Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE VYSOČINA
1. kolo:
SKST Třešť A - SK Tenis Polesí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocmánek Tomáš 2:2, Šalanda Vít 1:3, Sklenář Stanislav 0:3, Kozák Petr 3:1, body hostů: Korbel Alen 4:0, Hanzálek Václav 2:2, Šindelář Radim 3:1, Smeták Libor 0:3), SK Telč A - TJ Třebíč A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Vojtěch 0:4, Koubík Martin 1:3, Martinů Libor 1:1, Zdražil Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Táborský Petr 1:2, Uhlíř Petr 3:1, Živný Petr 2:2, Poskočil Karel 2:1, WO 1:0), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Stanislav 3:1, Vaněk Josef 0:4, Štola Miroslav 2:2, Veselský Tomáš 4:0, body hostů: Šikula Jan 3:1, Husák Pavel 1:3, Hertl Jiří 2:2, Smolík Tomáš 1:3), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Chmelná z.s. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Jírů Jakub 0:2, Rosenkranz Egon 3:0, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Marek Petr ml. 1:2, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Vojtěch 0:2), TJ Jiskra H. Brod A - SK Jihlava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 2:2, Štrobl Marek 1:2, Malina Vítězslav 2:1, Novák Aleš 4:0, body hostů: Zdarsa Pavel 0:4, Lengál Dominik 1:3, Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 2:1), TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ CHS Chotěboř A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Růžička Jan 1:2, Stehlík Oldřich 2:1, Vosyka Ladislav 4:0, body hostů: Ovčačík Tomáš 0:4, Veselý Petr 1:3, Kafka Stanislav 2:1, Jakeš Michal 2:1),
2. kolo:
SKST Třešť A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Petr 3:0, Páral Jiří 2:1, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Daniel 2:1, body hostů: Stehlík Oldřich 0:3, Vosyka Ladislav 3:0, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 0:3), SK Tenis Polesí A - TJ CHS Chotěboř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Filip 2:0, Smeták Libor 0:2, Hanzálek Václav 3:0, Korbel Alen 3:0, body hostů: Sokol Michal 1:2, Veselý Petr 1:2, Kafka Stanislav 0:2, Ovčačík Tomáš 0:2), SK Telč A - TJ Jiskra H. Brod A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Radomír 1:3, Havlík Vojtěch 2:1, Koubík Martin 0:3, Zdražil Zdeněk 3:1, body hostů: Novák Aleš 4:0, Bártík Tomáš 2:2, Malina Vítězslav 2:1, Štrobl Marek 0:3), TJ Třebíč A - SK Jihlava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 2:2, Česnek Jiří 0:4, Táborský Petr 4:0, body hostů: Vondra Martin 2:2, Brom Vladan 3:1, Lengál Dominik 2:2, Zdarsa Pavel 1:3), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Josef 2:2, Štola Miroslav 0:4, Hudec Stanislav 4:0, WO 0:4, body hostů: Pavlík Michal 2:1, Zajíc Milan 2:1, Jírů Jakub 1:2, Rosenkranz Egon 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Chmelná z.s. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Tomáš 2:1, Hertl Jiří 3:0, Husák Pavel 1:2, Šikula Jan 3:0, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Marek Petr ml. 1:2, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Miloslav 0:3),
3. kolo:
SKST Třešť A - TJ CHS Chotěboř A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Petr 3:0, Páral Jiří 1:1, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Daniel 2:1, body hostů: Ovčačík Tomáš 1:2, Veselý Petr 2:1, Sokol Michal 0:3, Kafka Stanislav 0:2), SK Tenis Polesí A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 1:3, Smeták Libor 1:2, Hanzálek Václav 1:2, Korbel Alen 1:3, body hostů: Stehlík Oldřich 4:0, Vosyka Ladislav 1:3, Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 3:0), SK Telč A - SK Jihlava A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 2:2, Havlík Vojtěch 0:3, Koubík Martin 1:2, Zdražil Zdeněk 2:2, body hostů: Vondra Martin 3:1, Brom Vladan 4:0, Lengál Dominik 0:3, Zdarsa Pavel 2:1), TJ Třebíč A - TJ Jiskra H. Brod A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živný Petr 2:1, Uhlíř Petr 0:2, Poskočil Karel 1:2, Táborský Petr 0:2, Hronek Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Novák Aleš 4:0, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 1:2, Štrobl Marek 1:1, WO 1:0), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Chmelná z.s. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Josef 3:0, Hájek Miroslav 1:2, Kysilka Václav 2:1, Hudec Stanislav 3:0, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Marek Petr ml. 1:2, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Miloslav 0:3), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Spartak Pelhřimov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hertl Jiří 1:2, Smolík Tomáš 1:2, Husák Pavel 0:3, Šikula Jan 2:1, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Zajíc Milan 2:1, Rosenkranz Egon 2:1, Jírů Jakub 1:2),
4. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Stehlík Oldřich 2:2, Růžička Jan 0:4, Vosyka Ladislav 2:2, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 2:2, Král Vladimír 1:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Chmelná z.s. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 1:2, Sokol Michal 0:2, Jakeš Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 1:2, body hostů: Fuk Viktor 3:0, Marek Petr ml. 3:0, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 1:1), TJ Jiskra H. Brod A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Vítězslav 1:3, Koutník Josef 0:4, Bártík Tomáš 4:0, Novák Aleš 4:0, body hostů: Hudec Stanislav 2:2, Veselský Tomáš 2:2, Vaněk Josef 1:3, Pros René 2:2), SK Jihlava A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lengál Dominik 2:2, Zdarsa Pavel 2:2, Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 3:1, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 3:1, Smolík Tomáš 0:4, Husák Pavel 0:3), SKST Třešť A - SK Telč A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Petr 4:0, Páral Jiří 1:2, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Daniel 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:2, Švec Radomír 2:2, Havlík Vojtěch 1:2, Martinů Libor 1:2), SK Tenis Polesí A - TJ Třebíč A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Filip 3:0, Hanzálek Jiří 1:1, Hanzálek Václav 1:2, Korbel Alen 3:0, body hostů: Táborský Petr 2:1, Živný Petr 0:3, Uhlíř Petr 1:2, Kuna Petr 0:2),
5. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Chmelná z.s. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 3:0, Stehlík Oldřich 3:0, Růžička Jan 0:3, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Fuk Viktor 1:3, Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 1:2, Trefil Daniel 0:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Spartak Pelhřimov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakeš Michal 2:2, Sokol Michal 2:1, Ovčačík Tomáš 0:3, Veselý Petr 2:2, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 2:1, Král Vladimír 0:3), TJ Jiskra H. Brod A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 1:1, Malina Vítězslav 1:1, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Šikula Jan 2:1, Hertl Jiří 0:3, Smolík Tomáš 0:2, Husák Pavel 0:2), SK Jihlava A - TJ Žďár nad Sázavou B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdarsa Pavel 0:4, Lengál Dominik 1:3, Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 3:1, body hostů: Hudec Stanislav 2:2, Veselský Tomáš 3:1, Vaněk Josef 2:2, Pros René 2:1), SKST Třešť A - TJ Třebíč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 3:1, Páral Jiří 1:3, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Daniel 2:2, body hostů: Táborský Petr 4:0, Živný Petr 1:3, Uhlíř Petr 3:1, Kuna Petr 1:3), SK Tenis Polesí A - SK Telč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Radim 2:2, Hanzálek Jiří 1:3, Hanzálek Václav 3:1, Korbel Alen 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:1, Švec Radomír 1:3, Havlík Vojtěch 2:2, Martinů Libor 1:3),
6. kolo:
SK Telč A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:2, Koubík Martin 2:2, Havlík Vojtěch 3:1, Martinů Libor 2:2, body hostů: Vosyka Ladislav 4:0, Vosyka Radek 2:2, Růžička Jan 1:3, Tecl Tomáš 0:4), TJ Třebíč A - TJ CHS Chotěboř A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Petr 2:1, Živný Petr 2:1, Poskočil Karel 1:2, Táborský Petr 4:0, body hostů: Ovčačík Tomáš 1:3, Veselý Petr 2:1, Sokol Michal 1:2, Jakeš Michal 0:3), TJ Žďár nad Sázavou B - SKST Třešť A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 4:0, Vaněk Josef 1:2, Veselský Tomáš 1:0, Hudec Stanislav 3:1, Štola Miroslav 0:2, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Jiří 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 2:2, Hertl Jiří 2:2, Smolík Tomáš 1:3, Šikula Jan 3:1, body hostů: Hanzálek Jiří 2:2, Šindelář Radim 3:1, Hanzálek Václav 2:2, Smeták Libor 1:3), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Jiskra H. Brod A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 0:4, Jírů Jakub 1:2, Pavlík Michal 2:2, body hostů: Novák Aleš 4:0, Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 1:3, Koutník Josef 1:2), TJ Chmelná z.s. A - SK Jihlava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 3:0, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 0:3, Fuk Viktor 3:1, body hostů: Vondra Martin 1:3, Brom Vladan 3:0, Lengál Dominik 1:2, Zdarsa Pavel 0:3),
7. kolo:
SK Telč A - TJ CHS Chotěboř A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlík Vojtěch 0:2, Koubík Martin 0:2, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 0:2, body hostů: Veselý Petr 3:0, Sokol Michal 1:1, Ovčačík Tomáš 2:0, Jakeš Michal 2:0), TJ Třebíč A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 2:1, Uhlíř Petr 2:1, Živný Petr 1:2, Táborský Petr 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 2:2, Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 0:3, Tecl Tomáš 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - SK Tenis Polesí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 2:0, Veselský Tomáš 1:0, Hudec Stanislav 2:0, Vaněk Josef 1:0, Štola Miroslav 0:1, WO 3:0, body hostů: Hanzálek Jiří 1:2, Hanzálek Václav 0:2, Smeták Libor 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SKST Třešť A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Pavel 1:2, Smolík Tomáš 2:1, Hertl Jiří 2:1, Šikula Jan 3:0, body hostů: Kozák Petr 3:0, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 0:3), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Jírů Jakub 1:1, Král Vladimír 2:1, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 1:2, Lengál Dominik 0:3, Zdarsa Pavel 0:2), TJ Chmelná z.s. A - TJ Jiskra H. Brod A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 0:3, Fuk Viktor 0:4, body hostů: Novák Aleš 2:2, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 2:1, Koutník Josef 2:1),
8. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Jiskra H. Brod A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Plecitý Tomáš 0:3, Kubíček Jan 0:3, Vosyka Ladislav 2:1, body hostů: Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 1:2, Koutník Josef 1:2), TJ CHS Chotěboř A - SK Jihlava A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 0:2, Sokol Michal 0:2, Veselý Petr 0:3, Ovčačík Tomáš 0:2, body hostů: Brom Vladan 3:0, Vondra Martin 2:0, Lengál Dominik 2:0, Zdarsa Pavel 2:0), SKST Třešť A - TJ Spartak Pelhřimov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 3:1, Páral Jiří 1:3, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Daniel 2:2, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Hovorka Pavel 2:2, Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 1:2), SK Tenis Polesí A - TJ Chmelná z.s. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Jiří 2:2, Šindelář Radim 2:1, Hanzálek Václav 2:1, Korbel Alen 3:1, body hostů: Fuk Viktor 2:2, Marek Petr ml. 1:3, Přibyl Ondřej 2:1, Trefil Daniel 0:3), SK Telč A - TJ Žďár nad Sázavou B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinů Libor 0:2, Havlík Vojtěch 0:2, Švec Radomír 0:3, Zdražil Zdeněk 2:1, body hostů: Pros René 3:0, Hudec Stanislav 3:0, Vaněk Josef 1:1, Štola Miroslav 1:1), TJ Třebíč A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 2:1, Poskočil Karel 0:3, Táborský Petr 2:2, body hostů: Šikula Jan 4:0, Hertl Jiří 3:1, Husák Pavel 1:2, Smolík Tomáš 1:2),
9. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - SK Jihlava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 0:3, Tecl Tomáš 0:2, Růžička Jan 1:0, Vosyka Ladislav 2:1, Růžička Jakub 0:2, body hostů: Brom Vladan 3:0, Vondra Martin 3:0, Lengál Dominik 1:2, Zdarsa Pavel 1:1), TJ CHS Chotěboř A - TJ Jiskra H. Brod A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokol Michal 3:0, Jakeš Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 0:3, Veselý Petr 1:2, body hostů: Novák Aleš 2:1, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 1:2, Koutník Josef 2:1), SKST Třešť A - TJ Chmelná z.s. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 3:1, Páral Jiří 1:3, Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Daniel 2:2, body hostů: Fuk Viktor 3:1, Marek Petr ml. 2:2, Přibyl Ondřej 3:1, Trefil Daniel 0:4), SK Tenis Polesí A - TJ Spartak Pelhřimov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzálek Jiří 1:3, Smeták Libor 1:2, Hanzálek Václav 1:2, Korbel Alen 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 1:2, Král Vladimír 0:3), SK Telč A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinů Libor 3:0, Havlík Vojtěch 1:1, Švec Radomír 1:2, Zdražil Zdeněk 3:0, body hostů: Šikula Jan 0:3, Hertl Jiří 2:1, Husák Pavel 1:2, Smolík Tomáš 0:2), TJ Třebíč A - TJ Žďár nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živný Petr 1:2, Uhlíř Petr 0:3, Poskočil Karel 0:2, Táborský Petr 3:1, Hronek Jiří 0:1, body hostů: Pros René 4:0, Hudec Stanislav 2:1, Vaněk Josef 2:1, Štola Miroslav 1:2),
10. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou B - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pros René 3:1, Hudec Stanislav 2:1, Vaněk Josef 1:2, Veselský Tomáš 2:2, body hostů: Stehlík Oldřich 4:0, Vosyka Ladislav 1:3, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 0:3), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 1:3, Smolík Tomáš 0:4, Hertl Jiří 3:1, Šikula Jan 4:0, body hostů: Ovčačík Tomáš 3:1, Sokol Michal 2:2, Veselý Petr 1:3, Jakeš Michal 2:2), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Telč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Rosenkranz Egon 1:1, Jírů Jakub 2:1, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:1, Švec Radomír 0:3, Havlík Vojtěch 0:2, Martinů Libor 0:2), TJ Chmelná z.s. A - TJ Třebíč A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 4:0, Přibyl Ondřej 1:2, Trefil Daniel 0:3, Fuk Viktor 3:1, body hostů: Táborský Petr 2:2, Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 2:1, Poskočil Karel 1:2), TJ Jiskra H. Brod A - SKST Třešť A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 2:0, Malina Vítězslav 0:2, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Páral Daniel 1:2, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 0:2, Nešpor Ladislav 0:2), SK Jihlava A - SK Tenis Polesí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdarsa Pavel 3:0, Lengál Dominik 1:1, Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 3:0, body hostů: Korbel Alen 2:1, Hanzálek Jiří 0:3, Hanzálek Václav 0:3, Smeták Libor 0:2),
11. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou B - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 3:1, Vaněk Josef 2:2, Štola Miroslav 0:4, Hudec Stanislav 3:1, body hostů: Ovčačík Tomáš 2:2, Veselý Petr 2:2, Jakeš Michal 2:2, Sokol Michal 2:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Pavel 0:4, Smolík Tomáš 0:3, Šikula Jan 1:2, Hertl Jiří 3:1, body hostů: Stehlík Oldřich 3:1, Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 2:1, Růžička Jan 2:1), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Třebíč A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Rosenkranz Egon 2:1, Jírů Jakub 1:2, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Vomela Martin 3:1, Táborský Petr 1:2, Živný Petr 0:3, Poskočil Karel 0:3), TJ Chmelná z.s. A - SK Telč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Petr ml. 3:1, Přibyl Ondřej 3:1, Fuk Viktor 2:2, Trefil Daniel 1:3, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:2, Švec Radomír 2:2, Havlík Vojtěch 1:3, Martinů Libor 2:2), TJ Jiskra H. Brod A - SK Tenis Polesí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Vítězslav 2:1, Koutník Josef 0:2, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Korbel Alen 2:1, Hanzálek Jiří 1:2, Hanzálek Václav 0:3, Smeták Libor 0:2), SK Jihlava A - SKST Třešť A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zdarsa Pavel 1:1, Lengál Dominik 2:0, Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 3:0, body hostů: Páral Daniel 2:1, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Jiří 0:2, Nešpor Ladislav 0:2),
12. kolo:
SK Tenis Polesí A - SKST Třešť A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Jiří 2:2, Korbel Filip 2:2, Šindelář Radim 2:2, Korbel Alen 2:2, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 3:1, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 1:3), TJ Třebíč A - SK Telč A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomela Martin 2:1, Živný Petr 1:1, Uhlíř Petr 2:1, Táborský Petr 3:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:0, Martinů Libor 0:3, Švec Radomír 0:3, Havlík Vojtěch 0:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 0:4, Smolík Tomáš 2:2, Hertl Jiří 3:1, Šikula Jan 4:0, body hostů: Hudec Stanislav 2:2, Veselský Tomáš 2:2, Vaněk Josef 2:2, Štola Miroslav 1:3), TJ Chmelná z.s. A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:1, Přibyl Ondřej 3:0, Trefil Daniel 0:3, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Pavlík Michal 2:1, Zajíc Milan 1:2, Rosenkranz Egon 1:2, Jírů Jakub 0:3), SK Jihlava A - TJ Jiskra H. Brod A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Lengál Dominik 1:3, Vondra Martin 1:3, Brom Vladan 3:1, body hostů: Novák Aleš 4:0, Bártík Tomáš 3:1, Koutník Josef 0:4, Malina Vítězslav 2:2), TJ CHS Chotěboř A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Petr 1:3, Jakeš Michal 1:2, Sokol Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 2:2, body hostů: Stehlík Oldřich 4:0, Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 3:0, Růžička Jan 0:3),
13. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - SKST Třešť A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Stehlík Oldřich 3:1, Růžička Jan 1:2, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 2:2, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 1:2), TJ CHS Chotěboř A - SK Tenis Polesí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakeš Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 0:3, Sokol Michal 0:3, Veselý Petr 3:0, body hostů: Korbel Filip 3:0, Hanzálek Jiří 2:1, Hanzálek Václav 2:1, Šindelář Radim 2:1), TJ Jiskra H. Brod A - SK Telč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Vítězslav 1:1, Koutník Josef 1:1, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:2, Švec Radomír 1:2, Koubík Martin 0:2, Martinů Libor 0:2), SK Jihlava A - TJ Třebíč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdarsa Pavel 1:3, Lengál Dominik 1:3, Vondra Martin 3:1, Brom Vladan 3:1, body hostů: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 3:1, Uhlíř Petr 0:4, Živný Petr 2:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíc Milan 1:0, Rosenkranz Egon 2:0, Jírů Jakub 2:0, Pavlík Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Sukup Štěpán 0:2, Štola Miroslav 0:2, Forchtsam Milan 0:2, WO 0:3), TJ Chmelná z.s. A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:0, Fuk Viktor 2:0, Přibyl Ondřej 3:0, Trefil Daniel 1:1, body hostů: Šikula Jan 0:3, Hertl Jiří 0:2, Smolík Tomáš 1:1, Husák Pavel 0:2),
14. kolo:
TJ CHS Chotěboř A - SKST Třešť A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokol Michal 1:1, Ovčačík Tomáš 2:2, Jakeš Michal 2:1, Veselý Petr 2:2, Kafka Stanislav 0:2, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 1:2), TJ SB Světlá nad Sázavou A - SK Tenis Polesí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 1:3, Stehlík Oldřich 2:2, Růžička Jan 1:2, Vosyka Ladislav 2:2, body hostů: Korbel Filip 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Smeták Libor 1:2), SK Jihlava A - SK Telč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdarsa Pavel 1:2, Lengál Dominik 3:0, Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 3:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 2:1, Švec Radomír 0:3, Koubík Martin 1:2, Martinů Libor 0:3), TJ Jiskra H. Brod A - TJ Třebíč A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Vítězslav 1:1, Koutník Josef 2:0, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Táborský Petr 1:2, Vomela Martin 0:3, Živný Petr 0:2, Uhlíř Petr 0:2), TJ Chmelná z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 3:0, Fuk Viktor 0:3, Přibyl Ondřej 0:3, Trefil Daniel 1:3, body hostů: Pros René 3:1, Hudec Stanislav 3:0, Vaněk Josef 1:2, Hájek Miroslav 2:1), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Milan 3:1, Král Vladimír 1:2, Jírů Jakub 2:1, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Smolík Tomáš 1:3, Hertl Jiří 2:2, Husák Pavel 0:3, Šikula Jan 1:2),
15. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Rosenkranz Egon 1:1, Jírů Jakub 2:1, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Stehlík Oldřich 0:3, Vosyka Ladislav 2:1, Růžička Jan 0:2, Nechvátal Josef 0:2), TJ Chmelná z.s. A - TJ CHS Chotěboř A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 3:0, Přibyl Ondřej 1:1, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Veselý Petr 1:2, Sokol Michal 1:2, Jakeš Michal 1:2, Kafka Stanislav 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Jiskra H. Brod A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 0:3, Hudec Stanislav 2:1, Vaněk Josef 3:0, Pros René 4:0, body hostů: Novák Aleš 2:2, Bártík Tomáš 0:3, Malina Vítězslav 1:2, Koutník Josef 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Jihlava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 0:3, Smolík Tomáš 0:3, Hertl Jiří 1:2, Šikula Jan 2:1, body hostů: Brom Vladan 3:0, Vondra Martin 2:1, Lengál Dominik 2:1, Zdarsa Pavel 2:1), SK Telč A - SKST Třešť A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 2:1, Martinů Libor 0:3, Koubík Martin 1:2, Zdražil Zdeněk 1:3, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 1:2, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Jiří 2:1), TJ Třebíč A - SK Tenis Polesí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živný Petr 1:2, Uhlíř Petr 1:2, Kuna Petr 0:3, Vomela Martin 2:1, body hostů: Korbel Filip 2:1, Hanzálek Jiří 1:2, Hanzálek Václav 2:1, Šindelář Radim 3:0),
16. kolo:
TJ Chmelná z.s. A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 3:0, Přibyl Ondřej 1:1, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 3:0, body hostů: Stehlík Oldřich 2:1, Vosyka Ladislav 0:3, Růžička Jan 1:2, Nechvátal Josef 0:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ CHS Chotěboř A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Rosenkranz Egon 2:0, Jírů Jakub 2:0, Pavlík Michal 2:0, body hostů: Veselý Petr 0:2, Sokol Michal 0:2, Kafka Stanislav 0:2, Jakeš Michal 0:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Jiskra H. Brod A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 2:1, Smolík Tomáš 0:3, Hertl Jiří 0:3, Šikula Jan 1:2, body hostů: Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 1:2, Koutník Josef 2:1), TJ Žďár nad Sázavou B - SK Jihlava A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselský Tomáš 2:2, Vaněk Josef 3:1, Štola Miroslav 1:2, Hudec Stanislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Brom Vladan 3:1, Vondra Martin 2:2, Lengál Dominik 0:4, Zdarsa Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Třebíč A - SKST Třešť A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živný Petr 1:3, Uhlíř Petr 3:1, Česnek Jiří 1:2, Vomela Martin 3:1, Kuna Petr 0:1, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 1:3, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 2:2), SK Telč A - SK Tenis Polesí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinů Libor 2:0, Koubík Martin 1:2, Švec Radomír 2:1, Zdražil Zdeněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Korbel Filip 2:1, Hanzálek Jiří 2:1, Hanzálek Václav 0:2, Smeták Libor 0:3, WO 0:1),
17. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - SK Telč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jan 0:3, Stehlík Oldřich 3:0, Vosyka Ladislav 3:0, Vosyka Radek 3:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:2, Ondráček Jan 0:3, Švec Radomír 1:2, Martinů Libor 1:2), TJ CHS Chotěboř A - TJ Třebíč A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovčačík Tomáš 1:2, Sokol Michal 1:2, Zvolánek Zdeněk 0:3, Veselý Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Táborský Petr 2:2, Vomela Martin 3:1, Živný Petr 3:1, WO 0:5), SKST Třešť A - TJ Žďár nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 2:1, Páral Jiří 1:2, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Daniel 1:3, body hostů: Pros René 4:0, Hudec Stanislav 2:1, Vaněk Josef 2:1, Štola Miroslav 1:2), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzálek Jiří 0:2, Hanzálek Václav 1:1, Korbel Alen 2:1, Korbel Filip 2:0, WO 4:0, body hostů: Hertl Jiří 3:0, Smolík Tomáš 0:3, Husák Pavel 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra H. Brod A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SK Jihlava A - TJ Chmelná z.s. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:1, Lengál Dominik 2:1, Vondra Martin 3:0, Brom Vladan 2:1, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Přibyl Ondřej 1:2, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Miloslav 0:3),
18. kolo:
TJ CHS Chotěboř A - SK Telč A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Petr 1:3, Ovčačík Tomáš 3:1, Sokol Michal 2:2, Kafka Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:1, Ondráček Jan 1:3, Švec Radomír 2:2, Martinů Libor 2:2, WO 1:0), TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Třebíč A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vosyka Radek 0:2, Stehlík Oldřich 1:1, Růžička Jan 0:3, Vosyka Ladislav 0:3, WO 4:0, body hostů: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 3:0, Živný Petr 3:0, WO 0:4), SK Tenis Polesí A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzálek Jiří 2:2, Smeták Libor 1:3, Hanzálek Václav 3:1, Korbel Filip 2:2, body hostů: Pros René 4:0, Hudec Stanislav 1:3, Vaněk Josef 3:1, Štola Miroslav 0:4), SKST Třešť A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Petr 2:0, Páral Jiří 1:1, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Daniel 1:1, WO 4:0, body hostů: Hertl Jiří 1:2, Husák Pavel 2:1, Smolík Tomáš 0:3, WO 0:4), SK Jihlava A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:0wo, TJ Jiskra H. Brod A - TJ Chmelná z.s. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 2:0, Malina Vítězslav 1:1, Bártík Tomáš 2:1, Novák Aleš 3:0, body hostů: Trefil Daniel 0:3, Přibyl Ondřej 2:1, Fuk Viktor 0:2, Zadražil Miloslav 0:2),
19. kolo:
TJ Jiskra H. Brod A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Josef 1:1, Novák Aleš 2:0, Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 2:0, body hostů: Stehlík Oldřich 1:2, Vosyka Radek 0:2, Růžička Jan 0:2, Kubíček Jan 0:2), SK Jihlava A - TJ CHS Chotěboř A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brom Vladan 2:0, Lengál Dominik 0:2, Zdarsa Pavel 2:1, Vondra Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Veselý Petr 2:1, Ovčačík Tomáš 1:2, Sokol Michal 0:3, WO 0:3), TJ Spartak Pelhřimov A - SKST Třešť A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Rosenkranz Egon 0:3, Jírů Jakub 2:1, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 1:2, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Jiří 1:2), TJ Chmelná z.s. A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefil Daniel 1:3, Přibyl Ondřej 4:0, Zadražil Miloslav 0:4, Fuk Viktor 3:1, body hostů: Korbel Filip 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Hanzálek Václav 2:2, Smeták Libor 1:3), TJ Žďár nad Sázavou B - SK Telč A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněk Josef 4:0, Štola Miroslav 0:4, Hudec Stanislav 4:0, WO 0:5, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:2, Švec Radomír 1:2, Martinů Libor 1:2, Koubík Martin 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Třebíč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Tomáš 0:4, Husák Pavel 2:2, Hertl Jiří 3:1, Šikula Jan 3:1, body hostů: Táborský Petr 3:1, Vomela Martin 2:2, Živný Petr 1:3, Uhlíř Petr 2:2),
20. kolo:
SK Jihlava A - TJ SB Světlá nad Sázavou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Vladan 2:1, Lengál Dominik 2:1, Dvořák Pavel 1:2, Vondra Martin 3:0, body hostů: Stehlík Oldřich 3:0, Vosyka Ladislav 0:3, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 0:3), TJ Jiskra H. Brod A - TJ CHS Chotěboř A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrobl Marek 1:1, Malina Vítězslav 1:1, Bártík Tomáš 3:0, Novák Aleš 1:1, WO 3:0, body hostů: Veselý Petr 2:1, Ovčačík Tomáš 1:2, Sokol Michal 0:3, WO 0:3), TJ Chmelná z.s. A - SKST Třešť A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefil Daniel 1:3, Zadražil Vojtěch 1:2, Hubata Vacek Jaroslav 0:3, Fuk Viktor 3:1, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 3:1, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 1:2), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Tenis Polesí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Rosenkranz Egon 0:1, Jírů Jakub 1:2, Pavlík Michal 4:0, Kubát Martin 0:2, body hostů: Korbel Filip 2:2, Hanzálek Jiří 1:2, Hanzálek Václav 1:2, Smeták Libor 1:2), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - SK Telč A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Tomáš 0:1, Husák Pavel 1:3, Hertl Jiří 3:1, Šikula Jan 2:2, Šumšál Patrik 1:2, body hostů: Zdražil Zdeněk 4:0, Švec Radomír 1:3, Koubík Martin 2:2, Martinů Libor 2:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Třebíč A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 4:0, Vaněk Josef 1:2, Štola Miroslav 1:2, Hudec Stanislav 3:1, body hostů: Táborský Petr 2:2, Vomela Martin 1:3, Živný Petr 1:2, Uhlíř Petr 1:2),
21. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:0wo, TJ CHS Chotěboř A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ovčačík Tomáš 2:2, Sokol Michal 1:2, Veselý Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Šikula Jan 3:0, Hertl Jiří 2:1, Husák Pavel 1:2, Šumšál Patrik 0:2, WO 4:0), SK Telč A - TJ Spartak Pelhřimov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 1:3, Martinů Libor 1:3, Koubík Martin 1:3, Zdražil Zdeněk 4:0, body hostů: Pavlík Michal 3:1, Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 0:4, Jírů Jakub 3:1), TJ Třebíč A - TJ Chmelná z.s. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomela Martin 2:1, Uhlíř Petr 1:1, Živný Petr 3:0, Táborský Petr 2:1, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Přibyl Ondřej 1:2, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Vojtěch 0:2), SKST Třešť A - TJ Jiskra H. Brod A 10:0wo, SK Tenis Polesí A - SK Jihlava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Jiří 1:3, Korbel Alen 3:1, Hanzálek Václav 1:3, Korbel Filip 2:2, body hostů: Vondra Martin 3:1, Brom Vladan 3:1, Lengál Dominik 2:2, Zdarsa Pavel 1:3),
22. kolo:
TJ CHS Chotěboř A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:0wo, TJ SB Světlá nad Sázavou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosyka Radek 2:2, Stehlík Oldřich 1:3, Růžička Jan 3:1, Vosyka Ladislav 4:0, body hostů: Šikula Jan 1:3, Hertl Jiří 3:1, Husák Pavel 1:3, Šumšál Patrik 1:3), TJ Třebíč A - TJ Spartak Pelhřimov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomela Martin 2:2, Živný Petr 1:3, Uhlíř Petr 1:3, Táborský Petr 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 3:1, Rosenkranz Egon 1:3, Jírů Jakub 1:3), SK Telč A - TJ Chmelná z.s. A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinů Libor 1:2, Koubík Martin 0:3, Švec Radomír 0:1, Zdražil Zdeněk 2:1, Goliáš Stanislav 0:2, body hostů: Fuk Viktor 2:1, Přibyl Ondřej 3:0, Trefil Daniel 2:1, Zadražil Vojtěch 2:1), SK Tenis Polesí A - TJ Jiskra H. Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Filip 2:2, Hanzálek Václav 1:3, Smeták Libor 3:1, Korbel Alen 2:2, body hostů: Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 2:2, Koutník Josef 2:2, Stejskal Vladimír 0:4), SKST Třešť A - SK Jihlava A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Petr 1:1, Macháč Jan 0:2, Kocmánek Tomáš 0:3, Páral Daniel 0:2, body hostů: Brom Vladan 3:0, Vondra Martin 2:0, Lengál Dominik 2:0, Zdarsa Pavel 1:1),
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
1. kolo:
Slavoj Polná A - TJ Sokol Nížkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 2:0, Šejstal Adolf 2:0, Hladík Jiří 2:0, Krčál Radek 2:0, body hostů: Filip Bohuslav 0:2, Pokorný Ivo 0:2, Bláha František 0:2, Flesarová Marcela 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švanda Ladislav 3:0, Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Radek 0:3, Forman Marcel 3:1, body hostů: Veškrna Květoslav 1:3, Malý Vojtěch 2:1, Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 1:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Jiskra Humpolec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:0, Kafka Stanislav 1:1, Přádová Blanka 2:1, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Váňa Lubomír 1:2, Pros Ondřej 1:2, Krčil Aleš 0:2, Krčil Tomáš 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Chmelná z.s. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 2:1, Jelínek František 3:0, Klapp Miroslav 2:1, Jeníček Jakub 2:1, body hostů: Hadrava Josef st. 1:2, Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef ml. 0:3, Hubata Vacek Jaroslav 1:2), TJ Jiskra H. Brod B - SK Jihlava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin 1:3, Mátl Bohumil 2:2, Jakeš Petr 0:3, Štrobl Marek 3:1, body hostů: Holub Matěj 2:2, Picka Filip 3:1, Kolátor Radomil 3:1, Urban Jaroslav 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šoukal Slavomír 3:1, Klíma Petr 2:1, Skryja Marek 2:1, Maštera Martin 3:1, body hostů: Chytal Zdeněk 2:2, Hájek Miroslav 2:2, Forchtsam Milan 0:3, Vavřík Lukáš 0:3),
2. kolo:
Slavoj Polná A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 3:1, Šejstal Adolf 0:3, Hladík Jiří 1:2, Krčál Radek 4:0, body hostů: Maštera Martin 3:1, Kampas Jan 2:2, Šoukal Slavomír 0:3, Klíma Petr 1:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 2:2, Pokorný Ivo 3:0, Filip Bohuslav 2:1, Bláha František 2:2, body hostů: Kysilka Václav 1:3, Chytal Zdeněk 1:3, Hájek Miroslav 2:1, Vavřík Lukáš 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Jiskra H. Brod B 10:0wo, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Jihlava B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veškrna Květoslav 3:0, Nováček Petr 1:2, Hošek Tomáš 0:3, Strážnický Miloš 0:3, WO 5:0, body hostů: Urban Jaroslav 2:2, Holub Matěj 3:1, Picka Filip 3:1, WO 0:5), TJ CHS Chotěboř B - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 1:1, Přádová Blanka 1:3, Zvolánek Zdeněk 2:2, Sokol Zdeněk 2:2, Tůma Martin 1:1, body hostů: Jeníček Jakub 4:0, Zápotočný Stanislav 1:3, Jelínek František 4:0, Klapp Miroslav 0:4), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Chmelná z.s. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pros Ondřej 1:3, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 2:2, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Zadražil Vojtěch 2:2, Hadrava Josef ml. 4:0, Hubata Vacek Jaroslav 1:2),
3. kolo:
Slavoj Polná A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 2:0, Šejstal Adolf 2:0, Hladík Jiří 2:0, Krčál Radek 2:0, body hostů: Forchtsam Milan 0:2, Švoma Vít 0:2, Štola Dušan 0:2, Chytal Zdeněk 0:2), TJ Sokol Nížkov A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 0:2, Pokorný Ivo 3:1, Filip Bohuslav 2:2, Bláha František 3:1, Sobotka Jaroslav 0:2, body hostů: Maštera Martin 2:2, Kampas Jan 1:3, Šoukal Slavomír 2:2, Klíma Petr 3:1), TJ Sokol Moravské Budějovice A - SK Jihlava B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Vítězslav 0:3, Živný František 1:2, Kubík Rostislav 1:2, Forman Marcel 2:1, WO 5:0, body hostů: Picka Filip 2:2, Holub Matěj 2:2, Urban Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Jiskra H. Brod B 10:0wo, TJ CHS Chotěboř B - TJ Chmelná z.s. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 2:1, Přádová Blanka 2:1, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 2:1, body hostů: Hadrava Josef st. 2:1, Zadražil Vojtěch 0:3, Hadrava Josef ml. 2:1, Hubata Vacek Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - SK Kamenice nad Lipou A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pros Ondřej 3:1, Krčil Aleš 2:1, Brukner Vít 3:1, body hostů: Jeníček Jakub 4:0, Zápotočný Stanislav 1:3, Jelínek František 0:4, Klapp Miroslav 0:3),
4. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Kamenice nad Lipou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kampas Jan 4:0, Šoukal Slavomír 1:2, Klíma Petr 1:2, Maštera Martin 2:2, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 0:3, Klapp Miroslav 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Chmelná z.s. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřík Lukáš 0:2, Kreisler Tomáš 2:0, Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 1:2, Přibyl Josef 0:3, Hadrava Josef ml. 0:2, Zadražil Vojtěch 1:1), TJ Jiskra H. Brod B - TJ CHS Chotěboř B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencová Bohdana 0:3, Slanař Radek 0:2, Parkán Michal 0:3, Štrobl Marek 2:1, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Kafka Stanislav 3:0, Zvolánek Zdeněk 2:1, Přádová Blanka 1:1), SK Jihlava B - TJ Jiskra Humpolec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Radomil 3:0, Picka Filip 1:2, Holub Matěj 1:2, Černý Milan 4:0, body hostů: Brukner Vít 1:3, Váňa Lubomír 2:1, Krčil Aleš 0:3, Pros Ondřej 1:2), Slavoj Polná A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 2:1, Šejstal Adolf 1:2, Babínek Jiří 1:2, Krčál Radek 4:0, body hostů: Forman Marcel 2:2, Svoboda Vítězslav 0:3, Švanda Ladislav 2:1, Živný František 1:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:2, Filip Bohuslav 2:1, Pokorný Ivo 2:1, Bláha František 3:0, body hostů: Malý Vojtěch 3:0, Veškrna Květoslav 0:3, Nováček Petr 1:2, Strážnický Miloš 0:3),
5. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Chmelná z.s. B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kampas Jan 3:1, Šoukal Slavomír 1:3, Klíma Petr 3:1, Maštera Martin 2:2, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 1:3), TJ Žďár nad Sázavou C - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 0:4, Klusáček Jiří 1:3, Chytal Zdeněk 3:1, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 2:2, Zápotočný Stanislav 2:2, Jelínek František 3:1, Klapp Miroslav 1:3), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Jiskra Humpolec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencová Bohdana 3:1, Slanař Radek 1:3, Vrbata Josef 1:3, Štrobl Marek 2:2, body hostů: Brukner Vít 3:1, Váňa Lubomír 1:3, Krčil Aleš 3:1, Pros Ondřej 2:2), SK Jihlava B - TJ CHS Chotěboř B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Radomil 1:2, Dvořák Pavel 1:1, Holub Matěj 1:2, Černý Milan 0:3, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Kafka Stanislav 2:1, Zvolánek Zdeněk 2:1, Přádová Blanka 1:1), Slavoj Polná A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 2:0, Šejstal Adolf 2:0, Hladík Jiří 2:0, Krčál Radek 2:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:2, Nováček Petr 0:2, Veškrna Květoslav 0:2, Strážnický Miloš 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:3, Filip Bohuslav 3:0, Pokorný Ivo 1:2, Bláha František 4:0, body hostů: Forman Marcel 2:2, Švanda Ladislav 0:4, Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Radek 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Ladislav 1:3, Šimeček Luboš 2:1, Forman Marcel 4:0, body hostů: Maštera Martin 3:1, Kampas Jan 1:3, Šoukal Slavomír 1:3, Klíma Petr 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Vojtěch 4:0, Veškrna Květoslav 3:1, Strážnický Miloš 3:1, Nováček Petr 0:4, body hostů: Chytal Zdeněk 1:3, Hájek Miroslav 1:3, Kysilka Václav 3:1, Forchtsam Milan 1:3), TJ CHS Chotěboř B - Slavoj Polná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medek David 2:2, Přádová Blanka 2:2, Zvolánek Zdeněk 1:3, Sokol Zdeněk 2:2, body hostů: Krčál Radek 3:1, Vaněk Radim 1:3, Šejstal Adolf 2:2, Hladík Jiří 3:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Nížkov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Pros Ondřej 0:2, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 1:2, body hostů: Bláha František 3:0, Filip Bohuslav 2:1, Pokorný Ivo 2:1, Vlček Miroslav 1:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Jiskra H. Brod B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 3:0, Jelínek František 2:0, Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Štrobl Marek 1:2, Bencová Bohdana 1:2, Slanař Radek 0:3, Piskač Miroslav 0:2), TJ Chmelná z.s. B - SK Jihlava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Hadrava Josef ml. 1:3, Zadražil Vojtěch 3:0, Hadrava Josef st. 1:3, body hostů: Dvořák Pavel 3:1, Urban Jaroslav 1:3, Kolátor Radomil 3:1, Holub Matěj 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Ladislav 0:3, Švanda Radek 3:0, Forman Marcel 3:1, body hostů: Kysilka Václav 1:3, Hájek Miroslav 1:2, Forchtsam Milan 1:2, Chytal Zdeněk 2:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veškrna Květoslav 2:1, Strážnický Miloš 0:3, Nováček Petr 0:3, Malý Vojtěch 0:3, body hostů: Maštera Martin 3:0, Kampas Jan 3:0, Šoukal Slavomír 2:1, Klíma Petr 2:1), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Nížkov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medek David 3:1, Přádová Blanka 1:2, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 3:1, body hostů: Bláha František 4:0, Filip Bohuslav 1:3, Pokorný Ivo 0:3, Vlček Miroslav 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - Slavoj Polná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Pros Ondřej 0:2, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 1:2, body hostů: Krčál Radek 3:0, Vaněk Radim 3:0, Hladík Jiří 2:1, Babínek Jiří 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - SK Jihlava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 3:0, Jelínek František 2:1, Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Dvořák Pavel 2:1, Urban Jaroslav 1:2, Holub Matěj 0:3, Kolátor Radomil 0:3), TJ Chmelná z.s. B - TJ Jiskra H. Brod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 3:1, Hadrava Josef ml. 1:3, Zadražil Vojtěch 1:3, Hadrava Josef st. 2:2, body hostů: Štrobl Marek 3:1, Bencová Bohdana 3:1, Slanař Radek 1:3, Piskač Miroslav 2:2),
8. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Jiskra H. Brod B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 3:0, Šoukal Slavomír 2:1, Klíma Petr 1:2, Maštera Martin 3:0, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Bencová Bohdana 0:3, Piskač Miroslav 1:2, Slanař Radek 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - SK Jihlava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Miroslav 2:2, Forchtsam Milan 1:3, Chytal Zdeněk 4:0, Kysilka Václav 2:2, body hostů: Dvořák Pavel 3:1, Urban Jaroslav 3:1, Kolátor Radomil 1:3, Holub Matěj 0:4), Slavoj Polná A - SK Kamenice nad Lipou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 3:0, Šejstal Adolf 2:0, Babínek Jiří 0:3, Krčál Radek 3:0, body hostů: Jelínek František 1:2, Zápotočný Stanislav 1:2, Klapp Miroslav 1:2, Ištok Štefan 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Chmelná z.s. B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Jaroslav 2:2, Flesarová Marcela 2:2, Filip Bohuslav 4:0, Pokorný Ivo 1:3, body hostů: Hadrava Josef st. 3:1, Přibyl Josef 3:1, Hadrava Josef ml. 1:3, Zadražil Vojtěch 0:4), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ CHS Chotěboř B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ladislav 0:3, Svoboda Vítězslav 1:2, Živný František 1:2, Forman Marcel 1:2, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Medek David 1:2, Zvolánek Zdeněk 3:0, Přádová Blanka 2:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Jiskra Humpolec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Vojtěch 1:3, Strážnický Miloš 2:2, Nováček Petr 2:1, Veškrna Květoslav 3:1, body hostů: Brukner Vít 1:3, Pros Ondřej 2:2, Váňa Lubomír 2:2, Krčil Tomáš 2:1),
9. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Jihlava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 2:2, Šoukal Slavomír 2:1, Klíma Petr 2:1, Maštera Martin 3:1, body hostů: Dvořák Pavel 0:4, Urban Jaroslav 3:1, Kolátor Radomil 1:2, Holub Matěj 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Jiskra H. Brod B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Václav 2:1, Forchtsam Milan 2:1, Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 2:2, body hostů: Štrobl Marek 1:3, Bencová Bohdana 1:2, Piskač Miroslav 1:2, Slanař Radek 1:2), Slavoj Polná A - TJ Chmelná z.s. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 3:0, Hladík Jiří 2:0, Kučera Martin 0:3, Krčál Radek 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 1:2, Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 0:2), TJ Sokol Nížkov A - SK Kamenice nad Lipou A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:3, Flesarová Marcela 2:1, Filip Bohuslav 2:1, Pokorný Ivo 0:2, Velín Jiří 0:2, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 2:1), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Jiskra Humpolec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Ladislav 1:2, Švanda Radek 2:1, Forman Marcel 3:0, body hostů: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 1:2, Brukner Vít 0:3, Krčil Tomáš 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ CHS Chotěboř B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 1:2, Nováček Petr 1:2, Strážnický Miloš 1:3, body hostů: Medek David 4:0, Přádová Blanka 4:0, Zvolánek Zdeněk 1:2, Voldán Jiří 0:3),
10. kolo:
TJ CHS Chotěboř B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medek David 3:1, Přádová Blanka 2:1, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 2:2, body hostů: Maštera Martin 3:1, Kampas Jan 0:4, Šoukal Slavomír 0:3, Klíma Petr 2:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 1:3, Pros Ondřej 3:1, Krčil Aleš 0:3, Brukner Vít 3:1, body hostů: Kysilka Václav 2:2, Chytal Zdeněk 2:2, Hájek Miroslav 4:0, Forchtsam Milan 0:3), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 1:3, Klapp Miroslav 0:3, Jeníček Jakub 3:1, body hostů: Forman Marcel 4:0, Svoboda Vítězslav 1:3, Švanda Ladislav 2:2, Živný František 1:2), TJ Chmelná z.s. B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 2:1, Zadražil Miloslav 0:3, Hadrava Josef st. 0:3, body hostů: Malý Vojtěch 1:2, Strážnický Miloš 2:1, Nováček Petr 3:0, Veškrna Květoslav 3:0), TJ Jiskra H. Brod B - Slavoj Polná A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrobl Marek 1:2, Bencová Bohdana 2:1, Piskač Miroslav 2:1, Stejskal Vladimír 0:4, body hostů: Krčál Radek 4:0, Vaněk Radim 1:2, Šejstal Adolf 2:1, Hladík Jiří 1:2), SK Jihlava B - TJ Sokol Nížkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Radomil 1:3, Dvořák Pavel 1:2, Picka Filip 1:2, Urban Jaroslav 2:2, body hostů: Bláha František 4:0, Filip Bohuslav 4:0, Pokorný Ivo 1:2, Sobotka Jaroslav 0:3),
11. kolo:
TJ CHS Chotěboř B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 2:1, Přádová Blanka 1:1, Kafka Stanislav 3:0, Sokol Zdeněk 2:1, body hostů: Forchtsam Milan 1:2, Hájek Miroslav 1:2, Kysilka Václav 1:2, Sukup Štěpán 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 1:2, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 0:4, body hostů: Maštera Martin 3:1, Kampas Jan 2:1, Šoukal Slavomír 1:2, Klíma Petr 3:0), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 2:2, Klapp Miroslav 0:2, Jeníček Jakub 4:0, Ištok Štefan 0:1, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 3:1, Nováček Petr 1:3, Strážnický Miloš 0:3), TJ Chmelná z.s. B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 1:3, Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Forman Marcel 3:1, Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Ladislav 1:3, Živný František 1:2), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Sokol Nížkov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 2:1, Bencová Bohdana 0:3, Jakeš Petr 0:3, Piskač Miroslav 1:2, body hostů: Bláha František 3:0, Filip Bohuslav 3:0, Pokorný Ivo 2:1, Sobotka Jaroslav 1:2), SK Jihlava B - Slavoj Polná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Radomil 1:2, Picka Filip 0:2, Dvořák Pavel 2:1, Urban Jaroslav 0:3, body hostů: Krčál Radek 3:0, Vaněk Radim 2:1, Šejstal Adolf 2:1, Babínek Jiří 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Nížkov A - Slavoj Polná A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flesarová Marcela 3:1, Pokorný Ivo 2:1, Bláha František 2:1, Filip Bohuslav 3:1, body hostů: Krčál Radek 3:1, Vaněk Radim 0:2, Hladík Jiří 0:3, Babínek Jiří 0:3, Šejstal Adolf 1:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veškrna Květoslav 2:0, Strážnický Miloš 2:0, Nováček Petr 2:1, Malý Vojtěch 3:0, body hostů: Forman Marcel 1:2, Svoboda Vítězslav 0:3, Švanda Ladislav 0:2, Živný František 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ CHS Chotěboř B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 1:2, Brukner Vít 1:2, Krčil Aleš 0:4, body hostů: Sokol Zdeněk 2:2, Medek David 3:0, Zvolánek Zdeněk 1:2, Přádová Blanka 3:0), TJ Chmelná z.s. B - SK Kamenice nad Lipou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadražil Vojtěch 0:4, Přibyl Josef 2:2, Hadrava Josef ml. 2:2, Hadrava Josef st. 4:0, body hostů: Jeníček Jakub 3:1, Zápotočný Stanislav 1:3, Jelínek František 2:2, Klapp Miroslav 2:2), SK Jihlava B - TJ Jiskra H. Brod B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 3:0, Kolátor Radomil 2:1, Dvořák Pavel 2:1, Urban Jaroslav 3:0, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Bencová Bohdana 0:3, Piskač Miroslav 0:3, Mátl Bohumil 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - Stolní tenis Velké Meziříčí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytal Zdeněk 2:2, Kreisler Tomáš 0:1, Kysilka Václav 2:1, Hájek Miroslav 2:2, Klusáček Jiří 0:3, body hostů: Maštera Martin 4:0, Kampas Jan 2:2, Šoukal Slavomír 2:2, Klíma Petr 1:2),
13. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - Slavoj Polná A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kampas Jan 3:1, Šoukal Slavomír 2:2, Klíma Petr 2:1, Maštera Martin 3:1, body hostů: Krčál Radek 4:0, Šejstal Adolf 0:4, Babínek Jiří 0:4, Hladík Jiří 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Nížkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Václav 2:1, Klusáček Jiří 2:1, Chytal Zdeněk 1:2, Hájek Miroslav 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 2:2, Pokorný Ivo 2:1, Sobotka Jaroslav 0:3, Vlček Miroslav 1:2), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencová Bohdana 0:3, Štrobl Marek 2:1, Vrbata Josef 0:3, Piskač Miroslav 2:2, body hostů: Svoboda Vítězslav 4:0, Švanda Ladislav 1:2, Švanda Radek 3:0, Živný František 1:2), SK Jihlava B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Matěj 1:3, Kolátor Radomil 2:2, Picka Filip 1:3, Urban Jaroslav 4:0, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Veškrna Květoslav 2:2, Strážnický Miloš 1:3, Nováček Petr 3:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ CHS Chotěboř B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek František 0:3, Klapp Miroslav 1:1, Ištok Štefan 0:3, Zápotočný Stanislav 2:0, WO 0:2, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Medek David 1:2, Zvolánek Zdeněk 2:1, Přádová Blanka 1:0, WO 2:0), TJ Chmelná z.s. B - TJ Jiskra Humpolec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef st. 2:2, body hostů: Pros Ondřej 3:1, Váňa Lubomír 1:2, Krčil Aleš 2:1, Brukner Vít 2:1),
14. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - Slavoj Polná A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 1:3, Nekuža Roman 1:2, Chytal Zdeněk 1:2, Kysilka Václav 2:2, body hostů: Krčál Radek 3:1, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 3:0, Babínek Jiří 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nížkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 2:1, Šoukal Slavomír 2:0, Klíma Petr 2:1, Maštera Martin 3:0, body hostů: Filip Bohuslav 0:3, Pokorný Ivo 0:3, Flesarová Marcela 1:2, Sobotka Jaroslav 1:1), SK Jihlava B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Matěj 1:3, Kolátor Radomil 1:3, Picka Filip 2:2, Urban Jaroslav 4:0, body hostů: Svoboda Vítězslav 2:2, Švanda Ladislav 3:1, Švanda Radek 0:3, Živný František 3:1, Forman Marcel 0:1), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Marek 3:0, Vrbata Josef 2:1, Bencová Bohdana 1:2, Piskač Miroslav 2:2, body hostů: Malý Vojtěch 1:3, Veškrna Květoslav 1:2, Strážnický Miloš 2:1, Nováček Petr 1:2), TJ Chmelná z.s. B - TJ CHS Chotěboř B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 0:3, Hadrava Josef ml. 0:3, Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 4:0, Medek David 1:2, Zvolánek Zdeněk 2:1, Přádová Blanka 2:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Jiskra Humpolec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klapp Miroslav 0:3, Jelínek František 0:3, Brož Jakub 1:2, Zápotočný Stanislav 2:1, body hostů: Váňa Lubomír 3:0, Pros Ondřej 3:0, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 2:1),
15. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek František 1:3, Brož Jakub 0:4, Klapp Miroslav 1:2, Zápotočný Stanislav 4:0, body hostů: Maštera Martin 2:2, Kampas Jan 2:2, Šoukal Slavomír 3:1, Klíma Petr 2:1), TJ Chmelná z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Josef ml. 2:1, Přibyl Josef 0:3, Zadražil Vojtěch 2:1, Hadrava Josef st. 4:0, body hostů: Hájek Miroslav 1:3, Kysilka Václav 1:2, Chytal Zdeněk 1:2, Němeček František 2:1), TJ CHS Chotěboř B - TJ Jiskra H. Brod B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medek David 1:1, Přádová Blanka 2:0, Zvolánek Zdeněk 2:1, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Piskač Miroslav 0:3, Bencová Bohdana 0:2, Slanař Radek 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - SK Jihlava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brukner Vít 1:3, Pros Ondřej 4:0, Krčil Aleš 1:3, Váňa Lubomír 2:2, body hostů: Urban Jaroslav 3:1, Holub Matěj 2:2, Kolátor Radomil 3:1, Pangrác Petr 0:4), TJ Sokol Moravské Budějovice A - Slavoj Polná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ladislav 1:3, Živný František 2:2, Kubík Rostislav 2:2, Svoboda Vítězslav 3:1, body hostů: Krčál Radek 4:0, Vaněk Radim 3:1, Hladík Jiří 1:3, Babínek Jiří 0:2, Šejstal Adolf 0:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sokol Nížkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strážnický Miloš 2:2, Nováček Petr 2:2, Matoušek Ivo 0:3, Veškrna Květoslav 2:2, body hostů: Bláha František 2:2, Filip Bohuslav 3:1, Pokorný Ivo 2:2, Vlček Miroslav 2:1),
16. kolo:
TJ Chmelná z.s. B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 1:2, Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef st. 1:3, body hostů: Maštera Martin 4:0, Kampas Jan 2:1, Šoukal Slavomír 1:2, Klíma Petr 2:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Žďár nad Sázavou C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klapp Miroslav 2:2, Brož Jakub 0:4, Jelínek František 1:3, Zápotočný Stanislav 4:0, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Kysilka Václav 3:1, Chytal Zdeněk 1:3, Němeček František 2:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra H. Brod B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pros Ondřej 4:0, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 2:2, body hostů: Piskač Miroslav 3:1, Štrobl Marek 2:2, Bencová Bohdana 0:4, Slanař Radek 1:2), TJ CHS Chotěboř B - SK Jihlava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medek David 3:1, Přádová Blanka 2:1, Zvolánek Zdeněk 0:1, Sokol Zdeněk 3:1, Adam Ondřej 1:1, body hostů: Urban Jaroslav 4:0, Holub Matěj 0:4, Kolátor Radomil 1:2, Pangrác Petr 0:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - Slavoj Polná A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 1:2, Veškrna Květoslav 2:1, WO 0:4, body hostů: Krčál Radek 2:0, Hladík Jiří 1:2, Babínek Jiří 0:2, Vaněk Radim 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Nížkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ladislav 2:2, Kos Zdeněk 1:3, Živný František 3:1, Svoboda Vítězslav 2:2, body hostů: Bláha František 2:2, Filip Bohuslav 2:2, Pokorný Ivo 3:1, Vlček Miroslav 1:3),
17. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šoukal Slavomír 2:1, Klíma Petr 3:0, Skryja Marek 2:1, Kampas Jan 3:0, body hostů: Forman Marcel 1:2, Švanda Ladislav 0:3, Svoboda Vítězslav 1:2, Švanda Radek 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Václav 2:1, Němeček František 2:1, Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 1:2, body hostů: Malý Vojtěch 2:1, Veškrna Květoslav 1:2, Strážnický Miloš 1:2, Nováček Petr 0:3), Slavoj Polná A - TJ CHS Chotěboř B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Radim 2:2, Šejstal Adolf 2:2, Babínek Jiří 0:4, Krčál Radek 4:0, body hostů: Sokol Zdeněk 2:2, Medek David 1:3, Přádová Blanka 2:2, Kafka Stanislav 3:1), TJ Sokol Nížkov A - TJ Jiskra Humpolec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:2, Filip Bohuslav 2:0, Pokorný Ivo 2:1, Bláha František 3:0, body hostů: Pros Ondřej 2:1, Váňa Lubomír 0:3, Brukner Vít 0:3, Krčil Aleš 1:1), TJ Jiskra H. Brod B - SK Kamenice nad Lipou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskač Miroslav 2:1, Bencová Bohdana 2:1, Slanař Radek 0:3, Štrobl Marek 4:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 3:1, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 1:2, Brož Jakub 0:3), SK Jihlava B - TJ Chmelná z.s. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolátor Radomil 2:1, Dvořák Pavel 2:0, Picka Filip 1:2, Urban Jaroslav 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 1:2, Přibyl Josef 0:3, Zadražil Vojtěch 1:2, Hubata Vacek Jaroslav 1:1),
18. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Moravské Budějovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysilka Václav 3:1, Němeček František 1:2, Hájek Miroslav 2:1, Chytal Zdeněk 0:4, body hostů: Forman Marcel 2:2, Švanda Ladislav 3:1, Svoboda Vítězslav 2:1, Švanda Radek 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoukal Slavomír 2:1, Klíma Petr 3:0, Skryja Marek 1:2, Kampas Jan 3:0, body hostů: Malý Vojtěch 1:2, Strážnický Miloš 0:3, Veškrna Květoslav 2:1, Nováček Petr 0:3), TJ Sokol Nížkov A - TJ CHS Chotěboř B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Jaroslav 0:2, Filip Bohuslav 2:0, Pokorný Ivo 3:0, Bláha František 3:0, body hostů: Sokol Zdeněk 1:2, Medek David 0:3, Přádová Blanka 0:2, Kafka Stanislav 1:1), Slavoj Polná A - TJ Jiskra Humpolec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejstal Adolf 1:3, Babínek Jiří 0:4, Kučera Martin 1:2, Krčál Radek 4:0, body hostů: Váňa Lubomír 1:3, Pros Ondřej 3:1, Brukner Vít 3:1, Krčil Aleš 2:1), SK Jihlava B - SK Kamenice nad Lipou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Matěj 1:2, Kolátor Radomil 2:1, Dvořák Pavel 3:0, Urban Jaroslav 3:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 1:2, Brož Jakub 1:2, Klapp Miroslav 1:2, Jelínek František 0:3), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Chmelná z.s. B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskač Miroslav 3:1, Bencová Bohdana 1:2, Slanař Radek 0:3, Štrobl Marek 4:0, body hostů: Hadrava Josef st. 2:2, Přibyl Josef 1:3, Zadražil Vojtěch 2:1, Hubata Vacek Jaroslav 1:2),
19. kolo:
TJ Jiskra H. Brod B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piskač Miroslav 0:2, Bencová Bohdana 0:2, Slanař Radek 0:2, Štrobl Marek 0:2, body hostů: Maštera Martin 2:0, Kampas Jan 2:0, Šoukal Slavomír 2:0, Klíma Petr 2:0), SK Jihlava B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolátor Radomil 3:0, Holub Matěj 1:1, Dvořák Pavel 1:2, Urban Jaroslav 3:0, body hostů: Kysilka Václav 1:2, Hájek Miroslav 2:1, Chytal Zdeněk 0:3, Vavřík Lukáš 0:2), SK Kamenice nad Lipou A - Slavoj Polná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klapp Miroslav 1:2, Ištok Štefan 0:2, Luňák Zdeněk 0:3, Jelínek František 2:1, body hostů: Vaněk Radim 3:0, Šejstal Adolf 3:0, Hladík Jiří 2:1, Kučera Martin 0:2), TJ Chmelná z.s. B - TJ Sokol Nížkov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Vojtěch 0:3, Hadrava Josef st. 3:1, body hostů: Bláha František 3:1, Filip Bohuslav 2:1, Pokorný Ivo 2:1, Sobotka Jaroslav 1:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Stanislav 3:0, Přádová Blanka 1:2, Medek David 2:1, Sokol Zdeněk 3:0, body hostů: Forman Marcel 2:1, Svoboda Vítězslav 1:2, Švanda Radek 0:3, Živný František 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pros Ondřej 2:2, Krčil Aleš 1:3, Brukner Vít 3:1, body hostů: Malý Vojtěch 3:1, Veškrna Květoslav 3:1, Nováček Petr 2:2, Strážnický Miloš 0:4),
20. kolo:
SK Jihlava B - Stolní tenis Velké Meziříčí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolátor Radomil 2:2, Holub Matěj 0:3, Dvořák Pavel 1:2, Urban Jaroslav 3:1, body hostů: Maštera Martin 1:3, Kampas Jan 4:0, Šoukal Slavomír 1:2, Klíma Petr 2:1), TJ Jiskra H. Brod B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskač Miroslav 3:1, Bencová Bohdana 3:1, Slanař Radek 1:3, Štrobl Marek 2:2, body hostů: Hájek Miroslav 4:0, Vavřík Lukáš 1:3, Kysilka Václav 2:2, Chytal Zdeněk 0:4), TJ Chmelná z.s. B - Slavoj Polná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Josef 0:3, Zadražil Vojtěch 1:1, Vodička Bohuslav 0:3, Hadrava Josef ml. 2:1, body hostů: Vaněk Radim 3:0, Šejstal Adolf 2:1, Hladík Jiří 2:1, Babínek Jiří 1:1), SK Kamenice nad Lipou A - TJ Sokol Nížkov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klapp Miroslav 1:1, Ištok Štefan 0:2, Luňák Zdeněk 0:3, Jelínek František 1:2, body hostů: Filip Bohuslav 3:0, Bláha František 3:0, Pokorný Ivo 2:0, Sobotka Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pros Ondřej 2:2, Krčil Aleš 1:3, Brukner Vít 2:2, body hostů: Forman Marcel 4:0, Svoboda Vítězslav 3:1, Švanda Radek 1:3, Živný František 1:3), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafka Stanislav 2:0, Medek David 2:0, Sokol Zdeněk 1:2, Přádová Blanka 3:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:3, Veškrna Květoslav 1:2, Nováček Petr 1:1, Strážnický Miloš 0:2),
21. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ CHS Chotěboř B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kampas Jan 1:2, Šoukal Slavomír 3:0, Klíma Petr 1:2, Maštera Martin 3:0, body hostů: Sokol Zdeněk 2:1, Kafka Stanislav 0:3, Přádová Blanka 2:1, Medek David 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Jiskra Humpolec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Miroslav 3:0, Němeček František 0:3, Chytal Zdeněk 1:2, Kysilka Václav 4:0, body hostů: Pros Ondřej 2:2, Váňa Lubomír 1:2, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - SK Kamenice nad Lipou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 2:0, Švanda Ladislav 2:0, Švanda Radek 1:2, Forman Marcel 3:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 1:2, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 0:2, Ištok Štefan 0:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Chmelná z.s. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veškrna Květoslav 3:0, Nováček Petr 2:0, Strážnický Miloš 1:2, Malý Vojtěch 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 1:2, Přibyl Josef 0:3, Hadrava Josef ml. 1:2, Zadražil Miloslav 0:2), Slavoj Polná A - TJ Jiskra H. Brod B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Radim 2:1, Šejstal Adolf 1:2, Hladík Jiří 1:2, Krčál Radek 4:0, body hostů: Štrobl Marek 3:1, Bencová Bohdana 1:2, Slanař Radek 1:2, Parkán Michal 0:3), TJ Sokol Nížkov A - SK Jihlava B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:0, Pokorný Ivo 2:0, Bláha František 2:0, Filip Bohuslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Pospíchal Petr 0:2, Kolátor Tomáš 0:2, Pangrác Petr 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - TJ CHS Chotěboř B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřík Lukáš 0:3, Němeček František 1:1, Hájek Miroslav 1:2, Kysilka Václav 1:2, body hostů: Sokol Zdeněk 3:0, Medek David 1:2, Přádová Blanka 3:0, Kafka Stanislav 1:1), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Jiskra Humpolec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 3:0, Šoukal Slavomír 1:2, Klíma Petr 2:1, Maštera Martin 3:1, body hostů: Krčil Aleš 2:2, Váňa Lubomír 0:3, Brukner Vít 0:3, Pros Ondřej 2:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Kamenice nad Lipou A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veškrna Květoslav 3:0, Nováček Petr 1:1, Strážnický Miloš 2:1, Malý Vojtěch 3:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 1:2, Jelínek František 1:2, Klapp Miroslav 0:3, Ištok Štefan 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Chmelná z.s. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vítězslav 1:1, Švanda Ladislav 1:1, Švanda Radek 3:0, Forman Marcel 3:0, body hostů: Hadrava Josef st. 2:1, Přibyl Josef 0:3, Hadrava Josef ml. 0:2, Zadražil Miloslav 0:2), TJ Sokol Nížkov A - TJ Jiskra H. Brod B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Jaroslav 1:1, Pokorný Ivo 1:1, Bláha František 3:0, Filip Bohuslav 3:0, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Bencová Bohdana 0:3, Slanař Radek 0:2, Parkán Michal 0:2), Slavoj Polná A - SK Jihlava B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Radim 1:0, Šejstal Adolf 2:0, Hladík Jiří 2:0, Krčál Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Pospíchal Petr 0:2, Kolátor Tomáš 0:2, Pangrác Petr 0:2, WO 0:3),
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Puklice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulíček Josef 1:2, Vítek Stanislav 2:1, Novák Josef 0:3, Kmoch Petr st. 1:3, body hostů: Hovorka Zdeněk 4:0, Wiederlechner Marek 2:1, Holub Martin 3:0, Hloch Tomáš 0:3), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Třebíč B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinková Dagmar 0:1, Štork Vítězslav 1:1, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 3:0, Zerzánek Ivo 1:1, body hostů: Česnek Jiří 2:1, Poskočil Karel 0:3, Havlová Zuzana 0:3, Hronek Jiří 1:1), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Polnička A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 2:1, Tůma Martin 1:2, Adam Ondřej 3:0, Kafka Stanislav 3:0, body hostů: Smolík Milan 2:1, Červinková Petra 1:2, Sobotka Ivoš 0:3, Beznoska Jiří 0:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Nové Město na Moravě "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Tomáš 3:1, Musil Milan 1:3, Večeřa Zdeněk 1:3, Nevrtal Zdeněk 3:1, body hostů: Nečas František 3:1, Malý Jiří 3:1, Trnka Stanislav 2:2, Nečas Tomáš 0:4), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloš 0:4, Kabelka Jan 2:2, Chvátal Pavel 3:1, Máca Jan 3:1, body hostů: Benáček Petr 1:3, Kos Zdeněk 4:0, Živný František 1:3, Plocek Jaroslav ml. 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupka Jiří 1:1, Bednář Ivan 2:0, Buk Martin 2:1, Jašek Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Ludvík Lukáš 2:1, Uhliar Libor 1:2, Vejtasa Jan 0:3, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Josef 3:1, Kmoch Petr ml. 2:1, Trnka Jiří 2:1, Kmoch Petr st. 3:1, body hostů: Jašek Petr 1:3, Skryja Marek 1:3, Kupka Jiří 1:2, Buk Martin 1:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Rouchovany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovorka Zdeněk 1:0, Wiederlechner Marek 1:1, Holub Martin 3:0, Latocha Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Ludvík Lukáš 1:2, Uhliar Libor 0:2, Vejtasa Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Jemnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Ivo 1:1, Zelinková Dagmar 1:1, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Máca Jan 2:1, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:2, Novák Miloš 0:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Havlová Zuzana 2:2, Kuna Petr 1:3, Česnek Jiří 2:2, body hostů: Kos Zdeněk 4:0, Benáček Petr 3:1, Plocek Jaroslav ml. 1:3, Fiala Jiří 1:3), TJ CHS Chotěboř C - SK Sokol Lhotky A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 0:3, Janovský Aleš 1:2, Sobotka Martin 1:2, Tůma Martin 1:2, body hostů: Lavický Pavel 3:0, Musil Milan 2:1, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Zdeněk 2:1), TJ Sokol Polnička A - TJ Nové Město na Moravě "A" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinková Petra 2:1, Sobotka Tomáš 0:2, Smolík Milan 2:1, Sobotka Ivoš 0:2, Bartoš Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Mazel Dušan 3:0, Malý Jiří 1:1, Trnka Stanislav 1:2, Kupka Petr 2:1, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Rouchovany A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poulíček Josef 1:1, Kmoch Petr ml. 2:0, Trnka Jiří 2:1, Kmoch Petr st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Ludvík Lukáš 2:1, Uhliar Libor 0:3, Vejtasa Jan 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Puklice A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorka Zdeněk 2:0, Wiederlechner Marek 2:0, Holub Martin 1:2, Latocha Jan 3:0, body hostů: Jašek Petr 0:3, Skryja Marek 1:2, Kupka Jiří 1:1, Buk Martin 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerzánek Ivo 2:2, Zelinková Dagmar 1:2, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Benáček Petr 2:2, Kos Zdeněk 1:3, Plocek Jaroslav ml. 1:2, Fiala Jiří 0:3), TJ Třebíč B - TJ Sokol Jemnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 3:1, Havlová Zuzana 0:3, Durda Pavel 2:2, Česnek Jiří 3:1, Hronek Jiří 1:0, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 0:4, Novák Miloš 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Nové Město na Moravě "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Martin 0:1, Málek Miroslav 2:2, Mužátko Tomáš 0:4, Tůma Martin 4:0, Kafka Stanislav 3:0, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Malý Jiří 2:2, Kupka Petr 1:3, Krontorád Vít 1:3), TJ Sokol Polnička A - SK Sokol Lhotky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červinková Petra 2:2, Smolík Milan 3:1, Sobotka Tomáš 2:2, Bartoš Jiří 0:4, body hostů: Lavický Pavel 3:1, Musil Milan 1:3, Večeřa Zdeněk 2:2, Nevrtal Zdeněk 3:1),
4. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - SK Sokol Lhotky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borůvka Vít 0:2, Kupka Jiří 1:1, Buk Martin 0:3, Jašek Petr 1:2, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:0, Lavický Pavel 2:1, Musil Milan 2:0, Večeřa Zdeněk 1:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Nové Město na Moravě "A" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Miroslav 0:3, Ludvík Lukáš 0:3, Uhliar Libor 0:3, Papoušek Jaroslav 3:0, body hostů: Nečas František 3:0, Mazel Dušan 2:1, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 2:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ CHS Chotěboř C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Miloš 0:2, Kabelka Jan 0:3, Chvátal Pavel 3:0, Máca Jan 3:1, Svoboda Zdeněk 0:2, body hostů: Job Štefan 2:2, Tůma Martin 3:1, Adam Ondřej 1:2, Janovský Aleš 2:1), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Polnička A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 3:0, Fiala Jiří 1:1, Benáček Petr 2:1, Kos Zdeněk 3:0, body hostů: Smolík Milan 2:1, Odvárka Josef 0:3, Červinková Petra 0:3, Sobotka Tomáš 0:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Josef 1:1, Kmoch Petr ml. 0:2, Trnka Jiří 0:3, Kmoch Petr st. 1:2, body hostů: Nosek Pavel 3:0, Piálek Ivan 3:0, Zerzánek Ivo 2:0, Štork Vítězslav 0:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Třebíč B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Latocha Jan 1:3, Wiederlechner Marek 1:3, Hovorka Zdeněk 3:1, Holub Martin 3:1, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Poskočil Karel 1:3, Havlová Zuzana 3:1, Durda Pavel 1:3),
5. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Nové Město na Moravě "A" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Vít 1:2, Kupka Jiří 0:2, Buk Martin 1:2, Jašek Petr 0:3, body hostů: Nečas František 3:0, Mazel Dušan 3:0, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 1:1), TJ Sokol Rouchovany A - SK Sokol Lhotky A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ludvík Lukáš 1:3, Uhliar Libor 0:3, Papoušek Jaroslav 4:0, WO 0:4, body hostů: Nevrtal Tomáš 2:1, Musil Milan 1:2, Večeřa Zdeněk 1:1, Lavický Pavel 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Polnička A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 0:2, Svoboda Zdeněk 2:2, Novák Miloš 0:2, body hostů: Červinková Petra 3:1, Smolík Milan 3:1, Sobotka Tomáš 2:2, Odvárka Josef 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ CHS Chotěboř C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 4:0, Fiala Jiří 1:2, Benáček Petr 2:1, Kos Zdeněk 2:2, body hostů: Job Štefan 1:3, Tůma Martin 3:1, Adam Ondřej 0:3, Janovský Aleš 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Třebíč B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poulíček Josef 1:3, Kmoch Petr ml. 2:1, Trnka Jiří 2:1, Kmoch Petr st. 3:1, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Poskočil Karel 1:3, Havlová Zuzana 1:2, Durda Pavel 1:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Latocha Jan 2:2, Wiederlechner Marek 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2, Holub Martin 3:1, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 1:3, Zerzánek Ivo 2:2, Zelinková Dagmar 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Ivo 0:3, Štork Vítězslav 1:2, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Jašek Petr 2:2, Skryja Marek 1:2, Borůvka Vít 1:2, Buk Martin 1:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Rouchovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuna Petr 2:2, Havlová Zuzana 2:2, Durda Pavel 2:2, Česnek Jiří 2:2, body hostů: Papoušek Jaroslav 4:0, Ludvík Lukáš 2:2, Uhliar Libor 2:2, Vejtasa Jan 0:4), TJ CHS Chotěboř C - TJ Jiskra Humpolec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 2:1, Adam Ondřej 1:2, Tůma Martin 3:0, Kafka Stanislav 3:1, body hostů: Kmoch Petr ml. 1:3, Kmoch Petr st. 1:2, Trnka Jiří 2:1, Poulíček Josef 0:3), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Puklice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beznoska Jiří 1:2, Bartoš Jiří 0:2, Sobotka Ivoš 1:2, Červinková Petra 0:3, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:0, Wiederlechner Marek 3:0, Hloch Tomáš 2:1, Chvojsík Jaroslav 1:1), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Jemnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:0, Musil Milan 1:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Lavický Pavel 2:0, body hostů: Kabelka Jan 0:3, Máca Jan 1:1, Chvátal Pavel 0:2, Novák Miloš 0:2), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jiří 3:0, Trnka Stanislav 2:1, Kupka Petr 0:3, Mazel Dušan 4:0, body hostů: Benáček Petr 1:3, Kos Zdeněk 1:2, Plocek Jaroslav ml. 1:2, Fiala Jiří 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Rouchovany A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinková Dagmar 2:0, Zerzánek Ivo 1:1, Piálek Ivan 2:1, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 2:1, Ludvík Lukáš 0:3, Uhliar Libor 0:2, Vejtasa Jan 0:2), TJ Třebíč B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuna Petr 3:1, Havlová Zuzana 1:3, Durda Pavel 1:3, Česnek Jiří 2:2, body hostů: Jašek Petr 1:3, Skryja Marek 3:1, Borůvka Vít 3:1, Buk Martin 2:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Puklice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Job Štefan 2:1, Adam Ondřej 2:1, Tůma Martin 2:1, Kafka Stanislav 2:1, body hostů: Wiederlechner Marek 2:1, Hloch Tomáš 2:1, Kovář Pavel 0:3, Svoboda Václav 0:3), TJ Sokol Polnička A - TJ Jiskra Humpolec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Ivoš 2:2, Červinková Petra 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Smolík Milan 4:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 3:1, Kmoch Petr st. 2:2, Trnka Jiří 2:2, Poulíček Josef 2:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:0, Večeřa Zdeněk 2:0, Musil Milan 2:0, Nevrtal Tomáš 2:0, body hostů: Benáček Petr 0:2, Kos Zdeněk 0:2, Plocek Jaroslav ml. 0:2, Fiala Jiří 0:2), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Jemnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Jiří 2:1, Kupka Petr 1:2, Trnka Stanislav 2:1, Mazel Dušan 3:0, body hostů: Máca Jan 2:1, Chvátal Pavel 2:1, Kabelka Jan 0:3, Novák Miloš 0:3),
8. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Jemnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Marek 3:1, Borůvka Vít 1:3, Buk Martin 1:2, Jašek Petr 1:3, body hostů: Máca Jan 3:1, Kříž František 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 0:3), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhliar Libor 0:3, Ludvík Lukáš 0:2, Vejtasa Jan 0:3, Papoušek Jaroslav 3:0, body hostů: Benáček Petr 3:0, Kos Zdeněk 2:1, Fiala Jiří 2:1, Plocek Jaroslav ml. 1:1), TJ Jiskra Humpolec B - SK Sokol Lhotky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr st. 1:3, Trnka Jiří 2:2, Poulíček Josef 1:3, Kmoch Petr ml. 4:0, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:1, Lavický Pavel 2:2, Musil Milan 0:4, Večeřa Zdeněk 3:1), TJ Sokol Puklice A - TJ Nové Město na Moravě "A" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Tomáš 1:3, Wiederlechner Marek 1:2, Hovorka Zdeněk 1:2, Holub Martin 2:2, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 2:2, Trnka Stanislav 0:3, Malý Jiří 3:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ CHS Chotěboř C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 1:3, Zelinková Dagmar 0:4, Zerzánek Ivo 0:3, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Kafka Stanislav 3:1, Tůma Martin 3:1, Job Štefan 3:1, Adam Ondřej 1:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Polnička A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 1:3, Kuna Petr 0:2, Havlová Zuzana 2:1, Česnek Jiří 2:2, Durda Pavel 0:1, body hostů: Smolík Milan 4:0, Červinková Petra 2:2, Sobotka Tomáš 0:3, Sobotka Ivoš 3:0),
9. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Marek 2:1, Borůvka Vít 1:2, Buk Martin 1:2, Jašek Petr 0:4, body hostů: Kos Zdeněk 3:1, Plocek Jaroslav ml. 1:2, Benáček Petr 3:0, Fiala Jiří 2:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Jemnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhliar Libor 1:3, Ludvík Lukáš 0:3, Vejtasa Jan 0:3, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Máca Jan 3:1, Kříž František 3:1, Chvátal Pavel 2:1, Kabelka Jan 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Nové Město na Moravě "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Petr st. 1:2, Trnka Jiří 0:2, Poulíček Josef 0:3, Kmoch Petr ml. 2:1, body hostů: Nečas František 3:0, Mazel Dušan 3:0, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 0:2), TJ Sokol Puklice A - SK Sokol Lhotky A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hloch Tomáš 1:2, Wiederlechner Marek 0:2, Holub Martin 2:1, WO 0:4, body hostů: Nevrtal Tomáš 2:1, Lavický Pavel 1:1, Musil Milan 1:1, Večeřa Zdeněk 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Polnička A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piálek Ivan 3:1, Zelinková Dagmar 1:1, Štork Vítězslav 1:3, Nosek Pavel 2:1, Zerzánek Ivo 1:1, WO 1:0, body hostů: Smolík Milan 3:0, Sobotka Ivoš 1:3, Sobotka Tomáš 3:1, Bartoš Jiří 0:4, WO 0:1), TJ Třebíč B - TJ CHS Chotěboř C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durda Pavel 2:1, Havlová Zuzana 1:1, Hronek Jiří 2:1, Česnek Jiří 3:0, body hostů: Kafka Stanislav 3:0, Tůma Martin 0:3, Job Štefan 0:3, Adam Ondřej 0:2),
10. kolo:
TJ CHS Chotěboř C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Ondřej 2:0, Job Štefan 1:1, Tůma Martin 3:0, Kafka Stanislav 2:0, body hostů: Skryja Marek 0:3, Kupka Jiří 1:1, Buk Martin 0:2, Bednář Ivan 0:2), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Rouchovany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Milan 2:1, Sobotka Ivoš 2:1, Bartoš Jiří 0:3, Sobotka Tomáš 1:3, body hostů: Papoušek Jaroslav 4:0, Uhliar Libor 1:2, Ludvík Lukáš 2:1, Vejtasa Jan 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lavický Pavel 2:2, Večeřa Zdeněk 2:2, Musil Milan 3:1, Nevrtal Tomáš 2:2, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 3:1, Zelinková Dagmar 1:3, Zerzánek Ivo 0:4), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Třebíč B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Dušan 3:0, Malý Jiří 0:3, Trnka Stanislav 3:0, Nečas František 3:1, body hostů: Česnek Jiří 1:3, Havlová Zuzana 2:1, Kuna Petr 0:3, Hronek Jiří 1:2), TJ Sokol Jemnice B - TJ Jiskra Humpolec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž František 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 0:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Kmoch Petr ml. 3:1, Kmoch Petr st. 1:3, Trnka Jiří 1:3, Poulíček Josef 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Puklice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 1:3, Fiala Jiří 1:3, Benáček Petr 1:2, Kos Zdeněk 2:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 2:2, Holub Martin 4:0, Latocha Jan 1:2),
11. kolo:
TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 2:1, Job Štefan 2:1, Tůma Martin 2:1, Kafka Stanislav 3:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 3:0, Uhliar Libor 0:3, Ludvík Lukáš 0:3, Vejtasa Jan 0:3), TJ Sokol Polnička A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Ivoš 2:2, Červinková Petra 2:1, Bartoš Jiří 0:3, Smolík Milan 4:0, body hostů: Skryja Marek 3:1, Kupka Jiří 1:3, Buk Martin 2:1, Bednář Ivan 0:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Třebíč B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lavický Pavel 2:0, Večeřa Zdeněk 2:0, Nevrtal Tomáš 2:1, Musil Milan 2:0, body hostů: Česnek Jiří 0:3, Havlová Zuzana 1:1, Kuna Petr 0:2, Hronek Jiří 0:2), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 3:0, Malý Jiří 1:2, Kupka Petr 1:2, Mazel Dušan 3:0, body hostů: Nosek Pavel 2:1, Piálek Ivan 2:1, Zelinková Dagmar 0:3, Zerzánek Ivo 0:3), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Puklice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabelka Jan 1:3, Chvátal Pavel 1:3, Máca Jan 1:2, Svoboda Zdeněk 3:1, body hostů: Hovorka Zdeněk 2:2, Holub Martin 4:0, Wiederlechner Marek 3:1, Latocha Jan 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Jiskra Humpolec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 2:1, Fiala Jiří 1:2, Benáček Petr 3:0, Kos Zdeněk 3:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 1:2, Trnka Jiří 0:3, Poulíček Josef 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Puklice A - TJ Jiskra Humpolec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hloch Tomáš 1:2, Wiederlechner Marek 1:2, Hovorka Zdeněk 3:0, Holub Martin 2:0, Latocha Jan 1:1, body hostů: Kmoch Petr ml. 2:2, Kmoch Petr st. 1:2, Poulíček Josef 1:2, Vítek Stanislav 1:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durda Pavel 2:2, Havlová Zuzana 2:2, Kuna Petr 1:1, Česnek Jiří 2:2, Poskočil Karel 1:0, body hostů: Nosek Pavel 2:2, Piálek Ivan 2:2, Štork Vítězslav 1:3, Zerzánek Ivo 2:1), TJ Sokol Polnička A - TJ CHS Chotěboř C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Ivoš 0:2, Bartoš Jiří 0:2, Sobotka Tomáš 0:3, Smolík Milan 1:1, body hostů: Kafka Stanislav 3:0, Tůma Martin 2:0, Job Štefan 1:1, Adam Ondřej 2:0), TJ Nové Město na Moravě "A" - SK Sokol Lhotky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas František 4:0, Trnka Stanislav 0:4, Malý Jiří 1:3, Mazel Dušan 3:1, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:1, Lavický Pavel 1:3, Večeřa Zdeněk 2:2, Musil Milan 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 2:2, Fiala Jiří 1:3, Benáček Petr 3:1, Kos Zdeněk 3:1, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 0:4), TJ Sokol Rouchovany A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhliar Libor 1:2, Ludvík Lukáš 1:2, Bělík Luděk 2:1, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Skryja Marek 3:1, Borůvka Vít 0:3, Kupka Jiří 1:2, Buk Martin 1:2),
13. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Jiskra Humpolec B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupka Jiří 0:3, Borůvka Vít 1:1, Buk Martin 0:3, Skryja Marek 2:1, body hostů: Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 2:1, Trnka Jiří 3:0, Poulíček Josef 1:1), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Puklice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělík Luděk 3:0, Ludvík Lukáš 1:2, Uhliar Libor 1:2, Papoušek Jaroslav 3:0, body hostů: Holub Martin 2:1, Hovorka Zdeněk 2:1, Kovář Pavel 0:3, Slavík František 0:3), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabelka Jan 0:2, Chvátal Pavel 2:1, Máca Jan 3:0, Kříž František 3:1, Svoboda Zdeněk 2:0, body hostů: Nosek Pavel 2:2, Piálek Ivan 1:3, Zerzánek Ivo 0:3, Zelinková Dagmar 1:1, Štork Vítězslav 0:1), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Třebíč B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 0:3, Fiala Jiří 1:1, Benáček Petr 0:3, Kos Zdeněk 2:1, body hostů: Česnek Jiří 3:0, Kuna Petr 1:2, Hronek Jiří 2:1, Poskočil Dominik nejml. 2:0), SK Sokol Lhotky A - TJ CHS Chotěboř C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 2:1, Musil Milan 1:2, Lavický Pavel 3:1, body hostů: Kafka Stanislav 2:2, Job Štefan 2:1, Adam Ondřej 1:2, Voldán Jiří 0:3), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Polnička A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas František 3:0, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 1:2, Mazel Dušan 3:0, body hostů: Smolík Milan 1:2, Červinková Petra 1:2, Sobotka Ivoš 1:2, Bartoš Jiří 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Rouchovany A - TJ Jiskra Humpolec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík Luděk 3:0, Ludvík Lukáš 1:1, Uhliar Libor 2:1, Papoušek Jaroslav 3:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 0:3, Trnka Jiří 0:3, Poulíček Josef 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Puklice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 2:2, Borůvka Vít 3:1, Buk Martin 1:2, Skryja Marek 3:1, body hostů: Holub Martin 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, Slavík František 0:4, Pech František 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 0:3, Fiala Jiří 1:2, Benáček Petr 2:1, Kos Zdeněk 1:3, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 2:1, Zerzánek Ivo 1:2, Zelinková Dagmar 2:0, Štork Vítězslav 0:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Třebíč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabelka Jan 0:4, Chvátal Pavel 3:1, Máca Jan 2:2, Svoboda Zdeněk 3:1, body hostů: Kuna Petr 1:3, Česnek Jiří 3:1, Hronek Jiří 2:2, Poskočil Dominik nejml. 2:2), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ CHS Chotěboř C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 3:1, Malý Jiří 0:4, Trnka Stanislav 0:4, Mazel Dušan 3:1, body hostů: Job Štefan 2:2, Kafka Stanislav 3:1, Adam Ondřej 3:1, Voldán Jiří 2:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Polnička A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:0, Nevrtal Tomáš 1:1, Musil Milan 2:1, Lavický Pavel 3:0, body hostů: Smolík Milan 1:2, Červinková Petra 1:2, Sobotka Ivoš 0:2, Bartoš Jiří 0:2),
15. kolo:
SK Sokol Lhotky A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:0, Lavický Pavel 2:0, Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 1:1, body hostů: Kupka Jiří 0:3, Buk Martin 0:2, Holík Vratislav 1:1, Kořínek Stanislav 0:2), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Rouchovany A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas František 3:0, Malý Jiří 2:1, Trnka Stanislav 3:0, Mazel Dušan 2:1, body hostů: Papoušek Jaroslav 1:2, Ludvík Lukáš 0:3, Bělík Luděk 1:2, Uhliar Libor 0:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Jemnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Aleš 2:1, Voldán Jiří 1:1, Job Štefan 3:0, Adam Ondřej 3:0, body hostů: Kříž František 2:1, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:3, Novák Miloš 0:2), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Ivoš 1:3, Sobotka Tomáš 1:3, Červinková Petra 2:2, Smolík Milan 4:0, body hostů: Benáček Petr 0:4, Pavlíček Tomáš 3:1, Plocek Jaroslav ml. 3:1, Fiala Jiří 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Jiskra Humpolec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerzánek Ivo 2:2, Štork Vítězslav 0:3, Piálek Ivan 3:0, Nosek Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 2:2, Kmoch Petr st. 1:2, Poulíček Josef 0:3, Vítek Stanislav 2:1, WO 0:1), TJ Třebíč B - TJ Sokol Puklice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Kuna Petr 0:1, Poskočil Dominik nejml. 1:3, Česnek Jiří 3:1, Hronek Jiří 1:2, body hostů: Holub Martin 4:0, Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 0:4, Hloch Tomáš 2:2),
16. kolo:
TJ Nové Město na Moravě "A" - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 3:0, Malý Jiří 2:0, Trnka Stanislav 1:2, Mazel Dušan 2:1, body hostů: Kupka Jiří 1:2, Holík Vratislav 2:1, Kořínek Stanislav 0:3, Dvořák František 0:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Rouchovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:0, Nevrtal Tomáš 2:0, Musil Milan 2:0, Lavický Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Papoušek Jaroslav 0:2, Ludvík Lukáš 0:2, Bělík Luděk 1:1, Uhliar Libor 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Ivoš 2:2, Sobotka Tomáš 2:2, Červinková Petra 2:2, Smolík Milan 2:2, body hostů: Chvátal Pavel 2:2, Kříž František 3:1, Kabelka Jan 2:2, Novák Miloš 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Aleš 2:1, Voldán Jiří 2:0, Job Štefan 3:0, Adam Ondřej 3:0, body hostů: Fiala Jiří 1:2, Plocek Jaroslav ml. 0:3, Benáček Petr 0:3, Pavlíček Tomáš 0:2), TJ Třebíč B - TJ Jiskra Humpolec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 2:0, Poskočil Dominik nejml. 2:0, Hronek Jiří 2:1, Česnek Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 0:3, Kmoch Petr st. 0:2, Poulíček Josef 1:1, Vítek Stanislav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Puklice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerzánek Ivo 0:4, Štork Vítězslav 1:2, Piálek Ivan 1:2, Nosek Pavel 3:1, body hostů: Holub Martin 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, Wiederlechner Marek 1:2, Hloch Tomáš 2:1),
17. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 2:1, Buk Martin 0:3, Holík Vratislav 0:3, Borůvka Vít 2:2, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Zelinková Dagmar 3:0, Zerzánek Ivo 1:2, Štork Vítězslav 1:2), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Třebíč B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Lukáš 1:3, Uhliar Libor 0:4, Bělík Luděk 2:2, Papoušek Jaroslav 3:1, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Havlová Zuzana 2:2, Kuna Petr 2:2, Hronek Jiří 3:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ CHS Chotěboř C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Petr st. 2:0, Trnka Jiří 2:0, Poulíček Josef 2:1, Kmoch Petr ml. 2:0, body hostů: Adam Ondřej 0:3, Job Štefan 0:2, Voldán Jiří 1:1, Málek Miroslav 0:2), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Polnička A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojsík Jaroslav 1:1, Hloch Tomáš 2:0, Hovorka Zdeněk 3:0, Holub Martin 3:0, body hostů: Smolík Milan 1:2, Sobotka Ivoš 0:3, Bartoš Jiří 0:2, Musil Dominik 0:2), TJ Sokol Jemnice B - SK Sokol Lhotky A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 0:2, Kříž František 2:2, Svoboda Zdeněk 2:0, body hostů: Nevrtal Tomáš 1:3, Lavický Pavel 2:2, Večeřa Zdeněk 3:1, Musil Milan 0:4), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Nové Město na Moravě "A" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plocek Jaroslav ml. 0:2, Fiala Jiří 0:2, Benáček Petr 0:3, Kos Zdeněk 1:2, body hostů: Mazel Dušan 3:0, Malý Jiří 3:0, Trnka Stanislav 2:0, Kupka Petr 1:1),
18. kolo:
TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Lukáš 1:3, Uhliar Libor 2:2, Bělík Luděk 2:2, Papoušek Jaroslav 3:1, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Zelinková Dagmar 3:1, Zerzánek Ivo 1:3, Štork Vítězslav 0:4), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Třebíč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 0:4, Buk Martin 0:3, Holík Vratislav 1:2, Borůvka Vít 4:0, body hostů: Česnek Jiří 3:1, Havlová Zuzana 3:1, Kuna Petr 1:2, Hronek Jiří 2:1), TJ Sokol Puklice A - TJ CHS Chotěboř C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Tomáš 2:1, Wiederlechner Marek 1:2, Hovorka Zdeněk 2:1, Holub Martin 4:0, body hostů: Voldán Jiří 0:4, Job Štefan 2:1, Málek Miroslav 0:3, Adam Ondřej 2:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Polnička A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jiří 2:1, Poulíček Josef 2:1, Krčil Tomáš 1:2, Kmoch Petr ml. 4:0, body hostů: Smolík Milan 2:2, Sobotka Ivoš 1:2, Bartoš Jiří 1:2, Musil Dominik 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - SK Sokol Lhotky A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 2:2, Benáček Petr 4:0, Fiala Jiří 2:1, Plocek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Nevrtal Tomáš 1:3, Lavický Pavel 2:2, Večeřa Zdeněk 1:3, Musil Milan 1:2), TJ Sokol Jemnice B - TJ Nové Město na Moravě "A" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Pavel 1:3, Kabelka Jan 2:1, Kříž František 0:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Malý Jiří 3:1, Trnka Stanislav 2:1, Kupka Petr 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Máca Jan 1:1, Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 2:1, Svoboda Zdeněk 3:0, body hostů: Borůvka Vít 2:1, Kupka Jiří 0:3, Buk Martin 0:2, Bednář Ivan 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Rouchovany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kos Zdeněk 1:0, Benáček Petr 2:0, Plocek Jaroslav ml. 2:0, Fiala Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Uhliar Libor 0:2, Vejtasa Jan 0:2, Ludvík Lukáš 0:2, WO 0:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Humpolec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 1:1, Musil Milan 2:1, Lavický Pavel 3:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Jiří 0:3, Poulíček Josef 1:2, Vítek Stanislav 1:1), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Sokol Puklice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 1:1, Malý Jiří 2:0, Trnka Stanislav 3:0, Mazel Dušan 2:0, body hostů: Hloch Tomáš 1:2, Holub Martin 0:2, Chvojsík Jaroslav 0:2, Kovář Pavel 0:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Ondřej 3:1, Voldán Jiří 2:1, Job Štefan 1:2, Kafka Stanislav 2:2, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 0:3, Chromý Jan 0:3), TJ Sokol Polnička A - TJ Třebíč B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Dominik 0:3, Sobotka Ivoš 0:2, Bartoš Jiří 1:2, Smolík Milan 2:1, body hostů: Česnek Jiří 3:0, Havlová Zuzana 2:1, Poskočil Dominik nejml. 1:2, Poskočil Karel 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 1:1, Benáček Petr 2:0, Plocek Jaroslav ml. 3:0, Fiala Jiří 2:1, body hostů: Borůvka Vít 1:2, Kupka Jiří 0:3, Buk Martin 1:1, Bednář Ivan 0:2), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Rouchovany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Máca Jan 1:0, Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 2:0, Kříž František 1:0, WO 3:0, body hostů: Ludvík Lukáš 0:2, Uhliar Libor 0:2, Vejtasa Jan 0:2, WO 0:3), TJ Nové Město na Moravě "A" - TJ Jiskra Humpolec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 1:1, Malý Jiří 2:0, Trnka Stanislav 2:1, Mazel Dušan 2:0, WO 1:0, body hostů: Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Jiří 0:2, Poulíček Josef 1:1, Vítek Stanislav 0:2, WO 0:1), SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Puklice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevrtal Tomáš 3:0, Večeřa Zdeněk 1:1, Musil Milan 2:1, Lavický Pavel 2:1, body hostů: Hloch Tomáš 1:2, Holub Martin 2:1, Kovář Pavel 0:3, Pech František 0:2), TJ Sokol Polnička A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 1:2, Sobotka Ivoš 0:3, Musil Dominik 0:3, Smolík Milan 3:0, body hostů: Nosek Pavel 3:0, Piálek Ivan 2:1, Zelinková Dagmar 2:1, Chromý Jan 1:2), TJ CHS Chotěboř C - TJ Třebíč B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 0:2, Málek Miroslav 0:2, Voldán Jiří 1:2, Job Štefan 0:3, body hostů: Česnek Jiří 3:0, Havlová Zuzana 3:0, Poskočil Dominik nejml. 1:1, Poskočil Karel 2:0),
21. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ CHS Chotěboř C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Vít 1:3, Kupka Jiří 1:3, Buk Martin 1:3, Skryja Marek 4:0, body hostů: Job Štefan 3:1, Adam Ondřej 3:1, Voldán Jiří 3:1, Málek Miroslav 0:4), TJ Sokol Rouchovany A - TJ Sokol Polnička A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Luděk 2:2, Ludvík Lukáš 3:1, Uhliar Libor 1:3, Papoušek Jaroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Smolík Milan 3:0, Sobotka Tomáš 2:2, Sobotka Ivoš 1:3, Bartoš Jiří 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - SK Sokol Lhotky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piálek Ivan 2:1, Zelinková Dagmar 0:3, Chromý Jan 0:1, Nosek Pavel 2:1, Štork Vítězslav 0:2, body hostů: Musil Milan 2:1, Lavický Pavel 3:0, Nevrtal Tomáš 2:1, Večeřa Zdeněk 1:2), TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě "A" 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuna Petr 1:3, Poskočil Dominik 1:3, Hronek Jiří 0:3, Česnek Jiří 3:1, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 3:1, Malý Jiří 2:2, Trnka Stanislav 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Jemnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jiří 3:0, Poulíček Josef 2:1, Vítek Stanislav 0:3, Kmoch Petr ml. 4:0, body hostů: Máca Jan 1:3, Chvátal Pavel 2:1, Kabelka Jan 1:2, Novák Miloš 0:3), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojsík Jaroslav 0:4, Wiederlechner Marek 0:3, Hovorka Zdeněk 2:1, Holub Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Benáček Petr 2:2, Plocek Jaroslav ml. 2:2, Kos Zdeněk 2:1, Fiala Jiří 2:1, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Rouchovany A - TJ CHS Chotěboř C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Luděk 3:1, Ludvík Lukáš 2:2, Uhliar Libor 0:4, Papoušek Jaroslav 4:0, body hostů: Adam Ondřej 2:2, Job Štefan 2:2, Voldán Jiří 2:2, Málek Miroslav 1:3), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Polnička A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Vít 3:1, Kupka Jiří 1:3, Buk Martin 2:2, Skryja Marek 3:1, body hostů: Smolík Milan 2:2, Sobotka Tomáš 3:1, Sobotka Ivoš 2:2, Bartoš Jiří 0:4), TJ Třebíč B - SK Sokol Lhotky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuna Petr 2:2, Poskočil Dominik 3:1, Hronek Jiří 2:2, Česnek Jiří 2:2, body hostů: Nevrtal Tomáš 4:0, Večeřa Zdeněk 1:1, Nevrtal Zdeněk 1:3, Rössler Josef 0:4, Musil Milan 1:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Nové Město na Moravě "A" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 0:1, Štork Vítězslav 0:3, Nosek Pavel 3:1, Štork Martin 0:2, body hostů: Nečas František 3:1, Mazel Dušan 3:1, Malý Jiří 1:2, Trnka Stanislav 2:1), TJ Sokol Puklice A - TJ Sokol Jemnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Pavel 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2, Holub Martin 3:1, Wiederlechner Marek 2:2, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 0:4), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jiří 4:0, Poulíček Josef 1:3, Vítek Stanislav 1:3, Kmoch Petr ml. 2:2, body hostů: Benáček Petr 3:1, Plocek Jaroslav ml. 2:2, Kos Zdeněk 1:3, Fiala Jiří 2:2),
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Spartak Pelhřimov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Martin 2:0, Talíř Pavel 2:0, Duda Lukáš 1:1, Prokop Jiří 2:0, Nacházel Filip 1:0, body hostů: Záboj Petr 0:1, Zábojová Anna 0:2, Angelis Jiří 1:1, Zelenka Ondřej 0:2, Jírů Miroslav 0:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Spartak Pelhřimov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Miroslav 2:1, Zábojová Anna 0:3, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 2:2, body hostů: Prokop Jiří 4:0, Kubát Martin 3:0, Duda Lukáš 1:2, Nacházel Filip 1:2), SKST Třešť B - SKST Třešť C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Stanislav 1:3, Macháč Jan 3:1, Růžičková Pavla 1:2, Šalanda Vít 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 4:0, Havel Miloslav 0:4, Kratochvíl Jiří 2:2, Neuman Jiří 1:2), SKST Třešť C - SKST Třešť B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Miloslav 1:3, Kozák Zdeněk 0:4, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Peštál Jaroslav 3:1, Macháč Jan 3:1, Růžičková Pavla 2:2, Šalanda Vít 1:2),
1. kolo:
SKST Třešť B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Stanislav 2:2, Růžičková Pavla 4:0, Šalanda Vít 2:1, Křivánek Vladimír 0:4, body hostů: Prokop Jiří 2:2, Talíř Pavel 1:3, Kubát Martin 2:2, Nacházel Filip 2:1), TJ Jiskra H. Brod C - HB Ostrov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Patrik 1:2, Duben Bohumil 0:2, Trtík Zdeněk 0:3, Kučírek Petr 1:2, body hostů: Topič Erik 3:0, Hitzger Pavel 2:0, Koudelka Tomáš 3:0, Hejkal Filip 1:1, Hitzger Jakub 0:1), TJ Spartak Pelhřimov B - SKST Třešť C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 3:1, Jírů Miroslav 1:3, Zábojová Anna 0:2, Zelenka Ondřej 3:1, Záboj Petr 0:2, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kratochvíl Jiří 2:2, Havel Miloslav 2:2, Kozák Zdeněk 2:2), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Slavoj Pacov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Tomáš 3:1, Nechvátal Josef 2:2, Kruml Milan 1:3, Kubíček Jan 3:1, body hostů: Smíšek František st. 2:2, Lískovec Josef 2:2, Mička Lukáš 3:1, Tůma Jan 0:4), SK Nové Dvory A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sáblík Petr 1:2, Stejskal Tomáš 1:2, Pátek Miroslav 3:0, Benc Jaroslav 4:0, body hostů: Kreisler Tomáš 2:2, Vavřík Lukáš 1:2, Klusáček Jiří 1:2, Hruška Jiří 0:3), TJ Sokol Výčapy A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 3:0, Jonáš Roman 1:1, Semerád Matěj 2:1, Dolák Jan 3:0, body hostů: Vítámvás Josef 0:3, Kunce Radoslav 2:1, Filipec Michal ml. 0:3, Křenek Petr 0:2),
2. kolo:
SKST Třešť B - SK Nové Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 2:2, Šalanda Vít 3:1, Procházka Jan 0:4, Macháč Jan 3:1, body hostů: Benc Jaroslav 1:3, Pátek Miroslav 3:1, Stejskal Tomáš 1:3, Sáblík Petr 3:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Žďár nad Sázavou D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Martin 1:3, Nacházel Filip 2:2, Talíř Pavel 3:0, Prokop Jiří 3:1, body hostů: Klusáček Jiří 1:3, Němeček František 1:3, Hruška Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 3:0), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přepechal Bohumil 3:0, Křenek Petr 3:0, Kunce Radoslav 1:2, Filipec Michal ml. 1:2, body hostů: Nechvátal Josef 0:3, Kruml Milan 2:1, Karel Martin 2:1, Karel Martin ml. 0:3), TJ Sokol Výčapy A - TJ Slavoj Pacov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolák Jan 1:1, Hanák Jiří 0:2, Jonáš Roman 0:3, Semerád Matěj 0:2, body hostů: Smíšek František st. 2:1, Lískovec Josef 2:0, Mička Lukáš 2:0, Tůma Jan 2:0), TJ Jiskra H. Brod C - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Karel 1:2, Sommer Patrik 2:1, Vrbata Josef 3:0, Mátl Bohumil 4:0, body hostů: Angelis Jiří 1:3, Zelenka Ondřej 0:3, Záboj Petr 0:3, Jírů Miroslav 2:1), HB Ostrov B - SKST Třešť C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip 2:1, Koudelka Tomáš 3:0, Topič Erik 1:2, Hitzger Jakub 2:1, Hitzger Pavel 1:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:2, Havel Miloslav 0:3, Kratochvíl Jiří 2:1, Kozák Zdeněk 0:3),
3. kolo:
SKST Třešť B - TJ Žďár nad Sázavou D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 3:1, Šalanda Vít 2:2, Procházka Jan 0:4, Macháč Jan 2:2, body hostů: Kreisler Tomáš 3:1, Klusáček Jiří 3:1, Němeček František 2:2, Hruška Jiří 1:3), TJ Spartak Pelhřimov C - SK Nové Dvory A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Martin 1:3, Nacházel Filip 1:2, Talíř Pavel 0:3, Prokop Jiří 4:0, body hostů: Benc Jaroslav 2:2, Sáblík Petr 3:1, Langpaul Petr 1:2, Stejskal Tomáš 2:1), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Slavoj Pacov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křenek Petr 2:2, Přepechal Bohumil 4:0, Kunce Radoslav 2:2, Filipec Michal ml. 1:3, body hostů: Smíšek František st. 3:1, Lískovec Josef 1:3, Mička Lukáš 3:1, Tůma Jan 0:4), TJ Sokol Výčapy A - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 2:0, Semerád Matěj 2:0, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 3:0, body hostů: Nechvátal Josef 1:2, Karel Martin 0:3, Kruml Milan 1:1, Karel Martin ml. 0:2), TJ Jiskra H. Brod C - SKST Třešť C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Karel 3:1, Sommer Patrik 3:1, Vrbata Josef 1:3, Mátl Bohumil 2:2, body hostů: Kocmánek Jaroslav 4:0, Kratochvíl Jiří 2:2, Havel Miloslav 1:3, Kozák Zdeněk 0:4), HB Ostrov B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Pavel 4:0, Koudelka Tomáš 2:1, Topič Erik 3:0, Jinek Matyáš 0:2, Hitzger Jakub 1:1, body hostů: Angelis Jiří 0:4, Zelenka Ondřej 2:2, Záboj Petr 1:2, Jírů Miroslav 1:2),
4. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sáblík Petr 1:1, Pátek Miroslav 2:0, Benc Jaroslav 3:0, Stejskal Tomáš 3:0, body hostů: Angelis Jiří 1:2, Zelenka Ondřej 0:3, Jírů Miroslav 0:2, Záboj Petr 0:2), TJ Žďár nad Sázavou D - SKST Třešť C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klusáček Jiří 2:2, Nekuža Roman 1:3, Vavřík Lukáš 1:3, Kreisler Tomáš 2:1, Chytal Zdeněk 1:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kratochvíl Jiří 3:1, Kozák Zdeněk 2:2, Neuman Jiří 1:3), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Jiskra H. Brod C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Jan 3:1, Kruml Milan 0:4, Karel Martin 3:1, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Petrlík Karel 1:3, Sommer Patrik 3:1, Jirásek Martin 1:3), TJ Slavoj Pacov A - HB Ostrov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 1:3, Lískovec Josef 2:1, Tůma Jan 1:2, Smíšek František st. 1:3, body hostů: Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 4:0, Koudelka Tomáš 1:2, Topič Erik 1:2), SKST Třešť B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Stanislav 1:3, Šalanda Vít 3:1, Růžičková Pavla 2:2, Macháč Jan 2:2, body hostů: Přepechal Bohumil 4:0, Křenek Petr 3:1, Kunce Radoslav 1:3, Filipec Michal ml. 0:4), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Výčapy A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nacházel Filip 1:1, Kubát Martin 0:2, Duda Lukáš 0:1, Prokop Jiří 1:2, Talíř Pavel 0:2, body hostů: Dolák Jan 3:0, Hanák Jiří 3:0, Semerád Matěj 1:1, Jonáš Roman 1:1),
5. kolo:
SK Nové Dvory A - SKST Třešť C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sáblík Petr 3:1, Benc Jaroslav 3:1, Pátek Miroslav 2:0, Stejskal Tomáš 1:3, Šmíd Martin 0:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kratochvíl Jiří 2:2, Kozák Zdeněk 1:3, Neuman Jiří 0:3), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Spartak Pelhřimov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekuža Roman 3:1, Kreisler Tomáš 3:1, Hruška Jiří 0:3, Klusáček Jiří 2:0, Vavřík Lukáš 0:2, body hostů: Angelis Jiří 2:2, Zelenka Ondřej 4:0, Jírů Miroslav 1:3, Záboj Petr 0:3), TJ SB Světlá nad Sázavou B - HB Ostrov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Milan 0:2, Karel Martin 0:2, Kubíček Jan 0:3, Plecitý Tomáš 1:1, body hostů: Hejkal Filip 3:0, Hitzger Pavel 2:0, Koudelka Tomáš 1:1, Topič Erik 2:0), TJ Slavoj Pacov A - TJ Jiskra H. Brod C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 3:0, Lískovec Josef 2:0, Tůma Jan 2:1, Smíšek František st. 2:1, body hostů: Mátl Bohumil 1:2, Petrlík Karel 1:2, Sommer Patrik 0:3, Pazdera Pavel 0:2), SKST Třešť B - TJ Sokol Výčapy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Stanislav 1:3, Šalanda Vít 1:2, Růžičková Pavla 1:2, Macháč Jan 2:2, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 4:0, Semerád Matěj 1:2, Jonáš Roman 1:2), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nacházel Filip 4:0, Kubát Martin 2:2, Duda Lukáš 0:2, Prokop Jiří 3:1, Talíř Pavel 0:2, body hostů: Přepechal Bohumil 1:3, Křenek Petr 2:2, Kunce Radoslav 3:1, Filipec Michal ml. 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SK Nové Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítámvás Josef 2:2, Filipec Michal ml. 1:3, Přepechal Bohumil 2:2, Křenek Petr 3:1, body hostů: Sáblík Petr 3:1, Pátek Miroslav 2:2, Benc Jaroslav 2:2, Stejskal Tomáš 1:3), TJ Sokol Výčapy A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 4:0, Semerád Matěj 1:2, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 1:3, body hostů: Kreisler Tomáš 2:2, Klusáček Jiří 3:1, Vavřík Lukáš 1:2, Hruška Jiří 0:3), TJ Jiskra H. Brod C - SKST Třešť B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Karel 3:1, Sommer Patrik 1:2, Vrbata Josef 1:2, Mátl Bohumil 4:0, body hostů: Macháč Jan 3:1, Peštál Jaroslav 2:2, Růžičková Pavla 0:3, Sklenář Stanislav 0:3), HB Ostrov B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip 3:0, Topič Erik 2:0, Hitzger Pavel 3:0, Hitzger Jakub 1:2, body hostů: Prokop Jiří 0:3, Nacházel Filip 1:2, Kubát Martin 1:2, Duda Lukáš 0:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ SB Světlá nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 2:2, Zábojová Anna 1:3, Záboj Petr 0:4, Zelenka Ondřej 4:0, body hostů: Kubíček Jan 1:3, Karel Martin 3:1, Kruml Milan 3:1, Nechvátal Josef 2:2), SKST Třešť C - TJ Slavoj Pacov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Miloslav 1:3, Kozák Zdeněk 2:2, Kratochvíl Jiří 2:2, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Smíšek František st. 3:1, Lískovec Josef 2:2, Mička Lukáš 2:2, Tůma Jan 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítámvás Josef 2:0, Filipec Michal ml. 1:1, Přepechal Bohumil 3:0, Křenek Petr 2:1, body hostů: Kreisler Tomáš 1:2, Klusáček Jiří 0:3, Vavřík Lukáš 1:1, Hruška Jiří 0:2), TJ Sokol Výčapy A - SK Nové Dvory A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerád Matěj 3:1, Hanák Jiří 2:2, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 3:1, body hostů: Benc Jaroslav 2:2, Pátek Miroslav 2:2, Stejskal Tomáš 0:2, Sáblík Petr 1:2, Fišar Jiří 0:2), TJ Jiskra H. Brod C - TJ Spartak Pelhřimov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Karel 3:1, Sommer Patrik 0:3, Vrbata Josef 0:3, Mátl Bohumil 2:2, body hostů: Prokop Jiří 3:1, Nacházel Filip 4:0, Kubát Martin 1:2, Duda Lukáš 1:2), HB Ostrov B - SKST Třešť B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 3:0, Topič Erik 1:2, Jinek Miroslav 0:2, Karel Filip 2:0, body hostů: Macháč Jan 1:3, Peštál Jaroslav 1:3, Růžičková Pavla 2:1, Sklenář Stanislav 1:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Slavoj Pacov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Angelis Jiří 1:2, Zábojová Anna 0:2, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 2:1, body hostů: Smíšek František st. 3:0, Mička Lukáš 3:0, Lískovec Josef 2:1, Tůma Jan 0:2), SKST Třešť C - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Miloslav 2:1, Kozák Zdeněk 0:3, Kratochvíl Jiří 3:0, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Kubíček Jan 1:3, Karel Martin 1:2, Kruml Milan 0:3, Nechvátal Josef 2:1),
8. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langpaul Petr 1:0, Benc Jaroslav 2:0, Pátek Miroslav 0:1, Fišar Jiří 2:0, Stejskal Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Karel Martin ml. 0:3, Karel Martin 0:3, Kruml Milan 2:0, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Slavoj Pacov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klusáček Jiří 2:2, Nekuža Roman 0:3, Vavřík Lukáš 1:2, Kreisler Tomáš 2:2, Chytal Zdeněk 0:1, body hostů: Smíšek František st. 4:0, Mička Lukáš 2:2, Lískovec Josef 3:1, Tůma Jan 1:2), SKST Třešť B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Pavla 1:2, Peštál Jaroslav 3:0, Šalanda Vít 2:1, Macháč Jan 3:0, body hostů: Zelenka Ondřej 2:1, Zábojová Anna 0:3, Angelis Jiří 1:2, Jírů Miroslav 0:3), TJ Spartak Pelhřimov C - SKST Třešť C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Filip 2:1, Talíř Pavel 2:1, Kubát Martin 2:1, Prokop Jiří 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:0, Kratochvíl Jiří 0:3, Kozák Zdeněk 0:3, Neuman Jiří 0:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Jiskra H. Brod C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přepechal Bohumil 2:0, Křenek Petr 2:0, Kunce Radoslav 2:1, Filipec Michal ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Mátl Bohumil 1:2, Petrlík Karel 1:2, Sommer Patrik 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Výčapy A - HB Ostrov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerád Matěj 2:2, Jonáš Petr 0:3, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 2:2, body hostů: Hitzger Pavel 2:2, Hejkal Filip 3:1, Topič Erik 2:1, Hitzger Jakub 1:2),
9. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ Slavoj Pacov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Miroslav 2:2, Benc Jaroslav 1:2, Halamka David 1:2, Stejskal Tomáš 1:3, body hostů: Smíšek František st. 4:0, Mička Lukáš 3:1, Lískovec Josef 2:1, Tůma Jan 0:3), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klusáček Jiří 2:0, Vavřík Lukáš 2:0, Nekuža Roman 2:0, Kreisler Tomáš 2:0, body hostů: Kubíček Jan 0:2, Kruml Milan 0:2, Karel Martin 0:2, Karel Martin ml. 0:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - HB Ostrov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přepechal Bohumil 3:0, Křenek Petr 2:1, Kunce Radoslav 2:1, Filipec Michal ml. 2:2, body hostů: Hejkal Filip 1:3, Hitzger Pavel 2:1, Topič Erik 0:3, Hitzger Jakub 1:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Jiskra H. Brod C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semerád Matěj 1:1, Jonáš Petr 1:1, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Mátl Bohumil 0:3, Petrlík Karel 2:1, Sommer Patrik 2:1, WO 0:4),
10. kolo:
TJ Jiskra H. Brod C - SK Nové Dvory A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Karel 1:1, Sommer Patrik 0:2, Jirásek Martin 1:2, Mátl Bohumil 0:3, body hostů: Benc Jaroslav 2:1, Pátek Miroslav 3:0, Sáblík Petr 2:0, Stejskal Tomáš 1:1), HB Ostrov B - TJ Žďár nad Sázavou D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 4:0, Koudelka Tomáš 2:1, Jinek Miroslav 0:3, Karel Filip 1:0, body hostů: Vavřík Lukáš 0:4, Nekuža Roman 3:1, Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 1:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Angelis Jiří 2:2, Jírů Miroslav 1:2, Zábojová Anna 0:3, Zelenka Ondřej 3:1, body hostů: Přepechal Bohumil 2:2, Křenek Petr 3:1, Kunce Radoslav 1:2, Vítámvás Josef 2:1), SKST Třešť C - TJ Sokol Výčapy A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 1:2, Havel Miloslav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:3, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Dolák Jan 3:0, Hanák Jiří 3:0, Jonáš Roman 2:1, Semerád Matěj 1:2), TJ SB Světlá nad Sázavou B - SKST Třešť B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Milan 2:2, Karel Martin 1:2, Kubíček Jan 1:2, Plecitý Tomáš 1:3, body hostů: Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 2:2, Peštál Jaroslav 3:0, Růžičková Pavla 2:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Lukáš 3:1, Lískovec Josef 1:2, Zeman Vladimír 1:2, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Nacházel Filip 4:0, Prokop Jiří 2:2, Duda Lukáš 0:3, Talíř Pavel 0:3),
11. kolo:
TJ Jiskra H. Brod C - TJ Žďár nad Sázavou D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Karel 3:0, Sommer Patrik 1:2, Jirásek Martin 0:3, Mátl Bohumil 0:3, body hostů: Chytal Zdeněk 0:1, Kreisler Tomáš 2:1, Nekuža Roman 2:1, Vavřík Lukáš 2:1, Klusáček Jiří 2:0), HB Ostrov B - SK Nové Dvory A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Tomáš 1:1, Hitzger Pavel 3:0, Hejkal Filip 2:1, Hitzger Jakub 2:1, Jinek Matyáš 0:1, body hostů: Benc Jaroslav 1:2, Pátek Miroslav 2:1, Sáblík Petr 0:1, Stejskal Tomáš 0:3, Šmíd Martin 1:1), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Výčapy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 1:3, Jírů Miroslav 2:2, Záboj Petr 1:3, Zelenka Ondřej 3:1, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 3:1, Jonáš Roman 1:3, Semerád Matěj 2:2), SKST Třešť C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 0:3, Havel Miloslav 0:3, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Kunce Radoslav 3:0, Vítámvás Josef 2:1, Přepechal Bohumil 1:2, Křenek Petr 3:0), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Milan 3:1, Karel Martin 4:0, Kubíček Jan 0:3, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Nacházel Filip 1:3, Prokop Jiří 3:1, Kubát Martin 1:3, Duda Lukáš 0:2, Talíř Pavel 0:1), TJ Slavoj Pacov A - SKST Třešť B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 2:1, Lískovec Josef 2:1, Zeman Vladimír 2:1, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Šalanda Vít 0:4, Růžičková Pavla 1:2, Macháč Jan 2:1, Sklenář Stanislav 1:2),
12. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - SKST Třešť B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vránek Jiří 1:3, Kubát Martin 3:1, Talíř Pavel 2:2, Prokop Jiří 4:0, body hostů: Peštál Jaroslav 3:1, Macháč Jan 1:3, Šalanda Vít 1:3, Sklenář Stanislav 1:3), TJ Sokol Výčapy A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semerád Matěj 2:2, Hanák Jiří 2:2, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 3:1, body hostů: Přepechal Bohumil 4:0, Křenek Petr 2:2, Vítámvás Josef 1:3, Filipec Michal ml. 0:1, Kunce Radoslav 0:2), HB Ostrov B - TJ Jiskra H. Brod C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip 3:0, Hitzger Pavel 3:0, Koudelka Tomáš 0:3, Topič Erik 3:0, body hostů: Petrlík Karel 1:2, Mátl Bohumil 1:2, Sommer Patrik 1:2, Jirásek Martin 0:3), SKST Třešť C - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Miloslav 2:2, Kozák Zdeněk 1:3, Kocmánek Jaroslav 4:0, Kratochvíl Jiří 1:3, body hostů: Zelenka Ondřej 2:2, Záboj Petr 2:2, Jírů Miroslav 1:3, Angelis Jiří 3:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mička Lukáš 4:0, Lískovec Josef 3:1, Tůma Jan 2:1, Smíšek František st. 1:3, body hostů: Plecitý Tomáš 2:2, Kubíček Jan 0:4, Tecl Tomáš 2:2, Kruml Milan 1:2), TJ Žďár nad Sázavou D - SK Nové Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 3:1, Vavřík Lukáš 1:3, Němeček František 2:2, Kreisler Tomáš 2:2, body hostů: Benc Jaroslav 1:3, Pátek Miroslav 4:0, Sáblík Petr 2:2, Stejskal Tomáš 1:3),
13. kolo:
SK Nové Dvory A - SKST Třešť B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benc Jaroslav 3:0, Sáblík Petr 1:1, Stejskal Tomáš 2:1, Pátek Miroslav 4:0, Langpaul Petr 0:1, body hostů: Macháč Jan 1:3, Šalanda Vít 1:2, Sklenář Stanislav 0:3, Růžičková Pavla 1:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Spartak Pelhřimov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 3:0, Němeček František 1:1, Nekuža Roman 2:1, Kreisler Tomáš 3:0, body hostů: Prokop Jiří 2:1, Kubát Martin 0:3, Talíř Pavel 0:3, Duda Lukáš 0:2), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Jan 1:2, Tecl Tomáš 0:2, Karel Martin 0:3, Plecitý Tomáš 1:2, body hostů: Přepechal Bohumil 3:0, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 3:0, Filipec Michal ml. 1:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Výčapy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Lukáš 0:4, Lískovec Josef 1:3, Zeman Vladimír 1:2, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Dolák Jan 4:0, Semerád Matěj 3:1, Jonáš Roman 2:2, Jonáš Petr 1:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra H. Brod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírů Miroslav 1:1, Král Vladimír 2:0, Záboj Petr 3:0, Zelenka Ondřej 2:0, body hostů: Mátl Bohumil 0:3, Sommer Patrik 0:2, Petrlík Karel 0:2, Jakeš Petr 1:1), SKST Třešť C - HB Ostrov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Zdeněk 1:2, Havel Miloslav 2:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Hitzger Jakub 2:1, Topič Erik 1:2, Koudelka Tomáš 1:2, Hejkal Filip 1:2, Hitzger Pavel 0:1),
14. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou D - SKST Třešť B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 1:3, Vavřík Lukáš 2:2, Nekuža Roman 3:1, Kreisler Tomáš 2:2, body hostů: Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 2:2, Sklenář Stanislav 4:0, Růžičková Pavla 0:4), SK Nové Dvory A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benc Jaroslav 3:1, Sáblík Petr 2:2, Šmíd Martin 0:3, Pátek Miroslav 3:1, Stejskal Tomáš 1:0, body hostů: Prokop Jiří 3:1, Kubát Martin 2:2, Duda Lukáš 1:3, Talíř Pavel 1:3), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Lukáš 3:0, Lískovec Josef 1:2, Zeman Vladimír 0:3, Smíšek František st. 4:0, body hostů: Přepechal Bohumil 2:2, Kunce Radoslav 2:1, Křenek Petr 1:2, Filipec Michal ml. 0:3), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Výčapy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Jan 1:3, Karel Martin 3:1, Tecl Tomáš 1:3, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Dolák Jan 3:1, Semerád Matěj 1:3, Jonáš Roman 3:1, Jonáš Petr 1:3), SKST Třešť C - TJ Jiskra H. Brod C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 2:0, Havel Miloslav 2:0, Kratochvíl Jiří 3:0, Kocmánek Jaroslav 2:0, body hostů: Mátl Bohumil 0:3, Sommer Patrik 0:2, Petrlík Karel 0:2, Jakeš Petr 0:2), TJ Spartak Pelhřimov B - HB Ostrov B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: 0:1, Jírů Miroslav 1:1, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 1:2, WO 0:2, body hostů: Hitzger Jakub 2:1, Topič Erik 3:0, Hejkal Filip 1:0, Koudelka Tomáš 0:1, Hitzger Pavel 1:0, WO 2:0),
15. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - SK Nové Dvory A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Angelis Jiří 0:2, Jírů Miroslav 0:2, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 1:1, body hostů: Pátek Miroslav 3:0, Sáblík Petr 2:0, Benc Jaroslav 1:0, Stejskal Tomáš 1:1, Fišar Jiří 1:0), SKST Třešť C - TJ Žďár nad Sázavou D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Zdeněk 1:3, Havel Miloslav 3:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Nekuža Roman 1:3, Klusáček Jiří 3:1, Vavřík Lukáš 1:3, Kreisler Tomáš 2:1), TJ Jiskra H. Brod C - TJ SB Světlá nad Sázavou B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrlík Karel 0:3, Vrbata Josef 1:2, Mátl Bohumil 1:2, WO 0:3, body hostů: Plecitý Tomáš 2:0, Tecl Tomáš 2:1, Kruml Milan 0:1, Karel Martin 2:0, Kubíček Jan 1:0, WO 3:0), HB Ostrov B - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karel Filip 1:2, Koudelka Tomáš 2:1, Hitzger Pavel 3:0, Topič Erik 2:1, body hostů: Smíšek František st. 1:2, Mička Lukáš 2:1, Lískovec Josef 1:2, Zeman Vladimír 0:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SKST Třešť B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelán Jaroslav 0:3, Křenek Petr 3:0, Přepechal Bohumil 3:0, Vítámvás Josef 3:1, body hostů: Peštál Jaroslav 1:3, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 1:2, Růžičková Pavla 1:2), TJ Sokol Výčapy A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 3:1, Semerád Matěj 1:2, Jonáš Roman 2:1, Dolák Jan 3:1, body hostů: Prokop Jiří 1:3, Nacházel Filip 3:1, Kubát Martin 0:3, Talíř Pavel 1:2),
16. kolo:
SKST Třešť C - SK Nové Dvory A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 1:3, Havel Miloslav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Pátek Miroslav 3:1, Benc Jaroslav 3:1, Stejskal Tomáš 2:1, Sáblík Petr 1:2), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Žďár nad Sázavou D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Angelis Jiří 3:0, Jírů Miroslav 1:2, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 3:0, body hostů: Nekuža Roman 2:1, Klusáček Jiří 1:2, Vavřík Lukáš 1:2, Kreisler Tomáš 0:3), HB Ostrov B - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejkal Filip 3:0, Koudelka Tomáš 1:2, Topič Erik 3:0, Hitzger Jakub 1:2, body hostů: Plecitý Tomáš 1:2, Karel Martin 2:1, Tecl Tomáš 1:2, Kubíček Jan 0:3), TJ Jiskra H. Brod C - TJ Slavoj Pacov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Karel 0:2, Jirásek Martin 0:2, Vrbata Josef 0:3, Mátl Bohumil 1:1, body hostů: Smíšek František st. 3:0, Mička Lukáš 2:0, Lískovec Josef 2:0, Zeman Vladimír 1:1), TJ Sokol Výčapy A - SKST Třešť B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 1:1, Semerád Matěj 1:1, Jonáš Roman 3:0, Dolák Jan 3:0, body hostů: Sklenář Stanislav 0:3, Macháč Jan 1:2, Šalanda Vít 0:2, Peštál Jaroslav 1:1), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Spartak Pelhřimov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filipec Michal ml. 0:3, Křenek Petr 3:0, Přepechal Bohumil 2:1, Vítámvás Josef 0:4, body hostů: Nacházel Filip 3:1, Prokop Jiří 1:2, Kubát Martin 2:1, Talíř Pavel 2:1),
17. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 2:0, Pátek Miroslav 2:0, Benc Jaroslav 2:0, Sáblík Petr 2:0, body hostů: Přepechal Bohumil 0:2, Křenek Petr 0:2, Kunce Radoslav 0:2, Filipec Michal ml. 0:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Výčapy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 2:2, Nekuža Roman 1:3, Kreisler Tomáš 0:3, Chytal Zdeněk 3:1, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 3:1, Jonáš Roman 2:2, Semerád Matěj 1:2), SKST Třešť B - TJ Jiskra H. Brod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštál Jaroslav 3:0, Šalanda Vít 2:0, Sklenář Stanislav 1:2, Macháč Jan 2:1, body hostů: Mátl Bohumil 0:3, Petrlík Karel 2:1, Vrbata Josef 1:2, Sommer Patrik 0:2), TJ Spartak Pelhřimov C - HB Ostrov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nacházel Filip 3:0, Prokop Jiří 0:3, Talíř Pavel 1:2, Kubát Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Topič Erik 3:1, Hitzger Pavel 1:3, Koudelka Tomáš 3:1, WO 0:5), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kruml Milan 0:1, Tecl Tomáš 2:0, Karel Martin 2:1, Plecitý Tomáš 1:2, Kubíček Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Angelis Jiří 1:3, Zelenka Ondřej 1:2, Jírů Miroslav 3:0, WO 0:4), TJ Slavoj Pacov A - SKST Třešť C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 2:0, Lískovec Josef 1:1, Tůma Jan 3:0, Smíšek František st. 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 1:2, Havel Miloslav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Kozák Zdeněk 0:2),
18. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisler Tomáš 2:1, Nekuža Roman 2:1, Klusáček Jiří 2:1, Chytal Zdeněk 3:0, body hostů: Přepechal Bohumil 2:1, Kunce Radoslav 0:3, Filipec Michal ml. 0:3, Křenek Petr 1:2), SK Nové Dvory A - TJ Sokol Výčapy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 1:3, Pátek Miroslav 2:1, Halamka David 2:1, Sáblík Petr 4:0, body hostů: Dolák Jan 3:1, Hanák Jiří 0:4, Jonáš Roman 1:2, Semerád Matěj 1:2), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Jiskra H. Brod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Filip 3:0, Prokop Jiří 2:1, Talíř Pavel 0:3, Kubát Martin 4:0, body hostů: Sommer Patrik 2:2, Petrlík Karel 1:2, Vrbata Josef 1:2, Mátl Bohumil 0:3), SKST Třešť B - HB Ostrov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 1:3, Šalanda Vít 1:3, Sklenář Stanislav 2:1, Macháč Jan 2:2, body hostů: Hejkal Filip 1:3, Hitzger Pavel 4:0, Topič Erik 3:1, Koudelka Tomáš 1:2), TJ Slavoj Pacov A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mička Lukáš 2:0, Lískovec Josef 2:0, Tůma Jan 0:3, Smíšek František st. 1:1, WO 4:0, body hostů: Angelis Jiří 1:2, Zelenka Ondřej 2:1, Jírů Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ SB Světlá nad Sázavou B - SKST Třešť C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tecl Tomáš 2:1, Karel Martin 2:1, Kubíček Jan 1:2, Plecitý Tomáš 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Havel Miloslav 0:3, Kratochvíl Jiří 2:1, Kozák Zdeněk 0:3),
19. kolo:
TJ SB Světlá nad Sázavou B - SK Nové Dvory A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tecl Tomáš 2:2, Karel Martin 3:1, Kruml Milan 0:3, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Pátek Miroslav 3:1, Sáblík Petr 3:1, Stejskal Tomáš 1:3, Fišar Jiří 0:3), TJ Slavoj Pacov A - TJ Žďár nad Sázavou D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 4:0, Lískovec Josef 2:1, Tůma Jan 1:2, Smíšek František st. 2:2, body hostů: Klusáček Jiří 1:3, Nekuža Roman 2:2, Němeček František 0:3, Kreisler Tomáš 2:1), TJ Spartak Pelhřimov B - SKST Třešť B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Angelis Jiří 0:3, Jírů Miroslav 1:1, Zábojová Anna 0:3, Zelenka Ondřej 1:2, body hostů: Peštál Jaroslav 3:0, Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 3:0, Sklenář Stanislav 1:1), SKST Třešť C - TJ Spartak Pelhřimov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 0:4, Neuman Jiří 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Nacházel Filip 3:1, Prokop Jiří 3:1, Kubát Martin 2:1, Duda Lukáš 1:2), TJ Jiskra H. Brod C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:0wo, HB Ostrov B - TJ Sokol Výčapy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Karol 3:0, Topič Erik 1:1, Hejkal Filip 2:1, Hitzger Pavel 3:0, body hostů: Dolák Jan 2:1, Hanák Jiří 0:3, Jonáš Roman 0:3, Semerád Matěj 0:2),
20. kolo:
TJ Slavoj Pacov A - SK Nové Dvory A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Lukáš 4:0, Lískovec Josef 1:2, Tůma Jan 0:3, Smíšek František st. 3:1, body hostů: Pátek Miroslav 2:2, Sáblík Petr 2:2, Stejskal Tomáš 1:2, Fišar Jiří 1:2), TJ SB Světlá nad Sázavou B - TJ Žďár nad Sázavou D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tecl Tomáš 2:1, Karel Martin 2:1, Kubíček Jan 2:1, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Kreisler Tomáš 2:2, Nekuža Roman 1:2, Klusáček Jiří 1:2, Němeček František 0:3), HB Ostrov B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč A 10:0wo, TJ Jiskra H. Brod C - TJ Sokol Výčapy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mátl Bohumil 1:2, Petrlík Karel 0:2, Vrbata Josef 0:3, Sommer Patrik 2:1, body hostů: Dolák Jan 3:0, Hanák Jiří 3:0, Jonáš Roman 2:1, Semerád Matěj 0:2),
21. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ Jiskra H. Brod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišar Jiří 1:2, Stejskal Tomáš 3:0, Sáblík Petr 3:0, Langpaul Petr 2:2, body hostů: Vrbata Josef 0:4, Sommer Patrik 0:3, Petrlík Karel 2:1, Jirásek Martin 2:1), TJ Žďár nad Sázavou D - HB Ostrov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisler Tomáš 2:2, Nekuža Roman 1:3, Vavřík Lukáš 3:1, Klusáček Jiří 2:2, body hostů: Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 4:0, Koudelka Tomáš 1:3, Hitzger Jakub 0:4), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přepechal Bohumil 1:2, Kunce Radoslav 0:2, Křenek Petr 3:0, Filipec Michal ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Zelenka Ondřej 2:2, Angelis Jiří 1:3, Jírů Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Výčapy A - SKST Třešť C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerád Matěj 3:1, Jonáš Petr 1:2, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 4:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kratochvíl Jiří 2:2, Havel Miloslav 0:3, Kozák Zdeněk 0:3), SKST Třešť B - TJ SB Světlá nad Sázavou B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Stanislav 1:1, Šalanda Vít 2:0, Peštál Jaroslav 3:0, Macháč Jan 2:0, body hostů: Karel Martin 1:2, Tecl Tomáš 0:2, Kubíček Jan 0:2, Kruml Milan 0:2), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Slavoj Pacov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 1:3, Kubát Martin 1:3, Talíř Pavel 1:2, Prokop Jiří 2:2, body hostů: Smíšek František st. 3:1, Mička Lukáš 4:0, Lískovec Josef 2:2, Jaroš Marek 1:2),
22. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Jiskra H. Brod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreisler Tomáš 3:0, Vavřík Lukáš 1:1, Nekuža Roman 1:2, Klusáček Jiří 3:0, body hostů: Petrlík Karel 2:1, Sommer Patrik 0:3, Vrbata Josef 1:2, Jirásek Martin 0:2), SK Nové Dvory A - HB Ostrov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 1:3, Pátek Miroslav 1:1, Sáblík Petr 1:2, Langpaul Petr 3:1, Fišar Jiří 0:2, body hostů: Hejkal Filip 0:4, Hitzger Pavel 4:0, Koudelka Tomáš 3:1, Hitzger Petr ml. 2:1), TJ Sokol Výčapy A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semerád Matěj 2:0, Semerád Martin 0:2, Jonáš Roman 1:2, Dolák Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Angelis Jiří 2:1, Zelenka Ondřej 1:2, Jírů Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Hrotovice-Valeč A - SKST Třešť C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křenek Petr 2:1, Filipec Michal ml. 0:3, Kunce Radoslav 2:1, WO 0:4, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Kratochvíl Jiří 1:1, Havel Miloslav 1:1, Kozák Zdeněk 1:1, WO 4:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ SB Světlá nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Lukáš 1:3, Kubát Martin 3:1, Nacházel Aleš 0:4, Prokop Jiří 3:1, body hostů: Karel Martin 3:1, Tecl Tomáš 3:1, Kubíček Jan 1:3, Kruml Milan 2:2), SKST Třešť B - TJ Slavoj Pacov A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Stanislav 2:2, Šalanda Vít 2:1, Peštál Jaroslav 1:2, Macháč Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Smíšek František st. 2:2, Mička Lukáš 3:1, Lískovec Josef 0:3, Jaroš Marek 0:3, WO 0:1),
KVALIFIKACE
1. kolo:
TJ Jiskra H. Brod D - TJ Sokol Černovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenka Milan 0:2, Jakeš Petr 0:2, Jirásek Martin 0:3, Pazdera Pavel 1:1, body hostů: Lipl Karel 3:0, Staněk Milan 2:0, Studený Jiří 1:1, Zeman Karel 2:0), TJ Sokol Rovečné - TJ Sokol Brtnice A 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Zdeněk 3:1, Doskočil Břetislav 0:4, Hrstka Milan ml. 1:2, Kadlec Ivo st. 3:1, body hostů: Pikolonová Šárka 4:0, Novotný Pavel 2:2, Kourek Pavel 1:3, Škrdla David 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Černovice A - TJ Sokol Rovečné 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Jan 1:3, Staněk Milan 2:1, Studený Jiří 2:1, Lipl Karel 3:1, body hostů: Kadlec Ivo st. 2:2, Hrstka Milan ml. 1:3, Moravec Zdeněk 2:1, Doskočil Břetislav 1:2), TJ Lukov A - TJ Jiskra H. Brod D 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konvalinka Petr 2:1, Vidourek Jan ml. 2:1, Vrzal Zdeněk 2:1, Kertész Petr 2:2, body hostů: Zelenka Milan 0:4, Pazdera Pavel 1:2, Jakeš Petr 1:2, Jirásek Martin 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Rovečné - TJ Lukov A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Ivo st. 2:2, Moravec Zdeněk 3:1, Doskočil Břetislav 2:1, Hrstka Milan ml. 0:1, Čech Eduard 1:2, body hostů: Konvalinka Petr 2:2, Kertész Petr 0:2, Vidourek Jan ml. 2:2, Vrzal Zdeněk 2:1, Konvalinka Ondřej 1:1), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sokol Černovice A 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Pavel 2:0, Kourek Pavel 2:0, Škrdla David 2:0, Pikolonová Šárka 2:0, body hostů: Kolář Jan 0:2, Staněk Milan 0:2, Studený Jiří 0:2, Lipl Karel 0:2),
4. kolo:
TJ Lukov A - TJ Sokol Brtnice A 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzal Zdeněk 1:1, Vidourek Jan ml. 0:2, Konvalinka Ondřej 1:2, Konvalinka Petr 0:1, Kertész Petr 0:2, body hostů: Pikolonová Šárka 3:0, Novotný Pavel 3:0, Kourek Pavel 1:1, Škrdla David 1:1), TJ Jiskra H. Brod D - TJ Sokol Rovečné 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakeš Petr 0:2, Trtík Zdeněk 0:2, Jirásek Martin 1:2, Pazdera Pavel 0:2, body hostů: Doskočil Břetislav 3:0, Moravec Zdeněk 2:0, Hrstka Milan ml. 1:1, Čech Eduard 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Brtnice A - TJ Jiskra H. Brod D 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Pavel 2:1, Kourek Pavel 0:3, Škrdla David 2:1, Pikolonová Šárka 4:0, body hostů: Jirásek Martin 3:1, Pazdera Pavel 1:2, Trtík Zdeněk 0:3, Jakeš Petr 1:2), TJ Sokol Černovice A - TJ Lukov A 5:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipl Karel 2:1, Staněk Milan 0:3, Studený Jiří 2:1, Zeman Karel 0:4, body hostů: Vidourek Jan ml. 4:0, Konvalinka Petr 2:1, Vrzal Zdeněk 1:2, Konvalinka Ondřej 2:1),
ČESKÝ POHÁR
1. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Humpolec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Petr ml. 0:3, Kmoch Petr st. 2:1, Poulíček Josef 0:3, body hostů: Pros Ondřej 2:1, Krčil Aleš 3:0, Brukner Vít 2:0, Trnka Tomáš 0:1), TJ Spartak Pelhřimov - SKST Třešť 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenka Ondřej 1:2, Záboj Petr 0:3, Zábojová Anna 1:2, body hostů: Neuman Jiří 0:1, Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 3:0, Růžičková Pavla 2:0), SK Nové Dvory - TJ Slavoj Polná 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Langpaul Petr 2:1, Stejskal Tomáš 1:2, Šmíd Martin 0:3, body hostů: Kučera Martin 1:2, Šejstal Adolf 3:0, Babínek Jiří 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártík Tomáš 2:1, Sommer Patrik 0:3, Jirásek Martin 0:3, body hostů: Růžička Jan 2:1, Stehlík Oldřich 2:1, Vosyka Ladislav 3:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Nové Dvory 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrobl Marek 3:0, Sommer Patrik 1:2, Mátl Bohumil 2:1, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Sáblík Petr 2:1, Fišar Jiří 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Slavoj Polná 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vosyka Radek 2:1, Stehlík Oldřich 2:1, Tecl Tomáš 1:2, body hostů: Šejstal Adolf 3:0, Krčál Radek 1:2, Kučera Martin 0:3), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Spartak Pelhřimov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 1:2, Kmoch Petr st. 3:0, Poulíček Josef 2:1, body hostů: Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 1:2, Zábojová Anna 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - SKST Třešť 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 2:1, Krčil Tomáš 0:3, body hostů: Kozák Petr 3:0, Šalanda Vít 1:2, Havel Miloslav 1:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Slavoj Polná 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štrobl Marek 1:2, Sommer Patrik 1:2, Mátl Bohumil 2:1, body hostů: Krčál Radek 3:0, Kučera Martin 0:3, Šejstal Adolf 2:1), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - SK Nové Dvory 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vosyka Radek 3:0, Karel Martin 2:1, Tecl Tomáš 1:2, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Sáblík Petr 2:1, Fišar Jiří 0:3), TJ Jiskra Humpolec B - SKST Třešť 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 1:2, Kmoch Petr st. 1:2, Poulíček Josef 1:2, body hostů: Kozák Petr 3:0, Šalanda Vít 3:0, Havel Miloslav 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Spartak Pelhřimov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčil Tomáš 2:0, Pros Ondřej 3:0, Váňa Lubomír 3:0, Trnka Tomáš 1:0, body hostů: Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 0:3, Zábojová Anna 0:3),
4. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenka Ondřej 2:0, Záboj Petr 0:2, Zábojová Anna 1:1, WO 3:0, body hostů: Jirásek Martin 1:2, Pazdera Pavel 2:1, WO 0:3), SKST Třešť - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháč Jan 2:1, Růžičková Pavla 0:3, Šalanda Vít 0:3, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Vosyka Radek 2:1, Vosyka Ladislav 3:0), SK Nové Dvory - TJ Jiskra Humpolec B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sáblík Petr 2:1, Pátek Miroslav 2:1, Benc Jaroslav 2:1, body hostů: Kmoch Petr st. 0:3, Marek Martin 0:3, Poulíček Josef 3:0), TJ Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejstal Adolf 2:1, Krčál Radek 3:0, Babínek Jiří 1:2, body hostů: Pros Ondřej 0:3, Váňa Lubomír 2:1, Krčil Tomáš 1:2),
5. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenka Ondřej 1:2, Záboj Petr 0:3, Zábojová Anna 0:3, body hostů: Vosyka Radek 3:0, Kubíček Jan 2:1, Růžička Jan 3:0), SKST Třešť - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháč Jan 3:0, Šalanda Vít 2:1, Neuman Jiří 0:1, Růžičková Pavla 1:1, body hostů: Jirásek Martin 1:2, Sommer Patrik 0:3, Pazdera Pavel 2:1), SK Nové Dvory - TJ Jiskra Humpolec A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sáblík Petr 1:2, Pátek Miroslav 1:2, Benc Jaroslav 1:2, body hostů: Pros Ondřej 3:0, Váňa Lubomír 3:0, Hamza Tomáš 0:3), TJ Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejstal Adolf 2:1, Krčál Radek 3:0, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Kmoch Petr st. 1:2, Marek Martin 0:3, Poulíček Josef 0:3),
6. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 2:1, Poulíček Josef 3:0, body hostů: Pazdera Pavel 0:3, Jirásek Martin 1:2, Sommer Patrik 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pros Ondřej 1:2, Trnka Tomáš 1:2, body hostů: Vosyka Ladislav 3:0, Vosyka Radek 2:1, Kruml Milan 0:3), TJ Spartak Pelhřimov - SK Nové Dvory 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenka Ondřej 3:0, Záboj Petr 1:2, Zábojová Anna 1:2, body hostů: Sáblík Petr 2:1, Benc Jaroslav 2:1, Šmíd Martin 0:3), SKST Třešť - TJ Slavoj Polná 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Miloslav 1:2, Páral Daniel 3:0, Macháč Jan 2:1, body hostů: Kučera Martin 1:2, Babínek Jiří 2:1, Šejstal Šimon 0:3),
7. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 1:2, Kmoch Petr st. 1:2, Poulíček Josef 1:2, body hostů: Vosyka Ladislav 3:0, Tecl Tomáš 0:3, Vosyka Radek 3:0), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Krčil Aleš 2:1, Krčil Tomáš 2:1, body hostů: Bártík Tomáš 3:0, Jirásek Martin 0:3, Sommer Patrik 0:3), TJ Spartak Pelhřimov - TJ Slavoj Polná 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenka Ondřej 0:3, Záboj Petr 0:3, Zábojová Anna 2:1, body hostů: Kučera Martin 3:0, Babínek Jiří 2:1, Šejstal Šimon 2:1), SKST Třešť - SK Nové Dvory 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Miloslav 1:2, Páral Daniel 2:1, Macháč Jan 2:1, body hostů: Pátek Miroslav 2:1, Benc Jaroslav 2:1, Šmíd Martin 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy