Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 0:2, Kafuněk David 1:1, Janíček Petr 0:3, Sladovník Daniel 1:2, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 3:0, Brož Pavel 2:0, Maršík Richard 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Orion Praha A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suvorov Maxim 3:1, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 2:1, Kubát Petr 3:1, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Hyršl Ondřej 0:4, Rucký Přemysl 0:3, Musil Michal 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Jiří 3:1, Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:2, Novotný Petr 2:2, body hostů: Dušek Jan 1:3, Vojtěch Radek 3:1, Růžička Jakub 1:3, Běhal Aleš 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 1:2, Kučala Viktor 1:2, Bialas Filip 0:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 2:1, Prokš Vladimír 0:3), TTC Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 3:0, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 3:0, body hostů: Olejár Filip 2:1, Hák Zdeněk 1:2, Vidlák Miloš 1:2, Zuzčák Patrik 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - AC Sparta Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:2, Ambrož Adam 1:3, Tichý Jiří 0:3, Koděra Miloš 2:2, body hostů: Hüttl Michal 3:1, Adam Lukáš 4:0, Stano Peter 1:1, Havazík Ondřej 1:2, Annayev Sanjar 1:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice A - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Miloslav 1:3, Kadavý Vladimír 0:3, Růžička Filip 1:2, Brož Pavel 4:0, body hostů: Hüttl Michal 3:1, Adam Lukáš 2:2, Stano Peter 2:1, Havazík Ondřej 0:2, Annayev Sanjar 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Michle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 2:0, Hák Zdeněk 2:0, Vidlák Miloš 1:2, Olejár Filip 3:0, body hostů: Koděra Miloš 0:3, Tichý Jiří 1:2, Ambrož Adam 1:1, Hubinger Lukáš 0:2), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:3, Hrbáček Milan 2:2, Tenglová Vendula 1:3, Drechsler Petr 4:0, body hostů: Vavřinec Matěj 0:4, Maňhal Daniel 3:1, Zahradníček Jakub 2:2, Černý Jiří 3:1), TTC Elizza Praha D - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jan 3:1, Běhal Aleš 1:2, Růžička Jakub 2:1, Vojtěch Radek 3:1, body hostů: Kadlec Vít 1:3, Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 3:0, Daníček Adam 0:3), TJ Orion Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Toman Vojtěch 0:4, Šilhánek Luděk 3:1, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Melichar Jiří 3:1, Hrdý Martin 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, Suchomel Tomáš 1:3), SK Start Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janíček Petr 0:3, Kafuněk David 0:2, Rybář Martin 0:2, Sladovník Daniel 1:2, Kala Petr 0:1, body hostů: Kubát Petr 3:0, Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 3:0, Počta Tomáš 1:1),
3. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 1:2, Kubát Petr 2:1, Plachý Ladislav 3:0, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, Růžička Filip 0:3, Polcar Vojtěch 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 3:0, Hrdý Martin 2:1, Nejedlý Pavel 0:3, Melichar Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 1:3, Sladovník Daniel 2:1, Janíček Petr 1:2, Kala Petr 0:3), TTC Elizza Praha E - TJ Orion Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 1:2, Daníček Adam 1:2, Kadlec Tomáš 0:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Šilhánek Luděk 2:1, Rucký Přemysl 2:1, Toman Vojtěch 1:2), TTC Praha A - TTC Elizza Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 4:0, body hostů: Marat Filip 1:3, Běhal Aleš 2:1, Lamr Martin 1:2, Dušek Jan 1:2), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:1, Tichý Jiří 1:3, Ambrož Adam 3:1, Benák Libor 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Hrbáček Milan 1:3, Tenglová Vendula 2:2, Dlouhý Jiří 3:1), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stano Peter 2:2, Havazík Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:2, Hüttl Michal 4:0, Annayev Sanjar 1:1, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 2:2, Hák Zdeněk 1:3),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Miloslav 1:3, Cihlář Matěj 0:3, Kadavý Vladimír 1:2, Brož Pavel 3:1, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 0:3, Hák Zdeněk 2:1), TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbáček Milan 2:2, Dlouhý Jiří 1:3, Hrabě Václav 0:3, Drechsler Petr 3:1, body hostů: Adam Lukáš 3:1, Stano Peter 2:2, Šenk Jakub 4:0, Havazík Ondřej 0:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Michle Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Aleš 3:0, Dušek Jan 1:1, Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 2:1, body hostů: Koděra Miloš 1:2, Tichý Jiří 2:1, Hubinger Lukáš 0:3, Ambrož Adam 0:2), TJ Orion Praha A - TTC Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 3:1, Toman Vojtěch 1:3, Hyršl Ondřej 0:4, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Černý Jiří 2:2, Maňhal Daniel 3:1, Vavřinec Matěj 2:2), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Rybář Martin 2:2, Kafuněk David 3:1, Janíček Petr 2:2, body hostů: Kadlec Vít 4:0, Juhasz Martin 0:4, Kučala Viktor 1:3, Kadlec Tomáš 2:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Navrátil Jiří 1:3, Kubát Petr 3:1, Suvorov Maxim 1:3, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Novotný Petr 2:2, Hrdý Martin 3:1, Vojáček Miloš 1:3),
5. kolo:
TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - Slovan KST Bohnice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Jiří 3:0, Suchomel Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:0, body hostů: Kadavý Vladimír 1:3, Brož Pavel 1:2, Kuba Miloslav 1:2, Růžička Filip 0:3), TTC Elizza Praha E - SF SKK EL Niňo Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 3:1, Kučala Viktor 1:3, Průša Martin 1:3, Kadlec Vít 2:2, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Beran Tomáš 2:2, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 4:0), TTC Praha A - SK Start Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 3:1, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 2:2, Sladovník Daniel 2:2, Kala Petr 2:2, Rybář Martin 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Orion Praha A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Koděra Miloš 3:1, Ambrož Adam 1:2, Benák Libor 3:1, body hostů: Šmatlák Jiří 4:0, Rucký Přemysl 0:4, Šilhánek Luděk 1:3, Toman Vojtěch 0:3), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 3:0, Stano Peter 2:1, Annayev Sanjar 1:2, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 0:3, Dušek Jan 1:2, Růžička Jakub 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Nusle Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Zuzčák Patrik 0:3, Olejár Filip 3:1, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Hrbáček Milan 2:1),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Nusle Praha A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Vladimír 2:2, Kuba Miloslav 2:2, Vomlel Lukáš 0:3, Brož Pavel 1:3, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Hrbáček Milan 2:2, Dlouhý Jiří 4:0, Píšan Ondřej 0:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 1:3, Dušek Jan 1:2, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 2:2, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 4:0, Hák Zdeněk 0:3, Zuzčák Patrik 1:2), TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmatlák Jiří 3:1, Musil Michal 0:3, Šilhánek Luděk 0:3, Rucký Přemysl 2:2, body hostů: Kreder Benjamin 3:1, Adam Lukáš 3:1, Šenk Jakub 1:2, Stano Peter 2:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladovník Daniel 1:0, Kala Petr 1:3, Janíček Petr 1:3, Kafuněk David 3:1, Rybář Martin 2:1, body hostů: Benák Libor 1:3, Koděra Miloš 2:2, Ambrož Adam 2:2, Tichý Jiří 3:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 1:0, Plachý Ladislav 2:1, Kubát Petr 1:2, Plachý Jiří 3:1, Suvorov Maxim 1:1, body hostů: Černý Jiří 1:3, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Elizza Praha E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Jiří 2:0, Suchomel Tomáš 2:0, Hrdý Martin 2:0, Novotný Petr 2:0, body hostů: Kadlec Vít 0:2, Kadlec Tomáš 0:2, Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2),
7. kolo:
TTC Elizza Praha E - Slovan KST Bohnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Vít 2:1, Kadlec Tomáš 2:1, Kučala Viktor 0:3, Slobodzian Adam 0:3, body hostů: Kézr Aleš 1:2, Brož Pavel 2:1, Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 3:0), TTC Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 2:1, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 3:0, body hostů: Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 1:2, Nejedlý Pavel 0:3, Suchomel Tomáš 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Tichý Jiří 2:1, Černoch Jan 0:3, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 3:0, Beran Matěj 2:1, Kubát Petr 3:0), AC Sparta Praha C - SK Start Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 2:0, Šenk Jakub 2:0, Červenka Jan 2:1, Adam Lukáš 2:0, body hostů: Kafuněk David 0:3, Kala Petr 1:1, Rybář Martin 0:2, Janíček Petr 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Orion Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 4:0, Merhaut Jaroslav 0:1, Hák Zdeněk 2:1, Olejár Filip 2:2, Zuzčák Patrik 1:1, body hostů: Šmatlák Jiří 3:1, Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:3, Šebl Jáchym 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Hrbáček Milan 1:2, Drechsler Petr 3:0, body hostů: Lamr Martin 1:2, Marat Filip 1:2, Růžička Jakub 0:3, Běhal Aleš 1:2),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 3:0, Kuba Miloslav 2:0, Brož Pavel 1:2, Kézr Aleš 3:0, body hostů: Lamr Martin 1:2, Běhal Aleš 1:2, Vojtěch Radek 0:3, Dušek Jan 0:2), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Vojtěch 0:2, Hyršl Ondřej 0:2, Musil Michal 0:3, Kulveit Jonáš 1:1, body hostů: Drechsler Petr 3:0, Tenglová Vendula 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Píšan Ondřej 1:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybář Martin 1:2, Kala Petr 1:2, Kafuněk David 2:2, WO 0:4, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Hák Zdeněk 0:2, Vidlák Miloš 0:2, Tinkl Pavel 3:0, WO 4:0), SF SKK EL Niňo Praha G - AC Sparta Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 1:3, Beran Matěj 2:1, Plachý Jiří 1:2, Plachý Ladislav 1:3, body hostů: Hüttl Michal 4:0, Stano Peter 3:1, Gaydoš Vít 2:1, Annayev Sanjar 0:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 1:3, Vojáček Miloš 1:3, Novotný Petr 1:3, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Švec Radek 2:2, Koděra Miloš 1:3, Ambrož Adam 3:1), TTC Elizza Praha E - TTC Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Kadlec Tomáš 0:3, Daníček Adam 0:3, Kadlec Vít 3:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:0, Maňhal Daniel 2:1, Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 2:1),
9. kolo:
TTC Praha A - Slovan KST Bohnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3, Černý Jiří 2:2, body hostů: Kézr Aleš 2:2, Kadavý Vladimír 3:1, Brož Pavel 1:2, Kuba Miloslav 3:0), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:0, Koděra Miloš 1:1, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 3:0, body hostů: Kadlec Vít 2:1, Kučala Viktor 0:3, Kadlec Tomáš 0:2, Průša Martin 0:2), AC Sparta Praha C - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 1:2, Šenk Jakub 3:0, Adam Lukáš 2:1, Kreder Benjamin 4:0, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Hrdý Martin 0:3, Suchomel Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SF SKK EL Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 1:3, Hák Zdeněk 2:2, Semrád Martin 1:3, Tinkl Pavel 3:1, body hostů: Plachý Ladislav 4:0, Plachý Jiří 3:1, Kubát Petr 0:4, Navrátil Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha A - SK Start Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:1, Hrabě Václav 0:1, Drechsler Petr 4:0, Tichý Dominik 0:2, body hostů: Kafuněk David 2:2, Kala Petr 1:3, Sladovník Daniel 1:2, Rybář Martin 1:2), TTC Elizza Praha D - TJ Orion Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Běhal Aleš 2:0, Dušek Jan 3:0, Vojtěch Radek 1:1, body hostů: Rucký Přemysl 0:3, Kulveit Jonáš 0:2, Hyršl Ondřej 1:1, Musil Michal 0:2),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 3:0, Cihlář Matěj 2:1, Růžička Filip 1:2, Brož Pavel 3:0, body hostů: Rucký Přemysl 2:1, Hyršl Ondřej 0:3, Kulveit Jonáš 1:2, Toman Vojtěch 0:3), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladovník Daniel 0:2, Kala Petr 1:1, Rybář Martin 0:3, Kafuněk David 0:3, body hostů: Dvořák Petr 2:1, Dušek Jan 3:0, Lamr Martin 2:0, Vojtěch Radek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Plachý Ladislav 2:0, Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 2:0, Remeš Zdeněk 1:0, body hostů: Drechsler Petr 1:2, Tenglová Vendula 0:3, Dlouhý Jiří 0:2, Hrbáček Milan 0:2), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 1:3, Novotný Petr 3:1, Nejedlý Pavel 1:3, Hrdý Martin 3:1, body hostů: Olejár Filip 4:0, Zuzčák Patrik 2:2, Hák Zdeněk 1:3, Vidlák Miloš 1:3), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Kučala Viktor 0:2, Kadlec Tomáš 1:2, Kadlec Vít 1:2, body hostů: Hüttl Michal 3:0, Stano Peter 3:0, Havazík Ondřej 0:2, Kreder Benjamin 2:0), TTC Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřinec Matěj 3:1, Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 0:4, Černý Jiří 3:1, body hostů: Benák Libor 2:2, Tichý Jiří 2:2, Koděra Miloš 1:3, Ambrož Adam 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Michle Praha B - Slovan KST Bohnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Radek 2:1, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 2:1, Benák Libor 2:2, body hostů: Kézr Aleš 1:3, Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, Kadavý Vladimír 1:2), AC Sparta Praha C - TTC Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:0, Stano Peter 1:1, Kreder Benjamin 3:0, Hüttl Michal 2:0, body hostů: Černý Jiří 1:2, Vavřinec Matěj 0:2, Maňhal Daniel 0:2, Zahradníček Jakub 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 2:2, Olejár Filip 2:1, Tinkl Pavel 3:0, Vidlák Miloš 2:2, body hostů: Kadlec Vít 3:1, Kučala Viktor 0:4, Kadlec Tomáš 2:1, Bialas Filip 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Drechsler Petr 4:0, Hrbáček Milan 1:2, Tenglová Vendula 2:2, body hostů: Novotný Petr 2:2, Hrdý Martin 1:3, Vojáček Miloš 0:4, Nejedlý Pavel 2:1), TTC Elizza Praha D - SF SKK EL Niňo Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 3:0, Vojtěch Radek 1:1, Běhal Aleš 2:1, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Beran Matěj 2:1, Plachý Ladislav 0:3, Remeš Zdeněk 0:1, Plachý Jiří 0:2, Beran Tomáš 0:2), TJ Orion Praha A - SK Start Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:4, Musil Michal 1:3, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Kafuněk David 2:2, Kala Petr 2:2, Sladovník Daniel 3:1, Rybář Martin 2:2),
12. kolo:
Slovan KST Bohnice A - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Miloslav 3:1, Kadavý Vladimír 3:1, Růžička Filip 1:1, Brož Pavel 1:3, Maršík Richard 0:2, body hostů: Kafuněk David 4:0, Sladovník Daniel 2:2, Kala Petr 0:4, Janíček Petr 2:2), TJ Orion Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hyršl Ondřej 0:2, Kulveit Jonáš 0:2, Toman Vojtěch 0:2, Rucký Přemysl 0:2, WO 0:1, body hostů: Beran Matěj 2:0, Beran Tomáš 2:0, Plachý Jiří 2:0, Suvorov Maxim 2:0, WO 1:0), TTC Elizza Praha D - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Radek 2:1, Dušek Jan 1:2, Dvořák Petr 3:0, Lamr Martin 3:1, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Novotný Petr 2:1, Hrdý Martin 0:3, Nejedlý Pavel 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Píšan Ondřej 0:3, Drechsler Petr 3:0, body hostů: Píša Radovan 2:1, Juhasz Martin 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, Kučala Viktor 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Hák Zdeněk 1:2, Zuzčák Patrik 1:2, Olejár Filip 3:0, body hostů: Černý Jiří 2:1, Vavřinec Matěj 1:2, Maňhal Daniel 1:2, Zahradníček Jakub 0:3), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 3:0, Havazík Ondřej 1:1, Panský Lukáš 2:1, Kreder Benjamin 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 0:3, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 0:3, Zámyslický Jaroslav 0:2),
13. kolo:
AC Sparta Praha C - Slovan KST Bohnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 4:0, Havazík Ondřej 1:3, Kantor Jan 1:2, Stano Peter 3:1, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 2:2, Maršík Richard 0:4, Kadavý Vladimír 1:2), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:0, Benák Libor 2:0, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Olejár Filip 1:2, Tinkl Pavel 0:3, Zuzčák Patrik 1:2, Hák Zdeněk 0:2), TTC Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 1:3, Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Píšan Ondřej 0:4, Tenglová Vendula 3:0), TTC Elizza Praha E - TTC Elizza Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 0:2, Kučala Viktor 0:2, Daníček Adam 0:3, Kadlec Vít 1:1, body hostů: Vojtěch Radek 3:0, Dušek Jan 2:0, Růžička Jakub 1:1, Lamr Martin 2:0), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:0, Hrdý Martin 2:0, Suchomel Tomáš 2:1, Melichar Jiří 2:1, body hostů: Rucký Přemysl 1:2, Šilhánek Luděk 0:3, Hyršl Ondřej 0:2, Toman Vojtěch 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - SK Start Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:0, Suvorov Maxim 2:0, Plachý Jiří 2:1, Beran Matěj 3:0, body hostů: Janíček Petr 0:3, Kafuněk David 1:2, Sladovník Daniel 0:2, Rybář Martin 0:2),
14. kolo:
Slovan KST Bohnice A - SF SKK EL Niňo Praha G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršík Richard 2:1, Kadavý Vladimír 2:1, Kuba Miloslav 2:1, Brož Pavel 1:2, WO 1:0, body hostů: Beran Tomáš 0:3, Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 2:1, Beran Matěj 0:3, WO 0:1), SK Start Praha A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybář Martin 1:3, Kafuněk David 4:0, Sladovník Daniel 3:1, WO 0:5, body hostů: Hrdý Martin 1:2, Suchomel Tomáš 0:3, Šimáček Milan 1:2, Melichar Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Šilhánek Luděk 3:1, Toman Vojtěch 0:4, Šmatlák Jiří 3:1, body hostů: Píša Radovan 2:2, Juhasz Martin 2:2, Kadlec Tomáš 3:1, Daníček Adam 1:3), TTC Elizza Praha D - TTC Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:2, Dušek Jan 3:1, Běhal Aleš 1:2, Lamr Martin 3:1, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Zahradníček Jakub 0:4, Maňhal Daniel 2:2, Černý Jiří 3:0), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 3:0, Dlouhý Jiří 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Tenglová Vendula 4:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Koděra Miloš 2:1, Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 2:2, Semrád Martin 1:2, Olejár Filip 2:2, Hák Zdeněk 0:1, body hostů: Kreder Benjamin 2:2, Šenk Jakub 2:2, Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - Slovan KST Bohnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 1:2, Semrád Martin 1:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 1:3, Maršík Richard 1:0, Kadavý Vladimír 0:3, Brož Pavel 0:2), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 0:4, Šenk Jakub 4:0, Annayev Sanjar 3:1, Stano Peter 2:2, body hostů: Drechsler Petr 1:3, Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Hrbáček Milan 1:3), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radek 3:1, Pištora Josef 0:4, Ambrož Adam 2:2, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Dušek Jan 1:3, Lamr Martin 3:1, Běhal Aleš 2:2, Marat Filip 1:3), TTC Praha A - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 1:2, Maňhal Daniel 2:1, Zahradníček Jakub 3:0, Černý Jiří 3:0, body hostů: Šmatlák Jiří 2:1, Šilhánek Luděk 0:3, Rucký Přemysl 0:3, Musil Michal 1:2), TTC Elizza Praha E - SK Start Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 2:2, Juhasz Martin 2:2, Průša Martin 1:3, Píša Radovan 4:0, body hostů: Kafuněk David 3:1, Sladovník Daniel 2:2, Janíček Petr 1:3, Kala Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - SF SKK EL Niňo Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:0, Šimáček Milan 1:1, Nejedlý Pavel 2:1, Novotný Petr 2:1, body hostů: Beran Matěj 0:3, Suvorov Maxim 3:0, Beran Tomáš 0:3, Navrátil Jiří 0:2),
16. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Pavel 2:2, Maršík Richard 1:3, Kuba Miloslav 2:2, Kézr Aleš 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Hrdý Martin 4:0, Šimáček Milan 2:2, Svoboda Robert 0:4), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Plachý Jiří 2:1, Kubát Petr 2:1, Suvorov Maxim 3:0, body hostů: Píša Radovan 1:2, Kadlec Tomáš 2:1, Juhasz Martin 0:3, Kučala Viktor 0:3), SK Start Praha A - TTC Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 1:2, Janíček Petr 0:2, Kafuněk David 2:1, Sladovník Daniel 0:3, body hostů: Zahradníček Jakub 1:2, Maňhal Daniel 3:0, Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 2:0), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 3:1, Toman Vojtěch 1:3, Hyršl Ondřej 0:4, Šmatlák Jiří 4:0, body hostů: Švec Radek 2:2, Tichý Jiří 3:1, Ambrož Adam 2:2, Koděra Miloš 1:3), TTC Elizza Praha D - AC Sparta Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:0, Marat Filip 1:2, Růžička Jakub 1:2, Lamr Martin 3:0, body hostů: Šenk Jakub 2:1, Annayev Sanjar 1:2, Stano Peter 1:2, Gaydoš Vít 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Drechsler Petr 3:1, Hrbáček Milan 0:3, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:2, Hák Zdeněk 1:3, Semrád Martin 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - Slovan KST Bohnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Prokš Vladimír 0:4, Tichý Dominik 2:2, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Brož Pavel 1:3, Maršík Richard 3:1, Vomlel Lukáš 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Olejár Filip 4:0, body hostů: Lamr Martin 2:2, Dušek Jan 2:2, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 0:3), AC Sparta Praha C - TJ Orion Praha A 10:0wo, TJ Sokol Michle Praha B - SK Start Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Miloš 1:0, Tichý Jiří 2:0, Švec Radek 2:0, Ambrož Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Kafuněk David 0:2, Kala Petr 0:2, Janíček Petr 0:2, WO 0:3), TTC Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 2:2, Zahradníček Jakub 1:2, Černý Jiří 4:0, body hostů: Kubát Petr 2:2, Suvorov Maxim 2:2, Khalaila Adam 1:3, Navrátil Jiří 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 2:2, Benák Libor 3:0, Píša Radovan 4:0, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Hrdý Martin 0:4, Šimáček Milan 1:3, Charamza Ondřej ml. 2:1),
18. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršík Richard 1:3, Kadavý Vladimír 2:2, Polcar Vojtěch 1:3, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Píša Radovan 2:2, Benák Libor 3:1, Kadlec Tomáš 2:2, Juhasz Martin 1:3), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:2, Hrdý Martin 1:3, Šimáček Milan 0:3, Melichar Jiří 3:1, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Maňhal Daniel 2:2, Černý Jiří 4:0, Vavřinec Matěj 2:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Michle Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Petr 3:0, Plachý Jiří 2:1, Navrátil Jiří 0:3, Beran Matěj 0:1, WO 0:3, body hostů: Švec Radek 1:2, Tichý Jiří 2:0, Ambrož Adam 1:1, Koděra Miloš 1:2, WO 3:0), SK Start Praha A - AC Sparta Praha C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janíček Petr 2:1, Rybář Martin 2:1, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Kala Petr 1:3, body hostů: Šenk Jakub 4:0, Stano Peter 2:1, Kantor Jan 2:1, Havazík Ondřej 0:3), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Šilhánek Luděk 3:1, Musil Michal 0:4, Šmatlák Jiří 2:2, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 4:0, Zuzčák Patrik 1:3, Semrád Martin 1:3), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:2, Dušek Jan 3:1, Vojtěch Radek 2:2, Lamr Martin 1:3, body hostů: Drechsler Petr 3:1, Tenglová Vendula 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Prokš Vladimír 0:4),
19. kolo:
TTC Elizza Praha D - Slovan KST Bohnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 3:0, Dušek Jan 0:2, Vojtěch Radek 3:0, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Kézr Aleš 1:2, Kuba Miloslav 1:2, Maršík Richard 0:3, Brož Pavel 0:2), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:0, Dlouhý Jiří 1:1, Prokš Vladimír 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Rucký Přemysl 0:3, Šilhánek Luděk 2:1, Toman Vojtěch 0:2, Musil Michal 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semrád Martin 2:2, Zuzčák Patrik 2:2, Olejár Filip 4:0, WO 0:5, body hostů: Janíček Petr 0:3, Rybář Martin 1:2, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Kala Petr 1:2, WO 5:0), AC Sparta Praha C - SF SKK EL Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 1:3, Stano Peter 3:1, Havazík Ondřej 1:2, Šenk Jakub 4:0, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Beran Tomáš 2:2, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pištora Josef 1:3, Tichý Jiří 3:1, Ambrož Adam 2:2, Koděra Miloš 2:2, body hostů: Nejedlý Pavel 0:4, Hrdý Martin 4:0, Novotný Petr 3:1, Vojáček Miloš 1:3), TTC Praha A - TTC Elizza Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřinec Matěj 0:3, Zahradníček Jakub 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Černý Jiří 3:0, body hostů: Píša Radovan 3:0, Kadlec Tomáš 1:2, Benák Libor 2:1, Juhasz Martin 2:1),
20. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TTC Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 0:2, Brož Pavel 3:0, Kézr Aleš 3:0, body hostů: Černý Jiří 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Vavřinec Matěj 0:3, Zahradníček Jakub 0:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Daníček Adam 0:2, Bialas Filip 1:2, Píša Radovan 1:2, body hostů: Černoch Jan 2:1, Švec Radek 3:0, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 2:0), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - AC Sparta Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Martin 4:0, Charamza Ondřej ml. 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Novotný Petr 0:4, body hostů: Stano Peter 2:2, Adam Lukáš 3:1, Kantor Jan 1:3, Kubový Jan 2:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 0:3, Kubát Petr 1:2, Plachý Jiří 0:3, Suvorov Maxim 2:2, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:1, Zuzčák Patrik 2:1, Semrád Martin 2:1), SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Rybář Martin 0:3, Kafuněk David 2:1, body hostů: Drechsler Petr 3:0, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 1:1, Prokš Vladimír 1:1), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Vojtěch 1:1, Kulveit Jonáš 1:1, Šmatlák Jiří 2:1, Rucký Přemysl 1:1, WO 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Vojtěch Radek 1:2, Růžička Jakub 0:3, WO 0:4),
21. kolo:
TJ Orion Praha A - Slovan KST Bohnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhánek Luděk 4:0, Toman Vojtěch 1:2, Šmatlák Jiří 3:0, Rucký Přemysl 1:3, body hostů: Kézr Aleš 2:2, Brož Pavel 2:2, Kuba Miloslav 0:3, Maršík Richard 1:2), TTC Elizza Praha D - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 1:2, Dušek Jan 3:0, Lamr Martin 2:1, Dvořák Petr 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 1:3, Rybář Martin 0:3, Kala Petr 1:2, Sladovník Daniel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK EL Niňo Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Petr 3:1, Dlouhý Jiří 1:3, Prokš Vladimír 1:3, Tenglová Vendula 3:1, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Beran Tomáš 3:1, Kubát Petr 1:3, Plachý Jiří 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk 2:2, Semrád Martin 2:2, Merhaut Jaroslav 1:3, Zuzčák Patrik 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Hrdý Martin 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Šimáček Milan 1:3), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kubový Jan 2:2, Havazík Ondřej 2:2, Adam Lukáš 3:1, body hostů: Píša Radovan 4:0, Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 2:2, Kučala Viktor 0:4), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Miloš 1:2, Švec Radek 2:1, Ambrož Adam 2:1, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Černý Jiří 2:2, Maňhal Daniel 0:3, Vavřinec Matěj 2:1, Zahradníček Jakub 0:3),
22. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Michle Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršík Richard 2:2, Kadavý Vladimír 1:2, Kuba Miloslav 3:0, Brož Pavel 2:2, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Švec Radek 2:2, Ambrož Adam 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3), TTC Praha A - AC Sparta Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:0, Maňhal Daniel 1:1, Zahradníček Jakub 2:1, Černý Jiří 3:0, body hostů: Adam Lukáš 1:2, Stano Peter 1:2, Kubový Jan 0:2, Kantor Jan 0:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juhasz Martin 2:0, Bialas Filip 1:1, Kadlec Tomáš 2:0, Píša Radovan 1:1, WO 4:0, body hostů: Zuzčák Patrik 1:1, Hák Zdeněk 0:3, Vidlák Miloš 1:2, WO 0:4), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Sokol Nusle Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:2, Balák Pavel 0:2, Charamza Ondřej ml. 1:2, Hrdý Martin 1:2, body hostů: Drechsler Petr 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Dlouhý Jiří 2:0, Prokš Vladimír 1:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Elizza Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 1:1, Kubát Petr 2:0, Plachý Jiří 2:1, Přída Kryštof 3:0, body hostů: Lamr Martin 2:1, Vojtěch Radek 0:3, Marat Filip 0:2, Dušek Jan 0:2), SK Start Praha A - TJ Orion Praha A 0:10wo,
1. třída A muži (KS-1A)
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Střížkov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 0:2, Beran Matěj 3:0, WO 0:1, body hostů: Poncar Patrik 0:2, Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 1:3, Vidlák Miloš 1:3, Semrád Martin 3:1, Hák Zdeněk 2:2, body hostů: Gomola Jan 1:3, Lebl Ondřej 3:1, Král Lukáš 1:3, Dorko Tomáš 4:0), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fexa Martin 2:2, Branžovský Milan 1:3, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Suchomel Tomáš 3:1, Charamza Ondřej ml. 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 1:3), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Michle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:0, Žydel Jan 1:1, Mach Jakub 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Pištora Josef 2:1, Haralík Stanislav 0:3, Votípka Emanuel 0:3, Chovanec Jakub 0:2), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Nusle Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmidtmayer František 0:4, Červenka Jan 3:1, Kočí Štěpán 0:3, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Tichý Dominik 2:2, Hruška Jan 2:2, Píšan Ondřej 4:0, Prokš Vladimír 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zunt Zdeněk 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Krameš Jan st. 0:3, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Kučala Viktor 2:2, Bialas Filip 1:2, Marat Filip 2:1, Hampl Pavel 0:3),
2. kolo:
TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 2:2, Kolda Petr 1:3, Krásl Libor 3:1, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Marat Filip 0:4, Bialas Filip 3:1, Průša Martin 2:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jan 1:2, Kára Petr 0:2, Pluska Oleh 0:3, Prokš Vladimír 2:1, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Zunt Zdeněk 3:0, Krameš Jan st. 2:1, Vu Duy Tiep 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - AC Sparta Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Haralík Stanislav 0:3, Švec Radek 3:1, body hostů: Kreder Benjamin 4:0, Červenka Jan 2:2, Abdullin Denis 3:1, Kočí Štěpán 0:2, Schmidtmayer František 0:1), TJ AVIA Čakovice B - TJ AVIA Čakovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Tomáš 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Charamza Ondřej st. 2:2, Jež Dominik 2:2, body hostů: Rousek Tomáš 3:1, Vojáček Miloš 1:3, Skříčková Ivana 2:2, Vaňásek Jiří ml. 0:2, Vaňásek Jiří 2:0), TJ Pankrác A - TTC Klánovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:2, Gomola Jan 1:2, Dorko Tomáš 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Branžovský Milan 3:0, Hudek Tomáš 2:1, Hanzal Petr 1:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Beran Tomáš 2:1, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 3:0, Plachý Jiří 2:0, body hostů: Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 1:2, Vidlák Miloš 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Střížkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Martin 2:1, Vidlák Miloš 1:2, Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 4:0, body hostů: Poncar Patrik 1:3, Kočvara Vlastimil 2:1, Stehlík Martin 0:3, Kolda Petr 1:2), TTC Klánovice A - SF SKK EL Niňo Praha H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 3:1, Fexa Martin 1:3, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Plachý Jiří 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Ducháček Josef 1:3, Khalaila Adam 2:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Miloš 3:1, Taraňko Mikhail 1:3, Žydel Jan 0:4, Rousek Tomáš 2:2, body hostů: Lebl Ondřej 3:1, Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 1:3, Král Lukáš 4:0), AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmidtmayer František 1:3, Kreder Benjamin 4:0, Abdullin Denis 1:3, Červenka Jan 3:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Suchomel Tomáš 2:2, Jež Dominik 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Michle Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zunt Zdeněk 2:2, Krameš Jan st. 1:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Pištora Josef 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Haralík Stanislav 0:4, Motyčka Oldřich 2:1), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 1:3, Průša Martin 3:1, Marat Filip 2:2, Kučala Viktor 3:1, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Dominik 3:1, Hruška Jan 2:2, Lamprecht Matyáš 1:3),
4. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Nusle Praha C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 0:2, Kočvara Vlastimil 1:2, WO 0:4, body hostů: Prokš Vladimír 1:1, Hruška Jan 2:0, Tichý Dominik 0:2, Píšan Ondřej 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Elizza Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:0, Pištora Josef 1:1, Hubinger Lukáš 3:0, Švec Radek 2:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Maushart Milan 0:2, Bialas Filip 0:2, Marat Filip 0:2), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Suchomel Tomáš 0:3, Jež Dominik 0:3, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Mráz Jiří 1:1, Krameš Jan st. 1:2, Zunt Zdeněk 0:1), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:3, Dorko Tomáš 2:1, Satorie Michal 0:3, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Kreder Benjamin 4:0, Červenka Jan 3:1, Abdullin Denis 2:1, Schmidtmayer František 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Buchar Michael 2:0, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 3:0, body hostů: Vaňásek Jiří 1:2, Vojáček Miloš 0:3, Žydel Jan 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Klánovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hák Zdeněk 1:1, Semrád Martin 1:1, Klempířová Jiřina 0:3, Jírovec Martin 0:3, body hostů: Branžovský Milan 2:1, Hudek Tomáš 2:1, Fexa Martin 2:0, Kárník Tomáš 2:0),
5. kolo:
TTC Klánovice A - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzal Petr 1:0, Fexa Martin 0:2, Hudek Tomáš 3:0, Branžovský Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 1:2, Kolda Petr 0:2, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:1, Žydel Jan 0:4, Skříčková Ivana 0:2, Vaňásek Jiří 4:0, Vaňásek Jiří ml. 1:1, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 2:2, Vidlák Miloš 1:3), AC Sparta Praha E - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havazík Ondřej 0:3, Schmidtmayer František 0:2, Abdullin Denis 1:2, Červenka Jan 2:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Suvorov Maxim 1:2, Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Pankrác A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav ml. 2:0, Krameš Jan st. 2:0, Mráz Jiří 2:0, Pospíšil Milan 2:0, body hostů: Lebl Ondřej 0:2, Dorko Tomáš 0:2, Gomola Jan 0:2, Zapletal Jan 0:2), TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maushart Milan 1:3, Bialas Filip 0:4, Marat Filip 2:1, Kučala Viktor 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Toula Vladimír 3:1, Jež Dominik 3:1, Suchomel Tomáš 2:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 1:2, Prokš Vladimír 0:3, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 2:1, body hostů: Švec Radek 3:0, Hubinger Lukáš 2:1, Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 2:1),
6. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle Praha C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 2:1, Kolda Petr 1:2, Krásl Libor 1:2, WO 0:4, body hostů: Haralík Stanislav 0:2, Hubinger Lukáš 1:1, Votípka Emanuel 2:1, Pištora Josef 2:0, WO 4:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Tomáš 2:0, Toula Vladimír 0:2, Jež Dominik 3:0, Vyskočil Michal 3:0, body hostů: Tichý Dominik 1:2, Hruška Jan 1:2, Tichý Květoslav 0:2, Kára Petr 0:2), TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 2:2, Dorko Tomáš 0:4, Lebl Ondřej 1:2, Gomola Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Běhal Aleš 2:1, Kučala Viktor 4:0, Marat Filip 1:3, Rochowanski Lukáš 2:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:1, Buchar Michael 1:3, Beran Tomáš 2:2, Beran Matěj 2:2, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 1:3, Mráz Jiří 2:2, Zunt Zdeněk 0:2, Krameš Jan st. 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - AC Sparta Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 3:0, Semrád Martin 1:1, Vidlák Miloš 2:1, Hák Zdeněk 3:0, body hostů: Červenka Jan 1:2, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 0:3, Kočí Štěpán 0:2), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
7. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, Žydel Jan 1:2, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 1:2, Kolda Petr 0:3), AC Sparta Praha E - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havazík Ondřej 2:2, Schmidtmayer František 1:3, Abdullin Denis 3:1, Červenka Jan 2:2, body hostů: Branžovský Milan 2:2, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 2:2, Fexa Martin 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 1:1, Krameš Jan st. 3:0, Pospíšil Milan 2:0, body hostů: Hák Zdeněk 1:2, Jírovec Martin 0:2, Semrád Martin 0:2, Vidlák Miloš 0:2), TTC Elizza Praha F - SF SKK EL Niňo Praha H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:4, Průša Martin 3:1, Marat Filip 3:1, Kučala Viktor 2:2, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Beran Tomáš 2:2, Plachý Jiří 2:2, Navrátil Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 0:3, Tichý Květoslav 1:2, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 2:1, body hostů: Lebl Ondřej 3:0, Lipták Milan 1:2, Gomola Jan 2:1, Král Lukáš 3:0), TJ Sokol Michle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 1:3, Votípka Emanuel 2:2, Hubinger Lukáš 3:0, Švec Radek 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 2:2, Suchomel Tomáš 1:3, Toula Vladimír 1:2),
8. kolo:
TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 0:4, Stehlík Martin 2:2, Kolda Petr 1:2, Kočvara Vlastimil 3:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 2:2, Vyskočil Michal 2:2, Jež Dominik 3:1, Charamza Ondřej st. 2:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:3, Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 3:1, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Hubinger Lukáš 4:0, Pištora Josef 2:2, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 1:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Nusle Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jiří 2:1, Khalaila Adam 2:1, Prokopenko Oleg 0:3, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Květoslav 2:1, Tichý Dominik 2:1, Kára Petr 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Elizza Praha F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlák Miloš 1:3, Semrád Martin 1:3, Jírovec Martin 1:2, Hák Zdeněk 2:2, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Průša Martin 4:0, Marat Filip 2:2, Daníček Adam 0:3), TTC Klánovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudek Tomáš 2:2, Hanzal Petr 3:1, Fexa Martin 1:2, Kárník Tomáš 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Krameš Jan st. 2:2, Zunt Zdeněk 0:3), TJ AVIA Čakovice D - AC Sparta Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 1:3, Mach Jakub 2:2, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Vojáček Miloš 3:1, body hostů: Havazík Ondřej 2:2, Abdullin Denis 4:0, Schmidtmayer František 1:3, Beránek Václav ml. 2:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha E - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Schmidtmayer František 0:4, Podrazil Václav 3:1, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Krásl Libor 3:1, Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 1:3, Poncar Patrik 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Zunt Zdeněk 2:1, Pospíšil Milan 3:0, body hostů: Vaňásek Jiří 2:1, Vojáček Miloš 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Žydel Jan 0:2), TTC Elizza Praha F - TTC Klánovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 0:2, Benák Jan 0:2, Benák Vít 0:3, Maushart Milan 1:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Hudek Tomáš 2:0, Fexa Martin 1:1, Červeňák Miroslav 2:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Dominik 4:0, Prokš Vladimír 2:1, Kára Petr 0:3, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 1:2, Suchý Adam ml. 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:3, Pištora Josef 1:2, Haralík Stanislav 1:2, Hubinger Lukáš 2:2, body hostů: Beran Matěj 4:0, Beran Tomáš 3:1, Khalaila Adam 1:2, Navrátil Jiří 1:2), TJ AVIA Čakovice B - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Tomáš 2:2, Jež Dominik 3:1, Charamza Ondřej ml. 1:1, Vyskočil Michal 1:3, Charamza Ondřej st. 1:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Lebl Ondřej 1:3, Král Lukáš 3:1, Lipták Milan 1:2),
10. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Pankrác A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kolda Petr 0:3, Krásl Libor 0:2, body hostů: Král Lukáš 3:0, Dorko Tomáš 2:0, Lebl Ondřej 2:0, Gomola Jan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ AVIA Čakovice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 1:0, Beran Tomáš 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Suvorov Maxim 0:1, WO 4:0, body hostů: Suchomel Tomáš 0:2, Jež Dominik 0:2, Toula Vladimír 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Michle Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk 0:3, Semrád Martin 0:2, Vidlák Miloš 1:2, Jírovec Martin 1:2, body hostů: Švec Radek 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, Haralík Stanislav 2:1, Motyčka Oldřich 1:1), TTC Klánovice A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudek Tomáš 3:1, Hanzal Petr 2:1, Kárník Tomáš 3:0, Fexa Martin 1:3, body hostů: Prokš Vladimír 1:3, Tichý Květoslav 1:3, Kára Petr 0:3, Tichý Dominik 3:0), TJ AVIA Čakovice D - TTC Elizza Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:0, Rousek Tomáš 0:2, Taraňko Mikhail 3:0, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Průša Martin 1:2, Marat Filip 0:3, Maushart Milan 0:2), AC Sparta Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 1:1, Abdullin Denis 0:2, Podrazil Václav 0:3, Havazík Ondřej 1:2, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 0:2),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:2, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Zunt Zdeněk 2:1, Pospíšil Milan 2:1, body hostů: Kočvara Vlastimil 1:2, Krásl Libor 1:2, Poncar Patrik 1:2, Stehlík Martin 1:2), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Martin 2:2, Daníček Adam 2:1, Bialas Filip 1:2, Maushart Milan 1:3, body hostů: Abdullin Denis 4:0, Červenka Jan 2:2, Podrazil Václav 2:1, Schmidtmayer František 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Tichý Dominik 2:0, Kára Petr 1:2, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 1:2, Rousek Tomáš 0:3, Žydel Jan 1:2, 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Klánovice A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haralík Stanislav 1:1, Votípka Emanuel 0:2, Závora Jiří 0:3, WO 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Hudek Tomáš 2:0, Červeňák Miroslav 1:0, Hanzal Petr 1:0, WO 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jež Dominik 2:2, Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 1:3, Vidlák Miloš 1:3), TJ Pankrác A - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Dorko Tomáš 0:2, Gomola Jan 1:2, Král Lukáš 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:1, Khalaila Adam 0:2),
12. kolo:
TJ Střížkov C - SF SKK EL Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kolda Petr 0:3, Krásl Libor 1:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 2:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 1:2, Dorko Tomáš 2:1, Gomola Jan 3:0, Lebl Ondřej 3:0, body hostů: Hák Zdeněk 2:1, Jírovec Martin 0:3, Herrmann Vít 1:2, Vidlák Miloš 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Tomáš 4:0, Toula Vladimír 1:3, Jež Dominik 1:3, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:1, Hudek Tomáš 1:3, Branžovský Milan 2:2, Fexa Martin 1:3), TJ Sokol Michle Praha C - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinger Lukáš 3:0, Votípka Emanuel 1:1, Haralík Stanislav 2:1, Švec Radek 3:0, body hostů: Taraňko Mikhail 2:1, Vojáček Miloš 0:3, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokš Vladimír 1:1, Kára Petr 1:2, Pluska Oleh 1:0, Tichý Květoslav 3:0, Tichý Dominik 1:1, WO 1:0, body hostů: Červenka Jan 3:0, Podrazil Václav 1:2, Schmidtmayer František 0:2, Bozděch Jan 0:3, WO 0:1), TTC Elizza Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 1:3, Vojtěch Radek 4:0, Průša Martin 3:0, Marat Filip 2:2, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Krameš Jan st. 1:3, Zunt Zdeněk 2:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha F - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Martin 1:1, Rochowanski Pavel 2:0, Rochowanski Jan 2:1, Marat Filip 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:1, Poncar Patrik 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:3, Zunt Zdeněk 1:3, Pešina Jiří 0:4, Pospíšil Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Prokš Vladimír 3:1, Píšan Ondřej 2:2, Tichý Květoslav 3:1, Kára Petr 2:2, WO 0:1), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Bozděch Jan 2:2, Podrazil Václav 2:2, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Hubinger Lukáš 2:2, Pištora Josef 2:2, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 2:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ AVIA Čakovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Miloš 1:1, Žydel Jan 0:2, Skříčková Ivana 0:1, Mach Jakub 0:2, WO 0:2, body hostů: Charamza Ondřej st. 1:1, Suchomel Tomáš 1:0, Jež Dominik 2:0, Vyskočil Michal 2:0, WO 2:0), TTC Klánovice A - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 2:2, Branžovský Milan 3:1, Fexa Martin 1:2, Kárník Tomáš 2:2, body hostů: Gomola Jan 3:1, Lebl Ondřej 3:1, Dorko Tomáš 0:4, Král Lukáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 0:2, Vidlák Miloš 0:2, Herrmann Vít 0:3, Hák Zdeněk 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:1),
14. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Martin 1:2, Krásl Libor 2:1, Kolda Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 4:0, Jírovec Martin 2:1, Vidlák Miloš 2:1, Dusilová Jana 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TTC Klánovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Tomáš 1:0, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 1:0, WO 4:0, body hostů: Branžovský Milan 0:3, Červeňák Miroslav 1:2, Fexa Martin 1:0, WO 0:4), TJ Pankrác A - TJ AVIA Čakovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gomola Jan 2:2, Lipták Milan 1:3, Král Lukáš 2:2, Lebl Ondřej 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 2:2, Vaňásek Jiří 4:0, Taraňko Mikhail 1:3, Žydel Jan 1:3), TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha E 10:0wo, TJ Sokol Michle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 1:2, Hubinger Lukáš 2:2, Votípka Emanuel 2:1, Švec Radek 4:0, Haralík Stanislav 0:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Krameš Jan st. 3:1, Knobloch Miroslav ml. 0:4, Zunt Zdeněk 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 3:0, Tichý Dominik 3:0, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 1:0, WO 0:3, body hostů: Kučala Viktor 0:2, Bialas Filip 0:3, Maushart Milan 0:3, Průša Martin 1:1, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píšan Ondřej 2:2, Prokš Vladimír 3:0, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 1:3, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 1:2), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Michle Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Jan 0:3, Rochowanski Jan 0:2, Benák Vít 1:2, Marat Filip 2:1, body hostů: Hubinger Lukáš 3:0, Pištora Josef 3:0, Votípka Emanuel 1:2, Motyčka Oldřich 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Zunt Zdeněk 0:2, Pospíšil Milan 2:0, WO 5:0, body hostů: Suchomel Tomáš 0:2, Charamza Ondřej st. 2:1, Toula Vladimír 1:2, WO 0:5), AC Sparta Praha E - TJ Pankrác A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ AVIA Čakovice D - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Miloš 0:2, Taraňko Mikhail 0:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Vaňásek Jiří 2:1, body hostů: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Navrátil Jiří 1:1, Kubelka Martin 1:1), TTC Klánovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudek Tomáš 2:0, Fexa Martin 2:0, Branžovský Milan 1:1, Kárník Tomáš 2:0, WO 3:1, body hostů: Hák Zdeněk 0:2, Vidlák Miloš 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, WO 1:3),
16. kolo:
TJ Střížkov C - TTC Klánovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 2:2, Stehlík Martin 2:1, Lüder Jan 0:3, Krásl Libor 1:3, body hostů: Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 4:0, Branžovský Milan 3:0, Brothánek Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice D 10:0wo, SF SKK EL Niňo Praha H - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 2:1, Němec Filip 1:2, Beran Tomáš 3:0, body hostů: Červenka Jan 1:2, Abdullin Denis 1:2, Klouček Pavel 1:2, Bozděch Jan 0:3), TJ Pankrác A - TJ Lokomotiva Vršovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebl Ondřej 1:2, Dorko Tomáš 1:2, Lipták Milan 0:3, Gomola Jan 2:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:1, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Zunt Zdeněk 1:2), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Jež Dominik 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Charamza Ondřej st. 2:2, body hostů: Marat Filip 3:1, Bialas Filip 0:4, Rochowanski Pavel 4:0, Daníček Adam 0:4), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Nusle Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haralík Stanislav 2:2, Pištora Josef 3:1, Votípka Emanuel 2:1, Hubinger Lukáš 2:2, body hostů: Prokš Vladimír 2:2, Hruška Jan 2:2, Píšan Ondřej 1:3, Tichý Dominik 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haralík Stanislav 1:1, Pištora Josef 2:0, Votípka Emanuel 2:1, Hubinger Lukáš 3:0, body hostů: Krásl Libor 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:1, Kolda Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 3:1, Tichý Dominik 3:1, Hruška Jan 0:4, Tichý Květoslav 1:3, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Charamza Ondřej st. 3:1, Toula Vladimír 2:2, Strnad Richard 1:3), TTC Elizza Praha F - TJ Pankrác A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:1, Kučala Viktor 2:1, Rochowanski Pavel 3:0, Rochowanski Jan 2:1, body hostů: Gomola Jan 2:1, Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:3, Peštuka Zdeněk 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:2, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Zunt Zdeněk 1:2, Pospíšil Milan 4:0, body hostů: Navrátil Jiří 3:1, Ducháček Josef 0:3, Vyvadilová Jitka 2:1, Prokopenko Oleg 0:3), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Jan 1:2, Klouček Pavel 2:1, Podrazil Václav 2:1, Červenka Jan 3:0, body hostů: Hák Zdeněk 1:2, Jírovec Martin 2:1, Vidlák Miloš 0:3, Herrmann Vít 1:2), TJ AVIA Čakovice D - TTC Klánovice A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Taraňko Mikhail 0:3, Vojáček Miloš 1:1, Rousek Tomáš 1:2, Mach Jakub 0:3, WO 0:1, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Hudek Tomáš 1:2, Branžovský Milan 3:0, Fexa Martin 2:0, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:3, Stehlík Martin 1:2, Poncar Patrik 1:2, Krásl Libor 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří 3:1, Taraňko Mikhail 2:1, Rousek Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 2:1), TTC Klánovice A - AC Sparta Praha E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 2:1, Fexa Martin 3:0, Hudek Tomáš 0:3, Kárník Tomáš 4:0, body hostů: Červenka Jan 2:2, Podrazil Václav 1:2, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 0:3, Vidlák Miloš 0:3, Herrmann Vít 1:2, Hák Zdeněk 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 4:0, Krameš Jan st. 2:1, Knobloch Miroslav ml. 1:2, Zunt Zdeněk 2:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jiří 3:0, Khalaila Adam 2:1, Prokopenko Oleg 1:2, Plachý Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Benák Vít 1:2, Marat Filip 3:0, Benák Jan 0:3, Kučala Viktor 0:3, WO 0:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gomola Jan 2:2, Dorko Tomáš 2:1, Král Lukáš 0:3, Lebl Ondřej 2:2, body hostů: Prokš Vladimír 4:0, Tichý Dominik 2:2, Píšan Ondřej 2:1, Tichý Květoslav 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Michle Praha C 0:10wo,
19. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Dominik 2:1, Charamza Ondřej st. 2:1, Toula Vladimír 1:2, Vyskočil Michal 3:0, body hostů: Krásl Libor 3:0, Kočvara Vlastimil 1:2, Stehlík Martin 0:3, Doležal Karel 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Pankrác A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haralík Stanislav 0:2, Pištora Josef 0:2, Motyčka Oldřich 0:3, Hubinger Lukáš 2:1, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Lebl Ondřej 3:0, Gomola Jan 1:1, Král Lukáš 1:1), TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 0:2, Tichý Dominik 1:1, Píšan Ondřej 0:3, Tichý Květoslav 0:3, body hostů: Beran Tomáš 3:0, Beran Matěj 2:1, Plachý Jiří 2:0, Navrátil Jiří 2:0), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 1:0, Rochowanski Pavel 3:0, Rochowanski Lukáš 3:0, Marat Filip 1:2, Šimeček Jan 1:1, body hostů: Hák Zdeněk 0:3, Jírovec Martin 0:3, Herrmann Vít 2:1, Vidlák Miloš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Klánovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:2, Knobloch Miroslav ml. 1:2, Zunt Zdeněk 1:2, Pospíšil Milan 4:0, body hostů: Kárník Tomáš 3:1, Branžovský Milan 1:3, Fexa Martin 2:1, Hudek Tomáš 0:3), AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:0, Schmidtmayer František 0:2, Bartošek Jan 3:0, Abdullin Denis 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 1:2, Vaňásek Jiří 1:1, Taraňko Mikhail 0:3, Žydel Jan 0:2, Vaňásek Jiří ml. 0:1),
20. kolo:
TJ Střížkov C - AC Sparta Praha E 8:10 (body domácích: Kočvara Vlastimil 2:2, Stehlík Martin 2:2, Krásl Libor 3:1, Lüder Jan 0:2, WO 1:3, body hostů: Červenka Jan 3:1, Abdullin Denis 1:2, Schmidtmayer František 2:2, Klouček Pavel 1:2, WO 3:1), TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taraňko Mikhail 1:1, Vojáček Miloš 0:2, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří 1:0, Vaňásek Jiří ml. 0:2, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 0:2), TTC Klánovice A - TTC Elizza Praha F 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudek Tomáš 1:1, Hanzal Petr 0:2, Fexa Martin 2:1, Kárník Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Šimeček Jan 1:3, Rochowanski Jan 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírovec Martin 2:1, Herrmann Vít 2:1, Vidlák Miloš 1:2, Hák Zdeněk 3:1, body hostů: Prokš Vladimír 2:2, Tichý Dominik 1:2, Píšan Ondřej 0:3, Tichý Květoslav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Michle Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Jiří 2:2, Vyvadilová Jitka 1:3, Navrátil Jiří 1:2, Beran Matěj 1:0, Suvorov Maxim 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 2:2, Pištora Josef 3:1, Haralík Stanislav 0:4, Votípka Emanuel 2:1), TJ Pankrác A - TJ AVIA Čakovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gomola Jan 1:2, Král Lukáš 3:0, Lipták Milan 2:1, Lebl Ondřej 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 1:3, Jež Dominik 1:2, Toula Vladimír 0:3, Charamza Ondřej st. 2:1),
21. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Střížkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gomola Jan 1:3, Král Lukáš 2:2, Lipták Milan 2:2, Lebl Ondřej 4:0, body hostů: Krásl Libor 3:1, Stehlík Martin 2:2, Kočvara Vlastimil 2:2, Doležal Karel 0:4), TJ AVIA Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 0:3, Charamza Ondřej st. 0:1, Toula Vladimír 1:2, Vyskočil Michal 1:2, WO 0:1, body hostů: Suvorov Maxim 2:0, Beran Tomáš 2:1, Plachý Jiří 3:0, Navrátil Jiří 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 3:0, Haralík Stanislav 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, body hostů: Jírovec Martin 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Herrmann Vít 0:3, Vidlák Miloš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Klánovice A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 1:2, Tichý Dominik 2:1, Kára Petr 0:3, Tichý Květoslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Hudek Tomáš 4:0, Fexa Martin 1:3, Kárník Tomáš 2:2, WO 0:4), TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimeček Jan 0:1, Benák Vít 1:2, Benák Jan 0:3, Kučala Viktor 1:2, Rochowanski Lukáš 1:1, WO 5:0, body hostů: Vojáček Miloš 4:0, Taraňko Mikhail 2:2, Žydel Jan 3:1, WO 0:5), TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 1:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 3:0, Pospíšil Milan 0:1, WO 3:0, body hostů: Červenka Jan 0:3, Podrazil Václav 0:2, Schmidtmayer František 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Lokomotiva Vršovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Karel 0:2, Stehlík Martin 0:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Krásl Libor 1:1, body hostů: Pospíšil Milan 3:0, Krameš Jan st. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Zunt Zdeněk 1:1), AC Sparta Praha E - TTC Elizza Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmidtmayer František 1:1, Abdullin Denis 0:1, Klouček Pavel 2:0, Červenka Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Průša Martin 1:0, Bialas Filip 1:2, Daníček Adam 0:2, Šimeček Jan 0:2, WO 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Miloš 1:2, Taraňko Mikhail 2:1, Žydel Jan 0:3, Vaňásek Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Prokš Vladimír 3:1, Tichý Dominik 4:0, Tichý Květoslav 2:2, WO 0:5), TTC Klánovice A - TJ Sokol Michle Praha C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hák Zdeněk 3:0, Vidlák Miloš 2:1, Herrmann Vít 1:2, Jírovec Martin 2:1, body hostů: Vyskočil Michal 0:3, Jež Dominik 3:0, Toula Vladimír 1:2, Zázvorka Jan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Pankrác A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jiří 1:0, Plachý Jiří 2:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Prokopenko Oleg 1:1, WO 3:0, body hostů: Lebl Ondřej 1:2, Král Lukáš 0:3, Gomola Jan 1:1, WO 0:3),
1. třída B muži (KS-1B)
1. kolo:
Slovan KST Bohnice B - SK OAZA Praha A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vomlel Lukáš 1:2, Polcar Vojtěch 3:0, Růžička Filip 2:1, Mirovský Ondřej 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Gruber Josef 0:3, Kubera František 0:3, Mazánek Jiří 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přáda Jaroslav 2:2, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 0:3, Kocábek Pavel 2:2, body hostů: Černoch Jan 3:1, Ambrož Jiří 1:3, Zámyslický Jaroslav 3:1, Valeš Zbyněk 0:3), PSK Olymp Praha A - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ploc Marek 1:3, Němeček Jiří 3:1, Hron Jiří 4:0, Tůma Michal 1:1, WO 0:3, body hostů: Šebl Jáchym 2:2, Sklenář Ondřej 0:4, Vaněk Petr 2:1, Diblíková Klára 1:2, WO 3:0), TJ Pankrác B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 1:2, Veselý Luboš 3:0, Müller Radek 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:4, Svoboda Robert 1:2, Balák Pavel 1:2, Nejedlý Pavel 3:0), TTC Praha B - AC Sparta Praha D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokurka Miloslav 1:3, Jelínek Tomáš 0:4, Remunda Štěpán 2:2, Chlumský Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 3:1, Skopec Daniel 1:3, Martiška Jan 2:1, WO 0:2), TJ Střížkov B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Petr 1:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 2:1, Fišar Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 0:3, Černý Martin 1:1, Duchoslav Petr 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Josef 3:1, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 0:4, Řepík Jaroslav 2:2, body hostů: Trnka Václav 3:1, Flekač Tomáš 2:2, Forgáč Andrej 2:2, Černý Martin 2:2), AC Sparta Praha D - TJ Střížkov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gaydoš Vít 2:1, Annayev Sanjar 0:3, Skopec Daniel 2:1, Kantor Jan 0:2, Stano Peter 0:1, body hostů: Fišar Martin 1:2, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 2:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TTC Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 2:1, Novotná Markéta 2:0, Šimáček Milan 3:0, Svoboda Robert 1:2, body hostů: Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 0:3, Remunda Štěpán 1:2, Horák Dominik 1:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaba Radka 2:2, Bohumský Petr 4:0, Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 2:2, body hostů: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 1:3, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - PSK Olymp Praha A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 2:2, Veselý Vojtěch 3:1, Černoch Jan 2:2, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 3:1, Tůma Michal 1:3, Pocz Štefan 0:4), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 3:1, Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 1:3, Mirovský Ondřej 2:2, body hostů: Hrabě Václav 3:1, Kocábek Pavel 1:3, Přáda Jaroslav 2:2, Chadt Jiří 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - SK OAZA Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 0:2, Přáda Jaroslav 3:1, Kocábek Pavel 2:1, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 0:2, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Gruber Josef 1:3, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 1:2), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 1:2, Tůma Michal 1:2, Němeček Jiří 3:0, Hron Jiří 4:0, body hostů: Mirovský Ondřej 0:4, Polcar Vojtěch 1:2, Růžička Filip 1:2, Cihlář Matěj 2:1), TJ Pankrác B - TJ Sokol Michle Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 1:2, Veselý Luboš 3:0, Moravec Roman 1:2, Müller Radek 3:0, body hostů: Černoch Jan 2:1, Veselý Vojtěch 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2, Kucharčík Jan 0:3), TTC Praha B - TJ Slavoj Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remunda Štěpán 0:4, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 2:1, Horák Dominik 1:3, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 3:1, Kaba Radka 2:1, Šebl Jáchym 2:1), TJ Střížkov B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 4:0, Obraz Martin 0:4, Milek Petr 2:2, body hostů: Šimáček Milan 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 2:2, Novotná Markéta 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 3:0, Flekač Tomáš 3:0, Forgáč Andrej 2:1, Černý Martin 1:3, body hostů: Annayev Sanjar 0:4, Stano Peter 2:1, Skopec Daniel 1:2, Kantor Jan 1:2),
4. kolo:
SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 2:2, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 0:4, Řepík Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Stano Peter 4:0, Martiška Jan 2:2, Skopec Daniel 1:2, Gaydoš Vít 3:1, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 0:4, Šimáček Milan 1:2, Balák Pavel 0:3, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Trnka Václav 4:0, Černý Martin 2:1, Duchoslav Petr 1:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 0:3, Diblíková Klára 1:2, Šebl Jáchym 4:0, Pospíšil David 2:2, WO 2:0, body hostů: Milek Petr 3:1, Fišar Martin 3:1, Rulec Jakub 0:2, Provazník Petr 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Michle Praha D - TTC Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Vojtěch 0:3, Ambrož Jiří 1:2, Černoch Jan 1:2, Zámyslický Jaroslav 2:1, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Remunda Štěpán 2:1, Horák Dominik 1:2, Vokurka Miloslav 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 3:1, Mirovský Ondřej 1:3, Vomlel Lukáš 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, body hostů: Veselý Luboš 1:3, Müller Radek 4:0, Hondlík Josef 1:3, Moravec Roman 2:2), TJ Sokol Nusle Praha B - PSK Olymp Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocábek Pavel 1:3, Přáda Jaroslav 3:1, Budík Bohuslav ml. 2:1, Hrabě Václav 3:1, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 1:3, Ploc Marek 1:3, Tůma Michal 0:3),
5. kolo:
PSK Olymp Praha A - SK OAZA Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 0:4, Budiš Ondřej 2:2, Němeček Jiří 2:2, Hron Jiří 4:0, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Gruber Josef 2:2, Mazánek Jiří 1:3, Kubera František 2:2), TJ Pankrác B - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Hrabě Václav 2:2, Přáda Jaroslav 1:3, Budík Bohuslav ml. 3:1, Kocábek Pavel 2:2), TTC Praha B - Slovan KST Bohnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 1:3, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Růžička Filip 1:3, Vomlel Lukáš 4:0, Cihlář Matěj 2:2), TJ Střížkov B - TJ Sokol Michle Praha D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:1, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Černoch Jan 1:2, Veselý Vojtěch 0:3, Ambrož Jiří 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Slavoj Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 1:3, Flekač Tomáš 3:1, Černý Martin 2:2, Forgáč Andrej 1:3, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 1:3, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 4:0), AC Sparta Praha D - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martiška Jan 1:3, Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 1:3, Stano Peter 4:0, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Peršl Martin 0:4, Šimáček Milan 3:1, Svoboda Robert 2:2),
6. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubera František 3:1, Kačinetz Alan 0:3, Gruber Josef 1:2, Řepík Jaroslav 4:0, body hostů: Novotná Markéta 1:3, Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 2:1, Nejedlý Pavel 1:2), TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Klimovič Filip 0:3, Diblíková Klára 2:1, Pospíšil David 1:3, body hostů: Stano Peter 3:1, Gaydoš Vít 3:0, Martiška Jan 1:2, Kantor Jan 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Tomáš 1:3, Ambrož Jiří 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:1, Černoch Jan 3:1, Kucharčík Jan 0:1, body hostů: Trnka Václav 3:1, Flekač Tomáš 1:3, Forgáč Andrej 2:2, Černý Martin 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Střížkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Růžička Filip 0:3, Vomlel Lukáš 2:1, body hostů: Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Pour Tomáš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocábek Pavel 3:1, Eberl Milan 0:3, Přáda Jaroslav 2:2, Budík Bohuslav ml. 4:0, Budík Bohuslav st. 0:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 1:3), PSK Olymp Praha A - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Ploc Marek 0:3, Němeček Jiří 4:0, Hron Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Müller Radek 2:2, Veselý Luboš 1:3, Hondlík Josef 2:1, Moravec Roman 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Pankrác B - SK OAZA Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:0, Veselý Luboš 0:4, Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 2:2, Kočvara Tomáš 0:1, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Gruber Josef 4:0, Kačinetz Alan 1:3, Kubera František 1:2), TTC Praha B - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Dominik 1:0, Remunda Štěpán 2:0, Chlumský Petr 3:0, Jelínek Tomáš 0:1, WO 4:0, body hostů: Němeček Jiří 0:3, Ploc Marek 0:2, Pocz Štefan 1:1, WO 0:4), TJ Střížkov B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 1:1, Fišar Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Budík Bohuslav ml. 0:2, Přáda Jaroslav 0:2, Hrabě Václav 1:1, Kocábek Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Slovan KST Bohnice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Martin 2:0, Flekač Tomáš 1:1, Forgáč Andrej 2:1, Trnka Václav 3:0, WO 1:0, body hostů: Polcar Vojtěch 0:3, Vomlel Lukáš 2:1, Mirovský Ondřej 0:2, Cihlář Matěj 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Michle Praha D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gaydoš Vít 3:0, Kubový Jan 2:1, Annayev Sanjar 2:1, Stano Peter 3:0, body hostů: Černoch Jan 1:2, Ambrož Jiří 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Veselý Vojtěch 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Pavel 1:3, Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 1:2, Šimáček Milan 1:3, body hostů: Pospíšil David 1:3, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 4:0, Bohumský Petr 2:1),
8. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 2:2, Kačinetz Alan 2:1, Gruber Josef 1:3, body hostů: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 3:1, Vaněk Petr 3:1, Diblíková Klára 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Šimáček Milan 3:1, Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 1:2), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polcar Vojtěch 0:2, Mirovský Ondřej 0:2, Vomlel Lukáš 0:3, Růžička Filip 1:1, body hostů: Gaydoš Vít 3:0, Stano Peter 2:0, Kantor Jan 1:1, Martiška Jan 2:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocábek Pavel 2:2, Eberl Milan 1:3, Přáda Jaroslav 2:2, Hrabě Václav 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Forgáč Andrej 1:3, Černý Martin 2:2, Duchoslav Petr 2:2), PSK Olymp Praha A - TJ Střížkov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 0:3, Ploc Marek 0:2, Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 1:2, body hostů: Fišar Martin 3:0, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 1:1), TJ Pankrác B - TTC Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Radek 0:1, Moravec Roman 0:2, Veselý Luboš 1:2, Hondlík Josef 0:2, Tůma Ladislav 0:1, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Remunda Štěpán 2:0, Horák Dominik 1:1, Vokurka Miloslav 2:0),
9. kolo:
TTC Praha B - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 3:0, Horák Dominik 1:1, Vokurka Miloslav 3:0, Chlumský Petr 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 0:3, Gruber Josef 1:2, Kubera František 0:3, Mazánek Jiří 0:2), TJ Střížkov B - TJ Pankrác B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:1, Milek Petr 1:1, Rulec Jakub 2:1, Fišar Martin 3:0, body hostů: Müller Radek 3:0, Hondlík Josef 0:3, Moravec Roman 0:3, Kočvara Tomáš 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - PSK Olymp Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 1:2, Flekač Tomáš 2:1, Černý Martin 3:0, Trnka Václav 3:0, body hostů: Hron Jiří 1:2, Němeček Jiří 1:2, Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 1:2), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 1:2, Stano Peter 3:0, Gaydoš Vít 2:1, Martiška Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Přáda Jaroslav 0:4, Budík Bohuslav ml. 0:2, Hrabě Václav 3:0, Kocábek Pavel 1:2, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - Slovan KST Bohnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 2:2, Šimáček Milan 0:4, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Růžička Filip 4:0, Klouček Ondřej 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Polcar Vojtěch 0:2, Vomlel Lukáš 2:0), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 2:2, Bohumský Petr 2:2, Diblíková Klára 3:1, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 1:3, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3),
10. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 3:0, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 1:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Černoch Jan 1:3, Veselý Vojtěch 3:0, Zámyslický Jaroslav 0:3, Ambrož Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Slavoj Praha B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Filip 2:0, Polcar Vojtěch 0:2, Rychlý Tomáš 2:1, Kuba Miloslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Sklenář Ondřej 1:2, Vaněk Petr 2:1, Klimovič Filip 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 3:1, Přáda Jaroslav 3:1, Svoboda Igor 0:3, Hrabě Václav 2:2, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Svoboda Robert 1:3, Průša Ondřej ml. 2:2, Balák Pavel 2:1), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 1:2, Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 2:2, body hostů: Stano Peter 4:0, Martiška Jan 0:3, Annayev Sanjar 1:2, Gaydoš Vít 3:0), TJ Pankrác B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 0:3, Moravec Roman 1:2, Pacák Miroslav 0:3, Müller Radek 3:1, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 4:0, Forgáč Andrej 3:1, Kutil Jan 0:1, WO 0:2), TTC Praha B - TJ Střížkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 2:2, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Pour Tomáš 1:3, Milek Petr 4:0, Rulec Jakub 3:1, Provazník Petr 1:2),
11. kolo:
TJ Střížkov B - SK OAZA Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Petr 1:0, Milek Petr 2:0, Rulec Jakub 2:0, Fišar Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 0:2, Kubera František 0:2, Mazánek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Jan 0:1, Flekač Tomáš 0:2, Černý Martin 2:1, Forgáč Andrej 1:2, Duchoslav Petr 0:2, body hostů: Chlumský Petr 2:1, Remunda Štěpán 2:1, Horák Dominik 3:0, Vokurka Miloslav 1:1), AC Sparta Praha D - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gaydoš Vít 3:1, Stano Peter 3:1, Annayev Sanjar 1:3, Martiška Jan 1:3, body hostů: Müller Radek 3:1, Moravec Roman 1:3, Hondlík Josef 3:1, Tůma Ladislav 1:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Průša Ondřej ml. 0:2, Svoboda Robert 2:2, Nejedlý Pavel 2:2, Balák Pavel 2:0, body hostů: Hron Jiří 4:0, Němeček Jiří 4:0, Rys Vilém 0:4, Hašek Milan 0:4), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 1:1, Kulveit Jonáš 3:0, WO 4:3, body hostů: Přáda Jaroslav 0:3, Kocábek Pavel 2:1, Budík Bohuslav ml. 0:2, WO 3:4), TJ Sokol Michle Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 3:1, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 2:1, Černoch Jan 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Vomlel Lukáš 1:3, Mirovský Ondřej 0:3, Polcar Vojtěch 0:3),
12. kolo:
SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazánek Jiří 3:1, Kubera František 0:4, Čapek Karel 0:3, Gruber Josef 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 2:2, Polcar Vojtěch 1:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Nusle Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 1:2, Ambrož Jiří 0:3, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Přáda Jaroslav 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Srnka Jan 4:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha B - PSK Olymp Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaba Radka 0:1, Pospíšil David 2:1, Klimovič Filip 1:2, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 3:0, body hostů: Němeček Jiří 4:0, Budiš Ondřej 0:4, Rys Vilém 1:2, Ploc Marek 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Svoboda Robert 1:3, Šimáček Milan 1:2, Balák Pavel 4:0, body hostů: Müller Radek 3:1, Hondlík Josef 2:2, Veselý Luboš 0:4, Moravec Roman 1:2), AC Sparta Praha D - TTC Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Peter 3:1, Kantor Jan 1:2, Kubový Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:1, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 0:3, Vokurka Miloslav 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flekač Tomáš 2:2, Kutil Jan 2:2, Forgáč Andrej 2:2, Trnka Václav 2:2, body hostů: Fišar Martin 0:4, Provazník Petr 1:3, Rulec Jakub 3:1, Milek Petr 4:0),
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK OAZA Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Jan 3:1, Černý Martin 2:2, Forgáč Andrej 2:1, Flekač Tomáš 2:2, body hostů: Řepík Jaroslav 0:4, Gruber Josef 3:1, Kubera František 1:3, Mazánek Jiří 2:1), TJ Střížkov B - AC Sparta Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milek Petr 2:2, Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 0:4, Fišar Martin 3:1, body hostů: Gaydoš Vít 3:1, Stano Peter 2:2, Panský Lukáš 1:3, Kubový Jan 1:1, Annayev Sanjar 2:0), TTC Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 1:3, Vokurka Miloslav 2:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Balák Pavel 2:2, Šimáček Milan 2:2, Průša Ondřej ml. 0:4), TJ Pankrác B - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4, Veselý Luboš 2:1, Müller Radek 2:2, body hostů: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 1:3, Kaba Radka 4:0, Bohumský Petr 1:2), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 2:1, Němeček Jiří 3:0, Rys Vilém 4:0, body hostů: Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 0:3, Ambrož Jiří 1:2, Kucharčík Jan 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přáda Jaroslav 3:0, Kocábek Pavel 3:0, Budík Bohuslav st. 1:1, Srnka Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Růžička Filip 0:2, Vomlel Lukáš 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, WO 1:0),
14. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 2:0, Kubera František 2:0, Kačinetz Alan 1:2, Gruber Josef 3:0, body hostů: Přáda Jaroslav 1:2, Kocábek Pavel 0:3, Budík Bohuslav ml. 1:1, Srnka Jan 0:2), Slovan KST Bohnice B - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:2, Vomlel Lukáš 1:3, Polcar Vojtěch 1:3, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Němeček Jiří 4:0, Hron Jiří 2:2, Rys Vilém 3:1, Pocz Štefan 0:4), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Pankrác B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Jan 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Veselý Vojtěch 3:0, Zámyslický Jaroslav 2:1, body hostů: Veselý Luboš 0:3, Müller Radek 2:1, Hondlík Josef 0:2, Moravec Roman 0:3, Kočvara Tomáš 1:0), TJ Slavoj Praha B - TTC Praha B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Pospíšil David 3:1, Diblíková Klára 2:1, Kulveit Jonáš 3:1, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 0:4, Vokurka Miloslav 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Střížkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 0:3, Svoboda Robert 1:2, Nejedlý Pavel 2:2, body hostů: Fišar Martin 3:1, Milek Petr 3:1, Rulec Jakub 2:1, Provazník Petr 1:2), AC Sparta Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 3:1, Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 1:2, Gaydoš Vít 4:0, body hostů: Trnka Václav 2:2, Flekač Tomáš 2:2, Černý Martin 1:3, Forgáč Andrej 0:3),
15. kolo:
AC Sparta Praha D - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stano Peter 2:1, Annayev Sanjar 1:1, Kantor Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 3:0, Gruber Josef 0:3, Kačinetz Alan 0:3, Čapek Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flekač Tomáš 2:2, Černý Martin 2:2, Kutil Jan 2:1, Trnka Václav 0:1, WO 0:3, body hostů: Nejedlý Pavel 1:2, Šimáček Milan 2:1, Balák Pavel 2:1, Svoboda Robert 1:2, WO 3:0), TJ Střížkov B - TJ Slavoj Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 1:1, Milek Petr 1:1, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Kulveit Jonáš 0:3, Pospíšil David 1:2, Kaba Radka 0:2, Bohumský Petr 1:1), TTC Praha B - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dominik 3:1, Remunda Štěpán 2:2, Vokurka Miloslav 0:3, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 0:3), TJ Pankrác B - Slovan KST Bohnice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 1:1, Moravec Roman 1:2, Veselý Luboš 0:3, body hostů: Kuba Miloslav 3:0, Růžička Filip 1:2, Mirovský Ondřej 3:0, Polcar Vojtěch 2:0), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 3:0, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 3:1, body hostů: Srnka Jan 1:3, Přáda Jaroslav 0:3, Budík Bohuslav ml. 2:1, Kocábek Pavel 2:1),
16. kolo:
SK OAZA Praha A - PSK Olymp Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 2:2, Ulrych Jiří 0:4, Gruber Josef 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Hron Jiří 4:0, Rys Vilém 1:3, Ploc Marek 1:3), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Pankrác B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocábek Pavel 0:2, Eberl Milan 0:2, Budík Bohuslav st. 0:3, Přáda Jaroslav 1:1, body hostů: Müller Radek 3:0, Hondlík Josef 2:0, Moravec Roman 1:1, Veselý Luboš 2:0), Slovan KST Bohnice B - TTC Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomlel Lukáš 1:3, Růžička Filip 1:3, Polcar Vojtěch 2:2, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 3:1, Vokurka Miloslav 2:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Střížkov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Vojtěch 0:2, Ambrož Jiří 1:1, Zámyslický Jaroslav 0:3, Černoch Jan 0:2, body hostů: Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 1:1, Rulec Jakub 2:0, Milek Petr 2:0), TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sklenář Ondřej 1:1, Pospíšil David 2:0, Bohumský Petr 2:1, Diblíková Klára 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Martin 2:1, Forgáč Andrej 0:3, Duchoslav Petr 0:3, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - AC Sparta Praha D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimáček Milan 1:1, Nejedlý Pavel 1:1, Svoboda Robert 2:1, Balák Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Kantor Jan 3:0, Kohlmannová Aneta 0:3, Skopec Daniel 0:3, WO 0:4),
17. kolo:
TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 3:1, Nejedlý Pavel 3:1, Svoboda Robert 2:2, Balák Pavel 1:3, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 1:3, Čapek Karel 1:3), AC Sparta Praha D - TJ Slavoj Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:4, Gaydoš Vít 2:2, Martiška Jan 2:1, Kantor Jan 2:2, body hostů: Sklenář Ondřej 1:3, Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 4:0, Bohumský Petr 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle Praha D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Flekač Tomáš 1:3, Černý Martin 1:3, Forgáč Andrej 2:2, body hostů: Černoch Jan 3:1, Veselý Vojtěch 2:2, Zámyslický Jaroslav 1:3, Martinec Tomáš 4:0), TJ Střížkov B - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Petr 1:2, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 3:0, Fišar Martin 3:0, body hostů: Růžička Filip 1:2, Vomlel Lukáš 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, Rychlý Tomáš 0:3), TTC Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dominik 3:1, Remunda Štěpán 2:0, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, Jelínek Tomáš 0:1, body hostů: Srnka Jan 1:3, Kocábek Pavel 2:2, Přáda Jaroslav 1:2, Eberl Milan 1:2), TJ Pankrác B - PSK Olymp Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 1:1, Moravec Roman 0:3, Veselý Luboš 2:1, body hostů: Němeček Jiří 3:0, Hron Jiří 1:2, Rys Vilém 3:0, Ploc Marek 1:1),
18. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Pankrác B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řepík Jaroslav 4:0, Kubera František 1:3, Kačinetz Alan 2:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Veselý Luboš 2:2, Müller Radek 2:2, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 0:4), PSK Olymp Praha A - TTC Praha B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pocz Štefan 0:3, Rys Vilém 3:0, Hron Jiří 1:3, WO 0:4, body hostů: Horák Dominik 2:1, Remunda Štěpán 0:2, Vokurka Miloslav 2:0, Chlumský Petr 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Střížkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 1:3, Srnka Jan 3:0, Přáda Jaroslav 0:3, Kocábek Pavel 1:3, body hostů: Fišar Martin 2:2, Provazník Petr 2:2, Rulec Jakub 3:0, Milek Petr 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:2, Polcar Vojtěch 3:1, Rychlý Tomáš 1:2, Vomlel Lukáš 2:2, body hostů: Trnka Václav 2:2, Černý Martin 3:1, Forgáč Andrej 2:2, Duchoslav Petr 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - AC Sparta Praha D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 0:3, Černoch Jan 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Kantor Jan 3:1, Martiška Jan 2:2, Gaydoš Vít 4:0, WO 0:4), TJ Slavoj Praha B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 3:1, Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 3:0, Kulveit Jonáš 1:3, body hostů: Nejedlý Pavel 2:2, Šimáček Milan 1:3, Svoboda Robert 0:4, Balák Pavel 2:1),
19. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pospíšil David 2:0, Kaba Radka 2:1, Kulveit Jonáš 2:1, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 1:2, Kubera František 0:3, Ulrych Jiří 0:2), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:1, Svoboda Robert 0:3, Peršl Martin 1:2, Balák Pavel 0:3, body hostů: Černoch Jan 3:0, Ambrož Jiří 2:1, Zámyslický Jaroslav 2:1, Veselý Vojtěch 2:1), AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:3, Kantor Jan 3:1, Martiška Jan 2:1, Gaydoš Vít 3:1, body hostů: Polcar Vojtěch 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Rychlý Tomáš 1:3, Klouček Ondřej 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 2:2, Kutil Jan 2:2, Forgáč Andrej 2:2, body hostů: Srnka Jan 2:2, Kocábek Pavel 2:2, Eberl Milan 2:2, Přáda Jaroslav 2:2), TJ Střížkov B - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rulec Jakub 1:0, Pour Tomáš 1:1, Provazník Petr 2:1, Fišar Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Rys Vilém 1:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), TTC Praha B - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Müller Radek 4:0, Veselý Luboš 1:3, Hondlík Josef 1:3, Tůma Ladislav 0:3),
20. kolo:
SK OAZA Praha A - TTC Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 2:2, Kubera František 2:2, Kačinetz Alan 1:3, Gruber Josef 2:2, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 3:1, Horák Dominik 2:2, Vokurka Miloslav 2:2), TJ Pankrác B - TJ Střížkov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 1:1, Veselý Luboš 1:1, Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 0:3, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 3:0, Pour Tomáš 2:0, Provazník Petr 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 0:3, Hron Jiří 3:0, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 1:2, Černý Martin 0:3, Forgáč Andrej 2:1, Kutil Jan 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - AC Sparta Praha D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabě Václav 1:2, Srnka Jan 2:1, Eberl Milan 0:1, Přáda Jaroslav 0:2, Kocábek Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Kantor Jan 2:2, Martiška Jan 3:1, Gaydoš Vít 4:0, WO 0:5), Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, Klouček Ondřej 1:2, Kuba Miloslav 4:0, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 1:3, Svoboda Robert 0:3), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Slavoj Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Černoch Jan 0:3, Veselý Vojtěch 2:1, Kucharčík Jan 0:4, body hostů: Pospíšil David 4:0, Sklenář Ondřej 3:1, Diblíková Klára 1:2, Bohumský Petr 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - SK OAZA Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Vojtěch 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Zámyslický Jaroslav 2:1, Černoch Jan 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Gruber Josef 0:3, Kubera František 0:2, Kačinetz Alan 1:2, Mazánek Jiří 0:1), TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 3:0, Pospíšil David 1:2, Kaba Radka 3:0, Kulveit Jonáš 2:2, body hostů: Polcar Vojtěch 0:4, Vomlel Lukáš 1:2, Růžička Filip 1:2, Mirovský Ondřej 2:1), TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Nusle Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Robert 4:0, Balák Pavel 1:3, Nejedlý Pavel 1:3, Šimáček Milan 3:1, body hostů: Srnka Jan 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Přáda Jaroslav 2:2, Eberl Milan 0:4), AC Sparta Praha D - PSK Olymp Praha A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:1, Martiška Jan 1:1, Skopec Daniel 0:3, Gaydoš Vít 1:1, WO 7:0, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 2:1, Rys Vilém 2:0, WO 0:7), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 1:3, Sochor Adam 1:3, Flekač Tomáš 4:0, Černý Martin 3:1, body hostů: Müller Radek 3:1, Kočvara Tomáš 0:4, Hondlík Josef 2:2, Moravec Roman 2:2), TJ Střížkov B - TTC Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:3, Milek Petr 3:1, Rulec Jakub 2:2, Pour Tomáš 3:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 1:3, Horák Dominik 1:3, Vokurka Miloslav 2:2),
22. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Střížkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Josef 0:3, Mazánek Jiří 1:2, Kubera František 1:2, Řepík Jaroslav 2:2, body hostů: Pour Tomáš 4:0, Rulec Jakub 2:1, Milek Petr 1:2, Provazník Petr 2:1), TTC Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 1:2, Horák Dominik 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Vokurka Miloslav 3:1, body hostů: Sochor Adam 4:0, Černý Martin 1:2, Forgáč Andrej 1:2, Kutil Jan 2:1), TJ Pankrác B - AC Sparta Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Pastír Jiří 0:3, Veselý Luboš 2:1, Müller Radek 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Martiška Jan 2:1, Skopec Daniel 2:1, Gaydoš Vít 3:0), PSK Olymp Praha A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:0wo, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocábek Pavel 0:3, Přáda Jaroslav 0:3, Hrabě Václav 2:1, Srnka Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 3:1, Kaba Radka 2:2, Bohumský Petr 3:1, WO 0:5), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Michle Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mirovský Ondřej 3:1, Bláha Milan 0:2, Rychlý Tomáš 1:3, Kuba Miloslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Černoch Jan 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 2:1, WO 2:0),
2. třída A muži (KS-2A)
1. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Michle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírů Libor 2:1, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Motyčka Oldřich 2:2, Valeš Zbyněk 1:2, Kucharčík Jan 1:2, Radil Milan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice I. A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Martin 0:2, Podrazil Václav 0:2, Podrazil Vojtěch 1:2, Nguyen Dominik 1:2, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Matoušek Jan 0:2, Satrapa Jan 2:0), SK HAMR A - TJ Slavoj Praha C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamáček Jan 4:0, Maršíková Martina 0:3, Krajč Rudolf 1:2, Uhl Jiří 2:1, WO 2:0, body hostů: Šimůnková Veronika 1:3, Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 1:1, WO 0:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Žižkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Hanzal Petr 3:0, Raiser Dan 0:3, Červeňák Miroslav 3:1, body hostů: Ako David 2:2, Stejskal Tomáš 2:1, Kanzelsberger Martin 1:2, Slováček Jakub 0:3), TJ Pankrác C - SF SKK EL Niňo Praha I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 3:1, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Lipták Milan 2:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, 3:1, Kubelka Martin 0:3, Korchak Oleksandr 0:3), TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 1:2, Švec Ondřej 3:0, Ševčík Ivan 2:1, Vorel Martin 2:1, body hostů: Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 2:1, Domnosil Tomáš 1:2, Kouba Jan 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - Slovan KST Bohnice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kucharčík Jan 2:2, Chovanec Jakub 0:2, Votípka Emanuel 0:3, Motyčka Oldřich 2:2, Radil Milan 0:1, body hostů: Radouš Jaromír 4:0, Klouček Ondřej 4:0, Balcar Zdeněk 1:2, Houška Jaroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Malešice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 2:2, Šíp Martin 3:1, Kubelka Martin 1:2, Ducháček Josef 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 0:4, Ševčík Ivan 1:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Pankrác C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 3:1, Kanzelsberger Martin 0:4, Vřešťál Milan 2:2, Meline Jéróme 3:1, body hostů: Satorie Michal 1:3, Lipták Milan 2:2, Pacák Miroslav 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1), TJ Slavoj Praha C - TTC Klánovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Petr 2:2, Zeidler Michal 1:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 2:2, body hostů: Červeňák Miroslav 3:1, Hanzal Petr 4:0, Pospíšil Jan 1:2, Raiser Dan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - SK HAMR A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 2:1, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Hamáček Jan 1:3, Uhl Jiří 2:1, Hořejší Jiří 0:3, Maršíková Martina 1:2), TJ Sokol Běchovice II A - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:1, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Beránek Václav ml. 2:2, Bartošek Jan 1:3, Skopec Daniel 2:1, Podrazil Václav 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Jan 2:1, Beránek Václav ml. 0:3, Nguyen Dominik 2:1, Sýs Alan 0:3, body hostů: Motyčka Oldřich 2:1, Ambrož Jiří 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Kucharčík Jan 3:0), SK HAMR A - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamáček Jan 1:2, Šinákl Jan 0:3, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 1:3, body hostů: Jírů Libor 4:0, Procházka Ivan ml. 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Richter Jan 3:0), TTC Klánovice B - TJ Sokol Petrovice I. A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 1:2, Hanzal Petr 0:2, Raiser Dan 0:3, Červeňák Miroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Satrapa Jan 2:1, Matoušek Jan 0:2, WO 1:0), TJ Pankrác C - TJ Slavoj Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 4:0, Pacák Miroslav 2:2, Satorie Michal 0:3, Dorko Tomáš 3:1, body hostů: Vaněk Petr 3:1, Šimůnková Veronika 2:2, Tvrdý Miroslav 1:3, Hozman Antonín 0:3), TJ Malešice A - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Meline Jéróme 2:1, Stejskal Tomáš 1:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), Slovan KST Bohnice C - SF SKK EL Niňo Praha I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 1:3, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Šíp Martin 2:2, Prokopenko Oleg 1:3, Kubelka Martin 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - SF SKK EL Niňo Praha I 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 0:2, Ambrož Jiří 1:2, Votípka Emanuel 2:1, Kucharčík Jan 1:3, Radil Milan 0:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Khalaila Adam 4:0, Šíp Martin 2:1, Prokopenko Oleg 1:2), TJ Sokol Žižkov A - Slovan KST Bohnice C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:3, Stejskal Tomáš 2:1, Vřešťál Milan 0:3, Meline Jéróme 1:3, body hostů: Balcar Zdeněk 3:1, Radouš Jaromír 3:0, Klouček Ondřej 3:0, Houška Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Petr 3:0, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 2:1, Vorel Martin 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 3:1, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Lipták Milan 4:0, Pacák Miroslav 0:3, Satorie Michal 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 3:1, Richter Jan 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Červeňák Miroslav 2:2, Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 0:3), AC Sparta Praha G - SK HAMR A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sýs Alan 1:2, Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Krajč Rudolf 1:1, Hamáček Jan 2:0, Uhl Jiří 1:1, Marek Michal 1:1, Maršíková Martina 1:0, WO 4:0),
5. kolo:
SK HAMR A - TJ Sokol Michle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 3:1, Hořejší Jiří 2:2, Šinákl Jan 0:3, Krajč Rudolf 1:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:2, Ambrož Jiří 3:1, Motyčka Oldřich 4:0, Valeš Zbyněk 0:3), TTC Klánovice B - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 2:1, Červeňák Miroslav 2:1, body hostů: Bartošek Jan 1:2, Sýs Alan 1:2, Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorko Tomáš 2:2, Satorie Michal 1:3, Pacák Miroslav 3:0, Lipták Milan 0:4, body hostů: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 3:1, Rejent Štěpán 3:1, Procházka Ivan ml. 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 1:2, Ševčík Ivan 1:2, Švec Ondřej 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 3:1, Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:0, Domnosil Tomáš 0:3, Balcar Zdeněk 2:1, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Linert Martin 2:2, Vaněk Petr 1:2, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Žižkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 0:2, Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 3:0, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Meline Jéróme 0:2, Vřešťál Milan 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votípka Emanuel 2:1, Ambrož Jiří 2:0, Kucharčík Jan 3:0, Motyčka Oldřich 3:0, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Meline Jéróme 0:3, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), TJ Slavoj Praha C - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 4:0, Šimůnková Veronika 0:4, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 2:2, body hostů: Ducháček Josef 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Khalaila Adam 3:1, Šíp Martin 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - Slovan KST Bohnice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 3:1, Matoušek Jan 2:2, Hájek Karel 0:3, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Radouš Jaromír 3:1, Klouček Ondřej 2:2, Balcar Zdeněk 1:3, Kouba Jan 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 2:2, Rejent Štěpán 2:2, Procházka Ivan ml. 1:3, body hostů: Švec Ondřej 4:0, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:3), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Jan 1:2, Beránek Václav ml. 3:0, Nguyen Dominik 1:2, Bartošek Jan 3:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Peštuka Zdeněk 1:2, Siblík Michal 0:3), SK HAMR A - TTC Klánovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Jiří 0:2, Maršíková Martina 2:0, Krajč Rudolf 0:2, Hamáček Jan 0:3, Joska Tomáš 0:1, body hostů: Hanzal Petr 2:1, Červeňák Miroslav 2:1, Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:0),
7. kolo:
TTC Klánovice B - TJ Sokol Michle Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raiser Dan 0:3, Hanzal Petr 2:1, Pospíšil Jan 3:0, Červeňák Miroslav 3:0, body hostů: Motyčka Oldřich 2:1, Votípka Emanuel 0:3, Radil Milan 1:2, Kucharčík Jan 1:2), TJ Pankrác C - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštuka Zdeněk 2:1, Pacák Miroslav 1:1, Lipták Milan 3:0, Dorko Tomáš 2:1, body hostů: Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 1:2, Maršíková Martina 0:3, Hořejší Jiří 0:2), TJ Malešice A - AC Sparta Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 0:3, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 2:2, Ševčík Ivan 1:0, body hostů: Bartošek Jan 2:2, Beránek Václav ml. 2:2, Podrazil Václav 2:2, Hubač Martin 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Běchovice II A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 2:0, Balcar Zdeněk 1:2, Radouš Jaromír 3:0, body hostů: Jírů Libor 0:3, Křehnáč Milan 1:2, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 1:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 1:1, Němec Filip 2:1, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 0:3, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meline Jéróme 1:2, Vřešťál Milan 0:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Stejskal Tomáš 1:2, body hostů: Linert Martin 3:0, Vaněk Petr 3:0, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Slavoj Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 0:3, Radil Milan 0:2, Kucharčík Jan 0:3, Motyčka Oldřich 2:1, body hostů: Linert Martin 3:0, Vaněk Petr 3:0, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 1:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Satrapa Jan 2:2, Matuška František 2:2, Matoušek Jan 1:3, Pecka Milan 4:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 2:2, Stejskal Tomáš 1:3, Vřešťál Milan 2:2, Fišer Josef 2:2), TJ Sokol Běchovice II A - SF SKK EL Niňo Praha I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:0, Křehnáč Milan 2:0, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 2:1, body hostů: Ducháček Josef 0:3, Navrátil Jiří 0:3, Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 0:2), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Tomáš 0:2, Beránek Václav ml. 0:2, Skopec Daniel 0:2, Kubový Jan 0:2, body hostů: Radouš Jaromír 2:0, Klouček Ondřej 2:0, Balcar Zdeněk 2:0, Houška Jaroslav 2:0), SK HAMR A - TJ Malešice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Michal 1:2, Maršíková Martina 1:2, Hořejší Jiří 0:3, Krajč Rudolf 2:2, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:1, Čuda Jan 2:1, Krauz Samuel 1:0, Král Martin 1:1), TTC Klánovice B - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzal Petr 3:1, Hájek Luděk st. 1:2, Pospíšil Jan 1:2, Červeňák Miroslav 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Peštuka Zdeněk 0:4, Satorie Michal 1:2, Pacák Miroslav 1:2),
9. kolo:
TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle Praha E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 1:2, Pacák Miroslav 0:3, Satorie Michal 2:1, Dorko Tomáš 1:3, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 1:2, Votípka Emanuel 3:0), TJ Malešice A - TTC Klánovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jaroslav 1:1, Ševčík Ivan 0:2, Vedral František 0:1, Švec Ondřej 1:2, Čuda Jan 0:2, body hostů: Červeňák Miroslav 3:0, Hanzal Petr 3:0, Pospíšil Jan 1:1, Raiser Dan 1:1), Slovan KST Bohnice C - SK HAMR A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 3:0, Balcar Zdeněk 2:1, Radouš Jaromír 2:1, body hostů: Maršíková Martina 0:3, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 0:3, Marek Michal 2:1), SF SKK EL Niňo Praha I - AC Sparta Praha G 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 2:0, Němec Filip 3:0, Ducháček Josef 2:0, body hostů: Beránek Václav ml. 0:3, Bartošek Jan 0:2, Nguyen Dominik 0:2, Sýs Alan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Běchovice II A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:3, Ako David 1:2, Vřešťál Milan 1:2, Meline Jéróme 3:1, body hostů: Jírů Libor 2:2, Křehnáč Milan 4:0, Rejent Štěpán 1:2, Vítek Milan 1:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Petrovice I. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 3:1, Klimovič Filip 0:4, Tvrdý Miroslav 1:3, Linert Martin 3:1, body hostů: Sedláček Vladimír 4:0, Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 2:2, Matoušek Jan 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Petrovice I. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucharčík Jan 1:2, Ambrož Jiří 2:1, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 4:0, body hostů: Pecka Milan 2:2, Satrapa Jan 0:3, Matoušek Jan 2:1, Matuška František 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křehnáč Milan 2:2, Jírů Libor 1:2, Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 1:3, body hostů: Linert Martin 3:1, Vaněk Petr 4:0, Zeidler Michal 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bozděch Jan 1:2, Beránek Václav ml. 2:0, Kubový Jan 3:0, Bartošek Jan 2:1, body hostů: Meline Jéróme 1:2, Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Kanzelsberger Martin 1:1), SK HAMR A - SF SKK EL Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Michal 1:2, Uhl Jiří 0:2, Bruk Martin 0:3, Hamáček Jan 2:1, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 2:1, Šíp Martin 3:0, Prokopenko Oleg 0:2), TTC Klánovice B - Slovan KST Bohnice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Petr 4:0, Raiser Dan 1:3, Pospíšil Jan 1:3, Červeňák Miroslav 2:2, body hostů: Klouček Ondřej 0:4, Radouš Jaromír 2:2, Balcar Zdeněk 3:1, Houška Jaroslav 3:1), TJ Pankrác C - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1, Dorko Tomáš 3:1, body hostů: Švec Ondřej 1:3, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Malešice A - TJ Sokol Michle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:2, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Motyčka Oldřich 2:2, Ambrož Jiří 3:1, Kucharčík Jan 2:2, WO 0:5), Slovan KST Bohnice C - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radouš Jaromír 0:3, Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 3:0, Balcar Zdeněk 4:0, body hostů: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 0:3, Pacák Miroslav 1:2, Siblík Michal 1:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TTC Klánovice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Jiří 3:0, Šíp Martin 3:0, Němec Filip 1:2, Khalaila Adam 3:1, body hostů: Červeňák Miroslav 1:3, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 0:3, Pospíšil Jan 0:3), TJ Sokol Žižkov A - SK HAMR A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meline Jéróme 0:2, Stejskal Tomáš 3:1, Vřešťál Milan 2:2, Ako David 2:2, Fišer Josef 2:0, body hostů: Marek Michal 3:1, Hamáček Jan 0:2, Krajč Rudolf 1:3, Uhl Jiří 3:1, Maršíková Martina 0:2), TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Petr 1:1, Šimůnková Veronika 0:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Sýs Alan 2:2, Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Milan 2:1, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Dvořák Petr 0:4, Křehnáč Milan 2:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Běchovice II A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 1:1, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 2:1, Motyčka Oldřich 2:1, Radil Milan 1:0, body hostů: Křehnáč Milan 3:0, Jírů Libor 1:2, Rejent Štěpán 0:3, Richter Jan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Milan 1:3, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 2:1, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Kubový Jan 3:1, Beránek Václav ml. 1:3, Bartošek Jan 1:2, Podrazil Vojtěch 1:2), TJ Slavoj Praha C - SK HAMR A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 1:2, Šimůnková Veronika 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 2:2, body hostů: Krajč Rudolf 4:0, Hamáček Jan 1:1, Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 2:1, Hořejší Jiří 0:1), TJ Sokol Žižkov A - TTC Klánovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:2, Vřešťál Milan 0:2, Meline Jéróme 0:2, Stejskal Tomáš 0:2, body hostů: Červeňák Miroslav 2:0, Hanzal Petr 2:0, Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Khalaila Adam 3:0, Šíp Martin 3:0, Kopecký Michael 0:3, Ducháček Josef 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 1:3, Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 1:2, Pacák Miroslav 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 1:3, Klouček Ondřej 2:2, Slavata Josef 0:2, Radouš Jaromír 4:0, Balcar Zdeněk 1:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:2, Vorel Martin 0:4),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Michle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:2, Kouba Jan 1:3, Klouček Ondřej 1:2, Radouš Jaromír 4:0, Novosad Rostislav 0:2, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Ambrož Jiří 2:2, Votípka Emanuel 3:1, Kucharčík Jan 1:2), TJ Malešice A - SF SKK EL Niňo Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:2, Vorel Martin 0:3, Švec Ondřej 4:0, body hostů: Khalaila Adam 2:2, Buchar Michael 2:2, Šíp Martin 1:2, Prokopenko Oleg 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Žižkov A WO (oboustranné), TTC Klánovice B - TJ Slavoj Praha C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Raiser Dan 1:2, Platil Stanislav 0:2, Hájek Luděk st. 0:3, Červeňák Miroslav 2:1, Pospíšil Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Linert Martin 3:1, Vaněk Petr 4:0, Tvrdý Miroslav 2:2, WO 0:4), SK HAMR A - TJ Sokol Petrovice I. A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 0:2, Uhl Jiří 0:2, Krajč Rudolf 0:2, Hořejší Jiří 0:2, Maršíková Martina 0:1, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 2:0, Satrapa Jan 2:0, Matoušek Jan 2:0), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Dominik 2:1, Podrazil Vojtěch 0:3, Podrazil Václav 2:1, Bartošek Jan 0:4, body hostů: Křehnáč Milan 4:0, Jírů Libor 2:1, Richter Jan 1:2, Vítek Milan 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 3:0, Ambrož Jiří 2:1, Kucharčík Jan 2:1, Motyčka Oldřich 2:1, body hostů: Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 2:1, Sýs Alan 1:2, Podrazil Vojtěch 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Štěpán 2:1, Procházka Ivan ml. 1:1, Jírů Libor 2:1, Křehnáč Milan 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Marek Michal 2:1, Uhl Jiří 0:3, Krajč Rudolf 0:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Klánovice B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Slavoj Praha C - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohumský Petr 3:0, Šimůnková Veronika 1:2, Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 3:0, body hostů: Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 2:1, Dorko Tomáš 0:3, Peštuka Zdeněk 0:3), TJ Sokol Žižkov A - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Kanzelsberger Martin 1:3, Vláčil Jiří 1:3, Ako David 3:1, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:3, Vorel Martin 2:2), SF SKK EL Niňo Praha I - Slovan KST Bohnice C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 2:1, Němec Filip 3:0, Buchar Michael 3:0, Ducháček Josef 2:1, body hostů: Radouš Jaromír 1:2, Klouček Ondřej 0:3, Houška Jaroslav 1:2, Kouba Jan 0:3),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Michle Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 3:0, Němec Filip 2:1, Kubelka Martin 2:1, Ducháček Josef 2:1, body hostů: Motyčka Oldřich 1:2, Ambrož Jiří 1:2, Votípka Emanuel 1:2, Hrdlička Jakub 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 1:1, Radouš Jaromír 3:0, Balcar Zdeněk 2:1, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Meline Jéróme 1:2, Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 2:1, Švec Ondřej 1:1, WO 3:0, body hostů: Linert Martin 1:2, Vaněk Petr 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Petrovice I. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satorie Michal 2:2, Dorko Tomáš 1:3, Pacák Miroslav 2:2, Lipták Milan 3:1, body hostů: Sedláček Vladimír 4:0, Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 0:4, Matoušek Jan 1:3), TTC Klánovice B - TJ Sokol Běchovice II A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 2:2, Raiser Dan 2:1, Červeňák Miroslav 1:3, body hostů: Křehnáč Milan 3:1, Jírů Libor 1:3, Procházka Ivan ml. 1:3, Rejent Štěpán 2:1), SK HAMR A - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 2:1, Uhl Jiří 3:0, Maršíková Martina 1:2, Marek Michal 3:1, body hostů: Kubový Jan 1:3, Nguyen Dominik 0:3, Bartošek Jan 3:0, Sýs Alan 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - SK HAMR A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:1, Motyčka Oldřich 3:0, Radil Milan 0:3, Ambrož Jiří 3:1, body hostů: Uhl Jiří 1:3, Marek Michal 2:1, Bruk Martin 1:2, Hamáček Jan 1:2), AC Sparta Praha G - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošek Jan 1:1, Skopec Daniel 0:2, Sochor Adam 2:1, Podrazil Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Červeňák Miroslav 3:1, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 2:2, Farář Petr 0:3, Dvořák Petr 1:2, Křehnáč Milan 3:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Satorie Michal 3:1, Pacák Miroslav 2:1, Dorko Tomáš 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 2:2, Matoušek Jan 2:2, Sedláček Vladimír 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 1:3, Vorel Martin 0:4), TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukashin Nikolajevič Jaroslaw 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3, Timonina Vjatsheslavovna Valerija 0:3, Vaněk Petr 2:1, body hostů: Klouček Ondřej 2:1, Radouš Jaromír 2:1, Houška Jaroslav 2:1, Novosad Rostislav 2:1), TJ Sokol Žižkov A - SF SKK EL Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meline Jéróme 1:2, Kanzelsberger Martin 0:2, Slováček Jakub 0:3, Stejskal Tomáš 1:2, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 3:0, Šíp Martin 3:0, Němec Filip 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Michle Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Vřešťál Milan 0:2, Červeňák Marian 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, body hostů: Ambrož Jiří 3:0, Motyčka Oldřich 2:1, Votípka Emanuel 3:0, Radil Milan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Slavoj Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Khalaila Adam 3:0, Kubelka Martin 1:2, Prokopenko Oleg 2:1, Ducháček Josef 2:2, body hostů: Tvrdý Miroslav 1:3, Vaněk Petr 2:1, Lukashin Nikolajevič Jaroslaw 1:2, Timonina Vjatsheslavovna Valerija 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Petrovice I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 2:1, Radouš Jaromír 2:1, Balcar Zdeněk 2:2, body hostů: Pecka Milan 3:1, Satrapa Jan 0:4, Matoušek Jan 1:2, Matuška František 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Běchovice II A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Král Martin 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Křehnáč Milan 1:2, Rejent Štěpán 1:2, Jírů Libor 1:2, Dvořák Petr 0:2), TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 3:1, Peštuka Zdeněk 1:3, Pacák Miroslav 2:2, Satorie Michal 1:3, body hostů: Sochor Adam 2:2, Bartošek Jan 3:1, Skopec Daniel 2:2, Bláha Tomáš 2:2), TTC Klánovice B - SK HAMR A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Miroslav 3:1, Hájek Luděk st. 0:4, Raiser Dan 3:1, Pospíšil Jan 2:2, body hostů: Marek Michal 2:2, Uhl Jiří 2:2, Hamáček Jan 3:1, Krajč Rudolf 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TTC Klánovice B 10:0wo (body domácích: body hostů), SK HAMR A - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 2:2, Krajč Rudolf 1:2, Uhl Jiří 2:1, Marek Michal 1:3, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Pacák Miroslav 3:1, Satorie Michal 1:2, Lipták Milan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Daniel 1:3, Bartošek Jan 4:0, Sýs Alan 0:4, Podrazil Václav 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 1:3, Krauz Samuel 2:2), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 0:4, Jírů Libor 1:3, Rejent Štěpán 2:1, Křehnáč Milan 3:1, body hostů: Radouš Jaromír 3:1, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 2:2, Balcar Zdeněk 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - SF SKK EL Niňo Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 0:2, Satrapa Jan 0:2, Matuška František 0:3, Pecka Milan 1:1, body hostů: Ducháček Josef 3:0, Khalaila Adam 2:0, Šíp Martin 2:0, Prokopenko Oleg 1:1), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Žižkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Petr 2:0, Šimůnková Veronika 1:1, Tvrdý Miroslav 3:0, Linert Martin 2:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:2, Stejskal Tomáš 0:2, Červeňák Marian 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2),
19. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Michle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvrdý Miroslav 2:0, Nádvorník Václav 1:1, Bohumský Petr 3:0, Vaněk Petr 2:0, body hostů: Ambrož Jiří 1:2, Motyčka Oldřich 0:2, Votípka Emanuel 0:2, Radil Milan 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Petrovice I. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:3, Vřešťál Milan 0:2, Stejskal Tomáš 1:2, Ako David 1:2, body hostů: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 3:0, Satrapa Jan 1:2, Matoušek Jan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Běchovice II A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jiří 2:0, Khalaila Adam 2:0, Ducháček Josef 1:0, Šíp Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Křehnáč Milan 0:3, Rejent Štěpán 0:2, Richter Jan 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Ondřej 3:1, Novosad Rostislav 0:4, Balcar Zdeněk 1:3, Radouš Jaromír 3:1, body hostů: Sochor Adam 3:1, Skopec Daniel 2:2, Bartošek Jan 2:2, Sýs Alan 2:2), TJ Malešice A - SK HAMR A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 1:1, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Uhl Jiří 2:1, Hořejší Jiří 0:3, Bruk Martin 0:2), TJ Pankrác C - TTC Klánovice B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipták Milan 1:2, Siblík Michal 0:2, Pacák Miroslav 1:2, WO 3:3, body hostů: Červeňák Miroslav 3:0, Hanzal Petr 3:0, Raiser Dan 0:2, WO 3:3),
20. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Pankrác C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:1, Ambrož Jiří 1:1, Motyčka Oldřich 2:1, Radil Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Pacák Miroslav 0:3, Lipták Milan 0:3, WO 0:4), TTC Klánovice B - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Miroslav 4:0, Platil Stanislav 0:2, Pospíšil Jan 2:2, Hanzal Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 0:3, Krauz Samuel 0:3, WO 2:0), SK HAMR A - Slovan KST Bohnice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 1:3, Marek Michal 4:0, Hořejší Jiří 1:2, Uhl Jiří 2:2, Maršíková Martina 0:1, body hostů: Radouš Jaromír 2:1, Houška Jaroslav 3:1, Klouček Ondřej 1:3, Balcar Zdeněk 2:2, Domnosil Tomáš 0:1), AC Sparta Praha G - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Podrazil Václav 2:2, Skopec Daniel 0:3, Bartošek Jan 2:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Navrátil Jiří 2:2, Šíp Martin 4:0, Prokopenko Oleg 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Žižkov A 10:0wo, TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Slavoj Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Milan 2:2, Satrapa Jan 1:3, Matoušek Jan 2:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Nádvorník Václav 0:3, Bohumský Petr 3:1, Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 1:3, Linert Martin 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Michle Praha E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 3:1, Satrapa Jan 1:3, Matuška František 1:3, Pecka Milan 4:0, body hostů: Motyčka Oldřich 3:1, Votípka Emanuel 1:3, Radil Milan 1:3, Kucharčík Jan 2:2), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 0:4, Nádvorník Václav 0:3, Linert Martin 3:1, body hostů: Křehnáč Milan 3:1, Jírů Libor 3:1, Rejent Štěpán 2:2, Procházka Ivan ml. 1:2), TJ Sokol Žižkov A - AC Sparta Praha G 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Meline Jéróme 0:2, Vřešťál Milan 1:2, Stejskal Tomáš 1:2, Elčkner Miroslav ml. 0:1, WO 4:0, body hostů: Podrazil Václav 4:0, Bartošek Jan 4:0, Podrazil Vojtěch 1:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha I - SK HAMR A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khalaila Adam 1:2, Němec Filip 2:1, Navrátil Jiří 3:0, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Marek Michal 2:1, Maršíková Martina 0:3, Hamáček Jan 0:2, Uhl Jiří 1:2, Krajč Rudolf 0:1), Slovan KST Bohnice C - TTC Klánovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Jaroslav 0:4, Balcar Zdeněk 2:2, Radouš Jaromír 2:0, Klouček Ondřej 3:1, Domnosil Tomáš 1:1, body hostů: Červeňák Miroslav 1:3, Hanzal Petr 3:1, Pospíšil Jan 2:2, Raiser Dan 2:2), TJ Malešice A - TJ Pankrác C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 0:2, Vorel Martin 0:3, Švec Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Satorie Michal 2:2, Pacák Miroslav 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - TJ Malešice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radil Milan 3:1, Motyčka Oldřich 1:3, Kucharčík Jan 1:2, Votípka Emanuel 2:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:2), TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice C 0:10wo, TTC Klánovice B - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červeňák Miroslav 0:3, Hanzal Petr 2:1, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 0:3, WO 4:0, body hostů: Khalaila Adam 3:1, Korchak Oleksandr 3:1, Ducháček Josef 4:0, WO 0:4), SK HAMR A - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 2:2, Bruk Martin 3:1, Maršíková Martina 2:2, Hořejší Jiří 1:3, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Vřešťál Milan 0:4, Kanzelsberger Martin 3:1, Vláčil Jiří 2:2), AC Sparta Praha G - TJ Slavoj Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:0, Bartošek Jan 2:0, Podrazil Václav 2:1, Sýs Alan 2:0, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Linert Martin 0:3, Vaněk Petr 2:1, Nádvorník Václav 0:3, Tvrdý Miroslav 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křehnáč Milan 3:0, Jírů Libor 1:1, Rejent Štěpán 1:2, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Pecka Milan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Satrapa Jan 1:2, Matuška František 0:2),
2. třída B muži (KS-2B)
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Mach Jakub 1:2, Zázvorka Jan 3:0, Jež Dominik 3:0, body hostů: Matějka Zdeněk 2:1, Šobáň Radek 1:2, Havránek Jakub 0:3, Veselý Filip ml. 0:3), TTC Elizza Praha G - AC Sparta Praha F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průša Ondřej ml. 1:2, Marat Filip 3:0, Vožický Bohumil 1:2, Šimeček Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Kantor Jan 3:1, Kohlmannová Aneta 2:2, Kočí Štěpán 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Pankrác D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabě Václav 1:0, Eberl Milan 2:0, Kára Petr 2:0, Plch Jiří st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Fišer Petr 0:2, Fišer Martin 0:2, Pastír Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Orion Praha B - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 3:0, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 1:1, Dušek Zdeněk 2:1, Jamrich Robert 1:0, body hostů: Brothánek Jan 1:2, Jiroš Martin 2:1, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 3:1, Hanzal Petr 3:0, Pícha David 0:3, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Herrmann Vít 1:3, Lipták Ondřej 1:3, Čečák Milan 3:0, Svatoš Daniel 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ ABC Branik A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Cihlář Matěj 3:1, Filip Michal 1:3, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 1:3, Kohout Radek 2:2),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Branik A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šobáň Radek 2:2, Veselý Filip ml. 0:4, Vu Duy Tiep 2:1, Matějka Zdeněk 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Nosál Martin 1:3, Krenk Tomáš 2:2, Kohout Radek 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - Slovan KST Bohnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 3:1, Stránský Zdeněk 0:4, Herrmann Vít 2:2, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Bláha Milan 2:2, Rychlý Tomáš 3:1, Fridrich Miloslav 2:2), TTC Klánovice C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Martin 1:3, Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 0:1, Kárník Tomáš 4:0, Michálek David 0:2, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Hanzal Petr 2:2, Marek Vladimír 2:2, Laube Petr 1:1, WO 0:1), TJ Pankrác D - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastír Jiří 0:3, Tůma Ladislav 1:1, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 2:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Dušek Zdeněk 1:2, Abrahám Petr 3:0, Huleš Jiří 1:1), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Pavel 0:2, Kočí Štěpán 1:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Kantor Jan 1:2, body hostů: Eberl Milan 2:1, Hrabě Václav 3:0, Plch Jiří st. 2:0, Kára Petr 1:1), TJ AVIA Čakovice E - TTC Elizza Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 2:1, Toula Vladimír 3:0, Zázvorka Jan 2:1, Taraňko Mikhail 2:1, body hostů: Vožický Bohumil 2:1, Průša Ondřej ml. 1:2, Šimeček Jan 0:3, Fausek Jiří 0:3),
3. kolo:
TTC Elizza Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 1:2, Fausek Jiří 0:2, Vožický Bohumil 1:2, Průša Ondřej ml. 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Šobáň Radek 3:0, Matějka Zdeněk 3:0, Veselý Filip ml. 1:1), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 2:2, Eberl Milan 1:3, Hruška Jan 2:0, Pluska Oleh 0:2, body hostů: Toula Vladimír 3:1, Taraňko Mikhail 4:0, Peršl Martin 0:4, Žydel Jan 1:3), TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jamrich Robert 1:0, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Kočí Štěpán 1:2, Košek Lukáš 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:2, Hanzal Petr 3:0, Pícha David 1:2, Hozman Bohumil 4:0, body hostů: Fišer Martin 0:4, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Pastír Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice D - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:1, Cihlář Matěj 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 3:0, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Brothánek Jan 1:2, Kratochvíl Karel 0:3, Jiroš Martin 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Radek 2:2, Krenk Tomáš 2:1, Skoumal Adam 2:1, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Lipták Ondřej 0:4, Čečák Milan 0:3, Stránský Zdeněk 1:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Matějka Zdeněk 3:0, Šobáň Radek 1:2, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 2:1, Stránský Zdeněk 0:3, Konopásek Luboš 0:3), TTC Klánovice C - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 0:4, Jiroš Martin 0:3, Kratochvíl Karel 0:3, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 2:1, Kohout Radek 2:1), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Pastír Jiří 1:2, Fišer Martin 0:3, Fišer Petr 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 3:0, Cihlář Matěj 3:0, Filip Michal 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Kočí Štěpán 4:0, Kohlmannová Aneta 0:3, Annayev Sanjar 2:2, body hostů: Hanzal Petr 2:2, Hozman Bohumil 2:2, Marek Vladimír 2:2, Pecka Zdeněk 0:3), TJ AVIA Čakovice E - TJ Orion Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Mach Jakub 0:4, Zázvorka Jan 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Abrahám Petr 3:1, Dušek Zdeněk 1:3, Huleš Jiří 1:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 0:4, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 3:0, Marat Filip 1:3, body hostů: Eberl Milan 1:3, Hruška Jan 3:1, Plch Jiří st. 2:1, Hrabě Václav 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Igor 2:1, Plch Jiří st. 2:1, Eberl Milan 1:2, Hruška Jan 3:0, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 2:1, Šobáň Radek 1:2, Blažek Jan 0:3), TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Vojtěch 1:1, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Marat Filip 1:2, Hampl Pavel 0:3, Fausek Jiří 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ AVIA Čakovice E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Vladimír 1:1, Hanzal Petr 1:1, Laube Petr 1:2, Hozman Bohumil 2:0, WO 4:0, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Peršl Martin 2:1, Hanzlík Tomáš 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 1:1, Cihlář Matěj 0:2, Matuna Václav 0:3, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Kantor Jan 3:0, Kočí Štěpán 3:0, Klouček Pavel 2:0, Kohlmannová Aneta 0:2), TJ ABC Branik A - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef st. 2:2, body hostů: Veselý Luboš 1:3, Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 1:2, Pastír Jiří 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TTC Klánovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 1:1, Stránský Zdeněk 0:2, Celler Jiří 0:3, Lipták Ondřej 0:3, body hostů: Kárník Tomáš 3:0, Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Jiroš Martin 1:1),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Klánovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 3:0, Šobáň Radek 0:3, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 4:0, body hostů: Brothánek Jan 1:3, Kratochvíl Karel 2:1, Jiroš Martin 0:3, Michálek David 1:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Petr 1:1, Veselý Luboš 2:0, Pastír Jiří 2:1, Tůma Ladislav 3:0, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 0:3, Stránský Zdeněk 0:2, Celler Jiří 0:2), AC Sparta Praha F - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Štěpán 0:4, Kantor Jan 2:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Jiroušek Pavel 4:0, Kohout Radek 2:1, Krenk Tomáš 1:2), TJ AVIA Čakovice E - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 1:2, Mach Jakub 2:1, Zázvorka Jan 2:1, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 0:3, Cihlář Matěj 1:2, Fridrich Miloslav 0:3), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Petrovice I. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vožický Bohumil 3:1, Průša Ondřej ml. 0:2, Bialas Filip 2:1, Marat Filip 3:1, Průša Martin 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 2:2, Hanzal Petr 2:2, Marek Vladimír 1:2, Laube Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 2:1, Eberl Milan 1:2, Hruška Jan 2:2, body hostů: Jamrich Robert 2:2, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 1:2, Hyršl Ondřej 1:2),
7. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Abrahám Petr 0:4, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Vu Duy Tiep 3:1, Matějka Zdeněk 3:1, Blažek Jan 2:2, Baier Miroslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 0:3, Hozman Bohumil 2:2, body hostů: Eberl Milan 2:2, Plch Jiří st. 3:1, Hrabě Václav 4:0, Pluska Oleh 0:3), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychlý Tomáš 2:0, Cihlář Matěj 2:0, Filip Michal 2:0, Bláha Milan 2:0, body hostů: Marat Filip 0:2, Fausek Jiří 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2, Šimeček Jan 0:2), TJ ABC Branik A - TJ AVIA Čakovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 1:2, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Jež Dominik 2:2, Peršl Martin 1:2, Hanzlík Tomáš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - AC Sparta Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 2:2, Stránský Zdeněk 2:2, Čečák Milan 2:1, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Kantor Jan 1:3, Klouček Pavel 3:1, Dlask Marek 2:2, Kočí Štěpán 0:3), TTC Klánovice C - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brothánek Jan 3:1, Jiroš Martin 2:1, Kratochvíl Karel 0:3, Kárník Tomáš 4:0, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Tůma Ladislav 1:3, Pastír Jiří 1:2, Fišer Martin 0:3),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Veselý Filip ml. 1:2, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 4:0, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 0:3), AC Sparta Praha F - TTC Klánovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kočí Štěpán 0:3, Dlask Marek 0:3, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Kárník Tomáš 4:0, Brothánek Jan 3:1, Jiroš Martin 1:2, Michálek David 1:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zázvorka Jan 1:2, Mach Jakub 1:2, Lomský Gustav 1:3, Toula Vladimír 2:1, WO 4:0, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Čečák Milan 3:1, Lipták Ondřej 2:2, Stránský Zdeněk 0:1, WO 0:4), TTC Elizza Praha G - TJ ABC Branik A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Šimeček Jan 0:3, Bialas Filip 1:2, body hostů: Čihák Josef st. 2:1, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 2:1, Krenk Tomáš 2:1), TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 4:0, Eberl Milan 0:2, Lamprecht Matyáš 1:2, Hrabě Václav 3:1, Beneš Karel 0:1, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:2, Filip Michal 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice I. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 2:0, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 1:2, Dušek Zdeněk 2:0, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:2, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 1:1, Pícha David 0:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Laube Petr 1:2, Pecka Zdeněk 1:0, Hozman Bohumil 1:3, Hanzal Petr 0:2, body hostů: Vu Duy Tiep 4:0, Veselý Filip ml. 4:0, Šobáň Radek 2:1, Havránek Jakub 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 0:2, Rychlý Tomáš 1:1, Filip Michal 1:2, Cihlář Matěj 0:3, body hostů: Sedláček Luděk 3:0, Jamrich Robert 2:1, Abrahám Petr 1:1, Huleš Jiří 2:0), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 1:3, Kremla Tomáš 1:2, Kohout Radek 1:2, Jiroušek Pavel 1:3, body hostů: Plch Jiří st. 4:0, Hrabě Václav 4:0, Eberl Milan 1:2, Tichý Květoslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TTC Elizza Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 3:1, Stránský Zdeněk 2:2, Čečák Milan 1:2, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Bialas Filip 2:2, Hampl Pavel 1:3, Marat Filip 1:3, Šimeček Jan 2:1), TTC Klánovice C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Martin 3:1, Michálek David 0:4, Verner Pavel 2:2, Brothánek Jan 3:1, body hostů: Toula Vladimír 3:1, Mach Jakub 3:1, Zázvorka Jan 1:3, Žydel Jan 1:3), TJ Pankrác D - AC Sparta Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 2:2, Pastír Jiří 2:2, Fišer Martin 0:4, Tůma Ladislav 3:1, body hostů: Klouček Pavel 1:3, Kantor Jan 3:1, Annayev Sanjar 3:1, Kohlmannová Aneta 2:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Šobáň Radek 2:2, Matějka Zdeněk 2:2, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Kantor Jan 2:2, Annayev Sanjar 3:1, Klouček Pavel 1:3, Kohlmannová Aneta 1:3), TJ AVIA Čakovice E - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jež Dominik 3:0, Žydel Jan 2:1, Hanzlík Tomáš 0:3, Toula Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 2:1, Pastír Jiří 1:2, Veselý Luboš 0:3, WO 1:0), TTC Elizza Praha G - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Martin 3:0, Kotlorz Lukáš 0:2, Marat Filip 2:1, Bialas Filip 3:0, body hostů: Kárník Tomáš 2:1, Brothánek Jan 1:2, Jiroš Martin 0:3, Michálek David 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 3:0, Beneš Karel 2:0, Eberl Milan 1:2, Plch Jiří st. 3:0, body hostů: Stránský Zdeněk 0:3, Lipták Ondřej 1:2, Herrmann Vít 1:2, Čečák Milan 0:2), TJ Orion Praha B - TJ ABC Branik A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Sedláček Luděk 4:0, Abrahám Petr 0:4, Dušek Zdeněk 1:3, body hostů: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Nosál Martin 0:1, Kohout Radek 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - Slovan KST Bohnice D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 3:0, Hanzal Petr 1:2, Laube Petr 3:0, Hozman Bohumil 2:1, body hostů: Rychlý Tomáš 1:2, Bláha Milan 2:1, Mirovský Ondřej 0:3, Matuna Václav 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 3:0, Cihlář Matěj 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 1:2, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:1, Jiroušek Pavel 2:1, Kohout Radek 3:0, Čihák Josef st. 2:1, body hostů: Hozman Bohumil 1:2, Marek Vladimír 2:1, Hanzal Petr 0:3, Pícha David 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Celler Jiří 0:3, Stránský Zdeněk 0:2, Čečák Milan 0:2, Herrmann Vít 3:0, WO 0:1, body hostů: Jamrich Robert 2:0, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 1:1, WO 1:0), TTC Klánovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiroš Martin 1:1, Michálek David 0:3, Brothánek Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Eberl Milan 1:2, Tichý Květoslav 1:1, Hrabě Václav 1:0, Plch Jiří st. 2:0, WO 4:0), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 2:2, Tůma Ladislav 2:2, Veselý Luboš 3:1, Fišer Petr 1:3, body hostů: Peřina Tadeáš 4:0, Bialas Filip 0:4, Marat Filip 3:1, Remunda Alexandros Matheos 1:3), AC Sparta Praha F - TJ AVIA Čakovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Kantor Jan 2:2, Kohlmannová Aneta 1:3, Annayev Sanjar 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Toula Vladimír 1:3, Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 0:4),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ AVIA Čakovice E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 1:2, Matějka Zdeněk 3:0, Vu Duy Tiep 3:1, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Žydel Jan 0:3, Mach Jakub 1:2, Peršl Martin 2:1), AC Sparta Praha F - TTC Elizza Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Dlask Marek 2:1, Annayev Sanjar 3:1, body hostů: Maushart Milan 2:2, Hampl Pavel 0:4, Marat Filip 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 2:1, Pastír Jiří 0:4, body hostů: Srnka Jan 4:0, Kára Petr 2:2, Plch Jiří st. 2:1, Pluska Oleh 1:2), TTC Klánovice C - TJ Orion Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 0:3, Michálek David 0:3, Jiroš Martin 1:2, Brothánek Jan 2:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipták Ondřej 1:2, Čečák Milan 3:1, Stránský Zdeněk 1:3, Herrmann Vít 2:2, WO 1:0, body hostů: Hozman Bohumil 2:2, Marek Vladimír 1:2, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 2:2, WO 0:1), TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice D 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krenk Tomáš 1:3, Jiroušek Pavel 3:1, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 1:3, Filip Michal 0:3, WO 1:0),
13. kolo:
TJ ABC Branik A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:2, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Matějka Zdeněk 2:2, Šobáň Radek 0:4, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Blažek Jan 1:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychlý Tomáš 3:1, Cihlář Matěj 3:0, Filip Michal 1:2, Bláha Milan 3:1, body hostů: Herrmann Vít 1:3, Lipták Ondřej 0:4, Čečák Milan 3:0, Stránský Zdeněk 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 3:1, Manko Viktor 2:2, Hanzal Petr 3:1, body hostů: Brothánek Jan 4:0, Kratochvíl Karel 0:4, Jiroš Martin 1:3, Horčák Martin 2:2), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 2:0, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 3:0, Sedláček Luděk 1:0, Dušek Zdeněk 0:1, body hostů: Fišer Martin 0:3, Fišer Petr 0:2, Tůma Ladislav 1:1, Pastír Jiří 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srnka Jan 2:2, Eberl Milan 2:2, Pluska Oleh 0:4, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Annayev Sanjar 1:3, Klouček Pavel 4:0, Kohlmannová Aneta 2:2, Dlask Marek 3:1), TTC Elizza Praha G - TJ AVIA Čakovice E 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Jan 0:3, Marat Filip 2:1, Maushart Milan 2:1, Benák Vít 1:2, WO 4:0, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Toula Vladimír 4:0, Žydel Jan 1:3, WO 0:4),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:1, Šobáň Radek 1:1, Matějka Zdeněk 2:1, Vu Duy Tiep 3:0, body hostů: Bialas Filip 1:2, Benák Vít 2:1, Marat Filip 0:3, Benák Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 1:3, Mach Jakub 0:3, Toula Vladimír 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Srnka Jan 4:0, Plch Jiří st. 3:1, Eberl Milan 0:3, Pluska Oleh 2:1), AC Sparta Praha F - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Jan 3:1, Annayev Sanjar 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Jamrich Robert 3:1, Dušek Zdeněk 0:4, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Veselý Luboš 3:0, Pastír Jiří 1:2, Fišer Petr 2:1, body hostů: Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 2:1, Manko Viktor 0:3), TTC Klánovice C - Slovan KST Bohnice D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:3, Horčák Martin 0:4, Jiroš Martin 0:3, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 3:1, Filip Michal 3:1, Fridrich Miloslav 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 2:2, Nevmeržický Vadim 2:1, Konopásek Luboš 0:3, Lipták Ondřej 1:3, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Jiroušek Pavel 3:1, Kohout Radek 3:0, Krenk Tomáš 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čečák Milan 3:0, Seliverstkin Mikhail 1:1, Stránský Zdeněk 2:1, Lipták Ondřej 2:1, body hostů: Vu Duy Tiep 2:1, Matějka Zdeněk 1:2, Šobáň Radek 0:3, Blažek Jan 0:2), TJ ABC Branik A - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 3:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 2:1, body hostů: Jiroš Martin 1:2, Kratochvíl Karel 2:1, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Mirovský Ondřej 2:1, Filip Michal 2:1, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 1:3, Pastír Jiří 3:0, Fišer Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - AC Sparta Praha F 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laube Petr 0:3, Hozman Bohumil 0:3, Manko Viktor 1:2, Hanzal Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Annayev Sanjar 2:2, Klouček Pavel 3:1, Kantor Jan 4:0, WO 0:4), TJ Orion Praha B - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:1, Sedláček Luděk 3:1, Abrahám Petr 1:3, Dušek Zdeněk 0:3, Huleš Jiří 0:1, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Toula Vladimír 2:2, Žydel Jan 3:1, Mach Jakub 2:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kára Petr 1:0, Plch Jiří st. 2:0, Eberl Milan 1:2, Srnka Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 0:3, Hučko Tomáš 1:1, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Matějka Zdeněk 2:1, Krameš Jan st. 4:0, body hostů: Kára Petr 2:2, Hrabě Václav 0:2, Plch Jiří st. 1:2, Pluska Oleh 1:2, Beneš Karel 0:1), TTC Elizza Praha G - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Průša Martin 2:1, Vojtěch Radek 3:1, body hostů: Abrahám Petr 1:3, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 2:1, Dang Tuan Dat 1:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Petrovice I. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 3:0, Mach Jakub 2:0, Zázvorka Jan 1:2, Žydel Jan 2:1, body hostů: Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 0:3, Manko Viktor 2:1, Laube Petr 0:2), AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Klouček Pavel 3:0, Kantor Jan 2:1, Annayev Sanjar 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 1:3, Filip Michal 1:2, Bláha Milan 1:2, Mirovský Ondřej 1:2), TJ Pankrác D - TJ ABC Branik A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 1:2, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Martin 0:3, Pastír Jiří 1:2, body hostů: Čihák Josef st. 1:2, Jiroušek Pavel 3:0, Kohout Radek 3:0, Krenk Tomáš 2:1), TTC Klánovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Verner Pavel 1:2, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Lipták Ondřej 2:2, Čečák Milan 1:3, Seliverstkin Mikhail 1:3, Stránský Zdeněk 2:1),
17. kolo:
TTC Klánovice C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Karel 2:2, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 2:1, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Matějka Zdeněk 2:2, Šobáň Radek 1:3, Blažek Jan 1:3, Železný Miroslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Pankrác D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herrmann Vít 3:0, Lipták Ondřej 0:2, Seliverstkin Mikhail 2:1, Stránský Zdeněk 3:0, body hostů: Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 0:3, Holub Martin 0:2), TJ ABC Branik A - AC Sparta Praha F 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krenk Tomáš 1:2, Kremla Tomáš 1:1, Kohout Radek 1:2, Jiroušek Pavel 3:0, WO 4:0, body hostů: Dlask Marek 2:2, Annayev Sanjar 2:2, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice D - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 4:0, Matuna Václav 0:4, Pinkas Jan 0:4, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Žydel Jan 2:2, Peršl Martin 2:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TTC Elizza Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 3:0, Hozman Bohumil 1:1, Laube Petr 0:3, Hanzal Petr 0:4, Marek Vladimír 1:0, WO 0:1, body hostů: Vojtěch Radek 3:1, Průša Martin 2:1, Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Luděk 2:1, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 0:4, body hostů: Srnka Jan 3:1, Hrabě Václav 2:1, Kára Petr 1:2, Plch Jiří st. 2:1),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Orion Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:1, Šobáň Radek 2:0, Matějka Zdeněk 2:1, Krameš Jan st. 3:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Dang Tuan Dat 1:2, Krejsa Josef 0:2, Svatoň Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jiří st. 2:0, Hrabě Václav 1:1, Kára Petr 3:0, Srnka Jan 3:0, body hostů: Hanzal Petr 0:3, Manko Viktor 1:2, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 0:2), TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 3:1, Rochowanski Jan 2:2, Šimeček Jan 2:2, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 3:1, Fridrich Miloslav 0:4, Mirovský Ondřej 2:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ ABC Branik A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zázvorka Jan 0:2, Mach Jakub 0:2, Žydel Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Kremla Tomáš 2:0, Jiroušek Pavel 1:0, Krenk Tomáš 2:0, Kohout Radek 1:0, WO 3:0), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 0:3, Kohlmannová Aneta 1:1, Košek Lukáš 0:3, Dlask Marek 1:2, body hostů: Herrmann Vít 3:0, Stránský Zdeněk 2:1, Lipták Ondřej 3:0, Seliverstkin Mikhail 1:1), TJ Pankrác D - TTC Klánovice C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 2:1, WO 0:4, body hostů: Brothánek Jan 0:2, Kratochvíl Karel 2:1, Michálek David 1:1, Jiroš Martin 2:0, WO 4:0),
19. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 2:2, Holub Martin 0:3, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 2:2, body hostů: Matějka Zdeněk 4:0, Blažek Jan 3:1, Dolanský Roman 0:3, Středa Martin 2:1), TTC Klánovice C - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 0:4, Brothánek Jan 2:2, body hostů: Kantor Jan 4:0, Klouček Pavel 3:1, Chalupa Jaroslav 1:3, Kroupa Rudolf 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ AVIA Čakovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seliverstkin Mikhail 2:2, Stránský Zdeněk 1:3, Bielina Václav 1:3, Čečák Milan 2:2, body hostů: Peršl Martin 4:0, Zázvorka Jan 2:2, Hanzlík Tomáš 1:3, Mach Jakub 3:1), TJ ABC Branik A - TTC Elizza Praha G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kremla Tomáš 2:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kohout Radek 2:0, Čihák Josef st. 2:0, body hostů: Bialas Filip 0:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Šimeček Jan 0:2, Fausek Jiří 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 1:3, Mirovský Ondřej 1:3, Matuna Václav 0:3, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Srnka Jan 4:0, Kára Petr 1:3, Hrabě Václav 3:1, Plch Jiří st. 2:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 3:1, Marek Vladimír 0:2, Pecka Zdeněk 2:1, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 1:0, body hostů: Abrahám Petr 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, Dang Tuan Dat 0:3, Krejsa Josef 0:3),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 2:2, Blažek Jan 3:1, Matějka Zdeněk 1:2, Vu Duy Tiep 2:2, body hostů: Hanzal Petr 2:2, Manko Viktor 4:0, Laube Petr 0:4, Marek Vladimír 1:2), TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 2:2, Hrubec Vladimír 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 4:0, Bláha Milan 1:3, Mirovský Ondřej 1:3, Fridrich Miloslav 1:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ ABC Branik A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jiří st. 2:0, Hrabě Václav 2:0, Kára Petr 1:2, Srnka Jan 3:0, body hostů: Jiroušek Pavel 1:2, Kremla Tomáš 1:2, Kohout Radek 0:2, Krenk Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 3:1, Remunda Alexandros Matheos 1:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Marat Filip 2:2, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Lipták Ondřej 1:3, Čečák Milan 3:1, Seliverstkin Mikhail 2:1), TJ AVIA Čakovice E - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 1:3, Kašpar Ladislav 1:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Brothánek Jan 3:1, Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Michálek David 1:3), AC Sparta Praha F - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 1:2, Kohlmannová Aneta 3:0, Chalupa Jaroslav 2:1, Klouček Pavel 3:1, body hostů: Tůma Ladislav 0:4, Fišer Petr 0:3, Fišer Martin 2:1, Pastír Jiří 2:1),
21. kolo:
AC Sparta Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:1, Klouček Pavel 3:1, Kroupa Rudolf 0:3, Kantor Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Vu Duy Tiep 1:2, Matějka Zdeněk 3:1, Blažek Jan 1:3, Veselý Filip ml. 0:3, WO 0:1), TJ Pankrác D - TJ AVIA Čakovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 4:0, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 1:3, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Zázvorka Jan 2:2, Mach Jakub 1:2, Hanzlík Tomáš 1:2), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha G 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 0:3, Jiroš Martin 1:1, Verner Pavel 0:3, Kratochvíl Karel 0:3, body hostů: Peřina Tadeáš 3:0, Marat Filip 2:1, Rochowanski Jan 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Nusle Praha D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lipták Ondřej 1:3, Seliverstkin Mikhail 2:2, Čečák Milan 1:2, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Hrabě Václav 1:3, Plch Jiří st. 3:1, Srnka Jan 4:0, Kára Petr 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Orion Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krenk Tomáš 2:0, Kremla Tomáš 2:0, Kohout Radek 3:0, Jiroušek Pavel 2:1, body hostů: Abrahám Petr 0:3, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 1:1, Bláha Jaroslav 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Michal 3:0, Rychlý Tomáš 2:1, Matuna Václav 2:1, Bláha Milan 2:1, body hostů: Pícha David 1:2, Pecka Zdeněk 1:2, Hozman Bohumil 0:3, Marek Vladimír 1:2),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D 6:10 (body domácích: Veselý Filip ml. 1:3, Blažek Jan 0:3, Vu Duy Tiep 4:0, WO 1:4, body hostů: Rychlý Tomáš 2:1, Bláha Milan 2:1, Matuna Václav 2:1, Mirovský Ondřej 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ ABC Branik A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Bohumil 0:1, Pecka Zdeněk 0:2, Laube Petr 0:3, Hanzal Petr 0:2, Marek Vladimír 0:1, body hostů: Čihák Josef st. 3:0, Jiroušek Pavel 2:0, Kremla Tomáš 2:0, Krenk Tomáš 1:0, Kohout Radek 1:0), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 3:0, Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 0:4, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Seliverstkin Mikhail 3:0, Lipták Ondřej 2:1, Stránský Zdeněk 1:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Klánovice C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Marat Filip 2:2, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Fišer Petr 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Fišer Martin 0:4, Holub Martin 2:2), TJ AVIA Čakovice E - AC Sparta Praha F 10:0wo,
3. třída A muži (RS-1A)
1. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vožický Bohumil 0:2, Průša Ondřej ml. 2:0, Fausek Jiří 0:3, Vinklářová Veronika 0:3, body hostů: Král Martin 2:1, Šimberský Jiří 2:1, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0), TJ Sokol Petrovice I. C - SK Slivenec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 4:0, Hájek Karel 1:3, Pecka Zdeněk 2:2, Pícha David 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:3, Flídr Josef 3:1, Arsenjev Petr 1:3, Bratka Arnošt 1:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Zelená Liška A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 3:0, Reuter Christoph 1:1, Radil Milan 2:1, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Huňa Vladimír 2:1, Vencálek Jiří 0:3, Plucar Ondřej 0:3, Lhoták Petr 0:2), TJ Kyje A - KK Konstruktiva Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Ladislav 2:2, Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 1:2, Hadrava Miloslav 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 4:0, Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 1:3, Tvrdík Petr 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Lokomotiva Vršovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kliner Jiří 0:2, Pleticha Jaroslav 0:2, Červenka Boris 0:3, Ptáček Jan 1:1, body hostů: Baier Miroslav 3:0, Železný Miroslav 2:0, Dolanský Roman 2:0, Středa Martin 1:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Jan 2:1, Handl Erich 2:1, Cankař Radek 2:1, Matuna Václav 3:1, body hostů: Svobodová Nikola 0:4, Blažek Pavel 0:3, Doležal Karel 1:2, Kolda Petr 3:0),
2. kolo:
TJ Malešice B - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Martin 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0, body hostů: Kolda Petr 0:2, Doležal Karel 0:2, Blažek Pavel 0:2, Svobodová Nikola 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 0:2, Baier Miroslav 1:2, Železný Miroslav 0:3, body hostů: Matuna Václav 2:1, Cankař Radek 3:0, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 2:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 2:1, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 3:0, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Pleticha Jaroslav 2:1, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3, Kliner Jiří 0:2), TJ Zelená Liška A - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Petr 2:2, Vencálek Jiří 3:1, Smrčina Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 0:4, Hořínek Pavel 1:2, WO 1:0), SK Slivenec A - TJ Sokol Michle Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arsenjev Petr 3:0, Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:3, Pospíšil Alois 1:3, body hostů: Valeš Zbyněk 3:1, Kucharčík Jan 2:1, Radil Milan 2:1, Hrdlička Jakub 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice I. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Jan 2:2, Hoke Daniel 1:3, Kotlorz Lukáš 4:0, Benák Vít 2:2, body hostů: Pícha David 3:1, Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Malešice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 1:1, Hájek Karel 1:1, Pecka Zdeněk 0:3, Pícha David 0:3, body hostů: Král Martin 2:1, Šimberský Jiří 2:1, Ševčík Ivan 2:0, Čuda Jan 2:0), TJ Sokol Michle Praha F - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:0, Kubeš Václav 1:1, Hrdlička Jakub 2:1, Radil Milan 3:0, body hostů: Benák Jan 0:3, Benák Vít 2:1, Kotlorz Lukáš 0:2, Vinklářová Veronika 0:2), TJ Kyje A - SK Slivenec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Ladislav 0:4, Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 3:1, body hostů: Flídr Josef 3:1, Pospíšil Alois 1:3, Arsenjev Petr 2:2, Bratka Arnošt 3:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Zelená Liška A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pleticha Jaroslav 1:2, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3, Holub Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Huňa Vladimír 4:0, Lhoták Petr 2:1, Plucar Ondřej 2:1, Smrčina Zdeněk 1:2, WO 0:1), Slovan KST Bohnice F - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuna Václav 4:0, Pinkas Jan 2:1, Handl Erich 0:3, Slavata Josef 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 1:3, Ouroda František 3:1, Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:3), TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myslivec Jiří 2:1, Blažek Pavel 0:3, Karpíšek Ondřej 2:1, Doležal Karel 1:3, body hostů: Baier Miroslav 2:2, Železný Miroslav 2:1, Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 3:0),
4. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuda Jan 1:2, Ševčík Ivan 1:2, Král Martin 3:0, Šimberský Jiří 3:1, body hostů: Železný Miroslav 2:2, Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 1:2, Dolanský Roman 0:3), KK Konstruktiva Praha A - TJ Střížkov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 2:2, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Doležal Karel 4:0, Myslivec Jiří 2:2, Blažek Pavel 0:4, Karpíšek Ondřej 3:1), TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 0:3, Krieger Karel 0:3, Plucar Ondřej 1:2, Huňa Vladimír 2:1, body hostů: Slavata Josef 2:1, Cankař Radek 3:0, Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 2:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Arsenjev Petr 0:2, Pospíšil Alois 2:0, Flídr Josef 3:0, Bratka Arnošt 0:2, WO 4:0, body hostů: Ptáček Jan 1:2, Pleticha Jaroslav 1:2, Holub Roman 2:1, WO 0:4), TTC Elizza Praha H - TJ Kyje A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 1:2, Kotlorz Lukáš 2:1, Vinklářová Veronika 0:3, Kocánek Jiří 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:1, Navrátil Ladislav 2:1, Hadrava Miloslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Michle Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schützner Vladimír 1:2, Michálek Vojtěch 0:3, Matuška František 1:2, Pecka Zdeněk 2:1, body hostů: Valeš Zbyněk 3:0, Kucharčík Jan 3:0, Hrdlička Jakub 0:3, Radil Milan 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Michle Praha F - TJ Malešice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 1:3, Reuter Christoph 0:1, Kucharčík Jan 4:0, Hrdlička Jakub 2:1, body hostů: Šimberský Jiří 0:4, Krauz Samuel 2:2, Král Martin 3:1, Čuda Jan 2:2), TJ Kyje A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 3:1, Navrátil Ladislav 2:1, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Pícha David 4:0, Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 0:4, Schützner Vladimír 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TTC Elizza Praha H 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Boris 1:3, Popelka Antonín st. 2:1, Kliner Jiří 0:3, Holub Roman 3:1, body hostů: Benák Vít 1:3, Kotlorz Lukáš 4:0, Benák Jan 2:1, Hoke Daniel 1:2), Slovan KST Bohnice F - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuna Václav 3:0, Slavata Josef 1:1, Pinkas Jan 2:1, Cankař Radek 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 0:3, Třesohlavý Josef 0:2), TJ Střížkov D - TJ Zelená Liška A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Pavel 3:1, Myslivec Jiří 3:0, Karpíšek Ondřej 1:2, Doležal Karel 2:2, body hostů: Huňa Vladimír 3:1, Lhoták Petr 1:3, Mikšátko Roman 0:3, Holštein Jaroslav 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - KK Konstruktiva Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 2:1, Železný Miroslav 2:1, Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 0:3, Bukovský Petr 0:3),
6. kolo:
TJ Malešice B - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Čuda Jan 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:2, Bukovský Petr 0:2), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 0:3, Žďárský Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 1:2, body hostů: Baier Miroslav 2:1, Veselý Filip ml. 3:0, Železný Miroslav 3:0, Pína Jan 1:2), SK Slivenec A - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Alois 2:0, Arsenjev Petr 2:0, Bratka Arnošt 2:0, Flídr Josef 2:0, body hostů: Svobodová Nikola 0:2, Kušta Petr 0:2, Hejný Matěj 0:2, Runštuk Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Jan 1:3, Kotlorz Lukáš 3:1, Rochowanski Jan 2:1, Hampl Pavel 3:1, Vožický Bohumil 1:0, body hostů: Cankař Radek 2:2, Matuna Václav 2:2, Slavata Josef 1:3, Pinkas Jan 1:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schützner Vladimír 2:1, Hájek Karel 1:2, Pícha David 2:1, Pecka Zdeněk 3:1, Manko Viktor 1:0, body hostů: Popelka Antonín st. 3:1, Holub Roman 2:2, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Kyje A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Václav 2:2, Radil Milan 3:1, Reuter Christoph 1:3, Kucharčík Jan 2:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Navrátil Ladislav 0:4),
7. kolo:
TJ Kyje A - TJ Malešice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 0:3, Navrátil Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Král Martin 3:0, Šimberský Jiří 0:3, Tomek Jakub 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Michle Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Valeš Zbyněk 2:0, Kucharčík Jan 2:0, Hrdlička Jakub 1:1, Radil Milan 2:0, WO 1:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice I. C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 2:2, Cankař Radek 1:3, Matuna Václav 3:0, Kadavý Ondřej 0:4, body hostů: Matuška František 3:1, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 2:2, Hájek Karel 2:1), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha H 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myslivec Jiří 1:2, Lüder Jan 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2, Doležal Karel 1:2, body hostů: Hampl Pavel 3:0, Benák Vít 2:1, Fausek Jiří 0:3, Benák Jan 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - SK Slivenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Železný Miroslav 1:1, Veselý Filip ml. 2:0, Baier Miroslav 2:0, Pešina Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Flídr Josef 0:2, Pospíšil Alois 0:2, Bratka Arnošt 0:2, Arsenjev Petr 1:1, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Zelená Liška A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 2:1, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 1:2, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Huňa Vladimír 2:2, Lhoták Petr 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:3),
8. kolo:
TJ Malešice B - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Král Martin 2:0, Tomek Jakub 2:0, body hostů: Mikšátko Roman 0:2, Lhoták Petr 0:2, Holštein Jaroslav 0:2, Samohejl Erich 0:2), SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Alois 4:0, Arsenjev Petr 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Flídr Josef 2:2, body hostů: Smrkovský Petr 3:1, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 1:2, Bukovský Petr 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Hučko Tomáš 0:3, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Baier Miroslav 3:1, Železný Miroslav 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Středa Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 2:2, Matuška František 2:2, Hájek Karel 3:1, Pecka Zdeněk 1:3, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 1:3, Lüder Jan 3:1, Karpíšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Michle Praha F - Slovan KST Bohnice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 0:1, Radil Milan 1:1, Hrdlička Jakub 2:1, Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 2:0, body hostů: Matuna Václav 2:1, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:3, Slavata Josef 0:2), TJ Kyje A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštůvka Petr 2:1, Žambokréthyová Milena 2:0, Hadrava Miloslav 2:1, Rychtarik David 3:0, body hostů: Holub Roman 2:1, Ptáček Jan 0:3, Kliner Jiří 0:3, Červenka Boris 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Malešice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, Kliner Jiří 0:2, Holub Roman 0:2, body hostů: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 2:0, Král Martin 2:0, Čuda Jan 2:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Kyje A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 1:2, Komín Ondřej 1:2, Pinkas Jan 3:0, Matuna Václav 3:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:1, Hadrava Miloslav 0:3, Navrátil Ladislav 1:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Jiří 2:2, Kolda Petr 4:0, Lüder Jan 1:2, Doležal Karel 2:2, body hostů: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 2:2, Seidl Josef 1:3, Reuter Christoph 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Petrovice I. C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Jakub 2:2, Veselý Filip ml. 3:0, Baier Miroslav 0:3, Dolanský Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Pecka Zdeněk 1:3, Hájek Karel 2:2, Schützner Vladimír 2:1, Manko Viktor 1:2, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - TTC Elizza Praha H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 2:2, Peller Marek 0:4, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Rochowanski Jan 2:2, Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 4:0, Šimeček Jan 2:2), TJ Zelená Liška A - SK Slivenec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Levý Jiří 0:3, Mikšátko Roman 1:2, Plucar Ondřej 3:1, body hostů: Flídr Josef 4:0, Pospíšil Alois 1:2, Arsenjev Petr 1:2, Bratka Arnošt 2:1),
10. kolo:
TJ Malešice B - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 2:1, Čuda Jan 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 0:2, Šimánek Lubomír 0:2), TTC Elizza Praha H - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Jan 2:0, Kotlorz Lukáš 2:0, Šimeček Jan 3:0, Benák Vít 1:1, body hostů: Plucar Ondřej 0:3, Lhoták Petr 0:2, Holštein Jaroslav 1:1, Levý Jiří 0:2), TJ Sokol Petrovice I. C - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Manko Viktor 1:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:1, Hájek Karel 1:1, WO 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Radil Milan 2:2, Kubeš Václav 2:2, Kucharčík Jan 3:1, body hostů: Veselý Filip ml. 3:1, Baier Miroslav 2:2, Železný Miroslav 2:2, Dolanský Roman 0:4), TJ Kyje A - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 1:3, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Pour Tomáš 3:1, Doležal Karel 2:2, Obraz Martin 3:1, Lüder Jan 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - Slovan KST Bohnice F 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 0:2, Kliner Jiří 0:2, Popelka Antonín st. 0:3, Ptáček Jan 0:2, body hostů: Matuna Václav 3:0, Pinkas Jan 2:0, Slavata Josef 2:0, Kadavý Ondřej 2:0),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:1, Pinkas Jan 1:2, Filip Michal 1:2, Matuna Václav 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Šimberský Jiří 0:3, Král Martin 2:1, Tomek Jakub 1:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 3:1, Kolda Petr 2:1, Blažek Pavel 2:1, Doležal Karel 1:3, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Holub Roman 3:1, Dunder Jiří 0:3, Ptáček Jan 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havránek Jakub 1:3, Železný Miroslav 3:1, Veselý Filip ml. 3:1, Baier Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 1:3, WO 1:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Michle Praha F 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:3, Smrkovský Petr 2:1, Bukovský Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Kucharčík Jan 4:0, Valeš Zbyněk 3:1, Kubeš Václav 3:1, WO 0:4), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice I. C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 0:3, Holštein Jaroslav 0:2, Plucar Ondřej 0:3, Huňa Vladimír 2:1, body hostů: Matuška František 3:0, Pícha David 2:1, Pecka Zdeněk 3:0, Hájek Karel 1:1), SK Slivenec A - TTC Elizza Praha H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Alois 3:1, Bratka Arnošt 1:2, Arsenjev Petr 2:1, Flídr Josef 3:1, body hostů: Fausek Jiří 0:4, Vinklářová Veronika 1:3, Vožický Bohumil 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2),
12. kolo:
TJ Malešice B - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuda Jan 2:2, Krauz Samuel 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Benák Vít 1:3, Rochowanski Jan 3:1, Benák Jan 0:4, Remunda Alexandros Matheos 4:0), SK Slivenec A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 2:1, Jůzek Karel 2:1, Flídr Josef 4:0, body hostů: Matuška František 3:1, Pícha David 0:3, Pecka Zdeněk 0:3, Hájek Karel 1:2), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Michle Praha F 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Samohejl Erich 0:2, Lhoták Petr 0:2, Mikšátko Roman 0:2, WO 0:3, body hostů: Valeš Zbyněk 2:0, Radil Milan 2:0, Hrdlička Jakub 1:0, Kucharčík Jan 1:0, WO 3:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 3:1, Peller Marek 0:4, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Navrátil Ladislav 2:2, Hadrava Miloslav 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Miroslav 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:1, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Popelka Antonín st. 0:3, Dunder Jiří 0:3, Ptáček Jan 1:1, Červenka Boris 0:2), TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolda Petr 1:2, Doležal Karel 0:3, Lüder Jan 1:2, Pour Tomáš 2:1, body hostů: Matuna Václav 3:0, Cankař Radek 2:1, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 1:2),
13. kolo:
TJ Střížkov D - TJ Malešice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Karel 1:2, Lüder Jan 0:2, Hejný Jakub 0:3, Kolda Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Král Martin 3:1, Šimberský Jiří 3:0, WO 0:4), Slovan KST Bohnice F - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:2, Pinkas Jan 2:2, Kadavý Ondřej 1:3, Matuna Václav 2:2, body hostů: Veselý Filip ml. 1:3, Železný Miroslav 3:1, Baier Miroslav 2:2, Jaroš Petr 3:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - KK Konstruktiva Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dunder Jiří 1:2, Červenka Boris 0:3, Margaritov Dimitr 0:2, Popelka Antonín st. 3:0, Ptáček Jan 0:1, body hostů: Smrkovský Petr 3:0, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 2:1, Peller Marek 1:2), TJ Kyje A - TJ Zelená Liška A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 2:0, Navrátil Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 2:1, body hostů: Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 2:1, Levý Jiří 0:2), TJ Sokol Michle Praha F - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 2:0, Kubeš Václav 2:0, Radil Milan 2:1, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 0:3, Arsenjev Petr 0:2, Jůzek Karel 0:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TTC Elizza Praha H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:2, Matuška František 2:1, Pícha David 0:4, Pecka Zdeněk 1:3, Schützner Vladimír 1:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 4:0, Hampl Pavel 1:3, Kotlorz Lukáš 3:1, Hučko Tomáš 2:2),
14. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice I. C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 2:1, Král Martin 2:1, Čuda Jan 2:2, body hostů: Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 2:2, Hájek Karel 0:3, Novotný Václav 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Michle Praha F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vožický Bohumil 4:0, Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 4:0, WO 0:5, body hostů: Kucharčík Jan 0:3, Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 0:3, Valeš Zbyněk 1:2, WO 5:0), SK Slivenec A - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 2:2, Arsenjev Petr 2:2, Flídr Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 0:4, WO 1:0), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plucar Ondřej 2:1, Vencálek Jiří 1:2, Lhoták Petr 2:1, Huňa Vladimír 3:0, body hostů: Dunder Jiří 3:0, Červenka Boris 1:2, Kliner Jiří 0:3, Šaršoun Jaroslav 0:3), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukovský Petr 0:3, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 0:3, Smrkovský Petr 2:1, body hostů: Matuna Václav 3:0, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 2:1, Slavata Josef 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baier Miroslav 1:2, Pekárek Václav 1:2, Pešina Jiří 1:1, Železný Miroslav 1:2, Jaroš Petr 1:0, WO 5:0, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 2:2, Karpíšek Ondřej 3:1, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Václav 2:2, Baier Miroslav 3:1, Jaroš Petr 0:4, Pešina Jiří 3:1, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Král Martin 2:2, Čuda Jan 2:2), TJ Střížkov D - KK Konstruktiva Praha A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Provazník Lukáš 1:0, Myslivec Jiří 2:0, Karpíšek Ondřej 3:0, Doležal Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Boštíková Věra 0:3, Marko Jiří 0:2, Bukovský Petr 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Zelená Liška A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 2:1, Cankař Radek 2:1, Matuna Václav 2:1, Kadavý Ondřej 2:1, body hostů: Huňa Vladimír 1:2, Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 0:3, Vencálek Jiří 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SK Slivenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Boris 0:4, Ptáček Jan 1:2, Dunder Jiří 2:1, Popelka Antonín st. 2:2, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Šimánek Lubomír 0:1, Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 2:1, Flídr Josef 3:0), TJ Kyje A - TTC Elizza Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 2:1, Laštůvka Petr 0:2, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 0:3, body hostů: Franeková Věra 2:1, Hampl Pavel 3:0, Vožický Bohumil 3:0, Šimeček Jan 1:1), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Radil Milan 1:1, Kubeš Václav 2:1, Kucharčík Jan 2:1, body hostů: Pecka Zdeněk 1:2, Hájek Karel 0:3, Manko Viktor 2:1, Kuttler Karel 0:2),
16. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Michle Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krauz Samuel 3:0, Čuda Jan 0:3, Král Martin 1:2, Šimberský Jiří 0:3, body hostů: Valeš Zbyněk 2:1, Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 2:1), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 2:2, Matuška František 3:1, Schützner Vladimír 2:2, Pecka Zdeněk 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 0:4, Navrátil Ladislav 2:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:2, Šimeček Jan 3:1, Kotlorz Lukáš 3:1, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Holub Roman 3:1, Popelka Antonín st. 0:4, Dunder Jiří 3:1, Ptáček Jan 0:4), SK Slivenec A - Slovan KST Bohnice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 0:2, Kop František 0:2, Třesohlavý Josef 1:2, Pospíšil Alois 1:2, body hostů: Matuna Václav 3:0, Pinkas Jan 2:1, Kadavý Ondřej 1:1, Filip Michal 2:0), TJ Zelená Liška A - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vencálek Jiří 2:2, Lhoták Petr 0:3, Huňa Vladimír 3:0, WO 0:5, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:2, Myslivec Jiří 2:1, Doležal Karel 0:2, Lüder Jan 2:0, WO 5:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouroda František 1:3, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Železný Miroslav 3:1, Pekárek Václav 1:3, Baier Miroslav 2:2, Jaroš Petr 2:2),
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - TJ Malešice B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marko Jiří 0:3, Ouroda František 0:3, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 1:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Krauz Samuel 3:0, Čuda Jan 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Železný Miroslav 1:0, Šobáň Radek 2:0, Baier Miroslav 2:0, Pekárek Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Huňa Vladimír 0:2, Lhoták Petr 0:2, Vencálek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Střížkov D - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Jiří 2:1, Doležal Karel 2:1, Lüder Jan 2:0, Kolda Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:1, Bratka Arnošt 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, Šimánek Lubomír 0:3, WO 1:0), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 1:1, Pinkas Jan 1:1, Slavata Josef 1:0, Matuna Václav 3:0, Novosad Rostislav 2:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Šimeček Jan 0:2, Vinklářová Veronika 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Petrovice I. C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Kliner Jiří 0:2, Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, body hostů: Matuška František 2:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:0, Hájek Karel 2:0), TJ Kyje A - TJ Sokol Michle Praha F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 3:1, Navrátil Ladislav 0:4, Hadrava Miloslav 1:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:2, Valeš Zbyněk 3:1, Kubeš Václav 1:3, Hrdlička Jakub 2:2),
18. kolo:
TJ Malešice B - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Ivan 3:1, Šimberský Jiří 1:3, Král Martin 3:1, Čuda Jan 2:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:1, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:3, Navrátil Ladislav 1:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Reuter Christoph 0:2, Kubeš Václav 1:2, Kucharčík Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Holub Roman 3:1, Dunder Jiří 2:2, Zábranský Josef 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. C - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 2:0, Pícha David 2:0, Hájek Karel 2:1, Pecka Zdeněk 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 0:3, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:2, Handl Erich 0:2), TTC Elizza Praha H - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklářová Veronika 0:3, Kotlorz Lukáš 1:2, Vožický Bohumil 3:0, Šimeček Jan 4:0, body hostů: Doležal Karel 2:2, Myslivec Jiří 0:3, Provazník Lukáš 1:2, Hejný Jakub 2:1), SK Slivenec A - TJ Lokomotiva Vršovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůzek Karel 0:2, Třesohlavý Josef 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Bratka Arnošt 1:1, body hostů: Železný Miroslav 3:0, Veselý Filip ml. 2:0, Pekárek Václav 1:1, Baier Miroslav 2:0), TJ Zelená Liška A - KK Konstruktiva Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Vencálek Jiří 0:3, Lhoták Petr 1:2, Huňa Vladimír 2:2, body hostů: Smrkovský Petr 4:0, Ouroda František 1:2, Boštíková Věra 2:1, Marko Jiří 2:1),
19. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Malešice B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plucar Ondřej 1:2, Vencálek Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:3, Holštein Jaroslav 0:3, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Krauz Samuel 3:0, Král Martin 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 1:3, Peller Marek 1:3, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Flídr Josef 3:1, Arsenjev Petr 2:2, Bratka Arnošt 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Václav 3:0, Baier Miroslav 3:0, Jaroš Petr 1:2, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Benák Vít 1:2, Šimeček Jan 1:2, Vinklářová Veronika 0:3, Fausek Jiří 0:3), TJ Střížkov D - TJ Sokol Petrovice I. C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:3, Lüder Jan 3:0, Provazník Lukáš 1:2, Doležal Karel 0:4, body hostů: Matuška František 2:2, Pícha David 3:1, Pecka Zdeněk 2:1, Hájek Karel 2:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Michle Praha F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cankař Radek 1:1, Pinkas Jan 0:2, Novosad Rostislav 0:3, Matuna Václav 0:3, body hostů: Kucharčík Jan 2:1, Valeš Zbyněk 3:0, Kubeš Václav 2:0, Hrdlička Jakub 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jan 1:3, Dunder Jiří 3:1, Popelka Antonín st. 1:2, Holub Roman 3:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 0:4, Navrátil Ladislav 1:2),
20. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 2:0, Šimberský Jiří 1:1, Král Martin 3:0, Čuda Jan 2:0, body hostů: Holub Roman 0:3, Dunder Jiří 1:1, Popelka Antonín st. 0:2, Ptáček Jan 0:2), TJ Kyje A - Slovan KST Bohnice F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Laštůvka Petr 4:0, Navrátil Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 2:2, body hostů: Matuna Václav 2:2, Pinkas Jan 1:3, Novosad Rostislav 2:2, Handl Erich 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Střížkov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:1, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 1:2, Kucharčík Jan 3:0, body hostů: Pour Tomáš 3:0, Myslivec Jiří 1:2, Karpíšek Ondřej 0:3, Provazník Lukáš 0:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Lokomotiva Vršovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Karel 0:2, Matuška František 1:3, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 3:1, Manko Viktor 2:0, body hostů: Železný Miroslav 3:1, Baier Miroslav 1:3, Pekárek Václav 1:3, Pína Jan 3:1), TTC Elizza Praha H - KK Konstruktiva Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vožický Bohumil 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 1:2, Benák Vít 3:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:1, Ouroda František 0:3, Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:3), SK Slivenec A - TJ Zelená Liška A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
21. kolo:
SK Slivenec A - TJ Malešice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 0:3, Jůzek Karel 1:2, Třesohlavý Josef 0:3, Pospíšil Alois 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Tomek Jakub 1:2, Král Martin 2:1, Čuda Jan 2:1), TJ Zelená Liška A - TTC Elizza Praha H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holštein Jaroslav 1:3, Vencálek Jiří 1:2, Plucar Ondřej 1:2, Lhoták Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Kotlorz Lukáš 2:1, Remunda Alexandros Matheos 4:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Vožický Bohumil 0:3, WO 1:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Petrovice I. C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 0:3, Ouroda František 0:2, Marko Jiří 1:2, Smrkovský Petr 1:2, body hostů: Matuška František 3:0, Pícha David 1:2, Pecka Zdeněk 3:0, Novotný Václav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Michle Praha F 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baier Miroslav 0:3, Šobáň Radek 0:2, Pekárek Václav 1:2, Železný Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Kucharčík Jan 3:0, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 2:1, Reuter Christoph 1:0, WO 2:0), TJ Střížkov D - TJ Kyje A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lüder Jan 3:0, Myslivec Jiří 2:1, Hejný Jakub 1:2, Pour Tomáš 3:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Laštůvka Petr 1:2, Hadrava Miloslav 0:3, Jeřábek Michal 0:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Jan 3:0, Novosad Rostislav 0:2, Handl Erich 2:1, Matuna Václav 3:0, body hostů: Popelka Antonín st. 1:2, Holub Roman 2:1, Červenka Boris 0:3, Margaritov Dimitr 0:2),
22. kolo:
TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Ivan 1:1, Krauz Samuel 2:0, Král Martin 1:2, Tomek Jakub 1:1, WO 4:0, body hostů: Cankař Radek 0:3, Pinkas Jan 1:2, Kadavý Ondřej 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Antonín st. 2:2, Ptáček Jan 1:2, Červenka Boris 0:3, Holub Roman 2:2, body hostů: Lüder Jan 3:1, Doležal Karel 3:1, Myslivec Jiří 2:1, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Kyje A - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 2:0, Laštůvka Petr 1:1, Hadrava Miloslav 2:1, Navrátil Ladislav 1:1, WO 4:0, body hostů: Baier Miroslav 2:1, Pekárek Václav 1:2, Hlaváček Ivan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Michle Praha F - KK Konstruktiva Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Hrdlička Jakub 2:0, Reuter Christoph 0:3, Kucharčík Jan 3:1, Kubeš Václav 1:0, body hostů: Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 1:2, Ouroda František 1:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Zelená Liška A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:0, Matuška František 2:0, Pícha David 2:0, Pecka Zdeněk 2:0, body hostů: Levý Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:2, Mikšátko Roman 0:2, Krieger Karel 0:2), TTC Elizza Praha H - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklářová Veronika 0:2, Hampl Pavel 1:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Vožický Bohumil 2:0, WO 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 3:0, Bratka Arnošt 0:3, Přeučil Jiří 1:2, WO 0:4),
3. třída B muži (RS-1B)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Martin 1:1, Šmolík Jindřich 0:2, Vokál Roman 2:1, Sochor Adam 2:0, WO 4:0, body hostů: Pešek Miroslav 2:1, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice E - SF SKK EL Niňo Praha J 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 0:4, Fridrich Miloslav 2:2, Kouba Jan 1:3, Bartoňová Jitka 3:1, body hostů: Šíp Martin 3:1, Korchak Oleksandr 2:2, Kopecký Michael 3:1, Luxemburk Jaroslav 2:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 3:0, Vláčil Jiří 2:0, Slováček Jakub 1:2, Ako David 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:2), SK Dolní Měcholupy A - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Látal Jan 2:1, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Budiš Ondřej 0:3, Ploc Marek 0:3, Kolařík Zdeněk 1:2, Turek Tomáš 2:1), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nusle Praha E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 1:3, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Dlask Marek 1:2, Nguyen Dominik 3:1, body hostů: Tichý Květoslav 3:1, Pluska Oleh 3:1, Svoboda Igor 2:1, Adámek Miroslav 1:2), SK Start Praha B - TJ AVIA Čakovice F 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adášek Jan 1:0, Poledne Jan 2:0, Havel Jiří 2:0, Rybář Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Mach Jakub 0:2, Zázvorka Jan 0:2, Kašpar Ladislav 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ AVIA Čakovice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyršmíd Milan 2:1, Pešek Miroslav 3:0, Kartaš Zdeněk 2:1, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Mach Jakub 1:2, Lomský Gustav 0:3, Peršl Martin 1:2, Hanzlík Tomáš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - SK Start Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluska Oleh 2:2, Svoboda Igor 2:2, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Rybář Martin 3:1, Adášek Jan 1:3, Bajtler Martin 2:2, Nacher Patrik 1:2), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Turek Tomáš 2:2, Ploc Marek 0:4, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 2:2, Dlask Marek 1:3, Košek Lukáš 2:2, Šusta Petr 3:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Dolní Měcholupy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Zúbrik Mário 0:3, Kuchař Michal 2:1, body hostů: Martinek Patrik 3:0, Randáček Miroslav 3:0, Procházka Radek 2:1, Látal Jan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Martin 3:1, Kopecký Michael 3:1, Luxemburk Jaroslav 1:2, Korchak Oleksandr 3:1, body hostů: Ako David 4:0, Slováček Jakub 0:4, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Fišer Josef 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:0, Forgáč Andrej 3:0, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 1:2, body hostů: Kouba Jan 1:2, Fridrich Miloslav 0:3, Domnosil Tomáš 1:2, Thomka Pavel 1:2),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:1, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 3:0, Thomka Pavel 3:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:2, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 0:3, Vytisk Václav 1:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Jakub 1:3, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Fišer Josef 3:1, Ako David 3:1, body hostů: Sochor Adam 2:2, Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 2:2, Vaněk Martin 1:3), SK Dolní Měcholupy A - SF SKK EL Niňo Praha J 10:0wo (body domácích: body hostů), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 2:0, Košek Lukáš 2:0, Merkl Roman 0:3, Hubač Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:3, Růžička Václav 2:1, Koťátko Pravoslav 1:2, WO 0:4), SK Start Praha B - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 4:0, Bajtler Martin 1:3, Nacher Patrik 1:3, Poledne Jan 2:2, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Ploc Marek 3:1, Kolařík Zdeněk 1:3, Turek Tomáš 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Nusle Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:1, Kašpar Ladislav 1:1, Lomský Gustav 3:0, Zázvorka Jan 3:0, body hostů: Pluska Oleh 2:1, Svoboda Igor 0:3, Boloňský Andrej 0:3, Adámek Miroslav 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Nusle Praha E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňažík Ondřej 2:2, Dyršmíd Milan 2:2, Litomiský Petr 0:4, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Tichý Květoslav 4:0, Pluska Oleh 4:0, Svoboda Igor 1:3, Adámek Miroslav 1:3), PSK Olymp Praha B - TJ AVIA Čakovice F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 3:0, Turek Tomáš 0:2, Ploc Marek 3:0, Havel Jaroslav 3:0, body hostů: Hanzlík Tomáš 1:2, Chocová Alena 1:2, Peršl Martin 0:3, Kašpar Ladislav 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Start Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Studničný Jaromír 0:4, Koťátko Pravoslav 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Rybář Martin 4:0, Bajtler Martin 2:2, Nacher Patrik 1:3, Botek Radomír 2:1), SF SKK EL Niňo Praha J - AC Sparta Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:3, Korchak Oleksandr 0:3, Novotný Miroslav 0:3, Němec Filip 3:0, body hostů: Dlask Marek 3:0, Sýs Alan 2:1, Košek Lukáš 2:1, Nguyen Dominik 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Martin 1:3, Štencek Jiří 4:0, Dalešický Josef 1:2, Forgáč Andrej 3:1, body hostů: Randáček Miroslav 1:3, Martinek Patrik 1:3, Látal Jan 3:1, Procházka Radek 1:2), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Domnosil Tomáš 3:1, Thomka Pavel 1:2, Fridrich Miloslav 3:0, Bartoňová Jitka 3:1, body hostů: Ako David 3:1, Fišer Josef 1:3, Slováček Jakub 0:3, Vláčil Jiří 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Hladík Petr 1:3, Slováček Jakub 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 1:3, Pešek Miroslav 2:2, Kartaš Zdeněk 3:1), SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:0, Randáček Miroslav 1:1, Vojta Martin 3:0, Látal Jan 2:0, body hostů: Kouba Jan 1:2, Domnosil Tomáš 0:2, Fridrich Miloslav 0:2, Čáha Jiří 0:2), AC Sparta Praha H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 1:2, Košek Lukáš 1:2, Hubač Martin 2:1, Sýs Alan 0:2, WO 0:2, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Vaněk Martin 0:3, Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 2:0, WO 2:0), SK Start Praha B - SF SKK EL Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 1:2, Bajtler Martin 0:2, Nacher Patrik 0:3, Poledne Jan 1:2, body hostů: Prokopenko Oleg 3:0, Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 3:0, Korchak Oleksandr 0:2), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 3:0, Kašpar Ladislav 1:1, Lomský Gustav 2:1, Mach Jakub 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2), TJ Sokol Nusle Praha E - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Igor 3:1, Ježková Kateřina 2:2, Adámek Miroslav 0:4, Pluska Oleh 3:1, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 2:2, Budiš Ondřej 2:2, Turek Tomáš 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:2, Dyršmíd Milan 2:2, Kňažík Ondřej 2:2, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Havel Jaroslav 4:0, Turek Tomáš 0:4, Budiš Ondřej 4:0, Pocz Štefan 0:4), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:3, Hojovec Ondřej 3:1, Zúbrik Mário 3:1, Koťátko Pravoslav 1:3, body hostů: Pluska Oleh 2:2, Svoboda Igor 2:2, Ježková Kateřina 4:0, Adámek Miroslav 0:4), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ AVIA Čakovice F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Filip 3:0, Kopecký Michael 3:0, Korchak Oleksandr 0:3, Prokopenko Oleg 3:1, body hostů: Lomský Gustav 1:3, Peršl Martin 2:1, Hanzlík Tomáš 1:2, Kašpar Ladislav 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Start Praha B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Josef 1:1, Štencek Jiří 1:1, Sochor Adam 2:1, Forgáč Andrej 2:0, WO 4:0, body hostů: Adášek Jan 3:0, Bajtler Martin 0:3, Nacher Patrik 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice E - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:3, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 2:1, Thomka Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Dlask Marek 2:2, Podrazil Vojtěch 0:3, Sýs Alan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Josef 2:2, Vláčil Jiří 1:3, Slováček Jakub 2:1, Ako David 2:2, body hostů: Látal Jan 2:2, Randáček Miroslav 2:2, Vojta Martin 1:3, Procházka Radek 3:0),
7. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta Martin 2:0, Randáček Miroslav 2:0, Procházka Radek 2:1, Látal Jan 3:0, body hostů: Kruchina Jiří 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Nousek Jiří 0:2, Klindera Antonín 0:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 2:1, Košek Lukáš 2:1, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Dlask Marek 3:0, body hostů: Ako David 2:1, Fišer Josef 0:3, Slováček Jakub 0:3, Vláčil Jiří 1:2), SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 3:1, Havel Jiří 0:4, Bajtler Martin 1:3, Rybář Martin 3:1, body hostů: Bartoňová Jitka 2:2, Kouba Jan 4:0, Domnosil Tomáš 1:3, Fridrich Miloslav 2:2), TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:3, Zázvorka Jan 2:1, Mach Jakub 2:2, body hostů: Štencek Jiří 4:0, Sochor Adam 3:1, Dalešický Josef 1:2, Vaněk Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK EL Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježková Kateřina 0:3, Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Tichý Květoslav 3:1, body hostů: Němec Filip 4:0, Kopecký Michael 1:2, Kubelka Martin 2:1, Korchak Oleksandr 2:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 2:0, Kolařík Zdeněk 1:1, Ploc Marek 2:1, Budiš Ondřej 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Dyršmíd Milan 2:0, Kartaš Zdeněk 2:1, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 1:1, Studničný Jaromír 0:2), SF SKK EL Niňo Praha J - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecký Michael 1:0, Kubelka Martin 1:1, Korchak Oleksandr 2:1, Němec Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Ploc Marek 2:1, Kolařík Zdeněk 0:3, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sochor Adam 2:1, Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 1:2, Dalešický Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Srnka Jan 4:0, Pluska Oleh 3:1, Svoboda Igor 0:4, WO 0:5), Slovan KST Bohnice E - TJ AVIA Čakovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Fridrich Miloslav 1:3, Kouba Jan 3:1, Bartoňová Jitka 2:2, body hostů: Peršl Martin 3:1, Lomský Gustav 3:1, Hanzlík Tomáš 1:3, Kašpar Ladislav 1:3), TJ Sokol Žižkov B - SK Start Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vláčil Jiří 1:1, Elčkner Miroslav ml. 0:2, Slováček Jakub 2:1, Fišer Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Havel Jiří 3:0, Botek Radomír 1:2, Bajtler Martin 0:3, WO 0:4), SK Dolní Měcholupy A - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Martinek Patrik 2:2, Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 0:4, body hostů: Nguyen Dominik 2:2, Sýs Alan 2:2, Dlask Marek 2:2, Hubač Martin 2:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nové Vysočany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Martin 1:3, Merkl Roman 2:1, Dlask Marek 1:2, Nguyen Dominik 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Pešek Miroslav 2:2, Kruchina Jiří 3:0, Kňažík Ondřej 0:3), SK Start Praha B - SK Dolní Měcholupy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adášek Jan 2:2, Poledne Jan 2:2, Havel Jiří 3:1, Rybář Martin 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 1:3, Vojta Martin 2:2, Procházka Radek 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Jakub 3:1, Hanzlík Tomáš 3:1, Kašpar Ladislav 1:3, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Ako David 2:2, Fišer Josef 1:3, Slováček Jakub 3:1, Vláčil Jiří 0:4), TJ Sokol Nusle Praha E - Slovan KST Bohnice E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srnka Jan 3:0, Pluska Oleh 2:0, Ježková Kateřina 1:2, Tichý Květoslav 2:0, Beneš Karel 0:1, body hostů: Bartoňová Jitka 0:3, Kouba Jan 2:1, Thomka Pavel 1:2, Domnosil Tomáš 0:2), PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 1:3, Turek Tomáš 1:3, Ploc Marek 1:2, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Forgáč Andrej 3:1, Sochor Adam 1:3, Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SF SKK EL Niňo Praha J 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Racek Jiří 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 1:2, WO 1:0, body hostů: Šíp Martin 3:0, Prokopenko Oleg 3:0, Kotrč Michal 1:2, Korchak Oleksandr 3:0, WO 0:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SF SKK EL Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Miroslav 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Kňažík Ondřej 0:3, Kruchina Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Němec Filip 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, Kubelka Martin 3:0, Korchak Oleksandr 2:0, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Adam 2:0, Štencek Jiří 2:0, Vaněk Martin 2:0, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2), Slovan KST Bohnice E - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 1:2, Thomka Pavel 2:1, Fridrich Miloslav 1:2, Kouba Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 0:2, Pocz Štefan 1:2, Tůma Michal 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Josef 1:1, Červeňák Marian 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Slováček Jakub 1:2, body hostů: Srnka Jan 3:0, Pluska Oleh 3:0, Ježková Kateřina 2:0, Svoboda Igor 0:2), SK Dolní Měcholupy A - TJ AVIA Čakovice F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 1:3, Mára Karel 0:3, Randáček Miroslav 1:3, body hostů: Zázvorka Jan 4:0, Mach Jakub 3:1, Lomský Gustav 3:1, Kašpar Ladislav 0:3), AC Sparta Praha H - SK Start Praha B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Marek 1:1, Rulc Lukáš nejml. 0:2, Podrazil Vojtěch 3:0, Košek Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Adášek Jan 2:2, Poledne Jan 2:1, Bajtler Martin 0:3, WO 0:4),
11. kolo:
SK Start Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Jiří 1:2, Bajtler Martin 0:3, Suková Helena 0:3, Adášek Jan 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 3:0, Pešek Miroslav 2:1, Kruchina Jiří 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2), TJ AVIA Čakovice F - AC Sparta Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 0:4, Chocová Alena 1:2, Mach Jakub 3:1, body hostů: Bláha Tomáš 1:3, Dlask Marek 3:1, Košek Lukáš 2:2, Sýs Alan 3:0), TJ Sokol Nusle Praha E - SK Dolní Měcholupy A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:2, Svoboda Igor 1:2, Beneš Karel 0:3, Pluska Oleh 1:2, body hostů: Randáček Miroslav 3:0, Látal Jan 2:1, Procházka Radek 3:0, Mára Karel 1:2), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Žižkov B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Zdeněk 1:1, Jirků Jaromír 0:2, Havel Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Ako David 3:0, Fišer Josef 2:0, Vláčil Jiří 1:0, Červeňák Marian 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - Slovan KST Bohnice E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Václav 0:3, Klatovský Karel 0:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 3:0, body hostů: Kouba Jan 3:0, Thomka Pavel 2:1, Domnosil Tomáš 2:1, Fridrich Miloslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokopenko Oleg 1:3, Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 1:2, Šíp Martin 4:0, body hostů: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 0:4, Sochor Adam 2:1, Dalešický Josef 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Dyršmíd Milan 1:1, Nousek Jiří 1:2, Kruchina Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 1:2, Sochor Adam 2:1, Lösterová Anna 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:4, Korchak Oleksandr 1:2, Gajda Jonáš 1:2, Němec Filip 2:2, body hostů: Kouba Jan 4:0, Thomka Pavel 3:1, Fridrich Miloslav 2:1, Zerkal Sergey 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Žižkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Ako David 3:0, Fišer Josef 3:0, Slováček Jakub 1:2, Vláčil Jiří 2:1), PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pozníček Josef 0:2, Havel Jaroslav 0:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3, body hostů: Randáček Miroslav 2:0, Procházka Radek 2:0, Látal Jan 1:0, Martinek Patrik 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 0:4, Ježková Kateřina 3:1, Pluska Oleh 1:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Merkl Roman 2:2, Dlask Marek 1:3, Košek Lukáš 3:1, Hubač Martin 2:2), TJ AVIA Čakovice F - SK Start Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 1:2, Peršl Martin 1:2, Kašpar Ladislav 0:3, Mach Jakub 1:2, body hostů: Rybář Martin 2:1, Adášek Jan 3:0, Poledne Jan 3:0, Havel Jiří 1:2),
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jakub 1:0, Kašpar Ladislav 1:3, Lomský Gustav 0:4, Zázvorka Jan 3:1, Peršl Martin 2:1, body hostů: Kruchina Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 4:0, Nousek Jiří 1:3, Kartaš Zdeněk 2:2), SK Start Praha B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adášek Jan 1:0, Havel Jiří 2:0, Nacher Patrik 2:1, Rybář Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Motlík Pavel 0:3, Ježková Kateřina 1:1, Svoboda Igor 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha H - PSK Olymp Praha B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sýs Alan 1:0, Hubač Martin 2:0, Dlask Marek 2:1, Košek Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Ploc Marek 0:3, Tůma Michal 0:2, Havel Jaroslav 1:1, WO 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0, TJ Sokol Žižkov B - SF SKK EL Niňo Praha J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 2:2, Vláčil Jiří 3:1, Slováček Jakub 1:3, Ako David 3:1, body hostů: Kubelka Martin 4:0, Korchak Oleksandr 2:2, Filípek Martin 1:3, Luxemburk Jaroslav 0:4), Slovan KST Bohnice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Domnosil Tomáš 1:1, Thomka Pavel 0:2, Fridrich Miloslav 0:3, Kouba Jan 1:2, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 3:0, Štencek Jiří 2:0, Vaněk Martin 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - Slovan KST Bohnice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nousek Jiří 0:4, Dyršmíd Milan 3:1, Pešek Miroslav 2:2, Kruchina Jiří 3:1, body hostů: Kouba Jan 2:2, Thomka Pavel 3:1, Domnosil Tomáš 2:2, Fridrich Miloslav 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 2:2, Kalista Jan 1:2, Sochor Adam 4:0, Vaněk Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Ako David 3:1, Fišer Josef 0:4, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Čermák Jiří 0:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha J - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Martin 3:1, Kopecký Michael 2:2, Korchak Oleksandr 0:3, Šíp Martin 4:0, body hostů: Randáček Miroslav 1:3, Látal Jan 2:2, Procházka Radek 2:2, Martinek Patrik 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - AC Sparta Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:1, Koťátko Pravoslav 0:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 0:3, body hostů: Sýs Alan 3:0, Dlask Marek 3:0, Rulc Lukáš nejml. 2:0, Podrazil Vojtěch 1:1), PSK Olymp Praha B - SK Start Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 0:3, Ploc Marek 1:2, Budiš Ondřej 2:1, body hostů: Rybář Martin 3:0, Adášek Jan 2:1, Havel Jiří 2:1, Bajtler Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ AVIA Čakovice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Pluska Oleh 0:3, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Peršl Martin 3:0, Mach Jakub 3:0, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluska Oleh 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Svoboda Igor 2:1, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 1:2, Kruchina Jiří 1:2, Pešek Miroslav 1:2, Nousek Jiří 0:3), TJ AVIA Čakovice F - PSK Olymp Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 3:1, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Budiš Ondřej 3:1, Ploc Marek 2:2, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 0:3), SK Start Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledne Jan 3:0, Botek Radomír 2:1, Nacher Patrik 1:2, Adášek Jan 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Hojovec Ondřej 0:3), AC Sparta Praha H - SF SKK EL Niňo Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Dominik 3:1, Sýs Alan 2:1, Hubač Martin 0:3, Košek Lukáš 0:4, body hostů: Šíp Martin 2:2, Němec Filip 3:1, Korchak Oleksandr 2:1, Luxemburk Jaroslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 1:2, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 0:3, Martinek Patrik 1:3, body hostů: Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 3:0, Vaněk Martin 0:3), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Čermák Jiří 1:3, Slováček Jakub 1:3, Ako David 4:0, body hostů: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 3:1, Domnosil Tomáš 0:4, Fridrich Miloslav 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litomiský Petr 1:3, Nousek Jiří 2:1, Dyršmíd Milan 0:3, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Ako David 3:1, Vláčil Jiří 2:2, Slováček Jakub 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:2), Slovan KST Bohnice E - SK Dolní Měcholupy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 2:2, Fridrich Miloslav 1:3, Bartoňová Jitka 1:3, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Látal Jan 1:3, Vojta Martin 3:1, Procházka Radek 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 3:0, Kalista Jan 0:3, Forgáč Andrej 3:0, body hostů: Merkl Roman 1:2, Chalupa Jaroslav 1:2, Bláha Tomáš 2:1, Hubač Martin 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - SK Start Praha B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Michael 0:2, Luxemburk Jaroslav 1:1, Korchak Oleksandr 1:2, Šíp Martin 2:0, WO 6:0, body hostů: Adášek Jan 3:0, Bajtler Martin 1:2, Botek Radomír 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ AVIA Čakovice F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Pravoslav 0:3, Studničný Jaromír 0:2, Růžička Václav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Peršl Martin 3:0, Mach Jakub 2:1, Lomský Gustav 3:0, Kašpar Ladislav 1:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Nusle Praha E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turek Tomáš 1:0, Pocz Štefan 1:1, Ploc Marek 3:0, Havel Jaroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Adámek Miroslav 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 2:2, Budiš Ondřej 1:3, Pocz Štefan 1:3, Havel Jaroslav 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:2, Nousek Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluska Oleh 2:0, Ježková Kateřina 2:0, Svoboda Igor 1:2, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 1:1, Racek Jiří 0:2), TJ AVIA Čakovice F - SF SKK EL Niňo Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jakub 3:1, Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 1:2, Zázvorka Jan 3:1, body hostů: Němec Filip 2:2, Šíp Martin 4:0, Luxemburk Jaroslav 0:4, Korchak Oleksandr 0:3), SK Start Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Jiří 1:2, Nacher Patrik 0:2, Trnovský Ivo 0:3, Adášek Jan 2:1, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 3:0, Kalista Jan 2:1, Vaněk Martin 0:2), AC Sparta Praha H - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Tomáš 1:3, Nguyen Dominik 0:3, Podrazil Vojtěch 2:1, Rulc Lukáš nejml. 3:1, body hostů: Bartoňová Jitka 3:1, Thomka Pavel 2:2, Domnosil Tomáš 1:2, Fridrich Miloslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Randáček Miroslav 0:3, Látal Jan 3:0, Martinek Patrik 2:2, body hostů: Vláčil Jiří 1:3, Ako David 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Čermák Jiří 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Dolní Měcholupy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nousek Jiří 0:4, Dyršmíd Milan 2:1, Kruchina Jiří 1:2, Pešek Miroslav 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 2:2, Látal Jan 4:0, Martinek Patrik 2:1, Procházka Radek 1:2), TJ Sokol Žižkov B - AC Sparta Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:1, Vláčil Jiří 1:1, Slováček Jakub 2:1, Ako David 3:0, body hostů: Bláha Tomáš 1:2, Nguyen Dominik 0:3, Košek Lukáš 1:2, Chalupa Jaroslav 1:1), Slovan KST Bohnice E - SK Start Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Zerkal Sergey 1:3, Fridrich Miloslav 2:2, Kouba Jan 4:0, body hostů: Adášek Jan 3:1, Poledne Jan 3:1, Havel Jiří 1:3, Bajtler Martin 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ AVIA Čakovice F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dalešický Josef 0:1, Sochor Adam 2:0, Forgáč Andrej 3:0, Štencek Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Peršl Martin 1:2, Lomský Gustav 0:2, Kašpar Ladislav 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubelka Martin 2:0, Kopecký Michael 1:1, Němec Filip 3:0, Šíp Martin 2:0, body hostů: Wavrečka Ronald 1:2, Adámek Miroslav 0:2, Hedervári Robert 0:2, Boloňský Andrej 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 1:2, Koťátko Pravoslav 2:1, Zúbrik Mário 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 2:2, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Nové Vysočany A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Václav 0:2, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, WO 0:4, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Kruchina Jiří 1:1, Nousek Jiří 0:1, Dyršmíd Milan 2:0, WO 4:0), PSK Olymp Praha B - SF SKK EL Niňo Praha J 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 0:2, Ploc Marek 0:2, Pocz Štefan 0:3, Havel Jaroslav 1:1, body hostů: Prokopenko Oleg 3:0, Němec Filip 2:0, Kubelka Martin 2:0, Korchak Oleksandr 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluska Oleh 1:2, Svoboda Igor 0:2, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Forgáč Andrej 3:0, Sochor Adam 2:1, Štencek Jiří 3:0, Kalista Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:2, Hanzlík Tomáš 3:0, Zázvorka Jan 0:4, Peršl Martin 0:1, body hostů: Kouba Jan 3:1, Thomka Pavel 3:1, Fridrich Miloslav 1:2, Domnosil Tomáš 3:0), SK Start Praha B - TJ Sokol Žižkov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adášek Jan 1:1, Havel Jiří 2:0, Poledne Jan 3:0, Rybář Martin 2:0, body hostů: Ako David 1:2, Slováček Jakub 0:2, Vláčil Jiří 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2), AC Sparta Praha H - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 0:3, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Šusta Petr 1:2, Košek Lukáš 0:4, body hostů: Randáček Miroslav 2:2, Látal Jan 2:1, Vojta Martin 3:0, Procházka Radek 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:2, Dyršmíd Milan 3:0, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Košek Lukáš 1:3, Šusta Petr 0:3, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Chalupa Jaroslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - SK Start Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:0, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 2:0, Martinek Patrik 2:0, body hostů: Adášek Jan 0:2, Havel Jiří 0:2, Bajtler Martin 0:2, Nacher Patrik 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ AVIA Čakovice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Elčkner Miroslav ml. 0:4, Slováček Jakub 1:2, Ako David 4:0, body hostů: Zázvorka Jan 3:1, Lomský Gustav 3:1, Chocová Alena 1:3, Kašpar Ladislav 2:1), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nusle Praha E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:0, Thomka Pavel 2:0, Fridrich Miloslav 2:1, Kouba Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Pluska Oleh 0:3, Svoboda Igor 1:2, Adámek Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Josef 2:1, Štencek Jiří 2:1, Kalista Jan 1:2, Forgáč Andrej 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 2:2, Budiš Ondřej 2:1, Ploc Marek 0:3, Pocz Štefan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokopenko Oleg 2:0, Luxemburk Jaroslav 1:1, Němec Filip 3:0, Kopecký Michael 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:3, Růžička Václav 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Hojovec Ondřej 0:2),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 3:0, Kubelka Martin 1:2, Kopecký Michael 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, body hostů: Dyršmíd Milan 2:1, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 0:3, Pešek Miroslav 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, Zúbrik Mário 2:1, body hostů: Sochor Adam 3:0, Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 2:1, Kalista Jan 1:2), PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice E 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Jaroslav 0:3, Pozníček Josef 0:2, Budiš Ondřej 3:0, WO 0:4, body hostů: Kouba Jan 2:1, Bartoňová Jitka 1:1, Domnosil Tomáš 1:1, Fridrich Miloslav 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:3, Svoboda Igor 0:3, Adámek Miroslav 0:3, Tichý Květoslav 4:0, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 3:1, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:2), TJ AVIA Čakovice F - SK Dolní Měcholupy A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:1, Mach Jakub 1:2, WO 0:4, body hostů: Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 1:1, Procházka Radek 1:1, Martinek Patrik 1:1, WO 4:0), SK Start Praha B - AC Sparta Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 4:0, Bajtler Martin 0:3, Nacher Patrik 1:2, Adášek Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 3:1, Podrazil Vojtěch 3:1, Košek Lukáš 2:2, Zítek Martin 0:2, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Start Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:3, Dyršmíd Milan 2:2, Nousek Jiří 3:1, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Havel Jiří 2:2, Adášek Jan 3:1, Nacher Patrik 0:4, Botek Radomír 3:1), AC Sparta Praha H - TJ AVIA Čakovice F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vojtěch 1:3, Chalupa Jaroslav 3:1, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Košek Lukáš 3:1, body hostů: Chocová Alena 1:3, Hanzlík Tomáš 3:1, Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nusle Praha E 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 3:0, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 3:0, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Svoboda Igor 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:3, Wavrečka Ronald 0:3, Boloňský Andrej 1:1), TJ Sokol Žižkov B - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 1:0, Fišer Josef 1:1, Vláčil Jiří 2:1, Ako David 2:0, WO 3:0, body hostů: Havel Jaroslav 1:2, Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:0, Thomka Pavel 2:0, Fridrich Miloslav 2:0, Kouba Jan 2:0, body hostů: Růžička Václav 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SF SKK EL Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 1:2, Vokál Roman 0:3, Vaněk Martin 0:3, Forgáč Andrej 3:1, body hostů: Šíp Martin 4:0, Němec Filip 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, Kubelka Martin 1:2),
4. třída A muži (RS-2A)
1. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Střížkov E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Obraz Martin 2:2, Myslivec Jiří 1:3, Provazník Lukáš 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brettschneider Zdeněk 2:1, Špicarová Ivana 0:3, Hedervári Robert 0:3, Budík Bohuslav st. 1:2, body hostů: Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 3:0, Blažková Anežka ml. 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Klánovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 0:4, Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 2:2, Konopásek Luboš 3:1, body hostů: Michálek David 4:0, Verner Pavel 1:3, Nový Pavel 2:2, Hájek Luděk st. 2:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:1, Hlaváček Petr 0:1, Král Ludvík st. 0:4, Kremla Tomáš 4:0, Petira Martin 1:2, body hostů: Elčkner Miroslav 2:2, Hladík Petr 2:2, Fusová Anička 2:2, Čermák Jiří 2:2), PSK Olymp Praha C - TTC Elizza Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forejt Lukáš 2:2, Šindelář Michal 1:3, Turek Tomáš 2:2, Pocz Tomáš 2:2, body hostů: Fausek Jiří 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Lamoš Vítězslav 0:4, Kocánek Jiří 4:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 2:1, Lösterová Anna 0:3, Vokál Jan 1:2, Kotrč Pavel 1:2, body hostů: Richter Jan 3:0, Šprongl Jaroslav 3:0, Chmelík David 1:2, Farář Petr 1:2),
2. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:2, Novák Luboš 0:3, Kušta Petr 0:3, Obraz Martin 2:1, body hostů: Richter Jan 3:0, Šprongl Jaroslav 3:0, Farář Petr 1:2, Brůčková Marie 2:1), TTC Elizza Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňová Zuzana 4:0, Kocánek Jiří 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Kotlorz Lukáš 3:1, body hostů: Vokál Roman 1:3, Sochor David 2:2, Vaněk Martin 2:2, Vokál Jan 1:2), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:1, Hladík Petr 2:1, Treybal Václav 1:2, Fišer Josef 4:0, body hostů: Pocz Tomáš 1:3, Forejt Lukáš 1:2, Turek Tomáš 1:2, Martykiewiecz Dušan 1:2), TTC Klánovice D - TJ ABC Branik B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:2, Verner Pavel 2:2, Michálek David 2:2, Hájek Luděk st. 1:3, body hostů: Kremla Tomáš 4:0, Král Ludvík ml. 2:2, Nosál Martin 0:4, Čihák Josef ml. 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 1:1, Pína Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Havránek Jakub 3:0, Blažková Anežka ml. 0:1, body hostů: Konopásek Luboš 2:1, Jágr Martin 0:3, Svatoš Daniel 0:2, Vránová Helena 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:1, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 3:0, Ulrych Jiří 2:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Špicarová Ivana 0:2, Adámek Miroslav 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Střížkov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budík Bohuslav st. 3:1, Brettschneider Zdeněk 2:2, Prokeš Jan 0:3, Lacinová Petra 4:0, body hostů: Obraz Martin 3:1, Hejný Jakub 1:3, Provazník Lukáš 1:3, Karpíšek Ondřej 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - SK OAZA Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 1:1, Stejskal Radek 0:3, Svatoš Daniel 1:2, body hostů: Kačinetz Alan 2:1, Ulrych Jiří 3:0, Pavlovský Tomáš 3:0, Stočes Petr 1:1), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 3:1, Čihák Josef ml. 1:3, Skoumal Adam 0:4, Kremla Tomáš 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:1, Havránek Jakub 2:2, Veselý Filip ml. 1:3, Pína Jan 2:2), PSK Olymp Praha C - TTC Klánovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Jirků Jaromír 1:2, Forejt Lukáš 0:2, body hostů: Michálek David 3:0, Hrdlic Roman 1:1, Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Pavel 1:3, Sochor David 1:3, Vokál Jan 3:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Fišer Josef 3:1, Hladík Petr 2:2, Treybal Václav 0:4, Elčkner Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Elizza Praha I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:2, Farář Petr 1:3, Brůčková Marie 3:1, Richter Jan 3:1, body hostů: Fausek Jiří 2:2, Hučko Tomáš 4:0, Kotlorz Lukáš 0:4, Kocánek Jiří 1:3),
4. kolo:
TJ Střížkov E - TTC Elizza Praha I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:3, Lüder Jan 2:2, Hejný Jakub 1:3, Doležal Karel 3:1, body hostů: Hučko Tomáš 3:1, Kotlorz Lukáš 2:2, Zacharda Jáchym ml. 2:2, Kocánek Jiří 2:2), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Běchovice II B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Josef 4:0, Hladík Petr 2:2, Elčkner Miroslav ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 1:2, Brůčková Marie 1:2, Nagy Ondrej 0:3, WO 4:0), TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nový Pavel 1:0, Horčák Martin 1:1, Verner Pavel 3:0, Hájek Luděk st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Sochor David 1:1, Lösterová Anna 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - PSK Olymp Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Filip ml. 0:3, Pína Jan 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, WO 1:0, body hostů: Turek Tomáš 1:2, Martykiewiecz Dušan 1:2, Šindelář Michal 1:2, Pocz Štefan 1:2, WO 0:1), SK OAZA Praha B - TJ ABC Branik B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:3, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 3:1, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Kremla Tomáš 4:0, Skoumal Adam 3:1, Nosál Martin 1:3, Ruml Jiří 0:4), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav st. 4:0, Adámek Miroslav 0:3, Boloňský Andrej 1:2, Lacinová Petra 3:1, body hostů: Konopásek Luboš 3:1, Jágr Martin 1:3, Stejskal Radek 1:2, Svatoš Daniel 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Střížkov E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalaš Vladislav 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3, Konopásek Luboš 1:2, WO 4:0, body hostů: Doležal Karel 4:0, Provazník Lukáš 2:2, Obraz Martin 4:0, WO 0:4), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 3:0, Ruml Jiří 1:1, Petira Martin 2:1, Nosál Martin 3:0, body hostů: Lacinová Petra 0:1, Budík Bohuslav st. 2:1, Brettschneider Zdeněk 0:3, Beneš Karel 0:2, Prokeš Jan 0:2), PSK Olymp Praha C - SK OAZA Praha B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martykiewiecz Dušan 0:2, Jirků Jaromír 0:2, Šindelář Michal 0:3, Pozníček Josef 0:2, body hostů: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:0, Ulrych Jiří 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 2:2, Vokál Jan 4:0, Ťuík Jan 1:2, Kotrč Pavel 2:2, body hostů: Pína Jan 3:1, Veselý Filip ml. 3:1, Dušek Jiří 0:4, Zýková Renata 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Klánovice D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprongl Jaroslav 3:1, Brůčková Marie 1:2, Chmelík David 2:1, Richter Jan 4:0, body hostů: Verner Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Hájek Luděk st. 0:3, Nový Pavel 1:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Žižkov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 0:2, Remunda Alexandros Matheos 1:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 0:3, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 3:0, Fišer Josef 2:1, Fusová Anička 1:1, Traxler Jan 2:0),
6. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Žižkov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 2:1, Hejný Jakub 0:3, Obraz Martin 1:2, Lüder Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Hladík Petr 3:1, Elčkner Miroslav ml. 4:0, Olach Miloslav 2:2, WO 0:4), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 2:1, Nový Pavel 1:2, Verner Pavel 3:0, Michálek David 2:2, body hostů: Kotlorz Lukáš 2:2, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kocánek Jiří 1:2, Luňová Zuzana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 0:4, Blažková Anežka ml. 0:3, Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 2:2, Chmelík David 2:1, Brůčková Marie 2:1), SK OAZA Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:1, body hostů: Vaněk Martin 1:2, Vokál Jan 2:1, Vokál Roman 0:3, Ťuík Jan 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Brettschneider Zdeněk 2:0, Prokeš Jan 2:0, Budík Bohuslav st. 2:0, body hostů: Pozníček Josef 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Pocz Štefan 0:2, Jirků Jaromír 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ ABC Branik B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 0:2, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, body hostů: Nosál Martin 3:0, Skoumal Adam 3:0, Petira Martin 2:1, Čihák Josef ml. 1:1),
7. kolo:
TJ ABC Branik B - TJ Střížkov E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Jan 0:3, Čihák Josef ml. 2:0, Hložek Vojtěch 0:3, Nosál Martin 1:2, body hostů: Doležal Karel 2:1, Obraz Martin 2:1, Lüder Jan 2:1, Provazník Lukáš 2:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Tomáš 2:1, Pocz Štefan 2:1, Jirků Jaromír 1:2, Turek Tomáš 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 2:1, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotrč Pavel 0:1, Vaněk Martin 2:0, Dalešický Josef 3:0, Vokál Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Karel 1:2, Pour Lukáš 0:2, Prokeš Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:1, Farář Petr 1:2, Chmelík David 3:0, Vítek Milan 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 1:3, Ulrych Jiří 2:1, Pavlovský Tomáš 0:3, Stočes Petr 1:2), TTC Elizza Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocánek Jiří 1:2, Hučko Tomáš 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 3:0, Pína Jan 2:1, Blažková Anežka ml. 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TTC Klánovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Josef 2:2, Elčkner Miroslav ml. 3:1, Hladík Petr 1:3, Fusová Anička 1:3, body hostů: Verner Pavel 3:1, Michálek David 1:3, Horčák Martin 2:2, Hrdlic Roman 3:1),
8. kolo:
TJ Střížkov E - TTC Klánovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lüder Jan 1:1, Hejný Matěj 0:2, Karpíšek Ondřej 0:3, Obraz Martin 1:2, body hostů: Horčák Martin 3:0, Michálek David 3:0, Verner Pavel 2:0, Hájek Luděk st. 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Žižkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 0:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 1:2, Dušek Jiří 0:4, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 3:1, Fišer Josef 1:2, Hladík Petr 3:0, Čermák Jiří 2:1), SK OAZA Praha B - TTC Elizza Praha I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:1, Kačinetz Alan 2:0, Ulrych Jiří 3:0, Stočes Petr 2:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 1:2, Kocánek Jiří 0:2, Hoke Daniel 0:2, Rosa Vladimír 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Běchovice II B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 3:1, Prokeš Jan 0:4, Pour Lukáš 0:4, Budík Bohuslav st. 4:0, body hostů: Richter Jan 3:1, Chmelík David 2:2, Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jágr Martin 0:3, Suchý Adam ml. 0:2, Kalaš Vladislav 0:3, Svatoš Daniel 3:0, body hostů: Vaněk Martin 3:0, Sochor David 2:1, Vokál Roman 2:1, Lösterová Anna 1:1), TJ ABC Branik B - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 2:0, Čihák Josef ml. 2:0, Král Ludvík ml. 2:0, Kremla Tomáš 2:0, body hostů: Pocz Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pozníček Josef 0:2),
9. kolo:
PSK Olymp Praha C - TJ Střížkov E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 2:2, Jirků Jaromír 0:3, Šindelář Michal 1:2, Pocz Tomáš 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Obraz Martin 2:2, Doležal Karel 2:1, Lüder Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ ABC Branik B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 2:2, Vokál Jan 2:2, Kotrč Pavel 2:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Čihák Josef ml. 2:2, Nosál Martin 3:1, Skoumal Adam 2:2, Šimon Milan 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 3:0, Šprongl Jaroslav 0:2, Farář Petr 3:0, Vítek Milan 3:0, body hostů: Svatoš Daniel 1:2, Stejskal Radek 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Jágr Martin 0:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Nusle Praha F 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocánek Jiří 2:0, Kotlorz Lukáš 2:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0, body hostů: Beneš Karel 0:3, Špicarová Ivana 0:2, Pour Lukáš 0:2, Prokeš Jan 0:2), TJ Sokol Žižkov C - SK OAZA Praha B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:2, Hladík Petr 2:2, Fišer Josef 3:0, Fusová Anička 0:2, Čermák Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 1:3, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 2:1, WO 0:1), TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:1, Hájek Luděk st. 1:1, Horčák Martin 1:2, Verner Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:1, Veselý Filip ml. 2:1, Závodská Katarína 0:3, WO 0:4),
10. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Lokomotiva Vršovice E 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lüder Jan 0:2, Karpíšek Ondřej 0:2, Provazník Lukáš 0:3, Myslivec Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, WO 0:4), SK OAZA Praha B - TTC Klánovice D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:1, Pavlovský Tomáš 2:1, Stočes Petr 1:3, body hostů: Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 2:2, Hájek Luděk st. 0:4, Nový Pavel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Žižkov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 1:0, Beneš Karel 2:0, Pour Lukáš 2:1, Budík Bohuslav st. 3:0, Drahota Jiří 1:0, body hostů: Fišer Josef 0:3, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Čermák Jiří 0:2, Fusová Anička 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalaš Vladislav 1:3, Jágr Martin 3:0, Svatoš Daniel 0:3, Stejskal Radek 1:3, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 3:1, Průša Ondřej ml. 3:1, Fausek Jiří 2:1, Luňová Zuzana 1:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Běchovice II B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 1:3, Král Ludvík ml. 3:0, Nosál Martin 2:1, Skoumal Adam 3:1, body hostů: Richter Jan 2:2, Chmelík David 0:4, Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 2:1), PSK Olymp Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Zdeněk 0:2, Turek Tomáš 1:1, Forejt Lukáš 0:3, Pocz Štefan 0:3, WO 4:0, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Vaněk Martin 2:1, Sochor David 3:0, WO 0:4),
11. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněk Martin 1:2, Sochor David 2:1, Ťuík Jan 1:2, Kotrč Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Lüder Jan 2:2, Karpíšek Ondřej 2:1, Myslivec Jiří 2:1, Provazník Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Běchovice II B - PSK Olymp Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:0, Chmelík David 2:0, Zatroch Ondrej 2:1, Vítek Milan 2:0, body hostů: Pocz Štefan 0:3, Forejt Lukáš 0:2, Turek Tomáš 1:1, Pozníček Josef 0:2), TTC Elizza Praha I - TJ ABC Branik B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 2:2, Kotlorz Lukáš 2:2, Hozman Antonín 1:3, Remunda Alexandros Matheos 4:0, body hostů: Král Ludvík ml. 2:2, Čihák Josef ml. 3:1, Nosál Martin 0:4, Skoumal Adam 2:2), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 1:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fišer Josef 3:0, Fusová Anička 2:1, body hostů: Svatoš Daniel 1:2, Jágr Martin 0:3, Stejskal Radek 1:1, Vránová Helena 0:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horčák Martin 1:0, Hrdlic Roman 1:1, Verner Pavel 2:0, Nový Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:1, Beneš Karel 0:3, Pour Lukáš 0:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice E - SK OAZA Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závodská Katarína 0:3, Dušek Jiří 0:3, Veselý Filip ml. 0:3, Knobloch Miroslav ml. 3:0, body hostů: Dlouhý Karel 3:0, Kačinetz Alan 2:1, Ulrych Jiří 2:1, Pavlovský Tomáš 2:1),
12. kolo:
TJ Střížkov E - SK OAZA Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:2, Lüder Jan 2:2, Karpíšek Ondřej 2:2, Obraz Martin 1:3, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jiří 1:2, Veselý Filip ml. 2:0, Pína Jan 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, body hostů: Beneš Karel 1:2, Budík Bohuslav st. 0:1, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 1:1, Pour Lukáš 0:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Pavel 1:1, Hájek Luděk st. 2:0, Horčák Martin 3:0, Hrdlic Roman 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:3, Kalaš Vladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 1:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ ABC Branik B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 3:1, Fišer Josef 2:2, Čermák Jiří 2:2, Hladík Petr 1:3, body hostů: Čihák Josef ml. 4:0, Skoumal Adam 2:2, Hložek Vojtěch 0:4, Nosál Martin 2:2), TTC Elizza Praha I - PSK Olymp Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 3:1, Kocánek Jiří 2:2, Luňová Zuzana 0:4, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Pocz Štefan 2:2, Turek Tomáš 1:3, Forejt Lukáš 3:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Farář Petr 2:2, Dvořák Petr 3:0, Richter Jan 2:2, body hostů: Sochor David 2:2, Vokál Jan 2:2, Vokál Roman 0:4, Dalešický Josef 3:0),
13. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Střížkov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 1:1, Farář Petr 0:2, Sejpka Ladislav 1:2, Šprongl Jaroslav 0:3, body hostů: Provazník Lukáš 3:0, Myslivec Jiří 3:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Obraz Martin 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Vokál Jan 2:1, Kotrč Pavel 1:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Rosa Vladimír 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 3:1, Jirků Jaromír 3:1, Pozníček Josef 1:3, Pocz Štefan 1:3, body hostů: Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Čermák Jiří 2:2, Fusová Anička 1:3), TJ ABC Branik B - TTC Klánovice D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Josef ml. 3:1, Skoumal Adam 2:2, Ruml Jiří 1:2, Král Ludvík ml. 2:2, body hostů: Horčák Martin 2:2, Hrdlic Roman 1:3, Hájek Luděk st. 2:2, Nový Pavel 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Lokomotiva Vršovice E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 0:2, Vránová Helena 0:2, Stejskal Radek 0:3, Jágr Martin 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Havránek Jakub 2:0, Brabec Antonín Jan 1:1), TJ Sokol Nusle Praha F - SK OAZA Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Miroslav 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 2:1, Beneš Karel 2:1, body hostů: Dlouhý Karel 2:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Nusle Praha F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Lukáš 2:0, Lüder Jan 2:0, Obraz Martin 2:0, Hejný Jakub 2:0, body hostů: Beneš Karel 0:2, Prokeš Jan 0:2, Brettschneider Zdeněk 0:2, Špicarová Ivana 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 2:0, Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Ulrych Jiří 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:2, Kalaš Vladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ ABC Branik B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pína Jan 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Brabec Antonín Jan 0:3, Havránek Jakub 4:0, body hostů: Kopřiva Jan 1:3, Král Ludvík st. 1:2, Diblík Radek 1:2, Šimon Milan 0:3), TTC Klánovice D - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Luděk st. 1:0, Nový Pavel 2:0, Horčák Martin 2:0, Verner Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Jirků Jaromír 0:2, Šindelář Michal 0:2, Kochlöffl Roman 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fusová Anička 1:0, Fišer Josef 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Čermák Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Vaněk Martin 0:2, Vokál Roman 0:2, Lösterová Anna 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Běchovice II B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:1, Kotlorz Lukáš 0:3, Kocánek Jiří 1:2, Fausek Jiří 1:2, body hostů: Vítek Milan 3:0, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Farář Petr 2:1),
15. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocánek Jiří 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3, Zacharda Jáchym ml. 2:1, Fausek Jiří 0:4, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Obraz Martin 2:1, Lüder Jan 1:2, Hejný Jakub 2:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Farář Petr 2:0, Dvořák Petr 1:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Richter Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Čermák Jiří 1:3, Fusová Anička 1:2, Traxler Jan 2:1, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Klánovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 1:3, Vokál Jan 3:1, Vokál Roman 2:2, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Horčák Martin 1:3, Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 2:2, Hájek Luděk st. 1:3), PSK Olymp Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Turek Tomáš 3:0, Forejt Lukáš 1:2, Pocz Štefan 2:1, Pocz Tomáš 2:1, body hostů: Pína Jan 1:2, Veselý Filip ml. 3:0, Brabec Antonín Jan 0:3, Horká Nela 0:3), TJ ABC Branik B - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 2:2, Petira Martin 0:4, Zimmel Václav 2:1, Čihák Josef ml. 2:2, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 3:1, Pavlovský Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Adam ml. 1:3, Stejskal Radek 4:0, Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 2:2, body hostů: Budík Bohuslav st. 3:1, Beneš Karel 2:2, Prokeš Jan 2:2, Pour Lukáš 0:4),
16. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 2:0, Lüder Jan 2:0, Karpíšek Ondřej 2:0, Doležal Karel 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:2, Stejskal Radek 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Jágr Martin 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ ABC Branik B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Karel 1:1, Brettschneider Zdeněk 0:2, Prokeš Jan 0:3, Budík Bohuslav st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Kremla Tomáš 3:0, Král Ludvík ml. 2:0, Nosál Martin 2:0, Hložek Vojtěch 0:2, WO 1:0), SK OAZA Praha B - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dlouhý Karel 1:0, Stočes Petr 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Ulrych Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Pocz Štefan 0:2, Pozníček Josef 0:2, Kochlöffl Roman 0:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horká Nela 0:4, Dušek Jiří 1:3, Veselý Filip ml. 3:1, Knobloch Miroslav ml. 4:0, body hostů: Sochor David 2:2, Vaněk Martin 3:1, Vokál Roman 2:2, Lösterová Anna 1:3), TTC Klánovice D - TJ Sokol Běchovice II B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 1:1, Horčák Martin 3:0, Verner Pavel 2:1, body hostů: Farář Petr 1:2, Šprongl Jaroslav 0:3, Dvořák Petr 1:1, Nagy Ondrej 0:2), TJ Sokol Žižkov C - TTC Elizza Praha I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 2:2, Čermák Jiří 3:1, Fusová Anička 2:1, Elčkner Miroslav ml. 1:3, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 1:3, Kocánek Jiří 3:1, Průša Ondřej ml. 2:2, Luňová Zuzana 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - TJ Střížkov E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 1:2, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 2:1, body hostů: Provazník Lukáš 1:2, Karpíšek Ondřej 1:2, Obraz Martin 2:1, Kušta Petr 0:3), TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lamoš Vítězslav 0:3, Šedivý Stanislav 0:3, Zacharda Jáchym ml. 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Verner Pavel 3:1, Hrdlic Roman 3:1, Hájek Luděk st. 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 1:1, Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 2:1, Vítek Milan 2:2, Nagy Ondrej 0:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 4:0, Veselý Filip ml. 2:2, Pína Jan 1:3, Dušek Jiří 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK OAZA Praha B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Jan 0:2, Lösterová Anna 0:2, Vokál Roman 2:1, Kotrč Pavel 0:2, WO 0:2, body hostů: Dlouhý Karel 2:1, Kačinetz Alan 3:0, Pavlovský Tomáš 1:1, Stočes Petr 1:0, WO 2:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forejt Lukáš 2:0, Turek Tomáš 2:0, Pocz Štefan 2:1, Pocz Tomáš 3:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 0:3, Beneš Karel 0:3, Brettschneider Zdeněk 1:1, Prokeš Jan 0:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 2:0, Petira Martin 1:1, Hložek Vojtěch 3:0, Kremla Tomáš 3:0, body hostů: Jágr Martin 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Stejskal Radek 0:2, Vránová Helena 0:2),
18. kolo:
TJ Střížkov E - TJ ABC Branik B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležal Karel 3:1, Lüder Jan 4:0, Obraz Martin 2:2, WO 0:4, body hostů: Král Ludvík ml. 1:2, Zimmel Václav 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Adamčíková Dana 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - PSK Olymp Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 1:3, Vránová Helena 1:3, Konopásek Luboš 0:3, Jágr Martin 3:1, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Turek Tomáš 2:2, Pocz Štefan 4:0, Šindelář Michal 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Karel 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:1, Prokeš Jan 2:1, Budík Bohuslav st. 0:2, Pour Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Sochor David 1:2, Vaněk Martin 2:0, Vokál Jan 2:1, Vokál Roman 2:0, WO 1:0), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 2:2, Kačinetz Alan 2:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 3:1, body hostů: Vítek Milan 4:0, Richter Jan 2:2, Chmelík David 0:4, Brůčková Marie 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Antonín Jan 0:4, Pína Jan 1:2, Havránek Jakub 1:2, Veselý Filip ml. 3:1, body hostů: Kocánek Jiří 4:0, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Kotlorz Lukáš 2:1, Hozman Antonín 1:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Žižkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 1:3, Hájek Luděk st. 3:1, Hrdlic Roman 0:4, Verner Pavel 4:0, body hostů: Hladík Petr 1:3, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Traxler Jan 3:1, Fusová Anička 2:2),
19. kolo:
TTC Klánovice D - TJ Střížkov E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Pavel 1:2, Hájek Luděk st. 2:1, Horčák Martin 2:1, Verner Pavel 3:1, body hostů: Lüder Jan 2:2, Provazník Lukáš 1:2, Obraz Martin 2:1, Kušta Petr 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Petr 1:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fusová Anička 2:1, Čermák Jiří 3:0, body hostů: Pína Jan 2:1, Veselý Filip ml. 0:3, Doan Manh Hung 0:2, Blažková Anežka ml. 0:2), TTC Elizza Praha I - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hozman Antonín 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Kocánek Jiří 0:3, Vožický Bohumil 2:0, WO 5:0, body hostů: Kačinetz Alan 3:1, Dlouhý Karel 3:0, Stočes Petr 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 1:1, Farář Petr 2:0, Šprongl Jaroslav 2:1, Richter Jan 3:0, body hostů: Beneš Karel 2:1, Prokeš Jan 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:2, Pour Lukáš 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lösterová Anna 2:0, Vaněk Martin 2:0, Vokál Roman 2:0, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Jágr Martin 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Stejskal Radek 0:2, Vránová Helena 0:2), PSK Olymp Praha C - TJ ABC Branik B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 1:1, Turek Tomáš 0:2, Forejt Lukáš 0:3, Pocz Tomáš 1:2, body hostů: Král Ludvík ml. 3:0, Nosál Martin 3:0, Petira Martin 1:1, Ruml Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Střížkov E - PSK Olymp Praha C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lüder Jan 4:0, Obraz Martin 3:1, Doležal Karel 2:2, WO 0:4, body hostů: Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 1:2, Forejt Lukáš 0:3, WO 4:0), TJ ABC Branik B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diblík Radek 1:1, Šimon Milan 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Zimmel Václav 1:2, body hostů: Vaněk Martin 3:0, Vokál Jan 3:0, Vokál Roman 2:0, Baxa Karel 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Běchovice II B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Adam ml. 1:1, Konopásek Luboš 0:2, Svatoš Daniel 0:3, Vránová Helena 0:2, body hostů: Šprongl Jaroslav 2:1, Farář Petr 2:0, Chmelík David 2:0, Dvořák Petr 2:0), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Elizza Praha I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:3, Prokeš Jan 2:2, Brettschneider Zdeněk 3:1, Budík Bohuslav st. 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 3:1, Kaňka Tomáš 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Stočes Petr 2:1, Ulrych Jiří 3:0, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 1:2, Hladík Petr 0:3, Čermák Jiří 0:2, Fusová Anička 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 0:2, Dušek Jiří 0:2, Veselý Filip ml. 0:2, WO 0:3, body hostů: Verner Pavel 1:0, Hájek Luděk st. 2:0, Nový Pavel 2:0, Horčák Martin 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Střížkov E 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Klánovice D - SK OAZA Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 2:2, Nový Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Hrdlic Roman 2:2, body hostů: Ulrych Jiří 4:0, Dlouhý Karel 0:4, Stočes Petr 2:2, Kadlec Antonín 3:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Treybal Václav 1:2, Hladík Petr 2:0, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, body hostů: Budík Bohuslav st. 1:1, Beneš Karel 1:2, Brettschneider Zdeněk 0:3, Prokeš Jan 1:1, Pour Lukáš 0:1), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fausek Jiří 2:1, Kotlorz Lukáš 2:0, Růžička Dominik 2:1, Hoke Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Konopásek Luboš 2:2, Jágr Martin 1:3, Svatoš Daniel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jan 2:0, Farář Petr 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Vítek Milan 2:0, body hostů: Nosál Martin 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Adamčíková Dana 0:2, Šimon Milan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - PSK Olymp Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lösterová Anna 1:2, Vaněk Martin 3:0, Vokál Roman 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Pocz Tomáš 2:1, Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 1:2, Forejt Lukáš 0:3),
22. kolo:
TJ Střížkov E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:0, Doležal Karel 2:1, Obraz Martin 1:2, Lüder Jan 3:0, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Vaněk Martin 0:3, Vokál Roman 1:2, Lösterová Anna 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Běchovice II B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 2:0, Forejt Lukáš 2:1, Pocz Tomáš 2:1, body hostů: Procházka Ivan st. 2:1, Rejent Martin 1:2, Rezek Jan st. 0:3, Brůček František 0:2), TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Josef ml. 4:0, Skoumal Adam 1:2, Adamčíková Dana 2:1, Nosál Martin 2:2, body hostů: Růžička Dominik 0:4, Zacharda Jáchym ml. 3:1, Kocánek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Žižkov C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jágr Martin 1:1, Suchý Adam ml. 1:1, Svatoš Daniel 0:3, WO 0:4, body hostů: Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Fusová Anička 1:0, Treybal Václav 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Klánovice D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Brettschneider Zdeněk 0:2, Prokeš Jan 1:2, Budík Bohuslav st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Hrdlic Roman 1:2, Hájek Luděk st. 2:1, Nový Pavel 1:2, WO 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Karel 2:0, Kačinetz Alan 1:1, Pavlovský Tomáš 1:2, Ulrych Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Doan Manh Hung 1:2, Veselý Filip ml. 2:1, Brabec Antonín Jan 0:3, WO 0:4),
4. třída B muži (RS-2B)
1. kolo:
AC Sparta Praha I - SK Vršovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Tomáš 3:0, Šusta Petr 2:1, Bartoň Tomáš 0:3, Dunder Jiří 3:0, body hostů: Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 2:1, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice I. D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:0, Hladík Ivo 2:0, Bielina Václav 2:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Schützner Vladimír 0:2, Novotný Václav 0:2, Zajíček Luděk 0:2, Lukáč Michal 0:2), TJ Sokol Kbely A - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 2:2, Poluk Alexandr 3:1, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Vojta Martin 2:2, Brož Josef 2:2, Mára Karel 3:1, Vojta Libor 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 1:3, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Bruk Martin 4:0, Maršíková Martina 3:1, Joska Tomáš 2:2, Courton Ivan 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice F - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 0:3, Lexa Karel 0:2, Bláhová Milena 0:3, Dolanský Roman 2:1, body hostů: Zerkal Sergey 3:0, Komín Ondřej 3:0, Čáha Jiří 2:1, Chaloupek Petr 1:1), TJ Malešice C - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 2:2, Hanšpach Daniel 1:2, Skoupý Libor 3:0, Tomek Jakub 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 1:3, Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2),
2. kolo:
SK Vršovice A - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantač Petr 3:1, Joch Tomáš 1:3, Dvořák Jiří st. 2:2, Dvořák Jiří ml. 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 2:2, Fabian Jiří 3:1, Totzauer Karel 1:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Malešice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Erich 1:2, Cankař Radek 3:0, Komín Ondřej 0:3, Čáha Jiří 1:3, body hostů: Tomek Jakub 3:1, Skoupý Libor 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 2:1), SK HAMR B - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 2:1, Joska Tomáš 2:1, Bruk Martin 2:1, Maršíková Martina 3:1, body hostů: Jaroš Petr 2:2, Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 0:3, Lexa Karel 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 2:1, Brož Josef 2:0, Vojta Libor 2:1, Vojta Martin 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 0:3, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:2, Kartaš Zdeněk 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 1:2, Lukáč Michal 0:3, Zajíček Luděk 2:2, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Svoboda Vladimír 3:0, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 1:2), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vojtěch 3:1, Bláha Tomáš 3:1, Zítek Martin 1:3, Hubač Martin 1:3, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:1, Celler Jiří 3:1, Hladík Ivo 1:3, Bielina Václav 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Vršovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:0, Hladík Ivo 1:1, Bielina Václav 3:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří ml. 1:1, Dvořák Jiří st. 0:2, Polášek Lukáš 0:2), TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 1:1, Hanke Tomáš 1:1, Hrdý Jiří 3:0, Svoboda Vladimír 3:0, body hostů: Dunder Jiří 1:2, Šusta Petr 1:2, Bartoň Tomáš 0:2, Suk Matouš 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 3:1, Kobras Ludvík 1:3, Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Novotný Václav 2:2, Lukáč Michal 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Dolní Měcholupy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírková Martina 2:1, Lexa Karel 2:1, Dolanský Roman 2:1, Jaroš Petr 3:0, body hostů: Brož Josef 3:0, Mára Karel 0:3, Vojta Libor 0:3, Chutný Bohumír 0:3), TJ Malešice C - SK HAMR B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Jakub 1:3, Rybenský Marek 4:0, Hanšpach Daniel 2:2, Krauz Samuel 3:1, body hostů: Bruk Martin 2:2, Šinákl Jan 1:3, Joska Tomáš 2:2, Maršíková Martina 1:3), SK OAZA Praha C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 3:0, Fabian Jiří 2:0, Totzauer Karel 2:1, Koubek Arnošt 2:1, body hostů: Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 1:2, Kadavá Tereza 0:2),
4. kolo:
SK Vršovice A - Slovan KST Bohnice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joch Tomáš 2:2, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Cankař Radek 3:1, Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 2:2, Komín Ondřej 2:1), SK HAMR B - SK OAZA Praha C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joska Tomáš 3:1, Maršíková Martina 3:1, Doležel Vladimír 0:3, Bruk Martin 1:3, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 1:3, Čapek Karel 4:0, Fabian Jiří 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Malešice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 3:1, Vojta Libor 1:3, Mára Karel 1:3, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Skoupý Libor 1:3, Tomek Jakub 2:2, Hanšpach Daniel 2:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Luděk 2:1, Novotný Václav 3:0, Lukáč Michal 1:2, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Jaroš Petr 2:2, Dolanský Roman 1:2, Lexa Karel 0:3, Středa Martin 0:3), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dunder Jiří 2:1, Hubač Martin 2:0, Šusta Petr 2:1, Bláha Tomáš 2:1, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 1:2, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevmeržický Vadim 3:0, Hladík Ivo 1:2, Bielina Václav 0:3, Celler Jiří 1:3, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Poluk Alexandr 3:0, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kbely A - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 3:0, Schauer Patrik 2:0, Hrdý Jiří 1:2, Poluk Alexandr 2:1, body hostů: Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 0:2, Kartaš Zdeněk 0:2, Adámek Jiří 0:3, Kalíšek Jiří 0:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Celler Jiří 2:0, Bielina Václav 2:0, Hladík Ivo 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice F - AC Sparta Praha I 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolanský Roman 0:2, Středa Martin 0:2, Hlaváček Ivan 1:2, Jaroš Petr 0:3, body hostů: Dunder Jiří 2:1, Dlask Marek 3:0, Hubač Martin 2:0, Bláha Tomáš 2:0), TJ Malešice C - TJ Sokol Petrovice I. D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Tomek Jakub 1:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 0:3, Zajíček Luděk 0:3, Lukáč Michal 0:2), SK OAZA Praha C - SK Dolní Měcholupy B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 0:3, Fabian Jiří 0:2, Koubek Arnošt 0:3, Čapek Karel 2:1, body hostů: Vojta Martin 3:0, Brož Josef 2:1, Mára Karel 2:1, Kohout Pavel 2:0), Slovan KST Bohnice G - SK HAMR B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 0:3, Zerkal Sergey 0:3, Kouba Jan 2:1, Cankař Radek 1:2, body hostů: Šinákl Jan 2:1, Bruk Martin 2:1, Maršíková Martina 3:0, Joska Tomáš 2:1),
6. kolo:
SK Vršovice A - SK HAMR B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří ml. 0:3, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 2:1, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Bruk Martin 2:1, Joska Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:1), SK Dolní Měcholupy B - Slovan KST Bohnice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 0:2, Chutný Bohumír 0:2, Hodač Michal 0:3, Mára Karel 1:1, body hostů: Cankař Radek 3:0, Zerkal Sergey 2:0, Komín Ondřej 2:0, Čáha Jiří 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - SK OAZA Praha C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Lukáč Michal 2:2, Novotný Václav 2:2, body hostů: Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 3:1, Berný Lukáš 0:4, Fabian Jiří 1:3), AC Sparta Praha I - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 2:2, Hubač Martin 0:4, Dunder Jiří 2:1, Dlask Marek 2:2, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Rybenský Marek 1:3, Hanšpach Daniel 1:3, Tomek Jakub 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:1, Hladík Ivo 1:1, Bielina Václav 2:1, Celler Jiří 3:0, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Hoang Bien 0:3, Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 1:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 3:1, Hanke Tomáš 2:2, Hrdý Jiří 1:2, Poluk Alexandr 2:2, body hostů: Kartaš Zdeněk 3:1, Kalíšek Jiří 3:1, Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Vršovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 3:0, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Dvořák Jiří ml. 2:2, Dvořák Jiří st. 1:3, Joch Tomáš 2:2, Polášek Lukáš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Kbely A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Bien 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Dolanský Roman 1:2, Jaroš Petr 1:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:0, Poluk Alexandr 2:1, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 2:0), TJ Malešice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Petr 2:1, Tomek Jakub 2:1, Skoupý Libor 2:0, Krauz Samuel 3:0, Hanšpach Daniel 1:0, body hostů: Celler Jiří 1:2, Nevmeržický Vadim 0:3, Bielina Václav 1:2, Hladík Ivo 0:3), SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha I 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Lukáš 0:4, Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 1:2, Čapek Karel 2:2, body hostů: Dlask Marek 2:2, Bláha Tomáš 2:2, Dunder Jiří 4:0, Šusta Petr 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 0:4, Kouba Jan 3:0, Cankař Radek 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Lukáč Michal 1:2), SK HAMR B - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršíková Martina 2:2, Joska Tomáš 3:1, Češka Petr 1:2, Šinákl Jan 2:2, Bruk Martin 1:0, body hostů: Brož Josef 4:0, Mára Karel 1:3, Čadil Petr 2:2, Chutný Bohumír 0:4),
8. kolo:
SK Vršovice A - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:2, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Jantač Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Brož Josef 4:0, Kohout Pavel 3:0, Mára Karel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. D - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Luděk 3:1, Lukáč Michal 1:3, Sutnar Bohuslav 0:4, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Maršíková Martina 2:2, Šinákl Jan 2:2, Joska Tomáš 2:2, Češka Petr 0:1, Marek Michal 2:1), AC Sparta Praha I - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dunder Jiří 2:1, Bláha Tomáš 2:0, Zítek Martin 1:2, Dlask Marek 3:0, body hostů: Cankař Radek 2:1, Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 1:2, Handl Erich 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:1, Hladík Ivo 2:1, Bielina Václav 2:1, Celler Jiří 2:1, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 2:1, Berný Lukáš 0:3, Hrubý Václav 0:3), TJ Sokol Kbely A - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 0:3, Poluk Alexandr 0:2, Hrdý Jiří 0:3, Svoboda Vladimír 2:1, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Tomek Jakub 3:0, Hanšpach Daniel 2:1, Skoupý Libor 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Lokomotiva Vršovice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 2:2, Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Dolanský Roman 2:2, Jaroš Petr 2:2, Hlaváček Ivan 3:1, Hoang Bien 2:1),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Vršovice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Petr 3:0, Hlaváček Ivan 2:1, Středa Martin 1:2, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Jantač Petr 1:3, Dvořák Jiří ml. 1:2, Dvořák Jiří st. 1:2, Pospíšil Marek 0:3), TJ Malešice C - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 2:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 4:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 0:4, Kalíšek Jiří 1:2, Kňažík Ondřej 2:1, Vytisk Václav 0:3), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Arnošt 3:1, Fabian Jiří 2:2, Berný Lukáš 1:2, Čapek Karel 3:1, body hostů: Svoboda Vladimír 1:3, Poluk Alexandr 3:1, Schauer Patrik 2:2, Hrdý Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 1:3, Cankař Radek 3:0, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 0:4, body hostů: Celler Jiří 2:2, Nevmeržický Vadim 3:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1), SK HAMR B - AC Sparta Praha I 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šinákl Jan 1:3, Joska Tomáš 0:3, Maršíková Martina 1:2, Bruk Martin 2:2, body hostů: Dlask Marek 4:0, Dunder Jiří 3:1, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Hubač Martin 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Petrovice I. D 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Petr 1:2, Brož Josef 3:0, Mára Karel 3:0, Kohout Pavel 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 0:4, Zajíček Luděk 0:3, Novotný Václav 2:1, Lukáč Michal 1:2),
10. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 3:1, Polášek Lukáš 1:3, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Zajíček Luděk 1:3, Novotný Václav 4:0, Lukáč Michal 3:1, Schützner Vladimír 1:2), AC Sparta Praha I - SK Dolní Měcholupy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 3:1, Kroupa Rudolf 1:3, Zítek Martin 2:2, Dlask Marek 3:1, body hostů: Vojta Martin 2:2, Kohout Pavel 2:2, Mára Karel 3:1, Kácl David 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Celler Jiří 3:1, Hladík Ivo 1:3, Bielina Václav 3:1, Nevmeržický Vadim 2:2, body hostů: Šinákl Jan 1:3, Bruk Martin 1:3, Joska Tomáš 1:3, Maršíková Martina 4:0), TJ Sokol Kbely A - Slovan KST Bohnice G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 0:4, Poluk Alexandr 2:2, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Zerkal Sergey 2:2, Komín Ondřej 2:2, Chaloupek Petr 3:1, Handl Erich 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK OAZA Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kartaš Zdeněk 4:0, Kňažík Ondřej 1:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Čapek Karel 1:3, Koubek Arnošt 3:1, Fabian Jiří 1:3, Berný Lukáš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 0:3, Hoang Bien 1:1, Hlaváček Ivan 0:3, Jaroš Petr 2:1, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 1:1),
11. kolo:
TJ Malešice C - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Hanšpach Daniel 0:2, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 3:0, body hostů: Jantač Petr 2:1, Dvořák Jiří ml. 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Pospíšil Marek 0:2), SK OAZA Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 1:3, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 3:1, body hostů: Hoang Bien 2:2, Jaroš Petr 2:2, Kačírková Martina 0:4, Hlaváček Ivan 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:0, Zerkal Sergey 1:1, Chaloupek Petr 2:1, Kouba Jan 3:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Kalíšek Jiří 1:2, Vytisk Václav 0:2, Kobras Ludvík 0:2), SK HAMR B - TJ Sokol Kbely A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruk Martin 2:2, Joska Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:2, Marek Michal 4:0, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Schauer Patrik 2:2, Hrdý Jiří 0:3, Klouček Martin 1:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 2:1, Vojta Libor 0:3, Vojta Martin 2:1, Brož Josef 0:4, body hostů: Celler Jiří 3:1, Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1), TJ Sokol Petrovice I. D - AC Sparta Praha I 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 1:2, Zajíček Luděk 0:2, Lukáč Michal 0:3, Schützner Vladimír 0:3, body hostů: Dlask Marek 3:0, Podrazil Vojtěch 3:0, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Šusta Petr 1:1),
12. kolo:
SK Vršovice A - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 1:2, Joch Tomáš 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 4:0, Šusta Petr 3:0, Melíšek Ondřej 1:2, Suk Matouš 1:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Václav 1:3, Schützner Vladimír 3:0, Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 0:4, body hostů: Hladík Ivo 2:2, Bielina Václav 3:1, Merhautová Alena 2:1, Kunert Ladislav 2:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 0:3, Brož Josef 3:0, Hodač Michal 0:3, Mára Karel 1:1, WO 0:2, body hostů: Svoboda Vladimír 2:1, Poluk Alexandr 1:1, Schauer Patrik 3:0, Hrdý Jiří 1:2, WO 2:0), SK HAMR B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršíková Martina 4:0, Joska Tomáš 3:0, Courton Ivan 0:3, Šinákl Jan 3:1, body hostů: Kňažík Ondřej 1:2, Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 1:2, Kobras Ludvík 0:3, Vytisk Václav 0:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Kouba Jan 4:0, Cankař Radek 2:1, Komín Ondřej 1:3, body hostů: Dolanský Roman 2:2, Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:3, Kačírková Martina 1:2), SK OAZA Praha C - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 0:4, Berný Lukáš 2:1, Čapek Karel 2:2, body hostů: Krauz Samuel 2:2, Tomek Jakub 3:1, Skoupý Libor 1:3, Hanšpach Daniel 2:1),
13. kolo:
SK OAZA Praha C - SK Vršovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabian Jiří 2:0, Koubek Arnošt 1:1, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří ml. 1:1, Joch Tomáš 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2), TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jakub 3:0, Skoupý Libor 1:1, Hanšpach Daniel 1:2, Krauz Samuel 3:0, body hostů: Zerkal Sergey 1:2, Cankař Radek 2:1, Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK HAMR B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:2, Kačírková Martina 0:3, Dolanský Roman 3:1, body hostů: Maršíková Martina 3:1, Šinákl Jan 3:1, Joska Tomáš 1:2, Novák Milan 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Dolní Měcholupy B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 1:3, Kobras Ludvík 1:2, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Brož Josef 0:4, Vojta Martin 3:1, Mára Karel 2:1, Kohout Pavel 3:0), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice I. D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 3:1, Schauer Patrik 0:3, Hrdý Jiří 2:1, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Novotný Václav 2:2, Lukáč Michal 0:3, Michálek Vojtěch 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - AC Sparta Praha I 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Ivo 3:1, Merhautová Alena 3:1, Kunert Ladislav 1:3, Bielina Václav 3:1, body hostů: Dlask Marek 4:0, Šusta Petr 1:3, Zítek Martin 1:3, Hubač Martin 0:4),
14. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 1:2, Polášek Lukáš 0:3, Dvořák Jiří ml. 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 2:1, Merhautová Alena 3:0), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Kbely A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 1:3, Handlová Natálie 2:2, Kroupa Rudolf 0:4, Dlask Marek 4:0, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Poluk Alexandr 1:3, Schauer Patrik 3:1, Hrdý Jiří 3:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Nové Vysočany B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Luděk 1:2, Novotný Václav 2:1, Schützner Vladimír 1:2, Lukáč Michal 1:3, body hostů: Kartaš Zdeněk 2:2, Kalíšek Jiří 2:1, Vytisk Václav 2:1, Kobras Ludvík 2:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Josef 3:1, Mára Karel 1:2, Vojta Martin 2:1, Kohout Pavel 3:1, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 1:3, Hlaváček Ivan 0:3, Hoang Bien 1:2), SK HAMR B - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 0:3, Joska Tomáš 0:2, Novák Milan 1:2, Bruk Martin 1:2, body hostů: Krauz Samuel 3:0, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), Slovan KST Bohnice G - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 3:0, Cankař Radek 2:1, Zerkal Sergey 2:1, Handl Erich 2:1, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 0:3, Totzauer Karel 0:3),
15. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Vršovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 2:0, Zerkal Sergey 2:0, Handl Erich 2:0, Kouba Jan 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2, Polášek Lukáš 0:2, Pospíšil Marek 0:2), SK OAZA Praha C - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 2:2, Totzauer Karel 0:4, Čapek Karel 4:0, body hostů: Joska Tomáš 2:2, Maršíková Martina 1:3, Novák Milan 1:3, Melcher Marek 3:1), TJ Malešice C - SK Dolní Měcholupy B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 3:0, Tomek Jakub 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 3:1, body hostů: Brož Josef 0:4, Vojta Martin 2:1, Mára Karel 0:3, Kohout Pavel 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Petrovice I. D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:2, Hoang Bien 1:2, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Novotný Václav 3:1, Schützner Vladimír 2:2, Zajíček Luděk 1:2, Lukáč Michal 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 1:2, Kobras Ludvík 0:3, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 1:3, body hostů: Šusta Petr 4:0, Handlová Natálie 2:1, Melíšek Ondřej 0:3, Rulc Michal 3:0), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 2:2, Schauer Patrik 0:3, Hrdý Jiří 1:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 3:1, Merhautová Alena 2:1, Hladík Ivo 2:1),
16. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:2, Dvořák Jiří ml. 1:1, Pospíšil Marek 1:2, Jantač Petr 3:1, WO 5:0, body hostů: Svoboda Vladimír 4:0, Schauer Patrik 2:2, Poluk Alexandr 0:2, Hrdý Jiří 0:1, WO 0:5), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:1, Merhautová Alena 2:0, Hladík Ivo 3:0, Bielina Václav 2:0, body hostů: Kartaš Zdeněk 1:2, Vytisk Václav 0:2, Kobras Ludvík 0:2, Litomiský Petr 0:2), AC Sparta Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 2:1, Rulc Lukáš nejml. 3:0, Handlová Natálie 1:2, Podrazil Vojtěch 3:0, body hostů: Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 1:2, Hlaváček Ivan 0:3, Jaroš Petr 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Václav 2:1, Lukáč Michal 1:1, Blaho Martin 0:3, Michálek Vojtěch 0:3, body hostů: Tomek Jakub 2:1, Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 3:0, Hanšpach Daniel 1:1), SK Dolní Měcholupy B - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojta Libor 2:1, Brož Josef 1:1, Vojta Martin 2:1, Kohout Pavel 3:0, body hostů: Čapek Karel 2:1, Fabian Jiří 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Berný Lukáš 0:2), SK HAMR B - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Šinákl Jan 2:0, Joska Tomáš 2:1, Bruk Martin 2:1, body hostů: Cankař Radek 1:2, Zerkal Sergey 0:3, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 1:1),
17. kolo:
SK HAMR B - SK Vršovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joska Tomáš 2:0, Novák Milan 1:1, Melcher Marek 3:0, Šinákl Jan 3:0, body hostů: Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Polášek Lukáš 0:2, Dvořák Jiří st. 0:2), Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy B 10:0wo, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Fabian Jiří 3:1, Koubek Arnošt 3:1, Čapek Karel 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 2:2, Novotný Václav 3:1, Lukáč Michal 1:3, Michálek Vojtěch 1:3), TJ Malešice C - AC Sparta Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jakub 1:2, Skoupý Libor 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 4:0, body hostů: Šusta Petr 3:1, Mészáros Bence 0:3, Benák Daniel 0:3, Zítek Martin 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 0:3, Dolanský Roman 1:1, Kačírková Martina 0:3, Jaroš Petr 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Bielina Václav 2:1, Merhautová Alena 2:1, Hladík Ivo 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Kbely A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 0:4, Kartaš Zdeněk 2:1, Kalíšek Jiří 2:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:1, Hanke Tomáš 4:0, Klouček Martin 1:3, Kučera Dušan 1:2),
18. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Nové Vysočany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 2:2, Polášek Lukáš 1:1, Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 2:2, Jantačová Zuzana 1:1, body hostů: Kartaš Zdeněk 3:0, Kalíšek Jiří 2:2, Litomiský Petr 3:1, Vytisk Václav 1:2, Adámek Jiří 0:1), TJ Sokol Kbely A - TJ Lokomotiva Vršovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poluk Alexandr 1:3, Schauer Patrik 1:3, Hrdý Jiří 2:2, Svoboda Vladimír 3:1, body hostů: Jaroš Petr 3:1, Středa Martin 2:2, Hoang Bien 2:2, Hlaváček Ivan 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Malešice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:2, Merhautová Alena 1:3, Hladík Ivo 3:0, Bielina Václav 3:1, body hostů: Krauz Samuel 3:1, Bednář Petr 1:3, Skoupý Libor 0:4, Hanšpach Daniel 2:1), AC Sparta Praha I - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítek Martin 3:1, Handlová Natálie 2:1, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Podrazil Vojtěch 3:1, body hostů: Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 1:3, Berný Lukáš 1:2, Hrubý Václav 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - Slovan KST Bohnice G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 3:0, Lukáč Michal 1:2, Michálek Vojtěch 1:2, Schützner Vladimír 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 2:1, Zerkal Sergey 1:2, Komín Ondřej 1:2, Chaloupek Petr 0:3), SK Dolní Měcholupy B - SK HAMR B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mára Karel 2:2, Brož Josef 1:2, Kácl Jiří 0:3, Kohout Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Marek Michal 3:1, Bruk Martin 2:2, Šinákl Jan 2:1, Joska Tomáš 0:3, WO 1:0),
19. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - SK Vršovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodač Michal 0:1, Brož Josef 3:0, Mára Karel 2:1, Vojta Martin 3:1, Kácl Jiří 1:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 2:2, Jantač Petr 0:3, Polášek Lukáš 0:3, Dvořák Jiří st. 2:1), SK HAMR B - TJ Sokol Petrovice I. D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 0:4, Maršíková Martina 2:2, Joska Tomáš 3:1, Bruk Martin 3:1, body hostů: Novotný Václav 2:2, Schützner Vladimír 3:1, Lukáč Michal 2:2, Michálek Vojtěch 1:3), Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 3:1, Komín Ondřej 1:0, Cankař Radek 2:1, Handl Erich 1:3, Novosad Rostislav 2:0, body hostů: Šusta Petr 2:2, Suk Matouš 0:4, Handlová Natálie 2:1, Melíšek Ondřej 1:2), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabian Jiří 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Berný Lukáš 2:1, Čapek Karel 1:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 3:0, Hladík Ivo 1:2, Merhautová Alena 2:1), TJ Malešice C - TJ Sokol Kbely A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybenský Marek 2:1, Tomek Jakub 2:1, Hanšpach Daniel 2:1, Krauz Samuel 2:1, body hostů: Svoboda Vladimír 0:3, Poluk Alexandr 2:1, Schauer Patrik 2:1, Hrdý Jiří 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Petr 3:0, Hoang Bien 2:1, Hlaváček Ivan 2:1, Dolanský Roman 2:2, body hostů: Kňažík Ondřej 1:3, Kalíšek Jiří 2:1, Vytisk Václav 0:3, Kobras Ludvík 1:2),
20. kolo:
SK Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 2:2, Pospíšil Marek 0:4, Jantač Petr 3:1, Dvořák Jiří ml. 3:1, body hostů: Jaroš Petr 4:0, Dolanský Roman 2:2, Středa Martin 1:3, Hlaváček Ivan 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Malešice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kňažík Ondřej 1:3, Litomiský Petr 1:2, Vytisk Václav 1:2, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Krauz Samuel 3:1, Tomek Jakub 3:1, Hanšpach Daniel 2:1, Bednář Petr 0:3), TJ Sokol Kbely A - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Hrdý Jiří 2:2, Poluk Alexandr 3:1, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Fabian Jiří 1:3, Čapek Karel 3:1, Koubek Arnošt 3:1, Berný Lukáš 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielina Václav 2:0, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 3:0, Nevmeržický Vadim 3:0, body hostů: Novosad Rostislav 1:2, Zerkal Sergey 1:2, Chaloupek Petr 0:2, Komín Ondřej 0:2), AC Sparta Praha I - SK HAMR B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Martin 1:2, Rulc Lukáš nejml. 1:1, Melíšek Ondřej 0:3, Handlová Natálie 1:2, body hostů: Bruk Martin 1:2, Šinákl Jan 2:1, Maršíková Martina 3:0, Joska Tomáš 2:0), TJ Sokol Petrovice I. D - SK Dolní Měcholupy B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shivashankar Bharadwaj Mithun 1:1, Lukáč Michal 1:1, Schützner Vladimír 3:0, Novotný Václav 3:0, body hostů: Vojta Martin 2:1, Mára Karel 0:3, Hodač Michal 0:2, Kácl Jiří 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. D - SK Vršovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Michal 2:1, Michálek Vojtěch 3:0, Schützner Vladimír 2:1, Novotný Václav 2:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 2:1, Jantačová Zuzana 0:3, Dvořák Jiří st. 0:3), SK Dolní Měcholupy B - AC Sparta Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mára Karel 2:0, Brož Josef 2:0, Vojta Martin 3:0, Kácl Jiří 1:2, body hostů: Benák Daniel 0:3, Melíšek Ondřej 0:3, Šusta Petr 1:1, Handlová Natálie 1:1), SK HAMR B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šinákl Jan 3:1, Maršíková Martina 1:3, Melcher Marek 1:2, Bruk Martin 2:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:3, Bielina Václav 3:1, Hladík Ivo 2:2, Stránský Zdeněk 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Kbely A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 1:3, Zerkal Sergey 2:2, Novosad Rostislav 2:2, Handl Erich 3:1, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Schauer Patrik 3:1, Hanke Tomáš 1:3, Hrdý Jiří 2:2), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Arnošt 2:1, Fabian Jiří 2:0, Berný Lukáš 3:0, Čapek Karel 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 0:3, Kňažík Ondřej 0:3, Kobras Ludvík 0:3, Vytisk Václav 1:1), TJ Malešice C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 2:0, Skoupý Libor 1:1, Tomek Jakub 2:1, Rybenský Marek 3:0, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Mládek Bohuslav 0:2),
22. kolo:
SK Vršovice A - TJ Malešice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Marek 0:4, Pocar Jan 0:3, Polášek Lukáš 2:1, Dvořák Jiří ml. 3:1, body hostů: Zseller Jiří 2:2, Krauz Samuel 4:0, Skoupý Libor 1:2, Tomek Jakub 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - SK OAZA Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 1:3, Hoang Bien 2:1, Dolanský Roman 2:1, Jaroš Petr 4:0, body hostů: Čapek Karel 2:2, Koubek Arnošt 0:4, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - Slovan KST Bohnice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 1:2, Kobras Ludvík 0:2, Kňažík Ondřej 2:1, Kalíšek Jiří 0:3, body hostů: Cankař Radek 2:1, Novosad Rostislav 2:1, Zerkal Sergey 3:0, Handl Erich 1:1), TJ Sokol Kbely A - SK HAMR B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanke Tomáš 1:1, Poluk Alexandr 1:1, Hrdý Jiří 3:0, Svoboda Vladimír 3:0, WO 1:0, body hostů: Šinákl Jan 0:3, Maršíková Martina 1:2, Nosek David 0:2, Joska Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Dolní Měcholupy B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bielina Václav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Merhautová Alena 1:2, Nevmeržický Vadim 2:0, WO 3:0, body hostů: Vojta Martin 1:2, Mára Karel 0:3, Brož Josef 1:2, WO 0:3), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Martin 2:2, Handlová Natálie 2:2, Rulc Lukáš nejml. 4:0, Bláha Tomáš 1:3, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 3:1, Lukáč Michal 1:3, Shivashankar Bharadwaj Mithun 0:4),
5. třída A muži (RS-3A)
1. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Klindera Antonín 2:2, Litomiský Petr 2:2, Kňažík Ondřej 3:1, body hostů: Zseller Jiří 4:0, Dufek Stanislav 2:2, Jiřička Miroslav 1:3, Vanka Petr 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boloňský Andrej 1:2, Pour Lukáš 0:3, Slunéčko Jindřich 0:3, Drahota Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 2:2, WO 0:5), TTC Praha D - TJ Zelená Liška B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brýna Karel 0:3, Zahradník Václav 2:0, Mutl David 1:2, WO 0:4, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:1, Žďárský Zdeněk 1:1, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Karel 2:2, Racek Jiří 0:3, Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 3:1, body hostů: Kunert Ladislav 4:0, Stejskal Radek 3:1, Vránová Helena 0:3, Suchý Adam ml. 1:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 2:1, Manko Viktor 3:0, Kuttler Karel 0:2, Lodek Jan 4:0, Blaho Martin 1:0, body hostů: Hanke Tomáš 1:3, Klouček Martin 1:2, Kučera Dušan 1:2, Kubáň Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 0:10wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Filípek Martin 3:0, Šíp Martin 3:0, body hostů: Ťuík Jan 1:2, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Sochor David 1:2),
2. kolo:
TJ Malešice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiřička Miroslav 0:1, Zseller Jiří 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Vanka Petr 1:2, Bednář Petr 2:0, body hostů: Dalešický Josef 3:0, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 2:1, Sochor David 2:1), TJ Sokol Kbely B - SF SKK EL Niňo Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 2:1, Kubáň Tomáš 2:0, Klouček Martin 2:1, Hanke Tomáš 2:1, body hostů: Filípek Martin 1:2, Kořének František 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Pastorek Lukáš 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Petrovice I. E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 2:2, Gargulák František 1:2, Stejskal Radek 1:2, Kunert Ladislav 1:3, body hostů: Lodek Jan 3:1, Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 0:2, Blaho Martin 1:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 1:1, Konopa Josef 2:2, Žďárský Zdeněk 3:1, Holštein Jaroslav 1:3, Krieger Karel 1:1, body hostů: Studničný Jaromír 3:1, Klatovský Karel 1:3, Oppitz Karel 4:0, Racek Jiří 0:4), TJ Sokol Praha Podolí A - TTC Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Houček Jaroslav 0:3, Mutl David 1:1, Brýna Karel 0:2, Bárta Vít 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Nusle Praha G 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litomiský Petr 4:0, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 2:1, Kňažík Ondřej 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 3:0, Motlík Pavel 0:4, Pour Lukáš 0:3, Hedervári Robert 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Malešice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motlík Pavel 2:0, Wavrečka Ronald 2:0, Boloňský Andrej 2:1, Drahota Jiří 2:0, body hostů: Vanka Petr 0:3, Zseller Jiří 0:2, Jiřička Miroslav 1:1, Dufek Stanislav 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houček Jaroslav 1:1, Mutl David 0:2, Brýna Karel 0:3, Zahradník Václav 0:3, body hostů: Litomiský Petr 3:0, Kňažík Ondřej 3:0, Černý Ondřej 2:0, Erben Michal 1:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojovec Ondřej 4:0, Klatovský Karel 0:4, Studničný Jaromír 1:3, Oppitz Karel 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 2:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 3:0, Michálek Vojtěch 1:1, Blaho Martin 1:2, Lodek Jan 3:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 2:1, Konopa Josef 0:3, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:0, Filípek Martin 1:1, Kořének František 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, body hostů: Stejskal Radek 1:2, Vránová Helena 0:2, Gargulák František 0:2, Hruban Vladimír 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Kbely B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baxa Karel 0:3, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 0:3, Dalešický Josef 2:0, WO 2:0, body hostů: Hanke Tomáš 3:0, Klouček Martin 2:1, Kučera Dušan 2:1, Kubáň Tomáš 2:0, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Kbely B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zseller Jiří 2:2, Vanka Petr 0:4, Dufek Stanislav 2:2, Bednář Petr 4:0, body hostů: Jursa David 2:2, Hanke Tomáš 3:1, Kučera Dušan 2:2, Klouček Martin 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 1:3, Suchý Adam ml. 3:1, Gargulák František 0:4, Stejskal Radek 2:2, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 3:1, Najbertová Lucie 1:3), TJ Zelená Liška B - SF SKK EL Niňo Praha K 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 0:4, Konopa Josef 1:3, Holštein Jaroslav 3:0, Gerdžikov Svetoslav 3:1, body hostů: Filípek Martin 1:3, Kořének František 3:1, Brož Patrik 2:2, Pastorek Lukáš 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Petrovice I. E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Michal 1:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 1:0, WO 3:0, body hostů: Michálek Vojtěch 0:2, Blaho Martin 0:2, Sutnar Bohuslav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Erben Michal 0:3, Adámek Jiří 1:2, Kňažík Ondřej 2:2, body hostů: Hojovec Ondřej 4:0, Oppitz Karel 3:1, Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 2:1, Wavrečka Ronald 2:0, Slunéčko Jindřich 1:2, Drahota Jiří 3:0, body hostů: Houček Jaroslav 2:1, Mutl David 1:2, Jansa Jiří 0:3, Bárta Vít 0:2),
5. kolo:
TTC Praha D - TJ Malešice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 0:3, Mutl David 1:2, Bárta Vít 0:3, Houček Jaroslav 2:1, body hostů: Bednář Petr 3:0, Zseller Jiří 1:2, Dufek Stanislav 2:1, Jiřička Miroslav 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studničný Jaromír 3:1, Racek Jiří 1:3, Oppitz Karel 3:1, Hojovec Ondřej 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 4:0, Drahota Jiří 1:1, Motlík Pavel 1:3, Pour Lukáš 0:4, Boloňský Andrej 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Nové Vysočany C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 1:2, Sutnar Bohuslav 0:3, Lodek Jan 3:0, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Černý Ondřej 2:1, Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 2:1), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Praha Podolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 1:2, Pastorek Lukáš 3:0, body hostů: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 0:2, Kolařík Ivan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baxa Karel 3:0, Ťuík Jan 0:2, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 1:2, Samohejl Erich 0:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Kubáň Tomáš 3:1, Jursa David 1:2, Klouček Martin 4:0, body hostů: Suchý Adam ml. 2:2, Stejskal Radek 1:3, Vránová Helena 1:3, Gargulák František 1:2),
6. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zseller Jiří 3:0, Vanka Petr 1:1, Dufek Stanislav 2:1, Bednář Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 3:0, Gargulák František 0:3, Krukovskij Vladislav 0:3, WO 1:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Kbely B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 1:3, Gerdžikov Svetoslav 2:0, Mikšátko Roman 2:1, Žďárský Zdeněk 1:3, Samohejl Erich 0:1, body hostů: Jursa David 0:4, Hanke Tomáš 3:1, Klouček Martin 2:1, Kučera Dušan 3:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Dalešický Josef 2:2, Baxa Karel 0:4, Ťuík Jan 1:2, Dalešický Tomáš 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - SF SKK EL Niňo Praha K 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 0:3, Kňažík Ondřej 1:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 3:0, Brož Patrik 2:1, Filípek Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Petrovice I. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motlík Pavel 2:1, Wavrečka Ronald 2:1, Boloňský Andrej 1:2, Drahota Jiří 3:0, body hostů: Lodek Jan 3:0, Michálek Vojtěch 1:2, Blaho Martin 0:3, Kuttler Karel 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TTC Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojovec Ondřej 3:1, Klatovský Karel 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Oppitz Karel 3:1, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Mutl David 1:3, Brýna Karel 2:1, Bárta Vít 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Malešice D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Karel 1:1, Studničný Jaromír 2:0, Oppitz Karel 2:1, Hojovec Ondřej 3:0, body hostů: Zseller Jiří 0:3, Vanka Petr 0:3, Jiřička Miroslav 1:1, Dufek Stanislav 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TTC Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 4:0, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 1:2, Lodek Jan 2:2, body hostů: Zahradník Václav 3:1, Brýna Karel 2:2, Mutl David 0:3, Bárta Vít 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Nusle Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 4:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 2:1, Pastorek Lukáš 1:3, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 2:1, Boloňský Andrej 0:3, Hedervári Robert 1:2, Adámek Miroslav 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Dalešický Tomáš 2:2, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 1:3, body hostů: Kňažík Ondřej 4:0, Litomiský Petr 1:3, Černý Ondřej 1:3, Erben Michal 2:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Dušan 4:0, Kubáň Tomáš 1:3, Klouček Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 1:2, Kolařík Ivan 1:2, Záhorský Vladislav 0:3, WO 5:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 0:4, Mikšátko Roman 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 3:1, body hostů: Stejskal Radek 4:0, Suchý Adam ml. 3:1, Kunert Ladislav 1:2, Gargulák František 1:2),
8. kolo:
TJ Malešice D - TJ Zelená Liška B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vanka Petr 0:3, Jiřička Miroslav 3:0, Dufek Stanislav 0:1, Bednář Petr 4:0, Zseller Jiří 1:1, body hostů: Žďárský Zdeněk 2:2, Pavlíček Ladislav 0:3, Krieger Karel 2:1, Levý Jiří 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Kunert Ladislav 2:1, Vránová Helena 0:3, Gargulák František 0:2, Hruban Vladimír 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:1, Erben Michal 2:1, Černý Ondřej 2:1, Kňažík Ondřej 2:1, body hostů: Klouček Martin 0:3, Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:1, Dusílek Jaromír 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvačilová Petra 0:4, Motlík Pavel 1:2, Hedervári Robert 1:2, Drahota Jiří 3:0, Pour Lukáš 0:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 3:1, Dalešický Tomáš 1:2, Baxa Karel 1:2), TTC Praha D - SF SKK EL Niňo Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brýna Karel 0:4, Houček Jaroslav 4:0, Mutl David 0:4, Zahradník Václav 3:1, body hostů: Brož Patrik 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, Filípek Martin 3:1, Kořének František 2:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Petrovice I. E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studničný Jaromír 1:3, Klatovský Karel 2:2, Oppitz Karel 1:2, Hojovec Ondřej 4:0, body hostů: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 3:1, Blaho Martin 1:3, Kuttler Karel 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 3:0, Michálek Vojtěch 3:0, Blaho Martin 0:2, Lodek Jan 3:1, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Zseller Jiří 1:3, Vanka Petr 1:2, Jiřička Miroslav 2:1, Dufek Stanislav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 0:3, Klatovský Karel 0:2, Oppitz Karel 1:1, Studničný Jaromír 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 1:3, Baxa Karel 1:3, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Houček Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 3:1, Mutl David 3:1, Trmota Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:0, Klouček Martin 2:1, Jursa David 3:0, body hostů: Motlík Pavel 0:3, Adámek Miroslav 1:2, Boloňský Andrej 0:3, Nesvačilová Petra 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargulák František 0:3, Kunert Ladislav 0:3, Suchý Adam ml. 1:2, Stejskal Radek 2:2, body hostů: Litomiský Petr 4:0, Kňažík Ondřej 3:0, Adámek Jiří 1:2, Erben Michal 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 3:1, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 2:0, body hostů: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3),
10. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 4:0, Vanka Petr 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Skoupý Libor 4:0, body hostů: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Zelená Liška B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Jiří 1:2, Černý Ondřej 3:0, Jonák Přemysl 1:2, Kňažík Ondřej 3:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 2:1, Pavlíček Ladislav 0:3, Krieger Karel 2:1, Mikšátko Roman 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 2:2, Motlík Pavel 3:1, Boloňský Andrej 2:2, Drahota Jiří 2:1, Pour Lukáš 0:1, body hostů: Stejskal Radek 2:2, Kunert Ladislav 3:1, Gargulák František 0:4, Vránová Helena 2:2), TTC Praha D - TJ Sokol Kbely B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Václav 3:1, Brýna Karel 2:1, Mutl David 1:2, Horák Dominik 3:1, body hostů: Jursa David 4:0, Klouček Martin 1:3, Kučera Dušan 0:3, Hrubý Jan 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojovec Ondřej 3:1, Klatovský Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 1:3, body hostů: Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 2:2, Dalešický Tomáš 2:2, Lösterová Anna 2:2), TJ Sokol Petrovice I. E - SF SKK EL Niňo Praha K 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lodek Jan 1:1, Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 1:2, Manko Viktor 2:2, Blaho Martin 0:1, body hostů: Filípek Martin 3:1, Kořének František 2:1, Pastorek Lukáš 1:2, Gajda Jonáš 3:0),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Malešice D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:1, Kořének František 2:0, Brož Patrik 1:2, Filípek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Jiřička Miroslav 2:1, Vanka Petr 1:2, Dufek Stanislav 0:3, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 3:0, Baxa Karel 1:2, Lösterová Anna 1:2, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Manko Viktor 2:1, Michálek Vojtěch 1:2, Blaho Martin 1:2, Kuttler Karel 0:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Martin 1:1, Kučera Dušan 2:0, Kubáň Tomáš 2:1, Jursa David 3:0, body hostů: Hojovec Ondřej 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 0:2, Racek Jiří 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Praha D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunert Ladislav 1:2, Gargulák František 0:2, Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 1:2, body hostů: Horák Dominik 3:0, Zahradník Václav 3:0, Houček Jaroslav 3:0, Brýna Karel 0:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 3:1, Konopa Josef 1:3, Holštein Jaroslav 3:1, Gerdžikov Svetoslav 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 3:1, Motlík Pavel 2:2, Nesvačilová Petra 0:2, Boloňský Andrej 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:1, body hostů: Adámek Jiří 0:3, Erben Michal 1:2, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:2),
12. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Stanislav 0:3, Mareš Petr 0:3, Vanka Petr 1:2, Skoupý Libor 3:1, body hostů: Kňažík Ondřej 4:0, Litomiský Petr 2:1, Černý Ondřej 1:2, Jonák Přemysl 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 1:2, Drahota Jiří 1:1, Hedervári Robert 0:3, Motlík Pavel 0:2, Pour Lukáš 0:1), TJ Zelená Liška B - TTC Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konopa Josef 0:3, Gerdžikov Svetoslav 2:1, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 2:2, body hostů: Horák Dominik 4:0, Brýna Karel 1:2, Martykiewiecz Dušan 2:1, Houček Jaroslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Helena 1:3, Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 2:2, Stejskal Radek 3:1, body hostů: Hojovec Ondřej 4:0, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 2:2, Klatovský Karel 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Petrovice I. E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Kubáň Tomáš 2:2, Hanke Tomáš 1:3, Klouček Martin 4:0, body hostů: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 2:2, Blaho Martin 1:3, Kuttler Karel 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK EL Niňo Praha K 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 0:4, Baxa Karel 3:1, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Filípek Martin 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, Brož Patrik 2:2, Kořének František 1:2),
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 3:0, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Jiřička Miroslav 2:2, Skoupý Libor 1:2, Vanka Petr 0:3, Mareš Petr 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Martin 1:2, Kořének František 3:0, Brož Patrik 2:1, Gajda Jonáš 3:1, body hostů: Jursa David 2:2, Klouček Martin 0:3, Kučera Dušan 1:2, Hanke Tomáš 0:1, Kubáň Tomáš 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 4:0, Rod Karel 1:3, Blaho Martin 3:1, Lodek Jan 2:2, body hostů: Stejskal Radek 2:2, Kunert Ladislav 3:1, Vránová Helena 1:3, Hruban Vladimír 0:4), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Zelená Liška B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 0:3, Hojovec Ondřej 2:2, body hostů: Žďárský Zdeněk 4:0, Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 2:1, Mikšátko Roman 1:2), TTC Praha D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:1, Brýna Karel 2:1, Mutl David 1:2, Zahradník Václav 3:0, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 2:1, Wavrečka Ronald 2:1, Motlík Pavel 2:1, Drahota Jiří 2:0, Prokeš Jan 0:1, body hostů: Kňažík Ondřej 2:1, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:3, Klindera Antonín 0:3),
14. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 3:0, Mareš Petr 1:2, Vanka Petr 0:3, Bednář Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 2:1, Adámek Miroslav 1:2, Pour Lukáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jonák Přemysl 0:1, Adámek Jiří 0:2, Litomiský Petr 1:1, WO 0:5, body hostů: Zahradník Václav 2:0, Houček Jaroslav 1:0, Brýna Karel 0:1, Martykiewiecz Dušan 1:0, WO 5:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 0:4, Bicek Kryštof 1:3, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 3:1, Klatovský Karel 2:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Petrovice I. E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krieger Karel 1:1, Gerdžikov Svetoslav 2:0, Žďárský Zdeněk 1:1, Konopa Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Sutnar Bohuslav 0:3, Kuttler Karel 0:3, Lodek Jan 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SF SKK EL Niňo Praha K 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 1:2, Gargulák František 0:2, Kunert Ladislav 0:3, Stejskal Radek 1:2, body hostů: Brož Patrik 3:0, Kořének František 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, Novotný Miroslav 0:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Hanke Tomáš 2:2, Klouček Martin 2:2, Jursa David 3:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 0:4, Vokál Jan 0:4, Dalešický Tomáš 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Kbely B - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 1:2, Hanke Tomáš 2:1, Klouček Martin 1:2, Jursa David 4:0, body hostů: Jiřička Miroslav 3:1, Mareš Petr 0:3, Vanka Petr 1:2, Skoupý Libor 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:2, Lösterová Anna 2:2, Dalešický Tomáš 1:2, Ťuík Jan 1:3, body hostů: Stejskal Radek 3:1, Kunert Ladislav 2:2, Vránová Helena 3:1, Gargulák František 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 2:0, Filípek Martin 2:0, Kořének František 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 0:3, Konopa Josef 0:2, Mikšátko Roman 0:2, Krieger Karel 0:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Praha Podolí A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blaho Martin 0:2, Kuttler Karel 0:2, Sutnar Bohuslav 1:1, WO 0:4, body hostů: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:0, Kolařík Ivan 2:0, Záhorský Vladislav 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oppitz Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 1:2, Hojovec Ondřej 4:0, body hostů: Kňažík Ondřej 3:1, Černý Ondřej 1:3, Jonák Přemysl 2:2, Adámek Jiří 0:3), TTC Praha D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Václav 2:0, Houček Jaroslav 2:1, Martykiewiecz Dušan 1:2, Horák Dominik 2:0, Brýna Karel 0:1, WO 1:0, body hostů: Prokeš Jan 0:3, Drahota Jiří 2:0, Motlík Pavel 2:1, Pour Lukáš 0:3, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Malešice D - TTC Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Libor 2:2, Jiřička Miroslav 2:2, Mareš Petr 0:3, Bednář Petr 3:1, Marek Jaroslav 0:1, body hostů: Martykiewiecz Dušan 4:0, Zahradník Václav 1:3, Houček Jaroslav 2:2, Brýna Karel 2:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motlíková Ilona 4:0, Motlík Pavel 3:1, Pour Lukáš 1:3, Drahota Jiří 0:1, WO 0:4, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Klatovský Karel 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Petrovice I. E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonák Přemysl 2:1, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 1:3, body hostů: Manko Viktor 3:1, Lodek Jan 2:1, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 0:2, Blaho Martin 1:0), TJ Sokol Praha Podolí A - SF SKK EL Niňo Praha K 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 0:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2, Makal František 0:2, body hostů: Filípek Martin 2:1, Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 1:2, Kořének František 3:0), TJ Zelená Liška B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopa Josef 0:4, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 2:1, Žďárský Zdeněk 1:3, Krieger Karel 0:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Kbely B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 1:2, Gargulák František 0:3, Kunert Ladislav 2:1, Stejskal Radek 1:3, body hostů: Klouček Martin 4:0, Kubáň Tomáš 1:2, Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 0:2, Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 2:2, Stejskal Radek 3:1, Vránová Helena 0:2, body hostů: Bednář Petr 3:1, Skoupý Libor 3:1, Jiřička Miroslav 2:2, Vanka Petr 1:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 2:0, Hrubý Jan 2:0, Klouček Martin 3:0, Hanke Tomáš 1:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 0:3, Holštein Jaroslav 0:2, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:2, Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 1:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Vladimír 3:0, Pastorek Lukáš 1:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Gajda Jonáš 4:0, body hostů: Litomiský Petr 2:2, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:3, Adámek Jiří 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lodek Jan 3:0, Michálek Vojtěch 2:0, Blaho Martin 0:2, Manko Viktor 3:0, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Motlík Pavel 1:2, Boloňský Andrej 1:2, Hedervári Robert 1:2, Pour Lukáš 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:0, Zahradník Václav 2:0, Brýna Karel 2:0, Horák Dominik 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 0:2, Oppitz Karel 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2),
18. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 2:0, Skoupý Libor 1:1, Dufek Stanislav 0:1, Bednář Petr 3:0, Marek Jaroslav 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:2, Studničný Jaromír 0:3, Racek Jiří 1:1, Klatovský Karel 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houček Jaroslav 2:2, Brýna Karel 1:3, Zahradník Václav 3:1, Martykiewiecz Dušan 2:2, body hostů: Manko Viktor 4:0, Lodek Jan 3:1, Blaho Martin 0:4, Kuttler Karel 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK EL Niňo Praha K 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motlík Pavel 0:2, Hedervári Robert 0:2, Boloňský Andrej 0:3, Wavrečka Ronald 1:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, Kořének František 1:1, Filípek Martin 2:0), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonák Přemysl 0:2, Adámek Jiří 0:2, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 1:1, body hostů: Dalešický Josef 3:0, Ťuík Jan 2:0, Baxa Karel 1:1, Dalešický Tomáš 2:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Kbely B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Hanke Tomáš 3:1, Kučera Dušan 1:3, Klouček Martin 2:1, Hrubý Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Zelená Liška B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 1:3, Hladík Ivo 3:0, Stejskal Radek 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 2:2, Gerdžikov Svetoslav 3:1, Krieger Karel 0:4, Konopa Josef 1:2),
19. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Malešice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencálek Jiří 1:1, Faistaver Patrik 2:0, Žďárský Zdeněk 3:0, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Konopa Josef 1:0, WO 1:0, body hostů: Bednář Petr 1:2, Jiřička Miroslav 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Vanka Petr 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gargulák František 1:2, Kunert Ladislav 1:2, Suchý Adam ml. 2:1, Stejskal Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 4:0, Kolařík Ivan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Martin 3:1, Kubáň Tomáš 4:0, Kučera Dušan 0:4, Hanke Tomáš 1:3, body hostů: Kňažík Ondřej 3:1, Litomiský Petr 2:2, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 2:0, Sochor David 1:1, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Wavrečka Ronald 1:2, Motlík Pavel 1:2, Hedervári Robert 0:2, Pour Lukáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TTC Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 1:1, Pastorek Lukáš 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Houček Jaroslav 1:2, Brýna Karel 0:2, Jansa Jiří 0:2, Zahradník Václav 0:1, Mutl David 0:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lodek Jan 2:2, Michálek Vojtěch 3:0, Blaho Martin 1:1, Manko Viktor 4:0, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Oppitz Karel 1:3, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 1:2),
20. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 3:0, Mareš Petr 0:2, Marek Jaroslav 2:1, Skoupý Libor 3:0, body hostů: Lodek Jan 2:1, Blaho Martin 1:2, Kuttler Karel 0:3, Sutnar Bohuslav 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - SF SKK EL Niňo Praha K 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 1:3, Studničný Jaromír 1:3, Oppitz Karel 3:1, Hojovec Ondřej 3:1, body hostů: Pastorek Lukáš 2:2, Gajda Jonáš 2:2, Novotný Miroslav 1:3, Kaucký Vladimír 3:1), TTC Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vít 1:3, Brýna Karel 2:2, Zahradník Václav 3:1, Houček Jaroslav 2:2, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Sochor David 3:1, Ťuík Jan 1:3, Koutník Roman 0:4), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Kbely B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wavrečka Ronald 4:0, Motlík Pavel 2:2, Pour Lukáš 1:3, Drahota Jiří 1:1, Boloňský Andrej 1:1, body hostů: Klouček Martin 1:3, Hanke Tomáš 3:1, Hrubý Jan 1:3, Kučera Dušan 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:3, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 2:2, Kňažík Ondřej 3:1, body hostů: Hladík Ivo 3:1, Stejskal Radek 3:1, Kunert Ladislav 1:3, Gargulák František 1:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Zelená Liška B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 0:4, Kolařík Ivan 1:3, body hostů: Holštein Jaroslav 2:2, Faistaver Patrik 1:3, Žďárský Zdeněk 2:2, Gerdžikov Svetoslav 4:0),
21. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Malešice D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Bednář Petr 1:3, Skoupý Libor 2:2, Jiřička Miroslav 2:1, Mareš Petr 0:2, Vanka Petr 0:1), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holštein Jaroslav 2:2, Vencálek Jiří 3:1, Žďárský Zdeněk 1:2, Faistaver Patrik 2:2, body hostů: Kňažík Ondřej 2:2, Litomiský Petr 3:1, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Nusle Praha G 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargulák František 0:3, Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 0:3, Hladík Ivo 2:1, body hostů: Wavrečka Ronald 3:0, Drahota Jiří 3:0, Motlík Pavel 2:1, Boloňský Andrej 2:1), TJ Sokol Kbely B - TTC Praha D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťuík Jan 3:1, Baxa Karel 1:3, Dalešický Tomáš 1:3, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:3, Oppitz Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 2:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Petrovice I. E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:0, Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Pastorek Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Michálek Vojtěch 0:2, Blaho Martin 0:2, Kuttler Karel 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Malešice D - SF SKK EL Niňo Praha K 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vanka Petr 0:2, Jiřička Miroslav 0:2, Marek Jaroslav 2:1, Bednář Petr 0:3, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Pastorek Lukáš 2:1, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 1:2, Kuttler Karel 1:2, Lodek Jan 3:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Baxa Karel 0:4, Dalešický Tomáš 1:2, Ťuík Jan 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studničný Jaromír 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Oppitz Karel 2:1, Klatovský Karel 0:3, WO 4:0, body hostů: Hanke Tomáš 4:0, Klouček Martin 3:1, Kučera Dušan 2:2, WO 0:4), TTC Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:0wo (Hosté se po předchozí omluvě nedostavili. Nemají v tomto termínu aspoň 3 hráče a utkání nelze v tomto kole přeložit.), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Zelená Liška B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota Jiří 2:1, Boloňský Andrej 1:2, Motlík Pavel 2:1, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 2:2, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 1:2, Krieger Karel 0:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Kňažík Ondřej 4:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 0:3, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 1:2),
5. třída B muži (RS-3B)
1. kolo:
Slovan KST Bohnice H - SF SKK EL Niňo Praha L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoňová Tereza 3:1, Handl Erich 3:1, Chaloupek Petr 3:1, Bednárik Martin 0:4, body hostů: Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 1:3, Ezr Petr 4:0, Šrytr Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Běchovice II C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 1:3, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Šrámek Daniel 3:1, Lomský Gustav 4:0, body hostů: Farář Petr 3:1, Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 2:2, Rejent Martin 0:4), TJ Sokol Žižkov D - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 4:0, Elčkner Miroslav 0:3, Čermák Jiří 1:2, Fusová Anička 3:1, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 1:3, Diblík Radek 1:2, Hložek Vojtěch 1:2), TJ Orion Praha C - TTC Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Svatoň Petr 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Moravec Lukáš 0:2, Fejks Michal 0:2, Fiala Aleš 0:2, Ruzha Lumír 0:2), VŠSK MFF Praha A - SK Slivenec B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Winter Daniel 2:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 2:1, Vošický Otto 2:0, WO 3:0, body hostů: Šimánek Lubomír 1:2, Vobruba Aleš 1:2, Svoboda Milan 0:3, WO 0:3), TJ Pankrác E - SK Start Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:3, Bauer Radek 2:2, Pejchal Vlastimil 1:2, Peštuka Zdeněk 4:0, body hostů: Botek Radomír 3:1, Bajtler Martin 3:1, Hrazdira Adam 0:4, Trnovský Ivo 1:2),
2. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - SK Start Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr František 2:1, Vyvadil Jiří 1:1, Kozel Rudolf 2:1, Ezr Petr 3:0, body hostů: Botek Radomír 1:2, Bajtler Martin 1:2, Vystrčil Tomáš 0:3, Trnovský Ivo 1:1), SK Slivenec B - TJ Pankrác E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 1:2, Jůzek Karel 2:1, Vobruba Aleš 0:3, Šimánek Lubomír 1:3, body hostů: Pastír Jiří 4:0, Holub Martin 2:1, Pejchal Vlastimil 3:0, Bauer Radek 0:3), TTC Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:2, Ruzha Lumír 3:0, Haba Martin 2:1, Fejks Michal 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Winter Daniel 0:3, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Orion Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:1, Diblík Radek 1:2, Ruml Jiří 2:1, Petira Martin 3:0, body hostů: Bláha Jaroslav 2:1, Hrubec Vladimír 2:1, Krejsa Josef 0:3, Jirák Jiří 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Žižkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 0:4, Sejpka Ladislav 1:3, Nagy Ondrej 3:0, Chmelík David 3:1, body hostů: Traxler Jan 2:2, Elčkner Miroslav 3:1, Fusová Anička 2:2, Čermák Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice H - TJ AVIA Čakovice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Ondřej 1:3, Bartoňová Tereza 1:2, Chaloupek Petr 2:1, Handl Erich 1:3, body hostů: Havlíková Jana 2:2, Šrámek Daniel 4:0, Němický Jiří 2:1, Říha Karel 1:2),
3. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 2:0, Říha Karel 2:0, Vaňásek Jiří ml. 2:0, Šrámek Daniel 1:1, WO 2:0, body hostů: Kotrč Michal 0:3, Ezr František 0:1, Ezr Petr 1:1, Šrytr Petr 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Žižkov D - Slovan KST Bohnice H 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 3:1, Čermák Jiří 0:3, Olach Miloslav 1:2, Fusová Anička 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 3:1, Bartoňová Tereza 2:2, Kadavý Ondřej 0:3, Bednárik Martin 1:2), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Jaroslav 3:0, Svatoň Petr 1:1, Jirák Jiří 1:1, Huleš Jiří 3:0, Dušek Zdeněk 1:0, body hostů: Nagy Ondrej 1:2, Dvořák Petr 1:2, Rezek Jan st. 0:3, Perníkář Tomáš 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 3:1, body hostů: Petira Martin 2:2, Ruml Jiří 2:2, Zimmel Václav 1:2, Hložek Vojtěch 1:2), TJ Pankrác E - TTC Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 2:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Holub Martin 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Filip Miroslav 0:3, Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 0:2, Haba Martin 0:2), SK Start Praha C - SK Slivenec B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:2, Bajtler Martin 2:2, Suková Helena 0:3, Potůček Václav 1:3, body hostů: Třesohlavý Josef 4:0, Jůzek Karel 3:1, Kop František 3:1, Šimánek Lubomír 0:3),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - SK Slivenec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Rudolf 1:3, Vyvadil Jiří 1:3, Khozeuly Yedil 1:3, Ezr Petr 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 3:1, Jůzek Karel 3:1, Hartmann Miroslav 0:4, Kop František 3:1), TTC Praha C - SK Start Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:3, Ruzha Lumír 4:0, Haba Martin 3:1, Fejks Michal 1:3, body hostů: Hrazdira Adam 2:2, Botek Radomír 2:2, Suková Helena 1:3, Trnovský Ivo 2:2), TJ ABC Branik C - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruml Jiří 1:1, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Zimmel Václav 1:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:0, Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 2:0, Holub Martin 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 2:1, Sejpka Ladislav 2:0, Rejent Martin 1:2, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 0:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Orion Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednárik Martin 0:3, Kadavý Ondřej 0:2, Novotný Marek 1:2, Chaloupek Petr 2:1, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Bláha Jaroslav 3:0, Svatoň Petr 1:2, Jirák Jiří 1:1), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 3:0, Říha Karel 0:3, Havlíková Jana 1:2, Šrámek Daniel 0:4, body hostů: Fusová Anička 3:1, Čermák Jiří 3:0, Elčkner Miroslav 1:2, Olach Miloslav 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov D - SF SKK EL Niňo Praha L 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 2:2, Čermák Jiří 2:2, Olach Miloslav 1:3, Fusová Anička 3:1, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 2:2, Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 1:3), TJ Orion Praha C - TJ AVIA Čakovice G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Vladimír 2:2, Bláha Jaroslav 3:1, Jirák Jiří 0:3, Huleš Jiří 4:0, body hostů: Šrámek Daniel 2:2, Havlíková Jana 3:1, Vaňásek Jiří ml. 1:3, Říha Karel 0:3), VŠSK MFF Praha A - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 1:2, body hostů: Chaloupek Petr 0:2, Handl Erich 2:1, Bartoňová Tereza 0:3, Kadavý Ondřej 1:1, Bednárik Martin 0:1), TJ Pankrác E - TJ Sokol Běchovice II C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Bauer Radek 2:1, Pastír Jiří 2:1, body hostů: Chmelík David 2:1, Dvořák Petr 1:2, Nagy Ondrej 0:3, Rejent Martin 0:2), SK Start Praha C - TJ ABC Branik C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 3:1, Trnovský Ivo 1:3, Hrazdira Adam 1:3, Bajtler Martin 2:2, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 3:1, Diblík Radek 0:4, Hložek Vojtěch 3:1), SK Slivenec B - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třesohlavý Josef 2:1, Kop František 2:1, Hartmann Miroslav 1:2, Jůzek Karel 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 1:2, Ruzha Lumír 1:2, Haba Martin 0:3),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 2:2, Ezr František 2:1, Khozeuly Yedil 1:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 0:3, Fiala Aleš 1:2), TJ ABC Branik C - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Vojtěch 0:3, Diblík Radek 2:1, Ruml Jiří 2:1, Hlaváček Petr 0:4, body hostů: Jůzek Karel 2:2, Třesohlavý Josef 3:0, Kop František 2:1, Hartmann Miroslav 2:1), TJ Sokol Běchovice II C - SK Start Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 1:1, Dvořák Petr 2:0, Sejpka Ladislav 3:0, Farář Petr 2:0, body hostů: Botek Radomír 0:3, Suková Helena 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Trnovský Ivo 1:1), Slovan KST Bohnice H - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:2, Handl Erich 0:2, Bartoňová Tereza 0:3, Kadavý Ondřej 1:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 1:1, Holub Martin 2:0), TJ AVIA Čakovice G - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 2:0, Říha Karel 1:1, Černý Jakub 2:1, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:2, Milota Martin 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ Orion Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 3:0, Traxler Jan 1:2, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 3:1, body hostů: Bláha Jaroslav 2:2, Hrubec Vladimír 2:1, Svatoň Petr 0:3, Krejsa Josef 0:3),
7. kolo:
TJ Orion Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 3:1, Hrubec Vladimír 2:1, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 1:3, Ezr František 1:2, Vyvadil Jiří 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Žižkov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 1:2, body hostů: Fusová Anička 2:1, Traxler Jan 3:0, Elčkner Miroslav 1:2, Čermák Jiří 3:0), TJ Pankrác E - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 1:2, Holub Martin 1:2, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Němický Jiří 1:2, Havlíková Jana 2:1, Říha Karel 1:2, Herčík Lubomír 0:3), SK Start Praha C - Slovan KST Bohnice H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 1:1, Nacher Patrik 2:0, Trnovský Ivo 2:1, Bajtler Martin 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:2, Handl Erich 0:3, Bednárik Martin 1:1, Novotný Marek 0:2), SK Slivenec B - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třesohlavý Josef 3:1, Jůzek Karel 3:1, Hrbek Ivan 1:2, Hartmann Miroslav 3:1, body hostů: Farář Petr 1:3, Dvořák Petr 4:0, Sejpka Ladislav 0:4, Nagy Ondrej 0:3), TTC Praha C - TJ ABC Branik C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:2, Fiala Aleš 2:1, Haba Martin 2:1, Fejks Michal 3:1, body hostů: Zimmel Václav 2:2, Diblík Radek 1:2, Král Ludvík st. 2:1, Král Jakub 0:3),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ ABC Branik C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 2:2, Vyvadil Jiří 1:2, Ezr František 2:2, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 1:3, Šimon Milan 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Praha C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 1:0, Nagy Ondrej 2:0, Rejent Martin 1:2, Farář Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Fejks Michal 1:2, Haba Martin 0:3, Smíšek Jaroslav 1:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice H - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:1, Chaloupek Petr 2:1, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Jůzek Karel 2:1, Přeučil Jiří 1:2, Hrbek Ivan 0:3), TJ AVIA Čakovice G - SK Start Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 2:2, Vaňásek Jiří ml. 3:1, Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 1:3, body hostů: Potůček Václav 2:2, Hrazdira Adam 0:4, Suková Helena 3:1, Trnovský Ivo 4:0), TJ Sokol Žižkov D - TJ Pankrác E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 0:4, Traxler Jan 1:3, Čermák Jiří 2:1, Fusová Anička 2:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 4:0, Pastír Jiří 2:2, Pejchal Vlastimil 3:1, Holub Martin 1:2), TJ Orion Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 3:0, Bláha Jaroslav 2:0, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Winter Daniel 1:2, Patho Róbert 1:2, Patho Gabriel 0:2),
9. kolo:
VŠSK MFF Praha A - SF SKK EL Niňo Praha L 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 2:2, body hostů: Ezr Petr 4:0, Kotrč Michal 3:0, Vyvadil Jiří 0:3, Šrytr Petr 1:2), TJ Pankrác E - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 1:3, Pastír Jiří 2:2, Pejchal Vlastimil 2:2, Peštuka Zdeněk 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 2:2, Bláha Jaroslav 0:4), SK Start Praha C - TJ Sokol Žižkov D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdira Adam 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Jeřábek Pavel 0:2, Botek Radomír 0:2, body hostů: Traxler Jan 2:0, Fusová Anička 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Čermák Jiří 2:0), SK Slivenec B - TJ AVIA Čakovice G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třesohlavý Josef 0:2, Vobruba Aleš 0:2, Přeučil Jiří 0:2, Hartmann Miroslav 0:2, body hostů: Dvořáková Lucie 2:0, Vaňásek Jiří ml. 2:0, Němický Jiří 2:0, Říha Karel 2:0), TTC Praha C - Slovan KST Bohnice H 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haba Martin 3:1, Szilágyi Tomáš 3:1, Fejks Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Kadavý Ondřej 2:1, Chaloupek Petr 1:2, Bednárik Martin 1:2, Handl Erich 0:3, WO 5:0), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 0:4, Hlaváček Petr 0:3, Ruml Jiří 3:0, Petira Martin 3:1, body hostů: Farář Petr 3:1, Dvořák Petr 2:2, Sejpka Ladislav 1:2, Nagy Ondrej 2:1),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 3:1, Šrytr Petr 0:4, Vyvadil Jiří 2:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Nagy Ondrej 2:2, Dvořák Petr 1:3, Chmelík David 3:1, Brůček František 1:3), Slovan KST Bohnice H - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 3:0, Bartoňová Tereza 2:1, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 2:1, body hostů: Diblík Radek 1:2, Petira Martin 2:1, Zimmel Václav 1:2, Hlaváček Petr 0:3), TJ AVIA Čakovice G - TTC Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 3:1, Štěpánek Tomáš 0:4, Němický Jiří 3:1, body hostů: Moravec Lukáš 4:0, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 1:3, Haba Martin 2:2), TJ Sokol Žižkov D - SK Slivenec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 2:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Fusová Anička 2:0, body hostů: Třesohlavý Josef 0:2, Hartmann Miroslav 0:2, Hrbek Ivan 0:2, Svoboda Milan 0:2), TJ Orion Praha C - SK Start Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Bláha Jaroslav 2:0, Hrubec Vladimír 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Nacher Patrik 0:3, Botek Radomír 0:3, Trnovský Ivo 0:2, Hrazdira Adam 1:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 1:1, Patho Gabriel 0:2, Patho Róbert 0:3, Winter Daniel 0:3, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Holub Martin 2:0, Bauer Radek 1:1),
11. kolo:
TJ Pankrác E - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 1:1, Pejchal Vlastimil 2:0, Bauer Radek 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Ezr Petr 2:1, Ezr František 0:3, Khozeuly Yedil 0:2, Lanžhotský Vojtěch 0:2), SK Start Praha C - VŠSK MFF Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potůček Václav 0:3, Vystrčil Tomáš 0:1, Hrazdira Adam 1:2, Botek Radomír 2:1, Trnovský Ivo 0:2, body hostů: Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 2:1), SK Slivenec B - TJ Orion Praha C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůzek Karel 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Maršálek Petr 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Bláha Jaroslav 4:0, Svatoň Petr 3:1, Jirák Jiří 2:2, WO 0:4), TTC Praha C - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 0:2, Fiala Aleš 0:2, Haba Martin 0:3, Moravec Lukáš 1:1, body hostů: Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:1, Čermák Jiří 2:0), TJ ABC Branik C - TJ AVIA Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:1, Král Ludvík st. 0:4, Šimon Milan 1:3, Ruml Jiří 3:1, body hostů: Němický Jiří 2:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, Šrámek Daniel 1:3, Říha Karel 2:2), TJ Sokol Běchovice II C - Slovan KST Bohnice H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:0, Procházka Ivan st. 2:1, Perníkář Tomáš 0:3, Farář Petr 3:0, body hostů: Handl Erich 2:1, Chaloupek Petr 1:2, Novotný Marek 1:2, Pražák Bohumil 0:3),
12. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - Slovan KST Bohnice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 2:2, Ezr František 2:2, Kozel Rudolf 1:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:3, Kadavý Ondřej 3:1, Bartoňová Tereza 1:3, Bednárik Martin 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ AVIA Čakovice G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Perníkář Tomáš 1:2, Brůček František 1:2, Farář Petr 4:0, body hostů: Němický Jiří 1:3, Havlíková Jana 2:2, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Žižkov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 3:0, Hložek Vojtěch 3:0, Král Ludvík st. 0:3, Zimmel Václav 3:0, body hostů: Fusová Anička 1:2, Čermák Jiří 1:2, Traxler Jan 1:2, Elčkner Miroslav 0:3), TTC Praha C - TJ Orion Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 2:2, Haba Martin 1:2, Fiala Aleš 2:1, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Dang Tuan Dat 3:1, Jirák Jiří 0:4, Krejsa Josef 0:3, Bláha Jaroslav 2:1), SK Slivenec B - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 2:1, Jůzek Karel 3:0, Kop František 1:2, Helcl Daniel 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3, Milota Martin 0:3), SK Start Praha C - TJ Pankrác E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 1:2, Trnovský Ivo 1:2, Potůček Václav 0:3, Suková Helena 1:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:1, Pastír Jiří 3:0, Bauer Radek 3:0, Holub Martin 1:2),
13. kolo:
SK Start Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnovský Ivo 1:1, Potůček Václav 1:1, Hrazdira Adam 1:2, Botek Radomír 2:1, WO 5:0, body hostů: Ezr Petr 4:0, Ezr František 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, WO 0:5), TJ Pankrác E - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 2:1, Pastír Jiří 3:0, Bauer Radek 0:3, Pejchal Vlastimil 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 1:3, Jůzek Karel 1:2, Helcl Daniel 2:1, Hartmann Miroslav 1:2), VŠSK MFF Praha A - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brejchová Kateřina 2:2, Patho Gabriel 3:0, Milota Martin 0:3, Winter Daniel 3:1, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 1:3, Ruzha Lumír 2:1, Haba Martin 1:2), TJ Orion Praha C - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Jiří 2:1, Dang Tuan Dat 3:0, Krejsa Josef 1:2, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Petira Martin 2:1, Zimmel Václav 0:3, Kopřiva Jan 1:2, Hložek Vojtěch 0:3), TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Běchovice II C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 0:2, Traxler Jan 2:1, Čermák Jiří 3:0, Fusová Anička 3:1, Krejčí Pavel 0:1, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Nagy Ondrej 1:2, Rejent Martin 1:2, Procházka Ivan st. 1:2), TJ AVIA Čakovice G - Slovan KST Bohnice H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Daniel 2:1, Němický Jiří 1:2, Říha Karel 1:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, body hostů: Kadavý Ondřej 3:1, Chaloupek Petr 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, Bednárik Martin 1:2),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Michal 3:0, Vyvadil Jiří 0:1, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Ezr Petr 3:0, Šrytr Petr 1:1, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Havlíková Jana 1:2, Říha Karel 0:3, Hájek Alexandr 0:3), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Žižkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 1:3, Zerkal Sergey 1:2, Handl Erich 0:3, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Traxler Jan 4:0, Čermák Jiří 3:1, Fusová Anička 2:1, Olach Miloslav 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Orion Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 0:2, Sejpka Ladislav 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, body hostů: Dang Tuan Dat 3:0, Bláha Jaroslav 2:1, Krejsa Josef 1:1, Hrubec Vladimír 2:0), TJ ABC Branik C - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 2:1, Petira Martin 2:1, Ruml Jiří 3:1, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:3, Winter Daniel 1:2, Milota Martin 0:3), TTC Praha C - TJ Pankrác E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 1:2, Szilágyi Tomáš 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, Moravec Lukáš 2:1, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Siblík Michal 0:3, Holub Martin 2:1), SK Slivenec B - SK Start Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 3:1, Kop František 1:3, Helcl Daniel 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, body hostů: Bajtler Martin 1:3, Botek Radomír 3:1, Hrazdira Adam 0:4, Trnovský Ivo 4:0),
15. kolo:
SK Slivenec B - SF SKK EL Niňo Praha L 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 0:2, Čítek Roman 0:2, Helcl Daniel 0:3, Třesohlavý Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Ezr Petr 3:0, Kotrč Michal 2:1, Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vyvadil Jiří 1:0, WO 0:1), SK Start Praha C - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:1, Nacher Patrik 3:0, Hrazdira Adam 0:3, Trnovský Ivo 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:1, Fejks Michal 1:2, Fiala Aleš 1:2, Haba Martin 0:3), TJ Pankrác E - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 2:1, Pastír Jiří 2:1, Bauer Radek 3:0, Pejchal Vlastimil 2:1, body hostů: Petira Martin 2:1, Ruml Jiří 1:2, Hájek Ondřej 0:3, Popelka Jaromír st. 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 0:2, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 3:1, WO 0:2, body hostů: Farář Petr 4:0, Dvořák Petr 2:1, Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 1:2, WO 2:0), TJ Orion Praha C - Slovan KST Bohnice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Dang Tuan Dat 2:0, Krejsa Josef 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Kadavý Ondřej 0:2, Chaloupek Petr 0:2, Pražák Bohumil 0:2, Vanka Radek 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ AVIA Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Traxler Jan 3:1, Elčkner Miroslav 1:3, Kolář Antonín 2:2, Fusová Anička 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 3:1, Dvořáková Anna 2:2, Šrámek Daniel 1:3, Říha Karel 1:3),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 1:2, Vyvadil Jiří 1:2, Šrytr Petr 0:3, Kotrč Michal 2:2, body hostů: Čermák Jiří 4:0, Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:1, Kolář Antonín 0:3), TJ AVIA Čakovice G - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíková Jana 3:1, Říha Karel 2:2, Hájek Alexandr 1:3, Dvořáková Anna 2:2, body hostů: Huleš Jiří 3:1, Hrubec Vladimír 3:1, Svatoň Petr 2:2, Krejsa Josef 0:4), Slovan KST Bohnice H - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 2:0, Handl Erich 1:1, Bednárik Martin 2:1, Kadavý Ondřej 3:0, body hostů: Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 0:3, Winter Daniel 0:2, Vošický Otto 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Pankrác E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůček František 0:2, Perníkář Tomáš 0:2, Sejpka Ladislav 0:2, Veselý Vladimír 0:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:0, Pastír Jiří 2:0, Pejchal Vlastimil 2:0, Holub Martin 2:0), TJ ABC Branik C - SK Start Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petira Martin 2:0, Zimmel Václav 1:1, Hložek Vojtěch 3:0, Ruml Jiří 2:0, body hostů: Potůček Václav 0:3, Botek Radomír 1:1, Hrazdira Adam 0:2, Jeřábek Pavel 0:2), TTC Praha C - SK Slivenec B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejks Michal 1:3, Szilágyi Tomáš 2:1, Haba Martin 0:3, Moravec Lukáš 1:3, body hostů: Jůzek Karel 3:1, Helcl Daniel 4:0, Kop František 3:0, Přeučil Jiří 0:3),
17. kolo:
TTC Praha C - SF SKK EL Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 0:4, Fiala Aleš 0:4, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Kotrč Michal 2:2, Lanžhotský Vojtěch 2:2, Šrytr Petr 3:1, Vyvadil Jiří 2:2), SK Slivenec B - TJ ABC Branik C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 1:3, Jůzek Karel 2:2, Přeučil Jiří 2:1, Třesohlavý Josef 1:3, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Kopřiva Jan 0:4, Zimmel Václav 4:0, Hložek Vojtěch 2:1), SK Start Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suková Helena 1:2, Hrazdira Adam 2:1, Jeřábek Pavel 0:3, Nacher Patrik 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Procházka Ivan st. 2:1, Perníkář Tomáš 2:1, Brůček František 0:3), TJ Pankrác E - Slovan KST Bohnice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:1, Bauer Radek 3:1, Siblík Michal 0:2, Peštuka Zdeněk 3:1, Pastír Jiří 0:1, body hostů: Zerkal Sergey 3:1, Bartoňová Tereza 2:2, Handl Erich 1:3, Bednárik Martin 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ AVIA Čakovice G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brejchová Kateřina 2:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 1:1, WO 4:0, body hostů: Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 3:0, Hájek Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Žižkov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dang Tuan Dat 3:0, Svatoň Petr 1:2, Hrubec Vladimír 2:1, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Fusová Anička 1:2, Čermák Jiří 2:1, Traxler Jan 1:2, Kolář Antonín 0:3),
18. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Orion Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldmann Martin 0:2, Lanžhotský Vojtěch 0:2, Šrytr Petr 0:2, Vyvadil Jiří 0:2, body hostů: Dušek Zdeněk 2:0, Huleš Jiří 2:0, Dang Tuan Dat 2:0, Hrubec Vladimír 2:0), TJ Sokol Žižkov D - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 3:0, Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:2, Fusová Anička 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 0:2), TJ AVIA Čakovice G - TJ Pankrác E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Anna 0:2, Říha Karel 0:2, Šrámek Daniel 0:3, Vaňásek Jiří ml. 1:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Bauer Radek 2:0, Holub Martin 1:1), Slovan KST Bohnice H - SK Start Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 1:2, Chaloupek Petr 1:2, Bartoňová Tereza 2:1, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Botek Radomír 2:2, Trnovský Ivo 2:1, Netušilová Marta 0:3, Suková Helena 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 2:1, Dvořák Petr 2:1, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 0:4, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Jůzek Karel 3:0, Helcl Daniel 3:0, Vobruba Aleš 1:2), TJ ABC Branik C - TTC Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 3:1, Hložek Vojtěch 1:3, Zimmel Václav 3:1, Ruml Jiří 2:2, body hostů: Moravec Lukáš 4:0, Ruzha Lumír 1:3, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 0:4),
19. kolo:
TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha L 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Petira Martin 1:0, WO 0:2, body hostů: Kotrč Michal 3:0, Lanžhotský Vojtěch 2:0, Vyvadil Jiří 1:0, Šrytr Petr 1:1, WO 2:0), TTC Praha C - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Haba Martin 3:1, Szilágyi Tomáš 1:2, Moravec Lukáš 4:0, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Procházka Ivan st. 2:2, Perníkář Tomáš 1:3, Brůček František 0:3), SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 0:2, Jůzek Karel 1:1, Přeučil Jiří 0:3, Helcl Daniel 0:3, body hostů: Kadavý Ondřej 3:0, Zerkal Sergey 2:1, Chaloupek Petr 2:0, Handl Erich 2:0), SK Start Praha C - TJ AVIA Čakovice G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 3:0, Suková Helena 2:1, Hrazdira Adam 1:2, Trnovský Ivo 3:1, body hostů: Havlíková Jana 0:4, Dvořáková Anna 3:0, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 0:3), TJ Pankrác E - TJ Sokol Žižkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Vlastimil 2:2, Siblík Michal 1:3, Holub Martin 1:3, Pastír Jiří 4:0, body hostů: Traxler Jan 3:1, Fusová Anička 2:2, Elčkner Miroslav 0:4, Čermák Jiří 3:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Orion Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 2:1, Vošický Otto 1:2, Pavlík Václav 0:3, Helisová Kateřina 1:3, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Huleš Jiří 3:0, Bláha Jaroslav 2:1, Svatoň Petr 0:3),
20. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vyvadil Jiří 2:1, Šrytr Petr 2:1, Kotrč Michal 2:1, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 0:3), TJ Orion Praha C - TJ Pankrác E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dang Tuan Dat 1:0, Sedláček Luděk 2:0, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 1:2, Holub Martin 0:3, Siblík Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Žižkov D - SK Start Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 2:1, Traxler Jan 3:0, Kolář Antonín 0:3, Fusová Anička 3:0, body hostů: Botek Radomír 2:1, Trnovský Ivo 1:2, Hrazdira Adam 1:2, Suková Helena 0:3), TJ AVIA Čakovice G - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Říha Karel 2:2, Hájek Alexandr 1:2, Šrámek Daniel 3:1, body hostů: Třesohlavý Josef 3:1, Helcl Daniel 2:2, Přeučil Jiří 0:4, Hartmann Miroslav 2:1), Slovan KST Bohnice H - TTC Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 3:1, Chaloupek Petr 1:2, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:2, Fejks Michal 2:2, Ruzha Lumír 1:2, Haba Martin 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TJ ABC Branik C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sejpka Ladislav 0:4, Nagy Ondrej 1:3, Chmelík David 2:1, Farář Petr 3:1, body hostů: Petira Martin 4:0, Ruml Jiří 1:3, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Dvořák Petr 2:2, Sejpka Ladislav 1:2, Farář Petr 3:1, body hostů: Ezr Petr 3:1, Šrytr Petr 0:4, Ezr František 1:3, Vyvadil Jiří 2:1), TJ ABC Branik C - Slovan KST Bohnice H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petira Martin 0:4, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 1:2, Ruml Jiří 2:2, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Zerkal Sergey 1:3, Chaloupek Petr 3:1, Bartoňová Tereza 2:1), TTC Praha C - TJ AVIA Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Fiala Aleš 2:2, Haba Martin 1:3, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 3:1, Šrámek Daniel 4:0, Říha Karel 1:3, Černý Jakub 1:3), SK Slivenec B - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helcl Daniel 0:2, Jůzek Karel 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Třesohlavý Josef 1:1, body hostů: Fusová Anička 3:0, Traxler Jan 2:0, Čermák Jiří 2:0, Elčkner Miroslav 1:1), SK Start Praha C - TJ Orion Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Pavel 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Suková Helena 0:2, Potůček Václav 0:2, body hostů: Dušek Zdeněk 2:0, Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Bláha Jaroslav 2:0), TJ Pankrác E - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Vlastimil 3:1, Bauer Radek 1:2, Holub Martin 1:2, Pastír Jiří 4:0, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 1:3, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 0:3),
22. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Pankrác E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Ezr František 2:2, Vyvadil Jiří 0:4, Kotrč Michal 2:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:2, Pejchal Vlastimil 3:1, Holub Martin 3:1, Siblík Michal 1:3), VŠSK MFF Praha A - SK Start Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:2, Patho Róbert 2:1, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 1:3, body hostů: Botek Radomír 3:1, Bajtler Martin 4:0, Trnovský Ivo 2:1, Suková Helena 0:3), TJ Orion Praha C - SK Slivenec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Bláha Jaroslav 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Jůzek Karel 0:2, Helcl Daniel 0:2, Vobruba Aleš 0:2, Maršálek Petr 0:2), TJ Sokol Žižkov D - TTC Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 2:0, Elčkner Miroslav 1:1, Čermák Jiří 3:0, Fusová Anička 2:0, body hostů: Moravec Lukáš 0:3, Fejks Michal 1:1, Smíšek Jaroslav 0:2, Haba Martin 0:2), TJ AVIA Čakovice G - TJ ABC Branik C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáková Anna 3:0, Říha Karel 1:1, Šrámek Daniel 1:2, Vaňásek Jiří ml. 3:0, body hostů: Petira Martin 1:2, Ruml Jiří 2:1, Zimmel Václav 0:3, Hložek Vojtěch 0:2), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Běchovice II C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 2:2, Handl Erich 1:3, Bednárik Martin 1:2, Kadavý Ondřej 1:0, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 2:2, Rejent Martin 0:3),
6. třída A muži (RS-4A)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbertová Lucie 1:3, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 1:2, Vokál Jan 2:2, body hostů: Barbora Jiří 0:4, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 4:0, Kreis Pavel 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doan Manh Hung 1:0, Mládek Bohuslav 2:0, Dušek Jiří 2:0, Lexa Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Zvolánek Václav 0:2, Brož Václav 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, WO 0:3), TTC Praha E - TJ Kyje B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 1:1, Fuček Miloslav 0:2, Bárta Vít 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, body hostů: Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 3:0, Jeřábek Michal 1:1, Trubl Vladimír 2:0), TJ Zelená Liška C - SF SKK EL Niňo Praha N 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:0, Krieger Karel 2:0, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 1:2, body hostů: Kozel Rudolf 0:3, Nogoev Zholdoshbek 0:3, Šrytr Petr 1:2, Vícha Matěj 1:1), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha J 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Procházka Ivan st. 1:2, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Šálek Pavel 4:0, Jedlička Jan 3:0, Kleinander Michal 2:1, Vacek Bohumil 1:2), TJ Střížkov F - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 4:0, Novák Luboš 2:1, Runštuk Tomáš 2:1, Kušta Petr 1:3, body hostů: Novotný Marek 1:3, Pilný Pavel 1:2, Pražák Bohumil 2:1, Chvátal Zdeněk 1:2, Kadavý Ondřej 0:1),
2. kolo:
TJ Slovan Svoboda - Slovan KST Bohnice I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Kreis Pavel 2:0, Čížek Václav 3:0, Mička Zdeněk 2:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:2, Kadavý Ondřej 0:2, Novotný Marek 0:2, Pražák Bohumil 0:2), AC Sparta Praha J - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:3, Vacek Bohumil 0:3, Šálek Pavel 1:2, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 2:1, Runštuk Tomáš 1:2, Novák Luboš 2:1), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Sokol Běchovice II D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 2:1, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Šrytr Petr 2:1, Kozel Rudolf 3:1, body hostů: Veselý Vladimír 0:4, Procházka Ivan st. 3:0, Perníkář Tomáš 0:3, Rezek Jan st. 2:1), TJ Kyje B - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 1:2, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 3:0, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 0:3, Mikšátko Roman 1:2, Samohejl Erich 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TTC Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, Zábranský Josef 0:3, Červenka Boris 2:1, body hostů: Haba Martin 3:0, Bárta Vít 3:0, Fiala Aleš 1:1, Smíšek Jaroslav 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Lokomotiva Vršovice G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 0:3, Baxa Karel 2:1, WO 0:3, body hostů: Doan Manh Hung 1:1, Pestr Luděk 2:0, Mládek Bohuslav 2:1, Lexa Karel 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Slovan Svoboda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 2:2, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 4:0, body hostů: Kreis Pavel 2:2, Barbora Jiří 1:3, Čížek Václav 2:2, Krupa Zdeněk 3:1), TTC Praha E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 1:3, Haba Martin 2:2, Bárta Vít 3:1, Fiala Aleš 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 1:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Mikšátko Roman 1:1, Samohejl Erich 3:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 0:2, Zücker Robert 0:2, Margaritov Dimitr 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Kyje B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Procházka Ivan st. 0:3, Rezek Jan st. 2:1, Perníkář Tomáš 2:1, body hostů: Trnka Miloš 2:1, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 2:1), TJ Střížkov F - SF SKK EL Niňo Praha N 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Runštuk Tomáš 1:2, Kušta Petr 1:2, Novák Luboš 2:1, Hejný Jakub 4:0, body hostů: Vícha Matěj 2:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Slepička David 2:1, Niederle Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice I - AC Sparta Praha J 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Novotný Marek 0:3, Pilný Pavel 1:2, Chvátal Zdeněk 0:3, body hostů: Jedlička Jan 3:0, Šálek Pavel 2:1, Kleinander Michal 3:0, Vacek Bohumil 2:1),
4. kolo:
TJ Slovan Svoboda - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 2:0, Mička Zdeněk 1:1, Kreis Pavel 3:0, Čížek Václav 3:0, body hostů: Jedlička Jan 1:2, Šálek Pavel 0:3, Hruška Rudolf 0:2, Kleinander Michael 0:1, Kleinander Michal 0:1), SF SKK EL Niňo Praha N - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrytr Petr 1:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Štefan Nikola 0:3, Vícha Matěj 3:1, body hostů: Chaloupek Petr 3:1, Kadavý Ondřej 2:1, Novotný Marek 2:1, Pražák Bohumil 1:2), TJ Kyje B - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 0:3, Rychtarik David 2:1, Gyori Gabriel 0:3, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Novák Luboš 3:1, Hejný Jakub 3:0, Provazník Lukáš 2:1, Kušta Petr 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Běchovice II D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 2:1, Červenka Boris 2:2, body hostů: Brůček František 4:0, Perníkář Tomáš 1:2, Rezek Jan ml. 0:3, Veselý Vladimír 3:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Zelená Liška C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krieger Jan 0:2, Koutník Roman 1:1, Najbertová Lucie 0:3, WO 0:4, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:0, Hajný Josef 1:1, Levý Jiří 2:0, Krieger Karel 1:0, WO 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 1:2, Bláhová Kateřina 0:3, Lexa Karel 1:3, body hostů: Haba Martin 4:0, Fiala Aleš 1:2, Bárta Vít 2:1, Smíšek Jaroslav 2:1),
5. kolo:
TTC Praha E - TJ Slovan Svoboda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vít 0:4, Fiala Aleš 3:1, Smíšek Jaroslav 4:0, Haba Martin 1:3, body hostů: Jiroušek Karel 2:2, Kreis Pavel 1:3, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 2:2), TJ Zelená Liška C - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 2:0, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 1:2, WO 2:0, body hostů: Pestr Luděk 2:1, Mládek Bohuslav 0:3, Lexa Karel 2:1, Dušek Jiří 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůček František 1:3, Perníkář Tomáš 2:1, Rezek Jan ml. 0:3, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 3:0, Najbertová Lucie 0:3), TJ Střížkov F - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Luboš 1:0, Hejný Jakub 2:0, Runštuk Tomáš 2:0, Kušta Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Plošek Lukáš 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Kyje B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 3:0, Novotný Marek 2:1, Pilný Pavel 1:2, Kadavý Ondřej 3:0, body hostů: Rychtarik David 0:3, Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 1:2, Jeřábek Michal 0:3), AC Sparta Praha J - SF SKK EL Niňo Praha N 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálek Pavel 3:1, Vacek Bohumil 0:3, Hruška Rudolf 0:3, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Kozel Rudolf 3:1, Slepička David 3:1, Šrytr Petr 1:2, Vícha Matěj 1:2),
6. kolo:
TJ Slovan Svoboda - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 1:3, Jiroušek Karel 2:2, Mička Zdeněk 2:2, Čížek Václav 3:1, body hostů: Kozel Rudolf 4:0, Vícha Matěj 3:1, Šrytr Petr 0:4, Nogoev Zholdoshbek 1:3), TJ Kyje B - AC Sparta Praha J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Petr 0:4, Jeřábek Michal 1:3, Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 4:0, body hostů: Kleinander Michael 2:2, Kleinander Michal 1:3, Šálek Pavel 3:1, Vacek Bohumil 2:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - Slovan KST Bohnice I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brož Václav 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 2:1, body hostů: Kadavý Ondřej 3:0, Chaloupek Petr 3:0, Novotný Marek 1:1, Pražák Bohumil 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Střížkov F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilar Bohuslav 1:3, Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 1:2, Krieger Jan 2:2, body hostů: Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 2:2, Runštuk Tomáš 0:3, Novák Luboš 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mládek Bohuslav 0:2, Havlík Tomáš 0:2, Dušek Jiří 0:3, Doan Manh Hung 2:1, body hostů: Rejent Martin 3:0, Procházka Ivan st. 3:0, Rezek Jan st. 1:1, Brůček František 1:1), TTC Praha E - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Jaroslav 2:2, Brýna Karel 3:1, Bárta Vít 2:2, Haba Martin 3:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 3:1, Hajný Josef 1:3, Krieger Karel 2:2, Levý Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Samohejl Erich 0:3, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 0:4, body hostů: Krupa Zdeněk 2:2, Čížek Václav 4:0, Kreis Pavel 1:2, Mička Zdeněk 2:1), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan st. 0:2, Brůček František 0:2, Rejent Martin 1:2, Rezek Jan st. 1:2, body hostů: Haba Martin 3:0, Fiala Aleš 3:0, Smíšek Jaroslav 1:1, Bárta Vít 1:1), TJ Střížkov F - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 3:0, Provazník Lukáš 2:0, Runštuk Tomáš 1:2, Novák Luboš 2:0, Kušta Petr 1:0, body hostů: Dušek Jiří 1:2, Mládek Bohuslav 1:2, Hoang Bien 0:3, Havlík Tomáš 0:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Kadavý Ondřej 3:1, Novotný Marek 2:2, Pilný Pavel 1:3, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 0:4), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálek Pavel 1:0, Melíšek Ondřej 2:0, Vacek Bohumil 2:0, Kubišta Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Zücker Robert 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Kyje B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 3:1, Lanžhotský Vojtěch 1:3, Nogoev Zholdoshbek 0:4, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 1:3, Rychtarik David 3:1, Trnka Miloš 3:1),
8. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Kyje B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 0:4, Kreis Pavel 1:2, Mička Zdeněk 0:3, Čížek Václav 3:1, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 3:1, Rychtarik David 3:0, Jeřábek Michal 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SF SKK EL Niňo Praha N 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Zücker Robert 0:2, Zábranský Josef 0:2, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:0, Vícha Matěj 2:0, Šrytr Petr 2:0, Lanžhotský Vojtěch 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - AC Sparta Praha J 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jan 2:1, Koutník Roman 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Vokál Jan 4:0, body hostů: Šálek Pavel 2:2, Kubišta Jan 2:1, Vacek Bohumil 1:2, Kleinander Michael 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pestr Luděk 2:1, Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 1:2, Doan Manh Hung 4:0, WO 0:1, body hostů: Kadavý Ondřej 2:2, Chaloupek Petr 2:1, Novotný Marek 0:3, Pražák Bohumil 0:3, WO 1:0), TTC Praha E - TJ Střížkov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Aleš 1:3, Smíšek Jaroslav 2:2, Brýna Karel 3:1, Haba Martin 2:2, body hostů: Hejný Jakub 4:0, Provazník Lukáš 2:2, Novák Luboš 2:2, Kušta Petr 0:4), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Běchovice II D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 3:0, Samohejl Erich 0:1, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 2:2, Mikšátko Roman 2:0, body hostů: Brůček František 0:4, Procházka Ivan st. 3:0, Perníkář Tomáš 2:1, Hlaváč Tomáš 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan st. 2:1, Brůček František 0:3, Rejent Martin 2:2, body hostů: Čížek Václav 4:0, Jiroušek Karel 3:1, Mička Zdeněk 2:1, Krupa Zdeněk 0:3), TJ Střížkov F - TJ Zelená Liška C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 4:0, Novák Luboš 2:2, Provazník Lukáš 3:0, Kušta Petr 0:4, body hostů: Holštein Jaroslav 2:2, Mikšátko Roman 1:3, Hajný Josef 1:3, Levý Jiří 2:1), Slovan KST Bohnice I - TTC Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 2:2, Pilný Pavel 0:4, Novotný Marek 2:2, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Haba Martin 2:2, Fiala Aleš 2:2, Smíšek Jaroslav 2:2, Bárta Vít 2:2), AC Sparta Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:1, Vacek Bohumil 0:2, Melíšek Ondřej 0:3, Šálek Pavel 0:3, Jedlička Jan 1:0, body hostů: Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 3:0, Dušek Jiří 2:0, Brabec Antonín Jan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slepička David 2:2, Lanžhotský Vojtěch 4:0, Waldmann Martin 0:4, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 1:3), TJ Kyje B - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 2:0, Urban Pavel 1:1, Rychtarik David 3:0, Trnka Miloš 2:0, body hostů: Margaritov Dimitr 1:2, Zücker Robert 0:2, Zábranský Josef 0:2, Zvolánek Václav 0:2),
10. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Mička Zdeněk 2:0, Kreis Pavel 3:0, Barbora Jiří 2:1, body hostů: Zücker Robert 0:3, Brož Václav 0:3, Zábranský Josef 0:2, Margaritov Dimitr 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 4:0, Sochor David 4:0, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:4, body hostů: Rychtarik David 1:3, Hořínek Pavel 2:2, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 3:1, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Slepička David 2:2, Kozel Rudolf 2:2, Nogoev Zholdoshbek 1:3), TTC Praha E - AC Sparta Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brýna Karel 2:1, Smíšek Jaroslav 2:0, Bárta Vít 2:1, Fiala Aleš 2:1, body hostů: Šálek Pavel 2:1, Vacek Bohumil 0:3, Hruška Rudolf 0:3, Jedlička Jan 1:1), TJ Zelená Liška C - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:1, Novotný Marek 1:2, Chvátal Zdeněk 0:3, Vanka Radek 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Střížkov F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan st. 3:1, Procházka Ivan st. 0:3, Perníkář Tomáš 2:1, Rejent Martin 4:0, body hostů: Hejný Jakub 3:1, Runštuk Tomáš 1:3, Kušta Petr 0:3, Novák Luboš 1:2),
11. kolo:
TJ Střížkov F - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Lukáš 3:1, Runštuk Tomáš 0:4, Kušta Petr 1:2, Hejný Jakub 3:1, body hostů: Mička Zdeněk 2:2, Krupa Zdeněk 1:3, Čížek Václav 3:1, Kreis Pavel 2:1), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Běchovice II D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 4:0, Chaloupek Petr 2:2, Novotný Marek 0:4, Pilný Pavel 1:1, Pražák Bohumil 1:1, body hostů: Nagy Ondrej 3:1, Rejent Martin 1:3, Sejpka Ladislav 3:1, Rezek Jan st. 1:3), AC Sparta Praha J - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Bohumil 0:4, Melíšek Ondřej 3:1, Šálek Pavel 3:1, Jedlička Jan 4:0, body hostů: Krieger Karel 2:2, Pavlíček Ladislav 1:3, Hajný Josef 2:2, Levý Jiří 1:3), SF SKK EL Niňo Praha N - TTC Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 0:3, Waldmann Martin 0:3, Šrytr Petr 2:1, Kozel Rudolf 2:1, body hostů: Smíšek Jaroslav 2:1, Fiala Aleš 1:2, Brýna Karel 3:0, Bárta Vít 2:1), TJ Kyje B - TJ Lokomotiva Vršovice G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychtarik David 2:2, Jeřábek Michal 1:2, Urban Pavel 1:2, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Doan Manh Hung 4:0, Pestr Luděk 4:0, Mládek Bohuslav 0:3, Dušek Jiří 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Zvolánek Václav 0:2, body hostů: Vokál Jan 2:0, Koutník Roman 2:0, Krieger Jan 2:0, Najbertová Lucie 2:0),
12. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Václav 3:1, Jiroušek Karel 3:1, Mička Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 3:1, Najbertová Lucie 0:4, Kumhera Jan 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Lokomotiva Vršovice G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 0:3, Plošek Lukáš 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 2:1, Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 2:1), TJ Kyje B - TTC Praha E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychtarik David 3:0, Fikejz Miloš 1:1, Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Haba Martin 1:2, Fiala Aleš 0:3, Smíšek Jaroslav 2:1, Bárta Vít 0:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrana Jakub 0:3, Vícha Matěj 0:3, Kozel Rudolf 1:2, Lanžhotský Vojtěch 1:2, body hostů: Holštein Jaroslav 3:0, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 3:0, Mikšátko Roman 3:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Běchovice II D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Ondřej 1:3, Šálek Pavel 1:3, Melíšek Martin 4:0, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 3:1, Sejpka Ladislav 2:2, Procházka Ivan st. 2:2, Rezek Jan st. 0:4), Slovan KST Bohnice I - TJ Střížkov F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 2:2, Chvátal Zdeněk 0:2, Kopecký Jan 0:4, Novotný Marek 2:2, Chaloupek Petr 2:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 4:0, Runštuk Tomáš 1:3, Kušta Petr 1:3),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice I - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Marek 3:1, Kopecký Jan 0:4, Chvátal Zdeněk 0:3, Chaloupek Petr 3:1, body hostů: Čížek Václav 3:1, Kreis Pavel 3:1, Mička Zdeněk 2:2, Krupa Zdeněk 1:2), TJ Střížkov F - AC Sparta Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:2, Runštuk Tomáš 1:3, Hejný Jakub 1:2, Karpíšek Ondřej 2:2, body hostů: Melíšek Martin 4:0, Šusta Petr 2:2, Jedlička Jan 3:1, Jech Martin 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK EL Niňo Praha N 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Martin 2:2, Sejpka Ladislav 4:0, Rezek Jan st. 1:2, Procházka Ivan st. 2:2, body hostů: Kozel Rudolf 2:2, Vícha Matěj 0:4, Šrytr Petr 2:2, Lanžhotský Vojtěch 2:1), TJ Zelená Liška C - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 2:2, Mikšátko Roman 4:0, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 0:4, body hostů: Hořínek Pavel 2:2, Trnka Miloš 1:3, Rychtarik David 2:2, Jeřábek Michal 1:2), TTC Praha E - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Aleš 2:1, Brýna Karel 2:1, Bárta Vít 2:1, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Sabuka David 3:0, Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Bilanská Dominika 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 0:3, Doan Manh Hung 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Sochor David 3:0, Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 1:2),
14. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroušek Karel 3:0, Kreis Pavel 1:2, Čížek Václav 2:1, Mička Zdeněk 2:2, body hostů: Pestr Luděk 2:2, Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Krieger Jan 0:4, Koutník Roman 2:2, Vokál Jan 3:1, body hostů: Haba Martin 2:2, Brýna Karel 2:2, Smíšek Jaroslav 2:2, Fiala Aleš 2:1, Bárta Vít 0:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 0:3, Sabuka David 3:0, body hostů: Pavlíček Ladislav 3:0, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 1:2, Mikšátko Roman 2:1), TJ Kyje B - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 3:1, Rychtarik David 1:3, Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 1:3, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Rejent Martin 2:2, Procházka Ivan st. 0:4, Rezek Jan st. 2:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldmann Martin 1:2, Vícha Matěj 1:2, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Šrytr Petr 1:3, body hostů: Provazník Lukáš 4:0, Karpíšek Ondřej 2:1, Hejný Jakub 2:1, Runštuk Tomáš 0:3), AC Sparta Praha J - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michal 2:1, Šálek Pavel 1:1, Šusta Petr 3:0, Jedlička Jan 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:1, Kopecký Jan 0:3, Novotný Marek 0:3, Chvátal Zdeněk 0:2),
15. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 1:1, Šálek Pavel 1:2, Šusta Petr 2:1, Jedlička Jan 1:3, Jech Martin 0:2, body hostů: Jiroušek Karel 2:2, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 3:0, Kreis Pavel 0:1, Krupa Zdeněk 1:1), Slovan KST Bohnice I - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 4:0, Pilný Pavel 0:4, Novotný Marek 0:4, Chaloupek Petr 3:1, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:2, Šrytr Petr 2:2, Vícha Matěj 3:1, Vrana Jakub 2:2), TJ Střížkov F - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:1, Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 0:2, Provazník Lukáš 2:2, Runštuk Tomáš 0:1, body hostů: Hořínek Pavel 2:2, Rychtarik David 2:2, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 3:0, Rezek Jan st. 1:1, Sejpka Ladislav 2:1, Procházka Ivan st. 2:1, body hostů: Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 0:3, Margaritov Dimitr 0:2), TJ Zelená Liška C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:4, Mikšátko Roman 1:2, Levý Jiří 2:1, Krieger Karel 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Koutník Roman 3:1, Krieger Jan 2:1, Najbertová Lucie 1:2), TTC Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brýna Karel 2:0, Smíšek Jaroslav 2:0, Fiala Aleš 2:1, Haba Martin 2:0, body hostů: Pestr Luděk 0:3, Mládek Bohuslav 0:2, Dušek Jiří 1:1, Hanek Stanislav st. 0:2),
16. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TTC Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 0:3, Jiroušek Karel 2:0, Mička Zdeněk 0:3, Kreis Pavel 0:3, body hostů: Haba Martin 2:1, Brýna Karel 2:1, Smíšek Jaroslav 3:0, Fiala Aleš 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 1:3, Mládek Bohuslav 2:2, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Holštein Jaroslav 3:1, Hajný Josef 2:2, Krieger Karel 3:1, Levý Jiří 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Běchovice II D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbertová Lucie 1:3, Krieger Jan 1:2, Kumhera Jan 0:3, Koutník Roman 3:1, body hostů: Rejent Martin 2:2, Procházka Ivan st. 4:0, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Střížkov F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 0:1, Plošek Lukáš 1:3, Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 2:2, Margaritov Dimitr 1:2, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 2:2, Hejný Matěj 0:3), TJ Kyje B - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 3:0, Jeřábek Michal 2:1, Kára Jiří 1:2, Trnka Miloš 3:0, body hostů: Pilný Pavel 2:1, Pražák Bohumil 1:2, Kopecký Jan 0:3, Vanka Radek 0:2, Vaca Ondřej 0:1), SF SKK EL Niňo Praha N - AC Sparta Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 0:4, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Šrytr Petr 1:2, Slepička David 2:2, body hostů: Šusta Petr 3:1, Jedlička Jan 4:0, Kleinander Michal 1:2, Jech Martin 1:2),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Slovan Svoboda 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strouhal Vojtěch 1:0, Waldmann Martin 2:0, Šrytr Petr 1:2, Slepička David 2:0, WO 3:0, body hostů: Barbora Jiří 0:3, Krupa Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 1:1, WO 0:3), AC Sparta Praha J - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 4:0, Melíšek Ondřej 2:2, Jech Martin 0:3, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 2:2, Trubl Vladimír 1:3, Jeřábek Michal 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 3:0, Pilný Pavel 2:1, Pražák Bohumil 0:3, Chaloupek Petr 3:0, body hostů: Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3), TJ Střížkov F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:0, Hejný Jakub 3:0, Kušta Petr 0:3, Provazník Lukáš 3:0, body hostů: Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 1:2, Antczak Krzysztof 1:2, Najbertová Lucie 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Martin 3:1, Sejpka Ladislav 2:1, Rezek Jan st. 1:2, Nagy Ondrej 3:1, body hostů: Hoang Bien 2:2, Mládek Bohuslav 2:2, Dušek Jiří 1:2, Hanek Stanislav st. 0:3), TJ Zelená Liška C - TTC Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 3:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 2:1, Hajný Josef 3:1, body hostů: Brýna Karel 3:1, Haba Martin 1:3, Smíšek Jaroslav 0:3, Bárta Vít 1:2),
18. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 0:2, Kreis Pavel 1:3, Mička Zdeněk 1:2, Jiroušek Karel 3:1, Čížek Václav 0:2, body hostů: Holštein Jaroslav 1:3, Krieger Karel 3:1, Pavlíček Ladislav 4:0, Levý Jiří 2:1), TTC Praha E - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haba Martin 3:1, Smíšek Jaroslav 3:1, Bárta Vít 0:3, Brýna Karel 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan st. 1:3, Rezek Jan ml. 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Střížkov F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:2, Hanek Stanislav st. 1:3, Dušek Jiří 3:1, Hoang Bien 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 3:1, Kušta Petr 1:3, Závodný Dominik 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 3:0, Antczak Krzysztof 1:2, Krieger Jan 1:2, Sochor David 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:2, Kadavý Ondřej 2:1, Pilný Pavel 0:3, Pražák Bohumil 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - AC Sparta Praha J 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plošek Lukáš 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Šusta Petr 3:0, Jedlička Jan 1:2, Šálek Pavel 2:1, Suk Matouš 2:1), TJ Kyje B - SF SKK EL Niňo Praha N 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Pavel 1:1, Hořínek Pavel 2:0, Rychtarik David 3:0, Trnka Miloš 2:0, body hostů: Strouhal Vojtěch 1:2, Šrytr Petr 0:2, Vrana Jakub 0:2, Niederle Jiří 0:2),
19. kolo:
TJ Kyje B - TJ Slovan Svoboda 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 3:0, Urban Pavel 1:2, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Čížek Václav 3:1, Krupa Zdeněk 0:1, Mička Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 0:3, Jiroušek Karel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vícha Matěj 1:1, Šrytr Petr 2:1, Novotný Miroslav 3:0, body hostů: Sabuka David 2:1, Zábranský Josef 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Margaritov Dimitr 0:2), AC Sparta Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 3:0, Šálek Pavel 2:1, Melíšek Ondřej 0:3, Jedlička Jan 4:0, body hostů: Vokál Jan 2:2, Koutník Roman 1:2, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 2:1, Pilný Pavel 2:1, Mrázková Lia 1:2, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Pestr Luděk 2:2, Hoang Bien 3:0, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 0:3), TJ Střížkov F - TTC Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Lukáš 3:0, Hejný Jakub 1:2, Kušta Petr 0:3, Karpíšek Ondřej 4:0, body hostů: Brýna Karel 2:2, Haba Martin 1:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Fiala Aleš 1:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 0:3, Sejpka Ladislav 1:2, Rezek Jan st. 1:2, Brůček František 1:2, body hostů: Pavlíček Ladislav 1:2, Levý Jiří 3:0, Hajný Josef 2:1, Mikšátko Roman 3:0),
20. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroušek Karel 4:0, Čížek Václav 4:0, Mička Zdeněk 0:4, Barbora Jiří 0:4, body hostů: Procházka Ivan st. 2:2, Perníkář Tomáš 2:2, Rezek Jan st. 2:2, Brůček František 2:2), TJ Zelená Liška C - TJ Střížkov F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Hajný Josef 1:2, Mikšátko Roman 1:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 3:0, Kušta Petr 0:3), TTC Praha E - Slovan KST Bohnice I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 3:1, Fiala Aleš 3:1, Bárta Vít 0:4, Brýna Karel 1:3, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Chaloupek Petr 2:2, Pilný Pavel 2:2, Vanka Radek 0:3, Mrázková Lia 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - AC Sparta Praha J 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pestr Luděk 1:2, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 0:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Šusta Petr 4:0, Jedlička Jan 2:1, Šálek Pavel 2:1, Vacek Bohumil 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SF SKK EL Niňo Praha N 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 0:3, Najbertová Lucie 1:2, Vokál Jan 2:2, body hostů: Strouhal Vojtěch 2:2, Lanžhotský Vojtěch 4:0, Šrytr Petr 3:0, Vícha Matěj 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Kyje B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Hořínek Pavel 3:0, Trnka Miloš 1:2, Jeřábek Michal 2:1, Kára Jiří 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Slovan Svoboda 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bilanská Dominika 0:2, Brož Václav 0:2, Zábranský Josef 1:2, Zvolánek Václav 0:2, body hostů: Jiroušek Karel 3:0, Krupa Zdeněk 1:1, Čížek Václav 2:0, Mička Zdeněk 2:0), TJ Kyje B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 2:1, Trnka Miloš 2:0, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 2:1, body hostů: Koutník Roman 2:1, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:3, Stoilov Jonáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Matěj 2:2, Slepička David 0:4, Šrytr Petr 1:2, Lanžhotský Vojtěch 3:1, body hostů: Hoang Bien 3:1, Pestr Luděk 1:3, Mládek Bohuslav 4:0, Dušek Jiří 1:2), AC Sparta Praha J - TTC Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jan 2:2, Šálek Pavel 0:4, Melíšek Ondřej 0:1, Šusta Petr 3:1, Melíšek Martin 3:0, body hostů: Brýna Karel 3:1, Haba Martin 1:3, Smíšek Jaroslav 2:2, Bárta Vít 2:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Pražák Bohumil 0:4, Vanka Radek 0:3, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 3:1, Holštein Jaroslav 2:2, Pavlíček Ladislav 0:2, Mikšátko Roman 1:0), TJ Střížkov F - TJ Sokol Běchovice II D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kušta Petr 0:3, Runštuk Tomáš 0:1, Hejný Matěj 0:3, Hejný Jakub 3:0, WO 0:1, body hostů: Procházka Ivan st. 2:0, Brůček František 2:1, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 1:1, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Střížkov F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreis Pavel 2:2, Mička Zdeněk 3:1, Čížek Václav 2:1, Jiroušek Karel 2:2, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 2:2, Novák Luboš 0:4, Závodný Dominik 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - Slovan KST Bohnice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 2:2, Sejpka Ladislav 3:1, Rezek Jan st. 2:2, Brůček František 2:2, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Pilný Pavel 3:1, Pražák Bohumil 0:4, Vaca Ondřej 0:4), TJ Zelená Liška C - AC Sparta Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:1, Krieger Karel 3:1, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 1:3, Mikšátko Roman 2:1, body hostů: Šusta Petr 3:1, Jedlička Jan 0:2, Melíšek Ondřej 0:4, Šálek Pavel 1:2, Melíšek Martin 2:0), TTC Praha E - SF SKK EL Niňo Praha N 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Aleš 3:1, Bárta Vít 3:1, Fuček Miloslav 0:3, Brýna Karel 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 4:0, Strouhal Vojtěch 1:3, Vícha Matěj 1:3, Šrytr Petr 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Kyje B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pestr Luděk 4:0, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 1:2, Doan Manh Hung 4:0, body hostů: Hořínek Pavel 1:3, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 1:2, Trubl Vladimír 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Jan 2:0, Krieger Jan 1:1, Sochor David 3:0, Koutník Roman 2:0, body hostů: Zábranský Josef 1:2, Zvolánek Václav 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Bilanská Dominika 0:2),
6. třída B muži (RS-4B)
1. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Kbely C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 0:2, Kadlecová Taťána 1:1, Sloup Richard 1:2, Lamoš Vítězslav 0:3, body hostů: Trnka Josef 3:0, Hrubý Jan 2:1, Bartoňová Eva 1:1, Vrba Karel 2:0), SK Slivenec C - VŠSK MFF Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 1:3, Kop František 4:0, Helcl Daniel 1:2, Hartmann Miroslav 3:1, body hostů: Milota Martin 2:2, Brejchová Kateřina 3:1, Pavlík Václav 1:3, Syrovátková Marie 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - SK HAMR C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Patrik 2:2, Gajda Jonáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Pastorek Lukáš 1:3, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 3:1, Novák Milan 1:3, Rosa Vladimír 0:4), TTC Praha F - TJ Sokol Nové Vysočany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Jaroslav 0:2, Havlíček Ladislav 0:2, Paroubek Jan 0:3, Buriánek Václav 1:1, body hostů: Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 2:0, Černý Martin 1:1, Adámek Jiří 2:0), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ AVIA Čakovice H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 1:3, Dvořák Aleš 0:2, Zikl Petr 0:3, Bicek Kryštof 3:1, Makal František 1:0, body hostů: Herčík Lubomír 2:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, Černý Jakub 2:1, Štěpánek Tomáš 1:2), SK OAZA Praha D - KK Konstruktiva Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hezina Jiří 2:1, Totzauer Karel 3:0, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 4:0, body hostů: Matoušek Jiří 1:3, Peller Marek 1:2, Černý Pavel 1:2, Bauer Václav 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Kbely C - KK Konstruktiva Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neskusil Josef 2:2, Vrba Karel 0:4, Hrubý Jan 3:1, Trnka Josef 3:1, body hostů: Tvrdík Petr 2:2, Peller Marek 3:1, Černý Pavel 1:3, Bauer Václav 2:2), TJ AVIA Čakovice H - SK OAZA Praha D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jakub 3:1, Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 1:2, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Stočes Petr 3:1, Kadlec Antonín 4:0, Brenner Zdeněk 0:3, Hezina Jiří 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Jiří 0:3, Nováček Vladimír 2:1, Černý Martin 0:3, Erben Michal 1:3, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Makal František 3:0, Zikl Petr 1:2), SK HAMR C - TTC Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Michal 3:0, Novák Milan 1:1, Courton Ivan 0:1, Bruk Martin 3:0, Melcher Marek 1:1, body hostů: Jansa Jiří 2:1, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 1:2, Listík Vít 0:2), VŠSK MFF Praha B - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vošický Otto 1:1, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Pastorek Lukáš 3:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 1:0, Brož Patrik 0:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha J - SK Slivenec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 0:2, Lamoš Vítězslav 0:2, Kalinová Martina 0:3, Sloup Richard 1:1, body hostů: Čítek Roman 3:0, Hrbek Ivan 2:0, Vobruba Aleš 2:0, Hartmann Miroslav 1:1),
3. kolo:
SK Slivenec C - TJ Sokol Kbely C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 2:2, Hartmann Miroslav 1:3, Svoboda Milan 0:4, Čítek Roman 4:0, body hostů: Trnka Josef 3:1, Vrba Karel 2:2, Bartoňová Eva 1:3, Hrubý Jan 3:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 1:1, Kořének František 1:1, Luxemburk Filip 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, body hostů: Sloup Richard 2:1, Skoupý Jan 0:3, Kalinová Martina 0:2, Rosová Kateřina 0:2), TTC Praha F - VŠSK MFF Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 3:0, Váňa Petr 1:2, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 1:3, body hostů: Patho Róbert 3:1, Brejchová Kateřina 3:0, Vošický Otto 2:1, Milota Martin 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - SK HAMR C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 2:2, Dvořák Aleš 0:2, Zikl Petr 1:3, Jirásek Pavel 2:2, Makal František 2:0, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 4:0, Courton Ivan 0:4, Vašák Jaroslav 1:3), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Petr 2:0, Totzauer Karel 1:1, Hezina Jiří 2:1, Kadlec Antonín 3:0, body hostů: Jonák Přemysl 0:3, Erben Michal 2:1, Adámek Jiří 0:2, Černý Martin 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ AVIA Čakovice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:0, Toman Bedřich 2:0, Černý Pavel 2:0, Peller Marek 2:0, body hostů: Petříková Michaela 0:2, Herčík Lubomír 0:2, Černý Jakub 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ AVIA Čakovice H 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Eva 1:1, Neskusil Josef 1:1, Vrba Karel 1:2, Trnka Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Černý Jakub 2:2, Herčík Lubomír 2:1, Hájek Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany D - KK Konstruktiva Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erben Michal 3:1, Černý Martin 0:4, Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 3:1, body hostů: Peller Marek 1:3, Matoušek Jiří 2:2, Černý Pavel 2:2, Bukovský Petr 2:2), SK HAMR C - SK OAZA Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Martin 2:0, Novák Milan 1:1, Melcher Marek 2:1, Marek Michal 3:0, body hostů: Kadlec Antonín 0:3, Stočes Petr 2:1, Hezina Jiří 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Praha Podolí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patho Róbert 1:1, Vošický Otto 0:2, Milota Martin 0:3, Hroch Michal 0:2, body hostů: Bicek Kryštof 1:1, Dvořák Aleš 2:0, Jirásek Pavel 2:0, Zikl Petr 2:0, Makal František 1:0), TTC Elizza Praha J - TTC Praha F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sloup Richard 0:2, Kadlecová Taťána 1:1, Černý Jiří 0:3, Šedivý Stanislav 1:2, body hostů: Ruzha Lumír 3:0, Jansa Jiří 2:1, Poulíček Jaroslav 2:0, Váňa Petr 1:1), SK Slivenec C - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kop František 1:1, Hrbek Ivan 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Čítek Roman 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0, Khozeuly Yedil 1:1),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Kbely C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:0, Luxemburk Filip 1:1, Filípek Martin 2:0, Pastorek Lukáš 1:0, body hostů: Trnka Josef 0:3, Bartoňová Eva 0:2, Hrubý Jan 1:1, Vrba Karel 0:2), TTC Praha F - SK Slivenec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruzha Lumír 2:2, Buriánek Václav 2:2, Váňa Petr 2:2, Jansa Jiří 3:1, body hostů: Čítek Roman 3:1, Hartmann Miroslav 3:1, Hrbek Ivan 1:3, Maršálek Petr 0:4), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 1:1, Makal František 2:0, Bicek Kryštof 3:0, Dvořák Aleš 2:1, Kulhánek Karel 1:0, body hostů: Černý Jiří 0:3, Skoupý Jan 0:3, Kalinová Martina 0:3, Šedivý Stanislav 2:0), SK OAZA Praha D - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 3:0, Totzauer Karel 3:0, Hezina Jiří 1:2, Kadlec Antonín 2:1, body hostů: Patho Róbert 1:2, Milota Martin 2:1, Hroch Michal 0:3, Veselý Filip 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SK HAMR C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 1:2, Matoušek Jiří 1:2, Černý Pavel 1:2, Peller Marek 1:3, body hostů: Bruk Martin 4:0, Marek Michal 3:0, Vašák Jaroslav 1:2, Courton Ivan 1:2), TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Nové Vysočany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovský Zdeněk 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2, Hájek Alexandr 0:3, Herčík Lubomír 1:1, body hostů: Erben Michal 3:0, Nováček Vladimír 2:0, Adámek Jiří 2:0, Jonák Přemysl 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 3:0, Neskusil Josef 1:2, Vrba Karel 2:1, Trnka Josef 2:1, body hostů: Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Černý Martin 0:3, Nováček Vladimír 0:3), SK HAMR C - TJ AVIA Čakovice H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melcher Marek 2:1, Novák Milan 3:0, Courton Ivan 0:3, Marek Michal 3:0, body hostů: Černý Jakub 1:2, Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Hájek Alexandr 1:2), VŠSK MFF Praha B - KK Konstruktiva Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Filip 1:1, Milota Martin 1:1, Pavlík Václav 0:3, Hroch Michal 0:3, body hostů: Toman Bedřich 3:0, Peller Marek 2:1, Matoušek Jiří 2:0, Bauer Václav 1:1), TTC Elizza Praha J - SK OAZA Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sloup Richard 1:1, Rosa Vladimír 0:2, Kalinová Martina 0:3, Rosová Kateřina 0:2, body hostů: Kadlec Antonín 3:0, Totzauer Karel 2:0, Hezina Jiří 2:0, Stýblo Jaroslav 1:1), SK Slivenec C - TJ Sokol Praha Podolí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 4:0, Hrbek Ivan 2:2, Helcl Daniel 2:1, Kop František 1:3, body hostů: Bicek Kryštof 1:3, Jirásek Pavel 3:1, Dvořák Aleš 0:4, Makal František 2:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 1:2, Luxemburk Filip 0:3, Filípek Martin 4:0, body hostů: Jansa Jiří 2:2, Ruzha Lumír 2:1, Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3),
7. kolo:
TTC Praha F - TJ Sokol Kbely C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Petr 2:1, Trmota Zdeněk 1:2, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Neskusil Josef 1:2, Bartoňová Eva 1:2, Vrba Karel 3:0), TJ Sokol Praha Podolí B - SF SKK EL Niňo Praha M 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Pavel 0:2, Zikl Petr 0:2, Vaňo Lukáš 0:2, Klouda Rudolf 0:1, Makal František 0:1, body hostů: Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Pastorek Lukáš 2:0), SK OAZA Praha D - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Totzauer Karel 2:1, Hezina Jiří 1:1, Laube David 3:0, Kadlec Antonín 3:0, body hostů: Čítek Roman 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Hrbek Ivan 0:3, Svoboda Milan 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:1, Toman Bedřich 1:1, Černý Pavel 2:1, Peller Marek 3:0, body hostů: Rosová Kateřina 2:1, Černý Jiří 1:2, Skoupý Jan 0:3, Rosa Vladimír 0:2), TJ AVIA Čakovice H - VŠSK MFF Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herčík Lubomír 2:2, Hájek Alexandr 2:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Vaňásek Jiří ml. 4:0, body hostů: Brejchová Kateřina 3:1, Vošický Otto 1:3, Milota Martin 1:3, Pavlík Václav 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erben Michal 1:2, Jonák Přemysl 1:1, Nováček Vladimír 0:3, Adámek Jiří 0:3, body hostů: Bruk Martin 3:0, Novák Milan 2:1, Melcher Marek 3:0, Vašák Jaroslav 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK HAMR C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neskusil Josef 0:2, Bartoňová Eva 0:2, Vrba Karel 0:2, Hrubý Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Marek Michal 2:0, Bruk Martin 3:0, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 1:1, WO 0:1), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 1:2, Hroch Michal 0:3, Milota Martin 3:0, Veselý Filip 1:3, body hostů: Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 2:1, Černý Martin 0:3, Adámek Jiří 3:0), TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice H 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosová Kateřina 0:3, Sloup Richard 1:1, Šedivý Stanislav 0:3, Kaňka Tomáš 0:3, body hostů: Petříková Michaela 3:0, Černý Jakub 2:1, Šišková Gabriela 3:0, Hájek Alexandr 2:0), SK Slivenec C - KK Konstruktiva Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 1:2, Helcl Daniel 1:2, Kop František 4:0, body hostů: Toman Bedřich 2:2, Peller Marek 2:1, Černý Pavel 0:3, Matoušek Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - SK OAZA Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Luxemburk Filip 1:2, Kořének František 3:1, body hostů: Kadlec Antonín 2:2, Laube David 0:4, Totzauer Karel 3:1, Hezina Jiří 1:2), TTC Praha F - TJ Sokol Praha Podolí B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Jiří 1:2, Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3, Váňa Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Zikl Petr 1:3, Makal František 4:0, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Kbely C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 3:1, Zikl Petr 2:2, Makal František 3:0, Bicek Kryštof 1:3, body hostů: Hrubý Jan 2:2, Neskusil Josef 3:1, Vrba Karel 1:3, Bartoňová Eva 0:3), SK OAZA Praha D - TTC Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Antonín 3:0, Totzauer Karel 1:2, Hezina Jiří 1:2, Stočes Petr 3:0, body hostů: Ruzha Lumír 2:1, Jansa Jiří 1:2, Váňa Petr 1:2, Poulíček Jaroslav 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK EL Niňo Praha M 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Černý Pavel 0:3, Peller Marek 1:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, Khozeuly Yedil 1:1), TJ AVIA Čakovice H - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šišková Gabriela 0:3, Černý Jakub 1:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Herčík Lubomír 1:3, body hostů: Kop František 4:0, Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 2:1, Helcl Daniel 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 3:1, Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Černý Jiří 1:3, Kalinová Martina 1:3, Sloup Richard 2:2, Šedivý Stanislav 2:1), SK HAMR C - VŠSK MFF Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Milan 1:1, Marek Michal 2:0, Nosek David 2:1, Bruk Martin 3:0, body hostů: Patho Róbert 2:1, Milota Martin 0:3, Hroch Michal 0:2, Veselý Filip 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Kbely C - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neskusil Josef 3:0, Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 2:1, Hrubý Jan 3:0, Bartoňová Eva 1:0, body hostů: Veselý Filip 2:1, Milota Martin 1:2, Hroch Michal 0:3, Pavlík Václav 0:3), TTC Elizza Praha J - SK HAMR C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 1:3, Kaňka Tomáš 1:3, Hozman Antonín 2:1, Sloup Richard 3:1, body hostů: Melcher Marek 4:0, Novák Milan 2:2, Češka Petr 0:3, Nosek David 1:2, Marek Michal 1:0), SK Slivenec C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 2:2, Hrbek Ivan 2:2, Helcl Daniel 2:1, Čítek Roman 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 3:1, Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ AVIA Čakovice H 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 0:3, Hájek Alexandr 1:2, Makovský Zdeněk 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2), TTC Praha F - KK Konstruktiva Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruzha Lumír 4:0, Váňa Petr 2:1, Podrazil Jiří 1:2, Jansa Jiří 2:2, body hostů: Toman Bedřich 3:1, Peller Marek 2:2, Černý Pavel 0:3, Bauer Václav 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Makal František 2:2, Jirásek Pavel 2:2, Zikl Petr 1:3, body hostů: Stočes Petr 3:1, Totzauer Karel 2:2, Hezina Jiří 3:1, Dusbaba Miroslav 0:4),
11. kolo:
SK OAZA Praha D - TJ Sokol Kbely C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hezina Jiří 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2, Dusbaba Miroslav 0:3, Totzauer Karel 1:1, body hostů: Trnka Josef 3:0, Hrubý Jan 2:0, Vrba Karel 2:0, Bartoňová Eva 1:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Praha Podolí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 2:2, Matoušek Jiří 4:0, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 2:2, body hostů: Makal František 1:3, Bicek Kryštof 3:1, Jirásek Pavel 3:1, Zikl Petr 1:3), TJ AVIA Čakovice H - TTC Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 1:2, Hájek Alexandr 2:1, Štěpánek Tomáš 2:1, Herčík Lubomír 3:0, body hostů: Ruzha Lumír 3:0, Poulíček Jaroslav 0:3, Buriánek Václav 0:3, Podrazil Jiří 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Jiří 0:2, Černý Martin 0:2, Nováček Vladimír 0:3, Jonák Přemysl 1:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, Kořének František 2:0, Filípek Martin 1:1), SK HAMR C - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melcher Marek 3:0, Courton Ivan 0:2, Novák Milan 2:1, Bruk Martin 4:0, Marek Michal 1:0, body hostů: Čítek Roman 1:3, Helcl Daniel 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Hrbek Ivan 0:3), VŠSK MFF Praha B - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brejchová Kateřina 3:1, Patho Róbert 4:0, Milota Martin 1:2, Veselý Filip 1:3, body hostů: Sloup Richard 2:2, Kaňka Tomáš 2:2, Kalinová Martina 0:4, Šedivý Stanislav 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrba Karel 2:2, Neskusil Josef 2:2, Bartoňová Eva 0:1, Trnka Josef 2:2, Hrubý Jan 1:2, body hostů: Hozman Antonín 2:2, Kaňka Tomáš 3:1, Rosová Kateřina 2:2, Šedivý Stanislav 2:2), VŠSK MFF Praha B - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vošický Otto 1:2, Pavlík Václav 1:2, Veselý Filip 1:2, Milota Martin 1:3, body hostů: Kop František 4:0, Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 0:3, Helcl Daniel 3:0), SK HAMR C - SF SKK EL Niňo Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 2:2, Novák Milan 2:2, Nosek David 0:4, Marek Michal 4:0, body hostů: Gajda Jonáš 3:1, Filípek Martin 2:2, Luxemburk Filip 1:3, Kořének František 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Praha F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Adámek Jiří 2:1, Jonák Přemysl 1:3, body hostů: Mutl David 2:2, Váňa Petr 2:2, Jansa Jiří 3:1, Podrazil Jiří 2:1), TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 1:2, Makovský Zdeněk 2:1, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Dvořák Aleš 1:2, Zikl Petr 1:2), KK Konstruktiva Praha B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 2:2, Matoušek Jiří 2:2, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 4:0, body hostů: Hezina Jiří 1:3, Totzauer Karel 2:2, Laube David 2:2, Stočes Petr 3:1),
13. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Kbely C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 0:1, Toman Bedřich 2:0, Tvrdík Petr 3:0, Peller Marek 3:0, Černý Pavel 0:1, body hostů: Trnka Josef 1:2, Neskusil Josef 0:3, Bartoňová Eva 0:1, Vrba Karel 1:1, Hrubý Jan 0:1), SK OAZA Praha D - TJ AVIA Čakovice H 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Antonín 1:0, Totzauer Karel 1:1, Hezina Jiří 2:1, Stočes Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 2:1, Štěpánek Tomáš 0:3, Hájek Alexandr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Jirásek Pavel 2:2, Zikl Petr 2:2, Kulhánek Karel 1:3, body hostů: Adámek Jiří 3:1, Nováček Vladimír 4:0, Černý Martin 1:3, Černý Václav 0:4), TTC Praha F - SK HAMR C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 0:2, Jansa Jiří 0:2, Trmota Zdeněk 0:3, Buriánek Václav 0:2, body hostů: Bruk Martin 3:0, Marek Michal 2:0, Novák Milan 2:0, Melcher Marek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha M - VŠSK MFF Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 1:1, Luxemburk Filip 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Veselý Filip 0:3, Milota Martin 1:1, Vošický Otto 0:2, Kápl Roman 0:2), SK Slivenec C - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čítek Roman 2:0, Helcl Daniel 1:1, Hrbek Ivan 2:1, Kop František 3:0, body hostů: Kaňka Tomáš 1:2, Rosová Kateřina 1:2, Kalinová Martina 0:2, Rosa Vladimír 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK Slivenec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neskusil Josef 0:3, Trnka Josef 0:2, Vrba Karel 1:2, Hrubý Jan 3:0, Bartoňová Eva 0:1, body hostů: Kop František 3:0, Čítek Roman 1:2, Hrbek Ivan 2:1, Helcl Daniel 2:1), TTC Elizza Praha J - SF SKK EL Niňo Praha M 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Jan 0:2, Lamoš Vítězslav 0:2, Černý Jiří 0:2, Kalinová Martina 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 2:0, Filípek Martin 2:0, Luxemburk Filip 2:0, Kaucký Vladimír 2:0), VŠSK MFF Praha B - TTC Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milota Martin 3:0, Hroch Michal 0:3, Pavlík Václav 0:3, Veselý Filip 1:2, body hostů: Ruzha Lumír 2:1, Jansa Jiří 3:0, Mutl David 2:1, Podrazil Jiří 1:2), SK HAMR C - TJ Sokol Praha Podolí B 10:0wo, TJ Sokol Nové Vysočany D - SK OAZA Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladimír 4:0, Černý Martin 0:3, Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Stočes Petr 3:1, Kadlec Antonín 1:3, Hezina Jiří 0:3, Stýblo Jaroslav 1:2), TJ AVIA Čakovice H - KK Konstruktiva Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jakub 2:2, Štěpánek Tomáš 0:4, Makovský Zdeněk 1:2, Herčík Lubomír 3:1, body hostů: Peller Marek 3:1, Tvrdík Petr 3:1, Černý Pavel 1:3, Bauer Václav 2:1),
15. kolo:
TJ AVIA Čakovice H - TJ Sokol Kbely C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 2:2, Štěpánek Tomáš 0:4, Hájek Alexandr 3:1, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 3:1, Neskusil Josef 2:2, Vrba Karel 2:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Bedřich 2:1, Matoušek Jiří 1:2, Tvrdík Petr 2:1, Peller Marek 3:1, body hostů: Jonák Přemysl 2:2, Nováček Vladimír 2:1, Erben Michal 1:2, Adámek Jiří 0:3), SK OAZA Praha D - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hezina Jiří 0:3, Totzauer Karel 1:1, Stočes Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Marek Michal 2:0, Vašák Jaroslav 0:2, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Praha Podolí B - VŠSK MFF Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Aleš 2:1, Makal František 2:0, Bicek Kryštof 3:0, Klouda Rudolf 1:0, Kulhánek Karel 1:1, body hostů: Milota Martin 1:2, Pavlík Václav 1:2, Kápl Roman 0:3, Hroch Michal 0:2), TTC Praha F - TTC Elizza Praha J 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 4:0, Mutl David 1:3, Váňa Petr 2:2, Buriánek Václav 1:3, body hostů: Sloup Richard 1:3, Kaňka Tomáš 1:3, Rosová Kateřina 3:1, Kalina Pavel 3:1), SF SKK EL Niňo Praha M - SK Slivenec C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0, Luxemburk Filip 2:1, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Kop František 0:3, Čítek Roman 1:1, Hrbek Ivan 0:2, Hartmann Miroslav 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Josef 1:1, Neskusil Josef 0:2, Vrba Karel 0:3, Hrubý Jan 0:2, body hostů: Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Kaucký Vladimír 1:1), SK Slivenec C - TTC Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 2:1, Maršálek Petr 0:3, Svoboda Milan 0:3, Kop František 2:2, body hostů: Jansa Jiří 3:1, Mutl David 3:0, Buriánek Václav 2:1, Váňa Petr 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha Podolí B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sloup Richard 0:1, Rosová Kateřina 1:1, Kalina Pavel 3:0, Hozman Antonín 2:0, WO 3:0, body hostů: Makal František 2:1, Zikl Petr 0:3, Klouda Rudolf 0:2, WO 0:3), VŠSK MFF Praha B - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejchová Kateřina 4:0, Veselý Filip 1:3, Vošický Otto 4:0, Pavlík Václav 0:4, body hostů: Totzauer Karel 2:2, Hezina Jiří 2:2, Laube David 2:2, Stýblo Jaroslav 1:3), SK HAMR C - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Milan 1:1, Nosek David 2:0, Vašák Jaroslav 0:3, Bruk Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Bukovský Petr 2:1, Tvrdík Petr 1:2, Matoušek Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ AVIA Čakovice H 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jonák Přemysl 2:0, Nováček Vladimír 1:1, Erben Michal 1:2, Černý Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Makovský Zdeněk 1:3, Hájek Alexandr 2:1, Štěpánek Tomáš 2:1, WO 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Kbely C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Jiří 3:0, Černý Martin 1:1, Nováček Vladimír 3:0, Jonák Přemysl 2:1, body hostů: Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Vrba Karel 0:3, Bartoňová Eva 0:2), TJ AVIA Čakovice H - SK HAMR C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Alexandr 0:2, Štěpánek Tomáš 0:2, Herčík Lubomír 0:2, WO 0:3, body hostů: Bruk Martin 1:0, Melcher Marek 2:0, Nosek David 2:0, Novák Milan 1:0, WO 3:0), KK Konstruktiva Praha B - VŠSK MFF Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Pavel 1:1, Toman Bedřich 2:0, Bukovský Petr 2:1, Peller Marek 3:0, body hostů: Hroch Michal 0:3, Veselý Filip 0:3, Vošický Otto 1:1, Brejchová Kateřina 1:1), SK OAZA Praha D - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Totzauer Karel 4:0, Stýblo Jaroslav 1:3, Dusbaba Miroslav 0:3, Kadlec Antonín 4:0, body hostů: Hozman Antonín 2:2, Sloup Richard 2:2, Rosová Kateřina 1:3, Kaňka Tomáš 1:2), TJ Sokol Praha Podolí B - SK Slivenec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 2:2, Bicek Kryštof 3:1, Makal František 3:0, Zikl Petr 1:2, Dvořák Aleš 0:1, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Hrbek Ivan 2:2, Vobruba Aleš 0:4, Hartmann Miroslav 2:1), TTC Praha F - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Jiří 0:2, Mutl David 1:1, Podrazil Jiří 0:3, Ruzha Lumír 0:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 1:1, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 2:1, Neskusil Josef 3:0, Vrba Karel 0:3, Hrubý Jan 4:0, body hostů: Mutl David 2:2, Jansa Jiří 1:2, Buriánek Václav 1:2, Váňa Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Praha Podolí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořének František 1:1, Filípek Martin 1:1, Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 3:0, body hostů: Bicek Kryštof 2:1, Zikl Petr 0:3, Dvořák Aleš 0:2, Klouda Rudolf 0:2), SK Slivenec C - SK OAZA Praha D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartmann Miroslav 3:1, Hrbek Ivan 2:1, Vobruba Aleš 2:1, Helcl Daniel 3:1, body hostů: Kadlec Antonín 3:1, Totzauer Karel 1:3, Hezina Jiří 0:3, Stýblo Jaroslav 0:3), TTC Elizza Praha J - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosová Kateřina 2:1, Kaňka Tomáš 2:1, Kalina Pavel 3:0, Hozman Antonín 2:1, body hostů: Peller Marek 1:2, Matoušek Jiří 0:3, Bukovský Petr 1:2, Černý Pavel 1:2), VŠSK MFF Praha B - TJ AVIA Čakovice H 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 3:0, Milota Martin 1:2, Brejchová Kateřina 1:2, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:2, body hostů: Černý Jakub 3:1, Herčík Lubomír 2:1, Hájek Alexandr 1:2, Štěpánek Tomáš 2:1), SK HAMR C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 4:0, Vašák Jaroslav 0:3, Courton Ivan 1:2, Bruk Martin 4:0, body hostů: Nováček Vladimír 2:2, Erben Michal 2:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 1:2),
19. kolo:
SK HAMR C - TJ Sokol Kbely C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melcher Marek 2:0, Novák Milan 2:0, Šraga Jan 0:2, Bruk Martin 2:0, Češka Petr 0:1, WO 3:0, body hostů: Vrba Karel 1:2, Dusílek Jaromír 1:2, Bartoňová Eva 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladimír 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Erben Michal 2:1, Adámek Jiří 2:1, body hostů: Brejchová Kateřina 3:0, Vošický Otto 1:2, Milota Martin 0:3, Pavlík Václav 0:3), TJ AVIA Čakovice H - TTC Elizza Praha J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 3:0, Černý Jakub 1:2, Hájek Alexandr 1:2, Vaňásek Jiří ml. 3:0, body hostů: Hozman Antonín 1:2, Kalina Pavel 2:1, Kaňka Tomáš 1:2, Sloup Richard 0:2, Šedivý Stanislav 0:1), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Bedřich 1:2, Černý Pavel 0:3, Matoušek Jiří 1:2, Peller Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Kop František 4:0, Hartmann Miroslav 3:1, WO 0:5), SK OAZA Praha D - SF SKK EL Niňo Praha M 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brenner Zdeněk 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2, Hezina Jiří 0:3, Kadlec Antonín 2:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 3:0, Kořének František 1:1, Filípek Martin 1:1), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicek Kryštof 3:1, Makal František 0:4, Zikl Petr 1:3, Jirásek Pavel 3:1, body hostů: Ruzha Lumír 2:2, Mutl David 3:1, Jansa Jiří 2:2, Buriánek Václav 0:2, Váňa Petr 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Praha Podolí B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 1:2, Neskusil Josef 1:1, Bartoňová Eva 0:3, Hrubý Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Bicek Kryštof 4:0, Jirásek Pavel 2:1, Zikl Petr 2:1, Dvořák Aleš 0:2, WO 1:0), TTC Praha F - SK OAZA Praha D 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trmota Zdeněk 1:2, Listík Vít 2:1, Podrazil Jiří 2:1, WO 3:3, body hostů: Hezina Jiří 1:2, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 3:0, WO 3:3), SF SKK EL Niňo Praha M - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:0, Luxemburk Filip 0:2, Filípek Martin 3:0, Kořének František 2:0, WO 3:0, body hostů: Peller Marek 1:2, Černý Pavel 1:2, Bauer Václav 0:2, WO 0:3), SK Slivenec C - TJ AVIA Čakovice H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 3:0, Hartmann Miroslav 2:0, Vobruba Aleš 1:2, Kop František 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 1:2, Černý Jakub 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3, Makovský Zdeněk 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Antonín 3:1, Semeráková Jitka 0:2, Kaňka Tomáš 2:1, Rosová Kateřina 3:1, Šedivý Stanislav 1:0, body hostů: Nováček Vladimír 3:1, Erben Michal 1:3, Jonák Přemysl 1:2, Černý Martin 0:3), VŠSK MFF Praha B - SK HAMR C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošický Otto 0:2, Pavlík Václav 0:2, Hroch Michal 0:2, Kápl Roman 0:2, body hostů: Bruk Martin 2:0, Melcher Marek 2:0, Novák Milan 2:0, Nosek David 2:0),
21. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Kbely C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Filip 1:2, Vošický Otto 1:1, Milota Martin 0:3, Syrovátková Marie 0:3, body hostů: Hrubý Jan 3:0, Trnka Josef 2:1, Vrba Karel 3:0, Bartoňová Eva 1:1), SK HAMR C - TTC Elizza Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melcher Marek 3:1, Novák Milan 1:2, Nosek David 1:2, Bruk Martin 4:0, body hostů: Kaňka Tomáš 3:1, Rosová Kateřina 1:3, Sloup Richard 1:2, Hozman Antonín 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - SK Slivenec C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 0:3, Erben Michal 0:3, Nováček Vladimír 2:1, Jonák Přemysl 3:1, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Hrbek Ivan 1:2, Vobruba Aleš 1:2, Hartmann Miroslav 2:1), TJ AVIA Čakovice H - SF SKK EL Niňo Praha M 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Alexandr 0:3, Štěpánek Tomáš 0:3, Makovský Zdeněk 1:2, Herčík Lubomír 2:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Luxemburk Filip 1:2, Khozeuly Yedil 2:1, Filípek Martin 3:0), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peller Marek 2:2, Matoušek Jiří 1:3, Černý Pavel 0:3, Toman Bedřich 2:0, WO 0:2, body hostů: Mutl David 3:0, Ruzha Lumír 3:0, Váňa Petr 2:2, Listík Vít 0:2, Buriánek Václav 0:1, WO 2:0), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Praha Podolí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 4:0, Totzauer Karel 2:2, Stýblo Jaroslav 2:2, Kadlec Antonín 1:3, body hostů: Jirásek Pavel 0:4, Makal František 2:2, Bicek Kryštof 3:1, Zikl Petr 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neskusil Josef 1:3, Vrba Karel 2:2, Bartoňová Eva 1:3, Hrubý Jan 4:0, body hostů: Kadlec Antonín 3:1, Brenner Zdeněk 1:3, Totzauer Karel 3:1, Dusbaba Miroslav 1:3), TJ Sokol Praha Podolí B - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 2:1, Makal František 2:1, Bicek Kryštof 3:0, Zikl Petr 2:1, body hostů: Toman Bedřich 1:2, Peller Marek 1:2, Matoušek Jiří 1:2, Černý Pavel 0:3), TTC Praha F - TJ AVIA Čakovice H 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruzha Lumír 0:1, Váňa Petr 3:1, Mutl David 2:1, Jansa Jiří 3:1, Buriánek Václav 2:1, body hostů: Černý Jakub 1:3, Herčík Lubomír 3:1, Hájek Alexandr 1:3, Štěpánek Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 3:0, Khozeuly Yedil 1:1, Kuboš Filip 1:2, Filípek Martin 3:0, body hostů: Jonák Přemysl 1:2, Nováček Vladimír 1:2, Erben Michal 1:2, Černý Martin 0:2), SK Slivenec C - SK HAMR C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 1:2, Hrbek Ivan 0:2, Maršálek Petr 0:3, Helcl Daniel 1:2, body hostů: Melcher Marek 3:0, Marek Michal 3:0, Bruk Martin 3:0, Nosek David 0:2), TTC Elizza Praha J - VŠSK MFF Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sloup Richard 2:0, Hozman Antonín 2:0, Šedivý Stanislav 2:0, Kaňka Tomáš 2:0, body hostů: Vošický Otto 0:2, Milota Martin 0:2, Hroch Michal 0:2, Syrovátková Marie 0:2),
7. třída A muži (RS-5A)
1. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - SK Dolní Měcholupy C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Modl Josef 0:3, Fleissig Petr 0:3, Bauer Václav 2:1, Černý Pavel 2:1, body hostů: Čadil Petr 3:0, Hodač Michal 2:1, Kácl David 1:2, Kácl Jiří 2:1), SK HAMR D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Češka Petr 2:1, Vašák Jaroslav 1:2, Vinař Daniel 0:3, WO 0:4, body hostů: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 1:1, Worsch Miloslav 1:1, Bartoš Martin 0:1, Roubíček Vít 1:0, WO 4:0), SK Slivenec D - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Petr 1:1, Vobruba Aleš 2:0, Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 2:0, body hostů: Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír 1:1),
2. kolo:
TJ ABC Branik D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jan 1:2, Hájek Ondřej 2:1, Tuček Tomáš 1:2, Popelka Jaromír 1:1, WO 5:0, body hostů: Štefan Nikola 3:1, Přída Antonín 0:4, Kaucký Vladimír 3:0, WO 0:5), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK Slivenec D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Vladimír 1:1, Roubíček Vít 2:0, Hrabálek Petr 2:0, Jirčík Stanislav 2:0, Strnad Jaroslav 1:0, body hostů: Svoboda Milan 1:2, Helcl Daniel 0:2, Flodr Milan 0:2, Maršálek Petr 0:2), TTC Praha H - SK HAMR D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Ladislav 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2, Wichs Sáša 0:3, Trmota Zdeněk 1:2, WO 4:0, body hostů: Vašák Jaroslav 4:0, Češka Petr 3:0, Vinař Daniel 2:1, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha C - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tvrdík Petr 1:1, Modl Josef 1:1, Bauer Václav 2:1, Černý Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jan 3:0, Kleinander Michael 0:3, Zdeněk Jan 0:3, WO 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha K - SK Dolní Měcholupy C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdeněk Jan 0:3, Vacek Bohumil 0:3, Kleinander Michael 2:1, Hruška Rudolf 1:2, body hostů: Čadil Petr 3:0, Hodač Michal 2:1, Kácl David 1:2, Kácl Jiří 3:0), SK Slivenec D - TTC Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flodr Milan 1:2, Vobruba Aleš 2:1, Helcl Daniel 2:1, Svoboda Milan 3:0, body hostů: Buriánek Václav 1:2, Trmota Zdeněk 2:1, Havlíček Ladislav 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3), SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 1:2, Přída Antonín 0:3, Waldmann Martin 2:1, Štefan Nikola 0:3, body hostů: Jirčík Stanislav 2:1, Lobo Manuel 3:0, Strnad Jaroslav 1:2, Hrabánek Vladimír 3:0),
4. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Hodač Michal 2:0, Kácl David 3:0, Čadil Petr 2:0, body hostů: Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír 1:1), TTC Praha H - SF SKK EL Niňo Praha O 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3, Wichs Sáša 1:2, Buriánek Václav 2:2, body hostů: Waldmann Martin 4:0, Nogoev Zholdoshbek 3:0, Niederle Jiří 0:3, Přída Antonín 2:1), KK Konstruktiva Praha C - SK HAMR D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 1:0, Modl Josef 0:4, Bauer Václav 3:1, Tvrdík Petr 4:0, Nebeský Jiří 1:2, body hostů: Vinař Daniel 1:3, Nosek David 2:2, Vašák Jaroslav 2:2, Šraga Jan 2:2),
5. kolo:
SK HAMR D - AC Sparta Praha K 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek David 4:0, Vinař Daniel 0:3, Courton Ivan 2:1, Češka Petr 3:1, body hostů: Kleinander Michal 3:1, Kleinander Michael 1:3, Bartoň Aleš 0:3, Zdeněk Jan 1:2), SK Slivenec D - KK Konstruktiva Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Petr 4:0, Flodr Milan 1:3, Maršálek Petr 2:2, Žolnerčík Milan 1:3, body hostů: Tvrdík Petr 3:1, Bauer Václav 3:1, Hlaváč Jiří 1:3, Modl Josef 1:3), TJ ABC Branik D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Jaromír 0:2, Popelka Jaromír 0:2, Bartók Jiří 0:2, Tuček Tomáš 0:2, body hostů: Čech Ludvík 2:0, Lounek Jan 2:0, Worsch Miloslav 2:0, Bartoš Martin 2:0),
6. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 1:3, Hodač Michal 2:2, Čadil Petr 2:2, Vojta Martin 4:0, body hostů: Hrabálek Petr 2:2, Lobo Manuel 3:1, Čech Ludvík 2:2, Jirčík Stanislav 0:4), TTC Praha H - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trmota Zdeněk 2:0, Wichs Sáša 1:1, Havlíček Ladislav 3:0, Buriánek Václav 2:0, body hostů: Hájek Jan 0:3, Hájek Ondřej 1:1, Popelka Jaromír ml. 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2), KK Konstruktiva Praha C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nebeský Jiří 2:1, Modl Josef 0:2, Bauer Václav 3:0, Tvrdík Petr 3:0, body hostů: Waldmann Martin 2:1, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Štefan Nikola 0:3, Přída Antonín 0:2), AC Sparta Praha K - SK Slivenec D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 1:0, Hruška Rudolf 1:2, Vacek Bohumil 3:0, Zdeněk Jan 0:4, Bartoň Aleš 0:3, body hostů: Svoboda Milan 1:3, Helcl Daniel 3:1, Maršálek Petr 2:1, Vobruba Aleš 3:0),
7. kolo:
SK HAMR D - SK Dolní Měcholupy C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 2:2, Vašák Jaroslav 1:3, Vinař Daniel 1:2, Češka Petr 1:3, body hostů: Čadil Petr 4:0, Kácl David 0:4, Vojta Martin 4:0, Kácl Jiří 2:1), SF SKK EL Niňo Praha O - AC Sparta Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 0:3, Kopecký Jaroslav 1:3, Waldmann Martin 3:1, Kaucký Vladimír 1:0, body hostů: Kleinander Michal 3:1, Kleinander Michael 4:0, Zdeněk Jan 0:4, Hruška Rudolf 2:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - TTC Praha H 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Vladimír 2:0, Roubíček Vít 2:0, Lounek Jan 3:0, Lobo Manuel 1:0, Strnad Jaroslav 1:0, body hostů: Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, Wichs Sáša 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2),
8. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TTC Praha H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chutný Bohumír 2:0, Hodač Michal 2:0, Kácl David 2:1, Čadil Petr 2:0, body hostů: Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 1:1, Wichs Sáša 0:2, Hrneček Vojtěch 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ ABC Branik D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Petr 1:1, Modl Josef 2:0, Nebeský Jiří 3:0, Bauer Václav 2:0, body hostů: Hájek Jan 1:2, Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2), SK HAMR D - SK Slivenec D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Češka Petr 3:0, Courton Ivan 3:0, Šraga Jan 1:2, Nosek David 3:0, body hostů: Vobruba Aleš 1:2, Helcl Daniel 1:2, Maršálek Petr 0:3, Flodr Milan 0:3),
9. kolo:
SK Slivenec D - SK Dolní Měcholupy C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobruba Aleš 2:2, Helcl Daniel 3:1, Maršálek Petr 0:3, Svoboda Milan 1:3, body hostů: Čadil Petr 3:1, Hodač Michal 2:2, Kácl Jiří 4:0, Kácl David 0:3), SF SKK EL Niňo Praha O - SK HAMR D 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Jaroslav 0:3, Štefan Nikola 0:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Přída Antonín 0:3, body hostů: Češka Petr 3:0, Vašák Jaroslav 2:1, Nosek David 3:0, Vinař Daniel 2:0), TJ ABC Branik D - AC Sparta Praha K 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 1:1, Hájek Jan 0:3, Popelka Jaromír st. 0:3, body hostů: Kleinander Michael 3:0, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 2:0, Bartoň Aleš 2:0), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - KK Konstruktiva Praha C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jaroslav 2:0, Roubíček Vít 2:0, Jirčík Stanislav 3:0, Lobo Manuel 2:0, body hostů: Bauer Václav 0:3, Nebeský Jiří 0:2, Hlaváč Jiří 0:2, Fleissig Petr 0:2),
10. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 2:2, Hlaváč Jiří 1:3, Modl Josef 2:2, Tvrdík Petr 4:0, body hostů: Buriánek Václav 3:1, Havlíček Ladislav 3:1, Wichs Sáša 1:3, Hrneček Vojtěch 0:4), AC Sparta Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:2, Zdeněk Jan 0:2, Vacek Bohumil 1:1, Hruška Rudolf 0:3, Šálek Pavel 0:1, body hostů: Čech Ludvík 3:0, Lounek Jan 3:0, Strnad Jaroslav 1:1, Bartoš Martin 2:0), SK Slivenec D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Petr 1:1, Maršálek Petr 1:1, Helcl Daniel 3:0, Vobruba Aleš 3:0, body hostů: Waldmann Martin 2:1, Štefan Nikola 0:3, Nogoev Zholdoshbek 0:2, Přída Antonín 0:2),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - SK Dolní Měcholupy C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Waldmann Martin 2:1, Rozkoš Michal 3:0, Kopecký Jaroslav 0:3, Kaucký Filip 0:2, Kaucký Vladimír 0:1, WO 5:0, body hostů: Kácl Jiří 3:1, Hodač Michal 2:2, Chutný Bohumír 2:2, WO 0:5), TJ ABC Branik D - SK HAMR D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ondřej 1:3, Popelka Jaromír st. 0:3, Hájek Jan 2:1, Král Ludvík st. 2:2, body hostů: Češka Petr 1:3, Courton Ivan 4:0, Vašák Jaroslav 1:2, Šraga Jan 3:0), TTC Praha H - AC Sparta Praha K 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wichs Sáša 1:2, Hrneček Vojtěch 0:3, Havlíček Ladislav 0:3, Trmota Zdeněk 3:0, body hostů: Kleinander Michael 3:0, Vacek Bohumil 2:1, Bartoň Aleš 2:1, Zdeněk Jan 1:2),
12. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - KK Konstruktiva Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Hodač Michal 2:0, Kácl David 1:0, Vojta Martin 3:0, Chutný Bohumír 1:1, body hostů: Tvrdík Petr 2:1, Bauer Václav 0:3, Modl Josef 0:2, Fleissig Petr 0:1, Nebeský Jiří 0:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK HAMR D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Lounek Jan 2:0, Čech Ludvík 2:1, Hrabálek Petr 3:0, body hostů: Češka Petr 0:3, Vašák Jaroslav 0:3, Nosek David 1:1, Šraga Jan 0:2), TJ ABC Branik D - SK Slivenec D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2, Hájek Ondřej 1:2, Bartók Jiří 0:2, body hostů: Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 2:0, Flodr Milan 1:1, Maršálek Petr 2:0),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - TJ ABC Branik D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkoš Michal 3:0, Waldmann Martin 3:0, Štefan Nikola 2:1, Přída Antonín 1:2, body hostů: Bartók Jiří 0:2, Hájek Jan 1:2, Popelka Jaromír ml. 1:2, Hájek Ondřej 1:2, Popelka Jaromír st. 0:1), SK Slivenec D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Maršálek Petr 0:3, Helcl Daniel 2:1, Vobruba Aleš 2:2, body hostů: Lobo Manuel 4:0, Roubíček Vít 1:2, Hrabánek Vladimír 0:2, Strnad Jaroslav 3:0, Jirčík Stanislav 1:0), SK HAMR D - TTC Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Petr 1:0, Vašák Jaroslav 2:0, Vinař Daniel 1:2, Courton Ivan 2:1, Nosek David 2:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 1:2, Buriánek Václav 0:3, Havlíček Ladislav 2:1, Wichs Sáša 0:2), AC Sparta Praha K - KK Konstruktiva Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Aleš 1:3, Kleinander Michael 1:2, Vacek Bohumil 0:3, Lukinykh Ilya 2:1, body hostů: Tvrdík Petr 4:0, Černý Pavel 3:1, Bauer Václav 2:0, Modl Josef 0:3),
14. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - AC Sparta Praha K 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 2:0, Hodač Michal 2:0, Kácl David 2:0, Vojta Martin 2:0, body hostů: Bartoň Aleš 0:2, Lukinykh Ilya 0:2, Kleinander Michael 0:2, Vacek Bohumil 0:2), TTC Praha H - SK Slivenec D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trmota Zdeněk 2:2, Poulíček Jaroslav 1:3, Hrneček Vojtěch 0:3, Buriánek Václav 3:1, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Svoboda Milan 2:2, Maršálek Petr 3:1, Ondráček Petr 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SF SKK EL Niňo Praha O 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Vladimír 1:1, Roubíček Vít 2:0, Jirčík Stanislav 3:0, Lobo Manuel 2:1, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 0:3, Přída Antonín 0:3, Kaucký Filip 0:2, Rozkoš Michal 2:0),
15. kolo:
TJ ABC Branik D - SK Dolní Měcholupy C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Tomáš 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Bartók Jiří 0:2, Hájek Jan 0:2, body hostů: Kácl David 2:0, Hodač Michal 2:0, Chutný Bohumír 2:0, Kácl Jiří 2:0), SF SKK EL Niňo Praha O - TTC Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Nikola 0:3, Niederle Jiří 0:3, Přída Antonín 1:2, Kaucký Filip 2:1, body hostů: Buriánek Václav 3:0, Havlíček Ladislav 2:1, Poulíček Jaroslav 2:1, Wichs Sáša 2:1), SK HAMR D - KK Konstruktiva Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Petr 1:3, Vašák Jaroslav 3:1, Šraga Jan 1:2, Nosek David 3:1, body hostů: Tvrdík Petr 3:1, Bauer Václav 2:2, Nebeský Jiří 1:3, Modl Josef 1:2),
16. kolo:
AC Sparta Praha K - SK HAMR D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Bohumil 2:1, Kleinander Michael 1:1, Hruška Rudolf 3:0, Jedlička Jan 3:0, body hostů: Šraga Jan 1:2, Češka Petr 0:3, Vinař Daniel 0:3, Nosek David 1:1), KK Konstruktiva Praha C - SK Slivenec D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nebeský Jiří 0:4, Modl Josef 0:3, Bauer Václav 2:1, Tvrdík Petr 4:0, body hostů: Helcl Daniel 3:1, Vobruba Aleš 2:2, Svoboda Milan 1:2, Maršálek Petr 2:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - TJ ABC Branik D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Lounek Jan 2:0, Čech Ludvík 2:0, Hrabálek Petr 2:0, body hostů: Hájek Ondřej 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír st. 0:2),
17. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - SK Dolní Měcholupy C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabálek Petr 3:1, Čech Ludvík 3:1, Lounek Jan 0:2, Lobo Manuel 3:1, Jirčík Stanislav 0:1, body hostů: Vojta Martin 4:0, Hodač Michal 1:3, Kácl Jiří 1:3, Kácl David 0:3), TJ ABC Branik D - TTC Praha H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelka Jaromír st. 0:4, Hájek Ondřej 1:2, Hložek Vojtěch 3:0, Hájek Jan 0:4, body hostů: Buriánek Václav 3:1, Poulíček Jaroslav 2:2, Trmota Zdeněk 2:1, Wichs Sáša 3:0), SF SKK EL Niňo Praha O - KK Konstruktiva Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niederle Jiří 0:4, Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 3:1, Waldmann Martin 3:1, body hostů: Bauer Václav 4:0, Nebeský Jiří 1:3, Modl Josef 2:2, Hlaváč Jiří 1:3), SK Slivenec D - AC Sparta Praha K 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Vobruba Aleš 3:0, Svoboda Milan 2:1, Helcl Daniel 3:0, body hostů: Jech Martin 1:2, Bartoň Aleš 1:2, Lukinykh Ilya 1:2, Hruška Rudolf 1:2),
18. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SK HAMR D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kácl Jiří 0:4, Hodač Michal 4:0, Kácl David 0:3, Vojta Martin 4:0, body hostů: Nosek David 2:2, Češka Petr 2:2, Šraga Jan 2:2, Vinař Daniel 1:2), AC Sparta Praha K - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jech Martin 2:1, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 1:2, Kleinander Michael 3:0, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:1, Waldmann Martin 2:1, Přída Antonín 0:3, Niederle Jiří 0:3), TTC Praha H - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trmota Zdeněk 0:2, Poulíček Jaroslav 1:1, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 0:3, body hostů: Jirčík Stanislav 3:0, Roubíček Vít 2:1, Bartoš Martin 1:1, Hrabánek Vladimír 2:0),
19. kolo:
TTC Praha H - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Václav 2:1, Poulíček Jaroslav 1:2, Wichs Sáša 0:3, Trmota Zdeněk 1:3, body hostů: Hodač Michal 3:1, Kácl David 1:2, Vojta Martin 3:0, Kácl Jiří 2:1), TJ ABC Branik D - KK Konstruktiva Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Jan 1:2, Tuček Tomáš 0:3, Popelka Jaromír st. 1:2, Hájek Ondřej 2:1, body hostů: Tvrdík Petr 3:0, Bauer Václav 3:0, Nebeský Jiří 1:2, Modl Josef 1:2), SK Slivenec D - SK HAMR D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Petr 1:3, Vobruba Aleš 1:2, Helcl Daniel 3:0, Svoboda Milan 1:3, body hostů: Češka Petr 2:2, Nosek David 3:1, Šraga Jan 2:1, Vinař Daniel 1:2),
20. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SK Slivenec D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 3:1, Chutný Bohumír 1:3, Kácl David 1:2, Hodač Michal 4:0, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Maršálek Petr 3:1, Ondráček Petr 0:4, Svoboda Milan 1:2), SK HAMR D - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 3:0, Vašák Jaroslav 2:1, Vinař Daniel 1:2, Šraga Jan 2:1, body hostů: Přída Antonín 0:3, Koňák Daniel 3:0, Štefan Nikola 1:2, Niederle Jiří 0:3), AC Sparta Praha K - TJ ABC Branik D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jech Martin 2:1, Vacek Bohumil 2:0, Hruška Rudolf 2:1, Lukinykh Ilya 3:0, body hostů: Hájek Ondřej 1:2, Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 1:2, Popelka Jaromír st. 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Modl Josef 0:2, Fleissig Petr 0:2, Nebeský Jiří 0:2, Bauer Václav 0:2, body hostů: Bartoš Martin 2:0, Jirčík Stanislav 2:0, Čech Ludvík 2:0, Hrabálek Petr 2:0),
21. kolo:
TTC Praha H - KK Konstruktiva Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulíček Jaroslav 3:1, Hrneček Vojtěch 0:4, Kreuzer David 0:4, Trmota Zdeněk 4:0, body hostů: Bauer Václav 3:1, Nebeský Jiří 2:2, Modl Josef 2:2, Hlaváč Jiří 2:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT - AC Sparta Praha K 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Martin 2:0, Hrabánek Vladimír 0:2, Strnad Jaroslav 3:0, Roubíček Vít 3:0, body hostů: Bartoň Aleš 1:2, Lukinykh Ilya 1:2, Hruška Rudolf 0:2, Vacek Bohumil 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - SK Slivenec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 3:1, Štefan Nikola 2:2, Přída Antonín 2:2, Waldmann Martin 2:2, body hostů: Helcl Daniel 4:0, Maršálek Petr 1:3, Flodr Milan 1:3, Ondráček Petr 1:3),
22. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kácl Jiří 1:1, Chutný Bohumír 1:1, Kácl David 2:1, Hodač Michal 1:1, WO 4:0, body hostů: Přída Antonín 1:2, Niederle Jiří 0:3, Koňák Daniel 3:0, WO 0:4), SK HAMR D - TJ ABC Branik D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Courton Ivan 2:0, Šraga Jan 2:0, Vinař Daniel 2:0, Vašák Jaroslav 2:0, body hostů: Hájek Jan 0:2, Popelka Jaromír ml. 0:2, Hájek Ondřej 0:2, Tuček Tomáš 0:2), AC Sparta Praha K - TTC Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinander Michael 0:1, Jech Martin 0:2, Vacek Bohumil 0:3, Lukinykh Ilya 1:2, Jedlička Jan 1:0, body hostů: Buriánek Václav 3:0, Trmota Zdeněk 3:0, Havlíček Ladislav 2:0, Wichs Sáša 0:2),
7. třída B muži (RS-5B)
1. kolo:
KST OBO Praha - TTC Klánovice E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Kožaný Petr 0:2, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 2:1, body hostů: Nový Pavel 3:0, Grisa Daniel 3:0, Grisa Vladimír 1:1, Křemel Eduard 1:1), TJ Kyje C - TTC Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 3:1, Trubl Vladimír 2:1, Kára Jiří 2:1, Žerava Miroslav 2:2, body hostů: Haba Martin 4:0, Fuček Miloslav 0:4, Listík Vít 1:2, Paroubek Jan 0:3), SK Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha P 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocar Jan 1:2, Trojan Petr 0:2, Matoušek Daniel 0:3, Polášek Lukáš 2:0, Jantačová Zuzana 0:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vícha Matěj 3:0, Vrana Jakub 2:1, Procházka Pavel 0:2),
2. kolo:
TTC Klánovice E - SF SKK EL Niňo Praha P 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemel Eduard 0:3, Grisa Vladimír 0:3, Grisa Daniel 1:2, Platil Stanislav 2:1, body hostů: Vícha Matěj 3:0, Vrana Jakub 2:1, Procházka Michal 1:2, Procházka Pavel 3:0), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melíšek Ondřej 3:1, Rulc Michal 0:4, Rubáš Ondřej 2:2, Suk Matouš 4:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 1:3, Zelinka Adam 2:2, Hruban Vladimír 2:2, Kozák Pavel 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - KST OBO Praha 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrecion Pavel 0:4, Vostrý Marek 0:4, Kozák Pavel 3:1, Papoušek Vladimír 4:0, body hostů: Hronský Vladimír 2:2, Kobliha Pavel 2:2, Staněk Václav 2:2, Cooke Stephen 3:1), TJ Kyje C - AC Sparta Praha L 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 2:0, Trubl Vladimír 2:0, Jeřábek Michal 2:0, Žerava Miroslav 2:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:2, Melichar Václav 0:2, Brodský Adam 0:2, Rubáš Ondřej 0:2), SK Vršovice B - TTC Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Marek 2:1, Buřil Petr 0:2, Matoušek Daniel 2:1, Polášek Lukáš 4:0, Jantačová Zuzana 1:0, body hostů: Podrazil Jiří 3:1, Fuček Miloslav 1:2, Listík Vít 0:3, Paroubek Jan 0:3),
4. kolo:
TTC Praha G - SF SKK EL Niňo Praha P 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:1, Fuček Miloslav 2:1, Paroubek Jan 0:3, Haba Martin 4:0, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Seidlová Monika 1:2, Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 0:3), KST OBO Praha - TJ Kyje C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Cooke Stephen 1:1, Hausmann Josef 0:3, Hronský Vladimír 0:2, body hostů: Žerava Miroslav 2:1, Trubl Vladimír 2:0, Kára Jiří 2:0, Špaček Václav 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Pavel 1:1, Papoušek Vladimír 0:2, Vostrý Marek 0:3, Vrecion Pavel 0:2, body hostů: Horčák Martin 3:0, Platil Stanislav 2:0, Tichý Stanislav 2:0, Křemel Eduard 1:1), SK Vršovice B - AC Sparta Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buřil Petr 1:1, Pocar Jan 2:0, Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 3:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:3, Kolanda Lukáš 0:3, Rubáš Ondřej 1:1, Brodský Adam 1:1),
6. kolo:
TTC Klánovice E - TTC Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Ladislav 3:0, Křemel Eduard 1:2, Platil Stanislav 1:2, Nový Pavel 3:0, body hostů: Haba Martin 2:1, Podrazil Jiří 2:1, Fuček Miloslav 0:3, Paroubek Jan 0:3), AC Sparta Praha L - SF SKK EL Niňo Praha P 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Ondřej 0:3, Rulc Michal 1:2, Janoušek Tadeáš 0:3, Melíšek Ondřej 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 4:0, Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 2:1), KST OBO Praha - SK Vršovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronský Vladimír 1:3, Kobliha Pavel 1:3, Cooke Stephen 2:1, Hausmann Josef 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 3:1, Jantačová Zuzana 2:2, Pocar Jan 4:0, Trojan Petr 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Kyje C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Pavel 2:2, Krukovskij Vladislav 2:2, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:2, body hostů: Špaček Václav 0:4, Trubl Vladimír 3:1, Žerava Miroslav 1:3, Kára Jiří 3:0),
7. kolo:
TJ Kyje C - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kára Jiří 2:1, Trubl Vladimír 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Žerava Miroslav 2:2, body hostů: Nový Pavel 4:0, Horčák Martin 3:0, Hrabal Ladislav 1:2, Tichý Stanislav 0:2, Platil Stanislav 0:1), SF SKK EL Niňo Praha P - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 2:1, Vrana Jakub 3:0, Procházka Michal 1:2, Kuboš Filip 2:1, body hostů: Cooke Stephen 2:1, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 1:2, Kožaný Petr 1:2),
8. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Praha G 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Václav 0:3, Rulc Michal 0:2, Kubík Lukáš 0:3, Melíšek Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Haba Martin 3:1, Dvořák Pavel 4:0, Listík Vít 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SK Vršovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papoušek Vladimír 1:3, Kozák Vojtěch ml. 1:2, Krukovskij Vladislav 3:0, Kozák Pavel 4:0, body hostů: Pospíšil Marek 2:2, Jantačová Zuzana 0:4, Polášek Lukáš 1:2, Trojan Petr 2:1),
9. kolo:
SK Vršovice B - TJ Kyje C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřil Petr 0:3, Pocar Jan 1:2, Pospíšil Marek 3:0, Trojan Petr 0:4, body hostů: Trubl Vladimír 3:1, Kára Jiří 1:2, Fikejz Miloš 2:1, Jeřábek Michal 3:0), SF SKK EL Niňo Praha P - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuboš Filip 2:2, Vrana Jakub 3:1, Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 2:2, body hostů: Papoušek Vladimír 3:1, Kozák Vojtěch ml. 3:1, Hruban Vladimír 1:3, Zelinka Adam 0:4), TTC Praha G - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haba Martin 3:0, Podrazil Jiří 3:0, Listík Vít 0:3, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Kobliha Pavel 1:2, Hronský Vladimír 2:1, Staněk Václav 0:3),
10. kolo:
TTC Klánovice E - AC Sparta Praha L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Stanislav 3:0, Grisa Daniel 2:1, Grisa Vladimír 0:1, Křemel Eduard 1:2, Hrabal Ladislav 2:0, body hostů: Suk Matouš 0:3, Melíšek Ondřej 2:1, Brodský Adam 2:1, Piroutek Ondřej 0:3), TJ Kyje C - SF SKK EL Niňo Praha P 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 1:1, Trubl Vladimír 2:0, Fikejz Miloš 3:0, Kára Jiří 2:0, body hostů: Vrana Jakub 1:2, Kuboš Filip 0:2, Procházka Michal 0:2, Procházka Pavel 0:2),
11. kolo:
SK Vršovice B - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 0:2, Pospíšil Marek 0:2, Buřil Petr 0:3, Trojan Petr 0:2, body hostů: Hrabal Ladislav 3:0, Grisa Daniel 2:0, Horčák Martin 2:0, Nový Pavel 2:0), TTC Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 2:0, Dvořák Pavel 0:2, Paroubek Jan 0:3, Fuček Miloslav 0:3, body hostů: Papoušek Vladimír 2:1, Kozák Vojtěch ml. 3:0, Hruban Vladimír 2:0, Krukovskij Vladislav 1:1), AC Sparta Praha L - KST OBO Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 0:2, Melichar Václav 0:2, Říha Samuel 0:3, Rulc Michal 1:1, body hostů: Cooke Stephen 3:0, Hausmann Josef 2:0, Hronský Vladimír 1:1, Kobliha Pavel 2:0),
12. kolo:
TTC Klánovice E - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nový Pavel 2:0, Hrabal Ladislav 2:0, Grisa Daniel 2:1, Tichý Stanislav 0:1, Křemel Eduard 2:0, WO 1:0, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Hronský Vladimír 0:3, Staněk Václav 0:2, Kobliha Pavel 1:1, WO 0:1), TTC Praha G - TJ Kyje C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Jiří 3:1, Fuček Miloslav 1:2, Paroubek Jan 0:3, Haba Martin 2:2, body hostů: Trubl Vladimír 3:1, Fikejz Miloš 4:0, Kára Jiří 1:2, Baťka Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha P - SK Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuboš Filip 1:3, Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 1:3, Lanžhotský Vojtěch 4:0, body hostů: Pospíšil Marek 3:1, Pocar Jan 3:1, Matoušek Daniel 0:4, Jantačová Zuzana 2:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha P - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuboš Filip 1:2, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 0:3, Vrana Jakub 2:2, body hostů: Nový Pavel 4:0, Platil Stanislav 1:2, Hrabal Ladislav 3:0, Křemel Eduard 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - AC Sparta Praha L 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 1:1, Kozák Pavel 1:1, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:0, WO 3:0, body hostů: Brodský Adam 2:1, Melichar Vojtěch 0:3, Rubáš Ondřej 1:2, WO 0:3),
14. kolo:
KST OBO Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožaný Petr 0:4, Kobliha Pavel 1:3, Hausmann Josef 1:2, Cooke Stephen 4:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 2:2, Krukovskij Vladislav 3:1, Hruban Vladimír 2:2, Papoušek Vladimír 2:1), AC Sparta Praha L - TJ Kyje C 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Vojtěch 0:2, Rulc Michal 0:2, Brodský Adam 0:2, WO 0:3, body hostů: Fikejz Miloš 1:0, Kára Jiří 2:0, Žerava Miroslav 2:0, Trubl Vladimír 1:0, WO 3:0), TTC Praha G - SK Vršovice B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil Jiří 2:0, Fuček Miloslav 0:2, Listík Vít 2:1, Haba Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Polášek Lukáš 2:2, Jantačová Zuzana 1:2, Pocar Jan 1:2, WO 0:4),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha P - TTC Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vrana Jakub 1:2, Kuboš Filip 1:2, Bertho Tadeáš 3:0, body hostů: Haba Martin 2:1, Dvořák Pavel 2:1, Fuček Miloslav 0:3, Paroubek Jan 0:3), TJ Kyje C - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 2:0, Trubl Vladimír 1:1, Žerava Miroslav 2:1, Fikejz Miloš 3:0, body hostů: Cooke Stephen 2:1, Hronský Vladimír 0:3, Kobliha Pavel 0:2, Staněk Václav 0:2),
16. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabal Ladislav 1:1, Nový Pavel 2:0, Tichý Stanislav 2:1, Kořínek Arnošt 0:2, WO 4:0, body hostů: Vostrý Marek 0:3, Hruban Vladimír 1:2, Krukovskij Vladislav 3:0, WO 0:4), AC Sparta Praha L - SK Vršovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 1:2, Marhol Jan 0:2, Melichar Vojtěch 0:3, Rubáš Ondřej 2:1, body hostů: Pospíšil Marek 3:0, Polášek Lukáš 3:0, Pocar Jan 2:1, Matoušek Daniel 0:2),
17. kolo:
TTC Praha G - TTC Klánovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Fuček Miloslav 1:3, Paroubek Jan 2:2, Haba Martin 3:1, body hostů: Nový Pavel 4:0, Hrabal Ladislav 3:1, Grisa Daniel 1:3, Platil Stanislav 0:1, Grisa Vladimír 0:3), SF SKK EL Niňo Praha P - AC Sparta Praha L 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 1:0, Bertho Tadeáš 1:1, Kuboš Filip 2:1, Lanžhotský Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Janoušek Tadeáš 0:3, Brodský Adam 2:1, Rubáš Ondřej 0:2, WO 0:3), SK Vršovice B - KST OBO Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Lukáš 3:0, Pocar Jan 2:0, Pospíšil Marek 2:1, Macek Lukáš 2:1, body hostů: Cooke Stephen 1:2, Hausmann Josef 1:2, Kobliha Pavel 0:3, Hronský Vladimír 0:2), TJ Kyje C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kára Jiří 1:0, Trubl Vladimír 2:0, Žerava Miroslav 2:0, Jeřábek Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 0:2, Kozák Pavel 0:2, Hruban Vladimír 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Kyje C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 3:0, Hrabal Ladislav 1:1, Tichý Stanislav 0:1, Nový Pavel 3:0, Grisa Daniel 2:0, body hostů: Kára Jiří 1:2, Jeřábek Michal 0:3, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 0:2), KST OBO Praha - SF SKK EL Niňo Praha P 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cooke Stephen 2:2, Hausmann Josef 4:0, Kožaný Petr 1:3, Staněk Václav 0:4, body hostů: Procházka Michal 2:2, Procházka Pavel 3:1, Seidlová Monika 1:3, Kuboš Filip 3:1),
19. kolo:
TTC Praha G - AC Sparta Praha L 10:0wo (Po skončení základní čekací doby 20 min byli z hostů přítomni pouze dva hráči. Více hráčů se nedostavilo ani v prodloužené čekací době 60 minut.), SK Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 2:1, Buřil Petr 1:2, Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 4:0, body hostů: Krukovskij Vladislav 2:2, Papoušek Vladimír 2:1, Hruban Vladimír 0:3, Vrecion Pavel 0:3),
20. kolo:
TJ Kyje C - SK Vršovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Jiří 3:0, Trubl Vladimír 3:0, Žerava Miroslav 1:2, Jeřábek Michal 1:2, body hostů: Jantačová Zuzana 1:2, Polášek Lukáš 2:1, Macek Lukáš 1:2, Pocar Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SF SKK EL Niňo Praha P 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruban Vladimír 1:2, Kozák Pavel 0:2, Papoušek Vladimír 1:2, Vrecion Pavel 0:3, body hostů: Bertho Tadeáš 3:0, Kuboš Filip 3:0, Procházka Michal 2:1, Procházka Pavel 1:1), KST OBO Praha - TTC Praha G 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Václav 0:3, Kožaný Petr 1:1, Hronský Vladimír 1:2, WO 3:3, body hostů: Haba Martin 3:0, Fuček Miloslav 1:2, Paroubek Jan 2:0, WO 3:3),
21. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Klánovice E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Adam 0:2, Melichar Vojtěch 0:2, Marhol Jan 0:2, Rulc Michal 0:2, body hostů: Nový Pavel 2:0, Grisa Daniel 2:0, Tichý Stanislav 2:0, Platil Stanislav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha P - TJ Kyje C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuboš Filip 1:3, Vrana Jakub 3:1, Procházka Michal 2:2, Bertho Tadeáš 2:2, body hostů: Trubl Vladimír 0:4, Kára Jiří 3:1, Jeřábek Michal 4:0, Žerava Miroslav 1:3),
22. kolo:
TTC Klánovice E - SK Vršovice B 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TTC Praha G 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Pavel 1:2, Hruban Vladimír 2:1, Papoušek Vladimír 2:1, Kozák Vojtěch ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Haba Martin 4:0, Listík Vít 2:2, Fuček Miloslav 1:3, WO 0:5), KST OBO Praha - AC Sparta Praha L 10:0wo (Sparta se nedostavila k utkání.),
Divize ženy
1. kolo:
TJ ABC Branik B - TJ Košíře 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Žáčková Lea 0:3, body hostů: Nováková Hana 1:2, Čápová Kateřina 1:2, Füllsacková Barbora 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 2:1, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Zýková Renata 1:2, Adamová Božena 0:3, Bláhová Milena 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ AVIA Čakovice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Závodská Katarína 2:1, Kačírková Martina 1:2, Blažková Anežka ml. 1:2, body hostů: Šišková Gabriela 0:3, Spilková Ivana 2:1, Havlíková Jana 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 1:2, Strnadová Karolína 0:3, Dvořáková Anna 2:1, body hostů: Slatinská Nataša 2:1, Lösterová Anna 1:2, Merhautová Alena 3:0), SF SKK EL Niňo Praha C - Slovan KST Bohnice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 0:2, Jebavá Lucie 2:1, Cmíralová Natálie 0:3, WO 1:0, body hostů: Bartoňová Tereza 2:1, Maršíková Jitka 2:0, Kadavá Tereza 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Anna 2:1, Špicarová Ivana 2:1, Ježková Kateřina 1:2, body hostů: Franeková Věra 1:2, Vinklářová Veronika 1:2, Luňová Zuzana 2:1),
2. kolo:
TJ Košíře - TTC Elizza Praha B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 0:3, Bulantová Pavla 0:3, Füllsacková Barbora 0:3, body hostů: Luňová Zuzana 3:0, Vinklářová Veronika 3:0, Semeráková Jitka 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Nusle Praha C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 2:1, Kadavá Tereza 1:2, Zuzáková Anežka 0:3, body hostů: Nesvačilová Petra 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Špicarová Ivana 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SF SKK EL Niňo Praha C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Cmíralová Natálie 1:2, Jebavá Lucie 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ AVIA Čakovice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lucie 1:2, Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 1:2, body hostů: Dvořáková Anna 3:0, Strnadová Karolína 2:1, Matoušková Andrea 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 1:2, Bláhová Milena 2:1, body hostů: Závodská Katarína 1:2, Blažková Anežka ml. 2:1, Kačírková Martina 3:0), TJ ABC Branik B - TJ ABC Branik C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 2:1, Charamzová Pavlina 0:3, body hostů: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 1:2, Drgoňová Veronika 1:2),
3. kolo:
TJ ABC Branik C - TJ Košíře 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Lenka 1:2, Opravilová Scheubová Lucie 3:0, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Čápová Kateřina 0:3, Nováková Hana 1:2, Füllsacková Barbora 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ ABC Branik B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 0:2, Kačírková Martina 0:2, Blažková Anežka ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Stočesová Silvie 3:0, Adamčíková Dana 2:1, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Andrea 3:0, Strnadová Karolína 3:0, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Hypšová Daniela 0:3, Zýková Renata 0:3, Adamová Božena 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 2:1, Seidlová Monika 1:2, Kaucká Hana 0:3, body hostů: Dvořáková Lucie 2:1, Havlíková Jana 3:0, Spilková Ivana 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlčková Monika 2:1, Špicarová Ivana 1:2, Nesvačilová Petra 0:3, body hostů: Lösterová Anna 1:2, Dusilová Jana 3:0, Merhautová Alena 2:1), TTC Elizza Praha B - Slovan KST Bohnice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 2:0, Vinklářová Veronika 1:1, Semeráková Jitka 1:1, WO 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Kadavá Tereza 1:2, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Košíře - Slovan KST Bohnice C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 0:3, Bulantová Pavla 0:3, Čápová Kateřina 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 3:0, Maršíková Jitka 3:0, Handlová Natálie 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Elizza Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 2:1, Dusilová Jana 3:0, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Vinklářová Veronika 0:3, Semeráková Jitka 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lucie 2:1, Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 2:1, body hostů: Nesvačilová Petra 1:2, Ježková Kateřina 3:0, Špicarová Ivana 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamová Božena 2:1, Bláhová Milena 1:2, Zýková Renata 1:2, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 2:1, Cmíralová Natálie 3:0), TJ ABC Branik B - TJ AVIA Čakovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 2:1, Žáčková Lea 0:3, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Petříková Michaela 2:1, Dvořáková Anna 2:1), TJ ABC Branik C - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 1:2, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Závodská Katarína 1:2, Blažková Anežka ml. 1:2, Kačírková Martina 0:3),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Košíře 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 1:1, Kačírková Martina 2:0, Blažková Anežka ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Nováková Hana 0:3, Füllsacková Barbora 1:2, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ ABC Branik C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Andrea 3:0, Dvořáková Anna 3:0, Petříková Michaela 2:1, body hostů: Drgoňová Scheubová Lenka 0:3, Scheubová Jana 1:2, Opravilová Scheubová Lucie 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ ABC Branik B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cmíralová Natálie 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Seidlová Monika 1:2, body hostů: Adamčíková Dana 3:0, Žáčková Lea 0:3, Stočesová Silvie 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špicarová Ivana 3:0, Vlčková Monika 3:0, Ježková Kateřina 3:0, body hostů: Hypšová Daniela 0:3, Zýková Renata 0:3, Adamová Božena 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vydrová Lucie 0:3, Franeková Věra 2:1, Luňová Zuzana 3:0, body hostů: Dvořáková Lucie 2:1, Najbertová Lucie 1:2, Havlíková Jana 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:1, Handlová Natálie 0:3, Zuzáková Anežka 0:3, body hostů: Vránová Helena 2:1, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0),
6. kolo:
TJ Košíře - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 0:3, Bulantová Pavla 0:3, Čápová Kateřina 0:3, body hostů: Vránová Helena 3:0, Slatinská Nataša 3:0, Merhautová Alena 3:0), TJ AVIA Čakovice C - Slovan KST Bohnice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lucie 3:0, Najbertová Lucie 2:1, WO 0:3, body hostů: Bartoňová Tereza 0:2, Zuzáková Anežka 0:2, Handlová Natálie 1:1, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hypšová Daniela 1:2, Adamová Božena 1:2, Zýková Renata 1:2, body hostů: Vinklářová Veronika 3:0, Kalinová Martina 0:3, Luňová Zuzana 3:0), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Nusle Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 3:0, WO 0:3, body hostů: Nesvačilová Petra 0:2, Ježková Kateřina 1:1, Špicarová Ivana 0:2, WO 3:0), TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Jebavá Lucie 1:2, Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ AVIA Čakovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Závodská Katarína 0:2, Kačírková Martina 0:2, Blažková Anežka ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Anna 3:0, Matoušková Andrea 2:1, WO 0:3),
7. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - TJ Košíře 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 3:0, Strnadová Karolína 3:0, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Füllsacková Barbora 0:3, Čápová Kateřina 0:3, Nováková Hana 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 2:1, Seidlová Monika 0:3, WO 0:3, body hostů: Závodská Katarína 1:1, Blažková Anežka ml. 2:0, Kačírková Martina 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ ABC Branik C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlčková Monika 3:0, Špicarová Ivana 0:3, Rohová Michaela 0:3, body hostů: Scheubová Jana 2:1, Opravilová Scheubová Lucie 2:1, Coubalová Martina 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 2:0, Strnadová Karolína 2:0, Vinklářová Veronika 2:0, WO 3:0, body hostů: Žáčková Lea 0:3, Charamzová Pavlina 0:3, WO 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 2:0, Bartoňová Tereza 1:1, Zuzáková Anežka 0:2, WO 3:0, body hostů: Zýková Renata 1:2, Adamová Božena 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 3:0, Vránová Helena 2:1, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Šišková Gabriela 0:3, Najbertová Lucie 0:3, Havlíková Jana 1:2),
8. kolo:
TJ Košíře - TJ AVIA Čakovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Kateřina 0:2, Bulantová Pavla 0:2, Füllsacková Barbora 0:2, WO 3:0, body hostů: Šišková Gabriela 3:0, Dvořáková Lucie 3:0, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Milena 0:2, Adamová Božena 0:2, Zýková Renata 0:2, WO 3:0, body hostů: Vránová Helena 3:0, Lösterová Anna 3:0, WO 0:3), TJ ABC Branik B - Slovan KST Bohnice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Žáčková Lea 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Zuzáková Anežka 0:3, Handlová Natálie 1:2), TJ ABC Branik C - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Scheubová Jana 0:2, Opravilová Scheubová Lucie 1:2, Coubalová Martina 2:1, WO 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 3:0, Vinklářová Veronika 1:1, Luňová Zuzana 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Závodská Katarína 1:2, Kačírková Martina 2:1, Blažková Anežka ml. 2:1, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Pokorná Tereza 3:0, Špicarová Ivana 1:2), TJ AVIA Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha C 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Anna 3:0, Strnadová Karolína 3:0, Petříková Michaela 3:0, body hostů: Jebavá Lucie 0:3, Seidlová Monika 0:3, Kaucká Hana 0:3),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Košíře 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 3:0, Cmíralová Natálie 2:1, Seidlová Monika 2:1, body hostů: Čápová Kateřina 0:3, Bulantová Pavla 1:2, Nováková Hana 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Kateřina 2:0, Špicarová Ivana 1:1, Nesvačilová Petra 0:2, WO 3:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Petříková Michaela 2:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rosová Kateřina 1:2, Vinklářová Veronika 3:0, Luňová Zuzana 3:0, body hostů: Závodská Katarína 1:2, Blažková Anežka ml. 0:3, Kačírková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Branik C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:3, Bartoňová Tereza 0:3, Zuzáková Anežka 0:3, body hostů: Opravilová Scheubová Lucie 3:0, Scheubová Jana 3:0, Coubalová Martina 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ ABC Branik B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 1:1, Vránová Helena 1:1, Merhautová Alena 1:1, WO 3:0, body hostů: Adamčíková Dana 1:2, Stočesová Silvie 2:1, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Najbertová Lucie 1:2, Šišková Gabriela 3:0, Havlíková Jana 3:0, body hostů: Adamová Božena 1:2, Zýková Renata 0:3, Bláhová Milena 1:2),
10. kolo:
TJ Košíře - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 0:2, Čápová Kateřina 0:2, Füllsacková Barbora 0:2, WO 3:0, body hostů: Adamová Božena 3:0, Zýková Renata 3:0, WO 0:3), TJ ABC Branik B - TJ AVIA Čakovice C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 1:2, Stočesová Silvie 1:2, Hummelová Jarmila 1:2, body hostů: Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 3:0, Dvořáková Lucie 3:0), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Vránová Helena 1:2, Slatinská Nataša 1:2, Merhautová Alena 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 3:0, Kačírková Martina 2:1, Blažková Anežka ml. 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Handlová Natálie 1:2, Zuzáková Anežka 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 1:2, WO 0:3, body hostů: Franeková Věra 2:0, Vinklářová Veronika 1:1, Rosová Kateřina 1:1, WO 3:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 2:1, Cmíralová Natálie 2:1, Seidlová Monika 1:2, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Špicarová Ivana 1:2, Ježková Kateřina 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Košíře 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:0, Ježková Kateřina 2:0, Špicarová Ivana 2:0, WO 3:0, body hostů: Füllsacková Barbora 0:3, Nováková Hana 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franeková Věra 2:1, Rosová Kateřina 0:3, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Jebavá Lucie 3:0, Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 2:1), Slovan KST Bohnice C - TJ AVIA Čakovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:2, Bartoňová Tereza 1:1, Zuzáková Anežka 0:2, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Anna 3:0, Strnadová Karolína 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 2:1, Lösterová Anna 2:1, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Závodská Katarína 0:3, Blažková Anežka ml. 1:2, Kačírková Martina 1:2), TJ AVIA Čakovice C - TJ ABC Branik C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lucie 3:0, Šišková Gabriela 2:1, Havlíková Jana 1:2, body hostů: Drgoňová Scheubová Lenka 0:3, Scheubová Jana 1:2, Opravilová Scheubová Lucie 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Branik B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, body hostů: Adamčíková Dana 3:0, Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 3:0),
12. kolo:
TJ Košíře - TJ ABC Branik B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Kateřina 0:3, Bulantová Pavla 0:3, Nováková Hana 0:3, body hostů: Hummelová Jarmila 3:0, Adamčíková Dana 3:0, Stočesová Silvie 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Branik C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 0:2, Adamová Božena 0:2, Zýková Renata 0:2, WO 3:0, body hostů: Coubalová Martina 3:0, Scheubová Jana 3:0, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lucie 3:0, Šišková Gabriela 1:2, Havlíková Jana 3:0, body hostů: Závodská Katarína 0:3, Blažková Anežka ml. 1:2, Kačírková Martina 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 1:2, Lösterová Anna 1:2, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 1:2, Petříková Michaela 2:1), Slovan KST Bohnice C - SF SKK EL Niňo Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 3:0, Bartoňová Tereza 2:1, Zuzáková Anežka 0:3, body hostů: Jebavá Lucie 1:2, Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rosová Kateřina 0:3, Vydrová Lucie 0:3, Luňová Zuzana 2:1, body hostů: Pokorná Tereza 3:0, Ježková Kateřina 2:1, Špicarová Ivana 2:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Košíře 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 3:0, Franeková Věra 1:2, Rosová Kateřina 1:2, body hostů: Bulantová Pavla 2:1, Füllsacková Barbora 2:1, Nováková Hana 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájková Anna 2:0, Špicarová Ivana 3:0, Nesvačilová Petra 1:2, Špicarová Veronika 0:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Handlová Natálie 2:1, Zuzáková Anežka 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Cmíralová Natálie 1:2, Seidlová Monika 0:3, body hostů: Lösterová Anna 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ AVIA Čakovice C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 1:2, Strnadová Karolína 2:1, WO 0:3, body hostů: Havlíková Jana 1:1, Šišková Gabriela 1:1, Spilková Ivana 1:1, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 1:2, Kačírková Martina 1:2, Blažková Anežka ml. 2:1, body hostů: Adamová Božena 3:0, Zýková Renata 1:2, Bláhová Milena 1:2), TJ ABC Branik C - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:1, Opravilová Scheubová Lucie 1:2, Drgoňová Veronika 0:3, body hostů: Charamzová Pavlina 1:2, Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 3:0),
14. kolo:
TJ Košíře - TJ ABC Branik C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bulantová Pavla 0:3, Nováková Hana 1:2, WO 0:3, body hostů: Scheubová Jana 2:0, Opravilová Scheubová Lucie 1:1, Coubalová Martina 2:0, WO 3:0), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Hummelová Jarmila 2:1, body hostů: Závodská Katarína 0:3, Blažková Anežka ml. 0:3, Kačírková Martina 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Milena 0:3, Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 3:0, Petříková Michaela 3:0, Strnadová Karolína 3:0), TJ AVIA Čakovice C - SF SKK EL Niňo Praha C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najbertová Lucie 0:3, Šišková Gabriela 2:1, Havlíková Jana 1:2, body hostů: Jebavá Lucie 3:0, Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lösterová Anna 1:2, Vránová Helena 2:1, Slatinská Nataša 2:1, body hostů: Špicarová Veronika 0:3, Ježková Kateřina 3:0, Špicarová Ivana 1:2), Slovan KST Bohnice C - TTC Elizza Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, Mrázková Lia 0:3, body hostů: Franeková Věra 3:0, Rosová Kateřina 1:2, Luňová Zuzana 3:0),
15. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Košíře 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jitka 2:0, Bartoňová Tereza 3:0, Handlová Natálie 3:0, Mrázková Lia 1:0, body hostů: Čápová Kateřina 0:3, Bulantová Pavla 0:3, Nováková Hana 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rosová Kateřina 0:3, Vinklářová Veronika 1:2, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Vránová Helena 2:1, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Kateřina 3:0, Špicarová Ivana 2:1, Nesvačilová Petra 1:2, body hostů: Šišková Gabriela 0:3, Najbertová Lucie 1:2, Havlíková Jana 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 3:0, Cmíralová Natálie 3:0, Jebavá Lucie 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, Bláhová Milena 0:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ ABC Branik B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Andrea 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Petříková Michaela 1:2, body hostů: Hummelová Jarmila 3:0, Adamčíková Dana 0:3, Stočesová Silvie 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ ABC Branik C 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Závodská Katarína 1:1, Kačírková Martina 0:2, WO 2:2, body hostů: Coubalová Martina 2:0, Opravilová Scheubová Lucie 1:1, WO 2:2),
16. kolo:
TJ Košíře - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 1:2, Bulantová Pavla 1:2, WO 0:3, body hostů: Závodská Katarína 2:0, Kačírková Martina 2:0, Blažková Anežka ml. 0:2, WO 3:0), TJ ABC Branik C - TJ AVIA Čakovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:1, Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Coubalová Martina 2:1, body hostů: Dvořáková Anna 3:0, Petříková Michaela 1:2, Strnadová Karolína 1:2), TJ ABC Branik B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 0:3, Kaucká Hana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Milena 0:2, Adamová Božena 1:1, Zýková Renata 1:1, WO 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 2:1, Nesvačilová Petra 2:1, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najbertová Lucie 0:3, Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 3:0, body hostů: Rosová Kateřina 2:1, Vinklářová Veronika 2:1, Luňová Zuzana 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - Slovan KST Bohnice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lösterová Anna 1:2, Vránová Helena 3:0, Merhautová Alena 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Mrázková Lia 0:3, Handlová Natálie 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Košíře 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 3:0, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Füllsacková Barbora 0:3, Čápová Kateřina 0:3, Bulantová Pavla 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ AVIA Čakovice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 1:1, Mrázková Lia 0:2, Bartoňová Tereza 2:0, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Lucie 2:1, Najbertová Lucie 1:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklářová Veronika 1:0, Franeková Věra 3:0, Luňová Zuzana 3:0, Semeráková Jitka 2:0, body hostů: Hypšová Daniela 0:3, Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohová Michaela 0:3, Vlčková Monika 3:0, Špicarová Ivana 0:2, WO 0:1, body hostů: Hummelová Jarmila 2:1, Stočesová Silvie 2:1, Adamčíková Dana 1:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ ABC Branik C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 1:2, Kaucká Hana 0:3, body hostů: Opravilová Scheubová Lucie 2:1, Scheubová Jana 3:0, Coubalová Martina 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 2:1, Strnadová Karolína 1:2, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Závodská Katarína 1:2, Kačírková Martina 1:2, Blažková Anežka ml. 1:2),
18. kolo:
TJ Košíře - TJ AVIA Čakovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Kateřina 0:2, Bulantová Pavla 0:2, Nováková Hana 0:2, WO 3:0, body hostů: Petříková Michaela 3:0, Strnadová Karolína 3:0, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK EL Niňo Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 1:2, Kačírková Martina 2:1, Blažková Anežka ml. 1:2, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 2:1, Cmíralová Natálie 3:0), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Nusle Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Coubalová Martina 3:0, WO 0:3, body hostů: Hájková Anna 0:2, Špicarová Ivana 0:2, Nesvačilová Petra 0:2, WO 3:0), TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočesová Silvie 3:0, Hummelová Jarmila 1:1, Adamčíková Dana 0:3, WO 0:1, body hostů: Rosová Kateřina 2:1, Vinklářová Veronika 1:2, Vydrová Lucie 1:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Milena 0:2, Adamová Božena 1:1, Zýková Renata 0:2, WO 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 3:0, Kadavá Tereza 2:1, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lucie 3:0, Najbertová Lucie 0:3, Havlíková Jana 0:3, body hostů: Merhautová Alena 2:1, Lösterová Anna 2:1, Vránová Helena 2:1),
19. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - TJ Košíře 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Najbertová Lucie 3:0, Dvořáková Lucie 3:0, Havlíková Jana 3:0, body hostů: Čápová Kateřina 0:3, Nováková Hana 0:3, Füllsacková Barbora 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 3:0, Vránová Helena 3:0, Lösterová Anna 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, Hypšová Daniela 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Branik B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 1:1, Bartoňová Tereza 1:1, Mrázková Lia 0:2, WO 3:0, body hostů: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 2:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Branik C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklářová Veronika 0:2, Semeráková Jitka 0:2, Luňová Zuzana 0:2, WO 3:0, body hostů: Coubalová Martina 3:0, Scheubová Jana 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesvačilová Petra 0:2, Vlčková Monika 2:0, Špicarová Ivana 1:1, WO 3:0, body hostů: Kačírková Martina 2:1, Blažková Anežka ml. 1:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 3:0, Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 1:2, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Petříková Michaela 1:2, Matoušková Andrea 2:1),
20. kolo:
TJ Košíře - SF SKK EL Niňo Praha C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 1:2, Bulantová Pavla 0:3, Füllsacková Barbora 0:3, body hostů: Seidlová Monika 2:1, Pokorná Helena 3:0, Cmíralová Natálie 3:0), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Anna 2:1, Strnadová Karolína 3:0, Matoušková Andrea 2:1, body hostů: Hájková Anna 1:2, Špicarová Ivana 1:2, Nesvačilová Petra 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krylová Kateřina 0:3, Kačírková Martina 0:3, Blažková Anežka ml. 0:3, body hostů: Franeková Věra 3:0, Vinklářová Veronika 3:0, Luňová Zuzana 3:0), TJ ABC Branik C - Slovan KST Bohnice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 3:0, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 0:3, Mrázková Lia 0:3, Bartoňová Tereza 0:3), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 1:2, Stočesová Silvie 3:0, WO 0:3, body hostů: Vránová Helena 1:1, Lösterová Anna 1:1, Slatinská Nataša 0:2, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice C 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýková Renata 0:3, Bláhová Milena 2:1, Adamová Božena 0:3, body hostů: Šišková Gabriela 2:1, Najbertová Lucie 3:0, Havlíková Jana 2:1),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Košíře 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýková Renata 1:1, Bláhová Milena 1:1, Adamová Božena 2:0, WO 3:0, body hostů: Nováková Hana 0:3, Čápová Kateřina 2:1, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ ABC Branik B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Gabriela 0:2, Havlíková Jana 2:0, Najbertová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Stočesová Silvie 2:1, Adamčíková Dana 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ ABC Branik C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slatinská Nataša 0:2, Lösterová Anna 0:2, Vránová Helena 0:2, WO 3:0, body hostů: Coubalová Martina 3:0, Scheubová Jana 3:0, WO 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 3:0, Mrázková Lia 2:1, WO 0:3, body hostů: Filová Simona 0:2, Blažková Anežka ml. 0:2, Kačírková Martina 1:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franeková Věra 2:1, Vydrová Lucie 1:0, Luňová Zuzana 2:1, Krompolcová Jana 0:2, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 0:3, Dvořáková Anna 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 1:2, Vlčková Monika 3:0, Špicarová Ivana 1:2, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 2:1, Cmíralová Natálie 2:1),
22. kolo:
TJ Košíře - TJ Sokol Nusle Praha C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Füllsacková Barbora 0:2, Bulantová Pavla 0:2, Nováková Hana 1:1, WO 3:0, body hostů: Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Ivana 3:0, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 3:0, Cmíralová Natálie 0:3, Seidlová Monika 1:2, body hostů: Franeková Věra 2:1, Vinklářová Veronika 1:2, Luňová Zuzana 2:1), TJ AVIA Čakovice B - Slovan KST Bohnice C 10:0wo, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 2:1, Filová Simona 0:3, Zubíková Zdeňka 0:3, body hostů: Vránová Helena 2:1, Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1), TJ ABC Branik C - TJ AVIA Čakovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Opravilová Scheubová Lucie 1:2, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Šišková Gabriela 1:2, Dvořáková Lucie 1:2, Havlíková Jana 0:3), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Adamčíková Dana 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, Bláhová Milena 0:3),
1. třída ženy
1. kolo:
TJ Přední Kopanina - TJ Zelená Liška A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselá Zdeňka 0:3, Vrzalová Jitka 3:0, Částková Stanislava 0:3, body hostů: Kriegerová Helena 2:1, Jeřábková Dana 2:1, Füri Silvia 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Stanislava 3:0, Štanclová Helena 3:0, Vlachová Jana 3:0, body hostů: Bláhová Kateřina 0:3, Zubíková Zdeňka 0:3, Filová Simona 0:1, Kosťová Natálie 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Elizza Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špicarová Veronika 0:3, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 3:0, body hostů: Rosová Kateřina 1:2, Pražáková Šárka 1:2, Vydrová Lucie 1:2),
2. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Zelená Liška B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Füri Silvia 0:3, Kriegerová Helena 3:0, body hostů: Vlachová Jana 1:2, Štanclová Helena 1:2, Hošková Stanislava 1:2), TTC Praha - TJ Přední Kopanina 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boegner Britta 2:0, Malá Božena 2:0, Bláhová Romana 2:0, WO 3:0, body hostů: Částková Stanislava 0:3, Portešová Hana 0:3, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Přední Kopanina - AC Sparta Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselá Zdeňka 1:2, Vrzalová Jitka 2:1, Portešová Hana 1:2, body hostů: Fabiánová Natálie 0:3, Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 2:1), TJ Zelená Liška B - TTC Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 1:2, Hošková Stanislava 3:0, body hostů: Hanzlíčková Martina 0:3, Maláková Olga 1:2, Boegner Britta 2:1), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klusová Lenka 1:2, Nesvačilová Petra 1:0, Hájková Anna 3:0, WO 0:2, body hostů: Kosťová Natálie 1:1, Filová Simona 0:3, Bláhová Kateřina 1:1, WO 2:0),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filová Simona 2:1, Bláhová Kateřina 2:1, Zubíková Zdeňka 0:1, Kosťová Natálie 1:1, body hostů: Kalinová Martina 0:3, Rosová Kateřina 1:2, Vydrová Lucie 3:0), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Nusle Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kriegerová Helena 2:1, Bartůšková Jarmila 2:1, Poláková Růžena 1:2, body hostů: Klusová Lenka 1:2, Špicarová Veronika 0:3, Nesvačilová Petra 3:0), AC Sparta Praha - TJ Zelená Liška B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabiánová Natálie 0:3, Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 2:1, body hostů: Štanclová Helena 1:2, Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špicarová Veronika 1:2, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 3:0, body hostů: Boegner Britta 1:2, Malá Božena 1:2, Maláková Olga 0:3), TTC Elizza Praha C - TJ Zelená Liška A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 3:0, Rosová Kateřina 2:1, Vydrová Lucie 3:0, body hostů: Füri Silvia 0:3, Jeřábková Dana 0:3, Kriegerová Helena 1:2),
6. kolo:
TTC Praha - TTC Elizza Praha C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maláková Olga 0:3, Bláhová Romana 0:3, Boegner Britta 0:3, body hostů: Rosová Kateřina 3:0, Strnadová Karolína 3:0, Semeráková Jitka 3:0), AC Sparta Praha - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:3, Jungwirthová Andrea 2:1, Petříková Kateřina 1:2, body hostů: Hájková Anna 3:0, Špicarová Ivana 1:2, Nesvačilová Petra 2:1), TJ Přední Kopanina - TJ Zelená Liška B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselá Zdeňka 1:2, Vrzalová Jitka 3:0, Kozáková Květoslava 0:3, body hostů: Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 1:2, Hošková Stanislava 2:1),
7. kolo:
TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semeráková Jitka 1:2, Strnadová Karolína 3:0, Vydrová Lucie 2:1, body hostů: Petříková Kateřina 1:2, Fabiánová Natálie 0:3, Jungwirthová Andrea 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Zelená Liška A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Kateřina 0:1, Zubíková Zdeňka 0:3, Filová Simona 0:2, body hostů: Bartůšková Jarmila 3:0, Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 3:0),
8. kolo:
TTC Praha - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maláková Olga 0:3, Bláhová Romana 2:1, Boegner Britta 3:0, body hostů: Kosťová Natálie 2:1, Filová Simona 1:2, Zubíková Zdeňka 1:2), TJ Přední Kopanina - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Stanislava 0:2, Portešová Hana 0:3, Vrzalová Jitka 3:0, Kyselá Zdeňka 0:1, body hostů: Špicarová Veronika 2:1, Nesvačilová Petra 2:1, Hájková Anna 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Zelená Liška B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Veronika 1:2, Hájková Anna 2:1, body hostů: Štanclová Helena 0:3, Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 3:0), TTC Elizza Praha C - TJ Přední Kopanina 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vydrová Lucie 3:0, Rosová Kateřina 2:1, Pražáková Šárka 1:2, body hostů: Vrzalová Jitka 2:1, Částková Stanislava 1:2, Kyselá Zdeňka 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 2:1, Bláhová Kateřina 1:2, Filová Simona 1:2, body hostů: Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 1:2, Krajíčková Zuzana 1:2), TJ Zelená Liška A - TTC Praha 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Füri Silvia 2:0, Kriegerová Helena 2:0, Jeřábková Dana 2:0, WO 3:0, body hostů: Malá Božena 0:3, Maláková Olga 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Zelená Liška A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Kateřina 2:1, Jungwirthová Andrea 3:0, Krajíčková Zuzana 0:3, body hostů: Füri Silvia 1:2, Jeřábková Dana 1:2, Kriegerová Helena 2:1), TJ Zelená Liška B - TTC Elizza Praha C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štanclová Helena 0:3, Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 0:3, body hostů: Rosová Kateřina 3:0, Strnadová Karolína 3:0, Vydrová Lucie 3:0),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Přední Kopanina 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 1:2, Bláhová Kateřina 2:1, Filová Simona 0:3, body hostů: Vrzalová Jitka 3:0, Portešová Hana 2:1, Kyselá Zdeňka 1:2), TTC Praha - AC Sparta Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Božena 1:2, Bláhová Romana 2:1, Boegner Britta 2:1, body hostů: Petříková Kateřina 3:0, Melíšková Tereza 0:3, Krajíčková Zuzana 1:2),
12. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Přední Kopanina 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábková Dana 2:1, Füri Silvia 2:1, Kriegerová Helena 2:1, body hostů: Vrzalová Jitka 3:0, Kyselá Zdeňka 0:3, Portešová Hana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Zelená Liška B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filová Simona 0:1, Bláhová Kateřina 2:1, Zubíková Zdeňka 2:1, Kosťová Natálie 1:1, body hostů: Hošková Stanislava 3:0, Štanclová Helena 0:3, Vlachová Jana 1:2), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Nusle Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalinová Martina 1:2, Vydrová Lucie 2:1, Pražáková Šárka 1:2, body hostů: Špicarová Ivana 3:0, Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Veronika 0:3),
13. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Zelená Liška A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Donovalová Dana 0:3, Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 2:1, body hostů: Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 2:1, Bartůšková Jarmila 2:1), TJ Přední Kopanina - TTC Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Portešová Hana 2:1, Částková Stanislava 0:1, Kyselá Zdeňka 2:1, Kozáková Květoslava 1:1, body hostů: Hanzlíčková Martina 2:1, Boegner Britta 2:1, Malá Božena 0:3),
14. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Přední Kopanina 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:3, Jungwirthová Andrea 2:1, Krajíčková Zuzana 2:1, body hostů: Kyselá Zdeňka 1:2, Částková Stanislava 1:2, Vrzalová Jitka 3:0), TTC Praha - TJ Zelená Liška B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Božena 1:2, Bláhová Romana 1:2, Boegner Britta 1:2, body hostů: Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 2:1, Hošková Stanislava 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Kateřina 1:2, Filová Simona 1:2, body hostů: Bendová Amálie 1:2, Nesvačilová Petra 3:0, Hájková Anna 3:0),
15. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Zelená Liška A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Anna 3:0, Špicarová Ivana 1:0, Nesvačilová Petra 3:0, Špicarová Veronika 0:2, body hostů: Poláková Růžena 1:2, Jeřábková Dana 0:3, Kriegerová Helena 1:2), TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štanclová Helena 1:2, Vlachová Jana 2:1, Hošková Stanislava 2:1, body hostů: Petříková Kateřina 3:0, Melíšková Tereza 0:3, Krajíčková Zuzana 1:2),
16. kolo:
TTC Praha - TJ Sokol Nusle Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Božena 1:1, Bláhová Romana 0:2, Maláková Olga 0:2, WO 3:0, body hostů: Bendová Amálie 2:1, Hájková Anna 3:0, WO 0:3), TJ Zelená Liška A - TTC Elizza Praha C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábková Dana 1:2, Kriegerová Helena 0:3, Bartůšková Jarmila 0:3, body hostů: Semeráková Jitka 2:1, Rosová Kateřina 3:0, Vydrová Lucie 3:0),
17. kolo:
TTC Elizza Praha C - TTC Praha 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semeráková Jitka 1:0, Vydrová Lucie 2:0, Krompolcová Jana 2:0, Rosová Kateřina 1:0, WO 3:0, body hostů: Boegner Britta 0:3, Malá Božena 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špicarová Ivana 3:0, Hájková Anna 2:0, Nesvačilová Petra 1:2, Špicarová Veronika 0:1, body hostů: Jungwirthová Andrea 1:2, Petříková Kateřina 1:2, Krajíčková Zuzana 1:2), TJ Zelená Liška B - TJ Přední Kopanina 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošková Stanislava 2:1, Vlachová Jana 1:2, Štanclová Helena 2:1, body hostů: Portešová Hana 0:3, Vrzalová Jitka 3:0, Kyselá Zdeňka 1:2),
18. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:2, Petříková Kateřina 2:1, Krajíčková Zuzana 0:3, body hostů: Rosová Kateřina 1:2, Krompolcová Jana 2:1, Vydrová Lucie 3:0), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 3:0, WO 0:3, body hostů: Filová Simona 0:2, Kosťová Natálie 0:2, Bláhová Kateřina 0:2, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosťová Natálie 2:1, Bláhová Kateřina 1:2, Zubíková Zdeňka 2:1, body hostů: Malá Božena 1:2, Boegner Britta 3:0, Maláková Olga 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Přední Kopanina 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bendová Amálie 3:0, Nesvačilová Petra 3:0, Hájková Anna 3:0, body hostů: Kozáková Květoslava 0:3, Portešová Hana 0:3, Částková Stanislava 0:3),
20. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Donovalová Dana 0:3, Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 0:3, body hostů: Bendová Amálie 2:1, Špicarová Veronika 2:1, Nesvačilová Petra 2:0, Hájková Anna 1:0), TJ Přední Kopanina - TTC Elizza Praha C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Stanislava 0:3, Kozáková Květoslava 0:3, Vrzalová Jitka 1:2, body hostů: Rosová Kateřina 2:1, Krompolcová Jana 3:0, Vydrová Lucie 3:0), AC Sparta Praha - TJ Lokomotiva Vršovice C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 3:0, Krajíčková Zuzana 2:1, body hostů: Kosťová Natálie 0:3, Filová Simona 0:3, Bláhová Kateřina 1:2), TTC Praha - TJ Zelená Liška A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Božena 0:3, Maláková Olga 0:3, WO 0:3, body hostů: Poláková Růžena 2:0, Kriegerová Helena 2:0, Jeřábková Dana 2:0, WO 3:0),
21. kolo:
TJ Zelená Liška A - AC Sparta Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartůšková Jarmila 2:1, Jeřábková Dana 2:1, Straková Jitka 1:2, body hostů: Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 1:2, Krajíčková Zuzana 0:3), TTC Elizza Praha C - TJ Zelená Liška B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
22. kolo:
TJ Přední Kopanina - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Jitka 3:0, Kyselá Zdeňka 2:1, Částková Stanislava 0:3, body hostů: Filová Simona 1:2, Zubíková Zdeňka 2:1, Bláhová Kateřina 1:2), AC Sparta Praha - TTC Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 3:0, Petříková Kateřina 3:0, Fabiánová Natálie 0:3, body hostů: Hanzlíčková Martina 1:2, Boegner Britta 1:2, Bláhová Romana 1:2),
1.třída mladší žactvo
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - TTC Klánovice 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Jandus Martin 0:1, Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1), ZŠ Lužiny 06 - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0, Remunda Alexandros Matheos 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Gräf Adam 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0),
2. kolo:
TTC Klánovice - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1, Jandus Martin 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 1:1, Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0, body hostů: Nádvorník Václav 1:0, Rek Dominik Lukáš 0:2, Gräf Adam 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Ohera Richard 0:1),
3. kolo:
ZŠ Lužiny 06 - TTC Klánovice 3:2 (body domácích: Rek Adam Martin 2:0, Rein Tomáš 1:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Pavlíček Matyáš 0:2, Jandus Martin 1:1, Garček Tomáš 1:0), TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1, Nádvorník Václav 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 0:1, Remunda Alexandros Matheos 0:1, Ošmera Jan 0:1),
4. kolo:
TTC Klánovice - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1, Jandus Martin 0:1, body hostů: Ošmera Jan 1:0, Remunda Alexandros Matheos 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Jungwirthová Andrea 0:2, Sochor David 1:0), ZŠ Lužiny 06 - TJ Slavoj Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Gräf Adam 1:0, Nádvorník Václav 1:0, Rek Dominik Lukáš 1:0),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha - TTC Klánovice 3:1 (body domácích: Nádvorník Václav 2:0, Gräf Adam 0:1, Rek Dominik Lukáš 1:0, body hostů: Jandus Martin 0:1, Garček Tomáš 1:1, Pavlíček Matyáš 0:1), AC Sparta Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Ohera Richard 0:1), TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 0:1, Zacharda Jáchym ml. 0:1, Ošmera Jan 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0),
6. kolo:
TTC Klánovice - SK DDM Kotlářka Praha 0:3wo, TTC Elizza Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Ošmera Jan 1:0, Rochowanski Jan 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Trávníček Antonín 0:1), AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Gräf Adam 0:1, Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1),
7. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Klánovice 3:0wo, TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1, body hostů: Rochowanski Jan 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0), ZŠ Lužiny 06 - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Trávníček Antonín 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0),
8. kolo:
TTC Klánovice - ZŠ Lužiny 06 0:3wo, SK DDM Kotlářka Praha - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1), TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha 1:3 (body domácích: Rochowanski Jan 0:2, Zacharda Jáchym ml. 0:1, Ošmera Jan 1:0, body hostů: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 2:0, Jungwirthová Andrea 0:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha - TTC Klánovice 3:0wo, AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Sochor David 0:1, Podrazil Václav 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0), TJ Slavoj Praha - ZŠ Lužiny 06 3:2 (body domácích: Nádvorník Václav 1:1, Rek Dominik Lukáš 1:1, Gräf Adam 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:2, Rek Adam Martin 2:0, Trávníček Antonín 0:1),
10. kolo:
TTC Klánovice - TJ Slavoj Praha 0:3wo, ZŠ Lužiny 06 - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Trávníček Antonín 0:1, body hostů: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 0:1, Rochowanski Jan 0:1, Ošmera Jan 0:1),
1.třída starší žáci
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kopecký Michael 1:0, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Gajda Jonáš 0:1, Lanžhotský Vojtěch 0:1, Luxemburk Filip 0:1), AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A 0:3 (body domácích: Rulc Michal 0:1, Šusta Petr 0:1, Rulc Lukáš nejml. 0:1, body hostů: Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0, Podrazil Vojtěch 1:0), ZŠ Lužiny 06 - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Redlich Michal 2:0, Rek Adam Martin 1:0, Rein Tomáš 0:1, body hostů: Mašek Milan 0:1, Pfleger Michal 0:2, Michlík Michal 1:0),
2. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Lanžhotský Vojtěch 1:0, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Mašek Milan 0:1, Pfleger Michal 0:2, Michlík Michal 1:0), AC Sparta Praha A - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0, Podrazil Vojtěch 1:0, body hostů: Rek Adam Martin 0:1, Redlich Michal 0:1, Rein Tomáš 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha B 3:1 (body domácích: Kaucký Jakub 2:0, Šíp Martin 0:1, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Šusta Petr 0:1, Rulc Lukáš nejml. 1:1, Rulc Michal 0:1),
3. kolo:
AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha B 2:3 (body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:1, Šusta Petr 1:1, Rulc Michal 0:1, body hostů: Gajda Jonáš 2:0, Lanžhotský Vojtěch 0:2, Luxemburk Filip 1:0), ZŠ Lužiny 06 - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Redlich Michal 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha A 0:3 (body domácích: Michlík Michal 0:1, Pfleger Michal 0:1, Mašek Milan 0:1, body hostů: Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0, Podrazil Vojtěch 1:0),
4. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha A 2:3 (body domácích: Gajda Jonáš 1:1, Lanžhotský Vojtěch 1:1, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Vojtěch 0:2, Podrazil Václav 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Michlík Michal 0:1, Pfleger Michal 0:1, Mašek Milan 0:1), AC Sparta Praha B - ZŠ Lužiny 06 3:1 (body domácích: Šusta Petr 2:0, Rulc Lukáš nejml. 1:0, Rulc Michal 0:1, body hostů: Rek Adam Martin 0:1, Redlich Michal 0:2, Rein Tomáš 1:0),
5. kolo:
ZŠ Lužiny 06 - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3 (body domácích: Redlich Michal 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, body hostů: Gajda Jonáš 1:0, Lanžhotský Vojtěch 1:0, Luxemburk Filip 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha B 1:3 (body domácích: Mašek Milan 0:2, Michlík Michal 0:1, Pfleger Michal 1:0, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 1:0, Šusta Petr 2:0, Rulc Michal 0:1), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Podrazil Václav 0:1, Šmíd Miroslav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Šíp Martin 1:0),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Gajda Jonáš 0:1, Lanžhotský Vojtěch 0:1, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Kopecký Michael 1:0), AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B 2:3 (body domácích: Podrazil Vojtěch 1:1, Podrazil Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 2:0, Šusta Petr 0:2, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - ZŠ Lužiny 06 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Slavíček Jan 0:1, body hostů: Redlich Michal 1:0, Rek Adam Martin 1:0, Rein Tomáš 1:0),
7. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (body domácích: Nádvorník Václav 1:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Slavíček Jan 0:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 0:1, Gajda Jonáš 2:0, Luxemburk Filip 1:0), ZŠ Lužiny 06 - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Redlich Michal 0:2, Rek Adam Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Podrazil Vojtěch 1:0, Podrazil Václav 2:0, WO 0:1), AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Rulc Lukáš nejml. 0:1, Šusta Petr 0:1, Melíšek Ondřej 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0),
8. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha B 2:3 (body domácích: Gajda Jonáš 1:1, Lanžhotský Vojtěch 0:2, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 2:0, Šusta Petr 1:1, Melíšek Ondřej 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Rek Adam Martin 0:1, Redlich Michal 0:1, Rein Tomáš 0:1), AC Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Podrazil Vojtěch 2:0, Podrazil Václav 1:0, WO 0:1, body hostů: Rek Dominik Lukáš 0:1, Nádvorník Václav 0:2, WO 1:0),
9. kolo:
AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:2 (body domácích: Podrazil Václav 2:0, Podrazil Vojtěch 1:1, WO 0:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 0:2, Gajda Jonáš 1:1, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Kopecký Michael 1:0, WO 1:0), ZŠ Lužiny 06 - AC Sparta Praha B 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Redlich Michal 0:1, Rein Tomáš 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 1:0, Šusta Petr 1:0, Melíšek Ondřej 1:0),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - ZŠ Lužiny 06 3:1 (body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Lanžhotský Vojtěch 1:0, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Redlich Michal 0:1, Rek Adam Martin 0:2, Rein Tomáš 1:0), AC Sparta Praha B - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Rulc Lukáš nejml. 2:0, Šusta Petr 0:1, Melíšek Ondřej 1:0, body hostů: Rek Dominik Lukáš 0:1, Nádvorník Václav 1:1, Slavíček Jan 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha A 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, WO 1:0, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, WO 0:1),
1.třída starší žákyně
1. kolo:
Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:1, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0), AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Kateřina 0:1, Fabiánová Natálie 0:1, body hostů: Jungwirthová Andrea 1:0, Handlová Natálie 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirsová Konstantina 1:1, Kadlecová Lucie 0:1, body hostů: Kadlecová Renáta 0:1, Horká Nela 2:0),
2. kolo:
AC Sparta Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Kadlecová Lucie 0:1, Jirsová Konstantina 0:1), TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vydrová Lucie 1:0, Franeková Věra 1:0, body hostů: Fabiánová Natálie 0:1, Petříková Kateřina 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 0:1),
3. kolo:
AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Kateřina 0:1, Fabiánová Natálie 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirsová Konstantina 0:1, Kadlecová Lucie 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 1:0, Vydrová Lucie 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 0:1, Kadlecová Renáta 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0),
4. kolo:
TTC Elizza Praha - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franeková Věra 1:0, Vydrová Lucie 1:0, body hostů: Kadlecová Renáta 0:1, Horká Nela 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Kadlecová Lucie 0:1, Jirsová Konstantina 0:1), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:0, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Petříková Kateřina 0:1, Fabiánová Natálie 1:1),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlecová Lucie 0:1, Jirsová Konstantina 0:1, body hostů: Zuzáková Anežka 1:0, Bartoňová Tereza 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlecová Renáta 0:1, Horká Nela 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1, body hostů: Franeková Věra 1:0, Strnadová Karolína 1:0),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Jungwirthová Andrea 0:1, Handlová Natálie 0:1), Slovan KST Bohnice - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:0, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Kadlecová Renáta 0:1, Horká Nela 1:1), AC Sparta Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petříková Kateřina 1:0, Fabiánová Natálie 1:0, body hostů: Kadlecová Lucie 0:1, Jirsová Konstantina 0:1),
7. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 1:1, Kadlecová Renáta 0:1, body hostů: Fabiánová Natálie 0:1, Petříková Kateřina 2:0), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 0:1), TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 0:1, Franeková Věra 0:1, body hostů: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0),
8. kolo:
TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 0:1), AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Fabiánová Natálie 0:1, Petříková Kateřina 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B WO (oboustranné),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha A 0:3wo, AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Kateřina 0:1, Fabiánová Natálie 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0), Slovan KST Bohnice - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:1, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Fabiánová Natálie 0:1, Petříková Kateřina 0:1), TTC Elizza Praha - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:0wo, AC Sparta Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0wo,
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha 0:3wo, TJ Lokomotiva Vršovice B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3wo, AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Kateřina 1:1, Fabiánová Natálie 0:1, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 2:0),
12. kolo:
Slovan KST Bohnice - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:0wo, SK DDM Kotlářka Praha - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0wo, TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0, body hostů: Jungwirthová Andrea 0:1, Handlová Natálie 0:1),
13. kolo:
AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 0:1, Handlová Natálie 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice 0:3wo, TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha B 0:3wo,
14. kolo:
AC Sparta Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0wo, Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:1, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Franeková Věra 0:1, Strnadová Karolína 0:1),
1.třída dorostenci
1. kolo:
TTC Elizza Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Čamr František 1:0, Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Slavík Radek 0:1, Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:1), SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Beran Tomáš 0:2, Beran Matěj 0:1, Němec Filip 1:0, body hostů: Stach Matěj 1:0, Přída Kryštof 2:0, Khalaila Adam 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Krameš Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Veselý Filip ml. 1:0, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Sochor Adam 1:1, Podrazil Vojtěch 0:1),
2. kolo:
TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha 1:3 (body domácích: Slavík Radek 1:1, Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Skopec Daniel 0:1, Podrazil Václav 2:0, Sochor Adam 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice 3:2 (body domácích: Přída Kryštof 1:1, Stach Matěj 2:0, Khalaila Adam 0:1, body hostů: Krameš Jan 1:1, Veselý Filip ml. 0:2, Knobloch Miroslav ml. 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:2 (body domácích: Průša David 2:0, Čamr František 1:1, Dvořák Petr 0:1, body hostů: Beran Tomáš 0:2, Beran Matěj 1:1, Němec Filip 1:0),
3. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 1:0, Němec Filip 0:1, body hostů: Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:2, Slavík Radek 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha A 1:3 (body domácích: Krameš Jan 0:2, Knobloch Miroslav ml. 1:0, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Průša David 1:0, Čamr František 1:1, Dvořák Petr 1:0), AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Podrazil Vojtěch 0:1, Podrazil Václav 0:1, Sochor Adam 0:1, body hostů: Přída Kryštof 1:0, Stach Matěj 1:0, Khalaila Adam 1:0),
4. kolo:
TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Slavík Radek 0:1, Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Přída Kryštof 1:0, Stach Matěj 1:0, Khalaila Adam 1:0), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha 3:0 (body domácích: Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0, Čamr František 1:0, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, Skopec Daniel 0:1), SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice 2:3 (body domácích: Beran Matěj 1:1, Beran Tomáš 0:2, Němec Filip 1:0, body hostů: Krameš Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Veselý Filip ml. 0:1),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Krameš Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Veselý Filip ml. 1:0, body hostů: Marat Filip 0:1, Slavík Radek 1:1, Daníček Adam 0:1), AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (body domácích: Sochor Adam 0:2, Podrazil Václav 0:1, Skopec Daniel 1:0, body hostů: Beran Matěj 1:0, Beran Tomáš 2:0, Němec Filip 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Stach Matěj 0:1, Přída Kryštof 0:1, Khalaila Adam 0:1, body hostů: Čamr František 1:0, Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0),
6. kolo:
TTC Elizza Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Slavík Radek 0:1, Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Čamr František 1:0, Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Beran Tomáš 0:1, Beran Matěj 0:1, Němec Filip 0:1), AC Sparta Praha - TJ Lokomotiva Vršovice 3:2 (body domácích: Sochor Adam 1:1, Šmíd Miroslav 1:1, Skopec Daniel 1:0, body hostů: Havránek Jakub 0:2, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Veselý Filip ml. 0:1),
7. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Skopec Daniel 1:0, Šmíd Miroslav 1:0, Sochor Adam 1:0, body hostů: Marat Filip 0:1, Slavík Radek 0:1, Daníček Adam 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Knobloch Miroslav ml. 0:1, Veselý Filip ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 1:0), SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Beran Tomáš 0:1, Beran Matěj 0:1, Němec Filip 0:1, body hostů: Čamr František 1:0, Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0),
8. kolo:
TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3 (body domácích: Slavík Radek 0:1, Marat Filip 0:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Beran Tomáš 1:0, Beran Matěj 1:0, Němec Filip 1:0), TTC Elizza Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice 3:0 (body domácích: Průša David 1:0, Čamr František 1:0, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Veselý Filip ml. 0:1, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Stach Matěj 2:0, Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 0:1, body hostů: Skopec Daniel 0:1, Sochor Adam 0:2, Šmíd Miroslav 1:0),
9. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Marat Filip 0:1, Slavík Radek 0:1, Daníček Adam 0:1), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Skopec Daniel 0:1, Sochor Adam 0:1, body hostů: Čamr František 1:0, Průša David 1:0, Dvořák Petr 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3 (body domácích: Knobloch Miroslav ml. 0:1, Veselý Filip ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Beran Tomáš 1:0, Beran Matěj 1:0, Němec Filip 1:0),
10. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice 3:2 (body domácích: Slavík Radek 2:0, Marat Filip 1:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Veselý Filip ml. 0:2, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Havránek Jakub 1:0), SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha 3:2 (body domácích: Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 1:1, Němec Filip 0:1, body hostů: Sochor Adam 0:2, Šmíd Miroslav 1:1, Skopec Daniel 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 2:3 (body domácích: Průša David 1:0, Čamr František 1:1, Dvořák Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Přída Kryštof 1:1, Stach Matěj 0:1, Kaucký Jakub 1:0, WO 1:0),
1.třída dorostenky
1. kolo:
AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 0:1, Petříková Kateřina 0:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:0, Handlová Natálie 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - Slovan KST Bohnice 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Nela 1:1, Blažková Anežka ml. 0:1, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 2:0), TTC Elizza Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalinová Martina 0:1, Pražáková Šárka 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 1:0, Rosová Kateřina 1:0),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:0, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 1:1), AC Sparta Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Horká Nela 0:1, Blažková Anežka ml. 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Jungwirthová Andrea 0:1, Petříková Kateřina 0:1),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 0:1, Horká Nela 0:1, body hostů: Pokorná Eva 1:0, Štricová Niamh 1:0), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Kohlmannová Aneta 1:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:1, Rosová Kateřina 1:1, body hostů: Zuzáková Anežka 0:2, Bartoňová Tereza 2:0),
4. kolo:
AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:0, Handlová Natálie 0:1, body hostů: Rosová Kateřina 0:1, Strnadová Karolína 1:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Štricová Niamh 1:0, body hostů: Kalinová Martina 0:1, Pražáková Šárka 0:1), AC Sparta Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:1, Petříková Kateřina 0:1, body hostů: Horká Nela 0:1, Blažková Anežka ml. 2:0),
5. kolo:
TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1, body hostů: Petříková Kateřina 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 0:1, Rosová Kateřina 0:1, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Pokorná Eva 1:0), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:1, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Kohlmannová Aneta 1:0),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Štricová Niamh 1:0, body hostů: Zuzáková Anežka 0:1, Bartoňová Tereza 0:1), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:0, Petříková Kateřina 1:0, body hostů: Strnadová Karolína 0:1, Rosová Kateřina 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 2:0, Horká Nela 0:1, body hostů: Kalinová Martina 0:1, Pražáková Šárka 1:1),
7. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rosová Kateřina 1:1, Strnadová Karolína 1:1, body hostů: Horká Nela 0:2, Blažková Anežka ml. 2:0), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 1:1, Zuzáková Anežka 0:1, body hostů: Petříková Kateřina 0:1, Jungwirthová Andrea 2:0), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:1, Handlová Natálie 0:1, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Pokorná Eva 1:0),
8. kolo:
AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 1:0, Kohlmannová Aneta 1:0, body hostů: Krajíčková Zuzana 0:1, Fabiánová Natálie 0:1), Slovan KST Bohnice - TJ Lokomotiva Vršovice 3:0wo, TTC Elizza Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0wo,
9. kolo:
TTC Elizza Praha B - Slovan KST Bohnice 0:3wo, TJ Lokomotiva Vršovice - AC Sparta Praha A 0:3wo, AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajíčková Zuzana 0:1, Fabiánová Natálie 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice 3:0wo, AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0wo, Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha A 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 2:0, Mrázková Lia 1:1, body hostů: Rosová Kateřina 0:2, Strnadová Karolína 1:1),
11. kolo:
TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 0:1, Rosová Kateřina 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Kohlmannová Aneta 1:0), TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3wo, TJ Lokomotiva Vršovice - AC Sparta Praha B 0:3wo,
12. kolo:
AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha B 3:0wo, SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Strnadová Karolína 0:1, Rosová Kateřina 0:1), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Bartoňová Tereza 0:1, Mrázková Lia 0:1),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 0:1, Bartoňová Tereza 0:1, body hostů: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Rosová Kateřina 1:0, body hostů: Fabiánová Natálie 0:1, Krajíčková Zuzana 0:1), TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice WO (oboustranné),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha A 0:3wo, AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:1, Krajíčková Zuzana 0:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:0, Mrázková Lia 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Handlová Natálie 0:1, Kohlmannová Aneta 0:1),
Kvalifikace 2.tř postup
1. kolo:
TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice C 9:3 (body domácích: Kohout Radek 1:2, Kremla Tomáš 3:0, Jiroušek Pavel 2:1, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Radouš Jaromír 2:1, Houška Jaroslav 0:3, Klouček Ondřej 1:2, Balcar Zdeněk 0:3),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Branik A 9:6 (body domácích: Houška Jaroslav 1:3, Balcar Zdeněk 3:1, Klouček Ondřej 3:0, Radouš Jaromír 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 1:2, Jiroušek Pavel 2:2, Kohout Radek 0:4, Kremla Tomáš 3:0, Krenk Tomáš 0:1),
3. kolo:
TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice C 9:3 (body domácích: Kohout Radek 1:2, Kremla Tomáš 3:0, Jiroušek Pavel 2:1, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Radouš Jaromír 1:2, Klouček Ondřej 0:3, Balcar Zdeněk 1:2, Houška Jaroslav 1:2),
Kvalifikace 3.tř postup
1. kolo:
TJ Malešice B - SF SKK EL Niňo Praha J 2:9 (body domácích: Ševčík Ivan 0:3, Čuda Jan 0:2, Krauz Samuel 0:3, Král Martin 2:1, body hostů: Šíp Martin 3:0, Němec Filip 2:1, Kubelka Martin 3:0, Prokopenko Oleg 1:1),
2. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Malešice B 9:1 (body domácích: Kubelka Martin 1:1, Němec Filip 2:0, Prokopenko Oleg 3:0, Šíp Martin 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 1:2, Král Martin 0:3, Krauz Samuel 0:2, Tomek Jakub 0:2),
Kvalifikace 4.tř postup
1. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Běchovice II B 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bielina Václav 1:3, Hladík Ivo 2:2, Merhautová Alena 2:2, Nevmeržický Vadim 3:1, body hostů: Vítek Milan 1:3, Richter Jan 1:3, Šprongl Jaroslav 2:2, Farář Petr 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:9 (body domácích: Farář Petr 1:2, Šprongl Jaroslav 0:3, Chmelík David 2:1, Richter Jan 1:3, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:1, Hladík Ivo 2:1, Merhautová Alena 2:1, Bielina Václav 2:1),
Kvalifikace 5.tř postup
1. kolo:
TJ Orion Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:3 (body domácích: Huleš Jiří 2:1, Dang Tuan Dat 2:1, Hrubec Vladimír 2:1, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Sochor David 1:2, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 0:3),
2. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Orion Praha C 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:4, Ťuík Jan 1:2, Sochor David 2:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Huleš Jiří 2:2, Hrubec Vladimír 1:2, Bláha Jaroslav 1:2),
Kvalifikace 6.tř postup
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Zelená Liška C 9:3 (body domácích: Filípek Martin 3:0, Gajda Jonáš 2:1, Kořének František 3:0, Luxemburk Filip 1:2, body hostů: Krieger Karel 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Hajný Josef 0:1, Pavlíček Ladislav 1:2, Levý Jiří 0:2),
2. kolo:
TJ Zelená Liška C - SF SKK EL Niňo Praha M 3:9 (body domácích: Mikšátko Roman 1:2, Pavlíček Ladislav 0:2, Holštein Jaroslav 2:1, Krieger Karel 0:3, Levý Jiří 0:1, body hostů: Filípek Martin 1:2, Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 2:1, Kaucký Vladimír 3:0),
Kvalifikace 7.tř postup
1. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ Kyje C 9:2 (body domácích: Hodač Michal 3:0, Kácl Jiří 2:0, Čadil Petr 1:1, Vojta Martin 3:0, Kácl David 0:1, body hostů: Kára Jiří 1:2, Trubl Vladimír 0:3, Jeřábek Michal 1:2, Baťka Petr 0:2),
2. kolo:
TJ Kyje C - SK Dolní Měcholupy C 4:9 (body domácích: Baťka Petr 0:3, Kára Jiří 1:2, Jeřábek Michal 2:1, Trubl Vladimír 1:0, Žerava Miroslav 0:3, body hostů: Vojta Martin 3:1, Hodač Michal 3:0, Čadil Petr 2:1, Kácl Jiří 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS