Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Jiskra Jaroměř 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnik Ondřej 1:1, Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 3:0, Tuček Adam 3:0, body hostů: Divecký Filip 1:2, Hrycík Radim 0:3, Dax Ondřej 0:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Divecký Jan 0:1), Baník Rtyně v P. A - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 3:1, Kubeček Vojtěch 1:3, body hostů: Koblížek Oldřich 2:2, Brát Karel st. 2:2, Martin Petr 2:2, Valta Martin 2:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Tatran Hostinné B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Píše Pavel 0:3, Mrázek Jiří 1:2, Sánchez Javier Francisco 2:1, body hostů: Šváb Richard 3:0, Šplíchal Jan 3:0, Voňka Karel ml. 0:3, Valeš Jakub 2:1), Sokol Stěžery - TTC Kostelec n.O. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Hanzl Matěj 1:3, Slavík Jan 3:1, body hostů: Malík Lukáš 3:1, Brůna Petr 1:3, Ježek Robert 0:4, Malík Karel 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 2:2, Brož Petr 2:2, Jakubský Filip 2:2, Jirásek Martin ml. 2:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:2, Zeman Daniel 2:2), TJ Jičín - TTC KB Vrchlabí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejtek Petr st. 0:3, Harcuba Pavel 0:2, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 1:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:0, Studecký Ivan 2:1, Brázda Adam 2:1, Vitvar Roman 1:1),
2. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:1, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 3:0, Tuček Adam 2:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 0:2, Kohut Jan 0:2, Augustin Ondřej 0:2), Jiskra Jaroměř - TTC KB Vrchlabí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 1:3, Hrycík Radim 3:1, Dax Ondřej 0:2, Divecký Filip 3:1, Divecký Jan 0:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:3, Studecký Ivan 2:2, Brázda Adam 3:1, Vitvar Roman 3:1), Baník Rtyně v P. A - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 1:2, Kábrt Vratislav 0:3, Kubeček Vojtěch 2:1, Valčík Roman 1:3, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Hýbl Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 2:1, Čepelka Jan 1:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr. Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Michal 0:2, Koblížek Oldřich 3:1, Brát Karel st. 1:3, Martin Petr 2:2, Valta Martin 1:1, body hostů: Janovský Dan 4:0, Mynář Marian 1:3, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol Stěžery 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 2:2, Mrázek Jiří 2:1, Píše Pavel 2:1, Sánchez Javier Francisco 3:1, body hostů: Slavík Jan 3:1, Loskot Václav 1:3, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 1:2), Tatran Hostinné B - TTC Kostelec n.O. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 1:0, Voňka Karel ml. 1:1, Šváb Richard 3:0, Valeš Jakub 3:0, WO 0:1, body hostů: Malík Lukáš 1:2, Bolehovský Martin st. 0:3, Malík Tomáš 0:2, Malík Karel 0:1, WO 1:0),
3. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Adam 2:2, Čenovský David 3:1, Hnik Ondřej 2:2, Rochowanski Pavel 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 4:0, Studecký Ivan 1:3, Brázda Adam 1:3, Vitvar Roman 1:3), Jiskra Jaroměř - TJ Jičín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 2:0, Hrycík Radim 2:0, Hardubej Eduard ml. 2:1, Dax Ondřej 1:0, Divecký Jan 1:1, body hostů: Kohut Jan 0:3, Kříž Milan ml. 0:3, Červenka Jan 2:0, Augustin Ondřej 0:2), Baník Rtyně v P. A - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 1:2, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 3:1, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 1:3, Lebeda Matyáš 1:2, Mynář Marian 1:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr. Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 0:2, Valta Martin 0:2, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 1:1, body hostů: Jakubský Filip 3:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Čepelka Jan 2:0, Hýbl Jan 1:1), DTJ-Slavia Hr. Králové D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Mrázek Jiří 0:3, Píše Pavel 1:2, Chládek Martin 1:2, body hostů: Brůna Petr 3:0, Malík Lukáš 3:0, Bolehovský Martin st. 0:3, Malík Karel 3:0), Tatran Hostinné B - Sokol Stěžery 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 1:0, Voňka Karel ml. 1:2, Šváb Richard 3:0, Valeš Jakub 3:1, WO 0:2, body hostů: Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 0:2, Kodym Tomáš 0:2, WO 2:0),
4. kolo:
TJ Jičín - Sokol Stěžery 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 0:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 1:2, Loskot Václav 2:1, Slavík Jan 2:1, Kodym Tomáš 3:0), TTC KB Vrchlabí - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:2, Vitvar Roman 1:3, Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 2:2, body hostů: Malík Lukáš 4:0, Jakubec Martin 0:4, Malík Tomáš 1:3, Malík Karel 3:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:0, Jakubský Filip 2:0, Hýbl Jan 2:1, Čepelka Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 0:3, Chládek Martin 1:2, Paclík Jiří 1:1, WO 0:3), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Tatran Hostinné B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačer Radek 0:3, Mynář Marian 0:2, Tesolin Riccardo 1:2, Janovský Dan 2:1, body hostů: Šváb Richard 3:0, Šplíchal Jan 3:0, Valeš Jakub 1:2, Voňka Karel ml. 1:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Tuček Adam 2:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 0:2, Valčík Roman 0:2, Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v P. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hardubej Eduard ml. 1:2, Hrycík Radim 3:1, body hostů: Martin Petr 3:1, Koblížek Michal 2:2, Koblížek Oldřich 3:0, Valta Martin 1:2),
5. kolo:
TJ Jičín - TTC Kostelec n.O. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 2:2, body hostů: Malík Lukáš 4:0, Malík Karel 3:0, Malík Tomáš 0:3, Jakubec Martin 2:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:2, Vitvar Roman 0:3, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 1:2, body hostů: Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 3:0, Loskot Václav 0:3, Dufek Lukáš 3:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Tatran Hostinné B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Hýbl Jan 2:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Jakubský Filip 2:0, body hostů: Valeš Jakub 0:3, Klimenta Matěj 0:2, Voňka Karel ml. 0:2, Sixta Vít 0:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 3:1, Lebeda Matyáš 1:3, Mynář Marian 2:2, Janovský Dan 2:2, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Chládek Martin 1:3, Paclík Jiří 4:0, Trojan Luděk 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Baník Rtyně v P. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:0, Rochowanski Pavel 2:0, Hnik Ondřej 2:1, Tuček Adam 2:0, body hostů: Koblížek Oldřich 0:3, Martin Petr 1:1, Koblížek Michal 0:2, Brát Karel st. 0:2), Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Hardubej Eduard ml. 3:1, Divecký Filip 1:3, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 2:2, Kábrt Vratislav 0:4),
6. kolo:
Baník Rtyně v P. A - TJ Jičín 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháč Radek 0:3, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 3:0, WO 3:3, body hostů: Sebera Petr 2:1, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 2:1, WO 3:3), Baník Rtyně v P. B - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 0:4, Martin Petr 2:1, Brát Karel st. 0:2, Koblížek Oldřich 4:0, Valta Martin 0:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Brázda Adam 2:2, Vitvar Roman 2:1, Studecký Ivan 1:2), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paclík Jiří 0:2, Mrázek Jiří 0:3, Chládek Martin 1:1, WO 0:3, body hostů: Šmidt Karel 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Černý Jaroslav 1:1, Tuček Adam 1:0, WO 3:0), Tatran Hostinné B - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Klimenta Matěj 0:4, Šváb Richard 4:0, Valeš Jakub 4:0, Drahotský Tomáš 0:1, body hostů: Hrycík Radim 2:2, Hardubej Eduard ml. 2:2, Divecký Filip 2:2, Divecký Jan 2:2), Sokol Stěžery - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Hanzl Matěj 0:2, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 3:1, Loskot Václav 0:2, body hostů: Jakubský Filip 1:3, Hýbl Jan 1:3, Čepelka Jan 4:0, Jirásek Martin ml. 1:3), TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 3:0, Ježek Robert 1:1, Malík Karel 2:0, Malík Lukáš 2:1, Malík Tomáš 0:1, body hostů: Kopecký Tadeáš 2:1, Kačer Radek 1:2, Tesolin Riccardo 0:3, Bláha Petr 0:2),
7. kolo:
Baník Rtyně v P. A - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Zbyšek 2:2, Ducháč Radek 2:2, Valčík Roman 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 2:2, Brázda Adam 2:2, Studecký Ivan 2:2), Baník Rtyně v P. B - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblížek Michal 0:1, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 3:0, Valta Martin 0:1, Brát Karel st. 0:2, WO 5:2, body hostů: Kříž Milan ml. 2:1, Sebera Petr 1:2, Červenka Jan 3:1, WO 2:5), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Jiskra Jaroměř 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Kubíček Pavel 1:2, Mrázek Jiří 2:1, Chládek Martin 1:3, body hostů: Hrycík Radim 4:0, Hardubej Eduard ml. 3:1, Divecký Filip 2:1, Divecký Jan 0:3), Tatran Hostinné B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Valeš Jakub 0:2, Šváb Richard 2:1, Drahotský Tomáš 1:1, WO 0:3, body hostů: Tuček Adam 2:1, Hnik Ondřej 2:1, Černý Jaroslav 2:1, Šmidt Karel 1:0, WO 3:0), Sokol Stěžery - Sokol PP Hr. Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loskot Václav 0:2, Slavík Jan 4:0, Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 2:2, Hanzl Matěj 0:2, body hostů: Janovský Dan 2:2, Kačer Radek 3:1, Lebeda Matyáš 2:2, Mynář Marian 2:2), TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Ježek Robert 2:2, Malík Karel 2:1, Malík Lukáš 2:2, body hostů: Jakubský Filip 2:2, Hýbl Jan 0:4, Jirásek Martin ml. 1:3, Čepelka Jan 3:0),
8. kolo:
TJ Jičín - Sokol PP Hr. Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr st. 0:4, Sebera Petr 0:3, Červenka Jan 1:2, Kříž Milan ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Jakubský Filip 3:0, Jirásek Martin ml. 3:1, Hýbl Jan 1:2, Čepelka Jan 2:1, WO 0:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 2:1, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 4:0, body hostů: Janovský Dan 2:2, Kačer Radek 1:2, Mynář Marian 0:3, Zeman Daniel 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol Stěžery 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Pavel 3:0, Hnik Ondřej 2:1, Záboj Matěj 3:0, WO 1:0, body hostů: Hanzl Matěj 0:3, Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 1:2, WO 0:1), Jiskra Jaroměř - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtíšek Radomír ml. 0:2, Pábl Josef 0:3, Divecký Filip 2:1, WO 1:3, body hostů: Malík Lukáš 2:0, Brůna Petr 2:1, Malík Karel 1:0, Resende Álvaro 1:1, WO 3:1), Baník Rtyně v P. A - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 1:3, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kubeček Vojtěch 4:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Paclík Jiří 0:4, Mrázek Jiří 3:1, Daněk Roman 3:1), Baník Rtyně v P. B - Tatran Hostinné B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:2, Brát Karel st. 1:1, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Oldřich 1:1, WO 0:1, body hostů: Sixta Vít 1:2, Šváb Richard 2:0, Šplíchal Jan 3:0, Voňka Karel ml. 1:1, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Jičín - Sokol PP Hr. Králové 2 E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 0:4, Sebera Petr 0:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 2:2, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 3:1, Zeman Daniel 2:1, Mynář Marian 2:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studecký Ivan 0:2, Vitvar Roman 0:2, Brázda Adam 0:3, Hauschwitz Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 4:0, Čepelka Jan 3:0, Hýbl Jan 3:0, WO 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidt Karel 2:2, Rochowanski Pavel 3:1, Tuček Adam 2:2, Hnik Ondřej 1:3, body hostů: Brůna Petr 2:2, Malík Lukáš 1:3, Malík Karel 3:1, Resende Álvaro 2:2), Jiskra Jaroměř - Sokol Stěžery 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divecký Filip 1:1, Dax Ondřej 0:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Hrycík Radim 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 1:1, Merkl Jiří 1:1), Baník Rtyně v P. A - Tatran Hostinné B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kábrt Vratislav 1:2, Valčík Roman 2:1, Ducháč Radek 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, WO 2:0, body hostů: Sixta Vít 1:3, Klimenta Matěj 1:3, Šplíchal Jan 2:0, Voňka Karel ml. 3:1, WO 0:2), Baník Rtyně v P. B - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 2:2, Valta Martin 0:3, Koblížek Michal 1:3, Koblížek Oldřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Chládek Martin 3:1, Mrázek Jiří 4:0, Daněk Roman 1:3, Paclík Jiří 1:2, WO 0:1),
10. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové D - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Mrázek Jiří 2:2, Daněk Roman 3:1, Sánchez Javier Francisco 2:2, body hostů: Červenka Jan 2:2, Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 3:1, Kříž Milan st. 0:4), Tatran Hostinné B - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahotský Tomáš 3:1, Sixta Vít 1:3, Klimenta Matěj 2:2, Voňka Karel ml. 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Vitvar Roman 2:2, Studecký Ivan 3:1, Matěásko Jiří 0:4), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Dufek Lukáš 2:0, Slavík Jan 1:0, Hanzl Matěj 2:0, WO 1:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 0:2, Valčík Roman 0:1, Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2, WO 0:1), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v P. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:1, Resende Álvaro 2:1, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 2:1, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 2:1, Brát Karel st. 0:2, Valta Martin 0:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:1, Hýbl Jan 1:2, Jakubský Filip 1:3, WO 0:4, body hostů: Šmidt Karel 2:1, Rochowanski Pavel 3:0, Tuček Adam 1:1, Hnik Ondřej 0:2, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Jiskra Jaroměř 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesolin Riccardo 2:2, Truněček Martin 1:2, Bláha Petr 3:0, Kačer Radek 3:1, body hostů: Divecký Filip 3:1, Hardubej Eduard ml. 0:4, Hrycík Radim 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 1:2),
11. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové D - TTC KB Vrchlabí 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paclík Jiří 1:1, Mrázek Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Sánchez Javier Francisco 2:0, WO 3:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 0:3, Studecký Ivan 0:3, WO 0:3), Tatran Hostinné B - TJ Jičín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Richard 4:0, Drahotský Tomáš 3:1, Voňka Karel ml. 2:1, Klimenta Matěj 0:3, Dymák Ladislav 0:1, body hostů: Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 1:3, Vraštil Tomáš 1:2), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v P. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Hanzl Matěj 1:1, Kodym Tomáš 3:0, Dufek Lukáš 2:0, body hostů: Koblížek Oldřich 1:2, Martin Petr 0:2, Koblížek Michal 0:2, Valta Martin 0:2), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v P. A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 2:2, Resende Álvaro 1:3, Ježek Robert 2:1, Kubrt Martin 3:1, Malík Karel 1:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kábrt Vratislav 0:4), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Jiskra Jaroměř 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubský Filip 4:0, Hýbl Jan 3:1, Jirásek Martin ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Divecký Filip 2:1, Hardubej Eduard ml. 0:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hrycík Radim 0:3, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesolin Riccardo 0:2, Truněček Martin 0:2, Bláha Petr 0:3, Kačer Radek 1:1, body hostů: Šmidt Karel 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Tuček Dušan 1:1, Tuček Adam 2:0),
12. kolo:
Jiskra Jaroměř - Sokol Jaroměř-Josefov 2 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Jan 0:2, Divecký Filip 1:1, Pilař Matěj 0:3, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, body hostů: Černý Jaroslav 2:1, Tuček Adam 3:0, Šmidt Karel 2:0, Hnik Ondřej 2:0), Baník Rtyně v P. B - Baník Rtyně v P. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Oldřich 2:2, Koblížek Michal 2:2, Brát Karel st. 2:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 3:1, Ducháč Radek 2:2, Klimeš Zbyšek 0:4), Tatran Hostinné B - DTJ-Slavia Hr. Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Jakub 1:3, Klimenta Matěj 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 4:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Mrázek Jiří 3:1, Píše Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:1), TTC Kostelec n.O. - Sokol Stěžery 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 4:0, Resende Álvaro 1:2, Malík Karel 2:1, Malík Lukáš 3:1, body hostů: Šanc Přemysl 0:4, Kodym Tomáš 2:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 1:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Marian 2:2, Kačer Radek 2:2, Lebeda Matyáš 2:1, Kopecký Tadeáš 2:2, body hostů: Čepelka Jan 2:2, Brož Petr 2:2, Jakubský Filip 2:2, Jirásek Martin ml. 1:2), TTC KB Vrchlabí - TJ Jičín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 1:1, Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 3:0, body hostů: Červenka Jan 2:1, Kříž Milan ml. 0:3, Vraštil Tomáš 0:3, Sebera Petr 1:1),
13. kolo:
TJ Jičín - Sokol Jaroměř-Josefov 2 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jiří 0:3, Sebera Petr 1:1, Červenka Jan 0:2, Kříž Milan ml. 1:2, WO 1:0, body hostů: Šmidt Karel 1:1, Černý Jaroslav 2:1, Hnik Ondřej 3:0, Tuček Adam 2:0, WO 0:1), TTC KB Vrchlabí - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Adam 3:1, Studecký Ivan 1:1, Vitvar Roman 2:2, Hauschwitz Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Hrycík Radim 1:1, Divecký Filip 1:3, Hardubej Eduard ml. 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Pilař Matěj 1:1, WO 2:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Baník Rtyně v P. A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kačer Pavel 0:3, Skákal Martin 1:1, Čepelka Jan 1:2, WO 0:4, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:1, Valčík Roman 2:0, Kábrt Vratislav 1:1, Ducháč Radek 2:0, WO 4:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:2, Zeman Daniel 2:2, Bláha Petr 1:3, Kačer Radek 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Michal 3:1, Brát Karel st. 0:4, Valta Martin 1:3), Sokol Stěžery - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Matěj 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 2:1, Kodym Tomáš 4:0, body hostů: Píše Pavel 1:3, Mrázek Jiří 1:2, Chládek Martin 1:2, Daněk Roman 1:2), TTC Kostelec n.O. - Tatran Hostinné B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:2, Resende Álvaro 2:2, Jakubec Martin 1:3, Ježek Robert 2:2, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Valeš Jakub 3:1, Klimenta Matěj 3:1, Buchar Petr 0:4),
14. kolo:
TTC KB Vrchlabí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 0:1, Vitvar Roman 0:2, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 0:3, WO 0:1, body hostů: Rochowanski Pavel 3:0, Černý Jaroslav 3:0, Tuček Adam 1:1, Hnik Ondřej 1:0, WO 1:0), TJ Jičín - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jiří 0:1, Sebera Petr 2:2, Červenka Jan 3:1, Kříž Milan ml. 3:1, Vraštil Tomáš 1:2, body hostů: Divecký Filip 1:3, Hrycík Radim 4:0, Pilař Matěj 0:4, Hardubej Eduard ml. 2:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Baník Rtyně v P. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:2, Zeman Daniel 2:2, Bláha Petr 1:3, Kačer Radek 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 2:2, Ducháč Radek 1:3, Kábrt Vratislav 1:3), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Baník Rtyně v P. B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačer Pavel 0:2, Skákal Martin 0:2, Čepelka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Koblížek Oldřich 2:0, Koblížek Michal 2:0, Brát Karel st. 1:1, Valta Petr 0:1, WO 4:0), TTC Kostelec n.O. - DTJ-Slavia Hr. Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Resende Álvaro 2:2, Jakubec Martin 1:3, Ježek Robert 2:2, body hostů: Mrázek Jiří 2:2, Chládek Martin 2:2, Píše Pavel 2:2, Daněk Roman 2:2), Sokol Stěžery - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:1, Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 2:1, Slavík Jan 3:0, body hostů: Valeš Jakub 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, Buchar Petr 0:3, Klimenta Matěj 0:2),
15. kolo:
Sokol Stěžery - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 2:0, Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 1:1, body hostů: Červenka Jan 0:3, Sebera Petr 0:2, Kříž Milan ml. 1:1, Soukup Jiří 0:2), TTC Kostelec n.O. - TTC KB Vrchlabí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 1:2, Resende Álvaro 2:0, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 3:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:2, Brázda Adam 0:3, Tomeš Petr 0:3, Studecký Ivan 1:1), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol PP Hr. Králové 2 D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 1:2, Kubíček Pavel 0:3, Mrázek Jiří 1:2, Šumpík Viktor 1:3, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Hýbl Jan 0:3, Čepelka Jan 3:0), Tatran Hostinné B - Sokol PP Hr. Králové 2 E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 0:3, Drahotský Tomáš 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 3:0, body hostů: Janovský Dan 3:0, Kačer Radek 2:1, Lebeda Matyáš 2:1, Mynář Marian 2:1), Baník Rtyně v P. A - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Radek 0:2, Kábrt Vratislav 0:2, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 0:2, body hostů: Šmidt Karel 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Čenovský David 2:0, Tuček Adam 2:0), Baník Rtyně v P. B - Jiskra Jaroměř 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:3, Valta Martin 2:1, Koblížek Michal 0:1, Koblížek Oldřich 2:2, Brát Karel st. 1:1, body hostů: Divecký Filip 2:2, Hrycík Radim 4:0, Pilař Matěj 2:1, Hardubej Eduard st. 0:1, Vacek Roman 0:2),
16. kolo:
TTC Kostelec n.O. - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 1:1, Resende Álvaro 2:0, Malík Karel 3:0, Malík Lukáš 2:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 0:2, Sebera Petr 0:2, Soukup Jiří 0:2), Sokol Stěžery - TTC KB Vrchlabí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 1:2, Kodym Tomáš 3:0, Slavík Jan 3:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 0:3, Tomeš Petr 0:3), Tatran Hostinné B - Sokol PP Hr. Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Petr 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Voňka Karel ml. 1:1, WO 0:4, body hostů: Jakubský Filip 1:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Hýbl Jan 1:1, Čepelka Jan 1:0, WO 4:0), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 1:2, Chládek Martin 1:2, Daněk Roman 2:1, Šumpík Viktor 4:0, body hostů: Janovský Dan 3:1, Kačer Radek 0:3, Lebeda Matyáš 0:3, Mynář Marian 2:1), Baník Rtyně v P. B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martin Petr 1:2, Brát Karel st. 0:2, Valta Martin 0:1, Koblížek Oldřich 2:1, WO 0:2, body hostů: Hnik Ondřej 1:1, Tuček Adam 1:1, Šmidt Karel 3:0, Čenovský David 1:1, WO 2:0), Baník Rtyně v P. A - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 1:3, Ducháč Radek 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Kubeček Vojtěch 3:1, body hostů: Divecký Filip 4:0, Hrycík Radim 3:1, Pilař Matěj 0:4, Vacek Roman 1:3),
17. kolo:
TJ Jičín - Baník Rtyně v P. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraštil Tomáš 0:4, Červenka Jan 2:2, Sebera Petr 2:1, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, Ducháč Radek 1:2), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v P. B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matěásko Jiří 1:2, Brázda Adam 3:0, Matěják Jan 0:3, WO 0:4, body hostů: Koblížek Michal 2:1, Martin Petr 1:1, Koblížek Oldřich 2:0, Brát Karel st. 0:2, WO 4:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - DTJ-Slavia Hr. Králové D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:1, Hnik Ondřej 1:1, Černý Jaroslav 3:0, Tuček Adam 3:0, body hostů: Šumpík Viktor 2:1, Mrázek Jiří 0:3, Daněk Roman 0:3, Píše Pavel 0:2), Jiskra Jaroměř - Tatran Hostinné B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 2:1, Pilař Matěj 0:3, Hardubej Eduard ml. 1:2, Divecký Filip 1:3, body hostů: Šplíchal Jan 3:1, Valeš Jakub 3:0, Voňka Karel ml. 0:3, Šváb Richard 3:0), Sokol PP Hr. Králové 2 D - Sokol Stěžery 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Jirásek Martin ml. 1:2, Jakubský Filip 2:1, body hostů: Kodym Tomáš 2:1, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 3:0, Hanzl Matěj 1:1), Sokol PP Hr. Králové 2 E - TTC Kostelec n.O. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 1:2, Lebeda Matyáš 2:1, 0:3, Mynář Marian 1:3, body hostů: Resende Álvaro 4:0, Malík Lukáš 2:1, Malík Karel 3:0, Malík Tomáš 0:3),
18. kolo:
TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v P. A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matěják Jan 0:3, Brázda Adam 3:0, Matěásko Jiří 0:3, WO 0:4, body hostů: Kubeček Vojtěch 1:1, Ducháč Radek 2:1, Kábrt Vratislav 2:0, Valčík Roman 1:1, WO 4:0), TJ Jičín - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Tomáš 1:3, Červenka Jan 2:2, Sebera Petr 1:3, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 3:1, Martin Petr 3:1, Koblížek Michal 1:3, Valta Martin 2:2), Jiskra Jaroměř - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 3:1, Pilař Matěj 0:4, Hardubej Eduard ml. 0:2, Divecký Filip 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:2, body hostů: Šumpík Viktor 2:2, Mrázek Jiří 3:1, Daněk Roman 2:2, Píše Pavel 2:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:1, Tuček Adam 2:0, Hnik Ondřej 3:0, Černý Jaroslav 2:1, body hostů: Valeš Jakub 0:3, Klimenta Matěj 0:3, Voňka Karel ml. 0:3, Šplíchal Jan 2:0), Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 1:3, Mynář Marian 2:2, Lebeda Matyáš 3:1, Janovský Dan 2:2, body hostů: Slavík Jan 1:3, Hanzl Matěj 0:4, Dufek Lukáš 4:0, Kodym Tomáš 3:1), Sokol PP Hr. Králové 2 D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:2, Šorm Luboš ml. 0:3, Hýbl Jan 0:3, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Resende Álvaro 2:1, Brůna Petr 2:1, Malík Karel 2:1, Ježek Robert 2:1),
19. kolo:
Sokol PP Hr. Králové 2 D - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Jan 3:0, Jirásek Martin ml. 3:0, Čepelka Jan 2:1, Šorm Luboš ml. 1:2, body hostů: Kříž Milan ml. 0:3, Červenka Jan 1:2, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 1:2), Sokol PP Hr. Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačer Radek 1:2, Zeman Daniel 0:1, Lebeda Matyáš 2:1, Kopecký Tadeáš 0:1, Janovský Dan 3:0, WO 4:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:1, Studecký Ivan 1:3, Horák Jaroslav 1:2, WO 0:4), Sokol Stěžery - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Hanzl Matěj 0:4, Kodym Tomáš 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Šmidt Karel 4:0, Tuček Adam 1:3, Hnik Ondřej 1:3), TTC Kostelec n.O. - Jiskra Jaroměř 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:1, Malík Lukáš 1:1, Malík Karel 3:0, Resende Álvaro 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrycík Radim 2:2, Divecký Filip 1:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Divecký Jan 0:2, WO 1:0), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jiří 1:0, Chládek Martin 2:0, Šumpík Viktor 2:0, Daněk Roman 1:0, WO 3:0, body hostů: Kábrt Vratislav 0:2, Ducháč Radek 0:2, Valčík Roman 0:2, WO 0:3), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 2:2, Voňka Karel ml. 1:3, Sixta Daniel 2:2, Valeš Jakub 3:1, body hostů: Martin Petr 3:1, Brát Karel st. 0:4, Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Michal 1:3),
20. kolo:
Sokol PP Hr. Králové 2 E - TJ Jičín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 3:1, Mynář Marian 1:2, Lebeda Matyáš 1:2, Janovský Dan 4:0, body hostů: Červenka Jan 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 0:3), Sokol PP Hr. Králové 2 D - TTC KB Vrchlabí 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šorm Luboš ml. 1:1, Čepelka Jan 0:3, Jirásek Martin ml. 2:1, WO 1:4, body hostů: Brázda Adam 1:1, Hauschwitz Pavel 2:0, Horák Jaroslav 2:1, Studecký Ivan 0:1, WO 4:1), TTC Kostelec n.O. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jenčík Ladislav 0:3, Malík Karel 3:0, Resende Álvaro 2:1, WO 3:3, body hostů: Černý Jaroslav 1:2, Hnik Ondřej 1:2, Tuček Adam 2:1, WO 3:3), Sokol Stěžery - Jiskra Jaroměř 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 1:0, Hanzl Matěj 1:3, Kodym Tomáš 3:0, Dufek Lukáš 1:3, WO 0:3, body hostů: Divecký Filip 2:2, Hrycík Radim 1:2, Hardubej Eduard ml. 2:1, Divecký Jan 1:1, WO 3:0), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v P. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Karel ml. 1:0, Sixta Daniel 2:0, Klimenta Matěj 2:0, Valeš Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Kábrt Vratislav 0:2, Ducháč Radek 0:2, Valčík Roman 0:2, WO 0:3), DTJ-Slavia Hr. Králové D - Baník Rtyně v P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Roman 2:2, Chládek Martin 2:2, Mrázek Jiří 2:2, Šumpík Viktor 2:2, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Martin Petr 4:0, Brát Karel st. 0:4, Koblížek Michal 0:4),
21. kolo:
TJ Jičín - DTJ-Slavia Hr. Králové D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sebera Petr 2:2, Vraštil Tomáš 1:3, Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 4:0, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 0:4, Mrázek Jiří 3:1), TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Hauschwitz Pavel 3:0, Horák Jaroslav 2:1, Studecký Ivan 1:0, Honců Michal 1:2, body hostů: Valeš Jakub 3:1, Voňka Karel ml. 1:3, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Daniel 0:3), Baník Rtyně v P. A - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháč Radek 0:2, Šolc Adolf 0:2, Kábrt Vratislav 1:2, Valčík Roman 0:3, WO 4:0, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 3:0, WO 0:4), Baník Rtyně v P. B - TTC Kostelec n.O. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Michal 0:1, Martin Petr 2:2, Brát Karel st. 2:1, Koblížek Oldřich 3:1, Valta Martin 2:1, body hostů: Malík Tomáš 1:3, Resende Álvaro 2:2, Jenčík Ladislav 0:4, Malík Karel 3:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol PP Hr. Králové 2 D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:2, Šmidt Karel 4:0, Tuček Adam 2:2, Černý Jaroslav 1:3, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Šorm Luboš ml. 0:4, Jirásek Martin ml. 2:2, Čepelka Jan 2:2), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hr. Králové 2 E 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 1:2, Divecký Jan 0:2, Hrycík Radim 0:3, Divecký Filip 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:1, body hostů: Janovský Dan 4:0, Kačer Radek 2:1, Mynář Marian 1:2, Lebeda Matyáš 3:0),
22. kolo:
TTC KB Vrchlabí - DTJ-Slavia Hr. Králové D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:3, Vitvar Roman 1:3, Brázda Adam 3:0, Hauschwitz Pavel 1:3, body hostů: Sánchez Javier Francisco 2:2, Chládek Martin 3:1, Daněk Roman 3:1, Mrázek Jiří 1:2), TJ Jičín - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 2:1, Vraštil Tomáš 0:2, Kříž Milan ml. 3:0, Sebera Petr 3:0, body hostů: Valeš Jakub 2:1, Klimenta Matěj 1:2, Voňka Karel ml. 0:3, Sixta Vít 0:2), Baník Rtyně v P. B - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valta Martin 0:1, Brát Karel st. 0:2, Koblížek Oldřich 1:2, Koblížek Michal 0:1, WO 4:3, body hostů: Slavík Jan 2:1, Dufek Lukáš 2:0, Kodym Tomáš 2:0, WO 3:4), Baník Rtyně v P. A - TTC Kostelec n.O. 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháč Radek 1:2, Kábrt Vratislav 2:1, Šolc Adolf 0:3, Valčík Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Resende Álvaro 4:0, Malík Tomáš 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, WO 0:5), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hr. Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Radim 2:2, Divecký Jan 0:2, Dax Ondřej 1:2, Divecký Filip 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:1, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Jirásek Martin ml. 4:0, Šorm Luboš ml. 0:3, Čepelka Jan 2:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Sokol PP Hr. Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čenovský David 2:0, Tuček Adam 1:1, Šmidt Karel 3:0, Černý Jaroslav 2:0, body hostů: Janovský Dan 1:2, Kačer Radek 0:2, Mynář Marian 0:2, Lebeda Matyáš 0:2),
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sparta Úpice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:1, Havrlant Zdeněk 1:1, Čenovský David 3:0, Černý Jaroslav 3:0, body hostů: Brát Marek 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 0:2, Oláh Jan 0:2), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Nemyčeves 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kynčl Milan 0:4, Vlášek Vladimír 1:3, Jurička Stanislav st. 2:2, Ornst Jan 4:0, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 2:2, Hlawatschke Aleš 1:3), Sokol Valdice - TJ Dvůr Králové n.L. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebauer Jiří 3:0, Kašpar Petr 1:2, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 1:2, Janovský Jan 1:2, Kléma Jan 0:3), Baník Vamberk - TTC Nové Město n.M. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 3:0, Podolka Jan 1:2, Valášek Milan 2:1, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Šrůtek Milan 1:2, Bín Roman 2:1, Koukola Jaromír 0:3, Barták Zdeněk 0:3), Sokol Stará Paka B - TJ Nová Paka 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Tomáš 3:1, Budina Martin 0:4, Herber Jan 0:3, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Fejfar Jakub 3:1, Kazda Vojtěch 3:1, Knap Lukáš 2:2, Luňák Michal 2:1), Sokol České Meziříčí - DTJ-Slavia Hr. Králové E 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Marian 1:3, Klemperer Jan 1:3, Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Píše Pavel 3:0, Chládek Martin 2:2, Daněk Roman 3:1, Trojan Luděk 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - DTJ-Slavia Hr. Králové E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 2:1, Havrlant Zdeněk 1:1, Čenovský David 3:0, Černý Jaroslav 3:0, body hostů: Chládek Martin 2:1, Daněk Roman 0:3, Trojan Luděk 0:3, Šilhanová Martina 0:2), Sparta Úpice - Sokol České Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:4, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 2:2, Klemperer Jan 2:1, Tomanec Jan 2:1), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Stará Paka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurička Stanislav st. 2:1, Vlášek Vladimír 1:1, Kynčl Milan 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Krtička Luboš 3:0, Budina Martin 0:3, Pánek Tomáš 0:3, Herber Jan 0:2), Sokol Nemyčeves - TJ Nová Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 0:3, Berka Lukáš 1:1, Trč Tomáš 0:3, Trč Roman ml. 1:2, body hostů: Fejfar Jakub 2:1, Kazda Vojtěch 3:0, Luňák Michal 3:0, Knap Lukáš 1:1), Sokol Valdice - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebauer Jiří 1:3, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 3:1, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Vrkoslav Martin 4:0, Valášek Milan 1:3, Podolka Jan 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Nové Město n.M. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:2, Janovský Jan 0:3, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 4:0, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 1:2, Koukola Jaromír 1:2),
3. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol České Meziříčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 3:1, Pelikus Bronislav 0:4, Havrlant Zdeněk 1:3, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 1:3, Klemperer Jan 3:1, Tomanec Jan 0:1, Černohorský Jindřich 2:1), Sparta Úpice - DTJ-Slavia Hr. Králové E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oláh Jan 1:0, Sucharda Antonín 2:0, Kocián Libor 2:0, Brát Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Šumpík Viktor 0:2, Mates Michal 0:2, Kolman Ivo 0:2, WO 0:3), Jiskra Nový Bydžov - TJ Nová Paka 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlášek Vladimír 1:3, Jurička Stanislav st. 2:2, Kynčl Milan 0:3, Ornst Jan 4:0, body hostů: Kazda Vojtěch 2:2, Fejfar Jakub 2:2, Luňák Michal 3:1, Knap Lukáš 1:2), Sokol Nemyčeves - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 4:0, Chotěbor Tomáš 2:2, Trč Tomáš 0:4, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Krtička Luboš 2:2, Pánek Tomáš 1:3, Budina Martin 2:2, Herber Jan 3:1), Sokol Valdice - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlíček Jan 2:1, Kašpar Petr 0:2, Jirásek Martin st. 3:0, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 1:2, Koukola Jaromír 0:3, Zmátlo Jan 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 2:2, Janovský Jan 0:2, Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 3:1, Fišera Jiří 0:2, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 1:3, Podolka Jan 2:2),
4. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Martin 3:1, Trojan Luděk 2:2, Šilhanová Martina 2:2, Kolman Ivo 0:2, Daněk Roman 1:1, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 1:3), Sokol České Meziříčí - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Klemperer Jan 2:0, Polívka Marian 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:1, body hostů: Martinek Milan 1:2, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Koukola Jaromír 1:1), Sokol Stará Paka B - Sokol Valdice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Milan 1:1, Budina Martin 0:2, Pánek Tomáš 0:3, Herber Jan 1:2, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 3:0, Jirásek Martin st. 2:0, Kašpar Petr 0:2), TJ Nová Paka - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Jakub 1:3, Luňák Michal 1:3, Knap Lukáš 3:1, Kazda Vojtěch 3:1, body hostů: Jež Rostislav 3:1, Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 2:2, Šulc Petr 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Jiskra Nový Bydžov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 2:2, Havrlant Zdeněk 1:3, Kopecký Pavel 1:3, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Vlášek Vladimír 3:1, Kynčl Milan 0:4, Jurička Stanislav st. 2:2), Sparta Úpice - Sokol Nemyčeves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Chotěbor Tomáš 1:3, Trč Tomáš 3:1, Hlawatschke Aleš 0:4),
5. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Daněk Roman 2:2, Chládek Martin 2:2, Šilhanová Martina 1:3, body hostů: Martinek Milan 4:0, Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 1:3, Šrůtek Milan 2:2), Sokol České Meziříčí - Baník Vamberk 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:2, Klemperer Jan 2:2, Polívka Marian 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 1:3, Podolka Jan 0:3), Sokol Stará Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budina Martin 1:3, Pekárek Milan 1:3, Krtička Luboš 2:2, Herber Jan 3:1, body hostů: Jež Rostislav 3:1, Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 2:2, Šulc Petr 1:3), TJ Nová Paka - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Lukáš 3:1, Luňák Michal 1:3, Fejfar Jakub 2:2, Kazda Vojtěch 3:1, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Rejha Jan 1:3, Jirásek Martin st. 1:3, Kašpar Petr 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Nemyčeves 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Zdeněk 1:3, Nedomlel Lukáš 0:4, Čenovský David 3:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:2, Toth Vlastimil 2:2, Trč Tomáš 2:2, Chotěbor Tomáš 2:2), Sparta Úpice - Jiskra Nový Bydžov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:4, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Ornst Jan 3:1, Vlášek Vladimír 1:3, Jurička Stanislav st. 2:2, Kynčl Milan 1:3),
6. kolo:
Jiskra Nový Bydžov - DTJ-Slavia Hr. Králové E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav st. 2:2, Vlášek Vladimír 1:3, Kraus Adam 1:3, Ornst Jan 3:1, body hostů: Daněk Roman 2:2, Šumpík Viktor 3:1, Trojan Luděk 1:3, Michálek Roman 3:1), Sokol Nemyčeves - Sokol České Meziříčí 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 0:3, Berka Lukáš 2:1, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Klemperer Jan 1:3, Polívka Marian 2:2, Tomanec Jan 1:2, Fiala Josef 2:1), Sokol Valdice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebauer Jiří 2:0, Kašpar Petr 2:0, Jirásek Martin st. 1:2, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Tuček Dušan 1:2, Havrlant Zdeněk 1:2, Pelikus Bronislav 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Sparta Úpice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 1:2, Šulc Petr 1:2, Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 4:0, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 0:3, Sucharda Antonín 1:2, Oláh Jan 1:2), Baník Vamberk - Sokol Stará Paka B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 4:0, Podolka Jan 1:2, Valášek Milan 0:3, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Krtička Luboš 2:2, Herber Jan 2:2, Pánek Tomáš 1:2, Budina Martin 0:3), TTC Nové Město n.M. - TJ Nová Paka 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 0:3, Šrůtek Milan 0:3, Koukola Jaromír 0:3, Martinek Milan 3:0, body hostů: Kazda Vojtěch 3:0, Knap Lukáš 2:1, Fejfar Jakub 2:1, Sochor Martin 2:1),
7. kolo:
Jiskra Nový Bydžov - Sokol České Meziříčí 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurička Stanislav st. 2:0, Vlášek Vladimír 2:0, Kraus Adam 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Klemperer Jan 0:3, Černohorský Jindřich 1:2, Polívka Marian 0:2, Tomanec Jan 0:2), Sokol Nemyčeves - DTJ-Slavia Hr. Králové E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 2:2, Berka Lukáš 1:2, Trč Roman ml. 1:3, Bílek Miloslav 0:1, body hostů: Šumpík Viktor 4:0, Daněk Roman 3:1, Michálek Roman 0:4, Trojan Luděk 2:2), Sokol Valdice - Sparta Úpice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 3:0, body hostů: Brát Marek 2:1, Kocián Libor 0:3, Sucharda Antonín 1:2, Oláh Jan 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 3:0, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 2:1, body hostů: Tuček Dušan 2:1, Havrlant Zdeněk 0:3, Pelikus Bronislav 1:2, Nedomlel Lukáš 0:3), Baník Vamberk - TJ Nová Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 4:0, Podolka Jan 0:3, Valášek Milan 1:2, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Kazda Vojtěch 2:2, Knap Lukáš 2:2, Fejfar Jakub 0:3, Sochor Martin 1:2), TTC Nové Město n.M. - Sokol Stará Paka B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrůtek Milan 2:1, Barták Zdeněk 0:3, Koukola Jaromír 0:3, Martinek Milan 2:1, body hostů: Krtička Luboš 2:1, Herber Jan 2:1, Pánek Tomáš 3:0, Budina Martin 1:2),
8. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol Stará Paka B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:0, Šumpík Viktor 2:0, Trojan Luděk 2:1, Chládek Martin 3:0, body hostů: Krtička Luboš 1:2, Herber Jan 0:3, Budina Martin 0:2, Pánek Tomáš 0:2), Sokol České Meziříčí - TJ Nová Paka 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:1, Klemperer Jan 3:0, Polívka Marian 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Kazda Vojtěch 1:3, Knap Lukáš 1:2, Fejfar Jakub 2:1, Luňák Michal 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 3:1, Havrlant Zdeněk 2:2, Nedomlel Lukáš 2:2, Pelikus Bronislav 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 1:3, Podolka Jan 0:4), Sparta Úpice - TTC Nové Město n.M. 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Sucharda Antonín 1:3, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 3:1, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Zmátlo Jan 2:1), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Valdice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Vladimír 0:3, Jurička Stanislav st. 1:2, Kynčl Milan 0:3, Ornst Jan 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 2:1), Sokol Nemyčeves - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trč Tomáš 0:4, Chotěbor Tomáš 2:2, Toth Vlastimil 2:2, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 2:2, Šulc Petr 1:3),
9. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - TJ Nová Paka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Chládek Martin 1:3, Trojan Luděk 2:2, Šumpík Viktor 2:2, body hostů: Fejfar Jakub 2:2, Kazda Vojtěch 3:1, Knap Lukáš 1:3, Luňák Michal 3:1), Sokol České Meziříčí - Sokol Stará Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klemperer Jan 2:1, Černohorský Jindřich 2:1, Polívka Marian 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 0:3, Pánek Tomáš 1:2, Budina Martin 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TTC Nové Město n.M. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Zdeněk 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1, Pelikus Bronislav 1:2, Čenovský David 4:0, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 1:2, Bín Roman 1:2, Zmátlo Jan 0:3), Sparta Úpice - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:4, Sucharda Antonín 1:3, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 1:3), Jiskra Nový Bydžov - TJ Dvůr Králové n.L. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ornst Jan 3:0, Jurička Stanislav st. 0:3, Kynčl Milan 0:3, Vlášek Vladimír 1:3, body hostů: Jež Rostislav 3:1, Krýza Luděk 3:0, Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 1:2), Sokol Nemyčeves - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trč Tomáš 0:4, Chotěbor Tomáš 1:3, Toth Vlastimil 4:0, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Gebauer Jiří 2:2, Kašpar Petr 1:3),
10. kolo:
Sokol Valdice - DTJ-Slavia Hr. Králové E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar Petr 2:0, Gebauer Jiří 1:1, Rejha Jan 2:1, Jirásek Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kalenský Štěpán 0:3, Píše Pavel 1:2, Trojan Luděk 1:2, WO 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Rostislav 3:1, Kléma Jan 3:1, Janovský Jan 0:4, Krýza Luděk 2:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Klemperer Jan 1:3, Polívka Marian 2:2, Tomanec Jan 1:3), Baník Vamberk - Jiskra Nový Bydžov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 3:0, Podolka Jan 1:2, Valášek Milan 2:1, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Jurička Stanislav st. 2:1, Vlášek Vladimír 1:2, Kynčl Milan 0:3, Sauer Miroslav 0:3), TTC Nové Město n.M. - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmátlo Jan 1:2, Bín Roman 1:1, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 1:2, body hostů: Trč Roman ml. 3:0, Toth Vlastimil 2:1, Chotěbor Tomáš 2:1, Trč Tomáš 1:1), Sokol Stará Paka B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 0:3, Pánek Tomáš 3:0, Herber Jan 0:2, Krtička Luboš 1:3, WO 0:1, body hostů: Černý Jaroslav 2:1, Čenovský David 1:1, Tuček Dušan 3:0, Havrlant Zdeněk 2:1, Nedomlel Lukáš 0:1, WO 1:0), TJ Nová Paka - Sparta Úpice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Šmidrkal Jan 1:2, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 3:1, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Oláh Jan 0:3),
11. kolo:
Sokol Valdice - Sokol České Meziříčí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 0:3, Jirásek Martin st. 2:2, Rejha Jan 2:2, Jirásek Milan 4:0, Gebauer Jiří 0:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Klemperer Jan 1:3, Polívka Marian 3:1, Tomanec Jan 1:3), TJ Dvůr Králové n.L. - DTJ-Slavia Hr. Králové E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jež Rostislav 2:0, Kléma Jan 2:0, Krýza Luděk 2:1, Janovský Jan 0:2, WO 4:0, body hostů: Kalenský Štěpán 0:3, Píše Pavel 2:1, Trojan Luděk 1:2, WO 0:4), Baník Vamberk - Sokol Nemyčeves 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 4:0, Podolka Jan 0:3, Valášek Milan 1:2, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:2, Toth Vlastimil 1:3, Chotěbor Tomáš 1:2, Trč Tomáš 1:2), TTC Nové Město n.M. - Jiskra Nový Bydžov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmátlo Jan 1:2, Bín Roman 2:1, Šrůtek Milan 3:0, Martinek Milan 3:0, body hostů: Jurička Stanislav st. 1:2, Vlášek Vladimír 1:2, Kynčl Milan 1:2, Sauer Miroslav 0:3), Sokol Stará Paka B - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 1:3, Pánek Tomáš 3:1, Herber Jan 3:1, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 2:2, Sucharda Antonín 2:2, Oláh Jan 0:4), TJ Nová Paka - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 3:1, Luňák Michal 1:3, Fejfar Jakub 3:1, Kazda Vojtěch 2:2, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Čenovský David 4:0, Havrlant Zdeněk 0:4, Nedomlel Lukáš 1:3),
12. kolo:
Sparta Úpice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 2:2, Sucharda Antonín 3:1, Kocián Libor 1:3, Brát Marek 2:2, body hostů: Čenovský David 2:2, Tuček Dušan 4:0, Havrlant Zdeněk 2:2, Nedomlel Lukáš 0:2, Černý Jaroslav 0:2), Sokol Nemyčeves - Jiskra Nový Bydžov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 1:2, Chotěbor Tomáš 0:3, Břeský Jaroslav 1:2, Trč Roman ml. 2:1, body hostů: Ornst Jan 3:0, Jurička Stanislav st. 2:1, Vlášek Vladimír 1:2, Kynčl Milan 2:1), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Valdice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:1, Kléma Jan 2:1, Krýza Luděk 1:2, Jež Rostislav 3:0, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 0:3, Jirásek Martin st. 1:2, Gebauer Jiří 0:3), TTC Nové Město n.M. - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmátlo Jan 1:3, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 2:2, Jedlinský Jiří 0:4), TJ Nová Paka - Sokol Stará Paka B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Luňák Michal 2:1, Oravec Jakub 0:3, Kazda Vojtěch 4:0, body hostů: Krtička Luboš 2:2, Pánek Tomáš 1:2, Herber Jan 2:1, Budina Martin 0:3), DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol České Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Martin 2:2, Píše Pavel 2:1, Daněk Roman 1:2, Trojan Luděk 0:4, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Černohorský Jindřich 2:2, Polívka Marian 2:1, Klemperer Jan 2:1),
13. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šumpík Viktor 2:1, Chládek Martin 2:0, Kubíček Pavel 2:1, Píše Pavel 2:1, body hostů: Čenovský David 1:2, Černý Jaroslav 2:1, Kopecký Pavel 0:3, Havrlant Zdeněk 0:2), Sokol České Meziříčí - Sparta Úpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:2, Klemperer Jan 3:1, Tomanec Jan 0:4, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 3:1, Sucharda Antonín 1:3, Oláh Jan 2:2), Sokol Stará Paka B - Jiskra Nový Bydžov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budina Martin 0:3, Herber Jan 2:1, Pánek Tomáš 1:2, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Ornst Jan 4:0, Jurička Stanislav st. 2:1, Kynčl Milan 1:2, Vlášek Vladimír 1:2), TJ Nová Paka - Sokol Nemyčeves 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:0, Luňák Michal 2:0, Šmidrkal Jan 2:0, Kazda Vojtěch 2:0, body hostů: Trč Roman ml. 0:2, Toth Vlastimil 0:2, Kazda Petr 0:2, Břeský Jaroslav 0:2), Baník Vamberk - Sokol Valdice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 2:2, Podolka Jan 0:3, Valášek Milan 1:3, Jakubec Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Rejha Jan 2:2, Jirásek Martin st. 2:1, Rohlíček Jan 2:2, WO 1:0), TTC Nové Město n.M. - TJ Dvůr Králové n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmátlo Jan 1:3, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 1:3, Martinek Milan 3:1, body hostů: Jež Rostislav 1:3, Krýza Luděk 4:0, Šulc Petr 2:2, Kléma Jan 2:2),
14. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:2, Klemperer Jan 2:2, Tomanec Jan 0:4, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Havrlant Zdeněk 1:3, Čenovský David 3:1, Nedomlel Lukáš 1:3), DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šumpík Viktor 4:0, Píše Pavel 1:3, Trojan Luděk 1:3, Chládek Martin 2:2, body hostů: Brát Marek 2:2, Kocián Libor 3:1, Sucharda Antonín 3:1, Oláh Jan 0:4), TJ Nová Paka - Jiskra Nový Bydžov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 3:0, Luňák Michal 1:0, Šmidrkal Jan 1:1, Kazda Vojtěch 2:1, WO 2:0, body hostů: Ornst Jan 0:1, Jurička Stanislav st. 2:1, Kynčl Milan 0:3, Vlášek Vladimír 0:2, WO 0:2), Sokol Stará Paka B - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 0:3, Krtička Luboš 1:1, Pánek Tomáš 1:2, Herber Jan 0:3, body hostů: Trč Roman ml. 2:1, Toth Vlastimil 2:1, Kazda Petr 3:0, Břeský Jaroslav 2:0), TTC Nové Město n.M. - Sokol Valdice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmátlo Jan 0:2, Bín Roman 1:1, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 1:2, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:0, Rohlíček Jan 1:1), Baník Vamberk - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 2:2, Podolka Jan 1:2, Valášek Milan 2:2, Jakubec Jan 3:1, Macháček Michal 0:1, body hostů: Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 2:2, Kléma Jan 2:2),
15. kolo:
Baník Vamberk - DTJ-Slavia Hr. Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolka Jan 2:2, Jedlinský Jiří 0:4, Valášek Milan 2:2, Jakubec Jan 4:0, body hostů: Trojan Luděk 2:2, Daněk Roman 2:2, Píše Pavel 2:2, Šilhanová Martina 2:2), TTC Nové Město n.M. - Sokol České Meziříčí 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmátlo Jan 0:3, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 2:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Černohorský Jindřich 1:2, Klemperer Jan 2:1, Polívka Marian 2:1), Sokol Valdice - Sokol Stará Paka B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gebauer Jiří 0:2, Jirásek Martin st. 2:0, Rejha Jan 1:2, Jirásek Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Krtička Luboš 2:1, Pánek Tomáš 1:2, Budina Martin 1:2, WO 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Nová Paka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 1:3, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 1:3, body hostů: Kazda Vojtěch 2:2, Knap Lukáš 3:1, Šmidrkal Jan 3:1, Fejfar Jakub 1:3), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ornst Jan 2:2, Vlášek Vladimír 2:2, Kraus Adam 2:2, Jurička Stanislav st. 2:2, body hostů: Čenovský David 4:0, Tuček Dušan 4:0, Slobodzian Adam 0:4, Nedomlel Lukáš 0:4), Sokol Nemyčeves - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 2:1, Berka Lukáš 2:1, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 0:4, Sucharda Antonín 1:2, Oláh Jan 0:3),
16. kolo:
TTC Nové Město n.M. - DTJ-Slavia Hr. Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmátlo Jan 0:4, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Píše Pavel 2:2, Trojan Luděk 1:3, Michálek Roman 2:2), Baník Vamberk - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolka Jan 0:4, Macháček Michal 1:3, Valášek Milan 2:2, Vrkoslav Martin 4:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Černohorský Jindřich 3:1, Polívka Marian 1:3, Fiala Josef 2:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Stará Paka B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kléma Jan 1:1, Šulc Petr 1:1, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Krtička Luboš 2:1, Budina Martin 1:2, Hruška Ladislav 0:3, WO 0:3), Sokol Valdice - TJ Nová Paka 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Rejha Jan 0:2, Jirásek Martin st. 1:2, Jirásek Milan 3:1, Gebauer Jiří 0:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Knap Lukáš 3:1, Kazda Vojtěch 0:3, Fejfar Jakub 2:1), Sokol Nemyčeves - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:3, Trč Tomáš 0:4, Břeský Jaroslav 2:1, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Čenovský David 4:0, Tuček Dušan 3:1, Slobodzian Adam 2:2, Nedomlel Lukáš 1:2), Jiskra Nový Bydžov - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ornst Jan 2:2, Kynčl Milan 2:2, Kraus Adam 0:3, Jurička Stanislav st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 2:2, Sucharda Antonín 3:1, Oláh Jan 0:3, WO 0:1),
17. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - Jiskra Nový Bydžov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Píše Pavel 1:2, Chládek Martin 2:1, Trojan Luděk 3:1, body hostů: Jurička Stanislav st. 3:1, Ornst Jan 1:3, Kynčl Milan 0:3, Vlášek Vladimír 1:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 1:2, Polívka Marian 2:0, Fiala Josef 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Chotěbor Tomáš 1:2, Břeský Jaroslav 0:3, Trč Tomáš 1:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Valdice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 0:3, Stein Martin 0:3, Nedomlel Lukáš 1:2, Slobodzian Adam 3:0, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin st. 1:2, Rohlíček Jan 2:1, Kašpar Petr 2:1), Sparta Úpice - TJ Dvůr Králové n.L. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:3, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 2:1, body hostů: Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 2:1, Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 2:1), Sokol Stará Paka B - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budina Martin 2:2, Herber Jan 2:2, Pánek Tomáš 2:2, Krtička Luboš 3:1, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 4:0, Valášek Milan 0:4, Podolka Jan 0:4), TJ Nová Paka - TTC Nové Město n.M. 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Luňák Michal 1:2, Šmidrkal Jan 3:0, Kazda Vojtěch 4:0, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 1:2, Zmátlo Jan 0:3, Koukola Jaromír 0:3),
18. kolo:
Sokol České Meziříčí - Jiskra Nový Bydžov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Klemperer Jan 1:1, Polívka Marian 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Jurička Stanislav st. 0:3, Ornst Jan 2:1, Vlášek Vladimír 0:3, Kynčl Milan 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 2:0, Kubíček Pavel 1:1, Trojan Luděk 3:0, Píše Pavel 2:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Chotěbor Tomáš 0:2, Břeský Jaroslav 0:2, Trč Tomáš 0:2), Sparta Úpice - Sokol Valdice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:3, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin st. 1:2, Rohlíček Jan 3:0, Kašpar Petr 2:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Dvůr Králové n.L. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 1:1, Stein Martin 0:2, Nedomlel Lukáš 0:3, Slobodzian Adam 1:2, body hostů: Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 3:0, Kléma Jan 2:0, Šulc Petr 0:2), TJ Nová Paka - Baník Vamberk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 3:1, Luňák Michal 0:2, Šmidrkal Jan 1:1, Kazda Vojtěch 2:1, WO 3:0, body hostů: Jakubec Jan 1:0, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 1:2, Podolka Jan 1:2, WO 0:3), Sokol Stará Paka B - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 3:1, Krtička Luboš 1:3, Herber Jan 1:3, body hostů: Martinek Milan 2:2, Šrůtek Milan 4:0, Zmátlo Jan 1:3, Koukola Jaromír 2:2),
19. kolo:
Sokol Stará Paka B - DTJ-Slavia Hr. Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 1:3, Pánek Tomáš 4:0, Krtička Luboš 1:3, Herber Jan 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Píše Pavel 3:1, Trojan Luděk 3:1, Michálek Roman 0:4), TJ Nová Paka - Sokol České Meziříčí 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 2:0, Fejfar Jakub 2:0, Luňák Michal 2:1, Šmidrkal Jan 3:0, body hostů: Polívka Marian 0:3, Rambousek Martin 0:3, Tomanec Jan 1:1, Fiala Josef 0:2), Baník Vamberk - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 3:0, Macháček Michal 1:1, Valášek Milan 1:2, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 1:2, Pelikus Bronislav 2:1, Nedomlel Lukáš 0:3, Taláb Tomáš 0:2), TTC Nové Město n.M. - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmátlo Jan 2:1, Bín Roman 1:1, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 3:0, body hostů: Brát Marek 1:2, Kocián Libor 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Oláh Jan 0:2), Sokol Valdice - Jiskra Nový Bydžov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Gebauer Jiří 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Rejha Jan 2:2, body hostů: Ornst Jan 2:2, Vlášek Vladimír 3:1, Kynčl Milan 3:1, Sauer Miroslav 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Nemyčeves 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýza Luděk 2:0, Jež Rostislav 2:0, Šulc Petr 2:1, Kléma Jan 2:1, body hostů: Trč Tomáš 0:3, Brett Ondřej 0:3, Trč Roman ml. 1:1, Kazda Petr 1:1),
20. kolo:
TJ Nová Paka - DTJ-Slavia Hr. Králové E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Lukáš 4:0, Fejfar Jakub 1:3, Luňák Michal 2:2, Šmidrkal Jan 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Píše Pavel 1:3, Trojan Luděk 2:2, Michálek Roman 1:3), Sokol Stará Paka B - Sokol České Meziříčí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budina Martin 1:2, Pánek Tomáš 2:1, Krtička Luboš 3:0, Herber Jan 2:2, body hostů: Polívka Marian 1:3, Rambousek Martin 2:1, Tomanec Jan 2:1, Fiala Josef 0:3), TTC Nové Město n.M. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmátlo Jan 1:2, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 4:0, body hostů: Havrlant Zdeněk 2:2, Pelikus Bronislav 2:1, Nedomlel Lukáš 1:2, Taláb Tomáš 0:3), Baník Vamberk - Sparta Úpice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Milan 2:2, Macháček Michal 1:3, Jakubec Jan 4:0, Jedlinský Jiří 0:3, WO 0:1, body hostů: Kocián Libor 2:2, Sucharda Antonín 2:2, Oláh Jan 2:2, Brát Marek 2:1, WO 1:0), TJ Dvůr Králové n.L. - Jiskra Nový Bydžov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 3:0, Šulc Petr 2:1, Janovský Jan 1:2, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Ornst Jan 2:1, Kynčl Milan 1:2, Vlášek Vladimír 0:3, Sauer Miroslav 0:3), Sokol Valdice - Sokol Nemyčeves 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 3:1, Rohlíček Jan 1:3, Rejha Jan 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, body hostů: Trč Roman ml. 4:0, Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 1:3, Brett Ondřej 0:4),
21. kolo:
DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol Valdice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 1:3, Šumpík Viktor 2:2, Michálek Roman 0:4, Chládek Martin 3:1, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Rohlíček Jan 3:1, Rejha Jan 2:2), Sokol České Meziříčí - TJ Dvůr Králové n.L. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jindřich 1:3, Klemperer Jan 1:2, Polívka Marian 1:2, Mokrejš Zbyněk 2:2, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 3:1, Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 1:2), Jiskra Nový Bydžov - Baník Vamberk 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Adam 2:0, Vlášek Vladimír 2:0, Kynčl Milan 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Jakubec Jan 1:2, Valášek Milan 0:3, Podolka Jan 0:2, Macháček Michal 0:2), Sokol Nemyčeves - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břeský Jaroslav 1:2, Trč Tomáš 2:0, Toth Vlastimil 2:1, Trč Roman ml. 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Zmátlo Jan 1:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Stará Paka B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 1:3, Tuček Dušan 3:1, Vítková Hana 1:2, Havrlant Zdeněk 3:1, body hostů: Herber Jan 2:2, Krtička Luboš 2:2, Pánek Tomáš 1:3, Budina Martin 2:1), Sparta Úpice - TJ Nová Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:3, Sucharda Antonín 0:2, Kocián Libor 0:3, Brát Marek 2:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:0, Knap Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 2:0),
22. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Valdice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klemperer Jan 3:1, Černohorský Jindřich 1:3, Polívka Marian 0:3, Tomanec Jan 4:0, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Rohlíček Jan 1:3, Rejha Jan 2:1), DTJ-Slavia Hr. Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojan Luděk 2:2, Michálek Roman 1:3, Chládek Martin 1:2, Kubíček Pavel 1:2, WO 2:0, body hostů: Krýza Luděk 2:0, Jež Rostislav 1:0, Šulc Petr 3:1, Kléma Jan 3:1, Janovský Jan 0:3, WO 0:2), Sokol Nemyčeves - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Miloslav 0:4, Břeský Jaroslav 1:3, Toth Vlastimil 3:1, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 2:2, Macháček Michal 2:2), Jiskra Nový Bydžov - TTC Nové Město n.M. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Adam 0:3, Jurička Stanislav st. 0:2, Kynčl Milan 1:2, Ornst Jan 1:2, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 2:1, Bín Roman 3:0, Zmátlo Jan 2:0), Sparta Úpice - Sokol Stará Paka B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:4, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Herber Jan 2:2, Krtička Luboš 2:2, Pánek Tomáš 2:2, Budina Martin 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Nová Paka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:3, Havrlant Zdeněk 0:2, Tuček Dušan 2:1, Slobodzian Adam 1:2, body hostů: Šmidrkal Jan 2:1, Knap Lukáš 3:0, Kazda Vojtěch 2:1, Luňák Michal 1:1),
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Jiskra Hořice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 2:1, Klejch Filip 1:2, Grym Petr 2:1, Petřivý Michal 3:0, body hostů: Kvapil Antonín 2:1, Zelený Martin 1:2, Zelený Jiří ml. 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:3), Salamandr Hr. Králové - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Schlappl Jaroslav 0:2, Obrdlíková Lucie 0:2, Režný Pavel 0:2, Kolman Ivo 0:2), TTC KB Vrchlabí B - Tatran Hostinné C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 3:0, Honců Michal 1:2, Tomeš Petr 1:2, Horák Jaroslav 4:0, body hostů: Sixta Daniel 0:4, Bartoš Petr st. 2:1, Dymák Ladislav 1:2, Drahotský Tomáš 1:2), Sokol Stěžery B - Sokol PP Hr. Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 2:2, Částka David 2:2, Loskot Václav 2:2, Hanzl Matěj 2:2, body hostů: Lebeda Matyáš 3:1, Bláha Petr 0:4, Tesolin Riccardo 1:3, Bohdanecký Jakub 4:0), Sokol Chlumec n.C. - Jiskra Nový Bydžov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivan Jaroslav 4:0, Šedivý Roman 1:3, Jiřička Josef 0:2, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 2:0, body hostů: Kraus Adam 2:2, Veselý František 2:2, Vidra Milan 2:2, Hrubý Michal 0:4), TJ Jičín B - TJ Nová Paka B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Ondřej 0:3, Fejtek Petr st. 1:2, Vraštil Tomáš 3:0, Harcuba Pavel 0:4, body hostů: Fejfar Jakub 3:1, Sochor Martin 2:1, Grof Lukáš 2:1, Oravec Jakub 2:1),
2. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TJ Jičín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 1:3, Klejch Filip 2:2, Grym Petr 2:2, Petřivý Michal 3:1, body hostů: Tázler Jakub 2:2, Harcuba Pavel 3:1, Fejtek Petr st. 1:3, Vraštil Tomáš 2:2), Jiskra Hořice - TJ Nová Paka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený Jiří ml. 2:1, Zelený Martin 1:1, Kvapil Antonín 2:1, Vzorek Rudolf 3:0, body hostů: Sochor Martin 2:1, Grof Lukáš 1:2, Oravec Jakub 0:3, Fejfar Igor 0:2), Salamandr Hr. Králové - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:2, Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Cudlín Michael 3:0, Kycelt Petr 0:1, Kycelt Martin 1:2, Jiřička Josef 0:3, Šedivý Roman 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Jiskra Nový Bydžov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Štěpán 2:1, Obrdlíková Lucie 1:2, Pugzík Antonín 3:0, Kubíček Pavel 3:0, body hostů: Kraus Adam 2:1, Vidra Milan 1:2, Hrubý Michal 0:3, Tonar Lukáš 0:3), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Stěžery B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázda Martin 1:1, Honců Michal 1:1, Horák Jaroslav 2:1, Tomeš Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Hanzl Matěj 3:0, Částka David 1:2, Halberštát Ondřej 0:3, WO 0:4), Tatran Hostinné C - Sokol PP Hr. Králové 2 F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 2:1, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 1:1, Sixta Vít 1:0, body hostů: Skákal Martin 2:1, Bláha Petr 0:3, Bohdanecký Jakub 1:2, Truněček Martin 0:2),
3. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TJ Nová Paka B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klejch Adam 1:3, Klejch Filip 1:2, Grym Petr 1:2, Petřivý Michal 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Grof Lukáš 3:1, Oravec Jakub 1:2, Fejfar Igor 2:1), Jiskra Hořice - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelený Jiří ml. 2:2, Zelený Martin 3:1, Kvapil Antonín 1:3, Vzorek Rudolf 2:2, body hostů: Tázler Jakub 1:3, Harcuba Pavel 2:2, Vraštil Tomáš 2:2, Fejtek Petr st. 3:1), Salamandr Hr. Králové - Jiskra Nový Bydžov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Vidra Milan 0:2, Kraus Adam 0:2, Tonar Lukáš 0:2, Hrubý Michal 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Sokol Chlumec n.C. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Štěpán 2:2, Daněk Roman 1:0, Pugzík Antonín 2:1, Kubíček Pavel 4:0, Obrdlíková Lucie 0:2, body hostů: Cudlín Michael 3:1, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Pavel 0:3, Kycelt Martin 2:1, Jiřička Josef 0:1), TTC KB Vrchlabí B - Sokol PP Hr. Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 2:2, Honců Michal 1:3, Tomeš Petr 2:2, Horák Jaroslav 3:1, body hostů: Skákal Martin 3:1, Bláha Petr 2:2, Bohdanecký Jakub 3:1, Truněček Martin 0:4), Tatran Hostinné C - Sokol Stěžery B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Petr st. 0:1, Dymák Ladislav 1:0, Sixta Vít 2:0, Sixta Daniel 1:0, WO 5:0, body hostů: Hanzl Matěj 1:0, Částka David 0:2, Halberštát Ondřej 0:2, WO 0:5),
4. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Stěžery B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tázler Jakub 1:3, Vraštil Tomáš 1:2, Fejtek Petr st. 1:2, Harcuba Pavel 2:2, body hostů: Hanzl Matěj 4:0, Loskot Václav 3:1, Částka David 2:1, Vykysalý Miroslav 0:3), TJ Nová Paka B - Sokol PP Hr. Králové 2 F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:1, Grof Lukáš 0:3, Oravec Jakub 0:3, Fejfar Jakub 2:2, body hostů: Lebeda Matyáš 4:0, Bohdanecký Jakub 2:1, Bláha Petr 1:2, Tesolin Riccardo 2:1), Sokol Chlumec n.C. - TTC KB Vrchlabí B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Martin 3:1, Skřivan Jaroslav 1:2, Jiřička Josef 2:1, Kycelt Petr 3:1, body hostů: Brázda Martin 2:2, Honců Michal 3:1, Horák Jaroslav 0:3, Tomeš Petr 0:3), Jiskra Nový Bydžov B - Tatran Hostinné C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Michal 1:3, Vidra Milan 1:2, Veselý František 1:2, Kraus Adam 2:2, body hostů: Sixta Daniel 2:2, Bartoš Petr st. 4:0, Dymák Ladislav 2:1, Drahotský Tomáš 1:2), TJ Lázně Bělohrad - Salamandr Hr. Králové 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 0:3, Klejch Filip 0:3, Grym Petr 0:3, Petřivý Michal 2:1, body hostů: Kollár Štěpán 3:0, Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 3:0, Malý Tomáš 2:1), Jiskra Hořice - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Antonín 2:2, Zelený Martin 3:0, Zelený Jiří ml. 1:2, Vzorek Rudolf 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Kalenský Štěpán 0:4, Obrdlíková Lucie 1:2, Pugzík Antonín 1:2),
5. kolo:
TJ Jičín B - Sokol PP Hr. Králové 2 F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tázler Jakub 0:3, Harcuba Pavel 0:3, Fejtek Petr st. 1:2, Vraštil Tomáš 2:1, body hostů: Tesolin Riccardo 3:0, Bláha Petr 1:2, Lebeda Matyáš 3:0, Bohdanecký Jakub 2:1), TJ Nová Paka B - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Jakub 1:3, Grof Lukáš 3:1, Oravec Jakub 1:3, Sochor Martin 3:1, body hostů: Hanzl Matěj 4:0, Loskot Václav 2:2, Částka David 2:2, Vykysalý Miroslav 0:4), Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kycelt Martin 1:2, Skřivan Jaroslav 0:2, Jiřička Josef 0:3, Šedivý Roman 2:1, body hostů: Sixta Daniel 3:0, Bartoš Petr st. 3:0, Dymák Ladislav 2:1, Drahotský Tomáš 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidra Milan 1:3, Hrubý Michal 0:3, Veselý František 0:3, Kraus Adam 3:1, body hostů: Horák Jaroslav 4:0, Brázda Martin 3:1, Honců Michal 1:2, Tomeš Petr 2:1), TJ Lázně Bělohrad - DTJ-Slavia Hr. Králové F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klejch Adam 2:1, Klejch Filip 1:2, Grym Petr 1:2, Petřivý Michal 1:3, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Pugzík Antonín 2:1, Obrdlíková Lucie 0:3, Kalenský Štěpán 2:1), Jiskra Hořice - Salamandr Hr. Králové 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Antonín 1:3, Zelený Martin 3:1, Zelený Jiří ml. 2:2, Vzorek Rudolf 2:2, body hostů: Kollár Štěpán 4:0, Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 0:4, Malý Tomáš 1:3),
6. kolo:
Salamandr Hr. Králové - TJ Jičín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Augustin Ondřej 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Fejtek Petr st. 0:2, Doule Petr 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - TJ Nová Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Štěpán 2:0, Režný Pavel 2:0, Pugzík Antonín 2:0, Kubíček Pavel 2:0, body hostů: Fejfar Igor 0:2, Fišar Tomáš 0:2, Oravec Jakub 0:2, Stuchlik Jiří 0:2), TTC KB Vrchlabí B - TJ Lázně Bělohrad 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 2:1, Antoš Michal 0:3, Tomeš Petr 1:2, Horák Jaroslav 1:3, body hostů: Petřivý Michal 2:2, Klejch Adam 3:0, Grym Petr 1:2, Klejch Filip 3:0), Tatran Hostinné C - Jiskra Hořice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:0, Dymák Ladislav 2:0, body hostů: Vzorek Rudolf 0:2, Zelený Martin 0:2, Zelený Jiří ml. 0:2, Zemánek Vladimír 0:2), Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 0:3, Částka David 0:2, Loskot Václav 1:2, Hanzl Matěj 2:1, body hostů: Cudlín Michael 3:0, Kycelt Petr 2:1, Skřivan Jaroslav 2:1, Šedivý Roman 1:1), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Jiskra Nový Bydžov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozáková Tereza 1:2, Bohdanecký Jakub 0:2, Klír Jiří 0:3, Bláha Petr 1:2, body hostů: Kraus Adam 3:0, Veselý František 3:0, Vidra Milan 3:0, Hrubý Michal 0:2),
7. kolo:
Salamandr Hr. Králové - TJ Nová Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Fejfar Igor 0:2, Stoklas Horst 0:2, Stuchlik Jiří 0:2, Virag Miroslav 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - TJ Jičín B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Štěpán 2:0, Režný Pavel 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Mates Michal 2:0, body hostů: Augustin Ondřej 0:3, Havránek Lukáš 0:2, Doule Petr 0:2, Fejtek Petr st. 0:2), TTC KB Vrchlabí B - Jiskra Hořice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Martin 3:0, Antoš Michal 0:2, Tomeš Petr 3:0, Horák Jaroslav 2:1, body hostů: Vzorek Rudolf 1:2, Zelený Martin 1:2, Zelený Jiří ml. 1:2, Zemánek Vladimír 0:2), Tatran Hostinné C - TJ Lázně Bělohrad 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:0, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 3:0, Doubek Michal 0:1, body hostů: Grym Petr 1:2, Klejch Adam 0:3, Petřivý Michal 0:2, Klejch Filip 1:1), Sokol Stěžery B - Jiskra Nový Bydžov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 1:3, Částka David 2:2, Loskot Václav 3:1, Hanzl Matěj 3:1, body hostů: Kraus Adam 3:1, Veselý František 2:2, Vidra Milan 2:2, Hrubý Michal 0:4), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Matyáš 3:1, Bohdanecký Jakub 3:1, Bláha Petr 1:3, Tesolin Riccardo 2:2, body hostů: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 2:2, Kycelt Martin 1:3, Jiřička Josef 2:2),
8. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chlumec n.C. 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr ml. 0:4, Harcuba Pavel 2:2, Fejtek Petr st. 1:2, Vraštil Tomáš 3:1, body hostů: Skřivan Jaroslav 2:0, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 3:1, Jiřička Josef 1:2, Šedivý Roman 0:2), TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grof Lukáš 1:3, Růžek Roman 3:1, Oravec Jakub 2:2, Sochor Martin 3:1, body hostů: Kraus Adam 4:0, Veselý František 2:2, Vidra Milan 1:3, Hrubý Michal 0:4), TJ Lázně Bělohrad - Sokol Stěžery B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grym Petr 2:0, Klejch Filip 1:1, Petřivý Michal 2:0, Klejch Adam 3:0, Šulc Milan 0:1, body hostů: Loskot Václav 2:1, Částka David 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2, Šimek Karel 0:2), Jiskra Hořice - Sokol PP Hr. Králové 2 F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený Jiří ml. 1:3, Zelený Martin 1:3, Kvapil Antonín 1:2, Vzorek Rudolf 2:2, body hostů: Tesolin Riccardo 4:0, Bláha Petr 1:3, Klempererová Anna 4:0, Truněček Martin 1:2), Salamandr Hr. Králové - TTC KB Vrchlabí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Tomeš Petr 0:2, Polanský Petr 0:2, Kocián Jiří 0:2, Vích Karel 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Tatran Hostinné C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenský Štěpán 0:3, Michálek Roman 0:2, Pugzík Antonín 3:0, Mates Michal 0:3, body hostů: Drahotský Tomáš 2:1, Dymák Ladislav 2:1, Bartoš Petr st. 2:1, Dymák Lukáš 2:0),
9. kolo:
TJ Jičín B - Jiskra Nový Bydžov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tázler Jakub 2:2, Harcuba Pavel 2:1, Fejtek Petr st. 3:0, Vraštil Tomáš 2:2, body hostů: Kraus Adam 3:1, Veselý František 0:4, Vidra Milan 2:1, Hrubý Michal 0:3), TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grof Lukáš 2:2, Růžek Roman 1:3, Oravec Jakub 1:3, Sochor Martin 3:1, body hostů: Skřivan Jaroslav 1:3, Kycelt Petr 4:0, Kycelt Martin 2:2, Jiřička Josef 2:2), TJ Lázně Bělohrad - Sokol PP Hr. Králové 2 F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grym Petr 3:0, Klejch Filip 1:2, Petřivý Michal 1:2, Šulc Milan 0:4, body hostů: Tesolin Riccardo 3:1, Klempererová Anna 3:0, Bláha Petr 1:2, Truněček Martin 1:2), Jiskra Hořice - Sokol Stěžery B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený Jiří ml. 3:0, Kvapil Antonín 2:1, Zelený Martin 2:1, Vzorek Rudolf 3:0, body hostů: Loskot Václav 2:1, Částka David 0:3, Vykysalý Miroslav 0:3, Šimek Karel 0:3), Salamandr Hr. Králové - Tatran Hostinné C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 0:3, Hampl Michal 1:1, Kollár Štěpán 1:2, Švorc Jan 0:3, body hostů: Dymák Ladislav 1:2, Drahotský Tomáš 3:0, Dymák Lukáš 3:0, Bartoš Petr st. 2:0), DTJ-Slavia Hr. Králové F - TTC KB Vrchlabí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Štěpán 0:1, Michálek Roman 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Režný Pavel 2:0, Mates Michal 1:0, body hostů: Horák Jaroslav 1:2, Brázda Martin 0:2, Honců Michal 0:2, Tomeš Petr 0:2),
10. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 1:3, Honců Michal 2:2, Vitvar Roman 3:1, Horák Jaroslav 2:2, body hostů: Vraštil Tomáš 3:1, Harcuba Pavel 3:1, Fejtek Petr st. 2:2, Fejtek Petr ml. 0:4), Tatran Hostinné C - TJ Nová Paka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 1:1, Dymák Ladislav 3:0, Sixta Daniel 2:0, body hostů: Sochor Martin 1:2, Fejfar Igor 0:2, Oravec Jakub 0:2, Fišar Tomáš 0:2), Sokol Stěžery B - Salamandr Hr. Králové 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částka David 2:1, Loskot Václav 0:3, Kvasnička Tomáš 1:2, Hanzl Matěj 1:2, WO 5:0, body hostů: Hampl Michal 4:0, Švorc Jan 1:3, Malý Tomáš 3:1, WO 0:5), Sokol PP Hr. Králové 2 F - DTJ-Slavia Hr. Králové F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazimová Terezie 2:1, Tesolin Riccardo 1:1, Truněček Martin 0:3, Bláha Petr 0:3, body hostů: Kubíček Pavel 2:1, Michálek Roman 2:1, Pugzík Antonín 3:0, Mates Michal 1:1), Sokol Chlumec n.C. - TJ Lázně Bělohrad 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Josef 2:2, Kycelt Martin 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 2:2, body hostů: Klejch Adam 2:2, Grym Petr 2:2, Petřivý Michal 3:1, Klejch Filip 2:2), Jiskra Nový Bydžov B - Jiskra Hořice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Michal 0:4, Veselý František 3:1, Vidra Milan 2:2, Kraus Adam 3:1, body hostů: Vzorek Rudolf 3:1, Zelený Jiří ml. 2:2, Kvapil Antonín 1:3, Zelený Martin 2:2),
11. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - TJ Nová Paka B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 1:2, Honců Michal 1:2, Antoš Michal 0:3, Brázda Martin 2:2, body hostů: Sochor Martin 4:0, Fejfar Igor 3:0, Oravec Jakub 2:1, Fišar Tomáš 0:3), Tatran Hostinné C - TJ Jičín B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:0, Sixta Vít 2:0, Dymák Ladislav 3:0, Sixta Daniel 0:1, WO 3:0, body hostů: Fejtek Petr ml. 0:3, Kříž Milan st. 0:2, Fejtek Petr st. 1:1, WO 0:3), Sokol Stěžery B - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loskot Václav 2:2, Částka David 2:2, Kvasnička Tomáš 1:3, Hanzl Matěj 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Mates Michal 2:2, Pugzík Antonín 3:1, Režný Pavel 0:4), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Salamandr Hr. Králové 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 2:1, Truněček Martin 0:3, Bláha Petr 0:3, Tesolin Riccardo 1:2, WO 4:0, body hostů: Hampl Michal 4:0, Malý Tomáš 3:1, Švorc Jan 2:2, WO 0:4), Sokol Chlumec n.C. - Jiskra Hořice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 1:2, Kycelt Martin 2:1, Jiřička Josef 2:1, Kycelt Petr 4:0, body hostů: Vzorek Rudolf 2:2, Zelený Jiří ml. 0:3, Kvapil Antonín 1:2, Zelený Martin 1:2), Jiskra Nový Bydžov B - TJ Lázně Bělohrad 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Michal 0:4, Veselý František 3:1, Vidra Milan 3:1, Kraus Adam 4:0, body hostů: Klejch Adam 1:3, Grym Petr 3:1, Petřivý Michal 1:3, Klejch Filip 1:3),
12. kolo:
Jiskra Hořice - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vzorek Rudolf 4:0, Zelený Jiří ml. 1:3, Kvapil Antonín 2:2, Zelený Martin 1:3, body hostů: Grym Petr 2:2, Klejch Adam 1:3, Klejch Filip 2:2, Petřivý Michal 3:1), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Salamandr Hr. Králové 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálek Roman 1:0, Kubíček Pavel 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Režný Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Malý Tomáš 0:3, Švorc Jan 0:2, Čapek Libor 0:2, WO 0:3), Tatran Hostinné C - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dymák Ladislav 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 1:2, Bartoš Petr st. 3:0, body hostů: Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 0:3, Honců Michal 1:1, Tomeš Petr 0:2), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Sokol Stěžery B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Matyáš 2:0, Tesolin Riccardo 1:1, Skákal Martin 2:1, Bláha Petr 3:0, body hostů: Loskot Václav 2:1, Částka David 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2, Halberštát Ondřej 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chlumec n.C. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonar Lukáš 0:3, Vidra Milan 1:2, Veselý František 3:0, Kraus Adam 4:0, body hostů: Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Martin 1:2, Jiřička Josef 2:1), TJ Nová Paka B - TJ Jičín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grof Lukáš 2:2, Stuchlik Jiří 0:4, Oravec Jakub 2:2, Fejfar Jakub 2:2, body hostů: Tázler Jakub 2:2, Harcuba Pavel 4:0, Vraštil Tomáš 2:2, Fejtek Petr st. 2:2),
13. kolo:
TJ Jičín B - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejtek Petr st. 2:2, Müller Ivan 2:2, Vraštil Tomáš 2:2, Harcuba Pavel 3:1, body hostů: Klejch Filip 1:3, Klejch Adam 2:2, Grym Petr 1:3, Petřivý Michal 3:1), TJ Nová Paka B - Jiskra Hořice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Jakub 3:0, Grof Lukáš 2:1, Oravec Jakub 1:2, Sochor Martin 3:1, body hostů: Zelený Martin 1:3, Kvapil Antonín 1:2, Zelený Jiří ml. 0:3, Štěpánek Zdeněk 2:1), Sokol Chlumec n.C. - Salamandr Hr. Králové 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Petr 1:1, Šedivý Roman 0:3, Jiřička Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Hampl Michal 3:0, Kollár Štěpán 1:2, Malý Tomáš 1:1, Švorc Jan 2:0, WO 1:0), Jiskra Nový Bydžov B - DTJ-Slavia Hr. Králové F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 2:2, Tonar Lukáš 0:4, Veselý František 2:2, Kraus Adam 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Pugzík Antonín 3:1, Režný Pavel 1:3, Michálek Roman 2:2), Sokol Stěžery B - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loskot Václav 2:2, Částka David 1:2, Vykysalý Miroslav 0:3, Hanzl Matěj 3:1, body hostů: Vitvar Roman 2:2, Brázda Martin 3:1, Horák Jaroslav 1:2, Honců Michal 2:1), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Tatran Hostinné C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 3:0, Bláha Petr 1:2, Klír Jiří 1:2, body hostů: Bartoš Petr st. 1:2, Dymák Ladislav 1:2, Sixta Daniel 1:2, Drahotský Tomáš 1:2),
14. kolo:
TJ Nová Paka B - TJ Lázně Bělohrad 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Jakub 3:0, Grof Lukáš 1:1, Oravec Jakub 2:1, Sochor Martin 3:0, body hostů: Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 0:3, Grym Petr 0:3, Šulc Milan 0:2), TJ Jičín B - Jiskra Hořice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr st. 3:0, Müller Ivan 1:2, Vraštil Tomáš 3:0, Harcuba Pavel 2:2, body hostů: Štěpánek Zdeněk 1:3, Vzorek Rudolf 2:1, Zelený Martin 0:3, Kvapil Antonín 1:1, Zelený Jiří ml. 0:1), Jiskra Nový Bydžov B - Salamandr Hr. Králové 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidra Milan 1:2, Hrubý Michal 0:3, Veselý František 1:2, Kraus Adam 1:2, WO 5:0, body hostů: Hampl Michal 4:0, Malý Tomáš 3:1, Švorc Jan 2:2, WO 0:5), Sokol Chlumec n.C. - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Josef 3:0, Kycelt Martin 1:2, Šedivý Roman 1:2, Kycelt Petr 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Pugzík Antonín 2:1, Režný Pavel 0:3, Michálek Roman 0:3), Sokol PP Hr. Králové 2 F - TTC KB Vrchlabí B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazimová Terezie 4:0, Kozáková Tereza 3:0, Bláha Petr 0:3, Klír Jiří 1:3, body hostů: Vitvar Roman 2:2, Brázda Martin 2:2, Honců Michal 2:1, Tomeš Petr 0:3), Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loskot Václav 1:2, Částka David 0:3, Vykysalý Miroslav 0:3, Hanzl Matěj 2:1, body hostů: Bartoš Petr st. 2:1, Dymák Ladislav 3:0, Sixta Daniel 2:1, Drahotský Tomáš 2:1),
15. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Jičín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loskot Václav 3:1, Novák Jiří 1:3, Vykysalý Miroslav 0:3, Hanzl Matěj 3:1, body hostů: Harcuba Pavel 2:2, Müller Ivan 1:3, Fejtek Petr st. 3:1, Soukup Jiří 2:1), Sokol PP Hr. Králové 2 F - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Matyáš 3:0, Klempererová Anna 3:0, Skákal Martin 1:2, Bláha Petr 1:2, body hostů: Sochor Martin 1:2, Fejfar Jakub 1:2, Grof Lukáš 1:2, Oravec Jakub 1:2), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honců Michal 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Brázda Martin 2:1, Vitvar Roman 2:1, body hostů: Kycelt Petr 1:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Martin 2:1, Kycelt Pavel 1:2), Tatran Hostinné C - Jiskra Nový Bydžov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 4:0, Kalvach Petr 2:1, Sixta Daniel 2:1, Sixta Vít 1:3, body hostů: Veselý František 2:2, Vidra Milan 2:2, Hrubý Michal 1:2, Haltuf David 0:3), Salamandr Hr. Králové - TJ Lázně Bělohrad 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:2, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Klejch Filip 1:2, Grym Petr 0:3, Klejch Adam 1:2, Petřivý Michal 1:1), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Jiskra Hořice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Roman 2:2, Režný Pavel 0:4, Pugzík Antonín 4:0, Kolman Ivo 3:1, body hostů: Vzorek Rudolf 2:2, Zelený Martin 1:3, Kvapil Antonín 2:2, Zelený Jiří ml. 2:2),
16. kolo:
Sokol PP Hr. Králové 2 F - TJ Jičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Matyáš 3:1, Klempererová Anna 1:3, Skákal Martin 4:0, Bláha Petr 1:3, body hostů: Harcuba Pavel 1:3, Müller Ivan 1:3, Fejtek Petr st. 2:2, Soukup Jiří 3:1), Sokol Stěžery B - TJ Nová Paka B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loskot Václav 1:1, Novák Jiří 0:2, Vykysalý Miroslav 1:2, Hanzl Matěj 0:3, body hostů: Sochor Martin 1:2, Fejfar Jakub 3:0, Grof Lukáš 2:0, Oravec Jakub 2:0), Tatran Hostinné C - Sokol Chlumec n.C. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 2:2, Drahotský Tomáš 3:0, Sixta Vít 1:2, Sixta Daniel 3:1, body hostů: Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 1:3, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Pavel 1:2), TTC KB Vrchlabí B - Jiskra Nový Bydžov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honců Michal 2:1, Brázda Martin 1:1, Vitvar Roman 3:0, Horák Jaroslav 2:1, body hostů: Veselý František 2:1, Vidra Milan 1:2, Hrubý Michal 0:3, Haltuf David 0:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - TJ Lázně Bělohrad 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlíková Lucie 0:2, Režný Pavel 0:2, Pugzík Antonín 2:1, Kolman Ivo 0:3, body hostů: Petřivý Michal 3:0, Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 1:1, Grym Petr 2:0), Salamandr Hr. Králové - Jiskra Hořice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 1:1, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 3:0, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Vzorek Rudolf 0:3, Štěpánek Zdeněk 0:3, Kvapil Antonín 0:2, Zelený Martin 1:1),
17. kolo:
TJ Jičín B - Salamandr Hr. Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejtek Petr st. 3:0, Müller Ivan 2:1, Soukup Jiří 1:2, Vraštil Tomáš 2:1, body hostů: Kollár Štěpán 1:2, Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 0:3, Malý Tomáš 0:3), TJ Nová Paka B - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Igor 3:1, Grof Lukáš 1:2, Oravec Jakub 3:0, Sochor Martin 2:2, body hostů: Michálek Roman 1:3, Režný Pavel 1:3, Obrdlíková Lucie 0:3, Pugzík Antonín 3:0), TJ Lázně Bělohrad - TTC KB Vrchlabí B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klejch Filip 1:0, Klejch Adam 2:0, Grym Petr 3:0, Petřivý Michal 2:0, WO 1:0, body hostů: Honců Michal 0:3, Tomeš Petr 0:2, Brázda Martin 0:2, Horák Jaroslav 0:1, WO 0:1), Jiskra Hořice - Tatran Hostinné C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený Martin 0:2, Zelený Jiří ml. 0:2, Kárník Milan 0:3, Vzorek Rudolf 1:1, body hostů: Dymák Lukáš 3:0, Bartoš Petr st. 2:0, Sixta Daniel 1:1, Drahotský Tomáš 2:0), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Martin 3:1, Skřivan Jaroslav 0:2, Jiřička Josef 0:4, Kycelt Petr 3:1, Šedivý Roman 1:1, body hostů: Hanzl Matěj 4:0, Loskot Václav 2:2, Novák Jiří 1:3, Částka David 2:2), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol PP Hr. Králové 2 F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tonar Lukáš 0:4, Hrubý Michal 0:3, Kraus Adam 3:0, Vidra Milan 3:1, body hostů: Šorm Luboš ml. 2:2, Tesolin Riccardo 3:1, Bláha Petr 1:2, Truněček Martin 2:1),
18. kolo:
TJ Nová Paka B - Salamandr Hr. Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Virag Miroslav 1:2, Grof Lukáš 0:3, Oravec Jakub 0:3, Sochor Martin 2:1, body hostů: Kollár Štěpán 2:1, Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 2:1, Malý Tomáš 2:1), TJ Jičín B - DTJ-Slavia Hr. Králové F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr st. 1:3, Müller Ivan 2:2, Soukup Jiří 2:2, Vraštil Tomáš 3:1, body hostů: Michálek Roman 3:1, Režný Pavel 1:3, Obrdlíková Lucie 0:4, Pugzík Antonín 4:0), Jiskra Hořice - TTC KB Vrchlabí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Antonín 0:3, Zelený Jiří ml. 0:2, Zelený Martin 1:2, Vzorek Rudolf 2:1, body hostů: Brázda Martin 3:0, Horák Jaroslav 2:1, Honců Michal 2:1, Tomeš Petr 1:1), TJ Lázně Bělohrad - Tatran Hostinné C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 1:2, Grym Petr 2:1, Šulc Milan 0:4, body hostů: Dymák Lukáš 2:2, Bartoš Petr st. 3:0, Sixta Daniel 1:2, Drahotský Tomáš 2:1), Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 2:2, Hrubý Michal 0:4, Veselý František 2:2, Kraus Adam 4:0, body hostů: Hanzl Matěj 2:2, Loskot Václav 2:2, Částka David 2:2, Vykysalý Miroslav 0:1, Novák Jiří 2:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol PP Hr. Králové 2 F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Martin 2:1, Šedivý Roman 2:1, Jiřička Josef 2:1, Kycelt Petr 2:2, body hostů: Šorm Luboš ml. 1:3, Tesolin Riccardo 2:1, Bláha Petr 2:1, Truněček Martin 0:3),
19. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Jičín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Martin 3:0, Skřivan Jaroslav 1:2, Jiřička Josef 2:1, Kycelt Petr 3:1, body hostů: Soukup Jiří 0:4, Vraštil Tomáš 3:0, Müller Ivan 0:3, Harcuba Pavel 1:2), Jiskra Nový Bydžov B - TJ Nová Paka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 3:0, Hrubý Michal 0:3, Veselý František 2:1, Kraus Adam 4:0, body hostů: Sochor Martin 1:3, Fejfar Igor 1:2, Oravec Jakub 1:2, Virag Miroslav 1:2), Sokol Stěžery B - TJ Lázně Bělohrad 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykysalý Miroslav 0:2, Hanzl Matěj 3:1, Novák Jiří 3:1, Částka David 2:2, Loskot Václav 0:2, body hostů: Petřivý Michal 1:3, Grym Petr 3:1, Klejch Adam 3:1, Ordáň Martin 1:3), Sokol PP Hr. Králové 2 F - Jiskra Hořice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazimová Terezie 3:0, Bláha Petr 0:3, Pauliš František 0:3, Tměj Milan 0:3, body hostů: Vzorek Rudolf 2:1, Štěpánek Zdeněk 3:0, Zelený Jiří ml. 2:1, Zelený Martin 2:1), TTC KB Vrchlabí B - Salamandr Hr. Králové 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honců Michal 1:3, Tomeš Petr 1:3, Brázda Martin 1:2, Vitvar Roman 3:1, body hostů: Kollár Štěpán 1:3, Hampl Michal 4:0, Švorc Jan 3:1, Malý Tomáš 1:2), Tatran Hostinné C - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:0, Drahotský Tomáš 2:0, Dymák Lukáš 3:0, Dymák Ladislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Kalenský Štěpán 0:3, Kolman Ivo 0:2, Režný Pavel 0:2, Obrdlíková Lucie 0:1, WO 1:0),
20. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - TJ Jičín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidra Milan 1:2, Hrubý Michal 0:3, Veselý František 1:2, Kraus Adam 1:2, body hostů: Vraštil Tomáš 2:1, Müller Ivan 2:1, Soukup Jiří 3:0, Harcuba Pavel 2:1), Sokol Chlumec n.C. - TJ Nová Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Martin 2:0, Šedivý Roman 2:0, Jiřička Josef 2:0, Kycelt Petr 2:0, body hostů: Sochor Martin 0:2, Fejfar Igor 0:2, Oravec Jakub 0:2, Virag Miroslav 0:2), Sokol PP Hr. Králové 2 F - TJ Lázně Bělohrad 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pauliš František 0:2, Tměj Milan 0:2, Bláha Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Petřivý Michal 3:0, Grym Petr 2:0, Klejch Adam 0:1, Ordáň Martin 1:0, WO 3:0), Sokol Stěžery B - Jiskra Hořice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 3:1, Novák Jiří 0:4, Částka David 3:1, Loskot Václav 2:2, body hostů: Vzorek Rudolf 3:1, Štěpánek Zdeněk 1:3, Zelený Jiří ml. 2:2, Zelený Martin 2:2), Tatran Hostinné C - Salamandr Hr. Králové 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Dymák Lukáš 1:2, Dymák Ladislav 3:0, body hostů: Kollár Štěpán 0:3, Hampl Michal 1:2, Švorc Jan 1:1, Malý Tomáš 0:2), TTC KB Vrchlabí B - DTJ-Slavia Hr. Králové F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honců Michal 2:0, Tomeš Petr 1:1, Brázda Martin 2:0, Vitvar Roman 2:0, WO 1:0, body hostů: Kolman Ivo 0:2, Kalenský Štěpán 1:1, Režný Pavel 0:2, Obrdlíková Lucie 0:2, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Jičín B - TTC KB Vrchlabí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jiří 0:4, Fejtek Petr st. 2:2, Vraštil Tomáš 3:0, Harcuba Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Brázda Martin 3:0, Horák Jaroslav 3:1, Honců Michal 2:2, Tomeš Petr 1:3, WO 0:1), TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oravec Jakub 0:2, Fejfar Igor 1:1, Fejfar Jakub 1:2, Sochor Martin 0:3, body hostů: Dymák Lukáš 2:1, Dymák Ladislav 3:0, Bartoš Petr st. 1:1, Drahotský Tomáš 2:0), Salamandr Hr. Králové - Sokol Stěžery B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malý Tomáš 3:0, Švorc Jan 3:0, Hampl Michal 3:0, WO 0:4, body hostů: Hanzl Matěj 0:2, Loskot Václav 0:2, Vykysalý Miroslav 0:3, Částka David 0:2, WO 4:0), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Sokol PP Hr. Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlíková Lucie 1:3, Režný Pavel 1:2, Kalenský Štěpán 3:1, Kolman Ivo 3:1, Pugzík Antonín 1:0, body hostů: Skákal Martin 1:0, Tesolin Riccardo 4:0, Bláha Petr 1:3, Truněček Martin 1:3, Wagner Max Richard 0:3), TJ Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec n.C. 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 2:0, Klejch Filip 1:1, Petřivý Michal 3:0, Grym Petr 2:0, body hostů: Kycelt Petr 0:1, Kycelt Martin 0:2, Jiřička Josef 0:2, Skřivan Jaroslav 0:2, Šedivý Roman 1:1), Jiskra Hořice - Jiskra Nový Bydžov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený Martin 2:0, Kvapil Antonín 1:1, Zelený Jiří ml. 3:0, Vzorek Rudolf 2:0, body hostů: Vidra Milan 0:3, Veselý František 1:1, Haltuf David 0:2, Tonar Lukáš 0:2),
22. kolo:
TJ Nová Paka B - TTC KB Vrchlabí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Virag Miroslav 1:3, Sochor Martin 4:0, Oravec Jakub 1:2, Fejfar Jakub 3:1, body hostů: Brázda Martin 2:2, Horák Jaroslav 1:3, Honců Michal 2:2, Tomeš Petr 1:2), TJ Jičín B - Tatran Hostinné C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 1:3, Harcuba Pavel 3:1, Fejtek Petr st. 3:1, Vraštil Tomáš 2:2, body hostů: Bartoš Petr st. 0:4, Dymák Ladislav 1:3, Dymák Lukáš 4:0, Drahotský Tomáš 2:2), DTJ-Slavia Hr. Králové F - Sokol Stěžery B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlíková Lucie 2:1, Režný Pavel 2:1, Kalenský Štěpán 1:2, Kolman Ivo 3:0, body hostů: Hanzl Matěj 1:2, Loskot Václav 2:1, Novák Jiří 1:2, Částka David 0:3), Salamandr Hr. Králové - Sokol PP Hr. Králové 2 F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:1, Hampl Michal 1:1, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Tesolin Riccardo 3:0, Bláha Petr 0:3, Truněček Martin 0:3, Wagner Max Richard 0:2), Jiskra Hořice - Sokol Chlumec n.C. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Antonín 2:2, Zelený Martin 3:1, Zelený Jiří ml. 3:1, Vzorek Rudolf 2:2, body hostů: Kycelt Petr 2:2, Kycelt Martin 1:3, Jiřička Josef 0:1, Šedivý Roman 2:2, Skřivan Jaroslav 1:2), TJ Lázně Bělohrad - Jiskra Nový Bydžov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Filip 1:1, Grym Petr 2:0, Klejch Adam 2:1, Petřivý Michal 3:0, body hostů: Vidra Milan 2:1, Tonar Lukáš 0:3, Haltuf David 0:2, Veselý František 0:2),
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - TTC Lhoty u Potšt. 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balous Milan 0:3, Malínský Milan 1:2, Divíšek Dušan 0:3, Ježek Robert 2:2, body hostů: Dostál Jan 4:0, Štieber Břetislav 3:0, Sedláček Petr ml. 2:1, Viesner Vojtěch 1:2), TJ Náchod - Slovan Broumov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 2:2, Stefanu Michal 3:1, Kostelecký Jan 1:2, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Čepelka Jan 1:3, Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 0:3), Sokol Stěžery C - Jiskra Jaroměř B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdanecký Petr 1:3, Rákosník Josef 2:1, Hrbek Martin 1:2, Šanc Přemysl 2:2, body hostů: Dax Ondřej 4:0, Divecký Jan 3:1, Pilař Matěj 1:2, Hrycík Ladislav 0:3), Sparta Úpice B - Lokomotiva Trutnov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Lubomír 2:2, Folc Martin 1:2, Hofman Jan 2:1, Míl Pavel 3:1, body hostů: Jiránek Tomáš 4:0, Čurda Zdeněk 1:3, Polák Martin 1:2, Doubek Václav 0:3), Sokol Libchyně - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matouš Pavel 4:0, Kárník Milan 0:4, Mach Milan ml. 3:1, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Šichan Radek 3:1, Schmied Zbyněk 1:3, Ešpandr Pavel 1:3, Podolský Milan 2:2), Sokol Česká Skalice - KPST Hr. Králové 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pham Ngoc Binh 3:0, Dvořáček Jiří 1:2, Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Příborský David 2:2, Cibor Pavel 1:2, Rákosník Vladimír 0:2, Ludvík Ivan 0:3, Pospíšil Pavel 0:1),
2. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divíšek Dušan 3:1, Dušek Josef 1:3, Bartoš Petr 1:3, Balous Milan 3:1, body hostů: Karlík Zdeněk 4:0, Marinica Kamil 2:2, Pham Ngoc Binh 1:3, Dvořáček Jiří 1:3), TTC Lhoty u Potšt. - KPST Hr. Králové 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr ml. 2:1, Viesner Vojtěch 1:2, Vavruška Jiří 1:1, Dostál Jan 4:0, Trnka Jan 0:1, body hostů: Cibor Pavel 2:2, Příborský David 2:1, Rákosník Vladimír 1:2, Ludvík Ivan 0:3), TJ Náchod - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 2:1, Stefanu Michal 2:0, Kostelecký Jan 2:1, Bárta Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Matouš Pavel 2:1, Mach Milan st. 0:2, Kárník Milan 0:3, Hlaváček Lubor 0:2, WO 0:1), Slovan Broumov B - Sokol Častolovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:2, Gombarčík Karel st. 2:1, Černý Miroslav 1:2, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Beneš Martin 2:2, Ešpandr Pavel 1:3, Podolský Tomáš 1:2, Podolský Milan 1:2), Sokol Stěžery C - Sparta Úpice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Martin 2:0, Rákosník Josef 2:0, Souček Martin 2:0, Šanc Přemysl 2:0, body hostů: Smékal Lubomír 0:2, Folc Martin 0:2, Hofman Jan 0:2, Míl Pavel 0:2), Jiskra Jaroměř B - Lokomotiva Trutnov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 2:0, Hrycík Ladislav 0:2, Pilař Matěj 3:0, Dax Ondřej 3:0, body hostů: Jiránek Tomáš 1:2, Čurda Zdeněk 1:2, Dědek Bohuslav 0:2, Doubek Václav 0:2),
3. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - KPST Hr. Králové 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balous Milan 2:2, Jakubec Martin 2:2, Divíšek Dušan 2:2, Šilar Petr 3:1, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Příborský David 3:1, Rákosník Vladimír 0:4, Pospíšil Pavel 0:2, Ludvík Ivan 0:2), TTC Lhoty u Potšt. - Sokol Česká Skalice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jan 3:0, Štieber Břetislav 2:0, Trnka Jan 1:2, Viesner Vojtěch 2:1, body hostů: Karlík Zdeněk 1:2, Marinica Kamil 0:3, Pham Ngoc Binh 1:2, Dvořáček Jiří 1:1), TJ Náchod - Sokol Častolovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marx Jan 2:1, Kostelecký Jan 2:1, Burdych Viktor 0:3, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Beneš Martin 2:2, Jíra Milan 1:2, Podolský Milan 1:2, Ešpandr Pavel 1:2), Slovan Broumov B - Sokol Libchyně 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čepelka Jan 1:1, Gombarčík Karel st. 1:1, Černý Miroslav 1:2, Brzecki Pawel 3:0, WO 4:0, body hostů: Janko Lukáš 2:2, Hlaváček Lubor 0:3, Mach Milan st. 2:1, WO 0:4), Sokol Stěžery C - Lokomotiva Trutnov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Martin 2:0, Rákosník Josef 1:1, Souček Martin 3:0, Šanc Přemysl 2:0, body hostů: Jiránek Tomáš 1:2, Čurda Zdeněk 0:2, Dědek Bohuslav 0:2, Doubek Václav 0:2), Jiskra Jaroměř B - Sparta Úpice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 2:0, Hrycík Ladislav 1:1, Pilař Matěj 3:0, Dax Ondřej 2:1, body hostů: Hofman Jan 0:3, Folc Martin 1:2, Smékal Lubomír 0:2, Míl Pavel 1:1),
4. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sparta Úpice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Měšťanová Petra 2:2, Dvořáček Jiří 4:0, Pham Ngoc Binh 1:3, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Folc Martin 2:2, Míl Pavel 1:3, Hofman Jan 1:3, Smékal Lubomír 3:1), KPST Hr. Králové - Lokomotiva Trutnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 4:0, Ludvík Ivan 0:4, Rákosník Vladimír 0:4, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Jiránek Tomáš 2:2, Polák Martin 2:2, Čurda Zdeněk 2:2, Dědek Bohuslav 2:2), Sokol Libchyně - Sokol Stěžery C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 0:4, Kárník Milan 1:3, Mach Milan ml. 2:2, Matouš Pavel 4:0, body hostů: Souček Martin 3:1, Rákosník Josef 1:3, Šanc Přemysl 2:2, Hrbek Martin 3:1), Sokol Častolovice - Jiskra Jaroměř B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 1:3, Ešpandr Pavel 1:2, Podolský Milan 2:1, Šichan Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Divecký Jan 2:2, Dax Ondřej 3:1, Pilař Matěj 3:1, Hrycík Ladislav 1:1, WO 0:1), TTC Kostelec n.O. B - TJ Náchod 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divíšek Dušan 2:1, Šilar Petr 2:1, Malínský Milan 1:2, Balous Milan 3:0, WO 1:0, body hostů: Bárta Pavel 2:1, Stefanu Michal 1:2, Kostelecký Jan 1:2, Marx Jan 0:3, WO 0:1), TTC Lhoty u Potšt. - Slovan Broumov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Viesner Vojtěch 1:1, Vavruška Jiří 2:1, Sedláček Petr ml. 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Čepelka Jan 0:3, Černý Miroslav 0:3, Hornych Josef 0:2),
5. kolo:
Sokol Česká Skalice - Lokomotiva Trutnov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měšťanová Petra 1:1, Dvořáček Jiří 2:0, Pham Ngoc Binh 3:0, Karlík Zdeněk 2:0, body hostů: Jiránek Tomáš 1:2, Polák Martin 0:2, Čurda Zdeněk 0:2, Dědek Bohuslav 0:2), KPST Hr. Králové - Sparta Úpice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 3:0, Pospíšil Pavel 1:1, Rákosník Vladimír 1:2, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Folc Martin 2:1, Hofman Jan 0:3, Smékal Lubomír 1:2, Míl Pavel 0:2), Sokol Libchyně - Jiskra Jaroměř B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Kárník Milan 1:3, Mach Milan ml. 0:3, Matouš Pavel 4:0, body hostů: Dax Ondřej 3:1, Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 3:1, Špreňarová Miroslava 0:3), Sokol Častolovice - Sokol Stěžery C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schmied Zbyněk 0:2, Šichan Radek 2:0, Beneš Martin 2:1, Jíra Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Rákosník Josef 1:3, Hrbek Martin 1:2, Šanc Přemysl 3:0, WO 0:5), TTC Kostelec n.O. B - Slovan Broumov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balous Milan 1:1, Šilar Petr 1:1, Malínský Milan 2:1, Bolehovský Martin st. 2:0, Divíšek Dušan 1:0, WO 1:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Čepelka Jan 0:2, Černý Miroslav 0:3, Hornych Josef 0:2, WO 0:1), TTC Lhoty u Potšt. - TJ Náchod 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr ml. 2:0, Viesner Vojtěch 2:0, Vavruška Jiří 3:0, Novotný Jiří 1:0, Marek Jiří 0:1, body hostů: Burdych Viktor 0:3, Dyntar Petr 0:2, Kostelecký Jan 1:1, Solovic Martin 0:2),
6. kolo:
TJ Náchod - Sokol Česká Skalice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marx Jan 2:1, Kostelecký Jan 2:0, Trejtnar Ladislav 2:1, Bárta Pavel 2:1, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Pham Ngoc Binh 0:3, Dvořáček Jiří 1:2, Měšťanová Petra 0:2), Slovan Broumov B - KPST Hr. Králové 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel st. 1:3, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 1:2, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 2:2, Ludvík Ivan 1:3, Pospíšil Pavel 0:3), Sokol Stěžery C - TTC Kostelec n.O. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 1:1, Rákosník Josef 1:3, Hrbek Martin 2:2, Šanc Přemysl 3:1, Bohdanecký Petr 0:2, body hostů: Balous Milan 2:2, Divíšek Dušan 2:2, Malík Tomáš 3:1, Jakubec Martin 2:2), Jiskra Jaroměř B - TTC Lhoty u Potšt. 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 0:3, Pábl Josef 0:3, Pilař Matěj 2:1, Dax Ondřej 1:3, body hostů: Sedláček Petr ml. 3:1, Viesner Vojtěch 3:0, Vavruška Jiří 1:2, Trnka Jan 3:0), Sparta Úpice B - Sokol Libchyně 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folc Martin 1:3, Míl Pavel 2:2, Hejna Vít 0:4, Smékal Lubomír 3:1, body hostů: Mach Milan ml. 3:1, Mach Milan st. 3:1, Kárník Milan 3:1, Škoda Ivan 1:3), Lokomotiva Trutnov - Sokol Častolovice 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čurda Zdeněk 0:3, Dědek Bohuslav 1:1, Jiránek Tomáš 0:3, Polák Martin 0:3, body hostů: Podolský Milan 2:1, Schmied Zbyněk 3:0, Jíra Milan 3:0, Podolský Tomáš 2:0),
7. kolo:
TJ Náchod - KPST Hr. Králové 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marx Jan 4:0, Kostelecký Jan 3:1, Trejtnar Ladislav 0:3, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Příborský David 0:2, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Pospíšil Pavel 0:3, Ludvík Ivan 1:1), Slovan Broumov B - Sokol Česká Skalice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel st. 1:3, Šuda Radek 2:2, Černý Miroslav 0:4, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Pham Ngoc Binh 3:1, Měšťanová Petra 1:3, Dvořáček Jiří 3:1), Sokol Stěžery C - TTC Lhoty u Potšt. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:2, Rákosník Josef 0:4, Šanc Přemysl 3:1, Hrbek Martin 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Viesner Vojtěch 1:3, Sedláček Petr ml. 3:1, Vavruška Jiří 1:3), Jiskra Jaroměř B - TTC Kostelec n.O. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 3:0, Pábl Josef 2:0, Divecký Jan 1:2, Pilař Matěj 2:1, body hostů: Balous Milan 0:3, Malík Tomáš 1:2, Jakubec Martin 2:1, Divíšek Dušan 0:2), Sparta Úpice B - Sokol Častolovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 2:2, Míl Pavel 2:2, Hejna Vít 0:4, Smékal Lubomír 3:1, body hostů: Podolský Milan 2:2, Schmied Zbyněk 3:1, Jíra Milan 3:1, Podolský Tomáš 1:3), Lokomotiva Trutnov - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čurda Zdeněk 1:3, Dědek Bohuslav 2:2, Jiránek Tomáš 2:2, Polák Martin 2:2, body hostů: Mach Milan ml. 3:1, Mach Milan st. 3:1, Kárník Milan 3:1, Škoda Ivan 0:4),
8. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:3, Marinica Kamil 2:2, Měšťanová Petra 0:2, Karlík Zdeněk 4:0, Dvořáček Jiří 1:1, body hostů: Mach Milan ml. 3:1, Mach Milan st. 3:1, Kárník Milan 2:2, Janko Lukáš 0:4), KPST Hr. Králové - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 4:0, Ludvík Ivan 0:4, Pospíšil Pavel 0:4, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, Podolský Milan 2:2), TTC Kostelec n.O. B - Sparta Úpice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 3:0, Šilar Petr 1:2, Malínský Milan 2:1, Balous Milan 3:1, body hostů: Folc Martin 1:3, Smékal Lubomír 2:1, Míl Pavel 0:3, Hofman Jan 1:2), TTC Lhoty u Potšt. - Lokomotiva Trutnov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 2:0, Trnka Jan 1:1, Vavruška Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 2:1, body hostů: Čurda Zdeněk 1:2, Dědek Bohuslav 0:3, Doubek Václav 0:2, Jiránek Tomáš 1:1), TJ Náchod - Sokol Stěžery C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stefanu Michal 3:0, Marx Jan 2:0, Kostelecký Jan 1:2, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Rákosník Josef 1:2, Souček Martin 1:2, Šanc Přemysl 0:3, Hrbek Martin 0:2), Slovan Broumov B - Jiskra Jaroměř B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 1:3, Gombarčík Karel st. 0:3, Černý Miroslav 1:2, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Dax Ondřej 2:2, Pilař Matěj 3:1, Divecký Jan 2:1, Hardubej Eduard st. 1:2),
9. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sokol Častolovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marinica Kamil 1:3, Pham Ngoc Binh 2:2, Dvořáček Jiří 0:2, Karlík Zdeněk 4:0, Měšťanová Petra 1:0, body hostů: Beneš Martin 1:3, Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, Podolský Tomáš 2:1), KPST Hr. Králové - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Vladimír 2:2, Ludvík Ivan 1:1, Cibor Pavel 2:2, Příborský David 2:2, Pospíšil Pavel 0:2, body hostů: Matouš Pavel 4:0, Mach Milan ml. 0:4, Mach Milan st. 3:1, Kárník Milan 2:2), TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Trutnov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 1:1, Divíšek Dušan 2:0, Malínský Milan 3:0, Balous Milan 2:0, body hostů: Jiránek Tomáš 1:2, Čurda Zdeněk 0:2, Dědek Bohuslav 0:2, Doubek Václav 0:2), TTC Lhoty u Potšt. - Sparta Úpice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 1:1, Trnka Jan 1:1, Vavruška Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 3:0, body hostů: Folc Martin 2:1, Smékal Lubomír 0:3, Míl Pavel 0:2, Hofman Jan 0:2), TJ Náchod - Jiskra Jaroměř B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stefanu Michal 2:0, Marx Jan 2:0, Kostelecký Jan 2:1, Bárta Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Divecký Jan 0:3, Pilař Matěj 0:2, Dax Ondřej 1:1, Hardubej Eduard st. 1:1, WO 0:1), Slovan Broumov B - Sokol Stěžery C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 3:1, Gombarčík Karel st. 0:4, Černý Miroslav 0:4, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Rákosník Josef 2:2, Souček Martin 2:2, Šanc Přemysl 2:2, Hrbek Martin 3:1),
10. kolo:
Sokol Stěžery C - Sokol Česká Skalice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 2:1, Rákosník Josef 2:0, Šanc Přemysl 3:0, Hrbek Martin 2:1, body hostů: Pham Ngoc Binh 0:3, Marinica Kamil 0:3, Dvořáček Jiří 0:3, Karlík Zdeněk 2:0), Jiskra Jaroměř B - KPST Hr. Králové 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dax Ondřej 4:0, Svoboda Jiří 0:4, Divecký Jan 2:2, Pilař Matěj 3:1, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Příborský David 2:2, Pospíšil Pavel 1:3, Rákosník Vladimír 1:3), Sparta Úpice B - TJ Náchod 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejna Josef 0:2, Míl Pavel 0:2, Smékal Lubomír 1:2, Hejna Vít 0:2, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Marx Jan 2:0, Kostelecký Jan 1:1, Trejtnar Ladislav 2:0), Lokomotiva Trutnov - Slovan Broumov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Martin 1:1, Jiránek Tomáš 0:2, Hindráková Martina 0:3, Doubek Václav 0:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Čepelka Jan 2:0, Šuda Radek 2:0, Gombarčík Karel st. 1:1), Sokol Libchyně - TTC Kostelec n.O. B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 3:1, Škoda Ivan 0:4, Kárník Milan 0:3, Matouš Pavel 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Malínský Milan 2:2, Malík Tomáš 3:1, Divíšek Dušan 1:2), Sokol Častolovice - TTC Lhoty u Potšt. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:2, Podolský Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Vavruška Jiří 3:1, Bečička Milan 3:1, Trnka Jan 2:0, Vevjora Rostislav 0:4, Marek Jiří 0:2),
11. kolo:
Sokol Stěžery C - KPST Hr. Králové 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 3:1, Rákosník Josef 2:1, Hrbek Martin 0:3, Šanc Přemysl 4:0, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Příborský David 1:2, Ludvík Ivan 0:3), Jiskra Jaroměř B - Sokol Česká Skalice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dax Ondřej 2:2, Hrycík Ladislav 1:3, Divecký Jan 1:3, Pilař Matěj 3:1, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 2:2, Dvořáček Jiří 1:1, Karlík Zdeněk 4:0, Měšťanová Petra 0:2), Sparta Úpice B - Slovan Broumov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 1:1, Míl Pavel 0:2, Landsmannová Alena 0:3, Berger Martin st. 0:3, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Čepelka Jan 3:0, Šuda Radek 2:0, Černý Miroslav 1:1), Lokomotiva Trutnov - TJ Náchod 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiránek Tomáš 1:1, Čurda Zdeněk 0:2, Doubek Václav 0:3, Polák Martin 0:2, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Marx Jan 2:0, Kostelecký Jan 2:0, Trejtnar Ladislav 1:1), Sokol Libchyně - TTC Lhoty u Potšt. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Milan 2:2, Mach Milan st. 3:1, Janko Lukáš 0:4, Mach Milan ml. 3:1, body hostů: Sedláček Petr ml. 4:0, Bečička Milan 2:2, Vavruška Jiří 1:0, Vevjora Rostislav 1:3, Marek Jiří 0:3), Sokol Častolovice - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 0:4, Podolský Milan 3:1, Beneš Martin 2:1, Schmied Zbyněk 4:0, body hostů: Divíšek Dušan 3:1, Malík Tomáš 1:3, Malínský Milan 1:3, Jakubec Martin 1:2),
12. kolo:
TTC Lhoty u Potšt. - TTC Kostelec n.O. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 3:1, Štieber Břetislav 3:0, Trnka Jan 2:1, Sedláček Petr ml. 1:2, Bečička Milan 0:1, body hostů: Balous Milan 3:1, Malínský Milan 0:4, Šilar Petr 1:2, Divíšek Dušan 1:2), Slovan Broumov B - TJ Náchod 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:2, Šuda Radek 0:1, Gombarčík Karel st. 0:3, Brzecki Pawel 4:0, Černý Miroslav 0:3, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Stefanu Michal 2:2, Marx Jan 2:2, Kostelecký Jan 2:1), Jiskra Jaroměř B - Sokol Stěžery C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hardubej Eduard st. 1:3, Dax Ondřej 3:1, Pilař Matěj 3:0, Divecký Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Souček Martin 1:2, Šanc Přemysl 1:3, Rákosník Josef 1:3, Hrbek Martin 2:1, WO 0:1), Lokomotiva Trutnov - Sparta Úpice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Bohuslav 3:1, Polák Martin 3:1, Jiránek Tomáš 2:1, Čurda Zdeněk 2:2, body hostů: Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 3:1, Míl Pavel 0:4, Hofman Jan 0:3), Sokol Častolovice - Sokol Libchyně 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Milan 3:1, Jíra Milan 1:3, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 2:2, body hostů: Mach Milan ml. 1:1, Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 3:1, Kárník Milan 0:4, Škoda Ivan 0:2), KPST Hr. Králové - Sokol Česká Skalice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 3:0, Pospíšil Pavel 2:0, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 2:1, body hostů: Pham Ngoc Binh 1:2, Měšťanová Petra 0:2, Marinica Kamil 1:2, Karlík Zdeněk 0:2, Dvořáček Jiří 0:1),
13. kolo:
Sokol Česká Skalice - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 1:2, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Balous Milan 0:1, Šilar Petr 2:2, Malík Tomáš 1:3, Malínský Milan 1:2, Divíšek Dušan 2:1), KPST Hr. Králové - TTC Lhoty u Potšt. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 3:1, Pospíšil Pavel 1:3, Ludvík Ivan 0:4, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Sedláček Petr ml. 3:1, Vavruška Jiří 2:0, Bečička Milan 2:2, Vevjora Rostislav 1:3, Marek Jiří 0:2), Sokol Libchyně - TJ Náchod 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:1, Janko Lukáš 2:1, Kárník Milan 2:1, Matouš Pavel 3:0, body hostů: Bárta Pavel 2:1, Kostelecký Jan 1:2, Trejtnar Ladislav 0:3, Solovic Martin 0:3), Sokol Častolovice - Slovan Broumov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Milan 0:3, Kunčar Michal 0:2, Schmied Zbyněk 2:1, Beneš Martin 1:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Čepelka Jan 2:1, Šuda Radek 2:1, Gombarčík Karel st. 1:1), Sparta Úpice B - Sokol Stěžery C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 3:1, Hejna Vít 0:4, Hofman Jan 2:1, Folc Martin 1:3, body hostů: Rákosník Josef 3:1, Souček Martin 1:1, Hrbek Martin 3:1, Šanc Přemysl 2:1, Krása Jakub 0:2), Lokomotiva Trutnov - Jiskra Jaroměř B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Bohuslav 0:3, Čurda Zdeněk 0:2, Polák Martin 1:1, Jiránek Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Dax Ondřej 2:0, Divecký Jan 3:0, Pábl Josef 1:2, Hardubej Eduard st. 2:0, WO 1:0),
14. kolo:
KPST Hr. Králové - TTC Kostelec n.O. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Vladimír 3:1, Pospíšil Pavel 0:4, Příborský David 4:0, Cibor Pavel 2:2, body hostů: Malík Tomáš 1:3, Šilar Petr 1:3, Divíšek Dušan 1:1, Balous Milan 3:1, Malínský Milan 1:1), Sokol Česká Skalice - TTC Lhoty u Potšt. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:3, Marinica Kamil 2:2, Dvořáček Jiří 0:2, Karlík Zdeněk 4:0, Měšťanová Petra 0:2, body hostů: Sedláček Petr ml. 3:1, Bečička Milan 3:1, Vavruška Jiří 2:1, Marek Jiří 1:3, Vevjora Rostislav 0:1), Sokol Častolovice - TJ Náchod 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:1, Podolský Tomáš 2:1, Beneš Martin 1:2, Schmied Zbyněk 3:0, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 1:2, Trejtnar Ladislav 0:3, Solovic Martin 0:3), Sokol Libchyně - Slovan Broumov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janko Lukáš 2:2, Škoda Ivan 2:2, Kárník Milan 2:2, Mach Milan st. 2:0, Hlaváček Lubor 0:2, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 0:4, Hornych Josef 0:4), Lokomotiva Trutnov - Sokol Stěžery C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doubek Václav 1:2, Dědek Bohuslav 1:2, Čurda Zdeněk 0:3, Jiránek Tomáš 1:3, body hostů: Souček Martin 4:0, Rákosník Josef 3:0, Šanc Přemysl 2:0, Hrbek Martin 1:2, Krása Jakub 0:1), Sparta Úpice B - Jiskra Jaroměř B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 1:2, Folc Martin 0:3, Hejna Vít 1:2, Smékal Lubomír 2:1, body hostů: Dax Ondřej 3:0, Divecký Jan 2:1, Petráško Milan 1:2, Hardubej Eduard st. 2:1),
15. kolo:
Sparta Úpice B - Sokol Česká Skalice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan 1:2, Landsmannová Alena 0:2, Smékal Lubomír 1:2, Folc Martin 1:2, body hostů: Pham Ngoc Binh 1:2, Karlík Zdeněk 3:0, Marinica Kamil 3:0, Dvořáček Jiří 1:1), Lokomotiva Trutnov - KPST Hr. Králové 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Václav 0:3, Dědek Bohuslav 0:2, Jiránek Tomáš 2:1, Čurda Zdeněk 0:3, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Příborský David 2:1, Rákosník Vladimír 3:0, Pospíšil Pavel 2:0), Sokol Stěžery C - Sokol Libchyně 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Josef 3:1, Bohdanecký Petr 0:4, Hrbek Martin 0:4, Šanc Přemysl 4:0, body hostů: Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 3:1, Mach Milan ml. 2:2, Kárník Milan 2:2), Jiskra Jaroměř B - Sokol Častolovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 2:0, Divecký Jan 1:1, Pilař Matěj 3:0, Dax Ondřej 2:0, body hostů: Podolský Milan 0:3, Schmied Zbyněk 1:1, Šichan Radek 0:2, Podolský Tomáš 0:2), TJ Náchod - TTC Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 2:1, Trudičová Ludmila 1:2, Stefanu Michal 3:0, body hostů: Šilar Petr 0:3, Jakubec Martin 2:1, Malínský Milan 1:2, Divíšek Dušan 0:3), Slovan Broumov B - TTC Lhoty u Potšt. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 3:1, Šuda Radek 1:3, Gombarčík Karel st. 1:3, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 3:1, Sedláček Petr ml. 1:3, Viesner Vojtěch 3:1, Trnka Jan 1:3),
16. kolo:
Lokomotiva Trutnov - Sokol Česká Skalice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Václav 0:1, Dědek Bohuslav 1:1, Jiránek Tomáš 0:3, Čurda Zdeněk 1:2, WO 0:2, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:1, Karlík Zdeněk 3:0, Marinica Kamil 2:0, Dvořáček Jiří 0:1, WO 2:0), Sparta Úpice B - KPST Hr. Králové 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan 0:2, Hejna Vít 0:2, Folc Martin 0:3, Smékal Lubomír 1:1, body hostů: Cibor Pavel 3:0, Příborský David 2:0, Rákosník Vladimír 2:0, Ludvík Ivan 1:1), Jiskra Jaroměř B - Sokol Libchyně 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 2:0, Divecký Jan 1:1, Pilař Matěj 3:0, Dax Ondřej 2:0, body hostů: Matouš Pavel 1:2, Mach Milan st. 0:2, Mach Milan ml. 0:2, Kárník Milan 0:2), Sokol Stěžery C - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rákosník Josef 3:1, Bohdanecký Petr 0:4, Hrbek Martin 2:2, Šanc Přemysl 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Šichan Radek 1:3, Jíra Milan 1:3, Podolský Tomáš 3:1), Slovan Broumov B - TTC Kostelec n.O. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Gombarčík Karel st. 1:1, Černý Miroslav 2:1, Brzecki Pawel 3:0, body hostů: Šilar Petr 0:3, Jakubec Martin 2:1, Malínský Milan 0:2, Divíšek Dušan 0:2), TJ Náchod - TTC Lhoty u Potšt. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stefanu Michal 2:2, Kostelecký Jan 2:2, Trudičová Ludmila 1:3, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Sedláček Petr ml. 1:3, Viesner Vojtěch 2:2, Trnka Jan 0:2, Vavruška Jiří 1:1),
17. kolo:
Sokol Česká Skalice - TJ Náchod 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jiří 1:3, Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Marx Jan 3:1, Kostelecký Jan 1:3, Solovic Martin 1:3), KPST Hr. Králové - Slovan Broumov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:0, Pospíšil Pavel 1:1, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Čepelka Jan 1:2, Gombarčík Karel st. 1:2, Černý Miroslav 0:2, Holeček Petr 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Martin 0:3, Malínský Milan 3:0, Divíšek Dušan 3:0, Šilar Petr 3:1, body hostů: Souček Martin 1:3, Rákosník Josef 0:3, Šanc Přemysl 2:1, Hrbek Martin 1:2), TTC Lhoty u Potšt. - Jiskra Jaroměř B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 3:1, Sedláček Petr ml. 2:2, Trnka Jan 0:3, Štieber Břetislav 4:0, body hostů: Dax Ondřej 1:3, Divecký Filip 3:1, Divecký Jan 1:3, Hardubej Eduard st. 1:2), Sokol Libchyně - Sparta Úpice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan ml. 3:1, Kárník Milan 2:2, Janko Lukáš 2:2, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Smékal Lubomír 2:2, Folc Martin 4:0, Landsmannová Alena 0:4, Míl Pavel 1:3), Sokol Častolovice - Lokomotiva Trutnov 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
18. kolo:
KPST Hr. Králové - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Vladimír 3:1, Pospíšil Pavel 0:4, Příborský David 2:2, Cibor Pavel 2:2, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Marx Jan 2:2, Kostelecký Jan 2:2, Solovic Martin 1:3), Sokol Česká Skalice - Slovan Broumov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Jiří 1:1, Pham Ngoc Binh 1:1, Marinica Kamil 3:0, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Čepelka Jan 2:1, Gombarčík Karel st. 0:3, Černý Miroslav 0:2, Holeček Petr 0:2), TTC Lhoty u Potšt. - Sokol Stěžery C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 3:1, Sedláček Petr ml. 1:2, Trnka Jan 1:2, Štieber Břetislav 4:0, body hostů: Souček Martin 3:1, Rákosník Josef 0:4, Šanc Přemysl 1:2, Hrbek Martin 1:2), TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Jaroměř B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Martin 3:0, Dušek Josef 0:3, Malík Tomáš 3:0, Malínský Milan 2:2, body hostů: Dax Ondřej 1:3, Divecký Jan 2:1, Hrobský Josef 0:3, Hardubej Eduard st. 2:1), Sokol Častolovice - Sparta Úpice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Milan 2:2, Šichan Radek 1:1, Beneš Martin 1:2, Schmied Zbyněk 3:1, Jíra Milan 1:0, body hostů: Smékal Lubomír 3:1, Folc Martin 2:2, Landsmannová Alena 0:3, Míl Pavel 1:2), Sokol Libchyně - Lokomotiva Trutnov 10:0wo (body domácích: body hostů),
19. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Česká Skalice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan ml. 3:1, Janko Lukáš 2:2, Kárník Milan 2:2, Mach Milan st. 2:0, Hlaváček Lubor 0:2, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2, Měšťanová Petra 1:3), Sokol Častolovice - KPST Hr. Králové 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Milan 1:3, Beneš Martin 1:2, Šichan Radek 0:2, Schmied Zbyněk 3:1, Jíra Milan 0:1, body hostů: Cibor Pavel 2:2, Příborský David 3:1, Rákosník Vladimír 3:0, Pospíšil Pavel 1:2), Sparta Úpice B - TTC Kostelec n.O. B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 0:3, Folc Martin 0:2, Hofman Jan 1:2, Smékal Lubomír 2:1, body hostů: Balous Milan 3:0, Malínský Milan 1:2, Jakubec Martin 2:1, Divíšek Dušan 2:0), Lokomotiva Trutnov - TTC Lhoty u Potšt. 0:10wo, Sokol Stěžery C - TJ Náchod 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 3:1, Hrbek Martin 1:3, Rákosník Josef 2:1, Šanc Přemysl 3:1, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Marx Jan 1:3, Kostelecký Jan 0:4, Solovic Martin 1:2), Jiskra Jaroměř B - Slovan Broumov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 2:1, Pábl Josef 1:1, Dax Ondřej 2:1, Divecký Filip 3:0, body hostů: Čepelka Jan 3:0, Gombarčík Karel st. 0:3, Šuda Radek 0:3, Černý Miroslav 0:2),
20. kolo:
Sokol Častolovice - Sokol Česká Skalice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Karlík Zdeněk 3:1, Marinica Kamil 1:3, Pham Ngoc Binh 2:2, Dvořáček Jiří 1:2), Sokol Libchyně - KPST Hr. Králové 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janko Lukáš 3:1, Mach Milan ml. 4:0, Mach Milan st. 0:2, Matouš Pavel 3:1, Kárník Milan 0:1, body hostů: Cibor Pavel 1:3, Příborský David 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Pospíšil Pavel 0:3), Lokomotiva Trutnov - TTC Kostelec n.O. B 0:10wo, Sparta Úpice B - TTC Lhoty u Potšt. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 1:1, Smékal Lubomír 0:2, Hofman Jan 0:3, Folc Martin 0:2, body hostů: Viesner Vojtěch 3:0, Sedláček Petr ml. 2:0, Vavruška Jiří 2:0, Bečička Milan 1:0, Vevjora Rostislav 0:1), Jiskra Jaroměř B - TJ Náchod 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Jan 1:3, Hardubej Eduard st. 2:2, Dax Ondřej 1:2, Divecký Filip 4:0, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Marx Jan 2:2, Kostelecký Jan 1:3, Solovic Martin 1:2), Sokol Stěžery C - Slovan Broumov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:2, Hrbek Martin 2:1, Rákosník Josef 1:2, Šanc Přemysl 3:0, WO 0:1, body hostů: Čepelka Jan 3:0, Gombarčík Karel st. 0:4, Šuda Radek 2:1, Černý Miroslav 0:3, WO 1:0),
21. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sokol Stěžery C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 2:2, Dvořáček Jiří 2:2, Marinica Kamil 2:2, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Souček Martin 3:1, Rákosník Josef 1:3, Hrbek Martin 4:0, Bohdanecký Petr 0:4), KPST Hr. Králové - Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 2:1, Ludvík Ivan 0:2, Cibor Pavel 2:1, Rákosník Vladimír 0:3, Pospíšil Pavel 0:1, WO 4:0, body hostů: Divecký Filip 4:0, Divecký Jan 2:2, Hardubej Eduard st. 2:2, WO 0:4), TJ Náchod - Sparta Úpice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marx Jan 1:2, Kostelecký Jan 2:1, Solovic Martin 3:0, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Smékal Lubomír 2:1, Folc Martin 0:3, Hejna Vít 1:2, Hofman Jan 0:3), Slovan Broumov B - Lokomotiva Trutnov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Šuda Radek 2:0, Gombarčík Karel st. 3:0, Brzecki Pawel 2:0, body hostů: Jiránek Tomáš 0:3, Dědek Bohuslav 0:2, Čurda Zdeněk 0:2, Doubek Václav 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilar Petr 2:0, Malínský Milan 2:0, Divíšek Dušan 2:0, WO 3:3, body hostů: Mach Milan ml. 0:2, Mach Milan st. 0:2, Kárník Milan 0:2, WO 3:3), TTC Lhoty u Potšt. - Sokol Častolovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr ml. 3:1, Bečička Milan 3:1, Vevjora Rostislav 0:3, Viesner Vojtěch 3:1, Trnka Jan 1:0, body hostů: Podolský Tomáš 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:2, Ešpandr Pavel 0:4),
22. kolo:
KPST Hr. Králové - Sokol Stěžery C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:0, Pospíšil Pavel 1:1, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Souček Martin 1:2, Rákosník Josef 0:3, Hrbek Martin 1:1, Bohdanecký Petr 0:2), Sokol Česká Skalice - Jiskra Jaroměř B 8:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:2, Dvořáček Jiří 1:2, Marinica Kamil 2:1, WO 3:3, body hostů: Hardubej Eduard st. 1:2, Petráško Milan 1:2, Hrobský Josef 3:0, WO 3:3), Slovan Broumov B - Sparta Úpice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Šuda Radek 1:3, Gombarčík Karel st. 0:4, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Smékal Lubomír 3:1, Folc Martin 1:3, Hejna Vít 2:2, Míl Pavel 2:2), TJ Náchod - Lokomotiva Trutnov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 2:0, Marx Jan 2:0, Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 2:0, body hostů: Jiránek Tomáš 0:3, Dědek Bohuslav 0:2, Čurda Zdeněk 0:2, Doubek Václav 0:2), TTC Lhoty u Potšt. - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavruška Jiří 3:1, Bečička Milan 3:1, Vevjora Rostislav 0:4, Sedláček Petr ml. 3:1, body hostů: Matouš Pavel 3:1, Mach Milan ml. 1:3, Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 1:3), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 3:1, Balous Milan 2:1, Divíšek Dušan 2:2, Šilar Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Podolský Milan 3:1, Šichan Radek 3:1, Jíra Milan 1:2, Ešpandr Pavel 0:4, WO 1:0),
Divize žen
1. kolo:
SK Dobré D - Tesla Pardubice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:2, Sazimová Adéla 0:3, Rozínková Monika 3:0, body hostů: Neufingerová Lucie 1:2, Voženílková Alena 2:1, Bayerová Anežka ml. 2:1), Slovan Broumov - Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frydrychová Leona 2:1, Mrštinová Klára 2:1, WO 0:3, body hostů: Vohradníková Adéla 0:2, Kacafírková Agáta 0:2, Doležalová Markéta 2:0, WO 3:0), Tesla Pardubice - Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voženílková Alena 2:0, Bayerová Anežka ml. 2:0, Neufingerová Lucie 2:0, WO 3:0, body hostů: Mrštinová Klára 0:3, Frydrychová Leona 0:3, WO 0:3), Sokol Chrudim B - SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 2:1, Vohradníková Adéla 0:3, Kacafírková Agáta 0:3, body hostů: Šichanová Vendula 2:1, Sazimová Adéla 2:1, Ducháčová Kateřina 3:0), Sokol Česká Skalice - Tatran Hostinné 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 2:1, Čápová Lenka 2:1, Měšťanová Petra 1:1, Měšťanová Pavlína 0:1, body hostů: Petružálková Anna 1:2, Schreierová Renáta 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 3:0),
2. kolo:
Slovan Broumov - Sokol Česká Skalice 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frydrychová Leona 0:3, Nevtípilová Petra 0:3, Mrštinová Klára 0:3, body hostů: Špreňarová Miroslava 3:0, Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0), SK Dobré D - Tatran Hostinné 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 2:1, Ducháčová Kateřina 2:1, Šichanová Vendula 2:1, body hostů: Schreierová Renáta 0:3, Antošová Bára 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 3:0), Sokol Česká Skalice - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1, Hamzová Klárka 2:1, body hostů: Šichanová Vendula 0:3, Sazimová Adéla 1:2, Ducháčová Kateřina 1:2), Tatran Hostinné - Slovan Broumov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antošová Bára 1:2, Švábová Ráchel Magdaléna 3:0, Schreierová Renáta 3:0, body hostů: Frydrychová Leona 0:3, Nevtípilová Petra 1:2, Mrštinová Klára 1:2), Tesla Pardubice - Sokol Chrudim B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voženílková Alena 3:0, Bayerová Anežka ml. 2:1, Neufingerová Lucie 2:1, body hostů: Laubová Žaneta 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Doležalová Markéta 2:1),
3. kolo:
Sokol Chrudim B - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Laubová Žaneta 0:3, Vostrovská Lucie 0:3, body hostů: Čápová Lenka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0), Tesla Pardubice - Tatran Hostinné 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 2:1, Zemánková Bára 0:3, WO 0:3, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 2:0, Petružálková Anna 1:1, Schreierová Renáta 1:1, WO 3:0), Sokol Česká Skalice - Tesla Pardubice 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 2:0, Hamzová Klárka 1:1, Měšťanová Petra 1:1, WO 3:0, body hostů: Bayerová Anežka ml. 2:1, Zemánková Bára 0:3, WO 0:3), Tatran Hostinné - Sokol Chrudim B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antošová Bára 2:1, Švábová Ráchel Magdaléna 3:0, Petružálková Anna 1:1, Schreierová Renáta 1:0, body hostů: Vostrovská Lucie 0:3, Laubová Žaneta 2:1, Sedláčková Karla 0:3), Slovan Broumov - SK Dobré D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevtípilová Petra 0:3, Frydrychová Leona 0:3, WO 0:3, body hostů: Šichanová Vendula 2:0, Ducháčová Kateřina 2:0, Sazimová Adéla 2:0, WO 3:0),
4. kolo:
Tesla Pardubice - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voženílková Alena 3:0, Neufingerová Lucie 1:2, Bayerová Anežka ml. 3:0, body hostů: Sazimová Adéla 1:2, Šichanová Vendula 1:2, Macurová Denisa 0:3), Sokol Chrudim B - Slovan Broumov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Markéta 2:0, Laubová Žaneta 2:0, Juklová Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Frydrychová Leona 0:3, Mrštinová Klára 1:2, WO 0:3), SK Dobré D - Sokol Chrudim B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Denisa 2:1, Šichanová Vendula 1:2, Sazimová Adéla 3:0, body hostů: Doležalová Markéta 2:1, Juklová Kateřina 0:3, Laubová Žaneta 1:2), Slovan Broumov - Tesla Pardubice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrštinová Klára 0:3, Frydrychová Leona 0:3, WO 0:3, body hostů: Neufingerová Lucie 2:0, Bayerová Anežka ml. 2:0, Voženílková Alena 2:0, WO 3:0), Tatran Hostinné - Sokol Česká Skalice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antošová Bára 0:3, Petružálková Anna 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, body hostů: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 2:1, Čápová Lenka 2:1),
5. kolo:
Tatran Hostinné - Tesla Pardubice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švábová Ráchel Magdaléna 3:0, Petružálková Anna 3:0, Antošová Bára 3:0, body hostů: Zemánková Bára 0:3, Neufingerová Lucie 0:3, Korcová Eva 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol Chrudim B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Pavlína 0:3, body hostů: Laubová Žaneta 2:1, Vohradníková Adéla 1:2, Jílková Vanesa 1:2), Tesla Pardubice - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánková Bára 0:3, Neufingerová Lucie 0:3, Korcová Eva 0:3, body hostů: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol Chrudim B - Tatran Hostinné 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laubová Žaneta 3:0, Jílková Vanesa 2:1, Vohradníková Adéla 0:3, body hostů: Antošová Bára 1:2, Petružálková Anna 1:2, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1), SK Dobré D - Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 3:0, Sazimová Adéla 3:0, Grimmerová Diana 3:0, body hostů: Mrštinová Klára 0:3, Frydrychová Leona 0:3, Doubravová Eliška 0:3),
6. kolo:
Sokol Česká Skalice - Slovan Broumov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Pavlína 1:2, body hostů: Mrštinová Klára 1:2, Frydrychová Leona 1:2, Doubravová Eliška 0:3), Tatran Hostinné - SK Dobré D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antošová Bára 1:2, Petružálková Anna 1:2, Bošelová Anna 2:1, body hostů: Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 2:1, Kuchařová Elena 0:3), Slovan Broumov - Tatran Hostinné 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrštinová Klára 1:2, Frydrychová Leona 0:3, Doubravová Eliška 0:3, body hostů: Bošelová Anna 3:0, Antošová Bára 3:0, Petružálková Anna 2:1), SK Dobré D - Sokol Česká Skalice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Šichanová Vendula 0:3, Kuchařová Elena 0:3, body hostů: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol Chrudim B - Tesla Pardubice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laubová Žaneta 0:2, Sedláčková Karla 0:2, Jílková Vanesa 0:2, WO 3:0, body hostů: Voženílková Alena 3:0, Bayerová Anežka ml. 3:0, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline