slavíkovice A - TJ Hoštice - Heroltice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Milan 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Zaremba Leo 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, Urbánek Luděk 4:0), TJ Sokol Hlubočany B - TTC Komořany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Václav 2:2, Šmetka Miroslav 0:4, Procházka Miroslav 1:3, Novák Ivo 1:3, body hostů: Holec Ondřej 3:1, Daněk Zdeněk st. 4:0, Hynšt Martin 2:2, Frimmer Ján 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4, Salajka Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Pecina František 2:2, Macka Libor 3:1, Chmelík Jan 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Vážany nad Litavou A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 2:2, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 2:2), TTC Komořany B - TJ Sokol Otnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynšt Martin 3:1, Holec Ondřej 3:1, Frimmer Ján 4:0, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 3:1, Rafaj Zdeněk st. 0:4, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 0:4, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 1:3, Zaremba Pavel 2:2, body hostů: Navrátil Václav 2:2, Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 3:1, Šmetka Miroslav 3:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Slavíkovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Jan 2:2, Beránek Pavel 2:2, Zubal Ladislav 3:1, Večerka Pavel 2:2, body hostů: Leznar Martin 2:2, Leznar Bořivoj 0:4, Pecha Tomáš 1:3, Skokan Milan 4:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Tatran Hrušky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 3:1, Macháň David 4:0, Dragan Tomáš 4:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 0:4, Drápal Petr 0:4, Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Rousínovec A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gec Jaromír st. 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 3:1, Nováček Milan 2:2, body hostů: Braun Karel ml. 1:3, Malý Roman 1:3, Flössler Miloslav 2:2, Skřivánek David 1:3),
6. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rousínovec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 2:2, Rája Milan 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Němčany A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drápal Petr 2:2, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Nováček Milan 1:2, Gec Jaromír st. 3:0, Neužil Radek 1:2, Hladký Arnošt 3:0, WO 5:0), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Bučovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 0:4, Skokan Milan 1:3, Leznar Martin 1:3, Matoušek Jiří 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Macháň David 4:0, Plšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Drnovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Luboš 3:0, Procházka Miroslav 3:0, Šmetka Miroslav 3:0, Navrátil Václav 3:0, WO 5:0, body hostů: Zubal Ladislav 0:4, Čakovský Jan 0:4, Večerka Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Otnice B - TJ Hoštice - Heroltice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 1:3, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Zaremba Leo 0:4, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TTC Komořany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kališ Jiří 1:3, Bukáček Jaroslav 0:4, Pecina František 2:2, Bednařík Jaromír 0:4, body hostů: Daněk Zdeněk st. 3:1, Götz Bořivoj 4:0, Košťál Milan 2:2, Frimmer Ján 4:0),
7. kolo:
TTC Komořany B - TJ Vážany nad Litavou A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 3:1, Daněk Zdeněk st. 4:0, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 4:0, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Dvořáček František 0:4, Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 3:0, Zaremba Pavel 3:1, Zaremba Leo 3:1, Pytela Zdeněk 3:1, Kocourek Vratislav 0:1, body hostů: Bukáček Jaroslav 0:4, Pecina František 1:3, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Jan 1:3, Beránek Pavel 3:1, Večerka Pavel 2:2, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 4:0, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 0:4), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hlubočany B 18:0wo, TJ Němčany A - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gec Jaromír st. 4:0, Nováček Milan 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Neužil Radek 4:0, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 0:4, Skokan Milan 0:4, Matoušek Jiří 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Tatran Hrušky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Roman 2:2, Braun Karel ml. 3:1, Flössler Miloslav 3:1, Rája Milan 4:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 0:4, Drápal Petr 2:2, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2),
8. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Tatran Hrušky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 2:2, Dvořáček František 1:3, body hostů: Drápal Petr 3:1, Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 3:1), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Rousínovec A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 0:4, Skokan Milan 3:1, Leznar Martin 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 4:0, Rája Milan 3:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Němčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Václav 4:0, Kobolka Luboš 3:1, Machala Vítězslav 1:1, Procházka Miroslav 2:2, Novák Ivo 0:2, body hostů: Neužil Radek 3:1, Gec Jaromír st. 2:2, Nováček Milan 0:4, Hladký Arnošt 1:3), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Bučovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 0:4, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 0:4, body hostů: Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 3:1, Spirit Michal 2:2, Macháň David 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Drnovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 3:1, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 1:3, body hostů: Beránek Pavel 1:3, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 0:4, Večerka Pavel 1:3), TTC Komořany B - TJ Hoštice - Heroltice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynšt Martin 2:2, Frimmer Ján 2:2, Götz Bořivoj 1:3, Košťál Milan 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Leo 1:3),
9. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Vážany nad Litavou A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Leo 2:2, body hostů: Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 2:2, Paseka Vladimír 1:3, Šamšula Roman 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TTC Komořany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borovec Karel 0:4, Bastl Pavel 0:4, Večerka Pavel 2:2, Zubal Ladislav 0:4, body hostů: Daněk Zdeněk st. 3:1, Hynšt Martin 3:1, Götz Bořivoj 4:0, Frimmer Ján 4:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 1:3, Dragan Tomáš 1:3, Macháň David 2:2, Spirit Michal 2:2, body hostů: Kropáček Roman 1:3, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 3:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Otnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír st. 3:1, Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 4:0, Neužil Radek 3:1, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hlubočany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 0:4, Rája Milan 1:3, Flössler Miloslav 3:1, Braun Karel ml. 2:2, body hostů: Navrátil Václav 3:1, Kobolka Luboš 3:1, Procházka Miroslav 2:2, Machala Vítězslav 2:2), TJ Tatran Hrušky A - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Vojtěch st. 4:0, Drápal Petr 4:0, Spáčil Josef 4:0, Kouřil Zdeněk 4:0, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 0:4, Skokan Milan 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4),
10. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Slavíkovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček František 1:3, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, body hostů: Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 1:3, Skokan Milan 2:2, Matoušek Jiří 0:4), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hlubočany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 1:3, Kouřil Zdeněk 0:4, Spáčil Josef 0:4, Štefan Vojtěch st. 2:2, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Novák Ivo 3:1, Machala Vítězslav 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Rousínovec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salajka Jaroslav st. 0:4, Kalouda Pavel 0:4, Cigánek Martin 0:4, Oplt Albert 0:4, body hostů: Braun Karel ml. 4:0, Malý Roman 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Rája Milan 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Němčany A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Pecina František 0:4, Chmelík Jan 3:1, Kališ Jiří 0:2, Macka Libor 0:2, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 3:1, Nováček Milan 2:2), TTC Komořany B - TJ Sokol Bučovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 1:3, Götz Bořivoj 1:3, Daněk Zdeněk st. 2:2, body hostů: Bil Martin 3:1, Dragan Tomáš 3:1, Macháň David 1:3, Spirit Michal 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Jan 3:1, Zaremba Pavel 4:0, Zaremba Leo 4:0, Pytela Zdeněk 3:0, Štolfa Jan 0:1, body hostů: Čakovský Jan 2:2, Večerka Pavel 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, Skála Petr 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - TJ Vážany nad Litavou A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Jan 2:2, Legner Karel 2:2, Skála Petr 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, body hostů: Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Paseka Vladimír 2:2, Dvořáček František 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Hoštice - Heroltice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 3:1, Macháň David 2:2, Dragan Tomáš 1:3, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 2:2, Pytela Zdeněk 0:4, Zaremba Leo 1:3), TJ Němčany A - TTC Komořany B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 0:4, Nováček Milan 0:4, Hladký Arnošt 1:3, Horák Dušan 1:3, body hostů: Hynšt Martin 4:0, Daněk Zdeněk st. 3:1, Götz Bořivoj 3:1, Frimmer Ján 4:0), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malý Roman 0:4, Braun Karel ml. 3:1, Flössler Jaromír 0:4, WO 0:5, body hostů: Macka Libor 2:1, Kropáček Roman 2:1, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 2:1, WO 5:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Otnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 2:2, Spáčil Josef 1:3, Kouřil Zdeněk 2:2, Štefan Vojtěch st. 1:3, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Salajka Jaroslav ml. 4:0, Heřmanský Josef 0:4, Heřmanský Martin 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Hlubočany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 0:4, Skokan Milan 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Kobolka Luboš 3:1, Novák Ivo 4:0, Šmetka Miroslav 4:0),
12. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hlubočany B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drkal Roman 1:2, Paseka Vladimír 1:2, Hégr Miroslav 1:2, Dvořáček František 1:2, WO 5:0, body hostů: Procházka Miroslav 4:0, Reček Martin 0:4, Šmetka Miroslav 4:0, WO 0:5), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Otnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Milan 1:3, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 1:3, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 4:0, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Petr 1:3, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 0:4, Burian Miroslav 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 4:0, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TTC Komořany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Roman 1:3, Rája Milan 2:2, Flössler Miloslav 2:2, Braun Karel ml. 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk st. 3:1, Holec Ondřej 2:2, Hynšt Martin 1:3, Frimmer Ján 3:1), TJ Němčany A - TJ Hoštice - Heroltice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír st. 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Nováček Milan 0:4, Neužil Radek 2:2, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Leo 1:3, Pytela Zdeněk 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Drnovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 4:0, Macháň David 3:1, Spirit Michal 3:1, body hostů: Čakovský Jan 0:4, Večerka Pavel 0:4, Zubal Ladislav 0:4, Beránek Pavel 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 4:0, Spirit Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Paseka Vladimír 0:3, Hégr Miroslav 1:2, Dvořáček František 0:3, Šamšula Roman 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čakovský Jan 2:2, Beránek Pavel 3:1, Večerka Pavel 0:4, Zubal Ladislav 0:4, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 2:2, Nováček Milan 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Rousínovec A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbánek Luděk 3:0, Zaremba Pavel 3:0, Pytela Zdeněk 0:3, Zaremba Leo 1:2, WO 5:0, body hostů: Skřivánek David 1:3, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 2:2, WO 0:5), TTC Komořany B - TJ Tatran Hrušky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 4:0, Götz Bořivoj 4:0, Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 4:0, body hostů: Drápal Petr 0:4, Burian Miroslav 0:4, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Slavíkovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 3:1, Kropáček Roman 4:0, Pecina František 4:0, Chmelík Jan 4:0, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 1:3, Skokan Milan 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Otnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 3:1, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 4:0, Machala Vítězslav 2:2, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:3, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4),
14. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 1:3, Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 1:3, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 3:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Šmetka Miroslav 3:1, Novák Ivo 2:2, Kobolka Luboš 2:2, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Pecina František 0:4, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 0:4), TJ Slavíkovice A - TTC Komořany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Zdeněk 1:3, Pecha Tomáš 0:4, Skokan Milan 0:4, Leznar Martin 1:3, body hostů: Frimmer Ján 4:0, Götz Bořivoj 4:0, Hrabal Marek 2:2, Hynšt Martin 4:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Hoštice - Heroltice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Jan 0:4, Burian Miroslav 0:4, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Leo 4:0), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Drnovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel ml. 3:1, Malý Roman 3:1, Skřivánek David 3:1, Flössler Miloslav 3:1, body hostů: Zubal Ladislav 2:2, Čakovský Jan 2:2, Skála Petr 0:4, Tichý Zdeněk 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Bučovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír st. 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Nováček Milan 2:2, Neužil Radek 2:2, body hostů: Dragan Tomáš 0:4, Bil Martin 2:2, Spirit Michal 4:0, Macháň David 3:1),
15. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 2:2, Dvořáček František 0:4, body hostů: Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír st. 3:1, Neužil Radek 4:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Rousínovec A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bil Martin 3:0, Dragan Tomáš 3:0, Spirit Michal 3:0, Macháň David 3:0, WO 5:0, body hostů: Malý Roman 0:4, Braun Karel ml. 0:4, Flössler Miloslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čakovský Jan 2:2, Večerka Pavel 2:2, Legner Karel 2:2, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Kouřil Zdeněk 3:1, Spáčil Josef 2:2, Burian Miroslav 0:4, Drápal Petr 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Slavíkovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Leo 4:0, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4, Skokan Milan 0:4, Leznar Martin 0:4), TTC Komořany B - TJ Sokol Hlubočany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 4:0, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Kobolka Luboš 1:3, Navrátil Václav 1:3, Šmetka Miroslav 1:3, Procházka Miroslav 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Otnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecina František 2:2, Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 3:1, Chmelík Jan 2:0, Kališ Jiří 0:2, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Salajka Jaroslav ml. 3:1, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 0:4),
16. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 0:4, Šamšula Roman 2:2, Dvořáček František 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 3:1, Pecina František 3:1, Chmelík Jan 4:0), TJ Sokol Otnice B - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 3:1, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 0:4, body hostů: Hasala Petr 1:3, Daněk Zdeněk st. 3:1, Hynšt Martin 2:2, Frimmer Ján 2:2), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav 1:3, Kobolka Luboš 2:2, Navrátil Václav 4:0, Šmetka Miroslav 2:2, body hostů: Zaremba Pavel 3:1, Urbánek Luděk 2:2, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Leo 0:4), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Drnovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Martin 0:4, Pecha Tomáš 1:3, Bartošek Zdeněk 4:0, Skokan Milan 2:2, body hostů: Borovec Karel 1:3, Legner Karel 3:1, Zubal Ladislav 2:2, Večerka Pavel 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Bučovice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefan Vojtěch st. 0:3, Drápal Petr 0:3, Kouřil Zdeněk 0:3, Burian Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Macháň David 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Němčany A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel ml. 1:3, Flössler Jaromír 0:4, Flössler Miloslav 1:3, Knapek Bronislav 0:4, body hostů: Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír st. 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Neužil Radek 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Rousínovec A - TJ Vážany nad Litavou A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flössler Miloslav 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Braun Karel ml. 3:1, Flössler Jaromír 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 1:3, Dvořáček František 0:4, Šamšula Roman 4:0), TJ Němčany A - TJ Tatran Hrušky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 1:3, Gec Jaromír st. 3:1, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 4:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 2:2, Kouřil Zdeněk 1:3, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Petr 3:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Slavíkovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 3:1, Dragan Tomáš 4:0, Macháň David 4:0, body hostů: Skokan Milan 2:2, Leznar Martin 0:4, Pecha Tomáš 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Večerka Pavel 0:4, Čakovský Jan 0:4, Zubal Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Kobolka Luboš 3:0, Šmetka Miroslav 3:0, Procházka Miroslav 3:0, Machala Vítězslav 2:1, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Otnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Leo 2:2, Pytela Zdeněk 2:2, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Martin 0:4, Heřmanský Josef 0:4), TTC Komořany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 3:1, Daněk Zdeněk st. 3:1, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 4:0, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Kališ Jiří 0:4, Pecina František 0:4, Macka Libor 1:3),
18. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TTC Komořany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 2:2, Šamšula Roman 0:4, Hégr Miroslav 1:3, Dvořáček František 0:4, body hostů: Hynšt Martin 4:0, Götz Bořivoj 3:1, Košťál Milan 2:2, Frimmer Ján 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Hoštice - Heroltice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 1:3, Bukáček Jaroslav 1:3, Macka Libor 3:1, Pecina František 2:2, body hostů: Zaremba Leo 0:4, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Pavel 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Drnovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 4:0, Heřmanský Martin 2:2, Heřmanský Josef 1:3, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Čakovský Jan 2:2, Zubal Ladislav 1:3, Večerka Pavel 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Bučovice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 4:0, Navrátil Václav 4:0, Procházka Miroslav 4:0, Šmetka Miroslav 3:1, body hostů: Bil Martin 0:4, Dragan Tomáš 1:3, Spirit Michal 0:4, Macháň David 0:4), TJ Slavíkovice A - TJ Němčany A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Milan 0:4, Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 0:4, Bartošek Zdeněk 0:4, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír st. 4:0, Nováček Milan 4:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Rousínovec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Petr 3:1, Drápal Metoděj 0:4, Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, body hostů: Braun Karel ml. 4:0, Flössler Miloslav 3:1, Skřivánek David 2:2, Polouček Josef st. 2:2),
19. kolo:
TJ Tatran Hrušky A - TJ Vážany nad Litavou A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Vojtěch st. 2:2, Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 3:1, Drápal Petr 3:1, body hostů: Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 3:1, Paseka Vladimír 0:4, Šamšula Roman 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Slavíkovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knapek Bronislav 0:4, Flössler Jaromír 4:0, Braun Karel ml. 3:1, Juhás Pavel 1:3, body hostů: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 2:2), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Arnošt 1:3, Nováček Milan 0:4, Gec Jaromír st. 0:4, Neužil Radek 2:2, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Navrátil Václav 3:1, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Otnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 3:1, Macháň David 4:0, Dragan Tomáš 4:0, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 0:4, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 1:3, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 2:2, Čakovský Jan 3:1, Skála Petr 0:4, Zubal Ladislav 3:1, body hostů: Bukáček Jaroslav 2:2, Macka Libor 4:0, Kropáček Martin 1:3, Kališ Jiří 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TTC Komořany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaremba Leo 0:4, Urbánek Luděk 3:1, Zaremba Pavel 3:1, Pytela Zdeněk 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk st. 2:2, Götz Bořivoj 1:3, Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 3:1),
20. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Hoštice - Heroltice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 0:4, Šamšula Roman 1:3, Dvořáček František 0:4, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Zaremba Leo 3:1, Pytela Zdeněk 4:0, Urbánek Luděk 4:0), TTC Komořany B - TJ Sokol Drnovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hynšt Martin 3:0, Frimmer Ján 3:0, Götz Bořivoj 3:0, Daněk Zdeněk st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Zubal Ladislav 0:4, Večerka Pavel 0:4, Čakovský Jan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Bučovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 3:1, Pecina František 1:3, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 2:0, Bukáček Jaroslav 0:2, body hostů: Dragan Tomáš 3:1, Spirit Michal 1:3, Bil Martin 3:1, Macháň David 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Němčany A 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplt Albert 0:4, Cupák Radim 0:4, Kalouda Pavel 0:4, Pros Roman 0:4, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír st. 4:0, Nováček Milan 4:0), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Rousínovec A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Luboš 3:0, Šmetka Miroslav 2:1, Novák Ivo 1:2, Procházka Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Polouček Josef st. 0:4, Braun Karel ml. 1:3, Flössler Miloslav 3:1, WO 0:5), TJ Slavíkovice A - TJ Tatran Hrušky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Martin 0:4, Pleva Damián 0:4, Bartošek Zdeněk 1:3, Skokan Milan 2:2, body hostů: Štefan Vojtěch st. 4:0, Drápal Petr 3:1, Kouřil Zdeněk 4:0, Spáčil Josef 2:2),
21. kolo:
TJ Slavíkovice A - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Milan 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 1:3, Bartošek Zdeněk 2:2, body hostů: Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 4:0), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Tatran Hrušky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmetka Miroslav 4:0, Machala Vítězslav 2:2, Procházka Miroslav 4:0, Reček Martin 2:2, body hostů: Drápal Petr 2:2, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Otnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 0:4, Flössler Miloslav 2:2, Knapek Bronislav 0:4, Braun Karel ml. 3:1, body hostů: Salajka Jaroslav ml. 3:1, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 2:2, Heřmanský Josef 2:2), TJ Němčany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Arnošt 1:3, Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír st. 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Bednařík Jaromír 0:4, Pecina František 1:3, Macka Libor 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TTC Komořany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 4:0, Dragan Tomáš 2:2, Macháň David 3:1, Spirit Michal 2:2, body hostů: Hynšt Martin 2:2, Daněk Zdeněk st. 2:2, Götz Bořivoj 0:4, Frimmer Ján 1:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Legner Karel 1:2, Čakovský Jan 1:2, Beránek Pavel 1:2, Zubal Ladislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Zaremba Pavel 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Přibylík František 0:4, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Drnovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hégr Miroslav 2:2, Paseka Vladimír 1:3, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 1:3, body hostů: Beránek Pavel 4:0, Legner Karel 3:1, Zubal Ladislav 2:2, Čakovský Jan 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Bučovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 1:3, Urbánek Luděk 2:2, Pytela Zdeněk 0:4, Zaremba Pavel 3:1, body hostů: Bil Martin 2:2, Dragan Tomáš 3:1, Macháň David 3:1, Spirit Michal 2:2), TTC Komořany B - TJ Němčany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:4, Holec Ondřej 0:1, Götz Bořivoj 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 2:1, body hostů: Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír st. 3:1, Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Rousínovec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Jaroslav 0:4, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 4:0, Kališ Jiří 2:2, body hostů: Flössler Miloslav 3:1, Juhás Pavel 1:3, Malý Roman 1:3, Braun Karel ml. 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Tatran Hrušky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Salajka Jaroslav ml. 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 3:1, body hostů: Spáčil Josef 1:3, Drápal Petr 4:0, Drápal Metoděj 0:4, Burian Miroslav 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Slavíkovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmetka Miroslav 4:0, Šafařík Michal 3:1, Novák Ivo 4:0, Procházka Miroslav 3:1, body hostů: Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 0:4, Skokan Milan 1:3, Matoušek Jiří 0:4),
Okresní soutěž 1
1. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Hlubočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Karel 1:3, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 1:3, Zapletal David 4:0, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Vágner Milan st. 2:2, Vágner Milan ml. 0:4, Machala Vítězslav 3:1), TJ Němčany B - TJ Sokol Drnovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 2:2, Ševčík Roman 0:4, body hostů: Bastl Pavel 4:0, Skála Petr 1:3, Beránek Pavel 4:0, Borovec Karel 2:2), TJ Velešovice B - SK Olšany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 0:4, Honek Tomáš 1:3, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 2:2, Krais Boris 4:0, Libánek Zdeněk 0:1, Libánek Ondřej 1:2), TJ Brankovice - TJ Sokol Rousínovec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 3:1, Kadlec Josef 2:2, Vašák Karel 3:1, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Skřivánek Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 0:4, Polouček Josef st. 4:0), TJ Sokol Orlovice A - TJ Hoštice - Heroltice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Roman 3:1, Habrda Pavel 2:2, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 3:1, Durda Karel 4:0, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2, body hostů: Vrána Michal 1:3, Skalický Jaroslav 2:2, Kohoutek Radek 2:2, Supuka Anton 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2, body hostů: Vrána Michal 0:4, Skalický Jaroslav 2:2, Kohoutek Radek 3:1, Supuka Anton 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 0:4, Štolfa Jan 1:3, body hostů: Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 3:1, Sádlík Luděk 4:0), TJ Brankovice - TJ Sokol Orlovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 3:1, Vašák Karel 2:2, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 2:2), TJ Sokol Rousínovec B - SK Olšany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Flössler Jaromír 0:4, Juhás Pavel 1:3, Polouček Josef st. 2:2, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Krais Boris 3:1, Libánek Zdeněk 1:2, Libánek Ondřej 0:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Velešovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 1:3, Beránek Pavel 3:1, Borovec Karel 1:3, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 1:3, Honek Tomáš 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan st. 2:2, Reček Martin 2:2, Machala Vítězslav 4:0, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Němčany B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 3:1, Hudec Martin 0:4, body hostů: Ševčík Roman 1:3, Ledvina Vít 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Velešovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Vágner Milan st. 0:4, Vágner Milan ml. 0:4, Machala Vítězslav 4:0, body hostů: Honek Tomáš 2:2, Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Rousínovec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Skála Petr 2:2, Beránek Pavel 3:1, Borovec Karel 1:3, body hostů: Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 3:1, Flössler Jaromír 0:4, Knapek Bronislav 1:3), TJ Sokol Orlovice A - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 0:4, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 2:2, Vojtek Miloš 3:1, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Brankovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Robert 0:1, Durda Karel 4:0, Sádlík Luděk 3:1, Partika Luděk 3:1, Valný Aleš 2:1, body hostů: Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 0:2, Vašák Karel 0:4, Kadlec Josef 0:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Michal 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Kohoutek Radek 4:0, Bil Miroslav 1:3, body hostů: Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 0:4, Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Hoštice - Heroltice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 2:2, Zapletal David 4:0, Hudec Martin 2:2, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 0:4, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 4:0, Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 4:0, body hostů: Kohoutek Radek 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 2:2, Supuka Anton 0:4), TJ Sokol Hodějice A - SK Olšany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 1:3, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 4:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Skála Petr 3:1, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 2:2, body hostů: Klvač Radim 3:1, Matulík Václav 0:4, Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 2:2), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hlubočany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 3:1, Juhás Pavel 2:2, Flössler Jaromír 2:2, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Vágner Milan ml. 0:4, Vágner Milan st. 0:4, Machala Vítězslav 3:1), TJ Němčany B - TJ Velešovice B 18:0wo,
5. kolo:
TJ Velešovice B - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 3:1, Otoupalík Ondřej 2:2, Honek Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Zapletal David 3:0, Šebesta Karel 1:2, Hudec Martin 0:3, Hudec Richard 0:3, WO 5:0), TJ Němčany B - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 1:3, Ševčík Roman 1:3, Horák Dušan 4:0, Bartoš Jiří 2:2, body hostů: Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 3:1, Knapek Bronislav 2:2, Flössler Jaromír 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Orlovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan ml. 1:3, Vágner Milan st. 2:2, Machala Vítězslav 4:0, body hostů: Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 2:2, Novák Josef 0:4, Habrda Pavel 1:3), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hodějice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 2:2, Indra Roman 1:3, Beránek Pavel 4:0, body hostů: Durda Karel 2:2, Partika Luděk 2:2, Valný Aleš 1:3, Sádlík Luděk 1:3), TJ Sokol Bučovice B - SK Olšany A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Supuka Anton 0:4, Vrána Michal 1:3, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Brankovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Jan 2:2, Mrnuštík Josef 4:0, Štolfa Jan 2:2, body hostů: Vodička Karel 2:2, Kadlec Josef 0:2, Hakl Jiří 0:4, Polišenský Jaroslav 3:1, Vašák Karel 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Richard 1:3, Šebesta Karel 0:4, Zapletal David 4:0, Hudec Martin 3:1, body hostů: Vodička Karel 2:2, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Kadlec Josef 1:3), SK Olšany A - TJ Hoštice - Heroltice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 1:1, Libánek Ondřej 0:2, body hostů: Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 1:3, Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bučovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 1:3, Skála Petr 1:3, Borovec Karel 3:1, Beránek Pavel 2:2, body hostů: Rotrekl Martin 4:0, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hlubočany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 3:1, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan st. 0:4, Reček Martin 2:2, Machala Vítězslav 3:1), TJ Němčany B - TJ Sokol Orlovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 3:1, Ledvina Vít 1:3, body hostů: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 1:3, Habrda Pavel 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Rousínovec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 1:3, body hostů: Ivančo Marek 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Knapek Bronislav 1:3, Juhás Pavel 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Lovčičky 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 3:1, Malý Roman 2:2, Knapek Bronislav 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 0:4, Šebesta Karel 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habrda Pavel 0:4, Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Kordiovský Zbyněk 1:3, Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 2:2, Fianta René 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Němčany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Valný Aleš 2:2, Durda Karel 3:1, Partika Luděk 4:0, body hostů: Ledvina Vít 0:4, Ševčík Roman 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Bučovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Vágner Milan st. 0:4, Reček Martin 2:2, Machala Vítězslav 2:2, body hostů: Kohoutek Radek 4:0, Rotrekl Martin 2:2, Vrána Michal 1:3, Skalický Jaroslav 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Drnovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 1:3, Hanák Jan 3:1, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Kupčík Jakub 0:4, Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 1:3, Borovec Karel 2:2), TJ Brankovice - SK Olšany A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašák Karel 1:3, Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Trávniček Boris 3:0, Zonek Miroslav 2:1, Libánek Zdeněk 2:1, Krais Boris 1:2, WO 5:0),
8. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - SK Olšany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 0:4, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 0:4, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Zdeněk 3:1, Krais Boris 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 4:0, Beránek Pavel 4:0, Tichý Zdeněk 0:4, Kupčík Jakub 0:4, body hostů: Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 2:2, Vodička Karel 2:2, Vašák Karel 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hlubočany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolfa Jan 1:3, Kreutzer Radek 2:2, Hanák Jan 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Vágner Milan st. 2:2, Vágner Milan ml. 1:3), TJ Němčany B - TJ Sokol Bučovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 2:2, Ledvina Vít 1:3, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 3:1, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Hodějice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 3:1, Fianta René 4:0, Mráz Marek 1:3, Kocman Jakub 0:4, body hostů: Durda Karel 3:1, Partika Luděk 2:2, Sádlík Luděk 2:2, Valný Aleš 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habrda Pavel 0:4, Klvač Radim 4:0, Novák Josef 1:3, Vojtek Miloš 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habrda Pavel 2:2, Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Idrný František 1:3, Polouček Josef st. 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Knapek Bronislav 0:4, body hostů: Valný Aleš 3:1, Sádlík Luděk 2:2, Durda Karel 4:0, Partika Luděk 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Velešovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Michal 2:2, Rotrekl Martin 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 0:4, body hostů: Kordiovský Zbyněk 4:0, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 1:3, Otoupalík Ondřej 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Němčany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 4:0, Kreutzer Radek 4:0, Štolfa Jan 2:2, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Ledvina Vít 1:3, Horák Dušan 1:3, Dvořáček Zdeněk 0:4, Ševčík Roman 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan ml. 0:2, Vágner Milan st. 2:2, Machala Vítězslav 1:3, Reček Martin 1:1, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 1:3), SK Olšany A - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 2:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 1:0, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Bastl Pavel 1:3, Skála Petr 0:4, Borovec Karel 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Lovčičky 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 3:1, Skála Petr 3:1, Borovec Karel 2:2, Beránek Pavel 4:0, body hostů: Zapletal David 3:1, Hudec Richard 0:4, Hudec Martin 0:4, Šebesta Karel 1:3), TJ Sokol Hlubočany C - SK Olšany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Reček Martin 2:2, Novák Ivo 3:1, Machala Vítězslav 3:1, body hostů: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 0:4, Libánek Zdeněk 1:3, Krais Boris 2:2), TJ Němčany B - TJ Brankovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 3:1, Ledvina Vít 2:2, body hostů: Hakl Jiří 3:1, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 3:1), TJ Velešovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Ondřej 3:1, Kordiovský Zbyněk 3:1, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 2:2, body hostů: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 1:3, body hostů: Ivančo Marek 4:0, Polouček Josef st. 3:1, Polouček Josef ml. 1:3, Knapek Bronislav 0:4), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hodějice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 0:4, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 0:4, Vojtek Miloš 3:1, body hostů: Valný Aleš 2:2, Durda Karel 4:0, Kučera Robert 1:1, Partika Luděk 3:1, Sádlík Luděk 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Lovčičky 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valný Aleš 1:1, Sádlík Luděk 3:1, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, Kučera Robert 1:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Radek 3:1, Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, body hostů: Novák Josef 0:4, Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 2:2, Habrda Pavel 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Hoštice - Heroltice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 0:2, Polouček Josef ml. 0:4, Polouček Josef st. 4:0, Juhás Pavel 0:4, Flössler Jaromír 0:2, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Hanák Jan 3:1, Štolfa Jan 3:1, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Brankovice - TJ Velešovice B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 0:4, Vodička Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 0:4, body hostů: Otoupalík Ondřej 4:0, Kordiovský Zbyněk 3:1, Honek Tomáš 3:1, Fianta René 3:1), SK Olšany A - TJ Němčany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 3:0, Libánek Ondřej 2:2, Libánek Zdeněk 0:1, body hostů: Dvořáček Zdeněk 2:2, Ševčík Roman 0:4, Ledvina Vít 0:4, Horák Dušan 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Reček Martin 1:3, Novák Ivo 4:0, Machala Vítězslav 3:1, body hostů: Bastl Pavel 1:3, Skála Petr 1:3, Beránek Pavel 2:2, Borovec Karel 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan ml. 0:4, Machala Vítězslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Zapletal David 2:1, Hudec Richard 1:2, Hudec Martin 1:2, Šebesta Karel 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bastl Pavel 4:0, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 2:2, WO 0:5, body hostů: Horák Dušan 2:1, Ledvina Vít 0:3, Ševčík Roman 0:3, Dvořáček Zdeněk 1:2, WO 5:0), SK Olšany A - TJ Velešovice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávniček Boris 2:1, Zonek Miroslav 2:1, Krais Boris 2:1, Libánek Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Doležel Zdeněk 2:2, Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Knapek Bronislav 1:3, Flössler Jaromír 0:4, body hostů: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 3:1, Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Jan 0:4, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Novák Josef 1:3, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 0:4, body hostů: Valný Aleš 3:1, Durda Karel 4:0, Kučera Robert 0:1, Partika Luděk 3:1, Sádlík Luděk 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Lovčičky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Michal 3:1, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Rotrekl Martin 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 0:4, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 0:4), TJ Sokol Hodějice A - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 0:4, Valný Aleš 4:0, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 4:0, body hostů: Hanák Jan 1:3, Kreutzer Radek 2:2, Zaremba Jan 1:3, Mrnuštík Josef 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtek Miloš 3:0, Klvač Radim 2:1, Habrda Pavel 1:2, Novák Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Vašák Karel 1:3, Hakl Jiří 3:1, Polišenský Jaroslav 1:3, WO 0:5), SK Olšany A - TJ Sokol Rousínovec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Knapek Bronislav 1:3, Malý Roman 2:2, Polouček Josef st. 2:2), TJ Velešovice B - TJ Sokol Drnovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 3:1, Otoupalík Ondřej 1:3, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 2:2, body hostů: Beránek Pavel 4:0, Bastl Pavel 2:2, Borovec Karel 1:3, Indra Roman 0:4), TJ Němčany B - TJ Sokol Hlubočany C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Jiří 1:2, Ševčík Roman 1:2, Dvořáček Zdeněk 1:2, Kohoutek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Vágner Milan ml. 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 0:4, Gec Lubomír 3:1, Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2), TJ Velešovice B - TJ Sokol Hlubočany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 2:2, Fianta René 2:2, Honek Tomáš 1:3, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Reček Martin 0:4, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Drnovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 3:1, Polouček Josef ml. 1:3, Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 3:1, body hostů: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 1:3, Bastl Pavel 0:4, Beránek Pavel 4:0), SK Olšany A - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Novák Josef 1:3, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Hodějice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 1:3, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2, body hostů: Valný Aleš 2:2, Sádlík Luděk 1:3, Durda Karel 4:0, Partika Luděk 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Bučovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreutzer Radek 1:3, Zaremba Jan 2:2, Štolfa Jan 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Kohoutek Radek 2:2, Rotrekl Martin 4:0, Vrána Michal 3:1, Skalický Jaroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, Zaremba Jan 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Brankovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 4:0, Vrána Michal 2:2, Plšek Ondřej 2:2, Skalický Jaroslav 2:2, body hostů: Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 1:3, Vašák Karel 1:3), SK Olšany A - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 1:3, Libánek Zdeněk 2:2, body hostů: Durda Karel 3:1, Valný Aleš 1:3, Sádlík Luděk 0:4, Partika Luděk 2:2), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Drnovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 0:4, Habrda Pavel 1:3, Novák Josef 1:3, body hostů: Bastl Pavel 3:1, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 2:2, Beránek Pavel 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Vágner Milan ml. 0:2, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 3:1, Reček Martin 1:1, body hostů: Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 3:1, Knapek Bronislav 0:4, Malý Roman 2:2), TJ Velešovice B - TJ Němčany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 2:2, Mráz Marek 0:4, body hostů: Horák Dušan 4:0, Gec Lubomír 2:2, Ševčík Roman 2:2, Dvořáček Zdeněk 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 2:2, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Němčany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Ivančo Marek 4:0, Knapek Bronislav 1:3, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Ševčík Roman 0:4, Gec Lubomír 1:3, Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hlubočany C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klvač Radim 2:1, Vojtek Miloš 2:1, Habrda Pavel 0:3, Novák Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Machala Vítězslav 2:2, Vágner Milan st. 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Drnovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valný Aleš 1:3, Sádlík Luděk 1:3, Partika Luděk 1:3, Durda Karel 4:0, body hostů: Bastl Pavel 2:2, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 1:3, Beránek Pavel 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Kohoutek Radek 0:2, Plšek Ondřej 2:2, Rotrekl Martin 3:1, Skalický Jaroslav 1:3, Vrána Michal 0:2), TJ Brankovice - TJ Hoštice - Heroltice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 2:2, Vodička Karel 1:3, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 1:3, body hostů: Kreutzer Radek 4:0, Hanák Jan 0:4, Mrnuštík Josef 4:0, Zaremba Jan 3:1),
17. kolo:
TJ Brankovice - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 0:4, Vašák Karel 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaremba Jan 1:3, Kreutzer Radek 3:1, Hanák Jan 1:3, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:2, Libánek Ondřej 2:2, Krais Boris 2:2, Libánek Zdeněk 0:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, body hostů: Bastl Pavel 4:0, Tichý Zdeněk 0:4, Indra Roman 0:4, Borovec Karel 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hodějice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan st. 0:4, Reček Martin 3:1, Machala Vítězslav 4:0, body hostů: Sádlík Luděk 1:3, Valný Aleš 1:3, Durda Karel 2:2, Partika Luděk 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Němčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 2:2, Habrda Pavel 2:2, Novák Josef 2:2, body hostů: Dvořáček Zdeněk 4:0, Chlup Tadeáš 1:3, Gec Lubomír 2:2, Ševčík Roman 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Velešovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Roman 2:2, Knapek Bronislav 0:4, Polouček Josef st. 3:1, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Fianta René 4:0, Spáčil Tomáš 2:2, Kordiovský Zbyněk 1:3, Otoupalík Ondřej 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 0:4, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Idrný František 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, Honek Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Klvač Radim 2:1, Vojtek Miloš 1:2, Habrda Pavel 1:2, Novák Josef 1:2, WO 5:0), TJ Němčany B - TJ Sokol Hodějice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlup Tadeáš 0:4, Gec Lubomír 1:3, Ševčík Roman 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Valný Aleš 3:1, Durda Karel 3:1, Partika Luděk 4:0, Sádlík Luděk 4:0), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hlubočany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 4:0, Plšek Ondřej 2:2, Kohoutek Radek 2:2, Skalický Jaroslav 3:1, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Reček Martin 0:4, Vágner Milan st. 1:3, Machala Vítězslav 1:3), TJ Sokol Drnovice C - TJ Hoštice - Heroltice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovec Karel 3:1, Kupčík Jakub 1:3, Indra Roman 2:2, Tichý Zdeněk 1:3, body hostů: Štolfa Jan 0:4, Hanák Jan 3:1, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 4:0), SK Olšany A - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Libánek Ondřej 4:0, Trávniček Petr 0:4, Libánek Patrik 0:4, body hostů: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 2:2, Kadlec Josef 2:2),
19. kolo:
SK Olšany A - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 0:4, Krais Boris 3:1, Libánek Ondřej 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Drnovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 0:4, Vašák Karel 0:4, body hostů: Bastl Pavel 4:0, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 2:2, Beránek Pavel 4:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Hoštice - Heroltice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Reček Martin 3:1, Vágner Milan st. 2:2, Machala Vítězslav 4:0, body hostů: Kreutzer Radek 2:2, Hanák Jan 2:2, Kocourek Vratislav 0:4, Štolfa Jan 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 3:1, Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 2:2, Plšek Ondřej 2:2, body hostů: Chlup Tadeáš 3:1, Dvořáček Zdeněk 2:2, Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Velešovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 1:0, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 3:1, Sádlík Luděk 1:2, body hostů: Kordiovský Zbyněk 0:4, Otoupalík Ondřej 4:0, Fianta René 2:2, Honek Tomáš 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Orlovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef st. 2:2, Idrný František 1:3, Malý Roman 2:2, Flössler Jaromír 0:4, body hostů: Novák Josef 1:3, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 4:0, Klvač Roman 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Orlovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 2:2, Šebesta Karel 2:2, body hostů: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 0:4, Habrda Pavel 0:4), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Durda Karel 2:2, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 3:1, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Polouček Josef st. 4:0, Ivančo Marek 3:1, Malý Pavel 0:4), TJ Velešovice B - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, body hostů: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 1:3, Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2), TJ Němčany B - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 3:1, Gec Lubomír 2:2, body hostů: Hanák Jan 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, Kocourek Vratislav 0:4, Kreutzer Radek 2:2), TJ Brankovice - TJ Sokol Hlubočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 2:2, Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 0:3, Kadlec Josef 0:1, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Reček Martin 2:2, Vágner Milan st. 3:1, Machala Vítězslav 2:2), TJ Sokol Drnovice C - SK Olšany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 0:4, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 0:4, Beránek Pavel 4:0, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 2:2, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Drnovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 0:4, body hostů: Bastl Pavel 2:2, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 1:3, Beránek Pavel 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Hlubočany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 0:4, Krais Boris 1:3, Libánek Ondřej 2:2, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Reček Martin 2:2, Novák Ivo 4:0, Machala Vítězslav 3:1), TJ Brankovice - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 3:1, Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 0:4, Vašák Karel 2:2, body hostů: Horák Dušan 2:2, Chlup Tadeáš 2:2, Dvořáček Zdeněk 3:1, Gec Lubomír 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Velešovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Vratislav 0:4, Štolfa Jan 0:4, Hanák Jan 2:2, Mrnuštík Josef 1:3, body hostů: Honek Tomáš 3:1, Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 4:0, Otoupalík Ondřej 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Bučovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 1:3, Polouček Josef st. 4:0, Flössler Jaromír 0:4, body hostů: Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Rotrekl Martin 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Orlovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sádlík Luděk 1:3, Durda Karel 3:1, Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 1:3, body hostů: Matulík Václav 0:4, Klvač Radim 4:0, Klvač Roman 3:1, Habrda Pavel 3:1),
22. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Hodějice A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudec Martin 0:4, Šebesta Karel 0:4, Hudec Richard 0:4, WO 0:5, body hostů: Durda Karel 3:0, Partika Luděk 3:0, Valný Aleš 3:0, Sádlík Luděk 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Bučovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 1:3, Habrda Pavel 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Rotrekl Martin 4:0, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 2:2, Skalický Jaroslav 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Rousínovec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Štolfa Jan 0:4, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Ivančo Marek 4:0, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 4:0), TJ Velešovice B - TJ Brankovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 1:3, Fianta René 4:0, Doležel Zdeněk 2:2, body hostů: Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 0:4, Kadlec Josef 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2), TJ Němčany B - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 3:1, Chlup Tadeáš 2:2, Bartoš Jiří 1:3, Ševčík Roman 1:3, body hostů: Libánek Patrik 0:4, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Zdeněk 3:1, Krais Boris 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hlubočany C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovec Karel 1:3, Bastl Pavel 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 1:3, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Novák Ivo 4:0, Vágner Milan st. 0:4, Machala Vítězslav 4:0),
Okresní soutěž 2
1. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 3:1, Libánek Patrik 0:4, Hazucha Juraj 2:2, Líbánek Jakub 1:3, body hostů: Bukáček Jaroslav 4:0, Kališ Jiří 3:1, Kropáček Martin 1:3, Kánský Zdeněk 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Drnovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 1:3, Smejkal Libor 2:2, Bucal Radim 3:1, Venera Vlastimil 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 0:4, Indra Roman 2:2, Setinský Jiří 2:2, Borovec Karel 3:1), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Němčany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupp Ladislav 2:2, Libánek Václav 2:2, Polák Marek 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, body hostů: Kohoutek Petr 3:1, Němec Pavel 1:3, Hromek Jiří 0:4, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Slavíkovice B - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 3:1, Hromek Lukáš 0:4, Pleva Damián 1:3, Jelínek Břetislav 3:1, body hostů: Hasala Petr 2:2, Masařík David 1:3, Fiala Jan 2:2, Košťál Milan 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Otnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 4:0, Flössler Jaromír 2:2, Idrný František 2:2, Juhás Pavel 3:1, body hostů: Šebeček Jan 0:4, Oplt Bolek 0:4, Bubla Jaroslav ml. 3:1, Cupák Radim 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Bučovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Procházka Miloš 3:1, Novák Robert 1:3, Bil Miroslav 0:4, Šafařík Radomír 2:2),
2. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Němec Josef 1:2, Libánek Patrik 1:3, Hazucha Juraj 3:1, Trávniček Petr 0:1, body hostů: Synek Stanislav 2:2, Novák Robert 2:2, Bil Miroslav 2:2, Šafařík Radomír 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 2:2, Harásek Miroslav 1:3, Klvač Roman 4:0, Matulík Václav 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Buzek Vítězslav 1:3, Polouček Josef ml. 3:1, Juhás Pavel 1:3), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Otnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Pecha Tomáš 2:2, Leznar Bořivoj 0:4, Pleva Damián 0:4, body hostů: Cupák Radim 2:2, Bubla Jaroslav ml. 3:1, Šebeček Jan 3:1, Heřmanský Milan 2:2), TTC Komořany C - TJ Němčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Milan 4:0, Fiala Jan 1:3, Masařík Michal 3:1, Hasala Petr 3:1, body hostů: Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 2:2, Kovařík Hynek 0:4, Bartoš Jiří 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Drnovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 2:2, Frank Pavel 1:3, Pupp Ladislav 1:3, Navrátil Lubomír 0:4, body hostů: Tichý Zdeněk 4:0, Indra Roman 3:1, Trávníčková Regina 1:3, Borovec Karel 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - OST Nevojice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Martin 1:3, Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 3:1, Kánský Zdeněk 0:4, body hostů: Bucal Roman 4:0, Slavíček Martin 2:2, Dempír Antonín 1:3, Smejkal Libor 2:2),
3. kolo:
SK Olšany B - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 2:2, Němec Josef 1:3, Hazucha Juraj 2:2, Líbánek Jakub 0:4, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 2:2, Smejkal Libor 2:2, Slavíček Martin 4:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Václav 2:2, Polák Marek 1:3, Pupp Ladislav 0:2, Skřivánek Květoslav 1:3, Dvořáček Vítězslav 1:1, body hostů: Kropáčková Tereza 0:4, Bednařík Jaromír 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0, Kališ Jiří 3:1), TTC Komořany C - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 2:2, Košťál Milan 4:0, Fiala Jan 0:4, Masařík David 1:3, body hostů: Setinský Jiří 2:2, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 3:1, Borovec Karel 3:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Milan 1:2, Oplt Bolek 2:2, Šebeček Jan 1:3, Bubla Jaroslav ml. 3:1, Pavlíček Antonín 0:1, body hostů: Ledvina Vít 1:3, Bartoš Jiří 4:0, Hromek Jiří 1:3, Chlup Tadeáš 3:1), TJ Sokol Orlovice B - TJ Slavíkovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 2:2, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 3:0, Krejčiřík Jakub 1:3, Matulík Václav 0:1, body hostů: Pleva Damián 2:2, Hromek Lukáš 0:4, Pecha Tomáš 2:2, Jelínek Břetislav 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Malý Pavel 2:0, Flössler Jaromír 2:2, Milich Jaroslav 1:1, body hostů: Novák Robert 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Přerovský Tomáš 0:4, Synek Stanislav 3:1),
4. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Rousínovec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 3:1, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 1:3, Líbánek Jakub 1:3, body hostů: Polouček Josef ml. 2:2, Flössler Jaromír 2:2, Malý Pavel 3:1, Juhás Pavel 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leznar Bořivoj 1:3, Jelínek Břetislav 4:0, Pleva Damián 0:4, Matoušek Jiří 1:3, body hostů: Novák Robert 3:1, Synek Stanislav 1:3, Bil Miroslav 3:1, Šafařík Radomír 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Orlovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Hromek Jiří 0:4, Kovařík Hynek 0:4, body hostů: Krejčiřík Jakub 3:1, Klvač Vojtěch 4:0, Harásek Miroslav 4:0, Klvač Roman 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Drnovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubla Jaroslav ml. 4:0, Šebeček Jan 2:2, Oplt Bolek 0:4, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Kupčík Jakub 3:1, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 2:2), TTC Komořany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Milan 3:1, Fiala Jan 0:4, Masařík Michal 1:3, Hasala Petr 1:3, body hostů: Bednařík Jaromír 3:1, Kropáček Martin 2:2, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1), OST Nevojice A - TJ Sokol Královopolské Vážany 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 4:0, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Ladislav 0:4, Libánek Václav 3:1, Dvořáček Vítězslav 0:4),
5. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Královopolské Vážany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líbánek Jakub 0:1, Libánek Ondřej 4:0, Němec Josef 3:4, Hazucha Juraj 3:1, body hostů: Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Ladislav 0:4, Libánek Václav 1:3, Frank Pavel 2:2), OST Nevojice A - TTC Komořany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 3:1, Venera Vlastimil 3:1, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Masařík David 0:4, Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 0:4, Hasala Petr 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 1:3, Oplt Bolek 0:4, Bubla Jaroslav ml. 2:2, Cupák Radim 2:2, body hostů: Kropáček Martin 2:2, Kališ Jiří 4:0, Bednařík Jaromír 4:0, Kánský Zdeněk 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Drnovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Harásek Miroslav 4:0, Klvač Roman 3:0, Klvač Vojtěch 3:1, Matulík Václav 1:0, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Tichý Zdeněk 0:4, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Němčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Stanislav 3:1, Procházka Miloš 1:1, Bil Miroslav 4:0, Šafařík Radomír 1:3, Novák Robert 0:2, body hostů: Bartoš Jiří 1:3, Kohoutek Petr 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Ledvina Vít 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Slavíkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef ml. 3:1, Malý Pavel 3:1, Juhás Pavel 3:1, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Matoušek Jiří 0:2, Jelínek Břetislav 4:0, Hromek Lukáš 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, Pleva Damián 0:2),
6. kolo:
TJ Slavíkovice B - SK Olšany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Pleva Damián 0:4, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Bořivoj 0:4, body hostů: Libánek Ondřej 2:2, Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Němčany C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef ml. 4:0, Malý Pavel 4:0, Juhás Pavel 3:1, Flössler Jaromír 4:0, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Kotolán Vít 0:4, Hromek Jiří 0:4, Ledvina Vít 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Drnovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 1:3, Novák Robert 0:4, Bil Miroslav 2:2, Synek Stanislav 3:1, body hostů: Setinský Jiří 1:3, Kupčík Jakub 3:1, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 3:1), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 1:3, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 0:4, body hostů: Kropáček Martin 1:3, Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Otnice C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Venera Vlastimil 2:1, Slavíček Martin 3:0, Bucal Roman 3:0, Bucal Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 0:4, Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 0:4, WO 0:5), TTC Komořany C - TJ Sokol Královopolské Vážany 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masařík David 1:3, Košťál Milan 4:0, Fiala Jan 0:4, Hasala Petr 3:1, body hostů: Dvořáček Vítězslav 2:2, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Ladislav 1:3),
7. kolo:
SK Olšany B - TTC Komořany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hazucha Juraj 1:3, Libánek Ondřej 3:1, Němec Josef 0:2, Líbánek Jakub 0:4, Libánek Patrik 0:2, body hostů: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Hasala Petr 3:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Královopolské Vážany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Cupák Radim 3:1, Šebeček Jan 2:2, Pros Roman 3:1, body hostů: Pupp Ladislav 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 0:4), TJ Sokol Orlovice B - OST Nevojice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Jakub 2:2, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Bucal Roman 1:3, Bucal Radim 3:1, Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kánský Zdeněk 2:2, Bednařík Jaromír 4:0, Bukáček Jaroslav 3:1, Kropáček Martin 2:2, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Staněk Milan 0:4, Bil Miroslav 2:2, Procházka Miloš 1:3), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Rousínovec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 2:2, Dosedla Martin 0:4, Indra Roman 2:2, Setinský Jiří 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Polouček Josef ml. 4:0, Juhás Pavel 3:1, Malý Pavel 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Němčany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Břetislav 3:1, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Bořivoj 2:2, Hromek Lukáš 0:2, Pleva Damián 0:2, body hostů: Ledvina Vít 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 3:1, Chlup Tadeáš 2:2),
8. kolo:
SK Olšany B - TJ Němčany C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Hazucha Juraj 2:2, Líbánek Jakub 2:2, Libánek Patrik 1:1, Němec Josef 2:0, body hostů: Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 0:4, Ledvina Vít 0:4, Chlup Tadeáš 3:1), TJ Sokol Drnovice D - TJ Slavíkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 4:0, Kremz Petr 2:2, Setinský Jiří 2:2, Indra Roman 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Matoušek Jiří 1:3, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 0:4), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 2:2, Juhás Pavel 2:2, Polouček Josef ml. 3:1, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Bednařík Jaromír 3:1, Kánský Zdeněk 1:3, Kropáček Martin 0:4, Bukáček Jaroslav 4:0), TJ Sokol Bučovice C - OST Nevojice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Robert 0:4, Synek Stanislav 0:4, Supuka Anton 1:3, Bil Miroslav 1:3, body hostů: Bucal Radim 4:0, Bucal Roman 4:0, Hoždora František 2:2, Venera Vlastimil 4:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Orlovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pupp Ladislav 0:4, Libánek Václav 2:2, Dvořáček Vítězslav 0:4, Skřivánek Květoslav 1:3, body hostů: Klvač Vojtěch 2:2, Krejčiřík Jakub 4:0, Harásek Miroslav 4:0, Klvač Roman 2:0, Matulík Václav 1:1), TJ Sokol Otnice C - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Jan 2:2, Cupák Radim 2:2, Pros Roman 1:3, Bubla Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 2:2, Hasala Petr 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Otnice C - SK Olšany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Šebeček Jan 4:0, Oplt Bolek 0:4, Pros Roman 3:1, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Líbánek Jakub 1:3, Libánek Patrik 1:3, Němec Josef 0:2, Trávniček Petr 1:1), TTC Komořany C - TJ Sokol Orlovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 3:1, Hasala Petr 0:2, Hrabal Marek 2:2, Masařík Michal 2:2, Fiala Jan 0:2, body hostů: Klvač Vojtěch 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Královopolské Vážany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Miroslav 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Procházka Miloš 2:2, Přerovský Tomáš 1:3, body hostů: Skřivánek Květoslav 3:1, Libánek Václav 3:1, Frank Pavel 1:3, Pupp Ladislav 0:4), OST Nevojice A - TJ Sokol Rousínovec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Radim 4:0, Bucal Roman 4:0, Slavíček Martin 4:0, Venera Vlastimil 4:0, body hostů: Flössler Jaromír 0:4, Skřivánek Pavel 0:4, Polouček Josef ml. 0:4, Juhás Pavel 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Slavíkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáčková Tereza 1:3, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 4:0, body hostů: Jelínek Břetislav 2:2, Matoušek Jiří 1:3, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 0:4), TJ Němčany C - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 0:4, Bartoš Jiří 4:0, Kohoutek Petr 2:2, Hromek Jiří 0:1, Chlup Tadeáš 2:1, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Setinský Jiří 2:2, Indra Roman 3:1),
10. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 3:1, Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 1:3, Líbánek Jakub 2:2, body hostů: Setinský Jiří 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 4:0), TJ Němčany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 3:1, Kohoutek Petr 2:2, Němec Pavel 1:3, Hromek Jiří 1:3, body hostů: Kánský Zdeněk 1:3, Kropáčková Tereza 1:3, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 4:0), TJ Slavíkovice B - OST Nevojice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Lukáš 0:4, Jelínek Břetislav 1:3, Leznar Bořivoj 0:4, Matoušek Jiří 0:4, body hostů: Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 4:0, Hoždora František 3:1, Venera Vlastimil 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Královopolské Vážany 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Malý Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, Flössler Jaromír 4:0, body hostů: Skřivánek Květoslav 2:2, Libánek Václav 0:4, Frank Pavel 1:3, Pupp Ladislav 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TTC Komořany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Robert 2:2, Supuka Anton 1:3, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 2:2, body hostů: Košťál Milan 4:0, Masařík David 0:4, Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Orlovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 2:2, Oplt Bolek 0:4, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Klvač Vojtěch 3:1, Krejčiřík Jakub 3:1, Harásek Miroslav 4:0, Klvač Roman 2:0, Matulík Václav 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - SK Olšany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matulík Václav 1:3, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 3:1, body hostů: Libánek Ondřej 1:3, Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Otnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Supuka Anton 2:2, Bil Miroslav 2:2, Šafařík Radomír 1:3, Synek Stanislav 3:1, body hostů: Pros Roman 3:1, Bubla Jaroslav ml. 3:1, Šebeček Jan 0:4, Cupák Radim 2:2), TTC Komořany C - TJ Sokol Rousínovec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masařík David 0:4, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 3:1, Fiala Jan 0:4, body hostů: Polouček Josef ml. 3:1, Juhás Pavel 2:2, Malý Pavel 2:2, Idrný František 2:2), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Pecha Tomáš 4:0, Leznar Bořivoj 0:4, Matoušek Jiří 0:4, body hostů: Frank Pavel 2:2, Libánek Václav 2:2, Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Ladislav 2:2), TJ Němčany C - OST Nevojice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlup Tadeáš 2:2, Ledvina Vít 0:4, Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 3:1, body hostů: Venera Vlastimil 4:0, Hoždora František 2:2, Slavíček Martin 2:2, Smejkal Libor 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Drnovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Martin 1:3, Bednařík Jaromír 3:1, Bukáček Jaroslav 4:0, Kališ Jiří 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Setinský Jiří 1:3, Indra Roman 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - SK Olšany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kánský Zdeněk 1:3, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0, Bednařík Jaromír 4:0, body hostů: Libánek Ondřej 1:3, Hazucha Juraj 1:3, Líbánek Jakub 0:4, Trávniček Petr 1:3), TJ Sokol Drnovice D - OST Nevojice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 0:4, Olejníček Vojtěch 2:2, Dosedla Martin 0:4, Tichý Zdeněk 1:3, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Bucal Roman 3:1, Venera Vlastimil 4:0, Bucal Radim 4:0), TJ Němčany C - TJ Sokol Královopolské Vážany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlup Tadeáš 2:2, Kohoutek Petr 2:2, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 0:4, body hostů: Skřivánek Květoslav 4:0, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 1:3, Libánek Václav 2:2), TTC Komořany C - TJ Slavíkovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 3:1, Hasala Petr 3:1, Hrabal Marek 3:1, body hostů: Matoušek Jiří 0:4, Jelínek Břetislav 3:1, Pleva Damián 0:4, Trněný Oldřich 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Rousínovec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Radim 1:3, Pros Roman 2:2, Šebeček Jan 2:2, Bubla Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 4:0, Polouček Josef ml. 1:3, Malý Pavel 2:2, Juhás Pavel 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Orlovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Robert 2:2, Synek Stanislav 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Vass Michal 3:1, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - SK Olšany B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Robert 1:3, Synek Stanislav 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Holíčková Marie 2:2, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Hazucha Juraj 1:3, Líbánek Jakub 2:2, Trávniček Petr 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Orlovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Flössler Jaromír 2:2, Skřivánek Pavel 2:2, Malý Pavel 2:2, body hostů: Matulík Václav 0:4, Klvač Roman 4:0, Krejčiřík Jakub 1:3, Harásek Miroslav 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Slavíkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros Roman 3:1, Šebeček Jan 1:3, Cupák Radim 3:1, Bubla Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Pleva Damián 0:4), TJ Němčany C - TTC Komořany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 1:3, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Hromek Jiří 1:3, body hostů: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 4:0, Fiala Jan 0:4), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Královopolské Vážany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Busta Milan 2:2, Setinský Jiří 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Indra Roman 3:1, body hostů: Frank Pavel 2:2, Libánek Václav 4:0, Navrátil Lubomír 0:4, Pupp Ladislav 1:3), OST Nevojice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 1:3, Bucal Radim 4:0, Bucal Roman 3:1, Venera Vlastimil 1:1, Smejkal Libor 0:2, body hostů: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáček Martin 1:3, Kališ Jiří 2:2),
14. kolo:
OST Nevojice A - SK Olšany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Radim 2:0, Bucal Roman 3:1, Slavíček Martin 4:0, Venera Vlastimil 4:0, Smejkal Libor 0:2, body hostů: Libánek Ondřej 0:4, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 1:3, Líbánek Jakub 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Královopolské Vážany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 4:0, Kropáčková Tereza 1:3, Kánský Zdeněk 1:3, body hostů: Libánek Václav 3:1, Frank Pavel 3:1, Dvořáček Vítězslav 2:2, Pupp Ladislav 0:4), TJ Sokol Drnovice D - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 2:2, Setinský Jiří 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 2:2, body hostů: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 2:2, Fiala Jan 0:4), TJ Němčany C - TJ Sokol Otnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Jiří 0:1, Ledvina Vít 2:2, Chlup Tadeáš 4:0, Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 2:1, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Šebeček Jan 3:1, Heřmanský Milan 0:4, Pavlíček Antonín 0:4), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Orlovice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Břetislav 2:1, Pleva Damián 0:3, Leznar Bořivoj 0:3, Matoušek Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Matulík Václav 2:2, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Rousínovec C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Ondřej 0:4, Bil Miroslav 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Novák Robert 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Malý Pavel 3:1, Skřivánek Pavel 1:3, Juhás Pavel 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - SK Olšany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 4:0, Idrný František 2:2, Juhás Pavel 3:1, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Libánek Ondřej 2:2, Hazucha Juraj 0:4, Němec Josef 1:3, Líbánek Jakub 1:3), TJ Sokol Bučovice C - TJ Slavíkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Ondřej 3:1, Novák Robert 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Supuka Anton 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Leznar Bořivoj 0:4, Pleva Damián 0:4, Hromek Lukáš 0:4), TJ Sokol Orlovice B - TJ Němčany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 2:2, Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 4:0, Krejčiřík Jakub 2:2, body hostů: Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 0:4, Kohoutek Petr 2:2, Hromek Jiří 0:4), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Otnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 2:2, Tichý Zdeněk 1:3, Busta Milan 2:2, Kupčík Jakub 3:1, body hostů: Pros Roman 4:0, Cupák Radim 2:2, Šebeček Jan 2:2, Špunar Michael 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 1:3, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáček Martin 0:4, body hostů: Košťál Milan 3:1, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 4:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Vítězslav 2:2, Libánek Václav 1:3, Frank Pavel 1:3, Skřivánek Květoslav 1:1, Pupp Ladislav 0:2, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 3:1, Smejkal Libor 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - SK Olšany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupp Ladislav 1:3, Libánek Václav 4:0, Frank Pavel 2:2, Skřivánek Květoslav 1:3, body hostů: Libánek Ondřej 3:1, Líbánek Jakub 0:4, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 3:1), TTC Komořany C - OST Nevojice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 0:4, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Venera Vlastimil 1:3, Bucal Radim 1:3, Slavíček Martin 1:3, Smejkal Libor 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Otnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kánský Zdeněk 2:2, Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0, body hostů: Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 2:2, Heřmanský Milan 0:4, Pavlíček Antonín 0:4), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Orlovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 2:2, Setinský Jiří 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 0:4, body hostů: Matulík Václav 1:3, Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 4:0, Krejčiřík Jakub 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlup Tadeáš 4:0, Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 1:3, Kohoutek Petr 3:1, body hostů: Synek Stanislav 1:3, Plšek Ondřej 3:1, Bil Miroslav 2:2, Supuka Anton 0:4), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Rousínovec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 2:2, Jelínek Břetislav 3:1, Leznar Bořivoj 0:4, Matoušek Jiří 0:4, body hostů: Malý Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, Idrný František 2:2, Juhás Pavel 3:1),
17. kolo:
SK Olšany B - TJ Slavíkovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líbánek Jakub 2:2, Libánek Ondřej 4:0, Němec Josef 2:2, Hazucha Juraj 1:3, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Matoušek Jiří 1:3, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Bořivoj 0:2, Pleva Damián 0:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ledvina Vít 1:3, Chlup Tadeáš 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Malý Pavel 1:3, Juhás Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 4:0), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 1:3, Kupčík Jakub 3:1, Olejníček Vojtěch 4:0, Indra Roman 3:1, body hostů: Synek Stanislav 0:4, Novák Robert 1:3, Šafařík Radomír 1:3, Plšek Ondřej 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Orlovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáčková Tereza 0:4, Kališ Jiří 2:0, Masař Rudolf 1:3, Kropáček Martin 1:3, Kánský Zdeněk 1:1, body hostů: Klvač Vojtěch 3:1, Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Roman 2:0, Harásek Miroslav 3:1, Matulík Václav 1:1), TJ Sokol Otnice C - OST Nevojice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 3:1, Pavlíček Antonín 0:4, Cigánek Martin 0:4, body hostů: Venera Vlastimil 2:2, Hoždora František 2:2, Slavíček Martin 2:2, Bucal Roman 3:1), TJ Sokol Královopolské Vážany - TTC Komořany C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pupp Ladislav 2:2, Libánek Václav 1:3, Dvořáček Vítězslav 1:3, Skřivánek Květoslav 0:4, body hostů: Hasala Petr 3:1, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:0, Košťál Milan 4:0, Masařík David 0:2),
18. kolo:
TTC Komořany C - SK Olšany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 4:0, Masařík Michal 4:0, Götz Bořivoj 1:0, Hasala Petr 4:0, Hrabal Marek 0:3, body hostů: Libánek Ondřej 1:3, Trávniček Petr 1:3, Němec Josef 0:1, Libánek Patrik 1:3, Líbánek Jakub 0:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Otnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 2:2, Dvořáček Vítězslav 1:1, Pupp Ladislav 1:3, Skřivánek Květoslav 1:3, Frank Pavel 1:1, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Cupák Radim 3:1, Šebeček Jan 4:0, Pavlíček Antonín 0:4), OST Nevojice A - TJ Sokol Orlovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 0:4, Smejkal Libor 1:1, Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 2:2, Hoždora František 1:1, body hostů: Klvač Vojtěch 1:3, Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Stanislav 0:4, Šafařík Radomír 1:3, Plšek Ondřej 1:3, Vass Michal 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 4:0, Masař Rudolf 2:2, Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Drnovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 2:2, Malý Pavel 1:3, Idrný František 3:1, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Busta Milan 0:4, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 3:1), TJ Němčany C - TJ Slavíkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 1:3, Chlup Tadeáš 4:0, Bartoš Jiří 3:1, Kohoutek Petr 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Matoušek Jiří 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Leznar Bořivoj 0:4),
19. kolo:
TJ Němčany C - SK Olšany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 3:1, Chlup Tadeáš 2:2, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 3:1, body hostů: Libánek Ondřej 4:0, Líbánek Jakub 1:3, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 0:4), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Drnovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 0:4, Hromek Lukáš 0:4, body hostů: Busta Milan 3:1, Setinský Jiří 3:1, Olejníček Vojtěch 2:2, Indra Roman 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Rousínovec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Martin 0:4, Kališ Jiří 4:0, Kánský Zdeněk 0:4, Bednařík Jaromír 3:1, body hostů: Malý Pavel 2:2, Idrný František 2:2, Polouček Josef ml. 3:1, Juhás Pavel 2:2), OST Nevojice A - TJ Sokol Bučovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Bucal Radim 4:0, Hoždora František 2:2, Bucal Roman 3:1, body hostů: Šafařík Radomír 0:4, Vass Michal 1:3, Bil Miroslav 1:3, Plšek Ondřej 3:1), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 0:4, Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 2:0, Krejčiřík Jakub 2:2, Matulík Václav 0:2, body hostů: Skřivánek Květoslav 2:1, Frank Pavel 1:3, Libánek Václav 2:2, Pupp Ladislav 3:1, Navrátil Lubomír 0:1), TTC Komořany C - TJ Sokol Otnice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Götz Bořivoj 3:0, Hasala Petr 1:2, Hrabal Marek 0:3, Masařík Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 2:2, Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 3:1, WO 0:5),
20. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Otnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Hazucha Juraj 2:2, Líbánek Jakub 1:3, Němec Josef 1:1, Libánek Patrik 0:2, body hostů: Bubla Jaroslav ml. 3:1, Cupák Radim 3:1, Pros Roman 2:2, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Orlovice B - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 2:2, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Košťál Milan 3:1, Hasala Petr 1:3, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 4:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frank Pavel 1:2, Pupp Ladislav 1:3, Libánek Václav 1:3, Skřivánek Květoslav 3:1, Navrátil Lubomír 0:1, body hostů: Synek Stanislav 1:3, Supuka Anton 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Plšek Ondřej 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - OST Nevojice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 1:3, Idrný František 1:3, Polouček Josef ml. 1:3, Milich Jaroslav 0:4, body hostů: Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 4:0, Venera Vlastimil 4:0, Smejkal Libor 1:3), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 3:1, Trněný Oldřich 0:4, Leznar Bořivoj 2:2, Matoušek Jiří 1:3, body hostů: Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 4:0, Kropáček Martin 2:2, Kropáčková Tereza 1:3), TJ Sokol Drnovice D - TJ Němčany C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejníček Vojtěch 1:3, Busta Milan 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Indra Roman 1:3, body hostů: Chlup Tadeáš 4:0, Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 3:1, Bartoš Jiří 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Drnovice D - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Setinský Jiří 1:3, Tichý Zdeněk 4:0, Indra Roman 4:0, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Trávniček Petr 0:4, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Němčany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Martin 2:2, Kropáčková Tereza 2:2, Masař Rudolf 2:2, Kánský Zdeněk 2:2, body hostů: Ledvina Vít 2:2, Chlup Tadeáš 2:2, Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 2:2), OST Nevojice A - TJ Slavíkovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 4:0, Smejkal Libor 2:2, Skalička Jaroslav 0:4, body hostů: Matoušek Jiří 2:2, Jelínek Břetislav 2:2, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Jiří 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Rousínovec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pupp Ladislav 1:3, Dvořáček Vítězslav 0:2, Libánek Václav 0:4, Skřivánek Květoslav 2:2, Frank Pavel 1:1, body hostů: Flössler Jaromír 4:0, Malý Pavel 3:1, Juhás Pavel 4:0, Idrný František 1:3), TTC Komořany C - TJ Sokol Bučovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík David 0:4, Hasala Petr 3:1, Hrabal Marek 2:2, Košťál Milan 4:0, body hostů: Plšek Ondřej 1:3, Supuka Anton 2:2, Vass Michal 2:2, Novák Robert 2:2), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Otnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 3:1, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Pros Roman 2:2, Bubla Jaroslav ml. 0:4, Cupák Radim 2:2, Šebeček Jan 0:4),
22. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Orlovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Ondřej 2:2, Líbánek Jakub 2:2, Hazucha Juraj 0:4, Libánek Patrik 0:4, body hostů: Klvač Vojtěch 2:2, Klvač Roman 3:0, Harásek Miroslav 3:1, Krejčiřík Jakub 4:0, Matulík Václav 0:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Radim 2:2, Bubla Jaroslav ml. 1:3, Šebeček Jan 0:4, Pros Roman 3:1, body hostů: Plšek Ondřej 4:0, Supuka Anton 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Novák Robert 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 2:2, Idrný František 1:3, Malý Pavel 3:1, body hostů: Košťál Milan 4:0, Hasala Petr 1:3, Hrabal Marek 2:2, Masařík David 0:4), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Slavíkovice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 3:1, Frank Pavel 2:0, Skřivánek Květoslav 3:1, Dvořáček Vítězslav 1:1, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, Hromek Lukáš 0:2, Pleva Damián 0:2), OST Nevojice A - TJ Němčany C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 4:0, Venera Vlastimil 3:1, Smejkal Libor 2:2, body hostů: Hromek Jiří 1:3, Kohoutek Petr 0:4, Němec Pavel 0:4, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Sokol Drnovice D - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Setinský Jiří 2:2, Dosedla František ml. 1:3, Kupčík Jakub 2:2, body hostů: Bednařík Jaromír 2:2, Masař Rudolf 2:2, Kánský Zdeněk 2:2, Kropáček Martin 2:2),
Okresní soutěž 3
1. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - SPŠ Bošky Bošovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Václav 0:4, Cenek Miloslav 1:3, Paseka Matěj 0:2, Drkal Roman 1:3, Beran Matěj 0:2, body hostů: Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1, Pospíšil Jiří 3:1, Procházka Jiří 4:0), TJ Hoštice - Heroltice C - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibylík František 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 3:1, body hostů: Hájek Martin 2:2, Dempír Antonín 4:0, Hoždora František 3:1, Hrebičík Milan ml. 0:4), TJ Sokol Drnovice E - TJ Mouřínov 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčík Jakub 3:0, Dosedla František ml. 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedlák Miloslav 0:4, Štec Zdeněk 0:4, Lánský Radim 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bučovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Pavel 2:2, Buzek Vítězslav 1:3, Milich Jaroslav 1:3, Pospíšil Ondřej 0:4, body hostů: Novák Robert 4:0, Macháň Miroslav 3:1, Holíčková Marie 1:3, Vass Michal 4:0), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Hodějice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tauš Jaromír 3:1, Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 4:0, body hostů: Sigmund Tomáš 0:4, Antl Martin 0:4, Sigmund Adam 0:4, Kučera Robert 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Vážany nad Litavou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antl Martin 3:1, Vinklárek Radek st. 2:0, Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 4:0, Sigmund Tomáš 2:0, body hostů: Cenek Miloslav 1:3, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 1:3), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešpůrek Roman 3:1, Řezníček Vít 0:4, Zemánek Ladislav 3:1, Tauš Jaromír 4:0, body hostů: Lukášek Jiří 1:3, Milich Jaroslav 1:3, Skřivánek Pavel 2:2, Idrný František 2:2), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Bučovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Setinský Jiří 4:0, Olejníček Vojtěch 2:2, Dosedla Martin 1:3, body hostů: Holíčková Marie 2:2, Vass Michal 2:2, Hanák Libor 1:3, Vrána Stanislav 0:4), OST Nevojice B - TJ Mouřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 1:3, Skalička Jaroslav 1:3, Hoždora František 2:2, Dempír Antonín 3:1, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 3:1, Vintr Dalibor 2:2, Sedlák Miloslav 0:2, Štec Zdeněk 0:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Hoštice - Heroltice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Petr 3:1, Mazanec František 1:3, Procházka Vojtěch 3:1, Procházka Jiří 4:0, body hostů: Přibylík František 0:4, Petružela Vladislav ml. 3:1, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 1:3),
3. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cenek Miloslav 2:2, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 3:1, body hostů: Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 3:1, Přibylík František 1:3, Petružela Vladislav ml. 4:0), TJ Mouřínov - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Roman 3:0, Štec Zdeněk 0:3, Sedlák Miloslav 0:3, Lánský Radim 1:2, WO 5:0, body hostů: Urban Petr 3:1, Pospíšil Jiří 3:1, Marková Michaela 2:2, WO 0:5), OST Nevojice B - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 3:1, Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 4:0, Dempír Antonín 3:1, body hostů: Holíčková Marie 3:1, Macháň Miroslav 1:3, Šlampa Jan 1:3, Vrána Stanislav 1:3), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Drnovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Busta Milan 1:3, Olejníček Vojtěch 0:4, Dosedla Martin 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Hodějice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Pavel 2:2, Idrný František 2:2, Buzek Vítězslav 3:1, Milich Jaroslav 2:2, body hostů: Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek st. 0:2, Sigmund Adam 1:3, Sigmund Tomáš 2:2, Antl Martin 0:2),
4. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Rousínovec D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cenek Miloslav 1:3, Nezhyba Pavel 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 0:4, body hostů: Skřivánek Pavel 4:0, Buzek Vítězslav 4:0, Idrný František 4:0, Lukášek Jiří 2:2), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Hodějice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Jakub 3:0, Varzari Serghei 3:0, Olejníček Vojtěch 1:2, Dosedla Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Vinklárek Radek st. 0:4, Zápotočný Lukáš 2:2, Kučera Robert 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Bohdalice A - OST Nevojice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Hrebičík Milan ml. 2:2, Skalička Jaroslav 0:4, Dempír Antonín 2:2, Malík Ondřej 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Mazanec František 0:4, Procházka Vojtěch 3:1, Procházka Jiří 1:3, body hostů: Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 3:1, Macháň Miroslav 2:2, Vrána Stanislav 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Mouřínov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 3:1, Přibylík František 2:2, Jenáček Jiří 2:2, Kocourek Vratislav 4:0, body hostů: Vintr Dalibor 2:2, Lánský Radim 3:1, Sedlák Miloslav 0:4, Štec Zdeněk 0:4),
5. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Mouřínov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cenek Miloslav 1:3, Nezhyba Pavel 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 1:3, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2, Sedlák Miloslav 1:1), TJ Sokol Bučovice D - TJ Hoštice - Heroltice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Robert 1:1, Vrána Stanislav 1:3, Macháň Miroslav 2:2, Müller Jan 1:3, Hanák Libor 0:2, body hostů: Přibylík František 0:4, Petružela Vladislav ml. 4:0, Jenáček Jiří 3:1, Kocourek Vratislav 4:0), TJ Sokol Bohdalice A - SPŠ Bošky Bošovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 2:2, Řezníček Vít 0:4, body hostů: Pospíšil Jiří 4:0, Procházka Jiří 1:3, Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 4:0), TJ Sokol Hodějice B - OST Nevojice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Robert 4:0, Antl Martin 2:2, Sigmund Adam 3:1, Sigmund Tomáš 4:0, body hostů: Hrebičík Milan ml. 2:2, Skalička Jaroslav 0:4, Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan st. 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Drnovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milich Jaroslav 0:1, Skřivánek Pavel 4:0, Idrný František 4:0, Pospíšil Ondřej 2:2, Buzek Vítězslav 3:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Varzari Serghei 0:4, Dosedla Martin 1:3, Hodoši Samuel 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Drnovice E - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Dosedla Martin 3:1, Olejníček Vojtěch 4:0, WO 0:5, body hostů: Cenek Miloslav 0:3, Nezhyba Pavel 0:3, Růžička Jiří 0:3, Drkal Roman 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Rousínovec D - OST Nevojice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Pavel 4:0, Buzek Vítězslav 3:1, Idrný František 3:1, Lukášek Jiří 2:2, body hostů: Hrebičík Milan ml. 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Hodějice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 4:0, Procházka Vojtěch 4:0, Marková Michaela 2:2, body hostů: Kučera Robert 1:1, Zápotočný Lukáš 1:3, Sigmund Adam 0:4, Sigmund Tomáš 1:3, Antl Martin 0:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bohdalice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibylík František 0:4, Petružela Vladislav ml. 4:0, Jenáček Jiří 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, body hostů: Tauš Jaromír 3:1, Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 1:1, Nešpůrek Roman 3:1, Řezníček Vít 1:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Bučovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Sedlák Miloslav 0:2, Lánský Radim 2:2, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Vass Michal 3:1, Šafařík Radomír 2:2, Macháň Miroslav 1:3, Holíčková Marie 2:2),
7. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cenek Miloslav 1:2, Richter Václav 0:3, Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Vass Michal 4:0, Macháň Miroslav 4:0, Vrána Stanislav 1:3, 0:1, WO 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Mouřínov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, Nešpůrek Roman 2:2, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Lánský Radim 2:2, Štec Zdeněk 0:4, Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Hodějice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Vratislav 3:1, Přibylík František 1:3, Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 2:2, body hostů: Antl Martin 0:4, Kučera Robert 3:1, Sigmund Tomáš 3:1, Sigmund Adam 2:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Rousínovec D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vojtěch 3:1, Pospíšil Jiří 4:0, Novotný František 4:0, Urban Petr 4:0, body hostů: Milich Jaroslav 0:4, Zugar Radek 0:4, Kočař Svatopluk 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3), OST Nevojice B - TJ Sokol Drnovice E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoždora František 3:0, Malík Ondřej 0:3, Dempír Antonín 0:3, Hrebičík Milan ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Olejníček Vojtěch 2:2, Dosedla František ml. 2:2, WO 0:5),
8. kolo:
OST Nevojice B - TJ Vážany nad Litavou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 3:1, Malík Ondřej 0:4, Skalička Jaroslav 2:2, Hoždora František 4:0, body hostů: Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 3:1, Cenek Miloslav 2:2, Richter Václav 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Drnovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 3:1, Procházka Vojtěch 3:1, Procházka Jiří 2:0, Mazanec František 0:2, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Varzari Serghei 1:3, Olejníček Vojtěch 2:2, Dosedla Martin 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Pavel 3:1, Buzek Vítězslav 2:2, Idrný František 2:2, Lukášek Jiří 2:2, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Přibylík František 0:4, Jenáček Jiří 1:3, Petružela Vladislav ml. 4:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 2:2, Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 2:2, Antl Martin 1:3, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Lánský Radim 3:1, Sedlák Miloslav 0:4), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bohdalice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 2:2, Macháň Miroslav 2:2, Holíčková Marie 3:1, Vrána Stanislav 0:4, body hostů: Řezníček Vít 1:3, Tauš Jaromír 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 4:0),
9. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bohdalice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Václav 1:3, Cenek Miloslav 0:4, Růžička Jiří 0:4, Klíma Václav 0:4, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 4:0, Nešpůrek Roman 4:0, Tauš Jaromír 4:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bučovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Lukáš 2:2, Sigmund Adam 1:3, Sigmund Tomáš 1:1, Kučera Robert 2:2, Antl Martin 0:2, body hostů: Vass Michal 4:0, Šafařík Radomír 2:2, Macháň Miroslav 1:3, Holíčková Marie 3:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Rousínovec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 1:1, Sedlák Miloslav 0:4, Lánský Radim 4:0, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Milich Jaroslav 1:3, Skřivánek Pavel 2:2, Idrný František 2:2, Buzek Vítězslav 2:2), TJ Sokol Drnovice E - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Varzari Serghei 1:3, Olejníček Vojtěch 2:2, Dosedla Martin 1:3, body hostů: Přibylík František 1:3, Petružela Vladislav ml. 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 2:2), SPŠ Bošky Bošovice - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 3:1, Pospíšil Jiří 3:1, Marková Michaela 1:1, Procházka Jiří 2:0, body hostů: Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 2:2, Hrebičík Milan ml. 3:1, Dempír Antonín 0:4),
10. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - TJ Vážany nad Litavou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 4:0, Procházka Vojtěch 4:0, Urban Petr 3:1, Mazanec František 2:2, body hostů: Cenek Miloslav 1:3, Nezhyba Pavel 0:4, Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 2:2), OST Nevojice B - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoždora František 3:1, Skalička Jaroslav 1:3, Dempír Antonín 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1, body hostů: Přibylík František 0:4, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, Štolfa Jan 4:0), TJ Mouřínov - TJ Sokol Drnovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Roman 3:0, Vintr Dalibor 1:2, Sedlák Miloslav 0:2, Lánský Radim 0:3, Štec Zdeněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Olejníček Vojtěch 3:1, Dosedla Martin 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Rousínovec D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Holíčková Marie 3:1, Šlampa Jan 2:2, body hostů: Milich Jaroslav 0:4, Lukášek Jiří 0:4, Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bohdalice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Adam 0:4, Sigmund Tomáš 1:3, Kučera Robert 2:2, Zápotočný Lukáš 2:2, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Nešpůrek Roman 4:0),
11. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Hodějice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 4:0, body hostů: Sigmund Tomáš 3:1, Antl Martin 3:1, Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 3:1), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bohdalice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukášek Jiří 0:4, Pospíšil Ondřej 3:1, Kočař Svatopluk 0:4, Idrný František 1:1, Milich Jaroslav 1:1, body hostů: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 2:2, Řezníček Vít 2:2, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Drnovice E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vass Michal 2:1, Šafařík Radomír 2:1, Macháň Miroslav 1:2, Holíčková Marie 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Olejníček Vojtěch 4:0, Dosedla Martin 0:4, WO 0:5), TJ Mouřínov - OST Nevojice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Sedlák Miloslav 1:3, Štec Zdeněk 1:3, Vintr Dalibor 2:0, Boháč Jan 0:2, body hostů: Dempír Antonín 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1, Malík Ondřej 1:3, Hrebičík Milan st. 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - SPŠ Bošky Bošovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolfa Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 2:2, Kocourek Vratislav 2:2, body hostů: Marková Michaela 1:3, Urban Petr 2:2, Procházka Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Vážany nad Litavou B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 4:0, Petružela Vladislav ml. 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Kocourek Vratislav 4:0, body hostů: Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Mouřínov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vojtěch 4:0, Mazanec František 3:1, Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1, body hostů: Pernica Lubomír 0:4, Boháč Jan 0:4, Sedlák Miloslav 2:2, Štec Zdeněk 0:4), TJ Sokol Bučovice D - OST Nevojice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 3:1, Macháň Miroslav 3:1, Vrána Stanislav 1:3, body hostů: Hrebičík Milan ml. 4:0, Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan st. 0:4, Malík Ondřej 1:3), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Bohdalice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dosedla František ml. 0:4, Čakovský Filip 0:4, Zlatník Štěpán 0:4, Zlatník Adam 0:4, body hostů: Korkován David 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Tauš Jaromír 4:0, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Tomáš 1:3, Sigmund Adam 2:2, Kučera Robert 4:0, Zápotočný Lukáš 3:1, body hostů: Buzek Vítězslav 2:2, Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 0:4, Milich Jaroslav 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Rousínovec D - TJ Vážany nad Litavou B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Idrný František 4:0, Buzek Vítězslav 3:1, Milich Jaroslav 4:0, Kočař Svatopluk 2:2, body hostů: Růžička Jiří 0:4, Nezhyba Pavel 0:4, Richter Václav 1:3, Cenek Miloslav 2:2), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Drnovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklárek Radek st. 0:1, Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 2:2, Kučera Robert 4:0, Antl Martin 1:2, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Olejníček Vojtěch 3:1, Varzari Serghei 1:3, Dosedla Martin 0:4), OST Nevojice B - TJ Sokol Bohdalice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrebičík Milan ml. 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 2:1, Dempír Antonín 2:2, Hrebičík Milan st. 0:1, body hostů: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 4:0, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Bučovice D - SPŠ Bošky Bošovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 2:2, Macháň Miroslav 1:3, Šlampa Jan 1:3, body hostů: Novotný František 4:0, Urban Petr 3:1, Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Vojtěch 0:4), TJ Mouřínov - TJ Hoštice - Heroltice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Miloslav 0:2, Vintr Dalibor 1:3, Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 2:2, Štec Zdeněk 0:2, body hostů: Kocourek Vratislav 3:1, Jenáček Jiří 1:3, Štolfa Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 2:2),
14. kolo:
TJ Mouřínov - TJ Vážany nad Litavou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernica Milan 0:4, Lánský Radim 1:1, Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Sedlák Miloslav 0:2, body hostů: Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:3, Cenek Miloslav 2:2, Richter Václav 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolfa Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 1:3, Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Vass Michal 4:0, Holíčková Marie 2:2, Vrána Stanislav 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 0:4, Procházka Jiří 0:1, Pospíšil Jiří 2:2, Novotný František 3:0, body hostů: Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 2:2, Tauš Jaromír 3:1, Nešpůrek Roman 3:1), OST Nevojice B - TJ Sokol Hodějice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoždora František 2:2, Hrebičík Milan ml. 2:1, Dempír Antonín 2:2, Hájek Martin 0:4, Malík Ondřej 0:1, body hostů: Kučera Robert 3:1, Zápotočný Lukáš 1:3, Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek st. 2:0, Sigmund Tomáš 1:1), TJ Sokol Drnovice E - TJ Sokol Rousínovec D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čakovský Filip 0:4, Hodoši Samuel 0:4, Zlatník Štěpán 0:4, Zlatník Adam 0:4, body hostů: Buzek Vítězslav 4:0, Idrný František 4:0, Skřivánek Pavel 4:0, Lukášek Jiří 4:0),
15. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Drnovice E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cenek Miloslav 2:2, Paseka Matěj 0:4, Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 3:1, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Olejníček Vojtěch 4:0, Dosedla František ml. 1:3, Čakovský Filip 1:3), OST Nevojice B - TJ Sokol Rousínovec D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Martin 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1, Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 3:1, body hostů: Skřivánek Pavel 1:1, Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 0:4, Pospíšil Ondřej 0:4, Buzek Vítězslav 1:1), TJ Sokol Hodějice B - SPŠ Bošky Bošovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Adam 0:4, Zápotočný Lukáš 0:4, Kučera Robert 2:2, Vinklárek Radek st. 1:2, Antl Martin 0:1, body hostů: Pospíšil Jiří 4:0, Procházka Jiří 3:1, Marková Michaela 2:2, Procházka Vojtěch 4:0), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Hoštice - Heroltice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 3:1, Tauš Jaromír 4:0, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 0:4, Štolfa Jan 1:3, Petružela Vladislav ml. 2:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Mouřínov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 3:1, Vass Michal 3:1, Vrána Stanislav 0:2, Šlampa Jan 3:1, Macháň Miroslav 1:1, body hostů: Jelínek Roman 3:1, Vintr Dalibor 1:3, Lánský Radim 2:2, Pernica Milan 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Vážany nad Litavou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 4:0, Šlampa Jan 2:1, Vass Michal 4:0, Holíčková Marie 4:0, Vrána Stanislav 0:1, body hostů: Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 1:3), TJ Mouřínov - TJ Sokol Bohdalice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernica Milan 0:4, Vintr Dalibor 2:2, Jelínek Roman 3:1, Lánský Radim 2:2, body hostů: Korkován David 1:3, Tauš Jaromír 3:1, Zemánek Ladislav 1:3, Nešpůrek Roman 4:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 2:2, Sigmund Adam 2:2, Antl Martin 0:1, Sigmund Tomáš 3:1, Vinklárek Radek st. 1:2, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 1:3, Petružela Vladislav ml. 4:0, Štolfa Jan 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Milich Jaroslav 2:1, Pospíšil Ondřej 1:2, Idrný František 1:2, Buzek Vítězslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Procházka Jiří 3:1, Mazanec František 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice E - OST Nevojice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dosedla František ml. 0:4, Čakovský Filip 0:4, Zlatník Štěpán 0:4, Zlatník Adam 0:4, body hostů: Malík Ondřej 4:0, Dempír Antonín 4:0, Hrebičík Milan ml. 4:0, Skalička Jaroslav 4:0),
17. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - OST Nevojice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 3:1, body hostů: Hoždora František 4:0, Dempír Antonín 3:1, Skalička Jaroslav 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1), TJ Sokol Drnovice E - SPŠ Bošky Bošovice 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Olejníček Vojtěch 2:2, Čakovský Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Procházka Vojtěch 3:0, Mazanec František 1:2, Marková Michaela 2:1, Urban Petr 2:1, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Kocourek Vratislav 4:0, body hostů: Skřivánek Pavel 3:1, Buzek Vítězslav 0:4, Lukášek Jiří 0:4, Milich Jaroslav 0:4), TJ Mouřínov - TJ Sokol Hodějice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lánský Radim 2:0, Pernica Milan 2:2, Sedlák Miloslav 1:3, Štec Zdeněk 1:3, Boháč Jan 0:2, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 2:2, Kučera Robert 4:0, Antl Martin 2:2), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Bučovice D 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řezníček Vít 1:3, Zemánek Ladislav 2:2, Nešpůrek Roman 3:1, WO 0:5, body hostů: Vass Michal 3:0, Šafařík Radomír 2:1, Šlampa Jan 1:2, Vrána Stanislav 0:3, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Vážany nad Litavou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován David 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Nešpůrek Roman 4:0, Řezníček Vít 4:0, body hostů: Cenek Miloslav 0:4, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 2:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Hodějice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vass Michal 3:1, Šlampa Jan 1:3, Macháň Miroslav 1:3, Holíčková Marie 2:2, body hostů: Kučera Robert 3:1, Sigmund Tomáš 3:1, Vinklárek Radek st. 2:2, Sigmund Adam 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Mouřínov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Pavel 3:1, Lukášek Jiří 2:2, Idrný František 1:1, Buzek Vítězslav 4:0, Milich Jaroslav 0:2, body hostů: Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 2:2, Pernica Milan 0:4, Sedlák Miloslav 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Drnovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolfa Jan 4:0, Petružela Vladislav ml. 4:0, Jenáček Jiří 4:0, Kocourek Vratislav 4:0, body hostů: Dosedla František ml. 0:4, Hodoši Samuel 0:4, Zlatník Adam 0:4, Zlatník Štěpán 0:4), OST Nevojice B - SPŠ Bošky Bošovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 0:4, Hájek Martin 1:3, Hrebičík Milan ml. 2:2, Skalička Jaroslav 1:3, body hostů: Procházka Vojtěch 4:0, Mazanec František 1:3, Urban Petr 3:1, Marková Michaela 4:0),
Okresní soutěž 4
1. kolo:
TJ Němčany D - TJ Tatran Hrušky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Hynek 4:0, Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Baňoch Tomáš 3:1, body hostů: Holoubek Roman 1:3, Šmíd Jan 0:4, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4), SK Újezd u Brna - DDM Slavkov u Brna 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvica Jan 0:1, Lakomá Denisa 3:1, Sedláček Milan 3:1, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 3:0, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Florián Miloslav 0:4, Filip Marek 0:4, Malík Michael 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Bučovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 1:3, Cingel Pavel 1:1, Mokrá Naděžda 1:3, Korkován Zoltán st. 2:0, body hostů: Baštová Jana 1:3, Kohoutková Karolína 3:1, Hrubá Patricie 4:0, Holíček Tomáš 3:1), Letonice - TJ Heršpice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 3:0, Skokan Miroslav 3:1, Halouzka Dušan 4:0, Kuba Martin 4:0, Lokaj David 1:0, body hostů: Beran Stanislav 0:3, Bílek Oldřich 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4, Lenhart Tomáš 1:3, Jelínek Tomáš 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - Letonice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán st. 2:2, Zemánková Eva 0:4, Cingel Pavel 0:4, body hostů: Lokaj Ladislav 4:0, Halouzka Dušan 3:0, Skokan Miroslav 3:1, Kuba Martin 3:1, Lokaj David 1:0), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Bučovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Sedláček Milan 3:1, Konvica Jan 3:0, Hradský Karel 1:0, body hostů: Macháň Miroslav 3:1, Kutilová Gabriela 0:4, Kohoutková Karolína 0:4, Baštová Jana 0:4), TJ Tatran Hrušky B - DDM Slavkov u Brna 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holoubek Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, body hostů: Florián Miloslav 2:2, Lovas Miroslav 3:1, Malík Michael 2:2, Ondrášek Marek 2:2), TJ Sokol Luleč - TJ Němčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 3:1, Pydych Stanislav 0:4, Šmíd Jan 2:2, Veigler Stanislav 1:3, body hostů: Němec Pavel 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Kotolán Vít 2:2, Baňoch Tomáš 2:2),
3. kolo:
DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Luleč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Marek 0:4, Filip Marek 2:2, Lovasová Adéla 3:1, Floriánová Julie 4:0, body hostů: Malach Roman 3:1, Křetínská Ivana 1:3, Křetínský Aleš 1:3, Jekl Petr 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Tatran Hrušky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň Miroslav 3:1, Kohoutková Karolína 3:1, Hrubá Patricie 3:1, Kutilová Gabriela 3:1, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Holoubek Roman 4:0, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4), Letonice - SK Újezd u Brna 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Ladislav 2:2, Skokan Miroslav 0:4, Halouzka Dušan 2:2, Kuba Martin 1:3, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Konvica Jan 1:3, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 4:0), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Heršpice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrá Naděžda 0:2, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, Korkován Zoltán st. 4:0, Cingel Pavel 1:1, body hostů: Beran Stanislav 1:0, Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 3:1, Kolovrátek Jiří 3:1, Vodička Antonín 2:1),
4. kolo:
SK Újezd u Brna - TJ Heršpice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Jašek Václav 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Konvica Jan 4:0, body hostů: Beran Stanislav 0:4, Lenhart Tomáš 0:4, Bílek Oldřich 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4), Letonice - TJ Tatran Hrušky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 3:1, Kuba Martin 0:3, Skokan Miroslav 2:2, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj David 1:0, body hostů: Holoubek Roman 4:0, Šmíd Jan 1:3, Batrla Jiří 0:4, Drápal Božetěch 2:2), TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pydych Stanislav 2:2, Gründelová Marcela 2:2, Jekl Petr 2:0, Veigler Stanislav 3:1, Křetínská Ivana 2:0, body hostů: Holíček Tomáš 2:2, Poul Lukáš 0:4, Kohoutková Karolína 0:4, Hrubá Patricie 3:1), DDM Slavkov u Brna - TJ Němčany D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 1:3, Filip Marek 0:4, body hostů: Kotolán Vít 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Ondráček Jiří 2:2, Baňoch Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - TJ Němčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holíček Tomáš 1:3, Holíčková Marie 3:1, Hrubá Patricie 2:2, Kohoutková Karolína 0:4, body hostů: Němec Pavel 3:1, Chlup Tadeáš 4:0, Kovařík Hynek 2:2, Hrozek Patrik 1:3), Letonice - TJ Sokol Luleč 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Ladislav 3:1, Kuba Martin 2:2, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj David 2:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Malach Roman 3:1, Křetínský Aleš 0:4, Veigler Stanislav 0:2, Křetínská Ivana 0:2), TJ Tatran Hrušky B - TJ Heršpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holoubek Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 1:3, body hostů: Kolovrátek Jiří 1:2, Lenhart Tomáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:2, Beran Stanislav 1:3, Bílek Oldřich 1:0), TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrá Naděžda 0:4, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán st. 2:2, Korkován Zoltán ml. 0:4, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Sedláček Milan 4:0, Hradský Karel 4:0),
6. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bohdalice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 3:1, Holoubek Roman 1:0, Drápal Božetěch 3:1, Drápal Metoděj 0:4, Batrla Jiří 0:3, body hostů: Mokrá Naděžda 2:2, Korkován Zoltán st. 3:1, Zemánková Eva 2:2, Korkován Zoltán ml. 2:2), TJ Sokol Luleč - TJ Heršpice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jekl Petr 4:0, Pydych Stanislav 2:2, Křetínský Aleš 4:0, Křetínská Ivana 4:0, body hostů: Vodička Antonín 1:3, Kolovrátek Jiří 0:2, Jelínek Tomáš 0:4, Lenhart Tomáš 1:3, Bílek Oldřich 0:2), TJ Němčany D - Letonice 9:9, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 3:1, Lovas Miroslav 0:1, Ondrášek Marek 0:4, Florián Miloslav 0:3, body hostů: Holíčková Marie 4:0, Kutilová Gabriela 2:2, Hrubá Patricie 2:2, Holíček Tomáš 2:2),
7. kolo:
Letonice - DDM Slavkov u Brna 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halouzka Dušan 4:0, Lokaj Ladislav 4:0, Skokan Miroslav 3:0, Kuba Martin 4:0, Lokaj David 0:1, body hostů: Lovas Miroslav 0:4, Florián Miloslav 0:4, Filip Marek 0:4, Ondrášek Marek 1:3), TJ Heršpice - TJ Němčany D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lenhart Tomáš 0:4, Beran Stanislav 0:4, Bílek Oldřich 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Kovařík Hynek 4:0, Chlup Tadeáš 4:0, Baňoch Tomáš 4:0), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Luleč 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán st. 2:2, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Malach Roman 4:0, Pydych Stanislav 3:1, Veigler Stanislav 3:1), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holoubek Roman 4:0, Šmíd Jan 0:4, Batrla Jiří 0:4, Drápal Božetěch 0:4, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Lakomá Denisa 3:0, Sedláček Milan 3:1, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 0:1),
8. kolo:
TJ Sokol Luleč - SK Újezd u Brna 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 2:2, Veigler Stanislav 1:3, body hostů: Zahradník Petr 0:4, Konvica Jan 1:3, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 3:1), TJ Němčany D - TJ Sokol Bohdalice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Kovařík Hynek 4:0, Baňoch Tomáš 3:1, Ondráček Jiří 3:1, body hostů: Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, Cingel Pavel 0:4, Korkován Zoltán st. 2:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Heršpice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 4:0, Ondrášek Marek 2:0, Filip Marek 1:1, body hostů: Lenhart Tomáš 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4, Bílek Oldřich 0:4, Vodička Antonín 0:4), TJ Sokol Bučovice E - Letonice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fenyk Michal 1:3, Šlampa Jan 1:3, Hrubá Patricie 1:3, Holíček Tomáš 0:4, body hostů: Skokan Miroslav 2:0, Kuba Martin 2:2, Halouzka Dušan 4:0, Lokaj Ladislav 4:0, Lokaj David 1:1),
9. kolo:
TJ Heršpice - TJ Sokol Bučovice E 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 0:4, Lenhart Tomáš 0:4, Beran Stanislav 0:2, Kolovrátek Jiří 0:4, Vodička Antonín 0:2, body hostů: Šlampa Jan 4:0, Kutilová Gabriela 4:0, Holíček Tomáš 4:0, Hrubá Patricie 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bohdalice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovas Miroslav 2:2, Ondrášek Marek 3:1, Lovasová Adéla 3:1, Floriánová Julie 4:0, body hostů: Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán st. 3:1, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 1:3), SK Újezd u Brna - TJ Němčany D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Konvica Jan 0:2, Hradský Karel 4:0, Zahradník Petr 2:0, body hostů: Kotolán Vít 0:4, Ondráček Jiří 1:3, Chlup Tadeáš 3:1, Němec Pavel 0:4), TJ Sokol Luleč - TJ Tatran Hrušky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pydych Stanislav 3:1, Veigler Stanislav 3:1, Malach Roman 4:0, Gründelová Marcela 3:1, body hostů: Holoubek Roman 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Batrla Jiří 0:4),
10. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - TJ Němčany D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holoubek Roman 3:1, Drápal Metoděj 0:4, Drápal Božetěch 0:4, Batrla Jiří 0:4, body hostů: Chlup Tadeáš 4:0, Kovařík Hynek 3:1, Hrozek Patrik 3:1, Ondráček Jiří 3:1), DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 1:3, Ondrášek Marek 1:3, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Konvica Jan 1:3, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 4:0), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Bohdalice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíčková Marie 4:0, Baštová Jana 0:4, Hrubá Patricie 3:1, Holíček Tomáš 3:1, body hostů: Korkován Zoltán ml. 1:3, Cingel Pavel 1:3, Korkován Zoltán st. 3:1, Zemánková Eva 1:3), TJ Heršpice - Letonice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodička Antonín 0:4, Lenhart Tomáš 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4, Sigmund Petr 0:2, Beran Stanislav 0:2, body hostů: Kuba Martin 4:0, Skokan Miroslav 4:0, Halouzka Dušan 4:0, Lokaj David 2:0, Lokaj Ladislav 2:0),
11. kolo:
Letonice - TJ Sokol Bohdalice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Martin 4:0, Lokaj Ladislav 4:0, Halouzka Dušan 4:0, Lokaj David 3:1, body hostů: Korkován Zoltán ml. 0:4, Korkován Zoltán st. 1:3, Zemánková Eva 0:4, Cingel Pavel 0:4), TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Stanislav 2:2, Macháň Miroslav 3:1, Holíček Tomáš 2:2, Hrubá Patricie 0:4, body hostů: Zahradník Petr 1:3, Konvica Jan 1:3, Sedláček Milan 4:0, Hradský Karel 3:1), DDM Slavkov u Brna - TJ Tatran Hrušky B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 4:0, Ondrášek Marek 4:0, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Batrla Jiří 0:4, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4), TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlup Tadeáš 4:0, Němec Pavel 2:2, Kotolán Vít 1:3, Hrozek Patrik 1:3, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 1:3, Pydych Stanislav 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Luleč - DDM Slavkov u Brna 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Jan 4:0, Malach Roman 3:1, Jekl Petr 2:2, Veigler Stanislav 1:3, body hostů: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 2:2, Florián Miloslav 0:4, Ondrášek Marek 1:3), TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bučovice E 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holoubek Roman 3:1, Šmíd Jan 2:2, Batrla Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Holíček Tomáš 3:0, Hrubá Patricie 2:1, Kohoutková Karolína 0:3, Baštová Jana 1:2, WO 5:0), SK Újezd u Brna - Letonice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakomá Denisa 2:2, Sedláček Milan 4:0, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 4:0, body hostů: Lokaj Ladislav 1:3, Halouzka Dušan 1:2, Skokan Miroslav 0:4, Kuba Martin 1:3, Lokaj David 0:1), TJ Heršpice - TJ Sokol Bohdalice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lenhart Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 2:2, Kolovrátek Jiří 2:2, Beran Stanislav 2:2, body hostů: Korkován Zoltán ml. 0:4, Cingel Pavel 3:1, Korkován Zoltán st. 3:1, Zemánková Eva 0:4),
13. kolo:
TJ Heršpice - SK Újezd u Brna 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lenhart Tomáš 0:4, Beran Stanislav 0:4, Jelínek Tomáš 0:2, Bílek Oldřich 0:4, Vodička Antonín 0:2, body hostů: Lakomá Denisa 4:0, Sedláček Milan 4:0, Konvica Jan 4:0, Jašek Václav 4:0), TJ Tatran Hrušky B - Letonice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Šmíd Jan 0:2, Holoubek Roman 4:0, Batrla Jiří 0:2, body hostů: Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 3:1, Kuba Martin 1:1, Skokan Miroslav 3:1, Lokaj David 2:0), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Luleč 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Stanislav 4:0, Macháň Miroslav 4:0, Hrubá Patricie 3:1, Holíček Tomáš 3:1, body hostů: Veigler Stanislav 1:3, Pydych Stanislav 0:4, Křetínská Ivana 0:4, Gründelová Marcela 1:3), TJ Němčany D - DDM Slavkov u Brna 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Pavel 3:1, Chlup Tadeáš 4:0, Kotolán Vít 2:2, Hrozek Patrik 2:2, body hostů: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 1:3, Ondrášek Marek 0:4, Florián Miloslav 1:3),
14. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Bučovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Pavel 1:3, Chlup Tadeáš 2:0, Kotolán Vít 2:2, Ondráček Jiří 1:3, Hrozek Patrik 0:2, body hostů: Macháň Miroslav 3:1, Holíčková Marie 3:1, Holíček Tomáš 2:2, Fenyk Michal 2:2), TJ Sokol Luleč - Letonice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jekl Petr 2:2, Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Veigler Stanislav 0:4, body hostů: Skokan Miroslav 1:3, Kuba Martin 2:2, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 2:2), TJ Heršpice - TJ Tatran Hrušky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Oldřich 2:2, Kolovrátek Jiří 2:2, Lenhart Tomáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Batrla Jiří 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Šmíd Jan 3:1, Holoubek Roman 4:0), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Bohdalice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Konvica Jan 3:1, Jašek Václav 4:0, Hradský Karel 4:0, body hostů: Řezníček Vít 1:3, Korkován Zoltán st. 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, Zemánková Eva 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - TJ Tatran Hrušky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován Zoltán st. 1:3, Zemánková Eva 0:4, Řezníček Vít 3:1, Korkován Zoltán ml. 1:3, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Drápal Božetěch 3:1, Batrla Jiří 1:3, Drápal Metoděj 3:1), TJ Heršpice - TJ Sokol Luleč 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Vodička Antonín 0:4, Lenhart Tomáš 2:2, Bílek Oldřich 1:3, body hostů: Pydych Stanislav 4:0, Gründelová Marcela 2:2, Křetínský Aleš 3:1, Křetínská Ivana 2:2), Letonice - TJ Němčany D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Miroslav 0:3, Kuba Martin 2:2, Lokaj Ladislav 4:0, Halouzka Dušan 2:2, Lokaj David 0:1, body hostů: Kovařík Hynek 1:3, Němec Pavel 2:2, Kotolán Vít 3:1, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Sokol Bučovice E - DDM Slavkov u Brna 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Stanislav 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Kohoutková Karolína 0:4, Holíček Tomáš 4:0, body hostů: Florián Miloslav 1:3, Filip Marek 1:3, Ondrášek Marek 1:3, Malík Michael 1:3),
16. kolo:
DDM Slavkov u Brna - Letonice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 3:1, Lovasová Adéla 1:3, Florián Miloslav 0:4, Ondrášek Marek 1:3, body hostů: Skokan Miroslav 2:1, Kuba Martin 3:1, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 3:1, Lokaj David 0:1), TJ Němčany D - TJ Heršpice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Baňoch Tomáš 2:2, Němec Pavel 4:0, Ondráček Jiří 4:0, body hostů: Beran Stanislav 0:4, Bílek Oldřich 1:3, Lenhart Tomáš 1:3, Jelínek Tomáš 0:4), TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bohdalice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 3:1, Křetínská Ivana 3:1, Gründelová Marcela 2:2, Pydych Stanislav 3:1, body hostů: Korkován Zoltán st. 1:3, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, Řezníček Vít 4:0), SK Újezd u Brna - TJ Tatran Hrušky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomá Denisa 3:1, Konvica Jan 3:1, Sedláček Milan 2:0, Jašek Václav 3:1, Zahradník Petr 1:1, body hostů: Holoubek Roman 4:0, Šmíd Jan 0:3, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Batrla Jiří 0:1),
17. kolo:
SK Újezd u Brna - TJ Sokol Luleč 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Milan 3:1, Lakomá Denisa 1:1, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 3:1, Konvica Jan 0:2, body hostů: Křetínská Ivana 0:2, Malach Roman 4:0, Jekl Petr 1:3, Šmíd Jan 1:3, Křetínský Aleš 0:2), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Němčany D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, Korkován Zoltán st. 3:1, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Baňoch Tomáš 3:1, Němec Pavel 3:1, Ondráček Jiří 3:1), TJ Heršpice - DDM Slavkov u Brna 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolovrátek Jiří 0:2, Lenhart Tomáš 0:4, Bílek Oldřich 0:4, Jelínek Tomáš 0:4, Beran Stanislav 0:2, body hostů: Ondrášek Marek 4:0, Florián Miloslav 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 4:0), Letonice - TJ Sokol Bučovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Miroslav 1:3, Kuba Martin 3:1, Lokaj Ladislav 3:1, Halouzka Dušan 3:1, body hostů: Vrána Stanislav 4:0, Fenyk Michal 1:3, Hrubá Patricie 1:3, Baštová Jana 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - TJ Heršpice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň Miroslav 4:0, Fenyk Michal 4:0, Holíček Tomáš 4:0, Kohoutková Karolína 3:1, body hostů: Lenhart Tomáš 1:3, Jelínek Tomáš 0:4, Beran Stanislav 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - DDM Slavkov u Brna 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 0:4, Korkován Zoltán st. 3:1, Cingel Pavel 0:4, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Lovasová Adéla 3:1, Ondrášek Marek 3:1, Florián Miloslav 3:1), TJ Němčany D - SK Újezd u Brna 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 1:3, Baňoch Tomáš 0:4, Kovařík Hynek 0:4, Hrozek Patrik 1:3, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Konvica Jan 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Hradský Karel 4:0), TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Luleč 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Holoubek Roman 4:0, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Křetínský Aleš 2:2, Křetínská Ivana 2:2, Gründelová Marcela 2:2),
Žákovská liga A
1. kolo:
TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Bučovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 0:3, Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Lokaj David 2:1, Holíček Tomáš 2:1, Kohoutková Karolína 2:1), TJ Sokol Hodějice - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 3:0, Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Kordiovský Daniel 0:3, Krejčíř David 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 3:0, Hodoši Samuel 0:3, body hostů: Holíček Tomáš 1:2, Kohoutková Karolína 1:2, Lokaj David 1:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:0, Dosedla Martin 3:0, Hodoši Samuel 2:1, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Kordiovský Daniel 1:2, Kordiovský Adam 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohoutková Karolína 3:0, Lokaj David 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Kordiovský Adam 0:3, Krejčíř David 0:3), TJ Sokol Otnice - Maják Vyškov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 2:0, Cigánek Martin 2:0, Pavlíček Antonín 2:0, WO 3:0, body hostů: Kudlička Robert 0:3, Čejka Marek 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Drnovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Antonín 1:1, Špunar Petr 2:0, Cigánek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlatník Adam 1:2, Zlatník Štěpán 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Tatran Hrušky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Antonín 1:1, Špunar Petr 2:0, Cigánek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Drápal Metoděj 1:2, Drápal Božetěch 0:3, WO 0:3), Maják Vyškov - TJ Sokol Drnovice B 4:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čejka Marek 2:0, Kudlička Robert 0:2, WO 2:2, body hostů: Zlatník Adam 1:1, Zlatník Štěpán 1:1, WO 2:2), Maják Vyškov - TJ Tatran Hrušky 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čejka Marek 0:2, Kudlička Robert 0:2, WO 2:2, body hostů: Drápal Metoděj 2:0, Drápal Božetěch 2:0, WO 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Robert 0:3, Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 1:2, body hostů: Hodoši Samuel 2:1, Olejníček Martin 3:0, Dosedla František ml. 3:0), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Otnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 2:1, Durdová Natálie 2:1, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Špunar Petr 0:3, Oplt Bolek 1:2, Cigánek Martin 1:2), TJ Sokol Hodějice - Maják Vyškov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 2:0, Durdová Natálie 2:0, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Marek Michal 0:3, Kudlička Robert 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla František ml. 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, Čakovský Filip 0:3, body hostů: Pavlíček Antonín 1:2, Oplt Bolek 1:2, Cigánek Martin 1:2), TJ Sokol Drnovice A - Maják Vyškov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Filip 2:0, Hodoši Samuel 2:0, Dosedla František ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Marek Michal 0:3, Kudlička Robert 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zlatník Adam 0:2, Zlatník Štěpán 0:2, Kosík Jakub 0:2, WO 3:0, body hostů: Drápal Metoděj 3:0, Drápal Božetěch 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poul Lukáš 3:0, Holíček Tomáš 3:0, Kohoutková Karolína 3:0, body hostů: Zlatník Adam 0:3, Zlatník Štěpán 0:3, Kosík Jakub 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Tatran Hrušky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:0, Lokaj David 2:0, Kohoutková Karolína 1:1, WO 3:0, body hostů: Drápal Metoděj 1:2, Drápal Božetěch 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Adam 3:0, Kordiovský Daniel 3:0, Mazlová Adriana 3:0, body hostů: Zlatník Adam 0:3, Zlatník Štěpán 0:3, Kosík Jakub 0:3), TJ Velešovice - TJ Tatran Hrušky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kordiovský Daniel 0:2, Mazlová Adriana 0:2, Sedláčková Alžběta 0:2, WO 3:0, body hostů: Drápal Metoděj 3:0, Drápal Božetěch 3:0, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Hodějice - TJ Tatran Hrušky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 1:1, Durdová Natálie 2:0, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Drápal Božetěch 0:3, Drápal Metoděj 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 2:0, Durdová Natálie 2:0, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlatník Adam 0:3, Zlatník Štěpán 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Drnovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodoši Samuel 2:0, Olejníček Vojtěch 2:0, Čakovský Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlatník Adam 0:3, Zlatník Štěpán 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Tatran Hrušky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodoši Samuel 2:0, Dosedla František ml. 2:0, Čakovský Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Drápal Božetěch 0:3, Drápal Metoděj 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíček Tomáš 1:2, Poul Lukáš 0:3, Kohoutková Karolína 2:1, body hostů: Cigánek Martin 1:2, Oplt Bolek 3:0, Pavlíček Antonín 2:1), TJ Sokol Bučovice - Maják Vyškov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:0, Kohoutková Karolína 1:1, Poul Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Krejsa Jakub 1:2, Kudlička Robert 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 0:3, Krejčíř David 0:3, Kordiovský Adam 0:3, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0, Cigánek Martin 3:0), TJ Velešovice - Maják Vyškov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 1:1, Kordiovský Adam 1:1, Krejčíř David 0:2, WO 3:0, body hostů: Krejsa Jakub 3:0, Kudlička Robert 1:2, WO 0:3),
Žákovská liga B
1. kolo:
TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Račice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paseka Matěj 0:3, Klíma Václav 3:0, Klímová Daniela 3:0, body hostů: Franková Julie 1:2, Střelcová Šarlota 1:2, Nimmrichterová Adéla 1:2), TJ Vážany nad Litavou - TTC Komořany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímová Daniela 3:0, Paseka Matěj 1:2, Beran Matěj 3:0, body hostů: Doležal Jakub 1:2, Vlach Ondřej 1:2, Nezval Vlastimil 0:3), TTC Komořany - TJ Sokol Račice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Jakub 3:0, Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, body hostů: Střelcová Šarlota 2:1, Franková Julie 2:1, Nimmrichterová Adéla 2:1), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slabyhoudek Dušan 3:0, Ryšavý Daniel 3:0, Šajtar Kryštof 3:0, body hostů: Břoušek Rostislav 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Drnovice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slabyhoudek Dušan 2:0, Fišer Marek 1:1, Ryšavý Daniel 0:2, WO 3:0, body hostů: Křetínská Lucie 2:1, Beránková Martina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gája Erik 3:0, Kouřil Lukáš 3:0, Smutný Ondřej 3:0, body hostů: Břoušek Rostislav 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Drnovice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gája Erik 0:2, Kouřil Lukáš 1:1, Smutný Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Křetínská Lucie 3:0, Beránková Martina 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Drnovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Břoušek Rostislav 0:2, Kopřiva Michal 0:2, Pospíšil Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Křetínská Lucie 3:0, Beránková Martina 3:0, WO 0:3),
2. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Račice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Marek 1:1, Šajtar Kryštof 1:1, Branč Patrik 1:1, WO 3:0, body hostů: Kouřil Lukáš 1:2, Gája Erik 2:1, WO 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Vážany nad Litavou 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ryšavý Daniel 2:1, Pospíšilová Denisa 1:2, Branč Patrik 3:0, body hostů: Paseka Matěj 0:3, Beran Matěj 2:1, Klíma Václav 1:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Račice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šajtar Kryštof 3:0, Matyáš Martin 3:0, Fišer Marek 1:2, body hostů: Střelcová Šarlota 1:2, Nimmrichterová Adéla 0:3, Franková Julie 1:2), TJ Sokol Račice A - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Lukáš 0:3, Gája Erik 0:3, WO 0:3, body hostů: Klíma Václav 2:0, Paseka Matěj 2:0, Beran Matěj 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Račice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Lukáš 0:3, Gája Erik 1:2, WO 0:3, body hostů: Nimmrichterová Adéla 1:1, Střelcová Šarlota 2:0, Franková Julie 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, TJ Sokol Bohdalice - TTC Komořany 10:0, TJ Sokol Drnovice C - TTC Komořany 10:0, TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo,
3. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, body hostů: Klíma Václav 3:0, Beran Matěj 3:0, Klímová Daniela 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Račice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, body hostů: Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 2:1, Franková Julie 2:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křetínská Lucie 0:3, Beránková Martina 0:3, WO 0:3, body hostů: Klíma Václav 2:0, Beran Matěj 2:0, Klímová Daniela 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Račice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křetínská Lucie 0:3, Beránková Martina 0:3, WO 0:3, body hostů: Střelcová Šarlota 2:0, Nimmrichterová Adéla 2:0, Franková Julie 2:0, WO 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo, SPŠ Bošky Bošovice - TTC Komořany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 2:1, Slabyhoudek Dušan 2:1, Matyáš Martin 2:1, body hostů: Nezval Vlastimil 0:3, Doležal Jakub 3:0, Vlach Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice A - TTC Komořany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Lukáš 2:1, Smutný Ondřej 2:1, Gája Erik 2:1, body hostů: Doležal Jakub 3:0, Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Hlubočany 10:0wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy