Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
Protivín B - Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marková Ivana 0:2, Polanský Milan 0:2, Brabec Ondřej 0:2, Soumar Milan 0:2, body hostů: Beneš Petr 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Beneš Pavel st. 2:0, Kratochvílová Mirka 2:0), OST Velešín C - SK Malovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Betka Kamil 3:1, Chromeček Vladimír 2:2, Vraspír Martin 1:2, Ferenčík František 3:1, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 1:3, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:3), Křemže - Holubov A - Sokol N. Ves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 1:1, Kudláček Zbyněk 3:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Lojka David 0:2, Návara Filip 0:2, Houška Miroslav 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Lhenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 4:0, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 1:2, Procházková Šárka 3:1, body hostů: Gyori Richard 3:1, Sivera Adam 2:2, Houška Jaromír 0:4, Sivera Radek 1:2), Sokol Vodňany C - Protivín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 3:0, Vaněčková Eliška 2:1, Soucha Jan 1:2, body hostů: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 2:1, Vařečka Pavel 2:1, Šťastný Michael ml. 0:3),
2. kolo:
Sokol Vodňany C - Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 2:1, Vaněčková Eliška 0:3, Jarešová Klára 0:4, body hostů: Beneš Petr 4:0, Beneš Pavel st. 2:1, Mašek Josef 2:1, Wolowiec Jaroslav 1:2), Protivín C - Lhenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 0:1, Zoch Samuel 2:2, Vařečka Pavel 3:0, Vařečka Ondřej 1:3, Šťastný Michael ml. 0:3, body hostů: Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 3:1, Sivera Radek 3:1, Halabrín Milan ml. 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Sokol N. Ves B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 0:3, Mleziva Pavel 1:2, Procházka Jaroslav 3:1, body hostů: Malčák Karel 3:1, Houška Miroslav 3:1, Paleček Vladimír 2:1, Návara Filip 1:2), SK Malovice A - Křemže - Holubov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plojhar Ota 1:2, Veselý Stanislav 0:3, Kolář Otakar 2:1, Milota Miroslav 1:3, body hostů: Opelka Jaroslav 4:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 2:1, Jiráň Jiří 1:2), Protivín B - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Karel 2:1, Marková Ivana 2:1, Brabec Ondřej 1:2, Topinka Václav 3:0, body hostů: Betka Kamil 2:1, Ferenčík František 1:2, Vraspír Martin 1:2, Javořík Miroslav 0:3),
3. kolo:
OST Velešín C - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salon Jan 0:4, Vraspír Martin 0:4, Ferenčík František 3:0, Betka Kamil 4:0, body hostů: Beneš Petr 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Kratochvílová Mirka 2:1), Křemže - Holubov A - Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0, Dobrovodský Martin 2:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Lednický Josef 0:2, Polanský Milan 0:2, Marková Ivana 0:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - SK Malovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 0:3, Mleziva Pavel 0:2, Meškánová Andrea 0:3, Procházka Jaroslav 2:1, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:1), Sokol N. Ves B - Protivín C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 4:0, Návara Filip 0:3, Paleček Vladimír 3:0, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Vařečka Ondřej 1:3, Klárner Jakub 2:2, Vařečka Pavel 0:3, Šťastný Michael ml. 1:2), Sokol Vodňany C - Lhenice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Jiří ml. 1:1, Brabec Oldřich 0:2, Páral Lukáš 0:3, Vaněčková Eliška 0:2, body hostů: Gyori Richard 3:0, Sivera Adam 2:0, Sivera Radek 2:0, Halabrín Milan ml. 1:1),
4. kolo:
Spartak Kaplice B - Lhenice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 3:0, Mašek Josef 0:2, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 3:0, body hostů: Gyori Richard 1:2, Sivera Adam 1:2, Sivera Radek 0:3, Halabrín Milan ml. 0:2), Sokol Vodňany C - Sokol N. Ves B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 2:1, Špatný Albert 0:3, Jarešová Klára 0:3, Turek Václav 0:1, body hostů: Malčák Karel 4:0, Paleček Vladimír 2:1, Návara Filip 2:1, Joun Luděk 1:2), SK Malovice A - Protivín C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Zoch Samuel 2:2, Vařečka Ondřej 0:3, Klárner Jakub 1:2, Vařečka Pavel 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Protivín B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), OST Velešín C - Křemže - Holubov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Betka Kamil 3:0, Peterka Vilém 0:3, Salon Jan 0:3, Ferenčík František 1:2, body hostů: Opelka Jaroslav 2:1, Reitinger Jiří 3:0, Kudláček Zbyněk 2:1, Dobrovodský Martin 1:2),
5. kolo:
Křemže - Holubov A - Spartak Kaplice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Reitinger Jiří 2:2, Kudláček Zbyněk 2:1, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 1:3, Beneš Pavel st. 1:3, Kratochvílová Mirka 0:3), KST ZŠ Vyšší Brod A - OST Velešín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 2:2, Meškánová Andrea 1:3, Levaiová Tereza 0:3, Kuchta Kamil nejml. 3:1, body hostů: Betka Kamil 3:1, Ferenčík František 4:0, Vraspír Martin 2:2, Peterka Vilém 0:3), Protivín C - Protivín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pártl Pavel 0:4, Vařečka Pavel 4:0, Vařečka Ondřej 1:2, Färber František 4:0, body hostů: Brabec Ondřej 2:2, Marková Ivana 1:3, Topinka Václav 2:2, Lednický Josef 1:2), SK Malovice A - Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Turek Václav 2:2, Bauer Jiří ml. 1:2, Brabec Oldřich 1:2, Páral Lukáš 0:3), Lhenice A - Sokol N. Ves B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivera Radek 2:1, Houška Jaromír 1:1, Gyori Richard 3:0, Sivera Adam 2:1, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Houška Miroslav 1:2, Lojka David 1:2, Návara Filip 0:2),
6. kolo:
Spartak Kaplice B - Sokol N. Ves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Wolowiec Jaroslav 2:1, Štarman Robert 0:4, body hostů: Blábolil Milan 1:3, Lojka David 1:3, Troup Miroslav 2:1, Morávek Jiří 1:2), SK Malovice A - Lhenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 2:2, Houška Jaromír 1:3, Sivera Radek 1:2), Protivín B - Sokol Vodňany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marková Ivana 1:3, Najmanová Ryšavá Lucie 2:2, Brabec Ondřej 3:1, Topinka Václav 2:2, body hostů: Bauer Jiří ml. 0:4, Brabec Oldřich 3:1, Špatný Albert 3:1, Páral Lukáš 2:2), Protivín C - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 1:2, Vařečka Pavel 3:0, Zoch Samuel 3:0, body hostů: Betka Kamil 2:1, Chromeček Vladimír 1:2, Peterka Vilém 0:3, Javořík Miroslav 0:3), Křemže - Holubov A - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 2:0, Kudláček Zbyněk 2:0, Opelka Jaroslav 2:0, body hostů: Procházková Šárka 0:2, Kuchta Kamil nejml. 0:2, Meškánová Andrea 0:2, Mleziva Pavel 0:2),
7. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod A - Spartak Kaplice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorná Eva 2:2, Kuchta Kamil nejml. 0:3, Meškánová Andrea 0:3, Procházka Jaroslav 4:0, body hostů: Beneš Petr 2:2, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Pavel st. 2:1, Wolowiec Jaroslav 1:2), Protivín C - Křemže - Holubov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 2:2, Cendelín Rostislav 2:1, Färber František 3:1, Vařečka Pavel 1:0, body hostů: Hůlka Jan 3:1, Opelka Jaroslav 2:2, Reitinger Jiří 1:3, Kudláček Zbyněk 1:2), Sokol Vodňany C - OST Velešín C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 2:1, Páral Lukáš 2:1, Brabec Oldřich 3:0, body hostů: Ferenčík František 2:1, Javořík Miroslav 0:3, Peterka Vilém 0:3, Chromeček Vladimír 1:2), Protivín B - Lhenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marková Ivana 1:3, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Brabec Ondřej 1:2, Topinka Václav 2:2, body hostů: Sivera Radek 2:2, Gyori Richard 3:1, Houška Jaromír 3:0, Halabrín Milan ml. 1:2), SK Malovice A - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:2, Houška Miroslav 2:2, Lojka David 2:2, Návara Filip 2:2),
8. kolo:
Spartak Kaplice B - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel st. 3:0, Kratochvílová Mirka 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Beneš Petr 3:0, body hostů: Kolář Otakar 2:1, Kadlec Pavel 2:1, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3), Protivín B - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Karel 1:3, Marková Ivana 1:3, Brabec Ondřej 4:0, Topinka Václav 1:3, body hostů: Paleček Vladimír 3:1, Houška Miroslav 3:1, Návara Filip 3:1, Morávek Jiří 0:4), OST Velešín C - Lhenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Martin 0:3, Chromeček Vladimír 1:1, Ferenčík František 1:2, Betka Kamil 1:2, body hostů: Sivera Radek 1:2, Gyori Richard 3:0, Houška Jaromír 2:1, Sivera Adam 2:0), Sokol Vodňany C - Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 3:1, Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 1:3, Brabec Oldřich 2:2, body hostů: Jiráň Jiří 1:3, Laštovička Jan 1:3, Reitinger Jiří 3:1, Hůlka Jan 3:1), Protivín C - KST ZŠ Vyšší Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 2:2, Vařečka Ondřej 1:3, Zoch Samuel 2:1, Cendelín Rostislav 2:2, Vařečka Pavel 1:0, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Procházková Šárka 1:3, Meškánová Andrea 1:3, Kuchta Kamil nejml. 2:2),
9. kolo:
Spartak Kaplice B - Protivín C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wolowiec Jaroslav 1:2, Beneš Pavel st. 2:1, Pospíšil Jaroslav 2:1, Beneš Petr 4:0, body hostů: Zoch Samuel 2:2, Vařečka Ondřej 1:2, Klárner Jakub 1:2, Vařečka Pavel 0:3), KST ZŠ Vyšší Brod A - Sokol Vodňany C 0:10wo (Domácí se omylem dostavili k utkání do Vodňan.), Lhenice A - Křemže - Holubov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivera Adam 3:1, Sivera Radek 2:1, Houška Jaromír 1:2, Gyori Richard 2:2, body hostů: Opelka Jaroslav 2:2, Hůlka Jan 2:2, Dobrovodský Martin 2:1, Jiráň Jiří 0:3), OST Velešín C - Sokol N. Ves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromeček Vladimír 4:0, Javořík Miroslav 0:2, Peterka Vilém 0:4, Ferenčík František 3:1, Vraspír Martin 1:1, body hostů: Paleček Vladimír 3:1, Houška Miroslav 2:2, Návara Filip 2:2, Troup Miroslav 1:3), SK Malovice A - Protivín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:1, Plojhar Ota 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Lednický Josef 2:1, Patzelt Pavel 0:3, Najmanová Ryšavá Lucie 0:3, Marková Ivana 0:2),
10. kolo:
Spartak Kaplice B - Protivín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:1, Beneš Pavel st. 2:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 2:0, body hostů: Mareš Zdeněk 1:2, Marková Ivana 0:2, Patzelt Pavel 0:2, Polanský Milan 0:2), SK Malovice A - OST Velešín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 2:2, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Betka Kamil 4:0, Chromeček Vladimír 1:3, Peterka Vilém 0:3, Vraspír Martin 1:2), Sokol N. Ves B - Křemže - Holubov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 0:2, Morávek Jiří 0:2, Návara Filip 0:3, Lojka David 2:1, body hostů: Hůlka Jan 3:0, Opelka Jaroslav 3:0, Dobrovodský Martin 1:1, Kudláček Zbyněk 1:1), Lhenice A - KST ZŠ Vyšší Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sivera Radek 1:3, Houška Jaromír 1:3, Gyori Richard 2:2, Sivera Adam 4:0, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Procházková Šárka 2:2, Kuchta Kamil nejml. 2:2, Meškánová Andrea 1:3), Protivín C - Sokol Vodňany C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 3:1, Vařečka Ondřej 1:2, Zoch Samuel 3:0, Färber František 2:2, body hostů: Turek Václav 3:1, Brabec Oldřich 0:4, Bauer Jiří ml. 1:2, Špatný Albert 0:2, Šimoník Vladimír 1:0),
11. kolo:
Spartak Kaplice B - Sokol Vodňany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Beneš Petr 4:0, body hostů: Turek Václav 3:1, Bauer Jiří ml. 3:1, Brabec Oldřich 0:4, Páral Lukáš 0:3), Lhenice A - Protivín C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 3:1, Sivera Radek 2:2, Houška Jaromír 2:1, Sivera Adam 2:2, body hostů: Zoch Samuel 3:1, Klárner Jakub 1:3, Vařečka Ondřej 0:4, Vařečka Pavel 2:1), Sokol N. Ves B - KST ZŠ Vyšší Brod A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 1:3, Troup Miroslav 0:3, Paleček Vladimír 2:1, Houška Miroslav 3:1, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Procházková Šárka 2:2, Kuchta Kamil nejml. 1:2, Meškánová Andrea 1:2), Křemže - Holubov A - SK Malovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 1:3, Reitinger Jiří 3:1, Dobrovodský Martin 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Kadlec Pavel 3:1, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:4, Kolář Otakar 4:0), OST Velešín C - Protivín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferenčík František 2:2, Chromeček Vladimír 2:1, Vraspír Martin 1:2, Betka Kamil 4:0, body hostů: Mareš Zdeněk 3:1, Topinka Václav 1:3, Brabec Ondřej 1:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:3),
12. kolo:
Spartak Kaplice B - OST Velešín C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:0, Beneš Petr 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Beneš Pavel st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Stehlík Pavel 0:2, Vraspír Martin 0:2, Javořík Miroslav 0:2, WO 0:3), Protivín B - Křemže - Holubov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Ondřej 2:1, Marková Ivana 1:2, Mareš Zdeněk 2:1, Topinka Václav 4:0, body hostů: Opelka Jaroslav 3:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Jiráň Jiří 0:3, Laštovička Jan 0:3), SK Malovice A - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 4:0, Plojhar Ota 1:2, Plojhar Tomáš 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:2, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Meškánová Andrea 1:2, Mleziva Pavel 1:2), Protivín C - Sokol N. Ves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 2:1, Zoch Samuel 1:2, Färber František 3:0, body hostů: Paleček Vladimír 2:1, Malčák Karel 1:2, Lojka David 1:2, Troup Miroslav 0:3), Lhenice A - Sokol Vodňany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sivera Radek 3:1, Houška Jaromír 2:2, Gyori Richard 1:3, Sivera Adam 3:1, body hostů: Turek Václav 3:1, Brabec Oldřich 2:2, Šimoník Vladimír 2:2, Špatný Albert 0:4),
13. kolo:
Lhenice A - Spartak Kaplice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 1:2, Houška Jaromír 1:2, Halabrín Milan st. 0:3, Sivera Radek 1:2, body hostů: Sláma Luboš 3:0, Beneš Pavel st. 2:1, Beneš Petr 3:0, Kratochvílová Mirka 1:2), Sokol N. Ves B - Sokol Vodňany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malčák Karel 0:2, Houška Miroslav 2:0, Lojka David 3:0, Paleček Vladimír 3:0, body hostů: Turek Václav 1:2, Brabec Oldřich 0:3, Špatný Albert 0:2, Páral Lukáš 1:1), Protivín C - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:1, Klárner Jakub 2:1, Vařečka Ondřej 1:2, Zoch Samuel 3:0, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 1:2, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:3), Protivín B - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Křemže - Holubov A - OST Velešín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opelka Jaroslav 4:0, Laštovička Jan 0:4, Jiráň Jiří 0:4, Kudláček Zbyněk 4:0, body hostů: Ferenčík František 2:2, Betka Kamil 2:0, Chromeček Vladimír 2:2, Vraspír Martin 2:2, Peterka Vilém 0:2),
14. kolo:
Spartak Kaplice B - Křemže - Holubov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Josef 0:4, Beneš Pavel st. 1:3, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Petr 4:0, body hostů: Hůlka Jan 2:2, Kudláček Zbyněk 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, Reitinger Jiří 2:2), OST Velešín C - KST ZŠ Vyšší Brod A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:3, Ferenčík František 1:2, Betka Kamil 3:1, body hostů: Procházka Jaroslav 4:0, Kuchta Kamil nejml. 2:1, Pokorná Eva 0:3, Meškánová Andrea 2:1), Protivín B - Protivín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Jiří 1:1, Brabec Ondřej 1:3, Marková Ivana 0:4, Topinka Václav 3:1, Patzelt Pavel 2:0, body hostů: Šťastný Michael ml. 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Vařečka Ondřej 1:3, Färber František 4:0), Sokol Vodňany C - SK Malovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Oldřich 2:1, Bílý Michal 1:1, Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 3:0, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:2), Sokol N. Ves B - Lhenice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 1:2, Morávek Jiří 0:3, Lojka David 1:2, Houška Miroslav 1:2, body hostů: Sivera Radek 3:0, Sivera Adam 3:0, Halabrín Milan ml. 1:2, Houška Jaromír 2:1),
15. kolo:
Sokol N. Ves B - Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jiří 1:2, Vrábek Otto 1:2, Joun Luděk 0:3, Lojka David 2:2, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Pavel st. 2:1, Wolowiec Jaroslav 0:3), Lhenice A - SK Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 2:1, Houška Jaromír 0:3, Halabrín Milan st. 1:2, Sivera Radek 1:3, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2), Sokol Vodňany C - Protivín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimoník Vladimír 1:0, Bílý Michal 2:0, Turek Václav 2:0, Bauer Jiří ml. 2:0, Brabec Oldřich 1:0, body hostů: Mareš Zdeněk 0:2, Brabec Ondřej 0:2, Topinka Václav 0:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:2), OST Velešín C - Protivín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Martin 2:2, Chromeček Vladimír 1:2, Ferenčík František 2:1, Betka Kamil 4:0, body hostů: Zoch Samuel 3:1, Vařečka Ondřej 1:3, Klárner Jakub 0:3, Vařečka Pavel 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod A - Křemže - Holubov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 1:2, Mleziva Pavel 0:3, Levaiová Tereza 0:3, Procházka Jaroslav 2:1, body hostů: Opelka Jaroslav 3:0, Reitinger Jiří 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Dobrovodský Martin 3:0),
16. kolo:
Spartak Kaplice B - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 0:3, Beneš Pavel st. 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Beneš Petr 3:0, body hostů: Procházka Jaroslav 2:1, Kuchta Kamil nejml. 0:3, Procházková Šárka 1:2, Meškánová Andrea 1:2), Křemže - Holubov A - Protivín C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opelka Jaroslav 2:0, Kudláček Zbyněk 1:1, Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 2:0, body hostů: Klárner Jakub 0:3, Vařečka Ondřej 1:1, Vařečka Pavel 0:2, Vojta Jan 0:2), OST Velešín C - Sokol Vodňany C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ferenčík František 2:2, Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:3, Betka Kamil 3:1, body hostů: Páral Lukáš 1:3, Bílý Michal 3:1, Turek Václav 2:1, Bauer Jiří ml. 2:1), Lhenice A - Protivín B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halabrín Milan ml. 3:1, Houška Jaromír 3:1, Halabrín Milan st. 0:3, Gyori Richard 4:0, body hostů: Mareš Zdeněk 2:2, Brabec Ondřej 2:2, Topinka Václav 1:3, Marková Ivana 0:3), Sokol N. Ves B - SK Malovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 0:2, Lojka David 0:2, Paleček Vladimír 0:3, Houška Miroslav 2:1, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Kadlec Pavel 3:0, Milota Miroslav 1:1, Plojhar Ota 1:1),
17. kolo:
SK Malovice A - Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Otakar 3:1, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:3, Kadlec Pavel 3:1, body hostů: Beneš Petr 4:0, Pospíšil Jaroslav 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Kratochvílová Mirka 1:2), Sokol N. Ves B - Protivín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 2:2, Paleček Vladimír 2:2, Lojka David 2:2, Houška Miroslav 2:2, body hostů: Mareš Zdeněk 2:2, Brabec Ondřej 4:0, Topinka Václav 2:2, Marková Ivana 0:4), Lhenice A - OST Velešín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyori Richard 3:1, Halabrín Milan ml. 0:1, Houška Jaromír 2:1, Sivera Radek 3:1, Halabrín Milan st. 1:1, body hostů: Betka Kamil 4:0, Chromeček Vladimír 1:3, Grznárik Jakub 0:3, Vraspír Martin 0:3), Křemže - Holubov A - Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 3:0, Jiráň Jiří 0:3, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Bauer Jiří ml. 1:3, Bílý Michal 1:2, Turek Václav 2:0, Páral Lukáš 0:3, Brabec Oldřich 0:1), KST ZŠ Vyšší Brod A - Protivín C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Kamil nejml. 2:1, Procházková Šárka 1:1, Meškánová Andrea 3:0, Procházka Jaroslav 3:0, body hostů: Zoch Samuel 1:2, Vařečka Ondřej 0:3, Klárner Jakub 0:3, Vařečka Pavel 1:1),
18. kolo:
Protivín C - Spartak Kaplice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Klárner Jakub 0:4, Vařečka Ondřej 1:3, Zoch Samuel 3:1, body hostů: Beneš Petr 3:1, Pospíšil Jaroslav 3:1, Beneš Pavel st. 2:2, Wolowiec Jaroslav 2:2), Sokol Vodňany C - KST ZŠ Vyšší Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páral Lukáš 1:1, Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 1:2, Turek Václav 3:1, Šimoník Vladimír 2:0, body hostů: Procházka Jaroslav 3:1, Kuchta Kamil nejml. 1:3, Procházková Šárka 1:2, Mleziva Pavel 0:3), Křemže - Holubov A - Lhenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 3:0, Reitinger Jiří 1:1, Kudláček Zbyněk 2:1, Opelka Jaroslav 2:1, body hostů: Gyori Richard 2:1, Sivera Radek 1:2, Halabrín Milan ml. 0:3, Halabrín Milan st. 0:2), Sokol N. Ves B - OST Velešín C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Miroslav 2:1, Malčák Karel 2:0, Paleček Vladimír 2:1, Lojka David 2:1, body hostů: Betka Kamil 1:2, Ferenčík František 1:2, Chromeček Vladimír 1:2, Vraspír Martin 0:2), Protivín B - SK Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 0:3, Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Topinka Václav 1:2, Brabec Ondřej 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Milota Miroslav 2:1, Plojhar Ota 2:1, Plojhar Tomáš 1:2),
Divize
1. kolo:
Blatná A - Elektrostav Strakonice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 0:2, Ounický Pavel 0:2, Kallmünzer Luboš 1:2, Trefný Jan 0:3, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Hrazdira Patrik 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, Nikolenko Alina 2:0, Zeman Lukáš 0:1), VS Tábor A - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karlík Zdeněk 3:1, Procházka Petr 1:3, Šmahlík Libor 3:1, Losos Radek 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Matějů Václav 4:0, Barták Kamil 0:4), Hluboká n. Vlt. A - RUFA Bechyně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soucha Jan 1:3, Hornych Jiří 1:2, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 3:1, Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:2), KST Orel A - Jiskra Třeboň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 1:2, Šilhavý Petr 2:1, Fencl Tomáš 0:3, Doležal Josef 2:2, body hostů: Jareš Oldřich 4:0, Pešek Ondřej 2:1, Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 1:2), Libín Prachatice B - Protivín A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 4:0, Liška Marek 2:2, Žák František 0:4, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Procházka Jaroslav 1:3, Tománek Jan 1:3), Přídolí A - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 2:2, Vochozka Roman 4:0, Kamera Josef 2:2, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 1:3, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 0:4),
2. kolo:
Blatná A - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Jan 0:4, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Škopek Stanislav 3:1, Vochozka Roman 2:1, Strapek Josef 2:1), Elektrostav Strakonice B - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 1:2, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Slapnička Jakub 3:0, WO 1:0, body hostů: Fesl Martin 1:1, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 0:3, Blaženec Dušan 1:1, WO 0:1), VS Tábor A - Libín Prachatice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:2, Šmahlík Libor 1:3, Losos Radek 2:2, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Krotký Marek 1:3, Žák František 4:0, Liška Marek 3:1, Sivera Adam 1:3), DDM Soběslav BANES A - Protivín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Tomáš 3:1, Barták Kamil 2:2, Vondruška Filip 1:3, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Votava Štěpán 3:1, Šťastný Michael st. 1:3, Procházka Jaroslav 3:1, Mareš Zdeněk 0:2, Tománek Jan 0:2), Hluboká n. Vlt. A - KST Orel A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 2:1, Soucha Jan 2:1, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Doležal Josef 2:2, Vrzal Pavel 0:3, Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 2:1), RUFA Bechyně A - Jiskra Třeboň A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 0:3, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:1, body hostů: Pešek Ondřej 1:3, Jareš Oldřich 2:2, Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1),
3. kolo:
Blatná A - OST Velešín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Jan 2:1, Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 3:0, body hostů: Vraspír Roman 3:0, Blaženec Dušan 1:2, Chromeček Vladimír 0:3, Vraspír Martin 0:3), Elektrostav Strakonice B - Přídolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:0, Majer Zbyněk 1:1, Slapnička Jakub 3:0, Nikolenko Alina 1:2, Hrazdira Patrik 1:0, body hostů: Strapek Josef 0:3, Kamera Josef 2:1, Vochozka Roman 1:2, Betka Kamil 0:3), VS Tábor A - Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 4:0, Děd Lukáš 2:2, Lachout Jaroslav 0:2, Karlík Zdeněk 3:1, Losos Radek 0:1, body hostů: Votava Štěpán 3:1, Šťastný Michael st. 2:2, Tománek Jan 1:3, Mareš Zdeněk 0:3), DDM Soběslav BANES A - Libín Prachatice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Ladislav 3:1, Pražák Arnošt 2:2, Barták Kamil 1:3, Matějů Václav 3:1, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 1:3, Liška Marek 0:4, Žák František 2:2), Hluboká n. Vlt. A - Jiskra Třeboň A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 3:1, Soucha Jan 2:2, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Pešek Ondřej 3:1, Petrásek Martin 0:4, Pašek Felix 0:3), RUFA Bechyně A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 2:1, body hostů: Sassmann Jakub 1:2, Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 1:2, Fencl Tomáš 0:3),
4. kolo:
Přídolí A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Betka Kamil 1:1, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:0, body hostů: Fencl Tomáš 0:3, Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 0:2, Sassmann Jakub 0:2), OST Velešín B - Jiskra Třeboň A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Kamera Josef ml. 1:2, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 2:1, Petrásek Martin 1:2, Pašek Felix 0:3), Libín Prachatice B - Hluboká n. Vlt. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 0:3, Žák František 0:4, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Soucha Jan 2:1), Protivín A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 0:3, Tománek Jan 0:3, Šťastný Michael st. 3:0, body hostů: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1), Blatná A - VS Tábor A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Jan 0:4, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 3:1, Děd Lukáš 1:2), Elektrostav Strakonice B - DDM Soběslav BANES A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Zeman Lukáš 1:1, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:1, Barták Kamil 0:3, Pražák Arnošt 1:2, Holub Martin 0:2),
5. kolo:
Přídolí A - Jiskra Třeboň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Betka Kamil 2:0, Strapek Josef 3:0, Kamera Josef 2:1, body hostů: Jareš Oldřich 1:2, Pešek Ondřej 1:2, Petrásek Martin 0:3, Pašek Felix 0:2), OST Velešín B - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 3:1, body hostů: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Štědrý Jan 1:3, Vlk Jan 3:1), Libín Prachatice B - RUFA Bechyně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák František 1:2, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 2:1, Sivera Adam 0:4, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 1:2, Pučégl Pavel 1:2, Kupilík Ondřej 3:0), Protivín A - Hluboká n. Vlt. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 1:3, Cendelín Rostislav 1:2, Votava Štěpán 1:2, Šťastný Michael st. 2:2, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Švrčina Tomáš 4:0, Hornych Jiří 1:2, Böhm Pavel 0:3), Blatná A - DDM Soběslav BANES A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojík Marek 0:4, Trefný Jan 3:1, Fleissig Jan 2:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:2, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 2:2, Vondruška Filip 1:3), Elektrostav Strakonice B - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 1:2, Zeman Lukáš 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 3:1, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Karlík Zdeněk 0:3, Procházka Petr 3:0, Lachout Jaroslav 0:3),
6. kolo:
VS Tábor A - Přídolí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karlík Zdeněk 1:1, Procházka Petr 0:2, Šmahlík Libor 0:3, Strouhal Jiří 0:2, body hostů: Kamera Josef 3:0, Škopek Stanislav 2:0, Strapek Josef 2:0, Vochozka Roman 1:1), DDM Soběslav BANES A - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:1, Hložek Tomáš 1:1, Pražák Arnošt 2:1, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Fesl Martin 1:2, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 1:2, Beneš Pavel ml. 1:1), Hluboká n. Vlt. A - Blatná A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 1:1, Hornych Jiří 2:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Trefný Jan 0:3, Kallmünzer Luboš 0:2, Rojík Marek 0:2, Fleissig Jan 1:1), RUFA Bechyně A - Elektrostav Strakonice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 0:4, Kupilík Ondřej 1:3, Pučégl Pavel 1:3, body hostů: Slapnička Jakub 3:1, Majer Zbyněk 3:1, Soukup Zdeněk ml. 0:2, Zeman Lukáš 3:1, Hrazdira Patrik 1:1), KST Orel A - Libín Prachatice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 0:2, Štědrý Jan 1:1, Vlk Jan 0:3, Sassmann Jakub 1:2, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 2:1, Liška Marek 1:1, Žák František 2:0), Jiskra Třeboň A - Protivín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 2:1, Petrásek Martin 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Votava Štěpán 2:1, Šťastný Michael st. 0:3, Tománek Jan 0:3, Mareš Zdeněk 0:2),
7. kolo:
VS Tábor A - OST Velešín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 4:0, Děd Lukáš 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 1:2, Blaženec Dušan 0:3), DDM Soběslav BANES A - Přídolí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Barták Kamil 1:3, Hložek Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 4:0, Vochozka Roman 1:3, Strapek Josef 2:2, Betka Kamil 2:2), Hluboká n. Vlt. A - Elektrostav Strakonice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hornych Jiří 1:2, Rychlík Josef 0:2, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 2:1, body hostů: Majer Zbyněk 1:0, Slapnička Jakub 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 0:2, Zeman Lukáš 2:0), RUFA Bechyně A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Kupilík Ondřej 2:0, Syrovátka Jan 1:2, Pučégl Pavel 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 0:2), KST Orel A - Protivín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 3:0, Štědrý Jan 2:0, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 2:1, body hostů: Votava Štěpán 0:3, Šťastný Michael st. 2:1, Cendelín Rostislav 1:2, Tománek Jan 0:2), Jiskra Třeboň A - Libín Prachatice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1, Pešek Ondřej 3:0, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 2:1, Krotký Marek 0:3, Liška Marek 1:2, Žák František 1:2),
8. kolo:
Přídolí A - Libín Prachatice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Škopek Stanislav 1:1, Strapek Josef 3:0, Kamera Josef 3:0, body hostů: Krotký Marek 1:2, Žák František 0:3, Nitrianský Igor 0:2, Sivera Adam 0:2), OST Velešín B - Protivín A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Šťastný Michael st. 1:3, Votava Štěpán 1:2, Procházka Jaroslav 1:2, Tománek Jan 0:3), Blatná A - KST Orel A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 1:2, Špeta Michal 1:2, body hostů: Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 3:0, Doležal Josef 2:1), Elektrostav Strakonice B - Jiskra Třeboň A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 2:2, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 3:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Pešek Ondřej 1:3, Petrásek Martin 1:2, Pašek Felix 0:3), VS Tábor A - Hluboká n. Vlt. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Zdeněk 2:2, Procházka Petr 2:2, Lachout Jaroslav 2:1, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 4:0, Jan Jabůrek 0:4, Vojta František 0:3), DDM Soběslav BANES A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:3, Pražák Arnošt 1:3, Dobiáš Ladislav 2:2, Hložek Tomáš 4:0, body hostů: Alexa Jiří 3:1, Pučégl Pavel 1:3, Soldát Tomáš 1:3, Kupilík Ondřej 3:1),
9. kolo:
Přídolí A - Protivín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Škopek Stanislav 2:0, Strapek Josef 2:0, Kamera Josef 2:0, body hostů: Šťastný Michael st. 0:2, Votava Štěpán 0:2, Tománek Jan 0:2, Mareš Zdeněk 0:2), OST Velešín B - Libín Prachatice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 3:0, body hostů: Žák František 1:2, Heinzl Lukáš 1:2, Liška Marek 1:2, Krotký Marek 0:2), Blatná A - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 0:3, Špeta Michal 2:1, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Petrásek Martin 2:1, Pešek Ondřej 3:0, Pašek Felix 1:2), Elektrostav Strakonice B - KST Orel A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikolenko Alina 0:1, Hrazdira Patrik 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 2:1, Slapnička Jakub 1:1, WO 1:0, body hostů: Doležal Josef 1:3, Kvašnovský Petr 1:1, Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 1:2, WO 0:1), VS Tábor A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachout Jaroslav 0:3, Strouhal Jiří 1:2, Karlík Zdeněk 2:1, Jehně Richard 0:3, body hostů: Soldát Tomáš 1:2, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 3:0, Alexa Jiří 3:0), DDM Soběslav BANES A - Hluboká n. Vlt. A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondruška Filip 0:3, Matějů Václav 2:1, Hložek Tomáš 2:1, Dobiáš Ladislav 1:3, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Rychlík Josef 2:1),
10. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hornych Jiří 0:4, Dvořák Martin 1:2, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 3:1, body hostů: Kamera Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Strapek Josef 2:1, Vochozka Roman 3:0), RUFA Bechyně A - OST Velešín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 3:0, body hostů: Fesl Martin 2:1, Vraspír Roman 0:3, Kamera Josef ml. 0:3, Blaženec Dušan 0:2), KST Orel A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 2:0, Štědrý Jan 2:0, Vlk Jan 3:0, Sassmann Jakub 2:0, body hostů: Šmahlík Libor 0:3, Strouhal Jiří 0:2, Procházka Petr 0:2, Lachout Jaroslav 0:2), Jiskra Třeboň A - DDM Soběslav BANES A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 1:2, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 1:3, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Dobiáš Ladislav 2:1, Matějů Václav 1:2, Pražák Arnošt 2:1), Libín Prachatice B - Blatná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 1:3, Žák František 2:2, Liška Marek 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Špeta Michal 3:1, Langer Aleš 2:2, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 1:1, Fleissig Jan 0:2), Protivín A - Elektrostav Strakonice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Karel 0:1, Mareš Zdeněk 0:3, Šťastný Michael st. 2:1, Votava Štěpán 2:2, Vařečka Ondřej 0:2, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Krejčí Ondřej 1:2, Hrazdira Patrik 1:2, Soukup Zdeněk ml. 3:0),
11. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - OST Velešín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Jiří 1:3, Švrčina Tomáš 2:2, Soucha Jan 2:2, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4), RUFA Bechyně A - Přídolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:2, body hostů: Vochozka Roman 0:3, Kamera Josef 1:2, Škopek Stanislav 2:1, Betka Kamil 0:3), KST Orel A - DDM Soběslav BANES A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 0:4, Štědrý Jan 2:2, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Matějů Václav 1:3, Hložek Tomáš 3:1, Dobiáš Ladislav 4:0, Barták Kamil 1:2), Jiskra Třeboň A - VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Procházka Petr 1:2, Losos Radek 1:2), Libín Prachatice B - Elektrostav Strakonice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 0:3, Liška Marek 0:2, Žák František 1:2, Bauer Jan st. 1:2, body hostů: Zeman Lukáš 2:1, Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Soukup Zdeněk ml. 2:0), Protivín A - Blatná A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Färber František 1:2, Šťastný Michael st. 2:1, Procházka Jaroslav 1:2, Votava Štěpán 1:3, body hostů: Špeta Michal 4:0, Trefný Jan 2:1, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 1:2),
12. kolo:
Elektrostav Strakonice B - Blatná A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 1:1, Nikolenko Alina 2:1, Zeman Lukáš 3:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 0:3, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Fleissig Jan 0:2), DDM Soběslav BANES A - VS Tábor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 2:0, Vondruška Filip 0:4, Hložek Tomáš 2:2, Dobiáš Ladislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Strouhal Jiří 1:1, Procházka Petr 2:1, Karlík Zdeněk 1:2, Lachout Jaroslav 1:3, Šmahlík Libor 1:1, WO 2:0), RUFA Bechyně A - Hluboká n. Vlt. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Syrovátka Jan 1:2, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Švrčina Tomáš 1:2, Hornych Jiří 1:2, Soucha Jan 0:3), Jiskra Třeboň A - KST Orel A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:3, Petrásek Martin 1:3, Pešek Ondřej 3:1, Jareš Oldřich 3:1, body hostů: Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 1:3, Doležal Josef 1:3), Protivín A - Libín Prachatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cendelín Rostislav 2:2, Procházka Jaroslav 3:1, Votava Štěpán 2:1, Šťastný Michael st. 2:2, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Krotký Marek 1:3, Liška Marek 1:3, Žák František 0:3), OST Velešín B - Přídolí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Vochozka Roman 2:2, Kamera Josef 1:2, Strapek Josef 2:1, Betka Kamil 0:3),
13. kolo:
Přídolí A - Blatná A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 0:3, Škopek Stanislav 1:2, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 1:3, body hostů: Špeta Michal 3:1, Trefný Jan 1:2, Fleissig Jan 2:1, Rojík Marek 3:0), OST Velešín B - Elektrostav Strakonice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 0:3, Fesl Martin 4:0, body hostů: Krejčí Ondřej 1:3, Zeman Lukáš 2:2, Hrazdira Patrik 2:1, Soukup Zdeněk ml. 0:3), Libín Prachatice B - VS Tábor A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 3:1, Liška Marek 1:2, Žák František 0:3, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 2:2, Strouhal Jiří 2:2, Procházka Petr 2:1, Losos Radek 0:3), Protivín A - DDM Soběslav BANES A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jaroslav 2:1, Šťastný Michael st. 2:1, Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 4:0, body hostů: Hložek Tomáš 2:2, Dobiáš Ladislav 2:1, Pražák Arnošt 1:2, Barták Kamil 0:3), KST Orel A - Hluboká n. Vlt. A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 3:0, Vlk Jan 2:1, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Švrčina Tomáš 1:3, Rychlík Josef 1:2, Duspiva Martin 1:2, Vojta František 0:3), Jiskra Třeboň A - RUFA Bechyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jan 0:2, Jareš Oldřich 0:2, Pašek Felix 0:2, Petrásek Martin 0:2, body hostů: Kupilík Ondřej 2:0, Alexa Jiří 2:0, Pučégl Pavel 2:0, Soldát Tomáš 2:0),
14. kolo:
OST Velešín B - Blatná A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Beneš Pavel ml. 2:1, Fesl Martin 2:1, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Fleissig Jan 0:3, Rojík Marek 2:1), Přídolí A - Elektrostav Strakonice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamera Josef 2:2, Vochozka Roman 3:1, Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 2:2, body hostů: Krejčí Ondřej 0:2, Zeman Lukáš 3:1, Hrazdira Patrik 0:4, Majer Zbyněk 3:1, Soukup Zdeněk ml. 2:0), Protivín A - VS Tábor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 2:2, Šťastný Michael st. 2:2, Cendelín Rostislav 2:2, Votava Štěpán 2:2, body hostů: Strouhal Jiří 3:1, Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 1:3, Lachout Jaroslav 2:2), Libín Prachatice B - DDM Soběslav BANES A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:2, Liška Marek 0:3, Nitrianský Igor 0:3, Heinzl Lukáš 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 3:1, Dobiáš Ladislav 4:0, Pražák Arnošt 2:1, Barták Kamil 1:2), Jiskra Třeboň A - Hluboká n. Vlt. A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), KST Orel A - RUFA Bechyně A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 2:2, Štědrý Jan 1:3, Vlk Jan 1:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Kupilík Ondřej 1:3, Alexa Jiří 4:0, Soldát Tomáš 3:1, Pučégl Pavel 0:3),
15. kolo:
KST Orel A - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Josef 2:1, Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 4:0, Strapek Josef 0:4, WO 0:4), Jiskra Třeboň A - OST Velešín B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:2, Petrásek Martin 0:3, Pešek Ondřej 2:1, Jareš Oldřich 0:4, body hostů: Fesl Martin 4:0, Beneš Pavel ml. 2:1, Blaženec Dušan 1:2, Beneš Petr 3:0), Hluboká n. Vlt. A - Libín Prachatice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švrčina Tomáš 3:1, Hornych Jiří 2:2, Soucha Jan 2:2, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Heinzl Lukáš 4:0, Žák František 0:4, Nitrianský Igor 2:2, Sivera Adam 0:4), RUFA Bechyně A - Protivín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Kupilík Ondřej 2:0, Soldát Tomáš 2:0, Pučégl Pavel 2:0, body hostů: Votava Štěpán 0:2, Šťastný Michael st. 0:2, Vařečka Pavel 0:2, Procházková Šárka 0:2), VS Tábor A - Blatná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Zdeněk 4:0, Procházka Petr 2:1, Lachout Jaroslav 2:1, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Špeta Michal 2:2, Trefný Jan 0:4, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 2:1), DDM Soběslav BANES A - Elektrostav Strakonice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 0:3, Matějů Václav 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Krejčí Ondřej 1:2, Slapnička Jakub 2:1, Majer Zbyněk 2:1),
16. kolo:
Jiskra Třeboň A - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pašek Felix 0:3, Jareš Oldřich 0:1, Pešek Ondřej 1:2, Lang Václav 0:2, Petrásek Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 3:1, WO 0:5), KST Orel A - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 3:1, Štědrý Jan 3:1, body hostů: Fesl Martin 0:4, Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 1:3), RUFA Bechyně A - Libín Prachatice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Kupilík Ondřej 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Krotký Marek 1:2, Liška Marek 0:3, Sivera Adam 0:3), Hluboká n. Vlt. A - Protivín A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlík Josef 2:0, Soucha Jan 2:0, Švrčina Tomáš 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Votava Štěpán 0:3, Šťastný Michael st. 0:2, Vařečka Ondřej 0:2, Procházková Šárka 0:2), DDM Soběslav BANES A - Blatná A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 3:0, Pražák Arnošt 1:1, Dobiáš Ladislav 2:1, Hložek Tomáš 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 0:3, Ounický Pavel 0:2), VS Tábor A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 2:1, Lachout Jaroslav 1:2, Jehně Richard 1:2, Strouhal Jiří 0:3, body hostů: Nikolenko Alina 0:3, Zeman Lukáš 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:1, Slapnička Jakub 3:0),
17. kolo:
Přídolí A - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:2, Betka Kamil 1:2, Škopek Stanislav 3:0, Kamera Josef 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 0:4, Strouhal Jiří 1:2, Procházka Petr 1:2, Lachout Jaroslav 2:1), OST Velešín B - DDM Soběslav BANES A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:2, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 1:3, Fesl Martin 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 4:0, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Barták Kamil 1:3), Blatná A - Hluboká n. Vlt. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 2:2, Fleissig Jan 0:4, Rojík Marek 1:3, Špeta Michal 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Švrčina Tomáš 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 2:2), Elektrostav Strakonice B - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Zbyněk 3:0, Zeman Lukáš 2:1, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 3:1, body hostů: Soldát Tomáš 1:3, Pučégl Pavel 1:2, Syrovátka Jan 1:2, Alexa Jiří 1:2), Libín Prachatice B - KST Orel A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 1:3, Liška Marek 1:3, Nitrianský Igor 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Doležal Josef 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 1:3, Štědrý Jan 3:1), Protivín A - Jiskra Třeboň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michael st. 1:2, Färber František 2:1, Tománek Jan 2:1, Votava Štěpán 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 0:3, Pašek Felix 0:3, Petrásek Martin 2:1),
18. kolo:
OST Velešín B - VS Tábor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Kamera Josef ml. 1:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:1, Procházka Petr 0:3, Karlík Zdeněk 0:3, Lachout Jaroslav 0:2), Přídolí A - DDM Soběslav BANES A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Betka Kamil 0:2, Škopek Stanislav 1:3, Strapek Josef 2:2, Kamera Josef 4:0, Vochozka Roman 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 1:3, Hložek Tomáš 3:1, Pražák Arnošt 2:2, Barták Kamil 3:1), Elektrostav Strakonice B - Hluboká n. Vlt. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:0, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 3:0, body hostů: Rychlík Josef 1:2, Dvořák Martin 0:3, Švrčina Tomáš 1:2, Hornych Jiří 0:2), Blatná A - RUFA Bechyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kallmünzer Luboš 0:2, Vonášek Jan 0:2, Ounický Pavel 0:2, Rojík Marek 0:2, body hostů: Syrovátka Jan 2:0, Alexa Jiří 2:0, Pučégl Pavel 2:0, Kupilík Ondřej 2:0), Protivín A - KST Orel A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michael st. 0:3, Procházka Jaroslav 1:2, Färber František 0:1, Votava Štěpán 2:1, Tománek Jan 0:2, body hostů: Doležal Josef 2:1, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 2:1, Štědrý Jan 3:0), Libín Prachatice B - Jiskra Třeboň A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:1, Liška Marek 1:2, Nitrianský Igor 2:1, Heinzl Lukáš 3:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 1:2, Jareš Oldřich 0:3, Pašek Felix 0:3),
19. kolo:
Libín Prachatice B - Přídolí A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žák František 0:3, Liška Marek 1:2, Nitrianský Igor 1:2, Heinzl Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Škopek Stanislav 1:3, Kamera Josef 3:1, Strapek Josef 3:1, WO 0:5), Protivín A - OST Velešín B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tománek Jan 0:3, Vařečka Ondřej 0:3, Färber František 1:2, Votava Štěpán 2:2, body hostů: Fesl Martin 4:0, Vraspír Roman 1:2, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 2:1), KST Orel A - Blatná A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 2:0, Štědrý Jan 2:0, Sassmann Jakub 2:0, Vlk Jan 2:0, body hostů: Špeta Michal 0:2, Trefný Jan 0:2, Fleissig Jan 0:2, Kostner Jiří 0:2), Jiskra Třeboň A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrásek Martin 1:2, Jareš Oldřich 1:2, Pašek Felix 0:3, Pešek Ondřej 0:3, body hostů: Krejčí Ondřej 3:0, Hrazdira Patrik 2:1, Zeman Lukáš 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:1), Hluboká n. Vlt. A - VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 2:0, Rychlík Josef 2:0, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Lachout Jaroslav 0:2, Procházka Petr 0:2), RUFA Bechyně A - DDM Soběslav BANES A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 1:1, Soldát Tomáš 2:1, Syrovátka Jan 2:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 1:2, Hložek Tomáš 1:2, Barták Kamil 0:3, Vondruška Filip 1:1),
20. kolo:
Protivín A - Přídolí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Topinka Václav 0:3, Tománek Jan 0:2, Macháček Jiří 0:3, Votava Štěpán 3:0, body hostů: Kamera Josef 3:0, Škopek Stanislav 2:1, Strapek Josef 2:1, Betka Kamil 1:1), Libín Prachatice B - OST Velešín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nitrianský Igor 1:3, Krotký Marek 1:3, Žák František 2:2, Heinzl Lukáš 4:0, body hostů: Fesl Martin 3:1, Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4), Jiskra Třeboň A - Blatná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Oldřich 2:0, Pešek Ondřej 1:1, Pašek Felix 2:1, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 0:3, Fleissig Jan 0:2, Kallmünzer Luboš 0:2), KST Orel A - Elektrostav Strakonice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Josef 0:4, Sassmann Jakub 1:2, Štědrý Jan 1:2, Vlk Jan 2:2, body hostů: Krejčí Ondřej 3:1, Soukup Zdeněk ml. 2:2, Zeman Lukáš 2:1, Majer Zbyněk 3:0), RUFA Bechyně A - VS Tábor A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupilík Ondřej 2:0, Pučégl Pavel 1:1, Alexa Jiří 3:0, Syrovátka Jan 2:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Procházka Petr 1:1, Karlík Zdeněk 0:2, Lachout Jaroslav 0:2), Hluboká n. Vlt. A - DDM Soběslav BANES A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlík Josef 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 0:3, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:1, Hložek Tomáš 2:2, Pražák Arnošt 1:3, Vondruška Oldřich 0:3),
21. kolo:
Přídolí A - Hluboká n. Vlt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Vochozka Roman 2:2, Kamera Josef 1:3, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Hornych Jiří 3:1, Soucha Jan 2:2, Jan Jabůrek 0:4), OST Velešín B - RUFA Bechyně A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 2:2, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 1:3, Pučégl Pavel 2:2, Kupilík Ondřej 1:3, Alexa Jiří 4:0), VS Tábor A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karlík Zdeněk 1:1, Lachout Jaroslav 1:1, Strouhal Jiří 3:0, Procházka Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, WO 0:4), DDM Soběslav BANES A - Jiskra Třeboň A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Josef 0:1, Pražák Arnošt 2:2, Hložek Tomáš 2:1, Barták Kamil 1:3, Matějů Václav 2:1, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Pešek Ondřej 2:2, Jareš Oldřich 2:2, Pašek Felix 1:2), Blatná A - Libín Prachatice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 0:4, Rojík Marek 2:1, Ounický Pavel 0:3, Špeta Michal 3:1, body hostů: Nitrianský Igor 2:2, Krotký Marek 4:0, Žák František 2:1, Sivera Adam 1:2), Elektrostav Strakonice B - Protivín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:1, Nikolenko Alina 2:1, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Poklop Kamil 2:1, body hostů: Šťastný Michael st. 1:2, Cendelín Rostislav 2:1, Vařečka Pavel 0:3, Topinka Václav 0:3),
22. kolo:
OST Velešín B - Hluboká n. Vlt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 1:3, Blaženec Dušan 0:4, Fesl Martin 4:0, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Hornych Jiří 2:2, Soucha Jan 3:1, Jan Jabůrek 1:3), Přídolí A - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:3, Škopek Stanislav 3:1, Vochozka Roman 1:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 0:4, Pučégl Pavel 2:2, Kupilík Ondřej 4:0, Soldát Tomáš 2:2), DDM Soběslav BANES A - KST Orel A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 2:0, Pražák Arnošt 2:0, Barták Kamil 2:1, Dobiáš Ladislav 2:0, body hostů: Doležal Josef 0:3, Sassmann Jakub 0:2, Štědrý Jan 1:1, Vrzal Pavel 0:2), VS Tábor A - Jiskra Třeboň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 1:1, Lachout Jaroslav 0:2, Jehně Richard 0:3, Děd Lukáš 1:2, body hostů: Jareš Oldřich 3:0, Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 2:0, Pašek Felix 0:2), Elektrostav Strakonice B - Libín Prachatice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 2:1, Zeman Lukáš 1:1, Slapnička Jakub 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, body hostů: Sivera Adam 0:3, Kulhánek Tomáš 1:2, Žák František 0:3, Liška Marek 1:1), Blatná A - Protivín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojík Marek 3:1, Vonášek Jan 0:4, Kallmünzer Luboš 1:3, Špeta Michal 4:0, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Šťastný Michael st. 3:1, Cendelín Rostislav 2:2, Procházka Jaroslav 1:3),
Krajský přebor A
1. kolo:
Libín Prachatice C - SKST Týn A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nitrianský Igor 2:1, Buchlovský Petr 0:3, Sivera Radek 1:2, Kadlec Pavel 1:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:1, Kučera Karel 2:1, Vejda Miroslav 1:2), Sokol Nová Ves A - TJ Slovan Černý Dub A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan st. 2:0, Chmel Petr I. 2:0, Mašek Stanislav 2:0, Nápravník Jakub 2:0, body hostů: Pešl Miroslav 0:2, Sekyra Zbyněk 0:2, Charvát Karel 0:2, Kočer Jiří 0:1, Húska Radek 0:1), Sokol Vodňany B - Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 0:3, Svoboda David 1:2, Kuba Michal 2:1, Dunovský Libor 0:3, body hostů: Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel ml. 1:2, Janošťák Miroslav 3:0, Zikeš Dalibor 3:0), Sokol ČB B - Blatná B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vojtěch 0:3, Pazderová Klára 2:1, Tenglová Jaroslava 0:3, Klečka Jiří 3:1, body hostů: Ounický Pavel 4:0, Kallmünzer Luboš 1:2, Mls Jiří 2:1, Vonášek Jan 1:2),
2. kolo:
Sokol Vodňany B - Blatná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 1:3, Svoboda David 0:4, Dunovský Libor 4:0, Kuba Michal 4:0, body hostů: Ounický Pavel 2:2, Kallmünzer Luboš 1:3, Vonášek Jan 2:2, Lukáš Ondřej 2:2), TJ Slovan Černý Dub A - Spartak Kaplice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekyra Zbyněk 0:2, Húska Radek 0:2, Pešl Miroslav 0:3, Svoboda Petr 1:1, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Beneš Petr 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Pavel st. 1:1), Sokol Nová Ves A - Libín Prachatice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 4:0, Chmel Petr I. 2:2, Mašek Stanislav 1:2, Nápravník Jakub 2:2, body hostů: Nitrianský Igor 3:1, Bauer Jan st. 2:2, Sivera Radek 1:3, Halabrín Milan ml. 0:3), SKST Týn A - KST Orel B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:1, Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:1, Kučera Karel 1:2, body hostů: Šilhavý Petr 1:2, Bošanský Lukáš 1:2, Vrzal Pavel 2:1, Janouš Ivan 0:3),
3. kolo:
KST Orel B - Sokol Nová Ves A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Pavel 2:1, Janouš Ivan 1:1, Bošanský Lukáš 1:2, Doležal Josef 3:0, Šilhavý Petr 1:0, body hostů: Staněk Milan st. 0:3, Nápravník Jakub 2:1, Chmel Petr I. 2:1, Mašek Stanislav 0:3), Libín Prachatice C - Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Pavel 0:3, Nitrianský Igor 1:2, Bauer Jan st. 1:2, Kulhánek Tomáš 0:3, body hostů: Janošťák Miroslav 2:1, Beneš Pavel ml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Zikeš Dalibor 3:0), TJ Slovan Černý Dub A - Blatná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekyra Zbyněk 1:1, Charvát Karel 1:3, Pešl Miroslav 2:2, Svoboda Petr 3:1, Kubíček Petr 0:2, body hostů: Ounický Pavel 4:0, Mls Jiří 2:2, Vonášek Jan 2:2, Kallmünzer Luboš 1:3), Sokol Vodňany B - Sokol ČB B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Turek Václav 1:1, Svoboda David 1:1, Dunovský Libor 3:0, Kuba Michal 3:0, body hostů: Klečka Jiří 2:1, Pazderová Klára 0:3, Trnka Tadeáš 0:2, Myler Matěj 0:2),
4. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - Sokol ČB B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Miroslav 2:1, Dvořák Jan 2:1, Valert Radomír 1:2, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Klečka Jiří 2:1, Trnka Tadeáš 0:3, Pazderová Klára 2:1, Tenglová Jaroslava 0:3), Libín Prachatice C - Blatná B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nitrianský Igor 2:1, Kulhánek Tomáš 2:1, Čejka Jiří 1:2, Bauer Jan st. 4:0, body hostů: Ounický Pavel 1:3, Mls Jiří 1:2, Vonášek Jan 1:2, Kallmünzer Luboš 1:2), KST Orel B - Spartak Kaplice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janouš Ivan 1:3, Šilhavý Petr 1:2, Vrzal Pavel 1:2, Doležal Josef 3:1, body hostů: Kmoch Zdeněk 2:2, Beneš Pavel ml. 4:0, Janošťák Miroslav 2:1, Beneš Petr 0:3), SKST Týn A - Sokol Nová Ves A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, Vejda Miroslav 2:1, Kučera Karel 2:1, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Nápravník Jakub 2:1, Mašek Stanislav 0:3, Staněk Milan st. 0:2),
5. kolo:
Spartak Kaplice A - SKST Týn A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Zdeněk 3:1, Janošťák Miroslav 2:1, Zikeš Dalibor 2:1, Beneš Pavel ml. 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 4:0, Kureš Vlastislav 0:4, Vejda Miroslav 1:2, Kučera Karel 0:3), Blatná B - KST Orel B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mls Jiří 0:3, Vonášek Jan 0:2, Mls Pavel 0:3, Ounický Pavel 2:1, body hostů: Vrzal Pavel 3:0, Šilhavý Petr 3:0, Janouš Ivan 2:1, Bošanský Lukáš 1:1), Sokol ČB B - Libín Prachatice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 0:3, Trnka Tadeáš 0:2, Tenglová Jaroslava 0:3, Klečka Jiří 2:1, body hostů: Bauer Jan st. 3:0, Nitrianský Igor 3:0, Sivera Radek 2:1, Kulhánek Tomáš 1:1), Sokol Vodňany B - TJ Slovan Černý Dub A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:1, Svoboda David 2:0, Dunovský Libor 2:1, Kuba Michal 3:0, body hostů: Svoboda Petr 2:1, Charvát Karel 0:3, Dvořák Jan 0:3, Sekyra Zbyněk 0:2),
6. kolo:
Libín Prachatice C - Sokol Vodňany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Jiří 0:3, Kulhánek Tomáš 0:3, Nitrianský Igor 3:0, Bauer Jan st. 1:2, body hostů: Kuba Michal 2:1, Dunovský Libor 2:1, Svoboda David 2:1, Turek Václav 2:1), Sokol ČB B - KST Orel B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Tadeáš 0:3, Pazderová Klára 1:2, Myler Matěj 0:3, Klečka Jiří 2:1, body hostů: Janouš Ivan 2:1, Šilhavý Petr 2:1, Doležal Josef 3:0, Kocourek Petr 2:1), Blatná B - SKST Týn A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mls Jiří 2:1, Kallmünzer Luboš 1:2, Mls Pavel 0:3, Ounický Pavel 2:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:1, Kureš Vlastislav 1:2, Vejda Miroslav 1:2, Kučera Karel 3:0), Sokol Nová Ves A - Spartak Kaplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 2:1, Paleček Vladimír 2:1, Mašek Stanislav 0:3, Nápravník Jakub 1:3, body hostů: Janošťák Miroslav 4:0, Beneš Pavel ml. 2:1, Beneš Petr 2:1, Pospíšil Jaroslav 0:3),
7. kolo:
Sokol Nová Ves A - Blatná B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan st. 1:1, Chmel Petr I. 2:0, Mašek Stanislav 2:1, Nápravník Jakub 3:0, body hostů: Ounický Pavel 1:2, Kallmünzer Luboš 0:3, Vonášek Jan 1:1, Mach Ladislav 0:2), Sokol ČB B - SKST Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Tadeáš 0:3, Pazderová Klára 0:3, Fišer Vojtěch 0:3, Klečka Jiří 3:0, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:1, Kučera Karel 2:1, Vejda Miroslav 2:1), Sokol Vodňany B - KST Orel B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda David 2:0, David Jaroslav 2:0, Dunovský Libor 3:0, Kuba Michal 1:1, body hostů: Šilhavý Petr 0:3, Bošanský Lukáš 0:2, Vrzal Pavel 1:1, Janouš Ivan 0:2), TJ Slovan Černý Dub A - Libín Prachatice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešl Miroslav 0:2, Kubíček Petr 0:2, Charvát Karel 0:1, Svoboda Petr 1:1, Húska Radek 0:2, body hostů: Bauer Jan st. 3:0, Kadlec Pavel 2:0, Sivera Radek 1:1, Kulhánek Tomáš 2:0),
8. kolo:
KST Orel B - TJ Slovan Černý Dub A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 1:1, Šilhavý Petr 2:0, Doležal Josef 3:0, Janouš Ivan 3:0, body hostů: Varyš Milan 0:3, Sekyra Zbyněk 0:3, Dvořák Jan 0:1, Svoboda Petr 1:1, Húska Radek 0:1), Sokol Vodňany B - SKST Týn A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda David 2:0, David Jaroslav 2:0, Dunovský Libor 2:0, Kuba Michal 2:0, body hostů: Syrovátka Jan 0:2, Kureš Vlastislav 0:2, Vejda Miroslav 0:2, Kučera Karel 0:2), Sokol Nová Ves A - Sokol ČB B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 2:1, Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 2:1, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Klečka Jiří 3:1, Trnka Tadeáš 1:2, Pazderová Klára 0:3, Myler Matěj 0:3), Spartak Kaplice A - Blatná B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:0, Zikeš Dalibor 2:0, Beneš Petr 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, body hostů: Ounický Pavel 0:2, Mls Jiří 0:2, Vonášek Jan 0:2, Kallmünzer Luboš 0:2),
9. kolo:
Sokol ČB B - Spartak Kaplice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Tadeáš 0:2, Pazderová Klára 0:2, Fišer Vojtěch 1:2, Klečka Jiří 1:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Beneš Pavel ml. 3:0, Zikeš Dalibor 1:1, Janošťák Miroslav 1:1), Sokol Nová Ves A - Sokol Vodňany B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 0:2, Chmel Petr I. 0:2, Paleček Vladimír 0:3, Nápravník Jakub 1:2, body hostů: Dunovský Libor 3:0, Kuba Michal 3:0, David Jaroslav 1:1, Svoboda David 2:0), TJ Slovan Černý Dub A - SKST Týn A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Húska Radek 0:2, Kubíček Petr 0:2, Sekyra Zbyněk 0:1, Svoboda Petr 1:1, Valert Radomír 0:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, Kučera Karel 2:0, Plaňanský Jiří 0:1, Vejda Miroslav 1:0), Libín Prachatice C - KST Orel B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nitrianský Igor 3:1, Vejvoda Jiří 1:3, Buchlovský Petr 1:3, Bauer Jan st. 3:1, body hostů: Vrzal Pavel 3:1, Vrzal Petr 1:3, Bošanský Lukáš 2:2, Janouš Ivan 2:2),
10. kolo:
SKST Týn A - Libín Prachatice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, Vejda Miroslav 2:1, Kučera Karel 2:1, body hostů: Nitrianský Igor 1:2, Bauer Jan st. 0:3, Sivera Radek 1:2, Kulhánek Tomáš 0:2), TJ Slovan Černý Dub A - Sokol Nová Ves A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekyra Zbyněk 0:3, Kubíček Petr 3:1, Svoboda Petr 4:0, Pešl Miroslav 1:3, Húska Radek 0:1, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Nápravník Jakub 2:2, Mašek Stanislav 2:2, Malčák Karel 1:3), Spartak Kaplice A - Sokol Vodňany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel ml. 2:0, Zikeš Dalibor 3:0, Janošťák Miroslav 1:2, body hostů: Dunovský Libor 1:2, David Jaroslav 1:2, Kuba Michal 0:3, Svoboda David 1:1), Blatná B - Sokol ČB B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mls Jiří 2:1, Vonášek Jan 2:0, Kallmünzer Luboš 1:2, Ounický Pavel 3:0, body hostů: Klečka Jiří 1:2, Fišer Vojtěch 1:2, Pazderová Klára 0:3, Myler Matěj 1:1),
11. kolo:
Blatná B - Sokol Vodňany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ounický Pavel 0:2, Mls Jiří 1:1, Kallmünzer Luboš 0:3, Vonášek Jan 1:2, body hostů: Kuba Michal 2:1, David Jaroslav 3:0, Dunovský Libor 2:0, Svoboda David 1:1), Spartak Kaplice A - TJ Slovan Černý Dub A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:0, Zikeš Dalibor 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, body hostů: Svoboda Petr 0:2, Pešl Miroslav 0:2, Valert Radomír 0:2, Sekyra Zbyněk 0:2), Libín Prachatice C - Sokol Nová Ves A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blaško Ivo 1:1, Kulhánek Tomáš 0:2, Bauer Jan st. 2:1, Nitrianský Igor 3:0, WO 4:0, body hostů: Nápravník Jakub 2:2, Chmel Petr I. 2:1, Návara Karel 0:3, WO 0:4), KST Orel B - SKST Týn A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 0:2, Janouš Ivan 1:1, Bošanský Lukáš 0:3, Vrzal Pavel 0:3, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:1, Vejda Miroslav 2:0, Kučera Karel 2:0),
12. kolo:
Sokol Nová Ves A - KST Orel B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 0:3, Paleček Vladimír 0:2, Nápravník Jakub 2:1, Mašek Stanislav 1:2, body hostů: Doležal Josef 3:0, Janouš Ivan 1:2, Brom Jan 2:1, Vrzal Pavel 2:0), Spartak Kaplice A - Libín Prachatice C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Petr 3:0, Kmoch Zdeněk 2:0, body hostů: Bauer Jan st. 0:3, Nitrianský Igor 0:2, Vejvoda Jiří 0:2, Buchlovský Petr 0:2), Blatná B - TJ Slovan Černý Dub A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mls Jiří 2:1, Vonášek Jan 2:1, Kallmünzer Luboš 1:1, Ounický Pavel 3:0, Mach Ladislav 0:1, body hostů: Svoboda Petr 2:1, Kubíček Petr 1:2, Húska Radek 0:3, Sekyra Zbyněk 1:2), Sokol ČB B - Sokol Vodňany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vojtěch 0:2, Myler Matěj 0:2, Čapek Petr 0:3, Klečka Jiří 1:1, body hostů: Kuba Michal 3:0, David Jaroslav 2:0, Turek Václav 2:0, Dunovský Libor 1:1),
13. kolo:
Sokol ČB B - TJ Slovan Černý Dub A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Tadeáš 2:1, Fišer Vojtěch 2:1, Pazderová Klára 2:1, Klečka Jiří 4:0, body hostů: Pešl Miroslav 1:1, Charvát Karel 2:1, Valert Radomír 0:3, Dvořák Jan 0:3, Sekyra Zbyněk 0:2), Blatná B - Libín Prachatice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kallmünzer Luboš 2:1, Vonášek Jan 1:1, Mach Ladislav 2:1, Mls Jiří 3:0, body hostů: Nitrianský Igor 3:0, Kulhánek Tomáš 0:3, Sivera Radek 0:3, Halabrín Milan ml. 0:2), Spartak Kaplice A - KST Orel B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 1:0, Beneš Petr 3:0, Kratochvílová Mirka 0:3, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel st. 1:1, body hostů: Vrzal Pavel 1:2, Šilhavý Petr 1:2, Janouš Ivan 1:2, Kahuda Stanislav 1:2), Sokol Nová Ves A - SKST Týn A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paleček Vladimír 0:2, Malčák Karel 0:2, Nápravník Jakub 1:2, Mašek Stanislav 0:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Kureš Vlastislav 2:0, Kučera Karel 1:1, Vejda Miroslav 2:0),
14. kolo:
SKST Týn A - Spartak Kaplice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 0:3, Syrovátka Jan 1:1, Kureš Vlastislav 1:2, Vejda Miroslav 0:3, body hostů: Beneš Pavel ml. 2:1, Janošťák Miroslav 2:1, Zikeš Dalibor 3:0, Beneš Petr 2:0), KST Orel B - Blatná B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 2:0, Šilhavý Petr 2:0, Doležal Josef 2:0, Janouš Ivan 2:0, WO 1:0, body hostů: Ounický Pavel 0:2, Vonášek Jan 0:2, Kallmünzer Luboš 0:2, Mach Ladislav 0:2, WO 0:1), Libín Prachatice C - Sokol ČB B 10:0wo, TJ Slovan Černý Dub A - Sokol Vodňany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Húska Radek 0:2, Kubíček Petr 0:2, Valert Radomír 0:2, Svoboda Petr 1:1, Dvořák Jan 0:1, body hostů: Kuba Michal 3:0, David Jaroslav 2:0, Svoboda David 1:1, Dunovský Libor 2:0),
15. kolo:
Sokol Vodňany B - Libín Prachatice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 3:0, David Jaroslav 3:0, Špatný Albert 0:3, Kuba Michal 3:0, body hostů: Blaško Ivo 1:2, Vejvoda Jiří 1:2, Čejka Jiří 1:2, Kadlec Pavel 0:3), KST Orel B - Sokol ČB B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Pavel 2:0, Brom Jan 2:0, Doležal Josef 2:0, Janouš Ivan 2:0, body hostů: Trnka Tadeáš 0:2, Myler Matěj 0:2, Fišer Vojtěch 0:2, Volavková Kateřina 0:2), SKST Týn A - Blatná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 1:1, Kureš Vlastislav 2:0, Kučera Karel 2:1, Vejda Miroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Ounický Pavel 1:2, Vonášek Jan 2:1, Mach Ladislav 0:3, Kallmünzer Luboš 0:1, WO 0:2), Spartak Kaplice A - Sokol Nová Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Petr 1:1, Beneš Pavel st. 2:1, Kmoch Zdeněk 3:0, body hostů: Nápravník Jakub 1:2, Chmel Petr I. 1:2, Mašek Stanislav 0:2, Malčák Karel 0:2),
16. kolo:
Blatná B - Sokol Nová Ves A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mls Jiří 3:1, Vonášek Jan 2:2, Mach Ladislav 0:4, Ounický Pavel 4:0, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Staněk Milan st. 2:2, Mašek Stanislav 1:3, Malčák Karel 1:3), SKST Týn A - Sokol ČB B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kureš Vlastislav 1:1, Skalák Josef ml. 1:1, Kučera Karel 3:0, Vejda Miroslav 3:0, body hostů: Pazderová Klára 1:2, Fišer Vojtěch 1:2, Čapek Petr 0:2, Myler Matěj 0:2), KST Orel B - Sokol Vodňany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 1:2, Janouš Ivan 1:2, Hořejší Rudolf 1:2, Vrzal Pavel 1:2, body hostů: Dunovský Libor 3:0, David Jaroslav 2:1, Šottner Jiří 0:3, Kuba Michal 3:0), Libín Prachatice C - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Tomáš 1:3, Sivera Radek 1:3, Nitrianský Igor 4:0, Bauer Jan st. 2:2, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Kubíček Petr 3:1, Dvořák Jan 0:4, Húska Radek 2:2),
17. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 1:2, Kubíček Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Janouš Ivan 3:1, Vrzal Pavel 3:1, Vrzal Petr 2:2, WO 0:5), SKST Týn A - Sokol Vodňany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 2:0, Kureš Vlastislav 2:0, Kučera Karel 2:0, Vejda Miroslav 2:0, body hostů: Svoboda David 0:2, Dunovský Libor 0:2, Turek Václav 0:2, Brabec Oldřich 0:2), Sokol ČB B - Sokol Nová Ves A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Vojtěch 2:1, Myler Matěj 1:2, Pazderová Klára 2:1, Klečka Jiří 4:0, body hostů: Nápravník Jakub 3:1, Chmel Petr I. 0:3, Mašek Stanislav 0:3, Malčák Karel 1:2), Blatná B - Spartak Kaplice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štědroňský Jiří 0:2, Mach Ladislav 0:2, Mls Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Janošťák Miroslav 2:0, Beneš Pavel ml. 1:0, Beneš Petr 2:0, Zikeš Dalibor 1:0, WO 3:0),
18. kolo:
Spartak Kaplice A - Sokol ČB B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:0, Zikeš Dalibor 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, body hostů: Trnka Tadeáš 0:2, Fišer Vojtěch 0:2, Myler Matěj 0:2, Pazderová Klára 0:2), Sokol Vodňany B - Sokol Nová Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda David 2:0, Šottner Jiří 0:2, David Jaroslav 3:0, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Nápravník Jakub 1:2, Staněk Milan st. 1:2, Chmel Petr I. 0:2, Návara Karel 0:2), SKST Týn A - TJ Slovan Černý Dub A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kureš Vlastislav 1:0, Plaňanský Jiří 2:0, Vejda Miroslav 2:0, Kučera Karel 1:0, WO 2:0, body hostů: Húska Radek 0:2, Valert Radomír 0:2, Švestka Pavel 0:2, WO 0:2), KST Orel B - Libín Prachatice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 2:2, Janouš Ivan 2:1, Hořejší Rudolf 1:2, Vrzal Pavel 4:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 2:2, Sivera Radek 0:4, Hodina Petr 1:2, Halabrín Milan ml. 2:1),
Krajský přebor B
1. kolo:
Spartak MAS Sez. Ústí A - Pojbuky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 0:3, Kovář Přemysl 0:3, Rybák Roman 1:3, body hostů: Opolzer Pavel 3:1, Jindra Miroslav 3:0, Novák Pavel 1:2, Děd Lukáš 2:1), SK Jindřichův Hradec A - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 0:3, Havel Vladimír 0:2, Mrázek Miroslav 0:3, Hunal Martin 2:1, body hostů: Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 2:1, Maňhal Jan ml. 3:0, Mastný Tomáš st. 1:1), Veselí n. Luž. - Hluboká n. Vlt. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:2, Holub Josef 0:3, Holub Martin 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Soucha Jan 3:0, Jan Jabůrek 2:1, Duspiva Martin 3:0, Vojta František 1:2), Borovany A - VS Tábor B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Martin 3:0, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 1:2, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Šmahlík Libor 1:3, Losos Radek 2:1, Jehně Václav ml. 0:3, Jehně Richard 2:1),
2. kolo:
Veselí n. Luž. - VS Tábor B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 4:0, Hložek Pavel 0:4, Holub Josef 2:2, Pražák Arnošt 3:0, WO 0:1, body hostů: Šmahlík Libor 1:2, Losos Radek 2:2, Jehně Václav ml. 2:2, Jehně Richard 1:3, WO 1:0), Staving Studená B - Hluboká n. Vlt. B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Pojbuky A - SK Jindřichův Hradec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Pavel 1:2, Děd Lukáš 1:2, Opolzer Pavel 3:0, Jindra Miroslav 3:1, body hostů: Hunal Martin 2:2, Havel Vladimír 1:2, Mrázek Miroslav 2:1, Fryš František 0:3), OST Kardašova Řečice A - Spartak MAS Sez. Ústí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 2:1, Peterka Vladimír 0:2, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 3:0, body hostů: Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 0:3, Kovář Přemysl 0:2),
3. kolo:
SK Jindřichův Hradec A - OST Kardašova Řečice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 1:3, Mrázek Miroslav 2:2, Fryš František 1:2, Havel Vladimír 3:0, Nedělka Libor 0:1, WO 0:1, body hostů: Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 2:2, Kozel Jaroslav 1:3, Peterka Vladimír 2:2, WO 1:0), Hluboká n. Vlt. B - Pojbuky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojta František 1:2, Zima Jiří 0:3, Valenta Miroslav 0:3, Duspiva Martin 3:0, body hostů: Jindra Miroslav 3:0, Novák Pavel 2:1, Děd Lukáš 1:2, Novák Martin 2:1), VS Tábor B - Staving Studená B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 3:1, Jehně Václav ml. 2:2, Jehně Richard 1:2, Šmahlík Libor 3:1, body hostů: Šindelář Radim 4:0, Maňhal Jan ml. 0:4, Mastný Tomáš st. 1:3, Maňhal Jan st. 1:2), Borovany A - Veselí n. Luž. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 4:0, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 1:2, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Pražák Arnošt 3:1, Barták Kamil 2:2, Holub Martin 0:3, Matějů Petr 0:3),
4. kolo:
Staving Studená B - Borovany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:1, Schwarz Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Šindelář Radim 3:0, body hostů: Zegermacher Erik 2:1, Krýsl Martin 0:3, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 0:3), VS Tábor B - Pojbuky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Jehně Richard 1:2, Šmahlík Libor 2:2, body hostů: Jindra Miroslav 3:1, Novák Pavel 2:1, Novák Martin 1:2, Děd Lukáš 3:0), Hluboká n. Vlt. B - OST Kardašova Řečice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smažík David 2:2, Vojta František 1:2, Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 2:2, body hostů: Smolík Tomáš 3:1, Smolík Jan 3:1, Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 1:2), Spartak MAS Sez. Ústí A - SK Jindřichův Hradec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Hunal Martin 3:1, Peckert Ondřej 1:3, Havel Vladimír 0:3, Mrázek Miroslav 0:3),
5. kolo:
Spartak MAS Sez. Ústí A - Hluboká n. Vlt. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 1:2, Bednář Zbyněk 3:0, Rybák Roman 2:1, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Vojta František 1:2, Vichérek Libor 0:3), OST Kardašova Řečice A - VS Tábor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 2:1, Peterka Vladimír 1:2, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 3:0, body hostů: Losos Radek 2:1, Jehně Richard 1:2, Losos Marek 0:3, Losos Lukáš 0:3), Borovany A - Pojbuky A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krýsl Martin 0:2, Cicko Tomáš 0:2, Jindra Zdeněk 0:3, Zegermacher Erik 1:1, body hostů: Opolzer Pavel 3:0, Jindra Miroslav 2:0, Novák Pavel 1:1, Děd Lukáš 2:0), Veselí n. Luž. - Staving Studená B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Kamil 0:2, Vondruška Oldřich 0:2, Matějů Petr 0:2, Pražák Arnošt 0:2, body hostů: Šindelář Radim 2:0, Schwarz Miloslav 2:0, Mastný Tomáš st. 2:0, Maňhal Jan ml. 2:0),
6. kolo:
Pojbuky A - Veselí n. Luž. 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 2:0, Děd Lukáš 2:0, Ivan Emil 2:1, Opolzer Pavel 2:0, body hostů: Holub Martin 0:3, Matějů Petr 0:2, Holub Josef 1:1, Vondruška Oldřich 0:2), OST Kardašova Řečice A - Borovany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 1:2, Smolík Zdeněk 0:3, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 4:0, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 1:2, Jindra Zdeněk 1:2), Spartak MAS Sez. Ústí A - VS Tábor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 2:1, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Šmahlík Libor 2:1, Losos Radek 0:3, Jehně Richard 1:2, Jehně Václav ml. 0:3), SK Jindřichův Hradec A - Hluboká n. Vlt. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 1:2, Fryš František 3:0, Mrázek Miroslav 1:2, Hunal Martin 4:0, body hostů: Duspiva Martin 2:2, Jan Jabůrek 1:2, Smažík David 1:2, Vichérek Libor 0:3),
7. kolo:
SK Jindřichův Hradec A - VS Tábor B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 2:2, Fryš František 2:2, Havel Vladimír 3:0, Hunal Martin 2:2, body hostů: Šmahlík Libor 2:2, Losos Radek 2:2, Jehně Richard 1:3, Jehně Václav ml. 1:2), Borovany A - Spartak MAS Sez. Ústí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krýsl Martin 3:1, Jindra Zdeněk 2:2, Petrus Michal ml. 0:4, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Říha Luboš 2:2, Bednář Zbyněk 4:0, Rybák Roman 1:3, Šoukal Petr 1:3), Veselí n. Luž. - OST Kardašova Řečice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Kamil 2:1, Holub Josef 1:2, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:2, body hostů: Smolík Jan 4:0, Smolík Tomáš 3:0, Kozel Jaroslav 1:2, Šustr Michal 0:3), Staving Studená B - Pojbuky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 2:1, body hostů: Opolzer Pavel 2:1, Děd Lukáš 1:2, Novák Pavel 1:2, Ivan Emil 0:3),
8. kolo:
OST Kardašova Řečice A - Staving Studená B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 0:3, Peterka Vladimír 0:3, Smolík Tomáš 1:2, Smolík Jan 2:1, body hostů: Mastný Tomáš st. 2:1, Šindelář Radim 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Ondráček Jan 3:0), Spartak MAS Sez. Ústí A - Veselí n. Luž. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 2:1, body hostů: Barták Kamil 1:2, Vondruška Oldřich 0:3, Pražák Arnošt 2:1, Matějů Petr 0:2), SK Jindřichův Hradec A - Borovany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 3:1, Fryš František 3:0, Havel Vladimír 1:2, Hunal Martin 2:2, body hostů: Zegermacher Erik 1:3, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:1, Jindra Zdeněk 0:3), Hluboká n. Vlt. B - VS Tábor B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 2:2, Jan Jabůrek 3:1, Vojta František 0:2, Soucha Jan 3:1, Smažík David 1:1, body hostů: Šmahlík Libor 3:1, Losos Radek 2:2, Jehně Richard 2:2, Jehně Václav ml. 0:4),
9. kolo:
Borovany A - Hluboká n. Vlt. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 3:0, Jindra Zdeněk 1:2, Zegermacher Erik 4:0, body hostů: Duspiva Martin 2:2, Smažík David 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Vojta František 0:3), Veselí n. Luž. - SK Jindřichův Hradec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 0:3, Vondruška Oldřich 0:3, Matějů Petr 1:2, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Hunal Martin 3:0, Havel Vladimír 2:1, Peckert Ondřej 2:1, Mrázek Miroslav 2:1), Staving Studená B - Spartak MAS Sez. Ústí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Miloslav 1:3, Ondráček Jan 4:0, Maňhal Jan ml. 0:3, Šindelář Radim 4:0, body hostů: Říha Luboš 2:2, Nohejl Jaroslav 2:2, Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 0:3), Pojbuky A - OST Kardašova Řečice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 2:2, Novák Pavel 1:3, Novák Martin 2:2, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 4:0, Smolík Jan 3:1, Kozel Jaroslav 1:3, Peterka Vladimír 0:4),
10. kolo:
Pojbuky A - Spartak MAS Sez. Ústí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 3:1, Děd Lukáš 2:1, Ivan Emil 0:3, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Říha Luboš 2:2, Nohejl Jaroslav 2:2, Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 1:2), Staving Studená B - SK Jindřichův Hradec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Miloslav 1:2, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 3:0, Maňhal Jan ml. 3:1, body hostů: Hunal Martin 2:2, Havel Vladimír 0:3, Mrázek Miroslav 1:2, Peckert Ondřej 1:2), Hluboká n. Vlt. B - Veselí n. Luž. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 2:0, Vojta František 0:2, Smažík David 3:0, Soucha Jan 3:0, body hostů: Pražák Arnošt 1:2, Barták Kamil 1:2, Sedlický Jaroslav 0:2, Matějů Petr 0:2), VS Tábor B - Borovany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehně Václav ml. 1:3, Čada Jiří 1:2, Šmahlík Libor 2:1, Jehně Richard 2:2, WO 2:0, body hostů: Zegermacher Erik 3:1, Krýsl Martin 3:1, Cicko Tomáš 2:2, Jindra Zdeněk 0:2, WO 0:2),
11. kolo:
VS Tábor B - Veselí n. Luž. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Losos Radek 3:0, Jehně Richard 2:1, Jehně Václav ml. 1:2, Šmahlík Libor 2:1, body hostů: Pražák Arnošt 2:1, Barták Kamil 2:1, Sedlický Jaroslav 0:3, Matějů Petr 0:3), Hluboká n. Vlt. B - Staving Studená B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duspiva Martin 0:3, Zima Jiří 0:3, Smažík David 2:1, Soucha Jan 2:1, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Schwarz Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 3:0), SK Jindřichův Hradec A - Pojbuky A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valášek Jakub 0:4, Peckert Ondřej 1:2, Mrázek Miroslav 2:1, Hunal Martin 3:1, body hostů: Opolzer Pavel 4:0, Děd Lukáš 1:3, Jindra Miroslav 1:2, Novák Pavel 2:1), Spartak MAS Sez. Ústí A - OST Kardašova Řečice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Kozel Jaroslav 1:3, Smolík Tomáš 3:0, Vobořil Petr 0:3, Smolík Zdeněk 0:3),
12. kolo:
OST Kardašova Řečice A - SK Jindřichův Hradec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budík Robert 0:3, Kozel Jaroslav 1:1, Smolík Tomáš 1:2, Smolík Jan 0:3, body hostů: Hunal Martin 2:1, Havel Vladimír 2:1, Peckert Ondřej 3:0, Fryš František 2:0), Pojbuky A - Hluboká n. Vlt. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Děd Lukáš 2:0, Novák Martin 1:1, Ivan Emil 3:0, Jindra Miroslav 2:0, body hostů: Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 0:2, Burda Ondřej 0:2, Vichérek Libor 0:2), Staving Studená B - VS Tábor B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Miloslav 2:0, Šindelář Radim 2:0, Maňhal Jan ml. 2:0, Ondráček Jan 2:0, body hostů: Jehně Richard 0:2, Losos Radek 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Vaverová Hana 0:2), Veselí n. Luž. - Borovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:1, Sedlický Jaroslav 0:4, Matějů Petr 1:3, Pražák Arnošt 4:0, body hostů: Zegermacher Erik 3:1, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:2, Jindra Zdeněk 1:3),
13. kolo:
Borovany A - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 0:3, Cicko Tomáš 0:2, Petrus Michal st. 0:3, Zegermacher Erik 2:1, body hostů: Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 2:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Schwarz Miloslav 2:0), Pojbuky A - VS Tábor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opolzer Pavel 3:0, Děd Lukáš 2:1, Novák Martin 1:2, Jindra Miroslav 3:0, body hostů: Jehně Richard 2:1, Losos Radek 1:2, Losos Marek 0:3, Jehně Václav ml. 0:3), OST Kardašova Řečice A - Hluboká n. Vlt. B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozel Jaroslav 1:1, Šustr Michal 0:2, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Duspiva Martin 2:1, Jan Jabůrek 1:2, Vichérek Libor 0:3, WO 0:3), SK Jindřichův Hradec A - Spartak MAS Sez. Ústí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 2:2, Havel Vladimír 2:2, Fryš František 0:4, Hunal Martin 3:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:2, Říha Luboš 3:1, Bednář Zbyněk 1:3, Rybák Roman 3:1),
14. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - Spartak MAS Sez. Ústí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duspiva Martin 1:1, Burda Ondřej 0:2, Zima Jiří 0:3, Jan Jabůrek 0:2, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:1, Říha Luboš 2:0, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 2:0), VS Tábor B - OST Kardašova Řečice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehně Richard 3:1, Losos Marek 1:3, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 3:1, body hostů: Smolík Tomáš 3:1, Smolík Jan 3:1, Kozel Jaroslav 2:2, Peterka Vladimír 0:2, Smolík Zdeněk 0:2), Pojbuky A - Borovany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Miroslav 1:0, Děd Lukáš 1:2, Ivan Emil 1:2, Opolzer Pavel 3:1, Novák Pavel 2:1, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:1, Petrus Michal st. 0:3), Staving Studená B - Veselí n. Luž. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan ml. 3:0, Šindelář Radim 2:0, Ondráček Jan 2:1, Schwarz Miloslav 1:2, body hostů: Matějů Petr 0:3, Barták Kamil 1:2, Pražák Arnošt 1:2, Holub Josef 1:1),
15. kolo:
Veselí n. Luž. - Pojbuky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějů Petr 1:1, Pražák Arnošt 1:1, Barták Kamil 0:3, Sedlický Jaroslav 0:3, body hostů: Opolzer Pavel 2:1, Jindra Miroslav 3:0, Děd Lukáš 2:0, Novák Martin 1:1), Borovany A - OST Kardašova Řečice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Martin 0:3, Cicko Tomáš 0:2, Petrus Michal st. 0:3, Zegermacher Erik 2:1, body hostů: Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 2:1, Peterka Vladimír 2:1, Kozel Jaroslav 2:0), VS Tábor B - Spartak MAS Sez. Ústí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehně Richard 2:0, Jehně Václav ml. 1:1, Čada Jiří 2:1, Losos Radek 3:0, body hostů: Nohejl Jaroslav 1:2, Říha Luboš 1:2, Bednář Zbyněk 0:2, Rybák Roman 0:2), Hluboká n. Vlt. B - SK Jindřichův Hradec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec Zdeněk 0:3, Jan Jabůrek 0:2, Duspiva Martin 1:2, Soucha Jan 1:1, WO 1:0, body hostů: Hunal Martin 3:0, Havel Vladimír 1:1, Peckert Ondřej 3:0, Fryš František 1:1, WO 0:1),
16. kolo:
VS Tábor B - SK Jindřichův Hradec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehně Richard 1:2, Jehně Václav ml. 2:1, Čada Jiří 2:1, Losos Radek 3:1, body hostů: Hunal Martin 2:2, Peckert Ondřej 2:1, Fryš František 0:3, Mrázek Miroslav 1:2), Spartak MAS Sez. Ústí A - Borovany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Zbyněk 3:0, Rybák Roman 2:1, Kovář Přemysl 0:3, Říha Luboš 3:0, body hostů: Zegermacher Erik 2:1, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 1:2, Petrus Michal st. 0:3), OST Kardašova Řečice A - Veselí n. Luž. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 2:1, Peterka Vladimír 0:2, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 3:0, body hostů: Pražák Arnošt 2:1, Barták Kamil 1:2, Matějů Petr 0:3, Sedlický Jaroslav 0:2), Pojbuky A - Staving Studená B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 2:2, Novák Pavel 1:2, Ivan Emil 0:3, Opolzer Pavel 2:2, body hostů: Šindelář Radim 3:1, Ondráček Jan 4:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Schwarz Miloslav 1:2),
17. kolo:
Staving Studená B - OST Kardašova Řečice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan ml. 3:0, Ondráček Jan 2:1, Zejda Petr 1:2, Šindelář Radim 2:1, body hostů: Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 3:0, Kozel Jaroslav 0:3, Peterka Vladimír 0:3), Veselí n. Luž. - Spartak MAS Sez. Ústí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:2, Sedlický Jaroslav 0:3, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Říha Luboš 3:0, Nohejl Jaroslav 3:0, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 1:2), Borovany A - SK Jindřichův Hradec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cicko Tomáš 1:2, Krýsl Martin 0:3, Petrus Michal st. 1:2, Zegermacher Erik 3:1, body hostů: Hunal Martin 4:0, Peckert Ondřej 1:2, Fryš František 2:1, Mrázek Miroslav 1:2), VS Tábor B - Hluboká n. Vlt. B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehně Richard 1:1, Jehně Václav ml. 2:0, Vaverová Hana 1:2, Losos Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Duspiva Martin 2:1, Jan Jabůrek 1:2, Vichérek Libor 0:3, WO 0:3),
18. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - Borovany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vichérek Libor 0:1, Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Rychlík Josef 4:0, Valenta Miroslav 0:3, body hostů: Zegermacher Erik 3:1, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:1, Petrus Michal st. 1:2), SK Jindřichův Hradec A - Veselí n. Luž. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 3:0, Fryš František 1:1, Mrázek Miroslav 2:1, Peckert Ondřej 2:1, body hostů: Vondruška Oldřich 1:2, Sedlický Jaroslav 1:2, Matějů Petr 1:2, Holub Martin 0:2), Spartak MAS Sez. Ústí A - Staving Studená B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 0:2, Kovář Přemysl 0:3, Nohejl Jaroslav 1:2, body hostů: Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 3:0, Maňhal Jan ml. 2:1, Schwarz Miloslav 1:1), OST Kardašova Řečice A - Pojbuky A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 1:2, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 4:0, body hostů: Opolzer Pavel 2:2, Děd Lukáš 2:1, Novák Pavel 1:2, Ivan Emil 0:3),
Krajská soutěž B
1. kolo:
Třebohostice A - Sokol Milevsko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:0, Čondl Jiří 1:1, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Mácha Jakub 2:1, Mácha Luboš st. 0:3, Švára Petr 0:2, Černý Petr 0:2), TJ Sokol Mirotice A - Elektrostav Strakonice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motejzik Zbyněk 1:2, Karas Dominik 0:3, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Jaroslav 2:2, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 4:0, Petřík Jaroslav 3:0, Poklop Kamil 1:2, Chalupa Radek 1:2), Osek A - Šumavan Vimperk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:1, Šaršok Milan 0:4, Kozma Václav 2:2, Peterka Václav 4:0, body hostů: Pavlíček Luděk 3:1, Janoud Jan 2:2, Kortus Zdeněk 1:3, Hyka Jiří 1:3), Cehnice A - SKP Prachatice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frčka Josef 1:3, Kučera Josef 1:2, Bečvář Lukáš 1:2, Stanislav Jaroslav 2:2, body hostů: Šána Václav 4:0, Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3), Sokol Strakonice A - Blatná C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynek Otakar ml. 0:4, Požárek Jaroslav 0:3, Jungvirt Roman 3:0, Jungvirt Josef 2:2, body hostů: Lukáš Ondřej 3:1, Kostner Jiří 3:1, Mls Pavel 1:2, Mach Ladislav 2:1),
2. kolo:
Sokol Milevsko - Sokol Strakonice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Jakub 2:2, Švára Petr 3:0, Mácha Luboš st. 2:1, Mácha Luboš ml. 1:1, Černý Petr 0:2, body hostů: Jungvirt Josef 2:2, Požárek Jaroslav 1:3, Jungvirt Roman 1:2, Hynek Otakar ml. 2:1), SKP Prachatice A - Blatná C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šána Václav 3:0, Kačer Jindřich 1:1, Novák Zdeněk 1:2, Wimberský Václav 3:0, body hostů: Lukáš Ondřej 2:1, Kostner Jiří 0:3, Mls Pavel 1:2, Mach Ladislav 0:2), Šumavan Vimperk A - Cehnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Zdeněk 2:0, Pavlíček Luděk 2:0, Janoud Jan 3:0, Rejšek Vojtěch 1:2, body hostů: Stanislav Jaroslav 0:3, Bečvář Lukáš 0:3, Kučera Josef 1:1, Čížek Václav 1:1), Osek A - Elektrostav Strakonice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 3:1, Mrkvička Pavel 1:2, Kozma Václav 2:1, Peterka Václav 2:2, body hostů: Petřík Jaroslav 1:3, Poklop Kamil 2:2, Nikolenko Alina 3:0, Chalupa Radek 0:3), Třebohostice A - TJ Sokol Mirotice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavrda Karel 2:2, Čondl Jiří 2:1, Soukup Miloslav ml. 3:0, Vokroj Zdeněk 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 3:1, Břicháček Lukáš 0:4, Motejzik Zbyněk 2:1, Karas Dominik 0:3),
3. kolo:
Sokol Milevsko - TJ Sokol Mirotice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Jakub 1:3, Černý Petr 2:2, Kolář Tomáš 3:1, Mácha Luboš st. 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 2:2, Vašek Jan 1:3, Karas Dominik 0:4), Osek A - Třebohostice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 2:2, Šaršok Milan 0:2, Kozma Václav 1:3, Peterka Václav 4:0, Mrkvička Pavel 0:2, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:2, Vokroj Zdeněk 3:1, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 1:3), Cehnice A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Josef 0:1, Bečvář Lukáš 0:2, Čížek Václav 0:3, Stanislav Jaroslav 0:2, Frčka Josef 0:1, body hostů: Nikolenko Alina 3:0, Petřík Jaroslav 2:0, Poklop Kamil 2:0, Holík Bohuslav 2:0), Šumavan Vimperk A - Blatná C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Zdeněk 3:0, Rejšek Vojtěch 2:0, Janoud Jan 2:1, Pavlíček Luděk 2:1, body hostů: Kostner Jiří 0:3, Mls Pavel 0:3, Štědroňský Jiří 2:1, Mach Ladislav 0:2), Sokol Strakonice A - SKP Prachatice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Požárek Jaroslav 2:1, Hynek Otakar ml. 1:2, Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 4:0, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Šána Václav 2:1, Novák Zdeněk 0:3, Kačer Jindřich 0:3),
4. kolo:
Sokol Milevsko - SKP Prachatice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Jakub 3:0, Černý Petr 2:1, Švára Petr 1:2, Mácha Luboš st. 3:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Šána Václav 2:1, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:3), Šumavan Vimperk A - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Zdeněk 2:1, Rejšek Vojtěch 1:1, Pavlíček Luděk 3:0, Janoud Jan 3:0, body hostů: Jungvirt Josef 1:2, Jungvirt Roman 1:2, Požárek Jaroslav 0:3, Matějka Jan 0:2), Elektrostav Strakonice C - Blatná C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 2:1, Petřík Jaroslav 3:0, Nikolenko Alina 3:0, Chalupa Radek 1:2, body hostů: Mach Ladislav 0:3, Lukáš Ondřej 1:2, Šišková Věra 1:2, Kostner Jiří 1:2), Třebohostice A - Cehnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 2:0, Vokroj Zdeněk 2:0, Soukup Miloslav ml. 2:0, Slavík Petr 2:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 0:2, Bečvář Lukáš 0:2, Frčka Josef 0:2, Buchvaldek Marek 0:2), Osek A - TJ Sokol Mirotice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 4:0, Šaršok Milan 2:1, Kozma Václav 0:3, Peterka Václav 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 3:1, Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 1:2, Karas Dominik 0:2, Vašek Jan 0:1),
5. kolo:
Osek A - Sokol Milevsko 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 4:0, Šaršok Milan 0:2, Kozma Václav 1:2, Peterka Václav 3:1, Mrkvička Pavel 0:1, body hostů: Kolář Tomáš 3:1, Mácha Luboš st. 2:2, Švára Petr 0:3, Černý Petr 1:2), Cehnice A - TJ Sokol Mirotice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvář Lukáš 1:2, Čížek Václav 1:2, Kučera Josef 0:3, Stanislav Jaroslav 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 2:1, Motejzik Zbyněk 1:2, Vašek Jan 1:1, Karas Dominik 0:1), Blatná C - Třebohostice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Ladislav 2:1, Mls Pavel 0:2, Šišková Věra 0:3, Balík Tomáš 1:2, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, Čondl Jiří 3:0, Šavrda Karel 0:2), Elektrostav Strakonice C - Sokol Strakonice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 3:0, Vepřek Petr 3:0, Chalupa Radek 0:3, Poklop Kamil 3:0, body hostů: Jungvirt Roman 1:2, Jungvirt Josef 1:2, Požárek Jaroslav 1:2, Hynek Otakar ml. 0:2, Matějka Jan 0:1), SKP Prachatice A - Šumavan Vimperk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šána Václav 3:1, Kačer Jindřich 0:4, Novák Zdeněk 2:2, Wimberský Václav 2:2, body hostů: Pavlíček Luděk 3:1, Kortus Zdeněk 1:3, Janoud Jan 2:2, Rejšek Vojtěch 3:1),
6. kolo:
Sokol Milevsko - Šumavan Vimperk A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 0:3, Černý Petr 2:1, Mácha Luboš ml. 1:2, Mácha Luboš st. 2:2, body hostů: Pavlíček Luděk 4:0, Kortus Zdeněk 0:3, Janoud Jan 3:0, Rejšek Vojtěch 1:2), Elektrostav Strakonice C - SKP Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikolenko Alina 2:0, Petřík Jaroslav 0:2, Poklop Kamil 3:0, Soukup Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Šána Václav 1:2, Kačer Jindřich 0:2, Předota Karel 0:2), Třebohostice A - Sokol Strakonice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Petr 1:2, Čondl Jiří 2:0, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Jungvirt Josef 2:1, Hynek Otakar ml. 0:3, Požárek Jaroslav 0:3, Matějka Jan 1:1), Blatná C - TJ Sokol Mirotice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štědroňský Jiří 2:2, Mls Pavel 1:3, Šišková Věra 1:2, Mach Ladislav 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 4:0, Motejzik Zbyněk 1:3, Vašek Jan 0:2, Karas Dominik 0:1), Osek A - Cehnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 3:0, Šaršok Milan 0:2, Mrkvička Pavel 2:1, Peterka Václav 2:0, Kozma Václav 1:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 2:1, Čížek Václav 1:2, Kučera Josef 0:3, Frčka Josef 0:2),
7. kolo:
Cehnice A - Sokol Milevsko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Václav 2:2, Kučera Josef 3:1, Bečvář Lukáš 0:4, Stanislav Jaroslav 2:2, body hostů: Mácha Jakub 2:2, Švára Petr 3:1, Černý Petr 1:2, Kolář Petr 3:1, Mácha Luboš ml. 0:1), Osek A - Blatná C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozma Václav 2:2, Šaršok Milan 1:2, Mrkvička Pavel 1:1, Peterka Václav 4:0, Hromádka Milan 0:1, body hostů: Mach Ladislav 3:1, Lukáš Ondřej 0:4, Mls Pavel 1:2, Kostner Jiří 2:1), Sokol Strakonice A - TJ Sokol Mirotice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 2:1, Požárek Jaroslav 1:2, Jungvirt Josef 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 1:1, Motejzik Zbyněk 0:3, Karas Dominik 0:3, Vašek Jan 0:2), SKP Prachatice A - Třebohostice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 1:3, Kačer Jindřich 1:3, Předota Karel 1:3, Wimberský Václav 4:0, body hostů: Čondl Jiří 1:3, Vokroj Zdeněk 3:1, Soukup Miloslav ml. 3:1, Slavík Petr 2:2), Šumavan Vimperk A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Zdeněk 0:2, Rejšek Vojtěch 0:2, Janoud Jan 0:3, Pavlíček Luděk 1:1, body hostů: Petřík Jaroslav 3:0, Holík Bohuslav 2:0, Nikolenko Alina 1:1, Soukup Zdeněk ml. 2:0),
8. kolo:
Sokol Milevsko - Elektrostav Strakonice C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mácha Luboš ml. 1:1, Mácha Jakub 2:1, Černý Petr 0:3, Mácha Luboš st. 2:0, WO 4:2, body hostů: Nikolenko Alina 3:0, Poklop Kamil 1:2, Chaluš Libor 1:3, WO 2:4), Třebohostice A - Šumavan Vimperk A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 4:0, Slavík Petr 0:3, Vokroj Zdeněk 2:2, body hostů: Pavlíček Luděk 2:2, Rejšek Vojtěch 2:2, Janoud Jan 2:2, Kortus Zdeněk 1:2), SKP Prachatice A - TJ Sokol Mirotice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šána Václav 3:1, Novák Zdeněk 2:1, Kačer Jindřich 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 1:3, Motejzik Zbyněk 1:2, Karas Dominik 0:2, Vašek Jan 0:1), Osek A - Sokol Strakonice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:0, Šaršok Milan 0:2, Kozma Václav 3:0, Peterka Václav 2:1, Mrkvička Pavel 1:0, body hostů: Jungvirt Roman 1:2, Jungvirt Josef 2:1, Hynek Otakar ml. 0:3, Požárek Jaroslav 0:3), Cehnice A - Blatná C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvář Lukáš 2:1, Buchvaldek Marek 0:3, Kučera Josef 0:3, Čížek Václav 2:1, body hostů: Lukáš Ondřej 2:1, Mach Ladislav 3:0, Kostner Jiří 1:2, Mls Pavel 2:1),
9. kolo:
Blatná C - Sokol Milevsko 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Ladislav 2:2, Mls Pavel 2:2, Lukáš Ondřej 2:1, Kostner Jiří 3:1, body hostů: Kolář Petr 1:3, Mácha Luboš st. 2:2, Švára Petr 1:1, Černý Petr 2:1, Mácha Luboš ml. 0:2), Sokol Strakonice A - Cehnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:0, Jungvirt Josef 2:1, Hynek Otakar ml. 1:2, Jungvirt Roman 3:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 2:1, Bečvář Lukáš 0:3, Kučera Josef 1:2, Frčka Josef 0:3), SKP Prachatice A - Osek A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wimberský Václav 2:0, Novák Zdeněk 0:3, Kačer Jindřich 0:3, Šána Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Hromádka Milan 3:1, Peterka Václav 2:1, Kozma Václav 2:1, Mrkvička Pavel 1:1, WO 0:1), Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Mirotice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Zdeněk 1:2, Rejšek Vojtěch 0:3, Janoud Jan 1:2, Pavlíček Luděk 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Břicháček Lukáš 2:1, Motejzik Zbyněk 1:2, Karas Dominik 1:2), Elektrostav Strakonice C - Třebohostice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 1:1, Nikolenko Alina 3:0, Chalupa Radek 1:2, Soukup Zdeněk ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:1, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 1:1, Soukup Miloslav st. 0:3, WO 0:1),
10. kolo:
Sokol Milevsko - Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Tomáš 2:2, Černý Petr 0:3, Mácha Luboš ml. 0:3, Mácha Luboš st. 2:2, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Soukup Miloslav ml. 4:0, Čondl Jiří 1:2, Šavrda Karel 1:2), Elektrostav Strakonice C - TJ Sokol Mirotice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poklop Kamil 3:1, Chalupa Radek 2:2, Nikolenko Alina 4:0, WO 0:5, body hostů: Karas Jaroslav 2:1, Břicháček Lukáš 1:2, Krahulec Jiří 0:3, Karas Jaroslav st. 0:3, WO 5:0), Šumavan Vimperk A - Osek A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyka Jiří 1:3, Kortus Zdeněk 0:4, Pavlíček Luděk 3:0, Janoud Jan 2:2, body hostů: Hromádka Milan 3:1, Peterka Václav 2:2, Kozma Václav 3:1, Šaršok Milan 1:2), SKP Prachatice A - Cehnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimberský Václav 3:0, Kačer Jindřich 2:0, Novák Zdeněk 1:2, Šána Václav 2:0, Předota Karel 0:1, body hostů: Stanislav Jaroslav 1:2, Čížek Václav 1:2, Kučera Josef 1:2, Frčka Josef 0:2), Blatná C - Sokol Strakonice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 2:2, Mls Pavel 3:1, Mach Ladislav 3:1, Lukáš Ondřej 1:3, body hostů: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Josef 2:2, Požárek Jaroslav 0:4, Hynek Otakar ml. 2:2),
11. kolo:
Sokol Strakonice A - Sokol Milevsko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:0, Jungvirt Roman 2:0, Požárek Jaroslav 2:1, Jungvirt Josef 2:1, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Mácha Luboš st. 0:3, Švára Libor 2:1, Černý Petr 0:2), Blatná C - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mls Pavel 2:2, Kostner Jiří 2:2, Mach Ladislav 2:2, Lukáš Ondřej 2:2, body hostů: Šána Václav 4:0, Wimberský Václav 3:1, Kačer Jindřich 1:3, Novák Zdeněk 0:4), Cehnice A - Šumavan Vimperk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Josef 0:1, Novák Milan 0:2, Buchvaldek Marek 0:3, Stanislav Jaroslav 1:1, Frčka Josef 0:1, body hostů: Pavlíček Luděk 3:0, Janoud Jan 2:0, Kortus Zdeněk 2:0, Hyka Jiří 1:1), Elektrostav Strakonice C - Osek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Lukáš 1:1, Havlík Vladimír 1:1, Majer Zbyněk 3:0, Soukup Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Hromádka Milan 1:2, Peterka Václav 1:2, Kozma Václav 0:2, Mrkvička Pavel 0:2), TJ Sokol Mirotice A - Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 0:4, Motejzik Zbyněk 1:2, Karas Dominik 0:3, Karas Jaroslav 4:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:1, Soukup Miloslav ml. 3:1, Čondl Jiří 2:1, Šavrda Karel 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - Sokol Milevsko 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břicháček Lukáš 3:1, Motejzik Zbyněk 1:3, Karas Dominik 0:3, Karas Jaroslav 4:0, body hostů: Mácha Jakub 2:2, Mácha Luboš st. 2:2, Švára Libor 2:2, Černý Petr 1:2), Třebohostice A - Osek A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavrda Karel 1:3, Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 2:1, Vokroj Zdeněk 4:0, body hostů: Hromádka Milan 2:2, Peterka Václav 2:2, Kozma Václav 2:2, Šaršok Milan 0:3), Elektrostav Strakonice C - Cehnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 0:4, Chalupa Radek 1:2, Nikolenko Alina 3:0, Chaluš Libor 1:3, body hostů: Stanislav Jaroslav 3:1, Bečvář Lukáš 3:1, Kučera Josef 2:1, Frčka Josef 1:2), Blatná C - Šumavan Vimperk A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostner Jiří 0:3, Lukáš Ondřej 0:3, Mls Pavel 2:1, Mach Ladislav 2:1, body hostů: Pavlíček Luděk 3:0, Rejšek Vojtěch 1:2, Janoud Jan 2:1, Kortus Zdeněk 2:1), SKP Prachatice A - Sokol Strakonice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 2:1, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 0:2, Šána Václav 2:2, Předota Karel 0:1, body hostů: Hrach František ml. 4:0, Jungvirt Josef 2:1, Jungvirt Roman 2:1, Hynek Otakar ml. 1:2),
13. kolo:
SKP Prachatice A - Sokol Milevsko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Kačer Jindřich 0:4, Novák Zdeněk 0:4, Šána Václav 4:0, body hostů: Mácha Jakub 2:2, Mácha Luboš st. 2:2, Mácha Luboš ml. 2:2, Černý Petr 1:2, Švára Petr 1:0), Sokol Strakonice A - Šumavan Vimperk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Josef 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Požárek Jaroslav 0:4, Hrach František ml. 2:2, body hostů: Pavlíček Luděk 4:0, Rejšek Vojtěch 1:3, Janoud Jan 3:1, Kortus Zdeněk 1:3), Blatná C - Elektrostav Strakonice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostner Jiří 1:2, Mls Pavel 2:1, Lukáš Ondřej 1:2, Mach Ladislav 0:4, body hostů: Nikolenko Alina 3:1, Poklop Kamil 3:0, Soukup Lukáš 2:1, Chaluš Libor 1:2), Cehnice A - Třebohostice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Václav 2:2, Kučera Josef 1:1, Bečvář Lukáš 2:2, Stanislav Jaroslav 3:1, Frčka Josef 0:2, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 1:3, Šavrda Karel 3:1, Slavík Petr 2:2), TJ Sokol Mirotice A - Osek A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 1:3, Karas Dominik 0:2, Karas Jaroslav 3:1, Vašek Jan 0:1, body hostů: Hromádka Milan 3:1, Peterka Václav 2:2, Kozma Václav 4:0, Šaršok Milan 0:2, Mrkvička Pavel 0:1),
14. kolo:
Sokol Milevsko - Osek A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš ml. 0:3, Kolář Petr 0:2, Švára Libor 0:3, Mácha Luboš st. 3:0, body hostů: Hromádka Milan 3:0, Peterka Václav 2:0, Kozma Václav 2:1, Mrkvička Pavel 1:1, Šaršok Milan 0:1), TJ Sokol Mirotice A - Cehnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břicháček Lukáš 3:0, Motejzik Zbyněk 2:1, Vašek Jan 0:2, Karas Jaroslav 3:0, Karas Dominik 0:1, body hostů: Stanislav Jaroslav 2:1, Čížek Václav 1:2, Bečvář Lukáš 1:2, Kučera Josef 0:3), Třebohostice A - Blatná C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:0, Slavík Jaroslav 0:2, Krejčí Karel 0:3, Slavík Petr 0:3, body hostů: Mach Ladislav 2:1, Štědroňský Jiří 3:0, Kostner Jiří 2:0, Lukáš Ondřej 1:1), Sokol Strakonice A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jungvirt Josef 0:2, Požárek Jaroslav 1:1, Matějka Jan 0:3, Hynek Otakar ml. 0:2, body hostů: Poklop Kamil 3:0, Nikolenko Alina 1:1, Chaluš Libor 2:0, Soukup Zdeněk ml. 2:0), Šumavan Vimperk A - SKP Prachatice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Zdeněk 2:1, Rejšek Vojtěch 1:2, Janoud Jan 2:1, Pavlíček Luděk 3:0, body hostů: Šána Václav 2:1, Wimberský Václav 2:1, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 0:3),
15. kolo:
Šumavan Vimperk A - Sokol Milevsko 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyka Jiří 0:4, Rejšek Vojtěch 1:2, Janoud Jan 2:1, Pavlíček Luděk 3:1, body hostů: Kolář Tomáš 4:0, Mácha Luboš st. 2:2, Kolář Petr 1:2, Mácha Luboš ml. 1:2), SKP Prachatice A - Elektrostav Strakonice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Jindřich 1:3, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Poklop Kamil 3:1, Chaluš Libor 3:1, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Soukup Lukáš 0:3), Sokol Strakonice A - Třebohostice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hynek Otakar ml. 1:0, Jungvirt Roman 2:0, Fix Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 0:2, Slavík Petr 0:2, Šavrda Karel 0:1, WO 0:4), TJ Sokol Mirotice A - Blatná C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 2:1, Motejzik Zbyněk 3:0, Karas Dominik 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Kostner Jiří 2:1, Lukáš Ondřej 1:2, Šišková Věra 0:3, Mach Ladislav 0:3), Cehnice A - Osek A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvář Lukáš 1:3, Čížek Václav 1:3, Kučera Josef 2:1, Stanislav Jaroslav 3:1, body hostů: Hromádka Milan 3:1, Kozma Václav 2:2, Mrkvička Pavel 2:2, Šaršok Milan 1:2),
16. kolo:
Sokol Milevsko - Cehnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Jakub 3:0, Kolář Tomáš 2:0, Černý Petr 1:2, Švára Petr 2:1, body hostů: Stanislav Jaroslav 1:2, Čížek Václav 0:3, Kučera Josef 2:1, Frčka Josef 0:2), Blatná C - Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štědroňský Jiří 3:1, Lukáš Ondřej 2:2, Mach Ladislav 2:2, Mls Pavel 2:2, body hostů: Hromádka Milan 4:0, Kozma Václav 3:1, Mrkvička Pavel 0:4, Šaršok Milan 0:4), TJ Sokol Mirotice A - Sokol Strakonice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břicháček Lukáš 1:3, Motejzik Zbyněk 3:1, Karas Dominik 0:4, Karas Jaroslav 3:1, body hostů: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Josef 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Požárek Jaroslav 1:3), Třebohostice A - SKP Prachatice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:1, Čondl Jiří 1:1, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Wimberský Václav 3:0, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:2), Elektrostav Strakonice C - Šumavan Vimperk A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 3:0, Chaluš Libor 2:0, Chalupa Radek 1:2, Soukup Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Rejšek Vojtěch 1:2, Janoud Jan 1:2, Hyka Jiří 0:3, Icha Ivan 0:2),
17. kolo:
Elektrostav Strakonice C - Sokol Milevsko 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolenko Alina 3:0, Soukup Zdeněk ml. 3:0, Poklop Kamil 3:0, Chalupa Radek 0:3, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Černý Petr 1:2, Kolář Petr 1:2, Švára Petr 1:2), Šumavan Vimperk A - Třebohostice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejšek Vojtěch 2:2, Kortus Zdeněk 0:4, Janoud Jan 1:2, Pavlíček Luděk 4:0, WO 1:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:2, Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Mirotice A - SKP Prachatice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motejzik Zbyněk 3:0, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Dominik 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Wimberský Václav 2:1, Kačer Jindřich 1:2, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3), Sokol Strakonice A - Osek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Roman 1:2, Hynek Otakar ml. 2:1, Jungvirt Josef 4:0, body hostů: Hromádka Milan 2:2, Kozma Václav 2:1, Mrkvička Pavel 0:3, Šaršok Milan 0:3), Blatná C - Cehnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Ondřej 3:1, Kostner Jiří 2:1, Mach Ladislav 2:1, Mls Pavel 2:2, body hostů: Stanislav Jaroslav 3:1, Kučera Josef 1:3, Čížek Václav 0:3, Bečvář Lukáš 1:2),
18. kolo:
Sokol Milevsko - Blatná C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácha Jakub 3:0, Kolář Petr 2:0, Černý Petr 2:1, Mácha Luboš st. 2:1, body hostů: Štědroňský Jiří 0:3, Kostner Jiří 2:1, Mach Ladislav 0:3, Mls Pavel 0:2), Cehnice A - Sokol Strakonice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Lukáš 0:4, Kučera Josef 0:3, Čížek Václav 1:2, Stanislav Jaroslav 4:0, body hostů: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Josef 3:1, Jungvirt Roman 1:2, Požárek Jaroslav 2:1), Osek A - SKP Prachatice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozma Václav 2:1, Šaršok Milan 1:2, Mrkvička Pavel 2:1, Hromádka Milan 4:0, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Novák Zdeněk 1:2, Kačer Jindřich 0:3, Předota Karel 0:3), TJ Sokol Mirotice A - Šumavan Vimperk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motejzik Zbyněk 2:2, Břicháček Lukáš 1:3, Vašek Jan 1:3, Karas Jaroslav 3:1, body hostů: Pavlíček Luděk 4:0, Janoud Jan 2:2, Rejšek Vojtěch 1:3, Kortus Zdeněk 2:2), Třebohostice A - Elektrostav Strakonice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 1:2, Čondl Jiří 0:3, Šavrda Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 2:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Holík Bohuslav 3:0, Poklop Kamil 2:1, Chalupa Radek 1:2),
Krajská soutěž C
1. kolo:
SK Pedagog ČB B - Bechyně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farník Jiří 1:1, Founě Jiří 1:1, Kárník Pavel 3:0, Čelikovský Jakub 3:0, body hostů: Mikolášek Milan 2:1, Fáber Miloš 0:3, Panský Ondřej 0:2, Kovářík Tomáš 0:2), SKST Týn B - DDM Soběslav BANES C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezpalec Martin st. 3:0, Hrůza Jan 2:1, Skalák Josef st. 1:2, Skalák Josef ml. 2:1, body hostů: Holub Martin 2:1, Holub Josef 2:1, Hložek Pavel 0:3, Holubová Lucie 0:3), Staving Studená C - SK Byňov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kameník Jaroslav 1:3, Mastný Tomáš st. 2:1, Ondráček Jan 3:0, Maňhal Jan st. 2:2, body hostů: Dvořák Rudolf 1:3, Navara Václav 1:3, Bašta Josef 2:1, Dvořák Jan 2:1), ST KD Dačice A - Sokol Suchdol A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Filip 2:2, Havlík Zdeněk 2:2, Havlík Martin 3:0, Macků Tomáš 1:3, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 2:2, Janda František 1:3, Trsek Josef 1:2), Jiskra Třeboň B - KST Orel C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:3, Novák Jan 1:2, Werner Zdeněk 2:1, body hostů: Kahuda Stanislav 3:0, Brom Jan 2:1, Kvašnovský Petr 2:1, Kocourek Petr 1:2),
2. kolo:
Bechyně B - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fáber Miloš 1:2, Kovářík Tomáš 1:2, Brhel František 0:3, Mikolášek Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 2:2, Brom Jan 2:2, WO 0:5), Jiskra Třeboň B - Sokol Suchdol A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Václav 2:2, Novák Jan 0:4, Pešek Karel 0:3, Werner Zdeněk 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 3:1, Janda František 2:2, Trsek Josef 1:2), SK Byňov A - ST KD Dačice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 3:0, Bašta Josef 2:1, Dvořák Jan 1:2, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Havlík Martin 0:3, Macků Tomáš 2:1, Havlík Zdeněk 1:2, Lovětínský Tomáš 0:3), DDM Soběslav BANES C - Staving Studená C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 0:2, Sechovec Vít 0:2, Holub Josef 2:1, Holubová Lucie 0:3, body hostů: Ondráček Jan 3:0, Lukjanov Viktor ml. 2:1, Maňhal Jan st. 1:1, Kameník Jaroslav 2:0), SK Pedagog ČB B - SKST Týn B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farník Jiří 2:0, Founě Jiří 1:1, Kárník Pavel 3:0, Čelikovský Jakub 2:0, body hostů: Skalák Josef ml. 1:2, Bezpalec Martin st. 0:2, Skalák Josef st. 0:2, Melounek Pavel 0:2),
3. kolo:
SKST Týn B - Bechyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Václav 1:3, Skalák Josef st. 1:3, Skalák Josef ml. 3:1, Bezpalec Martin st. 4:0, body hostů: Mikolášek Milan 3:1, Fáber Miloš 1:3, Panský Ondřej 1:3, Kovářík Tomáš 2:2), Staving Studená C - SK Pedagog ČB B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 1:3, Kameník Jaroslav 0:3, Lukjanov Viktor ml. 1:2, Ondráček Jan 4:0, Mastný Tomáš st. 0:1, body hostů: Čelikovský Jakub 3:1, Smažík David 1:3, Kárník Pavel 3:1, Farník Jiří 2:1), DDM Soběslav BANES C - ST KD Dačice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 2:2, Holub Josef 2:1, Vondruška Oldřich 2:1, Holubová Lucie 0:4, body hostů: Havlík Martin 2:2, Novák Filip 2:2, Havlík Zdeněk 2:1, Kelbler Petr 2:1), Jiskra Třeboň B - SK Byňov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Václav 2:2, Pešek Karel 2:2, Novák Jan 2:1, Werner Zdeněk 3:1, body hostů: Dvořák Rudolf 2:2, Navara Václav 2:2, Bašta Josef 1:3, Jindra Michal 1:2), Sokol Suchdol A - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 3:1, Janda František 1:3, Šulc Jaromír 1:3, Dvořák Josef ml. 3:1, body hostů: Kvašnovský Petr 4:0, Kahuda Stanislav 2:2, Hořejší Rudolf 1:3, Troup Zdeněk 1:3),
4. kolo:
Jiskra Třeboň B - Bechyně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 2:1, Novák Jan 1:1, Pešek Karel 2:1, Werner Zdeněk 3:0, body hostů: Mikolášek Milan 2:1, Fáber Miloš 1:2, Panský Ondřej 0:3, Brhel František 0:2), ST KD Dačice A - KST Orel C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lovětínský Tomáš 0:2, Havlík Zdeněk 0:2, Havlík Martin 0:3, Macků Tomáš 1:1, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Brom Jan 2:0, Kocourek Petr 2:0, Hořejší Rudolf 1:1), Sokol Suchdol A - Staving Studená C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 4:0, Janda František 1:2, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 3:1, Kameník Jaroslav 3:1, Mastný Tomáš ml. 0:3, Brada Adam ml. 0:3), SK Byňov A - SKST Týn B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 3:0, Bašta Josef 2:1, Jindra Michal 1:2, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 2:1, Skalák Josef ml. 1:2, Skalák Josef st. 0:3, Bečvář Václav 0:3), SK Pedagog ČB B - DDM Soběslav BANES C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudrna Arnošt 1:3, Farník Jiří 3:1, Kárník Pavel 4:0, Čelikovský Jakub 2:2, body hostů: Vondruška Oldřich 2:2, Sechovec Vít 3:1, Holub Josef 1:3, Hložek Pavel 0:4),
5. kolo:
Staving Studená C - Bechyně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan st. 2:0, Kameník Jaroslav 2:0, Brada Adam ml. 1:2, Ondráček Jan 3:0, body hostů: Fáber Miloš 1:2, Kovářík Tomáš 1:2, Panský Ondřej 0:2, Brhel František 0:2), ST KD Dačice A - SKST Týn B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kelbler Petr 1:2, Havlík Zdeněk 2:1, Havlík Martin 3:0, Macků Tomáš 3:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef ml. 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Hrůza Jan 0:3), SK Pedagog ČB B - Jiskra Třeboň B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 1:1, Čelikovský Jakub 2:0, Farník Jiří 2:1, Kárník Pavel 3:0, body hostů: Werner Zdeněk 0:3, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:2, Novák Jan 1:1), KST Orel C - DDM Soběslav BANES C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 3:0, Troup Zdeněk 0:2, Brom Jan 3:0, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Sechovec Vít 1:2, Vondruška Oldřich 1:2, Holub Josef 0:3, Holub Martin 0:2), SK Byňov A - Sokol Suchdol A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bašta Josef 0:3, Dvořák Jan 0:2, Jindra Michal 1:2, Navara Václav 2:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 2:1, Janda František 2:1, Šulc Jaromír 1:1),
6. kolo:
Bechyně B - SK Byňov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panský Ondřej 1:3, Kovářík Tomáš 2:2, Brhel František 1:3, Mikolášek Milan 3:1, body hostů: Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 4:0, Bašta Josef 0:4, Jindra Michal 2:2), Sokol Suchdol A - DDM Soběslav BANES C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 3:1, Janda František 2:0, Šulc Jaromír 0:3, Dvořák Josef ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Vondruška Oldřich 3:1, Holub Josef 1:3, Holub Martin 1:2, Hložek Pavel 0:2, WO 1:0), SK Pedagog ČB B - KST Orel C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 1:1, Smažík David 0:2, Farník Jiří 0:3, Čelikovský Jakub 0:3, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Kahuda Stanislav 3:0, Brom Jan 2:0, Kocourek Petr 1:1), SKST Týn B - Jiskra Třeboň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Jan 1:2, Skalák Josef st. 0:3, Skalák Josef ml. 1:2, Bezpalec Martin st. 3:1, body hostů: Werner Zdeněk 3:1, Novák Jan 1:2, Pešek Karel 2:1, Lang Václav 2:1), Staving Studená C - ST KD Dačice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kameník Jaroslav 2:1, Maňhal Jan st. 1:2, Ondráček Jan 2:1, Mastný Tomáš st. 4:0, body hostů: Havlík Martin 2:2, Havlík Zdeněk 2:1, Novák Filip 0:3, Lovětínský Tomáš 0:3),
7. kolo:
ST KD Dačice A - Bechyně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kelbler Petr 2:1, Havlík Zdeněk 1:1, Havlík Martin 2:1, Macků Tomáš 3:0, body hostů: Mikolášek Milan 3:0, Fáber Miloš 0:3, Panský Ondřej 0:3, Kovářík Tomáš 0:2), Jiskra Třeboň B - Staving Studená C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 1:3, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 1:2, Werner Zdeněk 2:2, body hostů: Ondráček Jan 3:1, Kameník Jaroslav 2:2, Brada Adam ml. 1:2, Mastný Tomáš ml. 3:0), KST Orel C - SKST Týn B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Petr 1:1, Brom Jan 2:0, Kvašnovský Petr 3:0, Kahuda Stanislav 2:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef ml. 0:2, Skalák Josef st. 0:2, Bečvář Václav 0:2), Sokol Suchdol A - SK Pedagog ČB B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 3:1, Janda František 0:4, Trsek Josef 0:4, Dvořák Josef ml. 3:1, body hostů: Farník Jiří 4:0, Kárník Pavel 2:2, Founě Jiří 2:2, Adam Jan 2:2), DDM Soběslav BANES C - SK Byňov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 0:3, Hložek Pavel 0:3, Holub Josef 2:1, Vondruška Oldřich 2:2, body hostů: Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 2:1, Jindra Michal 1:2, Dvořák Jan 2:1),
8. kolo:
Bechyně B - DDM Soběslav BANES C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fáber Miloš 3:0, Kovářík Tomáš 1:1, Mikolášek Milan 3:0, Panský Ondřej 1:2, body hostů: Vondruška Oldřich 0:3, Holub Josef 2:1, Holub Martin 1:2, Holubová Lucie 0:2), SK Byňov A - SK Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navara Václav 0:2, Bašta Josef 0:2, Jindra Michal 0:3, Dvořák Rudolf 1:2, WO 4:0, body hostů: Čelikovský Jakub 4:0, Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 2:1, WO 0:4), Sokol Suchdol A - SKST Týn B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:0, Janda František 1:1, Trsek Josef 2:1, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Skalák Josef ml. 1:2, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 0:2, Hrůza Jan 0:2), Staving Studená C - KST Orel C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 3:0, Maňhal Jan st. 0:3, Kameník Jaroslav 0:3, Mastný Tomáš st. 1:1, Brada Adam ml. 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 3:1, Brom Jan 3:0, Kahuda Stanislav 1:2, Kocourek Petr 2:1), Jiskra Třeboň B - ST KD Dačice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jan 2:1, Lang Václav 2:1, Pešek Karel 2:1, Werner Zdeněk 2:1, body hostů: Havlík Martin 1:2, Macků Tomáš 3:0, Havlík Zdeněk 0:3, Lovětínský Tomáš 0:3),
9. kolo:
Bechyně B - Sokol Suchdol A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fáber Miloš 1:2, Kovářík Tomáš 0:2, Brhel František 0:3, Mikolášek Milan 2:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 2:1, Janda František 2:1, Trsek Josef 1:1), KST Orel C - SK Byňov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvašnovský Petr 3:0, Brom Jan 2:1, Kahuda Stanislav 3:0, Hořejší Rudolf 0:3, body hostů: Dvořák Rudolf 1:2, Navara Václav 1:2, Jindra Michal 1:2, Bašta Josef 1:2), DDM Soběslav BANES C - Jiskra Třeboň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Oldřich 0:4, Hložek Pavel 0:3, Holub Josef 2:1, Sechovec Vít 3:1, body hostů: Werner Zdeněk 4:0, Lang Václav 2:2, Novák Jan 1:2, Pešek Karel 2:1), ST KD Dačice A - SK Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Filip 0:3, Havlík Zdeněk 1:2, Havlík Martin 1:2, Macků Tomáš 1:3, body hostů: Čelikovský Jakub 4:0, Kárník Pavel 2:1, Smažík David 3:0, Adam Jan 1:2), SKST Týn B - Staving Studená C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 0:3, Skalák Josef st. 0:3, Hrůza Jan 1:2, Bezpalec Martin st. 2:2, body hostů: Ondráček Jan 4:0, Lukjanov Viktor ml. 1:2, Kameník Jaroslav 3:0, Maňhal Jan st. 2:1),
10. kolo:
Bechyně B - SK Pedagog ČB B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáber Miloš 1:2, Panský Ondřej 0:2, Kovářík Tomáš 0:3, Mikolášek Milan 1:2, body hostů: Čelikovský Jakub 3:0, Kárník Pavel 2:1, Smažík David 3:0, Founě Jiří 1:1), DDM Soběslav BANES C - SKST Týn B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sechovec Vít 2:2, Holub Martin 1:3, Sedlický Jaroslav 1:3, Holub Josef 4:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 3:1, Skalák Josef ml. 1:3, Hrůza Jan 3:1, Skalák Josef st. 1:3), SK Byňov A - Staving Studená C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 2:1, Bašta Josef 0:3, Koiš David 0:3, Dvořák Rudolf 2:1, body hostů: Ondráček Jan 3:0, Mastný Tomáš st. 3:0, Maňhal Jan st. 1:2, Kameník Jaroslav 1:2), Sokol Suchdol A - ST KD Dačice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 2:0, Janda František 1:1, Janda Karel 3:0, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Havlík Martin 1:2, Havlík Zdeněk 0:3, Kelbler Petr 0:2, Lovětínský Tomáš 0:2), KST Orel C - Jiskra Třeboň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Petr 2:0, Brom Jan 2:0, Hořejší Rudolf 1:2, Kahuda Stanislav 2:1, Troup Zdeněk 1:0, body hostů: Werner Zdeněk 1:2, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:3, Novák Jan 1:1),
11. kolo:
KST Orel C - Bechyně B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brom Jan 3:0, Kahuda Stanislav 3:0, Hořejší Rudolf 2:1, Troup Zdeněk 2:1, body hostů: Panský Ondřej 0:3, Brhel František 0:3, Fáber Miloš 1:2, Kovářík Tomáš 1:2), Sokol Suchdol A - Jiskra Třeboň B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 4:0, Janda František 2:1, Trsek Josef 0:3, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Werner Zdeněk 3:1, Lang Václav 1:3, Novák Jan 1:2, Pešek Karel 1:2), ST KD Dačice A - SK Byňov A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Filip 2:0, Havlík Zdeněk 2:0, Havlík Martin 3:0, Macků Tomáš 3:0, body hostů: Dvořák Rudolf 0:3, Navara Václav 0:3, Dvořák Jan 0:2, Bašta Josef 0:2), Staving Studená C - DDM Soběslav BANES C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jan 2:0, Mastný Tomáš st. 2:0, Kameník Jaroslav 2:0, Maňhal Jan st. 2:0, body hostů: Sechovec Vít 0:2, Holub Josef 0:2, Holub Martin 0:2, Holubová Lucie 0:2), SKST Týn B - SK Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Skalák Josef ml. 0:3, Bezpalec Martin st. 2:2, body hostů: Čelikovský Jakub 4:0, Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 2:1, Bruckmüller Josef 0:3),
12. kolo:
Bechyně B - SKST Týn B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fáber Miloš 3:1, Kovářík Tomáš 1:3, Panský Ondřej 0:4, Mikolášek Milan 3:1, body hostů: Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef ml. 2:2, Skalák Josef st. 2:2, Hrůza Jan 3:1), SK Pedagog ČB B - Staving Studená C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čelikovský Jakub 3:1, Smažík David 3:0, Kárník Pavel 0:3, Farník Jiří 3:1, body hostů: Ondráček Jan 3:1, Mastný Tomáš st. 1:3, Kameník Jaroslav 1:2, Maňhal Jan st. 0:3), ST KD Dačice A - DDM Soběslav BANES C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Zdeněk 4:0, Novák Filip 0:3, Kelbler Petr 2:1, Havlík Martin 3:1, body hostů: Sechovec Vít 3:1, Holub Josef 1:3, Holub Martin 0:3, Sedlický Jaroslav 1:2), SK Byňov A - Jiskra Třeboň B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 3:0, Dvořák Jan 0:2, Jindra Michal 3:0, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Werner Zdeněk 1:2, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:3, Novák Jan 0:2), KST Orel C - Sokol Suchdol A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Petr 3:1, Troup Zdeněk 0:2, Brom Jan 1:2, Kvašnovský Petr 4:0, Kahuda Stanislav 1:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:2, Janda Karel 1:2, Janda František 0:3),
13. kolo:
Bechyně B - Jiskra Třeboň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáber Miloš 0:3, Panský Ondřej 0:3, Mikolášek Milan 3:0, Kovářík Tomáš 0:3, body hostů: Werner Zdeněk 2:1, Novák Jan 2:1, Pešek Karel 2:1, Lang Václav 3:0), KST Orel C - ST KD Dačice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:0, Kocourek Petr 2:0, Brom Jan 2:0, Kvašnovský Petr 2:0, body hostů: Havlík Martin 0:2, Havlík Zdeněk 0:2, Lovětínský Tomáš 0:2, Štěpánek Antonín 0:2), Staving Studená C - Sokol Suchdol A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 0:4, Kameník Jaroslav 1:3, Ondráček Jan 4:0, Mastný Tomáš st. 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:2, Janda Karel 1:3, Janda František 2:2), SKST Týn B - SK Byňov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalák Josef ml. 2:1, Hrůza Jan 3:0, Skalák Josef st. 2:1, Bezpalec Martin st. 2:1, body hostů: Dvořák Rudolf 2:1, Navara Václav 1:2, Bašta Josef 0:3, Dvořák Jan 0:3), DDM Soběslav BANES C - SK Pedagog ČB B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 1:2, Holub Josef 0:2, Sechovec Vít 2:1, Holub Martin 0:3, body hostů: Smažík David 3:0, Čelikovský Jakub 2:1, Kárník Pavel 2:1, Farník Jiří 1:1),
14. kolo:
Bechyně B - Staving Studená C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolášek Milan 2:1, Panský Ondřej 0:3, Brhel František 0:3, Kovářík Tomáš 1:2, body hostů: Ondráček Jan 3:0, Mastný Tomáš st. 3:0, Kameník Jaroslav 2:1, Maňhal Jan st. 1:2), SKST Týn B - ST KD Dačice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 2:1, Skalák Josef ml. 2:1, Skalák Josef st. 2:1, Bezpalec Martin st. 2:2, body hostů: Havlík Martin 1:3, Macků Tomáš 3:0, Havlík Zdeněk 1:2, Lovětínský Tomáš 0:3), Jiskra Třeboň B - SK Pedagog ČB B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Václav 1:2, Pešek Karel 0:2, Dvořák Karel 0:3, Novák Jan 2:1, body hostů: Čelikovský Jakub 3:0, Farník Jiří 2:1, Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 0:2), DDM Soběslav BANES C - KST Orel C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlický Jaroslav 0:2, Holub Martin 0:2, Sechovec Vít 1:2, Holub Josef 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Brom Jan 1:1, Kahuda Stanislav 2:0, Kocourek Petr 2:0), Sokol Suchdol A - SK Byňov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:0, Janda Karel 2:0, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Dvořák Rudolf 1:2, Navara Václav 1:2, Jindra Michal 0:2, Bašta Josef 0:2),
15. kolo:
SK Byňov A - Bechyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navara Václav 1:2, Jindra Michal 3:0, Bašta Josef 2:1, Dvořák Rudolf 2:1, body hostů: Kovářík Tomáš 0:3, Mikolášek Milan 2:1, Panský Ondřej 1:2, Brhel František 1:2), DDM Soběslav BANES C - Sokol Suchdol A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlický Jaroslav 1:2, Holubová Lucie 0:2, Holub Martin 0:3, Holub Josef 2:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 3:0, Janda Karel 2:1, Janda František 0:2), KST Orel C - SK Pedagog ČB B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvašnovský Petr 2:0, Kocourek Petr 2:0, Brom Jan 2:0, Kahuda Stanislav 2:0, body hostů: Čelikovský Jakub 0:2, Farník Jiří 0:2, Founě Jiří 0:2, Kárník Pavel 0:2), Jiskra Třeboň B - SKST Týn B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Karel 2:2, Novák Jan 2:2, Dvořák Karel 0:4, Werner Zdeněk 3:1, body hostů: Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef ml. 2:2, Hrůza Jan 3:1, Skalák Josef st. 2:2), ST KD Dačice A - Staving Studená C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Zdeněk 0:3, Kelbler Petr 2:1, Novák Filip 0:3, Havlík Martin 2:2, body hostů: Ondráček Jan 4:0, Kameník Jaroslav 1:2, Mastný Tomáš st. 3:0, Maňhal Jan st. 1:2),
16. kolo:
Bechyně B - ST KD Dačice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel František 0:2, Kovářík Tomáš 0:3, Panský Ondřej 1:2, Mikolášek Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Havlík Martin 3:0, Macků Tomáš 2:1, Havlík Zdeněk 0:2, Kelbler Petr 2:1, WO 1:0), Staving Studená C - Jiskra Třeboň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan st. 1:2, Mastný Tomáš st. 3:0, Mastný Tomáš ml. 1:2, Ondráček Jan 3:0, body hostů: Lang Václav 2:1, Novák Jan 1:2, Pešek Karel 1:2, Dvořák Karel 0:3), SKST Týn B - KST Orel C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Jan 0:2, Skalák Josef st. 0:2, Skalák Josef ml. 1:2, Bezpalec Martin st. 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Hořejší Rudolf 1:1, Brom Jan 2:0, Kahuda Stanislav 2:0), SK Pedagog ČB B - Sokol Suchdol A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farník Jiří 1:2, Adam Jan 0:3, Němeček Richard 0:3, Kárník Pavel 3:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 2:1, Janda Karel 2:1, Janda František 1:2), SK Byňov A - DDM Soběslav BANES C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 3:1, Bašta Josef 0:3, Dvořák Jan 3:0, Dvořák Rudolf 3:1, body hostů: Holub Josef 2:2, Holub Martin 1:3, Sedlický Jaroslav 0:3, Novotný Martin 2:1),
17. kolo:
DDM Soběslav BANES C - Bechyně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 3:1, Holub Martin 1:3, Holub Josef 3:1, Sedlický Jaroslav 2:2, body hostů: Fáber Miloš 4:0, Kovářík Tomáš 1:3, Brhel František 2:2, Panský Ondřej 0:4), SK Pedagog ČB B - SK Byňov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čelikovský Jakub 2:1, Smažík David 0:3, Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Rudolf 2:2, Navara Václav 1:2, Bašta Josef 1:2, Dvořák Jan 1:2), SKST Týn B - Sokol Suchdol A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 3:1, Bečvář Václav 1:3, Skalák Josef st. 0:4, Skalák Josef ml. 3:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 3:1, Janda František 1:3, Trsek Josef 2:2), KST Orel C - Staving Studená C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Troup Zdeněk 1:2, Kahuda Stanislav 3:0, Brom Jan 3:0, Kvašnovský Petr 3:0, body hostů: Kameník Jaroslav 1:2, Maňhal Jan st. 0:3, Brada Adam ml. 0:3, Mastný Tomáš st. 1:2), ST KD Dačice A - Jiskra Třeboň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macků Tomáš 2:2, Havlík Zdeněk 2:2, Kelbler Petr 2:2, Havlík Martin 2:2, body hostů: Werner Zdeněk 2:2, Lang Václav 1:3, Pešek Karel 3:1, Dvořák Karel 2:2),
18. kolo:
Sokol Suchdol A - Bechyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Josef ml. 2:0, Kropík Milan 2:0, Janda František 2:1, Šulc Jaromír 2:0, body hostů: Fáber Miloš 0:3, Kovářík Tomáš 1:1, Panský Ondřej 0:2, Brhel František 0:2), SK Byňov A - KST Orel C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navara Václav 1:2, Jindra Michal 0:2, Bašta Josef 1:2, Dvořák Rudolf 1:2, body hostů: Kvašnovský Petr 3:0, Hořejší Rudolf 2:1, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 1:1), Jiskra Třeboň B - DDM Soběslav BANES C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Karel 3:1, Novák Jan 3:1, Benda Miroslav 0:3, Lang Václav 3:1, body hostů: Sechovec Vít 2:2, Holub Josef 2:2, Holub Martin 1:3, Sedlický Jaroslav 1:2), SK Pedagog ČB B - ST KD Dačice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Němeček Richard 2:1, Adam Jan 1:2, Čelikovský Jakub 4:0, body hostů: Macků Tomáš 1:3, Novák Filip 1:2, Havlík Zdeněk 1:2, Havlík Martin 0:3), Staving Studená C - SKST Týn B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan st. 1:1, Kameník Jaroslav 1:1, Ondráček Jan 3:0, Mastný Tomáš st. 3:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 1:2, Hrůza Jan 1:2, Skalák Josef ml. 0:2, Skalák Josef st. 0:2),
Divize
1. kolo:
TTC Kovářov - Protivín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetanová Aneta 2:1, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, body hostů: Vaněčková Eliška 0:3, Marková Ivana 1:2, Najmanová Ryšavá Lucie 0:3), Sokol ČB - Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šauerová Adéla 2:1, Volavková Kateřina 2:1, Tenglová Jaroslava 3:0, body hostů: Fišerová Iveta 2:1, Březinová Jana 0:3, Dubravcová Eliška 0:2, Fišerová Katka 0:1),
2. kolo:
Protivín - Sokol ČB 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarešová Klára 1:2, Vaněčková Eliška 2:1, Marková Ivana 1:2, body hostů: Tenglová Jaroslava 2:1, Supová Táňa 0:3, Volavková Kateřina 3:0), VS Tábor - TTC Kovářov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 3:0, Krátká Pavla 0:3, Lemberková Martina 2:1, body hostů: Růžičková Lenka 1:2, Smetanová Aneta 1:2, Ďurišová Kateřina 2:1),
3. kolo:
Sokol ČB - VS Tábor 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Supová Táňa 0:3, Šauerová Adéla 1:2, Tenglová Jaroslava 1:2, body hostů: Lemberková Martina 3:0, Krátká Pavla 1:2, Vaverová Hana 3:0), Lhenice - Protivín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Jana 1:2, Fišerová Iveta 2:1, Dubravcová Aneta 1:1, Dubravcová Eliška 0:1, body hostů: Marková Ivana 3:0, Jarešová Klára 0:3, Vaněčková Eliška 2:1),
4. kolo:
VS Tábor - Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 3:0, Krátká Pavla 1:2, Lemberková Martina 3:0, body hostů: Fišerová Iveta 1:2, Březinová Jana 1:2, Dubravcová Eliška 0:2, Fišerová Katka 0:1), TTC Kovářov - Sokol ČB 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurišová Kateřina 1:1, Horká Radka 2:0, Smetanová Aneta 0:2, WO 3:0, body hostů: Tenglová Jaroslava 1:2, Volavková Kateřina 2:1, WO 0:3),
5. kolo:
Lhenice - TTC Kovářov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dubravcová Aneta 0:3, Fišerová Iveta 0:1, Březinová Jana 0:3, Dubravcová Eliška 0:1, WO 0:1, body hostů: Mrázová Alžběta 2:0, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, WO 1:0), Protivín - VS Tábor 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Eliška 1:2, Najmanová Ryšavá Lucie 2:1, Marková Ivana 1:2, body hostů: Lemberková Martina 2:1, Krátká Pavla 0:3, Vaverová Hana 3:0),
6. kolo:
Protivín - TTC Kovářov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarešová Klára 0:3, Marková Ivana 2:1, WO 0:3, body hostů: Smetanová Aneta 1:1, Horká Radka 2:0, Ďurišová Kateřina 1:1, WO 3:0), Lhenice - Sokol ČB 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Jana 0:1, Fišerová Iveta 1:1, Dubravcová Aneta 0:2, Dubravcová Eliška 0:1, WO 3:0, body hostů: Tenglová Jaroslava 2:1, Volavková Kateřina 3:0, WO 0:3),
7. kolo:
Sokol ČB - Protivín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Jaroslava 1:2, Volavková Kateřina 2:1, Šauerová Adéla 1:2, body hostů: Najmanová Ryšavá Lucie 2:1, Marková Ivana 3:0, Jarešová Klára 0:3), TTC Kovářov - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 2:1, Mrázová Alžběta 1:2, body hostů: Lemberková Martina 1:2, Frolíková Ivana 0:3, Vaverová Hana 2:1),
8. kolo:
VS Tábor - Sokol ČB 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bredová Iva 0:3, Vaverová Hana 2:1, Frolíková Ivana 1:2, body hostů: Šauerová Adéla 1:2, Tenglová Jaroslava 2:1, Volavková Kateřina 3:0), Protivín - Lhenice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Eliška 2:1, Marková Ivana 3:0, Jarešová Klára 1:2, body hostů: Dubravcová Aneta 0:2, Fišerová Iveta 2:1, Březinová Jana 1:2, Dubravcová Eliška 0:1),
9. kolo:
Lhenice - VS Tábor 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubravcová Aneta 1:2, Fišerová Iveta 2:1, Březinová Jana 0:2, Fišerová Katka 1:0, body hostů: Krátká Pavla 0:3, Vaverová Hana 3:0, Frolíková Ivana 2:1), Sokol ČB - TTC Kovářov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tenglová Jaroslava 1:2, Volavková Kateřina 1:2, Šauerová Adéla 1:2, body hostů: Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, Špetová Lydie 0:3),
10. kolo:
TTC Kovářov - Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázová Alžběta 1:2, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, body hostů: Dubravcová Aneta 1:2, Březinová Jana 0:3, Fišerová Iveta 1:2), VS Tábor - Protivín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krátká Pavla 0:2, Vaverová Hana 1:1, Lemberková Martina 1:1, WO 3:0, body hostů: Najmanová Ryšavá Lucie 1:2, Marková Ivana 3:0, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS