Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Bludov - TTC Mohelnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 1:2, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Jarmar Petr 3:0, Ellner Martin 1:1, Duchaň Stanislav 2:0, Hojgr Jan 2:0), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Vlach Michal 0:3, Janík Michal st. 2:1, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Vejmola Pavel 4:0, Stužka Oldřich ml. 1:2, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Jaroslav 3:0), TJ Sokol Buk - SK Přerov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 1:3, Bluma Jindřich 1:3, Divina Jiří 2:1, Koutný Pavel 4:0, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Maděrka Svatopluk 2:2, Netesal Jiří 0:4, Šoc Milan 2:1), KST Jeseník B - TTC Pramet Šumperk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karatidis Petros 0:1, Vinkler Vladimír 3:1, Veigl Lukáš 0:4, Dvořák Vítek 3:1, Schopf Karel 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 4:0, Šubčík Jiří 2:2, Müller Jiří 1:3, Malý Jan 1:3), KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 1:1, Adamec Štěpán 3:0, Štěpanek Martin 2:1, body hostů: Coufal Igor 1:2, Pischel Jiří 0:3, Prázdný Pavel st. 0:3, Vyhnálek Tomáš 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jakub 0:3, Dubský Pavel 1:2, Saksa Ivan 1:2, Pospíšil Jaroslav 2:1, body hostů: Venclů Lukáš 2:1, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Raška Jiří 1:2, Gorecki Pavel 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 0:4, Srb Pavel 1:3, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Gargel Zbyněk 2:2, Lechner Radim 3:1, Saksa Ivan 3:1, Dubský Pavel 1:2), TTC Mohelnice - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarmar Petr 0:3, Hojgr Stanislav 0:3, Duchaň Stanislav 3:0, Hojgr Jan 1:2, body hostů: Gorecki Pavel 2:1, Venclů Lukáš 2:1, Šuba Vojtěch ml. 2:1, Raška Jiří 2:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 1:2, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 1:0, Štěpanek Martin 3:0, Santarius Gustav 0:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Vlach Michal 1:2, Cetkovský Martin 0:3, Sedlář Jan 1:2), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Igor 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:3, body hostů: Stužka Oldřich ml. 4:0, Šťastný Zdeněk 2:1, Šťastný Jaroslav 2:1, Jančík Jiří 0:3), TJ Sokol Buk - KST Jeseník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Martin 2:2, Bluma Jindřich 0:4, Divina Jiří 2:1, Koutný Pavel 2:2, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Dvořák Vítek 3:1, Vinkler Vladimír 2:2, Veigl Lukáš 1:2), SK Přerov B - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Netesal Jiří 1:3, Maděrka Svatopluk 2:1, Valašík Lukáš 2:2, WO 0:4, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Janků Karel 1:2, Šubčík Jiří 1:1, WO 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Jezernice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 0:2, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Gorecki Pavel 2:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Raška Jiří 2:0), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 1:3, Jarmar Petr 1:3, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Gargel Zbyněk 3:1, Lechner Radim 4:0, Saksa Ivan 1:3, Dubský Pavel 1:3), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Šternberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 2:2, Janík Michal st. 3:1, Zich Petr ml. 3:1, Beneš Jan ml. 1:3, body hostů: Coufal Igor 3:1, Prázdný Pavel st. 1:3, Pischel Jiří 2:2, Vyhnálek Tomáš 1:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Čechovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 1:1, Vyvial Jaromír 0:2, Adamec Štěpán 0:3, Štěpanek Martin 0:3, body hostů: Vejmola Pavel 2:1, Šťastný Zdeněk 3:0, Šťastný Jaroslav 2:0, Jančík Jiří 2:0), TJ Sokol Buk - TTC Pramet Šumperk 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 0:2, Divina Jiří 0:2, Bluma Jindřich 0:3, Koutný Pavel 1:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:0, Šubčík Jiří 1:1, Janků Karel 2:0), SK Přerov B - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:1, Netesal Jiří 1:3, Valašík Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Janoštík Petr 2:1, Dvořák Vítek 0:3, Veigl Lukáš 2:1, Vinkler Vladimír 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Jeseník B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lechner Radim 2:2, Pospíšil Jaroslav 4:0, Dubský Pavel 2:2, Gargel Zbyněk 2:2, body hostů: Schopf Karel 1:3, Dvořák Vítek 2:2, Janoštík Petr 3:1, Veigl Lukáš 0:4), TJ Sokol Jezernice - TTC Pramet Šumperk 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 0:3, Šuba Vojtěch ml. 0:3, Šuba Bedřich 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 3:0, Šubčík Jiří 2:1, Janků Karel 2:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Buk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 4:0, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 2:1, Štěpanek Martin 0:1, Vyvial Jaromír 1:2, body hostů: Divina Jiří 3:1, Hrubý Martin 1:3, Dorazil Václav 0:3, Bluma Jindřich 1:2), T.J. Sokol Šternberk - SK Přerov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:2, Coufal Ondřej 2:2, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:3, body hostů: Valašík Lukáš 4:0, Maděrka Svatopluk 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 0:3), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Ondratice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 3:1, Jelínek Jakub 1:3, Brokeš Josef 2:1, Blaťák Marek 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Janík Michal st. 1:3, Milar Martin 0:4, Vlach Michal 3:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 2:2, Jarmar Petr 1:3, Duchaň Stanislav 2:2, body hostů: Vejmola Pavel 1:3, Šťastný Zdeněk 4:0, Šťastný Jaroslav 1:3, Jančík Jiří 2:2),
5. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lechner Radim 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2, Dubský Pavel 0:3, Gargel Zbyněk 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, Šubčík Jiří 1:1, Janků Karel 1:1), TJ Sokol Jezernice - KST Jeseník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 2:2, Venclů Lukáš 0:4, Raška Jiří 1:2, Šuba Bedřich 3:1, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Dvořák Vítek 2:2, Schopf Karel 3:1, Veigl Lukáš 1:2), KST Město Albrechtice - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 4:0, Žatecký Vladimír 1:3, Adamec Štěpán 0:4, Štěpanek Martin 2:1, Vyvial Jaromír 0:1, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Maděrka Svatopluk 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 1:3), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Buk 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhnálek Tomáš 1:2, Čapčuch Josef 1:2, Pischel Jiří 0:2, Prázdný Pavel st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Divina Jiří 3:0, Koutný Pavel 2:0, Hrubý Martin 2:1, Dorazil Václav 1:2, Bluma Jindřich 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jakub 0:4, Srb Pavel 3:1, Brokeš Josef 3:1, Blaťák Marek 1:3, body hostů: Vejmola Pavel 3:1, Šťastný Zdeněk 2:2, Šťastný Jaroslav 1:3, Jančík Jiří 3:1), TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojgr Jan 3:0, Ellner Martin 3:0, Jarmar Petr 0:3, Duchaň Stanislav 3:0, body hostů: Vlach Michal 1:2, Beneš Jan ml. 1:2, Janík Michal st. 1:2, Milar Martin 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 0:3, Cetkovský Martin 1:2, Janík Michal st. 1:2, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Gargel Zbyněk 2:1, Saksa Ivan 2:1, Lechner Radim 2:1, Dubský Pavel 2:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Jezernice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:0, Vejmola Pavel 2:0, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Zdeněk 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 1:2, Šuba Vojtěch ml. 0:1, Gorecki Pavel 0:1), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Bludov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 3:0, Divina Jiří 2:1, Bluma Jindřich 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Blaťák Marek 1:2, Srb Pavel 0:3, Brokeš Josef 1:2, Jelínek Jakub 0:3), SK Přerov B - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:0, Hrabica Marián 1:1, Netesal Jiří 1:2, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 1:2, Hojgr Stanislav 0:2), KST Jeseník B - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schopf Karel 3:0, Vinkler Vladimír 1:1, Veigl Lukáš 1:2, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vojtek Roman 1:2, Vyhňák Zdeněk 0:2), TTC Pramet Šumperk - T.J. Sokol Šternberk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabenseifner Milan 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Janků Karel 1:2, Žvátora Miroslav 3:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Ondřej 0:2, Pischel Jiří 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Jezernice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 2:2, Janík Michal st. 2:2, Zich Petr ml. 3:1, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Šuba Bedřich 1:3, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 0:2, Raška Jiří 1:3, Gorecki Pavel 1:1), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:2, Vejmola Pavel 3:1, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Gargel Zbyněk 3:1, Lechner Radim 3:1, Saksa Ivan 1:3, Dubský Pavel 0:3), TJ Sokol Buk - TTC Mohelnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Divina Jiří 1:1, Bluma Jindřich 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 0:2, Hojgr Stanislav 0:2), SK Přerov B - TJ Sokol Bludov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:0, Netesal Jiří 2:0, Valašík Lukáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Srb Pavel 0:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 0:1, Blaťák Marek 0:2, WO 0:1), KST Jeseník B - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 2:1, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Ondřej 1:2), TTC Pramet Šumperk - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabenseifner Milan 2:1, Šubčík Jiří 2:0, Malý Jan 2:1, Žvátora Miroslav 3:0, body hostů: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vyhňák Zdeněk 0:3, Kozák Petr 0:2),
8. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Město Albrechtice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:0, Lechner Radim 1:1, Saksa Ivan 3:0, Gargel Zbyněk 2:1, body hostů: Adamec Štěpán 0:3, Sopčák Lukáš 1:2, Vojtek Roman 1:1, Vyhňák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Šternberk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 2:2, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:2, Pischel Jiří 1:3, Coufal Ondřej 1:2, Vyhnálek Tomáš 1:2), TJ Sokol Bludov - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 1:2, Blaťák Marek 0:2, Brokeš Josef 1:1, Jelínek Jakub 0:3, Blaťák Vojtěch 0:1, body hostů: Janoštík Petr 3:0, Vinkler Vladimír 3:0, Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 1:1), TTC Mohelnice - TTC Pramet Šumperk 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hojgr Jan 1:2, Stuchlý Rostislav 0:2, Jarmar Petr 2:1, Ellner Martin 0:3, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Wiesner Petr 2:1, Píša Radovan 2:0), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Buk 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Michal 3:1, Janík Michal st. 3:1, Zich Petr ml. 0:1, Beneš Jan ml. 2:2, Sedlář Jan 0:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Hrubý Martin 3:1, Bluma Jindřich 1:3, Divina Jiří 1:2), TJ Sokol Čechovice - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:0, Vejmola Pavel 2:1, Jančík Jiří 2:1, Šťastný Zdeněk 2:1, body hostů: Hrabica Marián 0:3, Valašík Lukáš 3:0, Hejduk Pavel 0:3, Netesal Jiří 0:3),
9. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - T.J. Sokol Šternberk 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:1, Lechner Radim 0:3, Saksa Ivan 1:2, Gargel Zbyněk 4:0, body hostů: Prázdný Pavel st. 1:3, Vyhnálek Tomáš 2:2, Pischel Jiří 1:2, Coufal Ondřej 2:1), TJ Sokol Jezernice - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Šuba Bedřich 3:0, Raška Jiří 0:1, body hostů: Adamec Štěpán 1:2, Sopčák Lukáš 1:2, Vojtek Roman 0:3, Vyhňák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Bludov - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srb Pavel 2:2, Blaťák Marek 2:1, Blaťák Vojtěch 0:3, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Žvátora Miroslav 2:2, Rabenseifner Milan 4:0, Wiesner Petr 2:1, Skokanová Lenka 0:3), TTC Mohelnice - KST Jeseník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 0:3, Hojgr Jan 1:3, body hostů: Janoštík Petr 4:0, Vinkler Vladimír 1:2, Schopf Karel 3:0, Veigl Lukáš 1:2), TJ Sokol Ondratice - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Michal 3:1, Cetkovský Martin 0:4, Janík Michal st. 2:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Hrabica Marián 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Netesal Jiří 2:2), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Buk 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:1, Vejmola Pavel 2:1, Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Divina Jiří 3:0, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 1:1, Bluma Jindřich 0:2, Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 0:3, body hostů: Gargel Zbyněk 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Lechner Radim 1:1, Saksa Ivan 2:0), SK Přerov B - TJ Sokol Jezernice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:1, Šoc Milan 1:1, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Gorecki Pavel 1:2, Venclů Lukáš 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Raška Jiří 1:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 1:2, Veigl Lukáš 1:2, Dvořák Vítek 3:0, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Janík Michal st. 1:2, Vlach Michal 1:2, Zich Petr st. 0:3), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Čechovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabenseifner Milan 4:0, Šubčík Jiří 1:2, Janků Karel 1:2, Žvátora Miroslav 3:1, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:1, Vejmola Pavel 1:3, Stužka Oldřich ml. 1:2, Novák Dominik 0:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 2:0, Adamec Štěpán 2:0, Kadlec Vítězslav 1:0, Štěpanek Martin 2:0, Vojtek Roman 0:2, WO 2:0, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:1, Blaťák Vojtěch 0:2, WO 0:2), T.J. Sokol Šternberk - TTC Mohelnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pischel Jiří 1:1, Čapčuch Josef 0:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Vyhnálek Tomáš 0:2, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Jarmar Petr 2:0, Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Buk - TJ Sokol Jezernice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 0:2, Divina Jiří 2:0, Bluma Jindřich 3:0, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Venclů Lukáš 0:3, Raška Jiří 0:1, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Gorecki Pavel 0:1), SK Přerov B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 1:2, Šoc Milan 2:1, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:1, body hostů: Gargel Zbyněk 1:3, Pospíšil Jaroslav 3:0, Lechner Radim 0:3, Saksa Ivan 1:2), KST Jeseník B - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vítek 1:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 1:2, Vejmola Pavel 0:3, Stužka Oldřich ml. 0:2, Novák Dominik 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Ondratice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žvátora Miroslav 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Janků Karel 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, body hostů: Beneš Jan ml. 0:2, Janík Michal st. 0:2, Vlach Michal 0:2, Zich Petr st. 0:2), KST Město Albrechtice - TTC Mohelnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vojtek Roman 0:3, Štěpanek Martin 1:1, Palivec David 0:1, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Jarmar Petr 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, Ellner Martin 1:2), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Bludov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:1, Coufal Igor 3:0, Prázdný Pavel st. 2:1, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 2:1, Jílek Tomáš 0:3),
12. kolo:
TTC Mohelnice - TJ Sokol Bludov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 3:0, Jarmar Petr 1:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Brokeš Josef 0:2, Jílek Tomáš 0:2, Jelínek Jakub 1:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Ondratice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 3:0, Jančík Jiří 2:1, Šťastný Zdeněk 4:0, WO 0:3, body hostů: Janík Michal st. 0:3, Malík Miroslav st. 0:3, Zich Petr st. 0:2, Beneš Jan ml. 1:1, WO 3:0), SK Přerov B - TJ Sokol Buk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valašík Lukáš 2:1, Olejník Jakub 2:0, Hrabica Marián 2:1, Maděrka Svatopluk 2:1, body hostů: Koutný Pavel 1:2, Divina Jiří 1:2, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 1:1), TTC Pramet Šumperk - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubčík Jiří 1:3, Müller Jiří 2:2, Malý Jan 1:3, Žvátora Miroslav 4:0, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Schopf Karel 1:3, Vinkler Vladimír 2:2, Dvořák Vítek 2:2), T.J. Sokol Šternberk - KST Město Albrechtice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 3:0, Coufal Igor 3:0, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 1:3, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Sopčák Lukáš 1:2), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:1, Venclů Lukáš 2:2, Raška Jiří 0:4, Šuba Bedřich 2:2, body hostů: Pospíšil Jaroslav 4:0, Lechner Radim 2:2, Saksa Ivan 1:3, Gargel Zbyněk 2:2),
13. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargel Zbyněk 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Saksa Ivan 2:1, Lechner Radim 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Kobza Štěpán 1:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 1:1), TJ Sokol Jezernice - TTC Mohelnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Jiří 1:0, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Bedřich 2:2, Šuba Vojtěch ml. 1:3, Gorecki Pavel 0:3, body hostů: Hojgr Jan 0:4, Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 3:1, Jarmar Petr 3:1), TJ Sokol Ondratice - KST Město Albrechtice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal st. 2:2, Vlach Michal 2:2, Zich Petr ml. 1:3, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Štěpanek Martin 2:2, Žatecký Vladimír 2:2, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 1:3), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Šternberk 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 2:2, Lošťák Martin 1:3, Novák Dominik 0:3, Šťastný Zdeněk 1:0, Stužka Oldřich ml. 1:2, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:2, Coufal Igor 3:1, Pischel Jiří 3:1, Vyhnálek Tomáš 2:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Buk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 2:1, Dvořák Vítek 2:1, Veigl Lukáš 2:1, Janoštík Petr 2:1, body hostů: Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 1:2, Hrubý Martin 1:2, Bluma Jindřich 1:2), TTC Pramet Šumperk - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:2, Šubčík Jiří 3:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 0:3, Otáhal Bořek 0:3, Valašík Lukáš 2:1, Hejduk Pavel 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 2:1, Raška Jiří 2:0, Venclů Lukáš 3:0, Šuba Vojtěch ml. 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Kobza Štěpán 1:2, Brokeš Josef 0:3, Jílek Tomáš 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Mohelnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargel Zbyněk 2:2, Pospíšil Jaroslav 3:1, Saksa Ivan 2:2, Lechner Radim 2:2, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Duchaň Stanislav 2:2, Ellner Martin 2:2, Jarmar Petr 1:3), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Ondratice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 0:4, Coufal Ondřej 0:4, Prázdný Pavel st. 2:1, Coufal Igor 4:0, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Vlach Michal 3:1, Zich Petr ml. 2:2, Janík Michal st. 2:1), TJ Sokol Čechovice - KST Město Albrechtice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:0, Richter David 2:0, Jančík Jiří 3:0, Šťastný Zdeněk 2:0, body hostů: Štěpanek Martin 0:3, Žatecký Vladimír 0:2, Sopčák Lukáš 0:2, Adamec Štěpán 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Buk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maixner Vladimír 0:3, Šubčík Jiří 3:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:1, body hostů: Hrubý Martin 1:3, Koutný Pavel 0:3, Divina Jiří 1:2, Bluma Jindřich 2:1), KST Jeseník B - SK Přerov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vítek 1:1, Schopf Karel 2:0, Veigl Lukáš 2:1, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 1:2, Hejduk Pavel 0:3, Valašík Lukáš 1:1, Otáhal Bořek 0:2),
15. kolo:
KST Jeseník B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:0, Dvořák Vítek 1:1, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 2:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Saksa Ivan 0:2, Dohnálek Ondřej 0:2, Vysloužil Radek 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Jezernice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wiesner Petr 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Žvátora Miroslav 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, body hostů: Šuba Bedřich 0:2, Šuba Vojtěch ml. 0:2, Venclů Lukáš 0:2, Raška Jiří 0:2), TJ Sokol Buk - KST Město Albrechtice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0, Dorazil Václav 2:0, Koutný Pavel 2:0, body hostů: Muroň Antonín 0:2, Chovaniok Jan 0:2, Palivec David 0:2, Adamec Štěpán 0:2), SK Přerov B - T.J. Sokol Šternberk 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Coufal Ondřej 1:2, Pischel Jiří 0:3, Coufal Igor 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Michal 2:0, Janík Michal st. 2:0, Zich Petr ml. 2:1, Beneš Jan ml. 3:0, body hostů: Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:3, Jílek Tomáš 0:2, Kobza Štěpán 0:2), TJ Sokol Čechovice - TTC Mohelnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 1:2, Vejmola Pavel 3:0, Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Hojgr Jan 1:3, Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 1:2),
16. kolo:
TTC Pramet Šumperk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:1, Šubčík Jiří 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Dohnálek Ondřej 0:3, Saksa Ivan 0:2, Vysloužil Radek 0:2), KST Jeseník B - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 3:0, Dvořák Vítek 0:3, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 3:1, body hostů: Venclů Lukáš 1:3, Šuba Bedřich 2:1, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Raška Jiří 1:2), SK Přerov B - KST Město Albrechtice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoc Milan 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:0, Valašík Lukáš 2:0, body hostů: Adamec Štěpán 0:2, Palivec David 0:2, Muroň Antonín 0:2, Chovaniok Jan 0:2), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0, Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Coufal Ondřej 1:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Coufal Igor 1:1, Pischel Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejmola Pavel 2:0, Stužka Oldřich ml. 2:0, Novák Dominik 1:2, Jančík Jiří 3:0, body hostů: Brokeš Josef 1:2, Kobza Štěpán 1:2, Jílek Tomáš 0:2, Jelínek Jakub 0:2), TJ Sokol Ondratice - TTC Mohelnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 1:3, Janík Michal st. 2:2, Vlach Michal 3:0, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 3:1, Jarmar Petr 1:3, Duchaň Stanislav 0:3),
17. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Ondratice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saksa Ivan 2:2, Pospíšil Jaroslav 4:0, Zapletal Jan 0:3, Lechner Radim 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Zich Petr ml. 2:2, Janík Michal st. 3:1, Cetkovský Martin 0:3), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Čechovice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Raška Jiří 0:1, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Venclů Lukáš 2:1, Šuba Bedřich 2:1, Gorecki Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 4:0, Jančík Jiří 2:2, Šťastný Jaroslav 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Buk 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 0:3, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Koutný Pavel 3:0, Divina Jiří 2:0, Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0), TTC Mohelnice - SK Přerov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojgr Jan 2:2, Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 1:2, Jarmar Petr 2:2, body hostů: Hrabica Marián 4:0, Jarolím Tomáš 0:4, Valašík Lukáš 3:1, Otáhal Bořek 0:3), KST Město Albrechtice - KST Jeseník B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpanek Martin 0:3, Vojtek Roman 1:1, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 1:2, Palivec David 0:1, body hostů: Janoštík Petr 2:0, Dvořák Vítek 0:3, Vinkler Vladimír 3:0, Veigl Lukáš 3:0, Schopf Karel 0:1), T.J. Sokol Šternberk - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Ondřej 1:1, Vémola Martin 0:2, Pischel Jiří 0:3, Čapčuch Josef 1:2, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Šubčík Jiří 2:0, Müller Lukáš 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Gorecki Pavel 0:3, Šuba Bedřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Beneš Jan ml. 1:1, Janík Michal st. 1:2, Zich Petr ml. 1:2, Cetkovský Martin 0:3, WO 0:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Saksa Ivan 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Lechner Radim 1:2, Kovačík Roman 1:2, WO 5:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:1, Stužka Oldřich ml. 3:1, Jančík Jiří 2:2, WO 0:5), TTC Mohelnice - TJ Sokol Buk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmar Petr 1:3, Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 2:2, Duchaň Stanislav 1:3, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Divina Jiří 2:2, Bluma Jindřich 2:2, Hrubý Martin 1:3), TJ Sokol Bludov - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Tomáš 2:2, Srb Pavel 2:2, Brokeš Josef 0:4, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Hrabica Marián 4:0, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 1:3, Valašík Lukáš 3:1), T.J. Sokol Šternberk - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Martin 0:3, Čapčuch Josef 1:1, Šauer Miloš 0:3, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Vinkler Vladimír 3:0, Dvořák Vítek 1:2, Veigl Lukáš 2:1, Schopf Karel 2:0), KST Město Albrechtice - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpanek Martin 0:1, Vojtek Roman 0:2, Žatecký Vladimír 1:2, Adamec Štěpán 1:2, Palivec David 0:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Müller Lukáš 0:2, Šubčík Jiří 2:0),
19. kolo:
KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Santarius Gustav 2:0, Štěpanek Martin 1:1, Adamec Štěpán 1:0, Palivec David 1:1, Žatecký Vladimír 1:1, WO 4:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Lechner Radim 3:0, Beneš Kryštof 0:3, WO 0:4), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Jezernice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Ondřej 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Raška Jiří 1:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 3:0, Veigl Lukáš 2:0, Schopf Karel 0:1, Janoštík Petr 3:0, Kašník Sebastián 0:2, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jílek Tomáš 1:2, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:2), TTC Pramet Šumperk - TTC Mohelnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Müller Jiří 1:0, Šubčík Jiří 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, Žvátora Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Ellner Martin 0:2, Hojgr Jan 0:2, Jarmar Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Ondratice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bluma Jindřich 2:2, Sedlák Miroslav 0:4, Divina Jiří 3:1, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Vlach Michal 2:2, Zich Petr ml. 2:2, Cetkovský Martin 1:3), SK Přerov B - TJ Sokol Čechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 2:2, Maděrka Svatopluk 1:3, Netesal Jiří 0:4, Valašík Lukáš 4:0, body hostů: Vejmola Pavel 3:1, Šťastný Zdeněk 3:1, Stužka Oldřich ml. 2:2, Jančík Jiří 1:3),
20. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:0, Coufal Ondřej 1:1, Vyhnálek Tomáš 2:1, Pischel Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kovačík Roman 0:3, Lechner Radim 3:0, Dohnálek Ondřej 0:2, Beneš Kryštof 0:2, WO 0:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Jezernice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpanek Martin 2:2, Palivec David 2:2, Vojtek Roman 1:2, Žatecký Vladimír 1:3, body hostů: Šuba Bedřich 3:1, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 3:1, Raška Jiří 0:3), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 0:2, Müller Lukáš 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jelínek Jakub 0:3, Jílek Tomáš 0:2, Brokeš Josef 1:1), KST Jeseník B - TTC Mohelnice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 0:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Hojgr Jan 1:2, Ellner Martin 1:2, Jarmar Petr 0:2, WO 0:3), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šoc Milan 1:0, Netesal Jiří 1:1, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Jan ml. 0:3, Zich Petr ml. 1:1, Cetkovský Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Čechovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bluma Jindřich 1:2, Sedlák Miroslav 0:3, Divina Jiří 0:3, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Vejmola Pavel 3:0, Šťastný Zdeněk 2:1, Stužka Oldřich ml. 2:1, Jančík Jiří 1:2),
21. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Buk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Divina Jiří 2:2, Bluma Jindřich 3:1, Sedlák Miroslav 1:3), TJ Sokol Jezernice - SK Přerov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytíř Pavel 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 2:1, body hostů: Hrabica Marián 3:0, Šoc Milan 1:2, Valašík Lukáš 3:0, Netesal Jiří 1:1), TJ Sokol Ondratice - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:3, Janík Michal st. 1:1, Zich Petr ml. 0:3, Beneš Jan ml. 1:2, body hostů: Janoštík Petr 3:0, Vinkler Vladimír 1:2, Schopf Karel 2:0, Veigl Lukáš 2:0, Dvořák Vítek 1:0), TJ Sokol Čechovice - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 2:2, Novák Dominik 1:2, Šťastný Petr 0:3, Stužka Oldřich ml. 2:2, body hostů: Žvátora Miroslav 4:0, Wiesner Petr 4:0, Janků Karel 1:2, Maixner Vladimír 0:3), TJ Sokol Bludov - KST Město Albrechtice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 1:3, Jelínek Jakub 2:1, Brokeš Josef 2:1, Jílek Tomáš 0:4, body hostů: Žatecký Vladimír 2:2, Štěpanek Martin 3:1, Palivec David 1:2, Adamec Štěpán 3:0), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 2:1, Hojgr Jan 1:1, Jarmar Petr 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, body hostů: Prázdný Pavel st. 1:2, Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:2, Coufal Ondřej 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Buk 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 1:2, Raška Jiří 1:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Venclů Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Bluma Jindřich 1:2, Hrubý Martin 3:1, Divina Jiří 1:2, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dubský Pavel 1:3, Pospíšil Jaroslav 4:0, Saksa Ivan 3:1, Dohnálek Ondřej 1:3, body hostů: Hrabica Marián 2:2, Valašík Lukáš 2:2, Šoc Milan 3:1, Netesal Jiří 0:4), TJ Sokol Čechovice - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 3:1, Novák Dominik 1:3, Šťastný Petr 0:4, Stužka Oldřich ml. 3:1, body hostů: Janoštík Petr 4:0, Vinkler Vladimír 2:2, Schopf Karel 2:2, Dvořák Vítek 1:3), TJ Sokol Ondratice - TTC Pramet Šumperk 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 1:2, Janík Michal st. 0:3, Zich Petr ml. 0:3, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Janků Karel 2:1, Maixner Vladimír 1:2), TTC Mohelnice - KST Město Albrechtice 10:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Ellner Martin 1:1, Hojgr Jan 1:0, Jarmar Petr 0:1, WO 8:0, body hostů: Žatecký Vladimír 0:1, Štěpanek Martin 0:1, Palivec David 1:0, Adamec Štěpán 1:0, WO 0:8), TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Šternberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 0:2, Jílek Tomáš 0:2, Brokeš Josef 2:1, Jelínek Jakub 2:2, WO 1:2, body hostů: Pischel Jiří 2:2, Coufal Ondřej 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:1, Coufal Igor 2:0, WO 2:1),
Krajský přebor 1
1. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - KST Jeseník C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Michal 0:1, Braun Norbert 2:2, Müller Lukáš 2:2, Janků Karel 4:0, Skokanová Lenka 0:3, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:1, Kunc Radim 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 3:1), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Čechovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 1:2, Chytil Miroslav 1:2, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 4:0, body hostů: Novák Dominik 2:2, Jančík Jiří 1:2, Lošťák Martin 1:2, Pekař René 0:3), TJ Sokol Jestřebí - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 0:3, Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 2:1, Čecháček Radek 3:0, body hostů: Kovačík Roman 1:2, Vysloužil Radek 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Zapletal Jan 1:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Chropyně B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 0:3, Palčík Zdeněk 0:2, Otáhal Vlastimil 2:1, Pazdera Jaroslav st. 0:3, body hostů: Plšek Josef 3:0, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 2:1, Topič Petr 2:0), TJ Olympia Bruntál - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 3:0, Čechová Kristina 0:2, Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 3:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:2, Santarius Gustav 1:2, Matyáš Jaroslav 0:3, Kozák Petr 0:2), TJ Postřelmov - SK Kolšov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:1, Zitta David 2:0, Blaháček Ivo 1:2, Honemann Vlastimil ml. 3:0, body hostů: Čermák Martin 2:1, Honemann Vlastimil 0:3, Směšný Tomáš 1:2, Poisl Isidor 0:2),
2. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Lukáš 1:1, Luňáček Jiří 0:2, Skokanová Lenka 0:3, Malý Jan 1:2, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 1:1, Blaháček Ivo 1:1), KST Jeseník C - SK Kolšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 3:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Čermák Martin 2:2, Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 3:1, Žák Milan 0:4), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:2, Kadlec Vítězslav 3:0, Vojtek Roman 3:0, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 1:2, Pekař René 1:2, Chytil Milan 0:3), TJ Olympia Bruntál - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:2, Čechová Kristina 2:2, Hostěnský Robert 1:3, Machů Jaroslav 3:1, body hostů: Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 2:2, Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 1:3), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Tovačov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 2:1, Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 2:1, Čecháček Radek 3:0, body hostů: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 0:3, Otáhal Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Chropyně B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Zapletal Jan 0:3, Vysloužil Radek 0:3, Dohnálek Ondřej 1:2, body hostů: Grmela Aleš 2:1, Topič Petr 3:0, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
3. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - SK Kolšov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokanová Lenka 1:2, Horáček Michal 0:2, Vicenec Libor 0:3, Müller Lukáš 2:1, body hostů: Švesták Drahoslav 3:0, Čermák Martin 2:1, Honemann Vlastimil 3:0, Žák Milan 0:2), KST Jeseník C - TJ Postřelmov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Radim 0:4, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:2, Smolík Michal 2:2, Stryk Zdeněk 2:2, Blaháček Ivo 2:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Čechovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 1:2, Hostěnský Robert 1:2, Machů Jaroslav 0:3, body hostů: Novák Dominik 0:3, Lošťák Martin 3:0, Pekař René 3:0, Chytil Milan 2:1), KST Město Albrechtice B - Sportklub Štarnov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 0:3, Santarius Gustav 1:1, Vojtek Roman 0:3, Kadlec Vítězslav 2:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Martinů Jiří ml. 3:0, Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 1:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Chropyně B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:2, Malý Jiří 0:2, Sedláček Bohumír 0:3, Čecháček Radek 0:2, body hostů: Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 2:0, Grmela Tomáš 2:0, Utíkal Zdeněk 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Zapletal Jan 0:4, Vysloužil Radek 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 2:2),
4. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 2:2, Honemann Vlastimil ml. 3:1, Zitta David 3:1, Blaháček Ivo 0:4, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), SK Kolšov - TJ Chropyně B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Čermák Martin 1:3, Mazurka Tomáš 1:2, Švéda Marek 2:2, body hostů: Grmela Aleš 3:1, Utíkal Zdeněk 1:3, Grmela Tomáš 2:2, Plšek Josef 2:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Jestřebí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:3, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 2:2, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 1:3, Daniel Jan nejml. 0:4), TJ Olympia Bruntál - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:2, Hostěnský Robert 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Koval Michal 2:2, body hostů: Kovačík Roman 3:1, Vysloužil Radek 1:3, Zapletal Jan 1:3, Holík Petr 3:1), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Čechovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 2:1, Malý Jan 0:3, Müller Jiří 4:0, body hostů: Richter David 1:3, Lošťák Martin 1:3, Pekař René 1:2, Chytil Milan 2:1), KST Jeseník C - Sportklub Štarnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 1:3, Kunc Radim 2:2, Fňukal Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 3:1, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 1:3),
5. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Chropyně B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 1:2, Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Zitta David 1:2, body hostů: Plšek Josef 2:1, Grmela Aleš 2:1, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 3:0), SK Kolšov - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Martin 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Švéda Marek 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Palčík Zdeněk 3:1, Otáhal Vlastimil 2:2), KST Město Albrechtice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vítězslav 0:3, Palivec David 0:3, Vojtek Roman 1:2, Santarius Gustav 3:1, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 1:2, Zapletal Jan 2:1, Holík Petr 2:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Patrik 1:3, Hostěnský Robert 3:1, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 2:2, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 1:3, Daniel Jan nejml. 0:3), TTC Pramet Šumperk B - Sportklub Štarnov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 2:2, Braun Norbert 1:3, Malý Jan 1:2, Müller Jiří 2:2, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 0:3), KST Jeseník C - TJ Sokol Čechovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Vladimír 0:1, Kunc Radim 0:3, Fňukal Zdeněk 2:1, Šimek Pavel 2:1, WO 0:2, body hostů: Richter David 3:0, Lošťák Martin 2:1, Pekař René 0:2, Chytil Milan 1:1, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TJ Postřelmov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 2:2, Chytil Milan 0:3, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Zitta David 2:2, Honemann Vlastimil ml. 4:0, Smolík Michal 0:2, Blaháček Ivo 1:2, Stryk Zdeněk 1:0), Sportklub Štarnov - SK Kolšov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 0:4, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Švéda Marek 2:1), TJ Sokol Jestřebí - TTC Pramet Šumperk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 0:3, Čecháček Radek 4:0, body hostů: Janků Karel 3:1, Braun Norbert 2:2, Müller Lukáš 1:3, Skokanová Lenka 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - KST Jeseník C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 1:1, Vysloužil Radek 1:1, Dohnálek Ondřej 0:1, Zapletal Jan 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Šimek Pavel 3:0, Dvořák Vítek 2:1, Fňukal Zdeněk 2:0, Janoušek Vladimír 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Tovačov - KST Město Albrechtice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 3:0, Otáhal Vlastimil 1:3, body hostů: Vyvial Jaromír 2:2, Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Palivec David 2:1), TJ Chropyně B - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:1, Grmela Tomáš 2:0, Plšek Josef 3:0, Grmela Aleš 3:0, body hostů: Koval Michal 0:3, Machů Jaroslav 0:3, Krajča Patrik 0:2, Čechová Kristina 1:1),
7. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 3:0, Chytil Milan 2:1, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 2:1, body hostů: Čermák Martin 0:3, Honemann Vlastimil 2:1, Švesták Drahoslav 2:1, Žák Milan 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 1:1, Mišun Miroslav 0:2, Holiš Roman 1:2, Chytil Miroslav 0:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 1:2, Zitta David 3:0, Stryk Zdeněk 2:0, Blaháček Ivo 2:0), TJ Sokol Jestřebí - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Čecháček Radek 2:2, body hostů: Dvořák Vítek 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TTC Pramet Šumperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Jan 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Kovačík Roman 2:1, Černý Marek 0:3, body hostů: Janků Karel 2:1, Braun Norbert 2:1, Müller Lukáš 2:1, Skokanová Lenka 2:1), TJ Sokol Tovačov - TJ Olympia Bruntál 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 3:1, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:3, Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 0:3), TJ Chropyně B - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Aleš 3:0, Plšek Josef 2:0, Grmela Tomáš 3:0, Zapletal Miroslav 0:2, Nesvadba David 0:1, body hostů: Vyvial Jaromír 0:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Santarius Gustav 1:2, Palivec David 1:1),
8. kolo:
TJ Postřelmov - KST Město Albrechtice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Pavel 0:1, Blaháček Ivo 2:1, Zitta David 1:2, Honemann Vlastimil ml. 4:0, Smolík Michal 2:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 2:2, Palivec David 0:3, Santarius Gustav 1:2, Kozák Petr 1:2), SK Kolšov - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Čermák Martin 2:1, Švéda Marek 2:1, Burian Jaroslav 0:1, body hostů: Koval Michal 4:0, Machů Jaroslav 1:3, Čechová Kristina 1:3, Hostěnský Robert 1:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Tovačov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 3:0, Janků Karel 1:2, Malý Jan 3:0, Müller Jiří 2:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3), KST Jeseník C - TJ Chropyně B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macík Petr 0:2, Janoušek Vladimír 1:2, Fňukal Zdeněk 1:1, WO 0:4, body hostů: Grmela Aleš 2:0, Grmela Tomáš 0:2, Utíkal Zdeněk 1:0, Plšek Josef 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Jestřebí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 3:1, Chytil Milan 1:2, Novák Dominik 2:2, Lošťák Martin 2:2, Jančík Jiří 1:0, body hostů: Čecháček Radek 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Daniel Jan ml. 1:3), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Kovačík Roman 3:1, Zapletal Jan 1:3, Holík Petr 1:3, Dubský Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Olympia Bruntál 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:2, Stryk Zdeněk 1:3, Blaháček Ivo 0:3, Zitta David 2:2, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 3:1, Čechová Kristina 4:0, Hostěnský Robert 0:3), SK Kolšov - KST Město Albrechtice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:1, Švesták Drahoslav 1:2, Čermák Martin 1:2, Švéda Marek 4:0, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Kozák Petr 1:2, Palivec David 2:1), TTC Pramet Šumperk B - TJ Chropyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Lukáš 1:1, Janků Karel 2:0, Malý Jan 3:0, Müller Jiří 2:0, body hostů: Plšek Josef 1:0, Grmela Aleš 0:2, Grmela Tomáš 0:2, Utíkal Zdeněk 0:2, Topič Petr 0:2), KST Jeseník C - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paraskevopulos Filip 4:0, Kunc Radim 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2), TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 3:0, Chytil Milan 1:2, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Dubský Pavel 2:2, Holík Petr 3:0, Kovačík Roman 0:3, Zapletal Jan 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Jestřebí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 1:2, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Čecháček Radek 2:1, Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 0:3, Daniel Jan ml. 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - TJ Postřelmov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:3, Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Čecháček Radek 1:2, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 2:1, Stryk Zdeněk 2:1, Smolík Michal 2:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - SK Kolšov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Dubský Pavel 0:3, Holík Petr 3:0, Vysloužil Radek 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 1:3, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 2:1), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Čechovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Jančík Jiří 4:0, Richter David 2:2, Lošťák Martin 3:1, Chytil Milan 0:3), TJ Chropyně B - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Tomáš 2:1, Plšek Josef 1:1, Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 2:0, Utíkal Zdeněk 0:1, body hostů: Holiš Roman 1:2, Martinů Jiří ml. 2:1, Chytil Miroslav 0:3, Mišun Miroslav 0:2), KST Město Albrechtice B - TTC Pramet Šumperk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 2:0, Vyvial Jaromír 2:0, Kadlec Vítězslav 2:1, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Müller Lukáš 0:3, Malý Jan 1:2, Braun Norbert 1:1, Skokanová Lenka 0:2), TJ Olympia Bruntál - KST Jeseník C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 0:3, Čechová Kristina 0:2, Machů Jaroslav 1:2, Koval Michal 1:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:0, Šimek Pavel 3:0, Fňukal Zdeněk 1:2, Janoušek Vladimír 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - SK Kolšov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Malý Jiří 3:0, Čecháček Radek 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 2:2, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 2:1, Los Alois 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Postřelmov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Petr 1:2, Dubský Pavel 1:1, Dohnálek Ondřej 1:2, Zapletal Jan 1:2, Kovačík Roman 0:1, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Zitta David 2:1, Smolík Michal 1:2, Stryk Zdeněk 3:0), TJ Sokol Tovačov - Sportklub Štarnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, Chytil Miroslav 1:3, Mišun Miroslav 0:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 3:0, Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 0:1, Grmela Tomáš 2:1, Zapletal Miroslav 1:1, body hostů: Lošťák Martin 1:2, Maděrka Aleš 0:3, Novák Dominik 1:2, Chytil Milan 1:2), KST Město Albrechtice B - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 0:3, Vojtek Roman 0:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 2:2), TJ Olympia Bruntál - TTC Pramet Šumperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 2:1, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 3:1, body hostů: Müller Lukáš 0:4, Malý Jan 2:1, Braun Norbert 1:2, Skokanová Lenka 1:2),
12. kolo:
KST Jeseník C - TTC Pramet Šumperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel 2:0, Janoušek Vladimír 2:0, Fňukal Zdeněk 2:0, Matějíček Miloš st. 2:0, body hostů: Braun Norbert 0:2, Müller Lukáš 0:2, Skokanová Lenka 0:2, Horáček Michal 0:2), TJ Sokol Čechovice B - Sportklub Štarnov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter David 2:1, Novák Dominik 1:2, Chytil Milan 0:3, Lošťák Martin 1:3, body hostů: Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 3:0, Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Jestřebí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačík Roman 2:0, Kroutil Tomáš 1:1, Holík Petr 3:0, Vysloužil Radek 2:0, body hostů: Čecháček Radek 0:3, Malý Jiří 1:1, Sedláček Bohumír 0:2, Král Pavel 0:2), TJ Chropyně B - TJ Sokol Tovačov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:2, Grmela Aleš 3:0, Grmela Tomáš 3:0, Plšek Josef 1:0, Nesvadba David 0:2, body hostů: Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 2:1, Vojtašek Miroslav 0:3), KST Město Albrechtice B - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 0:2, Kadlec Vítězslav 3:1, Vojtek Roman 1:2, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 2:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:3, Krajča Patrik 1:3, Čechová Kristina 2:1), SK Kolšov - TJ Postřelmov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 1:3, Směšný Tomáš 3:1, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 1:3, Zitta David 1:3, Stryk Zdeněk 3:1, Smolík Michal 4:0),
13. kolo:
TJ Postřelmov - TTC Pramet Šumperk B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Stryk Zdeněk 2:1, Smolík Michal 2:1, Zitta David 2:2, body hostů: Müller Jiří 2:2, Malý Jan 1:3, Müller Lukáš 1:2, Braun Norbert 2:1), SK Kolšov - KST Jeseník C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Směšný Tomáš 1:2, Honemann Vlastimil 0:3, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:2, Fňukal Zdeněk 3:0, Janoušek Vladimír 1:2), TJ Sokol Čechovice B - KST Město Albrechtice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančík Jiří 4:0, Lošťák Martin 2:2, Chytil Milan 0:4, Richter David 3:1, body hostů: Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 2:1, Vojtek Roman 1:3, Palivec David 2:2, Vyvial Jaromír 0:1), Sportklub Štarnov - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:0, Chytil Miroslav 1:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Koval Michal 1:2, Machů Jaroslav 0:3, Čechová Kristina 0:2, Hostěnský Robert 0:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Jestřebí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 1:3, body hostů: Malý Jiří 4:0, Čecháček Radek 3:0, Sedláček Bohumír 1:2, Král Pavel 1:2), TJ Chropyně B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Tomáš 1:1, Plšek Josef 2:0, Grmela Aleš 3:0, Utíkal Zdeněk 2:1, body hostů: Brzokoupil Jiří 1:2, Vysloužil Radek 0:3, Dubský Pavel 1:1, Holík Petr 0:2),
14. kolo:
SK Kolšov - TTC Pramet Šumperk B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 0:2, Honemann Vlastimil 0:2, Směšný Tomáš 0:2, Čermák Martin 0:2, body hostů: Müller Jiří 2:0, Malý Jan 2:0, Müller Lukáš 2:0, Braun Norbert 2:0), TJ Postřelmov - KST Jeseník C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Smolík Michal 3:1, Honemann Vlastimil ml. 2:2, Zitta David 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 1:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lošťák Martin 3:1, Chytil Milan 0:2, Novák Dominik 1:2, Richter David 4:0, Jančík Jiří 2:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Čechová Kristina 1:3, Hostěnský Robert 0:3), Sportklub Štarnov - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, body hostů: Vyvial Jaromír 3:1, Kadlec Vítězslav 3:1, Vojtek Roman 0:2, Palivec David 1:3, Santarius Gustav 1:1), TJ Chropyně B - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 2:2, Grmela Aleš 4:0, Grmela Tomáš 1:2, Topič Petr 1:3, body hostů: Malý Jiří 3:1, Čecháček Radek 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 0:3), TJ Sokol Tovačov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 0:3, Pazdera Jaroslav st. 2:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 0:3, body hostů: Brzokoupil Jiří 2:1, Holík Petr 2:1, Dubský Pavel 3:0, Vysloužil Radek 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Tovačov - TJ Postřelmov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:1, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Pazdera Jaroslav st. 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:1, Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 1:2, Smolík Michal 2:1), TJ Chropyně B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Miroslav 0:2, Grmela Aleš 3:0, Utíkal Zdeněk 1:2, Grmela Tomáš 3:0, Plšek Josef 1:0, body hostů: Švéda Marek 2:1, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 1:2, Honemann Vlastimil 1:2), TJ Sokol Jestřebí - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:4, Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Vojtek Roman 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Olympia Bruntál 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 1:2, Brzokoupil Jiří 2:1, Kovačík Roman 1:2, Dubský Pavel 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 2:1, Hostěnský Robert 0:3, Jasinský Čestmír 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TTC Pramet Šumperk B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 0:2, Pekař René 0:2, Lošťák Martin 2:1, Maděrka Aleš 0:3, body hostů: Janků Karel 2:1, Malý Jan 3:0, Braun Norbert 1:1, Müller Lukáš 2:0), Sportklub Štarnov - KST Jeseník C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 1:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 2:1, Janoušek Vladimír 0:3, Macík Karel 0:3, Šimek Pavel 1:1),
16. kolo:
TJ Chropyně B - TJ Postřelmov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:1, Grmela Aleš 2:0, Plšek Josef 3:0, Grmela Tomáš 3:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 0:3, Stryk Zdeněk 0:3, Zitta David 0:2, Smolík Michal 1:1), TJ Sokol Tovačov - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 3:0, body hostů: Švesták Drahoslav 2:1, Švéda Marek 1:2, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 3:0, Brzokoupil Jiří 2:0, Kovačík Roman 2:0, Dubský Pavel 1:2, Dohnálek Ondřej 0:1, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:2, Vyvial Jaromír 1:2, Vojtek Roman 1:2, Santarius Gustav 0:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Olympia Bruntál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Král Pavel 0:4, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 3:1, Jasinský Čestmír 2:2, Hostěnský Robert 1:3), Sportklub Štarnov - TTC Pramet Šumperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 1:3, Paděra Pavel 3:0, Holiš Roman 2:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Janků Karel 3:1, Malý Jan 0:4, Braun Norbert 1:2, Müller Lukáš 1:2), TJ Sokol Čechovice B - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťák Martin 3:1, Pekař René 1:3, Maděrka Aleš 1:3, Jančík Jiří 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Janoušek Vladimír 1:3, Macík Karel 1:3, Šimek Pavel 2:2),
17. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Čechovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Honemann Vlastimil ml. 3:1, Smolík Michal 1:2, Zitta David 3:1, body hostů: Richter David 4:0, Lošťák Martin 0:4, Maděrka Aleš 1:3, Novák Dominik 1:2), SK Kolšov - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 1:2, Švéda Marek 3:1, Švesták Drahoslav 2:2, Mazurka Tomáš 1:0, body hostů: Holiš Roman 4:0, Mišun Miroslav 0:4, Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 2:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Jestřebí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 2:0, Malý Jan 1:1, Braun Norbert 2:1, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Malý Jiří 2:1, Sedláček Bohumír 0:2, Král Pavel 0:2, Daniel Jan ml. 0:2, WO 0:1), KST Jeseník C - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 0:3, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Holík Petr 2:2, Kovačík Roman 3:1, Dubský Pavel 2:2, Vysloužil Radek 2:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Santarius Gustav 1:2, Palivec David 1:3, Vyvial Jaromír 4:0, Kadlec Vítězslav 2:2, Vojtek Roman 0:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), TJ Olympia Bruntál - TJ Chropyně B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 2:1, Hostěnský Robert 1:2, Machů Jaroslav 0:4, body hostů: Topič Petr 3:1, Grmela Tomáš 2:1, Hrdina Jan 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
18. kolo:
SK Kolšov - TJ Sokol Čechovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 4:0, Švesták Drahoslav 0:1, Mazurka Tomáš 3:1, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 1:2, body hostů: Richter David 2:2, Lošťák Martin 1:3, Maděrka Aleš 1:3, Novák Dominik 2:2), TJ Postřelmov - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 2:1, Honemann Vlastimil ml. 0:1, Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 0:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 0:3, Mišun Miroslav 0:2), KST Jeseník C - TJ Sokol Jestřebí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:1, Janoušek Vladimír 1:2, Šimek Pavel 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 2:1, Král Pavel 0:3, Daniel Jan ml. 0:3), TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 1:1, Malý Jan 2:0, Braun Norbert 2:1, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Holík Petr 0:3, Dubský Pavel 0:2, Kovačík Roman 1:1, Vysloužil Radek 1:1, WO 0:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Tovačov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machů Jaroslav 1:1, Veiglová Jarmila 0:2, Hostěnský Robert 0:3, Čechová Kristina 1:2, body hostů: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Palčík Zdeněk 2:0, Otáhal Vlastimil 1:1), KST Město Albrechtice B - TJ Chropyně B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 1:2, Vyvial Jaromír 2:1, Vojtek Roman 1:2, Kadlec Vítězslav 1:3, body hostů: Topič Petr 4:0, Grmela Tomáš 1:2, Hrdina Jan 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
19. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:1, Vyvial Jaromír 0:2, Vojtek Roman 0:2, Kadlec Vítězslav 0:3, Matyáš Jaroslav 0:1, body hostů: Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 2:0, Blaháček Ivo 1:1), TJ Olympia Bruntál - SK Kolšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostěnský Robert 1:3, Krajča Patrik 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Koval Michal 3:1, body hostů: Honemann Vlastimil 3:1, Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Čermák Martin 1:3), TJ Sokol Tovačov - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palčík Zdeněk 1:2, Horák Milan 2:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Vojtašek Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Malý Jan 4:0, Skokanová Lenka 3:1, Agachi Konstantin 1:3, WO 0:5), TJ Chropyně B - KST Jeseník C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:0, Hrdina Jan 1:3, Grmela Tomáš 1:2, Topič Petr 3:1, Grmela Aleš 3:0, body hostů: Šimek Pavel 3:1, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Kunc Radim 1:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Čechovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Král Pavel 3:1, Sedláček Bohumír 1:2, Malý Jiří 4:0, body hostů: Lošťák Martin 1:3, Maděrka Aleš 3:1, Novák Dominik 2:2, Kolík Petr 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 1:2, Kovačík Roman 2:0, Vysloužil Radek 3:0, Dubský Pavel 3:0, body hostů: Holiš Roman 1:2, Paděra Pavel 0:3, Procházka Zdeněk 0:3, Mišun Miroslav 1:1),
20. kolo:
TJ Olympia Bruntál - TJ Postřelmov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hostěnský Robert 0:3, Krajča Patrik 1:2, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 3:1, Veiglová Jarmila 0:1, body hostů: Stryk Zdeněk 3:1, Zitta David 3:1, Smolík Michal 1:2, Blaháček Ivo 1:2), KST Město Albrechtice B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 2:1, Vyvial Jaromír 2:1, Santarius Gustav 0:1, Kadlec Vítězslav 3:0, Vojtek Roman 2:0, body hostů: Honemann Vlastimil 0:3, Švéda Marek 1:2, Mazurka Tomáš 1:1, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 0:1), TJ Chropyně B - TTC Pramet Šumperk B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdina Jan 0:1, Topič Petr 2:0, Grmela Tomáš 3:0, Grmela Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Malý Jan 1:2, Skokanová Lenka 0:3, Agachi Konstantin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Tovačov - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 2:2, Kunc Radim 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Čechovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 2:2, Brzokoupil Jiří 0:4, Dubský Pavel 3:1, Vysloužil Radek 3:1, body hostů: Lošťák Martin 4:0, Maděrka Aleš 2:2, Novák Dominik 1:3, Kolík Petr 1:3), TJ Sokol Jestřebí - Sportklub Štarnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 2:1, Král Pavel 2:1, Sedláček Bohumír 2:1, Malý Jiří 2:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Paděra Pavel 0:3, Procházka Zdeněk 2:1, Mišun Miroslav 0:3),
21. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Jestřebí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 3:0, Smolík Michal 1:1, Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 1:2, body hostů: Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Král Pavel 1:2, Daniel Jan ml. 0:2), SK Kolšov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 2:1, Švéda Marek 3:0, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Kovačík Roman 0:4, Vysloužil Radek 2:1, Holík Petr 2:1, Zapletal Jan 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 0:4, Richter David 2:2, Maděrka Aleš 2:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 3:1, Otáhal Vlastimil 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Chropyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 2:2, Paděra Pavel 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, body hostů: Grmela Tomáš 3:1, Grmela Aleš 2:2, Hrdina Jan 2:2, Utíkal Zdeněk 0:4), TTC Pramet Šumperk B - KST Město Albrechtice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:3, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 1:2, Müller Jiří 4:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:3, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 1:3, Vojtek Roman 1:2), KST Jeseník C - TJ Olympia Bruntál 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunc Radim 1:2, Janoušek Vladimír 1:2, Fňukal Zdeněk 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:2, Krajča Patrik 0:3, Čechová Kristina 2:1),
22. kolo:
SK Kolšov - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Burian Jaroslav 2:2, Směšný Tomáš 2:0, Čermák Martin 3:1, Dražný Alois 0:1, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 0:4, Daniel Jan ml. 0:3), TJ Postřelmov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaháček Ivo 4:0, Smolík Michal 2:2, Honemann Vlastimil ml. 1:3, Zitta David 2:2, body hostů: Vysloužil Radek 3:1, Kovačík Roman 1:3, Holík Petr 2:2, Zapletal Jan 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 1:3, Mišun Miroslav 1:3, Paděra Pavel 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Pazdera Jaroslav st. 3:1, Horák Milan 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Chropyně B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 2:2, Richter David 2:2, Maděrka Aleš 2:2, Lošťák Martin 2:2, body hostů: Grmela Tomáš 4:0, Hrdina Jan 0:4, Grmela Aleš 4:0, Utíkal Zdeněk 0:4), KST Jeseník C - KST Město Albrechtice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 2:1, Janoušek Vladimír 0:3, Fňukal Zdeněk 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, Kunc Radim 1:0, body hostů: Vyvial Jaromír 1:3, Santarius Gustav 2:2, Vojtek Roman 1:2, Kadlec Vítězslav 1:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:1, Müller Lukáš 2:0, Braun Norbert 3:0, Müller Jiří 3:0, body hostů: Koval Michal 0:2, Machů Jaroslav 0:3, Čechová Kristina 0:2, Krajča Patrik 1:1, Hostěnský Robert 0:1),
Krajský přebor 2A
1. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Otaslavice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Ondratice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:3, Palásek Jaromír 1:2, Válek Vít 0:4, Janík Michal ml. 0:3, WO 2:0, body hostů: Řehulka Michal 2:1, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 2:1, Sedlář Jan 4:0, WO 0:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - STK Hradčany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Kovačík Roman 3:1, Kroutil Tomáš 0:4, Šolle Radovan 0:4, body hostů: Holub Oto 2:2, Galanda Tomáš 2:2, Vaculík Roman 4:0, Kubík David 2:2), Sportovní klub Rakov - TJ Sigma Cidemat Hranice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludka Jaroslav 4:0, Ludka Jan 2:2, Frydrych Ondřej 1:3, Vykopal Jaroslav 2:2, body hostů: Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 3:1, Němeček Ladislav 1:3), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Lutín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 2:2, Černoch Alois st. 4:0, Coufal Ondřej 1:1, Coufal Igor 4:0, Kubánek Martin 1:1, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Kocián Martin 1:3, Tlach Miroslav 0:4, Začal Martin 1:3), SK Přerov C - TJ Sokol Kojetín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 0:4, Šikl Richard 1:3, Červinka Lukáš 0:4, Krudenc Martin 3:1, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 3:1),
2. kolo:
TJ OP Prostějov - SK Přerov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 4:0, Stužka Oldřich st. 1:2, Lužný Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Hejduk Pavel 1:3, Krudenc Martin 1:3, Jarolím Tomáš 1:3, Otáhal Bořek 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 3:1, Orság Vlastimil 2:2, Prokeš Lukáš 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Šternberk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:2, Palásek Jaromír 1:3, Válek Vít 1:2, Janík Michal ml. 2:1, WO 2:1, body hostů: Coufal Ondřej 3:0, Černoch Alois st. 2:1, Suchý Filip 0:4, Šauer Miloš 3:0, WO 1:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jan 3:1, Řehulka Michal 0:4, Milar Martin 2:2, Zich Petr ml. 3:1, body hostů: Tlach Miroslav 1:3, Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 2:2, Kocián Martin 3:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 4:0, Sklenář Jakub 0:2, Dohnálek Ondřej 4:0, Kroutil Tomáš 2:2, Vysloužil Radek 2:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:3, Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jan 1:3, Frydrych Ondřej 0:4), STK Hradčany - TJ Sigma Cidemat Hranice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda Tomáš 4:0, Kubík David 3:1, Vaculík Roman 4:0, Holub Oto 3:1, body hostů: Sohr Radovan 1:3, Zobaník Jaroslav 0:4, Jemelka Libor 1:3, Němeček Ladislav 0:4),
3. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Kojetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 1:3, Lužný Petr 1:3, Hrůza Pavel 1:3, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Odehnal Jakub 1:3, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 3:1), TJ Sokol Otaslavice - SK Přerov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Hejduk Pavel 2:2, Krudenc Martin 2:2, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Lutín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Vít 0:4, Oplocký Petr ml. 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 2:1, WO 1:1, body hostů: Kocián Martin 3:0, Trunkát Dalibor 4:0, Zbořil Radek 2:2, Začal Martin 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 1:1, Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 0:2, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Černoch Alois st. 1:3, Vémola Martin 2:2, Kubánek Martin 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sigma Cidemat Hranice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Kroutil Tomáš 2:1, Vysloužil Radek 2:1, Dohnálek Ondřej 2:1, WO 0:4, body hostů: Jemelka Libor 1:2, Sohr Radovan 1:2, Šuba Vojtěch st. 0:3, Němeček Ladislav 1:2, WO 4:0), STK Hradčany - Sportovní klub Rakov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík David 2:0, Galanda Tomáš 2:0, Holub Oto 2:1, Vaculík Roman 2:0, WO 7:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jan 0:2, Ludka Jaroslav 0:2, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:7),
4. kolo:
SK Přerov C - Sportovní klub Rakov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarolím Tomáš 2:1, Krudenc Martin 3:0, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 2:2, WO 3:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Cidemat Hranice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 3:1, Matula Jaroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 1:2, Staněk Roman 0:3, Jemelka Libor 2:2, WO 2:0), T.J. Sokol Šternberk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 0:1, Coufal Ondřej 2:0, Šauer Miloš 4:0, Černoch Alois st. 3:1, Kubánek Martin 2:0, WO 0:3, body hostů: Dohnálek Ondřej 1:3, Kroutil Tomáš 1:2, Sklenář Jakub 0:3, Šolle Radovan 0:3, WO 3:0), TJ Sigma Lutín - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 2:2, Halfar Václav 3:1, Tlach Miroslav 1:3, Trunkát Dalibor 3:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 2:2, Kubík David 1:3), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 1:1, Hrůza Petr 1:1, Sedláček Jiří 3:0, Běhal Jiří st. 3:0, WO 2:4, body hostů: Janík Michal ml. 1:2, Válek Vít 1:2, Palásek Jaromír 0:2, Palásek Martin 0:2, WO 4:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Ondratice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Sedlář Jan 1:3, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 2:2),
5. kolo:
SK Přerov C - TJ Sigma Cidemat Hranice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Pavel 4:0, Krudenc Martin 3:1, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 3:1, body hostů: Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 0:4, Zobaník Jaroslav 0:1, Klos Otto 1:3, Staněk Roman 0:3), TJ Sokol Kojetín - Sportovní klub Rakov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Lukáš 1:1, Odehnal Jakub 2:0, Orság Vlastimil 2:1, Matula Jaroslav 4:0, WO 5:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 1:3, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 1:1, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:5), T.J. Sokol Šternberk B - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Alois st. 2:2, Kubánek Martin 2:2, Coufal Ondřej 2:1, Šauer Miloš 4:0, WO 0:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Galanda Tomáš 3:1, Holub Oto 2:2, Kubík David 0:3, WO 1:0), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 2:0, Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 3:0, Halfar Václav 2:0, WO 0:5, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, Šolle Radovan 0:3, Sklenář Jakub 0:3, WO 5:0), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Ondratice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 2:2, body hostů: Sedlář Jan 0:1, Řehulka Michal 2:2, Zich Petr ml. 3:1, Cetkovský Martin 3:1, Zich Petr st. 0:3), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Janík Michal ml. 2:2, Válek Vít 3:1, Oplocký Petr ml. 2:2, Palásek Jaromír 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou - SK Přerov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 2:1, body hostů: Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 3:0, Červinka Lukáš 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Kojetín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 0:2, Milar Martin 3:1, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 3:0, Sedlář Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 1:2, Odehnal Jakub 0:4, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:2, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ OP Prostějov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 0:4, Dohnálek Ondřej 2:2, Kroutil Tomáš 1:3, body hostů: Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), STK Hradčany - TJ Sokol Otaslavice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 3:1, Galanda Tomáš 3:1, Vaculík Roman 4:0, Kubík David 2:2, body hostů: Kalabis Petr 2:2, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), Sportovní klub Rakov - T.J. Sokol Šternberk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykopal Jaroslav 3:1, Ludka Jan 1:3, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Šauer Miloš 4:0, Černoch Alois st. 2:2, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 1:2, WO 1:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Tlach Miroslav 2:2, Zbořil Radek 4:0, Kocián Martin 4:0, Začal Martin 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Kojetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 2:2, Oplocký Petr ml. 0:4, Palásek Jaromír 0:3, Janík Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 0:2, Řehulka Michal 2:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Zich Petr ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Jarolím Tomáš 1:2, Otáhal Bořek 0:4, Hejduk Pavel 0:3, Červinka Lukáš 4:0, WO 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroutil Tomáš 3:1, Vysloužil Radek 1:1, Kovačík Roman 2:1, Běhal Milan 2:0, Černý Marek 0:2, WO 0:3, body hostů: Kalabis Petr 3:0, Mikuš Michal 0:3, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 1:2, WO 3:0), STK Hradčany - TJ OP Prostějov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Oto 2:2, Kubík David 0:4, Vaculík Roman 3:1, Galanda Tomáš 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 2:2, Lužný Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), Sportovní klub Rakov - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jan 0:3, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 3:1, WO 0:3, body hostů: Kocián Martin 2:2, Zbořil Radek 2:1, Začal Martin 2:1, Tlach Miroslav 3:0, WO 3:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - T.J. Sokol Šternberk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 2:2, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 2:2),
8. kolo:
SK Přerov C - T.J. Sokol Šternberk B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 3:1, Krudenc Martin 4:0, Jarolím Tomáš 3:1, Otáhal Bořek 3:1, body hostů: Černoch Alois st. 1:3, Šauer Miloš 2:2, Běhal Jeroným 0:4, Suchý Filip 0:4), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Matula Jaroslav 3:1, Orság Vlastimil 1:3, Prokeš Lukáš 2:2, body hostů: Trunkát Dalibor 0:1, Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 2:2, Kocián Martin 2:2, Začal Martin 1:2), TJ OP Prostějov - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 2:1, Sedláček Jiří 2:0, Hrůza Petr 2:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Vykopal Jaroslav 2:1, Ludka Jan 0:3, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Cidemat Hranice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 2:2, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Petr 2:2, Válek Vít 1:3, Palásek Jaromír 1:3, Janík Michal ml. 2:2, body hostů: Běhal Milan 1:3, Dohnálek Ondřej 3:1, Vysloužil Radek 3:1, Kroutil Tomáš 3:1), TJ Sokol Ondratice B - STK Hradčany 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 0:2, Řehulka Michal 2:1, Zich Petr ml. 1:1, Sedlář Jan 0:1, WO 0:5, body hostů: Holub Oto 1:2, Galanda Tomáš 2:0, Vaculík Roman 2:1, Kubík David 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
SK Přerov C - TJ Sigma Lutín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarolím Tomáš 2:1, Krudenc Martin 1:2, Šikl Richard 3:0, Otáhal Bořek 4:0, WO 2:1, body hostů: Hampl Jiří 0:4, Kocián Martin 1:2, Halfar Václav 0:3, Zbořil Radek 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Šternberk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Jaroslav 3:0, Prokeš Lukáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 1:2, WO 4:0, body hostů: Černoch Alois st. 2:2, Suchý Filip 1:3, Běhal Jeroným 1:3, WO 0:4), TJ OP Prostějov - TJ Sigma Cidemat Hranice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 4:0, Hrůza Petr 4:0, Sedláček Jiří 1:2, Běhal Jiří st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 1:3, Klos Otto 0:4, Němeček Ladislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice - Sportovní klub Rakov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 1:2, Kalabis Petr 3:0, Krátký Jan 0:4, WO 2:0, body hostů: Ludka Jaroslav 3:1, Vykopal Jaroslav 3:1, Ludka Jan 2:1, Frydrych Ondřej 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 3:1, Válek Vít 3:1, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Holub Oto 2:2, Strohalm Zdeněk 2:2, Kubík David 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr st. 1:3, Sedlář Jan 2:2, Milar Martin 3:0, Cetkovský Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Sklenář Jakub 0:4, Běhal Milan 3:0, WO 1:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín D - SK Přerov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Běhal Milan 2:1, Kovačík Roman 3:0, Kroutil Tomáš 1:3, Šolle Radovan 0:1, WO 0:1, body hostů: Krudenc Martin 0:4, Netesal Jiří 2:2, Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 1:2, WO 1:0), STK Hradčany - TJ Sokol Kojetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 2:1, Kubík David 1:2, Vaculík Roman 3:0, Galanda Tomáš 4:0, WO 1:2, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 1:2, Orság Vlastimil 0:3, Prokeš Lukáš 1:2, WO 2:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludka Jaroslav 2:2, Ludka Jan 0:2, Frydrych Ondřej 0:4, Vykopal Jaroslav 4:0, Wroblowský Michal 0:2, body hostů: Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 2:0, Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 3:1, Oplocký Petr ml. 0:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Ondratice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 1:2, Klos Otto 1:2, Němeček Ladislav 0:4, WO 1:1, body hostů: Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 1:2, Řehulka Michal 3:0, WO 1:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ OP Prostějov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Ondřej 3:1, Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 1:2, Vémola Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Lužný Petr 1:3, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 1:2, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Otaslavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Martin 3:1, Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 3:1, Začal Martin 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 0:4),
11. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 2:2, Kroutil Tomáš 2:2, Dohnálek Ondřej 4:0, Vysloužil Radek 1:2, Šolle Radovan 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 1:3), STK Hradčany - SK Přerov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 1:3, Kubík David 2:2, Vaculík Roman 2:2, Galanda Tomáš 3:1, body hostů: Krudenc Martin 2:2, Otáhal Bořek 3:1, Netesal Jiří 3:1, Jarolím Tomáš 0:4), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Ondratice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludka Jaroslav 2:1, Wroblowský Michal 0:3, Frydrych Ondřej 1:2, Vykopal Jaroslav 1:3, WO 2:1, body hostů: Zich Petr ml. 4:0, Milar Martin 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Řehulka Michal 2:1, WO 1:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 2:2, body hostů: Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 0:2, Válek Vít 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Oplocký Petr ml. 0:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Otaslavice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:1, Suchý Filip 3:1, Černoch Alois st. 3:1, Coufal Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Krátký Jan 0:3, Jeřábek Jakub 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ OP Prostějov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Martin 2:2, Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 4:0, Trunkát Dalibor 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Otaslavice - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehulka Michal 2:2, Sedlář Jan 2:1, Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 4:0, WO 2:0, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Válek Vít 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Oplocký Petr ml. 1:2, WO 0:2), STK Hradčany - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 3:1, Kubík David 2:2, Vaculík Roman 3:1, Galanda Tomáš 2:2, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Dohnálek Ondřej 2:2, Kroutil Tomáš 0:4, Sklenář Jakub 0:4), TJ Sigma Cidemat Hranice - Sportovní klub Rakov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 2:2, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jaroslav 3:1, Frydrych Ondřej 3:1, Ludka Jan 1:3), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 1:1, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Mynařík Alfons 0:3, Běhal Jeroným 1:2, Suchý Filip 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Hejduk Pavel 2:2, Krudenc Martin 1:3, Netesal Jiří 3:1, Jarolím Tomáš 1:3),
13. kolo:
SK Přerov C - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 1:3, Šikl Richard 2:2, Červinka Lukáš 0:4, Šoc Milan 4:0, body hostů: Lužný Petr 3:1, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jeroným 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Suchý Filip 2:2, Vémola Martin 3:1, body hostů: Zemánek Petr 4:0, Válek Vít 3:1, Palásek Jaromír 1:3, Diviš Marek 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Ondratice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zbořil Radek 3:0, Halfar Václav 2:0, Kocián Martin 2:1, Trunkát Dalibor 0:1, WO 8:0, body hostů: Milar Martin 0:3, Cetkovský Martin 0:3, Řehulka Michal 2:1, WO 0:8), Sportovní klub Rakov - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykopal Jaroslav 2:1, Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 1:2, Wroblowský Michal 0:3, WO 2:2, body hostů: Kovačík Roman 3:0, Běhal Milan 2:1, Dohnálek Ondřej 2:1, Kadlčík Jiří 1:2, WO 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - STK Hradčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, body hostů: Galanda Tomáš 3:1, Kubík David 0:4, Holub Oto 1:3, Vaculík Roman 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ OP Prostějov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Lukáš 1:3, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Lužný Petr 0:4, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), SK Přerov C - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 3:1, Jarolím Tomáš 3:1, Čada Hynek 1:3, Šoc Milan 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 2:1, Halfar Václav 2:1, Kocián Martin 4:0, Zbořil Radek 4:0, WO 2:0, body hostů: Válek Vít 2:2, Palásek Martin 0:4, Palásek Jaromír 0:2, Doležal Alois 0:4, WO 0:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Ondratice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Filip 1:2, Černoch Alois st. 1:1, Běhal Jeroným 1:2, Kubánek Martin 0:2, Coufal Ondřej 1:0, WO 6:0, body hostů: Milar Martin 0:4, Cetkovský Martin 4:0, Řehulka Michal 3:0, WO 0:6), TJ Sigma Cidemat Hranice - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, body hostů: Kovačík Roman 2:2, Dohnálek Ondřej 3:1, Běhal Milan 2:2, Kadlčík Jiří 2:2), Sportovní klub Rakov - STK Hradčany 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 1:2, Zamazal Lubomír 0:4, WO 0:3, body hostů: Galanda Tomáš 4:0, Kubík David 2:1, Vaculík Roman 3:0, Holub Oto 2:1, WO 3:0),
15. kolo:
Sportovní klub Rakov - SK Přerov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 2:0, Wroblowský Michal 0:3, Vykopal Jaroslav 1:2, WO 0:5, body hostů: Jarolím Tomáš 2:1, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 3:0, Zlámal Jaromír 1:1, WO 5:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 1:3, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - T.J. Sokol Šternberk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jakub 2:2, Kovačík Roman 3:1, Kroutil Tomáš 0:4, Kadlčík Jiří 3:1, body hostů: Vémola Martin 2:2, Černoch Alois st. 2:2, Šauer Miloš 3:1, Suchý Filip 1:3), STK Hradčany - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík David 0:3, Strohalm Zdeněk 1:2, Holub Oto 0:3, Galanda Tomáš 2:2, WO 3:0, body hostů: Trunkát Dalibor 1:0, Zbořil Radek 3:0, Kocián Martin 2:1, Halfar Václav 3:0, Začal Martin 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ OP Prostějov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Zdeněk 0:4, Zemánek Petr 1:1, Válek Vít 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Palásek Jaromír 0:1, WO 0:1, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Otaslavice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 1:2, Řehulka Michal 4:0, Sedlář Jan 3:0, Cetkovský Martin 3:0, WO 3:0, body hostů: Kalabis Petr 1:3, Mikuš Michal 0:2, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:3, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice - SK Přerov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 0:4, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Jarolím Tomáš 3:1, Otáhal Bořek 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Zlámal Jaromír 3:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frydrych Ondřej 0:4, Ludka Jaroslav 3:1, Ludka Jan 0:4, Vykopal Jaroslav 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Orság Vlastimil 2:2), STK Hradčany - T.J. Sokol Šternberk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strohalm Zdeněk 1:3, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 3:1, Kubík David 3:1, body hostů: Šauer Miloš 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sigma Lutín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Kadlčík Jiří 0:3, Beneš Kryštof 0:4, Sklenář Jakub 0:4, WO 0:2, body hostů: Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 3:0, Začal Martin 2:1, Kocián Martin 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Ondratice B - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 1:3, Řehulka Michal 2:2, Sedlář Jan 1:2, Cetkovský Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 1:3, Lužný Petr 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 2:2, Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 3:1, Janík Michal ml. 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 2:2, Jeřábek Jakub 0:4, Krátký Jan 0:4),
17. kolo:
SK Přerov C - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 4:0, Červinka Lukáš 2:2, Čada Hynek 2:2, 0:4, body hostů: Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 2:2, Palásek Jaromír 1:3, Oplocký Petr ml. 3:1), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Ondratice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orság Vlastimil 2:1, Odehnal Jakub 0:2, Matula Jaroslav 3:0, Prokeš Lukáš 2:1, WO 6:0, body hostů: Zich Petr st. 1:3, Milar Martin 1:3, Řehulka Michal 2:1, WO 0:6), TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Petr 3:0, Sedláček Jiří 3:0, Lužný Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 2:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Kadlčík Jiří 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Sklenář Jakub 0:4, WO 1:2), TJ Sokol Otaslavice - STK Hradčany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Daněček Zdeněk 0:3, Kalabis Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kubík David 3:1, Cápík Antonín 2:2, Holub Oto 3:1, Galanda Tomáš 2:1, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vémola Martin 2:0, Šauer Miloš 2:0, Běhal Jeroným 2:1, Černoch Alois st. 1:1, WO 8:0, body hostů: Ludka Jan 0:3, Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 1:2, WO 0:8), TJ Sigma Lutín - TJ Sigma Cidemat Hranice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 3:1, Halfar Václav 3:0, Kocián Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 0:4, Klos Otto 0:4, Jemelka Libor 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 3:0, Matula Jaroslav 3:1, WO 1:1, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Válek Vít 0:4, Oplocký Petr ml. 0:3, Palásek Jaromír 1:2, WO 1:1), SK Přerov C - TJ Sokol Ondratice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 2:1, Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 5:1, body hostů: Cetkovský Martin 2:1, Sedlář Jan 1:3, Zich Petr st. 1:3, WO 1:5), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Jaroslav 0:4, Jeřábek Jakub 2:2, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 3:1, Kovačík Roman 3:1, Kadlčík Jiří 3:1, Kroutil Tomáš 2:2), TJ OP Prostějov - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 2:2, Lužný Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, body hostů: Strohalm Zdeněk 1:3, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 0:4, Kubík David 1:3), TJ Sigma Lutín - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Radek 2:0, Tlach Miroslav 2:0, Halfar Václav 3:0, Kocián Martin 2:0, WO 5:3, body hostů: Ludka Jaroslav 0:3, Ludka Jan 0:3, Vykopal Jaroslav 0:3, WO 3:5), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Cidemat Hranice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhal Jeroným 2:2, Šauer Miloš 3:1, Suchý Filip 0:4, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 1:3),
19. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - SK Přerov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 3:1, Kubánek Martin 1:3, Běhal Jeroným 1:3, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Šikl Richard 2:2, Čada Hynek 0:4, Hejduk Pavel 2:2, Otáhal Bořek 4:0), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Kojetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 2:2, Zbořil Radek 4:0, Kocián Martin 2:1, Tlach Miroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Odehnal Jakub 1:2, Matula Jaroslav 0:4, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:1, WO 0:2), Sportovní klub Rakov - TJ OP Prostějov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wroblowský Michal 0:4, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 3:0, Frydrych Ondřej 1:3, WO 0:2, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 2:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Otaslavice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Vítek Zdeněk 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Jeřábek Jakub 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Němčice nad Hanou 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 1:3, Kroutil Tomáš 3:0, Kadlčík Jiří 1:3, Sklenář Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 2:2, Palásek Jaromír 2:1, Zemánek Petr 3:1, WO 0:1), STK Hradčany - TJ Sokol Ondratice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 3:1, Vaculík Roman 3:1, Holub Oto 3:1, Kubík David 3:1, body hostů: Milar Martin 1:3, Sedlář Jan 2:2, Zich Petr st. 1:3, Dostál Jaromír 0:4),
20. kolo:
TJ Sigma Lutín - SK Přerov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 3:1, Trunkát Dalibor 2:0, Tlach Miroslav 3:1, Kocián Martin 4:0, Začal Martin 2:0, body hostů: Hejduk Pavel 1:3, Otáhal Bořek 1:3, Šikl Richard 0:4, Čada Hynek 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Běhal Jeroným 0:4, Kubánek Martin 4:0, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Sohr Radovan 2:2, Kořínek Lukáš 1:3, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašláň Vladimír 2:2, Ludka Jan 2:2, Ludka Jaroslav 3:1, Frydrych Ondřej 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Jeřábek Jakub 3:1, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), STK Hradčany - TJ Sokol Němčice nad Hanou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík David 0:4, Holub Oto 3:1, Vaculík Roman 3:0, Galanda Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Zemánek Petr 1:3, Válek Vít 1:3, Palásek Jaromír 1:3, Janík Michal ml. 3:0, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Ondratice B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovačík Roman 0:1, Sklenář Jakub 0:4, Kadlčík Jiří 0:4, Kroutil Tomáš 2:1, WO 1:4, body hostů: Milar Martin 3:0, Sedlář Jan 3:0, Dostál Jaromír 2:1, Zich Petr st. 2:1, WO 4:1),
21. kolo:
SK Přerov C - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 4:0, Hejduk Pavel 3:1, Čada Hynek 1:2, Otáhal Bořek 4:0, WO 1:0, body hostů: Kadlčík Jiří 2:2, Šolle Radovan 1:3, Beneš Kryštof 0:4, Dohnálek Ondřej 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kojetín - STK Hradčany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Jaroslav 4:0, Orság Vlastimil 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Kilhof Jiří 2:2, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Cápík Antonín 0:4, Holub Oto 3:1, Kubík David 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válek Vít 3:0, Palásek Jaromír 1:2, Zemánek Petr 4:0, Janík Michal ml. 2:1, WO 3:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 1:2, Ludka Jan 1:2, Kotas Jiří 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Cidemat Hranice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Petr st. 0:4, Řehulka Michal 2:2, Milar Martin 2:2, Cetkovský Martin 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 0:2, Jemelka Libor 2:2, Vítek Zdeněk 2:0), TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jiří st. 0:4, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 3:1, Hrůza Pavel 3:1, body hostů: Vémola Martin 2:2, Kubánek Martin 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Běhal Jeroným 2:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Trunkát Dalibor 3:1, Kocián Martin 3:1, Zbořil Radek 1:1, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Jaroslav 2:1, Prokeš Lukáš 3:1, Kilhof Jiří 4:0, Orság Vlastimil 3:0, WO 2:0, body hostů: Kadlčík Jiří 2:2, Dohnálek Ondřej 0:2, Beneš Kryštof 0:4, Šolle Radovan 0:4, WO 0:2), SK Přerov C - STK Hradčany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikl Richard 4:0, Otáhal Bořek 3:1, Hejduk Pavel 4:0, Čada Hynek 2:2, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Kyselák Tomáš 1:3, Kubík David 2:2, Cápík Antonín 0:4), TJ Sokol Ondratice B - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 2:0, Zich Petr st. 1:1, Milar Martin 2:1, Řehulka Michal 3:0, WO 3:3, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jan 1:1, Kotas Jiří 0:2, WO 3:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Cidemat Hranice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 0:4, Válek Vít 2:1, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 1:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Vítek Zdeněk 1:2, Jemelka Libor 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Šternberk B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Kubánek Martin 1:2, Černoch Alois st. 2:1, Běhal Jeroným 2:1, Vémola Martin 2:1, WO 4:0), TJ OP Prostějov - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 2:2, Hrůza Pavel 1:3, body hostů: Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 1:3, Začal Martin 1:3, Trunkát Dalibor 4:0),
Krajský přebor 2B
1. kolo:
KST Jeseník D - TJ SPORT Javorník 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Karel 2:2, Macík Petr 1:1, Senohrábek Zdeněk 4:0, Paraskevopulos Filip 3:0, Kašník Sebastián 2:0, WO 0:1, body hostů: Šteigl Josef 2:1, Žejdlík Pavel 1:3, Lukeš Vlastimil 0:4, Vasilev Dominik 0:4, WO 1:0), SVČ Rýmařov - TJ Granitol Moravský Beroun 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 2:2, body hostů: Veselka Jan 1:3, Trbušek Jiří 4:0, Kusmič Vlastimil 0:4, Glück Roman 2:2), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Velké Losiny 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Kubíček Roman 1:3, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 3:1, body hostů: Novotný Eduard st. 2:2, Cikryt Petr 2:2, Vaněk Miloš 0:4, Berka Jiří 1:3), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Dubicko 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grézl Martin 1:3, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 4:0, Jarmara Martin 3:1, body hostů: Horák Luděk 1:3, Braný Milan ml. 3:1, Neoral Ondřej 2:2, Langer Rudolf 0:4), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Olympia Bruntál B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišr Petr 3:1, Svrček Václav 1:3, Slavík Petr 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, body hostů: Kolář Vojta 3:1, Krajča Rudolf 2:2, Jasinský Čestmír 4:0, Veiglová Jarmila 3:1), SK Kolšov B - TJ Sokol Štíty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 3:1, Sitta František 0:2, Kouřil Jaroslav 0:4, Hecl Břetislav 0:2, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Altman Petr 2:2, Drlík Zdeněk 2:2, Hrdina Pavel 2:2),
2. kolo:
KST Jeseník D - SK Kolšov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Senohrábek Zdeněk 1:3, Macík Petr 1:2, Macík Karel 0:3, Kunc Radim 2:2, WO 1:1, body hostů: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 4:0, Kouřil Jaroslav 2:1, Burian Jaroslav 0:3, WO 1:1), TJ SPORT Javorník - TJ Sokol Štíty 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 1:1, Šteigl Josef 0:2, Žejdlík Pavel 0:3, Lukeš Vlastimil 0:2, Vasilev Dominik 0:1, WO 6:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 3:0, Altman Petr 2:0, Kreuzigerová Lucie 1:1, WO 0:6), SVČ Rýmařov - TJ Olympia Bruntál B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašák Roman 3:1, Rektořík Bronislav 1:3, Václavík Aleš 2:2, Polák Aleš 3:1, body hostů: Jasinský Čestmír 2:2, Veiglová Jarmila 3:1, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rádek Ivo 1:0, Veselka Jan 4:0, Glücková Lenka 4:0, Glück Roman 4:0, Trbušek Jiří 3:0, body hostů: Slavík Petr 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, Švanová Zuzana 0:4, Slavíková Lenka 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TTC Mohelnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Zdeněk 0:4, Kubíček Roman 1:3, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Hvězda Martin 2:2, Grézl Martin 2:2, Jarmara Martin 3:1, Zedníček Miloš 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Sokol Dubicko 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vladimír 1:3, Berka Jiří 0:4, Novotný Eduard st. 3:0, Cikryt Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Neoral Ondřej 2:2, Braný Milan ml. 3:1, Horák Luděk 3:1, Strouhal Karel 2:1, WO 1:0),
3. kolo:
KST Jeseník D - TJ Sokol Štíty 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Karel 2:2, Kašník Sebastián 1:2, Macík Petr 0:3, Gerasis Pavel 1:3, WO 2:0, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 4:0, Altman Petr 2:1, Kreuzigerová Lucie 0:3, WO 0:2), TJ SPORT Javorník - SK Kolšov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 2:2, Vasilev Dominik 0:2, Žejdlík Pavel 1:3, Šteigl Josef 1:3, Lukeš Vlastimil 1:1, body hostů: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 3:1, Burian Jaroslav 1:3), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 3:1, Rektořík Bronislav 3:1, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 3:1, body hostů: Šimončík Josef 0:4, Svrček Václav 0:4, Fišr Petr 3:1, Slavík Petr 0:2, Švanová Zuzana 1:1), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Olympia Bruntál B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 3:1, Trbušek Jiří 3:1, Glück Roman 2:2, Rádek Ivo 1:3, body hostů: Veiglová Jarmila 4:0, Jasinský Čestmír 1:3, Kolář Vojta 1:3, Krajča Rudolf 1:3), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Dubicko 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Zdeněk 1:3, Kubíček Roman 0:3, Vrana Tomáš 0:3, Karger Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Neoral Ondřej 2:2, Braný Milan ml. 3:1, Horák Luděk 3:1, Strouhal Karel 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Velké Losiny - TTC Mohelnice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Jiří 0:4, Vaněk Miloš 0:4, Cikryt Petr 1:2, Novotný Eduard st. 1:2, WO 0:2, body hostů: Hvězda Martin 3:0, Grézl Martin 3:1, Jarmara Martin 3:1, Zedníček Miloš 3:0, WO 2:0),
4. kolo:
SK Kolšov B - TTC Mohelnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 2:1, Kouřil Jaroslav 0:4, Burian Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Hvězda Martin 2:2, Grézl Martin 2:2, Jarmara Martin 2:1, Zedníček Miloš 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Dubicko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 1:3, Altman Petr 1:3, Drlík Zdeněk 2:2, body hostů: Neoral Ondřej 0:4, Braný Milan ml. 3:1, Horák Luděk 2:2, Strouhal Karel 3:1), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Nový Malín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Vojta 0:4, Jasinský Čestmír 3:1, Veiglová Jarmila 0:4, Krajča Rudolf 0:4, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 4:0, Kubíček Roman 3:1, Snášel Jiří 3:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Velké Losiny 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimončík Josef 0:4, Fišr Petr 4:0, Švanová Zuzana 0:4, Všetičková Iva 0:4, body hostů: Bureš Vladimír 3:1, Cikryt Petr 3:1, Berka Jiří 3:1, Novotný Eduard st. 3:1), KST Jeseník D - SVČ Rýmařov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudáček Jiří 2:0, Paraskevopulos Filip 2:0, Macík Karel 2:0, Vinkler Vladimír 2:0, WO 4:4, body hostů: Kalaš Miroslav 0:2, Lašák Roman 0:2, Rektořík Bronislav 0:2, Polák Aleš 0:2, WO 4:4), TJ SPORT Javorník - TJ Granitol Moravský Beroun 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Vlastimil 0:4, Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 1:3, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Trbušek Jiří 2:1, Veselka Jan 4:0, Kusmič Vlastimil 2:2, Glück Roman 3:1, Glücková Lenka 1:0),
5. kolo:
SK Kolšov B - TJ Sokol Dubicko 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Marek 2:2, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 2:2, Burian Jaroslav 1:3, body hostů: Neoral Ondřej 2:2, Braný Milan ml. 3:1, Horák Luděk 1:3, Strouhal Karel 2:1, Vidomus Michal 0:1), TJ Sokol Štíty - TTC Mohelnice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 3:0, Altman Petr 2:1, Drlík Zdeněk 3:0, Vogel Jiří 1:0, WO 0:3, body hostů: Hvězda Martin 0:3, Grézl Martin 0:3, Zedníček Miloš 1:3, Hojgr Stanislav 0:3, WO 3:0), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Velké Losiny 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jasinský Čestmír 3:1, Veiglová Jarmila 4:0, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 1:3, body hostů: Novotný Eduard st. 1:3, Cikryt Petr 1:3, Berka Jiří 2:2, Bureš Vladimír 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Nový Malín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimončík Josef 0:4, Fišr Petr 3:1, Švanová Zuzana 0:4, Všetičková Iva 0:4, body hostů: Karger Jan 4:0, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 3:1, Snášel Jiří 3:1), KST Jeseník D - TJ Granitol Moravský Beroun 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudáček Jiří 3:0, Macík Karel 0:3, Senohrábek Zdeněk 2:1, Vinkler Vladimír 3:0, WO 2:2, body hostů: Veselka Jan 1:2, Kusmič Vlastimil 1:2, Glück Roman 1:2, Glücková Lenka 1:2, WO 2:2), TJ SPORT Javorník - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Vlastimil 1:3, Vasilev Dominik 0:4, Žejdlík Pavel 1:3, Šteigl Josef 3:1, body hostů: Kalaš Miroslav 2:2, Lašák Roman 2:2, Rektořík Bronislav 4:0, Polák Aleš 3:1),
6. kolo:
SVČ Rýmařov - SK Kolšov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rektořík Bronislav 2:2, Lašák Roman 1:3, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 3:1, body hostů: Švéda Marek 3:1, Kouřil Jaroslav 1:3, Mazurka Tomáš 3:1, Burian Jaroslav 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Štíty 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 2:2, Kusmič Vlastimil 1:3, Glück Roman 0:4, Trbušek Jiří 2:2, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 3:1, Altman Petr 2:2, Drlík Zdeněk 2:2), TJ Sokol Nový Malín - KST Jeseník D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 1:2, Karger Jan 2:1, Vrana Tomáš 3:0, Kubíček Roman 2:0, WO 4:1, body hostů: Macík Karel 2:1, Senohrábek Zdeněk 0:2, Macík Petr 1:2, Gerasis Pavel 0:3, WO 1:4), TJ Sokol Velké Losiny - TJ SPORT Javorník 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Jiří 1:3, Bureš Vladimír 2:1, Cikryt Petr 2:2, Novotný Eduard st. 3:1, Bureš Adam 0:1, body hostů: Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 1:3, Vrána František ml. 3:1, Vasilev Dominik 0:4), TTC Mohelnice B - TJ Olympia Bruntál B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 3:1, Grézl Martin 4:0, Zedníček Miloš 4:0, Jarmara Martin 4:0, body hostů: Jasinský Čestmír 0:4, Veiglová Jarmila 0:4, Kolář Vojta 1:3, Krajča Rudolf 0:4), TJ Sokol Dubicko - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neoral Ondřej 4:0, Strouhal Karel 4:0, Langer Rudolf 2:2, Braný Milan ml. 2:0, Braný Milan 0:2, body hostů: Slavík Ota 1:3, Slavíková Lenka 1:3, Slavík Petr 1:3, Slavíková Kristýna 1:3),
7. kolo:
SVČ Rýmařov - TJ Sokol Štíty 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 1:3, Václavík Aleš 2:2, Polák Aleš 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 2:2, Altman Petr 1:3, Drlík Zdeněk 2:2), TJ Granitol Moravský Beroun - SK Kolšov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 2:2, Glück Roman 2:2, Kusmič Vlastimil 3:1, Trbušek Jiří 1:1, WO 0:2, body hostů: Švéda Marek 2:1, Kouřil Jaroslav 1:2, Mazurka Tomáš 3:1, Burian Jaroslav 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Nový Malín - TJ SPORT Javorník 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Karger Jan 4:0, Vrana Tomáš 4:0, Kubíček Roman 3:1, body hostů: Šteigl Josef 0:4, Žejdlík Pavel 1:3, Vrána František ml. 1:3, Vasilev Dominik 0:4), TJ Sokol Velké Losiny - KST Jeseník D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Jiří 2:0, Bureš Vladimír 2:0, Cikryt Petr 2:1, Novotný Eduard st. 2:0, WO 4:3, body hostů: Macík Karel 0:3, Senohrábek Zdeněk 1:1, Macík Petr 0:2, Gerasis Pavel 0:2, WO 3:4), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 4:0, Grézl Martin 4:0, Májek Josef 3:0, Jarmara Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Slavík Ota 0:4, Slavík Petr 0:4, Slavíková Lenka 0:4, Slavíková Kristýna 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Dubicko - TJ Olympia Bruntál B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neoral Ondřej 2:2, Strouhal Karel 4:0, Langer Rudolf 1:3, Braný Milan ml. 3:1, body hostů: Veiglová Jarmila 3:1, Jasinský Čestmír 1:3, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 0:4),
8. kolo:
SK Kolšov B - TJ Olympia Bruntál B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burian Jaroslav 1:1, Žák Milan 1:3, Kouřil Jaroslav 2:2, Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 1:1, body hostů: Veiglová Jarmila 4:0, Jasinský Čestmír 3:1, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 0:4), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 2:0, Vogel Jiří 2:0, Altman Petr 2:0, Drlík Zdeněk 4:0, Sasz Jiří 1:1, WO 0:4, body hostů: Petrek Tomáš 1:3, Slavík Petr 0:3, Švanová Zuzana 0:2, Slavíková Kristýna 0:3, WO 4:0), KST Jeseník D - TTC Mohelnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paraskevopulos Filip 3:1, Hudáček Jiří 3:1, Macík Karel 0:3, Kunc Radim 2:2, Fňukal Zdeněk 0:1, body hostů: Hvězda Martin 1:3, Grézl Martin 1:3, Jarmara Martin 2:2, Zedníček Miloš 4:0), TJ SPORT Javorník - TJ Sokol Dubicko 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Vlastimil 1:3, Šteigl Josef 1:2, Žejdlík Pavel 1:2, Vasilev Dominik 0:4, WO 2:0, body hostů: Neoral Ondřej 4:0, Braný Milan ml. 4:0, Vlček Vojtěch 1:3, Strouhal Karel 2:0, WO 0:2), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Nový Malín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 0:4, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 1:3, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 4:0, Adámek Zdeněk 1:3), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Velké Losiny 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 4:0, Kusmič Vlastimil 2:2, Glück Roman 1:3, body hostů: Novotný Eduard st. 3:1, Cikryt Petr 1:3, Berka Jiří 2:2, Bureš Adam 1:3),
9. kolo:
SK Kolšov B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Milan 4:0, Burian Jaroslav 4:0, Kouřil Jaroslav 3:1, Mazurka Tomáš 4:0, body hostů: Slavík Petr 0:4, Petrek Tomáš 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, Švanová Zuzana 1:3), TJ Sokol Štíty - TJ Olympia Bruntál B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hranička Libor 4:0, Altman Petr 1:2, Drlík Zdeněk 1:2, WO 0:3, body hostů: Veiglová Jarmila 1:2, Jasinský Čestmír 1:2, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 0:3, WO 3:0), KST Jeseník D - TJ Sokol Dubicko 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macík Petr 1:3, Macík Karel 1:2, Kašník Sebastián 0:3, Senohrábek Zdeněk 0:3, WO 2:1, body hostů: Vlček Vojtěch 1:2, Braný Milan ml. 4:0, Neoral Ondřej 4:0, Strouhal Karel 2:0, WO 1:2), TJ SPORT Javorník - TTC Mohelnice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Vlastimil 0:4, Šteigl Josef 0:4, Žejdlík Pavel 1:3, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Hvězda Martin 4:0, Grézl Martin 4:0, Jarmara Martin 3:1, Zedníček Miloš 4:0), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Velké Losiny 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Aleš 1:3, Lašák Roman 0:4, Rektořík Bronislav 2:2, Polák Aleš 3:1, body hostů: Novotný Eduard st. 3:1, Cikryt Petr 4:0, Berka Jiří 2:2, Bureš Adam 1:3), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Nový Malín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jan 2:2, Trbušek Jiří 2:2, Kusmič Vlastimil 1:3, Glück Roman 2:2, body hostů: Karger Jan 2:2, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 2:2, Adámek Zdeněk 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Nový Malín - SK Kolšov B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Zdeněk 4:0, Kubíček Roman 3:0, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 3:0, WO 2:1, body hostů: Žák Milan 0:3, Burian Jaroslav 0:4, Los Alois 0:3, Kouřil Jaroslav 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Sokol Štíty 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Ondřej 0:4, Berka Jiří 0:3, Cikryt Petr 1:2, Novotný Eduard st. 2:2, WO 1:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 4:0, Altman Petr 1:2, Hranička Libor 2:1, WO 1:1), TTC Mohelnice B - SVČ Rýmařov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grézl Martin 1:2, Hvězda Martin 2:1, Zedníček Miloš 3:0, Jarmara Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Polák Aleš 1:1, Václavík Aleš 1:2, Rektořík Bronislav 1:2, Lašák Roman 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Dubicko - TJ Granitol Moravský Beroun 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neoral Ondřej 4:0, Horák Luděk 1:3, Vidomus Michal 1:3, Braný Milan ml. 4:0, body hostů: Veselka Jan 2:2, Glücková Lenka 0:4, Kusmič Vlastimil 2:2, Glück Roman 2:2), TJ Olympia Bruntál B - KST Jeseník D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Vojta 2:2, Jasinský Čestmír 3:1, Veiglová Jarmila 3:1, Hostěnský Robert 1:3, body hostů: Paraskevopulos Filip 3:1, Kunc Radim 2:2, Macík Petr 1:3, Macík Karel 1:3), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ SPORT Javorník 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Kristýna 0:4, Fišr Petr 4:0, Švanová Zuzana 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 3:1, Vrána František ml. 3:1, Vasilev Dominik 2:0, Lukeš Vlastimil 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Štíty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 2:1, Kubíček Roman 2:1, Vrana Tomáš 2:1, Karger Jan 3:1, WO 3:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Hrdina Pavel 0:3, Altman Petr 0:3, Hranička Libor 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Velké Losiny - SK Kolšov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Ondřej 1:3, Cikryt Petr 4:0, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 2:2, body hostů: Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 2:2, Kouřil Jaroslav 3:1, Burian Jaroslav 0:2, Žák Milan 1:1), TTC Mohelnice B - TJ Granitol Moravský Beroun 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 2:1, Grézl Martin 3:0, Zedníček Miloš 4:0, Jarmara Martin 0:3, WO 3:0, body hostů: Veselka Jan 0:3, Glück Roman 1:2, Glücková Lenka 1:2, Kusmič Vlastimil 2:2, WO 0:3), TJ Sokol Dubicko - SVČ Rýmařov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neoral Ondřej 3:1, Horák Luděk 2:2, Langer Rudolf 2:1, Braný Milan ml. 3:1, Vidomus Michal 0:1, body hostů: Polák Aleš 2:2, Václavík Aleš 1:3, Rektořík Bronislav 2:2, Lašák Roman 1:3), TJ Olympia Bruntál B - TJ SPORT Javorník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Rudolf 2:2, Kolář Vojta 3:1, Jasinský Čestmír 3:1, Veiglová Jarmila 4:0, body hostů: Šteigl Josef 2:2, Žejdlík Pavel 2:2, Vrána František ml. 0:4, Vasilev Dominik 0:2, Lukeš Vlastimil 0:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - KST Jeseník D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Kristýna 0:3, Švanová Zuzana 0:3, Slavík Petr 0:3, Slavík Ota 0:2, WO 4:1, body hostů: Paraskevopulos Filip 3:0, Kunc Radim 3:0, Macík Karel 3:0, Macík Petr 2:0, WO 1:4),
12. kolo:
TJ SPORT Javorník - KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Marek 2:2, Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 1:2, Vrána František ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Hudáček Jiří 3:1, Kunc Radim 4:0, Macík Karel 1:3, Macík Petr 1:2, WO 0:1), TJ Granitol Moravský Beroun - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 1:3, Trbušek Jiří 1:3, Kusmič Vlastimil 1:2, Glück Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Václavík Aleš 3:1, Lašák Roman 3:1, Polák Aleš 3:1, Rektořík Bronislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Sokol Nový Malín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 0:4, Cikryt Petr 0:3, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Karger Jan 2:2, Vrana Tomáš 4:0, Kubíček Roman 2:1, Adámek Zdeněk 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Dubicko - TTC Mohelnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neoral Ondřej 2:2, Strouhal Karel 0:4, Horák Luděk 1:3, Braný Milan ml. 4:0, body hostů: Grézl Martin 2:2, Hvězda Martin 2:2, Jarmara Martin 2:2, Zedníček Miloš 3:1), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Rudolf 4:0, Sabol Miroslav 2:0, Kolář Vojta 4:0, Jasinský Čestmír 4:0, Sabolová Věra 0:2, body hostů: Slavík Petr 0:4, Švanová Zuzana 0:4, Petrek Tomáš 1:3, Slavíková Kristýna 1:3), TJ Sokol Štíty - SK Kolšov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 3:1, Altman Petr 1:3, Drlík Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Švéda Marek 2:2, Kouřil Jaroslav 2:1, Žák Milan 1:3, Los Alois 0:4, WO 1:0),
13. kolo:
SK Kolšov B - KST Jeseník D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazurka Tomáš 3:0, Kouřil Jaroslav 2:1, Žák Milan 3:0, Švéda Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Gerasis Pavel 0:4, Macík Karel 0:4, Kašník Sebastián 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Štíty - TJ SPORT Javorník 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Pavel 2:2, Jandejsek Martin st. 1:2, Altman Petr 2:2, Hrdina Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 3:1, Mrvka Milan 0:3, Vasilev Dominik 0:4, WO 0:1), TJ Olympia Bruntál B - SVČ Rýmařov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Rudolf 1:3, Kolář Vojta 1:3, Veiglová Jarmila 4:0, Jasinský Čestmír 2:2, body hostů: Polák Aleš 3:1, Václavík Aleš 3:1, Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 1:3), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Granitol Moravský Beroun 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrek Tomáš 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, Švanová Zuzana 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Glück Roman 4:0, Glücková Lenka 4:0, Veselka Jan 4:0, Rádek Ivo 4:0), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Nový Malín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvězda Martin 2:2, Grézl Martin 2:2, Zedníček Miloš 4:0, Jarmara Martin 2:2, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 2:2, Kubíček Roman 0:4, Adámek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Dubicko - TJ Sokol Velké Losiny 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Karel 2:0, Horák Luděk 3:1, Neoral Ondřej 3:1, Braný Milan ml. 3:0, Vidomus Michal 1:1, WO 1:0, body hostů: Novotný Eduard st. 2:1, Janda František 0:4, Bureš Ondřej 1:3, Berka Martin 0:4, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Štíty - KST Jeseník D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdina Pavel 3:0, Altman Petr 2:1, Kreuzigerová Lucie 2:1, Drlík Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Macík Karel 0:4, Gerasis Pavel 0:4, Kašník Sebastián 2:2, WO 0:5), SK Kolšov B - TJ SPORT Javorník 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Jaroslav 3:0, Mazurka Tomáš 3:0, Žák Milan 3:1, Švéda Marek 4:0, WO 1:1, body hostů: Šteigl Josef 1:3, Žejdlík Pavel 0:3, Mrvka Milan 0:3, Vasilev Dominik 0:4, WO 1:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SVČ Rýmařov 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrek Tomáš 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, Švanová Zuzana 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Polák Aleš 4:0, Václavík Aleš 4:0, Lašák Roman 4:0, Rektořík Bronislav 4:0), TJ Olympia Bruntál B - TJ Granitol Moravský Beroun 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Rudolf 0:4, Kolář Vojta 2:2, Jasinský Čestmír 2:2, Veiglová Jarmila 3:1, body hostů: Rádek Ivo 2:2, Veselka Jan 3:1, Glücková Lenka 1:3, Glück Roman 3:1), TJ Sokol Dubicko - TJ Sokol Nový Malín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Karel 2:0, Horák Luděk 3:1, Neoral Ondřej 1:3, Braný Milan ml. 3:1, Vidomus Michal 0:2, body hostů: Karger Jan 1:3, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 2:2, Adámek Zdeněk 1:3), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Velké Losiny 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 3:1, Grézl Martin 4:0, Májek Josef 3:1, Zedníček Miloš 3:0, WO 1:0, body hostů: Novotný Eduard st. 2:1, Janda František 0:4, Bureš Ondřej 0:4, Berka Martin 0:4, WO 0:1),
15. kolo:
TTC Mohelnice B - SK Kolšov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 2:1, Grézl Martin 3:0, Zedníček Miloš 2:1, Jarmara Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Los Alois 0:3, Burian Jaroslav 0:3, Mazurka Tomáš 3:0, Kouřil Jaroslav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Dubicko - TJ Sokol Štíty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neoral Ondřej 2:2, Horák Luděk 2:2, Langer Rudolf 0:4, Braný Milan ml. 3:1, body hostů: Kobza Štěpán 2:2, Hrdina Pavel 3:1, Drlík Zdeněk 1:3, Altman Petr 3:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Olympia Bruntál B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Kubíček Roman 3:1, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 0:4, Sabolová Věra 0:4, Veiglová Jarmila 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Adam 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Berka Jiří 4:0, Berka Martin 2:2, body hostů: Slavík Ota 0:4, Slavík Petr 1:3, Slavíková Lenka 1:3, Slavíková Kristýna 0:4), SVČ Rýmařov - KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Aleš 2:2, Lašák Roman 0:3, Rektořík Bronislav 1:2, Polák Aleš 2:2, WO 2:0, body hostů: Hudáček Jiří 4:0, Kunc Radim 2:2, Macík Petr 0:3, Paraskevopulos Filip 3:0, WO 0:2), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ SPORT Javorník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rádek Ivo 3:1, Glück Roman 2:2, Veselka Jan 2:0, Švanda Radovan 2:2, Glücková Lenka 1:1, body hostů: Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 2:2, Vasilev Dominik 0:4, Vrána František ml. 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Dubicko - SK Kolšov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neoral Ondřej 0:3, Horák Luděk 3:0, Langer Rudolf 2:1, Braný Milan ml. 4:0, WO 3:0, body hostů: Los Alois 1:3, Burian Jaroslav 0:3, Mazurka Tomáš 2:1, Kouřil Jaroslav 1:2, WO 0:3), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Štíty 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmara Martin 2:2, Grézl Martin 3:1, Zedníček Miloš 1:3, Duchaň Stanislav 4:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Hrdina Pavel 2:2, Drlík Zdeněk 0:4, Altman Petr 1:3), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Olympia Bruntál B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vladimír 2:0, Cikryt Petr 3:1, Berka Jiří 3:1, Novotný Eduard st. 3:1, Bureš Ondřej 1:1, body hostů: Kolář Vojta 0:4, Veiglová Jarmila 4:0, Krajča Rudolf 0:4, Sabolová Věra 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 4:0, Kubíček Roman 4:0, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 4:0, body hostů: Slavík Ota 0:4, Slavík Petr 0:4, Slavíková Lenka 0:4, Slavíková Kristýna 0:4), TJ Granitol Moravský Beroun - KST Jeseník D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 0:3, Kusmič Vlastimil 0:2, Glück Roman 2:1, Rádek Ivo 0:3, Glücková Lenka 0:1, WO 4:0, body hostů: Hudáček Jiří 3:0, Kunc Radim 3:1, Macík Petr 2:1, Paraskevopulos Filip 2:0, WO 0:4), SVČ Rýmařov - TJ SPORT Javorník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Aleš 4:0, Lašák Roman 2:1, Rektořík Bronislav 2:2, Polák Aleš 3:0, WO 1:1, body hostů: Šteigl Josef 2:1, Žejdlík Pavel 0:4, Vasilev Dominik 0:3, Vrána František ml. 1:3, WO 1:1),
17. kolo:
SK Kolšov B - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazurka Tomáš 3:0, Hatala Milan 0:4, Sitta František 0:4, Žák Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Rektořík Bronislav 2:2, Lašák Roman 2:1, Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Štíty - TJ Granitol Moravský Beroun 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 2:0, Hrdina Pavel 2:0, Altman Petr 3:0, Drlík Zdeněk 2:0, WO 7:0, body hostů: Vydržel Milan 0:3, Veselka Jan 0:2, Glück Roman 0:2, Kusmič Vlastimil 0:2, WO 0:7), KST Jeseník D - TJ Sokol Nový Malín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Karel 0:4, Macík Petr 1:3, Kašník Sebastián 1:3, Hudáček Jiří 3:1, body hostů: Karger Jan 2:2, Vrana Tomáš 3:1, Kubíček Roman 3:1, Adámek Zdeněk 3:1), TJ SPORT Javorník - TJ Sokol Velké Losiny 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 3:1, Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 2:2, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Bureš Vladimír 3:1, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 1:3, Cikryt Petr 2:2), TJ Olympia Bruntál B - TTC Mohelnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Rudolf 0:1, Kolář Vojta 1:3, Veiglová Jarmila 2:1, Jasinský Čestmír 1:3, Mlčoch František 0:3, WO 1:0, body hostů: Grézl Martin 3:1, Hvězda Martin 2:2, Zedníček Miloš 4:0, Májek Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Dubicko 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ota 0:4, Slavíková Kristýna 0:4, Slavík Petr 0:4, Švanová Zuzana 0:4, body hostů: Novotný Petr 4:0, Braný Milan ml. 4:0, Neoral Ondřej 4:0, Krmíček Marcel 4:0),
18. kolo:
TJ Sokol Štíty - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 0:3, Altman Petr 0:3, Drlík Zdeněk 1:3, WO 2:1, body hostů: Václavík Aleš 3:1, Polák Aleš 2:1, Rektořík Bronislav 2:1, Lašák Roman 2:1, WO 1:2), SK Kolšov B - TJ Granitol Moravský Beroun 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazurka Tomáš 1:0, Hatala Milan 0:4, Dražný Alois 1:3, Žák Milan 3:1, Sitta František 0:3, body hostů: Veselka Jan 2:2, Vydržel Milan 3:1, Kusmič Vlastimil 3:1, Glück Roman 3:1), TJ SPORT Javorník - TJ Sokol Nový Malín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána František ml. 0:4, Šteigl Josef 2:2, Žejdlík Pavel 1:3, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 4:0, Kubíček Roman 3:1, Adámek Zdeněk 3:1), KST Jeseník D - TJ Sokol Velké Losiny 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macík Karel 4:0, Macík Petr 1:2, Kašník Sebastián 0:3, Hudáček Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Bureš Vladimír 2:2, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 1:2, Cikryt Petr 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TTC Mohelnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ota 1:3, Slavíková Kristýna 0:4, Slavík Petr 0:4, Švanová Zuzana 0:4, body hostů: Grézl Martin 4:0, Hvězda Martin 4:0, Zedníček Miloš 3:1, Májek Josef 4:0), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Dubicko 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlčoch František 1:3, Kolář Vojta 3:1, Veiglová Jarmila 2:2, Jasinský Čestmír 3:1, body hostů: Novotný Petr 0:4, Braný Milan ml. 4:0, Neoral Ondřej 2:2, Krmíček Marcel 1:3),
19. kolo:
TJ Olympia Bruntál B - SK Kolšov B 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch František 2:1, Jasinský Čestmír 3:0, Veiglová Jarmila 3:0, Kolář Vojta 4:0, WO 3:0, body hostů: Los Alois 0:4, Burian Jaroslav 0:3, Žák Milan 0:3, Kouřil Jaroslav 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Štíty 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Kristýna 0:4, Slavík Petr 1:3, Fišr Petr 2:0, Švanová Zuzana 0:4, Slavík Ota 1:1, body hostů: Altman Petr 3:1, Kreuzigerová Lucie 2:2, Drlík Zdeněk 3:1, Hrdina Pavel 4:0), TTC Mohelnice B - KST Jeseník D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hvězda Martin 2:1, Grézl Martin 2:1, Zedníček Miloš 2:1, Duchaň Stanislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Hudáček Jiří 2:2, Macík Karel 1:3, Macík Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Dubicko - TJ SPORT Javorník 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidomus Michal 2:2, Horák Luděk 3:1, Neoral Ondřej 4:0, Braný Milan ml. 4:0, body hostů: Šteigl Josef 2:2, Žejdlík Pavel 1:3, Vasilev Dominik 0:4, Šteigl Josef ml. 0:4), TJ Sokol Nový Malín - SVČ Rýmařov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 4:0, Kubíček Roman 1:2, Vrana Tomáš 2:1, Karger Jan 2:2, WO 1:1, body hostů: Polák Aleš 2:2, Václavík Aleš 2:2, Lašák Roman 1:2, Kalaš Miroslav 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Velké Losiny - TJ Granitol Moravský Beroun 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 2:1, Novotný Eduard st. 4:0, Bureš Vladimír 1:1, Cikryt Petr 3:1, Bureš Adam 1:1, WO 1:0, body hostů: Pavela Ondřej 0:4, Veselka Jan 1:2, Kusmič Vlastimil 2:2, Glück Roman 1:3, WO 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SK Kolšov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Kristýna 0:4, Fišr Petr 4:0, Švanová Zuzana 0:4, Slavík Petr 1:3, body hostů: Los Alois 2:2, Žák Milan 3:1, Burian Jaroslav 3:1, Kouřil Jaroslav 3:1), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Štíty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlčoch František 2:2, Kolář Vojta 3:1, Jasinský Čestmír 3:1, Veiglová Jarmila 1:3, body hostů: Altman Petr 3:1, Kreuzigerová Lucie 1:3, Drlík Zdeněk 2:2, Hrdina Pavel 1:3), TJ Sokol Dubicko - KST Jeseník D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Luděk 3:0, Neoral Ondřej 3:0, Vlček Vojtěch 1:2, Vidomus Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Hudáček Jiří 2:2, Macík Karel 1:3, Macík Petr 1:3, WO 0:5), TTC Mohelnice B - TJ SPORT Javorník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvězda Martin 3:1, Grézl Martin 4:0, Zedníček Miloš 2:2, Duchaň Stanislav 3:1, body hostů: Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 1:3, Vasilev Dominik 0:4, Šteigl Josef ml. 0:4), TJ Sokol Velké Losiny - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Adam 0:4, Berka Jiří 2:2, Cikryt Petr 2:2, Novotný Eduard st. 4:0, body hostů: Polák Aleš 3:1, Václavík Aleš 2:2, Lašák Roman 1:3, Kalaš Miroslav 2:2), TJ Sokol Nový Malín - TJ Granitol Moravský Beroun 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Zdeněk 2:2, Kubíček Roman 1:3, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 4:0, body hostů: Kusmič Vlastimil 1:3, Glück Roman 2:2, Veselka Jan 2:2, Pavela Ondřej 0:4),
21. kolo:
SK Kolšov B - TJ Sokol Nový Malín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Jaroslav 0:2, Mazurka Tomáš 2:1, Žák Milan 1:3, Burian Jaroslav 0:4, Dražný Alois 0:1, WO 2:0, body hostů: Karger Jan 3:1, Vrana Tomáš 3:0, Kubíček Roman 3:0, Adámek Zdeněk 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Velké Losiny 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Altman Petr 2:0, Kreuzigerová Lucie 2:1, Hrdina Pavel 3:0, Drlík Zdeněk 4:0, WO 1:3, body hostů: Cikryt Petr 0:4, Berka Jiří 1:2, Novotný Eduard st. 0:2, Bureš Adam 0:3, WO 3:1), SVČ Rýmařov - TTC Mohelnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalaš Miroslav 0:4, Lašák Roman 0:3, Rektořík Bronislav 2:2, Václavík Aleš 1:3, WO 0:1, body hostů: Grézl Martin 3:1, Hvězda Martin 4:0, Jarmara Martin 3:0, Zedníček Miloš 1:1, Hojgr Stanislav 1:1, WO 1:0), TJ Granitol Moravský Beroun - TJ Sokol Dubicko 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jan 0:2, Kusmič Vlastimil 1:2, Glück Roman 1:2, Švanda Radovan 1:3, Vydržel Milan 0:2, WO 0:2, body hostů: Horák Luděk 3:1, Braný Milan ml. 4:0, Langer Rudolf 1:2, Neoral Ondřej 3:0, WO 2:0), KST Jeseník D - TJ Olympia Bruntál B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paraskevopulos Filip 2:2, Macík Karel 2:2, Macík Petr 2:2, Hudáček Jiří 4:0, body hostů: Veiglová Jarmila 2:2, Jasinský Čestmír 3:1, Kolář Vojta 1:3, Krajča Rudolf 0:4), TJ SPORT Javorník - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrvka Milan 2:1, Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 3:1, Vasilev Dominik 2:2, WO 0:1, body hostů: Slavíková Kristýna 0:4, Slavík Petr 0:3, Petrek Tomáš 1:3, Slavík Ota 3:1, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Nový Malín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Altman Petr 1:3, Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 2:1, Drlík Zdeněk 2:2, Kreuzigerová Lucie 0:1, body hostů: Karger Jan 1:3, Vrana Tomáš 2:2, Kubíček Roman 2:2, Adámek Zdeněk 2:2), SK Kolšov B - TJ Sokol Velké Losiny 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazurka Tomáš 2:1, Švéda Marek 3:1, Kouřil Jaroslav 2:1, Žák Milan 4:0, WO 1:1, body hostů: Novotný Eduard st. 3:1, Cikryt Petr 0:3, Berka Jiří 0:4, Bureš Adam 0:3, WO 1:1), TJ Granitol Moravský Beroun - TTC Mohelnice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glück Roman 1:2, Vydržel Milan 2:2, Veselka Jan 1:2, Pavela Ondřej 0:4, WO 0:2, body hostů: Hvězda Martin 4:0, Jarmara Martin 3:0, Zedníček Miloš 1:3, Hojgr Stanislav 2:1, WO 2:0), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Dubicko 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Aleš 3:1, Kalaš Miroslav 0:4, Lašák Roman 1:3, Rektořík Bronislav 2:2, body hostů: Horák Luděk 3:1, Braný Milan ml. 3:1, Langer Rudolf 1:3, Neoral Ondřej 3:1), TJ SPORT Javorník - TJ Olympia Bruntál B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteigl Josef ml. 0:4, Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 4:0, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Veiglová Jarmila 2:2, Jasinský Čestmír 2:2, Kolář Vojta 2:2, Krajča Rudolf 2:2), KST Jeseník D - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kunc Radim 3:1, Macík Karel 3:1, Macík Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Slavíková Kristýna 0:3, Slavík Petr 0:3, Petrek Tomáš 0:3, Slavík Ota 2:1, WO 5:0),
Český pohár, 1. stupeň
1. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ OP Prostějov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Karel 0:3, Fojtík Lubomír 0:3, Širila Jaroslav 0:3, body hostů: Hrůza Pavel 3:0, Korda Jiří 3:0, Lužný Petr 3:0), Stolní tenis klub Komárno - TJ Sigma Cidemat Hranice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelek Jiří st. 0:2, Šindelek Josef 0:3, Simandl Marek 1:2, Orság Jaromír 0:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:0, Sohr Radovan 3:0, Klos Otto 1:1, Jemelka Libor 1:0), TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ OP Prostějov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Ladislav 0:3, Vítek Zdeněk 2:1, Zobaník Jaroslav 0:3, body hostů: Běhal Jiří st. 2:1, Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 2:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Olympia Bruntál B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rybnikář Petr 1:2, Fára Jindřich 1:2, Hájek Svatopluk 1:2, body hostů: Jasinský Čestmír 3:0, Kolář Vojta 0:3, Veiglová Jarmila 3:0), TJ Sokol Ondratice C - STK Hradčany 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vláčil Libor 0:3, Matoušek Michal 0:3, Říha Luděk 0:3, body hostů: Galanda Tomáš 3:0, Kubík David 3:0, Cápík Antonín 3:0), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Nový Malín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zavadil Dominik 0:1, Poštulka Ivo 0:3, Kaspar Michal 0:3, Kuchař Vlastimil 0:2, body hostů: Karger Jan 3:0, Adámek Zdeněk 3:0, Vrana Tomáš 3:0), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knichal Jaroslav 1:2, Hybl Martin 0:3, Danyi Petr 2:1, body hostů: Navrátil Antonín 1:2, Sedlář Jan 3:0, Zich Petr st. 2:1), TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Ivo 3:0, Vlach Jan 2:1, Srovnal Josef 2:1, body hostů: Válek Vít 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Janík Michal ml. 2:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova C - TJ Sokol Kojetín 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oulehla Jaromír 0:3, Soldán Martin 0:3, Švécarová Pavla 0:3, body hostů: Odehnal Jakub 3:0, Prokeš Lukáš 3:0, Orság Vlastimil 3:0), TJ Sigma Cidemat Hranice C - KST Město Albrechtice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paus Aleš 0:3, Šuba Vojtěch st. 0:3, Staněk Roman 0:3, body hostů: Kadlec Vítězslav 3:0, Vojtek Roman 3:0, Santarius Gustav 3:0), TJ Sokol Čehovice - SDH Dětkovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Luboš 1:1, Kunert Pavel 0:3, Kardinál Tomáš 0:3, Mlčoch Miloš 0:1, body hostů: Sedláček Petr 3:0, Petyrek Vladislav ml. 3:0, Knichal Martin 2:1),
2. kolo:
TJ OP Prostějov B - TJ Sigma Cidemat Hranice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korda Jiří 2:1, Hrůza Pavel 1:2, Lužný Petr 3:0, body hostů: Jemelka Ivan 0:3, Jemelka Libor 1:1, Sohr Radovan 2:1, Klos Otto 0:1), TJ Olympia Bruntál B - TJ OP Prostějov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veiglová Jarmila 0:3, Kolář Vojta 0:3, Jasinský Čestmír 3:0, body hostů: Hrůza Petr 2:1, Sedláček Jiří 2:1, Běhal Jiří st. 2:1), STK Hradčany - TJ Sokol Nový Malín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík David 2:1, Vaculík Roman 3:0, Holub Oto 3:0, body hostů: Karger Jan 0:3, Kubíček Roman 0:3, Adámek Zdeněk 1:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Olympia Bruntál A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedlář Jan 0:3, Řehulka Michal 3:0, Zich Petr st. 0:1, Cetkovský Martin 1:1, body hostů: Koval Michal 1:2, Krajča Patrik 2:1, Machů Jaroslav 2:1), TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Kojetín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srovnal Josef 1:2, Vlach Jan 1:2, Valenta Ivo 1:2, body hostů: Matula Jaroslav 2:1, Prokeš Lukáš 1:2, Orság Vlastimil 3:0), SDH Dětkovice A - KST Město Albrechtice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Petr 0:3, Petyrek Vladislav ml. 0:3, Knichal Martin 0:3, body hostů: Vojtek Roman 3:0, Kozák Petr 3:0, Vyvial Jaromír 3:0),
3. kolo:
TJ OP Prostějov B - SK Přerov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korda Jiří 0:3, Hrůza Pavel 0:3, Lužný Petr 1:2, body hostů: Hrabica Marián 2:1, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 3:0), STK Hradčany - TJ OP Prostějov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík David 0:3, Vaculík Roman 3:0, Holub Oto 1:2, body hostů: Sedláček Jiří 2:1, Hrůza Petr 1:2, Běhal Jiří st. 2:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Kojetín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Řehulka Michal 3:0, body hostů: Orság Vlastimil 1:2, Prokeš Lukáš 0:3, Odehnal Jakub 2:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Ondratice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palivec David 2:1, Santarius Gustav 1:0, Kadlec Vítězslav 1:2, Vyvial Jaromír 0:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Milar Martin 0:3, Vlach Michal 3:0),
4. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Ondratice B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtek Roman 1:1, Palivec David 3:0, Kadlec Vítězslav 0:2, Vyvial Jaromír 1:0, body hostů: Sedlář Jan 0:1, Řehulka Michal 1:1, Cetkovský Martin 2:1, Zich Petr st. 0:2), SK Přerov B - STK Hradčany 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabica Marián 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Valašík Lukáš 1:0, body hostů: Vaculík Roman 0:2, Kubík David 0:1, Holub Oto 0:2),
5. kolo:
KST Město Albrechtice B - STK Hradčany 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtek Roman 0:1, Palivec David 2:1, Kadlec Vítězslav 2:1, Vyvial Jaromír 1:1, body hostů: Kubík David 1:2, Holub Oto 0:3, Vaculík Roman 3:0), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice B 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabica Marián 2:0, Valašík Lukáš 2:0, Maděrka Svatopluk 1:0, body hostů: Cetkovský Martin 0:2, Řehulka Michal 0:1, Beneš Jan st. 0:2),
6. kolo:
SK Přerov B - KST Město Albrechtice B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabica Marián 1:1, Valašík Lukáš 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, body hostů: Vojtek Roman 1:1, Kadlec Vítězslav 0:2, Palivec David 0:2), TJ Sokol Ondratice B - STK Hradčany 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zich Petr st. 0:2, Cetkovský Martin 3:0, Řehulka Michal 2:0, body hostů: Kubík David 1:1, Holub Oto 0:2, Vaculík Roman 1:2),
Kvalifikace o KP1
1. kolo:
TJ Sokol Dubicko - TJ OP Prostějov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Luděk 2:2, Strouhal Karel 2:2, Neoral Ondřej 3:1, Braný Milan ml. 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 0:4, Lužný Petr 0:4, Běhal Jiří st. 3:1),
2. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Dubicko 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kumstát Roman 4:0, Sedláček Jiří 4:0, Běhal Jiří st. 2:2, Hrůza Petr 1:3, body hostů: Neoral Ondřej 2:2, Braný Milan ml. 2:2, Langer Rudolf 1:3, Strouhal Karel 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS