Výsledky do novin
DIVIZE mužů
1. kolo:
TJ Slovan Lochovice A - TTC Brandýs nad Labem B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 2:0, Zitta Přemysl 1:2, Budělovský Petr 2:1, body hostů: Blažek Martin 0:3, Gräf Miloš 2:1, Strnad Richard 1:2, Ivan Milan 0:2), TTC Říčany A - TJ Sadská A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Roman 0:2, Šmíd Miroslav 1:1, Voráč Jiří 0:3, Bříza Josef ml. 1:2, Jícha David 0:1, body hostů: Kyncl Jiří 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 3:0, Švarc Ivo 1:1), TJ Sokol Příbram A - TJ Neratovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 0:4, Vrátný Martin 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:3, Bauer Horst 3:1, body hostů: Glogar Jaroslav 3:1, Ehl Ladislav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Michal Jiří 1:2), TJ Sokol Hořovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 3:1, Karda Martin 2:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Antoš Petr 4:0, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 0:4, Trávníček Luboš 1:3), TTC Kladno A - TJ Sokol Hudlice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škach Martin 3:0, Gábriš Michal 2:1, Novák Petr 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Hejda Václav ml. 1:2, Dřevěný Petr 1:2, Hrabár Jiří 0:3, Vajs Karel 0:3), Sokol Lány A - TTC Brandýs nad Labem A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běloušek David 0:2, Moravec Petr ml. 0:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 2:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 3:0, Chalupa Josef ml. 1:1, Sysel Vojtěch 1:1),
2. kolo:
TJ Slovan Lochovice A - TJ Sadská A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 0:4, Jirkovský Antonín ml. 0:4, body hostů: Kyncl Jiří 2:2, Wagner Jaroslav st. 2:2, Melíšek Roman 2:2, Švarc Ivo 2:2), TTC Říčany A - TTC Brandýs nad Labem B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Aleš 1:2, Bříza Josef ml. 2:1, Šmíd Miroslav 2:1, Jícha David 4:0, body hostů: Berger Miroslav 3:1, Šubrt Jaroslav 0:1, Blažek Martin 0:3, Mifka Alexius 1:2, Strnad Richard 0:2), TJ Sokol Příbram A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Roman 0:4, Vrátný Martin 4:0, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Bauer Horst 3:1, body hostů: Antoš Petr 2:2, Hoďák Václav 2:2, Kastner Patrik 1:3, Pleticha Vladimír 1:3), TJ Sokol Hořovice A - TJ Neratovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karda Martin 2:0, Chládek Luboš 2:0, Homolka Pavel 2:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Glogar Jaroslav 0:2, Ehl Ladislav 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2), TTC Kladno A - TTC Brandýs nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Martin 1:3, Mikulejský Filip 2:2, Novák Petr 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Papírník Pavel 3:1, Chalupa Josef ml. 2:2, Sysel Vojtěch 0:4), Sokol Lány A - TJ Sokol Hudlice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 2:1, Moravec Petr ml. 2:1, Brožek Michal 3:0, Moravec Ladislav ml. 2:1, body hostů: Hejda Václav ml. 0:3, Dřevěný Petr 2:1, Hrabár Jiří 1:2, Vajs Karel 0:3),
3. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Hudlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifka Alexius 1:3, Strnad Richard 1:2, Blažek Martin 3:0, Šubrt Jaroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Hejda Václav ml. 1:3, Landa Miloslav 1:2, Vajs Karel 2:1, WO 0:1), TJ Sadská A - TTC Brandýs nad Labem A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 0:2, Švarc Ivo 0:2, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 1:2, WO 0:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 3:0, Chalupa Josef ml. 1:1, Sysel Pavel 2:0, WO 1:0), TJ Neratovice A - TTC Kladno A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 0:1, Glogar Jaroslav 0:2, Ehl Ladislav 1:2, Beneš Tomáš 0:3, Šlechta Jaroslav 0:1, body hostů: Novák Petr 3:0, Bajer Jiří 3:0, Škach Martin 1:1, Mikulejský Filip 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Lány A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Luboš 1:3, Hoďák Václav 1:2, Pleticha Vladimír 0:3, Antoš Petr 3:1, body hostů: Brožek Michal 2:2, Moravec Petr ml. 4:0, Moravec Ladislav ml. 2:1, Moravec Petr st. 1:2), TJ Slovan Lochovice A - TJ Sokol Příbram A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 1:2, Budělovský Petr 1:3, body hostů: Bauer Horst 2:2, Jaroš Antonín 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Vrátný Martin 1:2), TTC Říčany A - TJ Sokol Hořovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 2:2, Šmíd Miroslav 2:1, Štěpánek Aleš 2:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 0:4, Karda Martin 1:2),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TTC Brandýs nad Labem A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mifka Alexius 0:2, Blažek Martin 0:2, Gräf Miloš 0:3, Šubrt Jaroslav 2:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Chalupa Josef ml. 3:0, Sysel Pavel 1:1, Sysel Vojtěch 1:1), TJ Sadská A - TJ Sokol Hudlice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:0, Švarc Ivo 2:0, Melíšek Roman 2:0, Kyncl Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Hejda Václav ml. 0:2, Landa Miloslav 0:2, Lev Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Neratovice A - Sokol Lány A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan nejml. 0:1, Beneš Tomáš 2:1, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Jan ml. 2:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:1, Brožek Michal 0:3, Moravec Petr ml. 1:2, Moravec Petr st. 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TTC Kladno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 1:3, Trávníček Luboš 1:3, Pleticha Vladimír 1:2, Antoš Petr 3:1, body hostů: Novák Petr 2:2, Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 4:0, Mikulejský Filip 0:3), TJ Slovan Lochovice A - TJ Sokol Hořovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 3:1, Zitta Přemysl 0:4, Budělovský Petr 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 3:1, Homolka Pavel 1:3, Karda Martin 2:2), TTC Říčany A - TJ Sokol Příbram A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Šmíd Miroslav 1:2, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Bauer Horst 1:2, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 0:3, Eisenreich Jindřich ml. 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Příbram A - TTC Brandýs nad Labem B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 1:2, Bauer Horst 1:3, body hostů: Šubrt Jaroslav 3:1, Berger Miroslav 4:0, Blažek Martin 3:0, Mifka Alexius 0:2, Strnad Richard 0:1), TJ Sokol Hořovice A - TJ Sadská A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 1:2, Chládek Luboš 1:2, Homolka Pavel 2:1, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Kyncl Jiří 3:1, Melíšek Roman 2:1, Švarc Ivo 2:1, Martin Petr 1:2), TTC Kladno A - TJ Slovan Lochovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 3:1, Mikulejský Filip 0:3, Novák Petr 2:1, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 1:3, Budělovský Petr 0:3, Zitta Přemysl 1:2), Sokol Lány A - TTC Říčany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr st. 1:2, Moravec Petr ml. 2:1, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:1, Pokorný Roman 0:3), TJ Sokol Hudlice A - TJ Neratovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 0:3, Hrabár Jiří 2:1, Vajs Karel 3:0, Dřevěný Petr 4:0, body hostů: Glogar Jaroslav 1:3, Ehl Ladislav 0:3, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 2:1), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 1:1, Sysel Pavel 3:0, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Antoš Petr 2:1, Hoďák Václav 0:3, Kastner Patrik 0:2, Knobloch Pavel 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Příbram A - TJ Sadská A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Jaroš Antonín 0:3, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 2:2, body hostů: Kyncl Jiří 2:2, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 2:1, Švarc Ivo 2:1), TJ Sokol Hořovice A - TTC Brandýs nad Labem B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karda Martin 2:1, Chládek Luboš 1:1, Homolka Pavel 2:1, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Šubrt Jaroslav 2:1, Berger Miroslav 0:2, Blažek Martin 1:2, Mifka Alexius 0:2, Strnad Richard 0:1), TTC Kladno A - TTC Říčany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 0:3, Gábriš Michal 1:2, Novák Petr 1:2, Ebert Tomáš ml. 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Jícha David 1:2, Bříza Josef ml. 2:1, Pokorný Roman 2:1), Sokol Lány A - TJ Slovan Lochovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 3:1, Moravec Petr st. 2:1, Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 1:3, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3), TJ Sokol Hudlice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 0:2, Vajs Karel 2:2, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 4:0, Hrabár Jiří 2:0, body hostů: Antoš Petr 3:1, Hoďák Václav 2:2, Kastner Patrik 0:4, Beniš Ondřej 1:2), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Neratovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 2:0, Sysel Vojtěch 1:1, Sysel Pavel 1:0, Papírník Pavel 1:0, WO 1:0, body hostů: Glogar Jaroslav 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, Dvořák Zdeněk 1:1, Sauer Ondřej 0:2, WO 0:1),
7. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Neratovice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mifka Alexius 0:2, Gräf Miloš 3:1, Blažek Martin 2:1, Berger Miroslav 4:0, Šubrt Jaroslav 1:1, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:3, Ehl Ladislav 1:3, Glogar Jaroslav 2:2, Beneš Tomáš 1:2), TJ Sadská A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:0, Vojáček Jiří 1:1, Melíšek Roman 2:1, Kyncl Jiří 3:0, body hostů: Hoďák Václav 1:2, Kastner Patrik 1:2, Grill Josef 0:2, Knobloch Pavel 0:2), TJ Slovan Lochovice A - TJ Sokol Hudlice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 3:0, Budělovský Petr 2:1, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 0:2, Vajs Karel 2:1, Landa Miloslav 1:2, Hejda Václav ml. 0:3, Hrabár Jiří 1:1), TTC Říčany A - TTC Brandýs nad Labem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 1:2, Bříza Josef ml. 1:2, Šmíd Miroslav 0:3, Štěpánek Aleš 2:2, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Papírník Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 3:0, Sysel Pavel 1:2), TJ Sokol Příbram A - TTC Kladno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 3:1, Kotrbatý Petr 2:2, Bauer Horst 3:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Ebert Tomáš ml. 0:4, Škach Martin 2:2, Gábriš Michal 2:2), TJ Sokol Hořovice A - Sokol Lány A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karda Martin 2:0, Chládek Luboš 2:0, Homolka Pavel 2:1, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 0:3, Moravec Petr ml. 1:1, Brožek Michal 0:2, Moravec Petr st. 0:2),
8. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifka Alexius 2:0, Šubrt Jaroslav 2:0, Blažek Martin 3:0, Berger Miroslav 2:0, body hostů: Hoďák Václav 0:3, Kastner Patrik 0:2, Beniš Ondřej 0:2, Pleticha Vladimír 0:2), TJ Sadská A - TJ Neratovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 1:1, Beran Martin 2:1, Kyncl Jiří 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:2, Šlechta Jaroslav 0:3, Ehl Ladislav 1:1, Glogar Jaroslav 0:2), TJ Slovan Lochovice A - TTC Brandýs nad Labem A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmejkal Radek 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Sysel Pavel 2:1), TTC Říčany A - TJ Sokol Hudlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 4:0, Bříza Josef ml. 1:2, Šmíd Miroslav 3:0, Štěpánek Aleš 1:1, Plíhal Martin 0:2, body hostů: Hejda Václav ml. 2:2, Vajs Karel 1:3, Landa Miloslav 0:3, Hrabár Jiří 2:1), TJ Sokol Příbram A - Sokol Lány A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrátný Martin 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Kotrbatý Petr 1:2, Bauer Horst 3:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr ml. 1:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Petr st. 0:3), TJ Sokol Hořovice A - TTC Kladno A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karda Martin 2:0, Chládek Luboš 2:0, Homolka Pavel 3:0, Šmíd Jan 1:1, body hostů: Vychodil Luděk 0:3, Gábriš Michal 0:2, Bajer Jiří 1:1, Mikulejský Filip 0:2),
9. kolo:
TTC Kladno A - TTC Brandýs nad Labem B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Petr 2:0, Gábriš Michal 1:1, Škach Martin 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Strnad Richard 0:3, Mifka Alexius 1:2, Blažek Martin 0:2, Berger Miroslav 0:2, WO 0:1), Sokol Lány A - TJ Sadská A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr ml. 1:2, Moravec Petr st. 0:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 2:1, body hostů: Kyncl Jiří 3:0, Wagner Jaroslav st. 3:0, Beran Martin 2:1, Melíšek Roman 0:2), TJ Sokol Hudlice A - TJ Sokol Příbram A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabár Jiří 2:1, Hejda Václav ml. 1:2, Landa Miloslav 0:3, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Bauer Horst 3:1, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 1:2), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Hořovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 1:1, Sysel Pavel 3:0, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Šmíd Jan 2:1, Homolka Pavel 0:3, Chládek Luboš 0:2, Karda Martin 0:2), TJ Neratovice A - TJ Slovan Lochovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 2:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Glogar Jaroslav 2:2, Šlechta Jaroslav 0:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 0:4, Jirkovský Antonín ml. 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TTC Říčany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 0:3, Trávníček Luboš 1:2, Kastner Patrik 1:2, Antoš Petr 1:2, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:1, Bříza Josef ml. 1:2, Šmíd Miroslav 3:0),
10. kolo:
TTC Kladno A - TJ Sadská A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 2:1, Gábriš Michal 2:1, Škach Martin 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 1:2, Beran Martin 0:3, Melíšek Roman 0:3), Sokol Lány A - TTC Brandýs nad Labem B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr ml. 1:2, Moravec Petr st. 0:3, Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 1:3, body hostů: Berger Miroslav 4:0, Blažek Martin 2:1, Mifka Alexius 1:2, Gräf Miloš 3:0), TJ Sokol Hudlice A - TJ Sokol Hořovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajs Karel 4:0, Hejda Václav ml. 1:2, Dřevěný Petr 3:0, Hrabár Jiří 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 0:4, Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 2:1), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Příbram A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 2:0, Sysel Pavel 1:2, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Bauer Horst 1:2, Jaroš Antonín 1:2, Řehoř Radek 0:2, Šprysl Josef 0:2), TJ Neratovice A - TTC Říčany A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 1:1, Glogar Jaroslav 0:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 0:3, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:0, Šmíd Miroslav 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Slovan Lochovice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoďák Václav 3:1, Trávníček Luboš 2:1, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Zitta Přemysl 0:4, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Dražan Jiří 0:3),
11. kolo:
TJ Slovan Lochovice A - TTC Říčany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 3:0, Zitta Přemysl 0:3, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Jícha David 2:2, Bříza Josef ml. 1:2, Šmíd Miroslav 0:3), TJ Sokol Příbram A - TJ Sokol Hořovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Kotrbatý Petr 1:3, Bauer Horst 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 2:2, Homolka Pavel 3:1), TTC Kladno A - Sokol Lány A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 2:0, Vajcová Kateřina 1:1, Škach Martin 3:0, Bajer Jiří 2:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:2, Moravec Petr ml. 0:2, Brožek Michal 0:2, Moravec Petr st. 0:2), TJ Sokol Hudlice A - TTC Brandýs nad Labem A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabár Jiří 1:2, Vajs Karel 0:3, Gruber Martin 1:2, Hejda Václav ml. 2:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 3:0, Sysel Vojtěch 0:3, Sysel Pavel 2:1), TJ Neratovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Tomáš 1:1, Dvořák Zdeněk 2:0, Ehl Ladislav 2:0, Glogar Jaroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Antoš Petr 0:2, Trávníček Luboš 0:2, Hoďák Václav 0:2, Kastner Patrik 1:1, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sadská A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gräf Miloš 3:1, Šubrt Jaroslav 2:1, Blažek Martin 1:2, Berger Miroslav 3:1, body hostů: Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:2, Martin Petr 0:3, Vydra Milan 0:3),
12. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Slovan Lochovice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gräf Miloš 1:2, Berger Miroslav 0:1, Blažek Martin 2:1, Mifka Alexius 0:2, Šubrt Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 3:1, Zitta Přemysl 1:3, WO 0:5), TJ Sadská A - TTC Říčany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 2:2, Švarc Ivo 2:2, Kyncl Jiří 1:3, body hostů: Jícha David 3:1, Štěpánek Aleš 3:1, Bříza Josef ml. 1:3, Šmíd Miroslav 1:3), TJ Neratovice A - TJ Sokol Příbram A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glogar Jaroslav 1:2, Dvořák Zdeněk 2:0, Šlechta Jaroslav 0:3, Beneš Tomáš 0:3, body hostů: Bauer Horst 1:2, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Hořovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 0:4, Dusil Petr 0:3, Hoďák Václav 1:2, Antoš Petr 3:1, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 1:2, Chládek Luboš 2:1), TJ Sokol Hudlice A - TTC Kladno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan ml. 1:1, Vajs Karel 1:2, Dřevěný Petr 2:2, Vaculík Stanislav ml. 0:2, body hostů: Novák Petr 1:3, Bajer Jiří 4:0, Škach Martin 3:1, Gábriš Michal 1:2), TTC Brandýs nad Labem A - Sokol Lány A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Sysel Vojtěch 2:0, Sysel Pavel 2:0, Papírník Pavel 2:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 0:2, Moravec Petr ml. 0:2, Brožek Michal 0:2, Moravec Petr st. 0:2),
13. kolo:
TJ Sadská A - TJ Slovan Lochovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 1:2, Švarc Ivo 1:2, Kyncl Jiří 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 2:2, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3), TTC Brandýs nad Labem B - TTC Říčany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Jaroslav 2:1, Mifka Alexius 0:3, Blažek Martin 1:2, Berger Miroslav 1:3, body hostů: Jícha David 4:0, Štěpánek Aleš 3:0, Bříza Josef ml. 1:2, Šmíd Miroslav 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Příbram A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antoš Petr 0:2, Trávníček Luboš 0:2, Dusil Petr 0:3, Hoďák Václav 0:2, WO 3:0, body hostů: Bauer Horst 3:0, Kotrbatý Petr 3:0, Jaroš Antonín 3:0, WO 0:3), TJ Neratovice A - TJ Sokol Hořovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Glogar Jaroslav 1:2, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Šmíd Jan 3:0, Homolka Pavel 3:0, Karda Martin 1:1, Chládek Luboš 1:1), TTC Brandýs nad Labem A - TTC Kladno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:2, Sysel Vojtěch 1:2, Sysel Pavel 3:0, Papírník Pavel 4:0, body hostů: Mikulejský Filip 1:3, Novák Petr 0:3, Škach Martin 1:2, Gábriš Michal 2:1), TJ Sokol Hudlice A - Sokol Lány A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 1:2, Stehlík Jan ml. 2:1, Vajs Karel 2:1, Dřevěný Petr 4:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:3, Moravec Petr ml. 2:1, Brožek Michal 0:3, Moravec Petr st. 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Hudlice A - TTC Brandýs nad Labem B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Václav ml. 2:2, Vajs Karel 2:1, Landa Miloslav 2:1, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Šubrt Jaroslav 0:2, Blažek Martin 0:4, Gräf Miloš 3:0, Strnad Richard 2:1, Mifka Alexius 1:1), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sadská A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 2:0, Sysel Pavel 2:1, Papírník Pavel 2:1, body hostů: Kyncl Jiří 0:3, Wagner Jaroslav st. 1:2, Melíšek Roman 1:1, Beran Martin 0:2), TTC Kladno A - TJ Neratovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:0, Bajer Jiří 2:0, Škach Martin 1:0, Novák Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:2, Ehl Ladislav 0:2, Glogar Jaroslav 0:2, WO 0:3), Sokol Lány A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr ml. 2:2, Moravec Petr st. 0:4, Brožek Michal 2:2, Moravec Ladislav ml. 4:0, body hostů: Antoš Petr 2:2, Hoďák Václav 2:2, Trávníček Luboš 3:1, Kastner Patrik 1:3), TJ Sokol Příbram A - TJ Slovan Lochovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Horst 3:0, Kotrbatý Petr 1:2, Jaroš Antonín 1:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Zítek Patrik 1:1, Šmejkal Radek 3:0, Zitta Přemysl 0:3, Němec Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice A - TTC Říčany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:3, Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 1:3, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Jícha David 3:1, Štěpánek Aleš 3:1, Bříza Josef ml. 2:2, Šmíd Miroslav 1:3),
15. kolo:
TTC Brandýs nad Labem A - TTC Brandýs nad Labem B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 1:1, Papírník Pavel 3:0, Sysel Pavel 2:0, body hostů: Šubrt Jaroslav 0:3, Berger Miroslav 1:1, Blažek Martin 0:2, Mifka Alexius 0:2), TJ Sokol Hudlice A - TJ Sadská A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabár Jiří 3:1, Vajs Karel 2:2, Landa Miloslav 0:4, Dřevěný Petr 1:1, Gruber Martin 1:1, body hostů: Kyncl Jiří 1:3, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 3:1, Beran Martin 2:2), Sokol Lány A - TJ Neratovice A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Petr ml. 2:0, Brožek Michal 1:1, Moravec Ladislav ml. 2:1, Moravec Petr st. 1:1, WO 4:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Ehl Ladislav 0:3, WO 0:4), TTC Kladno A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajcová Kateřina 2:0, Ebert Tomáš ml. 1:1, Novák Petr 2:1, Škach Martin 3:0, body hostů: Hoďák Václav 0:3, Trávníček Luboš 2:1, Kastner Patrik 0:2, Pleticha Vladimír 0:2), TJ Sokol Hořovice A - TJ Slovan Lochovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:1, Chládek Luboš 1:1, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Šmejkal Radek 3:0, Zitta Přemysl 0:3, Němec Tomáš 0:3, Dražan Jiří 0:2), TJ Sokol Příbram A - TTC Říčany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 0:4, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 1:3, Bauer Horst 4:0, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 2:2, Bříza Josef ml. 1:3, Šmíd Miroslav 3:1),
16. kolo:
TTC Říčany A - TJ Slovan Lochovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:1, Plíhal Martin 0:3, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Černý Vít 0:1, Šmejkal Radek 2:1, Budělovský Petr 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 1:2), TJ Sokol Hořovice A - TJ Sokol Příbram A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 0:3), Sokol Lány A - TTC Kladno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 0:3, Moravec Petr st. 1:1, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 1:2, body hostů: Škach Martin 2:1, Ebert Tomáš ml. 3:0, Novák Petr 2:1, Gábriš Michal 2:0), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Hudlice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejvl Jakub 0:1, Chalupa Josef ml. 2:0, Sysel Vojtěch 2:1, Papírník Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Vajs Karel 2:1, Stehlík Jan ml. 0:3, Lev Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Neratovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 1:2, Trávníček Luboš 0:3, Kastner Patrik 1:2, Antoš Petr 2:2, body hostů: Glogar Jaroslav 4:0, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 2:1, Dvořák Jan ml. 2:1), TJ Sadská A - TTC Brandýs nad Labem B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 1:3, Švarc Ivo 0:3, Kyncl Jiří 1:3, body hostů: Berger Miroslav 4:0, Gräf Miloš 2:2, Šubrt Jaroslav 2:2, Blažek Martin 2:1),
17. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Příbram A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Jaroslav 2:2, Gräf Miloš 1:3, Blažek Martin 3:1, Berger Miroslav 3:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Jaroš Antonín 1:3), TJ Sadská A - TJ Sokol Hořovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:3, Melíšek Roman 3:1, Suchomel Tomáš 0:3, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 0:1, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 1:3), TJ Slovan Lochovice A - TTC Kladno A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 2:0, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 3:0, body hostů: Jedlička Stanislav 0:3, Novák Petr 1:2, Bajer Jiří 1:2, Procházka Ondřej 0:2), TTC Říčany A - Sokol Lány A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha David 2:0, Bříza Josef ml. 0:2, Pokorný Roman 2:1, Štěpánek Aleš 1:0, Fišer Štefan 0:1, WO 4:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:2, Brožek Michal 2:1, Moravec Petr st. 1:2, WO 0:4), TJ Neratovice A - TJ Sokol Hudlice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:3, Sauer Ondřej 1:2, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Landa Miloslav 0:3, Hejda Václav ml. 1:2, Hrabár Jiří 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TTC Brandýs nad Labem A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 2:1, Hoďák Václav 0:2, Antoš Petr 0:1, WO 0:6, body hostů: Šejvl Jakub 1:1, Mühlfeit Luboš 1:0, Jaroň Daniel 2:0, Balák Kryštof 0:1, WO 6:0),
18. kolo:
TJ Sadská A - TJ Sokol Příbram A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 0:1, Melíšek Roman 2:0, Kyncl Jiří 3:0, Suchomel Tomáš 0:2, WO 4:1, body hostů: Bauer Horst 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Jaroš Antonín 1:1, WO 1:4), TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Hořovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius 1:3, Blažek Martin 4:0, Berger Miroslav 2:2, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 0:4), TTC Říčany A - TTC Kladno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 3:0, Šmíd Miroslav 1:2, Pokorný Roman 1:2, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 2:1, Mikulejský Filip 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Novák Petr 0:3), TJ Slovan Lochovice A - Sokol Lány A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 1:2, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 4:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:2, Brožek Michal 2:2, Moravec Petr st. 1:2, Spiegl Richard 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Hudlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grill Josef 1:3, Trávníček Luboš 2:2, Kastner Patrik 1:3, Hoďák Václav 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Hejda Václav ml. 1:3, Hrabár Jiří 1:3, Landa Miloslav 3:1), TJ Neratovice A - TTC Brandýs nad Labem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 1:2, Glogar Jaroslav 1:1, Sauer Ondřej 1:2, Šlechta Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Sysel Vojtěch 3:0, Nekola Tomáš st. 0:1, Jaroň Daniel 2:0, Balák Kryštof 1:1, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Neratovice A - TTC Brandýs nad Labem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 2:2, body hostů: Blažek Martin 3:1, Berger Miroslav 3:1, Gräf Miloš 1:3, Mifka Alexius 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sadská A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoďák Václav 0:2, Grill Josef 0:2, Kastner Patrik 0:3, Antoš Petr 1:1, body hostů: Kyncl Jiří 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 2:0, Švarc Ivo 1:1), TJ Sokol Hudlice A - TJ Slovan Lochovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabár Jiří 1:1, Vajs Karel 0:2, Hejda Václav ml. 0:3, Landa Miloslav 1:2, body hostů: Zítek Patrik 2:1, Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 2:0, Zitta Přemysl 1:1), TTC Brandýs nad Labem A - TTC Říčany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Sysel Vojtěch 2:2, Balák Kryštof 0:3, Šejvl Jakub 3:1, body hostů: Jícha David 4:0, Šmíd Miroslav 2:2, Bříza Josef ml. 1:3, Riedl Martin 0:3), TTC Kladno A - TJ Sokol Příbram A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:3, Škach Martin 0:2, Mikulejský Filip 0:3, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Bauer Horst 3:0, Kotrbatý Petr 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 1:1), Sokol Lány A - TJ Sokol Hořovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr ml. 1:1, Moravec Petr st. 0:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 0:2, body hostů: Šmíd Jan 2:1, Chládek Luboš 2:0, Homolka Pavel 2:0, Karda Martin 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TTC Brandýs nad Labem B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 0:3, Kastner Patrik 1:1, Beniš Ondřej 0:3, Antoš Petr 2:1, body hostů: Šubrt Jaroslav 2:1, Blažek Martin 3:0, Gräf Miloš 2:1, Berger Miroslav 1:1), TJ Neratovice A - TJ Sadská A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:4, Glogar Jaroslav 2:1, Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 2:2, body hostů: Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:2, Melíšek Roman 0:1, Švarc Ivo 2:1, Suchomel Tomáš 1:1), TTC Brandýs nad Labem A - TJ Slovan Lochovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Chalupa Josef ml. 2:0, Balák Kryštof 2:0, Papírník Pavel 2:0, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 0:2, Dražan Jiří 0:2, Jirkovský Antonín st. 0:2, Němec Tomáš 0:2), TJ Sokol Hudlice A - TTC Říčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 3:1, Stehlík Jan ml. 1:3, Dřevěný Petr 3:1, body hostů: Jícha David 4:0, Šmíd Miroslav 2:2, Bříza Josef ml. 1:3, Riedl Martin 0:4), Sokol Lány A - TJ Sokol Příbram A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 0:3, Moravec Petr st. 0:3, Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 3:0, body hostů: Bauer Horst 3:0, Kotrbatý Petr 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 2:1), TTC Kladno A - TJ Sokol Hořovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 0:4, Škach Martin 2:2, Vychodil Luděk 1:2, Bajer Jiří 1:0, Navrátil Tomáš 2:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 3:1, Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 2:1),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem B - TTC Kladno A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Martin 1:1, Berger Miroslav 2:0, Šubrt Jaroslav 1:1, Mifka Alexius 2:0, WO 3:0, body hostů: Mikulejský Filip 0:3, Prágr Lukáš 0:3, Bajer Jiří 2:0, WO 0:3), TJ Sadská A - Sokol Lány A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Suchomel Tomáš 0:2, Švarc Ivo 2:1, Kyncl Jiří 3:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:2, Moravec Petr ml. 1:2, Brožek Michal 1:2, Moravec Petr st. 0:2), TJ Sokol Příbram A - TJ Sokol Hudlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 4:0, body hostů: Vajs Karel 1:3, Dřevěný Petr 3:1, Hrabár Jiří 1:3, Hejda Václav ml. 0:2, Landa Miloslav 1:1), TJ Sokol Hořovice A - TTC Brandýs nad Labem A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 1:1, Karda Martin 0:3, WO 0:4, body hostů: Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 1:1, Chalupa Josef ml. 2:0, Sysel Pavel 0:1, WO 4:0), TJ Slovan Lochovice A - TJ Neratovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 2:1, Zítek Patrik 2:0, Budělovský Petr 1:2, Černý Vít 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Ehl Ladislav 0:3, Beneš Tomáš 0:2), TTC Říčany A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:0, Bříza Josef ml. 2:0, Šmíd Miroslav 3:0, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Antoš Petr 0:3, Trávníček Luboš 0:2, Kastner Patrik 0:2, Hoďák Václav 0:2),
22. kolo:
TJ Sadská A - TTC Kladno A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Jiří 0:1, Wagner Jaroslav st. 2:0, Kyncl Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Prágr Lukáš 1:2, Gábriš Michal 0:2, Bajer Jiří 0:1, WO 0:4), TTC Brandýs nad Labem B - Sokol Lány A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Jaroslav 3:1, Strnad Richard 0:3, Gräf Miloš 3:0, Blažek Martin 3:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 2:2, Moravec Petr ml. 2:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Petr st. 1:2), TJ Sokol Hořovice A - TJ Sokol Hudlice A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Homolka Pavel 3:1, Šmíd Jan 3:1, Karda Martin 2:1, WO 0:6, body hostů: Hrabár Jiří 0:3, Vajs Karel 0:3, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Příbram A - TTC Brandýs nad Labem A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrátný Martin 0:2, Váňa Miroslav 0:2, Kotrbatý Petr 0:2, Bauer Horst 0:2, body hostů: Šejvl Jakub 2:0, Papírník Pavel 2:0, Chalupa Josef ml. 2:0, Sysel Pavel 2:0), TTC Říčany A - TJ Neratovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha David 2:0, Bříza Josef ml. 2:0, Šmíd Miroslav 2:1, Riedl Martin 0:2, WO 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 0:3, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 1:2, WO 0:3), TJ Slovan Lochovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 3:0, Zítek Patrik 1:0, Budělovský Petr 1:2, Černý Vít 3:0, Jirkovský Antonín ml. 0:1, body hostů: Antoš Petr 2:1, Trávníček Luboš 1:2, Kastner Patrik 0:3, Hoďák Václav 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Hořovice A 10:0wo, TTC Říčany A - TJ Sadská A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 2:0, Bříza Josef ml. 1:1, Šmíd Miroslav 3:0, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Kyncl Jiří 1:2, Švarc Ivo 0:2, Melíšek Roman 0:2, Wagner Jaroslav st. 0:2), TJ Slovan Lochovice A - Sokol Lány A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmejkal Radek 3:1, Budělovský Petr 2:2, Zitta Přemysl 0:4, Černý Vít 4:0, body hostů: Moravec Ladislav ml. 3:1, Moravec Petr ml. 2:2, Brožek Michal 1:3, Moravec Petr st. 1:3), TJ Sokol Hudlice A - TJ Neratovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajs Karel 3:1, Hrabár Jiří 3:0, Landa Miloslav 0:3, Dřevěný Petr 3:1, body hostů: Glogar Jaroslav 2:2, Ehl Ladislav 1:3, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Hořovice A - TTC Brandýs nad Labem A 0:10wo, TJ Sadská A - TTC Říčany A 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Melíšek Roman 0:3, Švarc Ivo 1:2, Kyncl Jiří 1:3, body hostů: Jícha David 3:1, Štěpánek Aleš 3:0, Bříza Josef ml. 0:3, Šmíd Miroslav 2:1), Sokol Lány A - TJ Slovan Lochovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr ml. 3:1, Moravec Petr st. 1:3, Brožek Michal 1:3, Moravec Ladislav ml. 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 2:2, Budělovský Petr 2:2, Zitta Přemysl 0:4), TJ Neratovice A - TJ Sokol Hudlice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 2:1, Glogar Jaroslav 3:1, body hostů: Vajs Karel 1:3, Dřevěný Petr 3:0, Hrabár Jiří 1:2, Hejda Václav ml. 0:2, Landa Miloslav 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem A - TJ Sokol Hořovice A -:-, TTC Říčany A - TJ Sadská A -:-, TJ Slovan Lochovice A - Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Hudlice A - TJ Neratovice A 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajs Karel 3:1, Gruber Martin 2:1, Hrabár Jiří 3:0, Dřevěný Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Glogar Jaroslav 1:2, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, WO 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem A - TTC Říčany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejvl Jakub 3:0, Chalupa Josef ml. 2:1, Sysel Pavel 1:2, Papírník Pavel 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 1:3, Jícha David 3:0, Šmíd Miroslav 0:3, Stárek Karel st. 0:3), TJ Slovan Lochovice A - TJ Neratovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 0:3, Budělovský Petr 2:1, Černý Vít 3:1, body hostů: Glogar Jaroslav 2:2, Ehl Ladislav 1:3, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Říčany A - TTC Brandýs nad Labem A 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Miroslav 0:3, Stárek Karel st. 1:2, Jícha David 1:2, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Šejvl Jakub 4:0, Chalupa Josef ml. 0:3, Papírník Pavel 2:1, Sysel Pavel 2:1), TJ Neratovice A - TJ Slovan Lochovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Tomáš 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 2:2, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 1:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem A - TTC Říčany A -:-, TJ Slovan Lochovice A - TJ Neratovice A -:-,
DIVIZE žen
1. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B - ST EUROMASTER Kolín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisárová Kateřina 3:0, Mašková Marie 3:0, Hubingerová Natálie 0:3, body hostů: Štěrbová Kateřina 1:2, Vokounová Adéla 1:2, Bártová Věra 1:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Jizera Káraný 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krásová Barbora 0:3, Kosová Magdalena 0:3, Šmejkalová Aneta 0:1, Vaňourová Veronika 0:2, body hostů: Hudečková Michaela 3:0, Pokorná Bára 3:0, Fridrichová Nikola 3:0),
2. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Jizera Káraný 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokounová Adéla 3:0, Štěrbová Kateřina 3:0, Bečvářová Michaela 2:1, body hostů: Pokorná Bára 0:3, Fridrichová Nikola 1:2, Hradecká Šárka 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B - TJ Spartak Čenkov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zamazalová Klára 3:0, Pisárová Kateřina 1:0, Mašková Marie 3:0, Hubingerová Natálie 1:1, body hostů: Krásová Barbora 1:2, Šmejkalová Aneta 0:3, Vaňourová Veronika 0:3),
3. kolo:
TJ Spartak Čenkov - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosová Magdalena 0:3, Krásová Barbora 0:3, Šmejkalová Aneta 0:1, Vaňourová Veronika 0:2, body hostů: Vokounová Adéla 3:0, Štěrbová Kateřina 3:0, Bártová Věra 3:0), TJ Jizera Káraný - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Michaela 1:2, Pokorná Bára 1:2, Fridrichová Nikola 2:1, body hostů: Pisárová Kateřina 2:0, Zamazalová Klára 0:3, Mašková Marie 3:0, Hubingerová Natálie 0:1),
4. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokounová Adéla 2:1, Štěrbová Kateřina 2:1, Bečvářová Michaela 2:1, body hostů: Pisárová Kateřina 3:0, Zamazalová Klára 0:3, Lupínková Lucie 0:3), TJ Jizera Káraný - TJ Spartak Čenkov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Bára 3:0, Mrázová Aneta 3:0, Hudečková Michaela 3:0, body hostů: Kosová Magdalena 0:3, Vaňourová Veronika 0:3, Krásová Barbora 0:3),
5. kolo:
TJ Jizera Káraný - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázová Aneta 0:3, Pokorná Bára 0:3, Hudečková Michaela 0:3, body hostů: Bártová Věra 3:0, Vokounová Adéla 3:0, Bečvářová Michaela 3:0), TJ Spartak Čenkov - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaňourová Veronika 0:2, Krásová Barbora 0:2, Kosová Magdalena 1:1, WO 3:0, body hostů: Zamazalová Klára 2:1, Mašková Marie 3:0, WO 0:3),
6. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Spartak Čenkov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěrbová Kateřina 2:0, Bártová Kateřina 2:0, Bártová Věra 2:0, WO 3:0, body hostů: Kosová Magdalena 0:3, Vaňourová Veronika 0:3, WO 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B - TJ Jizera Káraný 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisárová Kateřina 3:0, Mašková Marie 3:0, Hubingerová Natálie 0:3, body hostů: Mrázová Aneta 1:2, Hudečková Michaela 1:2, Pokorná Bára 1:2),
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 4:0, Šapovalov Jiří 3:0, Pacourek Jan 1:1, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 0:1, body hostů: Srch Radek 2:2, Steiner František 1:3, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 3:0, Urban Jan 0:3, Pospíšil Antonín 0:3, Fialová Zuzana 1:3, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 2:1, Novotný Jiří 2:1), TJ Sokol Příbram B - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 0:4, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 2:2, Štengl Jan 3:1, Cír Libor 1:3, Koloc Miroslav 1:2), KST Rakovník B - KST Rakovník C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Čech Pavel 3:0, Andrt Tomáš 2:1, Pisár Jan 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 0:3, Macek Zdeněk ml. 0:3, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan 1:2), TTC Kladno B - TJ Chaloupky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:0, Mikulejský Filip 0:2, Navrátil Tomáš 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 1:2, Nguyen Ngoc Bach 0:2, Lysý Tomáš 0:2), SK Březnice A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 2:1, Čížek Marek 2:1, Drábek Martin 2:1, Michal Radek 2:1, body hostů: Bohdan Luděk 1:2, Křikava Richard 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Šrámek David 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hředle - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jindřich st. 1:2, Šapovalov Jiří 0:3, Pacourek Jan 0:3, Lédl Jiří 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 2:1, Řáha Vladimír 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Slavoj Obecnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 2:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 2:1, Fialová Zuzana 3:0, body hostů: Srch Radek 3:0, Tůma Radek 0:3, Steiner František 0:3, Petráň Zdeněk 0:3), TJ Sokol Příbram B - KST Rakovník C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 2:0, Císař Jan 1:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Brabec Stanislav 1:2, Krůta Václav 1:2, Cír Radek 0:2, Fabinger Vít 0:2), KST Rakovník B - Kanoistický klub Rakovník 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 0:1, Čech Pavel 2:1, Mikeš Milan 2:1, Vlček Jiří 3:0, Pisár Jan 2:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 0:3, Koloc Miroslav 0:3, Sušánka Pavel 0:3), TTC Kladno B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 0:3, Gábriš Michal 3:0, Hrubý Vlastimil 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Tůma Pavel 2:1, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 1:2, Šrámek David 1:2), SK Březnice A - TJ Chaloupky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 2:1, Drábek Martin 1:2, Haník Josef 2:1, Soused Zbyněk 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 1:3, Hála Pavel 0:3, Steiner František 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 2:1), TTC Slovan Kladno - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 2:0, Novotný Jiří 1:1, Špalek Miroslav 3:0, Pavlíček Ondřej 1:0, Plecitý Lukáš 1:1, body hostů: Roziňák Jan 1:2, Šrámek David 0:3, Včelička Lubomír 1:1, Rada Jonáš 0:2), Kanoistický klub Rakovník - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 2:2, Holý Jiří 0:2, Štěpánek Pavel 3:1, Sušánka Pavel 0:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Navrátil Tomáš 2:2, Mencl Jiří 3:1, Levenec Alexandr 1:3), KST Rakovník C - SK Březnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krůta Václav 1:1, Fabinger Vít 2:1, Rezek Jan 2:1, Cír Radek 2:1, WO 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 0:3, Šimek Jakub 0:2, Drábek Martin 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Příbram B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 2:1, Pacourek Jan 0:3, Šapovalov Jiří 3:0, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 1:2, Váňa Miroslav 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 3:1, Urban Jan 1:3, Taller Filip 1:3, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vlček Jiří 3:1, Mikeš Milan 2:2, Přibík Jan 2:2, Kos Zdeněk 0:4),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Tomáš 1:3, Hála Pavel 1:3, Steiner František 2:2, Srch Radek 4:0, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Roziňák Jan 2:2, Šrámek David 0:4, Včelička Lubomír 3:1), TTC Slovan Kladno - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 0:3, Macák Milan 0:2, Špalek Jiří 4:0, Špalek Miroslav 3:1, Plecitý Lukáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 2:2, WO 0:1), Kanoistický klub Rakovník - SK Březnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:1, Koloc Miroslav 1:2, Štěpánek Pavel 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Šimek Jakub 0:3, Drábek Martin 1:2, Michal Radek 0:2), KST Rakovník C - TTC Kladno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Stanislav 1:2, Krůta Václav 3:0, Cír Radek 0:3, Rezek Jan 1:3, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Navrátil Tomáš 3:0, Vychodil Luděk 1:2), TJ Sokol Hředle - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 0:3, Polášek Milan 0:2, Šapovalov Jiří 0:2, Lédl Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Jiří 2:0, Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 3:0, Andrt Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Sokol Příbram B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 0:4, Fialová Zuzana 3:1, Taller Filip 0:4, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Příbram B - TJ Slavoj Obecnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:2, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Tůma Radek 1:2, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 1:2, Lukeš Tomáš 0:1), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 1:2, Kos Zdeněk 2:1, Vlček Jiří 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Špalek Jiří 1:2, Špalek Miroslav 0:3, Novotný Jiří 0:3), TTC Kladno B - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Vychodil Luděk 3:0, Levenec Alexandr 1:2, Mencl Jiří 3:0, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Šapovalov Jiří 1:2, Novák Tomáš 0:3, Hájek Miroslav 0:3), SK Březnice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 0:3, Drábek Martin 1:2, Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 0:4, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Taller Filip 2:1, Fialová Zuzana 2:1, Urban Jan 2:1), TJ Chaloupky - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:1, Tschunko Zdeněk 0:3, Vacura Josef ml. 0:3, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr A - KST Rakovník C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 2:1, Roziňák Jan 2:1, Tůma Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Krůta Václav 1:2, Štepka Vladimír 3:0, Rezek Jan 0:3, Cír Radek 0:3, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Příbram B - TTC Slovan Kladno 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 0:3, Císař Jan 0:2, Mráz Roman 0:3, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 2:1, Řáha Vladimír 1:1), KST Rakovník B - TJ Slavoj Obecnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Milan 2:0, Andrt Tomáš 2:0, Kos Zdeněk 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Lukeš Tomáš 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2), TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 2:2, Vychodil Luděk 2:2, Navrátil Tomáš 1:3, Vajcová Kateřina 3:1, body hostů: Taller Filip 1:3, Fiala Ondřej 4:0, Urban Jan 3:1, Selement Jaroslav 0:4), SK Březnice A - TJ Sokol Hředle 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Haník Josef 0:3, Čížek Pavel 0:3, Soused Zbyněk 2:1, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, Novák Tomáš 3:0, Hájek Miroslav 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, WO 1:0, body hostů: Brabec Stanislav 3:1, Rezek Jan 3:1, Fabinger Vít 0:4, Krůta Václav 1:1, WO 0:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - Kanoistický klub Rakovník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 2:1, Roziňák Jan 1:2, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 1:2, Koloc Miroslav 0:3, Sušánka Pavel 0:3),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - Kanoistický klub Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 2:2, Herink Jan 2:2, Lukeš Tomáš 0:4, Srch Radek 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:1, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 1:3, Holý Jiří 0:1), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 4:0, Novotný Jiří 1:2, Macák Milan 0:3, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:2, Rezek Jan 2:2, Brabec Stanislav 1:2, Cír Radek 0:3), TJ Sokol Hředle - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 1:3, Novák Tomáš 1:2, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 0:4, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 2:1, Tschunko Zdeněk 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kilian Vít 0:3, Taller Filip 1:2, Urban Jan 0:3, Fiala Ondřej 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Roziňák Jan 1:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 2:1), TJ Sokol Příbram B - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 2:2, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 3:1, Levenec Alexandr 3:1, Pachman Tomáš 1:3), KST Rakovník B - SK Březnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Přibík Jan 2:0, Mikeš Milan 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 0:2, Čížek Pavel 0:2, Drábek Martin 0:2, Šimek Jakub 0:2),
8. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - KST Rakovník C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 0:3, Lukeš Tomáš 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Cír Radek 2:2, Štepka Vladimír 3:1, Rezek Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1), TTC Slovan Kladno - Kanoistický klub Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Plecitý Lukáš 0:2, Macák Milan 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Pavel 1:2, Štengl Jan 1:1, Koloc Miroslav 0:2, Sušánka Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Hředle - T. J. Sokol Králův Dvůr A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 2:2, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 0:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Roziňák Jan 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Křikava Richard 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 1:2, Taller Filip 2:2, Urban Jan 0:4, Fiala Ondřej 4:0, Macháček Pavel st. 0:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:3), TJ Sokol Příbram B - SK Březnice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 3:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 2:2, Drábek Martin 0:4, Šimek Jakub 1:3), KST Rakovník B - TTC Kladno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 0:1, Přibík Jan 2:2, Mikeš Milan 1:2, Vlček Jiří 2:2, Andrt Tomáš 3:0, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Mencl Jiří 0:4, Navrátil Tomáš 2:2, Hrubý Vlastimil 1:2),
9. kolo:
TTC Kladno B - TJ Slavoj Obecnice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:0, Hrubý Vlastimil 2:0, Vajcová Kateřina 3:0, Vychodil Luděk 0:1, WO 3:0, body hostů: Herink Jan 0:3, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 1:1, WO 0:3), SK Březnice A - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 1:3, Haník Josef 3:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Špalek Miroslav 4:0, Novotný Jiří 0:2, Řáha Vladimír 2:2, Macák Milan 1:3, Plecitý Lukáš 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 2:2, Novák Michal 2:1, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - KST Rakovník B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 1:3, Včelička Lubomír 0:1, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 0:2, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Vlček Jiří 2:2, Přibík Jan 2:1, Čech Pavel 2:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Hředle 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Koloc Miroslav 2:1, Sušánka Pavel 0:3, Štengl Jan 4:0, body hostů: Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 0:3), KST Rakovník C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 0:3, Rezek Jan 0:2, Brabec Stanislav 0:3, Štepka Vladimír 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:0, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 2:1, Macháček Pavel st. 1:1),
10. kolo:
TTC Kladno B - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 3:1, Vychodil Luděk 1:3, Navrátil Tomáš 1:3, Vajcová Kateřina 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 3:1, Macák Milan 2:2, Novotný Jiří 0:3, Plecitý Lukáš 0:1), SK Březnice A - TJ Slavoj Obecnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Drábek Martin 2:1, Haník Josef 1:2, Čížek Pavel 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Herink Jan 0:3, Hála Pavel 2:1, Petráň Zdeněk 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Van Vui 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:1, body hostů: Přibík Jan 2:1, Vlček Jiří 1:2, Mikeš Milan 3:0, Andrt Tomáš 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Příbram B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 3:0, Včelička Lubomír 1:2, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 1:2, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 1:2, Štengl Jan 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 3:0, Taller Filip 1:2, Urban Jan 1:2), KST Rakovník C - TJ Sokol Hředle 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 2:0, Štepka Vladimír 0:2, Rezek Jan 1:2, Brabec Stanislav 4:0, WO 2:0, body hostů: Mrázek Jindřich st. 2:2, Pacourek Jan 2:1, Hájek Miroslav 0:3, Šapovalov Jiří 0:1, WO 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 0:3, Pacourek Jan 0:3, Mrázek Jindřich st. 0:3, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 2:1, Taller Filip 2:1), TJ Sokol Příbram B - KST Rakovník B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 0:3, Císař Jan 0:3, Mráz Roman 1:2, Vrátný Martin 2:1, body hostů: Vlček Jiří 3:0, Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 1:2, Kos Zdeněk 2:1), TTC Kladno B - SK Březnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Gábriš Michal 2:0, Vychodil Luděk 1:1, Hrubý Vlastimil 2:1, WO 0:1, body hostů: Soused Zbyněk 0:2, Čížek Pavel 2:1, Drábek Martin 0:3, Šimek Jakub 0:2, WO 1:0), TJ Chaloupky - T. J. Sokol Králův Dvůr A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Stanislav 0:4, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Řejha Pavel 1:3, Hošková Denisa 2:1, Roziňák Jan 2:1), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 2:1, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 0:3, Štengl Jan 0:3, body hostů: Štepka Vladimír 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 3:0, Kapoun Ondřej 2:1), TJ Slavoj Obecnice A - TTC Slovan Kladno 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner František 0:3, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 1:2, Srch Radek 1:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:0, Špalek Miroslav 3:0, Špalek Jiří 3:0, Řáha Vladimír 1:1, Plecitý Lukáš 0:1),
12. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srch Radek 3:0, Steiner František 2:1, Tůma Radek 0:3, Hála Pavel 3:0, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Šapovalov Jiří 1:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 0:3), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 2:2, Špalek Jiří 3:1, Novotný Jiří 0:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Macák Milan 0:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 1:3, Fialová Zuzana 2:2, Urban Jan 1:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 1:2, Holý Jiří 0:1, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 0:2, body hostů: Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 1:2, Váňa Miroslav 0:3), KST Rakovník C - KST Rakovník B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cír Radek 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 2:1, Krůta Václav 2:1, body hostů: Čech Pavel 1:2, Andrt Tomáš 1:2, Kos Zdeněk 2:1, Adamczuk Jan 0:3), TJ Chaloupky - TTC Kladno B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 0:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 1:2, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Navrátil Tomáš 1:2, Mencl Jiří 2:1, Vychodil Luděk 2:0), T. J. Sokol Králův Dvůr A - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 4:0, Včelička Lubomír 0:3, Křikava Richard 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Čížek Pavel 2:2, Haník Josef 1:2, Šimek Jakub 1:2),
13. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Hředle 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Špalek Jiří 2:0, Macák Milan 2:0, Pavlíček Ondřej 2:0, body hostů: Pacourek Jan 0:2, Hájek Miroslav 0:2, Polášek Milan 0:2, Mrázek Jindřich st. 0:2), TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Pavel 1:3, Tůma Radek 2:2, Steiner František 0:4, Srch Radek 4:0, body hostů: Fiala Jan 3:1, Taller Filip 1:3, Fialová Zuzana 3:1, Kilian Vít 2:2), KST Rakovník C - TJ Sokol Příbram B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Vladimír 3:0, Krůta Václav 2:0, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 2:1, body hostů: Císař Jan 0:3, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3, Váňa Miroslav 1:1), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 0:2, Holý Jiří 0:1, Sušánka Pavel 0:3, Štěpánek Pavel 1:1, Koloc Miroslav 0:1, WO 1:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Vlček Jiří 2:0, Přibík Jan 2:0, Kos Zdeněk 1:1, WO 1:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TTC Kladno B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 0:4, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Hrubý Vlastimil 3:1, Navrátil Tomáš 2:1, Levenec Alexandr 2:1), TJ Chaloupky - SK Březnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 2:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 2:2, Haník Josef 1:3, Šimek Jakub 2:1),
14. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysý Tomáš 3:1, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Srch Radek 3:1, Tůma Radek 0:4, Hála Pavel 0:3, Petráň Zdeněk 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 0:2, Křikava Richard 0:2, Tůma Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Řáha Vladimír 1:2, Macák Milan 0:2, WO 2:0), TTC Kladno B - Kanoistický klub Rakovník 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulejský Filip 2:0, Gábriš Michal 2:0, Vajcová Kateřina 2:0, Hrubý Vlastimil 2:0, body hostů: Štěpánek Pavel 0:2, Štengl Jan 0:2, Koloc Miroslav 0:2, Sušánka Pavel 0:2), SK Březnice A - KST Rakovník C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Marek 0:3, Šimek Jakub 0:2, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 1:2, body hostů: Krůta Václav 2:1, Štepka Vladimír 3:0, Rezek Jan 1:2, Macek Zdeněk ml. 2:0), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 1:3, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Lédl Jiří 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 2:2, Pacourek Jan 2:2), KST Rakovník B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Andrt Tomáš 1:1, Vlček Jiří 2:0, Mikeš Milan 2:0, WO 3:1, body hostů: Fiala Ondřej 0:2, Urban Jan 1:2, Pospíšil Antonín 0:3, WO 1:3),
15. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Slavoj Obecnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:0, Křikava Richard 0:2, Včelička Lubomír 3:0, Tůma Pavel 2:0, WO 2:0, body hostů: Petráň Zdeněk 1:2, Herink Jan 1:2, Lukeš Tomáš 0:3, WO 0:2), TJ Chaloupky - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 0:2, Tschunko Zdeněk 0:3, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Michal 0:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 1:2, Řáha Vladimír 2:1, Macák Milan 2:1), SK Březnice A - Kanoistický klub Rakovník 10:8 (hl.18,21, čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 3:1, Šimek Jakub 0:4, Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 1:3), TTC Kladno B - KST Rakovník C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1, Mencl Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Kapoun Ondřej 0:4, Krůta Václav 1:2, Rezek Jan 0:3, Štepka Vladimír 3:0), KST Rakovník B - TJ Sokol Hředle 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Mikeš Milan 2:0, Andrt Tomáš 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Polášek Milan 0:2, Mrázek Jindřich st. 0:2, Novák Tomáš 0:2, Pacourek Jan 0:2), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 0:4, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Kilian Vít 1:3, Taller Filip 2:2, Urban Jan 2:2, Fiala Ondřej 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drbohlav Marek 1:2, Taller Filip 1:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 3:0, Kilian Vít 1:0, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 0:3, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 1:2), KST Rakovník B - TJ Sokol Příbram B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Přibík Jan 2:1, Andrt Tomáš 0:3, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 1:2, Váňa Miroslav 1:2), SK Březnice A - TTC Kladno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Jakub 2:0, Čížek Marek 2:0, Čížek Pavel 1:0, Soused Zbyněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Pachman Tomáš 0:2, Fleislébr Jiří 0:2, Navrátil Tomáš 0:2, WO 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Chaloupky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Křikava Richard 0:3, Roziňák Jan 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2), KST Rakovník C - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 2:2, Krůta Václav 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, Štepka Vladimír 3:1, body hostů: Štengl Jan 1:3, Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 0:4, Koloc Miroslav 1:2), TTC Slovan Kladno - TJ Slavoj Obecnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Řáha Vladimír 1:1, Špalek Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, body hostů: Hála Pavel 1:2, Herink Jan 0:3, Lukeš Tomáš 0:2, Petráň Zdeněk 0:2),
17. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Příbram B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2, Steiner František 0:3, Srch Radek 1:2, body hostů: Vrátný Martin 3:0, Císař Jan 3:0, Mráz Roman 2:0, Váňa Miroslav 1:1), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řáha Vladimír 1:3, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 1:3, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Vlček Jiří 3:1, Přibík Jan 1:3, Kos Zdeněk 1:2), TJ Sokol Hředle - TTC Kladno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lédl Jiří 2:0, Mrázek Jindřich st. 0:2, Dvořáček Jaromír 0:3, Polášek Milan 0:3, body hostů: Gábriš Michal 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Mencl Jiří 2:0, Navrátil Tomáš 1:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 0:1, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 1:2, Fialová Zuzana 3:1, Fiala Ondřej 2:1, body hostů: Čížek Marek 1:3, Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 1:2, Šimek Jakub 2:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Chaloupky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 2:1, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 3:0, Štěpánek Pavel 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 1:3, Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 1:2), KST Rakovník C - T. J. Sokol Králův Dvůr A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Vladimír 3:1, Cír Radek 1:3, Krůta Václav 1:3, Rezek Jan 2:2, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Řejha Pavel 1:3, Roziňák Jan 2:2, Křikava Richard 2:2),
18. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Příbram B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 1:1, Řáha Vladimír 2:1, Pavlíček Ondřej 3:0, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 0:3, Šprysl Josef 0:2), TJ Slavoj Obecnice A - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Tomáš 0:3, Srch Radek 2:0, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 0:3, body hostů: Vlček Jiří 2:1, Přibík Jan 2:1, Kos Zdeněk 2:1, Andrt Tomáš 2:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 2:2, Fialová Zuzana 2:2, Fiala Jan 0:4, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Gábriš Michal 1:3, Navrátil Tomáš 2:2, Hrubý Vlastimil 3:1), TJ Sokol Hředle - SK Březnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Miroslav 1:1, Šapovalov Jiří 0:2, Pacourek Jan 0:3, Mrázek Jindřich st. 0:2, body hostů: Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 2:0, Šimek Jakub 2:0, Čížek Marek 1:1), KST Rakovník C - TJ Chaloupky 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cír Radek 2:0, Štepka Vladimír 2:0, Krůta Václav 3:0, Brabec Stanislav 2:0, body hostů: Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:2, Nguyen Van Vui 0:2, Novák Stanislav 0:2), Kanoistický klub Rakovník - T. J. Sokol Králův Dvůr A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 1:2, Sušánka Pavel 0:3, Štěpánek Pavel 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 2:2, Řejha Pavel 2:1, Roziňák Jan 1:2),
19. kolo:
Kanoistický klub Rakovník - TJ Slavoj Obecnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 3:0, Koloc Miroslav 1:1, Cír Libor 2:1, Štěpánek Pavel 3:0, body hostů: Hála Pavel 2:1, Petráň Zdeněk 0:3, Steiner František 0:3, Herink Jan 0:2), KST Rakovník C - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan 2:2, Cír Radek 1:1, Krůta Václav 2:2, Štepka Vladimír 4:0, Brabec Stanislav 1:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Řáha Vladimír 1:3, Novotný Jiří 0:4), TJ Chaloupky - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 2:1, Novák Michal 2:1, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:1, body hostů: Lédl Jiří 1:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 0:3, Řejha Pavel 1:1, Křikava Richard 0:3, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:0, Fiala Jan 2:1, Fialová Zuzana 2:1, Urban Jan 1:1), TTC Kladno B - TJ Sokol Příbram B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:0, Gábriš Michal 2:0, Mencl Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 2:0, body hostů: Vrátný Martin 0:3, Císař Jan 0:2, Mráz Roman 0:2, Váňa Miroslav 0:2), SK Březnice A - KST Rakovník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 0:3, Čížek Marek 1:2, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 1:3, body hostů: Mikeš Milan 3:1, Přibík Jan 2:1, Čech Pavel 1:2, Andrt Tomáš 3:0),
20. kolo:
KST Rakovník C - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 3:1, Cír Radek 2:1, Krůta Václav 2:1, Brabec Stanislav 2:2, body hostů: Srch Radek 4:0, Hála Pavel 1:3, Steiner František 0:3, Tůma Radek 0:3), Kanoistický klub Rakovník - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cír Libor 0:2, Koloc Miroslav 1:1, Štengl Jan 2:1, Štěpánek Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Špalek Miroslav 3:0, Jůza Jan 0:3, Kříž Petr 1:2, WO 0:4), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Hředle 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:0, Roziňák Jan 2:0, Tůma Pavel 3:0, Včelička Lubomír 2:1, body hostů: Šapovalov Jiří 0:3, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 1:1, Dvořáček Jaromír 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 2:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Stanislav 0:1, body hostů: Kilian Vít 0:2, Fiala Jan 2:2, Fiala Ondřej 4:0, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 0:2), SK Březnice A - TJ Sokol Příbram B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 0:4, Soused Zbyněk 1:3, Šimek Jakub 2:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Sýkora Josef 2:1), TTC Kladno B - KST Rakovník B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Gábriš Michal 1:2, Hrubý Vlastimil 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 1:1, Andrt Tomáš 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TTC Kladno B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steiner František 0:2, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2, Srch Radek 1:1, WO 0:1, body hostů: Navrátil Tomáš 2:0, Hrubý Vlastimil 2:0, Mencl Jiří 1:1, Gábriš Michal 2:0, WO 1:0), TTC Slovan Kladno - SK Březnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 3:0, Jůza Jan 1:2, Řáha Vladimír 0:3, Špalek Miroslav 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Čížek Pavel 2:1, Čížek Marek 1:2, Šimek Jakub 0:3), TJ Sokol Příbram B - TJ Chaloupky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 3:0, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 1:2, Lysý Tomáš 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3), KST Rakovník B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 0:2, Mikeš Milan 1:2, Vlček Jiří 2:1, Andrt Tomáš 0:1, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Řejha Pavel 3:0, Roziňák Jan 1:2, Křikava Richard 1:2), TJ Sokol Hředle - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 1:2, Šapovalov Jiří 1:3, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:1, Koloc Miroslav 2:1, Cír Libor 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 2:2, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 2:2, body hostů: Štepka Vladimír 4:0, Krůta Václav 2:2, Rezek Jan 0:4, Cír Radek 0:3),
22. kolo:
TTC Slovan Kladno - TTC Kladno B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Preis František 0:2, Kříž Petr 0:3, Špalek Miroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Mencl Jiří 2:0, Navrátil Tomáš 1:1, Hrubý Vlastimil 0:1, Vajcová Kateřina 2:0, Fleislébr Jiří 0:1, WO 4:0), TJ Slavoj Obecnice A - SK Březnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:2, Petráň Zdeněk 0:2, Steiner František 0:3, Herink Jan 1:2, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Čížek Pavel 3:0, Šimek Jakub 3:0, Čížek Marek 0:2), KST Rakovník B - TJ Chaloupky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 3:0, Čech Pavel 1:1, Mikeš Milan 2:1, Vlček Jiří 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3, Lysý Tomáš 0:2), TJ Sokol Příbram B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Císař Jan 1:2, Sýkora Josef 2:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Řejha Pavel 1:2, Roziňák Jan 0:3, Křikava Richard 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - Kanoistický klub Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 2:2, Kilian Vít 2:2, Taller Filip 3:1, Stacho Libor 1:3, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 2:2, Sušánka Pavel 0:4), TJ Sokol Hředle - KST Rakovník C 9:9 (18,33 nehl, čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:3, Lédl Jiří 2:2, body hostů: Cír Radek 2:2, Štepka Vladimír 3:1, Krůta Václav 4:0, Rezek Jan 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Gábriš Michal 0:4, Mencl Jiří 2:1, Vajcová Kateřina 1:3, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 2:2, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 2:1), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Milan 3:0, Vlček Jiří 2:1, Přibík Jan 1:2, Pisár Jan 3:0, body hostů: Špalek Miroslav 1:2, Pavlíček Ondřej 2:1, Macák Milan 0:3, Řáha Vladimír 0:3), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 1:1, Císař Jan 2:0, Sýkora Josef 3:0, Vrátný Martin 2:1, body hostů: Šapovalov Jiří 0:2, Pacourek Jan 0:3, Novák Tomáš 0:2, Lédl Jiří 2:0, Mrázek Jindřich st. 0:1), TJ Chaloupky - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysý Tomáš 1:3, Tschunko Zdeněk 1:2, Novák Michal 3:0, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 0:4, Čížek Pavel 2:1, Čížek Marek 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 2:2, Taller Filip 1:3, Urban Jan 1:3, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Mencl Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 1:3, Gábriš Michal 1:3), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník B 7:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špalek Miroslav 3:1, Macák Milan 1:2, Řáha Vladimír 0:3, Pavlíček Ondřej 3:1, body hostů: Pisár Jan 2:2, Mikeš Milan 4:0, Vlček Jiří 1:2, Přibík Jan 0:3), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jindřich st. 2:1, Pacourek Jan 0:2, Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 2:1, WO 0:5), SK Březnice A - TJ Chaloupky 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Čížek Pavel 1:2, Haník Josef 1:2, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2, Lysý Tomáš 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:1, Navrátil Tomáš 1:1, Mencl Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 0:3, Fialová Zuzana 0:2, Taller Filip 0:2), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno -:-, TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 9:0wo, TJ Chaloupky - SK Březnice A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno B - KST Rakovník B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Luděk 1:2, Gábriš Michal 3:1, Mencl Jiří 2:1, Vajcová Kateřina 2:1, Navrátil Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Mikeš Milan 1:2, Pisár Jan 4:0, Vlček Jiří 0:2, Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 0:2, WO 0:1), SK Březnice A - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 3:1, Haník Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 1:3, Šapovalov Jiří 2:1, WO 1:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Rakovník B - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 1:3, Vlček Jiří 2:2, Přibík Jan 1:3, Pisár Jan 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 2:2, Mencl Jiří 2:2, Gábriš Michal 3:1, Navrátil Tomáš 0:2, Hrubý Vlastimil 1:1), TJ Sokol Hředle - SK Březnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 2:2, Lédl Jiří 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, body hostů: Čížek Pavel 2:2, Soused Zbyněk 3:1, Čížek Marek 1:3, Haník Josef 3:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno B - KST Rakovník B -:-, SK Březnice A - TJ Sokol Hředle -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 2:2, WO 2:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Ghariani Sebastian 4:0, Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 1:2, WO 0:2), STC Slaný - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 1:3, Černý Martin 1:3, body hostů: Moravec Milan 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Spiegl Richard 2:2), TTC Kladno C - SK Pšovlky 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vospálek Miroslav 3:1, Procházka Ondřej 4:0, Strejc Václav 2:2, Mikulejský Filip 4:0, body hostů: Nachtigal Vlastimil ml. 1:3, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Šulitka Oldřich 0:4, Koleníková Dana 0:4), SK Viktorie Ořech A - KST Rakovník D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Martin 4:0, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 3:1, Novák Marek 0:4, body hostů: Adamczuk Jan 3:1, Kapoun Ondřej 1:3, Adamczuk Janusz 1:3, Froněk Petr 2:2), Sokol Rudná - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Mitáš Josef 1:1, Cacek Tomáš 4:0, Nágr Pavel 1:1, body hostů: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 2:2, Burgr Martin 0:4, Fryš Zdeněk 0:4), Sokol Nižbor - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rujder David 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:8, body hostů: Chaloupka Mikuláš 0:2, Krous Martin 0:2, Brynda Matyáš 0:2, Archmann Jiří 0:2, WO 8:0),
2. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnidka Marian 2:2, Táborský Oldřich 0:4, Krejčí Tomáš 2:2, Lafek Dominik 1:3, body hostů: Běloušek David 1:3, Trpák Radek 2:2, Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 4:0), STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Materna George 0:2, Štricová Niamh 4:0, Černý Martin 3:1, Vaktor Ivan 2:0, body hostů: Žáček Josef 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Vodňanský Martin 0:4, Pöschl Miroslav st. 1:3), TTC Kladno C - KST Rakovník D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 2:1, Procházka Ondřej 2:2, Strejc Václav 0:3, Vospálek Miroslav 0:3, Horbaj Dušan 0:1, WO 1:1, body hostů: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Adamczuk Jan 3:1, Lepka Martin ml. 2:1, WO 1:1), SK Viktorie Ořech A - SK Pšovlky 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Marek 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, Skřivánek Jiří 3:0, Ptáčník Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Šulitka Oldřich 0:4, Flajšingr Petr 0:3, WO 0:1), Sokol Rudná - TSM Kladno 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 2:2, Mitáš Josef 0:2, Frýdl Miloš 4:0, Nágr Pavel 2:0, body hostů: Krous Martin 1:3, Plachá Liliana 2:2, Chaloupka Mikuláš 1:3, Brynda Matyáš 0:4), Sokol Nižbor - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, Rujder David 2:0, WO 2:6, body hostů: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:2, Jangl Zdeněk 0:2, Burgr Martin 0:2, WO 6:2),
3. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Unhošť 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:0, Jakoubek Jakub 2:0, Jirásek Jiří 2:0, Žáček Josef 2:0, WO 8:0, body hostů: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:2, Sokolovský Petr 0:2, Zbírkovský Milan 0:2, WO 0:8), Sokol Lány B - TSM Kladno 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Szabo Jiří 3:0, Hrbek Jiří 3:0, Běloušek David 3:0, Moravec Milan 2:0, Hrbek Daniel 0:1, WO 5:0, body hostů: Brynda Matyáš 1:3, Vojna Daniel 0:4, Archmann Jiří 0:4, WO 0:5), SK Pšovlky - Sokol Rudná 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 1:3, Flajšingr Petr 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, Šulitka Oldřich 0:4, body hostů: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 4:0, Mitáš Josef 3:1, Jelínek Vladimír 2:2), KST Rakovník D - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepka Martin ml. 0:3, Kapoun Ondřej 0:3, Adamczuk Jan 2:1, Macek Zdeněk ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 2:1, Rákosník Petr 1:2, Šturc Jaroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 3:1, Procházka Ondřej 1:3, Vospálek Miroslav 1:3, Habrcetl Milan 1:3), STC Slaný - SK Viktorie Ořech A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:0, Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 3:0, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:5, body hostů: Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 0:2, Krolop David 0:3, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:0, Jakoubek Jakub 0:2, Jirásek Jiří 3:0, Žáček Josef 2:0, WO 6:2, body hostů: Brynda Matyáš 1:2, Vojna Daniel 1:2, Archmann Jiří 0:3, WO 2:6), Sokol Lány B - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 4:0, Běloušek David 1:3, Moravec Milan 4:0, body hostů: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 0:4, Zbírkovský Milan 1:3, Švejda Ondřej 1:3), SK Pšovlky - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flajšingr Petr 0:3, Hospodářský Jonny ml. 0:2, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Rujder David 2:1, Pech Jan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:5), KST Rakovník D - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczuk Janusz 3:1, Adamczuk Jan 2:2, Kapoun Ondřej 1:2, Macek Zdeněk ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Frýdl Miloš 2:1, Hluchý Marek 1:3, Mitáš Josef 0:3, Jelínek Vladimír 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stolz Daniel 0:4, Řezníček Lukáš 4:0, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 3:1, Krolop David 1:3), STC Slaný - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Materna George 3:0, Černý Martin 3:0, Poláček Vladimír 1:2, Štricová Niamh 3:0, WO 0:4, body hostů: Levenec Alexandr 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Strejc Václav 0:3, Habrcetl Milan 0:3, WO 4:0),
5. kolo:
TTC Kladno C - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 1:2, Jelínek Kryštof 0:3, Habrcetl Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Ghariani Sebastian 4:0, Vodňanský Martin 3:1, Jakoubek Jakub 2:2, WO 0:5), SK Viktorie Ořech A - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:3, Novák Marek 3:1, Krolop David 0:4, Ptáčník Martin 2:2, body hostů: Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 4:0, Jirkovský Václav 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Rudná - TJ Sokol Buštěhrad 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 2:1, Mitáš Josef 0:3, Cacek Tomáš 3:1, WO 2:0, body hostů: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 2:2, Krejčí Tomáš 2:1, Štěpán Pavel 0:3, WO 0:2), Sokol Nižbor - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 1:2, Šmíd Miroslav 0:3, Rujder David 4:0, WO 0:2, body hostů: Pánek Jan 2:2, Macák Petr 1:3, Sajdl Vladimír 1:2, Poláček Vladimír 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Unhošť - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:1, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 2:1, Urban Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:4, Šulitka Oldřich 1:2, Flajšingr Petr 0:4, Kadeřábek Milan 2:1, WO 2:0), TSM Kladno - KST Rakovník D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 0:4, Vojna Daniel 0:4, Chaloupka Mikuláš 0:3, Krous Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 4:0, Adamczuk Jan 3:1, Adamczuk Janusz 4:0, Kapoun Ondřej 0:1, Froněk Petr 2:0, WO 0:1),
6. kolo:
TTC Kladno C - Sokol Lány B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Kryštof 0:4, Strejc Václav 0:4, Habrcetl Milan 1:3, Vospálek Miroslav 0:4, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 4:0, Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan 4:0), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Roztoky B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krolop David 2:1, Skřivánek Jiří 3:0, Novák Marek 1:2, Ptáčník Martin 2:0, WO 5:1, body hostů: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 2:2, Zwiefelhofer Jiří 0:4, WO 1:5), Sokol Rudná - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cacek Tomáš 1:1, Hluchý Marek 2:0, Mitáš Josef 2:0, Frýdl Miloš 2:0, Jelínek Vladimír 0:1, WO 8:0, body hostů: Vajnar Luboš 1:2, Pánek Jan 0:3, Materna George 0:2, Vaktor Ivan 1:0, WO 0:8), Sokol Nižbor - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, Rákosník Petr 2:1, Rujder David 3:0, WO 0:6, body hostů: Řezníček Lukáš 0:3, Lafek Dominik 0:3, Krejčí Tomáš 1:1, Táborský Oldřich 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Unhošť - KST Rakovník D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:4, Sokolovský Petr 0:3, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:2, WO 1:1, body hostů: Kapoun Ondřej 3:0, Adamczuk Janusz 2:0, Adamczuk Jan 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, Lepka Martin ml. 1:1, WO 1:1), TSM Kladno - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 1:1, Vojna Daniel 1:1, Chaloupka Mikuláš 1:2, Krous Martin 1:1, WO 8:0, body hostů: Šulitka Oldřich 1:3, Kadeřábek Milan 4:0, Kadeřábek David 0:1, WO 0:8),
7. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 2:1, Ghariani Sebastian 1:2, Jirásek Jiří 3:0, Žáček Josef 3:0, Jakoubek Jakub 0:1, WO 2:1, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 1:2, Šulitka Oldřich 0:4, Kadeřábek David 0:2, Kadeřábek Milan 3:1, WO 1:2), Sokol Lány B - KST Rakovník D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 0:4, Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 1:2, Moravec Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Adamczuk Janusz 3:1, Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Jan 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 2:2, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2), STC Slaný - TSM Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 4:0, Sajdl Vladimír 2:0, Pánek Jan 2:1, Chadima Ondřej 1:3, WO 0:3, body hostů: Krous Martin 2:2, Brynda Matyáš 0:4, Vojna Daniel 1:2, Chaloupka Mikuláš 1:1, WO 3:0), TTC Kladno C - Sokol Rudná 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 0:4, Vospálek Miroslav 2:2, Horbaj Dušan 0:4, Habrcetl Milan 0:4, body hostů: Cacek Tomáš 4:0, Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Jelínek Vladimír 3:1), SK Viktorie Ořech A - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 1:3, WO 3:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rujder David 3:0, Šturc Jaroslav 1:2, Šmíd Miroslav 1:2, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 3:0, Žáček Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Kapoun Ondřej 1:2, Adamczuk Janusz 0:3, Adamczuk Jan 0:1, Macek Zdeněk ml. 2:0, Lepka Martin ml. 0:2, WO 0:5), Sokol Lány B - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běloušek David 0:2, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 2:1, Moravec Milan 2:0, WO 5:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Kadeřábek Milan 0:3, Šulitka Oldřich 1:3, WO 2:5), TJ Sokol Buštěhrad - TSM Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, body hostů: Plachá Liliana 1:3, Chaloupka Mikuláš 3:1, Vojna Daniel 1:3, Krous Martin 2:2), STC Slaný - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajnar Luboš 3:1, Vaktor Ivan 2:1, Macák Petr 1:2, Štricová Niamh 4:0, WO 0:2, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 0:4, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:3, WO 2:0), TTC Kladno C - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 0:3, Horbaj Dušan 1:1, Habrcetl Milan 0:3, Strejc Václav 0:1, WO 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 3:0, Šturc Jaroslav 2:1, Šmíd Miroslav 2:1, WO 0:4), SK Viktorie Ořech A - Sokol Rudná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 0:1, Ptáčník Martin 3:1, Škoda Jiří 0:3, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 2:2, Hluchý Marek 2:2, Jelínek Vladimír 1:3),
9. kolo:
Sokol Rudná - TJ Sokol Roztoky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Hluchý Marek 1:3, Mitáš Josef 0:2, Frýdl Miloš 3:1, Jelínek Vladimír 0:1, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Žáček Josef 2:2, Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 0:3, WO 0:1), Sokol Nižbor - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 1:3, Šturc Jaroslav 3:1, Rujder David 1:3, body hostů: Moravec Milan 2:2, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 0:4, Spiegl Richard 2:2), TJ Sokol Unhošť - TTC Kladno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:2, Sokolovský Petr 1:2, Švejda Ondřej 1:2, Bucek Jindřich 1:3, WO 1:2, body hostů: Levenec Alexandr 3:1, Vychodil Luděk 3:0, Procházka Ondřej 0:3, Vospálek Miroslav 3:0, WO 2:1), TSM Kladno - SK Viktorie Ořech A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:2, Vojna Daniel 3:1, Krous Martin 0:3, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:0, Novák Marek 2:2, WO 0:2), SK Pšovlky - TJ Sokol Buštěhrad 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 3:1, Kadeřábek David 0:1, Šulitka Oldřich 0:4, Flajšingr Petr 0:3, body hostů: Řezníček Lukáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 4:0, Lafek Dominik 2:2), KST Rakovník D - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepka Martin ml. 1:3, Froněk Petr 0:2, Adamczuk Janusz 2:1, Adamczuk Jan 3:1, Kapoun Ondřej 0:1, WO 1:1, body hostů: Sajdl Vladimír 3:1, Černý Martin 2:2, Pánek Jan 1:2, Bouška Jiří 2:1, WO 1:1),
10. kolo:
Sokol Rudná - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Hluchý Marek 3:1, Jelínek Vladimír 1:1, Frýdl Miloš 3:1, Mitáš Josef 0:2, body hostů: Moravec Milan 3:1, Spiegl Richard 3:1, Jirkovský Václav 0:4, Trpák Radek 1:3), Sokol Nižbor - TJ Sokol Roztoky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 4:0, WO 0:3, body hostů: Jirásek Jiří 0:4, Žáček Josef 2:1, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 2:1, Fryš Zdeněk 2:1, Zbírkovský Milan 0:4, Bucek Jindřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 3:1, WO 0:2), TSM Kladno - TTC Kladno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 0:4, Chaloupka Mikuláš 2:2, Vojna Daniel 1:2, Krous Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Levenec Alexandr 3:1, Procházka Ondřej 4:0, Vospálek Miroslav 1:3, Habrcetl Milan 1:2, WO 0:1), SK Pšovlky - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 0:3, Koleníková Dana 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Vajnar Luboš 4:0, Vaktor Ivan 3:0, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:2), KST Rakovník D - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabinger Vít 0:1, Adamczuk Janusz 2:1, Kapoun Ondřej 2:1, Adamczuk Jan 3:0, Lepka Martin ml. 2:1, WO 0:3, body hostů: Řezníček Lukáš 2:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 0:3, Lafek Dominik 0:3, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:2, Řezníček Lukáš 0:2, Krejčí Tomáš 0:3, Hnidka Marian 1:2, WO 6:0, body hostů: Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 3:0, Vaktor Ivan 1:1, Macák Petr 2:0, WO 0:6), TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 2:1, Vospálek Miroslav 1:2, Mikulejský Filip 3:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 3:1, body hostů: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 1:2, Novák Marek 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, WO 1:3), Sokol Rudná - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 0:2, Hluchý Marek 0:2, Jelínek Vladimír 0:2, Frýdl Miloš 2:1, Mitáš Josef 0:1, WO 6:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 3:0, Rákosník Petr 1:1, Šturc Jaroslav 1:1, WO 0:6), TJ Sokol Unhošť - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 4:0, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 4:0, Sokolovský Petr 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Vojna Daniel 1:3, Krous Martin 2:2, Chaloupka Mikuláš 1:3, Brynda Matyáš 0:4), SK Pšovlky - KST Rakovník D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Kadeřábek David 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:1, Kapoun Ondřej 1:1, Adamczuk Jan 4:0, Adamczuk Janusz 2:1, Lepka Martin ml. 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Roztoky B - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 0:3, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Moravec Milan 2:2, Hrbek Jiří 1:3, Běloušek David 0:3, Spiegl Richard 2:1, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 0:2, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Řezníček Lukáš 1:2, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 0:3, Lafek Dominik 0:2, WO 5:0), Sokol Lány B - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běloušek David 0:2, Hrbek Jiří 1:1, Trpák Radek 0:3, Moravec Milan 1:2, WO 6:0, body hostů: Černý Martin 2:1, Sajdl Vladimír 3:0, Vaktor Ivan 2:0, Pánek Jan 1:1, WO 0:6), SK Pšovlky - TTC Kladno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 4:0, Hospodářský Jonny ml. 1:3, Kadeřábek David 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Mikulejský Filip 3:1, Procházka Ondřej 2:2, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 2:1, WO 1:0), KST Rakovník D - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Jan 3:1, Adamczuk Janusz 1:3, Macek Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 0:4), TJ Sokol Unhošť - Sokol Rudná 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fryš Zdeněk 1:3, Mach Libor 3:1, Sokolovský Petr 0:3, Zbírkovský Milan 0:4, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Frýdl Miloš 4:0, Barcal Petr 3:1, Hluchý Marek 1:2, WO 1:0), TSM Kladno - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Josef 1:2, Archmann Jiří 1:2, Chaloupka Mikuláš 0:4, Krous Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Rujder David 1:1, Homolka Tomáš 1:3, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Lány B - TJ Sokol Buštěhrad 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloušek David 0:4, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan 4:0, Jirkovský Václav 1:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 2:2, Lafek Dominik 1:3), TJ Sokol Roztoky B - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 0:4, Vodňanský Martin 0:3, Žáček Josef 1:2, Jirásek Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 4:0, Štricová Niamh 3:1, Vajnar Luboš 1:2, Macák Petr 2:1, WO 0:2), KST Rakovník D - TTC Kladno C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 2:1, Adamczuk Jan 2:1, Adamczuk Janusz 3:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, WO 3:1, body hostů: Mikulejský Filip 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Procházka Ondřej 0:3, Habrcetl Milan 0:3, WO 1:3), SK Pšovlky - SK Viktorie Ořech A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 1:3, Hospodářský Jonny ml. 3:0, Koleníková Dana 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 1:1, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Škoda Jiří 2:1, WO 1:1), TSM Kladno - Sokol Rudná 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 0:4, Chaloupka Mikuláš 1:3, Archmann Jiří 0:4, Krous Martin 0:3, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:0, Frýdl Miloš 4:0, Barcal Petr 4:0, Jelínek Vladimír 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Unhošť - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jiří 0:2, Mach Libor 1:1, Fryš Zdeněk 0:3, Bucek Jindřich 0:2, WO 7:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Pech Jan 1:1, Rujder David 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:7),
14. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Zbírkovský Milan 1:3, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 3:1, Samková Natálie 0:4, Švarc Martin 3:1), TSM Kladno - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 0:4, Chaloupka Mikuláš 3:1, Vojna Daniel 2:2, Krous Martin 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan 3:1, Běloušek David 1:3, Trpák Radek 2:2), Sokol Rudná - SK Pšovlky 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Barcal Petr 4:0, Hluchý Marek 3:1, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:4, Kadeřábek Milan 1:3, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 0:4), Sokol Nižbor - KST Rakovník D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rákosník Petr 3:0, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 3:0, WO 1:4, body hostů: Kapoun Ondřej 0:3, Lepka Martin ml. 1:2, Adamczuk Janusz 1:1, Froněk Petr 0:3, WO 4:1), TTC Kladno C - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 4:0, Levenec Alexandr 2:1, Vychodil Luděk 3:0, Mikulejský Filip 3:1, WO 0:2, body hostů: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 0:4, Krejčí Tomáš 0:3, Lafek Dominik 1:2, WO 2:0), SK Viktorie Ořech A - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:2, Skřivánek Jiří 0:2, Krolop David 0:3, Novák Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaktor Ivan 3:0, Macák Petr 3:0, Sajdl Vladimír 3:0, Poláček Vladimír 0:2, WO 0:5),
15. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Archmann Jiří 0:2, Chaloupka Mikuláš 0:2, Vojna Daniel 0:3, Krous Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 2:1, Jakoubek Jakub 1:1, Samková Natálie 2:0, WO 0:6), TJ Sokol Unhošť - Sokol Lány B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbírkovský Milan 0:3, Švejda Ondřej 0:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 0:4, WO 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan 4:0, Spiegl Richard 2:0, Běloušek David 2:0, WO 0:4), Sokol Nižbor - SK Pšovlky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jan 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:1, Rujder David 2:0, WO 0:7, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 1:1, Šulitka Oldřich 0:2, Kadeřábek David 0:2, WO 7:0), Sokol Rudná - KST Rakovník D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Barcal Petr 1:3, Hluchý Marek 0:4, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 3:0, Macek Zdeněk ml. 2:2, Lepka Martin ml. 3:1, Kapoun Ondřej 1:3, Adamczuk Janusz 0:1), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Buštěhrad 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 0:4, Krasničan Jaroslav 3:1, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Řezníček Lukáš 4:0, Hnidka Marian 3:1, Lafek Dominik 1:3), TTC Kladno C - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Kryštof 0:3, Vospálek Miroslav 0:2, Strejc Václav 0:3, Procházka Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Pánek Jan 2:1, Materna George 2:1, Vajnar Luboš 1:1, WO 0:5),
16. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaktor Ivan 2:2, Macák Petr 2:1, Sajdl Vladimír 2:1, Vajnar Luboš 4:0, WO 0:2, body hostů: Krejčí Tomáš 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 2:1, Lafek Dominik 0:3, WO 2:0), SK Viktorie Ořech A - TTC Kladno C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Mikulejský Filip 1:3, Vychodil Luděk 3:1, Levenec Alexandr 3:1, Procházka Ondřej 2:2), Sokol Nižbor - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Šmíd Miroslav 1:2, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 3:1, WO 0:2, body hostů: Frýdl Miloš 2:2, Barcal Petr 1:3, Cacek Tomáš 2:1, Hluchý Marek 0:3, WO 2:0), TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:2, Chaloupka Mikuláš 2:1, Plachá Liliana 3:0, Krous Martin 2:2, WO 2:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 0:4, Zbírkovský Milan 0:3, Fryš Zdeněk 3:0, WO 1:2), KST Rakovník D - SK Pšovlky 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 3:1, Adamczuk Jan 3:1, Macek Zdeněk ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 3:0, Šulitka Oldřich 0:4, Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, WO 2:0), Sokol Lány B - TJ Sokol Roztoky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lážnovský Jan 0:3, Spiegl Richard 0:2, Libovický Radek 0:4, Běloušek David 0:2, WO 3:2, body hostů: Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 3:0, WO 2:3),
17. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Samková Natálie 2:1, Ghariani Sebastian 2:1, Žáček Josef 3:0, WO 1:3, body hostů: Mikulejský Filip 1:2, Vychodil Luděk 1:2, Vospálek Miroslav 2:1, Habrcetl Milan 0:3, WO 3:1), Sokol Lány B - SK Viktorie Ořech A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Milan 3:0, Spiegl Richard 3:1, Jirkovský Václav 2:1, Běloušek David 3:1, WO 0:2, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Novák Marek 0:3, Krolop David 0:4, Veverka Jan 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rudná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:4, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 1:3, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 3:1, Barcal Petr 4:0, Hluchý Marek 2:2), STC Slaný - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Macák Petr 2:2, Zýmová Pavla 1:3, Poláček Vladimír 2:2, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Rujder David 1:3, Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 4:0), SK Pšovlky - TJ Sokol Unhošť 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 1:3, Flajšingr Petr 0:3, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 4:0, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 2:0, WO 0:2), KST Rakovník D - TSM Kladno 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamczuk Janusz 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Kapoun Ondřej 3:0, Macek Zdeněk ml. 2:0, WO 6:0, body hostů: Krous Martin 0:3, Vojna Daniel 0:4, Hýžová Denisa 0:4, WO 0:6),
18. kolo:
Sokol Lány B - TTC Kladno C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 3:1, Lážnovský Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Vospálek Miroslav 2:1, Habrcetl Milan 1:2, Strejc Václav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Roztoky B - SK Viktorie Ořech A 13:5 (18,29 nehl, čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 1:1, Samková Natálie 3:0, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 1:0, WO 2:3, body hostů: Skřivánek Jiří 0:3, Novák Marek 0:3, Krolop David 0:3, Ptáčník Martin 1:1, WO 3:2), STC Slaný - Sokol Rudná 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajnar Luboš 0:4, Sajdl Vladimír 3:1, Štricová Niamh 3:0, Vaktor Ivan 1:3, Rampa Ladislav 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 2:2, Barcal Petr 3:1, Hluchý Marek 2:2), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:3, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 2:2, WO 3:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 0:3, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:3), KST Rakovník D - TJ Sokol Unhošť 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 1:2, Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Adamczuk Janusz 3:0, WO 1:3, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 1:2, Švejda Ondřej 0:3, WO 3:1), SK Pšovlky - TSM Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:2, Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Kadeřábek Milan 4:0, Šulitka Oldřich 1:3, body hostů: Krous Martin 2:2, Plachý Josef 3:1, Cimrmanová Eliška 1:3, Vojna Daniel 3:1),
19. kolo:
SK Pšovlky - TJ Sokol Roztoky B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Flajšingr Petr 0:3, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Vodňanský Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 2:2, WO 0:5), KST Rakovník D - Sokol Lány B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 4:0, Adamczuk Janusz 1:1, Adamczuk Jan 1:2, Macek Zdeněk ml. 1:3, Lepka Martin ml. 1:0, WO 1:1, body hostů: Moravec Milan 3:1, Spiegl Richard 2:2, Běloušek David 1:2, Jirkovský Václav 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Buštěhrad 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:1, Sokolovský Petr 0:2, Švejda Ondřej 1:3, Zbírkovský Milan 0:4, WO 0:4, body hostů: Krejčí Tomáš 4:0, Hnidka Marian 3:0, Řezníček Lukáš 2:0, Lafek Dominik 1:2, WO 4:0), TSM Kladno - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka Mikuláš 0:2, Vojna Daniel 0:2, Plachá Liliana 0:3, Krous Martin 1:1, WO 7:0, body hostů: Černý Martin 3:0, Sajdl Vladimír 2:0, Poláček Vladimír 1:1, Vaktor Ivan 2:0, WO 0:7), Sokol Rudná - TTC Kladno C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Barcal Petr 2:2, Nágr Pavel 2:2, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Procházka Ondřej 2:2, Vospálek Miroslav 0:4, Habrcetl Milan 0:4), Sokol Nižbor - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 1:2, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Ptáčník Martin 1:2, Krasničan Jaroslav 2:1, Skřivánek Jiří 0:3, Novák Marek 0:3, WO 4:0),
20. kolo:
KST Rakovník D - TJ Sokol Roztoky B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapoun Ondřej 1:1, Adamczuk Janusz 0:2, Adamczuk Jan 2:1, Lepka Martin ml. 1:2, WO 7:0, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Jirásek Jiří 3:0, Vodňanský Martin 0:3, WO 0:7), SK Pšovlky - Sokol Lány B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Flajšingr Petr 1:1, Kadeřábek Milan 0:3, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Běloušek David 2:1, Spiegl Richard 2:1, Moravec Milan 2:1, Hrbek Jiří 2:0, WO 0:5), TSM Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Vojna Daniel 3:1, Plachá Liliana 2:2, Krous Martin 2:2, Chaloupka Mikuláš 0:1, body hostů: Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Lafek Dominik 0:4), TJ Sokol Unhošť - STC Slaný 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 0:2, Fryš Zdeněk 0:2, Bucek Jindřich 0:3, Zbírkovský Milan 0:2, WO 4:3, body hostů: Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 2:0, Vajnar Luboš 2:0, Macák Petr 2:0, WO 3:4), Sokol Nižbor - TTC Kladno C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Miroslav 2:1, Rákosník Petr 2:0, Homolka Tomáš 1:2, Šturc Jaroslav 4:0, WO 4:0, body hostů: Levenec Alexandr 2:2, Procházka Ondřej 0:3, Vospálek Miroslav 1:2, Habrcetl Milan 0:2, WO 0:4), Sokol Rudná - SK Viktorie Ořech A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Barcal Petr 3:0, Frýdl Miloš 3:0, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 1:2, Skřivánek Jiří 0:4, Novák Marek 0:4, Škoda Jiří 0:3, WO 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - Sokol Rudná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 1:3, Jirásek Jiří 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Barcal Petr 2:2, Hluchý Marek 0:4, Frýdl Miloš 3:1), Sokol Lány B - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan 1:2, Hrbek Jiří 2:1, Jirkovský Václav 1:1, Běloušek David 0:3, WO 4:1, body hostů: Kovanda Milan 2:0, Rujder David 2:1, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 1:2, WO 1:4), TTC Kladno C - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 2:1, Mikulejský Filip 1:3, Levenec Alexandr 2:2, Vychodil Luděk 2:1, WO 2:0, body hostů: Urban Jiří 2:2, Mach Libor 0:2, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 2:2, WO 0:2), SK Viktorie Ořech A - TSM Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Plachá Liliana 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:3, Krous Martin 2:1, Vojna Daniel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - SK Pšovlky 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lafek Dominik 2:2, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 4:0, Řezníček Lukáš 3:1, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 2:2, Kadeřábek Milan 1:3, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 1:3), STC Slaný - KST Rakovník D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 2:0, Černý Martin 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Macák Petr 2:0, WO 8:0, body hostů: Lepka Martin ml. 0:3, Kapoun Ondřej 0:3, Froněk Petr 1:2, WO 0:8),
22. kolo:
Sokol Lány B - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 4:0, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 2:2, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Barcal Petr 2:2, Nágr Pavel 1:3, Cihelka Jaroslav 0:4), TJ Sokol Roztoky B - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žáček Josef 1:0, Jakoubek Jakub 0:2, Samková Natálie 1:2, Ghariani Sebastian 2:0, WO 4:5, body hostů: Rujder David 2:1, Rákosník Petr 2:0, Homolka Tomáš 0:2, Šturc Jaroslav 0:1, WO 5:4), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Marek 2:1, Skřivánek Jiří 3:0, Krasničan Jaroslav 4:0, Ptáčník Martin 2:0, WO 1:3, body hostů: Urban Jiří 1:2, Mach Libor 0:2, Švejda Ondřej 0:3, Bucek Jindřich 0:4, WO 3:1), TTC Kladno C - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 3:1, Mikulejský Filip 3:1, Levenec Alexandr 4:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 0:1, body hostů: Chaloupka Mikuláš 2:1, Vojna Daniel 0:4, Cimrmanová Eliška 0:4, Plachá Liliana 0:4, WO 1:0), STC Slaný - SK Pšovlky 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 3:0, Vajnar Luboš 2:1, Materna George 2:1, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 3:0, Flajšingr Petr 0:3, Šulitka Oldřich 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Buštěhrad - KST Rakovník D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lafek Dominik 0:2, Stolz Daniel 0:2, Řezníček Lukáš 2:1, Krejčí Tomáš 3:0, WO 7:0, body hostů: Lepka Martin ml. 2:2, Kapoun Ondřej 3:1, Froněk Petr 0:2, WO 0:7),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Nižbor - KST Rakovník D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Šturc Jaroslav 0:2, Pech Jan 0:3, Rujder David 0:2, WO 0:1, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:1, Štepka Vladimír 2:0, Adamczuk Jan 2:0, Kapoun Ondřej 1:1, WO 1:0), STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Černý Martin 2:2, Vaktor Ivan 3:1, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Ghariani Sebastian 2:2, Žáček Josef 3:1, Samková Natálie 0:4), TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 2:0, Mikulejský Filip 2:0, Levenec Alexandr 3:0, Vychodil Luděk 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 0:3, Skřivánek Jiří 0:2, Krasničan Jaroslav 0:2, Novák Marek 0:2), TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojna Daniel 0:2, Krous Martin 0:2, Chaloupka Mikuláš 0:2, Plachá Liliana 1:1, Cimrmanová Eliška 0:1, body hostů: Mach Libor 3:0, Urban Jiří 2:0, Fryš Zdeněk 1:1, Sokolovský Petr 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Rakovník D - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 1:2, Adamczuk Jan 3:1, Štepka Vladimír 3:1, Macek Zdeněk ml. 1:3, Adamczuk Janusz 0:1, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rujder David 2:2, Šturc Jaroslav 1:3, Rákosník Petr 1:3), TJ Sokol Roztoky B - STC Slaný 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 1:1, Samková Natálie 1:1, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:0, body hostů: Štricová Niamh 2:1, Černý Martin 0:3, Pánek Jan 0:2, Zýmová Pavla 0:2), SK Viktorie Ořech A - TTC Kladno C 5:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 0:3, Ptáčník Martin 3:0, Skřivánek Jiří 0:3, body hostů: Vychodil Luděk 2:1, Levenec Alexandr 2:1, Mikulejský Filip 1:2, Procházka Ondřej 2:1), TJ Sokol Unhošť - TSM Kladno 9:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 3:1, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 1:2, Bucek Jindřich 0:1, Zbírkovský Milan 2:1, body hostů: Plachá Liliana 2:2, Cimrmanová Eliška 0:3, Vojna Daniel 2:2, Krous Martin 2:1, Chaloupka Mikuláš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Nižbor - KST Rakovník D -:-, STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B -:-, TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A -:-, TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Rakovník D - TJ Sokol Roztoky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 0:2, Štepka Vladimír 2:1, Macek Zdeněk ml. 1:2, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 0:2, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Žáček Josef 3:1, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 1:2), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krolop David 1:3, Skřivánek Jiří 3:0, Novák Marek 1:2, Krasničan Jaroslav 4:0, body hostů: Urban Jiří 2:2, Zbírkovský Milan 0:4, Sokolovský Petr 2:1, Bucek Jindřich 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:1, Samková Natálie 0:2, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:1, body hostů: Adamczuk Jan 2:1, Štepka Vladimír 1:2, Adamczuk Janusz 1:2, Kapoun Ondřej 0:1, Lepka Martin ml. 0:1), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jiří 2:2, Mach Libor 4:0, Švejda Ondřej 1:2, Bucek Jindřich 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 0:4, Krolop David 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D -:-, SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krasničan Jaroslav 3:0, Skřivánek Jiří 0:2, Krolop David 2:1, Ptáčník Martin 3:0, body hostů: Mach Libor 2:1, Urban Jiří 1:2, Sokolovský Petr 0:1, Bucek Jindřich 0:2, Švejda Ondřej 0:2),
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
1. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 2:1, body hostů: Slavík Radek 2:1, Hameta Oldřich 1:2, Herout Tomáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sadská B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 0:4, Čech Jiří 4:0, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2, Motl Milan 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Neratovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 2:0, Klimek Tomáš 2:0, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 2:0, body hostů: Šlechta Jaroslav 0:3, Sauer Ondřej 1:1, Košatý Jan 0:2, Weisser Petr 0:2), TJ Sokol Všetaty A - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 1:3, Boháč Milan 2:2, Rubín Pavel 2:2, body hostů: Bochňák David 2:2, Hudečková Hana 1:3, Schmelz Richard 3:1, Kulíšek Marek 4:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějka Martin 1:1, Doležal Martin 2:0, Paroulek Milan 2:0, Heřmanský Miroslav 0:2, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 1:2, Holman Martin 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Táborský Luboš 2:1, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Švarc Ondřej 0:3, Vala Martin 1:2, Ulrich Radek 0:3),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 0:3, Beran Martin 1:2, Motl Milan 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříška Jan 0:4, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 1:3, Klimek Tomáš 3:1, Lambert Zbyněk 1:3, Stupavský Milan 1:3, body hostů: Bochňák David 3:1, Hudečková Hana 2:2, Schmelz Richard 2:2, Kulíšek Marek 3:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Neratovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:2, Rubín Pavel 1:2, Boháč Milan 1:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:1, Dvořák Jan ml. 3:0, Michal Jiří 3:0, Sauer Ondřej 1:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4, Doležal Martin 1:1, Paroulek Milan 4:0, WO 0:2, body hostů: Vala Martin 2:1, Štus Radek 3:1, Majer Pavel 1:3, Švarc Ondřej 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby A - ST EUROMASTER Kolín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 4:0, Havel Martin 1:2, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 2:2, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Stránská Anna 2:1, Holman Martin 1:2),
3. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - ST EUROMASTER Kolín C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 2:2, Hameta Oldřich 2:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Stránská Anna 0:4, Jindra Josef 2:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kutná Hora A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Dvořák Jaroslav 0:4, Martin Petr 0:4, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:2, Ulrich Radek 2:2, Švarc Ondřej 2:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 0:4, Šlechta Jaroslav 1:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 4:0, Matějka Martin 2:1, Doležal Martin 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Krchleby A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 3:1, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 1:3, Táborský Luboš 0:4, Jaroň Daniel 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Velké Popovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:0, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 0:3, Randák Adam 1:2, Lambert Zbyněk 0:2, Stupavský Milan 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 4:0, body hostů: Boháč Milan 3:1, Rubín Pavel 1:3, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 1:2),
4. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Kořínek Milan 0:3, Dusil Filip 0:3), TJ Sadská B - ST EUROMASTER Kolín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:1, Dvořák Jaroslav 0:3, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 4:0, Jindra Josef 1:1, Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 1:2, Záboj Matěj 1:0), TJ Neratovice B - TJ Sokol Krchleby A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michal Jiří 1:1, Janda Filip 1:1, Šlechta Jaroslav 1:1, Sauer Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Bittner Miloslav 2:1, Havel Martin 0:3, Špitálský Ladislav 1:1, WO 0:4), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 4:0, body hostů: Paroulek Milan 1:3, Kaipr Petr 3:1, Doležal Martin 1:3, Pekárek František 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Boháč Milan 2:1, Rubín Pavel 0:3, Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Velké Popovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 1:3, body hostů: Klimek Tomáš 3:1, Randák Adam 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, Stupavský Milan 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 1:2, body hostů: Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 3:0, Herout Tomáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sadská B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:3, body hostů: Vojáček Jiří 3:0, Beran Martin 3:0, Motl Milan 1:1, Dvořák Jaroslav 2:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:0, Paroulek Milan 3:0, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Malý Petr 1:3, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 1:2, Šlapáček Martin 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Kosmonosy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:2, Jaroň Daniel 3:0, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 0:3, Veselý Pavel 2:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Neratovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Jindra Josef 0:1, Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Mazurkiewicz Ivo 0:1, body hostů: Michal Jiří 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Šlechta Jaroslav 0:3, Weisser Petr 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ondřej 0:4, Majer Pavel 3:1, Ulrich Radek 2:2, Vala Martin 3:1, body hostů: Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sadská B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Klimek Tomáš 1:3, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:3, body hostů: Martin Petr 1:3, Beran Martin 3:1, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 2:1), TJ Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Bleha Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kosmonosy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:1, Doležal Martin 1:2, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Čech Jiří 2:2, Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 1:2, Bříška Jan 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TTC Bělá pod Bezdězem B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroň Daniel 0:3, Táborský Luboš 0:2, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Malý Petr 3:0, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 1:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Zaplatílek Ctibor 3:1, Jindra Josef 2:1, Záboj Matěj 2:2, body hostů: Bochňák David 1:3, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 2:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Neratovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:0, Štus Radek 2:0, Vala Martin 2:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2, Salmon Ivan 0:2),
7. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Neratovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:0, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 1:2, Hameta Oldřich 2:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 0:3), TJ Sadská B - TJ Aero Odolena Voda 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Fedačka Michal 0:3, Vojáček Jiří 2:1, body hostů: Bochňák David 2:1, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - ST EUROMASTER Kolín C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Kaňka Luděk st. 2:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 1:1, Holman Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:1, Čech Jiří 1:2, Bříška Jan 1:2, Veselý Pavel 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Majer Pavel 2:1, Ulrich Radek 1:2, Švarc Ondřej 0:3), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Dvořák Martin 0:4, Stupavský Milan 2:2, Lambert Zbyněk 2:2, body hostů: Matějka Martin 4:0, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:3, Boháč Milan 2:2, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Bittner Miloslav 2:1, Sádlo Josef 1:2, Jaroň Daniel 2:1),
8. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 1:3, body hostů: Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1), TJ Sadská B - TJ Neratovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Motl Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 3:0, Vojáček Jiří 2:2, body hostů: Michal Jiří 0:4, Dvořák Jan nejml. 2:2, Dvořák Jan ml. 1:2, Sauer Ondřej 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:0, Šlapáček Martin 0:2, body hostů: Vala Martin 1:2, Štus Radek 1:2, Ulrich Radek 1:2, Švarc Ondřej 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - ST EUROMASTER Kolín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, Bříška Jan 2:1, Veselý Pavel 2:1, body hostů: Jindra Josef 0:2, Lhoták Jakub 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Šembera Karel 0:3, Holman Martin 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 1:2, Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 0:4, body hostů: Kučera Pavel 3:1, Bittner Miloslav 2:1, Sádlo Josef 2:1, Jaroň Daniel 2:1), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:3, Rubín Pavel 1:2, body hostů: Matějka Martin 3:0, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František st. 3:0, Paroulek Milan 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 2:0, body hostů: Hameta Oldřich 0:3, Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 1:1, Jandejsek Pavel 0:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sadská B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Miloslav 3:1, Špitálský Ladislav 0:2, Sádlo Josef 2:2, Jaroň Daniel 3:1, Král Jindřich 0:2, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Zaplatílek Ctibor 2:0, Záboj Matěj 2:1, Jindra Josef 2:0, Holman Martin 1:0, body hostů: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 0:3, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Všetaty A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 3:0, Vala Martin 1:1, Ulrich Radek 3:0, Majer Pavel 2:1, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:1), TJ Neratovice B - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Balcar Miroslav 1:2, Kapras Karel 1:2, Postelt Vladimír 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kosmonosy 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 0:4, Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 4:0, body hostů: Veselý Pavel 3:1, Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, Bříška Jan 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Pekárek František st. 1:2, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Vojáček Jiří 2:1, Dvořák Jaroslav 1:2, Motl Milan 1:2, Fedačka Michal 0:3), TJ Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Jaroň Daniel 2:0, Sádlo Josef 2:1, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Hameta Oldřich 0:3, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 0:3, Jandejsek Pavel 0:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Všetaty A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Šembera Karel 1:1, Stránská Anna 3:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:2, Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štus Radek 4:0, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 3:0, Majer Pavel 1:3, body hostů: Randák Adam 2:2, Klimek Tomáš 0:4, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Kosmonosy 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:4, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 2:1, Bříška Jan 2:1), TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:0, body hostů: Kaňka Luděk st. 1:2, Kapras Karel 0:3, Malý Petr 1:2, Balcar Miroslav 1:2),
11. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Kosmonosy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:0, Malý Petr 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 1:2, WO 2:0, body hostů: Bříška Jan 0:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 0:2, Durdis Petr ml. 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 3:0, Lambert Zbyněk 2:1, body hostů: Rubín Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:1, Moulis Pavel 0:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 4:0, Paroulek Milan 0:4, Pekárek František 0:4, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, Jaroň Daniel 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kutná Hora A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Jindra Josef 1:1, Záboj Matěj 3:0, Zaplatílek Ctibor 3:0, body hostů: Štus Radek 2:1, Švarc Ondřej 0:3, Vala Martin 0:3, Yadamsuren Munkhjargal 0:2), TJ Neratovice B - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 3:0, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Bochňák David 2:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 1:2, Schmelz Richard 0:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 4:0, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 0:4, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3),
12. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 2:1, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Tomáš 3:0, Slavík Radek 3:0, body hostů: Kapras Karel 2:1, Malý Petr 1:2, Šlapáček Martin 0:3, Balcar Miroslav 0:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kosmonosy 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:3, Dvořák Jaroslav 3:0, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 0:4, body hostů: Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 3:0, Bříška Jan 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Velké Popovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 3:1, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 1:2, Dvořák Martin 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:1, Hudečková Hana 1:1, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 3:0, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Moulis Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 0:2, Kulíšek Milan 1:1), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Holman Martin 1:1, Šembera Karel 1:2, Zaplatílek Ctibor 2:1, WO 4:0, body hostů: Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:0, Pekárek František 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Krchleby A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:1, Ulrich Radek 0:3, Štus Radek 1:2, Vala Martin 1:3, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Bittner Miloslav 3:0, Jaroň Daniel 0:3, Procházka Miroslav ml. 2:1),
13. kolo:
TJ Sadská B - TTC Bělá pod Bezdězem B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Motl Milan 0:3, Vojáček Jiří 2:2, body hostů: Kapras Karel 3:1, Malý Petr 3:0, Balcar Miroslav 1:2, Šlapáček Martin 2:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 2:0, Jandejsek Pavel 2:0, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 2:0, body hostů: Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Bříška Jan 0:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Velké Popovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 1:3, Lambert Zbyněk 0:3, Maršál Petr 1:2), TJ Neratovice B - TJ Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Filip 0:4, Šlechta Jaroslav 3:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 4:0, body hostů: Rubín Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 1:3, Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 2:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Vala Martin 4:0, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 2:2, body hostů: Matějka Martin 2:2, Pekárek František st. 3:1, Paroulek Milan 2:2, Pekárek František 0:4), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Krchleby A 10:0wo,
14. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, body hostů: Herout Václav 0:2, Friš Miroslav 0:2, Buldra Lubomír 0:2, Dolejš Ladislav 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:0, Vala Martin 2:0, WO 0:1, body hostů: Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 0:2, Špinar Rostislav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Pekárek František st. 2:1, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Michal Jiří 2:1, Sauer Ondřej 1:2, Weisser Petr 1:2, Janda Filip 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Aero Odolena Voda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:1, Špitálský Ladislav 0:4, Jaroň Daniel 1:2, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1, Bochňák David 2:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršál Petr 0:4, Dvořák Martin 0:4, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Kapras Karel 2:2, Malý Petr 2:2, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:0), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Kosmonosy 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:3, Rubín Pavel 2:1, body hostů: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, Bříška Jan 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 2:1, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 2:1, Jandejsek Zdeněk 0:3, Herout Václav 0:3), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sadská B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:1, Stránská Anna 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 3:0, Šembera Karel 0:1, body hostů: Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:3, Vydra Milan 0:2, Wagner Jaroslav ml. 0:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Neratovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:0, Břetenář Petr 2:0, Jaroň Daniel 1:1, Bittner Miloslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:1, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 1:1, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Bochňák David 2:1, Hudečková Hana 0:3, Schmelz Richard 0:2, Kulíšek Marek 0:2), TJ Sokol Všetaty A - TTC Bělá pod Bezdězem B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 1:2, Rubín Pavel 1:2, body hostů: Malý Petr 2:1, Balcar Miroslav 3:0, Šlapáček Martin 2:0, Kapras Karel 1:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kosmonosy 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lambert Zbyněk 0:3, Klimek Tomáš 1:1, Maršál Petr 1:2, Stupavský Milan 1:2, body hostů: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 1:2, Veselý Pavel 3:0, Bříška Jan 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 0:3, Čech Jiří 1:3, body hostů: Malý Petr 2:2, Balcar Miroslav 3:1, Kapras Karel 4:0, Šlapáček Martin 1:2), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Velké Popovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 2:1, Růžička Zdeněk 1:2, Rubín Pavel 0:4, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 1:2, Maršál Petr 1:2), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:1, Jaroň Daniel 0:2, Břetenář Petr 0:3, Bittner Miloslav 0:2, body hostů: Matějka Martin 3:0, Kaipr Petr 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 1:1), TJ Sokol Kutná Hora A - ST EUROMASTER Kolín C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 1:1, Štus Radek 1:2, Vala Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Stránská Anna 2:2, Lhoták Jakub 2:1, Holman Martin 1:2, WO 0:5), TJ Aero Odolena Voda - TJ Neratovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hendrych Jan 1:0, Hudečková Hana 2:0, Kulíšek Marek 2:0, Bochňák David 1:0, WO 3:0, body hostů: Šlechta Jaroslav 0:2, Čuba Milan 0:2, Janda Filip 0:2, WO 0:3), TJ Sadská B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Špinar Rostislav 0:3, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Bleha Lukáš 0:3),
17. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 1:1, Bleha Lukáš 1:2, Slavík Radek 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Dvořák Martin 0:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Všetaty A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 2:0, Motl Milan 2:1, Suchomel Tomáš 2:1, body hostů: Růžička Zdeněk 0:3, Kulíšek Milan 1:2, Moulis Pavel 0:3, Bíba Jaroslav 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapáček Martin 2:2, Balcar Miroslav 0:3, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:1, body hostů: Matějka Martin 2:2, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 0:3, Paroulek Milan 2:1), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 1:3, Veselý Pavel 3:1, Bříška Jan 2:2, Čech Jiří 1:3, body hostů: Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 1:3, Bittner Miloslav 3:1, Sádlo Josef 2:2), TJ Neratovice B - ST EUROMASTER Kolín C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 2:0, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Jan nejml. 3:0, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Holman Martin 1:2, Mazurkiewicz Ivo 1:2, WO 0:4), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kutná Hora A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 0:3, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 3:0, Bochňák David 2:1, body hostů: Štus Radek 1:2, Majer Pavel 0:3, Ulrich Radek 2:1, Švarc Ondřej 1:2),
18. kolo:
TJ Sadská B - TJ Sokol Velké Popovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Vojáček Jiří 1:1, Motl Milan 3:0, Suchomel Tomáš 2:0, body hostů: Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 0:2, Maršál Petr 0:2, Ouda Pavel 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Všetaty A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Slavík Radek 3:0, body hostů: Růžička Zdeněk 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Bíba Jaroslav 1:2, Moulis Pavel 0:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 0:4, Veselý Pavel 2:2, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:2, Paroulek Milan 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Krchleby A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 0:2, Šlapáček Martin 0:2, Malý Petr 0:3, Kapras Karel 1:2, body hostů: Kučera Pavel 3:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 2:0, Sádlo Josef 1:1), TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Hana 1:0, Kulíšek Marek 1:1, Bochňák David 3:0, Schmelz Richard 1:0, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:1, Holman Martin 0:2, WO 0:4), TJ Neratovice B - TJ Sokol Kutná Hora A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 1:3, Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 3:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Štus Radek 4:0, Majer Pavel 1:3, Ulrich Radek 1:3, Švarc Ondřej 1:3),
19. kolo:
TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 2:2, Michal Jiří 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, Dvořák Jan ml. 4:0, body hostů: Kamarýt Jiří 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Němec Marek 1:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 2:2, body hostů: Suchomel Tomáš 2:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Špinar Rostislav 2:1, Beran Martin 0:3), ST EUROMASTER Kolín C - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jindra Josef 1:1, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 2:1, Postelt Vladimír 1:2, Balcar Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Kosmonosy 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 3:1, Ulrich Radek 0:4, Vala Martin 1:2, Štus Radek 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Velké Popovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:1, Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Šiler Jiří 0:3), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Všetaty A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břetenář Petr 2:0, Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 2:1, body hostů: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 2:0, Bíba Jaroslav 0:2),
20. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudečková Hana 2:0, Schmelz Richard 2:0, Kulíšek Marek 0:1, Bochňák David 2:0, Hendrych Jan 0:1, WO 3:0, body hostů: Kamarýt Jiří 0:2, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 1:1, Němec Marek 0:2, WO 0:3), TJ Neratovice B - TJ Sadská B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 2:1, Michal Jiří 0:3, Dvořák Jan ml. 3:0, Dvořák Jan nejml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Suchomel Tomáš 2:1, Beran Martin 1:2, Vojáček Jiří 0:3, Motl Milan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora A - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dusil Filip 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Vala Martin 2:1, Štus Radek 3:1, body hostů: Kapras Karel 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kosmonosy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Stránská Anna 2:1, Jindra Josef 3:0, Zaplatílek Ctibor 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 2:1, Durdis Petr ml. 1:2, Horsák Oldřich 0:2, Bříška Jan 0:1), TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Velké Popovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Sádlo Josef 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Šiler Jiří 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Všetaty A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějka Martin 3:0, Paroulek Milan 2:1, Pekárek František st. 4:0, WO 0:4, body hostů: Boháč Milan 1:2, Růžička Zdeněk 0:2, Bíba Jaroslav 0:3, Moulis Pavel 0:2, WO 4:0),
21. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hameta Oldřich 0:1, Herout Tomáš 0:2, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 1:0, WO 7:0, body hostů: Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 1:0, WO 0:7), TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 1:2, Vojáček Jiří 2:0, Dvořák Jaroslav 1:2, Suchomel Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 1:3, Král Jindřich 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - ST EUROMASTER Kolín C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lambert Zbyněk 1:2, Šiler Jiří 0:3, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 1:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Lhoták Jakub 3:0, Holman Martin 0:3, Šembera Karel 3:0), TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Kutná Hora A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Bíba Jaroslav 0:2, Kulíšek Milan 0:2, Růžička Zdeněk 0:2, body hostů: Štus Radek 2:0, Švarc Ondřej 2:0, Ulrich Radek 2:0, Vala Martin 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Neratovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:0, Malý Petr 1:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Kapras Karel 2:0, Šlapáček Martin 1:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 1:1, Sauer Ondřej 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Bochňák David 3:1, Hudečková Hana 2:2, Hendrych Jan 0:4, Kulíšek Marek 2:1),
22. kolo:
TJ Sadská B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 1:0, Suchomel Tomáš 1:1, Vojáček Jiří 3:0, Špinar Rostislav 2:0, WO 2:0, body hostů: Pekárek František st. 1:2, Heřmanský Miroslav 0:3, Pekárek František 0:2, WO 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:3, Kamarýt Jiří 1:1, Slavík Radek 4:0, Herout Václav 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 1:3, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Všetaty A - ST EUROMASTER Kolín C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:3, Bíba Jaroslav 0:2, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 1:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 2:1, Holman Martin 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lambert Zbyněk 1:2, Dvořák Martin 1:2, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Štus Radek 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 1:2, Dusil Filip 1:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:0, Bříška Jan 1:1, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 3:0, Balcar Miroslav 0:1, Malý Petr 1:2, Kapras Karel 3:1, Šlapáček Martin 1:2, WO 0:1, body hostů: Bochňák David 1:3, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:2, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 1:3, Kulíšek Marek 1:2, Bochňák David 2:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Jindra Josef 3:1, Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B 0:10wo, TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 2:2, Kořínek Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:2, Ulrich Radek 2:2, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 1:2, Lambert Zbyněk 2:1), TJ Neratovice B - TJ Sadská B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 4:0, Dvořák Jan nejml. 3:1, Šlechta Jaroslav 0:2, body hostů: Suchomel Tomáš 2:2, Dvořák Jaroslav 1:3, Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST EUROMASTER Kolín C - TJ Aero Odolena Voda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Zaplatílek Ctibor 2:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Jindra Josef 1:3, body hostů: Bochňák David 2:2, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hudečková Hana 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:0wo, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Randák Adam 1:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 2:0, Lambert Zbyněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Vala Martin 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Kořínek Milan 0:2, WO 0:3), TJ Sadská B - TJ Neratovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 0:3, Dvořák Jaroslav 0:3, Suchomel Tomáš 3:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 4:0, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín C 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 1:2, Jindra Josef 1:2, Mazurkiewicz Ivo 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sokol Velké Popovice -:-, TJ Neratovice B - TJ Sadská B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 3:1, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 3:0, Kaňka Luděk ml. 0:3), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 2:1, Švarc Ondřej 1:2, Vala Martin 1:2, Liberský Karel 0:2, Dusil Filip 0:2, body hostů: Beran Martin 2:2, Suchomel Tomáš 3:0, Vojáček Jiří 3:0, Motl Milan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk st. 4:0, Balcar Miroslav 1:2, Kaňka Luděk ml. 1:2, Kapras Karel 2:2, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 1:3, Bochňák David 2:1, Schmelz Richard 1:2), TJ Sadská B - TJ Sokol Kutná Hora A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 2:2, Motl Milan 1:3, Suchomel Tomáš 2:2, body hostů: Štus Radek 2:2, Vala Martin 2:2, Švarc Ondřej 4:0, Dusil Filip 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Aero Odolena Voda - TTC Bělá pod Bezdězem B 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Bochňák David 2:1, body hostů: Kaňka Luděk st. 0:1, Kapras Karel 2:1, Balcar Miroslav 1:2, Malý Petr 1:2, Kaňka Luděk ml. 0:2), TJ Sokol Kutná Hora A - TJ Sadská B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - TTC Bělá pod Bezdězem C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Jan 2:1, Mlejnek Jiří 1:1, Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Postelt Vladimír 2:1, Blecha David 0:3, Kaňka Jakub 0:3, Elstner Lukáš 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Libčice - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Dalibor 2:2, Kraml Václav 3:0, Slaměník Richard 1:2, Richter Vojtěch 3:1, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 0:4, Točík Radek 2:1, Halama Jiří 0:3, WO 2:0), TTC Kladno D - TJ Lokomotiva Nymburk B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, body hostů: Hájek Zdeněk 0:4, Hendrych Roman 1:3, Stejskal Tomáš 0:4, Žežule Ondřej 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 0:4, Němeček Jakub 0:4, Urban Milan 2:2, Bíba Jaroslav 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Kroupa Milan 2:2, Grill Josef 3:1, Beniš Ondřej 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Přezletice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípková Nela 0:4, Pácha Robin 2:2, Niems Dušan 2:1, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 3:1, Hataš Martin 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Velký Osek B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 0:4, Špitálský Ladislav 0:3, Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 1:3, WO 1:1, body hostů: Doležal Martin 4:0, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:0, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 1:2, Mlejnek Jiří 1:3, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 3:0, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 2:1, Točík Radek 0:3, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 2:1, Kraml Václav 2:0, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 3:1, WO 4:0, body hostů: Blecha David 1:3, Slobodzian Jakub 1:2, Kaňka Jakub 1:2, Postelt Vladimír 1:1, WO 0:4), TTC Kladno D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Jedlička Stanislav 4:0, Pachman Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Grill Josef 3:1, Beniš Ondřej 2:2, Kroupa Milan 1:3, Mareš Jan 0:1, Pleticha Vladimír 1:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Lokomotiva Nymburk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 1:2, Urban Milan 1:3, Bíba Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 4:0, Třešňák Josef 2:2, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 3:1, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Velký Osek B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Jan 0:4, Pácha Robin 3:1, Niems Dušan 1:2, Janoušková Jitka 0:4, WO 0:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby B - Sokol Přezletice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 0:4, Havel Martin 3:1, Král Jindřich 2:2, Táborský Luboš 3:1, body hostů: Slunéčko Radek 3:1, Ondráček Evžen 1:3, Hataš Martin 3:1, Bartoň Tomáš 1:3),
3. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Přezletice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elstner Lukáš 1:3, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 1:3, Malý Petr 4:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Ondráček Evžen 3:1, Hataš Martin 3:1, Šusta Petr 1:3), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Velký Osek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Točík Radek 1:3, Hrdý Miroslav 2:1, Danaj Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Kloz Daniel 3:1, Procházka Roman 3:1, Lhoták Lubor 0:4, Doležal Martin 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 18:0wo, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Krchleby B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Kroupa Milan 1:2, Knobloch Pavel 1:2, Grill Josef 3:1, WO 3:0, body hostů: Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Štěpán 2:1, Janda Martin 0:3, Paclt Milan 1:2, WO 0:3), TJ Spartak Čelákovice A - TTC Kladno D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 3:0, Mlejnek Jiří 4:0, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 0:4, Pírka Josef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Všetaty B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:1, Tkačuk Roman 2:2, WO 0:1, body hostů: Kočiš Ludovít 2:2, Bíba Jaroslav 1:3, Urban Milan 0:4, Němeček Jakub 1:2, WO 1:0),
4. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Velký Osek B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 2:2, Blecha David 0:3, Postelt Vladimír 0:3, Kaňka Jakub 1:2, WO 2:1, body hostů: Doležal Martin 3:0, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 2:1, Lhoták Lubor 2:1, WO 1:2), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - Sokol Přezletice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Radek 2:1, Točík Radek 1:3, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:0, WO 3:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:1, Ondráček Evžen 1:2, Hataš Martin 1:3, Macho Martin 0:3, WO 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Krchleby B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:2, Třešňák Josef 2:2, Eliška Roman 3:1, Hájek Zdeněk 2:2, Stejskal Tomáš 0:2, body hostů: Hlinovský Dominik 1:3, Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 2:2, Jaroň Daniel 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Grill Josef 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Dusil Petr 2:2, body hostů: Janoušková Jitka 0:4, Niems Dušan 3:1, Botka Jan 1:3, Havlík Vít 1:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Všetaty B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 2:1, Mlejnek Jiří 4:0, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 0:4, Primáč Vojtěch 0:3, Němeček Jakub 0:4, Chalupa Josef 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Libčice - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Kraml Václav 2:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 4:0, WO 0:3, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 0:3, Pachman Tomáš 0:2, WO 3:0),
5. kolo:
TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:1, Jedlička Stanislav 2:0, Pachman Tomáš 0:3, Lážnovský Jiří 2:0, WO 7:1, body hostů: Elstner Lukáš 1:2, Kaňka Jakub 1:2, Postelt Vladimír 2:1, WO 1:7), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Milan 0:4, Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 1:3, Kočiš Ludovít 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Točík Radek 4:0, Halama Jiří 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Spartak Čelákovice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botka Jan 1:3, Šípková Nela 0:4, Havlík Vít 0:4, Niems Dušan 0:2, WO 0:2, body hostů: Bodlák Jan 3:0, Mlejnek Jiří 2:1, Dražinovský Tomáš 4:0, Dvořák Petr 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Štěpán 1:3, Havel Martin 3:1, Jaroň Daniel 2:2, Táborský Luboš 3:1, body hostů: Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 2:2, Šulc Dalibor 1:3, Slaměník Richard 0:4), Sokol Přezletice A - TJ Lokomotiva Nymburk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šusta Petr 2:2, Macho Martin 0:2, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 3:1, Teplý Stanislav st. 1:1, body hostů: Eliška Roman 1:3, Třešňák Josef 4:0, Hendrych Roman 0:4, Hájek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Lubor 0:2, Procházka Roman 3:1, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 2:2, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Grill Josef 1:2, Pleticha Vladimír 1:2, Kroupa Milan 2:2, WO 2:0),
6. kolo:
TTC Kladno D - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Halama Jiří 2:2, Hrdý Miroslav 1:3, Točík Radek 4:0, Hrdý Radek 3:1), TJ Sokol Všetaty B - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 3:1, Kočiš Ludovít 3:1, Primáč Vojtěch 1:2, Urban Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Postelt Vladimír 1:3, Kaňka Jakub 0:2, Slobodzian Jakub 0:3, Elstner Lukáš 1:1, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 3:1, Botka Jan 2:2, Havlík Vít 1:3, Niems Dušan 4:0, body hostů: Šulc Dalibor 1:3, Richter Vojtěch 3:1, Slaměník Richard 1:3, Richter Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Spartak Čelákovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Štěpán 1:2, Havel Martin 1:2, Táborský Luboš 1:2, Jaroň Daniel 1:3, WO 0:3, body hostů: Bodlák Jan 0:4, Mlejnek Jiří 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, Dvořák Petr 3:0, WO 3:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 1:3, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Grill Josef 2:2, Pleticha Vladimír 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 3:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokříž Bohuslav 2:2, Procházka Roman 4:0, Doležal Martin 3:1, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 1:3, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 1:3, Hájek Lukáš 0:1),
7. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Lokomotiva Nymburk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 2:1, Blecha David 1:2, Postelt Vladimír 2:1, Malý Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 1:2, Hendrych Roman 0:3, Hájek Zdeněk 1:2, WO 0:4), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 1:3, Hrdý Radek 3:1, Točík Radek 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Pleticha Vladimír 1:3, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 2:2), TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Přezletice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 1:3, Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 1:3, Slunéčko Radek 1:3), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:2, Šulc Dalibor 0:4, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 2:2), TTC Kladno D - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Pácha Robin 3:1, Kouřil Lubomír 1:3, Botka Jan 1:3, Havlík Vít 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Krchleby B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíba Jaroslav 2:1, Kočiš Ludovít 1:1, Urban Milan 0:3, Chalupa Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Jaroň Daniel 2:1, Král Jindřich 2:1, Špitálský Ladislav 3:0, Táborský Štěpán 1:1, WO 0:5),
8. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Postelt Vladimír 1:1, Blecha David 3:1, Malý Petr 1:1, body hostů: Grill Josef 1:3, Dusil Petr 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Miroslav 2:2, Točík Radek 2:2, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:4, Hendrych Roman 0:1, Stejskal Tomáš 0:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Velký Osek B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 2:2, Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 0:4, Kloz Daniel 2:2, Lhoták Lubor 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Libčice - Sokol Přezletice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaměník Richard 1:3, Richter Vojtěch 3:1, Šulc Dalibor 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 1:3, Hataš Martin 1:3, Ondráček Evžen 2:2), TTC Kladno D - TJ Sokol Krchleby B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Jedlička Stanislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Jaroň Daniel 3:1, Král Jindřich 1:3, Špitálský Ladislav 3:1, Havel Martin 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Milan 0:4, Kočiš Ludovít 0:3, Primáč Vojtěch 0:2, Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 0:1, WO 2:0, body hostů: Niems Dušan 4:0, Pácha Robin 4:0, Kouřil Lubomír 4:0, Školník Luboš 1:1, WO 0:2),
9. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav B - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 3:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 1:3, WO 1:1, body hostů: Malý Petr 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Slobodzian Jakub 1:2, Blecha David 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Krchleby B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Štěpán 2:2, Král Jindřich 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, Halama Jiří 0:4, Hrdý Miroslav 2:2), Sokol Přezletice A - TTC Kladno D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 2:2, Ondráček Evžen 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laštovička Jiří 2:2, Procházka Roman 3:1, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Kočiš Ludovít 1:3, Urban Milan 2:2, Němeček Jakub 0:4, Primáč Vojtěch 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Spartak Čelákovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 1:3, Stejskal Tomáš 1:3, Eliška Roman 1:2, Hájek Zdeněk 0:4, WO 0:1, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Petr 1:2, Kroupa Milan 0:3, Knobloch Pavel 2:1, Pleticha Vladimír 0:4, WO 2:1, body hostů: Richter Vojtěch 4:0, Slaměník Richard 2:1, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 3:0, WO 1:2),
10. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 4:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 2:2, WO 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 0:4, Halama Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby B - TTC Bělá pod Bezdězem C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 4:0, Špitálský Ladislav 2:2, Havel Martin 2:1, Táborský Štěpán 0:2, Král Jindřich 1:1, WO 0:1, body hostů: Blecha David 3:1, Postelt Vladimír 0:4, Kaňka Jakub 1:3, Slobodzian Jakub 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Všetaty B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 2:2, Hataš Martin 4:0, Slunéčko Radek 4:0, Vilhelm Oldřich 3:0, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 0:3, Novák Aleš 0:4, Němeček Jakub 1:3, Urban Milan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TTC Kladno D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokříž Bohuslav 3:1, Procházka Roman 4:0, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Šulc Ladislav 0:4, Pachman Tomáš 0:4, Ebert Tomáš st. 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 1:3, Třešňák Josef 4:0, Eliška Roman 2:2, Hájek Zdeněk 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 0:4, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Spartak Čelákovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 1:3, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 1:2, Dusil Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 4:0, Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:1, Mlejnek Jiří 1:2, Dvořák Petr 2:1, Bodlák Jan 0:4, WO 3:0, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 3:0, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 2:1, WO 0:3), TTC Kladno D - TJ Sokol Všetaty B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:0, Jedlička Stanislav 2:1, Lážnovský Jiří 0:1, Hlaváček Jan 1:2, WO 5:2, body hostů: Primáč Vojtěch 0:3, Němeček Jakub 1:2, Bíba Jaroslav 3:1, WO 2:5), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Krchleby B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 4:0, Botka Jan 1:3, Školník Luboš 1:3, Kouřil Lubomír 3:1, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 2:2, Špitálský Ladislav 0:4, Jaroň Daniel 3:1), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Velký Osek B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Evžen 1:3, Hataš Martin 1:3, Slunéčko Radek 1:2, Vilhelm Oldřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 4:0, Mokříž Bohuslav 0:3, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Sobotka Jiří 0:4, Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, body hostů: Beniš Ondřej 3:1, Dusil Petr 2:2, Pleticha Vladimír 0:3, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Jakub 1:3, Elstner Lukáš 3:1, Blecha David 1:3, Malý Petr 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, Točík Radek 0:4, Hrdý Miroslav 2:2),
12. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Spartak Čelákovice A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Postelt Vladimír 1:3, Slobodzian Jakub 0:4, Kaňka Jakub 0:3, WO 0:6, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Dražinovský Tomáš 3:0, Mlejnek Jiří 3:0, Bodlák Jan 1:1, WO 6:0), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 0:3, Točík Radek 0:2, Hrdý Miroslav 0:3, Danaj Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Šulc Dalibor 3:0, Kraml Václav 3:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Slaměník Richard 2:0, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Kladno D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Třešňák Josef 2:2, Eliška Roman 3:0, Hájek Zdeněk 2:2, Hájek Lukáš 0:1, body hostů: Šulc Ladislav 2:2, Lážnovský Jiří 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Všetaty B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Knobloch Pavel 3:1, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 4:0, body hostů: Bíba Jaroslav 1:3, Urban Milan 0:4, Kočiš Ludovít 0:2, Němeček Jakub 1:3, Kovacs Václav 0:2), Sokol Přezletice A - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 2:2, Hrstka Tomáš 2:2, body hostů: Niems Dušan 2:2, Kouřil Lubomír 4:0, Botka Jan 0:4, Školník Luboš 1:3), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:2, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 4:0, WO 2:0, body hostů: Táborský Štěpán 2:2, Král Jindřich 2:2, Špitálský Ladislav 0:3, Táborský Luboš 1:2, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Spartak Čelákovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Točík Radek 1:3, Halama Jiří 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 3:1, Mlejnek Jiří 2:1, Bodlák Jan 3:1, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Libčice 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 1:3, Kaňka Luděk ml. 0:3, Slobodzian Jakub 1:2, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:2, body hostů: Šulc Dalibor 4:0, Slaměník Richard 4:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Manek Jakub 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Kladno D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 3:1, Šulc Ladislav 1:3, Tuček Miroslav 0:4, Pachman Tomáš 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Všetaty B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:0, Hájek Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 3:1, Kočiš Ludovít 0:4, Urban Milan 0:4, Němeček Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 3:1, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Pácha Robin 3:1, Botka Jan 0:4, Školník Luboš 1:2, WO 1:0), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 0:3, Slunéčko Radek 2:1, Hrstka Tomáš 4:0, WO 1:1, body hostů: Táborský Štěpán 1:3, Jaroň Daniel 2:2, Král Jindřich 0:3, Táborský Luboš 2:1, WO 1:1),
14. kolo:
Sokol Přezletice A - TTC Bělá pod Bezdězem C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 4:0, Hataš Martin 0:1, Slunéčko Radek 3:0, Hrstka Tomáš 4:0, Šusta Petr 0:2, WO 2:0, body hostů: Postelt Vladimír 1:3, Slobodzian Jakub 1:3, Elstner Lukáš 0:3, Kaňka Jakub 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Hanušová Blanka 0:4, Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Točík Radek 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Lokomotiva Nymburk B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:1, Pácha Robin 3:0, Školník Luboš 3:0, Kouřil Lubomír 2:1, WO 3:1, body hostů: Eliška Roman 1:2, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 0:3, Žežule Ondřej 0:3, WO 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 1:2, Král Jindřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Grill Josef 2:2, Kroupa Milan 3:1, Pleticha Vladimír 0:3, WO 0:1), TTC Kladno D - TJ Spartak Čelákovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Hlaváček Jan 0:4, Šulc Ladislav 2:2, body hostů: Dražinovský Tomáš 3:1, Pavlišák Jan 2:2, Bodlák Jan 2:2, Dvořák Petr 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Jakub 0:3, Bíba Jaroslav 2:1, Holeček Jiří 3:1, Primáč Vojtěch 0:3, WO 3:0, body hostů: Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 3:0, Podrápský Jaroslav 2:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Velký Osek B - TTC Bělá pod Bezdězem C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Lubor 3:0, Hanušová Blanka 1:2, Doležal Martin 2:0, Kloz Daniel 3:0, WO 5:1, body hostů: Postelt Vladimír 0:3, Blecha David 1:3, Elstner Lukáš 1:3, WO 1:5), Sokol Přezletice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 2:2, Ondráček Evžen 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Hrstka Tomáš 4:0, body hostů: Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 1:3, Točík Radek 2:2, Danaj Tomáš 3:1), TJ Sokol Krchleby B - TJ Lokomotiva Nymburk B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 2:2, Táborský Luboš 3:1, Táborský Štěpán 1:2, Břetenář Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 1:3, Hájek Zdeněk 1:3, Stejskal Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Pácha Robin 2:0, Školník Luboš 1:2, Čeřovský Petr ml. 2:1, WO 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 1:2, Kroupa Milan 2:2, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Spartak Čelákovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíba Jaroslav 0:3, Němeček Jakub 0:3, Holeček Jiří 2:2, Primáč Vojtěch 3:1, WO 2:0, body hostů: Mlejnek Jiří 3:1, Bodlák Jan 1:2, Ulip Miloslav 1:2, Dražinovský Tomáš 4:0, WO 0:2), TTC Kladno D - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 2:1, Tuček Miroslav 1:2, Lážnovský Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Spartak Čelákovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:2, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 1:3, Dvořák Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Všetaty B - TTC Kladno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 1:3, Němeček Jakub 1:3, Primáč Vojtěch 1:3, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 3:1, Tuček Miroslav 1:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ AŠ Mladá Boleslav B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 1:3, Král Jindřich 0:3, Jaroň Daniel 3:1, Špitálský Ladislav 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 2:2, Kouřil Lubomír 3:1, Školník Luboš 2:2), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Přezletice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 2:2, Procházka Roman 2:2, Doležal Martin 3:0, Kloz Daniel 4:0, WO 1:0, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Slunéčko Radek 0:4, Hataš Martin 1:3, Ondráček Evžen 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 4:0, Knobloch Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:4, Stejskal Tomáš 0:4, WO 0:1), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 1:3, Halama Jiří 3:1, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Postelt Vladimír 0:4, Kaňka Jakub 1:3, Slobodzian Jakub 2:1, WO 0:1),
17. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Kladno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 2:2, Postelt Vladimír 1:3, Elstner Lukáš 0:2, Slobodzian Jakub 3:1, Malý Petr 1:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Točík Radek 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Holeček Jiří 1:2, Němeček Jakub 1:3, Novák Aleš 2:2, Kovacs Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:1), TJ Spartak Čelákovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 3:0, Bodlák Jan 0:3, Mlejnek Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 2:2, Botka Jan 1:3, Kouřil Lubomír 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Krchleby B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telipský Josef 1:3, Richter Vojtěch 3:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 1:1, body hostů: Břetenář Petr 1:3, Táborský Štěpán 1:3, Špitálský Ladislav 2:1, Janda Martin 1:2, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk B - Sokol Přezletice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 2:1, Hájek Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Velký Osek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 4:0, Pleticha Vladimír 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Mareš Jan 1:3, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Kloz Daniel 3:1, Lhoták Lubor 3:1),
18. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Vladimír 0:1, Točík Radek 3:0, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:0, WO 2:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Jedlička Stanislav 1:2, Šulc Ladislav 1:2, Hlaváček Jan 0:4, WO 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Všetaty B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha David 4:0, Postelt Vladimír 3:1, Slobodzian Jakub 4:0, Malý Petr 4:0, body hostů: Němeček Jakub 1:3, Primáč Vojtěch 0:4, Kovacs Václav 0:4, Chalupa Josef 0:4), TJ Sokol Libčice - TJ AŠ Mladá Boleslav B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:2, Richter Vojtěch 2:2, Slaměník Richard 1:3, Šulc Dalibor 1:3, body hostů: Niems Dušan 3:1, Havlík Vít 2:2, Kouřil Lubomír 4:0, Janoušková Jitka 1:3), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Krchleby B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:1, Dvořák Petr 3:0, Bodlák Jan 1:2, Mlejnek Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Táborský Štěpán 2:1, Táborský Luboš 1:2, Janda Martin 0:3, Špitálský Ladislav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Přezletice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Grill Josef 1:2, Kroupa Milan 1:3, Mareš Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 4:0, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:1, Hataš Martin 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Velký Osek B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Ondřej 0:4, Třešňák Josef 1:2, Eliška Roman 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 1:2, body hostů: Doležal Martin 1:2, Procházka Roman 3:1, Kloz Daniel 3:0, Lhoták Lubor 3:0, WO 2:1),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eliška Radek 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 4:0, Hájek Zdeněk 0:1, Sobotka Jiří 0:3, body hostů: Malý Petr 2:2, Slobodzian Jakub 2:2, Kaňka Jakub 2:2, Blecha David 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Knobloch Pavel 2:1, Dusil Petr 2:1, Kroupa Milan 1:3, WO 2:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Radek 2:1, Hrdý Miroslav 1:2, Halama Jiří 0:3, WO 1:2), Sokol Přezletice A - TJ Spartak Čelákovice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, Hrstka Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:1, Mlejnek Jiří 0:3, Dlouhý Martin 0:3, Dvořák Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 2:1, Kloz Daniel 1:3, WO 0:1, body hostů: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 3:1, Šulc Dalibor 1:2, WO 1:0), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TTC Kladno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:0, Pácha Robin 2:1, Školník Luboš 1:2, Kouřil Lubomír 3:1, WO 3:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Jedlička Stanislav 3:0, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Všetaty B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Štěpán 1:1, Špitálský Ladislav 2:0, Táborský Luboš 2:1, Břetenář Petr 3:0, WO 0:6, body hostů: Holeček Jiří 2:1, Němeček Jakub 0:3, Polák Karel 0:2, Primáč Vojtěch 0:2, WO 6:0),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Knobloch Pavel 2:1, Dusil Petr 3:0, Kroupa Milan 2:1, WO 3:1, body hostů: Slobodzian Jakub 0:3, Malý Petr 2:1, Blecha David 0:3, Kaňka Jakub 0:3, WO 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk B - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:4, Sobotka Jiří 0:4, Eliška Roman 3:0, Třešňák Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Spartak Čelákovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:3, Procházka Roman 1:3, Doležal Martin 2:1, Kloz Daniel 2:2, WO 1:0, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 2:1, WO 0:1), Sokol Přezletice A - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:1, Hrstka Tomáš 3:0, Slunéčko Radek 1:2, WO 1:8, body hostů: Slaměník Richard 0:3, Šulc Dalibor 1:1, Richter Vojtěch 2:1, WO 8:1), TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Štěpán 0:1, Táborský Luboš 3:1, Břetenář Petr 3:1, Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 1:2, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš 1:3, Šulc Ladislav 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Sokol Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:0, Havlík Vít 3:0, Školník Luboš 2:1, Kouřil Lubomír 3:1, WO 2:1, body hostů: Němeček Jakub 1:3, Polák Karel 0:3, Holeček Jiří 1:2, Primáč Vojtěch 0:3, WO 1:2),
21. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kaňka Jakub 0:2, Slobodzian Jakub 0:3, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 1:1, WO 0:1, body hostů: Niems Dušan 4:0, Pácha Robin 3:1, Kouřil Lubomír 2:2, Havlík Vít 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Sokol Krchleby B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Točík Radek 1:3, Danaj Milan 0:2, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 1:1, body hostů: Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, Jaroň Daniel 0:4, Špitálský Ladislav 2:2), TTC Kladno D - Sokol Přezletice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Tuček Miroslav 0:4, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 1:3), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Velký Osek B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 1:2, Němeček Jakub 0:3, Novák Aleš 0:3, Polák Karel 0:1, Kovacs Václav 0:2, WO 5:0, body hostů: Doležal Martin 4:0, Kloz Daniel 4:0, Procházka Roman 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Lokomotiva Nymburk B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražinovský Tomáš 3:0, Bodlák Jan 2:1, Dvořák Petr 4:0, Mlejnek Jiří 2:1, WO 3:0, body hostů: Eliška Roman 1:2, Třešňák Josef 0:3, Hájek Zdeněk 1:2, Žežule Ondřej 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 3:1, Richter Vojtěch 2:1, Slaměník Richard 1:2, Šulc Dalibor 2:2, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Dusil Petr 3:1, Kroupa Milan 1:2, Mareš Jan 0:3, WO 2:0),
22. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ AŠ Mladá Boleslav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 2:2, Danaj Milan 0:2, Točík Radek 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 1:1, body hostů: Kouřil Lubomír 3:1, Pácha Robin 2:2, Havlík Vít 1:3, Botka Jan 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Krchleby B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 4:0, Postelt Vladimír 3:1, Malý Petr 3:1, Blecha David 0:2, Kaňka Jakub 1:1, body hostů: Břetenář Petr 1:3, Táborský Luboš 1:3, Jaroň Daniel 2:2, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Přezletice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 2:2, Němeček Jakub 2:2, Kovacs Václav 0:3, Bíba Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Hrstka Tomáš 4:0, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 1:3, Ondráček Evžen 1:2, WO 0:1), TTC Kladno D - TJ Sokol Velký Osek B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Sokol Libčice - TJ Lokomotiva Nymburk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:1, Richter Vojtěch 3:0, Slaměník Richard 2:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 1:2, body hostů: Žežule Ondřej 0:4, Stejskal Tomáš 0:3, Třešňák Josef 3:0, Hájek Zdeněk 0:3, WO 2:1), TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlejnek Jiří 3:1, Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 2:0, Bodlák Jan 1:2, WO 3:0, body hostů: Beniš Ondřej 0:2, Dusil Petr 2:2, Kroupa Milan 2:2, Mareš Jan 0:3, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlejnek Jiří 2:1, Bodlák Jan 1:2, Dvořák Petr 2:1, Dražinovský Tomáš 4:0, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Miroslav 0:3, Točík Radek 0:3, Halama Jiří 2:1), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 3:1, Kraml Václav 3:0, Slaměník Richard 2:1, Richter Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Kloz Daniel 1:3, Doležal Martin 1:3, Lhoták Lubor 2:1, Procházka Roman 1:2), TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:2, Špitálský Ladislav 1:2, Břetenář Petr 2:1, Jaroň Daniel 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 1:2), TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 0:4, Hájek Zdeněk 2:1, Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Blecha David 2:2, Postelt Vladimír 1:2, Kaňka Jakub 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy - TJ Spartak Čelákovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Milan 0:3, Točík Radek 0:3, Danaj Tomáš 2:1, Hrdý Miroslav 2:1, body hostů: Dražinovský Tomáš 2:1, Dvořák Petr 3:0, Mlejnek Jiří 1:2, Bodlák Jan 2:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Lhoták Lubor 2:2, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, Slaměník Richard 0:4), TTC Kladno D - TJ Sokol Krchleby B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 1:2, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Jaroň Daniel 4:0, Břetenář Petr 3:0, Špitálský Ladislav 0:2, Táborský Štěpán 2:1, Janda Martin 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Lokomotiva Nymburk B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 2:2, Blecha David 0:2, Malý Petr 1:3, Slobodzian Jakub 4:0, Postelt Vladimír 0:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 2:2, Stejskal Tomáš 2:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy -:-, TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Krchleby B - TTC Kladno D -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Dražinovský Tomáš 3:1, Bodlák Jan 1:3, Mlejnek Jiří 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Kraml Václav 4:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, Slaměník Richard 2:2), TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 0:3, Tuček Miroslav 0:3, Lážnovský Jiří 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Slobodzian Jakub 3:1, Blecha David 1:2, Kaňka Jakub 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Libčice - TJ Spartak Čelákovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jaroslav ml. 1:3, Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 1:2, Richter Vojtěch 2:2, body hostů: Dražinovský Tomáš 3:1, Dvořák Petr 3:1, Mlejnek Jiří 1:3, Bodlák Jan 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Kladno D 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 3:0, Kaňka Jakub 0:2, Postelt Vladimír 1:1, Slobodzian Jakub 3:0, Blecha David 0:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:1, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 0:3, Pachman Tomáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Spartak Čelákovice A - TJ Sokol Libčice -:-, TTC Kladno D - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
1. kolo:
ST Benešov B - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Nádvorník Štěpán 1:3, Pěnkavová Dagmar 3:1, Dohnal Jaroslav 4:0, body hostů: Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 2:2, Král Pavel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Tatran Sedlčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zamazal Pavel 2:2, Macháček Pavel st. 1:3, Selement Jaroslav 2:2, Drbohlav Marek 3:1, body hostů: Janda Jaromír 4:0, Šíp Martin 1:3, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 0:4), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 2:2, Müller Václav 1:3, Chmelař Miroslav 1:2, Pilecký Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0, Kunc Jaroslav 1:3, body hostů: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 3:1, Kroc František 2:2, Herman Miloš 3:1), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 0:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 0:2, WO 1:0, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 1:3, Lev Daniel 2:2, Lev Leoš 2:1, WO 0:1), SK Březnice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haník Josef 4:0, Bubeníček Ondřej 2:2, Drábek Martin 3:1, Suchopár Miroslav 0:1, WO 0:4, body hostů: Bohdan Luděk 2:1, Včelička Lubomír 2:2, Šrámek David 0:3, Křikava Richard 0:3, WO 4:0),
2. kolo:
ST Benešov B - TJ Tatran Sedlčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, body hostů: Šíp Martin 0:4, Janda Jaromír 3:1, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stacho Libor 2:2, Zamazal Pavel 0:2, Macháček Pavel st. 1:2, Drbohlav Marek 3:1, Freisleben Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Herink Jan 2:2, Steiner Petr 2:2, Petráň Zdeněk 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Selucký David 2:2, Müller Václav 2:2, Chmelař Miroslav 4:0, Pilecký Jiří 2:2, body hostů: Skalka Josef 0:4, Kopp Jan 3:1, Kroc František 0:4, Herman Miloš 3:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 0:4, Kunc Petr 2:2, Kunc Jaroslav 3:1, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 3:1, Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3), TJ Spartak Čenkov - T. J. Sokol Králův Dvůr B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 2:1, Kubát Pavel 2:1, WO 0:4, body hostů: Kračmer Matěj 0:3, Bohdan Luděk 2:1, Richterová Eva 1:2, Bělohoubek Vlastimil 0:3, WO 4:0), SK Březnice B - TJ Sokol Hudlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 2:2, Suchopár Miroslav 0:4, Drábek Martin 2:0, Haník Josef 3:1, Bubeníček Ondřej 1:1, body hostů: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Leoš 1:3, Lev Daniel 1:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Hudlice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 1:3, Steiner Petr 3:1, Lukeš Tomáš 3:0, Petráň Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Daniel 2:2, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Lev Leoš 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:1, Kocura Jiří 4:0, Janda Jaromír 4:0, Linhart František ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Křikava Richard 1:3, Bohdan Luděk 1:2, Vrecion Jiří 0:4, Kračmer Matěj 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice B - TJ Spartak Čenkov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 1:3, Škrabal Radek 2:2, Škrabal Jaroslav 1:3, Volek Václav 2:1, WO 0:1), TJ Olešná - SK Březnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 1:2, Kroc František 1:3, WO 1:0, body hostů: Haník Josef 4:0, Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 2:2, Michal Radek 2:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Sokol Voznice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, Pěnkavová Dagmar 3:0, Povolný Aleš 2:2, WO 0:1, body hostů: Müller Václav 0:4, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 2:2, Chmelař Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Selement Jaroslav 3:0, Kilian Vít 4:0, Macháček Pavel st. 0:3, Drbohlav Marek 3:1, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:3, Křemen Josef 1:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:2, WO 1:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Steiner Petr 2:2, Herink Jan 2:1, Lukeš Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Křikava Richard 3:1, Bohdan Luděk 2:2, Kračmer Matěj 0:4, Včelička Lubomír 3:0, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Linhart František ml. 3:0, Kocura Jiří 2:0, Janda Jaromír 2:1, Lískovec Jindřich 0:2, WO 6:1, body hostů: Stehlík Jan ml. 1:2, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Lev Leoš 1:2, WO 1:6), TJ Sokol Hořovice B - SK Březnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Červenka Miroslav 2:1, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 4:0, WO 3:0, body hostů: Soused Milan 0:4, Drábek Martin 1:2, Michal Radek 0:2, Bubeníček Ondřej 1:3, WO 0:3), TJ Olešná - TJ Spartak Čenkov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 0:2, Kopp Jan 0:3, Lysák Stanislav 0:3, Kroc František 1:2, WO 2:3, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:0, Volek Václav 3:0, WO 3:2), ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:2, Pěnkavová Dagmar 2:1, Srb Pavel 3:1, Dohnal Jaroslav 3:0, Nádvorník Štěpán 1:1, WO 0:2, body hostů: Kunc Jaroslav 1:2, Křemen Josef 2:2, Müller Jiří 0:3, Kunc Petr 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Voznice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 1:3, Kilian Vít 0:2, Tůma Martin 1:2, Drbohlav Marek 3:1, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 2:2, Müller Václav 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Voznice A - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížková Sylva 2:2, Selucký David 0:3, Müller Václav 1:1, Pilecký Jiří 3:1, Chmelař Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Steiner Petr 3:1, Lukeš Tomáš 2:2, Petráň Zdeněk 0:3, Herink Jan 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Tatran Sedlčany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuška Miroslav 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:3, Kunc Jaroslav 0:4, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Janda Jaromír 4:0, Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2), TJ Spartak Čenkov - ST Benešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Pavel 3:1, Ondráček Oldřich 2:2, Volek Václav 3:0, Ječmen Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Dagmar 1:3, Zvolský Miroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Dohnal Jaroslav 3:0, WO 1:0), SK Březnice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 2:1, Drábek Martin 1:2, Haník Josef 4:0, WO 0:2, body hostů: Selement Jaroslav 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Stacho Libor 1:2, Macháček Pavel st. 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejda Václav ml. 2:1, Drož Jan 1:1, Stehlík Jan ml. 2:1, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 1:0, WO 5:0, body hostů: Jirouch Tomáš 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Nykl Zdeněk 0:4, WO 0:5), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Včelička Lubomír 2:2, Křikava Richard 2:1, Vrecion Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 2:2, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Voznice A - TJ Tatran Sedlčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 2:2, Čížková Sylva 2:2, body hostů: Kocura Jiří 3:1, Janda Jaromír 2:2, Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 1:3), TJ Sokol Žebrák - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 1:3, Müller Jiří 1:2, Kunc Jaroslav 1:3, Kunc Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Lukeš Tomáš 1:3, Herink Jan 2:1, Steiner Petr 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Patrik 1:3, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 2:2, Kubát Pavel 3:1, body hostů: Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Macháček Pavel st. 0:4), SK Březnice B - ST Benešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 3:1, Drábek Martin 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Pěnkavová Dagmar 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 0:4), TJ Sokol Hudlice B - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 1:2, Drož Jan 2:1, Stehlík Jan ml. 2:1, Gruber Martin 3:1, WO 2:1, body hostů: Skalka Josef 3:1, Kroc František 0:3, Herman Miloš 0:3, Kopp Jan 2:1, WO 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Hořovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Křikava Richard 3:1, Vrecion Jiří 3:1, Richterová Eva 2:2, body hostů: Nykl Zdeněk 0:4, Koros Zdeněk 0:4, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 3:1),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 3:1, Steiner Petr 3:1, Herink Jan 2:2, Petráň Zdeněk 1:3, body hostů: Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 2:2, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 1:3), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palátka Daniel 1:1, Linhart František ml. 3:0, Janda Jaromír 2:1, Šíp Martin 1:3, Kocura Jiří 2:0, WO 2:0, body hostů: Skalka Josef 1:3, Lysák Stanislav 1:3, Kopp Jan 2:1, Kroc František 1:2, WO 0:2), ST Benešov B - TJ Sokol Hudlice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Zvolský Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 1:3, Lev Leoš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Selement Jaroslav 3:1, Stacho Libor 3:1, Taller Filip 2:2, Drbohlav Marek 0:4, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Vrecion Jiří 1:3, Křikava Richard 1:3, Včelička Lubomír 3:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 2:2, Soukup Michal 0:4, Pilecký Jiří 3:1, Čížková Sylva 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Škrabal Jaroslav 2:2, Čížek Radek 1:3, Ondráček Oldřich 3:1), TJ Sokol Žebrák - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 3:1, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 3:1, Spousta David 2:2, body hostů: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 1:3, Soused Milan 1:3, Michal Radek 1:3),
8. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 2:1, Vinš Stanislav 0:3, Lukeš Tomáš 0:3, Petráň Zdeněk 2:2, WO 2:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 2:1, Kopp Jan 3:0, Herman Miloš 2:1, WO 1:2), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 3:1, Linhart František ml. 3:1, Palátka Daniel 1:3, Janda Jaromír 3:1, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Bláha Hynek 1:3, Nykl Zdeněk 0:4), ST Benešov B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 3:1, Košař Pavel 1:2, Povolný Aleš 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Bohdan Luděk 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Richterová Eva 0:3, Kračmer Matěj 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selement Jaroslav 0:2, Drbohlav Marek 2:2, Taller Filip 2:1, Stacho Libor 2:2, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 2:2, Stehlík Jan ml. 3:1, Lev Daniel 3:1, Lev Leoš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Voznice A - SK Březnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 1:2, Pilecký Jiří 1:2, Čížková Sylva 1:3, WO 1:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 1:2, Suchopár Miroslav 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 1:3, Müller Jiří 3:1, Kunc Petr 0:3, Svoboda Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Škrabal Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Radek 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Slavoj Obecnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Patrik 4:0, Ječmen Jaroslav 2:1, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Jaroslav 2:0, WO 1:2, body hostů: Podsedník Jaroslav 0:3, Lukeš Tomáš 2:1, Steiner Petr 1:2, Vinš Stanislav 0:4, WO 2:1), SK Březnice B - TJ Tatran Sedlčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Tomáš 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Drábek Martin 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 2:2, Hyhlan Jaroslav 0:4, Palátka Daniel 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 4:0, Drož Jan 1:1, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 2:1, WO 0:3, body hostů: Čížková Sylva 0:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 1:2, Chmelař Miroslav 0:3, WO 3:0), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Žebrák 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohdan Luděk 4:0, Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Šrámek David 2:1, WO 1:0, body hostů: Zíma Radek 0:3, Spousta David 1:3, Kunc Jaroslav 1:3, Kunc Petr 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice B - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 2:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 3:1, Zvolský Miroslav 3:1, Hrazdíra Jiří 2:2, Košař Pavel 0:4), TJ Olešná - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 2:1, Lysák Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Stacho Libor 3:1, Kilian Vít 1:3, Drbohlav Marek 2:2, Zamazal Pavel 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ječmen Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Jaroslav 1:2, Škrabal Radek 2:1, WO 0:2, body hostů: Linhart František ml. 3:0, Janda Jaromír 2:2, Lískovec Jindřich 2:2, Lesák Jakub 1:2, WO 2:0), SK Březnice B - TJ Slavoj Obecnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Radek 0:4, Petrovic Pavel 0:3, Drábek Martin 3:0, Haník Josef 3:1, WO 1:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Steiner Petr 2:2, Lukeš Tomáš 1:2, Herink Jan 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 4:0, Drož Jan 2:0, Stehlík Jan ml. 3:1, Hejda Václav ml. 2:2, Lev Daniel 0:2, body hostů: Svoboda Jaromír 0:4, Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 3:1, Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Bohdan Luděk 3:0, WO 0:1, body hostů: Chmelař Miroslav 1:2, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 0:4, Čížková Sylva 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Červenka Miroslav 0:4, Jirouch Tomáš 4:0, Koros Pavel 4:0, Bláha Hynek 0:2, body hostů: Stacho Libor 2:2, Drbohlav Marek 2:2, Kilian Vít 2:2, Macháček Pavel st. 1:3), TJ Olešná - ST Benešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, Hrazdíra Jiří 2:2, Košař Pavel 2:2),
11. kolo:
ST Benešov B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0, Zvolský Miroslav 1:3, body hostů: Stacho Libor 1:3, Drbohlav Marek 3:1, Macháček Pavel st. 2:2, Selement Jaroslav 3:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 2:2, Hušek Antonín 3:0, Pilecký Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Svoboda Jaromír 2:2, Kunc Jaroslav 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Čenkov - SK Březnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Patrik 1:2, Vinš Karel 1:2, Škrabal Radek 1:2, Škrabal Jaroslav 0:2, WO 1:4, body hostů: Haník Josef 3:0, Petrovic Pavel 2:0, Soused Milan 1:2, Michal Radek 2:0, Suchopár Miroslav 0:1, WO 4:1), TJ Sokol Hudlice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 3:0, Drož Jan 3:0, Stehlík Jan ml. 2:1, Lev Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Šrámek David 0:3, Bohdan Luděk 1:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Hořovice B - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír ml. 0:3, Koros Pavel 3:1, Jirouch Tomáš 4:0, Nykl Zdeněk 0:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Lysák Stanislav 1:3, Kopp Jan 1:3, Herman Miloš 3:1), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 0:4, Petráň Zdeněk 2:2, Lukeš Tomáš 1:2, Herink Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Janda Jaromír 3:1, Lesák Jakub 2:2, Šíp Martin 1:2, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - ST Benešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 3:1, Herink Jan 3:1, Petráň Zdeněk 1:3, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Nádvorník Štěpán 1:3, Hrazdíra Jiří 0:4, Srb Pavel 2:2), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 1:2, Kocura Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Drbohlav Marek 1:3, Selement Jaroslav 2:2, Stacho Libor 1:3, Macháček Pavel st. 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Hynek 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Jirouch Tomáš 2:2, Koros Pavel 4:0, body hostů: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 3:1, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 1:3, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0, Křemen Josef 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Spartak Čenkov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 4:0, Lev Leoš 2:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 3:1, WO 2:0, body hostů: Moravec Patrik 0:4, Škrabal Jaroslav 1:3, Volek Václav 1:2, Škrabal Radek 0:3, WO 0:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - SK Březnice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 2:1, Včelička Lubomír 3:0, Bohdan Luděk 3:0, Křikava Richard 2:1, WO 4:0, body hostů: Soused Milan 0:3, Petrovic Pavel 0:3, Michal Radek 0:3, Suchopár Miroslav 2:1, WO 0:4),
13. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - ST Benešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lískovec Jindřich 3:1, Janda Jaromír 3:1, Šíp Martin 0:3, Linhart František ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Hrazdíra Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 3:1, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 0:3, WO 1:0), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 3:1, Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 3:1, body hostů: Stacho Libor 1:3, Taller Filip 3:1, Drbohlav Marek 2:2, Selement Jaroslav 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Voznice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 1:2, Herman Miloš 2:1, Lysák Stanislav 1:2, Kopp Jan 0:3, WO 2:2, body hostů: Hušek Antonín 2:1, Chmelař Miroslav 2:1, Selucký David 3:0, Pilecký Jiří 1:2, WO 2:2), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Hynek 4:0, Červenka Miroslav 1:3, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 3:0, WO 1:1, body hostů: Kunc Jaroslav 1:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 1:3, Křemen Josef 0:3, WO 1:1), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Spartak Čenkov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 1:2, Křikava Richard 2:1, Bohdan Luděk 3:0, Kračmer Matěj 3:1, WO 3:0, body hostů: Moravec Patrik 0:4, Škrabal Jaroslav 0:3, Škrabal Radek 1:2, Volek Václav 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Hudlice B - SK Březnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 4:0, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 4:0, Lev Leoš 4:0, body hostů: Medvecký Jan 0:4, Říha Bohumil 0:4, Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Hudlice B - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Leoš 1:3, Lev Daniel 3:1, Sklenář Tomáš 1:3, Gruber Martin 4:0, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Herink Jan 2:2, Lukeš Tomáš 2:2, Král Pavel 0:4), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Tatran Sedlčany B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek David 1:3, Křikava Richard 2:2, Vrecion Jiří 0:1, Bohdan Luděk 2:2, WO 0:3, body hostů: Lesák Jakub 1:2, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 2:2, Lískovec Jindřich 3:0, WO 3:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hořovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 3:1, Bláha Hynek 2:2, Červenka Miroslav 1:2, WO 0:1), SK Březnice B - TJ Olešná 15:3 (hl.18,21, čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:0, Haník Josef 2:0, Drábek Martin 2:1, Petrovic Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Skalka Josef 0:3, Lysák Stanislav 0:3, Kopp Jan 2:1, Herman Miloš 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Voznice A - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký David 1:3, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 3:1, Chmelař Miroslav 3:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 2:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 4:0, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 1:3, Kunc Jaroslav 2:2, body hostů: Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 1:3, Kilian Vít 2:2, Macháček Pavel st. 0:4),
15. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Slavoj Obecnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 2:1, Richterová Eva 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Bohdan Luděk 3:1, WO 0:1, body hostů: Herink Jan 3:1, Petráň Zdeněk 2:1, Lukeš Tomáš 0:4, Král Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hudlice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Daniel 2:2, Lev Leoš 0:3, Vaculík Stanislav ml. 1:3, Gruber Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Lískovec Jindřich 2:2, Janda Jaromír 1:2, Lesák Jakub 2:2, WO 1:0), SK Březnice B - TJ Sokol Hořovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3, Haník Josef 2:2, body hostů: Koros Pavel 4:0, Jirouch Tomáš 2:2, Bláha Hynek 1:3, Červenka Miroslav 1:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 0:2, Škrabal Radek 1:1, Volek Václav 2:1, Škrabal Jaroslav 2:1, WO 7:0, body hostů: Švamberk Jan 1:3, Kopp Jan 1:2, Kroc František 3:0, WO 0:7), TJ Sokol Žebrák - ST Benešov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:2, Křemen Josef 0:3, Kunc Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Hrazdíra Jiří 1:3, Povolný Aleš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Miroslav 1:2, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 1:2, Müller Václav 0:3, WO 3:1, body hostů: Taller Filip 2:1, Drbohlav Marek 3:0, Stacho Libor 3:1, Kilian Vít 2:0, WO 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stacho Libor 2:1, Taller Filip 4:0, Selement Jaroslav 1:0, Drbohlav Marek 3:1, Kilian Vít 1:2, WO 1:0, body hostů: Nádvorník Štěpán 1:3, Dohnal Jaroslav 2:1, Srb Pavel 0:4, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 4:0, Křemen Josef 2:2, Kunc Jaroslav 2:2, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 0:4, Müller Václav 1:3, Pilecký Jiří 2:2), SK Březnice B - TJ Spartak Čenkov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 2:2, Drábek Martin 2:2, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Vinš Karel 0:4, Škrabal Radek 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Hudlice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 0:3, Richterová Eva 0:2, Bohdan Luděk 1:1, Kračmer Matěj 0:3, WO 6:0, body hostů: Drož Jan 2:0, Sklenář Tomáš 2:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Daniel 2:0, WO 0:6), TJ Olešná - TJ Sokol Hořovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 0:3, Herman Miloš 0:2, Kopp Jan 0:3, Kroc František 1:2, WO 1:4, body hostů: Koros Pavel 3:0, Růžička Josef 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Červenka Miroslav 1:1, WO 4:1), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Slavoj Obecnice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocura Jiří 4:0, Šíp Martin 3:1, Lískovec Jindřich 4:0, Janda Jaromír 3:0, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 1:2, Herink Jan 0:4, Lukeš Tomáš 0:4, Vinš Stanislav 0:4, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Voznice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 1:3, Steiner Petr 1:2, Lukeš Tomáš 4:0, Herink Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Soukup Michal 1:3, Pilecký Jiří 2:2, Vacek Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 2:1, Šíp Martin 2:2, Janda Jaromír 2:2, WO 1:0, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Jaroslav 0:4, Müller Jiří 2:1, Kunc Petr 3:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Spartak Čenkov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:2, Povolný Aleš 2:2, Košař Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 2:2, Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - SK Březnice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 1:3, Pospíšil Antonín 3:1, Selement Jaroslav 1:3, Stacho Libor 3:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Michal Radek 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Hudlice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Josef 4:0, Červenka Miroslav 0:2, Jirouch Tomáš 2:1, Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan ml. 2:2, Lev Daniel 0:4, Lev Leoš 0:3, WO 0:1), TJ Olešná - T. J. Sokol Králův Dvůr B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroc František 2:2, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Lysák Stanislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Bielčik Miroslav 0:4, Šrámek David 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 4:0, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Jindřich 4:0, Šíp Martin 2:1, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 3:1, WO 0:2, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 2:2, Pilecký Jiří 0:3, Hovorka Karel 0:3, WO 2:0), TJ Slavoj Obecnice B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 3:1, Steiner Petr 0:4, Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 3:1, body hostů: Kunc Jaroslav 2:2, Spousta David 1:3, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Spartak Čenkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drbohlav Marek 2:2, Stacho Libor 3:1, Pospíšil Antonín 2:2, Kilian Vít 2:2, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Vinš Karel 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 4:0), ST Benešov B - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Dohnal Jaroslav 4:0, Srb Pavel 2:2, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3, Michal Radek 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Hudlice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroc František 2:2, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 2:2, body hostů: Gruber Martin 2:2, Stehlík Jan ml. 4:0, Lev Daniel 1:3, Lev Leoš 1:3), TJ Sokol Hořovice B - T. J. Sokol Králův Dvůr B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Josef 2:0, Čepelák Vladimír ml. 0:2, Jirouch Tomáš 3:0, Koros Pavel 3:0, WO 7:0, body hostů: Křikava Richard 1:3, Šrámek David 1:2, Břížďala Miroslav ml. 0:3, WO 0:7),
19. kolo:
TJ Sokol Hořovice B - TJ Slavoj Obecnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 4:0, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Koros Pavel 3:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Lukeš Tomáš 2:2, Herink Jan 3:1, Král Pavel 1:3), TJ Olešná - TJ Tatran Sedlčany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysák Stanislav 1:3, Kroc František 0:3, Kopp Jan 0:3, Herman Miloš 1:2, WO 0:3, body hostů: Lískovec Jindřich 3:0, Janda Jaromír 2:2, Lesák Jakub 3:0, Linhart František ml. 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Hudlice B - ST Benešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:0, Lev Daniel 4:0, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Leoš 2:1, WO 0:4, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:3, Hrazdíra Jiří 1:2, Srb Pavel 0:2, Plíšek Pavel 0:3, Plíšek Jan 0:1, WO 4:0), T. J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 2:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 0:3, Břížďala Miroslav ml. 1:1, WO 0:4, body hostů: Stacho Libor 1:2, Drbohlav Marek 2:1, Kilian Vít 2:1, Selement Jaroslav 2:1, WO 4:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Voznice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Oldřich 2:2, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 4:0, Škrabal Jaroslav 2:2, body hostů: Chmelař Miroslav 2:2, Čížková Sylva 1:3, Selucký David 1:3, Pilecký Jiří 2:2), SK Březnice B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 1:3, Soused Milan 1:3, Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 2:2, body hostů: Kunc Jaroslav 3:1, Křemen Josef 0:4, Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 3:1),
20. kolo:
TJ Olešná - TJ Slavoj Obecnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroc František 1:3, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 3:1, Lysák Stanislav 3:1, body hostů: Steiner Petr 0:4, Lukeš Tomáš 1:3, Herink Jan 4:0, Petráň Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hořovice B - TJ Tatran Sedlčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 2:0, Červenka Miroslav 0:3, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4, WO 1:2, body hostů: Kocura Jiří 3:1, Linhart František ml. 3:0, Lískovec Jindřich 2:0, Janda Jaromír 2:2, WO 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr B - ST Benešov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richterová Eva 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 0:4, Šrámek David 3:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 2:2, Hrazdíra Jiří 1:3), TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 2:1, Lev Daniel 1:2, Sklenář David 2:2, WO 0:2, body hostů: Kilian Vít 3:1, Freisleben Radek 1:3, Drbohlav Marek 3:0, Stacho Libor 1:2, WO 2:0), SK Březnice B - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Martin 1:1, Petrovic Pavel 1:1, Soused Milan 3:0, Haník Josef 3:0, WO 0:6, body hostů: Chmelař Miroslav 2:1, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 0:2, Hovorka Karel 0:2, WO 6:0), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Žebrák 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 2:0, Volek Václav 3:0, Škrabal Jaroslav 3:0, WO 1:4, body hostů: Spousta David 0:3, Kunc Jaroslav 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, Müller Jiří 1:1, WO 4:1),
21. kolo:
TJ Slavoj Obecnice B - TJ Spartak Čenkov 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herink Jan 1:2, Petráň Zdeněk 1:2, Steiner Petr 2:1, Lukeš Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Moravec Patrik 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linhart František ml. 3:1, Šíp Martin 1:3, Lískovec Jindřich 4:0, Lesák Jakub 3:1, body hostů: Haník Josef 1:3, Petrovic Pavel 1:3, Drábek Martin 2:2, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Hudlice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelař Miroslav 0:2, Selucký David 1:2, Müller Václav 1:2, Pilecký Jiří 1:3, WO 2:2, body hostů: Drož Jan 2:2, Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 2:0, Lev Daniel 2:1, WO 2:2), TJ Sokol Žebrák - T. J. Sokol Králův Dvůr B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 0:4, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Vrecion Jiří 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Šrámek David 2:1, WO 0:1), ST Benešov B - TJ Sokol Hořovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 1:3, Povolný Aleš 0:4, Dohnal Jaroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Růžička Josef 3:0, Koros Pavel 3:0, Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír ml. 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Olešná 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drbohlav Marek 2:1, Stacho Libor 2:1, Taller Filip 3:0, Pospíšil Antonín 2:1, WO 3:1, body hostů: Skalka Josef 0:3, Kroc František 1:2, Lysák Stanislav 1:2, Herman Miloš ml. 1:2, WO 1:3),
22. kolo:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Spartak Čenkov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2, Lískovec Jindřich 3:0, Lesák Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Moravec Patrik 2:2, Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 2:1, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice B - SK Březnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:3, Steiner Petr 0:4, Petráň Zdeněk 4:0, Herink Jan 3:1, body hostů: Haník Josef 2:2, Drábek Martin 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 1:3), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hudlice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Lev Daniel 3:1, Vaculík Stanislav ml. 0:4, Stehlík Jan ml. 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Voznice A - T. J. Sokol Králův Dvůr B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Karel 0:3, Chmelař Miroslav 1:1, Selucký David 0:3, Pilecký Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Bohdan Luděk 3:0, Vrecion Jiří 1:2, Šrámek David 3:0, Včelička Lubomír 2:0, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Sokol Hořovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drbohlav Marek 1:2, Kilian Vít 1:2, Taller Filip 0:3, Pospíšil Antonín 1:2, WO 4:0, body hostů: Růžička Josef 3:0, Koros Pavel 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Čepelák Vladimír ml. 0:3, WO 0:4), ST Benešov B - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:2, Dohnal Jaroslav 3:0, Pěnkavová Dagmar 2:2, WO 1:1, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kroc František 0:4, Lysák Stanislav 2:1, Herman Miloš 2:1, WO 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B 10:0wo, TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Drož Jan 3:1, Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 2:2, body hostů: Růžička Josef 2:2, Jirouch Tomáš 4:0, Bláha Hynek 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel st. 0:1, Taller Filip 3:0, Selement Jaroslav 2:1, Drbohlav Marek 3:1, Stacho Libor 1:2, body hostů: Dohnal Jaroslav 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Povolný Aleš 2:1, Hrazdíra Jiří 1:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:0, Müller Jiří 1:1, Kunc Petr 3:0, Kunc Jaroslav 2:1, body hostů: Selucký David 1:2, Pilecký Jiří 0:3, Soukup Michal 1:1, Hovorka Karel 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Březnice B - TJ Tatran Sedlčany B 0:10wo, TJ Sokol Hořovice B - TJ Sokol Hudlice B 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:4, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Růžička Josef 2:1, Jirouch Tomáš 3:1, body hostů: Gruber Martin 2:2, Drož Jan 2:2, Stehlík Jan ml. 3:0, Lev Leoš 1:2), ST Benešov B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 0:10wo, TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Michal 1:2, Pilecký Jiří 1:2, Selucký David 3:0, Chmelař Miroslav 4:0, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Kunc Jaroslav 1:2, Müller Jiří 0:3, Kunc Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice B -:-, TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Hořovice B -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - ST Benešov B -:-, TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Voznice A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 2:1, Kunc Petr 1:2, Kunc Jaroslav 3:0, body hostů: Chmelař Miroslav 3:0, Čížková Sylva 1:2, Pilecký Jiří 0:3, Soukup Michal 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Jaromír 1:2, Lískovec Jindřich 1:1, Kocura Jiří 3:0, Linhart František ml. 3:0, body hostů: Gruber Martin 2:1, Stehlík Jan ml. 0:3, Lev Daniel 0:3, Drož Jan 1:1), ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Nádvorník Štěpán 2:2, Dohnal Jaroslav 4:0, Pěnkavová Dagmar 2:2, body hostů: Svoboda Jaromír 2:2, Kunc Jaroslav 2:2, Müller Jiří 2:2, Kunc Petr 2:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Hudlice B - TJ Tatran Sedlčany B 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 1:2, Stehlík Jan ml. 1:2, Lev Daniel 0:3, Gruber Martin 3:1, body hostů: Kocura Jiří 4:0, Linhart František ml. 2:1, Lískovec Jindřich 2:1, Janda Jaromír 0:3), TJ Sokol Žebrák - ST Benešov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 2:1, Müller Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 0:4, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Nádvorník Štěpán 1:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Košař Pavel 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Hudlice B -:-, ST Benešov B - TJ Sokol Žebrák -:-,
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
1. kolo:
ST Benešov A - TTC Brandýs nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 2:2, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 1:3, Zatřepálek Petr 2:2, Hendrych Ladislav 1:3), TTC Říčany B - TJ Sadská C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 4:0, Voráč Jiří 2:1, Stárek Karel st. 3:0, Riedl Martin 1:3, WO 0:2, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Sláčal Pavel 1:3, Vydra Milan 1:2, Trejdl Dušan 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Čáslav A - TJ Lokomotiva Nymburk A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:0, Jirásek Zdeněk 2:0, Sosnovec Martin 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:8, body hostů: Piroutek Květoslav 0:2, Kokojan Tomáš 0:2, Mucha Lubomír 0:2, Šimek Jiří 0:2, WO 8:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Čáslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:0, Liberský Karel 2:0, Dusil Filip 2:1, Uher Petr 3:0, WO 0:6, body hostů: Cyrus Miroslav 0:3, Vančura Filip 0:3, Beran Tomáš 1:1, Hrobař Jaroslav 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Přezletice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 3:1, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 3:0, Vacek Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Rulc Lukáš nejml. 0:4, Hron Martin 0:4, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:2, WO 1:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 3:1, Šmíd Ondřej 2:2, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Vendl Jakub 3:1, Buriánek Daniel 0:4),
2. kolo:
ST Benešov A - TJ Sadská C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 2:0, Šturc Jiří 4:0, Betuštiak Petr 3:0, WO 2:2, body hostů: Počarovský Pavel 0:4, Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 1:2, Sláčal Pavel 0:3, WO 2:2), TTC Říčany B - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Voráč Jiří 0:4, Riedl Martin 0:2, Plíhal Martin 1:3, Stárek Karel ml. 0:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:1, Zatřepálek Petr 4:0, Hendrych Ladislav 3:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Čáslav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 1:1, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 2:1, WO 0:5, body hostů: Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 2:1, Beran Tomáš 0:3, Cyrus Miroslav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Lokomotiva Nymburk A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 3:0, Liberský Karel 1:2, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 4:0, WO 1:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 2:1, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 0:3, WO 2:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 3:1, Vacek Miroslav 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 1:3), TTC Žehuň A - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 3:0, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 2:2, Sysel Vojtěch 1:3, Zatřepálek Petr 3:1, Zatřepálek Pavel 4:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Zítek Martin 0:1), TJ Sadská C - TJ Sokol Velký Osek A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:1, Trejdl Dušan 2:2, Vydra Milan 1:3, Dědek Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 3:1, Svoboda Pavel 3:0, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 0:4, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 1:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:3, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 1:0, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Čáslav B - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrus Miroslav 2:2, Beran Tomáš 2:1, Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 0:4, Šmíd Ondřej 1:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, WO 2:0), ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zrcek Miroslav 0:2, Šturc Jiří 1:1, Barta Ivan 0:3, Betuštiak Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:1, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:6), TTC Říčany B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Fišer Štefan 1:2, Stárek Karel st. 2:1, Plíhal Martin 1:3, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 1:2, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Velký Osek A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 2:0, Zatřepálek Petr 3:0, Zatřepálek Pavel 2:2, WO 4:0, body hostů: Buriánek Daniel 1:3, Mošna Petr 1:2, Moravec Stanislav 1:2, Svoboda Pavel 0:2, WO 0:4), TJ Sadská C - Sokol Přezletice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 0:4, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 4:0, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 1:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 1:3, Weishaupt Robert 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 2:1, Kyncl Miloslav 3:0, Piroutek Květoslav 2:1, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 1:2, Šmíd Ondřej 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, WO 2:1), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vančura Filip 1:2, Cyrus Miroslav 2:1, Širák Daniel 0:3, Beran Tomáš 2:2, WO 0:3, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:1, Čihák Milan 3:0, Burda Roman 1:2, WO 3:0), ST Benešov A - TJ Sokol Kutná Hora B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barta Ivan 0:1, Váňa Miroslav 1:2, Betuštiak Petr 1:2, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 2:1, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 3:1, Bureš Bohumil 1:3, Liberský Karel 2:1, Růžička Dušan 0:3, WO 0:2), TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 0:4, Voráč Jiří 2:2, Plíhal Martin 0:3, Uksa Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Koždoň Roman 3:1, Jirásek Zdeněk 2:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav A - TTC Brandýs nad Labem C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 1:3, Koždoň Roman 3:1, Sosnovec Martin 2:2, Lövl Jan 0:4, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 1:3, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 3:1), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sadská C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 1:1, Liberský Karel 2:0, Růžička Dušan 3:0, Uher Petr 2:0, WO 5:3, body hostů: Sláčal Pavel 1:2, Trejdl Dušan 0:3, Dědek Martin 0:3, WO 3:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 4:0, Skyva Milan 0:4, body hostů: Betuštiak Petr 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 3:1, Barta Ivan 1:3), TTC Žehuň A - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 3:1, body hostů: Plíhal Martin 1:3, Pígl Tomáš 2:2, Stárek Karel st. 4:0, Riedl Martin 1:3), Sokol Přezletice B - TJ Lokomotiva Nymburk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Dvořák Jan 0:4, Weishaupt Robert 3:1, Havazík Roman 1:3, body hostů: Malý Libor 1:3, Kokojan Tomáš 2:2, Piroutek Květoslav 4:0, Šimek Jiří 2:2), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Čáslav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 0:3, Svoboda Pavel 3:0, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 4:0, WO 3:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:3, Cikán Michal 0:3, Beran Tomáš 1:2, Cyrus Miroslav 1:2, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Čáslav A - TJ Sadská C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:1, Sosnovec Martin 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 3:0, WO 1:4, body hostů: Sláčal Pavel 1:2, Wagner Jaroslav ml. 0:3, Dědek Martin 1:2, Hendrych Jan 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Brandýs nad Labem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 1:3, Faltín Antonín 0:2, Uher Petr 4:0, Dusil Filip 0:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:1, Ivan Milan 1:3, Zatřepálek Petr 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:1, Čihák Milan 1:2, Skyva Milan 0:4, WO 1:1, body hostů: Uksa Tomáš 4:0, Plíhal Martin 1:3, Stárek Karel st. 3:0, Stárek Karel ml. 1:2, WO 1:1), TTC Žehuň A - ST Benešov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:2, Jiroudek Milan 0:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Šturc Jiří 2:1, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 2:0, WO 0:5), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:2, Tichý Jiří 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Dvořák Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Beran Tomáš 2:2, Hrobař Jaroslav 4:0, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Lokomotiva Nymburk A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 1:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 0:4),
7. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Lokomotiva Nymburk A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálek Petr 3:0, Ivan Milan 2:1, WO 3:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:0, Šimek Jiří 1:3, Falber Michal 0:4, Falber Martin 0:4, WO 0:3), TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Motl Milan 2:1, Vydra Milan 2:1, Sláčal Pavel 3:1, WO 1:1, body hostů: Cikán Michal 0:4, Beran Tomáš 3:1, Vančura Filip 1:2, Cyrus Miroslav 1:2, WO 1:1), ST Benešov A - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jiří 3:0, Barta Ivan 3:1, Zrcek Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 2:1, Havazík Roman 0:4, Weishaupt Robert 1:3, WO 1:0), TTC Říčany B - TJ Sokol Velký Osek A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 2:2, Voráč Jiří 2:2, Stárek Karel st. 1:2, Uksa Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Buriánek Daniel 0:4, Čebiš Luboš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 1:2, Sosnovec Martin 3:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Dusil Filip 0:4, Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 1:3, Kvasnička Jan 1:3, Šmíd Ondřej 2:2, Bečvářová Michaela 2:1, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:2, Mühlfeit Luboš 1:1, Zatřepálek Petr 3:0, Sysel Vojtěch 3:0, WO 4:0, body hostů: Cikán Michal 1:2, Beran Tomáš 1:3, Vančura Filip 1:2, Širák Daniel 0:2, WO 0:4), TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědek Martin 1:2, Motl Milan 2:1, Vydra Milan 2:1, Počarovský Pavel 3:0, WO 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 1:2, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 0:3, WO 1:3), ST Benešov A - TJ Sokol Velký Osek A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Miroslav 1:1, Pěnkavová Kristýna 2:1, Šturc Jiří 3:0, Betuštiak Petr 2:1, WO 6:0, body hostů: Čížek Martin 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 0:3, WO 0:6), TTC Říčany B - Sokol Přezletice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíhal Martin 3:0, Voráč Jiří 2:0, Stárek Karel st. 3:0, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:4, body hostů: Dvořák Jan 0:4, Poláček Petr 0:3, Horálek Jiří 0:3, Weishaupt Robert 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Čáslav A - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:0, Lövl Jan 2:1, Petržílka Ondřej 0:4, Koždoň Roman 4:0, WO 0:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 1:2, Kvasnička Jan 1:2, Jiroudek Milan 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 4:0, Kolman Leon 0:4, Dusil Filip 0:4, Bureš Bohumil 4:0, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 0:4, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Ivan Milan 2:2, Zatřepálek Pavel 3:1, Hendrych Ladislav 2:1, WO 0:1), TTC Žehuň A - TJ Sadská C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votík Jan 1:3, Kvasnička Jan 0:4, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Šmíd Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Počarovský Pavel 2:2, Sláčal Pavel 4:0, Dědek Martin 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Rulc Lukáš nejml. 1:3, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Lövl Jan 4:0, Líska Filip 1:3, Beran Stanislav 0:4), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Kutná Hora B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 2:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 0:4, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 3:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - ST Benešov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 0:2, Mlejnek Antonín st. 0:2, WO 0:3, body hostů: Šturc Jiří 2:0, Betuštiak Petr 4:0, Váňa Miroslav 1:2, Barta Ivan 2:0, Zrcek Miroslav 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Čáslav B - TTC Říčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:1, Cyrus Miroslav 0:4, Hrobař Jaroslav 4:0, Cikán Michal 2:2, body hostů: Fišer Štefan 2:2, Erlich Luboš 2:2, Stárek Karel st. 1:3, Plíhal Martin 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sadská C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 1:3, Burda Roman 2:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Sláčal Pavel 1:3, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Vydra Milan 2:2, Trejdl Dušan 1:2, WO 1:0), TTC Žehuň A - TTC Brandýs nad Labem C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:4, Šmíd Ondřej 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 4:0, Balák Kryštof 2:2, WO 1:0), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Rulc Lukáš nejml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 3:1, Dusil Filip 1:3, Faltín Antonín 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 1:3, Svoboda Pavel 1:2, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Lövl Jan 1:3, Mucha Ondřej 1:3, Koždoň Roman 2:1, Sosnovec Martin 2:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Říčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Stárek Karel st. 4:0, Erlich Luboš 2:2, Pígl Tomáš 0:4, Plíhal Martin 2:2), TJ Sokol Čáslav B - ST Benešov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Tomáš 1:2, Cyrus Miroslav 0:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Cikán Michal 1:2, WO 3:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:0, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 1:1, WO 2:3),
11. kolo:
ST Benešov A - TTC Říčany B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturc Jiří 4:0, Zrcek Miroslav 3:0, Pěnkavová Kristýna 4:0, WO 1:5, body hostů: Stárek Karel ml. 0:3, Pígl Tomáš 0:3, Plíhal Martin 0:2, Fišer Štefan 0:3, WO 5:1), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Kutná Hora B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:1, Koždoň Roman 3:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 0:4, Dusil Filip 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 2:1, Burda Roman 2:1, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 1:2, Šmíd Ondřej 0:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, WO 4:0), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Velký Osek A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:3, Nováková Ivana 0:4, Dvořák Jan 1:2, Poláček Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:2, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Hrobař Jaroslav 2:2, Cikán Michal 3:1, Beran Tomáš 3:1, Cyrus Miroslav 1:3), TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sadská C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:1, Ivan Milan 2:0, Zatřepálek Petr 3:0, Zatřepálek Pavel 2:1, WO 7:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:4, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 2:1, WO 0:7),
12. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - ST Benešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 2:2, Zatřepálek Petr 2:2, Ivan Milan 0:2, Sysel Vojtěch 1:1, body hostů: Šturc Jiří 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Barta Ivan 2:2), TJ Sadská C - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 0:2, Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:2, WO 7:0, body hostů: Fišer Štefan 3:0, Stárek Karel st. 2:0, Stárek Karel ml. 1:1, Plíhal Martin 2:0, WO 0:7), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Čáslav A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 0:2, Kokojan Tomáš 0:2, Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 0:3, Mlejnek Antonín 0:1, WO 5:0, body hostů: Lövl Jan 3:0, Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:0, Koždoň Roman 3:0, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:1, Vančura Filip 1:1, Cyrus Miroslav 0:3, Cikán Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:1, Liberský Karel 2:1, Růžička Dušan 1:1, WO 0:5), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Tichý Jiří 3:1, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 0:4, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 1:3, Čihák Milan 1:3, Burda Roman 1:3), TJ Sokol Velký Osek A - TTC Žehuň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 3:1, Svoboda Pavel 2:0, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 0:4, Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:2, Jiroudek Milan 0:1, WO 3:0),
13. kolo:
TJ Sadská C - ST Benešov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:3, Trejdl Dušan 0:3, Vydra Milan 2:1, Dědek Martin 1:2, WO 3:1, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 2:1, Barta Ivan 3:0, WO 1:3), TTC Brandýs nad Labem C - TTC Říčany B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 1:2, Zatřepálek Petr 3:0, Ivan Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Uksa Tomáš 2:2, Fišer Štefan 1:3, Stárek Karel st. 1:2, Stárek Karel ml. 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Čáslav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 2:2, Štefl Václav 2:2, Širák Daniel 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, body hostů: Lövl Jan 3:1, Mucha Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 1:3, Petržílka Ondřej 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Kutná Hora B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 2:1, Mlejnek Antonín 0:1, WO 0:1, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 3:1, Liberský Karel 1:3, Růžička Dušan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 1:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 3:1, body hostů: Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 0:3, Čihák Milan 1:2, Burda Roman 0:3, WO 1:3), Sokol Přezletice B - TTC Žehuň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Tichý Jiří 4:0, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 0:4, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kvasnička Jan 2:2, Šmíd Ondřej 3:1, Jiroudek Milan 1:3),
14. kolo:
Sokol Přezletice B - TTC Brandýs nad Labem C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:3, Tichý Jiří 3:1, Dvořák Jan 3:1, Poláček Petr 3:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 0:4, Sysel Vojtěch 1:3, Ivan Milan 1:3), TJ Sokol Velký Osek A - TJ Sadská C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 0:2, Svoboda Pavel 1:1, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 5:1, body hostů: Dědek Martin 3:1, Hendrych Jan 0:3, Trejdl Dušan 1:2, WO 1:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Burda Roman 1:2, Čihák Milan 2:1, Vacek Miroslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 0:4, Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 2:1, WO 1:1), TTC Žehuň A - TJ Sokol Čáslav B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroudek Milan 2:1, Kvasnička Jan 0:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 3:0, Beran Tomáš 3:0, Cyrus Miroslav 1:2, Vančura Filip 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:0, Koždoň Roman 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:6, body hostů: Betuštiak Petr 0:3, Zrcek Miroslav 1:2, Šturc Jiří 1:1, Váňa Miroslav 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Říčany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tivodar Michal 0:3, Bureš Bohumil 0:3, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 4:0, WO 0:3, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Voráč Jiří 2:1, Stárek Karel st. 2:1, Fišer Štefan 2:1, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Velký Osek A - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Luboš 0:4, Svoboda Pavel 0:2, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Sysel Vojtěch 4:0, Ivan Milan 1:2, Hendrych Ladislav 1:2, WO 3:0), Sokol Přezletice B - TJ Sadská C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Tichý Jiří 3:1, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 1:2, Havazík Roman 0:1, body hostů: Motl Milan 4:0, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 0:4, Trejdl Dušan 1:3), TTC Žehuň A - TJ Lokomotiva Nymburk A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 3:1, Kvasnička Jan 3:1, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Šmíd Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 2:2, Šimek Jiří 2:2, Malý Libor 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 3:1, Čihák Milan 2:1, Burda Roman 1:3, WO 1:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 4:0, Beran Tomáš 1:3, Vančura Filip 1:3, Cyrus Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora B - ST Benešov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:4, Majer Pavel 1:2, Uher Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 3:1, Betuštiak Petr 2:2, Pěnkavová Kristýna 2:2, Zrcek Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav A - TTC Říčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:0, Koždoň Roman 2:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Uksa Tomáš 2:1, Voráč Jiří 0:3, Fišer Štefan 1:2, Plíhal Martin 1:2, WO 4:0),
16. kolo:
TTC Říčany B - ST Benešov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pígl Tomáš 0:3, Plíhal Martin 0:2, Fišer Štefan 0:4, Uksa Tomáš 0:3, Riedl Martin 0:2, WO 2:0, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Zrcek Miroslav 3:0, Betuštiak Petr 4:0, Pěnkavová Kristýna 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Čáslav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 1:2, Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Lövl Jan 2:2, Mucha Ondřej 0:4, Sosnovec Martin 1:2, Koždoň Roman 2:1, WO 2:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Šmíd Ondřej 0:3, WO 2:1, body hostů: Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 3:0, Vacek Miroslav 2:1, Burda Roman 4:0, WO 1:2), TJ Sokol Velký Osek A - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 3:1, Čebiš Luboš 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 2:2, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Poláček Petr 2:2, Rulc Lukáš nejml. 3:1, Havazík Roman 0:4), TJ Sokol Čáslav B - TJ Lokomotiva Nymburk A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 1:2, Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, WO 0:4), TJ Sadská C - TTC Brandýs nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:2, Dědek Martin 0:4, Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 0:4, WO 0:3, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 3:0, Zatřepálek Petr 3:0, WO 3:0),
17. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Ivan Milan 1:3, Zatřepálek Petr 2:1, Zatřepálek Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Koždoň Roman 4:0, Sosnovec Martin 2:2, Mucha Ondřej 0:4, Lövl Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sadská C - TJ Sokol Kutná Hora B 18:0wo, ST Benešov A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jiří 2:2, Váňa Miroslav 0:4, Zrcek Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 4:0, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:2), TTC Říčany B - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 3:1, Voráč Jiří 0:4, Plíhal Martin 2:2, Stárek Karel st. 4:0, body hostů: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 2:2, Jiroudek Milan 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk A - Sokol Přezletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 2:1, Šimek Jiří 1:2, Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 3:1, Mlejnek Antonín 0:1, WO 2:0, body hostů: Poláček Petr 1:3, Tichý Jiří 0:3, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Velký Osek A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 3:1, Beran Tomáš 3:1, Vančura Filip 0:2, Cikán Michal 3:1, Cyrus Miroslav 1:1, body hostů: Mošna Petr 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Čebiš Luboš 0:4),
18. kolo:
TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trejdl Dušan 0:2, Dědek Martin 1:1, Vydra Milan 0:3, Počarovský Pavel 1:2, WO 6:0, body hostů: Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 2:1, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 0:6), TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kutná Hora B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:1, Sysel Vojtěch 2:1, Zatřepálek Petr 2:1, Zatřepálek Pavel 3:0, WO 3:1, body hostů: Uher Petr 3:0, Dusil Filip 0:4, Bureš Bohumil 0:2, Kolman Leon 0:3, WO 1:3), TTC Říčany B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Štefan 0:4, Plíhal Martin 0:4, Stárek Karel st. 2:1, Šmíd Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 3:1, Burda Roman 2:1, WO 1:0), ST Benešov A - TTC Žehuň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:1, Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 2:1, Betuštiak Petr 4:0, WO 1:1, body hostů: Jiroudek Milan 0:4, Kvasnička Jan 1:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Adamčík Petr 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav B - Sokol Přezletice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 2:1, Beran Tomáš 2:1, Hrobař Jaroslav 1:2, Cikán Michal 3:1, WO 0:3, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 1:2, Dvořák Jan 1:2, Weishaupt Robert 0:3, WO 3:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sokol Velký Osek A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 0:4, Piroutek Květoslav 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Svoboda Pavel 3:1),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Brandýs nad Labem C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlejnek Antonín 0:4, Šimek Jiří 0:4, Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 1:2, Mlejnek Antonín st. 0:1, WO 0:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 3:1, Zatřepálek Petr 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefl Václav 1:1, Cyrus Miroslav 2:0, Cikán Michal 1:2, Vančura Filip 1:1, WO 8:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:3, Počarovský Pavel 2:1, Vydra Milan 2:1, WO 0:8), Sokol Přezletice B - ST Benešov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulc Lukáš nejml. 1:2, Nováková Ivana 0:4, Kail Roman 0:3, Havazík Roman 2:2, WO 2:0, body hostů: Šturc Jiří 4:0, Váňa Miroslav 2:1, Barta Ivan 4:0, Zrcek Miroslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velký Osek A - TTC Říčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 2:2, Svoboda Pavel 2:1, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Plíhal Martin 0:3, Fišer Štefan 2:2, Stárek Karel ml. 1:2, Pígl Tomáš 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 1:1, Pokorný Jaroslav 0:2, Vacek Miroslav 0:3, Pak Viktor 0:3, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Lövl Jan 3:0, Mucha Ondřej 2:0, Beran Stanislav 1:1, WO 0:6), TTC Žehuň A - TJ Sokol Kutná Hora B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:2, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 2:2, Jiroudek Milan 0:1, WO 2:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 3:1, Liberský Karel 2:1, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Čáslav B - TTC Brandýs nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrobař Jaroslav 0:2, Beran Tomáš 1:1, Cyrus Miroslav 0:3, Cikán Michal 0:2, WO 0:7, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Mühlfeit Luboš 1:1, Sysel Vojtěch 2:0, Zatřepálek Petr 2:0, WO 7:0), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sadská C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 3:1, body hostů: Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 0:1, Dědek Martin 1:2), TJ Sokol Velký Osek A - ST Benešov A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Čebiš Luboš 0:4, Mošna Petr 1:2, WO 1:5, body hostů: Betuštiak Petr 3:0, Pěnkavová Kristýna 2:1, Šturc Jiří 2:1, Váňa Miroslav 1:1, WO 5:1), Sokol Přezletice B - TTC Říčany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Nováková Ivana 2:2, Kail Roman 2:2, Havazík Roman 1:3, body hostů: Plíhal Martin 2:2, Fišer Štefan 0:4, Stárek Karel ml. 3:1, Uksa Tomáš 4:0), TTC Žehuň A - TJ Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 3:1, Kvasnička Daniel ml. 1:3, Šmíd Ondřej 2:2, body hostů: Lövl Jan 3:1, Sosnovec Martin 4:0, Mucha Ondřej 2:2, Kořínek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 0:3, Pak Viktor 1:2, Čihák Milan 1:2, Vacek Miroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 3:0, Kořínek Milan 1:2, Liberský Karel 1:2, WO 0:4),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 2:2, Zatřepálek Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Burda Roman 0:4, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 3:1, Pokorný Petr 2:2, WO 0:1), TJ Sadská C - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Dvořák Jaroslav 0:2, Vydra Milan 2:2, Motl Milan 4:0, Dědek Martin 0:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kvasnička Jan 3:1, Jiroudek Milan 2:2, Šmíd Ondřej 1:3), TJ Sokol Čáslav A - Sokol Přezletice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 3:0, Sosnovec Martin 3:0, Mucha Ondřej 0:3, Lövl Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Poláček Petr 1:2, Rulc Lukáš nejml. 1:2, Dvořák Jan 1:2, Kail Roman 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 4:0, Kořínek Milan 2:1, Liberský Karel 1:0, Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:2, WO 0:2, body hostů: Mošna Petr 3:1, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 1:2, Čebiš Luboš 0:3, WO 2:0), ST Benešov A - TJ Lokomotiva Nymburk A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Betuštiak Petr 4:0, Barta Ivan 4:0, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 4:0, body hostů: Kokojan Tomáš 0:3, Mlejnek Antonín 1:3, Falber Martin 0:4, Falber Michal 0:4, Mlejnek Antonín st. 0:1), TTC Říčany B - TJ Sokol Čáslav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Miroslav 3:0, Stárek Karel ml. 0:3, Stárek Karel st. 3:0, Uksa Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Beran Tomáš 1:2, Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Vančura Filip 1:2, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Sadská C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 1:2, Trejdl Dušan 0:1, Vydra Milan 0:3, Motl Milan 2:2, Dědek Martin 0:2, WO 2:1, body hostů: Burda Roman 3:1, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:0, Pokorný Petr 3:0, WO 1:2), TTC Brandýs nad Labem C - TTC Žehuň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 2:2, Mühlfeit Luboš 0:2, Zatřepálek Petr 1:3, Sysel Vojtěch 4:0, Zatřepálek Pavel 2:0, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Jiroudek Milan 2:2, Šmíd Ondřej 0:4), TJ Sokol Kutná Hora B - Sokol Přezletice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:0, Liberský Karel 2:0, Kořínek Milan 0:3, Uher Petr 3:0, WO 5:2, body hostů: Poláček Petr 1:3, Dvořák Jan 1:2, Kail Roman 1:2, WO 2:5), TJ Sokol Čáslav A - TJ Sokol Velký Osek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Koždoň Roman 2:0, Lövl Jan 2:2, WO 1:2, body hostů: Mošna Petr 3:0, Buriánek Daniel 1:3, Moravec Stanislav 1:2, Čížek Martin 1:2, WO 2:1), TTC Říčany B - TJ Lokomotiva Nymburk A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 2:1, Plíhal Martin 2:1, Stárek Karel st. 2:1, Uksa Tomáš 3:0, WO 1:3, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Šimek Jiří 0:3, Mlejnek Antonín 0:3, Mlejnek Antonín st. 0:3, WO 3:1), ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:0, Barta Ivan 2:0, Zrcek Miroslav 2:0, Betuštiak Petr 2:0, WO 8:0, body hostů: Beran Tomáš 0:2, Cikán Michal 0:2, Širák Daniel 0:2, Hrobař Jaroslav 0:2, WO 0:8),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 2:2, Sosnovec Martin 4:0, Mucha Ondřej 0:4, Lövl Jan 2:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:2, Barta Ivan 1:3, Betuštiak Petr 2:2, Šturc Jiří 3:1), TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 1:1, Beran Tomáš 2:1, Hrobař Jaroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, Cyrus Miroslav 0:1, body hostů: Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:3, Vydra Milan 2:1, Trejdl Dušan 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 4:0, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Jiroudek Milan 1:3, Šmíd Ondřej 1:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem C 0:10wo, ST Benešov A - TJ Sokol Čáslav A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Betuštiak Petr 2:2, Barta Ivan 2:2, Zrcek Miroslav 0:3, Šturc Jiří 3:1, body hostů: Mucha Ondřej 1:3, Sosnovec Martin 3:1, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 0:3), TJ Sadská C - TJ Sokol Čáslav B 7:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Martin 1:3, Počarovský Pavel 0:2, Vydra Milan 2:1, Motl Milan 3:1, Sláčal Pavel 1:0, body hostů: Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 2:1, Hrobař Jaroslav 2:1), TTC Žehuň A - TJ Lokomotiva Nymburk A 8:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 3:1, Kvasnička Jan 2:2, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Šmíd Ondřej 1:3, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 0:2, Mlejnek Antonín 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, TJ Sokol Čáslav A - ST Benešov A -:-, TJ Sokol Čáslav B - TJ Sadská C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk A - TTC Žehuň A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 1:3, Zatřepálek Pavel 3:1, body hostů: Koždoň Roman 3:1, Sosnovec Martin 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Lövl Jan 2:2), TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 0:3, Sláčal Pavel 3:1, Vydra Milan 2:2, Motl Milan 3:1, Dědek Martin 0:1, body hostů: Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 1:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Čáslav A - TTC Brandýs nad Labem C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 0:3, Koždoň Roman 1:1, Sosnovec Martin 1:2, Lövl Jan 1:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:1, Sysel Vojtěch 2:1, Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálek Petr 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ Sadská C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 1:3, Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 2:2, body hostů: Dědek Martin 1:3, Sláčal Pavel 2:2, Vydra Milan 2:2, Počarovský Pavel 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem C - TJ Sokol Čáslav A -:-, TJ Sadská C - TJ Lokomotiva Nymburk A -:-,
Český pohár 1.stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Močovice B - SK Nová Ves I. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Ondřej 2:1, Dastych Jiří 3:0, Dejnožka Tomáš 2:1, body hostů: Holeček Martin 1:2, Šíma Roman 1:2, Tvrdík Leoš 0:3), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Klučov 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švesták Petr 0:3, Zelenka Petr 0:3, Zelenka Rostislav 0:3, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 3:0, Kurel David 3:0), TJ Sokol Dříň C - SK Chraštice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kasík Zdeněk st. 1:2, Bromský Vladimír 2:1, Hrudka Petr 1:2, body hostů: Vopat Lubor 1:2, Němec Václav 3:0, Voska Lukáš 1:2), SK Nová Ves I. C - Sokol Mělník - Pšovka C 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Močovice B - TTC Brandýs nad Labem 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Ondřej 0:3, Dejnožka Tomáš 0:3, Rychetský Pavel 0:3, body hostů: Sysel Vojtěch 3:0, Berger Miroslav 3:0, Blažek Martin 3:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TTC Žehuň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Petr 0:3, Číž Josef 2:1, Váša Jan 0:1, Čtveráček Martin 0:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kvasnička Jan 2:1, Šmíd Ondřej 2:1), TJ Sokol Močovice A - TJ Sokol Velký Osek B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liška Josef 1:1, Kořínek Miroslav 0:3, Hnízdo Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Kloz Daniel 2:1, Procházka Roman 1:1, Mokříž Bohuslav 2:1, WO 0:1), SK Nová Ves I. A - TJ Sokol Kosmonosy 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubišta Petr 0:3, Řehák Josef st. 0:3, Bodlák Karel 1:2, body hostů: Čech Jiří 3:0, Veselý Pavel 3:0, Bříška Jan 2:1), TJ Sokol Dříň A - KST Rakovník C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Teiml Marek 0:3, Kasík Martin 1:2, Stočes Luděk 1:2, body hostů: Adamczuk Jan 3:0, Kapoun Ondřej 3:0, Adamczuk Janusz 1:2), KST Slatina B - TJ Slavoj Obecnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nedvěd Vladimír 0:3, Čermák Petr 1:2, Schönfelder Jaroslav 0:3, body hostů: Lukeš Tomáš 2:1, Petráň Zdeněk 3:0, Hála Pavel 3:0), TJ Chaloupky B - TJ Sokol Žebrák 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Větrovský Petr 0:3, Nguyen Van Vui 1:1, Novák Stanislav 1:2, Chinh Ngo Van 1:0, body hostů: Müller Jiří 1:2, Svoboda Jaromír 3:0, Kunc Jaroslav 2:0, Zíma Radek 0:1), TJ Klučov - Sokol Lány 2 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlumský Petr 0:3, Ševčík Jiří ml. 0:3, Kurel David 2:1, body hostů: Brožek Michal 2:1, Moravec Petr st. 2:1, Moravec Ladislav ml. 3:0), SK Chraštice - KST Rakovník B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voska Lukáš 0:3, Němec Václav 1:2, Krejčí Roman 1:2, body hostů: Kos Zdeněk 3:0, Andrt Tomáš 1:2, Vlček Jiří 3:0), TJ Sokol Tišice - Sokol Rudná 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Válek Zdeněk 1:2, Jelínek Pavel 1:2, Prokeš Filip 0:3, body hostů: Frýdl Miloš 3:0, Barcal Petr 2:1, Jelínek Vladimír 2:1), TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Buštěhrad 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hurt Miroslav 1:2, Skála Petr 0:3, Starý Jiří 0:3, body hostů: Lafek Dominik 3:0, Krejčí Tomáš 2:1, Řezníček Lukáš 3:0), KST Slatina A - TJ Chaloupky A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějíček Marcel 0:3, Ocásek Rostislav 1:2, Rapp Jiří 0:3, body hostů: Novák Michal 3:0, Tschunko Zdeněk 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:0), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Velký Osek A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bízek Zdeněk 1:2, Dvořák Martin 1:2, Hraba Milan 1:0, Braunšveig Aleš 0:2, body hostů: Mošna Petr 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Čížek Martin 1:2), TJ Sokol Starý Kolín - Stolní tenis Benešov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havránek Stanislav 1:2, Kahoun Václav 1:2, Salák Alois 0:3, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Hrazdíra Jiří 1:2, Dohnal Jaroslav 3:0), TJ Sokol Všetaty - SK Viktorie Ořech 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Milan 1:2, Rubín Pavel 3:0, Bíba Jaroslav 3:0, body hostů: Veverka Jan 1:1, Vávra Aleš 0:3, Krolop David 1:2, Heřman Miroslav 0:1), SK Nová Ves I. C - TJ Sadská 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladík Martin 0:3, Šafránek Jaroslav 0:3, Voslař Jiří 1:2, body hostů: Švarc Ivo 3:0, Jaderný Petr ml. 2:1, Vydra Milan 3:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Žehuň - TTC Brandýs nad Labem 10:0wo, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Kosmonosy 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Roman 1:2, Doležal Martin 2:1, Kloz Daniel 1:2, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Zajíček Petr 0:3, Veselý Pavel 2:1), TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herink Jan 1:2, Srch Radek 2:1, Hála Pavel 2:1, body hostů: Krůta Václav 1:2, Adamczuk Jan 0:3, Rezek Jan 3:0), TJ Sokol Žebrák - Sokol Lány 2 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kunc Petr 2:1, Kunc Jaroslav 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, body hostů: Moravec Petr st. 3:0, Spiegl Richard 2:1, Moravec Petr ml. 2:1), Sokol Rudná - KST Rakovník B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barcal Petr 1:2, Frýdl Miloš 2:1, Cacek Tomáš 1:2, body hostů: Kos Zdeněk 1:2, Přibík Jan 3:0, Vlček Jiří 1:2), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Chaloupky A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lafek Dominik 0:3, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 0:1, Řezníček Lukáš 1:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 2:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Velký Osek A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:3, Dohnal Jaroslav 3:0, Betuštiak Petr 3:0, body hostů: Mošna Petr 1:2, Čebiš Luboš 1:2, Moravec Stanislav 1:2), TJ Sokol Všetaty - TJ Sadská 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Jakub 1:2, Holeček Jiří 0:3, Primáč Vojtěch 1:2, body hostů: Motl Milan 3:0, Vydra Milan 1:2, Wagner Jaroslav st. 3:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Žehuň - TJ Sokol Kosmonosy 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnička Daniel ml. 2:1, Kvasnička Jan 1:2, Jiroudek Milan 1:2, body hostů: Čech Jiří 3:0, Zajíček Petr 0:3, Veselý Pavel 2:1), TJ Slavoj Obecnice - Sokol Lány 2 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tůma Radek 0:1, Srch Radek 2:1, Steiner Petr 2:1, Hála Pavel 0:2, body hostů: Brožek Michal 1:2, Moravec Petr ml. 1:2, Moravec Ladislav ml. 3:0), TJ Chaloupky A - KST Rakovník B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 0:3, body hostů: Pisár Jan 2:1, Mikeš Milan 1:2, Přibík Jan 2:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sadská 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Betuštiak Petr 1:2, Šturc Jiří 2:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:0, Vydra Milan 0:3, Vojáček Jiří 1:2),
Finále ČP-1.st.
1. kolo:
Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Kosmonosy 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:3, Dohnal Jaroslav 2:1, Šturc Jiří 1:2, body hostů: Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 1:2), KST Rakovník B - Sokol Lány 2 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čech Pavel 0:2, Mikeš Milan 1:2, Přibík Jan 1:2, body hostů: Brožek Michal 2:1, Moravec Petr st. 2:0, Moravec Ladislav ml. 2:1),
2. kolo:
Sokol Lány 2 - TJ Sokol Kosmonosy 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Petr st. 0:2, Moravec Ladislav ml. 2:1, Brožek Michal 1:2, body hostů: Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 1:1, Durdis Petr ml. 2:1), Stolní tenis Benešov - KST Rakovník B 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:2, Šturc Jiří 1:2, Dohnal Jaroslav 1:2, body hostů: Přibík Jan 3:0, Čech Pavel 0:2, Mikeš Milan 3:0),
3. kolo:
KST Rakovník B - TJ Sokol Kosmonosy 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čech Pavel 1:1, Mikeš Milan 2:0, Přibík Jan 2:0, body hostů: Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Durdis Petr ml. 0:1, Bříška Jan 0:1), Sokol Lány 2 - Stolní tenis Benešov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr st. 1:2, body hostů: Šturc Jiří 2:1, Hrazdíra Jiří 0:3, Dohnal Jaroslav 2:1),
Kvalifikace o KS2
1. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TJ Sadská C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 3:1, Sokolovský Petr 1:1, Bucek Jindřich 2:2, Švejda Ondřej 0:2, body hostů: Motl Milan 2:2, Sláčal Pavel 1:3, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 2:2), TTC Kladno D - TJ Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 2:2, Pachman Tomáš 0:2, Lážnovský Jiří 3:1, Šulc Ladislav 1:1, body hostů: Kunc Petr 4:0, Kunc Jaroslav 1:3, Svoboda Jaromír 2:2, Müller Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Sadská C - TJ Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláčal Pavel 0:1, Počarovský Pavel 2:2, Vydra Milan 4:0, Motl Milan 2:2, Dědek Martin 1:2, body hostů: Kunc Petr 3:1, Kunc Jaroslav 0:4, Svoboda Jaromír 2:2, Müller Jiří 2:2), TJ Sokol Unhošť - TTC Kladno D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jiří 3:0, Mach Libor 0:3, Bucek Jindřich 0:3, Zbírkovský Milan 0:4, body hostů: Lážnovský Jiří 3:1, Jedlička Stanislav 3:0, Tuček Miroslav 2:1, Šulc Ladislav 2:1),
3. kolo:
TTC Kladno D - TJ Sadská C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4, Lážnovský Jiří 2:2, body hostů: Motl Milan 3:1, Dědek Martin 1:3, Vydra Milan 4:0, Počarovský Pavel 0:2, Sláčal Pavel 1:1), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Jaroslav 2:2, Svoboda Jaromír 2:2, Müller Jiří 1:3, Kunc Petr 4:0, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 3:1, Sokolovský Petr 2:2, Bucek Jindřich 0:3, Zbírkovský Milan 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline