Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž I.třídy
1. kolo:
ST Viktorie Černuc A - TTC Kladno F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 2:2, Port Jaroslav 3:1, Drmota Miroslav 2:2, body hostů: Rybička Jan 2:2, Vospálek Miroslav 1:3, Strejc Václav 2:2, Fleislébr Jiří 0:4), TJ Sokol Unhošť B - TTC Slovan Kladno B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Ondřej 2:2, Tájek Jaroslav 1:3, Sokolovský Petr 2:2, Zbírkovský Milan 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Řáha Vladimír 4:0, Jůza Jan 2:2, Kříž Petr 3:1), STC Slaný B - TTC Jemníky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Materna George 2:2, Vajnar Luboš 2:2, Jarolímek Jiří 1:3, Černý Martin 3:1, body hostů: Vilímek Michal 0:3, Zoth Pavel 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Sklenička Jaroslav 3:1, Andrš Martin 0:1), TJ Sokol Stochov Honice A - DTJ Sparta Kladno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velc Tomáš 3:0, Žák Roman 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Hudeček Josef 0:1, body hostů: Vysoudil Tomáš 2:2, Šulc Jiří 1:3, Vondráček Aleš 1:3, Čižinský Zdeněk 2:2), TTC Kladno E - TJ Sokol Dříň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Tomáš 3:1, Bílý Josef 1:1, Horbaj Dušan 2:2, Pachman Tomáš 2:2, Hlaváček Jan 0:2, body hostů: Kasík Martin 3:1, Hurt Miroslav 0:3, Stočes Luděk 4:0, Teiml Marek 1:3, Hrudka Petr 0:1),
2. kolo:
TTC Kladno F - TJ Sokol Dříň A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vospálek Miroslav 3:1, Hálek Zdeněk 3:1, Fleislébr Jiří 1:3, Rybička Jan 2:2, body hostů: Stočes Luděk 4:0, Hrudka Petr 1:3, Hurt Miroslav 0:4, Teiml Marek 2:2), KST Slatina A - TTC Kladno E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Marcel 4:0, Ocásek Rostislav 2:2, Rapp Jiří 3:1, Barták Jiří 1:3, body hostů: Bílý Josef 0:4, Horbaj Dušan 2:2, Jelínek Kryštof 1:3, Bílý Tomáš 3:1), TTC Jemníky A - TJ Sokol Stochov Honice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Michal 0:3, Karmazín Pavel 2:2, Sklenička Jaroslav 4:0, Zoth Pavel 1:3, Andrš Martin 0:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 3:1, Žák Roman 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3), TTC Slovan Kladno B - STC Slaný B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macák Milan 3:0, Jůza Jan 1:2, Kříž Petr 1:2, Plecitý Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Materna George 2:2, Kulich Vladimír 0:4, Vajnar Luboš 3:1, WO 0:5), ST Viktorie Černuc A - TJ Sokol Unhošť B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 3:1, Port Jaroslav 1:3, Drmota Miroslav 1:3, body hostů: Sokolovský Petr 2:2, Bucek Jindřich 2:2, Tájek Jaroslav 2:2, Zbírkovský Milan 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Unhošť B - TTC Kladno F 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Ondřej 0:4, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 2:2, Zbírkovský Milan 0:2, Bucek Jindřich 1:1, body hostů: Vospálek Miroslav 2:2, Rybička Jan 4:0, Strejc Václav 3:1, Hálek Zdeněk 4:0), STC Slaný B - ST Viktorie Černuc A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 2:2, Materna George 3:1, Bouška Jiří 4:0, Vajnar Luboš 2:2, body hostů: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 1:3, Port Jaroslav 1:3, Drmota Miroslav 0:4), TJ Sokol Stochov Honice A - TTC Slovan Kladno B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 2:2, Janoušek Zdeněk 0:4, Žák Roman 1:3, Jedlička Jaroslav 2:2, body hostů: Řáha Vladimír 4:0, Macák Milan 4:0, Jůza Jan 2:2, Plecitý Lukáš 1:3), TTC Kladno E - DTJ Sparta Kladno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Kryštof 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, Horbaj Dušan 2:2, Pachman Tomáš 1:3, body hostů: Vysoudil Tomáš 1:3, Vondráček Aleš 1:3, Šulc Jiří 4:0, Čižinský Zdeněk 3:1), TJ Sokol Dříň A - KST Slatina A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrudka Petr 2:2, Stočes Luděk 3:1, Teiml Marek 1:3, Kasík Martin 3:1, body hostů: Matějíček Marcel 2:2, Ocásek Rostislav 2:2, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 1:3),
4. kolo:
TTC Kladno F - KST Slatina A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Václav 2:2, Fleislébr Jiří 0:1, Hálek Zdeněk 3:1, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 2:1, body hostů: Barták Jiří 0:2, Schönfelder Jaroslav 2:2, Ocásek Rostislav 1:3, Rapp Jiří 3:1, Nedvěd Vladimír 0:2), DTJ Sparta Kladno A - TJ Sokol Dříň A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Aleš 2:2, Šulc Jiří 4:0, Vojna Pavel 1:3, Čižinský Zdeněk 3:1, body hostů: Hrudka Petr 0:4, Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 1:2, Teiml Marek 2:2, Hurt Miroslav 0:1), TTC Jemníky A - TTC Kladno E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Michal 1:3, Karmazín Pavel 2:1, Sklenička Jaroslav 4:0, Zoth Pavel 3:1, Andrš Martin 1:0, body hostů: Bílý Tomáš 2:2, Bílý Josef 1:3, Hlaváček Jan 0:4, Horbaj Dušan 2:2), ST Viktorie Černuc A - TJ Sokol Stochov Honice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 1:3, Holer Ladislav 0:2, Drmota Miroslav 0:4, Nývlt Radek 0:2, body hostů: Velc Tomáš 4:0, Jedlička Jaroslav 3:1, Žák Roman 2:2, Janoušek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Unhošť B - STC Slaný B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Ondřej 0:4, Bucek Jindřich 2:2, Sokolovský Petr 1:1, Tájek Jaroslav 1:3, Zbírkovský Milan 0:2, body hostů: Materna George 3:1, Bouška Jiří 4:0, Chadima Ondřej 2:2, Vajnar Luboš 3:1),
5. kolo:
STC Slaný B - TTC Kladno F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Materna George 2:2, Bouška Jiří 4:0, Vajnar Luboš 4:0, Černý Martin 2:2, body hostů: Rybička Jan 1:3, Hálek Zdeněk 2:2, Strejc Václav 1:3, Fleislébr Jiří 0:4), TJ Sokol Stochov Honice A - TJ Sokol Unhošť B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 4:0, Žák Roman 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 2:0, Hudeček Josef 1:1, body hostů: Švejda Ondřej 1:3, Tájek Jaroslav 1:3, Sokolovský Petr 1:3, Zbírkovský Milan 1:3), TTC Kladno E - TTC Slovan Kladno B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jan 0:2, Lážnovský Jiří 1:3, Bílý Tomáš 3:1, Coubal Václav 0:4, Bílý Josef 0:2, body hostů: Plecitý Lukáš 3:1, Macák Milan 1:0, Jůza Jan 4:0, Čermák Milan 2:2, Kříž Petr 2:1), TJ Sokol Dříň A - TTC Jemníky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasík Martin 4:0, Stočes Luděk 3:1, Teiml Marek 1:3, Hurt Miroslav 0:4, body hostů: Vilímek Michal 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Zoth Pavel 1:3, Sklenička Jaroslav 3:1), KST Slatina A - DTJ Sparta Kladno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schönfelder Jaroslav 1:1, Ocásek Rostislav 3:1, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 1:3, Fritsch Václav 0:2, body hostů: Vysoudil Tomáš 0:4, Šulc Jiří 4:0, Čižinský Zdeněk 2:2, Vondráček Aleš 3:1),
6. kolo:
TTC Kladno F - DTJ Sparta Kladno A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vospálek Miroslav 1:3, Strejc Václav 3:1, Fleislébr Jiří 0:4, Rybička Jan 2:2, body hostů: Šulc Jiří 4:0, Čižinský Zdeněk 2:2, Vondráček Aleš 2:2, Vysoudil Tomáš 2:2), TTC Jemníky A - KST Slatina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Michal 3:1, Karmazín Pavel 2:1, Sklenička Jaroslav 3:1, Zoth Pavel 3:1, Káčerek Vratislav 0:1, body hostů: Matějíček Marcel 2:2, Ocásek Rostislav 1:3, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 0:4), TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Dříň A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Macák Milan 3:1, Škach Pavel 2:2, Jůza Jan 3:1, body hostů: Stočes Luděk 2:2, Kasík Martin 3:1, Hrudka Petr 0:4, Teiml Marek 0:4), ST Viktorie Černuc A - TTC Kladno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 3:1, Holer Ladislav 1:1, Drmota Miroslav 0:4, Nývlt Radek 0:2, body hostů: Bílý Tomáš 2:2, Jelínek Kryštof 1:3, Horbaj Dušan 3:1, Bílý Josef 2:2), STC Slaný B - TJ Sokol Stochov Honice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 4:0, Zýmová Pavla 2:2, Vajnar Luboš 1:3, Bouška Jiří 4:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:3, Velc Tomáš 2:2, Žák Roman 2:2, Janoušek Zdeněk 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice A - TTC Kladno F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Petr 2:2, Žák Roman 1:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Velc Tomáš 4:0, Hudeček Josef 0:1, body hostů: Strejc Václav 1:3, Tuček Miroslav 3:1, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 1:3), TTC Kladno E - TJ Sokol Unhošť B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coubal Václav 1:3, Pachman Tomáš 3:1, Horbaj Dušan 3:1, Bílý Tomáš 4:0, body hostů: Švejda Ondřej 1:3, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 2:2, Zbírkovský Milan 2:2), TJ Sokol Dříň A - ST Viktorie Černuc A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 3:1, Teiml Marek 3:1, Hurt Miroslav 0:4, body hostů: Nývlt Lukáš 1:3, Sirůček Jiří 4:0, Holer Ladislav 1:3, Drmota Miroslav 1:3), KST Slatina A - TTC Slovan Kladno B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Marcel 2:2, Ocásek Rostislav 1:2, Rapp Jiří 0:4, Barták Jiří 0:4, Schönfelder Jaroslav 0:1, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Macák Milan 4:0, Čermák Milan 3:1, Jůza Jan 4:0), DTJ Sparta Kladno A - TTC Jemníky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Tomáš 0:4, Šulc Jiří 1:3, Vondráček Aleš 0:4, Čižinský Zdeněk 4:0, body hostů: Vilímek Michal 3:1, Zoth Pavel 3:1, Karmazín Pavel 2:1, Sklenička Jaroslav 3:1, Andrš Martin 0:1),
8. kolo:
TTC Kladno F - TTC Jemníky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hálek Zdeněk 1:3, Fleislébr Jiří 0:4, Habrcetl Milan 1:3, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Vilímek Michal 3:1, Zoth Pavel 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Sklenička Jaroslav 3:1), TTC Slovan Kladno B - DTJ Sparta Kladno A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Milan 1:1, Řáha Vladimír 4:0, Jůza Jan 3:1, Macák Milan 4:0, Plecitý Lukáš 2:0, body hostů: Šulc Jiří 2:2, Čižinský Zdeněk 0:4, Vysoudil Tomáš 0:4, Vondráček Aleš 0:4), ST Viktorie Černuc A - KST Slatina A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 3:1, Holer Ladislav 3:1, Drmota Miroslav 0:4, body hostů: Matějíček Marcel 2:2, Rapp Jiří 1:3, Barták Jiří 2:2, Javůrek Roman 1:3), TJ Sokol Unhošť B - TJ Sokol Dříň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Ondřej 3:1, Tájek Jaroslav 2:2, Sokolovský Petr 2:2, Zbírkovský Milan 1:3, body hostů: Kasík Martin 4:0, Stočes Luděk 3:1, Hurt Miroslav 0:4, Teiml Marek 1:3), STC Slaný B - TTC Kladno E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajnar Luboš 3:1, Materna George 3:1, Bouška Jiří 4:0, Černý Martin 4:0, body hostů: Bílý Tomáš 1:3, Bílý Josef 0:4, Jelínek Kryštof 1:3, Hlaváček Jan 0:4),
9. kolo:
TTC Kladno E - TJ Sokol Stochov Honice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horbaj Dušan 0:4, Bílý Tomáš 0:4, Jelínek Kryštof 2:2, Hlaváček Jan 0:2, Bílý Josef 0:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Žák Roman 4:0, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Dříň A - STC Slaný B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 2:2, Teiml Marek 1:3, Hurt Miroslav 1:3, body hostů: Černý Martin 4:0, Chadima Ondřej 0:4, Materna George 2:2, Vajnar Luboš 3:1), KST Slatina A - TJ Sokol Unhošť B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Marcel 3:1, Ocásek Rostislav 4:0, Rapp Jiří 4:0, Barták Jiří 4:0, body hostů: Švejda Ondřej 0:4, Zbírkovský Milan 1:3, Sokolovský Petr 0:4, Tájek Jaroslav 0:4), DTJ Sparta Kladno A - ST Viktorie Černuc A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Tomáš 1:3, Šulc Jiří 3:1, Vondráček Aleš 2:2, Čižinský Zdeněk 3:1, body hostů: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 2:2, Holer Ladislav 1:3, Drmota Miroslav 0:4), TTC Jemníky A - TTC Slovan Kladno B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilímek Michal 2:2, Zoth Pavel 2:2, Andrš Martin 1:3, Káčerek Vratislav 1:3, body hostů: Řáha Vladimír 4:0, Jůza Jan 2:2, Plecitý Lukáš 2:2, Čermák Milan 2:2),
10. kolo:
TTC Kladno F - TTC Slovan Kladno B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleislébr Jiří 0:4, Vospálek Miroslav 2:2, Rybička Jan 2:2, Habrcetl Milan 2:2, body hostů: Macák Milan 2:2, Jůza Jan 3:1, Plecitý Lukáš 3:1, Čermák Milan 2:2), ST Viktorie Černuc A - TTC Jemníky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 3:1, Holer Ladislav 1:3, Polomini Petr 1:3, body hostů: Andrš Martin 0:4, Zoth Pavel 2:2, Vilímek Michal 2:2, Sklenička Jaroslav 3:1), TJ Sokol Unhošť B - DTJ Sparta Kladno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Ondřej 2:2, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 4:0, Zbírkovský Milan 1:3, body hostů: Šulc Jiří 2:2, Čižinský Zdeněk 3:1, Vysoudil Tomáš 2:2, Vondráček Aleš 2:2), STC Slaný B - KST Slatina A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 4:0, Vajnar Luboš 2:2, Bouška Jiří 4:0, Rampa Ladislav 3:1, body hostů: Matějíček Marcel 2:2, Ocásek Rostislav 0:4, Nedvěd Vladimír 1:3, Barták Jiří 0:4), TJ Sokol Stochov Honice A - TJ Sokol Dříň A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 4:0, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 4:0, Velc Tomáš 4:0, body hostů: Kasík Martin 1:3, Stočes Luděk 1:3, Hurt Miroslav 0:4, Teiml Marek 0:4),
11. kolo:
TTC Kladno E - TTC Kladno F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš 1:3, Horbaj Dušan 1:3, Jelínek Kryštof 1:3, body hostů: Rybička Jan 3:1, Vospálek Miroslav 3:1, Strejc Václav 2:2, Habrcetl Milan 1:3), KST Slatina A - TJ Sokol Stochov Honice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Marcel 2:2, Ocásek Rostislav 2:2, Rapp Jiří 1:3, Barták Jiří 1:3, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 1:3, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1), DTJ Sparta Kladno A - STC Slaný B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Aleš 1:3, Vysoudil Tomáš 0:4, Vojna Pavel 3:1, Čižinský Zdeněk 1:3, body hostů: Černý Martin 3:1, Vajnar Luboš 4:0, Materna George 3:1, Chadima Ondřej 1:3), TTC Jemníky A - TJ Sokol Unhošť B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Michal 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Sklenička Jaroslav 3:0, Zoth Pavel 3:1, Andrš Martin 0:1, body hostů: Švejda Ondřej 2:2, Zbírkovský Milan 0:4, Sokolovský Petr 1:3, Tájek Jaroslav 1:3), TTC Slovan Kladno B - ST Viktorie Černuc A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Lukáš 2:2, Jůza Jan 3:1, Kříž Petr 3:1, Macák Milan 3:1, body hostů: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 1:3, Port Jaroslav 0:4, Drmota Miroslav 0:4),
12. kolo:
TTC Kladno F - ST Viktorie Černuc A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybička Jan 4:0, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 2:2, Tuček Miroslav 1:3, body hostů: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 1:3, Port Jaroslav 1:3, Holer Ladislav 1:3), TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Unhošť B 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermák Milan 3:0, Kříž Petr 3:0, Macák Milan 3:0, Jůza Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 0:4, Zbírkovský Milan 0:4, WO 0:5), TTC Jemníky A - STC Slaný B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Michal 0:4, Zoth Pavel 0:4, Sklenička Jaroslav 1:3, Andrš Martin 0:1, Káčerek Vratislav 0:3, body hostů: Černý Martin 4:0, Vajnar Luboš 4:0, Bouška Jiří 4:0, Materna George 3:1), DTJ Sparta Kladno A - TJ Sokol Stochov Honice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojna Pavel 0:4, Vysoudil Tomáš 2:2, Vondráček Aleš 0:4, Čižinský Zdeněk 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 4:0, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 4:0, Hudeček Josef 2:2), TJ Sokol Dříň A - TTC Kladno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasík Martin 4:0, Stočes Luděk 4:0, Teiml Marek 2:2, Hurt Miroslav 1:3, body hostů: Bílý Tomáš 1:3, Pachman Tomáš 2:2, Hlaváček Jan 0:4, Horbaj Dušan 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Dříň A - TTC Kladno F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 3:1, Teiml Marek 2:2, Hurt Miroslav 1:3, body hostů: Rybička Jan 2:2, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 2:2, Strejc Václav 0:4), TTC Kladno E - KST Slatina A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš 2:2, Coubal Václav 1:3, Bílý Tomáš 2:2, Horbaj Dušan 3:1, body hostů: Matějíček Marcel 3:1, Ocásek Rostislav 2:2, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 1:3), TJ Sokol Stochov Honice A - TTC Jemníky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Velc Tomáš 3:1, body hostů: Andrš Martin 1:3, Vilímek Michal 0:4, Zoth Pavel 1:3, Sklenička Jaroslav 4:0), STC Slaný B - TTC Slovan Kladno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 2:2, Poláček Vladimír 4:0, Bouška Jiří 2:2, Vajnar Luboš 1:3, body hostů: Řáha Vladimír 3:1, Macák Milan 1:3, Jůza Jan 2:2, Čermák Milan 1:3), TJ Sokol Unhošť B - ST Viktorie Černuc A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Ondřej 1:3, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 1:3, Zbírkovský Milan 2:2, body hostů: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 4:0, Holer Ladislav 4:0, Port Jaroslav 1:3),
14. kolo:
TTC Kladno F - TJ Sokol Unhošť B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybička Jan 4:0, Vospálek Miroslav 2:2, Tuček Miroslav 4:0, Habrcetl Milan 2:2, body hostů: Tájek Jaroslav 2:2, Zbírkovský Milan 0:4, Sokolovský Petr 0:4, Švejda Ondřej 2:2), ST Viktorie Černuc A - STC Slaný B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 1:3, Holer Ladislav 1:3, Polomini Petr 0:4, body hostů: Černý Martin 4:0, Chadima Ondřej 1:3, Materna George 3:1, Vajnar Luboš 3:1), TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Stochov Honice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 2:2, Čermák Milan 3:1, Jůza Jan 3:1, Řáha Vladimír 4:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 2:2, Fencl Petr 0:4, Janoušek Zdeněk 0:4), DTJ Sparta Kladno A - TTC Kladno E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Tomáš 1:3, Šulc Jiří 2:2, Vondráček Aleš 0:4, Čižinský Zdeněk 2:2, body hostů: Jelínek Kryštof 3:1, Bílý Tomáš 3:1, Pachman Tomáš 2:2, Coubal Václav 3:1), KST Slatina A - TJ Sokol Dříň A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Marcel 4:0, Rapp Jiří 3:1, Ocásek Rostislav 3:1, Barták Jiří 0:4, body hostů: Kasík Martin 2:2, Stočes Luděk 2:2, Hurt Miroslav 1:3, Teiml Marek 1:3),
15. kolo:
KST Slatina A - TTC Kladno F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Marcel 4:0, Rapp Jiří 4:0, Ocásek Rostislav 3:1, Barták Jiří 0:3, Schönfelder Jaroslav 0:1, body hostů: Vospálek Miroslav 1:3, Hálek Zdeněk 1:3, Habrcetl Milan 1:3, Strejc Václav 2:2), TJ Sokol Dříň A - DTJ Sparta Kladno A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasík Martin 3:1, Stočes Luděk 4:0, Teiml Marek 2:2, Hurt Miroslav 2:2, body hostů: Šulc Jiří 1:3, Čižinský Zdeněk 3:1, Vondráček Aleš 1:3, Vysoudil Tomáš 0:4), TTC Kladno E - TTC Jemníky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jan 1:3, Horbaj Dušan 0:4, Jelínek Kryštof 3:1, Bílý Tomáš 4:0, body hostů: Andrš Martin 1:3, Zoth Pavel 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Sklenička Jaroslav 2:2), TJ Sokol Stochov Honice A - ST Viktorie Černuc A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 3:1, Velc Tomáš 3:0, Hudeček Josef 0:1, body hostů: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 0:4, Nývlt Radek 0:4, Port Jaroslav 0:4), STC Slaný B - TJ Sokol Unhošť B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Vladimír 4:0, Horský Jindřich 2:2, Vajnar Luboš 3:1, Materna George 3:1, body hostů: Švejda Ondřej 3:1, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 1:3, Zbírkovský Milan 0:4),
16. kolo:
TTC Kladno F - STC Slaný B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Václav 0:4, Ebert Tomáš st. 0:4, Habrcetl Milan 1:3, Vospálek Miroslav 0:4, body hostů: Bouška Jiří 3:1, Černý Martin 4:0, Poláček Vladimír 4:0, Vajnar Luboš 4:0), TJ Sokol Unhošť B - TJ Sokol Stochov Honice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Ondřej 0:4, Tájek Jaroslav 1:3, Sokolovský Petr 1:1, Zbírkovský Milan 2:2, Bucek Jindřich 1:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 4:0, Hudeček Josef 1:3), TTC Slovan Kladno B - TTC Kladno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 3:1, Čermák Milan 2:2, Jůza Jan 4:0, Macák Milan 2:0, Preis František 0:2, body hostů: Coubal Václav 1:3, Jelínek Kryštof 2:2, Bílý Tomáš 2:2, Horbaj Dušan 0:4), TTC Jemníky A - TJ Sokol Dříň A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrš Martin 0:4, Karmazín Pavel 3:1, Sklenička Jaroslav 3:1, Zoth Pavel 3:1, body hostů: Stočes Luděk 2:2, Kasík Martin 2:2, Hurt Miroslav 2:2, Teiml Marek 1:3), DTJ Sparta Kladno A - KST Slatina A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Tomáš 2:2, Šulc Jiří 2:2, Vondráček Aleš 0:4, Čižinský Zdeněk 2:2, body hostů: Matějíček Marcel 3:1, Ocásek Rostislav 4:0, Rapp Jiří 1:3, Nedvěd Vladimír 2:2),
17. kolo:
DTJ Sparta Kladno A - TTC Kladno F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Tomáš 1:3, Šulc Jiří 3:1, Vondráček Aleš 1:3, Čižinský Zdeněk 1:3, body hostů: Rybička Jan 3:1, Hálek Zdeněk 4:0, Strejc Václav 3:1, Fleislébr Jiří 0:4), KST Slatina A - TTC Jemníky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Marcel 4:0, Rapp Jiří 2:2, Ocásek Rostislav 3:1, Barták Jiří 0:4, body hostů: Andrš Martin 1:3, Zoth Pavel 2:2, Sklenička Jaroslav 2:2, Karmazín Pavel 2:2), TJ Sokol Dříň A - TTC Slovan Kladno B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Petr 1:3, Stočes Luděk 3:1, Starý Jiří 1:3, Hurt Miroslav 1:3, body hostů: Čermák Milan 3:1, Jůza Jan 3:1, Peltán Petr 2:2, Řáha Vladimír 2:0, Preis František 0:2), TTC Kladno E - ST Viktorie Černuc A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Tomáš 2:2, Jelínek Kryštof 4:0, Pachman Tomáš 3:1, Coubal Václav 1:3, body hostů: Nývlt Lukáš 2:2, Sirůček Jiří 2:2, Port Jaroslav 2:2, Holer Ladislav 0:4), TJ Sokol Stochov Honice A - STC Slaný B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Petr 0:4, Janoušek Zdeněk 2:2, Žák Roman 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, body hostů: Černý Martin 2:2, Bouška Jiří 3:1, Vajnar Luboš 3:1, Materna George 3:1),
18. kolo:
TTC Kladno F - TJ Sokol Stochov Honice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybička Jan 1:3, Vospálek Miroslav 2:2, Habrcetl Milan 2:2, Tuček Miroslav 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 2:2, Žák Roman 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Unhošť B - TTC Kladno E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Ondřej 3:1, Tájek Jaroslav 1:3, Sokolovský Petr 1:1, Zbírkovský Milan 2:2, Bucek Jindřich 1:1, body hostů: Jelínek Kryštof 2:2, Bílý Tomáš 3:1, Horbaj Dušan 2:2, Pachman Tomáš 1:3), ST Viktorie Černuc A - TJ Sokol Dříň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 3:1, Port Jaroslav 1:3, Polomini Petr 0:4, body hostů: Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 2:2, Hurt Miroslav 1:3, Teiml Marek 2:2), TTC Slovan Kladno B - KST Slatina A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Petr 3:1, Čermák Milan 3:1, Jůza Jan 4:0, Macák Milan 3:0, Preis František 0:1, body hostů: Ocásek Rostislav 3:1, Javůrek Roman 0:4, Rapp Jiří 0:4, Barták Jiří 0:4), TTC Jemníky A - DTJ Sparta Kladno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoth Pavel 3:1, Karmazín Pavel 2:2, Sklenička Jaroslav 2:2, Andrš Martin 1:3, body hostů: Šulc Jiří 3:1, Čižinský Zdeněk 3:1, Vysoudil Tomáš 2:2, Vojna Pavel 0:4),
19. kolo:
TTC Jemníky A - TTC Kladno F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Káčerek Vratislav 0:3, Karmazín Pavel 2:2, Sklenička Jaroslav 4:0, Zoth Pavel 3:1, Andrš Martin 0:1, body hostů: Rybička Jan 2:2, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 1:3, Hálek Zdeněk 1:3), DTJ Sparta Kladno A - TTC Slovan Kladno B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Tomáš 1:3, Šulc Jiří 3:1, Vondráček Aleš 0:4, Čižinský Zdeněk 1:3, body hostů: Čermák Milan 3:1, Peltán Petr 2:2, Jůza Jan 3:1, Kříž Petr 3:1), KST Slatina A - ST Viktorie Černuc A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Marcel 3:1, Ocásek Rostislav 3:1, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 2:2, body hostů: Port Jaroslav 0:4, Drmota Miroslav 0:4, Nývlt Lukáš 2:2, Sirůček Jiří 4:0), TJ Sokol Dříň A - TJ Sokol Unhošť B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Luděk 3:1, Kasík Martin 3:1, Teiml Marek 2:2, Hurt Miroslav 1:3, body hostů: Švejda Ondřej 2:2, Tájek Jaroslav 0:4, Sokolovský Petr 3:1, Zbírkovský Milan 2:2), TTC Kladno E - STC Slaný B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílý Tomáš 1:3, Jelínek Kryštof 1:3, Horbaj Dušan 0:4, Coubal Václav 0:4, body hostů: Bouška Jiří 3:1, Černý Martin 4:0, Vajnar Luboš 3:1, Materna George 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice A - TTC Kladno E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 4:0, Velc Tomáš 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1, Hudeček Josef 0:4, body hostů: Bílý Tomáš 1:3, Horbaj Dušan 1:3, Bílý Josef 1:3, Jelínek Kryštof 2:2), STC Slaný B - TJ Sokol Dříň A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 4:0, Bouška Jiří 4:0, Vajnar Luboš 4:0, Materna George 3:1, body hostů: Stočes Luděk 1:3, Kasík Zdeněk st. 0:4, Hurt Miroslav 0:4, Teiml Marek 0:4), TJ Sokol Unhošť B - KST Slatina A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Ondřej 2:2, Tájek Jaroslav 1:3, Sokolovský Petr 2:2, Zbírkovský Milan 2:2, body hostů: Matějíček Marcel 3:1, Ocásek Rostislav 3:1, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 1:3), ST Viktorie Černuc A - DTJ Sparta Kladno A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirůček Jiří 3:1, Nývlt Lukáš 3:1, Holer Ladislav 0:2, Polomini Petr 2:2, Port Jaroslav 1:1, body hostů: Šulc Jiří 4:0, Čižinský Zdeněk 2:2, Vysoudil Tomáš 1:3, Vojna Pavel 0:4), TTC Slovan Kladno B - TTC Jemníky A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jiří 2:2, Čermák Milan 4:0, Jůza Jan 4:0, Peltán Petr 4:0, body hostů: Karmazín Pavel 1:3, Káčerek Vratislav 0:4, Andrš Martin 1:3, Zoth Pavel 0:4),
21. kolo:
TTC Slovan Kladno B - TTC Kladno F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peltán Petr 2:2, Čermák Milan 2:2, Jůza Jan 4:0, Macák Milan 2:2, body hostů: Vospálek Miroslav 2:2, Habrcetl Milan 2:2, Strejc Václav 2:2, Fleislébr Jiří 0:4), TTC Jemníky A - ST Viktorie Černuc A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mochal Bohumír 0:3, Sklenička Jaroslav 2:1, Karmazín Pavel 1:2, Andrš Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Drmota Miroslav 1:3, Nývlt Lukáš 3:1, Sirůček Jiří 4:0, WO 0:5), DTJ Sparta Kladno A - TJ Sokol Unhošť B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysoudil Tomáš 2:2, Vondráček Aleš 2:2, Vojna Pavel 1:3, Čižinský Zdeněk 3:1, body hostů: Bucek Jindřich 2:2, Zbírkovský Milan 3:1, Švejda Ondřej 3:1, Suchan Milan 0:4), KST Slatina A - STC Slaný B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fritsch Václav 1:3, Nedvěd Vladimír 1:3, Matějíček Marcel 2:2, Schönfelder Jaroslav 1:3, body hostů: Materna George 4:0, Černý Martin 4:0, Chadima Ondřej 0:4, Vajnar Luboš 3:1), TJ Sokol Dříň A - TJ Sokol Stochov Honice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrudka Petr 0:4, Stočes Luděk 3:1, Teiml Marek 1:3, Hurt Miroslav 0:4, body hostů: Jedlička Jaroslav 4:0, Velc Tomáš 3:1, Žák Roman 2:2, Janoušek Zdeněk 3:1),
22. kolo:
TTC Kladno F - TTC Kladno E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Václav 2:2, Vospálek Miroslav 2:0, Habrcetl Milan 1:3, Rybička Jan 3:1, Hálek Zdeněk 0:2, body hostů: Pachman Tomáš 1:3, Jelínek Kryštof 2:2, Horbaj Dušan 0:1, Bílý Tomáš 3:1, Coubal Václav 2:1), TJ Sokol Stochov Honice A - KST Slatina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 4:0, Hudeček Josef 2:2, Gniewek Michal 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, body hostů: Ocásek Rostislav 2:2, Schönfelder Jaroslav 0:4, Rapp Jiří 2:2, Barták Jiří 1:3), STC Slaný B - DTJ Sparta Kladno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 3:1, Materna George 3:1, Vajnar Luboš 4:0, Chadima Ondřej 0:4, body hostů: Šulc Jiří 2:2, Vysoudil Tomáš 1:3, Čižinský Zdeněk 2:2, Vondráček Aleš 1:3), TJ Sokol Unhošť B - TTC Jemníky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Ondřej 2:2, Tájek Jaroslav 1:1, Sokolovský Petr 3:1, Zbírkovský Milan 3:1, Bucek Jindřich 0:2, body hostů: Andrš Martin 0:4, Zoth Pavel 2:2, Karmazín Pavel 1:3, Sklenička Jaroslav 4:0), ST Viktorie Černuc A - TTC Slovan Kladno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirůček Jiří 4:0, Nývlt Lukáš 1:3, Polomini Petr 1:3, Drmota Miroslav 0:4, body hostů: Frolík Petr 1:3, Čermák Milan 3:1, Kříž Petr 3:1, Jůza Jan 3:1),
Regionální soutěž II.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Dříň B - TTC Kladno G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Jan 1:3, Němec Josef 2:2, Kasík Zdeněk st. 2:2, Vinkl Milan 0:4, body hostů: Strejc Václav 2:2, Hálek Zdeněk 4:0, Coubal Václav 2:2, Jelínek Kryštof 3:1), KST Slatina B - TJ Sokol Buštěhrad B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folbrecht Roman 1:3, Nedvěd Vladimír 3:1, Laštovka Jiří 3:1, Schönfelder Jaroslav 3:1, body hostů: Lafek Dominik 3:1, Táborský Oldřich 1:3, Sláma Jan 2:2, Kratochvíl Tomáš 0:4), STC Slaný D - TJ Sokol Stochov Honice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Ondřej 3:1, Krček Adam 0:4, Řeháček Jiří 3:1, Vesecký David 1:3, body hostů: Hudeček Josef 3:1, Žák Roman 3:1, Šubrt Tomáš 1:3, Gniewek Michal 2:2), TSM Kladno B - STC Slaný C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Archmann Jiří 1:3, Brynda Matyáš 0:4, Albrecht Karel 0:4, Mikulík Martin 0:4, body hostů: Rambousek Zdeněk 4:0, Zíma Jiří 4:0, Ovčaříková Eva 3:1, Kulich Vladimír 4:0), TTC Slovan Kladno C - TJ Sokol Unhošť C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Pavel 3:1, Kříž Petr 4:0, Frolík Petr 4:0, Škach Jaroslav 1:3, body hostů: Bucek Jindřich 0:4, Burgr Martin 1:3, Šťastný Jiří 1:3, Civín Miloš 2:2), DTJ Sparta Kladno B - TJ Sokol Dříň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Václav 1:1, Fořt Bedřich 3:1, Janeček Petr 0:4, Vojna Pavel 4:0, Brückner Tomáš 0:2, body hostů: Rohlíček Zdeněk 2:2, Bromský Vladimír 3:1, Žiaran Milan 2:2, Starý Jiří 1:3),
2. kolo:
TTC Kladno G - TJ Sokol Dříň C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jan 2:2, Hálek Zdeněk 3:1, Horbaj Dušan 4:0, Coubal Václav 4:0, body hostů: Žiaran Milan 1:3, Starý Jiří 0:4, Rohlíček Zdeněk 0:4, Bromský Vladimír 2:2), TJ Sokol Unhošť C - DTJ Sparta Kladno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucek Jindřich 3:1, Ledvinová Lucie 1:3, Šťastný Jiří 2:2, Civín Miloš 2:2, body hostů: Vojna Pavel 2:2, Brückner Tomáš 0:4, Fořt Bedřich 3:1, Janeček Petr 3:1), STC Slaný C - TTC Slovan Kladno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarolímek Jiří 3:1, Ovčaříková Eva 1:3, Kulich Vladimír 2:2, Zíma Jiří 1:3, body hostů: Řáha Vladimír 4:0, Frolík Petr 2:2, Slabý Jiří 1:3, Kříž Petr 2:2), TJ Sokol Stochov Honice B - TSM Kladno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Tomáš 3:1, Mihok Lubomír 1:3, Dušek Petr 1:3, Gniewek Michal 4:0, body hostů: Mikulík Martin 2:2, Archmann Jiří 3:1, Albrecht Karel 2:2, Bláha Matěj 0:4), TJ Sokol Buštěhrad B - STC Slaný D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 2:2, Táborský Oldřich 0:4, Stolz Daniel 4:0, Kratochvíl Tomáš 1:1, Sláma Jan 1:1, body hostů: Vesecký David 1:3, Chadima Ondřej 3:1, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 2:2), TJ Sokol Dříň B - KST Slatina B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasík Zdeněk st. 2:2, Němec Josef 3:1, Husák Jan 4:0, Vinkl Milan 3:1, body hostů: Folbrecht Roman 1:3, Javůrek Roman 0:4, Schönfelder Jaroslav 2:2, Laštovka Jiří 1:3),
3. kolo:
KST Slatina B - TTC Kladno G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedvěd Vladimír 3:1, Schönfelder Jaroslav 4:0, Laštovka Jiří 3:1, Folbrecht Roman 2:2, body hostů: Horbaj Dušan 2:2, Hlaváček Jan 1:3, Fleislébr Jiří 1:3, Ebert Tomáš st. 0:4), STC Slaný D - TJ Sokol Dříň B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnilička Ondřej 0:4, Chadima Ondřej 0:4, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 0:4, body hostů: Hrudka Petr 4:0, Kasík Zdeněk st. 4:0, Němec Josef 3:1, Husák Jan 3:1), TSM Kladno B - TJ Sokol Buštěhrad B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 4:0, Hýžová Denisa 0:2, Mikulík Martin 2:2, Archmann Jiří 3:1, Šáfková Veronika 0:2, body hostů: Herda Adam 1:3, Táborský Oldřich 1:3, Sláma Jan 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2), TTC Slovan Kladno C - TJ Sokol Stochov Honice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Jaroslav 2:2, Slabý Jiří 2:2, Škach Pavel 3:1, Heral František 4:0, body hostů: Žák Roman 3:1, Hudeček Josef 0:4, Gniewek Michal 2:2, Dušek Petr 0:4), DTJ Sparta Kladno B - STC Slaný C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Petr 0:4, Brückner Tomáš 0:4, Fořt Bedřich 2:2, Vojna Pavel 2:2, body hostů: Rambousek Zdeněk 2:2, Zíma Jiří 3:1, Ovčaříková Eva 4:0, Jarolímek Jiří 3:1), TJ Sokol Dříň C - TJ Sokol Unhošť C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlíček Zdeněk 3:1, Bromský Vladimír 4:0, Žiaran Milan 1:3, Starý Jiří 3:1, body hostů: Bucek Jindřich 2:2, Ledvinová Lucie 0:4, Šťastný Jiří 1:3, Civín Miloš 2:2),
4. kolo:
TTC Kladno G - TJ Sokol Unhošť C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Coubal Václav 2:1, Hálek Zdeněk 3:0, Jelínek Kryštof 3:0, Strejc Václav 1:0, Ebert Tomáš st. 1:1, WO 5:0, body hostů: Bucek Jindřich 2:2, Šťastný Jiří 0:4, Ledvinová Lucie 0:4, WO 0:5), STC Slaný C - TJ Sokol Dříň C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Zdeněk 3:1, Zíma Jiří 3:1, Kulich Vladimír 3:1, Jarolímek Jiří 3:1, body hostů: Žiaran Milan 0:4, Starý Jiří 0:4, Bromský Vladimír 4:0, Rohlíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Stochov Honice B - DTJ Sparta Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Tomáš 1:3, Hudeček Josef 3:1, Dušek Petr 0:4, Žák Roman 4:0, body hostů: Fořt Bedřich 3:1, Janeček Petr 2:2, Vojna Pavel 2:2, Brückner Tomáš 1:3), TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Slovan Kladno C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Táborský Oldřich 0:4, Sláma Jan 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4, body hostů: Škach Pavel 3:1, Kříž Petr 4:0, Preis František 2:0, Řáha Vladimír 4:0, Škach Jaroslav 2:0), TJ Sokol Dříň B - TSM Kladno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 4:0, Vinkl Milan 1:3, Kasík Zdeněk st. 3:1, Hrudka Petr 2:2, body hostů: Mikulík Martin 2:2, Bláha Matěj 0:4, Archmann Jiří 3:1, Brynda Matyáš 1:3), KST Slatina B - STC Slaný D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folbrecht Roman 3:1, Schönfelder Jaroslav 2:2, Laštovka Jiří 1:3, Nedvěd Vladimír 4:0, body hostů: Černý Zbyněk 0:4, Vesecký David 1:3, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 3:1),
5. kolo:
STC Slaný D - TTC Kladno G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vesecký David 1:3, Krček Adam 1:3, Řeháček Jiří 3:1, Chadima Ondřej 0:4, body hostů: Strejc Václav 2:0, Coubal Václav 2:2, Hlaváček Jan 3:1, Jelínek Kryštof 3:1, Horbaj Dušan 1:1), TSM Kladno B - KST Slatina B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 1:3, Mikulík Martin 0:4, Archmann Jiří 2:2, Albrecht Karel 0:4, body hostů: Nedvěd Vladimír 4:0, Folbrecht Roman 3:1, Schönfelder Jaroslav 4:0, Laštovka Jiří 2:2), TTC Slovan Kladno C - TJ Sokol Dříň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Pavel 4:0, Peltán Petr 2:2, Kříž Petr 4:0, Slabý Jiří 4:0, body hostů: Němec Josef 0:4, Hrudka Petr 0:4, Vinkl Milan 1:3, Kasík Zdeněk st. 1:3), DTJ Sparta Kladno B - TJ Sokol Buštěhrad B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brückner Tomáš 1:3, Fořt Bedřich 1:3, Janeček Petr 0:4, Vojna Pavel 2:2, body hostů: Lafek Dominik 4:0, Táborský Oldřich 2:2, Sláma Jan 3:1, Kratochvíl Tomáš 3:1), TJ Sokol Dříň C - TJ Sokol Stochov Honice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlíček Zdeněk 0:4, Bromský Vladimír 2:2, Starý Jiří 1:3, Žiaran Milan 2:0, Šimáček Milan 0:2, body hostů: Žák Roman 4:0, Hudeček Josef 4:0, Gniewek Michal 2:2, Šubrt Tomáš 1:3), TJ Sokol Unhošť C - STC Slaný C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucek Jindřich 2:2, Ledvinová Lucie 0:4, Civín Miloš 2:2, Šťastný Jiří 3:1, body hostů: Rambousek Zdeněk 1:3, Zíma Jiří 2:2, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 2:2),
6. kolo:
TTC Kladno G - STC Slaný C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horbaj Dušan 2:2, Hálek Zdeněk 3:1, Strejc Václav 4:0, Coubal Václav 3:1, body hostů: Materna George 2:2, Zíma Jiří 0:4, Ovčaříková Eva 1:3, Kulich Vladimír 1:3), TJ Sokol Stochov Honice B - TJ Sokol Unhošť C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Tomáš 1:3, Hudeček Josef 1:3, Žák Roman 4:0, Gniewek Michal 1:3, body hostů: Bucek Jindřich 3:1, Hrubý Josef 0:4, Civín Miloš 3:1, Šťastný Jiří 3:1), TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Dříň C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Oldřich 1:3, Sláma Jan 1:3, Kratochvíl Tomáš 3:1, Lafek Dominik 4:0, body hostů: Žiaran Milan 2:2, Starý Jiří 2:2, Bromský Vladimír 1:3, Rohlíček Zdeněk 2:2), TJ Sokol Dříň B - DTJ Sparta Kladno B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasík Zdeněk st. 4:0, Němec Josef 2:0, Husák Jan 4:0, Vinkl Milan 3:1, Hrudka Petr 2:0, body hostů: Vojna Pavel 1:3, Fořt Bedřich 0:4, Janeček Petr 0:4, Brückner Tomáš 0:4), KST Slatina B - TTC Slovan Kladno C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folbrecht Roman 2:2, Laštovka Jiří 2:2, Nedvěd Vladimír 2:2, Fritsch Václav 0:4, body hostů: Škach Pavel 2:2, Peltán Petr 3:1, Slabý Jiří 2:2, Kříž Petr 3:1), STC Slaný D - TSM Kladno B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vesecký David 2:1, Chadima Ondřej 3:0, Krček Adam 3:0, Řeháček Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Albrecht Karel 0:4, Bratičák Štěpán 0:4, Archmann Jiří 2:2, WO 0:5),
7. kolo:
TSM Kladno B - TTC Kladno G 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Matěj 0:4, Archmann Jiří 1:3, Mikulík Martin 1:3, Albrecht Karel 0:4, body hostů: Hálek Zdeněk 4:0, Strejc Václav 4:0, Hlaváček Jan 3:1, Fleislébr Jiří 3:1), TTC Slovan Kladno C - STC Slaný D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Pavel 1:3, Preis František 0:1, Škach Jaroslav 2:2, Slabý Jiří 2:2, Kříž Petr 2:1, body hostů: Vesecký David 2:2, Chadima Ondřej 1:3, Kulichová Lenka 2:2, Vajnar Luboš 4:0), DTJ Sparta Kladno B - KST Slatina B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojna Pavel 3:1, Fořt Bedřich 2:2, Brückner Tomáš 0:4, Lengál Ivo 2:2, body hostů: Javůrek Roman 1:3, Čermák Petr 4:0, Nedvěd Vladimír 3:1, Laštovka Jiří 1:3), TJ Sokol Dříň C - TJ Sokol Dříň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žiaran Milan 2:0, Bromský Vladimír 3:1, Starý Jiří 2:2, Rohlíček Zdeněk 0:4, Šimáček Milan 0:2, body hostů: Hrudka Petr 2:2, Kasík Zdeněk st. 3:1, Husák Jan 3:1, Petřík Ladislav 1:3), TJ Sokol Unhošť C - TJ Sokol Buštěhrad B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucek Jindřich 4:0, Civín Miloš 3:1, Suchan Milan 1:3, Šťastný Jiří 1:3, body hostů: Lafek Dominik 3:1, Táborský Oldřich 1:3, Sláma Jan 2:2, Kratochvíl Tomáš 1:3), STC Slaný C - TJ Sokol Stochov Honice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarolímek Jiří 3:1, Ovčaříková Eva 4:0, Zíma Jiří 2:2, Materna George 4:0, body hostů: Žák Roman 2:2, Hudeček Josef 1:3, Gniewek Michal 0:4, Šubrt Tomáš 0:4),
8. kolo:
TTC Kladno G - TJ Sokol Stochov Honice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coubal Václav 2:2, Fleislébr Jiří 1:1, Hálek Zdeněk 3:1, Horbaj Dušan 3:1, Ebert Tomáš st. 1:1, body hostů: Šubrt Tomáš 0:4, Žák Roman 4:0, Hudeček Josef 2:2, Gniewek Michal 0:4), TJ Sokol Buštěhrad B - STC Slaný C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stolz Daniel 3:1, Lafek Dominik 1:3, Sláma Jan 1:1, Kratochvíl Tomáš 0:4, Táborský Oldřich 1:1, body hostů: Jarolímek Jiří 3:1, Materna George 3:1, Ovčaříková Eva 3:1, Kulich Vladimír 1:3), TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Unhošť C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrudka Petr 3:1, Němec Josef 3:1, Vinkl Milan 2:2, Kasík Zdeněk st. 0:2, Husák Jan 2:0, body hostů: Šťastný Jiří 2:2, Ledvinová Lucie 0:4, Bucek Jindřich 2:2, Civín Miloš 2:2), KST Slatina B - TJ Sokol Dříň C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folbrecht Roman 3:1, Čermák Petr 1:3, Laštovka Jiří 2:2, Schönfelder Jaroslav 2:1, Fritsch Václav 1:0, body hostů: Žiaran Milan 2:2, Starý Jiří 0:4, Bromský Vladimír 1:3, Šimáček Milan 4:0), STC Slaný D - DTJ Sparta Kladno B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Ondřej 4:0, Vesecký David 2:2, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 4:0, body hostů: Vojna Pavel 2:2, Brückner Tomáš 0:4, Janeček Petr 0:4, Lengál Ivo 2:2), TSM Kladno B - TTC Slovan Kladno C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šáfková Veronika 0:4, Bláha Matěj 0:4, Albrecht Karel 0:4, Mikulík Martin 0:4, body hostů: Peltán Petr 4:0, Škach Pavel 4:0, Kříž Petr 4:0, Škach Jaroslav 4:0),
9. kolo:
TTC Slovan Kladno C - TTC Kladno G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peltán Petr 1:3, Škach Pavel 0:2, Kříž Petr 3:1, Slabý Jiří 1:3, Řáha Vladimír 2:0, body hostů: Hálek Zdeněk 2:2, Jelínek Kryštof 4:0, Strejc Václav 2:2, Horbaj Dušan 1:3), DTJ Sparta Kladno B - TSM Kladno B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Ivo 4:0, Vojna Pavel 4:0, Janeček Petr 3:1, Brückner Tomáš 2:2, body hostů: Brynda Matyáš 1:3, Archmann Jiří 2:2, Bratičák Matěj 0:4, Bratičák Štěpán 0:4), TJ Sokol Dříň C - STC Slaný D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlíček Zdeněk 1:3, Bromský Vladimír 4:0, Žiaran Milan 2:2, Šimáček Milan 1:3, body hostů: Chadima Ondřej 3:1, Vesecký David 3:1, Černý Zbyněk 0:4, Hnilička Ondřej 2:2), TJ Sokol Unhošť C - KST Slatina B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucek Jindřich 3:1, Šťastný Jiří 1:1, Suchan Milan 0:4, Civín Miloš 2:2, Ledvinová Lucie 1:1, body hostů: Laštovka Jiří 2:2, Čermák Petr 2:2, Schönfelder Jaroslav 3:1, Folbrecht Roman 2:2), STC Slaný C - TJ Sokol Dříň B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Zdeněk 1:1, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 3:1, Jarolímek Jiří 3:1, Zíma Jiří 1:1, body hostů: Husák Jan 1:3, Němec Josef 2:2, Hrudka Petr 1:3, Vinkl Milan 0:4), TJ Sokol Stochov Honice B - TJ Sokol Buštěhrad B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Josef 2:2, Dušek Petr 1:3, Žák Roman 4:0, Šubrt Tomáš 2:2, body hostů: Táborský Oldřich 2:2, Sláma Jan 2:2, Herda Adam 0:4, Lafek Dominik 3:1),
10. kolo:
TTC Kladno G - TJ Sokol Buštěhrad B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jan 3:1, Fleislébr Jiří 3:1, Jelínek Kryštof 2:2, Hálek Zdeněk 4:0, body hostů: Táborský Oldřich 0:4, Herda Adam 0:4, Lafek Dominik 3:1, Sláma Jan 1:3), TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Stochov Honice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Jan 2:2, Němec Josef 2:2, Kasík Zdeněk st. 3:1, Hrudka Petr 3:1, body hostů: Šubrt Tomáš 0:4, Žák Roman 4:0, Gniewek Michal 0:4, Hudeček Josef 2:2), KST Slatina B - STC Slaný C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Petr 1:3, Schönfelder Jaroslav 1:3, Laštovka Jiří 2:2, Folbrecht Roman 0:2, Nedvěd Vladimír 1:1, body hostů: Rambousek Zdeněk 1:3, Jarolímek Jiří 3:1, Materna George 4:0, Kulich Vladimír 3:1), STC Slaný D - TJ Sokol Unhošť C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Ondřej 2:2, Vesecký David 1:3, Černý Zbyněk 1:3, Krček Adam 1:3, body hostů: Bucek Jindřich 4:0, Civín Miloš 3:1, Šťastný Jiří 4:0, Suchan Milan 0:4), TSM Kladno B - TJ Sokol Dříň C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulík Martin 0:4, Bratičák Štěpán 0:4, Albrecht Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Bromský Vladimír 3:0, Rohlíček Zdeněk 3:0, Žiaran Milan 2:1, Šimáček Milan 3:0, WO 5:0), TTC Slovan Kladno C - DTJ Sparta Kladno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Jaroslav 2:2, Peltán Petr 4:0, Preis František 1:2, Slabý Jiří 2:2, Kříž Petr 1:0, body hostů: Lengál Ivo 2:2, Vojna Pavel 2:2, Janeček Petr 1:3, Brückner Tomáš 1:3),
11. kolo:
DTJ Sparta Kladno B - TTC Kladno G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Ivo 1:3, Brückner Tomáš 1:3, Vojna Pavel 2:2, Janeček Petr 0:4, body hostů: Strejc Václav 3:1, Horbaj Dušan 4:0, Jelínek Kryštof 3:1, Ebert Tomáš st. 2:2), TJ Sokol Dříň C - TTC Slovan Kladno C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlíček Zdeněk 1:3, Bromský Vladimír 2:2, Žiaran Milan 1:3, Šimáček Milan 2:2, body hostů: Škach Jaroslav 1:3, Slabý Jiří 3:1, Preis František 2:2, Kříž Petr 4:0), TJ Sokol Unhošť C - TSM Kladno B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucek Jindřich 4:0, Civín Miloš 2:2, Ledvinová Lucie 3:1, Šťastný Jiří 4:0, body hostů: Brynda Matyáš 1:3, Archmann Jiří 1:3, Mikulík Martin 1:3, Albrecht Karel 0:4), STC Slaný C - STC Slaný D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Zdeněk 2:2, Ovčaříková Eva 3:1, Kulich Vladimír 4:0, Zíma Jiří 2:2, body hostů: Chadima Ondřej 2:2, Řeháček Jiří 0:4, Vesecký David 1:3, Hnilička Ondřej 2:2), TJ Sokol Stochov Honice B - KST Slatina B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Josef 2:2, Gniewek Michal 2:2, Dušek Petr 0:4, Žák Roman 4:0, body hostů: Čermák Petr 3:1, Schönfelder Jaroslav 2:2, Laštovka Jiří 1:3, Folbrecht Roman 2:2), TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Dříň B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Oldřich 2:2, Sláma Jan 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2, Lafek Dominik 4:0, body hostů: Hrudka Petr 1:3, Vinkl Milan 0:1, Němec Josef 2:2, Kasík Zdeněk st. 2:2, Husák Jan 0:3),
12. kolo:
TTC Kladno G - TJ Sokol Dříň B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hálek Zdeněk 4:0, Jelínek Kryštof 4:0, Coubal Václav 1:2, Horbaj Dušan 4:0, Ebert Tomáš st. 0:1, body hostů: Hrudka Petr 1:3, Němec Josef 1:3, Vinkl Milan 0:4, Kasík Zdeněk st. 1:3), TJ Sokol Buštěhrad B - KST Slatina B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lafek Dominik 4:0, Kratochvíl Tomáš 1:3, Herda Adam 0:4, Táborský Oldřich 3:1, body hostů: Schönfelder Jaroslav 2:2, Laštovka Jiří 2:2, Fritsch Václav 2:2, Čermák Petr 2:2), TJ Sokol Stochov Honice B - STC Slaný D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Tomáš 1:3, Hudeček Josef 1:3, Dušek Petr 0:4, Gniewek Michal 3:1, body hostů: Kulichová Lenka 2:2, Vesecký David 3:1, Krček Adam 3:1, Řeháček Jiří 3:1), STC Slaný C - TSM Kladno B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rambousek Zdeněk 3:0, Ovčaříková Eva 3:0, Kulich Vladimír 2:1, Zíma Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Bláha Matěj 0:4, Archmann Jiří 1:3, Bratičák Štěpán 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Unhošť C - TTC Slovan Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šťastný Jiří 0:4, Civín Miloš 1:3, Suchan Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Řáha Vladimír 3:0, Peltán Petr 3:0, Kříž Petr 3:0, Škach Jaroslav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Dříň C - DTJ Sparta Kladno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlíček Zdeněk 1:3, Bromský Vladimír 4:0, Žiaran Milan 2:2, Starý Jiří 2:2, body hostů: Vojna Pavel 3:1, Brückner Tomáš 0:4, Lengál Ivo 3:1, Janeček Petr 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Dříň C - TTC Kladno G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlíček Zdeněk 1:3, Starý Jiří 1:3, Bromský Vladimír 2:2, Žiaran Milan 2:2, body hostů: Hálek Zdeněk 4:0, Jelínek Kryštof 2:2, Strejc Václav 3:1, Hlaváček Jan 1:3), DTJ Sparta Kladno B - TJ Sokol Unhošť C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojna Pavel 3:1, Lengál Ivo 3:1, Janeček Petr 1:3, Brückner Tomáš 0:4, body hostů: Bucek Jindřich 4:0, Civín Miloš 2:2, Šťastný Jiří 2:2, Ledvinová Lucie 1:3), TTC Slovan Kladno C - STC Slaný C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Jaroslav 1:3, Preis František 1:3, Kříž Petr 2:2, Peltán Petr 2:2, body hostů: Zýmová Pavla 3:1, Ovčaříková Eva 3:1, Jarolímek Jiří 2:2, Kulich Vladimír 2:2), TSM Kladno B - TJ Sokol Stochov Honice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hýžová Denisa 0:3, Kvardová Kateřina 0:3, Činčura Matyáš 0:3, Bláha Matěj 1:2, WO 5:0, body hostů: Gniewek Michal 4:0, Hudeček Josef 4:0, Šubrt Tomáš 3:1, WO 0:5), STC Slaný D - TJ Sokol Buštěhrad B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vesecký David 2:2, Krček Adam 4:0, Řeháček Jiří 4:0, Chadima Ondřej 3:1, body hostů: Táborský Oldřich 0:4, Lafek Dominik 2:2, Sláma Jan 1:3, Kratochvíl Tomáš 0:4), KST Slatina B - TJ Sokol Dříň B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovka Jiří 2:2, Nedvěd Vladimír 3:1, Schönfelder Jaroslav 3:1, Čermák Petr 3:1, body hostů: Němec Josef 3:1, Husák Jan 0:4, Vinkl Milan 2:2, Hrudka Petr 0:4),
14. kolo:
TTC Kladno G - KST Slatina B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coubal Václav 4:0, Strejc Václav 4:0, Hálek Zdeněk 3:1, Jelínek Kryštof 3:1, body hostů: Nedvěd Vladimír 1:3, Laštovka Jiří 1:3, Schönfelder Jaroslav 0:4, Fritsch Václav 0:4), TJ Sokol Dříň B - STC Slaný D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Jan 3:1, Němec Josef 2:2, Kasík Zdeněk st. 3:1, Hrudka Petr 4:0, body hostů: Vesecký David 0:4, Chadima Ondřej 0:4, Řeháček Jiří 2:2, Krček Adam 2:2), TJ Sokol Buštěhrad B - TSM Kladno B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Jan 3:1, Táborský Oldřich 3:1, Kratochvíl Tomáš 3:1, Lafek Dominik 3:1, body hostů: Bláha Matěj 0:4, Archmann Jiří 4:0, Činčura Matyáš 0:4, Hýžová Denisa 0:4), TJ Sokol Stochov Honice B - TTC Slovan Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šubrt Tomáš 0:4, Hudeček Josef 1:3, Gniewek Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Peltán Petr 3:0, Frolík Petr 3:0, Škach Jaroslav 2:1, Kříž Petr 3:0, WO 5:0), STC Slaný C - DTJ Sparta Kladno B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rambousek Zdeněk 3:1, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 4:0, Materna George 4:0, body hostů: Vojna Pavel 1:3, Lengál Ivo 0:4, Janeček Petr 0:4, Brückner Tomáš 0:4), TJ Sokol Unhošť C - TJ Sokol Dříň C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucek Jindřich 3:1, Ledvinová Lucie 0:4, Suchan Milan 0:4, Šťastný Jiří 3:1, body hostů: Bromský Vladimír 4:0, Rohlíček Zdeněk 2:2, Starý Jiří 2:2, Žiaran Milan 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Unhošť C - TTC Kladno G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucek Jindřich 3:1, Ledvinová Lucie 0:4, Šťastný Jiří 0:4, Suchan Milan 0:4, body hostů: Hálek Zdeněk 4:0, Strejc Václav 3:1, Horbaj Dušan 3:1, Fleislébr Jiří 3:1), TJ Sokol Dříň C - STC Slaný C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žiaran Milan 1:3, Bromský Vladimír 3:1, Rohlíček Zdeněk 0:4, Starý Jiří 1:3, body hostů: Rambousek Zdeněk 3:1, Zíma Jiří 1:3, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 3:1), DTJ Sparta Kladno B - TJ Sokol Stochov Honice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Ivo 2:2, Vojna Pavel 3:1, Janeček Petr 1:3, Vojna Stanislav 0:2, Plzák Miloš 0:2, body hostů: Žák Roman 4:0, Šubrt Tomáš 1:3, Gniewek Michal 2:2, Hudeček Josef 3:1), TTC Slovan Kladno C - TJ Sokol Buštěhrad B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jiří 2:2, Škach Jaroslav 1:3, Frolík Petr 2:2, Peltán Petr 4:0, body hostů: Táborský Oldřich 1:3, Sláma Jan 0:4, Lafek Dominik 3:1, Kratochvíl Tomáš 3:1), TSM Kladno B - TJ Sokol Dříň B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratičák Štěpán 0:4, Kvardová Kateřina 0:4, Šáfková Veronika 0:4, Bláha Matěj 0:4, body hostů: Husák Jan 4:0, Vinkl Milan 4:0, Hrudka Petr 4:0, Kasík Zdeněk st. 4:0), STC Slaný D - KST Slatina B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krček Adam 2:2, Kulichová Jana 0:4, Makara Michal 0:4, Chadima Ondřej 1:3, body hostů: Schönfelder Jaroslav 2:1, Laštovka Jiří 3:1, Čermák Petr 4:0, Nedvěd Vladimír 4:0, Fritsch Václav 0:1),
16. kolo:
TTC Kladno G - STC Slaný D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Kryštof 2:2, Coubal Václav 2:2, Strejc Václav 3:0, Hálek Zdeněk 3:1, Horbaj Dušan 0:1, body hostů: Chadima Ondřej 2:2, Vesecký David 1:3, Krček Adam 0:4, Vajnar Luboš 3:1), KST Slatina B - TSM Kladno B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schönfelder Jaroslav 4:0, Nedvěd Vladimír 4:0, Čermák Petr 4:0, Laštovka Jiří 3:1, body hostů: Albrecht Karel 0:4, Mikulík Martin 1:3, Křiváček Jakub 0:4, Koubík Jakub 0:4), TJ Sokol Dříň B - TTC Slovan Kladno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 1:1, Kasík Zdeněk st. 1:3, Vinkl Milan 0:4, Hrudka Petr 2:2, Husák Jan 1:1, body hostů: Peltán Petr 4:0, Slabý Jiří 3:1, Frolík Petr 2:2, Kříž Petr 2:2), TJ Sokol Buštěhrad B - DTJ Sparta Kladno B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Oldřich 2:2, Kratochvíl Tomáš 2:2, Sláma Jan 4:0, Lafek Dominik 4:0, body hostů: Vojna Pavel 2:2, Brückner Tomáš 1:3, Janeček Petr 0:4, Čižinský David 1:3), TJ Sokol Stochov Honice B - TJ Sokol Dříň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krob Pavel 1:3, Hudeček Josef 2:2, Dušek Petr 0:4, Žák Roman 3:0, Gniewek Michal 1:0, body hostů: Starý Jiří 1:3, Bromský Vladimír 3:1, Skála Petr 2:2, Žiaran Milan 3:1), STC Slaný C - TJ Sokol Unhošť C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rambousek Zdeněk 4:0, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 4:0, Zíma Jiří 4:0, body hostů: Bucek Jindřich 0:4, Ledvinová Lucie 0:4, Šťastný Jiří 0:4, Suchan Milan 0:4),
17. kolo:
STC Slaný C - TTC Kladno G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Materna George 3:1, Ovčaříková Eva 0:2, Kulich Vladimír 2:2, Zýmová Pavla 4:0, Zíma Jiří 1:1, body hostů: Jelínek Kryštof 1:3, Strejc Václav 2:2, Hálek Zdeněk 2:2, Horbaj Dušan 1:3), TJ Sokol Unhošť C - TJ Sokol Stochov Honice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucek Jindřich 4:0, Suchan Milan 1:3, Civín Miloš 3:1, Šťastný Jiří 3:1, body hostů: Hudeček Josef 3:1, Gniewek Michal 1:3, Dušek Petr 0:4, Krob Pavel 1:3), TJ Sokol Dříň C - TJ Sokol Buštěhrad B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Jiří 2:2, Žiaran Milan 4:0, Bromský Vladimír 2:2, Rohlíček Zdeněk 0:4, body hostů: Lafek Dominik 3:1, Táborský Oldřich 1:3, Kratochvíl Tomáš 2:2, Sláma Jan 2:2), DTJ Sparta Kladno B - TJ Sokol Dříň B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brückner Tomáš 1:3, Janeček Petr 1:3, Lengál Ivo 2:2, Vojna Pavel 2:2, body hostů: Němec Josef 2:2, Vinkl Milan 2:2, Hrudka Petr 3:1, Kasík Zdeněk st. 1:0, Husák Jan 2:1), TTC Slovan Kladno C - KST Slatina B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peltán Petr 3:1, Frolík Petr 4:0, Škach Jaroslav 2:2, Slabý Jiří 2:2, body hostů: Laštovka Jiří 2:2, Schönfelder Jaroslav 1:3, Čermák Petr 0:4, Nedvěd Vladimír 2:2), TSM Kladno B - STC Slaný D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Martin 1:3, Albrecht Karel 0:4, Bláha Matěj 0:4, Kvardová Kateřina 0:4, body hostů: Chadima Ondřej 4:0, Vesecký David 4:0, Krček Adam 3:1, Řeháček Jiří 4:0),
18. kolo:
TTC Kladno G - TSM Kladno B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hálek Zdeněk 4:0, Hlaváček Jan 3:1, Jelínek Kryštof 4:0, Horbaj Dušan 3:1, body hostů: Mikulík Martin 0:4, Archmann Jiří 2:2, Albrecht Karel 0:4, Bláha Matěj 0:4), STC Slaný D - TTC Slovan Kladno C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vesecký David 1:3, Chadima Ondřej 0:4, Řeháček Jiří 2:2, Krček Adam 0:4, body hostů: Peltán Petr 3:1, Frolík Petr 2:2, Škach Jaroslav 4:0, Kříž Petr 4:0), KST Slatina B - DTJ Sparta Kladno B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Petr 4:0, Schönfelder Jaroslav 2:2, Laštovka Jiří 2:0, Nedvěd Vladimír 4:0, Fritsch Václav 1:1, body hostů: Vojna Pavel 2:2, Brückner Tomáš 0:4, Janeček Petr 1:3, Plzák Miloš 0:4), TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Dříň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Jan 0:4, Němec Josef 0:4, Hrudka Petr 4:0, Vinkl Milan 3:1, body hostů: Žiaran Milan 2:2, Starý Jiří 1:1, Rohlíček Zdeněk 3:1, Bromský Vladimír 2:2, Šimáček Milan 1:1), TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Unhošť C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lafek Dominik 3:0, Sláma Jan 1:2, Táborský Oldřich 2:1, Gallat David 0:3, WO 5:0, body hostů: Civín Miloš 2:2, Bucek Jindřich 3:1, Ledvinová Lucie 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Stochov Honice B - STC Slaný C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Tomáš 0:4, Hudeček Josef 0:4, Dušek Petr 0:4, Gniewek Michal 0:4, body hostů: Zíma Jiří 4:0, Ovčaříková Eva 4:0, Materna George 4:0, Kulich Vladimír 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice B - TTC Kladno G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Josef 1:3, Šubrt Tomáš 0:4, Dušek Petr 0:4, Krob Pavel 0:4, body hostů: Hálek Zdeněk 4:0, Strejc Václav 4:0, Horbaj Dušan 3:1, Hlaváček Jan 4:0), STC Slaný C - TJ Sokol Buštěhrad B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zýmová Pavla 4:0, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 3:1, Zíma Jiří 3:1, body hostů: Lafek Dominik 2:2, Táborský Oldřich 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4, Sláma Jan 0:4), TJ Sokol Unhošť C - TJ Sokol Dříň B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucek Jindřich 3:1, Civín Miloš 2:2, Ledvinová Lucie 1:3, Šťastný Jiří 1:3, body hostů: Kasík Zdeněk st. 1:0, Hrudka Petr 3:1, Vinkl Milan 2:2, Němec Josef 0:4, Husák Jan 3:0), TJ Sokol Dříň C - KST Slatina B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Jiří 2:2, Žiaran Milan 2:2, Bromský Vladimír 3:1, Rohlíček Zdeněk 1:3, body hostů: Laštovka Jiří 2:2, Čermák Petr 3:1, Fritsch Václav 0:4, Schönfelder Jaroslav 3:1), DTJ Sparta Kladno B - STC Slaný D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojna Pavel 1:3, Lengál Ivo 3:1, Janeček Petr 1:3, Brückner Tomáš 0:4, body hostů: Chadima Ondřej 4:0, Vesecký David 2:2, Řeháček Jiří 2:2, Krček Adam 3:1), TTC Slovan Kladno C - TSM Kladno B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frolík Petr 4:0, Preis František 3:1, Škach Jaroslav 3:1, Slabý Jiří 3:1, body hostů: Archmann Jiří 3:1, Mikulík Martin 0:4, Bláha Matěj 0:4, Činčura Matyáš 0:4),
20. kolo:
TTC Kladno G - TTC Slovan Kladno C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Kryštof 3:1, Coubal Václav 4:0, Strejc Václav 2:1, Hálek Zdeněk 2:2, Horbaj Dušan 0:1, body hostů: Slabý Jiří 0:4, Peltán Petr 0:4, Řáha Vladimír 3:0, Kříž Petr 2:2, Preis František 0:1), TSM Kladno B - DTJ Sparta Kladno B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Matěj 0:4, Šáfková Veronika 0:2, Mikulík Martin 1:3, Archmann Jiří 3:1, Hýžová Denisa 0:2, body hostů: Lengál Ivo 3:1, Vojna Pavel 4:0, Janeček Petr 3:1, Brückner Tomáš 2:2), STC Slaný D - TJ Sokol Dříň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vesecký David 2:2, Chadima Ondřej 2:2, Krček Adam 3:1, Černý Zbyněk 0:4, body hostů: Bromský Vladimír 4:0, Rohlíček Zdeněk 2:2, Starý Jiří 1:3, Žiaran Milan 2:2), KST Slatina B - TJ Sokol Unhošť C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermák Petr 2:1, Schönfelder Jaroslav 1:1, Laštovka Jiří 2:1, Nedvěd Vladimír 3:0, Fritsch Václav 1:0, WO 5:0, body hostů: Bucek Jindřich 3:1, Civín Miloš 0:4, Suchan Milan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Dříň B - STC Slaný C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasík Zdeněk st. 1:3, Hrudka Petr 1:3, Vinkl Milan 1:3, Němec Josef 0:2, Husák Jan 0:2, body hostů: Ovčaříková Eva 4:0, Zýmová Pavla 3:1, Materna George 3:1, Kulich Vladimír 3:1), TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Stochov Honice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:0, Sláma Jan 3:1, Táborský Oldřich 2:2, Lafek Dominik 3:0, WO 3:0, body hostů: Gniewek Michal 0:4, Dušek Petr 0:4, Šubrt Tomáš 1:3, Hudeček Josef 2:0, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Kladno G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Oldřich 0:4, Kratochvíl Tomáš 1:3, Sláma Jan 0:4, Lafek Dominik 3:1, body hostů: Jelínek Kryštof 3:1, Hálek Zdeněk 3:1, Strejc Václav 3:1, Horbaj Dušan 3:1), TJ Sokol Stochov Honice B - TJ Sokol Dříň B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubrt Tomáš 1:3, Hudeček Josef 1:3, Dušek Petr 0:4, Krob Pavel 1:3, body hostů: Němec Josef 1:1, Hrudka Petr 4:0, Vinkl Milan 2:2, Kasík Zdeněk st. 4:0, Husák Jan 2:0), STC Slaný C - KST Slatina B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Materna George 4:0, Zíma Jiří 1:3, Kulich Vladimír 4:0, Zýmová Pavla 3:0, Valášek Jiří 0:1, body hostů: Čermák Petr 1:3, Laštovka Jiří 1:3, Schönfelder Jaroslav 1:3, Nedvěd Vladimír 1:3), TJ Sokol Unhošť C - STC Slaný D 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bucek Jindřich 1:3, Ledvinová Lucie 0:4, Šťastný Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Řeháček Jiří 2:1, Vesecký David 3:0, Chadima Ondřej 3:0, Krček Adam 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Dříň C - TSM Kladno B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žiaran Milan 4:0, Starý Jiří 2:2, Bromský Vladimír 4:0, Rohlíček Zdeněk 2:2, body hostů: Činčura Přemysl 0:4, Kvardová Kateřina 0:4, Mikulík Martin 2:2, Albrecht Karel 2:2), DTJ Sparta Kladno B - TTC Slovan Kladno C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Petr 1:3, Vojna Pavel 4:0, Brückner Tomáš 1:3, Čižinský David 0:4, body hostů: Kříž Petr 0:1, Škach Jaroslav 2:2, Slabý Jiří 3:1, Peltán Petr 3:1, Preis František 2:1),
22. kolo:
TTC Kladno G - DTJ Sparta Kladno B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Kryštof 4:0, Coubal Václav 4:0, Ebert Tomáš st. 2:2, Strejc Václav 2:0, Fleislébr Jiří 2:0, body hostů: Vojna Pavel 1:3, Brückner Tomáš 0:4, Lengál Ivo 0:4, Janeček Petr 1:3), TTC Slovan Kladno C - TJ Sokol Dříň C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peltán Petr 4:0, Škach Jaroslav 2:2, Preis František 0:4, Slabý Jiří 4:0, body hostů: Bromský Vladimír 2:2, Rohlíček Zdeněk 1:3, Starý Jiří 1:3, Žiaran Milan 2:2), TSM Kladno B - TJ Sokol Unhošť C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Martin 2:2, Albrecht Karel 1:3, Činčura Matyáš 0:4, Archmann Jiří 3:1, body hostů: Bucek Jindřich 3:1, Civín Miloš 3:1, Šťastný Jiří 3:1, Suchan Milan 1:3), STC Slaný D - STC Slaný C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vesecký David 1:3, Řeháček Jiří 2:2, Krček Adam 1:3, Kasner Vítek 1:3, body hostů: Rambousek Zdeněk 2:2, Ovčaříková Eva 4:0, Kulich Vladimír 3:1, Zíma Jiří 2:2), KST Slatina B - TJ Sokol Stochov Honice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fritsch Václav 1:2, Nedvěd Vladimír 4:0, Schönfelder Jaroslav 4:0, Laštovka Jiří 3:1, Čermák Petr 1:0, body hostů: Hudeček Josef 2:2, Šubrt Tomáš 0:4, Dušek Petr 0:4, Krob Pavel 1:3), TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Buštěhrad B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Jan 3:1, Vinkl Milan 3:1, Hrudka Petr 4:0, Petřík Ladislav 3:1, body hostů: Táborský Oldřich 0:4, Sláma Jan 0:4, Lafek Dominik 3:1, Gallat David 0:4),
Regionální soutěž III.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Dříň D - TSM Kladno C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáček Milan 3:1, Liska Josef 2:2, Petřík Ladislav 3:1, Kozel Josef 3:1, body hostů: Hýžová Denisa 0:4, Albrecht Karel 2:2, Bláha Matěj 0:4, Mikulík Martin 3:1), KST Slatina C - ST Viktorie Černuc B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fritsch Václav 2:2, Javůrek Roman 3:1, Nedvěd Vladimír 4:0, Balada Luboš 2:2, body hostů: Polomini Petr 2:2, Holer Ladislav 2:2, Nývlt Radek 1:3, Koucký Jindřich 0:4),
2. kolo:
TSM Kladno C - TJ Sokol Dříň E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Matěj 2:2, Hýžová Denisa 1:3, Šáfková Veronika 2:2, Kvardová Kateřina 1:3, body hostů: Skála Petr 4:0, Kozák Stanislav 3:1, Čampulka Karel 2:0, Hurt Richard 0:4, Šíma Miloslav 1:1), STC Slaný E - KST Slatina C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řeháček Jiří 1:3, Krček Adam 4:0, Černý Zbyněk 0:4, Vesecký David 4:0, body hostů: Fritsch Václav 1:3, Melkus Alan 2:2, Balada Luboš 2:2, Javůrek Roman 2:2),
3. kolo:
KST Slatina C - TJ Sokol Dříň D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folbrecht Roman 2:2, Melkus Alan 1:3, Nedvěd Vladimír 4:0, Fritsch Václav 4:0, body hostů: Kozel Josef 0:4, Šimáček Milan 2:2, Petřík Ladislav 2:2, Liska Josef 1:3), TJ Sokol Dříň E - ST Viktorie Černuc B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čampulka Karel 2:2, Kozák Stanislav 0:4, Šíma Miloslav 0:4, Skála Petr 4:0, body hostů: Holer Ladislav 3:1, Koucký Jindřich 3:1, Nývlt Tomáš 2:2, Čmugr Marek 2:2),
4. kolo:
TSM Kladno C - ST Viktorie Černuc B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Matěj 3:1, Kvardová Kateřina 0:4, Hýžová Denisa 0:2, Mikulík Martin 2:2, Jindrák Miroslav 0:2, body hostů: Nývlt Radek 3:1, Koucký Jindřich 2:2, Čmugr Marek 3:1, Nývlt Tomáš 3:1), STC Slaný E - TJ Sokol Dříň E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vesecký David 3:1, Krček Adam 4:0, Řeháček Jiří 4:0, Černý Zbyněk 3:1, body hostů: Šíma Miloslav 0:4, Hurt Richard 0:4, Kozák Stanislav 0:4, Skála Petr 2:2),
5. kolo:
KST Slatina C - TSM Kladno C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melkus Alan 2:1, Fritsch Václav 2:1, Javůrek Roman 3:0, Balada Luboš 2:1, WO 5:0, body hostů: Bláha Matěj 0:4, Albrecht Karel 0:4, Mikulík Martin 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Dříň E - TJ Sokol Dříň D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Petr 3:1, Šíma Miloslav 0:4, Kozák Stanislav 0:4, Hurt Richard 0:4, body hostů: Petřík Ladislav 4:0, Liska Josef 3:1, Kozel Josef 3:1, Šimáček Milan 3:1), ST Viktorie Černuc B - STC Slaný E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holer Ladislav 3:1, Koucký Jindřich 0:4, Nývlt Radek 3:1, Nývlt Tomáš 0:4, body hostů: Černý Zbyněk 2:2, Krček Adam 3:1, Řeháček Jiří 2:2, Kulich Vladimír 3:1),
6. kolo:
TSM Kladno C - STC Slaný E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýžová Denisa 0:4, Šáfková Veronika 0:4, Kvardová Kateřina 0:4, Mikulík Martin 2:2, body hostů: Černý Zbyněk 3:1, Vesecký David 4:0, Krček Adam 4:0, Řeháček Jiří 3:1), TJ Sokol Dříň D - ST Viktorie Černuc B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimáček Milan 3:1, Liska Josef 2:2, Petřík Ladislav 4:0, Kozel Josef 2:2, body hostů: Holer Ladislav 3:1, Koucký Jindřich 0:4, Čmugr Marek 2:2, Nývlt Tomáš 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Dříň E - KST Slatina C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampulka Karel 1:3, Skála Petr 3:1, Šíma Miloslav 0:4, Kozák Stanislav 0:4, body hostů: Melkus Alan 2:2, Fritsch Václav 3:1, Balada Luboš 2:0, Javůrek Roman 3:1, Nedvěd Vladimír 2:0), STC Slaný E - TJ Sokol Dříň D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vesecký David 4:0, Krček Adam 4:0, Kulich Vladimír 3:1, Řeháček Jiří 4:0, body hostů: Kozel Josef 0:4, Šimáček Milan 0:4, Petřík Ladislav 0:4, Liska Josef 1:3),
8. kolo:
TSM Kladno C - TJ Sokol Dříň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Martin 4:0, Bláha Matěj 1:3, Kvardová Kateřina 0:4, Albrecht Karel 3:1, body hostů: Liska Josef 1:3, Petřík Ladislav 3:1, Kozel Josef 2:2, Šimáček Milan 2:2), ST Viktorie Černuc B - KST Slatina C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holer Ladislav 3:1, Nývlt Radek 2:2, Koucký Jindřich 2:2, Polomini Petr 3:1, body hostů: Nedvěd Vladimír 4:0, Fritsch Václav 0:4, Pudil Miroslav 0:4, Balada Luboš 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Dříň E - TSM Kladno C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíma Miloslav 2:2, Čampulka Karel 2:2, Kozák Stanislav 3:1, Skála Petr 3:1, body hostů: Hýžová Denisa 0:4, Bláha Matěj 2:2, Mikulík Martin 4:0, Bratičák Štěpán 0:4), KST Slatina C - STC Slaný E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Roman 1:3, Fritsch Václav 0:2, Nedvěd Vladimír 3:1, Balada Luboš 1:3, Pudil Miroslav 1:1, body hostů: Řeháček Jiří 3:1, Vesecký David 1:3, Krček Adam 2:2, Kulich Vladimír 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Dříň D - KST Slatina C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liska Josef 0:4, Šimáček Milan 2:2, Petřík Ladislav 1:3, Kozel Josef 1:3, body hostů: Pudil Miroslav 1:1, Nedvěd Vladimír 4:0, Javůrek Roman 4:0, Balada Luboš 1:3, Fritsch Václav 2:0), ST Viktorie Černuc B - TJ Sokol Dříň E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holer Ladislav 4:0, Čmugr Marek 3:1, Koucký Jindřich 2:2, Nývlt Radek 3:1, body hostů: Skála Petr 3:1, Kozák Stanislav 0:4, Šíma Miloslav 0:4, Hrkal Jan 1:3),
11. kolo:
ST Viktorie Černuc B - TSM Kladno C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nývlt Tomáš 4:0, Čmugr Marek 4:0, Holer Ladislav 4:0, Nývlt Radek 4:0, body hostů: Bratičák Matěj 0:4, Bláha Matěj 0:4, Šáfková Veronika 0:4, Hýžová Denisa 0:4), TJ Sokol Dříň E - STC Slaný E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Stanislav 0:4, Čampulka Karel 3:1, Šíma Miloslav 0:4, Skála Petr 1:3, body hostů: Černý Zbyněk 2:2, Vesecký David 3:1, Krček Adam 4:0, Řeháček Jiří 3:1),
12. kolo:
TSM Kladno C - KST Slatina C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Miloslav 0:4, Šáfková Veronika 0:2, Činčura Matyáš 0:4, Bláha Matěj 0:4, Hýžová Denisa 0:2, body hostů: Balada Luboš 4:0, Fritsch Václav 4:0, Folbrecht Roman 4:0, Melkus Alan 4:0), TJ Sokol Dříň D - TJ Sokol Dříň E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Ladislav 4:0, Liska Josef 2:2, Šimáček Milan 3:1, Kozel Josef 3:1, body hostů: Skála Petr 3:1, Čampulka Karel 1:3, Šíma Miloslav 0:4, Kozák Stanislav 0:4), STC Slaný E - ST Viktorie Černuc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vesecký David 2:2, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 3:1, Černý Zbyněk 2:2, body hostů: Holer Ladislav 4:0, Nývlt Radek 2:2, Koucký Jindřich 1:3, Čmugr Marek 0:4),
13. kolo:
STC Slaný E - TSM Kladno C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), ST Viktorie Černuc B - TJ Sokol Dříň D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holer Ladislav 4:0, Nývlt Radek 2:2, Koucký Jindřich 3:1, Čmugr Marek 1:3, body hostů: Kozel Josef 2:2, Šimáček Milan 1:3, Petřík Ladislav 3:1, Liska Josef 0:4),
14. kolo:
KST Slatina C - TJ Sokol Dříň E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melkus Alan 3:1, Fritsch Václav 3:1, Javůrek Roman 4:0, Balada Luboš 3:1, body hostů: Kozák Stanislav 0:4, Skála Petr 3:1, Hurt Richard 0:4, Šíma Miloslav 0:4), TJ Sokol Dříň D - STC Slaný E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Ladislav 1:3, Liska Josef 0:4, Šimáček Milan 1:3, Kozel Josef 1:3, body hostů: Černý Zbyněk 1:3, Vesecký David 4:0, Řeháček Jiří 4:0, Krček Adam 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Dříň D - TSM Kladno C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáček Milan 4:0, Liska Josef 4:0, Petřík Ladislav 4:0, Kozel Josef 4:0, body hostů: Koubík David 0:4, Koubík Jakub 0:4, Bratičák Štěpán 0:4, Bratičák Matěj 0:4), KST Slatina C - ST Viktorie Černuc B 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fritsch Václav 2:2, Javůrek Roman 1:3, Balada Luboš 0:4, WO 0:5, body hostů: Holer Ladislav 3:0, Koucký Jindřich 1:2, Nývlt Radek 3:0, Čmugr Marek 2:1, WO 5:0),
16. kolo:
TSM Kladno C - TJ Sokol Dříň E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šáfková Veronika 2:2, Bratičák Matěj 0:4, Bratičák Štěpán 1:3, Hýžová Denisa 1:3, body hostů: Šíma Miloslav 3:1, Hrkal Jan 4:0, Kozák Stanislav 3:1, Hurt Richard 2:2), STC Slaný E - KST Slatina C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Zbyněk 1:3, Vesecký David 4:0, Krček Adam 2:2, Řeháček Jiří 2:2, body hostů: Balada Luboš 1:3, Javůrek Roman 3:1, Melkus Alan 0:4, Fritsch Václav 3:1),
17. kolo:
KST Slatina C - TJ Sokol Dříň D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balada Luboš 2:2, Fritsch Václav 3:1, Javůrek Roman 4:0, Melkus Alan 2:2, body hostů: Liska Josef 0:4, Vinkl Milan 3:1, Kozel Josef 0:4, Šimáček Milan 2:2), TJ Sokol Dříň E - ST Viktorie Černuc B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Miloslav 0:4, Hrkal Jan 3:1, Kozák Stanislav 0:4, Skála Petr 4:0, body hostů: Holer Ladislav 3:1, Koucký Jindřich 2:2, Čmugr Marek 2:2, Nývlt Tomáš 2:2),
18. kolo:
TSM Kladno C - ST Viktorie Černuc B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Matěj 1:3, Činčura Matyáš 0:4, Hýžová Denisa 0:4, Šáfková Veronika 0:4, body hostů: Holer Ladislav 4:0, Koucký Jindřich 4:0, Čmugr Marek 4:0, Nývlt Tomáš 3:1), STC Slaný E - TJ Sokol Dříň E 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kasner Vítek 3:0, Makara Michal 3:0, Kulichová Jana 3:0, Kučera Václav 0:3, WO 5:0, body hostů: Šíma Miloslav 1:3, Hurt Richard 1:3, Kozák Stanislav 1:3, WO 0:5),
19. kolo:
KST Slatina C - TSM Kladno C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balada Luboš 4:0, Schönfelder Radek 4:0, Fritsch Václav 4:0, Melkus Alan 4:0, body hostů: Koubík Jakub 0:4, Mikeš Miloslav 0:4, Koubík David 0:4, Bratičák Štěpán 0:4), TJ Sokol Dříň E - TJ Sokol Dříň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 4:0, Hrkal Jan 4:0, Šíma Miloslav 0:4, Kozák Stanislav 0:4, body hostů: Kozel Josef 2:2, Petřík Ladislav 2:2, Liska Josef 2:2, Šimáček Milan 2:2), ST Viktorie Černuc B - STC Slaný E 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nývlt Radek 1:3, Koucký Jindřich 0:4, Čmugr Marek 0:4, Náprstek Alois 0:4, body hostů: Řeháček Jiří 4:0, Vesecký David 4:0, Krček Adam 3:1, Kulich Vladimír 4:0),
20. kolo:
TSM Kladno C - STC Slaný E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratičák Matěj 0:2, Bratičák Štěpán 1:3, Koubík Jakub 1:3, Mikeš Miloslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Černý Zbyněk 4:0, Makarová Tereza 0:3, Makara Michal 3:0, Kasner Vítek 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Dříň D - ST Viktorie Černuc B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Ladislav 4:0, Šimáček Milan 3:1, Liska Josef 1:3, Kozel Josef 3:1, body hostů: Nývlt Radek 2:2, Koucký Jindřich 1:3, Čmugr Marek 2:2, Náprstek Alois 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Dříň E - KST Slatina C 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíma Miloslav 0:4, Kozák Stanislav 0:4, Skála Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Javůrek Roman 2:1, Balada Luboš 2:1, Fritsch Václav 3:0, Pudil Miroslav 2:1, WO 5:0), STC Slaný E - TJ Sokol Dříň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulich Vladimír 4:0, Černý Zbyněk 1:3, Kasner Vítek 0:4, Makara Michal 1:3, body hostů: Petřík Ladislav 3:1, Liska Josef 3:1, Kozel Josef 2:2, Šimáček Milan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS