Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Spartak Polička B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:0, Češka Roman 2:0, body hostů: Hartman Luboš 0:2, Andrlík Jindřich 0:2, Stavěl Jonáš 0:2, Štofila Miroslav 0:2), TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sleaman Gordon 1:3, Jukl Martin 3:1, Hallák Mahmud 0:4, Ambroz Jiří 3:1, body hostů: Holešovský Bohumil 4:0, Kalandra Miloslav st. 1:3, Grepl Lubomír 2:2, Peškar Jindřich 2:2), TJ Sokol Morašice - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Jiří 0:1, Berky Radek 0:2, Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Marek Rudolf 0:2, Hořínek Jan 0:1, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0, Hubinka Jan 2:0), TJ Sokol Němčice - TJ Jiskra Litomyšl C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škeřík Jiří 1:1, Lopaur Zdeněk 0:2, Crha Jan 0:3, WO 0:3, body hostů: Syrová Lucie 3:0, Šebesta Karel 2:0, Holomková Ilona 1:0, Pulkrábková Barbora 0:1, WO 3:0), TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykydal Richard 2:1, Šimek Martin 1:1, Němečková Eva 2:1, Grepl Luboš 3:0, body hostů: Halačka Jaromír 1:0, Paterna Jiří 0:3, Liška Filip 0:3, Makyňa Marian 0:2, Haškovec Karel 2:0), TJ Spartak Polička C - TJ Sokol Korouhev 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Zdeněk 3:0, Kössler Pavel 2:1, Ulrich Ondřej 2:1, Uttendorfský Karel 2:1, body hostů: Roušar Martin 2:1, Roušar Michal 1:2, Navrátil Jan 0:3, Trnka Pavel 0:3),
2. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Spartak Polička C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:1, Češka Roman 2:0, body hostů: Ulrich Zdeněk 0:3, Ulrich Ondřej 1:1, Uttendorfský Karel 0:2, Andrlík Miloš 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 1:3, Štofila Miroslav 0:3, Dostál Ondřej 2:1, Hartman Luboš 2:2, body hostů: Roušar Martin 3:1, Schwedler Josef 4:0, Roušar Michal 1:2, Nosál Petr 0:2, Navrátil Jan 1:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peša Luděk 1:3, Kalandra Miloslav st. 1:3, Peškar Jindřich 1:3, Holešovský Bohumil 4:0, body hostů: Grepl Luboš 3:1, Konečný Pavel 0:4, Vykydal Richard 3:1, Šimek Martin 3:1), TJ Svitavy B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Ondřej 3:0, Jukl Martin 2:1, Hallák Mahmud 0:3, Ambroz Jiří 3:0, body hostů: Haškovec Karel 2:1, Mažári Peter 1:2, Paterna Jiří 1:2, Makyňa Marian 0:3), TJ Sokol Morašice - TJ Sokol Němčice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Petr 1:2, Famfulík Jiří 2:1, Novotný Pavel 1:2, Rompotl Martin 4:0, body hostů: Vilhelm Václav 3:1, Beneš Pavel 1:2, Crha Jan 1:2, Lopaur Zdeněk 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Jiskra Litomyšl C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr Josef 3:1, Vomočil Jaroslav 1:2, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr st. 2:2, body hostů: Syrová Lucie 4:0, Syrová Vlasta 2:2, Šebesta Karel 0:3, Holomková Ilona 0:3),
3. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Korouhev 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláš Josef 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Češka Roman 2:0, body hostů: Roušar Martin 0:2, Schwedler Josef 0:2, Roušar Michal 0:2, Nosál Petr 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Spartak Polička C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartman Luboš 1:1, Andrlík Jindřich 1:1, Štofila Miroslav 0:3, Dostál Ondřej 0:3, body hostů: Kössler Pavel 2:1, Ulrich Ondřej 2:1, Ulrich Zdeněk 2:0, Uttendorfský Karel 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peša Luděk 2:0, Holešovský Bohumil 2:0, Grepl Lubomír 2:0, Kalandra Miloslav st. 2:0, body hostů: Haškovec Karel 0:2, Halačka Jaromír 0:2, Mažári Peter 0:2, Makyňa Marian 0:2), TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Ondřej 2:2, Sleaman Gordon 1:3, Jukl Martin 1:3, Ambroz Jiří 3:1, body hostů: Riemer Tomáš 3:1, Grepl Luboš 4:0, Šimek Martin 2:2, Němečková Eva 0:4), TJ Sokol Morašice - TJ Jiskra Litomyšl C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Jiří 2:2, Novotný Pavel 3:1, Říha Milan 1:2, Rompotl Martin 2:2, Hořínek Jan 1:0, body hostů: Syrová Lucie 3:1, Syrová Vlasta 4:0, Šebesta Karel 0:4, Holomková Ilona 0:4), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Němčice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flídr Josef 1:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Famfulík Petr st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Vilhelm Václav 0:2, Beneš Pavel 0:2, Crha Jan 0:2, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Němčice - TJ Spartak Polička C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Václav 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2, body hostů: Ulrich Zdeněk 2:0, Uttendorfský Karel 2:0, Ulrich Ondřej 2:0, Ulrich Tadeáš 2:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Korouhev 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Vlasta 1:2, Plch Miroslav 1:2, Beneš Jiří 3:0, Syrová Lucie 3:0, body hostů: Schwedler Josef 2:1, Roušar Martin 1:2, Roušar Michal 1:2, Navrátil Jan 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Morašice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Vykydal Richard 2:1, Šimek Martin 1:2, Grepl Luboš 1:2, Palatka Edward 1:0, body hostů: Rompotl Martin 2:2, Kalousek Petr 2:2, Novotný Pavel 1:2, Říha Milan 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Filip 0:2, Mažári Peter 0:2, Makyňa Marian 0:2, Paterna Jiří 0:2, body hostů: Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Famfulík Petr st. 2:0), TJ Spartak Polička A - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Češka Roman 3:0, Fendrych Jiří 1:1, body hostů: Peša Luděk 0:3, Grepl Lubomír 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:2, Holešovský Bohumil 1:1), TJ Spartak Polička B - TJ Svitavy B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Ondřej 2:0, Štofila Miroslav 2:0, Andrlík Jindřich 3:0, Hartman Luboš 3:0, body hostů: Sleaman Gordon 0:3, Jukl Martin 0:3, Šprojcar Milan 0:2, Hallák Mahmud 0:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Vlasta 2:1, Plch Miroslav 0:2, Syrová Lucie 3:0, Beneš Jiří 3:0, body hostů: Ulrich Ondřej 1:2, Uttendorfský Karel 1:2, Ulrich Zdeněk 0:3, Ulrich Tadeáš 1:1), TJ Sokol Němčice - TJ Sokol Korouhev 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jan 1:2, Beneš Pavel 0:2, Vilhelm Václav 1:2, Kučera Aleš 1:2, body hostů: Schwedler Josef 3:0, Roušar Martin 3:0, Roušar Michal 2:1, Nosál Petr 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Vidlatá Seč B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Vykydal Richard 2:2, Šimek Martin 0:3, Palatka Edward 4:0, body hostů: Famfulík Petr st. 2:2, Famfulík Vladislav ml. 3:1, Vomočil Jaroslav 1:3, Flídr Josef 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Sokol Morašice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haškovec Karel 0:2, Halačka Jaromír 1:1, Liška Filip 0:3, Paterna Jiří 0:2, body hostů: Rompotl Martin 3:0, Kalousek Petr 1:1, Novotný Pavel 2:0, Říha Milan 2:0), TJ Spartak Polička A - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Češka Roman 2:0, Fendrych Jiří 2:0, body hostů: Sleaman Gordon 0:2, Šprojcar Milan 0:2, Jukl Martin 0:2, Hallák Mahmud 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Slovan Moravská Třebová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 1:3, Štofila Miroslav 2:2, Dostál Ondřej 3:1, Hartman Luboš 2:2, body hostů: Peša Luděk 1:3, Grepl Lubomír 3:1, Kalandra Miloslav st. 0:4, Holešovský Bohumil 4:0),
6. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Spartak Polička C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peša Luděk 0:2, Grepl Lubomír 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:3, Holešovský Bohumil 0:2, body hostů: Kössler Pavel 3:0, Uttendorfský Karel 2:0, Ulrich Ondřej 2:0, Ulrich Tadeáš 2:0), TJ Svitavy B - TJ Sokol Korouhev 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Ondřej 3:1, Jukl Martin 3:1, Hallák Mahmud 0:2, Ambroz Jiří 2:2, Sleaman Gordon 0:2, body hostů: Schwedler Josef 2:2, Roušar Martin 3:1, Roušar Michal 1:3, Nosál Petr 2:2), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Morašice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláš Josef 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Fendrych Jiří 2:0, body hostů: Říha Milan 0:2, Novotný Pavel 0:2, Berky Radek 0:2, Marek Rudolf 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Vidlatá Seč B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartman Luboš 0:2, Stavěl Jonáš 0:2, Andrlík Jindřich 0:3, Dostál Ondřej 1:1, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr st. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 1:1), TJ Sokol Němčice - TJ Slovan Moravská Třebová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopaur Zdeněk 0:3, Crha Jan 0:2, Škeřík Jiří 0:3, Vilhelm Václav 3:0, body hostů: Palatka Edward 3:0, Grepl Luboš 2:1, Vykydal Richard 2:1, Němečková Eva 1:1), TJ Jiskra Litomyšl C - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pulkrábková Barbora 0:2, Syrová Vlasta 2:0, Syrová Lucie 3:0, Holomková Ilona 3:0, body hostů: Halačka Jaromír 1:2, Mažári Peter 0:3, Paterna Jiří 0:2, Makyňa Marian 0:1, Haškovec Karel 1:0),
7. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Korouhev 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peša Luděk 0:2, Grepl Lubomír 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:1, Holešovský Bohumil 2:1, Mrázek Tomáš 0:2, body hostů: Schwedler Josef 3:0, Roušar Martin 3:0, Roušar Michal 1:1, Nosál Petr 1:1), TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Ondřej 3:1, Jukl Martin 1:3, Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 2:2, body hostů: Ulrich Ondřej 3:1, Uttendorfský Karel 2:2, Kössler Pavel 4:0, Ulrich Tadeáš 0:3), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Morašice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartman Luboš 1:3, Štofila Miroslav 3:1, Andrlík Jindřich 2:1, Dostál Ondřej 3:1, body hostů: Říha Milan 1:3, Novotný Pavel 4:0, Berky Radek 0:4, Marek Rudolf 1:2), TJ Spartak Polička A - TJ Vidlatá Seč B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Baláš Josef 1:2, Češka Roman 3:0, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Petr st. 1:2, Vomočil Jaroslav 0:2, Flídr Josef 0:2), TJ Sokol Němčice - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Aleš 2:2, Crha Jan 2:1, Škeřík Jiří 2:1, Vilhelm Václav 3:1, body hostů: Halačka Jaromír 4:0, Paterna Jiří 0:4, Haškovec Karel 1:2, Mažári Peter 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Slovan Moravská Třebová B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulkrábková Barbora 0:3, Holomková Ilona 0:3, Syrová Lucie 3:0, Syrová Vlasta 1:2, body hostů: Palatka Edward 2:1, Smetana Jaroslav 2:1, Grepl Luboš 2:1, Vykydal Richard 2:1),
8. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Slovan Moravská Třebová B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kössler Pavel 1:2, Ulrich Ondřej 0:3, Ulrich Zdeněk 1:2, Uttendorfský Karel 2:1, body hostů: Palatka Edward 3:0, Smetana Jaroslav 3:0, Vykydal Richard 1:2, Šimek Martin 1:2), TJ Sokol Korouhev - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roušar Michal 2:0, Navrátil Jan 1:1, Schwedler Josef 3:0, Roušar Martin 2:0, body hostů: Haškovec Karel 0:3, Halačka Jaromír 1:1, Makyňa Marian 0:2, Liška Filip 0:2), TJ Sokol Němčice - TJ Spartak Polička A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jan 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Kučera Tomáš 0:2, Vilhelm Václav 0:2, body hostů: Češka Roman 2:0, Fendrych Jiří 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 1:0, Baláš Josef 1:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Adam 2:2, Holomková Ilona 1:3, Syrová Vlasta 3:1, Syrová Lucie 3:1, body hostů: Dostál Ondřej 3:1, Štofila Miroslav 2:2, Stavěl Jonáš 0:4, Hartman Luboš 2:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Morašice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peša Luděk 1:2, Mrázek Tomáš 0:3, Holešovský Bohumil 2:1, Kalandra Miloslav st. 1:3, body hostů: Rompotl Martin 4:0, Říha Milan 2:1, Berky Radek 0:3, Hořínek Jan 3:0), TJ Svitavy B - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprojcar Milan 0:2, Jukl Martin 0:2, Sleaman Gordon 0:2, Hallák Mahmud 0:2, body hostů: Famfulík Petr st. 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0),
9. kolo:
TJ Spartak Polička C - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 2:0, Ulrich Tadeáš 1:1, Uttendorfský Karel 3:0, Ulrich Ondřej 2:0, body hostů: Haškovec Karel 0:3, Halačka Jaromír 1:1, Makyňa Marian 0:2, Liška Filip 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Slovan Moravská Třebová B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwedler Josef 2:2, Nosál Petr 1:3, Roušar Michal 1:3, Roušar Martin 2:2, body hostů: Palatka Edward 4:0, Smetana Jaroslav 4:0, Vykydal Richard 0:4, Šimek Martin 2:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Adam 0:2, Holomková Ilona 0:2, Syrová Vlasta 0:3, Syrová Lucie 0:2, body hostů: Češka Roman 3:0, Baláš Josef 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0), TJ Sokol Němčice - TJ Spartak Polička B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2, Škeřík Jiří 1:2, Vilhelm Václav 1:2, body hostů: Hartman Luboš 3:0, Štofila Miroslav 3:0, Stavěl Jonáš 0:2, Dostál Ondřej 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peša Luděk 0:2, Mrázek Tomáš 0:2, Peškar Jindřich 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:2, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0, Hubinka Jan 2:0), TJ Svitavy B - TJ Sokol Morašice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprojcar Milan 0:2, Jukl Martin 0:2, Hallák Mahmud 0:2, Sleaman Gordon 0:2, body hostů: Rompotl Martin 2:0, Hořínek Jan 2:0, Berky Radek 2:0, Nepraš Jaroslav st. 2:0),
10. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Sokol Morašice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrich Ondřej 2:1, Ulrich Zdeněk 1:1, Ulrich Tadeáš 2:1, Uttendorfský Karel 3:0, body hostů: Rompotl Martin 2:1, Novotný Pavel 1:2, Famfulík Jiří 0:3, Říha Milan 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Vidlatá Seč B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwedler Josef 1:1, Nosál Petr 0:2, Navrátil Jan 0:3, Roušar Martin 0:2, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr st. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Hubinka Jan 2:0), TJ Sokol Němčice - TJ Slovan Moravská Třebová C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jan 2:2, Lopaur Zdeněk 1:3, Beneš Pavel 2:2, Škeřík Jiří 2:2, body hostů: Peškar Jindřich 0:4, Holešovský Bohumil 4:0, Peša Luděk 2:2, Kalandra Miloslav st. 3:1), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Svitavy B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Karel 2:1, Holomková Ilona 1:2, Syrová Vlasta 2:1, Syrová Lucie 4:0, body hostů: Ambroz Jiří 2:2, Krátký Ondřej 2:1, Sleaman Gordon 0:3, Hallák Mahmud 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 1:1, Grepl Luboš 0:2, Vykydal Richard 0:3, Palatka Edward 0:2, body hostů: Češka Roman 2:1, Ševčík Leoš 2:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:0), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Spartak Polička B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haškovec Karel 0:2, Liška Filip 0:2, Mažári Peter 0:2, Makyňa Marian 0:2, body hostů: Dostál Ondřej 2:0, Hartman Luboš 2:0, Andrlík Jindřich 2:0, Štofila Miroslav 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Korouhev - TJ Sokol Morašice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwedler Josef 3:0, Nosál Petr 2:1, Navrátil Jan 0:3, Roušar Martin 3:0, body hostů: Rompotl Martin 1:2, Novotný Pavel 2:1, Famfulík Jiří 1:2, Říha Milan 0:3), TJ Spartak Polička C - TJ Vidlatá Seč B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Ondřej 3:1, Ulrich Tadeáš 2:2, Uttendorfský Karel 2:2, Kössler Pavel 2:2, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 3:1, Famfulík Petr st. 2:2, Vomočil Jaroslav 1:3, Hubinka Jan 1:3), TJ Sokol Němčice - TJ Svitavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jan 2:2, Lopaur Zdeněk 2:2, Beneš Pavel 2:2, Škeřík Jiří 2:2, body hostů: Sleaman Gordon 0:4, Hallák Mahmud 0:4, Krátký Ondřej 4:0, Ambroz Jiří 4:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Karel 2:0, Holomková Ilona 2:0, Syrová Vlasta 3:0, Syrová Lucie 2:0, body hostů: Grepl Lubomír 0:3, Peškar Jindřich 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:2, Peša Luděk 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 4:0, Vykydal Richard 2:1, Šimek Martin 1:2, Grepl Luboš 2:2, body hostů: Dostál Ondřej 2:2, Hartman Luboš 2:2, Andrlík Jindřich 1:2, Štofila Miroslav 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Spartak Polička A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haškovec Karel 0:2, Liška Filip 0:2, Mažári Peter 0:2, Makyňa Marian 0:2, body hostů: Češka Roman 1:0, Fendrych Jiří 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Baláš Josef 1:0),
12. kolo:
TJ Spartak Polička B - TJ Spartak Polička A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartman Luboš 0:2, Štofila Miroslav 0:2, Andrlík Jindřich 1:2, Dostál Ondřej 1:2, body hostů: Ševčík Leoš 3:0, Češka Roman 3:0, Fendrych Jiří 0:2, Baláš Josef 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Svitavy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grepl Lubomír 1:2, Holešovský Bohumil 2:1, Peškar Jindřich 0:3, Peša Luděk 2:2, body hostů: Ambroz Jiří 3:1, Krátký Ondřej 3:0, Slabý Petr 2:1, Sleaman Gordon 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Morašice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Famfulík Petr st. 2:0, body hostů: Rompotl Martin 0:2, Novotný Pavel 0:2, Famfulík Jiří 0:2, Říha Milan 0:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Němčice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Miroslav 2:0, Šebesta Karel 2:0, Syrová Vlasta 3:0, Syrová Lucie 2:0, body hostů: Lopaur Zdeněk 0:3, Škeřík Jiří 0:2, Vilhelm Václav 0:2, Crha Jan 0:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Slovan Moravská Třebová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mažári Peter 0:4, Makyňa Marian 0:3, Halačka Jaromír 3:0, Paterna Jiří 0:1, Haškovec Karel 2:1, body hostů: Grepl Luboš 2:2, Vykydal Richard 3:1, Šimek Martin 1:2, Němečková Eva 3:0), TJ Sokol Korouhev - TJ Spartak Polička C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roušar Martin 3:1, Navrátil Jan 1:3, Roušar Michal 2:2, Schwedler Josef 3:1, body hostů: Kössler Pavel 0:4, Ulrich Ondřej 4:0, Ulrich Zdeněk 1:3, Sršeň David 2:2),
13. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Spartak Polička A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Tadeáš 0:3, Sršeň David 0:1, Uttendorfský Karel 2:1, Ulrich Ondřej 0:3, Ulrich Zdeněk 0:1, body hostů: Češka Roman 3:0, Ševčík Leoš 2:1, Baláš Josef 2:1, Trnka Jakub 2:0), TJ Sokol Korouhev - TJ Spartak Polička B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwedler Josef 2:1, Trnka Pavel 3:0, Nosál Petr 0:3, Roušar Martin 4:0, body hostů: Hartman Luboš 1:3, Andrlík Jindřich 1:2, Štofila Miroslav 2:1, Stavěl Jonáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Slovan Moravská Třebová C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Richard 2:2, Šimek Martin 2:2, Němečková Eva 2:2, Grepl Luboš 2:2, body hostů: Holešovský Bohumil 3:1, Peša Luděk 1:3, Peškar Jindřich 1:3, Grepl Lubomír 3:1), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Svitavy B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halačka Jaromír 1:1, Paterna Jiří 0:2, Haškovec Karel 0:3, Makyňa Marian 0:2, body hostů: Ambroz Jiří 3:0, Krátký Ondřej 2:0, Slabý Petr 2:0, Hallák Mahmud 1:1), TJ Sokol Němčice - TJ Sokol Morašice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jan 3:1, Lopaur Zdeněk 0:4, Kučera Aleš 3:1, Vilhelm Václav 4:0, body hostů: Rompotl Martin 3:1, Novotný Pavel 1:3, Famfulík Jiří 1:3, Říha Milan 1:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Vidlatá Seč B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Karel 0:3, Svatoš Petr 0:2, Syrová Vlasta 0:3, Syrová Lucie 3:0, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr st. 2:1, Vomočil Jaroslav 2:1, Flídr Josef 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Korouhev - TJ Spartak Polička A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwedler Josef 0:2, Trnka Pavel 0:2, Nosál Petr 0:3, Roušar Martin 1:2, body hostů: Češka Roman 3:0, Ševčík Leoš 3:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 1:1), TJ Spartak Polička C - TJ Spartak Polička B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Ondřej 3:0, Sršeň David 0:1, Kössler Pavel 3:0, Uttendorfský Karel 2:1, Ulrich Zdeněk 1:1, body hostů: Dostál Ondřej 1:2, Hartman Luboš 2:1, Andrlík Jindřich 0:3, Štofila Miroslav 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Slovan Moravská Třebová C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haškovec Karel 4:0, Paterna Jiří 0:4, Halačka Jaromír 3:0, Makyňa Marian 0:4, body hostů: Grepl Lubomír 2:2, Peša Luděk 2:2, Holešovský Bohumil 2:2, Peškar Jindřich 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Svitavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 2:2, Smetana Jaroslav 2:2, Šimek Martin 1:3, Grepl Luboš 3:1, body hostů: Ambroz Jiří 2:2, Krátký Ondřej 4:0, Hallák Mahmud 0:4, Slabý Petr 2:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Morašice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Karel 0:3, Svatoš Petr 3:0, Syrová Vlasta 3:0, Syrová Lucie 4:0, body hostů: Rompotl Martin 1:3, Novotný Pavel 0:3, Famfulík Jiří 1:2, Říha Milan 1:2), TJ Sokol Němčice - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2, Kučera Aleš 0:2, Vilhelm Václav 0:2, body hostů: Hubinka Jan 2:0, Famfulík Petr st. 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0),
15. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Sokol Němčice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 2:0, Uttendorfský Karel 2:0, Sršeň David 2:1, Ulrich Tadeáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Crha Jan 1:2, Škeřík Jiří 1:2, Beneš Pavel 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Korouhev - TJ Jiskra Litomyšl C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roušar Michal 1:3, Schwedler Josef 3:1, Nosál Petr 1:3, Roušar Martin 1:3, body hostů: Syrová Lucie 4:0, Svatoš Petr 3:1, Šebesta Karel 0:4, Syrová Vlasta 3:1), TJ Sokol Morašice - TJ Slovan Moravská Třebová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 2:2, Famfulík Jiří 1:3, Berky Radek 0:3, Rompotl Martin 3:1, body hostů: Palatka Edward 4:0, Smetana Jaroslav 3:1, Grepl Luboš 2:2, Šimek Martin 0:3), TJ Vidlatá Seč B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr Josef 1:1, Hubinka Jan 2:0, Famfulík Petr st. 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, body hostů: Haškovec Karel 1:2, Liška Filip 0:2, Paterna Jiří 0:2, Makyňa Marian 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holešovský Bohumil 0:2, Peša Luděk 1:1, Peškar Jindřich 0:3, Mrázek Tomáš 0:2, body hostů: Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 2:0, Fendrych Jiří 2:0, Češka Roman 2:0), TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Petr 4:0, Novák David 0:2, Ambroz Jiří 1:3, Krátký Ondřej 3:1, Hallák Mahmud 0:2, body hostů: Dostál Ondřej 2:2, Hartman Luboš 2:2, Andrlík Jindřich 3:1, Štofila Miroslav 1:3),
16. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Jiskra Litomyšl C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrich Zdeněk 2:1, Sršeň David 1:2, Uttendorfský Karel 2:2, WO 0:3, body hostů: Svatoš Petr 0:3, Syrová Vlasta 2:0, Šebesta Karel 0:2, Syrová Lucie 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Korouhev - TJ Sokol Němčice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roušar Michal 1:0, Nosál Petr 0:2, Schwedler Josef 3:0, Roušar Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Crha Jan 1:2, Škeřík Jiří 1:2, Beneš Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 4:0, Famfulík Vladislav ml. 2:2, Flídr Josef 0:3, Hubinka Jan 2:2, body hostů: Palatka Edward 3:1, Smetana Jaroslav 2:2, Grepl Luboš 2:2, Šimek Martin 0:3), TJ Sokol Morašice - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 2:0, Famfulík Jiří 2:0, Berky Radek 1:2, Rompotl Martin 3:0, body hostů: Haškovec Karel 1:2, Liška Filip 1:2, Paterna Jiří 0:2, Makyňa Marian 0:2), TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hallák Mahmud 0:2, Novák David 0:2, Ambroz Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2, body hostů: Češka Roman 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Spartak Polička B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peša Luděk 1:2, Holešovský Bohumil 1:1, Peškar Jindřich 0:3, Mrázek Tomáš 1:2, body hostů: Dostál Ondřej 1:2, Hartman Luboš 3:0, Andrlík Jindřich 2:1, Štofila Miroslav 2:0),
17. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrich Tadeáš 2:1, Ulrich Zdeněk 2:1, Sršeň David 3:0, Ulrich Ondřej 3:0, body hostů: Durák Lubomír 2:1, Jurka Petr 0:3, Sulo Pavel 0:3, Tichý Miloslav 0:3), TJ Sokol Korouhev - TJ Svitavy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roušar Martin 2:1, Roušar Michal 3:0, Trnka Pavel 0:3, Schwedler Josef 3:0, body hostů: Ambroz Jiří 1:2, Sleaman Gordon 1:2, Krátký Ondřej 2:1, Novák David 0:3), TJ Sokol Morašice - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 1:1, Famfulík Jiří 0:2, Berky Radek 0:3, Rompotl Martin 0:2, body hostů: Ševčík Leoš 3:0, Fendrych Jiří 2:0, Baláš Josef 2:0, Češka Roman 1:1), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr Josef 2:1, Vomočil Jaroslav 0:2, Famfulík Petr st. 3:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, body hostů: Dostál Ondřej 2:1, Andrlík Jindřich 1:2, Štofila Miroslav 0:3, Stavěl Jonáš 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Němčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 3:0, Šimek Martin 2:0, Němečková Eva 1:2, Grepl Luboš 3:0, body hostů: Lopaur Zdeněk 0:3, Beneš Pavel 1:2, Škeřík Jiří 1:2, Kučera Aleš 0:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Jiskra Litomyšl C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mažári Peter 0:2, Liška Filip 0:2, Halačka Jaromír 1:2, Makyňa Marian 0:2, body hostů: Syrová Lucie 3:0, Svatoš Petr 2:0, Šebesta Karel 1:1, Syrová Vlasta 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Korouhev - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roušar Martin 2:0, Roušar Michal 2:0, Trnka Pavel 2:0, Schwedler Josef 2:0, body hostů: Durák Lubomír 0:2, Jurka Petr 0:2, Sulo Pavel 0:2, Tichý Miloslav 0:2), TJ Spartak Polička C - TJ Svitavy B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Ondřej 1:2, Ulrich Zdeněk 2:1, Sršeň David 0:3, Ulrich Tadeáš 1:3, body hostů: Ambroz Jiří 4:0, Sleaman Gordon 2:1, Krátký Ondřej 3:0, Novák David 0:3), TJ Sokol Morašice - TJ Spartak Polička B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 2:2, Famfulík Jiří 3:1, Berky Radek 1:3, Rompotl Martin 3:1, body hostů: Dostál Ondřej 3:1, Andrlík Jindřich 1:3, Štofila Miroslav 3:1, Stavěl Jonáš 0:4), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 1:1, Flídr Josef 0:2, Vomočil Jaroslav 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, body hostů: Češka Roman 3:0, Fendrych Jiří 3:0, Baláš Josef 2:0, Ševčík Leoš 1:1), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Sokol Němčice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haškovec Karel 1:1, Mažári Peter 0:2, Liška Filip 0:3, Paterna Jiří 0:3, body hostů: Kučera Tomáš 3:0, Škeřík Jiří 3:0, Beneš Pavel 2:0, Lopaur Zdeněk 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 4:0, Šimek Martin 1:3, Němečková Eva 1:3, Vykydal Richard 1:3, body hostů: Syrová Lucie 3:1, Svatoš Petr 3:1, Šebesta Karel 2:2, Syrová Vlasta 1:3),
19. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Šimek Martin 0:4, Němečková Eva 0:4, Palatka Edward 3:1, body hostů: Ulrich Ondřej 3:1, Sršeň David 2:2, Ulrich Zdeněk 2:2, Ulrich Tadeáš 2:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Sokol Korouhev 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haškovec Karel 0:2, Liška Filip 0:2, Halačka Jaromír 1:2, Makyňa Marian 0:3, body hostů: Schwedler Josef 3:0, Roušar Michal 3:0, Navrátil Jan 1:1, Nosál Petr 2:0), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Němčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláš Josef 2:0, Fendrych Jiří 2:0, Trnka Jakub 2:0, Ševčík Leoš 2:0, body hostů: Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2, Kučera Tomáš 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Jiskra Litomyšl C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 2:2, Stavěl Jonáš 0:3, Štofila Miroslav 1:2, Hartman Luboš 2:2, body hostů: Syrová Lucie 4:0, Svatoš Petr 4:0, Šebesta Karel 0:3, Syrová Vlasta 1:2), TJ Sokol Morašice - TJ Slovan Moravská Třebová C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Jiří 2:2, Berky Radek 0:4, Říha Milan 1:3, Rompotl Martin 4:0, body hostů: Holešovský Bohumil 1:3, Grepl Lubomír 3:1, Peša Luděk 3:1, Mrázek Tomáš 2:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Svitavy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubinka Jan 2:1, Kábrt Martin 2:1, Flídr Josef 2:1, Vomočil Jaroslav 2:1, body hostů: Ambroz Jiří 1:2, Sleaman Gordon 0:3, Krátký Ondřej 3:0, Hallák Mahmud 0:3),
20. kolo:
SK Rychnov na Moravě - Mladějov - TJ Spartak Polička C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haškovec Karel 0:2, Liška Filip 0:2, Halačka Jaromír 1:2, Makyňa Marian 0:2, body hostů: Ulrich Ondřej 3:0, Sršeň David 1:1, Ulrich Zdeněk 2:0, Ulrich Tadeáš 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Korouhev 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Šimek Martin 2:2, Němečková Eva 1:2, Palatka Edward 4:0, body hostů: Schwedler Josef 3:1, Roušar Michal 3:1, Nosál Petr 0:4, Navrátil Jan 0:3), TJ Spartak Polička A - TJ Jiskra Litomyšl C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 2:1, Baláš Josef 1:0, Češka Roman 4:0, WO 0:2, body hostů: Syrová Lucie 2:1, Svatoš Petr 0:2, Šebesta Karel 0:3, Syrová Vlasta 0:3, WO 2:0), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Němčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hartman Luboš 2:0, Štofila Miroslav 2:0, Andrlík Jindřich 2:0, Stavěl Jonáš 2:0, body hostů: Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2, Kučera Tomáš 0:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jan 3:0, Flídr Josef 2:0, Vomočil Jaroslav 2:1, Kábrt Martin 2:1, body hostů: Holešovský Bohumil 0:3, Peša Luděk 2:1, Mrázek Tomáš 0:3, Peškar Jindřich 0:2), TJ Sokol Morašice - TJ Svitavy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Jiří 2:2, Berky Radek 2:2, Říha Milan 1:3, Rompotl Martin 4:0, body hostů: Ambroz Jiří 3:1, Sleaman Gordon 1:3, Krátký Ondřej 3:1, Hallák Mahmud 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Morašice - TJ Spartak Polička C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 0:3, Famfulík Jiří 0:3, Nepraš Jaroslav ml. 0:1, Rompotl Martin 3:0, Berky Radek 0:2, body hostů: Ulrich Ondřej 3:0, Uttendorfský Karel 2:1, Ulrich Zdeněk 2:1, Ulrich Tadeáš 2:1), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Korouhev 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 2:0, Vomočil Jaroslav 1:1, Flídr Josef 2:1, Famfulík Vladislav ml. 3:0, body hostů: Schwedler Josef 2:1, Trnka Pavel 0:3, Navrátil Jan 0:2, Mitáš Josef st. 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Němčice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holešovský Bohumil 2:0, Peša Luděk 1:1, Grepl Lubomír 3:0, Mrázek Tomáš 3:0, body hostů: Beneš Pavel 1:2, Škeřík Jiří 0:3, Crha Jan 0:2, Kučera Tomáš 0:2), TJ Svitavy B - TJ Jiskra Litomyšl C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 1:3, Hallák Mahmud 1:3, Krátký Ondřej 4:0, Ambroz Jiří 3:1, body hostů: Syrová Lucie 2:2, Šebesta Karel 1:3, Syrová Vlasta 3:1, Šváb Adam 1:3), TJ Spartak Polička A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:0, Fendrych Jiří 2:0, Češka Roman 2:0, body hostů: Palatka Edward 0:2, Grepl Luboš 0:2, Vykydal Richard 0:2, Šimek Martin 0:2), TJ Spartak Polička B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hartman Luboš 2:0, Štofila Miroslav 2:0, Andrlík Jindřich 2:0, Dostál Ondřej 2:0, body hostů: Haškovec Karel 0:2, Liška Filip 0:2, Halačka Jaromír 0:2, Mažári Peter 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Morašice - TJ Sokol Korouhev 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 2:1, Nepraš Jaroslav ml. 1:2, Famfulík Jiří 1:2, Berky Radek 1:2, WO 4:0, body hostů: Schwedler Josef 4:0, Trnka Pavel 2:2, Navrátil Jan 1:3, WO 0:4), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 3:0, Vomočil Jaroslav 1:1, Flídr Josef 2:1, Famfulík Vladislav ml. 2:1, body hostů: Ulrich Ondřej 1:2, Uttendorfský Karel 2:1, Ulrich Tadeáš 0:3, Ulrich Zdeněk 0:2), TJ Svitavy B - TJ Sokol Němčice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambroz Jiří 3:0, Novák David 2:1, Hallák Mahmud 0:3, Krátký Ondřej 3:0, body hostů: Škeřík Jiří 2:1, Kučera Aleš 1:2, Beneš Pavel 1:2, Crha Jan 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Jiskra Litomyšl C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holešovský Bohumil 2:1, Peša Luděk 2:1, Grepl Lubomír 2:1, Mrázek Tomáš 3:0, body hostů: Syrová Lucie 3:0, Šebesta Karel 0:3, Syrová Vlasta 0:3, Šváb Adam 0:3), TJ Spartak Polička B - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartman Luboš 1:1, Dostál Ondřej 2:2, Štofila Miroslav 2:2, Andrlík Jindřich 2:2, Stavěl Jonáš 1:1, body hostů: Grepl Luboš 2:2, Vykydal Richard 2:2, Němečková Eva 2:2, Šimek Martin 2:2), TJ Spartak Polička A - SK Rychnov na Moravě - Mladějov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Baláš Josef 2:0, Trnka Jakub 2:1, Češka Roman 2:0, body hostů: Haškovec Karel 0:3, Liška Filip 0:2, Halačka Jaromír 1:1, Mažári Peter 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS