Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Borová-Liberec 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klásek Marek 1:1, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2, body hostů: Košťál Radek 0:2, Seibert Jakub 1:1, Marek David 2:0), KT Praha - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Javůrek Petr 0:1, Havlík Tomáš 0:2, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Gionis Panagiotis 1:0, Korbel Petr 1:0), TJ Ostrava KST A - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:2 (body domácích: Sadílek Tomáš 1:1, Martinko Jiří 2:0, Bindač Miroslav 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:2, Hrnčiřík Jan 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 2:4 (body domácích: Karabec Ivan 1:1, Čihák Marek 0:2, Beneš Michal 1:1, body hostů: Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 2:0, Olejník Martin 1:1),
2. kolo:
SKST Borová-Liberec - DTJ Hradec Králové 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seibert Jakub 1:1, Marek David 0:2, Košťál Radek 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 0:2), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - SKST Charvát Baník Havířov 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedivý Zdeněk 0:2, Kalužný Samuel 2:0, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Obešlo Marek 0:1, Málek Tomáš 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - KT Praha 4:2 (body domácích: Pavlica Martin 1:1, Klásek Marek 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 0:2),
3. kolo:
KT Praha - SKST Borová-Liberec 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Pavelka Tomáš 2:0, Panský Jindřich 1:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Marek David 0:2, Košťál Radek 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Rozínek Vojtěch 0:1, Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Korbel Petr 1:0, Tregler Tomáš 1:0), TJ Ostrava KST A - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Martinko Jiří 0:2, Sadílek Tomáš 0:1, Klos Patrik 0:1, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Valenta Jan 0:1), DTJ Hradec Králové - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:0 (body domácích: Palkovský David 1:0, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Laboutka Luděk 0:1, Hrnčiřík Jan 0:1),
4. kolo:
SKST Borová-Liberec - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:1 (body domácích: Seibert Jakub 2:0, Košťál Radek 2:0, Marek David 0:1, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Hrnčiřík Jan 0:1, Takeoka Junki 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Špánik Tibor 0:1, Beneš Michal 0:2, Gorecki Jan 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 1:0), TJ Ostrava KST A - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Martinko Jiří 0:2, Bindač Miroslav 1:0, Klos Patrik 0:1, Sadílek Tomáš 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Korbel Petr 0:1, Tregler Tomáš 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Klásek Marek 1:1, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 1:1),
5. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - KT Praha 4:2 (body domácích: Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 2:0, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:1), TJ Ostrava KST A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 2:4 (body domácích: Sadílek Tomáš 0:2, Bindač Miroslav 1:1, Martinko Jiří 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 1:1, Klásek Marek 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Beneš Michal 0:2, Špánik Tibor 1:1, Čihák Marek 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Gionis Panagiotis 1:0, Tregler Tomáš 2:0), DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Šlapák Miloš 0:2, body hostů: Reitšpies David 0:2, Kleprlík Jakub 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:1),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Moriya Tsubasa 0:2, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:1), TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Gionis Panagiotis 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Palkovský David 0:2, Olejník Martin 0:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Crha Jakub 1:0, Pavlica Martin 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Čihák Marek 0:1, Špánik Tibor 0:1), KT Praha - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Pavelka Tomáš 2:0, Panský Jindřich 2:0, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Sadílek Tomáš 0:2, Bindač Miroslav 0:1, Martinko Jiří 1:1),
7. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Borová-Liberec 2:4 (body domácích: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 0:2, Málek Tomáš 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, body hostů: Košťál Radek 1:1, Marek David 2:0, Seibert Jakub 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - KT Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čihák Marek 0:2, Beneš Michal 1:1, Špánik Tibor 2:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Orlowski Milan 0:2, Panský Jindřich 1:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 2:4 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:2, Moriya Tsubasa 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0),
8. kolo:
SKST Borová-Liberec - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Marek David 0:2, Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 1:4 (body domácích: Pavlica Martin 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Shouman Mohamed 2:0, Laboutka Luděk 0:1, Kalužný Samuel 2:0), KT Praha - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:1, Koblížek Martin 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST A 1:4 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 0:2, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 2:0),
9. kolo:
TJ Ostrava KST A - SKST Borová-Liberec 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 2:0, Bindač Miroslav 0:2, Sadílek Tomáš 2:0, body hostů: Košťál Radek 1:1, Marek David 1:1, Seibert Jakub 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SF SK Kotlářka EN Praha 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špánik Tibor 1:1, Čihák Marek 1:1, Beneš Michal 0:1, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 2:0), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - KT Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Laboutka Luděk 0:2, Shouman Mohamed 2:0, Kalužný Samuel 1:1, body hostů: Havlík Tomáš 1:1, Javůrek Petr 0:2, Pavelka Tomáš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Kleprlík Jakub 0:1, Reitšpies David 0:2, Šálený David 0:1, body hostů: Gionis Panagiotis 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Tregler Tomáš 1:0),
10. kolo:
SKST Borová-Liberec - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Marek David 0:2, Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Tregler Tomáš 0:1, Gionis Panagiotis 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Buben Vlastimil 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ Hradec Králové 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 1:1, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 2:0), TJ Ostrava KST A - SKST Charvát Baník Havířov 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 2:0, Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 1:1, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:1, Špánik Tibor 1:1, Beneš Michal 0:1),
11. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - SKST Borová-Liberec 4:2 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Špánik Tibor 1:1, Beneš Michal 2:0, body hostů: Košťál Radek 2:0, Chiba Yuhei 0:2, Seibert Jakub 0:2), TJ Ostrava KST A - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 1:1, Sadílek Tomáš 0:1, body hostů: Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, Olejník Martin 2:0), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - SF SK Kotlářka EN Praha 2:4 (body domácích: Laboutka Luděk 1:1, Kalužný Samuel 1:1, Shouman Mohamed 0:2, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Obešlo Marek 2:0, Kučera Stanislav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - KT Praha 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Gionis Panagiotis 1:0, body hostů: Crha Jakub 1:1, Pavlica Martin 0:1, Buben Vlastimil 0:2),
12. kolo:
SKST Borová-Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 1:1, Marek David 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 0:1, Klásek Marek 2:0), TTC Ostrava 2016 - KT Praha 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Bajger Ondřej 2:0, Korbel Richard 0:1, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, Orlowski Milan 1:1), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - TJ Ostrava KST A 0:4 (body domácích: Kalužný Samuel 0:1, Shouman Mohamed 0:2, Laboutka Luděk 0:1, body hostů: Martinko Jiří 2:0, Bindač Miroslav 1:0, Sadílek Tomáš 1:0), DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 2:0, Šlapák Miloš 1:0, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Špánik Tibor 0:1, Čihák Marek 0:1),
13. kolo:
DTJ Hradec Králové - SKST Borová-Liberec 2:4 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 0:2, body hostů: Košťál Radek 1:1, Marek David 2:0, Seibert Jakub 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 2:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Špánik Tibor 1:1, Čihák Marek 1:1, body hostů: Shouman Mohamed 2:0, Laboutka Luděk 1:1, Kalužný Samuel 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:1, Kučera Stanislav 1:1, Obešlo Marek 0:1, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Reitšpies David 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, Valenta Jan 2:0), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Panský Jindřich 0:1, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Crha Jakub 1:0, Klásek Marek 2:0),
14. kolo:
SKST Borová-Liberec - KT Praha 4:1 (body domácích: Marek David 1:1, Seibert Jakub 2:0, Košťál Radek 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 0:1, Pavelka Tomáš 0:2), TTC Ostrava 2016 - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Bajger Ondřej 1:1, Korbel Petr 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 0:2, Málek Tomáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Ostrava KST A 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Sadílek Tomáš 0:1, Martinko Jiří 0:1, Bindač Miroslav 0:1, Klos Patrik 0:1), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - DTJ Hradec Králové 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laboutka Luděk 0:2, Kalužný Samuel 2:0, Shouman Mohamed 1:1, body hostů: Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Olejník Martin 2:0),
15. kolo:
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - SKST Borová-Liberec 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Shouman Mohamed 1:1, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Košťál Radek 1:1, Marek David 1:1, Seibert Jakub 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Bako Radim 0:2, Gorecki Jan 0:1, Mikolašík Michal 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Ostrava KST A 4:0 (body domácích: Bajger Ondřej 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Martinko Jiří 0:2, Martinko Tomáš 0:1, Klos Patrik 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 2:4 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 0:2, body hostů: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1),
16. kolo:
KT Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Pavelka Tomáš 2:0, Panský Jindřich 0:2, Havlík Tomáš 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Obešlo Marek 1:1, Kaucký Petr 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Ostrava KST A 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlica Martin 0:2, Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 1:1, body hostů: Sadílek Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:1, Martinko Jiří 1:1), TTC Ostrava 2016 - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Bajger Ondřej 2:0, Korbel Richard 0:1, body hostů: Špánik Tibor 0:2, Gorecki Jan 0:1, Mikolašík Michal 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 0:1, Palkovský David 0:1),
17. kolo:
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Moriya Tsubasa 1:1, Kalužný Samuel 0:2, Laboutka Luděk 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 2:0), DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, body hostů: Bajger Ondřej 0:2, Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (body domácích: Špánik Tibor 0:1, Karabec Ivan 0:2, Bako Radim 0:1, body hostů: Klásek Marek 2:0, Buben Vlastimil 1:0, Lebeda Michal ml. 1:0), TJ Ostrava KST A - KT Praha 4:2 (body domácích: Bindač Miroslav 1:1, Sadílek Tomáš 1:1, Martinko Jiří 2:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Orlowski Milan 0:2, Panský Jindřich 0:2),
18. kolo:
SKST Borová-Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Marek David 1:1, Košťál Radek 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 0:2), KT Praha - SKST Charvát Baník Havířov 2:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Pavelka Tomáš 2:0, Panský Jindřich 0:2, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1, Špánik Tibor 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Pavlica Martin 0:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Koblížek Martin 2:0, Šlapák Miloš 1:0, Olejník Martin 1:0), TTC Ostrava 2016 - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Moriya Tsubasa 0:1, Průša David 0:1),
19. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Borová-Liberec 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, Šilhán Petr 0:2), TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Laboutka Luděk 0:2, Šedivý Zdeněk 0:2, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 1:0, Lebeda Michal ml. 1:1), DTJ Hradec Králové - KT Praha 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 2:0, Palkovský David 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 0:1), TJ Ostrava KST A - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 0:1, Sadílek Tomáš 2:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 1:1),
20. kolo:
SKST Borová-Liberec - TJ Ostrava KST A 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:2, Marek David 0:1, body hostů: Sadílek Tomáš 1:1, Martinko Jiří 1:0, Bindač Miroslav 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 2:0, Obešlo Marek 0:2, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Čihák Marek 1:1, Špánik Tibor 2:0), KT Praha - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:0 (body domácích: Pavelka Tomáš 1:0, Havlík Tomáš 2:0, Panský Jindřich 1:0, body hostů: Laboutka Luděk 0:2, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:1), TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha 4:2 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Gionis Panagiotis 2:0, Bajger Ondřej 1:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 1:1, Kleprlík Jakub 0:2, Reitšpies David 1:1),
21. kolo:
TTC Ostrava 2016 - SKST Borová-Liberec 4:0 (body domácích: Bajger Ondřej 1:0, Tregler Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 0:1, WO 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha 4:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 1:0, body hostů: Šálený David 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 0:2), DTJ Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 1:4 (body domácích: Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 1:0, body hostů: Kaucký Petr 2:0, Málek Tomáš 1:0, Obešlo Marek 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Špánik Tibor 2:0, Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Bindač Miroslav 0:2, Sadílek Tomáš 1:0, Klos Patrik 0:2),
22. kolo:
SKST Borová-Liberec - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Šilhán Petr 0:1, Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 0:1, body hostů: Špánik Tibor 2:0, Karabec Ivan 1:0, Čihák Marek 1:0), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 2:0, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 0:1, Klos Patrik 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4:1 (body domácích: Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 1:1, Obešlo Marek 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:1, Hlaváček Tomáš 0:2), KT Praha - SF SKK EL Niňo Praha 2:4 (body domácích: Pavelka Tomáš 1:1, Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:1, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Stach Matěj 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Gionis Panagiotis 2:0, Korbel Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Bajger Ondřej 1:1, Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 0:2, Málek Tomáš 0:2), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST A 2:4 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, body hostů: Sadílek Tomáš 0:2, Martinko Jiří 2:0, Bindač Miroslav 2:0), SKST Borová-Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 1:1, Marek David 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 0:1, Klásek Marek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Špánik Tibor 0:2, Karabec Ivan 0:1, Čihák Marek 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Ostrava 2016 2:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:2, Kučera Stanislav 2:0, Málek Tomáš 0:1, Obešlo Marek 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Korbel Petr 1:1, Tregler Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST A - DTJ Hradec Králové 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinko Jiří 1:1, Sadílek Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Borová-Liberec 2:4 (body domácích: Crha Jakub 0:2, Pavlica Martin 2:0, Klásek Marek 0:2, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Marek David 1:1, Košťál Radek 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Špánik Tibor 1:1, Čihák Marek 0:1, body hostů: Reitšpies David 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SF SK Kotlářka EN Praha -:-, DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Koblížek Martin 2:0, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:1, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Martinko Jiří 0:1, Sadílek Tomáš 1:1, Klos Patrik 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Borová-Liberec 4:2 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 1:1, Klásek Marek 1:1, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Marek David 1:1, Košťál Radek 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Gionis Panagiotis 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1, Palkovský David 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Crha Jakub 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, Buben Vlastimil 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Gionis Panagiotis 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Tregler Tomáš 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 0:1, Olejník Martin 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Pavlica Martin 0:1, Crha Jakub 0:1, Mokrejš Jan 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 2:4 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 0:2, body hostů: Gionis Panagiotis 1:1, Karakaševič Aleksandar 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Bajger Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Pavlica Martin 0:1, Crha Jakub 0:2, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 1:0),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 -:-, TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha -:-,
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové -:-, SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Gionis Panagiotis 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 0:2, Reitšpies David 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Gionis Panagiotis 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 0:2, Kleprlík Jakub 0:1, Reitšpies David 0:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Reitšpies David 1:1, body hostů: Gionis Panagiotis 2:0, Karakaševič Aleksandar 0:2, Tregler Tomáš 1:1),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha -:-,
1. liga mužů
1. kolo:
SKST Baník Havířov B - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 2:1, Špánik Tibor 2:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:2, Klos Patrik 3:0, Plachta Jakub 0:3, Černocký Dominik 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 3:0, Kadlček Michal 1:2, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, Mesároš Jakub 2:1, Janoušek Přemek 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 1:3, Čopián Ondřej 2:2, Bělohlávek Dominik 0:3), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 4:0, Bittner Michal 2:2, Ševec Jakub 1:3, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Klásek Marek 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 0:4, Hort Tomáš 1:3), TTC Elizza Praha B - SKST Warmnis Liberec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 0:2, Thang Do Trong 0:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Průša David 1:2, body hostů: Borůvka Lukáš 2:1, Šilhán Petr 3:0, Medek Josef 2:0, Blinka Michal 1:1), SF SKK EL Niňo Praha C - AC Sparta Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:1, Vítovec Martin 0:4, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Černota Filip 2:2, Strejc Filip 2:2, Kubát Jan ml. 1:2), TJ Ostrava KST B - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Klos Patrik 1:0, Liška Libor 2:0, Onderka František 2:0, WO 2:0, body hostů: Wawrosz Pavel 1:0, Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Musil Milan 0:2, WO 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:2, Sikora Filip 0:3, Sikora Radek 1:2, Wawrosz Pavel 2:2, body hostů: Špánik Tibor 4:0, Lokaj Roman 2:1, Mikolašík Michal 1:2, Gorecki Jan 2:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:2, Lokaj Roman 1:2, Bako Radim 2:1, Gorecki Jan 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Rozínek Vojtěch 1:3, Šálený David 0:1, Stach Matěj 0:3, Valenta Jan 1:1), TJ Ostrava KST B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Onderka František 2:0, Klos Patrik 1:1, Karczmarczyk Michal 1:2, Martinko Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Černota Filip 1:2, Strejc Filip 0:3, WO 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:0, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Kadlček Michal 3:0, Hasil Tomáš 1:0, body hostů: Průša David 0:3, Laboutka Luděk 1:2, Šedivý Zdeněk 0:2, Dvořák Petr 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlovský Lukáš 2:1, Dvořáček Petr 1:1, Mesároš Jakub 2:1, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 2:1, Štrof Vojtěch 3:0, Gregořica Radek 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 4:0, Hort Tomáš 1:3, Mokrejš Jan 0:4, Jakubský Filip 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Skála Radek 1:2, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 1:3, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 1:2), TTC Siko Orlová - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 1:2, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Černota Filip 2:2, Strejc Filip 1:2, Jadrný Šimon 0:3),
3. kolo:
SKST Baník Havířov B - AC Sparta Praha 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikolašík Michal 1:1, Lokaj Roman 1:1, Gorecki Jan 2:1, Karabec Ivan 1:0, WO 5:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 0:3, WO 0:5), TJ Ostrava KST B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:1, Plachta Jakub 2:1, Klos Patrik 2:0, WO 2:0, body hostů: Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Stach Matěj 0:2, WO 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Warmnis Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 0:3, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Medek Josef 1:2, Šilhán Petr 1:2, Borůvka Lukáš 1:2, Blinka Michal 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 2:2, Pavlovský Lukáš 1:3, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Laboutka Luděk 3:1, Průša David 3:1, Šedivý Zdeněk 1:3, Dvořák Petr 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 1:2, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:1, Skála Radek 2:1, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Jakubský Filip 0:3), TTC Siko Orlová - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 1:2, Koldas Tomáš 3:0, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Stach Matěj 0:3, Rozínek Vojtěch 2:1, Šálený David 0:3),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálený David 1:1, Stach Matěj 0:2, Vítovec Martin 0:3, Obešlo Marek 1:2, body hostů: Klásek Marek 3:0, Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 1:1, Hort Tomáš 1:1), AC Sparta Praha - DTJ Hradec Králové B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černota Filip 2:1, Strejc Filip 0:3, Kuchař Jan 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 3:0, Bittner Michal 1:2, Ševec Jakub 2:1), TTC Elizza Praha B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 1:3, Hlaváček Tomáš 2:2, Šedivý Zdeněk 1:3, Laboutka Luděk 3:1, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 2:2), SKST Warmnis Liberec B - TTC Moravská Slavia Brno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borůvka Lukáš 3:1, Blinka Michal 2:2, Šilhán Petr 3:1, Medek Josef 0:4, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Žoldoš Petr 2:2, Skála Radek 2:2), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Radim 0:2, Mikolašík Michal 0:2, Škopec Oliver 0:3, Gorecki Jan 1:1, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Hasil Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST B - TJ Agrotec Hustopeče 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 3:0, Martinko Tomáš 1:1, Plachta Jakub 1:2, Klos Patrik 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Pavlovský Lukáš 1:2, Mesároš Jakub 0:3, Hoferik Petr 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Gomez Gustavo 4:0, WO 0:2, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Hasil Tomáš 1:2, Lapčík Ondřej 0:2, WO 2:0),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:2, Šálený David 1:3, Žaloudík Jan 2:2, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Bittner Michal 1:3, Ševec Jakub 1:3), AC Sparta Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 2:2, Hobl Lukáš 2:2, Černota Filip 1:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 2:2, Hort Tomáš 2:2, Hušek Adam 0:4), TTC Elizza Praha B - TTC Moravská Slavia Brno 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 0:3, Hlaváček Tomáš 0:2, Šedivý Zdeněk 2:1, Laboutka Luděk 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Handl Petr 2:1, Žoldoš Petr 1:2, Skála Radek 2:0), SKST Warmnis Liberec B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 0:3, Borůvka Lukáš 1:2, body hostů: Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Štrof Vojtěch 3:0), SKST Baník Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Mikolašík Michal 2:1, Škopec Oliver 1:2, Karabec Ivan 3:0, WO 0:1, body hostů: Mesároš Jakub 0:4, Schwarzer Antonín 1:1, Janoušek Přemek 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Ostrava KST B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:2, Martinko Tomáš 1:3, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Kadlček Michal 3:1, Lapčík Ondřej 0:3), TTC Siko Orlová - TJ Agrotec Hustopeče 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 3:1, Gomez Gustavo 2:0, Pisarczyk Tomek 0:3, Koldas Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 2:1, Pavlovský Lukáš 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SF SKK EL Niňo Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 2:0, Broiakovskyi Vsevolod 1:1, Lapčík Ondřej 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Obešlo Marek 2:1, Rozínek Vojtěch 0:3, Stach Matěj 0:2, Šálený David 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - AC Sparta Praha 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Jakub 0:4, Dvořáček Petr 3:1, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Černota Filip 1:3, Strejc Filip 1:3, Bárta Daniel 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Čopián Ondřej 0:2, Bělohlávek Dominik 2:1, Přistál Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 2:1, Gorecki Jan 1:2, Mikolašík Michal 0:3, Lokaj Roman 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Vaculík Miloslav 1:3, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 2:2, body hostů: Klos Patrik 2:2, Onderka František 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Elizza Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 0:4, Brát Karel ml. 0:4, Hort Tomáš 2:1, Buben Vlastimil 3:1, body hostů: Průša David 2:2, Laboutka Luděk 4:0, Thang Do Trong 2:2, Hlaváček Tomáš 2:1), DTJ Hradec Králové B - SKST Warmnis Liberec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 0:3, Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Šilhán Petr 1:3, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Siko Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 1:2, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 2:2, Přistál Tomáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Gomez Gustavo 4:0, Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 3:1, Pisarczyk Tomek 1:3, WO 0:2),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 2:1, Lapčík Ondřej 1:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Černota Filip 0:3, Bárta Daniel 0:3, Strejc Filip 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Jakub 2:1, Hoferik Petr 1:2, Janoušek Přemek 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Stach Matěj 1:2, Rozínek Vojtěch 0:3, Šálený David 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 4:0, Čopián Ondřej 0:4, Bělohlávek Dominik 1:2, Přistál Tomáš 2:2, body hostů: Klos Patrik 3:1, Onderka František 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Šenkapoul Petr 0:4, Šmerda Marek 2:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Gorecki Jan 3:1, Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 1:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 1:2, Brát Karel ml. 2:1, Buben Vlastimil 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:2, Medek Josef 1:2), DTJ Hradec Králové B - TTC Elizza Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Lukáš 4:0, Ševec Jakub 2:2, Bittner Michal 0:3, Šlapák Miloš 2:2, body hostů: Moriya Tsubasa 2:2, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 1:3, Hlaváček Tomáš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Siko Orlová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šenkapoul Petr 0:4, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:2, body hostů: Gomez Gustavo 4:0, Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 2:2, Pisarczyk Tomek 1:2),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:1, Žaloudík Jan 0:2, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 1:2, body hostů: Laboutka Luděk 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, Hlaváček Tomáš 1:1), AC Sparta Praha - SKST Warmnis Liberec B 10:8 (AK ČAST, čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Černota Filip 0:4, Kreder Benjamin 4:0, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 2:2, Blinka Michal 1:3, Medek Josef 2:2), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:1, Mikolašík Michal 1:1, Bako Radim 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:2), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:1, Vybíral Filip 0:2, Onderka František 0:3, Klos Patrik 3:1, Plachta Jakub 0:2, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Ševec Jakub 2:2, Bittner Michal 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Lapčík Ondřej 0:3, Tymofieiev Oleksandr 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 1:3, Gregořica Radek 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 1:2, Dvořáček Petr 0:3, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 1:2, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Šmerda Marek 1:2, Skála Radek 3:0), TTC Siko Orlová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:3, Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 1:3, Wawrosz Pavel 3:1, body hostů: Buben Vlastimil 4:0, Hort Tomáš 3:1, Brát Karel ml. 0:4, Mokrejš Jan 2:2),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Warmnis Liberec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 4:0, Šálený David 0:2, Stach Matěj 0:4, Obešlo Marek 3:1, WO 0:2, body hostů: Medek Josef 1:2, Borůvka Lukáš 2:2, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:2, WO 2:0), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 8:10 (AK ČAST, čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 0:4, Strejc Filip 1:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Průša David 2:2, Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1), SKST Baník Havířov B - DTJ Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 1:3, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 2:2, Karabec Ivan 3:1, Bako Radim 1:0, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Foff Lukáš 2:2, Ševec Jakub 1:3, Bittner Michal 1:3), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 2:2, Štalzer Adam 0:2, Onderka František 2:1, Klos Patrik 3:1, Plachta Jakub 2:0, body hostů: Klásek Marek 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Mokrejš Jan 0:4, Hort Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Moravská Slavia Brno 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Broiakovskyi Vsevolod 0:3, Lapčík Ondřej 2:1, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 1:3, Handl Petr 2:1, Skála Radek 0:3, Šmerda Marek 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST SK US Steinerová Choceň z.s 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Jakub 3:1, Hoferik Petr 2:2, Dvořáček Petr 0:4, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 3:1, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 2:2), TTC Siko Orlová - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koldas Tomáš 3:0, Pisarczyk Tomek 0:3, Wawrosz Pavel 1:3, WO 0:4, body hostů: Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 2:0, Bittner Michal 2:1, Ševec Jakub 0:2, WO 4:0),
10. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s - SF SKK EL Niňo Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 0:1, Čopián Ondřej 0:2, Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 0:1, WO 6:0, body hostů: Obešlo Marek 2:1, Rozínek Vojtěch 2:1, Valenta Jan 0:1, WO 0:6), TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Marek 2:1, Skála Radek 1:1, Smýkal Tomáš 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Černota Filip 0:3, Jadrný Šimon 0:3, Strejc Filip 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 0:2, Hrunka Jakub 0:2, Hušek Adam 0:3, Buben Vlastimil 0:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Gráf Jiří 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Tymofieiev Oleksandr 2:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Lukáš 3:0, Bittner Michal 1:2, Ševec Jakub 1:2, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Pavlovský Lukáš 2:1, Mesaroš Jakub 0:3, Janoušek Přemek 0:3), TTC Elizza Praha B - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Tomáš 1:3, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 1:2, Hrnčiřík Jan 3:1, Šedivý Zdeněk 1:0, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 2:2, Škopec Oliver 0:4), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilhán Petr 0:1, Blinka Michal 0:3, Chiba Yuhei 2:1, Borůvka Lukáš 0:3, Medek Josef 1:1, WO 5:0, body hostů: Onderka František 3:1, Klos Patrik 4:0, Karásek Karel 2:2, WO 0:5), SKST Warmnis Liberec B - TTC Siko Orlová 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chiba Yuhei 1:0, Borůvka Lukáš 1:1, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Hobl Lukáš 0:4, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 2:2), TTC Moravská Slavia Brno - SF SKK EL Niňo Praha C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Skála Radek 1:1, Handl Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 0:2, Valenta Jan 0:1, WO 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buben Vlastimil 2:2, Hort Tomáš 2:2, Hušek Adam 0:4, Klásek Marek 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 2:2, Pavlovský Lukáš 1:3, Janoušek Přemek 2:2), DTJ Hradec Králové B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševec Jakub 0:3, Foff Lukáš 2:1, Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Kadlček Michal 4:0, Lapčík Ondřej 2:2, WO 0:5), TTC Elizza Praha B - TJ Ostrava KST B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:2, Průša David 3:1, Hrnčiřík Jan 1:2, Laboutka Luděk 2:2, body hostů: Klos Patrik 3:1, Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 0:4, Plachta Jakub 1:2), SKST Warmnis Liberec B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 0:3, Medek Josef 1:2, Chiba Yuhei 4:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 0:3, Škopec Oliver 1:2), TTC Elizza Praha B - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thang Do Trong 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Průša David 0:3, Laboutka Luděk 2:0, WO 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 2:1, Koldas Tomáš 1:2, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:4),
12. kolo:
TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 2:1, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 4:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Bako Radim 1:3, Gorecki Jan 1:2, Mikolašík Michal 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Jakub 1:2, Melichar Libor 0:2, Janoušek Přemek 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Kadlček Michal 3:0, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 1:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Moravská Slavia Brno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 1:1, Čopián Ondřej 1:2, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Skála Radek 1:2, Smýkal Tomáš 1:2, Handl Petr 1:2, Šmerda Marek 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - DTJ Hradec Králové B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 2:2, Mokrejš Jan 1:3, Brát Karel ml. 1:3, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 4:0, Bittner Michal 0:4, Ševec Jakub 3:1), SKST Warmnis Liberec B - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borůvka Lukáš 1:2, Šilhán Petr 0:3, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 2:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 4:0, Laboutka Luděk 2:1, Průša David 1:2, Hlaváček Tomáš 1:2), AC Sparta Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 1:2, Kubát Jan ml. 0:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Valenta Jan 2:1, Šálený David 0:2), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koldas Tomáš 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, WO 0:3, body hostů: Klos Patrik 3:0, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 1:0, Plachta Jakub 0:1, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - TTC Siko Orlová 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 2:2, Mikolašík Michal 4:0, Bako Radim 0:3, Karabec Ivan 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 1:3, Koldas Tomáš 2:2, Bělík Šimon 1:3, Pisarczyk Tomek 1:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Baník Havířov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:2, Stach Matěj 1:1, Šálený David 0:3, Obešlo Marek 2:1, WO 0:1, body hostů: Karabec Ivan 1:2, Mikolašík Michal 2:1, Gorecki Jan 3:0, Lokaj Roman 1:1, WO 1:0), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 1:3, Černota Filip 0:3, Strejc Filip 1:2, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 3:1, Vybíral Filip 0:3, Klos Patrik 3:0), TTC Elizza Praha B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:10, SKST Warmnis Liberec B - TJ Agrotec Hustopeče 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Blinka Michal 1:3, Borůvka Lukáš 3:1, Marek David 3:1, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Pavlovský Lukáš 2:2, Mesaroš Jakub 3:1, Hoferik Petr 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - KST SK US Steinerová Choceň z.s 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Jakubský Filip 0:3, Buben Vlastimil 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), DTJ Hradec Králové B - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 0:3, Bittner Michal 0:3, Foff Lukáš 2:1, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 2:1, Šmerda Marek 2:1, Skála Radek 2:1), AC Sparta Praha - TTC Siko Orlová 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Jan ml. 1:2, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Wawrosz Pavel 2:2, Bělík Šimon 2:2, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:4),
14. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Baník Havířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Kubát Jan ml. 0:3, Kuchař Jan 1:2, Zlámal Jaromír 2:1, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Mikolašík Michal 3:1, Gorecki Jan 1:2, Lokaj Roman 2:0, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:3, Valenta Jan 2:1, Vítovec Martin 0:3, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Klos Patrik 4:0, Martinko Tomáš 2:2, Onderka František 2:1, Vybíral Filip 0:3), SKST Warmnis Liberec B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:2, Blinka Michal 0:4, Borůvka Lukáš 0:3, Marek David 4:0, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 3:1, Kadlček Michal 2:2, Tymofieiev Oleksandr 2:2, Lapčík Ondřej 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:1, Čamr František 0:3, Hlaváček Tomáš 2:1, Laboutka Luděk 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 1:2, Pavlovský Lukáš 0:3, Hoferik Petr 1:2), DTJ Hradec Králové B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 1:3, Bittner Michal 1:3, Ševec Jakub 3:1, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Moravská Slavia Brno 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrejš Jan 3:1, Hort Tomáš 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Buben Vlastimil 4:0, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Skála Radek 1:2, Šmerda Marek 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 1:0, Valenta Jan 2:0, Obešlo Marek 3:0, Šálený David 0:1, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:3, Bělík Šimon 0:2, Wawrosz Pavel 1:1, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 3:1, Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 1:2, Klásek Marek 4:0, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Rozínek Vojtěch 1:3, Plachý Josef 2:1, Žaloudík Jan 1:2), DTJ Hradec Králové B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:0, Ševec Jakub 1:1, Bittner Michal 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Kubát Jan ml. 0:3, Strejc Filip 0:3, Jadrný Šimon 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 1:2, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 4:0, Laboutka Luděk 3:0, Průša David 2:1, Hlaváček Tomáš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Warmnis Liberec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 1:3, Skála Radek 3:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Šilhán Petr 0:4, Borůvka Lukáš 2:2, Blinka Michal 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Baník Havířov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 2:0, Lapčík Ondřej 1:1, Tymofieiev Oleksandr 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Gorecki Jan 2:1, Mynář Vojtěch 0:3, Rusnák Aleš 0:2, Volný Karel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 3:1, Hoferik Petr 1:2, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Onderka František 1:3, Plachta Jakub 0:3, Štalzer Adam 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TTC Siko Orlová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:0, Tymofieiev Oleksandr 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kadlček Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
DTJ Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Žaloudík Jan 2:2, Šálený David 0:3, Rozínek Vojtěch 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - AC Sparta Praha 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 2:1, Mokrejš Jan 2:1, Hort Tomáš 0:3, Klásek Marek 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 1:2, Strejc Filip 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Elizza Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 2:2, Laboutka Luděk 3:1, Průša David 2:2, Hlaváček Tomáš 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 0:1, Čopián Ondřej 2:0, Štrof Vojtěch 2:1, Přistál Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 1:2, Borůvka Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Baník Havířov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 1:2, Mesaroš Jakub 0:3, Dvořáček Petr 0:3, Schwarzer Antonín 3:1, WO 2:0, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 3:1, Bako Radim 0:1, WO 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Ostrava KST B 10:0wo, TJ Agrotec Hustopeče - TTC Siko Orlová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mesaroš Jakub 1:0, Pavlovský Lukáš 2:0, Hoferik Petr 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 0:2, Sionkala Eduard 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaucký Jakub 0:3, Žaloudík Jan 1:1, Obešlo Marek 1:1, Rozínek Vojtěch 0:3, WO 4:1, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 2:2, Kadlček Michal 3:0, Tymofieiev Oleksandr 3:0, WO 1:4), AC Sparta Praha - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hobl Lukáš 0:3, Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 0:3, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Pavlovský Lukáš 1:2, Hoferik Petr 2:1, Mesaroš Jakub 2:1), SKST Baník Havířov B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 3:1, Lokaj Roman 3:1, Škopec Oliver 0:3, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karczmarczyk Michal 0:3, Černocký Dominik 0:3, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:0, body hostů: Skála Radek 3:0, Handl Petr 2:1, Šmerda Marek 2:1, Svoboda Libor 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moriya Tsubasa 2:0, Průša David 1:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Laboutka Luděk 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:2, Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 0:2, Kačer Radek 0:2), SKST Warmnis Liberec B - DTJ Hradec Králové B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 0:4, Medek Josef 0:4, Blinka Michal 1:2, Marek David 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 3:1, Ševec Jakub 2:1), TTC Siko Orlová - KST SK US Steinerová Choceň z.s 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Gomez Gustavo 1:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 1:1),
18. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:2, Kubát Jan ml. 1:3, Hüttl Michal 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, WO 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Kadlček Michal 3:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, 0:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 0:3, Obešlo Marek 2:0, Stach Matěj 0:3, Rozínek Vojtěch 0:3, body hostů: Schwarzer Antonín 2:1, Hoferik Petr 2:1, Mesaroš Jakub 3:0, Pavlovský Lukáš 2:0), TJ Ostrava KST B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlec Vít 1:2, Klos Patrik 1:1, Bajger Jiří 1:1, WO 0:5, body hostů: Bělohlávek Dominik 1:1, Štrof Vojtěch 1:0, Čopián Ondřej 0:2, Přistál Tomáš 2:0, WO 5:0), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 1:3, Škopec Oliver 0:3, Mynář Vojtěch 1:2, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Handl Petr 3:1, Skála Radek 4:0, Šmerda Marek 1:2, Svoboda Libor 1:2), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Lukáš 2:1, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:3, Kačer Radek 0:3), TTC Elizza Praha B - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moriya Tsubasa 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, Průša David 1:2, Laboutka Luděk 3:0, body hostů: Foff Lukáš 1:2, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 1:2, Ševec Jakub 0:2), TTC Siko Orlová - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:2, Koldas Tomáš 1:1, Pisarczyk Tomek 2:2, Gomez Gustavo 4:0, WO 0:2, body hostů: Handl Petr 1:2, Skála Radek 3:1, Šmerda Marek 1:2, Svoboda Libor 0:4, WO 2:0),
19. kolo:
TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Thang Do Trong 1:1, Hrnčiřík Jan 1:2, Laboutka Luděk 3:0, Šedivý Zdeněk 1:1, WO 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Obešlo Marek 2:1, Půlpán David 0:3, WO 0:4), SKST Warmnis Liberec B - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 2:1, Borůvka Lukáš 2:0, Medek Josef 2:1, Šilhán Petr 2:1, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Kubát Jan ml. 0:3, Kuchař Jan 1:2, Lánský Jakub 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buben Vlastimil 2:0, Hort Tomáš 1:1, Hrunka Jakub 0:3, Mokrejš Jan 0:4, WO 2:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 3:0, Gorecki Jan 2:1, Lokaj Roman 1:0, WO 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bittner Michal 2:0, Ševec Jakub 1:1, Šlapák Miloš 2:1, Foff Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Onderka František 1:2, Martinko Tomáš 0:3, Klos Patrik 2:1, WO 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 1:1, Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 1:0, WO 4:0, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 2:1, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Kadlček Michal 1:0, Lapčík Ondřej 0:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skála Radek 2:2, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:2, body hostů: Mesaroš Jakub 2:2, Schwarzer Antonín 4:0, Pavlovský Lukáš 0:4, Janoušek Přemek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mokrejš Jan 2:0, Koubek Vojtěch 1:1, Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:3),
20. kolo:
SKST Warmnis Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 3:1, Blinka Michal 3:1, Protiva Luboš 1:3, Borůvka Lukáš 2:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Obešlo Marek 3:1, Žaloudík Jan 1:3, Půlpán David 1:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thang Do Trong 1:3, Šedivý Zdeněk 2:2, Laboutka Luděk 2:1, Hrnčiřík Jan 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Kubát Jan ml. 2:2, Kuchař Jan 1:3, Šenk Jakub 0:3), DTJ Hradec Králové B - SKST Baník Havířov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 3:1, Bittner Michal 0:3, Foff Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Mikolašík Michal 3:1, Gorecki Jan 1:3, Lokaj Roman 0:2, WO 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Hušek Adam 0:4, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Klos Patrik 4:0, Martinko Tomáš 2:2, Onderka František 2:2, Vybíral Filip 2:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Radek 0:3, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Kadlček Michal 3:1, Lapčík Ondřej 0:2, Broiakovskyi Vsevolod 3:1, WO 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Schwarzer Antonín 3:1, Mesaroš Jakub 1:2, Pavlovský Lukáš 0:3, Janoušek Přemek 0:3), DTJ Hradec Králové B - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foff Lukáš 2:0, Ševec Jakub 1:1, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 0:2, WO 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 0:3, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaucký Jakub 0:3, Krejcar Vilém 0:3, Obešlo Marek 3:0, Rozínek Vojtěch 2:2, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), AC Sparta Praha - TTC Moravská Slavia Brno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 2:2, Kubát Jan ml. 0:4, Kuchař Jan 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Skála Radek 2:2, Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 3:1, Štofka Filip 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 2:0, Kadlček Michal 2:0, Lapčík Ondřej 3:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:1, body hostů: Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 0:3, Buben Vlastimil 1:1, Kačer Radek 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Jakub 1:3, Pavlovský Lukáš 2:1, Janoušek Přemek 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Foff Lukáš 3:1, Ševec Jakub 0:4, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Elizza Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Roman 1:2, Mynář Vojtěch 0:2, Mikolašík Michal 1:2, Karabec Ivan 4:0, WO 0:3, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Laboutka Luděk 1:2, Průša David 2:1, Šedivý Zdeněk 0:2, WO 3:0), TJ Ostrava KST B - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 3:0, Černocký Dominik 1:1, Onderka František 2:1, Klos Patrik 3:0, body hostů: Medek Josef 0:3, Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:2, Borůvka Lukáš 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:1, Koldas Tomáš 2:1, Pisarczyk Tomek 1:2, Gomez Gustavo 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:3, Blinka Michal 2:1, Medek Josef 1:2, Šilhán Petr 0:3),
22. kolo:
AC Sparta Praha - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreder Benjamin 1:2, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 0:3, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Moravská Slavia Brno 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejcar Vilém 0:2, Kaucký Jakub 0:2, Obešlo Marek 1:2, Rozínek Vojtěch 1:2, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Skála Radek 2:0, Štofka Filip 1:1), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 2:1, Janoušek Přemek 1:1, Dvořáček Petr 3:0, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Mokrejš Jan 0:3, Hort Tomáš 0:3, Kačer Radek 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Kadlček Michal 1:2, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Lapčík Ondřej 2:2, body hostů: Foff Lukáš 1:3, Šlapák Miloš 2:1, Ševec Jakub 1:2, Bittner Michal 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 1:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 0:3, Klos Patrik 3:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:1, Laboutka Luděk 3:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Čamr František 1:2), SKST Baník Havířov B - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 1:1, Rusnák Aleš 1:1, Lokaj Roman 3:0, Mikolašík Michal 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 0:2, Medek Josef 0:2), TTC Siko Orlová - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Koldas Tomáš 2:0, Pisarczyk Tomek 3:0, Gomez Gustavo 3:0, body hostů: Průša David 1:2, Čamr František 0:3, Šedivý Zdeněk 0:2, Hlaváček Tomáš 1:1),
2. liga mužů skupina A
1. kolo:
TTC Litoměřice - TTC Bělá pod Bezdězem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Hervert Josef 1:1, Bartošek Vít 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Zajíček Pavel 2:1, Balog Roland 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Kaňka Luděk st. 0:2), SKST Liberec C - Tatran KRPA Hostinné 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Kodým Jiří 1:1, Reliszka Jakub 0:3, Pařízek Martin 1:2, body hostů: Voňka Jakub 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice - SF SKK EL Niňo Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 4:0, Krameš Jan 0:1, Pospíšil Milan 1:3, Kolář Vlastimil 2:2, Juklík Tomáš 0:3, body hostů: Šálený David 2:2, Šablatura Michal 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Ezr Václav 3:1), TJ Sokol Michle Praha - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Aleš 0:3, Hořejší Radim 2:1, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 1:3, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Pěnkava Luboš 2:1, Čamr František 1:2, Borůvka Jakub 3:0), SKST Cheb - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 1:1, Gavlas Petr 2:2, Žák Jan 3:1, Hobl Lukáš 3:1, Březovský Petr 0:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 2:2, Kříž Dominik 0:4), TJ Tatran Sedlčany - SK Pedagog ČB 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 4:0, Kaucký Roman 1:2, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:2, Legát Petr 2:2, Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 0:3),
2. kolo:
TTC Litoměřice - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hervert Josef 1:3, Bartošek Vít 3:1, Woznicki Patrik 0:4, Tschakert Tomáš 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:2, Kaucký Roman 1:3, Kocura Jiří 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SK Pedagog ČB 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 0:2, Balog Roland 1:3, Postelt Tomáš 2:1, Zajíček Pavel 2:2, Lapka Miroslav 0:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 4:0, Kortus Filip 1:3, Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 2:1), SKST Liberec C - SKST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 2:2, Gireth Pavel 2:2, Reliszka Jakub 2:2, Pařízek Martin 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 3:1, Žák Jan 1:3, Gavlas Petr 0:4, Žaloudík Jan 4:0), Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor Eissmann 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 1:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Voňka Jakub 2:0, Šváb Richard 1:0, WO 3:0, body hostů: Pour Pavel ml. 0:2, Chvátal Martin 0:2, Dráždil Roman 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:2, Krameš Jan 1:3, Juklík Tomáš 2:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Nejedlý Petr 4:0, Hořejší Radim 0:4, Šimeček Jan 1:3, Bucifal Aleš 3:1), SF SKK EL Niňo Praha D - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Petr 0:2, Počta Tomáš 0:2, Šablatura Michal 0:2, WO 0:3, body hostů: Vaculovič Libor 1:0, Pěnkava Luboš 2:0, Borůvka Jakub 2:0, Čamr František 1:0, WO 3:0),
3. kolo:
TTC Litoměřice - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 2:1, Woznicki Patrik 1:2, Tschakert Tomáš 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 0:3, Kortus Filip 1:2, Smažík David 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Postelt Tomáš 3:0, Kaňka Luděk st. 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Pejša Karel ml. 1:3, Faktor Radovan 1:2, Kaucký Roman 2:1, Kocura Jiří 0:3), SKST Liberec C - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 4:0, Gireth Pavel 2:2, Reliszka Jakub 0:3, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Kříž Dominik 0:3), Tatran KRPA Hostinné - SKST Cheb 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Rýgl Vojtěch 1:3, Kalenský Jaroslav 0:3, Šváb Richard 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 4:0, Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 3:1, Gavlas Petr 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Juklík Tomáš 0:3, Kolář Vlastimil 1:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Čamr František 2:0, Borůvka Jakub 1:1, Pěnkava Luboš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šablatura Michal 0:4, Ezr Václav 3:1, Půlpán David 1:3, Šálený David 4:0, body hostů: Nejedlý Petr 2:2, Hořejší Radim 3:1, Šimeček Jan 1:3, Bucifal Aleš 2:2),
4. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kaucký Roman 0:4, Drechsler Dušan 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Hořejší Radim 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Libor 1:3), SK Pedagog ČB - ST EUROMASTER Kolín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Čelikovský Jakub 0:3, Fausek Matěj 0:3, Kortus Pavel ml. 2:1, body hostů: Čamr František 3:0, Borůvka Jakub 2:1, Pěnkava Luboš 1:2, Vaculovič Libor 3:0), SKST Cheb - TJ Lokomotiva Vršovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Gavlas Petr 2:0, Polák Michal 2:0, body hostů: Kolář Vlastimil 0:2, Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 0:1, Juklík Tomáš 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Krejcar Vilém 1:3, Ezr Václav 2:1, Špaček Zbyněk 1:2, Půlpán David 0:3), TTC Litoměřice - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, Bartošek Vít 1:2, Tschakert Tomáš 2:1, body hostů: Kodým Jiří 1:2, Pařízek Martin 1:2, Reliszka Jakub 0:3, Gireth Pavel 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem - Tatran KRPA Hostinné 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Kaňka Luděk st. 1:1, Zajíček Pavel 1:2, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:0, Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 1:2, Šváb Richard 2:1),
5. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - ST EUROMASTER Kolín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Roman 0:3, Drechsler Dušan 1:3, Faktor Radovan 2:1, Pejša Karel ml. 3:1, Kocura Jiří 0:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Čamr František 2:2, Vaculovič Libor 2:2, Pěnkava Luboš 2:1), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Michle Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Petr 1:0, Kortus Filip 2:0, Fausek Matěj 2:0, Kortus Pavel ml. 1:0, WO 2:0, body hostů: Nejedlý Petr 0:2, Hořejší Radim 0:2, Bucifal Aleš 0:1, Šimeček Jan 0:1, WO 0:2), SKST Cheb - SF SKK EL Niňo Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 1:1, Polák Michal 3:0, Hobl Lukáš 2:0, body hostů: Stach Matěj 0:3, Šálený David 1:1, Ezr Václav 0:2, Půlpán David 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 2:0, Kříž Dominik 1:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 1:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 0:2, Kolář Vlastimil 1:1, Juklík Tomáš 0:2, Pospíšil Milan 0:1), TTC Litoměřice - Tatran KRPA Hostinné 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Postelt Tomáš 2:1, Kaňka Luděk st. 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Lapka Miroslav 0:1, body hostů: Pařízek Martin 1:3, Kodým Jiří 2:1, Gireth Pavel 2:1, Reliszka Jakub 0:3),
6. kolo:
SKST Liberec C - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodým Jiří 0:4, Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 1:2, Pařízek Martin 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 1:2, Kaucký Roman 1:2), Tatran KRPA Hostinné - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 0:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Legát Petr 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 0:3, Pospíšil Milan 0:1, Kolář Vlastimil 2:1, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 3:0, Hervert Josef 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Bělá pod Bezdězem 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 3:1, Špaček Zbyněk 2:1, Cholínský Jan 2:1, Ezr Václav 3:1, body hostů: Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 0:4, Zajíček Pavel 2:1, Kaňka Luděk st. 0:1, Lapka Miroslav 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SKST Cheb 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 0:2, Šimeček Jan 1:1, Švec Radek 0:3, Zámyslický Jaroslav 0:3, body hostů: Hobl Lukáš 3:0, Gavlas Petr 2:1, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čamr František 2:2, Pěnkava Luboš 3:1, Vaculovič Libor 2:1, Borůvka Jakub 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:2, Kříž Dominik 0:1),
7. kolo:
SKST Liberec C - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 2:1, Kodým Jiří 3:0, Pařízek Martin 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Legát Petr 0:3, Kortus Filip 0:3, Marat Petr 1:2), Tatran KRPA Hostinné - TJ Tatran Sedlčany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 1:3, Drechsler Dušan 2:1, Kaucký Roman 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Bělá pod Bezdězem 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:3, Pospíšil Milan 1:2, Krameš Jan 1:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Kaňka Luděk st. 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 1:2, Cholínský Jan 1:2, Šablatura Michal 1:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Bor Eissmann 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 0:2, Hořejší Radim 0:2, Benák Libor 1:2, Šimeček Jan 0:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Kříž Dominik 2:0), ST EUROMASTER Kolín - SKST Cheb 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čamr František 1:2, Pěnkava Luboš 1:2, Vaculovič Libor 1:2, Borůvka Jakub 1:2, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Žaloudík Jan 3:0, Žák Jan 2:1),
8. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Cheb 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Drechsler Dušan 0:3, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Gavlas Petr 4:0, Žaloudík Jan 3:0, Žák Jan 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Bor Eissmann 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 0:3, Fausek Matěj 0:2, Legát Petr 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 1:1), TTC Litoměřice - TJ Sokol Michle Praha 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Hořejší Radim 2:1, Nejedlý Petr 0:3, Šimeček Jan 1:2, Benák Libor 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Postelt Tomáš 0:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 1:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Čamr František 2:0, Borůvka Jakub 1:1, Pěnkava Luboš 2:0), SKST Liberec C - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 2:2, Reliszka Jakub 1:3, Protiva Luboš 2:2, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Krameš Jan 1:3, Kuba Josef 3:1, Pospíšil Milan 0:2, Juklík Tomáš 1:1), Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 2:0, body hostů: Šálený David 0:3, Šablatura Michal 0:2, Ezr Václav 0:2, Půlpán David 0:2),
9. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:3), SK Pedagog ČB - SKST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 2:2, Legát Petr 2:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Gavlas Petr 1:3, Žák Jan 4:0, Žaloudík Jan 1:3), TTC Litoměřice - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:2, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 2:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Čamr František 0:4, Borůvka Jakub 3:1, Pěnkava Luboš 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Michle Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 2:0, Postelt Tomáš 1:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Balog Roland 2:0, Lapka Miroslav 1:0, body hostů: Hořejší Radim 0:3, Nejedlý Petr 1:1, Šimeček Jan 0:2, Benák Libor 0:2), SKST Liberec C - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 2:1, Reliszka Jakub 1:2, Pařízek Martin 4:0, body hostů: Ezr Václav 3:1, Šablatura Michal 0:3, Půlpán David 2:1, Kubát Petr 0:3), Tatran KRPA Hostinné - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Kuba Josef 1:2, Pospíšil Milan 1:0, Krameš Jan 0:3, Juklík Tomáš 0:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Juklík Tomáš 0:3, Krameš Jan 0:3, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 1:2, Kocura Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - SK Pedagog ČB 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šablatura Michal 2:0, Cholínský Jan 2:0, Stach Matěj 2:0, Ezr Václav 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 0:2, Fausek Matěj 0:2, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 1:2, Bucifal Aleš 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Pařízek Martin 2:2, Kodým Jiří 4:0, Reliszka Jakub 2:1, Gireth Pavel 1:2), ST EUROMASTER Kolín - Tatran KRPA Hostinné 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:1, Trajhan Miroslav 1:0, WO 0:2, body hostů: Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, WO 2:0), SKST Cheb - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Lukáš 3:1, Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 2:1, Gavlas Petr 0:4, body hostů: Pinka Jan 2:2, Tschakert Tomáš 3:1, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 0:2, Belopotočan Roman 3:0, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Zajíček Pavel 1:2, Balog Roland 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Kaňka Luděk st. 0:1, Lapka Miroslav 0:2),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - SK Pedagog ČB 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 0:3, Juklík Tomáš 0:2, Krameš Jan 1:2, Kolář Vlastimil 1:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 3:0, Kortus Filip 1:2, Marat Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 1:3, Cholínský Jan 1:3, Šablatura Michal 2:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 2:2, Kocura Jiří 2:2), TJ Sokol Michle Praha - Tatran KRPA Hostinné 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Šimeček Jan 0:3, Bucifal Aleš 1:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Voňka Jakub 4:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 1:2), ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Trajhan Miroslav 1:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Gireth Pavel 0:3, Reliszka Jakub 0:2, Kodým Jiří 0:2), SKST Cheb - TTC Bělá pod Bezdězem 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jan 1:0, Žaloudík Jan 2:0, Gavlas Petr 3:0, Hobl Lukáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 0:2, Postelt Tomáš 0:2, Zajíček Pavel 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 0:3, Chvátal Martin 1:1, Belopotočan Roman 2:2, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hervert Josef 0:3, Bartošek Vít 1:2),
12. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Litoměřice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lapka Miroslav 0:3, Postelt Tomáš 0:2, Balog Roland 0:3, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:1, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 1:1), Tatran KRPA Hostinné - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, Drahotský Tomáš 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 1:2, Reliszka Jakub 1:2, Kaněra Jan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cholínský Jan 0:2, Šablatura Michal 2:2, Stach Matěj 2:1, Ezr Václav 4:0, Plachý Ladislav 1:1, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Krameš Jan 3:1, Kuba Josef 0:4, Pospíšil Milan 0:1, Juklík Tomáš 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Michle Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Čamr František 1:1, Pěnkava Luboš 3:0, Vaculovič Libor 2:0, body hostů: Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 0:2, Benák Libor 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Cheb 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 0:2, Belopotočan Roman 1:3, Kříž Dominik 0:1, body hostů: Polák Michal 4:0, Žák Jan 4:0, Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Tatran Sedlčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 0:4, Kortus Filip 3:1, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Kocura Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejša Karel ml. 1:1, Drechsler Dušan 0:2, Kaucký Roman 0:3, Janda Jaromír 0:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 2:0, Bartošek Vít 2:0, Hervert Josef 1:1), SK Pedagog ČB - TTC Bělá pod Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:3, Marat Petr 2:2, Kortus Filip 1:3, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1), SKST Cheb - SKST Liberec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jan 1:1, Levora Vojtěch 1:1, Žaloudík Jan 2:0, Polák Michal 3:0, Hobl Lukáš 1:0, body hostů: Pařízek Martin 2:1, Kodým Jiří 0:3, Reliszka Jakub 0:2, Gireth Pavel 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - Tatran KRPA Hostinné 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 1:3, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Voňka Jakub 3:1, Kalenský Jaroslav 1:3, Rýgl Vojtěch 2:2, Valeš Jakub 0:4), TJ Sokol Michle Praha - TJ Lokomotiva Vršovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 2:2, Nejedlý Petr 4:0, Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 0:4, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 2:2, Pospíšil Milan 1:1, Juklík Tomáš 1:1), ST EUROMASTER Kolín - SF SKK EL Niňo Praha D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záboj Matěj 1:0, Pěnkava Luboš 2:0, Vaculovič Libor 2:0, WO 4:0, body hostů: Počta Tomáš 0:2, Kubát Petr 0:2, Vrňák Tomáš 0:1, WO 0:4),
14. kolo:
SK Pedagog ČB - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 2:1, Hervert Josef 1:2), TJ Tatran Sedlčany - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Roman 1:3, Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 1:3, Postelt Tomáš 2:2, Kaňka Luděk st. 2:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Liberec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Kříž Dominik 1:1, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Kodým Jiří 0:3, Reliszka Jakub 1:2, Gireth Pavel 0:2), SKST Cheb - Tatran KRPA Hostinné 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jan 2:0, Žaloudík Jan 1:1, Hobl Lukáš 2:0, Polák Michal 3:0, Březovský Petr 0:1, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Valeš Jakub 0:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Lokomotiva Vršovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Dolejší Stanislav 1:1, Vaculovič Libor 3:0, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 0:3, Pospíšil Milan 0:3, Juklík Tomáš 1:1), TJ Sokol Michle Praha - SF SKK EL Niňo Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Šálený David 2:2, Stach Matěj 3:1, Ezr Václav 1:2, Špaček Zbyněk 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TJ Tatran Sedlčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 0:2, Hořejší Radim 0:2, Ambrož Adam 0:3, Nejedlý Petr 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Kocura Jiří 1:1), ST EUROMASTER Kolín - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 1:1, Čamr František 2:0, Vaculovič Libor 3:0, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:2, Fausek Matěj 0:3, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKST Cheb 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 2:2, Krameš Jan 0:1, Kolář Vlastimil 1:3, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Polák Michal 4:0, Gavlas Petr 1:3, Žák Jan 4:0, Hobl Lukáš 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 3:1, Stach Matěj 2:2, Šálený David 2:2, Cholínský Jan 1:3, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:4), SKST Liberec C - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reliszka Jakub 0:3, Gireth Pavel 0:3, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 1:2, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 2:1), Tatran KRPA Hostinné - TTC Bělá pod Bezdězem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Rýgl Vojtěch 3:1, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 4:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:3, Zajíček Pavel 3:1, Kaňka Luděk st. 2:2, Lapka Miroslav 0:3),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Tatran Sedlčany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 3:0, Pěnkava Luboš 1:1, Čamr František 2:1, Vaculovič Libor 3:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Faktor Radovan 0:3, Drechsler Dušan 0:3, Kaucký Roman 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SK Pedagog ČB 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:1, Kortus Filip 2:1, Fausek Matěj 2:1, Marat Petr 3:0), SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Cheb 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 0:2, Přída Kryštof 0:2, Stach Matěj 0:3, Kaucký Jakub 1:1, body hostů: Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 2:0, Hobl Lukáš 2:0, Žák Jan 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 0:1, Krameš Jan 3:1, Kuba Josef 1:3, Kolář Vlastimil 3:1, Juklík Tomáš 0:3, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 1:3, Kříž Dominik 3:1), Tatran KRPA Hostinné - TTC Litoměřice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Valeš Jakub 0:4, Rýgl Vojtěch 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 1:3, Bartošek Vít 1:3, Hervert Josef 1:3), SKST Liberec C - TTC Bělá pod Bezdězem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:1, Medek Josef 2:0, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 1:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Liberec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Drechsler Dušan 2:1, Kocura Jiří 1:2, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Mejsnar František 1:2, Gireth Pavel 1:2, Brožík Karel 0:3), SK Pedagog ČB - Tatran KRPA Hostinné 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel 0:4, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Šváb Richard 3:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 1:2), TTC Litoměřice - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:0, Bartošek Vít 2:0, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Černota Filip 1:2, Pospíšil Milan 0:2, Kuba Josef 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SF SKK EL Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Pavel 4:0, Postelt Tomáš 0:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 1:1, body hostů: Stach Matěj 2:2, Ezr Václav 1:3, Šálený David 1:3, Špaček Zbyněk 1:2), SKST Cheb - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březovský Petr 0:1, Žák Jan 2:0, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 3:0, Levora Vojtěch 0:1, body hostů: Hořejší Radim 1:2, Nejedlý Petr 0:3, Šimeček Jan 0:2, Bucifal Aleš 1:1), TJ Sokol Bor Eissmann - ST EUROMASTER Kolín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 0:4, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 2:1, WO 2:0, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Borůvka Jakub 3:1, Pěnkava Luboš 1:1, Kostelník Lukáš 2:1, WO 0:2),
18. kolo:
SK Pedagog ČB - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 1:2, Marat Petr 2:1, Kortus Pavel ml. 4:0, body hostů: Pařízek Martin 3:1, Mejsnar František 1:2, Gireth Pavel 1:2, Brožík Karel 0:3), TJ Tatran Sedlčany - Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Drechsler Dušan 0:2, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Šváb Richard 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 2:1, Rýgl Vojtěch 0:2, WO 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 2:2, Lapka Miroslav 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Postelt Tomáš 0:2, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Černota Filip 1:3, Kuba Josef 1:3, Pospíšil Milan 3:1), TTC Litoměřice - SF SKK EL Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:1, Hervert Josef 2:1, Pinka Jan 3:0, body hostů: Stach Matěj 2:1, Ezr Václav 0:3, Šálený David 0:3, Přída Kryštof 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Sokol Michle Praha 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 4:0, Kříž Dominik 1:3, Chvátal Martin 0:2, Dráždil Roman 2:2, Belopotočan Roman 1:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Nejedlý Petr 2:2, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 1:2), SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Polák Michal 3:1, Žák Jan 3:0, Gavlas Petr 0:3, Hobl Lukáš 1:0, body hostů: Vaculovič Libor 1:3, Kostelník Lukáš 2:2, Borůvka Jakub 1:3, Čamr František 2:1),
19. kolo:
SKST Cheb - TJ Tatran Sedlčany 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Michal 2:0, Hobl Lukáš 2:0, Gavlas Petr 2:0, Žák Jan 2:0, body hostů: Pejša Karel ml. 0:2, Faktor Radovan 0:2, Drechsler Dušan 0:2, Kaucký Roman 0:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Legát Petr 0:3, Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Sokol Michle Praha - TTC Litoměřice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Šimeček Jan 2:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Bartošek Vít 3:1, Skokan Viktor 1:3, Pospíšil Václav 0:4), ST EUROMASTER Kolín - TTC Bělá pod Bezdězem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 1:0, Kostelník Lukáš 2:0, Vaculovič Libor 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Čamr František 1:0, body hostů: Balog Roland 0:2, Zajíček Pavel 0:2, Postelt Tomáš 0:2, Lapka Miroslav 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:2, Černota Filip 3:0, Krameš Jan 0:3, Kolář Vlastimil 0:4, body hostů: Medek Josef 3:1, Pařízek Martin 3:1, Gireth Pavel 2:1, Kodým Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - Tatran KRPA Hostinné 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 3:0, Šálený David 2:1, Cholínský Jan 2:0, Plachý Ladislav 0:1, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 0:3, Bartoš Petr st. 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:2, Kříž Dominik 1:2, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 1:2, Drechsler Dušan 0:3, Kaucký Roman 1:2), SKST Cheb - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jan 3:0, Hobl Lukáš 2:0, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 1:0, Levora Vojtěch 0:2, body hostů: Legát Petr 0:3, Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:2), ST EUROMASTER Kolín - TTC Litoměřice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 1:2, Kostelník Lukáš 3:0, Vaculovič Libor 2:1, Borůvka Jakub 2:1, body hostů: Pinka Jan 2:1, Bartošek Vít 1:2, Hrnčíř Jan 1:2, Skokan Viktor 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TTC Bělá pod Bezdězem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 2:2, Postelt Tomáš 4:0, Lapka Miroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Liberec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cholínský Jan 0:2, Šálený David 2:2, Stach Matěj 2:2, Ezr Václav 3:1, Kubát Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Medek Josef 4:0, Pařízek Martin 3:1, Gireth Pavel 0:3, Kodým Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - Tatran KRPA Hostinné 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 0:1, Černota Filip 2:0, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 2:1, Krameš Jan 2:0, body hostů: Voňka Jakub 1:2, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, Bartoš Petr st. 0:2),
21. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 1:2, Kaucký Roman 2:0, Pejša Karel ml. 4:0, Drechsler Dušan 0:1, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:2, Pospíšil Milan 1:2), SK Pedagog ČB - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 2:1, Legát Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Ezr Václav 1:3, Šálený David 1:2, Stach Matěj 2:1, Plachý Ladislav 0:3), SKST Liberec C - TJ Sokol Michle Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 3:0, Gireth Pavel 1:1, Kodým Jiří 2:1, Pařízek Martin 2:1, body hostů: Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Ambrož Adam 0:3, Zámyslický Jaroslav 1:1), Tatran KRPA Hostinné - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Jakub 0:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 0:2, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Vaculovič Libor 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Kostelník Lukáš 2:0), TTC Litoměřice - SKST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Bartošek Vít 2:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Žák Jan 3:1, Polák Michal 2:2, Hobl Lukáš 1:3, Březovský Petr 0:2, Gavlas Petr 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Bor Eissmann 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 2:1, Balog Roland 2:0, Postelt Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Dráždil Roman 2:1, Kříž Dominik 1:2, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:2),
22. kolo:
SK Pedagog ČB - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 2:1, Slapnička Jakub 1:2, Kortus Filip 2:1, Kortus Pavel ml. 4:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:3, Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ Tatran Sedlčany - SF SKK EL Niňo Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:3, Kaucký Roman 0:4, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Stach Matěj 3:1, Šálený David 1:3, Ezr Václav 2:2, Plachý Ladislav 3:1), Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rýgl Vojtěch 1:1, Valeš Jakub 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 3:0, body hostů: Hořejší Radim 2:1, Bucifal Aleš 0:3, Ambrož Adam 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), SKST Liberec C - ST EUROMASTER Kolín 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 1:3, Kodým Jiří 1:2, Gireth Pavel 2:1, Pařízek Martin 0:4, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Kostelník Lukáš 3:1, Vaculovič Libor 3:0, Pěnkava Luboš 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Cheb 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 1:2, body hostů: Žák Jan 1:2, Polák Michal 3:0, Gavlas Petr 2:1, Hobl Lukáš 3:0), TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Kříž Dominik 2:1, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín - SKST Cheb 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:1, Pěnkava Luboš 0:2, Vaculovič Libor 3:1, Čamr František 0:1, WO 0:3, body hostů: Žák Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:1, Žaloudík Jan 1:1, Polák Michal 2:1, WO 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žaloudík Jan 4:0, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Žák Jan 2:2, body hostů: Pěnkava Luboš 2:2, Vaculovič Libor 2:2, Borůvka Jakub 1:2, Záboj Matěj 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Cheb - ST EUROMASTER Kolín -:-,
3. liga mužů skupina A
1. kolo:
TJ Union Plzeň - SK Jiskra Domažlice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, Bistřický Marek 0:3, Kirchman Ondřej 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Pangrác Martin 2:1, Jehlík Miroslav 2:1, Krejčíř Milan 0:3), KST Rakovník - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vorlíček Luboš 1:1, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 0:3, Pisár Jan 1:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 0:2), TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahrádka David 2:2, Bohumský Petr 2:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Šebl Jáchym 2:2, body hostů: Půlpán David 4:0, Plachý Ladislav 3:1, Plachý Jiří 2:2, Kubát Petr 0:3), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Vodňany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 4:0, Končal Adam 1:2, Novotný Petr 1:2, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Borovka Tomáš 2:2, Hach Martin 2:2, Hubáček Filip 1:2, Kuba Michal 0:2, David Jakub 0:1), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:0, Kaštánek Petr 2:0, Heinzl Lukáš 2:1, Bauer Miroslav 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:2, Klečka Jiří 0:2), TJ Sokol Studená - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:4, Škopek Pavel 1:3, Slavík Radek 1:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Miroslav 1:3, Vaněček Petr 1:3, Legát Petr 2:1, Kirchman Ondřej 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:2, Doležal Ondřej 3:1, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:1), SK Jiskra Domažlice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčíř Milan 1:2, Květon Ondřej 0:2, Pangrác Martin 0:3, Copák František 3:0, Jehlík Miroslav 0:1, body hostů: Herout František 3:0, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 2:1, Loudín Petr 1:2), KST Rakovník - TTC Libín Prachatice z.s. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisár Jan 1:2, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 2:1, Kaštánek Petr 3:0, Heinzl Lukáš 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:2, Staněk Petr 0:1, WO 0:1), TJ Slavoj Praha - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Pašek Dominik 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 2:0, Krahulec Petr 2:0, Novotný Petr 2:0, Majer Zbyněk 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Vodňany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Plachý Jiří 1:3, Půlpán David 1:3, Ezr Václav 3:1, body hostů: Borovka Tomáš 2:2, Hach Martin 1:3, Hubáček Filip 3:1, David Jakub 3:1),
3. kolo:
TJ Union Plzeň - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 1:1, Sochor Miroslav 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, body hostů: Herout František 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 0:2), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 0:2, Pangrác Martin 0:4, Květon Ondřej 3:0, Copák František 3:1, Krejčíř Milan 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:1, Kettner Martin 0:2, Hýža Daniel 2:1, Vorlíček Luboš 3:0, WO 1:0, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 2:1, Bakalář Daniel 0:3, Staněk Petr 0:2, WO 0:1), TJ Šanov - TTC Libín Prachatice z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 4:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 0:4, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 1:3, Šimek Marek 1:2, Heinzl Lukáš 1:2), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Vodňany 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 1:1, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:2, body hostů: Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 2:1, Borovka Tomáš 2:1, David Jakub 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Důra Matouš 0:2, Plachý Jiří 0:2, Kubát Petr 1:2, Plachý Ladislav 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krahulec Petr 2:0, Novotný Petr 1:1, Majer Zbyněk 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Studená - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Novotný Petr 1:2, Fiala Jakub 1:2, Slapnička Jakub 0:2, Majer Zbyněk 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 2:0, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 0:2), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Petr 2:0, Heinzl Lukáš 2:0, Fesl Martin 2:1, Bauer Miroslav 3:0, body hostů: Pašek Dominik 0:3, Šebl Jáchym 0:3, Zahrádka David 1:1, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Sokol České Budějovice - SF SKK EL Niňo Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jan 3:1, Bakalář Daniel 1:3, Houška Michal 0:4, Fiala Otakar 3:1, body hostů: Plachý Jiří 1:3, Plachý Ladislav 4:0, Kubát Petr 2:2, Dvořák Jan nejml. 2:2), TJ Union Plzeň - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 3:0, Legát Petr 2:1, body hostů: Pisár Petr 1:1, Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 0:2, Kettner Martin 0:1), SK Jiskra Domažlice - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 0:3, Květon Ondřej 1:2, Pangrác Martin 0:1, Copák František 2:1, Jehlík Miroslav 0:2, body hostů: Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 2:1, Štepka Miroslav 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:1, David Jakub 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 2:1, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 2:1, body hostů: Slapnička Jakub 2:1, Krahulec Petr 0:3, Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - SF SKK EL Niňo Praha E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 4:0, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Ezr Václav 3:1, Půlpán David 0:4, Špaček Zbyněk 3:1, Krejcar Vilém 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Slavoj Praha 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 3:1, Bakalář Daniel 4:0, Houška Michal 0:3, Fiala Otakar 3:1, body hostů: Pašek Dominik 2:2, Šebl Jáchym 1:3, Zahrádka David 1:3, Šimůnek Ondřej 1:2), TJ Union Plzeň - TJ Šanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:2, Legát Petr 2:2, Sochor Miroslav 1:2, Vaněček Petr 1:3, body hostů: Koděra Filip 1:3, Hejda Václav 1:3, Vaculík Petr 4:0, Štepka Miroslav 3:0), SK Jiskra Domažlice - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Květon Ondřej 1:1, Pangrác Martin 2:1, Copák František 3:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:1, Hýža Daniel 0:3, Pisár Petr 0:2, Pisár Jan 1:1, Kettner Martin 0:1),
6. kolo:
KST Rakovník - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 1:3, Hýža Daniel 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), TJ Šanov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 1:1, Cafourek Tomáš 0:3, Štepka Miroslav 2:0, WO 5:0, body hostů: Herout František 2:1, Nevřela Daniel 1:2, Loudín Petr 1:2, WO 0:5), TJ Slavoj Praha - TJ Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 1:1, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:2, body hostů: Bistřický Marek 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - SK Jiskra Domažlice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:1, Kubát Petr 0:3, Plachý Jiří 1:2, Půlpán David 0:3, body hostů: Copák František 2:1, Květon Ondřej 3:0, Pangrác Martin 1:2, Jehlík Miroslav 3:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TTC Libín Prachatice z.s. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:2, Krejčí Ondřej 0:3, Krahulec Petr 1:2, body hostů: Kaštánek Petr 3:0, Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, Fesl Martin 0:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 1:2, Hach Martin 1:2, David Jakub 3:0, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Hložek Tomáš 0:3, Fišer Vojtěch 0:3),
7. kolo:
KST Rakovník - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 1:3, Hýža Daniel 2:2, Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, body hostů: Herout František 1:3, Nevřela Daniel 3:1, Loudín Petr 2:2, Slavík Radek 1:3), TJ Šanov - TJ Sokol Studená 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 1:0, Koděra Filip 0:1, WO 4:0, body hostů: Mádr Miloslav 0:2, Korbel Filip ml. 0:1, Doležal Ondřej 0:1, Smola Igor 1:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha - SK Jiskra Domažlice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Pašek Dominik 1:1, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Copák František 1:0, Krejčíř Milan 2:0, Jehlík Miroslav 1:1, Pangrác Martin 1:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kubát Petr 1:2, Půlpán David 2:1, Špaček Zbyněk 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Vaněček Petr 1:3, Bistřický Marek 0:3, Sochor Miroslav 1:2), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 2:1, Fiala Jakub 3:0, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 2:1, body hostů: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Trnka Tadeáš 0:3), TJ Sokol Vodňany - TTC Libín Prachatice z.s. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 3:1, Hubáček Filip 2:2, Hach Martin 2:2, David Jakub 1:3, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 3:1, Šimek Marek 3:1, Fesl Martin 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Studená - TTC Libín Prachatice z.s. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 3:0, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kaštánek Petr 2:2, Šimek Marek 1:2, Bauer Miroslav 0:3, Heinzl Lukáš 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol České Budějovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 2:0, Slavík Radek 2:1, Škopek Pavel 2:1, body hostů: Fiala Otakar 0:3, Janda Jan 2:1, Bakalář Daniel 0:3, Hložek Tomáš 0:2), TJ Union Plzeň - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 2:0, Klier Jakub 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Slapnička Jakub 0:2, Novotný Petr 0:2, Zeman Lukáš 0:2), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 1:1, Pangrác Martin 1:1, Květon Ondřej 3:0, Copák František 3:0, WO 1:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 0:2, Hach Martin 0:2, WO 0:1), KST Rakovník - TJ Slavoj Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:0, Hýža Daniel 2:0, Vorlíček Luboš 2:0, Pisár Petr 1:0, Kettner Martin 1:0, body hostů: Pašek Dominik 0:2, Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Šanov - SF SKK EL Niňo Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:0, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:0, body hostů: Plachý Jiří 0:3, Plachý Ladislav 1:1, Kubát Petr 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Janda Jan 1:2, Fiala Otakar 1:2, Bakalář Daniel 0:2, Hložek Tomáš 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Libín Prachatice z.s. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 0:3, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Kaštánek Petr 4:0, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 1:2, Heinzl Lukáš 2:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Vodňany 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kirchman Ondřej 3:1, Vaněček Petr 2:2, Sochor Miroslav 3:1, Klier Jakub 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 4:0, David Jakub 1:3, Hach Martin 0:4, Hubáček Filip 1:3), SK Jiskra Domažlice - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pangrác Martin 2:2, Krejčíř Milan 0:2, Květon Ondřej 4:0, Copák František 3:1, Jehlík Miroslav 0:2, body hostů: Slapnička Jakub 1:3, Fiala Jakub 1:3, Končal Adam 3:1, Novotný Petr 2:2), KST Rakovník - SF SKK EL Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 3:0, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, Kettner Martin 0:1, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 1:2, Důra Matouš 1:2), TJ Šanov - TJ Slavoj Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:0, Koděra Filip 1:1, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 2:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 0:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Studená 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 1:1, Šimůnek Ondřej 0:2, Zahrádka David 0:3, Šebl Jáchym 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Doležal Ondřej 2:0, Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Ladislav 0:2, Kubát Petr 1:1, Plachý Jiří 0:3, Špaček Zbyněk 1:2, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Herout František 3:0, Škopek Pavel 2:0, Slavík Radek 1:1), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 4:0, Krahulec Petr 0:2, Fiala Jakub 3:1, Končal Adam 0:4, Novotný Petr 1:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 2:1, Pisár Jan 2:2, Hýža Daniel 1:3, Kettner Martin 0:1), TJ Sokol Vodňany - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 1:2, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 1:2, Borovka Tomáš 1:2, body hostů: Koděra Filip 1:2, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 3:0, Štepka Miroslav 3:0), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Union Plzeň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 1:3, Kunz Jaroslav 0:4, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 3:1, body hostů: Sochor Miroslav 1:3, Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 2:2, Legát Petr 2:1), TJ Sokol České Budějovice - SK Jiskra Domažlice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Petr 0:2, Fiala Otakar 0:2, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:2, body hostů: Copák František 2:0, Květon Ondřej 2:0, Pangrác Martin 1:1, Jehlík Miroslav 2:0, Krejčíř Milan 1:0),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebl Jáchym 2:1, Zahrádka David 1:2, Kulveit Jonáš 1:2, Pašek Dominik 0:3, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 1:2, Škopek Pavel 2:1, Herout František 3:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Studená 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Jiří 0:3, Kubát Petr 0:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 1:2, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Šanov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří 1:2, Novotný Petr 1:2, Končal Adam 1:2, Slapnička Jakub 3:1, WO 2:0, body hostů: Hejda Václav 4:0, Štepka Miroslav 2:2, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Vodňany - KST Rakovník 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jakub 2:1, Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 1:2, Borovka Tomáš 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 1:2, Pisár Jan 1:2, Hýža Daniel 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - SK Jiskra Domažlice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:1, body hostů: Copák František 2:1, Květon Ondřej 2:1, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 0:2, Trnka Tadeáš 0:2, Janda Jan 1:2, Fiala Otakar 2:1, WO 0:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 0:2, Sochor Miroslav 1:1, WO 1:0),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice - TJ Union Plzeň 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 1:3, Pangrác Martin 1:3, Květon Ondřej 3:0, Copák František 2:2, body hostů: Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 3:1, Sochor Miroslav 2:2, Vaněček Petr 1:2), TJ Šanov - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Jan 2:1, Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Štepka Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Jan 0:2, Vorlíček Luboš 0:3, Hýža Daniel 0:3, Kettner Martin 1:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:0, Půlpán David 0:2, Ezr Václav 3:0, Špaček Zbyněk 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:1, Vaněk Petr 0:1), TJ Sokol Vodňany - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 2:1, Hubáček Filip 1:2, Hach Martin 2:1, David Jakub 4:0, body hostů: Slapnička Jakub 2:2, Krahulec Petr 0:2, Fiala Jakub 1:2, Majer Zbyněk 1:2, Zeman Lukáš 0:1), TJ Sokol České Budějovice - TTC Libín Prachatice z.s. 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 0:2, Janda Jan 0:2, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 1:2, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:0, Fesl Martin 1:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Studená 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Slavík Radek 1:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Union Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Sochor Miroslav 0:3, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SK Jiskra Domažlice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Copák František 1:3, Květon Ondřej 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - KST Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 4:0, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Pisár Petr 0:2, Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Hýža Daniel 2:0), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 0:2, Fiala Otakar 1:1, Čapek Petr 0:3, Bakalář Daniel 0:2, body hostů: Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Štepka Miroslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 2:0, Krahulec Petr 1:1, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Zahrádka David 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), TJ Sokol Vodňany - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 2:2, Dunovský Libor 0:4, Hach Martin 3:1, David Jakub 2:2, body hostů: Ezr Václav 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Plachý Ladislav 1:3, Půlpán David 4:0),
14. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout František 0:2, Kamarýt Jiří 0:2, Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 1:1, Sochor Miroslav 2:0), TJ Sokol Studená - SK Jiskra Domažlice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 3:1, Smola Igor 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Copák František 3:1, Květon Ondřej 2:2, Jehlík Miroslav 0:3, Krejčíř Milan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - KST Rakovník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 1:2, Klečka Jiří 0:3, Bakalář Daniel 1:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Jan 2:1, Hýža Daniel 2:1, Kettner Martin 1:2), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:1, Vaculík Petr 4:0, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Slavoj Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 3:0, Hach Martin 2:0, Dobiáš Ladislav 1:2, Hubáček Filip 3:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 1:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Zahrádka David 0:2), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SF SKK EL Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Krahulec Petr 2:1, Novotný Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Důra Matouš 2:1, Plachý Jiří 0:3, Plachý Ladislav 1:2, Půlpán David 0:3),
15. kolo:
ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Studená 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Fiala Jakub 1:2, Novotný Petr 0:3, Majer Zbyněk 0:4, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:1, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 2:1), TJ Sokol Vodňany - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Martin 2:1, Dunovský Libor 0:3, Kuba Michal 0:3, Hubáček Filip 2:2, body hostů: Nevřela Daniel 4:0, Herout František 3:0, Slavík Radek 1:2, Herout Tomáš 1:2), TJ Slavoj Praha - TTC Libín Prachatice z.s. 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 0:2, Šebl Jáchym 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Zahrádka David 0:2, body hostů: Kaštánek Petr 2:0, Šimek Marek 2:0, Bauer Miroslav 2:0, Heinzl Lukáš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 3:0, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 2:1, Půlpán David 0:2, Ezr Václav 2:0, body hostů: Fiala Otakar 1:3, Janda Jan 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Hložek Tomáš 1:2), KST Rakovník - TJ Union Plzeň 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisár Jan 0:3, Hýža Daniel 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Sochor Miroslav 1:2, Legát Petr 1:2, Vaněček Petr 2:1), TJ Šanov - SK Jiskra Domažlice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Květon Ondřej 0:2, Baštář Ondřej 0:2, Krejčíř Milan 0:2, Pangrác Martin 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 0:2, Kuba Michal 0:2, Hubáček Filip 0:3, Hach Martin 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 1:1, Mádr Miloslav 2:0), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 3:0, Novotný Petr 2:1, Zeman Lukáš 0:3, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Nevřela Daniel 2:1, Herout František 1:2, Slavík Radek 1:2, Herout Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha E - TTC Libín Prachatice z.s. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:1, Půlpán David 1:2, Plachý Ladislav 3:0, Špaček Zbyněk 3:0, body hostů: Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 1:2, Šimek Marek 0:3, Heinzl Lukáš 0:3), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol České Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Dominik 1:2, Šebl Jáchym 2:1, Zahrádka David 1:2, Šimůnek Ondřej 0:4, body hostů: Fiala Otakar 2:2, Janda Jan 3:0, Bakalář Daniel 3:0, Hložek Tomáš 1:2), TJ Šanov - TJ Union Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 0:2, WO 1:0, body hostů: Kirchman Ondřej 2:1, Vaněček Petr 0:2, Legát Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, WO 0:1), KST Rakovník - SK Jiskra Domažlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 2:2, Kettner Martin 0:3, Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, Hýža Daniel 1:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Pangrác Martin 2:2, Jehlík Miroslav 1:3, Krejčíř Milan 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Studená - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Pisár Jan 1:2, Pisár Petr 0:3, Hýža Daniel 1:2, Kettner Martin 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 0:2, Slavík Radek 0:2, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 1:2, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Štepka Miroslav 3:0, Koděra Filip 1:1, Hejda Václav 2:0), TJ Union Plzeň - TJ Slavoj Praha 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:0, Klier Jakub 2:0, Vaněček Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Pašek Dominik 0:3, Šebl Jáchym 0:2, Kulveit Jonáš 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2), SK Jiskra Domažlice - SF SKK EL Niňo Praha E 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Pangrác Martin 2:1, Květon Ondřej 2:1, Copák František 4:0, body hostů: Plachý Ladislav 3:1, Plachý Jiří 0:3, Půlpán David 0:3, Kubát Petr 0:3), TTC Libín Prachatice z.s. - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 3:0, Bauer Miroslav 3:0, Heinzl Lukáš 1:2, Kaštánek Petr 3:0, body hostů: Slapnička Jakub 1:2, Fiala Jakub 0:3, Končal Adam 1:2, Novotný Petr 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Vodňany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 0:4, Janda Jan 2:1, Doležal Josef 1:2, Fiala Otakar 2:1, WO 0:1, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 2:2, David Jakub 2:1, Hach Martin 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 1:1, Herout František 2:0, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Pisár Jan 1:2, Pisár Petr 0:3, Hýža Daniel 0:2, Kettner Martin 0:2), TJ Sokol Studená - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 0:3, Smola Igor 0:2, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 2:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 1:1), SK Jiskra Domažlice - TJ Slavoj Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baštář Ondřej 1:1, Krejčíř Milan 1:1, Květon Ondřej 3:0, Copák František 2:0, Pangrác Martin 1:0, body hostů: Pašek Dominik 1:2, Kulveit Jonáš 1:2, Šimůnek Ondřej 0:2, Šebl Jáchym 0:2), TJ Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bistřický Marek 0:2, Korecký Filip 0:2, Sochor Miroslav 2:1, Vaněček Petr 0:3, body hostů: Ezr Václav 3:0, Špaček Zbyněk 2:1, Plachý Ladislav 1:1, Důra Matouš 2:0), TJ Sokol České Budějovice - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 0:2, Fišer Vojtěch 0:2, Hložek Tomáš 0:3, Janda Jan 1:2, body hostů: Slapnička Jakub 3:0, Krahulec Petr 3:0, Novotný Petr 2:0, Fiala Jakub 1:1), TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol Vodňany 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krotký Marek 0:2, Liška Marek 0:3, Žák František 0:3, Heinzl Lukáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 2:1, David Jakub 1:0, Hach Martin 2:1, WO 0:2),
19. kolo:
TTC Libín Prachatice z.s. - TJ Sokol Studená 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 1:3, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:0, Mádr Miloslav 0:3), TJ Sokol České Budějovice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Petr 0:2, Janda Jan 3:0, Bakalář Daniel 1:2, WO 3:4, body hostů: Herout František 2:1, Nevřela Daniel 1:1, Slavík Radek 1:2, WO 4:3), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Union Plzeň 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:1, Končal Adam 1:1, Krahulec Petr 2:1, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Bistřický Marek 0:3, Vaněček Petr 2:1, Klier Jakub 0:3, Kirchman Ondřej 1:1), TJ Sokol Vodňany - SK Jiskra Domažlice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jakub 0:4, Hach Martin 1:2, Hubáček Filip 1:2, Borovka Tomáš 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Květon Ondřej 2:2, Pangrác Martin 1:2, Jehlík Miroslav 2:1), TJ Slavoj Praha - KST Rakovník 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 0:2, Pašek Dominik 1:1, Šimůnek Ondřej 0:3, Kulveit Jonáš 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Jan 2:1, Hýža Daniel 2:0, Kettner Martin 2:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 1:1, Dvořák Jan nejml. 0:2, Plachý Ladislav 0:3, Plachý Jiří 1:2, body hostů: Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 3:0, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 1:2, Čapek Petr 0:3, Hložek Tomáš 0:3, Janda Jan 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:1, Šindelář Radim 1:2, Mádr Miloslav 2:1), TTC Libín Prachatice z.s. - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Marek 0:1, Heinzl Lukáš 2:0, Bauer Miroslav 3:0, Kaštánek Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 0:3, Herout František 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 4:0, Hach Martin 1:2, David Jakub 1:2, Hubáček Filip 3:1, body hostů: Bistřický Marek 0:4, Vaněček Petr 2:2, Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1), ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SK Jiskra Domažlice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Končal Adam 1:1, Novotný Petr 2:1, Krahulec Petr 1:0, Fiala Jakub 2:0, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, Baštář Ondřej 0:3, Pangrác Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - KST Rakovník 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 0:2, Plachý Ladislav 0:2, Kubát Petr 0:3, Špaček Zbyněk 0:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, Hýža Daniel 2:0, Pisár Jan 2:0), TJ Slavoj Praha - TJ Šanov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 0:2, Zahrádka David 0:2, Vaněk Petr 0:2, Šimůnek Ondřej 0:2, body hostů: Hejda Václav 2:0, Štepka Miroslav 2:0, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Slavoj Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 0:3, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Pašek Dominik 2:2, Šebl Jáchym 1:3, Kulveit Jonáš 0:3, Vaněk Petr 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 4:0, Hameta Oldřich 0:4, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 2:2, body hostů: Půlpán David 3:1, Důra Matouš 3:1, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 1:3), KST Rakovník - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 2:0, Hýža Daniel 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Novotný Petr 1:1, Zeman Lukáš 0:2, Krejčí Ondřej 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol Vodňany 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Borovka Tomáš 0:2, David Jakub 0:2, Hubáček Filip 0:2, Hach Martin 0:2), TJ Union Plzeň - TTC Libín Prachatice z.s. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 0:2, Kirchman Ondřej 2:0, Korecký Filip 0:3, Bistřický Marek 0:3, body hostů: Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 2:0, Heinzl Lukáš 2:0), SK Jiskra Domažlice - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Copák František 3:0, Jehlík Miroslav 1:2, Pangrác Martin 1:2, Krejčíř Milan 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Bakalář Daniel 2:1, Doležal Josef 0:3, Klečka Jiří 1:2),
22. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Slavoj Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 2:1, Slavík Radek 2:1, body hostů: Pašek Dominik 2:1, Šebl Jáchym 0:3, Kulveit Jonáš 1:2, Vaněk Petr 0:2), TJ Sokol Studená - SF SKK EL Niňo Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Ondřej 2:2, Šindelář Radim 0:4, Ondráček Jan 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Půlpán David 3:1, Důra Matouš 2:2, Kubát Petr 2:2, Plachý Jiří 2:2), TJ Šanov - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 0:3, Hejda Václav 2:1, Volák Martin 0:3, body hostů: Novotný Petr 2:1, Končal Adam 3:0, Krejčí Ondřej 1:2, Zeman Lukáš 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol Vodňany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 1:3, Brabec Stanislav 1:2, Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Petr 2:2, body hostů: Borovka Tomáš 3:1, David Jakub 1:3, Hubáček Filip 2:1, Hach Martin 3:0), SK Jiskra Domažlice - TTC Libín Prachatice z.s. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 0:3, Baštář Ondřej 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, Copák František 3:0, Pangrác Martin 0:1, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 2:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Petr 3:1, Kirchman Ondřej 4:0, Korecký Filip 1:2, Bistřický Marek 1:3, body hostů: Janda Jan 2:2, Bakalář Daniel 3:1, Doležal Josef 1:3, Klečka Jiří 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Studená - TJ Šanov 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Vaculík Petr 2:2, Štepka Miroslav 3:1, Hejda Václav 3:1, Volák Martin 0:4),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Šanov - TJ Sokol Studená 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 2:1, Štepka Miroslav 2:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Mádr Miloslav 0:3, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Šanov - TJ Sokol Studená 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koděra Filip 1:2, Štepka Miroslav 3:0, Vaculík Petr 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 1:2, Doležal Ondřej 0:3, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 0:3),
Extraliga žen
1. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Vondráková Markéta 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:1, Čechová Dana 3:0), SKST Baník Havířov - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Grigelová Natália 0:3, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - KST Hluk 6:1 (body domácích: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 2:1, Kubátová Hana 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 0:2, Záděrová Linda 0:3), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SK Dobré 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Rozínková Kateřina 1:1, Blašková Dagmar 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Ševčíková Markéta 0:2, Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 3:0, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 1:2),
2. kolo:
SKST Baník Havířov - KST Hluk 6:0 (body domácích: Grigelová Natália 2:0, Štefcová Kristýna 1:0, Štěpánová Gabriela 2:0, WO 1:0, body hostů: Vrzalová Štěpánka 0:1, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, WO 0:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Kubátová Hana 2:1, Tomanová Tamara 1:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SK Dobré 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Rozínková Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 0:2, Koďousková Eliška 0:2),
3. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:3 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:3, Ševčíková Klára 0:3, Brateyko Solomiya 3:0), KST Hluk - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Slezáková Stanislava 0:3, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Baník Havířov 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 1:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Čechová Dana 1:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2, Grigelová Natália 0:2), TJ Sokol Nusle Praha - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 0:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 0:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Kubátová Hana 2:0), SVS Hradec Králové - SK Dobré 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Blašková Zdena 3:0, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 1:2),
4. kolo:
KST Hluk - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 2:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Pytlíková Tereza 2:1, Horáková Libuše 0:3, body hostů: Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Partyka Natalia 1:0, Guo Lin 2:0, Štrbíková Renata 3:0, Ševčíková Markéta 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Baník Havířov 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Grigelová Natália 2:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Štefcová Kristýna 3:0), MSK Gumotex Břeclav - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:1 (body domácích: Čechová Dana 1:0, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:0, body hostů: Kubátová Hana 1:1, Daňová Andrea 0:2, Rusnáková Markéta 0:3),
5. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:1, Pěnkavová Kateřina 2:1, body hostů: Veselá Jaroslava 0:3, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 2:1), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:1, Brateyko Solomiya 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 1:0, Éllö Vivien 1:0, Kučerová Aneta 1:0, WO 1:0), SK Dobré - KST Hluk 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 2:0, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Horáková Libuše 0:3), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yoshida Mitsuki 1:2, Kapounová Barbora 1:2), SKST Baník Havířov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:6 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Štefcová Kristýna 0:3, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:0, Hrachová Marie 2:0, Kubátová Hana 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav 6:1 (body domácích: Štrbíková Renata 1:1, Guo Lin 3:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Adámková Karin 1:1, Kučerová Aneta 0:2, Čechová Dana 0:3), SVS Hradec Králové - KST Hluk 6:2 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Vybíralová Monika 1:2, Horáková Libuše 0:2, Slezáková Stanislava 1:2), SK Dobré - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2),
7. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 1:0, WO 1:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 0:1, Mynářová Karolína 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - SK Dobré 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Blašková Dagmar 1:1, Rozínková Daniela 2:0, Blašková Zdena 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Ságlová Miroslava 1:1, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 2:0, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), SKST Baník Havířov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 1:1, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 3:0), KST Hluk - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíralová Monika 2:1, Slezáková Stanislava 3:0, Záděrová Linda 0:3, body hostů: Kapounová Barbora 2:1, Yefimova Anastasiia 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 0:2, Blašková Zdena 0:2), SKST Baník Havířov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Petrovová Nikita 2:0, Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:2, Tomanová Tamara 0:3, Kubátová Hana 1:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 3:0),
9. kolo:
SK Dobré - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:2, body hostů: Grigelová Natália 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1, Petrovová Nikita 1:0), SVS Hradec Králové - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 3:6 (body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Yefimova Anastasiia 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:0, body hostů: Radnicová Lenka 1:2, Vondráková Markéta 0:2, Veselá Jaroslava 1:2), MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk 6:2 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Koberová Klára 1:1, Adámková Karin 2:1, WO 1:0, body hostů: Malíková Klára 0:2, Záděrová Linda 2:1, Vrzalová Štěpánka 0:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:0wo (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2),
10. kolo:
SVS Hradec Králové - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Štefcová Kristýna 2:1), SK Dobré - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 2:1), KST Hluk - TJ Sokol Nusle Praha 6:3 (body domácích: Horáková Libuše 2:1, Slezáková Stanislava 3:0, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 1:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulcová Kristýna 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 2:1, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 1:2, Éllö Vivien 2:1),
11. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yoshida Mitsuki 1:0, Mikulcová Kristýna 1:0, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2), KST Hluk - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:6 (body domácích: Vrzalová Štěpánka 0:1, Vybíralová Monika 1:2, Horáková Libuše 0:2, WO 0:1, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Kubátová Hana 2:0, Ságlová Miroslava 2:0, WO 1:0), SK Dobré - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:1), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:2, Jirásková Tereza 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Guo Lin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 0:2),
12. kolo:
KST Hluk - SKST Baník Havířov 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Horáková Libuše 1:2, Vybíralová Monika 0:2, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Grigelová Natália 1:1, Štefcová Kristýna 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:1, Yoshida Mitsuki 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Hrachová Marie 0:3, Kubátová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Rozínková Daniela 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Guo Lin 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Yoshida Mitsuki 2:0, Mikulcová Kristýna 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - KST Hluk 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 0:2, Záděrová Linda 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), SKST Baník Havířov - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 2:1, Petrovová Nikita 0:3, body hostů: Kučerová Aneta 3:0, Éllö Vivien 1:1, Adámková Karin 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Ságlová Miroslava 2:0, Kubátová Hana 1:0, Tomanová Tamara 1:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, WO 0:2), SK Dobré - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 3:0, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 1:2, Mynářová Karolína 2:1),
14. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Yoshida Mitsuki 0:2, Kapounová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - KST Hluk 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Horáková Libuše 1:2, Vybíralová Monika 1:2, Slezáková Stanislava 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 2:1, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Kučerová Aneta 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 1:2), SKST Baník Havířov - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Petrovová Nikita 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, Štefcová Kristýna 1:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, WO 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tenglová Vendula 1:2, Matějovská Anna 1:2, Radnicová Lenka 1:1, WO 1:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:3, Partyka Natalia 3:0, Štrbíková Renata 2:0, WO 0:1), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Čechová Dana 3:0, Adámková Karin 1:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), KST Hluk - SK Dobré 2:6 (body domácích: Horáková Libuše 1:1, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Kapounová Barbora 2:1, Yoshida Mitsuki 3:0, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 0:2, Jirásková Tereza 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov 6:2 (body domácích: Ságlová Miroslava 1:1, Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Grigelová Natália 1:1, Štěpánová Gabriela 0:3),
16. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Kučerová Aneta 0:1, Čechová Dana 1:1, WO 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 1:0, Štrbíková Renata 1:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 2:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Ilčíková Anežka 3:0, Kmeťová Veronika 1:1, Brateyko Solomiya 2:1), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapounová Barbora 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 1:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 2:1), KST Hluk - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Horáková Libuše 0:2, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Stachová Olesja 3:0),
17. kolo:
SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Klempererová Anna 0:3, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Čechová Dana 1:2, Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 2:1), SK Dobré - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 3:0, Blašková Dagmar 2:0, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Veselá Jaroslava 0:2, Radnicová Lenka 1:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Tomanová Tamara 0:3, Kubátová Hana 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Štefcová Kristýna 0:2, Grigelová Natália 1:1, Petrovová Nikita 0:1, Štěpánová Gabriela 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Hluk 6:0 (body domácích: Kapounová Barbora 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Yoshida Mitsuki 2:0, body hostů: Vybíralová Monika 0:2, Pytlíková Tereza 0:2, Slezáková Stanislava 0:2),
18. kolo:
SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Rozínková Daniela 0:2, body hostů: Čechová Dana 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Nusle Praha 3:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 1:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Veselá Jaroslava 1:2, Radnicová Lenka 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6:3 (body domácích: Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 2:1, Ševčíková Markéta 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Kubátová Hana 1:2, Ságlová Miroslava 0:3), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Grigelová Natália 1:2, Štefcová Kristýna 2:1),
19. kolo:
SKST Baník Havířov - SK Dobré 6:2 (body domácích: Grigelová Natália 1:1, Štefcová Kristýna 3:0, Petrovová Nikita 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 1:2), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 1:2, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Mynářová Karolína 1:2, Jirásková Tereza 0:2, Stachová Olesja 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Radnicová Lenka 1:1, Tenglová Vendula 0:3, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:1), MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:0, Čechová Dana 1:0, WO 2:0, body hostů: Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:1, Brateyko Solomiya 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Guo Lin 2:0, WO 1:0),
20. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 2:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 2:1), SKST Baník Havířov - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Grigelová Natália 1:2, Štefcová Kristýna 3:0, Petrovová Nikita 2:1, body hostů: Mynářová Karolína 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Stachová Olesja 2:1), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6 (body domácích: Kučerová Aneta 0:1, Čechová Dana 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 0:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Yoshida Mitsuki 3:0, Mikulcová Kristýna 2:1), TJ Sokol Nusle Praha - KST Hluk 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Horáková Libuše 0:3, Záděrová Linda 1:2, Slezáková Stanislava 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov 5:2 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Kubátová Hana 3:0, Tomanová Tamara 1:1, body hostů: Štefcová Kristýna 1:1, Grigelová Natália 0:2, Petrovová Nikita 1:2), TJ Sokol Kyjov - Eurolamp - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:5 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 1:1, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:0, Yoshida Mitsuki 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Baník Havířov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:5 (body domácích: Štefcová Kristýna 0:2, Petrovová Nikita 1:1, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Tomanová Tamara 2:0, Ságlová Miroslava 1:1, Kubátová Hana 2:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 5:4 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:0, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Ilčíková Anežka 1:2, Kmeťová Veronika 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Baník Havířov -:-, MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol Kyjov - Eurolamp -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Partyka Natalia 1:0, body hostů: Kubátová Hana 0:2, Ságlová Miroslava 0:1, Tomanová Tamara 0:2), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 5:2 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Čechová Dana 1:2, Adámková Karin 2:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Mikulcová Kristýna 1:1, Yoshida Mitsuki 0:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 0:5 (body domácích: Tomanová Tamara 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, Kubátová Hana 0:1, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, Partyka Natalia 2:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 0:5 (body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Mikulcová Kristýna 0:1, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 1:0, Čechová Dana 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA -:-, MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3:5 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Éllö Vivien 2:1, Čechová Dana 1:2, body hostů: Guo Lin 3:0, Pěnkavová Kateřina 0:2, Partyka Natalia 2:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav 5:1 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 1:1, Guo Lin 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Éllö Vivien 0:2, Adámková Karin 0:2, Čechová Dana 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex - MSK Gumotex Břeclav -:-,
1. liga žen skupina A
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Allertová Sára ml. 2:1, Štricová Niamh 0:2, Sommerová Helenka 2:1, Vyvadilová Jitka 0:1, body hostů: Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Pytlíková Tereza 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Vendula 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Ježková Kateřina 0:3, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Polcarová Anežka 2:1), SKST Vlašim A - SKST Vlašim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Polívková Barbora 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Hnojská Andrea 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1),
2. kolo:
SKST Děčín - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Schneiderová Jana 0:3, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 0:3, Allertová Sára ml. 0:3, Štricová Niamh 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 3:0, Poláková Veronika 3:0), SKST Vlašim C - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:1, Pěnkavová Dagmar 0:3, Jírová Monika 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 0:3, Tenglová Vendula 2:1, Pokorná Tereza 0:3, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 1:1, Klempererová Anna 2:1, Sedloňová Aneta 1:0),
3. kolo:
SKST Děčín - TJ Slavoj Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Eva 1:2, Schneiderová Jana 1:2, Kacálková Kristýna 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Allertová Sára ml. 3:0, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Jírová Monika 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 0:3), SKST Vlašim C - SKST Vlašim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Aneta 1:2, Stará Kateřina 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0), Slovan KST Bohnice - SVS Hradec Králové B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, Hagino Petra 0:3, body hostů: Klempererová Anna 3:0, Kozáková Tereza 2:0, Sazimová Terezie 2:1, Sedloňová Aneta 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 2:0, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 1:0), SKST Vlašim A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 1:0, body hostů: Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, Škopková Věra 0:3), SKST Vlašim B - Slovan KST Bohnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 2:0, Polívková Barbora 3:0, WO 1:0, body hostů: Veletová Ilona 0:3, Hlaváčková Lenka 0:3, Hagino Petra 0:2, WO 0:1), SKST Děčín - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 0:2, Schneiderová Jana 0:3, Kacálková Kristýna 1:2, WO 1:0, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Allertová Sára ml. 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 1:2, Stránská Anna 1:2, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 2:1), SKST Vlašim A - Slovan KST Bohnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 3:0, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Veletová Ilona 0:3, Hlaváčková Lenka 0:3, Hagino Petra 0:3), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, Škopková Věra 0:3), SKST Děčín - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 0:3, Hojková Tereza 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 2:1, Stará Kateřina 3:0),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 3:0, Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 0:1, Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:2), SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:1, Pytlíková Tereza 2:0, Stará Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 0:3, Stránská Anna 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Děčín 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Vendula 3:0, Ježková Kateřina 1:2, Pokorná Tereza 2:1, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 1:2, 0:3), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kozáková Tereza 0:1, Sedloňová Aneta 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Keroušová Michaela 3:0, Poláková Veronika 3:0),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 0:2, Sommerová Helenka 1:1, WO 2:0, body hostů: Diblíková Klára 2:1, Stránská Anna 2:1, Kaba Radka 0:1, WO 0:2), SKST Vlašim C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 1:2, Dusilová Jana 0:3, Pospíšilová Carmen 1:2), Slovan KST Bohnice - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 0:3, Kaucká Olga 1:0, Veletová Ilona 1:2, Polcarová Anežka 2:0, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 2:1, Kozáková Tereza 1:2, body hostů: Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, body hostů: Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:1, Stránská Anna 1:2, Diblíková Klára 2:1, body hostů: Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, Polívková Barbora 0:3), SKST Děčín - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:2, Nováková Eva 2:1, Schneiderová Jana 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Sazimová Terezie 3:0, Štrofová Tereza 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 1:2, Sommerová Helenka 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 0:3, Vajcová Kateřina 2:1, Tenglová Vendula 3:0), SKST Vlašim C - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:2, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dusilová Jana 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, body hostů: Jírová Monika 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0, Polívková Barbora 3:0), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 0:2, Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 0:3, WO 0:1, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Matějovská Anna 2:0, Poláková Veronika 3:0, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Hagino Petra 0:3, Hlaváčková Lenka 1:2, Polcarová Anežka 1:2), SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Bošinová Veronika 2:1, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:2, Škopková Věra 0:3, Vajcová Kateřina 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Pokorná Tereza 2:1, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Dusilová Jana 0:1, Klempířová Jiřina 2:1, Pospíšilová Carmen 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 2:1, Hagino Petra 1:2, Veletová Ilona 2:1, body hostů: Stránská Anna 1:2, Rohlíková Michaela 1:2, Diblíková Klára 2:1), SVS Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:0, Kozáková Tereza 1:1, Sazimová Terezie 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Allertová Sára ml. 1:2, WO 0:3), SKST Vlašim A - SKST Děčín 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Hojková Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:1, Tenglová Vendula 1:2, Pokorná Tereza 0:3, WO 1:0, body hostů: Stránská Anna 2:1, Rohlíková Michaela 2:0, Diblíková Klára 2:1, WO 0:1), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 3:0, Hagino Petra 3:0, Veletová Ilona 2:0, WO 0:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 0:2, Klempířová Jiřina 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:3, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 2:1, body hostů: Stará Kateřina 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Pytlíková Tereza 3:0), SKST Vlašim B - SKST Děčín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Nováková Eva 0:3, Kacálková Kristýna 0:3, Schneiderová Jana 0:3),
12. kolo:
SKST Vlašim C - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:1, Pytlíková Tereza 2:0, Stará Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Štricová Niamh 1:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 1:1, Nováková Martina 1:2, Polcarová Anežka 0:3, Hlaváčková Lenka 1:0, body hostů: Tenglová Vendula 2:1, Procházková Olga 1:1, Vajcová Kateřina 3:0, Ježková Kateřina 0:1), SKST Vlašim B - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, WO 0:1, body hostů: Matějovská Anna 1:1, Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 3:0, Beranová Sára 1:0, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:0, Stránská Anna 3:0, Diblíková Klára 3:0, Šimůnková Veronika 1:0, body hostů: Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 0:3), SKST Vlašim A - SF SKK EL Niňo Praha 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Poláková Veronika 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Štricová Niamh 0:3, Sommerová Helenka 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), SKST Vlašim B - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Jírová Monika 2:1, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Veronika 1:2, Stará Kateřina 2:1), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 3:0, Sazimová Terezie 1:0, Bártová Tereza 1:1, body hostů: Procházková Olga 1:2, Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3),
14. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKST Děčín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 1:1, Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 3:0, WO 0:1, body hostů: Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 0:2, Schneiderová Jana 1:2, WO 1:0), SKST Vlašim B - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Jírová Monika 1:2, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Štricová Niamh 0:3, Sommerová Helenka 2:1, Allertová Sára ml. 2:1), SKST Vlašim A - SKST Vlašim C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 2:1, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Bošinová Aneta 1:2, Zelingrová Kamila 0:3, Pytlíková Tereza 0:3), SVS Hradec Králové B - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedloňová Aneta 1:2, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 3:0, body hostů: Kaucká Olga 2:1, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1),
15. kolo:
SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Klempererová Anna 3:0, Bártová Tereza 1:2, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 2:1, Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 0:3, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 2:1, Poláková Veronika 3:0), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 0:3, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, Polívková Barbora 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Děčín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 3:0, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Nováková Eva 0:3, Schneiderová Jana 0:3),
16. kolo:
SVS Hradec Králové B - TJ Slavoj Praha 10:0wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 1:0, Kozáková Tereza 2:0, Bártová Tereza 0:1, WO 5:0, body hostů: Diblíková Klára 0:2, Kaba Radka 1:1, WO 0:5), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Martina 1:2, Kaucká Olga 0:3, Veletová Ilona 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Ježková Kateřina 1:1, Pokorná Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Polívková Barbora 3:0, WO 0:3), SKST Vlašim C - SKST Děčín 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Stará Kateřina 2:1, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Nováková Eva 2:1, Schneiderová Jana 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SF SKK EL Niňo Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Dusilová Jana 0:3, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Sommerová Helenka 3:0, Allertová Sára ml. 2:1), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 0:1, Diblíková Klára 1:2, Stránská Anna 0:3, Kaba Radka 0:1, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 1:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - TJ Sokol Nusle Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 1:1, Kacálková Kristýna 1:1, Schneiderová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Procházková Olga 1:2, Pokorná Tereza 2:1, WO 0:3), SKST Vlašim A - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Bártová Tereza 1:2, Klempererová Anna 1:2, Sazimová Terezie 1:2),
18. kolo:
TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 2:1, Stránská Anna 1:2, body hostů: Štricová Niamh 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Sommerová Helenka 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SKST Vlašim C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 0:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Aneta 1:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 1:2, Schneiderová Jana 1:2, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 2:1, Polcarová Anežka 2:1), SKST Vlašim B - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívková Barbora 1:2, Jírová Monika 2:1, Pěnkavová Kristýna 1:2, body hostů: Bártová Tereza 0:3, Klempererová Anna 2:1, Sazimová Terezie 3:0),
19. kolo:
SKST Vlašim A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 1:2), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:1, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 0:3), SVS Hradec Králové B - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:1, Klempererová Anna 1:1, Bártová Tereza 0:2, Sedloňová Aneta 1:0, WO 3:0, body hostů: Schneiderová Jana 2:1, Nováková Eva 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Vajcová Kateřina 0:2, Tenglová Vendula 1:1, WO 3:0, body hostů: Štricová Niamh 1:2, Sommerová Helenka 3:0, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - SKST Vlašim C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 0:3, Veletová Ilona 0:2, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:1, Bošinová Aneta 3:0, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0),
20. kolo:
SKST Vlašim B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Jírová Monika 3:0, Polívková Barbora 3:0, body hostů: Dvořáková Lenka 0:3, Klempířová Jiřina 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3), SKST Vlašim A - TJ Slavoj Praha 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 1:2, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 3:0, body hostů: Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Kaba Radka 1:2, Stránská Anna 1:2), Slovan KST Bohnice - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:1, Veletová Ilona 0:2, Hagino Petra 1:1, WO 3:0, body hostů: Štricová Niamh 2:1, Sommerová Helenka 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - SKST Vlašim C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:1, Tenglová Vendula 3:0, Vajcová Kateřina 2:1, WO 0:1, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Bošinová Aneta 0:2, Stará Kateřina 1:2, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:2, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, WO 1:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Procházková Olga 0:2, Tenglová Vendula 3:0, WO 0:1), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránská Anna 2:1, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Hagino Petra 0:3, Veletová Ilona 2:1, Nováková Martina 0:3), SF SKK EL Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Štricová Niamh 3:0, WO 0:3, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Truněčková Anežka 0:2, Sedloňová Aneta 1:1, WO 3:0), SKST Děčín - SKST Vlašim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 2:1, Poláková Veronika 3:0),
22. kolo:
TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Nusle Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 1:2, Kaba Radka 2:1, body hostů: Vajcová Kateřina 2:1, Škopková Věra 1:2, Tenglová Vendula 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Slovan KST Bohnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 1:2, WO 1:0, body hostů: Veletová Ilona 3:0, Nováková Martina 1:1, Hagino Petra 3:0, WO 0:1), SKST Vlašim C - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Truněčková Anežka 0:3, Kozáková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 1:2), SKST Děčín - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Kacálková Kristýna 0:3, WO 0:3, body hostů: Jírová Monika 2:0, Polívková Barbora 2:0, Pěnkavová Kristýna 2:0, WO 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - SKST Vlašim C 5:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Vlašim C - SKST Vlašim A 0:5wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Vlašim A - SKST Vlašim C -:-,
2. liga žen skupina A
1. kolo:
TJ Union Plzeň - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 2:1, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 1:1, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 0:1), SF SKK EL Niňo Praha B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Vyvadilová Jitka 2:0, Plachá Liliana 3:0, WO 0:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Maršíková Martina 1:2, Vinklářová Veronika 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Petra 3:0, Poláková Pavlína 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, Nováková Monika 0:3), TJ ABC Branik - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 0:3, Benedová Zuzana 1:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ ABC Branik 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 3:0, Šebková Kristýna 3:0, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Slavoj Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Hošková Denisa 2:1, Richterová Eva 1:2, body hostů: Lipovčanová Helena 2:1, Benedová Zuzana 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachá Liliana 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 0:3, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Pavlína 1:2, Bydžovská Hana 3:0, Vacíková Renata 1:2, body hostů: Hnojská Andrea 2:1, Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka ml. 0:2, Marešová Zdeňka 0:1),
3. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ Slavoj Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Lenka 3:0, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 1:2, body hostů: Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ ABC Branik 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašková Marie 1:2, Cimrmanová Eliška 1:2, Pisárová Kateřina 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), TTC Elizza Praha - TJ Hrádek 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 2:1, Vinklářová Veronika 0:3, Luňová Zuzana 0:3, body hostů: Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Melnyková Liana 0:3, body hostů: Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 1:0),
4. kolo:
TJ ABC Branik - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:0, Skopová Šárka 2:0, Polcarová Anežka 2:0, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 0:3, Vacíková Renata 0:3, WO 0:3), TJ Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 2:1, Šebková Kristýna 3:0, body hostů: Plachá Liliana 1:2, Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 1:2, Hošková Denisa 2:0, Richterová Eva 2:1, Pisárová Kateřina 1:0, body hostů: Maršíková Martina 2:1, Strnadová Karolína 1:2, Luňová Zuzana 0:3),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 0:2, Prášilová Andrea 0:3, Šimůnková Veronika 2:1, WO 1:0, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka 1:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, WO 0:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Jana 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Hromiaková Andrea 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3), TJ Union Plzeň - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebková Kristýna 3:0, Čížková Alena 0:1, Pokorná Eva 2:1, Černá Lenka 1:1, body hostů: Strnadová Karolína 2:1, Maršíková Martina 1:2, Luňová Veronika 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 1:0, Hošková Denisa 3:0, Richterová Eva 2:1, Pisárová Kateřina 0:2, body hostů: Jebavá Lucie 0:3, Plachá Liliana 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Plachá Liliana 2:1, Vyvadilová Jitka 1:0, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 2:1), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 0:3, Luňová Zuzana 0:2, WO 1:0, body hostů: Prášilová Andrea 2:0, Benedová Zuzana 2:1, Kaba Radka 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Union Plzeň 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, Jarošová Tereza 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromiaková Andrea 1:2, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 1:2, body hostů: Pisárová Kateřina 3:0, Cimrmanová Eliška 1:2, Hošková Denisa 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 0:2, Marešová Zdeňka ml. 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 1:2, Skopová Šárka 1:2, Polcarová Anežka 3:0),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 0:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Plachá Liliana 1:1, Vyvadilová Jitka 1:0, WO 1:0, body hostů: Kaba Radka 2:0, Prášilová Andrea 0:3, Benedová Zuzana 2:1, WO 0:1), TTC Elizza Praha - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Luňová Zuzana 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, WO 0:3, body hostů: Cimrmanová Eliška 2:0, Richterová Eva 0:1, Hošková Denisa 2:0, Pisárová Kateřina 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromiaková Andrea 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 3:0, Pokorná Eva 3:0),
8. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 0:2, Polcarová Anežka 3:0, Oplová Renáta 0:1), TJ Union Plzeň - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 0:3, body hostů: Jehlíková Petra 2:1, Žižkovská Rebeka 3:0, Marešová Zdeňka 1:0, Marešová Zdeňka ml. 1:1), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 1:2, Plachá Liliana 3:0, body hostů: Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1, Poláková Pavlína 1:1, Mašková Nicole 0:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Luňová Zuzana 1:1, Strnadová Karolína 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benedová Zuzana 2:1, Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 0:3, Polcarová Anežka 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Eva 0:2, Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 1:2, Pisárová Kateřina 0:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Žižkovská Rebeka 0:2, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 1:0), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 2:0, Kohlmannová Aneta 2:0, Plachá Liliana 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 2:1, Maršíková Martina 1:2, Strnadová Karolína 0:3, body hostů: Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Petra 1:2, Poláková Pavlína 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nikolenko Alina 2:0, Bydžovská Hana 2:0, Mašková Nicole 0:2, WO 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Černá Martina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Slavoj Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lněničková Marta 2:1, Bartošková Marta 2:1, Melnyková Liana 0:3, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 2:1), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - SF SKK EL Niňo Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:0, Marešová Zdeňka 2:0, Hnojská Andrea 1:0, WO 4:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Jebavá Lucie 0:3, WO 0:4), TJ Hrádek - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 2:1),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nikolenko Alina 3:0, Bydžovská Hana 3:0, Mašková Nicole 0:3, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lněničková Marta 2:0, Bartošková Marta 2:0, Vyletová Helena ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Černá Martina 1:2, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TTC Elizza Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Maršíková Martina 0:3, Luňová Zuzana 0:3, Strnadová Karolína 1:2), TJ Hrádek - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Cimrmanová Eliška 0:3, Pisárová Kateřina 1:2),
12. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Richterová Eva 0:2, Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 2:1, Pisárová Kateřina 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 1:2, Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Plachá Liliana 3:0, Jebavá Lucie 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:2, Vyletová Helena ml. 1:2, Hromiaková Andrea 2:1, body hostů: Vacíková Renata 1:2, Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Benedová Zuzana 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0),
13. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 0:3, Pokorná Eva 3:0), TJ Slavoj Praha B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:0, Šimůnková Veronika 3:0, Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 1:0, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 1:2), TJ Hrádek - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 0:2, Polcarová Anežka 1:1, Matoušová Aneta 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Sokol Plzeň V. A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Nikolenko Alina 1:2, Mašková Nicole 0:3, Poláková Pavlína 0:3),
14. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Union Plzeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 3:0, Šimůnková Veronika 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), TJ ABC Branik - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 1:2), TJ Hrádek - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 1:2, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Strnadová Karolína 1:2, Maršíková Martina 1:2), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 1:0, body hostů: Melnyková Liana 0:3, Vyletová Helena 0:3, Hromiaková Andrea 0:3),
15. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ ABC Branik 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:0, WO 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 0:2, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 2:1, Nikolenko Alina 2:1, Poláková Pavlína 1:2, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Union Plzeň 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 2:1), TTC Elizza Praha - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 0:2, Maršíková Martina 1:1, Vydrová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Richterová Eva 3:0, Pisárová Kateřina 2:1, WO 0:3),
16. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 2:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Hrádek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, body hostů: Skopová Šárka 3:0, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Union Plzeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 1:2, Strnadová Karolína 1:2, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 2:1, Vyvadilová Jitka 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 1:2, Lupínková Lucie 2:1, Richterová Eva 1:2),
17. kolo:
TJ ABC Branik - SF SKK EL Niňo Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:0, Černá Martina 1:1, Suchomanová Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:0, Benedová Zuzana 2:1, Prášilová Andrea 3:0, Lipovčanová Helena 0:1, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Vydrová Lucie 1:2, Strnadová Karolína 0:2, Luňová Zuzana 0:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 1:1, Šebková Kristýna 1:1, Pokorná Eva 1:1, WO 3:0, body hostů: Mašková Nicole 0:3, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Hošková Denisa 2:0, Pisárová Kateřina 3:0, Richterová Eva 0:1, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Bartošková Marta 0:3, Lněničková Marta 2:1), TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Polcarová Anežka 1:2, Skopová Šárka 0:3, body hostů: Hnojská Andrea 1:2, Marešová Zdeňka 3:0, Žižkovská Rebeka 3:0),
18. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 3:0, Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:3, Jebavá Lucie 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1), TJ ABC Branik - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Maršíková Martina 0:2, Strnadová Karolína 2:1, Vydrová Lucie 0:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisárová Kateřina 1:1, Hošková Denisa 2:0, Lupínková Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Mašková Nicole 0:3, Bydžovská Hana 2:1, WO 0:3), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 1:2, Šebková Kristýna 2:0, Pokorná Eva 3:0, Meškánová Andrea 1:0, body hostů: Lněničková Marta 1:2, Bartošková Marta 1:2, Holubová Klaudie 0:2, Hromiaková Andrea 0:1),
19. kolo:
TJ Hrádek - TJ ABC Branik 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Hummelová Jarmila 0:3, Ulihrachová Jitka 1:2, Suchomanová Jana 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Union Plzeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka 1:1, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka ml. 1:0, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 0:3, Pokorná Eva 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašková Nicole 0:3, Nikolenko Alina 3:0, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Vyvadilová Jitka 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Lněničková Marta 1:1, Bartošková Marta 2:0, WO 3:0, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Hrádek - TJ Slavoj Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 2:1, body hostů: Benedová Zuzana 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Žižkovská Rebeka 2:1, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Pisárová Kateřina 0:3, Hošková Denisa 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:3, Bartošková Marta 3:0, Lněničková Marta 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nikolenko Alina 2:0, Poláková Pavlína 2:0, Mašková Nicole 0:2, WO 3:0, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:1, Černá Martina 1:1, Suchomanová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 0:3, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 2:0, Šimůnková Veronika 2:0, Lipovčanová Helena 1:1, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 1:2, Vyletová Helena 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:2, Vyvadilová Jitka 2:1, WO 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 1:0, Hnojská Andrea 2:0, Marešová Zdeňka ml. 0:1, Žižkovská Rebeka 0:2, WO 3:0), TJ Union Plzeň - TJ Hrádek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 0:3, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 1:2),
22. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 0:1, Šimůnková Veronika 2:0, Prášilová Andrea 2:0, Lipovčanová Helena 0:1, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 1:2, Bydžovská Hana 1:2, WO 0:3), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:0, Černá Martina 2:0, Suchomanová Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 0:3, Vyletová Helena 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franeková Věra 0:3, Hong Do Hanh 0:3, Strnadová Karolína 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka ml. 3:0, Žižkovská Rebeka 3:0, Hnojská Andrea 3:0), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Hrádek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lupínková Lucie 0:3, Hošková Denisa 1:1, Pisárová Kateřina 1:1, Cimrmanová Eliška 0:1, WO 1:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:0, Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek 5:2 (body domácích: Hnojská Andrea 1:1, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 1:1, body hostů: Polcarová Anežka 0:2, Skopová Šárka 0:2, Matoušová Aneta 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 1:5 (body domácích: Skopová Šárka 0:2, Polcarová Anežka 0:2, Matoušová Aneta 1:1, body hostů: Marešová Zdeňka 2:0, Hnojská Andrea 2:0, Žižkovská Rebeka 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek -:-,
2. liga mužů skupina B
1. kolo:
SKST Baník Havířov C - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 3:0, Mynář Vojtěch 0:3, Bako Radim 4:0, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Černocký Dominik 1:2, Kupec Rostislav 2:1, Křenek Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melek Milan 2:2, Gráf Jiří 2:2, Růžička Filip 1:3, Zajíc Miroslav 3:1, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 3:1, Polívka Ondřej 0:4), TTC Siko Orlová B - ASK Tatra Kopřivnice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Filip 1:2, Cabák Josef 0:3, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Jeseník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 1:2, Hrunka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 1:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 2:1), KST Zlín - TJ Nový Jičín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 3:1, Oharek David 1:2, Palásek Michal 0:3, Dufek Jan 2:2, body hostů: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 4:0, Janča Miroslav 2:1, Kratochvíl Tomáš 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrást Roman 2:1, Štofka Filip 0:2, Šenkapoul Petr 3:0, Skála Radek 3:0, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3, Novák David 1:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Volný Karel 2:1, Gorecki Jan 2:1, body hostů: Chrást Roman 2:1, Vaculík Miloslav 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 0:3), TJ Ostrava KST C - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 3:0, Plachta Jakub 3:0, Vybíral Filip 1:2, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3, Horák Aleš 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Zlín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Zajíc Miroslav 3:0, Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 2:2, body hostů: Smoček Libor 2:2, Bělík Šimon 1:3, Dorňák Zdeněk 2:1, Dufek Jan 0:3), KST Blansko - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 0:3, Veselý Lukáš 0:2, Polívka Ondřej 0:3, Dudík Luboš 2:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Michal 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:1), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Sikora Filip 2:0, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 3:0, body hostů: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 0:3, Brát Karel ml. 1:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Jeseník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Jiříček Dalibor 0:1, Masnica Michal 3:1, Ondryáš Daniel 3:1, Záškodný Marek 0:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš 1:3),
3. kolo:
SKST Baník Havířov C - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 2:2, Rusnák Aleš 0:3, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Radim 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Kolůch Jaroslav 1:3, Musil David 0:3, Horák Aleš 2:1), TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štalzer Adam 2:2, Černocký Dominik 3:1, Vybíral Filip 1:1, Karczmarczyk Michal 2:2, Karásek Karel 1:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Vaculík Miloslav 0:4, Štofka Filip 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Nový Jičín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 0:3, Melek Milan 1:2, Gráf Jiří 1:2, Zajíc Miroslav 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Kowal René 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1), KST Blansko - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Ondřej 0:3, Dudík Luboš 3:0, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 1:3, body hostů: Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Bělík Šimon 3:0, Dufek Jan 1:2), TTC Siko Orlová B - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Jiří 1:3, Sikora Filip 3:1, Sikora Radek 2:2, Revay Radomír 3:1, body hostů: Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 3:1, Matějíček Miloš 0:4), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 3:0, Záškodný Marek 0:3, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 2:2, Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 1:2),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 3:0, Štofka Filip 1:2, Chrást Roman 3:0, body hostů: Brát Karel ml. 2:1, Hrunka Jakub 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 0:3), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Jeseník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, body hostů: Rybár Petr 3:0, Tomica Daniel 2:1, Matějíček Martin 2:1, Matějíček Miloš 1:2), KST Zlín - TTC Siko Orlová B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:1, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 2:1, Smoček Libor 3:1, body hostů: Revay Radomír 3:1, Sikora Filip 0:3, Novotný Jiří 1:2, Sikora Radek 1:2), TJ Nový Jičín - ASK Tatra Kopřivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Miroslav 2:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 1:2, Pavlík Tibor 3:0, body hostů: Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 1:2, Záškodný Marek 0:2, Polášek Radovan 0:2), SKST Baník Havířov C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:1, Rusnák Aleš 0:2, Mynář Vojtěch 1:2, Bako Radim 3:1, Gorecki Jan 1:0, WO 1:0, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 2:2, Růžička Filip 0:4, Melek Milan 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 2:1, Merta Marek 0:1, Karczmarczyk Michal 3:0, Plachta Jakub 3:0, Karásek Karel 1:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Přikryl Aleš 0:3, Dudík Luboš 0:2),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - KST Jeseník 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 0:3, Šenkapoul Petr 4:0, Štofka Filip 1:3, Chrást Roman 3:1, Vaculík Miloslav 0:1, body hostů: Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 2:2, Matějíček Miloš 2:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Musil David 0:3, Horák Aleš 2:2, body hostů: Brát Karel ml. 4:0, Koubek Vojtěch 2:1, Jakubský Filip 1:2, Hrunka Jakub 2:1), KST Zlín - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 3:0, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 3:0, Smoček Libor 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 1:2), TJ Nový Jičín - TTC Siko Orlová B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:0, Pavlík Tibor 1:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 1:0, WO 4:0, body hostů: Revay Radomír 0:1, Novotný Jiří 0:2, Sikora Radek 0:2, WO 0:4), SKST Baník Havířov C - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Radim 3:0, body hostů: Dudík Luboš 2:1, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 0:3, Polívka Ondřej 0:3), TJ Ostrava KST C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 2:2, Karásek Karel 3:0, Vybíral Filip 2:2, Karczmarczyk Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 1:3, Růžička Filip 2:2, Melek Milan 0:4, WO 1:0),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 1:3, Gráf Jiří 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, Hromek Filip 1:1, Brychta Edo 0:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Štofka Filip 3:1, Vaculík Miloslav 1:2, Sigmund Ivo 1:2), KST Blansko - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 1:2, Dudík Luboš 3:0, Přikryl Aleš 2:1, Veselý Lukáš 3:0, body hostů: Macela Petr 2:1, Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:3, Musil David 1:2), TTC Siko Orlová B - SKST Baník Havířov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 1:3, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Volný Karel 0:4, Mynář Vojtěch 4:0, Rusnák Aleš 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 0:3, Vybíral Filip 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Brát Karel ml. 1:2, Jakubský Filip 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Hušek Adam 0:1, body hostů: Dufek Jan 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, Bělík Šimon 4:0, Smoček Libor 2:2), KST Jeseník - TJ Nový Jičín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 0:3, Matějíček Martin 1:2, Matějíček Miloš 1:2, Rybár Petr 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Janča Miroslav 0:3, Kowal René 3:0, Kratochvíl Michal 2:1),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 0:2, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, Hromek Filip 1:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Horák Aleš 1:2, Novák David 0:3, Kolůch Jaroslav 0:3), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 0:4, Dudík Luboš 4:0, Přikryl Aleš 0:4, Veselý Lukáš 4:0, body hostů: Chrást Roman 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Sigmund Ivo 2:2, Štofka Filip 2:2), TTC Siko Orlová B - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 2:1, Novotný Jiří 2:1, Sikora Radek 1:2, Revay Radomír 4:0, body hostů: Černocký Dominik 1:3, Karczmarczyk Michal 1:2, Karásek Karel 2:1, Bajger Jiří 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 3:0, Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:2, Lebeda Matyáš 0:2, Hušek Adam 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Janča Miroslav 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Michal 0:2), KST Jeseník - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Matějíček Miloš 1:2, Rybár Petr 1:2, body hostů: Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Bělík Šimon 2:1, Dufek Jan 1:2),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Šenkapoul Petr 2:0, Štofka Filip 3:0, Chrást Roman 2:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 1:2, Oharek David 0:2, Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Nový Jičín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:4, Horák Aleš 2:1, Musil David 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Kowal René 1:3, Janča Miroslav 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volný Karel 2:0, Siwiec Matěj 2:0, Rusnák Aleš 2:1, Mynář Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Jakubský Filip 0:3, Kačer Radek 0:2, Hušek Adam 1:1, Hrunka Jakub 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karásek Karel 2:0, Karczmarczyk Michal 2:1, Plachta Jakub 3:0, Černocký Dominik 2:2, WO 0:1, body hostů: Rybár Petr 0:4, Tomica Daniel 1:2, Matějíček Martin 1:1, Matějíček Miloš 1:2, WO 1:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Siko Orlová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 1:2, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 3:0, Zajíc Miroslav 2:1, body hostů: Revay Radomír 1:2, Sikora Filip 1:2, Novotný Jiří 0:3, Sikora Radek 1:1), KST Blansko - ASK Tatra Kopřivnice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 3:0, WO 1:5, body hostů: Ondryáš Daniel 2:0, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 1:2, Masnica Michal 1:2, WO 5:1),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 1:3, Chrást Roman 4:0, Štofka Filip 3:1, Šenkapoul Petr 1:3, body hostů: Pavlík Tibor 3:1, Janča Miroslav 2:2, Kratochvíl Tomáš 0:4, Kowal René 2:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:1, Horák Aleš 1:2, Musil David 1:2, Macela Petr 4:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 3:1, Oharek David 0:3, Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 1:2), SKST Baník Havířov C - KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 0:3, Volný Karel 3:0, Bako Radim 4:0, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 1:2), TJ Ostrava KST C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karczmarczyk Michal 2:0, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 3:0, Černocký Dominik 3:0, body hostů: Hrunka Jakub 1:2, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 0:2, Kačer Radek 0:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - ASK Tatra Kopřivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 1:1, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 1:1, Záškodný Marek 0:2), KST Blansko - TTC Siko Orlová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 0:3, Dudík Luboš 1:1, Přikryl Aleš 0:3, Veselý Lukáš 2:1, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 1:2, Novotný Jiří 3:0, Sikora Radek 1:1),
10. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Revay Radomír 2:0, Sikora Radek 1:3, Sikora Filip 2:2, Bezdíček Milan 0:2, body hostů: Chrást Roman 2:2, Štofka Filip 1:3, Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 4:0), ASK Tatra Kopřivnice - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 4:0, Masnica Michal 3:1, Jiříček Dalibor 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Macela Petr 2:2, Horák Aleš 0:4, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 1:2, Jakubský Filip 0:3, Hušek Adam 2:1, Koubek Vojtěch 1:3, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 2:1, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 3:0), KST Jeseník - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 3:0, Rybár Petr 2:0, Matějíček Miloš 1:2, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Dudík Luboš 0:3, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 1:2, Zukal Adam 0:2), KST Zlín - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:1, Dufek Jan 0:2, Dufek Jakub 0:3, Smoček Libor 0:3, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:0, Volný Karel 1:1), TJ Nový Jičín - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:1, Janča Miroslav 1:2, Kowal René 0:3, Pavlík Tibor 4:0, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Karczmarczyk Michal 1:3, Černocký Dominik 1:2, Štalzer Adam 2:1),
11. kolo:
TTC Siko Orlová B - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:1, Sikora Filip 4:0, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 2:2, body hostů: Horák Aleš 1:3, Macela Petr 2:2, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Moravská Slavia Brno B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 0:3, Randis Vilém 0:3, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Sigmund Ivo 2:1, Štofka Filip 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Koubek Vojtěch 2:2, Jakubský Filip 1:3, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 1:3, Zukal Adam 0:4), KST Jeseník - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:3, Rybár Petr 0:3, Matějíček Miloš 0:3, Matějíček Martin 3:1, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 3:1, Růžička Filip 1:2, Hromek Filip 2:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 3:1, Smoček Libor 2:2, Dufek Jakub 0:3, Dorňák Zdeněk 2:2, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Černocký Dominik 2:2, Štalzer Adam 3:1, Vybíral Filip 1:2), TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Janča Miroslav 2:2, Kowal René 2:2, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 2:2, Volný Karel 0:4),
12. kolo:
TJ Ostrava KST C - SKST Baník Havířov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 1:2, Vybíral Filip 0:3, Plachta Jakub 1:2, Černocký Dominik 1:2, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Bako Radim 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Rusnák Aleš 1:2), KST Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Aleš 1:1, Veselý Lukáš 0:2, Svoboda Lukáš 0:3, Dudík Luboš 0:1, WO 0:1, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Zajíc Miroslav 2:0, Gráf Jiří 1:0, Růžička Filip 1:1, WO 1:0), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Siko Orlová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 0:3, Jiříček Dalibor 0:3, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 3:0, Novotný Jiří 2:1, Heuman Ivan 1:2), KST Jeseník - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 2:1, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 2:1, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Brát Karel ml. 0:3, Hrunka Jakub 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 1:2), TJ Nový Jičín - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 2:1, Pavlík Tibor 2:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 1:1, Dufek Jan 0:2, Oharek David 0:2), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolůch Jaroslav 1:3, Horák Aleš 0:3, Musil David 2:1, Macela Petr 3:1, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Sigmund Ivo 2:1, Štofka Filip 1:2),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Miloslav 0:3, Štofka Filip 0:2, Sigmund Ivo 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 3:0, Harenčák Jakub 1:1), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:2, Musil David 1:2, Macela Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Karczmarczyk Michal 1:1, Štalzer Adam 2:1, Plachta Jakub 2:0, WO 0:1), KST Zlín - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:3, Dorňák Zdeněk 0:2, WO 2:0, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 3:0, Růžička Filip 3:0, WO 0:2), TJ Nový Jičín - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Janča Miroslav 0:2, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 4:0, Kratochvíl Tomáš 1:0, body hostů: Dudík Luboš 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 0:3, Svoboda Lukáš 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrunka Jakub 0:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2, Koubek Vojtěch 1:1, Janovský Dan 0:1, body hostů: Revay Radomír 3:0, Sikora Filip 2:0, Novotný Jiří 2:0, Heuman Ivan 1:1), KST Jeseník - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 0:3),
14. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Aleš 1:2, Novák David 0:3, Musil David 1:2, Macela Petr 3:1, body hostů: Bako Radim 4:0, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Harenčák Jakub 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Štofka Filip 2:2, Skála Radek 4:0, Chrást Roman 2:2, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Černocký Dominik 2:2, Plachta Jakub 2:2, Karásek Karel 3:1), TJ Nový Jičín - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 2:2, Janča Miroslav 1:3, Pavlík Tibor 2:1, WO 1:0, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 1:3, Růžička Filip 1:3, Hasil Tomáš 2:1, WO 0:1), KST Zlín - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smoček Libor 1:3, Nedbálek Michal 2:2, Dufek Jan 2:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Koudelík Lukáš 0:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš 1:3), KST Jeseník - TTC Siko Orlová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 3:1, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Revay Radomír 1:3, Sikora Filip 2:2, Novotný Jiří 3:1, Heuman Ivan 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - ASK Tatra Kopřivnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hušek Adam 0:2, Koubek Vojtěch 1:1, Jakubský Filip 0:3, Lebeda Matyáš 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 2:1, Masnica Michal 2:0, Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrunka Jakub 2:2, Jakubský Filip 2:1, Hušek Adam 1:2, Koubek Vojtěch 1:3, body hostů: Štofka Filip 3:1, Vybíral Marek 3:1, Sigmund Ivo 0:3, Chrást Roman 2:1), KST Jeseník - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:1, Tomica Daniel 2:1, Matějíček Miloš 1:2, Matějíček Martin 3:0, body hostů: Horák Aleš 1:2, Macela Petr 1:2, Musil David 2:1, Kolůch Jaroslav 0:3), TTC Siko Orlová B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Filip 4:0, Novotný Jiří 3:1, Bezdíček Milan 0:4, Revay Radomír 2:2, body hostů: Dorňák Zdeněk 1:3, Bělík Šimon 3:1, Dufek Jan 1:3, Smoček Libor 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:1, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kowal René 3:0, Janča Miroslav 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Baník Havířov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 0:2, Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 0:3, Zajíc Miroslav 4:0, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Mynář Vojtěch 1:2, Rusnák Aleš 1:2, Volný Karel 1:2), KST Blansko - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 2:1, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Karczmarczyk Michal 1:3, Štalzer Adam 2:1, Černocký Dominik 1:2, Vybíral Filip 0:3),
16. kolo:
KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Petr 2:0, Tomica Daniel 2:0, Matějíček Miloš 3:0, Matějíček Martin 2:0, body hostů: Štofka Filip 0:3, Vybíral Marek 0:2, Sigmund Ivo 0:2, Chrást Roman 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek Vojtěch 3:1, Jakubský Filip 2:2, Hušek Adam 2:2, Hrunka Jakub 0:4, body hostů: Macela Petr 3:1, Musil David 3:1, Horák Aleš 1:3, Kolůch Jaroslav 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - KST Zlín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Ondryáš Daniel 0:2, Záškodný Marek 1:2, Masnica Michal 3:1, Jiříček Dalibor 0:1, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:2, Bělík Šimon 4:0, Smoček Libor 0:2, Dufek Jan 2:1, Nedbálek Michal 0:1), TTC Siko Orlová B - TJ Nový Jičín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Filip 1:1, Novotný Jiří 0:2, Sikora Radek 0:3, Revay Radomír 1:2, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 2:0, Kratochvíl Tomáš 0:2), KST Blansko - SKST Baník Havířov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 0:4, Veselý Lukáš 0:3, Přikryl Aleš 2:1, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Gorecki Jan 2:2, Mynář Vojtěch 3:1, Volný Karel 1:2, Rusnák Aleš 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Ostrava KST C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 2:2, Hasil Tomáš 2:2, Melek Milan 0:2, Zajíc Miroslav 4:0, Hromek Filip 0:1, body hostů: Karczmarczyk Michal 3:1, Štalzer Adam 3:1, Černocký Dominik 1:3, Vybíral Filip 0:3),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Štofka Filip 0:2, Šenkapoul Petr 0:1, Chrást Roman 1:2, WO 0:3, body hostů: Zajíc Miroslav 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Růžička Filip 0:2, WO 3:0), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil David 1:3, Horák Aleš 2:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Macela Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Dudík Luboš 1:1, Veselý Lukáš 4:0, Svoboda Lukáš 0:4, Přikryl Aleš 3:1, WO 0:2), SKST Baník Havířov C - TTC Siko Orlová B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harenčák Jakub 0:1, Volný Karel 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Mynář Vojtěch 1:0, WO 4:0, body hostů: Novotný Jiří 1:1, Skácelík František 0:2, Bezdíček Milan 0:2, WO 0:4), TJ Ostrava KST C - ASK Tatra Kopřivnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Černocký Dominik 2:2, Plachta Jakub 4:0, Štalzer Adam 1:3, body hostů: Ondryáš Daniel 1:3, Masnica Michal 3:1, Polášek Radovan 1:3, Záškodný Marek 2:2), KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:1, Dufek Jan 2:0, Smoček Libor 2:1, Soukup Adam 3:0, body hostů: Jakubský Filip 1:2, Koubek Vojtěch 1:2, Hušek Adam 0:2, Hrunka Jakub 0:2), TJ Nový Jičín - KST Jeseník 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 0:2, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 2:0, WO 1:0, body hostů: Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:1, Tomica Daniel 1:2, Janoštík Petr 0:2, WO 0:1),
18. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil David 0:3, Horák Aleš 0:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Macela Petr 3:0, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Hasil Tomáš 2:1, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 1:1), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Vybíral Marek 2:0, Štofka Filip 1:1, Chrást Roman 3:0, WO 1:0, body hostů: Dudík Luboš 1:1, Veselý Lukáš 0:3, Svoboda Lukáš 1:1, Přikryl Aleš 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachta Jakub 3:1, Merta Marek 0:2, Černocký Dominik 3:0, Karczmarczyk Michal 0:3, Bajger Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Novotný Jiří 1:2, Heuman Ivan 2:2, Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 3:0, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Masnica Michal 2:2, Záškodný Marek 2:2, Polášek Radovan 1:2, Ondryáš Daniel 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 2:0, Pavlík Tibor 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:0, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Hrunka Jakub 0:2, Jakubský Filip 0:2, Hušek Adam 0:2), KST Zlín - KST Jeseník 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jan 1:1, Koudelík Lukáš 0:3, Smoček Libor 1:2, body hostů: Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 2:1, Tomica Daniel 3:0, Janoštík Petr 1:1),
19. kolo:
KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:0, Dufek Jan 0:2, Smoček Libor 2:1, Bělík Šimon 1:0, WO 6:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Štofka Filip 2:1, Sigmund Ivo 0:1, WO 0:6), TJ Nový Jičín - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 1:1, Janča Miroslav 3:0, Pavlík Tibor 2:1, body hostů: Macela Petr 1:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Horák Aleš 0:2, Musil David 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:1, Janovský Dan 0:2, Lebeda Matyáš 0:3, Hušek Adam 0:2, body hostů: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Volný Karel 1:1), KST Jeseník - TJ Ostrava KST C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoštík Petr 0:2, Matějíček Miloš st. 0:3, Schopf Karel 1:2, Matějíček Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Černocký Dominik 3:0, Vybíral Filip 1:2, Štalzer Adam 3:0, Karásek Karel 1:0, WO 0:2), TTC Siko Orlová B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 0:2, Novotný Jiří 0:2, Heuman Ivan 0:3, Revay Radomír 3:0, WO 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 2:1, Hasil Tomáš 0:1, WO 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 1:1, Ondryáš Daniel 3:0, Masnica Michal 2:0, body hostů: Veselý Lukáš 0:3, Přikryl Aleš 1:1, Svoboda Lukáš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2),
20. kolo:
TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:2, Štofka Filip 0:2, Sigmund Ivo 0:1, WO 0:4), KST Zlín - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:1, Smoček Libor 2:1, Dufek Jan 1:2, Bělík Šimon 4:0, body hostů: Macela Petr 2:2, Horák Aleš 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 0:3), KST Jeseník - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Miloš st. 0:3, Janoštík Petr 1:1, Vinkler Vladimír 0:3, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Volný Karel 1:2, Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz - TJ Ostrava KST C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Jakubský Filip 0:2, Hrunka Jakub 0:3, Brát Karel ml. 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Černocký Dominik 3:1, Vybíral Filip 3:1, Štalzer Adam 2:1, WO 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 1:2, Záškodný Marek 0:3, Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 2:1, Růžička Filip 1:2, Hasil Tomáš 3:0), TTC Siko Orlová B - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Filip 3:0, Novotný Jiří 3:0, Sikora Radek 0:2, Revay Radomír 3:0, Bezdíček Milan 0:1, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 0:3),
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Siko Orlová B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toufar Jan 0:2, Sigmund Ivo 1:0, Chrást Roman 2:0, Kozubík Pavel 0:2, Šenkapoul Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Revay Radomír 3:1, Sikora Radek 0:2, Sikora Filip 2:1, WO 0:5), MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Aleš 1:1, Bíla Jindřich 1:1, Macela Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Bělík Jakub 0:3, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:2, WO 0:4), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:0, Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:1, Hasil Tomáš 3:0, body hostů: Hrunka Jakub 0:3, Brát Karel ml. 0:2, Hušek Adam 1:1, Jakubský Filip 0:2, Jirásek Martin ml. 0:1), KST Blansko - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Svoboda Lukáš 0:4, Veselý Lukáš 2:2, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 2:2, Matějíček Miloš 3:1), SKST Baník Havířov C - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harenčák Jakub 3:0, Volný Karel 2:1, Rusnák Aleš 4:0, WO 0:4, body hostů: Smoček Libor 0:3, Dufek Jan 1:2, Palásek Michal 0:2, Dorňák Zdeněk 0:2, WO 4:0), TJ Ostrava KST C - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bajger Jiří 0:2, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 0:3, Černocký Dominik 1:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kowal René 1:1),
22. kolo:
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov - TTC Siko Orlová B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Musil David 1:0, Horák Aleš 1:1, Macela Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Revay Radomír 1:2, Sikora Filip 1:2, Sikora Radek 0:1, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno B - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaculík Miloslav 2:0, Svoboda Libor 0:2, Sigmund Ivo 1:2, Chrást Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Záškodný Marek 2:1, Masnica Michal 2:1, Bělík Jakub 0:3, WO 0:4), KST Blansko - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 1:3, Přikryl Aleš 3:1, Dudík Luboš 2:2, Veselý Lukáš 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 1:3, Hrunka Jakub 2:2, Jakubský Filip 1:3, Hušek Adam 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gráf Jiří 1:2, Růžička Filip 1:2, Melek Milan 0:3, Hasil Tomáš 4:0, WO 2:1, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 3:1, Matějíček Miloš 0:1, WO 1:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křenek Tomáš 1:2, Bajger Jiří 2:1, Plachta Jakub 2:1, WO 0:5, body hostů: Dufek Jan 2:1, Dorňák Zdeněk 0:2, Smoček Libor 1:1, Palásek Michal 1:1, WO 5:0), SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Karel 0:2, Mynář Vojtěch 0:2, Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kowal René 2:0, Janča Miroslav 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Kowal René 1:3, Janča Miroslav 1:3, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Bako Radim 3:1, Gorecki Jan 3:1, Mynář Vojtěch 2:2, Rusnák Aleš 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnák Aleš 0:3, Mynář Vojtěch 1:1, Harenčák Jakub 2:1, Volný Karel 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Janča Miroslav 3:0, Kowal René 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 1:1, Kowal René 2:1, Pavlík Tibor 2:1, body hostů: Mynář Vojtěch 0:3, Bako Radim 2:1, Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1),
3. liga mužů skupina B
1. kolo:
SK Štětí - TTC Ústí nad Labem B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Hybler Martin 2:2, Vaniš Marek 3:1, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Fiklík Michael 1:2), SKST Baník Most - TJ Lomnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 1:1, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Levora Vojtěch 0:3, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2), TJ Střížkov - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 0:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Sedláček Jan ml. 2:2, Šťastný Vladislav 1:2, Čeřovský Petr ml. 0:3), TTC Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seibert Karel 2:2, Sklenář Michal 3:0, Mít Michal 2:1, Karásek Vít 3:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 1:2, Skokan Viktor 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:2, Stránský Michal 0:4, Blažek Jan 3:1, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:2, Brožík Karel 2:2, Mejsnar František 3:1, Zikmund Adam 1:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 2:2, Přída Kryštof 1:3, Beran Tomáš 2:2, Chalupa Josef ml. 3:1, body hostů: Špaček Michal 3:1, Zika Ondřej 3:1, Jirásek Jiří 0:4, Smrček Michal 2:1, Žáček Josef 0:1),
2. kolo:
SK Štětí - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 4:0, Dvořák Milan 2:2, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 1:3, Beran Tomáš 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Sokol Roztoky 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Vaniš Marek 3:0, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Špaček Michal 3:1, Zika Ondřej 3:1, Levenec Petr 1:3, Žáček Josef 0:3), SKST Baník Most - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:3, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Blažek Jan 0:3, Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 1:2), TJ Lomnice - SKST Liberec E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Vlastimil 0:2, Zima Jiří 0:2, Levora Vojtěch 1:2, Šindelář Kamil 0:2, body hostů: Mejsnar František 3:0, Obešlo Josef ml. 1:1, Brožík Karel 2:0, Zikmund Adam 2:0), TJ Střížkov - TTC Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:3, Provazník Petr 1:3, Pych Luděk ml. 4:0, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Karásek Vít 2:2, Votava Milan 2:2, Mít Michal 1:3, Sklenář Michal 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čeřovský Petr st. 1:2, Sedláček Jan ml. 0:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, Pácha Robin 0:1, WO 5:0, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Skokan Viktor 1:3, WO 0:5),
3. kolo:
SK Štětí - TJ Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 1:3, Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 2:2, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 2:2, Levenec Petr 1:3, Smrček Michal 2:2), TTC Ústí nad Labem B - SF SKK EL Niňo Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 2:1, Kroupa Tomáš 1:1, Vaniš Marek 2:1, Hybler Martin 3:0, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 1:2, Beran Tomáš 0:3, Beran Matěj 0:2), SKST Baník Most - SKST Liberec E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:2, Macháček Jan 0:2, Bíma Miroslav 1:2, Bořík Milan 1:2, body hostů: Mejsnar František 3:0, Brožík Karel 3:0, Zikmund Adam 1:1, Obešlo Josef ml. 1:1), TJ Lomnice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:2, Zima Jiří 0:2, Levora Vojtěch 0:3, Šindelář Kamil 1:1, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 2:0, Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0), TJ Střížkov - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 0:3, Pych Luděk ml. 0:3, De Filippo Martin 1:0, WO 0:2, body hostů: Hruška Václav ml. 3:0, Hrnčíř Jan 2:0, Skokan Viktor 1:1, Boháč Dominik 1:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovský Petr st. 0:1, Pácha Robin 0:3, Čeřovský Petr ml. 0:3, Vilímek Miroslav 3:0, Šťastný Vladislav 0:2, body hostů: Sklenář Michal 3:0, Votava Milan 2:1, Mít Michal 2:1, Karásek Vít 2:1),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suvorov Maxim 1:3, Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 3:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Karásek Vít 3:1, Votava Milan 2:2, Mít Michal 0:4, Seibert Karel 1:3), TJ Sokol Roztoky - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 3:1, Levenec Petr 1:3, Zika Ondřej 3:0, Špaček Michal 3:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Střížkov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 0:3, Stránský Michal 0:2, Blažek Jan 0:3, Bukovský Radek 2:1, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Pych Luděk ml. 3:0, Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 1:1), SKST Liberec E - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mejsnar František 2:1, Zikmund Adam 2:1, Brožík Karel 1:3, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 2:2, Šťastný Vladislav 0:3, Čeřovský Petr st. 2:1), SK Štětí - SKST Baník Most 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 1:3, Dudek Jaroslav 1:2, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Bořík Milan 4:0, Bíma Miroslav 2:2, Macháček Jan 3:1, Macháček Jiří 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Lomnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Fiklík Michael 0:2, Hybler Martin 3:0, Vaniš Marek 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Levora Vojtěch 1:2, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 0:2, Kaucký Jakub 3:1, Beran Tomáš 1:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 1:3), TJ Sokol Roztoky - TTC Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:3, body hostů: Sklenář Michal 4:0, Karásek Vít 2:1, Votava Milan 2:1, Budinský Petr 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 3:1, Antoš Petr 1:3, Blažek Jan 2:2, Bukovský Radek 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 0:1, Pácha Robin 0:4, Šťastný Vladislav 1:2), SKST Liberec E - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:1, Zikmund Adam 1:2, Brožík Karel 2:1, Mejsnar František 3:0, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Pych Luděk ml. 1:2, Kočvara Martin 0:3, Fišar Martin 0:3), SK Štětí - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 2:1, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 3:0, Levora Vojtěch 0:3, Sankot Luděk 1:2, Zima Jiří 0:3), TTC Ústí nad Labem B - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Daniel 1:3, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Vaniš Marek 3:1, Hybler Martin 2:2, body hostů: Macháček Jan 2:2, Macháček Jiří 2:2, Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 2:2),
6. kolo:
SKST Baník Most - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Jiří 1:2, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, Macháček Jan 4:0, body hostů: Přída Kryštof 0:4, Kaucký Jakub 2:1, Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 1:2), TJ Lomnice - TJ Sokol Roztoky 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:3, Levora Vojtěch 1:2, Sankot Luděk 3:0, Zima Jiří 0:4, body hostů: Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 2:1, Žáček Josef 2:1), TJ Střížkov - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Pych Luděk ml. 3:1, Urban Oto 1:2, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dvořák Milan 1:3, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Ústí nad Labem B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Šťastný Vladislav 2:1, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Hybler Martin 0:3, Nechyba Zdeněk ml. 1:1, Kroupa Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 0:4, Seibert Karel 0:4, Karásek Vít 3:1, Sklenář Michal 3:1, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Blažek Jan 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Stránský Michal 3:1), TTC Litoměřice B - SKST Liberec E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Mejsnar František 3:0, Obešlo Josef ml. 0:3, Zikmund Adam 1:2, Brožík Karel 0:3),
7. kolo:
SKST Baník Most - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 1:2, Macháček Jan 2:1, body hostů: Špaček Michal 0:3, Smrček Michal 3:0, Levenec Petr 1:2, Žáček Josef 0:3), TJ Lomnice - SF SKK EL Niňo Praha F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 1:2, Levora Vojtěch 1:2, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:1, Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 1:1), TJ Střížkov - TTC Ústí nad Labem B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 2:1, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Hybler Martin 1:2, Nechyba Zdeněk ml. 0:3, Kroupa Tomáš 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:3, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dvořák Milan 1:2, Novák Libor 1:2, Dudek Jaroslav 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Michal 3:1, Votava Milan 2:2, Budinský Petr 1:3, Karásek Vít 1:3, body hostů: Mejsnar František 4:0, Zikmund Adam 1:3, Brožík Karel 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Boháč Dominik 1:3, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 4:0, body hostů: Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 2:2, Košák Vojtěch 0:4, Bukovský Radek 2:1),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 3:1, Přída Kryštof 2:2, Vrňák Tomáš 1:3, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Bukovský Radek 4:0, Blažek Jan 0:4, Stránský Michal 1:3, Košák Vojtěch 3:1), TJ Sokol Roztoky - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:2, Zika Ondřej 0:4, Smrček Michal 2:2, Špaček Michal 4:0, body hostů: Mejsnar František 3:1, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 1:3, Obešlo Josef ml. 2:2), SK Štětí - TTC Ústí nad Labem A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Sklenář Michal 2:2, Karásek Vít 4:0, Mít Michal 2:1, Seibert Karel 2:1), TTC Ústí nad Labem B - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Kroupa Tomáš 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Hybler Martin 1:3, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 3:1, Skokan Viktor 1:2), SKST Baník Most - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Petr 1:3, Bíma Miroslav 4:0, Macháček Jiří 0:4, Bořík Milan 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Urban Oto 2:2, Milek Petr 0:2, Kočvara Martin 1:1), TJ Lomnice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Levora Vojtěch 0:2, Šindelář Kamil 1:1, Zima Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Šťastný Vladislav 2:0, WO 0:1),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SKST Liberec E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 2:2, Beran Tomáš 0:4, Beran Matěj 0:3, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Mejsnar František 3:1, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 3:1, Obešlo Josef ml. 2:1), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 2:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 0:4, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 1:2, Stránský Michal 3:0, Blažek Jan 2:1), SK Štětí - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Hruška Václav ml. 3:0, Hrnčíř Jan 3:0, Woznicki Patrik 1:2, Skokan Viktor 1:2), TTC Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiklík Michael 1:3, Kroupa Tomáš 3:1, Hybler Martin 3:1, Vaniš Marek 1:3, body hostů: Sklenář Michal 1:3, Seibert Karel 0:2, Mít Michal 2:2, Karásek Vít 4:0, Votava Milan 1:1), SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:1, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Bořík Milan 3:0, WO 1:0, body hostů: Vilímek Miroslav 1:1, Sedláček Jan ml. 0:3, Šťastný Vladislav 0:2, Čeřovský Petr st. 0:2, WO 0:1), TJ Lomnice - TJ Střížkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Levora Vojtěch 1:1, Šindelář Kamil 0:3, Zima Jiří 0:2, body hostů: Milek Petr 2:1, De Filippo Martin 2:0, Pych Luděk ml. 2:0, Kočvara Martin 2:0),
10. kolo:
TJ Střížkov - SF SKK EL Niňo Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 2:2, Urban Oto 2:2, De Filippo Martin 0:4, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 2:2, Beran Tomáš 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 2:1, Šťastný Vladislav 0:3, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Smrček Michal 2:1, Zika Ondřej 1:2, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 1:3, Votava Milan 3:1, Karásek Vít 2:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 2:2, Macháček Jiří 2:2, Holovčák Jiří 1:3), TTC Litoměřice B - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jindřich Vít 0:1, Hruška Václav ml. 2:0, Hrnčíř Jan 3:0, Skokan Viktor 1:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SK Štětí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:0, Blažek Jan 1:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Líska Tomáš 1:2, Novák Libor 0:2, Dvořák Milan 0:2, Dudek Jaroslav 0:2), SKST Liberec E - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:2, Brožík Karel 1:3, Zikmund Adam 2:2, Mejsnar František 3:1, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 4:0, Kváš Pavel 0:4, Hybler Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Střížkov - TJ Sokol Roztoky 10:0wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Pych Luděk ml. 2:1, Urban Oto 2:1, De Filippo Martin 1:3, body hostů: Smrček Michal 3:1, Zika Ondřej 2:2, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Beran Matěj 2:2, Kaucký Jakub 0:2, Suvorov Maxim 1:2, Přída Kryštof 1:2, Beran Tomáš 0:1), TTC Ústí nad Labem A - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mít Michal 1:0, Karásek Vít 2:0, Votava Milan 2:0, Sklenář Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 0:2, Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Kopecký Filip 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 1:2, Macháček Jan 2:1, Klouček Luboš ml. 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Ústí nad Labem B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Vaniš Marek 1:2, Kroupa Tomáš 0:2, Kváš Pavel 0:2, Hybler Martin 0:2), SKST Liberec E - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 1:3, Zikmund Adam 3:1, Brožík Karel 1:2, Mejsnar František 4:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan 0:4, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 2:1),
12. kolo:
TTC Ústí nad Labem B - SK Štětí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Kroupa Tomáš 2:1, Vaniš Marek 3:1, body hostů: Líska Tomáš 1:3, Novák Libor 1:3, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 1:2), TJ Lomnice - SKST Baník Most 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 0:2, Sankot Luděk 0:2, Zima Jiří 0:2, body hostů: Macháček Jan 2:0, Bořík Milan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Matuška Dominik 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:1, Šťastný Vladislav 1:3, Botka Jan 0:4, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2), TTC Litoměřice B - TTC Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 4:0, Skokan Viktor 1:2, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Votava Milan 1:3, Mít Michal 2:2, Sklenář Michal 1:3, Karásek Vít 2:1), SKST Liberec E - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 0:3, Svědík Miroslav 0:2, Zikmund Adam 1:2, Mejsnar František 1:2, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 3:0, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 1:1), TJ Sokol Roztoky - SF SKK EL Niňo Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 1:1, Zika Ondřej 2:0, Špaček Michal 2:1, Smrček Michal 3:0, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 0:3, Beran Matěj 0:2, Beran Tomáš 0:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Obešlo František 3:0, Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Líska Tomáš 1:3, Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 1:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Ústí nad Labem B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 1:3, Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:1, Smrček Michal 2:2, body hostů: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 3:1, Hybler Martin 3:1, Lžičař Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 2:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 1:2, body hostů: Bořík Milan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Macháček Jan 1:2, Šťovíček Petr 0:3), SKST Liberec E - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:0, Zikmund Adam 2:0, Brožík Karel 2:0, Mejsnar František 1:0, WO 3:0, body hostů: Kupčík Albert 0:2, Zima Jiří 0:2, Šindelář Kamil 0:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Labem A - TJ Střížkov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 0:2, Seibert Karel 2:1, Sklenář Michal 1:2, Karásek Vít 2:2, Votava Milan 0:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 1:2), TTC Litoměřice B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 1:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Šťastný Vladislav 0:4, Sedláček Jan ml. 4:0, Čeřovský Petr ml. 0:2, Čeřovský Petr st. 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky - SK Štětí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 3:0, Levenec Petr 2:1, Špaček Michal 1:2, Smrček Michal 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 0:3, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Ústí nad Labem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 0:3, Obešlo František 3:0, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Vaniš Marek 1:3, Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 2:1, Lžičař Martin 1:2), SKST Liberec E - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:2, Zikmund Adam 1:0, Brožík Karel 1:1, Mejsnar František 2:1, WO 3:1, body hostů: Bořík Milan 1:0, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Šťovíček Petr 0:2, WO 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Michal 1:0, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Bukovský Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Zima Jiří 0:2, Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - TJ Střížkov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:0, Woznicki Patrik 2:0, Skokan Viktor 2:0, Hruška Václav ml. 2:0, body hostů: De Filippo Martin 0:2, Pych Luděk ml. 0:2, Kočvara Martin 0:2, Urban Oto 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karásek Vít 2:1, Budinský Petr 0:3, Votava Milan 1:2, Sklenář Michal 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:1, Čeřovský Petr st. 1:2, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 1:0),
15. kolo:
TTC Ústí nad Labem A - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 0:4, Votava Milan 2:2, Sklenář Michal 2:1, Karásek Vít 4:0, body hostů: Přída Kryštof 2:2, Kaucký Jakub 2:2, Beran Matěj 2:2, Beran Tomáš 1:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 1:2, Woznicki Patrik 3:0, Skokan Viktor 2:1, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Smrček Michal 1:2, Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:2, Levenec Petr 1:2), TJ Střížkov - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 1:2, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Liberec E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Čeřovský Petr ml. 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, body hostů: Mejsnar František 2:1, Obešlo Josef ml. 1:2, Zikmund Adam 0:3, Brožík Karel 0:2), SKST Baník Most - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 2:1, Bíma Miroslav 3:0, Macháček Jan 1:2, Bořík Milan 2:2, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan 2:1, Dudek Jaroslav 0:3, Novák Libor 1:2), TJ Lomnice - TTC Ústí nad Labem B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 0:3, Šindelář Kamil 2:1, body hostů: Vaniš Marek 3:0, Kroupa Tomáš 3:0, Hybler Martin 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:1),
16. kolo:
TTC Litoměřice B - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Viktor 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Hrnčíř Jan 2:1, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 0:2, Kaucký Jakub 2:1, Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:1, Votava Milan 2:0, Sklenář Michal 2:0, Karásek Vít 1:1, WO 2:0, body hostů: Špaček Michal 0:3, Smrček Michal 0:1, Zika Ondřej 0:2, Levenec Petr 2:0, WO 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 0:3, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 1:2, Stránský Michal 1:2), TJ Střížkov - SKST Liberec E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Urban Oto 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, De Filippo Martin 1:3, body hostů: Mejsnar František 4:0, Brožík Karel 0:3, Obešlo Josef ml. 3:0, Zikmund Adam 2:1), TJ Lomnice - SK Štětí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:2, Sankot Luděk 2:1, Šindelář Kamil 1:2, body hostů: Dudek Jaroslav 2:1, Novák Libor 1:2, Líska Tomáš 3:0, Dvořák Milan 2:0), SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Macháček Jan 2:2, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Vaniš Marek 0:4, Kroupa Tomáš 4:0, Hybler Martin 1:3, Fiklík Michael 2:2),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - SKST Baník Most 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 0:4, Obešlo František 3:1, Beran Tomáš 0:3, Beran Matěj 3:1, body hostů: Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Macháček Jan 3:1, Holovčák Jiří 1:2), TJ Sokol Roztoky - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Michal 0:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 3:0, Ghariani Sebastian 2:1, Žáček Josef 1:1, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Zima Jiří 0:3, Sankot Luděk 2:1, Kupčík Albert 0:3), SK Štětí - TJ Střížkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 2:1, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Kočvara Martin 1:3, Pych Luděk ml. 1:2, Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 1:2, Hybler Martin 0:3, Vaniš Marek 1:2, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Šťastný Vladislav 0:3, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Ústí nad Labem A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:1, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Karásek Vít 1:2, Votava Milan 0:2, Sklenář Michal 0:2, Budinský Petr 0:2), SKST Liberec E - TTC Litoměřice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 0:2, Svědík Miroslav 0:2, Klement Milan 1:2, Zikmund Adam 1:2, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Woznicki Patrik 3:0, Skokan Viktor 1:1, Hrnčíř Jan 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky - SKST Baník Most 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 1:2, Levenec Petr 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Ghariani Sebastian 1:3, body hostů: Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:0, Macháček Jan 3:0, Holovčák Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Lomnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 1:2, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 2:1, Zima Jiří 0:3, Sankot Luděk 1:2, Kupčík Albert 0:3), TTC Ústí nad Labem B - TJ Střížkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 3:1, Vaniš Marek 2:1, Kroupa Tomáš 2:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4, Rulec Jakub 2:2, Provazník Petr 1:2), SK Štětí - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 1:2, Dudek Jaroslav 0:3, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 3:1, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3), SKST Liberec E - TTC Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 0:3, Obešlo Josef st. 0:3, Zikmund Adam 2:1, Obešlo Josef ml. 3:1, body hostů: Karásek Vít 4:0, Sklenář Michal 1:2, Votava Milan 1:2, Budinský Petr 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 2:1, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 0:3, Skokan Viktor 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SF SKK EL Niňo Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:1, Blažek Jan 1:2, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Kaucký Jakub 3:1, Přída Kryštof 2:1, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 0:3), SKST Liberec E - TJ Sokol Roztoky 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožík Karel 0:1, Zikmund Adam 2:0, Obešlo Josef ml. 3:0, Mejsnar František 1:0, WO 3:0, body hostů: Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Labem A - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:2, Votava Milan 1:2, Sklenář Michal 2:1, Karásek Vít 4:0, body hostů: Vízek Martin 0:4, Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 1:2, Dvořák Milan 2:1), TTC Litoměřice B - TTC Ústí nad Labem B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav ml. 1:1, Woznicki Patrik 2:0, Kopecký Filip 3:0, Hrnčíř Jan 2:0, body hostů: Vaniš Marek 0:3, Hybler Martin 0:2, Fiklík Michael 0:2, Kváš Pavel 1:1), TJ Střížkov - SKST Baník Most 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Urban Oto 0:3, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Bořík Milan 4:0, Bíma Miroslav 2:1, Macháček Jan 3:0, Žielinský Tomáš 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 1:0, Vilímek Miroslav 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Šťastný Vladislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Majer Vlastimil 0:3, Kupčík Albert 0:2, Šindelář Kamil 1:1, WO 0:3),
20. kolo:
SKST Liberec E - SF SKK EL Niňo Praha F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmund Adam 3:1, Obešlo Josef ml. 1:2, Brožík Karel 1:2, Mejsnar František 4:0, body hostů: Kaucký Jakub 2:2, Přída Kryštof 0:4, Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Roztoky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Michal 1:0, Blažek Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Bukovský Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Levenec Petr 0:2, Zika Ondřej 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 3:0, Skokan Viktor 2:0, Kopecký Filip 1:2, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Dudek Jaroslav 1:2, Líska Tomáš 2:1, Dvořák Milan 0:3, Novák Libor 0:2), TTC Ústí nad Labem A - TTC Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weichart Martin 1:3, Seibert Karel 2:2, Budinský Petr 2:2, Sklenář Michal 3:1, body hostů: Hybler Martin 3:1, Šulc Daniel 1:3, Fiklík Michael 2:2, Vaniš Marek 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 2:2, Čeřovský Petr st. 2:2, Šťastný Vladislav 1:2, Vilímek Miroslav 4:0, body hostů: Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Macháček Jan 1:3, Žielinský Tomáš 0:3), TJ Střížkov - TJ Lomnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Pych Luděk ml. 1:1, Provazník Petr 1:0, De Filippo Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Kamil 1:2, Kupčík Albert 0:2, Majer Vlastimil 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Střížkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 2:0, Beran Matěj 2:0, Suvorov Maxim 2:1, Kaucký Jakub 2:0, body hostů: De Filippo Martin 0:3, Pych Luděk ml. 0:2, Kočvara Martin 1:1, Urban Oto 0:2), TJ Sokol Roztoky - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 0:2, Ghariani Sebastian 0:2, Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 1:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 1:1), SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Bíma Miroslav 2:1, Macháček Jan 3:0, Bořík Milan 3:1, body hostů: Budinský Petr 1:3, Seibert Karel 1:3, Sklenář Michal 1:2, Votava Milan 2:1), TJ Lomnice - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 0:3, Šindelář Kamil 3:0, WO 3:3, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 2:1, WO 3:3), SK Štětí - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 0:4, Dudek Jaroslav 1:3, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 1:3, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 3:1), TTC Ústí nad Labem B - SKST Liberec E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaniš Marek 2:2, Kroupa Tomáš 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Hybler Martin 3:1, body hostů: Brožík Karel 1:3, Obešlo Josef ml. 1:3, Zikmund Adam 1:2, Mejsnar František 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Střížkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 3:1, Ghariani Sebastian 0:4, Zika Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:1, Pych Luděk ml. 3:1, Provazník Petr 1:3, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přída Kryštof 1:1, Suvorov Maxim 0:2, Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 1:2, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 3:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 0:2), TJ Lomnice - TTC Ústí nad Labem A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Zima Jiří 1:1, Sankot Luděk 1:2, Šindelář Kamil 1:2, body hostů: Seibert Karel 3:0, Votava Milan 2:1, Sklenář Michal 2:1, Budinský Petr 1:1), SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, WO 2:3, body hostů: Skokan Viktor 0:3, Boháč Dominik 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, WO 3:2), TTC Ústí nad Labem B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiklík Michael 1:2, Vaniš Marek 1:1, Kroupa Tomáš 1:2, WO 0:4, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 1:1, Blažek Jan 1:1, Stránský Michal 0:1, WO 4:0), SK Štětí - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 1:3, Dudek Jaroslav 0:4, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 1:3, Brožík Karel 2:2, Zikmund Adam 3:1, Mejsnar František 3:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:-,
3. liga mužů skupina C
1. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Slovan Broumov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Daniel 1:2, Pozník David 0:2, Slavík Libor 3:0, Lučan Martin 3:0, Sánchez Javier Francisco 1:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 1:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2), SKST Liberec D - TJ Sokol Stará Paka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 2:2, Protiva Martin 2:2, Huk Martin 1:3, Protiva Luboš 2:2, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 4:0, Herber Jan 0:4, Pánek Tomáš 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 1:3, Ježek Michal 1:2, Šilhán Josef 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Svatoš Roman 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 1:2), TJ Sokol Chrudim - ST EUROMASTER Kolín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Charvát Ondřej 4:0, Rubeš Michal 0:4, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 2:2, Pilner Jaroslav 2:2), TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Kadlec Tomáš 0:2, Kadlec Vít 0:2, Slobodzian Adam 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:0, Hüttl Michal 2:0, Lánský Jakub 2:0, Hájek Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 3:0, Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 4:0, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 1:2, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 0:3),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Málek Daniel 1:3, Pozník David 1:1, Foff Miroslav st. 2:2, Slavík Libor 1:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Stránský Matěj 0:4, Šimonek Petr 3:1, Lukeš Marek 1:3), TJ Slovan Broumov - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 2:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:3, body hostů: Kuchta Pavel 3:1, Jelínek Michal 4:0, Koubek René 2:1, Zajíček Miroslav 0:3), SKST Liberec D - TTC Elizza Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mečl Jan ml. 2:0, Fabíni Marek 1:1, Protiva Martin 3:0, Protiva Luboš 2:0, body hostů: Kadlec Vít 1:2, Juhasz Martin 0:2, Čenovský David 0:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Sokol Stará Paka - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:3, Šajner Lubomír 2:1, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Lánský Jakub 0:3, Hüttl Michal 1:2, Stano Peter 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bradáč Petr 1:0, Rose Radek 2:0, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 0:1, WO 3:0, body hostů: Rubeš Michal 0:3, Joska Vojtěch 0:2, Rohlík Jan ml. 1:1, WO 0:3), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 1:3, Zdvihal Radek 0:4, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 2:2, Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 2:2),
3. kolo:
DTJ Hradec Králové C - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Pozník David 2:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 3:1, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Jelínek Michal 3:1, Koubek René 0:4, Kuchta Pavel 0:3), TJ Slovan Broumov - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:3, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 2:1, Gombarčík Karel ml. 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 3:1, Lukeš Marek 0:3, Stránský Matěj 2:1), SKST Liberec D - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Fabíni Marek 4:0, Protiva Luboš 1:3, body hostů: Lánský Jakub 1:3, Hüttl Michal 2:2, Kubát Jan ml. 3:1, Stano Peter 2:2), TJ Sokol Stará Paka - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:4, Šajner Lubomír 2:2, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:1, body hostů: Marat Petr 3:1, Lamr Martin 2:2, Čenovský David 1:3, Daníček Adam 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - ST EUROMASTER Kolín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 0:4, Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 3:0, Švácha Ondřej 0:2, Šilhán Josef 0:2, body hostů: Trajhan Miroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Minář Jiří 3:0, Regner Michal 1:2, Zdvihal Radek 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 2:1, Šindelář Pavel 0:3, Rubeš Michal 0:3),
4. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 1:3, Lukeš Marek 2:2, Kadleček Radomír 0:4, Merta Jakub 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Šindelář Pavel 2:2), TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 0:4, Jelínek Michal 4:0, Kuchta Pavel 2:2, Mádlo Martin 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 2:2), TTC Elizza Praha C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Thang Do Trong 4:0, Kadlec Vít 1:3, Marat Petr 1:3, body hostů: Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 3:1, Ježek Michal 0:4), AC Sparta Praha B - Loko Depo Liberec 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan ml. 2:1, Hájek Michal 3:0, Hüttl Michal 0:3, Lánský Jakub 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 3:0, Minář Jiří 0:3), DTJ Hradec Králové C - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Libor 2:2, Foff Miroslav st. 1:3, Pozník David 2:2, Lučan Martin 2:2, body hostů: Fabíni Marek 4:0, Protiva Martin 0:4, Protiva Luboš 3:1, Mečl Jan ml. 2:2), TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 0:1, WO 0:2, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:0, Šajner Lubomír 1:1, Pánek Tomáš 1:1, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Tesla Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 0:4, Marel David 1:3, Merta Jakub 4:0, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 2:2, Pilner Jaroslav 3:1), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, Koubek René 2:1, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:1, Charvát Ondřej 0:2, Rubeš Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 3:1, Slobodzian Adam 0:4, Dvořák Petr 3:1, Šejvl Jakub 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Pokorný Marcel 4:0, Svatoš Roman 1:3, Minář Jiří 1:3), AC Sparta Praha B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 1:0, Kuchař Jan 2:1, Lánský Jakub 0:3, Kubát Jan ml. 4:0, Hüttl Michal 1:1, body hostů: Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 1:2, Bradáč Petr 2:1, Ježek Michal 0:3), DTJ Hradec Králové C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:2, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 2:2, Slavík Libor 2:2, body hostů: Dlabola Petr 4:0, Vajgl Pavel 4:0, Pánek Tomáš 0:4, Herber Jan 0:4), TJ Slovan Broumov - SKST Liberec D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Brzecki Pawel 0:2, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:2, body hostů: Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Martin 2:1, Protiva Luboš 3:0, Fabíni Marek 2:0),
6. kolo:
SKST Liberec D - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Kaněra Jan 2:1, Protiva Luboš 1:3, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:2, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Tomáš 1:3, Šajner Lubomír 0:3, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Mádlo Martin 2:2, Kuchta Pavel 2:1, Koubek René 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - DTJ Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 4:0, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:1, Švácha Ondřej 0:4, body hostů: Slavík Libor 2:2, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 2:2, Málek Daniel 2:2), Loko Depo Liberec - TJ Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marcel 2:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 2:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:2, Piesla Tomasz 0:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 0:2), TJ Sokol Chrudim - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 2:1, Charvát Ondřej 2:1, Bezdíček Martin 4:0, body hostů: Kadlec Vít 0:4, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1, Marat Petr 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - AC Sparta Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 0:2, Záboj Matěj 0:2, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 1:1, Zaplatílek Ctibor 0:2, body hostů: Kreder Benjamin 3:0, Kuchař Jan 2:0, Hájek Michal 1:1, Hüttl Michal 2:0),
7. kolo:
SKST Liberec D - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 1:3, Kaněra Jan 2:2, Mečl Jan ml. 2:1, Protiva Martin 4:0, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, Kuchta Pavel 0:4, Koubek René 1:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Tesla Pardubice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herber Jan 0:2, Vajgl Pavel 0:2, Šajner Lubomír 0:3, Dlabola Petr 1:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Šimonek Petr 2:0, Merta Jakub 2:0, Stránský Matěj 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Slovan Broumov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 3:1, Švácha Ondřej 0:4, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:2, Piesla Tomasz 3:1, Vodal Vladimír 1:3, Kollert David 1:3), Loko Depo Liberec - DTJ Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Slavík Libor 2:2, Sánchez Javier Francisco 3:1, Pozník David 1:3, Málek Daniel 0:4), TJ Sokol Chrudim - AC Sparta Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Michal 0:2, Charvát Ondřej 1:2, Bezdíček Martin 2:0, Foltýn Lukáš 0:2, WO 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:0, Hájek Michal 2:1, Hüttl Michal 1:1, Kreder Benjamin 1:1, WO 2:0), ST EUROMASTER Kolín B - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 4:0, Zaplatílek Ctibor 1:1, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Slobodzian Adam 0:3, Kadlec Vít 1:2, Juhasz Martin 0:3),
8. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Matěj 0:3, Šimonek Petr 1:2, Kadleček Radomír 2:1, Merta Jakub 3:1, Lukeš Marek 0:1, body hostů: Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 1:3, Kadlec Vít 1:2, Marat Petr 2:1), TJ Jiskra Holice - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek René 1:2, Dufek Lukáš 0:3, Kuchta Pavel 1:2, Mádlo Martin 2:1, body hostů: Hájek Michal 2:1, Kuchař Jan 3:0, Lánský Jakub 1:1, Hüttl Michal 2:1, Kubát Jan ml. 0:1), DTJ Hradec Králové C - TJ Sokol Chrudim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Miroslav st. 1:3, Slavík Libor 4:0, Málek Daniel 1:3, Lučan Martin 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 1:3, Hanousek Ondřej 1:3), TJ Slovan Broumov - ST EUROMASTER Kolín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Trajhan Miroslav 3:0, Dolejší Stanislav 3:0, Záboj Matěj 2:1, Zaplatílek Ctibor 1:2), SKST Liberec D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 4:0, Protiva Luboš 1:2, Protiva Martin 2:1, Fabíni Marek 2:2, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 1:2, Ježek Michal 0:3), TJ Sokol Stará Paka - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 0:4, Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 3:1, Dlabola Petr 4:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 2:2, Zdvihal Radek 2:2),
9. kolo:
TJ Tesla Pardubice - AC Sparta Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 0:3, Stránský Matěj 0:3, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Hájek Michal 3:1, Kuchař Jan 4:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 0:2, Kubát Jan ml. 1:0), TJ Jiskra Holice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:2, Mádlo Martin 3:1, Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 1:3, body hostů: Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 3:1, Kadlec Vít 1:3, Marat Petr 1:3), DTJ Hradec Králové C - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, Málek Daniel 0:4, Slavík Libor 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3), TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Chrudim 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piesla Tomasz 3:1, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 0:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 4:0, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 1:2), SKST Liberec D - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabini Jan 1:3, Protiva Luboš 2:2, Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Martin 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Pokorný Marcel 3:1, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 0:3), TJ Sokol Stará Paka - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 1:1, Šajner Lubomír 2:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, body hostů: Rose Radek 0:3, Šilhán Josef 0:2, Ježek Michal 0:2, Louda Jiří 1:1),
10. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 2:2, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 3:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:2, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2), Loko Depo Liberec - TJ Jiskra Holice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, Koubek René 0:3, Dufek Lukáš 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Ondřej 1:3, Hanousek Ondřej 1:3, Rubeš Michal 3:1, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Fabíni Marek 3:1, Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Kaněra Jan 3:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 4:0, Šajner Lubomír 1:3, Krtička Luboš 0:4), TTC Elizza Praha C - DTJ Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Dvořák Petr 2:1, body hostů: Lučan Martin 1:2, Pozník David 0:3, Slavík Libor 2:1, Málek Daniel 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panský Lukáš 1:1, Hüttl Michal 2:0, Kubát Jan ml. 3:0, Kuchař Jan 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 0:2, Kollert David 0:2),
11. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 1:2, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 1:3, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Mádlo Martin 4:0, Dufek Lukáš 2:1, Koubek René 1:2), Loko Depo Liberec - TJ Tesla Pardubice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Merta Jakub 3:0, Šimonek Petr 0:3, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stará Paka 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Pavel 0:3, Charvát Ondřej 0:3, Rubeš Michal 3:0, Bezdíček Martin 1:2, Hanousek Ondřej 0:1, body hostů: Dlabola Petr 3:1, Vajgl Pavel 2:1, Šajner Lubomír 1:2, Kohout Pavel 3:0), ST EUROMASTER Kolín B - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:0, Dolejší Stanislav 1:3, Jindra Josef 0:4, Záboj Matěj 3:1, Trajhan Miroslav 2:0, body hostů: Mečl Jan ml. 1:3, Fabíni Marek 2:2, Protiva Martin 3:1, Kaněra Jan 2:2), TTC Elizza Praha C - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vít 1:1, Šedivý Zdeněk 2:0, Dušek Jan 3:0, Dvořák Petr 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Piesla Tomasz 0:2, Kollert David 0:2, Vodal Vladimír 0:2), AC Sparta Praha B - DTJ Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 2:0, Lánský Jakub 1:1, Kubát Jan ml. 2:1, Kuchař Jan 3:0, body hostů: Slavík Libor 0:3, Lučan Martin 2:1, Málek Daniel 0:2, Mrázek Jiří 0:2),
12. kolo:
TJ Slovan Broumov - DTJ Hradec Králové C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 2:1, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 0:3, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Lučan Martin 2:1, Slavík Libor 3:0, Sánchez Javier Francisco 3:0, Málek Daniel 1:2), TJ Sokol Stará Paka - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 0:4, Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Fabíni Marek 2:2, Waldhauser Štěpán 2:2, Kaněra Jan 2:2, Protiva Martin 3:1), Loko Depo Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 2:1, Pokorný Marcel 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 1:2, Ježek Michal 0:3, Švácha Ondřej 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Chrudim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 2:2, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 1:3, Trajhan Miroslav 4:0, body hostů: Rubeš Michal 1:3, Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 3:1, Hanousek Ondřej 1:3), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreder Benjamin 2:0, Hájek Michal 2:0, Hüttl Michal 2:0, Lánský Jakub 2:0, body hostů: Dvořák Petr 0:2, Daníček Adam 0:2, Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 2:2, Kuchta Pavel 0:3, Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 1:3, body hostů: Šimonek Petr 2:2, Merta Jakub 4:0, Kadleček Radomír 1:2, Stránský Matěj 2:1),
13. kolo:
TJ Tesla Pardubice - DTJ Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:0, Stránský Matěj 1:2, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 4:0, body hostů: Sánchez Javier Francisco 1:3, Lučan Martin 1:2, Slavík Libor 1:2, Mrázek Jiří 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Mádlo Martin 2:0, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 2:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:2, Piesla Tomasz 0:2, Brzecki Pawel 0:2, Gombarčík Karel st. 0:2), TTC Elizza Praha C - SKST Liberec D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Rochowanski Pavel 3:0, Kučala Viktor 0:1, Šedivý Zdeněk 2:0, body hostů: Waldhauser Štěpán 0:3, Fabíni Marek 0:3, Kaněra Jan 0:2, Protiva Martin 1:1), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Stará Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Michal 3:1, Hüttl Michal 2:1, Lánský Jakub 2:1, Kuchař Jan 2:2, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 0:4, Kohout Pavel 1:2, Šajner Lubomír 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 0:2, Dostál Jan 2:1, Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 1:0, body hostů: Rose Radek 2:2, Bradáč Petr 3:0, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Josef 1:1, Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 2:1, Miffek Daniel 4:0, Záboj Matěj 0:2, body hostů: Zdvihal Radek 0:4, Minář Jiří 2:2, Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:1),
14. kolo:
TJ Jiskra Holice - DTJ Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:2, Mádlo Martin 0:2, Kuchta Pavel 0:3, Jelínek Michal 1:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:0, Slavík Libor 2:1, Lučan Martin 3:0, Málek Daniel 1:1), TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Broumov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 2:0, Stránský Matěj 2:0, Kadleček Radomír 3:0, Šimonek Petr 1:0, Lukeš Marek 1:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:3, Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 0:2, Brzecki Pawel 0:2), AC Sparta Praha B - SKST Liberec D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 1:3, Stano Peter 2:2, Lánský Jakub 2:1, Hájek Michal 3:1, body hostů: Kaněra Jan 3:1, Protiva Luboš 2:2, Mečl Jan ml. 0:4, Fabíni Marek 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jan 2:2, Lamr Martin 1:3, Dvořák Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 4:0, body hostů: Vajgl Pavel 2:2, Dlabola Petr 2:2, Šajner Lubomír 2:2, Krtička Luboš 1:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Pusch František 2:2, Zaplatílek Ctibor 1:2, Miffek Daniel 4:0, body hostů: Bradáč Petr 3:1, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 0:4, Švácha Ondřej 0:3), TJ Sokol Chrudim - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 1:2, Dostál Jan 2:2, Charvát Ondřej 1:0, body hostů: Svatoš Roman 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 0:4, Zdvihal Radek 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 0:3, Dostál Jan 2:1, Rubeš Michal 0:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 3:0, Stránský Matěj 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 0:3, Kostelník Lukáš 4:0, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Jelínek Michal 1:3, Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 4:0, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 1:2, Rose Radek 1:3, body hostů: Šedivý Zdeněk 3:1, Dvořák Petr 2:2, Marat Petr 1:3, Píša Radovan 1:2), Loko Depo Liberec - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 0:3, Pokorný Marcel 1:2, Smejkal Tomáš 0:3, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kreder Benjamin 3:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 2:1), SKST Liberec D - DTJ Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Protiva Martin 2:0, Protiva Luboš 3:0, Fabíni Marek 1:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 0:3, Lučan Martin 1:2, Slavík Libor 1:2, Málek Daniel 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Slovan Broumov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herber Jan 0:2, Šajner Lubomír 2:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 1:2, Gombarčík Karel ml. 0:3, Kollert David 0:2, Piesla Tomasz 1:1),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - TJ Tesla Pardubice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 2:1, Zaplatílek Ctibor 1:2, Kostelník Lukáš 4:0, body hostů: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 0:3, Šimonek Petr 1:2, Stránský Matěj 1:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 0:3, Šindelář Pavel 1:2, Rubeš Michal 1:2, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 2:1, Kuchta Pavel 3:0, Koubek René 1:2), Loko Depo Liberec - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Roman 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 0:3, Pokorný Marcel 1:2, body hostů: Dvořák Petr 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, Šedivý Zdeněk 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 0:3, Rose Radek 2:1, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kreder Benjamin 3:0, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 1:2), TJ Sokol Stará Paka - DTJ Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herber Jan 0:3, Šajner Lubomír 3:1, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, Krtička Luboš 0:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Lučan Martin 1:3, Slavík Libor 1:3, Málek Daniel 2:2), SKST Liberec D - TJ Slovan Broumov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Protiva Martin 2:0, Protiva Luboš 3:0, Mečl Jan ml. 0:3, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:3, Piesla Tomasz 1:2, Kollert David 1:2, Brzecki Pawel 1:1),
17. kolo:
TJ Tesla Pardubice - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Merta Jakub 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Šimonek Petr 2:1, body hostů: Kaněra Jan 1:2, Protiva Luboš 1:2, Fabíni Marek 1:2, Waldhauser Štěpán 0:3), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Stará Paka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Dufek Lukáš 2:0, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 1:1, body hostů: Budina Martin 0:3, Šajner Lubomír 0:2, Dlabola Petr 1:1, Vajgl Pavel 0:2), DTJ Hradec Králové C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:0, Málek Daniel 0:2, Pozník David 2:1, Slavík Libor 3:0, Chládek Martin 1:0, body hostů: Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:3, Daníček Radek 0:3), TJ Slovan Broumov - Loko Depo Liberec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 0:2, Vodal Vladimír 1:1, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 0:3, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 2:0), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 3:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Dvořák Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Steklý Tibor 0:3, Šindelář Pavel 1:2, Rohlík Jan ml. 1:2, Bezdíček Martin 1:1, WO 0:1), AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lánský Jakub 2:2, Hájek Michal 2:2, Hüttl Michal 1:2, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Čamr František 3:1, Miffek Daniel 2:2, Záboj Matěj 1:3, Dolejší Stanislav 0:3),
18. kolo:
TJ Jiskra Holice - SKST Liberec D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Pavel 2:2, Koubek René 2:1, Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Protiva Luboš 3:1, Fabíni Marek 1:3, Kaněra Jan 1:2, Waldhauser Štěpán 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 4:0, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 1:2, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 3:1, Šajner Lubomír 1:3, Budina Martin 0:3), TJ Slovan Broumov - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piesla Tomasz 1:3, Vodal Vladimír 2:2, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Rose Radek 4:0, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 3:1, Daníček Radek 0:3), DTJ Hradec Králové C - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Libor 2:2, Pozník David 0:4, Lučan Martin 3:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 1:3), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Chrudim 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Michal 2:0, Šenk Jakub 2:0, Lánský Jakub 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Dostál Jan 0:2, Rubeš Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 2:2, Šejvl Jakub 2:2, Píša Radovan 1:3, Lamr Martin 2:2, body hostů: Miffek Daniel 1:3, Čamr František 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Záboj Matěj 4:0),
19. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 2:2, Dvořák Petr 3:1, Píša Radovan 1:3, Benák Libor 2:2, body hostů: Stránský Matěj 0:4, Merta Jakub 4:0, Šimonek Petr 2:0, Lukeš Marek 2:2, Dočkal Radek 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Michal 1:1, Šenk Jakub 0:2, Kreder Benjamin 3:0, Hüttl Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim - DTJ Hradec Králové C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Dostál Jan 2:2, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 1:3, Slavík Libor 3:1, Pozník David 1:3, Lučan Martin 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Slovan Broumov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 1:2, Zaplatílek Ctibor 1:1, Záboj Matěj 3:0, Čamr František 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:3, Piesla Tomasz 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SKST Liberec D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 1:2, Bradáč Petr 2:1, Švácha Ondřej 0:3, Šilhán Josef 0:1, Louda Jiří 1:2, body hostů: Kaněra Jan 4:0, Mečl Jan ml. 1:2, Protiva Luboš 2:1, Protiva Martin 2:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Stará Paka 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Marcel 1:1, Svatoš Roman 0:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 1:2, Budina Martin 0:3, WO 0:4),
20. kolo:
AC Sparta Praha B - TJ Tesla Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Michal 2:1, Hüttl Michal 1:1, Kreder Benjamin 2:1, Lánský Jakub 3:0, body hostů: Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:3, Stránský Matěj 0:3, Dočkal Radek 0:2), TTC Elizza Praha C - TJ Jiskra Holice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 2:2, Píša Radovan 1:3, Dvořák Petr 3:0, Rochowanski Pavel 3:1, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 3:1, Kuchta Pavel 0:4, Koubek René 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - DTJ Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Zaplatílek Ctibor 2:2, Čamr František 3:1, body hostů: Slavík Libor 3:1, Sánchez Javier Francisco 2:2, Pozník David 1:3, Chládek Martin 2:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Broumov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Pavel 1:1, Rubeš Michal 2:0, Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:2, Čepelka Jan 0:2), Loko Depo Liberec - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 2:0, Minář Jiří 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Kaněra Jan 1:2, Protiva Luboš 1:2, Mečl Jan ml. 0:3, Huk Martin 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Stará Paka 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rose Radek 1:0, Bradáč Petr 2:0, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Dlabola Petr 0:3, Vajgl Pavel 0:2, Herber Jan 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 1:2), TJ Jiskra Holice - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek René 3:0, Mádlo Martin 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Kuchta Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, Minář Jiří 1:2, WO 0:4), SKST Liberec D - TJ Sokol Chrudim 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabíni Marek 3:0, Kaněra Jan 2:0, Protiva Martin 3:0, Mečl Jan ml. 1:2, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 0:3, Šindelář Pavel 1:1), TJ Sokol Stará Paka - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krtička Luboš 2:2, Šajner Lubomír 2:2, Dlabola Petr 2:1, Pánek Tomáš 1:3, body hostů: Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 2:2, Pusch František 2:2, Marat Filip 0:3), DTJ Hradec Králové C - TTC Elizza Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 0:3, Slavík Libor 2:1, Lučan Martin 2:1, Sánchez Javier Francisco 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Čenovský David 0:3, Píša Radovan 1:2, Juhasz Martin 1:2), TJ Slovan Broumov - AC Sparta Praha B 0:10wo,
22. kolo:
TJ Jiskra Holice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Pavel 3:0, Dufek Lukáš 2:1, Vraštil Lukáš 0:3, Mádlo Martin 4:0, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:3), TJ Tesla Pardubice - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Marel David 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Lukeš Marek 0:3, WO 5:0, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Pokorný Marcel 3:1, Minář Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol Chrudim 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budina Martin 0:3, Šajner Lubomír 3:0, Krtička Luboš 1:2, Dlabola Petr 1:3, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:2, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 3:0, Šindelář Pavel 1:2), SKST Liberec D - ST EUROMASTER Kolín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 3:1, Fabíni Marek 2:1, Protiva Martin 3:0, Mečl Jan ml. 0:2, Kaněra Jan 1:1, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Zaplatílek Ctibor 1:3, Pusch František 1:2, Marat Filip 1:2), TJ Slovan Broumov - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 1:3, Vodal Vladimír 2:1, Čepelka Jan 1:2, Gombarčík Karel ml. 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Juhasz Martin 1:3, Píša Radovan 3:0, Čenovský David 0:3), DTJ Hradec Králové C - AC Sparta Praha B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lučan Martin 0:2, Slavík Libor 1:1, Sánchez Javier Francisco 0:3, Chládek Martin 0:3, WO 4:0, body hostů: Hüttl Michal 4:0, Lánský Jakub 2:1, Hájek Michal 3:0, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín B - AC Sparta Praha B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miffek Daniel 2:1, Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 1:2, Čamr František 4:0, body hostů: Kreder Benjamin 3:1, Lánský Jakub 1:2, Hüttl Michal 0:3, Hájek Michal 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lánský Jakub 2:1, Hüttl Michal 1:1, Hájek Michal 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Čamr František 2:1, Miffek Daniel 1:2, Dolejší Stanislav 0:3, Záboj Matěj 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lánský Jakub 3:0, Hüttl Michal 0:3, Hájek Michal 1:2, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Čamr František 2:2, Miffek Daniel 1:2, Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 1:2),
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Svojanovský Radim 0:4, Kantorek Jiří 2:2, Hodas David 3:1, body hostů: Táborský Jiří 3:1, Šesták Radek 1:3, Křepelka Tomáš 3:1, Flodr Tomáš 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Mikulčice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:1, Brhel Richard 1:2, Svoboda Petr 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Brhel Štěpán 1:0, body hostů: Hubačka Miroslav 0:4, Hrdlička Petr 1:2, Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 0:2, Veselský Roman 0:2, Veselský Tomáš 0:2, Pluhař Jan 0:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:0, Jonáš Martin 2:0, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0), TJ Chropyně - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 2:1, Mergenthal Otmar 2:1, Plšek Josef 2:1, Konečný Lukáš 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 0:3), TJ Sokol Jemnice - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:3, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 3:1, body hostů: Hort Pavel 2:2, Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 1:3, Bartoš Milan 2:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Brno I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:1, Kozubík Pavel 2:1, Toufar Jan 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Galatík Pavel 1:2, Poledňa Martin 1:2, Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TTC Moravská Slavia Brno C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:2, Janák Martin 0:1, Kantorek Jiří 1:2, Hodas David 2:2, Svojanovský Radim 0:3, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Kozubík Pavel 3:1, Svoboda Libor 4:0, Šefr Filip 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Brno I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 0:3, Šesták Radek 0:2, Flodr Tomáš 0:3, Táborský Jiří 2:1, body hostů: Juřík Lumír 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Galatík Pavel 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Podrazil David 1:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Hromek Filip 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Mikulčice - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 1:1, Lamač Petr 2:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Hort Pavel 1:2, Bartoš Milan 0:3, Palbuchta Jiří 0:2, Javůrek Tomáš 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Chropyně 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 0:2, Hudec Stanislav 0:2, Vaněk Josef 0:3, Pluhař Jan 1:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 3:0, Plšek Josef 2:0, Mergenthal Otmar 1:1), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:1, Bárta Daniel 2:1, Jonáš Martin 3:0, Karel Filip 1:3, body hostů: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 0:3),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Brno I 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čopián Štefan 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2, Hodas David 0:2, body hostů: Juřík Lumír 2:0, Mocek Jan 2:0, Charitonov Vitalij 2:0, Galatík Pavel 2:0), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Moravská Slavia Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 1:2, Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 3:1, Svoboda Libor 3:0, Šefr Filip 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 2:0, Brhel Štěpán 1:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Svoboda Petr 0:1, body hostů: Hort Pavel 2:1, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 0:3, Javůrek Martin 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Petr 0:2, Lamač Petr 2:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Palát Jiří ml. 0:2, Kříž Jaromír 1:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Lanžhot 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 1:2, Vaněk Josef 0:3, Hájek Miroslav 0:3, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Koníček Marek 2:1, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 2:1), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Chropyně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Novák Aleš 1:1, Karel Filip 1:2, Bárta Daniel 3:0, body hostů: Konečný Lukáš 1:2, Král Filip 2:1, Plšek Josef 0:3, Grmela Aleš 0:2),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Chropyně 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Kozubík Pavel 2:0, Toufar Jan 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Konečný Lukáš 1:2, Král Filip 0:3, Bednář Matěj 0:2, Mergenthal Otmar 0:2), TJ Sokol Brno I - TJ Sokol Lanžhot 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galatík Pavel 1:1, Charitonov Vitalij 2:0, Mocek Jan 3:0, Juřík Lumír 2:1, body hostů: Vašíček Jan 1:2, Koníček Michal 0:3, Baláž Branislav 0:2, Bruckner Tomáš 1:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 0:3, Čermák Marek 2:2, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 0:3), TJ Holásky - HB Ostrov Havlíčkův Brod 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vičík Oldřich 0:4, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 1:2, Hort Pavel 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Karel Filip 0:3, Jadrný Šimon 2:1, Jonáš Martin 2:1, Kanta František 1:0), TTC Ústí nad Orlicí - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 3:1, Čopián Štefan 3:1, Svojanovský Radim 1:2, Hodas David 2:2, body hostů: Hromek Filip 3:1, Podrazil David 1:3, Mikeska Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 1:2, Hrdlička Petr 2:1),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Lanžhot 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:1, Toufar Jan 1:1, Kozubík Pavel 1:2, Vaculík Miloslav 4:0, Juroška Ivan 0:1, body hostů: Vašíček Jan 1:3, Bruckner Tomáš 2:1, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2), TJ Sokol Brno I - TJ Chropyně 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 1:2, Adámek Aleš 0:2, Charitonov Vitalij 0:3, Mocek Jan 1:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 3:0, Mergenthal Otmar 2:1, Plšek Josef 1:1), TJ Sokol Jemnice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Aleš 1:1, Svoboda Zdeněk 1:2, Čermák Marek 0:3, body hostů: Jadrný Šimon 3:0, Karel Filip 1:2, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0), TJ Holásky - TJ Žďár nad Sázavou 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 3:1, Vičík Oldřich 0:4, Ságl Ondřej 2:1, Hort Pavel 2:2, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 2:2, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 2:1, Svojanovský Radim 0:3, Hodas David 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 3:0, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 2:2, Flodr Tomáš 0:4, Táborský Jiří 3:1, Šesták Radek 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Hromek Filip 2:2, Svoboda Petr 2:2, Podrazil David 2:2),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Hromek Filip 2:0, Mikeska Jaroslav 3:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Svoboda Libor 0:3, Juroška Ivan 0:2, Toufar Jan 0:2, Šefr Filip 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Brno I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 2:2, Hrdlička Petr 0:2, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:2, body hostů: Juřík Lumír 3:1, Mocek Jan 2:2, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Ústí nad Orlicí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 2:0, Veselský Roman 1:1, Veselský Tomáš 3:0, Pluhař Jan 2:0, body hostů: Hodas David 0:3, Kantorek Jiří 1:1, Čopián Štefan 0:2, Janák Martin 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Litomyšl 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 2:0, Kanta František 2:0, Karel Filip 2:1, Jonáš Martin 2:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:2, Křepelka Tomáš 1:1, Flodr Tomáš 0:2), TJ Chropyně - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Lukáš 3:0, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 1:2, Král Filip 3:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 2:1, Palát Jiří ml. 0:3, Kříž Jaromír 0:1, Svoboda Zdeněk 1:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Hort Pavel 3:1, Javůrek Martin 0:3, Babák Petr 2:1),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Brno I 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0, Brhel Štěpán 2:0, Hromek Filip 2:0, body hostů: Mocek Jan 0:2, Adámek Aleš 0:2, Charitonov Vitalij 0:2, Dočekal Petr 0:2), TJ Mikulčice - TTC Moravská Slavia Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:1, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 3:1, Hrdlička Petr 1:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Juroška Ivan 1:3, Toufar Jan 2:2, Šefr Filip 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 1:2, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Šesták Radek 3:0, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 1:2, Flodr Tomáš 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TTC Ústí nad Orlicí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 3:1, Karel Filip 0:3, Jonáš Martin 3:1, body hostů: Janák Martin 1:3, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 3:1, Hodas David 0:3), TJ Holásky - TJ Chropyně 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:0, Babák Petr 2:0, Palbuchta Jiří 2:0, Ságl Ondřej 2:0, body hostů: Konečný Lukáš 0:2, Král Filip 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Grmela Aleš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Vašíček Jan 3:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 0:3, Svoboda Zdeněk 0:1, Palát Jiří ml. 3:0, Kříž Jaromír 0:2),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juroška Ivan 1:1, Toufar Jan 2:0, Svoboda Libor 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Sokol Brno I - TJ Holásky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:2, Adámek Aleš 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Hort Pavel 1:3, Babák Petr 3:1, Vičík Oldřich 0:4), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Chropyně 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 3:1, Hodas David 3:1, Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 1:3, body hostů: Konečný Lukáš 1:3, Král Filip 3:1, Plšek Josef 2:2, Mergenthal Otmar 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Lanžhot 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 1:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, Vašíček Jan 1:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 1:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Žďár nad Sázavou 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 1:1, Hromek Filip 2:0, Svoboda Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 3:0, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 0:3, Veselský Roman 0:2, Veselský Tomáš 0:2), TJ Mikulčice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 0:2, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 0:3, body hostů: Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 1:1, Kanta František 2:0),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:2, Juroška Ivan 0:4, Toufar Jan 1:2, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Hort Pavel 3:1, Babák Petr 1:3, Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 2:1), TJ Sokol Brno I - TJ Sokol Jemnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 0:1, Adámek Aleš 2:1, Mocek Jan 3:1, Charitonov Vitalij 1:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Palát Jiří ml. 1:2, Kříž Jaromír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Lanžhot 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 0:3, Janák Martin 0:2, Hodas David 1:2, Čopián Štefan 1:2, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Bruckner Tomáš 3:0, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Chropyně 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 4:0, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 0:4, Šesták Radek 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 2:2, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 0:2, Hromek Filip 0:2, Svoboda Petr 0:2, Brhel Štěpán 1:2, Mikeska Jaroslav 0:1, body hostů: Kanta František 3:0, Jadrný Šimon 3:0, Bárta Daniel 2:0, Hitzger Pavel 1:1), TJ Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 0:3, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Veselský Roman 2:2, Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Tomáš 2:1, Veselský Roman 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Kozubík Pavel 0:1, Svoboda Libor 2:1, Beránek Pavel 0:3, Juroška Ivan 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Brno I 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0, Karel Filip 1:2, Jonáš Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Dočekal Petr 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Prachař Marek 2:1, WO 0:3), TJ Chropyně - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Filip 2:0, Mergenthal Otmar 0:2, Bednář Matěj 1:2, Konečný Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Morávek Radim 2:2, Brhel Štěpán 2:1, Mikeska Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Lanžhot - TJ Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:1, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 0:3, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 3:1, Pospíšil Jiří 0:3), TJ Sokol Jemnice - TTC Ústí nad Orlicí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 3:1, body hostů: Čopián Štefan 1:3, Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 4:0, Svojanovský Radim 1:3), TJ Holásky - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Pavel 3:1, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 0:3, Flodr Tomáš 0:3),
11. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Brno I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Charitonov Vitalij 2:1, Dočekal Petr 0:3, Galatík Pavel 1:2, Prachař Marek 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0, Novák Aleš 2:1, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Beránek Pavel 0:2, Svoboda Libor 1:1, Juroška Ivan 0:2), TJ Chropyně - TJ Mikulčice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 3:1, Plšek Josef 0:4, Bednář Matěj 3:1, Konečný Lukáš 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 3:1, Pospíšil Jiří 1:3), TJ Sokol Lanžhot - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 0:4, Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 0:3, Gajdoschík Adrián 4:0, Bruckner Tomáš 0:1, body hostů: Morávek Radim 2:2, Brhel Štěpán 3:1, Mikeska Jaroslav 3:1, Brhel Richard 2:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Svoboda Zdeněk 0:2, Čermák Marek 2:2, Kříž Jaromír 1:1, body hostů: Šesták Radek 2:2, Křepelka Tomáš 3:1, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 0:4), TJ Holásky - TTC Ústí nad Orlicí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:0, Babák Petr 1:1, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Čopián Štefan 2:1, Hodas David 0:3, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - TTC Ústí nad Orlicí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Šesták Radek 0:2, Táborský Jiří 3:0, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Hodas David 1:2, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2), TJ Mikulčice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurka Milan 2:1, Hrdlička Petr 0:2, Kolařík Jan 1:1, Lamač Petr 2:1, Pinda Dušan 0:1, WO 4:0, body hostů: Hromek Filip 4:0, Brhel Richard 2:2, Brhel Tomáš 0:3, WO 0:4), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 3:0, Jonáš Martin 2:0, Karel Filip 0:3, Jadrný Šimon 2:0, WO 1:0, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 1:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Chropyně 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 4:0, Darmovzal Zdeněk 0:3, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 3:1, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 1:2), TJ Holásky - TJ Sokol Jemnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Pavel 2:1, Babák Petr 2:1, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Palát Jiří ml. 1:2, Kříž Jaromír 0:3), TJ Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Aleš 1:2, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:2, body hostů: Beránek Pavel 0:4, Juroška Ivan 1:2, Svoboda Libor 1:2, Toufar Jan 2:1),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 2:1, Šefr Filip 1:2, Toufar Jan 3:0, Svoboda Libor 4:0, body hostů: Svojanovský Radim 0:4, Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1), TJ Sokol Brno I - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:1, Laicman Petr 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Galatík Pavel 3:0, body hostů: Šesták Radek 2:1, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 0:1, Flodr Tomáš 0:3, Dostál Jiří 0:2), TJ Sokol Jemnice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Kříž Jaromír 1:2, Čermák Marek 1:2, Svoboda Zdeněk 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 3:0, Podrazil David 0:3, Mikeska Jaroslav 3:0), TJ Holásky - TJ Mikulčice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:2, Palbuchta Jiří 1:2, Javůrek Martin 0:3, Babák Petr 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 4:0, Lamač Petr 3:0, Kurka Milan 0:3), TJ Chropyně - TJ Žďár nad Sázavou 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 3:0, Plšek Josef 2:0, Bednář Matěj 1:2, Král Filip 3:0, body hostů: Jírek Jan 0:3, Pluhař Jan 1:2, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 0:3, Vašíček Jan 0:2, Bruckner Tomáš 2:1, Gajdoschík Adrián 0:3, body hostů: Karel Filip 2:1, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1, Kanta František 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 1:2, Charitonov Vitalij 3:0, Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 4:0, body hostů: Čopián Štefan 1:3, Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 2:1, Svojanovský Radim 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Litomyšl 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 2:0, Svoboda Libor 2:0, Toufar Jan 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, body hostů: Táborský Jiří 0:2, Šesták Radek 0:2, Křepelka Tomáš 0:2, Flodr Tomáš 0:1, Dostál Jiří 0:1), TJ Holásky - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 1:1, Babák Petr 2:0, Palbuchta Jiří 3:0, Hort Pavel 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:3, Hromek Filip 0:3, Podrazil David 0:2, Mikeska Jaroslav 1:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Kříž Jaromír 1:2, Čermák Marek 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 3:0, Kurka Milan 1:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2, Bruckner Tomáš 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, Veselský Roman 0:4, Veselský Tomáš 2:2), TJ Chropyně - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Filip 1:2, Plšek Josef 0:2, Grmela Aleš 1:2, Konečný Lukáš 1:2, body hostů: Karel Filip 1:2, Jadrný Šimon 2:1, Bárta Daniel 3:0, Kanta František 2:0),
15. kolo:
TJ Chropyně - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 1:2, Plšek Josef 2:1, Bednář Matěj 2:1, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 3:0, Juroška Ivan 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Brno I 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 2:2, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 2:2, body hostů: Mocek Jan 3:1, Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 1:3, Rakovický Milan 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Jemnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:0, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 3:0, Jírek Jan 2:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Kříž Jaromír 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2, Máca Jan 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Holásky 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:0, Karel Filip 1:1, Kanta František 3:0, Jonáš Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Bartoš Milan 0:3, Palbuchta Jiří 1:1, Ságl Ondřej 0:2, WO 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:1, Hromek Filip 3:0, Brhel Štěpán 0:3, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Hodas David 1:3, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 2:1, Procházka Jiří 0:3), TJ Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:3, Pospíšil Jiří 1:3, Lamač Petr 2:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Gajdoschík Adrián 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Svoboda Libor 1:2, Juroška Ivan 1:2, Beránek Pavel 0:3), TJ Chropyně - TJ Sokol Brno I 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plšek Josef 0:1, Král Filip 2:0, Konečný Lukáš 2:1, Grmela Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3, Mocek Jan 1:1, WO 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jonáš Martin 1:0, Jadrný Šimon 2:0, Novák Aleš 2:1, Karel Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:2, Veselský Tomáš 1:3, Veselský Roman 3:1, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 1:3, Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 2:2), TJ Mikulčice - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 0:3, Pospíšil Jiří 1:2, Lamač Petr 3:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 1:2, Procházka Jiří 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 3:1, Mikeska Jaroslav 3:0, Morávek Radim 3:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 0:3),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střítežský Roman 0:2, Toufar Jan 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, Juroška Ivan 2:1, Štofka Filip 1:0, WO 5:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:2, Mikeska Jaroslav 3:1, Buriánek Patrik 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Brno I - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 0:3, Adámek Aleš 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Galatík Pavel 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 2:1, Hrdlička Petr 1:2, Pospíšil Jiří 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Žďár nad Sázavou 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Aleš 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Hodas David 0:3, Čopián Štefan 1:1, body hostů: Jírek Jan 3:0, Pluhař Jan 2:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 1:1), TJ Jiskra Litomyšl - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 0:3, Flodr Tomáš 0:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 2:1, body hostů: Karel Filip 3:0, Jadrný Šimon 1:2, Jonáš Martin 2:1, Kanta František 2:0), TJ Sokol Jemnice - TJ Chropyně 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Aleš 1:0, Kříž Jaromír 2:0, Palát Jiří ml. 3:0, Čermák Marek 3:0, Svoboda Zdeněk 1:1, body hostů: Plšek Josef 0:3, Grmela Aleš 0:3, Konečný Lukáš 0:3, Král Filip 1:1), TJ Holásky - TJ Sokol Lanžhot 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 1:2, Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 3:0, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Vašíček Jan 1:2, Koníček Michal 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brno I - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dočekal Petr 1:0, Adámek Aleš 2:0, Galatík Pavel 2:0, Mocek Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Brhel Richard 0:2, Brhel Tomáš 0:2, Ilčík Ondřej 0:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Mikulčice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, Vaculík Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Hrdlička Petr 2:2, Kurka Milan 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Šesták Radek 3:0, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 0:3, Veselský Tomáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Jiří 0:2, Hodas David 1:1, Čopián Štefan 0:3, Kantorek Jiří 1:2, body hostů: Karel Filip 2:1, Jadrný Šimon 3:0, Jonáš Martin 1:1, Kanta František 2:0), TJ Chropyně - TJ Holásky 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 0:2, Grmela Aleš 0:2, Plšek Josef 0:3, Konečný Lukáš 0:2, body hostů: Palbuchta Jiří 3:0, Hort Pavel 2:0, Babák Petr 2:0, Ságl Ondřej 2:0), TJ Sokol Jemnice - TJ Sokol Lanžhot 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:3, Kříž Jaromír 0:3, Palát Jiří ml. 1:2, Čermák Marek 2:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Bruckner Tomáš 2:1, Vašíček Jan 2:1, Koníček Michal 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Jemnice - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Palát Jiří ml. 2:2, Kříž Jaromír 2:2, Čermák Marek 1:3, body hostů: Toufar Jan 0:4, Juroška Ivan 4:0, Šefr Filip 1:3, Svoboda Libor 4:0), TJ Holásky - TJ Sokol Brno I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 1:1, Ságl Ondřej 2:0, Palbuchta Jiří 3:0, Babák Petr 2:1, body hostů: Galatík Pavel 1:2, Mocek Jan 0:3, Charitonov Vitalij 1:1, Prachař Marek 0:2), TJ Chropyně - TTC Ústí nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 3:0, Plšek Josef 1:1, Bednář Matěj 3:0, Konečný Lukáš 2:1, body hostů: Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 0:3, Hortlík Tomáš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Šesták Radek 4:0, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 0:4, Flodr Tomáš 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 1:1, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:2, Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 0:2, Podrazil David 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 3:0, Jonáš Martin 0:2, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1, body hostů: Kolařík Jan 1:2, Lamač Petr 2:1, Hrdlička Petr 0:3, Kurka Milan 0:2),
20. kolo:
TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:1, Hort Pavel 3:0, Ságl Ondřej 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Toufar Jan 1:2, Svoboda Libor 0:3, Šefr Filip 0:2), TJ Sokol Jemnice - TJ Sokol Brno I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Chvátal Pavel 1:2, Kříž Jaromír 3:0, Čermák Marek 3:1, body hostů: Musil Ondřej 2:2, Dočekal Petr 0:4, Adámek Aleš 0:3, Prachař Marek 3:0), TJ Sokol Lanžhot - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 3:1, body hostů: Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1, Hortlík Tomáš 0:3), TJ Chropyně - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mergenthal Otmar 1:3, Král Filip 3:1, Plšek Josef 0:4, Konečný Lukáš 2:2, body hostů: Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 3:1, Flodr Tomáš 1:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 2:0, Hejkal Filip 2:0, Jadrný Šimon 2:0, Bárta Daniel 2:0, body hostů: Svoboda Petr 0:2, Brhel Štěpán 0:1, Mikeska Jaroslav 0:2, Hromek Filip 0:2, Podrazil David 0:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 0:3, Kolařík Jan 1:2, Lamač Petr 1:1),
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 4:0, Beránek Pavel 1:3, Barč Andrej 0:4, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 2:2, Veselský Roman 2:2, Veselský Tomáš 1:3), TJ Sokol Brno I - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galatík Pavel 0:3, Prachař Marek 1:1, Mocek Jan 1:2, Charitonov Vitalij 1:2, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Topič Erik 0:3, Jadrný Šimon 3:0, Kanta František 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Chropyně 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 2:1, Hromek Filip 3:0, Brhel Štěpán 1:2, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Král Filip 2:2, Konečný Lukáš 2:1, Plšek Josef 0:3, Mergenthal Otmar 0:3), TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lamač Petr 0:2, Nešpor Rostislav st. 0:2, Hrdlička Petr 1:2, Pinda Dušan 1:2, WO 7:0, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Vašíček Jan 4:0, Kalivoda Petr 0:2, WO 0:7), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 3:0, Hodas David 2:1, Slavíček Martin 1:3, body hostů: Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 2:1, Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 0:3, Flodr Tomáš 1:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 1:2, body hostů: Hort Pavel 3:0, Bartoš Milan 0:1, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Brno I - TJ Žďár nad Sázavou 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 0:3, Charitonov Vitalij 0:2, Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 2:1, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 2:1, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 1:1), TTC Moravská Slavia Brno C - HB Ostrov Havlíčkův Brod 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barč Andrej 0:3, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, Beránek Pavel 1:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:1, Topič Erik 0:3, Bárta Daniel 3:0, Kanta František 3:0), TJ Mikulčice - TJ Chropyně 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinda Dušan 0:2, Pospíšil Jiří 1:1, Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 1:2, Kurka Milan 0:1, body hostů: Král Filip 3:0, Konečný Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil David 2:1, Hromek Filip 1:1, Svoboda Petr 2:1, Brhel Štěpán 1:2, WO 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 3:1, Kalivoda Petr 0:4, Koníček Michal 2:1, WO 0:4), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Jemnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 3:0, Flodr Tomáš 2:1, Táborský Jiří 2:1, Šesták Radek 2:1, body hostů: Kříž Jaromír 0:3, Čermák Marek 2:1, Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 2:0, Hodas David 3:0, Slavíček Martin 1:2, body hostů: Bartoš Milan 0:3, Vičík Oldřich 0:3, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Mikulčice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice -:-,
3. liga mužů skupina E
1. kolo:
TJ Holešov - KST Vsetín 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Bronislav 0:2, Sekanina Karel 0:2, Matela Zdeněk 0:3, Bednář Marek 0:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Slováček Libor 2:0, Došek Jaroslav 2:0, Vaculík Vladimír 2:0), TJ Sokol Šarovy - KST Zlín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 2:0, Bojko Karel 2:0, Jahůdka Petr 2:1, Račák Vítězslav 2:1, body hostů: Karal Martin 0:3, Dufek Jakub 0:3, Nedbálek Michal 2:0, Koudelík Lukáš 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC FRÝDLANT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladil David 3:1, Konečný Jiří 1:3, Bazalka Michal 1:3, Orlovský Pavel 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 2:0, Tobola Petr 2:2, Vévoda Ondřej 3:1, Kotek Dominik 1:3, Maršálek Patrik 0:2), TJ Ostrava KST D - TTC Poruba Ostrava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupník Jan 1:1, Chlad Petr 0:2, Bajger Jiří 0:3, Merta Marek 1:2, body hostů: Bugaj Pavel 2:1, Velebil Lukáš 3:0, Solanský Pavel 2:0, Cabiš Michal 1:1), KST Slezan Opava - TTC Bolatice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 3:0, Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 0:3, Vitásek Adam 2:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Wollný Michal 1:3, Harazim Zdeněk 1:2, Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 0:3), T. J. Sokol Olomouc Neředín - SK Přerov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Tomáš 0:3, Kovačik Jakub 2:1, Valošek Jan 2:1, Chalupa Jakub 0:4, body hostů: Vlach Martin 3:1, Olejník Jakub 1:2, Skopal Dalibor 2:1, Soukup Adam 3:0),
2. kolo:
TJ Holešov - T. J. Sokol Olomouc Neředín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matela Zdeněk 1:3, Bednář Marek 2:2, Sekanina Karel 1:3, Klůj Bronislav 3:1, body hostů: Kovačik Jakub 3:1, Valošek Jan 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Chalupa Jakub 2:2), KST Vsetín - SK Přerov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 2:1, Došek Jaroslav 1:2, Vaculík Vladimír 1:1, Sagáčik Štefan 3:1, Vincek Martin 1:0, body hostů: Olejník Jakub 0:4, Skalský Ondřej 2:1, Skopal Dalibor 0:1, Vlach Martin 1:2, Soukup Adam 2:0), TJ Sokol Šarovy - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 0:2, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 2:2, Strejček Jiří 0:2, body hostů: Dzida Jan 3:1, Knybel Kamil 3:1, Vícha Radomír 1:3, Vitásek Adam 1:3), KST Zlín B - TTC Bolatice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 3:1, Karal Martin 2:1, Oharek David 2:1, Palásek Michal 2:1, WO 0:1, body hostů: Wollný Michal 3:0, Burdík Vítězslav 0:4, Harazim Zdeněk 1:2, Musiol Kamil 0:3, WO 1:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Ostrava KST D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuběna Stanislav 1:1, Orlovský Pavel 0:2, Konečný Jiří 0:2, Hladil David 1:2, Bazalka Michal 0:1, body hostů: Kupec Rostislav 3:0, Lapisz Břetislav 3:0, Vybíral Filip 2:0, Štalzer Adam 0:2), TTC FRÝDLANT - TTC Poruba Ostrava 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Kotek Dominik 2:0, Vévoda Ondřej 2:1, Tobola Petr 2:1, body hostů: Jurdzin Tomáš 0:3, Solanský Pavel 0:3, Cabiš Michal 2:0, Solanský Petr 0:2),
3. kolo:
TJ Holešov - SK Přerov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Marek 0:3, Sekanina Karel 2:0, Matela Zdeněk 0:3, Klůj Bronislav 1:2, body hostů: Skopal Dalibor 2:1, Skalský Ondřej 1:2, Soukup Adam 3:0, Vlach Martin 2:0), KST Vsetín - T. J. Sokol Olomouc Neředín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 0:2, Vaculík Vladimír 2:2, Sagáčik Štefan 3:1, Juřica Tomáš 0:2, body hostů: Kovačik Jakub 1:3, Valošek Jan 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Chalupa Jakub 3:1), TJ Sokol Šarovy - TTC Bolatice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 2:1, Strejček Jiří 2:1, Bojko Karel 1:0, Račák Vítězslav 3:0, Křen Lubor 0:2, body hostů: Wollný Michal 2:1, Harazim Zdeněk 1:2, Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 0:3), KST Zlín B - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vítek 0:3, Nedbálek Michal 1:2, Oharek David 1:2, Karal Martin 2:2, body hostů: Dzida Jan 4:0, Knybel Kamil 3:0, Vícha Radomír 1:2, Wallik Lukáš 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Poruba Ostrava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Orlovský Pavel 1:2, Konečný Jiří 0:3, Kuběna Stanislav 0:3, Hladil David 3:0, body hostů: Bugaj Pavel 3:0, Velebil Lukáš 2:1, Jurdzin Tomáš 1:2, Solanský Pavel 2:1), TTC FRÝDLANT - TJ Ostrava KST D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršálek Vladimír 1:0, Kotek Dominik 2:0, Vévoda Ondřej 2:0, Tobola Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Valošek Jakub 0:2, Chlad Petr 0:2, Adamčík Jiří 0:2, WO 0:3),
4. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Ostrava KST D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 2:2, Kovačik Jakub 2:2, Valošek Jan 2:2, Chalupa Jakub 0:4, body hostů: Vybíral Filip 4:0, Lapisz Břetislav 2:2, Štalzer Adam 2:2, Kupec Rostislav 2:2), SK Přerov - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 2:2, Skopal Dalibor 2:2, Vlach Martin 2:2, Skalský Ondřej 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 4:0, Velebil Lukáš 2:2, Jurdzin Tomáš 1:3, Solanský Pavel 1:3), KST Slezan Opava - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 1:1, Knybel Kamil 2:0, Dzida Jan 3:0, Vícha Radomír 2:0, body hostů: Orlovský Pavel 1:2, Kuběna Stanislav 0:2, Bazalka Michal 0:2, Hladil Radek 0:2), TTC Bolatice - TTC FRÝDLANT 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burdík Vítězslav 2:2, Musiol Kamil 1:3, Wollný Michal 2:1, Harazim Zdeněk 2:2, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 0:4, Vévoda Ondřej 1:3, Kotek Dominik 3:0), TJ Holešov - TJ Sokol Šarovy 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:2, Sekanina Karel 0:2, Matela Zdeněk 0:3, Klůj Bronislav 2:1, body hostů: Račák Vítězslav 3:0, Bojko Karel 3:0, Křen Lubor 1:1, Jahůdka Petr 1:1), KST Vsetín - KST Zlín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 2:1, Došek Jaroslav 2:1, Vaculík Vladimír 1:2, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Oharek David 3:0, Nedbálek Michal 1:2, Palásek Michal 0:3, Dufek Jakub 0:3),
5. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Poruba Ostrava 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Tomáš 0:2, Kovačik Jakub 2:1, Valošek Jan 1:2, Chalupa Jakub 1:3, Lechner Radim 1:0, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Velebil Lukáš 3:0, Cabiš Michal 0:3, Solanský Pavel 2:1), SK Přerov - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Martin 1:3, Skalský Ondřej 2:2, Soukup Adam 3:1, Skopal Dalibor 2:2, body hostů: Kupec Rostislav 3:1, Štalzer Adam 2:2, Lapisz Břetislav 2:2, Merta Marek 1:3), KST Slezan Opava - TTC FRÝDLANT 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 2:1, Knybel Kamil 2:1, Wallik Lukáš 1:2, Dzida Jan 4:0, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Kotek Dominik 0:3, Vévoda Ondřej 1:2, Tobola Petr 0:3), TTC Bolatice - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musiol Kamil 0:4, Harazim Zdeněk 2:2, Burdík Vítězslav 3:1, Wollný Michal 3:1, body hostů: Orlovský Pavel 1:3, Hladil David 4:0, Kuběna Stanislav 2:2, Bazalka Michal 1:3), TJ Holešov - KST Zlín B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 0:2, Sekanina Karel 0:3, Bednář Marek 1:2, Klůj Bronislav 2:2, Matela Zdeněk 1:1, body hostů: Oharek David 3:1, Karal Martin 3:1, Nedbálek Michal 1:2, Palásek Michal 3:0), KST Vsetín - TJ Sokol Šarovy 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 1:2, Došek Jaroslav 1:2, Vaculík Vladimír 0:3, Sagáčik Štefan 3:1, Juřica Tomáš 0:1, body hostů: Račák Vítězslav 3:1, Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 2:1, Jahůdka Petr 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Šarovy - T. J. Sokol Olomouc Neředín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 1:1, Křen Lubor 1:1, Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 3:0, body hostů: Kovačik Jakub 2:1, Valošek Jan 0:3, Dočkal Tomáš 0:2, Chalupa Jakub 0:2), KST Zlín B - SK Přerov 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedbálek Michal 1:2, Palásek Michal 0:3, Karal Martin 1:2, Oharek David 1:3, body hostů: Vlach Martin 3:1, Skalský Ondřej 1:2, Skopal Dalibor 3:0, Soukup Adam 3:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Holešov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil David 3:1, Kuběna Stanislav 2:1, Bazalka Michal 1:2, Orlovský Pavel 3:1, body hostů: Klůj Bronislav 4:0, Matela Zdeněk 0:4, Sekanina Karel 1:2, Hasala Petr 0:3), TTC FRÝDLANT - KST Vsetín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotek Dominik 1:2, Gřunděl Matěj 0:3, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 3:0, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Slováček Libor 2:1, Vaculík Vladimír 2:1, Vincek Martin 1:2), TJ Ostrava KST D - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štalzer Adam 2:1, Valošek Jakub 1:2, Merta Marek 0:3, Vybíral Filip 2:2, body hostů: Dzida Jan 4:0, Knybel Kamil 3:0, Kudela Petr 1:2, Vícha Radomír 0:3), TTC Poruba Ostrava - TTC Bolatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 1:1, Bugaj Pavel 2:0, Jurdzin Tomáš 3:0, Velebil Lukáš 2:0, body hostů: Harazim Zdeněk 1:2, Burdík Vítězslav 0:2, Wollný Michal 0:2, Musiol Kamil 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Šarovy - SK Přerov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 0:4, Křen Lubor 1:2, Račák Vítězslav 2:2, body hostů: Skalský Ondřej 1:3, Vlach Martin 3:1, Skopal Dalibor 3:1, Soukup Adam 1:2), KST Zlín B - T. J. Sokol Olomouc Neředín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palásek Michal 1:3, Oharek David 3:1, Karal Martin 2:2, Nedbálek Michal 3:1, body hostů: Kovačik Jakub 1:3, Valošek Jan 1:3, Dočkal Tomáš 3:1, Chalupa Jakub 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil David 3:1, Kuběna Stanislav 1:3, Konečný Jiří 1:3, Orlovský Pavel 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 2:2, Vaculík Vladimír 2:2, Vincek Martin 2:2), TTC FRÝDLANT - TJ Holešov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Gřunděl Matěj 2:0, Tobola Petr 2:0, Vévoda Ondřej 2:0, body hostů: Klůj Bronislav 0:1, Matela Zdeněk 0:2, Sekanina Karel 0:2, Hasala Petr 0:2, Posolda Karel 0:1), TJ Ostrava KST D - TTC Bolatice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupník Jan 1:3, Vybíral Filip 4:0, Lapisz Břetislav 0:3, Štalzer Adam 4:0, body hostů: Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 2:2, Burdík Vítězslav 2:2, Musiol Kamil 0:3), TTC Poruba Ostrava - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velebil Lukáš 2:1, Solanský Pavel 1:2, Jurdzin Tomáš 0:3, Bugaj Pavel 2:2, body hostů: Dzida Jan 4:0, Knybel Kamil 3:0, Kudela Petr 1:2, Wallik Lukáš 0:3),
8. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - KST Slezan Opava 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lechner Radim 1:2, Dočkal Tomáš 1:1, Valošek Jan 0:3, Chalupa Jakub 0:3, body hostů: Dzida Jan 2:1, Knybel Kamil 3:0, Kudela Petr 3:0, Vícha Radomír 1:1), SK Přerov - TTC Bolatice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Jakub 0:4, Vlach Martin 4:0, Maděrka Svatopluk 0:4, Skopal Dalibor 3:1, body hostů: Burdík Vítězslav 2:2, Wollný Michal 2:1, Harazim Zdeněk 2:2, Siebert Karel 2:2, Musiol Kamil 1:0), TJ Holešov - TJ Ostrava KST D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matela Zdeněk 2:2, Klůj Bronislav 1:3, Bednář Marek 2:1, Sekanina Karel 1:3, body hostů: Vybíral Filip 4:0, Štalzer Adam 3:1, Kupec Rostislav 1:3, Lapisz Břetislav 1:2), KST Vsetín - TTC Poruba Ostrava 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 1:3, Vaculík Vladimír 1:2, Vincek Martin 1:2, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 2:2, Velebil Lukáš 4:0, Solanský Pavel 2:1, Cabiš Michal 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:3, Jahůdka Petr 1:3, Strejček Jiří 2:1, Bojko Karel 4:0, body hostů: Orlovský Pavel 1:3, Hladil David 2:2, Kuběna Stanislav 2:2, Vlček Pavel 2:1), KST Zlín B - TTC FRÝDLANT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelík Lukáš 0:2, Dvořák Vítek 0:2, Palásek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, body hostů: Maršálek Vladimír 2:0, Vévoda Ondřej 2:0, Kotek Dominik 2:0, Tobola Petr 2:0),
9. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Bolatice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Jakub 1:2, Dočkal Tomáš 0:3, Valošek Jan 2:1, Kovačik Jakub 2:2, body hostů: Burdík Vítězslav 4:0, Siebert Karel 1:2, Wollný Michal 2:1, Harazim Zdeněk 1:2), SK Přerov - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Martin 0:2, Olejník Jakub 0:2, Maděrka Svatopluk 0:2, WO 0:3, body hostů: Dzida Jan 1:0, Kudela Petr 2:0, Wallik Lukáš 2:0, Knybel Kamil 1:0, WO 3:0), TJ Holešov - TTC Poruba Ostrava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matela Zdeněk 0:3, Sekanina Karel 0:3, Bednář Marek 2:1, Klůj Bronislav 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Velebil Lukáš 2:1, Jurdzin Tomáš 2:1, Solanský Pavel 2:1), KST Vsetín - TJ Ostrava KST D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Vaculík Vladimír 1:3, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Vybíral Filip 2:2, Štalzer Adam 4:0, Kupec Rostislav 1:3, Merta Marek 0:4), TJ Sokol Šarovy - TTC FRÝDLANT 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 0:2, Strejček Jiří 2:2, Račák Vítězslav 3:1, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 0:2, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Vévoda Ondřej 1:3, Kotek Dominik 1:3, Tobola Petr 2:2), KST Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vítek 2:2, Palásek Michal 1:3, Dufek Jakub 3:1, Karal Martin 3:1, body hostů: Hladil David 2:2, Orlovský Pavel 3:1, Kuběna Stanislav 2:2, Bazalka Michal 0:4),
10. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - T. J. Sokol Olomouc Neředín 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 2:1, Kuběna Stanislav 0:3, Vlček Pavel 3:0, Hladil David 4:0, body hostů: Kovačik Jakub 2:2, Valošek Jan 1:2, Dočkal Tomáš 0:3, Chalupa Jakub 1:2), TTC FRÝDLANT - SK Přerov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Vévoda Ondřej 1:2, Kotek Dominik 1:2, Tobola Petr 3:1, body hostů: Vlach Martin 1:3, Skopal Dalibor 3:0, Skalský Ondřej 0:3, Soukup Adam 1:2), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 3:1, Krupník Jan 1:3, Merta Marek 1:3, Štalzer Adam 2:2, body hostů: Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 2:2, Strejček Jiří 1:3), TTC Poruba Ostrava - KST Zlín B 10:4 (AK ČAST, čtyřhry 2:0, body domácích: Bugaj Pavel 2:1, Velebil Lukáš 3:0, Solanský Pavel 3:0, Jurdzin Tomáš 0:3, body hostů: Oharek David 0:3, Karal Martin 1:2, Palásek Michal 2:1, Jelínek Vojtěch 1:2), KST Slezan Opava - TJ Holešov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Radomír 1:2, Knybel Kamil 3:0, Wallik Lukáš 1:2, Kudela Petr 3:0, body hostů: Klůj Bronislav 2:1, Posolda Karel 0:3, Sekanina Karel 2:1, Matela Zdeněk 0:3), TTC Bolatice - KST Vsetín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burdík Vítězslav 2:2, Harazim Zdeněk 2:1, Wollný Michal 1:2, Siebert Karel 1:1, Musiol Kamil 0:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 2:1, Vaculík Vladimír 0:3),
11. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - SK Přerov 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 2:2, Kuběna Stanislav 0:4, Vlček Pavel 1:2, Hladil David 3:1, body hostů: Vlach Martin 2:2, Skalský Ondřej 1:3, Soukup Adam 3:1, Skopal Dalibor 3:0), TTC FRÝDLANT - T. J. Sokol Olomouc Neředín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Kotek Dominik 1:1, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Kovačik Jakub 2:1, Valošek Jan 1:2, Chalupa Jakub 0:3, Dočkal Tomáš 0:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST D - KST Zlín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Štalzer Adam 2:1, Bajger Jiří 0:3, Lapisz Břetislav 3:1, body hostů: Oharek David 2:2, Karal Martin 2:1, Jelínek Vojtěch 1:2, Palásek Michal 0:3), TTC Poruba Ostrava - TJ Sokol Šarovy 10:4 (AK ČAST, čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 3:0, Bugaj Pavel 1:2, Cabiš Michal 1:2, Velebil Lukáš 3:0, body hostů: Bojko Karel 2:1, Račák Vítězslav 2:1, Strejček Jiří 0:3, Jahůdka Petr 0:3), KST Slezan Opava - KST Vsetín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wallik Lukáš 1:1, Knybel Kamil 2:0, Dzida Jan 3:0, Kudela Petr 3:0, body hostů: Sagáčik Štefan 1:2, Slováček Libor 0:3, Vaculík Vladimír 0:2, Juřica Tomáš 0:2), TTC Bolatice - TJ Holešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burdík Vítězslav 3:1, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 3:1, Siebert Karel 1:3, body hostů: Klůj Bronislav 2:2, Bednář Marek 3:1, Sekanina Karel 2:2, Matela Zdeněk 0:4),
12. kolo:
KST Vsetín - TJ Holešov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Vladimír 3:0, Došek Jaroslav 1:1, Juřica Tomáš 2:1, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Klůj Bronislav 1:2, Sekanina Karel 0:3, Bednář Marek 1:2, Hasala Petr 0:2), KST Zlín B - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vítek 1:3, Nedbálek Michal 2:2, Oharek David 2:2, Karal Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Křen Lubor 2:1, Jahůdka Petr 2:2, Strejček Jiří 1:3, Solař Martin 2:2, WO 1:0), TTC FRÝDLANT - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Vévoda Ondřej 1:1, Kotek Dominik 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Hladil David 0:3, Vlček Pavel 2:1, Orlovský Pavel 0:2, Kuběna Stanislav 0:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Ostrava KST D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 3:1, Solanský Pavel 2:1, Cabiš Michal 1:2, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Lapisz Břetislav 0:2, Vybíral Filip 2:2, Štalzer Adam 3:0, Kupec Rostislav 0:3, Krupník Jan 0:2), TTC Bolatice - KST Slezan Opava 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musiol Kamil 0:1, Harazim Zdeněk 0:2, Laburda František 0:2, Burdík Vítězslav 1:1, Ricka Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Dzida Jan 2:0, Knybel Kamil 2:0, Kudela Petr 2:0, Wallik Lukáš 1:1, WO 1:0), SK Přerov - T. J. Sokol Olomouc Neředín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 3:0, Vlach Martin 2:0, Skalský Ondřej 2:1, Skopal Dalibor 2:0, Maděrka Svatopluk 0:1, body hostů: Kovačik Jakub 0:3, Valošek Jan 2:1, Chalupa Jakub 0:3, Dočkal Tomáš 0:2),
13. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Holešov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačik Jakub 1:1, Dočkal Tomáš 2:0, Valošek Jan 2:1, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Klůj Bronislav 2:1, Sekanina Karel 0:3, Matela Zdeněk 0:2, Posolda Karel 0:2), SK Přerov - KST Vsetín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 3:1, Vlach Martin 1:3, Skopal Dalibor 0:3, Skalský Ondřej 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 4:0, Došek Jaroslav 2:2, Vaculík Vladimír 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol Šarovy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 0:2, Knybel Kamil 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 2:1, Jahůdka Petr 0:3, Křen Lubor 0:2), TTC Bolatice - KST Zlín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 2:1, Siebert Karel 1:2, body hostů: Oharek David 2:1, Palásek Michal 0:3, Dufek Jakub 1:2, Jelínek Vojtěch 1:2), TJ Ostrava KST D - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štalzer Adam 2:0, Kupec Rostislav 1:1, Lapisz Břetislav 3:0, Vybíral Filip 2:0, body hostů: Hladil David 1:2, Orlovský Pavel 0:2, Kuběna Stanislav 0:2, Bazalka Michal 0:2), TTC Poruba Ostrava - TTC FRÝDLANT 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 2:2, Jurdzin Tomáš 0:3, Solanský Pavel 0:1, Velebil Lukáš 3:1, Mikeska Jakub 0:2, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Vévoda Ondřej 3:1, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 1:2),
14. kolo:
SK Přerov - TJ Holešov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 2:0, Vlach Martin 2:0, Skopal Dalibor 3:0, Olejník Jakub 2:0, body hostů: Sekanina Karel 0:3, Klůj Bronislav 0:2, Matela Zdeněk 0:2, Posolda Karel 0:2), T. J. Sokol Olomouc Neředín - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 3:1, Dočkal Tomáš 2:2, Valošek Jan 1:3, Chalupa Jakub 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 2:2, Došek Jaroslav 2:2, Vaculík Vladimír 1:3), TTC Bolatice - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harazim Zdeněk 2:2, Burdík Vítězslav 2:2, Wollný Michal 3:1, Siebert Karel 2:1, Musiol Kamil 0:1, body hostů: Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 3:1, Jahůdka Petr 0:4, Strejček Jiří 0:4), KST Slezan Opava - KST Zlín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Knybel Kamil 2:0, Wallik Lukáš 2:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Oharek David 0:2, Palásek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Jelínek Vojtěch 0:2), TTC Poruba Ostrava - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bugaj Pavel 1:1, Mikeska Jakub 1:2, Solanský Pavel 2:1, Velebil Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Orlovský Pavel 2:2, Hladil David 1:2, Vlček Pavel 0:2, Kuběna Stanislav 1:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST D - TTC FRÝDLANT 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupník Jan 1:1, Štalzer Adam 2:0, Kupec Rostislav 3:0, Lapisz Břetislav 0:2, WO 4:0, body hostů: Vévoda Ondřej 1:2, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 1:2, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Ostrava KST D - T. J. Sokol Olomouc Neředín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupec Rostislav 2:1, Lapisz Břetislav 1:1, Kadlec Vít 0:3, Krupník Jan 0:3, body hostů: Kovačik Jakub 2:1, Valošek Jan 2:1, Chalupa Jakub 3:0, Dočkal Tomáš 1:1), TTC Poruba Ostrava - SK Přerov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Petr 1:3, Velebil Lukáš 4:0, Bugaj Pavel 1:2, Mikeska Jakub 2:2, body hostů: Soukup Adam 3:1, Skalský Ondřej 0:4, Skopal Dalibor 3:1, Olejník Jakub 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Slezan Opava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuběna Stanislav 0:2, Hladil David 1:1, Orlovský Pavel 1:2, Vlček Pavel 0:3, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Vícha Radomír 1:2, Dzida Jan 2:0, Kudela Petr 2:0), TTC FRÝDLANT - TTC Bolatice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 2:2, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 1:2, Kotek Dominik 0:4, body hostů: Burdík Vítězslav 2:2, Wollný Michal 4:0, Harazim Zdeněk 2:1, Musiol Kamil 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Holešov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strejček Jiří 3:0, Račák Vítězslav 1:1, Křen Lubor 1:2, Bojko Karel 3:0, body hostů: Sekanina Karel 1:2, Klůj Bronislav 2:1, Stoklásek David 0:3, Posolda Karel 0:2), KST Zlín B - KST Vsetín 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karal Martin 2:2, Nedbálek Michal 3:1, Dufek Jakub 0:3, Oharek David 3:1, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Slováček Libor 2:2, Vaculík Vladimír 2:2, Juřica Tomáš 0:3),
16. kolo:
TTC Poruba Ostrava - T. J. Sokol Olomouc Neředín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solanský Petr 1:3, Cabiš Michal 1:2, Mikeska Jakub 1:2, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Kovačik Jakub 2:2, Valošek Jan 3:1, Chalupa Jakub 2:1, Dočkal Tomáš 1:2), TJ Ostrava KST D - SK Přerov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štalzer Adam 3:0, Vybíral Filip 1:1, Kupec Rostislav 3:0, Lapisz Břetislav 1:2, body hostů: Skalský Ondřej 0:3, Soukup Adam 2:1, Skopal Dalibor 0:3, Vlach Martin 1:1), TTC FRÝDLANT - KST Slezan Opava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Petr 0:2, Kotek Dominik 0:2, Hrabec Michal 0:3, Vévoda Ondřej 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 3:0, Wallik Lukáš 1:1, Vícha Radomír 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Bolatice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Stanislav 1:3, Orlovský Pavel 0:4, Vlček Pavel 2:1, Hladil David 3:1, body hostů: Burdík Vítězslav 3:1, Wollný Michal 3:1, Siebert Karel 1:3, Harazim Zdeněk 2:1), KST Zlín B - TJ Holešov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedbálek Michal 3:0, Karal Martin 1:2, Palásek Michal 1:2, Oharek David 2:1, Dufek Jakub 1:0, body hostů: Sekanina Karel 1:3, Klůj Bronislav 3:0, Stoklásek David 0:3, Posolda Karel 1:2), TJ Sokol Šarovy - KST Vsetín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejček Jiří 2:1, Křen Lubor 2:1, Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Slováček Libor 2:1, Vaculík Vladimír 0:3, Vincek Martin 0:3),
17. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Šarovy 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Dočkal Tomáš 0:3, Valošek Jan 1:2, Chalupa Jakub 2:2, body hostů: Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 3:0, Jahůdka Petr 1:2, Křen Lubor 1:2), SK Přerov - KST Zlín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 4:0, Skopal Dalibor 2:1, Vlach Martin 1:2, Skalský Ondřej 1:1, Olejník Jakub 0:2, body hostů: Nedbálek Michal 3:1, Dufek Jakub 2:2, Karal Martin 1:2, Jelínek Vojtěch 0:1, Koudelík Lukáš 0:2), TJ Holešov - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:1, Posolda Karel 1:1, Sekanina Karel 0:2, Klůj Bronislav 3:0, WO 3:0, body hostů: Vlček Pavel 0:1, Hladil David 2:1, Kuběna Stanislav 2:1, Kovář Martin 0:3, WO 0:3), KST Vsetín - TTC FRÝDLANT 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 0:3, Vaculík Vladimír 2:1, Juřica Tomáš 0:2, Sagáčik Štefan 2:2, Černohorský Tomáš 0:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 3:0, Kotek Dominik 1:2), KST Slezan Opava - TJ Ostrava KST D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Kudela Petr 1:1, Wallik Lukáš 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Štalzer Adam 3:0, Vybíral Filip 0:3, Kupec Rostislav 0:3, Merta Marek 0:2), TTC Bolatice - TTC Poruba Ostrava 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burdík Vítězslav 3:0, Harazim Zdeněk 0:3, Wollný Michal 0:3, Siebert Karel 0:2, Musiol Kamil 0:1, body hostů: Bugaj Pavel 2:1, Velebil Lukáš 3:0, Mikeska Jakub 2:1, Solanský Pavel 2:1),
18. kolo:
SK Přerov - TJ Sokol Šarovy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Jakub 3:1, Vlach Martin 2:2, Skopal Dalibor 2:2, Soukup Adam 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 0:4, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 3:1, Křen Lubor 0:4), T. J. Sokol Olomouc Neředín - KST Zlín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valošek Jan 3:1, Dočkal Tomáš 2:2, Chalupa Jakub 2:1, Kovačik Jakub 2:2, body hostů: Nedbálek Michal 3:1, Oharek David 0:4, Karal Martin 0:1, Dufek Jakub 3:0, Palásek Michal 0:3), KST Vsetín - TJ DDM Valašské Meziříčí 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Vladimír 0:3, Juřica Tomáš 0:3, Černohorský Tomáš 0:3, Slováček Libor 2:1, body hostů: Hladil David 3:0, Orlovský Pavel 2:1, Vlček Pavel 3:0, Drápela Marek 2:1), TJ Holešov - TTC FRÝDLANT 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Radek st. 1:1, Sekanina Karel 1:2, Vizner Marek 0:3, WO 0:3, body hostů: Hrabec Michal 2:1, Vévoda Ondřej 1:1, Tobola Petr 1:0, Maršálek Vladimír 2:0, WO 3:0), TTC Bolatice - TJ Ostrava KST D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siebert Karel 1:3, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 2:2, Burdík Vítězslav 2:2, body hostů: Krupník Jan 2:2, Štalzer Adam 2:2, Vybíral Filip 1:3, Lapisz Břetislav 4:0), KST Slezan Opava - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 2:1, Knybel Kamil 3:0, Dzida Jan 3:0, Vícha Radomír 1:2, body hostů: Velebil Lukáš 1:2, Mikeska Jakub 1:2, Solanský Pavel 1:2, Danko Petr 0:3),
19. kolo:
KST Slezan Opava - T. J. Sokol Olomouc Neředín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Radomír 2:1, Knybel Kamil 3:0, Wallik Lukáš 0:3, Dzida Jan 4:0, body hostů: Kovačik Jakub 2:2, Valošek Jan 1:2, Chalupa Jakub 1:2, Dočkal Tomáš 0:3), TTC Bolatice - SK Přerov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Siebert Karel 0:2, Harazim Zdeněk 0:2, Wollný Michal 0:3, Burdík Vítězslav 1:1, body hostů: Skopal Dalibor 3:0, Soukup Adam 2:0, Vlach Martin 2:0, Skalský Ondřej 1:1), TJ Ostrava KST D - TJ Holešov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupec Rostislav 1:1, Krupník Jan 1:1, Vybíral Filip 3:0, Štalzer Adam 3:0, body hostů: Sekanina Karel 1:2, Klůj Bronislav 1:2, Doležel Radek st. 0:2, Stoklásek David 0:2), TTC Poruba Ostrava - KST Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Petr 0:2, Mikeska Jakub 2:2, Solanský Pavel 2:2, Velebil Lukáš 3:1, Cabiš Michal 0:2, body hostů: Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Vaculík Vladimír 2:2, Černohorský Tomáš 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Šarovy 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladil David 0:2, Vlček Pavel 0:2, Orlovský Pavel 1:2, Kuběna Stanislav 1:2, body hostů: Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 3:0, Křen Lubor 1:1, Bojko Karel 2:0), TTC FRÝDLANT - KST Zlín B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršálek Vladimír 1:1, Vévoda Ondřej 1:1, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Palásek Michal 0:4, Oharek David 2:1, Nedbálek Michal 3:0, WO 0:4),
20. kolo:
TTC Bolatice - T. J. Sokol Olomouc Neředín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siebert Karel 1:3, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 2:2, Burdík Vítězslav 2:2, body hostů: Kovačik Jakub 3:1, Chalupa Jakub 1:3, Valošek Jan 4:0, Dočkal Tomáš 1:3), KST Slezan Opava - SK Přerov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 3:0, Vícha Radomír 0:3, Wallik Lukáš 1:2, Dzida Jan 4:0, body hostů: Soukup Adam 2:2, Skopal Dalibor 1:2, Vlach Martin 1:2, Skalský Ondřej 1:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Holešov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velebil Lukáš 2:0, Mikeska Jakub 1:1, Solanský Pavel 3:0, Bugaj Pavel 2:0, body hostů: Sekanina Karel 1:2, Doležel Radek st. 0:2, Vizner Marek 0:2, Stoklásek David 0:2), TJ Ostrava KST D - KST Vsetín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bajger Jiří 0:2, Kadlec Vít 0:2, Valošek Jakub 0:3, Krupník Jan 1:1, body hostů: Slováček Libor 3:0, Došek Jaroslav 2:0, Vaculík Vladimír 1:1, Sagáčik Štefan 2:0), TTC FRÝDLANT - TJ Sokol Šarovy 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 1:2, Hrabec Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Bojko Karel 3:1, Jahůdka Petr 2:1, Račák Vítězslav 0:2, Křen Lubor 2:1, WO 1:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Zlín B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběna Stanislav 0:4, Hladil David 0:3, Orlovský Pavel 1:2, Vlček Pavel 3:1, body hostů: Oharek David 3:1, Nedbálek Michal 4:0, Dufek Jakub 1:2, Jelínek Vojtěch 2:1),
21. kolo:
T. J. Sokol Olomouc Neředín - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valošek Jan 3:0, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 2:1, Kovačik Jakub 4:0, body hostů: Orlovský Pavel 1:3, Hladil David 2:1, Vlček Pavel 0:3, Drápela Marek 0:3), SK Přerov - TTC FRÝDLANT 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 3:1, Skalský Ondřej 1:2, Vlach Martin 3:0, Olejník Jakub 2:2, body hostů: Vévoda Ondřej 1:3, Hrabec Michal 2:2, Tobola Petr 1:2, Kotek Dominik 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 2:2, Gajdůšek Robert 0:3, Strejček Jiří 2:2, Plhák Jan ml. 0:1, body hostů: Vybíral Filip 3:1, Kupec Rostislav 1:3, Krupník Jan 2:2, Merta Marek 2:2), KST Zlín B - TTC Poruba Ostrava 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jakub 3:1, Oharek David 2:1, Jelínek Vojtěch 2:1, Nedbálek Michal 3:1, body hostů: Bugaj Pavel 2:1, Velebil Lukáš 2:2, Mikeska Jakub 0:3, Solanský Pavel 0:3, Solanský Petr 0:1), TJ Holešov - KST Slezan Opava 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vizner Marek 0:3, Sekanina Karel 2:0, Posolda Karel 0:3, Doležel Radek st. 0:3, WO 4:0, body hostů: Vitásek Adam 3:1, Dzida Martin 3:1, Kudela Petr 3:0, WO 0:4), KST Vsetín - TTC Bolatice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Došek Jaroslav 2:1, Černohorský Tomáš 0:3, Juřica Tomáš 1:2, Sagáčik Štefan 3:1, WO 0:1, body hostů: Wollný Michal 4:0, Burdík Vítězslav 1:2, Siebert Karel 1:2, Harazim Zdeněk 1:2, WO 1:0),
22. kolo:
SK Přerov - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Adam 1:1, Vlach Martin 0:2, Olejník Jakub 2:1, Skalský Ondřej 1:1, WO 6:0, body hostů: Hladil David 3:1, Orlovský Pavel 2:2, Vlček Pavel 0:1, WO 0:6), T. J. Sokol Olomouc Neředín - TTC FRÝDLANT 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valošek Jan 2:1, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 1:2, Kovačik Jakub 2:1, WO 2:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:2, Hrabec Michal 2:0, Vévoda Ondřej 1:2, Kotek Dominik 1:2, WO 0:2), KST Zlín B - TJ Ostrava KST D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jakub 1:1, Oharek David 2:0, Jelínek Vojtěch 1:2, Nedbálek Michal 3:0, WO 1:0, body hostů: Vybíral Filip 2:1, Krupník Jan 1:2, Merta Marek 0:2, Kupec Rostislav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jan ml. 0:1, Strejček Jiří 2:2, Křen Lubor 2:2, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 0:3, body hostů: Velebil Lukáš 1:3, Bugaj Pavel 3:1, Mikeska Jakub 2:2, Solanský Pavel 2:2), KST Vsetín - KST Slezan Opava 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 1:3, Juřica Tomáš 2:1, Bártek Dušan 0:3, Slováček Libor 2:1, WO 0:1, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Wallik Lukáš 2:2, Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 0:3, WO 1:0), TJ Holešov - TTC Bolatice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Karel 3:0, Vizner Marek 0:3, Klůj Bronislav 1:2, Posolda Karel 0:3, body hostů: Wollný Michal 2:1, Burdík Vítězslav 2:1, Siebert Karel 2:1, Harazim Zdeněk 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Šarovy - KST Slezan Opava 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Račák Vítězslav 2:2, Strejček Jiří 0:1, Křen Lubor 0:3, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 0:3, body hostů: Dzida Jan 3:1, Knybel Kamil 3:1, Kudela Petr 2:2, Wallik Lukáš 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Šarovy 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knybel Kamil 3:0, Vícha Radomír 0:2, Kudela Petr 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Račák Vítězslav 2:1, Bojko Karel 1:0, Jahůdka Petr 0:3, Strejček Jiří 0:2, Plhák Jan ml. 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Šarovy -:-,
1. liga žen skupina B
1. kolo:
TJ Sokol Líšeň - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:3, Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:3, body hostů: Bednářová Lenka 2:0, Prnová Veronika 0:2, Záděrová Linda 2:0, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Fojtíková Jana 2:1, Witoszová Klára 1:2, body hostů: Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Jana 2:1, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Šprtová Karolína 0:3, Šíblová Sára 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 1:1, Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 2:0, Novotná Jana 2:1, WO 1:0), KST GMC Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Ševčíková Klára 2:1, Šíblová Sára 0:3), MK Řeznovice B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafaříková Sandra 2:1, Yefimova Anastasiia 2:1, Telecká Jana 2:1, body hostů: Somrová Gabriela 0:3, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 1:2, Bednářová Lenka 2:1, body hostů: Sikorová Kamila 1:2, Vašendová Jana 3:0, Hrabicová Klára 0:3),
3. kolo:
SK Dobré B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 0:2, Němečková Monika 2:0, Koďousková Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Králová Lucie 1:2, Veiglová Jarmila 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Radka 2:1, Babáková Klára 1:2, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Ševčíková Klára 3:0, Šíblová Sára 1:2), KST GMC Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:0, Novotná Jana 0:3, Žižkovská Rebeka 0:1), MK Řeznovice B - SKST Baník Havířov B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafaříková Sandra 0:3, Yefimova Anastasiia 3:0, Telecká Jana 0:3, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Hrabicová Klára 2:1, Vašendová Jana 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 0:3),
4. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, Malíková Klára 0:3, body hostů: Daňová Andrea 3:0, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 1:2, Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 1:2, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 0:3, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 2:1), SK Dobré B - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0),
5. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Baník Havířov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:2, Kadlčáková Alena 1:1, Králová Lucie 0:1, WO 3:1, body hostů: Hrabicová Klára 2:1, Sikorová Kamila 2:0, WO 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Blechová Barbora 0:3, Novotná Jana 2:1, body hostů: Mergenthalová Petra 3:0, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 3:0, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SK Dobré B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Babáková Klára 2:1, Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Líšeň - Klub stolního tenisu Olomouc 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 3:0, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 2:1, body hostů: Malíková Klára 1:2, Ďuláková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Němečková Monika 1:2, Rozínková Kateřina 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Novotná Lucie 1:2, Blechová Barbora 1:2, Novotná Jana 1:2), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 1:2, Hrabicová Klára 0:3, WO 0:3, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Šíblová Sára 1:0, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 0:1, WO 3:0),
7. kolo:
KST GMC Blansko - Klub stolního tenisu Olomouc 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Trávníčková Karla 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, body hostů: Malíková Klára 0:3, Ďuláková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), MK Řeznovice B - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1, Šafaříková Sandra 0:3, body hostů: Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Rozínková Kateřina 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 3:0, Daňová Andrea 1:0, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Šíblová Sára 1:2, Šprtová Karolína 0:3), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 1:2, Hrabicová Klára 1:2, WO 0:3, body hostů: Novotná Jana 2:0, Novotná Lucie 2:0, Blechová Barbora 0:2, WO 3:0),
8. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, Ďuláková Kateřina 0:3, body hostů: Novotná Jana 3:0, Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0), SK Dobré B - SKST Baník Havířov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Rozínková Kateřina 2:1, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Fojtíková Jana 1:2, Vašendová Jana 3:0), TJ Sokol Líšeň - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 1:1, Hortová Zuzana 1:1, Babáková Radka 1:0, WO 3:1, body hostů: Yefimova Anastasiia 1:1, Telecká Jana 1:2, WO 1:3), KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Prnová Veronika 0:3, Bednářová Lenka 1:2),
9. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, Králová Lucie 0:3, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Šíblová Sára 2:1, Šprtová Karolína 2:1), SK Dobré B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Rozínková Kateřina 2:1, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 1:2), TJ Sokol Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Radka 2:0, WO 0:1, body hostů: Bednářová Lenka 1:1, Prnová Veronika 0:3, Mergenthalová Petra 0:3, WO 1:0), KST GMC Blansko - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 1:1, WO 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, WO 0:3),
10. kolo:
MK Řeznovice B - Klub stolního tenisu Olomouc 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:1, Yefimova Anastasiia 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, Koberová Klára 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - TJ Sokol Líšeň 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 0:3, Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Hortová Zuzana 1:2, Babáková Radka 1:2, Pikolonová Šárka 2:1), SKST Baník Havířov B - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:2, Sikorová Kamila 1:2, Vašendová Jana 2:1, body hostů: Ševčíková Veronika 0:3, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 1:2, Rozínková Kateřina 3:0),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - Klub stolního tenisu Olomouc 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 1:2, Ďuláková Kateřina 0:3, Koberová Klára 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 1:2, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 1:2), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol Líšeň 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 2:0, Vašendová Jana 2:1, Hrabicová Klára 3:0, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 0:3, Babáková Radka 0:2, Hortová Zuzana 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Jana 2:1, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, Rozínková Kateřina 3:0),
12. kolo:
KST GMC Blansko - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 2:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:1, WO 2:0, body hostů: Babáková Radka 0:2, Babáková Klára 0:2, Pikolonová Šárka 2:1, WO 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1, body hostů: Šafaříková Sandra 0:3, Telecká Jana 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Baník Havířov B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 1:2, body hostů: Sikorová Kamila 1:2, Hrabicová Klára 3:0, Vašendová Jana 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 0:3, Šíblová Sára 0:3, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 2:1, Novotná Jana 3:0),
13. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blechová Barbora 1:1, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 2:1, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Klára 3:0, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - MK Řeznovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:2, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, body hostů: Šafaříková Sandra 1:2, Telecká Jana 0:3, Yefimova Anastasiia 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanáková Nela 0:2, Hrabicová Klára 1:2, Vašendová Jana 1:2, WO 1:0, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, Záděrová Linda 2:1, WO 0:1),
14. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 1:2, Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, body hostů: Doucková Aneta 2:1, Bačinová Lucie 1:2, Němečková Monika 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 2:1, WO 1:0, body hostů: Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Blechová Barbora 1:2, WO 0:3, body hostů: Pavlicová Renata 2:0, Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 1:1, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 1:2, Vašendová Jana 2:1, Hrabicová Klára 2:1, body hostů: Šafaříková Sandra 1:2, Telecká Jana 0:3, Yefimova Anastasiia 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 0:2, WO 1:0, body hostů: Mergenthalová Petra 1:1, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, WO 0:1),
15. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:1, Somrová Gabriela 1:1, Rusnáková Markéta 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yefimova Anastasiia 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 0:3, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 1:0, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, Havlíčková Michaela 0:1, WO 1:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:3, Ševčíková Klára 0:2, Šíblová Sára 1:2, WO 0:1), KST GMC Blansko - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Němečková Monika 2:1),
16. kolo:
SKST Baník Havířov B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 1:1, Hrabicová Klára 1:1, Sikorová Kamila 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 3:0, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 0:3, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 0:3), MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yefimova Anastasiia 2:1, Šafaříková Sandra 1:2, body hostů: Šíblová Sára 0:3, Šprtová Karolína 1:2, Ševčíková Klára 2:1), TJ Sokol Líšeň - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Klára 1:2, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Bačinová Lucie 1:2, Němečková Monika 3:0),
17. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - TJ Sokol Líšeň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:2, Glücková Lenka 1:2, Viktorínová Michaela 1:2, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SK Dobré B - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Němečková Monika 3:0, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Březinová Barbora 0:3, Daňová Andrea 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SKST Baník Havířov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Markéta 3:0, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Sikorová Kamila 2:1, Vašendová Jana 1:2),
18. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:3, Glücková Lenka 0:3, Viktorínová Michaela 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0), SK Dobré B - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:2, Němečková Monika 1:2, Rozínková Kateřina 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 2:0, Ševčíková Markéta 3:0, Šíblová Sára 2:1, WO 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:2, Daňová Barbora 0:2, Daňová Andrea 0:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Baník Havířov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Jana 0:2, Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 0:3, WO 0:1, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Vašendová Jana 2:0, Hrabicová Klára 2:1, WO 1:0),
19. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - Klub stolního tenisu Olomouc 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Jana 1:1, Blechová Barbora 1:1, Novotná Lucie 2:0, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), SKST Baník Havířov B - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Hrabicová Klára 1:2, WO 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 0:2, Němečková Monika 1:1, Rozínková Kateřina 1:1, WO 3:0), MK Řeznovice B - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Šafaříková Sandra 0:3, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 1:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 0:3, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 2:1),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - Klub stolního tenisu Olomouc 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 1:1, Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 1:2, WO 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Březinová Barbora 0:3, body hostů: Němečková Monika 3:0, Koďousková Eliška 2:1, Rozínková Kateřina 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Líšeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prnová Veronika 1:1, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, WO 2:0, body hostů: Hortová Zuzana 1:1, Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:2), MK Řeznovice B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Yefimova Anastasiia 1:2, Šafaříková Sandra 0:3, body hostů: Ševčíková Veronika 2:1, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 3:0),
21. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - MK Řeznovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 0:2, Kadlčáková Alena 0:2, Koberová Klára 0:2, WO 3:0, body hostů: Šafaříková Sandra 3:0, Telecká Jana 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Klára 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Pikolonová Šárka 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Matějová Hanka 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), KST GMC Blansko - SKST Baník Havířov B 10:0wo (řeší STK), SK Dobré B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grimmerová Diana 1:2, Rozínková Kateřina 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Šíblová Sára 0:3, Šprtová Karolína 1:2),
22. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - TTC Moravská Slavia Brno 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Glücková Lenka 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Prnová Veronika 3:0, Mergenthalová Petra 3:0), KST GMC Blansko - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Matějová Hanka 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), TJ Sokol Líšeň - SKST Baník Havířov B 10:0wo (řeší STK), SK Dobré B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Němečková Monika 2:1, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 0:3, Novotná Jana 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno 2:5 (body domácích: Pavlicová Renata 1:1, Chajda Marie 1:2, Ševčíková Veronika 0:2, body hostů: Bednářová Lenka 0:2, Mergenthalová Petra 2:0, Záděrová Linda 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - KST GMC Blansko 5:3 (body domácích: Bednářová Lenka 0:2, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 2:1, body hostů: Chajda Marie 1:2, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno -:-,
2. liga žen skupina B
1. kolo:
SKST Liberec - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Bajtalonová Jitka 2:1, Matoušková Stanislava 0:3), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 3:0, Dvořáková Anna 1:2, Chocová Alena 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Prášilová Petra 0:3, Eisnerová Heda 1:2, Drobná Lucie 1:2), TJ Montas Hradec Králové - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 1:2, Brandejsová Monika 1:2, Aubusová Gabriela 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0),
2. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 1:2, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, body hostů: Aubusová Gabriela 1:2, Kolegarová Šárka 1:2, Brandejsová Monika 0:3), SKST Liberec - TJ Lokomotiva Trutnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:1, Pařízková Monika 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, body hostů: Holá Natálie 0:3, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 0:3), TJ AVIA Čakovice - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Smíšková Martina 3:0, Munková Irena 1:2, Nováková Martina 3:0), Slovan KST Bohnice B - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Kadavá Tereza 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 0:3),
3. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 2:1, Dosedělová Michaela 2:1, Koutská Marie 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:2, Fabiánová Pavla 0:3, Hudečková Hana 3:0, Tomsová Kateřina 0:1), TJ Sokol Turnov - TJ Lokomotiva Trutnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 2:1, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, body hostů: Holá Natálie 0:3, Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 1:2), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 3:0, Dvořáková Anna 1:2, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 1:2, Vešicová Renata 0:3), Slovan KST Bohnice B - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 0:2, Bartoňová Tereza 0:2, Bartoňová Jitka 0:2, Kadavá Tereza 0:1, WO 2:0, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 2:0, Nováková Martina 3:0, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - SKP Sever Ústí nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Brandejsová Monika 0:3, body hostů: Munková Irena 3:0, Smíšková Martina 3:0, Nováková Martina 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TTC Litoměřice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 0:2, Fabiánová Pavla 0:3, Hudečková Hana 1:2, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 3:0, Drobná Lucie 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ AVIA Čakovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holá Natálie 1:2, Hindráková Martina 1:2, Albrechtová Renata 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 3:0, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 1:2, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 2:1, body hostů: Nykodýmová Natálie 0:3, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 2:1),
5. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TTC Litoměřice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:2, Aubusová Gabriela 0:3, Brandejsová Monika 0:3, WO 0:1, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 3:0, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 2:0, Fabiánová Pavla 0:3, WO 1:0, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Munková Irena 2:1, Nováková Martina 2:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Trutnov - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holá Natálie 0:3, Hindráková Martina 0:3, Albrechtová Renata 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 2:1, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Tereza 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 0:1, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, Pichová Martina 0:2, body hostů: Bajtalonová Jitka 1:2, Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2),
6. kolo:
SKST Liberec - TJ Montas Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 3:0, Pařízková Monika 1:2, Nykodýmová Natálie 1:2, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 2:1, Brandejsová Monika 0:3), TJ Sokol Turnov - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 0:1, Bajtalonová Jitka 2:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 2:1), TJ AVIA Čakovice - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 2:1, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Pichová Martina 0:3, Brožová Alena 1:2, Dosedělová Michaela 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 3:0, Hauznerová Michaela 3:0, Munková Irena 3:0, body hostů: Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 0:3, Hindráková Martina 0:3),
7. kolo:
SKST Liberec - TTC Brandýs nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 3:0, Pařízková Monika 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, body hostů: Jaroňová Karolína 0:3, Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 1:2), TJ Sokol Turnov - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:0, Bajtalonová Jitka 1:1, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 0:3, Smejkalová Blanka 1:2), Slovan KST Bohnice B - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 2:1, body hostů: Brožová Alena 1:2, Pichová Martina 0:3, Dosedělová Michaela 2:1), TTC Litoměřice - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 1:2, Hindráková Martina 0:3),
8. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TJ Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aubusová Gabriela 3:0, Samková Jaroslava 0:3, Kolegarová Šárka 0:3, body hostů: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 2:1, Hindráková Martina 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítová Drahomíra 0:3, Dosedělová Michaela 2:1, Koutská Marie 2:1, body hostů: Munková Irena 1:2, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 2:1), SKST Liberec - TJ AVIA Čakovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Pařízková Monika 0:3, Nykodýmová Natálie 0:3, body hostů: Skříčková Ivana 2:0, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 2:1, Dvořáková Anna 1:0), TJ Sokol Turnov - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 1:2, Zatřepálková Lenka 3:0, Fabiánová Pavla 2:1, body hostů: Holá Natálie 2:1, Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 1:2, Vítová Drahomíra 0:3, body hostů: Eisnerová Heda 2:1, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0), SKST Liberec - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1), TJ Sokol Turnov - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Jitka 0:3, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:0, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 1:2, Dvořáková Anna 0:2),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Skříčková Ivana 0:1, Chocová Alena 3:0, Dvořáková Anna 2:0, body hostů: Brandejsová Monika 0:3, Smejkalová Blanka 2:1, Samková Jaroslava 0:3), Slovan KST Bohnice B - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Liberec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:1, Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Nykodýmová Natálie 0:3, Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 1:2), TTC Litoměřice - TJ Sokol Turnov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 2:0, Prášilová Petra 2:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 0:3, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:3), TJ Lokomotiva Trutnov - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:0, Hronešová Jana 1:1, Holá Natálie 0:2, WO 3:0, body hostů: Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 2:1, WO 0:3),
11. kolo:
TJ AVIA Čakovice - TTC Brandýs nad Labem 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Skříčková Ivana 1:0, Chocová Alena 2:1, Dvořáková Anna 2:0, body hostů: Hudečková Hana 1:0, Hudečková Věra 0:3, Zatřepálková Lenka 1:2, Fabiánová Pavla 0:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 3:0, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Brandejsová Monika 1:2, Smejkalová Blanka 2:1, Langrová Dana 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Turnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 1:1, Vysocká Karolína 2:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:3), TTC Litoměřice - SKST Liberec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Nykodýmová Natálie 1:2, Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Turnov - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 1:2, Longinová Ilona 3:0, Bajtalonová Jitka 1:2, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 2:1), TTC Litoměřice - SKP Sever Ústí nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Drobná Lucie 2:0, Prášilová Petra 2:1, WO 1:0, body hostů: Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 0:3, Munková Irena 0:2, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 1:1, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Brandejsová Monika 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 1:2),
13. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - KST Jirkov TECHNOLINE 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 1:2, body hostů: Tereza Ajdini 2:1, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - SKST Liberec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:1, Holá Natálie 0:3, Hronešová Jana 1:2, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:1, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:1, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 1:2, body hostů: Dvořáková Anna 0:3, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 1:2), TTC Litoměřice - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 0:1, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 0:2),
14. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 2:0, Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 1:2), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Sokol Turnov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 0:3, Holá Natálie 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 2:1), TTC Litoměřice - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Svobodová Helena 1:2, Chocová Alena 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:0, Smíšková Martina 3:0, WO 0:2, body hostů: Schoberová Martina 0:2, Bartoňová Tereza 0:3, Veletová Ilona 0:2, WO 2:0),
15. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 1:2, Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:0, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 1:2, Brandejsová Monika 1:2), TTC Litoměřice - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 2:1, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0), TJ AVIA Čakovice - TJ Lokomotiva Trutnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 3:0, Chocová Alena 1:2, body hostů: Albrechtová Renata 1:2, Hindráková Martina 1:2, Hronešová Jana 1:2), SKST Liberec - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 3:0),
16. kolo:
TTC Litoměřice - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:0, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 0:3, Vešicová Renata 0:1, body hostů: Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 2:1, Brandejsová Monika 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Munková Irena 0:1, Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 3:0, Bartoňová Jitka 2:0, Bartoňová Tereza 2:1, WO 1:0, body hostů: Hindráková Martina 1:2, Hronešová Jana 0:3, Albrechtová Renata 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Turnov - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 0:3, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 0:3, body hostů: Tereza Ajdini 2:1, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 2:1),
17. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Langrová Dana 0:3, Aubusová Gabriela 2:1, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 1:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Turnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Šípková Nela 1:2, Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ AVIA Čakovice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Lokomotiva Trutnov - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 1:1, Hindráková Martina 0:2, Holá Natálie 1:2, WO 1:1, body hostů: Munková Irena 1:2, Vysocká Karolína 2:0, Nováková Martina 2:0, WO 1:1),
18. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - SKST Liberec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 0:3, Hudečková Věra 1:2, body hostů: Butrym Sandra 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 3:0), TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Turnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smejkalová Blanka 2:1, Langrová Dana 0:3, Aubusová Gabriela 3:0, body hostů: Šípková Nela 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 2:1, Tereza Ajdini 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 1:2, Schoberová Martina 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - TTC Litoměřice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Landsmannová Alena 0:3, Hronešová Jana 1:2, Holá Natálie 1:2, body hostů: Eisnerová Heda 3:0, Prášilová Petra 3:0, Petržílková Eliška 1:2),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Montas Hradec Králové 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 1:1, Hindráková Martina 1:2, Holá Natálie 0:3, Kalášková Lenka 0:1, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 3:0, Langrová Dana 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 2:0, Smíšková Martina 3:0, WO 0:1, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Brožová Alena 0:3, Dosedělová Michaela 0:2, WO 1:0), TJ AVIA Čakovice - SKST Liberec 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 1:2, Chocová Alena 1:2, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 2:0, Schoberová Martina 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, WO 0:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Šípková Nela 0:2, Matoušková Stanislava 1:2, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:1, Hindráková Martina 2:1, Holá Natálie 2:1, body hostů: Hudečková Věra 0:3, Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 3:0), TTC Litoměřice - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Brožová Alena 0:3, Tereza Ajdini 2:1, Dosedělová Michaela 2:1), Slovan KST Bohnice B - SKST Liberec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Jitka 3:0, Schoberová Martina 0:3, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 2:1), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Turnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:0, Dvořáková Anna 3:0, Chocová Alena 3:0, WO 0:1, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 0:2, Šípková Nela 0:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Aubusová Gabriela 2:1, Langrová Dana 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 1:2), TTC Brandýs nad Labem - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 0:3, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 1:2), SKST Liberec - SKP Sever Ústí nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 1:2, body hostů: Munková Irena 0:3, Smíšková Martina 3:0, Vysocká Karolína 2:1), TJ Sokol Turnov - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Petržílková Eliška 1:2, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 1:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Lokomotiva Trutnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, Tereza Ajdini 2:1, body hostů: Hindráková Martina 2:1, Albrechtová Renata 0:1, Holá Natálie 0:3, Hronešová Jana 0:2),
22. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ AVIA Čakovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 1:1, Hudečková Hana 2:0, Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:1, WO 1:0, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Svobodová Helena 0:2, Chocová Alena 1:2, WO 0:1), TJ Montas Hradec Králové - Slovan KST Bohnice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Aubusová Gabriela 2:1, Langrová Dana 0:3, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1), TJ Sokol Turnov - SKP Sever Ústí nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:1, WO 0:1, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 3:0, Vysocká Karolína 2:1, WO 1:0), SKST Liberec - TTC Litoměřice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 1:2, body hostů: Petržílková Eliška 0:3, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice 5:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Litoměřice - SKP Sever Ústí nad Labem 0:5wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice -:-,
2. liga žen skupina C
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 2:1, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Bačinová Pavla 0:3, Koďousková Eliška 2:1), SKST Dubňany - TTC Moravská Slavia Brno B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 0:3, Příkaská Lenka 1:2, Kladňáková Hana 0:3, body hostů: Halasová Ludmila 2:1, Blatná Alena 3:0, Hrdličková Tereza 3:0), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Kaplanová Miroslava 3:0, WO 0:3, body hostů: Částková Eliška 0:2, Motlová Monika 0:2, Motlová Jitka 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Děhylov - SK Frýdlant n. O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horná Petra 2:1, Segetová Patricie 2:1, Synková Kristýna 1:2, body hostů: Chovancová Marie 0:3, Daňová Barbora 3:0, Kurajská Tereza 1:2),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupová Soňa 0:3, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Segetová Patricie 1:2, Horná Petra 1:1, Koblovská Dominika 2:1, Jurdzinová Petra 1:0), SK Dobré C - SK Frýdlant n. O. 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Michaela 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 1:2, body hostů: Daňová Barbora 3:0, Březinová Barbora 3:0, Kurajská Tereza 1:2), Sportovní klub Jihlava - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 2:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), SKST Dubňany - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuralová Hana 0:3, Kotásková Petra 3:0, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Vránová Martina 2:1, Velechová Adéla 2:1, Sedláčková Tereza 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halasová Ludmila 0:3, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 2:1, body hostů: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 1:2, Motlová Jitka 3:0),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - SK Frýdlant n. O. 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Kurajská Tereza 2:1, Březinová Barbora 1:2), SK Dobré C - TJ Sokol Děhylov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 0:1, Koďousková Eliška 2:1, Grimmerová Diana 0:2, body hostů: Segetová Patricie 2:1, Horná Petra 2:1, Koblovská Dominika 1:1, Jurdzinová Petra 1:0), SKST Dubňany - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuralová Hana 0:3, Kotásková Petra 1:2, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 3:0, Motlová Jitka 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halasová Ludmila 1:2, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Vránová Martina 1:2, Velechová Adéla 1:2, Sedláčková Tereza 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Chrudim 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horná Petra 3:0, Koblovská Dominika 2:0, Synková Kristýna 3:0, Synková Markéta 0:1, body hostů: Vránová Martina 0:3, Velechová Adéla 0:3, Sedláčková Tereza 1:2), SK Frýdlant n. O. - TTC Ústí nad Orlicí B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Barbora 2:1, Březinová Barbora 2:1, Kurajská Tereza 3:0, body hostů: Cyranyová Lucie 0:3, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3), T.J. Sokol Vsetín - SKST Dubňany 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pončíková Kateřina 1:2, Vítková Hana 2:1, Hnátková Kateřina 0:2, Hanáková Nela 1:0, body hostů: Véghová Viola 0:3, Kotásková Michaela 2:1, Kotásková Petra 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - Sportovní klub Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 2:1, Šedová Eliška 1:2, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Cahová Zuzana 0:3, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horná Petra 2:0, Koblovská Dominika 2:1, Synková Kristýna 2:1, Synková Markéta 0:1, body hostů: Cyranyová Lucie 0:3, Motlová Monika 1:2, Částková Eliška 2:1), SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:2, Březinová Barbora 1:2, body hostů: Velechová Adéla 1:2, Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), T.J. Sokol Vsetín - TTC Moravská Slavia Brno B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 3:0, Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 1:0, Hnátková Kateřina 1:1, body hostů: Halasová Ludmila 1:2, Havlíčková Michaela 0:3, Hrdličková Tereza 0:3), SK Dobré C - Sportovní klub Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doucková Aneta 2:1, Zemanová Michaela 1:2, Bačinová Lucie 1:2, body hostů: Cahová Zuzana 0:3, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0),
6. kolo:
Sportovní klub Jihlava - TJ Sokol Děhylov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 2:1, body hostů: Horná Petra 3:0, Jurdzinová Petra 2:1, Koblovská Dominika 2:1), SKST Dubňany - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 0:3, Kladňáková Hana 0:3, Zemánková Gabriela 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 3:0, Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - SK Dobré C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 0:3, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Grimmerová Diana 1:2, Bačinová Pavla 2:1), TJ Sokol Chrudim - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Jana 2:1, Jílková Vanesa 0:3, Vránová Martina 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Vítková Hana 3:0, Hnátková Kateřina 1:2),
7. kolo:
Sportovní klub Jihlava - SK Frýdlant n. O. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Daňová Barbora 2:1, Chovancová Marie 1:2, Březinová Barbora 2:1), SKST Dubňany - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šuralová Hana 0:3, Kotásková Petra 2:1, Příkaská Lenka 0:3, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Ducháčová Kateřina 2:1, Bačinová Pavla 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halasová Ludmila 0:3, Hrdličková Tereza 0:3, Havlíčková Michaela 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 3:0, Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - T.J. Sokol Vsetín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 0:3, Motlová Monika 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 3:0, Hnátková Kateřina 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Děhylov - T.J. Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horná Petra 3:0, Koblovská Dominika 1:2, Segetová Patricie 1:2, body hostů: Vítková Hana 1:2, Tydlačková Simona 2:1, Hanáková Nela 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Velechová Adéla 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 1:2), SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 1:2, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 3:0, Částková Eliška 3:0), Sportovní klub Jihlava - SKST Dubňany 10:0wo,
9. kolo:
SK Frýdlant n. O. - T.J. Sokol Vsetín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Kurajská Tereza 0:3, Březinová Barbora 0:3, body hostů: Hnátková Kateřina 3:0, Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 1:0, Hanáková Nela 2:0), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Částková Eliška 1:2, Cyranyová Lucie 0:3, Motlová Monika 0:3), SK Dobré C - TJ Sokol Chrudim 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Michaela 2:1, Doucková Aneta 2:1, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Velechová Adéla 2:1, Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1), Sportovní klub Jihlava - TTC Moravská Slavia Brno B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Hrdličková Tereza 2:1, Blatná Alena 2:1, Havlíčková Michaela 2:1),
10. kolo:
SKST Dubňany - TJ Sokol Děhylov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lungová Michaela 0:2, Kotásková Michaela 0:3, Dohnálková Natálie 0:3, Šuralová Hana 0:1, body hostů: Koblovská Dominika 3:0, Horná Petra 3:0, Segetová Patricie 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - SK Frýdlant n. O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blatná Alena 2:0, Hrdličková Tereza 1:2, Havlíčková Michaela 2:1, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Daňová Barbora 2:1, Kurajská Tereza 1:2, Březinová Barbora 1:2), TJ Sokol Chrudim - Sportovní klub Jihlava 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velechová Adéla 1:1, Sedláčková Tereza 2:0, Vránová Martina 2:0, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, WO 0:3), T.J. Sokol Vsetín - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanáková Nela 1:2, Tydlačková Simona 1:2, Vítková Hana 2:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 0:3, Svojanovská Jana 2:1, Šedová Eliška 3:0),
11. kolo:
SKST Dubňany - SK Frýdlant n. O. 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 1:2, Kotásková Michaela 0:3, Příkaská Lenka 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Kurajská Tereza 3:0, Daňová Barbora 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Děhylov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blatná Alena 0:2, Hrdličková Tereza 1:2, Halasová Ludmila 0:3, WO 0:1, body hostů: Koblovská Dominika 3:0, Horná Petra 2:0, Segetová Patricie 2:1, WO 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - Sportovní klub Jihlava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motlová Monika 1:1, Cyranyová Lucie 0:2, Částková Eliška 2:0, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Píšová Adéla 1:2, WO 0:3), T.J. Sokol Vsetín - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 2:1, Vítková Hana 3:0, Tydlačková Simona 1:0, Hanáková Nela 2:0, body hostů: Bačinová Lucie 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 0:3),
12. kolo:
SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 1:2, Koďousková Eliška 1:2, Zemanová Michaela 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 1:2, Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blatná Alena 2:0, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 2:1, WO 0:1, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Kotásková Petra 2:0, Véghová Viola 0:3, WO 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cyranyová Lucie 3:0, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2, body hostů: Jílková Vanesa 0:3, Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1), SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Děhylov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Barbora 2:1, Chovancová Marie 0:3, Matějová Hanka 0:3, body hostů: Horná Petra 2:1, Koblovská Dominika 3:0, Jurdzinová Petra 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horná Petra 3:0, Koblovská Dominika 2:1, Segetová Patricie 2:1, body hostů: Svojanovská Jana 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 1:2), SK Frýdlant n. O. - SK Dobré C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Barbora 2:1, Březinová Barbora 2:1, Kurajská Tereza 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:1, Ducháčová Kateřina 1:2, Bačinová Pavla 0:3), T.J. Sokol Vsetín - Sportovní klub Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Kateřina 0:2, Vítková Hana 0:2, Tydlačková Simona 1:1, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Vránová Martina 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Moravská Slavia Brno B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 3:0, Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Halasová Ludmila 0:3, Blatná Alena 2:1, Havlíčková Michaela 2:1),
14. kolo:
SK Frýdlant n. O. - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Březinová Barbora 0:3, Kurajská Tereza 0:3, body hostů: Svojanovská Jana 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, Šedová Eliška 3:0), TJ Sokol Děhylov - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horná Petra 2:1, Synková Kristýna 2:1, Koblovská Dominika 1:0, Segetová Patricie 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 3:0, Bačinová Pavla 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 3:0, Motlová Jitka 1:0, Cyranyová Lucie 3:0, Motlová Monika 2:0, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Lungová Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3), TJ Sokol Chrudim - TTC Moravská Slavia Brno B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 2:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:3, Blatná Alena 2:1, Havlíčková Michaela 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Děhylov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Sedláčková Karla 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 3:0, Horná Petra 3:0, Segetová Patricie 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 2:1, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 2:1, Kurajská Tereza 2:1), SKST Dubňany - T.J. Sokol Vsetín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 0:1, Kladňáková Hana 0:3, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Michaela 0:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 3:0, Hnátková Kateřina 3:0), Sportovní klub Jihlava - TTC Ústí nad Orlicí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 1:2, body hostů: Svojanovská Jana 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 3:0),
16. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Děhylov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 0:2, Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 0:3, WO 0:1, body hostů: Koblovská Dominika 3:0, Horná Petra 2:0, Segetová Patricie 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Chrudim - SK Frýdlant n. O. 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Jana 3:0, Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 1:2, body hostů: Březinová Barbora 1:2, Daňová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - T.J. Sokol Vsetín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdličková Tereza 1:1, Halasová Ludmila 0:3, Havlíčková Michaela 1:2, WO 0:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 1:1, Hnátková Kateřina 2:1, WO 1:0), Sportovní klub Jihlava - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 2:1, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 2:1, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Děhylov - Sportovní klub Jihlava 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Kristýna 0:2, Koblovská Dominika 1:1, Segetová Patricie 1:1, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Dubňany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 1:1, Bezdíčková Lenka 3:0, Rebejová Karla 3:0, WO 1:0, body hostů: Kotásková Michaela 1:2, Šuralová Hana 0:2, Dohnálková Natálie 0:3, WO 0:1), SK Dobré C - TTC Moravská Slavia Brno B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Zemanová Michaela 2:1, body hostů: Havlíčková Michaela 0:3, Blatná Alena 1:2, Hrdličková Tereza 3:0), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 0:3, Vítková Hana 3:0, body hostů: Velechová Adéla 1:2, Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 1:2),
18. kolo:
SK Frýdlant n. O. - Sportovní klub Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chovancová Marie 0:2, Kotková Daniela 1:1, Kurajská Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, WO 0:3), SK Dobré C - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 2:0, Zemanová Michaela 3:0, Bačinová Lucie 1:2, WO 1:0, body hostů: Kotásková Michaela 1:2, Šuralová Hana 1:1, Dohnálková Natálie 0:3, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, Rebejová Karla 3:0, body hostů: Havlíčková Michaela 0:3, Blatná Alena 0:3, Hrdličková Tereza 0:3), T.J. Sokol Vsetín - TTC Ústí nad Orlicí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 3:0, Vítková Hana 1:0, Krčmářová Magdaléna 2:0, body hostů: Cyranyová Lucie 0:3, Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 0:3),
19. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hanáková Nela 2:1, Vítková Hana 2:1, body hostů: Koblovská Dominika 0:3, Horná Petra 3:0, Synková Kristýna 0:3), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Sedláčková Tereza 2:1, Kaplanová Miroslava 0:3, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 0:3, Částková Barbora 0:3, Motlová Jitka 2:1, body hostů: Zemanová Michaela 2:1, Hlávková Hana 3:0, Grimmerová Diana 2:1), SKST Dubňany - Sportovní klub Jihlava 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 1:1, Příkaská Lenka 1:1, Kotásková Michaela 1:1, WO 3:0, body hostů: Cahová Zuzana 0:3, Morkusová Michaela 3:0, WO 0:3),
20. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - SK Frýdlant n. O. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 3:0, Vítková Hana 3:0, body hostů: Chovancová Marie 0:3, Daňová Barbora 0:3, Kurajská Tereza 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 1:2, Motlová Monika 1:2, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Krupová Soňa 0:3, Svojanovská Jana 3:0), TJ Sokol Chrudim - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Kaplanová Miroslava 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Zemanová Michaela 1:2, Grimmerová Diana 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - Sportovní klub Jihlava 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíčková Michaela 1:2, Hrdličková Tereza 2:1, Zánová Martina 0:1, Blatná Alena 2:0, body hostů: Cahová Zuzana 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0),
21. kolo:
TJ Sokol Děhylov - SKST Dubňany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 2:0, Segetová Patricie 2:0, Synková Markéta 1:1, WO 3:0, body hostů: Šuralová Hana 1:2, Dohnálková Natálie 0:3, WO 0:3), SK Frýdlant n. O. - TTC Moravská Slavia Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotková Daniela 0:3, Chovancová Marie 1:2, Daňová Barbora 1:2, body hostů: Havlíčková Michaela 2:1, Blatná Alena 1:1, Hrdličková Tereza 3:0, Zánová Martina 1:0), Sportovní klub Jihlava - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Cahová Zuzana 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Kaplanová Miroslava 2:1, Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - T.J. Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Vítková Hana 1:2, Krčmářová Magdaléna 0:3),
22. kolo:
SK Frýdlant n. O. - SKST Dubňany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotková Daniela 1:1, Chovancová Marie 2:0, Daňová Barbora 2:0, WO 3:0, body hostů: Šuralová Hana 1:2, Dohnálková Natálie 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Děhylov - TTC Moravská Slavia Brno B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 1:0, Horná Petra 2:1, Jurdzinová Petra 2:1, Segetová Patricie 2:0, body hostů: Havlíčková Michaela 1:2, Zánová Martina 0:3, Hrdličková Tereza 1:2), Sportovní klub Jihlava - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Motlová Monika 2:1, Částková Eliška 1:2, Motlová Jitka 2:1), SK Dobré C - T.J. Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Koďousková Eliška 1:2, Zemanová Michaela 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Vítková Hana 2:1, Krčmářová Magdaléna 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Děhylov 3:5 (body domácích: Bezdíčková Lenka 0:2, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 0:2, Rebejová Karla 0:1, body hostů: Horná Petra 2:1, Koblovská Dominika 1:1, Segetová Patricie 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí A 2:5 (body domácích: Koblovská Dominika 1:1, Horná Petra 0:3, Segetová Patricie 1:1, body hostů: Rebejová Karla 0:1, Svojanovská Jana 1:1, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Děhylov 3:5 (body domácích: Svojanovská Jana 1:1, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 0:3, body hostů: Horná Petra 2:1, Koblovská Dominika 1:1, Segetová Patricie 2:1),
Český pohár II. stupeň mužů
1. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Sokol Vracov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oharek Libor 1:2, Mořický Tomáš 1:2, Autrata Vít 0:3, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Masařík Lukáš 2:1, Kouřil Vít 3:0), KST Vsetín z.s B - TJ Sokol Kateřinky 10:0wo, TJ Frenštát pod Radhoštěm - SK Přerov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichavský Filip 0:3, Martiňák Vojtěch 0:3, Lorenc Martin 0:3, body hostů: Skalský Ondřej 3:0, Vlach Martin 3:0, Olejník Jakub 3:0), TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Stěžery 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Pros Ondřej 1:2, Trnka Tomáš 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 2:1, Slavík Jan 2:0, Hanzl Matěj 0:1), Orel Ivančice A - TTC Hlinsko 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 2:1, body hostů: Dalecký Petr 1:1, Kosek Petr 3:0, Bříza Martin 1:2, Polanský Jiří 0:1), TJ Tatran Hostinné B - Loko Depo Liberec 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valeš Jakub 0:3, Šváb Richard 2:1, Kalenský Jaroslav 1:2, body hostů: Smejkal Tomáš 3:0, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rose Radek 3:0, Ježek Michal 1:2, Šilhán Josef 3:0, body hostů: Stránský Michal 1:2, Mareš Jan 0:3, Blažek Jan 1:2), TTC Brandýs nad Labem - SKST Liberec D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miroslav 2:1, Blažek Martin 2:1, Chalupa Josef ml. 2:1, body hostů: Brožík Karel 0:3, Waldhauser Vojtěch 0:3, Pařízek Martin 3:0), TJ Smolnice - TJ Sokol Michle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrlík Josef 0:3, Martinovský Vít 1:2, Zapletal Bohumil 0:3, body hostů: Šimeček Jan 3:0, Ambrož Adam 3:0, Zámyslický Jaroslav 2:1), TTC Roudnice - KST Rakovník 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 0:3, Ullman Miloslav 2:1, Cinibulk Miloš 0:3, body hostů: Hýža Daniel 2:1, Pisár Petr 1:1, Pisár Jan 3:0, Kettner Martin 1:0), TJ Tesla Pardubice - SF SKK EL Niňo Praha D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránský Matěj 0:3, Merta Jakub 3:0, Kadleček Radomír 3:0, body hostů: Kaucký Jakub 1:1, Přída Kryštof 1:2, Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 0:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sadská 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Pavel 1:2, Rulík Jiří 0:3, Stehlík Milan 1:2, body hostů: Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 2:1, Trajhan Miroslav 3:0), TJ Sokol Turnov - TJ Slovan Broumov 0:10wo, SK Jiskra Domažlice - TJ Lokomotiva Vršovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Copák František 1:2, Květon Ondřej 2:1, Krejčíř Milan 0:1, Pangrác Martin 1:1, body hostů: Krameš Jan 2:1, Kuba Josef 0:3, Kolář Vlastimil 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Nový Jičín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašíček Pavel 0:3, Masařík Lukáš 0:3, Kouřil Vít 1:2, body hostů: Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 2:1, Kowal René 3:0), KST Vsetín z.s B - SK Přerov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juřica Tomáš 2:1, Vaculík Vladimír 1:2, Bártek Dušan 1:2, body hostů: Skalský Ondřej 3:0, Vlach Martin 1:2, Olejník Jakub 1:2), Orel Ivančice A - TJ Sokol Stěžery 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Dufek Lukáš 0:3, Kodym Tomáš 0:3, Slavík Jan 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rose Radek 3:0, Ježek Michal 0:3, Šilhán Josef 2:1, body hostů: Smejkal Tomáš 2:1, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 1:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ Tatran Hostinné A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berger Miroslav 0:2, Strnad Richard 0:2, Blažek Martin 0:2, WO 3:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:0, Voňka Jakub 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Bor Eissmann 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořejší Radim 2:1, Šimeček Jan 1:2, Benák Libor 0:3, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Dráždil Roman 1:2, Pour Pavel ml. 2:1), TJ Tesla Pardubice - KST Rakovník 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 2:1, Stránský Matěj 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Kettner Martin 1:2, Hýža Daniel 2:1), TJ Sokol Chrudim A - SKC Zruč n.S. TENNISLINE 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 1:2, Charvát Ondřej 0:3, body hostů: Herout František 3:0, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 1:2), TJ Sadská - TJ Slovan Broumov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 0:3, Trajhan Miroslav 2:1, Kyncl Jiří 3:0, body hostů: Piesla Tomasz 2:1, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:2), SK Jiskra Domažlice - SK Pedagog ČB 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pangrác Martin 1:2, Copák František 2:1, Květon Ondřej 0:3, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, Kortus Filip 2:1, Fausek Matěj 1:2),
10. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Ondratice - MK Řeznovice TT M.Krumlov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zich Petr ml. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Janík Michal st. 0:1, body hostů: Filák Tomáš 2:0, Kolůch Jaroslav 1:0, Musil David 2:0), TJ Sklo Bohemia Světlá n.S. - SK Přerov B 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vosyka Ladislav 2:0, Vosyka Radek 3:0, Růžička Jan 0:2, body hostů: Krudenc Martin 0:2, Valašík Lukáš 1:1, Netesal Jiří 1:2), MK Řeznovice TT M.Krumlov - SK Přerov B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:0, Musil David 2:0, Filák Tomáš 1:1, body hostů: Krudenc Martin 0:2, Netesal Jiří 0:2, Valašík Lukáš 1:1), TJ Sokol Ondratice - TJ Sklo Bohemia Světlá n.S. 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zich Petr ml. 2:1, Beneš Jan ml. 2:1, Janík Michal st. 2:1, body hostů: Vosyka Ladislav 2:1, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá n.S. - MK Řeznovice TT M.Krumlov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jan 0:2, Vosyka Ladislav 0:2, Vosyka Radek 0:1, body hostů: Filák Tomáš 2:0, Kolůch Jaroslav 1:0, Musil David 2:0), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krudenc Martin 0:2, Valašík Lukáš 2:1, Netesal Jiří 0:3, body hostů: Zich Petr ml. 3:0, Janík Michal st. 1:1, Beneš Jan ml. 2:1),
10. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Union Plzeň A - Union Plzeň B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Legát Petr 1:1, Vaněček Petr 2:0, Sochor Miroslav 2:0, body hostů: Bistřický Marek 1:1, Adam Ondřej 0:2, Korecký Filip 0:2), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - ST EUROMASTER Kolín B 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Sladký Antonín 0:1, Kovářík Matěj 0:2, WO 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 2:0, Pilner Jaroslav 3:0, WO 0:2), Union Plzeň B - ST EUROMASTER Kolín B 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bistřický Marek 0:2, Korecký Filip 0:2, Adam Ondřej 0:2, WO 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 3:0, Pilner Jaroslav 3:0, WO 0:2), Union Plzeň A - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Legát Petr 2:0, Vaněček Petr 2:1, Sochor Miroslav 1:1, body hostů: Zahradník Lukáš 0:2, Kovářík Matěj 2:0, Sladký Antonín 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - Union Plzeň B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Lukáš 2:1, Kovářík Matěj 2:1, Sladký Antonín 1:2, body hostů: Bistřický Marek 1:2, Adam Ondřej 2:1, Korecký Filip 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - Union Plzeň A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, WO 0:3, body hostů: Vaněček Petr 1:1, Legát Petr 1:1, Sochor Miroslav 0:2, WO 3:0),
10. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Ústí nad Orlicí - ST EUROMASTER Kolín A 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kantorek Jiří 0:2, Hrdina Lukáš 0:1, Hodas David 0:2, WO 2:0, body hostů: Borůvka Jakub 2:0, Pěnkava Luboš 3:0, WO 0:2), ST EUROMASTER Kolín A - TJ Sokol Brno I 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkava Luboš 3:0, Borůvka Jakub 2:0, WO 0:2, body hostů: Charitonov Vitalij 0:2, Dočekal Petr 0:2, Toufar Zdeněk 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Brno I - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toufar Zdeněk 3:0, Charitonov Vitalij 2:1, Dočekal Petr 1:2, body hostů: Hodas David 2:1, Lamač Martin 1:2, Hrdina Lukáš 0:3),
20. vyřazovací kolo, 0. utkání:
TJ Sokol Ondratice - TJ Nový Jičín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 0:3, Beneš Jan ml. 0:3, Vlach Michal 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Kratochvíl Michal 3:0, Janča Miroslav 3:0), TJ Sokol Brno I - SK Přerov A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charitonov Vitalij 2:1, Mocek Jan 3:0, Dočekal Petr 0:3, body hostů: Soukup Adam 2:1, Skopal Dalibor 1:2, Olejník Jakub 1:2), SK Pedagog ČB - MK Řeznovice TT M.Krumlov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, Fausek Matěj 1:2, body hostů: Kolůch Jaroslav 3:0, Horák Aleš 1:2, Macela Petr 2:1), Orel Ivančice A - SKC Zruč n.S. TENNISLINE 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peška Ladislav 0:2, Štěpán Libor 1:2, Císarík Pavel 1:2, WO 1:0, body hostů: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Nevřela Daniel 2:1, WO 0:1), TJ Sadská - TJ Tatran Hostinné A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Kyncl Jiří 1:2, Wagner Jaroslav st. 2:1, WO 1:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:1, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Jakub 3:0, WO 0:1), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín B 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:2, Pokorný Marcel 1:1, Minář Jiří 0:2, body hostů: Záboj Matěj 2:0, Pilner Jaroslav 1:1, Trajhan Miroslav 2:0), Union Plzeň A - ST EUROMASTER Kolín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 0:2, Vaněček Petr 1:2, Legát Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Pěnkava Luboš 1:1, Čamr František 2:1, WO 0:1), KST Rakovník - TJ Sokol Bor Eissmann 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kettner Martin 1:2, Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Jan 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Pour Pavel ml. 3:0, Noha Miroslav 0:3),
30. vyřazovací kolo, 0. utkání:
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Brno I 10:0wo, SKC Zruč n.S. TENNISLINE - MK Řeznovice TT M.Krumlov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Loudín Petr 2:1, Herout František 2:1, Nevřela Daniel 1:2, body hostů: Kolůch Jaroslav 3:0, Filák Tomáš 0:3, Musil David 1:2), TJ Tatran Hostinné A - ST EUROMASTER Kolín B 10:0wo, TJ Sokol Bor Eissmann - ST EUROMASTER Kolín A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 0:3, Belopotočan Roman 1:2, Pour Pavel ml. 1:2, body hostů: Vaculovič Libor 2:1, Čamr František 2:1, Pěnkava Luboš 3:0),
40. vyřazovací kolo, 0. utkání:
ST EUROMASTER Kolín A - TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Jakub 0:1, Vaculovič Libor 1:2, Čamr František 1:2, Pěnkava Luboš 0:2, body hostů: Moriya Tsubasa 1:0, Kalužný Samuel 3:0, Průša David 2:1, Laboutka Luděk 1:1), TJ Tatran Hostinné A - SF SKK EL Niňo Praha C 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Jakub 1:2, Rýgl Vojtěch 1:1, body hostů: Ezr Václav 1:1, Šablatura Michal 1:1, Šálený David 3:0), TJ Nový Jičín - AC Sparta Praha 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kowal René 0:3, Pavlík Tibor 1:2, Kratochvíl Michal 1:2, body hostů: Černota Filip 3:0, Strejc Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:1), SKC Zruč n.S. TENNISLINE - SKST Warmnis Liberec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopek Pavel 0:1, Nevřela Daniel 0:2, Herout František 0:2, Loudín Petr 0:1, WO 3:0, body hostů: Medek Josef 3:0, Šilhán Petr 3:0, WO 0:3),
50. vyřazovací kolo, 0. utkání:
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER - SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průša David 1:2, Shouman Mohamed 2:1, Kalužný Samuel 2:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:1, Málek Tomáš 0:3, Obešlo Marek 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - DTJ Hradec Králové 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatura Michal 0:2, Ezr Václav 0:2, Šálený David 0:2, body hostů: Palkovský David 2:0, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 2:0), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zlámal Jaromír 2:0, Černota Filip 0:3, Strejc Filip 0:3, body hostů: Martinko Jiří 2:1, Bindač Miroslav 2:0, Klos Patrik 2:1), SKST Warmnis Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blinka Michal 0:3, Seibert Jakub 0:2, Šilhán Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Reitšpies David 3:0, Gavlas Antonín ml. 3:0, Kleprlík Jakub 2:0, WO 1:0),
Český pohár II.st. žen sk..B
1. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice TT Moravský Krumlov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prnová Veronika 0:2, Bednářová Lenka 0:2, Mergenthalová Petra 0:1, body hostů: Yefimova Anastasiia 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 1:0, Kapounová Barbora 2:0),
2. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - TTC Moravská Slavia Brno 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 3:0, Kučerová Aneta 0:1, WO 0:1, body hostů: Bednářová Lenka 0:2, Prnová Veronika 0:1, Mergenthalová Petra 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice TT Moravský Krumlov 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Éllö Vivien 1:1, Adámková Karin 1:0, Kučerová Aneta 1:0, WO 2:0, body hostů: Šafaříková Sandra 0:2, Telecká Jana 1:1, WO 0:2),
Český pohár II.st. žen sk.A
1. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - TJ Sokol Děhylov 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubátová Hana 2:0, Daňová Andrea 1:2, Tomanová Tamara 2:0, body hostů: Koblovská Dominika 1:1, Synková Markéta 1:1, Jurdzinová Petra 0:3),
2. kolo:
Sportovní klub Dobré - TJ Sokol Děhylov 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 2:0, Blašková Zdena 2:0, Blašková Dagmar 1:0, body hostů: Koblovská Dominika 0:2, Fronová Sabina 0:1, Jurdzinová Petra 0:2),
3. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - Sportovní klub Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Tomanová Tamara 3:0, Kubátová Hana 2:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 2:1),
Český pohár Finále muži
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha A - TJ Ostrava KST 5:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:1, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 1:1, Sadílek Tomáš 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) - DTJ Hradec Králové 0:5 (body domácích: Obešlo Marek 0:2, Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Palkovský David 2:0, Koblížek Martin 1:0, Olejník Martin 2:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha A - DTJ Hradec Králové 5:0 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, body hostů: Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 0:1), TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) 5:3 (body domácích: Klos Patrik 2:1, Sadílek Tomáš 1:1, Martinko Jiří 2:1, body hostů: Obešlo Marek 0:2, Kučera Stanislav 3:0, Málek Tomáš 0:3),
Český pohár Finále ženy
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MK Řeznovice TT Moravský Krumlov - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4:5 (body domácích: Yoshida Mitsuki 1:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Ságlová Miroslava 1:2, Kubátová Hana 2:1), Sportovní klub Dobré - MSK Gumotex Břeclav 0:5 (body domácích: Rozínková Daniela 0:2, Blašková Dagmar 0:2, Koďousková Eliška 0:1, body hostů: Čechová Dana 2:0, Éllö Vivien 1:0, Adámková Karin 2:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA - MSK Gumotex Břeclav 1:5 (body domácích: Kubátová Hana 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, Tomanová Tamara 1:1, body hostů: Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Čechová Dana 1:1), MK Řeznovice TT Moravský Krumlov - Sportovní klub Dobré 5:1 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:1, Koďousková Eliška 0:1),
Finále 1LŽ
1. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Vlašim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 0:3, Záděrová Linda 3:0, Prnová Veronika 0:3, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Keroušová Michaela 2:1, Poláková Veronika 2:1),
2. kolo:
SKST Vlašim A - TTC Moravská Slavia Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 2:0, Matějovská Anna 2:0, Poláková Veronika 2:0, WO 3:0, body hostů: Prnová Veronika 0:2, Havlíčková Michaela 0:2, Mergenthalová Petra 0:2, WO 0:3),
Kvalifikace o 1LŽ 2018/19
1. kolo:
SKST Děčín - MK Řeznovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schneiderová Jana 0:3, Hojková Tereza 0:2, Kacálková Kristýna 1:2, WO 0:1, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, Yefimova Anastasiia 1:1, WO 1:0),
2. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Děčín 10:0wo,
Kvalifikace o 2LM 2018/19
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha D - KST Blansko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 3:1, Plachý Ladislav 1:2, Šálený David 3:1, Ezr Václav 3:1, Přída Kryštof 1:0, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Zukal Adam 1:3, Přikryl Aleš 0:4, Svoboda Lukáš 1:3),
2. kolo:
KST Blansko - SF SKK EL Niňo Praha D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 0:4, Zukal Adam 1:3, Přikryl Aleš 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Petr Michal 0:1, body hostů: Šálený David 3:0, Ezr Václav 1:3, Kaucký Jakub 2:2, Přída Kryštof 4:0, Plachý Ladislav 1:0),
Kvalifikace o 3LM 2018/19
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - TTC Říčany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Michal 2:2, Morávek Zdeněk 2:2, Jamný Petr 0:3, Morávek Radim 3:1, Obrdlík Štěpán 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Jícha David 4:0, Šmíd Miroslav 1:3, Stárek Karel st. 1:3),
2. kolo:
TTC Říčany A - TJ Jiskra Strážnice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:1, Pokorný Roman 0:3, Stárek Karel st. 0:3, Štěpánek Aleš 2:2, WO 0:3, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Prokeš Michal 2:1, Morávek Radim 3:0, Obrdlík Štěpán 1:2, WO 3:0),
Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. C 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 1:1, Bartošková Marta 3:0, Hromiaková Andrea 1:1, body hostů: Jarošová Tereza 1:1, Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:3), TTC Kovářov - TJ Batesta Chodov z. s. 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 2:0, Ďurišová Kateřina 2:0, Smetanová Aneta 1:0, body hostů: Morová Natálie 0:2, Sankotová Klára 0:1, Kárová Klára 0:2),
2. kolo:
TTC Kovářov - TJ Sokol Plzeň V. C 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurišová Kateřina 2:0, Horká Radka 2:0, Růžičková Lenka 1:1, body hostů: Holubová Klaudie 0:2, Jaramillo Věra 0:2, Jarošová Tereza 1:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Batesta Chodov z. s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Bartošková Marta 2:0, Lněničková Marta 2:0, body hostů: Morová Natálie 1:1, Sankotová Klára 0:2, Kárová Klára 0:2),
3. kolo:
TJ Batesta Chodov z. s. - TJ Sokol Plzeň V. C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Morová Natálie 1:1, Kárová Klára 0:1, Sankotová Klára 0:2, Perglerová Barbora 0:1, WO 3:0, body hostů: Jaramillo Věra 2:1, Jarošová Tereza 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TTC Kovářov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:2, Lněničková Marta 2:1, Vyletová Helena 1:2, body hostů: Ďurišová Kateřina 2:1, Horká Radka 3:0, Smetanová Aneta 0:3),
Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.B
1. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor - TJ Montas Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doutnáčová Jitka 1:2, Nolová Markéta 2:1, Kopecká Klára 0:1, Kašubiaková Viktorie 1:1, body hostů: Smejkalová Blanka 3:0, Langrová Dana 0:3, Brandejsová Monika 2:1), Sokol Česká Skalice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Lenka 0:2, Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 1:1, body hostů: Vránová Helena 1:1, Slatinská Nataša 1:1, Merhautová Alena 3:0),
2. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Brandejsová Monika 1:2, Langrová Dana 0:3, body hostů: Vránová Helena 1:2, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 2:1), TJ Jiskra Nový Bor - Sokol Česká Skalice 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doutnáčová Jitka 1:1, Nolová Markéta 1:1, Kašubiaková Viktorie 0:2, Kopecká Klára 0:1, body hostů: Špreňarová Miroslava 1:1, Hamzová Klárka 2:0, Měšťanová Petra 2:1),
3. kolo:
Sokol Česká Skalice - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špreňarová Miroslava 2:1, Měšťanová Petra 2:1, Hamzová Klárka 1:2, body hostů: Brandejsová Monika 1:2, Langrová Dana 0:3, Smejkalová Blanka 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Jiskra Nový Bor 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 1:1, Merhautová Alena 2:0, Slatinská Nataša 2:0, body hostů: Doutnáčová Jitka 1:1, Nolová Markéta 0:1, Kašubiaková Viktorie 0:2, Kopecká Klára 0:1),
Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C
1. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - SK - Svinov 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 0:2, Hnátková Barbora 1:2, Téglová Tatiana 1:1, body hostů: Hranická Jana 1:1, Bajgerová Kristýna 1:1, Bezděčíková Lenka 3:0), TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia Brno B 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křivánková Dana 0:2, Ulrychová Hana 3:0, Brázdová Marie 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 2:1, Blatná Alena 1:1, Hrdličková Tereza 2:1),
2. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SK - Svinov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blatná Alena 1:2, Hrdličková Tereza 1:2, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Hranická Jana 1:2, Bajgerová Kristýna 2:1, Bezděčíková Lenka 3:0), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Brno I A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíková Kristýna 1:2, Téglová Tatiana 2:1, Hnátková Barbora 1:2, body hostů: Ulrychová Hana 3:0, Benešová Dagmar 1:2, Brázdová Marie 1:2),
3. kolo:
SK - Svinov - TJ Sokol Brno I A 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bajgerová Kristýna 1:1, Bezděčíková Lenka 3:0, Hranická Jana 1:1, body hostů: Ulrychová Hana 1:1, Benešová Dagmar 1:1, Brázdová Marie 0:3), T.J. Sokol Vsetín B - TTC Moravská Slavia Brno B 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíková Kristýna 0:2, Téglová Tatiana 3:0, Hnátková Barbora 0:1, Krčmářová Magdaléna 0:2, body hostů: Havlíčková Michaela 2:1, Blatná Alena 1:1, Hrdličková Tereza 2:1),
M ČR družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sokol Chrudim A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělík Šimon 1:0, Sedláček Michael 1:0, Skotnica Martin 1:0, body hostů: Starka Martin 0:1, Komárek Adam 0:1, Pospíšil Jaroslav 0:1), TJ Sever Žatec - SK Přerov 3:1 (body domácích: Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 1:0, Brandtl Aleš 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 1:0, Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 0:1), STC Slaný - SKST LIberec 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Chadima Ondřej 0:1, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 1:0, Korp Oliver Petr 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Lebeda Matyáš 1:0, Janovský Dan 1:0, Tesolin Riccardo 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), SKST Cheb - TJ Ostrava KST A 0:3 (body domácích: Veinfurt Adam 0:1, Levora Vojtěch 0:1, Jelínek Kristian 0:1, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Štalzer Adam 1:0, Kindl Tomáš 1:0), AC Sparta Praha A - Jiskra Strážnice 3:1 (body domácích: Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Václav 0:1, Šusta Petr 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:1, Morávek Jindřich 1:1, Pukl Ondřej 0:1), Libín Prachatice - TJ Union Plzeň A 3:1 (body domácích: Heinzl Lukáš 2:0, Kulhánek Tomáš 0:1, Hodina Petr 1:0, body hostů: Gabriel Petr 0:1, Pachner Jan 1:1, Višňovský Václav 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sever Žatec 3:0 (body domácích: Bělík Šimon 1:0, Skotnica Martin 1:0, Sedláček Michael 1:0, body hostů: Keller Filip 0:1, Kadlec Matěj 0:1, Brandtl Aleš 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - SKST LIberec 3:2 (body domácích: Janovský Dan 2:0, Lebeda Matyáš 1:1, Truněček Martin 0:1, body hostů: Waldhauser Štěpán 0:2, Rosu Robert Alexandru 1:1, Korp Oliver Petr 1:0), AC Sparta Praha A - TJ Ostrava KST A 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, Šusta Petr 0:1, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Štalzer Adam 1:0, Slavík Lukáš 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - Libín Prachatice 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Hodina Petr 0:1, Heinzl Lukáš 0:1, Kulhánek Tomáš 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A 3:0 (body domácích: Skotnica Martin 1:0, Bělík Šimon 1:0, Sedláček Michael 1:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:1, Janovský Dan 0:1, Tesolin Riccardo 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Ostrava KST A 1:3 (body domácích: Stach Matěj 1:1, Kaucký Jakub 0:1, Šíp Martin 0:1, body hostů: Slavík Lukáš 0:1, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TTC Ostrava 2016 A 2:3 (body domácích: Štalzer Adam 1:1, Slavík Lukáš 0:2, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Skotnica Martin 1:1, Bělík Šimon 2:0, Sedláček Michael 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Truněček Martin 0:1, Janovský Dan 0:1, Tesolin Riccardo 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Šíp Martin 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Chrudim A - SK Přerov 0:3 (body domácích: Starka Martin 0:1, Komárek Adam 0:1, Pospíšil Jaroslav 0:1, body hostů: Hejduk Pavel 1:0, Otáhal Bořek 1:0, Jarolím Tomáš 1:0), STC Slaný - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Černý Martin 1:0, Chadima Ondřej 1:0, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), Jiskra Strážnice - SKST Cheb 3:2 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Morávek Jindřich 1:1, Pukl Ondřej 0:1, body hostů: Jelínek Kristian 0:2, Levora Vojtěch 1:1, Veinfurt Adam 1:0), TJ Union Plzeň A - KST Zlín 2:3 (body domácích: Pachner Jan 1:1, Gabriel Petr 1:1, Višňovský Václav 0:1, body hostů: Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 0:2, Vranka Ondřej 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - STC Slaný 3:0 (body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 1:0, Jarolím Tomáš 1:0, body hostů: Chadima Ondřej 0:1, Černý Martin 0:1, Řeháček Jiří 0:1), Jiskra Strážnice - KST Zlín 3:1 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Morávek Jindřich 1:0, Pukl Ondřej 0:1, body hostů: Dufek Jan 0:1, Vranka Ondřej 0:2, Sigmund Michael 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - Jiskra Strážnice 3:2 (body domácích: Otáhal Bořek 1:1, Hejduk Pavel 1:1, Jarolím Tomáš 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 0:2, Morávek Radim 2:0, Pukl Ondřej 0:1), STC Slaný - KST Zlín 2:3 (body domácích: Chadima Ondřej 0:2, Černý Martin 1:1, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 1:1, Vranka Ondřej 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sever Žatec - SKST LIberec 2:3 (body domácích: Kadlec Matěj 2:0, Keller Filip 0:2, Brandtl Aleš 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:1, Korp Oliver Petr 1:1, Waldhauser Štěpán 1:0), AC Sparta Praha A - Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Šmíd Miroslav 1:1, Šusta Petr 1:1, Podrazil Václav 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:2, Heinzl Lukáš 2:0, Hodina Petr 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - SKST LIberec 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Šusta Petr 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 1:0, Korp Oliver Petr 1:0), TJ Sever Žatec - Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 1:1, Brandtl Aleš 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:2, Heinzl Lukáš 2:0, Hodina Petr 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Chrudim A - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Starka Martin 1:0, Komárek Adam 1:0, Pospíšil Jaroslav 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), TJ Union Plzeň A - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Gabriel Petr 1:1, Pachner Jan 0:1, Višňovský Václav 0:1, body hostů: Jelínek Kristian 0:1, Levora Vojtěch 2:0, Veinfurt Adam 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TJ Sokol Chrudim A 2:3 (body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Jelínek Kristian 0:2, Veinfurt Adam 0:1, body hostů: Komárek Adam 1:1, Starka Martin 1:1, Pospíšil Jaroslav 1:0), Jiskra Humpolec - TJ Union Plzeň A 1:3 (body domácích: Hájek Jaroslav 0:2, Pazderka Patrik 0:1, Stehno Josef 1:0, body hostů: Pachner Jan 1:0, Gabriel Petr 2:0, Višňovský Václav 0:1),
M ČR družstev starší žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Juchelková Lucie 0:1), TJ Granitol Moravský Beroun - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 1:1, Glücková Romana 0:1, body hostů: Grimmerová Diana 0:1, Koďousková Eliška 2:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Tesla Pardubice A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Neufingerová Lucie 0:1, Bayerová Anežka ml. 1:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Bártová Tereza 1:0, Klempererová Anna 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Příbram 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Silavecká Ema 0:1, Silavecká Julie 0:1), Sokol Stařeč - KST ZŠ Vyšší Brod 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Petrů Andrea 1:0, Meškánová Andrea 1:0), TTC Elizza Praha A - TJ Batesta Chodov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Sankotová Klára 0:1), TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:1, Vavřinová Petra 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Ostrava KST A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Bártová Tereza 0:1, Klempererová Anna 1:1), SK DDM Kotlářka Praha A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Meškánová Andrea 0:1, Petrů Andrea 0:1), SKST Baník Havířov A - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Hanáková Nela 1:0, body hostů: Franeková Věra 0:1, Strnadová Karolína 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:2, body hostů: Březinová Barbora 1:1, Vašendová Jana 1:1), SK DDM Kotlářka Praha A - SKST Baník Havířov A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:0, Pokorná Eva 0:2, body hostů: Hanáková Nela 1:1, Hrabicová Klára 1:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 0:1, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Moravská Slavia Brno 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:0, Pokorná Eva 1:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:2, Záděrová Linda 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Granitol Moravský Beroun - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 0:1, Holíková Kristýna 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 2:0, Neufingerová Lucie 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 1:1), TTC Příbram - Sokol Stařeč 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Silavecká Ema 1:1, Silavecká Julie 2:0, body hostů: Pražáková Kateřina 1:1, Pražáková Lucie 0:2), TJ Batesta Chodov - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sankotová Klára 1:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Granitol Moravský Beroun 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:1, Neufingerová Lucie 1:1, body hostů: Glücková Romana 0:2, Glücková Lenka 2:0), TTC Příbram - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Silavecká Julie 1:1, Silavecká Ema 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:1, Neufingerová Lucie 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0), TJ Granitol Moravský Beroun - TTC Příbram 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Silavecká Ema 0:1, Silavecká Julie 1:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Grimmerová Diana 0:2, body hostů: Bártová Tereza 1:1, Klempererová Anna 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TTC Elizza Praha A 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 0:2, Levaiová Tereza 0:1, body hostů: Franeková Věra 1:0, Vydrová Lucie 1:0, Strnadová Karolína 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Elizza Praha A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Vydrová Lucie 1:0, body hostů: Zoubková Adéla 0:1, Masopustová Lucie 0:1), SK Dobré - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Petrů Andrea 0:1, Meškánová Andrea 1:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Plzeň V. A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíková Kristýna 1:1, Juchelková Lucie 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 2:0), Sokol Stařeč - TJ Batesta Chodov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Kárová Klára 1:0, Sankotová Klára 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Batesta Chodov - TJ Sokol Plzeň V. A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kárová Klára 2:0, Sankotová Klára 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 1:1), T.J. Sokol Vsetín - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),
M ČR družstev dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Cheb 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Březovský Petr 0:1, Levora Vojtěch 0:1, Trgo Michael 0:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Slapnička Jakub 1:0, Novotný Petr 1:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - Slavoj Polná 3:0 (body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Jakubský Filip 1:0, Jirásek Martin ml. 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 0:1, Manelyuk Denys 0:1), SK Přerov - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Skopal Dalibor 0:1, Jarolím Tomáš 0:1, Otáhal Bořek 0:1, body hostů: Průša David 1:0, Čamr František 1:0, Dvořák Petr 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Důra Matouš 0:1, Končal Adam 0:1, Jánský Marek 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 1:0, Bako Radim 1:0, Rusnák Aleš 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Liberec A 1:3 (body domácích: Skála Radek 1:1, Vaculík Miloslav 0:1, Beránek Pavel 0:1, body hostů: Pařízek Martin 0:1, Blinka Michal 2:0, Pusch František 1:0), KST Zlín - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Nedbálek Michal 1:0, Dufek Jan 1:0, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1, Záruba David 0:1), TTC Ostrava 2016 A - TTC Brandýs nad Labem 3:0 (body domácích: Soukup Adam 1:0, Koldas Tomáš 1:0, Pustka Matouš 1:0, body hostů: Šejvl Jakub 0:1, Chalupa Josef ml. 0:1, Sysel Vojtěch 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - ČZ Strakonice Elektrostav 3:0 (body domácích: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 1:0, Plachta Jakub 1:0, body hostů: Slapnička Jakub 0:1, Novotný Petr 0:1, Krejčí Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC Elizza Praha A 3:2 (body domácích: Mokrejš Jan 1:1, Jakubský Filip 1:1, Hušek Adam 1:0, body hostů: Čamr František 1:1, Průša David 1:1, Dvořák Petr 0:1), SKST Liberec A - SKST Baník Havířov A 1:3 (body domácích: Pařízek Martin 1:1, Blinka Michal 0:1, Pusch František 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 0:1, Bako Radim 2:0, Rusnák Aleš 1:0), TTC Ostrava 2016 A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Koldas Tomáš 1:0, Bělík Šimon 1:0, Soukup Adam 1:0, body hostů: Nedbálek Michal 0:1, Dufek Jan 0:1, Jelínek Vojtěch 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST A 1:3 (body domácích: Hušek Adam 0:2, Jirásek Martin ml. 0:1, Mokrejš Jan 1:0, body hostů: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 0:1), TTC Ostrava 2016 A - SKST Baník Havířov A 3:2 (body domácích: Koldas Tomáš 1:1, Bělík Šimon 2:0, Soukup Adam 0:1, body hostů: Rusnák Aleš 0:2, Bako Radim 1:1, Mynář Vojtěch 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TTC Ostrava 2016 A 3:1 (body domácích: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 1:0, Plachta Jakub 1:0, body hostů: Koldas Tomáš 1:0, Bělík Šimon 0:2, Soukup Adam 0:1), SKST Baník Havířov A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:2 (body domácích: Bako Radim 2:0, Rusnák Aleš 1:1, Mynář Vojtěch 0:1, body hostů: Jakubský Filip 0:2, Mokrejš Jan 1:1, Hušek Adam 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Levora Vojtěch 1:0, Březovský Petr 1:0, Trgo Michael 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), SK Přerov - Slavoj Polná 3:0 (body domácích: Skopal Dalibor 1:0, Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 0:1, Manelyuk Denys 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TTC Moravská Slavia Brno 3:2 (body domácích: Důra Matouš 1:1, Končal Adam 1:1, Vyleta Michal ml. 1:0, body hostů: Beránek Pavel 0:2, Skála Radek 2:0, Vaculík Miloslav 0:1), TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:0, Šejvl Jakub 1:0, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1, Záruba David 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - SKST Cheb 2:3 (body domácích: Otáhal Bořek 1:1, Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Březovský Petr 2:0, Levora Vojtěch 1:1, Trgo Michael 0:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Plzeň V. A 2:3 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 0:2, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Končal Adam 1:1, Důra Matouš 2:0, Jánský Marek 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. A - SKST Cheb 2:3 (body domácích: Končal Adam 1:1, Důra Matouš 0:2, Vyleta Michal ml. 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Březovský Petr 1:1, Trgo Michael 0:1), TTC Brandýs nad Labem - SK Přerov 3:0 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:0, Šejvl Jakub 1:0, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 0:1, Jarolím Tomáš 0:1, Hejduk Pavel 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ústí nad Orlicí A - Slavoj Polná 3:1 (body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Jakub 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 1:1, Manelyuk Denys 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Vaculík Miloslav 1:0, Beránek Pavel 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Záruba David 0:1, Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Vaculík Miloslav 1:0, Beránek Pavel 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), Slavoj Polná - SKST Baník Most 0:3 (body domácích: Kučera Martin 0:1, Manelyuk Dmytro 0:1, Manelyuk Denys 0:1, body hostů: Schmoranz Pavel 1:0, Vondráček Filip 1:0, Záruba David 1:0),
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Elizza Praha A 2:3 (body domácích: Slapnička Jakub 2:0, Novotný Petr 0:2, Krejčí Ondřej 0:1, body hostů: Marat Filip 1:1, Čamr František 1:1, Dvořák Petr 1:0), SKST Liberec A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Blinka Michal 1:0, Pařízek Martin 1:0, Pusch František 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Nedbálek Michal 0:1, Jelínek Vojtěch 0:1),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Elizza Praha A - SKST Liberec A 3:1 (body domácích: Průša David 2:0, Čamr František 0:1, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Pařízek Martin 0:1, Blinka Michal 1:1, Pusch František 0:1), KST Zlín - ČZ Strakonice Elektrostav 1:3 (body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:1, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Novotný Petr 1:0, Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 0:1),
M ČR družstev dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - AC Sparta Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 1:0, Pytlíková Tereza 1:0, body hostů: Handlová Natálie 0:1, Kohlmannová Aneta 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - Jiskra Nový Bor 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 0:1), TJ Batesta Chodov - SK Dobré A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Morová Natálie 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:0, Koďousková Eliška 1:0), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:1, Žižkovská Rebeka 1:1, body hostů: Meškánová Andrea 1:1, Procházková Šárka 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC Moravská Slavia Brno 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 2:0, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:1, Záděrová Linda 1:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Vlašim B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 0:1, Holíková Kristýna 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 1:0, Pěnkavová Kristýna 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Ostrava KST A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena ml. 0:1, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0), TJ Tesla Pardubice A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voženílková Alena 0:1, Bayerová Anežka ml. 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívková Barbora 1:1, Matějovská Anna 1:0, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helenka 0:2), SK Dobré A - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Bačinová Pavla 0:1, body hostů: Ilčíková Anežka 1:0, Ševčíková Klára 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 1:1, Jirásková Tereza 1:1, body hostů: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 2:0), TJ Ostrava KST A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 0:1, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - SKST Vlašim A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 1:1, body hostů: Pytlíková Tereza 0:2, Matějovská Anna 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov A - SKST Hodonín A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grigelová Natália 1:1, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Ilčíková Anežka 1:0, Ševčíková Klára 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Polívková Barbora 1:0, Matějovská Anna 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - Jiskra Nový Bor 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:0, Handlová Natálie 0:1, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 1:1), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Batesta Chodov 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Šárka 0:2, Meškánová Andrea 1:1, body hostů: Morová Natálie 2:0, Kárová Klára 1:1), TTC Moravská Slavia Brno - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Krčmářová Magdaléna 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:0, Voženílková Alena 1:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:1, Vyletová Helena ml. 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - TJ Batesta Chodov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Morová Natálie 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Tesla Pardubice A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Bayerová Anežka ml. 0:1, Voženílková Alena 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 0:2, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Handlová Natálie 1:1, Kohlmannová Aneta 1:1), TJ Batesta Chodov - TJ Tesla Pardubice A 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sankotová Klára 0:2, Morová Natálie 0:1, body hostů: Voženílková Alena 1:0, Bayerová Anežka ml. 2:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grimmerová Diana 0:1, Bačinová Pavla 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Štricová Niamh 1:0), SKST Vlašim B - TJ Ostrava KST A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:1, Bošinová Aneta 0:1, body hostů: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 2:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Sommerová Helenka 0:1, Štricová Niamh 0:2), SKST Vlašim B - SK Dobré A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:0, Pěnkavová Kristýna 1:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:1, Grimmerová Diana 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - Jiskra Nový Bor 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:0, Procházková Šárka 0:1, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 1:1), TJ Sokol Plzeň V. A - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena ml. 1:1, Holubová Klaudie 1:0, body hostů: Krčmářová Magdaléna 1:0, Holíková Kristýna 0:2),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Plzeň V. A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 1:0, Procházková Šárka 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1), Jiskra Nový Bor - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 2:0, Kašubiaková Viktorie 0:1, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Krčmářová Magdaléna 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS