Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži (MS)
1. kolo:
SKST Baník Havířov D - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macurák Michal 0:2, Harenčák Jakub 3:1, Rusnák Aleš 3:0, Číž Rostislav 2:2, Mynář Vojtěch 2:0, body hostů: Vrtal Oldřich 3:1, Unzeitig Daniel 0:4, Uhlář Radim 1:3, Kavala Filip 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelář Radim 0:4, Zajíc Josef 1:3, Urbaniec Radim 3:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Beneš Radek 3:1, Koloničný Petr 1:3, Pajak Wojciech 2:2, Hudeczek Roman 2:2), TJ Sokol Kateřinky - TJ TŽ Třinec 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 2:2, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 1:3, Kliment Miroslav 3:0, Szwarc Matěj 2:1), TJ Odry - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 2:2, Inderský Martin 2:1, Král Michal 1:2, Hendrych Daniel 3:1, body hostů: Křenek Tomáš 1:3, Demek Zdeněk 2:2, Merta Marek 3:0, Koláček Lukáš 0:3), TTC FRÝDLANT B - SK - Svinov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Dominik 2:0, Kaloč Svatopluk 1:1, Skotnica Martin 3:0, Horáková Libuše 2:1, body hostů: Blatný Jaroslav 0:3, Skulina David 1:2, Foldyna Radek 0:2, Przybyla Michal 1:1), ASK Tatra Kopřivnice B - TTC Siko Orlová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 3:1, Jiříček Dalibor 3:1, Michálek Pavel 0:4, Merenda Ladislav 2:2, body hostů: Gembala Jan 1:3, Cabák Josef 2:2, Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 3:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov D - TJ Sokol Brušperk 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harenčák Jakub 3:1, Macurák Michal 0:3, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 3:1, body hostů: Koloničný Petr 2:2, Beneš Radek 3:1, Kocián Petr 0:3, Hudeczek Roman 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TTC MG Odra GAS Vratimov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelář Radim 0:3, Zajíc Josef 2:1, Urbaniec Radim 0:3, Opřálka Roman 2:2, body hostů: Uhlář Radim 3:1, Kavala Filip 1:2, Unzeitig Daniel 2:1, Vrtal Oldřich 3:0), TJ Sokol Kateřinky - TJ Ostrava KST E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Kašpar Tomáš 3:0, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Křenek Tomáš 1:3, Demek Zdeněk 3:1, Merta Marek 0:4, Kupec Rostislav 2:1), TJ Odry - TJ TŽ Třinec 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 0:4, Inderský Martin 2:1, Král Michal 1:2, Hendrych Daniel 1:1, Gajdičiar Ondřej 0:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 3:1, Szwarc Matěj 3:0, Galuszka Weronika 1:2), TTC FRÝDLANT B - TTC Siko Orlová C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 2:0, Kaloč Svatopluk 2:0, Skotnica Martin 2:1, Horáková Libuše 2:0, WO 1:0, body hostů: Bezdíček Milan 1:2, Gembala Jan 0:2, Skácelík František 0:2, Cabák Josef 0:2, WO 0:1), ASK Tatra Kopřivnice B - SK - Svinov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randis Vilém 2:1, Jiříček Dalibor 2:1, Michálek Pavel 1:2, Merenda Ladislav 3:1, body hostů: Foldyna Radek 0:4, Skulina David 2:1, Przybyla Michal 1:2, Blatný Jaroslav 2:1),
3. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - SK - Svinov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavala Filip 2:1, Skalický Jiří 2:0, Uhlář Radim 3:0, Unzeitig Daniel 1:2, body hostů: Przybyla Michal 1:2, Blatný Jaroslav 1:2, Foldyna Radek 1:2, Henžel Michal 0:2), TJ Sokol Brušperk - TTC Siko Orlová C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloničný Petr 0:3, Hudeczek Roman 1:1, Kocián Petr 1:1, Beneš Radek 1:2, Pajak Wojciech 0:1, body hostů: Cabák Josef 2:1, Skácelík František 2:1, Bezdíček Milan 2:1, Heuman Ivan 2:0), TJ TŽ Třinec - TTC FRÝDLANT B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 3:0, Jurga Filip ml. 0:3, Kliment Miroslav 0:3, Szwarc Matěj 1:2, body hostů: Kaloč Svatopluk 2:1, Gřunděl Matěj 3:0, Skotnica Martin 1:2, Pěnkava Pavel 2:1), TJ Ostrava KST E - ASK Tatra Kopřivnice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitásek Adam 2:2, Merta Marek 1:2, Kupec Rostislav 2:1, Demek Zdeněk 3:1, body hostů: Randis Vilém 4:0, Vojvodík Roman 0:4, Jiříček Dalibor 1:2, Merenda Ladislav 1:2), SKST Baník Havířov D - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boháč Jan 0:3, Medvecký Ján 3:0, Číž Rostislav 3:1, Harenčák Jakub 2:0, Rusnák Aleš 1:0, WO 0:3, body hostů: Ribka Jakub 2:1, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, WO 3:0), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Odry 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Josef 0:2, Urbaniec Radim 0:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 1:2, body hostů: Inderský Martin 2:1, Inderský Lukáš 3:0, Šustek Pavel 2:0, Král Michal 1:1),
4. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Siko Orlová C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Unzeitig Daniel 0:3, Kavala Filip 3:0, Uhlář Radim 3:1, body hostů: Gembala Jan 1:3, Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 1:2, Heuman Ivan 2:1), TJ Sokol Brušperk - SK - Svinov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloničný Petr 3:0, Hudeczek Roman 2:0, Pajak Wojciech 0:2, Beneš Radek 3:0, Kocián Petr 1:0, body hostů: Przybyla Michal 0:3, Skulina David 1:2, Blatný Jaroslav 1:2, Foldyna Radek 0:2), TJ TŽ Třinec - ASK Tatra Kopřivnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 1:3, Jurga Filip ml. 1:3, Kliment Miroslav 2:2, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Randis Vilém 2:2, Jiříček Dalibor 3:1, Merenda Ladislav 3:1, Schwarz Ota 0:4), TJ Ostrava KST E - TTC FRÝDLANT B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzida Martin 0:3, Chlad Petr 0:2, Koláček Lukáš 0:3, Vitásek Adam 2:1, body hostů: Kaloč Svatopluk 3:0, Gřunděl Matěj 2:1, Skotnica Martin 2:1, Kotek Dominik 2:0), SKST Baník Havířov D - TJ Odry 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 3:1, Harenčák Jakub 1:3, Boháč Jan 0:2, Rusnák Aleš 4:0, Medvecký Ján 1:0, body hostů: Inderský Martin 2:2, Inderský Lukáš 2:2, Král Michal 1:3, Šustek Pavel 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbaniec Radim 1:1, Zajíc Josef 2:0, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Roleder Ondřej 1:1, Střílka Jakub 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - TTC MG Odra GAS Vratimov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 0:4, Kašpar Tomáš 2:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Uhlář Radim 1:3, Unzeitig Daniel 3:1, Kavala Filip 3:1), TJ Odry - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 2:1, Inderský Martin 2:1, Král Michal 2:1, Inderský Lukáš 3:0, body hostů: Beneš Radek 3:0, Koloničný Petr 0:3, Hudeczek Roman 0:3, Pajak Wojciech 0:3), TTC FRÝDLANT B - SKST Baník Havířov D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotek Dominik 1:1, Kaloč Svatopluk 1:1, Gřunděl Matěj 2:1, Horáková Libuše 1:1, WO 4:0, body hostů: Číž Rostislav 1:2, Harenčák Jakub 3:0, Macurák Michal 0:3, WO 0:4), ASK Tatra Kopřivnice B - SK Stolní tenis Pstruží 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiříček Dalibor 2:1, Randis Vilém 1:2, Vojvodík Roman 0:3, Merenda Ladislav 1:2, body hostů: Opřálka Roman 2:1, Babinec Zdeněk 3:0, Urbaniec Radim 1:2, Zajíc Josef 2:1), SK - Svinov - TJ TŽ Třinec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henžel Michal 0:2, Blatný Jaroslav 0:2, Foldyna Radek 0:3, Skulina David 1:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 3:0, Szwarc Matěj 2:0, Jurga Filip ml. 1:1), TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík František 4:0, Bezdíček Milan 0:3, Cabák Josef 2:1, Heuman Ivan 3:1, body hostů: Krupník Jan 2:2, Merta Marek 1:3, Chlad Petr 1:2, Valošek Jakub 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Brušperk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 1:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Beneš Radek 3:1, Koloničný Petr 2:2, Kocián Petr 2:2, Pajak Wojciech 0:2, Hudeczek Roman 2:0), TJ Odry - TTC MG Odra GAS Vratimov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bača Jaroslav ml. 0:3, Gajdičiar Ondřej 1:2, Král Michal 0:3, Šustek Pavel 3:0, body hostů: Vrtal Oldřich 3:0, Kavala Filip 1:2, Unzeitig Daniel 2:1, Uhlář Radim 2:1), TTC FRÝDLANT B - SK Stolní tenis Pstruží 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gřunděl Matěj 3:1, Kaloč Svatopluk 1:2, Skotnica Martin 2:1, Horáková Libuše 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 0:4, Urbaniec Radim 1:2, Zajíc Josef 1:2), ASK Tatra Kopřivnice B - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Randis Vilém 0:3, Vojvodík Roman 0:3, Merenda Ladislav 1:2, Jiříček Dalibor 3:0, WO 5:0, body hostů: Harenčák Jakub 3:1, Horut Daniel 3:1, Macurák Michal 2:2, WO 0:5), SK - Svinov - TJ Ostrava KST E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przybyla Michal 2:0, Blatný Jaroslav 2:0, Foldyna Radek 2:1, Skulina David 3:0, body hostů: Demek Zdeněk 1:2, Merta Marek 0:3, Chlad Petr 0:2, Vašendová Jana 0:2), TTC Siko Orlová C - TJ TŽ Třinec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík František 2:2, Bezdíček Milan 3:1, Branný Tomáš 1:1, Heuman Ivan 1:3, Sikora Robert 1:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 3:1, Szwarc Matěj 1:3, Jurga Filip ml. 1:3),
7. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ TŽ Třinec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 3:0, Kavala Filip 1:2, Unzeitig Daniel 3:0, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Pilch Jakub 1:3, Martynek Krzysztof 1:2, Kliment Miroslav 1:2, Szwarc Matěj 1:2), TJ Sokol Brušperk - TJ Ostrava KST E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bystřičan Josef 3:1, Kocián Petr 1:3, Pajak Wojciech 2:1, Beneš Radek 3:1, body hostů: Merta Marek 1:3, Demek Zdeněk 4:0, Chlad Petr 0:4, Valošek Jakub 1:2), SKST Baník Havířov D - SK - Svinov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurák Michal 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Horut Daniel 1:2, Harenčák Jakub 2:1, body hostů: Przybyla Michal 2:1, Skulina David 1:2, Blatný Jaroslav 0:3, Foldyna Radek 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TTC Siko Orlová C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 0:3, Urbaniec Radim 1:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 1:2, body hostů: Bezdíček Milan 2:1, Skácelík František 2:1, Cabák Josef 2:1, Heuman Ivan 3:0), TJ Sokol Kateřinky - TTC FRÝDLANT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:3, Borunský Pavel 0:3, Roleder Ondřej 2:1, Kašpar Tomáš 2:2, body hostů: Horáková Libuše 3:1, Gřunděl Matěj 2:1, Kaloč Svatopluk 2:1, Skotnica Martin 2:1), TJ Odry - ASK Tatra Kopřivnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 1:3, Inderský Martin 1:2, Král Michal 1:2, Inderský Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Jiříček Dalibor 4:0, Randis Vilém 3:1, Merenda Ladislav 1:2, Vojvodík Roman 0:3, WO 1:0),
8. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Ostrava KST E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 3:1, Kavala Filip 2:2, Unzeitig Daniel 1:2, Vrtal Oldřich 3:1, body hostů: Kupec Rostislav 0:4, Demek Zdeněk 2:2, Valošek Jakub 1:3, Merta Marek 3:0), TJ Sokol Brušperk - TJ TŽ Třinec 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Radek 0:2, Kocián Petr 0:2, Pajak Wojciech 0:2, Bystřičan Josef 0:2, body hostů: Martynek Krzysztof 2:0, Pilch Jakub 2:0, Kliment Miroslav 2:0, Szwarc Matěj 2:0), SKST Baník Havířov D - TTC Siko Orlová C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macurák Michal 1:2, Rusnák Aleš 3:0, Harenčák Jakub 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, WO 1:0, body hostů: Heuman Ivan 1:2, Cabák Josef 0:3, Skácelík František 2:1, Bezdíček Milan 0:3, WO 0:1), SK Stolní tenis Pstruží - SK - Svinov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 0:3, Urbaniec Radim 0:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 1:2, body hostů: Blatný Jaroslav 3:0, Foldyna Radek 3:0, Skulina David 2:1, Przybyla Michal 1:1), TJ Sokol Kateřinky - ASK Tatra Kopřivnice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 2:1, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 1:3, body hostů: Jiříček Dalibor 3:1, Randis Vilém 3:1, Merenda Ladislav 2:1, Bělík Jakub 0:3), TJ Odry - TTC FRÝDLANT B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 1:3, Langer Milan 2:1, Orság Pavel 0:3, Pajurek Zdeněk 2:2, body hostů: Gřunděl Matěj 4:0, Sviták Jakub 3:1, Vaňous Jiří 2:1, Cigler Vojtěch 0:3),
9. kolo:
TTC FRÝDLANT B - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Pavel 3:1, Kaloč Svatopluk 2:1, Horáková Libuše 2:1, Gřunděl Matěj 2:2, body hostů: Posker Jan 0:4, Vrtal Oldřich 3:1, Uhlář Radim 1:2, Unzeitig Daniel 1:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Brušperk 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Dalibor 3:1, Vojvodík Roman 3:1, Merenda Ladislav 1:2, Randis Vilém 2:2, body hostů: Beneš Radek 2:2, Bystřičan Josef 4:0, Koloničný Petr 0:4, Hudeczek Roman 0:3), SK - Svinov - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skulina David 2:2, Foldyna Radek 2:2, Przybyla Michal 2:1, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 0:3), TTC Siko Orlová C - TJ Odry 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Bezdíček Milan 2:1, Sikora Robert 1:2, Skácelík František 3:0, body hostů: Šustek Pavel 2:1, Hendrych Daniel 0:3, Král Michal 1:2, Bača Jaroslav ml. 0:3), TJ TŽ Třinec - SKST Baník Havířov D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 3:1, Koždoň Marian 2:2, Kliment Miroslav 0:4, Pilch Jakub 1:3, body hostů: Rusnák Aleš 3:1, Harenčák Jakub 2:2, Macurák Michal 2:2, Číž Rostislav 3:1), TJ Ostrava KST E - SK Stolní tenis Pstruží 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demek Zdeněk 3:1, Krupník Jan 2:1, Kupec Rostislav 2:1, Křenek Tomáš 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Urbaniec Radim 1:3, Babinec Zdeněk 0:3, Zajíc Josef 0:3),
10. kolo:
TTC FRÝDLANT B - TJ Sokol Brušperk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáková Libuše 2:0, Gřunděl Matěj 1:1, Kotek Dominik 3:0, Kaloč Svatopluk 2:0, body hostů: Beneš Radek 1:2, Koloničný Petr 0:2, Hudeczek Roman 0:2, Pajak Wojciech 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TTC MG Odra GAS Vratimov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randis Vilém 0:2, Bělík Jakub 0:2, Mezera Matěj 1:2, Merenda Ladislav 1:2, body hostů: Vrtal Oldřich 2:1, Uhlář Radim 3:0, Unzeitig Daniel 2:0, Kalina František 1:1), SK - Svinov - TJ Odry 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blatný Jaroslav 2:1, Skulina David 1:1, Przybyla Michal 2:0, Foldyna Radek 1:1, WO 3:0, body hostů: Inderský Lukáš 3:0, Šustek Pavel 0:3, Hendrych Daniel 0:3, WO 0:3), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Kateřinky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 1:2, Bezdíček Milan 2:1, Sikora Ladislav 3:0, Skácelík František 3:0, body hostů: Ribka Jakub 2:1, Kašpar Tomáš 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Střílka Jakub 1:2), TJ TŽ Třinec - SK Stolní tenis Pstruží 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:1, Koždoň Marian 1:2, Pilch Jakub 3:0, Szwarc Matěj 3:0, body hostů: Opřálka Roman 2:1, Babinec Zdeněk 1:2, Urbaniec Radim 0:3, Zajíc Josef 0:3), TJ Ostrava KST E - SKST Baník Havířov D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Marek 0:2, Vitásek Adam 0:2, Chlad Petr 0:2, Křenek Tomáš 0:2, body hostů: Rusnák Aleš 2:0, Harenčák Jakub 2:0, Číž Rostislav 2:0, Horut Daniel 2:0),
11. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - SKST Baník Havířov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 0:3, Urbaniec Radim 0:3, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Číž Rostislav 2:1, Horut Daniel 1:2, Macurák Michal 2:1), TJ Odry - TJ Sokol Kateřinky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 2:1, Král Michal 1:2, Pajurek Zdeněk 1:2, Inderský Lukáš 4:0, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 1:2, Bala Zdeněk 0:3), ASK Tatra Kopřivnice B - TTC FRÝDLANT B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 0:2, Pavič Marcel 0:2, Vojvodík Roman 1:2, Mezera Matěj 0:2, body hostů: Gřunděl Matěj 3:0, Kotek Dominik 2:0, Horáková Libuše 1:1, Kaloč Svatopluk 2:0), TTC Siko Orlová C - SK - Svinov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 0:4, Bezdíček Milan 2:2, Cabák Josef 3:1, Skácelík František 3:1, body hostů: Przybyla Michal 2:2, Skulina David 1:3, Blatný Jaroslav 4:0, Chovanec Pavel 1:3), TJ Ostrava KST E - TJ TŽ Třinec 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Marek 2:2, Krupník Jan 2:2, Kupec Rostislav 3:0, Demek Zdeněk 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Pilch Jakub 2:2, Szwarc Matěj 1:3, Galuszka Weronika 0:3), TJ Sokol Brušperk - TTC MG Odra GAS Vratimov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloničný Petr 1:2, Hudeczek Roman 0:3, Kocián Petr 0:3, Beneš Radek 3:0, body hostů: Vrtal Oldřich 3:0, Unzeitig Daniel 2:1, Kavala Filip 2:1, Skalický Jiří 1:2),
12. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - SKST Baník Havířov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uhlář Radim 1:0, Kavala Filip 2:0, Unzeitig Daniel 2:0, Vrtal Oldřich 1:0, WO 3:0, body hostů: Macurák Michal 0:2, Košťál Daniel 0:2, Marosz Alexandr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brušperk - SK Stolní tenis Pstruží 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Radek 1:1, Koloničný Petr 1:1, Neuwirth Jaroslav 3:0, Bystřičan Josef 3:0, body hostů: Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 1:2, Urbaniec Radim 0:2, Zajíc Josef 1:1), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Szwarc Matěj 3:1, Kliment Miroslav 2:1, Pilch Jakub 1:3, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 0:3), TJ Ostrava KST E - TJ Odry 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Marek 1:2, Valošek Jakub 0:3, Krupník Jan 2:1, Demek Zdeněk 1:2, body hostů: Inderský Lukáš 1:2, Inderský Martin 3:0, Pajurek Zdeněk 2:1, Šustek Pavel 2:1), SK - Svinov - TTC FRÝDLANT B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foldyna Radek 1:1, Skulina David 0:2, Przybyla Michal 1:2, Blatný Jaroslav 0:3, body hostů: Kaloč Svatopluk 3:0, Skotnica Martin 2:1, Kotek Dominik 2:0, Pustka Matouš 1:1), TTC Siko Orlová C - ASK Tatra Kopřivnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Milan 3:1, Cabák Josef 2:2, Branný Tomáš 1:3, Skácelík František 3:1, body hostů: Randis Vilém 2:2, Vojvodík Roman 3:1, Schwarz Ota 2:2, Michálek Pavel 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Brušperk - SKST Baník Havířov D 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koloničný Petr 1:0, Hudeczek Roman 1:1, Pajak Wojciech 3:0, Beneš Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Macurák Michal 1:2, Fojtíková Jana 0:2, Marosz Alexandr 0:2, WO 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - SK Stolní tenis Pstruží 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalina František 2:2, Uhlář Radim 1:3, Unzeitig Daniel 2:2, Vrtal Oldřich 4:0, body hostů: Babinec Zdeněk 3:1, Urbaniec Radim 0:4, Opřálka Roman 2:2, Zajíc Josef 2:2), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupec Rostislav 1:1, Krupník Jan 2:0, Merta Marek 2:1, Demek Zdeněk 3:0, body hostů: Ribka Jakub 0:3, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 0:2, Střílka Jakub 1:1), TJ TŽ Třinec - TJ Odry 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Szwarc Matěj 2:0, Kliment Miroslav 2:0, Pilch Jakub 2:0, body hostů: Tyl Richard 0:2, Král Petr 0:2, Barša Michal 0:2, Rozkopal Vojtěch 0:2), TTC Siko Orlová C - TTC FRÝDLANT B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Milan 3:0, Cabák Josef 1:2, Branný Tomáš 1:2, Skácelík František 3:1, body hostů: Gřunděl Matěj 1:3, Horáková Libuše 2:1, Kaloč Svatopluk 1:2, Kotek Dominik 1:2), SK - Svinov - ASK Tatra Kopřivnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przybyla Michal 2:0, Foldyna Radek 1:1, Blatný Jaroslav 3:0, Skulina David 2:0, body hostů: Vojvodík Roman 1:2, Mezera Matěj 0:2, Bělík Jakub 0:2, Pavič Marcel 0:2),
14. kolo:
SK - Svinov - TTC MG Odra GAS Vratimov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przybyla Michal 4:0, Theodor Filip 0:4, Blatný Jaroslav 0:3, Foldyna Radek 2:2, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Vrtal Oldřich 2:2, Kavala Filip 3:1, Uhlář Radim 1:2), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Cabák Josef 1:2, Bezdíček Milan 2:1, Skácelík František 3:0, WO 0:1, body hostů: Beneš Radek 2:1, Koloničný Petr 1:2, Pajak Wojciech 0:3, Hudeczek Roman 0:3, WO 1:0), TTC FRÝDLANT B - TJ TŽ Třinec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Dominik 1:3, Kaloč Svatopluk 3:1, Skotnica Martin 1:3, Gřunděl Matěj 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Koždoň Marian 2:2, Kliment Miroslav 1:3, Pilch Jakub 1:3), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Ostrava KST E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík Jakub 0:4, Randis Vilém 2:2, Pavič Marcel 0:3, Jiříček Dalibor 4:0, body hostů: Kupec Rostislav 2:2, Demek Zdeněk 2:2, Krupník Jan 3:1, Merta Marek 2:1), TJ Sokol Kateřinky - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 0:3, Roleder Ondřej 0:2, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 2:1, body hostů: Harenčák Jakub 2:1, Macurák Michal 2:1, Horut Daniel 2:1, Číž Rostislav 2:0), TJ Odry - SK Stolní tenis Pstruží 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdičiar Ondřej 1:1, Inderský Martin 2:0, Pajurek Zdeněk 2:1, Inderský Lukáš 3:0, body hostů: Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 1:2, Zajíc Josef 0:2, Urbaniec Radim 1:1),
15. kolo:
TTC Siko Orlová C - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Milan 3:0, Heuman Ivan 2:0, Cabák Josef 1:2, Skácelík František 2:1, body hostů: Uhlář Radim 0:3, Vrtal Oldřich 2:1, Unzeitig Daniel 1:2, Kavala Filip 0:2), SK - Svinov - TJ Sokol Brušperk 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skulina David 2:2, Blatný Jaroslav 0:3, Foldyna Radek 2:2, Przybyla Michal 3:1, Henžel Michal 1:0, body hostů: Bystřičan Josef 4:0, Beneš Radek 2:2, Neuwirth Jaroslav 0:2, Koloničný Petr 2:2, Pajak Wojciech 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ TŽ Třinec 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Jakub 0:2, Michálek Pavel 0:2, Borovský Michal 0:3, Pavič Marcel 1:1, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Pilch Jakub 2:0, Kliment Miroslav 1:1, Martynek Krzysztof 2:0), TTC FRÝDLANT B - TJ Ostrava KST E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáková Libuše 2:1, Kaloč Svatopluk 3:0, Kotek Dominik 1:2, Gřunděl Matěj 3:1, body hostů: Krupník Jan 1:3, Merta Marek 0:3, Křenek Tomáš 2:1, Kadlec Vít 1:2), TJ Odry - SKST Baník Havířov D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajurek Zdeněk 1:0, Inderský Martin 1:1, Hendrych Daniel 0:2, Inderský Lukáš 0:2, Šustek Pavel 0:1, WO 7:0, body hostů: Macurák Michal 3:1, Horut Daniel 0:1, Číž Rostislav 3:0, WO 0:7), TJ Sokol Kateřinky - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 2:1, Zajíc Josef 2:1, Urbaniec Radim 2:1),
16. kolo:
SKST Baník Havířov D - SK Stolní tenis Pstruží 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horut Daniel 1:1, Harenčák Jakub 2:0, Číž Rostislav 3:0, Rusnák Aleš 2:0, body hostů: Opřálka Roman 0:3, Babinec Zdeněk 0:2, Zajíc Josef 0:2, Urbaniec Radim 1:1), TJ Sokol Kateřinky - TJ Odry 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Inderský Martin 4:0, Inderský Lukáš 3:1, Šustek Pavel 1:2, Gajdičiar Ondřej 1:2), TTC FRÝDLANT B - ASK Tatra Kopřivnice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaloč Svatopluk 2:0, Gřunděl Matěj 2:0, Horáková Libuše 2:0, Kotek Dominik 2:0, body hostů: Vojvodík Roman 0:2, Pavič Marcel 0:2, Mezera Matěj 0:2, Schwarz Ota 0:2), SK - Svinov - TTC Siko Orlová C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skulina David 1:3, Martinák Lukáš 1:2, Theodor Filip 1:2, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Skácelík František 2:2, Heuman Ivan 3:1, Bezdíček Milan 2:1, Cabák Josef 1:2), TJ TŽ Třinec - TJ Ostrava KST E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 1:2, Pilch Jakub 2:0, Kliment Miroslav 3:0, Szwarc Matěj 3:0, body hostů: Kupec Rostislav 1:2, Demek Zdeněk 0:3, Krupník Jan 0:3, Merta Marek 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Sokol Brušperk 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uhlář Radim 1:0, Unzeitig Daniel 1:1, Kavala Filip 3:0, Vrtal Oldřich 1:0, WO 3:0, body hostů: Koloničný Petr 1:2, Pajak Wojciech 0:2, Gromnica Václav 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavala Filip 3:1, Unzeitig Daniel 3:1, Olbricht Petr 0:3, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 2:1), TJ Sokol Brušperk - TJ Odry 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Radek 2:1, Koloničný Petr 0:3, Pajak Wojciech 0:3, Neuwirth Jaroslav 0:1, Kocián Petr 1:1, body hostů: Inderský Martin 3:0, Inderský Lukáš 3:0, Gajdičiar Ondřej 1:2, Šustek Pavel 2:1), SKST Baník Havířov D - TTC FRÝDLANT B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurák Michal 0:3, Číž Rostislav 2:1, Harenčák Jakub 2:2, WO 0:4, body hostů: Gřunděl Matěj 1:2, Pustka Matouš 0:2, Sedláček Michael 2:0, Kaloč Svatopluk 3:0, WO 4:0), SK Stolní tenis Pstruží - ASK Tatra Kopřivnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Josef 2:2, Urbaniec Radim 1:2, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Jiříček Dalibor 3:1, Randis Vilém 0:4, Vojvodík Roman 1:2, Merenda Ladislav 1:2), TJ TŽ Třinec - SK - Svinov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:1, Pilch Jakub 2:1, Kliment Miroslav 2:1, Szwarc Matěj 3:1, body hostů: Blatný Jaroslav 1:3, Skulina David 1:2, Przybyla Michal 2:1, Foldyna Radek 0:3), TJ Ostrava KST E - TTC Siko Orlová C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demek Zdeněk 0:3, Krupník Jan 1:1, Merta Marek 0:3, Kadlec Vít 1:2, body hostů: Heuman Ivan 3:0, Skácelík František 1:2, Bezdíček Milan 3:0, Cabák Josef 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Brušperk - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloničný Petr 4:0, Kocián Petr 1:2, Neuwirth Jaroslav 1:2, Beneš Radek 2:2, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 3:1, Střílka Jakub 0:3, Bala Zdeněk 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Odry 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olbricht Petr 1:1, Unzeitig Daniel 0:2, Kavala Filip 2:1, Vrtal Oldřich 2:0, WO 4:0, body hostů: Šustek Pavel 3:0, Bača Jaroslav ml. 1:2, Gajdičiar Ondřej 0:3, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TTC FRÝDLANT B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbaniec Radim 1:3, Zajíc Josef 0:4, Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Gřunděl Matěj 2:2, Kaloč Svatopluk 3:1, Kotek Dominik 2:2, Sedláček Michael 3:1), SKST Baník Havířov D - ASK Tatra Kopřivnice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horut Daniel 3:1, Macurák Michal 1:3, Číž Rostislav 3:1, Harenčák Jakub 2:0, WO 0:3, body hostů: Randis Vilém 1:3, Merenda Ladislav 0:4, Vojvodík Roman 1:2, Jiříček Dalibor 3:0, WO 3:0), TJ Ostrava KST E - SK - Svinov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vít 3:1, Demek Zdeněk 2:2, Valošek Jakub 0:4, Krupník Jan 2:2, body hostů: Blatný Jaroslav 1:3, Skulina David 2:2, Przybyla Michal 4:0, Foldyna Radek 2:2), TJ TŽ Třinec - TTC Siko Orlová C 10:0wo,
19. kolo:
TJ TŽ Třinec - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 2:1, Glos Michal 0:3, Szwarc Matěj 3:1, body hostů: Uhlář Radim 1:3, Vrtal Oldřich 1:3, Unzeitig Daniel 2:1, Kavala Filip 1:2), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Brušperk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Rostislav 4:0, Kadlec Vít 1:2, Merta Marek 3:0, Vašendová Jana 1:3, body hostů: Bystřičan Josef 2:2, Beneš Radek 1:3, Koloničný Petr 1:2, Kocián Petr 1:2), SK - Svinov - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foldyna Radek 0:3, Blatný Jaroslav 0:3, Skulina David 1:2, Przybyla Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Číž Rostislav 3:1, Macurák Michal 2:2, Horut Daniel 4:0, WO 0:5), TTC Siko Orlová C - SK Stolní tenis Pstruží 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Milan 0:4, Sikora Robert 2:2, Branný Tomáš 1:2, Skácelík František 3:1, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 1:3, Zajíc Josef 3:1, Spiel Petr 1:2), TTC FRÝDLANT B - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skotnica Martin 0:1, Kaloč Svatopluk 2:0, Horáková Libuše 3:0, Gřunděl Matěj 1:1, WO 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Střílka Jakub 1:1, WO 0:3), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Odry 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 2:2, Vojvodík Roman 2:2, Merenda Ladislav 1:3, Jiříček Dalibor 3:1, body hostů: Inderský Martin 3:1, Inderský Lukáš 1:3, Šustek Pavel 4:0, Holemý Josef 0:4),
20. kolo:
TJ Ostrava KST E - TTC MG Odra GAS Vratimov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupec Rostislav 0:4, Merta Marek 2:1, Kadlec Vít 1:2, Krupník Jan 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 4:0, Kavala Filip 2:2, Unzeitig Daniel 1:2, Uhlář Radim 1:2), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Brušperk 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Szwarc Matěj 4:0, Glos Michal 0:3, Pilch Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Beneš Radek 1:3, Koloničný Petr 2:2, Pajak Wojciech 2:2, Hudeczek Roman 0:3, WO 1:0), TTC Siko Orlová C - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heuman Ivan 1:2, Bezdíček Milan 2:1, Musil Milan 0:3, Skácelík František 1:2, WO 5:0, body hostů: Číž Rostislav 3:1, Macurák Michal 2:2, Horut Daniel 3:1, WO 0:5), SK - Svinov - SK Stolní tenis Pstruží 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skulina David 3:0, Blatný Jaroslav 2:1, Foldyna Radek 1:2, Przybyla Michal 2:2, body hostů: Babinec Zdeněk 0:2, Opřálka Roman 3:0, Zajíc Josef 2:1, Urbaniec Radim 0:3, Popelář Radim 0:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Kateřinky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 1:3, Vojvodík Roman 3:1, Merenda Ladislav 1:3, Jiříček Dalibor 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 2:2), TTC FRÝDLANT B - TJ Odry 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaloč Svatopluk 0:3, Vaňous Jiří 2:1, Kotek Dominik 3:0, Horáková Libuše 3:1, body hostů: Šustek Pavel 2:2, Jakubec Vladimír 0:3, Hendrych Daniel 2:1, Král Michal 1:2),
21. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC FRÝDLANT B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlář Radim 1:2, Unzeitig Daniel 2:1, Skalický Jiří 2:1, Vrtal Oldřich 3:0, body hostů: Horáková Libuše 3:0, Skotnica Martin 0:3, Sedláček Michael 0:3, Pustka Matouš 1:2), TJ Sokol Brušperk - ASK Tatra Kopřivnice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Radek 2:1, Kocián Petr 3:0, Neuwirth Jaroslav 3:0, Bystřičan Josef 2:1, body hostů: Jiříček Dalibor 1:2, Randis Vilém 1:2, Vojvodík Roman 0:3, Merenda Ladislav 0:3), TJ Sokol Kateřinky - SK - Svinov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 3:0, Roleder Ondřej 2:1, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Przybyla Michal 1:2, Foldyna Radek 1:2, Skulina David 1:2, Blatný Jaroslav 0:3), TJ Odry - TTC Siko Orlová C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 1:3, Holemý Josef 1:2, Bača Jaroslav ml. 2:2, Šustek Pavel 4:0, Pajurek Zdeněk 1:0, body hostů: Skácelík František 2:2, Heuman Ivan 2:2, Bezdíček Milan 2:2, Sikora Robert 1:3), SKST Baník Havířov D - TJ TŽ Třinec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 1:3, Macurák Michal 1:3, Číž Rostislav 3:1, Harenčák Jakub 2:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Szwarc Matěj 3:1, Kliment Miroslav 1:3, Pilch Jakub 2:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbaniec Radim 3:1, Zajíc Josef 2:1, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Kupec Rostislav 0:4, Krupník Jan 2:2, Merta Marek 2:1, Demek Zdeněk 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brušperk - TTC FRÝDLANT B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Radek 3:1, Koloničný Petr 1:2, Pajak Wojciech 0:3, Bystřičan Josef 4:0, body hostů: Sedláček Michael 2:2, Skotnica Martin 1:3, Kotek Dominik 2:1, Pustka Matouš 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - ASK Tatra Kopřivnice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalický Jiří 1:3, Vrtal Oldřich 2:0, Unzeitig Daniel 2:1, Uhlář Radim 2:2, WO 0:2, body hostů: Jiříček Dalibor 1:3, Randis Vilém 2:2, Vojvodík Roman 2:1, Merenda Ladislav 1:1, WO 2:0), TJ Odry - SK - Svinov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Zdeněk 0:1, Inderský Martin 4:0, Král Michal 2:1, Šustek Pavel 2:2, WO 0:3, body hostů: Foldyna Radek 1:3, Skulina David 0:3, Blatný Jaroslav 2:1, Przybyla Michal 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Kateřinky - TTC Siko Orlová C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 2:1, body hostů: Heuman Ivan 3:0, Skácelík František 2:1, Bezdíček Milan 3:0, Cabák Josef 2:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíc Josef 2:1, Urbaniec Radim 1:2, Babinec Zdeněk 0:3, Opřálka Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 2:2, Kliment Miroslav 1:3, WO 0:5), SKST Baník Havířov D - TJ Ostrava KST E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horut Daniel 3:1, Macurák Michal 0:3, Harenčák Jakub 3:1, WO 0:5, body hostů: Krupník Jan 1:2, Merta Marek 2:1, Valošek Jakub 1:1, Kupec Rostislav 1:2, WO 5:0),
KS I (MS)
1. kolo:
Slavoj Český Těšín - Orel Stará Bělá 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 3:1, Lupinski Milan 0:4, Rucki Sylwester 2:1, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Chaloupka František 2:2, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 3:1, Mazůrek Matěj 1:2), TTC Siko Orlová D - TTC FRÝDLANT C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schenk Miroslav 3:0, Sionkala Eduard 1:2, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Sedláček Michael 2:2, Vaňous Jiří 1:2, Maršálek Patrik 0:3, Kaliáš Petr 1:2), TJ Nový Jičín B - TJ TŽ Třinec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Michal nejml. 2:2, Havrlant Jaromír 2:2, Rajnoch Tomáš 2:1, Vincek Martin 2:2, body hostů: Jurga Filip ml. 1:3, Glos Michal 2:2, Mitrenga Josef 2:2, Cieslar Radek 2:1), TJ Frenštát p. R. - TTC Poruba Ostrava 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindler Jaroslav 2:2, Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 1:3, Vojvodík Roman 2:2, body hostů: Cabiš Michal 4:0, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 1:3, Pařenica Vladimír 1:3), SSK Komorní Lhotka - SK Slavia Orlová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návrat Lubomír 2:1, Kroupa Aleš 2:1, Branny Daniel 1:2, Machander Dalimil 3:0, body hostů: Kleprlík Kamil 2:1, Jarkovský Tomáš 2:1, Adamczyk Vladimír 0:3, Zářický Petr 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov B - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guřan Jiří 2:1, Lulek Tomáš 2:1, Posker Jan 1:2, Skalický Jiří 3:0, body hostů: Vojtek Lukáš 2:1, Poloch Roman 1:2, Novák Michal 0:3, Válek Filip 1:2),
2. kolo:
Slavoj Český Těšín - TTC FRÝDLANT C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucki Sylwester 2:1, Urbanczyk Jakub 2:1, Niedoba Roman 0:2, Skácelík Richard 3:1, Lupinski Milan 1:0, body hostů: Herec Lukáš 0:4, Skotnica Martin 3:0, Sedláček Michael 2:1, Maršálek Patrik 0:3), TTC Siko Orlová D - Orel Stará Bělá 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schenk Miroslav 3:1, Sionkala Eduard 0:4, Branný Tomáš 0:2, Sikora Ladislav 3:1, Sikora Robert 0:2, body hostů: Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 4:0, Chaloupka František 2:2, Mazůrek Matěj 0:2, Theodor Filip 2:0), TJ Nový Jičín B - TTC Poruba Ostrava 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 1:3, Havrlant Jaromír 0:4, Rajnoch Tomáš 2:1, Vincek Martin 3:1, body hostů: Cabiš Michal 2:2, Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 4:0, Pařenica Vladimír 1:2), TJ Frenštát p. R. - TJ TŽ Třinec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindler Jaroslav 0:4, Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 1:2, Vojvodík Roman 4:0, body hostů: Jurga Filip ml. 1:3, Glos Michal 2:2, Mitrenga Josef 2:2, Cieslar Radek 2:1), SSK Komorní Lhotka - Orel Paskov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Návrat Lubomír 1:3, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Vojtek Lukáš 3:1, Poloch Roman 3:1, Michna Petr 0:4, Němčík Pavel 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK Slavia Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Olbricht Petr 1:3, Lulek Tomáš 2:2, Guřan Jiří 3:1, body hostů: Jarkovský Tomáš 1:3, Kleprlík Kamil 3:1, Adamczyk Vladimír 1:3, Zářický Petr 3:1),
3. kolo:
Orel Stará Bělá - SK Slavia Orlová 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 2:0, Holaň Petr 2:0, Mazůrek Matěj 3:0, Balušek Zdeněk 2:1, body hostů: Kleprlík Kamil 0:3, Swaczyna Radek 0:3, Zářický Petr 1:1, Adamczyk Vladimír 0:2), TTC FRÝDLANT C - Orel Paskov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustka Matouš 3:1, Herec Lukáš 0:3, Maršálek Patrik 3:0, Vaňous Jiří 2:2, body hostů: Novák Michal 1:3, Válek Filip 2:2, Vojtek Lukáš 0:3, Poloch Roman 3:0), TJ TŽ Třinec B - SSK Komorní Lhotka 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cieslar Radek 1:3, Mitrenga Josef 2:1, Szwarc Matěj 3:0, Glos Michal 2:2, body hostů: Foldyna Lukáš 1:3, Čechál Marek 1:3, Branny Daniel 2:1, Přibyl Jan 2:1), TTC Poruba Ostrava - TTC MG Odra GAS Vratimov B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cabiš Michal 4:0, Danko Petr 0:4, Kolář Martin 2:1, Solanský Petr 1:3, body hostů: Posker Jan 2:2, Skalický Jiří 2:2, Lulek Tomáš 2:2, Guřan Jiří 2:1), Slavoj Český Těšín - TJ Nový Jičín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lupinski Milan 0:2, Urbanczyk Jakub 3:0, Rucki Sylwester 1:2, Skácelík Richard 4:0, Niedoba Roman 0:1, body hostů: Vincek Martin 2:2, Rajnoch Tomáš 1:2, Havrlant Jaromír 1:2, Zich Michal nejml. 1:2), TTC Siko Orlová D - TJ Frenštát p. R. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 1:3, Sikora Ladislav 2:0, Branný Tomáš 3:1, Sionkala Eduard 1:3, Sikora Robert 1:1, body hostů: Vojvodík Roman 3:1, Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 3:1, Šindler Jaroslav 0:4),
4. kolo:
Orel Stará Bělá - Orel Paskov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 2:2, Holaň Petr 3:1, Mazůrek Matěj 3:0, Balušek Zdeněk 1:3, body hostů: Demek Matyáš 0:4, Poloch Roman 2:2, Válek Filip 2:2, Vojtek Lukáš 2:1), TTC FRÝDLANT C - SK Slavia Orlová 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skotnica Martin 2:2, Maršálek Patrik 3:0, Sedláček Michael 1:2, Vaňous Jiří 2:2, body hostů: Kleprlík Kamil 1:3, Swaczyna Radek 2:2, Zářický Petr 3:0, Adamczyk Vladimír 0:3), TJ TŽ Třinec B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 1:2, Glos Michal 0:2, Jurga Filip ml. 0:3, Szwarc Matěj 1:2, body hostů: Skalický Jiří 3:0, Kavala Filip 3:0, Posker Jan 3:0, Lulek Tomáš 0:2), TTC Poruba Ostrava - SSK Komorní Lhotka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilč Martin 0:2, Pařenica Vladimír 4:0, Adamčík Jiří 1:2, Kolář Martin 4:0, Danko Petr 0:2, body hostů: Foldyna Lukáš 2:2, Přibyl Jan 2:2, Branny Daniel 1:3, Pagáč Zbyněk 1:2), Slavoj Český Těšín - TJ Frenštát p. R. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buchta Andrzej 1:1, Urbanczyk Jakub 3:1, Rucki Sylwester 2:2, Skácelík Richard 2:2, Niedoba Roman 0:2, body hostů: Vojvodík Roman 3:1, Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 1:3, Šindler Jaroslav 1:3), TTC Siko Orlová D - TJ Nový Jičín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 2:2, Branný Tomáš 1:3, Musil Milan 1:3, Sikora Ladislav 3:1, body hostů: Mikeska Jakub 3:1, Vincek Martin 1:3, Rajnoch Tomáš 2:2, Zich Michal nejml. 3:1),
5. kolo:
TJ Nový Jičín B - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Michal nejml. 1:3, Havrlant Jaromír 1:2, Rajnoch Tomáš 3:0, Vincek Martin 1:3, body hostů: Chaloupka František 3:1, Holaň Petr 2:2, Mazůrek Matěj 0:3, Balušek Zdeněk 3:0), TJ Frenštát p. R. - TTC FRÝDLANT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 2:2, Lorenc Roman 3:1, Šindler Jaroslav 0:4, Vojvodík Roman 3:1, body hostů: Skotnica Martin 2:2, Pěnkava Pavel 3:1, Maršálek Patrik 1:3, Pustka Matouš 2:2), SSK Komorní Lhotka - Slavoj Český Těšín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 2:2, Branny Daniel 1:2, Přibyl Jan 2:1, Foldyna Lukáš 4:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 3:1, Rucki Sylwester 0:4, Niedoba Roman 0:3, Lupinski Milan 2:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Siko Orlová D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Tomáš 2:0, Posker Jan 2:0, Guřan Jiří 3:0, Skalický Jiří 2:0, body hostů: Sionkala Eduard 0:3, Branný Tomáš 0:2, Musil Milan 0:2, Sikora Robert 0:2), SK Slavia Orlová - TJ TŽ Třinec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zářický Petr 3:1, Jarkovský Tomáš 2:2, Adamczyk Vladimír 1:2, Kleprlík Kamil 2:2, body hostů: Cieslar Radek 3:1, Mitrenga Josef 1:3, Glos Michal 1:3, Makara Nico 2:1), Orel Paskov - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Lukáš 4:0, Valenta Daniel 1:3, Válek Filip 1:3, Poloch Roman 1:3, body hostů: Cabiš Michal 3:1, Kolář Martin 3:1, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 1:3),
6. kolo:
TJ Nový Jičín B - TTC FRÝDLANT C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Michal nejml. 2:1, Havrlant Jaromír 3:0, Rajnoch Tomáš 1:2, Vincek Martin 4:0, body hostů: Skotnica Martin 1:3, Maršálek Patrik 1:2, Vaňous Jiří 1:2, Kaliáš Petr 0:3), TJ Frenštát p. R. - Orel Stará Bělá 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajčí Josef 2:1, Lorenc Roman 1:1, Šindler Jaroslav 0:3, Vojvodík Roman 0:3, body hostů: Balušek Zdeněk 1:2, Chaloupka František 3:0, Holaň Petr 3:0, Mazůrek Matěj 1:1), SSK Komorní Lhotka - TTC Siko Orlová D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:3, Pagáč Zbyněk 1:2, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 2:2, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Cabák Josef 4:0, Sionkala Eduard 0:3, Musil Milan 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - Slavoj Český Těšín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Tomáš 2:1, Posker Jan 2:0, Guřan Jiří 2:1, Skalický Jiří 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 2:1, Niedoba Roman 0:3, Lupinski Milan 0:3, Skácelík Richard 0:2), SK Slavia Orlová - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleprlík Kamil 3:1, Jarkovský Tomáš 0:4, Adamczyk Vladimír 1:3, Zářický Petr 3:1, body hostů: Cabiš Michal 3:1, Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 3:1, Pařenica Vladimír 1:3), Orel Paskov - TJ TŽ Třinec B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Lukáš 4:0, Němčík Pavel 1:2, Válek Filip 1:2, Poloch Roman 4:0, body hostů: Cieslar Radek 2:2, Makara Nico 1:3, Glos Michal 1:2, Mitrenga Josef 0:3),
7. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ TŽ Třinec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 2:1, Holaň Petr 3:0, Mazůrek Matěj 1:2, Balušek Zdeněk 3:1, body hostů: Szwarc Matěj 1:3, Cieslar Radek 1:2, Glos Michal 2:1, Makara Nico 0:3), TTC FRÝDLANT C - TTC Poruba Ostrava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Patrik 3:1, Skotnica Martin 1:1, Sedláček Michael 4:0, Vaňous Jiří 1:3, WO 0:2, body hostů: Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 1:2, Adamčík Jiří 0:3, WO 2:0), Slavoj Český Těšín - SK Slavia Orlová 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucki Sylwester 2:2, Urbanczyk Jakub 3:1, Lupinski Milan 0:2, Skácelík Richard 3:1, Niedoba Roman 0:1, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 3:1, Jarkovský Tomáš 1:3, Adamczyk Vladimír 0:3), TTC Siko Orlová D - Orel Paskov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 2:2, Musil Milan 2:2, Sionkala Eduard 2:2, Sikora Ladislav 2:1, Sikora Robert 0:1, body hostů: Vojtek Lukáš 4:0, Poloch Roman 3:1, Válek Filip 0:4, Valenta Daniel 0:2, Válek Petr 1:1), TJ Nový Jičín B - SSK Komorní Lhotka 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zich Michal nejml. 3:1, Havrlant Jaromír 1:3, Rajnoch Tomáš 4:0, Vincek Martin 2:2, body hostů: Foldyna Lukáš 3:1, Přibyl Jan 0:4, Machander Dalimil 1:3, Branny Daniel 2:2), TJ Frenštát p. R. - TTC MG Odra GAS Vratimov B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindler Jaroslav 1:3, Martiňák Vojtěch 0:3, Krajčí Josef 1:2, Lorenc Roman 2:2, body hostů: Guřan Jiří 3:1, Skalický Jiří 3:1, Lulek Tomáš 2:1, Posker Jan 2:1),
8. kolo:
Orel Stará Bělá - TTC Poruba Ostrava 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 4:0, Theodor Filip 0:2, Mazůrek Matěj 1:3, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 0:2, body hostů: Cabiš Michal 2:2, Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 3:1), TTC FRÝDLANT C - TJ TŽ Třinec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Patrik 1:1, Pěnkava Pavel 2:0, Sedláček Michael 3:0, Skotnica Martin 2:0, body hostů: Makara Nico 1:2, Glos Michal 0:2, Jurga Filip ml. 0:2, Dudys Dominik 0:2), Slavoj Český Těšín - Orel Paskov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanczyk Jakub 2:2, Rucki Sylwester 2:2, Niedoba Roman 0:2, Skácelík Richard 2:2, Lupinski Milan 0:2, body hostů: Vojtek Lukáš 2:2, Poloch Roman 4:0, Válek Filip 2:2, Valenta Daniel 2:2), TTC Siko Orlová D - SK Slavia Orlová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 3:0, Sionkala Eduard 2:1, Musil Milan 0:3, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 2:2, Zářický Petr 1:2, Jarkovský Tomáš 1:2, Adamczyk Vladimír 0:3), TJ Nový Jičín B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Michal nejml. 2:2, Trabura Lubomír 0:2, Rajnoch Tomáš 1:2, Vincek Martin 1:3, Havrlant Jaromír 0:1, body hostů: Guřan Jiří 3:1, Skalický Jiří 3:1, Lulek Tomáš 1:2, Posker Jan 3:0), TJ Frenštát p. R. - SSK Komorní Lhotka 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindler Jaroslav 1:2, Vojvodík Roman 2:1, Krajčí Josef 3:0, Lorenc Roman 3:0, body hostů: Foldyna Lukáš 2:1, Branny Daniel 0:3, Machander Dalimil 0:3, Pagáč Zbyněk 1:2),
9. kolo:
SSK Komorní Lhotka - Orel Stará Bělá 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 0:4, Přibyl Jan 1:3, Branny Daniel 2:2, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Chaloupka František 3:1, Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 2:2, Mazůrek Matěj 3:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC FRÝDLANT C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Guřan Jiří 0:4, Lulek Tomáš 2:1, Kavala Filip 2:2, body hostů: Sedláček Michael 3:1, Skotnica Martin 4:0, Maršálek Patrik 1:3, Vaňous Jiří 1:2), SK Slavia Orlová - TJ Nový Jičín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zářický Petr 1:2, Jarkovský Tomáš 1:1, Adamczyk Vladimír 0:3, Kleprlík Kamil 1:2, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, Vincek Martin 3:0, Zich Michal nejml. 0:2), Orel Paskov - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poloch Roman 2:0, Valenta Daniel 2:0, Válek Filip 2:0, Vojtek Lukáš 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 0:2, Lorenc Martin 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Tichavský Filip 0:2), TJ TŽ Třinec B - Slavoj Český Těšín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 0:3, Galuszka Weronika 0:3, Mitrenga Josef 2:1, Dudys Dominik 1:2, body hostů: Skácelík Richard 2:1, Urbanczyk Jakub 3:0, Rucki Sylwester 2:1, Lupinski Milan 1:1, Niedoba Roman 1:0), TTC Poruba Ostrava - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pařenica Vladimír 1:3, Kolář Martin 3:1, Solanský Petr 3:1, Cabiš Michal 2:2, body hostů: Branný Tomáš 0:4, Sikora Robert 3:1, Musil Milan 2:2, Sikora Ladislav 2:2),
10. kolo:
SSK Komorní Lhotka - TTC FRÝDLANT C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 1:3, Kroupa Aleš 1:3, Machander Dalimil 0:3, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Skotnica Martin 3:1, Vaňous Jiří 1:3, Maršálek Patrik 3:1, Sedláček Michael 3:0), TTC MG Odra GAS Vratimov B - Orel Stará Bělá 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kavala Filip 2:1, Lulek Tomáš 2:1, Posker Jan 1:2, Skalický Jiří 4:0, body hostů: Chaloupka František 2:2, Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 0:3, Mazůrek Matěj 0:3), SK Slavia Orlová - TJ Frenštát p. R. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleprlík Kamil 3:0, Miškolci Ivo 1:2, Adamczyk Vladimír 1:2, Zářický Petr 3:0, body hostů: Šindler Jaroslav 2:1, Martiňák Vojtěch 1:2, Lorenc Martin 1:2, Kántor Lukáš 0:3), Orel Paskov - TJ Nový Jičín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 3:0, Valenta Daniel 0:3, Válek Filip 0:3, Vojtek Lukáš 1:3, body hostů: Rajnoch Tomáš 3:1, Vincek Martin 3:0, Zich Michal nejml. 2:1, Havrlant Jaromír 1:2), TJ TŽ Třinec B - TTC Siko Orlová D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrenga Josef 1:0, Glos Michal 1:2, Szwarc Matěj 3:0, Galuszka Weronika 2:2, Makara Nico 2:1, body hostů: Sikora Robert 2:2, Musil Milan 0:4, Sionkala Eduard 0:3, Branný Tomáš 3:0), TTC Poruba Ostrava - Slavoj Český Těšín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danko Petr 3:1, Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:1, Cabiš Michal 2:2, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Rucki Sylwester 0:4, Niedoba Roman 1:1, Urbanczyk Jakub 2:1, Lupinski Milan 0:2),
11. kolo:
TTC Siko Orlová D - Slavoj Český Těšín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 1:3, Musil Milan 0:2, Sikora Robert 3:0, Cabák Josef 2:2, Branný Tomáš 0:2, body hostů: Rucki Sylwester 3:1, Skácelík Richard 2:2, Lupinski Milan 0:2, Urbanczyk Jakub 3:0, Niedoba Roman 1:1), TJ Frenštát p. R. - TJ Nový Jičín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 2:1, Vojvodík Roman 0:3, Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Roman 1:2, body hostů: Rajnoch Tomáš 3:0, Vincek Martin 3:0, Zich Michal nejml. 2:1, Havrlant Jaromír 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - SSK Komorní Lhotka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 2:2, Lulek Tomáš 3:1, Olbricht Petr 0:3, Posker Jan 4:0, body hostů: Foldyna Lukáš 3:1, Návrat Lubomír 1:3, Machander Dalimil 2:2, Branny Daniel 0:3), Orel Paskov - SK Slavia Orlová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 3:1, Řeha Adam 0:4, Válek Filip 2:2, Vojtek Lukáš 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:2, Jarkovský Tomáš 1:3, Swaczyna Radek 1:3), TTC Poruba Ostrava - TJ TŽ Třinec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Petr 0:4, Pařenica Vladimír 0:3, Cabiš Michal 2:1, Kolář Martin 3:1, body hostů: Szwarc Matěj 4:0, Glos Michal 2:2, Makara Nico 1:2, Galuszka Weronika 2:1), TTC FRÝDLANT C - Orel Stará Bělá 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skotnica Martin 3:0, Pustka Matouš 1:2, Maršálek Patrik 2:1, Pěnkava Pavel 4:0, body hostů: Chaloupka František 1:3, Holaň Petr 2:1, Mazůrek Matěj 0:3, Balušek Zdeněk 0:3),
12. kolo:
Orel Stará Bělá - Slavoj Český Těšín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazůrek Matěj 1:2, Chaloupka František 3:0, Balušek Zdeněk 2:1, Holaň Petr 2:1, body hostů: Urbanczyk Jakub 0:3, Buchta Andrzej 1:2, Rucki Sylwester 2:1, Niedoba Roman 1:2), TTC FRÝDLANT C - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňous Jiří 3:1, Papřok Martin 1:3, Skotnica Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Sionkala Eduard 1:2, Musil Milan 2:1, Hašek Jan 0:3, Teichmann Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ TŽ Třinec B - TJ Nový Jičín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szwarc Matěj 3:1, Glos Michal 1:3, Galuszka Weronika 1:2, Mitrenga Josef 3:1, body hostů: Rajnoch Tomáš 1:3, Vincek Martin 2:2, Havrlant Jaromír 3:1, Zich Michal nejml. 1:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Frenštát p. R. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Petr 1:1, Mikeska Jakub 1:1, Kolář Martin 3:0, Cabiš Michal 3:0, body hostů: Lorenc Roman 2:1, Vojvodík Roman 0:3, Krajčí Josef 0:2, Šindler Jaroslav 0:2), SK Slavia Orlová - SSK Komorní Lhotka 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 1:2, Swaczyna Radek 2:1, Zářický Petr 3:0, Jarkovský Tomáš 3:0, body hostů: Foldyna Lukáš 2:1, Machander Dalimil 0:3, Branny Daniel 0:3, Přibyl Jan 1:2), Orel Paskov - TTC MG Odra GAS Vratimov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 2:2, Valenta Daniel 1:3, Válek Filip 3:1, Vojtek Lukáš 2:2, body hostů: Skalický Jiří 3:1, Guřan Jiří 3:1, Lulek Tomáš 1:3, Müller Dominik 0:2, Kavala Filip 1:1),
13. kolo:
TTC FRÝDLANT C - Slavoj Český Těšín 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skotnica Martin 2:1, Maršálek Patrik 2:1, Vaňous Jiří 2:1, Pustka Matouš 4:0, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 1:2, Lupinski Milan 0:3), Orel Stará Bělá - TTC Siko Orlová D 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazůrek Matěj 1:0, Chaloupka František 1:0, Holaň Petr 2:0, Balušek Zdeněk 1:0, WO 5:0, body hostů: Sikora Ladislav 0:1, Sionkala Eduard 0:2, Musil Milan 0:2, WO 0:5), TTC Poruba Ostrava - TJ Nový Jičín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danko Petr 2:0, Kolář Martin 0:2, Solanský Petr 3:0, Cabiš Michal 3:0, body hostů: Rajnoch Tomáš 1:2, Vincek Martin 1:2, Havrlant Jaromír 0:2, Zich Michal nejml. 0:2), TJ TŽ Třinec B - TJ Frenštát p. R. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 0:3, Mitrenga Josef 0:3, Glos Michal 1:2, Szwarc Matěj 2:1, body hostů: Lorenc Roman 2:1, Vojvodík Roman 3:0, Krajčí Josef 2:1, Šindler Jaroslav 2:1), Orel Paskov - SSK Komorní Lhotka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 4:0, Valenta Daniel 0:3, Válek Filip 1:2, Vojtek Lukáš 4:0, body hostů: Foldyna Lukáš 2:2, Přibyl Jan 1:3, Machander Dalimil 1:2, Branny Daniel 1:2), SK Slavia Orlová - TTC MG Odra GAS Vratimov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleprlík Kamil 1:2, Swaczyna Radek 0:2, Zářický Petr 1:2, Jarkovský Tomáš 1:2, body hostů: Skalický Jiří 3:0, Kavala Filip 2:1, Guřan Jiří 3:0, Lulek Tomáš 0:2),
14. kolo:
SK Slavia Orlová - Orel Stará Bělá 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 1:2, Adamczyk Vladimír 0:1, Zářický Petr 2:1, Jarkovský Tomáš 1:3, Swaczyna Radek 0:2, body hostů: Chaloupka František 3:1, Balušek Zdeněk 2:1, Holaň Petr 1:2, Mazůrek Matěj 3:0), Orel Paskov - TTC FRÝDLANT C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poloch Roman 3:0, Valenta Daniel 1:2, Válek Filip 1:2, Vojtek Lukáš 3:0, body hostů: Pustka Matouš 1:2, Maršálek Patrik 2:1, Sedláček Michael 1:2, Vaňous Jiří 0:3), SSK Komorní Lhotka - TJ TŽ Třinec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 2:2, Přibyl Jan 2:2, Branny Daniel 0:4, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Szwarc Matěj 4:0, Galuszka Weronika 2:2, Makara Nico 2:2, Glos Michal 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Poruba Ostrava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Lulek Tomáš 1:2, Guřan Jiří 3:0, Posker Jan 2:2, body hostů: Cabiš Michal 1:3, Danko Petr 0:4, Pařenica Vladimír 0:1, Kolář Martin 3:0, Mikeska Jakub 2:0), TJ Nový Jičín B - Slavoj Český Těšín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kment Tomáš 1:3, Havrlant Jaromír 2:2, Zich Michal nejml. 1:3, Vincek Martin 4:0, body hostů: Skácelík Richard 0:2, Rucki Sylwester 2:2, Urbanczyk Jakub 2:2, Lupinski Milan 3:1, Niedoba Roman 1:1), TJ Frenštát p. R. - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajčí Josef 1:2, Lorenc Martin 0:3, Šindler Jaroslav 1:2, Lorenc Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Sikora Robert 3:1, Branný Tomáš 1:3, WO 0:5),
15. kolo:
Orel Paskov - Orel Stará Bělá 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poloch Roman 1:2, Valenta Daniel 1:2, Válek Filip 0:3, Vojtek Lukáš 2:1, body hostů: Chaloupka František 2:1, Balušek Zdeněk 2:1, Mazůrek Matěj 2:1, Holaň Petr 2:1), SK Slavia Orlová - TTC FRÝDLANT C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarkovský Tomáš 0:3, Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:1, Swaczyna Radek 2:2, Škerko Milan 0:1, body hostů: Skotnica Martin 2:2, Maršálek Patrik 3:1, Pustka Matouš 2:2, Sedláček Michael 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ TŽ Třinec B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skalický Jiří 1:0, Lulek Tomáš 2:0, Posker Jan 3:0, Guřan Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Byrtus Štěpán 0:3, Szwarc Pavel 0:2, Cieslar Ondřej 0:2, WO 0:3), SSK Komorní Lhotka - TTC Poruba Ostrava 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 3:1, Čechál Marek 2:1, Přibyl Jan 1:2, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Danko Petr 3:1, Vilč Martin 0:4, Pařenica Vladimír 2:1, Adamčík Jiří 0:3), TJ Frenštát p. R. - Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 2:2, Šindler Jaroslav 2:2, Fešar Tom 1:3, Lorenc Roman 3:1, body hostů: Urbanczyk Jakub 4:0, Niedoba Roman 2:2, Lupinski Milan 2:2, Buchta Andrzej 0:4), TJ Nový Jičín B - TTC Siko Orlová D 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Roman 1:1, Zich Michal nejml. 2:0, Kopecký Stanislav st. 1:2, Havrlant Jaromír 2:1, WO 4:0, body hostů: Sikora Robert 1:3, Branný Tomáš 1:2, Musil Milan 2:1, WO 0:4),
16. kolo:
Slavoj Český Těšín - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucki Sylwester 2:2, Urbanczyk Jakub 2:2, Lupinski Milan 2:2, Skácelík Richard 2:1, Siuda Tomáš 0:1, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Musil Milan 2:2, Sionkala Eduard 2:2, Sikora Robert 0:4), TJ Nový Jičín B - TJ Frenštát p. R. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 3:0, Havrlant Jaromír 1:1, Rajnoch Tomáš 2:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, body hostů: Lorenc Roman 1:2, Vojvodík Roman 1:2, Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Martin 0:2), SSK Komorní Lhotka - TTC MG Odra GAS Vratimov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návrat Lubomír 0:2, Machander Dalimil 0:2, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 1:2, body hostů: Posker Jan 2:1, Skalický Jiří 3:0, Guřan Jiří 1:1, Lulek Tomáš 2:0), SK Slavia Orlová - Orel Paskov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Vladimír 0:4, Jarkovský Tomáš 3:1, Kleprlík Kamil 2:2, Zářický Petr 2:2, body hostů: Vojtek Lukáš 3:1, Poloch Roman 2:2, Válek Filip 3:1, Valenta Daniel 1:3), TJ TŽ Třinec B - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makara Nico 1:2, Galuszka Weronika 2:1, Glos Michal 2:1, Szwarc Matěj 3:0, body hostů: Cabiš Michal 2:1, Kolář Martin 1:2, Solanský Petr 1:2, Pařenica Vladimír 0:3), Orel Stará Bělá - TTC FRÝDLANT C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazůrek Matěj 3:1, Chaloupka František 1:3, Balušek Zdeněk 3:1, Holaň Petr 2:2, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Maršálek Patrik 2:2, Sedláček Michael 1:3, Vaňous Jiří 1:3),
17. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Nový Jičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazůrek Matěj 3:1, Holaň Petr 2:2, Chaloupka František 2:2, Balušek Zdeněk 2:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Rajnoch Tomáš 2:2, Zich Michal nejml. 1:1, Havrlant Jaromír 0:4, Vincek Martin 1:1), TTC FRÝDLANT C - TJ Frenštát p. R. 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Matouš 2:0, Maršálek Patrik 2:0, Sedláček Michael 3:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 0:3, Lorenc Martin 0:2, Hazuka Pavel 0:2, Tichavský Filip 0:2), Slavoj Český Těšín - SSK Komorní Lhotka 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanczyk Jakub 0:1, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 2:1, Skácelík Richard 2:2, Lupinski Milan 3:0, body hostů: Foldyna Lukáš 3:1, Přibyl Jan 0:4, Machander Dalimil 1:2, Branny Daniel 2:1), TTC Siko Orlová D - TTC MG Odra GAS Vratimov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Ladislav 2:2, Sikora Robert 1:3, Sionkala Eduard 0:2, Cabák Josef 4:0, Branný Tomáš 1:1, body hostů: Posker Jan 2:2, Skalický Jiří 2:2, Guřan Jiří 3:1, Lulek Tomáš 1:3), TJ TŽ Třinec B - SK Slavia Orlová 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makara Nico 0:4, Galuszka Weronika 0:3, Glos Michal 2:1, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 2:2, Jarkovský Tomáš 1:2, Swaczyna Radek 2:1), TTC Poruba Ostrava - Orel Paskov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Petr 2:0, Mikeska Jakub 2:0, Cabiš Michal 2:0, Kolář Martin 2:0, body hostů: Řeha Adam 0:2, Válek Filip 0:2, Němčík Pavel 0:2, Válek Petr 0:2),
18. kolo:
TTC FRÝDLANT C - TJ Nový Jičín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Patrik 2:2, Zahrádka Jiří 0:4, Vaňous Jiří 2:2, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:2, Vincek Martin 1:3, Zich Michal nejml. 3:1, Havrlant Jaromír 3:1), Orel Stará Bělá - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holaň Petr 2:0, Chaloupka František 2:0, Balušek Zdeněk 2:0, Mazůrek Matěj 2:0, body hostů: Martiňák Vojtěch 0:2, Hazuka Pavel 0:2, Hüttl Adolf 0:2, Tichavský Filip 0:2), TTC Siko Orlová D - SSK Komorní Lhotka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cabák Josef 1:2, Sionkala Eduard 0:3, Sikora Robert 1:2, Sikora Ladislav 2:1, body hostů: Foldyna Lukáš 3:0, Branny Daniel 2:1, Machander Dalimil 0:3, Přibyl Jan 3:0), Slavoj Český Těšín - TTC MG Odra GAS Vratimov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedoba Roman 1:2, Rucki Sylwester 2:1, Lupinski Milan 1:2, Skácelík Richard 1:3, body hostů: Skalický Jiří 4:0, Guřan Jiří 2:1, Lulek Tomáš 0:3, Posker Jan 2:1), TTC Poruba Ostrava - SK Slavia Orlová 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solanský Petr 2:2, Danko Petr 2:2, Cabiš Michal 3:1, Kolář Martin 1:3, body hostů: Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 1:3, Jarkovský Tomáš 1:3, Swaczyna Radek 3:1), TJ TŽ Třinec B - Orel Paskov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 3:1, Cieslar Radek 2:2, Makara Nico 0:3, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Poloch Roman 3:1, Válek Filip 2:2, Valenta Daniel 1:3, Válek Petr 0:3),
19. kolo:
TJ TŽ Třinec B - Orel Stará Bělá 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Michal 0:4, Mitrenga Josef 0:3, Cieslar Radek 0:3, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Holaň Petr 3:1, Mazůrek Matěj 3:1, Balušek Zdeněk 2:1, Chaloupka František 2:1), TTC Poruba Ostrava - TTC FRÝDLANT C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařenica Vladimír 1:2, Mikeska Jakub 2:1, Kolář Martin 3:0, Cabiš Michal 3:1, body hostů: Pustka Matouš 1:3, Sedláček Michael 2:1, Maršálek Patrik 0:3, Skotnica Martin 1:2), SK Slavia Orlová - Slavoj Český Těšín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarkovský Tomáš 3:0, Zářický Petr 1:1, Kleprlík Kamil 3:0, Swaczyna Radek 2:1, body hostů: Skácelík Richard 0:2, Rucki Sylwester 1:2, Urbanczyk Jakub 0:3, Lupinski Milan 1:1, Niedoba Roman 0:1), Orel Paskov - TTC Siko Orlová D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 1:3, Řeha Adam 1:3, Válek Filip 2:2, Vojtek Lukáš 3:1, body hostů: Cabák Josef 2:2, Sikora Ladislav 3:1, Musil Milan 1:3, Sionkala Eduard 3:1), SSK Komorní Lhotka - TJ Nový Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:3, Kroupa Aleš 4:0, Přibyl Jan 2:2, Branny Daniel 1:3, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:2, Vincek Martin 2:2, Havrlant Jaromír 2:2, Šimíček Vladimír 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Frenštát p. R. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lulek Tomáš 2:0, Guřan Jiří 2:0, Skalický Jiří 2:0, Posker Jan 2:0, body hostů: Šindler Jaroslav 0:2, Lorenc Martin 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Kántor Lukáš 0:2),
20. kolo:
TTC Poruba Ostrava - Orel Stará Bělá 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danko Petr 1:3, Mikeska Jakub 3:1, Kolář Martin 1:3, Cabiš Michal 4:0, body hostů: Balušek Zdeněk 1:2, Holaň Petr 1:3, Mazůrek Matěj 2:2, Chaloupka František 3:1, Theodor Filip 0:1), TJ TŽ Třinec B - TTC FRÝDLANT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 2:2, Dudys Dominik 0:4, Glos Michal 2:2, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Skotnica Martin 3:1, Pustka Matouš 1:3, Sedláček Michael 2:2, Maršálek Patrik 2:2), Orel Paskov - Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 1:3, Válek Filip 3:1, Taichman Ivo 0:2, Vojtek Lukáš 4:0, Michna Petr 0:2, body hostů: Skácelík Richard 2:2, Rucki Sylwester 2:2, Niedoba Roman 2:2, Lupinski Milan 2:2), SK Slavia Orlová - TTC Siko Orlová D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarkovský Tomáš 2:1, Zářický Petr 2:0, Kleprlík Kamil 1:2, Swaczyna Radek 3:0, body hostů: Sikora Ladislav 2:1, Cabák Josef 1:2, Sionkala Eduard 0:2, Branný Tomáš 0:2, Sikora Robert 0:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Nový Jičín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lulek Tomáš 1:1, Skalický Jiří 2:0, Guřan Jiří 3:0, Posker Jan 2:0, body hostů: Rajnoch Tomáš 1:2, Vincek Martin 0:2, Havrlant Jaromír 0:2, Kment Tomáš 0:2), SSK Komorní Lhotka - TJ Frenštát p. R. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 2:2, Přibyl Jan 2:1, Branny Daniel 1:2, Foldyna Lukáš 3:1, body hostů: Lorenc Roman 3:1, Vojvodík Roman 2:2, Kantor Julius ml. 1:2, Šindler Jaroslav 0:3),
21. kolo:
Orel Stará Bělá - SSK Komorní Lhotka 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka František 2:2, Holaň Petr 1:3, Balušek Zdeněk 2:2, Mazůrek Matěj 3:1, body hostů: Foldyna Lukáš 2:2, Přibyl Jan 0:4, Machander Dalimil 3:1, Nikl Zdeněk 3:1), TTC FRÝDLANT C - TTC MG Odra GAS Vratimov B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pustka Matouš 3:1, Sviták Jakub 1:3, Maršálek Patrik 2:0, Pěnkava Pavel 1:3, Vaňous Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Posker Jan 3:1, Lulek Tomáš 2:2, Guřan Jiří 2:2, Olbricht Petr 1:3, WO 1:0), TJ Nový Jičín B - SK Slavia Orlová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 2:1, Trabura Lubomír 2:0, Vincek Martin 2:1, Rajnoch Tomáš 3:0, body hostů: Jarkovský Tomáš 1:2, Zářický Petr 0:3, Kleprlík Kamil 1:2, Škerko Milan 0:2), TJ Frenštát p. R. - Orel Paskov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojvodík Roman 2:1, Šindler Jaroslav 0:3, Kantor Julius ml. 0:3, Lorenc Roman 2:2, body hostů: Vojtek Lukáš 4:0, Poloch Roman 2:1, Válek Filip 2:1, Valenta Daniel 1:2), Slavoj Český Těšín - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rucki Sylwester 1:1, Urbanczyk Jakub 2:2, Niedoba Roman 1:2, Skácelík Richard 2:2, Lupinski Milan 1:1, body hostů: Mitrenga Josef 2:2, Makara Nico 2:2, Dudys Dominik 2:2, Glos Michal 2:1), TTC Siko Orlová D - TTC Poruba Ostrava 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 2:2, Sionkala Eduard 2:2, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 3:1, body hostů: Vilč Martin 2:2, Muroň Petr 0:4, Solanský Petr 3:1, Pařenica Vladimír 2:1),
22. kolo:
TTC FRÝDLANT C - SSK Komorní Lhotka 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahrádka Jiří 1:3, Židek Miloslav 1:3, Pustka Matouš 3:0, Sviták Jakub 2:2, body hostů: Foldyna Lukáš 3:1, Přibyl Jan 2:2, Machander Dalimil 2:2, Nikl Zdeněk 1:2), Orel Stará Bělá - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 3:0, Holaň Petr 1:1, Mazůrek Matěj 3:0, Balušek Zdeněk 2:1, body hostů: Müller Dominik 0:3, Lulek Tomáš 2:1, Mokroš Jaromír 0:3, Kaloč Bohuslav 0:2), TJ Frenštát p. R. - SK Slavia Orlová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martiňák Vojtěch 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Tichavský Filip 0:3, Lorenc Martin 1:1, body hostů: Kleprlík Kamil 3:0, Zářický Petr 1:0, Jarkovský Tomáš 2:0, Adamczyk Vladimír 1:1, Škerko Milan 1:0), TJ Nový Jičín B - Orel Paskov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kment Tomáš 1:3, Havrlant Jaromír 2:2, Vincek Martin 4:0, Rajnoch Tomáš 1:3, body hostů: Poloch Roman 3:1, Válek Filip 3:1, Novák Michal 2:2, Válek Petr 0:4), TTC Siko Orlová D - TJ TŽ Třinec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 3:0, Musil Milan 0:1, Sikora Robert 1:2, Sikora Ladislav 2:1, Branný Tomáš 2:0, body hostů: Glos Michal 1:2, Szwarc Matěj 3:0, Makara Nico 0:3, Dudys Dominik 0:3), Slavoj Český Těšín - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácelík Richard 2:2, Urbanczyk Jakub 2:2, Lupinski Milan 2:2, Niedoba Roman 1:1, Siuda Tomáš 0:2, body hostů: Pařenica Vladimír 3:1, Solanský Petr 3:1, Danko Petr 3:1, Vilč Martin 0:4),
KS II.A (MS)
1. kolo:
Orel Paskov B - TJ Sokol Příbor 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 0:3, Vidlička Radomír 1:2, Michna Petr 2:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:0, Krček Kamil 3:0, Pavlištík Břetislav 0:3, Fojtík Luděk 2:1), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 2:2, Spiel Petr 0:2, Neubauer Valdemar 2:2, Ivánek Svatomír 2:2, Popelář Radim 2:0, body hostů: Beneš Radek 4:0, Kocián Petr 4:0, Gromnica Václav 0:4, Dolegovský Patrik 0:4), TJ Nový Jičín C - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 3:1, Zich Michal nejml. 1:0, Kment Tomáš 0:4, Trabura Lubomír 2:2, Kratochvíl Roman 2:1, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 3:1, Pustka Mikuláš 1:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Mořkov 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galuszka Weronika 2:0, Mitrega Roman 2:0, Jurga Filip ml. 3:0, Makara Nico 3:0, body hostů: Černoch Rostislav 0:3, Hušek Petr 0:3, Pavlín Petr 0:2, Kučera Roman 0:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Lubomír 4:0, Kroupa Aleš 1:3, Kroupa Pavel 1:3, Branny Daniel 1:3, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Válek Filip 3:1, Drozd Aleš 3:1, Cieslar Marcin 1:3), TJ Sokol Ropice - KST Dolní Lomná 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 0:2, Chudík Jiří 2:0, Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, body hostů: Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:2, Szotkowski Jan 1:1),
2. kolo:
Orel Paskov B - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polomíček Roman 1:2, Vidlička Radomír 0:3, Michna Ivo 1:2, Taichman Ivo 1:2, body hostů: Beneš Radek 3:0, Kocián Petr 3:0, Dolegovský Patrik 0:3, Gromnica Václav 3:0), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 0:2, Neubauer Valdemar 2:2, Ivánek Svatomír 3:1, Popelář Radim 2:0, body hostů: Kypr Tomáš 1:3, Krček Kamil 4:0, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 2:2), TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 3:1, Kopecký Stanislav st. 2:2, Šimíček Vladimír 0:2, Havrlant Jaromír 3:1, Ščibrániová Jana 0:2, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Kravčenko Viktor 1:3, Kunc Patrik 2:2, Cikryt Tomáš 1:3), TJ TŽ Třinec C - ST Kozlovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 1:2, Březina Tomáš 2:1, Weber Milan 0:3, Makara Nico 1:3, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 3:0, Pustka Mikuláš 1:2), SSK Komorní Lhotka B - KST Dolní Lomná 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Pagáč Zbyněk 3:0, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 2:1, body hostů: Kantor Tomáš 2:1, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, Šigut Dalibor 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 1:3, Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Przybyla Jan 4:0, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Válek Filip 2:2, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlištík Břetislav 4:0, Fojtík Luděk 0:4, Bělík Jakub 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Berbr Aleš 1:3, Válek Filip 3:1, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 2:1), TJ Sokol Brušperk B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromnica Václav 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Dolegovský Patrik 0:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Kantor Tomáš 2:2, Szotkowski Jan 2:1, Šigut Dalibor 1:2, Gruszka Jan 0:3), ST Kozlovice - SSK Komorní Lhotka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Mohyla Petr 2:1, Pustka Mikuláš 2:1, Pustka Matouš 1:2, body hostů: Návrat Lubomír 2:1, Kroupa Aleš 1:2, Pagáč Zbyněk 1:2, Nikl Zdeněk 0:3), TJ Mořkov - TJ Sokol Ropice 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Rostislav 0:2, Hušek Petr 0:2, Pavlín Petr 0:3, Kučera Roman 0:2, body hostů: Przeczek Kamil 3:0, Volný Marek 2:0, Ogrocki Tomáš 2:0, Przybyla Jan 2:0), Orel Paskov B - TJ Nový Jičín C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taichman Ivo 0:2, Michna Petr 0:2, Němčík Pavel 2:1, Novák Michal 0:3, body hostů: Trabura Lubomír 3:0, Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 1:1, Kratochvíl Roman 2:0), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ TŽ Třinec C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 1:1, Neubauer Valdemar 2:0, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:0, body hostů: Galuszka Weronika 1:2, Weber Milan 0:2, Dudys Dominik 0:2, Makara Nico 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Příbor - KST Dolní Lomná 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlištík Břetislav 3:0, Fojtík Luděk 0:2, Velička Lukáš 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Szotkowski Jan 2:1, Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ TTC Vendryně 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromnica Václav 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 3:0, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Válek Filip 1:2, Drozd Aleš 0:3, Válek Petr 1:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Ropice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 0:4, Pustka Mikuláš 0:4, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Przeczek Kamil 2:1), TJ Mořkov - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Matěj 2:2, Kravčenko Viktor 0:1, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 1:2, body hostů: Branny Daniel 0:4, Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 2:1), Orel Paskov B - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michna Petr 3:1, Taichman Ivo 1:2, Novák Michal 1:2, Němčík Pavel 4:0, body hostů: Galuszka Weronika 3:1, Weber Milan 2:2, Vostrčil Jaroslav 0:3, Byrtus Štěpán 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Nový Jičín C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Martin 2:1, Neubauer Valdemar 2:0, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:1, body hostů: Trabura Lubomír 0:3, Kopecký Stanislav st. 1:2, Loukota Dušan 0:3, Havrlant Jaromír 1:1),
5. kolo:
TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Příbor 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kment Tomáš 2:1, Kopecký Stanislav st. 2:1, Tomčík Radek 1:2, Kelnar Miroslav 0:4, body hostů: Krček Kamil 3:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Fojtík Luděk 2:1, Velička Lukáš 1:2), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Makara Nico 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Jurga Filip ml. 3:1, body hostů: Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Pinteš Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 4:0), SSK Komorní Lhotka B - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návrat Lubomír 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Kroupa Pavel 1:2, Branny Daniel 3:0, body hostů: Němčík Pavel 1:2, Michna Petr 0:3, Válek Petr 1:1, Vidlička Radomír 0:2), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 2:2, Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 3:0, Chudík Jiří 2:2, body hostů: Popelář Radim 1:3, Neubauer Valdemar 1:3, Velička Martin 0:4, Ivánek Svatomír 3:0), TJ TTC Vendryně - ST Kozlovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 1:1, Pszczolka Vlastimil 0:2, Dudys Roman 0:3, Szopa Marek 0:2, body hostů: Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:0, Pavliska Martin 2:0, Pustka Mikuláš 1:1), KST Dolní Lomná - TJ Mořkov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:3, Szotkowski Jan 3:1, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Kunc Patrik 2:1, Mezera Matěj 1:2, Černoch Petr 2:1),
6. kolo:
TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 3:1, Kopecký Stanislav st. 0:4, Trabura Lubomír 3:1, Havrlant Jaromír 3:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:1, Gromnica Václav 2:2, Vantuch František 1:3, Mrowetz Bruno 1:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 3:0, Březina Tomáš 1:1, Lachowicz Jiří 2:1, Dudys Dominik 3:0, body hostů: Krček Kamil 1:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Bělík Jakub 0:3, Velička Lukáš 0:2), SSK Komorní Lhotka B - SK Stolní tenis Pstruží B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Kroupa Aleš 2:1, Kroupa Pavel 0:1, Návrat Lubomír 3:0, Pagáč Zbyněk 1:1, body hostů: Ivánek Svatomír 2:1, Neubauer Valdemar 0:2, Velička Martin 1:2, Popelář Radim 1:2, Spiel Petr 0:1), TJ Sokol Ropice - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ogrocki Tomáš 2:1, Przeczek Kamil 2:1, Chudík Jiří 1:1, Przybyla Jan 2:1, Volný Marek 1:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Michna Petr 2:1, Taichman Ivo 0:3, Válek Petr 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Mořkov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavřel Ivo 1:2, Szopa Marek 1:2, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Kunc Patrik 1:2, Kravčenko Viktor 0:3, Kudělka Tomáš 2:1), KST Dolní Lomná - ST Kozlovice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 1:2, Szotkowski Jan 2:2, body hostů: Pustka Matouš 4:0, Mohyla Petr 3:1, Pavliska Martin 0:3, Pustka Mikuláš 3:0),
7. kolo:
TJ Sokol Příbor - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 3:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Mořkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Neuwirth Jaroslav 3:0, Dolegovský Patrik 1:2, Gromnica Václav 3:1, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Holub Ivo 0:3, Kunc Patrik 1:2, Černoch Petr 1:2), Orel Paskov B - TJ TTC Vendryně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 2:2, Novák Michal 2:2, Taichman Ivo 1:1, Válek Filip 4:0, Válek Petr 0:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Zavřel Ivo 0:4, Szopa Marek 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spiel Petr 1:1, Velička Martin 0:2, Neubauer Valdemar 1:2, Popelář Radim 3:0, WO 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 1:2, WO 0:4), TJ Nový Jičín C - SSK Komorní Lhotka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Jaromír 1:1, Kment Tomáš 0:2, Loukota Dušan 0:3, Nguyen Adam 0:2, body hostů: Návrat Lubomír 2:1, Kroupa Aleš 2:0, Branny Daniel 2:0, Pagáč Zbyněk 2:0), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Ropice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Galuszka Weronika 4:0, Makara Nico 0:3, Jurga Filip ml. 2:2, Lachowicz Jiří 0:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Ogrocki Tomáš 1:3, Chudík Jiří 2:2, Przeczek Kamil 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ Mořkov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:2, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Krček Kamil 4:0, body hostů: Poruba Jiří 3:1, Mezera Matěj 1:3, Kunc Patrik 1:2, Kravčenko Viktor 1:2), TJ Sokol Brušperk B - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav 3:1, Kocián Petr 3:1, body hostů: Mohyla Petr 3:1, Pustka Matouš 2:2, Pavliska Martin 2:2, Pustka Mikuláš 1:3), Orel Paskov B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 1:2, Válek Petr 2:1, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 0:3, Šigut Dalibor 1:2, Gruszka Jan 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:3, Neubauer Valdemar 1:2, Popelář Radim 2:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 4:0, Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 0:3), TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 0:4, Zich Michal nejml. 4:0, Kopecký Stanislav st. 1:3, Trabura Lubomír 3:1, body hostů: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 2:2, Ogrocki Tomáš 1:3), TJ TŽ Třinec C - SSK Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 3:1, Jurga Filip ml. 3:1, Galuszka Weronika 3:0, Byrtus Štěpán 0:4, body hostů: Nikl Zdeněk 1:3, Kroupa Pavel 2:2, Macura Roman 2:2, Chýlek Rostislav 1:2),
9. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pagáč Zbyněk 1:3, Kroupa Aleš 4:0, Branny Daniel 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Krček Kamil 2:2, Kypr Tomáš 2:2, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ogrocki Tomáš 2:0, Przeczek Kamil 1:1, Volný Marek 3:0, Przybyla Jan 2:0, body hostů: Gromnica Václav 1:2, Vantuch Tomáš 0:2, Mrowetz Bruno 0:2, Krupník Lukáš st. 0:2), TJ TTC Vendryně - TJ Nový Jičín C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 2:1, Mojtek Ladislav 0:3, Staněk Radomír 0:3, Szopa Marek 2:1, body hostů: Loukota Filip 3:0, Trabura Lubomír 3:0, Kopecký Stanislav st. 1:2, Loukota Dušan 1:2), KST Dolní Lomná - TJ TŽ Třinec C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotkowski Jan 2:2, Gruszka Jan 1:3, Šigut Dalibor 0:3, Kantor Tomáš 3:1, body hostů: Makara Nico 3:1, Jurga Filip ml. 2:2, Dudys Dominik 2:2, Galuszka Weronika 2:1), ST Kozlovice - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blabla Ladislav 2:1, Pustka Mikuláš 2:1, Pavliska Martin 2:1, Mohyla Petr 2:1, body hostů: Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 0:3, Válek Petr 0:3), TJ Mořkov - SK Stolní tenis Pstruží B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Tomáš 1:2, Kravčenko Viktor 0:3, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 1:2, body hostů: Popelář Radim 2:1, Ivánek Svatomír 2:1, Neubauer Valdemar 3:0, Spiel Petr 2:1),
10. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 2:2, Nikl Zdeněk 2:2, Branny Daniel 2:2, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 1:3, Ogrocki Tomáš 1:3, Przybyla Jan 3:1, body hostů: Krček Kamil 2:2, Kypr Tomáš 4:0, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 2:2), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 0:4, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Makara Nico 3:1, Galuszka Weronika 2:2, Jurga Filip ml. 1:3, Mitrega Roman 1:2, Lachowicz Jiří 0:1), KST Dolní Lomná - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szotkowski Jan 4:0, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 2:1, Kantor Tomáš 2:2, body hostů: Trabura Lubomír 3:1, Kopecký Stanislav st. 1:3, Loukota Dušan 0:3, Kment Tomáš 2:1), ST Kozlovice - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 0:4, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 1:1, Neubauer Valdemar 3:1, Spiel Petr 2:1, Velička Martin 0:2), TJ Mořkov - Orel Paskov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kravčenko Viktor 2:1, Mezera Matěj 1:2, Kudělka Tomáš 0:3, Kunc Patrik 2:2, body hostů: Válek Filip 2:1, Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 2:1, Michna Petr 1:2, Válek Petr 1:0),
11. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží B - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Humpoliček David 2:1, Velička Martin 2:1, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 3:0, body hostů: Michna Petr 0:3, Taichman Ivo 1:2, Michna Viktor 1:2, Pohanka Marek 0:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Nový Jičín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 2:1, Březina Tomáš 1:2, Galuszka Weronika 0:3, Makara Nico 1:3, body hostů: Trabura Lubomír 4:0, Zich Michal nejml. 3:0, Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 0:3), TJ Sokol Ropice - SSK Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Bugoš Rostislav 1:3, Ogrocki Tomáš 3:0, Chudík Jiří 2:2, body hostů: Kroupa Aleš 2:2, Macura Roman 2:2, Přeček Libor 0:4, Novák Petr 2:1), KST Dolní Lomná - TJ TTC Vendryně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 1:2, Szotkowski Jan 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 4:0, Zavřel Ivo 1:2, Szopa Marek 0:3), TJ Mořkov - ST Kozlovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Tomáš 3:0, Kunc Patrik 1:2, Černoch Petr 1:2, Poruba Jiří 4:0, body hostů: Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 2:1, Pustka Mikuláš 0:3, Blabla Ladislav 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 3:0, Vantuch František 2:1, Dolegovský Patrik 0:3, Beneš Radek 3:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:1, Pavlištík Břetislav 1:2, Fojtík Luděk 1:2, Velička Lukáš 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Příbor - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:0, Fojtík Luděk 2:0, Velička Lukáš 2:1, Krček Kamil 2:1, body hostů: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 0:3, Michna Petr 2:0, Taichman Ivo 0:2), TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Pinteš Petr 0:4, Vantuch Tomáš 0:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:2), ST Kozlovice - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Mikuláš 3:0, Mohyla Petr 3:0, body hostů: Kratochvíl Roman 2:1, Loukota Dušan 0:3, Kment Tomáš 0:2, Beier David 0:2), TJ Mořkov - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Matěj 3:1, Kravčenko Viktor 2:1, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 3:1, body hostů: Makara Nico 3:1, Lachowicz Jiří 1:3, Dudys Dominik 1:2, Drong Jan 0:3), TJ TTC Vendryně - SSK Komorní Lhotka B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Waclaw 1:2, Zavřel Ivo 1:2, Cieslar Marcin 1:2, Drozd Aleš 1:2, body hostů: Návrat Lubomír 1:2, Kroupa Aleš 3:0, Pagáč Zbyněk 3:0, Kroupa Pavel 1:2), KST Dolní Lomná - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 2:1, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, body hostů: Przybyla Jan 3:0, Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 1:2, Przeczek Kamil 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - Orel Paskov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocián Petr 4:0, Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Válek Filip 2:2, Novák Michal 2:2, Michna Petr 0:4, Němčík Pavel 1:2), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Fojtík Luděk 2:2, Krompolc Jiří 0:4, Krček Kamil 3:0, Jakubec Ondřej 0:1, body hostů: Popelář Radim 3:1, Spiel Petr 1:3, Neubauer Valdemar 2:2, Velička Martin 1:3), TJ Mořkov - TJ Nový Jičín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Ivo 1:3, Kravčenko Viktor 3:1, Kunc Patrik 0:4, Poruba Jiří 3:1, body hostů: Trabura Lubomír 3:1, Kratochvíl Roman 2:2, Kment Tomáš 2:2, Zich Michal nejml. 1:1, Beier David 1:1), ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 2:2, Blabla Ladislav 3:1, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 2:2, body hostů: Makara Nico 3:1, Dudys Dominik 2:2, Lachowicz Jiří 1:3, Mitrega Roman 0:3), KST Dolní Lomná - SSK Komorní Lhotka B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruszka Jan 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Kantor Josef 0:2, Kantor Tomáš 0:2, body hostů: Kroupa Aleš 2:0, Pagáč Zbyněk 2:0, Návrat Lubomír 2:0, Kroupa Pavel 2:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Ropice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Waclaw 2:2, Cieslar Marcin 2:2, Drozd Aleš 4:0, Berbr Aleš 1:1, Zavřel Ivo 1:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Przeczek Kamil 1:3, Ogrocki Tomáš 0:4),
14. kolo:
TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Příbor 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Waclaw 1:3, Cieslar Marcin 2:2, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Krček Kamil 4:0, Kypr Tomáš 2:2, Fojtík Luděk 1:3, Velička Lukáš 0:4), KST Dolní Lomná - TJ Sokol Brušperk B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:3, Šigut Dalibor 1:2, Szotkowski Jan 3:1, body hostů: Kocián Petr 3:1, Koval Jakub 3:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Vantuch Tomáš 1:2), SSK Komorní Lhotka B - ST Kozlovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Aleš 4:0, Nikl Zdeněk 1:3, Branny Daniel 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mohyla Petr 1:3, Pavliska Martin 1:3, Pustka Mikuláš 2:2, Blabla Ladislav 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Mořkov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, Przybyla Jan 0:4, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Holub Ivo 1:3, Kravčenko Viktor 1:2, Mezera Matěj 1:2), TJ Nový Jičín C - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Trabura Lubomír 2:0, Loukota Dušan 1:2, Kratochvíl Roman 3:0, body hostů: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 1:2, Vidlička Radomír 1:1, Válek Petr 0:2), TJ TŽ Třinec C - SK Stolní tenis Pstruží B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 3:1, Lachowicz Jiří 2:1, Weber Milan 1:2, Dudys Dominik 3:1, body hostů: Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 0:4, Velička Martin 1:2, Neubauer Valdemar 1:2),
15. kolo:
KST Dolní Lomná - TJ Sokol Příbor 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, body hostů: Krček Kamil 3:0, Kypr Tomáš 3:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 1:1), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Waclaw 1:2, Cieslar Marcin 2:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 2:0, WO 0:1, body hostů: Koval Jakub 1:2, Gromnica Václav 0:2, Vantuch František 0:3, Mrowetz Bruno 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Marek 4:0, Przybyla Jan 1:3, Przeczek Kamil 4:0, Ogrocki Tomáš 1:3, body hostů: Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 0:4, Pustka Mikuláš 2:2, Blabla Ladislav 2:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 0:4, Branny Daniel 3:1, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Mezera Matěj 1:3, Kudělka Tomáš 2:2, Kunc Patrik 1:3), TJ TŽ Třinec C - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weber Milan 2:2, Makara Nico 3:0, Lachowicz Jiří 0:3, Dudys Dominik 3:1, body hostů: Michna Petr 2:2, Němčík Pavel 2:2, Taichman Ivo 2:1, Pohanka Marek 0:3), TJ Nový Jičín C - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Roman 3:1, Kment Tomáš 2:2, Kopecký Stanislav st. 1:2, Beier David 1:3, body hostů: Popelář Radim 3:1, Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:3, Neubauer Valdemar 2:1),
16. kolo:
Orel Paskov B - SK Stolní tenis Pstruží B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Petr 2:2, Michna Ivo 1:3, Matýsek Aleš 2:2, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Popelář Radim 4:0, Spiel Petr 3:1, Velička Martin 1:3, Kubala Patrik 0:4), TJ Nový Jičín C - TJ TŽ Třinec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loukota Dušan 1:1, Kopecký Stanislav st. 1:1, Kratochvíl Roman 3:0, Trabura Lubomír 3:0, body hostů: Makara Nico 2:1, Lachowicz Jiří 0:3, Byrtus Štěpán 0:2, Cieslar Ondřej 0:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Ropice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Branny Daniel 3:1, Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 2:2, WO 0:5, body hostů: Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 0:3, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 1:2, WO 5:0), TJ TTC Vendryně - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 1:2, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 2:2, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 0:3), ST Kozlovice - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 1:3, Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 4:0, body hostů: Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 0:4, Kravčenko Viktor 3:1, Kudělka Tomáš 3:1), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Krompolc Jiří 0:4, Pavlištík Břetislav 3:1, Bělík Jakub 3:1, body hostů: Kocián Petr 4:0, Koval Jakub 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Vantuch Tomáš 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Loukota Dušan 2:1, Kelnar Miroslav 0:3, Ščibrániová Jana 0:2, Tomčík Radek 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 0:3, Vantuch František 1:2, Kocián Petr 3:1, body hostů: Makara Nico 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Dudys Dominik 1:2, Březina Tomáš 1:2), Orel Paskov B - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Filip 2:2, Němčík Pavel 2:2, Michna Petr 0:2, Novák Michal 2:2, Válek Petr 0:1, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Kroupa Aleš 2:2, Pagáč Zbyněk 4:0, Galmus Libor 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Martin 0:3, Spiel Petr 1:2, Neubauer Valdemar 0:3, Popelář Radim 2:1, body hostů: Volný Marek 3:0, Chudík Jiří 1:2, Przybyla Jan 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 2:1, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Petr 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 3:0, Mitrega Waclaw 0:3), TJ Mořkov - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Petr 0:1, Kravčenko Viktor 1:2, Kunc Patrik 3:0, Poruba Jiří 4:0, Kudělka Tomáš 2:1, body hostů: Szotkowski Jan 2:2, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Petr 4:0, Gromnica Václav 0:3, Vantuch Tomáš 1:2, Beneš Radek 4:0, body hostů: Trabura Lubomír 2:2, Kratochvíl Roman 1:3, Loukota Dušan 1:2, Kment Tomáš 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ TŽ Třinec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Velička Lukáš 1:3, Bělík Jakub 2:1, Krček Kamil 1:1, Pavlištík Břetislav 0:2, body hostů: Makara Nico 2:2, Galuszka Weronika 2:2, Dudys Dominik 2:2, Lachowicz Jiří 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velička Martin 1:3, Spiel Petr 1:3, Neubauer Valdemar 2:1, Popelář Radim 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 3:1, Pagáč Zbyněk 2:2, Nikl Zdeněk 0:3), Orel Paskov B - TJ Sokol Ropice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 0:2, Michna Petr 1:2, Válek Filip 2:1, body hostů: Volný Marek 3:0, Chudík Jiří 3:0, Ogrocki Tomáš 1:2, Przybyla Jan 1:1), TJ Mořkov - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Matěj 3:1, Kravčenko Viktor 1:3, Kudělka Tomáš 0:2, Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 0:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Cieslar Marcin 1:3, Szopa Marek 2:2), ST Kozlovice - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Blabla Ladislav 1:2, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:2, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 1:2),
19. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Tobola Daniel 1:1, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:0, body hostů: Kypr Tomáš 0:3, Krček Kamil 1:0, Bělík Jakub 1:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Velička Lukáš 0:2), TJ Mořkov - TJ Sokol Brušperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Jiří 3:1, Kravčenko Viktor 0:3, Kudělka Tomáš 2:1, Mezera Matěj 4:0, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:1, Vantuch Tomáš 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, Gromnica Václav 1:2), TJ TTC Vendryně - Orel Paskov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Marcin 3:0, Zavřel Ivo 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Válek Filip 2:1, Novák Michal 0:3, Vidlička Radomír 0:3, Taichman Ivo 0:2), KST Dolní Lomná - SK Stolní tenis Pstruží B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 2:2, Gruszka Jan 3:1, Šigut Dalibor 0:3, Szotkowski Jan 4:0, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 2:2, Spiel Petr 1:3, Petr Jaromír 0:3), SSK Komorní Lhotka B - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Aleš 1:1, Kroupa Pavel 2:0, Branny Daniel 2:1, Pagáč Zbyněk 3:0, body hostů: Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 0:3, Ščibrániová Jana 0:2, Beier David 0:2), TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Rusnák Tomáš 1:3, Čellár Jaroslav 1:3, Chudík Jiří 3:1, body hostů: Byrtus Štěpán 2:2, Galuszka Weronika 4:0, Lachowicz Jiří 0:4, Weber Milan 2:2),
20. kolo:
TJ Mořkov - TJ Sokol Příbor 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Ivo 0:3, Kravčenko Viktor 1:2, Poruba Jiří 1:2, Mezera Matěj 1:2, body hostů: Kypr Tomáš 2:1, Bělík Jakub 3:0, Velička Lukáš 2:1, Pavlištík Břetislav 2:1), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Petr 2:1, body hostů: Kocián Petr 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Koval Jakub 3:0, Neuwirth Jaroslav 1:2), KST Dolní Lomná - Orel Paskov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 0:2, Gruszka Jan 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Szotkowski Jan 0:2, body hostů: Válek Filip 2:0, Němčík Pavel 2:0, Novák Michal 2:0, Michna Petr 1:0, Taichman Ivo 1:0), TJ TTC Vendryně - SK Stolní tenis Pstruží B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Marek 1:3, Drozd Kamil 1:3, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 3:1, Velička Martin 2:2, Petr Jaromír 0:4), TJ Sokol Ropice - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 4:0, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 3:0, Przybyla Jan 1:3, body hostů: Kopecký Stanislav st. 2:2, Kratochvíl Roman 2:2, Loukota Dušan 1:2, Beier David 0:3), SSK Komorní Lhotka B - TJ TŽ Třinec C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branny Daniel 1:1, Pagáč Zbyněk 0:2, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 3:0, WO 4:0, body hostů: Galuszka Weronika 3:1, Lachowicz Jiří 2:1, Byrtus Štěpán 0:3, WO 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Příbor - SSK Komorní Lhotka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 2:1, Fojtík Luděk 1:2, Pavlištík Břetislav 3:0, Krček Kamil 3:1, body hostů: Kroupa Aleš 2:2, Návrat Lubomír 1:2, Pagáč Zbyněk 1:2, Kroupa Pavel 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przybyla Jan 3:1, Chudík Jiří 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2), TJ Nový Jičín C - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Dušan 2:1, Trabura Lubomír 1:2, Kment Tomáš 2:1, Kelnar Miroslav 0:4, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:1, Cieslar Marcin 1:2, Zavřel Ivo 1:2), TJ TŽ Třinec C - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Drong Jan 0:3, Lachowicz Jiří 2:1, Makara Nico 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 1:2), Orel Paskov B - ST Kozlovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Petr 2:0, Michna Petr 3:0, Novák Michal 2:1, Válek Filip 2:1, Taichman Ivo 1:0, body hostů: Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:3, Pavliska Martin 2:1, Tobola Daniel 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Mořkov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 0:1, Spiel Petr 2:0, Velička Martin 1:2, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:0, body hostů: Kudělka Tomáš 1:2, Poruba Jiří 1:2, Kravčenko Viktor 1:2, Holub Ivo 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - SSK Komorní Lhotka B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Tomáš 0:3, Krupník Lukáš st. 0:2, Mrowetz Bruno 0:3, Koval Jakub 2:1, body hostů: Kroupa Aleš 3:0, Návrat Lubomír 3:0, Pagáč Zbyněk 2:1, Kroupa Pavel 1:1), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlištík Břetislav 1:3, Fojtík Luděk 0:2, Velička Lukáš 2:2, Kypr Tomáš 4:0, Krček Kamil 1:1, body hostů: Volný Marek 3:1, Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2), TJ TŽ Třinec C - TJ TTC Vendryně 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Štěpán 0:2, Lachowicz Jiří 0:2, Weber Milan 0:3, Mitrega Roman 1:2, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 3:0, Zavřel Ivo 2:0, Szopa Marek 1:1), TJ Nový Jičín C - KST Dolní Lomná 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trabura Lubomír 4:0, Kopecký Stanislav st. 2:2, Kratochvíl Roman 2:1, Loukota Dušan 0:4, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:3, Šigut Dalibor 1:3, Gruszka Jan 2:1), SK Stolní tenis Pstruží B - ST Kozlovice 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubala Patrik 0:3, Velička Martin 1:2, Neubauer Valdemar 2:1, Spiel Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Tobola Daniel 2:2, Pustka Mikuláš 3:1, Pavliska Martin 4:0, WO 0:4), Orel Paskov B - TJ Mořkov 10:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Michna Petr 3:1, Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 2:2, Válek Filip 4:0, Taichman Ivo 0:1, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Mezera Matěj 2:2, Kravčenko Viktor 2:2, Kudělka Tomáš 1:3),
KS II.B (MS)
1. kolo:
TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutka Radomír 2:1, Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 1:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 2:1, Debald Pavel 1:2), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Hrabůvka 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 1:2, Krafčík Tomáš 0:3, Čížek Aleš 2:1, Kosellek Tomáš 1:3, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Osvald Petr 1:2, Herold Jan 2:1, Osvald David 3:0), TTC Bolatice B - TJ Odry B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Hubert 3:0, Polák Jan 1:1, Laburda František 2:1, Bereiter Marek 2:1, body hostů: Bača Jaroslav ml. 0:3, Holemý Josef 3:0, Bača Jaroslav 0:3, Král Petr 0:2), KST Slezan Opava - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwan Jaroslav 4:0, Dzida Martin 1:2, Bednařík Miroslav 1:2, Krušberský Matěj 0:1, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 1:3, Ribka Filip 1:2, Bala Zdeněk 1:2), TTC Hať - SK - Svinov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pískala Pavel 0:4, Libscher Petr 2:2, Vůjtek Ivo 4:0, Plaček Tomáš 3:1, body hostů: Chovanec Pavel 2:2, Theodor Filip 2:2, Henžel Michal 2:2, Vicherková Šárka 1:3), VSK VŠB - TU Ostrava - SKST Baník Havířov E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zeman Karel 1:0, Mayrhofer Jindřich 2:0, Čornyjová Daniela 1:2, Chvojka Peter 1:0, Malík David 1:0, WO 3:0, body hostů: Fojtíková Jana 1:2, Marosz Alexandr 0:3, Košťál Daniel 1:1, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Hrabůvka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 2:2, Mikulíček Vladimír 3:1, Tyrala Břetislav 0:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Filípek Ondřej 2:2, Osvald Petr 3:1, Herold Jan 1:3, Osvald David 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - KLUBsten Karviná 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Pastrňák Jan 1:3, Debald Pavel 2:2, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Kosellek Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 2:2, Horáček Tomáš 0:2, Čížek Aleš 2:2, Krafčík Tomáš 2:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Kateřinky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:2, Polák Jan 0:4, Laburda František 2:2, Bereiter Marek 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 1:3, Ribka Filip 3:1), KST Slezan Opava - TJ Odry B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 0:2, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 3:0, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Holemý Josef 1:2, Bača Jaroslav 0:3, Bača Jaroslav ml. 0:2, Král Petr 1:1), TTC Hať - SKST Baník Havířov E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařecha Pavel 0:3, Smetka Pavel 0:2, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 0:3, body hostů: Macurák Michal 2:1, Fojtíková Jana 2:1, Bednář Otakar 3:0, Harenčák Jakub 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - SK - Svinov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mayrhofer Jindřich 0:3, Koral Michal 0:2, Malík David 1:2, Zeman Karel 2:1, body hostů: Blatný Jaroslav 3:0, Chovanec Pavel 2:1, Skulina David 1:2, Martinák Lukáš 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SK - Svinov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:1, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Chovanec Pavel 1:3, Theodor Filip 2:1, Turay Tomáš 0:3, Jašek Milan 2:1), TJ Sokol Hrabůvka - SKST Baník Havířov E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osvald David 1:1, Osvald Petr 1:1, Filípek Ondřej 3:0, Vavrečka Radomír ml. 1:1, WO 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 2:1, Košťál Daniel 1:2, Marosz Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Odry B - TTC Hať 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 2:2, Bača Jaroslav ml. 1:3, Hendrych Daniel 3:0, Král Michal 2:2, Bača Jaroslav 0:1, body hostů: Vůjtek Ivo 2:2, Smetka Pavel 3:1, Vařecha Pavel 1:3, Libscher Petr 2:2), TJ Sokol Kateřinky B - VSK VŠB - TU Ostrava 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ribka Filip 1:3, Kuře Jiří 2:2, Bala Zdeněk 1:3, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Zeman Karel 3:1, Chvojka Peter 1:3, Malík David 4:0, Vláha Jiří 1:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Bolatice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 1:3, Mikulíček Vladimír 1:3, Tyrala Břetislav 0:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Musiol Kamil 2:2, Bereiter Marek 3:1, Laburda František 2:2, Vavřínek Hubert 2:1), KLUBsten Karviná - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosellek Tomáš 0:1, Krafčík Tomáš 0:3, Čížek Aleš 0:3, Horáček Tomáš 2:1, WO 0:2, body hostů: Vitásek Adam 3:0, Schwan Jaroslav 2:1, Dzida Martin 1:1, Bednařík Miroslav 2:0, WO 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SKST Baník Havířov E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 0:3, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 2:1, body hostů: Medvecký Ján 3:0, Harenčák Jakub 3:0, Košťál Daniel 1:2, Fojtíková Jana 2:1), TJ Sokol Hrabůvka - SK - Svinov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molin Vojtěch 0:4, Osvald Petr 0:3, Osvald David 2:1, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Skulina David 3:1, Martinák Lukáš 3:1, Chovanec Pavel 1:2, Theodor Filip 2:1), TJ Odry B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 0:2, Bača Jaroslav ml. 1:3, Král Michal 4:0, Hendrych Daniel 4:0, Gajdičiar Ondřej 0:2, body hostů: Zeman Karel 2:2, Chvojka Peter 2:2, Malík David 1:3, Vavrečka Michal 2:2), TJ Sokol Kateřinky B - TTC Hať 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 2:2, Ribka Filip 2:2, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Plaček Tomáš 4:0, Vůjtek Ivo 0:4, Smetka Pavel 2:2, Vařecha Pavel 1:3), TJ Sokol Záblatí - KST Slezan Opava 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 0:4, Mikulíček Vladimír 1:2, Chlapek Josef 1:1, Bolcarovič Ondřej 3:1, Tyrala Břetislav 0:1, body hostů: Vitásek Adam 3:1, Dzida Martin 4:0, Schwan Jaroslav 1:2, Bednařík Miroslav 1:2), KLUBsten Karviná - TTC Bolatice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Tomáš 0:2, Kosellek Tomáš 0:2, Krafčík Tomáš 0:3, Čížek Aleš 2:1, body hostů: Musiol Kamil 3:0, Bereiter Marek 3:0, Laburda František 1:1, Vavřínek Hubert 1:1),
5. kolo:
TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Hubert 3:1, Polák Jan 0:2, Laburda František 2:1, Bereiter Marek 3:1, Musiol Kamil 2:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 1:3, Debald Pavel 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dzida Martin 1:2, Schwan Jaroslav 1:1, Bednařík Miroslav 3:0, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Filípek Ondřej 2:1, Osvald David 0:3, Molin Vojtěch 0:3, Osvald Petr 1:1), TTC Hať - TJ Sokol Záblatí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 0:3, Smetka Pavel 3:0, Libscher Petr 3:0, Plaček Tomáš 3:0, body hostů: Perutka Radomír 1:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Palička Jiří 1:2, Tyrala Břetislav 1:2), VSK VŠB - TU Ostrava - KLUBsten Karviná 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík David 1:3, Chvojka Peter 2:2, Mayrhofer Jindřich 3:1, Zeman Karel 3:1, body hostů: Čížek Aleš 2:2, Horáček Tomáš 2:2, Kosellek Tomáš 3:1, Krafčík Tomáš 0:4), SK - Svinov B - TJ Odry B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinák Lukáš 3:0, Theodor Filip 2:0, Chovanec Pavel 1:2, Jašek Milan 2:1, body hostů: Bača Jaroslav ml. 0:3, Holemý Josef 1:2, Gajdičiar Ondřej 2:1, Bača Jaroslav 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Kateřinky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Alexandr 0:4, Fojtíková Jana 3:1, Košťál Daniel 4:0, Bednář Otakar 2:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 1:3, Ribka Filip 2:2, Kuře Jiří 1:3),
6. kolo:
TTC Bolatice B - TJ Sokol Hrabůvka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:2, Polák Jan 1:3, Laburda František 3:1, Bereiter Marek 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 4:0, Osvald Petr 2:2, Osvald David 0:4, Molin Vojtěch 1:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Adam 3:0, Bednařík Miroslav 1:2, Dzida Martin 2:1, Vícha Radomír 3:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:2, Merta Tomáš 2:1, Pastrňák Jan 0:3, Debald Pavel 0:3), TTC Hať - KLUBsten Karviná 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobek Vojtěch 0:2, Vařecha Pavel 1:1, Libscher Petr 0:3, Plaček Tomáš 0:3, body hostů: Kosellek Tomáš 2:1, Čížek Aleš 3:0, Horáček Tomáš 2:0, Krafčík Tomáš 2:0), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Záblatí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Karel 3:1, Chvojka Peter 4:0, Vavrečka Michal 0:3, Mayrhofer Jindřich 1:3, Malík David 1:0, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:1, Perutka Radomír 2:2, Mikulíček Vladimír 2:2, Tyrala Břetislav 0:4), SK - Svinov B - TJ Sokol Kateřinky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chovanec Pavel 2:0, Turay Tomáš 1:0, Martinák Lukáš 3:0, Theodor Filip 2:1, Henžel Michal 0:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 1:2, Kozelský Martin 0:3, Ribka Filip 0:2, Kuře Jiří 1:1), SKST Baník Havířov E - TJ Odry B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurák Michal 2:1, Košťál Daniel 1:1, Bednář Otakar 2:1, Harenčák Jakub 3:0, body hostů: Král Michal 3:0, Holemý Josef 0:3, Gajdičiar Ondřej 0:3, Barša Michal 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Odry B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:1, Pastrňák Jan 2:0, Debald Pavel 3:0, Merta Tomáš 2:0, body hostů: Holemý Josef 1:2, Gajdičiar Ondřej 0:2, Bača Jaroslav 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Kateřinky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herold Jan 3:0, Osvald David 0:3, Osvald Petr 2:1, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 0:3, Kuře Jiří 1:2), TJ Sokol Záblatí - SK - Svinov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlapek Josef 0:2, Mikulíček Vladimír 2:2, Perutka Radomír 2:2, Bolcarovič Ondřej 3:1, Tyrala Břetislav 0:2, body hostů: Skulina David 3:1, Martinák Lukáš 1:3, Theodor Filip 3:1, Chovanec Pavel 2:2), KLUBsten Karviná - SKST Baník Havířov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 1:3, Krafčík Tomáš 2:2, Čížek Aleš 2:1, WO 1:0, body hostů: Horut Daniel 3:0, Harenčák Jakub 4:0, Macurák Michal 1:3, Marosz Alexandr 0:4, WO 0:1), TTC Bolatice B - TTC Hať 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:0, Polák Jan 2:0, Laburda František 3:0, Bereiter Marek 2:0, body hostů: Plaček Tomáš 0:3, Vůjtek Ivo 0:2, Libscher Petr 0:2, Vařecha Pavel 0:2), KST Slezan Opava - VSK VŠB - TU Ostrava 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 2:0, Bednařík Miroslav 0:2, Dzida Martin 3:0, Vitásek Adam 3:0, body hostů: Mayrhofer Jindřich 1:2, Chvojka Peter 1:2, Malík David 0:2, Vavrečka Michal 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Kateřinky B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:1, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 1:3, Kozelský Martin 1:2, Ribka Filip 2:1, Kuře Jiří 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Odry B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osvald David 2:2, Osvald Petr 0:3, Herold Jan 3:0, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Král Michal 2:2, Hendrych Daniel 1:3, Bača Jaroslav ml. 0:3, Bača Jaroslav 2:1), TJ Sokol Záblatí - SKST Baník Havířov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 2:2, Mikulíček Vladimír 1:3, Tyrala Břetislav 0:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, Chlapek Josef 1:0, body hostů: Harenčák Jakub 2:2, Košťál Daniel 3:1, Macurák Michal 3:1, Marosz Alexandr 0:4), KLUBsten Karviná - SK - Svinov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Aleš 2:2, Krafčík Tomáš 1:3, Urbanczyk Tomáš 1:3, Horáček Tomáš 3:1, body hostů: Skulina David 2:2, Chovanec Pavel 0:4, Theodor Filip 3:1, Martinák Lukáš 4:0), TTC Bolatice B - VSK VŠB - TU Ostrava 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Hubert 1:1, Rataj Jakub 1:1, Laburda František 3:0, Bereiter Marek 3:0, body hostů: Malík David 1:2, Koral Michal 0:3, Chvojka Peter 0:2, Zeman Karel 1:1), KST Slezan Opava - TTC Hať 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitásek Adam 2:0, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 2:0, Vícha Radomír 2:0, body hostů: Plaček Tomáš 0:2, Vůjtek Ivo 0:2, Smetka Pavel 0:2, Libscher Petr 0:2),
9. kolo:
TTC Hať - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 0:3, Vůjtek Ivo 1:2, Libscher Petr 2:1, Plaček Tomáš 0:3, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:2, Merta Tomáš 3:0, Pastrňák Jan 2:1, Debald Pavel 3:0), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Hrabůvka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Michal 2:0, Vavrečka Michal 1:1, Malík David 2:1, Zeman Karel 3:0, body hostů: Filípek Ondřej 2:1, Osvald Petr 0:3, Mončka Petr 0:2, Vavrečka Radomír ml. 0:2), SK - Svinov B - TTC Bolatice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turay Tomáš 0:2, Martinák Lukáš 0:1, Chovanec Pavel 0:2, Jašek Milan 0:2, Henžel Michal 0:1, body hostů: Bereiter Marek 2:0, Musiol Kamil 2:0, Laburda František 2:0, Vavřínek Hubert 2:0), SKST Baník Havířov E - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macurák Michal 4:0, Fojtíková Jana 1:2, Košťál Daniel 2:1, Harenčák Jakub 2:2, body hostů: Vitásek Adam 2:2, Dzida Martin 2:2, Bednařík Miroslav 0:3, Schwan Jaroslav 1:2), TJ Odry B - TJ Sokol Záblatí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 4:0, Bača Jaroslav ml. 1:2, Holemý Josef 2:1, Král Michal 2:2, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:1, Chlapek Josef 2:2, Perutka Radomír 0:3, Mikulíček Vladimír 0:3), TJ Sokol Kateřinky B - KLUBsten Karviná 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuře Jiří 1:3, Kozelský Martin 3:0, Kanclíř Přemysl 1:3, WO 0:4, body hostů: Čížek Aleš 2:1, Horáček Tomáš 2:1, Reicher Lukáš 1:2, Krafčík Tomáš 1:1, WO 4:0),
10. kolo:
TTC Hať - TJ Sokol Hrabůvka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařecha Pavel 2:2, Plaček Tomáš 1:3, Libscher Petr 1:3, Vůjtek Ivo 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 2:2, Trojek Ivo 2:2, Osvald Petr 3:1, Vavrečka Radomír ml. 2:2), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Karel 3:1, Vavrečka Michal 1:3, Malík David 0:4, Moravec Michal 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 2:2, Debald Pavel 2:2), SK - Svinov B - KST Slezan Opava 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Michal 0:3, Zapletal František 0:1, Martinák Lukáš 1:2, Chovanec Pavel 2:1, Theodor Filip 0:1, body hostů: Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 2:1, Bednařík Miroslav 2:1, Schwan Jaroslav 1:1), SKST Baník Havířov E - TTC Bolatice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harenčák Jakub 3:1, Fojtíková Jana 0:4, Košťál Daniel 2:2, Macurák Michal 1:3, body hostů: Bereiter Marek 3:1, Musiol Kamil 3:1, Laburda František 1:3, Vavřínek Hubert 3:1), TJ Odry B - KLUBsten Karviná 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Zdeněk 4:0, Bača Jaroslav ml. 1:2, Orság Pavel 2:1, Hrachovec Jakub 1:3, body hostů: Čížek Aleš 1:3, Horáček Tomáš 3:1, Krafčík Tomáš 1:2, Reicher Lukáš 1:2), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Záblatí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 3:1, Kuře Jiří 1:3, Ribka Filip 2:2, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Perutka Radomír 2:2, Mikulíček Vladimír 1:3, Tyrala Břetislav 0:4),
11. kolo:
KLUBsten Karviná - TJ Sokol Záblatí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Aleš 2:2, Urbanczyk Tomáš 0:2, Krafčík Tomáš 2:1, Kosellek Tomáš 3:1, Horáček Tomáš 2:0, body hostů: Perutka Radomír 1:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, Chlapek Josef 0:2, Mikulíček Vladimír 1:2, Tyrala Břetislav 0:2), KST Slezan Opava - TTC Bolatice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 1:2, Schwan Jaroslav 3:0, Vícha Radomír 2:2, body hostů: Harasim Rudolf 0:4, Musiol Kamil 1:2, Vavřínek Hubert 1:2, Laburda František 2:1), VSK VŠB - TU Ostrava - TTC Hať 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Michal 3:1, Chvojka Peter 0:4, Malík David 1:2, Zeman Karel 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Plaček Tomáš 1:3, Smetka Pavel 3:1, Libscher Petr 1:2), SKST Baník Havířov E - SK - Svinov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Alexandr 0:4, Horut Daniel 1:1, Košťál Daniel 2:1, Macurák Michal 3:1, Harenčák Jakub 2:0, body hostů: Martinák Lukáš 3:1, Skulina David 2:2, Theodor Filip 1:3, Chovanec Pavel 1:2), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Odry B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 3:1, Kuře Jiří 1:2, Ribka Filip 2:1, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Hendrych Daniel 2:2, Holemý Josef 1:3, Gajdičiar Ondřej 2:1, Bača Jaroslav 0:2, Hendrych Vojtěch 0:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Hrabůvka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:1, Pastrňák Jan 2:0, Debald Pavel 2:1, Merta Tomáš 3:0, body hostů: Herold Jan 1:2, Osvald Petr 0:3, Osvald David 0:2, Vavrečka Radomír ml. 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Záblatí 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 2:2, body hostů: Tyrala Břetislav 0:4, Bolcarovič Ondřej 4:0, Perutka Radomír 2:1, Mikulíček Vladimír 2:1), TJ Sokol Hrabůvka - KLUBsten Karviná 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 1:1, Herold Jan 2:0, Osvald Petr 3:0, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Čížek Aleš 1:2, Kosellek Tomáš 0:3, Horáček Tomáš 0:2, Krafčík Tomáš 0:2), TJ Odry B - TTC Bolatice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Michal 2:1, Holemý Josef 2:1, Bača Jaroslav ml. 1:2, Hendrych Daniel 4:0, body hostů: Musiol Kamil 2:2, Bereiter Marek 2:1, Vavřínek Hubert 0:2, Schimetzek Tomáš 0:3, Laburda František 0:1), TJ Sokol Kateřinky B - KST Slezan Opava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuře Jiří 0:2, Ribka Filip 0:2, Kozelský Martin 0:3, Kanclíř Přemysl 2:1, body hostů: Vícha Radomír 3:0, Vitásek Adam 3:0, Dzida Martin 1:1, Schwan Jaroslav 1:1), SK - Svinov B - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Pavel 1:3, Theodor Filip 2:2, Martinák Lukáš 3:0, Jašek Milan 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Smetka Pavel 1:3, Plaček Tomáš 0:4, Libscher Petr 2:1), SKST Baník Havířov E - VSK VŠB - TU Ostrava 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtíková Jana 1:1, Harenčák Jakub 2:0, Košťál Daniel 3:0, Macurák Michal 3:0, body hostů: Zeman Karel 1:2, Malík David 0:3, Chvojka Peter 0:2, Vavrečka Michal 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Záblatí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 3:0, Herold Jan 1:2, Molin Vojtěch 2:1, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Perutka Radomír 1:3, Bolcarovič Ondřej 3:0, Mikulíček Vladimír 0:3, Palička Jiří 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - KLUBsten Karviná 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Pastrňák Jan 0:4, Debald Pavel 1:3, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Čížek Aleš 4:0, Kosellek Tomáš 1:3, Horáček Tomáš 3:1, Krafčík Tomáš 2:2), TJ Sokol Kateřinky B - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozelský Martin 3:0, Kuře Jiří 0:2, Kanclíř Přemysl 1:2, Ribka Filip 2:1, WO 4:0, body hostů: Bereiter Marek 3:1, Rataj Jakub 2:2, Kramář Petr 0:3, WO 0:4), TJ Odry B - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Vojtěch 0:2, Hrachovec Jakub 0:2, Jakubec Vladimír 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Vícha Radomír 2:0, Vitásek Adam 2:0, Dzida Martin 2:0, Schwan Jaroslav 2:0), SKST Baník Havířov E - TTC Hať 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtíková Jana 1:2, Macurák Michal 2:1, Košťál Daniel 3:0, Harenčák Jakub 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Smetka Pavel 0:3, Plaček Tomáš 1:2, Libscher Petr 1:2), SK - Svinov B - VSK VŠB - TU Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Pavel 1:3, Theodor Filip 2:2, Martinák Lukáš 3:1, Turay Tomáš 1:1, Henžel Michal 1:1, body hostů: Chvojka Peter 2:2, Malík David 2:2, Vavrečka Michal 2:2, Zeman Karel 2:2),
14. kolo:
SK - Svinov B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turay Tomáš 1:1, Chovanec Pavel 2:2, Martinák Lukáš 2:2, Jašek Milan 2:2, Henžel Michal 1:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:1, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Hrstka Pavel 0:4), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Hrabůvka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtíková Jana 0:4, Košťál Daniel 3:1, Macurák Michal 2:1, Horut Daniel 4:0, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Chlad Petr 1:3, Herold Jan 1:3, Vavrečka Radomír ml. 1:2), TTC Hať - TJ Odry B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 2:1, Smetka Pavel 2:0, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, body hostů: Holemý Josef 1:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Král Petr 1:2, Jakubec Vladimír 0:2), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Kateřinky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík David 3:1, Chvojka Peter 2:2, Mayrhofer Jindřich 1:2, Zeman Karel 2:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 1:3, Ribka Filip 1:3, Kuře Jiří 3:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Záblatí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 0:1, Polák Jan 1:3, Laburda František 2:1, Bereiter Marek 2:2, Musiol Kamil 1:2, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Perutka Radomír 3:1, Mikulíček Vladimír 2:2, Tyrala Břetislav 0:3), KST Slezan Opava - KLUBsten Karviná 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 1:1, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 3:0, Vitásek Adam 2:0, body hostů: Kosellek Tomáš 0:3, Urbanczyk Tomáš 0:2, Krafčík Tomáš 0:2, Čížek Aleš 1:1),
15. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marosz Alexandr 0:3, Fojtíková Jana 2:1, Harenčák Jakub 4:0, WO 0:5, body hostů: Merta Tomáš 2:1, Pastrňák Jan 0:2, Vicher Roman 1:1, Pavlínek Zdeněk 1:2, WO 5:0), SK - Svinov B - TJ Sokol Hrabůvka 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Michal 1:3, Chovanec Pavel 2:2, Martinák Lukáš 1:2, Theodor Filip 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 4:0, Chlad Petr 1:3, Herold Jan 2:2, Vavrečka Radomír ml. 1:2), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Odry B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 1:3, Mayrhofer Jindřich 2:2, Malík David 3:1, Zeman Karel 3:1, body hostů: Holemý Josef 3:1, Gajdičiar Ondřej 3:1, Barša Michal 0:4, Bača Jaroslav ml. 1:3), TTC Hať - TJ Sokol Kateřinky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Tomáš 2:1, Smetka Pavel 0:1, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 2:2, Vařecha Pavel 0:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 2:1, Ribka Filip 2:1, Kuře Jiří 1:2), KST Slezan Opava - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwan Jaroslav 2:0, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 2:0, Vitásek Adam 2:0, body hostů: Kocur Rostislav 0:2, Kocur Michal 0:2, Koch Petr 0:2, Jochym Petr 0:2), TTC Bolatice B - KLUBsten Karviná 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rataj Jakub 1:1, Musiol Kamil 2:0, Laburda František 3:0, Bereiter Marek 2:1, body hostů: Kosellek Tomáš 1:2, Urbanczyk Tomáš 0:3, Čížek Aleš 1:1, Sliž Petr 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Záblatí - KLUBsten Karviná 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tyrala Břetislav 1:0, Frejvolt Lukáš 2:0, Perutka Radomír 2:1, Bolcarovič Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Urbanczyk Tomáš 1:2, Kosellek Tomáš 0:3, Čížek Aleš 0:2, WO 0:3), TTC Bolatice B - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Jan 1:3, Musiol Kamil 2:2, Laburda František 2:2, Bereiter Marek 4:0, body hostů: Vícha Radomír 3:1, Vitásek Adam 3:1, Dzida Martin 0:4, Schwan Jaroslav 1:3), TTC Hať - VSK VŠB - TU Ostrava 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Tomáš 1:3, Smetka Pavel 2:2, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 3:1, body hostů: Moravec Michal 4:0, Chvojka Peter 1:2, Zeman Karel 1:3, Mayrhofer Jindřich 1:2, Malík David 0:1), SK - Svinov B - SKST Baník Havířov E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Michal 0:2, Chovanec Pavel 0:2, Turay Tomáš 0:3, Jašek Milan 1:1, body hostů: Harenčák Jakub 3:0, Horut Daniel 2:0, Košťál Daniel 2:0, Bednář Otakar 1:1), TJ Odry B - TJ Sokol Kateřinky B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holemý Josef 2:2, Bača Jaroslav ml. 3:1, Barša Michal 2:1, Král Michal 3:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 2:2, Ribka Filip 0:4, Kuře Jiří 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 3:1, Vavrečka Radomír ml. 0:4, Osvald David 2:2, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Debald Pavel 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Bolatice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:2, Pastrňák Jan 1:1, Debald Pavel 0:3, Merta Tomáš 1:2, body hostů: Bereiter Marek 2:1, Laburda František 3:0, Musiol Kamil 3:0, Rataj Jakub 0:2), TJ Sokol Hrabůvka - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osvald David 1:2, Vavrečka Radomír ml. 1:2, Molin Vojtěch 1:2, Chlad Petr 1:3, body hostů: Vitásek Adam 4:0, Dzida Martin 3:0, Bednařík Miroslav 2:1, Vykydal Tomáš 0:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Hať 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tyrala Břetislav 3:0, Frejvolt Lukáš 0:2, Perutka Radomír 3:0, Bolcarovič Ondřej 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Smetka Pavel 1:2, Libscher Petr 0:3, Vařecha Pavel 0:2), KLUBsten Karviná - VSK VŠB - TU Ostrava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:1, Urbanczyk Tomáš 1:2, Krafčík Tomáš 0:3, Kosellek Tomáš 1:3, body hostů: Moravec Michal 3:1, Malík David 2:1, Mayrhofer Jindřich 1:2, Chvojka Peter 3:0), TJ Odry B - SK - Svinov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Daniel 0:4, Bača Jaroslav ml. 1:3, Gajdičiar Ondřej 3:1, Král Michal 3:1, body hostů: Theodor Filip 1:3, Chovanec Pavel 2:2, Henžel Michal 4:0, Jašek Milan 2:2), TJ Sokol Kateřinky B - SKST Baník Havířov E 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozelský Martin 0:3, Kuře Jiří 0:2, Kanclíř Přemysl 2:1, Ribka Filip 0:3, WO 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Macurák Michal 3:1, Bednář Otakar 2:1, WO 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TTC Bolatice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:2, Osvald David 0:4, Molin Vojtěch 0:4, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Bereiter Marek 3:1, Laburda František 2:2, Musiol Kamil 3:1, Polák Jan 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Vitásek Adam 2:1, Bednařík Miroslav 2:0, Dzida Martin 1:2, Chmela Tibor 3:0, WO 0:1), KLUBsten Karviná - TTC Hať 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:2, Čížek Aleš 3:1, Kosellek Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 1:1, Krafčík Tomáš 0:2, body hostů: Vůjtek Ivo 4:0, Smetka Pavel 3:1, Libscher Petr 1:3, Plaček Tomáš 0:4), TJ Sokol Záblatí - VSK VŠB - TU Ostrava 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tyrala Břetislav 0:4, Frejvolt Lukáš 2:2, Perutka Radomír 2:2, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Michal 3:1, Malík David 3:1, Chvojka Peter 1:3, Zeman Karel 1:3), TJ Sokol Kateřinky B - SK - Svinov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 0:3, Kuře Jiří 1:1, Ribka Filip 0:3, Kanclíř Přemysl 2:1, body hostů: Theodor Filip 3:0, Chovanec Pavel 1:2, Henžel Michal 3:0, Turay Tomáš 1:1), TJ Odry B - SKST Baník Havířov E 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bača Jaroslav ml. 1:2, Král Michal 2:1, Holemý Josef 2:1, Hendrych Vojtěch 0:3, WO 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Macurák Michal 2:2, Marosz Alexandr 1:3, WO 0:4),
19. kolo:
TJ Odry B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Zdeněk 2:0, Gajdičiar Ondřej 2:0, Barša Michal 2:1, Bača Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 0:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 0:2, Debald Pavel 1:1), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Hrabůvka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 2:2, Ribka Filip 2:2, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Chlad Petr 2:2, Herold Jan 3:1, Osvald Petr 2:2, Mončka Petr 0:4), SK - Svinov B - TJ Sokol Záblatí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chovanec Pavel 1:3, Theodor Filip 3:1, Henžel Michal 1:2, Martinák Lukáš 3:1, body hostů: Bolcarovič Ondřej 4:0, Perutka Radomír 1:3, Frejvolt Lukáš 2:2, Mikulíček Vladimír 0:3), SKST Baník Havířov E - KLUBsten Karviná 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marosz Alexandr 0:4, Macurák Michal 2:1, Horut Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Horáček Tomáš 2:1, Krafčík Tomáš 1:2, Trávníček Jakub 1:1, Čížek Aleš 1:2, WO 5:0), TTC Hať - TTC Bolatice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 2:2, Smetka Pavel 1:2, Libscher Petr 0:3, Vůjtek Ivo 2:2, body hostů: Bereiter Marek 4:0, Musiol Kamil 4:0, Laburda František 1:2, Vavřínek Hubert 0:3), VSK VŠB - TU Ostrava - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík David 3:1, Mayrhofer Jindřich 3:1, Vavrečka Michal 0:3, Zeman Karel 3:1, body hostů: Vitásek Adam 3:1, Dzida Martin 1:3, Schwan Jaroslav 2:2, Vykydal Tomáš 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Martin 1:2, Kuře Jiří 1:2, Ribka Filip 0:3, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:1, Merta Tomáš 2:1, Pastrňák Jan 2:1, Debald Pavel 1:2), TJ Odry B - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pajurek Zdeněk 3:0, Gajdičiar Ondřej 1:1, Holemý Josef 3:0, Bača Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Chlad Petr 0:3, Herold Jan 1:2, Osvald Petr 1:2, Osvald David 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Záblatí 10:3 (body domácích: Macurák Michal 2:0, Horut Daniel 3:0, Harenčák Jakub 2:0, WO 3:3, body hostů: Kocur Michal 0:3, Koch Petr 0:2, Kocur Rostislav 0:2, WO 3:3), SK - Svinov B - KLUBsten Karviná 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turay Tomáš 0:1, Theodor Filip 1:2, Henžel Michal 1:2, Martinák Lukáš 4:0, Vicherková Šárka 0:3, body hostů: Horáček Tomáš 3:1, Čížek Aleš 2:2, Kosellek Tomáš 0:1, Urbanczyk Tomáš 2:1, Trávníček Jakub 1:1), VSK VŠB - TU Ostrava - TTC Bolatice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Karel 1:1, Mayrhofer Jindřich 0:2, Chvojka Peter 0:3, Malík David 1:2, body hostů: Bereiter Marek 3:0, Musiol Kamil 3:0, Laburda František 2:0, Rataj Jakub 0:2), TTC Hať - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 3:1, Smetka Pavel 2:2, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 3:1, body hostů: Vitásek Adam 4:0, Dzida Martin 2:2, Krušberský Matěj 0:4, Stania Jindřich 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Hať 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Merta Tomáš 4:0, Vicher Roman 0:2, Hrstka Pavel 0:2, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Smetka Pavel 2:2, Vařecha Pavel 1:3, Libscher Petr 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - VSK VŠB - TU Ostrava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herold Jan 0:4, Chlad Petr 4:0, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Michal 2:2, Zeman Karel 1:3, Malík David 2:2, Chvojka Peter 1:2), TTC Bolatice B - SK - Svinov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 1:1, Polák Jan 1:3, Bereiter Marek 3:1, Laburda František 4:0, Schimetzek Tomáš 0:2, body hostů: Turay Tomáš 1:3, Henžel Michal 2:2, Theodor Filip 3:1, Vicherková Šárka 1:3), KST Slezan Opava - SKST Baník Havířov E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vykydal Tomáš 1:1, Dzida Lukáš 0:2, Bednařík Miroslav 2:1, Schwan Jaroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Macurák Michal 3:0, Fojtíková Jana 1:2, Marosz Alexandr 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Záblatí - TJ Odry B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 3:1, Frejvolt Lukáš 1:1, Mikulíček Vladimír 0:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Král Michal 2:2, Holemý Josef 1:3, Barša Michal 2:1, Gajdičiar Ondřej 0:2, WO 0:1), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Kateřinky B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:0, Trávníček Jakub 2:0, Urbanczyk Tomáš 3:0, Čížek Aleš 2:1, body hostů: Kozelský Martin 0:3, Ribka Filip 0:3, Kuře Jiří 1:1, Bala Zdeněk 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald Petr 0:4, Herold Jan 3:1, Chlad Petr 2:1, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Smetka Pavel 2:2, Vařecha Pavel 1:3, Libscher Petr 1:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - VSK VŠB - TU Ostrava 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:4, Debald Pavel 3:1, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 1:3, body hostů: Zeman Karel 1:3, Malík David 2:2, Chvojka Peter 2:2, Moravec Michal 4:0), KST Slezan Opava - SK - Svinov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwan Jaroslav 4:0, Stania Jindřich 0:4, Vykydal Tomáš 0:4, Bednařík Miroslav 4:0, body hostů: Henžel Michal 2:2, Theodor Filip 2:2, Vicherková Šárka 2:2, Henžel Miroslav 2:2), TTC Bolatice B - SKST Baník Havířov E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 0:2, Bereiter Marek 2:0, Polák Jan 1:2, Laburda František 2:1, WO 5:0, body hostů: Slaný Vojtěch 2:2, Marosz Alexandr 0:3, Macurák Michal 3:0, WO 0:5), KLUBsten Karviná - TJ Odry B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:2, Kosellek Tomáš 0:4, Trávníček Jakub 2:1, Čížek Aleš 2:2, body hostů: Pajurek Zdeněk 4:0, Král Michal 3:1, Bača Jaroslav ml. 1:3, Holemý Josef 1:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Kateřinky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 3:1, Frejvolt Lukáš 2:1, Mikulíček Vladimír 0:3, Bolcarovič Ondřej 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 1:3, Kuře Jiří 2:1, Ribka Filip 0:3),
Divize žen (MS)
1. kolo:
SK - Svinov - TJ Sokol Děhylov B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hranická Jana 2:1, Bezděčíková Lenka 3:0, Madden Kateřina 3:0, body hostů: Synková Markéta 0:3, Synková Kristýna 1:2, Uvírová Nela 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - SK - Svinov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 1:2, Synková Markéta 1:2, Synková Kristýna 1:2, body hostů: Madden Kateřina 3:0, Bajgerová Kristýna 0:3, Bezděčíková Lenka 3:0),
Český pohár (MS)
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ TTC Vendryně - Slavoj Český Těšín 10:0wo, SK Vřesina LT - KLUBsten Karviná 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zbořil Michal 0:2, Hájko Marian 0:2, Zbořil Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Čížek Aleš 2:0, Trávníček Jakub 2:0, Horáček Tomáš 1:0, Krafčík Tomáš 1:0, WO 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ TTC Vendryně - SK - Svinov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 2:1, Cieslar Marcin 1:2, body hostů: Henžel Michal 2:1, Theodor Filip 2:1, Blatný Jaroslav 1:2), ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Kateřinky 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmída Radek 0:3, Pařil Ondřej 0:3, Pavič Marcel 0:3, body hostů: Ribka Jakub 3:0, Roleder Ondřej 3:0, Kašpar Tomáš 3:0), KLUBsten Karviná - SK Stolní tenis Pstruží 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáček Tomáš 1:1, Čížek Aleš 2:1, Trávníček Jakub 2:0, WO 2:0, body hostů: Urbaniec Radim 2:0, Popelář Radim 0:2, Babinec Zdeněk 0:3, WO 0:2), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Frenštát pod Radhoštěm 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík David 3:0, Mayrhofer Jindřich 2:1, Zeman Karel 2:1, body hostů: Martiňák Vojtěch 1:2, Tichavský Filip 0:3, Lorenc Martin 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Kateřinky 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zavřel Ivo 0:3, Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 1:2, body hostů: Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 2:1, Ribka Jakub 2:1), KLUBsten Karviná - VSK VŠB - TU Ostrava 7:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horáček Tomáš 2:0, Čížek Aleš 3:0, Trávníček Jakub 2:1, body hostů: Malík David 0:3, Mayrhofer Jindřich 1:1, Zeman Karel 0:3),
Kvalifikace - KS I (MS)
1. kolo:
TJ TTC Vendryně - TTC Bolatice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cieslar Marcin 2:1, Zavřel Ivo 0:3, Drozd Aleš 0:3, Berbr Aleš 2:1, body hostů: Bereiter Marek 2:1, Musiol Kamil 2:1, Laburda František 3:0, Polák Jan 1:2),
2. kolo:
TTC Bolatice B - TJ TTC Vendryně 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 1:2, Laburda František 3:0, Bereiter Marek 2:1, Musiol Kamil 3:1, body hostů: Berbr Aleš 1:3, Drozd Aleš 1:2, Cieslar Marcin 2:1, Zavřel Ivo 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline