Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Aero Odolena Voda C - SKST Úvaly B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 3:0, Tkáč Jan 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, Valenta Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Kolář Petr 1:3, Bambas Petr 0:3, Ittner Karel 1:3, Kukla Oldřich st. 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice A - TTC Brandýs nad Labem E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jan 1:0, Kotrbáček Petr 4:0, Václavík Pavel 2:2, Brzybohatý Aleš 4:0, Ptáček Josef 2:0, WO 0:1, body hostů: Pelant Jiří 0:4, Semián Richard 1:2, Nekola Tomáš st. 1:3, Šumelda Alan 0:4, WO 1:0), TTC Říčany C - TJ Mnichovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Petr 4:0, Černý Roman 2:0, Stárek Karel ml. 3:1, Stárek Karel st. 1:0, Kohout Jindřich 1:1, WO 0:3, body hostů: Trojánek Antonín 0:3, Zvěřina Martin 0:4, Novotný Miloslav 1:2, Hejný Stanislav ml. 1:2, WO 3:0), TTC Říčany D - TJ Spartak Čelákovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riedl Martin 4:0, Vitvar Milan 4:0, Šanc Karel 4:0, Plíhal Martin 4:0, body hostů: Míchal Jiří 0:4, Duška Daniel 0:4, Bárta Jan 0:4, Přibáň Václav 0:4), TTC Brandýs nad Labem D - TJ Aero Odolena Voda B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bessenyey Vaszil 0:4, Hendrych Ladislav 2:2, Ivan Milan 3:1, Koliandr Vladimír 0:1, Strnad Richard 3:0, body hostů: Hudečková Věra 1:3, Vyvial Pavel 1:3, Berný Jan 3:1, Hendrych Jan 3:1), Sokol Přezletice C - SKST Úvaly A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kail Roman 4:0, Nováková Ivana 0:4, Hron Martin 2:2, Horálek Jiří 3:1, body hostů: Jandovský Petr 2:2, Kukla Oldřich ml. 1:3, Váňa Martin 2:2, Pilát Radek 2:2),
2. kolo:
SKST Úvaly B - SKST Úvaly A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bambas Petr 2:2, Ittner Karel 0:4, Kukla Oldřich st. 0:4, Kolář Petr 1:3, body hostů: Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 2:2, Jandovský Petr 4:0, Pilát Radek 3:1), TJ Aero Odolena Voda B - Sokol Přezletice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 2:2, Berný Jan 2:2, Hendrych Jan 4:0, David Jan 2:2, body hostů: Hron Martin 0:4, Kail Roman 3:1, Horálek Jiří 0:4, Macho Martin 3:1), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Brandýs nad Labem D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Duška Rudolf 2:2, Pavlišák Jan 1:3, Míchal Jiří 0:4, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Strnad Richard 3:1, Hendrych Ladislav 1:3, Zatřepálek Petr 2:2), TJ Mnichovice A - TTC Říčany D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Petr 0:4, Skolil Lukáš 0:4, Zvěřina Tomáš 0:4, Hejný Stanislav ml. 4:0, body hostů: Pígl Tomáš 3:1, Šantavý Jan 3:1, Riedl Martin 3:1, Vitvar Milan 3:1), TTC Brandýs nad Labem E - TTC Říčany C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 0:3, Šumelda Alan 0:4, Vošahlík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Černý Roman 3:1, Stárek Karel ml. 3:1, Stárek Karel st. 3:0, Míka Petr 2:2, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Sokol Líbeznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 3:1, Tkáč Jan 0:4, Procházka Petr ml. 3:1, Valenta Petr 2:2, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Václavík Pavel 2:2, Kotrbáček Petr 1:3, Kolesnikov Nikita 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - SKST Úvaly B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Petr 4:0, Ptáček Josef 3:0, Brzybohatý Aleš 4:0, Václavík Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Kolář Petr 0:4, Kukla Oldřich st. 0:4, Ittner Karel 0:3, Květoň Miroslav 0:4, WO 1:0), TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 4:0, Míka Petr 3:1, Stárek Karel ml. 3:1, Stárek Karel st. 2:0, Kohout Jindřich 1:1, body hostů: Topol Filip nejml. 0:4, Topol Martin 2:2, Procházka Petr ml. 0:4, Valenta Petr 1:3), TTC Říčany D - TTC Brandýs nad Labem E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 1:3, Pígl Tomáš 3:1, Plíhal Martin 3:1, body hostů: Nekola Tomáš st. 3:1, Vošahlík Radek 1:3, Semián Richard 1:3, Copák Juraj 2:2), TTC Brandýs nad Labem D - TJ Mnichovice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hendrych Ladislav 2:0, Strnad Richard 2:0, Zatřepálek Petr 2:1, Ivan Milan 2:1, WO 7:0, body hostů: Janoud Luboš 0:4, Kovařík Petr 0:3, Hejný Stanislav ml. 2:1, WO 0:7), Sokol Přezletice C - TJ Spartak Čelákovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kail Roman 0:2, Havazík Roman 3:1, Horálek Jiří 1:3, Macho Martin 2:2, Hron Martin 1:1, body hostů: Duška Rudolf 3:1, Míchal Jiří 2:2, Pavlišák Jan 2:2, Dlouhý Martin 2:2), SKST Úvaly A - TJ Aero Odolena Voda B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Radek 2:2, Váňa Martin 3:1, Jandovský Petr 3:1, Bříza Vlastislav 1:3, body hostů: David Jan 2:2, Kuchynka Pavel 0:4, Berný Jan 1:3, Hendrych Jan 4:0),
4. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Aero Odolena Voda B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Květoň Miroslav 0:4, Kukla Oldřich st. 2:2, Ittner Karel 1:3, Kolář Petr 0:4, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Berný Jan 4:0, Hudečková Věra 3:1, David Jan 2:2), TJ Spartak Čelákovice B - SKST Úvaly A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Duška Rudolf 2:2, Pavlišák Jan 2:1, Míchal Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Váňa Martin 1:3, Pilát Radek 0:3, Jandovský Petr 2:2, Kukla Oldřich ml. 1:2, WO 2:0), TJ Mnichovice A - Sokol Přezletice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 1:3, Hejný Stanislav ml. 4:0, Kovařík Petr 3:1, Novotný Miloslav 1:3, body hostů: Macho Martin 2:2, Horálek Jiří 3:1, Hron Martin 1:3, Teplý Stanislav st. 1:1, Nováková Ivana 0:2), TTC Brandýs nad Labem E - TTC Brandýs nad Labem D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 1:3, Copák Juraj 1:3, Šeligová Tereza 1:3, Vošahlík Radek 2:2, body hostů: Bessenyey Vaszil 0:4, Strnad Richard 4:0, Zatřepálek Petr 4:0, Ivan Milan 3:1), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Říčany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 4:0, Procházka Michal 0:4, Procházka Petr ml. 3:1, Valenta Petr 2:2, body hostů: Plíhal Martin 3:1, Pígl Tomáš 1:3, Šantavý Jan 2:2, Riedl Martin 1:3), TJ Sokol Líbeznice A - TTC Říčany C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Zbyšek 0:4, Brzybohatý Aleš 2:2, Kotrbáček Petr 1:2, Václavík Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Stárek Karel st. 4:0, Stárek Karel ml. 2:2, Šmíd Miroslav 4:0, Míka Petr 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TTC Říčany C - SKST Úvaly B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stárek Martin 1:2, Stárek Karel ml. 2:0, Míka Petr 3:0, Kohout Jindřich 1:1, WO 6:1, body hostů: Bambas Petr 1:2, Coufal Petr 0:4, Květoň Miroslav 2:1, WO 1:6), TTC Říčany D - TJ Sokol Líbeznice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 1:1, Pígl Tomáš 3:1, Plíhal Martin 3:1, Šantavý Jan 2:0, body hostů: Ptáček Josef 0:4, Brzybohatý Aleš 4:0, Václavík Pavel 1:3, Pavlík Zbyšek 0:4), TTC Brandýs nad Labem D - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koliandr Vladimír 0:4, Strnad Richard 4:0, Zatřepálek Petr 3:1, Hendrych Ladislav 3:1, body hostů: Topol Martin 3:1, Topol Filip nejml. 1:3, Procházka Petr st. 1:3, Procházka Michal 1:3), Sokol Přezletice C - TTC Brandýs nad Labem E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 3:1, Nováková Ivana 2:2, Teplý Stanislav st. 3:0, Macho Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Copák Juraj 1:3, Semián Richard 0:4, Pelant Jiří 3:1, Svoboda Milan 0:3, WO 0:1), SKST Úvaly A - TJ Mnichovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Radek 1:3, Bříza Vlastislav 0:4, Jandovský Petr 1:2, Váňa Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Skolil Lukáš 2:2, Hejný Stanislav ml. 3:1, Novotný Miloslav 3:1, Kovařík Petr 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Spartak Čelákovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 3:1, Hudečková Věra 1:3, Berný Jan 2:2, David Jan 1:3, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Duška Rudolf 2:2, Pavlišák Jan 3:1, Míchal Jiří 0:4),
6. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Spartak Čelákovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ittner Karel 0:3, Kukla Oldřich st. 0:2, Květoň Miroslav 0:3, Bambas Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Přichystal Jiří 3:0, Duška Rudolf 3:0, Pavlišák Jan 3:0, Míchal Jiří 1:1, WO 0:5), TJ Mnichovice A - TJ Aero Odolena Voda B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejný Stanislav ml. 3:1, Skolil Lukáš 2:2, Kovařík Petr 1:2, Trojánek Antonín 0:4, WO 1:0, body hostů: Hendrych Jan 3:1, David Jan 1:3, Berný Jan 4:0, Hudečková Věra 1:2, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem E - SKST Úvaly A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 3:1, Pelant Jiří 1:3, Šumelda Alan 1:3, Lang Petr 0:4, body hostů: Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 2:2, Jandovský Petr 2:2, Pilát Radek 3:1), TJ Aero Odolena Voda C - Sokol Přezletice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 3:0, Tkáč Jan 1:3, Procházka Petr ml. 3:1, Valenta Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Havazík Roman 1:3, Teplý Stanislav st. 0:3, Hron Martin 1:3, Horálek Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice A - TTC Brandýs nad Labem D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Václavík Pavel 0:3, Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 2:1, Pavlík Zbyšek 0:3, WO 5:0, body hostů: Strnad Richard 2:2, Hendrych Ladislav 2:2, Zatřepálek Petr 3:1, WO 0:5), TTC Říčany C - TTC Říčany D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Matěj 4:0, Dedič David 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel ml. 4:0, body hostů: Brůha Jan 2:2, Navrátil Pavel 2:2, Cibulková Veronika 2:2, Vitvar Lukáš 0:4),
7. kolo:
TTC Říčany D - SKST Úvaly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riedl Martin 3:1, Šantavý Jan 4:0, Pígl Tomáš 3:0, Plíhal Martin 3:0, WO 0:2, body hostů: Kukla Oldřich st. 0:3, Michalcová Martina 0:4, Bambas Petr 1:3, Květoň Miroslav 0:3, WO 2:0), TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Milan 2:2, Zatřepálková Lenka 3:1, Zatřepálek Petr 3:1, Strnad Richard 1:2, Hendrych Ladislav 0:1, body hostů: Šmíd Miroslav 4:0, Stárek Karel st. 2:2, Míka Petr 1:3, Stárek Karel ml. 0:4), Sokol Přezletice C - TJ Sokol Líbeznice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macho Martin 2:2, Nováková Ivana 0:3, Teplý Stanislav st. 1:2, Havazík Roman 2:2, WO 1:1, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 4:0, Václavík Pavel 0:3, Kolesnikov Nikita 1:2, WO 1:1), SKST Úvaly A - TJ Aero Odolena Voda C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Oldřich ml. 3:1, Jandovský Petr 3:1, Váňa Martin 4:0, Pilát Radek 2:0, Moucha Jaroslav 0:2, body hostů: Topol Martin 2:2, Valenta Petr 2:2, Procházka Petr ml. 0:4, Topol Filip nejml. 0:4), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Brandýs nad Labem E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Hudečková Věra 4:0, Berný Jan 4:0, David Jan 2:0, Grubauer Milan 0:2, body hostů: Vošahlík Radek 1:3, Copák Juraj 1:3, Šumelda Alan 0:4, Nekola Tomáš ml. 0:4), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Mnichovice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přichystal Jiří 1:0, Duška Rudolf 2:0, Míchal Jiří 3:0, Bárta Jan 3:0, WO 5:3, body hostů: Janoud Luboš 0:4, Novotný Richard 0:3, Zvěřina Martin 0:2, WO 3:5),
8. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Mnichovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Petr 1:3, Kukla Oldřich st. 1:3, Ittner Karel 1:3, Bambas Petr 1:3, body hostů: Kovařík Petr 3:1, Trojánek Antonín 2:2, Hejný Stanislav ml. 4:0, Novotný Miloslav 3:1), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Spartak Čelákovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 0:2, Copák Juraj 0:2, Pelant Jiří 0:3, Vošahlík Radek 2:1, WO 6:0, body hostů: Přichystal Jiří 3:0, Duška Rudolf 2:1, Pavlišák Jan 2:0, Míchal Jiří 1:1, WO 0:6), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Aero Odolena Voda B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topol Martin 4:0, Tkáč Jan 1:3, Procházka Petr ml. 3:1, Valenta Petr 2:2, body hostů: Hendrych Jan 3:1, Hudečková Věra 2:2, David Jan 1:3, Grubauer Milan 0:4), TJ Sokol Líbeznice A - SKST Úvaly A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Pavel 1:3, Kotrbáček Petr 3:1, Ptáček Josef 1:3, Brzybohatý Aleš 4:0, body hostů: Váňa Martin 2:2, Kocurek Martin 1:3, Jandovský Petr 2:2, Kukla Oldřich ml. 2:2), TTC Říčany C - Sokol Přezletice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Míka Petr 2:0, Stárek Karel ml. 2:1, Stárek Karel st. 2:0, WO 3:3, body hostů: Havazík Roman 1:2, Horálek Jiří 0:2, Hron Martin 0:3, Teplý Stanislav st. 0:2, WO 3:3), TTC Říčany D - TTC Brandýs nad Labem D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riedl Martin 0:4, Šantavý Jan 0:3, Pígl Tomáš 1:2, Plíhal Martin 2:2, WO 2:0, body hostů: Strnad Richard 3:1, Ivan Milan 3:1, Hendrych Ladislav 3:0, Zatřepálek Petr 2:1, WO 0:2),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem D - SKST Úvaly B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 4:0, Strnad Richard 1:0, Zatřepálek Petr 4:0, Ivan Milan 4:0, Hendrych Ladislav 3:0, body hostů: Ittner Karel 0:4, Kolář Petr 0:4, Bambas Petr 0:4, Kukla Oldřich st. 0:4), Sokol Přezletice C - TTC Říčany D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 1:3, Hron Martin 0:4, Macho Martin 3:1, body hostů: Pígl Tomáš 2:2, Šantavý Jan 4:0, Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 1:3), SKST Úvaly A - TTC Říčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandovský Petr 2:2, Kukla Oldřich ml. 2:2, Váňa Martin 4:0, Kocurek Martin 1:3, body hostů: Černý Roman 3:1, Stárek Karel ml. 2:2, Doskočil Jan 0:4, Stárek Martin 2:2), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Sokol Líbeznice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Hudečková Věra 0:4, Berný Jan 2:2, David Jan 1:3, body hostů: Brzybohatý Aleš 3:1, Kotrbáček Petr 2:2, Václavík Pavel 2:2, Pavlík Zbyšek 2:2), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Aero Odolena Voda C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Duška Rudolf 1:2, Pavlišák Jan 3:0, Míchal Jiří 2:2, WO 0:3, body hostů: Topol Martin 2:2, Valenta Petr 2:1, Procházka Petr ml. 0:3, Topol Filip nejml. 0:3, WO 3:0), TJ Mnichovice A - TTC Brandýs nad Labem E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martiš David 2:2, Hejný Stanislav ml. 4:0, Kovařík Petr 0:4, Janoud Luboš 0:4, body hostů: Nekola Tomáš st. 3:1, Vošahlík Radek 3:1, Semián Richard 2:2, Copák Juraj 2:2),
10. kolo:
SKST Úvaly B - TTC Brandýs nad Labem E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Marek 0:4, Kukla Oldřich st. 0:3, Minařík Vladimír 0:1, Kolář Petr 0:3, Bambas Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Vošahlík Radek 3:0, Semián Richard 4:0, Pelant Jiří 4:0, Copák Juraj 2:0, WO 0:3), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Mnichovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topol Martin 4:0, Tkáč Jan 4:0, Procházka Petr ml. 0:4, Topol Filip nejml. 3:1, body hostů: Janoud Luboš 2:2, Novotný Richard 1:3, Zvěřina Martin 1:3, Zvěřina Tomáš 1:3), TJ Sokol Líbeznice A - TJ Spartak Čelákovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srbek Jan 0:2, Václavík Pavel 1:2, Kotrbáček Petr 3:0, Brzybohatý Aleš 4:0, Pavlík Zbyšek 1:0, WO 3:0, body hostů: Míchal Jiří 2:2, Duška Rudolf 1:2, Pavlišák Jan 0:3, Ulip Miloslav 1:2, WO 0:3), TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 2:2, Míka Petr 0:3, Stárek Karel ml. 2:1, Šmíd Miroslav 4:0, WO 2:0, body hostů: Hendrych Jan 3:1, Berný Jan 2:2, David Jan 0:3, Hudečková Věra 1:2, WO 0:2), TTC Říčany D - SKST Úvaly A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 1:3, Pígl Tomáš 0:4, Valenta Vratislav 3:1, body hostů: Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 1:3, Jandovský Petr 2:2, Kocurek Martin 3:1), TTC Brandýs nad Labem D - Sokol Přezletice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Richard 3:0, Ivan Milan 1:0, Zatřepálek Petr 4:0, Zatřepálková Lenka 2:1, Hendrych Ladislav 1:1, WO 3:0, body hostů: Horálek Jiří 1:2, Havazík Roman 0:3, Teplý Stanislav st. 1:2, Hron Martin 0:4, WO 0:3),
11. kolo:
Sokol Přezletice C - SKST Úvaly B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kail Roman 4:0, Horálek Jiří 2:0, Hron Martin 3:1, Macho Martin 2:2, Nováková Ivana 0:2, body hostů: Kolář Petr 1:3, Havel Marek 0:4, Bambas Petr 3:1, Kukla Oldřich st. 1:3), SKST Úvaly A - TTC Brandýs nad Labem D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocurek Martin 0:4, Jandovský Petr 2:2, Váňa Martin 3:1, Kukla Oldřich ml. 1:3, body hostů: Strnad Richard 2:2, Zatřepálková Lenka 2:2, Hendrych Ladislav 3:1, Zatřepálek Petr 3:1), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Říčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 3:0, Hudečková Věra 2:1, Berný Jan 2:1, David Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Šantavý Jan 2:1, Vitvar Milan 0:3, Plíhal Martin 1:2, Riedl Martin 0:3, WO 0:4), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duška Daniel 1:1, Matouš Karel 0:2, Přibáň Václav 0:3, Knor Tomáš 0:3, WO 6:0, body hostů: Stárek Karel ml. 4:0, Stárek Karel st. 2:0, Černý Roman 2:0, Míka Petr 1:1, WO 0:6), TJ Mnichovice A - TJ Sokol Líbeznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Stanislav ml. 4:0, Kovařík Petr 2:2, Skolil Lukáš 1:3, Trojánek Antonín 1:3, body hostů: Kotrbáček Petr 3:1, Václavík Pavel 3:1, Srbek Jan 1:3, Trgiňa Roman 1:3), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Aero Odolena Voda C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 2:2, Šumelda Alan 1:3, Vošahlík Radek 2:2, body hostů: Topol Martin 4:0, Valenta Petr 4:0, Procházka Petr ml. 1:3, Topol Filip nejml. 0:4),
12. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Aero Odolena Voda C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Petr 0:4, Kukla Oldřich st. 3:1, Ittner Karel 3:1, Bambas Petr 1:3, body hostů: Valenta Petr 4:0, Tkáč Jan 1:3, Topol Martin 2:2, Procházka Petr ml. 2:2), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Sokol Líbeznice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 0:3, Semián Richard 1:2, Copák Juraj 1:3, Nekola Tomáš st. 1:2, WO 2:1, body hostů: Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 2:1, Václavík Pavel 3:0, Procházka Vladimír 2:2, WO 1:2), TJ Mnichovice A - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skolil Lukáš 1:2, Zvěřina Tomáš 0:3, Kožíšek Tomáš 1:2, Hejný Stanislav ml. 1:1, WO 4:1, body hostů: Stárek Karel st. 3:0, Černý Roman 1:1, Stárek Karel ml. 3:0, Míka Petr 1:2, WO 1:4), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Duška Daniel 2:1, Pavlišák Jan 3:0, Míchal Jiří 2:1, WO 2:2, body hostů: Plíhal Martin 1:2, Riedl Martin 1:2, Pígl Tomáš 0:4, Vitvar Milan 0:2, WO 2:2), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Brandýs nad Labem D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hendrych Jan 1:1, Hudečková Věra 1:2, Berný Jan 2:1, David Jan 2:1, WO 6:0, body hostů: Strnad Richard 0:4, Hendrych Ladislav 1:2, Zatřepálek Petr 4:0, WO 0:6), SKST Úvaly A - Sokol Přezletice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Radek 0:4, Kocurek Martin 2:2, Váňa Martin 4:0, Jandovský Petr 2:2, body hostů: Kail Roman 3:1, Horálek Jiří 1:3, Hron Martin 2:2, Teplý Stanislav st. 2:2),
13. kolo:
SKST Úvaly A - SKST Úvaly B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandovský Petr 4:0, Pilát Radek 4:0, Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 4:0, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Procházka Milan 0:4, Fisher Blanka 0:4, Staněk Miroslav 0:4), Sokol Přezletice C - TJ Aero Odolena Voda B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 0:1, Havazík Roman 1:2, Hron Martin 0:3, Kail Roman 1:2, Teplý Stanislav st. 1:1, WO 3:1, body hostů: Hudečková Věra 3:0, Hendrych Jan 3:0, Berný Jan 3:0, David Jan 0:3, WO 1:3), TTC Brandýs nad Labem D - TJ Spartak Čelákovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Richard 2:2, Zatřepálková Lenka 2:2, Hendrych Ladislav 2:2, Ivan Milan 2:2, body hostů: Pavlišák Jan 2:2, Duška Rudolf 2:2, Míchal Jiří 2:2, Duška Daniel 2:2), TTC Říčany D - TJ Mnichovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pígl Tomáš 4:0, Riedl Martin 4:0, Brůha Jan 4:0, Vitvar Milan 4:0, body hostů: Hejný Stanislav st. 0:4, Zvěřina Tomáš 0:4, Janoud Luboš 0:4, Zvěřina Martin 0:4), TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Petr 0:4, Votruba Pavel 2:2, Stárek Martin 2:2, Stárek Karel st. 4:0, body hostů: Vošahlík Radek 2:2, Copák Juraj 3:1, Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 1:3), TJ Sokol Líbeznice A - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Václavík Pavel 2:2, Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 3:1, body hostů: Tkáč Jan 0:4, Topol Martin 2:2, Valenta Petr 1:3, Procházka Petr ml. 3:1),
14. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Sokol Líbeznice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Petr 0:3, Kukla Oldřich st. 0:3, Květoň Miroslav 1:2, Bambas Petr 0:3, WO 3:1, body hostů: Václavík Pavel 2:1, Kotrbáček Petr 3:0, Ptáček Josef 3:0, Brzybohatý Aleš 3:0, WO 1:3), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Topol Martin 3:1, Tkáč Jan 1:3, Procházka Petr ml. 1:3, Valenta Petr 2:2, body hostů: Stárek Karel st. 4:0, Stárek Karel ml. 1:3, Míka Petr 3:1, Stárek Martin 1:3), TTC Brandýs nad Labem E - TTC Říčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 2:2, Copák Juraj 0:3, Vošahlík Radek 2:2, WO 0:1, body hostů: Plíhal Martin 4:0, Pígl Tomáš 3:1, Riedl Martin 1:3, Vitvar Milan 1:2, WO 1:0), TJ Mnichovice A - TTC Brandýs nad Labem D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skolil Lukáš 0:2, Zvěřina Martin 0:2, Kovařík Petr 0:3, Hejný Stanislav ml. 1:2, WO 3:3, body hostů: Hendrych Ladislav 3:0, Ivan Milan 3:0, Strnad Richard 1:1, Zatřepálková Lenka 2:0, WO 3:3), TJ Spartak Čelákovice B - Sokol Přezletice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Duška Daniel 2:2, Pavlišák Jan 1:2, Míchal Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Kail Roman 3:1, Horálek Jiří 2:2, Teplý Stanislav st. 2:2, Nováková Ivana 0:3, WO 1:0), TJ Aero Odolena Voda B - SKST Úvaly A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Hudečková Věra 3:1, Berný Jan 4:0, David Jan 1:3, body hostů: Váňa Martin 2:2, Jandovský Petr 0:4, Kukla Oldřich ml. 1:3, Pilát Radek 1:3),
15. kolo:
TJ Aero Odolena Voda B - SKST Úvaly B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Hudečková Věra 2:1, Berný Jan 4:0, David Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kukla Oldřich st. 1:3, Kolář Petr 0:4, Bambas Petr 0:3, Ittner Karel 1:3, WO 1:0), SKST Úvaly A - TJ Spartak Čelákovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Oldřich ml. 3:1, Pilát Radek 0:2, Jandovský Petr 2:2, Kocurek Martin 1:3, Váňa Martin 2:0, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Duška Rudolf 1:3, Ulip Miloslav 1:3, Duška Daniel 2:2), Sokol Přezletice C - TJ Mnichovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 3:0, Kail Roman 2:0, Hron Martin 2:1, Havazík Roman 3:0, WO 1:4, body hostů: Skolil Lukáš 1:2, Novotný Richard 0:3, Zvěřina Martin 0:3, Zvěřina Tomáš 0:2, WO 4:1), TTC Brandýs nad Labem D - TTC Brandýs nad Labem E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koliandr Vladimír 0:4, Bessenyey Vaszil 0:4, Pokorný Tomáš 0:4, Hendrych Ladislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Vošahlík Radek 3:0, Semián Richard 3:1, Šeligová Tereza 3:1, Copák Juraj 3:1, WO 0:1), TTC Říčany D - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Radek 1:1, Šantavý Jan 3:0, Riedl Martin 2:2, Plíhal Martin 2:2, Vitvar Milan 2:0, WO 0:1, body hostů: Topol Martin 3:1, Procházka Michal 1:3, Valenta Petr 1:2, Procházka Petr ml. 0:4, WO 1:0), TTC Říčany C - TJ Sokol Líbeznice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votruba Pavel 2:2, Stárek Martin 1:3, Stárek Karel ml. 3:1, Stárek Karel st. 3:1, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 1:3, Ptáček Josef 1:3, Procházka Vladimír 1:3),
16. kolo:
SKST Úvaly B - TTC Říčany C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Petr 0:4, Květoň Miroslav 0:2, Kukla Oldřich st. 1:2, Ittner Karel 0:4, Bambas Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Stárek Karel ml. 4:0, Míka Petr 4:0, Votruba Pavel 3:1, Stárek Martin 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice A - TTC Říčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Vladimír 1:2, Václavík Pavel 1:2, Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 3:0, Kolesnikov Nikita 0:1, WO 2:1, body hostů: Plíhal Martin 2:1, Pígl Tomáš 1:2, Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 0:3, WO 1:2), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Brandýs nad Labem D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Topol Martin 4:0, Procházka Petr st. 1:3, Procházka Petr ml. 0:4, Topol Filip nejml. 0:4, body hostů: Strnad Richard 2:2, Zatřepálková Lenka 3:1, Hendrych Ladislav 3:1, Zatřepálek Petr 3:1), TTC Brandýs nad Labem E - Sokol Přezletice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 1:2, Pelant Jiří 2:2, Nekola Tomáš st. 2:2, Vošahlík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Kail Roman 2:2, Teplý Stanislav st. 1:2, Horálek Jiří 3:1, Havazík Roman 2:2, WO 0:1), TJ Mnichovice A - SKST Úvaly A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skolil Lukáš 0:4, Martiš David 3:1, Kovařík Petr 1:3, Hejný Stanislav ml. 3:1, body hostů: Váňa Martin 3:1, Kocurek Martin 2:2, Jandovský Petr 3:1, Kukla Oldřich ml. 1:3), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Aero Odolena Voda B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Duška Daniel 2:1, Pavlišák Jan 1:3, Míchal Jiří 2:2, Duška Rudolf 1:0, body hostů: Hudečková Věra 2:2, David Jan 2:2, Vyvial Pavel 2:2, Jež Rostislav 0:4),
17. kolo:
TJ Spartak Čelákovice B - SKST Úvaly B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přichystal Jiří 2:0, Duška Rudolf 1:1, Pavlišák Jan 3:0, Duška Daniel 2:1, Ulip Miloslav 1:0, WO 1:4, body hostů: Kolář Petr 0:3, Bambas Petr 2:1, Kukla Oldřich st. 0:3, Květoň Miroslav 0:2, WO 4:1), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Mnichovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Hudečková Věra 4:0, Berný Jan 4:0, David Jan 4:0, body hostů: Janoud Luboš 0:4, Zvěřina Martin 0:4, Zvěřina Tomáš 0:4, Novotný Richard 0:4), SKST Úvaly A - TTC Brandýs nad Labem E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Martin 4:0, Kocurek Martin 2:2, Kukla Oldřich ml. 3:0, Jandovský Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 0:4, Šumelda Alan 1:3, Vošahlík Radek 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice C - TJ Aero Odolena Voda C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havazík Roman 2:1, Hron Martin 0:3, Horálek Jiří 2:2, Kail Roman 1:3, WO 2:0, body hostů: Topol Martin 4:0, Tkáč Jan 2:1, Valenta Petr 2:1, Procházka Petr ml. 1:3, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Líbeznice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Milan 3:1, Strnad Richard 2:2, Zatřepálek Petr 3:1, Hendrych Ladislav 1:3, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 2:2, Václavík Pavel 1:3, Procházka Vladimír 0:4), TTC Říčany D - TTC Říčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Junek Lukáš 0:4, Navrátil Pavel 3:1, Cibulková Veronika 3:1, Vitvar Lukáš 1:3, body hostů: Doskočil Matěj 4:0, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 2:2, Dedič David 2:2),
18. kolo:
SKST Úvaly B - TTC Říčany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květoň Miroslav 3:1, Kukla Oldřich st. 3:1, Ittner Karel 3:1, Kolář Petr 3:1, body hostů: Pígl Tomáš 4:0, Jícha Tomáš 0:4, Bébr Leoš 0:4, Navrátil Pavel 0:4), TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Martin 0:4, Votruba Pavel 1:3, Stárek Karel ml. 2:2, Stárek Karel st. 3:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Ivan Milan 2:2, Hendrych Ladislav 2:2, Zatřepálek Petr 3:1), TJ Sokol Líbeznice A - Sokol Přezletice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Pavel 2:1, Srbek Jan 1:2, Trgiňa Roman 3:1, Kotrbáček Petr 4:0, WO 1:1, body hostů: Horálek Jiří 0:4, Havazík Roman 1:2, Hron Martin 0:3, Teplý Stanislav st. 3:1, WO 1:1), TJ Aero Odolena Voda C - SKST Úvaly A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topol Martin 1:3, Tkáč Jan 3:1, Procházka Petr ml. 1:3, Valenta Petr 2:2, body hostů: Váňa Martin 4:0, Jandovský Petr 3:1, Kocurek Martin 2:2, Moucha Jaroslav 0:4), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Aero Odolena Voda B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vošahlík Radek 1:3, Semián Richard 3:1, Pelant Jiří 1:3, Svoboda Milan 0:4, body hostů: Hendrych Jan 3:1, Vyvial Pavel 3:1, Berný Jan 3:1, Hudečková Věra 2:2), TJ Mnichovice A - TJ Spartak Čelákovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiš David 3:1, Hejný Stanislav ml. 3:1, Skolil Lukáš 1:3, Kovařík Petr 1:3, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Pavlišák Jan 0:4, Duška Rudolf 2:2, Míchal Jiří 2:2),
19. kolo:
TJ Mnichovice A - SKST Úvaly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejný Stanislav ml. 3:1, Kovařík Petr 4:0, Martiš David 3:0, Skolil Lukáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Kukla Oldřich st. 1:3, Bambas Petr 1:3, Květoň Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Brandýs nad Labem E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Rudolf 2:2, Míchal Jiří 2:2, Pavlišák Jan 2:2, Duška Daniel 2:2, body hostů: Nekola Tomáš st. 2:2, Copák Juraj 2:2, Vošahlík Radek 2:2, Semián Richard 2:2), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchynka Pavel 2:2, Vyvial Pavel 2:2, Hendrych Jan 4:0, David Jan 2:2, body hostů: Topol Martin 3:1, Topol Filip nejml. 0:4, Tkáč Jan 3:1, Procházka Petr ml. 0:4), SKST Úvaly A - TJ Sokol Líbeznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Oldřich ml. 0:1, Jandovský Petr 2:2, Váňa Martin 4:0, Kocurek Martin 2:2, Pilát Radek 3:0, body hostů: Kotrbáček Petr 3:1, Václavík Pavel 1:3, Kolesnikov Nikita 0:4, Procházka Vladimír 1:3), Sokol Přezletice C - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havazík Roman 2:1, Hron Martin 0:3, Teplý Stanislav st. 1:2, Horálek Jiří 1:2, WO 3:1, body hostů: Stárek Karel st. 3:0, Stárek Karel ml. 2:1, Míka Petr 2:1, Votruba Pavel 1:2, WO 1:3), TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 3:1, Bessenyey Vaszil 0:3, Zatřepálek Petr 3:0, Strnad Richard 4:0, WO 2:0, body hostů: Plíhal Martin 2:2, Pígl Tomáš 1:3, Šantavý Jan 0:3, Vitvar Milan 1:2, WO 0:2),
20. kolo:
SKST Úvaly B - TTC Brandýs nad Labem D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bambas Petr 0:3, Květoň Miroslav 0:3, Ittner Karel 1:3, Kolář Petr 0:4, WO 0:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Ivan Milan 3:0, Hendrych Ladislav 3:0, Zatřepálek Petr 4:0, WO 2:0), TTC Říčany D - Sokol Přezletice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Milan 0:4, Riedl Martin 2:2, Pígl Tomáš 1:3, Plíhal Martin 3:1, body hostů: Horálek Jiří 4:0, Nováková Ivana 2:2, Kail Roman 2:2, Havazík Roman 2:2), TTC Říčany C - SKST Úvaly A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votruba Pavel 2:2, Míka Petr 2:2, Stárek Karel ml. 2:2, Stárek Karel st. 4:0, body hostů: Jandovský Petr 2:2, Váňa Martin 2:2, Kocurek Martin 1:3, Pilát Radek 1:3), TJ Sokol Líbeznice A - TJ Aero Odolena Voda B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trgiňa Roman 1:3, Kotrbáček Petr 1:3, Brzybohatý Aleš 4:0, Václavík Pavel 1:3, body hostů: David Jan 2:2, Hendrych Jan 3:1, Berný Jan 3:1, Hudečková Věra 1:3), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Spartak Čelákovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 3:1, Tkáč Jan 3:1, Procházka Petr ml. 0:3, Valenta Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Míchal Jiří 2:2, Duška Rudolf 2:2, Duška Daniel 2:2, Pavlišák Jan 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Mnichovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 3:1, Svoboda Milan 0:1, Pelant Jiří 2:2, Vošahlík Radek 3:1, Nekola Tomáš st. 1:2, body hostů: Skolil Lukáš 1:3, Hejný Stanislav ml. 3:1, Martiš David 2:2, Kovařík Petr 1:3),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem E - SKST Úvaly B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semián Richard 3:0, Šumelda Alan 1:2, Vošahlík Radek 3:0, Pelant Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Kukla Oldřich st. 0:4, Kolář Petr 1:3, Květoň Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Mnichovice A - TJ Aero Odolena Voda C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Martin 0:1, Martiš David 2:2, Kovařík Petr 2:2, Skolil Lukáš 2:2, Hejný Stanislav ml. 3:0, body hostů: Topol Filip nejml. 1:3, Topol Martin 3:1, Procházka Petr ml. 0:4, Tkáč Jan 3:1), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Sokol Líbeznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Rudolf 3:1, Míchal Jiří 2:2, Pavlišák Jan 1:3, Duška Daniel 2:2, body hostů: Brzybohatý Aleš 2:2, Kotrbáček Petr 2:2, Václavík Pavel 3:1, Trgiňa Roman 1:3), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Říčany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 3:0, Vyvial Pavel 1:2, Berný Jan 3:1, David Jan 2:1, WO 3:0, body hostů: Stárek Karel st. 1:2, Stárek Karel ml. 0:3, Míka Petr 1:2, Votruba Pavel 2:2, WO 0:3), SKST Úvaly A - TTC Říčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Martin 4:0, Moucha Jaroslav 2:2, Bříza Vlastislav 3:1, Jandovský Petr 4:0, body hostů: Vitvar Lukáš 0:4, Junek Lukáš 0:4, Bébr Leoš 1:3, Vitvar Milan 2:2), Sokol Přezletice C - TTC Brandýs nad Labem D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Ivana 0:3, Kail Roman 1:2, Horálek Jiří 1:2, Havazík Roman 2:2, WO 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Strnad Richard 1:2, Hendrych Ladislav 2:1, Zatřepálek Petr 3:0, WO 1:2),
22. kolo:
SKST Úvaly B - Sokol Přezletice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ittner Karel 1:2, Květoň Miroslav 0:3, Kukla Oldřich st. 0:3, Bambas Petr 1:2, WO 2:2, body hostů: Kail Roman 3:0, Havazík Roman 3:0, Hron Martin 3:0, Teplý Stanislav st. 1:2, WO 2:2), TTC Brandýs nad Labem D - SKST Úvaly A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 1:2, Hendrych Ladislav 2:1, Zatřepálek Petr 3:1, Zatřepálková Lenka 3:1, WO 1:1, body hostů: Váňa Martin 4:0, Jandovský Petr 0:3, Bříza Vlastislav 0:3, Pilát Radek 1:3, WO 1:1), TTC Říčany D - TJ Aero Odolena Voda B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bébr Leoš 0:4, Navrátil Pavel 0:4, Navrátil Jaroslav 0:3, Riedl Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Berný Jan 4:0, Vyvial Pavel 3:1, David Jan 3:0, WO 0:1), TTC Říčany C - TJ Spartak Čelákovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Karel st. 4:0, Stárek Martin 2:2, Votruba Pavel 2:2, Míka Petr 3:1, body hostů: Pavlišák Jan 1:3, Duška Rudolf 2:2, Míchal Jiří 1:3, Ulip Miloslav 1:3), TJ Sokol Líbeznice A - TJ Mnichovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trgiňa Roman 4:0, Kotrbáček Petr 1:1, Srbek Jan 3:1, Kolesnikov Nikita 2:2, Pavlík Zbyšek 1:1, body hostů: Kovařík Petr 0:4, Skolil Lukáš 2:2, Zvěřina Tomáš 0:4, Hejný Stanislav ml. 3:1), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Brandýs nad Labem E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 4:0, Tkáč Jan 4:0, Procházka Petr ml. 0:4, Procházka Michal 1:3, body hostů: Semián Richard 2:2, Vošahlík Radek 2:2, Nekola Tomáš st. 2:2, Šumelda Alan 1:3),
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice B - Sokol Přezletice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Pavel 4:0, Doule Josef 4:0, Strnad Martin 3:1, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Burša Martin 0:4, Macek Pavel 0:4, Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Spartak Čelákovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 2:2, Maryška Josef 1:3, Kuchynka Pavel 3:1, Procházka Petr st. 2:2, body hostů: Ulip Miloslav 4:0, Dlouhý Martin 3:1, Knor Tomáš 0:4, Bárta Jan 1:3), TJ Sokol Mratín A - TJ Jizera Káraný A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Lukáš 2:2, Janák Jiří 4:0, Skopal Roman 3:0, Samborský Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Duchoň Čestmír 1:3, Michalec Ondřej 1:3, Leistner Jan ml. 1:3, Drlička Jan 2:1, WO 1:0), TJ Mnichovice B - TTC Říčany E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 1:3, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 3:1, Bareš Luboš 1:3, body hostů: Pígl Tomáš 3:1, Navrátil Jaroslav 0:4, Stárek Martin 3:1, Stárek Karel ml. 3:1), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Líbeznice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 4:0, Svoboda Milan 0:4, Hendrych Ladislav 3:1, Fabiánová Pavla 2:2, body hostů: Pavlík Zbyšek 3:1, Procházka Vladimír 1:3, Srbek Jan 2:2, Ptáček Josef 1:3), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Velké Popovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Šilhán Rudolf st. 1:3, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Ouda Pavel 3:1, Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 2:2, Hynek Jaroslav 0:4),
2. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Sokol Velké Popovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spretka Jerzy 0:2, Macek Pavel 2:2, Weishaupt Antonín 2:2, Ptáčník Luboš 1:3, Rabochová Hana 2:0, body hostů: Ouda Pavel 4:0, Hejda Karel 3:1, Tyller Jiří 0:4, Šiler Jiří 2:2), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Slavoj Veleň 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Josef 3:1, Srbek Jan 4:0, Procházka Vladimír 2:2, Pavlík Zbyšek 4:0, body hostů: Němeček Petr 0:4, Světlík Jiří 1:3, Šilhán Rudolf ml. 2:2, Šilhán Rudolf st. 0:4), TTC Říčany E - TTC Brandýs nad Labem F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jaroslav 1:3, Vitvar Milan 2:2, Stárek Martin 3:0, Stárek Karel ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Vošahlík Radek 2:2, Pelant Jiří 0:4, Fabiánová Pavla 1:3, Lang Petr 2:1, WO 0:1), TJ Jizera Káraný A - TJ Mnichovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leistner Jan ml. 1:3, Michalec Ondřej 2:2, Čmuhař Daniel 4:0, Duchoň Čestmír 1:3, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Bareš Luboš 2:2, Kožíšek Tomáš 2:2), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Mratín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin 3:1, Ulip Miloslav 2:2, Bárta Jan 0:3, Knor Tomáš 1:2, WO 0:2, body hostů: Janák Jiří 3:0, Vajgl Lukáš 3:1, Skopal Roman 2:2, Samborský Vladimír 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Aero Odolena Voda D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Martin 3:1, Strnadová Karolína 3:1, Doule Josef 3:1, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Maryška Josef 1:3, Procházka Michal 1:3, Procházka Petr st. 0:4, Kuchynka Pavel 1:3),
3. kolo:
TJ Aero Odolena Voda D - Sokol Přezletice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 3:1, Procházka Michal 4:0, Berný Jan 3:1, Maryška Josef 3:0, Procházka Petr st. 1:0, body hostů: Spretka Jerzy 0:2, Weishaupt Antonín 1:3, Burša Martin 0:4, Ptáčník Luboš 1:3, Macek Pavel 0:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Velké Popovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Jiří 4:0, Vajgl Lukáš 1:3, Malý Jaroslav 1:3, Samborský Vladimír 0:4, body hostů: Doule Josef 3:1, Dvořák Martin 3:1, Holub Pavel 1:3, Strnad Martin 3:1), TJ Mnichovice B - TJ Spartak Čelákovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Bareš Luboš 2:2, Zvěřina Martin 0:4, Trojánek Antonín 0:4, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Knor Tomáš 3:1, Matouš Karel 2:2, Šnajdr Jakub 3:1), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Jizera Káraný A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Pavla 2:2, Pelant Jiří 2:2, Šumelda Alan 2:2, Hendrych Ladislav 4:0, body hostů: Duchoň Čestmír 1:3, Leistner Jan ml. 0:4, Drlička Jan 3:1, Čmuhař Daniel 2:2), TJ Slavoj Veleň - TTC Říčany E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Šilhán Rudolf st. 2:2, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Stárek Karel ml. 4:0, Navrátil Jaroslav 0:4, Doskočil Jan 0:4, Bébr Leoš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Líbeznice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouda Pavel 3:1, Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 2:2, Hozman Luděk 1:3, body hostů: Pavlík Zbyšek 0:4, Srbek Jan 3:1, Procházka Vladimír 3:1, Procházka Miroslav 1:3),
4. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Sokol Líbeznice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáčník Luboš 1:1, Burša Martin 0:4, Weishaupt Antonín 1:2, Spretka Jerzy 0:3, Macek Pavel 0:2, WO 2:0, body hostů: Procházka Vladimír 2:0, Ptáček Josef 4:0, Srbek Jan 4:0, Samiec Roman 2:2, WO 0:2), TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 4:0, Kohout Jindřich 1:3, Stárek Martin 3:1, Bébr Leoš 1:2, Vitvar Milan 0:1, body hostů: Ouda Pavel 3:1, Hejda Karel 2:2, Petřík Zdeněk 1:3, Šiler Jiří 1:3), TJ Jizera Káraný A - TJ Slavoj Veleň 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čmuhař Daniel 4:0, Drlička Jan 4:0, Duchoň Čestmír 3:1, Michalec Ondřej 4:0, body hostů: Světlík Jiří 0:4, Šilhán Rudolf st. 0:4, Šilhán Rudolf ml. 1:3, Moc Marek 0:4), TJ Spartak Čelákovice C - TTC Brandýs nad Labem F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Martin 4:0, Ulip Miloslav 4:0, Bárta Jan 0:4, Knor Tomáš 1:3, body hostů: Vošahlík Radek 2:2, Fabiánová Pavla 1:3, Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 2:2), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Mnichovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Martin 0:4, Doule Josef 3:1, Holub Pavel 1:3, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 4:0, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Mratín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr st. 2:2, Procházka Michal 3:1, Kuchynka Pavel 2:2, Maryška Josef 3:1, body hostů: Malý Jaroslav 2:2, Slouka Martin 0:4, Vajgl Lukáš 3:1, Samborský Vladimír 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Mratín A - Sokol Přezletice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Jiří 4:0, Slouka Martin 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Samborský Vladimír 2:2, body hostů: Macek Pavel 1:3, Rabochová Hana 0:4, Hron Martin 3:1, Burša Martin 2:2), TJ Mnichovice B - TJ Aero Odolena Voda D 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Maryška Josef 1:2, Procházka Michal 1:2, Kuchynka Pavel 2:1, Berný Jan 2:1, WO 5:0), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Velké Popovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Milan 0:4, Lang Petr 0:4, Šumelda Alan 1:3, Pelant Jiří 2:2, body hostů: Doule Josef 3:1, Strnadová Karolína 4:0, Holub Pavel 2:2, Semrád Petr 4:0), TJ Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Jiří 0:4, Šilhán Rudolf st. 0:4, Němeček Petr 0:4, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Dlouhý Martin 4:0, Knor Tomáš 3:1, Bárta Jan 3:1), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Jizera Káraný A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Karel 1:3, Šiler Jiří 1:3, Ouda Pavel 2:2, Hozman Luděk 0:4, body hostů: Drlička Jan 3:1, Duchoň Čestmír 2:2, Michalec Ondřej 4:0, Čmuhař Daniel 3:1), TJ Sokol Líbeznice B - TTC Říčany E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Zbyšek 0:2, Srbek Jan 2:1, Procházka Vladimír 3:1, Ptáček Josef 3:0, WO 3:1, body hostů: Stárek Karel ml. 2:1, Navrátil Jaroslav 0:3, Kohout Jindřich 0:2, Stárek Martin 2:2, WO 1:3),
6. kolo:
Sokol Přezletice D - TTC Říčany E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Nováková Ivana 2:2, Burša Martin 2:2, Macek Pavel 2:2, body hostů: Pígl Tomáš 4:0, Doskočil Jan 0:4, Stárek Martin 4:0, Bébr Leoš 1:3), TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Líbeznice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalec Ondřej 0:4, Duchoň Čestmír 1:3, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Jan ml. 1:3, body hostů: Ptáček Josef 3:1, Pavlík Zbyšek 3:1, Srbek Jan 4:0, Flusser Jan 1:3), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Velké Popovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Martin 3:0, Bárta Jan 1:2, Ulip Miloslav 3:0, Knor Tomáš 1:3, WO 3:0, body hostů: Hejda Karel 2:2, Ouda Pavel 2:1, Tyller Jiří 0:3, Šiler Jiří 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Slavoj Veleň 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doule Josef 3:1, Holub Pavel 2:2, Strnad Martin 2:2, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Němeček Petr 0:4, Světlík Jiří 1:3, Šilhán Rudolf ml. 3:1, Novák Václav 1:3), TJ Aero Odolena Voda D - TTC Brandýs nad Labem F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 2:1, Procházka Michal 4:0, Vyvial Pavel 2:0, Maryška Josef 2:2, Procházka Petr st. 1:1, WO 1:0, body hostů: Fabiánová Pavla 2:2, Svoboda Milan 0:3, Tomsová Kateřina 0:4, Bessenyey Vaszil 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Mratín A - TJ Mnichovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Lukáš 2:2, Samborský Jakub 1:3, Skopal Roman 3:0, Janák Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Zvěřina Tomáš 0:4, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Mnichovice B - Sokol Přezletice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Novotný Miloslav 4:0, Kožíšek Tomáš 4:0, Bareš Luboš 2:2, body hostů: Burša Martin 1:3, Rabochová Hana 0:4, Weishaupt Antonín 2:2, Spretka Jerzy 0:4), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Mratín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumelda Alan 1:3, Pelant Jiří 3:1, Hendrych Ladislav 3:1, Fabiánová Pavla 2:2, body hostů: Janák Jiří 4:0, Samborský Jakub 2:2, Skopal Roman 1:3, Samborský Vladimír 0:4), TJ Slavoj Veleň - TJ Aero Odolena Voda D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 0:4, Šilhán Rudolf st. 0:4, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Procházka Petr st. 3:1, Kuchynka Pavel 3:1, Vyvial Pavel 3:1, Procházka Michal 2:2), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Velké Popovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hozman Luděk 1:3, Šiler Jiří 2:2, Hejda Karel 3:1, Novosád Pavel 0:4, body hostů: Semrád Petr 3:1, Strnad Martin 3:1, Kaválek Radim 1:3, Doule Josef 3:1), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Spartak Čelákovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Josef 3:1, Procházka Vladimír 2:1, Samiec Roman 2:2, Pavlík Zbyšek 2:1, WO 2:0, body hostů: Ulip Miloslav 0:3, Dlouhý Martin 3:1, Knor Tomáš 1:2, Bárta Jan 1:3, WO 0:2), TTC Říčany E - TJ Jizera Káraný A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Karel ml. 3:1, Stárek Martin 1:3, Vitvar Milan 2:2, Bébr Leoš 0:4, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Drlička Jan 4:0, Duchoň Čestmír 1:3, Michalec Ondřej 2:2),
8. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Jizera Káraný A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Ptáčník Luboš 1:3, Hron Martin 1:3, Burša Martin 1:3, body hostů: Čmuhař Daniel 4:0, Drlička Jan 4:0, Michalec Ondřej 2:2, Duchoň Čestmír 2:2), TJ Spartak Čelákovice C - TTC Říčany E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Martin 2:0, Ulip Miloslav 3:0, Bárta Jan 3:1, Knor Tomáš 3:0, WO 3:1, body hostů: Stárek Martin 1:2, Navrátil Jaroslav 0:3, Kohout Jindřich 0:2, Masopust Josef 0:4, WO 1:3), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Sokol Líbeznice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semrád Petr 3:1, Dvořák Martin 4:0, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 3:1, body hostů: Procházka Vladimír 0:4, Ptáček Josef 2:2, Pavlík Zbyšek 2:2, Kolesnikov Nikita 0:4), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Velké Popovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr st. 1:3, Vyvial Pavel 3:1, Procházka Michal 2:2, Kuchynka Pavel 0:4, body hostů: Hejda Karel 2:2, Ouda Pavel 4:0, Maršál Petr 2:2, Šiler Jiří 2:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Slavoj Veleň 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Vladimír 1:0, Janák Jiří 3:1, Skopal Roman 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Slouka Martin 1:2, body hostů: Moc Marek 0:4, Němeček Petr 2:2, Šilhán Rudolf st. 0:4, Šilhán Rudolf ml. 3:1), TJ Mnichovice B - TTC Brandýs nad Labem F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 1:3, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 3:1, Bareš Luboš 1:3, body hostů: Fabiánová Pavla 2:2, Lang Petr 0:4, Copák Juraj 4:0, Pelant Jiří 3:1),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem F - Sokol Přezletice D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánová Pavla 3:1, Lang Petr 2:2, Pelant Jiří 4:0, Svoboda Milan 2:2, body hostů: Burša Martin 2:2, Rabochová Hana 1:3, Weishaupt Antonín 2:2, Spretka Jerzy 0:4), TJ Slavoj Veleň - TJ Mnichovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 1:3, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf st. 0:4, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Trojánek Antonín 3:1, Novotný Miloslav 4:0, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 3:1), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Mratín A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršál Petr 2:1, Šiler Jiří 2:1, Hejda Karel 2:1, Ouda Pavel 3:0, WO 4:0, body hostů: Vajgl Lukáš 2:2, Slouka Martin 1:3, Samborský Jakub 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Aero Odolena Voda D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Pavlík Zbyšek 4:0, Ptáček Josef 3:1, Samiec Roman 1:0, Kolesnikov Nikita 1:2, body hostů: Maryška Josef 1:3, Procházka Michal 3:1, Kuchynka Pavel 1:3, Vyvial Pavel 1:3), TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Milan 2:2, Stárek Martin 2:2, Pígl Tomáš 1:3, Stárek Karel ml. 3:1, body hostů: Holub Pavel 1:3, Dvořák Martin 2:2, Semrád Petr 4:0, Strnad Martin 1:3), TJ Jizera Káraný A - TJ Spartak Čelákovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalec Ondřej 2:2, Duchoň Čestmír 1:3, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 3:1, body hostů: Ulip Miloslav 1:3, Dlouhý Martin 3:1, Knor Tomáš 1:3, Šnajdr Jakub 1:3),
10. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Spartak Čelákovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spretka Jerzy 0:4, Ptáčník Luboš 1:3, Weishaupt Antonín 1:3, Burša Martin 1:3, body hostů: Ulip Miloslav 4:0, Bárta Jan 1:3, Knor Tomáš 4:0, Dlouhý Martin 4:0), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Jizera Káraný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Radim 1:3, Holub Pavel 1:3, Semrád Petr 4:0, Doule Josef 3:1, body hostů: Drlička Jan 2:2, Čmuhař Daniel 3:1, Duchoň Čestmír 0:4, Michalec Ondřej 2:2), TJ Aero Odolena Voda D - TTC Říčany E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Pavel 4:0, Kuchynka Pavel 3:1, Procházka Michal 2:2, Maryška Josef 3:1, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Stárek Karel ml. 3:1, Peřinová Adéla 0:4, Bébr Leoš 1:3), TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Líbeznice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janák Jiří 2:2, Malý Jaroslav 0:4, Slouka Martin 0:4, Samborský Vladimír 0:4, body hostů: Ptáček Josef 3:1, Pavlík Zbyšek 4:0, Procházka Vladimír 4:0, Srbek Jan 3:1), TJ Mnichovice B - TJ Sokol Velké Popovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:1, Kožíšek Tomáš 1:2, Bareš Luboš 0:1, Novotný Richard 0:3, WO 2:0, body hostů: Ouda Pavel 4:0, Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 1:2, Petřík Zdeněk 1:2, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Slavoj Veleň 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelant Jiří 3:1, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 2:2, Bessenyey Vaszil 3:1, body hostů: Světlík Jiří 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Šilhán Rudolf st. 0:4, Němeček Petr 2:2),
11. kolo:
TJ Slavoj Veleň - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Němeček Petr 4:0, Novák Václav 3:1, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Ptáčník Luboš 2:2, Burša Martin 0:4, Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4), TJ Sokol Velké Popovice C - TTC Brandýs nad Labem F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 2:2, Ouda Pavel 4:0, Beneš Vojtěch 0:4, body hostů: Fabiánová Pavla 1:3, Lang Petr 2:2, Svoboda Milan 1:3, Pelant Jiří 3:1), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Mnichovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jan 2:2, Pavlík Zbyšek 3:0, Procházka Vladimír 3:1, Ptáček Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Bareš Luboš 0:3, Kožíšek Tomáš 1:3, WO 1:0), TTC Říčany E - TJ Sokol Mratín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohout Jindřich 1:0, Pígl Tomáš 4:0, Stárek Martin 3:0, Stárek Karel ml. 4:0, Bébr Leoš 0:3, WO 0:1, body hostů: Samborský Vladimír 0:4, Malý Jaroslav 1:3, Slouka Martin 1:3, Samborský Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Jizera Káraný A - TJ Aero Odolena Voda D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Čestmír 1:3, Michalec Ondřej 1:3, Čmuhař Daniel 2:1, Leistner Jan ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Vyvial Pavel 3:1, Procházka Michal 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, Maryška Josef 2:1, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Velké Popovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin 3:1, Šnajdr Jakub 1:3, Bárta Jan 0:3, Ulip Miloslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Semrád Petr 4:0, Strnad Martin 1:3, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 2:1, WO 1:0),
12. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Sokol Velké Popovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáčník Luboš 0:4, Weishaupt Antonín 0:2, Spretka Jerzy 0:4, Burša Martin 0:4, Macek Pavel 0:2, body hostů: Strnadová Karolína 4:0, Dvořák Martin 4:0, Doule Josef 4:0, Holub Pavel 4:0), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Aero Odolena Voda D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulip Miloslav 3:1, Sobotka Jiří 0:4, Bárta Jan 0:3, Knor Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Procházka Michal 3:1, Procházka Petr st. 2:2, Kuchynka Pavel 3:1, Vyvial Pavel 3:0, WO 1:0), TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Mratín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Čestmír 2:2, Michalec Ondřej 3:0, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Jan ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Vajgl Lukáš 2:2, Slouka Martin 0:4, Skopal Roman 2:1, Samborský Vladimír 1:3, WO 0:1), TTC Říčany E - TJ Mnichovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 4:0, Stárek Martin 4:0, Bébr Leoš 1:2, Vitvar Milan 1:3, WO 1:0, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice B - TTC Brandýs nad Labem F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Zbyšek 2:1, Procházka Vladimír 2:1, Srbek Jan 3:0, Kolesnikov Nikita 3:1, WO 3:0, body hostů: Pelant Jiří 3:1, Lang Petr 0:3, Svoboda Milan 0:3, Bessenyey Vaszil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 2:2, Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 1:3, Maršál Petr 4:0, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 1:3, Němeček Petr 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice C - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 4:0, Hejda Karel 4:0, Šiler Jiří 3:1, Maršál Petr 2:2, body hostů: Weishaupt Antonín 0:4, Macek Pavel 1:3, Ptáčník Luboš 1:3, Burša Martin 1:3), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Líbeznice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Jiří 0:4, Novák Václav 0:4, Němeček Petr 0:4, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Pavlík Zbyšek 4:0, Ptáček Josef 3:1, Procházka Vladimír 3:1, Srbek Jan 3:1), TTC Brandýs nad Labem F - TTC Říčany E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Petr 3:1, Svoboda Milan 1:3, Hendrych Ladislav 3:0, Šumelda Alan 4:0, WO 1:0, body hostů: Vitvar Milan 2:2, Navrátil Jaroslav 0:4, Dedič David 1:3, Bébr Leoš 1:2, WO 0:1), TJ Mnichovice B - TJ Jizera Káraný A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 1:3, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 1:3, Bareš Luboš 2:2, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Drlička Jan 4:0, Duchoň Čestmír 0:4, Michalec Ondřej 3:1), TJ Sokol Mratín A - TJ Spartak Čelákovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 1:3, Slouka Martin 0:4, Vajgl Lukáš 1:3, Samborský Vladimír 1:3, body hostů: Ulip Miloslav 4:0, Dlouhý Martin 4:0, Knor Tomáš 2:2, Bárta Jan 3:1), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Velké Popovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Michal 1:3, Kuchynka Pavel 1:3, Vyvial Pavel 2:2, Maryška Josef 1:3, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Doule Josef 2:2, Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 2:2),
14. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Aero Odolena Voda D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 1:2, Spretka Jerzy 0:3, Weishaupt Antonín 1:1, Burša Martin 1:3, Macek Pavel 0:2, WO 2:0, body hostů: Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Petr st. 2:1, Vyvial Pavel 3:0, Procházka Michal 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Sokol Mratín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Martin 3:1, Dvořák Martin 4:0, Semrád Petr 4:0, Doule Josef 4:0, body hostů: Samborský Jakub 0:4, Slouka Martin 0:4, Skopal Roman 1:3, Samborský Vladimír 0:4), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Mnichovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulip Miloslav 2:1, Dlouhý Martin 1:2, Bárta Jan 0:3, Knor Tomáš 0:4, WO 1:2, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 3:0, Bareš Luboš 2:1, Kožíšek Tomáš 3:0, WO 2:1), TJ Jizera Káraný A - TTC Brandýs nad Labem F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drlička Jan 4:0, Michalec Ondřej 4:0, Čmuhař Daniel 3:1, Duchoň Čestmír 3:1, body hostů: Tomsová Kateřina 0:4, Pelant Jiří 2:2, Koliandr Vladimír 0:4, Bessenyey Vaszil 0:4), TTC Říčany E - TJ Slavoj Veleň 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Milan 3:1, Votruba Pavel 3:1, Bébr Leoš 1:3, Stárek Karel ml. 4:0, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 0:4, Němeček Petr 1:3), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Velké Popovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 3:0, Samiec Roman 1:2, Srbek Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Ouda Pavel 2:1, Hejda Karel 0:3, Maršál Petr 2:1, Šiler Jiří 0:3, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 4:0, Srbek Jan 1:3, Kolesnikov Nikita 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, body hostů: Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4, Burša Martin 1:3, Macek Pavel 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TTC Říčany E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 2:2, Ouda Pavel 3:1, Beneš Vojtěch 2:2, body hostů: Pígl Tomáš 3:1, Votruba Pavel 3:1, Bébr Leoš 0:4, Vitvar Milan 0:4), TJ Slavoj Veleň - TJ Jizera Káraný A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 2:2, Šilhán Rudolf st. 0:4, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Drlička Jan 4:0, Leistner Jan ml. 2:2, Michalec Ondřej 1:3), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Spartak Čelákovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánová Pavla 1:3, Tomsová Kateřina 0:4, Lang Petr 1:3, Bessenyey Vaszil 0:3, WO 1:0, body hostů: Ulip Miloslav 3:0, Dlouhý Martin 4:0, Paal Daniel 3:1, Šnajdr Jakub 3:1, WO 0:1), TJ Mnichovice B - TJ Sokol Velké Popovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Novotný Miloslav 1:3, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2, body hostů: Doule Josef 1:3, Semrád Petr 4:0, Strnad Martin 1:3, Kaválek Radim 3:1), TJ Sokol Mratín A - TJ Aero Odolena Voda D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Jiří 2:2, Slouka Martin 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Samborský Vladimír 2:2, body hostů: Kuchynka Pavel 1:3, Procházka Petr st. 1:3, Procházka Michal 4:0, Vyvial Pavel 3:1),
16. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Sokol Mratín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Pavel 1:3, Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4, Hron Martin 4:0, body hostů: Janák Jiří 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Semerák Lukáš 1:3, Samborský Vladimír 3:1), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Mnichovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Pavel 4:0, Kuchynka Pavel 2:1, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Zvěřina Tomáš 0:4, Kožíšek Tomáš 1:2, Bareš Luboš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice B - TTC Brandýs nad Labem F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Martin 3:1, Semrád Petr 4:0, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 2:2, body hostů: Pelant Jiří 3:1, Tomsová Kateřina 0:4, Šumelda Alan 2:2, Svoboda Milan 0:4), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulip Miloslav 3:1, Bárta Jan 1:3, Knor Tomáš 2:2, Dlouhý Martin 4:0, body hostů: Novák Václav 2:2, Šilhán Rudolf ml. 2:2, Světlík Jiří 0:4, Němeček Petr 2:2), TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Velké Popovice C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Bára 3:0, Duchoň Čestmír 2:1, Drlička Jan 2:1, Michalec Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Hejda Karel 2:2, Hynek Jaroslav 0:4, Novosád Pavel 0:4, WO 0:5), TTC Říčany E - TJ Sokol Líbeznice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Martin 2:2, Pígl Tomáš 3:1, Bébr Leoš 0:1, Navrátil Jaroslav 0:4, Votruba Pavel 2:1, body hostů: Pavlík Zbyšek 1:3, Ptáček Josef 1:3, Procházka Vladimír 3:1, Srbek Jan 4:0),
17. kolo:
TTC Říčany E - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Milan 4:0, Navrátil Jaroslav 1:3, Votruba Pavel 3:0, Stárek Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Luboš 1:1, Rabochová Hana 1:3, Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Jizera Káraný A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlík Zbyšek 1:2, Procházka Vladimír 0:3, Srbek Jan 1:2, Ptáček Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Drlička Jan 4:0, Čmuhař Daniel 3:1, Michalec Ondřej 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Spartak Čelákovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 1:3, Ouda Pavel 3:1, Beneš Vojtěch 0:4, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Dlouhý Martin 3:1, Knor Tomáš 1:3, Bárta Jan 2:2), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Velké Popovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:2, Šilhán Rudolf st. 0:4, Němeček Pavel 0:4, Šilhán Rudolf ml. 2:2, body hostů: Doule Josef 3:1, Semrád Petr 4:0, Strnad Martin 3:1, Kaválek Radim 2:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Aero Odolena Voda D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 2:2, Svoboda Milan 2:2, Lang Petr 1:3, Bessenyey Vaszil 1:3, body hostů: Vyvial Pavel 4:0, Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Michal 2:2), TJ Mnichovice B - TJ Sokol Mratín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 1:3, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 4:0, Bareš Luboš 1:3, body hostů: Malý Jaroslav 1:3, Samborský Vladimír 2:2, Skopal Roman 3:1, Vajgl Lukáš 2:2),
18. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Mnichovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Pavel 0:4, Weishaupt Antonín 0:2, Spretka Jerzy 0:4, Burša Martin 1:3, Rabochová Hana 0:2, body hostů: Trojánek Antonín 4:0, Novotný Miloslav 4:0, Bareš Luboš 4:0, Kožíšek Tomáš 3:1), TJ Sokol Mratín A - TTC Brandýs nad Labem F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Jiří 3:0, Samborský Vladimír 2:2, Skopal Roman 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Pelant Jiří 1:3, Svoboda Milan 1:2, Bessenyey Vaszil 0:4, Lang Petr 0:4, WO 1:0), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Procházka Michal 3:1, Kuchynka Pavel 3:1, Maryška Josef 1:3, body hostů: Novák Václav 1:3, Světlík Jiří 1:3, Šilhán Rudolf ml. 3:1, Šilhán Rudolf st. 1:3), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Sokol Velké Popovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Martin 2:1, Semrád Petr 1:2, Dvořák Martin 3:0, Holub Pavel 3:1, WO 1:2, body hostů: Hejda Karel 3:1, Šiler Jiří 1:2, Hynek Jaroslav 0:3, Novosád Pavel 0:3, WO 2:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Líbeznice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Daniel 2:2, Dlouhý Martin 2:2, Bárta Jan 2:2, Ulip Miloslav 1:3, body hostů: Ptáček Josef 4:0, Procházka Vladimír 0:4, Srbek Jan 3:1, Flusser Jan 2:2), TJ Jizera Káraný A - TTC Říčany E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Ondřej 4:0, Duchoň Čestmír 4:0, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 4:0, body hostů: Doskočil Matěj 0:4, Navrátil Pavel 0:4, Cibulková Veronika 0:4, Doskočil Jan 0:4),
19. kolo:
TJ Jizera Káraný A - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorná Bára 2:2, Michalec Ondřej 3:1, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 3:1, body hostů: Macek Pavel 1:3, Rabochová Hana 0:4, Weishaupt Antonín 3:1, Spretka Jerzy 0:4), TTC Říčany E - TJ Spartak Čelákovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bébr Leoš 4:0, Navrátil Jaroslav 4:0, Brůha Jan 3:1, Doskočil Jan 3:1, body hostů: Knor Tomáš 2:2, Alexander Jaroslav 0:4, Šanda Vojtěch 0:4, Sobotka Jiří 0:4), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Velké Popovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Samiec Roman 2:2, Srbek Jan 2:1, Kolesnikov Nikita 2:2, WO 0:1, body hostů: Doule Josef 1:3, Strnadová Karolína 3:1, Dvořák Martin 1:3, Semrád Petr 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Aero Odolena Voda D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršál Petr 1:2, Šiler Jiří 2:2, Ouda Pavel 2:1, Hejda Karel 2:2, WO 0:2, body hostů: Procházka Petr st. 0:4, Kuchynka Pavel 1:2, Vyvial Pavel 3:1, Procházka Michal 3:0, WO 2:0), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Mratín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 1:3, Světlík Jiří 0:4, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Malý Jaroslav 2:2, Samborský Vladimír 2:2, Skopal Roman 3:1, Vajgl Lukáš 3:1), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Mnichovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 2:2, Vošahlík Radek 4:0, body hostů: Trojánek Antonín 1:3, Novotný Miloslav 2:2, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 3:1),
20. kolo:
Sokol Přezletice D - TTC Brandýs nad Labem F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Pavel 1:3, Burša Martin 2:1, Weishaupt Antonín 0:3, Spretka Jerzy 0:4, WO 2:0, body hostů: Vošahlík Radek 3:1, Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 3:0, Svoboda Milan 1:2, WO 0:2), TJ Mnichovice B - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 4:0, Bareš Luboš 2:2, body hostů: Novák Václav 0:4, Šilhán Rudolf ml. 2:2, Světlík Jiří 2:2, Němeček Petr 2:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Velké Popovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slezák Jakub 2:1, Slouka Martin 2:2, Malý Jaroslav 4:0, Semerák Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Tyller Jiří 1:3, Šiler Jiří 1:2, Hozman Luděk 0:4, Beneš Vojtěch 1:3, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Líbeznice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Procházka Petr st. 1:3, Procházka Michal 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, body hostů: Pavlík Zbyšek 2:2, Samiec Roman 0:4, Kolesnikov Nikita 3:1, Srbek Jan 3:1), TJ Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Pavel 2:1, Strnadová Karolína 3:1, Doule Josef 4:0, Dvořák Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Stárek Karel ml. 3:1, Votruba Pavel 0:3, Doskočil Matěj 0:4, Bébr Leoš 0:4, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Jizera Káraný A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Jan 2:2, Alexander Jaroslav 0:4, Sobotka Jiří 0:4, Šanda Vojtěch 0:4, body hostů: Drlička Jan 4:0, Čmuhař Daniel 4:0, Duchoň Čestmír 3:1, Michalec Ondřej 3:1),
21. kolo:
TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Přezletice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin 4:0, Ulip Miloslav 4:0, Bárta Jan 3:1, Knor Tomáš 2:2, body hostů: Macek Pavel 0:4, Nováková Ivana 2:2, Weishaupt Antonín 1:3, Spretka Jerzy 0:4), TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Velké Popovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Čestmír 0:4, Michalec Ondřej 1:3, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Jan ml. 1:3, body hostů: Holub Pavel 2:2, Kaválek Radim 3:1, Strnad Martin 2:2, Semrád Petr 4:0), TTC Říčany E - TJ Aero Odolena Voda D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 3:0, Stárek Martin 2:2, Votruba Pavel 4:0, Vitvar Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Kuchynka Pavel 0:4, Procházka Petr st. 0:3, Vyvial Pavel 2:2, Procházka Michal 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Mratín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 2:2, Kolesnikov Nikita 3:1, Flusser Jan 3:1, Srbek Jan 3:1, body hostů: Samborský Vladimír 2:2, Samborský Jakub 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Mnichovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouda Pavel 4:0, Tyller Jiří 0:4, Beneš Vojtěch 0:3, Hozman Luděk 1:3, WO 1:0, body hostů: Trojánek Antonín 3:1, Novotný Miloslav 3:1, Bareš Luboš 2:2, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 0:1), TJ Slavoj Veleň - TTC Brandýs nad Labem F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Šilhán Rudolf st. 2:2, Němeček Petr 2:2, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 2:2, Koliandr Vladimír 0:4),
22. kolo:
Sokol Přezletice D - TJ Slavoj Veleň 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Pavel 1:3, Rabochová Hana 0:4, Weishaupt Antonín 2:2, Burša Martin 2:2, body hostů: Novák Václav 2:0, Šilhán Rudolf st. 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Petr 4:0, Moc Marek 0:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Velké Popovice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Petr 1:1, Pelant Jiří 2:0, Hendrych Ladislav 3:0, Svoboda Milan 3:0, WO 6:0, body hostů: Ouda Pavel 0:3, Hejda Karel 0:3, Šiler Jiří 0:2, Petřík Zdeněk 1:1, WO 0:6), TJ Mnichovice B - TJ Sokol Líbeznice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Novotný Miloslav 4:0, Kožíšek Tomáš 1:3, Bareš Luboš 0:4, body hostů: Srbek Jan 3:1, Flusser Jan 2:2, Procházka Miroslav 2:2, Švinger Jan 1:3), TJ Sokol Mratín A - TTC Říčany E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Vladimír 2:2, Malý Jaroslav 2:2, Semerák Lukáš 1:3, Samborský Jakub 2:2, body hostů: Stárek Karel ml. 4:0, Stárek Martin 4:0, Navrátil Jaroslav 0:4, Bébr Leoš 1:3), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Jizera Káraný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchynka Pavel 2:2, Maryška Josef 4:0, Procházka Michal 1:3, Procházka Petr st. 2:2, body hostů: Leistner Jan ml. 1:3, Michalec Ondřej 2:2, Duchoň Čestmír 1:3, Čmuhař Daniel 3:1), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Spartak Čelákovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 4:0, Doule Josef 4:0, Holub Pavel 4:0, Strnadová Karolína 1:0, Kaválek Radim 3:0, body hostů: Alexander Jaroslav 0:4, Sobotka Jiří 0:4, Šanda Vojtěch 0:4, Seidl Tomáš 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Aero Odolena Voda D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Líbeznice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Aero Odolena Voda D 21:15 (body domácích: body hostů),
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Mratín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 3:1, Šnajdr Jakub 2:2, Paal Daniel 3:1, Matouš Karel 2:2, body hostů: Semerák Lukáš 0:4, Samborský Jakub 2:2, Slouka Martin 2:2, Malý Jaroslav 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flusser Jan 2:2, Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 0:2, Kreibich Pavel 0:2, body hostů: Fabiánová Pavla 4:0, Tomsová Kateřina 1:1, Svoboda Milan 1:3, Bessenyey Vaszil 1:3, Pelant Jiří 2:0), SKST Úvaly C - TTC Říčany F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fisher Blanka 3:1, Šochman Karel 4:0, Bříza Vlastislav 4:0, Havel Marek 4:0, body hostů: Doskočil Matěj 0:4, Dedič David 0:4, Cibulková Veronika 0:4, Doskočil Jan 1:3), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Velké Popovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zolman Miloš 2:2, Pivoňka Bedřich 0:2, Jarý Jan 2:2, Fridrichová Nikola 2:2, Notek Denis 2:0, body hostů: Strnad Martin 4:0, Kaválek Radim 3:1, Sýkora Pavel 0:4, Beneš Vojtěch 1:3), TJ Sokol Nehvizdy - TJ Sokol Líbeznice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Macko Lukáš 0:4, Liehm Ondřej 1:3, Cimbůrek Martin 3:1, body hostů: Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 1:3, Kolesnikov Nikita 4:0, Mohyla Jiří 3:1), SKST Úvaly D - ASK Stará Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moucha Jaroslav 1:3, Staněk Miroslav 2:2, Doucha Mladoš 1:3, Coufal Petr 2:2, body hostů: Králík Pavel 4:0, Mařák Zdeněk 0:4, Svášek Bohumil st. 2:2, Juhász Radovan 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Mratín B - ASK Stará Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carda Roman 1:2, Slezák Jakub 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Samborský Jakub 3:1, Slouka Martin 0:1, body hostů: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Martin 2:2, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 2:2), TJ Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 3:1, Mohyla Jiří 4:0, body hostů: Coufal Petr 1:3, Staněk Miroslav 0:4, Procházka Milan 0:4, Hošek Petr 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Luděk 1:3, Novosád Pavel 1:3, Beneš Vojtěch 2:2, Kaválek Radim 1:3, body hostů: Macko Arnošt 3:1, Počepický Petr 4:0, Horák Jan 2:2, Liehm Ondřej 2:2), TTC Říčany F - TJ Jizera Káraný B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cibulková Veronika 1:3, Navrátil Pavel 1:3, Dedič David 2:2, Doskočil Matěj 1:3, body hostů: Zolman Miloš 3:1, Mrázová Aneta 1:3, Pokorná Bára 3:1, Jarý Jan 4:0), TTC Brandýs nad Labem G - SKST Úvaly C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomsová Kateřina 0:4, Svoboda Milan 1:3, Koliandr Vladimír 0:4, Fabiánová Natálie 0:4, body hostů: Bříza Vlastislav 4:0, Minařík Vladimír 1:1, Bambas Petr 4:0, Šochman Karel 4:0, Michalcová Martina 2:0), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Jakub 3:1, Sobotka Jiří 0:4, Knor Tomáš 3:1, Matouš Karel 3:1, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Srbek Jiří 3:1, Smetana Roman 1:3, Kreibich Pavel 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Mratín B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 1:3, Srbek Jiří 0:4, Smetana Roman 1:3, Kreibich Pavel 0:4, body hostů: Slezák Jakub 3:1, Slouka Martin 3:1, Semerák Lukáš 4:0, Samborský Jakub 4:0), SKST Úvaly C - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Petr 4:0, Havel Marek 0:4, Michalcová Martina 1:3, Váňa Martin 4:0, body hostů: Šnajdr Jakub 2:2, Paal Daniel 2:2, Matouš Karel 2:2, Knor Tomáš 1:3), TJ Jizera Káraný B - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Notek Denis 1:3, Mrázová Aneta 1:3, Fridrichová Nikola 2:2, Jarý Jan 3:1, body hostů: Svoboda Milan 3:1, Pelant Jiří 4:0, Jirotka Bohuslav 1:3, Koliandr Vladimír 1:3), TJ Sokol Nehvizdy - TTC Říčany F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Znamenáček Petr 3:1, Pastír Roman 0:4, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Navrátil Pavel 1:3, Cibulková Veronika 2:2, Doskočil Matěj 1:3, Doskočil Jan 2:2), SKST Úvaly D - TJ Sokol Velké Popovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 3:1, Staněk Miroslav 1:3, Rubeš Jan 0:4, Hošek Petr 0:4, body hostů: Beneš Vojtěch 3:1, Černý Václav 2:2, Strnad Martin 4:0, Kaválek Radim 3:1), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Líbeznice C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juhász Radovan 3:0, Králík Pavel 2:1, Svášek Bohumil st. 0:3, Králík Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Mohyla Jiří 3:1, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, WO 0:5),
4. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Líbeznice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Carda Roman 0:4, Semerák Lukáš 1:3, Malý Jaroslav 1:3, Samborský Jakub 2:2, body hostů: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 3:1, Mohyla Jiří 3:1, Kotrbáček Matyáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klápa Petr 0:4, Černý Václav 0:4, Tyller Jiří 2:2, Kaválek Radim 3:1, body hostů: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 2:2, Králík Martin 4:0), TTC Říčany F - SKST Úvaly D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bébr Leoš 4:0, Navrátil Pavel 2:2, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Matěj 2:2, body hostů: Moucha Jaroslav 3:1, Coufal Petr 3:1, Doucha Mladoš 1:3, Rubeš Jan 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Nehvizdy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Pavla 4:0, Lang Petr 3:1, Pelant Jiří 3:1, Bessenyey Vaszil 1:3, body hostů: Liehm Ondřej 2:2, Cimbůrek Martin 2:2, Macko Arnošt 0:4, Počepický Petr 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Jizera Káraný B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Jakub 2:2, Přibáň Václav 0:4, Šanda Vojtěch 0:4, Matouš Karel 4:0, body hostů: Fridrichová Nikola 3:1, Mrázová Aneta 2:2, Horčic Michal 2:2, Notek Denis 3:1), TJ Sokol Líbeznice D - SKST Úvaly C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 1:3, Smetana Roman 0:4, Kreibich Pavel 0:4, body hostů: Váňa Martin 4:0, Michalcová Martina 2:2, Bambas Petr 3:1, Minařík Vladimír 3:1),
5. kolo:
SKST Úvaly C - TJ Sokol Mratín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Martin 4:0, Bambas Petr 4:0, Fisher Blanka 1:3, Michalcová Martina 1:3, body hostů: Carda Roman 0:4, Slouka Martin 2:2, Malý Jaroslav 2:2, Samborský Jakub 2:2), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Líbeznice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Notek Denis 1:2, Horčic Michal 1:3, Fridrichová Nikola 0:4, Jarý Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Srbek Jiří 2:2, Procházka Miroslav 3:0, Flusser Jan 4:0, Smetana Roman 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Nehvizdy - TJ Spartak Čelákovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Arnošt 1:3, Počepický Petr 3:1, Horák Jan 2:2, Liehm Ondřej 1:3, body hostů: Šnajdr Jakub 4:0, Šanda Vojtěch 0:4, Matouš Karel 3:1, Knor Tomáš 2:2), SKST Úvaly D - TTC Brandýs nad Labem G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Petr 1:2, Hošek Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Staněk Miroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 2:0, Svoboda Milan 4:0, Bessenyey Vaszil 3:1, WO 0:2), ASK Stará Boleslav - TTC Říčany F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 3:1, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Doskočil Matěj 3:1, Cibulková Veronika 0:4, Navrátil Pavel 1:3, Doskočil Jan 3:1), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Velké Popovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 2:2, Švinger Jan 3:1, Kotrbáček Matyáš 0:4, Mohyla Jiří 4:0, body hostů: Kaválek Radim 2:2, Strnad Martin 3:1, Hozman Luděk 1:3, Sýkora Pavel 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Velké Popovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semerák Lukáš 2:2, Slouka Martin 1:3, Samborský Jakub 2:2, Dunovský Daniel 2:2, body hostů: Kaválek Radim 2:2, Černý Václav 0:4, Maršál Petr 4:0, Strnad Martin 3:1), TTC Říčany F - TJ Sokol Líbeznice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůha Jan 1:3, Cibulková Veronika 0:4, Navrátil Pavel 0:4, Doskočil Matěj 0:4, body hostů: Samiec Roman 4:0, Kolesnikov Nikita 4:0, Mohyla Jiří 4:0, Švinger Jan 3:1), TTC Brandýs nad Labem G - ASK Stará Boleslav 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánová Pavla 4:0, Bessenyey Vaszil 3:1, Lang Petr 4:0, Pelant Jiří 4:0, body hostů: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Pavel 1:3, Mařák Zdeněk 0:4, Mařák Jaroslav 0:4), TJ Spartak Čelákovice D - SKST Úvaly D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Jakub 4:0, Sobotka Jiří 2:2, Paal Daniel 4:0, Matouš Karel 4:0, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Rubeš Jan 0:4, Staněk Miroslav 0:4), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jiří 0:4, Procházka Miroslav 2:2, Flusser Jan 3:1, Smetana Roman 1:3, body hostů: Macko Lukáš 2:2, Liehm Ondřej 3:1, Cimbůrek Martin 1:3, Počepický Petr 4:0), SKST Úvaly C - TJ Jizera Káraný B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Vlastislav 4:0, Fisher Blanka 3:1, Šochman Karel 3:0, Michalcová Martina 2:2, WO 0:1, body hostů: Mrázová Aneta 0:4, Zolman Miloš 1:3, Jarý Jan 1:3, Pokorná Bára 1:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Mratín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorná Bára 3:1, Jarý Jan 2:2, Fridrichová Nikola 1:3, Michalec Ondřej 4:0, body hostů: Dunovský Daniel 2:2, Slouka Martin 1:3, Semerák Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Nehvizdy - SKST Úvaly C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cimbůrek Martin 2:2, Liehm Ondřej 1:3, Počepický Petr 3:1, Macko Arnošt 0:3, WO 1:0, body hostů: Bambas Petr 2:1, Minařík Vladimír 2:2, Šochman Karel 4:0, Michalcová Martina 1:3, WO 0:1), SKST Úvaly D - TJ Sokol Líbeznice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moucha Jaroslav 0:4, Coufal Petr 3:1, Rubeš Jan 0:4, Hošek Petr 0:4, body hostů: Procházka Miroslav 4:0, Srbek Jiří 0:1, Smetana Roman 3:1, Flusser Jan 3:1, Kreibich Pavel 3:0), ASK Stará Boleslav - TJ Spartak Čelákovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Martin 1:3, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 1:3, body hostů: Šnajdr Jakub 4:0, Paal Daniel 4:0, Matouš Karel 3:1, Knor Tomáš 3:1), TJ Sokol Líbeznice C - TTC Brandýs nad Labem G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolesnikov Nikita 3:1, Samiec Roman 3:1, Kotrbáček Matyáš 1:3, Mohyla Jiří 2:2, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Svoboda Milan 0:4, Bessenyey Vaszil 1:3, Lang Petr 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Vojtěch 1:3, Tyller Jiří 3:1, Hozman Luděk 3:1, Strnad Martin 4:0, body hostů: Doskočil Matěj 1:3, Dedič David 0:4, Brůha Jan 2:2, Doskočil Jan 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Carda Roman 3:1, Slouka Martin 4:0, Semerák Lukáš 4:0, Dunovský Daniel 4:0, body hostů: Navrátil Pavel 0:4, Cibulková Veronika 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Dedič David 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Velké Popovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánová Pavla 3:1, Tomsová Kateřina 4:0, Pelant Jiří 4:0, Fabiánová Natálie 1:0, Bessenyey Vaszil 3:0, body hostů: Hozman Luděk 0:4, Tyller Jiří 0:4, Beneš Vojtěch 1:3, Sýkora Pavel 0:4), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Líbeznice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 3:1, Marfinec Patrik 0:4, Paal Daniel 4:0, Matouš Karel 2:2, body hostů: Mohyla Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 1:3, Samiec Roman 2:2, Kolesnikov Nikita 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - ASK Stará Boleslav 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 4:0, Flusser Jan 3:1, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 2:2, body hostů: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 1:3, Králík Martin 1:3, Svášek Bohumil st. 0:4), SKST Úvaly C - SKST Úvaly D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Petr 4:0, Havel Marek 4:0, Šochman Karel 4:0, Michalcová Martina 4:0, body hostů: Coufal Petr 0:4, Rubeš Jan 0:4, Hošek Petr 0:4, Doucha Mladoš 0:4), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Nehvizdy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Notek Denis 3:1, Fridrichová Nikola 2:2, Michalec Ondřej 4:0, Mrázová Aneta 0:4, body hostů: Liehm Ondřej 3:1, Horák Jan 1:3, Znamenáček Petr 2:2, Macko Lukáš 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy - TJ Sokol Mratín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimbůrek Martin 3:1, Macko Arnošt 2:2, Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Slouka Martin 0:4, Slezák Jakub 0:4, Malý Jaroslav 2:2), SKST Úvaly D - TJ Jizera Káraný B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Petr 0:4, Kunc Lukáš 0:4, Moucha Jaroslav 2:2, Coufal Petr 2:2, body hostů: Horčic Michal 2:2, Notek Denis 2:2, Jarý Jan 4:0, Michalec Ondřej 4:0), ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly C 0:18wo (W:O ve prospěch SKST Úvaly C), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Líbeznice D 13:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švinger Jan 3:1, Kotrbáček Matyáš 3:1, Mohyla Jiří 4:0, Samiec Roman 2:0, body hostů: Srbek Jiří 0:4, Kreibich Pavel 1:3, Hejný Miroslav 0:3, Smetana Roman 1:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Spartak Čelákovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Pavel 0:4, Beneš Vojtěch 1:3, Kaválek Radim 2:2, Tyller Jiří 0:4, body hostů: Matouš Karel 3:1, Knor Tomáš 4:0, Paal Daniel 3:1, Šnajdr Jakub 3:1), TTC Říčany F - TTC Brandýs nad Labem G 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dedič David 0:4, Doskočil Matěj 0:3, Navrátil Pavel 0:4, Brůha Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Fabiánová Pavla 4:0, Lang Petr 4:0, Svoboda Milan 2:1, Pelant Jiří 4:0, WO 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TTC Brandýs nad Labem G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Jakub 1:3, Semerák Lukáš 1:2, Samborský Jakub 1:3, Dunovský Daniel 2:2, WO 1:0, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 4:0, Svoboda Milan 1:2, Bessenyey Vaszil 1:3, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 3:0, Šnajdr Jakub 3:1, Paal Daniel 4:0, Matouš Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Cibulková Veronika 0:4, Dedič David 1:2, Doskočil Matěj 0:4, Navrátil Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Velké Popovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 1:1, Flusser Jan 4:0, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 4:0, Kreibich Pavel 2:0, body hostů: Černý Václav 1:3, Sýkora Pavel 0:4, Beneš Vojtěch 0:4, Kaválek Radim 2:2), SKST Úvaly C - TJ Sokol Líbeznice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalcová Martina 1:3, Bambas Petr 3:1, Pilát Radek 3:1, Havel Marek 1:3, body hostů: Kolesnikov Nikita 4:0, Švinger Jan 1:3, Mohyla Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 1:3), TJ Jizera Káraný B - ASK Stará Boleslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Notek Denis 3:1, Horčic Michal 1:3, Michalec Ondřej 3:1, Jarý Jan 2:2, body hostů: Králík Martin 1:3, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4), TJ Sokol Nehvizdy - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pastír Roman 1:2, Počepický Petr 3:0, Macko Arnošt 2:1, Liehm Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Coufal Petr 2:2, Procházka Milan 1:3, Rubeš Jan 0:4, WO 0:5),
11. kolo:
SKST Úvaly D - TJ Sokol Mratín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Jan 0:4, Staněk Miroslav 0:4, Hošek Petr 0:4, Coufal Petr 1:3, body hostů: Carda Roman 3:1, Slouka Martin 4:0, Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 4:0), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Nehvizdy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 2:2, Králík Martin 1:3, Svášek Bohumil st. 1:3, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Cimbůrek Martin 3:1, Liehm Ondřej 4:0, Macko Arnošt 1:3, Znamenáček Petr 1:3), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Jizera Káraný B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 2:2, Kolesnikov Nikita 4:0, Švinger Jan 3:1, body hostů: Jarý Jan 1:3, Horčic Michal 1:3, Zolman Miloš 1:3, Dolanský Petr 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - SKST Úvaly C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hozman Luděk 1:3, Beneš Vojtěch 0:4, Černý Václav 0:4, Sýkora Pavel 0:4, body hostů: Minařík Vladimír 3:1, Pilát Radek 4:0, Michalcová Martina 4:0, Bříza Vlastislav 4:0), TTC Říčany F - TJ Sokol Líbeznice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dedič David 0:4, Brůha Jan 0:2, Doskočil Matěj 0:4, Doskočil Jan 3:1, Cibulková Veronika 1:1, body hostů: Procházka Miroslav 3:1, Flusser Jan 3:1, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 4:0), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Spartak Čelákovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánová Pavla 2:2, Fabiánová Natálie 0:4, Pelant Jiří 4:0, Tomsová Kateřina 0:4, body hostů: Matouš Karel 3:1, Knor Tomáš 2:2, Paal Daniel 2:2, Šnajdr Jakub 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semerák Lukáš 4:0, Slouka Martin 1:3, Malý Jaroslav 1:3, Dunovský Daniel 3:1, body hostů: Šnajdr Jakub 2:2, Paal Daniel 3:1, Skála Lukáš 0:4, Matouš Karel 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Líbeznice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomsová Kateřina 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Lang Petr 3:1, Fabiánová Natálie 0:4, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Flusser Jan 4:0, Smetana Roman 2:2, Kreibich Pavel 2:2), TTC Říčany F - SKST Úvaly C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Jan 2:2, Navrátil Jaroslav 2:2, Brůha Jan 2:2, Dedič David 0:4, body hostů: Havel Marek 1:3, Fisher Blanka 2:2, Minařík Vladimír 3:1, Šochman Karel 4:0), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Jizera Káraný B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Václav 1:3, Tyller Jiří 3:1, Beneš Vojtěch 1:3, Hozman Luděk 2:2, body hostů: Notek Denis 4:0, Fridrichová Nikola 2:2, Pokorná Bára 3:1, Mrázová Aneta 0:4), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Nehvizdy 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 3:1, Kotrbáček Matyáš 2:2, Mohyla Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Počepický Petr 2:1, Liehm Ondřej 0:3, Horák Jan 0:3, Macko Arnošt 1:2, WO 5:0), ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králík Martin 2:1, Králík Pavel 3:0, Svášek Bohumil st. 1:2, Juhász Radovan 3:0, WO 5:0, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 2:2, Rubeš Jan 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Mratín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Pavel 3:1, Králík Martin 2:2, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Slezák Jakub 1:3, Malý Jaroslav 2:2, Samborský Jakub 3:1, Carda Roman 1:3), SKST Úvaly D - TJ Sokol Líbeznice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Jedlička Martin ml. 0:4, Rubeš Jan 0:4, body hostů: Mohyla Jiří 4:0, Samiec Roman 4:0, Kolesnikov Nikita 4:0, Švinger Jan 4:0), TJ Sokol Nehvizdy - TJ Sokol Velké Popovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Ondřej 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 2:2, Macko Arnošt 3:1, body hostů: Beneš Vojtěch 1:3, Kaválek Radim 3:1, Strnad Martin 2:2, Sýkora Pavel 0:4), TJ Jizera Káraný B - TTC Říčany F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázová Aneta 1:3, Notek Denis 2:2, Fridrichová Nikola 3:1, Michalec Ondřej 4:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 3:1, Doskočil Matěj 1:3, Navrátil Pavel 1:3, Cibulková Veronika 1:3), SKST Úvaly C - TTC Brandýs nad Labem G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minařík Vladimír 2:2, Havel Marek 2:2, Michalcová Martina 2:2, Fisher Blanka 2:2, body hostů: Lang Petr 4:0, Koliandr Vladimír 0:4, Jirotka Bohuslav 0:4, Fabiánová Pavla 4:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Spartak Čelákovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Roman 2:2, Flusser Jan 4:0, Procházka Miroslav 3:0, Kreibich Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Sobotka Jiří 0:4, Skála Lukáš 0:4, Matouš Karel 2:2, Paal Daniel 2:1, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Líbeznice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semerák Lukáš 4:0, Slouka Martin 2:2, Samborský Jakub 4:0, Dunovský Daniel 3:1, body hostů: Srbek Jiří 1:3, Procházka Miroslav 1:3, Smetana Roman 0:3, Kreibich Pavel 1:3, Hejný Miroslav 0:1), TJ Spartak Čelákovice D - SKST Úvaly C 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šnajdr Jakub 2:2, Sobotka Jiří 0:4, Matouš Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Bříza Vlastislav 3:0, Michalcová Martina 1:2, Pilát Radek 2:1, Bambas Petr 3:0, WO 5:0), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Jizera Káraný B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koliandr Vladimír 0:4, Jirotka Bohuslav 0:3, Lang Petr 2:1, Svoboda Milan 1:3, WO 0:2, body hostů: Notek Denis 3:1, Mrázová Aneta 2:2, Pokorná Bára 3:0, Fridrichová Nikola 3:0, WO 2:0), TTC Říčany F - TJ Sokol Nehvizdy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Pavel 1:3, Navrátil Jaroslav 2:1, Doskočil Matěj 2:2, Brůha Jan 3:1, Dedič David 0:1, body hostů: Počepický Petr 4:0, Pastír Roman 0:4, Macko Lukáš 3:1, Liehm Ondřej 1:3), TJ Sokol Velké Popovice D - SKST Úvaly D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Pavel 2:2, Kaválek Radim 4:0, Černý Václav 2:2, Beneš Vojtěch 3:1, body hostů: Coufal Petr 3:1, Procházka Milan 2:2, Hošek Petr 0:4, Rubeš Jan 0:4), TJ Sokol Líbeznice C - ASK Stará Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 3:1, Kotrbáček Matyáš 3:1, Mohyla Jiří 2:2, body hostů: Králík Martin 2:2, Nadrchal Vladislav 0:4, Králík Pavel 2:2, Svášek Bohumil st. 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Mratín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 3:1, Mohyla Jiří 1:3, body hostů: Slezák Jakub 1:3, Slouka Martin 1:3, Samborský Jakub 1:3, Semerák Lukáš 1:3), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Velké Popovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 2:2, Juhász Radovan 4:0, Králík Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Strnad Martin 2:2, Kaválek Radim 2:2, Sýkora Pavel 0:4, Beneš Vojtěch 1:2, WO 0:1), SKST Úvaly D - TTC Říčany F 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Hošek Petr 0:4, Rubeš Jan 0:4, body hostů: Navrátil Jaroslav 4:0, Brůha Jan 4:0, Doskočil Matěj 4:0, Dedič David 4:0), TJ Sokol Nehvizdy - TTC Brandýs nad Labem G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 0:4, Cimbůrek Martin 2:2, Macko Arnošt 0:4, Liehm Ondřej 2:2, body hostů: Fabiánová Pavla 3:1, Svoboda Milan 3:1, Lang Petr 3:1, Bessenyey Vaszil 3:1), TJ Jizera Káraný B - TJ Spartak Čelákovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horčic Michal 2:2, Notek Denis 1:3, Michalec Ondřej 4:0, Mrázová Aneta 1:3, body hostů: Skála Lukáš 0:4, Matouš Karel 2:2, Šnajdr Jakub 3:1, Knor Tomáš 3:1), SKST Úvaly C - TJ Sokol Líbeznice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Marek 2:2, Šochman Karel 3:1, Pilát Radek 4:0, Bambas Petr 3:1, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Srbek Jiří 0:4, Smetana Roman 1:3, Kreibich Pavel 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Mratín B - SKST Úvaly C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Jakub 1:3, Slouka Martin 0:4, Carda Roman 0:4, Malý Jaroslav 2:2, body hostů: Michalcová Martina 3:1, Minařík Vladimír 2:2, Pilát Radek 4:0, Bříza Vlastislav 4:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Jizera Káraný B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 0:1, Flusser Jan 3:1, Srbek Jiří 0:4, Smetana Roman 0:4, Kreibich Pavel 0:3, body hostů: Horčic Michal 3:1, Notek Denis 3:1, Pokorná Bára 4:0, Michalec Ondřej 3:1), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Jan 1:3, Marfinec Patrik 1:3, Paal Daniel 2:2, Matouš Karel 2:2, body hostů: Liehm Ondřej 4:0, Cimbůrek Martin 4:0, Macko Arnošt 2:2, Macko Lukáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem G - SKST Úvaly D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Milan 2:1, Koliandr Vladimír 1:2, Lang Petr 3:0, WO 3:3, body hostů: Rubeš Jan 0:3, Procházka Milan 1:2, Coufal Petr 2:1, WO 3:3), TTC Říčany F - ASK Stará Boleslav 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Pavel 1:3, Cibulková Veronika 1:3, Peřinová Adéla 0:4, Dedič David 2:2, body hostů: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 4:0, Svášek Bohumil st. 1:3), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Líbeznice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Pavel 0:4, Strnad Martin 4:0, Beneš Vojtěch 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, body hostů: Mohyla Jiří 1:3, Kolesnikov Nikita 3:1, Samiec Roman 3:1, Švinger Jan 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Mratín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaválek Radim 3:1, Sýkora Pavel 0:4, Beneš Vojtěch 2:2, Tyller Jiří 2:2, body hostů: Carda Roman 1:3, Slezák Jakub 1:3, Slouka Martin 4:0, Malý Jaroslav 3:1), TJ Sokol Líbeznice C - TTC Říčany F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 2:2, Švinger Jan 3:1, body hostů: Stárek Karel nejml. 0:4, Dedič David 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Doskočil Jan 1:3), ASK Stará Boleslav - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Martin 2:2, Králík Pavel 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3, Juhász Radovan 2:2, body hostů: Lang Petr 4:0, Svoboda Milan 4:0, Koliandr Vladimír 0:4, Tomsová Kateřina 1:3), SKST Úvaly D - TJ Spartak Čelákovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Staněk Miroslav 1:3, Rubeš Jan 0:4, body hostů: Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0, Matouš Karel 4:0, Kučera Jan 1:3), TJ Sokol Nehvizdy - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Ondřej 3:1, Cimbůrek Martin 3:1, Znamenáček Petr 0:4, Horák Jan 1:3, body hostů: Flusser Jan 4:0, Procházka Miroslav 2:2, Smetana Roman 2:2, Kreibich Pavel 1:3), TJ Jizera Káraný B - SKST Úvaly C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrichová Nikola 2:2, Notek Denis 1:3, Michalec Ondřej 3:1, Zolman Miloš 0:4, body hostů: Michalcová Martina 1:3, Pilát Radek 3:1, Bříza Vlastislav 4:0, Minařík Vladimír 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Jizera Káraný B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carda Roman 1:3, Slezák Jakub 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 3:1, body hostů: Mrázová Aneta 0:4, Horčic Michal 1:3, Notek Denis 2:2, Michalec Ondřej 4:0), SKST Úvaly C - TJ Sokol Nehvizdy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Minařík Vladimír 1:3, Bambas Petr 4:0, Pilát Radek 4:0, Fisher Blanka 1:3, body hostů: Liehm Ondřej 2:2, Macko Lukáš 1:3, Horák Jan 2:2, Macko Arnošt 1:3), TJ Sokol Líbeznice D - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 4:0, Srbek Jiří 2:2, Kreibich Pavel 1:1, Flusser Jan 4:0, Hejný Miroslav 1:1, body hostů: Procházka Milan 2:2, Coufal Petr 2:2, Hošek Petr 0:4, Doucha Mladoš 0:4), TJ Spartak Čelákovice D - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Jan 1:3, Knor Tomáš 4:0, Skála Lukáš 0:4, Mašek Filip 0:4, body hostů: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Líbeznice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 3:1, Bessenyey Vaszil 0:4, Koliandr Vladimír 0:4, body hostů: Mohyla Jiří 3:1, Kotrbáček Matyáš 2:2, Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 3:1), TTC Říčany F - TJ Sokol Velké Popovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Matěj 2:2, Brůha Jan 3:1, Cibulková Veronika 2:2, Doskočil Jan 4:0, body hostů: Tyller Jiří 2:2, Kaválek Radim 3:1, Sýkora Pavel 0:4, Černý Václav 0:4),
19. kolo:
TTC Říčany F - TJ Sokol Mratín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dedič David 1:3, Doskočil Matěj 3:1, Navrátil Pavel 1:3, Brůha Jan 3:1, body hostů: Carda Roman 1:3, Slezák Jakub 1:3, Slouka Martin 4:0, Semerák Lukáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Brandýs nad Labem G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Pavel 0:4, Černý Václav 0:3, Klápa Petr 0:3, Kaválek Ondřej 1:3, WO 2:0, body hostů: Lang Petr 4:0, Svoboda Milan 4:0, Bessenyey Vaszil 3:0, Fabiánová Natálie 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Spartak Čelákovice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 4:0, Švinger Jan 2:2, Mohyla Jiří 3:1, body hostů: Kučera Jan 1:3, Skála Lukáš 2:2, Mašek Filip 0:4, Novotný Jakub 0:4), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Líbeznice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 4:0, Králík Martin 2:2, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Kreibich Pavel 2:2, Smetana Roman 2:2, Hejný Miroslav 1:3), SKST Úvaly D - SKST Úvaly C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Miroslav 0:4, Doucha Mladoš 0:4, Procházka Milan 1:3, Coufal Petr 0:4, body hostů: Michalcová Martina 3:1, Šochman Karel 4:0, Havel Marek 4:0, Fisher Blanka 4:0), TJ Sokol Nehvizdy - TJ Jizera Káraný B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Arnošt 3:1, Cimbůrek Martin 3:1, Horák Jan 2:2, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Notek Denis 0:4, Horčic Michal 1:3, Mrázová Aneta 0:4, Michalec Ondřej 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slezák Jakub 2:2, Slouka Martin 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Semerák Lukáš 2:2, body hostů: Macko Arnošt 0:4, Počepický Petr 3:1, Cimbůrek Martin 1:3, Liehm Ondřej 3:1), TJ Jizera Káraný B - SKST Úvaly D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Ondřej 4:0, Jarý Jan 4:0, Notek Denis 4:0, Horčic Michal 4:0, body hostů: Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 0:4, Jirásek Zdeněk 0:4, Rubeš Jan 0:4), SKST Úvaly C - ASK Stará Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Marek 2:2, Bříza Vlastislav 4:0, Pilát Radek 4:0, Michalcová Martina 2:2, body hostů: Králík Martin 2:2, Mařák Zdeněk 0:4, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 0:4), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Líbeznice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 2:2, Srbek Jiří 2:2, Kreibich Pavel 1:3, Hejný Miroslav 2:2, body hostů: Kolesnikov Nikita 3:1, Mohyla Jiří 4:0, Švinger Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Velké Popovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paal Daniel 2:2, Kučera Jan 2:2, Marfinec Patrik 0:4, Knor Tomáš 2:2, body hostů: Sýkora Pavel 1:3, Strnad Martin 4:0, Kaválek Radim 4:0, Černý Václav 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomsová Kateřina 3:1, Svoboda Milan 0:3, Lang Petr 3:0, Koliandr Vladimír 0:4, WO 0:2, body hostů: Navrátil Jaroslav 3:1, Doskočil Matěj 2:2, Navrátil Pavel 1:2, Doskočil Jan 2:1, WO 2:0),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Mratín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:4, Svoboda Milan 4:0, Koliandr Vladimír 0:4, Lang Petr 2:2, body hostů: Slezák Jakub 2:2, Slouka Martin 3:1, Semerák Lukáš 2:2, Malý Jaroslav 3:1), TTC Říčany F - TJ Spartak Čelákovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůha Jan 2:2, Dedič David 0:3, Cibulková Veronika 0:4, Doskočil Matěj 1:3, WO 1:0, body hostů: Šnajdr Jakub 4:0, Kučera Jan 2:2, Matouš Karel 2:1, Paal Daniel 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Líbeznice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Václav 1:3, Kaválek Radim 3:1, Strnad Martin 4:0, Tyller Jiří 2:2, body hostů: Flusser Jan 3:1, Smetana Roman 0:4, Srbek Jiří 1:3, Kreibich Pavel 2:2), TJ Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 0:4, Mohyla Jiří 1:3, body hostů: Minařík Vladimír 2:2, Havel Marek 2:2, Michalcová Martina 1:3, Fisher Blanka 2:2), ASK Stará Boleslav - TJ Jizera Káraný B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Pavel 3:1, Králík Martin 2:2, Juhász Radovan 1:3, body hostů: Mrázová Aneta 1:3, Pokorná Bára 2:2, Notek Denis 4:0, Michalec Ondřej 3:1), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Milan 2:2, Jirásek Zdeněk 0:4, Trojan Petr 2:2, Rubeš Jan 0:4, body hostů: Znamenáček Petr 2:2, Pastír Roman 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Liehm Ondřej 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Mratín B - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Jakub 3:1, Carda Roman 2:2, Malý Jaroslav 4:0, Semerák Lukáš 4:0, body hostů: Jirásek Zdeněk 0:4, Hošek Petr 0:4, Trojan Petr 1:3, Procházka Milan 2:2), TJ Sokol Nehvizdy - ASK Stará Boleslav 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Lukáš 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Pavel 1:3, Juhász Radovan 1:3, Mařák Zdeněk 0:4), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Líbeznice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fridrichová Nikola 2:0, Pokorná Bára 3:1, Michalec Ondřej 2:1, Notek Denis 1:3, WO 1:2, body hostů: Kotrbáček Matyáš 1:3, Švinger Jan 0:3, Kolesnikov Nikita 2:1, Samiec Roman 2:1, WO 2:1), SKST Úvaly C - TJ Sokol Velké Popovice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michalcová Martina 0:3, Bambas Petr 0:1, Havel Marek 2:1, Minařík Vladimír 1:1, Pilát Radek 2:1, WO 5:0, body hostů: Tyller Jiří 1:3, Strnad Martin 4:0, Beneš Vojtěch 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 2:2, Flusser Jan 3:1, Smetana Roman 1:3, Kreibich Pavel 1:3, body hostů: Doskočil Matěj 3:1, Navrátil Pavel 2:2, Jícha Tomáš 0:4, Dedič David 4:0), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Brandýs nad Labem G 15:3 (zápis, čtyřhry 0:1, body domácích: Knor Tomáš 1:1, Šnajdr Jakub 2:1, Matouš Karel 3:0, Paal Daniel 1:0, WO 8:0, body hostů: Lang Petr 2:1, Svoboda Milan 0:2, Koliandr Vladimír 0:4, WO 0:8),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Líbeznice C - TJ Jizera Káraný B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Líbeznice C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Líbeznice C - TJ Jizera Káraný B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline