Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Vracov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 3:0, Morávek Zdeněk 2:1, Marek Jan st. 1:2, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Trcala Michal 0:4, Masařík Lukáš 3:0, Kouřil Vít 1:2, Kouřil Přemysl 0:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - SK Slatina - Brno A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Petr 0:4, Mádel Ladislav 0:3, Brychta Edo 1:2, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, WO 1:0, body hostů: Orság David 3:1, Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 2:0, Kuča Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Brno I B - TTC Koral Tišnov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Marek 1:3, Martinčík Tomáš 1:1, Toufar Zdeněk 1:3, Rakovický Milan 3:1, Poledňa Martin 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 4:0, Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel 0:4, Vitula Josef 3:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 3:1, Ondrovčák Ladislav 1:2, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Lukáš 3:1, body hostů: Kříž Bohumil 2:2, Vybíral Pavel 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Adam Petr 0:2, Ondra Milan 0:1), KST Blansko B - Orel Silůvky A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Martin ml. 2:2, Přikryl Jiří 0:4, Zukal Adam 1:2, Svoboda Lukáš 4:0, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 2:2, Záděra Luboš 2:2, Železný Ladislav 2:1), KST Oltec Brno A - MK Řeznovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 1:2, Pelikán Jan 2:1, Galanda František 0:2, Horák Filip 1:2, Novotný Petr 0:1, body hostů: Bíla Jindřich 1:2, Horák Aleš 2:1, Telecká Jana 2:1, Jelínek Stanislav 3:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - KST Oltec Brno A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 3:0, Morávek Zdeněk 1:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:0, body hostů: Fábo Ján 2:1, Horák Filip 0:3, Pelikán Jan 0:3, Novotný Petr 0:2), TJ Sokol Vracov A - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trcala Michal 2:1, Kouřil Vít 0:2, Masařík Lukáš 3:0, Vašíček Pavel 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Jelínek Stanislav 1:2, Seďa Jakub 0:3, Peterka Ondřej 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - KST Blansko B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 2:1, Mádel Ladislav 0:2, Svoboda Petr 3:0, Řežáb Jiří 3:0, Broiakovskyi Vsevolod 1:0, body hostů: Svoboda Lukáš 2:1, Polívka Martin ml. 1:2, Zukal Adam 0:3, Přikryl Jiří 0:3), SK Slatina - Brno A - Orel Silůvky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Kuča Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 2:1, body hostů: Železný Ladislav 1:2, Novák Lukáš 0:3, Pikula Radek 1:2, Záděra Luboš 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 2:2, Adámek Aleš 2:2, Poledňa Martin 2:1, Laicman Petr 3:1, body hostů: Vybíral Lukáš 4:0, Ondrovčák Radek 2:2, Nechvátal Petr 0:4, Ondrovčák Ladislav 0:3), TTC Koral Tišnov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 3:1, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Pavel 0:4, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Kříž Bohumil 3:1, Vybíral Pavel 3:1, Vybíral Matouš 0:2, Andorko Pavel 1:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - MK Řeznovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 4:0, Morávek Zdeněk 4:0, Marek Jaroslav 1:2, Kubina Jaromír 0:2, Jamný Petr 0:2, body hostů: Novák David 2:2, Jelínek Stanislav 1:3, Seďa Jakub 2:2, Peterka Ondřej 1:2), TJ Sokol Vracov A - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trcala Michal 2:2, Kouřil Vít 2:2, Masařík Lukáš 2:2, Vašíček Pavel 2:2, body hostů: Fábo Ján 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 4:0, Novotný Petr 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 1:1, Mádel Ladislav 0:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Řežáb Jiří 3:0, Svoboda Petr 1:0, body hostů: Železný Ladislav 1:2, Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 0:2, Záděra Luboš 0:2), SK Slatina - Brno A - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság David 0:1, Havel Vojtěch 3:0, Kuča Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 3:1, Tůma Karel 0:2, body hostů: Svoboda Lukáš 1:3, Polívka Martin ml. 1:2, Polívka Ondřej 2:1, Zukal Adam 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinčík Tomáš 1:1, Laicman Petr 0:2, Poledňa Martin 1:2, Adámek Aleš 0:1, Dočekal Petr 0:2, body hostů: Vybíral Pavel 3:0, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Matouš 1:1, Andorko Pavel 1:1), TTC Koral Tišnov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antoš Jiří 1:1, Vitula Josef 1:1, Hulák Jiří 1:2, Dospíšil Jiří ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 3:0, Ondrovčák Radek 1:2, Ondrovčák Ladislav 0:3, WO 0:4),
4. kolo:
KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Lukáš 0:3, Novotný Petr 0:3, Pelikán Jan 0:3, Fábo Ján 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 2:1, Nechvátal Petr 2:1, Ondrovčák Radek 2:1), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 2:1, Horák Aleš 3:0, Jelínek Stanislav 1:2, Seďa Jakub 3:1, body hostů: Vybíral Matouš 0:4, Kříž Bohumil 1:2, Vybíral Pavel 1:2, Ondrovčák Miroslav 2:1), KST Blansko B - TJ Sokol Brno I B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 2:2, Petr Michal 0:3, Polívka Martin ml. 1:2, Svoboda Lukáš 2:2, body hostů: Martinčík Tomáš 3:1, Poledňa Martin 3:1, Adámek Aleš 2:1, Laicman Petr 1:2), Orel Silůvky A - TTC Koral Tišnov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 0:2, Kolbert David 4:0, Pikula Radek 1:2, Železný Ladislav 3:1, Záděra Luboš 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Pavel 1:3, Vitula Josef 1:2), TJ Jiskra Strážnice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 2:0, Morávek Zdeněk 1:1, Marek Jaroslav 3:0, Obrdlík Štěpán 2:0, body hostů: Řežáb Jiří 1:2, Brychta Edo 0:2, Mádel Ladislav 0:2, Skala Ján 0:2), TJ Sokol Vracov A - SK Slatina - Brno A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trcala Michal 1:1, Kouřil Vít 2:0, Masařík Lukáš 2:1, Vašíček Pavel 3:0, body hostů: Orság David 1:2, Tůma Karel 0:3, Fila Martin 0:2, Slavíček Martin 1:1),
5. kolo:
KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:3, Pelikán Jan 0:2, Horák Filip 0:3, Fábo Ján 2:1, body hostů: Kříž Bohumil 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Matouš 2:1, Vybíral Pavel 2:0), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 1:2, Yefimova Anastasiia 1:2, body hostů: Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 3:0, Ondrovčák Radek 1:2, Nechvátal Petr 1:2), KST Blansko B - TTC Koral Tišnov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Adam 0:2, Pavlicová Renata 0:2, Polívka Martin ml. 2:1, Svoboda Lukáš 0:3, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 3:0, Sedlář David 1:1, Vitula Josef 2:0), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 3:1, Kolbert David 2:2, Železný Ladislav 2:2, Novák Lukáš 2:2, body hostů: Poledňa Martin 3:1, Laicman Petr 4:0, Martinčík Tomáš 0:4, Prachař Marek 0:4), TJ Jiskra Strážnice A - SK Slatina - Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 2:1, Morávek Zdeněk 3:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Radim 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 0:2, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 1:2, Tůma Karel 1:2, Slavíček Martin 0:1), TJ Sokol Vracov A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trcala Michal 2:1, Kouřil Vít 2:1, Masařík Lukáš 2:1, Vašíček Pavel 3:0, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Brychta Edo 0:3, Mádel Ladislav 0:3, Skala Ján 0:3),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Podrazil David 1:3, Brychta Edo 0:1, Řežáb Jiří 4:0, Mádel Ladislav 1:2, body hostů: Fábo Ján 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 2:2, Novotný Petr 2:2), SK Slatina - Brno A - MK Řeznovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:2, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 3:1, body hostů: Jelínek Stanislav 2:2, Seďa Jakub 0:3, Peterka Ondřej 2:1, Pečinka Lukáš 0:3), TJ Sokol Brno I B - TJ Jiskra Strážnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poledňa Martin 2:2, Adámek Aleš 2:2, Martinčík Tomáš 2:2, Laicman Petr 3:1, body hostů: Kubina Jaromír 3:1, Jamný Petr 0:4, Morávek Zdeněk 1:3, Marek Jaroslav 3:1), TTC Koral Tišnov A - TJ Sokol Vracov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 1:1, Vitula Josef 2:0, Sedlář David 2:0, Dospíšil Jiří ml. 3:0, Dospíšil Pavel 0:1, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Masařík Lukáš 0:3, Trcala Michal 0:2, Kouřil Vít 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 1:1, Ondrovčák Radek 2:0, Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Zukal Adam 0:3, Petr Michal 1:1, Přikryl Jiří 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel Silůvky A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Bohumil 2:1, Vybíral Pavel 3:0, Vybíral Matouš 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, body hostů: Kolbert David 2:1, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 0:3, Novák Lukáš 0:3),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - MK Řeznovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 0:3, Podrazil David 0:3, Svoboda Petr 1:2, Řežáb Jiří 2:1, body hostů: Horák Aleš 3:0, Novák David 3:0, Seďa Jakub 1:2, Peterka Ondřej 2:1), SK Slatina - Brno A - KST Oltec Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Vojtěch 2:1, Orság David 2:1, Tůma Karel 1:2, Jeřábek Vladimír 4:0, body hostů: Fábo Ján 3:1, Horák Filip 1:2, Novotný Petr 0:3, Havránek Lukáš 0:3), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Vracov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poledňa Martin 3:0, Adámek Aleš 0:3, Martinčík Tomáš 0:3, Laicman Petr 1:2, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Masařík Lukáš 3:0, Trcala Michal 1:2, Kouřil Vít 2:1), TTC Koral Tišnov A - TJ Jiskra Strážnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 3:1, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 1:2, Sedlář David 2:2, body hostů: Kubina Jaromír 0:1, Morávek Radim 3:1, Morávek Zdeněk 0:4, Marek Jaroslav 2:1, Jamný Petr 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 1:1, Vybíral Marek 2:0, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, body hostů: Kolbert David 2:1, Záděra Luboš 0:3, Novák Lukáš 0:2, Pikula Radek 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:0, Andorko Pavel 1:1, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, body hostů: Polívka Martin ml. 1:2, Zukal Adam 1:2, Petr Michal 0:2, Přikryl Jiří 0:2),
8. kolo:
KST Oltec Brno A - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Filip 2:1, Pelikán Jan 0:2, Novotný Petr 3:0, Fábo Ján 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Zukal Adam 1:2, Přikryl Jiří 0:3, Polívka Martin ml. 1:1), MK Řeznovice B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 3:0, Horák Aleš 1:2, Seďa Jakub 1:2, Novák David 4:0, body hostů: Železný Ladislav 1:3, Kolbert David 2:1, Pikula Radek 0:3, Novák Lukáš 0:1, Záděra Luboš 1:1), TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 1:1, Morávek Zdeněk 0:2, Marek Jaroslav 0:3, Kubina Jaromír 0:3, body hostů: Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 3:0, Vybíral Marek 2:0, Ondrovčák Radek 1:1), TJ Sokol Vracov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Lukáš 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 1:2, Vašíček Pavel 0:4, body hostů: Vybíral Matouš 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Kříž Bohumil 4:0, Vybíral Pavel 1:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Sokol Brno I B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 1:0, Brychta Edo 3:1, Ilčík Ondřej 0:3, Řežáb Jiří 4:0, Podrazil David 1:2, body hostů: Martinčík Tomáš 1:3, Prachař Marek 2:2, Laicman Petr 2:2, Kopřiva Tomáš 0:1, Adámek Aleš 1:1), SK Slatina - Brno A - TTC Koral Tišnov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 0:2, Kuča Jan 0:2, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 0:3, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:0, Antoš Jiří 2:1, Sedlář David 2:0, Vitula Josef 2:0),
9. kolo:
KST Oltec Brno A - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Pelikán Jan 2:2, Horák Filip 1:2, Fábo Ján 4:0, body hostů: Záděra Luboš 1:1, Železný Ladislav 1:3, Kolbert David 2:2, Pikula Radek 2:1, Novák Lukáš 0:2), MK Řeznovice B - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Aleš 2:1, Bíla Jindřich 3:0, Seďa Jakub 1:2, Peterka Ondřej 3:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:4, Zukal Adam 2:1, Přikryl Jiří 2:1, Bednář Josef 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 2:1, Morávek Zdeněk 2:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Matouš 0:3, Vybíral Pavel 0:3), TJ Sokol Vracov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikl Pavel 0:1, Kouřil Vít 1:2, Masařík Lukáš 0:3, Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Přemysl 1:1, body hostů: Vybíral Lukáš 3:0, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Radek 2:1, Forman Libor 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TTC Koral Tišnov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 1:3, Svoboda Petr 2:2, Brychta Edo 1:3, Řežáb Jiří 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 1:1, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 1:1), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zetocha Martin 0:3, Orság David 3:0, Jeřábek Vladimír 1:2, Kuča Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Adámek Aleš 3:1, Laicman Petr 2:2, Toufar Zdeněk 2:2, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Sokol Brno I B - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 2:2, Laicman Petr 1:3, Adámek Aleš 3:1, Poledňa Martin 1:3, body hostů: Horák Filip 3:1, Novotný Petr 0:4, Pelikán Jan 2:2, Fábo Ján 4:0), TTC Koral Tišnov A - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vitula Josef 2:0, Dospíšil Jiří ml. 1:1, Dospíšil Pavel 1:2, Antoš Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Seďa Jakub 2:1, Peterka Ondřej 1:2, Jelínek Stanislav 0:3, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 3:1, Ondrovčák Ladislav 0:2, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 1:0, body hostů: Řežáb Jiří 3:1, Brychta Edo 1:3, Mesaroš Petr 1:2, Mádel Ladislav 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SK Slatina - Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 2:1, Vybíral Matouš 1:2, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Miroslav 4:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 1:2, Orság David 1:2, Kuča Jan 0:3, Tůma Karel 0:1), KST Blansko B - TJ Jiskra Strážnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:3, Voráč Pavel 1:2, Přikryl Jiří 0:3, Petr Michal 3:1, body hostů: Kubina Jaromír 3:1, Morávek Zdeněk 3:1, Marek Jaroslav 3:0, Jamný Petr 0:3), Orel Silůvky A - TJ Sokol Vracov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 0:1, Kolbert David 2:1, Záděra Luboš 1:2, Novák Lukáš 0:4, Ertl Jakub 1:1, body hostů: Vašíček Pavel 4:0, Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 3:0, Trcala Michal 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Brno I B - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledňa Martin 1:3, Laicman Petr 3:1, Martinčík Tomáš 1:3, Adámek Aleš 2:2, body hostů: Seďa Jakub 3:1, Yefimova Anastasiia 0:4, Filák Tomáš 2:2, Peterka Ondřej 4:0), TTC Koral Tišnov A - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 3:0, Vitula Josef 2:1, Dospíšil Pavel 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:0, body hostů: Fábo Ján 2:1, Horák Filip 0:3, Pelikán Jan 1:2, Novotný Petr 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SK Slatina - Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 2:1, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 3:0, Tůma Karel 0:3, Slavíček Martin 0:3, Fila Martin 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Bohumil 2:0, Vybíral Matouš 0:2, Vybíral Pavel 3:0, Ondrovčák Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Řežáb Jiří 1:2, Brychta Edo 1:2, Mesaroš Petr 0:2, Mádel Ladislav 0:2, WO 0:1), KST Blansko B - TJ Sokol Vracov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Karel 0:2, Polívka Martin ml. 2:0, Petr Michal 0:3, Přikryl Jiří 0:3, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Masařík Lukáš 2:1, Kouřil Vít 2:0, Trcala Michal 2:0), Orel Silůvky A - TJ Jiskra Strážnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Luboš 4:0, Novák Lukáš 1:3, Kolbert Radek 0:1, Kolbert David 3:1, Škorpík Jan 0:3, body hostů: Kubina Jaromír 3:1, Marek Jaroslav 2:2, Morávek Zdeněk 1:3, Jamný Petr 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Vracov A - TJ Jiskra Strážnice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masařík Lukáš 2:2, Kouřil Vít 1:2, Trcala Michal 1:2, Vašíček Pavel 2:2, body hostů: Prokeš Michal 4:0, Morávek Radim 3:1, Kubina Jaromír 1:2, Marek Jaroslav 0:3), SK Slatina - Brno A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 0:3, Orság David 1:2, Kuča Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Řežáb Jiří 4:0, Svoboda Petr 1:2, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 2:1), TTC Koral Tišnov A - TJ Sokol Brno I B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář David 1:3, Antoš Jiří 3:1, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Poledňa Martin 3:1, Laicman Petr 0:1, Martinčík Tomáš 1:3, Toufar Zdeněk 1:2, Prachař Marek 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andorko Pavel 0:1, Vybíral Matouš 2:0, Vybíral Pavel 3:0, Ondrovčák Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Nechvátal Petr 1:2, Šalomoun Ivo 0:2, Ondrovčák Ladislav 0:2, WO 0:3), Orel Silůvky A - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 1:1, Pikula Radek 2:0, Záděra Luboš 2:1, Kolbert David 3:0, body hostů: Petr Michal 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Zukal Adam 1:1, Polívka Ondřej 0:2), MK Řeznovice B - KST Oltec Brno A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telecká Jana 2:2, Jelínek Stanislav 3:1, Novák David 2:1, Seďa Jakub 2:2, body hostů: Horák Filip 0:4, Fábo Ján 4:0, Pelikán Jan 1:3, Novotný Petr 1:2),
13. kolo:
KST Oltec Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Ondřej 1:2, Novotný Petr 1:2, Fábo Ján 1:2, Horák Filip 1:3, body hostů: Prokeš Michal 4:0, Morávek Radim 2:1, Morávek Zdeněk 1:2, Jamný Petr 2:1), MK Řeznovice B - TJ Sokol Vracov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Ondřej 2:0, Novák David 2:0, Jelínek Stanislav 2:1, Seďa Jakub 2:1, body hostů: Vašíček Pavel 0:3, Masařík Lukáš 0:3, Kouřil Vít 2:0, Kouřil Přemysl 0:2), KST Blansko B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 0:3, Kaluža Tomáš 0:3, Polívka Martin ml. 2:1, Polívka Ondřej 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 2:1, Brychta Edo 2:1, Svoboda Petr 3:0, Mesaroš Petr 0:1, Mádel Ladislav 2:0), Orel Silůvky A - SK Slatina - Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 2:2, Ertl Jakub 1:2, Záděra Luboš 3:1, Kolbert David 2:2, WO 1:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 1:3, Havel Vojtěch 3:1, Kuča Jan 3:1, Orság David 0:3, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Brno I B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 2:0, Ondrovčák Radek 2:0, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Toufar Zdeněk 0:3, Adámek Aleš 0:2, Herník Miloslav 0:2, Poledňa Martin 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Vybíral Pavel 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 3:1, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Pavel 0:4),
14. kolo:
MK Řeznovice B - TJ Jiskra Strážnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 1:3, Novák David 3:0, Jelínek Stanislav 3:0, Seďa Jakub 2:2, body hostů: Prokeš Michal 1:3, Morávek Radim 0:3, Morávek Zdeněk 2:1, Jamný Petr 2:1, Vránová Radana 0:1), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Vracov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbaba Bohumír 0:2, Novotný Petr 0:2, Horák Filip 1:2, Fábo Ján 1:2, Mach Ondřej 0:1, body hostů: Vašíček Pavel 3:0, Masařík Lukáš 3:0, Kouřil Vít 2:1, Kouřil Přemysl 1:1), Orel Silůvky A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert David 2:2, Ertl Jakub 1:3, Záděra Luboš 2:2, Novák Lukáš 3:0, Pikula Radek 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 3:1, Brychta Edo 2:2, Mesaroš Petr 0:2, Svoboda Petr 2:2, Mádel Ladislav 1:1), KST Blansko B - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Josef 0:2, Přikryl Jiří 0:2, Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 1:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Kuča Jan 2:0, Slavíček Martin 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Matouš 0:2, Vybíral Pavel 3:0, Marek Jaroslav 3:0, body hostů: Poledňa Martin 1:2, Herník Miloslav 1:2, Adámek Aleš 0:2, Prachař Marek 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TTC Koral Tišnov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 1:1, Forman Libor 1:1, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 0:3, Vitula Josef 0:2, Dospíšil Pavel 0:2),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Oltec Brno A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forman Libor 2:0, Ondrovčák Radek 0:2, Šalomoun Ivo 1:2, Vybíral Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Fábo Ján 2:2, Horák Filip 3:0, Novotný Petr 0:3, WO 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 3:1, Kříž Bohumil 1:2, Vybíral Pavel 1:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Jelínek Stanislav 2:2, Peterka Ondřej 0:2, Seďa Jakub 0:3, Filák Tomáš 0:1), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 1:1, Adámek Aleš 2:0, Poledňa Martin 2:0, Laicman Petr 2:1, Herník Miloslav 1:0, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Zukal Adam 0:3, Bednář Josef 0:2, Přikryl Jiří 2:0), TTC Koral Tišnov A - Orel Silůvky A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vitula Josef 1:0, Dospíšil Pavel 1:1, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Antoš Jiří 1:0, WO 4:0, body hostů: Pikula Radek 0:2, Kolbert David 1:1, Novák Lukáš 0:2, WO 0:4), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Jiskra Strážnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 0:4, Brychta Edo 1:2, Řežáb Jiří 2:1, Mesaroš Petr 2:2, body hostů: Morávek Radim 2:2, Prokeš Michal 3:1, Morávek Zdeněk 2:1, Marek Jan st. 2:1), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Vracov A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuča Jan 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Tůma Karel 1:2, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Masařík Lukáš 0:3, Kouřil Vít 1:2, Trcala Michal 0:3),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Matouš 0:2, Vybíral Pavel 2:1, Marek Jaroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Horák Filip 2:1, Fábo Ján 1:2, Novotný Petr 0:3, WO 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 3:0, Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, body hostů: Novák David 1:2, Jelínek Stanislav 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 0:2), TTC Koral Tišnov A - KST Blansko B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 2:0, Vitula Josef 2:0, Nováček Libor 1:0, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Dospíšil Pavel 1:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Zukal Adam 1:1, Přikryl Jiří 0:2, Bednář Josef 0:2), TJ Sokol Brno I B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 2:1, Adámek Aleš 2:1, Poledňa Martin 2:1, Laicman Petr 3:1, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 1:2, Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 1:2), SK Slatina - Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 1:1, Havel Vojtěch 1:1, Kuča Jan 0:3, Jeřábek Vladimír 0:3, body hostů: Morávek Radim 2:1, Prokeš Michal 2:1, Morávek Zdeněk 2:0, Marek Jan st. 2:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Sokol Vracov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Petr 2:1, Brychta Edo 0:3, Trunov Yevhenii 0:2, Řežáb Jiří 2:1, Podrazil David 0:1, body hostů: Vašíček Pavel 3:0, Masařík Lukáš 2:1, Kouřil Vít 2:1, Kouřil Přemysl 1:2),
17. kolo:
KST Oltec Brno A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pelikán Jan 2:2, Horák Filip 1:2, Fábo Ján 4:0, WO 0:5, body hostů: Řežáb Jiří 2:1, Mesaroš Petr 1:2, Brychta Edo 0:2, Mádel Ladislav 1:2, WO 5:0), MK Řeznovice B - SK Slatina - Brno A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 2:2, Seďa Jakub 3:1, Bíla Jindřich 0:1, Novák David 4:0, Telecká Jana 0:2, body hostů: Havel Vojtěch 1:3, Kuča Jan 3:1, Orság David 2:2, Tůma Karel 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Brno I B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Michal 3:0, Jamný Petr 1:1, Marek Jan st. 1:2, Morávek Radim 3:0, body hostů: Herník Miloslav 2:1, Prachař Marek 1:2, Musil Ondřej 0:3, Kopřiva Tomáš 0:2), TJ Sokol Vracov A - TTC Koral Tišnov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:0, Kouřil Vít 3:0, Masařík Lukáš 2:1, Kouřil Přemysl 1:1, WO 0:1, body hostů: Nováček Libor 0:3, Vitula Josef 0:2, Antoš Jiří 2:1, Hruška Pavel 0:3, WO 1:0), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Josef 0:2, Polívka Ondřej 0:2, Zukal Adam 1:2, Polívka Martin ml. 1:2, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Radek 2:0, Šalomoun Ivo 1:1), Orel Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Lukáš 0:3, Vališ Petr 1:2, Pikula Radek 2:1, Kolbert David 2:2, body hostů: Marek Jaroslav 3:1, Kříž Bohumil 1:2, Vybíral Matouš 1:2, Vybíral Pavel 3:0),
18. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peterka Ondřej 4:0, Bíla Jindřich 2:2, Frühauf Michael 0:3, Novák David 4:0, body hostů: Řežáb Jiří 2:2, Mesaroš Petr 2:2, Brychta Edo 1:3, Mádel Ladislav 0:3), KST Oltec Brno A - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pelikán Jan 0:2, Horák Filip 0:3, Fábo Ján 2:1, WO 0:3, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 1:1, Kuča Jan 0:1, Orság David 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Brno I B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masařík Lukáš 4:0, Kouřil Vít 2:1, Trcala Michal 0:3, Vašíček Pavel 2:2, body hostů: Herník Miloslav 2:2, Toufar Zdeněk 2:2, Kopřiva Tomáš 1:2, Prachař Marek 1:2), TJ Jiskra Strážnice A - TTC Koral Tišnov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 2:1, Prokeš Michal 3:0, Marek Jan st. 0:2, Morávek Radim 3:0, Obrdlík Štěpán 0:1, body hostů: Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 1:2, Nováček Libor 1:2, Hruška Pavel 0:3), Orel Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolbert David 2:1, Novák Lukáš 2:0, Železný Ladislav 0:3, Pikula Radek 1:2, WO 4:0, body hostů: Ondrovčák Radek 2:2, Ondrovčák Ladislav 1:3, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:4), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Josef 1:3, Přikryl Jiří 2:2, Polívka Ondřej 3:1, Polívka Martin ml. 2:2, body hostů: Vybíral Pavel 2:2, Kříž Bohumil 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Marek Jaroslav 1:1),
19. kolo:
KST Blansko B - KST Oltec Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 0:3, Voráč Pavel 1:2, Petr Michal 1:2, Přikryl Jiří 2:2, body hostů: Fábo Ján 4:0, Horák Filip 1:2, Novotný Petr 3:0, Šmídek Roman 1:2), Orel Silůvky A - MK Řeznovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolbert David 0:2, Záděra Luboš 1:1, Novák Lukáš 0:1, Pikula Radek 0:2, Vališ Petr 0:2, body hostů: Novák David 2:1, Jelínek Stanislav 2:0, Seďa Jakub 2:0, Peterka Ondřej 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Jiskra Strážnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 3:0, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 4:0, body hostů: Morávek Radim 2:2, Prokeš Michal 1:2, Jamný Petr 0:3, Morávek Zdeněk 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Vracov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jaroslav 2:0, Kříž Bohumil 2:0, Vybíral Pavel 0:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Matouš 1:1, body hostů: Vašíček Pavel 0:3, Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 1:1, Kouřil Přemysl 0:2), TJ Sokol Brno I B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toufar Zdeněk 1:2, Adámek Aleš 1:2, Poledňa Martin 1:2, Herník Miloslav 1:2, body hostů: Brychta Edo 0:3, Řežáb Jiří 3:0, Oleskevych Oleksandr 3:0, Mesaroš Petr 2:1), TTC Koral Tišnov A - SK Slatina - Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 2:2, Sedlář David 2:2, Nováček Libor 1:3, Antoš Jiří 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 3:1, Jeřábek Vladimír 0:4, Kuča Jan 2:2, Orság David 3:1),
20. kolo:
Orel Silůvky A - KST Oltec Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 2:1, Vališ Petr 2:1, Pikula Radek 1:2, Kolbert David 4:0, body hostů: Fábo Ján 3:1, Horák Filip 0:3, Novotný Petr 1:2, Šmídek Roman 0:3), KST Blansko B - MK Řeznovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 1:2, Kaluža Tomáš 1:2, Petr Michal 1:2, Přikryl Jiří 1:3, body hostů: Novák David 3:1, Seďa Jakub 3:0, Filák Tomáš 2:1, Peterka Ondřej 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Strážnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andorko Pavel 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Vybíral Pavel 1:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, body hostů: Prokeš Michal 2:2, Morávek Radim 2:1, Morávek Zdeněk 0:3, Jamný Petr 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Vracov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 1:3, Ondrovčák Radek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, Vybíral Marek 2:2, body hostů: Vašíček Pavel 2:2, Masařík Lukáš 1:3, Kouřil Vít 1:2, Kouřil Přemysl 1:2), TTC Koral Tišnov A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitula Josef 3:1, Sedlář David 3:1, Nováček Libor 1:3, Antoš Jiří 1:3, body hostů: Oleskevych Oleksandr 4:0, Řežáb Jiří 2:2, Mesaroš Petr 1:1, Brychta Edo 1:3, Skala Ján 0:2), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 0:3, Poledňa Martin 1:2, Martinčík Tomáš 1:2, Herník Miloslav 0:2, Laicman Petr 1:0, body hostů: Havel Vojtěch 3:0, Kuča Jan 1:2, Slavíček Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0),
21. kolo:
KST Oltec Brno A - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 2:2, Pelikán Jan 2:2, Horák Filip 2:2, Fábo Ján 4:0, body hostů: Adámek Aleš 3:1, Poledňa Martin 2:2, Laicman Petr 1:3, Toufar Zdeněk 0:2, Prachař Marek 0:2), MK Řeznovice B - TTC Koral Tišnov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíla Jindřich 1:3, Novák David 4:0, Peterka Ondřej 1:2, Seďa Jakub 2:2, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 3:1, Vitula Josef 2:2, Nováček Libor 0:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skala Ján 0:2, Řežáb Jiří 2:0, Oleskevych Oleksandr 3:0, Mesaroš Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Ondrovčák Radek 1:3, Vybíral Lukáš 1:2, Vybíral Marek 2:1, WO 0:4), SK Slatina - Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Tůma Karel 2:2, Kuča Jan 2:2, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Miroslav 2:2, Marek Jaroslav 1:2, Vybíral Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:0), TJ Jiskra Strážnice A - KST Blansko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:0, Morávek Zdeněk 2:0, Jamný Petr 2:0, Prokeš Michal 2:0, body hostů: Polívka Martin ml. 0:2, Bednář Josef 0:2, Fiala Karel 0:2, Procházka Ondřej 0:2), TJ Sokol Vracov A - Orel Silůvky A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 1:1, WO 0:2, body hostů: Kolbert David 1:2, Železný Ladislav 0:3, Pikula Radek 1:2, Novák Lukáš 2:1, WO 2:0),
22. kolo:
MK Řeznovice B - TJ Sokol Brno I B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíla Jindřich 1:3, Seďa Jakub 3:1, Peterka Ondřej 0:3, Novák David 4:0, body hostů: Poledňa Martin 2:2, Adámek Aleš 3:1, Martinčík Tomáš 1:3, Toufar Zdeněk 1:2), KST Oltec Brno A - TTC Koral Tišnov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 0:3, Novotný Petr 1:2, Horák Filip 0:3, Fábo Ján 2:1, body hostů: Antoš Jiří 3:0, Vitula Josef 1:2, Sedlář David 3:0, Nováček Libor 2:1), SK Slatina - Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíček Martin 1:3, Fila Martin 0:4, Kuča Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 4:0, body hostů: Ondrovčák Radek 2:2, Forman Libor 3:1, Vybíral Lukáš 2:2, Vybíral Marek 1:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 0:3, Řežáb Jiří 4:0, Oleskevych Oleksandr 3:0, Mesaroš Petr 2:2, Mádel Ladislav 0:1, body hostů: Kříž Bohumil 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:3, Vybíral Pavel 1:3, Marek Jaroslav 2:1), TJ Sokol Vracov A - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 2:0, Nikl Pavel 3:0, Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Přemysl 0:1, body hostů: Přikryl Jiří 1:3, Polívka Martin ml. 0:3, Polívka Ondřej 0:3, Petr Michal 3:0), TJ Jiskra Strážnice A - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:2, Morávek Zdeněk 1:0, Jamný Petr 2:2, Prokeš Michal 3:1, Morávek Jindřich 0:3, body hostů: Kolbert David 4:0, Záděra Luboš 1:3, Pikula Radek 1:3, Novák Lukáš 2:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Koral Tišnov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 3:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vitula Josef 0:3, Antoš Jiří 1:1, Nováček Libor 0:3, Sedlář David 1:2, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Forman Libor 3:0, Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Radek 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Strážnice A 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Jaroslav 3:1, Kříž Bohumil 1:3, Vybíral Pavel 0:4, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Morávek Zdeněk 2:2, Morávek Radim 3:1, Prokeš Michal 2:2, Jamný Petr 2:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TTC Koral Tišnov A 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:0, Forman Libor 2:0, Šalomoun Ivo 1:2, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Antoš Jiří 1:2, Nováček Libor 1:2, Vitula Josef 0:2, Dospíšil Pavel 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Morávek Zdeněk 2:1, Jamný Petr 1:2, Morávek Radim 3:0, body hostů: Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Vybíral Matouš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TTC Koral Tišnov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Strážnice A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Jiskra Strážnice A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forman Libor 2:1, Ondrovčák Radek 1:1, Vybíral Lukáš 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Prokeš Michal 2:1, Jamný Petr 0:3, Obrdlík Štěpán 0:3, Morávek Zdeněk 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Morávek Radim 2:2, Jamný Petr 0:3, Prokeš Michal 1:3, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 3:1, Vybíral Marek 3:1, Ondrovčák Radek 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Jiskra Strážnice A -:-,
Krajská soutěž I. třídy A
1. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Hlubočany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:2, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 0:3, Paták Radek 2:2, body hostů: Sirbu Jakub 3:1, Navrátil Václav 3:1, Pořízek Josef 3:0, Novák Ivo 0:3), TJ Holásky B - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vičík Oldřich 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Babáková Radka 1:2, Javůrek Martin 2:2, body hostů: Zetocha Martin 4:0, Tůma Karel 3:0, Slavíček Martin 1:2, Fila Martin 1:2), Orel Ivančice A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:0, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:0, Štěpán Libor 2:0, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Richard 0:2, Dospíšil Jiří 0:2), TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 3:1, Sedláček Josef 1:3, Černý Radek 1:2, Fischer Karel 4:0, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Andorko Pavel 2:2, Vybíral Matouš 0:2, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Ladislav 0:2), KST Blansko C - STK Zbraslavec A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zukal Aleš 0:2, Petr Michal 0:2, Fiala Karel 0:3, Kaluža Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 2:0, Těžký Pavel 1:1, Krása Petr ml. 2:0, WO 1:0), TJ Šošůvka A - MK Řeznovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Štěpán 1:3, Obalil Jiří 2:2, Kutil Libor 1:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Pečinka Lukáš 3:1, Frühauf Michael 0:4, Filák Tomáš 4:0, Netolička Lubomír 2:2),
2. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 1:3, Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 2:2, Paták Radek 4:0, body hostů: Bezděk Luboš 0:2, Obalil Jiří 3:1, Kutil Libor 3:1, Konečný Štěpán 2:2, Dvořák Leoš 0:2), TJ Sokol Hlubočany A - MK Řeznovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Václav 3:0, Pořízek Josef 3:0, Kobolka Luboš 2:1, Sirbu Jakub 1:2, body hostů: Veber Marek 0:3, Frühauf Michael 0:3, Filák Tomáš 2:1, Netolička Lubomír 1:2), TJ Holásky B - KST Blansko C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Tomáš 2:2, Vysloužil Jan 0:4, Vičík Oldřich 1:2, Javůrek Martin 3:1, body hostů: Kaluža Tomáš 2:2, Voráč Pavel 2:2, Petr Michal 4:0, Procházka Ondřej 1:2), SK Slatina - Brno B - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 0:3, Fila Martin 2:1, Slavíček Martin 3:0, Tůma Karel 4:0, body hostů: Křepela Radim 1:3, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 1:2, Těžký Pavel 1:2), Orel Ivančice A - TJ Sokol Rebešovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 0:4, Šlapanský Jan 2:2, Štěpán Libor 3:1, body hostů: Fischer Karel 4:0, Lučko Martin 3:1, Juřík Adam 1:3, Černý Radek 1:3), TTC Koral Tišnov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dankovič Jozef 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:3, Krištof Lukáš nejml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Andorko Pavel 3:0, Adam Petr 3:0, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - MK Řeznovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Martin 2:2, Kvapil Zdeněk 4:0, Rotrekl Lukáš 1:2, Paták Radek 3:1, body hostů: Telecká Jana 2:2, Frühauf Michael 1:3, Filák Tomáš 2:2, Netolička Lubomír 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Šošůvka A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Václav 1:2, Pořízek Josef 2:0, Kobolka Luboš 1:1, Sirbu Jakub 1:2, WO 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 0:1, Obalil Jiří 1:2, Kutil Libor 2:1, Konečný Štěpán 2:1, WO 0:3), TJ Holásky B - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:2, Škvařil Petr 1:1, Vičík Oldřich 0:3, Javůrek Tomáš 1:2, body hostů: Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Krása Petr ml. 1:1, Těžký Pavel 2:0), SK Slatina - Brno B - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Martin 3:0, Tůma Karel 2:1, Slavíček Martin 1:2, Zetocha Martin 2:1, body hostů: Petr Michal 2:1, Voráč Pavel 0:3, Kaluža Tomáš 2:1, Procházka Ondřej 0:3), Orel Ivančice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 2:1, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Andorko Pavel 1:2, Vybíral Matouš 0:3, Ondrovčák Ladislav 0:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Rebešovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, body hostů: Fischer Karel 2:0, Lučko Martin 2:0, Juřík Adam 2:0, Sedláček Josef 2:0),
4. kolo:
TJ Šošůvka A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Leoš 0:3, Kutil Libor 0:2, Obalil Jiří 1:2, Bezděk Luboš 2:1, body hostů: Lučko Martin 3:0, Fischer Karel 2:1, Juřík Adam 2:1, Šenkýř Jiří 1:1), MK Řeznovice C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:3, Jedlička Jindřich 1:3, Pečinka Lukáš 1:2, Filák Tomáš 3:1, body hostů: Vybíral Marek 4:0, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, Adam Petr 0:3), KST Blansko C - Orel Ivančice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 1:2, Petr Michal 0:3, Procházka Ondřej 0:3, Kaluža Tomáš 3:0, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Peška Ladislav 2:1), STK Zbraslavec A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Pačinek Jakub 2:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Kytner Matěj 0:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Holásky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Martin 1:2, Kvapil Zdeněk 0:2, Rotrekl Lukáš 1:2, Paták Radek 1:2, body hostů: Javůrek Tomáš 3:0, Javůrek Martin 2:1, Babáková Radka 2:1, Vičík Oldřich 1:1), TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 1:2, Pořízek Josef 1:2, Navrátil Václav 2:1, Kobolka Luboš 0:4, body hostů: Fila Martin 2:2, Slavíček Martin 1:2, Tůma Karel 3:0, Zetocha Martin 3:0),
5. kolo:
TJ Šošůvka A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 1:3, Obalil Jiří 3:1, Kutil Libor 2:2, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 0:4, Adam Petr 1:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 1:2, Pečinka Lukáš 3:1, body hostů: Lučko Martin 4:0, Fischer Karel 2:1, Juřík Adam 0:3, Sedláček Josef 2:1), KST Blansko C - TTC Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 1:1, Voráč Pavel 1:0, Procházka Ondřej 2:0, Kaluža Tomáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Sedlář Jakub 1:0, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, WO 0:2), STK Zbraslavec A - Orel Ivančice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 3:1, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 1:3, Šlapanský Jan 1:3, Peška Ladislav 1:3), TJ Cemo Mokrá A - SK Slatina - Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Martin 1:3, Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 3:1, Paták Radek 1:3, body hostů: Tůma Karel 2:2, Fila Martin 3:1, Tůma Pavel 1:3, Zetocha Martin 4:0), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Holásky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Navrátil Václav 2:1, Kobolka Luboš 1:2, Sirbu Jakub 3:0, body hostů: Babáková Radka 3:0, Škvařil Petr 0:3, Žilka Milan 1:2, Vysloužil Jan 0:3),
6. kolo:
TJ Holásky B - TJ Šošůvka A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 3:0, Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Martin 2:1, Babáková Radka 2:1, body hostů: Kutil Libor 0:3, Bezděk Luboš 3:0, Obalil Jiří 0:3, Kutil Šimon 0:3), SK Slatina - Brno B - MK Řeznovice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Martin 2:0, Tůma Karel 2:0, Slavíček Martin 2:1, Zetocha Martin 2:0, body hostů: Striegler Tomáš 0:3, Pečinka Lukáš 1:1, Filák Tomáš 0:2, Netolička Lubomír 0:2), Orel Ivančice A - TJ Cemo Mokrá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 3:0, Šlapanský Jan 0:3, Peška Ladislav 1:2, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:2, Paták Radek 1:2, Kvapil Zdeněk 1:2, Vojtěch Martin 1:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Hlubočany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 1:2, Kytner Matěj 1:2, body hostů: Navrátil Václav 3:0, Sirbu Jakub 3:0, Kovář Jakub 0:2, Kobolka Luboš 2:0), TJ Sokol Rebešovice A - KST Blansko C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fischer Karel 3:0, Juřík Adam 1:1, Svoboda Jan 2:1, Lučko Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Kaluža Tomáš 0:3, Voráč Pavel 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Petr Michal 0:2, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - STK Zbraslavec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andorko Pavel 1:3, Vybíral Matouš 2:1, Adam Petr 1:2, Nechvátal Petr 1:3, body hostů: Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 3:0, Těžký Pavel 1:2),
7. kolo:
TJ Holásky B - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 2:2, Škvařil Petr 2:1, Javůrek Martin 2:1, Javůrek Tomáš 3:1, body hostů: Pečinka Lukáš 3:1, Veber Marek 0:2, Filák Tomáš 2:1, Netolička Lubomír 0:3, Telecká Jana 0:2), SK Slatina - Brno B - TJ Šošůvka A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:0, Slavíček Martin 2:0, Tůma Karel 1:2, Zetocha Martin 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 1:2, Obalil Jiří 1:2, Kutil Šimon 0:3, Dvořák Leoš 0:2), Orel Ivančice A - TJ Sokol Hlubočany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:2, Šlapanský Jan 1:3, Peška Ladislav 3:1, Štěpán Libor 2:2, body hostů: Navrátil Václav 4:0, Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 1:3, Kobolka Luboš 0:4), TTC Koral Tišnov B - TJ Cemo Mokrá A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kytner Matěj 3:1, Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, body hostů: Vojtěch Martin 3:1, Kvapil Zdeněk 4:0, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Tomáš 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - STK Zbraslavec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fischer Karel 1:3, Juřík Adam 2:2, Černý Radek 3:1, Lučko Martin 3:1, body hostů: Krása Petr ml. 1:3, Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 2:2, Cetkovský Martin 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 2:1, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 2:1, Vybíral Matouš 3:0, body hostů: Petr Michal 1:2, Voráč Pavel 1:2, Kaluža Tomáš 2:1, Procházka Ondřej 0:3),
8. kolo:
TJ Šošůvka A - KST Blansko C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Šimon 1:2, Kutil Libor 2:1, Obalil Jiří 1:2, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Voráč Pavel 2:2, Kaluža Tomáš 2:1, Petr Michal 1:2, Procházka Ondřej 0:3), MK Řeznovice C - STK Zbraslavec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:3, Pečinka Lukáš 1:3, Jelínek Stanislav 4:0, Filák Tomáš 2:2, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 1:3, Těžký Pavel 3:1), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 0:3, Kvapil Zdeněk 1:1, Paták Radek 0:3, Rotrekl Lukáš 1:2, body hostů: Lučko Martin 2:1, Fischer Karel 2:1, Juřík Adam 3:0, Černý Radek 2:0), TJ Sokol Hlubočany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 1:3, Navrátil Václav 3:0, Pořízek Josef 2:1, Sirbu Jakub 3:1, body hostů: Andorko Pavel 1:3, Nechvátal Petr 0:4, Ondrovčák Ladislav 2:1, Adam Petr 2:1), TJ Holásky B - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 3:1, Škvařil Petr 0:4, Javůrek Tomáš 1:2, Vičík Oldřich 2:2, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 1:2), SK Slatina - Brno B - TTC Koral Tišnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Jaroslav 0:2, Fila Martin 2:0, Tůma Karel 3:0, Slavíček Martin 3:0, body hostů: Kytner Matěj 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 1:1),
9. kolo:
TJ Šošůvka A - STK Zbraslavec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Šimon 0:1, Kutil Libor 0:2, Obalil Jiří 0:3, Bezděk Luboš 2:1, Dvořák Leoš 1:1, body hostů: Krása Petr ml. 3:0, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:1, Těžký Pavel 0:2), MK Řeznovice C - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 2:1, Jelínek Stanislav 3:0, Filák Tomáš 3:0, Jedlička Jindřich 0:1, Pečinka Lukáš 2:0, body hostů: Polívka Ondřej 0:3, Kaluža Tomáš 0:3, Voráč Pavel 1:2, Petr Michal 1:2), TJ Cemo Mokrá A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Zdeněk 0:3, Vojtěch Tomáš 1:2, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:2, body hostů: Vybíral Matouš 4:0, Nechvátal Petr 1:2, Andorko Pavel 1:2, Ondrovčák Ladislav 2:1), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Rebešovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 1:2, Navrátil Václav 0:3, Kovář Jakub 1:2, Sirbu Jakub 1:2, body hostů: Lučko Martin 3:0, Fischer Karel 2:1, Černý Radek 3:0, Juřík Adam 1:2), TJ Holásky B - TTC Koral Tišnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vičík Oldřich 2:0, Babák Petr 2:0, Škvařil Petr 1:2, Javůrek Tomáš 3:0, body hostů: Kytner Matěj 0:3, Dospíšil Pavel ml. 1:2, Hruška Pavel 1:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), SK Slatina - Brno B - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 2:1, Slavíček Martin 2:1, Tůma Karel 3:0, Zetocha Martin 2:1, body hostů: Štěpán Libor 1:2, Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3),
10. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Šošůvka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 2:1, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 0:3, Obalil Jiří 0:3, Dvořák Leoš 0:2), TTC Koral Tišnov B - MK Řeznovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Kytner Matěj 1:2, Sedlář Jakub 2:1, body hostů: Filák Tomáš 3:0, Pečinka Lukáš 3:0, Striegler Tomáš 0:3, Netolička Lubomír 2:1), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fischer Karel 4:0, Juřík Adam 0:3, Černý Radek 2:1, Lučko Martin 4:0, body hostů: Javůrek Martin 1:3, Babák Petr 2:2, Javůrek Tomáš 0:3, Vičík Oldřich 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SK Slatina - Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 2:2, Andorko Pavel 3:1, Adam Petr 0:3, Vybíral Matouš 1:1, Ondrovčák Ladislav 0:2, body hostů: Zetocha Martin 3:1, Tůma Karel 3:1, Slavíček Martin 3:1, Fila Martin 0:3), KST Blansko C - TJ Cemo Mokrá A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 3:1, Petr Michal 2:1, Procházka Ondřej 1:2, Kaluža Tomáš 2:2, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 1:3, Vojtěch Martin 2:1, Vojtěch Tomáš 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 4:0, body hostů: Sirbu Jakub 1:3, Navrátil Václav 1:2, Pořízek Josef 2:1, Kovář Jakub 0:3),
11. kolo:
Orel Ivančice A - MK Řeznovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 1:3, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Jelínek Stanislav 3:1, Pečinka Lukáš 1:3, Filák Tomáš 3:1, Netolička Lubomír 1:3), TTC Koral Tišnov B - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 1:2, Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Kytner Matěj 0:3, Sedlář Jakub 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 2:1, Obalil Jiří 2:1, Dvořák Leoš 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - SK Slatina - Brno B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fischer Karel 4:0, Juřík Adam 1:2, Černý Radek 1:2, Lučko Martin 3:1, body hostů: Zetocha Martin 0:4, Tůma Karel 3:1, Slavíček Martin 1:2, Fila Martin 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Holásky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 3:1, Andorko Pavel 2:2, Adam Petr 2:1, Vybíral Matouš 1:3, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Babáková Radka 2:2, Klimeš René 1:3, Vičík Oldřich 1:2), KST Blansko C - TJ Sokol Hlubočany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 1:3, Petr Michal 3:1, Procházka Ondřej 0:4, Kaluža Tomáš 2:2, body hostů: Sirbu Jakub 2:2, Navrátil Václav 3:1, Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 2:2), TJ Cemo Mokrá A - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Zdeněk 0:2, Levardi Robert 0:2, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 1:2, body hostů: Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Těžký Pavel 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baričák Marek 2:1, Navrátil Václav 0:2, Kovář Jakub 3:0, Sirbu Jakub 3:0, body hostů: Paták Radek 2:1, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 0:3, Hofírek Dominik 0:2), SK Slatina - Brno B - TJ Holásky B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 2:0, Tůma Karel 2:0, Oleksík Václav 3:0, Slavíček Martin 2:0, body hostů: Šturm Jan 0:3, Javůrek Martin 0:2, Vičík Oldřich 0:2, Pospíšil Josef 0:2), TTC Koral Tišnov B - Orel Ivančice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Richard 0:2, Kytner Matěj 0:2, body hostů: Štěpán Libor 2:0, Císarík Pavel 2:0, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Rebešovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:2, Nechvátal Petr 2:2, Andorko Pavel 2:2, Adam Petr 2:2, body hostů: Lučko Martin 4:0, Fischer Karel 4:0, Černý Radek 0:4, Juřík Adam 0:4), STK Zbraslavec A - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 4:0, Cetkovský Martin 0:2, Krása Petr ml. 4:0, Pačinek Jakub 1:0, body hostů: Kaluža Tomáš 1:3, Petr Michal 2:2, Voráč Pavel 2:2, Procházka Ondřej 1:2), MK Řeznovice C - TJ Šošůvka A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 2:2, Striegler Tomáš 2:2, Filák Tomáš 3:1, Pečinka Lukáš 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 3:1, Kutil Šimon 0:4, Krátký Marek 0:4),
13. kolo:
TJ Šošůvka A - TJ Cemo Mokrá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Libor 3:1, Obalil Jiří 2:2, Kutil Šimon 0:4, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Paták Radek 2:2, Kvapil Zdeněk 3:1, Vojtěch Martin 1:3, Rotrekl Lukáš 1:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Hlubočany A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 3:1, Jedlička Jindřich 1:3, Filák Tomáš 4:0, Pečinka Lukáš 2:2, body hostů: Sirbu Jakub 2:2, Šmetka Miroslav 0:4, Kovář Jakub 1:3, Pořízek Josef 3:1), KST Blansko C - TJ Holásky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 4:0, Petr Michal 0:4, Polívka Ondřej 3:1, Kaluža Tomáš 1:3, body hostů: Javůrek Martin 1:3, Javůrek Tomáš 2:2, Vičík Oldřich 2:2, Babák Petr 3:1), STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 1:3, Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Tůma Karel 0:4, Zetocha Martin 2:2, Slavíček Martin 3:1, Fila Martin 3:1), TJ Sokol Rebešovice A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fischer Karel 2:1, Juřík Adam 2:1, Černý Radek 2:1, Lučko Martin 3:0, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 0:3, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:0, Šalomoun Ivo 2:0, Vybíral Matouš 2:0, Andorko Pavel 2:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Kytner Matěj 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2),
14. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Cemo Mokrá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:3, Jedlička Jindřich 2:2, Filák Tomáš 4:0, Pečinka Lukáš 1:3, body hostů: Paták Radek 2:2, Kvapil Zdeněk 3:1, Vojtěch Martin 2:2, Rotrekl Lukáš 1:3), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Hlubočany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Šimon 0:3, Bezděk Luboš 4:0, Obalil Jiří 1:2, Kutil Libor 3:1, Dvořák Leoš 0:1, body hostů: Sirbu Jakub 2:2, Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 1:3, Baričák Marek 1:2), STK Zbraslavec A - TJ Holásky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 3:0, Krása Petr ml. 0:2, Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Javůrek Martin 2:1, Babáková Radka 1:2, Vičík Oldřich 0:3, Vysloužil Jan 0:2), KST Blansko C - SK Slatina - Brno B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 0:3, Polívka Ondřej 0:2, Petr Michal 1:2, Kaluža Tomáš 2:1, body hostů: Zetocha Martin 3:0, Slavíček Martin 2:1, Tůma Karel 1:2, Fila Martin 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - Orel Ivančice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andorko Pavel 3:1, Adam Petr 2:1, Vybíral Matouš 1:2, Nechvátal Petr 3:1, body hostů: Štěpán Libor 2:2, Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fischer Karel 2:0, Juřík Adam 2:0, Černý Radek 2:0, Lučko Martin 2:0, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Kytner Matěj 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Šošůvka A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fischer Karel 1:1, Juřík Adam 1:1, Černý Radek 3:0, Lučko Martin 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Obalil Jiří 0:3, Kutil Šimon 0:2, Dvořák Leoš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - MK Řeznovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:0, Adam Petr 2:2, Nechvátal Petr 1:2, Andorko Pavel 2:2, Vybíral Matouš 0:3, body hostů: Netolička Lubomír 1:3, Striegler Tomáš 2:2, Filák Tomáš 4:0, Jedlička Jindřich 2:1), Orel Ivančice A - KST Blansko C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 3:0, Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Kaluža Tomáš 1:3, Voráč Pavel 1:2, Petr Michal 2:1, Fiala Karel 0:3), TTC Koral Tišnov B - STK Zbraslavec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kytner Matěj 0:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2, WO 1:0, body hostů: Těžký Pavel 3:0, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Křepela Radim 1:0, WO 0:1), TJ Holásky B - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:0, Javůrek Tomáš 1:1, Babáková Radka 1:2, Babák Petr 3:0, body hostů: Paták Radek 0:3, Kvapil Zdeněk 2:1, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 0:2), SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 2:1, Tůma Karel 0:3, Fila Martin 3:0, Zetocha Martin 4:0, body hostů: Sirbu Jakub 2:2, Pořízek Josef 1:2, Kovář Jakub 0:3, Kobolka Luboš 1:2),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Šošůvka A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 3:1, Vybíral Matouš 1:2, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Obalil Jiří 1:3, Krátký Marek 0:3, Kutil Šimon 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučko Martin 3:0, Juřík Adam 2:0, Černý Radek 1:1, Fischer Karel 2:1, Černý Libor 0:1, body hostů: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 2:1, Široký Pavel 0:2), TTC Koral Tišnov B - KST Blansko C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytner Matěj 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 1:2, body hostů: Kaluža Tomáš 3:0, Voráč Pavel 3:0, Petr Michal 2:0, Polívka Ondřej 1:1), Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 3:0, Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Pačinek Jakub 1:3, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 1:2, Těžký Pavel 1:2), SK Slatina - Brno B - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 3:0, Fila Martin 2:0, Tůma Karel 3:0, Zetocha Martin 1:2, body hostů: Paták Radek 0:3, Kvapil Zdeněk 1:2, Rotrekl Lukáš 0:3, Vojtěch Martin 1:1), TJ Holásky B - TJ Sokol Hlubočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:2, Pospíšil Josef 0:4, Škvařil Petr 2:2, Babák Petr 4:0, body hostů: Sirbu Jakub 2:2, Pořízek Josef 2:2, Kovář Jakub 2:2, Baričák Marek 2:2),
17. kolo:
TJ Šošůvka A - TJ Holásky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 1:1, Krátký Marek 1:2, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Javůrek Martin 2:1, Žilka Milan 0:3, Babáková Radka 1:2, Vičík Oldřich 0:2), MK Řeznovice C - SK Slatina - Brno B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Jindřich 0:2, Stix Jiří 0:2, Pečinka Lukáš 0:2, Filák Tomáš 0:2, body hostů: Zetocha Martin 2:0, Tůma Karel 2:0, Slavíček Martin 2:0, Fila Martin 2:0), TJ Cemo Mokrá A - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Zdeněk 3:1, Rotrekl Lukáš 1:3, Vojtěch Martin 2:2, Paták Radek 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 0:4, Šlapanský Jan 1:3), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirbu Jakub 2:0, Pořízek Josef 2:0, Navrátil Václav 2:0, Kovář Jakub 2:0, body hostů: Kytner Matěj 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), KST Blansko C - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaluža Tomáš 1:2, Petr Michal 0:2, Polívka Ondřej 1:2, Voráč Pavel 1:2, body hostů: Fischer Karel 3:0, Lučko Martin 3:0, Černý Radek 2:1, Němec Stanislav 0:2), STK Zbraslavec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:1, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 0:3, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Andorko Pavel 2:1, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Ladislav 1:2, Šalamoun Lubomír 0:3),
18. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Holásky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 0:2, Jedlička Jindřich 1:2, Filák Tomáš 1:2, Pečinka Lukáš 2:2, Striegler Tomáš 1:1, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Babák Petr 4:0, Vysloužil Jan 1:2, Vičík Oldřich 1:2), TJ Šošůvka A - SK Slatina - Brno B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 1:2, Krátký Marek 0:3, Dvořák Leoš 0:3, Bezděk Luboš 2:1, body hostů: Tůma Karel 3:0, Fila Martin 2:1, Slavíček Martin 2:1, Zetocha Martin 2:1), TJ Sokol Hlubočany A - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 3:1, Šmetka Miroslav 0:4, Navrátil Václav 2:1, Sirbu Jakub 2:2, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 1:2), TJ Cemo Mokrá A - TTC Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 1:1, Vojtěch Martin 3:0, Paták Radek 2:0, body hostů: Kytner Matěj 0:3, Hruška Pavel 1:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:2), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 2:2, body hostů: Fischer Karel 2:2, Lučko Martin 4:0, Černý Radek 2:1, Juřík Adam 1:2), KST Blansko C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 1:1, Polívka Ondřej 0:2, Petr Michal 0:3, Kaluža Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Andorko Pavel 3:0, Nechvátal Petr 2:0, Adam Petr 1:1, Vybíral Matouš 1:1, WO 1:0),
19. kolo:
KST Blansko C - TJ Šošůvka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaluža Tomáš 2:1, Petr Michal 2:1, Polívka Ondřej 2:1, Voráč Pavel 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Obalil Jiří 0:3, Kutil Šimon 1:2, Dvořák Leoš 0:3), STK Zbraslavec A - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 2:1, Krása Petr ml. 1:1, Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Pečinka Lukáš 1:2, Filák Tomáš 1:2, Fučík Martin 0:3, Frühauf Michael 0:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Cemo Mokrá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišejka Lubomír ml. 1:1, Juřík Adam 1:1, Černý Radek 3:0, Lučko Martin 3:0, body hostů: Paták Radek 1:2, Kvapil Zdeněk 1:2, Rotrekl Lukáš 0:2, Vojtěch Martin 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Hlubočany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Petr 2:2, Vybíral Matouš 4:0, Andorko Pavel 0:2, Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Ladislav 1:0, body hostů: Navrátil Václav 1:3, Sirbu Jakub 2:2, Pořízek Josef 3:1, Kobolka Luboš 1:2), Orel Ivančice A - TJ Holásky B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Císarík Pavel 1:1, Peška Ladislav 0:2, Šlapanský Jan 2:1, Štěpán Libor 2:0, WO 4:0, body hostů: Javůrek Martin 3:0, Vičík Oldřich 1:2, Šturm Jan 0:3, WO 0:4), TTC Koral Tišnov B - SK Slatina - Brno B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 1:2, Kytner Matěj 0:3, Sedlář Jakub 3:0, Hruška Pavel 0:3, body hostů: Tůma Karel 2:1, Slavíček Martin 2:1, Fila Martin 1:2, Tůma Pavel 3:0),
20. kolo:
STK Zbraslavec A - TJ Šošůvka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:1, Křepela Radim 1:1, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Zouhar Aleš 0:3, Obalil Jiří 0:3, Kutil Šimon 0:1, Dvořák Leoš 0:1), KST Blansko C - MK Řeznovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 1:1, Polívka Ondřej 1:1, Petr Michal 3:0, Kaluža Tomáš 3:0, body hostů: Pečinka Lukáš 2:1, Fučík Martin 0:3, Filák Tomáš 0:2, Jedlička Jindřich 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:2, Nechvátal Petr 2:0, Andorko Pavel 2:1, Vybíral Matouš 3:0, body hostů: Paták Radek 2:1, Kvapil Zdeněk 0:3, Rotrekl Lukáš 0:3, Vojtěch Martin 1:1), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Hlubočany A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišejka Lubomír ml. 1:1, Juřík Adam 1:1, Černý Radek 3:0, Lučko Martin 3:0, body hostů: Sirbu Jakub 2:1, Navrátil Václav 0:3, Kobolka Luboš 0:2, Pořízek Josef 0:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Holásky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Kytner Matěj 2:1, Dospíšil Pavel ml. 1:2, Hruška Pavel 1:3, body hostů: Javůrek Martin 4:0, Babáková Radka 1:2, Vičík Oldřich 3:0, Šturm Jan 0:3), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 2:1, body hostů: Zetocha Martin 1:1, Tůma Karel 2:1, Slavíček Martin 3:0, Fila Martin 2:1, Tůma Pavel 1:0),
21. kolo:
TJ Šošůvka A - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 2:2, Kutil Šimon 1:3, Obalil Jiří 0:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3), MK Řeznovice C - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filák Tomáš 3:0, Pečinka Lukáš 2:0, Jedlička Jindřich 3:0, Fučík Martin 1:2, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 0:3, Kytner Matěj 0:3, Hruška Pavel 1:2, Cvrkal Rudolf ml. 1:1), TJ Holásky B - TJ Sokol Rebešovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vičík Oldřich 0:2, Vysloužil Jan 0:2, Šturm Jan 0:3, Javůrek Martin 1:1, body hostů: Lučko Martin 3:0, Fischer Karel 2:0, Černý Radek 2:0, Juřík Adam 1:1), SK Slatina - Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fila Martin 4:0, Tůma Karel 2:2, Slavíček Martin 1:2, Zetocha Martin 3:1, body hostů: Andorko Pavel 1:3, Vybíral Matouš 3:1, Ondrovčák Ladislav 1:3, Adam Petr 0:3), TJ Cemo Mokrá A - KST Blansko C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 1:2, Kvapil Zdeněk 0:3, Rotrekl Lukáš 1:2, Paták Radek 1:2, body hostů: Voráč Pavel 2:1, Kaluža Tomáš 3:0, Petr Michal 1:2, Polívka Ondřej 3:0), TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 0:3, Sirbu Jakub 1:3, body hostů: Křepela Radim 4:0, Pačinek Jakub 3:0, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 0:3),
22. kolo:
MK Řeznovice C - Orel Ivančice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 2:1, Pečinka Lukáš 1:2, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 2:1), TJ Šošůvka A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 3:0, Dvořák Leoš 0:2, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 1:2, Kytner Matěj 2:1, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Martin 2:1, Tůma Karel 0:3, Slavíček Martin 1:2, Zetocha Martin 0:4, body hostů: Lučko Martin 4:0, Fischer Karel 3:0, Juřík Adam 1:2, Černý Radek 2:1), TJ Holásky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 3:1, Babák Petr 2:0, Škvařil Petr 1:2, Vičík Oldřich 2:2, Vysloužil Jan 1:0, body hostů: Vybíral Matouš 1:3, Andorko Pavel 2:2, Ondrovčák Ladislav 2:1, Nechvátal Petr 0:1, Adam Petr 0:2), TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Navrátil Václav 2:0, Kovář Jakub 3:0, Sirbu Jakub 1:2, body hostů: Kaluža Tomáš 0:3, Polívka Ondřej 0:3, Petr Michal 1:2, Voráč Pavel 1:1), STK Zbraslavec A - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:1, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Paták Radek 2:1, Kvapil Zdeněk 0:3, Vojtěch Martin 2:1, Vojtěch Tomáš 0:3),
Krajská soutěž I. třídy B
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - TJ Brno-Bystrc A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:4, Kamenský Petr 0:3, Vránová Radana 0:3, Marek Jan st. 4:0, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Weiser Daniel 3:1, Kamenický Tomáš 2:1, Trávníček Tomáš 2:1), Orel Silůvky B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 0:4, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 1:3, Šafařík Jan 1:3, Studýnka Miloslav 2:2), TJ Sokol Kobylí A - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 0:3, Mocek Milan 1:1, Mosnák Milan 2:1, Jangl Marek 0:3, body hostů: Ličbinský Roman 3:0, Šefr Filip 1:2, Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 2:0), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Lanžhot B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 2:2, Studnička Ondřej 3:1, Valko Jan 1:3, Kouřil Přemysl 1:3, body hostů: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 3:1, Polášek Michal 0:4, Baláž Branislav 4:0), SK Slatina - Brno C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halický David 0:3, Traxler Jan 3:0, Táborský Jindřich 1:2, Třináctý Richard 1:3, body hostů: Podrazil David 3:1, Svoboda Petr 1:2, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 2:1), KST Oltec Brno B - TTC Komořany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Novotný Petr 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Hejdušek Ivan 3:0, Hynšt Martin 0:2, Daněk Zdeněk st. 2:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - KST Oltec Brno B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:0, Jamný Petr 1:1, Vránová Radana 3:0, Marek Jan st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Hamadeh Nabil 0:2, Havránek Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 3:0, Trávníček Tomáš 2:1, Dočekal Petr 1:1, Mikuš Juraj 2:1, WO 1:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 0:2, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, WO 0:1), Orel Silůvky B - SK Slatina - Brno C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 0:4, Vališ Petr 2:2, Paták Zdeněk 4:0, body hostů: Traxler Jan 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Třináctý Richard 2:2, Tupec Pavel 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studýnka Miloslav 1:3, Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 3:1, Studýnka František 2:2, body hostů: Trgo Miloš 1:3, Buriánek Patrik 2:2, Veselý Jan 2:2, Hašlík Jakub 2:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Vracov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 0:2, Sedláček Zdeněk 0:3, Soukal Jiří st. 1:2, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Rachunek Martin 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, Studnička Ondřej 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Lanžhot B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 1:1, Novák Martin 2:0, Beránek Pavel 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Sláma Miroslav 0:3, Polášek Michal 0:3, Kalivoda Petr 0:2, Bruckner Tomáš 1:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Jamný Petr 2:1, Vránová Radana 1:2, Marek Jan st. 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 2:1, Busta Stanislav 1:2, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3), TJ Brno-Bystrc A - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiser Daniel 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 2:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Galanda František 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novotný Petr 0:2), Orel Silůvky B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 0:4, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Podrazil David 4:0, Trgo Miloš 1:3, Svoboda Petr 2:2, Podrazil Vítězslav 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:4, Studýnka Miloslav 1:2, Melichar Libor 2:1, Studýnka František 2:2, body hostů: Traxler Jan 3:1, Táborský Jindřich 3:1, Třináctý Richard 2:1, Tupec Pavel 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:3, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 1:2, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Kalivoda Petr 2:2, Polášek Michal 1:2, Polášek Zdenek 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděrová Linda 2:2, Novák Martin 1:1, Beránek Pavel 2:2, Ličbinský Roman 3:1, Pavelka Jakub 0:2, body hostů: Nikl Pavel 1:3, Rachunek Martin 1:3, Kouřil Přemysl 3:1, Studnička Ondřej 3:1),
4. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Vracov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 0:3, Havránek Lukáš 1:3, Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:1, WO 0:1, body hostů: Nikl Pavel 3:1, Kouřil Přemysl 2:1, Studnička Ondřej 2:2, Šnajdr Michal 1:2, WO 1:0), TTC Komořany A - TJ Sokol Lanžhot B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 1:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:0, body hostů: Grufík Kamil 0:3, Kalivoda Petr 1:1, Polášek Zdenek 0:2, Sláma Miroslav 0:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 2:2, Zaplatil Radek 2:2, Třináctý Richard 0:4, Traxler Jan 3:1, body hostů: Mosnák Milan 4:0, Mocek Milan 1:3, Kubík Josef 1:3, Jangl Marek 3:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TTC Moravská Slavia Brno D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 0:2, Trgo Miloš 0:2, Podrazil Vítězslav 0:3, Buriánek Patrik 1:1, body hostů: Beránek Pavel 3:0, Ličbinský Roman 2:0, Šefr Filip 1:1, Pavelka Jakub 2:0), TJ Jiskra Strážnice B - Orel Silůvky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 0:1, Vaverka Lubomír 1:2, Jamný Petr 3:0, Vránová Radana 2:2, Obrdlík Štěpán 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 2:2, Vališ Petr 1:2, Vašulín Karel 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 4:0, Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 0:3, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Studýnka František 2:2, Šafařík Jan 2:2, Studýnka Miloslav 1:1, Hladký Rostislav 0:3, Melichar Libor 0:1),
5. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Lanžhot B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 0:3, Havránek Lukáš 1:1, Nováček Jiří 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Grufík Kamil 3:0, Kalivoda Petr 1:2, Polášek Zdenek 3:0, Koníček Marek 1:1), TTC Komořany A - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 3:0, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Nikl Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 1:2, Studnička Ondřej 0:3, Šnajdr Radomír 0:3), SK Slatina - Brno C - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 1:3, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 2:1, Traxler Jan 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 2:2, Beránek Pavel 3:1, Šefr Filip 1:2, Pavelka Jakub 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Kobylí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 3:1, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 1:3, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Mocek Milan 2:2, Kubík Josef 0:4, Jangl Marek 2:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Agrotec Hustopeče B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:4, Jamný Petr 2:2, Vránová Radana 1:2, Obrdlík Štěpán 4:0, body hostů: Studýnka František 2:2, Melichar Libor 2:2, Studýnka Miloslav 3:1, Šafařík Jan 1:2), TJ Brno-Bystrc A - Orel Silůvky B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Vališ Petr 0:3, Ertl Jakub 0:2, Paták Zdeněk 0:2, Vašulín Karel 0:2),
6. kolo:
Orel Silůvky B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 2:0, Vališ Petr 2:0, Vašulín Karel 1:2, Paták Zdeněk 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:3, Melichar Libor 2:1, Šafařík Jan 0:3, Studýnka František 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 2:1, Hynšt Martin 0:3), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jiskra Strážnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťavík Ondřej 4:0, Mocek Milan 2:1, Mosnák Milan 1:2, Jangl Marek 2:2, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 1:3, Vaverka Lubomír 1:2, Frolek Radek 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Brno-Bystrc A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 0:3, Novák Martin 1:2, Beránek Pavel 2:2, body hostů: Weiser Daniel 3:1, Mikuš Juraj 1:2, Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 2:1), TJ Sokol Vracov B - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 3:0, Kouřil Přemysl 2:1, Rachunek Martin 1:2, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Traxler Jan 1:3, Táborský Jindřich 1:2, Třináctý Richard 2:1, Tupec Pavel 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 0:2, Grufík Kamil 0:2, Baláž Branislav 1:2, Bruckner Tomáš 0:3, body hostů: Veselý Jan 2:1, Hašlík Jakub 3:0, Trgo Miloš 2:0, Buriánek Patrik 2:0),
7. kolo:
Orel Silůvky B - TTC Komořany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 2:2, Vašulín Karel 1:3, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 4:0, Götz Bořivoj 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Himal Tomáš 0:2, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 3:0, Studýnka František 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 1:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťavík Ondřej 3:1, Mocek Milan 1:3, Mosnák Milan 2:1, Jangl Marek 1:3, body hostů: Weiser Daniel 2:2, Mikuš Juraj 3:1, Kamenický Tomáš 3:1, Trávníček Tomáš 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Jiskra Strážnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 2:1, Chmelík Daniel 1:2, Střítežský Roman 2:1, Novák Martin 4:0, body hostů: Vránová Radana 2:2, Marek Jan st. 1:2, Vaverka Lubomír 1:2, Frolek Radek 0:3), TJ Sokol Vracov B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 0:4, Kouřil Přemysl 2:2, Vašík Michal 1:3, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 1:3, Trgo Miloš 3:1, Buriánek Patrik 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - SK Slatina - Brno C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 0:4, Grufík Kamil 1:3, Kalivoda Petr 3:0, Baláž Branislav 2:2, body hostů: Traxler Jan 1:3, Táborský Jindřich 3:1, Třináctý Richard 2:2, Tupec Pavel 3:0),
8. kolo:
KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:3, Galanda František 1:1, body hostů: Táborský Jindřich 3:0, Traxler Jan 2:0, Třináctý Richard 1:1, Zaplatil Radek 2:0), TTC Komořany A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Veselý Jan 0:4, Hašlík Jakub 1:3, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 1:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 3:0, Jamný Petr 0:2, Vránová Radana 3:0, Marek Jan st. 2:1, body hostů: Nikl Pavel 1:2, Kouřil Přemysl 2:1, Studnička Ondřej 0:3, Křiva Zdeněk 0:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Lanžhot B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Tomáš 0:1, Kamenický Tomáš 2:0, Mikuš Juraj 2:0, Dočekal Petr 1:0, WO 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 1:1, Baláž Branislav 0:2, Grufík Kamil 0:2, WO 0:4), Orel Silůvky B - TJ Sokol Kobylí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 0:3, Vašulín Karel 0:3, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 2:1, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Šťavík Ondřej 2:1, Jangl Marek 1:2, Mocek Milan 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Moravská Slavia Brno D 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:2, Melichar Libor 1:1, Studýnka František 1:2, WO 0:4, body hostů: Novák Martin 2:0, Beránek Pavel 1:1, Střítežský Roman 1:1, Pavelka Jakub 1:0, WO 4:0),
9. kolo:
KST Oltec Brno B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 1:1, Nováček Jiří 0:3, Galanda František 1:2, body hostů: Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 3:0, Veselý Jan 1:1, Hašlík Jakub 2:0), TTC Komořany A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 1:1, Hejdušek Ivan 2:0, Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Třináctý Richard 0:3, Tupec Pavel 0:3, Zaplatil Radek 0:2, Traxler Jan 1:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Lanžhot B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Radana 1:3, Jamný Petr 2:2, Marek Jan st. 3:1, Obrdlík Štěpán 1:2, WO 1:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Baláž Branislav 3:1, Kalivoda Petr 1:3, Grufík Kamil 2:2, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiser Daniel 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Kouřil Přemysl 1:2, Studnička Ondřej 0:3, Vašík Michal 0:2, Valko Jan 0:1), TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Jakub 1:1, Střítežský Roman 2:0, Šefr Filip 2:1, Novák Martin 3:0, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Vališ Petr 0:3, Paták Zdeněk 0:2, Vašulín Karel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 4:0, Šlancar Jiří 0:4, Wirth Imrich 0:4, Studýnka František 3:1, body hostů: Šťavík Ondřej 2:2, Mosnák Milan 2:2, Jangl Marek 2:2, Mocek Milan 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:2, Kubík Josef 1:2, Mocek Milan 3:0, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Galanda František 1:3, Šmídek Roman 1:2, Havránek Lukáš 0:3, Mach Ondřej 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Komořany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 3:0, Pavelka Jakub 0:2, Ličbinský Roman 2:1, Novák Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 0:3, Kmoníček Pavel 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Vracov B - Orel Silůvky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 1:3, Šnajdr Michal 0:2, Nikl Pavel 4:0, Koutný František 0:2, body hostů: Paták Zdeněk 3:1, Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 2:2, Vašulín Karel 1:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grufík Kamil 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Bruckner Tomáš 2:0, Baláž Branislav 2:0, body hostů: Studýnka František 0:2, Hladký Rostislav 0:2, Melichar Libor 0:2, Šafařík Jan 0:2), SK Slatina - Brno C - TJ Jiskra Strážnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 0:3, Třináctý Richard 2:2, Halický David 2:2, Traxler Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Obrdlík Štěpán 3:1, Marek Jan st. 2:1, Vránová Radana 1:3, Frolek Radek 1:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašlík Jakub 3:0, Veselý Jan 1:1, Trgo Miloš 3:0, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Mikuš Juraj 1:2, Weiser Daniel 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, Trávníček Tomáš 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 0:3, Šťavík Ondřej 0:2, Mocek Milan 0:3, Jangl Marek 2:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 3:0, Kmoníček Pavel 1:1), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Oltec Brno B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 2:0, Oškrdal Jan 0:2, Ličbinský Roman 3:0, Novák Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Šmídek Roman 1:2, Havránek Lukáš 1:2, Mach Ondřej 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Vracov B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 3:1, Studnička Ondřej 0:4, Vašík Michal 1:3, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 1:3, Hladký Rostislav 3:1, Šafaříková Sandra 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - Orel Silůvky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Bruckner Tomáš 3:1, Baláž Branislav 2:2, body hostů: Paták Zdeněk 1:3, Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 2:2, Konečný Rostislav 0:4, Halický David 1:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Dočekal Petr 1:3, Mikuš Juraj 4:0, Kamenický Tomáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Jiskra Strážnice B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hašlík Jakub 1:0, Veselý Jan 1:1, Trgo Miloš 3:0, Buriánek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Vránová Radana 1:2, Tomeček Tomáš 0:3, Marek Jan ml. 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TJ Jiskra Strážnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 4:0, Trávníček Tomáš 3:1, Mikuš Juraj 1:3, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 2:2, Jamný Petr 1:3, Frolek Radek 0:4), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Silůvky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Přemek 2:0, Melichar Libor 2:0, Studýnka František 1:2, Mesaroš Jakub 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 0:3, Ertl Jakub 1:2, Vališ Petr 1:1, Záděra František 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Kobylí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 3:0, Janošek Adam 0:2, Novák Martin 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Mosnák Milan 1:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 0:3, Mocek Milan 0:2), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grufík Kamil 2:1, Kalivoda Petr 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Baláž Branislav 3:0, WO 0:1, body hostů: Nikl Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 1:2, Valko Jan 0:3, Šnajdr Radomír 0:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hašlík Jakub 3:1, Veselý Jan 3:1, Trgo Miloš 2:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Traxler Jan 3:1, Halický David 0:4, Tupec Pavel 1:3, Táborský Jindřich 1:2), TTC Komořany A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Marek 0:2, Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:2, Slivečka Michal 0:3, Mach Ondřej 0:2, Peňáz Stanislav 1:1),
13. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Jiskra Strážnice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmídek Roman 0:2, Havránek Lukáš 1:1, Novak Adam 0:3, Mach Ondřej 1:1, Slivečka Michal 0:1, body hostů: Marek Jan st. 3:0, Vránová Radana 2:1, Jamný Petr 2:0, Vaverka Lubomír 1:1), TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 1:3, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 1:1, Daněk Zdeněk ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Mikuš Juraj 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Dočekal Petr 1:3, Trávníček Tomáš 1:3, WO 2:0), SK Slatina - Brno C - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třináctý Richard 2:1, Táborský Jindřich 1:1, Tupec Pavel 3:0, Traxler Jan 3:0, body hostů: Vališ Petr 2:1, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 0:3, Záděra Kamil 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 0:4, Veselý Jan 3:1, Hašlík Jakub 2:1, Buriánek Patrik 4:0, body hostů: Studýnka František 2:2, Melichar Libor 2:2, Hladký Rostislav 1:3, Šafařík Jan 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Kobylí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Přemysl 4:0, Studnička Ondřej 0:4, Koutný František 1:3, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Jangl Marek 1:1, Mosnák Milan 2:2, Mocek Milan 1:3, Šťavík Ondřej 3:1, Kubík Josef 1:1), TJ Sokol Lanžhot B - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grufík Kamil 1:3, Kalivoda Petr 1:2, Bruckner Tomáš 1:2, Baláž Branislav 3:1, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 1:2, Střítežský Roman 2:1),
14. kolo:
TTC Komořany A - TJ Jiskra Strážnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Stanislav 1:3, Kmoníček Pavel 3:1, Hejdušek Ivan 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Marek Jan st. 3:1, Vránová Radana 2:2, Jamný Petr 0:4, Vaverka Lubomír 1:2), KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Mach Ondřej 0:2, Nováček Jiří 1:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Mikuš Juraj 3:0, Kamenický Tomáš 2:0, Dočekal Petr 1:1, Trávníček Tomáš 2:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - Orel Silůvky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 0:3, Veselý Jan 3:0, Hašlík Jakub 3:0, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Vališ Petr 1:3, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1), SK Slatina - Brno C - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třináctý Richard 3:1, Táborský Jindřich 2:1, Tupec Pavel 1:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 2:2, Hladký Rostislav 0:3, Šafařík Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Kobylí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grufík Kamil 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Polášek Zdenek 1:2, Baláž Branislav 2:1, WO 0:1, body hostů: Mosnák Milan 3:0, Šťavík Ondřej 3:1, Mocek Milan 2:2, Kubík Josef 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vracov B - TTC Moravská Slavia Brno D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 1:1, Studnička Ondřej 0:2, Rachunek Martin 0:3, Šnajdr Radomír 0:2, body hostů: Šefr Filip 2:1, Beránek Pavel 2:0, Novák Martin 2:0, Ličbinský Roman 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Vracov B - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 3:0, Studnička Ondřej 1:2, Koutný František 1:1, Kouřil Přemysl 3:1, Valko Jan 1:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:3, Šmídek Roman 2:1, Kubín Jiří 1:2, Hamadeh Nabil 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Miroslav 0:4, Kalivoda Petr 1:2, Grufík Kamil 1:2, Bruckner Tomáš 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Frimmer Ján 2:2, Hejdušek Ivan 2:1, Hrabal Marek 1:2), TJ Sokol Kobylí A - SK Slatina - Brno C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 2:1, Mocek Milan 2:0, Mosnák Milan 3:0, Kubík Josef 2:1, body hostů: Zaplatil Radek 0:3, Táborský Jindřich 0:3, Třináctý Richard 0:3, Tupec Pavel 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 0:1, Pavelka Jakub 2:2, Beránek Pavel 2:2, Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:1, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 2:2, Veselý Jan 0:4, Trgo Miloš 2:2), Orel Silůvky B - TJ Jiskra Strážnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 1:2, Záděra František 1:2, Záděra Luboš 4:0, body hostů: Vaverka Lubomír 1:3, Vránová Radana 2:2, Tomeček Tomáš 0:3, Obrdlík Štěpán 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Melichar Libor 1:1, Kuchař Pavel 0:3, WO 0:1, body hostů: Mikuš Juraj 2:0, Weiser Daniel 3:0, Kamenický Tomáš 1:1, Trávníček Tomáš 2:0, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - KST Oltec Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Zdenek 1:2, Baláž Branislav 3:0, Kalivoda Petr 2:1, Grufík Kamil 3:1, body hostů: Havránek Lukáš 1:3, Šmídek Roman 1:2, Slivečka Michal 0:3, Hamadeh Nabil 2:1), TJ Sokol Vracov B - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 2:2, Vašík Michal 0:2, Studnička Ondřej 1:3, Kouřil Přemysl 4:0, Valko Jan 0:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 1:3, Hejdušek Ivan 3:1, Kmoníček Pavel 2:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefr Filip 1:3, Pavelka Jakub 3:1, Novák Martin 1:2, Ličbinský Roman 3:1, body hostů: Tupec Pavel 3:1, Táborský Jindřich 3:1, Zaplatil Radek 0:4, Třináctý Richard 1:2), TJ Sokol Kobylí A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 2:2, Mosnák Milan 3:1, Mocek Milan 3:1, Kubík Josef 0:4, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 1:3, Veselý Jan 1:3, Lorenc David 3:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Jiskra Strážnice B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Libor 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Šafařík Jan 1:2, WO 0:4, body hostů: Vránová Radana 0:2, Tomeček Tomáš 1:1, Jamný Petr 3:0, Vaverka Lubomír 2:0, WO 4:0), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra František 0:2, Vašulín Karel 0:2, Vališ Petr 0:3, Ertl Jakub 1:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:0, Weiser Daniel 2:0, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 1:1),
17. kolo:
KST Oltec Brno B - Orel Silůvky B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídek Roman 1:1, Nováček Jiří 0:2, Mach Ondřej 0:3, WO 0:3, body hostů: Vališ Petr 3:0, Ertl Jakub 2:0, Paták Zdeněk 1:0, Záděra František 0:1, WO 3:0), TTC Komořany A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daněk Zdeněk ml. 1:0, Busta Stanislav 1:1, Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 1:0, WO 4:0, body hostů: Melichar Libor 0:2, Hušek Jan 1:1, Hušek Jindřich 0:2, WO 0:4), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Kobylí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 1:2, Vaverka Lubomír 3:0, Vránová Radana 1:2, Obrdlík Štěpán 4:0, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 1:2, Soukal Jiří st. 0:3), TJ Brno-Bystrc A - TTC Moravská Slavia Brno D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 1:2, Kamenický Tomáš 1:2, Trávníček Tomáš 0:3, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 4:0, Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 2:1, Beránek Pavel 1:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 2:2, Táborský Jindřich 1:3, Třináctý Richard 2:2, Traxler Jan 3:1, body hostů: Nikl Pavel 1:3, Kouřil Přemysl 4:0, Rachunek Martin 2:2, Studnička Ondřej 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Lanžhot B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blechová Barbora 2:0, Trgo Miloš 2:1, Veselý Jan 3:0, Buriánek Patrik 1:0, WO 1:1, body hostů: Kalivoda Petr 1:2, Tomek Jan 0:3, 0:1, Polášek Zdenek 0:2, WO 1:1),
18. kolo:
TTC Komořany A - Orel Silůvky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 2:2, Götz Bořivoj 0:2, Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, Hrabal Marek 0:2, body hostů: Záděra Luboš 2:2, Ertl Jakub 3:1, Vališ Petr 2:2, Paták Zdeněk 2:2), KST Oltec Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 0:2, Nováček Jiří 0:2, Mach Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2, body hostů: Hladký Rostislav 2:0, Studýnka Miloslav 2:0, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 2:0), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Kobylí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 1:1, Kamenický Tomáš 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Mosnák Milan 0:3, Kubík Josef 0:3, Soukal Jiří st. 0:2, Jangl Marek 1:1), TJ Jiskra Strážnice B - TTC Moravská Slavia Brno D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:2, Vaverka Lubomír 4:0, Vránová Radana 2:2, Obrdlík Štěpán 2:2, Jamný Petr 1:1, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Beránek Pavel 1:3, Pavelka Jakub 2:2, Střítežský Roman 1:2, Novák Martin 0:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 2:2, Kraus Jan 2:2, Trgo Miloš 3:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Kouřil Přemysl 2:2, Rachunek Martin 1:3, Studnička Ondřej 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Lanžhot B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Třináctý Richard 1:3, Traxler Jan 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 3:1, Kalivoda Petr 1:3, Grufík Kamil 3:1, Polášek Michal 0:4),
19. kolo:
SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tupec Pavel 3:0, Třináctý Richard 2:0, Halický David 0:3, Táborský Jindřich 3:0, body hostů: Havránek Lukáš 1:2, Novak Adam 1:2, Hamadeh Nabil 1:2, Mach Ondřej 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - TTC Komořany A 10:0wo, TJ Sokol Vracov B - TJ Jiskra Strážnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 1:3, Křiva Zdeněk 0:4, Nikl Pavel 4:0, body hostů: Vránová Radana 1:2, Vaverka Lubomír 3:1, Kamenský Petr 2:2, Marek Jan st. 3:1, Jamný Petr 0:1), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bruckner Tomáš 0:2, Tomek Jan 0:3, Kalivoda Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Kamenický Tomáš 3:0, Trávníček Tomáš 2:0, Dočekal Petr 0:1, Mikuš Juraj 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Kobylí A - Orel Silůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Milan 2:2, Jangl Marek 1:3, Mosnák Milan 3:1, Šťavík Ondřej 3:1, body hostů: Záděra Luboš 2:2, Ertl Jakub 2:2, Vališ Petr 3:1, Paták Zdeněk 0:4), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:0, Beránek Pavel 0:2, Pavelka Jakub 3:0, Ličbinský Roman 3:0, body hostů: Studýnka František 1:2, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:2, Hladký Rostislav 0:2),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex E - KST Oltec Brno B 10:0wo, SK Slatina - Brno C - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 3:1, Třináctý Richard 2:2, Halický David 1:3, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Hejdušek Ivan 3:1, Hynšt Martin 1:3, Hrabal Marek 0:4), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomek Jan 0:2, Polášek Zdenek 0:2, Kalivoda Petr 0:2, Baláž Branislav 1:1, WO 4:2, body hostů: Vaverka Lubomír 2:0, Frolek Radek 3:0, Marek Jan st. 2:1, WO 2:4), TJ Sokol Vracov B - TJ Brno-Bystrc A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Přemysl 3:1, Rachunek Martin 1:3, Studnička Ondřej 0:4, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Weiser Daniel 2:2, Kamenický Tomáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:2), Orel Silůvky B - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 1:2, Ertl Jakub 3:1, WO 0:5, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Pavelka Jakub 2:0, Střítežský Roman 1:1, Ličbinský Roman 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kobylí A - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Marek 1:3, Kubík Josef 1:3, Mocek Milan 3:1, Mosnák Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Studýnka Miloslav 2:1, Studýnka František 2:2, Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 0:1, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:1),
21. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Kobylí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Mosnák Milan 2:0, Kubík Josef 2:0, Jangl Marek 2:0, Mocek Milan 2:0), TTC Komořany A - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 1:3, Busta Stanislav 0:3, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Kmoníček Pavel 2:2, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 2:2, Šefr Filip 1:2, Pavelka Jakub 2:1), Orel Silůvky B - TJ Sokol Vracov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Martinů Petr 3:1, Vališ Petr 1:2, Záděra Luboš 2:2, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Kouřil Přemysl 2:2, Studnička Ondřej 0:4, Trcala Miroslav 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Lanžhot B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studýnka Miloslav 0:2, Melichar Libor 2:0, Šafařík Jan 0:2, Studýnka František 1:1, WO 6:0, body hostů: Bruckner Tomáš 1:1, Baláž Branislav 2:1, Kalivoda Petr 2:1, WO 0:6), TJ Jiskra Strážnice B - SK Slatina - Brno C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Martinek Tomáš 1:2, Vaverka Lubomír 0:3, Frolek Radek 2:1, body hostů: Traxler Jan 3:0, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 3:0, Táborský Jindřich 2:1), TJ Brno-Bystrc A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamenický Tomáš 2:0, Weiser Daniel 1:1, Trávníček Tomáš 3:0, Mikuš Juraj 2:0, body hostů: Veselý Jan 1:2, Buriánek Patrik 0:2, Trgo Miloš 0:2, Kraus Jan 0:2),
22. kolo:
TTC Komořany A - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejdušek Ivan 0:4, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 1:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Mosnák Milan 2:2, Kubík Josef 2:2, Jangl Marek 2:2, Mocek Milan 3:1), KST Oltec Brno B - TTC Moravská Slavia Brno D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2, Novak Adam 0:2, body hostů: Ličbinský Roman 2:0, Pavelka Jakub 2:0, Střítežský Roman 2:0, Novák Martin 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studýnka Miloslav 2:1, Melichar Libor 1:1, Studýnka František 2:1, Janoušek Přemek 3:0, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Kouřil Přemysl 0:3, Rachunek Martin 0:3, Studnička Ondřej 0:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vališ Petr 1:2, Vašulín Karel 0:2, Paták Zdeněk 1:2, Ertl Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Baláž Branislav 4:0, Sláma Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Traxler Jan 3:1, Táborský Jindřich 0:4, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:3), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolek Radek 0:2, Černý Zdeněk 0:3, Martinek Tomáš 1:2, Kamenský Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Lorenc David 3:0, Podrazil David 2:1, Trgo Miloš 0:2, Buriánek Patrik 3:0, WO 0:1),
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 2:2, Hofírek Dominik 3:1, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Pernička Pavel 3:1, Mrkvan Miroslav 3:1, Kleinhampl Miroslav 1:3, Pelánek Ondřej 0:4), TJ Holásky C - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Josef 1:0, Žilka Milan 1:1, Špondr Martin 1:2, Škvařil Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Jízdný Martin 2:1, Štourač Milan 0:3, Šplíchal Jiří 1:1, WO 0:4), TTC Komořany B - TTC Moravská Slavia Brno E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:3, Daněk Zdeněk st. 1:2, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 2:2, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 2:1, Schwarz Milan 3:0, Barč Andrej 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazdera Pavel 3:0, Kovář Josef st. 1:1, Zimek Jaroslav 2:1, Hruška Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Musil Tomáš 1:3, Šalomoun Ivo 2:1, Mečl Zdeněk 0:3, Polák Jan 0:2, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 2:1, Himal Tomáš 0:3, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Škorpík Jan 1:3, Záděra František 2:1, Kolbert Radek 2:1, Křupala Vladislav 0:3), TJ Lažánky A - TJ Sokol Brno I C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:2, Urbánek Pavel 2:1, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Kvarda Lubomír 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Šibl Robert 0:3, Sedláček Libor 1:2),
2. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Lažánky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 3:1, Rotrekl Michal 1:3, Hofírek Dominik 3:1, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 2:2, Sova Jan 0:4, Urbánek Pavel 1:3), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno I C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 3:1, Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 0:4, Pernička Pavel 3:1, body hostů: Prachař Marek 4:0, Musil Ondřej 2:2, Prachař Tomáš 2:2, Hanák Jiří 0:3, Dočekal Petr 1:0), TJ Holásky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Jan 0:2, Pospíšil Josef 0:2, Žilka Milan 2:1, Škvařil Petr 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:1, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 2:0), SK Kuřim B - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hammer Michal 0:3, Šplíchal Jiří 1:1, Štěpánek Luděk 2:1, WO 0:5, body hostů: Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 0:2, Horák Radek 2:0, Záděra František 1:0, WO 5:0), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:2, Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 2:1, Horák Petr 2:2, Götz Bořivoj 2:0, body hostů: Hruška Petr 4:0, Kazdera Pavel 0:4, Kovář Josef st. 0:4, Koc František 3:0), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 3:0, Chmelík Daniel 1:1, Střítežský Roman 3:0, Barč Andrej 2:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 0:3, Ondra Milan 1:2, Šalomoun Ivo 1:2, Musil Tomáš 0:2),
3. kolo:
TJ Cemo Mokrá B - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 0:3, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 0:3, body hostů: Dočekal Petr 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Prachař Marek 3:0, Musil Ondřej 2:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Lažánky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 1:2, Kucin Michal 0:3, Burda Radim 0:3, Pernička Pavel 3:1, body hostů: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 2:1, Sova Jan 2:1, Urbánek Pavel 1:2), TJ Holásky C - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 1:2, Žilka Milan 1:2, Pospíšil Josef 1:2, Vysloužil Jan 1:2, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Záděra František 1:2, Škorpík Jan 2:1, Záděra Kamil 2:1), SK Kuřim B - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplíchal Jiří 0:1, Jízdný Martin 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Štourač Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 1:0, WO 1:0), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:1, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 1:2, Daněk Zdeněk st. 0:2, WO 4:0, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Šalamoun Lubomír 4:0, Ondra Milan 2:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barč Andrej 1:2, Mergenthalová Petra 2:0, Střítežský Roman 3:0, Chmelík Daniel 2:1, body hostů: Hruška Petr 1:2, Tuhý Roman 0:3, Kovář Josef st. 0:3, Kazdera Pavel 2:0),
4. kolo:
TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 1:2, Sova Jan 0:2, Urbánek Pavel 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Hruška Petr 2:1, Koc František 2:1, Kazdera Pavel 3:0, Zimek Jaroslav 1:1), TJ Sokol Brno I C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 3:1, Ryšavý Filip 2:2, Prachař Tomáš 0:4, Prachař Marek 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Ondra Milan 1:3, Šalomoun Ivo 2:2, Musil Tomáš 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TTC Komořany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 0:2, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Hynšt Martin 1:2, Daněk Zdeněk st. 1:2, Frimmer Ján 0:2, Götz Bořivoj 0:2), Orel Silůvky C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra František 3:0, Záděra Kamil 1:2, Kolbert Radek 4:0, Křupala Vladislav 1:1, WO 0:1, body hostů: Schwarz Milan 0:3, Barč Andrej 2:1, Blatná Alena 0:3, Střítežský Roman 1:2, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá B - TJ Holásky C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 1:2, Hofírek Dominik 1:2, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Šturm Jan 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 3:0, Pospíšil Josef 2:1), TJ Brno-Bystrc B - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Petr 2:0, Mrkvan Miroslav 1:1, Kucin Michal 2:0, Chlíbek David 2:0, WO 1:0, body hostů: Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 1:1, Wünsch Vlastimil 0:2, Hammer Michal 0:2, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 0:4, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:2, Šalomoun Ivo 3:1, Musil Tomáš 2:2, Ondra Milan 2:2), TJ Sokol Brno I C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 2:0, Dočekal Petr 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Prachař Marek 2:0, body hostů: Hruška Petr 0:2, Zimek Jaroslav 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Tuhý Roman 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 1:3, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Mergenthalová Petra 3:1, Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 1:3), Orel Silůvky C - TTC Komořany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 2:0, Záděra František 2:0, Kolbert Radek 2:0, Škorpík Jan 2:0, body hostů: Hynšt Martin 0:2, Horák Petr 0:2, Daněk Zdeněk st. 0:2, Götz Bořivoj 0:2), TJ Cemo Mokrá B - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levardi Robert 0:1, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 1:0, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Luděk 2:1, Wünsch Vlastimil 1:2, Šplíchal Jiří 0:1, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc B - TJ Holásky C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Petr 0:2, Mrkvan Miroslav 1:1, Kucin Michal 0:3, Chlíbek David 0:2, body hostů: Vysloužil Jan 2:1, Škvařil Petr 2:0, Žilka Milan 2:0, Pospíšil Josef 2:0),
6. kolo:
TJ Holásky C - TJ Lažánky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 3:1, Vysloužil Jan 0:4, Žilka Milan 3:1, Pospíšil Josef 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 1:3, Galla Martin 3:1, Sova Jan 3:1, Kadlec Milan 1:3), SK Kuřim B - TJ Sokol Brno I C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 2:0, Wünsch Vlastimil 0:2, Cvrkal Richard 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, body hostů: Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 3:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Dočekal Petr 1:1), TTC Komořany B - TJ Cemo Mokrá B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 2:2, Hynšt Martin 2:1, Frimmer Ján 1:2, Horák Petr 3:1, body hostů: Hofírek Dominik 2:2, Levardi Robert 1:3, Vojtěch Tomáš 2:1, Rotrekl Michal 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barč Andrej 0:4, Schwarz Milan 3:1, Mergenthalová Petra 3:1, Chmelík Daniel 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 3:1, Mrkvan Miroslav 1:3, Kucin Michal 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Jevišovka-Drnholec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuhý Roman 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Kazdera Pavel 0:3, Zimek Jaroslav 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 3:0, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondra Milan 3:0, Goldmann Tomáš 1:2, Adam Petr 1:0, Šalamoun Lubomír 3:1, Musil Tomáš 0:2, body hostů: Záděra Kamil 2:2, Záděra František 3:0, Kolbert Radek 0:3, Křupala Vladislav 0:3),
7. kolo:
TJ Holásky C - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Milan 0:3, Škvařil Petr 2:0, Klimeš René 0:3, Vysloužil Jan 0:3, body hostů: Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 2:1, Kopřiva Tomáš 3:0, Dočekal Petr 2:0), SK Kuřim B - TJ Lažánky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Richard 0:4, Štěpánek Luděk 1:3, Cvrkal Rudolf 3:0, Jízdný Martin 2:2, body hostů: Brandštettr Tomáš 3:1, Galla Martin 3:1, Sova Jan 2:2, Urbánek Pavel 1:2), TTC Komořany B - TJ Brno-Bystrc B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 1:1, Daněk Zdeněk st. 0:3, Hynšt Martin 1:2, Horák Petr 1:3, Frimmer Ján 1:1, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 4:0, Chlíbek David 2:1, Kucin Michal 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Cemo Mokrá B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Barč Andrej 0:4, Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 4:0, body hostů: Hofírek Dominik 1:3, Levardi Robert 1:3, Vojtěch Tomáš 3:1, Rotrekl Michal 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 3:1, Koc František 2:2, Kazdera Pavel 3:1, Hruška Petr 1:3, body hostů: Kolbert Radek 3:1, Záděra František 2:2, Záděra Kamil 0:4, Křupala Vladislav 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šalomoun Ivo 0:2, Ondra Milan 0:3, Šalamoun Lubomír 3:0, Adam Petr 3:1, Musil Tomáš 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 2:1),
8. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sova Jan 0:2, Galla Martin 0:2, Kadlec Milan 0:2, Brandštettr Tomáš 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0), TJ Sokol Brno I C - Orel Silůvky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Petr 2:0, Kopřiva Tomáš 1:1, Musil Ondřej 3:0, Prachař Marek 2:0, body hostů: Kolbert Radek 0:3, Záděra František 1:1, Záděra Kamil 0:2, Škorpík Jan 0:2), TJ Cemo Mokrá B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 1:1, Rotrekl Michal 1:1, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 0:3, Koc František 0:2, Kovář Josef st. 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlíbek David 0:2, Burda Radim 0:2, Kleinhampl Miroslav 0:2, Hanák Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:0, Šalamoun Lubomír 3:0, Musil Tomáš 1:1, Ondra Milan 2:0, WO 0:1), TJ Holásky C - TTC Komořany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Josef 3:1, Sýkora Josef 0:4, Žilka Milan 2:2, Vysloužil Jan 4:0, body hostů: Horák Petr 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 1:3, Götz Bořivoj 1:3), SK Kuřim B - TTC Moravská Slavia Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 0:1, Cvrkal Richard 1:3, Štěpánek Luděk 0:4, Cvrkal Rudolf 4:0, Šplíchal Jiří 2:1, body hostů: Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 2:2, Schwarz Milan 3:1, Barč Andrej 1:3),
9. kolo:
TJ Lažánky A - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 1:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Vašulín Karel 1:2, Záděra Kamil 2:1, Kolbert Radek 2:1, Záděra František 3:0), TJ Sokol Brno I C - TJ Jevišovka-Drnholec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 0:3, Dočekal Petr 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Prachař Marek 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 1:2, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 3:0), TJ Cemo Mokrá B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 0:2, Rotrekl Michal 0:3, Hofírek Dominik 1:2, Levardi Robert 2:1, Rotrekl Zdeněk 0:1, body hostů: Adam Petr 3:0, Šalamoun Lubomír 3:0, Musil Tomáš 1:2, Ondra Milan 2:1), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 1:3, Burda Radim 1:3, Hanák Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Zimek Jaroslav 2:2, Kazdera Pavel 2:1, Koc František 3:1, Kovář Josef st. 0:4, WO 1:0), TJ Holásky C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:2, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:0, Klimeš René 1:3, Pospíšil Josef 1:0, body hostů: Střítežský Roman 3:1, Chmelík Daniel 1:3, Schwarz Milan 1:2, Barč Andrej 1:2), SK Kuřim B - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 4:0, Štěpánek Luděk 2:2, Šplíchal Jiří 2:2, Cvrkal Richard 0:4, body hostů: Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 1:3, Horák Petr 1:3, Götz Bořivoj 3:1),
10. kolo:
TTC Komořany B - TJ Lažánky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 2:2, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 1:3, Horák Petr 1:3, body hostů: Galla Martin 4:0, Brandštettr Tomáš 2:2, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 0:4, Chmelík Daniel 1:2, Barč Andrej 0:3, Mergenthalová Petra 4:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:1, Musil Ondřej 3:1, Ryšavý Filip 2:1, Prachař Marek 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Holásky C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazdera Pavel 0:4, Zimek Jaroslav 2:2, Hruška Petr 3:1, Koc František 2:2, body hostů: Škvařil Petr 1:3, Vysloužil Jan 1:3, Žilka Milan 4:0, Pospíšil Josef 3:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SK Kuřim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalomoun Ivo 2:1, Goldmann Tomáš 1:1, Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 4:0, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:1, Štourač Milan 0:3, Cvrkal Richard 0:3, Wünsch Vlastimil 0:1, Štěpánek Luděk 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Cemo Mokrá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Rotrekl Michal 0:3, Levardi Robert 0:2, Hofírek Dominik 0:2, Vojtěch Tomáš 1:1), Orel Silůvky C - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Záděra František 3:1, Škorpík Jan 4:0, Křupala Vladislav 1:3, Kolbert Radek 1:1, body hostů: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 3:1, Kucin Michal 1:3),
11. kolo:
TTC Komořany B - TJ Sokol Brno I C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Götz Bořivoj 0:2, Hynšt Martin 0:2, Frimmer Ján 0:2, Horák Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Musil Ondřej 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Toufar Zdeněk 1:0, Ryšavý Filip 2:0, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Lažánky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Barč Andrej 0:2, Střítežský Roman 2:2, Chmelík Daniel 1:3, Mergenthalová Petra 2:0, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SK Kuřim B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazdera Pavel 3:1, Zimek Jaroslav 2:1, Hruška Petr 2:1, Koc František 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Šplíchal Jiří 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, Štourač Milan 1:2, Wünsch Vlastimil 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalomoun Ivo 2:1, Musil Tomáš 0:2, Šalamoun Lubomír 3:0, Ondra Milan 3:0, body hostů: Vysloužil Jan 1:2, Pospíšil Josef 1:2, Žilka Milan 0:3, Škvařil Petr 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Hanák Petr 1:2, Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:2, Kucin Michal 0:2), Orel Silůvky C - TJ Cemo Mokrá B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 3:1, Záděra František 2:2, Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 2:2, Křupala Vladislav 1:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 2:2, Levardi Robert 1:3, Hofírek Dominik 3:1, Rotrekl Michal 2:2),
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Cemo Mokrá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 2:1, Kucin Michal 1:2, Pernička Pavel 3:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 1:2, Rotrekl Michal 0:3), SK Kuřim B - TJ Holásky C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jiří 2:2, Cvrkal Rudolf 4:0, Štourač Milan 1:3, Cvrkal Richard 1:3, body hostů: Pospíšil Josef 3:1, Šturm Jan 2:2, Vysloužil Jan 2:2, Sýkora Josef 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Komořany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:1, Střítežský Roman 3:0, Barč Andrej 1:2, Mergenthalová Petra 3:1, body hostů: Frimmer Ján 2:2, Hynšt Martin 2:1, Götz Bořivoj 0:3, Masařík Michal 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goldmann Tomáš 2:2, Ondra Milan 2:2, Musil Tomáš 1:3, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Zimek Jaroslav 1:3, Koc František 3:1, Kazdera Pavel 3:1, Tuhý Roman 1:3), Orel Silůvky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 1:3, Vašulín Karel 2:1, Kolbert Radek 0:3, Škorpík Jan 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Himal Tomáš 3:1, Zajíc René 1:2, Konečný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Brno I C - TJ Lažánky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Petr 1:2, Musil Ondřej 3:0, Ryšavý Filip 1:2, Kopřiva Tomáš 3:0, body hostů: Galla Martin 2:1, Brandštettr Tomáš 1:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 0:3),
13. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Cemo Mokrá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 1:3, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 3:1, Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Michal 1:3), TJ Sokol Brno I C - TJ Brno-Bystrc B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:3, Musil Ondřej 4:0, Dočekal Petr 3:0, Ryšavý Filip 1:3, body hostů: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 1:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Holásky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Škvařil Petr 1:2, Špondr Martin 0:2, Spilka Vilém 0:2, Šturm Jan 0:2), Orel Silůvky C - SK Kuřim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škorpík Jan 2:2, Záděra Kamil 2:2, Křupala Vladislav 2:2, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Cvrkal Richard 0:4, Šplíchal Jiří 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Komořany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koc František 2:2, Zimek Jaroslav 3:1, Hruška Petr 0:1, Kazdera Pavel 2:2, Kovář Josef st. 0:3, body hostů: Frimmer Ján 4:0, Hynšt Martin 3:1, Götz Bořivoj 1:3, Masařík Michal 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šalamoun Lubomír 4:0, Šalomoun Ivo 3:1, Ondra Milan 0:2, Adam Petr 3:1, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Chmelík Daniel 2:2, Schwarz Milan 2:2, Tureček Petr 1:3, Barč Andrej 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Cemo Mokrá B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:0, Musil Ondřej 2:0, Dočekal Petr 2:1, Basovník Dalibor 2:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 0:3, Hofírek Dominik 1:2, Rotrekl Zdeněk 0:2), TJ Lažánky A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 4:0, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 0:3, Kucin Michal 0:3), Orel Silůvky C - TJ Holásky C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:2, Křupala Vladislav 3:0, Vašulín Karel 2:1, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Spilka Vilém 0:3, Špondr Martin 0:3, Škvařil Petr 2:1, Vysloužil Jan 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Kuřim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 2:1, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 2:0, WO 1:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:3, Wünsch Vlastimil 0:3, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TTC Komořany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 4:0, Šalomoun Ivo 2:2, Adam Petr 2:1, Musil Tomáš 1:3, body hostů: Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 2:2, Götz Bořivoj 1:3, Masařík Michal 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Moravská Slavia Brno E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:2, Kazdera Pavel 1:2, Koc František 1:2, Zimek Jaroslav 0:3, body hostů: Pavelka Jakub 3:0, Střítežský Roman 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Schwarz Milan 3:0),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Lažánky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimek Jaroslav 2:0, Koc František 2:0, Kovář Josef st. 2:0, Kazdera Pavel 2:0, body hostů: Brandštettr Tomáš 0:2, Galla Martin 0:2, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Brno I C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalamoun Lubomír 2:2, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 0:2, Adam Petr 4:0, Musil Tomáš 0:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Prachař Marek 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Toufar Zdeněk 1:2), TTC Komořany B - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:2, Fiala Jan 0:2, Masařík Michal 0:2, Götz Bořivoj 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0), TTC Moravská Slavia Brno E - Orel Silůvky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Střítežský Roman 3:0, Chmelík Daniel 2:1, Tureček Petr 2:2, body hostů: Vašulín Karel 2:2, Kolbert Radek 1:3, Záděra Kamil 1:2, Křupala Vladislav 1:2), TJ Holásky C - TJ Cemo Mokrá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Josef 2:0, Škvařil Petr 1:1, Šturm Jan 3:0, Vysloužil Jan 2:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 0:3, Levardi Robert 1:1, Hofírek Dominik 0:2, Rotrekl Michal 0:2), SK Kuřim B - TJ Brno-Bystrc B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:1, Štourač Milan 2:1, Jízdný Martin 2:1, body hostů: Hanák Petr 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:3, Burda Radim 0:2),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Lažánky A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalomoun Ivo 2:0, Musil Tomáš 2:0, Ondra Milan 2:1, Šalamoun Lubomír 2:0, body hostů: Galla Martin 0:3, Brandštettr Tomáš 1:1, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Brno I C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimek Jaroslav 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Kazdera Pavel 0:2, Koc František 0:2, body hostů: Prachař Marek 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Toufar Zdeněk 2:0, Prachař Tomáš 2:0), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Jevišovka-Drnholec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 2:1, Chmelík Daniel 0:3, Střítežský Roman 1:2, Schwarz Milan 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 2:1, Himal Tomáš 2:1, Zajíc René 3:0, Konečný Jaroslav 2:1), TTC Komořany B - Orel Silůvky C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabal Marek 0:3, Masařík Michal 0:2, Götz Bořivoj 0:3, Frimmer Ján 2:1, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Škorpík Jan 3:0, Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 1:1), SK Kuřim B - TJ Cemo Mokrá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:2, Štourač Milan 3:0, Jízdný Martin 2:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 0:3, Rotrekl Michal 1:2), TJ Holásky C - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Šelc Martin 3:1, Spilka Vilém 0:4, Vysloužil Jan 3:1, body hostů: Chlíbek David 2:2, Hanák Petr 3:1, Mrkvan Miroslav 1:3, Kucin Michal 1:3),
17. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Holásky C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 2:0, Sova Jan 2:0, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 3:0, body hostů: Šturm Jan 1:2, Šelc Martin 0:3, Špondr Martin 0:2, Spilka Vilém 0:2), TJ Sokol Brno I C - SK Kuřim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toufar Zdeněk 2:1, Kvarda Lubomír 1:1, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Cvrkal Richard 0:3, Štěpánek Luděk 0:3, Wünsch Vlastimil 0:2), TJ Cemo Mokrá B - TTC Komořany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:1, Rotrekl Michal 2:1, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 3:0, body hostů: Frimmer Ján 2:1, Hynšt Martin 1:2, Götz Bořivoj 0:2, Masařík Michal 0:3, Hrabal Marek 0:1), TJ Brno-Bystrc B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 1:2, Hanák Petr 3:0, body hostů: Mergenthalová Petra 2:1, Chmelík Daniel 0:3, Schwarz Milan 2:1, Barč Andrej 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Kazdera Pavel 0:2, Koc František 0:2, Kovář Josef st. 0:2, Tuhý Roman 0:2), Orel Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:3, Křupala Vladislav 0:2, Škorpík Jan 3:0, Kolbert Radek 0:3, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 1:0, Šalomoun Ivo 2:1, Ondra Milan 2:0, Musil Tomáš 1:1),
18. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Holásky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 1:0, Kopřiva Tomáš 2:1, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 3:1, Ryšavý Filip 1:2, body hostů: Klimeš René 1:3, Šturm Jan 0:4, Vysloužil Jan 2:1, Škvařil Petr 2:1), TJ Lažánky A - SK Kuřim B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Štourač Milan 1:2, Štěpánek Luděk 0:3), TJ Brno-Bystrc B - TTC Komořany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 3:0, Chlíbek David 1:1, Mrkvan Miroslav 1:2, Hanák Petr 3:0, body hostů: Frimmer Ján 2:1, Hynšt Martin 1:2, Götz Bořivoj 0:1, Masařík Michal 0:2, Hrabal Marek 0:2), TJ Cemo Mokrá B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 1:2, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Tomáš 3:1, body hostů: Mergenthalová Petra 4:0, Schwarz Milan 1:3, Chmelík Daniel 1:2, Barč Andrej 0:3), Orel Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 1:2, Záděra Kamil 1:1, Vašulín Karel 3:0, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 2:1, Koc František 0:3, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Jaroslav 2:2, Zajíc René 2:2, Himal Tomáš 2:2, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Adam Petr 2:2, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 1:3),
19. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Lažánky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Galla Martin 0:2, Brandštettr Tomáš 0:2, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 0:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra František 1:0, Škorpík Jan 0:2, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 1:2, Záděra Kamil 0:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:1, Musil Ondřej 3:0, Toufar Zdeněk 0:1, Adámek Aleš 2:0, Prachař Marek 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Cemo Mokrá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:3, Koc František 1:3, Kazdera Pavel 3:1, Zimek Jaroslav 3:1, body hostů: Vojtěch Tomáš 4:0, Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Michal 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Brno-Bystrc B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 3:0, Musil Tomáš 1:1, Šalamoun Lubomír 3:0, Ondra Milan 2:1, body hostů: Hanák Petr 1:2, Pernička Pavel 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2, Kucin Michal 0:2), TTC Komořany B - TJ Holásky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 2:2, Götz Bořivoj 0:2, Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 3:1, Masařík Michal 0:2, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 2:2, Žilka Milan 2:2, Šelc Martin 1:3), TTC Moravská Slavia Brno E - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthalová Petra 3:1, Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 2:1, Schwarz Milan 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 1:3, Cvrkal Richard 0:4, Štourač Milan 1:2),
20. kolo:
Orel Silůvky C - TJ Lažánky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:3, Záděra František 4:0, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Brno I C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Adámek Aleš 2:1, Prachař Marek 0:3, Toufar Zdeněk 0:3, Musil Ondřej 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Cemo Mokrá B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Tomáš 2:0, Ondra Milan 1:1, Šalamoun Lubomír 2:1, Adam Petr 3:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 1:2, Levardi Robert 1:2, Hofírek Dominik 0:2, Rotrekl Michal 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 1:3, Koc František 1:3, Kazdera Pavel 2:1, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 1:3, Hanák Petr 4:0, Mrkvan Miroslav 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Barč Andrej 1:2, Schwarz Milan 4:0, body hostů: Špondr Martin 0:4, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:1, Škvařil Petr 1:2), TTC Komořany B - SK Kuřim B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:4, Daněk Zdeněk st. 2:1, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Cvrkal Rudolf 4:0, Jízdný Martin 3:1, Štourač Milan 1:2, Štěpánek Luděk 1:2),
21. kolo:
TJ Lažánky A - TTC Komořany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 3:0, Sova Jan 3:0, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Daněk Zdeněk st. 1:2, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 2:1, Götz Bořivoj 0:3), TJ Sokol Brno I C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 3:1, Adámek Aleš 2:0, Kopřiva Tomáš 2:1, Prachař Marek 1:0, Dočekal Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Schwarz Milan 1:3, Tureček Petr 2:1, Barč Andrej 0:2, WO 1:0), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šelc Martin 1:1, Škvařil Petr 1:1, Spilka Vilém 0:3, Špondr Martin 0:3, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Kovář Josef st. 3:0, Koc František 2:0, Zimek Jaroslav 2:0), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 1:2, Štourač Milan 2:1, Cvrkal Richard 1:3, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Šalomoun Ivo 2:2, Goldmann Tomáš 0:2, Šalamoun Lubomír 2:1, WO 0:1), TJ Cemo Mokrá B - TJ Jevišovka-Drnholec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levardi Robert 0:3, Rotrekl Michal 0:2, Hofírek Dominik 1:2, Vojtěch Tomáš 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, Zajíc René 2:0), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kucin Michal 0:2, Pernička Pavel 0:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Hanák Petr 1:1, body hostů: Kolbert Radek 3:0, Záděra František 2:0, Záděra Kamil 2:0, Křupala Vladislav 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TTC Komořany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Dočekal Petr 2:1, Prachař Marek 2:1, body hostů: Frimmer Ján 0:3, Hynšt Martin 0:3, Daněk Zdeněk st. 2:0, Götz Bořivoj 0:2), TJ Lažánky A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 3:1, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 4:0, body hostů: Střítežský Roman 2:2, Schwarz Milan 3:1, Barč Andrej 0:4, Herman Jaroslav 0:3), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 3:0, Štourač Milan 0:3, Jízdný Martin 2:2, body hostů: Kovář Josef st. 1:3, Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 2:1, Tuhý Roman 0:3), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvařil Petr 1:3, Vysloužil Jan 2:1, Žilka Milan 2:1, Šturm Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Šalomoun Ivo 1:3, Musil Tomáš 0:2, Ondra Milan 2:1, Šalamoun Lubomír 0:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 2:1, Hanák Petr 2:2, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 0:3, Konečný Jaroslav 1:2), TJ Cemo Mokrá B - Orel Silůvky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:2, Rotrekl Michal 2:2, Hofírek Dominik 3:0, Vojtěch Tomáš 2:2, body hostů: Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 1:3, Záděra Kamil 0:4, Křupala Vladislav 3:0),
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
Spartak Adamov A - KST Vyškov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 2:1, Masařík Radim 2:1, Dočkalová Gabriela 2:1, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Trávniček Boris 1:2, Srna Antonín 3:0, Libánek Ondřej 0:3, Drápal Petr 0:3), Orel Boskovice A - KST Blansko D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Zdeněk 2:2, Horváth Tomáš 0:4, Sekanina Jan 2:2, Svěrák Martin 3:1, body hostů: Bednář Josef 4:0, Trávníčková Karla 1:3, Zukal Aleš 2:2, Fiala Karel 2:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 0:2, Bubla Jaroslav st. 1:1, Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:1, WO 5:0, body hostů: Jelínek Marek 2:1, Mráz David 2:1, Spáčil Tomáš 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 3:0, Dragan Tomáš 1:1, Macháň David 2:1, Spirit Michal 2:1, body hostů: Sedláček Radek 1:2, Kalousek Viktor 2:1, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:2), SK Kuřim A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Fučík Petr 2:2, Vermouzek František 2:2, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Křepela Lubomír 3:1, Suchý Petr 0:4, Cetkovský Martin 2:2, Krása Petr st. 2:2), Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Brno-Židenice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodák Jiří 0:2, Svoboda Jan 0:2, Koumar Jiří 1:2, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:0, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 0:2, Ječmínek Radek 2:0),
2. kolo:
Spartak Adamov A - Triangl o.s. Rájec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 2:2, Dočkalová Gabriela 2:1, Žáček Michal 2:2, body hostů: Sehnal Stanislav 1:3, Zouhar Michal 3:1, Svoboda Jan 0:4, Koumar Jiří 2:1), KST Vyškov A - TJ Sokol Brno-Židenice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 0:3, Novák Dominik 1:2, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:1, Robek Petr 1:2, Ječmínek Radek 3:0), Orel Boskovice A - SK Kuřim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harna Václav 0:2, Křepela Zdeněk 1:1, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 0:2, body hostů: Šípka Zdeněk 2:1, Vermouzek František 2:0, Fučík Petr 2:0, Šťastný Pavel 2:0), STK Zbraslavec B - KST Blansko D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Krása Petr st. 2:0, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Bednář Josef 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Zukal Aleš 0:2, Pokorný Martin 0:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Jaromír 0:3, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Bil Martin 3:0, Dragan Tomáš 2:1, Spirit Michal 1:2, Macháň David 3:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 1:1, Kalousek Viktor 0:2, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 0:3, body hostů: Jelínek Marek 3:0, Mráz David 3:0, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Petr 1:1),
3. kolo:
Spartak Adamov A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:1, Masařík Radim 0:4, Dočkalová Gabriela 1:2, Kapusta Ján 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 2:1), KST Vyškov A - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Pavel 3:0, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 2:1, Trávniček Boris 2:1, body hostů: Sehnal Stanislav 1:2, Zouhar Michal 1:2, Svoboda Jan 0:3, Koumar Jiří 1:2), STK Zbraslavec B - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 2:0, Suchý Petr 2:0, Krása Petr st. 3:0, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 0:2, Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2), KST Blansko D - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 0:3, Trávníčková Karla 1:1, Zukal Aleš 0:3, Bednář Josef 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 3:0, Šťastný Pavel 1:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:0, Vojáček Jaromír 1:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 1:1, WO 4:0, body hostů: Kalousek Viktor 1:2, Sedláček Radek 3:0, Bastl Pavel 0:3, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Bučovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Tomáš 0:4, Mráz David 1:2, Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 2:2, body hostů: Bil Martin 3:1, Dragan Tomáš 3:1, Spirit Michal 2:1, Macháň David 2:1),
4. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Sehnal Stanislav 1:2, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 0:3, body hostů: Dragan Tomáš 2:1, Macháň David 3:0, Bil Martin 2:1, Spirit Michal 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 2:1, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 0:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:1, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Vojáček Jaromír 2:1, Šebeček Jan 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Velešovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Cetkovský Martin 1:2, Krása Petr st. 0:3, Křepela Lubomír 0:3, WO 5:0, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Jelínek Marek 3:1, Mráz David 4:0, WO 0:5), Spartak Adamov A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zbyněk 1:2, Žáček Michal 2:0, Dočkalová Gabriela 2:1, Masařík Radim 3:0, body hostů: Svěrák Martin 2:1, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 0:3, Harna Václav 1:1), KST Vyškov A - KST Blansko D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 1:3, Novák Dominik 0:3, Libánek Ondřej 2:1, Srna Antonín 2:2, body hostů: Procházka Ondřej 3:1, Bednář Josef 3:1, Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 1:2),
5. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koumar Jiří 1:2, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Zouhar Michal 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Bučovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 1:3, body hostů: Bil Martin 1:3, Dragan Tomáš 3:1, Macháň David 3:1, Spirit Michal 1:3), TJ Velešovice A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 1:3, Spáčil Tomáš 0:3, Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 1:2, Šťastný Pavel 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 3:0, Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 2:1, body hostů: Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, Heřmanský Martin 0:3), Spartak Adamov A - KST Blansko D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Michal 2:1, David Lukáš 0:3, Beneš Zbyněk 0:3, Masařík Radim 1:3, body hostů: Bednář Josef 4:0, Fiala Karel 3:0, Trávníčková Karla 1:2, Zukal Aleš 2:1), KST Vyškov A - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drápal Petr 2:0, Beránek Pavel 2:0, Srna Antonín 2:1, Novák Dominik 2:1, body hostů: Svěrák Martin 1:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 0:2, Harna Václav 1:1),
6. kolo:
Orel Boskovice A - Triangl o.s. Rájec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 0:3, Křepela Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 2:1, body hostů: Zouhar Michal 3:0, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 2:0), KST Blansko D - TJ Sokol Brno-Židenice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Pokorný Martin 0:2, Němec Josef 0:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 2:0, Robek Petr 2:0, Ječmínek Radek 2:0), TJ Sokol Otnice A - Spartak Adamov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 3:0, Vojáček Jaromír 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Žáček Michal 0:3, Kapusta Ján 2:1, Beneš Zbyněk 0:3, Masařík Radim 1:1), TJ Velešovice A - KST Vyškov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:0, Spáčil Tomáš 2:1, Mráz David 1:2, Jelínek Marek 2:1, body hostů: Drápal Petr 0:3, Srna Antonín 2:1, Trávniček Boris 2:1, Čakovský Jan 0:3), TJ Sokol Bučovice A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bil Martin 1:3, Spirit Michal 1:2, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 0:3, Šťastný Pavel 1:2), TJ Sokol Drnovice A - STK Zbraslavec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 1:2, Zubal Ladislav 0:3, Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 3:0, Henek Dominik 1:2),
7. kolo:
Orel Boskovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 2:2, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 0:3, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Ječmínek Radek 4:0, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 1:2, Macek Ondřej 0:3), KST Blansko D - Triangl o.s. Rájec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 0:2, Nedoma Pavel 0:3, Němec Josef 1:2, body hostů: Zouhar Michal 2:1, Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 1:1), TJ Sokol Otnice A - KST Vyškov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 4:0, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Srna Antonín 2:2, Trávniček Boris 1:2, Libánek Ondřej 0:2, Drápal Petr 0:1), TJ Velešovice A - Spartak Adamov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz David 2:0, Spáčil Petr 2:0, Rulíšek Karel 2:0, Jelínek Marek 2:0, body hostů: Kapusta Ján 0:2, Beneš Zbyněk 0:2, Masařík Radim 0:2, David Lukáš 0:2), TJ Sokol Bučovice A - STK Zbraslavec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 1:2, Bil Martin 1:2, Spirit Michal 0:3, Dragan Tomáš 1:2, body hostů: Cetkovský Martin 2:1, Suchý Petr 3:0, Křepela Lubomír 3:0, Švancara Vladimír 1:2), TJ Sokol Drnovice A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:2, Sedláček Radek 3:0, Zubal Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Šípka Zdeněk 2:1, Vermouzek František 1:1, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 2:0, WO 1:0),
8. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 0:3, Sehnal Stanislav 0:2, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 3:0, Fučík Petr 3:0, Doležal Jiří 1:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 0:4, Rotrekl David 2:2, Ječmínek Radek 2:2, body hostů: Křepela Lubomír 1:3, Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 3:1, Krása Petr st. 1:3), Spartak Adamov A - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 2:2, Dočkalová Gabriela 3:1, Masařík Radim 2:2, Kapusta Ján 2:2, body hostů: Dragan Tomáš 2:2, Macháň David 2:2, Bil Martin 3:1, Spirit Michal 0:4), KST Vyškov A - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 1:1, Novák Dominik 2:1, Drápal Petr 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:2), Orel Boskovice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 3:0, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 2:1, Svěrák Martin 3:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Heřmanský Martin 0:3), KST Blansko D - TJ Velešovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 0:1, Trávníčková Karla 0:2, Fiala Karel 0:3, Skoupý Michal 0:2, WO 1:0, body hostů: Mráz David 3:0, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Tomáš 2:0, Jelínek Marek 1:0, WO 0:1),
9. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - STK Zbraslavec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 1:3, Sehnal Stanislav 1:2, Koumar Jiří 1:2, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Švancara Vladimír 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 1:3, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 0:4, Fučík Petr 2:2, Šťastný Pavel 3:1), Spartak Adamov A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Zbyněk 3:0, Masařík Radim 2:1, Dočkalová Gabriela 2:1, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 3:0, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Dominik 2:1, Trávniček Boris 1:2, Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:3, Drápal Petr 1:0, body hostů: Dragan Tomáš 0:2, Macháň David 3:0, Bil Martin 3:0, Spirit Michal 2:1, Rotrekl Martin 0:1), Orel Boskovice A - TJ Velešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 1:2, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Mráz David 3:1, Rulíšek Karel 3:0, Spáčil Tomáš 1:2, Spáčil Petr 2:1), KST Blansko D - TJ Sokol Otnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Aleš 2:1, Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:3, Skoupý Michal 1:2, body hostů: Šebeček Marek 3:0, Bubla Jaroslav st. 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Otnice A - Triangl o.s. Rájec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 3:0, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Zouhar Michal 2:2, Sehnal Stanislav 1:3, Svoboda Jan 3:0, Koumar Jiří 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Petr 3:0, Rulíšek Karel 1:2, Mráz David 1:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 0:3, Ječmínek Radek 0:3), TJ Sokol Bučovice A - Orel Boskovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháň David 3:0, Bil Martin 1:2, Plšek Ondřej 2:1, Spirit Michal 2:2, body hostů: Harna Václav 0:4, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 2:1, Zachoval Leoš 2:1), TJ Sokol Drnovice A - KST Blansko D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 1:3, Večerka Pavel 0:3, Bastl Pavel 0:3, Sedláček Radek 4:0, body hostů: Procházka Ondřej 3:1, Fiala Karel 3:1, Trávníčková Karla 2:1, Zukal Aleš 1:2), SK Kuřim A - Spartak Adamov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jiří 2:0, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Farkaš Michael 0:3, Kapusta Ján 0:3, Masařík Radim 1:1, Ostrý Jan 0:2), STK Zbraslavec B - KST Vyškov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Petr st. 2:0, Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 2:0, body hostů: Libánek Ondřej 0:3, Olejníček Vojtěch 0:2, Drápal Petr 1:1, Čakovský Jan 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 2:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:3), TJ Velešovice A - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Marek 2:1, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Tomáš 0:2, Mráz David 2:1, WO 2:0, body hostů: Zouhar Michal 0:1, Sehnal Stanislav 2:1, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Bučovice A - KST Blansko D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spirit Michal 2:2, Bil Martin 3:1, Macháň David 3:0, Rotrekl Martin 0:4, body hostů: Fiala Karel 2:2, Trávníčková Karla 2:2, Zukal Aleš 2:2, Skoupý Michal 1:2), TJ Sokol Drnovice A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zubal Ladislav 2:1, Bastl Pavel 0:2, Kalousek Viktor 3:0, Sedláček Radek 3:0, body hostů: Svěrák Martin 2:1, Sekanina Jan 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Harna Václav 0:2), SK Kuřim A - KST Vyškov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 0:2, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Trávníček Michal 1:2, Tichý Zdeněk 0:3, Drápal Petr 0:2, Srna Antonín 1:1), STK Zbraslavec B - Spartak Adamov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křepela Lubomír 1:0, Suchý Petr 2:0, Henek Dominik 2:0, Cetkovský Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kapusta Ján 0:2, Beneš Zbyněk 0:2, David Lukáš 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
KST Vyškov A - Spartak Adamov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 0:3, Drápal Petr 0:2, Srna Antonín 2:1, Beránek Pavel 1:2, Libánek Ondřej 0:1, WO 3:0, body hostů: Kapusta Ján 3:1, Beneš Zbyněk 4:0, Masařík Radim 2:2, WO 0:3), KST Blansko D - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Karel 2:2, Skoupý Michal 0:3, Procházka Ondřej 3:0, Zukal Aleš 3:1, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Harna Václav 1:3, Sekanina Jan 0:3, Křepela Zdeněk 2:1), TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 2:2, Spáčil Petr 1:2, Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 3:1, body hostů: Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Heřmanský Martin 1:2, Cupák Radim 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Zubal Ladislav 2:2, Kalousek Viktor 3:1, Sedláček Radek 2:2, body hostů: Macháň David 4:0, Spirit Michal 3:1, Rotrekl Martin 0:4, Plšek Ondřej 0:4), STK Zbraslavec B - SK Kuřim A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 1:3, Cetkovský Martin 2:2, Krása Petr st. 0:1, Křepela Lubomír 3:1, Henek Dominik 0:3, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - Triangl o.s. Rájec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 3:0, Marcell Jan 1:3, body hostů: Zouhar Michal 3:1, Sehnal Stanislav 1:3, Svoboda Jan 1:3, Koumar Jiří 1:2),
13. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - Spartak Adamov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 1:3, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Dočkalová Gabriela 3:1, Kapusta Ján 1:3, Beneš Zbyněk 2:2, Masařík Radim 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Vyškov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:0, Robek Petr 2:0, Rotrekl David 2:0, Ječmínek Radek 2:0, body hostů: Libánek Ondřej 0:2, Srna Antonín 0:2, Drápal Petr 0:2, Tichý Zdeněk 0:2), SK Kuřim A - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:1, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Harna Václav 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 0:2, Zachoval Leoš 1:1), KST Blansko D - STK Zbraslavec B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:2, Němec Josef 0:2, Pokorný Martin 0:2, Skoupý Michal 0:2, body hostů: Suchý Petr 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Křepela Lubomír 1:0, Krása Petr st. 2:0, Švancara Vladimír 1:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 2:1, Plšek Ondřej 0:3, Macháň David 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Šebeček Jan 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Drnovice A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fianta René 2:2, Spáčil Petr 2:1, Rulíšek Karel 2:0, WO 0:6, body hostů: Sedláček Radek 2:0, Kalousek Viktor 1:2, Zubal Ladislav 0:2, Bastl Pavel 0:2, WO 6:0),
14. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - Spartak Adamov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 1:1, Robek Petr 1:1, Rotrekl David 2:0, Ječmínek Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Kapusta Ján 1:1, Beneš Zbyněk 0:3, Ostrý Jan 0:2, Masařík Radim 1:1, WO 0:1), Triangl o.s. Rájec A - KST Vyškov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 0:4, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Beránek Pavel 4:0, Drápal Petr 2:2, Novák Dominik 2:1), Orel Boskovice A - STK Zbraslavec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2, Svěrák Martin 1:2, Harna Václav 0:2, WO 1:0, body hostů: Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 3:0, Křepela Lubomír 0:1, Krása Petr st. 2:0, WO 0:1), SK Kuřim A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:0, Fučík Petr 1:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 2:0, body hostů: Skoupý Michal 0:3, Trávníčková Karla 1:1, Němec Josef 0:2, Nedoma Pavel 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borovec Karel 1:2, Zubal Ladislav 0:2, Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 3:0, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Rafaj Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Velešovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 1:3, Dragan Tomáš 2:2, Bil Martin 3:0, Macháň David 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 0:4, Spáčil Tomáš 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - Triangl o.s. Rájec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dragan Tomáš 1:1, Bil Martin 2:0, Spirit Michal 3:0, Macháň David 2:0, body hostů: Svoboda Jan 1:2, Šustáček Ondřej 0:2, Koumar Jiří 0:2, Sehnal Stanislav 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bastl Pavel 0:2, Borovec Karel 0:2, Kalousek Viktor 1:1, WO 0:4, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 1:0, Ječmínek Radek 2:0, Robek Petr 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Otnice A - SK Kuřim A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 0:3, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 1:2), TJ Velešovice A - STK Zbraslavec B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spáčil Tomáš 0:2, Spáčil Petr 0:3, Jelínek Marek 1:1, WO 0:3, body hostů: Křepela Lubomír 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Krása Petr st. 0:1, Suchý Petr 2:0, WO 3:0), Orel Boskovice A - Spartak Adamov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jan 1:3, Svěrák Martin 1:2, Křepela Zdeněk 2:1, Harna Václav 1:3, body hostů: Dobeš Roman 0:4, Beneš Zbyněk 4:0, Dočkalová Gabriela 2:1, Masařík Radim 3:0), KST Blansko D - KST Vyškov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:2, Němec Josef 0:2, Fiala Karel 1:2, Zukal Aleš 1:2, body hostů: Beránek Pavel 3:0, Černý Radek 3:0, Novák Dominik 0:2, Srna Antonín 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - Triangl o.s. Rájec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:0, Borovec Karel 0:3, Bastl Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:3, body hostů: Svoboda Jan 2:1, Šustáček Ondřej 3:0, Koumar Jiří 2:1, Sehnal Stanislav 2:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dragan Tomáš 2:2, Bil Martin 2:2, Spirit Michal 1:2, Macháň David 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 0:4, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 2:2, Ječmínek Radek 1:2), SK Kuřim A - TJ Velešovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fučík Petr 1:0, Vermouzek František 2:0, Šípka Zdeněk 2:0, Šťastný Pavel 0:1, WO 4:0, body hostů: Jelínek Marek 0:2, Mráz David 0:2, Spáčil Tomáš 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Otnice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 1:3, Vojáček Jaromír 4:0, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Suchý Petr 3:1, Křepela Lubomír 2:2, Cetkovský Martin 2:2, Henek Dominik 1:3), KST Blansko D - Spartak Adamov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Karla 2:2, Fiala Karel 4:0, Procházka Ondřej 4:0, Němec Josef 0:4, body hostů: Kapusta Ján 2:2, Beneš Zbyněk 1:3, Masařík Radim 1:2, Žáček Michal 2:2, Farkaš Michael 0:1), Orel Boskovice A - KST Vyškov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 1:1, Křepela Zdeněk 0:2, Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 0:1, WO 0:1, body hostů: Libánek Ondřej 3:0, Srna Antonín 2:0, Trávniček Boris 1:0, Čakovský Jan 1:1, WO 1:0),
17. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - Orel Boskovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 3:0, Koumar Jiří 0:3, Zouhar Michal 2:1, body hostů: Svěrák Martin 1:2, Zachoval Leoš 1:2, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Blansko D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:1, body hostů: Fiala Karel 1:2, Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:3, Skoupý Michal 1:1), Spartak Adamov A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 3:1, Masařík Radim 2:2, Ostrý Jan 0:3, Kapusta Ján 4:0, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 2:2, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 0:3), KST Vyškov A - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radek 4:0, Srna Antonín 1:1, Libánek Ondřej 1:2, Trávniček Boris 2:2, Drápal Petr 0:1, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 1:2), SK Kuřim A - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 1:2, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Macháň David 2:1, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:2, Spirit Michal 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křepela Lubomír 1:1, Suchý Petr 1:1, Švancara Vladimír 2:1, Cetkovský Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Indra Roman 0:3, Kupčík Jakub 0:3, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 4:0, body hostů: Zachoval Leoš 2:2, Křepela Zdeněk 1:3, Sekanina Jan 2:1, Svěrák Martin 0:3), Triangl o.s. Rájec A - KST Blansko D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 2:1, Sehnal Stanislav 3:0, Svoboda Jan 3:0, Zouhar Michal 1:2, body hostů: Procházka Ondřej 0:3, Fiala Karel 0:3, Trávníčková Karla 2:1, Skoupý Michal 1:2), KST Vyškov A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:1, Novák Dominik 2:1, Drápal Petr 2:1, Beránek Pavel 3:0, body hostů: Šebeček Marek 3:0, Vojáček Jaromír 0:3, Heřmanský Martin 0:3, Heřmanský Josef 0:3), Spartak Adamov A - TJ Velešovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 0:3, Masařík Radim 0:2, Ostrý Jan 0:3, Kapusta Ján 2:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 2:1, Spáčil Tomáš 2:0), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Petr 0:2, Křepela Lubomír 1:1, Krása Petr st. 2:1, Cetkovský Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Macháň David 3:0, Dragan Tomáš 0:3, Spirit Michal 1:2, WO 0:4), SK Kuřim A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 3:0, Doležal Jiří 2:1, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Kalousek Viktor 0:3, Sedláček Radek 3:0, Borovec Karel 0:3, Indra Roman 0:3),
19. kolo:
SK Kuřim A - Triangl o.s. Rájec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:0, Doležal Jiří 0:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, Šťastný Pavel 0:1, body hostů: Zouhar Michal 1:2, Sehnal Stanislav 1:2, Svoboda Jan 0:2, Koumar Jiří 0:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 4:0, Křepela Lubomír 2:2, Krása Petr st. 1:3, Cetkovský Martin 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 2:2), TJ Sokol Bučovice A - Spartak Adamov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 2:2, Bil Martin 3:1, Plšek Ondřej 2:2, Macháň David 2:2, body hostů: Kapusta Ján 3:1, Masařík Radim 4:0, Farkaš Michael 0:4, 0:4), TJ Sokol Drnovice A - KST Vyškov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovec Karel 1:3, Zubal Ladislav 2:2, Bastl Pavel 2:1, Kalousek Viktor 1:3, body hostů: Drápal Petr 4:0, Čakovský Jan 1:3, Trávníček Michal 2:2, Olejníček Vojtěch 2:0, Beránek Pavel 0:1), TJ Sokol Otnice A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:0, Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 2:0, body hostů: Harna Václav 1:2, Zachoval Leoš 0:2, Sekanina Jan 0:2, Křepela Zdeněk 0:2), TJ Velešovice A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 2:0, Otoupalík Ondřej 1:1, Fianta René 3:0, Mráz David 2:0, body hostů: Trávníčková Karla 1:2, Němec Josef 0:2, Skoupý Michal 0:2, Pokorný Martin 0:2),
20. kolo:
STK Zbraslavec B - Triangl o.s. Rájec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:0, Křepela Lubomír 2:1, Krása Petr st. 1:2, Cetkovský Martin 2:1, body hostů: Zouhar Michal 1:2, Sehnal Stanislav 1:2, Svoboda Jan 2:1, Koumar Jiří ml. 0:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Fučík Petr 3:1, Vermouzek František 2:2, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 4:0, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Ječmínek Radek 1:3), TJ Sokol Drnovice A - Spartak Adamov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 1:2, Borovec Karel 1:2, Kalousek Viktor 1:2, body hostů: Kapusta Ján 3:0, Farkaš Michael 0:3, Žáček Michal 3:0, Masařík Radim 3:0), TJ Sokol Bučovice A - KST Vyškov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 3:1, Bil Martin 2:2, Dragan Tomáš 1:2, Plšek Ondřej 3:1, body hostů: Čakovský Jan 1:3, Libánek Ondřej 3:1, Srna Antonín 1:3, Drápal Petr 1:2), TJ Velešovice A - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fianta René 1:2, Rulíšek Karel 2:0, Spáčil Petr 2:1, Mráz David 3:0, body hostů: Harna Václav 1:2, Sekanina Jan 1:2, Sedlák Zdeněk 0:3, Křepela Zdeněk 1:1), TJ Sokol Otnice A - KST Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 2:0, Vojáček Jaromír 3:0, Šebeček Marek 2:0, body hostů: Procházka Ondřej 1:2, Fiala Karel 0:2, Trávníčková Karla 0:2, Pokorný Martin 0:2),
21. kolo:
Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Otnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 0:3, Sehnal Stanislav 1:2, Zouhar Michal 0:3, Šustáček Ondřej 3:1, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Salajka Jaroslav ml. 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Dalibor 1:1, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 2:1, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 0:3, WO 0:3), Orel Boskovice A - TJ Sokol Bučovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 1:2, Harna Václav 0:3, Svěrák Martin 2:1, Křepela Zdeněk 1:2, body hostů: Dragan Tomáš 3:0, Bil Martin 2:1, Plšek Ondřej 1:2, Spirit Michal 2:1), KST Blansko D - TJ Sokol Drnovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoupý Michal 1:0, Procházka Ondřej 2:0, Trávníčková Karla 2:0, Fiala Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Kalousek Viktor 0:2, Bastl Pavel 0:2, Kupčík Jakub 0:2, WO 0:3), Spartak Adamov A - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dočkalová Gabriela 0:2, Masařík Radim 1:2, Kapusta Ján 1:2, WO 0:4, body hostů: Vermouzek František 3:0, Šťastný Pavel 1:1, Doležal Jiří 0:1, Šípka Zdeněk 2:0, WO 4:0), KST Vyškov A - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:2, Drápal Petr 2:2, Trávniček Boris 2:1, Novák Dominik 0:4, body hostů: Suchý Petr 3:1, Krása Petr st. 3:1, Křepela Lubomír 2:2, Cetkovský Martin 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Otnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 0:3, Salajka Jaroslav ml. 0:3), Triangl o.s. Rájec A - TJ Velešovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:2, Sehnal Stanislav 3:1, Šustáček Ondřej 2:2, Zouhar Michal 2:2, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 1:3, Jelínek Marek 2:2, Spáčil Petr 1:3), KST Blansko D - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoupý Michal 1:1, Procházka Ondřej 2:0, Trávníčková Karla 2:1, Fiala Karel 0:2, WO 4:0, body hostů: Dragan Tomáš 1:2, Bil Martin 2:1, Plšek Ondřej 1:2, WO 0:4), Orel Boskovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Leoš 2:1, Sekanina Jan 0:3, Harna Václav 3:0, Křepela Zdeněk 3:1, body hostů: Kalousek Viktor 2:2, Bastl Pavel 1:2, Indra Roman 1:2, Borovec Karel 1:2), KST Vyškov A - SK Kuřim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 0:3, Čakovský Jan 0:3, Trávníček Michal 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 3:0, Fučík Petr 2:1, Šťastný Pavel 1:2), Spartak Adamov A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 0:4, Dočkalová Gabriela 2:2, Kapusta Ján 3:1, Masařík Radim 3:1, body hostů: Suchý Petr 3:1, Cetkovský Martin 1:3, Krása Petr st. 3:1, Odehnal Vladimír 1:3),
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Ivo 1:2, Čechovský Václav 3:0, Čechovský Martin 3:0, Salajka Milan 2:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Novák Radek 0:3, Charvát Vít ml. 0:3, Hrbáček Milan 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Volek Pavel 2:0, Zástěra Libor 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Mikulík Jan 0:2, Mrenica Ondřej 0:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Rohatec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 3:0, Kalivoda Martin 0:2, Juras Pavel 2:1, Rybár Dušan ml. 3:0, body hostů: Chvátal Tomáš 1:2, Příkaský Zbyněk 2:1, Drábek Milan 0:3, Chvátal Antonín 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Jiskra Strážnice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boruta Vladislav 0:3, Petrželka Tomáš 0:2, Vašík Michal 0:3, Koutný František 2:1, body hostů: Kamenský Petr 3:0, Žajdlík Ludvík 2:1, Lanová Renata 2:1, Černý Zdeněk 2:0), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 3:1, Šafaříková Sandra 1:3, Hušek Jindřich 1:2, Kuchař Pavel 0:4, body hostů: Šprtová Karolína 2:2, Brhel Štěpán 4:0, Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 0:3, Vala Vítězslav 1:1, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 2:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Charvát Vavřinec 1:2, Hřebačka Tomáš 2:0, Hoch Vítek 1:1, Soukal Jiří st. 1:0),
2. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Rakvice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohunský Rostislav 2:2, Mikeska Michal 0:2, Čechovský Martin 2:1, Salajka Milan 3:1, Čechovský Václav 2:0, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 2:2, Hrbáček Milan 1:3, Charvát Vít ml. 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Šťavík Ondřej 4:0, Charvát Vavřinec 1:3, Hřebačka Tomáš 4:0, Hoch Vítek 0:2, Sedláček Zdeněk 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 0:4, Zástěra Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Volek Pavel 4:0, body hostů: Hušek Jindřich 2:2, Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 2:2, Hladký Rostislav 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Jan 0:3, Švejda Alois 1:1, Hanák Zdeněk 0:3, Vutov Ivan 1:2, body hostů: Lorenc David 3:0, Kosík Tomáš 2:1, Šebesta Štefan 3:0, Kraus Jan 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Vracov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Martin 0:3, Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Koutný František 2:1, Valko Jan 0:3, Trcala Miroslav 1:2, Petrželka Tomáš 1:2), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 1:2, Chvátal Antonín 2:0, Chvátal Tomáš 3:0, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Kamenský Petr 1:2, Černý Zdeněk 0:3, Lanová Renata 0:3, Frolek Radek 1:1),
3. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Kobylí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čechovský Václav 1:0, Mikeska Michal 2:0, Čechovský Martin 2:0, Salajka Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:2, Oslzlý Michal 0:2, Otáhal Jan 0:2, WO 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:3, Hrbáček Milan 3:1, Charvát Vít st. 0:4, Kuchařič Jiří st. 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 0:4, Zástěra Libor 0:2, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel 3:1, Hrabec Lukáš 0:1, body hostů: Lorenc David 4:0, Brhel Štěpán 2:2, Malík Vladimír 1:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Agrotec Hustopeče C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, body hostů: Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 2:0, Hušek Jan 2:0, Kuchař Pavel 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Martin 1:1, Rybár Dušan st. 2:0, Rybár Dušan ml. 3:0, Jakubčík Roman 2:0, body hostů: Kamenský Petr 1:2, Černý Zdeněk 0:2, Frolek Radek 0:2, Látal Roman 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Vracov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 0:3, Drábek Milan 1:2, Kolář David 0:3, Příkaský Zbyněk 2:1, body hostů: Koutný František 3:0, Vašík Michal 1:2, Trcala Miroslav 2:1, Petrželka Tomáš 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Michal 2:2, Boruta Vladislav 0:4, Trcala Miroslav 2:1, Koutný František 3:1, Křiva Zdeněk 0:1, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jiskra Strážnice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:2, Charvát Vavřinec 2:1, Hřebačka Tomáš 3:0, Šťavík Ondřej 3:0, body hostů: Kamenský Petr 2:1, Žajdlík Ludvík 0:3, Černý Zdeněk 1:2, Lanová Renata 0:3), TJ Agrotec Hustopeče C - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 4:0, Kuchař Pavel 1:3, Hladký Rostislav 2:2, Šlancar Jiří 1:3, body hostů: Rybár Dušan st. 1:3, Jakubčík Roman 3:1, Juras Pavel 2:2, Kalivoda Martin 2:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Kosík Tomáš 3:0, Lorenc David 2:1, Malík Vladimír 1:2, body hostů: Chvátal Tomáš 0:3, Příkaský Zbyněk 1:2, Kolář David 1:2, Drábek Milan 1:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 3:1, Čechovský Václav 2:2, Čechovský Martin 3:0, Salajka Milan 1:3, body hostů: Volek Pavel 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Zástěra Libor 1:3, Šubík Jiří 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charvát Vít ml. 1:0, Hrbáček Milan 2:0, Kuchařič Jiří st. 2:0, Novák Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Mikulík Jan 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Jiskra Strážnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 3:1, Suský Stanislav 0:4, Valoušek František 1:3, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Kamenský Petr 3:1, Žajdlík Ludvík 1:3, Černý Zdeněk 2:2, Lanová Renata 3:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vracov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 0:4, Soukal Jiří st. 2:1, Charvát Vavřinec 1:2, Šťavík Ondřej 2:2, body hostů: Koutný František 3:1, Trcala Miroslav 2:2, Vašík Michal 2:1, Boruta Vladislav 2:1), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Rohatec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 2:2, Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jan 2:2, Kuchař Pavel 1:3, body hostů: Malošek Radek 3:1, Příkaský Zbyněk 4:0, Drábek Milan 0:4, Chvátal Tomáš 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - T.J. Sokol Hodonín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosík Tomáš 0:3, Mikulecký Marek 0:3, Hašlík Jakub 2:1, Lorenc David 2:1, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 1:2, Jakubčík Roman 1:2, Juras Pavel 3:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Ivo 2:0, Čechovský Martin 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Václav 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Mikulík Jan 0:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Bábíček Josef 2:1, Kuchařič Jiří st. 3:0, body hostů: Volek Pavel 3:0, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 0:3, Hrabec Lukáš 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Šubík Jiří 1:3, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Kobylí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Jan 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 1:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Charvát Vavřinec 2:0, Soukal Jiří st. 1:1, Hoch Vítek 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 3:1, Jakubčík Roman 1:3, Kalivoda Martin 1:2, Juras Pavel 2:2, Rybár Dušan st. 0:1, body hostů: Čechovský Martin 4:0, Čechovský Václav 1:3, Mikeska Michal 3:1, Salajka Milan 1:3), SKST Rohatec A - SK Baník Ratíškovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:0, Kolář David 1:1, Drábek Milan 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Novák Radek 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít ml. 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Agrotec Hustopeče C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 1:3, Boruta Vladislav 0:2, Petrželka Tomáš 0:3, Koutný František 4:0, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 1:2), TJ Jiskra Strážnice C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:2, Černý Zdeněk 0:3, Vaverka Lubomír 1:2, Kamenský Petr 1:2, Frolek Radek 1:0, body hostů: Lorenc David 3:0, Veselý Jan 3:0, Mikulecký Marek 1:2, Šebesta Štefan 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 2:2, Zástěra Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel 3:1, body hostů: Kubík Josef 2:2, Hřebačka Tomáš 4:0, Charvát Vavřinec 0:4, Hoch Vítek 0:2, Soukal Jiří st. 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Rakvice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Mikulík Jan 0:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Hanák Jiří 2:0, Vala Vítězslav 2:0, Suský Stanislav 2:0, Valoušek František 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - SK Baník Ratíškovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan st. 2:1, Rybár Dušan ml. 3:0, Kalivoda Martin 1:2, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Bábíček Josef 1:2, Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít ml. 1:2), SKST Rohatec A - TJ Slovan Hodonín A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotásková Petra 3:1, Kolář David 2:1, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Čechovský Václav 1:3, Vacenovský Pavel 2:1, Drábek Ivo 1:2), TJ Sokol Vracov C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrželka Tomáš 0:4, Boruta Vladislav 1:1, Trcala Miroslav 1:2, Koutný František 3:1, Vašík Michal 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:1, Lorenc David 3:1, Malík Vladimír 1:2, Kosík Tomáš 2:1), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Agrotec Hustopeče C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 0:3, Černý Zdeněk 1:1, Lanová Renata 2:1, Žajdlík Ludvík 0:3, body hostů: Hladký Rostislav 3:0, Hušek Jindřich 1:2, Šlancar Jiří 2:1, Kuchař Pavel 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 4:0, Pluháček Radek 0:4, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 1:3, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Kobylí B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 1:3, Charvát Vavřinec 2:2, Kubík Josef 2:1, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Malík Vladimír 2:2, Kosík Tomáš 2:2, Šebesta Štefan 0:4, Hlobil Albert 2:1), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Vracov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohunský Rostislav 3:1, Vacenovský Pavel 1:2, Král Jiří 1:2, Salajka Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Koutný František 3:0, Petrželka Tomáš 3:1, Boruta Vladislav 0:3, Valko Jan 0:3, WO 0:1), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Radek 1:3, Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Vaverka Lubomír 4:0, Černý Zdeněk 3:1, Frolek Radek 1:3, Žajdlík Ludvík 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - T.J. Sokol Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubík Jiří 0:3, Zástěra Libor 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Volek Pavel 2:1, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Jakubčík Roman 2:1, Rybár Dušan st. 2:1, Juras Pavel 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Rohatec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 1:1, Stibor Tomáš 0:3, Švejda Alois 0:2, body hostů: Chvátal Antonín 2:1, Chvátal Tomáš 2:0, Kolář David 2:0, Příkaský Zbyněk 2:0),
9. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:1, Valoušek František 1:2, Hanák Jiří 4:0, body hostů: Kosík Tomáš 3:1, Hlobil Albert 0:4, Šebesta Štefan 2:1, Kraus Jan 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 2:0, Kubík Josef 1:1, Hřebačka Tomáš 3:0, Šťavík Ondřej 3:0, body hostů: Blažek Jiří 0:3, Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:2, Hušek Jindřich 0:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábek Ivo 2:0, Bohunský Rostislav 1:1, Salajka Milan 3:0, Čechovský Martin 2:1, body hostů: Vaverka Lubomír 1:2, Černý Zdeněk 0:3, Frolek Radek 0:2, Lanová Renata 1:1), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Vracov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2, Charvát Vít st. 2:1, Kuchařič Jiří st. 1:2, WO 2:0, body hostů: Vašík Michal 2:0, Petrželka Tomáš 1:3, Trcala Miroslav 3:1, Valko Jan 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Rohatec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Volek Pavel 3:1, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Malošek Radek 1:1, Drábek Milan 2:1, Kolář David 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - T.J. Sokol Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, body hostů: Kalivoda Martin 2:0, Jakubčík Roman 2:0, Rybár Dušan st. 2:0, Mikuš Martin 2:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Rakvice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan ml. 3:0, Kalivoda Martin 0:2, Rybár Dušan st. 3:0, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Hanák Jiří 1:2, Vala Vítězslav 1:2, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 1:3, Kolář David 2:2, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Šťavík Ondřej 4:0, Hřebačka Tomáš 2:2, Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří st. 0:2, Hoch Vítek 0:2), TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valko Jan 0:2, Petrželka Tomáš 1:2, Koutný František 2:1, WO 0:4, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Hrabec Lukáš 0:1, Volek Pavel 2:0, WO 4:0), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanová Renata 2:0, Frolek Radek 2:0, Černý Zdeněk 3:0, Kamenský Petr 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:3, Hanák Zdeněk 0:2, Vutov Ivan 0:2, Dobiáš Rudolf 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Blažek Jiří 3:1, Šlancar Jiří 1:3, Hušek Jindřich 2:2, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Drábek Ivo 2:2, Král Jiří 4:0, Stašek Lubomír 0:4), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - SK Baník Ratíškovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 2:2, Mikulecký Marek 2:1, Kosík Tomáš 3:0, Šebesta Štefan 2:2, body hostů: Novák Radek 0:4, Charvát Vít ml. 1:3, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 2:1),
11. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Kobylí B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:0, Rybár Dušan st. 2:0, Kalivoda Martin 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Charvát Vavřinec 1:2, Soukal Jiří st. 0:3, Hoch Vítek 0:2, Otáhal Jan 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 1:3, Kolář David 3:1, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Vala Vítězslav 1:3, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 0:4), TJ Sokol Vracov C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boruta Vladislav 2:0, Vašík Michal 2:0, Petrželka Tomáš 2:0, Trcala Miroslav 1:0, Koutný František 1:0, body hostů: Vutov Ivan 0:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanová Renata 2:2, Černý Zdeněk 1:2, Vaverka Lubomír 2:1, Kamenský Petr 4:0, body hostů: Volek Pavel 3:1, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 1:3, Šlancar Jiří 0:4, Hušek Jan 1:2, Kuchař Pavel 3:1, body hostů: Bábíček Josef 4:0, Charvát Vít ml. 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít st. 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Slovan Hodonín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc David 3:0, Kosík Tomáš 2:0, Malík Vladimír 2:1, Šebesta Štefan 2:1, body hostů: Drábek Ivo 0:3, Mikeska Michal 2:1, Král Jiří 0:3, Vacenovský Pavel 0:2),
12. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TJ Slovan Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Milan 0:3, Charvát Vít st. 0:2, Charvát Vít ml. 1:2, Bábíček Josef 2:1, body hostů: Čechovský Václav 3:0, Bohunský Rostislav 3:0, Salajka Milan 1:2, Mikeska Michal 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 1:1, Švejda Alois 1:1, Vutov Ivan 0:3, Hanák Zdeněk 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Šubík Jiří 1:1), SKST Rohatec A - T.J. Sokol Hodonín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 0:4, Kolář David 1:1, Drábek Milan 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Chvátal Tomáš 2:0, body hostů: Rybár Dušan ml. 4:0, Rybár Dušan st. 1:3, Jakubčík Roman 2:2, Juras Pavel 2:2), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Vracov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 2:1, Lanová Renata 2:1, Vaverka Lubomír 2:1, Kamenský Petr 3:0, body hostů: Koutný František 0:3, Petrželka Tomáš 1:2, Vašík Michal 2:1, Boruta Vladislav 0:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosík Tomáš 2:2, Mikulecký Marek 1:3, Malík Vladimír 2:2, Lorenc David 3:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Hušek Jindřich 1:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 1:3, Charvát Vavřinec 1:2, Hřebačka Tomáš 2:1, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Hanák Jiří 1:3, Suský Stanislav 2:1, Valoušek František 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 1:3, Hanák Jiří 4:0, body hostů: Bohunský Rostislav 3:1, Salajka Milan 2:2, Mikeska Michal 2:2, Vacenovský Pavel 1:3), TJ Sokol Kobylí B - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Vajbar Antonín 0:4, Soukal Jiří st. 1:2, Šťavík Ondřej 4:0, body hostů: Bábíček Josef 1:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, Charvát Vít ml. 3:1, Hrbáček Milan 1:2, Charvát Vít st. 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 0:4, Hladký Rostislav 3:1, body hostů: Volek Pavel ml. 4:0, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Šubík Jiří 1:3), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprtová Karolína 2:0, Mikulecký Marek 2:0, Hlobil Albert 2:1, Šebesta Štefan 3:0, body hostů: Švejda Alois 0:3, Stibor Tomáš 0:3, Vutov Ivan 1:1, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Vracov C - T.J. Sokol Hodonín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 0:2, Petrželka Tomáš 1:1, Trcala Miroslav 0:3, Koutný František 1:2, body hostů: Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, Bezucha Jan 1:1, Juras Pavel 2:0), TJ Jiskra Strážnice C - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 2:1, Černý Zdeněk 1:2, Pukl Ondřej 0:3, Látal Roman 1:3, body hostů: Kotásková Petra 3:1, Příkaský Zbyněk 3:0, Drábek Milan 1:2, Chvátal Tomáš 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:2, Vajbar Antonín 0:2, Hoch Vítek 0:3, Soukal Jiří ml. 0:2, body hostů: Bohunský Rostislav 3:0, Král Jiří 2:0, Salajka Milan 2:0, Drábek Ivo 2:0), TJ Sokol Rakvice A - SK Baník Ratíškovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 0:2, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 2:1, Charvát Vít ml. 2:1, Novák Radek 1:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosík Tomáš 1:1, Lorenc David 1:1, Hlobil Albert 0:3, Šebesta Štefan 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Šubík Jiří 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:0, Kuchař Pavel 1:1, Hušek Jindřich 3:0, Horák Ondřej 2:0, body hostů: Vutov Ivan 1:2, Hanák Zdeněk 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Švejda Alois 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - T.J. Sokol Hodonín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 1:2, Černý Zdeněk 0:2, Frolek Radek 1:2, Lanová Renata 1:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Jakubčík Roman 3:0, Kalivoda Martin 0:2), TJ Sokol Vracov C - SKST Rohatec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 2:1, Petrželka Tomáš 0:3, Trcala Miroslav 1:2, Koutný František 0:3, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, Drábek Milan 2:1, Chvátal Tomáš 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vracov C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 2:1, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:3, Hanák Jiří 0:3, body hostů: Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 3:0, Vašík Michal 3:0, Petrželka Tomáš 2:1), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Kobylí B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Látal Roman 0:3, Frolek Radek 1:2, Kamenský Petr 1:2, Lanová Renata 2:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hřebačka Tomáš 2:1, Vajbar Antonín 2:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:1, Jakubčík Roman 2:1, Kalivoda Martin 1:2, Rybár Dušan st. 3:0, body hostů: Melichar Libor 2:1, Šlancar Jiří 0:3, Kuchař Pavel 1:2, Hušek Jindřich 1:2), SKST Rohatec A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:2, Kolář David 2:2, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Lorenc David 4:0, Mikulecký Marek 0:4, Kosík Tomáš 3:1, Šebesta Štefan 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 2:2, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Volek Pavel ml. 4:0, body hostů: Mikeska Michal 2:2, Čechovský Martin 3:1, Drábek Ivo 1:3, Vacenovský Pavel 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - SK Baník Ratíškovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 1:1, Hanák Zdeněk 0:2, Vutov Ivan 0:3, Stibor Tomáš 1:2, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 3:0, Charvát Vít ml. 2:0, Charvát Vít st. 0:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 1:3, Vránová Radana 3:1, Vaverka Lubomír 3:1, Frolek Radek 2:2, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 0:4, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 1:3), TJ Sokol Vracov C - TJ Sokol Kobylí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boruta Vladislav 0:2, Vašík Michal 0:3, Petrželka Tomáš 1:2, Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 0:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hřebačka Tomáš 3:0, Vajbar Antonín 2:1), SKST Rohatec A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Tomáš 2:1, Kotásková Petra 2:1, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Hladký Rostislav 2:1, Kuchař Pavel 0:3, Šlancar Jiří 1:2, Hušek Jindřich 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan st. 3:1, Jakubčík Roman 2:1, Bezucha Jan 0:3, Rybár Dušan ml. 4:0, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Malík Vladimír 1:3, Mikulecký Marek 1:2, Hlobil Albert 0:2, Kosík Tomáš 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Slovan Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vutov Ivan 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Švejda Alois 0:1, Stibor Tomáš 0:2, Čepera Roman 0:1, body hostů: Král Jiří 2:0, Drábek Ivo 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Václav 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Baník Ratíškovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 1:3, Zástěra Libor 0:4, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:1, Bábíček Josef 2:2, Hrbáček Milan 3:1, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 1:2, Hanák Jiří 3:1, body hostů: Volek Pavel ml. 2:2, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Zástěra Libor 1:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Jan 1:1, Soukal Jiří st. 1:1, Šťavík Ondřej 3:0, Vajbar Antonín 3:0, body hostů: Vutov Ivan 1:2, Stibor Tomáš 1:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Slovan Hodonín A - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohunský Rostislav 1:3, Mikeska Michal 4:0, Salajka Milan 1:3, Čechovský Martin 2:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 3:1, Jakubčík Roman 3:1, Rybár Dušan st. 1:3, Kalivoda Martin 1:3), SK Baník Ratíškovice A - SKST Rohatec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 3:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:2, Chvátal Tomáš 0:4, Kolář David 0:3, Drábek Milan 3:0), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Vracov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 2:1, Kuchař Pavel 1:1, Šafařík Jan 2:1, Hladký Rostislav 3:0, body hostů: Koutný František 2:1, Petrželka Tomáš 1:2, Boruta Vladislav 0:3, Boruta Matěj 0:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Jiskra Strážnice C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulecký Marek 2:0, Malík Vladimír 1:1, Hlobil Albert 1:2, Kosík Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Lanová Renata 2:1, Látal Roman 0:3, Žajdlík Ludvík 1:2, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:3, Hoch Vítek 0:2, Otáhal Jan 0:3, Vajbar Antonín 2:1, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 3:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Sedláček Zdeněk 1:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 1:1, Suský Stanislav 2:0, Valoušek František 2:1, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Stibor Tomáš 1:2, Hanák Zdeněk 0:3, Švejda Alois 1:1, Vutov Ivan 0:2), SK Baník Ratíškovice A - T.J. Sokol Hodonín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 1:2, Charvát Vít ml. 1:2, Novák Radek 0:3, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Rybár Dušan ml. 4:0, Jakubčík Roman 3:0, Rybár Dušan st. 2:1, Kalivoda Martin 0:3), TJ Slovan Hodonín A - SKST Rohatec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 0:4, Mikeska Michal 4:0, Drábek Ivo 1:3, Salajka Milan 2:2, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 3:1, Chvátal Tomáš 2:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Vracov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Lukáš 0:2, Mikulecký Marek 0:4, Malík Vladimír 3:1, Lorenc David 4:0, Gallus Petr st. 1:1, body hostů: Koutný František 3:1, Petrželka Tomáš 1:3, Vašík Michal 2:2, Boruta Vladislav 1:1, Trcala Miroslav 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Jiskra Strážnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 0:4, Kuchař Pavel 1:3, Šafařík Jan 4:0, Melichar Libor 4:0, body hostů: Vaverka Lubomír 2:2, Frolek Radek 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, Lanová Renata 2:2),
19. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Rakvice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:1, Kuchař Pavel 1:1, Hušek Jan 3:0, Hladký Rostislav 3:0, body hostů: Vala Vítězslav 1:2, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:2, Hanák Jiří 1:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Kobylí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Jan 2:1, Kosík Tomáš 2:1, Malík Vladimír 1:2, Veselý Jan 3:0, body hostů: Soukal Jiří st. 1:2, Vajbar Antonín 2:1, Soukal Jiří ml. 1:2, Otáhal Jan 0:3), TJ Sokol Vracov C - TJ Slovan Hodonín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašík Michal 0:2, Boruta Vladislav 0:2, Boruta Matěj 0:3, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Čechovský Martin 3:0, Mikeska Michal 2:0, Salajka Milan 1:1, Král Jiří 2:0), TJ Jiskra Strážnice C - SK Baník Ratíškovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 1:3, Černý Zdeněk 0:4, Vaverka Lubomír 4:0, Lanová Renata 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:1, Bábíček Josef 1:3, Novák Radek 2:2, Hrbáček Milan 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan ml. 2:0, Juras Pavel 2:0, Kalivoda Martin 1:2, Rybár Dušan st. 3:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:2, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Zdeněk 0:2, Hrabec Lukáš 0:2), SKST Rohatec A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 2:0, Chvátal Antonín 2:0, Drábek Milan 2:0, Kolář David 2:0, body hostů: Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex F - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraus Jan 3:1, Malík Vladimír 2:1, Mikulecký Marek 2:1, Kosík Tomáš 3:1, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Vala Vítězslav 0:4, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 2:1, Horák Ondřej 2:1, Kuchař Pavel 1:2, Šlancar Jiří 3:0, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Vajbar Antonín 1:2, Otáhal Jan 0:3, Oslzlý Michal 0:3), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Slovan Hodonín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Martinek Tomáš 0:3, Kamenský Petr 1:2, Lanová Renata 2:1, body hostů: Čechovský Martin 3:0, Bohunský Rostislav 2:1, Drábek Ivo 2:1, Salajka Milan 2:1), TJ Sokol Vracov C - SK Baník Ratíškovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boruta Matěj 0:2, Valko Jan 0:2, Vašík Michal 0:3, Trcala Miroslav 1:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 2:0, Novák Radek 2:0, Charvát Vít ml. 1:1), SKST Rohatec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář David 1:2, Kotásková Petra 2:1, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Volek Pavel ml. 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 2:0, Mikuš Tomáš 1:1, Bezucha Jan 2:1, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Stibor Tomáš 0:3, Hanák Zdeněk 2:1, Čepera Roman 0:2, Švejda Alois 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - T.J. Sokol Hodonín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 0:4, Hanák Jiří 2:2, body hostů: Rybár Dušan st. 3:1, Jakubčík Roman 4:0, Bezucha Jan 1:3, Maděrič Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kobylí B - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 0:3, Šťavík Ondřej 3:0, Otáhal Jan 0:3, Soukal Jiří st. 1:3, body hostů: Chvátal Tomáš 3:1, Kolář David 1:2, Drábek Milan 3:0, Příkaský Zbyněk 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vracov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:0, Zástěra Libor 1:1, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel ml. 1:0, Šubík Jiří 1:1, body hostů: Trcala Miroslav 1:2, Vašík Michal 0:3, Valko Jan 1:1, Boruta Matěj 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Jiskra Strážnice C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Rudolf 0:2, Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 0:3, Švejda Alois 0:2, body hostů: Frolek Radek 3:0, Černý Zdeněk 2:0, Vaverka Lubomír 2:0, Vránová Radana 2:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Michal 2:0, Bohunský Rostislav 2:0, Salajka Milan 2:0, Čechovský Martin 2:0, body hostů: Hladký Rostislav 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Horák Ondřej 0:2, Kuchař Pavel 0:2), SK Baník Ratíškovice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Jiří 3:0, Novák Radek 0:2, Bábíček Josef 3:0, Charvát Vít ml. 3:0, body hostů: Malík Vladimír 1:2, Lorenc David 1:2, Mikulecký Marek 0:3, Hájek Pavel 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - T.J. Sokol Hodonín A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Rakvice A - SKST Rohatec A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Malošek Radek 0:3, Příkaský Zbyněk 2:1, Drábek Milan 1:0, Chvátal Tomáš 0:3, Kolář David 1:1, WO 5:0), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Vracov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 1:2, Mrenica Ondřej 0:2, Hanák Zdeněk 1:2, Švejda Alois 1:2, body hostů: Vašík Michal 1:2, Boruta Vladislav 2:1, Trcala Miroslav 3:0, Valko Jan 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jiskra Strážnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:2, Zástěra Libor 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel ml. 3:0, body hostů: Frolek Radek 2:1, Kamenský Petr 1:2, Vaverka Lubomír 1:2, Černý Zdeněk 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít ml. 1:2, Kuchařič Jiří st. 4:0, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Šlancar Jiří 0:3, Hušek Jan 1:2, Kuchař Pavel 0:3), TJ Slovan Hodonín A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 2:0, Bohunský Rostislav 2:0, Salajka Milan 2:1, Čechovský Martin 3:0, body hostů: Lorenc David 0:3, Malík Vladimír 0:3, Brhel Štěpán 1:1, Kosík Tomáš 0:2),
Divize ženy
1. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TTC Moravská Slavia C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 3:0, Dvořáčková Nela 2:1, Škňouřilová Tereza 2:1, body hostů: Svobodová Anna 0:3, Pilitowská Lea 0:3, Stejskalová Nikol 2:1), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Sokol Brno I A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdrová Monika 2:1, Látalová Lucie 1:2, Dohnálková Natálie 1:2, body hostů: Brázdová Marie 2:1, Šenková Kateřina 0:3, Křivánková Dana 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 2:1, Pilátová Lucie 0:3, Vodáková Aneta 3:0, body hostů: Koberová Klára 2:1, Janoušková Nikola 1:2, Garčicová Karolína 1:2), MK Řeznovice C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 0:10wo,
2. kolo:
TTC Moravská Slavia C - MSK Břeclav B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilitowská Lea 0:3, Stejskalová Nikol 2:1, Svobodová Anna 0:3, body hostů: Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 2:1, Garčicová Karolína 2:1), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šenková Kateřina 3:0, Brázdová Marie 3:0, Křivánková Dana 2:1, body hostů: Knappeová Aneta 0:3, Pilátová Lucie 0:3, Vodáková Aneta 1:2), MK Řeznovice C - TJ Sokol Vranovice A 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Škůrková Marcela 2:1, Lustigová Barbora 0:3, Oušková Sára 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Škňouřilová Tereza 3:0, Dvořáčková Nela 2:1),
3. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Sokol Vranovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdrová Monika 3:0, Koplíková Klára 3:0, Látalová Lucie 3:0, body hostů: Škňouřilová Tereza 0:3, Dvořáčková Nela 0:3, Veselá Pavlína 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Brno I A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 1:1, Janoušková Nikola 0:3, Garčicová Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Brázdová Marie 2:1, Křivánková Dana 2:0, Šenková Kateřina 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MK Řeznovice C 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 3:0, Knappeová Aneta 2:1, WO 0:3, body hostů: Lustigová Barbora 0:2, Oušková Sára 0:2, Škůrková Marcela 1:1, WO 3:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TTC Moravská Slavia C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdrová Monika 3:0, Koplíková Klára 1:2, Látalová Lucie 1:2, body hostů: Goliášová Jana 1:2, Stejskalová Nikol 1:2, Halasová Ludmila 2:1),
4. kolo:
MK Řeznovice C - MSK Břeclav B 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustigová Barbora 0:3, Oušková Sára 0:3, Škůrková Marcela 2:1, body hostů: Koberová Klára 3:0, Garčicová Karolína 2:1, Janoušková Nikola 2:1), TTC Moravská Slavia C - TJ Sokol Brno I A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskalová Nikol 0:3, Halasová Ludmila 3:0, Goliášová Jana 1:2, body hostů: Brázdová Marie 1:2, Křivánková Dana 2:1, Šenková Kateřina 2:1), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 0:2, Dvořáčková Nela 0:2, Škňouřilová Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Knappeová Aneta 3:0, WO 0:3),
5. kolo:
MSK Břeclav B - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 3:0, Garčicová Karolína 0:3, body hostů: Látalová Lucie 2:1, Dohnálková Natálie 2:1, Koplíková Klára 2:1), TJ Sokol Brno I A - MK Řeznovice C 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázdová Marie 3:0, Šenková Kateřina 3:0, Křivánková Dana 3:0, body hostů: Oušková Sára 0:3, Škůrková Marcela 0:3, Jiřičková Markéta 0:2, Lustigová Barbora 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TTC Moravská Slavia C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 1:2, Pilátová Lucie 1:2, Vodáková Aneta 3:0, body hostů: Goliášová Jana 2:1, Pilitowská Lea 0:3, Stejskalová Nikol 2:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 3:0, Garčicová Karolína 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Škňouřilová Tereza 2:1, Tomolová Anna 2:1),
6. kolo:
TTC Moravská Slavia C - MK Řeznovice C 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilitowská Lea 0:3, Goliášová Jana 3:0, Stejskalová Nikol 2:0, WO 0:1, body hostů: Oušková Sára 1:1, Škůrková Marcela 1:2, Jiřičková Markéta 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Brno I A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:3, Škňouřilová Tereza 0:3, Tomolová Anna 0:3, body hostů: Šenková Kateřina 3:0, Brázdová Marie 3:0, Křivánková Dana 3:0), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdrová Monika 2:1, Látalová Lucie 1:2, Koplíková Klára 2:0, Dohnálková Natálie 0:1, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 1:2, Knappeová Aneta 0:3),
7. kolo:
TTC Moravská Slavia C - TJ Sokol Vranovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskalová Nikol 2:0, Goliášová Jana 2:1, Halasová Ludmila 3:0, Pilitowská Lea 0:1, body hostů: Škňouřilová Tereza 1:2, Veselá Pavlína 1:2, Dvořáčková Nela 0:3), TJ Sokol Brno I A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivánková Dana 1:1, Brázdová Marie 0:2, Šenková Kateřina 0:2, WO 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 2:1, Koplíková Klára 3:0, WO 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Garčicová Karolína 1:2, Koberová Klára 2:1, Janoušková Nikola 1:2, body hostů: Pilátová Lucie 0:3, Knappeová Aneta 2:1, Vodáková Aneta 3:0), TJ Sokol Vranovice A - MK Řeznovice C 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 3:0, Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 1:2, body hostů: Škůrková Marcela 2:1, Lustigová Barbora 0:3, Jiřičková Markéta 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brno I A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilátová Lucie 0:3, Knappeová Aneta 1:2, Vodáková Aneta 1:2, body hostů: Šenková Kateřina 3:0, Brázdová Marie 3:0, Křivánková Dana 1:2), SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - MK Řeznovice C 10:0wo, MSK Břeclav B - TTC Moravská Slavia C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Nikola 1:2, Koberová Klára 1:2, Garčicová Karolína 1:2, body hostů: Stejskalová Nikol 2:1, Halasová Ludmila 1:0, Goliášová Jana 3:0, Pilitowská Lea 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Dana 3:0, Vodáková Aneta 2:1, Pilátová Lucie 0:2, Hutáková Pavla nejml. 0:1, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Škňouřilová Tereza 2:1, Tomolová Anna 1:2), TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křivánková Dana 3:0, Brázdová Marie 3:0, Šenková Kateřina 2:1, body hostů: Halasová Ludmila 1:2, Svobodová Anna 0:3, Goliášová Jana 0:3), MSK Břeclav B - MK Řeznovice C 10:0wo, TJ Sokol Vranovice A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:2, Škňouřilová Tereza 1:1, Tomolová Anna 0:2, WO 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 3:0, Koplíková Klára 2:1, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Brno I A - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázdová Marie 3:0, Šenková Kateřina 3:0, Křivánková Dana 2:1, body hostů: Koberová Klára 1:2, Janoušková Nikola 0:3, Garčicová Karolína 0:3), TTC Moravská Slavia C - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Anna 0:2, Goliášová Jana 0:2, Halasová Ludmila 2:0, WO 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 2:1, Koplíková Klára 2:1, WO 0:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10wo,
11. kolo:
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D - MSK Břeclav B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Eliška 0:3, Dohnálková Natálie 2:1, Látalová Lucie 2:1, body hostů: Janoušková Nikola 1:2, Koberová Klára 3:0, Garčicová Karolína 1:2), MK Řeznovice C - TTC Moravská Slavia C 0:10wo, TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Vranovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benešová Dagmar 3:0, Brázdová Marie 2:1, Šenková Kateřina 3:0, body hostů: Dvořáčková Nela 0:3, Veselá Pavlína 0:3, Škňouřilová Tereza 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Mart Hodonín Stavoimpex D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilátová Lucie 0:1, Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 2:1, Knappeová Aneta 1:1, body hostů: Dohnálková Natálie 1:2, Novotná Eliška 0:3, Látalová Lucie 2:1),
12. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Brno I A 0:10wo, TTC Moravská Slavia C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskalová Nikol 2:1, Goliášová Jana 1:2, Halasová Ludmila 3:0, body hostů: Vodáková Aneta 2:1, Knappeová Aneta 0:3, Straková Dana 1:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Garčicová Karolína 0:3, Koberová Klára 3:0, Janoušková Nikola 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Škňouřilová Tereza 2:1, Tomolová Anna 2:1),
KP družstev dorostenci A
1. kolo:
SKST Hodonín - MK Řeznovice 6:0 (body domácích: Hromek Filip 2:0, Podrazil David 2:0, Svoboda Petr 2:0, body hostů: Lehocký Vojtěch 0:2, Dohnal František 0:2, Lustig Adam 0:2), TJ Jiskra Strážnice - Sokol Brno I 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orel Eduard 1:2, Morávek Jindřich 2:1, Bureš Martin 1:2, body hostů: Novak Adam 3:0, Čech Jiří 2:1, Rygl Ondřej 0:3),
2. kolo:
MK Řeznovice - Sokol Brno I 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lehocký Vojtěch 3:0, Lustig Adam 0:3, Dohnal František 2:1, body hostů: Novak Adam 2:1, Čech Jiří 1:2, Rygl Ondřej 1:2), SKST Hodonín - TJ Jiskra Strážnice 6:0 (body domácích: Podrazil David 2:0, Svoboda Petr 2:0, 2:0, body hostů: Morávek Jindřich 0:2, Orel Eduard 0:2, Bureš Martin 0:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice 6:3 (body domácích: Morávek Jindřich 3:0, Bureš Martin 1:2, Orel Eduard 2:1, body hostů: Lehocký Vojtěch 1:2, Dohnal František 1:2, Lustig Adam 1:2), Sokol Brno I - SKST Hodonín 0:6 (body domácích: Novak Adam 0:2, Rygl Ondřej 0:2, Čech Jiří 0:2, body hostů: 2:0, Hromek Filip 2:0, Podrazil David 2:0),
KP družstev dorostenci B
1. kolo:
Klub stolního tenisu Blansko - MSK Břeclav 6:1 (body domácích: Vaculík Miloslav 0:1, Skála Radek 2:0, Beránek Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Bruckner Tomáš 1:1, Vacek Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna - Klub stolního tenisu Blansko 0:6 (body domácích: Klímek Ondřej 0:2, Šubík Jiří 0:2, Lesovský Tadeáš 0:2, body hostů: Petr Michal 2:0, Bednář Josef 2:0, Polívka Ondřej 2:0),
2. kolo:
MSK Břeclav - Klub stolního tenisu Blansko 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bruckner Tomáš 3:0, Vacek Jan 1:2, WO 0:3, body hostů: Petr Michal 1:1, Bednář Josef 0:2, Polívka Ondřej 1:1, WO 3:0), Klub stolního tenisu Blansko - TJ Sokol Klobouky u Brna 6:0 (body domácích: Skála Radek 2:0, Beránek Pavel 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, body hostů: Šubík Jiří 0:2, Dostál Daniel 0:2, Klímek Ondřej 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - MSK Břeclav 6:0wo, Klub stolního tenisu Blansko - Klub stolního tenisu Blansko 3:6 (body domácích: Bednář Josef 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Petr Michal 1:2, body hostů: Vaculík Miloslav 3:0, Skála Radek 3:0, Beránek Pavel 0:3),
KP družstev dorostenky
1. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Hodonín B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Dohnálková Natálie 0:1, Koplíková Klára 1:1), MSK Břeclav - SKST Dubňany 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 2:0, Garčicová Karolína 0:2, body hostů: Šuralová Hana 1:1, Kotásková Michaela 1:1),
2. kolo:
SKST Hodonín B - MSK Břeclav 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 1:1, Dohnálková Natálie 1:1, body hostů: Koberová Klára 2:0, Garčicová Karolína 0:2), SKST Hodonín A - TTC Moravská Slavia Brno 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:1, Ilčíková Anežka 1:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:2, Záděrová Linda 2:0),
3. kolo:
MSK Břeclav - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:1, Helešicová Nikol 0:1, body hostů: Ševčíková Klára 1:0, Ilčíková Anežka 1:0), SKST Dubňany - SKST Hodonín B 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Michaela 0:2, Šuralová Hana 0:1, body hostů: Dohnálková Natálie 1:0, Koplíková Klára 2:0),
4. kolo:
SKST Hodonín A - SKST Dubňany 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:0, Ilčíková Anežka 1:0, body hostů: Šuralová Hana 0:1, Kotásková Michaela 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - MSK Břeclav 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Koberová Klára 0:1, Helešicová Nikol 0:1),
5. kolo:
SKST Dubňany - TTC Moravská Slavia Brno 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuralová Hana 0:1, Kotásková Michaela 0:1, body hostů: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0), SKST Hodonín A - SKST Hodonín B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:0, Ilčíková Anežka 1:0, body hostů: Koplíková Klára 0:1, Dohnálková Natálie 0:1),
KP družstev starší žáci A
1. kolo:
MK Řeznovice - TJ Jiskra Strážnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petržilka Karel 1:2, Lustig Adam 2:1, Dohnal František 2:1, body hostů: Marek Jakub 1:2, Bureš Martin 3:0, Slonka Jakub 0:3),
2. kolo:
SKST Hodonín - MK Řeznovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubíček Matěj 2:1, Brhel Štěpán 3:0, Pijáček Lukáš 0:3, body hostů: Petržilka Karel 1:2, Dohnal František 2:1, Lustig Adam 1:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - SKST Hodonín 3:6 (body domácích: Slonka Jakub 0:3, Marek Jakub 1:2, Bureš Martin 2:1, body hostů: Jakubíček Matěj 2:1, Pijáček Lukáš 1:2, Brhel Štěpán 3:0),
KP družstev starší žáci B
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - TTC Moravská Slavia Brno 6:0 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Pukl Ondřej 2:0, Morávek Jindřich 2:0, body hostů: Řepa František 0:2, Haluza Tomáš 0:2, Skála Marek 0:2), MSK Břeclav - KST Vyškov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichý Filip 0:3, Němeček Radek 3:0, Beneš Lukáš 1:2, body hostů: Zbořil Matěj 1:2, Malík Miroslav ml. 2:1, Čakovský Filip 2:1),
2. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - KST Vyškov 6:2 (body domácích: Řepa František 2:0, Haluza Tomáš 1:2, Skála Marek 3:0, body hostů: Malík Miroslav ml. 1:2, Drápal Metoděj 1:1, Zbořil Matěj 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - MSK Břeclav 6:0 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Pukl Ondřej 2:0, Morávek Jindřich 2:0, body hostů: Tichý Filip 0:2, Beneš Lukáš 0:2, Němeček Radek 0:2),
3. kolo:
MSK Břeclav - TTC Moravská Slavia Brno 2:6 (body domácích: Tichý Filip 0:2, Němeček Radek 2:1, Beneš Lukáš 0:3, body hostů: Řepa František 2:1, Haluza Tomáš 1:1, Skála Marek 3:0), KST Vyškov - TJ Jiskra Strážnice A 0:6 (body domácích: Drápal Metoděj 0:2, Čakovský Filip 0:2, Malík Miroslav ml. 0:2, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Morávek Radim 2:0, Pukl Ondřej 2:0),
KP družstev starší žákyně
1. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - TTC Moravská Slavia Brno 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knappeová Aneta 0:1, Pilátová Lucie 0:1, body hostů: Stejskalová Nikol 1:0, Halasová Ludmila 1:0), MSK Břeclav - Klub stolního tenisu Blansko 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 2:0, Janoušková Nikola 1:1, body hostů: Mazalová Kristýna 0:2, Novohradská Karolína 1:1),
2. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - MSK Břeclav 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 2:0, Stejskalová Nikol 0:1, body hostů: Janoušková Nikola 0:1, Koberová Klára 1:1), SKST Hodonín A - TJ Sokol Klobouky u Brna 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 2:0, Dohnálková Natálie 1:0, body hostů: Pilátová Lucie 0:1, Knappeová Aneta 0:2),
3. kolo:
MSK Břeclav - SKST Hodonín A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 2:0, Janoušková Nikola 0:2, body hostů: Dohnálková Natálie 1:1, Koplíková Klára 1:1), TTC Moravská Slavia Brno - Klub stolního tenisu Blansko 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 2:0, Stejskalová Nikol 0:1, body hostů: Mazalová Kristýna 0:1, Novohradská Karolína 1:1),
4. kolo:
SKST Hodonín A - Klub stolního tenisu Blansko 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 1:0, Dohnálková Natálie 1:0, body hostů: Mazalová Kristýna 0:1, Novohradská Karolína 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna - MSK Břeclav 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilátová Lucie 1:1, Knappeová Aneta 1:1, body hostů: Helešicová Nikol 0:2, Koberová Klára 2:0),
5. kolo:
Klub stolního tenisu Blansko - TJ Sokol Klobouky u Brna 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novohradská Karolína 2:0, Mazalová Kristýna 0:1, body hostů: Pilátová Lucie 0:1, Knappeová Aneta 1:1), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Hodonín A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 1:0, Stejskalová Nikol 1:0, body hostů: Dohnálková Natálie 0:1, Koplíková Klára 0:1),
Finále družstev dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TTC Moravská Slavia Brno 1:6 (FINÁLE, body domácích: 0:2, Hromek Filip 1:2, Podrazil David 0:2, body hostů: Vaculík Miloslav 1:1, Beránek Pavel 2:0, Skála Radek 3:0),
10. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Blansko - TJ Jiskra Strážnice 6:0 (O 3. MÍSTO, body domácích: Bednář Josef 2:0, Polívka Ondřej 2:0, Petr Michal 2:0, body hostů: Orel Eduard 0:2, Morávek Jindřich 0:2, Bureš Martin 0:2),
Český pohár 1. stupeň
1. kolo:
KST Blansko B - T.J. Sokol Svatobořice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zukal Adam 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Chimiák Petr 0:2, Firtl Radim 1:2, Synková Dagmar 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice - TJ Jevišovka-Drnholec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Patočka Jiří 1:2, Trávníček Tomáš 0:2, Coufal Petr 0:3, Michalek Antonín 0:1, body hostů: Konečný Jaroslav 3:0, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 1:0, Zajíc René 2:0),
2. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Jevišovka-Drnholec 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Dagmar 2:1, Krist Jan 0:3, Firtl Radim 0:3, body hostů: Zajíc René 3:0, Himal Tomáš 1:0, Damborský Bohumil 2:1, Konečný Jaroslav 1:1), KST Blansko B - TJ Sokol Ostopovice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zukal Adam 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Coufal Petr 0:2, Patočka Jiří 0:3, Trávníček Tomáš 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Ostopovice - T.J. Sokol Svatobořice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michalek Antonín 1:2, Coufal Petr 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, body hostů: Synková Dagmar 2:1, Krist Jan 0:1, Firtl Radim 3:0, Chimiák Petr 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec - KST Blansko B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Himal Tomáš 1:2, Damborský Bohumil 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, body hostů: Zukal Adam 3:0, Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2),
4. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Kyjov Eurolamp 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Kovář Dušan 0:2, Mikeska Jaroslav st. 0:2, Dočekal Pavel 0:2, WO 3:0), KST Vyškov - TJ Cemo Mokrá 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 0:2, Černý Radek 1:0, body hostů: Rotrekl Michal 0:3, Rotrekl Lukáš 3:0, Levardi Robert 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kyjov Eurolamp - TJ Cemo Mokrá 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Dušan 1:2, Dočekal Pavel 1:2, Mikeska Jaroslav st. 1:2, body hostů: Levardi Robert 1:2, Rotrekl Lukáš 3:0, Vojtěch Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Vyškov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:2, Černý Radek 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
KST Vyškov - TJ Sokol Kyjov Eurolamp 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránek Pavel 1:2, Srna Antonín 1:2, Drápal Petr 0:1, Černý Radek 2:0, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 0:3, Dočekal Pavel 2:1, Kovář Dušan 3:0), TJ Cemo Mokrá - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 0:2, Rotrekl Michal 0:2, Rotrekl Lukáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Vracov - Orel Šitbořice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masařík Lukáš 3:0, Kouřil Vít 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, body hostů: Halas Pavel st. 0:3, Slavík Jiří 0:3, Slavík Ondřej 0:2, Slavík Jakub 0:1), SK Prace - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Lukáš 1:2, Kuklínek Miloš 0:2, Lattenberg Richard 1:2, Hofírek Filip 0:1, body hostů: Šalomoun Ivo 3:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Matouš 1:2),
8. kolo:
Orel Šitbořice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Jiří 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Slavík Jakub 0:3, body hostů: Šalomoun Ivo 3:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Matouš 3:0), TJ Sokol Vracov - SK Prace 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 2:1, WO 0:3, body hostů: Kuklínek Miloš 0:2, Lattenberg Richard 1:1, Mrkvica Lukáš 1:1, WO 3:0),
9. kolo:
SK Prace - Orel Šitbořice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Lukáš 3:0, Kuklínek Miloš 2:1, Lattenberg Richard 0:1, Hofírek Filip 2:0, body hostů: Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Slavík Jiří 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Vracov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andorko Pavel 1:1, Vybíral Matouš 0:2, Ondrovčák Miroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Kouřil Přemysl 1:2, Vašíček Pavel 2:1, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - STK Zbraslavec 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel ml. 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:2, body hostů: Krása Petr ml. 3:0, Těžký Pavel 2:1, Odehnal Vladimír 0:2, Cetkovský Martin 0:1),
11. kolo:
MK Řeznovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák David 1:0, Lustig Adam 1:2, Peterka Ondřej 3:0, Seďa Jakub 2:0, body hostů: Hrabec Lukáš 0:3, Sedláček Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2),
12. kolo:
STK Zbraslavec - MK Řeznovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 1:2, Odehnal Vladimír 0:1, body hostů: Seďa Jakub 1:0, Novák David 2:1, Lehocký Vojtěch 1:2, Peterka Ondřej 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Zukal Adam 1:2, Petr Michal 0:3, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Marek Jaroslav 3:0, Vybíral Lukáš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:1, Ondrovčák Ladislav 3:0, Andorko Pavel 3:0, body hostů: Dohnal František 0:3, Lustig Adam 0:3, Lehocký Vojtěch 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Blansko B 10:0wo, MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 0:10wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B -:-,
Kvalifikace o účast v divizi
1. kolo:
SK Slatina - Brno B - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 2:2, Tůma Karel 3:1, Slavíček Martin 1:3, Zetocha Martin 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 1:3, Weiser Daniel 3:1, Kamenický Tomáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:2),
2. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiser Daniel 1:3, Kamenický Tomáš 0:3, Trávníček Tomáš 1:2, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Zetocha Martin 2:2, Tůma Karel 4:0, Slavíček Martin 1:2, Fila Martin 3:0),
Kvalifikace o účast v KS1
1. kolo:
TJ Sokol Brno I C - STK Zbraslavec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 3:0, Adámek Aleš 2:0, Dočekal Petr 1:2, Prachař Marek 3:0, body hostů: Krása Petr st. 0:3, Křepela Lubomír 1:2, Suchý Petr 1:2, Cetkovský Martin 0:2),
2. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Brno I C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Michal 0:3, Bohunský Rostislav 0:2, Salajka Milan 0:3, Čechovský Martin 2:0, Král Jiří 0:1, body hostů: Adámek Aleš 3:0, Toufar Zdeněk 3:0, Musil Ondřej 2:1, Prachař Marek 0:1, Dočekal Petr 1:0),
3. kolo:
STK Zbraslavec B - TJ Slovan Hodonín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 0:3, Suchý Petr 3:0, Cetkovský Martin 0:4, body hostů: Čechovský Martin 3:1, Mikeska Michal 2:1, Čechovský Václav 1:2, Bohunský Rostislav 3:0),
Kvalifikace o účast v KS2
1. kolo:
SK Kuřim B - TJ Miroslav 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 2:0, Štěpánek Luděk 1:0, Štourač Milan 2:1, Jízdný Martin 2:0, Wünsch Vlastimil 1:0, body hostů: Dostál Marek 0:3, Dostál Libor 0:2, Filip Bohumír 1:1, Lorenc Miroslav 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Miroslav 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 0:3, Zubal Ladislav 2:1, Kalousek Viktor 3:0, Sedláček Radek 4:0, body hostů: Filip Bohumír 2:2, Dostál Marek 0:3, Lorenc Miroslav 1:2, Dostál Libor 1:2),
3. kolo:
SK Kuřim B - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Štěpánek Luděk 2:1, Štourač Milan 1:2, Jízdný Martin 2:1, body hostů: Kalousek Viktor 1:2, Sedláček Radek 3:0, Zubal Ladislav 0:3, Bastl Pavel 0:3),
Finále družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Strážnice A - SKST Hodonín 6:2 (FINÁLE, body domácích: Morávek Jindřich 1:1, Pukl Ondřej 2:1, Morávek Radim 3:0, body hostů: Jakubíček Matěj 0:3, Pijáček Lukáš 0:2, Brhel Štěpán 2:1),
10. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice 2:6 (O 3. MÍSTO, body domácích: Haluza Tomáš 0:2, Skála Marek 2:1, Řepa František 0:3, body hostů: Dohnal František 2:1, Lustig Adam 2:0, Petržilka Karel 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS