Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
Sokol Bohušovice - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 4:0, Krejčí Miloslav 3:1, Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0, body hostů: Skopec Petr 2:2, Mego Pavel 0:4, Lehký Milan 0:4, Santo Petr 0:4), SK Štětí C - ST Baroni Třebívlice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 4:0, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 3:1, body hostů: Štokr Martin 0:4, Maxa Zdeněk 2:2, Krug Antonín 1:3, Šolar Ladislav 0:2, Hřebačka Daniel 0:2), TJ Sokol Brozany A - KST Kalich Litoměřice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 1:3, Valášek Valerián 0:4, Kaválek Ondřej 1:3), KST Kalich Litoměřice B - Sokol Libochovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sekyra Jiří 2:1, Kohlert Jiří 3:0, Jonáš Stanislav 2:1, Chuchlová Jana 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Obr Ivan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Mnetěš A - TJ Sokol Terezín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Řezáč Jiří 0:4, Maťák Jiří 2:2, body hostů: Stranka Pavel 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3, Martínek Karel 1:3), TTC Roudnice D - TTC Roudnice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horejsek Jakub 3:1, Kotrba Petr 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1, Krauskopf Karel 0:4, body hostů: Jaroš Václav 1:3, Jiránek Miroslav 1:3, Sedláček Jiří ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1),
2. kolo:
ASK Lovosice B - TTC Roudnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 3:1, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 4:0, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Mejzr Radek 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Dufek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Terezín C - TTC Roudnice D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stranka Pavel 0:3, Skokan Jaroslav 1:2, Friedrich Bohuslav 1:3, WO 2:5, body hostů: Horejsek Jakub 2:1, Sklenička Jan ml. 3:0, Kozel Bohumil 0:1, Zimák Michal 3:0, WO 5:2), TJ Sokol Mnetěš A - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Jiří 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0, Král Jaroslav 4:0, body hostů: Obr Ivan 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Bernard Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4), KST Kalich Litoměřice C - KST Kalich Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 2:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 0:2, Marušinec Zdeněk 3:1, Svatoš Leoš 0:2, WO 1:0, body hostů: Šperling Milan 1:3, Nedbal Václav 1:2, Kohlert Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 4:0, WO 0:1), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Brozany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maxa Zdeněk 2:2, Šolar Ladislav 0:4, Hřebačka Daniel 0:4, Šolar Milan 2:2, body hostů: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Jaroslav ml. 2:2), Sokol Bohušovice - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchner Petr 3:1, Ruška Drahoš 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Pacl Miloslav 1:3, body hostů: Jurista Josef 3:1, Havran Michal 1:3, Dvořák Milan 2:2, Novotný Petr 2:2),
3. kolo:
SK Štětí C - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan 4:0, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 3:1, body hostů: Skopec Petr 1:3, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 2:2), TJ Sokol Brozany A - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 1:3, Krejčí Miloslav 1:3), KST Kalich Litoměřice B - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 4:0, Kohlert Jiří 2:2, Sekyra Jiří 3:1, body hostů: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 2:2, Štokr Martin 1:3, Hřebačka Daniel 0:4), TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Kaválek Ondřej 1:3, Valášek Valerián 0:4, Cigánek Jiří 0:4), TTC Roudnice D - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrba Petr 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 4:0, Zimák Michal 4:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Obr Ivan 0:4), TTC Roudnice E - TJ Sokol Terezín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 1:3, Mejzr Radek 4:0, Sedláček Jiří ml. 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:3, Skokan Jaroslav 0:4, Stranka Pavel 1:3, Pavelková Lenka 2:2),
4. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Pavelková Lenka 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, Skokan Jaroslav 2:2, Zdvořák Jaroslav 3:1), Sokol Libochovice B - TTC Roudnice E 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bernard Jaroslav 0:4, Obr Ivan 2:2, Lahovský Vladimír 1:3, WO 0:5, body hostů: Jiránek Miroslav 1:2, Sedláček Jiří ml. 3:0, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 5:0), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Marušinec Zdeněk 1:3, Svatoš Leoš 0:2, Valášek Valerián 0:2, body hostů: Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 3:1, Kozel Bohumil 2:2), TJ Sokol Mnetěš A - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 3:1, Maťák Jiří 1:3, body hostů: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 1:3, Hřebačka Daniel 0:4), Sokol Bohušovice - KST Kalich Litoměřice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Nedbal Václav 1:3, Zeman Vladimír 1:3, Šperling Milan 0:4, Kohlert Jiří 2:2), SK Štětí C - TJ Sokol Brozany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan 0:4, Havran Michal 0:4, Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 2:2, body hostů: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Brozany A - ASK Lovosice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 3:1, Vaníček Pavel ml. 4:0, body hostů: Skopec Petr 0:4, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 1:3), KST Kalich Litoměřice B - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuchlová Jana 1:3, Sekyra Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 2:2, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Havran Michal 1:3, Jurista Josef 4:0, Drtil Aleš 0:4, Novotný Petr 4:0), TJ Sokol Mnetěš A - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 2:2, Kloub Lukáš 3:1, Kloub Pavel 4:0, Keltner František 1:3, body hostů: Ruška Drahoš 1:3, Krejčí Miloslav 2:2, Pacl Miloslav 0:4, Kirchner Petr 3:1), TTC Roudnice D - ST Baroni Třebívlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Petr 3:1, Kozel Bohumil 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Loždinka Viktor 1:3, body hostů: Krug Antonín 0:4, Štokr Martin 2:2, Šolar Milan 4:0, Maxa Zdeněk 2:2), TTC Roudnice E - KST Kalich Litoměřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Valášek Valerián 0:4, Marušinec Zdeněk 0:4), TJ Sokol Terezín C - Sokol Libochovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojda Miloš 1:2, Pavelková Lenka 3:0, Skokan Jaroslav 3:0, Friedrich Bohuslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Obr Ivan 2:2, WO 0:5),
6. kolo:
ASK Lovosice B - Sokol Libochovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 2:2, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 4:0), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Terezín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Marušinec Zdeněk 3:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 1:3, body hostů: Friedrich Bohuslav 3:1, Skokan Jaroslav 3:1, Zdvořák Jaroslav 0:4, Pospíšil Petr 1:3), ST Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 1:3, Hřebačka Daniel 0:4, Krug Antonín 2:2, Štokr Martin 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0), Sokol Bohušovice - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 3:1, Krejčí Tomáš 3:1, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Zimák Michal 2:2, Sklenička Jan ml. 0:4, Horejsek Jakub 2:2, Kotrba Petr 2:2), TJ Sokol Mnetěš A - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Lukáš 2:2, Maťák Jiří 0:4, Kloub Pavel 4:0, Keltner František 2:2, body hostů: Burda Petr 1:3, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 3:1), TJ Sokol Brozany A - KST Kalich Litoměřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 4:0, Vaněk Michal 2:2, Vaníček Jaroslav 2:2, body hostů: Zeman Vladimír 1:3, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 1:3, Jonáš Stanislav 2:2),
7. kolo:
KST Kalich Litoměřice B - ASK Lovosice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Jiří 3:1, Chuchlová Jana 3:1, Jonáš Stanislav 4:0, Kohlert Jiří 3:1, body hostů: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Kahun David 0:4, Lehký Milan 1:3), TJ Sokol Mnetěš A - TJ Sokol Brozany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 1:3, Král Jaroslav 1:3, Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 1:3, body hostů: Pala Martin 0:4, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Vaníček Jaroslav 3:1), TTC Roudnice D - SK Štětí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 4:0, Horejsek Jakub 2:2, Sklenička Jan ml. 2:1, Kozel Bohumil 1:1, Krauskopf Karel 1:1, WO 1:0, body hostů: Burda Petr 1:3, Jurista Josef 3:1, Novotný Petr 1:3, Havran Michal 0:3, WO 0:1), TTC Roudnice E - Sokol Bohušovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Krejčí Tomáš 1:3, Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 3:1), TJ Sokol Terezín C - ST Baroni Třebívlice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Kuře Pavel 0:4, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Štokr Martin 1:3, Krug Antonín 3:1, Maxa Zdeněk 3:1, Šolar Milan 4:0), Sokol Libochovice B - KST Kalich Litoměřice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 2:2, Coufal Václav 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 4:0, Valášek Valerián 2:2),
8. kolo:
ASK Lovosice B - KST Kalich Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 2:2, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Kmoch Pavel 4:0, Marušinec Zdeněk 1:3), ST Baroni Třebívlice B - Sokol Libochovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 4:0, Šolar Ladislav 0:1, Štokr Martin 2:2, Šolar Milan 4:0, Hřebačka Daniel 2:1, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 2:2), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Kalina Miroslav 0:4, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Pospíšil Petr 2:2, Pavelková Lenka 2:2), SK Štětí C - TTC Roudnice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 0:4, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 0:4, body hostů: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0), TJ Sokol Brozany A - TTC Roudnice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Michal 0:4, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Pavel ml. 0:4, body hostů: Kotrba Petr 3:1, Sklenička Jan ml. 3:1, Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 3:1), TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloub Lukáš 1:2, Král Jaroslav 1:2, Řezáč Jiří 1:2, Kloub Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 1:3, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Mnetěš A - ASK Lovosice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 1:1, Kloub Pavel 4:0, Maťák Jiří 2:2, Král Pavel 1:1, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 2:2), TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 2:2, Sklenička Jan ml. 4:0, Krauskopf Karel 1:2, Kozel Bohumil 0:1, body hostů: Zeman Vladimír 3:1, Šperling Milan 0:4, Kohlert Jiří 1:3, Jonáš Stanislav 2:2), TTC Roudnice E - TJ Sokol Brozany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 4:0, Sedláček Jiří ml. 4:0, Mejzr Radek 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Jaroslav ml. 1:3, Vaníček Pavel ml. 0:4, Vaněk Michal 0:4), TJ Sokol Terezín C - SK Štětí C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Petr 1:3, Pavelková Lenka 1:3, Skokan Jaroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Čenkovič Jaroslav 0:4, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 4:0, Havran Michal 4:0), Sokol Libochovice B - Sokol Bohušovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Coufal Václav 0:4, Obr Ivan 2:2, body hostů: Kalina Miroslav 2:2, Ruška Drahoš 2:2, Pacl Miloslav 4:0, Kirchner Petr 4:0), KST Kalich Litoměřice C - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Kmoch Pavel 3:1, body hostů: Štokr Martin 1:3, Maxa Zdeněk 1:3, Šolar Milan 2:2, Krug Antonín 1:3),
10. kolo:
ASK Lovosice B - ST Baroni Třebívlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 2:2, Santo Petr 0:4, body hostů: Štokr Martin 1:3, Šolar Milan 3:1, Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 3:1), Sokol Bohušovice - KST Kalich Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Valášek Valerián 0:2, Kmoch Pavel 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, Svatoš Leoš 1:1), SK Štětí C - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 4:0, Havran Michal 4:0, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 4:0, body hostů: Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4, Vejman Jakub 0:4, Coufal Václav 0:4), TJ Sokol Brozany A - TJ Sokol Terezín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jaroslav ml. 3:1, Vaníček Pavel 4:0, Pala Martin 1:2, Vaníček Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 1:3, Martínek Karel 0:4, Hojda Miloš 0:3, WO 1:0), KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Nedbal Václav 0:3, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloub Petr 2:2, Král Jaroslav 0:2, Kloub Pavel 3:1, Kloub Lukáš 2:2, Maťák Jiří 0:2, body hostů: Sklenička Jan ml. 2:2, Zimák Michal 3:1, Krauskopf Karel 0:2, Horejsek Jakub 3:1, Kozel Bohumil 1:1),
11. kolo:
TTC Roudnice D - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horejsek Jakub 4:0, Krauskopf Karel 1:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 2:0, body hostů: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Lehký Milan 0:4, Kahun David 0:4), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 4:0, Kloub Petr 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Medáček Jaroslav 1:3, Mejzr Radek 0:4, Vyskočil Tomáš 3:1), TJ Sokol Terezín C - KST Kalich Litoměřice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdvořák Jaroslav 0:4, Skokan Jaroslav 3:1, Pospíšil Petr 0:4, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 3:1, Jonáš Stanislav 4:0), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Brozany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Václav 0:2, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 0:4, Bernard Jaroslav 0:2, body hostů: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Pavel ml. 3:1, Pala Martin 3:1), KST Kalich Litoměřice C - SK Štětí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel 2:2, Valášek Valerián 1:3, Kaválek Ondřej 3:1, Marušinec Zdeněk 3:1, body hostů: Havran Michal 1:3, Burda Petr 2:2, Drtil Aleš 0:4, Novotný Petr 4:0), ST Baroni Třebívlice B - Sokol Bohušovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 3:1, Štokr Martin 3:1, Hřebačka Daniel 1:3, Maxa Zdeněk 2:2, body hostů: Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 1:3, Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 2:2),
12. kolo:
ASK Lovosice B - Sokol Bohušovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 2:2, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 1:3, body hostů: Ruška Drahoš 3:1, Krejčí Miloslav 2:2, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0), ST Baroni Třebívlice B - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Milan 4:0, Šolar Ladislav 0:2, Maxa Zdeněk 2:2, Krug Antonín 1:3, Štokr Martin 0:2, body hostů: Havran Michal 3:1, Jurista Josef 2:2, Burda Petr 2:2, Novotný Petr 2:2), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Brozany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Marušinec Zdeněk 1:3, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 0:4, body hostů: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Pavel ml. 1:3), Sokol Libochovice B - KST Kalich Litoměřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Bartošek Ivo 4:0, Kohlert Jiří 3:1, Šindelář Miloslav st. 2:2, Jonáš Stanislav 4:0), TJ Sokol Terezín C - TJ Sokol Mnetěš A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 2:2, Pavelková Lenka 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Kloub Petr 0:4, Král Jaroslav 0:4, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0), TTC Roudnice E - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 1:3, Mejzr Radek 1:3, Nguyen Hai Van 0:4, Vyskočil Tomáš 3:1, body hostů: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 1:3, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0),
13. kolo:
TTC Roudnice E - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, Mejzr Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Santo Petr 0:3, Kahun David 0:3, Mego Pavel 0:3, Lehký Milan 1:2, WO 5:0), TTC Roudnice D - TJ Sokol Terezín C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 4:0, Kozel Bohumil 2:1, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 0:4, Pavelková Lenka 1:3, Skokan Jaroslav 0:3, Martínek Karel 0:4, WO 1:0), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Mnetěš A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernard Jaroslav 0:4, Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 4:0, body hostů: Maťák Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Lukáš 2:2, Kloub Pavel 3:1), KST Kalich Litoměřice B - KST Kalich Litoměřice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 4:0, Friedl Rudolf 2:2, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 0:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Svatoš Leoš 0:4, Kaválek Ondřej 1:3, Valášek Valerián 0:2), TJ Sokol Brozany A - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 2:2, Pala Martin 2:2, body hostů: Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 0:2, Šolar Ladislav 2:2, Krug Antonín 0:4, Hřebačka Daniel 0:2), SK Štětí C - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havran Michal 1:3, Jurista Josef 4:0, Novotný Petr 4:0, Burda Petr 1:3, body hostů: Pacl Miloslav 2:2, Ruška Drahoš 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Kalina Miroslav 0:4),
14. kolo:
ASK Lovosice B - SK Štětí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Lehký Milan 1:3, Kahun David 0:4, body hostů: Drtil Aleš 2:2, Havran Michal 4:0, Dvořák Milan 3:1, Novotný Petr 4:0), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 2:2, Pacl Miloslav 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Pala Martin 2:2), ST Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štokr Martin 0:4, Šolar Milan 1:3, Šolar Ladislav 1:2, Maxa Zdeněk 3:1, Hřebačka Daniel 0:1, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Zeman Vladimír 3:1, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 4:0), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Mnetěš A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaválek Ondřej 1:3, Svatoš Leoš 0:4, Marušinec Zdeněk 1:3, Valášek Valerián 1:3, body hostů: Král Jaroslav 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Král Pavel 1:3, Kloub Pavel 4:0), Sokol Libochovice B - TTC Roudnice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 2:2, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0), TJ Sokol Terezín C - TTC Roudnice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 0:4, Skokan Jaroslav 3:1, Stranka Pavel 2:2, Friedrich Bohuslav 3:1, body hostů: Mejzr Radek 3:1, Jiránek Miroslav 3:1, Medáček Jaroslav 1:3, Dufek Jaroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Terezín C - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojda Miloš 3:1, Skokan Jaroslav 2:1, Pospíšil Petr 3:0, Friedrich Bohuslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 0:4, Lehký Milan 1:2, Santo Petr 0:3, WO 2:0), TTC Roudnice E - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Mejzr Radek 4:0, Medáček Jaroslav 4:0, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 1:3), TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 2:2, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 2:2, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Marušinec Zdeněk 2:2, Valášek Valerián 0:4), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Mnetěš A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 2:2, Šolar Ladislav 2:2, Krug Antonín 2:2, Štokr Martin 0:4, body hostů: Kloub Petr 1:3, Král Jaroslav 1:3, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0), KST Kalich Litoměřice B - Sokol Bohušovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 1:3, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 1:3, body hostů: Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Ruška Drahoš 1:3), TJ Sokol Brozany A - SK Štětí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 1:0, Pala Martin 0:3, Klominský Jiří 4:0, Horký Vladimír 0:3, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 1:3, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 1:2, WO 1:0),
16. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Brozany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Pala Martin 1:3), SK Štětí C - KST Kalich Litoměřice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Dvořák Milan 0:4, Havran Michal 1:3, Burda Petr 1:3, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Friedl Rudolf 4:0, Kohlert Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 3:1), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Mnetěš A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Maťák Jiří 1:3, Král Jaroslav 2:2, Řezáč Jiří 1:3, Kloub Pavel 3:1), ST Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Ladislav 3:0, Šolar Milan 2:1, Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 2:2, Hřebačka Daniel 0:1, WO 1:0, body hostů: Zimák Michal 1:3, Horejsek Jakub 3:1, Kozel Bohumil 0:3, Sklenička Jan ml. 2:2, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Valášek Valerián 2:2, body hostů: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Dufek Jaroslav 0:4), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Terezín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 3:0, Bernard Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 3:1, Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 3:0, WO 0:1),
17. kolo:
Sokol Libochovice B - ASK Lovosice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 4:0, Vejman Jakub 1:3, Lahovský Vladimír 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 1:3, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 2:2), TJ Sokol Terezín C - KST Kalich Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 0:4, Stranka Pavel 2:2, Skokan Jaroslav 3:1, Friedrich Bohuslav 3:1, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 2:2, Svatoš Leoš 1:3), TTC Roudnice E - ST Baroni Třebívlice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:0, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:0, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 3:0, body hostů: Krug Antonín 0:4, Šolar Milan 1:0, Hřebačka Daniel 0:4, Maxa Zdeněk 1:3, WO 0:3), TTC Roudnice D - Sokol Bohušovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 4:0, body hostů: Krejčí Miloslav 1:3, Pacl Miloslav 1:3, Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 0:4), SK Štětí C - TJ Sokol Mnetěš A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drtil Aleš 1:3, Burda Petr 1:3, Dvořák Milan 2:2, Jurista Josef 4:0, body hostů: Mareš Václav 0:4, Král Jaroslav 3:1, Kloub Petr 2:2, Kloub Pavel 3:1), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 0:4, Friedl Rudolf 1:3, Jonáš Stanislav 4:0, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Vaněk Michal 1:3, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 2:2, Pala Martin 3:1),
18. kolo:
ASK Lovosice B - KST Kalich Litoměřice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Kohlert Jiří 2:2, Bartošek Ivo 3:1, Sekyra Jiří 3:1, Jonáš Stanislav 2:2), TJ Sokol Brozany A - TJ Sokol Mnetěš A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 3:1, Pala Martin 0:4, Vaníček Jaroslav 4:0, body hostů: Keltner František 2:2, Král Jaroslav 2:2, Kloub Petr 1:3, Maťák Jiří 1:3), SK Štětí C - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan 2:1, Havran Michal 2:1, Novotný Petr 3:0, Drtil Aleš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kozel Bohumil 1:3, Zimák Michal 1:3, Horejsek Jakub 3:1, WO 0:5), Sokol Bohušovice - TTC Roudnice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Vyskočil Tomáš 3:1, Mejzr Radek 2:2, Jaroš Václav 2:2, Nguyen Hai Van 0:4), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Terezín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 3:1, Šolar Ladislav 2:0, Štokr Martin 3:1, Maxa Zdeněk 4:0, Hřebačka Daniel 1:1, body hostů: Skokan Jaroslav 0:4, Friedrich Bohuslav 0:4, Pospíšil Petr 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice C - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Pavel 4:0, Kmoch Pavel ml. 4:0, Marušinec Zdeněk 4:0, Svatoš Leoš 4:0, body hostů: Coufal Václav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4, Vejman Jakub 0:4),
19. kolo:
KST Kalich Litoměřice C - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kmoch Pavel 3:1, Valášek Valerián 0:3, Marušinec Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Skopec Petr 2:2, Mego Pavel 1:3, Santo Petr 1:3, Lehký Milan 0:3, WO 1:0), Sokol Libochovice B - ST Baroni Třebívlice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Václav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Vejman Jakub 0:4, Franc Dominik 0:4, body hostů: Maxa Zdeněk 4:0, Štokr Martin 4:0, Krug Antonín 4:0, Šolar Ladislav 4:0), TJ Sokol Terezín C - Sokol Bohušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 1:3, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Ruška Drahoš 0:4, Krejčí Miloslav 2:2, Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0), TTC Roudnice E - SK Štětí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Havran Michal 2:2, Jurista Josef 2:2, Dvořák Milan 0:4, Novotný Petr 2:2), TTC Roudnice D - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimák Michal 1:3, Kozel Bohumil 0:4, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1, body hostů: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 2:2, Klominský Jiří 2:2, Vaníček Jaroslav 2:2), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Mnetěš A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekyra Jiří 1:3, Nedbal Václav 2:2, Jonáš Stanislav 1:3, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Řezáč Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Lukáš 1:3, Kloub Pavel 4:0),
20. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Mnetěš A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 2:2, Lehký Milan 1:3, Santo Petr 0:4, body hostů: Kloub Lukáš 4:0, Král Jaroslav 3:1, Keltner František 2:2, Kloub Pavel 4:0), KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlert Jiří 2:2, Friedl Rudolf 2:2, Jonáš Stanislav 2:2, Bartošek Ivo 3:1, body hostů: Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 0:4, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 2:2), TJ Sokol Brozany A - TTC Roudnice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 1:3, Klominský Jiří 2:2, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0), SK Štětí C - TJ Sokol Terezín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havran Michal 1:3, Dvořák Milan 4:0, Novotný Petr 2:1, Jurista Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Pospíšil Petr 1:3, Pavelková Lenka 2:2, Zdvořák Jaroslav 0:3, WO 0:1), Sokol Bohušovice - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Krejčí Miloslav 4:0, body hostů: Coufal Václav 0:4, Vejman Jakub 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4), ST Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 3:1, Šolar Ladislav 3:1, Krug Antonín 3:1, Štokr Martin 1:2, Hřebačka Daniel 0:1, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Valášek Valerián 0:4, Kmoch Pavel 1:3, Marušinec Zdeněk 3:1),
21. kolo:
ST Baroni Třebívlice B - ASK Lovosice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 2:2, Hřebačka Daniel 1:3, Krug Antonín 3:1, body hostů: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 4:0, Lehký Milan 2:2, Santo Petr 1:3), KST Kalich Litoměřice C - Sokol Bohušovice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Marušinec Zdeněk 3:1, Svatoš Leoš 1:3, WO 0:5, body hostů: Krejčí Miloslav 1:2, Kalina Miroslav 0:3, Pacl Miloslav 1:2, Kirchner Petr 2:1, WO 5:0), Sokol Libochovice B - SK Štětí C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lahovský Vladimír 2:2, Obr Ivan 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Havran Michal 1:2, Dvořák Milan 3:0, Novotný Petr 2:1, Jurista Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Terezín C - TJ Sokol Brozany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hojda Miloš 0:4, Pavelková Lenka 1:3, Pospíšil Petr 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:1), TTC Roudnice E - KST Kalich Litoměřice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:0, Medáček Jaroslav 2:1, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 2:0, WO 6:0, body hostů: Nedbal Václav 0:3, Zeman Vladimír 0:4, Kohlert Jiří 2:2, WO 0:6), TTC Roudnice D - TJ Sokol Mnetěš A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Kozel Bohumil 1:3, WO 0:5, body hostů: Kloub Petr 0:3, Keltner František 1:2, Kloub Lukáš 1:2, Kloub Pavel 2:1, WO 5:0),
22. kolo:
ASK Lovosice B - TTC Roudnice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 1:3, Kahun David 0:4, Lehký Milan 1:3, Santo Petr 1:3, body hostů: Zimák Michal 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1), TTC Roudnice E - TJ Sokol Mnetěš A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Keltner František 1:3, Maťák Jiří 0:4, Kloub Lukáš 3:1, Kloub Pavel 1:2, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Pavel 0:4, Šindelář Miloslav st. 3:1, Sekyra Jiří 3:1, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Skokan Jaroslav 2:2, Stranka Pavel 1:3, Hojda Miloš 4:0, Martínek Karel 1:3), TJ Sokol Brozany A - Sokol Libochovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Pala Martin 3:1, Vaníček Pavel ml. 3:1, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Obr Ivan 1:3, Vejman Jakub 0:4), SK Štětí C - KST Kalich Litoměřice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan 1:2, Havran Michal 1:2, Novotný Petr 1:2, Jurista Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Marušinec Zdeněk 2:2, WO 0:5), Sokol Bohušovice - ST Baroni Třebívlice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 3:1, Krejčí Miloslav 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Kirchner Petr 4:0, body hostů: Maxa Zdeněk 1:3, Štokr Martin 0:4, Hřebačka Daniel 0:4, 0:4),
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TTC Roudnice G - TTC Roudnice F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nguyen Hai Van 0:3, Dufek Jaroslav 1:2, Medáček Jaroslav 3:0, Masár Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Svoboda Daniel 2:2, Jaroš Václav 3:1, Krauskopf Karel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Terezín D - KST Kalich Litoměřice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Tomáš 4:0, Pospíšil Petr 4:0, Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 1:3, body hostů: Friedl Rudolf 2:2, Zeman Vladimír 0:2, Šindelář Miloslav st. 1:3, Šperling Milan 1:3, Nedbal Václav 1:1), TJ Sokol Mnetěš B - TTC Litoměřice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Václav 1:3, Řezáč Jiří 3:1, Král Pavel 2:1, Keltner František 2:2, Rohan Vlastimil 0:1, body hostů: Vešicová Renata 1:3, Petržílková Eliška 3:1, Červenka Zdeněk 2:2, Landa Josef 2:2), TJ Sokol Brozany B - SK Štětí F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Pavel ml. 4:0, Vaníček Jaroslav ml. 3:1, Vaněk Michal 3:1, Šteker Radek 3:1, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Plšek Richard 0:4, Šmejkal Michal 1:3, Beran Aleš 1:3), SK Štětí D - SK Štětí E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jiří 1:3, Novák Vladislav 2:2, Pilař Libor 2:2, Klímová Kristýna 1:3, body hostů: Drtil Aleš 1:3, Dvořák Milan 3:1, Čenkovič Jaroslav 2:2, Burda Petr 4:0),
2. kolo:
TTC Roudnice F - SK Štětí E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krauskopf Karel 3:1, Krauskopf Karel ml. 2:2, Lacza Pavel 0:4, Jaroš Václav 3:1, body hostů: Burda Petr 1:3, Dvořák Milan 4:0, Čenkovič Jaroslav 2:2, Kučerák Václav 1:3), SK Štětí F - SK Štětí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 1:3, Plšek Richard 3:1, Karel Daniel 2:2, Beran Aleš 3:1, body hostů: Dostálek Jiří 0:2, Novák Vladislav 3:1, Pilař Libor 3:1, Klímová Kristýna 1:3, Balogová Andrea 0:2), TTC Litoměřice D - TJ Sokol Brozany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ponocný Lubomír 1:3, Petržílková Eliška 3:1, Landa Josef 2:2, Mühlfeit Vladimír 2:2, body hostů: Vaníček Pavel ml. 1:3, Šíma Jan 4:0, Vaněk Michal 2:2, Šteker Radek 1:3), TJ Sokol Mnetěš B - KST Kalich Litoměřice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maťák Jiří 2:2, Řezáč Jiří 2:2, Král Pavel 1:3, Keltner František 2:2, body hostů: Friedl Rudolf 4:0, Gruntová Pavlína 0:4, Nedbal Václav 1:3, Zeman Vladimír 4:0), TTC Roudnice G - TJ Sokol Terezín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Hai Van 1:3, Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 1:3, Medáček Jaroslav 3:1, body hostů: Pospíšil Petr 3:1, Hojda Miloš 3:1, Martínek Karel 0:4, Zdvořák Jaroslav 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Terezín D - TTC Roudnice F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Karel 0:4, Pospíšil Petr 2:1, Zdvořák Jaroslav 3:1, Hojda Miloš 1:3, WO 1:0, body hostů: Jaroš Václav 3:1, Krauskopf Karel 2:2, Kozel Bohumil 3:0, Krauskopf Karel ml. 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohan Vlastimil 0:4, Řezáč Jiří 3:1, Král Pavel 2:2, Keltner František 4:0, body hostů: Medáček Jaroslav 3:1, Dufek Jaroslav 2:2, Loždinka Viktor 1:3, Masár Martin 1:3), TJ Sokol Brozany B - KST Kalich Litoměřice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Michal 2:2, Vaníček Jaroslav 2:2, Šíma Jan 0:4, Vaníček Pavel ml. 0:4, body hostů: Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 4:0, Šindelář Miloslav st. 3:1, Šperling Milan 3:1), SK Štětí D - TTC Litoměřice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Libor 3:1, Novák Vladislav 4:0, Dostálek Jiří 2:2, Balogová Andrea 1:3, body hostů: Petržílková Eliška 2:2, Vešicová Renata 1:3, Mühlfeit Vladimír 2:2, Landa Josef 1:3), SK Štětí E - SK Štětí F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan 3:1, Kučerák Václav 1:3, Čenkovič Jaroslav 0:2, Drtil Aleš 3:1, Burda Petr 2:0, body hostů: Novotný Pavel 1:1, Plšek Richard 1:3, Karel Daniel 4:0, Beran Aleš 1:3, Šmejkal Michal 0:2),
4. kolo:
TTC Roudnice F - SK Štětí F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krauskopf Karel ml. 0:4, Krauskopf Karel 3:1, Lacza Pavel 0:4, Jaroš Václav 0:1, WO 0:3, body hostů: Novotný Pavel 2:1, Karel Daniel 2:1, Plšek Richard 2:1, Beran Aleš 4:0, WO 3:0), TTC Litoměřice D - SK Štětí E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlfeit Vladimír 2:2, Maleček Ivan 1:1, Landa Josef 2:2, Petržílková Eliška 2:2, Vešicová Renata 1:1, body hostů: Drtil Aleš 0:4, Dvořák Milan 2:2, Kučerák Václav 2:2, Burda Petr 4:0), KST Kalich Litoměřice D - SK Štětí D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedl Rudolf 2:2, Gruntová Pavlína 1:1, Zeman Vladimír 3:1, Šindelář Miloslav st. 3:1, Nedbal Václav 1:1, body hostů: Novák Vladislav 3:1, Pilař Libor 1:3, Dostálek Jiří 2:2, Klímová Kristýna 0:4), TTC Roudnice G - TJ Sokol Brozany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jaroslav 1:3, Nguyen Hai Van 1:3, Masár Martin 1:3, Medáček Jaroslav 0:2, WO 0:2, body hostů: Vaníček Pavel ml. 2:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:0, Horký Vladimír 3:1, Vaněk Michal 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Mnetěš B - TJ Sokol Terezín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Jiří 2:2, Rohan Vlastimil 0:4, Král Pavel 2:2, Keltner František 2:2, body hostů: Hojda Miloš 3:1, Pospíšil Petr 2:2, Stranka Pavel 3:1, Zdvořák Jaroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice F 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Václav 3:1, Řezáč Jiří 0:2, Maťák Jiří 3:0, Keltner František 3:1, Král Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Jaroš Václav 2:0, Krauskopf Karel 1:3, Svoboda Daniel 2:2, Krauskopf Karel ml. 0:3, Lacza Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Brozany B - TJ Sokol Terezín D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Vaněk Michal 1:2, Šíma Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Hojda Miloš 1:3, Pospíšil Petr 2:2, Zdvořák Jaroslav 0:4, Stranka Pavel 0:3, WO 1:0), SK Štětí D - TTC Roudnice G 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klímová Kristýna 4:0, Novák Vladislav 3:0, Pilař Libor 3:1, Balogová Andrea 2:2, WO 1:0, body hostů: Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 0:4, Loždinka Viktor 0:3, Nguyen Hai Van 2:2, WO 0:1), SK Štětí E - KST Kalich Litoměřice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 0:1, Dvořák Milan 3:1, Čenkovič Jaroslav 1:3, Kučerák Václav 2:2, Drtil Aleš 1:2, body hostů: Šindelář Miloslav st. 1:3, Zeman Vladimír 4:0, Friedl Rudolf 3:1, Gruntová Pavlína 0:2, Nedbal Václav 1:1), SK Štětí F - TTC Litoměřice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Plšek Richard 4:0, Karel Daniel 3:1, Beran Aleš 1:3, body hostů: Vešicová Renata 1:3, Ponocný Lubomír 0:4, Mühlfeit Vladimír 2:2, Petržílková Eliška 1:3),
6. kolo:
TTC Roudnice F - TTC Litoměřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krauskopf Karel ml. 0:4, Jaroš Václav 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Krauskopf Karel 3:1, body hostů: Mühlfeit Vladimír 3:1, Petržílková Eliška 1:3, Maleček Ivan 1:3, Landa Josef 2:2), KST Kalich Litoměřice D - SK Štětí F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Vladimír 4:0, Friedl Rudolf 3:1, Šindelář Miloslav st. 1:3, Nedbal Václav 3:1, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Plšek Richard 2:2, Karel Daniel 2:2, Šmejkal Michal 1:3), TTC Roudnice G - SK Štětí E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Masár Martin 0:3, Bláha František ml. 0:3, Medáček Jaroslav 3:0, Nguyen Hai Van 1:2, WO 5:0, body hostů: Drtil Aleš 2:2, Dvořák Milan 3:1, Kučerák Václav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Terezín D - SK Štětí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojda Miloš 2:2, Pospíšil Petr 4:0, Zdvořák Jaroslav 2:2, Martínek Karel 0:2, Marousek Jaroslav 0:2, body hostů: Balogová Andrea 3:1, Novák Vladislav 1:3, Dostálek Jiří 1:3, Pilař Libor 3:1), TJ Sokol Mnetěš B - TJ Sokol Brozany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Václav 3:1, Řezáč Jiří 3:1, Král Pavel 1:3, Maťák Jiří 2:2, body hostů: Vaníček Pavel ml. 0:4, Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Šíma Jan 1:3, Vaněk Michal 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Brozany B - TTC Roudnice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Michal 0:4, Vaníček Jaroslav 1:1, Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Vaníček Pavel ml. 4:0, Šíma Jan 1:1, body hostů: Jaroš Václav 2:2, Kozel Bohumil 1:3, Krauskopf Karel 1:3, Svoboda Daniel 2:2), TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maťák Jiří 3:1, Mareš Václav 0:4, Keltner František 3:1, Řezáč Jiří 4:0, body hostů: Novák Vladislav 2:2, Balogová Andrea 1:3, Klímová Kristýna 1:3, Pilař Libor 2:2), SK Štětí E - TJ Sokol Terezín D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gründer Antonín 1:3, Dvořák Milan 3:1, Čenkovič Jaroslav 0:2, Kučerák Václav 0:4, Drtil Aleš 1:1, body hostů: Pospíšil Petr 4:0, Martínek Karel 2:2, Zdvořák Jaroslav 3:1, Marousek Jaroslav 2:2), SK Štětí F - TTC Roudnice G 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Pavel 2:2, Plšek Richard 3:1, Krauskopf Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Medáček Jaroslav 3:0, Nguyen Hai Van 2:1, Dufek Jaroslav 1:2, Masár Martin 1:2, WO 5:0), TTC Litoměřice D - KST Kalich Litoměřice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Vladimír 3:1, Vešicová Renata 0:4, Landa Josef 1:3, Petržílková Eliška 1:3, body hostů: Friedl Rudolf 4:0, Zeman Vladimír 3:1, Šperling Milan 2:2, Gruntová Pavlína 0:2, Nedbal Václav 2:0),
8. kolo:
TTC Roudnice F - KST Kalich Litoměřice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Bohumil 2:2, Jaroš Václav 3:1, Krauskopf Karel 1:3, Krauskopf Karel ml. 0:4, body hostů: Šindelář Miloslav st. 3:1, Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 2:0, Šperling Milan 2:2, Gruntová Pavlína 0:2), TTC Roudnice G - TTC Litoměřice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Hai Van 0:4, Loždinka Viktor 1:1, Dufek Jaroslav 2:2, Medáček Jaroslav 4:0, Masár Martin 0:2, body hostů: Petržílková Eliška 1:3, Mühlfeit Vladimír 3:1, Červenka Zdeněk 3:1, Landa Josef 2:2), TJ Sokol Terezín D - SK Štětí F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Petr 3:1, Skokan Tomáš 3:1, Cyrkva Zdeněk 0:4, Zdvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Plšek Richard 2:2, Šmejkal Michal 1:3, Karel Daniel 4:0), TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohan Vlastimil 0:4, Král Pavel 1:3, Řezáč Jiří 3:1, Keltner František 3:1, body hostů: Burda Petr 3:1, Kučerák Václav 1:3, Čenkovič Jaroslav 0:2, Dvořák Milan 3:1, Drtil Aleš 2:0), TJ Sokol Brozany B - SK Štětí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Jan 2:2, Vaníček Pavel ml. 1:3, Vaněk Michal 2:2, Vaníček Jaroslav 3:1, body hostů: Novák Vladislav 2:2, Dostálek Jiří 2:2, Balogová Andrea 2:2, Klímová Kristýna 2:2),
9. kolo:
SK Štětí D - TTC Roudnice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jiří 2:2, Pilař Libor 4:0, Novák Vladislav 1:3, Klímová Kristýna 0:2, Balogová Andrea 1:0, WO 1:0, body hostů: Jaroš Václav 1:2, Kozel Bohumil 2:2, Krauskopf Karel 2:2, Svoboda Daniel 2:2, WO 0:1), SK Štětí E - TJ Sokol Brozany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Petr 2:2, Kučerák Václav 2:2, Dvořák Milan 4:0, Čenkovič Jaroslav 2:0, Drtil Aleš 0:2, body hostů: Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Draslar Jakub 0:4, Šíma Jan 1:3), TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 2:2, Řezáč Jiří 2:2, Maťák Jiří 3:1, Keltner František 2:2, body hostů: Plšek Richard 2:2, Krauskopf Milan 0:4, Novotný Pavel 1:3, Beran Aleš 4:0), TTC Litoměřice D - TJ Sokol Terezín D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlfeit Vladimír 2:2, Maleček Ivan 1:1, Landa Josef 2:2, Petržílková Eliška 2:2, Červenka Zdeněk 1:1, body hostů: Pospíšil Petr 3:1, Martínek Karel 2:2, Hojda Miloš 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice D - TTC Roudnice G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedl Rudolf 3:1, Nedbal Václav 1:1, Zeman Vladimír 4:0, Šindelář Miloslav st. 3:1, Gruntová Pavlína 0:2, body hostů: Loždinka Viktor 0:4, Medáček Jaroslav 3:1, Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 1:3),
10. kolo:
TTC Roudnice F - TTC Roudnice G 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Václav 3:1, Svoboda Daniel 2:2, Krauskopf Karel 3:1, Krauskopf Karel ml. 1:3, body hostů: Mitro Erik 0:4, Medáček Jaroslav 4:0, Loždinka Viktor 2:2, Dufek Jaroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice D - TJ Sokol Terezín D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šperling Milan 2:1, Zeman Vladimír 2:1, Gruntová Pavlína 0:2, Friedl Rudolf 2:1, Nedbal Václav 0:1, WO 5:0, body hostů: Zdvořák Jaroslav 1:3, Pospíšil Petr 4:0, Hojda Miloš 1:3, WO 0:5), TTC Litoměřice D - TJ Sokol Mnetěš B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuchel Martin 4:0, Mühlfeit Vladimír 4:0, Petržílková Eliška 2:1, Balcar František 2:2, Landa Josef 0:1, body hostů: Král Pavel 1:3, Řezáč Jiří 0:4, Keltner František 1:3, Maťák Jiří 2:2), SK Štětí F - TJ Sokol Brozany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Michal 1:3, Plšek Richard 3:1, Novotný Pavel 3:1, Krauskopf Milan 2:2, body hostů: Vaněk Michal 3:1, Šteker Radek 1:3, Horký Vladimír 1:3, Šíma Jan 2:2), SK Štětí E - SK Štětí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 2:2, Čenkovič Jaroslav 0:2, Dvořák Milan 3:1, Kučerák Václav 2:2, Drtil Aleš 0:2, body hostů: Balogová Andrea 3:1, Novák Vladislav 2:2, Dostálek Jiří 1:3, Pilař Libor 3:1),
11. kolo:
SK Štětí E - TTC Roudnice F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drtil Aleš 1:3, Čenkovič Jaroslav 0:4, Burda Petr 3:1, Kučerák Václav 3:1, body hostů: Jaroš Václav 3:1, Krauskopf Karel 2:2, Svoboda Daniel 2:2, Hrádek Antonín 2:2), SK Štětí D - SK Štětí F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Jiří 2:2, Novák Vladislav 2:2, Pilař Libor 3:1, Klímová Kristýna 1:3, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Plšek Richard 3:1, Karel Daniel 3:1, Beran Aleš 2:2), TJ Sokol Brozany B - TTC Litoměřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Pavel ml. 1:3, Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Vaněk Michal 2:2, Šíma Jan 2:2, body hostů: Mühlfeit Vladimír 3:1, Balcar František 2:2, Petržílková Eliška 1:3, Červenka Zdeněk 1:3), KST Kalich Litoměřice D - TJ Sokol Mnetěš B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedl Rudolf 3:0, Šperling Milan 3:1, Šindelář Miloslav st. 2:2, Zeman Vladimír 4:0, Gruntová Pavlína 0:1, body hostů: Král Pavel 0:4, Binter Jaroslav 1:3, Keltner František 1:3, Řezáč Jiří 2:2), TJ Sokol Terezín D - TTC Roudnice G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojda Miloš 3:1, Pospíšil Petr 3:1, Zdvořák Jaroslav 3:1, Marousek Jaroslav 1:3, body hostů: Medáček Jaroslav 4:0, Loždinka Viktor 1:3, Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 0:4),
12. kolo:
TTC Roudnice F - TJ Sokol Terezín D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Václav 2:2, Svoboda Daniel 2:2, Krauskopf Karel ml. 0:4, Krauskopf Karel 1:3, body hostů: Pospíšil Petr 3:1, Hojda Miloš 4:0, Marousek Jaroslav 2:2, Zdvořák Jaroslav 2:2), TTC Roudnice G - TJ Sokol Mnetěš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Hai Van 0:4, Loždinka Viktor 0:1, Dufek Jaroslav 4:0, Medáček Jaroslav 4:0, Masár Martin 0:3, body hostů: Král Pavel 2:2, Mareš Václav 2:2, Řezáč Jiří 2:2, Maťák Jiří 2:2), KST Kalich Litoměřice D - TJ Sokol Brozany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperling Milan 3:1, Šindelář Miloslav st. 3:1, Zeman Vladimír 3:1, Friedl Rudolf 2:2, body hostů: Horký Vladimír 1:3, Vaníček Pavel ml. 1:3, Vaněk Michal 2:2, Šteker Radek 1:3), TTC Litoměřice D - SK Štětí D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar František 4:0, Ponocný Lubomír 1:3, Landa Josef 1:3, Petržílková Eliška 4:0, body hostů: Pilař Libor 2:2, Dostálek Jiří 2:2, Novák Vladislav 0:4, Klímová Kristýna 2:2), SK Štětí F - SK Štětí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 2:1, Plšek Richard 2:2, Karel Daniel 2:2, Beran Aleš 2:2, Pilař Jan 0:1, body hostů: Čenkovič Jaroslav 0:1, Dvořák Milan 2:2, Drtil Aleš 2:2, Kučerák Václav 4:0, Gründer Antonín 0:3),
13. kolo:
SK Štětí F - TTC Roudnice F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jan 0:4, Plšek Richard 1:3, Karel Daniel 3:0, Krauskopf Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Jaroš Václav 3:1, Svoboda Daniel 3:1, Krauskopf Karel ml. 3:1, Hrádek Antonín 2:1, WO 0:1), SK Štětí E - TTC Litoměřice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drtil Aleš 2:2, Gründer Antonín 2:2, Burda Petr 4:0, Kučerák Václav 4:0, body hostů: Šnajdr Jiří 0:4, Petržílková Eliška 0:4, Červenka Zdeněk 2:2, Landa Josef 2:2), SK Štětí D - KST Kalich Litoměřice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klímová Kristýna 2:2, Novák Vladislav 0:4, Dostálek Jiří 3:1, Balogová Andrea 2:2, body hostů: Šperling Milan 1:3, Nedbal Václav 1:3, Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 4:0), TJ Sokol Brozany B - TTC Roudnice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Pavel ml. 3:1, Šíma Jan 2:2, Vaněk Michal 1:3, Šteker Radek 1:3, body hostů: Medáček Jaroslav 4:0, Loždinka Viktor 2:2, Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 2:2), TJ Sokol Terezín D - TJ Sokol Mnetěš B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojda Miloš 2:2, Pospíšil Petr 3:1, Zdvořák Jaroslav 2:2, Marousek Jaroslav 0:1, Martínek Karel 0:3, body hostů: Král Pavel 2:2, Řezáč Jiří 1:3, Keltner František 3:1, Maťák Jiří 3:1),
14. kolo:
TTC Roudnice F - TJ Sokol Mnetěš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacza Pavel 0:2, Jaroš Václav 4:0, Krauskopf Karel 3:1, Hrádek Antonín 1:3, Krauskopf Karel ml. 0:2, body hostů: Král Pavel 1:3, Řezáč Jiří 2:2, Keltner František 3:1, Maťák Jiří 2:2), TJ Sokol Terezín D - TJ Sokol Brozany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zdvořák Jaroslav 2:2, Pospíšil Petr 0:1, Hojda Miloš 1:2, Marousek Jaroslav 1:3, Martínek Karel 1:2, WO 1:0, body hostů: Vaníček Pavel ml. 3:1, Šíma Jan 4:0, Šteker Radek 2:2, Vaněk Michal 1:2, WO 0:1), TTC Roudnice G - SK Štětí D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medáček Jaroslav 2:2, Masár Martin 1:3, Dufek Jaroslav 0:4, Mitro Erik 1:3, body hostů: Pilař Libor 4:0, Novák Vladislav 2:2, Dostálek Jiří 4:0, Klímová Kristýna 2:2), KST Kalich Litoměřice D - SK Štětí E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedl Rudolf 4:0, Šindelář Miloslav st. 4:0, Zeman Vladimír 3:1, Nedbal Václav 2:0, Gruntová Pavlína 0:2, body hostů: Burda Petr 2:2, Drtil Aleš 1:3, Gründer Antonín 0:4, Kučerák Václav 0:4), TTC Litoměřice D - SK Štětí F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržílková Eliška 3:1, Balcar František 4:0, Landa Josef 1:3, Mühlfeit Vladimír 2:2, body hostů: Šmejkal Michal 1:3, Pilař Jan 0:4, Plšek Richard 3:1, Beran Aleš 2:2),
15. kolo:
TTC Litoměřice D - TTC Roudnice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar František 4:0, Petržílková Eliška 2:2, Landa Josef 2:2, Červenka Zdeněk 2:2, body hostů: Svoboda Daniel 3:1, Hrádek Antonín 1:3, Krauskopf Karel 2:2, Krauskopf Karel ml. 0:4), SK Štětí F - KST Kalich Litoměřice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Richard 1:3, Novotný Pavel 3:1, Karel Daniel 3:1, Pilař Jan 0:2, Šmejkal Michal 1:1, body hostů: Nedbal Václav 2:2, Gruntová Pavlína 0:4, Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 3:0, Sedlák Pavel 0:1), SK Štětí E - TTC Roudnice G 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenkovič Jaroslav 3:0, Burda Petr 4:0, Dvořák Milan 4:0, Kučerák Václav 3:1, WO 1:0, body hostů: Medáček Jaroslav 0:4, Loždinka Viktor 1:2, Dufek Jaroslav 0:4, Nguyen Hai Van 0:4, WO 0:1), SK Štětí D - TJ Sokol Terezín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Libor 3:1, Novák Vladislav 3:1, Dostálek Jiří 2:2, Klímová Kristýna 3:1, body hostů: Hojda Miloš 3:1, Zdvořák Jaroslav 1:3, Marousek Jaroslav 0:4, Martínek Karel 1:3), TJ Sokol Brozany B - TJ Sokol Mnetěš B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Jan 3:1, Vaněk Michal 4:0, Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Horký Vladimír 1:3, body hostů: Král Pavel 0:4, Řezáč Jiří 2:2, Keltner František 1:3, Maťák Jiří 1:3),
16. kolo:
TTC Roudnice F - TJ Sokol Brozany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Daniel 2:2, Hrádek Antonín 2:2, Krauskopf Karel 1:3, Lacza Pavel 0:4, body hostů: Vaníček Jaroslav ml. 4:0, Šíma Jan 3:1, Horký Vladimír 3:1, Šteker Radek 1:3), SK Štětí D - TJ Sokol Mnetěš B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Libor 4:0, Klímová Kristýna 1:1, Dostálek Jiří 2:2, Novák Vladislav 3:1, Balogová Andrea 0:2, body hostů: Král Pavel 1:3, Řezáč Jiří 1:3, Keltner František 1:3, Maťák Jiří 3:1), TJ Sokol Terezín D - SK Štětí E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martínek Karel 3:1, Pospíšil Petr 2:2, Hojda Miloš 0:4, Zdvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Čenkovič Jaroslav 1:3, Kučerák Václav 2:2, Drtil Aleš 2:2, Burda Petr 4:0), TTC Roudnice G - SK Štětí F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masár Martin 2:2, Loždinka Viktor 2:2, Dufek Jaroslav 2:2, Medáček Jaroslav 4:0, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Plšek Richard 3:1, Pilař Jan 0:4, Šmejkal Michal 3:1), KST Kalich Litoměřice D - TTC Litoměřice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Miloslav st. 3:1, Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 2:1, Gruntová Pavlína 2:2, Sedlák Pavel 0:1, body hostů: Petržílková Eliška 0:4, Chuchel Martin 3:1, Balcar František 1:3, Ponocný Lubomír 2:2),
17. kolo:
KST Kalich Litoměřice D - TTC Roudnice F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Miloslav st. 3:1, Friedl Rudolf 2:1, Gruntová Pavlína 1:3, Nedbal Václav 2:2, Zeman Vladimír 1:0, body hostů: Jaroš Václav 2:2, Krauskopf Karel 0:4, Svoboda Daniel 2:2, Hrádek Antonín 3:1), TTC Litoměřice D - TTC Roudnice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petržílková Eliška 2:2, Ponocný Lubomír 3:1, Landa Josef 2:2, Kopecký Filip 3:0, Červenka Zdeněk 0:1, body hostů: Medáček Jaroslav 4:0, Mitro Erik 0:4, Dufek Jaroslav 1:3, Masár Martin 1:3), SK Štětí F - TJ Sokol Terezín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Plšek Richard 4:0, Šmejkal Michal 2:1, Beran Aleš 2:2, Pilař Jan 0:1, body hostů: Hojda Miloš 0:4, Zdvořák Jaroslav 3:1, Martínek Karel 1:3, Franz Jan 1:3), SK Štětí E - TJ Sokol Mnetěš B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenkovič Jaroslav 0:1, Drtil Aleš 1:3, Burda Petr 3:1, Kučerák Václav 2:2, Gründer Antonín 1:2, body hostů: Binter Jaroslav 2:2, Rohan Vlastimil 0:4, Král Pavel 4:0, Řezáč Jiří 3:1), SK Štětí D - TJ Sokol Brozany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Libor 1:3, Novák Vladislav 2:2, Dostálek Jiří 1:3, Klímová Kristýna 2:0, Balogová Andrea 2:0, body hostů: Vaníček Pavel ml. 2:2, Vaníček Jaroslav ml. 3:1, Vaněk Michal 0:4, Vaníček Jaroslav 3:1),
18. kolo:
TTC Roudnice F - SK Štětí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Václav 4:0, Hrádek Antonín 1:3, Krauskopf Karel 1:3, Krauskopf Karel ml. 0:4, body hostů: Novák Vladislav 2:2, Pilař Libor 2:2, Klímová Kristýna 3:1, Balogová Andrea 3:1), TJ Sokol Brozany B - SK Štětí E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jaroslav 3:1, Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:1, Vaněk Michal 3:1, body hostů: Čenkovič Jaroslav 0:4, Gründer Antonín 1:3, Kučerák Václav 1:3, Burda Petr 2:2), SK Štětí F - TJ Sokol Mnetěš B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Plšek Richard 4:0, Beran Aleš 3:1, Pilař Jan 1:3, body hostů: Binter Jaroslav 0:4, Řezáč Jiří 1:3, Král Pavel 1:3, Maťák Jiří 3:1), TJ Sokol Terezín D - TTC Litoměřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 0:4, Pospíšil Petr 4:0, Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 3:1, body hostů: Petržílková Eliška 1:3, Balcar František 3:1, Ponocný Lubomír 2:2, Landa Josef 1:3), TTC Roudnice G - KST Kalich Litoměřice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medáček Jaroslav 4:0, Nguyen Hai Van 3:1, Dufek Jaroslav 4:0, Mitro Erik 2:2, body hostů: Nedbal Václav 1:3, Zeman Vladimír 2:2, Gruntová Pavlína 0:4, Sedlák Pavel 0:4),
Regionální přebor 3.třídy
1. kolo:
TTC Roudnice I - TTC Roudnice H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha František 3:1, Červený Jan 0:4, Hrádek Antonín 1:0, Holub Čestmír 1:3, WO 0:3, body hostů: Spurný Antonín st. 2:1, Svoboda Daniel 2:1, Lacza Pavel 1:3, Lukáš Miroslav 3:0, WO 3:0), SK Štětí G - TTC Litoměřice G 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drtil Aleš 3:0, Balogová Andrea 3:0, Krauskopf Milan 3:0, Burda Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Drbohlav Michal 0:4, Rudiš Michal 0:4, Arnold Samuel 0:4, WO 0:5), TTC Litoměřice E - TJ Sokol Brozany C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Zdeněk 1:3, Košovský Ladislav 0:4, Studihrad Jiří 0:4, Rokoš Jan 1:3, body hostů: Horký Vladimír 3:1, Šteker Radek 4:0, Šíma Jan 4:0, Draslar Jakub 3:1), ASK Lovosice C - TJ Sokol Terezín E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaválek Jindřich 2:2, Kahun David 2:2, Filous Pavel 0:4, Santo Petr 3:1, body hostů: Cyrkva Zdeněk 4:0, Marousek Jaroslav 1:3, Kuře Pavel 1:3, Martínek Karel 3:1),
2. kolo:
TTC Roudnice I - TJ Sokol Terezín E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dragoň Jaroslav 0:4, Bláha František 3:1, Hrádek Antonín 1:0, Dragoň Radek 0:4, Červený Jan 0:3, body hostů: Cyrkva Zdeněk 3:1, Marousek Jaroslav 3:1, Kuře Pavel 3:1, Martínek Karel 3:1), TJ Sokol Brozany C - TTC Litoměřice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Vladimír 3:1, Šíma Jan 3:1, Šteker Radek 4:0, Draslar Jakub 2:2, body hostů: Balcar František 3:1, Krupka Martin 1:3, Marousek Jan 0:4, Šnajdr Jiří 0:2, Šnajdr Jiří st. 0:2), TTC Litoměřice G - TTC Litoměřice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drbohlav Michal 1:3, Fedorovičová Petra 1:3, Arnold Samuel 1:3, Jančička Petr 1:3, body hostů: Pavlíček Josef 4:0, Červenka Zdeněk 4:0, Studihrad Jiří 4:0, Roděj Vladimír 0:4), TTC Roudnice H - SK Štětí G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáš Miroslav 3:1, Svoboda Daniel 3:1, Spurný Antonín st. 0:4, Klaboch Jiří 0:4, body hostů: Balogová Andrea 3:1, Drtil Aleš 2:2, Šmejkal Michal 3:1, Burda Petr 2:2),
3. kolo:
SK Štětí G - TTC Roudnice I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drtil Aleš 4:0, Šmejkal Michal 4:0, Krauskopf Milan 1:3, Balogová Andrea 4:0, body hostů: Bláha František 1:3, Nguyen Hai Van 1:3, Hess Jan 0:4, Hrádek Antonín 1:3), TTC Litoměřice E - TTC Roudnice H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Zdeněk 3:1, Pavlíček Josef 1:3, Rokoš Jan 2:2, Vešicová Renata 2:2, body hostů: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 3:1, Klaboch Jiří 1:3, Lacza Pavel 0:4), TTC Litoměřice F - TTC Litoměřice G 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marousek Jan 4:0, Šnajdr Jiří 4:0, Krupka Martin 4:0, Balcar František 4:0, body hostů: Fedorovičová Petra 0:4, Simon Patrik 0:4, Drbohlav Michal 0:4, Arnold Samuel 0:4), ASK Lovosice C - TJ Sokol Brozany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Vojtěch 0:4, Santo Petr 4:0, Kahun David 2:2, Hýř Lukáš 0:4, body hostů: Horký Vladimír 3:1, Zach Ivan 2:2, Šíma Jan 3:1, Draslar Jakub 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Brozany C - TJ Sokol Terezín E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Vladimír 2:2, Zach Ivan 0:4, Šíma Jan 3:1, Draslar Jakub 1:3, body hostů: Cyrkva Zdeněk 2:2, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 1:3, Marousek Jaroslav 4:0), TTC Litoměřice G - ASK Lovosice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Simon Patrik 0:4, Drbohlav Michal 2:2, Fedorovičová Petra 0:4, Arnold Samuel 0:4, body hostů: Kaválek Jindřich 3:1, Kaválek Vojtěch 4:0, Hýř Lukáš 3:1, Jirásek Ivan 4:0), TTC Roudnice H - TTC Litoměřice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spurný Antonín st. 1:3, Svoboda Daniel 3:1, Lacza Pavel 0:2, Klaboch Jiří 0:4, Lukáš Miroslav 2:0, body hostů: Balcar František 2:2, Marousek Jan 4:0, Krupka Martin 3:1, Šnajdr Jiří 1:2, Šnajdr Jiří st. 0:1), SK Štětí G - TTC Litoměřice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Michal 4:0, Drtil Aleš 3:1, Husáková Věra 2:0, Balogová Andrea 4:0, Krauskopf Milan 0:2, body hostů: Červenka Zdeněk 2:2, Studihrad Jiří 0:4, Košovský Ladislav 0:4, Pavlíček Josef 1:3),
5. kolo:
TTC Litoměřice E - TTC Roudnice I 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vešicová Renata 3:1, Rokoš Jan 3:1, Červenka Zdeněk 3:1, Pavlíček Josef 2:2, body hostů: Bláha František 4:0, Bláha František ml. 1:3, Dragoň Radek 0:4, Holub Čestmír 0:4), TTC Litoměřice F - SK Štětí G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taitl Ondřej 2:2, Šnajdr Jiří 0:4, Šnajdr Jiří st. 1:3, Petržílková Eliška 1:3, body hostů: Šmejkal Michal 4:0, Drtil Aleš 3:1, Balogová Andrea 4:0, Krauskopf Milan 1:3), ASK Lovosice C - TTC Roudnice H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýř Lukáš 1:3, Kahun David 2:2, Santo Petr 2:2, Kaválek Jindřich 2:2, body hostů: Lukáš Miroslav 4:0, Spurný Antonín st. 0:4, Lacza Pavel 1:3, Svoboda Daniel 4:0), TJ Sokol Terezín E - TTC Litoměřice G 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cyrkva Zdeněk 4:0, Kuře Pavel 4:0, Martínek Karel 4:0, Marousek Jaroslav 4:0, body hostů: Fedorovičová Petra 0:4, Jančička Petr 0:4, Simon Patrik 0:4, Arnold Samuel 0:4),
6. kolo:
TTC Roudnice I - TJ Sokol Brozany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Bláha František ml. 0:4, Dragoň Jaroslav 0:2, Dragoň Radek 0:4, Červený Jan 0:2, body hostů: Horký Vladimír 3:1, Šteker Radek 3:1, Zach Ivan 3:1, Draslar Jakub 3:1), TTC Roudnice H - TJ Sokol Terezín E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 1:3, Spurný Antonín st. 0:4, Klaboch Jiří 1:3, body hostů: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 1:3, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 3:1), SK Štětí G - ASK Lovosice C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drtil Aleš 4:0, Šmejkal Michal 4:0, Burda Petr 4:0, Balogová Andrea 4:0, body hostů: Santo Petr 0:4, Kaválek Vojtěch 0:4, Hýř Lukáš 0:4, Kahun David 0:4), TTC Litoměřice E - TTC Litoměřice F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vešicová Renata 3:1, Rokoš Jan 1:3, Červenka Zdeněk 4:0, Pavlíček Josef 1:1, Studihrad Jiří 0:2, body hostů: Krupka Martin 2:2, Balcar František 3:1, Marousek Jan 2:2, Šnajdr Jiří 0:4),
7. kolo:
TTC Litoměřice F - TTC Roudnice I 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar František 4:0, Šnajdr Jiří 2:2, Krupka Martin 2:2, Marousek Jan 3:1, body hostů: Bláha František ml. 2:2, Bláha František 3:1, Dragoň Jaroslav 0:4, Červený Jan 0:4), ASK Lovosice C - TTC Litoměřice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaválek Jindřich 3:1, Kaválek Vojtěch 3:1, Kahun David 3:1, Santo Petr 3:1, body hostů: Rokoš Jan 1:3, Studihrad Jiří 0:4, Červenka Zdeněk 3:1, Košovský Ladislav 0:4), TJ Sokol Terezín E - SK Štětí G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 2:2, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 3:1, body hostů: Drtil Aleš 0:4, Husáková Věra 0:2, Šmejkal Michal 3:1, Burda Petr 2:2, 0:1, Krauskopf Milan 0:1), TJ Sokol Brozany C - TTC Litoměřice G 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Vladimír 4:0, Šteker Radek 4:0, Šíma Jan 4:0, Draslar Jakub 4:0, body hostů: Fedorovičová Petra 0:4, Simon Patrik 0:4, Arnold Samuel 0:4, Jančička Petr 0:4),
8. kolo:
TTC Roudnice I - TTC Litoměřice G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha František ml. 4:0, Červený Jan 0:4, Dragoň Jaroslav 4:0, Holub Čestmír 1:1, Bláha František 2:0, body hostů: Simon Patrik 1:3, Rudiš Filip 1:3, Drbohlav Michal 2:2, Jančička Petr 1:3), TTC Roudnice H - TJ Sokol Brozany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 3:1, Lacza Pavel 1:2, Klaboch Jiří 1:3, Spurný Antonín st. 0:1, body hostů: Draslar Jakub 1:3, Zach Ivan 1:3, Šteker Radek 3:1, Šíma Jan 2:2), TTC Litoměřice E - TJ Sokol Terezín E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vešicová Renata 0:2, Studihrad Jiří 0:4, Červenka Zdeněk 4:0, Košovský Ladislav 0:4, Roděj Vladimír 0:2, body hostů: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 3:1), TTC Litoměřice F - ASK Lovosice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar František 4:0, Šnajdr Jiří 1:3, Šnajdr Jiří st. 0:4, Marousek Jan 3:1, body hostů: Kaválek Vojtěch 1:3, Kaválek Jindřich 2:2, Hýř Lukáš 2:2, Kahun David 3:1),
9. kolo:
ASK Lovosice C - TTC Roudnice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Jindřich 2:2, Jirásek Ivan 2:2, Hýř Lukáš 2:2, Santo Petr 3:1, body hostů: Bláha František ml. 3:1, Bláha František 4:0, Dragoň Jaroslav 0:4, Červený Jan 0:4), TJ Sokol Terezín E - TTC Litoměřice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cyrkva Zdeněk 4:0, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 2:2, Marousek Jaroslav 2:2, body hostů: Krupka Martin 1:3, Taitl Ondřej 0:4, Marousek Jan 1:3, Balcar František 3:1), TJ Sokol Brozany C - SK Štětí G 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Draslar Jakub 0:4, Šíma Jan 1:3, Šteker Radek 1:3, Horký Vladimír 2:2, body hostů: Drtil Aleš 1:3, Burda Petr 4:0, Šmejkal Michal 4:0, Balogová Andrea 3:1), TTC Litoměřice G - TTC Roudnice H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančička Petr 0:4, Rudiš Filip 0:4, Simon Patrik 0:4, Drbohlav Michal 2:2, body hostů: Spurný Antonín st. 3:1, Svoboda Daniel 4:0, Klaboch Jiří 4:0, Lacza Pavel 3:1),
10. kolo:
TTC Roudnice H - TTC Roudnice I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Miroslav 3:1, Svoboda Daniel 3:1, Lacza Pavel 2:2, Klaboch Jiří 2:2, body hostů: Bláha František 4:0, Nguyen Hai Van 2:2, Holub Čestmír 0:2, Dragoň Jaroslav 0:4, Červený Jan 0:2), TTC Litoměřice G - SK Štětí G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančička Petr 0:4, Rudiš Filip 0:4, Valušek Onřej 0:4, Simon Patrik 0:4, body hostů: Drtil Aleš 4:0, Burda Petr 4:0, Šmejkal Michal 4:0, Balogová Andrea 4:0), TJ Sokol Brozany C - TTC Litoměřice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Vladimír 4:0, Draslar Jakub 3:1, Šteker Radek 3:1, Zach Ivan 1:3, body hostů: Červenka Zdeněk 3:1, Váša Ladislav 1:3, Pavlíček Josef 1:3, Studihrad Jiří 0:4), TJ Sokol Terezín E - ASK Lovosice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Franz Jan 1:3, Martínek Karel 1:3, Marousek Jaroslav 1:3, body hostů: Santo Petr 4:0, Kaválek Jindřich 3:1, Hýř Lukáš 0:4, Kahun David 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Terezín E - TTC Roudnice I 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 3:1, body hostů: Bláha František 4:0, Nguyen Binh Thanh 0:4, Holub Čestmír 0:4, Červený Jan 0:4), TTC Litoměřice F - TJ Sokol Brozany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupka Martin 1:3, Marousek Jan 2:2, Šnajdr Jiří 1:3, Balcar František 4:0, body hostů: Horký Vladimír 2:2, Draslar Jakub 2:2, Zach Ivan 1:3, Šteker Radek 3:1), TTC Litoměřice E - TTC Litoměřice G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Zdeněk 4:0, Váša Ladislav 2:1, Studihrad Jiří 3:1, Košovský Ladislav 3:1, Roděj Vladimír 1:0, body hostů: Drbohlav Michal 3:1, Simon Patrik 0:4, Rudiš Michal 0:4, Rudiš Filip 0:4), SK Štětí G - TTC Roudnice H 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drtil Aleš 2:2, Šmejkal Michal 3:1, Burda Petr 3:0, Balogová Andrea 3:1, Krauskopf Milan 1:0, body hostů: Lukáš Miroslav 3:1, Svoboda Daniel 1:3, Klaboch Jiří 0:4, Lacza Pavel 0:4),
12. kolo:
TTC Roudnice I - SK Štětí G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Nguyen Binh Thanh 0:4, Červený Jan 0:4, Dragoň Jaroslav 0:4, body hostů: Krauskopf Milan 3:1, Burda Petr 3:1, Drtil Aleš 3:1, Balogová Andrea 3:1), TTC Roudnice H - TTC Litoměřice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 3:1, Lacza Pavel 2:2, Klaboch Jiří 2:2, body hostů: Červenka Zdeněk 2:2, Váša Ladislav 0:4, Vešicová Renata 3:1, Pavlíček Josef 0:4), TTC Litoměřice G - TTC Litoměřice F 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančička Petr 0:3, Arnold Samuel 0:3, Drbohlav Michal 1:2, Rudiš Filip 0:3, WO 5:0, body hostů: Krupka Martin 4:0, Marousek Jan 4:0, Šnajdr Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Brozany C - ASK Lovosice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Vladimír 2:2, Draslar Jakub 1:3, Šteker Radek 4:0, Zach Ivan 2:2, body hostů: Santo Petr 3:1, Kahun David 1:3, Kaválek Jindřich 3:1, Jirásek Ivan 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Terezín E - TJ Sokol Brozany C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 4:0, body hostů: Horký Vladimír 3:1, Zach Ivan 0:4, Draslar Jakub 0:4, Šíma Jan 0:4), ASK Lovosice C - TTC Litoměřice G 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaválek Jindřich 3:0, Jirásek Ivan 3:0, Kahun David 3:0, Hýř Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Rudiš Michal 0:4, Valušek Onřej 0:4, Přeučil Tomáš 0:4, WO 0:5), TTC Litoměřice F - TTC Roudnice H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupka Martin 2:2, Marousek Jan 0:3, Šnajdr Jiří 1:3, Šnajdr Jiří st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 3:1, Klaboch Jiří 0:3, Lacza Pavel 4:0, WO 0:1), TTC Litoměřice E - SK Štětí G 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studihrad Jiří 0:3, Váša Ladislav 1:2, Košovský Ladislav 0:3, Roděj Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Drtil Aleš 4:0, Balogová Andrea 4:0, Krauskopf Milan 3:1, WO 0:5),
14. kolo:
TTC Roudnice I - TTC Litoměřice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Dragoň Jaroslav 0:4, Červený Jan 0:4, Bláha František ml. 1:3, body hostů: Červenka Zdeněk 3:1, Váša Ladislav 2:2, Vešicová Renata 3:1, Pavlíček Josef 3:1), SK Štětí G - TTC Litoměřice F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balogová Andrea 2:2, Šmejkal Michal 4:0, Drtil Aleš 3:1, Husáková Věra 4:0, body hostů: Marousek Jan 2:2, Krupka Martin 1:3, Šnajdr Jiří 0:4, Šnajdr Jiří st. 0:4), TTC Roudnice H - ASK Lovosice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Miroslav 4:0, Svoboda Daniel 4:0, Lacza Pavel 2:2, Klaboch Jiří 1:3, body hostů: Kahun David 1:3, Hýř Lukáš 1:3, Kaválek Jindřich 2:2, Jirásek Ivan 1:3), TTC Litoměřice G - TJ Sokol Terezín E 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drbohlav Michal 0:4, Simon Patrik 0:4, Přeučil Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Cyrkva Zdeněk 3:0, Martínek Karel 3:0, Kuře Pavel 3:0, Marousek Jaroslav 3:0, WO 5:0),
15. kolo:
TJ Sokol Brozany C - TTC Roudnice I 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Vladimír 3:1, Šíma Jan 3:1, Šteker Radek 3:1, Draslar Jakub 2:2, body hostů: Bláha František 4:0, Dragoň Jaroslav 0:4, Bláha František ml. 1:3, Červený Jan 0:4), TJ Sokol Terezín E - TTC Roudnice H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 3:1, Marousek Jaroslav 3:1, body hostů: Lukáš Miroslav 4:0, Lacza Pavel 0:4, Klaboch Jiří 0:4, Spurný Antonín st. 0:4), ASK Lovosice C - SK Štětí G 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Ivan 0:3, Filous Pavel 0:3, Hýř Lukáš 1:2, Kahun David 1:2, WO 5:0, body hostů: Balogová Andrea 4:0, Šmejkal Michal 3:1, Drtil Aleš 3:1, WO 0:5), TTC Litoměřice F - TTC Litoměřice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jiří 0:4, Marousek Jan 4:0, Krupka Martin 1:3, Šnajdr Jiří st. 0:4, body hostů: Vešicová Renata 3:1, Rokoš Jan 3:1, Červenka Zdeněk 3:1, Pavlíček Josef 2:2),
16. kolo:
TTC Roudnice I - TTC Litoměřice F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Dragoň Jaroslav 0:4, Bláha František ml. 1:3, Červený Jan 0:4, body hostů: Krupka Martin 3:1, Marousek Jan 3:1, Petržílková Eliška 3:1, Šnajdr Jiří 2:2), TTC Litoměřice E - ASK Lovosice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váša Ladislav 0:4, Košovský Ladislav 1:3, Roděj Vladimír 0:4, Rokoš Jan 0:4, body hostů: Hýř Lukáš 3:1, Kahun David 4:0, Kaválek Jindřich 4:0, Jirásek Ivan 4:0), SK Štětí G - TJ Sokol Terezín E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drtil Aleš 2:2, Šmejkal Michal 4:0, Krauskopf Milan 1:3, Balogová Andrea 2:2, body hostů: Cyrkva Zdeněk 2:2, Martínek Karel 2:2, Kuře Pavel 2:2, Marousek Jaroslav 1:3), TTC Litoměřice G - TJ Sokol Brozany C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fedorovičová Petra 0:4, Rudiš Michal 0:4, Drbohlav Michal 1:3, Jančička Petr 0:4, body hostů: Horký Vladimír 3:1, Zach Ivan 4:0, Šíma Jan 4:0, Šteker Radek 4:0),
17. kolo:
TTC Litoměřice G - TTC Roudnice I 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drbohlav Michal 2:2, Přeučil Tomáš 0:4, Fedorovičová Petra 1:3, WO 0:5, body hostů: Červený Jan 1:2, Bláha František 3:0, Bláha František ml. 3:0, Dragoň Jaroslav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Brozany C - TTC Roudnice H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Ivan 2:2, Draslar Jakub 2:2, Šteker Radek 3:1, Horký Vladimír 2:2, body hostů: Lukáš Miroslav 4:0, Spurný Antonín st. 0:4, Svoboda Daniel 3:1, Lacza Pavel 0:4), TJ Sokol Terezín E - TTC Litoměřice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cyrkva Zdeněk 3:1, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 4:0, Marousek Jaroslav 2:2, body hostů: Červenka Zdeněk 3:1, Rokoš Jan 1:3, Košovský Ladislav 0:4, Roděj Vladimír 0:4), ASK Lovosice C - TTC Litoměřice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Jindřich 3:1, Jirásek Ivan 1:3, Kaválek Vojtěch 1:3, Kahun David 2:2, body hostů: Marousek Jan 3:1, Krupka Martin 3:1, Petržílková Eliška 3:1, Šnajdr Jiří 0:4),
18. kolo:
TTC Roudnice I - ASK Lovosice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Dragoň Jaroslav 0:4, Bláha František ml. 3:1, Červený Jan 0:4, body hostů: Hýř Lukáš 2:2, Kahun David 3:1, Kaválek Jindřich 2:2, Jirásek Ivan 2:2), TTC Litoměřice F - TJ Sokol Terezín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marousek Jan 3:1, Krupka Martin 2:2, Šnajdr Jiří 0:4, Petržílková Eliška 2:2, body hostů: Cyrkva Zdeněk 2:2, Martínek Karel 3:1, Kuře Pavel 2:2, Marousek Jaroslav 2:2), SK Štětí G - TJ Sokol Brozany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drtil Aleš 3:1, Balogová Andrea 3:1, Krauskopf Milan 0:4, Šmejkal Michal 3:1, body hostů: Horký Vladimír 1:3, Draslar Jakub 1:3, Šíma Jan 3:1, Šteker Radek 2:2), TTC Roudnice H - TTC Litoměřice G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lacza Pavel 3:1, Klaboch Jiří 3:1, Spurný Antonín st. 3:1, Svoboda Daniel 4:0, body hostů: Drbohlav Michal 3:1, Přeučil Tomáš 0:4, Rudiš Michal 0:4, Jančička Petr 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy