Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská divize
1. kolo:
SKST Liberec G - SKST Liberec H 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obešlo Josef st. 2:2, Řípa David 2:1, Svědík Miroslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Waldhauser Štěpán 0:3, Kaněra Jan 3:0, Pusch František 1:1, Huk Martin 0:3, WO 5:0), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 0:4, Studecký Lubor 2:2, Vojtěch Petr 2:1, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Just František 2:2, Flanderka Miloš 3:1, Milata Vladimír st. 1:3, Bříza František 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 0:2, Daníček Radek 0:2, Pecka Vlastimil 0:3, Louda Jiří 0:2, body hostů: Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 2:0, Bittner Martin 2:0, Urban Milan 2:0), TJ Sokol Turnov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salomon Daniel 3:1, Dědek Jiří 0:3, Vávra Jiří 1:2, Truc Petr 4:0, body hostů: Šír Milan 2:2, Naděje Lukáš 2:2, Popek Ivo 0:3, Bělonožník Antonín 2:1), TJ Spartak Chrastava A - Loko Depo Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 2:1, Cinibulk Miroslav 2:1, Žemlička Karel 2:1, Svoboda Michal 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Zdvihal Radek 1:2, Vinter Tomáš 0:3, Hanák Petr 0:3), SKST Liberec F - TJ Jiskra Raspenava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 2:2, Korp Oliver Petr 2:2, Smetana Josef 1:3, Perný Michal 2:2, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Leoš 2:2, Horák Čeněk 2:2),
2. kolo:
SKST Liberec G - SKST Liberec F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prosa Tomáš 1:3, Marholt David 0:4, Řípa David 2:2, Obešlo Josef st. 3:1, body hostů: Klimenta Matouš 2:2, Klement Milan 1:3, Smetana Josef 3:1, Perný Michal 4:0), SKST Liberec H - TJ Jiskra Raspenava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pusch František 0:3, Waldhauser Vojtěch 0:3, Kaněra Jan 3:0, Huk Martin 2:2, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Horák Leoš 1:2, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 2:1), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Spartak Chrastava A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:3, Špaček Ondřej 0:3, Vojtěch Petr 0:3, Fojtík Jan 4:0, Studecký Lubor 0:1, body hostů: Svoboda Michal 3:1, Žemlička Karel 2:2, Cinibulk Miroslav 3:1, Martenek Tomáš 2:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - Loko Depo Liberec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flanderka Miloš 1:3, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 1:3, Just František 3:1, body hostů: Batthyány Tibor 2:2, Zdvihal Radek 2:2, Dušátko Jiří 3:1, Vinter Tomáš 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Turnov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 2:2, Tauš René 1:3, Pecka Vlastimil 0:3, Ježek Michal 3:1, body hostů: Salomon Daniel 3:1, Csizmazia Michal 3:1, Dědek Jiří 3:1, Vávra Jiří 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Martin 1:1, Urban Milan 2:0, Jirman Petr 3:0, Jahoda Martin 3:0, body hostů: Šír Milan 1:2, Naděje Lukáš 0:3, Popek Ivo 0:2, Skalský Milan 0:2),
3. kolo:
SKST Liberec G - TJ Jiskra Raspenava A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prosa Tomáš 1:3, Svědík Miroslav 1:3, Řípa David 2:2, Obešlo Josef st. 4:0, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Čeněk 2:2, Horák Leoš 2:2), SKST Liberec H - SKST Liberec F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pusch František 1:3, Waldhauser Vojtěch 1:3, Kaněra Jan 4:0, Huk Martin 3:1, body hostů: Klimenta Matouš 3:1, Smetana Josef 1:3, Klement Milan 1:3, Perný Michal 2:2), TJ Jiskra Nový Bor A - Loko Depo Liberec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:2, Špaček Ondřej 1:2, Vojtěch Petr 3:0, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Batthyány Tibor 2:2, Zdvihal Radek 0:4, Dušátko Jiří 1:2, Vinter Tomáš 2:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Spartak Chrastava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 1:3, Just František 3:1, body hostů: Svoboda Michal 4:0, Žemlička Karel 2:2, Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Louda Jiří 0:3, Tauš René 1:1, Kovář Jaroslav 0:3, Ježek Michal 2:1, body hostů: Bělonožník Antonín 2:1, Šír Milan 3:0, Naděje Lukáš 2:1, Popek Ivo 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Sokol Turnov A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jahoda Martin 2:0, Bittner Martin 1:1, Urban Milan 3:0, Jirman Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Salomon Daniel 1:2, Vávra Jiří 0:3, Anděl Jiří 0:2, Jiroš Adam 0:2, WO 1:0),
4. kolo:
SKST Liberec F - TJ Sokol Turnov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimenta Matouš 3:0, Požárský Jiří 0:2, Smetana Josef 2:1, Perný Michal 3:0, body hostů: Truc Petr 1:2, Salomon Daniel 1:2, Dědek Jiří 1:2, Vrabec Jan 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 2:0, Horák Čeněk 2:0, Horák Leoš 1:2, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Skalský Milan 0:3, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 1:1, Bělonožník Antonín 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martenek Tomáš 2:0, Cinibulk Miroslav 2:0, Žemlička Karel 2:1, Svoboda Michal 2:1, body hostů: Tauš René 0:2, Louda Jiří 0:3, Ježek Michal 2:0, Kovář Jaroslav 0:2, Pecka Vlastimil 0:1), Loko Depo Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušátko Jiří 0:2, Hanák Petr 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Batthyány Tibor 2:1, body hostů: Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 3:0, Urban Milan 1:1, Bittner Martin 1:1), SKST Liberec G - TJ Jiskra Nový Bor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Svědík Miroslav 3:1, Řípa David 3:1, Obešlo Josef st. 3:1, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Vojtěch Petr 1:3, Ivan Radek 2:2, Studecký Lubor 1:3), SKST Liberec H - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 2:1, Kaněra Jan 2:0, Waldhauser Vojtěch 2:1, Huk Martin 3:0, body hostů: Just František 1:2, Flanderka Miloš 1:2, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:2),
5. kolo:
SKST Liberec F - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 2:1, Klement Milan 2:1, Požárský Jiří 1:2, Perný Michal 4:0, body hostů: Bělonožník Antonín 3:1, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 0:3, Skalský Milan 0:3), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Turnov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tomáš 1:1, Horák Čeněk 1:1, Horák Leoš 3:0, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Truc Petr 2:1, Salomon Daniel 0:3, Dědek Jiří 0:2, Vrabec Jan 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 2:2, Cinibulk Miroslav 1:2, Žemlička Karel 0:3, Svoboda Michal 2:2, body hostů: Jahoda Martin 4:0, Jirman Petr 4:0, Urban Milan 1:2, Bittner Martin 0:3), Loko Depo Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 4:0, Regner Michal 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Batthyány Tibor 4:0, body hostů: Tauš René 2:2, Ježek Michal 2:2, Louda Jiří 1:2, Pecka Vlastimil 0:3), SKST Liberec G - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svědík Miroslav 2:2, Řípa David 2:2, Prosa Tomáš 1:3, Obešlo Josef st. 3:1, body hostů: Just František 4:0, Flanderka Miloš 1:3, Bříza František 1:3, Milata Vladimír st. 2:2), SKST Liberec H - TJ Jiskra Nový Bor A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pusch František 1:2, Kaněra Jan 2:0, Waldhauser Vojtěch 0:3, Huk Martin 0:3, body hostů: Fojtík Jan 2:1, Vojtěch Petr 2:1, Ivan Radek 3:0, Studecký Lubor 1:1),
6. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 3:1, Špaček Ondřej 1:2, Vojtěch Petr 1:2, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Perný Michal 2:2, Smetana Josef 0:4, Klement Milan 2:1, Klimenta Matouš 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Raspenava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flanderka Miloš 3:1, Bříza František 1:3, Milata Vladimír st. 2:2, Just František 2:2, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Horák Čeněk 1:3, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Leoš 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Louda Jiří 4:0, Kovář Jaroslav 0:3, Tauš René 1:2, Ježek Michal 3:1, body hostů: Obešlo Josef st. 2:2, Řípa David 2:2, Svědík Miroslav 1:2, Marholt David 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - SKST Liberec H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Martin 2:1, Urban Milan 0:2, Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 3:0, body hostů: Kaněra Jan 2:1, Waldhauser Štěpán 1:2, Huk Martin 0:3, Waldhauser Vojtěch 0:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truc Petr 1:2, Csizmazia Michal 0:2, Dědek Jiří 1:1, Salomon Daniel 0:3, Vávra Jiří 0:1, WO 3:0, body hostů: Svoboda Michal 4:0, Martenek Tomáš 4:0, Žemlička Karel 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - Loko Depo Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 1:3, Bělonožník Antonín 0:3, Popek Ivo 1:2, Šír Milan 3:1, body hostů: Batthyány Tibor 2:2, Dušátko Jiří 3:1, Zdvihal Radek 2:1, Regner Michal 2:1),
7. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Jiskra Raspenava A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 2:2, Špaček Ondřej 2:2, Vojtěch Petr 2:1, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Suchánek Martin 2:2, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Čeněk 0:4, Horák Leoš 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flanderka Miloš 1:2, Bříza František 0:2, Milata Vladimír st. 1:2, Just František 0:3, body hostů: Klimenta Matouš 2:1, Perný Michal 3:0, Smetana Josef 3:0, Klement Milan 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 1:2, Kovář Jaroslav 0:2, Tauš René 1:2, Ježek Michal 1:2, Pecka Vlastimil 0:1, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:1, Waldhauser Štěpán 2:1, Huk Martin 2:1, Kaněra Jan 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - SKST Liberec G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Milan 2:0, Bittner Martin 2:0, Jahoda Martin 2:0, Jirman Petr 2:0, body hostů: Obešlo Josef st. 0:2, Řípa David 0:2, Mečl Jan ml. 0:2, Svědík Miroslav 0:2), TJ Sokol Turnov A - Loko Depo Liberec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salomon Daniel 2:2, Dědek Jiří 1:2, Vávra Jiří 1:2, Truc Petr 3:1, Vrabec Jan 0:1, body hostů: Batthyány Tibor 1:3, Dušátko Jiří 3:1, Zdvihal Radek 3:1, Regner Michal 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 2:1, Popek Ivo 2:1, Bělonožník Antonín 0:3, Šír Milan 4:0, body hostů: Svoboda Michal 3:1, Martenek Tomáš 1:2, Žemlička Karel 1:2, Cinibulk Miroslav 0:3),
8. kolo:
SKST Liberec F - TJ Spartak Chrastava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 2:1, Klimenta Matouš 1:1, Smetana Josef 3:0, Perný Michal 3:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Žemlička Karel 1:2, Zahradník Petr 0:3, Šimon Miroslav 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - Loko Depo Liberec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchánek Martin 2:0, Horák Leoš 2:0, Zahradník Tomáš 3:0, Sršeň Jiří 1:1, body hostů: Batthyány Tibor 0:3, Zdvihal Radek 0:2, Dušátko Jiří 1:1, Frýba Jiří 0:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Turnov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řípa David 2:2, Prosa Tomáš 2:1, Obešlo Josef st. 2:1, Mečl Jan ml. 2:2, body hostů: Salomon Daniel 3:1, Truc Petr 1:3, Csizmazia Michal 0:3, Vávra Jiří 2:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 3:0, Pusch František 2:1, Waldhauser Vojtěch 1:2, Huk Martin 3:1, body hostů: Šír Milan 1:3, Bělonožník Antonín 2:1, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 0:3), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:1, Studecký Lubor 2:0, Vojtěch Petr 3:0, Fojtík Jan 2:0, body hostů: Daníček Radek 0:3, Pecka Vlastimil 0:2, Matouš Roman 0:2, Louda Jiří 1:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Václav ml. 0:3, Milata Vladimír st. 0:2, Bříza František 1:2, Flanderka Miloš 2:1, body hostů: Jirman Petr 3:0, Jahoda Martin 3:0, Urban Milan 1:2, Bittner Martin 1:1),
9. kolo:
SKST Liberec F - Loko Depo Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 3:0, Klimenta Matouš 1:1, Smetana Josef 0:2, Perný Michal 3:0, WO 2:0, body hostů: Dušátko Jiří 0:2, Batthyány Tibor 2:1, Zdvihal Radek 1:2, Frýba Jiří 0:2, WO 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Spartak Chrastava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sršeň Jiří 1:1, Zahradník Tomáš 1:1, Horák Leoš 3:0, Suchánek Martin 3:0, body hostů: Martenek Tomáš 2:1, Žemlička Karel 0:3, Zahradník Petr 0:2, Šimon Miroslav 0:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řípa David 2:1, Prosa Tomáš 1:1, Obešlo Josef st. 2:1, Mečl Jan ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Šír Milan 3:1, Bělonožník Antonín 1:2, Naděje Lukáš 0:3, Popek Ivo 0:2, WO 0:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:0, Pusch František 2:0, Kaněra Jan 2:0, Huk Martin 2:0, body hostů: Salomon Daniel 0:2, Truc Petr 0:2, Vávra Jiří 0:2, Jiroš Adam 0:2), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 0:3, Horník Stanislav 0:2, Vojtěch Petr 1:2, Fojtík Jan 2:1, body hostů: Jirman Petr 3:0, Jahoda Martin 3:0, Urban Milan 1:2, Bittner Martin 1:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reichl Radomír 2:0, Milata Vladimír st. 1:1, Bříza František 3:0, Flanderka Miloš 2:0, body hostů: Tauš René 0:3, Ježek Michal 1:1, Louda Jiří 0:2, Pecka Vlastimil 0:2),
10. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Louda Jiří 2:1, Daníček Radek 0:3, Pecka Vlastimil 1:2, Tauš René 1:2, body hostů: Klimenta Matouš 2:1, Klement Milan 2:1, Smetana Josef 1:2, Perný Michal 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Jiskra Raspenava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Martin 2:0, Urban Milan 1:1, Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 2:0, body hostů: Suchánek Martin 0:3, Zahradník Tomáš 1:1, Horák Leoš 0:2, Horák Čeněk 0:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salomon Daniel 3:1, Vávra Jiří 1:3, Vondra Pavel 1:2, Truc Petr 3:1, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Ivan Radek 2:2, Vojtěch Petr 1:3, Špaček Ondřej 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 2:0, Bělonožník Antonín 2:0, Popek Ivo 1:2, Šír Milan 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 1:2, Just František 1:2, Bříza František 0:2, Milata Vladimír st. 0:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 1:2, Lipenský Robert 0:3, Charvát Luboš 0:3, Martenek Tomáš 2:1, body hostů: Svědík Miroslav 2:1, Prosa Tomáš 2:1, Řípa David 3:0, Obešlo Josef st. 2:1), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušátko Jiří 1:3, Regner Michal 2:2, Zdvihal Radek 0:3, Batthyány Tibor 2:2, body hostů: Huk Martin 3:1, Novota Štefan 1:3, Pusch František 4:0, Kaněra Jan 2:1),
11. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Raspenava A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Louda Jiří 1:2, Daníček Radek 0:3, Kovář Jaroslav 0:2, Tauš René 2:1, WO 1:0, body hostů: Suchánek Martin 2:0, Zahradník Tomáš 3:0, Horák Leoš 2:1, Horák Čeněk 1:2, WO 0:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - SKST Liberec F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Martin 0:3, Urban Milan 3:0, Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 3:0, body hostů: Perný Michal 1:2, Smetana Josef 0:3, Klimenta Matouš 1:2, Klement Milan 1:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 3:1, Vávra Jiří 0:4, Anděl Jiří 0:4, Truc Petr 4:0, body hostů: Just František 2:2, Flanderka Miloš 3:1, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 2:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 3:0, Bělonožník Antonín 1:1, Popek Ivo 1:2, Šír Milan 3:0, body hostů: Fojtík Jan 2:1, Ivan Radek 0:3, Vojtěch Petr 1:2, Hofman Denis 0:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec H 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žemlička Karel 0:2, Lipenský Robert 0:2, Martenek Tomáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Huk Martin 2:0, Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 2:0, Kaněra Jan 1:0, WO 3:0), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdvihal Radek 0:3, Regner Michal 2:1, Batthyány Tibor 2:1, Dušátko Jiří 1:3, body hostů: Obešlo Josef st. 3:1, Řípa David 2:1, Svědík Miroslav 1:2, Prosa Tomáš 2:1),
12. kolo:
SKST Liberec H - SKST Liberec G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pusch František 0:4, Kaněra Jan 4:0, Waldhauser Štěpán 3:0, Huk Martin 1:2, WO 1:0, body hostů: Obešlo Josef st. 1:2, Prosa Tomáš 2:2, Řípa David 1:3, Svědík Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Nový Bor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milata Vladimír st. 2:2, Bříza František 1:3, Flanderka Miloš 1:3, Just František 3:1, body hostů: Fojtík Jan 4:0, Vojtěch Petr 1:3, Ivan Radek 2:2, Studecký Lubor 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Martin 2:0, Koťátko Luboš 1:1, Dominh Martin 2:1, Jirman Petr 3:0, body hostů: Louda Jiří 2:1, Pecka Vlastimil 0:3, Daníček Radek 0:2, Kovář Jaroslav 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 3:1, Hrubý Jiří 1:3, Popek Ivo 2:2, Bělonožník Antonín 3:1, body hostů: Truc Petr 3:1, Salomon Daniel 3:1, Vávra Jiří 1:3, Jiroš Adam 0:4), Loko Depo Liberec B - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Pavel 0:1, Batthyány Tibor 3:0, Zdvihal Radek 0:3, Regner Michal 2:1, Dušátko Jiří 1:0, WO 2:0, body hostů: Svoboda Michal 2:1, Martenek Tomáš 2:1, Žemlička Karel 1:1, Cinibulk Miroslav 0:3, WO 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 1:3, Horák Čeněk 0:4, Zahradník Tomáš 4:0, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Klimenta Matouš 2:2, Klement Milan 2:2, Perný Michal 2:2, Korp Oliver Petr 2:2),
13. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec H 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Leoš 2:2, Zahradník Tomáš 3:0, Horák Čeněk 0:3, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Kaněra Jan 2:2, Waldhauser Štěpán 2:2, Huk Martin 2:1, Waldhauser Vojtěch 0:3), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 0:4, Žemlička Karel 4:0, Svoboda Michal 2:2, body hostů: Fojtík Jan 2:2, Ivan Radek 3:1, Vojtěch Petr 1:3, Studecký Lubor 1:3), Loko Depo Liberec B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Jiří 0:4, Batthyány Tibor 2:1, Šilhán Pavel 1:2, Zdvihal Radek 2:2, body hostů: Just František 3:1, Flanderka Miloš 4:0, Bříza František 1:2, Milata Vladimír st. 1:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salomon Daniel 3:0, Vávra Jiří 1:1, Dědek Jiří 1:2, Truc Petr 3:0, body hostů: Pecka Vlastimil 0:3, Tauš René 2:1, Daníček Radek 1:2, Kovář Jaroslav 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 0:3, Hrubý Jiří 0:2, Šír Milan 2:1, Popek Ivo 0:3, body hostů: Jahoda Martin 3:0, Urban Milan 2:1, Dominh Martin 2:1, Bittner Martin 2:0), SKST Liberec F - SKST Liberec G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perný Michal 3:0, Klement Milan 2:1, Smetana Josef 1:2, Klimenta Matouš 3:0, body hostů: Obešlo Josef st. 2:1, Prosa Tomáš 1:2, Svědík Miroslav 0:3, Marholt David 0:3),
14. kolo:
Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvihal Radek 1:2, Frýba Jiří 0:3, Dušátko Jiří 0:1, Batthyány Tibor 2:1, WO 0:2, body hostů: Fojtík Jan 2:0, Vojtěch Petr 1:1, Ivan Radek 2:1, Studecký Lubor 2:1, WO 2:0), TJ Spartak Chrastava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martenek Tomáš 2:2, Hanák Petr 0:4, Cinibulk Miroslav 1:2, Svoboda Michal 4:0, body hostů: Just František 3:1, Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 3:0, Hrubý Jiří 1:2, Popek Ivo 3:0, Bělonožník Antonín 2:1, body hostů: Daníček Radek 1:2, Tauš René 1:2, Pecka Vlastimil 1:2, Kovář Jaroslav 0:3), TJ Sokol Turnov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salomon Daniel 1:2, Vávra Jiří 0:1, Vondra Pavel 0:3, Truc Petr 3:0, Vrabec Jakub 0:2, body hostů: Jirman Petr 3:0, Urban Milan 2:1, Dominh Martin 2:1, Bittner Martin 1:2), SKST Liberec F - SKST Liberec H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 3:1, Smetana Josef 3:1, Klement Milan 0:1, Perný Michal 1:3, Novák Kamil 2:1, body hostů: Waldhauser Štěpán 1:3, Huk Martin 1:3, Kaněra Jan 4:0, Waldhauser Vojtěch 1:3), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 2:1, Pikous Marsel 1:2, Zahradník Tomáš 3:0, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Svědík Miroslav 1:3, Prosa Tomáš 1:2, Marholt David 0:3, Obešlo Josef st. 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 2:0, Vávra Jiří 1:1, Csizmazia Michal 1:2, Truc Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Korp Oliver Petr 0:3, Klement Milan 2:1, Smetana Josef 1:2, Perný Michal 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Raspenava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jiří 1:3, Naděje Lukáš 3:1, Bělonožník Antonín 2:2, Šír Milan 2:2, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Zahradník Tomáš 4:0, Horák Leoš 1:3, Ryšavý Milan 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Spartak Chrastava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradecký Jakub 1:3, Daníček Radek 1:3, Kovář Jaroslav 3:1, Tauš René 3:1, body hostů: Žemlička Karel 2:2, Cinibulk Miroslav 2:2, Martenek Tomáš 4:0, Lipenský Robert 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - Loko Depo Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koťátko Luboš 0:2, Dominh Martin 0:2, Urban Milan 3:0, Jirman Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Zdvihal Radek 1:2, Dušátko Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:2, Studecký Lubor 1:3, Vojtěch Petr 2:2, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Svědík Miroslav 2:2, Řípa David 1:3, Mečl Jan ml. 3:1, Butrym Dariusz 1:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec H 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flanderka Miloš 2:1, Bříza František 2:1, Just František 1:2, Milata Vladimír st. 1:1, WO 4:0, body hostů: Huk Martin 1:3, Waldhauser Vojtěch 1:3, Kaněra Jan 3:0, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 2:2, Popek Ivo 0:3, Bělonožník Antonín 1:2, Šír Milan 2:2, body hostů: Perný Michal 3:1, Klimenta Matouš 3:1, Smetana Josef 0:3, Klement Milan 3:0), TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Raspenava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salomon Daniel 3:0, Vávra Jiří 2:1, Csizmazia Michal 1:1, Truc Petr 3:0, Jiroš Adam 0:1, body hostů: Suchánek Martin 2:1, Horák Leoš 1:2, Horák Čeněk 0:3, Sršeň Jiří 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Spartak Chrastava A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koťátko Luboš 2:1, Dominh Martin 2:1, Jahoda Martin 3:0, Urban Milan 3:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Žemlička Karel 1:2, Cinibulk Miroslav 0:3, Zahradník Petr 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - Loko Depo Liberec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 1:2, Daníček Radek 0:3, Kovář Jaroslav 0:3, Tauš René 2:1, body hostů: Batthyány Tibor 3:0, Zdvihal Radek 2:1, Dušátko Jiří 3:0, Šilhán Pavel 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 1:2, Milata Vladimír st. 1:2, Just František 4:0, body hostů: Obešlo Josef st. 2:2, Řípa David 1:3, Butrym Dariusz 1:2, Svědík Miroslav 2:1), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec H 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studecký Lubor 1:2, Vojtěch Petr 0:3, Fojtík Jan 2:1, Ivan Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:2, Kaněra Jan 4:0, Huk Martin 3:1, WO 0:5),
17. kolo:
SKST Liberec F - TJ Jiskra Nový Bor A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 2:0, Perný Michal 2:0, Brožík Karel 3:0, Klimenta Matouš 2:0, body hostů: Ivan Radek 0:3, Vojtěch Petr 0:2, Hofman Denis 0:2, Oliverius Pavel 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 2:2, Ryšavý Milan 0:4, Pikous Marsel 1:2, Zahradník Tomáš 3:1, body hostů: Just František 3:1, Flanderka Miloš 3:1, Bříza František 1:3, Milata Vladimír st. 2:1), SKST Liberec G - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marholt David 0:2, Butrym Dariusz 2:0, Svědík Miroslav 2:1, Řípa David 1:1, WO 4:0, body hostů: Tauš René 2:1, Kovář Jaroslav 0:3, Louda Jiří 2:1, WO 0:4), SKST Liberec H - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 2:2, Rosu Robert Alexandru 0:4, Kaněra Jan 2:1, Huk Martin 2:2, body hostů: Jahoda Martin 4:0, Jirman Petr 2:2, Urban Milan 2:2, Dominh Martin 1:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Turnov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 4:0, Cinibulk Miroslav 2:2, Šimon Miroslav 0:3, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Salomon Daniel 2:2, Truc Petr 3:1, Vávra Jiří 1:3, Krauter Gunar 0:3), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frýba Jiří 0:2, Zdvihal Radek 0:2, Dušátko Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Šír Milan 2:1, Bělonožník Antonín 2:0, Naděje Lukáš 0:1, Popek Ivo 1:0, WO 4:0),
18. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - TJ Jiskra Nový Bor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 3:1, Sršeň Jiří 2:2, Horák David 0:4, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Ivan Radek 3:1, Vojtěch Petr 3:1, Studecký Lubor 1:3, Hofman Denis 1:3), SKST Liberec F - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Josef 2:1, Brožík Karel 2:0, Korp Oliver Petr 2:1, Klimenta Matouš 2:1, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Just František 1:2, Milata Vladimír st. 0:3, Bříza František 0:2), SKST Liberec H - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waldhauser Štěpán 2:0, Rosu Robert Alexandru 2:0, Kaněra Jan 2:0, Huk Martin 2:0, body hostů: Tauš René 0:2, Louda Jiří 0:2, Kovář Jaroslav 0:2, Daníček Radek 0:2), SKST Liberec G - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marholt David 0:3, Řípa David 0:3, Svědík Miroslav 1:2, Butrym Dariusz 2:1, body hostů: Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 3:0, Urban Milan 1:2, Dominh Martin 2:1), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Turnov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvihal Radek 0:3, Frýba Jiří 0:3, Dušátko Jiří 1:2, Batthyány Tibor 2:1, body hostů: Truc Petr 3:0, Csizmazia Michal 1:2, Salomon Daniel 2:1, Vávra Jiří 3:0), TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martenek Tomáš 2:2, Cinibulk Miroslav 1:3, Svoboda Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Bělonožník Antonín 1:2, Naděje Lukáš 2:1, Šír Milan 2:1, Popek Ivo 0:3, WO 5:0),
19. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 0:2, Cinibulk Miroslav 0:2, Šimon Miroslav 0:3, Martenek Tomáš 1:2, body hostů: Klement Milan 3:0, Klimenta Matouš 3:0, Smetana Josef 1:1, Perný Michal 2:0), Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Raspenava A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušátko Jiří 0:3, Frýba Jiří 0:3, Zdvihal Radek 1:2, Batthyány Tibor 3:1, body hostů: Zahradník Tomáš 3:1, Suchánek Martin 2:1, Horák Leoš 2:1, Horák Čeněk 2:1), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Csizmazia Michal 3:1, Vávra Jiří 2:2, Vrabec Jan 2:2, Salomon Daniel 2:2, body hostů: Obešlo Josef st. 3:1, Mečl Jan ml. 4:0, Marholt David 0:4, Donát Ondřej 0:4), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šír Milan 3:1, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 2:1, Bělonožník Antonín 3:1, body hostů: Huk Martin 2:2, Waldhauser Vojtěch 1:3, Novota Štefan 0:3, Kaněra Jan 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Nový Bor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Vlastimil 1:3, Kovář Jaroslav 1:3, Louda Jiří 3:1, Tauš René 3:1, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Ivan Radek 2:2, Vojtěch Petr 3:1, Hofman Denis 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:6 (body domácích: Jirman Petr 3:0, Bittner Martin 1:2, Jahoda Martin 3:0, WO 3:4, body hostů: Flanderka Miloš 1:2, Milata Vladimír st. 0:3, Just František 1:2, WO 4:3),
20. kolo:
Loko Depo Liberec B - SKST Liberec F 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušátko Jiří 2:2, Zdvihal Radek 1:3, Šilhán Pavel 1:2, Batthyány Tibor 3:1, body hostů: Korp Oliver Petr 1:3, Smetana Josef 3:1, Perný Michal 3:1, Klimenta Matouš 0:1, Klement Milan 1:1), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Raspenava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cinibulk Miroslav 1:2, Žemlička Karel 1:1, Zahradník Petr 0:3, Martenek Tomáš 2:2, Průša Pavel 1:0, body hostů: Suchánek Martin 4:0, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Leoš 2:1, Drechsler Jan 0:3), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šír Milan 3:0, Naděje Lukáš 1:1, Popek Ivo 2:1, Bělonožník Antonín 3:0, body hostů: Donát Ondřej 0:3, Mečl Jan ml. 1:2, Marholt David 1:2, Vojkovič Karel st. 0:2), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 0:3, Vávra Jiří 0:2, Jiroš Adam 0:3, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Huk Martin 3:0, Waldhauser Vojtěch 2:1, Pusch František 2:1, Kaněra Jan 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Martin 1:2, Urban Milan 2:1, Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 3:0, body hostů: Fojtík Jan 2:1, Ivan Radek 0:3, Vojtěch Petr 1:2, Hofman Denis 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 3:1, Ježek Michal 3:1, Kovář Jaroslav 1:3, Tauš René 1:3, body hostů: Just František 3:1, Flanderka Miloš 3:1, Bříza František 0:4, Milata Vladimír st. 2:2),
21. kolo:
SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:1, Perný Michal 1:1, Smetana Josef 3:0, Klimenta Matouš 3:0, body hostů: Tauš René 2:1, Louda Jiří 0:3, Daníček Radek 0:2, Hradecký Jakub 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 2:10 (body domácích: Horák Čeněk 0:2, Zahradník Tomáš 0:2, Horák David 0:3, WO 2:3, body hostů: Jahoda Martin 3:0, Jirman Petr 2:0, Dominh Martin 2:0, WO 3:2), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Turnov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 2:0, Špaček Ondřej 2:0, Vojtěch Petr 1:2, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Salomon Daniel 1:2, Csizmazia Michal 1:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Jakub 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 3:1, Milata Vladimír st. 2:1, Just František 2:2, body hostů: Naděje Lukáš 1:3, Popek Ivo 0:4, Šír Milan 2:2, Bělonožník Antonín 3:0), SKST Liberec G - TJ Spartak Chrastava A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marholt David 2:0, Obešlo Josef st. 2:0, Mečl Jan ml. 2:0, Svědík Miroslav 2:0, body hostů: Hanák Petr 0:2, Charvát Luboš 0:2, Žemlička Karel 0:2, Průša Pavel 0:2), SKST Liberec H - Loko Depo Liberec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:3, Kaněra Jan 3:1, Waldhauser Štěpán 3:1, Huk Martin 2:2, body hostů: Batthyány Tibor 3:1, Zdvihal Radek 2:2, Regner Michal 1:3, Šilhán Pavel 1:3),
22. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Leoš 4:0, Sršeň Jiří 1:2, Horák Čeněk 1:2, Zahradník Tomáš 4:0, body hostů: Daníček Radek 2:2, Kovář Jaroslav 0:4, Louda Jiří 1:2, Hradecký Jakub 1:2), SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perný Michal 2:2, Korp Oliver Petr 1:3, Smetana Josef 1:2, Klimenta Matouš 2:2, body hostů: Jirman Petr 4:0, Urban Milan 0:4, Bittner Martin 4:0, Koťátko Luboš 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Turnov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flanderka Miloš 2:0, Bříza František 1:1, Milata Vladimír st. 3:0, Just František 2:0, body hostů: Csizmazia Michal 1:2, Salomon Daniel 0:2, Jiroš Adam 0:2, Varcl Jakub 0:2), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 2:1, Špaček Ondřej 0:3, Vojtěch Petr 0:3, Fojtík Jan 2:1, body hostů: Šír Milan 3:0, Bělonožník Antonín 2:1, Popek Ivo 1:2, Naděje Lukáš 2:1), SKST Liberec H - TJ Spartak Chrastava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:1, Pusch František 3:0, Waldhauser Štěpán 3:0, Waldhauser Vojtěch 1:2, body hostů: Průša Pavel 0:3, Zahradník Petr 0:3, Žemlička Karel 1:2, Martenek Tomáš 2:1), SKST Liberec G - Loko Depo Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mečl Jan ml. 2:1, Obešlo Josef st. 0:3, Řípa David 0:3, Svědík Miroslav 2:1, body hostů: Batthyány Tibor 3:0, Zdvihal Radek 2:1, Šilhán Pavel 1:2, Regner Michal 2:1),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Petr 1:2, Otmar Michal 2:1, Hegar Michal 1:2, Hlubuček Tomáš 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 2:1, Vaníček Jiří 2:1), TJ Sokol Semily A - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 2:2, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Pavelka Josef 4:0, Bárta Roman 2:2, Fišera Milan 0:4, Bílek Rudolf st. 2:2), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 3:0, Štěpánek Zdeněk 0:3, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Marholt David 2:2, Jemelka Ivan 2:1, Knot Jan 0:3, Požárský Jiří 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Lučan Ladislav 0:2, Pobuda Josef 3:1, Lindner Ladislav 0:2, body hostů: Novák Kamil 2:2, Veselka Jiří st. 1:3, Pusch František 3:1, Vojkovič Karel st. 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:1, Korp Petr st. 2:2, Korp Oliver Petr 2:2, Bayer Aleš 3:1, Grubr Vojtěch 2:1, body hostů: Dědek Jiří 3:1, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 1:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 2:1, Horník Stanislav 2:0, Studecký Lubor 3:0, Hekerle Tomáš 2:1, body hostů: Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:3, Jareis Otakar ml. 0:3, Šourek Pavel 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Cvikov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišarová Markéta 0:2, Dlouhý Dominik 0:2, Krejčík František 0:2, Fejfar Zdeněk 0:2, body hostů: Pavelka Josef 2:0, Fišera Milan 2:0, Bárta Roman 2:0, Bílek Rudolf st. 2:0), TJ Sokol Semily A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělka Jaroslav 1:1, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 3:1, Mejsnar František ml. 1:1, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 1:3, Rýgl Lukáš 1:3), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec J 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Novák Kamil 2:2, Pusch František 2:1, Vojkovič Karel st. 3:0, Mečl Jan st. 0:1, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindner Ladislav 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 1:2, Pobuda Josef 2:2, body hostů: Požárský Jiří 3:1, Novota Štefan 1:3, Marholt David 3:1, Berger Jan 0:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Miloslav 1:2, Korp Oliver Petr 2:1, Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 1:2, Kolesa Ladislav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Turnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudinský David 2:1, Horník Stanislav 1:1, Studecký Lubor 2:1, Hekerle Tomáš 3:0, body hostů: Vrabec Jan 1:2, Dědek Jiří 1:2, Jiroš Adam 1:2, Knob Michal 0:2),
3. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 0:4, Provazník Tomáš 0:3, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 2:2, Vrabec Jakub 3:1, Anděl Jiří 2:1), SKST Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišera Milan 2:1, Česenek Vratislav 2:0, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 2:1, body hostů: Zahradník Jan 0:3, Šourek Pavel 2:1, Paldus Martin 0:3, Doležal Václav 1:1), SKST Liberec I - Jiskra Kamenický Šenov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:1, Marholt David 0:3, Požárský Jiří 1:2, Kutifel Josef ml. 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Bayer Aleš 3:0, Korp Petr st. 2:1, Grubr Vojtěch 2:1), SKST Liberec J - TJ Jiskra Nový Bor B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojkovič Karel st. 0:1, Butrym Dariusz 2:2, Butrym Sandra 1:3, Pusch František 4:0, Veselka Jiří st. 2:1, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Studecký Lubor 1:3, Horník Stanislav 1:3, Rudinský David 2:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Cvikováček Cvikov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 0:3, Dlouhý Dominik 0:2, Otmar Petr 3:0, Otmar Michal 1:3, Hegar Michal 0:1, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:1, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:1), TJ Sokol Semily A - TJ Doksy - Mimoň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 3:0, Málek Lukáš 0:2, Bělovský Josef 3:0, David Lukáš 0:1, body hostů: Pobuda Josef 1:2, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 1:2, Urban Tomáš 0:3),
4. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 2:2, Vaníček Jiří 1:3, Vojtěch Jiří 3:1, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Šourek Pavel 4:0, Doležal Václav 2:2, Mastník Radek 1:3), SKST Cvikov A - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 1:0, Česenek Vratislav 3:0, Bárta Roman 2:1, Fišera Milan 1:3, Pavelka Josef 2:1, body hostů: Vrabec Jan 1:3, Jiroš Adam 0:4, Knob Michal 3:0, Anděl Jiří 1:2), SKST Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Marholt David 1:3, Kutifel Josef ml. 2:2, Požárský Jiří 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Studecký Lubor 2:2, Horník Stanislav 2:2, Rudinský David 2:2), SKST Liberec J - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:3, Veselka Jiří st. 1:2, Novák Kamil 0:3, Pusch František 3:1, body hostů: Jindrák Lukáš 2:2, Bayer Aleš 3:1, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Doksy - Mimoň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Michal 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 3:0, body hostů: Pobuda Josef 1:2, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 1:2, Urban Tomáš 0:3), TJ Sokol Semily A - Cvikováček Cvikov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Málek Lukáš 0:4, David Lukáš 0:4, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:2),
5. kolo:
Cvikováček Cvikov A - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Štěpánek Zdeněk 0:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 3:1, Fojt Pavel 1:0, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Provazník Tomáš 1:3, Anton Petr 2:1, Rýgl Lukáš 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Cvikov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukovec Radek 0:2, Tamchyna Petr 1:1, Lazar Julius 0:3, Pobuda Josef 2:1, Lučan Ladislav 0:1, body hostů: Pavelka Josef 2:1, Bárta Roman 3:0, Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 2:1, Čermák Miloslav 2:1, Korp Oliver Petr 1:2, Bayer Aleš 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 2:1, Otmar Petr 1:2, Hegar Michal 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Semily A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Denis 3:1, Studecký Lubor 1:3, Rudinský David 3:0, Hekerle Tomáš 2:2, body hostů: Bělovský Josef 2:2, Bělka Jaroslav 1:3, Mejsnar František ml. 2:2, Šonský Jaroslav 1:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 2:1, Knob Michal 3:0, Vrabec Jan 2:1, Dědek Jiří 2:1, body hostů: Novota Štefan 0:3, Požárský Jiří 1:2, Marholt David 1:2, Jemelka Ivan 1:2), SKST Liberec J - TJ Sokol Bratříkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pusch František 1:2, Veselka Jiří st. 3:0, Svědík Miroslav 2:1, Butrym Dariusz 3:1, body hostů: Doležal Václav 0:4, Šourek Pavel 2:1, Kolesa Ladislav 1:2, Zahradník Jan 1:2),
6. kolo:
Cvikováček Cvikov A - SKST Cvikov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 2:2, Česenek Vratislav 0:4, Bílek Rudolf st. 4:0), TJ Doksy - Mimoň A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Ladislav 0:4, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 0:2, Pobuda Josef 4:0, Bukovec Radek 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 2:2, Provazník Tomáš 2:2, Vaníček Jiří 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Semily A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 3:0, Korp Petr st. 1:1, Korp Oliver Petr 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Bělovský Josef 1:2, Bělka Jaroslav 1:2, Šonský Jaroslav 0:3, Málek Lukáš 0:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Stanislav 1:1, Hofman Denis 1:1, Hekerle Tomáš 3:0, Rudinský David 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 1:2, Otmar Petr 0:2, Hegar Michal 0:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec J 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jakub 0:3, Vrabec Jan 1:1, Anděl Jiří 0:2, Knob Michal 2:1, Jiroš Adam 0:1, body hostů: Pusch František 3:0, Novák Kamil 2:1, Holík Tomáš 2:1, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 0:4, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 1:3, body hostů: Požárský Jiří 2:2, Novota Štefan 3:1, Jemelka Ivan 2:2, Marholt David 2:1),
7. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec I 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 1:2, Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 1:2, body hostů: Novota Štefan 1:2, Marholt David 1:2, Jemelka Ivan 0:3, Kutifel Josef ml. 2:1), SKST Cvikov A - SKST Liberec J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 2:2, Česenek Vratislav 2:2, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 3:1, body hostů: Pusch František 2:2, Butrym Dariusz 2:2, Novák Kamil 0:4, Veselka Jiří st. 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 3:1, body hostů: Dědek Jiří 1:3, Vrabec Jakub 1:3, Knob Michal 3:0, Vrabec Jan 0:3), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Bratříkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 3:0, Šonský Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 0:1, Doležal Václav 1:2, Kolesa Ladislav 0:3, Zahradník Jan 2:0), Cvikováček Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 3:0, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Korp Petr st. 3:1, Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 2:1, Grubr Vojtěch 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Nový Bor B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 1:2, Pobuda Josef 1:1, WO 0:2, body hostů: Hofman Denis 2:1, Hekerle Tomáš 2:1, Rudinský David 2:2, Horník Stanislav 1:2, WO 2:0),
8. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 2:2, Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Svědík Miroslav 3:1, Pusch František 4:0, Novák Kamil 1:3, Veselka Jiří st. 0:1, Holík Tomáš 0:3), SKST Cvikov A - SKST Liberec I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišera Milan 2:1, Česenek Vratislav 2:1, Bárta Roman 1:2, Pavelka Josef 3:1, body hostů: Novota Štefan 0:4, Jemelka Ivan 2:1, Marholt David 1:2, Kutifel Josef ml. 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Bratříkov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 4:0, Hlubuček Tomáš 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 2:2, body hostů: Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 2:2, Jareis Otakar ml. 1:2, Kolesa Ladislav 0:2, Zahradník Jan 0:1), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Turnov B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:2, Bělka Jaroslav 0:3, Šonský Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 1:2, body hostů: Šonský Jaroslav 2:1, Vrabec Jan 2:1, Dědek Jiří 3:0, Knob Michal 3:0), Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 1:1, Fojt Pavel 0:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, body hostů: Hofman Denis 3:0, Hekerle Tomáš 3:0, Rudinský David 1:1, Horník Stanislav 1:1), TJ Doksy - Mimoň A - Jiskra Kamenický Šenov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:2, Bukovec Radek 1:3, Lindner Ladislav 0:3, Tamchyna Petr 3:1, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Korp Petr st. 3:1, Bayer Aleš 3:1, Čermák Miloslav 1:2),
9. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - KST Victory Liberec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:1, Jindrák Lukáš 1:1, Korp Petr st. 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Anton Petr 1:2, Plíšek Jan 0:3, Janoušek Milan 0:3, Vojtěch Jiří 2:0), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Cvikov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliverius Pavel 1:3, Hofman Denis 2:2, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Pavelka Josef 3:1, Bárta Roman 1:3, Česenek Vratislav 0:4, Fišera Milan 2:1), TJ Sokol Turnov B - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 1:3, Vondra Pavel 1:1, Knob Michal 3:1, Šonský Jaroslav 3:1, Jiroš Adam 0:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 0:4, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 3:1, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 1:3, Lučan Ladislav 2:2, Bukovec Radek 0:4), SKST Liberec I - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Kutifel Josef ml. 4:0, Marholt David 1:3, Novota Štefan 2:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:1, Otmar Michal 3:1, Otmar Petr 1:3, Hegar Michal 0:4), SKST Liberec J - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 0:4, Absolonová Marie 1:2, Novák Kamil 0:3, Pusch František 4:0, body hostů: Mejsnar František ml. 3:1, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:1, Šonský Jaroslav 1:2),
10. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Cvikov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:0, Čermák Miloslav 1:1, Korp Petr st. 2:1, Bayer Aleš 3:0, body hostů: Česenek Vratislav 1:2, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 0:2, Bílek Rudolf st. 0:2), TJ Jiskra Nový Bor B - KST Victory Liberec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Stanislav 2:1, Hofman Denis 3:0, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 2:1, body hostů: Vojtěch Jiří 1:2, Vaníček Jiří 0:3, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 2:1), TJ Sokol Turnov B - TJ Doksy - Mimoň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 3:1, Vrabec Jan 1:3, Knob Michal 2:2, Vondra Pavel 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 1:3, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 1:3), TJ Sokol Bratříkov A - Cvikováček Cvikov A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šourek Pavel 1:0, Jareis Otakar ml. 1:1, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 0:2, WO 0:3), SKST Liberec I - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 1:1, Marholt David 0:3, Kutifel Josef ml. 2:1, Novota Štefan 2:2, Mikula Oldřich 0:2, body hostů: Mejsnar František ml. 2:2, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:1, Bělka Jaroslav 2:1), SKST Liberec J - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svědík Miroslav 3:0, Novák Kamil 0:2, Pusch František 2:1, Butrym Dariusz 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 1:2, Otmar Petr 1:2, Hegar Michal 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 0:3, Hlubuček Radek 0:3, Hlubuček Tomáš 3:1, body hostů: Mejsnar František ml. 4:0, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 1:2, Bělka Jaroslav 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 1:3, Lazar Julius 1:3, Bukovec Radek 1:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 1:2, Bayer Aleš 2:1, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 4:0, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Studecký Lubor 0:3, Rudinský David 1:2, Horník Stanislav 0:3), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Bratříkov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Jan 2:2, Šonský Jaroslav 3:0, Vrabec Jakub 0:3, Vondra Pavel 3:1, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 3:0, Doležal Václav 0:3), SKST Liberec I - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, Marholt David 2:1, Novota Štefan 2:1, body hostů: Holík Tomáš 0:3, Novák Kamil 0:3, Pusch František 3:0, Mečl Jan st. 0:1, Veselka Jiří ml. 0:2), KST Victory Liberec A - SKST Cvikov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Vaníček Jiří 0:4, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 2:2, body hostů: Pavelka Josef 1:3, Fišera Milan 2:2, Bárta Roman 3:1, Česenek Vratislav 2:1),
12. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Tomáš 3:1, Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 1:2, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Hlubuček Tomáš 0:4, Otmar Michal 3:1, Otmar Petr 4:0, Hegar Michal 1:2), SKST Cvikov A - TJ Sokol Semily A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Roman 3:0, Bílek Rudolf st. 3:0, Česenek Vratislav 1:2, Fišera Milan 2:1, body hostů: Janoušek Ladislav 0:3, Bělovský Josef 2:1, Bělka Jaroslav 1:2, Šonský Jaroslav 0:3), SKST Liberec J - TJ Doksy - Mimoň A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 1:0, Svědík Miroslav 2:1, Novák Kamil 0:3, Butrym Dariusz 4:0, Holík Tomáš 1:1, body hostů: Tamchyna Petr 2:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 1:2, Pobuda Josef 1:2), TJ Sokol Turnov B - Jiskra Kamenický Šenov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Adam 1:3, Dědek Jiří 2:2, Knob Michal 2:1, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Bayer Aleš 4:0, Korp Oliver Petr 1:3, Jindrák Lukáš 0:2, Čermák Miloslav 2:1, Korp Petr st. 2:0), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Slavík Miroslav 0:4, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 2:2, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Rudinský David 1:3, Hofman Denis 3:1, Horník Stanislav 3:1), SKST Liberec I - Cvikováček Cvikov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:0, Kutifel Josef ml. 2:0, Novota Štefan 1:2, Klement Milan 3:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:2),
13. kolo:
SKST Cvikov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 2:1, body hostů: Otmar Michal 1:2, Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Petr 2:1, Hegar Michal 0:3), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Semily A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 2:1, Vaníček Jiří 2:1, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 3:1, body hostů: Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 0:3, David Jaroslav 0:3), SKST Liberec J - Cvikováček Cvikov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 2:0, Mečl Jan st. 1:1, Holík Tomáš 3:0, Butrym Dariusz 2:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:2, Fojt Pavel 0:2, Tomek Jaroslav st. 0:2), SKST Liberec I - TJ Doksy - Mimoň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:0, Rosu Robert Alexandru 2:0, Požárský Jiří 2:1, Novota Štefan 1:2, Kutifel Josef ml. 2:0, body hostů: Tamchyna Petr 1:2, Pobuda Josef 1:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - Jiskra Kamenický Šenov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 1:2, body hostů: Korp Oliver Petr 2:1, Korp Petr st. 3:0, Bayer Aleš 3:0, Čermák Miloslav 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Jiskra Nový Bor B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 0:3, Knob Michal 0:3, Dědek Jiří 1:2, Šonský Jaroslav 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Rudinský David 1:2, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Turnov B - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jan 3:1, Dědek Jiří 3:1, Jiroš Adam 0:2, Knob Michal 3:1, Vrabec Jakub 0:1, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 1:3, Vaníček Jiří 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Cvikov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 0:2, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 0:3, body hostů: Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 3:0, Fišera Milan 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Oliver Petr 2:2, Grubr Vojtěch 2:1, Korp Petr st. 1:2, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Rosu Robert Alexandru 3:1, Kutifel Josef ml. 1:3, Novota Štefan 0:3, Marholt David 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Lubor 4:0, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 1:2, Hofman Denis 2:2, body hostů: Pusch František 2:2, Butrym Dariusz 3:1, Holík Tomáš 0:3, Novák Kamil 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jaroslav ml. 2:1, Fojt Pavel 2:1, Štěpánek Zdeněk 0:3, Polák Tomáš 4:0, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 2:1, Hlubuček Tomáš 1:2, Hegar Michal 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 0:3, Bukovec Radek 0:2, Pobuda Josef 1:2, Lučan Ladislav 1:2, body hostů: Bělovský Josef 3:0, Janoušek Ladislav 1:2, Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Bratříkov A - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Jareis Otakar ml. 2:2, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 1:3, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Cvikov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondra Pavel 0:4, Dědek Jiří 3:0, Vrabec Jan 0:2, Knob Michal 3:1, Vrabec Jakub 0:1, body hostů: Fišera Milan 2:2, Bílek Rudolf st. 3:1, Bárta Roman 2:1, Česenek Vratislav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Denis 1:3, Rudinský David 1:2, Studecký Lubor 2:1, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Novota Štefan 2:2, Požárský Jiří 1:3, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec J 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:2, Čermák Miloslav 1:3, Korp Petr st. 2:1, Bayer Aleš 3:1, body hostů: Butrym Dariusz 2:2, Pusch František 3:1, Veselka Jiří st. 1:3, Mečl Jan st. 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:1, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 0:3, Pobuda Josef 1:3, body hostů: Otmar Petr 3:1, Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 3:0, Krejčík František 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Semily A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 1:3, Fojt Pavel 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 3:1, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:2, Mejsnar František ml. 2:2, Bělka Jaroslav 2:1),
16. kolo:
TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:3, Bělka Jaroslav 3:1, Šonský Jaroslav 1:2, Janoušek Ladislav 3:1, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 1:3, Hegar Michal 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 3:1, Lučan Ladislav 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Polák Tomáš 3:1, Fojt Pavel 1:3, Štěpánek Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Nový Bor B - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Horník Stanislav 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Studecký Lubor 2:2, body hostů: Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 4:0, Korp Petr st. 1:2, Čermák Miloslav 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Turnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:0, Jareis Otakar ml. 0:2, Doležal Václav 3:0, Zahradník Jan 3:0, body hostů: Dědek Jiří 1:2, Knob Michal 1:2, Vondra Pavel 0:2, Jiroš Adam 0:1, Šonský Jaroslav 0:1), SKST Liberec J - SKST Liberec I 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:2, Mečl Jan st. 1:1, Veselka Jiří st. 1:2, Novák Kamil 2:1, Pusch František 1:0, WO 4:0, body hostů: Požárský Jiří 4:0, Novota Štefan 2:2, Matějčík Jan 0:4, WO 0:4), SKST Cvikov A - KST Victory Liberec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Roman 1:2, Bílek Rudolf st. 2:1, Česenek Vratislav 2:1, Fišera Milan 3:0, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 0:3, Vaníček Jiří 1:2, Plíšek Jan 0:3),
17. kolo:
KST Victory Liberec A - Cvikováček Cvikov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 0:4, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1, Fojt Pavel 2:1), SKST Cvikov A - TJ Doksy - Mimoň A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Rudolf st. 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Tamchyna Petr 3:0, Pobuda Josef 1:1, Lazar Julius 2:0, Bukovec Radek 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Jiskra Kamenický Šenov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlubuček Tomáš 0:2, Otmar Petr 0:2, Hegar Michal 0:3, Otmar Michal 1:1, body hostů: Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 2:0, Korp Oliver Petr 2:0, Korp Petr st. 1:1), TJ Sokol Semily A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Janoušek Ladislav 2:1, David Lukáš 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Rudinský David 2:2, Hofman Denis 2:2, Horník Stanislav 1:2, Bartoš Jiří 0:3), SKST Liberec I - TJ Sokol Turnov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Kutifel Josef ml. 4:0, Marholt David 1:2, Klement Milan 2:1, Novota Štefan 0:1, body hostů: Šonský Jaroslav 2:2, Vrabec Jan 1:3, Knob Michal 1:3, Dědek Jiří 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 2:1, Doležal Václav 1:2, Zahradník Jan 3:0, body hostů: Pusch František 3:0, Absolonová Marie 1:2, Holík Tomáš 0:3, Vogel Matěj 0:3),
18. kolo:
SKST Cvikov A - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česenek Vratislav 2:2, Bílek Rudolf st. 1:3, Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 4:0, Štěpánek Zdeněk 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:2, Fojt Pavel 2:2), KST Victory Liberec A - TJ Doksy - Mimoň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 2:2, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 0:4, Lazar Julius 3:1, Bukovec Radek 2:2), TJ Sokol Semily A - Jiskra Kamenický Šenov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 0:2, Janoušek Ladislav 1:1, David Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 0:2, body hostů: Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 1:1, Korp Oliver Petr 2:0, Korp Petr st. 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Petr 1:1, Hegar Michal 1:2, Otmar Michal 3:0, body hostů: Rudinský David 0:3, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 1:2, Bartoš Jiří 0:2), SKST Liberec J - TJ Sokol Turnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Kamil 2:2, Veselka Jiří st. 3:1, Holík Tomáš 0:3, Butrym Dariusz 3:1, body hostů: Dědek Jiří 2:2, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 2:1), SKST Liberec I - TJ Sokol Bratříkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 1:1, Marholt David 2:0, Novota Štefan 3:0, Klement Milan 2:1, body hostů: Jareis Otakar ml. 0:3, Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:2, Šourek Pavel 2:0),
19. kolo:
SKST Liberec I - KST Victory Liberec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:0, Požárský Jiří 2:1, Kutifel Josef ml. 2:1, Novota Štefan 2:2, body hostů: Provazník Tomáš 0:4, Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 0:3), SKST Liberec J - SKST Cvikov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Kamil 1:3, Holík Tomáš 0:3, Veselka Jiří st. 1:2, Pusch František 3:1, body hostů: Bárta Roman 4:0, Bílek Rudolf st. 3:1, Fišera Milan 1:2, Pavelka Josef 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 1:2, Jiroš Adam 0:3, Vrabec Jan 3:1, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:0, Hlubuček Radek 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Semily A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Mastník Radek 0:4, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Mejsnar František ml. 2:2, Janoušek Ladislav 2:2, Šonský Jaroslav 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - Cvikováček Cvikov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Petr st. 1:2, Grubr Vojtěch 2:1, Korp Oliver Petr 2:1, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Fojt Pavel 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 0:3, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 1:2, Hekerle Tomáš 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 2:1, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 1:2),
20. kolo:
SKST Liberec J - KST Victory Liberec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Butrym Dariusz 2:0, Svědík Miroslav 2:0, Pusch František 3:0, Mečl Jan st. 2:1, body hostů: Vaníček Jiří 0:3, Anton Petr 0:3, Plíšek Jan 0:2, Vojtěch Jiří 1:1), SKST Liberec I - SKST Cvikov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:1, Novota Štefan 0:2, Kutifel Josef ml. 2:1, Klement Milan 2:2, Požárský Jiří 1:1, body hostů: Bárta Roman 2:2, Bílek Rudolf st. 3:1, Pavelka Josef 0:4, Fišera Milan 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:2, Mastník Radek 1:3, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Otmar Petr 3:1, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:1, Golis Radek 0:3), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 0:3, Jiroš Adam 0:2, Knob Michal 2:1, Vrabec Jan 1:2, body hostů: Bělovský Josef 3:0, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 2:1, Šonský Jaroslav 1:1), TJ Jiskra Nový Bor B - Cvikováček Cvikov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jan 2:2, Rudinský David 4:0, Horník Stanislav 1:2, Hofman Denis 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav st. 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 3:1, Jindrák Lukáš 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 2:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 0:3),
21. kolo:
KST Victory Liberec A - Jiskra Kamenický Šenov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Provazník Tomáš 2:1, Vojtěch Jiří 1:1, Anton Petr 0:3, Vaníček Jiří 0:3, WO 6:0, body hostů: Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 2:2, Korp Petr st. 3:0, WO 0:6), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 3:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 1:2, Česenek Vratislav 2:2, body hostů: Rudinský David 1:3, Horník Stanislav 1:3, Oliverius Pavel 2:1, Bartoš Jiří 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Turnov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 1:3, body hostů: Knob Michal 2:2, Vrabec Jan 4:0, Jiroš Adam 0:3, Šonský Jaroslav 3:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Bratříkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 1:3, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Šourek Pavel 3:1, Doležal Václav 0:4, Jareis Otakar ml. 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec I 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 2:1, Hegar Michal 0:3, Hlubuček Tomáš 2:2, body hostů: Novota Štefan 1:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, Požárský Jiří 3:0, Marholt David 0:3), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:1, Janoušek Ladislav 1:1, Málek Lukáš 1:2, Bělovský Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Novák Kamil 2:1, Veselka Jiří ml. 0:3, Veselka Jiří st. 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
SKST Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 0:4, Bílek Rudolf st. 3:0, Česenek Vratislav 1:2, Bárta Roman 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Grubr Vojtěch 2:2, Bayer Aleš 3:0, Korp Petr st. 2:1), KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 1:2, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Rudinský David 1:2, Horník Stanislav 1:2, Sucharda Jan 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Pobuda Josef 3:0, body hostů: Knob Michal 0:1, Anděl Jiří 0:3, Vrabec Jan 0:2, Dědek Jiří 1:1, Vrabec Jakub 0:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, body hostů: Doležal Václav 1:3, Jareis Otakar ml. 2:2, Šourek Pavel 3:0, Zahradník Jan 3:0), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec I 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 2:2, Janoušek Ladislav 1:2, Málek Lukáš 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Novota Štefan 1:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, Požárský Jiří 2:1, Marholt David 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec J 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 1:2, Otmar Michal 1:2, Hegar Michal 0:3, Hlubuček Tomáš 1:2, body hostů: Butrym Dariusz 3:0, Veselka Jiří st. 2:1, Mečl Jan st. 1:2, Svědík Miroslav 3:0),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jáč Miloš 3:1, Matoušková Stanislava 2:2, Jiroš Adam 2:1, Longin Milan 2:0, Kopiary Lubomír 0:2, body hostů: Šonský Patrik 3:0, Vrabec Jakub 2:2, Zítko Martin 0:4, Pitro Lukáš 0:3, Varcl Matěj 1:0), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastník Radek 0:4, Zahradník Jan 2:2, Slavík Miroslav 3:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Oliverius Pavel 1:3, Šákr Josef 2:2, Hofman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3, Drechsler Jan 3:1, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Pecka Vlastimil 3:1, Matouš Roman 2:2, Daníček Radek 3:1, Sudek Petr 0:4), SKST Liberec L - SKST Liberec K 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutifel Josef ml. 1:2, Tauchman Denis 0:3, Matějčík Jan 2:1, Holík Tomáš 1:2, body hostů: Košek Martin 2:1, Pařízková Monika 3:0, Knot Jan 0:3, Berger Jan 3:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 4:0, Charvát Luboš 1:3, Lipenský Robert 0:4, Zahradník Petr 2:2, body hostů: Reichl Radomír 3:1, Čech Milan 3:1, Gabriel Václav st. 2:2, Kopecký Stanislav 1:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 2:2, Kocour Jan 3:1, Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 0:4, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 3:1, Směšný Milan 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Vesec A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jáč Miloš 0:2, Jiroš Adam 0:2, Longinová Ilona 0:3, Anděl Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 3:0, Ježek Pavel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Tanvald A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 2:2, Krauter Gunar 0:4, Šonský Patrik 3:0, Knob Michal 1:3, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 1:3, Holec Jaroslav st. 3:1, Směšný Milan 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Spartak Chrastava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Jan 2:1, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Průša Pavel 2:2, Zahradník Petr 1:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Charvát Luboš 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oliverius Pavel 1:2, Nešvera Miroslav 1:2, Šákr Josef 0:3, Hofman Denis 2:1, body hostů: Bříza František 2:1, Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 1:2, Jaderný Petr 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 1:2, Ryšavý Milan 4:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 1:2, Holík Tomáš 1:2, Tauchman Denis 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec K 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daníček Radek 2:2, Hradecký Jakub 1:3, Sudek Petr 1:3, Pecka Vlastimil 3:1, body hostů: Košek Martin 4:0, Pařízková Monika 1:3, Absolonová Marie 0:3, Berger Jan 3:1, Žid Jaromír 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Tanvald A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:1, Jiroš Adam 1:2, Longinová Ilona 2:1, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 0:3, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 2:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Vesec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 1:2, Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 1:2, Knob Michal 2:2, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 3:0, Ježek Pavel 0:3, Souček Josef 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 1:3, Zahradník Jan 2:2, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Čech Milan 2:2, Bříza František 3:1, Jaderný Petr 2:2, Jablonovský Jan 3:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šákr Josef 3:0, Nešvera Miroslav 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 2:1, body hostů: Živnůstka Miroslav 1:2, Průša Pavel 2:1, Zahradník Petr 0:3, Charvát Luboš 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec K 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 1:2, Blažek Petr 1:2, Drechsler Jan 3:0, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Košek Martin 2:1, Absolonová Marie 1:2, Žid Jaromír 1:2, Knot Jan 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec L 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Radek 1:2, Sudek Petr 0:2, Hradecký Jakub 0:3, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Pusch František 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Holík Tomáš 2:1, Tauchman Denis 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 3:1, Kocour Jan 2:2, Fejtek Ondřej 2:2, Líbal Jaromír 3:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:1, Holík Tomáš 2:2, Mareš Erik 1:3, Tauchman Denis 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec K 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 3:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 1:3, body hostů: Košek Martin 3:1, Absolonová Marie 1:3, Žid Jaromír 1:2, Lieskovský Daniel 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Petr 1:2, Šimon Miroslav 0:2, Charvát Luboš 0:3, Průša Pavel 2:1, body hostů: Ryšavý Milan 3:0, Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 0:4, Gabriel Václav st. 2:2, Kopecký Stanislav 0:3, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Pecka Vlastimil 2:2, Matouš Roman 2:2, Daníček Radek 3:1, Molitoris Dušan 2:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Longinová Ilona 2:1, Jiroš Adam 2:1, Anděl Jiří 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 3:1, Mastník Radek 1:3, Paldus Martin 0:3, Zahradník Jan 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jakub 1:1, Brenner Matěj 0:2, David Lukáš 0:3, David Jaroslav 0:2, body hostů: Hofman Denis 3:0, Šákr Josef 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Nešvera Miroslav 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec K 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 0:2, Kocour Jan 2:0, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 3:0, body hostů: Košek Martin 1:2, Absolonová Marie 0:3, Žid Jaromír 0:2, Lieskovský Daniel 1:1), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:1, Holec Jaroslav st. 1:1, Směšný Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 1:2, Holík Tomáš 2:0, Mareš Erik 0:3, Tauchman Denis 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 2:2, Charvát Luboš 3:1, Lipenský Robert 1:3, Zahradník Petr 1:3, body hostů: Pecka Vlastimil 1:1, Daníček Radek 4:0, Sudek Petr 2:2, Hradecký Jakub 2:2, Tichý Vojtěch 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Raspenava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 2:2, Dědek Pavel 1:3, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 2:2, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Nový Bor C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Jiří 2:2, Jiroš Adam 1:2, Jáč Miloš 0:3, Hlaváček Vladimír 2:2, body hostů: Hofman Denis 4:0, Oliverius Pavel 3:1, Šákr Josef 1:2, Nešvera Miroslav 1:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bratříkov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knob Michal 2:1, Brenner Matěj 0:3, Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:0, Slavík Miroslav 2:1, Zahradník Jan 2:1, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 1:2, Zahradník Jan 3:0, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 1:2, Kocour Jan 1:2, Ježek Pavel 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Tanvald A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jiří 2:1, Oliverius Pavel 2:1, Nešvera Miroslav 2:1, Hofman Denis 2:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Pavelka Radim 2:1, Směšný Milan 0:3, Vorlíček Michal 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:4, Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 2:1, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Anděl Jiří 3:1, Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 2:1, Jáč Miloš 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sudek Petr 1:3, Matouš Roman 3:1, Hradecký Jakub 1:3, Daníček Radek 3:1, body hostů: Šonský Patrik 2:2, Vrabec Jakub 4:0, Krauter Gunar 0:4, Varcl Jakub 2:2), SKST Liberec L - TJ Spartak Chrastava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:0, Holík Tomáš 2:0, Tauchman Denis 1:1, Pusch František 2:0, WO 1:0, body hostů: Charvát Luboš 0:2, Živnůstka Miroslav 0:2, Zahradník Petr 1:1, Šimon Miroslav 0:2, WO 0:1), SKST Liberec K - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 2:1, Štolfa Jakub 0:3, Košek Martin 2:2, body hostů: Reichl Radomír 4:0, Čech Milan 1:2, Jablonovský Jan 3:0, Dědek Pavel 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 1:3, Zahradník Jan 3:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 1:3, Vorlíček Michal 2:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 1:1, Bartoš Jiří 1:3, Nešvera Miroslav 3:1, Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 1:1, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 4:0, Kocour Jan 0:4, Ježek Pavel 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 2:1, Ryšavý Milan 2:1, Drechsler Jan 2:1, Blažek Petr 2:1, body hostů: Šonský Patrik 3:0, Vrabec Jakub 1:2, Krauter Gunar 0:3, Varcl Jakub 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Radek 3:0, Pecka Vlastimil 2:0, Molitoris Dušan 1:2, Matouš Roman 3:0, body hostů: Anděl Jiří 1:2, Longinová Ilona 0:3, Jiroš Adam 1:2, Jáč Miloš 0:2), SKST Liberec L - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:1, Holík Tomáš 1:2, Tauchman Denis 1:1, Mareš Erik 0:4, Matějčík Jan 0:1, body hostů: Čech Milan 3:1, Jaderný Petr 2:1, Jablonovský Jan 3:0, Dědek Pavel 1:2), SKST Liberec K - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízková Monika 4:0, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 0:4, Košek Martin 3:1, body hostů: Charvát Luboš 3:1, Šimon Miroslav 1:3, Živnůstka Miroslav 2:2, Zahradník Petr 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Spartak Chrastava B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kocour Jan 3:1, Líbal Jaromír 3:0, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Živnůstka Miroslav 1:3, Šimon Miroslav 1:3, Lipenský Robert 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Michal 1:2, Směšný Milan 2:1, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 4:0, body hostů: Jablonovský Jan 3:1, Čech Milan 1:2, Dědek Pavel 0:3, Kopecký Stanislav 1:2), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec L 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 3:0, Anděl Jiří 3:0, Jiroš Adam 1:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 1:2, Holík Tomáš 0:3, Mareš Erik 1:2, Tauchman Denis 1:2), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec K 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 3:0, Vrabec Jakub 1:1, Jindrák Lukáš 3:0, Šonský Patrik 2:1, body hostů: Košek Martin 1:2, Žid Jaromír 0:2, Lieskovský Daniel 0:3, Berger Jan 1:1, Knot Jan 0:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:3, Paldus Tomáš 2:0, Mastník Radek 0:3, Zahradník Jan 1:2, body hostů: Ryšavý Milan 2:1, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 3:0, Pikous Marsel 2:0), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Jiří 2:0, Šákr Josef 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Hofman Denis 1:1, Sucharda Jan 0:1, WO 3:0, body hostů: Mádle Luděk 1:2, Tichý Vojtěch 1:2, Mašek Vladislav 0:3, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Jiří 1:3, Kocour Jan 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Čech Milan 2:2, Jablonovský Jan 3:1, Dědek Pavel 1:3, Kopecký Stanislav 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Chrastava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Směšný Milan 2:0, Pavelka Radim 2:0, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 3:0, body hostů: Charvát Luboš 0:3, Živnůstka Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:1, Šimon Miroslav 0:2), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec K 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:2, Jiroš Adam 1:3, Longinová Ilona 3:0, Anděl Jiří 1:3, body hostů: Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:1, Knot Jan 1:3, Berger Jan 2:1, Lieskovský Daniel 2:1), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec L 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 2:0, Jindrák Lukáš 2:0, Vrabec Jakub 2:1, Knob Michal 3:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 0:3, Holík Tomáš 0:3, Mareš Erik 1:1, Tauchman Denis 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 1:2, Mastník Radek 2:1, Zahradník Jan 3:0, Paldus Tomáš 2:1, body hostů: Sudek Petr 2:1, Matouš Roman 0:3, Daníček Radek 1:2, Tichý Vojtěch 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Raspenava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Šákr Josef 2:2, Oliverius Pavel 4:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 1:3, Blažek Petr 2:2, Pikous Marsel 1:3),
10. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Drechsler Jan 1:3, Blažek Petr 2:2, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Molitoris Dušan 0:4, Hradecký Jakub 4:0, Matouš Roman 3:1, Pecka Vlastimil 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2), SKST Liberec L - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Erik 2:2, Holík Tomáš 1:2, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 2:2, Paldus Martin 0:3, Slavík Miroslav 1:2), SKST Liberec K - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Jan 0:2, Absolonová Marie 2:2, Lieskovský Daniel 3:0, Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:2, body hostů: Hofman Denis 2:2, Oliverius Pavel 2:2, Šákr Josef 1:3, Nešvera Miroslav 2:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Průša Pavel 3:1, Hanák Petr 1:2, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:0, body hostů: Jiroš Adam 1:3, Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 3:1, Longin Milan 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Milan 3:0, Jablonovský Jan 2:0, Kopecký Stanislav 0:3, Reichl Radomír 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Varcl Jakub 1:2, Mencl Kryštof 1:2, Brenner Matěj 0:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Jan 4:0, Ryšavý Milan 2:1, Blažek Petr 0:3, Pikous Marsel 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Vesec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Roman 4:0, Hradecký Jakub 0:2, Pecka Vlastimil 2:1, Daníček Radek 2:2, Sudek Petr 1:0, body hostů: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 3:1, Kocour Jan 1:2, Ježek Pavel 0:3), SKST Liberec L - TJ Jiskra Nový Bor C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Erik 1:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Pusch František 2:0, body hostů: Hofman Denis 1:2, Oliverius Pavel 0:2, Šákr Josef 0:2, Nešvera Miroslav 0:2), SKST Liberec K - TJ Sokol Bratříkov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berger Jan 2:1, Absolonová Marie 3:0, Lieskovský Daniel 1:2, Košek Martin 4:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 1:2, Mastník Radek 0:3, Slavík Miroslav 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Průša Pavel 2:2, Šimon Miroslav 1:3, Hanák Petr 3:1, body hostů: Šonský Patrik 2:2, Varcl Jakub 1:3, Jindrák Lukáš 1:3, Vrabec Jakub 3:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 0:3, Jaderný Petr 3:0, Jablonovský Jan 2:1, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Anděl Jiří 2:2, Jiroš Adam 0:3, Hlaváček Vladimír 1:2, Longin Milan 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítko Martin 1:2, Varcl Matěj 0:3, Červová Jitka 0:3, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Longin Milan 3:0, Jáč Miloš 2:0, Jiroš Adam 3:0, Kopiary Lubomír 1:2, Ouvín Josef 0:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešvera Miroslav 3:1, Šákr Josef 1:3, Oliverius Pavel 1:2, Hofman Denis 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 4:0, Paldus Martin 0:4, Slavík Miroslav 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Vojtěch 0:3, Sudek Petr 0:2, Barbora Adam 0:3, Hradecký Jakub 3:0, body hostů: Ryšavý Milan 3:0, Drechsler Jan 2:1, Pikous Marsel 2:1, Blažek Petr 1:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Spartak Chrastava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Jan 0:2, Kopecký Stanislav 0:2, Dědek Pavel 1:2, Čech Milan 0:2, body hostů: Hanák Petr 3:0, Průša Pavel 1:1, Zahradník Petr 2:0, Charvát Luboš 2:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:2, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2, Pavelka Radim 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 3:1, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 0:4), SKST Liberec K - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 2:2, Berger Jan 1:3, Knot Jan 3:1, Košek Martin 4:0, body hostů: Holík Tomáš 2:2, Pusch František 0:4, Kutifel Josef ml. 3:1, Tauchman Denis 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 0:3, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 1:3, Longin Milan 1:2, Hlaváček Vladimír 2:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Vorlíček Michal 2:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Pavelka Radim 2:1, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Brenner Matěj 0:3, David Lukáš 1:1, David Jaroslav 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Bratříkov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 0:3, Průša Pavel 0:2, Charvát Luboš 1:2, Hanák Petr 1:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Zahradník Jan 3:0, Mastník Radek 1:2, Slavík Miroslav 2:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Nový Bor C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 1:2, Dědek Pavel 0:3, Kopecký Stanislav 0:3, Čech Milan 2:1, body hostů: Hofman Denis 3:0, Oliverius Pavel 2:1, Šákr Josef 1:2, Sucharda Jan 3:0), SKST Liberec L - TJ Jiskra Raspenava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 3:0, Veselka Jiří st. 2:0, Holík Tomáš 0:3, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Ryšavý Milan 1:2, Drechsler Jan 1:2, Pikous Marsel 1:2, Blažek Petr 0:2), SKST Liberec K - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Jan 0:2, Lieskovský Daniel 3:1, Absolonová Marie 1:3, Košek Martin 4:0, Žid Jaromír 1:1, body hostů: Daníček Radek 1:0, Hradecký Jakub 2:2, Molitoris Dušan 2:2, Sudek Petr 1:3, Mádle Luděk 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 2:1, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Hlaváček Vladimír 1:3, Anděl Jiří 3:1, Jiroš Adam 1:2, Longin Milan 0:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Josef 2:0, Ježek Pavel 2:0, Kocour Jan 3:0, Fejtek Ondřej 2:0, body hostů: David Lukáš 0:3, Brenner Matěj 0:2, David Jaroslav 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Bratříkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 1:2, Gabriel Jan 0:3, Kopecký Stanislav 0:3, Čech Milan 2:1, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Zahradník Jan 2:1, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 3:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Průša Pavel 2:2, Charvát Luboš 1:3, Hanák Petr 4:0, body hostů: Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 2:2, Šákr Josef 2:2, Sucharda Jan 0:4), SKST Liberec K - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 2:2, Absolonová Marie 1:3, Berger Jan 3:1, Košek Martin 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 2:2, Drechsler Jan 2:2, Pikous Marsel 1:3, Blažek Petr 2:2), SKST Liberec L - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Erik 0:4, Holík Tomáš 2:2, Rosu Robert Alexandru 4:0, Kutifel Josef ml. 3:1, body hostů: Matouš Roman 1:3, Hradecký Jakub 2:2, Daníček Radek 2:2, Pecka Vlastimil 2:2),
15. kolo:
SKST Liberec L - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Viktor 1:2, Holík Tomáš 2:1, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 2:1, Ježek Pavel 0:3, Souček Josef 1:2), SKST Liberec K - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 4:0, Absolonová Marie 1:2, Berger Jan 1:2, Košek Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 0:3, Vorlíček Michal 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Drechsler Jan 3:1, Blažek Petr 1:3, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Průša Pavel 2:2, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradecký Jakub 3:0, Daníček Radek 2:0, Sudek Petr 1:2, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Dědek Pavel 1:2, Čech Milan 2:1, Kopecký Stanislav 0:3, Gabriel Jan 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Jan 3:0, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Paldus Tomáš 3:0, body hostů: Hlaváček Vladimír 1:2, Anděl Jiří 2:1, Longin Milan 0:3, Jiroš Adam 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 2:2, Šákr Josef 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: David Lukáš 1:3, David Jaroslav 2:2, Brenner Matěj 0:3, Vrabec Jakub 2:1),
16. kolo:
SKST Liberec K - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lieskovský Daniel 1:3, Absolonová Marie 1:3, Berger Jan 3:1, Košek Martin 3:1, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 1:3, Ježek Pavel 1:3), SKST Liberec L - TJ Jiskra Tanvald A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Viktor 1:2, Holík Tomáš 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Pavelka Radim 0:3, Vorlíček Michal 1:2, Holec Jaroslav st. 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Spartak Chrastava B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Molitoris Dušan 0:4, Hradecký Jakub 3:0, Daníček Radek 2:1, Tichý Vojtěch 1:3, body hostů: Hanák Petr 3:1, Průša Pavel 1:3, Živnůstka Miroslav 2:1, Charvát Luboš 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryšavý Milan 1:0, Drechsler Jan 2:0, Blažek Petr 2:0, Pikous Marsel 1:0, WO 3:0, body hostů: Čech Milan 0:2, Dědek Pavel 0:2, Kopecký Stanislav 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šákr Josef 3:1, Nešvera Miroslav 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Hofman Denis 3:1, body hostů: Hlaváček Vladimír 4:0, Anděl Jiří 2:2, Longin Milan 0:3, Jiroš Adam 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 0:3, Zahradník Jan 1:2, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Knob Michal 4:0, Jindrák Lukáš 3:1, Vrabec Jakub 1:2, Varcl Jakub 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Bratříkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:3, Kocour Jan 1:2, Fejtek Ondřej 1:2, Líbal Jaromír 2:2, body hostů: Zahradník Jan 4:0, Paldus Tomáš 2:1, Mastník Radek 1:2, Slavík Miroslav 2:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Nový Bor C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 2:1, Vorlíček Michal 0:4, WO 0:4, body hostů: Nešvera Miroslav 1:2, Šákr Josef 2:0, Bartoš Jiří 1:1, Oliverius Pavel 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Raspenava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Longinová Ilona 0:2, Jiroš Adam 1:2, Anděl Jiří 4:0, Longin Milan 1:0, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Pikous Marsel 2:2, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 3:1, Jindrák Lukáš 3:1, Varcl Jakub 0:4, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Daníček Radek 2:2, Hradecký Jakub 4:0, Sudek Petr 2:2, Molitoris Dušan 1:3), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Hanák Petr 1:3, Charvát Luboš 3:1, Průša Pavel 2:2, body hostů: Mareš Erik 3:1, Holík Tomáš 1:3, Mikula Oldřich 2:2, Vejvoda Viktor 1:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec K 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 2:1, Dědek Pavel 1:2, Bříza František 3:0, body hostů: Lieskovský Daniel 2:1, Žid Čeněk 0:3, Berger Jan 1:2, Žid Jaromír 0:3),
18. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 4:0, Směšný Milan 0:3, Holec Jaroslav st. 1:2, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 3:1, Mastník Radek 0:3, Slavík Miroslav 1:2), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 1:3, Fejtek Ondřej 2:2, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Oliverius Pavel 3:1, Šákr Josef 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Bartoš Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:3, Varcl Jakub 0:2, Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 2:1, body hostů: Drechsler Jan 3:0, Pikous Marsel 3:0, Blažek Petr 1:2, Drechsler Matěj 1:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:2, Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 2:2, Anděl Jiří 3:1, body hostů: Daníček Radek 3:1, Hradecký Jakub 3:1, Sudek Petr 1:3, Molitoris Dušan 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec L 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 2:1, Gabriel Jan 1:2, Bříza František 4:0, body hostů: Vejvoda Viktor 0:4, Mareš Erik 2:1, Holík Tomáš 1:2, Rosu Robert Alexandru 0:3), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec K 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Luboš 2:2, Průša Pavel 1:3, Šimon Miroslav 0:3, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Lieskovský Daniel 3:1, Berger Jan 3:1, Štolfa Jakub 0:3),
19. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Vesec A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 1:2, Charvát Luboš 2:1, Hanák Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Kocour Jan 2:2, Pleštil Luděk 0:4, WO 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Tanvald A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaderný Petr 3:1, Dědek Pavel 0:4, Jablonovský Jan 1:2, Čech Milan 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2, Vorlíček Michal 1:2), SKST Liberec L - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vogel Matěj 1:2, Pusch František 3:0, Mareš Erik 0:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, body hostů: Anděl Jiří 2:2, Hlaváček Vladimír 1:2, Longinová Ilona 2:1, Jiroš Adam 0:3), SKST Liberec K - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 1:1, Žid Jaromír 2:0, Berger Jan 2:1, Lieskovský Daniel 1:1, WO 3:0, body hostů: Brenner Matěj 1:2, Varcl Matěj 0:3, Vrabec Jakub 2:1, WO 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 1:1, Drechsler Jan 2:0, Blažek Petr 2:1, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:1, Zahradník Jan 0:3, Paldus Martin 0:2, Chlum Lukáš 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradecký Jakub 3:1, Daníček Radek 2:2, Barbora Adam 0:3, Pecka Vlastimil 2:2, Sudek Petr 1:0, body hostů: Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 4:0, Šákr Josef 1:3, Bartoš Jiří 0:4),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:1, Čech Milan 1:3, Dědek Pavel 1:3, Bříza František 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 0:4), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:1, Průša Pavel 1:1, Charvát Luboš 3:0, Hanák Petr 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Vorlíček Michal 0:3, Holec Jaroslav st. 0:3, Směšný Milan 0:2), SKST Liberec K - TJ Sokol Turnov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolonová Marie 0:3, Žid Jaromír 1:1, Berger Jan 0:3, Lieskovský Daniel 1:2, body hostů: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 3:0, Jiroš Adam 1:1), SKST Liberec L - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 3:0, Mareš Erik 1:1, Vogel Matěj 1:2, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Knob Michal 2:1, Vrabec Jakub 1:2, Brenner Matěj 0:3, Varcl Matěj 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Bratříkov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradecký Jakub 2:0, Matouš Roman 1:1, Pecka Vlastimil 3:0, Daníček Radek 2:0, body hostů: Paldus Tomáš 1:2, Zahradník Jan 0:2, Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 3:0, Drechsler Jan 2:1, Blažek Petr 0:3, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Hofman Denis 2:1, Oliverius Pavel 1:2, Šákr Josef 1:2, Sucharda Jan 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 1:3, Fejtek Ondřej 4:0, Líbal Jaromír 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 2:2, Pikous Marsel 1:1, Drechsler Matěj 3:1, Blažek Petr 0:4, Drechsler Jan 1:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 0:1, Macoun Miroslav 0:2, Holec Jaroslav st. 2:1, Vorlíček Michal 0:3, Směšný Milan 0:2, body hostů: Pecka Vlastimil 3:0, Hradecký Jakub 2:1, Matouš Roman 2:1, Daníček Radek 2:0), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Slavík Miroslav 3:1, Zahradník Jan 2:1, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Pusch František 4:0, Veselka Jiří st. 1:3, Mareš Erik 1:3, Mikula Oldřich 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec K 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 1:3, Šákr Josef 3:1, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Berger Jan 1:3, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 0:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Spartak Chrastava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 1:3, Jiroš Adam 1:2, Longin Milan 0:2, Anděl Jiří 3:1, Matoušková Stanislava 0:1, body hostů: Hanák Petr 4:0, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:2, Průša Pavel 2:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Jan st. 0:2, Varcl Matěj 0:2, Brenner Matěj 0:3, Šonský Patrik 1:1, body hostů: Reichl Radomír 3:0, Kopecký Luboš 2:0, Jaderný Petr 1:1, Čech Milan 2:0),
22. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:3, Směšný Milan 0:3, Macoun Miroslav 2:2, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 3:1, Pikous Marsel 2:2, Drechsler Matěj 1:2), TJ Sokol Vesec A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:2, Kocour Jan 3:0, Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 3:0, body hostů: Matouš Roman 1:2, Mádle Luděk 0:3, Tichý Vojtěch 2:1, Barbora Adam 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šákr Josef 0:3, Sucharda Jan 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 0:3, WO 5:0, body hostů: Pusch František 3:1, Vejvoda Viktor 2:2, Holík Tomáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 1:3, Paldus Tomáš 3:1, Chlum Lukáš 0:4, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Košek Martin 4:0, Berger Jan 2:2, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 2:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Spartak Chrastava B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 2:1, Varcl Jakub 1:2, Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Hanák Petr 4:0, Zahradník Petr 3:0, Charvát Luboš 1:2, Průša Pavel 0:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroš Adam 2:2, Matoušková Stanislava 2:2, Kopiary Lubomír 0:4, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Reichl Radomír 3:1, Dědek Pavel 1:3, Jaderný Petr 2:2, Čech Milan 2:2),
Krajská divize žen
1. kolo:
TJ Spartak Chrastava - Jiskra Kamenický Šenov B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palušová Jana 2:0, Nováková Tereza 0:1, Lipenská Barbora 0:1, body hostů: Němečková Lenka 1:1, Klofcová Adela 1:0, Sillerová Andrea 0:1), SKST Liberec B - TTC Hrádek nad Nisou 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sálová Anežka 0:2, Reslerová Věra 1:1, body hostů: Suchánková Sylvie 2:0, Brigantová Beata 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:2, Petrusová Natálie 0:2, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kašubiaková Viktorie 2:0), TTC Hrádek nad Nisou - Jiskra Kamenický Šenov A 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brigantová Beata 2:0, Suchánková Sylvie 1:0, Doležalová Monika 0:1, body hostů: Korpová Romana st. 1:1, Prousková Barbora 0:2), Jiskra Kamenický Šenov B - SKST Liberec B 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klofcová Adela 0:2, Sillerová Andrea 0:1, Němečková Lenka 0:1, body hostů: Sálová Anežka 2:0, Reslerová Věra 2:0), TJ Sokol Turnov B - TJ Spartak Chrastava 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráčková Lucie 1:1, Doležalová Kateřina 1:1, body hostů: Palušová Jana 2:0, Nováková Tereza 0:2), Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sillerová Andrea 0:2, Němečková Lenka 0:1, Klofcová Adela 0:1, body hostů: Kašubiaková Viktorie 2:0, Nolová Markéta 2:0), TJ Sokol Turnov B - Jiskra Kamenický Šenov A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráčková Lucie 2:0, Doležalová Kateřina 0:2, body hostů: Korpová Romana ml. 1:1, Petrusová Natálie 1:1), TJ Spartak Chrastava - SKST Liberec B 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipenská Barbora 0:1, Palušová Jana 1:1, Nováková Tereza 0:1, body hostů: Reslerová Věra 2:0, Sálová Anežka 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - TTC Hrádek nad Nisou 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 1:1, Nolová Markéta 2:0, body hostů: Suchánková Sylvie 1:1, Brigantová Beata 0:2), Jiskra Kamenický Šenov A - Jiskra Kamenický Šenov B 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 2:0, Petrusová Natálie 1:0, Korpová Romana st. 0:1, body hostů: Klofcová Adela 1:1, Sillerová Andrea 0:1, Němečková Lenka 0:1),
2. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor - SKST Liberec B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 2:0, Nolová Markéta 1:0, Kopecká Klára 1:0, body hostů: Sálová Anežka 0:2, Hůlková Anna 0:2), TTC Hrádek nad Nisou - TJ Spartak Chrastava 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčková Kristýna 1:0, Brigantová Beata 1:1, Doležalová Monika 0:1, body hostů: Nováková Tereza 0:2, Palušová Jana 2:0), Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Sokol Turnov B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Lenka 1:1, Sillerová Andrea 1:1, body hostů: Vondráčková Lucie 2:0, Rýdlová Lucie 0:2), TJ Sokol Turnov B - TTC Hrádek nad Nisou 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráčková Lucie 2:0, Rýdlová Lucie 0:2, body hostů: Brigantová Beata 1:1, Doležalová Monika 1:1), TJ Spartak Chrastava - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašínská Michaela 0:2, Palušová Jana 1:1, body hostů: Kopecká Klára 1:0, Nolová Markéta 2:0, Kašubiaková Viktorie 0:1), SKST Liberec B - Jiskra Kamenický Šenov A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sálová Anežka 2:0, Hůlková Anna 0:2, body hostů: Korpová Romana st. 1:1, Korpová Romana ml. 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Spartak Chrastava 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrusová Natálie 1:1, Korpová Romana ml. 2:0, body hostů: Palušová Jana 1:0, Nováková Tereza 0:2, Kašínská Michaela 0:1), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Turnov B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nolová Markéta 1:0, Kopecká Klára 2:0, Kašubiaková Viktorie 1:0, body hostů: Vondráčková Lucie 0:2, Rýdlová Lucie 0:2), TTC Hrádek nad Nisou - Jiskra Kamenický Šenov B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchánková Sylvie 2:0, Brigantová Beata 2:0, body hostů: Sillerová Andrea 0:2, Němečková Lenka 0:2), SKST Liberec B - TJ Sokol Turnov B 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sálová Anežka 2:0, Hůlková Anna 1:1, body hostů: Vondráčková Lucie 1:1, Rýdlová Lucie 0:2),
3. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Spartak Chrastava 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klofcová Adela 1:0, Sillerová Andrea 1:1, Němečková Lenka 0:1, body hostů: Klustová Tereza 0:2, Palušová Jana 2:0), TTC Hrádek nad Nisou - SKST Liberec B 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suchánková Sylvie 1:1, Brigantová Beata 0:1, Motyčková Kristýna 0:1, body hostů: Reslerová Věra 2:0, Richterová Adéla 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - Jiskra Kamenický Šenov A 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecká Klára 1:1, Kašubiaková Viktorie 1:0, Nolová Markéta 1:0, body hostů: Petrusová Natálie 1:1, Korpová Romana ml. 0:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TTC Hrádek nad Nisou 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrusová Natálie 0:2, Korpová Romana ml. 2:0, body hostů: Suchánková Sylvie 1:1, Brigantová Beata 1:1), SKST Liberec B - Jiskra Kamenický Šenov B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reslerová Věra 2:0, Richterová Adéla 2:0, body hostů: Klofcová Adela 0:2, Němečková Lenka 0:1, Sillerová Andrea 0:1), TJ Spartak Chrastava - TJ Sokol Turnov B 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klustová Tereza 0:2, Palušová Jana 2:0, body hostů: Rýdlová Lucie 1:1, Vondráčková Lucie 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - Jiskra Kamenický Šenov B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nolová Markéta 1:0, Kašubiaková Viktorie 2:0, Kopecká Klára 1:0, body hostů: Sillerová Andrea 0:1, Němečková Lenka 0:2, Klofcová Adela 0:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Turnov B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrusová Natálie 2:0, Korpová Romana ml. 2:0, body hostů: Rýdlová Lucie 0:2, Vondráčková Lucie 0:2), SKST Liberec B - TJ Spartak Chrastava 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reslerová Věra 1:1, Richterová Adéla 1:1, body hostů: Klustová Tereza 0:2, Palušová Jana 2:0), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec B 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráčková Lucie 0:2, Rýdlová Lucie 0:2, body hostů: Reslerová Věra 2:0, Richterová Adéla 2:0), TTC Hrádek nad Nisou - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brigantová Beata 1:1, Motyčková Kristýna 0:2, body hostů: Nolová Markéta 2:0, Kopecká Klára 1:1), Jiskra Kamenický Šenov B - Jiskra Kamenický Šenov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němečková Lenka 0:1, Sillerová Andrea 0:2, Klofcová Adela 0:1, body hostů: Petrusová Natálie 2:0, Korpová Romana ml. 2:0),
4. kolo:
TTC Hrádek nad Nisou - TJ Sokol Turnov B 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brigantová Beata 0:1, Suchánková Sylvie 2:0, Motyčková Kristýna 0:1, body hostů: Vondráčková Lucie 1:1, Doležalová Kateřina 1:1), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Spartak Chrastava 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašubiaková Viktorie 2:0, Kopecká Klára 1:0, WO 0:1, body hostů: Kašínská Michaela 0:1, Nováková Tereza 0:2, WO 1:0), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korpová Romana ml. 2:0, Petrusová Natálie 0:2, body hostů: Richterová Adéla 1:1, Sálová Anežka 1:1), SKST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 1:1, Sálová Anežka 0:1, WO 1:0, body hostů: Kopecká Klára 1:0, Kašubiaková Viktorie 1:1, WO 0:1), TJ Spartak Chrastava - TTC Hrádek nad Nisou 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašínská Michaela 0:2, Nováková Tereza 0:2, body hostů: Suchánková Sylvie 2:0, Brigantová Beata 1:0, Doležalová Monika 1:0), TJ Sokol Turnov B - Jiskra Kamenický Šenov B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráčková Lucie 2:0, Doležalová Kateřina 0:2, body hostů: Klofcová Adela 1:1, Němečková Lenka 1:1), TJ Spartak Chrastava - Jiskra Kamenický Šenov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Tereza 0:2, Kašínská Michaela 0:2, body hostů: Korpová Romana ml. 2:0, Petrusová Natálie 2:0), TJ Sokol Turnov B - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Kateřina 0:2, Vondráčková Lucie 0:1, WO 1:0, body hostů: Kašubiaková Viktorie 2:0, Kopecká Klára 1:0, WO 0:1), Jiskra Kamenický Šenov B - TTC Hrádek nad Nisou 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klofcová Adela 1:1, Němečková Lenka 0:2, body hostů: Suchánková Sylvie 2:0, Brigantová Beata 1:0, Doležalová Monika 0:1),
Český pohár, 1. stupeň
1. kolo:
SKST Liberec L - TJ Sokol Mukařov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Tomáš 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Tauchman Denis 2:1, body hostů: Bureš Pavel 0:3, Bartůněk Radek 1:2, Vele Jaroslav 0:3), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec J 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Kryštof 1:2, Brenner Matěj 1:2, Kosař Václav 0:3, body hostů: Veselka Jiří ml. 1:2, Veselka Jiří st. 3:0, Pusch František 3:0), SKST Liberec M - TJ Sokol Bratříkov C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štolfa Jakub 1:2, Vejvoda Viktor 1:2, Vogel Matěj 0:3, body hostů: Chlum Jaroslav 3:0, Chlum Lukáš 2:1, Slavík Miroslav 2:1), ST Frýdlant - KST Victory Liberec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Potenský Jan 1:2, Starý Jiří st. 0:1, Nohejl Václav 0:3, Nohejl Martin 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Anton Petr 3:0), Sportovní organizace Slaná u Semil - SKST Liberec K 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Richard 1:2, Kouble Daniel 1:2, Janata Tomáš 1:2, body hostů: Pařízková Monika 3:0, Berger Jan 1:2, Košek Martin 2:1), SKST Liberec O - TJ Sokol Turnov C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Milan 1:2, Perný Matěj 1:2, Sálová Anežka 1:2, body hostů: Jáč Miloš 3:0, Longin Milan 3:0, Louda Václav 0:3), SKST Liberec N - TJ Sokol Vesec 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Link Martin 0:3, Donát Ondřej 0:3, Richter Pavel 0:3, body hostů: Fejtek Ondřej 3:0, Kocour Jan 3:0, Líbal Jaromír 3:0), KST Victory Liberec B - TJ Sokol Bratříkov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rýgl Lukáš 0:3, Andrle Tomáš 0:3, Janoušek Milan 1:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Zahradník Jan 2:1, Paldus Martin 3:0),
2. kolo:
SKST Liberec L - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějčík Jan 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Holík Tomáš 0:2, body hostů: Bittner Martin 2:0, Jirman Petr 2:0, Jahoda Martin 2:0), SKST Liberec J - TJ Sokol Bratříkov A 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselka Jiří st. 1:1, Pusch František 2:1, Nevery Filip 0:3, body hostů: Doležal Václav 1:2, Jareis Otakar ml. 1:1, Šourek Pavel 3:0), TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Turnov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlum Jaroslav 0:3, Slavík Miroslav 2:1, Chlum Lukáš 1:2, body hostů: Varcl Jakub 1:2, Salomon Daniel 3:0, Vávra Jiří 2:1), KST Victory Liberec A - SKST Liberec H 1:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtěch Jiří 1:2, Provazník Tomáš 0:3, WO 0:2, body hostů: Mečl Jan ml. 1:1, Kaněra Jan 2:0, Huk Martin 2:0, WO 2:0), SKST Liberec K - TJ Lokomotiva Česká Lípa 0:10, TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec I 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 0:2, Jáč Miloš 1:2, Longin Milan 1:2, body hostů: Požárský Jiří 2:1, Novota Štefan 2:0, Novák Kamil 2:1), TJ Sokol Vesec - TJ Sokol Turnov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 3:0, Nejedlo Josef 0:3, body hostů: Knob Michal 1:2, Anděl Jiří 1:2, Vrabec Jan 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec G 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paldus Tomáš 1:1, Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2, body hostů: Svědík Miroslav 1:1, Obešlo Josef st. 2:0, Klement Milan 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Bratříkov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 1:1, Jareis Otakar ml. 0:2, body hostů: Bittner Martin 1:1, Urban Milan 3:0, Jirman Petr 2:0), SKST Liberec I - TJ Lokomotiva Česká Lípa 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marholt David 0:2, Požárský Jiří 1:2, Novota Štefan 0:3, Jemelka Ivan 0:1, body hostů: Bříza František 2:1, Milata Vladimír st. 3:0, Just František 3:0), TJ Sokol Vesec - SKST Liberec G 2:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fejtek Ondřej 1:1, Líbal Jaromír 0:3, Ježek Pavel 0:2, body hostů: Obešlo Josef st. 2:0, Smetana Josef 2:0, Klement Milan 2:1), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec H 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vávra Jiří 0:3, Csizmazia Michal 2:1, Salomon Daniel 1:2, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Huk Martin 1:2, Waldhauser Štěpán 2:1),
4. kolo:
SKST Liberec H - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 0:2, Huk Martin 0:2, Waldhauser Štěpán 0:2, body hostů: Jirman Petr 2:0, Urban Milan 2:0, Jahoda Martin 2:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa - SKST Liberec G 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bříza František 1:1, Flanderka Miloš 2:1, Just František 2:1, body hostů: Klement Milan 0:3, Svědík Miroslav 2:0, Obešlo Josef st. 1:2),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Milata Vladimír st. 0:2, Flanderka Miloš 0:2, Just František 1:1, body hostů: Jahoda Martin 2:0, Jirman Petr 2:0, Urban Milan 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy