Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:2, Čejka Vratislav 1:3, Fencl Lukáš 0:3, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Bartes Petr 4:0, Holovčák Jiří 2:1), SKST Teplice A - TJ Krupka A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Petr 1:1, Soukup Karel 0:2, Sýkora Martin 0:3, Růžička Jiří 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Brožek Miroslav 2:0, Pivoňka Jaromír 2:0, Blažek Jan 1:1), TJ Sokol Lenešice A - TJ Sever Žatec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Václav st. 0:1, Filín Jan 3:0, Ledvina Vilém 2:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:0, Koželuh Jindřich 1:1, body hostů: Vízner Jiří 2:1, Kubovský Zdeněk 0:3, Petrlík Jiří ml. 1:2, Kadlec Matěj 0:3), TJ Sokol Filipov A - SKST Děčín A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 0:2, Šimek Pavel st. 0:2, Rambousek Jiří ml. 1:2, Phanthe Dung 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0), TTC Litoměřice C - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 2:0, Boháč Dominik 2:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:1, body hostů: Zedník Josef 0:3, Beneš Jiří 0:3, Luňák Radek 1:1, Nováková Martina 0:2), TJ Sever Žatec A - KST Jirkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:2, Pejša Otto ml. 0:2, Kopenec Václav 0:1, Broum Pavel 1:1, Plečinda Jiří 0:2, body hostů: Šmucr Jiří 3:0, Rödling Jan 2:0, Hrnčál Miroslav 2:0, Feifrlík Marcel 1:1),
2. kolo:
TJ Sever Žatec A - TTC Litvínov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejša Otto ml. 1:3, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Kastner Milan 1:3, Fencl Lukáš 2:2, Čejka Vratislav 2:1), SKST Baník Most B - KST Jirkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 1:3, Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 2:2, body hostů: Šmucr Jiří 3:1, Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 0:4, Feifrlík Marcel 2:2), SKST Teplice A - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 1:3, Štěpánek Ivan 1:3, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 3:1, body hostů: Chrvala Radovan 2:2, Skokan Viktor 3:1, Boháč Dominik 4:0, Šnajdr Jiří 0:3), TJ Krupka A - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Brožek Miroslav 0:3, Brožek Michal 3:0, body hostů: Zedník Josef 3:0, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 2:1, Špička Zbyněk 1:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Sokol Filipov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Ledvina Vilém 2:1, Koželuh Jindřich 0:1, Filín Jan 3:1, Beránek Václav st. 2:0, body hostů: Franěk Tomáš 1:3, Rambousek Jiří ml. 1:2, Neumann Jan 1:2, Phanthe Dung 1:2), TJ Sever Žatec B - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpnička Michal 0:3, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 2:1, Vízner Jiří 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 3:0),
3. kolo:
KST Jirkov A - TTC Litvínov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Rödling Jan 1:1, Feifrlík Marcel 1:1, Šmucr Jiří 3:0, Hrnčál Miroslav 0:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:1, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 0:3, Čejka Vratislav 0:2), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Bartes Petr 3:0, Šťovíček Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 0:4, Pejša Otto ml. 2:1, Plečinda Jiří 0:3), SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 3:1, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 4:0, body hostů: Zedník Josef 2:2, Luňák Radek 2:2, Beneš Jiří 2:2, Špička Zbyněk 0:3), TJ Krupka A - TTC Litoměřice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tereza Ajdini 0:4, Blažek Jan 1:3, Brožek Miroslav 3:0, Brožek Michal 4:0, body hostů: Pospíšil Václav 2:2, Boháč Dominik 2:2, Skokan Viktor 1:3, Chrvala Radovan 2:1), TJ Sokol Lenešice A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Ledvina Vilém 1:2, Koželuh Jindřich 1:2, Filín Jan 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Jiří 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Kadlec Matěj 1:3, Kubovský Zdeněk 1:3, body hostů: Rambousek Jiří ml. 4:0, Franěk Tomáš 1:3, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3),
4. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 1:2, Městka Petr 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 2:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 3:0, Franěk Tomáš 3:0, Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 1:2), KST Jirkov A - SKST Děčín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Michal 1:3, Hrnčál Miroslav 1:3, Feifrlík Marcel 1:2, Šmucr Jiří 4:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:1, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 1:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Lenešice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marousek Jan 0:4, Boháč Dominik 3:0, Chrvala Radovan 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Filín Jan 2:2, Ledvina Vilém 0:1, Koželuh Jindřich 2:1, Fiala Dušan 1:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Beneš Jiří 3:1, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:2, Kadlec Matěj 2:1), TTC Litvínov A - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 3:0, Čejka Vratislav 0:2, Kastner Milan 3:0, Beránek Miroslav 2:1, body hostů: Rúža David 1:2, Růžička Jiří 2:1, Stehlík Petr 0:3, Štěpánek Ivan 0:2), SKST Baník Most B - TJ Krupka A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 1:3, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:1, Brožek Miroslav 2:2, Blažek Jan 0:4),
5. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 0:3, Městka Petr 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 3:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), KST Jirkov A - TJ Sokol Filipov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Hrnčál Miroslav 0:3, Feifrlík Marcel 2:1, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 1:3, Franěk Tomáš 3:0, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 1:2), TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:1, Boháč Dominik 3:0, Marousek Jan 0:3, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:3, Kubovský Zdeněk 1:2, Kadlec Matěj 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Lenešice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 3:1, Špička Zbyněk 1:2, Beneš Jiří 3:0, Zedník Josef 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 1:3, Filín Jan 2:2, Ledvina Vilém 0:3, Koželuh Jindřich 2:1), TTC Litvínov A - TJ Krupka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:2, Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 1:3, Brožek Miroslav 2:2, Blažek Jan 2:2), SKST Baník Most B - SKST Teplice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Rúža David 2:2, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3, Štěpánek Ivan 2:2),
6. kolo:
SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 4:0, Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Ivan 2:2, Rúža David 1:3, body hostů: Broum Pavel 3:1, Kopenec Václav 1:3, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 3:1), TJ Krupka A - KST Jirkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Miroslav 1:3, Blažek Jan 0:4, Pivoňka Jaromír 3:1, Brožek Michal 4:0, body hostů: Šmucr Jiří 2:2, Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 1:3, Feifrlík Marcel 2:2), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Filín Jan 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Kastner Milan 0:4, Čejka Vratislav 2:1), TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Jiří ml. 2:2, Kubovský Zdeněk 1:3, Kadlec Matěj 0:4, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Šťovíček Petr 2:2, Bartes Petr 3:1, Holovčák Jiří 1:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3, Rambousek Jiří ml. 2:2, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Chrvala Radovan 2:2, Skokan Viktor 2:2, Kopecký Filip 1:3), SKST Děčín A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:1, body hostů: Zedník Josef 0:4, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 1:2),
7. kolo:
SKST Teplice A - KST Jirkov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rúža David 0:3, Beran Jakub 0:2, Štěpánek Ivan 1:2, Růžička Jiří 2:1, body hostů: Rödling Jan 3:0, Malý Michal 1:2, Šmucr Jiří 3:0, Hrnčál Miroslav 1:1), TJ Krupka A - TJ Sever Žatec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Brožek Miroslav 2:0, Pivoňka Jaromír 1:1, Brožek Michal 2:0, WO 2:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Kopenec Václav 0:1, Pejša Otto ml. 0:3, Hofreiter Zdeněk 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Lenešice A - SKST Baník Most B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koželuh Jindřich 1:2, Fiala Dušan 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Filín Jan 0:3, body hostů: Klouček Luboš ml. 0:3, Šťovíček Petr 3:0, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 3:0), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:1, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3, Rambousek Jiří ml. 2:2, body hostů: Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 3:1, Luňák Radek 2:2, Špička Zbyněk 1:3), SKST Děčín A - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Grubr Vojtěch 1:3, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 3:1, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Pospíšil Václav 2:2, Skokan Viktor 3:1, Chrvala Radovan 0:3),
8. kolo:
TJ Sever Žatec A - TTC Litoměřice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plečinda Jiří 1:2, Pejša Otto ml. 0:2, Hofreiter Zdeněk 0:3, Broum Pavel 1:2, body hostů: Boháč Dominik 3:0, Pospíšil Václav 3:0, Kopecký Filip 3:0, Šnajdr Jiří 0:2), KST Jirkov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 1:2, Feifrlík Marcel 1:1, Šmucr Jiří 4:0, Malý Michal 0:1, body hostů: Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 1:2, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 3:1, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:2, Franěk Tomáš 4:0, Phanthe Dung 2:2, Neumann Jan 0:4), SKST Baník Most B - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 0:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 3:1, Šťovíček Petr 1:3, Holovčák Jiří 1:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 3:1), TJ Sokol Lenešice A - SKST Teplice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 2:2, Fiala Dušan 0:3, Ledvina Vilém 1:0, Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Koželuh Jindřich 0:2, body hostů: Růžička Jiří 2:2, Rúža David 4:0, Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 2:1), TJ Krupka A - TJ Sever Žatec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Miroslav 2:1, Demeter Jan 0:2, Blažek Jan 2:1, Brožek Michal 4:0, Šnajdr Antonín 0:1, body hostů: Kadlec Matěj 1:3, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 1:2, Petrlík Jiří ml. 2:1),
9. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 1:3, Pejša Otto ml. 3:0, Hofreiter Zdeněk 3:1, Broum Pavel 3:1, Průša Dominik 0:1, body hostů: Zedník Josef 1:3, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 4:0, Špička Zbyněk 0:4), KST Jirkov A - TTC Litoměřice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčál Miroslav 3:1, Malý Michal 0:3, Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:1, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Kopecký Filip 3:1, Marousek Jan 0:3, Pospíšil Václav 1:2), TTC Litvínov A - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 2:2, Beránek Miroslav 2:2, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 3:1), SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 3:1, Bencs Ladislav 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Rambousek Jiří ml. 3:1, Franěk Tomáš 3:1, Phanthe Dung 0:4, Neumann Jan 2:2), TJ Sever Žatec B - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Jiří ml. 0:3, Kadlec Matěj 2:1, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 3:0, Štěpánek Ivan 1:2, Stehlík Petr 1:2), TJ Krupka A - TJ Sokol Lenešice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Antonín 0:4, Brožek Miroslav 3:1, Blažek Jan 2:2, Brožek Michal 4:0, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 2:2, Koželuh Jindřich 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filín Jan 1:2, Ledvina Vilém 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:1, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 1:2, Pejša Otto ml. 1:2, Městka Petr 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpnička Michal 0:2, Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 0:3, Vízner Jiří 0:2, body hostů: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 1:1, Feifrlík Marcel 2:0, Šmucr Jiří 2:0), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franěk Tomáš 4:0, Phanthe Dung 0:4, Neumann Jan 1:3, Rambousek Jiří ml. 3:1, body hostů: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 2:2, Štěpánek Ivan 1:3, Sýkora Martin 2:2), SKST Děčín A - TJ Krupka A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Grubr Vojtěch 0:3, Sobíšek Martin 4:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 2:2, Brožek Miroslav 1:2, Blažek Jan 1:2, Šnajdr Antonín 0:3), TTC Litoměřice C - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 2:1, Chrvala Radovan 3:0, Krupka Martin 0:3, Kopecký Filip 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 2:2, Nováková Martina 1:3, Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 4:0, Žielinský Tomáš 1:3, Holovčák Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - KST Jirkov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 0:3, Ledvina Vilém 0:2, Cibulka Vladimír 0:3, Koželuh Jindřich 2:1, body hostů: Rödling Jan 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Feifrlík Marcel 2:1, Šmucr Jiří 2:0), TJ Sever Žatec B - TJ Sever Žatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:3, Petrlík Jiří ml. 0:4, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Kopenec Václav 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1), TJ Sokol Filipov A - TJ Krupka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 0:3, Neumann Jan 0:2, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 3:0, body hostů: Brožek Michal 3:0, Pivoňka Jaromír 2:1, Brožek Miroslav 2:1, Blažek Jan 1:1), SKST Děčín A - SKST Teplice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 2:0, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 0:1, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Rúža David 0:3, Štěpánek Ivan 1:2, Stehlík Petr 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 3:0, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 1:2, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 4:0, Nováková Martina 1:3, Beneš Jiří 1:2, Zedník Josef 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 3:1, Fencl Lukáš 0:4, David Jaroslav 2:1),
12. kolo:
SKST Baník Most B - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:3, Rovner Antonín 3:1, Holovčák Jiří 2:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 3:1, Cimerman Ladislav 0:4, Kastner Milan 1:2), TJ Krupka A - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Pivoňka Jaromír 2:0, Brožek Miroslav 2:1, Brožek Michal 3:0, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Rúža David 1:2, Stehlík Petr 0:3, Štěpánek Ivan 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Lenešice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 1:3, Keller Filip 0:4, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Beránek Václav st. 3:1, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 1:3, Filín Jan 2:1), SKST Děčín A - TJ Sokol Filipov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Grubr Vojtěch 0:2, Matas Jan 3:0, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:1, Neumann Jan 1:2, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 3:1, Špička Zbyněk 1:3, Beneš Jiří 1:3, Zedník Josef 2:2, body hostů: Boháč Dominik 1:3, Skokan Viktor 4:0, Kopecký Filip 3:1, Chrvala Radovan 1:3), KST Jirkov A - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 1:2, Krejčí Ladislav 3:0, Rödling Jan 2:1, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Pejša Otto ml. 0:3, Průša Dominik 1:2),
13. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Kastner Milan 2:1, David Jaroslav 2:1, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Pejša Otto ml. 0:3, Průša Dominik 1:2), KST Jirkov A - SKST Baník Most B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčál Miroslav 1:1, Rödling Jan 2:0, Malý Michal 3:0, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Šťovíček Petr 0:3, Holovčák Jiří 0:3, Rovner Antonín 0:2, Hejč Antonín st. 1:1), TTC Litoměřice C - SKST Teplice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 1:0, Boháč Dominik 4:0, Skokan Viktor 3:1, Pospíšil Václav 1:3, WO 0:3, body hostů: Rúža David 2:2, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Štěpánek Ivan 0:3, WO 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Krupka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 1:2, Barták Karel 1:2, Vysoudil Jan 0:3, Starý Jiří ml. 2:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:0, Blažek Jan 2:1, Brožek Miroslav ml. 0:3), TJ Sokol Filipov A - TJ Sokol Lenešice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 0:4, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Koželuh Jindřich 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 3:1, Ledvina Vilém 1:2), SKST Děčín A - TJ Sever Žatec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampejs Vladislav 1:1, Tauš Jiří 2:0, Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:0, body hostů: Vízner Jiří 1:2, Kadlec Matěj 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2, Keller Filip 0:2),
14. kolo:
TTC Litvínov A - KST Jirkov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Čejka Vratislav 0:3, Kastner Milan 1:2, Beránek Miroslav 0:3, body hostů: Šmucr Jiří 2:1, Rödling Jan 3:0, Malý Michal 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejša Otto ml. 2:2, Průša Dominik 1:2, Broum Pavel 3:0, Hofreiter Zdeněk 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Rovner Antonín 1:3, Srp Pavel 0:3, Holovčák Jiří 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barták Karel 0:2, Pavlík Petr 0:2, Vysoudil Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Stehlík Petr 2:0, Růžička Jiří 2:0, Štěpánek Ivan 1:0, Rúža David 1:0, WO 3:0), TTC Litoměřice C - TJ Krupka A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 2:0, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 2:1, Blažek Jan 0:3, Demeter Jan 0:3, Brožek Miroslav ml. 0:2), SKST Děčín A - TJ Sokol Lenešice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:0, Svěchota Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:1, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Fiala Dušan 1:2, Koželuh Jindřich 0:3, Zlatohlávek Jaroslav 0:2, Filín Jan 0:2), TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec B 10:0wo (body domácích: body hostů),
15. kolo:
TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 1:3, Phanthe Dung 1:2, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Hofreiter Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Průša Dominik 2:1), SKST Děčín A - KST Jirkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 1:2, Sobíšek Martin 2:1, body hostů: Rödling Jan 2:1, Šmucr Jiří 0:3, Malý Michal 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 3:1, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 1:3, body hostů: Kopecký Filip 3:1, Skokan Viktor 3:1, Boháč Dominik 2:2, Krupka Martin 0:4), TJ Sever Žatec B - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 0:3, Štěpnička Michal 0:3, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 3:0, Nováková Martina 2:1), SKST Teplice A - TTC Litvínov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 4:0, Fencl Lukáš 0:3), TJ Krupka A - SKST Baník Most B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 2:1, Brožek Miroslav 2:1, Brožek Michal 4:0, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Holovčák Jiří 1:2, Rovner Antonín 1:2, Klouček Luboš ml. 1:2),
16. kolo:
SKST Děčín A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:0, Grubr Vojtěch 0:2, Matas Jan 3:0, Sobíšek Martin 3:0, body hostů: Broum Pavel 1:2, Hofreiter Zdeněk 1:2, Plečinda Jiří 0:2, Pohanka Filip 0:2), TJ Sokol Filipov A - KST Jirkov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 0:3, Neumann Jan 1:2, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Rödling Jan 3:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Malý Michal 2:1, Šmucr Jiří 2:1), TJ Sever Žatec B - TTC Litoměřice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 0:2, Štěpnička Michal 1:2, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Pospíšil Václav 2:1, Kopecký Filip 2:1, Skokan Viktor 2:1, Boháč Dominik 2:0), TJ Sokol Lenešice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koželuh Jindřich 0:2, Filín Jan 0:2, Ledvina Vilém 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:2, Fiala Dušan 0:1, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 3:0, Luňák Radek 1:1, Nováková Martina 2:0), TJ Krupka A - TTC Litvínov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Pivoňka Jaromír 3:0, Brožek Miroslav 3:0, Brožek Michal 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 1:2, Kastner Milan 0:3, David Jaroslav 1:2, Fencl Lukáš 1:2), SKST Teplice A - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 1:3, Štěpánek Ivan 0:3, Rúža David 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 4:0, Rovner Antonín 2:2, Vondráček Filip 2:1),
17. kolo:
TJ Sever Žatec A - SKST Teplice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejša Otto ml. 2:2, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:1, Broum Pavel 4:0, body hostů: Rúža David 1:3, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3, Sýkora Martin 2:1), KST Jirkov A - TJ Krupka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčál Miroslav 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Malý Michal 2:1, Rödling Jan 3:0, body hostů: Pivoňka Jaromír 3:0, Brožek Miroslav 0:3, Blažek Jan 0:3, Tereza Ajdini 1:2), TTC Litvínov A - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 1:2, David Jaroslav 0:1, Kastner Milan 3:0, Beránek Miroslav 3:1, Fencl Lukáš 1:1, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Filín Jan 1:2, Koželuh Jindřich 2:1, Uldrich Miroslav 0:3), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:0, Rovner Antonín 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Holovčák Jiří 2:0, body hostů: Čaja Stanislav 0:2, Šmidílek Pavel 0:2, Štěpnička Michal 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 1:1, Chrvala Radovan 2:1, Boháč Dominik 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 1:2, Rambousek Jiří ml. 1:2, Neumann Martin 0:2, Phanthe Dung 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedník Josef 0:2, Beneš Jiří 0:2, Nováková Martina 0:2, Špička Zbyněk 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:0, Sobíšek Martin 2:0, Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0),
18. kolo:
KST Jirkov A - SKST Teplice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčál Miroslav 2:0, Krejčí Ladislav 1:1, Malý Michal 3:0, Rödling Jan 3:0, body hostů: Růžička Jiří 1:2, Štěpánek Ivan 0:3, Černý Tomáš 0:2, Kadlec Daniel 0:2), TJ Sever Žatec A - TJ Krupka A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejša Otto ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Pivoňka Jaromír 4:0, Brožek Miroslav 3:1, Tereza Ajdini 0:4, Blažek Jan 1:3), SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 2:1, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 0:4, Fiala Dušan 3:0, Koželuh Jindřich 2:1, Ledvina Vilém 0:3), TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 2:0, Beránek Miroslav 2:0, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 2:1, body hostů: Čaja Stanislav 0:3, Šmidílek Pavel 0:3, Vízner Jiří 2:0, Štěpnička Michal 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:3, Nováková Martina 2:2, Beneš Jiří 1:2, Zedník Josef 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 1:3, Phanthe Dung 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:2, Skokan Viktor 4:0, Chrvala Radovan 1:3, Boháč Dominik 1:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:2, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 3:1, Grubr Vojtěch 1:1),
19. kolo:
TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 1:2, Chrvala Radovan 2:1, Krupka Martin 0:3, Pospíšil Václav 1:3, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hofreiter Zdeněk 2:1, Pejša Otto ml. 1:2, Průša Dominik 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem A - KST Jirkov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Pavlík Petr 0:2, Luňák Radek 2:1, Zedník Josef 2:2, Nováková Martina 1:1, body hostů: Rödling Jan 3:1, Malý Michal 4:0, Hrnčál Miroslav 2:2, Dänner Michal 0:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 1:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 0:3, Fencl Lukáš 0:3), SKST Děčín A - SKST Baník Most B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 1:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0, Svěchota Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Šťovíček Petr 0:2, Klouček Luboš ml. 0:2, Rovner Antonín 0:2, Hejč Antonín st. 1:1, WO 0:1), SKST Teplice A - TJ Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:1, Stehlík Petr 2:1, Sýkora Martin 2:1, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 3:1, Ledvina Vilém 0:3, Koželuh Jindřich 1:2, Filín Jan 0:3), TJ Sever Žatec B - TJ Krupka A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 3:1, Kubovský Zdeněk 2:2, Keller Filip 1:2, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 2:2, Šnajdr Antonín 0:4, Boehm Přemysl 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:1, Nováková Martina 2:1, Luňák Radek 3:0, Zedník Josef 2:2, body hostů: Broum Pavel 2:2, Hofreiter Zdeněk 1:2, Průša Dominik 1:2, Městka Petr 0:3), TTC Litoměřice C - KST Jirkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 3:0, Chrvala Radovan 1:1, Boháč Dominik 2:1, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Rödling Jan 0:3, Malý Michal 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Průša Vojtěch 0:2), SKST Děčín A - TTC Litvínov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 1:1, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Beránek Miroslav 0:3, Kastner Milan 0:3, Čejka Vratislav 0:2, Fencl Lukáš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Rovner Antonín 2:2, Šťovíček Petr 1:2, Hejč Antonín st. 1:2, WO 0:1), SKST Teplice A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 2:0, Stehlík Petr 1:1, Sýkora Martin 2:1, Rúža David 3:0, body hostů: Vízner Jiří 1:2, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 1:1, Keller Filip 0:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Krupka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Dušan 3:1, Filín Jan 1:3, Ledvina Vilém 1:1, Koželuh Jindřich 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 1:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Pivoňka Jaromír 3:1, Šnajdr Antonín 0:4, Boehm Přemysl 1:3),
21. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Lenešice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Dominik 3:0, Pejša Otto ml. 1:1, Hofreiter Zdeněk 1:2, Broum Pavel 3:0, body hostů: Koželuh Jindřich 2:1, Zlatohlávek Jaroslav 0:3, Fiala Dušan 1:2, Ledvina Vilém 0:2), KST Jirkov A - TJ Sever Žatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 1:1, Průša Vojtěch 1:1, Hrnčál Miroslav 3:0, Malý Michal 3:0, body hostů: Kadlec Matěj 2:1, Keller Filip 0:3, Leska Vojtěch 0:2, Štěpnička Michal 0:2), SKST Teplice A - TJ Sokol Filipov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:2, Stehlík Petr 2:2, Sýkora Martin 2:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3), TJ Krupka A - SKST Děčín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 0:3, Blažek Jan 0:3, Brožek Miroslav 2:1, Pivoňka Jaromír 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:1, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, Matas Jan 2:1), TTC Litvínov A - TTC Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 2:2, Fencl Jakub 2:2, David Jaroslav 2:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Boháč Dominik 2:2, Pospíšil Václav 2:2, Chrvala Radovan 3:1, Krupka Martin 0:4), SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srp Pavel 0:4, Šťovíček Petr 3:0, Holovčák Jiří 2:1, Hejč Antonín st. 1:1, WO 0:2, body hostů: Nováková Martina 1:0, Luňák Radek 1:2, Beneš Jiří 2:1, Zedník Josef 2:1, Špička Zbyněk 0:2, WO 2:0),
22. kolo:
KST Jirkov A - TJ Sokol Lenešice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Ladislav 2:2, Průša Vojtěch 0:3, Hrnčál Miroslav 3:0, Malý Michal 1:3, body hostů: Koželuh Jindřich 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Filín Jan 1:2, Ledvina Vilém 1:2), TJ Sever Žatec A - TJ Sever Žatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 0:1, Kopenec Václav 2:2, Broum Pavel 3:1, Plečinda Jiří 0:3, body hostů: Vízner Jiří 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Kadlec Matěj 1:3, Petrlík Jiří ml. 3:1), TJ Krupka A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:3, Tereza Ajdini 0:4, Brožek Miroslav 3:1, Pivoňka Jaromír 4:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:2, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3), SKST Teplice A - SKST Děčín A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 0:2, Stehlík Petr 1:1, Sýkora Martin 0:3, Rúža David 0:3, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0), SKST Baník Most B - TTC Litoměřice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:2, Holovčák Jiří 1:3, Šťovíček Petr 1:2, Vondráček Filip 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Pospíšil Václav 1:3, Chrvala Radovan 3:1, Krupka Martin 0:3), TTC Litvínov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 3:1, Fencl Jakub 1:3, David Jaroslav 0:4, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Zedník Josef 2:2, Luňák Radek 3:1, Beneš Jiří 1:3, Nováková Martina 2:2),
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Spořice - KST Jirkov B 9:9 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Ferraj Miroslav 1:3, Lazar Martin 2:2, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 0:4, body hostů: Malý Michal 3:1, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 3:1), TTC Roudnice A - ASK Lovosice A 7:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 1:3, Líska Tomáš ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3), SKST Teplice C - SKST Teplice B 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 2:2, Sýkora Martin 2:0, Čáp Milan 0:2, body hostů: Černý Tomáš 3:1, Stehlík Petr 1:3, Čáp Stanislav 2:2, Štika Jiří 1:3), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Baláž Josef 1:3, Fencl Pavel 1:3, Verner David 2:1, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), KST Jirkov C - KST Most A 7:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Fürst Jan 0:1, Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 0:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Kovařík Zdeněk 0:3), SKST Baník Most C - SKST Baník Most D 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 2:2, Voda Milan 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Rovner Antonín 3:1, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Šťovíček Zdeněk 1:3), TTC Litvínov B - TJ Krupka B 10:5 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 2:1, Čejka Vratislav 1:2, Cimerman Ladislav 2:0, Kadlec Michal 2:2, Bláha Radek 1:0, body hostů: Vlasák Radek 2:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Spořice - SKST Baník Most C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:3, Ferraj Miroslav 1:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Lazar Martin 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Vondráček Filip 4:0, Bencs Ladislav 2:1, Srp Pavel 0:3), KST Jirkov B - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 3:1, Malý Michal 3:1, body hostů: Žielinský Tomáš 3:1, Skružný Vratislav 2:2, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4), TTC Roudnice A - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Líska Tomáš ml. 1:2, Ullman Miloslav 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:3, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 1:2), ASK Lovosice A - KST Most A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Městka Petr 2:2, Hofmann Martin ml. 1:2, Zvolánek Pavel 1:2, Dvořák Michal 0:3), SKST Teplice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Soukup Karel 2:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4), SKST Teplice B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Štika Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Černý Tomáš 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:1, Gono Milan 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Spořice - SKST Baník Most D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:1, body hostů: Skružný Vratislav 1:3, Lipiner Petr 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Lukaščuk Miroslav 1:2), KST Jirkov B - SKST Baník Most C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 0:3, Dänner Michal 0:4, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Vondráček Filip 1:2, Bencs Ladislav 3:1, Srp Pavel 3:1, WO 1:0), TTC Roudnice A - KST Most A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Spurný Antonín ml. 2:0, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 2:0, body hostů: Městka Petr 0:3, Hofmann Martin ml. 1:1, Hofmann Martin st. 0:2, Nemazal Zdeněk 0:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:3, Veselý Petr 1:3, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1), SKST Teplice C - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 2:1, Soukup Karel 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3), SKST Teplice B - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Spořice - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 3:0, Gabriel Josef 0:3, Lazar Martin 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Čejka Vratislav 2:2, Bláha Petr 1:2, Bláha Radek 0:3), KST Jirkov B - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:0, Dänner Michal 2:1, Malý Michal 2:1, Jelínek Šimon 2:1, body hostů: Vlasák Radek 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Bayer Jiří 1:2, Šnajdr Antonín 1:2), SKST Teplice C - SKST Baník Most C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 0:4, Kadlec Daniel 3:1, Soukup Karel 2:1, Sýkora Martin 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Vondráček Filip 2:2, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 1:2), SKST Teplice B - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 3:1, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Žielinský Tomáš 2:2, Lipiner Petr 1:3, Faltys Zdeněk st. 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Pešula Tomáš 1:2, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Pavlica Jan 2:1, Valach Josef 0:3), KST Most A - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Vykouk Jaromír 1:3, Vaník Jiří ml. 2:2, Městka Petr 1:3, body hostů: Držálek Jan 2:2, Görner Darin 1:3, Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Spořice - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 3:0, Gabriel Josef 0:1, Lazar Martin 2:1, Stareček Martin 1:1, body hostů: Vlasák Radek 1:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Bayer Jiří 1:2), KST Jirkov B - TTC Litvínov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 3:1, Malý Michal 2:2, body hostů: Čejka Vratislav 3:1, Bláha Petr 1:3, Jankovič Štěpán 0:4, Bláha Radek 3:1), SKST Teplice C - SKST Baník Most D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 0:4, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Rovner Antonín 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Žielinský Tomáš 4:0, Lipiner Petr 1:2), SKST Teplice B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 1:1, Štika Jiří 2:0, Chalupa Radek 2:1, Stehlík Petr 3:0, body hostů: Hejč Antonín st. 1:2, Vondráček Filip 0:3, Bencs Ladislav 1:1, Schmoranz Pavel 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Most A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Beckert Zdeněk 0:2, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 2:2, Pešula Tomáš 1:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 1:3, Hofmann Martin st. 0:3), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Pavlica Jan 0:3, Fürst Jan 0:2),
6. kolo:
TTC Litvínov B - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 1:3, Bláha Radek 2:2, Čejka Vratislav 1:0, Kadlec Michal 3:1, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Průša Vojtěch 1:2), TJ Krupka B - KST Most A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Antonín 1:2, Dohnal Jiří 0:3, Vlasák Radek 1:2, Bayer Jiří 2:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Městka Petr 3:0, Vaník Jiří ml. 2:1, Nemazal Zdeněk 1:2), SKST Baník Most C - TJ Sokol Dobroměřice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 0:3, Schmoranz Pavel 0:2, Hejč Antonín st. 3:0, Srp Pavel 0:3, body hostů: Fencl Pavel 2:1, Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:0), SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 0:4, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Rovner Antonín 3:1, body hostů: Držálek Jan 2:2, Görner Darin 2:2, Gono Milan 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2), TJ Sokol Spořice - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 2:2, Ferraj Miroslav 2:2, Stareček Martin 2:2, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Brhovský Václav 0:4, Líska Tomáš ml. 2:2), KST Jirkov B - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4),
7. kolo:
TTC Litvínov B - KST Most A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:2, Čejka Vratislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Kadlec Michal 1:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:0, Vykouk Jaromír 1:2, Dvořák Michal 2:1), TJ Krupka B - KST Jirkov C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdr Antonín 0:2, Dohnal Jiří 0:2, Vlasák Radek 1:2, WO 0:4, body hostů: Krejčí Ladislav 3:0, Veselý Petr 2:0, Průša Vojtěch 0:1, Pavlica Jan 1:0, WO 4:0), SKST Baník Most C - TJ Spartak Lubenec A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 1:2, Srp Pavel 0:3, Hejč Antonín st. 1:2, Vondráček Filip 0:3, body hostů: Držálek Jan 3:0, Gono Milan 2:1, Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1), SKST Baník Most D - TJ Sokol Dobroměřice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lipiner Petr 0:3, Skružný Vratislav 0:2, Žielinský Tomáš 0:3, Rovner Antonín 3:0, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 1:1), TJ Sokol Spořice - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Martin 3:1, Ferraj Miroslav 1:3, Gabriel Josef 1:3, Bareš Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:4), KST Jirkov B - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 1:1, Dänner Michal 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Ullman Miloslav 3:0, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Brhovský Václav 0:2),
8. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 4:0, Spurný Antonín ml. 1:3, Líska Tomáš ml. 0:4, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Bláha Radek 2:2, Čejka Vratislav 3:1, Cimerman Ladislav 2:2), ASK Lovosice A - TJ Krupka B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peterka Milan ml. 2:0, Skopec Pavel 1:1, Steif Richard 2:0, Stein Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Vlasák Radek 2:1, Frič Lukáš 0:3, Vítů Václav 0:2, WO 0:3), SKST Teplice C - TJ Sokol Spořice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 1:2, Berky Josef 0:2, Kadlec Daniel 0:3, Soukup Karel 2:1, body hostů: Ferraj Miroslav 3:0, Lazar Martin 2:1, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Gabriel Josef 0:2), SKST Teplice B - KST Jirkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 1:2, Štika Jiří 3:0, Stehlík Petr 4:0, body hostů: Malý Michal 2:2, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 0:3, Kotrba Luděk 1:2), KST Jirkov C - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 1:3, Pavlica Jan 0:2, Veselý Petr 2:1, Krejčí Ladislav 3:1, Fürst Jan 0:2, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Vondráček Filip 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Voda Milan 2:1), KST Most A - SKST Baník Most D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Vaník Jiří ml. 2:2, Vykouk Jaromír 1:3, Městka Petr 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 3:1, Lipiner Petr 0:4),
9. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Krupka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Líska Tomáš ml. 2:0, Brhovský Václav 2:0, Ullman Miloslav 2:0, body hostů: Vlasák Radek 0:2, Frič Lukáš 0:2, Fajfr Josef 0:2, Vítů Václav 0:2), ASK Lovosice A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 1:1, Stein Petr 1:2, Steif Richard 3:0, body hostů: Bláha Radek 1:2, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Jakub 0:3, Bláha Petr 0:2), SKST Teplice C - KST Jirkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 1:3, Sander Miroslav 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Soukup Karel 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 0:4, Kotrba Luděk 4:0), SKST Teplice B - TJ Sokol Spořice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 3:0, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - SKST Baník Most D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 1:3, Krejčí Ladislav 2:2, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 1:3, Lukaščuk Miroslav 1:3, Žielinský Tomáš 4:0), KST Most A - SKST Baník Most C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Dvořák Michal 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 3:0, Vondráček Filip 3:0, Bencs Ladislav 2:1, Záruba David 1:2),
10. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 1:3, Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 2:1, Kadlec Michal 3:1, Bláha Radek 0:2, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 1:3, Záruba David 0:1, Bencs Ladislav 2:0), TJ Krupka B - SKST Baník Most D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bayer Jiří 0:3, Demeter Jan 0:3, Vlasák Radek 2:1, Frič Lukáš 1:3, body hostů: Rovner Antonín 4:0, Skružný Vratislav 2:1, Lipiner Petr 1:2, Žielinský Tomáš 3:0), TJ Sokol Spořice - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 3:0, body hostů: Fencl Pavel 1:2, Reichl Jaroslav ml. 1:2, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3), KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Malý Michal 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:3), TTC Roudnice A - SKST Teplice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:1, Brhovský Václav 1:2, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Sýkora Martin 3:1, Soukup Karel 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Štěpánek Jiří 0:3), ASK Lovosice A - SKST Teplice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 1:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 3:1, Černý Tomáš 2:2),
11. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 2:1, Bláha Radek 0:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:0, Bláha Petr 1:1, body hostů: Rovner Antonín 3:0, Žielinský Tomáš 1:2, Lipiner Petr 0:3, Lukaščuk Miroslav 0:3), TJ Krupka B - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayer Jiří 2:2, Demeter Jan 2:2, Vlasák Radek 2:2, Frič Lukáš 2:2, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Srp Pavel 1:3, Vondráček Filip 1:3, Bencs Ladislav 3:1), TJ Sokol Spořice - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 2:2, Gabriel Josef 0:4, Brand Roman st. 0:3, Ferraj Miroslav 4:0, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 2:2, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), KST Jirkov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 3:1, Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 2:2, Baláž Josef 1:3, Pešula Tomáš 0:4), TTC Roudnice A - SKST Teplice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:0, Brhovský Václav 2:0, Líska Tomáš ml. 2:1, Ullman Miloslav 3:0, body hostů: Stehlík Petr 1:2, Štika Jiří 0:3, Chalupa Radek 0:2, Černý Tomáš 0:2), ASK Lovosice A - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 0:4, Steif Richard 4:0, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 2:2, Kadlec Daniel 2:2),
12. kolo:
SKST Teplice C - TTC Litvínov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 2:1, Čáp Milan 2:1, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 4:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Čejka Vratislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Fencl Jakub 0:3), SKST Teplice B - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Tomáš 0:2, Chalupa Radek 0:2, Štika Jiří 2:1, Stehlík Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Vlasák Radek 3:1, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 2:2, Brhovský Václav 1:3, Líska Tomáš ml. 0:3), TJ Spartak Lubenec A - ASK Lovosice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 2:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:0, Držálek Jan 2:0, body hostů: Skopec Petr 0:2, Santo Petr 0:2, Lehký Milan 0:2, Mego Pavel 0:2), KST Jirkov C - TJ Sokol Spořice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 1:3, Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Gabriel Josef 0:4), KST Most A - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Štěpnička Michal 0:3, Městka Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Dänner Michal 1:2, Jelínek Šimon 1:1, Kotrba Luděk 1:1, Malý Michal 2:1, WO 4:0),
13. kolo:
TJ Krupka B - SKST Teplice C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayer Jiří 2:1, Šnajdr Antonín 0:3, Vlasák Radek 1:2, WO 0:4, body hostů: Soukup Karel 1:2, Štěpánek Jiří 2:0, Kadlec Daniel 2:0, Sýkora Martin 1:1, WO 4:0), SKST Teplice B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 0:4, Štika Jiří 1:3, Stehlík Petr 3:1, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Jakub 2:2, Čejka Vratislav 3:1, Bláha Petr 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 0:4, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 1:3), TJ Spartak Lubenec A - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 3:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 3:0, body hostů: Ullman Miloslav 1:2, Cinibulk Miloš 1:2, Líska Tomáš ml. 1:2, Brhovský Václav 0:2), KST Jirkov C - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Fürst Jan 0:4, Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 3:1, body hostů: Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Dänner Michal 0:1), KST Most A - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:3, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 4:0, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Stareček Martin 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláž Josef 2:2, Verner David 1:3, Hruška Miroslav 1:2, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Pešula Tomáš 0:1, body hostů: Čejka Vratislav 1:3, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Radek 3:1), TJ Spartak Lubenec A - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Frič Lukáš 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Vítů Václav 2:1, Boehm Přemysl 0:3), KST Jirkov C - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 3:1, Fürst Jan 0:3, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Štěpánek Jiří 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Sander Miroslav 0:3), KST Most A - SKST Teplice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 4:0, Chalupa Radek 1:3, Čáp Stanislav 0:4), SKST Baník Most C - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Bencs Ladislav 2:2, Vondráček Filip 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 1:3, Sklenička Jan 3:1, Líska Tomáš ml. 1:3), SKST Baník Most D - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 2:1, Rovner Antonín 3:0, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 1:3, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 1:0, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Krupka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Josef 2:0, Verner David 2:0, Hruška Miroslav 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, body hostů: Frič Lukáš 0:2, Demeter Jan 0:2, Šnajdr Antonín 0:2, Švarc Vojtěch 0:2), TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 3:0, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Fencl Jakub 1:2, Bláha Radek 0:2), KST Jirkov C - SKST Teplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimonek Milan 1:3, Veselý Petr 1:2, Průša Vojtěch 1:2, Krejčí Ladislav 2:2, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 3:1, Hrivňák Petr 2:1, Čáp Stanislav 2:1), KST Most A - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Městka Petr 1:1, Hofmann Martin st. 2:1, Kadlec David 0:2, WO 4:0, body hostů: Berky Josef 0:3, Sýkora Martin 3:0, Kadlec Daniel 1:2, WO 0:4), SKST Baník Most C - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 2:2, Macháček Jiří 4:0, Srp Pavel 0:3, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 2:2, Mego Pavel 0:3), SKST Baník Most D - TTC Roudnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:3, Rovner Antonín 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Skružný Vratislav 2:2, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2),
16. kolo:
KST Jirkov B - TJ Sokol Spořice 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 0:1, Jelínek Šimon 3:1, Fürst Ladislav 2:2, Malý Michal 4:0, Šístek Pavel 0:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Lazar Martin 2:2, Stareček Martin 1:3, Brand Roman st. 1:3), ASK Lovosice A - TTC Roudnice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Skopec Petr 0:2, Steif Richard 2:2, Mego Pavel 0:2, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 2:2), SKST Teplice B - SKST Teplice C 10:4 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:1, Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 1:2, Černý Tomáš 2:1, body hostů: Pospíšil Ondřej 0:3, Soukup Karel 1:2, Štěpánek Jiří 2:1, Kadlec Daniel 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Gono Milan 2:1, Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Držálek Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 1:1, Pešula Tomáš 2:2, Baláž Josef 1:3, WO 0:2), KST Most A - KST Jirkov C 10:7 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 2:1), SKST Baník Most D - SKST Baník Most C 10:5 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Rovner Antonín 3:0, Lipiner Petr 1:2, Žielinský Tomáš 1:2, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 1:2, Hejč Antonín st. 2:1, Schmoranz Pavel 0:2, Záruba David 0:1), TJ Krupka B - TTC Litvínov B 3:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Demeter Jan 0:3, Dohnal Jiří 0:2, Šnajdr Antonín 1:2, Frič Lukáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Michal 2:0, Čejka Vratislav 2:0, Bláha Petr 2:1, Glajc Martin 2:0, Bláha Radek 0:1, WO 0:1),
17. kolo:
SKST Baník Most C - TJ Sokol Spořice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:0, Macháček Jiří 2:0, Bencs Ladislav 3:0, Hejč Antonín st. 2:0, body hostů: Ferraj Miroslav 0:2, Lazar Martin 0:2, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2, Brand Roman st. 0:1), SKST Baník Most D - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:2, Žielinský Tomáš 1:2, Lukaščuk Miroslav 1:2, Lipiner Petr 0:4, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 1:2, Kotrba Luděk 3:0), KST Jirkov C - TTC Roudnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 3:1, Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 1:3, Krejčí Ladislav 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3), KST Most A - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 1:2, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Steif Richard 4:0, Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 1:2, Mego Pavel 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 4:0, Pešula Tomáš 0:4, Baláž Josef 3:1, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Kadlec Daniel 1:3), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 3:1, Gono Milan 0:3, Vukliševič Zdeněk ml. 1:1, Držálek Jan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:1, body hostů: Stehlík Petr 2:2, Štika Jiří 1:3, Černý Tomáš 2:1, Chalupa Radek 1:2),
18. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Sokol Spořice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:3, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 3:1, Bareš Jaroslav ml. 3:1, Lazar Martin 3:1, Gabriel Josef 0:3), SKST Baník Most C - KST Jirkov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 0:3, Macháček Jiří 3:0, Bencs Ladislav 2:1, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Malý Michal 2:2, Jelínek Šimon 0:3, Dänner Michal 1:2, Kotrba Luděk 2:1), KST Most A - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Vykouk Jaromír 2:1, Štěpnička Michal 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 0:4, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 1:2), KST Jirkov C - ASK Lovosice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 0:2, Průša Vojtěch 0:2, Pavlica Jan 0:3, Krejčí Ladislav 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Kopecký Filip 3:0, Steif Richard 2:0, Skopec Pavel 1:1), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk ml. 1:1, Görner Darin 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Sýkora Martin 2:1, Soukup Karel 0:3, Štěpánek Jiří 0:2, Kadlec Daniel 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 0:2, Baláž Josef 0:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 2:0, Černý Tomáš 2:0, Chalupa Radek 2:0),
19. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Spořice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glajc Martin 0:1, Fencl Jakub 1:1, Čejka Vratislav 0:3, Bláha Petr 1:2, Kadlec Michal 1:1, body hostů: Ferraj Miroslav 2:1, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 0:2), TJ Krupka B - KST Jirkov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 0:2, Demeter Jan 1:1, Šnajdr Antonín 0:3, Bayer Jiří 1:2, body hostů: Malý Michal 2:1, Jelínek Šimon 3:0, Kotrba Luděk 2:0, Dänner Michal 1:1), SKST Baník Most C - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 2:1, Bencs Ladislav 2:1, Vondráček Filip 1:2, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Sýkora Martin 1:2, Soukup Karel 2:1, Kadlec Daniel 0:3, Štěpánek Jiří 1:2), SKST Baník Most D - SKST Teplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:2, Čapský Miroslav 0:3, Mandík Ladislav 0:3, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Stehlík Petr 2:1, Chalupa Radek 2:1, Čáp Stanislav 1:2), KST Jirkov C - TJ Sokol Dobroměřice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:2, Průša Vojtěch 2:1, Pašek Lukáš 0:3, Krejčí Ladislav 1:3, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:1, Pešula Tomáš 0:3), TJ Spartak Lubenec A - KST Most A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vykouk Jaromír 1:2, Nemazal Zdeněk 0:3),
20. kolo:
TJ Krupka B - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 2:2, Fajfr Josef 0:3, Šnajdr Antonín 2:1, Bayer Jiří 1:3, body hostů: Ferraj Miroslav 4:0, Lazar Martin 3:1, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 2:1), TTC Litvínov B - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Radek 0:3, Kadlec Michal 4:0, Čejka Vratislav 0:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 1:3), SKST Baník Most D - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Mandík Ladislav 1:3, Lipiner Petr 0:4, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Sýkora Martin 2:2, Soukup Karel 3:1, Štěpánek Jiří 1:3, Kadlec Daniel 2:2), SKST Baník Most C - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 2:1, Macháček Jiří 2:0, Bencs Ladislav 2:1, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Stehlík Petr 2:1, Černý Tomáš 0:3, Chalupa Radek 0:3, Čáp Stanislav 0:2), KST Most A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Městka Petr 1:2, Vykouk Jaromír 0:3, Nemazal Zdeněk 0:4, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 2:1, Verner David 3:0, Hruška Miroslav 2:1), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:2, Průša Vojtěch 3:1, Pašek Lukáš 0:4, Krejčí Ladislav 3:1, body hostů: Držálek Jan 3:1, Gono Milan 1:3, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2),
21. kolo:
KST Jirkov C - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Průša Vojtěch 4:0, Judák Jiří 0:2, Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 1:0, body hostů: Kadlec Michal 0:2, Fencl Jakub 3:1, Bláha Radek 1:3, Bláha Petr 1:2, Čejka Vratislav 1:1), KST Most A - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Městka Petr 0:2, Nemazal Zdeněk 2:1, Vaník Jiří ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Šnajdr Antonín 2:1, Demeter Jan 1:2, Tereza Ajdini 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 2:2, Verner David 2:2, Baláž Josef 2:2, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Bencs Ladislav 1:3, Vondráček Filip 3:1, Srp Pavel 0:4), TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 2:0, Görner Darin 1:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Žielinský Tomáš 2:1, Mandík Ladislav 0:3, Miškolci Milan 0:2, Čapský Miroslav 0:2), TTC Roudnice A - TJ Sokol Spořice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš ml. 1:2, Cinibulk Miloš 0:3, Brhovský Václav 0:3, Ullman Miloslav 2:1, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 2:1, Lazar Martin 3:0, Stareček Martin 1:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:2, Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Malý Michal 1:3, Jelínek Šimon 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 1:2),
22. kolo:
KST Most A - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Vykouk Jaromír 3:0, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Petr 1:3, Čejka Vratislav 1:2), KST Jirkov C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 3:0, Sýkora Libor 2:0, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Bayer Jiří 1:2, Demeter Jan 1:1), TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 0:4, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk ml. 0:3, Držálek Jan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Vondráček Filip 2:2, Srp Pavel 3:1), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Baník Most D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Baláž Josef 2:0, Polanecký Lukáš 0:3, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Skružný Vratislav 1:2, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 1:2, Fiška Václav 0:2), ASK Lovosice A - TJ Sokol Spořice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Kopecký Filip 3:0, Skopec Pavel 0:3, Steif Richard 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 2:1, Stareček Martin 0:3), TTC Roudnice A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 1:3, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 2:2),
23. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 2:1, Bláha Radek 2:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 1:2, Baláž Josef 0:3, Kadlec Zdeněk 0:3), TJ Krupka B - TJ Spartak Lubenec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tereza Ajdini 0:3, Boehm Přemysl 1:1, Švarc Vojtěch 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, body hostů: Držálek Jan 3:0, Görner Darin 2:1, Gono Milan 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:1), SKST Teplice C - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Jiří 3:1, Kadlec Daniel 3:1, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 4:0, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 0:4, Průša Václav 0:3), SKST Teplice B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 3:1, Vaník Jiří ml. 1:3, Kovařík Zdeněk 0:4), TTC Roudnice A - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cinibulk Miloš 0:4, Brhovský Václav 1:3, Spurný Antonín ml. 2:1, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Srp Pavel 1:3, Vondráček Filip 3:1, Bencs Ladislav 2:1), ASK Lovosice A - SKST Baník Most D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Skopec Petr 0:2, Steif Richard 3:1, Mego Pavel 0:1, body hostů: Žielinský Tomáš 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 0:3),
24. kolo:
TJ Krupka B - TJ Sokol Dobroměřice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 1:1, Demeter Jan 0:2, Boehm Přemysl 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 3:0, Baláž Josef 2:0, Pešula Tomáš 1:1), TTC Litvínov B - TJ Spartak Lubenec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 1:3, Bláha Radek 1:3, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 2:2, body hostů: Držálek Jan 3:1, Görner Darin 3:1, Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:3), SKST Teplice B - KST Jirkov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 0:4, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 4:0, body hostů: Průša Vojtěch 3:1, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Průša Václav 1:3), SKST Teplice C - KST Most A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 1:2, Kadlec Daniel 0:3, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 3:0, Vaník Jiří ml. 1:2, Hofmann Martin st. 1:2), ASK Lovosice A - SKST Baník Most C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 0:4, Mego Pavel 0:2, Steif Richard 2:2, Skopec Petr 0:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Srp Pavel 2:2, Vondráček Filip 3:1, Bencs Ladislav 2:1), TTC Roudnice A - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 3:0, Brhovský Václav 1:2, Spurný Antonín ml. 2:1, Líska Tomáš ml. 3:0, body hostů: Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Mandík Ladislav 0:3, Lipiner Petr 0:3),
25. kolo:
TTC Litvínov B - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 3:1, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 3:1, Bláha Radek 1:1, body hostů: Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 3:1, Líska Tomáš ml. 0:4, Spurný Antonín ml. 1:2), TJ Krupka B - ASK Lovosice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 3:1, Boehm Přemysl 2:2, Demeter Jan 1:3, Šnajdr Antonín 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 0:4, Skopec Petr 1:3), TJ Sokol Spořice - SKST Teplice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Brand Roman st. 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:2, body hostů: Soukup Karel 1:3, Štěpánek Jiří 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Berky Josef 2:2), KST Jirkov B - SKST Teplice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:1, Malý Michal 3:1, body hostů: Stehlík Petr 3:1, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 0:4, Černý Tomáš 1:2), SKST Baník Most C - KST Jirkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:2, Vondráček Filip 3:0, Hejč Antonín st. 2:1, Srp Pavel 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Pavlica Jan 1:2, Pašek Lukáš 0:3), SKST Baník Most D - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 2:2, Skružný Vratislav 3:1, Mandík Ladislav 1:2, Lipiner Petr 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 0:4, Nemazal Zdeněk 0:3),
26. kolo:
TJ Krupka B - TTC Roudnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tereza Ajdini 0:2, Boehm Přemysl 0:2, Demeter Jan 0:3, Šnajdr Antonín 1:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš ml. 2:0, Spurný Antonín ml. 1:1, Červenka Marek 2:0), TTC Litvínov B - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 3:1, Čejka Vratislav 2:2, Cimerman Ladislav 2:2, Bláha Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 0:4, Mego Pavel 0:4), KST Jirkov B - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 2:2, Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 3:0, Malý Michal 2:2, body hostů: Štěpánek Jiří 2:2, Soukup Karel 1:3, Kadlec Daniel 1:2, Berky Josef 1:2), TJ Sokol Spořice - SKST Teplice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 0:4, Stareček Martin 1:2, Lazar Martin 2:1, Svoboda Pavel 2:2, body hostů: Stehlík Petr 4:0, Štika Jiří 1:3, Chalupa Radek 2:1, Černý Tomáš 2:1), SKST Baník Most D - KST Jirkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 0:3, Mandík Ladislav 1:3, body hostů: Průša Vojtěch 4:0, Krejčí Ladislav 3:0, Pavlica Jan 2:1, Judák Jiří 0:3), SKST Baník Most C - KST Most A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bencs Ladislav 1:1, Vondráček Filip 1:1, Srp Pavel 1:2, Hejč Antonín st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Hofmann Martin st. 1:2, Kadlec David 0:3, WO 0:4),
27. kolo:
SKST Baník Most C - TTC Litvínov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Bencs Ladislav 1:1, Hejč Antonín st. 3:0, Srp Pavel 2:0, body hostů: Fencl Jakub 0:3, Bláha Petr 1:1, Čejka Vratislav 0:2, Kadlec Michal 0:2), SKST Baník Most D - TJ Krupka B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:1, Skružný Vratislav 1:2, Šťovíček Zdeněk 0:3, Mandík Ladislav 1:3, body hostů: Vítů Václav 4:0, Šnajdr Antonín 3:0, Boehm Přemysl 2:1, Mach Dalibor 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sokol Spořice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Polanecký Lukáš 0:3, Baláž Josef 2:1, Pešula Tomáš 0:4, body hostů: Ferraj Miroslav 2:2, Lazar Martin 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Vukliševič Zdeněk ml. 4:0, Görner Darin 1:3, Držálek Jan 2:2, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2), SKST Teplice C - TTC Roudnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Jiří 0:4, Kadlec Daniel 1:2, Soukup Karel 1:2, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Červenka Marek 3:1, Líska Tomáš ml. 2:1, Spurný Antonín ml. 1:2), SKST Teplice B - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:1, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 3:1, Stein Petr 0:4, Lehký Milan 0:3),
28. kolo:
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 1:2, Mandík Ladislav 1:1, WO 1:5, body hostů: Fencl Jakub 1:1, Bláha Radek 2:0, Bláha Petr 0:2, Čejka Vratislav 2:0, WO 5:1), SKST Baník Most C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 3:0, Bencs Ladislav 2:0, Schmoranz Pavel 1:2, Záruba David 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Boehm Přemysl 2:1, Mach Dalibor 0:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Spořice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:1, Görner Darin 3:0, Držálek Jan 3:0, body hostů: Ferraj Miroslav 0:3, Lazar Martin 1:2, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Verner David 1:3, Baláž Josef 1:3, Pešula Tomáš 1:3, Fencl Pavel 4:0, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 3:1, Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2), SKST Teplice B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Chalupa Radek 2:2, Štika Jiří 2:2, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Červenka Marek 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 1:3, Ullman Miloslav 3:1), SKST Teplice C - ASK Lovosice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Karel 2:1, Štěpánek Jiří 0:2, Kadlec Daniel 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Steif Richard 2:1, Peterka Milan ml. 3:0, Kopecký Filip 3:0, Stein Petr 0:2),
29. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Teplice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Vratislav 2:0, Bláha Radek 1:1, Bláha Petr 2:0, Fencl Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Jiří 0:2, Soukup Karel 1:1, Kadlec Daniel 0:2, Pospíšil Ondřej 0:2, WO 0:1), TJ Krupka B - SKST Teplice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demeter Jan 1:1, Boehm Přemysl 0:2, Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 0:2, body hostů: Stehlík Petr 3:0, Štika Jiří 2:0, Chalupa Radek 2:0, Černý Tomáš 1:1), TTC Roudnice A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miloš 1:2, Brhovský Václav 1:2, Sklenička Jan ml. 0:3, Spurný Antonín ml. 1:3, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Reichl Jaroslav ml. 3:0, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:1), ASK Lovosice A - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopec Pavel 2:1, Peterka Milan ml. 3:0, Stein Petr 1:2, Steif Richard 2:1, body hostů: Držálek Jan 2:1, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Vukliševič Tomáš 0:3), TJ Sokol Spořice - KST Jirkov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brand Roman st. 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Lazar Martin 0:3, Gabriel Josef 1:1, body hostů: Průša Vojtěch 3:0, Krejčí Ladislav 2:0, Veselý Petr 1:1, Pavlica Jan 2:0), KST Jirkov B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šístek Pavel 0:3, Kočvara Michal 0:3, Kotrba Luděk 3:0, Jelínek Šimon 1:2, WO 5:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, WO 0:5),
30. kolo:
SKST Teplice C - TJ Krupka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Daniel 2:0, Štěpánek Jiří 2:0, Soukup Karel 2:1, Sýkora Martin 2:0, body hostů: Demeter Jan 0:3, Šnajdr Antonín 0:2, Boehm Přemysl 1:1, Mach Dalibor 0:2), TTC Litvínov B - SKST Teplice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 3:1, Bláha Radek 1:2, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Stehlík Petr 3:1, Štika Jiří 2:2, Chalupa Radek 0:3, Černý Tomáš 2:2, WO 1:0), ASK Lovosice A - TJ Sokol Dobroměřice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Fencl Pavel 1:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, Verner David 2:1, Baláž Josef 0:3), TTC Roudnice A - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, body hostů: Gono Milan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3), KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Dänner Michal 0:4, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 3:1), TJ Sokol Spořice - KST Most A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brand Roman st. 1:1, Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 1:2, Lazar Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Vykouk Jaromír 3:1, Vaník Jiří ml. 2:1, Nemazal Zdeněk 0:3, WO 0:4),
Krajský přebor II.tř. sk.A
1. kolo:
ST Kopisty A - SKST Baník Most E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafka Milan 1:3, Nosek Jaroslav 1:3, Knieradl Josef 3:1, Karez Jindřich 0:4, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Voda Milan 4:0, Schmoranz Pavel 2:2, Záruba David 2:2), KST Libědice A - TTC Litvínov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 3:1, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Bláha Radek 2:2, Glajc Martin 1:3, Brožová Alena 0:4, Rytich Milan 0:4), OÚ Blažim Tygři A - KST Jirkov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Roman 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Uhlík Jiří 2:2, body hostů: Dosedělová Michaela 4:0, Kočvara Michal 0:4, Pašek Lukáš 2:2, Krejčí Ladislav 3:1), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čaja Stanislav 0:4, Šmidílek Pavel 0:2, Leska Vojtěch 3:1, Pejša Otto ml. 3:1, Plečinda Jiří 2:0, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Smejkal Vít 2:2, Váňa Hynek 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 2:2, Cipro Petr 0:4, Kroc Tomáš 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 3:1, Vondráček Josef 1:3, Pech Martin st. 0:4, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Zvolánek Pavel 2:2),
2. kolo:
SKST Baník Most E - KST Most B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voda Milan 3:1, Lipiner Petr 2:2, Vondráček Filip 4:0, Mandík Ladislav 0:3, Schmoranz Pavel 0:1, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Vaník Jiří ml. 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - Sokol Horní Jiřetín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 0:2, Kroc Tomáš 1:3, Drahota David 2:2, Brůha Oldřich 1:1, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 4:0, Mikač Jiří 0:4), TJ Baník Meziboří A - TJ Klášterec nad Ohří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 2:1, Smolka Michael 2:2, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 1:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 0:4), KST Jirkov D - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šístek Pavel 2:2, Sýkora Libor 0:4, Krejčí Ladislav 4:0, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Plečinda Jiří 2:2, Šmidílek Pavel 1:3, Průša Dominik 2:2), KST Libědice A - OÚ Blažim Tygři A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 3:1, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Uhlík Jiří 2:2, Zámek Vladimír 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Pavel ml. 0:4), ST Kopisty A - TTC Litvínov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kafka Milan 0:2, Nosek Jaroslav 1:3, Soukup Rudolf 3:1, Knieradl Josef 0:4, Karez Jindřich 0:2, body hostů: Bláha Radek 4:0, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 2:2, Glajc Martin 3:1),
3. kolo:
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voda Milan 2:2, Schmoranz Pavel 3:1, Záruba David 1:3, Mandík Ladislav 3:1, body hostů: Brožová Alena 1:3, Fencl Jakub 4:0, Pich Jan 2:2, Pichová Martina 0:4), OÚ Blažim Tygři A - ST Kopisty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:1, Lakatoš Roman 4:0, Uhlík Jiří 3:1, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 3:0, body hostů: Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 1:3, Soukup Rudolf 1:3, Nosek Jaroslav 1:3), TJ Sever Žatec C - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leska Vojtěch 2:1, Průša Dominik 3:1, Plečinda Jiří 2:2, Pejša Otto ml. 3:1, Šmidílek Pavel 1:0, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Lhotský Milan 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Dosedělová Michaela 3:1, Krejčí Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 0:4, Šístek Pavel 0:2, Fürst Ladislav 0:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 3:1, Mikač Jiří 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Ivan 0:4), KST Most B - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruta Vladimír 4:0, Zvolánek Pavel 1:1, Nemazal Zdeněk 4:0, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 1:1, body hostů: Kroc Tomáš 0:4, Cipro Petr 1:3, Šmíd Jiří 1:3, Sučík Jan 0:4),
4. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiška Václav 1:3, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 2:2, Voda Milan 3:1, body hostů: Drahota David 4:0, Cipro Petr 2:2, Kroc Tomáš 2:2, Sučík Jan 0:4), TJ Baník Meziboří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 2:2, Smejkal Vít 2:0, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 0:2, body hostů: Hofmann Martin st. 1:3, Zvolánek Pavel 1:3, Wachtel Antonín 1:3, Ruta Vladimír 3:1), KST Jirkov D - Sokol Horní Jiřetín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 1:1, Fürst Jan 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, Fürst Ladislav 2:0, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Pech Martin ml. 1:3, Vondráček Josef 0:4, Mikač Jiří 0:4), KST Libědice A - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Soutner Václav ml. 2:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 1:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2, Hlaváč Jiří 0:2), ST Kopisty A - TJ Sever Žatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Milan 2:2, Soukup Rudolf 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Štěpnička Michal 2:2, Průša Dominik 2:2, Šmidílek Pavel 3:1), OÚ Blažim Tygři A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Fencl Jakub 2:2, Pich Jan 0:4, Glajc Martin 3:1),
5. kolo:
OÚ Blažim Tygři A - SKST Baník Most E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Káninský Jaroslav 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Lakatoš Roman 3:1, Bartko Ondřej 3:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Lipiner Petr 0:4, Mandík Ladislav 1:3, Lukaščuk Miroslav 1:3), TJ Sever Žatec C - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leska Vojtěch 3:1, Štěpnička Michal 1:3, Průša Dominik 3:1, Šmidílek Pavel 0:3, Plečinda Jiří 0:1, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 3:1, Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Milan 3:0, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 0:1, body hostů: Kafka Milan 0:4, Soukup Rudolf 2:2, Knieradl Josef 1:3, Nosek Jaroslav 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - KST Libědice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 1:3, Hylský Zdeněk 2:2, Pech Martin st. 1:3, Vondráček Josef 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Novobilský Jan 1:3), KST Most B - KST Jirkov D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin st. 0:4, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Ruta Vladimír 2:2, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Fürst Jan 2:2, Fürst Ladislav 4:0, Pašek Lukáš 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Baník Meziboří A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 1:3, Brůha Oldřich 0:2, Cipro Petr 0:4, Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 0:2, body hostů: Smolka Michael 4:0, Smejkal Vít 4:0, Burš Pavel 3:1, Čtvrtečka Petr 2:2),
6. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandík Ladislav 3:1, Záruba David 2:2, Schmoranz Pavel 3:1, Voda Milan 4:0, body hostů: Smolka Michael 3:1, Váňa Hynek 1:3, Čtvrtečka Petr 0:4, Král Erich 0:4), KST Jirkov D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Lukáš 0:4, Sýkora Libor 1:3, Krejčí Ladislav 4:0, Fürst Ladislav 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 2:2, Brůha Oldřich 1:3, Sučík Jan 2:2), KST Libědice A - KST Most B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Novobilský Jan 1:3, Molnár Jiří 0:4, Blažek Jan 1:3, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Zvolánek Pavel 3:1, Wachtel Antonín 1:3), ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, body hostů: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 3:1, Pech Martin st. 2:2, Mikač Jiří 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 1:3, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Bláha Radek 3:1, Fencl Jakub 3:1, Brožová Alena 1:3, Jankovič Štěpán 3:1), OÚ Blažim Tygři A - TJ Sever Žatec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Bartko Ondřej 4:0, Zámek Vladimír 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Průša Dominik 2:2, Plečinda Jiří 0:4, Šmidílek Pavel 1:3),
7. kolo:
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leska Vojtěch 1:3, Průša Dominik 3:1, Šmidílek Pavel 1:3, Štěpnička Michal 3:1, body hostů: Voda Milan 2:2, Lukaščuk Miroslav 4:0, Mandík Ladislav 2:2, Fiška Václav 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 2:2, Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 3:1, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Martin st. 0:4, Röber Jakub 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 4:0, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 2:2), KST Most B - ST Kopisty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin st. 4:0, Zvolánek Pavel 1:3, Vaník Jiří ml. 3:1, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Nosek Jaroslav 0:4, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libědice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 2:2, Kroc Tomáš 0:4, Sučík Jan 1:3, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 1:3), TJ Baník Meziboří A - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolka Michael 3:1, Sirotek Václav 1:3, Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:0, Čtvrtečka Petr 1:0, body hostů: Fürst Ladislav 1:3, Fürst Jan 1:3, Koutská Marie 1:3, Krejčí Ladislav 2:2),
8. kolo:
SKST Baník Most E - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 4:0, Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Lukaščuk Miroslav 3:1, body hostů: Fürst Ladislav 1:3, Krejčí Ladislav 2:2, Fürst Jan 2:2, Pašek Lukáš 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav ml. 3:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 1:3, Soutner Václav st. 4:0, Novobilský Jan 1:0, body hostů: Váňa Hynek 1:3, Smejkal Vít 1:2, Smolka Michael 1:3, Burš Pavel 2:2, Čtvrtečka Petr 0:1), ST Kopisty A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 0:4, Pribuš Michal 0:4, body hostů: Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 4:0, Šmíd Jiří 3:1, Kroc Tomáš 4:0), TTC Litvínov C - KST Most B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 2:2, Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 3:1, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Nemazal Zdeněk 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1), OÚ Blažim Tygři A - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 3:1, Bartko Ondřej 3:1, Zámek Vladimír 1:2, Uhlík Jiří 4:0, Káninský Jaroslav 1:0, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Černuška Josef 0:4, Trnka Petr st. 0:4), TJ Sever Žatec C - TJ Klášterec nad Ohří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plečinda Jiří 1:3, Keller Filip 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Průša Dominik 4:0, body hostů: Hlaváč Vít 1:3, Větrovský Milan 1:3, Jícha Milan 2:2, Kraus Václav 1:3),
9. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:1, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 2:0, body hostů: Záruba David 0:4, Hrodek Šimon 0:4, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sever Žatec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Martin st. 0:4, Mikač Jiří 1:3, Vondráček Josef 1:3, Hylský Zdeněk 1:3, body hostů: Leska Vojtěch 4:0, Plečinda Jiří 4:0, Šmidílek Pavel 2:2, Průša Dominik 3:1), KST Most B - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 3:1, Vaník Jiří ml. 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, body hostů: Zámek Vladimír 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 1:3, Káninský Jaroslav 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota David 1:3, Sučík Jan 1:3, Šmíd Jiří 1:3, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Bláha Radek 3:1, Fencl Jakub 4:0, Glajc Martin 2:2), TJ Baník Meziboří A - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 4:0, Sirotek Václav 2:0, Smejkal Vít 3:1, Burš Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 2:0, body hostů: Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 0:4, Nosek Jaroslav 0:4, Pribuš Michal 0:4), KST Jirkov D - KST Libědice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Lhotský Milan 1:3),
10. kolo:
SKST Baník Most E - KST Libědice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 0:4, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 1:3, Mandík Ladislav 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 2:0, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:0), ST Kopisty A - KST Jirkov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 1:3, body hostů: Fürst Ladislav 3:1, Krejčí Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 4:0, Šístek Pavel 2:2), TTC Litvínov C - TJ Baník Meziboří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 1:3, Pich Jan 1:3, Jankovič Štěpán 1:3, Bláha Radek 2:0, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Burš Pavel 3:1, Smolka Michael 4:0, Sirotek Václav 1:0, Čtvrtečka Petr 0:4, Smejkal Vít 2:1), OÚ Blažim Tygři A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 3:1, Zámek Vladimír 3:1, Bartko Ondřej 3:1, Uhlík Jiří 4:0, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Cipro Petr 0:4, Šmíd Jiří 0:4, Sojka Theodor 0:4), TJ Sever Žatec C - KST Most B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leska Vojtěch 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Pejša Otto ml. 3:0, Průša Dominik 4:0, Plečinda Jiří 0:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 0:4, Zvolánek Pavel 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4, Ruta Vladimír 3:1), TJ Klášterec nad Ohří A - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:4, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Röber Jakub 3:1, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 2:2),
11. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 0:4, Vondráček Josef 0:2, Hylský Zdeněk 2:2, Mikač Jiří 1:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 1:3), KST Most B - TJ Klášterec nad Ohří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin st. 2:2, Zvolánek Pavel 0:2, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Sever Žatec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Sučík Jan 4:0, Drahota David 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Šmidílek Pavel 0:4, Průša Dominik 3:1, Plečinda Jiří 2:2), TJ Baník Meziboří A - OÚ Blažim Tygři A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2, Král Erich 2:2, Čtvrtečka Petr 3:1, body hostů: Bartko Ondřej 3:1, Uhlík Jiří 3:1, Káninský Jaroslav 0:4, Gaži Radek 0:4), KST Jirkov D - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:1, Fürst Jan 1:2, Šístek Pavel 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 0:4, Bláha Radek 4:0, WO 0:5), KST Libědice A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 3:1, Novobilský Jan 1:1, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 0:4, Nosek Jaroslav 0:4),
12. kolo:
SKST Baník Most E - ST Kopisty A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 1:3, Voda Milan 2:2, Mandík Ladislav 2:2, body hostů: Soukup Rudolf 4:0, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 2:2), TTC Litvínov C - KST Libědice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brožová Alena 1:3, Pich Jan 2:2, Jankovič Štěpán 2:2, Glajc Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 1:1, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 0:2, WO 1:0), KST Jirkov D - OÚ Blažim Tygři A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 3:1, Sýkora Libor 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 1:3, Lakatoš Roman 0:4, Káninský Jaroslav 1:3, Bartko Ondřej 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čtvrtečka Petr 0:1, Váňa Hynek 1:3, Sirotek Václav 3:1, Burš Pavel 4:0, Burš Ivan 1:2, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Zach František 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Plečinda Jiří 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota David 1:3, Šmíd Jiří 0:2, Sučík Jan 2:2, Kučera Lubomír 4:0, Kroc Tomáš 2:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3), KST Most B - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 3:1, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 1:3, Vondráček Josef 0:4, Mikač Jiří 0:4),
13. kolo:
KST Most B - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nemazal Zdeněk 4:0, Zvolánek Pavel 0:4, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Mandík Ladislav 1:3, Záruba David 2:2, Sebránek Jan 1:3, Schmoranz Pavel 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Trnka Petr st. 0:4, Piskáček Ondřej 2:2, Domkář Miroslav 0:4, body hostů: Drahota David 1:1, Kučera Lubomír 3:1, Sučík Jan 2:2, Kroc Tomáš 3:1, Šmíd Jiří 1:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Větrovský Milan 2:2, Kraus Václav 1:3, body hostů: Burš Pavel 4:0, Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Burš Ivan 0:4), TJ Sever Žatec C - KST Jirkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 2:2, Průša Dominik 3:0, Štěpnička Michal 2:2, Šmidílek Pavel 0:1, body hostů: Dosedělová Michaela 1:3, Fürst Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 0:4, Krejčí Ladislav 4:0), OÚ Blažim Tygři A - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 2:2, Uhlík Jiří 1:3, Lakatoš Roman 0:4, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:0), TTC Litvínov C - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Jankovič Štěpán 4:0, Glajc Martin 3:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Karez Jindřich 0:4, Nosek Jaroslav 0:4),
14. kolo:
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 3:1, Pich Jan 3:1, Glajc Martin 3:1, Jankovič Štěpán 3:1, body hostů: Voda Milan 3:1, Mandík Ladislav 0:1, Lipiner Petr 0:4, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 0:3), ST Kopisty A - OÚ Blažim Tygři A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 2:2, body hostů: Zámek Vladimír 3:1, Lakatoš Roman 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Bartko Ondřej 4:0), KST Libědice A - TJ Sever Žatec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soutner Václav ml. 2:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 4:0, Soutner Václav st. 4:0, Kalánek Josef 1:1, body hostů: Leska Vojtěch 0:4, Šmidílek Pavel 2:2, Zach František 0:4, Plečinda Jiří 0:4), KST Jirkov D - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Krejčí Ladislav 2:2, Dosedělová Michaela 3:1, Šístek Pavel 0:1, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 0:4, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2), TJ Baník Meziboří A - Sokol Horní Jiřetín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 4:0, body hostů: Röber Jakub 1:3, Hylský Zdeněk 3:1, Vondráček Josef 1:3, Piskáček Ondřej 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 3:1, Sučík Jan 1:3, Kroc Tomáš 2:2, Drahota David 3:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 4:0, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Kadlec David 0:4),
15. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 4:0, Kroc Tomáš 2:0, Sučík Jan 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Šmíd Jiří 1:1, body hostů: Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Fiška Václav 1:3, Čapský Miroslav 0:4), KST Most B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Burš Pavel 4:0, Váňa Hynek 1:3, Sirotek Václav 2:2, Burš Ivan 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - KST Jirkov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikač Jiří 1:3, Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 1:3, Černuška Josef 0:4, body hostů: Fürst Ladislav 2:2, Pašek Lukáš 3:1, Sýkora Libor 3:1, Krejčí Ladislav 4:0), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Libědice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Vít 0:2, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 2:0, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Soutner Václav ml. 4:0, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 1:3), TJ Sever Žatec C - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 4:0, Šmidílek Pavel 1:0, Plečinda Jiří 4:0, Průša Dominik 4:0, Zach František 2:1, body hostů: Soukup Rudolf 0:4, Kafka Milan 0:4, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 0:4), TTC Litvínov C - OÚ Blažim Tygři A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 3:1, Glajc Martin 1:3, Jankovič Štěpán 3:1, Bláha Radek 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Ondřej 0:4, Káninský Jaroslav 2:2),
16. kolo:
SKST Baník Most E - OÚ Blažim Tygři A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 3:1, Mandík Ladislav 3:1, Fiška Václav 2:2, Čapský Miroslav 0:4, body hostů: Lakatoš Roman 3:1, Zámek Vladimír 3:1, Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Alexander 1:3), TTC Litvínov C - TJ Sever Žatec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožová Alena 1:3, Jankovič Štěpán 2:2, Rytich Milan 0:4, Pich Jan 2:2, body hostů: Leska Vojtěch 4:0, Šmidílek Pavel 1:1, Plečinda Jiří 3:1, Průša Dominik 3:1, Zach František 0:2), ST Kopisty A - TJ Klášterec nad Ohří A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 0:4, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 0:4, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 2:1, Hlaváč Jiří 4:0, Kraus Václav 4:0, Hlaváč Vít 0:1), KST Libědice A - Sokol Horní Jiřetín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Novobilský Jan 2:2, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Mikač Jiří 0:4, Röber Jakub 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, Černuška Josef 0:4), KST Jirkov D - KST Most B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 4:0, Pašek Lukáš 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Dosedělová Michaela 4:0, Šístek Pavel 0:1, body hostů: Ruta Vladimír 1:3, Vaník Jiří ml. 1:0, Nemazal Zdeněk 0:4, Hofmann Martin st. 2:2, Krejčík Jiří 0:3), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 1:2, Burš Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 3:1, Šmíd Jiří 1:3, Brůha Oldřich 0:3, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 2:2, body hostů: Schmoranz Pavel 0:4, Vondráček Filip 4:0, Mandík Ladislav 1:3, Lipiner Petr 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Lubomír 2:1, Sučík Jan 3:1, Šmíd Jiří 2:2, Drahota David 4:0, Tichý Jiří 1:0, body hostů: Pašek Lukáš 0:4, Šístek Pavel 1:3, Judák Jiří 0:4, Krejčí Ladislav 3:1), KST Most B - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wachtel Antonín 0:4, Vaník Jiří ml. 2:2, Hofmann Martin st. 1:3, Belancová Jitka 0:4, body hostů: Soutner Václav ml. 4:0, Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - ST Kopisty A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 4:0, Röber Jakub 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 1:3, Karez Jindřich 1:3), TTC Litvínov C - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Glajc Martin 1:3, Pich Jan 1:3, Jankovič Štěpán 3:1, body hostů: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 3:0, Hlaváč Vít 0:1), TJ Sever Žatec C - OÚ Blažim Tygři A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leska Vojtěch 4:0, Šmidílek Pavel 0:2, Plečinda Jiří 0:4, Štěpnička Michal 4:0, Keller Filip 2:0, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Zámek Vladimír 1:3, Bartko Ondřej 1:3),
18. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Vondráček Filip 3:1, Mandík Ladislav 3:1, body hostů: Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 0:4, Štěpnička Michal 1:3, Průša Dominik 4:0), OÚ Blažim Tygři A - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 0:4, Káninský Jaroslav 0:2, Uhlík Jiří 2:2, Gaži Radek 0:2, body hostů: Jícha Milan 4:0, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1), TTC Litvínov C - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 0:4, Bláha Radek 2:2, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 4:0, Čmerda Ondřej 0:1, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 2:2), ST Kopisty A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 4:0, Kafka Milan 3:1, Karez Jindřich 1:3, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Nemazal Zdeněk 1:3, Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, Krejčík Jiří 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhotský Milan 3:1, Hadbávny Jan 1:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Šmíd Jiří 1:2, Kratochvíl Jiří 0:4, WO 1:0), KST Jirkov D - TJ Baník Meziboří A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 2:0, Sýkora Libor 0:2, Pašek Lukáš 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, WO 6:0, body hostů: Sirotek Václav 2:1, Smejkal Vít 1:2, Váňa Hynek 0:2, Čtvrtečka Petr 0:2, WO 0:6),
19. kolo:
KST Jirkov D - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Lukáš 4:0, Judák Jiří 0:4, Krejčí Ladislav 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, body hostů: Mandík Ladislav 1:3, Schmoranz Pavel 1:3, Záruba David 1:3, Lipiner Petr 3:1), TJ Baník Meziboří A - KST Libědice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolka Michael 2:2, Král Erich 0:2, Váňa Hynek 1:2, Sirotek Václav 1:2, Burš Ivan 0:1, WO 0:3, body hostů: Soutner Václav st. 3:0, Soutner Václav ml. 3:1, Hadbávny Jan 1:2, Lhotský Milan 2:1, WO 3:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - ST Kopisty A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Lubomír 3:0, Šmíd Jiří 2:0, Sučík Jan 1:2, Kroc Tomáš 2:1, Tichý Jiří 0:1, WO 5:0, body hostů: Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 1:3, WO 0:5), KST Most B - TTC Litvínov C 9:8 (body domácích: Ruta Vladimír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:1, Hofmann Martin st. 1:2, WO 4:4, body hostů: Fencl Jakub 2:1, Bláha Radek 2:1, Čmerda Ondřej 0:3, WO 4:4), Sokol Horní Jiřetín A - OÚ Blažim Tygři A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 2:2, Černuška Josef 3:1, Piskáček Ondřej 1:3, body hostů: Lakatoš Robert 0:4, Lakatoš Roman 1:3, Lakatoš Alexander 2:2, Káninský Jaroslav 3:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sever Žatec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 2:1, Hlaváč Jiří 1:1, Kraus Václav 4:0, Hlaváč Vít 0:2, WO 2:0, body hostů: Průša Dominik 1:3, Plečinda Jiří 0:4, Šmidílek Pavel 1:1, Zach František 2:2, WO 0:2),
20. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 1:3, Mandík Ladislav 0:4, Vondráček Filip 4:0, Schmoranz Pavel 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 3:1), TJ Sever Žatec C - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 3:1, Zach František 1:3, Průša Dominik 3:1, Štěpnička Michal 2:2, body hostů: Röber Jakub 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 2:2), OÚ Blažim Tygři A - KST Most B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káninský Jaroslav 2:1, Lakatoš Roman 2:2, Zámek Vladimír 1:3, Uhlík Jiří 3:1, Gaži Radek 0:1, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Vaník Jiří ml. 4:0, Hofmann Martin st. 2:2, Kadlec David 0:4), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Bláha Radek 3:0, Glajc Martin 0:3, Jankovič Štěpán 1:3, Čmerda Ondřej 0:1, WO 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 3:1, Sučík Jan 2:2, Brůha Oldřich 2:1, WO 1:0), ST Kopisty A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:1, Kafka Milan 0:2, Nosek Jaroslav 0:3, Loefner Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Sirotek Václav 3:0, Váňa Hynek 3:0, Burš Ivan 2:1, Čtvrtečka Petr 1:1, WO 0:5), KST Libědice A - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav st. 4:0, Hadbávny Jan 3:1, Lhotský Milan 3:1, Soutner Václav ml. 2:0, Novobilský Jan 0:2, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 1:3, Judák Jiří 0:4, Kočvara Ivan 0:4),
21. kolo:
KST Libědice A - SKST Baník Most E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 0:4, Soutner Václav st. 1:1, Novobilský Jan 0:2, body hostů: Mandík Ladislav 2:2, Lipiner Petr 3:1, Záruba David 2:2, Vondráček Filip 4:0), KST Jirkov D - ST Kopisty A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Pašek Lukáš 3:1, Šístek Pavel 3:1, Dosedělová Michaela 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 0:4, Loefner Tomáš 0:4, Feix Jiří 0:4), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolka Michael 0:4, Sirotek Václav 3:0, Váňa Hynek 3:0, Burš Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Bláha Radek 2:2, Jankovič Štěpán 1:3, Brožová Alena 1:2, Čmerda Ondřej 1:2, WO 2:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - OÚ Blažim Tygři A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 4:0, Drahota David 4:0, Sučík Jan 3:1, Tichý Jiří 2:0, Šmíd Jiří 0:2, body hostů: Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Pavel ml. 0:4, Gaži Radek 0:4), KST Most B - TJ Sever Žatec C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Ruta Vladimír 3:1, WO 0:5, body hostů: Keller Filip 2:1, Průša Dominik 1:2, Zach František 1:2, Plečinda Jiří 0:3, WO 5:0), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Černuška Josef 0:4, Pech Martin st. 1:3, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 0:3, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Vít 1:0),
22. kolo:
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 1:3, Záruba David 3:1, Schmoranz Pavel 1:3, Vondráček Filip 4:0, body hostů: Hylský Zdeněk 1:3, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 1:3, Vondráček Josef 0:1, Piskáček Ondřej 2:1), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha Milan 0:1, Hlaváč Jiří 2:1, Kraus Václav 2:1, Větrovský Milan 2:1, Hlaváč Vít 0:2, WO 5:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 3:1, Průša Dominik 4:0, Štěpnička Michal 3:0, Plečinda Jiří 1:0, body hostů: Kroc Tomáš 0:4, Sučík Jan 1:3, Kratochvíl Jiří 0:4, Šmíd Jiří 0:4), OÚ Blažim Tygři A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlík Jiří 2:2, Káninský Jaroslav 1:3, Lakatoš Roman 2:2, Zámek Vladimír 1:3, body hostů: Čtvrtečka Petr 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Burš Ivan 2:2, Smolka Michael 0:4), TTC Litvínov C - KST Jirkov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Bláha Radek 1:1, Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Jakub 4:0, Čmerda Ondřej 1:1, WO 0:1, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Sýkora Libor 1:3, Šístek Pavel 0:4, Judák Jiří 1:2, WO 1:0), ST Kopisty A - KST Libědice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 2:2, Nosek Jaroslav 0:2, Knieradl Josef 3:1, Karez Jindřich 1:1, body hostů: Hadbávny Jan 1:3, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 1:1, Novobilský Jan 1:3, Stütz Rainer 2:0),
Český pohár - I. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Duchcov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájková Jana 0:3, Skrbek Zdeněk 2:1, Slavík Petr 0:3, body hostů: Vích Luděk 3:0, Vích Josef 2:1, Hanousek Josef 2:1), KST Libědice B - TTC Roudnice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Jan 0:3, Novobilský Jan 0:3, Stütz Rainer 0:3, body hostů: Spurný Antonín ml. 3:0, Vyskočil Tomáš 3:0, Kotrba Petr 3:0), OÚ Výškov A - KST Most A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiedler Jakub 2:1, Czervoniak Ladislav 0:2, Mildorf Jiří 2:1, Vápeník Jan 0:1, body hostů: Zvolánek Pavel 1:2, Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 1:2), KST Libědice C - T.J. Sokol Terezín A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatůra Kolman 0:2, Plíšek Jaroslav 0:3, Radimský Zdeněk 0:3, Tomeš Jiří 0:1, body hostů: Munková Irena 3:0, Friedrich Bohuslav 3:0, Vajgl Lukáš 3:0), ST Kopisty - KST Libědice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Rudolf 1:2, Knieradl Josef 1:2, Karez Jindřich 0:3, body hostů: Soutner Václav st. 3:0, Lhotský Milan 3:0, Hadbávny Jan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Krupka - TTC Duchcov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožek Miroslav 2:1, Tereza Ajdini 0:3, Dohnal Jiří 0:3, body hostů: Vích Luděk 3:0, Vích Josef 2:1, Hanousek Josef 2:1), TTC Roudnice B - KST Most A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 1:2, Vyskočil Tomáš 1:2, Kotrba Petr 1:2, body hostů: Vykouk Jaromír 3:0, Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3), TTC Roudnice A - T.J. Sokol Terezín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ullman Miloslav 2:1, Sklenička Jan ml. 0:3, Líska Tomáš ml. 2:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:2, Brdlík František 2:1, Pizur Miroslav 2:1), KST Libědice A - TTC Litvínov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhotský Milan 1:2, Soutner Václav st. 2:1, Hadbávny Jan 0:3, body hostů: Jankovič Štěpán 1:2, Fencl Lukáš 3:0, Čejka Vratislav 2:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Duchcov - KST Most A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vích Luděk 1:2, Vích Josef 0:3, Hanousek Josef 1:2, body hostů: Hofmann Martin st. 3:0, Hofmann Martin ml. 3:0, Nemazal Zdeněk 1:2), T.J. Sokol Terezín A - TTC Litvínov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Friedrich Bohuslav 0:3, Brdlík František 2:1, Pizur Miroslav 1:2, body hostů: Jankovič Štěpán 1:2, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 3:0),
Krajský přebor II.tř. sk.B
1. kolo:
TJ Krupka C - Sokol Libochovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 4:0, Dohnal Jiří 2:2, Tereza Ajdini 2:2, Demeter Jan 1:3, body hostů: Pavlata Jan 3:1, Obr Ivan 1:3, Turek Jaroslav 2:2, Šulc Milan 1:3), TTC Roudnice B - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 0:1, Kotrba Petr 2:2, Sklenička Jan ml. 1:2, body hostů: Maxa Lukáš 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 1:3), TJ Sokol Lenešice B - TJ Smolnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obr Jaroslav 2:2, Uldrich Miroslav 0:1, Vlček Jakub 2:2, Uldrich Milan 0:4, Ďuračka Milan 0:3, body hostů: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 3:1, Zapletal Bohumil 3:1, Martinovský Vít 4:0), TTC Duchcov A - SKP Sever Ústí nad Labem C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vích Luděk 3:0, Kövér Lubomír 3:0, Hanousek Josef 1:2, Vích Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Pavlík Petr 2:2, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin st. 1:3, WO 0:5), TTC Ústí nad Labem C - SKST Teplice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 4:0, Běhounek Michal 0:4, Nechyba Zdeněk ml. 4:0, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 2:2, Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TJ Sokol Terezín B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 4:0, Kadlček Lubomír 4:0, Krejčí Petr 4:0, body hostů: Kuře Pavel 0:4, Gräf Jan 0:4, Zdvořák Jaroslav 0:4, Hojda Miloš 0:4),
2. kolo:
Sokol Libochovice A - TJ Sokol Terezín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Jan 4:0, Pavlata Roman 2:2, Turek Jaroslav 2:2, Šulc Milan 2:2, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Futera Vratislav 0:4, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 2:2), SKST Teplice D - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mládek Petr 1:2, Čáp Stanislav 1:2, Sander Miroslav 2:1, Čáp Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 1:3, WO 0:5), SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Ústí nad Labem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 3:1, Kmoníček Martin st. 3:1, Barták Karel 2:2, Pavlík Petr 2:2, body hostů: Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 4:0), TJ Smolnice A - TTC Duchcov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Josef 1:3, Zapletal Bohumil 0:4, Pidrman Petr 1:3, Martinovský Vít 3:1, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 1:3, Hanousek Josef 3:1), ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Lenešice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Milan 2:2, Kalivoda Petr 2:2, Mlynář Václav 1:3, body hostů: Cibulka Vladimír 0:4, Vlček Jakub 3:1, Uldrich Milan 1:3, Zlatohlávek Jaroslav 4:0), TJ Krupka C - TTC Roudnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítů Václav 3:1, Dohnal Jiří 1:3, Tereza Ajdini 2:2, Demeter Jan 1:3, body hostů: Bláha Vlastimil 3:1, Spurný Antonín ml. 4:0, Sklenička Jan ml. 2:2, Kotrba Petr 0:4),
3. kolo:
TTC Roudnice B - Sokol Libochovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Sklenička Jan ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 3:1, body hostů: Pavlata Jan 3:1, Pavlata Roman 1:3, Obr Ivan 0:4, Turek Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lenešice B - TJ Krupka C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uldrich Milan 0:4, Vlček Jakub 2:2, Obr Jaroslav 0:2, Cibulka Vladimír 2:2, Fiala Dušan 1:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Dohnal Jiří 4:0, Demeter Jan 2:2, Fajfr Josef 1:3), TTC Duchcov A - ST Baroni Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 1:3, Vích Josef 1:3, body hostů: Koutský Jaroslav 1:3, Maxa Lukáš 2:2, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 2:2), TTC Ústí nad Labem C - TJ Smolnice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Michal 0:2, Seibert Karel 4:0, Nechyba Zdeněk ml. 3:1, Budinský Petr 4:0, Kmoníček Martin 1:1, body hostů: Martinovský Vít 2:2, Pidrman Petr 1:3, Petrlík Josef 0:4, Zapletal Bohumil 1:3), TJ Sokol Bořislav A - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 0:4, Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 3:1, body hostů: Starý Jiří ml. 1:3, Pavlík Petr 3:1, Kmoníček Martin st. 3:1, Nováková Martina 4:0), TJ Sokol Terezín B - SKST Teplice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Hájková Jana 2:2, Slavík Petr 2:2, body hostů: Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 3:1, Čáp Milan 2:2, Pospíšil Ondřej 1:3),
4. kolo:
Sokol Libochovice A - SKST Teplice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Jan 1:3, Pavlata Roman 1:3, Šulc Milan 1:3, Turek Jaroslav 0:4, body hostů: Hrivňák Petr 4:0, Sander Miroslav 4:0, Čáp Milan 2:2, Čáp Stanislav 3:1), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Terezín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Martina 3:0, Starý Jiří ml. 3:0, Kmoníček Martin st. 2:1, Pavlík Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Hájková Jana 1:3, Stranka Pavel 0:4, Skrbek Zdeněk 1:3, WO 0:4), TJ Smolnice A - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Bohumil 2:2, Pidrman Petr 3:1, Petrlík Josef 1:3, Martinovský Vít 2:2, body hostů: Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, Kadlček Lubomír 1:3, Krejčí Petr 0:2, Hissen Martin 1:1), ST Baroni Třebívlice A - TTC Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 2:2, Šolar Milan 2:2, Kalivoda Petr 2:2, body hostů: Šulc Daniel 4:0, Budinský Petr 3:1, Běhounek Michal 0:4, Kmoníček Martin 0:4), TJ Krupka C - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 2:2, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 0:4, Posel Michal 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 3:1, Vích Josef 3:1, Hrabánek Jiří 1:0, Kövér Lubomír 2:1), TTC Roudnice B - TJ Sokol Lenešice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Bláha Vlastimil 4:0, Kysilka Miroslav 4:0, Kotrba Petr 0:4, body hostů: Vlček Jakub 1:3, Cibulka Vladimír 1:3, Obr Jaroslav 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Lenešice B - Sokol Libochovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jakub 3:1, Cibulka Vladimír 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 2:0, Obr Jaroslav 4:0, Uldrich Milan 0:2, body hostů: Pavlata Roman 1:3, Turek Jaroslav 0:4, Šulc Milan 0:4, Pavlata Jan 2:2), TTC Duchcov A - TTC Roudnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 1:3, Hanousek Josef 4:0, Vích Josef 3:1, body hostů: Sklenička Jan ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 0:4), TTC Ústí nad Labem C - TJ Krupka C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík František 0:2, Kmoníček Martin 2:2, Budinský Petr 3:1, Fiklík Michael 4:0, Běhounek Michal 0:2, body hostů: Vítů Václav 2:2, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 3:1, Fajfr Josef 1:3), TJ Sokol Bořislav A - ST Baroni Třebívlice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roth Vilém 1:3, Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 2:2, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 0:4, Maxa Lukáš 3:1, Koutský Jaroslav 2:2), TJ Sokol Terezín B - TJ Smolnice A 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Futera Vratislav 0:4, Skrbek Zdeněk 1:3, Hájková Jana 1:3, Slavík Petr 0:4, body hostů: Martinovský Vít 4:0, Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 2:2), SKST Teplice D - SKP Sever Ústí nad Labem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 3:1, Čáp Stanislav 3:1, Sander Miroslav 2:2, Hrivňák Petr 2:2, body hostů: Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 1:3, Starý Jiří ml. 2:2, Kmoníček Martin st. 1:3),
6. kolo:
Sokol Libochovice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 4:0, Pavlata Roman 2:2, Šulc Milan 1:3, Turek Jaroslav 2:2, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Starý Jiří ml. 2:2, Pavlík Petr 1:3, Nováková Martina 3:1), TJ Smolnice A - SKST Teplice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pidrman Petr 1:3, Zapletal Bohumil 2:2, Petrlík Josef 2:2, Martinovský Vít 4:0, body hostů: Sander Miroslav 2:2, Hrivňák Petr 3:1, Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 0:4), ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Terezín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 4:0, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Milan 4:0, Kalivoda Petr 3:1, body hostů: Slavík Petr 0:4, Skrbek Zdeněk 2:2, Futera Vratislav 0:4, Hájková Jana 0:4), TJ Krupka C - TJ Sokol Bořislav A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítů Václav 2:2, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 3:1, Posel Michal 0:4, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:2, Kadlček Lubomír 2:2, Hissen Martin 3:1, Krejčí Petr 0:1), TTC Roudnice B - TTC Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 1:3, Sklenička Jan ml. 1:3, body hostů: Běhounek Michal 0:4, Budinský Petr 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 4:0, Seibert Karel 4:0), TJ Sokol Lenešice B - TTC Duchcov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Dušan 2:2, Vlček Jakub 1:3, Cibulka Vladimír 0:4, Obr Jaroslav 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 1:3),
7. kolo:
TTC Duchcov A - Sokol Libochovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 3:1, Vích Josef 3:1, body hostů: Pavlata Jan 2:2, Turek Jaroslav 1:3, Šulc Milan 0:4, Pavlata Roman 0:4), TTC Ústí nad Labem C - TJ Sokol Lenešice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík František 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Budinský Petr 4:0, Nechyba Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Vlček Jakub 2:2, Cibulka Vladimír 2:2, Obr Jaroslav 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 0:4, Kročák Milan 4:0, Hissen Martin 0:4, Barták Luboš 2:2, body hostů: Spurný Antonín ml. 2:2, Kotrba Petr 2:2, Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 3:1), TJ Sokol Terezín B - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 2:2, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 3:1, body hostů: Vítů Václav 3:1, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 2:2, Fajfr Josef 0:4), SKST Teplice D - ST Baroni Třebívlice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sander Miroslav 3:1, Čáp Stanislav 2:2, Čáp Milan 3:1, Hrivňák Petr 3:1, body hostů: Šolar Milan 1:3, Maxa Lukáš 0:4, Koutský Jaroslav 2:2, Kalivoda Petr 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Smolnice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 3:1, Kmoníček Martin st. 1:3, Pavlík Petr 1:3, Starý Jiří ml. 1:3, body hostů: Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 1:3),
8. kolo:
Sokol Libochovice A - TJ Smolnice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 2:2, Pavlata Roman 3:1, Šulc Milan 1:3, Turek Jaroslav 1:3, body hostů: Martinovský Vít 4:0, Pidrman Petr 3:1, Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 0:4), ST Baroni Třebívlice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 2:2, Maxa Zdeněk 1:3, Koutský Jaroslav 2:2, body hostů: Pavlík Petr 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, Kmoníček Martin st. 0:4, Běhounek Marcel 1:3), TJ Krupka C - SKST Teplice D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 2:2, Švarc Vojtěch 0:4, Fajfr Josef 0:4, Řehák Jakub 0:4, body hostů: Sander Miroslav 4:0, Hrivňák Petr 4:0, Čáp Milan 3:1, Mládek Petr 3:1), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 3:1, Kotrba Petr 1:1, Bláha Vlastimil 4:0, Kysilka Miroslav 4:0, Sklenička Jan ml. 1:1, body hostů: Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 1:3, Skrbek Zdeněk 1:3, Slavík Petr 0:4), TJ Sokol Lenešice B - TJ Sokol Bořislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 2:2, Cibulka Vladimír 2:2, Uldrich Milan 2:2, Obr Jaroslav 3:1, body hostů: Kročák Milan 4:0, Krejčí Petr 0:4, Barták Luboš 0:4, Kadlček Lubomír 3:1), TTC Duchcov A - TTC Ústí nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vích Luděk 1:3, Kövér Lubomír 2:2, Hanousek Josef 0:4, Vích Josef 0:3, WO 1:0, body hostů: Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 2:2, Šulc Daniel 4:0, WO 0:1),
9. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - Sokol Libochovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Michal 1:3, Fiklík František 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Budinský Petr 3:1, body hostů: Pavlata Jan 4:0, Pavlata Roman 3:1, Turek Jaroslav 2:2, Šulc Milan 3:1), TJ Sokol Bořislav A - TTC Duchcov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 0:4, Beneš Martin 0:4, Mach František 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 3:1), TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Lenešice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 1:3, body hostů: Vlček Jakub 3:1, Cibulka Vladimír 4:0, Obr Jaroslav 4:0, Uldrich Milan 0:4), SKST Teplice D - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 2:2, Čáp Stanislav 1:3, Sander Miroslav 4:0, Hrivňák Petr 3:1, body hostů: Kotrba Petr 1:3, Sklenička Jan ml. 0:4, Bláha Vlastimil 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Krupka C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 2:2, Nováková Martina 4:0, Kmoníček Martin st. 2:2, Starý Jiří ml. 3:1, body hostů: Vítů Václav 2:2, Dohnal Jiří 2:2, Demeter Jan 1:1, Mach Dalibor 0:4, Fajfr Josef 0:2), TJ Smolnice A - ST Baroni Třebívlice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Bohumil 2:2, Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 2:2, Martinovský Vít 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 2:2, Šolar Ladislav 0:4, Hřebačka Daniel 0:4),
10. kolo:
Sokol Libochovice A - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Milan 2:2, Pavlata Roman 3:1, Pavlata Jan 2:1, Turek Jaroslav 0:4, Obr Ivan 0:1, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 1:3, Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Lukáš 3:1), TJ Krupka C - TJ Smolnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 4:0, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 1:3, Mach Dalibor 0:4, body hostů: Zapletal Bohumil 3:1, Pidrman Petr 1:3, Petrlík Josef 3:1, Martinovský Vít 3:1), TTC Roudnice B - SKP Sever Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Kotrba Petr 1:3, Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 3:1, body hostů: Starý Jiří ml. 2:2, Nováková Martina 3:1, Pavlík Petr 1:3, Kmoníček Martin st. 2:2), TJ Sokol Lenešice B - SKST Teplice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Dušan 2:0, Vlček Jakub 0:4, Cibulka Vladimír 0:4, Obr Jaroslav 1:3, Zlatohlávek Jaroslav 1:1, body hostů: Sander Miroslav 3:1, Hrivňák Petr 3:1, Čáp Milan 3:1, Čáp Stanislav 3:1), TTC Duchcov A - TJ Sokol Terezín B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Hanousek Josef 4:0, Vích Josef 4:0, body hostů: Kuře Pavel 0:4, Gräf Jan 0:4, Zdvořák Jaroslav 0:4, Hojda Miloš 0:4), TTC Ústí nad Labem C - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechyba Zdeněk ml. 4:0, Seibert Karel 4:0, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Kročák Milan 2:2, Barták Luboš 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, Krejčí Petr 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - Sokol Libochovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roth Vilém 1:3, Barták Luboš 3:1, Kadlček Lubomír 0:4, Mach František 1:3, body hostů: Pavlata Jan 3:1, Pavlata Roman 3:1, Turek Jaroslav 3:1, Šulc Milan 2:2), TJ Sokol Terezín B - TTC Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 2:2, body hostů: Strnad Jan 0:4, Budinský Petr 4:0, Vršovský Tadeáš 0:4, Seibert Karel 4:0), SKST Teplice D - TTC Duchcov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Stanislav 2:2, Čáp Milan 0:4, Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 0:4, body hostů: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 2:2, Hanousek Josef 3:1), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Lenešice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 2:2, Kmoníček Martin st. 0:4, Pavlík Petr 0:4, Starý Jiří ml. 1:3, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:0, Fiala Dušan 4:0, Cibulka Vladimír 3:1, Obr Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 1:1), TJ Smolnice A - TTC Roudnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Josef 4:0, Bartoš Filip 2:2, Zapletal Bohumil 2:2, Martinovský Vít 3:1, body hostů: Spurný Antonín ml. 0:4, Kotrba Petr 1:3, Bláha Vlastimil 3:1, Kysilka Miroslav 1:3), ST Baroni Třebívlice A - TJ Krupka C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Ladislav 1:1, Kalivoda Petr 4:0, Maxa Zdeněk 2:2, Koutský Jaroslav 4:0, Krug Antonín 0:2, body hostů: Vítů Václav 2:2, Švarc Vojtěch 2:2, Demeter Jan 1:3, Mach Dalibor 0:4),
12. kolo:
Sokol Libochovice A - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Šulc Milan 2:2, Pavlata Roman 2:2, Turek Jaroslav 2:2, body hostů: Vítů Václav 4:0, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 1:3, Tereza Ajdini 1:3), ST Baroni Třebívlice A - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 1:3, Maxa Lukáš 3:1, Koutský Jaroslav 2:2, Šolar Milan 0:4, body hostů: Spurný Antonín ml. 4:0, Kotrba Petr 1:3, Bláha Vlastimil 3:1, Kysilka Miroslav 2:2), TJ Smolnice A - TJ Sokol Lenešice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pidrman Petr 4:0, Zapletal Bohumil 2:2, Petrlík Josef 2:2, Martinovský Vít 4:0, body hostů: Vlček Jakub 2:2, Cibulka Vladimír 1:3, Uldrich Milan 0:4, Obr Jaroslav 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Jiří ml. 2:2, Pavlík Petr 0:2, Kmoníček Martin st. 0:4, Nováková Martina 1:3, WO 0:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 2:2, Hanousek Josef 3:0, Štika Jiří 2:1, WO 2:0), SKST Teplice D - TTC Ústí nad Labem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Petr 1:3, Pospíšil Ondřej 2:2, Sander Miroslav 2:2, Hrivňák Petr 2:2, body hostů: Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 4:0, Běhounek Michal 0:4, Kmoníček Martin 1:3), TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Bořislav A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 1:3, body hostů: Krejčí Petr 1:3, Kročák Milan 4:0, Mach František 4:0, Kadlček Lubomír 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Terezín B - Sokol Libochovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 4:0, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 1:3, body hostů: Pavlata Jan 2:2, Pavlata Roman 3:1, Turek Jaroslav 3:1, Šulc Milan 0:4), TJ Sokol Bořislav A - SKST Teplice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Martin 0:4, Kročák Milan 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, Roth Vilém 0:4, body hostů: Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 2:2, Čáp Stanislav 4:0, Mládek Petr 3:1), TTC Ústí nad Labem C - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhounek Michal 2:2, Vršovský Tadeáš 0:4, Jedlička Karel 0:4, Nechyba Radim 1:3, body hostů: Běhounek Marcel 1:1, Nováková Martina 4:0, Barták Karel 2:2, Kmoníček Martin st. 4:0, Pavlík Petr 2:0), TTC Duchcov A - TJ Smolnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 1:3, Hanousek Josef 2:2, Štika Jiří 1:3, body hostů: Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 2:2, Petrlík Josef 2:2, Pechal Roman 2:2), TJ Sokol Lenešice B - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uldrich Milan 0:4, Vlček Jakub 3:1, Cibulka Vladimír 3:1, Obr Jaroslav 2:2, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Maxa Lukáš 2:2, Šolar Milan 2:2), TTC Roudnice B - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Kysilka Miroslav 2:2, Bláha Vlastimil 4:0, body hostů: Vítů Václav 3:1, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 1:3, Tereza Ajdini 1:3),
14. kolo:
Sokol Libochovice A - TTC Roudnice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Pavlata Roman 1:3, Turek Jaroslav 1:3, Šulc Milan 1:3, body hostů: Horejsek Jakub 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Bláha Vlastimil 3:1, Kysilka Miroslav 3:1), TJ Krupka C - TJ Sokol Lenešice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tereza Ajdini 1:3, Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 2:2, Mach Dalibor 0:4, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 3:1, Cibulka Vladimír 2:2, Obr Jaroslav 4:0), ST Baroni Třebívlice A - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krug Antonín 0:4, Šolar Milan 0:4, Koutský Jaroslav 1:3, Kalivoda Petr 2:2, body hostů: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Štika Jiří 3:1, Hanousek Josef 4:0), TJ Smolnice A - TTC Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 2:2, Šuma Jaroslav 2:2, Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 2:2, body hostů: Fiklík Michael 4:0, Budinský Petr 4:0, Běhounek Michal 0:4, Fiklík František 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Bořislav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Martina 3:1, Pavlík Petr 3:1, Kmoníček Martin st. 2:2, Starý Jiří ml. 3:1, body hostů: Beneš Martin 2:2, Hissen Martin 1:3, Krejčí Petr 1:3, Kadlček Lubomír 1:3), SKST Teplice D - TJ Sokol Terezín B 18:0wo (Hosté se nedostavili k utkání.),
15. kolo:
SKST Teplice D - Sokol Libochovice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Petr 3:1, Čáp Stanislav 4:0, Sander Miroslav 4:0, Hrivňák Petr 4:0, body hostů: Turek Jaroslav 1:3, Šulc Milan 0:4, Obr Ivan 0:4, Lahovský Vladimír 0:4), TJ Sokol Terezín B - SKP Sever Ústí nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 0:3, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 0:4, Skrbek Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Starý Jiří ml. 4:0, Nováková Martina 3:0, Pavlík Petr 2:2, Kmoníček Martin st. 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Bořislav A - TJ Smolnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Martin 1:3, Kadlček Lubomír 2:2, Krejčí Petr 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 3:1, Šuma Jaroslav 0:4, Martinovský Vít 3:1), TTC Ústí nad Labem C - ST Baroni Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin 1:3, Běhounek Michal 0:4, Šulc Daniel 4:0, Nechyba Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Maxa Lukáš 2:2, Maxa Zdeněk 1:3, Koutský Jaroslav 2:2), TTC Duchcov A - TJ Krupka C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Štika Jiří 4:0, Hanousek Josef 4:0, body hostů: Mach Dalibor 0:4, Demeter Jan 1:3, Švarc Vojtěch 0:4, Kaplan Richard 0:4), TJ Sokol Lenešice B - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Dušan 4:0, Cibulka Vladimír 1:3, Zlatohlávek Jaroslav 3:0, Obr Jaroslav 2:2, Uldrich Milan 0:1, body hostů: Spurný Antonín ml. 1:3, Kotrba Petr 1:3, Bláha Vlastimil 1:3, Kysilka Miroslav 3:1),
16. kolo:
Sokol Libochovice A - TJ Sokol Lenešice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Pavlata Roman 3:1, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 0:4, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Cibulka Vladimír 1:3, Vlček Jakub 1:3, Obr Jaroslav 2:2), TTC Roudnice B - TTC Duchcov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 3:1, Sklenička Jan ml. 2:2, Kysilka Miroslav 1:3, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Hanousek Josef 0:4, Štika Jiří 1:3, Kövér Lubomír 3:1), TJ Krupka C - TTC Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Dalibor 1:2, Tereza Ajdini 1:2, Vítů Václav 1:2, Demeter Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Fiklík Michael 4:0, Budinský Petr 4:0, Fiklík František 0:4, WO 0:5), ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Milan 1:2, Maxa Lukáš 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Kalivoda Petr 2:2, Maxa Zdeněk 0:1, body hostů: Mach František 1:3, Kročák Milan 4:0, Kadlček Lubomír 3:1, Krejčí Petr 0:4), TJ Smolnice A - TJ Sokol Terezín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 4:0, Pidrman Petr 2:2, Martinovský Vít 3:1, body hostů: Skrbek Zdeněk 2:2, Hájková Jana 2:2, Futera Vratislav 0:4, Slavík Petr 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - SKST Teplice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 2:2, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin st. 1:3, Starý Jiří ml. 0:4, body hostů: Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 4:0, Čáp Stanislav 3:1, Mládek Petr 3:1),
17. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - Sokol Libochovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 3:1, Pavlík Petr 2:2, Kmoníček Martin st. 2:2, Starý Jiří ml. 4:0, body hostů: Pavlata Jan 2:2, Pavlata Roman 1:3, Turek Jaroslav 1:3, Šulc Milan 1:3), SKST Teplice D - TJ Smolnice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mládek Petr 2:2, Čáp Stanislav 3:1, Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 1:3, body hostů: Martinovský Vít 2:2, Pidrman Petr 1:3, Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 2:2), TJ Sokol Terezín B - ST Baroni Třebívlice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 0:4, Hájková Jana 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3, Skrbek Zdeněk 4:0, body hostů: Maxa Zdeněk 2:2, Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Ladislav 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TJ Krupka C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 3:1, Kročák Milan 4:0, Kadlček Lubomír 4:0, Beneš Martin 2:2, body hostů: Dohnal Jiří 1:3, Demeter Jan 2:2, Kaplan Richard 0:4, Posel Michal 0:4), TTC Ústí nad Labem C - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechyba Radim 0:4, Seibert Karel 4:0, Fiklík František 0:4, Nechyba Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Kotrba Petr 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 2:2), TTC Duchcov A - TJ Sokol Lenešice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hanousek Josef 2:2, Štika Jiří 2:2, Hrabánek Jiří 1:3, body hostů: Vlček Jakub 2:2, Cibulka Vladimír 1:3, Fiala Dušan 4:0, Obr Jaroslav 1:3),
18. kolo:
Sokol Libochovice A - TTC Duchcov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 2:2, Pavlata Roman 0:4, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 2:2, Hanousek Josef 4:0, Štika Jiří 1:3), TJ Sokol Lenešice B - TTC Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Cibulka Vladimír 2:2, Obr Jaroslav 2:2, body hostů: Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 4:0, Běhounek Michal 0:4, Fiklík František 0:4), TTC Roudnice B - TJ Sokol Bořislav A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Petr 3:1, Spurný Antonín ml. 4:0, Bláha Vlastimil 3:1, Kysilka Miroslav 3:1, body hostů: Kročák Milan 3:1, Mach František 0:4, Barták Luboš 0:4, Kadlček Lubomír 0:4), TJ Krupka C - TJ Sokol Terezín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítů Václav 4:0, Dohnal Jiří 2:2, Tereza Ajdini 4:0, Demeter Jan 2:2, body hostů: Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 2:2, Slavík Petr 1:3, Zdvořák Jaroslav 0:4), ST Baroni Třebívlice A - SKST Teplice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Lukáš 1:3, Maxa Zdeněk 1:3, Kalivoda Petr 4:0, body hostů: Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 1:3, Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 2:2), TJ Smolnice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zapletal Bohumil 2:1, Petrlík Josef 2:1, Pidrman Petr 3:0, Martinovský Vít 3:0, WO 5:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Běhounek Marcel 0:4, Pavlík Petr 1:3, WO 0:5),
19. kolo:
TJ Smolnice A - Sokol Libochovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 3:1, Martinovský Vít 2:2, Zapletal Bohumil 3:1, body hostů: Pavlata Jan 3:1, Lahovský Vladimír 0:4, Turek Jaroslav 0:4, Šulc Milan 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - ST Baroni Třebívlice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 2:0, Starý Jiří ml. 3:1, Kmoníček Martin st. 2:2, Pavlík Petr 2:2, Běhounek Marcel 0:2, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 2:2, Štokr Martin 1:3, Krug Antonín 1:3), SKST Teplice D - TJ Krupka C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitiska Petr 0:4, Mládek Petr 4:0, Sander Miroslav 3:1, Hrivňák Petr 4:0, body hostů: Dohnal Jiří 2:2, Švarc Vojtěch 1:3, Fajfr Josef 1:3, Kaplan Richard 1:3), TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 0:4, Futera Vratislav 2:2, Hojda Miloš 0:4, Hájková Jana 1:3, body hostů: Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Spurný Antonín ml. 4:0, Kotrba Petr 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TJ Sokol Lenešice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Václav 0:2, Kročák Milan 2:1, Kadlček Lubomír 3:1, Barták Luboš 1:3, Knížek Josef 1:1, WO 1:0, body hostů: Vlček Jakub 3:1, Cibulka Vladimír 3:1, Uldrich Milan 0:3, Obr Jaroslav 2:2, WO 0:1), TTC Ústí nad Labem C - TTC Duchcov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, Nechyba Radim 0:4, Vršovský Tadeáš 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Hanousek Josef 4:0, Hrabánek Jiří 4:0),
20. kolo:
Sokol Libochovice A - TTC Ústí nad Labem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Jan 2:2, Pavlata Roman 2:2, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 2:2, body hostů: Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 4:0, Běhounek Michal 0:4, Fiklík František 0:4), TTC Duchcov A - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Štika Jiří 2:2, Hanousek Josef 2:2, Kövér Lubomír 3:1, body hostů: Kročák Milan 4:0, Hissen Martin 1:3, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 0:4), TJ Sokol Lenešice B - TJ Sokol Terezín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Vladimír 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 1:1, Vlček Jakub 4:0, Uldrich Milan 1:3, Obr Jaroslav 1:1, body hostů: Skrbek Zdeněk 1:3, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 2:2, Zdvořák Jaroslav 0:4), TTC Roudnice B - SKST Teplice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 1:3, Kotrba Petr 2:2, Kysilka Miroslav 3:0, Bláha Vlastimil 3:1, WO 0:1, body hostů: Čáp Milan 1:3, Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 3:1, Mládek Petr 0:3, WO 1:0), TJ Krupka C - SKP Sever Ústí nad Labem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Vojtěch 1:3, Demeter Jan 1:3, Vítů Václav 3:1, Tereza Ajdini 2:2, body hostů: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 2:2, Pavlík Petr 1:3, Kmoníček Martin st. 2:2), ST Baroni Třebívlice A - TJ Smolnice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Krug Antonín 0:4, Hřebačka Daniel 0:4, Kalivoda Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Petrlík Josef 2:1, Zapletal Bohumil 3:1, Martinovský Vít 2:2, Pidrman Petr 4:0, WO 0:1),
21. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - Sokol Libochovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Zdeněk 2:2, Kalivoda Petr 1:3, Maxa Lukáš 3:1, body hostů: Pavlata Jan 3:1, Pavlata Roman 1:3, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 2:2), TJ Smolnice A - TJ Krupka C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 4:0, Jech Petr 0:4, body hostů: Dohnal Jiří 1:3, Mach Dalibor 1:3, Švarc Vojtěch 1:3, Posel Michal 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Roudnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Martina 4:0, Pavlík Petr 2:1, Kmoníček Martin st. 2:2, Starý Jiří ml. 3:1, Běhounek Marcel 0:1, body hostů: Kysilka Miroslav 3:1, Kotrba Petr 1:3, Horejsek Jakub 1:3, Zimák Michal 0:4), SKST Teplice D - TJ Sokol Lenešice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mládek Petr 2:2, Čáp Stanislav 3:1, Sander Miroslav 2:2, Hrivňák Petr 4:0, body hostů: Vlček Jakub 0:2, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Cibulka Vladimír 1:3, Obr Jaroslav 1:3, Uldrich Milan 0:2), TJ Sokol Terezín B - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 1:3, Zdvořák Jaroslav 0:4, Skrbek Zdeněk 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TTC Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 2:2, Kročák Milan 3:1, Barták Luboš 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, body hostů: Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 3:1, Nechyba Radim 0:4, Vršovský Tadeáš 0:4),
22. kolo:
Sokol Libochovice A - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Turek Jaroslav 3:1, Šulc Milan 1:3, Pavlata Roman 1:3, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Mach František 1:1, Kadlček Lubomír 2:2, Hissen Martin 0:2), TTC Ústí nad Labem C - TJ Sokol Terezín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Karel 4:0, Budinský Petr 2:0, Kmoníček Martin 2:2, Běhounek Michal 2:2, Vršovský Tadeáš 0:2, body hostů: Cyrkva Zdeněk 0:4, Zdvořák Jaroslav 0:4, Skrbek Zdeněk 3:1, Hájková Jana 3:1), TTC Duchcov A - SKST Teplice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Štika Jiří 2:2, Hanousek Josef 2:1, Kövér Lubomír 0:4, Vích Josef 0:1, body hostů: Hrivňák Petr 3:1, Sander Miroslav 1:3, Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 2:2), TJ Sokol Lenešice B - SKP Sever Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 2:2, Cibulka Vladimír 2:2, Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Obr Jaroslav 1:3, body hostů: Starý Jiří ml. 2:2, Nováková Martina 2:2, Kmoníček Martin st. 2:2, Pavlík Petr 1:3), TTC Roudnice B - TJ Smolnice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 4:0, Kysilka Miroslav 2:2, Bláha Vlastimil 1:3, WO 0:5, body hostů: Martinovský Vít 1:2, Pidrman Petr 1:2, Petrlík Josef 1:2, Zapletal Bohumil 2:1, WO 5:0), TJ Krupka C - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítů Václav 1:3, Dohnal Jiří 2:2, Demeter Jan 2:2, Tereza Ajdini 2:2, body hostů: Maxa Zdeněk 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Štokr Martin 0:4, Kalivoda Petr 4:0),
Krajský přebor II.tř. sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Terezín A - SKST Děčín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedrich Bohuslav 1:3, Brdlík František 1:3, Pizur Miroslav 0:4, Vajgl Lukáš 3:1, body hostů: Grubr Vojtěch 2:2, Nováková Eva 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, Stárek Adam 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 0:4, Hauznerová Michaela 3:1, Chabr Filip 0:4, Vysoudil Jan 1:3, body hostů: Babička Michal st. 2:1, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 3:1, Hanuš Jiří 4:0, Myslivec Miroslav 0:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - INPEKO Krásné Březno A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 3:0, Zápotocký Milan 2:1, Karásek Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Mašek Lubomír 2:2, Zach Vladimír 1:3, Schneider Lubor 0:1, Plutnar Stanislav 0:4, Pucherna Lubomír 0:2, WO 0:1), SK Štětí B - TJ Sokol Filipov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 3:1, Jurista Josef 1:3, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 2:2, body hostů: Neumann Martin 0:4, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Šimek Pavel st. 2:2), SK Malá Veleň A - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raymond Pavel 0:1, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Petr 2:2, Výborná Michaela 2:2, Frühauf Petr 0:3, body hostů: Stanislav Pavel 1:3, Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0), SKST Bechlín A - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cedrych Tomáš 4:0, Macek Jan 1:3, Cedrych Milan 4:0, Vavro Miloš 0:4, body hostů: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 2:2, Kohlert Jiří 1:3, Málek Josef 2:2),
2. kolo:
SKST Děčín B - KST Kalich Litoměřice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grubr Vojtěch 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, Stárek Adam 3:0, Hampejs Vladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Málek Josef 1:3, Bartošek Ivo 0:4, Jonáš Stanislav 0:4, WO 0:5), TTC Roudnice C - SKST Bechlín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 4:0, Vyskočil Tomáš 3:1, Stanislav Pavel 4:0, Brhovský Václav 4:0, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 0:4, Vavro Miloš 0:2, Cedrych Jiří 0:2), TJ Sokol Filipov B - SK Malá Veleň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 4:0, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Fučík Zdeněk 0:2, Šimek Pavel st. 2:0, body hostů: Raymond Pavel 0:4, Výborná Michaela 1:3, Stínil Luděk 2:2, Hanuš Petr 3:1), INPEKO Krásné Březno A - SK Štětí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Jaroslav 0:4, Zach Vladimír 2:2, Schneider Lubor 2:2, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Jurista Josef 3:1, Vízek Martin 2:2, Nedoma Jiří 2:2, Havran Michal 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 1:3, Hanuš Jiří 1:3, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 1:2, Babička Michal st. 0:1, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 4:0), TJ Sokol Terezín A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedrich Bohuslav 0:4, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 2:2, Munková Irena 2:2, body hostů: Sečanský Radek 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 2:2),
3. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Děčín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Jan 0:4, Hauznerová Michaela 1:3, Sečanský Radek 0:4, Vašinová Karina 0:4, body hostů: Schneiderová Jana 4:0, Grubr Vojtěch 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, Stárek Adam 4:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karásek Jiří 0:4, Kindl Zdeněk 4:0, Svrček Petr 3:1, Zápotocký Milan 3:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Pavelková Lenka 1:3), SK Štětí B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Vladislav 0:4, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 3:1, Jurista Josef 0:4, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 2:2), SK Malá Veleň A - INPEKO Krásné Březno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výborná Michaela 1:3, Stínil Luděk 3:1, Hanuš Petr 3:1, Scháněl Jaroslav 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 0:2, Plutnar Jaroslav 0:2), SKST Bechlín A - TJ Sokol Filipov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 1:3, Macek Jan 1:3, Cedrych Milan 3:1, Barcal Pavel 1:3, body hostů: Neumann Martin 3:1, Honzík Stanislav 3:1, Kopecký Karel 4:0, Šimek Pavel st. 0:4), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 4:0, Borecký Vlastimil 0:4, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 2:2, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 1:3),
4. kolo:
SKST Děčín B - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Schneiderová Jana 1:3, Stárek Adam 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Laube Robert 1:3, Brhovský Václav 1:3, Stanislav Pavel 1:3, Vyskočil Tomáš 1:3), TJ Sokol Filipov B - KST Kalich Litoměřice A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Michal 2:1, Šimek Pavel st. 2:1, Honzík Stanislav 1:2, Fučík Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Jonáš Stanislav 1:3, Borecký Vlastimil 2:2, Málek Josef 3:1, WO 0:5), INPEKO Krásné Březno A - SKST Bechlín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Vladimír 2:2, Schneider Lubor 4:0, Plutnar Stanislav 1:3, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Macek Jan 1:3, Barcal Pavel 1:3, Cedrych Milan 2:2, Cedrych Tomáš 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Malá Veleň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babička Michal st. 2:2, Hanuš Jiří 3:0, Štípek Martin 2:2, Myslivec Miroslav 2:2, Babička Lukáš 1:0, body hostů: Gebhardt Petr 0:4, Stínil Luděk 0:3, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Petr 3:1, Raymond Pavel 0:1), TJ Sokol Terezín A - SK Štětí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Petr 0:4, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Líska Vladislav 2:2, Vízek Martin 3:1, Jurista Josef 2:2, Nedoma Jiří 4:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Vašinová Karina 2:2, Chabr Filip 1:3, Sečanský Radek 0:3, WO 1:0, body hostů: Zápotocký Milan 1:2, Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 1:2, Culek Igor 0:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKST Děčín B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 0:4, Komárek Jaroslav 0:4, Svrček Petr 0:4, Kindl Zdeněk 0:4, body hostů: Nováková Eva 4:0, Grubr Vojtěch 4:0, Hampejs Vladislav 4:0, Stárek Adam 4:0), SK Štětí B - SKP Sever Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Vladislav 3:1, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 4:0, Jurista Josef 1:3, body hostů: Sečanský Radek 0:4, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 1:3, Vašinová Karina 1:3), SK Malá Veleň A - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výborná Michaela 4:0, Hanuš Petr 3:1, Scháněl Jaroslav 3:1, Stínil Luděk 2:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 0:4, Munková Irena 0:4), SKST Bechlín A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cedrych Tomáš 0:4, Barcal Pavel 1:3, Cedrych Milan 3:1, Vavro Miloš 1:3, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 3:1), KST Kalich Litoměřice A - INPEKO Krásné Březno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 1:3, Bartošek Ivo 0:2, Jonáš Stanislav 1:1, body hostů: Schneider Lubor 1:3, Mašek Lubomír 2:2, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 1:3), TTC Roudnice C - TJ Sokol Filipov B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1, Stanislav Pavel 4:0, Brhovský Václav 4:0, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Šimek Pavel st. 0:4, Kopecký Karel 1:3),
6. kolo:
SKST Děčín B - TJ Sokol Filipov B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:0, Schneiderová Jana 3:0, Hampejs Vladislav 3:0, Stárek Adam 1:2, WO 5:0, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Fučík Zdeněk 0:4, WO 0:5), INPEKO Krásné Březno A - TTC Roudnice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Lubomír 1:1, Plutnar Jaroslav 0:4, Zach Vladimír 0:4, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 0:2, body hostů: Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, Stanislav Pavel 3:1, Brhovský Václav 3:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - KST Kalich Litoměřice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 4:0, Štípek Martin 3:1, Hanuš Jiří 3:1, Babička Lukáš 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 1:3, Borecký Vlastimil 0:4, Málek Josef 0:2, Jonáš Stanislav 0:2), TJ Sokol Terezín A - SKST Bechlín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedrich Bohuslav 1:3, Brdlík František 4:0, Pizur Miroslav 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 1:3, Vavro Miloš 0:4, Cedrych Milan 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Malá Veleň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sečanský Radek 2:2, Hauznerová Michaela 4:0, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 0:1, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Frühauf Petr 0:4, Hanuš Petr 2:2, Stínil Luděk 3:1, Scháněl Jaroslav 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:0, Zápotocký Milan 4:0, Hanek Tomáš st. 1:1, body hostů: Vízek Martin 2:2, Jurista Josef 0:4, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 2:2),
7. kolo:
SK Štětí B - SKST Děčín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Líska Vladislav 1:3, Vízek Martin 1:3, Nedoma Jiří 1:3, Jurista Josef 0:4, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Nováková Eva 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, Stárek Adam 3:1), SK Malá Veleň A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Scháněl Jaroslav 3:1, Raymond Pavel 0:4, Frühauf Petr 0:4, Výborná Michaela 4:0, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Karásek Jiří 2:2), SKST Bechlín A - SKP Sever Ústí nad Labem B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cedrych Tomáš 2:2, Macek Jan 2:2, Cedrych Milan 2:2, Barcal Pavel 1:3, body hostů: Vysoudil Jan 1:3, Hauznerová Michaela 4:0, Vašinová Karina 1:3, Smíšková Martina 3:1), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 1:3, Málek Josef 0:2, Borecký Vlastimil 0:4, Jonáš Stanislav 1:1, body hostů: Brdlík František 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3), TTC Roudnice C - GPD Benešov nad Ploučnicí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 2:2, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 0:2, Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 0:2), TJ Sokol Filipov B - INPEKO Krásné Březno A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:1, Šimek Pavel st. 2:2, Fučík Zdeněk 1:0, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Zach Vladimír 1:3, Plutnar Stanislav 2:2, Plutnar Jaroslav 0:4),
8. kolo:
SKST Děčín B - INPEKO Krásné Březno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Schneiderová Jana 2:2, Stárek Adam 2:2, Hampejs Vladislav 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Zach Vladimír 2:2, Schneider Lubor 1:3, Plutnar Stanislav 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Filipov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Hanuš Jiří 4:0, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 2:2, body hostů: Mrázek Michal 0:4, Kopecký Karel 2:2, Šimek Pavel st. 0:4, Honzík Stanislav 2:2), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pizur Miroslav 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Friedrich Bohuslav 0:4, Brdlík František 3:1, body hostů: Brhovský Václav 3:1, Sedláček Zdeněk 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Laube Robert 2:2), KST Kalich Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 1:3, Borecký Vlastimil 1:3, body hostů: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Vašinová Karina 2:2, Smíšková Martina 1:3), SKST Bechlín A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 0:4, Macek Jan 0:4, Cedrych Milan 2:2, Barcal Pavel 0:4, body hostů: Zápotocký Milan 4:0, Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 3:1), SK Štětí B - SK Malá Veleň A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Vladislav 3:1, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 3:1, Jurista Josef 2:2, body hostů: Hanuš Petr 2:2, Stínil Luděk 1:3, Výborná Michaela 0:4, Scháněl Jaroslav 1:3),
9. kolo:
SK Malá Veleň A - SKST Děčín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raymond Pavel 0:4, Stínil Luděk 0:4, Hanuš Petr 0:4, Výborná Michaela 1:3, body hostů: Grubr Vojtěch 4:0, Nováková Eva 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, Stárek Adam 4:0), SKST Bechlín A - SK Štětí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 2:2, Macek Jan 0:4, Cedrych Milan 2:2, Barcal Pavel 0:4, body hostů: Jurista Josef 2:2, Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 3:1), KST Kalich Litoměřice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 1:3, Málek Josef 1:2, Jonáš Stanislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 1:3, Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 2:1, WO 0:1), TTC Roudnice C - SKP Sever Ústí nad Labem B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhovský Václav 3:1, Sedláček Jiří ml. 0:4, Stanislav Pavel 0:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Jiránek Miroslav 1:1, body hostů: Vysoudil Jan 1:3, Sečanský Radek 2:2, Hauznerová Michaela 4:0, Smíšková Martina 3:1), TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 3:1, Honzík Stanislav 3:1, Šimek Pavel st. 2:2, Kopecký Karel 2:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3, Pavelková Lenka 0:4), INPEKO Krásné Březno A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 0:4, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 2:2),
10. kolo:
SKST Děčín B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Nováková Eva 4:0, Stárek Adam 4:0, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Hanuš Jiří 0:4, Babička Michal st. 0:3, Štípek Martin 0:4, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 0:1), TJ Sokol Terezín A - INPEKO Krásné Březno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pizur Miroslav 2:2, Munková Irena 2:2, Vajgl Lukáš 3:1, Brdlík František 3:1, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 2:2, Plutnar Stanislav 0:4, Zach Vladimír 0:4), TJ Sokol Filipov B - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Šimek Pavel st. 2:2, Fučík Zdeněk 1:3, body hostů: Vysoudil Jan 2:2, Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Sečanský Radek 2:2), TTC Roudnice C - TJ Chemička Ústí nad Labem A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:4, Laube Robert 0:4, Brhovský Václav 0:1, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:1, body hostů: Zápotocký Milan 2:2, Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 2:2), SK Štětí B - KST Kalich Litoměřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Vladislav 1:3, Jurista Josef 3:1, Nedoma Jiří 4:0, Vízek Martin 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 2:2, Borecký Vlastimil 0:4, Málek Josef 1:3), SK Malá Veleň A - SKST Bechlín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výborná Michaela 4:0, Stínil Luděk 3:1, Scháněl Jaroslav 2:0, Hanuš Petr 3:1, Frühauf Petr 1:1, body hostů: Cedrych Tomáš 0:4, Macek Jan 0:4, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 3:1),
11. kolo:
SKST Bechlín A - SKST Děčín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 0:4, Vavro Miloš 0:4, body hostů: Grubr Vojtěch 4:0, Himko Jaroslav 3:1, Hampejs Vladislav 4:0, Stárek Adam 4:0), KST Kalich Litoměřice A - SK Malá Veleň A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Málek Josef 0:4, Jonáš Stanislav 1:3, body hostů: Výborná Michaela 2:2, Hanuš Petr 2:2, Stínil Luděk 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1), TTC Roudnice C - SK Štětí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:4, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 2:2, Brhovský Václav 2:2, body hostů: Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 1:3, Vaňha Jiří 4:0, Vízek Martin 3:1), TJ Sokol Filipov B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Karel 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Šimek Pavel st. 2:2, Mrázek Michal 2:2, body hostů: Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 3:1, Culek Igor 1:3, Karásek Jiří 1:3), INPEKO Krásné Březno A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneider Lubor 4:0, Plutnar Jaroslav 0:4, Plutnar Stanislav 0:4, Mašek Lubomír 4:0, WO 0:1, body hostů: Sečanský Radek 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 2:2, Smíšková Martina 2:2, WO 1:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Hanuš Jiří 4:0, Štípek Martin 1:3, Myslivec Miroslav 0:4, body hostů: Brdlík František 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Pavelková Lenka 3:1),
12. kolo:
SKST Děčín B - TJ Sokol Terezín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Eva 1:0, Schneiderová Jana 2:2, Stárek Adam 3:1, Hampejs Vladislav 4:0, Kacálková Kristýna 1:2, body hostů: Brdlík František 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SKP Sever Ústí nad Labem B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 2:2, Nebohý František 0:4, body hostů: Vysoudil Jan 1:3, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 1:3, Smíšková Martina 2:2), INPEKO Krásné Březno A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 3:1, Schneider Lubor 2:0, Mašek Lubomír 4:0, Zach Vladimír 3:1, Plutnar Jaroslav 1:1, body hostů: Culek Igor 0:4, Barták Tomáš 0:4, Svrček Petr 0:4, Komárek Jaroslav 3:1), TJ Sokol Filipov B - SK Štětí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 1:3, Šimek Pavel st. 2:2, Honzík Stanislav 0:2, Mrázek Michal 1:1, body hostů: Jurista Josef 0:4, Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 4:0), TTC Roudnice C - SK Malá Veleň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 2:2, Laube Robert 3:1, body hostů: Výborná Michaela 2:2, Hanuš Petr 3:1, Stínil Luděk 0:4, Scháněl Jaroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - SKST Bechlín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Málek Josef 2:2, Borecký Vlastimil 3:1, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Macek Jan 1:3, Barcal Pavel 1:3, Cedrych Milan 2:2),
13. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - SKST Děčín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecký Vlastimil 2:2, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 2:2, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Kacálková Kristýna 0:4, Hampejs Vladislav 4:0, Stárek Adam 3:1), SKST Bechlín A - TTC Roudnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cedrych Tomáš 0:4, Macek Jan 0:1, Cedrych Milan 2:2, Barcal Pavel 1:3, WO 0:3, body hostů: Laube Robert 2:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Vyskočil Tomáš 2:1, Brhovský Václav 3:0, WO 3:0), SK Malá Veleň A - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výborná Michaela 1:2, Stínil Luděk 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Petr 4:0, Raymond Pavel 0:1, body hostů: Neumann Martin 3:1, Šimek Pavel st. 1:3, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 1:3), SK Štětí B - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 1:3, Jurista Josef 0:4, Nedoma Jiří 2:2, Vízek Martin 2:2, body hostů: Schneider Lubor 2:2, Mašek Lubomír 4:0, Weichart Martin 3:1, Plutnar Stanislav 0:2, Zach Vladimír 2:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Hanek Tomáš st. 1:3, Kindl Zdeněk 4:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sečanský Radek 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Smíšková Martina 4:0, Vysoudil Jan 1:3, body hostů: Vajgl Lukáš 3:1, Brdlík František 2:2, Pizur Miroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3),
14. kolo:
SKST Děčín B - SKP Sever Ústí nad Labem B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Schneiderová Jana 4:0, Himko Jaroslav 3:1, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Sečanský Radek 1:3, Chabr Filip 0:4, Smetana Václav 0:4, Barták Radim 0:4), TJ Sokol Terezín A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedrich Bohuslav 1:3, Pavelková Lenka 1:3, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 4:0, body hostů: Zápotocký Milan 3:1, Svrček Petr 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Culek Igor 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Štětí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babička Michal st. 1:3, Hanuš Jiří 1:3, Myslivec Miroslav 1:3, Štípek Martin 1:3, body hostů: Vízek Martin 3:1, Jurista Josef 1:3, Líska Vladislav 4:0, Nedoma Jiří 4:0), INPEKO Krásné Březno A - SK Malá Veleň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 1:3, Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Novák Jiří 0:1, body hostů: Výborná Michaela 1:3, Hanuš Petr 1:3, Stínil Luděk 0:4, Scháněl Jaroslav 2:2), TJ Sokol Filipov B - SKST Bechlín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel st. 3:1, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 4:0, Mrázek Michal 3:1, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 2:2, Vavro Miloš 1:3), TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Brhovský Václav 2:2, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Borecký Vlastimil 1:3, Málek Josef 2:2),
15. kolo:
TTC Roudnice C - SKST Děčín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Vyskočil Tomáš 3:1, Brhovský Václav 1:3, Stanislav Pavel 2:2, body hostů: Nováková Eva 2:2, Schneiderová Jana 1:3, Hampejs Vladislav 4:0, Němec Rostislav 0:4), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Málek Josef 2:2, Chuchel Martin 0:2, Jonáš Stanislav 1:1, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 2:2, Honzík Stanislav 2:2), SKST Bechlín A - INPEKO Krásné Březno A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 1:3, Cedrych Milan 2:2, Cedrych Jiří 0:4, Barcal Pavel 1:3, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Weichart Martin 4:0, Zach Vladimír 1:3, Mašek Lubomír 2:0, Plutnar Stanislav 1:1), SK Malá Veleň A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Výborná Michaela 0:4, Stínil Luděk 1:3, Scháněl Jaroslav 2:2, Hanuš Petr 2:2, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Babička Michal st. 4:0, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 0:1, Štípek Martin 2:1), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurista Josef 2:2, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 2:0, Havran Michal 0:4, Novotný Petr 0:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Friedrich Bohuslav 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duplinský Milan 1:3, Culek Igor 1:3, Svrček Petr 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, body hostů: Sečanský Radek 2:2, Vašinová Karina 3:1, Smíšková Martina 3:1, Barták Radim 0:4),
16. kolo:
SKST Děčín B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 3:1, Schneiderová Jana 2:1, Stárek Adam 3:0, Hampejs Vladislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Kindl Zdeněk 2:2, Komárek Jaroslav 0:4, Zápotocký Milan 1:2, Svrček Petr 0:3, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Štětí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sečanský Radek 0:4, Vašinová Karina 1:3, Smíšková Martina 2:2, Barták Radim 0:4, body hostů: Vízek Martin 3:1, Jurista Josef 3:1, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 4:0), TJ Sokol Terezín A - SK Malá Veleň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelková Lenka 0:4, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Výborná Michaela 2:2, Stínil Luděk 1:3, Hanuš Petr 3:1, Scháněl Jaroslav 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SKST Bechlín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Myslivec Miroslav 2:2, Babička Lukáš 2:1, Štípek Martin 4:0, Brabencová Pavlína 1:0, body hostů: Cedrych Tomáš 2:2, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 2:2, Vavro Miloš 0:4), INPEKO Krásné Březno A - KST Kalich Litoměřice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Vladimír 1:1, Schneider Lubor 3:1, Weichart Martin 3:1, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 1:1, body hostů: Eisnerová Heda 1:3, Prášilová Petra 2:2, Borecký Vlastimil 0:2, Málek Josef 1:3, Jonáš Stanislav 0:2), TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 3:1, body hostů: Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SKST Děčín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Michal 1:3, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 3:1, Fučík Zdeněk 0:4, body hostů: Grubr Vojtěch 4:0, Povejšil Bohumil 2:2, Hampejs Vladislav 3:1, Himko Jaroslav 1:3), TTC Roudnice C - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Tomáš 1:3, Sedláček Jiří ml. 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Sedláček Zdeněk 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 1:1, Plutnar Stanislav 0:2), KST Kalich Litoměřice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 3:1, Jonáš Stanislav 0:4, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Nebohý František 1:3, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 2:2), SKST Bechlín A - TJ Sokol Terezín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Tomáš 2:2, Barcal Pavel 1:3, Vavro Miloš 1:3, Cedrych Milan 2:2, body hostů: Brdlík František 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 0:4), SK Malá Veleň A - SKP Sever Ústí nad Labem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výborná Michaela 4:0, Stínil Luděk 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Petr 4:0, body hostů: Sečanský Radek 0:4, Vysoudil Jan 1:3, Vašinová Karina 1:3, Matasová Tereza 1:3), SK Štětí B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízek Martin 4:0, Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 2:2, body hostů: Kindl Zdeněk 1:3, Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 1:3),
18. kolo:
SKST Děčín B - SK Štětí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Himko Jaroslav 1:3, Stárek Adam 1:3, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Vízek Martin 3:1, Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Malá Veleň A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotocký Milan 3:1, Svrček Petr 4:0, Karásek Jiří 3:1, Kindl Zdeněk 4:0, body hostů: Výborná Michaela 2:2, Hanuš Petr 0:4, Stínil Luděk 0:4, Scháněl Jaroslav 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Bechlín A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sečanský Radek 1:2, Matasová Tereza 2:1, Vysoudil Jan 2:1, Vašinová Karina 3:0, WO 5:0, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Cedrych Milan 3:1, Vavro Miloš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Terezín A - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 3:1, Borecký Vlastimil 0:4, Málek Josef 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 2:2, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Zdeněk 3:1, Stanislav Pavel 1:3, Sedláček Jiří ml. 0:4), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Filipov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 2:0, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 2:2, Novák Jiří 0:2, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Neumann Martin 2:2, Fučík Zdeněk 1:3),
19. kolo:
INPEKO Krásné Březno A - SKST Děčín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Vladimír 2:2, Schneider Lubor 1:2, Weichart Martin 2:2, Mašek Lubomír 3:1, Novák Jiří 0:1, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Schneiderová Jana 0:4, Hampejs Vladislav 3:1, Himko Jaroslav 2:2), TJ Sokol Filipov B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 0:4, Neumann Martin 3:1, Kopecký Karel 2:2, Honzík Stanislav 2:2, body hostů: Hanuš Jiří 4:0, Štípek Martin 1:3, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Lukáš 3:1), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 4:0, Sedláček Jiří ml. 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, Stanislav Pavel 3:1, body hostů: Brdlík František 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 0:4, Friedrich Bohuslav 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšková Martina 2:2, Vysoudil Jan 2:2, Matasová Tereza 1:3, Sečanský Radek 1:3, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Borecký Vlastimil 0:4, Málek Josef 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKST Bechlín A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Igor 3:1, Kindl Zdeněk 2:0, Svrček Petr 4:0, Komárek Jaroslav 4:0, Zápotocký Milan 2:0, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Jiří 0:4, Vavro Miloš 0:4), SK Malá Veleň A - SK Štětí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gebhardt Petr 0:4, Výborná Michaela 1:3, Scháněl Jaroslav 1:3, Frühauf Petr 0:4, body hostů: Vízek Martin 3:1, Jurista Josef 3:1, Líska Vladislav 4:0, Nedoma Jiří 4:0),
20. kolo:
SKST Děčín B - SK Malá Veleň A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 3:1, Himko Jaroslav 2:2, Hampejs Vladislav 4:0, Povejšil Bohumil 2:2, body hostů: Gebhardt Petr 0:4, Frühauf Petr 0:4, Výborná Michaela 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1), SK Štětí B - SKST Bechlín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurista Josef 2:2, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 4:0, Vízek Martin 4:0, body hostů: Cedrych Tomáš 1:3, Barcal Pavel 0:4, Cedrych Milan 2:2, Vavro Miloš 0:4), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Svrček Petr 2:2, Hanek Tomáš st. 1:3, Komárek Jaroslav 2:2, body hostů: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 3:1, Borecký Vlastimil 0:3, Málek Josef 3:1, Jonáš Stanislav 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysoudil Jan 1:2, Vašinová Karina 0:3, Smíšková Martina 1:2, Hauznerová Michaela 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, Stanislav Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Friedrich Bohuslav 0:4, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 3:1, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Neumann Martin 3:1, Kopecký Karel 2:2), GPD Benešov nad Ploučnicí A - INPEKO Krásné Březno A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 0:4, body hostů: Weichart Martin 3:1, Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 1:3, Zach Vladimír 3:0, Novák Jiří 0:1),
21. kolo:
GPD Benešov nad Ploučnicí A - SKST Děčín B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babička Michal st. 1:3, Myslivec Miroslav 0:4, Hanuš Jiří 1:3, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 4:0, Schneiderová Jana 2:2, Hampejs Vladislav 2:2, Kacálková Kristýna 4:0), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Terezín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 1:3, Schneider Lubor 4:0, Weichart Martin 4:0, Mašek Lubomír 2:0, Pucherna Lubomír 1:1, body hostů: Brdlík František 2:2, Vajgl Lukáš 1:3, Pizur Miroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Filipov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Jan 0:4, Hauznerová Michaela 2:1, Smíšková Martina 1:2, Vašinová Karina 0:2, Sečanský Radek 0:1, WO 3:0, body hostů: Neumann Martin 2:1, Mrázek Michal 3:1, Honzík Stanislav 3:1, Kopecký Karel 2:0, WO 0:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Svrček Petr 2:2, Komárek Jaroslav 3:1, Kindl Zdeněk 2:2, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Jiránek Miroslav 0:4, Stanislav Pavel 3:1, Sedláček Jiří ml. 2:2), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 2:2, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Vízek Martin 4:0, Jurista Josef 1:3, Líska Vladislav 0:4, Nedoma Jiří 2:2), SKST Bechlín A - SK Malá Veleň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cedrych Tomáš 3:1, Cedrych Milan 3:1, Vavro Miloš 0:4, Barcal Pavel 2:2, body hostů: Raymond Pavel 1:3, Výborná Michaela 4:0, Stínil Luděk 1:3, Scháněl Jaroslav 2:2),
22. kolo:
SKST Děčín B - SKST Bechlín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Himko Jaroslav 4:0, Pfleger Stanislav 3:1, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Macek Jan 1:3, Barcal Pavel 0:4, Vavro Miloš 0:4, Cedrych Jiří 0:4), SK Malá Veleň A - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raymond Pavel 0:3, Stínil Luděk 1:3, Scháněl Jaroslav 2:2, Výborná Michaela 1:3, WO 1:0, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 1:2, Jonáš Stanislav 2:2, Málek Josef 4:0, WO 0:1), SK Štětí B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 1:3, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 1:3, Jurista Josef 1:3, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svrček Petr 4:0, Hanek Tomáš st. 2:2, Komárek Jaroslav 2:1, Zápotocký Milan 4:0, Culek Igor 0:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Fučík Zdeněk 0:4, Mrázek Michal 0:4, Honzík Stanislav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - INPEKO Krásné Březno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 1:2, Hauznerová Michaela 2:2, Smíšková Martina 4:0, Sečanský Radek 2:2, WO 0:1, body hostů: Pucherna Lubomír 0:4, Weichart Martin 2:1, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Terezín A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline