Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor A
1. kolo:
TJ Sokol Proseč u Skutče A - KST Linea Chrudim B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 3:1, Vanžura Jakub 2:2, Herynek František 0:4, Rejent Marek 3:1, body hostů: Michek Jakub 2:2, Pilař Jaroslav 2:2, Mandlík Miroslav 2:2, Chlebeček Marek 2:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 1:1, Sourada Petr 0:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 1:2, body hostů: Zajíček Martin 2:1, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 1:1, Petřík Tomáš 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:1, Buchal Dušan 3:0, Charvát Jaroslav 0:3, Joska Miloš 2:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:1, Jirka Lukáš 1:3, Foltýn Lukáš 2:1, Šula Petr 0:3), TTC Hlinsko B - TTC Skuteč B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 3:1, Kosek Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Bezdíček Bohumil 0:3, Zelinka Robert 1:2, Beránek Michal 1:2, Vyčichl Michal 0:3, WO 4:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Michal 2:1, Licek Radim 1:1, Mudruňka Karel 2:1, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Švec Jan 3:0, Košťál Jiří 0:3, Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 0:2),
2. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 0:3, Pilař Jaroslav 0:2, Dočekal Libor 0:3, Michek Jakub 2:1, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Kolář Michal 2:1, Licek Radim 3:0, Voženílek Martin 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Jiskra Holice C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 4:0, Vanžura Jakub 1:2, Herynek František 1:2, Rejent Marek 4:0, body hostů: Švec Jan 2:2, Murdych Tomáš 1:3, Theodor Jiří 0:3, Theodor Daniel 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Hlinsko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 4:0, Novotný Luboš 2:1, Zajíček Martin 2:1, Obršál Daniel 1:3, body hostů: Kosek Petr 3:1, Bříza Martin 1:3, Škarvada Vladimír 1:2, Černý Stanislav 0:3), TJ Sokol Chrudim C - TTC Skuteč B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 3:0, Sourada Petr 1:1, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 3:0, body hostů: Bezdíček Bohumil 1:2, Beránek Michal 1:2, Vyčichl Michal 0:3, Krupka Jan 0:2),
3. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 1:1, Michek Jakub 3:0, Chlebeček Marek 3:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Murdych Tomáš 0:3, Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Lokomotiva Pardubice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelenka Adolf 1:2, Vanžura Jakub 0:3, Herynek František 0:3, Rejent Marek 3:1, body hostů: Špaňůr Josef 4:0, Kolář Michal 2:1, Licek Radim 1:2, Voženílek Martin 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TTC Skuteč B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:1, Novotný Luboš 3:1, Obršál Daniel 0:3, Zajíček Martin 3:1, body hostů: Bezdíček Bohumil 3:1, Beránek Michal 2:2, Vyčichl Michal 1:3, Krupka Jan 0:3), TJ Sokol Chrudim C - TTC Hlinsko B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 0:3, Sourada Petr 0:3, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 2:1, body hostů: Kosek Petr 3:0, Bříza Martin 1:2, Černý Stanislav 1:2, Škarvada Vladimír 3:0),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 4:0, Licek Radim 0:4, Voženílek Martin 3:1, Kolář Michal 1:2, Mudruňka Karel 0:1, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Volhejn Jan 2:2, Joska Miloš 2:2, Charvát Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Chrudim D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 1:3, Málek Jiří nejml. 2:2, Murdych Tomáš 2:2, Švec Jan 2:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:1, Šula Petr 1:3, Komárek Adam 2:2, Foltýn Lukáš 3:1), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 3:0, Melichar Martin 1:1, Budinský Petr 2:1, Steiner Petr 3:0, body hostů: Pánek Libor 0:3, Loudil Jan 1:2, Štěpánek Petr 1:2, Obršál Daniel 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelenka Adolf 2:1, Vanžura Jakub 0:3, Herynek František 0:3, Rejent Marek 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Tajovský Václav 2:1, Steklý Tibor 2:1, Sourada Petr 2:1),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ecler Michal 2:0, Voženílek Martin 2:0, Mudruňka Karel 2:1, Kolář Michal 2:0, body hostů: Šula Petr 0:3, Komárek Adam 1:1, Foltýn Lukáš 0:2, Laubová Žaneta 0:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 0:1, Málek Jiří nejml. 0:2, Murdych Tomáš 0:3, Švec Jan 0:2, Tošovský Jaroslav 0:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 4:0, Pilař Jaroslav 3:0, Mandlík Miroslav 1:2, Michek Jakub 1:3, body hostů: Tajovský Václav 0:1, Hort Miloš 2:2, Steklý Tibor 2:1, Krejčí Vladimír 1:2, Sourada Petr 0:3), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Libor 1:1, Herynek František 2:0, Rejent Marek 3:0, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Pánek Libor 0:3, Loudil Jan 0:3, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 1:1),
6. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Tomáš 4:0, Zajíček Martin 2:2, Marel David 3:1, Pánek Libor 1:3, body hostů: Kortus Petr 1:3, Ecler Michal 3:1, Licek Radim 1:3, Kolář Michal 1:3), TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Holice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnor Karel 0:1, Tajovský Václav 2:0, Steklý Tibor 3:0, Bureš Jaroslav 3:0, Krejčí Vladimír 1:0, body hostů: Theodor Jiří 1:2, Košťál Jiří 0:3, Krejčík Libor 0:2, Tošovský Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Hlinsko B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 3:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Boháč Milan 0:3, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2, Zíb Petr 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklová Kateřina 2:0, Stehlík Vojtěch 2:0, Joska Vojtěch 3:0, Laubová Žaneta 2:0, body hostů: Doležal Marek 0:3, Vyčichl Michal 0:2, Krupka Jan 0:2, Novák Vojtěch 0:2),
7. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Holice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Karcol Martin 1:1, Štěpánek Petr 2:1, Zajíček Martin 3:0, body hostů: Tošovský Jaroslav 0:3, Theodor Jiří 2:1, Krejčík Libor 0:2, Košťál Jiří 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sourada Petr 1:1, Hort Miloš 2:0, Tajovský Václav 2:1, Bureš Jaroslav 3:0, Steklý Tibor 1:0, body hostů: Kortus Petr 1:2, Kolář Michal 1:2, Licek Radim 0:3, Horáková Eva 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 3:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Vyčichl Michal 0:3, Krupka Jan 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Doležal Marek 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TTC Hlinsko B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Jirka Lukáš 2:2, Foltýn Lukáš 2:1, Joska Vojtěch 3:1, Laubová Žaneta 0:3, body hostů: Kosek Petr 3:1, Bříza Martin 1:3, Černý Stanislav 2:2, Škarvada Vladimír 2:1),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Hlinsko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voženílek Martin 1:2, Kortus Petr 2:1, Kolář Michal 1:2, Mudruňka Karel 4:0, body hostů: Černý Stanislav 1:3, Kosek Petr 2:1, Bříza Martin 2:1, Škarvada Vladimír 0:3), TJ Jiskra Holice C - TTC Skuteč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 2:2, Theodor Daniel 1:2, Theodor Jiří 0:3, Švec Jan 2:2, body hostů: Zelinka Robert 4:0, Bezdíček Bohumil 3:1, Beránek Michal 2:1, Holas Pavel 0:3), KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michek Jakub 0:1, Polach Miroslav 1:1, Pilař Jaroslav 0:3, Chlebeček Marek 0:3, Mandlík Miroslav 0:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrudim D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 3:1, Herynek František 2:2, Rejent Marek 2:1, Zelenka Adolf 2:2, body hostů: Foltýn Lukáš 3:1, Sedláčková Tereza 2:2, Jirka Lukáš 1:3, Juklová Kateřina 0:3),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voženílek Martin 2:0, Licek Radim 2:0, Špaňůr Josef 2:0, Kolář Michal 2:0, body hostů: Doležal Marek 0:2, Doležal Štěpán 0:2, Vyčichl Michal 0:2, Krupka Jan 0:2), TJ Jiskra Holice C - TTC Hlinsko B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Theodor Jiří 1:3, Theodor Daniel 1:3, Švec Jan 3:1, Košťál Jiří 2:2, body hostů: Kosek Petr 3:1, Černý Stanislav 4:0, Škarvada Vladimír 2:2, Zíb Petr 0:4), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:2, Pilař Jaroslav 1:3, Mandlík Miroslav 3:1, Polach Miroslav 3:1, body hostů: Jirka Lukáš 4:0, Foltýn Lukáš 1:3, Sedláčková Tereza 2:2, Juklová Kateřina 0:4), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 0:2, Vanžura Jakub 0:2, Herynek František 0:2, Rejent Marek 0:2, body hostů: Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0),
10. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Tesla Pardubice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Kadlec Zdeněk 1:1, Charvát Jaroslav 2:0, Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 1:0, body hostů: Karcol Martin 1:2, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 0:2, Loudil Jan 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Adam 1:2, Foltýn Lukáš 1:1, Sedláčková Tereza 3:0, Šula Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Hort Miloš 3:1, Krejčí Vladimír 0:3, Steklý Tibor 2:1, WO 0:4), TTC Hlinsko B - KST Linea Chrudim B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Stanislav 0:4, Bříza Martin 2:2, Škarvada Vladimír 2:1, Kosek Petr 4:0, body hostů: Michek Jakub 3:1, Polach Miroslav 2:2, Mandlík Miroslav 1:3, Budinský Petr 1:2), TTC Skuteč B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 3:0, Beránek Michal 3:0, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 3:0, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Zelenka Adolf 1:2, Herynek František 1:2, Sodomka Jindřich 0:3),
11. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 0:3, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Steklý Tibor 2:1, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláčková Tereza 2:0, Joska Vojtěch 2:0, Starka Martin 2:0, Stehlík Vojtěch 2:0, body hostů: Karcol Martin 0:2, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 0:2, Loudil Jan 0:2), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Martin 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Černý Stanislav 2:1, Kosek Petr 2:0, body hostů: Vanžura Jakub 0:3, Zelenka Adolf 1:1, Herynek František 0:2, Sodomka Jindřich 0:2), TTC Skuteč B - KST Linea Chrudim B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Bohumil 1:3, Beránek Michal 1:2, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 2:2, body hostů: Michek Jakub 4:0, Polach Miroslav 2:2, Mandlík Miroslav 2:1, Budinský Petr 2:1),
12. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dočekal Libor 0:2, Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Rejent Marek 2:0, Zelenka Adolf 2:0, Vanžura Jakub 1:0, Herynek František 1:0, WO 3:0), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herudek Miroslav 2:2, Zajíček Martin 4:0, Novotný Luboš 2:2, Štěpánek Petr 0:4, body hostů: Bureš Jaroslav 3:1, Tajovský Václav 2:2, Steklý Tibor 2:2, Hort Miloš 1:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laubová Žaneta 0:2, Komárek Adam 0:2, Šula Petr 0:3, Sedláčková Tereza 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Volhejn Jan 3:0, Joska Miloš 1:1, Kadlec Zdeněk 1:1), TTC Skuteč B - TTC Hlinsko B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holas Pavel 0:2, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 3:0, Beránek Michal 1:1, WO 4:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Bříza Martin 1:2, Zíb Petr 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kněžour Roman 0:2, Krejza Josef 0:2, Tošovský Jaroslav 0:2, Košťál Jiří 0:2, body hostů: Voženílek Martin 2:0, Licek Radim 2:0, Špaňůr Josef 2:0, Kolář Michal 2:0),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Petr 2:0, Rázek František 1:1, Kolář Michal 3:0, Mudruňka Karel 2:1, body hostů: Michek Jakub 1:2, Chlebeček Marek 0:3, Mandlík Miroslav 1:1, Pilař Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Jiří 0:3, Theodor Jiří 0:2, Murdych Tomáš 1:2, Švec Jan 2:1, body hostů: Vanžura Jakub 3:0, Zelenka Adolf 2:1, Rejent Marek 2:1, Herynek František 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza Martin 4:0, Škarvada Vladimír 3:1, Zíb Petr 0:4, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Marel David 1:3, Karcol Martin 1:3, Petřík Tomáš 2:2, Zajíček Martin 3:1), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holas Pavel 0:3, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 2:1, Beránek Michal 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Tajovský Václav 2:1, Hort Miloš 0:2, Steklý Tibor 3:0, Krejčí Vladimír 1:0),
14. kolo:
TJ Jiskra Holice C - KST Linea Chrudim B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 0:3, Theodor Jiří 0:3, Murdych Tomáš 2:1, Švec Jan 2:2, body hostů: Michek Jakub 3:1, Pilař Jaroslav 1:2, Chlebeček Marek 2:1, Mandlík Miroslav 3:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Petr 3:0, Rázek František 1:2, Voženílek Martin 3:0, Mudruňka Karel 2:1, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Zelenka Adolf 2:1, Rejent Marek 0:3, Herynek František 0:3), TTC Skuteč B - TJ Tesla Pardubice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrle David 0:2, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 1:2, Beránek Michal 0:2, body hostů: Zajíček Martin 3:0, Karcol Martin 1:1, Petřík Tomáš 2:0, Marel David 2:0), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 1:1, Zíb Petr 1:3, Černý Stanislav 3:1, Saifr Vladimír 0:2, body hostů: Bureš Jaroslav 4:0, Tajovský Václav 1:3, Steklý Tibor 2:2, Krejčí Vladimír 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Lokomotiva Pardubice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Volhejn Jan 2:2, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Špaňůr Josef 2:2, Kolář Michal 0:4, Voženílek Martin 3:1, Ecler Michal 4:0), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Holice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šula Petr 1:0, Foltýn Lukáš 2:0, Sedláčková Tereza 3:0, Laubová Žaneta 1:0, WO 3:0, body hostů: Theodor Jiří 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Krejza Josef 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, Obršál Daniel 0:3, Štěpánek Petr 1:2, body hostů: Procházka Petr 3:0, Procházková Jana 3:0, Melichar Martin 2:0, Dočekal Libor 1:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 2:2, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 1:2, Bureš Jaroslav 4:0, body hostů: Vanžura Jakub 3:1, Zelenka Adolf 1:3, Rejent Marek 0:2, Michálek Libor 1:2, Herynek František 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Chrudim D - TJ Lokomotiva Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Lukáš 0:1, Juklová Kateřina 0:2, Šula Petr 0:3, Laubová Žaneta 0:2, WO 1:0, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Kolář Michal 2:0, Voženílek Martin 1:0, Ecler Michal 1:0, Licek Radim 1:0, WO 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Jiskra Holice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joska Miloš 1:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0, Buchal Dušan 1:0, WO 3:0, body hostů: Theodor Jiří 0:2, Málek Jiří nejml. 0:2, Krejza Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Steklý Tibor 3:0, Tajovský Václav 0:3, Bureš Jaroslav 4:0, body hostů: Polach Miroslav 2:2, Michek Jakub 1:2, Chlebeček Marek 2:1, Mandlík Miroslav 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, Obršál Daniel 0:2, Štěpánek Petr 0:2, body hostů: Zelenka Adolf 2:0, Vanžura Jakub 2:0, Rejent Marek 2:0, Herynek František 2:0),
17. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 1:2, Ecler Michal 3:0, Voženílek Martin 2:1, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Zajíček Martin 0:3, Kalhous Vlastimil 1:2, Marel David 0:3), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Chrudim C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Daniel 1:2, Hendrych Jakub 0:2, Krejčík Libor 0:3, Sedlák Vítězslav 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Steklý Tibor 3:0, Tajovský Václav 3:0, Šnor Karel 0:2), TTC Hlinsko B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 1:1, WO 0:4, body hostů: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 1:0, Charvát Jaroslav 1:1, Buchal Dušan 1:0, WO 4:0), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Michal 2:2, Netolický Lukáš 1:3, Zelinka Robert 2:2, Bezdíček Bohumil 4:0, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Jirka Lukáš 2:2, Laubová Žaneta 0:4, Foltýn Lukáš 3:1),
18. kolo:
TJ Jiskra Holice C - TJ Tesla Pardubice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Daniel 0:2, Krejčík Libor 0:2, Murdych Tomáš 1:2, Hendrych Jakub 0:3, body hostů: Petřík Tomáš 3:0, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 1:1, Karcol Martin 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Michal 0:3, Ecler Michal 2:1, Voženílek Martin 3:0, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Bureš Jaroslav 2:1, Tajovský Václav 0:2, Steklý Tibor 1:2, Hort Miloš 1:2, Sourada Petr 0:1), TTC Skuteč B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 0:3, Bezdíček Bohumil 2:1, body hostů: Joska Miloš 3:0, Volhejn Jan 3:0, Buchal Dušan 2:1, Charvát Jaroslav 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 2:1, Škarvada Vladimír 0:3, Černý Stanislav 3:1, WO 0:4, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 1:2, Laubová Žaneta 0:2, WO 4:0),
19. kolo:
TTC Hlinsko B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škarvada Vladimír 3:1, Bříza Martin 3:1, Černý Stanislav 3:1, WO 0:5, body hostů: Kolář Michal 0:3, Licek Radim 1:2, Mudruňka Karel 0:3, Špaňůr Josef 2:1, WO 5:0), TTC Skuteč B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 3:0, Holas Pavel 1:1, Netolický Lukáš 2:1, Zelinka Robert 3:0, body hostů: Theodor Daniel 1:2, Sedlák Vítězslav 0:3, Theodor Jiří 1:2, Krejčík Libor 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - KST Linea Chrudim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 3:0, Buchal Dušan 1:1, body hostů: Pilař Jaroslav 0:3, Michek Jakub 0:2, Mandlík Miroslav 0:2, Chlebeček Marek 1:1), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 2:1, Foltýn Lukáš 3:0, Komárek Adam 1:2, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Rejent Marek 1:2, Zelenka Adolf 1:2, Michálek Libor 0:3),
20. kolo:
TTC Skuteč B - TJ Lokomotiva Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Andrle David 0:2, Beránek Michal 0:2, body hostů: Špaňůr Josef 2:0, Licek Radim 2:0, Mudruňka Karel 2:0, Kolář Michal 2:0), TTC Hlinsko B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škarvada Vladimír 3:0, Boháč Milan 1:1, Bříza Martin 3:0, Černý Stanislav 3:0, body hostů: Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 1:2, Krejčík Libor 0:3, Sedlák Vítězslav 0:2), TJ Sokol Chrudim D - KST Linea Chrudim B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýn Lukáš 4:0, Šula Petr 2:1, Komárek Adam 1:2, Jirka Lukáš 2:2, body hostů: Chlebeček Marek 2:2, Michek Jakub 1:3, Mandlík Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 3:0, Charvát Jaroslav 0:2, Volhejn Jan 2:1, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Rejent Marek 1:2, Zelenka Adolf 2:1, Michálek Libor 0:3, Vanžura Jakub 0:2),
21. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Tomáš 1:1, Karcol Martin 1:1, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 3:0, body hostů: Skohoutil Patrik 2:1, Jirout Vojtěch 0:3, Gjorgjevikj Svetomir 0:2, Jirout Jan 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Chrudim D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 1:1, Sourada Petr 1:1, Hort Miloš 3:0, Steklý Tibor 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 2:1, Starka Martin 0:3, Komárek Adam 0:2, Laubová Žaneta 0:2), KST Linea Chrudim B - TTC Hlinsko B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, Dočekal Libor 0:2, WO 0:3, body hostů: Kosek Petr 1:0, Černý Stanislav 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Bříza Martin 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Skuteč B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Marek 3:0, Vanžura Jakub 1:1, Herynek František 1:2, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 2:1, Pacetti Lukáš 0:3, Krupka Jan 1:2, Andrle David 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 2:0, Hort Miloš 2:0, Sourada Petr 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, body hostů: Skohoutil Patrik 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Gjorgjevikj Svetomir 0:2, Jirout Jan 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Tomáš 2:1, Karcol Martin 1:1, Marel David 2:1, Kalhous Vlastimil 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Šula Petr 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Starka Martin 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Hlinsko B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rejent Marek 0:3, Vanžura Jakub 1:1, Herynek František 0:3, Zelenka Adolf 2:1, body hostů: Bříza Martin 3:0, Černý Stanislav 2:1, Škarvada Vladimír 2:1, Kosek Petr 1:1), KST Linea Chrudim B - TTC Skuteč B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, Dočekal Libor 0:2, WO 0:3, body hostů: Andrle David 2:0, Pacetti Lukáš 2:0, Novák Vojtěch 1:0, Krupka Jan 1:0, WO 3:0),
Krajský přebor B
1. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sourada Milan 3:1, Kaplan Vojtěch 2:2, Svoboda Leoš 1:3, Pavel Jan 1:3, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:3, Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Lukáš 3:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TTC Ústí nad Orlicí C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 0:2, Oliva Vladimír 1:2, Absolon Martin 0:3, body hostů: Slavíček Martin 2:1, Lamač Martin 2:1, Jedlička Richard 3:0, Bezdíčková Lenka 1:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Lukáš 4:0, Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 0:4, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Martin 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 2:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Svitavy 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 0:4, Pražák Zdeněk 0:4, Šedová Eliška 3:1, body hostů: Jányš Ondřej 2:2, Bako Adam 4:0, Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 2:2), TJ Sokol Borová - TJ Jiskra Litomyšl B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Jaroslav 3:0, Lorenc Milan 2:1, Langr Lukáš 2:1, Chadima Tomáš 1:3, body hostů: Valdhans Rudolf 1:3, Balský Karel 2:1, Syrová Lucie 1:2, Syrová Vlasta 1:2),
2. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Borová 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 0:3, Kolomý Tomáš 0:3, Adamec Václav 3:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 2:1, Štrof Jaroslav 2:1, Lorenc Milan 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:0, Pavel Jan 2:0, Sourada Milan 2:1, Svoboda Miloš 2:1, body hostů: Syrová Lucie 0:3, Balský Karel 1:2, Valdhans Rudolf 1:1, Štarman Karel 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jan 4:0, Příhoda Tomáš 1:3, Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 2:2, body hostů: Svojanovský Radim 3:1, Šedová Eliška 2:2, Hrdina Lukáš 1:3, Pražák Zdeněk 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 2:2, Bezdíčková Lenka 1:2, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Bako Adam 3:1, Jányš Ondřej 2:2, Langr Lukáš ml. 1:3, Kleiner Marek 0:3), TJ Vidlatá Seč - Orel Vysoké Mýto A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osecký Lukáš 1:2, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:0, Dvořák Martin 2:1, Synek Martin 3:0, Vojnar Jiří 2:1), TJ Svitavy - TJ Sokol Sudslava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 1:2, Charous Jan 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 0:3, Syrový Karel 0:3),
3. kolo:
Orel Orlice - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 2:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 4:0, Štarman Karel 1:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Borová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 3:0, Kaplan Vojtěch 2:0, Sourada Milan 1:2, Svoboda Miloš 3:0, body hostů: Vrba Jan 1:2, Langr Lukáš 1:2, Štrof Jaroslav 0:3, Lorenc Milan 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 1:1, Dostál Jan 3:0, Absolon Martin 0:3, Beneš Václav 1:3, Oliva Vladimír 0:1, body hostů: Bako Adam 3:1, Jányš Ondřej 2:1, Langr Lukáš ml. 3:0, Kleiner Marek 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Lamač Martin 3:1, Hortlík Tomáš 1:2, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 3:1, Kadrman Miloslav 0:4, Neťuka Pavel 0:3), TJ Svitavy - Orel Vysoké Mýto A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Miroslav 2:2, Bartošík Lubomír 1:3, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Dvořák Martin 3:1, Synek Martin 2:2, Vojnar Jiří 0:3), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Sudslava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Petr st. 3:1, Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Petr ml. 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Dostálek Martin 3:1, Syrový Karel 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Vidlatá Seč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Tomáš 1:3, Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 3:1, Lorenc Milan 2:2, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 3:1, Famfulík Petr st. 0:4), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Svitavy 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Dostál Jiří 1:0, Valdhans Rudolf 2:1, Štarman Karel 2:2, WO 0:3, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 1:1, WO 3:0), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Vysoké Mýto A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Doležal Tomáš 0:4, Šedová Eliška 4:0, Svojanovský Radim 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:3, Dvořák Martin 2:2, Synek Martin 2:2, Vojnar Jiří 2:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 1:3, Kleiner Marek 1:3, Jányš Ondřej 3:0, Bako Adam 4:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:3, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 2:1), Orel Orlice - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Lukáš 2:1, Adamec Václav 2:0, body hostů: Příhoda Tomáš 0:3, Absolon Martin 1:1, Oliva Vladimír 0:2, Trkal Jaroslav 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 1:3, Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 4:0, Schreiber Michal 1:3, body hostů: Jedlička Richard 3:1, Lamač Martin 1:3, Bezdíčková Lenka 1:3, Hortlík Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Svitavy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrich Ondřej 1:2, Štrof Jaroslav 2:0, Langr Lukáš 2:1, Lorenc Milan 3:0, body hostů: Charous Jan 2:1, Švancara Miroslav 0:3, Bartošík Lubomír 0:3, Jansa Milan 1:1), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Vidlatá Seč 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Valdhans Rudolf 3:1, Štarman Karel 1:2, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 1:3, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Pražák Zdeněk 2:2, Šedová Eliška 3:1, Svojanovský Radim 2:2, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 4:0, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 0:4), TJ Lanškroun A - Orel Vysoké Mýto A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 0:4, Kleiner Marek 2:1, Jányš Ondřej 0:1, Bako Adam 3:1, Chládek Pavel 1:1, body hostů: Fišer Lukáš 2:2, Dvořák Martin 2:2, Synek Martin 3:0, Vojnar Jiří 1:2), Orel Orlice - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:1, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Lukáš 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Jedlička Richard 2:1, Hortlík Tomáš 0:3, Lamač Martin 0:3, Bezdíčková Lenka 0:2), TJ Sokol Žamberk A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:0, Pavel Jan 2:0, Sourada Milan 2:0, Schreiber Michal 2:0, body hostů: Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 0:2, Oliva Vladimír 0:2, Trkal Jaroslav 0:2),
6. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Borová 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolon Martin 0:3, Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 0:3, Příhoda Tomáš 3:0, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Štrof Jaroslav 2:1, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hortlík Tomáš 0:4, Lamač Martin 1:3, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Valdhans Rudolf 3:1, Dostál Jiří 3:1, Štarman Karel 2:2, Balský Karel 2:2), Orel Orlice - Orel Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 0:3, Adamec Václav 4:0, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Fišer Lukáš 3:1, Vojnar Jiří 1:3, Kučera Martin 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 0:2, Pavel Jan 2:1, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 1:3, Kaplan Vojtěch 2:0, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 1:3, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Vidlatá Seč 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:0, Pražák Zdeněk 2:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 2:0, body hostů: Osecký Josef 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Svitavy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 2:2, Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 0:1, Chládek Pavel 0:3, body hostů: Charous Jan 3:1, Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 2:2),
7. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 0:3, Trkal Jaroslav 1:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Syrová Lucie 2:2, Dostál Jiří 4:0, Štarman Karel 1:2, Balský Karel 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 0:3, Lamač Martin 0:2, Hortlík Tomáš 0:3, Slavíček Martin 2:1, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 0:1, Štrof Jaroslav 1:0), TJ Sokol Žamberk A - Orel Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:1, Kaplan Vojtěch 2:0, Pavel Jan 2:1, Sourada Milan 3:0, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Fišer Lukáš 0:3, Vojnar Jiří 0:3, Kučera Martin 0:2), Orel Orlice - TJ Sokol Sudslava A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 0:2, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleiner Marek 2:1, Chládek Pavel 2:0, Langr Lukáš ml. 1:2, Bako Adam 3:0, body hostů: Famfulík Petr ml. 1:2, Osecký Josef 0:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Petr st. 1:1), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Svitavy 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:0, Pražák Zdeněk 2:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 2:1, body hostů: Charous Jan 0:3, Švancara Miroslav 0:3, Bartošík Lubomír 1:1, Jansa Milan 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Borová - TTC Ústí nad Orlicí D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 2:0, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 2:0, body hostů: Šedová Eliška 1:2, Hrdina Lukáš 0:2, Svojanovská Jana 0:2, Pražák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 2:2, Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 1:3, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Langr Lukáš ml. 1:3, Jányš Ondřej 3:1, Kleiner Marek 0:4, Bako Adam 3:1), Orel Orlice - TJ Vidlatá Seč 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:0, Kolomý Tomáš 2:0, Adamec Lukáš 3:0, Adamec Václav 2:0, Adamec Miroslav ml. 0:1, body hostů: Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, Osecký Lukáš 0:2, Famfulík Vladislav ml. 1:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Svitavy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 1:1, Svoboda Miloš 1:1, Sourada Milan 3:0, Pavel Jan 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 0:3, Ambroz Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - Orel Vysoké Mýto A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jan 4:0, Beneš Václav 0:4, Absolon Martin 2:2, Příhoda Tomáš 1:3, body hostů: Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 3:1, Fišer Lukáš 2:2, Kučera Martin 2:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 1:1, Hortlík Tomáš 3:0, Slavíček Martin 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 1:2, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Ondřej 0:2, Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 1:3, Vrba Jan 4:0, Lorenc Milan 0:2, body hostů: Kleiner Marek 1:3, Jányš Ondřej 2:2, Bako Adam 3:1, Langr Lukáš ml. 2:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balský Karel 0:4, Štarman Karel 3:1, Valdhans Rudolf 2:1, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Šedová Eliška 1:3, Hrdina Lukáš 2:2, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 1:2), Orel Orlice - TJ Svitavy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Lukáš 2:0, Kolomý Tomáš 2:0, Adamec Miroslav ml. 2:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Bartošík Lubomír 0:2, Jansa Milan 0:2, Ambroz Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Vidlatá Seč 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Sourada Milan 2:0, Pavel Jan 2:0, body hostů: Osecký Lukáš 0:2, Famfulík Petr ml. 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Sudslava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Jan 2:1, Beneš Václav 1:2, Absolon Martin 1:2, Příhoda Tomáš 1:1, WO 0:2, body hostů: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 1:1, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 2:1, WO 2:0), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Vysoké Mýto A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Lamač Martin 1:2, Hortlík Tomáš 2:1, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 0:4, Fišer Lukáš 1:2, Kučera Martin 2:1),
10. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Lukáš 1:2, Vojnar Jiří 0:2, Kučera Martin 0:3, Dvořák Martin 2:1, body hostů: Vrba Jan 3:0, Langr Lukáš 3:0, Štrofová Tereza 1:1, Lorenc Milan 0:2, Štrof Jaroslav 1:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:1, Dostálek Jaroslav 2:0, Dostálek Martin 3:0, Syrový Karel 1:1, WO 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 1:2, Štarman Karel 1:2, Syrová Vlasta 0:3, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 2:2, Osecký Lukáš 4:0, Osecký Josef 0:1, Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Vladislav ml. 0:3, body hostů: Příhoda Tomáš 3:1, Absolon Martin 1:3, Beneš Václav 2:2, Trkal Jaroslav 2:2), TJ Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošík Lubomír 1:1, Švancara Miroslav 0:2, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 1:2, body hostů: Slavíček Martin 3:0, Lamač Martin 3:0, Motl Daniel 2:0, Hortlík Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Šeda Václav 1:2, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Pavel 2:0, Langr Lukáš ml. 1:1, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 2:0, body hostů: Svoboda Miloš 0:3, Sourada Milan 1:1, Pavel Jan 0:2, Schreiber Michal 0:2),
11. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 3:1, Jůza Václav 0:4, Fišer Lukáš 3:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Dostál Jiří 4:0, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 1:3, Syrová Vlasta 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 0:3, Syrový Karel 1:1, Dostálek Martin 0:3, Dostálek Jaroslav 2:1, body hostů: Vrba Jan 3:0, Štrof Jaroslav 1:2, Štrofová Tereza 3:0, Lorenc Milan 1:1), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr st. 0:2, Osecký Lukáš 1:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:1, body hostů: Slavíček Martin 3:0, Lamač Martin 2:1, Motl Daniel 2:0, Hortlík Tomáš 2:0), TJ Svitavy - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 2:1, Charous Jan 2:1, Švancara Miroslav 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Absolon Martin 0:3, Beneš Václav 1:2, Trkal Jaroslav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 3:0, Šeda Václav 2:1, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:1, body hostů: Sourada Milan 1:3, Pavel Jan 2:1, Svoboda Miloš 1:2, Schreiber Michal 0:3), TJ Lanškroun A - Orel Orlice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Chládek Pavel 1:2, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 2:2, WO 1:1, body hostů: Adamec Václav 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Miroslav ml. 1:2, Adamec Lukáš 1:2, WO 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Josef 0:2, Schreiber Michal 0:4, Suchomel Michael 1:3, Kaplan Vojtěch 3:0, Sourada Milan 1:1, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Kolomý Tomáš 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Adamec Václav 3:1), TTC Ústí nad Orlicí C - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3, Jedlička Richard 2:1, Lamač Martin 0:3, body hostů: Dostál Jan 3:0, Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 2:1, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Sudslava A - Orel Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:3, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 2:2, Vojnar Jiří 1:3), TJ Svitavy - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charous Jan 3:0, Bartošík Lubomír 1:1, Jansa Milan 1:2, Švancara Miroslav 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Hubinka Jiří 0:2), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 1:2, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:1, body hostů: Hrdina Lukáš 1:3, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 1:2, Motlová Monika 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Borová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balský Karel 1:0, Valdhans Rudolf 2:0, Dostál Jiří 1:0, WO 5:0, body hostů: Lorenc Milan 0:2, Štrof Jaroslav 0:1, Langr Lukáš 0:1, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Sokol Borová - Orel Orlice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrofová Tereza 2:1, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Adamec Lukáš 1:2, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Žamberk A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valdhans Rudolf 1:3, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 0:3, Dostál Jiří 2:2, body hostů: Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 4:0, Kaplan Vojtěch 3:0, Suchomel Michael 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedová Eliška 3:0, Hrdina Lukáš 3:0, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Beneš Václav 1:2, Průcha Vladimír 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 0:3, Langr Lukáš ml. 2:2, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Lamač Martin 1:3, Jedlička Richard 2:1, Hortlík Tomáš 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Vidlatá Seč 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Martin 0:3, Vojnar Jiří 1:2, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Hubinka Jiří 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1, Famfulík Vladislav ml. 3:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Svitavy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Charous Jan 3:1, Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 1:3),
14. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Orlice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 1:2, Dostál Jiří 1:2, Štarman Karel 1:2, Valdhans Rudolf 2:2, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Adamec Miroslav ml. 3:0, Kolomý Tomáš 1:1, Hubálek Zdeněk 0:1), TJ Sokol Borová - TJ Sokol Žamberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 1:2, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 3:0, Pavel Jan 1:2, Sourada Milan 0:3, Suchomel Michael 0:3), TJ Lanškroun A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:0, Langr Lukáš ml. 2:1, Kleiner Marek 2:1, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Beneš Václav 0:3, Příhoda Tomáš 3:0, Průcha Vladimír 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 2:1, Pražák Zdeněk 2:1, Šedová Eliška 3:1, body hostů: Hortlík Tomáš 2:2, Novák Ladislav 0:4, Krupa Michal 0:3, Lamač Martin 2:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 3:0, Fišer Lukáš 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Charous Jan 2:2, Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 3:0, Jansa Milan 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Vidlatá Seč 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 2:1, body hostů: Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 0:1),
15. kolo:
TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr ml. 1:3, body hostů: Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 4:0, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 0:3), TJ Svitavy - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Lubomír 2:2, Švancara Miroslav 0:3, Krátký Ondřej 0:3, Charous Jan 2:2, body hostů: Dostál Jiří 4:0, Syrová Lucie 4:0, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 1:2), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Lukáš 1:3, Vojnar Jiří 2:2, Herel Miroslav 1:3, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Svojanovská Jana 4:0, Pražák Zdeněk 1:3, Hrdina Lukáš 2:2, Šeda Václav 2:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Lanškroun A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Dokoupil Marek 2:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - Orel Orlice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průcha Vladimír 3:1, Absolon Martin 1:2, Beneš Václav 2:1, Příhoda Tomáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Miroslav ml. 0:4, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 1:1, Bezdíčková Lenka 2:0, Lamač Martin 3:0, Slavíček Martin 2:0, body hostů: Schreiber Michal 1:2, Suchomel Michael 0:2, Puchmeltr Michal 0:2, Duben Josef 0:2),
16. kolo:
TJ Svitavy - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 1:3, Švancara Miroslav 2:2, Krátký Ondřej 0:3, Charous Jan 3:1, body hostů: Štrof Jaroslav 2:2, Langr Lukáš 4:0, Štrofová Tereza 2:2, Lorenc Milan 1:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 3:1, Osecký Lukáš 0:3, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 3:1, Osecký Josef 1:0, body hostů: Dostál Jiří 3:1, Balský Karel 1:3, Syrová Lucie 1:3, Štarman Karel 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Svojanovská Jana 4:0, Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 1:3, Šedaj Jakub 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 0:3, Herel Miroslav 0:3, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 2:1, body hostů: Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:0, Dokoupil Marek 1:2, Kleiner Marek 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Orlice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 1:3, Bezdíčková Lenka 1:3, Lamač Martin 0:3, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Lukáš 2:2, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Žamberk A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průcha Vladimír 2:2, Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 2:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Schreiber Michal 4:0, Kaplan Vojtěch 4:0, Duben Josef 0:4, Puchmeltr Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Borová - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 1:2, Štrof Jaroslav 2:1, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Dostál Jan 2:1, Beneš Václav 1:2, Absolon Martin 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 4:0, Syrová Lucie 2:2, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Jedlička Richard 3:1, Bezdíčková Lenka 1:3, Lamač Martin 0:4), Orel Vysoké Mýto A - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 0:4, Vojnar Jiří 0:2, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 3:1, Synek Martin 1:0, body hostů: Adamec Václav 4:0, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Kolomý Tomáš 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálek Martin 1:0, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Myšák Martin 0:3, Puchmeltr Michal 0:2, Provazník Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 1:3, Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Vladislav ml. 3:1, Famfulík Petr ml. 2:2, body hostů: Šedová Eliška 4:0, Hrdina Lukáš 0:4, Svojanovská Jana 3:1, Pražák Zdeněk 1:3), TJ Svitavy - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 1:2, Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 2:2, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 1:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 0:4, Balský Karel 0:4, Valdhans Rudolf 3:0, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Dostál Jan 2:2, Příhoda Tomáš 3:1, Beneš Václav 2:2, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Borová - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Milan 2:1, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Slavíček Martin 2:1, Jedlička Richard 0:3, Bezdíčková Lenka 0:3, Lamač Martin 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojnar Jiří 1:0, Synek Martin 2:0, Fišer Lukáš 3:0, Dvořák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Myšák Martin 0:3, Puchmeltr Michal 0:2, Provazník Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Sudslava A - Orel Orlice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 3:0, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Lukáš 0:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, body hostů: Bako Adam 2:1, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 3:0), TJ Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 4:0, Jansa Milan 0:4, Charous Jan 3:1, body hostů: Šedová Eliška 3:1, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 2:2, Hrdina Lukáš 2:2),
19. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:2, Svojanovská Jana 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Šedová Eliška 2:2, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 4:0, Štrof Jaroslav 1:2, Lorenc Milan 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 3:0, Kleiner Marek 1:2, Jányš Ondřej 2:1, Langr Lukáš ml. 2:1, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 1:2, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 0:3), TJ Vidlatá Seč - Orel Orlice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr ml. 1:3, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 4:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Kolomý Tomáš 1:3, Adamec Lukáš 0:4, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Svitavy - TJ Sokol Žamberk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charous Jan 2:2, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 1:3, Švancara Miroslav 2:2, body hostů: Kaplan Vojtěch 4:0, Schreiber Michal 0:4, Sourada Milan 4:0, Suchomel Michael 1:3), Orel Vysoké Mýto A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojnar Jiří 0:3, Baťa Roman 1:2, Herel Miroslav 0:3, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Dostál Jan 3:0, Příhoda Tomáš 1:2, Beneš Václav 2:1, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Jedlička Richard 2:1, Motl Daniel 1:2, Lamač Martin 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3),
20. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Sokol Borová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:1, Kleiner Marek 2:2, Langr Lukáš ml. 2:1, Jányš Ondřej 2:1, Vybíral Jakub 0:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 1:3, Štrofová Tereza 1:1, Štrof Jaroslav 0:3, Lorenc Milan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Pražák Zdeněk 1:1, Hrdina Lukáš 2:1, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 0:3, Štarman Karel 0:2, Syrová Vlasta 0:2), TJ Svitavy - Orel Orlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charous Jan 4:0, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 0:4, Švancara Miroslav 1:3, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:3, Kolomý Tomáš 2:2, Adamec Lukáš 3:1), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Žamberk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:2, Hubinka Jiří 0:3, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 1:3, body hostů: Schreiber Michal 2:2, Kaplan Vojtěch 4:0, Suchomel Michael 0:3, Sourada Milan 3:0), TJ Sokol Sudslava A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 0:4, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Dostál Jan 4:0, Příhoda Tomáš 1:3, Beneš Václav 2:2, Absolon Martin 3:1), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 0:3, Vojnar Jiří 2:1, Fišer Lukáš 1:2, Herel Miroslav 1:3, body hostů: Jedlička Richard 4:0, Motl Daniel 2:1, Lamač Martin 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Borová - Orel Vysoké Mýto A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Tomáš 0:3, Štrof Jaroslav 3:0, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:2, Synek Martin 0:3, Dvořák Martin 1:2, Vojnar Jiří 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 1:3, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 2:2, Dostálek Jaroslav 1:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Vidlatá Seč 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příhoda Tomáš 3:1, Absolon Martin 1:2, Beneš Václav 2:1, Dostál Jan 2:2, body hostů: Famfulík Petr st. 0:2, Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr ml. 0:3, Osecký Lukáš 3:0, Famfulík Vladislav ml. 1:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Svitavy 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 1:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Slavíček Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Charous Jan 2:1, Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 0:3, WO 0:4), Orel Orlice - TTC Ústí nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 2:1, Kolomý Tomáš 1:1, Adamec Lukáš 1:2, Hubálek Zdeněk 3:0, Adamec Miroslav ml. 1:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Hrdina Lukáš 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Doležal Tomáš 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Michael 1:3, Schreiber Michal 1:2, Puchmeltr Michal 0:3, Sourada Milan 3:1, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 2:2, Dokoupil Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 2:1),
22. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Vlasta 0:4, Štarman Karel 3:1, Syrová Lucie 2:2, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Fišer Lukáš 2:2, Vojnar Jiří 2:2, Synek Martin 2:2), TJ Sokol Borová - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadima Tomáš 0:2, Štrof Jaroslav 2:0, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 0:3, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 1:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Vidlatá Seč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 2:2, Krupa Michal 1:3, Lamač Martin 3:1, Jedlička Richard 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Vladislav ml. 2:2, Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Petr st. 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Absolon Martin 2:1, Oliva Vladimír 1:1, Beneš Václav 1:2, Příhoda Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Charous Jan 3:1, Bartošík Lubomír 1:3, Jansa Milan 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schreiber Michal 2:2, Suchomel Michael 2:2, Puchmeltr Michal 0:4, Sourada Milan 4:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 2:2, Doležal Tomáš 1:3), Orel Orlice - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 0:3, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 1:2, Adamec Václav 2:2, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 2:1, Dokoupil Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 3:0),
Divize st. žactva
1. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gjorgjevikj Svetomir 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Skohoutil Patrik 1:1, Marek Tomáš 0:1, body hostů: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Michal 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - KST SK US Steinerová Choceň z.s 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 1:2, Krupa Michal 2:1, Hlavsa Alexander 2:1, body hostů: Pavlíček David 3:0, Doležalová Markéta 1:2, Bečička Jiří 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Jiskra Heřmanův Městec 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček David 2:1, Grůzová Adéla 1:2, Šplíchal David 0:3, body hostů: Gjorgjevikj Svetomir 1:2, Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 3:0), TJ Sokol Chrudim - TJ Lanškroun A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vohradníková Adéla 0:3, Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0, body hostů: Jančar Oliver 1:2, Zelinka Adam 1:2, Přichystal Adam 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jančar Oliver 3:0, Zelinka Adam 3:0, Přichystal Adam 3:0, body hostů: Kadleček Vojtěch 0:3, Černý František nejml. 0:3, Papež Mikoláš 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 1:2, Černý František nejml. 1:2, Papež Mikoláš 1:2, body hostů: Vohradníková Adéla 0:3, Komárek Adam 3:0, Starka Martin 3:0),
2. kolo:
TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 2:1, Obršál Daniel 3:0, Veselý Adam 0:3, body hostů: Hlavsa Alexander 2:1, Krupa Michal 1:2, Svojanovský Jakub 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol Chrudim 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlíček David 0:3, Doležalová Markéta 1:2, Grossmannová Nikola 0:1, Grůzová Adéla 0:2, body hostů: Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0, Pospíšil Jaroslav 2:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Tesla Pardubice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 3:0, Pavlíček David 2:1, Grůzová Adéla 0:1, Grossmannová Nikola 0:2, body hostů: Obršál Daniel 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:2, Veselý Adam 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlavsa Alexander 2:1, Krupa Michal 1:2, Svojanovský Jakub 1:2, body hostů: Komárek Adam 3:0, Pospíšil Jaroslav 0:3, Starka Martin 2:1),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Krupa Michal 3:0, body hostů: Šilarová Lucie 0:3, Zelinka Adam 0:3, Přichystal Adam 0:3), TJ Lanškroun A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Adam 0:3, Najmanová Markéta 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Bečička Jiří 3:0, Doležalová Markéta 3:0, Pavlíček David 3:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlíček David 1:2, Doležalová Markéta 3:0, Bečička Jiří 0:3, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Michal 1:2, Hlavsa Alexander 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tesla Pardubice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skohoutil Patrik 2:1, Volhejn Dan 2:1, Jirout Vojtěch 2:1, body hostů: Bayerová Anežka ml. 1:2, Veselý Adam 0:3, Obršál Daniel 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:2, Veselý Adam 0:3, Obršál Daniel 2:1, body hostů: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, Pospíšil Jaroslav 1:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Heřmanův Městec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárek Adam 3:0, Pospíšil Jaroslav 1:2, Starka Martin 2:1, body hostů: Skohoutil Patrik 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 2:1),
4. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilarová Lucie 0:3, Přichystal Adam 0:3, Zelinka Adam 0:3, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 3:0, Pospíšil Jaroslav 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Heřmanův Městec 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 1:2, Krupa Michal 3:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Skohoutil Patrik 0:3, Jirout Vojtěch 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volhejn Dan 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 3:0, body hostů: Přichystal Adam 0:3, Zelinka Adam 0:3, Šilarová Lucie 0:3), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárek Adam 2:1, Starka Martin 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, body hostů: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Michal 1:2),
5. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kylarová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3, Přichystal Adam 0:3, body hostů: Hlavsa Alexander 3:0, Krupa Michal 3:0, Svojanovský Jakub 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 3:0, Krupa Michal 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, body hostů: Černý František nejml. 0:3, Vavroušek Michal 0:3, Micka Daniel 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý František nejml. 0:3, Bayerová Anežka ml. 3:0, Micka Daniel 0:3, body hostů: Najmanová Markéta 2:1, Přichystal Adam 2:1, Zelinka Adam 2:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol Chrudim 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grůzová Adéla 0:3, Doležalová Markéta 1:2, Pavlíček David 0:3, body hostů: Starka Martin 3:0, Komárek Adam 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Chrudim 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirout Vojtěch 0:2, Skohoutil Patrik 1:2, Marek Tomáš 0:3, Gjorgjevikj Svetomir 0:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Komárek Adam 3:0, Starka Martin 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST SK US Steinerová Choceň z.s 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 3:0, Gjorgjevikj Svetomir 2:1, body hostů: Šplíchal David 0:3, Pavlíček David 2:1, Grůzová Adéla 0:3),
6. kolo:
TJ Tesla Pardubice A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vavroušek Michal 1:2, Kadleček Vojtěch 0:3, Bayerová Anežka ml. 2:1, body hostů: Pavlíček David 2:1, Doležalová Markéta 3:0, Bečička Jiří 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Adam 1:2, Najmanová Markéta 1:2, Přichystal Adam 0:3, body hostů: Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 3:0, Gjorgjevikj Svetomir 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Micka Daniel 0:3, Bayerová Anežka ml. 1:2, Černý František nejml. 1:2, body hostů: Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 1:2, Gjorgjevikj Svetomir 3:0), TJ Lanškroun A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelinka Adam 0:3, Přichystal Adam 1:2, Najmanová Markéta 1:2, body hostů: Doležalová Markéta 3:0, Pavlíček David 3:0, Grůzová Adéla 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS