Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Břasy A - Dioss Nýřany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Jůza Jaroslav 1:2, Bělohlávek Luděk 1:2, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Kabát Martin 2:1, Gabriel Roman 2:1, Makoň Zdeněk ml. 0:3, Kheil Lukáš 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - SKUŘ Plzeň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandák Pavel 1:2, Křesák Vojtěch 1:2, Soukup Miloš 0:3, Láriš Petr 2:2, body hostů: Chodounský Martin 4:0, Korbel Petr 2:1, Kubát Jan 3:0, Horek Daniel 0:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Dobřany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 1:2, Kuchař Jan 1:2, März Tomáš 0:2, Roch Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Obertík Milan ml. 2:0, Říšský Pavel 1:2, Pastuch Jan 1:0, Vohradský Marek 3:0, Vladyka Jakub 0:2, WO 1:0), TJ Union Plzeň B - TJ Union Plzeň C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kypta Michal 3:1, Mezera Petr 2:2, Duchoň Roman 3:1, WO 0:5, body hostů: Adam Ondřej 2:1, Pachner Jan 0:3, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 1:2, WO 5:0), KOC Sušice A - KST Klatovy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 1:3, Mazura Pavel 3:1, Jarab Josef 1:3, Mazura David 3:1, body hostů: Javorský Daniel 3:1, Kovářík Matěj 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Kesman Karel 0:4), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pechman Petr 2:0, Důra Matouš 2:0, Končal Adam 1:2, Mašek Petr 3:0, body hostů: Panský Miroslav 1:2, Koutník Vojtěch 0:3, Hofman Petr 1:1, Hoch Jiří 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pták Luboš 1:3, Jůza Jaroslav 4:0, Bělohlávek Luděk 1:2, Jícha Pavel 3:1, body hostů: Mašek Petr 2:2, Končal Adam 1:3, Důra Matouš 2:2, Pechman Petr 1:2), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Plzeň V. B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Vladimír 0:2, Vycudlík Jan 1:1, Makoň Zdeněk ml. 0:3, Gabriel Roman 0:2, body hostů: Hofman Petr 2:1, Koutník Vojtěch 2:0, Panský Miroslav 2:0, Havlíček Stanislav 2:0), TJ Sokol Horažďovice A - KST Klatovy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 2:1, Křesák Vojtěch 2:1, Soukup Miloš 1:2, Láriš Petr 3:1, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 2:1, Zahradník Lukáš 1:2, Netrval Jan 0:3), SKUŘ Plzeň A - KOC Sušice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Korbel Petr 2:0, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 2:0, body hostů: Mazura David 0:3, Mazura Pavel 1:1, Aschenbrenner Jan 0:2, Jarab Josef 0:2), TJ Dobřany A - TJ Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastuch Jan 0:1, Vohradský Marek 3:1, Říšský Pavel 2:1, Obertík Milan ml. 3:1, Vladyka Jakub 2:1, body hostů: Duchoň Antonín 2:2, Kypta Michal 2:2, Macháček Radek 0:4, Mezera Petr 1:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Union Plzeň C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 2:2, Kuchař Jan 2:2, März Tomáš 2:2, Roch Tomáš 2:2, body hostů: Bistřický Marek 2:2, Grus Matěj 2:2, Korecký Filip 2:2, Adam Ondřej 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pták Luboš 1:1, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 2:1, Jícha Pavel 3:0, WO 0:1, body hostů: Hofman Petr 1:2, Koutník Vojtěch 0:3, Panský Miroslav 0:2, Havlíček Stanislav 1:2, WO 1:0), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Plzeň V. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Vladimír 0:2, Vycudlík Jan 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:2, Gabriel Roman 0:2, body hostů: Mašek Petr 2:0, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 2:0, Pechman Petr 2:0), TJ Sokol Horažďovice A - KOC Sušice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloš 2:0, Křesák Vojtěch 1:1, Mandák Pavel 3:0, Láriš Petr 3:0, body hostů: Mazura Pavel 1:2, Jarab Josef 0:3, Mazura David 0:2, Aschenbrenner Jan 0:2), SKUŘ Plzeň A - KST Klatovy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 2:1, body hostů: Javorský Daniel 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 0:3, Netrval Jan 0:3), TJ Dobřany A - TJ Union Plzeň C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 2:0, Vohradský Marek 1:1, Říšský Pavel 3:0, Obertík Milan ml. 3:0, body hostů: Bistřický Marek 0:3, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 0:2, Adam Ondřej 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 1:3, März Tomáš 2:1, Rauner Václav 0:2, Roch Tomáš 2:2, Súkeník Zdeněk 0:1, body hostů: Macháček Radek 3:1, Mezera Petr 2:2, Kypta Michal 3:0, Duchoň Roman 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Důra Matouš 2:1, Končal Adam 2:0, Pechman Petr 2:1, Mašek Petr 2:1, body hostů: Duchoň Roman 1:2, Mezera Petr 0:3, Duchoň Antonín 0:3, Kypta Michal 2:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 3:1, Havlíček Stanislav 1:3, Koutník Vojtěch 3:1, Panský Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Bistřický Marek 2:1, Adam Ondřej 1:2, Grus Matěj 3:1, Závora Adam 0:4, WO 2:0), KST Klatovy A - TJ Dobřany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:3, Netrval Jan 0:2, Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 0:3, body hostů: Obertík Milan ml. 3:0, Říšský Pavel 2:1, Vohradský Marek 2:1, Vladyka Jakub 2:0), KOC Sušice A - TJ Slavoj Stod A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazura David 3:1, Jarab Josef 1:2, Aschenbrenner Jan 2:1, Mazura Pavel 2:2, body hostů: Roch Tomáš 2:2, März Tomáš 2:2, Kuchař Jan 1:2, Hořan Marek 1:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Horažďovice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Pavel 2:2, Jůza Jaroslav 4:0, Pták Luboš 1:2, Lehner Vladimír 3:1, body hostů: Láriš Petr 1:3, Mandák Pavel 2:2, Křesák Vojtěch 1:3, Soukup Miloš 1:2), Dioss Nýřany A - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Adam 0:2, Kolerus Jaroslav 0:2, Vycudlík Jan 0:2, Gabriel Roman 0:2, body hostů: Korbel Petr 2:0, Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Kubát Jan 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Union Plzeň C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Důra Matouš 1:1, Končal Adam 2:0, Mašek Petr 2:0, Jakubec Vladimír 2:0, Pechman Petr 1:0, body hostů: Korecký Filip 0:2, Adam Ondřej 0:2, Závora Adam 0:2, Bistřický Marek 1:1, Grus Matěj 0:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Auterský Václav 2:2, Havlíček Stanislav 2:1, Hofman Petr 1:2, Koutník Vojtěch 0:3, WO 0:1, body hostů: Duchoň Roman 0:3, Mezera Petr 3:1, Duchoň Antonín 2:1, Kypta Michal 3:0, WO 1:0), KST Klatovy A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:0, Netrval Jan 0:2, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 3:0, body hostů: Roch Tomáš 1:2, Kuchař Jan 1:2, März Tomáš 0:2, Hořan Marek 0:2), KOC Sušice A - TJ Dobřany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 2:2, Jarab Josef 0:4, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 3:1, body hostů: Obertík Milan ml. 4:0, Říšský Pavel 2:2, Vladyka Jakub 1:3, Vohradský Marek 2:2), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Pavel 4:0, Jůza Jaroslav 1:3, Bělohlávek Luděk 1:2, Lehner Vladimír 1:3, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 1:2), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Horažďovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Adam 0:3, Niedermayer Ondřej 0:3, Vycudlík Jan 2:1, Gabriel Roman 2:1, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Křesák Vojtěch 1:2, Láriš Petr 1:2, Soukup Miloš 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 2:1, Křesák Vojtěch 2:0, Soukup Miloš 3:0, Láriš Petr 1:2, body hostů: Důra Matouš 1:2, Jakubec Vladimír 0:3, Končal Adam 1:1, Pechman Petr 1:1, Mašek Petr 0:1), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Martin 0:2, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 4:0, Peckert Daniel 2:0, body hostů: Koutník Vojtěch 1:3, Hofman Petr 2:2, Havlíček Stanislav 0:3, Panský Miroslav 2:1), TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastuch Jan 2:1, Říšský Pavel 3:0, Vohradský Marek 0:2, Obertík Milan ml. 3:1, Vladyka Jakub 0:1, body hostů: Lehner Vladimír 1:3, Jůza Jaroslav 2:1, Jícha Pavel 1:2, Pták Luboš 1:2), TJ Slavoj Stod A - Dioss Nýřany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Marek 3:1, Kuchař Jan 0:4, März Tomáš 3:1, Roch Tomáš 2:2, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 2:2, Kabát Martin 2:2, Gabriel Roman 3:1, Vycudlík Jan 1:3), TJ Union Plzeň B - KST Klatovy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Antonín 2:2, Duchoň Roman 1:2, Kypta Michal 2:1, Mezera Petr 1:3, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 4:0, Zahradník Lukáš 1:2, Netrval Jan 1:2), TJ Union Plzeň C - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:0, Grus Matěj 2:0, Adam Ondřej 2:0, Sochor Miroslav 2:0, body hostů: Mazura David 0:2, Mazura Pavel 0:2, Aschenbrenner Jan 0:2, Jarab Josef 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 2:1, Křesák Vojtěch 0:2, Soukup Miloš 3:0, Láriš Petr 3:0, body hostů: Koutník Vojtěch 2:1, Hofman Petr 1:2, Havlíček Stanislav 0:3, Panský Miroslav 0:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Daniel 3:0, Kubát Jan 2:1, Korbel Petr 1:2, Chodounský Martin 3:1, body hostů: Důra Matouš 0:4, Mašek Petr 1:2, Končal Adam 1:0, Jakubec Vladimír 2:1, Pechman Petr 0:2), TJ Dobřany A - Dioss Nýřany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Marek 2:1, Říšský Pavel 2:0, Vladyka Jakub 2:1, Obertík Milan ml. 3:0, body hostů: Gabriel Roman 1:2, Kabát Martin 0:3, Makoň Zdeněk ml. 1:2, Vycudlík Jan 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Břasy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Marek 1:3, Kuchař Jan 1:3, März Tomáš 2:1, Roch Tomáš 1:3, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jůza Jaroslav 3:1, Jícha Pavel 3:1, Bělohlávek Luděk 0:3), TJ Union Plzeň B - KOC Sušice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 2:1, Mezera Petr 2:1, Duchoň Roman 1:2, Kypta Michal 4:0, body hostů: Jarab Josef 1:3, Mazura Pavel 1:2, Aschenbrenner Jan 2:1, Mazura David 0:3), TJ Union Plzeň C - KST Klatovy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 3:1, Grus Matěj 3:1, Adam Ondřej 0:4, Uhlíř Marek 2:2, body hostů: Javorský Daniel 3:1, Kovářík Matěj 3:1, Zahradník Lukáš 1:3, Netrval Jan 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - KST Klatovy A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 1:1, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 3:0, Mašek Petr 3:0, body hostů: Kovářík Matěj 1:2, Javorský Daniel 0:3, Zahradník Lukáš 0:2, Nedoma Lukáš 0:2), TJ Sokol Plzeň V. B - KOC Sušice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Vojtěch 0:3, Panský Miroslav 1:1, Havlíček Stanislav 1:2, Hofman Petr 0:3, body hostů: Mazura Pavel 3:0, Mazura David 1:2, Jarab Josef 3:0, Aschenbrenner Jan 2:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 3:1, Jůza Jaroslav 3:1, Jícha Pavel 2:1, Pták Luboš 1:3, body hostů: Kypta Michal 4:0, Duchoň Antonín 1:3, Mezera Petr 1:3, Duchoň Roman 0:3), Dioss Nýřany A - TJ Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vycudlík Jan 2:2, Gabriel Roman 3:1, Kabát Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Bistřický Marek 2:1, Uhlíř Marek 1:2, Korecký Filip 0:3, Adam Ondřej 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloš 1:2, Křesák Vojtěch 0:3, Mandák Pavel 2:1, Láriš Petr 1:3, body hostů: Obertík Milan ml. 2:2, Pastuch Jan 1:2, Říšský Pavel 3:0, Vladyka Jakub 3:0), SKUŘ Plzeň A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:1, Korbel Petr 2:0, Kubát Jan 3:0, Chodounský Martin 2:1, body hostů: Roch Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:3, März Tomáš 1:1, Hořan Marek 1:1),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - KOC Sušice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pechman Petr 0:2, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 3:0, Mašek Petr 3:0, body hostů: Mazura Pavel 1:2, Jarab Josef 0:3, Aschenbrenner Jan 0:2, Mazura David 1:1), TJ Sokol Plzeň V. B - KST Klatovy A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutník Vojtěch 1:3, Panský Miroslav 2:2, Hofman Petr 3:1, WO 0:4, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 1:2, Nedoma Lukáš 0:3, Zahradník Lukáš 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Union Plzeň C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 0:3, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Bistřický Marek 1:2, Uhlíř Marek 1:2, Adam Ondřej 1:2, Korecký Filip 0:3), Dioss Nýřany A - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vycudlík Jan 2:2, Makoň Zdeněk ml. 1:3, Kabát Martin 3:1, Gabriel Roman 2:2, body hostů: Kypta Michal 2:2, Duchoň Antonín 3:1, Mezera Petr 2:2, Duchoň Roman 1:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Stod A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láriš Petr 3:1, Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 1:2, Soukup Miloš 3:1, body hostů: Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 3:1, März Tomáš 1:2, Hořan Marek 0:3), SKUŘ Plzeň A - TJ Dobřany A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Kubát Jan 2:2, Korbel Petr 3:0, Chodounský Martin 2:2, body hostů: Vohradský Marek 0:4, Říšský Pavel 2:2, Pastuch Jan 0:2, Obertík Milan ml. 3:0, Vladyka Jakub 0:2),
10. kolo:
TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 0:3, Pastuch Jan 0:2, Vladyka Jakub 1:2, Obertík Milan ml. 1:2, body hostů: Končal Adam 3:0, Mašek Petr 2:1, Jakubec Vladimír 2:1, Důra Matouš 2:0), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Marek 3:0, Kuchař Jan 1:1, März Tomáš 3:0, Roch Tomáš 1:2, body hostů: Hofman Petr 1:2, Panský Miroslav 1:2, Koutník Vojtěch 0:3, Havlíček Stanislav 1:1), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Roman 1:2, Kypta Michal 2:1, Duchoň Antonín 0:3, Mezera Petr 2:2, body hostů: Soukup Miloš 3:1, Mandák Pavel 3:0, Láriš Petr 2:1, Křesák Vojtěch 0:3), TJ Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panzer Tomáš 1:3, Pachner Jan 3:1, Adam Ondřej 0:4, Bistřický Marek 3:1, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1), KST Klatovy A - TJ Sokol Břasy A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Lukáš 1:1, Netrval Jan 0:2, Javorský Daniel 0:3, Kovářík Matěj 1:2, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jůza Jaroslav 3:0, Jícha Pavel 2:0, Bělohlávek Luděk 0:2), KOC Sušice A - Dioss Nýřany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura David 2:0, Jarab Josef 2:1, Mazura Pavel 3:0, body hostů: Kabát Martin 2:1, Niedermayer Michal 0:3, Vycudlík Jan 0:3, Makoň Zdeněk ml. 1:1),
11. kolo:
TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říšský Pavel 2:0, Vohradský Marek 2:0, Vladyka Jakub 2:0, Obertík Milan ml. 2:0, body hostů: Hofman Petr 0:2, Panský Miroslav 0:2, Koutník Vojtěch 0:2, Havlíček Stanislav 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Plzeň V. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 0:3, Roch Tomáš 2:1, März Tomáš 2:1, Kuchař Jan 0:4, body hostů: Důra Matouš 3:1, Pechman Petr 1:2, Jakubec Vladimír 2:1, Mašek Petr 3:0), TJ Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kypta Michal 0:2, Duchoň Roman 0:2, Duchoň Antonín 0:2, WO 0:3, body hostů: Korbel Petr 2:0, Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 1:0, Kubát Jan 1:0, WO 3:0), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Horažďovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závora Adam 1:3, Pachner Jan 3:0, Adam Ondřej 2:1, Bistřický Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Mandák Pavel 1:3, Soukup Miloš 3:1, Láriš Petr 1:2, Křesák Vojtěch 1:2, WO 0:1), KST Klatovy A - Dioss Nýřany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 2:0, Netrval Jan 1:1, Javorský Daniel 3:0, Kovářík Matěj 3:0, body hostů: Kabát Martin 1:2, Niedermayer Michal 0:3, Vycudlík Jan 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Břasy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura David 0:3, Aschenbrenner Jan 1:1, Jarab Josef 0:3, Mazura Pavel 2:1, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jůza Jaroslav 2:1, Jícha Pavel 2:1, Pták Luboš 1:1),
12. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Břasy A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 2:1, Vycudlík Jan 1:2, Kabát Martin 0:3, Gabriel Roman 1:2, body hostů: Jícha Pavel 1:2, Jůza Jaroslav 3:0, Lehner Vladimír 3:0, Bělohlávek Luděk 1:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Horažďovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 2:1, Chodounský Martin 3:0, body hostů: Mandák Pavel 1:2, Soukup Miloš 2:1, Láriš Petr 0:3, Křesák Vojtěch 0:2), TJ Dobřany A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 2:0, Vohradský Marek 2:0, Říšský Pavel 2:1, Obertík Milan ml. 2:1, body hostů: Roch Tomáš 0:3, Hořan Marek 0:3, März Tomáš 2:0, Šleis Petr 0:2), TJ Union Plzeň C - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 2:2, Závora Adam 1:3, Grus Matěj 3:1, Pachner Jan 2:2, body hostů: Duchoň Antonín 0:4, Duchoň Roman 2:2, Kypta Michal 4:0, Mezera Petr 2:2), KST Klatovy A - KOC Sušice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 3:1, Kesman Karel 0:4, Kovářík Matěj 4:0, Netrval Jan 1:3, body hostů: Mazura Pavel 2:2, Mazura David 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Jarab Josef 2:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Stanislav 0:2, Panský Miroslav 0:2, Koutník Vojtěch 0:3, Hofman Petr 0:2, body hostů: Pechman Petr 3:0, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 2:0, Mašek Petr 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Břasy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Petr 2:1, Končal Adam 3:0, Důra Matouš 0:3, Jakubec Vladimír 3:1, body hostů: Lehner Vladimír 2:2, Jůza Jaroslav 1:2, Jícha Pavel 1:2, Bělohlávek Luděk 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - Dioss Nýřany A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 2:0, Panský Miroslav 2:0, Koutník Vojtěch 3:0, Franc Štěpán 2:0, body hostů: Gabriel Roman 0:3, Kabát Martin 0:1, Vycudlík Jan 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:2, Kolerus Jaroslav 0:1), KST Klatovy A - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 2:2, Netrval Jan 1:3, Kovářík Matěj 4:0, Javorský Daniel 2:2, body hostů: Láriš Petr 3:1, Mandák Pavel 3:1, Křesák Vojtěch 1:3, Račáková Michaela 0:4), KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Aschenbrenner Jan 0:2, Vítovec Miroslav 0:2, Jarab Josef 0:2, Mazura Pavel 0:2, body hostů: Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 2:0), TJ Union Plzeň B - TJ Dobřany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:2, Trnka Josef 0:4, Duchoň Antonín 4:0, Kypta Michal 3:1, body hostů: Obertík Milan ml. 3:1, Vohradský Marek 1:3, Vladyka Jakub 2:2, Dienstbier Pavel 1:3), TJ Union Plzeň C - TJ Slavoj Stod A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závora Adam 2:1, Pachner Jan 3:0, Sochor Miroslav 0:2, Bistřický Marek 3:0, Adam Ondřej 0:1, body hostů: Roch Tomáš 1:2, Kuchař Jan 1:2, März Tomáš 2:1, Hořan Marek 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Stanislav 2:2, Panský Miroslav 2:1, Koutník Vojtěch 1:2, Hofman Petr 1:3, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 3:1, Bělohlávek Luděk 1:2, Ineman František 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - Dioss Nýřany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Petr 2:0, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 2:0, Jakubec Vladimír 2:0, body hostů: Vycudlík Jan 0:2, Kolerus Jaroslav 0:2, Kabát Martin 0:2, Gabriel Roman 0:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Aschenbrenner Jan 2:2, Jarab Josef 2:2, Mazura David 2:2, Mazura Pavel 2:2, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Láriš Petr 3:1, Křesák Vojtěch 2:2, Račáková Michaela 0:4), KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 1:2, Netrval Jan 0:2, Javorský Daniel 0:3, Kovářík Matěj 1:2, body hostů: Chodounský Martin 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 0:2), TJ Union Plzeň C - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korecký Filip 1:3, Bistřický Marek 2:2, Adam Ondřej 2:2, Uhlíř Marek 2:2, body hostů: Obertík Milan ml. 4:0, Vohradský Marek 4:0, Vladyka Jakub 0:4, Dienstbier Pavel 1:3), TJ Union Plzeň B - TJ Slavoj Stod A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:1, Duchoň Roman 0:3, Duchoň Antonín 3:0, Kypta Michal 4:0, body hostů: Roch Tomáš 1:3, Kuchař Jan 1:2, März Tomáš 1:2, Hořan Marek 1:2),
15. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 1:2, Kypta Michal 1:2, Mezera Petr 0:3, Duchoň Antonín 2:2, body hostů: Končal Adam 4:0, Mašek Petr 3:0, Důra Matouš 2:1, Pechman Petr 0:3), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bistřický Marek 2:1, Závora Adam 1:1, Grus Matěj 2:1, Sochor Miroslav 3:0, body hostů: Franc Štěpán 2:1, Koutník Vojtěch 1:2, Panský Miroslav 0:3, Havlíček Stanislav 0:2), TJ Dobřany A - KST Klatovy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohradský Marek 1:1, Říšský Pavel 2:0, Vladyka Jakub 2:1, Obertík Milan ml. 3:0, body hostů: Javorský Daniel 1:2, Kovářík Matěj 1:2, Zahradník Lukáš 0:2, Netrval Jan 0:2), TJ Slavoj Stod A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 0:4, Kuchař Jan 1:3, März Tomáš 3:0, Roch Tomáš 3:1, body hostů: Mazura Pavel 2:2, Aschenbrenner Jan 1:3, Mazura David 2:2, Jarab Josef 3:0), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Břasy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křesák Vojtěch 2:0, Mandák Pavel 2:0, Láriš Petr 1:0, Račáková Michaela 1:0, WO 3:0, body hostů: Pták Luboš 0:2, Sedlecký Josef 0:2, Loukota Ondřej 0:2, WO 0:3), SKUŘ Plzeň A - Dioss Nýřany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 1:0, Korbel Petr 0:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Gabriel Roman 1:2, Vycudlík Jan 1:2, Kolerus Jaroslav 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bistřický Marek 3:1, Závora Adam 1:3, Grus Matěj 2:2, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Končal Adam 3:1, Mašek Petr 4:0, Důra Matouš 1:3, Pechman Petr 0:4), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Radek 1:1, Sedláček Jan st. 1:1, Mezera Petr 3:0, Duchoň Antonín 3:0, body hostů: Franc Štěpán 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, Hofman Petr 0:2, Havlíček Stanislav 0:2), TJ Slavoj Stod A - KST Klatovy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 1:3, Kuchař Jan 3:1, März Tomáš 3:1, Roch Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Netrval Jan 0:4, WO 1:0), TJ Dobřany A - KOC Sušice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Marek 2:1, Vladyka Jakub 1:1, Říšský Pavel 3:0, Obertík Milan ml. 3:0, body hostů: Mazura Pavel 2:1, Jarab Josef 0:3, Mazura David 0:3, Aschenbrenner Jan 0:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Břasy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 1:0, Korbel Petr 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Kubát Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Sedlecký Josef 0:2, Pták Luboš 0:2, Loukota Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - Dioss Nýřany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křesák Vojtěch 1:1, Buriánek Martin 1:2, Mandák Pavel 2:0, Láriš Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Gabriel Roman 2:1, Vycudlík Jan 2:1, Niedermayer Ondřej 0:3, WO 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Petr 0:4, Důra Matouš 1:3, Končal Adam 4:0, Mašek Petr 4:0, body hostů: Láriš Petr 2:2, Soukup Miloš 1:3, Mandák Pavel 2:2, Křesák Vojtěch 2:2), TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Panský Miroslav 0:2, Franc Štěpán 1:1, Koutník Vojtěch 0:3, WO 0:3, body hostů: Chodounský Martin 3:0, Peckert Daniel 1:1, Kubát Jan 1:0, Korbel Petr 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loukota Ondřej 0:2, Sedlecký Josef 0:2, Fišer Václav 0:2, WO 0:3, body hostů: Obertík Milan ml. 2:0, Říšský Pavel 2:0, Dienstbier Pavel 1:0, Vohradský Marek 1:0, WO 3:0), Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedermayer Ondřej 1:2, Vycudlík Jan 0:2, Kabát Martin 0:3, Gabriel Roman 2:1, body hostů: März Tomáš 3:0, Roch Tomáš 2:1, Kuchař Jan 3:0, Čada Vladimír 0:2), KST Klatovy A - TJ Union Plzeň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Karel 0:3, Netrval Jan 0:2, Kesman Karel 0:3, Zahradník Lukáš 2:1, body hostů: Kypta Michal 3:0, Duchoň Antonín 3:0, Mezera Petr 2:1, Duchoň Roman 1:1), KOC Sušice A - TJ Union Plzeň C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura David 3:1, Jarab Josef 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 3:1, body hostů: Pachner Jan 1:3, Bistřický Marek 2:2, Adam Ondřej 1:3, Uhlíř Marek 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Horažďovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panský Miroslav 2:2, Hofman Petr 1:3, Koutník Vojtěch 0:3, Franc Štěpán 3:1, body hostů: Láriš Petr 2:2, Soukup Miloš 3:1, Mandák Pavel 3:1, Křesák Vojtěch 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - SKUŘ Plzeň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 0:3, Důra Matouš 1:2, Mašek Petr 3:1, WO 0:3, body hostů: Peckert Daniel 2:1, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 1:1, Chodounský Martin 3:0, WO 3:0), Dioss Nýřany A - TJ Dobřany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 1:2, Vycudlík Jan 0:2, Kabát Martin 0:3, Gabriel Roman 1:2, body hostů: Obertík Milan ml. 3:0, Vohradský Marek 3:0, Říšský Pavel 3:0, Dienstbier Pavel 0:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Slavoj Stod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Bělohlávek Luděk 3:1, Ineman František 1:3, Fišer Václav 0:4, body hostů: März Tomáš 2:2, Roch Tomáš 2:2, Hořan Marek 2:2, Kuchař Jan 2:2), KOC Sušice A - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 2:2, Jarab Josef 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 2:2, body hostů: Kypta Michal 2:2, Duchoň Antonín 2:2, Mezera Petr 2:2, Duchoň Roman 2:2), KST Klatovy A - TJ Union Plzeň C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 0:2, Sladký Antonín 0:2, Tománek Matyáš 0:3, Zahradník Lukáš 1:2, body hostů: Bistřický Marek 3:0, Adam Ondřej 3:0, Uhlíř Marek 2:0, Pachner Jan 1:1),
19. kolo:
KST Klatovy A - TJ Sokol Plzeň V. A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kesman Karel 0:2, Nedoma Lukáš 0:2, Netrval Jan 0:3, Zahradník Lukáš 1:1, body hostů: Mašek Petr 3:0, Končal Adam 1:0, Důra Matouš 2:0, Pechman Petr 1:1, Jakubec Vladimír 1:0), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 3:1, Jarab Josef 2:1, Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura Pavel 3:1, body hostů: Franc Štěpán 3:1, Koutník Vojtěch 0:4, Panský Miroslav 2:1, Hofman Petr 0:3), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Břasy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Antonín 2:2, Duchoň Roman 1:3, Mezera Petr 2:2, Kypta Michal 2:2, body hostů: Jůza Jaroslav 3:1, Jícha Pavel 3:1, Bělohlávek Luděk 2:2, Pták Luboš 1:3), TJ Union Plzeň C - Dioss Nýřany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uhlíř Marek 1:0, Panzer Tomáš 0:2, Adam Ondřej 3:0, Bistřický Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Gabriel Roman 1:2, Vycudlík Jan 1:2, Kabát Martin 0:2, WO 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Horažďovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Marek 4:0, Malý Josef 0:3, Vladyka Jakub 2:1, Obertík Milan ml. 3:1, body hostů: Láriš Petr 3:1, Soukup Miloš 1:3, Mandák Pavel 0:3, Křesák Vojtěch 1:2), TJ Slavoj Stod A - SKUŘ Plzeň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roch Tomáš 1:2, Čada Vladimír 0:2, Hořan Marek 0:3, März Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Chodounský Martin 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Korbel Petr 2:1, Kubát Jan 0:2, WO 1:0),
20. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura David 1:2, Vítovec Miroslav 0:1, Leipelt Lukáš 0:2, Jarab Josef 0:3, WO 2:0, body hostů: Mašek Petr 1:0, Jakubec Vladimír 3:0, Důra Matouš 3:0, Pechman Petr 1:1, WO 0:2), KST Klatovy A - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Matyáš 1:3, Netrval Jan 1:3, Zahradník Lukáš 3:1, Kovářík Matěj 3:1, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Koutník Vojtěch 2:2, Panský Miroslav 1:3, Hofman Petr 1:3), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Břasy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Marek 2:1, Korecký Filip 0:3, Závora Adam 1:2, Adam Ondřej 1:3, body hostů: Lehner Vladimír 3:1, Jícha Pavel 2:1, Jůza Jaroslav 3:0, Bělohlávek Luděk 1:2), TJ Union Plzeň B - Dioss Nýřany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duchoň Antonín 1:0, Duchoň Roman 0:2, Mezera Petr 3:0, Kypta Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Gabriel Roman 1:2, Kabát Martin 1:2, Vycudlík Jan 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Horažďovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 3:1, Hořan Marek 1:3, März Tomáš 3:1, body hostů: Láriš Petr 4:0, Soukup Miloš 2:2, Mandák Pavel 0:4, Křesák Vojtěch 1:3), TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Marek 4:0, Malý Josef 0:4, Vladyka Jakub 1:3, Obertík Milan ml. 3:1, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Korbel Petr 3:1, Kubát Jan 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Dobřany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Vladimír 2:0, Končal Adam 2:0, Důra Matouš 2:0, Mašek Petr 2:0, body hostů: Obertík Milan ml. 0:2, Říšský Pavel 0:2, Vladyka Jakub 0:2, Hrubý Petr 0:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Slavoj Stod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tran Duc Martin Lam 1:3, Panský Miroslav 2:2, Koutník Vojtěch 0:3, Franc Štěpán 3:1, body hostů: Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 3:1, Hořan Marek 2:2, März Tomáš 2:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Union Plzeň B 10:0wo, SKUŘ Plzeň A - TJ Union Plzeň C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Jan 1:0, Korbel Petr 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Chodounský Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Uhlíř Marek 0:2, Bistřický Marek 0:2, Korecký Filip 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Břasy A - KST Klatovy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Pták Luboš 0:4, Somolík Miloš 0:4, Jůza Jaroslav 4:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Nedoma Lukáš 2:2, Zahradník Lukáš 2:2, Netrval Jan 2:2), Dioss Nýřany A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vycudlík Jan 2:2, Kolerus Jaroslav 2:2, Kabát Martin 3:0, Gabriel Roman 0:4, body hostů: Mazura Pavel 3:1, Mazura David 1:3, Aschenbrenner Jan 3:1, Jarab Josef 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Dobřany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tran Duc Martin Lam 0:2, Panský Miroslav 0:2, Franc Štěpán 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, body hostů: Obertík Milan ml. 2:1, Vohradský Marek 2:1, Říšský Pavel 2:0, Vladyka Jakub 2:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Slavoj Stod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Vladimír 2:0, Reichert Tomáš 2:0, Mašek Petr 2:0, Končal Adam 2:0, body hostů: Roch Tomáš 0:2, Kuchař Jan 0:2, Hořan Marek 0:2, März Tomáš 0:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Union Plzeň B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:0, Korbel Petr 2:0, Kubát Jan 2:0, Chodounský Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kypta Michal 0:2, Duchoň Antonín 0:2, Mezera Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Union Plzeň C 10:0wo, Dioss Nýřany A - KST Klatovy A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vycudlík Jan 2:2, Makoň Zdeněk ml. 3:1, Kabát Martin 2:1, Gabriel Roman 1:3, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Netrval Jan 1:3, Zahradník Lukáš 3:1, Nedoma Lukáš 1:2), TJ Sokol Břasy A - KOC Sušice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 0:3, Bělohlávek Luděk 1:2, Jůza Jaroslav 4:0, body hostů: Mazura Pavel 2:2, Aschenbrenner Jan 1:2, Jarab Josef 1:2, Mazura David 1:2),
Krajská soutěž 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levora Karel 0:2, Protiva Jan 0:2, Wohlmuth Lukáš 0:3, Protiva Lukáš 1:1, body hostů: Baštář Ondřej 3:0, Horák Libor 2:0, Jehlík Miroslav 2:0, Ludvík Roman 1:1), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Kdyně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Martin 0:3, Buriánek Jan 2:1, Tůma Zdeněk 1:3, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 0:3, Homolka Zdeněk 3:0), SKUŘ Plzeň B - TJ Slavoj Stod B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 4:0, Horek Daniel 1:2, Dietl Luboš 0:3, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Hulín Jiří 1:3, Súkeník Zdeněk 2:2, Rauner Václav 1:2, Škrleta Luboš 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 1:2, Plic Bohumil 1:2, Cach Jaroslav 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Krivda František 0:3, Císler Václav 2:1, Kříž Dominik 3:0), TJ Sokol Klabava A - SK Nevid A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 2:2, Vild Jan 2:2, Kubík Libor 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Matějka Martin 1:3, Šiška Petr 1:3, Nálevka Jaroslav 3:1), TJ Sokol Plzeň V. C - ST DDM Stříbro A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Auterský Václav 0:2, Vráblík Milan 0:2, Havránek Petr 0:2, Helus Jaroslav 0:2, body hostů: Pešek Eduard 2:0, Vaňous Martin 2:0, Kalavský Marcel 2:0, Ramsauer Tomáš 2:0),
2. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bacík Zdeněk 3:1, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Jan 1:2, Horák Libor 3:1, body hostů: Auterský Václav 3:1, Helus Jaroslav 3:1, Havránek Petr 0:3, Vráblík Milan 0:3), TJ Sokol Lhůta A - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 4:0, Protiva Jan 3:1, Ulbrich Ondřej 1:2, Komanec Pavel 1:3, body hostů: Pešek Eduard 3:1, Vaňous Martin 0:4, Kalavský Marcel 2:2, Ramsauer Tomáš 1:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Klabava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Martin 1:3, Buriánek Jan 2:2, Tůma Zdeněk 3:1, body hostů: Hájek Milan 1:3, Toman Josef 3:1, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 1:3), TJ Sokol Kdyně A - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 4:0, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 1:2, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Horek Daniel 0:3, Mandík Petr 2:1, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr st. 1:2, Plic Bohumil 1:2, Cach Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Bor B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrleta Luboš 2:2, Rauner Václav 1:3, Hulín Jiří 1:2, Súkeník Zdeněk 1:3, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:2, Noha Miroslav 4:0, Císler Václav 1:3, Kříž Dominik 3:0),
3. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - ST DDM Stříbro A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bacík Zdeněk 2:1, Pangrác Jan 1:2, Jehlík Miroslav 3:0, Horák Libor 4:0, body hostů: Pešek Eduard 1:3, Vaňous Martin 0:3, Kalavský Marcel 0:3, Ramsauer Tomáš 2:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Protiva Lukáš 1:0, Protiva Jan 2:0, Komanec Pavel 2:0, Ulbrich Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Havránek Petr 0:2, Kuncl Denis 0:2, Klimeš Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - SK Nevid A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Martin 1:2, Buriánek Jan 0:3, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 2:1, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Klabava A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stanček Ivo 4:0, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 1:3, Stodola Jan 1:0, WO 0:4, body hostů: Hájek Milan 2:1, Vild Jan 1:3, Kubík Libor 1:2, Toman Josef 2:1, WO 4:0), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Bor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 0:1, Dietl Luboš 0:2, Kunst Petr 1:2, Mandík Petr 0:2, Gábor Filip 0:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Noha Miroslav 2:0, Císler Václav 1:1, Kříž Dominik 2:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 2:2, Rauner Václav 3:1, Hulín Jiří 2:1, Súkeník Zdeněk 2:2, body hostů: Janda Pavel 1:3, Nechutný Petr st. 1:3, Plic Bohumil 1:3, Cach Jaroslav 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horní Bělá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Auterský Václav 2:2, Havránek Petr 1:1, Vráblík Milan 2:2, Helus Jaroslav 2:2, Pechman Petr 0:2, body hostů: Cach Jaroslav 1:3, Plic Bohumil 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 4:0), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 0:3, Vaňous Martin 0:3, Hájek Karel 0:3, Pešek Eduard 3:0, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Císler Václav 2:1, Noha Miroslav 2:1, Kříž Dominik 2:1), TJ Sokol Klabava A - SKUŘ Plzeň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Milan 0:2, Kubík Libor 0:2, Vild Jan 2:1, Lorenc Tomáš 0:3, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 2:1, Gábor Filip 1:1, Horek Daniel 2:0), SK Nevid A - TJ Slavoj Stod B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 3:1, Nálevka Jaroslav 1:3, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 4:0, Rauner Václav 0:4, Škrleta Luboš 2:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horažďovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Roman 2:2, Horák Libor 3:1, Pangrác Jan 2:1, Hromádko Pavel 1:2, Jehlík Miroslav 1:0, body hostů: Tůma Zdeněk 2:2, Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Jan 0:4, Buriánek Martin 1:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Kdyně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:2, Protiva Jan 2:2, Wohlmuth Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 3:1, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Bor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vráblík Milan 0:2, Havránek Petr 0:2, Helus Jaroslav 0:3, Pechman Petr 1:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Císler Václav 2:0, Noha Miroslav 1:1, Kříž Dominik 2:0), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horní Bělá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 3:1, Vaňous Martin 2:2, Honalová Klára 0:4, Pešek Eduard 3:1, body hostů: Cach Jaroslav 1:3, Plic Bohumil 2:2, Nechutný Petr st. 3:1, Janda Pavel 2:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Tomáš 0:4, Vild Jan 3:1, Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 3:1, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 2:2, Škrleta Luboš 3:1, Rauner Václav 1:3), SK Nevid A - SKUŘ Plzeň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 1:1, Matějka Martin 0:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Čada Zdeněk 1:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 3:0, Gábor Filip 1:1, Horek Daniel 1:1), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 2:2, Baštář Ondřej 3:1, Ludvík Roman 0:4, Horák Libor 3:1, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 1:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Horažďovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 3:0, Protiva Jan 1:1, Wohlmuth Lukáš 2:1, Ulbrich Ondřej 3:1, Komanec Pavel 0:1, body hostů: Tůma Zdeněk 2:2, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 0:3, Buriánek Martin 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Plzeň V. C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Martin 0:4, Buriánek Jan 1:3, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Pechman Petr 3:1, Helus Jaroslav 1:3, Auterský Václav 2:2, Egermaier Jakub 1:2, Důra Matouš 1:0), TJ Sokol Kdyně A - ST DDM Stříbro A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 1:2, März Miloslav 1:2, Stanček Ivo 3:0, body hostů: Pešek Eduard 2:1, Vaňous Martin 1:2, Kalavský Marcel 1:2, Ramsauer Tomáš 0:3), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 1:3, Horek Daniel 2:2, Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 2:2, Horek Martin 0:1, body hostů: Horák Libor 3:1, Pangrác Jan 0:3, Baštář Ondřej 0:4, Jehlík Miroslav 4:0, Ludvík Roman 1:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Lhůta A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 0:2, Čada Vladimír 0:2, Rauner Václav 0:3, Súkeník Zdeněk 0:2, body hostů: Protiva Lukáš 3:0, Ulbrich Ondřej 2:0, Protiva Jan 2:0, Wohlmuth Lukáš 2:0), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 0:4, Cach Jaroslav 2:2, body hostů: Hájek Milan 2:2, Toman Josef 3:1, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 1:3), TJ Sokol Bor B - SK Nevid A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císler Václav 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, body hostů: Čada Zdeněk 0:2, Nálevka Jaroslav 0:2, Matějka Martin 0:2, Šiška Petr 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - ST DDM Stříbro A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:0, Buriánek Martin 2:0, Buriánek Jan 2:0, Tůma Zdeněk 2:0, body hostů: Hájek Karel 0:2, Honalová Klára 0:2, Vaňous Martin 0:2, Pešek Eduard 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 1:0, März Miloslav 1:1, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Ivo 2:0, WO 3:0, body hostů: Auterský Václav 1:2, Helus Jaroslav 0:3, Egermaier Jakub 1:1, WO 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Daniel 2:1, Dietl Luboš 0:3, Horek Martin 0:3, Mandík Petr 1:2, body hostů: Protiva Lukáš 3:0, Ulbrich Ondřej 3:0, Protiva Jan 2:0, Wohlmuth Lukáš 1:2, Komanec Pavel 0:1), TJ Slavoj Stod B - SK Jiskra Domažlice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrleta Luboš 1:1, Čada Vladimír 0:2, Rauner Václav 0:3, Súkeník Zdeněk 0:2, body hostů: Horák Libor 3:0, Ludvík Roman 2:0, Baštář Ondřej 2:0, Pangrác Jan 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr st. 2:1, Plic Bohumil 0:3, Cach Jaroslav 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 4:0, Nálevka Jaroslav 1:3, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Klabava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Císler Václav 2:0, Krieger Ladislav 1:2, Hrčka Jaroslav 3:0, body hostů: Hájek Milan 0:3, Toman Josef 1:2, Kubík Libor 1:1, Vild Jan 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Klabava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Auterský Václav 2:2, Hudec Vít 3:1, Vráblík Milan 2:1, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 1:3, Vild Jan 3:1, Kozelka Martin 0:3), ST DDM Stříbro A - SK Nevid A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 2:0, Vaňous Martin 2:0, Hošťálek Josef 2:1, Pešek Eduard 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Matějka Martin 0:2, Šiška Petr 0:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Roman 2:1, Bacík Zdeněk 2:1, Hromádko Pavel 1:2, Horák Libor 2:0, Baštář Ondřej 2:0, body hostů: Plic Bohumil 1:3, Cach Jaroslav 1:2, Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 1:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Jan 2:1, Protiva Lukáš 0:3, Wohlmuth Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:1, Noha Miroslav 2:1, Císler Václav 2:1, Kříž Dominik 2:1), TJ Sokol Horažďovice B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Jan 2:1, Račáková Michaela 2:1, Buriánek Martin 0:3, Vojáček Rudolf ml. 1:3, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 1:3, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 0:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 3:1, Škrleta Luboš 4:0, Rauner Václav 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SK Nevid A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 3:1, Vráblík Milan 0:2, Tran Duc Martin Lam 1:3, Helus Jaroslav 1:3, Důra Matouš 2:0, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 2:2), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Klabava A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalavský Marcel 1:2, Vaňous Martin 2:1, Hošťálek Josef 2:1, Pešek Eduard 3:0, body hostů: Hájek Milan 2:1, Kubík Libor 1:2, Vild Jan 1:2, Bradna Zdeněk 0:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Bor B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Libor 2:2, Bacík Zdeněk 2:2, Baštář Ondřej 2:2, Jehlík Miroslav 1:3, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Hrčka Jaroslav 1:3, Císler Václav 0:4, Noha Miroslav 4:0), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Jan 3:0, Protiva Lukáš 3:0, Komanec Pavel 1:2, Ulbrich Ondřej 3:1, body hostů: Janda Pavel 1:3, Nechutný Petr st. 1:2, Plic Bohumil 1:2, Cach Jaroslav 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Stod B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Jan 1:2, Račáková Michaela 0:3, Buriánek Martin 0:3, Vojáček Rudolf ml. 3:1, body hostů: Čada Vladimír 4:0, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 2:1, Rauner Václav 1:2), TJ Sokol Kdyně A - SKUŘ Plzeň B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 0:2, März Miloslav 0:2, Homolka Zdeněk 0:3, Stanček Ivo 1:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 3:0, Horek Daniel 2:0, Dietl Luboš 1:1),
10. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 2:0, Gábor Filip 1:2, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Pechman Petr 2:1, Auterský Václav 0:3, Egermaier Jakub 1:2, Vráblík Milan 0:2), TJ Slavoj Stod B - ST DDM Stříbro A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 1:3, Rauner Václav 1:3, Hulín Jiří 2:2, body hostů: Kalavský Marcel 3:1, Pešek Eduard 4:0, Honalová Klára 0:4, Vaňous Martin 3:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Horažďovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 4:0, Plic Bohumil 1:2, Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 3:1, body hostů: Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 2:2, Račáková Michaela 0:3, Buriánek Martin 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Kdyně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 1:1, Císler Václav 1:1, Hrčka Jaroslav 3:0, Kříž Dominik 3:0, body hostů: Stodola Jan 1:2, Stanček Ivo 1:2, Homolka Zdeněk 0:2, März Miloslav 0:2), TJ Sokol Klabava A - SK Jiskra Domažlice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Milan 3:0, Toman Josef 0:3, Vild Jan 0:3, Kubík Libor 2:2, body hostů: Baštář Ondřej 3:1, Horák Libor 3:0, Ludvík Roman 1:1, Pangrác Jan 1:2, Bacík Zdeněk 0:1), SK Nevid A - TJ Sokol Lhůta A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 0:2, Matějka Martin 0:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Čada Zdeněk 1:1, body hostů: Protiva Lukáš 3:0, Ulbrich Ondřej 2:0, Protiva Jan 2:0, Wohlmuth Lukáš 1:1),
11. kolo:
SKUŘ Plzeň B - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dietl Luboš 4:0, Horek Daniel 2:2, Horek Martin 0:3, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Kalavský Marcel 2:2, Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Milan 1:3, Honalová Klára 0:3), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 3:1, Rauner Václav 2:1, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 4:0, Havránek Petr 0:4, Egermaier Jakub 0:4, Vráblík Milan 0:1, Pechman Petr 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cach Jaroslav 3:1, Plic Bohumil 1:3, Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 2:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, Homolka Zdeněk 0:4, März Miloslav 2:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Horažďovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Vojáček Rudolf ml. 0:2, Buriánek Martin 0:2, Račáková Michaela 0:2, Buriánek Jan 0:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Lhůta A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Milan 1:3, Toman Josef 1:2, Vild Jan 1:2, Kubík Libor 2:2, body hostů: Protiva Lukáš 4:0, Ulbrich Ondřej 4:0, Protiva Jan 1:2, Komanec Pavel 0:3), SK Nevid A - SK Jiskra Domažlice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Baštář Ondřej 2:1, Bacík Zdeněk 2:1, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Jan 3:0),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Lhůta A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 1:3, Jehlík Miroslav 4:0, Bacík Zdeněk 1:3, Horák Libor 1:3, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Ulbrich Ondřej 1:3, Protiva Jan 2:2, Wohlmuth Lukáš 3:1), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horažďovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 1:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Martin 1:3, Račáková Michaela 1:3, Buriánek Jan 3:1), TJ Slavoj Stod B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rauner Václav 2:1, Súkeník Zdeněk 1:2, Škrleta Luboš 1:2, Čada Vladimír 1:3, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Mandík Petr 2:1, Dietl Luboš 0:3, Horek Daniel 2:1), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Janda Pavel 0:2, Cach Jaroslav 0:2, Plic Bohumil 0:2, Švamberg Luboš 0:2), SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 1:3, Šiška Petr 2:2, Matějka Martin 2:2, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Toman Josef 3:1, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 1:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 2:1, Vaňous Martin 2:1, Hošťálek Milan 1:2, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Koutník Vojtěch 0:4, Egermaier Jakub 1:2, Auterský Václav 2:1, Hofman Petr 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SK Jiskra Domažlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 2:2, Auterský Václav 2:2, Helus Jaroslav 1:3, Hofman Petr 3:1, body hostů: Horák Libor 1:3, Bacík Zdeněk 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Pangrác Jan 3:1), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Lhůta A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 1:3, Honalová Klára 0:3, Hošťálek Milan 0:3, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Jan 1:1, Wohlmuth Lukáš 2:1, Komanec Pavel 0:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horažďovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 1:3, Vild Jan 2:2, Kubík Libor 1:3, body hostů: Tůma Zdeněk 4:0, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 1:3, Buriánek Martin 2:2), SK Nevid A - TJ Sokol Kdyně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 1:3, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 1:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 2:2, Cach Jaroslav 3:1, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 1:3, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Mandík Petr 3:1, Sýkora Hynek 0:4, Horek Daniel 1:3), TJ Sokol Bor B - TJ Slavoj Stod B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Škrleta Luboš 0:2, Súkeník Zdeněk 0:2, Rauner Václav 0:2, Čada Vladimír 0:2),
14. kolo:
ST DDM Stříbro A - SK Jiskra Domažlice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 3:1, Honalová Klára 1:2, Hošťálek Milan 1:2, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Horák Libor 1:3, Bacík Zdeněk 1:3, Hromádko Pavel 1:2, Pangrác Jan 2:1), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Lhůta A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pechman Petr 2:1, Auterský Václav 1:2, Vráblík Milan 0:3, Helus Jaroslav 0:4, body hostů: Protiva Lukáš 4:0, Ulbrich Ondřej 3:0, Protiva Jan 2:1, Wohlmuth Lukáš 1:2), SK Nevid A - TJ Sokol Horažďovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 3:1, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Tůma Zdeněk 3:1, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 0:3, Buriánek Martin 0:3), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Kdyně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 1:3, Kubík Libor 3:0, Vild Jan 2:2, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 0:4, Homolka Zdeněk 1:2), TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Horek Daniel 0:2, Mandík Petr 0:2, Horek Martin 0:2, Sýkora Hynek 0:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cach Jaroslav 4:0, Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 1:3, body hostů: Čada Vladimír 1:3, Súkeník Zdeněk 3:1, Škrleta Luboš 3:1, Hulín Jiří 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cach Jaroslav 3:1, Janda Pavel 1:3, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 3:1, body hostů: Hofman Petr 2:2, Helus Jaroslav 1:3, Auterský Václav 1:3, Vyleta Michal ml. 3:1), TJ Sokol Bor B - ST DDM Stříbro A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrčka Jaroslav 2:0, Noha Miroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Císler Václav 2:0, body hostů: Kalavský Marcel 0:2, Vaňous Martin 0:2, Honalová Klára 0:2, Hájek Karel 0:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Klabava A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dietl Luboš 2:2, Sýkora Hynek 0:4, Horek Daniel 1:2, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Hájek Milan 2:2, Toman Josef 2:2, Vild Jan 2:2, Kubík Libor 2:1), TJ Slavoj Stod B - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Vladimír 2:1, Škrleta Luboš 2:0, Súkeník Zdeněk 2:1, Rauner Václav 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - SK Jiskra Domažlice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Martin 1:3, Buriánek Jan 2:2, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Horák Libor 3:1, Bacík Zdeněk 2:2, Ludvík Roman 2:2, Žižka Petr 0:4), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Lhůta A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, März Miloslav 0:4, Homolka Zdeněk 0:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Wohlmuth Lukáš 2:2, Protiva Lukáš 4:0, Protiva Jan 2:2, Komanec Pavel 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Císler Václav 1:0, Kříž Dominik 2:0, Noha Miroslav 2:0, Hrčka Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Havránek Petr 0:2, Helus Jaroslav 0:2, Klimeš Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - ST DDM Stříbro A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cach Jaroslav 1:1, Janda Pavel 2:0, Nechutný Petr st. 2:1, Plic Bohumil 3:0, body hostů: Kalavský Marcel 1:2, Vaňous Martin 1:2, Honalová Klára 0:2, Hájek Karel 0:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Vladimír 2:2, Rauner Václav 2:2, Súkeník Zdeněk 3:1, Škrleta Luboš 2:2, body hostů: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 1:3), SKUŘ Plzeň B - SK Nevid A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dietl Luboš 2:2, Horek Daniel 1:2, Peckert Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Šiška Petr 1:2, Čada Zdeněk 1:2, Matějka Martin 1:1, Nálevka Jaroslav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Kdyně A - SK Jiskra Domažlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, März Miloslav 0:4, Homolka Zdeněk 1:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Horák Libor 3:1, Baštář Ondřej 2:2, Bacík Zdeněk 2:2, Pangrác Jan 2:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Lhůta A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Martin 1:2, Buriánek Jan 0:3, Tůma Zdeněk 2:2, body hostů: Wohlmuth Lukáš 3:1, Protiva Lukáš 2:1, Protiva Jan 2:1, Komanec Pavel 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Auterský Václav 2:1, Hofman Petr 3:0, Vyleta Michal ml. 2:1, Pechman Petr 3:0, body hostů: Tůma Zdeněk 2:1, Vojáček Rudolf ml. 0:3, Buriánek Martin 0:3, Buriánek Jan 0:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 1:3, Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 1:3, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 2:2, Homolka Zdeněk 2:2, Stanček Martin 1:3), SK Jiskra Domažlice B - SKUŘ Plzeň B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 3:1, Horák Libor 3:0, Žižka Petr 0:3, Baštář Ondřej 3:1, body hostů: Dietl Luboš 1:3, Horek Daniel 2:2, Mandík Petr 2:1, Horek Martin 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Slavoj Stod B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Altmann Pavel 1:2, Komanec Pavel 2:1, Levora Karel 0:3, Ulbrich Ondřej 3:0, WO 4:0, body hostů: Súkeník Zdeněk 2:2, Škrleta Luboš 2:2, Rauner Václav 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Libor 4:0, Toman Josef 0:1, Hájek Milan 3:1, Vild Jan 2:2, Duraj Vojtěch 0:3, body hostů: Plic Bohumil 3:1, Nechutný Petr ml. 1:3, Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 1:3), SK Nevid A - TJ Sokol Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nálevka Jaroslav 0:3, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 1:2, body hostů: Císler Václav 1:2, Noha Miroslav 3:0, Krieger Ladislav 1:2, Hrčka Jaroslav 3:0),
18. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horažďovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 2:2, Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 1:3, Pešek Eduard 4:0, body hostů: Tůma Zdeněk 2:2, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Martin 3:1, Buriánek Jan 0:4), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Kdyně A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Auterský Václav 4:0, Kuncl Denis 1:3, Havránek Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 2:1, Hlavatý Petr 0:3, Homolka Zdeněk 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komanec Pavel 2:0, Protiva Jan 2:0, Ulbrich Ondřej 2:0, Wohlmuth Lukáš 2:0, body hostů: Horek Daniel 0:2, Dietl Luboš 0:2, Mandík Petr 0:2, Horek Martin 0:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 2:2, Ludvík Roman 2:2, Hadrava Libor 1:3, Baštář Ondřej 3:1, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Rauner Václav 1:3, Škrleta Luboš 3:1, Súkeník Zdeněk 2:2), SK Nevid A - TJ Sokol Horní Bělá A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nálevka Jaroslav 0:4, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 1:2, Nechutný Petr ml. 2:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Bor B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duraj Vojtěch 0:2, Hájek Milan 1:1, Kubík Libor 0:3, Vild Jan 1:2, body hostů: Císler Václav 3:0, Noha Miroslav 2:1, Krieger Ladislav 1:1, Hrčka Jaroslav 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Libor 1:3, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 2:2, Toman Josef 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:1, Helus Jaroslav 3:1, Hudec Vít 1:3, Setvín Michal 1:3), SK Nevid A - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 2:2, Šiška Petr 2:2, Matějka Martin 1:2, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Kalavský Marcel 3:1, Vaňous Martin 3:1, Honalová Klára 0:4, Hájek Karel 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 1:3, Pešík Radek 0:3, Nechutný Petr st. 2:1, Plic Bohumil 2:2, body hostů: Bacík Zdeněk 3:1, Horák Libor 2:2, Baštář Ondřej 3:0, Pangrác Jan 1:2), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Lhůta A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 2:1, Krieger Ladislav 1:2, Hrčka Jaroslav 2:1, Kříž Dominik 4:0, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Jan 0:3, Wohlmuth Lukáš 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dietl Luboš 3:1, Sýkora Hynek 2:2, Horek Daniel 1:3, Mandík Petr 3:1, body hostů: Tůma Zdeněk 3:1, Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Jan 1:3, Račáková Michaela 0:4), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Kdyně A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rauner Václav 2:1, Škrleta Luboš 1:1, Súkeník Zdeněk 2:1, Čada Vladimír 1:2, WO 4:0, body hostů: Stanček Ivo 4:0, März Miloslav 0:4, Homolka Zdeněk 1:2, WO 0:4),
20. kolo:
SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nálevka Jaroslav 4:0, Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 2:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Vyleta Michal ml. 1:3, Hudec Vít 3:1, Hoang Van Tony Tuan 0:4, Tran Duc Martin Lam 3:1), TJ Sokol Klabava A - ST DDM Stříbro A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Milan 2:1, Toman Josef 3:0, Kubík Libor 2:1, Vild Jan 2:1, body hostů: Vaňous Martin 2:1, Kalavský Marcel 1:2, Hájek Karel 0:3, Honalová Klára 0:3), TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Miroslav 2:0, Krieger Ladislav 1:1, Hrčka Jaroslav 2:0, Kříž Dominik 1:1, WO 2:0, body hostů: Bacík Zdeněk 0:3, Baštář Ondřej 2:1, Pangrác Jan 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Lhůta A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Pavel 4:0, Pešík Radek 0:3, Nechutný Petr st. 2:1, Plic Bohumil 2:2, body hostů: Protiva Lukáš 2:2, Ulbrich Ondřej 2:2, Wohlmuth Lukáš 0:2, Komanec Pavel 2:1, Protiva Jan 0:1), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horažďovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rauner Václav 2:1, Škrleta Luboš 1:2, Súkeník Zdeněk 0:3, Čada Vladimír 1:3, body hostů: Tůma Zdeněk 4:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Martin 2:1, Račáková Michaela 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dietl Luboš 1:2, Hána Jiří 0:3, Horek Daniel 1:2, Mandík Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Stanček Ivo 4:0, März Miloslav 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SKUŘ Plzeň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 3:1, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 3:1, Hudec Vít 2:1, WO 1:0, body hostů: Mandík Petr 2:2, Gábor Filip 1:3, Horek Daniel 0:3, Peckert Daniel 3:0, WO 0:1), ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 4:0, Hošťálek Milan 2:2, Brzica Matěj 0:3, Kalavský Marcel 3:1, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Čada Vladimír 2:2, Škrleta Luboš 1:3, Rauner Václav 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 0:2, Buriánek Martin 3:0, Tůma Zdeněk 1:1, WO 2:0, body hostů: Janda Pavel 1:2, Nechutný Petr st. 1:2, Plic Bohumil 1:2, 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Bor B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Ivo 0:2, Stanček Martin 0:2, März Miloslav 0:2, Homolka Zdeněk 0:2, body hostů: Noha Miroslav 2:0, Hrčka Jaroslav 2:0, Císler Václav 2:0, Kříž Dominik 2:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Klabava A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žižka Petr 1:3, Látka Jan 0:4, Pangrác Jan 1:2, Baštář Ondřej 4:0, body hostů: Hájek Milan 1:3, Toman Josef 3:1, Vild Jan 3:1, Kubík Libor 2:1), TJ Sokol Lhůta A - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Jan 2:1, Komanec Pavel 1:1, Protiva Lukáš 3:0, Ulbrich Ondřej 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Matějka Martin 0:3, Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 1:1),
22. kolo:
ST DDM Stříbro A - SKUŘ Plzeň B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaňous Martin 0:2, Hošťálek Milan 0:2, Hájek Karel 0:3, Kalavský Marcel 0:2, WO 3:0, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 3:0, Horek Daniel 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Stod B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 2:2, Hudec Vít 2:2, Auterský Václav 2:1, Hofman Petr 0:4, body hostů: Čada Vladimír 3:1, Rauner Václav 0:1, Súkeník Zdeněk 3:1, Hulín Jiří 1:2, Škrleta Luboš 2:1), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stanček Ivo 2:1, Stanček Martin 1:2, Homolka Zdeněk 1:2, März Miloslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr st. 3:1, Plic Bohumil 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Bor B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 2:2, Buriánek Martin 1:2, Tůma Zdeněk 3:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Císler Václav 3:1, Myška Václav ml. 0:4, Učík Rudolf 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Klabava A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Jan 2:0, Wohlmuth Lukáš 2:0, Protiva Lukáš 2:0, Ulbrich Ondřej 2:0, body hostů: Toman Josef 0:2, Kubík Libor 0:2, Hájek Milan 0:2, Šauer David 0:2), SK Jiskra Domažlice B - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Roman 3:1, Pangrác Jan 2:1, Látka Jan 0:3, Baštář Ondřej 2:0, Horák Libor 2:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 1:2),
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Jakub 1:3, Kuncl Denis 2:2, Jánský Marek 2:2, Vyleta Michal ml. 3:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 4:0, Hudec Vít 0:4, Kasal Jaromír 1:3, Pavelek Radim 3:1), Dioss Nýřany B - SK Sokol Domažlice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížková Alena 0:4, Kolerus Jaroslav 2:1, Kliment Vladimír 2:1, Šimek Adam 1:3, body hostů: Beneš Jaroslav 2:2, Hromádko Pavel 2:2, Látka Jan 2:1, Pangrác Jan 3:0), Dioss Nýřany C - SK Drahotín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 1:1, Kolerus Martin 3:1, Niedermayer Michal 3:1, Benedikt Jiří 1:3, Janda Vladimír 1:1, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Kašper Petr 1:3, Novotný Roman ml. 1:3, Novotný Roman st. 1:3), TJ Sokol Bor C - KOC Sušice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Učík Rudolf 2:2, Gallerach Pavel 0:1, Bočan Miroslav 2:2, Krivda František 2:2, Myška Václav ml. 1:2, body hostů: Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 3:1, Vítek Petr 0:4, Leipelt Lukáš 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - KST Klatovy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Roman 1:2, Soukup Zdeněk 3:0, Haišman Jaroslav 1:2, Krejčí Antonín 3:0, body hostů: Sladký Antonín 1:2, Reiser Miroslav 0:3, Kollros Roman 2:1, Nedoma Lukáš 1:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankulík Martin 4:0, Stanček Martin 0:3, Plassová Jana 1:2, Jung Milan 3:1, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Houfek Jaroslav 1:3, Hořan Milan 1:2, Kodirov Khudoyberdi 1:2), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Petr 1:1, Braun Josef 0:2, Černý Ivan 0:3, Harmáček Milan 0:2, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Vachovec Milan 2:0, Barchanski Pavel 2:0, Dvořák Petr 1:0, Růžek Václav 0:1),
2. kolo:
Dioss Nýřany B - SK Drahotín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vladimír 1:1, Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 2:1, Kolerus Jaroslav 3:0, body hostů: Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 1:2, Novotný Roman ml. 0:2, Novotný Roman st. 0:2), Dioss Nýřany C - SK Sokol Domažlice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 0:2, Kolerus Martin 1:1, Janda Vladimír 0:2, Benedikt Jiří 0:3, Niedermayer Ondřej 0:1, body hostů: Ludvík Roman 3:0, Hromádko Pavel 2:1, Látka Jan 2:0, Pangrác Jan 2:0), TJ Sokol Bor C - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Učík Rudolf 0:2, Šoltés Juraj 0:2, Bočan Miroslav 0:1, Krivda František 0:2, Myška Václav ml. 0:2, body hostů: Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 2:0, Kollros Roman 2:0, Nedoma Lukáš 2:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Roman 0:4, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 2:1, Krejčí Antonín 2:2, body hostů: Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 3:1, Vítek Petr 1:2, Leipelt Lukáš 2:1), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 1:2, Jung Milan 1:2, body hostů: Vachovec Milan 0:1, Růžek Václav 3:0, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Barchanski Pavel 1:1, Dvořák Petr 1:1), TJ Sokol Přeštice A - TJ Slavoj Stod C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohdan Petr 1:2, Braun Josef 1:2, Černý Ivan 0:3, Řezanka Jozef 0:2, Harmáček Milan 1:0, body hostů: Hulín Jiří 3:0, Houfek Jaroslav 2:1, Hořan Milan 3:0, Kodirov Khudoyberdi 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Slavoj Stod C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 1:3, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 1:1, Růžek Václav 4:0, Vachovec Milan 0:1, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Houfek Jaroslav 3:1, Šleis Petr 2:2, Kodirov Khudoyberdi 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 0:3, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Jankulík Martin 2:2, Jung Milan 1:2, Stanček Martin 1:2, Plassová Jana 1:2), KST Klatovy B - TJ Sokol Přeštice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 2:0, Nováček Karel 2:0, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 2:0, body hostů: Čermák Michal 0:3, Bohdan Petr 1:1, Černý Ivan 0:2, Braun Josef 0:2), TJ Sokol Bor C - SK Drahotín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Učík Rudolf 2:2, Dědíček Jaroslav 1:3, Bočan Miroslav 1:3, Krivda František 3:1, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Ulman Miroslav 3:1, Kříž Michal 1:3, Novotný Roman st. 1:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Roman 1:0, Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 2:1, Krejčí Antonín 1:1, WO 3:0, body hostů: Látka Jan 1:2, Žižka Petr 0:3, Beneš Jaroslav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - Dioss Nýřany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Jakub 0:4, Kuncl Denis 0:3, Jánský Marek 2:1, Vyleta Michal ml. 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:2, Šimek Adam 2:1, Kheil Lukáš 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - Dioss Nýřany C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 1:2, Hudec Vít 0:2, Setvín Michal 0:3, Tran Duc Martin Lam 2:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 3:0, Kolerus Martin 3:0, Niedermayer Michal 2:1, Benedikt Jiří 0:2),
4. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Přeštice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 2:0, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 2:0, body hostů: Braun Josef 0:3, Černý Ivan 0:2, Bohdan Petr 0:2, Čermák Michal 0:2), KST Klatovy B - TJ Sokol Kdyně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 0:2, Kollros Roman 2:0, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 3:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Jung Milan 0:3, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 1:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Drahotín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Roman 1:2, Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 0:3, Krejčí Antonín 1:3, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Ulman Miroslav 2:1, Kříž Michal 3:0, Novotný Roman st. 0:3), TJ Sokol Bor C - SK Sokol Domažlice C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Učík Rudolf 2:1, Dědíček Jaroslav 2:1, Bočan Miroslav 0:1, Myška Václav ml. 0:2, Krivda František 2:1, WO 4:0, body hostů: Látka Jan 3:1, Marešová Zdeňka ml. 2:2, Beneš Jaroslav 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Plzeň V. D - Dioss Nýřany C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Milan 4:0, Vyleta Michal ml. 2:2, Jánský Marek 0:3, Helus Jaroslav 0:4, body hostů: Kolerus Martin 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Niedermayer Ondřej 3:1, Benedikt Jiří 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - Dioss Nýřany B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasal Jaromír 0:3, Hudec Vít 2:1, Hoang Van Tony Tuan 1:2, Tran Duc Martin Lam 1:3, body hostů: Kolerus Jaroslav 4:0, Kliment Vladimír 1:2, Šimek Adam 3:0, Kheil Lukáš 1:2),
5. kolo:
Dioss Nýřany B - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížková Alena 0:2, Kolerus Jaroslav 2:2, Kliment Vladimír 2:2, Šimek Adam 4:0, Kheil Lukáš 0:2, body hostů: Niedermayer Michal 3:1, Benedikt Jiří 2:2, Niedermayer Ondřej 1:2, Janda Vladimír 2:2, Kolerus Martin 0:1), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Plzeň V. D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Učík Rudolf 2:2, Krieger Ladislav 2:1, Bočan Miroslav 2:1, Krivda František 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 4:0, Jánský Marek 0:4, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Haišman Jaroslav 2:1, Malík Roman 3:0, Soukup Zdeněk 2:1, WO 0:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 2:1, Hoang Van Tony Tuan 0:4, Hudec Vít 2:1, Dao Trong Tuan 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kdyně B - SK Sokol Domažlice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankulík Martin 4:0, Stanček Martin 4:0, Plassová Jana 0:3, Jung Milan 1:3, body hostů: Fronk Pavel 2:2, Kuneš Jaroslav st. 1:3, Látka Jan 2:2, Beneš Jaroslav 1:2), TJ Sokol Přeštice A - SK Drahotín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braun Josef 0:2, Černý Ivan 0:2, Čermák Michal 1:2, Bohdan Petr 0:2, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:0, Kříž Michal 1:1, Novotný Roman st. 2:0), TJ Slavoj Stod C - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 3:0, Houfek Jaroslav 0:3, Hořan Milan 1:2, Kodirov Khudoyberdi 0:4, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Holý Pavel ml. 3:0, Baierl Tomáš 1:2, Vítek Petr 2:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - KST Klatovy B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Barchanski Pavel 1:1, Dvořák Petr 2:1, Růžek Václav 0:3, body hostů: Kollros Roman 3:0, Nedoma Lukáš 1:2, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Plzeň V. E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědíček Jaroslav 1:2, Učík Rudolf 1:2, Krieger Ladislav 3:0, Krivda František 3:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 2:2, Hoang Van Tony Tuan 1:2, Hudec Vít 2:1, Dao Trong Tuan 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 1:1, Malík Roman 3:0, Soukup Zdeněk 2:1, body hostů: Jánský Marek 1:2, Vyleta Michal ml. 1:2, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:2), TJ Sokol Kdyně B - SK Drahotín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jankulík Martin 1:1, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 0:3, Jung Milan 0:2, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:0, Kříž Michal 2:0, Novotný Roman st. 1:1), TJ Sokol Přeštice A - SK Sokol Domažlice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ivan 0:3, Bohdan Petr 1:1, Čermák Michal 1:2, Braun Josef 0:3, body hostů: Pangrác Jan 3:0, Hromádko Pavel 2:1, Látka Jan 2:1, Beneš Jaroslav 2:0), TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 2:1, Houfek Jaroslav 1:2, Kodirov Khudoyberdi 1:2, Hořan Milan 0:4, body hostů: Kollros Roman 3:1, Nedoma Lukáš 2:1, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 2:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - KOC Sušice B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 0:3, Barchanski Pavel 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Vachovec Milan 1:2, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Holý Pavel ml. 2:1, Baierl Tomáš 3:0, Vítek Petr 2:0),
7. kolo:
KOC Sušice B - KST Klatovy B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 0:4, Vítovec Miroslav 0:3, Sommer Patrik 3:1, body hostů: Kollros Roman 3:1, Nováček Karel 2:2, Sladký Antonín 3:1, Reiser Miroslav 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Slavoj Stod C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádko Pavel 3:1, Látka Jan 0:3, Beneš Jaroslav 1:1, Ludvík Roman 3:1, Marešová Zdeňka ml. 1:0, body hostů: Hulín Jiří 2:2, Houfek Jaroslav 3:1, Kodirov Khudoyberdi 0:3, Zábranský Hynek 0:2, Hořan Milan 1:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 0:4, Ulman Miroslav 3:1, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Vachovec Milan 1:3, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:1), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Kdyně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuncl Denis 2:1, Jánský Marek 0:2, Vyleta Michal ml. 3:0, Vráblík Milan 3:0, body hostů: Jankulík Martin 2:1, Stanček Martin 1:2, Jung Milan 0:3, Plassová Jana 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Přeštice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Jaromír 1:1, Havránek Petr 1:1, Hoang Van Tony Tuan 3:0, Tran Duc Martin Lam 3:0, body hostů: Čermák Michal 1:2, Bohdan Petr 1:2, Černý Ivan 0:2, Braun Josef 0:2), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Bor C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 1:3, Čížková Alena 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, body hostů: Krivda František 3:1, Krieger Ladislav 4:0, Učík Rudolf 1:3, Rolník Tomáš 0:4), Dioss Nýřany C - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolerus Martin 2:0, Niedermayer Michal 2:0, Janda Vladimír 0:3, Niedermayer Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 1:2, Zušťák Petr 1:2, WO 0:3),
8. kolo:
SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Látka Jan 2:2, Marešová Zdeňka ml. 2:2, Beneš Jaroslav 1:3, Hromádko Pavel 2:2, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Vachovec Milan 4:0, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:2), SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 2:0, Ulman Miroslav 1:1, Kašper Petr 3:0, Michal Jan st. 2:0, body hostů: Hořan Milan 1:2, Zábranský Hynek 0:2, Šleis Petr 0:2, Kodirov Khudoyberdi 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Přeštice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuncl Denis 1:1, Jánský Marek 2:0, Vyleta Michal ml. 3:0, Vráblík Milan 2:0, body hostů: Čermák Michal 1:2, Bohdan Petr 0:2, Černý Ivan 0:2, Braun Josef 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 3:0, Havránek Petr 1:2, Setvín Michal 0:3, Tran Duc Martin Lam 4:0, body hostů: Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 2:1, Jung Milan 1:2, Plassová Jana 1:2), Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Kheil Lukáš 0:2, Čížková Alena 1:1, Kliment Vladimír 2:1, WO 4:1, body hostů: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 3:1, Zušťák Petr 0:3, WO 1:4), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Bor C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Martin 2:1, Niedermayer Michal 2:0, Janda Vladimír 1:2, Niedermayer Ondřej 3:0, body hostů: Krivda František 2:1, Učík Rudolf 0:3, Bočan Miroslav 1:2, Dědíček Jaroslav 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda František 3:1, Skopová Šárka 2:1, Bočan Miroslav 1:3, Krieger Ladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Soukup Zdeněk 2:2, Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 2:1, Haišman Jaroslav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kdyně B - Dioss Nýřany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 0:2, Jung Milan 0:2, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 1:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 2:0, Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 1:1), TJ Sokol Přeštice A - Dioss Nýřany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohdan Petr 1:2, Čermák Michal 3:0, Černý Ivan 0:3, Harmáček Milan 0:4, body hostů: Niedermayer Ondřej 3:1, Kolerus Martin 2:1, Niedermayer Michal 3:0, Benedikt Jiří 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Plzeň V. D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 0:3, Zábranský Hynek 3:0, Hulín Jiří 3:0, Hořan Milan 2:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 1:2, Jánský Marek 1:2, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 1:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Plzeň V. E 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barchanski Pavel 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Dvořák Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 3:0, Kasal Jaromír 0:2, Tran Duc Martin Lam 1:1, Havránek Petr 2:0, WO 4:0), KOC Sušice B - SK Sokol Domažlice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holý Pavel ml. 1:0, Vítek Petr 2:0, Oroš Karel 2:0, Sommer Patrik 1:0, WO 3:0, body hostů: Látka Jan 0:2, Beneš Jaroslav 0:2, Žižka Petr 0:2, WO 0:3), KST Klatovy B - SK Drahotín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 3:1, Tománek Matyáš 1:2, Kollros Roman 2:2, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 1:3, Ulman Miroslav 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - Dioss Nýřany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:1, Jung Milan 1:2, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 1:3, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:2, Kolerus Martin 4:0, Niedermayer Michal 2:1, Benedikt Jiří 1:2), TJ Sokol Přeštice A - Dioss Nýřany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harmáček Milan 0:2, Bohdan Petr 0:2, Čermák Michal 1:2, Pluhař Petr 0:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Šimek Adam 2:0, Kliment Vladimír 1:1, Kheil Lukáš 2:0), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Plzeň V. E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houfek Jaroslav 1:3, Zábranský Hynek 1:3, Hulín Jiří 4:0, Hořan Milan 2:2, body hostů: Havránek Petr 2:2, Hoang Van Tony Tuan 3:1, Setvín Michal 1:3, Kasal Jaromír 2:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Plzeň V. D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Barchanski Pavel 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Wohlmuth Lukáš 4:0, body hostů: Jánský Marek 3:1, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:3, Jůza Jaroslav 0:3), KOC Sušice B - SK Drahotín A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 1:2, Baierl Tomáš 2:1, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Kříž Michal 1:3, Ulman Miroslav 0:1, Michal Jan st. 1:2, Kašper Petr 1:2, Novotný Roman st. 0:2), KST Klatovy B - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Reiser Miroslav 1:0, Sladký Antonín 2:0, Tománek Matyáš 2:1, Kollros Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Látka Jan 1:2, Žižka Petr 0:3, Beneš Jaroslav 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
SK Sokol Domažlice C - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 2:2, Beneš Jaroslav 2:2, Marešová Zdeňka ml. 1:3, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Kašper Petr 3:1, Kříž Michal 2:2, Novotný Roman st. 0:4), TJ Sokol Plzeň V. D - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Jakub 1:3, Kuncl Denis 0:3, Jánský Marek 0:3, Vyleta Michal ml. 4:0, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Holý Pavel ml. 3:1, Baierl Tomáš 2:1, Vítek Petr 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - KST Klatovy B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 1:3, Havránek Petr 2:1, Kasal Jaromír 1:2, Tran Duc Martin Lam 1:3, body hostů: Kollros Roman 1:3, Tománek Matyáš 2:2, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 3:0), Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 2:0, Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 1:1, body hostů: Houfek Jaroslav 0:3, Zábranský Hynek 0:2, Kodirov Khudoyberdi 0:2, Hořan Milan 1:1), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Martin 3:0, Janda Vladimír 3:0, Bošek Vladimír 0:3, Niedermayer Ondřej 3:0, body hostů: Dvořák Petr 1:2, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Bor C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 1:3, Jung Milan 0:4, Plassová Jana 2:1, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Krieger Ladislav 4:0, Krivda František 1:3, Bočan Miroslav 2:2, Učík Rudolf 2:1), TJ Sokol Přeštice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Petr 0:2, Čermák Michal 0:2, Černý Ivan 0:2, Braun Josef 0:2, body hostů: Soukup Zdeněk 2:0, Krejčí Antonín 2:0, Malík Roman 2:0, Haišman Jaroslav 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuncl Denis 0:2, Mózer Dominik 1:1, Klimeš Jakub 0:3, Jánský Marek 0:2, body hostů: Kollros Roman 3:0, Tománek Matyáš 1:1, Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 2:0), TJ Sokol Plzeň V. E - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 0:3, Setvín Michal 0:3, Kasal Jaromír 1:2, Tran Duc Martin Lam 3:1, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Holý Pavel ml. 2:1, Baierl Tomáš 1:2, Vítek Petr 2:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 2:0, Kliment Vladimír 3:0, Kolerus Jaroslav 2:0, body hostů: Dvořák Petr 0:3, Barchanski Pavel 0:2, Vachovec Milan 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:2), Dioss Nýřany C - TJ Slavoj Stod C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bošek Vladimír 0:4, Kolerus Martin 3:1, Niedermayer Ondřej 4:0, Janda Vladimír 3:1, body hostů: Houfek Jaroslav 2:2, Zábranský Hynek 2:2, Kodirov Khudoyberdi 1:3, Hořan Milan 1:3), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Bor C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 3:1, Bohdan Petr 2:2, Černý Ivan 1:3, Braun Josef 0:1, Pluhař Petr 1:2, body hostů: Krieger Ladislav 2:0, Krivda František 3:1, Bočan Miroslav 2:2, Učík Rudolf 2:2, Krivda Daniel 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Chodová Planá A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 1:1, Jung Milan 0:2, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 0:3, body hostů: Soukup Zdeněk 3:0, Krejčí Antonín 3:0, Malík Roman 2:0, Haišman Jaroslav 1:1),
13. kolo:
TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Kdyně B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Petr 2:1, Čermák Michal 1:1, Černý Ivan 0:3, Harmáček Milan 0:3, body hostů: Jankulík Martin 2:1, Stanček Martin 1:1, Jung Milan 3:0, Plassová Jana 1:1, Hlavatý Petr 1:0), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Bor C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houfek Jaroslav 0:1, Zábranský Hynek 0:2, Hořan Milan 1:2, Hulín Jiří 1:2, Kodirov Khudoyberdi 0:2, body hostů: Krieger Ladislav 3:0, Krivda František 3:0, Bočan Miroslav 1:2, Dědíček Jaroslav 2:0), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Slavoj Chodová Planá A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 1:2, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Krejčí Antonín 4:0, Malík Roman 3:0, Haišman Jaroslav 1:2, Zušťák Petr 1:2), KOC Sušice B - Dioss Nýřany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 1:2, Baierl Tomáš 2:1, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 1:2, Šimek Adam 0:3, Kheil Lukáš 0:3), KST Klatovy B - Dioss Nýřany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Matyáš 1:3, Kollros Roman 3:1, Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 3:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 1:3, Janda Vladimír 1:3), SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Plzeň V. D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Látka Jan 2:1, Beneš Jaroslav 0:2, Pangrác Jan 3:0, Hromádko Pavel 3:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:1, Vráblík Milan 1:2, Jánský Marek 0:3, Ibrmajer Matěj 0:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 3:0, Kříž Michal 1:1, Kašper Petr 1:1, Michal Jan st. 3:0, Novotný Roman st. 0:1, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Tran Duc Martin Lam 0:3, Hudec Vít 1:2, Havránek Petr 0:2),
14. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hulín Jiří 2:1, Houfek Jaroslav 1:2, Hořan Milan 2:1, Zábranský Hynek 0:3, WO 5:0, body hostů: Malík Roman 2:2, Zušťák Petr 1:3, Krejčí Antonín 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Bor C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 1:3, Vachovec Milan 1:2, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Krieger Ladislav 4:0, Krivda František 4:0, Bočan Miroslav 1:3, Dědíček Jaroslav 0:3), KOC Sušice B - Dioss Nýřany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 0:2, Baierl Tomáš 2:0, Sommer Patrik 3:0, WO 1:0, body hostů: Niedermayer Ondřej 1:1, Niedermayer Michal 1:2, Benedikt Jiří 0:2, Janda Vladimír 0:2, WO 0:1), KST Klatovy B - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Matyáš 2:1, Kollros Roman 2:0, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 3:0, body hostů: Kheil Lukáš 0:3, Kolerus Jaroslav 1:2, Šimek Adam 0:3, Kliment Vladimír 1:1), SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Plzeň V. E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Libor 0:4, Marešová Zdeňka ml. 0:2, Pangrác Jan 2:1, Hromádko Pavel 2:2, Látka Jan 1:0, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:2, Tran Duc Martin Lam 3:1, Hudec Vít 3:0, Havránek Petr 1:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:1, Kříž Michal 2:0, Kašper Petr 3:0, Michal Jan st. 3:0, body hostů: Jánský Marek 1:2, Ibrmajer Matěj 0:3, Helus Jaroslav 0:2, Vráblík Milan 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dao Trong Tuan 0:4, Hudec Vít 2:1, Setvín Michal 0:3, Tran Duc Martin Lam 3:1, body hostů: Kuncl Denis 2:2, Jánský Marek 3:1, Vyleta Michal ml. 3:0, Helus Jaroslav 1:2), SK Sokol Domažlice C - Dioss Nýřany B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Libor 2:1, Látka Jan 2:1, Beneš Jaroslav 0:3, Hromádko Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 1:3, WO 0:4), SK Drahotín A - Dioss Nýřany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 1:2, Kříž Michal 1:1, Kašper Petr 3:0, Michal Jan st. 3:0, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:1, Kolerus Martin 0:3, Benedikt Jiří 0:3, Niedermayer Michal 1:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Bor C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 0:3, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:1, body hostů: Dědíček Jaroslav 1:3, Učík Rudolf 1:3, Krieger Ladislav 2:1, Krivda František 1:2), KST Klatovy B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollros Roman 1:2, Tománek Matyáš 2:0, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk 1:2, Krejčí Antonín 0:3, Malík Roman 1:2, Haišman Jaroslav 1:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 2:1, Hořan Milan 2:0, Hulín Jiří 3:0, Kodirov Khudoyberdi 0:1, body hostů: Jankulík Martin 3:0, Stanček Martin 0:3, Jung Milan 0:3, Plassová Jana 1:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Přeštice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barchanski Pavel 3:1, Protiva Pavel 0:4, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Vachovec Milan 2:2, body hostů: Harmáček Milan 1:3, Černý Ivan 2:2, Bohdan Petr 2:2, Čermák Michal 4:0),
16. kolo:
SK Drahotín A - Dioss Nýřany B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulman Miroslav 0:2, Kříž Michal 1:1, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 0:3, Kheil Lukáš 1:2, WO 0:4), SK Sokol Domažlice C - Dioss Nýřany C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 3:0, Beneš Jaroslav 3:0, Žižka Petr 0:3, Hadrava Libor 3:0, body hostů: Kolerus Martin 1:2, Niedermayer Ondřej 1:2, Niedermayer Michal 1:2, Benedikt Jiří 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Bor C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 3:0, Tománek Matyáš 3:0, Sladký Antonín 1:2, Reiser Miroslav 2:1, body hostů: Dědíček Jaroslav 0:3, Učík Rudolf 1:2, Krieger Ladislav 2:1, Krivda František 0:3), KOC Sušice B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 0:2, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk 1:2, Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 0:3, Haišman Jaroslav 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Kdyně B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barchanski Pavel 0:4, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Protiva Pavel 1:2, Vachovec Milan 2:2, body hostů: Jankulík Martin 3:1, Stanček Martin 1:3, Jung Milan 3:0, Plassová Jana 2:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Přeštice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 2:0, Hořan Milan 1:1, Hulín Jiří 3:0, Kodirov Khudoyberdi 1:0, body hostů: Harmáček Milan 1:2, Černý Ivan 0:3, Bohdan Petr 1:2, Čermák Michal 1:1),
17. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houfek Jaroslav 2:2, Zábranský Hynek 3:1, Hulín Jiří 1:2, Hořan Milan 2:0, Kodirov Khudoyberdi 0:2, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Vachovec Milan 1:3, Barchanski Pavel 1:2), TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 1:1, Hlavatý Petr 0:2, Plassová Jana 1:2, Jung Milan 0:3, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Holý Pavel ml. 3:0, Baierl Tomáš 1:1, Vítek Petr 1:1), TJ Sokol Přeštice A - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harmáček Milan 0:2, Čermák Michal 0:2, Bohdan Petr 1:2, Černý Ivan 0:2, body hostů: Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 2:0, Sladký Antonín 1:1, Reiser Miroslav 2:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Bor C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 0:4, Novotný Roman st. 0:2, Kašper Petr 2:2, Michal Jan st. 3:1, Kříž Michal 2:0, body hostů: Krivda František 3:1, Krieger Ladislav 4:0, Bočan Miroslav 1:3, Učík Rudolf 1:3), SK Sokol Domažlice C - TJ Slavoj Chodová Planá A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jaroslav 0:2, Hadrava Libor 0:2, Ludvík Roman 2:1, WO 0:4, body hostů: Soukup Zdeněk 2:0, Krejčí Antonín 2:0, Haišman Jaroslav 1:1, Malík Roman 0:1, WO 4:0), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Lukáš 2:1, Kolerus Jaroslav 2:1, Kliment Vladimír 1:2, Šimek Adam 3:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:0, Jánský Marek 0:3, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:3), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Plzeň V. E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 3:1, Niedermayer Ondřej 4:0, Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 1:3, body hostů: Hudec Vít 2:2, Tran Duc Martin Lam 3:1, Havránek Petr 1:3, Setvín Michal 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Přeštice A - KOC Sušice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harmáček Milan 0:2, Čermák Michal 0:2, Bohdan Petr 1:2, Černý Ivan 0:3, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Holý Pavel ml. 3:0, Baierl Tomáš 1:1, Vítek Petr 2:0), TJ Sokol Kdyně B - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 0:2, Hlavatý Petr 0:2, Plassová Jana 0:3, Jung Milan 0:2, body hostů: Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 2:0, Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 2:0), SK Drahotín A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Michal 2:1, Ulman Miroslav 0:3, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Soukup Zdeněk 2:2, Krejčí Antonín 1:2, Malík Roman 1:2, Haišman Jaroslav 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Bor C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jaroslav 1:3, Ludvík Roman 0:2, Hadrava Libor 1:2, Marešová Zdeňka ml. 2:2, Látka Jan 1:0, body hostů: Krieger Ladislav 4:0, Krivda František 4:0, Bočan Miroslav 0:3, Učík Rudolf 1:2), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Plzeň V. D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedermayer Michal 2:1, Niedermayer Ondřej 3:0, Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 2:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 1:2, Jánský Marek 2:1, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:3), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Plzeň V. E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížková Alena 1:2, Kliment Vladimír 2:1, Šimek Adam 1:2, Kheil Lukáš 3:1, Kolerus Jaroslav 1:0, body hostů: Hudec Vít 4:0, Tran Duc Martin Lam 1:3, Havránek Petr 1:2, Kasal Jaromír 0:3),
19. kolo:
Dioss Nýřany C - Dioss Nýřany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedermayer Ondřej 0:2, Janda Vladimír 0:2, Benedikt Jiří 1:2, Niedermayer Michal 1:1, Kolerus Martin 0:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 3:0, Kheil Lukáš 0:2, Šimek Adam 2:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Bor C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánský Marek 2:2, Kuncl Denis 1:2, Klimeš Jakub 0:3, Vráblík Milan 3:1, body hostů: Krivda František 3:1, Krieger Ladislav 4:0, Učík Rudolf 1:2, Dědíček Jaroslav 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Slavoj Chodová Planá A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 1:3, Havránek Petr 3:1, Kasal Jaromír 0:3, Tran Duc Martin Lam 1:3, body hostů: Soukup Zdeněk 2:2, Krejčí Antonín 3:1, Malík Roman 4:0, Haišman Jaroslav 1:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Libor 2:1, Marešová Zdeňka ml. 1:2, Beneš Jaroslav 1:2, Hromádko Pavel 4:0, body hostů: Jankulík Martin 2:2, Stanček Martin 2:1, Hlavatý Petr 0:3, Plassová Jana 1:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Přeštice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 2:0, Kříž Michal 2:0, Kašper Petr 2:0, Michal Jan st. 2:0, body hostů: Čermák Michal 0:2, Bohdan Petr 0:2, Černý Ivan 0:2, Štěrba Vojtěch 0:2), KOC Sušice B - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 2:0, Milfort Jiří st. 1:2, Baierl Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 0:3, Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 1:2, WO 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 3:0, Kollros Roman 3:0, Tománek Matyáš 1:1, Nedoma Lukáš 0:2, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:3, Vachovec Milan 1:2, Altmann Pavel 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Bor C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 2:2, Šebor Jan 0:2, Kasal Jaromír 2:1, Tran Duc Martin Lam 3:1, Havránek Petr 2:0, body hostů: Krivda František 1:3, Krieger Ladislav 4:0, Učík Rudolf 0:4, Dědíček Jaroslav 1:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Milan 3:1, Kuncl Denis 1:3, Jánský Marek 1:2, Vyleta Michal ml. 3:1, Helus Jaroslav 1:0, body hostů: Soukup Zdeněk 2:2, Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 2:2, Haišman Jaroslav 1:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Kdyně B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 2:0, Kříž Michal 2:0, Kašper Petr 2:0, Michal Jan st. 2:0, body hostů: Stanček Martin 0:2, Hlavatý Petr 0:2, Jankulík Martin 0:2, Plassová Jana 0:2), SK Sokol Domažlice C - TJ Sokol Přeštice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadrava Libor 2:1, Beneš Jaroslav 3:0, Hromádko Pavel 3:0, Látka Jan 1:1, WO 0:2, body hostů: Čermák Michal 2:1, Černý Ivan 0:3, Štěrba Vojtěch 0:3, Bohdan Petr 0:2, WO 2:0), KST Klatovy B - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 1:1, Kollros Roman 3:0, Nedoma Lukáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Houfek Jaroslav 1:2, Zábranský Hynek 1:2, Kodirov Khudoyberdi 0:3, WO 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 2:0, Milfort Jiří st. 1:2, Baierl Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Vachovec Milan 1:2, Barchanski Pavel 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
KST Klatovy B - KOC Sušice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 1:3, Reiser Miroslav 1:3, Kollros Roman 1:2, Tománek Matyáš 3:1, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 3:1, Vítek Petr 0:3), TJ Slavoj Stod C - SK Sokol Domažlice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 2:2, Houfek Jaroslav 1:2, Hořan Milan 3:0, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Hromádko Pavel 3:1, Hadrava Libor 0:4, Látka Jan 0:3, Beneš Jaroslav 2:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - SK Drahotín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Wohlmuth Lukáš 2:1, Protiva Jan 3:1, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Kašper Petr 3:0, Kříž Michal 0:3, Novotný Roman st. 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stanček Martin 2:0, Jung Milan 1:1, Plassová Jana 1:2, Jankulík Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:2, Vráblík Milan 1:2, Jánský Marek 2:1, WO 0:5), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Plzeň V. E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 0:4, Kříž František 2:0, Harmáček Milan 0:3, Bohdan Petr 3:1, Černý Ivan 0:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 3:1, Hoang Van Tony Tuan 2:2, Kasal Jaromír 2:1, Setvín Michal 2:1), TJ Sokol Bor C - Dioss Nýřany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědíček Jaroslav 0:3, Učík Rudolf 0:3, Bočan Miroslav 1:2, Krivda František 2:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Kliment Vladimír 2:1, Šimek Adam 2:1, Kheil Lukáš 2:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - Dioss Nýřany C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Antonín 1:0, Malík Roman 2:0, Haišman Jaroslav 3:0, Soukup Zdeněk 0:1, WO 3:0, body hostů: Niedermayer Michal 0:3, Benedikt Jiří 0:2, Janda Vladimír 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Altmann Pavel 1:1, Glazar František 2:0, Protiva Pavel 2:1, Růžek Václav 3:0, body hostů: Látka Jan 1:2, Beneš Jaroslav 1:2, Žižka Petr 0:2, 0:2), TJ Slavoj Stod C - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:3, Houfek Jaroslav 1:3, Hořan Milan 2:0, Hulín Jiří 3:1, Kodirov Khudoyberdi 1:1, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Kašper Petr 3:1, Novotný Roman st. 1:3, Kříž Michal 1:3), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Plzeň V. D 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harmáček Milan 0:3, Bohdan Petr 1:2, Čermák Michal 1:2, Černý Ivan 0:3, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:0, Jánský Marek 1:2, Helus Jaroslav 3:0, Vráblík Milan 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Plzeň V. E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 2:2, Jung Milan 2:2, Plassová Jana 2:2, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 1:3, Hoang Van Tony Tuan 2:2, Kasal Jaromír 1:3, Setvín Michal 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 3:1, Haišman Jaroslav 2:2, Soukup Zdeněk 1:3, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 3:1, Šimek Adam 1:3, Kheil Lukáš 1:3), TJ Sokol Bor C - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědíček Jaroslav 2:2, Učík Rudolf 2:2, Bočan Miroslav 2:2, Krivda František 3:1, body hostů: Kolerus Martin 1:3, Niedermayer Michal 4:0, Benedikt Jiří 2:2, Janda Vladimír 0:4),
23. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Bor C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Roman 3:1, Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 1:2, Krejčí Antonín 2:2, body hostů: Krivda František 4:0, Bočan Miroslav 1:3, Učík Rudolf 1:2, Dědíček Jaroslav 0:3), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Kdyně B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 1:1, Kheil Lukáš 2:0, Šimek Adam 3:0, Kliment Vladimír 3:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:3, Jung Milan 0:2, Plassová Jana 0:2), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Přeštice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 2:1, Janda Vladimír 1:1, Kozák Karel 2:0, Benedikt Jiří 3:0, Niedermayer Michal 1:0, body hostů: Čermák Michal 2:1, Šilhánek Patrik 0:3, Černý Ivan 0:3, Harmáček Milan 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Slavoj Stod C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mózer Dominik 0:2, Klimeš Jakub 0:2, Jůza Jaroslav 0:2, Ibrmajer Matěj 0:2, body hostů: Hulín Jiří 2:0, Houfek Jaroslav 2:0, Zábranský Hynek 2:0, Kodirov Khudoyberdi 2:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoang Van Tony Tuan 3:1, Havránek Petr 1:2, Pavelek Radim 1:2, Tran Duc Martin Lam 4:0, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Vachovec Milan 0:4, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 1:2), SK Sokol Domažlice C - KOC Sušice B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jaroslav 2:1, Žižka Petr 0:3, Látka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Vítek Petr 2:0, Holý Pavel ml. 1:0, Oroš Karel 1:2, Milfort Jiří st. 0:2, Baierl Tomáš 1:0, WO 4:0), SK Drahotín A - KST Klatovy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 0:3, Kříž Michal 1:2, Kašper Petr 1:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Sladký Antonín 4:0, Reiser Miroslav 2:1, Nováček Karel 2:1, Tománek Matyáš 1:2),
24. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Kdyně B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 4:0, Janda Vladimír 2:1, Niedermayer Michal 3:0, Benedikt Jiří 0:4, body hostů: Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 1:3, Jung Milan 1:2, Plassová Jana 2:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Přeštice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Kheil Lukáš 2:1, Šimek Adam 2:1, Kliment Vladimír 2:0, Schlafer Marek 0:1, body hostů: Čermák Michal 2:1, Šilhánek Patrik 1:2, Černý Ivan 0:3, Harmáček Milan 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Slavoj Stod C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Setvín Michal 3:1, Havránek Petr 2:2, Kasal Jaromír 2:2, WO 0:4, body hostů: Hulín Jiří 3:0, Houfek Jaroslav 1:2, Kodirov Khudoyberdi 0:3, Zábranský Hynek 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jaroslav 0:2, Ibrmajer Matěj 0:2, Klimeš Jakub 0:3, Helus Jaroslav 1:1, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Barchanski Pavel 2:0, Hadrava Jaroslav ml. 2:0, Vachovec Milan 1:1), SK Drahotín A - KOC Sušice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 0:4, Kříž Michal 2:2, Kašper Petr 4:0, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Holý Pavel ml. 1:3, Baierl Tomáš 2:2, Vítek Petr 1:3), SK Sokol Domažlice C - KST Klatovy B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jaroslav 2:1, Žižka Petr 0:3, Látka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Reiser Miroslav 2:0, Sladký Antonín 2:0, Nováček Karel 1:2, Nedoma Lukáš 0:2, WO 4:0),
25. kolo:
SK Drahotín A - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Petr 0:1, Michal Jan st. 2:0, Kašper Petr 2:0, Jílek Karel 1:1, Kříž Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Jaroslav 2:1, Žižka Petr 0:3, Nguyen Libor 0:2, WO 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 0:2, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:1, Helus Jaroslav 1:2, Jánský Marek 0:3, Klimeš Jakub 0:2), KST Klatovy B - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollros Roman 1:1, Tománek Matyáš 1:1, Reiser Miroslav 3:0, Sladký Antonín 3:0, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 1:2, Havránek Petr 1:2, Setvín Michal 0:2, Kasal Jaromír 0:2), TJ Slavoj Stod C - Dioss Nýřany B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 1:2, Šleis Petr 1:2, Šobr Karel 1:2, Hořan Milan 1:0, Zábranský Hynek 0:2, WO 5:0, body hostů: Kliment Vladimír 4:0, Kheil Lukáš 1:3, Čížková Alena 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - Dioss Nýřany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barchanski Pavel 3:0, Vachovec Milan 1:2, Dvořák Petr 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Kolerus Martin 2:1, Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 1:2, Kozák Karel 0:3), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Kdyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědíček Jaroslav 1:1, Bočan Miroslav 2:0, Krieger Ladislav 3:0, Krivda František 2:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Jung Milan 0:2, Plassová Jana 0:2, Tochor Jiří 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Přeštice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 2:0, Zušťák Petr 2:0, Malík Roman 2:0, body hostů: Čermák Michal 0:2, Bohdan Petr 0:2, Pluhař Petr 0:2, Černý Ivan 0:2),
26. kolo:
KST Klatovy B - TJ Sokol Plzeň V. D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Matyáš 2:1, Kollros Roman 3:0, Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 2:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:1, Helus Jaroslav 0:3, Jánský Marek 1:2, Klimeš Jakub 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Plzeň V. E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 1:1, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Hoang Van Tony Tuan 2:1, Havránek Petr 0:3, Setvín Michal 0:3, Kasal Jaromír 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - Dioss Nýřany B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Dvořák Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Kliment Vladimír 3:1, Kolerus Jaroslav 3:1, Kheil Lukáš 3:1, WO 0:4), TJ Slavoj Stod C - Dioss Nýřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:2, Šobr Karel 1:3, Hořan Milan 4:0, Šleis Petr 1:3, body hostů: Janda Vladimír 3:1, Benedikt Jiří 3:1, Kolerus Martin 2:2, Bošek Vladimír 0:4), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Přeštice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědíček Jaroslav 2:0, Bočan Miroslav 0:2, Krieger Ladislav 3:0, Krivda František 3:0, body hostů: Čermák Michal 1:2, Bohdan Petr 1:2, Pluhař Petr 0:2, Černý Ivan 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 3:0, Zušťák Petr 0:3, Malík Roman 3:0, body hostů: Jankulík Martin 2:1, Jung Milan 1:2, Plassová Jana 1:2, Tochor Jiří 0:3),
27. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Přeštice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 3:0, Jung Milan 0:3, Plassová Jana 1:2, Jankulík Martin 1:3, body hostů: Kříž František 3:1, Čermák Michal 3:0, Bohdan Petr 0:3, Méner Jan 2:1), TJ Sokol Bor C - TJ Slavoj Stod C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědíček Jaroslav 2:1, Učík Rudolf 1:2, Krieger Ladislav 2:1, Krivda František 3:0, body hostů: Hulín Jiří 2:1, Hořan Milan 1:2, Houfek Jaroslav 0:2, Zábranský Hynek 0:3, Kodirov Khudoyberdi 1:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 1:1, Zušťák Petr 1:2, Soukup Zdeněk 1:2, WO 4:0, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 4:0, Dvořák Petr 1:3, Vachovec Milan 1:2, WO 0:4), Dioss Nýřany B - KOC Sušice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Adam 0:3, Kheil Lukáš 0:2, Kliment Vladimír 1:2, Kolerus Jaroslav 2:1, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Baierl Tomáš 2:1, Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 1:1), Dioss Nýřany C - KST Klatovy B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Ondřej 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Janda Vladimír 1:2, Benedikt Jiří 0:4, body hostů: Nováček Karel 3:1, Kollros Roman 1:3, Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 2:1), TJ Sokol Plzeň V. D - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jánský Marek 0:1, Kuncl Denis 1:1, Helus Jaroslav 3:0, Vyleta Michal ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Jaroslav 2:1, Žižka Petr 0:3, Nguyen Libor 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - SK Drahotín A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebor Jan 0:2, Hudec Vít 0:2, Havránek Petr 0:3, Tran Duc Martin Lam 0:2, WO 3:0, body hostů: Kašper Petr 3:0, Kříž Michal 3:0, Novotný Roman ml. 3:0, WO 0:3),
28. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Haišman Jaroslav 3:1, Zušťák Petr 1:2, Soukup Zdeněk 2:2, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Houfek Jaroslav 2:2, Zábranský Hynek 1:3, Kodirov Khudoyberdi 0:3), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krivda František 2:1, Dědíček Jaroslav 0:2, Učík Rudolf 0:3, Krieger Ladislav 3:0, WO 4:0, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Dvořák Petr 2:2, Vachovec Milan 1:2, WO 0:4), Dioss Nýřany C - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 1:2, Benedikt Jiří 0:2, Niedermayer Michal 1:2, Niedermayer Ondřej 2:2, Běl Jan 0:1, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Baierl Tomáš 2:1, Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 2:1), Dioss Nýřany B - KST Klatovy B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížková Alena 0:3, Kheil Lukáš 1:2, Kliment Vladimír 1:2, Kolerus Jaroslav 2:1, body hostů: Nováček Karel 2:1, Kollros Roman 2:1, Reiser Miroslav 2:1, Sladký Antonín 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - SK Sokol Domažlice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dao Trong Tuan 0:1, Hudec Vít 1:1, Havránek Petr 3:0, Tran Duc Martin Lam 2:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Jaroslav 2:1, Žižka Petr 0:3, Nguyen Libor 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jánský Marek 0:3, Kuncl Denis 0:3, Helus Jaroslav 2:1, Vyleta Michal ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 2:2, Novotný Roman st. 2:2, WO 0:5),
Divize ženy
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň B 10:0wo,
2. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vávrová Tereza 0:3, Jiřičková Pavlína 0:3, Mídová Valerie 0:3, body hostů: Vyletová Helena ml. 3:0, Holubová Klaudie 3:0, Hromiaková Andrea 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Union Plzeň B 10:0wo,
4. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Břetenářová Vlastimila 1:2, Pintová Radka 2:1, Kratochvílová Alena 2:1, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Jarošová Tereza 2:1, Vyletová Helena ml. 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 10:0wo,
6. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 10:0wo,
7. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 10:0wo, TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 10:0, TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3, Jarošová Tereza 1:2, body hostů: Břetenářová Vlastimila 2:1, Pintová Radka 2:1, Kratochvílová Alena 3:0),
Krajská soutěž 2.tř.sk.B
1. kolo:
ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Pocinovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Martin 1:2, Kubovský Jiří 1:2, Mácová Martina 1:2, Hošťálek Josef 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlík Miroslav 2:1, Chromek Miroslav 1:1, Jehlíková Petra 2:1, Sazama Luboš 0:1), TJ Union Plzeň D - TJ Hrádek A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grus Matěj 3:0, Korecký Filip 1:1, Závora Adam 3:0, Anetta Jan 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 1:2, Krákora Tomáš 1:2, Mudra Jan 0:3, Janík Ladislav 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Klabava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 1:2, Hruška Václav 2:1, Šípek Josef 3:1, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Šauer David 1:2, Bednář Radomír 0:3, Vokurka Jaroslav 1:2), Bageta Dolany A - TJ Město Zbiroh A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutná Veronika 0:1, Krejčí Jiří 0:2, Talián Michal 2:1, Belfín Karel 0:3, Bejček Jiří 0:1, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 3:0, Kotva David 1:1, Jerling Jaroslav 2:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Těně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzer Jan 0:4, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 2:1, Gabriel Karel 2:2, body hostů: Ungr Jan II. 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Poch Pavel 1:2, Poch Petr 1:2), TJ Sokol Nezvěstice A - SKUŘ Plzeň C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Hodek Martin 3:0, Šilhánek Martin 2:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:2, Šrámek Václav 0:3, Kunst Petr 1:2, Janeček Lukáš 0:3), TJ Sokol Mirošov A - SK Rokycany A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Martin 2:0, Boura Lukáš 2:0, Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 2:0, body hostů: Filip Michal 0:3, Sýkora František 0:2, Straka Michal 0:2, Soukup Lukáš 0:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Klabava B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závora Adam 2:0, Grus Matěj 2:0, Lanči Jakub 2:0, Anetta Jan 2:0, body hostů: Šauer David 0:2, Šmíd Josef 0:2, Bednář Radomír 0:2, Vokurka Jaroslav 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Hrádek A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutný Petr ml. 2:1, Hruška Václav 1:2, Nechutný Marek 1:2, Šípek Josef 1:3, body hostů: Mudra Jan 3:1, Matoušová Aneta 3:0, Krákora Tomáš 2:1, Růžička Zdeněk 0:3), Bageta Dolany A - TJ Sokol Těně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bejček Jiří 0:2, Krejčí Jiří 0:1, Talián Michal 0:3, Belfín Karel 1:1, Nechutná Veronika 0:1, body hostů: Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Poch Pavel 2:0, Krajdl Roman 0:1, Poch Petr 1:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 1:3, Němec Josef 2:2, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Kovanda Jiří 4:0, Kotva Pavel 1:3, Kotva David 0:4, Jerling Jaroslav 3:1), TJ Sokol Nezvěstice A - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Martin 1:0, Hach Václav 2:0, Hodek Martin 2:0, Zoubele Slavomír ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Soukup Lukáš 0:2, Straka Michal 0:2, Filip Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 2:1, Babický Josef 2:0, Boura Lukáš 2:1, Lopata Vladimír 3:0, body hostů: Čákora Ladislav 1:2, Kunst Petr 1:2, Janeček Lukáš 0:3, Šrámek Václav 0:2),
3. kolo:
SK Rokycany A - SKUŘ Plzeň C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Michal 1:3, Sýkora František 2:2, Budín Václav 2:2, Soukup Lukáš 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 2:2, Kunst Petr 1:2, Gábor Filip 2:2, Šrámek Václav 4:0, Janeček Lukáš 0:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Nezvěstice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotva Petr 0:2, Kotva Jan 0:2, Drábek Tomáš 0:2, Vonásek Václav 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 2:0, Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:0), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Mirošov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poch Pavel 0:3, Poch Petr 0:3, Dvořák Jaroslav 3:0, Dobrý Václav 1:2, body hostů: Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 2:1, Vyskočil Marek 3:0, Vyskočil Martin 0:1), TJ Hrádek A - Bageta Dolany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krákora Tomáš 2:0, Janík Ladislav 1:1, Růžička Zdeněk 3:0, Mudra Jan 2:0, body hostů: Talián Michal 0:3, Belfín Karel 1:1, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer David 1:3, Vokurka Jaroslav 3:1, Bednář Radomír 1:3, Šmíd Josef 4:0, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Mráz Václav 1:3, Němec Josef 2:2, Šteffel Radek 1:1, Písařík Zdeněk 0:2), ST DDM Stříbro B - TJ Union Plzeň D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 0:3, Hošťálek Josef 1:2, Mácová Martina 1:2, Kubovský Jiří 1:2, body hostů: Pachner Jan 1:2, Závora Adam 3:0, Lanči Jakub 3:0, Anetta Jan 2:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurc Vojtěch 1:2, Sazama Luboš 2:0, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 3:0, body hostů: Šípek Josef 1:2, Nechutný Petr ml. 0:3, Hruška Václav 0:3, Nechutný Marek 1:1),
4. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Mirošov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotva Petr 0:2, Kotva Jan 0:2, Drábek Tomáš 0:2, Vonásek Václav 0:2, body hostů: Vyskočil Marek 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Martin 2:0, Babický Josef 2:0), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Nezvěstice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poch Pavel 0:2, Tomášek Martin 1:1, Dvořák Jaroslav 1:2, Dobrý Václav 0:3, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 2:0, Hach Václav 2:0), TJ Hrádek A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Mudra Jan 3:1, body hostů: Gabriel Karel 2:2, Šteffel Radek 3:1, Němec Josef 1:3, Mráz Václav 0:2, Písařík Zdeněk 1:1), TJ Sokol Klabava B - Bageta Dolany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:0, Šauer Robert 1:1, Bednář Radomír 3:0, Šauer David 3:0, body hostů: Belfín Karel 1:2, Krejčí Jiří 0:3, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Horní Bělá B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 1:2, Honalová Klára 1:2, Hošťálek Josef 1:3, body hostů: Šípek Josef 3:1, Nechutný Petr ml. 4:0, Hruška Václav 0:3, Nechutný Marek 2:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Union Plzeň D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlíková Petra 3:1, Jehlík Miroslav 3:1, Marešová Zdeňka 0:3, Chromek Miroslav 3:1, body hostů: Lanči Jakub 1:3, Pachner Jan 4:0, Sedláček Jan st. 1:3, Anetta Jan 0:3),
5. kolo:
TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Horní Bělá B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 1:2, Sedláček Jan st. 3:0, Lanči Jakub 1:2, Pachner Jan 4:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 2:2, Šípek Josef 0:3, Nechutný Marek 1:2, Hruška Václav 1:2), Bageta Dolany A - ST DDM Stříbro B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutná Veronika 1:2, Talián Michal 1:1, Belfín Karel 0:3, Bejček Jiří 0:3, body hostů: Kubovský Jiří 3:0, Hošťálek Josef 2:1, Gregor Martin 3:0, Mácová Martina 1:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Zdeněk 0:3, Vavro Radek 0:2, Němec Josef 0:3, Gabriel Karel 1:2, body hostů: Jehlík Miroslav 3:0, Kurc Vojtěch 3:0, Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 1:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Hrádek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Krákora Tomáš 2:1, Mudra Jan 1:2, Janík Ladislav 0:3, Růžička Zdeněk 0:3), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Klabava B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Martin 0:2, Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 4:0, Vyskočil Marek 0:1, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Vokurka Jaroslav 1:2, Bednář Radomír 0:3, Šauer David 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Lukáš 1:2, Šrámek Václav 3:0, Kunst Petr 3:0, Čákora Ladislav 2:1, body hostů: Kovanda Jiří 1:2, Kotva Pavel 1:2, Kotva David 1:2, Jerling Jaroslav 0:3), SK Rokycany A - TJ Sokol Těně A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Michal 0:3, Košek Michal 2:1, Budín Václav 1:2, Sýkora František 1:2, body hostů: Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 0:3, Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0),
6. kolo:
Bageta Dolany A - TJ Sokol Pocinovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutná Veronika 0:2, Talián Michal 0:2, Belfín Karel 1:2, Belfín Karel ml. 0:2, body hostů: Jehlík Miroslav 3:0, Chromek Miroslav 2:0, Sazama Luboš 1:1, Květon Tomáš 2:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 4:0, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 1:2, Vavro Radek 3:1, body hostů: Kubovský Jiří 3:1, Hošťálek Josef 2:2, Gregor Martin 0:3, Mácová Martina 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Klabava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:1, body hostů: Bednář Radomír 1:2, Vokurka Jaroslav 0:3, Šauer David 1:1, Šauer Robert 0:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Mirošov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Ladislav 1:1, Krákora Tomáš 2:2, Matoušová Aneta 3:1, Mudra Jan 2:2, Růžička Zdeněk 0:2, body hostů: Vyskočil Martin 0:1, Vyskočil Marek 2:2, Lopata Vladimír 4:0, Boura Lukáš 1:3, Babický Josef 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Těně A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 2:1, Janeček Lukáš 0:3, Šrámek Václav 1:3, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1), SK Rokycany A - TJ Město Zbiroh A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Michal 1:3, Košek Michal 3:1, Budín Václav 2:1, Sýkora František 3:1, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 1:3, Kotva David 0:3),
7. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Těně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotva David 0:3, Kotva Pavel 1:1, Kovanda Jiří 2:1, Jerling Jaroslav 0:3, body hostů: Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 1:2, Dvořák Jaroslav 3:0, Ungr Jan II. 2:0), TJ Hrádek A - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 2:1, Růžička Zdeněk 0:3, Mudra Jan 4:0, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Šrámek Václav 1:3, Kunst Petr 1:2, Gábor Filip 0:3), TJ Sokol Klabava B - SK Rokycany A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Radomír 2:1, Vokurka Jaroslav 2:1, Šauer David 3:0, Šmíd Josef 3:0, body hostů: Košek Michal 1:2, Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 0:3, Straka Michal 0:3), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Nezvěstice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 1:2, Mácová Martina 1:2, Honalová Klára 0:3, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 3:0, Hach Václav 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Mirošov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 1:3, Kurc Vojtěch 1:2, Chromek Miroslav 0:2, Jehlíková Petra 2:2, Jehlík Miroslav 1:0, body hostů: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 2:2, Boura Lukáš 2:1, Vyskočil Marek 3:0), TJ Union Plzeň D - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anetta Jan 2:0, Závora Adam 2:0, Lanči Jakub 2:0, Trnka Josef 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 2:2, Nechutný Marek 2:2, Hruška Václav 1:2, Nechutný Petr ml. 3:1, body hostů: Němec Josef 2:2, Gabriel Karel 3:1, Herzer Jan 0:4, Písařík Zdeněk 2:1),
8. kolo:
TJ Hrádek A - SK Rokycany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 3:0, Matoušová Aneta 2:0, Růžička Zdeněk 1:0, Mudra Jan 3:0, Janík Ladislav 0:2, body hostů: Košek Michal 1:2, Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 0:3, Straka Michal 0:2), TJ Sokol Klabava B - SKUŘ Plzeň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Radomír 2:2, Vokurka Jaroslav 0:4, Šauer David 2:2, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Šrámek Václav 2:2, Kunst Petr 2:2, Gábor Filip 2:2), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Mirošov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 2:1, Mácová Martina 0:3, Honalová Klára 0:3, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Babický Josef 2:1, Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Martin 2:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromek Miroslav 0:4, Jehlíková Petra 2:2, Jehlík Miroslav 3:1, Marešová Zdeňka 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Zoubele Slavomír ml. 1:3, Hodek Martin 2:2, Hach Václav 3:1), TJ Union Plzeň D - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anetta Jan 2:0, Sedláček Jan st. 2:0, Lanči Jakub 1:2, Závora Adam 3:0, body hostů: Němec Josef 1:2, Gabriel Karel 0:3, Herzer Jan 1:1, Písařík Zdeněk 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr ml. 2:0, Hruška Václav 2:0, Nechutný Marek 2:0, Šípek Josef 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2),
9. kolo:
Bageta Dolany A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bejček Jiří 0:2, Talián Michal 0:2, Belfín Karel 0:3, Krejčí Jiří 1:1, body hostů: Němec Josef 3:0, Gabriel Karel 2:0, Písařík Zdeněk 2:0, Herzer Jan 1:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 1:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Hodek Martin 0:3, Šilhánek Martin 2:2, body hostů: Pachner Jan 3:1, Anetta Jan 2:1, Závora Adam 2:1, Grus Matěj 2:1), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 1:1, Lopata Vladimír 2:1, Boura Lukáš 3:0, Babický Josef 1:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 2:1, Šípek Josef 0:3, Nechutný Marek 1:2, Hruška Václav 0:3), SKUŘ Plzeň C - ST DDM Stříbro B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:0, Šrámek Václav 1:2, Kunst Petr 3:0, Gábor Filip 2:1, body hostů: Gregor Martin 1:2, Mácová Martina 1:2, Honalová Klára 1:2, Brzica Matěj 0:3), SK Rokycany A - TJ Sokol Pocinovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budín Václav 1:2, Soukup Lukáš 0:3, Sýkora František 1:2, Košek Michal 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 4:0, Chromek Miroslav 2:1, Kurc Vojtěch 1:2, Sazama Luboš 2:1), TJ Hrádek A - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krákora Tomáš 4:0, Janík Ladislav 2:2, Mudra Jan 3:1, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 3:1, Jerling Jaroslav 1:3, Kotva David 0:4), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Radomír 2:2, Vokurka Jaroslav 2:2, Šauer David 1:3, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 3:1, Dvořák Jaroslav 0:4, Ungr Jan II. 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:2, Zoubele Slavomír ml. 4:0, Hodek Martin 0:3, Šilhánek Martin 3:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 1:3, Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 2:2, Hruška Václav 2:1), TJ Sokol Mirošov A - TJ Union Plzeň D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 3:1, Boura Lukáš 1:3, Lopata Vladimír 1:3, Babický Josef 1:3, body hostů: Pachner Jan 4:0, Anetta Jan 1:3, Závora Adam 3:1, Grus Matěj 2:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:2, Šrámek Václav 1:2, Gábor Filip 0:3, Kunst Petr 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 3:1, Jehlíková Petra 2:2, Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 1:2), SK Rokycany A - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora František 3:1, Soukup Lukáš 1:2, Budín Václav 0:3, Košek Michal 4:0, body hostů: Kubovský Jiří 2:2, Hošťálek Josef 2:2, Gregor Martin 1:2, Honalová Klára 1:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Město Zbiroh A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Radomír 2:0, Vokurka Jaroslav 1:1, Šauer David 2:1, Šmíd Josef 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 0:3, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Těně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 2:2, Janík Ladislav 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Mudra Jan 3:1, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Ungr Jan II. 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Hrádek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Radomír 0:4, Vokurka Jaroslav 1:3, Šauer David 3:1, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Mudra Jan 2:2, Matoušová Aneta 3:1, Krákora Tomáš 2:2, Janík Ladislav 2:2), ST DDM Stříbro B - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Josef 2:1, Mácová Martina 1:2, Gregor Martin 3:0, Kubovský Jiří 2:1, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 2:2, Jehlík Miroslav 2:1, Kurc Vojtěch 2:2, body hostů: Poch Pavel 3:1, Dobrý Václav 3:1, Tomášek Martin 0:4, Ungr Jan II. 1:2), TJ Union Plzeň D - SKUŘ Plzeň C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 2:0, Grus Matěj 2:0, Lanči Jakub 3:0, Višňovský Václav 2:0, body hostů: Čákora Ladislav 0:3, Kunst Petr 0:2, Šrámek Václav 0:2, Janeček Lukáš 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - SK Rokycany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Marek 2:1, Šípek Josef 2:1, Hruška Václav 1:2, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Soukup Lukáš 2:2, Sýkora František 2:1, Filip Michal 0:3, Bistřický Bohumír 0:3), Bageta Dolany A - TJ Sokol Nezvěstice A 0:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutná Veronika 0:2, Talián Michal 0:2, Belfín Karel 0:3, Bejček Jiří 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:0, Hach Václav 2:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Mirošov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 3:0, Herzer Jan 1:2, Písařík Zdeněk 0:3, Němec Josef 0:4, body hostů: Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Marek 3:0, Babický Josef 2:1, Vyskočil Martin 1:2),
12. kolo:
ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Těně A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Josef 2:2, Mácová Martina 2:2, Gregor Martin 4:0, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Poch Pavel 0:4, Dobrý Václav 3:1, Tomášek Martin 0:4, Ungr Jan II. 3:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Město Zbiroh A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:0, Jehlíková Petra 1:1, Jehlík Miroslav 2:1, Kurc Vojtěch 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 0:3, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2), TJ Union Plzeň D - SK Rokycany A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grus Matěj 2:0, Sedláček Jan st. 1:1, Anetta Jan 3:0, Lanči Jakub 2:1, body hostů: Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 0:3, Filip Michal 1:1, Bistřický Bohumír 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - SKUŘ Plzeň C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Marek 2:1, Šípek Josef 3:0, Hruška Václav 1:2, Nechutný Petr ml. 2:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:2, Kunst Petr 2:1, Šrámek Václav 1:2, Janeček Lukáš 0:2, Gábor Filip 0:1), TJ Sokol Mirošov A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:0, Babický Josef 2:0, Vyskočil Martin 2:0, Lopata Vladimír 2:0, body hostů: Talián Michal 0:2, Belfín Karel 0:2, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 0:3, Gabriel Karel 3:0, WO 0:4, body hostů: Šilhánek Martin 2:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hach Václav 2:1, Hodek Martin 1:1, WO 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Mirošov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 0:3, Babický Josef 1:2, Lopata Vladimír 0:2), SKUŘ Plzeň C - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Šrámek Václav 2:0, Gábor Filip 2:0, Kunst Petr 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2, Nechutná Veronika 0:2), SK Rokycany A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:3, Straka Michal 1:3, Sýkora František 2:2, Košek Michal 4:0, body hostů: Němec Josef 1:3, Gabriel Karel 3:1, Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 2:2), TJ Union Plzeň D - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 1:2, Lanči Jakub 2:0, Grus Matěj 3:0, Závora Adam 3:0, body hostů: Kotva David 1:2, Kotva Pavel 0:3, Jerling Jaroslav 0:3, Kovanda Jiří 1:1), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Těně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutný Marek 0:3, Šípek Josef 1:1, Hruška Václav 0:3, Nechutný Petr ml. 2:1, body hostů: Ungr Jan II. 2:1, Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 3:0, Krajdl Roman 1:1), TJ Hrádek A - ST DDM Stříbro B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 3:0, Mudra Jan 2:1, Janík Ladislav 1:2, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Hošťálek Josef 1:2, Kubovský Jiří 2:1, Gregor Martin 0:3, Mácová Martina 0:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Radomír 1:3, Vokurka Jaroslav 1:3, Šauer David 1:2, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Marešová Zdeňka 4:0, Chromek Miroslav 0:2, Sazama Luboš 2:2, Kurc Vojtěch 2:1, Jehlíková Petra 1:1),
14. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:0, Šrámek Václav 2:0, Gábor Filip 2:1, Kunst Petr 2:1, body hostů: Němec Josef 0:3, Gabriel Karel 1:2, Písařík Zdeněk 1:2, Herzer Jan 0:2), SK Rokycany A - Bageta Dolany A 11:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Lukáš 2:0, Straka Michal 2:0, Čejka Petr 3:0, Sýkora František 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:3, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2, Nechutná Veronika 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Město Zbiroh A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Marek 3:1, Šípek Josef 1:3, Hruška Václav 0:3, Nechutný Petr ml. 2:2, body hostů: Kovanda Jiří 4:0, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 3:1, Kotva David 0:3), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Těně A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 2:0, Lanči Jakub 2:0, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 3:0, body hostů: Dobrý Václav 1:2, Poch Pavel 0:3, Krajdl Roman 0:2, Poch Petr 0:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krákora Tomáš 1:3, Janík Ladislav 2:0, Hobl Pavel 0:3, Mudra Jan 2:2, Matoušová Aneta 1:0, body hostů: Jehlík Miroslav 3:1, Marešová Zdeňka 2:2, Kurc Vojtěch 1:1, Jehlíková Petra 1:2, Chromek Miroslav 1:0), TJ Sokol Klabava B - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Radomír 2:2, Vokurka Jaroslav 1:3, Šauer David 1:3, Šmíd Josef 4:0, body hostů: Hošťálek Josef 3:1, Kubovský Jiří 3:1, Gregor Martin 2:2, Mácová Martina 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromek Miroslav 1:1, Jehlíková Petra 2:0, Jehlík Miroslav 3:0, Kurc Vojtěch 3:0, body hostů: Hošťálek Josef 1:2, Kubovský Jiří 0:3, Gregor Martin 0:2, Mácová Martina 0:2), TJ Hrádek A - TJ Union Plzeň D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 2:2, Janík Ladislav 1:3, Mudra Jan 0:4, Matoušová Aneta 4:0, body hostů: Anetta Jan 1:3, Pachner Jan 3:1, Grus Matěj 3:1, Závora Adam 2:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Radomír 2:2, Vokurka Jaroslav 1:3, Šauer David 1:3, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 2:2, Šípek Josef 3:1, Hruška Václav 1:3), TJ Město Zbiroh A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:0, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 2:0, Kotva David 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Talián Michal 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Sokol Těně A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 2:2, Krajdl Roman 2:2, Dobrý Václav 2:1, Dvořák Jaroslav 3:1, body hostů: Gabriel Karel 1:3, Šteffel Radek 2:2, Němec Josef 0:3, Vavro Radek 3:0, Písařík Zdeněk 0:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Lukáš 0:3, Gábor Filip 0:2, Sýkora Hynek 2:1, Šrámek Václav 0:3, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 3:0, Hach Václav 2:0), SK Rokycany A - TJ Sokol Mirošov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bistřický Bohumír 0:3, Filip Michal 0:3, Čejka Petr 0:3, Sýkora František 3:0, body hostů: Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 2:1, Boura Lukáš 2:1),
16. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Union Plzeň D 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Radomír 0:3, Vokurka Jaroslav 0:3, Šauer David 2:1, Kozelka Martin 0:3, body hostů: Anetta Jan 2:1, Pachner Jan 2:1, Grus Matěj 3:0, Závora Adam 3:0), TJ Hrádek A - TJ Sokol Horní Bělá B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 4:0, Janík Ladislav 0:4, Růžička Zdeněk 1:2, Mudra Jan 1:3, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Šípek Josef 3:1, Nechutný Marek 1:3, Hruška Václav 2:1), TJ Sokol Těně A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan II. 2:0, Dobrý Václav 2:0, Poch Petr 2:0, Dvořák Jaroslav 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Talián Michal 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 0:4, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Šteffel Radek 4:0, Vavro Radek 1:2, Němec Josef 1:2), SK Rokycany A - TJ Sokol Nezvěstice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filip Michal 0:2, Čejka Petr 0:3, Sýkora František 2:1, WO 0:3, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 1:1, Hach Václav 1:0, Šilhánek Martin 2:0, WO 3:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Mirošov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Lukáš 0:4, Bauer Petr 0:3, Gábor Filip 1:2, Šrámek Václav 3:1, body hostů: Lopata Vladimír 4:0, Vyskočil Marek 3:1, Vyskočil Martin 1:2, Boura Lukáš 2:1),
17. kolo:
SKUŘ Plzeň C - SK Rokycany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:2, Šrámek Václav 1:3, Gábor Filip 2:2, Kunst Petr 2:2, body hostů: Košek Michal 3:1, Sýkora František 4:0, Soukup Lukáš 2:2, Budín Václav 0:4), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Město Zbiroh A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:0, Šilhánek Martin 2:0, body hostů: Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, Kovanda Jiří 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:2, Babický Josef 3:1, Vyskočil Martin 0:4, Lopata Vladimír 3:1, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Ungr Jan II. 2:2), Bageta Dolany A - TJ Hrádek A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belfín Karel 2:1, Krejčí Jiří 0:3, Talián Michal 1:2, Bejček Jiří 1:3, body hostů: Mudra Jan 4:0, Janík Ladislav 3:0, Růžička Zdeněk 0:3, Hobl Pavel 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 2:2, Herzer Jan 1:3, Písařík Zdeněk 1:3, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Bednář Radomír 0:4, Vokurka Jaroslav 3:1, Šauer David 4:0), TJ Union Plzeň D - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 3:1, Lanči Jakub 2:2, Gabriel Petr 1:3, Korecký Filip 2:2, body hostů: Hošťálek Josef 3:1, Kubovský Jiří 2:2, Gregor Martin 2:2, Mácová Martina 1:3), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Pocinovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípek Josef 1:2, Nechutný Marek 0:3, Hruška Václav 1:2, Nechutný Petr ml. 2:1, body hostů: Jehlík Miroslav 1:2, Sazama Luboš 2:1, Kurc Vojtěch 2:1, Chromek Miroslav 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Mirošov A - TJ Město Zbiroh A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 2:0, Babický Josef 2:0, Vyskočil Martin 2:0, Lopata Vladimír 2:0, body hostů: Kotva Pavel 0:2, Kotva David 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kovanda Jiří 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Těně A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Hodek Martin 3:0, Šilhánek Martin 1:2, body hostů: Dobrý Václav 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Ungr Jan II. 1:2, Poch Pavel 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Hrádek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzer Jan 2:2, Němec Josef 1:3, Vavro Radek 3:1, Gabriel Karel 2:2, body hostů: Mudra Jan 4:0, Janík Ladislav 3:1, Hobl Pavel 1:3, Růžička Zdeněk 0:4), Bageta Dolany A - TJ Sokol Klabava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Talián Michal 0:2, Belfín Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2, body hostů: Šauer David 2:0, Šmíd Josef 2:0, Vokurka Jaroslav 2:0, Bednář Radomír 2:0), TJ Sokol Horní Bělá B - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípek Josef 3:1, Nechutný Marek 2:2, Hruška Václav 2:2, Nechutný Petr ml. 2:2, body hostů: Hošťálek Josef 3:1, Kubovský Jiří 0:4, Gregor Martin 3:1, Mácová Martina 1:3), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Pocinovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závora Adam 1:2, Sedláček Jan st. 3:0, Lanči Jakub 2:1, Pachner Jan 3:0, body hostů: Jehlík Miroslav 1:2, Marešová Zdeňka 1:2, Jehlíková Petra 0:3, Chromek Miroslav 1:1, Kurc Vojtěch 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Union Plzeň D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 2:1, Hruška Václav 0:3, Nechutný Petr ml. 2:2, body hostů: Adam Ondřej 4:0, Anetta Jan 2:2, Lanči Jakub 3:0, Gabriel Petr 0:3), ST DDM Stříbro B - Bageta Dolany A 11:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubovský Jiří 2:0, Gregor Martin 2:0, Hošťálek Josef 2:0, Hošťálek Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Belfín Karel 0:3, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurc Vojtěch 1:1, Sazama Luboš 1:1, Chromek Miroslav 2:1, Jehlík Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Němec Josef 1:2, Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 0:1, WO 0:1), TJ Hrádek A - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mudra Jan 3:1, Janík Ladislav 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Rousek Petr 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 2:2, Zoubele Slavomír ml. 4:0, Hach Václav 3:1, Hodek Martin 1:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Mirošov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Radomír 0:4, Vokurka Jaroslav 0:4, Šauer David 4:0, Šmíd Josef 4:0, body hostů: Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Marek 2:2, Babický Josef 2:2, Boura Lukáš 2:2), TJ Město Zbiroh A - SKUŘ Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Kunst Petr 4:0, Gábor Filip 0:4, Šrámek Václav 1:3), TJ Sokol Těně A - SK Rokycany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ungr Jan II. 0:1, Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Pavel 3:0, Dobrý Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 1:2, Budín Václav 0:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Ondřej 2:0, Jehlík Miroslav 2:0, Sazama Luboš 2:0, Chromek Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Belfín Karel 0:3, Belfín Karel ml. 0:2, Bejček Jiří 0:2, WO 0:3), ST DDM Stříbro B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 1:3, Hošťálek Milan 0:4, Gregor Martin 4:0, Hošťálek Josef 2:2, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 3:1, Herzer Jan 2:2, Písařík Zdeněk 1:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Radomír 0:3, Vokurka Jaroslav 0:2, Šauer David 1:2, Šmíd Josef 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 1:1), TJ Sokol Mirošov A - TJ Hrádek A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Rousek Petr 0:2, Růžička Zdeněk 0:2, Hrubý Karel 0:2, Valdhans Miloslav 0:2), TJ Sokol Těně A - SKUŘ Plzeň C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Pavel 1:2, Dobrý Václav 4:0, body hostů: Čákora Ladislav 2:2, Kunst Petr 0:3, Šrámek Václav 1:2, Gábor Filip 0:3), TJ Město Zbiroh A - SK Rokycany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 3:1, Kotva Pavel 0:4, Kovanda Jiří 4:0, Kotva David 1:3, body hostů: Sýkora František 2:2, Soukup Lukáš 2:2, Straka Michal 2:2, Budín Václav 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Jan 1:3, Poch Petr 2:2, Poch Pavel 2:2, Dobrý Václav 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 1:3, Kotva David 1:3), SKUŘ Plzeň C - TJ Hrádek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Šrámek Václav 1:1, Gábor Filip 2:1, Kunst Petr 3:0, body hostů: Mudra Jan 0:3, Janík Ladislav 2:1, Hobl Pavel 0:2, Růžička Zdeněk 0:2), SK Rokycany A - TJ Sokol Klabava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Michal 0:4, Valenta Miroslav 1:3, Budín Václav 2:1, Sýkora František 3:1, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Šauer David 2:2, Bednář Radomír 3:1, Vokurka Jaroslav 2:1), TJ Sokol Nezvěstice A - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Gregor Martin 0:3, Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 0:2, Brzica Matěj 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Marek 0:4, Babický Josef 3:1, Vyskočil Martin 0:3, Lopata Vladimír 3:1, body hostů: Jehlík Miroslav 3:1, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Luboš 3:1, Chromek Miroslav 1:2), TJ Union Plzeň D - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závora Adam 2:0, Sedláček Jan st. 2:0, Grus Matěj 2:0, Trnka Josef 2:0, body hostů: Belfín Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 4:0, Písařík Zdeněk 3:1, Herzer Jan 0:3, Němec Josef 1:3, body hostů: Šípek Josef 3:1, Nechutný Marek 2:2, Hruška Václav 2:2, Dobrý Oldřich 0:3),
22. kolo:
SK Rokycany A - TJ Hrádek A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 0:3, Bistřický Bohumír 0:3, Filip Michal 1:2, Sýkora František 4:0, body hostů: Mudra Jan 3:1, Janík Ladislav 2:1, Hobl Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Klabava B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Šrámek Václav 2:0, Gábor Filip 2:0, Kunst Petr 2:0, body hostů: Šauer David 0:2, Bednář Radomír 0:2, Vokurka Jaroslav 0:2, Šauer Robert 0:2), TJ Sokol Mirošov A - ST DDM Stříbro B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Marek 3:0, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Martin 1:2, Lopata Vladimír 3:0, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Gregor Martin 2:1, Hošťálek Milan 1:2, Brzica Matěj 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Pocinovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:1, body hostů: Jehlík Miroslav 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 0:2, Sazama Luboš 0:2, Chromek Miroslav 0:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Union Plzeň D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 0:3, Němec Josef 0:3, body hostů: Grus Matěj 2:1, Závora Adam 3:0, Sedláček Jan st. 3:0, Trnka Josef 1:1), TJ Sokol Horní Bělá B - Bageta Dolany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švamberg Daniel 2:0, Hruška Václav 1:1, Nechutný Marek 3:0, Nechutný Petr ml. 2:0, body hostů: Belfín Karel ml. 1:2, Bejček Jiří 0:2, Belfín Karel 0:2, Nechutná Veronika 0:2),
23. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - Bageta Dolany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Zdeněk 2:0, Gabriel Karel 2:0, Mráz Václav 2:1, Němec Josef 3:0, body hostů: Belfín Karel ml. 0:3, Bejček Jiří 0:3, Talián Michal 1:1, Kott Tomáš 0:2), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Nezvěstice A 11:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:1, Grus Matěj 2:0, Závora Adam 3:0, Lanči Jakub 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 0:3, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Hach Václav 1:2, Hodek Martin 1:1), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Mirošov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 1:3, Hruška Václav 2:2, Švamberg Luboš 1:3, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Marek 2:2, Boura Lukáš 3:1, Vyskočil Martin 1:3), ST DDM Stříbro B - SKUŘ Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácová Martina 0:4, Hošťálek Josef 3:1, Gregor Martin 3:1, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 4:0, Šrámek Václav 1:3, Gábor Filip 2:2), TJ Sokol Pocinovice A - SK Rokycany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:1, Toman Ondřej 0:2, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Sýkora František 1:2, Soukup Lukáš 1:1, Filip Michal 0:3, Budín Václav 1:1, WO 0:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Hrádek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 3:0, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 2:2, body hostů: Mudra Jan 3:1, Janík Ladislav 0:3, Hobl Pavel 0:3, Růžička Zdeněk 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Tomášek Martin 1:3, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Šauer David 2:2, Bednář Radomír 1:3, Vokurka Jaroslav 3:1),
24. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Nezvěstice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 1:3, Hruška Václav 1:2, Švamberg Luboš 0:3, Nechutný Petr ml. 3:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 0:3), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Mirošov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lanči Jakub 2:1, Sedláček Jan st. 1:2, Grus Matěj 2:1, Pachner Jan 3:0, body hostů: Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Martin 1:2, Babický Josef 0:3, Vyskočil Marek 2:1), TJ Sokol Pocinovice A - SKUŘ Plzeň C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květon Tomáš 0:2, Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlík Miroslav 4:0, Toman Ondřej 0:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 1:2, Šrámek Václav 1:2, Gábor Filip 1:2), ST DDM Stříbro B - SK Rokycany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mácová Martina 1:3, Hošťálek Josef 2:2, Gregor Martin 3:1, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Košek Michal 3:1, Sýkora František 3:1, Budín Václav 1:3, Soukup Lukáš 0:4), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Klabava B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:2, body hostů: Vokurka Jaroslav 3:1, Bednář Radomír 3:1, Šauer Robert 0:4, Kozelka Martin 0:3), TJ Sokol Těně A - TJ Hrádek A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poch Pavel 2:0, Ungr Jan II. 2:0, Krajdl Roman 2:1, Dobrý Václav 2:0, body hostů: Mudra Jan 0:3, Janík Ladislav 1:1, Růžička Zdeněk 0:2, Hobl Pavel 0:2),
25. kolo:
TJ Hrádek A - TJ Sokol Klabava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Ladislav 3:0, Matoušová Aneta 2:0, Růžička Zdeněk 1:2, Mudra Jan 2:1, body hostů: Šmíd Josef 1:2, Bednář Radomír 0:3, Šauer David 2:1, Vokurka Jaroslav 0:2), TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 0:4, Kotva Pavel 2:1, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 0:4, body hostů: Gregor Martin 2:2, Hošťálek Josef 3:1, Kubovský Jiří 3:0, Mácová Martina 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Pocinovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Adam 2:2, Chromek Miroslav 2:2, Haas Václav 2:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Šrámek Václav 0:3, Janeček Lukáš 1:2, Kunst Petr 2:2, body hostů: Závora Adam 4:0, Grus Matěj 1:2, Sedláček Jan st. 1:2, Lanči Jakub 2:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 3:1, Budín Václav 3:1, Košek Michal 0:3, Sýkora František 3:1, WO 0:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 1:3, Šípek Josef 4:0, Nechutný Marek 1:3, Hruška Václav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Nezvěstice A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:0, Šilhánek Martin 2:0, body hostů: Talián Michal 0:2, Belfín Karel 0:2, Bejček Jiří 0:2, Nechutná Veronika 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Vyskočil Martin 0:2, Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 3:0, body hostů: Gabriel Karel 1:2, Němec Josef 1:2, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 0:2),
26. kolo:
TJ Sokol Těně A - ST DDM Stříbro B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 2:1, Ungr Jan II. 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Gregor Martin 0:3, Hošťálek Josef 1:2, Kubovský Jiří 0:3, Mácová Martina 2:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 1:3, body hostů: Jehlík Miroslav 1:3, Sazama Luboš 3:1, Chromek Miroslav 4:0, Haas Václav 0:4), SK Rokycany A - TJ Union Plzeň D 3:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bistřický Bohumír 0:3, Veselý Jaroslav 0:3, Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 1:2, body hostů: Lanči Jakub 3:0, Adam Ondřej 3:0, Anetta Jan 1:2, Pachner Jan 3:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:1, Gábor Filip 2:2, Janeček Lukáš 1:3, Kunst Petr 3:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 2:2, Šípek Josef 3:1, Nechutný Marek 2:2, Hruška Václav 0:4), TJ Sokol Mirošov A - Bageta Dolany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Martin 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Murlová Dana 2:1, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Talián Michal 1:2, Belfín Karel 0:2, Bejček Jiří 0:2, Nechutná Veronika 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 1:2, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Gabriel Karel 1:2, Němec Josef 2:1, Písařík Zdeněk 0:3, Herzer Jan 0:2),
27. kolo:
TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Martin 2:2, Judl Rostislav 1:3, Boura Lukáš 2:2, Babický Josef 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Hodek Martin 2:2, Mařík Karel 0:4), Bageta Dolany A - SKUŘ Plzeň C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nechutná Veronika 0:3, Bejček Jiří 2:1, Talián Michal 1:2, Belfín Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Šrámek Václav 2:2, Gábor Filip 2:2, Janeček Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 2:2, Písařík Zdeněk 0:3, Herzer Jan 0:3, Gabriel Karel 3:1, WO 0:1, body hostů: 9:5, WO 1:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Union Plzeň D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 2:1, Kovanda Jiří 0:3, Kotva David 0:3, body hostů: Pachner Jan 1:2, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 3:0, Lanči Jakub 3:0), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poch Pavel 2:0, Ungr Jan II. 2:0, Dvořák Jaroslav 3:0, Dobrý Václav 1:1, body hostů: Hruška Václav 0:3, Pešík Radek 0:2, Nový Jaroslav 1:1, Švamberg Daniel 0:2), ST DDM Stříbro B - TJ Hrádek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Martin 3:1, Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 1:3, Hošťálek Josef 3:1, body hostů: Krákora Tomáš 3:1, Mudra Jan 3:1, Rousek Petr 1:3, Hobl Pavel 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Klabava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marešová Zdeňka 1:1, Jehlíková Petra 2:0, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, body hostů: Šmíd Josef 1:2, Bednář Radomír 0:2, Šauer David 0:2, Vokurka Jaroslav 0:2),
28. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - SKUŘ Plzeň C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 2:0, Gabriel Karel 2:0, Písařík Zdeněk 2:0, Herzer Jan 2:0, body hostů: Šrámek Václav 0:2, Gábor Filip 0:2, Janeček Lukáš 0:2, Wimmer Jan 0:2), Bageta Dolany A - SK Rokycany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutná Veronika 0:2, Bejček Jiří 0:2, Talián Michal 1:2, Belfín Karel 0:2, body hostů: Sýkora František 3:0, Soukup Lukáš 1:1, Budín Václav 2:0, Čejka Petr 2:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 2:1, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 2:1, body hostů: Nový Jaroslav 2:1, Pešík Radek 1:2, Švamberg Daniel 0:3, Hruška Václav 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Union Plzeň D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poch Pavel 1:3, Krajdl Roman 0:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Dobrý Václav 2:2, Poch Petr 1:0, body hostů: Závora Adam 3:1, Grus Matěj 1:3, Pachner Jan 3:0, Anetta Jan 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Hrádek A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromek Miroslav 2:0, Sazama Luboš 2:0, Jehlík Miroslav 3:0, Kurc Vojtěch 3:0, body hostů: Růžička Zdeněk 0:3, Rousek Petr 0:3, Hrubý Karel 0:2, Hobl Pavel 0:2), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Klabava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Martin 3:1, Kubovský Jiří 2:1, Brzica Matěj 0:3, Hošťálek Josef 3:1, body hostů: Šmíd Josef 4:0, Bednář Radomír 1:3, Šauer David 1:2, Vokurka Jaroslav 0:3),
Český pohár,muži
1. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Pocinovice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubík Miloš 3:0, Šafařík Zdeněk 2:1, Sutnar Josef 2:1, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Kalousek Miloš 0:3, Dobiáš Jan 2:1), SKUŘ Plzeň C - SK Drahotín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gábor Filip 0:3, Janeček Lukáš 3:0, Bezstarosta Filip 0:3, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Pošar Pavel 2:1, Kašper Petr 2:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 0:3, Hofman Petr ml. 0:3, body hostů: Jehlík Miroslav 2:1, Jehlíková Petra 2:1, Kurc Vojtěch 2:1), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pitra František 3:0, Nič Jaroslav 0:3, Dresler Miroslav 0:3, body hostů: Klíma Tomáš 2:1, Frank Bohumil 2:1, Farajzl Stanislav 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrák Jaroslav 0:3, Sutnar Josef 0:3, Šafařík Zdeněk 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Korbel Petr 3:0, Kubát Jan 3:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Bor B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Josef 0:3, Gabriel Karel 0:3, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 0:1, body hostů: Noha Miroslav 3:0, Krieger Ladislav 3:0, Hrčka Jaroslav 3:0), TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 1:2, Vyskočil Marek 1:1, Vyskočil Martin 0:1, body hostů: Ludvík Roman 2:1, Baštář Ondřej 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2), SK Drahotín A - KOC Sušice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Roman st. 1:2, Ulman Miroslav 2:1, Michal Jan st. 1:2, body hostů: Mazura David 2:1, Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dobřany A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurc Vojtěch 0:3, Jehlík Miroslav 0:3, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Říšský Pavel 2:1, Obertík Milan ml. 3:0), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Horažďovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Václav 0:3, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 0:3, body hostů: Křesák Vojtěch 3:0, Buriánek Jan 3:0, Buriánek Martin 3:0), KOC Sušice B - SKUŘ Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leipelt Lukáš 0:3, Jarab Josef 2:1, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 3:0, Čákora Ladislav 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - KST Klatovy A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 0:3, Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 0:3, body hostů: Kollros Roman 3:0, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Starý Plzenec A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Květon Tomáš 1:2, Dobiáš Jan 3:0, Svoboda Lukáš 3:0, body hostů: Farajzl Stanislav 0:3, Klíma Jan 1:2, Výška Jiří 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Pocinovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gábor Filip 3:0, Janeček Lukáš 3:0, Wimmer Adam 3:0, body hostů: Jehlík Miroslav 0:3, Jehlíková Petra 0:3, Kurc Vojtěch 0:3), TJ Sokol Skomelno A - SK Drahotín A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 1:2, Ruckauf Michal 3:0, body hostů: Novotný Roman st. 0:3, Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Slavoj Tachov A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrák Jaroslav 1:2, Šafařík Zdeněk 3:0, Sutnar Josef 2:1, body hostů: Pitra František 2:1, Dresler Miroslav 1:2, Záliš Pavel 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:1, Noha Miroslav 1:2, Hrčka Jaroslav 2:1, body hostů: Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:1, Chodounský Martin 2:0), SK Jiskra Domažlice B - KOC Sušice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ludvík Roman 0:3, Horák Libor 3:0, Pangrác Jan 3:0, body hostů: Sommer Patrik 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Aschenbrenner Jan 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 2:1, Soukup Miloš 2:1, body hostů: Vladyka Jakub 0:3, Obertík Milan ml. 3:0, Říšský Pavel 1:2), SKUŘ Plzeň B - KST Klatovy A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandík Petr 0:3, Čákora Ladislav 2:1, Dietl Luboš 1:2, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Sladký Antonín 1:2, Kollros Roman 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - KOC Sušice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Květon Tomáš 1:2, Dobiáš Jan 0:3, Toman Ondřej 0:3, body hostů: Vítovec Miroslav 3:0, Jarab Josef 3:0, Leipelt Lukáš 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Zdemyslice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeček Lukáš 1:2, Gábor Filip 2:1, Bezstarosta Filip 1:2, body hostů: Švarc Pavel 3:0, Hýsek Tomáš 2:1, Pražan Jiří 0:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Mirošov A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:1, Ulman Miroslav 1:2, body hostů: Babický Josef 1:2, Vyskočil Martin 0:3, Vyskočil Marek 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Zdeněk 0:3, Petrák Jaroslav 0:3, Sutnar Josef 1:2, body hostů: Písařík Zdeněk 3:0, Herzer Jan 3:0, Gabriel Karel 2:1),
6. kolo:
KOC Sušice B - SKUŘ Plzeň A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítovec Miroslav 0:3, Láriš Petr st. 0:3, Leipelt Lukáš 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 3:0), TJ Zdemyslice A - KOC Sušice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražan Jiří 0:3, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 0:3, body hostů: Holý Pavel ml. 3:0, Aschenbrenner Jan 3:0, Sommer Patrik 3:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Horažďovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 1:2, Ulman Miroslav 1:2, body hostů: Křesák Vojtěch 2:1, Buriánek Jan 1:2, Mandák Pavel 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SKUŘ Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Písařík Zdeněk 2:1, Gabriel Karel 0:3, Němec Josef 1:2, body hostů: Mandík Petr 3:0, Horek Daniel 2:1, Dietl Luboš 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:0, Noha Miroslav 2:1, Hrčka Jaroslav 2:0, Krivda František 0:1, WO 0:1, body hostů: Bacík Zdeněk 2:1, Horák Libor 0:2, Baštář Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Dobřany A - KST Klatovy A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obertík Milan ml. 3:0, Vladyka Jakub 2:1, Vohradský Marek 2:1, body hostů: Sladký Antonín 1:2, Kovářík Matěj 1:2, Reiser Miroslav 0:3),
8. kolo:
KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 0:2, Sommer Patrik 0:2, Baierl Tomáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Chodounský Martin 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 3:0, WO 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Mandík Petr 2:1, Dietl Luboš 2:1, body hostů: Křesák Vojtěch 1:2, Buriánek Martin 0:3, Soukup Miloš 2:1),
9. kolo:
KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 0:3, body hostů: Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandík Petr 2:0, Čákora Ladislav 2:0, Dietl Luboš 2:0, WO 3:0, body hostů: Hadrava Libor 0:3, Beneš Jaroslav 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Dobřany A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:0, Noha Miroslav 1:2, Hrčka Jaroslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Vladyka Jakub 0:2, Obertík Milan ml. 1:1, Vohradský Marek 1:2, WO 2:0),
11. kolo:
KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 1:2, body hostů: Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 1:2, Dietl Luboš 0:3),
12. kolo:
KST Klatovy A - TJ Dobřany A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Lukáš 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Tománek Matyáš 0:3, body hostů: Vladyka Jakub 2:1, Vohradský Marek 2:1, Obertík Milan ml. 1:2),
Baráž o KS 1.třídy
1. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 0:3, Holý Pavel ml. 0:3, Baierl Tomáš 0:3, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hach Václav 2:1, Hodek Martin 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - KOC Sušice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:2, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Hodek Martin 1:2, Šilhánek Martin 2:2, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Baierl Tomáš 2:2, Holý Pavel ml. 1:3, Vítek Petr 0:3),
Baráž o KS 2.třídy
1. kolo:
KOC Sušice C - TJ Sokol Kdyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Petr 1:3, Vítovec Miroslav 3:1, Sommer Václav 1:3, Leipelt Lukáš 3:1, body hostů: Jankulík Martin 4:0, Stanček Martin 1:3, Jung Milan 1:3, Plassová Jana 2:2), TJ Sokol Přeštice A - SKUŘ Plzeň D 18:0wo, Bageta Dolany A - TJ Sokol Domažlice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutná Veronika 1:3, Talián Michal 1:2, Belfín Karel 1:2, Bejček Jiří 2:2, body hostů: Janovec Jiří st. 1:2, Kočka Pavel 4:0, Baštář Vratislav 2:1, Duffek Miroslav 2:1, Herink Jiří 0:1), TJ Zdemyslice - TJ Sokol Horní Bělá C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 3:0, Sedláček Miloš 2:1, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 3:0, body hostů: Nový Jaroslav 2:1, Pešík Radek 1:2, Švamberg Daniel 1:2, Nový David 0:3), TTC Planá A - TJ Spartak Strašice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirák Jiří 0:2, Skalík Karel 0:2, Kovárník Jindřich 0:2, Hýsek Jiří 0:2, body hostů: Janeček Jaroslav 2:0, Šlapák Jaroslav 2:0, Havel Miroslav 2:0, Janečková Jaroslava 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:1, Plassová Jana 3:1, Jung Milan 0:3, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Leipelt Lukáš 4:0, Vítovec Miroslav 1:3, Vítek Petr 1:3, Seufert Reinhard 0:3), SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Přeštice A 0:18wo, TJ Sokol Domažlice A - Bageta Dolany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duffek Miroslav 1:3, Baštář Vratislav 2:2, Janovec Jiří st. 3:1, Kočka Pavel 3:0, Baštář Radek 0:1, body hostů: Belfín Karel 3:1, Talián Michal 3:1, Belfín Karel ml. 1:3, Bejček Jiří 0:4), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Zdemyslice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švamberg Daniel 1:3, Nový Jaroslav 3:0, Švamberg Luboš 2:1, Nový David 0:4, body hostů: Švarc Václav 2:2, Švarc Pavel 3:1, Sedláček Miloš 2:1, Hýsek Tomáš 1:2), TJ Spartak Strašice A - TTC Planá A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jaroslav 3:0, Šlapák Jaroslav 1:1, Havel Miroslav 3:0, Janečková Jaroslava 2:1, body hostů: Jirák Jiří 0:3, Skalík Karel 1:2, Kovárník Jindřich 1:2, Hýsek Jiří 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline