Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Broumy - TJ Olešná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulbrich Petr 4:0, Rosa Martin 3:1, Mašek Josef 3:1, Konopásek Miroslav 0:1, Vais Vladimír 0:3, body hostů: Švamberk Jan 1:3, Herman Miloš ml. 2:2, Fischer Lukáš 2:2, Solar Václav 1:3), TJ Slovan Lochovice B - TJ Lokomotiva Zdice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zitta Přemysl 2:1, Jirkovský Antonín ml. 2:1, Dražan Jiří 0:3, Němec Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Spousta Martin 1:3, Prokop Břetislav 1:3, Šín Jaroslav ml. 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Lokomotiva Zdice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Martin 1:2, Cajthaml Miroslav 0:4, Pastorek Robert 0:4, Žihla Petr 0:4, Gürtner Pavel 0:1, body hostů: Slezák Václav 4:0, Flodr Leoš 4:0, Myslík Martin st. 3:1, Kraus František 4:0), TJ Sokol Žebrák B - TJ Záluží A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 3:1, Macháček Pavel 2:1, Kuška Miroslav 3:1, Spousta David 2:1, WO 1:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 0:3, Kalerta František 2:2, Ptáček Václav 2:1, Bělohlávek Jiří 0:3, Koros Filip 0:1, WO 1:1), TJ Chaloupky B - TJ Praskolesy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Větrovský Petr 2:2, Kindl David 2:2, Novák Stanislav 2:2, Nguyen Van Vui 3:1, body hostů: Bláha Hynek 4:0, Novák Aleš 0:4, Novák Petr 1:3, Bárta Michal 2:2),
2. kolo:
TJ Chaloupky B - Sokol Nižbor B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Větrovský Petr 2:2, Nguyen Van Vui 3:1, Lysý Tomáš 3:0, Chinh Ngo Van 1:3, WO 1:0, body hostů: Sedmík Zdeněk 2:2, Dvořák Jan 2:2, Hakl Petr 0:4, Šmíd Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Záluží A - TJ Praskolesy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlustina Jaroslav 2:2, Kalerta František 2:2, Ptáček Václav 3:1, Hnízdil Tomáš 2:2, body hostů: Bláha Hynek 4:0, Týbl Vladimír 1:3, Novák Petr 1:3, Bárta Michal 1:3), TJ Sokol Žebrák B - TJ Sokol Karlštejn A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Pavel 3:0, Roztočil Jiří 3:0, Kuška Miroslav 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, WO 5:0, body hostů: Holý Martin 0:4, Pastorek Robert 1:3, Cajthaml Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Slovan Lochovice B - TJ Lokomotiva Zdice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zitta Přemysl 3:1, Dražan Jiří 2:2, Jirkovský Antonín ml. 3:1, Němec Tomáš 3:1, body hostů: Flodr Leoš 3:1, Slezák Václav 2:2, Kraus František 0:4, Preis Tomáš 0:4), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Olešná B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Břetislav 4:0, Šín Jaroslav ml. 4:0, Praizler Roman 4:0, Spousta Martin 3:1, body hostů: Herman Miloš ml. 0:4, Švamberk Jan 1:3, Fischer Lukáš 0:4, Solar Václav 0:4),
3. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Broumy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 2:2, Sedmík Zdeněk 1:3, Šmíd Miroslav 1:2, Dvořák Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Ulbrich Petr 4:0, Rosa Martin 4:0, Vais Vladimír 0:4, Mašek Josef 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Olešná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Leoš 4:0, Slezák Václav 4:0, Kraus František 2:1, Preis Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Vurm Radek 1:3, Švamberk Michal 0:4, Herman Miloš ml. 2:2, Solar Václav 1:2, WO 1:0), TJ Slovan Lochovice B - TJ Sokol Žebrák B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zitta Přemysl 4:0, Dražan Jiří 3:1, Jirkovský Antonín ml. 3:1, Němec Tomáš 1:3, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Macháček Pavel 1:3, Kuška Miroslav 0:4, Roztočil Jiří 3:1), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Praskolesy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Martin 1:3, Holý Stanislav 0:1, Cajthaml Miroslav 0:4, Žihla Petr 3:1, Pastorek Robert 1:2, body hostů: Bláha Hynek 4:0, Týbl Vladimír 3:1, Novák Petr 1:3, Bárta Michal 3:1), TJ Záluží A - TJ Chaloupky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalerta František 1:3, Ptáček Václav 0:1, Bělohlávek Jiří 1:3, Hnízdil Tomáš 2:2, Hnízdil Tomáš ml. 1:2, body hostů: Nguyen Van Vui 4:0, Kindl David 3:1, Chinh Ngo Van 2:2, Novák Stanislav 2:2),
4. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Záluží A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 4:0, Homolka Tomáš 2:2, Dvořák Jan 4:0, Šmíd Miroslav 3:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 2:2, Kalerta František 0:4, Ptáček Václav 0:4, Hnízdil Tomáš 1:3), TJ Chaloupky B - TJ Sokol Karlštejn A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Van Vui 3:1, Kindl David 0:2, Chinh Ngo Van 3:0, Novák Stanislav 2:2, Větrovský Petr 2:0, WO 0:1, body hostů: Pastorek Robert 2:2, Holý Martin 1:3, Cajthaml Miroslav 1:3, Žihla Petr 1:2, WO 1:0), TJ Praskolesy A - TJ Slovan Lochovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Hynek 2:2, Týbl Vladimír 2:2, Novák Petr 1:3, Bárta Michal 3:1, body hostů: Dražan Jiří 3:1, Jirkovský Antonín ml. 2:2, Rácz Rudolf 0:4, Němec Tomáš 3:1), TJ Sokol Žebrák B - TJ Olešná B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roztočil Jiří 4:0, Macháček Pavel 4:0, Kuška Miroslav 4:0, Svoboda Jaromír 2:0, Zíma Radek 2:0, body hostů: Herman Miloš ml. 0:4, Fischer Lukáš 0:4, Švamberk Jan 0:4, Solar Václav 0:4), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Broumy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Břetislav 3:1, Praizler Roman 3:1, Šín Jaroslav ml. 4:0, Spousta Martin 0:4, body hostů: Ulbrich Petr 1:3, Rosa Martin 1:3, Konopásek Miroslav 1:3, Mašek Josef 3:1),
5. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Lokomotiva Zdice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Petr 2:2, Pech Jan 4:0, Šmíd Miroslav 3:1, Homolka Tomáš 0:4, body hostů: Kolínský Václav 1:3, Prokop Břetislav 2:2, Praizler Roman 1:3, Šín Jaroslav ml. 3:1), TJ Broumy - TJ Lokomotiva Zdice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 2:2, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 1:3, Mašková Marie 1:3, body hostů: Slezák Václav 3:1, Flodr Leoš 3:1, Kraus František 2:2, Myslík Martin st. 0:4), TJ Praskolesy A - TJ Olešná B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Hynek 4:0, Týbl Vladimír 4:0, Novák Petr 2:2, Bárta Michal 4:0, body hostů: Švamberk Michal 0:4, Kratochvíl Matěj 0:4, Švamberk Jan 1:3, Šmíd Tomáš 0:2, Solar Václav 1:1), TJ Slovan Lochovice B - TJ Chaloupky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Jiří 1:2, Němec Tomáš 4:0, Jirkovský Antonín ml. 4:0, Rácz Rudolf 0:3, WO 1:1, body hostů: Kindl David 0:3, Nguyen Van Vui 2:2, Chinh Ngo Van 1:2, Novák Stanislav 2:2, WO 1:1), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Záluží A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Robert 3:1, Boudník Petr 3:1, Cajthaml Miroslav 1:3, Holý Martin 2:2, body hostů: Chlustina Jaroslav 2:2, Kalerta František 1:3, Ptáček Václav 2:2, Hnízdil Tomáš 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Karlštejn A - Sokol Nižbor B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Robert 1:3, Cajthaml Miroslav 1:3, Holý Martin 1:3, Boudník Petr 2:2, body hostů: Šmíd Miroslav 4:0, Hakl Petr 3:1, Sedmík Zdeněk 4:0, Čuda Zdeněk 0:4), TJ Záluží A - TJ Slovan Lochovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Václav 3:1, Chlustina Jaroslav 3:1, Bělohlávek Jiří 0:4, Kalerta František 1:3, body hostů: Dražan Jiří 3:1, Němec Tomáš 3:1, Rácz Rudolf 1:3, Kureš Milan 2:2), TJ Chaloupky B - TJ Olešná B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Van Vui 3:1, Novák Stanislav 4:0, Chinh Ngo Van 3:0, Lysý Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Švamberk Michal 0:4, Vurm Radek 0:4, Švamberk Jan 0:4, Solar Václav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák B - TJ Broumy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 2:2, Svoboda Jaromír 2:2, Kuška Miroslav 3:1, Roztočil Jiří 4:0, body hostů: Rosa Martin 1:3, Mašková Marie 0:4, Konopásek Miroslav 2:2, Mašek Josef 2:2), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Lokomotiva Zdice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Václav 3:1, Myslík Martin st. 0:3, Preis Tomáš 0:3, Kraus František 2:2, Flodr Leoš 1:0, WO 0:1, body hostů: Spousta Martin 2:2, Prokop Břetislav 4:0, Praizler Roman 2:1, Šín Jaroslav ml. 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Lokomotiva Zdice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 3:1, Čuda Zdeněk 0:1, Sedmík Zdeněk 1:3, Homolka Tomáš 2:2, Hakl Petr 1:2, body hostů: Slezák Václav 3:1, Flodr Leoš 4:0, Myslík Martin st. 0:4, Kraus František 2:2), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Sokol Žebrák B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Břetislav 0:4, Praizler Roman 1:3, Šín Jaroslav ml. 4:0, Spousta Martin 1:3, body hostů: Roztočil Jiří 2:2, Macháček Pavel 3:1, Kuška Miroslav 3:1, Svoboda Jaromír 2:2), TJ Broumy - TJ Praskolesy A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vais Vladimír 0:4, Konopásek Miroslav 2:1, Rosa Martin 3:0, Mašek Josef 4:0, WO 0:2, body hostů: Bláha Hynek 2:2, Týbl Vladimír 1:3, Novák Petr 1:2, Bárta Michal 1:2, WO 2:0), TJ Záluží A - TJ Olešná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Václav 4:0, Chlustina Jaroslav 3:1, Kalerta František 2:2, Hnízdil Tomáš 1:3, body hostů: Herman Miloš ml. 2:2, Fischer Lukáš 0:4, Švamberk Jan 2:2, Solar Václav 2:2), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Slovan Lochovice B 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cajthaml Miroslav 0:3, Holý Martin 1:3, Boudník Petr 1:3, WO 1:5, body hostů: Rácz Rudolf 2:1, Němec Tomáš 3:0, Dražan Jiří 1:1, Jirkovský Antonín ml. 3:0, WO 5:1),
8. kolo:
TJ Slovan Lochovice B - Sokol Nižbor B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražan Jiří 3:1, Němec Tomáš 1:1, Rácz Rudolf 0:3, Jirkovský Antonín st. 0:3, WO 4:0, body hostů: Pech Jan 1:2, Sedmík Zdeněk 3:1, Hakl Petr 2:1, Šmíd Miroslav 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Olešná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Robert 3:1, Holý Martin 2:2, Cajthaml Miroslav 3:1, Gürtner Pavel 1:2, Pastorek Ondřej 0:1, body hostů: Herman Miloš ml. 2:2, Fischer Lukáš 0:4, Švamberk Jan 2:2, Solar Václav 3:1), TJ Chaloupky B - TJ Broumy 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Van Vui 2:2, Novák Stanislav 1:2, Chinh Ngo Van 0:4, Lysý Tomáš 2:1, WO 1:1, body hostů: Ulbrich Petr 2:1, Rosa Martin 3:1, Mašek Josef 2:1, Konopásek Miroslav 2:2, WO 1:1), TJ Praskolesy A - TJ Lokomotiva Zdice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Hynek 3:1, Týbl Vladimír 1:3, Novák Petr 1:3, Bárta Michal 1:3, body hostů: Spousta Martin 0:4, Prokop Břetislav 4:0, Praizler Roman 3:1, Šín Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Žebrák B - TJ Lokomotiva Zdice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Roman 0:1, Svoboda Jaromír 2:2, Macháček Pavel 2:2, Roztočil Jiří 2:2, Kuška Miroslav 1:2, body hostů: Slezák Václav 3:1, Kraus František 3:1, Myslík Martin st. 0:4, Flodr Leoš 3:1),
9. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Sokol Žebrák B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 3:1, Šmíd Miroslav 3:0, Hakl Petr 1:3, Dvořák Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Macháček Pavel 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Spousta David 2:1, Svoboda Jaromír 1:3, WO 0:1), TJ Praskolesy A - TJ Lokomotiva Zdice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 1:2, Bláha Hynek 2:1, Týbl Vladimír 0:3, Bárta Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Flodr Leoš 4:0, Kraus František 3:1, Myslík Martin st. 1:3, WO 0:5), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Chaloupky B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokop Břetislav 4:0, Praizler Roman 2:1, Šín Jaroslav ml. 2:1, WO 2:5, body hostů: Nguyen Van Vui 0:1, Novák Stanislav 0:3, Chinh Ngo Van 0:3, Lysý Tomáš 2:1, WO 5:2), TJ Broumy - TJ Záluží A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulbrich Petr 4:0, Rosa Martin 3:0, Mašek Josef 4:0, Konopásek Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 1:3, Ptáček Václav 0:2, Kalerta František 0:3, Bělohlávek Jiří 0:4, Hnízdil Tomáš 0:2, WO 1:0), TJ Slovan Lochovice B - TJ Olešná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rácz Rudolf 0:1, Jirkovský Antonín ml. 4:0, Němec Tomáš 3:1, Dražan Jiří 4:0, WO 0:3, body hostů: Vurm Radek 1:3, Šmíd Tomáš 0:3, Švamberk Jan 0:3, Solar Václav 1:2, WO 3:0),
10. kolo:
TJ Olešná B - Sokol Nižbor B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Miloš ml. 2:2, Švamberk Jan 2:2, Solar Václav 2:2, Vurm Radek 2:2, body hostů: Homolka Tomáš 2:2, Sedmík Zdeněk 2:2, Hakl Petr 4:0, Čuda Zdeněk 0:4), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Broumy 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Martin 0:4, Holý Stanislav 0:4, Pastorek Robert 2:2, Habětín Jaroslav 0:4, body hostů: Ulbrich Petr 4:0, Mašková Marie 3:1, Konopásek Miroslav 4:0, Mašek Josef 3:1), TJ Záluží A - TJ Lokomotiva Zdice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 0:4, Ptáček Václav 0:2, Hnízdil Tomáš 1:3, Kalerta František 1:3, Foltýn David 0:2, body hostů: Kolínský Václav 2:2, Praizler Roman 4:0, Prokop Břetislav 4:0, Šín Jaroslav ml. 4:0), TJ Chaloupky B - TJ Lokomotiva Zdice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Van Vui 3:1, Větrovský Petr 2:2, Lysý Tomáš 3:1, Novák Stanislav 2:2, body hostů: Slezák Václav 3:1, Preis Tomáš 0:4, Myslík Martin st. 0:4, Flodr Leoš 3:1), TJ Praskolesy A - TJ Sokol Žebrák B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 1:3, Bláha Hynek 4:0, Týbl Vladimír 2:2, Bárta Michal 1:3, body hostů: Kuška Miroslav 2:2, Zíma Radek 1:3, Roztočil Jiří 3:1, Spousta David 2:2),
11. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Praskolesy A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Hakl Petr 3:1, Homolka Tomáš 2:2, Šmíd Miroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Novák Petr 0:3, Týbl Vladimír 0:4, Bláha Hynek 4:0, Bárta Michal 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák B - TJ Chaloupky B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roztočil Jiří 1:1, Spousta David 1:2, Šlosar Roman 2:1, Kuška Miroslav 2:1, WO 5:1, body hostů: Nguyen Van Vui 3:1, Chinh Ngo Van 1:2, Novák Stanislav 1:3, WO 1:5), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Záluží A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Preis Tomáš 1:3, Myslík Martin st. 2:2, Flodr Leoš 3:1, Kraus František 3:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 2:2, Ptáček Václav 3:1, Hnízdil Tomáš ml. 0:2, Hnízdil Tomáš 1:3, Kalerta František 1:1), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Sokol Karlštejn A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta Martin 3:1, Prokop Břetislav 4:0, Šín Jaroslav ml. 4:0, Jelšina Lukáš 0:4, body hostů: Pastorek Robert 1:3, Holý Martin 2:2, Cajthaml Miroslav 1:3, Gürtner Pavel 1:3), TJ Broumy - TJ Slovan Lochovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Miroslav 1:3, Ulbrich Petr 3:1, Rosa Martin 0:1, Mašek Josef 3:1, Mašková Marie 1:2, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 3:1, Dražan Jiří 3:1, Němec Tomáš 2:2, Rácz Rudolf 0:4),
12. kolo:
TJ Olešná B - TJ Broumy 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Miloš ml. 1:3, Švamberk Jan 0:4, Solar Václav 0:4, Fischer Lukáš 0:4, body hostů: Ulbrich Petr 4:0, Rosa Martin 4:0, Mašková Marie 3:1, Mašek Josef 4:0), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Slovan Lochovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Břetislav 3:1, Praizler Roman 2:2, Šín Jaroslav ml. 2:1, Kolínský Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 4:0, Dražan Jiří 0:4, Rácz Rudolf 1:3, Němec Tomáš 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Sokol Karlštejn A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slezák Václav 4:0, Kraus František 3:1, Flodr Leoš 3:1, WO 0:5, body hostů: Pastorek Lukáš 2:1, Holý Martin 0:3, Pastorek Robert 0:3, Cajthaml Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Záluží A - TJ Sokol Žebrák B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Václav 0:1, Hnízdil Tomáš ml. 1:3, Kalerta František 1:3, Hnízdil Tomáš 1:2, Šindelář Pavel 1:2, WO 0:1, body hostů: Zíma Radek 2:1, Spousta David 2:2, Macháček Pavel 3:1, Svoboda Jaromír 4:0, WO 1:0), TJ Praskolesy A - TJ Chaloupky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 0:3, Bláha Hynek 3:0, Novák Aleš 0:4, Bárta Michal 1:3, WO 2:0, body hostů: Nguyen Van Vui 3:1, Lysý Tomáš 2:1, Chinh Ngo Van 2:1, Novák Stanislav 3:1, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Chaloupky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 3:1, Šmíd Miroslav 2:1, Sedmík Zdeněk 3:0, Dvořák Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Nguyen Van Vui 0:4, Větrovský Petr 1:3, Novák Stanislav 2:1, Lysý Tomáš 2:1, WO 0:2), TJ Praskolesy A - TJ Záluží A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Hynek 3:1, Týbl Vladimír 0:4, Bárta Michal 2:2, Novák Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Ptáček Václav 3:1, Kalerta František 1:3, Hnízdil Tomáš 2:2, Chlustina Jaroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Sokol Žebrák B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Martin 0:4, Holý Stanislav 0:4, Cajthaml Miroslav 0:4, Pastorek Robert 2:2, body hostů: Spousta David 4:0, Macháček Pavel 3:1, Kuška Miroslav 3:1, Svoboda Jaromír 4:0), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Slovan Lochovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslík Martin st. 1:3, Kraus František 3:1, Flodr Leoš 3:1, Preis Tomáš 0:4, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 4:0, Dražan Jiří 2:2, Jirkovský Antonín st. 1:3, Němec Tomáš 2:2), TJ Olešná B - TJ Lokomotiva Zdice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fischer Lukáš 2:2, Švamberk Jan 1:2, Solar Václav 1:2, Herman Miloš ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Praizler Roman 3:1, Šín Jaroslav ml. 4:0, Spousta Martin 1:2, Hašek Zdeněk 0:3, WO 0:2),
14. kolo:
TJ Broumy - Sokol Nižbor B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulbrich Petr 4:0, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 3:1, Konopásek Miroslav 1:3, body hostů: Šmíd Miroslav 2:2, Pech Jan 1:3, Dvořák Jan 1:3, Sedmík Zdeněk 0:4), TJ Olešná B - TJ Lokomotiva Zdice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fischer Lukáš 2:2, Švamberk Jan 1:3, Solar Václav 3:1, Vurm Radek 1:1, Herman Miloš ml. 0:2, body hostů: Myslík Martin st. 1:3, Kraus František 3:1, Preis Tomáš 1:3, Flodr Leoš 4:0), TJ Sokol Žebrák B - TJ Slovan Lochovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 3:1, Macháček Pavel 3:1, Kuška Miroslav 0:4, Spousta Jan 3:1, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 4:0, Dražan Jiří 1:3, Rácz Rudolf 1:3, Němec Tomáš 1:3), TJ Praskolesy A - TJ Sokol Karlštejn A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 3:1, Bláha Hynek 4:0, Týbl Vladimír 1:3, Bárta Michal 4:0, body hostů: Pastorek Robert 1:3, Holý Martin 2:2, Cajthaml Miroslav 0:4, Pastorek Lukáš 1:3), TJ Chaloupky B - TJ Záluží A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Van Vui 4:0, Větrovský Petr 4:0, Chinh Ngo Van 4:0, Novák Stanislav 3:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 1:3, Ptáček Václav 0:1, Hnízdil Tomáš 0:4, Kalerta František 0:4, Hnízdil Tomáš ml. 0:3),
15. kolo:
TJ Záluží A - Sokol Nižbor B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlustina Jaroslav 3:1, Hnízdil Tomáš 1:3, Kalerta František 2:2, Hnízdil Tomáš ml. 1:2, Hůrka Václav 0:1, body hostů: Šmíd Miroslav 4:0, Dvořák Jan 2:2, Sedmík Zdeněk 2:2, Homolka Tomáš 1:3), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Chaloupky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastorek Robert 0:4, Holý Martin 2:2, Cajthaml Miroslav 0:4, Pastorek Lukáš 2:2, body hostů: Nguyen Van Vui 3:1, Větrovský Petr 4:0, Chinh Ngo Van 2:2, Novák Stanislav 3:1), TJ Slovan Lochovice B - TJ Praskolesy A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dražan Jiří 2:2, Němec Tomáš 4:0, Jirkovský Antonín st. 1:3, Zitta Přemysl 3:1, WO 0:1, body hostů: Novák Petr 1:3, Týbl Vladimír 1:3, Bláha Hynek 3:1, Bárta Michal 1:3, WO 1:0), TJ Olešná B - TJ Sokol Žebrák B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švamberk Jan 3:1, Fischer Lukáš 3:1, Solar Václav 2:2, Herman Miloš ml. 0:4, body hostů: Müller Michal 2:2, Zíma Radek 1:3, Macháček Pavel 4:0, Svoboda Jaromír 1:3), TJ Broumy - TJ Lokomotiva Zdice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašková Marie 2:2, Konopásek Miroslav 1:3, Mašek Josef 2:1, WO 0:5, body hostů: Spousta Martin 0:3, Praizler Roman 1:2, Prokop Břetislav 3:0, Šín Jaroslav ml. 2:0, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice A - Sokol Nižbor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínský Václav 0:4, Praizler Roman 2:1, Šín Jaroslav ml. 2:1, Prokop Břetislav 1:3, WO 2:0, body hostů: Šmíd Miroslav 3:1, Pech Jan 3:1, Dvořák Jan 2:1, Hakl Petr 1:2, WO 0:2), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Broumy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Václav 1:3, Kraus František 2:2, Myslík Martin st. 1:3, Flodr Leoš 4:0, body hostů: Mašková Marie 1:3, Rosa Martin 3:1, Konopásek Miroslav 1:3, Mašek Josef 3:1), TJ Olešná B - TJ Praskolesy A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švamberk Jan 1:3, Fischer Lukáš 3:1, Solar Václav 2:2, Herman Miloš ml. 0:2, Vurm Radek 0:2, body hostů: Novák Petr 2:2, Týbl Vladimír 4:0, Novák Aleš 2:2, Bárta Michal 2:2), TJ Chaloupky B - TJ Slovan Lochovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Van Vui 2:1, Chinh Ngo Van 2:2, Lysý Tomáš 2:2, Novák Stanislav 2:2, Větrovský Petr 0:1, body hostů: Jirkovský Antonín ml. 1:3, Dražan Jiří 4:0, Rácz Rudolf 0:4, Němec Tomáš 3:1), TJ Záluží A - TJ Sokol Karlštejn A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlustina Jaroslav 3:1, Kalerta František 1:3, Hnízdil Tomáš 1:3, Ptáček Václav 2:2, body hostů: Pastorek Robert 4:0, Pastorek Lukáš 3:1, Holý Martin 2:2, Cajthaml Miroslav 0:4),
17. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Sokol Karlštejn A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedmík Zdeněk 4:0, Homolka Tomáš 0:2, Dvořák Jan 3:1, Šmíd Miroslav 3:0, Hakl Petr 2:0, WO 0:1, body hostů: Holý Martin 2:1, Pastorek Robert 1:3, Holý Stanislav 0:4, Gürtner Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Slovan Lochovice B - TJ Záluží A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Antonín st. 1:3, Rácz Rudolf 1:3, Němec Tomáš 4:0, Dražan Jiří 3:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 2:2, Kalerta František 2:2, Hnízdil Tomáš ml. 0:2, Hnízdil Tomáš 2:2, Hnízdil Jan 1:1), TJ Olešná B - TJ Chaloupky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberk Jan 2:2, Fischer Lukáš 1:3, Vurm Radek 0:4, Herman Miloš ml. 2:2, body hostů: Nguyen Van Vui 3:1, Větrovský Petr 2:2, Chinh Ngo Van 2:2, Novák Stanislav 4:0), TJ Broumy - TJ Sokol Žebrák B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulbrich Petr 1:1, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 3:1, Mašková Marie 2:2, Vais Vladimír 0:2, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Macháček Pavel 2:2, Spousta Jan 1:1, Spousta David 1:3, Zíma Radek 1:1), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Lokomotiva Zdice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spousta Martin 1:2, Šín Jaroslav ml. 3:0, Praizler Roman 1:2, WO 4:4, body hostů: Preis Tomáš 0:3, Flodr Leoš 2:1, Slezák Václav 2:1, WO 4:4),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice B - Sokol Nižbor B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Leoš 4:0, Myslík Martin st. 1:3, Slezák Václav 3:1, Preis Tomáš 0:4, body hostů: Šmíd Miroslav 2:2, Pech Jan 3:1, Hakl Petr 2:2, Dvořák Jan 1:3), TJ Sokol Žebrák B - TJ Lokomotiva Zdice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 2:2, Spousta Jan 3:1, Spousta David 2:2, Macháček Pavel 0:4, body hostů: Spousta Martin 1:3, Praizler Roman 3:1, Prokop Břetislav 2:2, Šín Jaroslav ml. 3:1), TJ Praskolesy A - TJ Broumy 8:10 (čtyřhry 3:1, body domácích: Novák Petr 1:3, Bláha Hynek 4:0, Bárta Michal 1:2, Novák Aleš 0:4, WO 1:0, body hostů: Ulbrich Petr 3:1, Rosa Martin 3:1, Mašková Marie 2:2, Vais Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Olešná B - TJ Záluží A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberk Jan 3:1, Fischer Lukáš 0:3, Solar Václav 2:2, Vurm Radek 0:4, WO 0:1, body hostů: Chlustina Jaroslav 4:0, Ptáček Václav 3:1, Kalerta František 1:2, Hnízdil Tomáš 2:1, Foltýn David 0:1, WO 1:0), TJ Slovan Lochovice B - TJ Sokol Karlštejn A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražan Jiří 3:1, Němec Tomáš 4:0, Jirkovský Antonín st. 3:1, Kureš Milan 2:2, body hostů: Holý Martin 0:4, Pastorek Robert 3:1, Holý Stanislav 0:4, Gürtner Pavel 1:3),
19. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Slovan Lochovice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pech Jan 4:0, Hakl Petr 2:1, Sedmík Zdeněk 2:2, Homolka Tomáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Jirkovský Antonín st. 1:3, Rácz Rudolf 0:4, Dražan Jiří 2:1, Němec Tomáš 3:1, WO 0:2), TJ Olešná B - TJ Sokol Karlštejn A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švamberk Jan 3:1, Fischer Lukáš 2:1, Solar Václav 1:2, Herman Miloš ml. 0:4, WO 0:2, body hostů: Gürtner Pavel 1:3, Holý Martin 3:1, Pastorek Lukáš 3:0, Pastorek Robert 1:2, WO 2:0), TJ Broumy - TJ Chaloupky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Miroslav 1:2, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 3:0, Mašková Marie 2:2, Vais Vladimír 0:1, WO 0:1, body hostů: Nguyen Van Vui 1:3, Větrovský Petr 2:2, Novák Stanislav 0:4, Lysý Tomáš 2:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Praskolesy A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Praizler Roman 2:1, Šín Jaroslav ml. 3:0, Prokop Břetislav 2:1, Spousta Martin 2:0, WO 5:1, body hostů: Novák Petr 0:4, Bláha Hynek 2:1, Bárta Michal 0:4, WO 1:5), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Sokol Žebrák B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslík Martin st. 1:3, Kraus František 2:2, Flodr Leoš 3:0, Preis Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Spousta David 1:3, Svoboda Jaromír 2:2, Macháček Pavel 3:1, Spousta Jan 3:0, WO 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Žebrák B - Sokol Nižbor B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 4:0, Spousta Jan 2:2, Šlosar Milan 0:4, Zíma Radek 0:4, body hostů: Šmíd Miroslav 2:2, Pech Jan 2:0, Dvořák Jan 3:1, Sedmík Zdeněk 2:2, Hakl Petr 1:1), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Praskolesy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flodr Leoš 4:0, Myslík Martin st. 0:4, Slezák Václav 3:1, Preis Tomáš 0:4, body hostů: Novák Aleš 2:2, Týbl Vladimír 2:2, Bláha Hynek 3:1, Bárta Michal 2:2), TJ Chaloupky B - TJ Lokomotiva Zdice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Nguyen Van Vui 1:3, Větrovský Petr 1:3, Kořínek František 1:3, body hostů: Spousta Martin 2:2, Šín Jaroslav ml. 4:0, Prokop Břetislav 3:1, Praizler Roman 4:0), TJ Záluží A - TJ Broumy 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Václav 0:1, Kalerta František 1:3, Foltýn David 0:4, Bělohlávek Jiří 0:4, Hnízdil Jan 0:3, body hostů: Mašková Marie 3:1, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 4:0, Konopásek Miroslav 4:0), TJ Olešná B - TJ Slovan Lochovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švamberk Jan 2:2, Herman Miloš ml. 2:2, Solar Václav 2:2, Vurm Radek 0:4, body hostů: Dražan Jiří 2:2, Jirkovský Antonín ml. 2:2, Jirkovský Antonín st. 2:2, Němec Tomáš 4:0),
21. kolo:
Sokol Nižbor B - TJ Olešná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Šmíd Miroslav 2:0, Homolka Tomáš 3:1, Sedmík Zdeněk 3:1, Hakl Petr 2:0, body hostů: Kratochvíl Matěj 0:4, Švamberk Jan 2:2, Velvarský Jiří 0:4, Vurm Radek 1:3), TJ Broumy - TJ Sokol Karlštejn A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Miroslav 4:0, Rosa Martin 4:0, Mašek Josef 4:0, Vais Vladimír 3:1, body hostů: Habětín Jaroslav 0:4, Gürtner Pavel 0:4, Holý Stanislav 0:4, Pastorek Robert 1:3), TJ Lokomotiva Zdice A - TJ Záluží A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelšina Lukáš 0:3, Hašek Zdeněk 0:3, Šín Jaroslav ml. 4:0, WO 2:5, body hostů: Ptáček Václav 2:1, Chlustina Jaroslav 1:1, Kalerta František 1:1, Hnízdil Tomáš 2:1, WO 5:2), TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Chaloupky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flodr Leoš 4:0, Kraus František 1:3, Slezák Václav 4:0, Myslík Martin st. 1:3, body hostů: Větrovský Petr 2:2, Nguyen Van Vui 1:3, Novák Stanislav 1:3, Chinh Ngo Van 2:2), TJ Sokol Žebrák B - TJ Praskolesy A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spousta David 1:2, Cajthaml Pavel 0:3, Svoboda Jaromír 2:1, Macháček Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Týbl Vladimír 1:3, Bláha Hynek 4:0, Bárta Michal 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Praskolesy A - Sokol Nižbor B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Hynek 3:1, Týbl Vladimír 1:3, Bárta Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Homolka Tomáš 1:2, Dvořák Jan 1:2, Hakl Petr 1:2, Pech Jan 3:0, WO 5:0), TJ Chaloupky B - TJ Sokol Žebrák B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Van Vui 3:1, Větrovský Petr 2:2, Chinh Ngo Van 4:0, Novák Stanislav 2:2, body hostů: Spousta David 0:4, Svoboda Jaromír 2:2, Cajthaml Pavel 3:1, Zíma Radek 0:4), TJ Záluží A - TJ Lokomotiva Zdice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Václav 0:4, Kalerta František 2:1, Hnízdil Tomáš 1:3, Hnízdil Tomáš ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Flodr Leoš 4:0, Myslík Martin st. 2:2, Kraus František 3:0, Slezák Václav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Karlštejn A - TJ Lokomotiva Zdice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Martin 1:3, Holý Stanislav 0:4, Cajthaml Miroslav 0:4, Pastorek Robert 2:2, body hostů: Praizler Roman 3:1, Šín Jaroslav ml. 4:0, Prokop Břetislav 4:0, Spousta Martin 2:2), TJ Slovan Lochovice B - TJ Broumy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Tomáš 1:2, Jirkovský Antonín ml. 1:2, Rácz Rudolf 0:4, Dražan Jiří 0:2, WO 2:2, body hostů: Ulbrich Petr 3:0, Rosa Martin 2:0, Konopásek Miroslav 2:1, Mašek Josef 3:1, WO 2:2),
Okresní přebor II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk David 2:2, Sklenář David 3:0, Sarvaš Vilém 3:1, Vaculík Stanislav ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Johan Hynek 0:4, Hašek Zdeněk 1:3, Poncar Václav 1:2, Spousta Martin 3:1, WO 0:1), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Žebrák C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Stanislav 2:2, Janeček Tomáš 1:3, Janeček Václav 1:3, Kureš Milan 3:1, body hostů: Šlosar Milan 3:1, Spousta Jan 4:0, Dvořák Pavel 0:4, Drsek Václav 2:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Králův Dvůr C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gottwald Miroslav 0:3, Holý Stanislav 0:2, Gürtner Pavel 2:2, Kratochvíl Jindřich 1:2, WO 4:0, body hostů: Vrecion Jiří 3:0, Kračmer Matěj 3:1, Bělohoubek Vlastimil 2:0, Břížďala Miroslav ml. 1:2, WO 0:4), TJ Chaloupky C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 3:1, Kindl David 4:0, Stoklasa Richard 0:4, Kořínek František 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 2:2, Lev Těšivoj 1:3, Adamec Luboš 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Karlštejn B - TJ Srbsko A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gottwald Miroslav 2:2, Gürtner Pavel 4:0, Holý Stanislav 3:1, Habětín Jaroslav 0:4, body hostů: Horáček Miroslav 2:2, Ranzi Piero 1:3, Vavřinec Jiří 2:0, Adamec Luboš 2:2, Lev Těšivoj 0:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Miloš 1:2, Janeček Tomáš 0:3, Rácz Rudolf 2:1, Kureš Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Vrecion Jiří 2:2, Bělohoubek Vlastimil 3:0, Rada Jonáš 0:3, Břížďala Miroslav ml. 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 2:2, Zíma Radek 1:3, Mencl Josef 0:4, Hřích Václav 0:3, WO 1:0, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 4:0, Sarvaš Vilém 2:2, Vaculík Stanislav ml. 3:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Zdejcina A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Spousta Martin 3:1, Poncar Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Gladič Michal 0:3, Pertl Antonín 1:2, Kodet Roman 3:0, Šívr Milan 0:3, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Zdejcina A - TJ Sokol Žebrák D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pertl Antonín 4:0, Kodet Roman 4:0, Šívr Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Cajthaml Pavel 1:2, Drahovzal Petr 1:2, Zíma Radek 1:2, Mencl Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Žebrák C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář David 3:1, Sklenář Tomáš 3:0, Bartůněk David 2:2, Hrkal Rudolf 0:2, Lev Daniel 1:0, WO 2:0, body hostů: Spousta David 0:3, Drsek Václav 1:3, Spousta Jan 3:0, Šlosar Milan 1:3, WO 0:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Srbsko A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Miloš 1:3, Janeček Tomáš 4:0, Jirkovský Antonín st. 3:0, Kureš Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Vavřinec Jiří 1:3, Horáček Miroslav 0:4, Šeršeň Miroslav 2:2, Adamec Luboš 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Chaloupky C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Jindřich 1:2, Holý Stanislav 2:1, Gottwald Miroslav 1:2, WO 4:4, body hostů: Kořínek František 3:0, Mraček František 2:1, Růžička Jaroslav 0:3, WO 4:4),
4. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Slovan Lochovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Větrovský Petr 3:1, Kindl David 3:0, Mraček František 0:1, Kořínek František 4:0, Růžička Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Rácz Rudolf 1:3, Janeček Tomáš 1:3, Jirkovský Antonín st. 2:1, Kureš Milan 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Leoš 2:2, Štanc Ota 1:3, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sklenář Tomáš 4:0, body hostů: Bielčik Miroslav 2:2, Vrecion Jiří 2:2, Kračmer Matěj 1:3, Břížďala Miroslav ml. 1:3), TJ Sokol Žebrák C - TJ Zdejcina A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spousta David 4:0, Spousta Jan 3:0, Šlosar Milan 2:2, Šlosar Roman 1:1, Drsek Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Gladič Michal 0:4, Hazuka Jiří 1:3, Klaus Ladislav 2:1, Kodet Roman 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hašek Zdeněk 2:2, Spousta Martin 3:1, Poncar Václav 2:1, Johan Hynek 0:4, WO 0:1, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 1:3, Drahovzal Petr 3:1, Cajthaml Pavel 2:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelšina Lukáš 0:4, Spousta Martin 2:2, Jeníček Vladimír 1:2, Johan Hynek 0:3, WO 1:1, body hostů: Spousta Jan 2:0, Spousta David 4:0, Šlosar Milan 3:1, Šlosar Roman 2:0, Drsek Václav 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Zdejcina A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bielčik Miroslav 3:1, Vrecion Jiří 4:0, Rada Jonáš 1:2, Břížďala Miroslav ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Gladič Michal 0:4, Kodet Roman 1:3, Klaus Ladislav 1:3, Pertl Antonín 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Hudlice C - TJ Srbsko A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 4:0, Sklenář David 4:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sklenář Tomáš 1:0, WO 0:3, body hostů: Vavřinec Jiří 0:3, Horáček Miroslav 0:3, Šeršeň Miroslav 1:2, Lev Těšivoj 0:4, WO 3:0), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Karlštejn B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Janeček Tomáš 3:1, Plecitý Stanislav 0:4, Kureš Milan 3:1, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Gürtner Pavel 4:0, Holý Stanislav 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3),
6. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 1:3, Mraček František 1:3, Kindl David 1:3, Kořínek František 0:4, body hostů: Sklenář David 4:0, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sarvaš Vilém 2:2), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeníček Vladimír 1:3, Spousta Martin 2:2, Hašek Zdeněk 2:2, Poncar Václav 2:2, body hostů: Bělohoubek Vlastimil 1:3, Kračmer Matěj 4:0, Rada Jonáš 1:3, Břížďala Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Žebrák D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spousta David 2:0, Spousta Jan 2:0, Palek Petr 2:1, Dvořák Pavel 0:2, WO 5:3, body hostů: Hřích Václav 0:3, Drahovzal Petr 2:1, Mencl Josef 1:2, WO 3:5), TJ Srbsko A - TJ Zdejcina A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Horáček Miroslav 1:0, Vavřinec Jiří 1:3, Adamec Luboš 0:4, Ranzi Piero 1:2, body hostů: Ledvoň Jaroslav 1:3, Hazuka Jiří 2:2, Pertl Antonín 3:1, Kodet Roman 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kračmer Matěj 3:1, Bielčik Miroslav 2:1, Břížďala Miroslav ml. 2:1, Vrecion Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 1:3, Cajthaml Pavel 3:0, Drahovzal Petr 0:3, WO 0:2), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Spousta Martin 3:1, Preis Tomáš 1:3, Poncar Václav 3:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 3:1, Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 2:2, Vavřinec Jiří 0:4), TJ Zdejcina A - TJ Chaloupky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zíma Karel 0:4, Kodet Roman 1:3, Pertl Antonín 2:2, Ledvoň Jaroslav 0:4, body hostů: Růžička Jaroslav 2:2, Kořínek František 3:1, Kindl David 4:0, Větrovský Petr 4:0), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Karlštejn B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář David 3:0, Vaculík Stanislav ml. 2:1, Sarvaš Vilém 0:3, Štanc Ota 2:1, WO 5:0, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Holý Stanislav 1:3, Gürtner Pavel 3:1, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Hudlice C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeček Václav 0:4, Janeček Tomáš 0:4, Kureš Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 3:0, Bartůněk David 3:0, Lev Daniel 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Zdejcina A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Stanislav 2:2, Gürtner Pavel 2:2, Kratochvíl Jindřich 2:2, Pastorek Ondřej 1:3, body hostů: Gladič Michal 0:4, Kodet Roman 4:0, Klaus Ladislav 3:1, Pertl Antonín 2:2), TJ Chaloupky C - TJ Lokomotiva Zdice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Mraček František 1:3, Větrovský Petr 2:1, Kořínek František 2:2, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Preis Tomáš 1:3, Spousta Martin 4:0, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ranzi Piero 3:1, Šeršeň Miroslav 3:1, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 1:3, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 0:4, Drahovzal Petr 3:1, Cajthaml Pavel 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 2:2, Rada Jonáš 0:4, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Bělohoubek Vlastimil 2:2, WO 1:0, body hostů: Spousta David 3:1, Spousta Jan 3:1, Šlosar Milan 1:3, Šlosar Roman 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Žebrák C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drsek Václav 0:4, Šlosar Milan 3:1, Spousta Jan 4:0, Šlosar Roman 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 1:3, Vavřinec Jiří 1:3, Šeršeň Miroslav 2:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Chaloupky C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 2:2, Cajthaml Pavel 0:3, Drahovzal Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Kindl David 4:0, Kořínek František 3:1, Větrovský Petr 4:0, Růžička Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Karlštejn B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:0, Jeníček Vladimír 3:0, Preis Tomáš 2:1, Poncar Václav 2:0, WO 5:1, body hostů: Holý Stanislav 1:2, Gottwald Miroslav 0:4, Habětín Jaroslav 0:4, WO 1:5), TJ Slovan Lochovice C - TJ Zdejcina A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Miloš 2:2, Jirkovský Antonín st. 3:1, Rácz Rudolf 2:2, Plecitý Stanislav 2:2, body hostů: Gladič Michal 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4, Hazuka Jiří 3:1, Kodet Roman 4:0),
10. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Lokomotiva Zdice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Stanislav 2:2, Jirkovský Antonín st. 4:0, Anděl Miloš 2:1, Kureš Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Prokop Jan 0:4, Johan Hynek 0:4, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastorek Ondřej 1:3, Holý Stanislav 0:4, Gottwald Miroslav 0:4, Gürtner Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Drahovzal Petr 3:0, Cajthaml Pavel 3:1, Zíma Radek 3:1, Mencl Josef 3:1, WO 0:1), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Žebrák C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 2:1, Větrovský Petr 1:2, Kořínek František 1:3, WO 2:0, body hostů: Spousta David 4:0, Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 1:3, Spousta Jan 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Srbsko A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 4:0, Kračmer Matěj 3:1, Břížďala Miroslav ml. 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 0:4, Ranzi Piero 0:4, Vavřinec Jiří 0:4, Šeršeň Miroslav 1:3),
11. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Sokol Králův Dvůr C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 2:2, Větrovský Petr 3:1, Kořínek František 1:3, body hostů: Bielčik Miroslav 3:1, Kračmer Matěj 2:2, Hucek Filip 2:2, Břížďala Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Karlštejn B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 4:0, Šlosar Milan 2:2, Drsek Václav 4:0, Spousta David 3:0, WO 0:1, body hostů: Holý Stanislav 0:3, Gürtner Pavel 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3, Gottwald Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Slovan Lochovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 3:1, Drahovzal Petr 4:0, Cajthaml Pavel 3:1, body hostů: Anděl Miloš 1:3, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 2:2, Plecitý Stanislav 1:3), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pertl Antonín 1:3, Ledvoň Jaroslav 0:4, Klaus Ladislav 1:3, Hazuka Jiří 1:3, body hostů: Sklenář Tomáš 4:0, Sklenář David 4:0, Vaculík Stanislav ml. 4:0, Zíma Petr 1:3),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Hudlice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jiří 0:4, Spousta Martin 0:4, Hašek Zdeněk 0:4, Poncar Václav 1:1, WO 0:2, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 3:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Dvořák Kamil 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Žebrák C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 3:1, Spousta Jan 3:0, Drsek Václav 1:3, Šlosar Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Anděl Miloš 1:3, Janeček Tomáš 1:3, Kureš Milan 3:0, Plecitý Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Karlštejn B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 4:0, Kračmer Matěj 2:2, Břížďala Miroslav ml. 4:0, body hostů: Holý Stanislav 1:3, Gottwald Miroslav 0:4, Polomík Albert 0:4, Pastorek Ondřej 1:3), TJ Srbsko A - TJ Chaloupky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeršeň Miroslav 3:1, Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 2:2, body hostů: Kořínek František 4:0, Hoskovec Václav 0:4, Růžička Jaroslav 1:3, Větrovský Petr 3:1),
13. kolo:
TJ Srbsko A - TJ Sokol Karlštejn B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Vavřinec Jiří 1:3, Horáček Miroslav 3:1, Ranzi Piero 3:1, body hostů: Gottwald Miroslav 2:2, Holý Stanislav 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3, Gürtner Pavel 1:3), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břížďala Miroslav ml. 3:1, Kračmer Matěj 2:2, Bielčik Miroslav 4:0, Hucek Filip 1:3, body hostů: Rácz Rudolf 3:1, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 0:4, Janeček Tomáš 1:3), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Žebrák D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 3:0, Lev Leoš 1:1, Vaculík Stanislav ml. 2:2, Sklenář David 4:0, WO 1:2, body hostů: Cajthaml Pavel 2:2, Drahovzal Petr 0:3, Müller Michal 1:2, Mencl Josef 0:3, WO 2:1), TJ Zdejcina A - TJ Lokomotiva Zdice C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodet Roman 0:3, Pertl Antonín 1:2, Klaus Ladislav 0:1, Hazuka Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Spousta Martin 2:1, Hašek Zdeněk 0:2, Poncar Václav 3:0, Jeníček Vladimír 2:1, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Žebrák D - TJ Zdejcina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 2:2, Zíma Radek 3:1, Müller Michal 3:1, Cajthaml Pavel 3:1, body hostů: Gladič Michal 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4, Kodet Roman 2:2, Pertl Antonín 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Hudlice C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlosar Roman 0:1, Šlosar Milan 0:3, Drsek Václav 0:3, Dvořák Pavel 0:3, Šlosar Vojtěch 0:2, WO 5:0, body hostů: Sklenář David 4:0, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 4:0, WO 0:5), TJ Srbsko A - TJ Slovan Lochovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ranzi Piero 2:2, Šeršeň Miroslav 4:0, Lev Těšivoj 0:4, Vavřinec Jiří 2:2, body hostů: Anděl Miloš 2:2, Janeček Tomáš 2:2, Kureš Milan 2:2, Plecitý Stanislav 2:2), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Karlštejn B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Větrovský Petr 4:0, Kindl David 4:0, Trejbal Petr 2:0, Kořínek František 4:0, Růžička Jaroslav 1:1, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Holý Stanislav 0:4, Gürtner Pavel 0:4, Kratochvíl Jindřich 0:4),
15. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Chaloupky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Václav 0:4, Janeček Tomáš 0:3, Plecitý Stanislav 0:3, Kureš Milan 0:4, WO 2:0, body hostů: Kořínek František 4:0, Kindl David 4:0, Větrovský Petr 4:0, Trejbal Petr 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Hudlice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hucek Filip 0:4, Vrecion Jiří 2:1, Břížďala Miroslav ml. 2:1, Bielčik Miroslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Sklenář David 2:2, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 2:1, Lev Leoš 2:1, WO 1:1), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Žebrák C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Ladislav 1:0, Kodet Roman 0:4, Pertl Antonín 1:2, Hazuka Jiří 1:3, Urban Josef 0:3, WO 0:1, body hostů: Spousta David 3:1, Šlosar Milan 4:0, Drsek Václav 2:2, Šlosar Roman 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Lokomotiva Zdice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zíma Radek 3:0, Cajthaml Pavel 3:0, Drahovzal Petr 0:3, Müller Michal 3:1, WO 3:0, body hostů: Jeníček Vladimír 1:3, Spousta Martin 1:2, Hašek Zdeněk 2:1, Poncar Václav 0:3, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Žebrák C - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spousta David 4:0, Drsek Václav 1:3, Šlosar Milan 2:1, Šlosar Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Spousta Martin 3:1, Jeníček Vladimír 1:3, Preis Tomáš 0:4, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Králův Dvůr C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gladič Michal 0:4, Urban Josef 0:4, Kodet Roman 0:4, Pertl Antonín 1:3, body hostů: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 3:1, Kračmer Matěj 4:0, Břížďala Miroslav ml. 4:0), TJ Srbsko A - TJ Sokol Hudlice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ranzi Piero 0:4, Šeršeň Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 0:4, Horáček Miroslav 0:4, body hostů: Sklenář Tomáš 4:0, Sklenář David 4:0, Lev Daniel 3:1, Lev Leoš 4:0), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Slovan Lochovice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habětín Jaroslav 2:2, Polomík Albert 0:4, Cůbr Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Janeček Václav 2:1, Jirkovský Antonín st. 3:0, Kureš Milan 3:0, Anděl Miloš 2:1, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Chaloupky C 18:0wo, TJ Zdejcina A - TJ Srbsko A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodet Roman 3:1, Klaus Ladislav 2:0, Hazuka Jiří 2:1, Pertl Antonín 1:3, Gladič Michal 0:2, WO 0:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 3:1, Ranzi Piero 1:3, Lev Těšivoj 1:3, Horáček Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Lokomotiva Zdice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kračmer Matěj 3:1, Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Rada Jonáš 3:1, WO 2:0, body hostů: Spousta Martin 1:3, Preis Tomáš 0:4, Hašek Zdeněk 1:3, Poncar Václav 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Žebrák C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Josef 1:3, Cajthaml Pavel 3:1, Hřích Václav 1:3, WO 0:5, body hostů: Spousta Jan 3:0, Spousta David 2:1, Palek Petr 2:1, Šlosar Vojtěch 0:3, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Králův Dvůr C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Michal 1:3, Cajthaml Pavel 2:2, Drahovzal Petr 1:2, Zíma Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Kračmer Matěj 3:1, Rada Jonáš 0:4, Břížďala Miroslav ml. 4:0, Vrecion Jiří 3:0, WO 1:0), TJ Srbsko A - TJ Lokomotiva Zdice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ranzi Piero 3:0, Šeršeň Miroslav 2:0, Horáček Miroslav 0:3, Vavřinec Jiří 0:3, WO 6:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Jeníček Vladimír 2:2, Poncar Václav 2:1, WO 0:6), TJ Chaloupky C - TJ Zdejcina A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:3, Kindl David 3:0, Větrovský Petr 3:0, Kořínek František 1:0, Sedláček Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Hazuka Jiří 1:3, Kodet Roman 2:2, Urban Josef 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Hudlice C 0:18wo,
19. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Slovan Lochovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Kamil 3:1, Bartůněk David 3:1, Vaculík Stanislav ml. 2:0, Sklenář Tomáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Jirkovský Antonín st. 1:1, Plecitý Stanislav 0:4, Kureš Milan 0:4, Anděl Miloš 1:2, WO 3:0), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Karlštejn B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazuka Jiří 4:0, Klaus Ladislav 2:0, Pertl Antonín 2:1, Kodet Roman 3:0, Urban Josef 0:1, WO 1:2, body hostů: Holý Stanislav 0:3, Habětín Jaroslav 0:4, Gürtner Pavel 1:2, Pastorek Ondřej 1:2, WO 2:1), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Chaloupky C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 0:3, Spousta Martin 2:2, Poncar Václav 2:1, WO 0:7, body hostů: Kořínek František 1:1, Růžička Jaroslav 0:2, Větrovský Petr 3:0, Sedláček Petr 2:1, WO 7:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Srbsko A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 3:1, Cajthaml Pavel 4:0, Drahovzal Petr 3:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 2:2, Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 1:3), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Králův Dvůr C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spousta David 2:2, Spousta Jan 1:3, Šlosar Roman 1:2, Šlosar Milan 0:4, WO 0:1, body hostů: Kračmer Matěj 1:3, Vrecion Jiří 4:0, Břížďala Miroslav ml. 3:1, Bielčik Miroslav 3:0, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 2:2, Vavřinec Jiří 1:3, body hostů: Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Drsek Václav 0:4), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Žebrák D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 3:1, Větrovský Petr 4:0, Kořínek František 3:1, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 1:3, Cajthaml Pavel 1:3, Müller Michal 2:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Lokomotiva Zdice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gottwald Miroslav 0:2, Holý Stanislav 0:2, Gürtner Pavel 2:1, WO 5:5, body hostů: Spousta Martin 3:0, Preis Tomáš 1:1, Hašek Zdeněk 0:1, Poncar Václav 1:0, WO 5:5), TJ Zdejcina A - TJ Slovan Lochovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodet Roman 4:0, Hazuka Jiří 3:1, Urban Josef 0:2, Ledvoň Jaroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Plecitý Stanislav 1:2, Janeček Tomáš 1:3, Kureš Milan 2:2, Jirkovský Antonín st. 2:1, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Slovan Lochovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašek Zdeněk 2:2, Spousta Martin 2:2, Preis Tomáš 1:3, Johan Hynek 0:4, body hostů: Rácz Rudolf 4:0, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 3:1, Plecitý Stanislav 2:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Karlštejn B 18:0wo, TJ Sokol Žebrák C - TJ Chaloupky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Roman 4:0, Šlosar Milan 3:1, Spousta David 4:0, Spousta Jan 2:2, body hostů: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 1:3, Větrovský Petr 1:3, Kořínek František 1:3), TJ Srbsko A - TJ Sokol Králův Dvůr C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:1, Šeršeň Miroslav 2:2, Vavřinec Jiří 1:3, Lev Těšivoj 0:2, body hostů: Bielčik Miroslav 4:0, Hlaváček Jan 1:3, Rada Jonáš 3:1, Břížďala Miroslav ml. 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Chaloupky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 3:1, Kračmer Matěj 1:3, Břížďala Miroslav ml. 2:2, body hostů: Kořínek František 2:2, Kindl David 2:2, Růžička Jaroslav 0:2, Větrovský Petr 2:2, Sedláček Petr 0:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Stanislav 3:1, Pastorek Ondřej 2:2, Gottwald Miroslav 0:4, Kratochvíl Jindřich 0:4, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Drsek Václav 4:0, Palek Petr 3:1, Šlosar Vojtěch 2:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Žebrák D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Anděl Miloš 1:3, Jirkovský Antonín 0:4, Kureš Milan 2:2, body hostů: Cajthaml Pavel 3:1, Drahovzal Petr 3:1, Mencl Josef 1:1, Müller Michal 3:1, Zíma Radek 0:2), TJ Sokol Hudlice C - TJ Zdejcina A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář David 3:1, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Bartůněk David 4:0, Sklenář Tomáš 4:0, body hostů: Kodet Roman 2:2, Hazuka Jiří 0:4, Urban Josef 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4),
Okresní přebor III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Olešná C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Landová Nikola 0:4, Bartůněk David 4:0, Trousil Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Kratochvíl Matěj 2:1, Hřeben Stanislav 1:2, Vurm Radek 2:1, Švamberk Michal 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Lokomotiva Zdice D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habětín Jaroslav 3:1, Polomík Albert 0:4, Pastorek Ondřej 2:2, WO 0:5, body hostů: Šilhavý Petr 3:0, Šilhavá Ivana 1:2, Prokop Jan 1:2, Johan Hynek 2:1, WO 5:0), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Záluží B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Johan Oldřich 4:0, Jílek Jiří 3:1, Krbec Václav 4:0, Pánek Petr 4:0, body hostů: Hnízdil Jan 0:4, Foltýn David 0:4, Hůrka Václav 1:3, Koros Filip 0:4), TJ Sokol Žebrák E - TJ Praskolesy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatina Petr 4:0, Mencl Josef 2:0, Šlosar Vojtěch 4:0, Šlosarová Jana 2:2, Lorenc Ondřej 1:1, body hostů: Brotánek Jiří 1:3, Brotánková Kateřina 0:4, Týbl Vojtěch 2:2, Brotánek Vít 0:4), TJ Srbsko B - TJ Sokol Králův Dvůr D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morda Vratislav 3:1, Hubinger Josef 4:0, Vopěnka Petr 2:2, Němec Filip 4:0, body hostů: Rada Jonáš 2:2, Frýbert Petr 0:4, Hlávka Zdeněk 1:3, Hubingerová Natálie 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Srbsko B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartůněk David 4:0, Hrkal Rudolf 4:0, Štanc Ota 3:1, Nový Oto 4:0, body hostů: Morda Vratislav 1:3, Hubinger Josef 0:4, Vopěnka Petr 0:4, Pokorný Miloš 0:4), TJ Praskolesy B - TJ Sokol Králův Dvůr D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jiří 0:4, Týbl Vojtěch 0:4, Brotánek Jiří 0:4, Brotánek Zdeněk 0:2, Brotánek Vít 0:2, body hostů: Hucek Filip 4:0, Rada Jonáš 4:0, Hlaváček Jan 4:0, Hlávka Zdeněk 4:0), TJ Záluží B - TJ Sokol Žebrák E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Foltýn David 2:0, Koros Filip 0:4, Hnízdil Michal 0:4, Hnízdil Jan 1:1, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Šlosar Vojtěch 2:2, Drsek Václav 2:2, Hatina Petr 3:1), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Karlštejn C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Johan Jiří 2:1, Krbec Václav 3:0, Pánek Petr 3:0, Jílek Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Habětín Jaroslav 1:3, Dočekal Ivan 0:4, Polomík Albert 0:4, WO 0:5), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Olešná C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 0:4, Prokop Jan 2:2, Johan Hynek 1:3, body hostů: Švamberk Michal 3:1, Kratochvíl Matěj 1:3, Hřeben Stanislav 2:2, Vurm Radek 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartůněk David 3:0, Hrkal Rudolf 2:1, Landová Dominika 1:2, Trousil Petr 0:1, Sklenář Jakub 0:2, WO 5:0, body hostů: Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 1:3, Johan Hynek 2:2, WO 0:5), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Olešná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krbec Václav 0:2, Johan Oldřich 3:1, Pánek Michal 3:1, Jílek Jiří 2:2, Johan František 2:0, body hostů: Švamberk Michal 3:1, Vurm Radek 2:2, Hřeben Stanislav 0:4, Kratochvíl Matěj 1:3), TJ Sokol Žebrák E - TJ Sokol Karlštejn C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Pavel 1:2, Hřích Václav 0:2, Hatina Petr 2:1, Votava Jiří 1:2, Šlosar Vojtěch 1:0, WO 5:0, body hostů: Habětín Jaroslav 3:1, Pastorek Ondřej 4:0, Polomík Albert 0:4, WO 0:5), TJ Záluží B - TJ Sokol Králův Dvůr D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Foltýn David 3:1, Hnízdil Michal 0:4, Koros Filip 0:4, body hostů: Hlávka Zdeněk 2:2, Hucek Filip 3:1, Junek Jan 2:2, Melenec Matěj 2:2), TJ Srbsko B - TJ Praskolesy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morda Vratislav 4:0, Němec Filip 4:0, Vopěnka Petr 2:2, Pokorný Miloš 1:3, body hostů: Týbl Vojtěch 2:2, Brotánek Jiří 2:2, Brotánek Zdeněk 1:3, Brotánek Vít 0:2, Brotánková Kateřina 0:2),
4. kolo:
TJ Praskolesy B - TJ Sokol Hudlice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Týbl Vojtěch 0:4, Brotánek Jiří 0:3, Brotánek Zdeněk 0:4, Pokorný Jiří 0:4, Brotánek Vít 0:1, body hostů: Dvořák Kamil 4:0, Štanc Ota 4:0, Nový Oto 4:0, Bartůněk David 4:0), TJ Srbsko B - TJ Záluží B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Filip 2:2, Morda Vratislav 2:2, Vopěnka Petr 3:1, Pokorný Miloš 2:2, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Hnízdil Michal 0:4, Foltýn David 0:1, Koros Filip 0:4, Hnízdil Jan 3:0), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Sokol Králův Dvůr D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Habětín Jaroslav 2:2, Pastorek Ondřej 3:1, Polomík Albert 0:4, WO 0:5, body hostů: Hlávka Zdeněk 2:1, Hlaváček Jan 3:0, Junek Jan 1:2, Hubingerová Natálie 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Žebrák E - TJ Olešná C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palek Petr 1:3, Dvořák Pavel 2:2, Votava Jiří 1:3, Hatina Petr 4:0, body hostů: Rydrych Jan 0:4, Švamberk Michal 3:1, Hřeben Stanislav 2:2, Vurm Radek 3:1), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Lokomotiva Zdice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krbec Václav 3:1, Jílek Jiří 3:1, Johan Oldřich 4:0, Johan Jiří 3:1, body hostů: Prokop Jan 0:4, Prokop Břetislav Vít 0:4, Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartůněk David 3:1, Dvořák Kamil 4:0, Štanc Ota 2:2, Lev Leoš 4:0, body hostů: Krbec Václav 0:4, Pánek Petr 2:2, Johan Oldřich 1:3, Jílek Jiří 0:4), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Žebrák E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 0:4, Prokop Jan 2:2, Johan Hynek 2:2, body hostů: Hatina Petr 3:1, Dvořák Pavel 1:3, Palek Petr 1:3, Drsek Václav 4:0), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Olešná C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jan 1:3, Hlávka Zdeněk 1:3, Zamazalová Klára 0:4, Hubingerová Natálie 0:4, body hostů: Šmíd Tomáš 3:1, Švamberk Michal 4:0, Kratochvíl Matěj 3:1, Vurm Radek 4:0), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Srbsko B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habětín Jaroslav 1:3, Pastorek Ondřej 2:2, Manzac Paul Jean 1:3, WO 0:5, body hostů: Němec Filip 2:1, Morda Vratislav 1:0, Hubinger Josef 3:0, Pokorný Miloš 0:2, Vopěnka Petr 2:1, WO 5:0), TJ Praskolesy B - TJ Záluží B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brotánek Jiří 1:3, Brotánková Kateřina 0:4, Brotánek Zdeněk 2:2, Hrozna Rudolf 2:2, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Hnízdil Michal 1:3, Koros Filip 2:2, Hnízdil Jan 4:0),
6. kolo:
TJ Záluží B - TJ Sokol Hudlice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hůrka Václav 1:3, Foltýn David 1:3, Hnízdil Jan 1:3, Bělohlávek Jiří 3:1, body hostů: Lev Leoš 4:0, Trousil Petr 0:4, Dvořák Kamil 3:1, Štanc Ota 3:1), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Praskolesy B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pastorek Ondřej 3:1, Manzac Paul Jean 0:4, Cůbr Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Pokorný Jiří 3:0, Týbl Vojtěch 2:1, Hrozna Rudolf 2:1, Brotánek Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Srbsko B - TJ Olešná C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 1:3, Morda Vratislav 3:1, Hubinger Josef 3:1, Vopěnka Petr 0:2, Lev Těšivoj 1:1, body hostů: Kratochvíl Matěj 0:4, Švamberk Michal 3:1, Hřeben Stanislav 3:1, Vurm Radek 2:2), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Králův Dvůr D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Johan Hynek 3:1, Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 1:3, WO 0:5, body hostů: Hlaváček Jan 2:1, Hlávka Zdeněk 1:2, Rada Jonáš 2:1, Zamazalová Klára 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Žebrák E - TJ Lokomotiva Zdice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 1:3, Hatina Petr 2:2, Drsek Václav 2:2, Palek Petr 1:3, body hostů: Krbec Václav 3:1, Pánek Petr 4:0, Jílek Jiří 2:2, Johan Oldřich 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Sokol Žebrák E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk David 2:2, Trousil Petr 2:2, Štanc Ota 3:0, Nový Oto 3:1, Sklenář Jakub 0:1, body hostů: Hatina Petr 2:2, Dvořák Pavel 0:4, Mencl Josef 1:3, Drsek Václav 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hucek Filip 1:3, Hlávka Zdeněk 0:4, Frýbert Petr 0:4, Rada Jonáš 3:1, body hostů: Krbec Václav 3:1, Jílek Jiří 3:1, Johan Oldřich 3:1, Pánek Petr 3:1), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Srbsko B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Prokop Jan 1:3, Šilhavá Ivana 0:4, Johan Hynek 0:4, body hostů: Němec Filip 0:2, Vopěnka Petr 3:1, Hubinger Josef 4:0, Morda Vratislav 3:1, Lev Těšivoj 2:0), TJ Praskolesy B - TJ Olešná C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Týbl Vojtěch 0:4, Brotánek Zdeněk 0:4, Sudík Jiří 0:4, Brotánek Jiří 0:4, body hostů: Kratochvíl Matěj 4:0, Švamberk Michal 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Vurm Radek 4:0), TJ Záluží B - TJ Sokol Karlštejn C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 3:0, Foltýn David 2:1, Hnízdil Michal 1:2, Koros Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Habětín Jaroslav 3:1, Manzac Paul Jean 1:3, Dočekal Ivan 0:4, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Karlštejn C - TJ Sokol Hudlice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Manzac Paul Jean 1:3, Pastorek Jaroslav 1:3, Polomík Albert 0:4, Cůbr Martin 0:4, body hostů: Nový Oto 4:0, Landová Dominika 2:2, Dvořák Kamil 4:0, Štanc Ota 4:0), TJ Záluží B - TJ Olešná C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýn David 1:3, Hůrka Václav 2:2, Koros Filip 0:4, Hnízdil Jan 2:2, body hostů: Kratochvíl Matěj 1:3, Švamberk Michal 3:1, Hřeben Stanislav 3:1, Vurm Radek 4:0), TJ Praskolesy B - TJ Lokomotiva Zdice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brotánek Jiří 0:4, Sudík Jiří 0:4, Týbl Vojtěch 0:4, Pokorný Jiří 2:2, body hostů: Prokop Jan 4:0, Johan Hynek 3:1, Šilhavý Petr 4:0, Šilhavá Ivana 3:1), TJ Srbsko B - TJ Lokomotiva Zdice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubinger Josef 2:2, Morda Vratislav 1:3, Němec Filip 0:2, Lev Těšivoj 0:4, Vopěnka Petr 0:2, body hostů: Jílek Jiří 4:0, Pánek Petr 4:0, Johan František 2:2, Johan Oldřich 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Sokol Žebrák E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hucek Richard 0:4, Hubingerová Natálie 0:2, Hucek Filip 2:2, Hlávka Zdeněk 1:3, WO 0:2, body hostů: Hatina Petr 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Mencl Josef 3:0, Drsek Václav 3:0, WO 2:0),
9. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Sokol Hudlice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rada Jonáš 1:3, Hucek Filip 0:4, Hlávka Zdeněk 0:2, Junek Jan 0:4, Hubingerová Natálie 0:2, body hostů: Štanc Ota 4:0, Dvořák Kamil 4:0, Lev Leoš 4:0, Bartůněk David 3:1), TJ Sokol Žebrák E - TJ Srbsko B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Palek Petr 3:1, Mencl Josef 2:2, Drsek Václav 3:1, body hostů: Hubinger Josef 4:0, Morda Vratislav 2:2, Lev Těšivoj 0:2, Vopěnka Petr 0:4, Pokorný Miloš 0:2), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Praskolesy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Johan Oldřich 3:1, Krbec Václav 4:0, Pánek Petr 4:0, Jílek Jiří 4:0, body hostů: Týbl Vojtěch 0:4, Pokorný Jiří 1:3, Hrozna Rudolf 0:4, Brotánek Jiří 0:4), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Záluží B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 2:2, Johan Hynek 2:2, Prokop Jan 2:2, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Hnízdil Michal 0:4, Koros Filip 0:4, Foltýn David 3:1), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Olešná C 0:18wo,
10. kolo:
TJ Olešná C - TJ Sokol Hudlice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velvarský Jiří 0:4, Hřeben Stanislav 0:4, Vurm Radek 1:3, Švamberk Michal 2:2, body hostů: Bartůněk David 4:0, Nový Oto 4:0, Štanc Ota 2:2, Lev Leoš 3:1), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Karlštejn C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Johan Hynek 1:3, Prokop Jan 2:2, Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 1:3, body hostů: Pastorek Ondřej 4:0, Pastorek Jaroslav 2:2, Habětín Jaroslav 3:1, Polomík Albert 0:4), TJ Záluží B - TJ Lokomotiva Zdice E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůrka Václav 0:4, Hnízdil Jan 1:3, Foltýn David 1:3, Hnízdil Michal 1:3, body hostů: Johan Oldřich 4:0, Pánek Petr 4:0, Jílek Jiří 4:0, Johan František 1:3), TJ Praskolesy B - TJ Sokol Žebrák E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Týbl Vojtěch 2:2, Hrozna Rudolf 2:2, Pokorný Jiří 3:1, Brotánek Zdeněk 0:2, Brotánek Jiří 0:2, body hostů: Šlosar Vojtěch 2:2, Flieger Roman 1:3, Hatina Petr 4:0, Hřích Václav 2:2), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Srbsko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Zdeněk 3:1, Frýbert Petr 0:4, Hubingerová Natálie 1:3, Rada Jonáš 3:1, body hostů: Lev Těšivoj 2:2, Pokorný Miloš 1:3, Morda Vratislav 4:0, Vopěnka Petr 2:2),
11. kolo:
TJ Srbsko B - TJ Sokol Hudlice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubinger Josef 1:3, Vopěnka Petr 0:4, Morda Vratislav 2:2, Lev Těšivoj 1:3, body hostů: Nový Oto 3:1, Bartůněk David 2:2, Štanc Ota 3:1, Dvořák Kamil 4:0), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Praskolesy B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Zdeněk 2:2, Hucek Richard 0:4, Junek Jan 2:2, Melenec Matěj 3:1, body hostů: Brotánek Zdeněk 1:1, Hrozna Rudolf 2:2, Týbl Vojtěch 2:2, Pokorný Jiří 4:0, Brotánek Jiří 0:2), TJ Sokol Žebrák E - TJ Záluží B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatina Petr 2:2, Drsek Václav 3:1, Flieger Roman 1:1, Dvořák Pavel 3:1, Šlosar Vojtěch 0:2, body hostů: Foltýn David 1:3, Hnízdil Michal 0:4, Hnízdil Tomáš ml. 3:1, Hnízdil Jan 3:1), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Lokomotiva Zdice E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habětín Jaroslav 1:3, Manzac Jean-Paul 0:4, Polomík Albert 0:4, Cůbr Martin 0:4, body hostů: Jílek Jiří 4:0, Pánek Petr 4:0, Krůta Stanislav 3:1, Krbec Václav 4:0), TJ Olešná C - TJ Lokomotiva Zdice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velvarský Jiří 1:2, Hřeben Stanislav 2:1, Vurm Radek 3:0, Švamberk Michal 1:0, Šmíd Tomáš 1:1, WO 5:0, body hostů: Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 1:3, Prokop Břetislav Vít 0:4, WO 0:5),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Hudlice D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilhavý Petr 1:2, Šilhavá Ivana 0:3, Klimeš Zdeněk 0:3, Johan Hynek 0:2, WO 6:0, body hostů: Lev Leoš 3:0, Dvořák Kamil 4:0, Bartůněk David 3:1, WO 0:6), TJ Olešná C - TJ Lokomotiva Zdice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hřeben Stanislav 2:2, Šmíd Tomáš 0:4, Vurm Radek 2:2, Kratochvíl Matěj 0:4, body hostů: Pánek Petr 3:1, Jílek Jiří 3:1, Krbec Václav 2:2, Johan Oldřich 4:0), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Sokol Žebrák E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Ondřej 3:1, Habětín Jaroslav 1:3, Manzac Jean-Paul 0:4, Pastorek Jaroslav 3:1, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Šlosar Vojtěch 1:3, Hatina Petr 4:0, Flieger Roman 2:2), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Záluží B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Zdeněk 1:3, Frýbert Petr 1:3, Hubingerová Natálie 0:4, Hlaváček Jan 1:3, body hostů: Koros Zdeněk 4:0, Hnízdil Jan 4:0, Hnízdil Tomáš ml. 1:0, Foltýn David 4:0, Hnízdil Michal 0:3), TJ Praskolesy B - TJ Srbsko B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Jiří 3:1, Brotánek Jiří 0:4, Hrozna Rudolf 3:1, Brotánková Kateřina 0:4, body hostů: Lev Těšivoj 2:2, Vopěnka Petr 2:2, Pokorný Miloš 2:2, Morda Vratislav 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Praskolesy B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štanc Ota 4:0, Nový Oto 4:0, Hrkal Rudolf 4:0, Trousil Petr 4:0, body hostů: Brotánek Zdeněk 0:4, Brotánková Kateřina 0:4, Týbl Vojtěch 0:4, Brotánek Jiří 0:4), TJ Záluží B - TJ Srbsko B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 4:0, Hnízdil Michal 1:3, Hůrka Václav 3:1, Hnízdil Jan 2:2, body hostů: Lev Těšivoj 2:2, Vopěnka Petr 1:3, Pokorný Miloš 0:4, Hubinger Josef 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Sokol Karlštejn C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubingerová Natálie 1:3, Frýbert Petr 0:4, Hlaváček Jan 4:0, Rada Jonáš 4:0, body hostů: Pastorek Ondřej 2:2, Pastorek Jaroslav 2:2, Habětín Jaroslav 2:2, Manzac Jean-Paul 1:3), TJ Olešná C - TJ Sokol Žebrák E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Matěj 2:2, Hřeben Stanislav 3:1, Vurm Radek 3:1, Švamberk Michal 3:1, body hostů: Drsek Václav 3:1, Hřích Václav 0:4, Hatina Petr 1:3, Dvořák Pavel 1:3), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Lokomotiva Zdice E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 0:4, Šilhavá Ivana 0:4, Prokop Jan 0:4, Prokop Břetislav Vít 0:4, body hostů: Pánek Petr 4:0, Jílek Jiří 4:0, Johan Oldřich 4:0, Johan František 4:0),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Hudlice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pánek Petr 1:3, Jílek Jiří 1:3, Johan Oldřich 0:4, Lode Jiří st. 0:2, Johan František 0:2, body hostů: Lev Leoš 4:0, Nový Oto 3:1, Štanc Ota 3:1, Dvořák Kamil 4:0), TJ Sokol Žebrák E - TJ Lokomotiva Zdice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Hatina Petr 4:0, Drsek Václav 1:0, Hřích Václav 1:3, Flieger Roman 1:2, body hostů: Johan Hynek 2:2, Prokop Jan 3:1, Šilhavý Petr 2:2, Šilhavá Ivana 0:4), TJ Olešná C - TJ Sokol Králův Dvůr D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Matěj 3:1, Hřeben Stanislav 3:1, Vurm Radek 4:0, Švamberk Michal 3:1, body hostů: Rada Jonáš 3:1, Junek Jan 0:4, Frýbert Petr 0:4, Hubingerová Natálie 0:4), TJ Srbsko B - TJ Sokol Karlštejn C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Filip 4:0, Lev Těšivoj 3:1, Pokorný Miloš 1:3, Řehořovský Pavel 2:2, body hostů: Habětín Jaroslav 2:2, Manzac Jean-Paul 0:4, Pastorek Ondřej 3:1, Pastorek Jaroslav 1:3), TJ Záluží B - TJ Praskolesy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Tomáš ml. 3:0, Hnízdil Jan 4:0, Hnízdil Michal 1:3, Foltýn David 2:0, Hůrka Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Týbl Vojtěch 1:3, Pokorný Jiří 2:1, Hrozna Rudolf 1:3, Sudík Jiří 0:3, Brotánek Jiří 0:1, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Záluží B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Oto 3:1, Hrkal Rudolf 2:0, Štanc Ota 3:1, Dvořák Kamil 3:1, Sklenář Jakub 1:1, body hostů: Hnízdil Jan 0:4, Foltýn David 0:4, Koros Filip 0:4, Koros Zdeněk 4:0), TJ Praskolesy B - TJ Sokol Karlštejn C 18:0wo, TJ Olešná C - TJ Srbsko B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Matěj 2:2, Hřeben Stanislav 2:2, Vurm Radek 2:2, Švamberk Michal 4:0, body hostů: Hubinger Josef 3:1, Vopěnka Petr 0:4, Lev Těšivoj 2:2, Řehořovský Pavel 0:2, Morda Vratislav 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Junek Jan 0:1, Hucek Filip 3:0, Rada Jonáš 3:0, Hlaváček Jan 3:0, Hubingerová Natálie 0:2, WO 5:0, body hostů: Šilhavý Petr 1:3, Šilhavá Ivana 1:3, Prokop Jan 1:3, WO 0:5), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Žebrák E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Jiří 2:2, Johan Jiří 1:3, Johan Oldřich 2:2, Johan František 3:1, body hostů: Drsek Václav 3:1, Palek Petr 3:1, Hatina Petr 1:3, Dvořák Pavel 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Žebrák E - TJ Sokol Hudlice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 0:4, Drsek Václav 3:1, Šlosar Vojtěch 0:4, Hřích Václav 0:1, Flieger Roman 0:3, body hostů: Bartůněk David 3:1, Nový Oto 3:1, Štanc Ota 3:1, Dvořák Kamil 4:0), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Králův Dvůr D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Johan Oldřich 4:0, Johan František 2:0, Pánek Petr 4:0, Krbec Václav 3:1, Johan Jiří 2:0, body hostů: Hubingerová Natálie 0:4, Hucek Filip 1:3, Hlávka Zdeněk 0:4, Frýbert Petr 0:4), TJ Srbsko B - TJ Lokomotiva Zdice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 4:0, Lev Těšivoj 3:1, Pokorný Miloš 2:2, Řehořovský Pavel 2:2, body hostů: Prokop Jan 3:1, Johan Hynek 2:2, Prokop Břetislav Vít 0:4, Klimeš Zdeněk 0:4), TJ Olešná C - TJ Praskolesy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velvarský Jan 1:3, Velvarský Jiří 1:3, Hřeben Stanislav 3:1, Vurm Radek 4:0, body hostů: Hrozna Rudolf 2:2, Brotánek Jiří 0:2, Pokorný Jiří 3:1, Týbl Vojtěch 2:2, Brotánek Zdeněk 0:2), TJ Sokol Karlštejn C - TJ Záluží B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habětín Jaroslav 2:2, Pastorek Jaroslav 2:2, Manzac Jean-Paul 1:3, Polomík Albert 1:3, body hostů: Foltýn David 4:0, Koros Filip 0:4, Hnízdil Tomáš ml. 2:0, Koros Zdeněk 2:2, Hnízdil Jan 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Sokol Karlštejn C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář Jakub 1:2, Lulák Matěj 1:2, Štanc Ota 3:0, Nový Oto 3:0, WO 5:0, body hostů: Pastorek Ondřej 2:2, Habětín Jaroslav 2:2, Polomík Albert 0:4, WO 0:5), TJ Olešná C - TJ Záluží B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Matěj 1:1, Šmíd Tomáš 3:1, Vurm Radek 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Velvarský Jiří 0:2, body hostů: Koros Zdeněk 0:4, Koros Filip 1:3, Hůrka Václav 1:3, Hnízdil Jan 2:2), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Praskolesy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Johan Hynek 2:2, Prokop Jan 4:0, Šilhavý Petr 4:0, Šilhavá Ivana 1:3, body hostů: Sudík Jiří 0:3, Týbl Vojtěch 1:3, Pokorný Jiří 2:2, Hrozna Rudolf 2:2, Brotánek Jiří 0:1), TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Srbsko B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jiří 4:0, Pánek Petr 4:0, Johan Oldřich 3:1, Johan František 2:2, body hostů: Hubinger Josef 2:2, Lev Těšivoj 0:4, Němec Filip 0:4, Vopěnka Petr 1:0, Morda Vratislav 0:3), TJ Sokol Žebrák E - TJ Sokol Králův Dvůr D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Drsek Václav 4:0, Palek Petr 2:2, Flieger Roman 1:3, body hostů: Hlaváček Jan 3:1, Rada Jonáš 3:1, Zamazalová Klára 0:4, Hlávka Zdeněk 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Hudlice D - TJ Sokol Králův Dvůr D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Kamil 4:0, Bartůněk David 4:0, Štanc Ota 2:1, Nový Oto 3:1, WO 0:1, body hostů: Rada Jonáš 2:2, Melenec Matěj 0:4, Hubingerová Natálie 0:4, Frýbert Petr 0:3, WO 1:0), TJ Srbsko B - TJ Sokol Žebrák E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinger Josef 2:0, Němec Filip 2:2, Morda Vratislav 3:1, Lev Těšivoj 1:3, Vopěnka Petr 1:1, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Hatina Petr 2:2, Drsek Václav 3:1, Hřích Václav 0:4), TJ Praskolesy B - TJ Lokomotiva Zdice E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brotánek Zdeněk 0:2, Sudík Jiří 0:4, Hrozna Rudolf 0:4, Týbl Vojtěch 0:4, Brotánek Jiří 0:2, body hostů: Pánek Petr 4:0, Krbec Václav 4:0, Jílek Jiří 4:0, Johan Oldřich 4:0), TJ Záluží B - TJ Lokomotiva Zdice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Filip 2:2, Hnízdil Michal 2:2, Koros Zdeněk 0:4, Hnízdil Tomáš ml. 4:0, body hostů: Prokop Jan 1:3, Johan Hynek 1:3, Šilhavý Petr 3:1, Šilhavá Ivana 3:1), TJ Olešná C - TJ Sokol Karlštejn C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hřeben Stanislav 2:2, Vurm Radek 4:0, Velvarský Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Pastorek Jaroslav 2:1, Pastorek Ondřej 2:1, Habětín Jaroslav 1:2, Polomík Albert 0:3, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS