Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize, muži
1. kolo:
TJ Fryšták A - KST Vsetín B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pekař Pavel 0:3, Fišer Roman 0:3, Hrdlička Michal 1:2, Hrdlička Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2, WO 0:5), KST Dolní Němčí A - Orel Zlín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Pavel 1:3, Fibichr Zdeněk 0:3, Kubeš Dušan 0:3, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Polák Petr 3:1, Závada Adam 3:1, Krejčiřík David 2:1, Doležel Tomáš 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Slavia Kroměříž 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Radim 2:2, Bazalka Michal 2:2, Hladil Radek 1:2, Konečný Jiří 4:0, body hostů: Brázdil Jiří 2:2, Dohnal Matěj 1:3, Dvořák Vít 1:3, Zuzaňák Jiří 2:1), TJ Jiskra Otrokovice - SK Spartak Hulín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 2:0, Janošík Pavel 2:0, Gazda Jiří 2:1, Polanský Pavel 3:0, body hostů: Tůma Tomáš 0:3, Hrdina Jan 1:2, Kvapilík Břetislav 0:2, Mrhálek Ondřej 0:2), KST Zlín C - TJ Bystřice pod Hostýnem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorínová Michaela 1:2, Svoboda Jiří 0:1, Jelínek Vojtěch 2:1, Střelec Marek 0:4, Koudelík Lukáš 1:1, body hostů: Nevřala Lukáš 4:0, Burda Milan 2:1, Urbiš Jan 1:2, Havránek Ondřej 2:1), TJ Nivnice A - ST AMON Kunovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Marcel 2:1, Pavelčík František 0:3, Žmolík Lukáš 1:2, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Oharek Libor 3:1, Mořický Tomáš 1:2, Berger Miloš 3:0, Autrata Vít 1:2),
2. kolo:
TJ Fryšták A - TJ Nivnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barbořík Ivan 1:2, Fišer Roman 0:3, Hrdlička Michal 1:2, Hrdlička Martin 1:2, body hostů: Žmolík Pavel 3:0, Žmolík Lukáš 2:1, Smetana Marcel 3:0, Pavelčík František 1:2), KST Vsetín B - ST AMON Kunovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 1:2, Juřica Tomáš 1:2, Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jaroslav 3:1, body hostů: Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 0:3, Šašinka Radek 1:2, Autrata Vít 2:1), KST Dolní Němčí A - KST Zlín C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Pavel 2:0, Sadílek Jan 1:0, Kubeš Dušan 1:2, Fibichr Zdeněk 0:1, Orlovský Karel 2:0, WO 2:0, body hostů: Dufek Jakub 2:1, Koudelík Lukáš 0:3, Jelínek Vojtěch 1:2, WO 0:2), Orel Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 1:1, Doležel Tomáš 2:1, Polák Petr 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:1, Burda Milan 1:2, Urbiš Jan 0:3, Kvasnička Jiří 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil Radek 1:1, Vlček Radim 2:0, Vahala Marek 2:1, Bazalka Michal 3:0, body hostů: Janečka Zdeněk 0:3, Ondrašík Petr 0:3, Piňko Roman 1:1, Odstrčil Karel 1:1), TJ Slavia Kroměříž - SK Spartak Hulín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Matěj 2:0, Zuzaňák Jiří 1:1, Jandora Lukáš 3:0, Brázdil Jiří 2:0, body hostů: Hrdina Jan 0:3, Tůma Tomáš 1:1, Mikulík Radek 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2),
3. kolo:
TJ Fryšták A - ST AMON Kunovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barbořík Ivan 1:3, Pekař Pavel 0:3, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 3:1, body hostů: Oharek Libor 3:1, Šašinka Radek 2:2, Autrata Vít 1:2, Mořický Tomáš 2:1), KST Vsetín B - TJ Nivnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Škrla Jaroslav 3:1, Černohorský Tomáš 1:2, Juřica Tomáš 3:1, body hostů: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 1:3, Smetana Marcel 3:1, Pavelčík František 0:3), KST Dolní Němčí A - TJ Bystřice pod Hostýnem A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Pavel 2:1, Jančář Luděk 0:3, Kubeš Dušan 2:1, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Burda Milan 1:2, Urbiš Jan 0:3, Havránek Ondřej 1:2), Orel Zlín - KST Zlín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík David 3:0, Doležel Tomáš 1:2, Závada Adam 2:1, Polák Petr 2:1, body hostů: Dufek Jakub 2:1, Koudelík Lukáš 1:2, Jelínek Vojtěch 1:2, Svoboda Jiří 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Spartak Hulín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 0:3, Bazalka Michal 2:1, Hladil Radek 2:1, Konečný Jiří 4:0, body hostů: Hrdina Jan 3:1, Tůma Tomáš 0:3, Kristýnek Boris ml. 1:2, Mikulík Radek 1:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Otrokovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Matěj 2:1, Zuzaňák Jiří 1:2, Jandora Lukáš 3:0, Brázdil Jiří 2:2, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Polanský Pavel 2:1, Janošík Pavel 1:2, Janečka Tomáš 0:3),
4. kolo:
TJ Nivnice A - TJ Jiskra Otrokovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 3:1, Pavelčík František 1:2, Smetana Marcel 3:0, Kovařík Petr 1:3, body hostů: Odstrčil Karel 3:1, Janečka Zdeněk 1:3, Silný Jakub 0:3, Janečka Tomáš 2:1), ST AMON Kunovice A - SK Spartak Hulín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 2:0, Mořický Tomáš 2:0, Autrata Vít 3:0, Šašinka Radek 1:1, body hostů: Miklík Martin 0:3, Mikulík Radek 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2, Hrdina Jan 1:1), KST Zlín C - TJ DDM Valašské Meziříčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Miroslav 0:4, Jelínek Vojtěch 3:1, Koudelík Lukáš 2:2, Dufek Jakub 2:2, body hostů: Konečný Jiří 1:3, Vlček Radim 3:1, Bazalka Michal 3:1, Hladil Radek 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem A - TJ Slavia Kroměříž 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 1:3, Havránek Ondřej 1:2, Burda Milan 1:2, Nevřala Lukáš 2:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:1, Zuzaňák Jiří 2:1, Surýnek Tomáš 0:3), TJ Fryšták A - KST Dolní Němčí A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Michal 0:3, Pekař Pavel 0:2, Fišer Roman 1:2, Hrdlička Martin 1:2, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Daněk Pavel 3:0, Kubeš Dušan 2:1, Fibichr Zdeněk 1:1), KST Vsetín B - Orel Zlín 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juřica Tomáš 2:2, Bártek Dušan 1:2, Černohorský Tomáš 2:2, WO 0:4, body hostů: Polák Petr 2:1, Závada Adam 3:0, Krejčiřík David 0:3, Doležel Tomáš 1:1, WO 4:0),
5. kolo:
TJ Nivnice A - SK Spartak Hulín 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 2:0, Žmolík Pavel 2:0, Žmolík Lukáš 3:0, Pavelčík František 2:0, body hostů: Klusák Tomáš 0:3, Tůma Tomáš 0:2, Hrdina Jan 0:2, Hošťálek Petr 0:2), ST AMON Kunovice A - TJ Jiskra Otrokovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 3:1, Šašinka Albert 1:2, Mořický Tomáš 1:2, Šašinka Radek 3:1, body hostů: Piňko Roman 3:1, Silný Jakub 0:4, Janečka Zdeněk 1:2, Polanský Pavel 2:1), KST Zlín C - TJ Slavia Kroměříž 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelík Lukáš 2:1, Jelínek Vojtěch 3:0, Svoboda Jiří 1:2, Dufek Jakub 3:0, body hostů: Brázdil Jiří 2:1, Dohnal Matěj 1:2, Zuzaňák Jiří 0:3, Surýnek Tomáš 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 2:1, Burda Milan 1:2, Nevřala Lukáš 4:0, body hostů: Konečný Jiří 2:2, Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 1:2, Vahala Marek 0:3), TJ Fryšták A - Orel Zlín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Michal 0:2, Fišer Roman 0:2, Barbořík Ivan 0:2, Hrdlička Martin 0:2, body hostů: Polák Petr 2:0, Závada Adam 2:0, Doležel Tomáš 2:0, Krejčiřík David 2:0), KST Vsetín B - KST Dolní Němčí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 2:2, Kostka Jindřich 1:3, Bártek Dušan 1:3, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Daněk Pavel 2:2, Kubeš Dušan 2:2, Fibichr Zdeněk 1:3),
6. kolo:
KST Dolní Němčí A - TJ Nivnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Pavel 3:0, Jančář Luděk 2:1, Fibichr Zdeněk 1:2, Orlovský Karel 2:1, body hostů: Žmolík Pavel 2:1, Žmolík Lukáš 1:2, Smetana Marcel 1:2, Pavelčík František 0:3), Orel Zlín - ST AMON Kunovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš 2:2, Krejčiřík David 3:1, Polák Petr 2:2, Závada Adam 2:2, body hostů: Oharek Libor 3:1, Šašinka Radek 4:0, Autrata Vít 0:4, Mořický Tomáš 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Fryšták A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vahala Marek 0:3, Bazalka Michal 3:0, Hladil Radek 3:0, Konečný Jiří 2:1, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 1:2, Barbořík Ivan 1:2, Pekař Pavel 1:2), TJ Slavia Kroměříž - KST Vsetín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázdil Jiří 0:3, Zuzaňák Jiří 0:2, Dvořák Vít 0:3, Jandora Lukáš 3:0, body hostů: Juřica Tomáš 3:0, Škrla Jaroslav 2:1, Černohorský Tomáš 2:1, Bártek Dušan 1:1), TJ Jiskra Otrokovice - KST Zlín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 3:1, Janošík Pavel 2:1, Gazda Jiří 0:3, Polanský Pavel 4:0, body hostů: Dufek Jakub 3:1, Jelínek Vojtěch 1:3, Koudelík Lukáš 1:2, Svoboda Jiří 0:3), SK Spartak Hulín - TJ Bystřice pod Hostýnem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Petr 1:2, Kristýnek Boris ml. 0:3, Mikulík Radek 0:3, Hrdina Jan 2:1, body hostů: Nevřala Lukáš 3:0, Burda Milan 3:0, Havránek Ondřej 2:1, Urbiš Jan 1:2),
7. kolo:
KST Dolní Němčí A - ST AMON Kunovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Pavel 2:1, Fibichr Zdeněk 1:1, Jančář Luděk 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Šašinka Radek 2:1, Oharek Libor 1:2, Mořický Tomáš 0:3, Autrata Vít 0:2), Orel Zlín - TJ Nivnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 3:0, Krejčiřík David 0:2, Polák Petr 2:1, Závada Adam 3:0, body hostů: Žmolík Pavel 1:2, Smetana Marcel 2:1, Kozelek Ondřej 0:3, Pavelčík František 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Vsetín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil Radek 1:2, Bazalka Michal 0:3, Vlček Radim 2:1, Konečný Jiří 1:3, body hostů: Škrla Jaroslav 4:0, Juřica Tomáš 2:1, Černohorský Tomáš 2:1, Bártek Dušan 1:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Fryšták A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Jiří 2:1, Dvořák Vít 2:1, Zuzaňák Jiří 0:3, Dohnal Matěj 4:0, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 1:2, Konečný David 1:2, Barbořík Ivan 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Bystřice pod Hostýnem A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 4:0, Janošík Pavel 3:0, Gazda Jiří 1:2, Polanský Pavel 0:4, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Burda Milan 1:3, Havránek Ondřej 2:1, Urbiš Jan 1:2), SK Spartak Hulín - KST Zlín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Martin 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2, Tůma Tomáš 0:3, Hrdina Jan 1:1, body hostů: Dufek Jakub 3:0, Jelínek Vojtěch 2:0, Koudelík Lukáš 2:0, Střelec Marek 1:1),
8. kolo:
TJ Nivnice A - KST Zlín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 3:1, Pavelčík František 1:3, Smetana Marcel 3:1, body hostů: Dufek Jakub 3:1, Jelínek Vojtěch 2:2, Střelec Marek 0:4, Koudelík Lukáš 2:2), ST AMON Kunovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mořický Tomáš 1:2, Oharek Libor 1:2, Autrata Vít 0:3, Šašinka Radek 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Burda Milan 2:1, Havránek Ondřej 3:0, Urbiš Jan 2:1), TJ Fryšták A - TJ Jiskra Otrokovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Michal 1:2, Pekař Pavel 0:3, Barbořík Ivan 0:3, Hrdlička Martin 2:1, body hostů: Janečka Tomáš 2:1, Janošík Pavel 3:0, Polanský Pavel 2:1, Gazda Jiří 2:1), KST Vsetín B - SK Spartak Hulín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřica Tomáš 2:0, Černohorský Tomáš 2:0, Škrla Jaroslav 2:0, Bártek Dušan 2:0, body hostů: Hrdina Jan 0:2, Miklík Martin 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2, Mikulík Radek 0:2), KST Dolní Němčí A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulec Ivo 2:0, Kubeš Dušan 2:0, Daněk Pavel 2:1, Orlovský Karel 2:0, body hostů: Konečný Jiří 0:3, Bazalka Michal 1:1, Vlček Radim 0:2, Vahala Marek 0:2), Orel Zlín - TJ Slavia Kroměříž 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš 1:2, Krejčiřík David 2:1, Závada Adam 3:0, Polák Petr 2:1, body hostů: Dohnal Matěj 2:1, Brázdil Jiří 1:2, Dvořák Vít 1:2, Zuzaňák Jiří 0:3),
9. kolo:
TJ Nivnice A - TJ Bystřice pod Hostýnem A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelčík František 1:3, Smetana Marcel 1:2, Žmolík Pavel 1:2, Žmolík Lukáš 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 4:0, Burda Milan 2:2, Havránek Ondřej 3:0, Urbiš Jan 0:3), ST AMON Kunovice A - KST Zlín C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mořický Tomáš 2:0, Oharek Libor 1:1, Autrata Vít 1:2, Šašinka Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Vojtěch 1:2, Koudelík Lukáš 2:1, Šerý Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Fryšták A - SK Spartak Hulín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Roman 2:2, Hochmajer Petr 0:3, Barbořík Ivan 2:1, Hrdlička Martin 4:0, body hostů: Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris ml. 2:2, Říha Jaroslav 0:3, Mikulík Radek 2:1), KST Vsetín B - TJ Jiskra Otrokovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Černohorský Tomáš 2:2, Škrla Jaroslav 2:1, Juřica Tomáš 2:2, body hostů: Janečka Tomáš 3:1, Janošík Pavel 3:1, Polanský Pavel 0:4, Janečka Václav 1:2), KST Dolní Němčí A - TJ Slavia Kroměříž 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulec Ivo 2:0, Kubeš Dušan 1:1, Daněk Pavel 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Dohnal Matěj 0:3, Brázdil Jiří 2:1, Dvořák Vít 0:2, Zuzaňák Jiří 0:2), Orel Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík David 1:1, Doležel Tomáš 2:1, Závada Adam 3:0, Polák Petr 3:0, Vítek Pavel 0:1, body hostů: Konečný Jiří 1:2, Bazalka Michal 1:2, Hladil Radek 1:2, Drápela Marek 0:3),
10. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Marek 0:4, Hladil Radek 2:2, Konečný Jiří 3:1, Bazalka Michal 3:1, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Pavel 1:3, Žmolík Lukáš 2:2, Pavelčík František 1:3), TJ Slavia Kroměříž - ST AMON Kunovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaňák Jiří 1:3, Dvořák Vít 2:2, Brázdil Jiří 3:1, Dohnal Matěj 3:1, body hostů: Oharek Libor 2:2, Šašinka Radek 3:1, Mořický Tomáš 0:4, Autrata Vít 2:2), TJ Jiskra Otrokovice - KST Dolní Němčí A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrašík Petr 0:2, Hons Jakub 0:3, Janečka Tomáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Daněk Pavel 2:0, Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 1:0, Orlovský Karel 2:0, WO 3:0), SK Spartak Hulín - Orel Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 1:2, Miklík Martin 1:1, Hrdina Jan 1:2, Kristýnek Boris ml. 0:3, body hostů: Orság Erik 0:3, Doležel Tomáš 3:0, Polák Petr 3:0, Závada Adam 2:0), KST Zlín C - TJ Fryšták A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelík Lukáš 2:1, Střelec Marek 1:2, Svoboda Jiří 2:1, Dufek Jakub 3:0, body hostů: Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 1:2, Fišer Roman 0:3, Pekař Pavel 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem A - KST Vsetín B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 2:0, Havránek Ondřej 2:0, Burda Milan 3:0, Nevřala Lukáš 2:0, body hostů: Juřica Tomáš 0:3, Černohorský Tomáš 0:2, Kostka Jindřich 0:2, Bártek Dušan 0:2),
11. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - ST AMON Kunovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil Radek 2:1, Drápela Marek 2:1, Konečný Jiří 2:1, Bazalka Michal 3:0, body hostů: Šašinka Radek 0:3, Oharek Libor 2:1, Mořický Tomáš 0:3, Autrata Vít 1:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Nivnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surýnek Tomáš 1:2, Dvořák Vít 3:0, Brázdil Jiří 2:1, Dohnal Matěj 3:1, body hostů: Smetana Marcel 2:2, Žmolík Pavel 1:2, Žmolík Lukáš 0:3, Pavelčík František 1:2), TJ Jiskra Otrokovice - Orel Zlín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Tomáš 0:2, Janečka Václav 0:2, Janošík Pavel 2:1, Polanský Pavel 0:1, Janečka Zdeněk 0:2, body hostů: Závada Adam 3:0, Polák Petr 2:1, Krejčiřík David 1:1, Doležel Tomáš 2:0), SK Spartak Hulín - KST Dolní Němčí A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 0:3, Kristýnek Boris ml. 0:2, Hrdina Jan 1:2, Tůma Tomáš 1:2, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Daněk Pavel 3:0, Kubeš Dušan 2:1, Kolísek Josef 1:1), KST Zlín C - KST Vsetín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jakub 3:1, Koudelík Lukáš 3:1, Svoboda Jiří 1:3, Střelec Marek 1:3, body hostů: Juřica Tomáš 3:1, Černohorský Tomáš 3:1, Kostka Jindřich 1:3, Bártek Dušan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem A - TJ Fryšták A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 2:1, Burda Milan 2:1, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Hrdlička Martin 2:1, Hrdlička Michal 1:2, Fišer Roman 0:3, Pekař Pavel 0:3),
12. kolo:
KST Vsetín B - TJ Fryšták A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřica Tomáš 2:0, Černohorský Tomáš 2:0, Bártek Dušan 2:0, Škrla Jaroslav 2:0, body hostů: Hrdlička Martin 0:2, Hrdlička Michal 0:2, Fišer Roman 0:2, Pekař Pavel 0:2), Orel Zlín - KST Dolní Němčí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík David 0:4, Doležel Tomáš 3:1, Vítek Pavel 2:2, Závada Adam 4:0, body hostů: Orlovský Karel 2:2, Mikulec Ivo 3:1, Daněk Pavel 1:3, Kubeš Dušan 1:3), TJ Slavia Kroměříž - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 0:4, Brázdil Jiří 2:2, Dohnal Matěj 4:0, Jandora Lukáš 3:1, body hostů: Konečný Jiří 1:3, Pustějovský Stanislav 3:1, Hladil Radek 1:3, Vlček Radim 2:2), SK Spartak Hulín - TJ Jiskra Otrokovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Radek 1:2, Miklík Martin 0:1, Hrdina Jan 3:0, Tůma Tomáš 1:3, Hošťálek Petr 0:2, body hostů: Janečka Tomáš 3:1, Gazda Jiří 2:1, Janečka Václav 0:3, Janošík Pavel 3:0), TJ Bystřice pod Hostýnem A - KST Zlín C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 1:2, Burda Milan 2:0, Havránek Ondřej 3:0, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Dufek Jakub 1:2, Jelínek Vojtěch 0:3, Střelec Marek 0:3, Svoboda Jiří 1:1), ST AMON Kunovice A - TJ Nivnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 0:3, Autrata Vít 2:1, Šašinka Radek 1:3, body hostů: Žmolík Pavel 3:1, Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 1:2, Pavelčík František 1:2),
13. kolo:
TJ Nivnice A - TJ Fryšták A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelčík František 1:2, Žmolík Lukáš 2:0, Smetana Marcel 2:1, Žmolík Pavel 3:0, body hostů: Hrdlička Martin 2:1, Hrdlička Michal 0:3, Barbořík Ivan 0:3, Fišer Roman 1:1), ST AMON Kunovice A - KST Vsetín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 3:1, Berger Miloš 3:1, Autrata Vít 1:3, Šašinka Radek 2:2, body hostů: Škrla Jaroslav 4:0, Juřica Tomáš 2:2, Černohorský Tomáš 1:3, Bártek Dušan 0:4), KST Zlín C - KST Dolní Němčí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelík Lukáš 1:1, Ďuláková Kateřina 0:2, Viktorínová Michaela 0:3, Svoboda Jiří 0:2, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 2:0, Fibichr Zdeněk 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem A - Orel Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbiš Jakub 0:3, Burda Milan 1:2, Havránek Ondřej 2:1, Nevřala Lukáš 2:2, body hostů: Závada Adam 4:0, Vítek Pavel 0:3, Doležel Tomáš 1:2, Krejčiřík David 3:0), TJ Jiskra Otrokovice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 2:2, Gazda Jiří 1:3, Janošík Pavel 3:1, Polanský Pavel 2:2, body hostů: Konečný Jiří 3:1, Pustějovský Stanislav 4:0, Hladil Radek 1:3, Střílka Jakub 0:4), SK Spartak Hulín - TJ Slavia Kroměříž 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Tomáš 0:2, Kvapilík Břetislav 0:2, Tůma Tomáš 0:2, Hrdina Jan 0:2, body hostů: Dohnal Matěj 1:0, Zuzaňák Jiří 2:0, Brázdil Jiří 2:0, Dvořák Vít 2:0, Surýnek Tomáš 1:0),
14. kolo:
ST AMON Kunovice A - TJ Fryšták A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 3:1, Mořický Tomáš 1:2, Autrata Vít 2:2, Šašinka Radek 3:1, Šašinka Albert 0:1, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Barbořík Ivan 1:3, Hrdlička Michal 3:1, Pekař Pavel 0:4), TJ Nivnice A - KST Vsetín B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelčík František 2:1, Žmolík Pavel 1:2, Žmolík Lukáš 0:3, Smetana Marcel 2:2, body hostů: Juřica Tomáš 3:1, Škrla Jaroslav 3:0, Černohorský Tomáš 2:1, Bártek Dušan 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem A - KST Dolní Němčí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 0:4, Burda Milan 2:2, Havránek Ondřej 3:1, Nevřala Lukáš 4:0, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Kubeš Dušan 1:3, Jančář Luděk 1:3, Fibichr Zdeněk 2:2), KST Zlín C - Orel Zlín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelík Lukáš 2:2, Jelínek Vojtěch 2:1, Střelec Marek 1:2, Dufek Jakub 4:0, body hostů: Závada Adam 3:1, Doležel Tomáš 1:3, Krejčiřík David 1:2, Vítek Pavel 0:3), SK Spartak Hulín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Jakub 0:3, Hošťálek Petr 0:2, Hrdina Jan 2:1, Tůma Tomáš 1:2, body hostů: Konečný Jiří 2:1, Pustějovský Stanislav 3:0, Hladil Radek 2:1, Střílka Jakub 1:1), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Slavia Kroměříž 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Tomáš 1:3, Odstrčil Karel 2:2, Janečka Václav 2:1, Polanský Pavel 2:2, body hostů: Dohnal Matěj 2:1, Dvořák Vít 2:2, Brázdil Jiří 4:0, Zuzaňák Jiří 0:3, Surýnek Tomáš 0:1),
15. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nivnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 1:2, Janečka Václav 2:1, Janečka Tomáš 3:0, Odstrčil Karel 2:1, body hostů: Kozelek Ondřej 1:2, Smetana Marcel 2:1, Pavelčík František 1:2, Janča Tomáš 0:3), SK Spartak Hulín - ST AMON Kunovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Petr 1:2, Mikulík Radek 0:2, Tůma Tomáš 2:1, Kvapilík Břetislav 0:3, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Oharek Libor 3:0, Autrata Vít 2:1, Šašinka Albert 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 0:1, Vahala Marek 0:4, Hladil Radek 4:0, Vlček Radim 2:2, Bazalka Michal 3:0, body hostů: Dufek Jakub 2:2, Jelínek Vojtěch 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Svoboda Jiří 1:3), TJ Slavia Kroměříž - TJ Bystřice pod Hostýnem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 0:4, Štěpán Radim 0:4, Brázdil Jiří 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Burda Milan 2:2, Urbiš Jan 2:2), KST Dolní Němčí A - TJ Fryšták A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 0:1, Fibichr Zdeněk 2:1, Jančář Luděk 2:1, Orlovský Karel 3:0, Bartoš Miroslav 1:1, body hostů: Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 0:3, Barbořík Ivan 0:3, Fišer Roman 1:2), Orel Zlín - KST Vsetín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Petr 3:1, Krejčiřík David 2:2, Doležel Tomáš 0:3, Závada Adam 4:0, body hostů: Škrla Jaroslav 2:2, Juřica Tomáš 1:3, Černohorský Tomáš 2:2, Bártek Dušan 1:2),
16. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Nivnice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matuška Martin 0:3, Mrhálek Ondřej 0:3, Tůma Tomáš 3:0, Mikulík Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Žmolík Pavel 3:1, Žmolík Lukáš 3:1, Pavelčík František 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice - ST AMON Kunovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Bronislav 1:3, Janečka Václav 2:1, Polanský Pavel 2:1, Odstrčil Karel 3:1, body hostů: Nožička Jiří 1:3, Autrata Vít 1:1, Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 2:1, Mořický Tomáš 0:2), TJ Slavia Kroměříž - KST Zlín C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 2:2, Zuzaňák Jiří 3:1, Brázdil Jiří 2:1, Štěpán Radim 1:0, Surýnek Tomáš 1:2, body hostů: Dufek Jakub 4:0, Viktorínová Michaela 2:2, Šerý Ondřej 0:4, Kudělka Matyáš 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 4:0, Drápela Marek 2:2, Hladil Radek 1:3, Bazalka Michal 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Burda Milan 2:2, Urbiš Jan 1:3), Orel Zlín - TJ Fryšták A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Pavel 2:1, Závada Adam 3:0, Doležel Tomáš 3:0, Polák Petr 1:2, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 1:2, Barbořík Ivan 0:3, Fišer Roman 1:2), KST Dolní Němčí A - KST Vsetín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 1:3, Fibichr Zdeněk 1:3, Matějíček Jakub 0:3, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Černohorský Tomáš 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2, Kostka Jindřich 1:2),
17. kolo:
TJ Nivnice A - KST Dolní Němčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Pavelčík František 1:3, Smetana Marcel 3:1, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 1:3, Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 2:2), ST AMON Kunovice A - Orel Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 2:1, Mořický Tomáš 0:3, Autrata Vít 2:1, Šašinka Radek 1:3, body hostů: Krejčiřík David 2:2, Polák Petr 2:1, Doležel Tomáš 1:2, Závada Adam 3:0), TJ Fryšták A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Michal 1:3, Barbořík Ivan 1:3, Fišer Roman 2:2, Hrdlička Martin 4:0, body hostů: Konečný Jiří 3:1, Vlček Radim 2:2, Pustějovský Stanislav 3:1, Vahala Marek 0:4), KST Vsetín B - TJ Slavia Kroměříž 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Tomáš 2:2, Černohorský Tomáš 3:1, Bártek Dušan 1:3, Škrla Jaroslav 2:2, body hostů: Jandora Lukáš 3:1, Brázdil Jiří 1:3, Dohnal Matěj 2:2, Dvořák Vít 2:2), KST Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Jelínek Vojtěch 2:2, Dufek Jakub 3:1, body hostů: Polanský Pavel 3:1, Janečka Tomáš 3:1, Janošík Pavel 2:2, Ondrašík Petr 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem A - SK Spartak Hulín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbiš Jan 2:0, Burda Milan 2:0, Havránek Ondřej 2:0, Nevřala Lukáš 2:0, body hostů: Miklík Martin 0:2, Mikulík Radek 0:2, Gremlica Jakub 0:2, Slovák Josef 0:2),
18. kolo:
ST AMON Kunovice A - KST Dolní Němčí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 3:1, Autrata Vít 2:2, Šašinka Radek 2:2, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Kubeš Dušan 4:0, Fibichr Zdeněk 0:4, Salát Jan 0:4), TJ Nivnice A - Orel Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Pavel 2:1, Pavelčík František 1:2, Smetana Marcel 2:1, Žmolík Lukáš 0:4, body hostů: Vítek Pavel 0:2, Polák Petr 2:1, Závada Adam 3:0, Doležel Tomáš 2:1, Krejčiřík David 1:1), KST Vsetín B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Tomáš 1:3, Černohorský Tomáš 3:1, Kostka Jindřich 1:2, Bártek Dušan 1:3, body hostů: Vahala Marek 0:4, Bazalka Michal 3:1, Pustějovský Stanislav 4:0, Vlček Radim 2:1), TJ Fryšták A - TJ Slavia Kroměříž 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdlička Michal 2:0, Románek Ivo 1:1, Hrdlička Martin 2:1, Fišer Roman 1:1, WO 4:0, body hostů: Dvořák Vít 2:1, Zuzaňák Jiří 0:3, Surýnek Tomáš 1:2, WO 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem A - TJ Jiskra Otrokovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Radek 1:3, Burda Milan 0:4, Havránek Ondřej 2:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Polanský Pavel 2:2, Odstrčil Karel 1:2, Janošík Pavel 4:0, Janečka Tomáš 2:1, Gazda Jiří 0:1), KST Zlín C - SK Spartak Hulín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelík Lukáš 2:0, Jelínek Vojtěch 2:0, Střelec Marek 2:1, Dufek Jakub 2:0, body hostů: Matuška Martin 0:3, Mrhálek Ondřej 0:2, Mikulík Radek 1:1, Slovák Josef 0:2),
19. kolo:
KST Zlín C - TJ Nivnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vojtěch 4:0, Koudelík Lukáš 1:2, Svoboda Jiří 0:3, Dufek Jakub 3:1, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:2, Žmolík Pavel 1:2, Pavelčík František 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem A - ST AMON Kunovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 1:3, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 3:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 2:2, Autrata Vít 2:2, Mořický Tomáš 2:2), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Fryšták A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 3:0, Janošík Pavel 2:0, Polanský Pavel 0:3, Odstrčil Karel 3:0, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 1:2, Románek Ivo 1:2, Fišer Roman 0:2), SK Spartak Hulín - KST Vsetín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Martin 1:1, Mikulík Radek 0:2, Hošťálek Petr 0:3, Šošolík Pavel 0:2, body hostů: Černohorský Tomáš 3:0, Juřica Tomáš 2:0, Bártek Dušan 2:0, Kostka Jindřich 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:1, Vlček Radim 1:2, Hladil Radek 1:2, Konečný Jiří 1:3, body hostů: Orlovský Karel 2:2, Kubeš Dušan 2:1, Jančář Luděk 1:2, Fibichr Zdeněk 3:0), TJ Slavia Kroměříž - Orel Zlín 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Radim 0:2, Brázdil Jiří 1:1, Trnčík Pavel 0:3, Konečný Vojtěch 0:3, body hostů: Závada Adam 3:0, Vítek Pavel 2:1, Krejčiřík David 2:0, Doležel Tomáš 2:0),
20. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem A - TJ Nivnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jan 1:3, Burda Milan 1:3, Havránek Ondřej 3:1, Nevřala Lukáš 4:0, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:2, Žmolík Pavel 2:2, Pavelčík František 0:4), KST Zlín C - ST AMON Kunovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vojtěch 2:2, Koudelík Lukáš 1:3, Střelec Marek 2:2, Dufek Jakub 3:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 3:1, Berger Miloš 3:1, Autrata Vít 1:3), SK Spartak Hulín - TJ Fryšták A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Pavel 0:2, Hošťálek Petr 0:2, Miklík Martin 0:2, Kolomár Daniel 0:2, body hostů: Hrdlička Martin 2:0, Hrdlička Michal 2:0, Románek Ivo 2:0, Barbořík Ivan 2:0), TJ Jiskra Otrokovice - KST Vsetín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 1:2, Gazda Jiří 1:2, Polanský Pavel 0:3, Janečka Tomáš 2:1, body hostů: Juřica Tomáš 2:1, Škrla Jaroslav 3:0, Černohorský Tomáš 2:1, Bártek Dušan 1:2), TJ Slavia Kroměříž - KST Dolní Němčí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Miroslav 0:2, Štěpán Radim 0:2, Konečný Vojtěch 0:2, Brázdil Jiří 0:2, body hostů: Orlovský Karel 2:0, Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 2:0, Fibichr Zdeněk 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jiří 2:2, Vlček Radim 2:2, Vahala Marek 0:4, Pustějovský Stanislav 4:0, body hostů: Závada Adam 3:1, Doležel Tomáš 1:3, Krejčiřík David 1:3, Vítek Pavel 3:1),
21. kolo:
TJ Nivnice A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 2:2, Kozelek Ondřej 1:2, Pavelčík František 1:2, Žmolík Lukáš 1:2, Žmolík Pavel 0:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Konečný Jiří 4:0, Vlček Radim 1:2, Vahala Marek 0:3), ST AMON Kunovice A - TJ Slavia Kroměříž 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šašinka Radek 0:1, Berger Miloš 2:0, Mořický Tomáš 3:0, Oharek Libor 1:0, WO 3:0, body hostů: Brázdil Jiří 1:2, Zuzaňák Jiří 0:2, Štěpán Radim 0:2, WO 0:3), KST Dolní Němčí A - TJ Jiskra Otrokovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubeš Dušan 1:0, Fibichr Zdeněk 2:0, Jančář Luděk 2:0, Orlovský Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Janečka Václav 0:2, Gazda Jiří 0:2, Polanský Pavel 0:2, WO 0:3), Orel Zlín - SK Spartak Hulín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaur David 2:0, Doležel Tomáš 2:0, Závada Adam 2:0, Orság Erik 2:0, body hostů: Miklík Martin 0:2, Mikulík Radek 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:2, Matuška Martin 0:2), TJ Fryšták A - KST Zlín C 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Roman 1:2, Barbořík Ivan 0:2, Románek Ivo 1:2, Hrdlička Michal 1:2, WO 4:0, body hostů: Koudelík Lukáš 4:0, Viktorínová Michaela 4:0, Svoboda Jiří 0:3, WO 0:4), KST Vsetín B - TJ Bystřice pod Hostýnem A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Juřica Tomáš 0:2, Bártek Dušan 2:1, Škrla Jaroslav 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:1, Havránek Ondřej 1:2, Burda Milan 0:3, Urbiš Jan 0:2),
22. kolo:
ST AMON Kunovice A - TJ DDM Valašské Meziříčí B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 2:2, Mořický Tomáš 1:2, Berger Miloš 1:2, Šašinka Radek 2:2, body hostů: Pustějovský Stanislav 3:1, Konečný Jiří 3:1, Vlček Radim 2:1, Vahala Marek 0:3), TJ Nivnice A - TJ Slavia Kroměříž 10:0wo, Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaur David 0:2, Polák Petr 3:0, Orság Erik 0:2, Závada Adam 3:0, Doležel Tomáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Janošík Pavel 1:2, Janečka Václav 1:2, Janečka Zdeněk 1:1, Hons Jakub 1:2, WO 0:1), KST Dolní Němčí A - SK Spartak Hulín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:0, Fibichr Zdeněk 2:0, Jančář Luděk 2:0, Orlovský Karel 2:0, body hostů: Mikulík Radek 0:2, Slovák Josef 0:2, Kolomár Daniel 0:2, Gremlica Jakub 0:2), KST Vsetín B - KST Zlín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 2:1, Juřica Tomáš 2:1, Bártek Dušan 1:2, Škrla Jaroslav 3:0, body hostů: Koudelík Lukáš 2:1, Viktorínová Michaela 2:1, Šerý Ondřej 0:3, Vranka Ondřej 0:3), TJ Fryšták A - TJ Bystřice pod Hostýnem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Románek Ivo 3:0, Pekař Pavel 0:3, Fišer Roman 0:3, Hrdlička Michal 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Havránek Ondřej 3:0, Burda Milan 1:2, Urbiš Jan 1:2),
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
TJ Holešov B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vizner Marek 3:1, Doležel Radek st. 3:1, Posolda Karel 3:0, Stoklásek David 0:2, Chvátal Petr st. 0:2, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 2:2, Ondrašík Petr 1:3, Janečka Zdeněk 1:3, Janečka Václav 2:1, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 4:0, Černocký Radek 1:3, Cigánek Josef 0:2, Urbiš Jakub 3:1, Votava Zdeněk 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3), Sportcentrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 2:2, Panáček Anton 3:1, Gonda Tomáš 2:2, Strnka Adam 3:1, body hostů: Jániš Pavel 2:2, Kolařík Milan 1:3, Karal Oldřich 3:1, Říha Petr 0:4), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2, Kováč Peter 2:2, body hostů: Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 1:3), SK Slavičín A - KST Dolní Němčí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 4:0, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 4:0, body hostů: Ježek Jan 1:3, Sadílek Jan 2:2, Kučera Ondřej 0:4, Bartoš Miroslav 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - SKST Slušovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 0:2, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 2:2, Šenkeřík Martin 2:2, Křenek Zdeněk 1:1, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Res Jiří 4:0, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:3),
2. kolo:
TJ Holešov B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posolda Karel 1:2, Doležel Radek st. 3:0, Stoklásek David 1:2, Vizner Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Křenek Zdeněk 0:4, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - SKST Slušovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 1:3, Janečka Václav 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, body hostů: Vychodil Filip 3:1, Res Jiří 2:2, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:3), SK Slavičín A - TJ Bystřice pod Hostýnem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 4:0, Kučera Jaroslav 0:1, Kovařík Luděk 1:3, Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 3:0, body hostů: Votava Zdeněk 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Cigánek Josef 1:3, Nesvadba Vladan 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - KST Dolní Němčí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Jančář Luděk 3:1, Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 1:3), Sportcentrum Bylnice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panáček Anton 1:3, Dorňák František 0:1, Strnka Adam 3:1, Dorňák Zdeněk 2:2, Řepa Josef 0:3, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2), TJ Sokol Kostelec - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 2:2, Karal Oldřich 2:2, Kolařík Milan 1:3, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Šiller Jan 1:3, Polášek Lukáš 3:1, Fibichr Petr 2:2, Polášek Jiří 1:3),
3. kolo:
TJ Holešov B - SKST Slušovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 3:1, Hasala Petr 1:1, Doležel Radek st. 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 0:2, body hostů: Res Jiří 1:3, Orság Jaroslav 0:2, Adam Vladislav 1:3, Vychodil Filip 3:1, Lysoněk Marek 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 1:2, Gazda Jiří 2:1, Janošík Pavel 3:0, Hons Jakub 0:1, Janečka Zdeněk 0:2, WO 5:0, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Černota Pavel 1:3, Škrla Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem B - KST Dolní Němčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Urbiš Jakub 3:1, Nesvadba Vladan 0:4, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 2:2), SK Slavičín A - Orel Ostrožská Nová Ves 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Adam 3:1, Bureš Vlastimil 2:1, Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 3:1, Kučera Jaroslav 1:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Konečný Martin 0:4), Sportcentrum Bylnice - Stolní tenis Bílovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Panáček Anton 3:1, Dorňák František 3:0, Strnka Adam 4:0, Dorňák Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Polášek Lukáš 0:4, Šiller Jan 1:3, Fibichr Petr 1:2, Barcuch Josef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec - TJ Sokol Újezdec - Těšov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Karal Oldřich 2:2, Říha Petr 3:1, Pavlíček Rudolf 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 2:2, Mlýnek Přemysl 0:4, Živnéř Stanislav 2:2),
4. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 0:2, Křenek Zdeněk 1:3, Škrla Jiří 2:2, Černota Pavel 2:2, Míček Petr 0:2, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 2:2), SKST Slušovice A - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 2:2, Orság Jaroslav 1:3, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 1:3, Barcuch Josef 0:4), SK Slavičín A - Sportcentrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 2:2, Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 4:0, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 1:3, Gonda Tomáš 2:2, Panáček Anton 2:1, Dorňák Zdeněk 1:0), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Jan 3:1, Sadílek Jan 3:1, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 0:4, Kolařík Milan 2:2, Říha Petr 1:3), TJ Holešov B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Radek st. 2:2, Hasala Petr 2:1, Posolda Karel 4:0, Vizner Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Černocký Radek 1:1, Kvasnička Jiří 1:3, Urbiš Jakub 1:2, Nesvadba Vladan 1:3, Votava Zdeněk 0:2, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 1:3, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 1:3),
5. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Zdeněk 2:2, Škrla Jiří 3:1, Černota Pavel 3:1, Šubčík Leopold 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Radek 0:4), SKST Slušovice A - TJ Sokol Újezdec - Těšov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Orság Jaroslav 0:4, Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 0:4, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 2:2), SK Slavičín A - TJ Sokol Kostelec 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:1, Plášek Adam 2:1, Machara Jiří 4:0, Martinec Antonín 0:1, WO 0:2, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 1:3, Kolařík Milan 1:2, Říha Petr 2:1, WO 2:0), KST Dolní Němčí B - Sportcentrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Jan 3:1, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 3:1, Jančář Luděk 3:1, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Panáček Anton 2:2), TJ Holešov B - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 0:4, Vizner Marek 3:1, Posolda Karel 3:1, Doležel Radek st. 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 1:3, Konečný Martin 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 2:1, Gazda Jiří 4:0, Janošík Pavel 4:0, Jílek Petr 0:1, body hostů: Kvasnička Jiří 1:3, Votava Zdeněk 1:3, Urbiš Jakub 1:3, Černocký Radek 0:2, Zajíc Michal 0:2),
6. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Nesvadba Vladan 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, body hostů: Šenkeřík Martin 0:4, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 1:3, Křenek Zdeněk 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - SKST Slušovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 3:1, Adam Vladislav 2:2), Sportcentrum Bylnice - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 0:3, Panáček Anton 4:0, Dorňák Zdeněk 1:0, body hostů: Posolda Karel 2:2, Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 1:3, Dědič Michal 0:4), TJ Sokol Kostelec - TJ Jiskra Otrokovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan 3:1, Páleníček Jiří 4:0, Říha Petr 2:2, Karal Oldřich 3:1, body hostů: Janečka Václav 2:2, Silný Jakub 1:3, Zikmund Jiří 1:3, Plišťák Miroslav 0:4), SK Slavičín A - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 0:3, Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 3:1, Kučera Jaroslav 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3), Stolní tenis Bílovice - KST Dolní Němčí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 1:3, Polášek Radek 1:3, Fibichr Petr 0:3, Polášek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Ježek Jan 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 2:1, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - SKST Slušovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Nesvadba Vladan 0:4, Kvasnička Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:0, Res Jiří 4:0, Štěpán Ondřej 1:1, Březík Bohumil 2:2, Adam Vladislav 0:2, WO 0:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Křenek Zdeněk 2:2, Míček Petr 0:4, Škrla Jiří 3:1, Šubčík Leopold 2:2), Sportcentrum Bylnice - TJ Jiskra Otrokovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:0, Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 3:1, Panáček Anton 3:1, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 1:3, Janečka Václav 1:2, Janečka Zdeněk 1:3, Mancl Zdeněk 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec - TJ Holešov B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolařík Milan 2:1, Páleníček Jiří 3:0, Karal Oldřich 1:2, Říha Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Dědič Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Dolní Němčí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Sadílek Jan 4:0, Ježek Jan 0:4, Bartoš Miroslav 1:3, Kučera Ondřej 1:3), SK Slavičín A - Stolní tenis Bílovice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovařík Luděk 1:1, Kučera Jaroslav 1:1, Bureš Vlastimil 2:1, Machara Jiří 3:0, WO 7:0, body hostů: Fibichr Petr 0:4, Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 0:2, WO 0:7),
8. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:1, Křenek Zdeněk 0:2, Škrla Jiří 1:2, Černota Pavel 2:2, Šenkeřík Martin 0:2, WO 1:0, body hostů: Plášek Adam 2:2, Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:1, WO 0:1), SKST Slušovice A - KST Dolní Němčí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:1, Štěpán Ondřej 2:1, Orság Jaroslav 3:1, Res Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:2, Borýsek Jiří 1:2, Kučera Ondřej 1:3, WO 1:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 2:2, Posolda Karel 2:1, Hasala Petr 1:0, Sigmund Michael 1:2, WO 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2, Březina Radomír 0:3, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - Stolní tenis Bílovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlář Pavel 2:2, Janečka Václav 3:1, Hons Jakub 0:4, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Fibichr Petr 2:2, Polášek Radek 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Sportcentrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigánek Josef 2:2, Urbiš Jakub 1:3, Votava Zdeněk 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, body hostů: Panáček Anton 1:3, Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Kostelec 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 0:4, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Páleníček Jiří 3:1, Jániš Pavel 2:2, Karal Oldřich 3:1, Říha Petr 2:2),
9. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustějovský Stanislav 4:0, Šenkeřík Martin 1:3, Škrla Jiří 0:4, Černota Pavel 3:1, body hostů: Jančář Luděk 3:1, Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Jan 2:2, Bartoš Miroslav 1:3), SKST Slušovice A - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Orság Jaroslav 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 2:2, body hostů: Plášek Adam 3:1, Machara Jiří 3:1, Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 1:3), TJ Holešov B - Stolní tenis Bílovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 2:1, Posolda Karel 3:0, Stoklásek David 2:2, Sigmund Michael 0:1, WO 0:1, body hostů: Polášek Radek 0:4, Šiller Jan 0:4, Fibichr Petr 3:1, Polášek Lukáš 3:0, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrašík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Pavel 1:3, Janečka Václav 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Kostelec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Nesvadba Vladan 4:0, Kvasnička Jiří 1:3, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 2:2, Kolařík Milan 0:4, Říha Petr 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - Sportcentrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 2:2, Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Panáček Anton 1:1),
10. kolo:
Sportcentrum Bylnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 1:3, Strnka Adam 4:0, Panáček Anton 3:1, body hostů: Pustějovský Stanislav 2:2, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 0:4, Křenek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kostelec - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 1:3, Páleníček Jiří 3:1, Říha Petr 0:3, Karal Oldřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 2:2, Orság Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 3:1, Kováč Peter 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 0:4, Bareš David nejml. 1:3, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 2:2), Stolní tenis Bílovice - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 4:0, Polášek Radek 0:4, Fibichr Petr 3:1, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Pres Radim 1:3, Mikoška Ivo 2:2), SK Slavičín A - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 3:1, Kučera Jaroslav 1:1, Kovařík Luděk 2:2, Machara Jiří 4:0, Bureš Vlastimil 1:1, body hostů: Dědič Michal 0:4, Vizner Marek 3:1, Sigmund Michael 0:4, Doležel Radek st. 2:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Sadílek Jan 3:1, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 1:3, Janečka Zdeněk 1:3),
11. kolo:
Sportcentrum Bylnice - SKST Slušovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gonda Tomáš 3:1, Strnka Adam 4:0, Panáček Anton 2:1, Dorňák František 1:2, Dorňák Zdeněk 0:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Ondřej 3:1, Res Jiří 1:3, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec - TJ Rožnov pod Radhoštěm 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jániš Pavel 1:3, Páleníček Jiří 2:2, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 0:4, body hostů: Pustějovský Stanislav 4:0, Černota Pavel 3:1, Šenkeřík Martin 1:3, Škrla Jiří 4:0), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Orel Ostrožská Nová Ves 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 3:1, Kováč Peter 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Pres Radim 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 2:2, Polášek Radek 0:4, Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 1:1, Bareš David nejml. 2:2, Votava Zdeněk 2:0), SK Slavičín A - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plášek Adam 3:1, Kučera Jaroslav 0:3, Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 0:1, body hostů: Janečka Václav 1:3, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 2:2, Ondrašík Petr 0:2, Janečka Zdeněk 1:1), KST Dolní Němčí B - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančář Luděk 1:1, Fibichr Zdeněk 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Sadílek Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Sigmund Michael 0:4, Vizner Marek 1:2, Chvátal Petr st. 0:3, Doležel Radek st. 2:2, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hons Jakub 3:0, Janečka Václav 0:3, Janošík Pavel 3:0, Gazda Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 1:3, Doležel Radek st. 1:3, Sigmund Michael 2:2, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Černocký Radek 1:0, Kvasnička Jiří 4:0, Bareš David 3:1, Urbiš Jakub 4:0, Votava Zdeněk 1:2), TJ Sokol Kostelec - Sportcentrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 2:2, Páleníček Jiří 4:0, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 2:2, Panáček Anton 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 0:4, Polášek Radek 1:3, Fibichr Petr 0:4, Polášek Lukáš 4:0, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 2:2), KST Dolní Němčí B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 1:0, Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Jan 2:2, Sadílek Jan 3:1, Čaník Tomáš 0:3, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:3), SKST Slušovice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 1:2, Res Jiří 4:0, Vychodil Filip 2:2, WO 0:1, body hostů: Škrla Jiří 1:3, Míček Petr 3:1, Šenkeřík Martin 1:2, Křenek Zdeněk 0:4, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Holešov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, Lazarczyk Leander 3:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Dědič Michal 0:4, Sigmund Michael 0:4, Doležel Radek st. 2:2), SKST Slušovice A - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysoněk Marek 1:3, Vychodil Filip 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 3:1, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 2:2, Janečka Bronislav 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Radek 3:1, Votava Zdeněk 1:3, Bareš David 3:1, Nesvadba Vladan 2:2, body hostů: Bureš Vlastimil 3:1, Kučera Jaroslav 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Martinovský Radek 0:4), KST Dolní Němčí B - Orel Ostrožská Nová Ves 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 4:0, Ježek Jan 4:0, Jančář Luděk 3:0, Sadílek Jan 4:0, Ježek Vít 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 0:4, Kolečkář Marek 0:4, Pres Radim 0:4, Mikoška Ivo 1:3), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Sportcentrum Bylnice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:0, Švehla Michal 2:0, Mlýnek Přemysl 1:1, Kováč Peter 1:1, WO 8:0, body hostů: Strnka Adam 0:1, Gonda Tomáš 2:2, Panáček Anton 0:4, WO 0:8), Stolní tenis Bílovice - TJ Sokol Kostelec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 3:1, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 0:4, body hostů: Páleníček Jiří 2:2, Karal Oldřich 2:2, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 2:2),
14. kolo:
SKST Slušovice A - TJ Holešov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Adam Vladislav 0:2, Vychodil Filip 2:1, Res Jiří 4:0, Březík Bohumil 1:1, WO 0:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 1:3, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 0:3, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Pavel 3:1, Křenek Zdeněk 1:3, Škrla Jiří 2:2, Lazarczyk Leander 1:3, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 1:3), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 3:1, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Miroslav 2:1, Sadílek Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Černocký Radek 1:1, Urbiš Jakub 1:3, Bareš David 1:3, Kvasnička Jiří 1:2, Votava Zdeněk 0:2, WO 1:0), Orel Ostrožská Nová Ves - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Pres Radim 1:3, Konečný Martin 1:3, body hostů: Bureš Vlastimil 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Kučera Jaroslav 2:2), Stolní tenis Bílovice - Sportcentrum Bylnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 0:3, Polášek Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Panáček Anton 2:2, Strnka Adam 3:1, Dorňák František 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Sokol Kostelec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Páleníček Jiří 3:1, Karal Oldřich 1:3, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Mlýnek Přemysl 1:2, Živnéř Stanislav 2:1, Kováč Peter 2:2, WO 2:0, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 2:2, Šenkeřík Martin 0:2, WO 0:2), Stolní tenis Bílovice - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Fibichr Petr 1:2, Polášek Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Res Jiří 3:1, Štěpán Ondřej 2:2, Adam Vladislav 1:3, Vychodil Filip 2:1, WO 0:1), Sportcentrum Bylnice - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Jakub 0:3, Panáček Anton 2:2, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 0:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 3:1, Plášek Adam 2:2, Bureš Vlastimil 1:1, Kučera Jaroslav 1:1), TJ Sokol Kostelec - KST Dolní Němčí B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karal Oldřich 0:3, Páleníček Jiří 2:1, Říha Petr 1:2, Pavlíček Rudolf 2:1, WO 5:0, body hostů: Sadílek Jan 3:1, Ježek Jan 3:1, Ježek Vít 1:3, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Holešov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bareš David 2:1, Černocký Radek 2:1, Nesvadba Vladan 2:1, Urbiš Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Chvátal Petr st. 0:4, Vizner Marek 3:1, Petřivalský František 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 0:4, Janečka Václav 3:1),
16. kolo:
Stolní tenis Bílovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 0:4, Polášek Radek 1:2, Fibichr Petr 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 0:1, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 2:2, Křenek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SKST Slušovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Mlýnek Přemysl 0:4, Živnéř Stanislav 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Res Jiří 3:1, Štěpán Ondřej 2:2, Vychodil Filip 2:2, Adam Vladislav 1:3), TJ Sokol Kostelec - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jániš Pavel 2:2, Páleníček Jiří 3:1, Říha Petr 1:3, Karal Oldřich 1:3, body hostů: Bureš Vlastimil 0:3, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Plášek Adam 4:0, Kučera Jaroslav 0:1), Sportcentrum Bylnice - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 1:3, Panáček Anton 1:3, Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 1:3, body hostů: Sadílek Jan 2:2, Ježek Jan 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Ježek Vít 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Stoklásek David 2:2, Doležel Radek st. 2:2, Posolda Karel 3:1, Vizner Marek 4:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 0:2, Urbiš Jakub 2:2, Kvasnička Jiří 0:4, Bareš David 1:0, WO 1:0, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 1:2, Janečka Václav 2:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Bystřice pod Hostýnem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jiří 2:2, Míček Petr 0:1, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 4:0, Šenkeřík Martin 0:3, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 3:1, Bareš David 2:2, Votava Zdeněk 1:3), SKST Slušovice A - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Ondřej 1:3, Adam Vladislav 0:3, Lysoněk Marek 1:3, Vychodil Filip 3:1, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:2, Konečný Martin 2:2, WO 1:0), TJ Holešov B - Sportcentrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:1, Posolda Karel 3:1, Vizner Marek 3:0, Doležel Radek st. 2:1, WO 1:2, body hostů: Strnka Adam 0:3, Panáček Anton 0:3, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:1, WO 2:1), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečka Bronislav 1:0, Janečka Václav 3:0, Gazda Jiří 3:0, Hons Jakub 3:0, Mancl Zdeněk 2:0, WO 5:0, body hostů: Karal Oldřich 0:4, Kubáč Petr 0:4, Říha Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 2:2, Živnéř Stanislav 0:4, Kováč Peter 2:2, body hostů: Kovařík Luděk 3:1, Machara Jiří 2:2, Kučera Jaroslav 1:3, Plášek Adam 3:1), KST Dolní Němčí B - Stolní tenis Bílovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 3:1, Fibichr Zdeněk 2:2, Borýsek Jiří 1:3, Sadílek Jan 2:2, body hostů: Šiller Jan 3:1, Fibichr Petr 1:3, Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 4:0),
18. kolo:
SKST Slušovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vychodil Filip 3:0, Lysoněk Marek 0:4, Orság Jaroslav 2:2, Štěpán Ondřej 0:2, Adam Vladislav 0:2, WO 1:0, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 3:0, Bareš David 3:1, Votava Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - Orel Ostrožská Nová Ves 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 4:0, Šubčík Leopold 2:2, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Konečný Martin 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - Sportcentrum Bylnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 2:1, Janošík Pavel 3:0, Gazda Jiří 1:2, Janečka Václav 3:1, Mancl Zdeněk 0:1, WO 2:0, body hostů: Strnka Adam 2:2, Dorňák František 2:2, Gonda Tomáš 1:3, Panáček Anton 0:2, WO 0:2), TJ Holešov B - TJ Sokol Kostelec 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posolda Karel 3:0, Doležel Radek st. 3:0, Vizner Marek 3:0, Sigmund Michael 3:0, WO 5:0, body hostů: Kubáč Petr 0:4, Říha Petr 0:4, Karal Oldřich 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Ondřej 2:2, Kolísek Josef 0:4, Ježek Miroslav 0:3, Ježek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 3:1, Živnéř Stanislav 1:2, WO 1:0), Stolní tenis Bílovice - SK Slavičín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 2:2, Fibichr Petr 1:3, Polášek Lukáš 3:1, Polášek Jiří 0:4, body hostů: Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 3:1, Kovařík Luděk 2:2, Kučera Jaroslav 2:2),
19. kolo:
SK Slavičín A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovařík Luděk 2:2, Plášek Adam 3:1, Bureš Vlastimil 1:1, Machara Jiří 4:0, Kučera Jaroslav 1:1, body hostů: Černota Pavel 3:1, Míček Petr 1:3, Škrla Jiří 1:3, Šubčík Leopold 0:4), KST Dolní Němčí B - SKST Slušovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 4:0, Kučera Ondřej 2:2, Uher Antonín 0:1, Sadílek Jan 2:2, Ježek Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:1, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Holešov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 4:0, body hostů: Vizner Marek 3:1, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 1:3, Zachoval Libor 0:4), Stolní tenis Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice B 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Škráček Jan 0:4, Foltýn Jakub 0:4, Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 3:1, body hostů: Janečka Zdeněk 4:0, Mancl Zdeněk 3:1, Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 3:1), Sportcentrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 2:1, Strnka Adam 2:1, Gonda Tomáš 1:2, Fojtík Marek 1:3, WO 3:0, body hostů: Kvasnička Jiří 4:0, Černocký Radek 1:3, Bareš David 2:2, Votava Zdeněk 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Kostelec - Orel Ostrožská Nová Ves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Oldřich 2:2, Páleníček Jiří 3:1, Jániš Pavel 1:3, Pavlíček Rudolf 2:0, Říha Petr 0:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Mareček Šimon 0:4),
20. kolo:
KST Dolní Němčí B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Uher Antonín 0:1, Sadílek Jan 4:0, Ježek Miroslav 1:2, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:3, Lazarczyk Leander 2:2, Škrla Jiří 2:2), SK Slavičín A - SKST Slušovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 3:1, Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 2:2, body hostů: Vychodil Filip 1:3, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 3:1), Stolní tenis Bílovice - TJ Holešov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šiller Jan 0:3, Fibichr Petr 3:0, Polášek Jiří 0:3, Polášek Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Vizner Marek 3:1, Posolda Karel 2:2, Doležel Radek st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Jiskra Otrokovice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švehla Michal 2:1, Mlýnek Přemysl 1:1, Kováč Peter 2:1, Lekeš Pavel 2:1, WO 6:0, body hostů: Ondrašík Petr 2:2, Mancl Zdeněk 0:4, Janečka Zdeněk 2:1, WO 0:6), TJ Sokol Kostelec - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 2:2, Jániš Pavel 1:3, Karal Oldřich 3:1, Páleníček Jiří 3:1, body hostů: Černocký Radek 2:2, Kvasnička Jiří 3:1, Nesvadba Vladan 1:3, Bareš David 1:3), Sportcentrum Bylnice - Orel Ostrožská Nová Ves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Strnka Adam 4:0, Gonda Tomáš 3:1, Řepa Josef 0:2, Panáček Anton 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 0:4, Kolečkář Marek 2:2, Pres Radim 1:3),
21. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - Sportcentrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jiří 2:2, Míček Petr 1:3, Lazarczyk Leander 2:2, Černota Pavel 3:1, body hostů: Strnka Adam 1:3, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 3:1, Panáček Anton 1:3), SKST Slušovice A - TJ Sokol Kostelec 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 1:3, Orság Jaroslav 2:2, Res Jiří 1:3, Štěpán Ondřej 1:3, body hostů: Karal Oldřich 4:0, Vykoukal Martin 2:2, Říha Petr 4:0, Kolařík Milan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 1:3, Černocký Radek 2:2, Bareš David 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 4:0, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - Stolní tenis Bílovice 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:1, Kolečkář Marek 1:2, Konečný Martin 1:2, Mikoška Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Holešov B - SK Slavičín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vizner Marek 4:0, Sigmund Michael 1:3, Doležel Radek st. 3:1, Chvátal Petr st. 0:4, body hostů: Machara Jiří 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrašík Petr 2:1, Mancl Zdeněk 1:2, Silný Jakub 2:1, Janečka Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Ježek Jan 2:2, Sadílek Jan 1:3, Ježek Vít 2:2, WO 0:5),
22. kolo:
SKST Slušovice A - Sportcentrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:2, Štěpán Ondřej 2:2, Res Jiří 3:1, Orság Jaroslav 0:1, Adam Vladislav 0:3, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Dorňák František 3:1, Strnka Adam 2:2, Řepa Josef 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Kostelec 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 3:1, Míček Petr 2:2, Lazarczyk Leander 3:0, Černota Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Karal Oldřich 1:2, Kolařík Milan 2:2, Říha Petr 0:4, Vykoukal Martin 0:3, WO 0:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 4:0, Mlýnek Přemysl 1:3, Lekešová Zuzana 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Stolní tenis Bílovice 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Jiskra Otrokovice B - SK Slavičín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hons Jakub 1:3, Ondrašík Petr 0:1, Janečka Václav 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 3:0, body hostů: Plášek Adam 3:1, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:3), TJ Holešov B - KST Dolní Němčí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Michael 1:3, Posolda Karel 3:1, Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 3:1, body hostů: Sadílek Jan 1:3, Ježek Jan 3:1, Čaník Tomáš 0:4, Ježek Vít 2:2),
Divize, ženy
1. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Holešov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 3:0, Novosadová Hana 1:2, Macháčková Marie 0:3, body hostů: Hlobílková Leona 2:1, Sigmundová Martina 2:1, Chvátalová Eliška 1:2),
2. kolo:
TJ Holešov - T.J. Sokol Vsetín B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlobílková Leona 2:1, Chvátalová Eliška 0:3, Viznerová Daniela 0:3, body hostů: Krčmářová Magdaléna 3:0, Holíková Kristýna 2:1, Juchelková Lucie 2:1),
3. kolo:
TJ Holešov - T.J. Sokol Vsetín B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlobílková Leona 1:2, Viznerová Daniela 0:3, Chvátalová Eliška 0:3, body hostů: Krčmářová Magdaléna 3:0, Holíková Kristýna 3:0, Juchelková Lucie 2:1),
4. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Holešov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíková Kristýna 2:0, Juchelková Lucie 1:2, Novosadová Hana 1:2, WO 1:0, body hostů: Hlobílková Leona 2:1, Sigmundová Martina 2:0, Chvátalová Eliška 0:3, WO 0:1),
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Vidče - TJ Jiskra Otrokovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Petr 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Bernhauser Vlastimír 3:1, Hráský Luděk 2:2, body hostů: Silný Jakub 3:1, Janečka Bronislav 3:1, Jílek Petr 0:4, Zikmund Jiří 0:4), KST Dolní Němčí C - Orel Uherské Hradiště 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 4:0, Bobčík Přemysl 0:4, Matějíček Jakub 3:1, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 3:1, Koranda Štěpán 1:3), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Nivnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1, body hostů: Kovařík Petr 2:2, Janča Tomáš 1:3, Kapsa Michal 1:3, Hladiš Libor 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 1:3, Hájek Petr 0:4, Fanta Marek 2:2, body hostů: Turzík Vlastimil 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 3:1), SK Slavičín B - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Floreš Ivan 3:1, Malatinský Petr 2:2, Plášek Adam 3:1, body hostů: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 1:3, Psota Vladimír 0:4, Martinek Filip 0:4), TJ Sokol Kostelec B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleníček Jiří 4:0, Adamec Michal 3:1, Huňka Tomáš 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 0:4, Střílka Jakub 0:4, Cibulka Stanislav 0:4),
2. kolo:
TJ Vidče - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulenka Petr 1:2, Knébl Radek 0:3, Bernhauser Vlastimír 2:1, Hráský Luděk 2:1, WO 5:0, body hostů: Zahradnický Jiří 1:3, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Bronislav 3:1, Silný Jakub 3:1, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 2:2, Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 1:3), KST Dolní Němčí C - SK Slavičín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 4:0, Ježek Vít 2:2, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Plášek Adam 3:1, Malatinský Petr 0:4, Jančařík Zbyněk 3:1, Martinec Antonín 0:4), Orel Uherské Hradiště - SK Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 1:3, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:3, Psota Vladimír 1:3), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Zbyněk 1:3, Mikuláček Filip 2:0, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:0, Mužátko Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 1:2, Fanta Marek 1:3, Hájek Petr 2:2, Pospíšek Karel 1:3, WO 1:0), TJ Nivnice B - TJ Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šopík Jiří 3:1, Kovařík Petr 3:1, Hladiš Libor 4:0, Kapsa Michal 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Kubíček Martin 1:3, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 0:4),
3. kolo:
TJ Vidče - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knébl Radek 3:1, Mikulenka Petr 2:1, Bernhauser Vlastimír 3:0, Hráský Luděk 2:2, WO 2:0, body hostů: Cibulka Stanislav 1:3, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 1:2, Vahala Jiří 2:1, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Kostelec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Bronislav 3:1, Silný Jakub 2:2, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Kolařík Milan 2:1, Adamec Michal 0:4, Kubáč Petr 0:4, Huňka Tomáš 2:2, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - SK Újezd 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 4:0, Ježek Vít 4:0, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 1:3, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 1:3), SK Slavičín B - Orel Uherské Hradiště 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 4:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 2:2), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Vlčnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 4:0, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 0:4, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 2:2, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 2:2), TJ Nivnice B - TJ Spartak Hluk 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šopík Jiří 1:3, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 1:3, Kapsa Michal 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huňka Tomáš 2:2, Adamec Michal 2:2, Kubáč Petr 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek 2:2, Hájek Petr 0:4, Pospíšek Karel 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:2, Drápela Marek 2:1, Vahala Jiří 2:2, Kovář Martin 0:4, Střílka Jakub 0:1, body hostů: Kubíček Martin 3:1, Turzík Vlastimil 2:2, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 2:2), SK Slavičín B - TJ Sokol Horní Bečva 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 2:1, Malatinský Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mužátko Pavel 0:4, Baroš Antonín 1:3, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 0:3, WO 0:1), SK Újezd - TJ Nivnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 2:1, Psota Vladimír 2:2, Matejička Libor 4:0, WO 1:0, body hostů: Šopík Jiří 1:3, Kozelek Ondřej 2:2, Papp Jaroslav 0:3, Fraňo Jan 0:4, WO 0:1), TJ Vidče - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 2:2, Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 0:4, Jurásek Robin 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmund Jiří 2:2, Silný Jakub 1:3, Vidlář Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 2:1, Búbela Pavel 0:1, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 3:1, Slivečková Lenka 0:4, Miroš Miroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Jiří 0:4, Adamec Michal 3:1, Kubáč Petr 0:4, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 2:2, Cibulka Stanislav 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Nováková Jarmila 2:2, Pospíšek Karel 1:3), SK Slavičín B - TJ Nivnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 3:1, Martinec Antonín 1:2, Malatinský Petr 1:3, Plášek Adam 1:0, body hostů: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 3:1, Šopík Jiří 2:2, Hladiš Libor 1:3), SK Újezd - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 1:3, Psota Vladimír 2:2, Matejička Libor 1:3, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4, Baroš Antonín 2:2), TJ Vidče - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 2:2, Hráský Luděk 4:0, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 2:2, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 3:1, Prchlík Lubor 0:4, Miroš Miroslav 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plišťák Miroslav 2:2, Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Janečka Zdeněk 4:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Ježek Vít 1:3, Daněk Josef 0:4),
6. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Borýsek Jiří 4:0, Bobčík Přemysl 0:4, Matějíček Jakub 4:0, body hostů: Adamec Michal 1:3, Zahradnický Jiří 1:3, Řehák Lukáš 1:3, Plišťák Jaroslav ml. 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 2:2, Juřena Ondřej 3:1, Miroš Miroslav 1:3, body hostů: Cibulka Stanislav 3:1, Střílka Jakub 0:4, Vahala Jiří 1:3, Drápela Marek 4:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 0:3, Mikuláček Filip 0:3, Poruba Tomáš 1:2, Baroš Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 3:1, WO 0:5), TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Libor 1:3, Kozelek Ondřej 1:3, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 3:0, Janečka Zdeněk 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Mancl Zdeněk 2:2, WO 1:0), SK Slavičín B - TJ Spartak Hluk 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Antonín 1:3, Jančařík Zbyněk 2:2, Malatinský Petr 1:3, Floreš Ivan 1:3, body hostů: Fanta Marek 4:0, Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 0:4, Rubáš Josef 4:0), TJ Vlčnov - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Kubíček Martin 2:2, Cifr Radomír 2:2, Kučera Josef 3:1, body hostů: Psota Vladimír 0:4, Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 2:2, Matejička Libor 0:4),
7. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Jakub 1:3, Ježek Vít 3:1, Daněk Josef 0:4, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Cibulka Stanislav 2:2, Střílka Jakub 1:3, Vahala Jiří 2:2, Drápela Marek 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Kostelec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 0:3, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 1:2, Huňka Tomáš 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:2, Mikuláček Filip 4:0, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 2:2, Mužátko Pavel 0:2, body hostů: Vidlář Pavel 1:3, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 2:2, Zikmund Jiří 1:3), TJ Nivnice B - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janča Tomáš 0:3, Hladiš Libor 1:2, Fraňo Jan 0:3, Šopík Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - SK Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 1:3, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:3, Psota Vladimír 1:3), SK Slavičín B - TJ Vlčnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 2:2, Plášek Adam 2:2, Floreš Ivan 1:3, Malatinský Petr 2:2, body hostů: Kučera Josef 4:0, Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Cifr Radomír 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - SK Slavičín B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáč Petr 4:0, Adamec Michal 4:0, Kolařík Milan 3:1, Fišer Pavel 4:0, body hostů: Martinec Antonín 0:4, Jančařík Zbyněk 1:3, Malatinský Petr 0:4, Martinovský Radek 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Martin 2:2, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 2:2, Cibulka Stanislav 4:0, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 0:4), TJ Vidče - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:1, Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Petr 2:0, body hostů: Fanta Marek 4:0, Hájek Petr 0:4, Sadilek Stanislav 0:4, Pospíšek Karel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Vlčnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 0:4, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Kubíček Martin 1:3, Kolaja Radomil 2:2, Kučera Josef 4:0, Cifr Radomír 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Horní Bečva 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:1, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 3:1, Matějíček Jakub 2:1, WO 2:0, body hostů: Ivánek Daniel 0:4, Mikuláček Filip 1:1, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 0:4, WO 0:2), Orel Uherské Hradiště - TJ Nivnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřena Ondřej 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Miroš Miroslav 2:2, Jančík Martin 3:1, body hostů: Kozelek Ondřej 0:4, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 3:0, Šopík Jiří 0:4, Janča Tomáš 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 2:2, Huňka Tomáš 1:3, Pavlíček Rudolf 3:1, body hostů: Raška Pavel 3:1, Martinek Lubomír 2:2, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 1:3, Cibulka Stanislav 1:3, body hostů: Martinec Antonín 2:2, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1, Malatinský Petr 3:1), TJ Vidče - TJ Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Petr 4:0, Knébl Radek 0:2, Hráský Luděk 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 1:1, body hostů: Kučera Josef 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Cifr Radomír 0:1, Turzík Vlastimil 1:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 1:3, Janečka Bronislav 1:3, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 1:0, Plišťák Miroslav 1:2, body hostů: Fanta Marek 4:0, Nováková Jarmila 1:3, Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Jakub 2:2, Ježek Milan 4:0, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 1:3, body hostů: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 3:1, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 2:2, Miroš Miroslav 1:0, Šmíd Václav 1:2, body hostů: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poruba Tomáš 2:2, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 1:3, Kubáč Petr 0:4, Kolařík Milan 2:2), TJ Nivnice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Martin 1:3, Kozelek Ondřej 2:2, Šopík Jiří 1:3, Hladiš Libor 2:2, body hostů: Cibulka Stanislav 2:2, Vahala Jiří 2:2, Drápela Marek 4:0, Kovář Martin 2:2), TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 0:4, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 3:1, Ježek Vít 1:3), TJ Vlčnov - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 4:0, Kubíček Martin 2:1, Kučera Josef 1:2, Turzík Vlastimil 1:0, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 1:3, Šmíd Václav 3:1, Juřena Ondřej 2:2, Miroš Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Slavičín B - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 3:1, Malatinský Petr 3:1, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 2:2), SK Újezd - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Psota Vladimír 1:3, Martinek Lubomír 3:1, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 0:4, body hostů: Vidlář Pavel 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 3:1, Zikmund Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Karel 3:0, Baroš Antonín 1:3, WO 0:2, body hostů: Vahala Jiří 2:2, Šíma Martin 2:2, Cibulka Stanislav 2:1, Drápela Marek 3:0, WO 2:0), TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šopík Jiří 2:2, Kozelek Ondřej 0:4, Kovařík Petr 0:4, Beníček Martin 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 3:1, Kubáč Petr 2:2, Kolařík Milan 2:2), TJ Spartak Hluk - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Nováková Jarmila 3:1, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek 3:1, body hostů: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 0:4, Juřena Ondřej 1:3, Miroš Miroslav 0:4), TJ Vlčnov - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kubíček Martin 4:0, Kolaja Radomil 1:3, Kučera Josef 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Vít 2:2), SK Slavičín B - TJ Jiskra Otrokovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 0:3, Malatinský Petr 1:3, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Janečka Zdeněk 3:0, Hons Jakub 3:0, Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 4:0, Jílek Petr 0:1, WO 1:0), SK Újezd - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 2:2, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3, body hostů: Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 4:0, Mikulenka Zdeněk 2:2, Kubját Petr 0:4),
12. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Hons Jakub 3:1, body hostů: Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 3:1, Mikulenka Petr 0:4, Kubját Petr 0:4), Orel Uherské Hradiště - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Zavadil Antonín 0:4, Jančík Martin 3:1, Miroš Miroslav 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Vít 3:1), TJ Nivnice B - TJ Sokol Horní Bečva 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladiš Libor 2:1, Kozelek Ondřej 2:2, Kovařík Petr 2:1, Janča Tomáš 3:1, WO 1:1, body hostů: Ivánek Daniel 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:3, WO 1:1), TJ Vlčnov - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kučera Josef 4:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek 2:2, Nováková Jarmila 2:2, Hájek Petr 0:4), SK Újezd - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 2:2, body hostů: Plášek Adam 2:2, Malatinský Petr 2:2, Floreš Ivan 3:1, Jančařík Zbyněk 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Kostelec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Jiří 1:3, Drápela Marek 2:2, Cibulka Stanislav 1:3, Hladil Radek 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 0:4, Kolařík Milan 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 1:3, Adamec Michal 1:1, Kolařík Milan 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, Zahradnický Jiří 1:1, body hostů: Hráský Luděk 1:1, Knébl Radek 3:1, Mikulenka Petr 3:1, Kubját Petr 0:4, Vaculín Jaroslav 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 1:3, Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 0:3, Cibulka Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Janečka Zdeněk 3:1, Hons Jakub 3:1, Silný Jakub 3:1, Vidlář Pavel 0:3, WO 0:1), SK Slavičín B - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:4, Malatinský Petr 3:1, Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Vít 3:1), SK Újezd - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Psota Vladimír 1:2, Martinek Lubomír 1:2, Raška Pavel 2:1, Matejička Libor 2:1, WO 5:0, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 2:2, Juřena Ondřej 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Horní Bečva 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 2:2, Nováková Jarmila 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 2:2, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Vlčnov - TJ Nivnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 0:4, Kubíček Martin 0:4, Kučera Josef 3:1, body hostů: Janča Tomáš 3:1, Beníček Martin 4:0, Kovařík Petr 2:2, Hladiš Libor 3:1),
14. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 1:3, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 3:0, Cibulka Stanislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Knébl Radek 1:3, Hráský Luděk 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Brzokoupil Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolařík Milan 2:2, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 0:1, Pavlíček Rudolf 3:1, Zahradnický Jiří 3:0, body hostů: Silný Jakub 2:2, Zikmund Jiří 0:4, Vrzala Vojtěch 2:2, Jílek Petr 0:4), SK Újezd - KST Dolní Němčí C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 3:1, Ježek Vít 4:0), Orel Uherské Hradiště - SK Slavičín B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 0:4, Juřena Ondřej 3:0, WO 1:5, body hostů: Plášek Adam 2:1, Malatinský Petr 1:2, Jančařík Zbyněk 2:1, Martinec Antonín 2:0, WO 5:1), TJ Vlčnov - TJ Sokol Horní Bečva 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 0:1, Cifr Radomír 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kučera Josef 4:0, Turzík Vlastimil 2:1, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Antonín 0:4, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubáš Josef 3:1, Nováková Jarmila 0:4, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 4:0, body hostů: Kozelek Ondřej 2:2, Beníček Martin 2:2, Kovařík Petr 1:3, Hladiš Libor 3:1),
15. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schuster Tomáš 1:3, Pospíšek Karel 0:4, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Adamec Michal 2:2, Kolařík Milan 3:1, Kubáč Petr 1:3, Huňka Tomáš 2:2), TJ Vlčnov - TJ DDM Valašské Meziříčí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 3:1, Kolaja Radomil 4:0, Turzík Vlastimil 3:0, Kučera Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Střílka Jakub 0:4, Šíma Martin 0:4, Kovář Martin 1:3, Cibulka Stanislav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužátko Pavel 0:4, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Malatinský Petr 2:2, Floreš Ivan 1:3, Martinec Antonín 3:1), TJ Nivnice B - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Libor 3:1, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 2:2, Beníček Martin 4:0, body hostů: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Vidče 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 2:0, Bartoš Miroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Mikulenka Petr 0:2, Knébl Radek 1:3, Kubját Petr 0:4, Vaculín Jaroslav 0:3, Brzokoupil Jiří 0:1, WO 2:0), Orel Uherské Hradiště - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 4:0, Zavadil Antonín 3:1, Juřena Ondřej 4:0, body hostů: Plišťák Miroslav 0:4, Janečka Bronislav 1:3, Vrzala Vojtěch 1:3, Mancl Zdeněk 1:3),
16. kolo:
TJ Vlčnov - TJ Sokol Kostelec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Martin 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Kučera Josef 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 4:0, Kolařík Milan 0:4, Zahradnický Jiří 3:1), TJ Spartak Hluk - TJ DDM Valašské Meziříčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuster Tomáš 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 2:2, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 1:3, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 1:3), TJ Nivnice B - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janča Tomáš 3:1, Hladiš Libor 4:0, Kovařík Petr 1:3, Šopík Jiří 4:0, body hostů: Martinec Antonín 1:3, Jančařík Zbyněk 2:2, Fojtů Jaromír 1:3, Martinovský Radek 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Tomáš 3:1, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Martinek Lubomír 0:4, Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Vidče 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:1, Juřena Ondřej 4:0, WO 2:0, body hostů: Mikulenka Petr 1:3, Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:2, Brzokoupil Jiří 0:2, Vaculín Jaroslav 0:2, WO 0:2), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 2:2, Ježek Milan 4:0, Ježek Vít 2:0, Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 1:0, WO 0:1, body hostů: Vidlář Pavel 2:1, Janečka Bronislav 1:3, Vrzala Vojtěch 0:4, Janošík Petr 1:3, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan 0:4, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Vít 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Borýsek Jiří 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - Orel Uherské Hradiště 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 2:1, Cibulka Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - TJ Sokol Horní Bečva 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulenka Petr 0:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Hráský Luděk 1:2, Knébl Radek 3:1, WO 1:1, body hostů: Poruba Tomáš 3:1, Baroš Antonín 1:2, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 1:2, WO 1:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Búbela Pavel 0:4, Janečka Bronislav 4:0, Dohnal Josef 0:4, Vidlář Pavel 4:0, body hostů: Kozelek Ondřej 2:2, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2), TJ Spartak Hluk - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuster Tomáš 3:1, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek st. 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Jančařík Miroslav 1:3, Martinec Antonín 0:4, Jančařík Zbyněk 2:2, Fojtů Jaromír 0:4), SK Újezd - TJ Vlčnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Psota Vladimír 0:2, Raška Pavel 3:1, Martinek Lubomír 3:0, Matejička Libor 2:2, Martinek Filip 2:0, WO 0:1, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Turzík Vlastimil 2:2, Kučera Josef 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Martin 2:2, Střílka Jakub 0:3, Vahala Jiří 0:3, Kovář Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 3:0, Matějíček Jakub 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Kostelec B - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolařík Milan 3:1, Adamec Michal 3:1, Zahradnický Jiří 2:2, Pavlíček Rudolf 2:0, Fišer Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Juřena Ondřej 3:0, Šmíd Václav 0:4, Jančík Martin 1:3, Zavadil Antonín 0:4, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Horní Bečva 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Petr 0:4, Janečka Zdeněk 3:1, Hons Jakub 3:1, Janošík Petr 2:2, body hostů: Baroš Karel 3:1, Mikuláček Filip 3:1, Vala Jiří 1:3, Mužátko Pavel 1:3), TJ Vidče - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Hráský Luděk 2:2, Knébl Radek 3:1, body hostů: Šopík Jiří 2:2, Kovařík Petr 0:4, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 4:0), SK Újezd - TJ Spartak Hluk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Filip 1:3, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 2:2, Schuster Tomáš 0:4), TJ Vlčnov - SK Slavičín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 3:1, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 4:0, Turzík Vlastimil 3:1, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Martinec Antonín 1:3, Fojtů Jaromír 0:4, Martinovský Radek 0:4),
19. kolo:
SK Slavičín B - TJ Sokol Kostelec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Radek 0:4, Jančařík Zbyněk 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Martinec Antonín 0:4, body hostů: Kolařík Milan 4:0, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 4:0, Kubáč Petr 2:2), SK Újezd - TJ DDM Valašské Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 1:1, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 3:1, Martinek Filip 1:1, body hostů: Drápela Marek 3:1, Cibulka Stanislav 1:3, Šíma Martin 1:3, Vahala Jiří 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 3:1, Schuster Tomáš 2:2, Fanta Marek st. 3:1, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Hráský Luděk 0:4, Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:4), TJ Vlčnov - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 1:2, Kučera Josef 2:1, Turzík Vlastimil 0:3, WO 3:0, body hostů: Hons Jakub 1:2, Silný Jakub 3:1, Janošík Petr 1:2, Janečka Zdeněk 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bečva - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mužátko Pavel 0:4, Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Antonín 0:3, WO 2:0, body hostů: Ježek Vít 3:0, Borýsek Jiří 3:1, Matějíček Jakub 4:0, Bartoš Miroslav 3:0, WO 0:2), TJ Nivnice B - Orel Uherské Hradiště 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Kozelek Ondřej 4:0, Šopík Jiří 2:2, body hostů: Jančík Martin 0:4, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Miroš Miroslav 2:2),
20. kolo:
SK Újezd - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 0:2, Martinek Lubomír 3:1, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 3:1, Martinek Filip 0:2, body hostů: Kolařík Milan 3:1, Zahradnický Jiří 1:3, Řehák Lukáš 1:3, Kubáč Petr 1:3), SK Slavičín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malatinský Petr 1:3, Plášek Adam 3:0, Jančařík Zbyněk 4:0, Jančařík Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Vahala Jiří 0:4, Šíma Martin 1:3, Drápela Marek 2:1, Cibulka Stanislav 1:3, WO 0:1), TJ Vlčnov - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 1:1, Kučera Josef 3:1, Turzík Vlastimil 4:0, Moštěk Marcel 0:2, body hostů: Mikulenka Petr 1:3, Hráský Luděk 2:2, Knébl Radek 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 2:2, Pospíšek Karel 1:3, Fanta Marek st. 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Silný Jakub 1:3, Janošík Petr 3:1, Vrzala Vojtěch 1:3, Hons Jakub 2:2), TJ Nivnice B - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 1:0, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Šopík Jiří 0:3, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 4:0), TJ Sokol Horní Bečva - Orel Uherské Hradiště 18:0wo,
21. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Sokol Horní Bečva 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradnický Jiří 2:2, Adamec Michal 2:2, Huňka Tomáš 2:2, Pavlíček Rudolf 2:0, Kubáč Petr 2:0, body hostů: Baroš Antonín 1:3, Mužátko Pavel 2:2, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Nivnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Téglová Tatiana 2:2, Šíma Martin 3:1, Kovář Martin 2:2, body hostů: Kapsa Michal 0:4, Janča Tomáš 4:0, Kovařík Petr 3:1, Šopík Jiří 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:2, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 0:4, Schuster Tomáš 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Vlčnov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Antonín 3:1, Jančík Martin 2:2, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Moštěk Marcel 1:2, Kubíček Martin 3:0, Křapa Ivo 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, WO 2:0), TJ Vidče - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Knébl Radek 1:3, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Plášek Adam 4:0, Jančařík Miroslav 2:2, Malatinský Petr 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Újezd 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošík Petr 1:2, Silný Jakub 3:1, Vidlář Pavel 2:2, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 0:1, body hostů: Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 3:1, Matejička Libor 0:4),
22. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 0:3, Cibulka Stanislav 0:2, Drápela Marek 0:3, Kovář Martin 1:3, Střílka Jakub 0:2, WO 1:1, body hostů: Baroš Antonín 4:0, Mikuláček Filip 2:1, Baroš Karel 4:0, Poruba Tomáš 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Nivnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradnický Jiří 3:1, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 1:3, Pavlíček Rudolf 3:0, Fišer Jiří 0:1, body hostů: Kozelek Ondřej 3:1, Kovařík Petr 0:4, Janča Tomáš 1:3, Šopík Jiří 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Spartak Hluk 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Šmíd Václav 0:3, WO 0:6, body hostů: Rubáš Josef 3:0, Fanta Marek st. 2:1, Hájek Petr 2:1, Schuster Tomáš 0:2, WO 6:0), KST Dolní Němčí C - TJ Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Vít 3:1, Ježek Milan 4:0, Matějíček Jakub 3:0, Borýsek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Moštěk Marcel 0:4, Turzík Vlastimil 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mancl Zdeněk 2:2, Plišťák Miroslav 0:4, Silný Jakub 1:2, Hons Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Plášek Adam 4:0, Jančařík Zbyněk 4:0, Martinec Antonín 1:3, Malatinský Petr 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - SK Újezd 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:2, Knébl Radek 0:3, Mikulenka Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Martinek Lubomír 4:0, Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:2, WO 1:0),
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Mysločovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 3:1, Miklík Martin 2:2, Mikulík Radek 3:1, body hostů: Gazdoš Zdeněk 4:0, Dovrtěl Jaroslav 0:4, Gazdoš Dominik 2:2, Rašík David 0:4), TJ Sokol Šarovy B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Martin 2:2, Solař Martin 4:0, Plhák Jan ml. 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Martinec Radek 1:3, Stehlík Miroslav 1:3, Šašinka Jiří 0:4, Kolařík Radomír 0:4), ST AMON Kunovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 2:1, Vlk Radim 2:2, WO 0:1, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Semela Pavel 0:4, Lazarczyk Leander 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišurec Tomáš 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Ježdík Radek 1:3, body hostů: Stoklásek David 4:0, Liška Libor 2:2, Zachoval Libor 2:2, Dědič Michal 0:4), T.J. Sokol Vsetín - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 4:0, Kubík Josef 0:4, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:1, body hostů: Salát Jan 1:3, Uher Antonín 3:1, Kolísek Josef 1:3, Uher Jaroslav 2:2), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 1:2, Tomanec Lukáš 2:2, Beníček Hynek 0:1, body hostů: Smištíková Dana 0:4, Šašinka Albert 3:1, Velan Martin 2:2, Chvíla Pavel 3:1),
2. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 2:2, Miklík Martin 3:0, Mikulík Radek 2:2, Mrhálek Ondřej 0:1, body hostů: Guryča Petr 0:4, Šopík Marek 1:3, Mahdal Václav 3:1, Mahdalíček Bohuslav 3:1), TJ Sokol Mysločovice - ST AMON Kunovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 3:1, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 1:3, Dovrtěl Jaroslav 0:4, body hostů: Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 2:2, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 3:1), TJ Sokol Šarovy B - T.J. Sokol Vsetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Plhák Martin 0:4, Solař Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Kubík Josef 1:3, Kovář Zdeněk 1:3, Sicha Rostislav 1:3, Kostka Jindřich 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Urbánek Jaroslav 0:3, Martinec Radek 2:2, Matějík Richard 3:1, Šašinka Jiří 0:1, body hostů: Uher Antonín 3:1, Kolísek Josef 1:3, Kučera Ondřej 4:0, Salát Jan 2:2), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Morkovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Radim 4:0, Nožička Jiří 3:1, Berger Miloš 4:0, Jančar Aleš 0:4, body hostů: Tlach Petr 1:3, Ježdík Radek 1:3, Hlobil Stanislav 2:2, Kocourek Tomáš 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Holešov C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 4:0, Honč Vladimír 4:0, body hostů: Liška Libor 0:4, Chvátal Petr st. 0:4, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 1:3),
3. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - ST AMON Kunovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 1:3, Mikulík Radek 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:4, Kvapilík Břetislav 1:3, Matuška Martin 0:2, body hostů: Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 4:0, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 4:0), TJ Sokol Mysločovice - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 3:1, Jančík Svatoslav 1:3, Mokrý Filip 1:3, body hostů: Guryča Petr 0:4, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 2:2, Mahdalíček Bohuslav 2:2), TJ Sokol Šarovy B - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 2:1, Solař Martin 1:3, Plhák Jan ml. 2:1, Strejček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Uher Antonín 1:3, Kolísek Josef 2:1, Salát Jan 2:2, Uher Jaroslav 0:3, WO 2:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Šašinka Jiří 1:3, Urbánek Jaroslav 1:2, Matějík Richard 1:3, WO 0:1, body hostů: Čevela Martin 4:0, Zgabaj Miroslav 4:0, Kostka Jindřich 0:4, Kubík Josef 3:0, WO 1:0), ST AMON Kunovice B - TJ Holešov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:1, Hajduk Jan 4:0, body hostů: Stoklásek David 1:3, Liška Libor 1:3, Chvátal Petr st. 0:4, Zachoval Libor 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 3:1, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Hlobil Stanislav 1:3, Ježdík Radek 0:4, Mišurec Tomáš 0:4, Kocourek Tomáš 3:1),
4. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 1:3, Šopík Marek 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 1:3, body hostů: Mišurec Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:1), ST AMON Kunovice C - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 2:2, Chvíla Pavel 2:0, Velan Martin 3:1, Volák Marek 1:1, body hostů: Liška Libor 3:1, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 0:4), T.J. Sokol Vsetín - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 3:1, Kostka Jindřich 1:3, Olšák Miroslav 1:3, Kubík Josef 3:1, body hostů: Smišťík Roman 1:3, Vlk Radim 2:2, Berger Miloš 4:0, Nožička Jiří 1:3), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolísek Josef 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Uher Jaroslav 0:2, Uher Antonín 4:0, Kučera Ondřej 0:2, body hostů: Míček Petr 3:1, Zákostelský Stanislav 3:1, Šubčík Leopold 1:3, Semela Pavel 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Šarovy B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Matuška Martin 0:4, Mrhálek Ondřej 0:3, WO 1:0, body hostů: Plhák Jan ml. 3:0, Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 4:0, Zuzaník Marek 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 3:0, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 0:4, Dovrtěl Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Stehlík Miroslav 1:1, Matějík Richard 3:0, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1, Krpálek Martin 1:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 4:0, Šopík Marek 3:0, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 0:1, body hostů: Stoklásek David 1:3, Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 0:4), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Chvíla Pavel 4:0, Velan Martin 2:2, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Hlobil Stanislav 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Jindřich 4:0, Kovář Zdeněk 1:3, Kubík Josef 1:3, Výchopeň Stanislav 0:4, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Lazarczyk Leander 3:1, Ryl Ivan 3:1, Zákostelský Stanislav 2:2), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 2:1, Uher Jaroslav 0:3, Kolísek Josef 0:3, Ježek Miroslav 1:3, WO 2:1, body hostů: Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:0, Berger Miloš 3:0, Smišťík Roman 1:2, WO 1:2), SK Spartak Hulín \"B\" - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 3:1, Ondruch Marek 0:4, Mikulík Radek 2:2, Kristýnek Boris ml. 4:0, body hostů: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 3:0, Rašík David 0:1, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 2:2, Zuzaník Marek 1:3, Henzl Libor 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajdůšek Robert 2:0, Zuzaník Marek 2:1, Solař Martin 3:0, Strejček Jiří 3:0, Panoš Radovan 0:1, WO 5:0, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 2:2, Hodl Jaroslav 0:4, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - ST AMON Kunovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 0:1, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1, Krpálek Martin 0:3, body hostů: Šašinka Albert 1:3, Smištíková Dana 1:3, Velan Martin 0:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištík Miroslav 1:1), ST AMON Kunovice B - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 4:0, Nožička Jiří 3:1, Jančar Aleš 0:4, Hajduk Jan 4:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Ondruch Marek 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Málek Michal 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Musil Josef 0:4, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0), TJ Sokol Morkovice - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 1:3, body hostů: Čevela Martin 3:1, Olšák Miroslav 2:2, Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 2:2), TJ Holešov C - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Petr st. 2:2, Stoklásek David 4:0, Liška Libor 3:1, Zachoval Libor 2:2, body hostů: Kučera Ondřej 1:3, Uher Antonín 2:2, Ježek Miroslav 2:2, Uher Jaroslav 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - ST AMON Kunovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 1:3, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Chvíla Pavel 3:1, Smištíková Dana 2:2, Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 2:2), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 3:1, Guryča Petr 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 2:2, Hajduk Jan 3:1, body hostů: Musil Josef 2:2, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - SK Spartak Hulín \"B\" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 4:0, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 4:0, Honč Vladimír 4:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Mikulík Radek 0:4, Kristýnek Boris ml. 0:4, Ondruch Marek 0:4), TJ Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 1:3, body hostů: Uher Antonín 3:1, Salát Jan 2:2, Ježek Miroslav 2:2, Uher Jaroslav 0:4), TJ Holešov C - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 2:2, Stoklásek David 3:1, Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 1:3, body hostů: Čevela Martin 3:1, Výchopeň Stanislav 0:4, Kubík Josef 4:0, Kostka Jindřich 2:2),
8. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 4:0, Šopík Marek 4:0, Mahdal Václav 3:1, Stuppiello Claudia 4:0, body hostů: Kubík Josef 0:4, Kovář Zdeněk 0:4, Olšák Miroslav 0:4, Kostka Jindřich 1:3), ST AMON Kunovice C - KST Dolní Němčí D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 2:2, Chvíla Pavel 3:0, Smištík Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Uher Antonín 0:4, Salát Jan 2:2, Kolísek Josef 1:3, Ježek Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 4:0, Říha Jaroslav 2:2, Mikulík Radek 4:0, Miklík Martin 2:2, body hostů: Hlobil Stanislav 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 4:0, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 2:2, body hostů: Liška Libor 1:3, Holík Alois 1:3, Zachoval Libor 2:2, Chvátal Petr st. 2:2), TJ Sokol Šarovy B - ST AMON Kunovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 0:3, Strejček Jiří 4:0, Gajdůšek Robert 1:0, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 3:1, Smišťík Roman 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 2:2, Šašinka Jiří 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1, body hostů: Lazarczyk Leander 3:1, Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 0:4, Zákostelský Stanislav 3:1),
9. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Tomanec Lukáš 2:2, Stuppiello Claudia 3:1, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Kučera Ondřej 1:3, Uher Antonín 0:2, Salát Jan 4:0, Kolísek Josef 3:1, Ježek Miroslav 1:1), ST AMON Kunovice C - T.J. Sokol Vsetín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 2:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištíková Dana 0:4, body hostů: Čevela Martin 1:3, Zgabaj Miroslav 3:1, Kubík Josef 3:1, Kostka Jindřich 2:2), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Mikulík Radek 3:1, Miklík Martin 2:2, body hostů: Stoklásek David 3:1, Holík Alois 2:2, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 2:2), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančík Svatoslav 0:2, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 0:2, body hostů: Tlach Petr 1:1, Kocourek Tomáš 3:1, Ježdík Radek 2:2, Mich Pavel 2:2, Hlobil Stanislav 0:2), TJ Sokol Šarovy B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - ST AMON Kunovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 3:1, Šašinka Jiří 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 2:2, Smišťík Roman 1:3),
10. kolo:
ST AMON Kunovice B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 3:0, Nožička Jiří 3:0, Hajduk Jan 3:1, Šrom Dominik 0:1, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Stuppiello Claudia 1:3, Machala Radek 1:3, Mahdal Václav 1:2, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - ST AMON Kunovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 0:4, Míček Petr 1:3, Šubčík Leopold 3:0, Honč Vladimír 0:4, WO 1:0, body hostů: Šašinka Albert 3:1, Smištík Miroslav 0:2, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 3:0, Smištíková Dana 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Šarovy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 3:1, body hostů: Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 4:0, Zuzaník Marek 0:4, Batoušek Vladimír 0:4), TJ Holešov C - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoklásek David 4:0, Zachoval Libor 3:1, Liška Libor 3:1, Holík Alois 2:2, body hostů: Matějík Richard 2:2, Stehlík Miroslav 0:4, Martinec Radek 0:4, Urbánek Jaroslav 2:2), T.J. Sokol Vsetín - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 2:2, Kubík Josef 1:2, Čevela Martin 3:0, Kovář Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kristýnek Boris ml. 2:2, Mikulík Radek 0:3, Kvapilík Břetislav 1:2, WO 0:2), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Miroslav 2:2, Uher Antonín 2:1, Kolísek Josef 2:2, Salát Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Musil Josef 1:3, Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:0, Gazdoš Dominik 0:4, WO 1:0),
11. kolo:
ST AMON Kunovice B - ST AMON Kunovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Petr 0:4, Nožička Jiří 1:3, Šrom Dominik 1:3, Hajduk Jan 2:2, body hostů: Chvíla Pavel 3:1, Smištík Miroslav 4:0, Velan Martin 3:1, Volák Marek 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 4:0, Ryl Ivan 4:0, Šubčík Leopold 2:2, Lazarczyk Leander 4:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Stuppiello Claudia 1:3, Machala Radek 0:4, Mahdal Václav 0:4), TJ Sokol Morkovice - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:1, Fruhwirt Ivan 1:3, WO 0:1, body hostů: Stehlík Miroslav 2:2, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:0, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Sokol Šarovy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 2:2, Liška Libor 2:2, Holík Alois 2:2, body hostů: Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 4:0, Zuzaník Marek 0:4, Batoušek Vladimír 0:4), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 1:3, Kostka Jindřich 4:0, Olšák Miroslav 2:2, Výchopeň Stanislav 2:2, body hostů: Musil Josef 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 2:2, Rašík David 2:2), KST Dolní Němčí D - SK Spartak Hulín \"B\" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Miroslav 3:1, Uher Antonín 3:1, Kučera Ondřej 4:0, Kolísek Josef 3:1, body hostů: Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris ml. 0:4, Miklík Martin 2:2, Mikulík Radek 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - SK Spartak Hulín \"B\" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 2:2, Gazdoš Dominik 1:3, Mokrý Filip 2:2, body hostů: Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris ml. 0:4, Ondruch Marek 2:2, Mikulík Radek 3:1), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Šarovy B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 0:4, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 2:2, Zuzaník Marek 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Berger Miloš 3:1, Vlk Radim 1:3, Nožička Jiří 1:3, Hajduk Jan 3:1), TJ Holešov C - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 2:2, Holík Alois 3:1, body hostů: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Ježdík Radek 0:4, Mich Pavel 3:1), KST Dolní Němčí D - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 2:2, Kučera Ondřej 3:1, Ježek Miroslav 0:3, Kolísek Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Čevela Martin 3:1, Kubík Josef 2:2, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, WO 1:0), ST AMON Kunovice C - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištíková Dana 1:3, Chvíla Pavel 3:0, Smištík Miroslav 0:2, Volák Marek 0:2, WO 1:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Stuppiello Claudia 1:3, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - SK Spartak Hulín \"B\" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 4:0, Mahdal Václav 3:0, Mahdalíček Bohuslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Kristýnek Boris ml. 1:3, Miklík Martin 0:4, Mikulík Radek 1:3, Matuška Martin 0:3, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 3:1, Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 3:1, body hostů: Žák Radek 4:0, Gazdoš Zdeněk 2:2, Gazdoš Dominik 0:4, Mokrý Filip 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Šarovy B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čevela Martin 3:0, Kostka Jindřich 3:0, Kubík Josef 3:0, Olšák Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Gajdůšek Robert 1:3, Zuzaník Marek 1:3, Henzl Václav 1:3, WO 0:5), KST Dolní Němčí D - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 0:4, Kučera Ondřej 2:2, Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 1:3, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 1:1, Mich Pavel 2:2, Fruhwirt Ivan 1:3, Hlobil Stanislav 1:1, body hostů: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 1:3), TJ Holešov C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Libor 1:3, Stoklásek David 4:0, Holík Alois 2:2, Liška Libor 2:2, body hostů: Honč Vladimír 1:3, Ryl Ivan 1:3, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1),
14. kolo:
ST AMON Kunovice C - SK Spartak Hulín \"B\" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šašinka Albert 3:0, Velan Martin 1:2, Smištík Miroslav 3:0, Smištíková Dana 2:1, WO 5:0, body hostů: Miklík Martin 0:4, Mikulík Radek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, WO 0:5), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3, body hostů: Vyoral Pavel 2:2, Žák Radek 1:3, Gazdoš Zdeněk 2:2, Mokrý Filip 0:4), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Šarovy B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salát Jan 2:1, Uher Jaroslav 1:2, Ježek Miroslav 2:1, Uher Antonín 2:1, WO 5:0, body hostů: Henzl Libor 0:4, Zuzaník Marek 1:3, Solař Martin 4:0, WO 0:5), T.J. Sokol Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Jindřich 3:1, Tydlačková Simona 4:0, Výchopeň Stanislav 0:4, Kubík Josef 3:1, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 1:3), TJ Holešov C - ST AMON Kunovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 0:4, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 1:3, Liška Libor 2:2, body hostů: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Nožička Jiří 3:1, Kotačka David 1:1, Hajduk Jan 2:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:1, Tlach Petr 0:2, Fruhwirt Ivan 0:2, WO 1:0, body hostů: Škrla Jiří 4:0, Zákostelský Stanislav 1:3, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Petr 2:2, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, body hostů: Stuppiello Claudia 3:1, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Valenta Martin 0:4, Hodl Jaroslav 1:3), TJ Holešov C - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 1:3, Liška Libor 2:2, Holík Alois 1:3, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 1:3), ST AMON Kunovice B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Nožička Jiří 1:2, Hajduk Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 1:3, Výchopeň Stanislav 0:4, Olšák Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 1:2, Honč Vladimír 3:1, WO 2:0, body hostů: Uher Antonín 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Salát Jan 0:3, Ježek Miroslav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Šarovy B - SK Spartak Hulín \"B\" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaník Marek 3:1, Plhák Jan ml. 3:0, Solař Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kristýnek Boris ml. 0:4, Kristýnek Boris st. 0:3, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 1:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Mysločovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 4:0, Šašinka Jiří 0:4, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 4:0, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:2, Vyoral Pavel 1:3, Gazdoš Dominik 2:2, Mokrý Filip 2:2),
16. kolo:
TJ Holešov C - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 2:2, Dědič Michal 3:1, Holík Alois 3:1, body hostů: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 1:3, Mahdalíček Bohuslav 0:4, Mahdal Václav 3:1), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 2:2, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubčík Leopold 2:1, Kokinopulos Miroslav 4:0, Zákostelský Stanislav 3:1, Honč Vladimír 2:1, WO 0:2, body hostů: Zgabaj Miroslav 2:1, Kubík Josef 0:3, Olšák Miroslav 0:4, Výchopeň Stanislav 1:3, WO 2:0), ST AMON Kunovice B - KST Dolní Němčí D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 4:0, Nožička Jiří 2:2, Hajduk Jan 0:1, Bureš Petr 0:3, body hostů: Uher Antonín 2:2, Kolísek Josef 1:3, Salát Jan 2:2, Ježek Miroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - SK Spartak Hulín \"B\" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krpálek Martin 2:2, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 0:3, Urbánek Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Kristýnek Boris ml. 3:1, Miklík Martin 3:1, Mikulík Radek 1:3, Ondruch Marek 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Mysločovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaník Marek 3:1, Gajdůšek Robert 3:1, Solař Martin 3:1, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Podola Milan 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Mokrý Filip 0:4),
17. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Šarovy B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:1, Šopík Marek 2:0, Mahdal Václav 3:0, Stuppiello Claudia 3:0, Beníček Hynek 1:0, WO 5:0, body hostů: Zuzaník Marek 0:4, Plhák Jan ml. 0:4, Solař Martin 1:3, WO 0:5), ST AMON Kunovice C - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 3:1, Volák Marek 1:3, Smištíková Dana 0:4, Velan Martin 1:3, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - ST AMON Kunovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Boris ml. 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Mrhálek Ondřej 0:3, Miklík Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Berger Miloš 4:0, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 4:0, Smišťík Roman 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 2:1, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Rašík David 0:4, WO 1:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 3:0, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Zgabaj Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, Kubík Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Musil Drahomír 0:4, Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:1, WO 0:1), KST Dolní Němčí D - TJ Holešov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salát Jan 3:1, Ježek Miroslav 2:1, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 0:2, Sigmund Michael 1:3, Holík Alois 2:1, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 2:0, WO 0:1),
18. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 3:1, Volák Marek 2:2, Smištíková Dana 3:1, Gabriel Petr 0:4, body hostů: Batoušek Vladimír 1:3, Zuzaník Marek 1:3, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 4:0), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 2:1, Mahdal Václav 2:1, Stuppiello Claudia 0:4, WO 1:1, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jaroslav 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Mysločovice - ST AMON Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podola Milan 0:4, Žák Radek 2:2, Rašík David 0:4, Gazdoš Dominik 0:4, body hostů: Berger Miloš 4:0, Hajduk Jan 4:0, Nožička Jiří 3:1, Kotačka David 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Boris ml. 4:0, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 0:4, Miklík Martin 2:2, body hostů: Ryl Ivan 2:2, Honč Vladimír 3:1, Zákostelský Stanislav 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 3:1, Ježek Miroslav 3:1, Salát Jan 3:1, Kučera Ondřej 2:2, body hostů: Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 3:1, Tlach Petr 0:2, Mich Pavel 0:4, Ježdík Radek 0:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Holešov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čevela Martin 3:0, Kubík Josef 4:0, Kostka Jindřich 1:2, Kovář Zdeněk 1:3, Výchopeň Stanislav 0:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 2:2, Stoklásek David 1:2, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 1:0, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, Tydlačková Simona 4:0, Fojtík Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Hodl Jaroslav 2:2, Valenta Martin 0:4, Mahdal Václav 2:1, WO 0:1), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 3:1, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, body hostů: Velan Martin 2:2, Gabriel Petr 0:4, Volák Marek 1:3, Chvíla Pavel 2:2), TJ Sokol Morkovice - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 4:0, Mich Pavel 4:0, Musil Drahomír 1:3, body hostů: Miklík Martin 0:4, Ondruch Marek 2:2, Kvapilík Břetislav 1:3, Kristýnek Boris ml. 2:2), TJ Holešov C - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 1:3, Holík Alois 0:4, body hostů: Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Dominik 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Šarovy B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlk Radim 1:2, Nožička Jiří 1:2, Kotačka David 3:0, Hajduk Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Gajdůšek Robert 2:2, Solař Martin 3:1, Soukup Radek 0:4, WO 0:5), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 2:1, Míček Petr 2:2, Semela Pavel 0:4, Zákostelský Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 3:0, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jaroslav 2:2, WO 0:1),
20. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 3:1, Kolísek Josef 1:3, Kučera Ondřej 3:0, WO 0:1, body hostů: Stuppiello Claudia 2:1, Hodl Jaroslav 1:3, Šopík Marek 1:2, Valenta Martin 0:4, Beníček Hynek 0:1, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výchopeň Stanislav 0:4, Zgabaj Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 0:4, Kubík Josef 3:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 2:2), TJ Holešov C - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 2:2, Zachoval Libor 3:1, body hostů: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Miklík Martin 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:1, Musil Drahomír 2:2, WO 1:0, body hostů: Mokrý Filip 0:4, Žák Radek 4:0, Gazdoš Dominik 0:2, Gazdoš Zdeněk 1:2, Rašík David 0:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Šarovy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semela Pavel 2:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, Zákostelský Stanislav 3:0, Honč Vladimír 2:1, WO 4:0, body hostů: Plhák Jan ml. 3:1, Solař Martin 0:1, Gajdůšek Robert 0:3, Úředníček Petr 0:4, WO 0:4), ST AMON Kunovice B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miloš 3:0, Vlk Radim 1:1, Hajduk Jan 2:0, Nožička Jiří 1:1, WO 6:2, body hostů: Stehlík Miroslav 0:3, Martinec Radek 1:2, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:6),
21. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodl Jaroslav 2:1, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 2:1, Tomanec Lukáš 2:2, Beníček Hynek 1:0, WO 1:0, body hostů: Vlk Radim 2:2, Kotačka David 0:3, Hajduk Jan 3:1, Bureš Petr 0:4, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Volák Marek 1:3, Chvíla Pavel 4:0, Velan Martin 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Kokinopulos Miroslav 1:3, Semela Pavel 2:2, Žemba Vít 1:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 3:0, Strejček Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Musil Drahomír 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 1:2, WO 1:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:1, Krpálek Martin 1:3, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2, Šašinka Jiří 1:1, body hostů: Holík Alois 2:0, Stoklásek David 2:2, Zachoval Libor 2:2, Liška Libor 2:2, Dědič Michal 0:2), SK Spartak Hulín \"B\" - T.J. Sokol Vsetín 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Miklík Martin 3:1, Kvapilík Břetislav 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 0:5, body hostů: Výchopeň Stanislav 2:1, Olšák Miroslav 2:1, Kostka Jindřich 1:2, Kubík Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Mysločovice - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Svatoslav 1:3, Gazdoš Dominik 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0, Mokrý Filip 1:3, body hostů: Salát Jan 3:1, Kolísek Josef 1:3, Uher Antonín 3:1, Ježek Miroslav 3:1),
22. kolo:
ST AMON Kunovice C - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvíla Pavel 4:0, Volák Marek 0:4, Velan Martin 2:2, Gabriel Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 1:2, WO 1:0), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 2:1, Mahdal Václav 2:2, Stuppiello Claudia 3:1, Beníček Hynek 1:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:3, Honč Vladimír 4:0, Semela Pavel 0:4, Kokinopulos Miroslav 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, Urbánek Jaroslav 4:0, Martinec Radek 2:2, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 1:3, Tlach Petr 2:2, Mich Pavel 1:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Holešov C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Solař Martin 4:0, Plhák Jan ml. 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Stoklásek David 0:4, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 0:4, Liška Libor 0:4), TJ Sokol Mysločovice - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rašík David 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0, Gazdoš Dominik 0:4, body hostů: Čevela Martin 3:1, Zgabaj Miroslav 3:1, Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 2:2), SK Spartak Hulín \"B\" - KST Dolní Němčí D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Martin 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Matuška Martin 0:3, Janečka Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Uher Antonín 4:0, Kolísek Josef 3:1, Salát Jan 4:0, Ježek Miroslav 3:0, WO 1:0),
Český pohár, 1.stupeň, muži
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Jasenná - TJ Slavia Kroměříž 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), KST Vsetín z.s B - ST AMON Kunovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Juřica Tomáš 1:2, Bártek Dušan 2:1, body hostů: Chvíla Pavel 1:2, Oharek Libor 2:1, Autrata Vít 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavia Kroměříž - TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:10wo, KST Vsetín z.s B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Juřica Tomáš 3:0, Bártek Dušan 2:0, WO 1:0, body hostů: Drápela Marek 0:2, Střílka Jakub 0:3, Šíma Martin 0:3, WO 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Vsetín z.s B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juřica Tomáš 1:2, Černohorský Tomáš 3:0, Bártek Dušan 2:1, body hostů: Míček Petr 2:1, Škrla Jiří 1:2, Lazarczyk Leander 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS