Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I.třídy
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk C - TTC Žehuň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Libor 3:1, Mucha Lubomír 0:2, Eliška Radek 4:0, Stejskal Tomáš 2:2, Sobotka Jiří 1:1, body hostů: Adamčík Petr 2:2, Kvasnička Daniel st. 1:3, Štěrbová Kateřina 0:4, Jiroudek Milan 3:1), TJ Sokol Krchleby C - TTC Poděbrady A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 4:0, Táborský Štěpán 2:0, Havel Martin 3:0, Hlinovský Dominik 3:1, WO 0:3, body hostů: Pekárek František 0:4, Žoha Libor 0:4, Vojtíšek Miroslav 0:3, Janišš Pavel 1:1, WO 3:0), TJ Dvory A - TJ Sokol Loučeň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Adam 3:1, Červinka František 2:2, Baščan Pavel 2:2, Schovanec Emil 0:4, body hostů: Vašák Jiří st. 2:2, Vosátka Michal 1:3, Prisčák Petr 3:1, Vašák Jiří 3:1), TJ Seletice A - AFK Nymburk A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudla Ladislav 1:3, Juvčenko Igor 0:4, Šmelhaus Josef 0:3, Plch David 1:3, WO 0:1, body hostů: Hradecký Petr 3:1, Feller Marek 4:0, Kraus Josef 4:0, Kopecký Daniel 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Pečky A - SK Městec Králové A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hotovec Tomáš 2:2, Pavlů Luděk 3:1, Staněk Milan 0:4, Nepovím František 2:1, WO 1:0, body hostů: Vaníček Miroslav 1:2, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Plaček Jiří 2:2, Kubánek Josef 2:2, WO 0:1), TJ Sadská D - TJ Sokol Lysá nad Labem A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Trejdl Dušan 4:0, Žežule Ondřej 2:2, Sláčal Pavel 3:1, body hostů: Řezníček Michal 0:4, Brynych Jaroslav 2:2, Musil Filip 3:1, Michal František 0:4),
2. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Sokol Lysá nad Labem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěrbová Kateřina 2:2, Bečvářová Michaela 3:1, Jiroudek Milan 2:2, Adamčík Petr 2:2, body hostů: Musil Filip 3:1, Michal František 1:3, Brynych Jaroslav 0:4, Řezníček Michal 3:1), SK Městec Králové A - TJ Sadská D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidrkal Dobroslav 4:0, Vaníček Martin 1:3, Němeček Ladislav 0:4, Kubánek Josef 2:2, body hostů: Trejdl Dušan 2:2, Sláčal Pavel 2:2, Žežule Ondřej 2:2, Dědek Martin 3:1), AFK Nymburk A - TJ Spartak Pečky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 1:3, Kopecký Daniel 0:2, Hradecký Petr 3:1, Kraus Josef 1:1, body hostů: Hotovec Tomáš 2:2, Pavlů Luděk 2:2, Nepovím František 4:0, Staněk Milan 0:4), TJ Sokol Loučeň A - TJ Seletice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosátka Michal 0:4, Prisčák Petr 3:1, Vašák Jiří 2:1, Martínek Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 2:2, Kulhánek Jiří 3:1, Šmelhaus Josef 1:2, WO 0:1), TTC Poděbrady A - TJ Dvory A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janišš Pavel 2:0, Sochor Ladislav 2:0, Pekárek František 1:1, Vojtíšek Miroslav 1:1, Vymazal Lukáš 1:0, WO 6:1, body hostů: Schovanec Emil 1:2, Soukal Adam 0:1, Červinka František 1:2, Baščan Pavel 0:2, WO 1:6), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sokol Krchleby C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 3:1, Mucha Lubomír 0:2, Eliška Radek 3:1, Stejskal Tomáš 0:4, Sobotka Jiří 2:0, body hostů: Jaroň Daniel 4:0, Táborský Štěpán 2:2, Miškovský Josef 1:3, Janda Martin 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Krchleby C - TTC Žehuň B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Štěpán 4:0, Havel Martin 4:0, Paclt Milan 2:1, Hlinovský Dominik 2:1, WO 0:2, body hostů: Adamčík Petr 1:2, Košnerová Alena 0:4, Štěrbová Kateřina 1:3, Jiroudek Milan 0:3, WO 2:0), TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nymburk C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miškovský Jaroslav 0:4, Baščan Pavel 1:3, Červinka František 0:4, Schovanec Emil 0:3, WO 0:1, body hostů: Malý Libor 2:1, Stejskal Tomáš 4:0, Eliška Radek 4:0, Sobotka Jiří 4:0, WO 1:0), TJ Seletice A - TTC Poděbrady A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 2:1, Šmelhaus Josef 0:3, Kulhánek Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Omáčka David 2:2, Vymazal Lukáš 3:1, Pekárek František 1:2, Janišš Pavel 0:3, WO 1:1), TJ Spartak Pečky A - TJ Sokol Loučeň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 3:1, Zelinka Josef 0:4, body hostů: Vašák Jiří st. 1:3, Vašák Jiří 3:1, Prisčák Petr 1:3, Martínek Jaroslav 1:2, Vosátka Michal 0:1), TJ Sadská D - AFK Nymburk A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejdl Dušan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, Žežule Ondřej 1:3, Dědek Martin 1:3, body hostů: Vejvoda Miroslav 4:0, Feller Marek 0:4, Hradecký Petr 3:1, Kopecký Daniel 4:0), TJ Sokol Lysá nad Labem A - SK Městec Králové A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Václav 0:4, Brynych Jaroslav 1:3, Řezníček Michal 0:4, Novák Lukáš 3:1, body hostů: Kubánek Josef 3:1, Plaček Jiří 3:1, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Vaníček Martin 3:1),
4. kolo:
TTC Žehuň B - SK Městec Králové A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Jiroudek Milan 1:3, Kvasnička Daniel st. 0:4, Adamčík Petr 0:4, body hostů: Kubánek Josef 4:0, Plaček Jiří 3:1, Vaníček Martin 3:1, Šmidrkal Dobroslav 4:0), AFK Nymburk A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 0:2, Kopecký Daniel 2:2, Hradecký Petr 3:1, Kraus Josef 2:0, body hostů: Musil Filip 2:2, Novák Lukáš 4:0, Brynych Jaroslav 0:4, Blažek František 0:4), TJ Sokol Loučeň A - TJ Sadská D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašák Jiří st. 0:3, Prisčák Petr 3:1, Vašák Jiří 2:2, Vosátka Michal 0:4, WO 0:1, body hostů: Trejdl Dušan 3:1, Dědek Martin 1:2, Sláčal Pavel 4:0, Žežule Ondřej 2:2, WO 1:0), TTC Poděbrady A - TJ Spartak Pečky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Marek 4:0, Sochor Ladislav 3:0, Vojtíšek Miroslav 3:0, Vršovský Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Kozák Karel 0:4, Staněk Milan 1:3, Zach Jiří 1:2, Holešovský Petr 1:2, WO 2:0), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Seletice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 2:2, Plachý Pavel 0:2, Sobotka Jiří 2:1, Stejskal Tomáš 4:0, Eliška Radek 1:0, WO 2:0, body hostů: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 2:2, Kulhánek Jiří 0:3, Šmelhaus Josef 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Krchleby C - TJ Dvory A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miškovský Josef 2:2, Janda Martin 2:2, Paclt Milan 3:0, Táborský Štěpán 3:0, WO 0:2, body hostů: Červinka František 0:3, Schovanec Emil 2:2, Baščan Pavel 0:4, Soukal Adam 2:1, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Dvory A - TTC Žehuň B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka František 1:3, Baščan Pavel 1:3, Miškovský Jaroslav 0:4, Schovanec Emil 0:4, body hostů: Adamčík Petr 3:1, Kvasnička Daniel st. 3:1, Bečvářová Michaela 4:0, Jiroudek Milan 4:0), TJ Seletice A - TJ Sokol Krchleby C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudla Ladislav 1:2, Juvčenko Igor 0:3, Šmelhaus Josef 0:2, Kulhánek Jiří 1:2, Plch David 0:1, WO 2:2, body hostů: Havel Martin 3:0, Táborský Štěpán 3:0, Jaroň Daniel 3:0, Hlinovský Dominik 1:2, WO 2:2), TJ Spartak Pečky A - TJ Lokomotiva Nymburk C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 2:2, WO 0:5, body hostů: Eliška Radek 2:1, Stejskal Tomáš 1:2, Malý Libor 0:3, Sobotka Jiří 0:3, WO 5:0), TJ Sadská D - TTC Poděbrady A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čvančara Martin 0:4, Wagner Jaroslav ml. 2:2, Dědek Martin 3:1, Sláčal Pavel 3:1, body hostů: Vymazal Lukáš 3:1, Vojtíšek Miroslav 2:2, Pekárek František 1:3, Janišš Pavel 1:1, Sekereš Karel 1:1), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sokol Loučeň A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 4:0, Blažek František 3:1, Řezníček Michal 3:1, Brynych Jaroslav 3:1, body hostů: Vosátka Michal 0:4, Vašák Jiří st. 0:4, Martínek Jaroslav 0:4, Prisčák Petr 3:1), SK Městec Králové A - AFK Nymburk A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubánek Josef 1:3, Plaček Jiří 3:1, Regimon Tomáš 1:3, Šmidrkal Dobroslav 4:0, body hostů: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 0:4, Hradecký Petr 2:2, Kraus Josef 2:2),
6. kolo:
TTC Žehuň B - AFK Nymburk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Daniel st. 0:4, Bečvářová Michaela 2:2, Jiroudek Milan 2:2, Adamčík Petr 3:1, body hostů: Vejvoda Miroslav 2:2, Hradecký Petr 3:1, Feller Marek 2:2, Kopecký Daniel 2:2), TJ Sokol Loučeň A - SK Městec Králové A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosátka Michal 0:4, Prisčák Petr 2:2, Vašák Jiří st. 0:4, Martínek Jaroslav 0:4, body hostů: Plaček Jiří 4:0, Regimon Tomáš 4:0, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Vaníček Martin 3:1), TTC Poděbrady A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymazal Lukáš 1:3, Vojtíšek Miroslav 3:1, Pekárek František 0:4, Sochor Ladislav 2:0, Žoha Libor 0:2, body hostů: Musil Filip 3:1, Novák Lukáš 4:0, Řezníček Michal 1:3, Brynych Jaroslav 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sadská D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 2:1, Sobotka Jiří 1:3, Eliška Radek 3:1, Stejskal Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Dědek Martin 2:2, Trejdl Dušan 2:1, Žežule Ondřej 1:3, Čvančara Martin 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby C - TJ Spartak Pečky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 4:0, Paclt Milan 3:0, Kulhánek Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Holešovský Petr 2:2, Staněk Milan 1:3, Kozák Karel 0:4, Zelinka Josef 1:2, WO 1:0), TJ Dvory A - TJ Seletice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červinka František 1:3, Baščan Pavel 1:3, Soukal Adam 2:1, Schovanec Emil 1:3, WO 0:1, body hostů: Dudla Ladislav 4:0, Juvčenko Igor 3:1, Kulhánek Jiří 2:2, Šmelhaus Josef 1:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Seletice A - TTC Žehuň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudla Ladislav 4:0, Juvčenko Igor 1:3, Šmelhaus Josef 1:3, Kulhánek Jiří 1:3, body hostů: Bečvářová Michaela 3:1, Adamčík Petr 1:3, Košnerová Alena 3:1, Jiroudek Milan 2:2), TJ Spartak Pečky A - TJ Dvory A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 4:0, Nepovím František 4:0, Staněk Milan 1:3, body hostů: Baščan Pavel 1:3, Schovanec Emil 1:3, Červinka František 1:3, Somr Oldřich 0:4), TJ Sadská D - TJ Sokol Krchleby C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Dědek Martin 1:2, Trejdl Dušan 2:1, Sláčal Pavel 0:4, WO 2:0, body hostů: Havel Martin 2:2, Jaroň Daniel 3:1, Táborský Štěpán 3:0, Janda Martin 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Lokomotiva Nymburk C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brynych Jaroslav 0:3, Novák Lukáš 1:2, Musil Filip 1:1, WO 2:7, body hostů: Sobotka Jiří 2:0, Malý Libor 1:0, Eliška Radek 1:1, Stejskal Tomáš 2:1, WO 7:2), SK Městec Králové A - TTC Poděbrady A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jiří 3:1, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Regimon Tomáš 3:1, Kubánek Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Omáčka David 1:2, Sekereš Karel 1:3, Vojtíšek Miroslav 1:3, Pekárek František 0:4, WO 0:1), AFK Nymburk A - TJ Sokol Loučeň A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 1:1, Kopecký Daniel 2:1, Hradecký Petr 4:0, Červinka Vít 1:1, WO 0:1, body hostů: Prisčák Petr 3:1, Koch Jiří 0:4, Vosátka Michal 0:4, Vašák Jiří 1:2, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Sokol Loučeň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košnerová Alena 2:2, Jiroudek Milan 3:0, Bečvářová Michaela 3:1, Adamčík Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Prisčák Petr 3:1, Vosátka Michal 0:4, Vašák Jiří st. 1:2, Vašák Jiří 0:4, WO 0:1), TTC Poděbrady A - AFK Nymburk A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Vlastimil 3:1, Sochor Ladislav 1:1, Vojtíšek Miroslav 3:0, Pekárek František 2:2, Janišš Pavel 1:1, WO 0:1, body hostů: Vejvoda Miroslav 1:3, Hradecký Petr 2:2, Feller Marek 1:3, Novotný Petr 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk C - SK Městec Králové A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eliška Radek 1:3, Sobotka Jiří 1:3, Malý Libor 0:3, Stejskal Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Kubánek Josef 2:2, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Plaček Jiří 4:0, Regimon Tomáš 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby C - TJ Sokol Lysá nad Labem A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 2:0, Táborský Štěpán 2:0, Hlinovský Dominik 1:2, Havel Martin 3:0, WO 0:6, body hostů: Musil Filip 1:2, Novák Lukáš 1:2, Řezníček Michal 0:2, Brynych Jaroslav 0:2, WO 6:0), TJ Dvory A - TJ Sadská D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka František 0:3, Baščan Pavel 0:4, Schovanec Emil 0:3, Soukal Adam 2:2, WO 0:2, body hostů: Sláčal Pavel 4:0, Dědek Martin 2:1, Wagner Jaroslav ml. 4:0, Trejdl Dušan 2:1, WO 2:0), TJ Seletice A - TJ Spartak Pečky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudla Ladislav 1:2, Lokša Petr 0:2, Šmelhaus Josef 1:2, Plch David 0:3, WO 5:0, body hostů: Hotovec Tomáš 3:0, Pavlů Luděk 3:0, Staněk Milan 1:2, Nepovím František 2:0, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Spartak Pečky A - TTC Žehuň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Luděk 4:0, Nepovím František 4:0, Staněk Milan 3:1, Hotovec Tomáš 3:0, Kozák Karel 0:1, body hostů: Salavec Lubomír 2:2, Konvalina Josef 0:4, Kocner Petr 0:4, Pivný Lukáš 0:4), TJ Sadská D - TJ Seletice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejdl Dušan 3:1, Žežule Ondřej 0:2, Sláčal Pavel 3:1, Wagner Jaroslav ml. 4:0, Dědek Martin 2:0, body hostů: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 1:3, Plch David 0:4, Šmelhaus Josef 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Dvory A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynych Jaroslav 2:2, Michal František 2:1, Novák Lukáš 3:1, Musil Filip 3:0, WO 2:0, body hostů: Červinka František 1:2, Miškovský Jaroslav 0:4, Baščan Pavel 0:3, Soukal Adam 3:1, WO 0:2), SK Městec Králové A - TJ Sokol Krchleby C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidrkal Dobroslav 1:3, Regimon Tomáš 2:2, Plaček Jiří 1:2, Kubánek Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Havel Martin 3:1, Jaroň Daniel 4:0, Paclt Milan 1:3, Janda Martin 1:2, WO 0:1), AFK Nymburk A - TJ Lokomotiva Nymburk C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:0, Kraus Josef 3:1, Kopecký Daniel 2:1, Hradecký Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Sobotka Jiří 0:4, Malý Libor 3:0, Stejskal Tomáš 0:4, Nejedlý Jiří 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Loučeň A - TTC Poděbrady A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosátka Michal 0:4, Urban Martin 0:3, Prisčák Petr 1:2, Martínek Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Sekereš Karel 3:1, Pekárek František 4:0, Vojtíšek Miroslav 3:0, Janišš Pavel 3:0, WO 0:2),
10. kolo:
TTC Žehuň B - TTC Poděbrady A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroudek Milan 3:1, Bečvářová Michaela 1:2, Štěrbová Kateřina 0:3, Adamčík Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Vojtíšek Miroslav 3:1, Horáček Vlastimil 4:0, Pekárek František 1:2, Janišš Pavel 0:3, WO 2:0), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sokol Loučeň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer Vladislav 2:2, Vejtruba Václav 2:2, Malý Libor 4:0, Sobotka Jiří 4:0, body hostů: Prisčák Petr 2:2, Martínek Jaroslav 1:3, Vosátka Michal 1:3, Fišer Marek 0:4), TJ Sokol Krchleby C - AFK Nymburk A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 3:0, Táborský Štěpán 3:0, Janda Martin 2:1, Havel Martin 2:1, WO 1:3, body hostů: Vejvoda Miroslav 1:2, Hradecký Petr 1:2, Kraus Josef 0:3, Kopecký Daniel 0:3, WO 3:1), TJ Dvory A - SK Městec Králové A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Adam 0:3, Červinka František 0:2, Miškovský Jaroslav 0:3, Schovanec Emil 0:3, WO 5:1, body hostů: Kubánek Josef 4:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Plaček Jiří 3:0, WO 1:5), TJ Seletice A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudla Ladislav 2:2, Juvčenko Igor 1:3, Šmelhaus Josef 0:3, Novák Miloslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Novák Lukáš 4:0, Musil Filip 4:0, Brynych Jaroslav 2:2, Blažek František 1:2, WO 1:0), TJ Spartak Pečky A - TJ Sadská D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Tomáš 2:1, Pavlů Luděk 2:1, Votava Martin 1:2, Nepovím František 4:0, WO 0:3, body hostů: Dědek Martin 2:2, Žežule Ondřej 0:3, Jaderný Petr ml. 2:1, Trejdl Dušan 0:3, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Sadská D - TTC Žehuň B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláčal Pavel 0:2, Dědek Martin 4:0, Žežule Ondřej 2:2, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Trejdl Dušan 2:0, body hostů: Adamčík Petr 1:3, Pivný Aleš 0:4, Kvasnička Daniel st. 1:3, Jiroudek Milan 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Spartak Pečky A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brynych Jaroslav 0:1, Řezníček Michal 0:3, Musil Filip 1:2, Novák Lukáš 2:1, Michal František 0:2, WO 5:0, body hostů: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 2:2, WO 0:5), SK Městec Králové A - TJ Seletice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidrkal Dobroslav 4:0, Vaníček Miroslav 3:1, Plaček Jiří 3:1, Kubánek Josef 3:1, body hostů: Dudla Ladislav 2:2, Juvčenko Igor 1:3, Řídký Miloslav 0:4, Šmelhaus Josef 0:4), AFK Nymburk A - TJ Dvory A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 4:0, Červinka Vít 4:0, Kopecký Daniel 3:0, Hradecký Petr 4:0, Krumpholc Antonín 1:0, body hostů: Červinka František 0:4, Schovanec Emil 0:4, Somr Oldřich 0:4, Miškovský Jaroslav 0:4), TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Krchleby C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Jaroslav 0:4, Vosátka Michal 1:2, Fišer Marek 0:3, Prisčák Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Havel Martin 4:0, Jaroň Daniel 2:2, Kulhánek Vladimír 2:1, Janda Martin 2:1, WO 0:2), TTC Poděbrady A - TJ Lokomotiva Nymburk C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Vlastimil 3:1, Vojtíšek Miroslav 3:1, Pekárek František 1:3, Sochor Ladislav 2:2, body hostů: Stejskal Tomáš 2:2, Vejtruba Václav 1:3, Malý Libor 1:3, Sobotka Jiří 3:1),
12. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nymburk C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroudek Milan 3:1, Bečvářová Michaela 4:0, Pivný Aleš 1:3, Adamčík Petr 0:2, Kvasnička Daniel st. 0:2, body hostů: Stejskal Tomáš 2:2, Eliška Radek 1:3, Malý Libor 3:1, Sobotka Jiří 2:2), TTC Poděbrady A - TJ Sokol Krchleby C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Vlastimil 2:0, Janišš Pavel 1:2, Vojtíšek Miroslav 2:1, Sochor Ladislav 4:0, Pekárek František 0:1, WO 3:0, body hostů: Jaroň Daniel 2:2, Havel Martin 1:2, Miškovský Josef 1:2, Janda Martin 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Loučeň A - TJ Dvory A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašák Jiří st. 1:3, Vosátka Michal 3:1, Prisčák Petr 4:0, Martínek Jaroslav 2:2, body hostů: Baščan Pavel 1:3, Červinka František 2:2, Schovanec Emil 0:4, Miškovský Jaroslav 3:1), AFK Nymburk A - TJ Seletice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 3:1, Kopecký Daniel 3:0, Hradecký Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Dudla Ladislav 2:1, Juvčenko Igor 0:4, Plch David 0:4, Šmelhaus Josef 0:3, WO 1:1), SK Městec Králové A - TJ Spartak Pečky A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Regimon Tomáš 1:1, Šmidrkal Dobroslav 2:0, Vaníček Martin 1:2, Kubánek Josef 2:0, WO 8:0, body hostů: Hotovec Tomáš 0:3, Pavlů Luděk 2:2, Nepovím František 1:1, WO 0:8), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sadská D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal František 0:4, Brynych Jaroslav 2:2, Novák Lukáš 3:1, Musil Filip 4:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Trejdl Dušan 3:1, Dědek Martin 1:3, Žežule Ondřej 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem A - TTC Žehuň B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 3:0, Ludvíček Luboš 2:2, Brynych Jaroslav 2:2, Musil Filip 2:1, WO 2:0, body hostů: Adamčík Petr 0:3, Bečvářová Michaela 3:0, Pivný Aleš 0:4, Jiroudek Milan 2:2, WO 0:2), TJ Sadská D - SK Městec Králové A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trejdl Dušan 1:3, Jaderný Petr ml. 1:3, Žežule Pavel 0:4, Dědek Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Kubánek Josef 3:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Vaníček Martin 2:2, Plaček Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Spartak Pečky A - AFK Nymburk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Tomáš 1:3, Pavlů Luděk 2:2, Votava Martin 1:3, Nepovím František 3:1, body hostů: Feller Marek 3:1, Hradecký Petr 4:0, Kraus Josef 0:4, Kopecký Daniel 2:2), TJ Seletice A - TJ Sokol Loučeň A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudla Ladislav 4:0, Juvčenko Igor 3:1, Šmelhaus Josef 1:2, Kulhánek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Vašák Jiří 1:3, Prisčák Petr 3:1, Martínek Jaroslav 0:4, Vašák Jiří st. 0:3, WO 1:0), TJ Dvory A - TTC Poděbrady A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Adam 1:1, Červinka František 0:2, Miškovský Jaroslav 0:3, Schovanec Emil 0:3, WO 3:3, body hostů: Janišš Pavel 2:1, Žoha Libor 3:0, Sekereš Karel 2:0, Vojtíšek Miroslav 2:0, WO 3:3), TJ Sokol Krchleby C - TJ Lokomotiva Nymburk C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroň Daniel 2:1, Táborský Štěpán 3:0, Hlinovský Dominik 0:3, Havel Martin 3:1, WO 2:1, body hostů: Stejskal Tomáš 2:2, Eliška Radek 1:3, Malý Libor 1:1, Sobotka Jiří 1:2, WO 1:2),
14. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Sokol Krchleby C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamčík Petr 4:0, Fiala Aleš 0:2, Bečvářová Michaela 4:0, Salavec Lubomír 1:3, Kvasnička Daniel st. 2:0, body hostů: Janda Martin 2:2, Miškovský Josef 2:2, Kulhánek Vladimír 1:3, Tuzar Josef 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Libor 1:1, Eliška Radek 2:0, Sobotka Jiří 3:0, Stejskal Tomáš 2:0, WO 4:3, body hostů: Soukal Adam 1:1, Červinka František 0:2, Baščan Pavel 0:2, Miškovský Jaroslav 0:3, WO 3:4), TTC Poděbrady A - TJ Seletice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Omáčka David 2:1, Janišš Pavel 2:1, Vojtíšek Miroslav 3:0, Pekárek František 0:2, WO 5:1, body hostů: Dudla Ladislav 2:1, Juvčenko Igor 1:3, Lokša Petr 1:3, WO 1:5), TJ Sokol Loučeň A - TJ Spartak Pečky A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vosátka Michal 0:2, Koch Jiří 0:3, Prisčák Petr 1:2, Martínek Jaroslav 0:3, WO 6:0, body hostů: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 3:0, Nepovím František 3:1, WO 0:6), AFK Nymburk A - TJ Sadská D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Feller Marek 2:1, Kopecký Daniel 1:1, Hradecký Petr 3:0, Vejvoda Miroslav 2:1, Hošek Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Dědek Martin 1:3, Trejdl Dušan 2:2, Žežule Ondřej 1:3, WO 0:5), SK Městec Králové A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidrkal Dobroslav 4:0, Plaček Jiří 4:0, Regimon Tomáš 4:0, Kubánek Josef 4:0, body hostů: Brynych Jaroslav 0:4, Řezníček Michal 0:4, Ludvíček Luboš 0:4, Musil Filip 0:4),
15. kolo:
SK Městec Králové A - TTC Žehuň B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidrkal Dobroslav 4:0, Vaníček Martin 2:2, Regimon Tomáš 3:1, Kubánek Josef 4:0, body hostů: Košnerová Alena 1:3, Soukup Tomáš 0:4, Kvasnička Daniel st. 0:4, Jiroudek Milan 2:2), TJ Sokol Lysá nad Labem A - AFK Nymburk A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynych Jaroslav 0:4, Jirsa Petr 0:4, Novák Lukáš 3:0, Musil Filip 1:3, WO 1:0, body hostů: Vejvoda Miroslav 3:1, Hradecký Petr 3:1, Feller Marek 3:1, Kopecký Daniel 2:1, WO 0:1), TJ Sadská D - TJ Sokol Loučeň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaderný Petr ml. 2:2, Žežule Ondřej 3:1, Trejdl Dušan 3:1, Čvančara Martin 2:2, body hostů: Vosátka Michal 2:2, Urban Martin 0:4, Koch Jiří 0:4, Prisčák Petr 4:0), TJ Spartak Pečky A - TTC Poděbrady A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Tomáš 2:2, Pavlů Luděk 2:2, Votava Martin 2:2, Nepovím František 2:2, body hostů: Omáčka David 2:2, Horáček Vlastimil 3:1, Vojtíšek Miroslav 3:1, Pekárek František 0:4), TJ Seletice A - TJ Lokomotiva Nymburk C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 0:4, Šmelhaus Josef 0:2, Plch David 2:2, Lokša Petr 0:2, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Malý Libor 4:0, Sobotka Jiří 2:2, Kořínek Karel 2:2), TJ Dvory A - TJ Sokol Krchleby C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schovanec Emil 1:3, Červinka František 2:2, Soukal Adam 3:1, Baščan Pavel 2:2, body hostů: Kulhánek Vladimír 0:4, Miškovský Josef 2:2, Janda Martin 3:1, Paclt Milan 3:1),
16. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Dvory A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroudek Milan 4:0, Bečvářová Michaela 4:0, Salavec Lubomír 3:1, Adamčík Petr 4:0, body hostů: Schovanec Emil 1:3, Miškovský Jaroslav 0:4, Somr Oldřich 0:4, Baran Vladimír 0:4), TJ Sokol Krchleby C - TJ Seletice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 2:0, Táborský Štěpán 2:0, Janda Martin 2:1, Havel Martin 3:0, WO 1:5, body hostů: Dudla Ladislav 1:2, Juvčenko Igor 0:3, Lokša Petr 0:2, Šmelhaus Josef 0:2, WO 5:1), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Spartak Pečky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 3:1, Sobotka Jiří 2:2, Malý Libor 2:2, Stejskal Tomáš 2:2, body hostů: Hotovec Tomáš 3:1, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 1:3, Staněk Milan 0:4), TTC Poděbrady A - TJ Sadská D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janišš Pavel 2:1, Pekárek František 1:3, Vojtíšek Miroslav 3:0, Horáček Vlastimil 3:1, WO 0:2, body hostů: Dědek Martin 2:2, Trejdl Dušan 1:2, Jaderný Petr ml. 1:3, Čvančara Martin 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosátka Michal 1:3, Martínek Jaroslav 0:4, Prisčák Petr 4:0, Urban Martin 0:4, body hostů: Ludvíček Luboš 2:2, Brynych Jaroslav 3:1, Horák Václav 3:1, Musil Filip 3:1), AFK Nymburk A - SK Městec Králové A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Kraus Josef 1:3, Kopecký Daniel 2:2, Hradecký Petr 3:1, body hostů: Plaček Jiří 2:2, Kubánek Josef 2:2, Šmidrkal Dobroslav 1:3, Vaníček Martin 2:2),
17. kolo:
AFK Nymburk A - TTC Žehuň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 2:2, Kraus Josef 2:2, Kopecký Daniel 2:1, Hradecký Petr 4:0, Novotný Petr 0:1, body hostů: Adamčík Petr 1:3, Bečvářová Michaela 3:1, Soukup Tomáš 0:4, Jiroudek Milan 2:2), SK Městec Králové A - TJ Sokol Loučeň A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Josef 4:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Plaček Jiří 4:0, Vaníček Miroslav 4:0, body hostů: Vosátka Michal 0:4, Martínek Jaroslav 0:4, Mäsiarik Miroslav 0:4, Fišer Marek 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TTC Poděbrady A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brynych Jaroslav 2:2, Řezníček Michal 3:1, Michal František 1:3, Musil Filip 3:1, body hostů: Janišš Pavel 2:2, Vojtíšek Miroslav 3:1, Gebauer Lubomír 1:3, Sekereš Karel 1:3), TJ Sadská D - TJ Lokomotiva Nymburk C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejdl Dušan 3:1, Žežule Ondřej 2:1, Žežule Pavel 0:4, Dědek Martin 0:3, WO 1:1, body hostů: Sobotka Jiří 2:1, Stejskal Tomáš 3:1, Eliška Radek 2:1, Vejtruba Václav 2:2, WO 1:1), TJ Spartak Pečky A - TJ Sokol Krchleby C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Tomáš 3:1, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 3:1, Votava Martin 2:2, body hostů: Miškovský Josef 1:3, Janda Martin 2:2, Paclt Milan 2:2, Kulhánek Vladimír 0:4), TJ Seletice A - TJ Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudla Ladislav 4:0, Novák Miloslav 2:2, Šmelhaus Josef 2:1, Kulhánek Jiří 3:0, WO 1:1, body hostů: Soukal Adam 1:2, Schovanec Emil 0:4, Miškovský Jaroslav 1:3, Baščan Pavel 1:2, WO 1:1),
18. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Seletice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvářová Michaela 4:0, Kvasnička Daniel st. 1:1, Jiroudek Milan 4:0, Adamčík Petr 3:0, Fiala Aleš 0:2, WO 0:1, body hostů: Dudla Ladislav 1:2, Lokša Petr 0:4, Novák Miloslav 1:3, Novák Lukáš 1:3, WO 1:0), TJ Dvory A - TJ Spartak Pečky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schovanec Emil 3:1, Baščan Pavel 3:1, Miškovský Jaroslav 2:2, Soukal Adam 4:0, body hostů: Votava Martin 2:2, Staněk Milan 1:3, Holešovský Petr 1:3, Zelinka Josef 0:4), TJ Sokol Krchleby C - TJ Sadská D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlinovský Dominik 2:2, Táborský Štěpán 3:1, Jaroň Daniel 3:0, Kulhánek Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Hendrych Jan 0:4, Žežule Ondřej 2:2, Trejdl Dušan 2:2, Čvančara Martin 2:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejtruba Václav 1:3, Rufer Vladislav 1:3, Sobotka Jiří 3:1, Eliška Radek 3:1, body hostů: Novák Lukáš 3:1, Musil Filip 3:1, Brynych Jaroslav 1:3, Michal František 1:3), TTC Poděbrady A - SK Městec Králové A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Vlastimil 4:0, Omáčka David 1:1, Pekárek František 0:4, Vojtíšek Miroslav 2:2, Žoha Libor 0:2, body hostů: Plaček Jiří 2:2, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Kubánek Josef 2:2, Vaníček Martin 2:2), TJ Sokol Loučeň A - AFK Nymburk A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špoutil Roman 0:4, Vosátka Michal 0:3, Prisčák Petr 1:2, Martínek Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Hradecký Petr 4:0, Vejvoda Miroslav 4:0, Kubálek Josef 2:1, Kopecký Daniel 3:0, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - TTC Žehuň B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašák Jiří 1:3, Vosátka Michal 0:4, Vašák Jiří st. 0:3, Prisčák Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Adamčík Petr 3:1, Jiroudek Milan 4:0, Soukup Tomáš 3:1, Pivný Aleš 1:2, WO 1:0), AFK Nymburk A - TTC Poděbrady A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejvoda Miroslav 1:3, Feller Marek 2:1, Kopecký Daniel 1:2, Hradecký Petr 4:0, Kraus Josef 0:1, WO 1:0, body hostů: Horáček Vlastimil 3:1, Vojtíšek Miroslav 2:2, Omáčka David 2:2, Janišš Pavel 0:3, WO 0:1), SK Městec Králové A - TJ Lokomotiva Nymburk C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jiří 3:0, Kubánek Josef 4:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Vaníček Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Rufer Vladislav 0:4, Sobotka Jiří 1:2, Nejedlý Jiří 0:4, Rieger František 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sokol Krchleby C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 3:1, Michal František 1:3, Ludvíček Luboš 2:2, Musil Filip 2:2, body hostů: Janda Martin 2:2, Paclt Milan 3:1, Miškovský Josef 2:2, Kulhánek Vladimír 1:3), TJ Sadská D - TJ Dvory A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trejdl Dušan 3:0, Žežule Ondřej 2:0, Čvančara Martin 4:0, Dědek Martin 2:0, WO 3:2, body hostů: Schovanec Emil 0:3, Červinka František 0:2, Baščan Pavel 0:3, Miškovský Jaroslav 0:3, WO 2:3), TJ Spartak Pečky A - TJ Seletice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Tomáš 4:0, Holešovský Petr 1:2, Nepovím František 3:0, Staněk Milan 2:2, WO 1:1, body hostů: Dudla Ladislav 2:2, Juvčenko Igor 2:2, Řídký Miloslav 0:4, Šmelhaus Josef 0:2, WO 1:1),
20. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Spartak Pečky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěrbová Kateřina 0:3, Jiroudek Milan 1:2, Bečvářová Michaela 2:1, Adamčík Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Holešovský Petr 1:2, Pavlů Luděk 2:1, Votava Martin 3:0, Nepovím František 3:0, WO 0:4), TJ Seletice A - TJ Sadská D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dudla Ladislav 3:0, Juvčenko Igor 0:3, Šmelhaus Josef 1:2, Novák Miloslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Dědek Martin 3:1, Trejdl Dušan 3:1, Žežule Ondřej 2:2, WO 0:5), TJ Dvory A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka František 1:3, Baščan Pavel 2:2, Miškovský Jaroslav 0:4, Schovanec Emil 1:2, WO 0:1, body hostů: Novák Lukáš 3:0, Řezníček Michal 1:3, Musil Filip 3:1, Picek Petr 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby C - SK Městec Králové A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Martin 3:1, Paclt Milan 3:1, Hlinovský Dominik 2:2, Miškovský Josef 0:4, body hostů: Šmidrkal Dobroslav 3:1, Kubánek Josef 2:2, Vaníček Martin 2:2, Vaníček Miroslav 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk C - AFK Nymburk A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejtruba Václav 0:4, Sobotka Jiří 0:2, Eliška Radek 1:3, Stejskal Tomáš 1:3, WO 0:2, body hostů: Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 3:1, Kraus Josef 3:0, Skoba Rostislav 3:0, WO 2:0), TTC Poděbrady A - TJ Sokol Loučeň A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek František 3:1, Mengr Miroslav ml. 2:2, Vojtíšek Miroslav 2:1, Omáčka David 3:1, WO 0:1, body hostů: Koch Jiří 0:4, Martínek Jaroslav 0:4, Prisčák Petr 4:0, Vašák Jiří 1:2, WO 1:0),
21. kolo:
TTC Poděbrady A - TTC Žehuň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebauer Lubomír 2:2, Horáček Vlastimil 2:0, Vojtíšek Miroslav 3:1, Mengr Miroslav ml. 3:1, WO 0:2, body hostů: Košnerová Alena 0:4, Pivný Aleš 1:3, Soukup Tomáš 0:3, Jiroudek Milan 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Loučeň A - TJ Lokomotiva Nymburk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosátka Michal 1:3, Prisčák Petr 4:0, Vašák Jiří 2:2, Martínek Jaroslav 1:3, body hostů: Sobotka Jiří 3:1, Eliška Radek 3:1, Rufer Vladislav 1:3, Kořínek Karel 1:3), AFK Nymburk A - TJ Sokol Krchleby C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Miroslav 2:2, Kopecký Daniel 0:2, Feller Marek 2:2, Hradecký Petr 3:1, Kraus Josef 2:0, body hostů: Jaroň Daniel 4:0, Janda Martin 3:1, Paclt Milan 0:4, Miškovský Josef 0:4), SK Městec Králové A - TJ Dvory A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubánek Josef 4:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Plaček Jiří 4:0, Vaníček Miroslav 4:0, body hostů: Miškovský Jaroslav 0:4, Somr Oldřich 0:4, Baran Vladimír 0:4, Baran Jakub 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Seletice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 4:0, Brynych Jaroslav 1:3, Picek Petr 2:2, Musil Filip 2:2, body hostů: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 2:2, Novák Miloslav 2:2, Šmelhaus Josef 0:4), TJ Sadská D - TJ Spartak Pečky A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hendrych Jan 0:3, Žežule Ondřej 1:2, Čvančara Martin 0:3, Trejdl Dušan 1:2, WO 5:0, body hostů: Hotovec Tomáš 4:0, Pavlů Luděk 3:1, Nepovím František 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Sadská D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 4:0, Pivný Aleš 0:4, Jiroudek Milan 2:2, Adamčík Petr 3:1, body hostů: Počarovský Pavel 1:3, Dědek Martin 1:3, Trejdl Dušan 3:1, Žežule Ondřej 2:2), TJ Spartak Pečky A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Tomáš 3:0, Pavlů Luděk 3:0, Nepovím František 3:0, Votava Martin 2:0, WO 1:4, body hostů: Musil Filip 0:3, Novák Lukáš 0:2, Brynych Jaroslav 0:3, Michal František 0:3, WO 4:1), TJ Seletice A - SK Městec Králové A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudla Ladislav 3:1, Juvčenko Igor 0:4, Šmelhaus Josef 0:3, Kulhánek Jiří 1:2, WO 0:2, body hostů: Vaníček Miroslav 0:1, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Plaček Jiří 3:1, Kubánek Josef 2:1, Vaníček Martin 2:0, WO 2:0), TJ Dvory A - AFK Nymburk A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Adam 0:3, Miškovský Jaroslav 0:3, Baščan Pavel 1:2, Schovanec Emil 0:4, WO 2:1, body hostů: Hradecký Petr 4:0, Vejvoda Miroslav 3:0, Feller Marek 2:1, Kopecký Daniel 3:0, WO 1:2), TJ Sokol Krchleby C - TJ Sokol Loučeň A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 4:0, Kulhánek Vladimír 3:1, Táborský Štěpán 3:0, WO 0:1, body hostů: Prisčák Petr 1:2, Martínek Jaroslav 1:3, Vašák Jiří 0:4, Vosátka Michal 0:4, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk C - TTC Poděbrady A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejtruba Václav 1:3, Sobotka Jiří 2:2, Eliška Radek 2:1, Stejskal Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Pekárek František 1:3, Žoha Libor 3:1, Vojtíšek Miroslav 3:1, Sekereš Karel 2:1, WO 0:1),
Okresní přebor II.třídy
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Sokoleč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 3:1, Pařez Miloš 2:2, Vejtruba Václav 3:1, Kořínek Karel 1:3, body hostů: Vaníček Karel 2:2, Šťastný Radek 1:1, Svoboda Jan 3:1, Paroulek David 1:3, Podrazský Lukáš 0:2), AFK Nymburk B - STC Opočnice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubálek Josef 1:1, Skoba Rostislav 3:0, Kraus Josef 3:0, Krumpholc Antonín 2:2, Kubálek Josef ml. 1:1, WO 0:2, body hostů: Musil Tomáš 2:2, Lounek Miroslav 1:3, Suchánek Ondřej 1:2, Najbrt Jaroslav 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Lysá nad Labem B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedel Jiří 2:2, Vyšohlíd Jaroslav 0:4, Jech Josef 3:1, Hrdlička Jiří 1:3, body hostů: Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 2:2, Picek Petr 2:2, Kazda Milan 3:1), TJ Seletice B - TJ Sokol Písková Lhota 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokša Petr 0:4, Havlík František ml. 3:1, Novák Lukáš 0:4, Novák Miloslav 2:2, body hostů: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 2:2, Křepela Miroslav 3:1, Píša Zdeněk 2:2), SK Městec Králové B - TJ Sokol Krchleby D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haken Jaroslav 2:2, Dvořák Pavel 0:2, Vaníček Martin 2:1, Němeček Ladislav 1:3, Jansta Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Miškovský Josef 3:1, Kulhánek Vladimír 1:3, Janda Martin 3:1, Paclt Milan 3:0, WO 0:1), TJ Sadská E - TJ Předhradí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čvančara Martin 1:3, Jaderný Petr ml. 2:2, Neubauer Lukáš 2:2, Žežule Ondřej 3:1, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 2:2, Malý Jaroslav 2:2, Hartman Petr 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Předhradí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 3:1, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 1:3, body hostů: Hartman Petr 0:4, Malý Jaroslav 3:1, Matějka Ondřej 3:1, Rovný David 2:2), TJ Sokol Krchleby D - TJ Sadská E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškovský Josef 3:0, Janda Martin 3:0, Paclt Milan 3:0, Kulhánek Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Vydrová Lucie 0:3, Žežule Ondřej 1:2, Jaderný Petr ml. 0:3, Neubauer Lukáš 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Písková Lhota - SK Městec Králové B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křepela Miroslav 1:2, Bláha Petr 2:1, Mráz Petr 3:0, Píša Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Dvořák Pavel 1:3, Vaníček Martin 3:1, Jansta Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Seletice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek František 4:0, Havlena Karel 1:2, Horák Václav 3:0, Ludvíček Luboš 3:1, WO 2:0, body hostů: Novák Miloslav 0:4, Novák Lukáš 1:3, Lokša Petr 1:2, Havlík František ml. 1:2, WO 0:2), STC Opočnice A - TJ Sokol Hořátev 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Vlastimil 3:1, Lounek Miroslav 4:0, Musil Tomáš 4:0, Borovička Vlastimil 0:4, body hostů: Hrdlička Jiří 1:3, Jech Josef 2:2, Vyšohlíd Jaroslav 1:3, Friedel Jiří 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk D - AFK Nymburk B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heršálek Jakub 0:4, Kořínek Karel 1:3, Skořepová Eva 0:4, Malý Libor 3:0, WO 1:0, body hostů: Kraus Josef 3:0, Skoba Rostislav 3:1, Červinka Vít 3:1, Novotný Petr 2:2, WO 0:1),
3. kolo:
AFK Nymburk B - TJ Sokol Sokoleč 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubálek Josef ml. 0:1, Kraus Josef 4:0, Červinka Vít 3:1, Krumpholc Antonín 3:1, Skoba Rostislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Vaníček Karel 1:3, Šťastný Radek 2:1, Svoboda Jan 0:4, Podrazský Lukáš 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořátev - TJ Lokomotiva Nymburk D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stibor Martin 2:2, Hrdlička Jiří 2:2, Jech Josef 2:2, Friedel Jiří 0:1, Vyšohlíd Jaroslav 1:2, body hostů: Heršálek Jakub 1:3, Plachý Pavel 2:2, Kořínek Karel 3:1, Vejtruba Václav 3:1), TJ Seletice B - STC Opočnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemanec Ondřej 2:2, Lokša Petr 1:1, Novák Lukáš 2:2, Novák Miloslav 2:2, Plch David 1:1, body hostů: Musil Tomáš 2:2, Ešner Zbyněk 3:1, Hotovec Vlastimil 1:3, Lounek Miroslav 2:2), SK Městec Králové B - TJ Sokol Lysá nad Labem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansta Josef 2:2, Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 3:1, Němeček Ladislav 1:3, body hostů: Horák Václav 3:1, Havlena Karel 1:3, Blažek František 1:3, Kazda Milan 1:3), TJ Sadská E - TJ Sokol Písková Lhota 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čvančara Martin 1:3, Žežule Ondřej 3:1, Vydrová Lucie 1:3, Hendrych Jan 3:1, body hostů: Křepela Miroslav 3:1, Píša Zdeněk 1:2, Bláha Petr 3:1, Nechvíll Petr 0:4, Mráz Petr 1:0), TJ Předhradí - TJ Sokol Krchleby D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 1:3, Malý Jaroslav 2:2, Slušný Vlastimil 1:3, body hostů: Tuzar Josef 2:2, Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 3:1, Jeníková Kateřina 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Krchleby D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 2:2, Svoboda Jan 2:2, Paroulek David 0:4, body hostů: Miškovský Josef 3:1, Kulhánek Vladimír 1:3, Janda Martin 3:1, Paclt Milan 1:3), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Předhradí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Petr 2:2, Křepela Miroslav 3:1, Bláha Petr 0:4, Píša Zdeněk 2:2, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Malý Jan 1:3, Rovný David 3:1, Slušný Vlastimil 1:3), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sadská E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Václav 3:0, Havlena Karel 2:1, Kazda Milan 1:2, Řezníček Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Čvančara Martin 0:4, Žežule Ondřej 2:2, Vydrová Lucie 3:1, WO 0:5), STC Opočnice A - SK Městec Králové B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hotovec Vlastimil 1:3, Suchánek Ondřej 1:3, Lounek Miroslav 1:3, Musil Tomáš 2:2, body hostů: Němeček Ladislav 2:2, Dvořák Pavel 3:1, Vaníček Martin 3:1, Regimon Tomáš 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Seletice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 4:0, Kořínek Karel 4:0, Vejtruba Václav 1:1, Pařez Miloš 4:0, Heršálek Jakub 1:1, body hostů: Lokša Petr 1:3, Novák Miloslav 1:3, Novák Lukáš 0:4, Řídký Miloslav 0:4), AFK Nymburk B - TJ Sokol Hořátev 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krumpholc Antonín 3:1, Kraus Josef 4:0, Červinka Vít 4:0, Skoba Rostislav 3:0, WO 0:2, body hostů: Friedel Jiří 0:4, Vyšohlíd Jaroslav 0:4, Stibor Martin 1:3, Jech Josef 0:3, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Sokoleč 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stibor Martin 2:1, Jech Josef 1:2, Hrdlička Jiří 2:1, Friedel Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Šťastný Radek 4:0, Paroulek David 1:3, Svoboda Jan 1:3, WO 0:5), TJ Seletice B - AFK Nymburk B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Miloslav 1:3, Novák Lukáš 1:3, Lokša Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Červinka Vít 1:2, Novotný Petr 2:1, Krumpholc Antonín 3:0, Skoba Rostislav 3:0, WO 5:0), SK Městec Králové B - TJ Lokomotiva Nymburk D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haken Jaroslav 2:0, Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 2:2, Němeček Ladislav 3:1, Jansta Josef 2:0, body hostů: Heršálek Jakub 0:4, Kořínek Karel 0:4, Vejtruba Václav 1:3, Pařez Miloš 2:2), TJ Sadská E - STC Opočnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čvančara Martin 3:1, Žežule Ondřej 2:2, Vydrová Lucie 1:3, Neubauer Lukáš 3:1, body hostů: Suchánek Ondřej 2:2, Lounek Miroslav 3:1, Hotovec Vlastimil 2:2, Ešner Zbyněk 0:4), TJ Předhradí - TJ Sokol Lysá nad Labem B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jaroslav 2:2, Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 4:0, Slušný Vlastimil 2:1, WO 0:1, body hostů: Mudra Oldřich 0:3, Kazda Milan 0:4, Horák Václav 2:2, Picek Petr 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby D - TJ Sokol Písková Lhota 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuzar Josef 2:2, Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 4:0, Kulhánek Vladimír 3:0, WO 0:1, body hostů: Píša Zdeněk 1:2, Bláha Petr 1:3, Křepela Miroslav 1:3, Nechvíll Petr 0:4, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Písková Lhota 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazský Lukáš 1:3, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 2:2, Paroulek David 1:3, body hostů: Mráz Petr 4:0, Píša Zdeněk 2:2, Křepela Miroslav 3:1, Nechvíll Petr 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Krchleby D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Milan 0:1, Blažek František 2:2, Horák Václav 1:3, Ludvíček Luboš 2:2, Řezníček Michal 2:1, body hostů: Janda Martin 3:1, Miškovský Josef 2:2, Paclt Milan 4:0, Jeník Jindřich 0:2, Líbal Matyáš 0:2), STC Opočnice A - TJ Předhradí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Vlastimil 1:3, Suchánek Ondřej 2:2, Lounek Miroslav 2:2, Musil Tomáš 2:2, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 4:0, Malý Jaroslav 1:3, Hartman Petr 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sadská E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rufer Vladislav 2:2, Vejtruba Václav 1:2, Kořínek Karel 2:2, Malý Libor 3:0, Heršálek Jakub 0:1, WO 1:0, body hostů: Jaderný Petr ml. 1:2, Čvančara Martin 1:3, Žežule Ondřej 3:1, Neubauer Lukáš 2:2, WO 0:1), AFK Nymburk B - SK Městec Králové B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoba Rostislav 3:1, Krumpholc Antonín 3:1, Novotný Petr 2:2, Červinka Vít 2:2, body hostů: Dvořák Pavel 1:3, Němeček Ladislav 0:4, Vaníček Martin 1:3, Regimon Tomáš 4:0), TJ Sokol Hořátev - TJ Seletice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stibor Martin 2:2, Friedel Jiří 1:3, Jech Josef 2:2, Hrdlička Jiří 3:1, body hostů: Novák Miloslav 3:1, Lokša Petr 0:4, Plch David 2:2, Novák Lukáš 3:1),
7. kolo:
TJ Seletice B - TJ Sokol Sokoleč 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Miloslav 0:4, Plch David 2:2, Zemanec Ondřej 0:2, Lokša Petr 1:3, Řídký Miloslav 0:2, body hostů: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 4:0, Paroulek David 2:2), SK Městec Králové B - TJ Sokol Hořátev 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 3:1, Jansta Josef 4:0, Dvořák Pavel 1:3, body hostů: Hrdlička Jiří 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 1:3, Jech Josef 1:3, Stibor Martin 1:3), TJ Sadská E - AFK Nymburk B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 1:3, Neubauer Lukáš 1:3, Jaderný Petr ml. 1:3, Čvančara Martin 1:3, body hostů: Skoba Rostislav 3:1, Červinka Vít 3:1, Krumpholc Antonín 2:2, Novotný Petr 4:0), TJ Předhradí - TJ Lokomotiva Nymburk D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Malý Jaroslav 3:1, Slušný Vlastimil 0:4, Rovný David 2:2, body hostů: Rufer Vladislav 2:2, Vejtruba Václav 2:2, Kořínek Karel 2:2, Malý Libor 1:3), TJ Sokol Krchleby D - STC Opočnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Vladimír 4:0, Miškovský Josef 4:0, Tuzar Josef 2:2, Jeníková Kateřina 0:4, body hostů: Suchánek Ondřej 2:2, Hotovec Vlastimil 2:2, Konvalina Miloš 1:3, Bartošík Jiří 1:3), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Sokol Lysá nad Labem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 2:2, Křepela Miroslav 2:1, Píša Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Horák Václav 3:1, Havlena Karel 0:4, Řezníček Michal 2:2, Picek Petr 0:3, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Lysá nad Labem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Karel 3:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 2:2, Paroulek David 1:3, WO 1:0, body hostů: Kazda Milan 1:3, Blažek František 1:2, Havlena Karel 1:3, Horák Václav 2:2, WO 0:1), STC Opočnice A - TJ Sokol Písková Lhota 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Ondřej 2:2, Hotovec Vlastimil 2:2, Ešner Zbyněk 0:4, Musil Tomáš 2:2, body hostů: Nechvíll Petr 1:3, Křepela Miroslav 3:1, Mráz Petr 4:0, Píša Zdeněk 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Krchleby D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 1:3, Pařez Miloš 0:4, Rufer Vladislav 0:4, Malý Libor 3:0, WO 1:0, body hostů: Kulhánek Vladimír 2:1, Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 3:1, Paclt Milan 3:1, WO 0:1), AFK Nymburk B - TJ Předhradí 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Josef 4:0, Krumpholc Antonín 2:2, Červinka Vít 1:1, Skoba Rostislav 3:0, Sláčalová Kateřina 1:1, WO 0:1, body hostů: Matějka Ondřej 2:1, Rovný David 2:2, Malý Jaroslav 0:4, Hartman Petr 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořátev - TJ Sadská E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Martin 1:3, Jech Josef 3:1, Hrdlička Jiří 0:3, Friedel Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Čvančara Martin 3:1, Žežule Ondřej 1:3, Jaderný Petr ml. 2:2, Neubauer Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Seletice B - SK Městec Králové B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch David 0:4, Lokša Petr 0:4, Novák Lukáš 2:2, Havlík František ml. 2:2, body hostů: Němeček Ladislav 2:2, Jansta Josef 3:1, Vaníček Martin 3:1, Regimon Tomáš 4:0),
9. kolo:
SK Městec Králové B - TJ Sokol Sokoleč 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Ladislav 1:3, Vaníček Martin 2:2, Regimon Tomáš 4:0, Jansta Josef 4:0, body hostů: Vaníček Karel 2:2, Šťastný Radek 2:2, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 0:4), TJ Sadská E - TJ Seletice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žežule Ondřej 3:1, Jaderný Petr ml. 2:2, Neubauer Lukáš 2:2, Čvančara Martin 4:0, body hostů: Novák Miloslav 3:1, Lokša Petr 0:4, Zemanec Ondřej 0:4, Novák Lukáš 2:2), TJ Předhradí - TJ Sokol Hořátev 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Hartman Petr 0:4, Rovný David 3:0, Malý Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Friedel Jiří 2:2, Vyšohlíd Jaroslav 1:3, Stibor Martin 2:2, Hrdlička Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby D - AFK Nymburk B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 4:0, Paclt Milan 4:0, Kulhánek Vladimír 3:1, body hostů: Kraus Josef 2:2, Krumpholc Antonín 0:4, Kraus Pavel 0:4, Kubálek Josef 0:4), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 3:1, Křepela Miroslav 3:1, Cepek Roman 0:4, Píša Zdeněk 3:1, body hostů: Kořínek Karel 2:2, Heršálek Jakub 2:2, Rufer Vladislav 2:2, Nejedlý Jiří 1:3), TJ Sokol Lysá nad Labem B - STC Opočnice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlena Karel 3:0, Kazda Milan 2:1, Horák Václav 3:0, Ludvíček Luboš 3:1, WO 3:0, body hostů: Suchánek Ondřej 0:4, Lounek Miroslav 2:1, Hotovec Vlastimil 0:3, Konvalina Miloš 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - STC Opočnice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Paroulek David 2:2, Podrazský Lukáš 2:2, body hostů: Musil Tomáš 2:2, Hotovec Vlastimil 0:4, Suchánek Ondřej 0:4, Lounek Miroslav 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Lysá nad Labem B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejtruba Václav 4:0, Kořínek Karel 3:0, Rufer Vladislav 0:3, Malý Libor 4:0, WO 2:0, body hostů: Blažek František 1:3, Horák Václav 1:3, Havlena Karel 1:2, Ludvíček Luboš 0:3, WO 0:2), AFK Nymburk B - TJ Sokol Písková Lhota 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Petr 0:1, Kraus Josef 2:1, Červinka Vít 3:0, Krumpholc Antonín 1:2, Kubálek Josef 1:1, WO 5:0, body hostů: Mráz Petr 2:2, Píša Zdeněk 0:4, Křepela Miroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Krchleby D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedel Jiří 2:2, Vyšohlíd Jaroslav 3:1, Jech Josef 3:1, Hrdlička Jiří 3:1, body hostů: Jeník Jindřich 1:3, Tuzar Josef 2:2, Líbal Matyáš 1:3, Jeníková Kateřina 1:3), TJ Seletice B - TJ Předhradí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Miloslav 2:2, Lokša Petr 2:2, Novák Lukáš 2:2, Zemanec Ondřej 2:2, body hostů: Malý Jan 0:4, Rovný David 4:0, Málek Jiří 0:4, Matějka Ondřej 4:0), SK Městec Králové B - TJ Sadská E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Ladislav 2:2, Vaníček Martin 2:2, Jansta Josef 3:1, Regimon Tomáš 4:0, body hostů: Vydrová Lucie 0:4, Čvančara Martin 2:2, Jaderný Petr ml. 0:4, Neubauer Lukáš 3:1),
11. kolo:
TJ Sadská E - TJ Sokol Sokoleč 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 0:4, Jaderný Petr ml. 1:3, Neubauer Lukáš 2:2, Čvančara Martin 0:4, body hostů: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 3:1, Paroulek David 2:2), TJ Předhradí - SK Městec Králové B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 3:1, Rovný David 3:1, Malý Jan 0:4, Slušný Vlastimil 0:4, body hostů: Regimon Tomáš 3:1, Vaníček Martin 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Haken Jaroslav 2:2), TJ Sokol Krchleby D - TJ Seletice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškovský Josef 1:3, Kulhánek Vladimír 3:1, Paclt Milan 2:1, 0:4, WO 0:1, body hostů: Plch David 3:1, Novák Miloslav 2:2, Lokša Petr 2:2, Novák Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Sokol Hořátev 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Petr 4:0, Křepela Miroslav 3:1, Nechvíll Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Friedel Jiří 1:2, Hrdlička Jiří 1:2, Jech Josef 2:1, Stibor Martin 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Lysá nad Labem B - AFK Nymburk B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Václav 1:3, Havlena Karel 0:4, Kazda Milan 2:2, Ludvíček Luboš 3:1, body hostů: Novotný Petr 1:3, Skoba Rostislav 3:1, Kraus Josef 3:1, Krumpholc Antonín 3:1), STC Opočnice A - TJ Lokomotiva Nymburk D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvalina Miloš 0:4, Hotovec Vlastimil 2:2, Suchánek Ondřej 2:2, Musil Tomáš 4:0, body hostů: Vejtruba Václav 2:2, Rufer Vladislav 2:2, Malý Libor 2:2, Kořínek Karel 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Lokomotiva Nymburk D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 3:1, Paroulek David 4:0, body hostů: Kořínek Karel 1:3, Veselý Ladislav 0:4, Skořepová Eva 0:4, Rufer Vladislav 0:4), STC Opočnice A - AFK Nymburk B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Ondřej 2:2, Ešner Zbyněk 1:3, Konvalina Miloš 1:3, Kotek Jiří 0:4, body hostů: Červinka Vít 3:1, Skoba Rostislav 4:0, Kraus Josef 4:0, Kubálek Josef 1:3), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Hořátev 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlena Karel 2:1, Řezníček Michal 2:1, Horák Václav 2:1, Ludvíček Luboš 3:0, WO 2:2, body hostů: Vyšohlíd Jaroslav 1:2, Jech Josef 0:3, Hrdlička Jiří 1:2, Friedel Jiří 1:2, WO 2:2), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Seletice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Petr 4:0, Křepela Miroslav 3:1, Píša Zdeněk 4:0, WO 0:5, body hostů: Plch David 1:2, Lokša Petr 0:3, Novák Lukáš 0:3, Novák Miloslav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Krchleby D - SK Městec Králové B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulhánek Vladimír 1:3, Miškovský Josef 2:2, Janda Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Haken Jaroslav 1:2, Dvořák Pavel 1:2, Regimon Tomáš 3:0, Vaníček Martin 1:2, WO 5:0), TJ Předhradí - TJ Sadská E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gebauer Ludvík 0:4, Malý Jaroslav 1:3, Slušný Vlastimil 1:2, Matějka Ondřej 4:0, WO 0:1, body hostů: Čvančara Martin 3:1, Žežule Ondřej 1:3, Neubauer Lukáš 3:1, Jaderný Petr ml. 2:1, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Předhradí - TJ Sokol Sokoleč 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějka Ondřej 3:1, Rovný David 3:1, Malý Jaroslav 2:2, Slušný Vlastimil 0:4, body hostů: Vaníček Karel 3:1, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 1:3), TJ Sadská E - TJ Sokol Krchleby D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čvančara Martin 2:2, Jaderný Petr ml. 3:1, Neubauer Lukáš 2:1, Žežule Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Tuzar Josef 0:4, Kulhánek Vladimír 0:4, Miškovský Josef 2:2, Janda Martin 2:1, WO 0:1), SK Městec Králové B - TJ Sokol Písková Lhota 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haken Jaroslav 0:3, Vaníček Martin 1:2, Regimon Tomáš 3:0, Jansta Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Mráz Petr 2:2, Píša Zdeněk 2:2, Křepela Miroslav 2:2, WO 0:5), TJ Seletice B - TJ Sokol Lysá nad Labem B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch David 3:1, Lokša Petr 2:2, Novák Lukáš 2:2, Novák Miloslav 0:4, body hostů: Horák Václav 4:0, Havlena Karel 2:2, Ludvíček Luboš 1:3, Picek Petr 2:2), TJ Sokol Hořátev - STC Opočnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedel Jiří 2:2, Vyšohlíd Jaroslav 2:2, Jech Josef 3:1, Hrdlička Jiří 2:2, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Suchánek Ondřej 2:2, Hotovec Vlastimil 0:4, Lounek Miroslav 2:2), AFK Nymburk B - TJ Lokomotiva Nymburk D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubálek Josef 2:2, Skoba Rostislav 3:1, Kraus Josef 3:1, Krumpholc Antonín 3:1, body hostů: Rufer Vladislav 0:4, Malý Libor 4:0, Skořepová Eva 0:4, Pařez Miloš 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - AFK Nymburk B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 2:2, Paroulek David 1:2, Svoboda Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kraus Josef 3:1, Krumpholc Antonín 1:3, Červinka Vít 0:4, Novotný Petr 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Hořátev 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Karel 2:0, Heršálek Jakub 2:1, Rufer Vladislav 1:2, Malý Libor 2:0, WO 6:0, body hostů: Friedel Jiří 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 0:1, Hrdlička Jiří 0:1, Jech Josef 2:2, WO 0:6), STC Opočnice A - TJ Seletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Vlastimil 2:2, Suchánek Ondřej 3:1, Lounek Miroslav 3:0, Musil Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Plch David 0:4, Lokša Petr 1:3, Novák Miloslav 1:3, Novák Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Lysá nad Labem B - SK Městec Králové B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Michal 3:1, Havlena Karel 2:2, Horák Václav 0:4, Ludvíček Luboš 2:2, body hostů: Haken Jaroslav 1:3, Jansta Josef 1:3, Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 3:1), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Sadská E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 1:2, Křepela Miroslav 3:1, Píša Zdeněk 3:0, WO 1:1, body hostů: Čvančara Martin 0:3, Žežule Ondřej 1:3, Jaderný Petr ml. 0:3, Neubauer Lukáš 2:2, WO 1:1), TJ Sokol Krchleby D - TJ Předhradí 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeníková Kateřina 2:2, Kulhánek Vladimír 3:1, Miškovský Josef 3:1, Jeník Jindřich 2:2, body hostů: Malý Jan 0:4, Málek Jiří 0:4, Rovný David 3:1, Matějka Ondřej 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Krchleby D - TJ Sokol Sokoleč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Vladimír 3:1, Tuzar Josef 3:1, Jeník Jindřich 1:3, Jeníková Kateřina 1:3, body hostů: Šťastný Radek 3:1, Vaníček Karel 3:1, Podrazský Lukáš 0:4, Paroulek David 2:2), TJ Předhradí - TJ Sokol Písková Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 3:1, Malý Jan 1:3, Slušný Vlastimil 1:3, body hostů: Bláha Petr 2:2, Píša Zdeněk 3:1, Nechvíll Petr 2:2, Cepek Roman 0:4), TJ Sadská E - TJ Sokol Lysá nad Labem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Ondřej 2:2, Jaderný Petr ml. 3:1, Neubauer Lukáš 1:3, Čvančara Martin 3:1, body hostů: Havlena Karel 1:3, Blažek František 1:3, Horák Václav 4:0, Kazda Milan 1:3), SK Městec Králové B - STC Opočnice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Ladislav 1:3, Haken Jaroslav 4:0, Vaníček Martin 4:0, Jansta Josef 2:2, body hostů: Suchánek Ondřej 2:2, Hotovec Vlastimil 2:2, Ešner Zbyněk 1:3, Borovička Vlastimil 0:4), TJ Seletice B - TJ Lokomotiva Nymburk D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokša Petr 1:3, Zemanec Ondřej 1:3, Novák Lukáš 3:1, Novák Miloslav 0:4, body hostů: Kořínek Karel 3:1, Skořepová Eva 1:3, Malý Libor 4:0, Rufer Vladislav 3:1), TJ Sokol Hořátev - AFK Nymburk B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedel Jiří 1:3, Hrdlička Jiří 1:3, Jech Josef 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 0:4, body hostů: Krumpholc Antonín 4:0, Červinka Vít 3:1, Hošek Martin 2:2, Kraus Josef 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Hořátev 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Karel 3:0, Šťastný Radek 2:1, Paroulek David 3:0, Svoboda Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Friedel Jiří 1:2, Vyšohlíd Jaroslav 0:3, Jech Josef 0:4, Hrdlička Jiří 1:1, WO 0:4), AFK Nymburk B - TJ Seletice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoba Rostislav 3:1, Krumpholc Antonín 3:1, Kraus Josef 4:0, Červinka Vít 4:0, body hostů: Novák Miloslav 1:3, Plch David 1:3, Lokša Petr 0:4, Novák Lukáš 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk D - SK Městec Králové B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer Vladislav 0:4, Malý Libor 2:2, Heršálek Jakub 0:4, Kořínek Karel 0:4, body hostů: Jansta Josef 4:0, Dvořák Pavel 3:1, Vaníček Martin 3:1, Regimon Tomáš 4:0), STC Opočnice A - TJ Sadská E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lounek Miroslav 4:0, Suchánek Ondřej 2:2, Hotovec Vlastimil 2:2, Ešner Zbyněk 0:4, body hostů: Vydrová Lucie 2:2, Čvančara Martin 1:3, Neubauer Lukáš 2:2, Jaderný Petr ml. 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Předhradí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlena Karel 3:1, Jirsa Petr 3:1, Kazda Milan 2:2, Vlček Martin 1:3, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Malý Jaroslav 2:2, Slušný Vlastimil 1:3, Malý Jan 0:4), TJ Sokol Písková Lhota - TJ Sokol Krchleby D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píša Zdeněk 4:0, Křepela Miroslav 4:0, Mráz Petr 2:0, Cepek Roman 0:4, Bláha Petr 2:0, body hostů: Jeník Jindřich 1:3, Jeníková Kateřina 1:3, Líbal Matyáš 1:3, Jánská Ema 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Písková Lhota - TJ Sokol Sokoleč 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 1:3, Křepela Miroslav 2:1, Píša Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Vaníček Karel 1:3, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby D - TJ Sokol Lysá nad Labem B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jánská Ema 1:3, Tuzar Josef 2:2, Kulhánek Vladimír 3:1, Jeníková Kateřina 1:3, body hostů: Kazda Milan 2:2, Čermák Jiří 1:3, Jirsa Petr 3:1, Havlena Karel 3:1), TJ Předhradí - STC Opočnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Slušný Vlastimil 2:2, Malý Jan 0:4, Málek Jiří 1:3, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Lounek Miroslav 3:1, Suchánek Ondřej 2:2, Ešner Zbyněk 1:3), TJ Sadská E - TJ Lokomotiva Nymburk D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 3:1, Čvančara Martin 3:1, Jaderný Petr ml. 2:2, Vydrová Lucie 0:4, body hostů: Heršálek Jakub 1:3, Nejedlý Jiří 1:3, Rufer Vladislav 2:2, Malý Libor 4:0), SK Městec Králové B - AFK Nymburk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Regimon Tomáš 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Vaníček Martin 2:1, Jansta Josef 2:2, Haken Jaroslav 0:1, body hostů: Krumpholc Antonín 1:3, Červinka Vít 0:4, Kraus Josef 3:1, Skoba Rostislav 3:1), TJ Seletice B - TJ Sokol Hořátev 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch David 2:2, Lokša Petr 1:3, Novák Lukáš 1:3, Novák Miloslav 3:1, body hostů: Friedel Jiří 3:1, Vyšohlíd Jaroslav 1:3, Jech Josef 1:3, Hrdlička Jiří 4:0),
18. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Seletice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 3:1, Šťastný Radek 3:1, Paroulek David 3:1, Svoboda Jan 1:3, body hostů: Novák Miloslav 1:3, Plch David 2:2, Lokša Petr 1:3, Novák Lukáš 2:2), TJ Sokol Hořátev - SK Městec Králové B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedel Jiří 1:3, Jech Josef 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 2:0, Hrdlička Jiří 1:3, Stibor Martin 0:2, body hostů: Regimon Tomáš 4:0, Němeček Ladislav 2:2, Haken Jaroslav 2:2, Jansta Josef 3:1), AFK Nymburk B - TJ Sadská E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubálek Josef 2:1, Skoba Rostislav 3:0, Kraus Josef 3:1, Červinka Vít 3:1, Hošek Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Čvančara Martin 0:4, Žežule Ondřej 2:2, Vydrová Lucie 1:2, Neubauer Lukáš 1:3, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Předhradí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejtruba Václav 2:2, Rufer Vladislav 2:2, Malý Libor 4:0, Heršálek Jakub 0:4, body hostů: Slušný Vlastimil 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Hartman Petr 1:3, Gebauer Ludvík 2:2), STC Opočnice A - TJ Sokol Krchleby D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotovec Vlastimil 2:2, Ešner Zbyněk 1:3, Konvalina Miloš 1:3, Musil Tomáš 4:0, body hostů: Miškovský Josef 3:1, Janda Martin 0:4, Tuzar Josef 3:1, Jeníková Kateřina 2:2), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Písková Lhota 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Milan 1:3, Havlena Karel 3:1, Horák Václav 3:1, Ludvíček Luboš 2:2, body hostů: Mráz Petr 4:0, Píša Zdeněk 1:3, Křepela Miroslav 0:4, Bláha Petr 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Sokoleč 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirsa Petr 2:2, Horák Václav 1:3, Havlena Karel 1:3, Ludvíček Luboš 1:2, WO 0:1, body hostů: Vaníček Karel 3:0, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 3:1, Paroulek David 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Písková Lhota - STC Opočnice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 4:0, Křepela Miroslav 3:1, Píša Zdeněk 3:1, body hostů: Musil Tomáš 2:2, Suchánek Ondřej 0:4, Hotovec Vlastimil 0:4, Fiedler Jiří 0:4), TJ Sokol Krchleby D - TJ Lokomotiva Nymburk D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Vladimír 2:1, Paclt Milan 4:0, Janda Martin 4:0, Miškovský Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Skořepová Eva 0:4, Rufer Vladislav 1:2, Heršálek Jakub 0:4, Vejtruba Václav 2:2, WO 1:0), TJ Předhradí - AFK Nymburk B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slušný Vlastimil 2:2, Málek Jiří 1:3, Hartman Petr 1:3, Malý Jan 0:4, body hostů: Hošek Martin 1:3, Krumpholc Antonín 3:1, Kraus Josef 4:0, Skoba Rostislav 4:0), TJ Sadská E - TJ Sokol Hořátev 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čvančara Martin 3:0, Jaderný Petr ml. 2:1, Neubauer Lukáš 4:0, Žežule Ondřej 2:0, WO 2:2, body hostů: Friedel Jiří 0:3, Vyšohlíd Jaroslav 0:3, Hrdlička Jiří 0:2, Jech Josef 1:3, WO 2:2), SK Městec Králové B - TJ Seletice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 3:0, Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 4:0, Jansta Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Lokša Petr 0:4, Novák Miloslav 0:3, Plch David 0:4, Novák Lukáš 1:3, WO 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - SK Městec Králové B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaníček Karel 1:3, Šťastný Radek 2:2, Svoboda Jan 0:4, Paroulek David 0:4, body hostů: Vaníček Martin 4:0, Regimon Tomáš 4:0, Jansta Josef 2:0, Dvořák Pavel 3:1, Haken Jaroslav 0:2), TJ Seletice B - TJ Sadská E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokša Petr 2:2, Řídký Miloslav 0:4, Kříž Ondřej 0:4, Novák Miloslav 2:2, body hostů: Vydrová Lucie 3:1, Žežule Ondřej 4:0, Čvančara Martin 3:1, Jaderný Petr ml. 2:2), TJ Sokol Hořátev - TJ Předhradí 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedel Jiří 2:2, Jech Josef 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 1:3, Hrdlička Jiří 1:3, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 4:0, Slušný Vlastimil 2:2, Málek Jiří 1:3), AFK Nymburk B - TJ Sokol Krchleby D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krumpholc Antonín 4:0, Hošek Martin 2:2, Sláčal Jan 2:2, Zachariáš David 2:2, body hostů: Tuzar Josef 3:1, Říha Vítěslav 3:1, Jeník Jindřich 0:4, Líbal Matyáš 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Písková Lhota 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heršálek Jakub 1:3, Pařez Miloš 2:2, Rufer Vladislav 0:4, Vejtruba Václav 3:1, body hostů: Nechvíll Petr 1:3, Mráz Petr 4:0, Křepela Miroslav 2:2, Píša Zdeněk 3:1), STC Opočnice A - TJ Sokol Lysá nad Labem B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Musil Tomáš 2:2, Hotovec Vlastimil 1:3, Suchánek Ondřej 0:1, WO 0:8, body hostů: Řezníček Michal 2:0, Horák Václav 2:0, Picek Petr 2:1, Kazda Milan 0:2, WO 8:0),
21. kolo:
STC Opočnice A - TJ Sokol Sokoleč 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ešner Zbyněk 0:4, Hotovec Vlastimil 1:3, Lounek Miroslav 0:3, Musil Tomáš 0:4, WO 0:1, body hostů: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 4:0, Paroulek David 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Lokomotiva Nymburk D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozdera Pavel 3:1, Řezníček Michal 3:1, Picek Petr 3:1, Ludvíček Luboš 3:1, body hostů: Vejtruba Václav 2:2, Rufer Vladislav 0:4, Plachý Pavel 1:3, Kořínek Karel 1:3), TJ Sokol Písková Lhota - AFK Nymburk B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Petr 4:0, Bláha Petr 1:2, Křepela Miroslav 0:3, Píša Zdeněk 0:4, WO 1:1, body hostů: Krumpholc Antonín 2:2, Červinka Vít 3:1, Kraus Josef 2:1, Skoba Rostislav 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Krchleby D - TJ Sokol Hořátev 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeník Jindřich 2:2, Kulhánek Vladimír 4:0, Miškovský Josef 4:0, Jeníková Kateřina 1:3, body hostů: Hrdlička Jiří 2:2, Friedel Jiří 1:3, Jech Josef 1:3, Vyšohlíd Jaroslav 1:3), TJ Předhradí - TJ Seletice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Gebauer Ludvík 3:1, Slušný Vlastimil 2:2, Hartman Petr 2:2, body hostů: Lokša Petr 1:3, Plch David 3:1, Novák Lukáš 1:3, Novák Miloslav 0:4), TJ Sadská E - SK Městec Králové B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Pavel 0:4, Čvančara Martin 2:2, Jaderný Petr ml. 1:3, Truhlář Jaroslav 0:4, body hostů: Regimon Tomáš 4:0, Vaníček Martin 4:0, Haken Jaroslav 3:1, Jansta Josef 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sadská E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 4:0, Šťastný Radek 3:1, Svoboda Jan 0:4, Paroulek David 0:4, body hostů: Čvančara Martin 2:2, Vydrová Lucie 2:2, Neubauer Lukáš 2:2, Žežule Ondřej 3:1), SK Městec Králové B - TJ Předhradí 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Regimon Tomáš 3:0, Jansta Josef 2:1, Němeček Ladislav 0:3, Haken Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Slušný Vlastimil 2:2, Hartman Petr 1:3, Matějka Ondřej 3:1, WO 0:5), TJ Seletice B - TJ Sokol Krchleby D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch David 1:2, Lokša Petr 1:2, Novák Lukáš 1:2, Novák Miloslav 0:3, WO 4:0, body hostů: Paclt Milan 2:1, Miškovský Josef 1:2, Janda Martin 3:0, Kulhánek Vladimír 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Písková Lhota 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stibor Martin 1:2, Vyšohlíd Jaroslav 0:3, Hrdlička Jiří 0:2, Jech Josef 0:3, WO 5:1, body hostů: Mráz Petr 3:0, Píša Zdeněk 3:1, Křepela Miroslav 4:0, WO 1:5), AFK Nymburk B - TJ Sokol Lysá nad Labem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 1:1, Kraus Josef 3:0, Skoba Rostislav 4:0, Krumpholc Antonín 2:2, Kubálek Josef ml. 1:0, WO 2:0, body hostů: Kazda Milan 0:4, Horák Václav 1:3, Ludvíček Luboš 0:2, Řezníček Michal 2:2, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk D - STC Opočnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heršálek Jakub 3:1, Plachý Pavel 2:2, Pařez Miloš 2:2, Skořepová Eva 1:3, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Hotovec Vlastimil 2:2, Lounek Miroslav 3:1, Konvalina Miloš 0:4),
Okresní přebor III.třídy
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - STC Opočnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Pavel 4:0, Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, Rieger František 2:2, body hostů: Fekete Zdeněk 2:2, Konvalina Miloš 0:4, Najbrt Jaroslav 3:1, Kotek Jiří 0:1, Šanda Roman 0:3), TJ Sokol Poříčany A - TJ Spartak Pečky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chocholáč Jan 2:2, Melichová Barbora 1:3, Král Jaroslav 2:1, Hingar Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Staněk Milan 3:1, Kozák Karel 2:2, Abrle Jiří 1:3, Holešovský Petr 3:0, WO 0:1), TJ Dvory B - TJ Sokol Lysá nad Labem D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somr Oldřich 0:4, Čermák Martin 0:4, Miškovský Jaroslav 0:4, Baran Vladimír 0:4, body hostů: Baladrán František 4:0, Báča Karel 4:0, Mudra Oldřich 4:0, Picek Petr 4:0), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TTC Poděbrady B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Václav 3:1, Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 3:1, Ludvíček Luboš 3:1, body hostů: Černý Štěpán 0:4, Vršovský Petr 0:4, Maršon Vojtěch 0:4, Mengr Miroslav ml. 4:0), ACS Přední Lhota - AFK Nymburk C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Jan 1:3, Ulvr Petr 0:2, Novotný Miroslav 0:4, Mašinda Ivan 1:3, Polnický Tomáš 0:2, body hostů: Kubálek Josef 4:0, Zachariáš David 3:1, Sláčal Jan 3:1, Novotný Petr 4:0), TTC Žehuň C - TJ Sokol Loučeň B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Josef 4:0, Kvasnička Daniel st. 2:2, Soukup Tomáš 1:3, Vondruška Libor 4:0, body hostů: Martínek Jaroslav 2:2, Vašák Jiří st. 2:0, Mäsiarik Miroslav 0:4, Špoutil Roman 1:3, Koudelka Bohdan 0:2),
2. kolo:
STC Opočnice B - TJ Sokol Loučeň B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanda Roman 2:2, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 4:0, Fekete Zdeněk 4:0, body hostů: Špoutil Roman 0:4, Koch Jiří 0:3, Martínek Jaroslav 2:2, Vašák Jiří st. 2:2, Mäsiarik Miroslav 0:1), AFK Nymburk C - TTC Žehuň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Josef ml. 3:1, Zachariáš David 1:0, Sláčal Jan 0:4, Novotný Petr 2:2, Hošek Martin 1:2, body hostů: Košnerová Alena 1:3, Štěrbová Kateřina 2:2, Kvasnička Daniel st. 3:1, Vondruška Libor 3:1), TTC Poděbrady B - ACS Přední Lhota 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoha Libor 2:0, Mengr Miroslav ml. 4:0, Maršon Vojtěch 0:4, Černý Štěpán 1:3, Pešek Jakub 1:0, WO 0:1, body hostů: Chlad Jan 2:2, Mašinda Ivan 2:1, Novotný Miroslav 2:2, Polnický Tomáš 0:2, Ulvr Petr 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Sokol Lysá nad Labem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Báča Karel 1:3, Mudra Oldřich 2:2, Picek Petr 1:3, Baladrán František 1:3, body hostů: Ciprián Patrik 1:3, Ludvíček Luboš 4:0, Pech Jaroslav 4:0, Blažek František 0:1, Řezníček Michal 2:1), TJ Spartak Pečky B - TJ Dvory B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 4:0, Kozák Karel 2:2, Holešovský Petr 4:0, Abrle Jiří 3:1, body hostů: Somr Oldřich 1:3, Baran Vladimír 0:4, Čermák Martin 0:4, Miškovský Jaroslav 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Poříčany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Pavel 3:1, Rufer David 1:3, Nejedlý Jiří 0:4, Rieger František 2:2, body hostů: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 3:1, Hingar Vladimír 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Poříčany A - STC Opočnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 2:2, Melichová Barbora 1:1, Hingar Vladimír 0:2, body hostů: Fekete Zdeněk 1:3, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 4:0, Kotek Jiří 0:4), TJ Dvory B - TJ Lokomotiva Nymburk E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 1:3, Somr Oldřich 2:2, Miškovský Jaroslav 1:3, Schovanec Emil 3:1, body hostů: Plachý Pavel 3:1, Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 3:1, Kokeš František 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Spartak Pečky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 2:2, Ludvíček Luboš 4:0, body hostů: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 0:4, Abrle Jiří 0:4, Holešovský Petr 3:1), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Lysá nad Labem D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Jan 1:3, Ulvr Petr 0:4, Polnický Tomáš 0:2, Mašinda Ivan 3:1, Váňová Marta 0:2, body hostů: Baladrán František 3:1, Tauchman Michal 3:1, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 3:1), TTC Žehuň C - TTC Poděbrady B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pivný Aleš 3:0, Pivný Lukáš 2:1, Kvasnička Daniel st. 3:0, Vondruška Libor 3:0, WO 5:0, body hostů: Vršovský Petr 1:3, Černý Štěpán 0:4, Maršon Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Loučeň B - AFK Nymburk C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mäsiarik Miroslav 0:3, Koch Jiří 0:4, Podoláková Eliška 0:4, Špoutil Roman 0:4, WO 1:0, body hostů: Sláčal Jan 4:0, Kubálek Josef 3:0, Hošek Martin 4:0, Kubálek Josef ml. 4:0, WO 0:1),
4. kolo:
AFK Nymburk C - STC Opočnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubálek Josef 3:1, Novotný Petr 3:1, Hošek Martin 1:3, Kubálek Josef ml. 4:0, body hostů: Fekete Zdeněk 1:3, Šanda Roman 0:4, Najbrt Jaroslav 3:1, Konvalina Miloš 1:3), TTC Poděbrady B - TJ Sokol Loučeň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymazal Lukáš 1:0, Žoha Libor 4:0, Mengr Miroslav ml. 2:0, Černý Štěpán 3:1, Maršon Vojtěch 0:3, WO 0:2, body hostů: Špoutil Roman 0:3, Vašák Jiří st. 2:2, Koch Jiří 1:3, Koudelka Bohdan 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TTC Žehuň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 2:2, Picek Petr 2:2, Baladrán František 1:3, body hostů: Vondruška Libor 3:1, Konvalina Zdeněk 0:2, Kocner Petr 4:0, Soukup Tomáš 1:3, Konvalina Josef 1:1), TJ Spartak Pečky B - ACS Přední Lhota 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 3:1, Kozák Karel 3:1, Holešovský Petr 4:0, Abrle Jiří 1:3, body hostů: Chlad Jan 3:1, Mašinda Ivan 1:3, Novotný Miroslav 1:1, Ulvr Petr 0:4, Polnický Tomáš 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Lysá nad Labem C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Pavel 1:2, Nejedlý Jiří 0:4, Rieger František 0:4, Kokeš František 0:4, WO 1:0, body hostů: Řezníček Michal 3:1, Blažek František 3:0, Pech Jaroslav 4:0, Ciprián Patrik 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Poříčany A - TJ Dvory B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trpálek Vlastimil 4:0, Král Jaroslav 4:0, Melichová Barbora 2:0, Hingar Vladimír 1:3, Chocholáč Jan 2:0, body hostů: Apjar Marek 1:3, Baran Vladimír 1:3, Somr Oldřich 0:4, Miškovský Jaroslav 1:3),
5. kolo:
TJ Dvory B - STC Opočnice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 0:4, Somr Oldřich 0:4, Miškovský Jaroslav 1:3, Čermák Martin 0:4, body hostů: Fekete Zdeněk 4:0, Bartošík Jiří 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, Konvalina Miloš 4:0), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Poříčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ciprián Patrik 2:2, Blažek František 2:1, Pech Jaroslav 2:2, Ludvíček Luboš 4:0, WO 0:1, body hostů: Hingar Vladimír 0:4, Král Jaroslav 1:3, Chocholáč Jan 1:2, Trpálek Vlastimil 3:1, WO 1:0), ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Chlad Jan 2:2, Polnický Tomáš 0:2, Mašinda Ivan 2:2, Ulvr Petr 0:2, body hostů: Rufer David 4:0, Plachý Pavel 3:1, Nejedlý Jiří 3:1, Rieger František 1:3), TTC Žehuň C - TJ Spartak Pečky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocner Petr 4:0, Kvasnička Daniel st. 4:0, Soukup Tomáš 2:2, Fiala Alexander 1:3, body hostů: Holešovský Petr 2:2, Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 1:3, Abrle Jiří 0:4), TJ Sokol Loučeň B - TJ Sokol Lysá nad Labem D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podoláková Eliška 2:2, Vašák Jiří st. 3:1, Martínek Jaroslav 1:3, Urban Martin 0:4, body hostů: Baladrán František 2:2, Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 3:1), AFK Nymburk C - TTC Poděbrady B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Josef 3:1, Novotný Petr 3:1, Zachariáš David 2:2, Kubálek Josef ml. 3:1, body hostů: Vršovský Petr 1:3, Černý Štěpán 0:4, Žoha Libor 4:0, Maršon Vojtěch 0:4),
6. kolo:
STC Opočnice B - TTC Poděbrady B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Miloš 4:0, Šanda Roman 2:2, Najbrt Jaroslav 4:0, Fekete Zdeněk 4:0, body hostů: Černý Štěpán 0:4, Gebauer Lubomír 1:3, Vršovský Petr 1:3, Maršon Vojtěch 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem D - AFK Nymburk C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Báča Karel 1:3, Mudra Oldřich 1:2, Picek Petr 1:2, Baladrán František 1:3, WO 2:0, body hostů: Zachariáš David 4:0, Sláčal Jan 2:2, Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 1:1, WO 0:2), TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Loučeň B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 3:1, Kozák Karel 4:0, Holešovský Petr 4:0, Abrle Jiří 3:1, body hostů: Vašák Jiří st. 2:2, Podoláková Eliška 0:4, Mäsiarik Miroslav 0:4, Koch Jiří 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk E - TTC Žehuň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Pavel 0:3, Rufer David 2:2, Nejedlý Jiří 1:3, Heršálek Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Vondruška Libor 4:0, Pivný Aleš 2:1, Štěrbová Kateřina 2:2, Kvasnička Daniel st. 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Poříčany A - ACS Přední Lhota 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trpálek Vlastimil 4:0, Chocholáč Jan 4:0, Král Jaroslav 3:1, Melichová Barbora 2:0, Hingar Vladimír 0:2, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Mašinda Ivan 2:2, Ulvr Petr 0:4, Váňová Marta 0:4), TJ Dvory B - TJ Sokol Lysá nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somr Oldřich 1:3, Baran Vladimír 0:4, Miškovský Jaroslav 1:3, Čermák Martin 1:3, body hostů: Ludvíček Luboš 4:0, Blažek František 4:0, Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem C - STC Opočnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 2:2, Řezníček Michal 3:1, Ludvíček Luboš 3:1, body hostů: Fekete Zdeněk 1:3, Ešner Zbyněk 1:3, Konvalina Miloš 0:4, Najbrt Jaroslav 4:0), ACS Přední Lhota - TJ Dvory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašinda Ivan 3:1, Novotný Miroslav 1:3, Polnický Tomáš 0:4, Chlad Jan 4:0, body hostů: Somr Oldřich 2:2, Čermák Martin 2:2, Apjar Marek 1:3, Miškovský Jaroslav 3:1), TTC Žehuň C - TJ Sokol Poříčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 2:2, Košnerová Alena 2:2, Kvasnička Daniel st. 4:0, Vondruška Libor 2:2, body hostů: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 0:4, Hingar Vladimír 0:4), TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašák Jiří st. 3:1, Podoláková Eliška 1:3, Mäsiarik Miroslav 0:4, Urban Martin 2:0, Koch Jiří 0:2, body hostů: Plachý Pavel 3:1, Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, Rieger František 2:2), AFK Nymburk C - TJ Spartak Pečky B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláčal Jan 2:2, Kubálek Josef 2:2, Zachariáš David 3:0, Krumpholc Antonín 4:0, WO 1:0, body hostů: Staněk Milan 1:3, Kozák Karel 1:3, Abrle Jiří 0:4, Holešovský Petr 2:1, WO 0:1), TTC Poděbrady B - TJ Sokol Lysá nad Labem D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vršovský Petr 2:2, Gebauer Lubomír 2:2, Černý Štěpán 0:3, Žoha Libor 4:0, Maršon Vojtěch 0:1, body hostů: Baladrán František 1:3, Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 2:2),
8. kolo:
STC Opočnice B - TJ Sokol Lysá nad Labem D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanda Roman 1:3, Konvalina Miloš 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, Fekete Zdeněk 1:3, body hostů: Baladrán František 2:2, Báča Karel 0:4, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 2:2), TJ Spartak Pečky B - TTC Poděbrady B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Milan 2:2, Abrle Jiří 2:2, Holešovský Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Mengr Miroslav ml. 3:0, Žoha Libor 3:0, Gebauer Lubomír 0:1, Černý Štěpán 0:3, Maršon Vojtěch 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Nymburk E - AFK Nymburk C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Pavel 1:3, Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 1:3, Rieger František 1:3, body hostů: Kubálek Josef 3:1, Novotný Petr 4:0, Sláčal Jan 2:2, Kraus Pavel 0:1, Krumpholc Antonín 1:2), TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Loučeň B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 4:0, Chocholáč Jan 4:0, Hingar Vladimír 0:2, Král Jaroslav 2:2, Melichová Barbora 0:2, body hostů: Podoláková Eliška 2:2, Suchý František 1:3, Martínek Jaroslav 1:3, Vašák Jiří st. 2:2), TJ Dvory B - TTC Žehuň C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Vladimír 0:4, Somr Oldřich 1:3, Miškovský Jaroslav 0:4, Čermák Martin 1:3, body hostů: Vondruška Libor 4:0, Kvasnička Daniel st. 4:0, Pivný Aleš 3:1, Košnerová Alena 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem C - ACS Přední Lhota 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ciprián Patrik 3:1, Pech Jaroslav 3:1, Čejka Marek 2:2, Ludvíček Luboš 4:0, body hostů: Chlad Jan 2:2, Mašinda Ivan 2:2, Novotný Miroslav 0:4, Ulvr Petr 0:2, Polnický Tomáš 0:2),
9. kolo:
ACS Přední Lhota - STC Opočnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Jan 1:3, Novotný Miroslav 0:4, Váňová Marta 0:2, Mašinda Ivan 2:2, Ulvr Petr 0:2, body hostů: Fekete Zdeněk 4:0, Konvalina Miloš 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, Šanda Roman 2:2), TTC Žehuň C - TJ Sokol Lysá nad Labem C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěrbová Kateřina 1:3, Košnerová Alena 2:1, Kvasnička Daniel st. 0:3, Vondruška Libor 1:2, WO 3:0, body hostů: Horák Václav 1:2, Řezníček Michal 4:0, Blažek František 2:1, Ludvíček Luboš 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Loučeň B - TJ Dvory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podoláková Eliška 4:0, Urban Martin 3:1, Martínek Jaroslav 4:0, Špoutil Roman 3:1, body hostů: Baran Vladimír 1:3, Somr Oldřich 0:4, Apjar Marek 1:3, Miškovský Jaroslav 0:4), AFK Nymburk C - TJ Sokol Poříčany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 4:0, Kubálek Josef 4:0, Kraus Pavel 0:4, Sláčal Jan 2:2, body hostů: Hingar Vladimír 1:3, Král Jaroslav 2:2, Chocholáč Jan 2:2, Vosecký Petr 1:3), TTC Poděbrady B - TJ Lokomotiva Nymburk E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebauer Lubomír 3:1, Žoha Libor 4:0, Černý Štěpán 1:2, Maršon Vojtěch 0:4, Vršovský Petr 1:0, body hostů: Heršálek Jakub 3:1, Kokeš František 1:3, Rieger František 2:2, Nejedlý Jiří 1:3), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Spartak Pečky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 2:2, Picek Petr 3:0, Tauchman Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 1:3, Abrle Jiří 0:4, Holešovský Petr 2:1, WO 1:0),
10. kolo:
STC Opočnice B - TJ Spartak Pečky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvalina Miloš 4:0, Šanda Roman 0:4, Najbrt Jaroslav 3:0, Fekete Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kozák Karel 1:3, Abrle Jiří 1:3, Staněk Milan 1:3, Holešovský Petr 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Lysá nad Labem D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, Kokeš František 0:1, Rieger František 2:2, Heršálek Jakub 2:1, body hostů: Zelenka Pavel 0:4, Baladrán František 1:3, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 3:1), TJ Sokol Poříčany A - TTC Poděbrady B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 4:0, Chocholáč Jan 4:0, Král Jaroslav 2:2, Hingar Vladimír 2:2, body hostů: Černý Štěpán 0:4, Gebauer Lubomír 2:2, Vršovský Petr 2:2, Maršon Vojtěch 0:4), TJ Dvory B - AFK Nymburk C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somr Oldřich 0:4, Apjar Marek 0:4, Baran Vladimír 0:4, Miškovský Jaroslav 2:2, body hostů: Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 4:0, Zachariáš David 4:0, Sláčal Jan 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Loučeň B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jaroslav 3:1, Blažek František 4:0, Ciprián Patrik 4:0, Ludvíček Luboš 4:0, body hostů: Podoláková Eliška 0:4, Mäsiarik Miroslav 0:4, Koch Jiří 0:4, Vašák Jiří st. 1:3), ACS Přední Lhota - TTC Žehuň C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Jan 2:2, Novotný Miroslav 0:4, Ulvr Petr 0:4, Mašinda Ivan 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel st. 4:0, Pivný Aleš 3:1, Kocner Petr 2:2, Soukup Tomáš 3:1),
11. kolo:
TTC Žehuň C - STC Opočnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Daniel st. 2:2, Pivný Aleš 2:2, Soukup Tomáš 2:2, Vondruška Libor 2:2, body hostů: Ešner Zbyněk 1:3, Konvalina Miloš 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, Kotek Jiří 0:4), TJ Sokol Loučeň B - ACS Přední Lhota 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koch Jiří 2:2, Urban Martin 2:2, Mäsiarik Miroslav 1:3, Horáková Michaela 1:3, body hostů: Chlad Jan 3:1, Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 3:1, Polnický Tomáš 0:4), AFK Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Josef 2:2, Sláčal Jan 1:3, Kubálek Josef ml. 4:0, Hošek Martin 0:4, body hostů: Řezníček Michal 3:1, Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 2:2, Čejka Marek 1:3), TTC Poděbrady B - TJ Dvory B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoha Libor 2:0, Sekereš Karel 3:1, Gebauer Lubomír 2:1, Černý Štěpán 2:2, Maršon Vojtěch 0:2, WO 0:1, body hostů: Prášil Martin 0:4, Apjar Marek 2:2, Somr Oldřich 3:1, Miškovský Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Sokol Poříčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 4:0, Picek Petr 2:2, Baladrán František 1:3, body hostů: Hingar Vladimír 1:3, Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 0:4), TJ Spartak Pečky B - TJ Lokomotiva Nymburk E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 3:1, Kozák Karel 3:1, Abrle Jiří 2:2, Holešovský Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Rufer David 3:0, Kokeš František 0:4, Rieger František 0:4, Nejedlý Jiří 1:3, WO 1:0),
12. kolo:
STC Opočnice B - TJ Lokomotiva Nymburk E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 1:3, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 3:1, Fekete Zdeněk 3:1, body hostů: Rufer David 3:1, Rieger František 0:4, Plachý Pavel 1:0, Nejedlý Jiří 2:2, Kokeš František 1:2), TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Poříčany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Martin 2:2, Holešovský Petr 3:1, Abrle Jiří 1:3, Zach Jiří 1:1, WO 0:2, body hostů: Hingar Vladimír 0:3, Trpálek Vlastimil 3:0, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Dvory B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Báča Karel 4:0, Zelenka Pavel 0:4, Mudra Oldřich 4:0, Baladrán František 4:0, body hostů: Baran Vladimír 1:3, Somr Oldřich 1:3, Apjar Marek 1:3, Miškovský Jaroslav 0:2, Čermák Martin 1:1), TTC Poděbrady B - TJ Sokol Lysá nad Labem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoha Libor 4:0, Sekereš Karel 3:1, Gebauer Lubomír 3:1, Černý Štěpán 0:2, Maršon Vojtěch 0:2, body hostů: Ludvíček Luboš 1:3, Blažek František 2:2, Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 1:3), AFK Nymburk C - ACS Přední Lhota 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Petr 3:0, Kubálek Josef 3:0, Sláčal Jan 2:1, Kraus Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Chlad Jan 2:2, Novotný Miroslav 0:4, Polnický Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Martin 1:3, Podoláková Eliška 0:4, Koch Jiří 0:4, Horáková Michaela 0:4, body hostů: Vondruška Libor 4:0, Kvasnička Daniel st. 3:1, Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Loučeň B - STC Opočnice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mäsiarik Miroslav 1:2, Urban Martin 1:2, Koch Jiří 1:2, Horáková Michaela 0:3, WO 5:0, body hostů: Najbrt Jaroslav 4:0, Konvalina Miloš 4:0, Kotek Jiří 1:3, WO 0:5), TTC Žehuň C - AFK Nymburk C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Daniel st. 0:3, Pivný Aleš 1:2, Soukup Tomáš 1:2, Vondruška Libor 1:2, WO 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:0, Kubálek Josef 3:0, Hošek Martin 1:2, Kubálek Josef ml. 2:1, WO 1:3), ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Váňová Marta 2:2, Ulvr Petr 2:2, Polnický Tomáš 1:3, body hostů: Pekárek František 1:0, Gebauer Lubomír 4:0, Černý Štěpán 3:1, Maršon Vojtěch 0:4, Malá Kateřina 1:2), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Lysá nad Labem D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ciprián Patrik 3:1, Pech Jaroslav 3:1, Řezníček Michal 3:1, Horák Václav 4:0, body hostů: Zelenka Pavel 0:4, Baladrán František 0:4, Báča Karel 0:4, Mudra Oldřich 3:1), TJ Dvory B - TJ Spartak Pečky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Vladimír 1:2, Somr Oldřich 0:4, Apjar Marek 1:2, Miškovský Jaroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Staněk Milan 3:1, Zach Jiří 2:1, Abrle Jiří 2:2, Holešovský Petr 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Poříčany A - TJ Lokomotiva Nymburk E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 3:1, Melichová Barbora 1:1, Strnad Jiří 1:1, body hostů: Rufer David 4:0, Heršálek Jakub 0:2, Plachý Pavel 0:4, Rieger František 1:3, Nejedlý Jiří 0:2),
14. kolo:
STC Opočnice B - TJ Sokol Poříčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanda Roman 1:3, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 4:0, Fekete Zdeněk 2:2, body hostů: Hingar Vladimír 0:4, Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 2:2, Král Jaroslav 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Dvory B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rufer David 4:0, Plachý Pavel 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Rieger František 2:2, body hostů: Baran Vladimír 1:3, Somr Oldřich 1:3, Apjar Marek 2:2, Miškovský Jaroslav 1:3), TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Lysá nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 2:2, Holešovský Petr 3:1, Abrle Jiří 1:3, Kozák Karel 0:4, body hostů: Řezníček Michal 3:1, Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 2:2, Blažek František 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem D - ACS Přední Lhota 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baladrán František 4:0, Mudra Oldřich 4:0, Báča Karel 2:2, Zelenka Pavel 1:2, Picek Petr 1:0, body hostů: Chlad Jan 1:3, Mašinda Ivan 2:2, Novotný Miroslav 1:3, Ulvr Petr 0:2, Polnický Tomáš 0:2), TTC Poděbrady B - TTC Žehuň C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žoha Libor 4:0, Maršon Vojtěch 0:4, Gebauer Lubomír 3:1, Černý Štěpán 0:4, body hostů: Vondruška Libor 3:1, Kocner Petr 2:2, Kvasnička Daniel st. 2:2, Konvalina Josef 2:1, Konvalina Zdeněk 0:1), AFK Nymburk C - TJ Sokol Loučeň B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláčal Jan 3:1, Kraus Pavel 0:2, Hošek Martin 2:2, Kubálek Josef 3:1, Kubálek Josef ml. 2:0, body hostů: Vašák Jiří st. 4:0, Suchý František 2:2, Koch Jiří 0:4, Mäsiarik Miroslav 0:4),
15. kolo:
STC Opočnice B - AFK Nymburk C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanda Roman 1:3, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 3:1, Fekete Zdeněk 2:2, body hostů: Kraus Pavel 0:4, Novotný Petr 3:1, Sláčal Jan 1:3, Kubálek Josef ml. 4:0), TJ Sokol Loučeň B - TTC Poděbrady B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Martin 1:3, Horáková Michaela 1:3, Koch Jiří 1:3, Podoláková Eliška 2:2, body hostů: Žoha Libor 4:0, Mengr Miroslav ml. 4:0, Gebauer Lubomír 3:1, Malá Kateřina 0:4), TTC Žehuň C - TJ Sokol Lysá nad Labem D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Alexander 2:1, Kvasnička Daniel st. 3:0, Kocner Petr 3:0, Vondruška Libor 3:0, WO 5:0, body hostů: Čermák Jiří 0:4, Černý Radomír 0:4, Picek Petr 1:3, WO 0:5), ACS Přední Lhota - TJ Spartak Pečky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Jan 2:2, Novotný Miroslav 0:3, Polnický Tomáš 0:4, Mašinda Ivan 2:2, WO 1:0, body hostů: Staněk Milan 4:0, Abrle Jiří 2:2, Holešovský Petr 3:0, Kozák Karel 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Lokomotiva Nymburk E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ciprián Patrik 0:3, Pech Jaroslav 3:0, Ludvíček Luboš 3:0, Čejka Marek 0:3, WO 5:0, body hostů: Rufer David 2:2, Nejedlý Jiří 2:2, Rieger František 2:2, WO 0:5), TJ Dvory B - TJ Sokol Poříčany A 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baran Vladimír 0:4, Čermák Martin 1:1, Miškovský Jaroslav 0:4, Somr Oldřich 0:4, Baran Jakub 0:2, body hostů: Hingar Vladimír 3:1, Chocholáč Jan 4:0, Trpálek Vlastimil 4:0, Král Jaroslav 4:0),
16. kolo:
STC Opočnice B - TJ Dvory B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 4:0, Konvalina Miloš 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, Fekete Zdeněk 3:1, body hostů: Čermák Martin 0:4, Baran Jakub 0:4, Baran Vladimír 1:3, Miškovský Jaroslav 1:3), TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Lysá nad Labem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 2:2, Chocholáč Jan 4:0, Král Jaroslav 1:3, Strnad Jiří 3:1, body hostů: Řezníček Michal 3:1, Pech Jaroslav 2:2, Ciprián Patrik 0:4, Čejka Marek 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk E - ACS Přední Lhota 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer David 4:0, Randa Stanislav 2:1, Rieger František 2:2, Pařez Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Mašinda Ivan 1:3, Chlad Jan 3:1, Novotný Miroslav 0:3, Ulvr Petr 0:4, WO 1:0), TJ Spartak Pečky B - TTC Žehuň C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holešovský Petr 4:0, Kozák Karel 1:3, Votava Martin 3:1, Staněk Milan 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel st. 1:3, Pivný Aleš 2:2, Soukup Tomáš 2:2, Košnerová Alena 1:3), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Sokol Loučeň B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Báča Karel 4:0, Mudra Oldřich 4:0, Picek Petr 4:0, Baladrán František 4:0, body hostů: Podoláková Eliška 0:4, Koch Jiří 0:4, Mäsiarik Miroslav 0:4, Koudelka Bohdan 0:4), TTC Poděbrady B - AFK Nymburk C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoha Libor 3:1, Mengr Miroslav ml. 3:1, Gebauer Lubomír 3:1, Černý Štěpán 0:2, Maršon Vojtěch 0:2, body hostů: Novotný Petr 2:2, Kubálek Josef ml. 1:3, Zachariáš David 2:2, Hošek Martin 2:2),
17. kolo:
TTC Poděbrady B - STC Opočnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršon Vojtěch 0:4, Pekárek František 3:0, Gebauer Lubomír 2:1, Mengr Miroslav ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Fekete Zdeněk 1:3, Konvalina Miloš 1:3, Najbrt Jaroslav 2:1, Šanda Roman 1:2, WO 2:0), AFK Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 3:1, Hošek Martin 1:3, Kubálek Josef ml. 4:0, body hostů: Baladrán František 1:3, Čermák Jiří 0:4, Mudra Oldřich 1:3, Picek Petr 3:1), TJ Sokol Loučeň B - TJ Spartak Pečky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podoláková Eliška 1:3, Urban Martin 1:2, Martínek Jaroslav 1:2, Horáková Michaela 1:3, WO 2:0, body hostů: Staněk Milan 3:1, Kozák Karel 3:1, Holešovský Petr 4:0, Abrle Jiří 0:2, WO 0:2), TTC Žehuň C - TJ Lokomotiva Nymburk E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Daniel st. 1:2, Pivný Aleš 3:1, Soukup Tomáš 3:1, Vondruška Libor 4:0, Konvalina Josef 0:1, body hostů: Heršálek Jakub 1:3, Rufer David 3:1, Nejedlý Jiří 1:3, Rieger František 0:4), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Poříčany A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlad Jan 2:2, Novotný Miroslav 1:3, Polnický Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Hingar Vladimír 1:2, Trpálek Vlastimil 2:1, Chocholáč Jan 3:0, Král Jaroslav 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Dvory B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jaroslav 4:0, Ciprián Patrik 4:0, Řezníček Michal 4:0, Ludvíček Luboš 4:0, body hostů: Baran Jakub 0:4, Somr Oldřich 0:4, Baran Vladimír 0:4, Miškovský Jaroslav 0:4),
18. kolo:
STC Opočnice B - TJ Sokol Lysá nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošík Jiří 1:3, Šanda Roman 0:4, Konvalina Miloš 0:4, Fekete Zdeněk 0:4, body hostů: Kozdera Pavel 4:0, Řezníček Michal 4:0, Pech Jaroslav 4:0, Ciprián Patrik 3:1), TJ Dvory B - ACS Přední Lhota 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somr Oldřich 2:2, Baran Vladimír 1:3, Miškovský Jaroslav 3:1, Apjar Marek 2:2, body hostů: Chlad Jan 4:0, Mašinda Ivan 3:1, Novotný Miroslav 1:3, Polnický Tomáš 0:4), TJ Sokol Poříčany A - TTC Žehuň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Král Jaroslav 1:3, Hingar Vladimír 0:2, Melichová Barbora 0:2, body hostů: Vondruška Libor 3:1, Kvasnička Daniel st. 2:2, Kocner Petr 3:1, Soukup Tomáš 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Loučeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer David 3:1, Kokeš František 0:2, Nejedlý Jiří 2:2, Rieger František 1:3, Plachý Pavel 1:1, body hostů: Vašák Jiří st. 4:0, Urban Martin 3:1, Špoutil Roman 2:2, Koch Jiří 0:4), TJ Spartak Pečky B - AFK Nymburk C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 1:3, Votava Martin 3:0, Holešovský Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 2:2, Kubálek Josef 2:2, Sláčal Jan 0:4, Hošek Martin 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TTC Poděbrady B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tauchman Michal 2:2, Mudra Oldřich 2:2, Picek Petr 3:1, Baladrán František 1:3, body hostů: Žoha Libor 4:0, Sekereš Karel 3:1, Gebauer Lubomír 1:3, Malá Kateřina 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem D - STC Opočnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Báča Karel 2:2, Mudra Oldřich 4:0, Picek Petr 1:3, Baladrán František 3:1, body hostů: Šanda Roman 0:4, Fekete Zdeněk 1:3, Konvalina Miloš 2:2, Najbrt Jaroslav 3:1), TTC Poděbrady B - TJ Spartak Pečky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mengr Miroslav ml. 4:0, Černý Štěpán 1:3, Gebauer Lubomír 3:1, Maršon Vojtěch 0:4, body hostů: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 2:2, Abrle Jiří 1:3, Holešovský Petr 3:1), AFK Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 1:0, Kubálek Josef ml. 3:1, Hošek Martin 3:1, Sláčal Jan 2:1, body hostů: Rufer David 2:2, Plachý Pavel 1:3, Nejedlý Jiří 1:3, Rieger František 0:4), TJ Sokol Loučeň B - TJ Sokol Poříčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podoláková Eliška 1:3, Urban Martin 2:2, Koch Jiří 0:4, Horáková Michaela 1:3, body hostů: Hingar Vladimír 1:3, Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 4:0, Král Jaroslav 4:0), TTC Žehuň C - TJ Dvory B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 4:0, Kvasnička Daniel st. 2:0, Soukup Tomáš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Kocner Petr 2:0, body hostů: Baran Jakub 0:4, Somr Oldřich 0:4, Baran Vladimír 0:4, Miškovský Jaroslav 0:4), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Lysá nad Labem C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 0:4, Mašinda Ivan 1:3, Polnický Tomáš 0:4, Ulvr Petr 0:4, body hostů: Řezníček Michal 4:0, Pech Jaroslav 3:1, Ciprián Patrik 4:0, Čejka Marek 4:0),
20. kolo:
STC Opočnice B - ACS Přední Lhota 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Miloš 3:1, Ešner Zbyněk 3:1, Bartošík Jiří 3:1, Fekete Zdeněk 3:1, body hostů: Ulvr Petr 0:4, Mašinda Ivan 4:0, Polnický Tomáš 0:4, Váňová Marta 0:1, Novotný Miroslav 0:3), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TTC Žehuň C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozdera Pavel 4:0, Ciprián Patrik 2:2, Pech Jaroslav 3:1, Ludvíček Luboš 2:2, body hostů: Košnerová Alena 1:3, Soukup Tomáš 2:2, Kvasnička Daniel st. 1:3, Vondruška Libor 0:2, Kocner Petr 1:1), TJ Dvory B - TJ Sokol Loučeň B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Jakub 1:3, Somr Oldřich 1:3, Miškovský Jaroslav 1:3, Baran Vladimír 2:2, body hostů: Podoláková Eliška 3:1, Špoutil Roman 3:1, Mäsiarik Miroslav 1:3, Martínek Jaroslav 4:0), TJ Sokol Poříčany A - AFK Nymburk C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trpálek Vlastimil 2:2, Chocholáč Jan 1:3, Král Jaroslav 2:2, Strnad Jiří 0:2, Melichová Barbora 1:1, body hostů: Kubálek Josef 4:0, Krumpholc Antonín 1:3, Novotný Petr 4:0, Sláčal Jan 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk E - TTC Poděbrady B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rufer David 3:1, Rieger František 2:2, Plachý Pavel 1:2, Kokeš František 2:2, WO 1:0, body hostů: Žoha Libor 4:0, Gebauer Lubomír 3:1, Černý Štěpán 0:4, Maršon Vojtěch 0:3, WO 0:1), TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Lysá nad Labem D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrle Jiří 1:3, Holešovský Petr 3:1, Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 1:3, body hostů: Zelenka Pavel 0:4, Baladrán František 3:1, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 3:1),
21. kolo:
TJ Spartak Pečky B - STC Opočnice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Karel 3:1, Staněk Milan 4:0, Holešovský Petr 4:0, Abrle Jiří 3:1, body hostů: Fekete Zdeněk 0:4, Bartošík Jiří 0:4, Konvalina Miloš 2:2, Šanda Roman 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem D - TJ Lokomotiva Nymburk E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Báča Karel 1:3, Mudra Oldřich 3:1, Picek Petr 4:0, Baladrán František 1:3, body hostů: Rufer David 2:2, Nejedlý Jiří 1:3, Plachý Pavel 3:1, Rieger František 1:3), TTC Poděbrady B - TJ Sokol Poříčany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Štěpán 0:2, Žoha Libor 4:0, Gebauer Lubomír 1:3, Vršovský Petr 1:3, Maršon Vojtěch 0:2, body hostů: Trpálek Vlastimil 3:1, Hingar Vladimír 1:3, Král Jaroslav 3:1, Melichová Barbora 3:1), AFK Nymburk C - TJ Dvory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 2:0, Kubálek Josef ml. 4:0, Hošek Martin 3:1, Sláčal Jan 2:0, body hostů: Čermák Martin 0:2, Baran Vladimír 0:4, Apjar Marek 0:4, Miškovský Jaroslav 2:2, Baran Jakub 0:2), TJ Sokol Loučeň B - TJ Sokol Lysá nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koch Jiří 0:4, Urban Martin 1:3, Koudelka Bohdan 0:4, Horáková Michaela 0:4, body hostů: Řezníček Michal 4:0, Čejka Marek 3:1, Pech Jaroslav 4:0, Ciprián Patrik 4:0), TTC Žehuň C - ACS Přední Lhota 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Daniel st. 4:0, Kocner Petr 4:0, Fiala Alexander 4:0, Soukup Radek 4:0, body hostů: Ulvr Petr 0:4, Polnický Tomáš 0:4, Váňová Marta 0:4, Novotný Miroslav 0:4),
22. kolo:
STC Opočnice B - TTC Žehuň C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvalina Miloš 2:2, Bartošík Jiří 0:4, Ešner Zbyněk 1:3, Fekete Zdeněk 0:4, body hostů: Vondruška Libor 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Kocner Petr 3:1, Kvasnička Daniel st. 2:2), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Loučeň B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Ulvr Petr 0:4, Polnický Tomáš 0:4, Mašinda Ivan 1:3, body hostů: Koch Jiří 2:2, Vašák Jiří st. 4:0, Martínek Jaroslav 4:0, Špoutil Roman 4:0), TJ Sokol Lysá nad Labem C - AFK Nymburk C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ciprián Patrik 1:3, Blažek František 2:2, Pech Jaroslav 2:2, Čejka Marek 0:4, body hostů: Novotný Petr 3:1, Kubálek Josef 3:1, Hošek Martin 4:0, Sláčal Jan 1:3), TJ Dvory B - TTC Poděbrady B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášil Martin 0:4, Apjar Marek 2:2, Miškovský Jaroslav 1:3, Čermák Martin 2:2, body hostů: Vršovský Petr 4:0, Černý Štěpán 2:2, Gebauer Lubomír 4:0, Maršon Vojtěch 1:3), TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Lysá nad Labem D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 4:0, Chocholáč Jan 3:1, Strnad Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, body hostů: Zelenka Pavel 0:4, Tauchman Michal 2:2, Mudra Oldřich 1:1, Picek Petr 1:3, Baladrán František 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Spartak Pečky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Pavel 3:1, Kokeš František 0:4, Nejedlý Jiří 3:1, Rieger František 1:3, body hostů: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 2:2, Abrle Jiří 1:3, Holešovský Petr 4:0),
Okresní přebor IV.třídy
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Vrba Ondřej 3:1, Falber Martin 4:0, Falber Michal 4:0, body hostů: Bořek Pavel 0:4, Konvalina Tomáš 0:4, Konvalina Zdeněk 0:2, Konvalina Štěpán 0:4, Konvalina Josef 2:0), TJ Dvory C - TTC Žehuň D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vítězslav 0:4, Apjar Marek 1:3, Blábol Vladimír 0:3, Baran Vladimír 1:3, Budka Zbyněk 0:1, body hostů: Pivný Lukáš 2:2, Pivný Aleš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Štěrbová Kateřina 4:0), TJ Seletice C - TJ Sokol Kostomlaty 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Miloslav 4:0, Novák Lukáš 2:0, Řídký Miloslav 4:0, Pavlíček Jiří 0:4, Kříž Ondřej 0:2, body hostů: Rucki Martin 1:3, Červený Jan 1:3, Vácha Petr 2:2, Kyncl Jan 2:2), STC Opočnice C - TJ Sokol Poříčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 3:1, Fiedler Jiří 4:0, Bartošík Jiří 4:0, body hostů: Vosecký Petr 1:3, Vosecký Martin 2:2, Hudec Petr 0:4, Novotný Pavel 0:4), TJ Sadská F - AFK Nymburk D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truhlář Jaroslav ml. 1:3, Pfeifer Jan 1:1, Truhlář Jaroslav 4:0, Kuřátko David 1:3, Žežule Ondřej 2:0, body hostů: Kubiš Daniel 0:4, Kubiš Josef 3:1, Kubiš Jakub 2:2, Kněžínek Vojtěch 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Poříčany B - TJ Sadská F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichová Barbora 3:1, Novotný Pavel 3:1, Vosecký Martin 2:2, Vosecký Petr 2:2, body hostů: Žežule Pavel 2:2, Žežule Ondřej 4:0, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 0:4), TJ Sokol Kostomlaty - STC Opočnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Pavel 1:3, Kyncl Jan 0:2, Rucki Martin 1:3, Petráček Marek 1:3, Tichý René 0:2, body hostů: Bartošík Jiří 4:0, Kotek Jiří 1:3, Ešner Zbyněk 4:0, Fiedler Jiří 4:0), TTC Žehuň D - TJ Seletice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivný Lukáš 1:0, Štěrbová Kateřina 1:3, Košnerová Alena 2:2, Soukup Tomáš 1:3, Pivný Aleš 2:1, body hostů: Řídký Miloslav 2:2, Pavlíček Jiří 0:4, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 3:1), TTC Žehuň E - TJ Dvory C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Zdeněk 1:1, Bořek Pavel 2:2, Konvalina Štěpán 0:4, Soukup Radek 0:4, Konvalina Josef 2:0, body hostů: Syrový Vítězslav 0:2, Apjar Marek 3:1, Blábol Vladimír 2:2, Baran Vladimír 4:0, Novák Jakub 2:0), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Lokomotiva Nymburk G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heršálek Jakub 3:1, Veselý Ladislav 1:3, Veselý František 1:3, Minařík Martin 1:1, Hájek Lukáš 0:2, body hostů: Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 4:0, Farkaš Vojtěch 1:3),
3. kolo:
TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nymburk F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jakub 0:4, Budka Zbyněk 0:4, Baran Vladimír 2:2, Apjar Marek 1:3, body hostů: Heršálek Jakub 4:0, Veselý František 3:1, Veselý Ladislav 3:1, Hájek Lukáš 3:1), TJ Seletice C - TTC Žehuň E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řídký Miloslav 4:0, Rychetský David 3:1, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 1:0, Vozdecká Lucia 0:3, body hostů: Konvalina Tomáš 2:2, Bořek Pavel 1:3, Konvalina Zdeněk 1:1, Soukup Radek 0:4, Konvalina Štěpán 0:2), STC Opočnice C - TTC Žehuň D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošík Jiří 3:1, Fiedler Jiří 2:2, Ešner Zbyněk 3:1, Hotovec Zdeněk st. 1:3, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 1:3, Pivný Aleš 2:2, Pivný Lukáš 0:4), TJ Sadská F - TJ Sokol Kostomlaty 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Pavel 3:1, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Žežule Ondřej 2:0, Kuřátko David 0:4, Pfeifer Jan 0:2, body hostů: Petráček Marek 4:0, Rucki Martin 2:2, Vítek Pavel 2:2, Kyncl Jan 3:1), AFK Nymburk D - TJ Sokol Poříčany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buka Daniel 3:1, Raška Jan 3:1, Kubiš Jakub 2:2, Kněžínek Vojtěch 2:2, body hostů: Melichová Barbora 3:1, Novotný Pavel 1:3, Vosecký Martin 0:4, Vosecký Petr 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Kostomlaty - AFK Nymburk D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Pavel 3:1, Kyncl Jan 1:1, Rucki Martin 2:2, Petráček Marek 1:3, Červený Jan 0:2, body hostů: Kubiš Josef 0:4, Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Jakub 3:1, Buka Daniel 3:1), TTC Žehuň D - TJ Sadská F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 4:0, Krause Petr 2:2, Štěrbová Kateřina 4:0, Soukup Tomáš 2:0, Pivný Lukáš 1:1, body hostů: Žežule Pavel 2:2, Truhlář Jaroslav 1:3, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 0:4), TTC Žehuň E - STC Opočnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 0:3, Soukup Radek 0:4, Konvalina Zdeněk 0:3, Konvalina Štěpán 0:3, WO 3:0, body hostů: Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 2:0, Kotek Jiří 4:0, Fiedler Jiří 3:0, WO 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Seletice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 4:0, Hájek Lukáš 2:2, Minařík Martin 2:2, Veselý František 2:2, body hostů: Vozdecká Lucia 0:4, Kříž Ondřej 0:2, Novák Lukáš 3:1, Novák Miloslav 3:1, Daňková Karolína 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Dvory C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Falber Martin 4:0, Vrba Ondřej 2:2, Falber Michal 4:0, Novotný Pavel 0:4, body hostů: Baran Vladimír 2:2, Apjar Marek 1:3, Blábol Vladimír 2:2, Syrový Vítězslav 1:3),
5. kolo:
TJ Seletice C - TJ Lokomotiva Nymburk G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řídký Miloslav 2:2, Kříž Ondřej 0:2, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 4:0, Daňková Karolína 0:2, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Falber Michal 2:2, Vrba Ondřej 1:3, Falber Martin 2:2), STC Opočnice C - TJ Lokomotiva Nymburk F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Jiří 3:1, Kotek Jiří 3:1, Fiedler Jiří 3:1, Ešner Zbyněk 4:0, body hostů: Veselý Ladislav 0:4, Heršálek Jakub 3:1, Veselý František 0:4, Hána Sebastián 0:4), TJ Sadská F - TTC Žehuň E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žežule Pavel 3:1, Pfeifer Jan 1:3, Čvančara Martin 4:0, Truhlář Jaroslav 4:0, body hostů: Konvalina Štěpán 1:3, Konvalina Tomáš 2:2, Konvalina Zdeněk 1:3, Soukup Radek 0:4), AFK Nymburk D - TTC Žehuň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubiš Josef 1:3, Kněžínek Vojtěch 2:2, Kubiš Jakub 0:4, Buka Daniel 3:1, body hostů: Pivný Lukáš 3:1, Pivný Aleš 2:0, Košnerová Alena 3:1, Soukup Tomáš 2:2, Krause Petr 0:2), TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Kostomlaty 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosecký Petr 3:1, Vosecký Martin 2:2, Melichová Barbora 4:0, Šmejkal Tomáš 1:3, body hostů: Kyncl Jan 1:3, Červený Jan 0:4, Rucki Martin 3:1, Petráček Marek 2:2),
6. kolo:
TTC Žehuň D - TJ Sokol Poříčany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 2:0, Pivný Lukáš 3:1, Soukup Tomáš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Krause Petr 1:1, body hostů: Melichová Barbora 1:3, Vosecký Petr 1:3, Šmejkal Tomáš 0:4, Vosecký Martin 0:4), TTC Žehuň E - AFK Nymburk D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Tomáš 1:3, Konvalina Zdeněk 3:1, Bořek Pavel 1:3, Soukup Radek 0:2, Konvalina Štěpán 1:1, body hostů: Kubiš Daniel 0:4, Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Jakub 3:1, Buka Daniel 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sadská F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Lukáš 2:2, Hána Sebastián 2:2, Veselý František 2:2, Veselý Ladislav 2:2, body hostů: Žežule Pavel 4:0, Kuřátko David 0:4, Pfeifer Jan 0:4, Truhlář Jaroslav 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk G - STC Opočnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farkaš Vojtěch 0:4, Novotný Pavel 1:3, Falber Martin 4:0, Falber Michal 4:0, body hostů: Bartošík Jiří 2:2, Fiedler Jiří 1:3, Kotek Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 2:2), TJ Dvory C - TJ Seletice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Vladimír 2:2, Apjar Marek 1:3, Syrový Vítězslav 1:3, Blábol Vladimír 2:2, body hostů: Novák Miloslav 4:0, Řídký Miloslav 2:2, Novák Lukáš 4:0, Rychetský David 0:2, Kříž Ondřej 0:2),
7. kolo:
STC Opočnice C - TJ Dvory C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Jiří 3:1, Kotek Jiří 2:1, Ešner Zbyněk 3:1, Fiedler Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Syrový Vítězslav 0:4, Budka Zbyněk 0:4, Blábol Vladimír 0:3, Baran Vladimír 3:1, WO 1:0), TJ Sadská F - TJ Lokomotiva Nymburk G 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Pavel 2:2, Pfeifer Jan 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 0:4, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 4:0, Falber Martin 4:0), AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kněžínek Vojtěch 4:0, Kubiš Josef 3:1, Kubiš Jakub 3:1, Sláčal Jan 4:0, body hostů: Heršálek Jakub 1:3, Veselý František 0:4, Hájek Lukáš 0:4, Veselý Ladislav 1:3), TJ Sokol Poříčany B - TTC Žehuň E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosecký Martin 2:2, Vosecký Petr 1:3, Novotný Pavel 1:3, Melichová Barbora 4:0, body hostů: Konvalina Štěpán 1:3, Konvalina Tomáš 2:2, Konvalina Zdeněk 3:1, Bořek Pavel 0:2, Konvalina Josef 2:0), TJ Sokol Kostomlaty - TTC Žehuň D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petráček Marek 0:3, Vítek Pavel 0:3, Červený Jan 0:3, Tichý René 0:3, WO 5:0, body hostů: Pivný Aleš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 4:0, WO 0:5),
8. kolo:
TTC Žehuň E - TJ Sokol Kostomlaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Štěpán 1:1, Bořek Pavel 2:2, Konvalina Zdeněk 3:1, Konvalina Tomáš 3:1, Soukup Radek 0:2, body hostů: Kyncl Jan 0:4, Vítek Pavel 4:0, Petráček Marek 2:2, Červený Jan 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Poříčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heršálek Jakub 3:1, Hájek Lukáš 3:1, Veselý František 1:3, Minařík Martin 3:1, body hostů: Melichová Barbora 4:0, Vosecký Martin 1:3, Hudec Petr 0:4, Novotný Pavel 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk G - AFK Nymburk D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 4:0, Falber Martin 4:0, Novotný Pavel 0:4, body hostů: Buka Daniel 2:2, Kubiš Jakub 1:3, Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Josef 1:3), TJ Dvory C - TJ Sadská F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 4:0, Apjar Marek 4:0, Syrový Vítězslav 2:2, Blábol Vladimír 2:0, Budka Zbyněk 0:2, body hostů: Žežule Pavel 2:2, Truhlář Jaroslav 2:2, Kuřátko David 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4), TJ Seletice C - STC Opočnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řídký Miloslav 2:2, Novák Miloslav 3:1, Novák Lukáš 4:0, Pavlíček Jiří 0:4, body hostů: Kotek Jiří 2:2, Bartošík Jiří 1:3, Fiedler Jiří 1:3, Ešner Zbyněk 3:1),
9. kolo:
TJ Sadská F - TJ Seletice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Pavel 2:2, Truhlář Jaroslav 2:2, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 1:3, body hostů: Řídký Miloslav 2:2, Rychetský David 1:1, Novák Miloslav 4:0, Novák Lukáš 4:0, Kříž Ondřej 0:2), AFK Nymburk D - TJ Dvory C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubiš Josef 3:1, Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Jakub 3:1, Buka Daniel 3:1, body hostů: Apjar Marek 2:2, Baran Vladimír 2:2, Syrový Vítězslav 0:4, Novák Jakub 0:4), TJ Sokol Poříčany B - TJ Lokomotiva Nymburk G 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vosecký Martin 0:4, Vosecký Petr 1:3, Vlček Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Falber Martin 2:1, Novotný Pavel 2:1, Falber Michal 3:0, Vrba Ondřej 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Lokomotiva Nymburk F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucki Martin 2:2, Vácha Petr 2:2, Vítek Pavel 3:1, Červený Jan 0:4, body hostů: Heršálek Jakub 1:3, Hájek Lukáš 2:2, Veselý František 2:2, Veselý Ladislav 4:0), TTC Žehuň D - TTC Žehuň E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Lukáš 2:0, Štěrbová Kateřina 4:0, Pivný Aleš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 1:1, body hostů: Bořek Pavel 0:4, Konvalina Tomáš 1:3, Konvalina Štěpán 0:4, Soukup Radek 0:4),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk F - TTC Žehuň D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hána Sebastián 0:2, Heršálek Jakub 1:2, Veselý Ladislav 0:3, Minařík Martin 0:4, Veselý František 0:2, WO 2:0, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Pivný Lukáš 3:1, Pivný Aleš 2:0, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Kostomlaty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 3:1, Falber Michal 4:0, Novotný Pavel 3:1, body hostů: Vítek Pavel 3:1, Rucki Martin 1:3, Tichý René 0:4, Červený Jan 0:4), TJ Dvory C - TJ Sokol Poříčany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 3:1, Apjar Marek 4:0, Blábol Vladimír 2:1, Syrový Vítězslav 2:2, Prášil Martin 0:1, body hostů: Vosecký Martin 1:3, Vosecký Petr 2:2, Novotný Pavel 0:4, Vlček Jan 2:2), TJ Seletice C - AFK Nymburk D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řídký Miloslav 3:1, Kříž Ondřej 0:4, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 4:0, body hostů: Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Josef 1:3, Kubiš Jakub 1:3, Buka Daniel 2:2), STC Opočnice C - TJ Sadská F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ešner Zbyněk 3:1, Kotek Jiří 3:1, Bartošík Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 2:0, Fiedler Jiří 1:1, body hostů: Žežule Pavel 1:3, Čvančara Martin 4:0, Kuřátko David 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4),
11. kolo:
AFK Nymburk D - STC Opočnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Jakub 3:1, Buka Daniel 2:2, Kubiš Josef 3:1, body hostů: Hotovec Zdeněk st. 1:3, Bartošík Jiří 3:1, Ešner Zbyněk 2:2, Kotek Jiří 1:3), TJ Sokol Poříčany B - TJ Seletice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosecký Martin 1:3, Vosecký Petr 1:3, Melichová Barbora 2:2, Vlček Jan 1:3, body hostů: Novák Miloslav 4:0, Řídký Miloslav 3:1, Pavlíček Jiří 0:4, Novák Lukáš 4:0), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Dvory C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Pavel 1:3, Červený Jan 0:2, Rucki Martin 1:3, Petráček Marek 2:2, Vácha Petr 1:1, body hostů: Baran Vladimír 4:0, Apjar Marek 3:1, Blábol Vladimír 4:0, Syrový Vítězslav 0:4), TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 3:1, Pivný Lukáš 0:4, Košnerová Alena 0:4, Soukup Tomáš 3:1, body hostů: Falber Michal 2:2, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 2:2, Pařez Miloš 4:0), TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 2:2, Konvalina Tomáš 1:3, Konvalina Zdeněk 2:2, Konvalina Josef 3:1, body hostů: Heršálek Jakub 4:0, Hájek Lukáš 2:2, Veselý František 1:3, Minařík Martin 1:3),
12. kolo:
TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 0:4, Konvalina Tomáš 2:2, Konvalina Zdeněk 3:1, Konvalina Štěpán 0:3, Soukup Radek 0:1, body hostů: Falber Martin 2:2, Novotný Pavel 3:1, Falber Michal 4:0, Vrba Ondřej 2:2), TTC Žehuň D - TJ Dvory C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Tomáš 3:1, Krause Petr 2:2, Košnerová Alena 3:1, Pivný Aleš 4:0, body hostů: Apjar Marek 1:3, Baran Vladimír 1:3, Novák Jakub 0:4, Blábol Vladimír 2:2), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Seletice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucki Martin 1:3, Petráček Marek 2:2, Kyncl Jan 0:4, Škornička Luboš 1:3, body hostů: Řídký Miloslav 3:1, Rychetský David 1:1, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 4:0, Kříž Ondřej 0:2), TJ Sokol Poříčany B - STC Opočnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 1:3, Vosecký Petr 1:3, Strnad Jiří 3:1, Melichová Barbora 3:1, body hostů: Borovička Vlastimil 0:4, Ešner Zbyněk 4:0, Bartošík Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 2:2), AFK Nymburk D - TJ Sadská F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vojtěch 2:2, Kubiš Jakub 3:1, Buka Daniel 4:0, Kubiš Josef 4:0, body hostů: Žežule Pavel 1:3, Truhlář Jaroslav 2:2, Kuřátko David 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4),
13. kolo:
TJ Sadská F - TJ Sokol Poříčany B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Truhlář Jaroslav 3:1, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Pfeifer Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Šmejkal Tomáš 2:1, Novotný Pavel 2:1, Melichová Barbora 3:0, Vosecký Petr 2:1, WO 5:0), STC Opočnice C - TJ Sokol Kostomlaty 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Jiří 4:0, Kotek Jiří 3:0, Fiedler Jiří 3:0, Ešner Zbyněk 4:0, WO 0:2, body hostů: Kyncl Jan 0:4, Červený Jan 0:4, Rucki Martin 0:3, Petráček Marek 0:3, WO 2:0), TJ Seletice C - TTC Žehuň D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řídký Miloslav 1:3, Vozdecká Lucia 0:4, Novák Lukáš 2:2, Novák Miloslav 3:1, body hostů: Pivný Aleš 3:1, Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 0:2, Štěrbová Kateřina 2:2, Pivný Lukáš 1:1), TJ Dvory C - TTC Žehuň E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vítězslav 2:2, Prášil Martin 2:2, Baran Vladimír 3:1, Blábol Vladimír 2:2, body hostů: Konvalina Štěpán 0:4, Konvalina Zdeněk 3:1, Soukup Radek 0:4, Konvalina Josef 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Lokomotiva Nymburk F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Martin 3:1, Pařez Miloš 4:0, Falber Michal 4:0, Vrba Ondřej 3:1, body hostů: Heršálek Jakub 2:2, Hájek Lukáš 0:4, Veselý Ladislav 0:4, Minařík Martin 0:4),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Dvory C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heršálek Jakub 4:0, Veselý Ladislav 3:1, Hájek Lukáš 3:1, Veselý František 3:1, body hostů: Baran Jakub 1:3, Syrový Vítězslav 0:2, Blábol Vladimír 0:4, Baran Vladimír 2:2, Prášil Martin 0:2), TTC Žehuň E - TJ Seletice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvalina Zdeněk 1:3, Konvalina Štěpán 1:3, Fiala Aleš 1:1, Bořek Pavel 1:3, Soukup Radek 0:2, body hostů: Novák Miloslav 4:0, Kříž Ondřej 0:4, Řídký Miloslav 4:0, Novák Lukáš 4:0), TTC Žehuň D - STC Opočnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 4:0, Soukup Tomáš 3:1, Štěrbová Kateřina 2:1, Košnerová Alena 4:0, WO 0:1, body hostů: Bartošík Jiří 0:4, Kotek Jiří 1:3, Fiedler Jiří 0:4, Ešner Zbyněk 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Sadská F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Jan 2:2, Vítek Pavel 4:0, Petráček Marek 3:1, Rucki Martin 2:2, body hostů: Truhlář Jaroslav 3:1, Pfeifer Jan 0:4, Žežule Pavel 2:2, Kuřátko David 0:4), TJ Sokol Poříčany B - AFK Nymburk D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 0:4, Vosecký Martin 1:3, Vosecký Petr 2:2, Melichová Barbora 3:1, body hostů: Kubiš Josef 2:2, Kubiš Jakub 3:1, Kněžínek Vojtěch 2:2, Buka Daniel 3:1),
15. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Sokol Kostomlaty 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buka Daniel 2:2, Kněžínek Vojtěch 2:2, Radoň Jaroslav 0:4, Kubiš Daniel 0:4, body hostů: Vácha Petr 2:2, Vítek Pavel 4:0, Škornička Luboš 2:2, Rucki Martin 4:0), TJ Sadská F - TTC Žehuň D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Pavel 1:3, Truhlář Jaroslav 0:2, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 0:4, WO 0:2, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Pivný Lukáš 2:1, Štěrbová Kateřina 3:0, WO 2:0), STC Opočnice C - TTC Žehuň E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 1:3, Ešner Zbyněk 4:0, Fiedler Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Konvalina Tomáš 1:3, Konvalina Štěpán 0:3, Konvalina Zdeněk 1:3, Bořek Pavel 0:1, Fiala Aleš 1:2, WO 1:0), TJ Seletice C - TJ Lokomotiva Nymburk F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloslav 4:0, Rychetský David 0:4, Novák Lukáš 4:0, Kříž Ondřej 0:4, body hostů: Veselý Ladislav 2:2, Heršálek Jakub 2:2, Veselý František 2:2, Minařík Martin 2:2), TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nymburk G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prášil Martin 0:3, Baran Jakub 1:3, Baran Vladimír 3:1, Blábol Vladimír 2:2, Budka Zbyněk 0:1, body hostů: Falber Michal 2:2, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 4:0, Novotný Pavel 2:2),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Seletice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 3:1, Pařez Miloš 3:1, body hostů: Novák Miloslav 4:0, Rychetský David 1:3, Daňková Karolína 0:4, Kříž Ondřej 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk F - STC Opočnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heršálek Jakub 3:1, Veselý František 1:3, Hájek Lukáš 4:0, Veselý Ladislav 1:3, body hostů: Bartošík Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 2:2, Fiedler Jiří 1:3, Ešner Zbyněk 2:2), TTC Žehuň E - TJ Sadská F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 2:2, Konvalina Zdeněk 3:1, Fiala Aleš 2:2, Konvalina Štěpán 1:0, Soukup Radek 0:3, body hostů: Žežule Pavel 4:0, Truhlář Jaroslav 3:1, Kuřátko David 1:3, Truhlář Jaroslav ml. 0:4), TTC Žehuň D - AFK Nymburk D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivný Aleš 4:0, Krause Petr 0:4, Soukup Tomáš 4:0, Štěrbová Kateřina 4:0, body hostů: Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Jakub 1:3, Buka Daniel 1:3, Kubiš Josef 1:3), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Sokol Poříčany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucki Martin 3:1, Kyncl Jan 3:1, Vácha Petr 3:1, Vítek Pavel 3:1, body hostů: Melichová Barbora 4:0, Vosecký Petr 0:4, Šmejkal Tomáš 0:4, Vosecký Martin 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Poříčany B - TTC Žehuň D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichová Barbora 2:2, Vosecký Petr 0:4, Vosecký Martin 0:4, Hudec Petr 0:4, body hostů: Pivný Lukáš 3:1, Pivný Aleš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Štěrbová Kateřina 3:1), AFK Nymburk D - TTC Žehuň E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Josef 2:2, Kubiš Jakub 2:2, Raška Jan 2:2, body hostů: Konvalina Tomáš 0:4, Bořek Pavel 0:4, Konvalina Zdeněk 3:1, Fiala Aleš 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sadská F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 4:0, Veselý Ladislav 3:1, Veselý František 3:1, Minařík Martin 3:1, body hostů: Truhlář Jaroslav 3:1, Pfeifer Jan 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Kuřátko David 0:4), STC Opočnice C - TJ Lokomotiva Nymburk G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 3:1, Hotovec Zdeněk st. 2:2, Fiedler Jiří 1:3, Kotek Jiří 2:2, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Vrba Ondřej 1:3, Falber Martin 4:0, Falber Michal 3:1), TJ Seletice C - TJ Dvory C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Jiří 0:4, Řídký Miloslav 2:2, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 4:0, body hostů: Syrový Vítězslav 1:3, Baran Jakub 1:3, Blábol Vladimír 2:2, Baran Vladimír 2:2),
18. kolo:
TJ Dvory C - STC Opočnice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 2:2, Baran Jakub 0:4, Blábol Vladimír 1:2, Budka Zbyněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Hotovec Zdeněk st. 3:1, Bartošík Jiří 3:1, Ešner Zbyněk 3:1, Fiedler Jiří 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sadská F 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Falber Michal 2:1, Vrba Ondřej 1:2, Falber Martin 2:1, Pařez Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Žežule Pavel 1:3, Žežule Ondřej 4:0, Truhlář Jakub 0:4, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk F - AFK Nymburk D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heršálek Jakub 4:0, Veselý František 4:0, Hájek Lukáš 3:1, Veselý Ladislav 3:1, body hostů: Kubiš Daniel 0:4, Havelková Elena 0:4, Kubiš Josef 2:2, Kněžínek Vojtěch 0:4), TTC Žehuň E - TJ Sokol Poříčany B 18:0wo, TTC Žehuň D - TJ Sokol Kostomlaty 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košnerová Alena 4:0, Pivný Aleš 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Štěrbová Kateřina 3:1, body hostů: Rucki Martin 1:3, Tichý René 0:4, Červený Jan 0:4, Vítek Pavel 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Kostomlaty - TTC Žehuň E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rucki Martin 3:1, Petráček Marek 2:2, Kyncl Jan 1:3, Vítek Pavel 3:1, body hostů: Konvalina Tomáš 3:1, Bořek Pavel 1:3, Konvalina Zdeněk 1:3, Fiala Aleš 2:2), TJ Sokol Poříčany B - TJ Lokomotiva Nymburk F 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosecký Petr 1:3, Strnad Jiří 2:2, Šmejkal Tomáš 0:4, Novotný Pavel 1:3, body hostů: Heršálek Jakub 3:1, Veselý Ladislav 3:1, Hájek Lukáš 4:0, Veselý František 2:2), AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Josef 0:4, Buka Daniel 1:3, Kubiš Jakub 1:3, body hostů: Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 4:0, Pařez Miloš 4:0), TJ Sadská F - TJ Dvory C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Pavel 3:1, Truhlář Jaroslav 3:1, Truhlář Jakub 0:4, Žežule Ondřej 4:0, body hostů: Syrový Vítězslav 1:3, Baran Jakub 1:3, Blábol Vladimír 1:3, Baran Vladimír 3:1), STC Opočnice C - TJ Seletice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 1:3, Ešner Zbyněk 2:2, Fiedler Jiří 2:2, body hostů: Řídký Miloslav 1:3, Novák Miloslav 4:0, Novák Lukáš 4:0, Kříž Ondřej 0:4),
20. kolo:
TJ Seletice C - TJ Sadská F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řídký Miloslav 4:0, Novák Miloslav 2:0, Rychetský David 4:0, Novák Lukáš 4:0, Kříž Ondřej 0:2, body hostů: Žežule Pavel 0:4, Truhlář Jaroslav 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 1:3, Kuřátko David 1:3), TJ Dvory C - AFK Nymburk D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baran Jakub 1:3, Prášil Martin 0:4, Baran Vladimír 3:1, Budka Zbyněk 0:4, body hostů: Kubiš Jakub 2:2, Kněžínek Vojtěch 3:1, Sláčal Jan 4:0, Buka Daniel 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Poříčany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Falber Martin 4:0, Vrba Ondřej 3:1, Falber Michal 4:0, body hostů: Vlček Jan 0:4, Hudec Petr 1:3, Šmejkal Tomáš 0:4, Novotný Pavel 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Kostomlaty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 4:0, Veselý František 1:3, Minařík Martin 2:2, Veselý Ladislav 2:2, body hostů: Rucki Martin 3:1, Kyncl Jan 0:1, Škornička Luboš 1:3, Vítek Pavel 3:1, Červený Jan 0:3), TTC Žehuň E - TTC Žehuň D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bořek Pavel 1:3, Konvalina Zdeněk 1:3, Konvalina Tomáš 1:1, Konvalina Štěpán 0:4, Soukup Radek 0:2, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Pivný Aleš 4:0, Krause Petr 1:3, Soukup Tomáš 4:0),
21. kolo:
TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košnerová Alena 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Pivný Aleš 2:1, Krause Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Heršálek Jakub 2:2, Veselý František 0:4, Minařík Martin 0:4, Veselý Ladislav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Lokomotiva Nymburk G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyncl Jan 0:4, Rucki Martin 2:2, Červený Jan 0:4, Vítek Pavel 1:3, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Falber Michal 4:0, Vrba Ondřej 3:1, Falber Martin 4:0), TJ Sokol Poříčany B - TJ Dvory C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichová Barbora 4:0, Strnad Jiří 4:0, Vosecký Martin 2:2, Novotný Pavel 2:2, body hostů: Baran Jakub 2:2, Baran Vladimír 2:2, Prášil Martin 0:4, Budka Zbyněk 0:4), AFK Nymburk D - TJ Seletice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubiš Josef 3:1, Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Jakub 1:3, Buka Daniel 4:0, body hostů: Rychetský David 0:4, Řídký Miloslav 3:1, Daňková Karolína 1:3, Kříž Ondřej 1:3), TJ Sadská F - STC Opočnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Pavel 0:4, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, Žežule Ondřej 3:1, Truhlář Jakub 0:4, body hostů: Bartošík Jiří 3:1, Hotovec Zdeněk st. 3:1, Ešner Zbyněk 4:0, Fiedler Jiří 3:1),
22. kolo:
STC Opočnice C - AFK Nymburk D 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošík Jiří 3:1, Hotovec Zdeněk st. 2:2, Fiedler Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Kubiš Josef 1:2, Kněžínek Vojtěch 1:2, Kubiš Jakub 2:1, Buka Daniel 2:1, WO 5:0), TJ Seletice C - TJ Sokol Poříčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řídký Miloslav 3:1, Novák Miloslav 4:0, Novák Lukáš 4:0, Kříž Ondřej 2:2, body hostů: Melichová Barbora 2:2, Vosecký Petr 1:3, Vosecký Martin 0:4, Novotný Pavel 0:4), TJ Dvory C - TJ Sokol Kostomlaty 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vítězslav 0:4, Baran Vladimír 2:2, Blábol Vladimír 2:0, Baran Jakub 4:0, Prášil Martin 0:2, body hostů: Škornička Luboš 2:2, Vítek Pavel 2:2, Kyncl Jan 1:3, Petráček Marek 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 0:4, Vrba Ondřej 1:3, Falber Martin 0:3, Pařez Miloš 1:3, WO 1:0, body hostů: Soukup Tomáš 4:0, Košnerová Alena 4:0, Štěrbová Kateřina 2:2, Pivný Aleš 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk F - TTC Žehuň E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Ladislav 3:1, Heršálek Jakub 4:0, Veselý František 3:1, Hájek Lukáš 3:1, body hostů: Konvalina Tomáš 2:2, Bořek Pavel 1:3, Konvalina Štěpán 0:4, Soukup Radek 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS