Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE
1. kolo:
TJ Batesta Chodov A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 2:0, Minář Ondřej 2:1, Minář Marek 3:0, body hostů: Minář Miloš 1:2, Morová Natálie 0:3, Kárová Klára 0:2, Kalanyos Gabriel 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Sokolov A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomšík Jaroslav 3:0, Moldavčuk David 2:0, Liška Jan 2:1, Lof Milan 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 0:3, Beníšek Karel 0:3, Drahokoupil Jakub 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - KST Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Jan 2:2, Kopárek Jiří 3:1, Kročák Roman 0:4, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Kolář Pavel 1:3, Svěrák Boris 2:2, Gerba Ondřej 1:3), TJ Jiskra Březová A - SK Toužim 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Holeček Petr 2:1, Pechman Vladimír 1:2, Korb Rostislav 4:0, body hostů: Daniel Pavel 3:1, Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 1:2, Blažek František 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Jiskra Aš A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich 1:2, Pock Václav 1:1, Hrnčiřík Karel 3:0, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Jánský Radek 1:2, Dospíšil Ivan 1:2, Nguyen Huy Hac 0:3, Trgo Michael 1:1), TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:2, Novák Radek 2:2, Vysocká Karolína 0:2, Čonka Martin 3:1, Vysocký Ivan 0:2, body hostů: Surma Radek 4:0, Ďurža Karel 3:1, Čáp Ladislav ml. 1:3, Čáp Ladislav st. 1:3),
2. kolo:
TJ Batesta Chodov A - TJ Ostrov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noveský Leon 1:1, Plaček Jaroslav 2:0, Huleš Petr 3:0, Minář Marek 2:0, body hostů: Provazník Jan st. 0:3, Novák Radek 0:2, Vysocký Ivan 0:2, Čonka Martin 1:1), TJ Batesta Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morová Natálie 0:2, Kárová Klára 0:2, Kruliš David 1:2, Kalanyos Jiří 0:3, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 3:0, Čáp Ladislav ml. 1:1, Čáp Ladislav st. 2:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 1:2, Moldavčuk David 1:2, Liška Jan 0:3, Lof Milan 2:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 4:0, Minařík Jiří 3:0, Pock Václav 2:1, Volmůt Jindřich 0:3), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Aš A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beníšek Karel 2:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 3:0, body hostů: Dospíšil Ivan 0:3, Jánský Radek 2:1, Trgo Michael 2:1, Nguyen Huy Hac 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jan 3:1, Kopárek Jiří 3:1, Nohýnek Jan 0:3, Heřman Jaroslav 1:3, Teiner Martin 1:0, WO 0:1, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Gabriel Karel 2:2, Holeček Petr 1:3, Pechman Vladimír 1:3, WO 1:0), KST Karlovy Vary A - SK Toužim 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 2:0, Svěrák Boris 2:0, Gerba Ondřej 2:1, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 0:2, Mašková Nicole 0:2),
3. kolo:
TJ Batesta Chodov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Robert 2:1, Plaček Jaroslav 3:0, Noveský Leon 1:2, Huleš Petr 3:0, body hostů: Surma Radek 2:1, Ďurža Karel 1:2, Čáp Ladislav ml. 0:3, Čáp Ladislav st. 0:3), TJ Batesta Chodov B - TJ Ostrov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morová Natálie 0:2, Kárová Klára 0:2, Kruliš David 1:2, Kalanyos Jiří 0:2, body hostů: Čonka Martin 3:0, Provazník Jan st. 2:0, Novák Radek 1:1, Vysocký Ivan 2:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Jiskra Aš A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomšík Jaroslav 3:0, Moldavčuk David 0:2, Liška Jan 2:1, Lof Milan 3:0, body hostů: Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 2:1, Dospíšil Ivan 0:3, Nguyen Huy Hac 0:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beníšek Karel 1:3, Paprštein Ladislav 1:2, Drahokoupil Jakub 0:3, Choděra Miroslav 2:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 4:0, Minařík Jiří 4:0, Pock Václav 2:1, Volmůt Jindřich 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - SK Toužim 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 2:2, Kopárek Jiří 3:0, Růžička Vladimír 0:3, Heřman Jaroslav 4:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 2:2, Kheil Jakub 1:3, Ženíšek Jiří 2:1, Mašková Nicole 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Korb Rostislav 2:1, Gabriel Karel 1:2, Holeček Petr 1:2, Pechman Vladimír 0:3),
4. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Jiskra Březová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jakub 2:1, Provazník Jan st. 2:1, Vysocký Ivan 1:2, Čonka Martin 3:0, body hostů: Korb Rostislav 3:0, Gabriel Karel 0:3, Pechman Vladimír 1:2, Holeček Petr 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary A - SK Toužim 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav ml. 1:1, Čáp Ladislav st. 3:0, Ďurža Karel 2:1, body hostů: Kheil Jakub 1:2, Mašková Nicole 0:3, Kokeš Jan 0:2, Ženíšek Jiří 1:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Alexandr 0:4, Minařík Jiří 2:1, Pock Václav 0:3, Hrnčiřík Karel 3:1, body hostů: Heřman Jaroslav 3:1, Švec Jan 2:2, Kopárek Jiří 3:0, Kročák Roman 1:2), TJ Jiskra Aš A - KST Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Huy Hac 0:2, Trgo Michael 0:2, Jánský Radek 2:1, Dospíšil Ivan 0:3, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Kolář Pavel 2:1, Svěrák Boris 1:1, Gerba Ondřej 2:0), TJ Batesta Chodov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Noveský Leon 1:1, Plaček Jaroslav 1:1, Huleš Petr 3:0, Minář Marek 3:0, WO 1:0, body hostů: Lof Milan 2:1, Tomšík Jaroslav 0:3, Liška Jan 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, WO 0:1), TJ Batesta Chodov B - TJ Baník Sokolov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kruliš David 2:2, Kořínek Jan 4:0, Tišer Emil ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 0:3, Drahokoupil Jakub 1:2, Beníšek Karel 1:2, WO 5:0),
5. kolo:
TJ Ostrov A - SK Toužim 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 3:1, Novák Radek 0:3, Vysocký Ivan 2:1, Čonka Martin 4:0, body hostů: Kheil Jakub 1:3, Daniel Pavel 2:2, Mašková Nicole 0:1, Ženíšek Jiří 2:1, Kokeš Jan 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav ml. 1:3, Čáp Ladislav st. 1:3, Ďurža Karel 2:2, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Gabriel Karel 1:3, Pechman Vladimír 1:3, Hurban Nikola 3:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Alexandr 0:3, Minařík Jiří 0:2, Pock Václav 1:2, Hrnčiřík Karel 2:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 2:1, Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 1:1), TJ Jiskra Aš A - TJ Slovan Karlovy Vary B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Huy Hac 1:3, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 1:2, Dospíšil Ivan 2:2, body hostů: Heřman Jaroslav 4:0, Švec Jan 4:0, Kopárek Jiří 1:2, Kročák Roman 0:3), TJ Batesta Chodov A - TJ Baník Sokolov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Adam 0:3, Plaček Jaroslav 3:0, Noveský Leon 3:0, Huleš Petr 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 0:3, Beníšek Karel 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Slavoj Kynšperk A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kruliš David 2:1, Kořínek Jan 3:0, Tišer Emil ml. 4:0, WO 0:4, body hostů: Lof Milan 1:2, Tomšík Jaroslav 0:2, Moldavčuk David 0:3, Liška Jan 0:2, WO 4:0),
6. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:2, Moldavčuk David 1:3, Liška Jan 1:3, Lof Milan 3:1, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 3:1, Vysocký Ivan 1:3, Novák Radek 3:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníšek Karel 1:2, Paprštein Ladislav 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Choděra Miroslav 1:2, body hostů: Surma Radek 2:1, Ďurža Karel 2:1, Čáp Ladislav st. 2:1, Čáp Ladislav ml. 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 1:3, Kopárek Jiří 1:2, Teiner Martin 0:3, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Minář Marek 4:0, Huleš Petr 1:2, Noveský Leon 1:2), KST Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Pavel 1:0, Gerba Ondřej 1:1, Fábera Vratislav 2:1, Völgyesi Zdeňek 2:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 2:1, Kárová Klára 0:3, Morová Natálie 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Březová A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Jan 0:1, Pechman Vladimír 1:3, Holeček Petr 2:2, Gabriel Karel 3:1, Hurban Nikola 3:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:1, Minařík Jiří 3:1, Pock Václav 1:3, Volmůt Jindřich 0:4), SK Toužim - TJ Jiskra Aš A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Pavel 2:0, Pohanka Jaroslav 2:0, Kheil Jakub 2:1, Ženíšek Jiří 2:1, body hostů: Jánská Veronika 0:3, Nguyen Huy Hac 1:2, Jánský Radek 0:2, Trgo Michael 1:1),
7. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:1, Moldavčuk David 0:3, Liška Jan 0:3, Lof Milan 2:1, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 3:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Čáp Ladislav ml. 1:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Ostrov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníšek Karel 1:3, Paprštein Ladislav 3:0, Drahokoupil Jakub 0:3, Choděra Miroslav 1:3, body hostů: Čonka Martin 3:1, Provazník Jan st. 3:1, Novák Radek 2:1, Vysocký Ivan 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jan 1:0, Kopárek Jiří 2:0, Teiner Martin 2:0, Heřman Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 0:2, Kárová Klára 0:2, Morová Natálie 0:2, WO 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 0:3, Gerba Ondřej 0:3, Řezáč Bohumil 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Minář Marek 3:0, Plaček Jaroslav 2:1, Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 2:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Jiskra Aš A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Nikola 3:0, Pechman Vladimír 2:1, Holeček Petr 1:0, Gabriel Karel 2:1, Skokov Jaroslav 1:1, body hostů: Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 1:2, Nguyen Huy Hac 1:2, Jánská Veronika 0:3), SK Toužim - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohanka Jaroslav 4:0, Kheil Jakub 2:2, Daniel Pavel 2:2, Ženíšek Jiří 2:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 2:2, Minařík Jiří 2:2, Pock Václav 2:2, Volmůt Jindřich 0:4),
8. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jakub 2:2, Provazník Jan st. 3:1, Vysocký Ivan 1:3, Čonka Martin 4:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:1, Minařík Jiří 2:2, Pock Václav 1:3, Volmůt Jindřich 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Jiskra Aš A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Ďurža Karel 2:0, body hostů: Jánský Radek 0:2, Trgo Michael 0:2, Nguyen Huy Hac 0:2, Dospíšil Ivan 0:2), TJ Batesta Chodov A - TJ Jiskra Březová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 1:3, Tonhauser Robert 1:3, Huleš Petr 3:1, Plaček Jaroslav 3:1, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Gabriel Karel 1:3, Hurban Nikola 3:1, Skokov Jaroslav 1:3), TJ Batesta Chodov B - SK Toužim 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš David 2:2, Tišer Emil ml. 2:1, Tonhauser Martin 0:3, Kořínek Jan 4:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:3, Daniel Pavel 2:2, Kheil Jakub 2:1, Ženíšek Jiří 1:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:2, Moldavčuk David 1:2, Konečný Jan 0:3, Liška Jan 2:2, body hostů: Heřman Jaroslav 3:1, Švec Jan 3:1, Kopárek Jiří 3:0, Nohýnek Jan 0:3), TJ Baník Sokolov A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníšek Karel 0:3, Drahokoupil Jakub 1:1, Černý Lukáš 0:3, Paprštein Ladislav 2:1, body hostů: Kolář Pavel 2:1, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 2:1, Völgyesi Zdeňek 2:0),
9. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Jiskra Aš A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:1, Provazník Jakub 2:0, Vysocký Ivan 2:1, Čonka Martin 3:0, body hostů: Jánský Radek 2:1, Trgo Michael 0:3, Nguyen Huy Hac 0:3, Dospíšil Ivan 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav ml. 2:2, Čáp Ladislav st. 0:3, Ďurža Karel 4:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:1, Minařík Jiří 2:2, Pock Václav 1:3, Volmůt Jindřich 0:3), TJ Batesta Chodov A - SK Toužim 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonhauser Robert 1:1, Plaček Jaroslav 2:0, Huleš Petr 2:0, Noveský Leon 1:0, WO 4:0, body hostů: Kheil Jakub 0:3, Pohanka Jaroslav 0:2, Ženíšek Jiří 1:1, WO 0:4), TJ Batesta Chodov B - TJ Jiskra Březová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 2:2, Tišer Emil ml. 3:1, Tonhauser Martin 0:4, Kořínek Jan 3:0, WO 0:1, body hostů: Korb Rostislav 2:1, Hurban Nikola 2:2, Skokov Jaroslav 1:3, Holeček Petr 2:2, WO 1:0), TJ Slavoj Kynšperk A - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:1, Moldavčuk David 2:1, Oboňová Tereza 0:3, Liška Jan 0:4, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Kolář Pavel 2:1, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 1:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paprštein Ladislav 0:2, Černý Lukáš 0:2, Drahokoupil Jakub 0:3, Beníšek Karel 0:2, WO 3:0, body hostů: Heřman Jaroslav 3:0, Švec Jan 3:0, Kopárek Jiří 3:0, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Ostrov A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švec Jan 1:1, Kopárek Jiří 0:2, Heřman Jaroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Čonka Martin 2:0, Provazník Jakub 2:0, Vysocký Ivan 1:1, Provazník Jan st. 0:1, WO 4:0), KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 3:1, Svěrák Boris 0:4, Gerba Ondřej 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Ďurža Karel 2:2, Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 1:3, Čáp Ladislav ml. 1:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Petr 1:0, Gabriel Karel 2:1, Pechman Vladimír 2:1, Korb Rostislav 3:0, Hurban Nikola 1:1, body hostů: Liška Jan 0:3, Lof Milan 2:1, Tomšík Jaroslav 1:2, Moldavčuk David 0:3), SK Toužim - TJ Baník Sokolov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohanka Jaroslav 2:0, Kheil Jakub 1:1, Ženíšek Jiří 3:0, Daniel Pavel 2:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Beníšek Karel 0:2, Drahokoupil Jakub 0:2, Bjalončík Boris 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Batesta Chodov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Karel 1:1, Pock Václav 0:2, Minařík Jiří 0:3, Hrnčiřík Karel 1:2, body hostů: Minář Marek 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, Huleš Petr 2:0, Noveský Leon 0:2), TJ Jiskra Aš A - TJ Batesta Chodov B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nguyen Huy Hac 0:2, Dospíšil Ivan 0:2, Jánský Radek 0:3, Trgo Michael 0:2, WO 3:0, body hostů: Kořínek Jan 3:0, Tišer Emil ml. 3:0, Kruliš David 3:0, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kročák Roman 0:2, Růžička Vladimír 0:2, Kopárek Jiří 0:3, Křišta Josef 1:1, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 2:0, Čáp Ladislav ml. 1:1, Čáp Ladislav st. 2:0), KST Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 1:1, Gerba Ondřej 2:1, Völgyesi Zdeňek 2:1, body hostů: Čonka Martin 2:1, Provazník Jan st. 0:3, Vysocký Ivan 0:3, Provazník Jakub 1:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Baník Sokolov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Petr 2:2, Gabriel Karel 2:2, Pechman Vladimír 1:2, Korb Rostislav 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Drahokoupil Jakub 0:4, Beníšek Karel 2:2, Bjalončík Boris 1:2), SK Toužim - TJ Slavoj Kynšperk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Jaroslav 1:3, Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 1:2, Daniel Pavel 3:1, body hostů: Lof Milan 3:1, Tomšík Jaroslav 3:1, Liška Jan 0:3, Moldavčuk David 3:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Batesta Chodov B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Friedman Miloš 2:1, Minařík Jiří 1:2, Hrnčiřík Karel 2:1, Pock Václav 0:3, WO 4:0, body hostů: Kořínek Jan 4:0, Tišer Emil ml. 2:2, Kruliš David 1:3, WO 0:4), TJ Jiskra Aš A - TJ Batesta Chodov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Huy Hac 1:3, Dospíšil Ivan 1:2, Jánský Radek 1:2, Trgo Michael 2:2, body hostů: Huleš Adam 0:4, Plaček Jaroslav 4:0, Noveský Leon 2:1, Huleš Petr 3:0),
12. kolo:
TJ Batesta Chodov B - TJ Batesta Chodov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalanyos Gabriel 0:2, Kárová Klára 0:2, Morová Natálie 0:2, Kalanyos Jiří 0:2, body hostů: Minář Marek 2:0, Plaček Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 2:0, Huleš Petr 2:0), TJ Baník Sokolov A - TJ Slavoj Kynšperk A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 3:0, Drahokoupil Jakub 0:3, Bjalončík Boris 0:3, Beníšek Karel 0:4, body hostů: Lof Milan 3:1, Tomšík Jaroslav 3:0, Moldavčuk David 2:1, Liška Jan 2:1), KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gerba Ondřej 1:1, Řezáč Bohumil 0:2, Kolář Pavel 3:0, Völgyesi Zdeňek 2:0, WO 4:0, body hostů: Kopárek Jiří 2:1, Švec Jan 1:2, Kročák Roman 0:3, WO 0:4), SK Toužim - TJ Jiskra Březová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Jaroslav 2:1, Kheil Jakub 1:2, Ženíšek Jiří 2:1, Daniel Pavel 4:0, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Holeček Petr 1:2, Pechman Vladimír 0:3, Černík Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Aš A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánská Veronika 0:3, Havlíček Zdeněk 0:3, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 2:1, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:0, Minařík Jiří 1:2, Friedman Miloš 3:0, Urban Miroslav 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav ml. 1:2, Čáp Ladislav st. 1:2, Ďurža Karel 3:1, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jakub 2:2, Provazník Jan st. 1:2, Vysocký Ivan 0:3),
13. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Batesta Chodov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čonka Martin 4:0, Provazník Jan st. 0:4, Vysocký Ivan 1:3, Provazník Jakub 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Huleš Petr 2:2, Noveský Leon 1:3, Tonhauser Robert 2:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Surma Radek 1:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Ďurža Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 0:2, Kárová Klára 0:2, Morová Natálie 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 2:0, Friedman Miloš 1:1, Minařík Jiří 2:0, Hrnčiřík Karel 1:1, WO 2:0, body hostů: Liška Jan 1:2, Lof Milan 0:1, Tomšík Jaroslav 1:1, Rosová Jaroslava 0:2, WO 0:2), TJ Jiskra Aš A - TJ Baník Sokolov A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dospíšil Ivan 2:2, Trgo Michael 3:1, Jánský Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Drahokoupil Jakub 2:1, Beníšek Karel 0:3, Coma Josef 0:3, WO 5:0), TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Petr 2:2, Gabriel Karel 2:2, Pechman Vladimír 2:2, Korb Rostislav 3:1, body hostů: Heřman Jaroslav 2:2, Švec Jan 2:2, Kopárek Jiří 2:2, Kročák Roman 1:3), SK Toužim - KST Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ženíšek Jiří 2:2, Pohanka Jaroslav 1:3, Kheil Jakub 2:2, Daniel Pavel 3:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Klůj Ivan 3:1, Svěrák Boris 1:3, Gerba Ondřej 0:4),
14. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav ml. 0:4, Čáp Ladislav st. 0:4, Ďurža Karel 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Huleš Petr 2:2, Tonhauser Robert 2:2, Noveský Leon 3:1), TJ Ostrov A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Jan st. 1:0, Vysocký Ivan 1:1, Provazník Jakub 2:1, Čonka Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 2:1, Morová Natálie 0:3, Kárová Klára 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Aš A - TJ Slavoj Kynšperk A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Ivan 3:1, Havlíček Zdeněk 0:4, Trgo Michael 0:3, Jánský Radek 3:1, body hostů: Liška Jan 2:2, Lof Milan 3:1, Tomšík Jaroslav 3:1, Moldavčuk David 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Baník Sokolov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 2:0, Minařík Jiří 2:0, Friedman Miloš 2:0, Hrnčiřík Karel 2:0, body hostů: Paprštein Ladislav 0:2, Drahokoupil Jakub 0:2, Beníšek Karel 0:2, Coma Josef 0:2), SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ženíšek Jiří 1:1, Kheil Jakub 0:2, Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Kopárek Jiří 1:2, Kročák Roman 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Březová A - KST Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 3:1, Gabriel Karel 2:2, Pechman Vladimír 2:2, Skokov Jaroslav 1:3, body hostů: Völgyesi Zdeňek 4:0, Kolář Pavel 3:1, Svěrák Boris 1:3, Gerba Ondřej 0:4),
15. kolo:
TJ Jiskra Březová A - TJ Ostrov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korb Rostislav 3:0, Gabriel Karel 1:2, Pechman Vladimír 1:2, Hurban Nikola 4:0, body hostů: Provazník Jakub 0:4, Čonka Martin 2:1, Provazník Jan st. 1:2, Vysocký Ivan 1:2), SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašková Nicole 0:3, Ženíšek Jiří 0:2, Daniel Pavel 1:2, Kheil Jakub 1:2, WO 4:0, body hostů: Surma Radek 4:0, Ďurža Karel 4:0, Čáp Ladislav st. 1:2, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřman Jaroslav 1:2, Kopárek Jiří 3:0, Kročák Roman 0:3, Švec Jan 4:0, body hostů: Friedman Miloš 2:2, Minařík Jiří 1:2, Pock Václav 2:1, Urban Miroslav 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Jiskra Aš A 10:6 (body domácích: Kolář Pavel 3:0, Řezáč Bohumil 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:0, 0:1, WO 4:2, body hostů: Jánský Radek 1:2, Trgo Michael 2:2, Dospíšil Ivan 1:2, WO 2:4), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Batesta Chodov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moldavčuk David 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, Liška Jan 0:2, Lof Milan 1:1, WO 0:1, body hostů: Minář Marek 2:0, Plaček Jaroslav 2:0, Noveský Leon 1:1, Huleš Petr 2:0, WO 1:0), TJ Baník Sokolov A - TJ Batesta Chodov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:2, Drahokoupil Jakub 1:3, Visinger Jakub 3:1, Beníšek Karel 1:3, body hostů: Kořínek Jan 3:1, Tišer Emil ml. 4:0, Kruliš David 2:2, Morová Natálie 0:4),
16. kolo:
SK Toužim - TJ Ostrov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ženíšek Jiří 2:2, Kheil Jakub 1:2, Vohryzka Jiří 0:2, Daniel Pavel 2:2, Pohanka Jaroslav 0:1, body hostů: Provazník Jakub 4:0, Čonka Martin 4:0, Provazník Jan st. 1:2, Vysocký Ivan 0:3), TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korb Rostislav 2:1, Gabriel Karel 1:2, Pechman Vladimír 1:2, Skokov Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 1:3, Čáp Ladislav st. 3:1, WO 0:5), KST Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 4:0, Řezáč Bohumil 0:4, Tesař Vojtěch 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:1, WO 0:1, body hostů: Friedman Miloš 2:2, Minařík Jiří 2:2, Pock Václav 3:1, Urban Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Jiskra Aš A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřman Jaroslav 0:1, Kopárek Jiří 2:0, Kročák Roman 3:0, Švec Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 1:2, Trgo Michael 0:2, Dospíšil Ivan 0:2, WO 0:3), TJ Baník Sokolov A - TJ Batesta Chodov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paprštein Ladislav 0:2, Drahokoupil Jakub 0:2, Visinger Jakub 1:2, Beníšek Karel 0:2, body hostů: Minář Marek 3:0, Plaček Jaroslav 2:0, Huleš Petr 1:1, Noveský Leon 2:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Batesta Chodov B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Liška Jan 2:2, Moldavčuk David 2:2, Lof Milan 4:0, WO 0:5, body hostů: Tišer Emil ml. 2:1, Kruliš David 2:1, Morová Natálie 0:3, Kalanyos Jiří 0:3, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vysocký Ivan 2:0, Zika Petr 0:2, Dvořák Jindřich 2:1, Čonka Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Liška Jan 1:2, Moldavčuk David 2:1, Rosová Jaroslava 0:3, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Baník Sokolov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Daniel 0:3, Čáp Ladislav ml. 3:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Surma Radek 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Visinger Jakub 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Beníšek Karel 1:2), TJ Batesta Chodov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 1:1, Plaček Jaroslav 2:1, Minář Marek 3:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Heřman Jaroslav 1:2, Kopárek Jiří 0:3, Kročák Roman 0:2), TJ Batesta Chodov B - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sankotová Klára 0:3, Kořínek Jan 3:0, Morová Natálie 0:3, Kruliš David 2:2, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:1, Kolář Pavel 2:1, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Jiskra Březová A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Evžen 1:3, Pock Václav 4:0, Friedman Miloš 2:1, Hrnčiřík Karel 3:1, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Gabriel Karel 1:3, Pechman Vladimír 0:4, Holeček Petr 1:2), TJ Jiskra Aš A - SK Toužim 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Ivan 0:3, Nguyen Huy Hac 0:2, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 2:1, body hostů: Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 2:1, Ženíšek Jiří 2:0),
18. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Surma Radek 1:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Čáp Ladislav ml. 2:0, Surma Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Liška Jan 0:2, Moldavčuk David 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, WO 0:3), TJ Ostrov A - TJ Baník Sokolov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 3:1, Vysocký Ivan 2:1, Dvořák Jindřich 1:2, Čonka Martin 3:1, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Visinger Jakub 3:1, Drahokoupil Jakub 0:3, Beníšek Karel 0:3), TJ Batesta Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morová Natálie 0:3, Sankotová Klára 0:3, Kruliš David 1:2, Kořínek Jan 3:1, body hostů: Švec Jan 4:0, Heřman Jaroslav 1:2, Kopárek Jiří 2:1, Kročák Roman 2:1), TJ Batesta Chodov A - KST Karlovy Vary A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Petr 3:0, Noveský Leon 0:3, Plaček Jaroslav 2:1, Minář Marek 3:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 1:3, Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 0:3, Gerba Ondřej 1:2), TJ Jiskra Aš A - TJ Jiskra Březová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Ivan 1:2, Nguyen Huy Hac 1:2, Trgo Michael 1:2, Jánský Radek 2:2, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Gabriel Karel 1:2, Holeček Petr 2:1, Pechman Vladimír 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SK Toužim 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Friedman Miloš 2:2, Pock Václav 1:2, Hrnčiřík Karel 3:1, Provazník Karel 0:1, WO 0:4, body hostů: Daniel Pavel 2:1, Ženíšek Jiří 1:2, Kheil Jakub 2:1, Pohanka Jaroslav 1:2, WO 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Ostrov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 2:0, Minařík Jiří 2:0, Friedman Miloš 2:1, Hrnčiřík Karel 2:0, body hostů: Provazník Jan st. 0:3, Vysocký Ivan 0:2, Novák Radek 1:1, Zika Petr 0:2), TJ Jiskra Aš A - TJ Slovan Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dospíšil Ivan 1:2, Jánská Veronika 0:2, Jánský Radek 1:2, Nguyen Huy Hac 1:2, WO 0:1, body hostů: Surma Radek 3:0, Čáp Ladislav st. 3:0, Čáp Ladislav ml. 2:1, Surma Daniel 0:2, WO 1:0), TJ Jiskra Březová A - TJ Batesta Chodov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 3:0, Gabriel Karel 2:1, Skokov Jaroslav 1:2, Hurban Nikola 2:2, body hostů: Minář Marek 2:2, Plaček Jaroslav 2:1, Huleš Petr 1:2, Huleš Adam 0:3), SK Toužim - TJ Batesta Chodov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Jan 0:4, Ženíšek Jiří 3:1, Pohanka Jaroslav 3:1, Kheil Jakub 2:2, body hostů: Kruliš David 3:1, Tišer Emil ml. 2:2, Tonhauser Martin 2:2, Morová Natálie 1:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (body domácích: Kopárek Jiří 2:1, Kročák Roman 2:1, Švec Jan 3:0, WO 3:4, body hostů: Tomšík Jaroslav 1:2, Liška Jan 0:3, Lof Milan 1:2, WO 4:3), KST Karlovy Vary A - TJ Baník Sokolov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 1:1, Gerba Ondřej 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Visinger Jakub 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Beníšek Karel 0:2),
20. kolo:
TJ Jiskra Aš A - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Ivan 3:1, Nguyen Huy Hac 1:3, Jánský Radek 2:2, Trgo Michael 1:3, body hostů: Provazník Jan st. 3:1, Vysocký Ivan 3:1, Novák Radek 2:2, Zika Petr 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 2:1, Minařík Jiří 2:1, Friedman Miloš 1:2, Hrnčiřík Karel 3:0, body hostů: Surma Radek 3:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Čáp Ladislav ml. 0:3, Surma Daniel 0:3), SK Toužim - TJ Batesta Chodov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohryzka Jiří 1:2, Ženíšek Jiří 0:2, Pohanka Jaroslav 0:3, Kheil Jakub 1:2, body hostů: Minář Marek 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, Huleš Petr 3:0, Huleš Adam 0:2), TJ Jiskra Březová A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korb Rostislav 2:0, Gabriel Karel 2:0, Skokov Jaroslav 1:2, Hurban Nikola 3:0, body hostů: Kruliš David 1:2, Tišer Emil ml. 1:2, Tonhauser Martin 0:2, Morová Natálie 0:2), KST Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Pavel 1:1, Svěrák Boris 0:2, Gerba Ondřej 2:1, Völgyesi Zdeňek 2:0, WO 4:0, body hostů: Lof Milan 2:1, Tomšík Jaroslav 2:1, Liška Jan 0:3, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Baník Sokolov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Jaroslav 3:0, Kopárek Jiří 2:0, Kročák Roman 2:1, Švec Jan 2:1, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Visinger Jakub 0:3, Beníšek Karel 0:3, Drahokoupil Jakub 1:1),
21. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:2, Novák Radek 2:2, Vysocký Ivan 2:2, Čonka Martin 3:1, body hostů: Švec Jan 4:0, Heřman Jaroslav 0:4, Kopárek Jiří 3:1, Kročák Roman 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - KST Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Daniel 0:4, Čáp Ladislav ml. 2:1, Čáp Ladislav st. 0:3, Surma Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Kolář Pavel 2:2, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 1:2, WO 0:1), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Jiskra Březová A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomšík Jaroslav 1:3, Liška Jan 1:2, Lof Milan 3:1, WO 0:4, body hostů: Korb Rostislav 2:1, Hurban Nikola 3:0, Holeček Petr 0:3, Pechman Vladimír 1:1, WO 4:0), TJ Baník Sokolov A - SK Toužim 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:1, Visinger Jakub 1:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Beníšek Karel 3:0, body hostů: Daniel Pavel 3:0, Mašková Nicole 0:3, Mašek Marek 0:3, Hošek Dušan 0:2), TJ Batesta Chodov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Huleš Petr 2:0, Noveský Leon 2:0, Minář Marek 2:0, body hostů: Friedman Miloš 0:2, Horník Evžen 0:2, Urban Miroslav 0:2, Kociánová Lucie 0:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Jiskra Aš A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tišer Emil ml. 1:0, Kruliš David 2:0, Morová Natálie 1:2, Kořínek Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 1:2, Jánská Veronika 0:3, Trgo Michael 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čáp Ladislav ml. 2:1, Surma Daniel 0:3, Čáp Ladislav st. 2:1, 0:1, WO 0:3, body hostů: Kopárek Jiří 3:0, Kročák Roman 2:0, Nohýnek Jan 1:2, Křišta Josef 0:2, WO 3:0), TJ Ostrov A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 0:2, Novák Radek 0:2, Vysocký Ivan 0:3, Čonka Martin 2:1, Vařejčka Josef 0:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Kolář Pavel 3:0, Svěrák Boris 2:1, Gerba Ondřej 1:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Březová A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paprštein Ladislav 0:2, Visinger Jakub 0:2, Drahokoupil Jakub 0:2, Beníšek Karel 0:2, body hostů: Korb Rostislav 2:0, Hurban Nikola 2:0, Pechman Vladimír 2:0, Holeček Petr 2:0), TJ Slavoj Kynšperk A - SK Toužim 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 3:0, Moldavčuk David 1:1, Liška Jan 2:1, Lof Milan 3:0, body hostů: Daniel Pavel 2:1, Mašková Nicole 0:3, Mašek Marek 0:3, Hošek Dušan 0:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morová Natálie 1:1, Kruliš David 2:0, Tišer Emil ml. 3:0, Kořínek Jan 2:0, body hostů: Minařík Jiří 1:2, Friedman Miloš 0:2, Urban Miroslav 0:2, Kociánová Lucie 0:2), TJ Batesta Chodov A - TJ Jiskra Aš A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Huleš Petr 1:0, Minář Marek 2:0, Noveský Leon 2:0, Plaček Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 0:2, Jánská Veronika 0:2, Trgo Michael 0:2, WO 0:3),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Luby A - TJ Slavoj Kynšperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 4:0, Horn Jan 2:1, Nalezenec Jaroslav 0:3, Kocum Ondřej 3:1, body hostů: Liška David 1:3, Bárta Václav st. 2:2, Janda Michal 2:1, Turčinek Antonín 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Loket nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teiner Martin 3:1, Křišta Josef 2:2, Růžička Vladimír 0:4, Brázda Zdeněk 4:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 3:1, Hlaváček Miloš 1:3, Přibyl Miroslav 2:2, Laurinc Ludevít 1:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Jiskra Březová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Martin 3:1, Minář Ondřej 0:4, Minář Miloš 2:2, Tonhauser Robert 2:2, body hostů: Hurban Nikola 2:2, Skokov Jaroslav 3:1, Černík Jaroslav 1:3, Kostroun Jiří 3:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Spartak Horní Slavkov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kociánová Lucie 0:3, Provazník Karel 3:1, Horník Evžen 1:3, Klein Karel 4:0, Minařík Jiří 1:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 2:2, Ježek Václav 2:2, Hejtmánek Tomáš 2:2, Harašta Ivan 1:3), KST Karlovy Vary B - TJ Ostrov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 2:1, Řezáč Bohumil 1:2, Hynek Jiří 2:1, Klůj Ivan 4:0, body hostů: Zika Petr 1:3, Vařečka Pavel 1:2, Vyhlídka Daniel 2:1, Vařejčka Josef 0:3),
2. kolo:
TJ Luby A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Horn Jan 0:3, Winkler Vladimír 1:2, Kocum Ondřej 1:2, body hostů: Klein Karel 3:0, Horník Evžen 2:1, Kocián Martin 1:2, Kociánová Lucie 2:1), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Spartak Horní Slavkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiš Štefan 0:2, Kadavý Vladimír 0:2, Janda Michal 0:3, Maryška Vojtěch 1:1, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:0, Ježek Václav 2:0, Hejtmánek Tomáš 2:0, Harušťák Milan 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Batesta Chodov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Zdeněk 3:0, Křišta Josef 2:1, Šindelář Jiří 0:3, Teiner Martin 4:0, body hostů: Tonhauser Robert 1:3, Tonhauser Martin 2:1, Minář Miloš 1:2, Minář Ondřej 0:3), TJ Loket nad Ohří A - TJ Jiskra Březová B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:1, Laurinc Ludevít 0:3, Kotlaba Miroslav 0:3, Přibyl Miroslav 2:1, body hostů: Skokov Jaroslav 2:1, Kostroun Jiří 2:1, Hurban Nikola 3:0, Černík Jaroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Luby A - TJ Spartak Horní Slavkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 1:3, Winkler Vladimír 1:2, Horn Jan 2:1, Kocum Ondřej 1:3, body hostů: Suchan Miroslav ml. 4:0, Ježek Václav 3:1, Hejtmánek Tomáš 2:1, Harašta Ivan 0:3), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiš Štefan 1:2, Kadavý Vladimír 0:2, Janda Michal 0:3, Maryška Vojtěch 2:1, body hostů: Klein Karel 3:0, Horník Evžen 2:1, Kocián Martin 2:1, Kociánová Lucie 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Jiskra Březová B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Zdeněk 3:1, Křišta Josef 2:2, Kožíšek Miloslav 0:4, Teiner Martin 3:1, body hostů: Hurban Nikola 4:0, Skokov Jaroslav 1:3, Černík Jaroslav 1:3, Kostroun Jiří 2:2), TJ Loket nad Ohří A - TJ Batesta Chodov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Miroslav 3:0, Laurinc Ludevít 1:1, Kotlaba Miroslav 2:1, Pumpr Jaroslav 2:0, WO 0:1, body hostů: Minář Ondřej 1:2, Tonhauser Martin 1:1, Mora Petr 0:3, Hubená Martina 0:2, WO 1:0),
4. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Vojtěch 3:1, Krejčí David 1:2, Řezáč Bohumil 0:3, Klůj Ivan 2:2, body hostů: Tonhauser Martin 2:2, Tonhauser Robert 4:0, Minář Miloš 2:1, Minář Ondřej 0:3), TJ Ostrov B - TJ Jiskra Březová B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Petr 1:1, Vyhlídka Daniel 2:2, Zika Miroslav 1:3, Novák Radek 1:3, Vařečka Pavel 1:1, body hostů: Skokov Jaroslav 1:3, Kostroun Jiří 3:1, Hurban Nikola 4:0, Černík Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slovan Karlovy Vary C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volmůt Jindřich 1:3, Provazník Karel 2:2, Horník Evžen 1:3, Klein Karel 4:0, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 3:1, Křišta Josef 2:2, Růžička Vladimír 0:4), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Loket nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Václav 3:1, Hejtmánek Tomáš 1:3, Harašta Ivan 1:3, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:2, Přibyl Miroslav 1:3, Laurinc Ludevít 2:2, Hlaváček Miloš 3:1),
5. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Vojtěch 1:2, Krejčí David 0:2, Řezáč Bohumil 0:3, Klůj Ivan 2:1, body hostů: Skokov Jaroslav 2:1, Kostroun Jiří 2:1, Hurban Nikola 3:0, Černík Jaroslav 1:1), TJ Ostrov B - TJ Batesta Chodov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Babor Václav 3:1, Zika Petr 0:4, Vyhlídka Daniel 2:2, body hostů: Tonhauser Robert 4:0, Tonhauser Martin 2:2, Minář Miloš 1:3, Minář Ondřej 2:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Loket nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich 1:3, Provazník Karel 2:2, Horník Evžen 1:3, Klein Karel 3:1, body hostů: Pumpr Jaroslav 3:1, Přibyl Miroslav 2:2, Laurinc Ludevít 0:4, Hlaváček Miloš 4:0), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slovan Karlovy Vary C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Václav 3:1, Hejtmánek Tomáš 1:3, Harašta Ivan 1:3, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 2:2, Křišta Josef 3:1, Růžička Vladimír 0:4),
6. kolo:
TJ Luby A - KST Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 1:2, Horn Jan 0:3, Winkler Vladimír 1:2, Kocum Ondřej 1:2, body hostů: Hynek Jiří 3:0, Krejčí David 2:1, Holubek Milan 1:2, Čapek Libor 3:0), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Ostrov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiš Štefan 0:2, Janda Michal 0:2, Kadavý Vladimír 0:3, Maryška Vojtěch 1:1, body hostů: Babor Václav 2:0, Zika Miroslav 2:0, Vyhlídka Daniel 2:0, Zika Petr 1:1, Vařečka Pavel 1:0), TJ Batesta Chodov C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Martin 2:2, Minář Miloš 2:1, Minář Ondřej 2:1, Tonhauser Robert 3:1, body hostů: Klein Karel 4:0, Provazník Karel 0:4, Kocián Martin 1:2, Kociánová Lucie 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jaroslav 2:2, Hurban Nikola 4:0, Kostroun Jiří 1:3, Skokov Jaroslav 2:2, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Ježek Václav 2:2, Hejtmánek Tomáš 2:2, Harušťák Milan 0:4),
7. kolo:
TJ Luby A - TJ Ostrov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Winkler Vladimír 0:3, Horn Jan 1:2, Kocum Ondřej 0:3, body hostů: Babor Václav 2:1, Vařečka Pavel 2:1, Vyhlídka Daniel 3:0, Zika Petr 1:1, Zika Miroslav 1:0), TJ Slavoj Kynšperk B - KST Karlovy Vary B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oboňová Tereza 0:3, Janda Michal 1:2, Kadavý Vladimír 3:0, Maryška Vojtěch 1:3, body hostů: Hynek Jiří 3:1, Krejčí David 1:2, Čapek Libor 1:2, Holubek Milan 3:0), TJ Batesta Chodov C - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin 2:1, Minář Miloš 2:1, Minář Ondřej 0:3, Tonhauser Robert 4:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Ježek Václav 1:2, Hejtmánek Tomáš 1:2, Harušťák Milan 0:2, Harašta Ivan 0:1), TJ Jiskra Březová B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jaroslav 2:2, Hurban Nikola 1:1, Skokov Jaroslav 1:2, Kostroun Jiří 2:2, Hurban Jan 0:2, body hostů: Klein Karel 4:0, Provazník Karel 2:2, Kocián Martin 1:3, Kociánová Lucie 2:1),
8. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí David 1:2, Holubek Milan 0:3, Hynek Jiří 1:2, Klůj Ivan 2:2, body hostů: Klein Karel 4:0, Provazník Karel 3:0, Kocián Martin 1:2, Kociánová Lucie 1:2), TJ Ostrov B - TJ Spartak Horní Slavkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Zika Miroslav 1:3, Zika Petr 1:2, Babor Václav 2:2, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Ježek Václav 3:1, Hejtmánek Tomáš 3:1, Harušťák Milan 0:3), TJ Luby A - TJ Slovan Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Winkler Vladimír 1:2, Levora Josef 0:2, Horn Jan 0:3, Špryňar Milan 2:1, body hostů: Brázda Zdeněk 3:0, Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 2:1, Růžička Vladimír 0:2), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Loket nad Ohří A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oboňová Tereza 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, Kadavý Vladimír 0:3, Maryška Vojtěch 1:1, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Pumpr Jaroslav 2:0, Laurinc Ludevít 1:1, Hlaváček Miloš 2:0),
9. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí David 1:3, Hynek Jiří 2:2, Holubek Milan 2:2, Klůj Ivan 4:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 3:1, Ježek Václav 1:3, Hejtmánek Tomáš 2:2, Harušťák Milan 1:3), TJ Ostrov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 1:2, Zika Miroslav 2:2, Zika Petr 0:3, Babor Václav 2:2, Provazník Jan st. 0:1, body hostů: Klein Karel 4:0, Provazník Karel 3:1, Kocián Martin 2:2, Kociánová Lucie 1:2), TJ Luby A - TJ Loket nad Ohří A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Horn Jan 0:3, Skála Tomáš st. 1:0, Winkler Vladimír 1:2, Sucharda Jiří 0:2, body hostů: Přibyl Miroslav 2:1, Pumpr Jaroslav 3:0, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 2:1), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Slovan Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiš Štefan 1:2, Liška David 0:2, Kadavý Vladimír 0:3, Maryška Vojtěch 1:2, body hostů: Brázda Zdeněk 3:0, Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 3:0, Růžička Vladimír 0:2),
10. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - KST Karlovy Vary B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Zdeněk 3:0, Křišta Josef 2:1, Růžička Vladimír 0:3, Teiner Martin 4:0, body hostů: Klůj Ivan 1:3, Hynek Jiří 2:1, Krejčí David 1:2, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Loket nad Ohří A - TJ Ostrov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Miroslav 2:2, Laurinc Ludevít 3:1, Hlaváček Miloš 1:2, Pumpr Jaroslav 3:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Babor Václav 2:2, Zika Petr 0:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin 1:1, Minář Miloš 2:0, Minář Ondřej 2:1, Tonhauser Robert 3:0, body hostů: Špryňar Milan 1:2, Horn Jan 0:3, Kocum Ondřej 0:2, Winkler Vladimír 1:1), TJ Jiskra Březová B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 2:0, Skokov Jaroslav 2:0, Kostroun Jiří 2:0, Černík Jaroslav 2:0, body hostů: Kadavý Vladimír 0:2, Liška David 0:2, Oboňová Tereza 0:2, Štěpán Jan 0:2),
11. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Ostrov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Zdeněk 4:0, Křišta Josef 2:2, Růžička Vladimír 0:3, Teiner Martin 3:1, body hostů: Hofman Jan ml. 2:2, Vyhlídka Daniel 3:1, Babor Václav 1:3, Vařečka Pavel 0:3), TJ Loket nad Ohří A - KST Karlovy Vary B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Miroslav 2:1, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 3:0, Pumpr Jaroslav 3:1, body hostů: Klůj Ivan 2:2, Hynek Jiří 2:1, Krejčí David 0:3, Řezáč Bohumil 0:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin 2:0, Minář Miloš 2:0, Minář Ondřej 2:0, Tonhauser Robert 2:0, body hostů: Kadavý Vladimír 0:2, Liška David 0:2, Oboňová Tereza 0:2, Štěpán Jan 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Luby A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 2:0, Skokov Jaroslav 2:0, Kostroun Jiří 3:0, Černík Jaroslav 1:1, body hostů: Winkler Vladimír 0:3, Špryňar Milan 0:2, Kocum Ondřej 1:1, Horn Jan 0:2),
12. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Luby A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Michal 0:4, Kadavý Vladimír 1:2, Medvecký Ludovit 2:1, Maryška Vojtěch 2:2, body hostů: Kocum Ondřej 4:0, Špryňar Milan 2:2, Horn Jan 1:2, Winkler Vladimír 2:1), TJ Loket nad Ohří A - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 2:1, Laurinc Ludevít 2:1, Přibyl Miroslav 2:1, body hostů: Teiner Martin 2:1, Křišta Josef 2:1, Růžička Vladimír 0:3, Kožíšek Miloslav 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Batesta Chodov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 3:0, Skokov Jaroslav 2:1, Kostroun Jiří 1:2, Dušek Jan 2:1, body hostů: Tonhauser Robert 2:1, Tonhauser Martin 2:1, Minář Miloš 0:3, Minář Ondřej 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Václav 0:4, Hejtmánek Tomáš 2:1, Harušťák Milan 0:3, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Klein Karel 3:1, Provazník Karel 3:1, Kocián Martin 2:1, Kociánová Lucie 1:2), TJ Ostrov B - KST Karlovy Vary B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babor Václav 2:2, Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Miroslav 0:4, Novák Radek 3:1, body hostů: Hynek Jiří 2:2, Klůj Ivan 3:1, Tesař Vojtěch 2:2, Holubek Milan 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Luby A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klein Karel 2:1, Provazník Karel 3:0, Kocián Martin 1:2, Kociánová Lucie 2:2, body hostů: Kocum Ondřej 1:3, Špryňar Milan 1:2, Winkler Vladimír 2:1, Horn Jan 1:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slavoj Kynšperk B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 3:0, Ježek Václav 2:1, Harušťák Milan 1:2, Suchan Miroslav ml. 3:0, body hostů: Maryška Vojtěch 1:2, Kadavý Vladimír 2:1, Oboňová Tereza 0:3, Liška David 0:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Slovan Karlovy Vary C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Ondřej 1:3, Minář Miloš 1:3, Mora Petr 0:3, Tonhauser Martin 4:0, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 3:1, Křišta Josef 3:1, Surma Daniel 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Loket nad Ohří A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hurban Nikola 4:0, Skokov Jaroslav 3:1, Černík Jaroslav 2:2, Dušek Jan 1:3, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:2, Hlaváček Miloš 2:2, Přibyl Miroslav 2:2, Laurinc Ludevít 0:4),
14. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Václav 2:0, Harušťák Milan 1:1, Hejtmánek Tomáš 2:1, Suchan Miroslav ml. 3:0, body hostů: Kocum Ondřej 1:2, Špryňar Milan 1:2, Winkler Vladimír 0:2, Horn Jan 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kociánová Lucie 2:0, Urban Miroslav 2:0, Provazník Karel 2:0, Klein Karel 2:0, body hostů: Maryška Vojtěch 0:2, Kadavý Vladimír 0:2, Liška David 0:2, Oboňová Tereza 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Slovan Karlovy Vary C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Nikola 2:1, Skokov Jaroslav 1:2, Černík Jaroslav 0:3, Dušek Jan 1:3, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 3:0, Surma Daniel 0:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Loket nad Ohří A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mora Petr 0:2, Tomas Lukáš 0:2, Svoboda Dominik 0:3, Tonhauser Martin 2:1, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Pumpr Jaroslav 3:0, Laurinc Ludevít 1:1, Hlaváček Miloš 1:1),
15. kolo:
TJ Batesta Chodov C - KST Karlovy Vary B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Adam 0:2, Mora Petr 0:2, Tomas Lukáš 0:3, Tonhauser Robert 1:0, Minář Ondřej 0:1, body hostů: Klůj Ivan 3:0, Hynek Jiří 2:0, Tesař Vojtěch 2:0, Krejčí David 1:1), TJ Jiskra Březová B - TJ Ostrov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Nikola 3:0, Skokov Jaroslav 2:0, Černík Jaroslav 2:1, Kostroun Jiří 2:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 1:2, Vařečka Pavel 1:2, Zika Petr 0:3, Vařejčka Josef 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teiner Martin 3:1, Růžička Vladimír 0:4, Kožíšek Miloslav 0:3, Brázda Zdeněk 3:1, body hostů: Klein Karel 4:0, Provazník Karel 2:2, Kocián Martin 2:2, Kociánová Lucie 1:2), TJ Loket nad Ohří A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Miroslav 2:1, Hlaváček Miloš 1:1, Laurinc Ludevít 3:0, Pumpr Jaroslav 3:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 2:1, Ježek Václav 0:3, Harašta Ivan 0:3, Krombholz Josef 0:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Březová B - KST Karlovy Vary B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skokov Jaroslav 2:1, Kostroun Jiří 2:1, Černík Jaroslav 0:3, WO 0:5, body hostů: Klůj Ivan 3:0, Hynek Jiří 1:1, Tesař Vojtěch 1:1, Krejčí David 0:2, WO 5:0), TJ Batesta Chodov C - TJ Ostrov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Ondřej 0:3, Mora Petr 0:2, Tomas Lukáš 0:3, Tonhauser Robert 3:0, body hostů: Novák Radek 3:0, Vařečka Pavel 2:1, Vyhlídka Daniel 2:1, Vařejčka Josef 1:1), TJ Loket nad Ohří A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Miroslav 2:2, Hlaváček Miloš 0:3, Laurinc Ludevít 0:3, Pumpr Jaroslav 3:1, body hostů: Klein Karel 3:1, Provazník Karel 4:0, Kocián Martin 1:2, Kociánová Lucie 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 2:1, Růžička Vladimír 0:3, Brázda Zdeněk 4:0, body hostů: Suchan Miroslav ml. 1:3, Ježek Václav 2:1, Harašta Ivan 1:2, Krombholz Josef 0:3),
17. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Vojtěch 2:0, Hynek Jiří 2:0, Krejčí David 1:2, Klůj Ivan 3:0, body hostů: Kocum Ondřej 1:2, Winkler Vladimír 0:3, Špryňar Milan 1:1, Horn Jan 0:2), TJ Ostrov B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 2:0, Zika Miroslav 2:0, Vařečka Pavel 2:0, Babor Václav 2:0, body hostů: Maryška Vojtěch 0:2, Kadavý Vladimír 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, Štěpán Jan 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Batesta Chodov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Miroslav 2:2, Kocián Martin 3:1, Kociánová Lucie 2:2, Provazník Karel 3:1, body hostů: Tonhauser Martin 4:0, Minář Ondřej 0:4, Minář Miloš 2:2, Perglerová Barbora 0:4), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Jiskra Březová B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krombholz Josef 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Ježek Václav 0:2, body hostů: Hurban Nikola 2:0, Kostroun Jiří 2:0, Černík Jaroslav 2:0, Skokov Jaroslav 2:0),
18. kolo:
TJ Ostrov B - TJ Luby A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 2:0, Zika Miroslav 2:0, Vařečka Pavel 2:0, Babor Václav 2:0, body hostů: Kocum Ondřej 0:2, Špryňar Milan 0:2, Horn Jan 0:2, Winkler Vladimír 0:2), KST Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Vojtěch 2:0, Krejčí David 2:0, Řezáč Bohumil 2:0, Klůj Ivan 2:0, body hostů: Maryška Vojtěch 0:2, Kadavý Vladimír 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, Štěpán Jan 0:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Batesta Chodov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krombholz Josef 2:2, Harašta Ivan 2:2, Kurfúrst Oldřich 1:2, Ježek Václav 3:1, body hostů: Tonhauser Martin 4:0, Minář Miloš 3:1, Minář Ondřej 0:4, Perglerová Barbora 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Jiskra Březová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Miroslav 0:3, Kocián Martin 2:1, Kociánová Lucie 0:3, Provazník Karel 1:2, body hostů: Hurban Nikola 2:1, Kostroun Jiří 2:1, Černík Jaroslav 2:1, Skokov Jaroslav 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - KST Karlovy Vary B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kociánová Lucie 0:2, Vršecký Zdeněk 1:1, Urban Miroslav 2:1, Provazník Karel 3:0, WO 4:0, body hostů: Klůj Ivan 3:1, Tesař Vojtěch 0:3, Krejčí David 1:2, WO 0:4), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Ostrov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harašta Ivan 0:3, Harušťák Milan 0:3, Ježek Václav 1:2, Suchan Miroslav ml. 3:0, body hostů: Vyhlídka Daniel 3:0, Babor Václav 2:1, Vařečka Pavel 1:2, Vařejčka Josef 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Luby A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 2:1, Růžička Vladimír 0:3, Brázda Zdeněk 3:0, body hostů: Kocum Ondřej 2:1, Špryňar Milan 1:2, Horn Jan 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3), TJ Loket nad Ohří A - TJ Slavoj Kynšperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:0, Laurinc Ludevít 2:0, Hlaváček Miloš 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, body hostů: Maryška Vojtěch 0:2, Kadavý Vladimír 0:2, Liška David 0:2, Rosová Jaroslava 0:2),
20. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - KST Karlovy Vary B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harašta Ivan 0:3, Pósingerová Klára 0:2, Harušťák Milan 1:2, Ježek Václav 1:2, WO 4:0, body hostů: Klůj Ivan 4:0, Tesař Vojtěch 4:0, Krejčí David 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Ostrov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kociánová Lucie 1:3, Vršecký Zdeněk 0:3, Urban Miroslav 2:1, Provazník Karel 3:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:2, Babor Václav 3:1, Vařečka Pavel 1:2, Vařejčka Josef 2:1), TJ Loket nad Ohří A - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:0, Laurinc Ludevít 1:1, Hlaváček Miloš 2:1, Přibyl Miroslav 3:0, body hostů: Kocum Ondřej 1:2, Špryňar Milan 1:2, Horn Jan 0:2, Kočárník Jaroslav 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Slavoj Kynšperk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teiner Martin 3:0, Křišta Josef 2:0, Růžička Vladimír 0:3, Brázda Zdeněk 3:0, body hostů: Maryška Vojtěch 1:2, Kadavý Vladimír 1:2, Liška David 1:2, Rosová Jaroslava 0:2),
21. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 3:1, Hynek Jiří 2:2, Řezáč Bohumil 1:3, Klůj Ivan 3:1, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 2:2, Křišta Josef 2:2, Růžička Vladimír 0:4), TJ Ostrov B - TJ Loket nad Ohří A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 1:2, Zika Petr 0:2, Vařejčka Josef 0:3, Babor Václav 2:1, body hostů: Pumpr Jaroslav 3:0, Přibyl Miroslav 2:1, Laurinc Ludevít 3:0, Hlaváček Miloš 0:2), TJ Luby A - TJ Batesta Chodov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špryňar Milan 1:1, Nalezenec Jaroslav 0:2, Pěnkava Jan 0:3, Kocum Ondřej 1:2, body hostů: Tonhauser Robert 2:1, Tonhauser Martin 3:0, Minář Miloš 1:1, Minář Ondřej 2:0), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Jiskra Březová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turčinek Antonín 0:2, Rosová Jaroslava 0:2, Kadavý Vladimír 1:2, Maryška Vojtěch 1:2, body hostů: Skokov Jaroslav 3:0, Kostroun Jiří 2:1, Černík Jaroslav 2:0, Dušek Jan 1:1),
22. kolo:
TJ Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařečka Pavel 2:2, Vyhlídka Daniel 3:1, Zika Petr 1:3, Babor Václav 2:2, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Teiner Martin 2:2, Křišta Josef 3:1, Růžička Vladimír 0:4), KST Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 1:3, Holubek Milan 0:3, Řezáč Bohumil 0:3, Klůj Ivan 4:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 3:1, Přibyl Miroslav 3:1, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 2:1), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Batesta Chodov C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rosová Jaroslava 0:2, Kadavý Vladimír 1:2, Maryška Vojtěch 1:2, WO 0:3, body hostů: Tonhauser Martin 3:0, Minář Miloš 0:2, Minář Ondřej 1:0, Tonhauser Robert 2:0, WO 3:0), TJ Luby A - TJ Jiskra Březová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 1:2, Pěnkava Jan 0:3, Nalezenec Jaroslav 0:3, Kocum Ondřej 2:1, body hostů: Skokov Jaroslav 3:0, Kostroun Jiří 3:0, Černík Jaroslav 2:1, Dušek Jan 1:2),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Luby B - TJ Baník Svatava 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sucharda Jiří 2:2, Lošťáková Kristýna 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3, Skála Tomáš st. 1:3, body hostů: Nerad Václav 3:1, Lesák František 3:1, Holeček Martin 3:0, Strýček Rudolf 1:2), TJ Lomnice B - TJ Baník Vintířov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrušková Nikola 1:3, Franko Milan 2:2, Rada Kvído Štěpán 3:1, Vondrušková Andrea 4:0, body hostů: Visinger Jakub 3:1, Leňka Jiří 2:2, Nesměráková Eliška 1:3, Kraka Lukáš 0:1, Ludrovský Josef 0:3), TJ Batesta Chodov D - TJ Baník Sokolov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morová Natálie 3:1, Brož Matěj 3:1, Perglerová Barbora 0:3, Kárová Klára 4:0, body hostů: Černý Lukáš 3:1, Truong Van Ba 1:3, Coma Josef 1:3, Latosinská Eva 0:3), TJ Jiskra Aš B - SKST Cheb B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Zdeněk 0:2, Letalíková Jana 0:2, Janský Michal 1:2, Lošťák Ladislav 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Špalek Vít 3:0, Kytka Rudolf 0:2, Průcha Petr 2:0), TJ Loket nad Ohří B - NK BFB Bochov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladislav 0:1, Kejšar Miroslav 2:1, Kotlaba Miroslav 3:0, Kotlaba Josef 2:2, Bucifal Josef 2:0, body hostů: Šťovíček Miroslav 1:3, Egert Miroslav 0:3, Chalupný Luboš 1:2, Yahodka Maksym 2:1),
2. kolo:
SKST Cheb B - TJ Luby B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kytka Rudolf 1:1, Petera Jiří 2:0, Špalek Vít 3:0, Marek David 2:0, body hostů: Sucharda Jiří 1:2, Lošťáková Kristýna 0:2, Kočárník Jaroslav 0:2, Skála Tomáš st. 0:2), TJ Jiskra Aš B - TJ Baník Svatava 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:2, Janský Michal 0:2, Lošťák Ladislav 0:3, Letalíková Jana 0:2, body hostů: Niebauer Aleš 3:0, Lesák František 2:0, Holeček Martin 2:0, Nerad Václav 2:0), TJ Lomnice B - TJ Batesta Chodov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrušková Nikola 1:1, Franko Milan 2:0, Rada Kvído Štěpán 3:0, Vondrušková Andrea 2:0, body hostů: Nykl Jiří 1:2, Brož Matěj 0:2, Boči Lukáš 0:2, Perglerová Barbora 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Sokolov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludrovský Josef 1:1, Leňka Jiří 2:0, Visinger Jakub 3:0, Nesměráková Eliška 2:0, body hostů: Černý Lukáš 1:2, Truong Van Ba 0:2, Latosinská Eva 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Aš B - TJ Luby B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťáková Tereza 1:3, Letalíková Jana 2:2, Lošťák Ladislav 3:0, Janský Michal 3:1, body hostů: Sucharda Jiří 3:1, Lošťáková Kristýna 2:2, Kočárník Jaroslav 0:4, Skála Tomáš st. 1:2), SKST Cheb B - TJ Baník Svatava 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petera Jiří 3:0, Kytka Rudolf 1:1, Špalek Vít 3:0, Marek David 2:1, body hostů: Niebauer Aleš 1:2, Lesák František 1:2, Holeček Martin 0:3, Nerad Václav 0:2), TJ Lomnice B - TJ Baník Sokolov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrušková Nikola 1:1, Franko Milan 2:0, Rada Kvído Štěpán 2:1, Vondrušková Andrea 3:0, body hostů: Černý Lukáš 2:1, Truong Van Ba 0:3, Koryťáková Pavlína 0:2, Latosinská Eva 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Batesta Chodov D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesměráková Eliška 4:0, Ludrovský Josef 1:2, Kraka Zdeněk 0:1, Kraka Lukáš 2:2, Leňka Jiří 2:0, body hostů: Nykl Jiří 1:3, Boči Lukáš 2:2, Brož Matěj 1:2, Perglerová Barbora 1:2),
4. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Batesta Chodov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladislav 3:0, Kejšar Miroslav 2:1, Kotlaba Josef 3:0, WO 0:2, body hostů: Mora Petr 1:1, Morová Natálie 0:3, Boči Lukáš 0:2, Nykl Jiří 0:2, WO 2:0), NK BFB Bochov - TJ Baník Sokolov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťovíček Miroslav 2:1, Egert Miroslav 1:1, Chalupný Luboš 2:1, Yahodka Maksym 3:0, body hostů: Černý Lukáš 1:2, Truong Van Ba 1:2, Coma Josef 1:2, Latosinská Eva 0:2), SKST Cheb B - TJ Lomnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytka Rudolf 2:2, Petera Jiří 2:1, Marek David 2:1, Špalek Vít 3:1, body hostů: Vondrušková Andrea 4:0, Rada Kvído Štěpán 0:4, Franko Milan 0:3, Vondrušková Nikola 1:2), TJ Jiskra Aš B - TJ Baník Vintířov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lošťáková Tereza 1:2, Letalíková Jana 0:2, Lošťák Ladislav 1:2, Jánská Veronika 1:2, body hostů: Visinger Jakub 3:0, Leňka Jiří 3:0, Nesměráková Eliška 2:1, Ludrovský Josef 0:2),
5. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Sokolov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Jiří 1:2, Kejšar Miroslav 3:0, Nováček Vladislav 1:2, Kotlaba Josef 3:0, body hostů: Černý Lukáš 1:2, Truong Van Ba 1:2, Coma Josef 2:1, Koryťáková Pavlína 0:3), NK BFB Bochov - TJ Batesta Chodov D 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Miroslav 2:0, Egert Miroslav 2:0, Chalupný Luboš 3:0, Yahodka Maksym 3:0, body hostů: Mora Petr 0:3, Nykl Jiří 0:3, Morová Natálie 0:2, Boči Lukáš 0:2), SKST Cheb B - TJ Baník Vintířov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytka Rudolf 1:2, Petera Jiří 2:1, Marek David 2:1, Špalek Vít 4:0, body hostů: Visinger Jakub 1:3, Leňka Jiří 2:1, Nesměráková Eliška 0:3, Ludrovský Josef 1:2), TJ Jiskra Aš B - TJ Lomnice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:3, Letalíková Jana 0:2, Lošťák Ladislav 1:2, Jánská Veronika 1:2, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Rada Kvído Štěpán 2:1, Franko Milan 2:1, Vondrušková Nikola 2:0),
6. kolo:
TJ Luby B - TJ Loket nad Ohří B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jiří 3:1, Kočárník Jaroslav 0:1, Lošťáková Kristýna 1:3, Skála Tomáš st. 2:2, Skála Tomáš ml. 3:0, body hostů: Kotlaba Josef 1:3, Bucifal Josef 4:0, Nováček Vladislav 2:2, Kejšar Miroslav 0:4), TJ Baník Svatava - NK BFB Bochov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák František 3:0, Holeček Martin 2:1, Nerad Václav 1:2, Niebauer Aleš 2:2, body hostů: Chalupný Luboš 1:3, Yahodka Maksym 3:0, Vonšovský Miroslav 0:3, Egert Miroslav 1:2), TJ Batesta Chodov D - SKST Cheb B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nykl Jiří 0:2, Boči Lukáš 0:2, Huleš Adam 0:2, Brož Matěj 0:2, body hostů: Marek David 2:0, Petera Jiří 2:0, Kytka Rudolf 2:0, Lorenc Martin 2:0), TJ Baník Sokolov B - TJ Jiskra Aš B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Lukáš 4:0, Coma Josef 1:3, Truong Van Ba 2:1, Latosinská Eva 2:2, body hostů: Janský Michal 1:3, Lošťák Ladislav 2:2, Letalíková Jana 2:2, Lošťáková Tereza 1:2),
7. kolo:
TJ Luby B - NK BFB Bochov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 2:2, Lošťáková Kristýna 2:2, Skála Tomáš ml. 3:0, Skála Tomáš st. 2:2, body hostů: Chalupný Luboš 0:4, Yahodka Maksym 3:1, Vonšovský Miroslav 0:4, Egert Miroslav 3:0), TJ Baník Svatava - TJ Loket nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 3:1, Holeček Martin 3:1, Nerad Václav 1:3, Niebauer Aleš 2:2, body hostů: Kotlaba Josef 3:1, Bucifal Josef 2:2, Nováček Vladislav 2:2, Kejšar Miroslav 0:4), TJ Batesta Chodov D - TJ Jiskra Aš B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boči Lukáš 1:3, Brož Matěj 3:1, Mora Petr 1:3, Nykl Jiří 2:2, body hostů: Lošťák Ladislav 3:1, Janský Michal 4:0, Letalíková Jana 0:4, Lošťáková Tereza 2:2), TJ Baník Sokolov B - SKST Cheb B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Lukáš 1:1, Coma Josef 0:2, Truong Van Ba 0:3, Latosinská Eva 0:2, body hostů: Marek David 3:0, Petera Jiří 2:0, Kytka Rudolf 2:0, Lorenc Martin 1:1),
8. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - SKST Cheb B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladislav 1:3, Kotlaba Josef 4:0, Kejšar Miroslav 0:4, Bucifal Josef 2:2, body hostů: Špalek Vít 3:1, Petera Jiří 2:2, Marek David 2:2, Kytka Rudolf 2:2), NK BFB Bochov - TJ Jiskra Aš B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Miroslav 3:0, Egert Miroslav 1:1, Chalupný Luboš 2:1, Yahodka Maksym 3:0, body hostů: Lošťák Ladislav 1:2, Janský Michal 1:2, Letalíková Jana 0:3, Lošťáková Tereza 0:2), TJ Luby B - TJ Lomnice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočárník Jaroslav 0:2, Lošťáková Kristýna 0:2, Skála Tomáš st. 0:3, Sucharda Jiří 2:1, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Rada Kvído Štěpán 3:0, Franko Milan 1:1, Vondrušková Nikola 1:1), TJ Baník Svatava - TJ Baník Vintířov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Martin 1:1, Niebauer Aleš 2:0, Nerad Václav 2:1, Lesák František 3:0, body hostů: Nesměráková Eliška 2:1, Ludrovský Josef 0:3, Kraka Lukáš 0:2, Kraka Zdeněk 0:2),
9. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Jiskra Aš B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladislav 2:0, Kotlaba Josef 2:0, Kejšar Miroslav 2:1, Bucifal Josef 2:0, body hostů: Janský Michal 0:3, Lošťák Ladislav 1:1, Lošťáková Tereza 0:2, Letalíková Jana 0:2), NK BFB Bochov - SKST Cheb B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Miroslav 1:3, Egert Miroslav 0:3, Vonšovský Miroslav 0:3, Yahodka Maksym 4:0, body hostů: Špalek Vít 3:1, Petera Jiří 3:1, Marek David 1:2, Kytka Rudolf 2:1), TJ Luby B - TJ Baník Vintířov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Tomáš st. 0:1, Kočárník Jaroslav 2:2, Lošťáková Kristýna 2:1, Sucharda Jiří 3:1, Holý Jiří 2:1, body hostů: Leňka Jiří 3:1, Nesměráková Eliška 1:3, Stančík Josef 1:3, Ludrovský Josef 1:2), TJ Baník Svatava - TJ Lomnice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 2:1, Niebauer Aleš 1:2, Nerad Václav 0:3, Lesák František 1:3, body hostů: Vondrušková Andrea 4:0, Rada Kvído Štěpán 2:1, Franko Milan 2:1, Vondrušková Nikola 1:2),
10. kolo:
TJ Lomnice B - TJ Loket nad Ohří B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondrušková Nikola 0:2, Franko Milan 1:1, Rada Kvído Štěpán 2:1, Vondrušková Andrea 3:0, WO 4:0, body hostů: Kotlaba Josef 3:1, Nováček Vladislav 0:3, Kejšar Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Baník Vintířov A - NK BFB Bochov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nesměráková Eliška 1:1, Ludrovský Josef 0:2, Hlavatý Jaroslav 0:3, Kraka Zdeněk 0:2, body hostů: Yahodka Maksym 3:0, Chalupný Luboš 2:0, Šťovíček Miroslav 2:0, Vonšovský Miroslav 1:1), TJ Batesta Chodov D - TJ Luby B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárová Klára 3:1, Brož Matěj 1:3, Boči Lukáš 1:3, Morová Natálie 2:2, body hostů: Sucharda Jiří 3:1, Lošťáková Kristýna 2:2, Nalezenec Jaroslav 1:3, Kočárník Jaroslav 3:1), TJ Baník Sokolov B - TJ Baník Svatava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koryťáková Pavlína 0:2, Černý Lukáš 0:2, Coma Josef 0:2, Latosinská Eva 0:2, body hostů: Niebauer Aleš 2:0, Holeček Martin 2:0, Lesák František 2:0, Strýček Rudolf 2:0),
11. kolo:
TJ Lomnice B - NK BFB Bochov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrušková Nikola 2:2, Franko Milan 1:3, Rada Kvído Štěpán 2:2, Vondrušková Andrea 3:1, body hostů: Yahodka Maksym 4:0, Egert Miroslav 3:1, Chalupný Luboš 1:3, Vonšovský Miroslav 0:4), TJ Baník Vintířov A - TJ Loket nad Ohří B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesměráková Eliška 1:2, Ludrovský Josef 1:2, Kraka Zdeněk 0:3, Leňka Jiří 2:2, body hostů: Kotlaba Josef 4:0, Bucifal Josef 2:1, Nováček Vladislav 3:0, Kejšar Miroslav 0:3), TJ Batesta Chodov D - TJ Baník Svatava 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárová Klára 0:2, Brož Matěj 0:2, Boči Lukáš 1:2, Morová Natálie 1:2, body hostů: Niebauer Aleš 3:0, Holeček Martin 3:0, Lesák František 1:1, Strýček Rudolf 1:1), TJ Baník Sokolov B - TJ Luby B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koryťáková Pavlína 0:3, Latosinská Eva 1:2, Černý Lukáš 1:2, Coma Josef 2:1, body hostů: Sucharda Jiří 2:1, Lošťáková Kristýna 3:0, Nalezenec Jaroslav 1:2, Kočárník Jaroslav 2:1),
12. kolo:
TJ Baník Svatava - TJ Luby B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Martin 2:1, Lesák František 3:0, Strýček Rudolf 0:3, Niebauer Aleš 3:0, body hostů: Kočárník Jaroslav 2:1, Lošťáková Kristýna 1:2, Skála Tomáš st. 1:2, Nalezenec Jaroslav 0:3), TJ Baník Vintířov A - TJ Lomnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 4:0, Ludrovský Josef 1:3, Daněk Roman 0:3, Stančík Josef 1:0, Kraka Lukáš 0:3, body hostů: Vondrušková Andrea 3:1, Vondrušková Nikola 3:1, Franko Milan 3:1, Furchová Zuzana 0:3), TJ Baník Sokolov B - TJ Batesta Chodov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Latosinská Eva 2:1, Koryťáková Pavlína 0:3, Černý Lukáš 1:2, Coma Josef 1:2, body hostů: Kárová Klára 2:1, Brož Matěj 2:1, Morová Natálie 3:0, Boči Lukáš 1:2), SKST Cheb B - TJ Jiskra Aš B 0:10wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Petera Jiří 2:0, Špalek Vít 2:0, Březovský Petr 2:0, body hostů: Janský Michal 0:2, Lošťák Ladislav 0:2, Letalíková Jana 0:2, Lošťáková Tereza 0:2), NK BFB Bochov - TJ Loket nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Egert Miroslav 2:2, Chalupný Luboš 2:2, Šťovíček Miroslav 2:2, Yahodka Maksym 4:0, body hostů: Kotlaba Josef 2:2, Bucifal Josef 3:1, Nováček Vladislav 1:3, Kejšar Miroslav 0:4),
13. kolo:
TJ Luby B - SKST Cheb B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jiří 0:3, Kočárník Jaroslav 0:2, Lošťáková Kristýna 1:2, Skála Tomáš ml. 2:1, body hostů: Březovský Petr 2:0, Špalek Vít 2:1, Petera Jiří 3:0, Marek David 1:1, Kytka Rudolf 0:1), TJ Baník Svatava - TJ Jiskra Aš B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák František 2:0, Holeček Martin 2:0, Strýček Rudolf 2:1, Niebauer Aleš 2:0, body hostů: Janský Michal 0:3, Lošťák Ladislav 1:1, Letalíková Jana 0:2, Lošťáková Tereza 0:2), TJ Batesta Chodov D - TJ Lomnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Jiří 1:3, Brož Matěj 1:3, Boči Lukáš 1:2, Kalanyos Jiří 3:0, Holub Martin 0:1, body hostů: Vondrušková Andrea 4:0, Vondrušková Nikola 1:3, Rada Kvído Štěpán 2:2, Franko Milan 2:1), TJ Baník Sokolov B - TJ Baník Vintířov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koryťák Jan 2:2, Koryťáková Pavlína 0:4, Černý Lukáš 2:1, Latosinská Eva 2:2, body hostů: Leňka Jiří 4:0, Ludrovský Josef 2:2, Daněk Roman 2:2, Hlavatý Jaroslav 1:2),
14. kolo:
TJ Luby B - TJ Jiskra Aš B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sucharda Jiří 2:1, Kočárník Jaroslav 1:2, Lošťáková Kristýna 1:2, Skála Tomáš ml. 4:0, body hostů: Janský Michal 3:1, Lošťák Ladislav 1:2, Letalíková Jana 1:2, Lošťáková Tereza 0:3), TJ Baník Svatava - SKST Cheb B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 0:3, Holeček Martin 0:3, Strýček Rudolf 1:2, Niebauer Aleš 2:1, body hostů: Březovský Petr 3:0, Špalek Vít 1:1, Petera Jiří 3:0, Marek David 2:1, Kytka Rudolf 0:1), TJ Baník Sokolov B - TJ Lomnice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koryťák Jan 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2, Černý Lukáš 0:2, Latosinská Eva 0:2, body hostů: Vondrušková Andrea 2:0, Vondrušková Nikola 2:0, Rada Kvído Štěpán 2:0, Franko Milan 2:0), TJ Batesta Chodov D - TJ Baník Vintířov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nykl Jiří 2:1, Kalanyos Jiří 2:1, Boči Lukáš 1:2, Holub Martin 3:0, body hostů: Leňka Jiří 3:0, Ludrovský Josef 1:2, Hlavatý Jaroslav 0:3, Ševc Jozef 0:3),
15. kolo:
TJ Batesta Chodov D - TJ Loket nad Ohří B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sankotová Klára 0:3, Boči Lukáš 1:2, Perglerová Barbora 1:2, Nykl Jiří 2:2, body hostů: Kotlaba Josef 4:0, Bucifal Josef 3:0, Nováček Vladislav 1:2, Kejšar Miroslav 1:2), TJ Baník Sokolov B - NK BFB Bochov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koryťáková Pavlína 0:2, Latosinská Eva 1:1, Černý Lukáš 0:3, Coma Josef 0:2, body hostů: Yahodka Maksym 3:0, Egert Miroslav 1:1, Šťovíček Miroslav 2:0, Chalupný Luboš 2:0), TJ Lomnice B - SKST Cheb B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Albert 0:3, Franko Milan 0:3, Vondrušková Nikola 1:2, Vondrušková Andrea 2:1, body hostů: Březovský Petr 3:0, Špalek Vít 1:0, Petera Jiří 3:0, Marek David 2:1, Kytka Rudolf 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Jiskra Aš B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leňka Jiří 3:0, Nesměráková Eliška 3:0, Ludrovský Josef 2:1, Stančík Josef 1:2, body hostů: Janský Michal 0:3, Hostek Karel 2:1, Letalíková Jana 0:3, Havlíček Zdeněk 1:2),
16. kolo:
TJ Baník Sokolov B - TJ Loket nad Ohří B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koryťáková Pavlína 0:2, Latosinská Eva 0:2, Černý Lukáš 0:2, Coma Josef 0:2, body hostů: Kotlaba Josef 2:0, Bucifal Josef 2:0, Nováček Vladislav 2:0, Kejšar Miroslav 2:0), TJ Batesta Chodov D - NK BFB Bochov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perglerová Barbora 0:3, Boči Lukáš 1:1, Sankotová Klára 0:3, Nykl Jiří 2:1, body hostů: Yahodka Maksym 3:0, Chalupný Luboš 1:2, Šťovíček Miroslav 2:1, Egert Miroslav 2:0), TJ Baník Vintířov A - SKST Cheb B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nesměráková Eliška 0:2, Ludrovský Josef 0:2, Ševc Jozef 0:3, Leňka Jiří 1:1, body hostů: Březovský Petr 3:0, Špalek Vít 2:0, Petera Jiří 1:1, Marek David 2:0), TJ Lomnice B - TJ Jiskra Aš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furchová Zuzana 1:3, Franko Milan 3:1, Vondrušková Nikola 0:4, Vondrušková Andrea 4:0, body hostů: Janský Michal 2:2, Hostek Karel 3:1, Letalíková Jana 1:3, Havlíček Zdeněk 2:2),
17. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Luby B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 3:0, Nováček Vladislav 2:0, Kejšar Miroslav 1:2, Kotlaba Josef 3:0, body hostů: Sucharda Jiří 1:2, Lošťáková Kristýna 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3, Skála Tomáš st. 0:2), NK BFB Bochov - TJ Baník Svatava 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Miroslav 0:2, Chalupný Luboš 0:2, Vonšovský Miroslav 0:3, Egert Miroslav 0:2, body hostů: Niebauer Aleš 3:0, Lesák František 2:0, Holeček Martin 2:0, Nerad Václav 2:0), SKST Cheb B - TJ Batesta Chodov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Vít 3:0, Marek David 2:0, Kytka Rudolf 1:2, Petera Jiří 2:1, body hostů: Nykl Jiří 0:3, Boči Lukáš 1:2, Kalanyos Jiří 2:1, Brož Matěj 0:2), TJ Jiskra Aš B - TJ Baník Sokolov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Letalíková Jana 2:0, Janský Michal 2:0, Hostek Karel 3:0, Lošťák Ladislav 1:1, body hostů: Koryťák Jan 0:3, Černý Lukáš 0:2, Coma Josef 1:1, Koryťáková Pavlína 0:2),
18. kolo:
NK BFB Bochov - TJ Luby B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vonšovský Miroslav 1:3, Chalupný Luboš 3:1, Kajzar Robert 0:4, Egert Miroslav 3:1, body hostů: Sucharda Jiří 1:3, Lošťáková Kristýna 3:1, Kočárník Jaroslav 3:1, Skála Tomáš st. 2:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Svatava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 3:1, Nováček Vladislav 2:2, Kejšar Miroslav 0:4, Kotlaba Josef 3:1, body hostů: Niebauer Aleš 3:1, Lesák František 3:1, Holeček Martin 1:3, Nerad Václav 1:3), TJ Jiskra Aš B - TJ Batesta Chodov D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lošťáková Tereza 0:4, Janský Michal 3:1, Hostek Karel 1:2, Lošťák Ladislav 1:3, body hostů: Nykl Jiří 3:1, Brož Matěj 0:1, Malina Josef 4:0, Kalanyos Jiří 2:1, Boči Lukáš 1:2), SKST Cheb B - TJ Baník Sokolov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Vít 2:0, Petera Jiří 1:1, Marek David 3:0, Kytka Rudolf 2:0, body hostů: Koryťák Jan 0:3, Černý Lukáš 1:1, Coma Josef 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2),
19. kolo:
SKST Cheb B - TJ Loket nad Ohří B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek David 1:0, Kytka Rudolf 1:1, Petera Jiří 3:0, Špalek Vít 1:0, WO 3:0, body hostů: Kotlaba Miroslav 1:2, Nováček Vladislav 0:2, Kejšar Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Aš B - NK BFB Bochov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:4, Letalíková Jana 0:3, Lošťák Ladislav 2:1, Janský Michal 3:1, body hostů: Chalupný Luboš 2:2, Egert Miroslav 3:1, Šťovíček Miroslav 1:2, Yahodka Maksym 3:0), TJ Lomnice B - TJ Luby B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrušková Nikola 0:4, Franko Milan 2:2, Rada Kvído Štěpán 2:2, Vondrušková Andrea 4:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 2:2, Sucharda Jiří 2:2, Lošťáková Kristýna 1:3, Skála Tomáš st. 3:1), TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Svatava 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stančík Josef 0:4, Nesměráková Eliška 0:3, Ludrovský Josef 1:2, Leňka Jiří 4:0, body hostů: Niebauer Aleš 3:1, Lesák František 2:2, Holeček Martin 2:1, Strýček Rudolf 2:1),
20. kolo:
TJ Jiskra Aš B - TJ Loket nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lošťáková Tereza 1:2, Jánská Veronika 2:2, Lošťák Ladislav 3:1, Janský Michal 1:3, Letalíková Jana 1:0, body hostů: Kotlaba Josef 2:2, Nováček Vladislav 2:2, Kejšar Miroslav 2:2, Kotlaba Miroslav 2:2), SKST Cheb B - NK BFB Bochov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek David 2:1, Kytka Rudolf 1:1, Špalek Vít 3:0, Petera Jiří 1:0, Kopecký Jiří 2:0, body hostů: Yahodka Maksym 2:1, Egert Miroslav 0:3, Chalupný Luboš 0:3, Šťovíček Miroslav 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Luby B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stančík Josef 1:3, Nesměráková Eliška 3:1, Ludrovský Josef 1:3, Leňka Jiří 3:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 3:1, Sucharda Jiří 2:2, Lošťáková Kristýna 1:3, Skála Tomáš st. 2:2), TJ Lomnice B - TJ Baník Svatava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrušková Nikola 2:2, Franko Milan 1:3, Rada Kvído Štěpán 3:1, Vondrušková Andrea 3:1, body hostů: Niebauer Aleš 4:0, Lesák František 1:3, Holeček Martin 1:3, Strýček Rudolf 1:3),
21. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Lomnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladislav 1:1, Bucifal Josef 2:0, Kejšar Miroslav 2:1, Kotlaba Josef 3:0, body hostů: Rada Kvído Štěpán 1:2, Franko Milan 1:2, Furchová Zuzana 0:2, Majer Vlastimil 0:2), NK BFB Bochov - TJ Baník Vintířov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupný Luboš 3:1, Vonšovský Miroslav 0:4, Šťovíček Miroslav 1:3, Yahodka Maksym 4:0, body hostů: Nesměráková Eliška 3:1, Ludrovský Josef 1:3, Leňka Jiří 2:2, Stančík Josef 2:2), TJ Luby B - TJ Batesta Chodov D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lošťáková Kristýna 2:2, Kočárník Jaroslav 1:3, Skála Tomáš st. 2:2, Sucharda Jiří 1:3, body hostů: Holub Martin 2:2, Kalanyos Jiří 3:1, Nykl Jiří 2:2, Brož Matěj 3:1), TJ Baník Svatava - TJ Baník Sokolov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák František 2:0, Holeček Martin 1:1, Nerad Václav 2:1, Niebauer Aleš 3:0, body hostů: Černý Lukáš 2:1, Coma Josef 0:3, Latosinská Eva 0:2, Koryťáková Pavlína 0:2),
22. kolo:
NK BFB Bochov - TJ Lomnice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egert Miroslav 0:2, Chalupný Luboš 2:1, Vonšovský Miroslav 1:2, Yahodka Maksym 4:0, WO 1:0, body hostů: Rada Kvído Štěpán 3:1, Majer Vlastimil 0:3, Franko Milan 1:1, Furchová Zuzana 1:2, WO 0:1), TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Vintířov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladislav 2:0, Kotlaba Josef 2:0, Bucifal Josef 3:0, Kejšar Miroslav 1:1, body hostů: Nesměráková Eliška 0:3, Ludrovský Josef 0:2, Stančík Josef 1:1, Hlavatý Jaroslav 0:2), TJ Baník Svatava - TJ Batesta Chodov D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lesák František 1:1, Holeček Martin 0:2, Nerad Václav 0:3, Niebauer Aleš 1:2, body hostů: Malina Josef 3:0, Holub Martin 3:0, Kalanyos Jiří 2:0, Brož Matěj 0:2), TJ Luby B - TJ Baník Sokolov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lošťáková Kristýna 3:1, Kočárník Jaroslav 2:1, Skála Tomáš st. 1:2, Sucharda Jiří 2:2, body hostů: Černý Lukáš 3:1, Coma Josef 2:2, Latosinská Eva 1:2, Koryťáková Pavlína 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy