Výsledky do novin
Regionální přebor 1
1. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Jakub 2:1, Dymák Jan 1:1, Stejskal Adam 2:1, Chládek Pavel 3:0, body hostů: Steinmetz Roman 2:1, Rybka Martin 1:2, Rybka Tomáš ml. 0:3, Vaňous Jan 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Žamberk B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nastoupil Petr 4:0, Krejčí Robin 2:1, Valenta Jakub 1:2, Krejsa Daniel 3:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:2, Schreiber Michal 2:2, Suchomel Michael 0:3, Duben Josef 0:3), TJ Sokol Řetová - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sychra Václav 2:0, Dušek Rudolf 1:1, Fangl Jiří 2:1, Kovář Dušan 3:0, body hostů: Průcha Vladimír 2:1, Pavlíček David 0:3, Doležalová Markéta 0:2, Oliva Vladimír 0:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Lanškroun C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Václav 3:0, John Jiří 1:2, Doleček Libor 2:1, Motl Daniel 3:0, body hostů: Kristek Patrik 2:1, Kristek Lukáš 1:2, Kristek Pavel 0:3, Marek Jaroslav 0:3), TJ Sokol Líšnice A - TJ Jiskra Králíky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brökl Jan ml. 3:0, Štantejský Jaroslav 3:0, Bělský Radek 3:0, Bělský Jiří 0:3, body hostů: Lohynský Lukáš 0:3, Dostál Martin 1:2, Dostál Luděk 1:2, Zadorožný Boguslav 1:2), Orel Vysoké Mýto B - TTC Sedlec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel 3:1, Herel Miroslav 1:3, Kučera Martin 3:1, Baťa Roman 2:2, body hostů: Sochor Martin 2:2, Schejbal Petr 4:0, Táborský Jiří 1:3, Novotný Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Lanškroun B - Orel Vysoké Mýto B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dymák Jan 1:3, Chládek Pavel 2:2, Stejskal Adam 2:2, Vybíral Jakub 2:2, body hostů: Kučera Martin 4:0, Herel Miroslav 1:3, Baťa Roman 1:3, Kopecký Pavel 3:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Sedlec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štarman Emil 3:0, Wávra Petr 2:0, Rybka Martin 0:3, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Hýbl Josef 1:2, Sochor Martin 1:2, Táborský Jiří 1:2, Nežádal Karel 0:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Líšnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Suchomel Michael 2:0, Kaplan Vojtěch 3:0, Duben Josef 1:1, body hostů: Štantejský Jaroslav 0:3, Brökl Jan ml. 0:2, Bělský Radek 1:1, Stejskal Jan 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Daniel 0:4, Valenta Jakub 1:3, Krejčí Robin 3:1, Nastoupil Petr 4:0, body hostů: Dostál Luděk 2:2, Dostál Martin 2:2, Zadorožný Boguslav 2:2, Kubíček Milan 2:2), TJ Sokol Řetová - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 3:1, Fangl Jiří 0:4, Bureš Lukáš 2:2, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Šeda Václav 2:2, Doleček Libor 3:1, John Jiří 1:3, Novák Ladislav 2:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Lanškroun C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průcha Vladimír 4:0, Trkal Jaroslav 2:2, Pavlíček David 1:3, Doležalová Markéta 0:4, body hostů: Kristek Patrik 2:2, Kristek Lukáš 3:1, Kristek Pavel 2:2, Marek Jaroslav 2:2),
3. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Adam 2:2, Vybíral Jakub 1:3, Bako Ladislav 2:2, Chládek Pavel 3:1, body hostů: Hýbl Josef 1:3, Sochor Martin 4:0, Táborský Jiří 2:2, Nežádal Karel 1:3), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Vysoké Mýto B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štarman Emil 3:0, Wávra Petr 2:0, Rybka Martin 0:3, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Kučera Martin 1:2, Kopecký Pavel 1:2, Stejskal Jan 1:2, Herel Miroslav 0:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Jiskra Králíky A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schreiber Michal 2:1, Suchomel Michael 2:1, Kaplan Vojtěch 3:0, Duben Josef 3:1, body hostů: Dostál Luděk 0:4, Dostál Martin 1:2, Kubíček Milan 0:3, Zadorožný Boguslav 2:1), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Líšnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Daniel 2:2, Vašatová Eliška 1:2, Krejčí Robin 2:1, Nastoupil Petr 4:0, body hostů: Štantejský Jaroslav 2:2, Brökl Jan ml. 1:3, Bělský Radek 1:2, Stejskal Jan 1:2), TJ Sokol Řetová - TJ Lanškroun C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Dušan 3:1, Bureš Lukáš 2:1, Fangl Jiří 1:2, Sychra Václav 4:0, body hostů: Kristek Lukáš 1:3, Kristek Pavel 2:2, Marek Jaroslav 1:2, Kristek Patrik 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trkal Jaroslav 3:1, Pavlíček David 1:3, Doležalová Markéta 2:1, Průcha Vladimír 3:1, body hostů: Doleček Libor 3:1, John Jiří 1:3, Šedaj Jakub 0:4, Novák Ladislav 2:1),
4. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Pavel 1:3, Herel Miroslav 2:1, Stejskal Jan 1:2, Kučera Martin 3:1, Zemek Jiří 0:1, body hostů: Doleček Libor 2:2, Rebejová Karla 2:2, Šeda Václav 3:1, Šedaj Jakub 1:2), TTC Sedlec A - TJ Lanškroun C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Jaroslav 0:4, Táborský Jiří 3:1, Vachalík Lubor 3:0, Sochor Martin 3:0, Pelikán Jakub 0:1, body hostů: Kristek Patrik 2:2, Kristek Lukáš 2:2, Marek Jaroslav 1:3, Kristek Pavel 1:2), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Řetová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Radek 3:0, Štantejský Jaroslav 2:1, Bělský Jiří 2:1, body hostů: Bureš Lukáš 1:2, Dušek Rudolf 1:2, Kovář Dušan 1:2, Rossler Milan 0:3), TJ Jiskra Králíky A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Zadorožný Boguslav 2:0, Kubíček Milan 2:0, Dostál Martin 2:0, body hostů: Oliva Vladimír 0:2, Doležalová Markéta 0:2, Pavlíček David 0:2, Zemánek Petr 0:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:0, Suchomel Michael 1:1, Duben Josef 2:1, Schreiber Michal 2:1, body hostů: Dymák Jan 1:2, Stejskal Adam 1:2, Vybíral Jakub 0:3, Chládek Pavel 1:1), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Daniel 2:0, Valenta Jakub 0:2, Krejčí Robin 3:0, Nastoupil Petr 3:0, body hostů: Steinmetz Roman 1:2, Plíva Roman 1:2, Rybka Martin 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:2),
5. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Lanškroun C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 2:0, Zemek Jiří 2:0, Stejskal Jan 2:1, Kučera Martin 2:0, body hostů: Kristek Lukáš 0:3, Kristek Patrik 1:1, Marek Jaroslav 0:2, Kristek Pavel 0:2), TTC Sedlec A - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vachalík Lubor 2:0, Táborský Jiří 1:1, Sochor Martin 2:1, Schejbal Petr 3:0, body hostů: Šedaj Jakub 1:2, Doleček Libor 1:2, Novák Ladislav 0:2, Rebejová Karla 0:2), TJ Sokol Líšnice A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brökl Jan ml. 2:0, Bělský Radek 2:0, Štantejský Jaroslav 1:2, Bělský Jiří 3:0, body hostů: Oliva Vladimír 1:2, Doležalová Markéta 1:2, Pavlíček David 0:2, Zemánek Petr 0:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Řetová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 3:0, Zadorožný Boguslav 2:0, Kubíček Milan 2:1, Dostál Martin 2:1, body hostů: Bureš Lukáš 0:3, Dušek Rudolf 1:2, Kovář Dušan 1:2, Rossler Milan 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Daniel 1:2, Nastoupil Petr 3:0, Valenta Jakub 2:1, Krejčí Robin 3:0, body hostů: Dymák Jan 0:3, Chládek Pavel 1:2, Vybíral Jakub 1:2, Stejskal Adam 1:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schreiber Michal 2:2, Kaplan Vojtěch 4:0, Duben Josef 0:3, Suchomel Michael 3:1, body hostů: Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 2:2, Rybka Martin 1:3, Rybka Tomáš ml. 0:3),
6. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Žamberk B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baťa Roman 0:3, Pohl Pavel 0:2, Kopecký Pavel 1:2, Kučera Martin 2:1, body hostů: Suchomel Michael 3:0, Kaplan Vojtěch 3:0, Schreiber Michal 1:2, Duben Josef 1:1), TTC Sedlec A - TJ Sokol Mistrovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nežádal Karel 0:4, Táborský Jiří 1:2, Sochor Martin 2:1, Schejbal Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Nastoupil Petr 3:0, Valenta Jakub 1:3, Krejsa Daniel 1:2, Krejčí Robin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Řetová - TJ Lanškroun B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sychra Václav 0:3, Rossler Milan 0:3, Kovář Dušan 3:0, Bureš Lukáš 1:2, body hostů: Dymák Jan 2:1, Vybíral Jakub 2:1, Chládek Pavel 1:2, Stejskal Adam 3:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Sokol Česká Třebová B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průcha Vladimír 2:1, Oliva Vladimír 0:3, Trkal Jaroslav 2:1, Doležalová Markéta 1:3, body hostů: Wávra Petr 3:1, Steinmetz Roman 2:1, Plíva Roman 2:1, Rybka Martin 1:2), TJ Sokol Líšnice A - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Jaroslav 2:2, Bělský Radek 3:1, Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Jiří 2:2, body hostů: Motl Daniel 4:0, John Jiří 1:3, Novák Ladislav 0:4, Krupa Michal 1:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Lanškroun C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Zadorožný Boguslav 1:1, Kubíček Milan 3:0, Dostál Martin 2:0, body hostů: Kristek Patrik 1:2, Kristek Lukáš 0:2, Marek Jaroslav 0:2, Kristek Pavel 0:2),
7. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Sokol Žamberk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nežádal Karel 1:3, Novotný Jiří 2:2, Táborský Jiří 2:2, Sochor Martin 4:0, body hostů: Suchomel Michael 1:3, Kaplan Vojtěch 3:1, Schreiber Michal 3:1, Duben Josef 0:4), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Mistrovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baťa Roman 1:2, Kopecký Pavel 1:2, Pohl Pavel 1:2, Kučera Martin 2:2, body hostů: Krejsa Daniel 2:2, Krejčí Robin 2:1, Nastoupil Petr 3:0, Valenta Jakub 1:2), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Česká Třebová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 3:1, Rossler Milan 1:3, Kovář Dušan 3:1, Bureš Lukáš 1:3, body hostů: Wávra Petr 3:1, Steinmetz Roman 3:1, Rybka Martin 2:2, Vaňous Jan 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Lanškroun B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průcha Vladimír 2:1, Oliva Vladimír 1:2, Doležalová Markéta 1:2, Trkal Jaroslav 0:3, body hostů: Chládek Pavel 0:3, Stejskal Adam 3:0, Vybíral Jakub 2:1, Dymák Jan 3:0), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 3:1, Lohynský Milan 0:3, Dostál Martin 3:1, body hostů: Motl Daniel 4:0, John Jiří 1:3, Novák Ladislav 1:3, Krupa Michal 0:3), TJ Sokol Líšnice A - TJ Lanškroun C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Jaroslav 2:2, Bělský Radek 2:1, Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Jiří 3:1, body hostů: Kristek Patrik 3:1, Kristek Lukáš 1:3, Marek Jaroslav 1:2, Kristek Pavel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Líšnice A - Orel Vysoké Mýto B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diblík Milan 1:2, Bělský Radek 0:2, Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Jiří 0:3, body hostů: Kučera Martin 3:0, Kopecký Pavel 2:1, Zemek Jiří 2:1, Herel Miroslav 1:1), TJ Jiskra Králíky A - TTC Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Zadorožný Boguslav 1:1, Kubíček Milan 3:0, Dostál Martin 3:0, body hostů: Vachalík Lubor 1:2, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 0:2, Hrubeš Ladislav 0:2), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Daniel 1:3, Dymák Jan 3:1, Vybíral Jakub 2:1, Stejskal Adam 3:1, body hostů: Hlavsa Alexander 0:4, Šeda Václav 3:1, Rebejová Karla 2:2, Novák Ladislav 1:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Lanškroun C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 3:0, Plíva Roman 2:1, Rybka Martin 1:2, Wávra Petr 2:1, body hostů: Kristek Patrik 2:1, Kristek Lukáš 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Kristek Pavel 0:3), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Michael 2:0, Schreiber Michal 2:0, Duben Josef 1:2, Kaplan Vojtěch 3:0, body hostů: Bureš Lukáš 0:3, Sychra Václav 1:2, Kovář Dušan 1:1, Fangl Jiří 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Jakub 1:1, Krejsa Daniel 1:1, Krejčí Robin 3:0, Krejčí Filip 3:0, body hostů: Průcha Vladimír 2:1, Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 0:2, Zemánek Petr 0:2),
9. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - Orel Vysoké Mýto B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Zadorožný Boguslav 2:2, Kubíček Milan 1:3, Dostál Martin 3:1, body hostů: Kučera Martin 4:0, Herel Miroslav 1:3, Kopecký Pavel 2:2, Baťa Roman 0:4), TJ Sokol Líšnice A - TTC Sedlec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Milan 0:4, Bělský Radek 1:3, Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Jiří 3:1, body hostů: Sochor Martin 4:0, Vachalík Lubor 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Nežádal Karel 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Lukáš 3:1, Marek Jaroslav 1:3, Kristek Pavel 0:4, Kristek Patrik 3:1, body hostů: Chládek Pavel 3:1, Vybíral Jakub 2:2, Dymák Jan 1:3, Stejskal Adam 3:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 2:1, Rybka Martin 1:2, Wávra Petr 3:1, body hostů: Motl Daniel 1:3, Rebejová Karla 2:2, Doleček Libor 1:2, Šedaj Jakub 1:2), TJ Sokol Žamberk B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Josef 2:2, Kaplan Vojtěch 3:0, Schreiber Michal 0:3, Suchomel Michael 3:1, body hostů: Průcha Vladimír 3:1, Trkal Jaroslav 1:3, Oliva Vladimír 2:1, Zemánek Petr 0:3), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Řetová 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 3:0, Valenta Jakub 2:1, Krejčí Robin 1:2, Krejčí Filip 2:2, body hostů: Bureš Lukáš 0:4, Kovář Dušan 3:0, Sychra Václav 2:1, Fangl Jiří 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Řetová - Orel Vysoké Mýto B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 0:2, Bureš Lukáš 0:3, Fangl Jiří 1:2, Kovář Dušan 2:1, WO 0:1, body hostů: Kučera Martin 3:0, Zemek Jiří 2:1, Herel Miroslav 0:2, Kopecký Pavel 3:0, WO 1:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TTC Sedlec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trkal Jaroslav 3:1, Oliva Vladimír 2:2, Pavlíček David 0:2, Průcha Vladimír 3:1, Zemánek Petr 0:1, body hostů: Vachalík Lubor 3:1, Táborský Jiří 2:2, Hýbl Josef 1:3, Janků Jaroslav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Sokol Žamberk B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: John Jiří 0:4, Šedaj Jakub 2:2, Doleček Libor 2:1, Rebejová Karla 2:2, body hostů: Schreiber Michal 4:0, Duben Josef 2:2, Suchomel Michael 2:2, Richtr Michal 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Mistrovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Patrik 1:1, Marek Jaroslav 0:2, Kristek Pavel 0:3, WO 0:2, body hostů: Krejčí Robin 2:1, Krejčí Filip 2:0, Valenta Jakub 1:0, Nastoupil Petr 1:0, WO 2:0), TJ Sokol Líšnice A - TJ Lanškroun B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Martin 0:2, Diblík Milan 0:2, Schauer Lukáš 0:3, Čamr Frasntišek 0:2, body hostů: Vybíral Jakub 3:0, Dymák Jan 2:0, Stejskal Adam 2:0, Chládek Pavel 2:0), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Česká Třebová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 1:3, Lohynský Milan 1:3, Dostál Martin 3:1, body hostů: Steinmetz Roman 4:0, Štarman Emil 2:2, Plíva Roman 2:2, Rybka Martin 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Řetová - TTC Sedlec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Lukáš 1:3, Mužík Samuel 0:3, Kovář Dušan 2:1, Fangl Jiří 2:2, body hostů: Vachalík Lubor 2:2, Táborský Jiří 4:0, Hýbl Josef 1:2, Janků Jaroslav 2:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - Orel Vysoké Mýto B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trkal Jaroslav 3:1, Oliva Vladimír 1:3, Pavlíček David 0:2, Průcha Vladimír 3:1, Zemánek Petr 0:2, body hostů: Kučera Martin 3:1, Zemek Jiří 2:2, Herel Miroslav 2:2, Kopecký Pavel 2:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Sokol Mistrovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedaj Jakub 1:2, Doleček Libor 0:3, John Jiří 1:2, Rebejová Karla 2:1, body hostů: Nastoupil Petr 3:0, Krejčí Filip 2:1, Valenta Jakub 1:2, Krejčí Robin 2:1), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Žamberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacková Tereza 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Kristek Pavel 2:2, Kristek Patrik 1:3, body hostů: Schreiber Michal 2:2, Duben Josef 0:4, Suchomel Michael 3:1, Richtr Michal 3:1), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Martin 0:2, Diblík Milan 0:2, Schauer Lukáš 0:3, Čamr Frasntišek 0:2, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Plíva Roman 2:0, Štarman Emil 2:0, Rybka Martin 2:0), TJ Jiskra Králíky A - TJ Lanškroun B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 2:2, Lohynský Milan 1:3, Dostál Martin 3:1, body hostů: Chládek Pavel 4:0, Stejskal Adam 1:3, Vybíral Jakub 3:1, Jančar Oliver 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 3:1, Rybka Martin 1:2, Štarman Emil 1:2, Steinmetz Roman 4:0, body hostů: Chládek Pavel 3:1, Stejskal Adam 0:4, Vybíral Jakub 1:2, Dymák Jan 1:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Mistrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:1, Suchomel Michael 2:2, Duben Josef 0:4, Schreiber Michal 3:1, body hostů: Nastoupil Petr 4:0, Valenta Jakub 1:3, Krejčí Filip 1:3, Krejčí Robin 2:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Sokol Řetová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trkal Jaroslav 2:2, Oliva Vladimír 3:1, Pavlíček David 1:2, Průcha Vladimír 3:1, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Sychra Václav 3:1, Fangl Jiří 0:4, Bureš Lukáš 1:2), TJ Lanškroun C - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Lukáš 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Kristek Pavel 2:1, Kristek Patrik 4:0, body hostů: Šedaj Jakub 1:3, John Jiří 0:3, Šeda Václav 1:2, Rebejová Karla 2:1), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Líšnice A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 3:0, Lohynský Lukáš 1:1, Kubíček Milan 3:0, Dostál Martin 3:0, body hostů: Bělský Radek 1:2, Brökl Jan ml. 0:3, Štantejský Jaroslav 0:3, Bělský Jiří 0:2), TTC Sedlec A - Orel Vysoké Mýto B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vachalík Lubor 0:2, Táborský Jiří 1:1, Nežádal Karel 0:1, Novotný Jiří 1:1, Schejbal Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Kučera Martin 1:3, Zemek Jiří 2:1, Baťa Roman 2:1, WO 0:4),
13. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Lanškroun B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 1:3, Kučera Martin 3:1, Herel Miroslav 0:3, Zemek Jiří 1:3, body hostů: Stejskal Adam 3:1, Chládek Pavel 3:1, Vybíral Jakub 2:2, Dymák Jan 2:1), TTC Sedlec A - TJ Sokol Česká Třebová B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jiří 1:2, Novotný Jiří 0:3, Hrubeš Ladislav 1:2, Vachalík Lubor 3:1, body hostů: Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 2:1, Malina Milan 1:2, Rybka Martin 2:1), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Žamberk B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělský Radek 1:2, Štantejský Jaroslav 0:2, Brökl Jan ml. 1:2, Bělský Jiří 0:3, body hostů: Suchomel Michael 3:0, Schreiber Michal 3:0, Provazník Pavel 2:1, Duben Josef 1:1), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Mistrovice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Luděk 1:1, Kubíček Milan 0:2, Dostál Martin 1:2, WO 0:4, body hostů: Nastoupil Petr 2:0, Krejčí Robin 2:0, Vašatová Eliška 1:1, Valenta Jakub 0:1, WO 4:0), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Václav 2:0, Rebejová Karla 2:0, Šedaj Jakub 1:2, Motl Daniel 3:0, body hostů: Dušek Rudolf 1:2, Bureš Lukáš 0:3, Kovář Dušan 1:1, Fangl Jiří 0:2), TJ Lanškroun C - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 0:2, Cacková Tereza 0:2, Kristek Pavel 0:3, Kristek Patrik 1:2, body hostů: Průcha Vladimír 3:0, Trkal Jaroslav 2:0, Oliva Vladimír 2:0, Doležalová Markéta 1:1, Pavlíček David 1:0),
14. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Lanškroun B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vachalík Lubor 2:1, Hrubeš Ladislav 0:2, Novotný Jiří 0:3, Táborský Jiří 1:2, body hostů: Vybíral Jakub 2:1, Chládek Pavel 2:1, Stejskal Adam 3:0, Dymák Jan 1:1), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Česká Třebová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baťa Roman 2:2, Kučera Martin 4:0, Zemek Jiří 1:3, Herel Miroslav 2:2, body hostů: Plíva Roman 3:1, Rybka Martin 2:2, Malina Milan 2:2, Vaňous Jan 0:4), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Žamberk B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 3:1, Dostál Martin 3:1, WO 0:4, body hostů: Schreiber Michal 2:1, Suchomel Michael 0:3, Duben Josef 0:3, Provazník Pavel 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Mistrovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělský Jiří 0:3, Štantejský Jaroslav 0:2, Bělský Radek 1:2, Brökl Jan ml. 2:1, body hostů: Nastoupil Petr 3:0, Krejčí Robin 2:1, Valenta Jakub 2:1, Vašatová Eliška 1:1), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Řetová 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 3:1, Kristek Lukáš 1:2, Cacková Tereza 2:1, Kristek Patrik 3:1, body hostů: Kovář Dušan 4:0, Dušek Rudolf 0:4, Fangl Jiří 0:3, Bureš Lukáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Václav 2:1, Rebejová Karla 1:1, Šedaj Jakub 3:0, Motl Daniel 3:0, body hostů: Průcha Vladimír 2:1, Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 0:1, Pavlíček David 0:2, Doležalová Markéta 0:2),
15. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - Orel Vysoké Mýto B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Václav 3:0, Šedaj Jakub 1:1, Rebejová Karla 2:1, Motl Daniel 2:1, body hostů: Stejskal Jan 0:3, Kopecký Pavel 3:0, Zemek Jiří 0:3, Kučera Martin 0:2), TJ Lanškroun C - TTC Sedlec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jaroslav 1:1, Kristek Pavel 0:2, Kristek Lukáš 0:3, Kristek Patrik 0:2, body hostů: Sochor Martin 3:0, Táborský Jiří 2:0, Schejbal Petr 2:0, Novotný Jiří 1:1), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Líšnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 4:0, Bureš Lukáš 0:4, Kovářová Jana nejml. 0:4, Dušek Rudolf 3:1, body hostů: Brökl Jan ml. 3:1, Štantejský Jaroslav 2:2, Bělský Radek 2:2, Diblík Milan 2:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliva Vladimír 1:3, Trkal Jaroslav 3:1, Doležalová Markéta 1:3, Průcha Vladimír 3:1, body hostů: Dostál Luděk 3:1, Zadorožný Boguslav 2:2, Dostál Martin 3:1, Kubíček Milan 0:4), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dymák Jan 1:2, Doležel Daniel 1:1, Stejskal Adam 2:1, Vybíral Jakub 1:2, WO 4:0, body hostů: Suchomel Michael 2:2, Duben Josef 1:3, Provazník Pavel 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Mistrovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 2:2, Malina Milan 0:3, Rybka Martin 2:1, Steinmetz Roman 1:3, body hostů: Krejsa Daniel 2:2, Krejčí Filip 3:1, Krejčí Robin 2:1, Valenta Jakub 2:1),
16. kolo:
TJ Lanškroun C - Orel Vysoké Mýto B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 1:3, Kristek Pavel 2:2, Kristek Lukáš 2:1, Kristek Patrik 4:0, body hostů: Kučera Martin 3:1, Kopecký Pavel 2:2, Zemek Jiří 1:3, Stejskal Jan 0:3), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TTC Sedlec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Václav 3:0, Rebejová Karla 0:2, Šedaj Jakub 2:1, Motl Daniel 3:0, body hostů: Sochor Martin 2:1, Táborský Jiří 1:2, Schejbal Petr 0:3, Novotný Jiří 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Sokol Líšnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oliva Vladimír 2:0, Trkal Jaroslav 2:0, Doležalová Markéta 0:1, Průcha Vladimír 3:0, Zemánek Petr 1:1, body hostů: Brökl Jan ml. 1:2, Štantejský Jaroslav 0:3, Bělský Jiří 1:1, Diblík Martin 0:2), TJ Sokol Řetová - TJ Jiskra Králíky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Rudolf 1:2, Kovářová Jana nejml. 0:3, Bureš Lukáš 1:2, Sychra Václav 3:1, Fangl Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Dostál Luděk 4:0, Dostál Martin 2:2, Zadorožný Boguslav 2:2, Kubíček Milan 1:1, WO 0:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Mistrovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Adam 4:0, Dymák Jan 2:2, Doležel Daniel 0:4, Vybíral Jakub 2:2, body hostů: Valenta Jakub 2:2, Krejčí Robin 2:2, Krejčí Filip 1:3, Vašatová Eliška 3:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Žamberk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 3:1, Rybka Martin 2:2, Geldner Josef 1:2, Steinmetz Roman 3:1, body hostů: Suchomel Michael 3:1, Duben Josef 0:4, Provazník Pavel 2:2, Puchmeltr Michal 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Žamberk B - Orel Vysoké Mýto B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Suchomel Michael 2:0, Duben Josef 3:0, Puchmeltr Michal 1:1, body hostů: Baťa Roman 0:3, Herel Miroslav 0:2, Stejskal Jan 0:2, Kučera Martin 1:1), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Sedlec A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Daniel 0:1, Valenta Jakub 2:0, Krejčí Robin 3:0, Nastoupil Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Vachalík Lubor 1:2, Táborský Jiří 0:2, Novotný Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Řetová 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dymák Jan 3:0, Vybíral Jakub 3:0, Stejskal Adam 3:1, WO 0:4, body hostů: Bureš Lukáš 0:3, Mužík Samuel 0:2, Kovářová Jana nejml. 0:3, Kovář Dušan 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Česká Třebová B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 3:0, Štarman Emil 1:2, Rybka Martin 2:1, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Průcha Vladimír 2:1, Trkal Jaroslav 1:2, Oliva Vladimír 0:2, Doležalová Markéta 0:3, Pavlíček David 0:1), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Sokol Líšnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Václav 2:0, Rebejová Karla 2:0, Šedaj Jakub 2:0, Motl Daniel 2:0, body hostů: Bělský Radek 0:2, Brökl Jan ml. 0:2, Štantejský Jaroslav 0:2, Bělský Jiří 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Pavel 1:3, Marek Jaroslav 2:2, Kristek Lukáš 3:1, Kristek Patrik 3:1, body hostů: Lohynský Lukáš 1:3, Zadorožný Boguslav 1:3, Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Žamberk B - TTC Sedlec A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schreiber Michal 1:0, Puchmeltr Michal 0:1, WO 8:0, body hostů: Vachalík Lubor 0:1, Novotný Jiří 1:0, WO 0:8), TJ Sokol Mistrovice A - Orel Vysoké Mýto B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Jakub 2:0, Krejčí Robin 1:0, Krejsa Daniel 2:0, Nastoupil Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kučera Martin 0:2, Herel Miroslav 0:2, Baťa Roman 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Řetová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíva Roman 2:0, Štarman Emil 2:0, Rybka Martin 2:0, Steinmetz Roman 2:0, body hostů: Bureš Lukáš 0:2, Kovářová Jana nejml. 0:2, Fangl Jiří 0:2, Mužík Samuel 0:2), TJ Lanškroun B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Daniel 2:2, Stejskal Adam 3:1, Dymák Jan 2:2, Vybíral Jakub 2:2, body hostů: Průcha Vladimír 1:3, Trkal Jaroslav 3:1, Oliva Vladimír 3:1, Pavlíček David 0:2, Doležalová Markéta 0:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Jiskra Králíky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Václav 2:0, Rebejová Karla 2:0, Šedaj Jakub 1:2, Motl Daniel 3:0, body hostů: Dostál Luděk 1:2, Dostál Martin 0:3, Zadorožný Boguslav 1:1, Pospíšil Tomáš st. 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Líšnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Lukáš 1:3, Marek Jaroslav 2:2, Kristek Pavel 1:2, Kristek Patrik 4:0, body hostů: Bělský Radek 3:1, Brökl Jan ml. 3:1, Štantejský Jaroslav 1:3, Bělský Jiří 0:3),
19. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Líšnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 2:0, Herel Miroslav 2:0, Jůza Václav 2:0, Kopecký Pavel 2:0, body hostů: Bělský Radek 0:2, Štantejský Jaroslav 0:2, Brökl Jan ml. 0:2, Bělský Jiří 0:2), TTC Sedlec A - TJ Jiskra Králíky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 2:0, Vachalík Lubor 2:0, Schejbal Petr 2:0, Sochor Martin 2:0, body hostů: Lohynský Lukáš 0:2, Zadorožný Boguslav 0:2, Pospíšil Tomáš st. 0:2, Kubíček Milan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Lanškroun B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedaj Jakub 2:2, Krupa Michal 1:3, Hlavsa Alexander 1:3, Rebejová Karla 3:1, body hostů: Stejskal Adam 1:3, Vybíral Jakub 3:1, Doležel Daniel 1:3, Chládek Pavel 4:0), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Lukáš 0:2, Marek Jaroslav 0:2, Kristek Pavel 0:3, Kristek Patrik 1:1, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Plíva Roman 2:0, Štarman Emil 2:0, Rybka Martin 1:1), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Žamberk B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fangl Jiří 0:2, Bureš Lukáš 0:2, Kovářová Jana nejml. 0:2, Mužík Samuel 0:2, body hostů: Schreiber Michal 2:0, Suchomel Michael 2:0, Duben Josef 2:0, Provazník Pavel 2:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Sokol Mistrovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliva Vladimír 1:3, Trkal Jaroslav 2:2, Pavlíček David 0:4, Průcha Vladimír 4:0, body hostů: Vašatová Eliška 1:3, Valenta Jakub 3:1, Krejčí Robin 3:1, Krejsa Daniel 2:2),
20. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Jiskra Králíky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 2:0, Herel Miroslav 2:0, Jůza Václav 2:0, Kopecký Pavel 2:0, body hostů: Lohynský Lukáš 0:2, Zadorožný Boguslav 0:2, Kubíček Milan 0:2, Pospíšil Tomáš st. 0:2), TTC Sedlec A - TJ Sokol Líšnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 2:0, Vachalík Lubor 2:0, Sochor Martin 2:0, Schejbal Petr 2:0, body hostů: Bělský Radek 0:2, Stejskal Jan 0:2, Brökl Jan ml. 0:2, Bělský Jiří 0:2), TJ Lanškroun B - TJ Lanškroun C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 4:0, Stejskal Adam 1:3, Dymák Jan 0:3, Vybíral Jakub 2:2, body hostů: Kristek Patrik 3:1, Kristek Lukáš 2:2, Kristek Pavel 2:2, Marek Jaroslav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí \"E\" - TJ Sokol Česká Třebová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rebejová Karla 4:0, Šedaj Jakub 1:2, Hlavsa Alexander 0:2, Šeda Václav 4:0, Krupa Michal 0:1, body hostů: Steinmetz Roman 2:2, Plíva Roman 2:2, Štarman Emil 1:2, Rybka Martin 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" - TJ Sokol Žamberk B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliva Vladimír 1:3, Trkal Jaroslav 3:1, Pavlíček David 0:4, Průcha Vladimír 3:1, body hostů: Suchomel Michael 3:1, Schreiber Michal 2:2, Duben Josef 2:2, Provazník Pavel 2:2), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Mistrovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fangl Jiří 0:2, Bureš Lukáš 0:2, Kovářová Jana nejml. 0:2, Mužík Samuel 0:2, body hostů: Vašatová Eliška 2:0, Valenta Jakub 2:0, Krejčí Robin 2:0, Krejsa Daniel 2:0),
21. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Řetová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 2:1, Herel Miroslav 1:2, Zemek Jiří 2:1, Kopecký Pavel 4:0, body hostů: Bureš Lukáš 1:3, Kovář Dušan 2:1, Sychra Václav 1:2, Fangl Jiří 0:3), TTC Sedlec A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schejbal Petr 4:0, Vachalík Lubor 2:2, Hrubeš Ladislav 1:3, Táborský Jiří 1:3, body hostů: Průcha Vladimír 3:1, Trkal Jaroslav 3:1, Oliva Vladimír 2:2, Pavlíček David 0:4), TJ Sokol Žamberk B - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Suchomel Michael 1:1, Duben Josef 2:1, Provazník Pavel 3:0, body hostů: Motl Daniel 1:2, Šedaj Jakub 1:2, Krupa Michal 0:2, Hlavsa Alexander 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Lanškroun C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašatová Eliška 1:1, Krejsa Daniel 2:0, Valenta Jakub 3:0, Krejčí Robin 1:0, Krejčí Filip 1:1, body hostů: Kristek Patrik 0:3, Kristek Lukáš 0:3, Kristek Pavel 1:1, Marek Jaroslav 1:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Líšnice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek Pavel 2:0, Stejskal Adam 0:2, Doležel Daniel 1:2, Vybíral Jakub 2:0, WO 4:0, body hostů: Štantejský Jaroslav 1:2, Brökl Jan ml. 2:1, Bělský Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Jiskra Králíky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geldner Josef 1:2, Rybka Martin 2:1, Plíva Roman 3:0, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Dostál Luděk 1:2, Dostál Martin 1:2, Kubíček Milan 0:3, Zadorožný Boguslav 1:2),
22. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Sokol Řetová 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vachalík Lubor 2:2, Táborský Jiří 3:1, Pelikán Jakub 0:4, Hrubeš Ladislav 3:1, body hostů: Bureš Lukáš 1:3, Sychra Václav 4:0, Kovář Dušan 1:3, Fangl Jiří 2:2), Orel Vysoké Mýto B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. "D" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 1:3, Herel Miroslav 2:1, Zemek Jiří 0:3, Kopecký Pavel 2:2, body hostů: Průcha Vladimír 3:1, Trkal Jaroslav 4:0, Oliva Vladimír 2:1, Pavlíček David 0:3), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Ústí nad Orlicí \"E\" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nastoupil Petr 2:2, Krejčí Robin 1:0, Krejsa Daniel 3:0, Valenta Jakub 2:2, Krejčí Filip 1:1, body hostů: Motl Daniel 3:1, Šedaj Jakub 1:3, Hlavsa Alexander 0:3, Krupa Michal 1:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Lanškroun C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Suchomel Michael 1:1, Duben Josef 2:1, Provazník Pavel 3:0, body hostů: Kristek Patrik 2:1, Kristek Lukáš 0:3, Kristek Pavel 0:2, Marek Jaroslav 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Líšnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 2:0, Rybka Martin 2:0, Řeháček Martin 2:1, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Štantejský Jaroslav 1:2, Bělský Jiří 0:3, Čamr Frasntišek 0:2, Brökl Jan ml. 0:2), TJ Lanškroun B - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Jakub 3:0, Chládek David 0:2, Jančar Oliver 0:4, Chládek Pavel 4:0, Stejskal Adam 2:0, WO 0:1, body hostů: Lohynský Lukáš 2:2, Zadorožný Boguslav 2:1, Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 1:3, WO 1:0),
Regionální přebor 2
1. kolo:
TJ Sokol Líšnice B - TJ Jiskra Králíky B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdošík Petr 2:2, Stejskal Jan 2:2, Bečka Pavel 1:2, Bečka Jan 1:3, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 4:0, Lohynský Milan 1:3, Vyšohlíd Antonín 4:0, Mlčuch Jiří 0:3), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Mistrovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knápek Jaroslav 1:3, Milek Libor 1:3, Kuběnka Radek 1:3, Suchý Jaroslav 4:0, body hostů: Vašatová Eliška 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 2:2, Matějus Leoš 1:3), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Libchavy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Jiří 2:1, Dostálek Petr 1:3, Severa Vlastimil 1:3, Suchomel Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Horníček Martin 3:1, Lžíčař Oldřich 0:3, Videnský Daniel 3:1, Depeš Jaroslav 3:1, WO 0:1), TTC Sedlec B - Sk Skořenice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:2, Novotný Jiří 2:1, Janků Jaroslav 1:2, Hýbl Josef 4:0, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 1:3, Bělohlávek Luboš 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Zálší A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 0:4, Sládek Libor 1:3, Šimek Roman 2:2, Hrubý Radek 4:0, body hostů: Záruba Pavel 2:2, Stříteský Radek 2:2, Nekvinda Josef 2:2, Sisr František 3:1), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Sudslava B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Miroslav 3:1, Chadima Lubomír 0:4, Krejsa Miroslav ml. 4:0, Škoda Jakub 0:4, body hostů: Valach Přemysl 3:1, Valach Josef 2:2, Marešová Marie 2:2, Hylák Jiří 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Sudslava B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 0:3, Stejskal Jan 1:1, Gajdošík Petr 0:3, Bečka Jan 1:2, body hostů: Valach Přemysl 3:0, Marešová Marie 2:1, Valach Josef 2:1, Slezáková Blanka 2:0), TJ Jiskra Králíky B - Orel Vysoké Mýto C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš ml. 2:2, Lohynský Milan 3:1, Vyšohlíd Antonín 1:2, Hlava Karel 3:1, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Krejsa Miroslav 0:4, Stejskal Jan 1:3, Šimek Libor 2:1), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knápek Jaroslav 3:1, Kuběnka Radek 2:1, Suchý Jaroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Sládek Libor 2:1, Záloha Jan 0:3, Vojtíšek Jindřich 0:2, Šimek Roman 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Zálší A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Tomáš st. 1:2, Matějus Leoš 1:2, Novotný Jan 1:2, Dvořáček Michal 2:2, body hostů: Stříteský Radek 2:2, Záruba Pavel 1:2, Nekvinda Josef 3:0, Sisr František 2:1), TTC Sedlec B - TJ Sokol Lukavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:1, Sochor Jan 3:1, Janků Jaroslav 1:3, Nežádal Karel 2:2, body hostů: Kos Jiří 4:0, Suchomel Petr 2:2, Dostálek Petr 1:3, Severa Vlastimil 0:4), Sk Skořenice - TJ Sokol Libchavy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3, Bělohlávek Luboš 2:2, Ulrych Milan 3:1, body hostů: Horníček Martin 4:0, Lžíčař Oldřich 0:4, Videnský Daniel 2:2, Depeš Jaroslav 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Líšnice B - Orel Vysoké Mýto C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 3:1, Gajdošík Petr 1:3, Schauer Lukáš 0:4, Bečka Jan 3:1, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Krejsa Miroslav 1:3, Stejskal Jan 2:2, Šimek Libor 3:1), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Sudslava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 4:0, Lohynský Milan 1:2, Vyšohlíd Antonín 2:1, Hlava Karel 2:0, Mlčuch Jiří 0:2, body hostů: Valach Přemysl 3:1, Marešová Marie 1:3, Slezáková Blanka 0:3, Valach Josef 1:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Zálší A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Totušek Josef 1:3, Knápek Jaroslav 1:3, Kuběnka Radek 1:2, Suchý Jaroslav 3:1, body hostů: Stříteský Radek 1:3, Nekvinda Josef 4:0, Záruba Pavel 3:1, Sisr František 1:2), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Tomáš st. 4:0, Matějus Leoš 2:2, Kapalčík Šimon 1:3, Dvořáček Michal 3:1, body hostů: Šimek Roman 3:1, Sládek Libor 2:2, Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 0:4), Sk Skořenice - TJ Sokol Lukavice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 3:0, Viktorín Jaroslav 1:2, Bělohlávek Luboš 1:2, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Kos Jiří 2:2, Suchomel Petr 2:1, Dostálek Petr 0:3, Severa Vlastimil 0:3), TTC Sedlec B - TJ Sokol Libchavy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Sochor Jan 3:0, Janků Jaroslav 2:1, Nežádal Karel 2:1, body hostů: Horníček Martin 0:3, Lžíčař Oldřich 0:3, Videnský Daniel 2:1, Depeš Jaroslav 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TTC Sedlec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Přemysl 2:2, Harapátová Stanislava 0:4, Marešová Marie 2:2, Valach Josef 3:1, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Nežádal Karel 2:2, Sochor Jan 2:2, Janků Jaroslav 2:2), Orel Vysoké Mýto C - Sk Skořenice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 4:0, Krejsa Miroslav 3:1, Krejsa Miroslav ml. 0:3, Šimek Libor 1:3, Zemek Jiří 1:0, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 2:2, Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Lukavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 1:3, Sládek Libor 4:0, Šimek Roman 1:3, Hrubý Radek 3:1, body hostů: Suchomel Petr 2:2, Kos Jiří 3:1, Dostálek Petr 2:2, Severa Vlastimil 0:4), TJ Zálší A - TJ Sokol Libchavy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba Pavel 3:1, Stříteský Radek 2:1, Nekvinda Josef 2:1, Sisr František 1:3, body hostů: Videnský Daniel 3:1, Lžíčař Oldřich 0:4, Depeš Jaroslav 2:1, Richter Pavel 1:2), TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Tatenice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdošík Petr 1:3, Stejskal Jan 3:0, Bečka Pavel 0:3, Bečka Jan 2:2, body hostů: Kuběnka Radek 2:2, Milek Libor 3:1, Knápek Jaroslav 1:2, Suchý Jaroslav 2:1), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Mistrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Opravil Jiří 1:3, Lohynský Milan 2:2, Hlava Karel 3:1, body hostů: Vašatová Eliška 3:1, Krejčí Tomáš st. 2:2, Baláš Zbyněk 3:1, Čada Marek 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - Sk Skořenice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 3:1, Harapátová Stanislava 1:3, Marešová Marie 3:1, Valach Josef 2:2, body hostů: Ulrych Milan 4:0, Ulrych Miloš st. 0:4, Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3), Orel Vysoké Mýto C - TTC Sedlec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 2:2, Krejsa Miroslav 0:3, Zemek Jiří 3:0, Šimek Libor 4:0, body hostů: Novotný Jiří 2:2, Nežádal Karel 1:3, Sochor Jan 0:3, Janků Jaroslav 2:1), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Libchavy A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záloha Jan 2:0, Sládek Libor 2:0, Šimek Roman 2:0, Hrubý Radek 2:0, body hostů: Videnský Daniel 0:2, Richter Pavel 0:2, Depeš Jaroslav 0:2, Lžíčař Oldřich 0:2), TJ Zálší A - TJ Sokol Lukavice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba Pavel 3:0, Stříteský Radek 1:1, Nekvinda Josef 2:1, Sisr František 2:1, body hostů: Suchomel Petr 1:2, Kos Jiří 2:1, Dostálek Petr 0:3, Severa Vlastimil 0:2), TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Mistrovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdošík Petr 0:3, Stejskal Jan 2:0, Bečka Pavel 1:2, Bečka Jan 0:3, body hostů: Vašatová Eliška 1:2, Krejčí Tomáš st. 2:1, Baláš Zbyněk 3:0, Čada Marek 2:0), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Tatenice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš ml. 0:3, Opravil Jiří 1:1, Lohynský Milan 0:3, Pospíšil Tomáš st. 1:2, body hostů: Kuběnka Radek 2:1, Milek Libor 2:1, Knápek Jaroslav 3:0, Suchý Jaroslav 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Sudslava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Jaroslav 2:2, Milek Libor 0:4, Kuběnka Radek 2:1, Suchý Jaroslav 2:2, body hostů: Valach Přemysl 4:0, Slezáková Blanka 2:2, Valach Josef 1:3, Marešová Marie 2:1), TJ Sokol Mistrovice B - Orel Vysoké Mýto C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Tomáš st. 4:0, Baláš Zbyněk 1:2, Matějus Leoš 2:1, Vašatová Eliška 2:2, body hostů: Stejskal Jan 2:2, Zemek Jiří 2:2, Herel Miroslav 1:2, Šimek Libor 0:3), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Líšnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Jiří 3:0, Dostálek Petr 2:0, Severa Vlastimil 1:2, Suchomel Petr 2:1, body hostů: Bečka Jan 1:2, Gajdošík Petr 0:3, Bečka Pavel 2:1, Schauer Lukáš 0:2), TJ Sokol Libchavy A - TJ Jiskra Králíky B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lžíčař Oldřich 0:4, Depeš Jaroslav 1:3, Videnský Daniel 1:1, Horníček Martin 4:0, Pešek Radek 0:1, body hostů: Hlava Karel 3:1, Pospíšil Tomáš st. 3:1, Lohynský Milan 2:2, Vyšohlíd Antonín 1:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Josef 2:2, Nežádal Karel 3:1, Janků Jaroslav 2:1, Novotný Jiří 2:2, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Sládek Libor 2:2, Šimek Roman 0:4, Záloha Jan 1:2), Sk Skořenice - TJ Zálší A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrych Miloš st. 0:3, Viktorín Jaroslav 2:1, Bělohlávek Luboš 1:2, Ulrych Milan 1:2, body hostů: Nekvinda Josef 2:1, Stříteský Radek 1:2, Záruba Pavel 3:0, Sisr František 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Tatenice A - Orel Vysoké Mýto C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Jaroslav 2:2, Kuběnka Radek 2:1, Milek Libor 3:0, Suchý Jaroslav 2:2, body hostů: Herel Miroslav 1:3, Zemek Jiří 1:3, Šimek Libor 1:2, Stejskal Jan 2:1), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Sudslava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašatová Eliška 0:3, Baláš Zbyněk 2:1, Matějus Leoš 3:0, Krejčí Tomáš st. 4:0, body hostů: Valach Přemysl 2:2, Harapátová Stanislava 0:3, Hylák Jiří 1:2, Valach Josef 1:2), TJ Sokol Lukavice - TJ Jiskra Králíky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Jiří 1:2, Dostálek Petr 2:1, Severa Vlastimil 0:3, Suchomel Petr 1:3, body hostů: Hlava Karel 4:0, Pospíšil Tomáš st. 2:1, Lohynský Milan 1:2, Vyšohlíd Antonín 2:1), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Líšnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lžíčař Oldřich 1:2, Pešek Radek 2:1, Depeš Jaroslav 2:1, Horníček Martin 3:0, body hostů: Bečka Pavel 3:0, Bečka Jan 0:3, Gajdošík Petr 1:2, Schauer Lukáš 0:3), TTC Sedlec B - TJ Zálší A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Josef 3:1, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:2, Novotný Jiří 1:3, body hostů: Nekvinda Josef 2:2, Stříteský Radek 3:1, Záruba Pavel 2:1, Sisr František 2:1), Sk Skořenice - TJ Sokol Plchovice Sršně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 1:3, Viktorín Jaroslav 0:4, Bělohlávek Luboš 4:0, Ulrych Milan 3:1, body hostů: Hrubý Radek 2:2, Sládek Libor 3:1, Šimek Roman 2:2, Záloha Jan 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 4:0, Slezáková Blanka 2:2, Hylák Jiří 1:3, Valach Josef 2:2, body hostů: Sládek Libor 3:1, Hrubý Radek 3:1, Šimek Roman 1:3, Záloha Jan 0:4), Orel Vysoké Mýto C - TJ Zálší A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 2:2, Stejskal Jan 0:3, Dian Marian 0:3, Herel Miroslav 3:1, body hostů: Nekvinda Josef 3:1, Záruba Pavel 4:0, Sisr František 1:2, Stříteský Radek 1:2), TJ Sokol Líšnice B - TTC Sedlec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 0:4, Bečka Pavel 1:3, Bečka Jan 2:1, Stejskal Jan 3:1, body hostů: Nežádal Karel 4:0, Novotný Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Smrček Petr 1:2), TJ Jiskra Králíky B - Sk Skořenice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 3:0, Lohynský Milan 1:2, Vyšohlíd Antonín 1:2, Hlava Karel 4:0, body hostů: Ulrych Milan 1:3, Bělohlávek Luboš 2:1, Ulrych Miloš st. 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Tatenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Jiří 3:1, Dostálek Petr 1:3, Severa Vlastimil 1:3, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Kuběnka Radek 3:1, Milek Libor 2:2, Knápek Jaroslav 1:3, Suchý Jaroslav 3:1), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Mistrovice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videnský Daniel 3:0, Depeš Jaroslav 1:2, Lžíčař Oldřich 0:3, Horníček Martin 4:0, body hostů: Valenta Jakub 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:1, Baláš Zbyněk 1:2, Matějus Leoš 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Zálší A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 3:0, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 0:3, Valach Josef 0:3, body hostů: Stříteský Radek 1:2, Nekvinda Josef 3:0, Sisr František 2:1, Záruba Pavel 2:1), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 2:2, Stejskal Jan 2:2, Dian Marian 2:2, Herel Miroslav 3:1, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Sládek Libor 2:2, Šimek Roman 0:4, Vojtíšek Jindřich 2:2), TJ Sokol Líšnice B - Sk Skořenice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 1:2, Bečka Pavel 0:2, Bečka Jan 0:3, Stejskal Jan 2:1, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Bělohlávek Luboš 2:1, Ulrych Miloš st. 3:0, Viktorín Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Králíky B - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Vyšohlíd Antonín 2:2, Lohynský Milan 1:3, Hlava Karel 4:0, body hostů: Nežádal Karel 2:2, Novotný Jiří 3:1, Hrubeš Ladislav 2:2, Smrček Petr 0:4), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Tatenice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Videnský Daniel 3:1, Lžíčař Oldřich 0:4, Depeš Jaroslav 1:3, Horníček Martin 4:0, body hostů: Kuběnka Radek 3:1, Milek Libor 2:2, Knápek Jaroslav 1:3, Suchý Jaroslav 2:2), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Mistrovice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Jiří 1:3, Dostálek Petr 1:2, Severa Vlastimil 0:3, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Valenta Jakub 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 3:0, Matějus Leoš 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Sudslava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Jiří 2:2, Dostálek Petr 3:1, Severa Vlastimil 1:3, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Valach Přemysl 2:2, Valach Josef 2:2, Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 1:3), TJ Sokol Libchavy A - Orel Vysoké Mýto C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videnský Daniel 4:0, Špaček Jaroslav 0:2, Depeš Jaroslav 1:3, Pešek Radek 2:2, Horníček Martin 1:1, body hostů: Šimek Libor 2:2, Herel Miroslav 3:1, Krejsa Miroslav 0:4, Stejskal Jan 3:1), TTC Sedlec B - TJ Sokol Tatenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Ladislav 0:3, Janků Jaroslav 0:2, Vavroušek Michal 0:3, Nežádal Karel 3:0, body hostů: Kuběnka Radek 3:0, Milek Libor 2:1, Knápek Jaroslav 2:1, Suchý Jaroslav 1:1), Sk Skořenice - TJ Sokol Mistrovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:2, Viktorín Jaroslav 0:3, Bělohlávek Luboš 0:3, Ulrych Milan 3:1, body hostů: Vašatová Eliška 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 2:1, Krejčí Lukáš st. 1:2), TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Bečka Pavel 1:3, Gajdošík Petr 0:3, Bečka Jan 2:2, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Sládek Libor 2:2, Záloha Jan 2:2, Vojtíšek Jindřich 1:2), TJ Jiskra Králíky B - TJ Zálší A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opravil Jiří 0:2, Lohynský Milan 0:2, Mlčuch Jiří 0:3, Pospíšil Tomáš st. 1:1, body hostů: Záruba Pavel 3:0, Stříteský Radek 2:0, Sisr František 1:1, Nekvinda Josef 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Lukavice - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchomel Petr 2:0, Dostálek Petr 1:1, Kos Jiří 2:1, Severa Vlastimil 0:2, WO 4:0, body hostů: Šimek Libor 0:3, Herel Miroslav 3:0, Stejskal Jan 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Sudslava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videnský Daniel 2:0, Špaček Jaroslav 0:2, Pešek Radek 3:0, Horníček Martin 3:0, body hostů: Valach Přemysl 1:2, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 0:2, Valach Josef 0:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Mistrovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 1:3, Hrubeš Ladislav 1:2, Janků Jaroslav 1:2, Nežádal Karel 2:2, body hostů: Vašatová Eliška 4:0, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 2:1, Krejčí Lukáš st. 0:3), Sk Skořenice - TJ Sokol Tatenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Luboš 0:4, Viktorín Jaroslav 0:3, Ulrych Miloš st. 1:2, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Kuběnka Radek 3:1, Milek Libor 3:1, Knápek Jaroslav 1:2, Suchý Jaroslav 2:1), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opravil Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš ml. 1:3, Pospíšil Tomáš st. 3:1, Lohynský Milan 1:3, body hostů: Hrubý Radek 1:3, Sládek Libor 2:2, Záloha Jan 3:1, Vojtíšek Jindřich 2:2), TJ Sokol Líšnice B - TJ Zálší A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Jan 0:2, Bečka Pavel 0:2, Gajdošík Petr 0:2, Bečka Jan 0:2, body hostů: Stříteský Radek 2:0, Záruba Pavel 2:0, Nekvinda Josef 2:0, Sisr František 2:0),
12. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Líšnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opravil Jiří 2:1, Mlčuch Jiří 1:2, Lohynský Milan 2:1, Hlava Karel 3:0, body hostů: Bečka Jan 1:2, Stejskal Jan 2:1, Schauer Lukáš 1:2, Gajdošík Petr 0:3), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Tatenice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašatová Eliška 4:0, Krejčí Tomáš st. 1:2, Baláš Zbyněk 1:2, Valenta Jakub 3:1, body hostů: Kuběnka Radek 2:2, Milek Libor 2:2, Knápek Jaroslav 0:3, Suchý Jaroslav 1:2), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Lukavice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videnský Daniel 2:1, Pešek Radek 2:0, Depeš Jaroslav 2:1, Horníček Martin 3:0, body hostů: Suchomel Petr 2:1, Kos Jiří 0:3, Dostálek Petr 0:3, Severa Vlastimil 0:2), Sk Skořenice - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4, Bělohlávek Luboš 3:1, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Hýbl Josef 3:1, Novotný Jiří 1:3, Nežádal Karel 2:2, Hrubeš Ladislav 1:3), TJ Zálší A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 1:2, Stříteský Radek 3:0, Nekvinda Josef 2:1, Záruba Pavel 3:0, body hostů: Hrubý Radek 2:1, Šimek Roman 0:3, Záloha Jan 0:3, Vojtíšek Jindřich 1:2), TJ Sokol Sudslava B - Orel Vysoké Mýto C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Přemysl 0:4, Valach Josef 4:0, Harapátová Stanislava 2:1, Slezáková Blanka 2:2, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Šimek Libor 1:3, Stejskal Jan 1:3, Drahoš Radek 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Líšnice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Přemysl 3:0, Valach Josef 3:0, Harapátová Stanislava 2:1, Hylák Jiří 1:2, body hostů: Bečka Jan 1:2, Bečka Pavel 1:2, Stejskal Jan 0:3, Gajdošík Petr 1:2), Orel Vysoké Mýto C - TJ Jiskra Králíky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 3:1, Drahoš Radek 0:4, Šimek Libor 1:3, Zemek Jiří 4:0, body hostů: Hlava Karel 3:1, Pospíšil Tomáš st. 2:2, Lohynský Milan 1:3, Vyšohlíd Antonín 2:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Tatenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 1:3, Šimek Roman 0:3, Hrubý Radek 4:0, body hostů: Kuběnka Radek 3:1, Milek Libor 2:2, Knápek Jaroslav 2:2, Suchý Jaroslav 2:1), TJ Zálší A - TJ Sokol Mistrovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 3:1, Stříteský Radek 1:3, Nekvinda Josef 2:1, Záruba Pavel 3:1, body hostů: Vašatová Eliška 4:0, Baláš Zbyněk 1:3, Krejčí Lukáš st. 0:4, Krejčí Tomáš st. 1:2), TJ Sokol Lukavice - TTC Sedlec B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suchomel Petr 1:2, Dostálek Petr 2:1, Kos Jiří 1:2, Severa Vlastimil 0:3, WO 5:0, body hostů: Nežádal Karel 2:2, Novotný Jiří 4:0, Hrubeš Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Libchavy A - Sk Skořenice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videnský Daniel 2:1, Pešek Radek 2:1, Depeš Jaroslav 2:1, Horníček Martin 3:1, body hostů: Ulrych Milan 1:3, Ulrych Miloš st. 2:1, Bělohlávek Luboš 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3),
14. kolo:
Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Líšnice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herel Miroslav 3:1, Drahoš Radek 1:2, Šimek Libor 2:1, Zemek Jiří 4:0, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Bečka Jan 1:3, Bečka Pavel 0:3, Gajdošík Petr 0:3), TJ Sokol Sudslava B - TJ Jiskra Králíky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 1:3, Harapátová Stanislava 1:3, Slezáková Blanka 2:2, Valach Josef 4:0, body hostů: Hlava Karel 3:1, Pospíšil Tomáš st. 0:4, Vyšohlíd Antonín 2:2, Lohynský Milan 3:1), TJ Zálší A - TJ Sokol Tatenice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 1:1, Záruba Pavel 2:0, Nekvinda Josef 3:0, Stříteský Radek 3:0, body hostů: Kuběnka Radek 1:2, Milek Libor 0:3, Knápek Jaroslav 0:2, Suchý Jaroslav 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Mistrovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 1:3, Šimek Roman 1:2, Hrubý Radek 3:1, body hostů: Vašatová Eliška 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 3:1, Krejčí Lukáš st. 0:3), TJ Sokol Lukavice - Sk Skořenice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Petr 2:2, Dostálek Petr 1:3, Kos Jiří 4:0, Severa Vlastimil 1:3, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 3:1, Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4), TJ Sokol Libchavy A - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videnský Daniel 3:1, Pešek Radek 2:2, Depeš Jaroslav 1:3, Horníček Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Nežádal Karel 1:3, Novotný Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 3:1, Vavroušek Michal 0:4, WO 1:0),
15. kolo:
TTC Sedlec B - TJ Sokol Sudslava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Smrček Petr 0:4, Nežádal Karel 3:1, body hostů: Valach Přemysl 4:0, Valach Josef 1:3, Slezáková Blanka 2:2, Harapátová Stanislava 2:2), Sk Skořenice - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Luboš 3:0, Viktorín Jaroslav 1:2, Ulrych Miloš st. 2:1, Ulrych Milan 3:0, body hostů: Stejskal Jan 1:2, Šimek Libor 2:1, Drahoš Radek 0:3, Dian Marian 0:3), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Petr 3:1, Dostálek Petr 2:2, Kos Jiří 3:1, Severa Vlastimil 0:4, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Šimek Roman 3:1, Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 1:3), TJ Sokol Libchavy A - TJ Zálší A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videnský Daniel 2:1, Pešek Radek 1:2, Depeš Jaroslav 1:2, Horníček Martin 4:0, body hostů: Záruba Pavel 0:4, Nekvinda Josef 2:1, Sisr František 1:2, Stříteský Radek 2:1), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Líšnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Josef 2:1, Kuběnka Radek 2:1, Knápek Jaroslav 1:2, Suchý Jaroslav 3:0, body hostů: Stejskal Jan 2:1, Bečka Jan 1:2, Bečka Pavel 1:2, Kaška Zdeněk 0:3), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Jiskra Králíky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašatová Eliška 2:0, Krejčí Tomáš st. 2:0, Baláš Zbyněk 2:1, Valenta Jakub 2:1, body hostů: Lohynský Milan 0:3, Pospíšil Tomáš st. 1:2, Vyšohlíd Antonín 1:1, Opravil Jiří 0:2),
16. kolo:
Sk Skořenice - TJ Sokol Sudslava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Luboš 3:1, Viktorín Jaroslav 1:3, Ulrych Miloš st. 1:3, Ulrych Milan 3:1, body hostů: Valach Přemysl 4:0, Valach Josef 2:2, Slezáková Blanka 1:3, Harapátová Stanislava 1:3), TTC Sedlec B - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 3:0, Smrček Petr 0:3, Nežádal Karel 3:0, body hostů: Stejskal Jan 2:1, Šimek Libor 1:2, Drahoš Radek 1:2, Dian Marian 0:3), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videnský Daniel 3:0, Pešek Radek 1:1, Depeš Jaroslav 1:2, Horníček Martin 3:0, body hostů: Hrubý Radek 2:1, Šimek Roman 1:2, Záloha Jan 0:3, Vojtíšek Jindřich 0:2), TJ Sokol Lukavice - TJ Zálší A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Petr 0:3, Dostálek Petr 1:1, Severa Vlastimil 0:3, Kos Jiří 2:1, body hostů: Nekvinda Josef 2:1, Sisr František 2:1, Stříteský Radek 2:1, Záruba Pavel 2:0), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Líšnice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Tomáš st. 2:0, Valenta Jakub 2:0, Krejčová Lucie 2:0, Vašatová Eliška 2:0, body hostů: Stejskal Jan 0:2, Bečka Pavel 0:2, Kaška Zdeněk 0:2, Bečka Jan 0:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Jiskra Králíky B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Josef 0:4, Kuběnka Radek 4:0, Knápek Jaroslav 3:0, Suchý Jaroslav 2:2, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Vyšohlíd Antonín 2:2, Lohynský Milan 1:3, Pospíšil Tomáš ml. 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Tatenice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 4:0, Slezáková Blanka 1:3, Harapátová Stanislava 1:2, Valach Josef 1:3, body hostů: Knápek Jaroslav 3:1, Milek Libor 0:4, Kuběnka Radek 3:1, Suchý Jaroslav 2:1), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Mistrovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 3:1, Stejskal Jan 3:1, Dian Marian 1:2, Herel Miroslav 2:2, body hostů: Vašatová Eliška 4:0, Krejčí Tomáš st. 2:2, Baláš Zbyněk 0:4, Krejčí Lukáš st. 0:3), TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Lukavice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdošík Petr 0:3, Schauer Lukáš 0:2, Bečka Jan 2:1, Stejskal Jan 1:2, body hostů: Pavel Jan 3:0, Suchomel Petr 1:2, Dostálek Petr 2:1, Kos Jiří 2:0), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Libchavy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 0:4, Opravil Jiří 2:1, Lohynský Milan 1:2, Hlava Karel 2:2, body hostů: Depeš Jaroslav 2:2, Pešek Radek 1:3, Videnský Daniel 3:0, Horníček Martin 3:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TTC Sedlec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 2:2, Šimek Roman 2:2, Hrubý Radek 2:2, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Nežádal Karel 3:1, Hrubeš Ladislav 2:2, Smrček Petr 0:4), TJ Zálší A - Sk Skořenice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sisr František 2:1, Stříteský Radek 1:2, Záruba Pavel 1:2, Nekvinda Josef 4:0, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 2:1, Bělohlávek Luboš 0:3, Viktorín Jaroslav 0:3),
18. kolo:
Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Tatenice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 1:2, Dian Marian 0:3, Stejskal Jan 3:0, Herel Miroslav 4:0, body hostů: Knápek Jaroslav 1:3, Milek Libor 1:2, Kuběnka Radek 1:2, Suchý Jaroslav 2:1), TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Mistrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Přemysl 4:0, Valach Josef 1:3, Harapátová Stanislava 0:4, Slezáková Blanka 2:2, body hostů: Vašatová Eliška 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Baláš Zbyněk 2:2, Krejčí Lukáš st. 1:3), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Lukavice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Opravil Jiří 0:4, Lohynský Milan 1:2, Hlava Karel 3:1, body hostů: Pavel Jan 4:0, Suchomel Petr 2:2, Dostálek Petr 1:3, Kos Jiří 2:1), TJ Sokol Líšnice B - TJ Sokol Libchavy A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdošík Petr 0:3, Schauer Lukáš 1:2, Bečka Jan 2:1, Stejskal Jan 1:2, body hostů: Depeš Jaroslav 2:1, Pešek Radek 0:3, Videnský Daniel 3:0, Horníček Martin 3:0), TJ Zálší A - TTC Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sisr František 0:2, Stříteský Radek 1:1, Záruba Pavel 3:0, Nekvinda Josef 1:1, WO 4:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Nežádal Karel 1:2, Hrubeš Ladislav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně A - Sk Skořenice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záloha Jan 1:2, Vojtíšek Jindřich 0:3, Šimek Roman 0:3, Hrubý Radek 3:0, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 2:1, Bělohlávek Luboš 1:2, Viktorín Jaroslav 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Sudslava B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 0:3, Šimek Roman 0:3, Vojtíšek Jindřich 0:3, Hrubý Radek 3:0, body hostů: Valach Přemysl 3:0, Valach Josef 2:1, Pavelka Dominik 2:1, Harapátová Stanislava 2:1), TJ Zálší A - Orel Vysoké Mýto C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekvinda Josef 2:2, Stříteský Radek 1:3, Záruba Pavel 4:0, Lásko Jiří ml. 1:3, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Šimek Libor 3:1, Stejskal Jan 2:2, Dian Marian 0:4), TTC Sedlec B - TJ Sokol Líšnice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:0, Novotný Jiří 2:0, Janků Jaroslav 2:0, Nežádal Karel 2:0, body hostů: Stejskal Jan 0:2, Bečka Jan 0:2, Bečka Pavel 0:2, Kaška Zdeněk 0:2), Sk Skořenice - TJ Jiskra Králíky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 3:0, Viktorín Jaroslav 0:3, Bělohlávek Luboš 2:1, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Vyšohlíd Antonín 1:2, Lohynský Milan 0:3, Opravil Jiří 1:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Lukavice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Josef 0:3, Kuběnka Radek 1:1, Knápek Jaroslav 0:3, Suchý Jaroslav 2:1, body hostů: Pavel Jan 3:0, Suchomel Petr 2:1, Dostálek Petr 2:1, Severa Vlastimil 1:1), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Libchavy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašatová Eliška 2:1, Baláš Zbyněk 2:1, Matějus Leoš 0:3, Valenta Jakub 4:0, body hostů: Videnský Daniel 2:2, Depeš Jaroslav 2:1, Pešek Radek 1:2, Špaček Jaroslav 0:3),
20. kolo:
TJ Zálší A - TJ Sokol Sudslava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekvinda Josef 3:0, Stříteský Radek 2:1, Novák Jan 2:1, Lásko Jiří ml. 1:2, body hostů: Valach Přemysl 2:1, Pavelka Dominik 1:2, Novotný Lukáš 0:3, Valach Josef 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 2:1, Šimek Roman 2:1, Vojtíšek Jindřich 3:0, Hrubý Radek 2:1, body hostů: Herel Miroslav 2:1, Šimek Libor 1:2, Drahoš Radek 0:3, Dian Marian 0:3), Sk Skořenice - TJ Sokol Líšnice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viktorín Jaroslav 0:3, Bělohlávek Luboš 2:1, Ulrych Miloš st. 2:1, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Bečka Jan 0:3, Bečka Pavel 1:2, Kaška Zdeněk 1:2), TTC Sedlec B - TJ Jiskra Králíky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavroušek Michal 0:4, Novotný Jiří 4:0, Hrubeš Ladislav 3:1, Nežádal Karel 1:3, body hostů: Lohynský Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 3:1, Opravil Jiří 1:3, Vyšohlíd Antonín 2:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Libchavy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Josef 1:3, Kuběnka Radek 3:0, Knápek Jaroslav 0:3, Suchý Jaroslav 2:2, body hostů: Videnský Daniel 3:1, Depeš Jaroslav 2:2, Pešek Radek 3:0, Špaček Jaroslav 0:3), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Lukavice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašatová Eliška 3:1, Baláš Zbyněk 2:1, Matějus Leoš 1:2, Valenta Jakub 2:2, body hostů: Pavel Jan 4:0, Suchomel Petr 1:3, Dostálek Petr 1:2, Severa Vlastimil 0:2, Kos Jiří 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Lukavice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Přemysl 1:2, Valach Josef 0:3, Slezáková Blanka 2:1, Harapátová Stanislava 0:4, body hostů: Pavel Jan 4:0, Suchomel Petr 2:1, Kos Jiří 2:1, Dostálek Petr 2:1), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Libchavy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 1:3, Dian Marian 2:2, Drahoš Radek 0:3, Herel Miroslav 3:1, body hostů: Depeš Jaroslav 1:3, Pešek Radek 2:2, Videnský Daniel 3:1, Horníček Martin 3:0), TJ Sokol Tatenice A - TTC Sedlec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glocar Michal 0:3, Knápek Jaroslav 2:1, Kuběnka Radek 3:0, Suchý Jaroslav 3:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Sochor Jan 0:3, Hrubeš Ladislav 1:2, Matoušek Petr 1:2), TJ Sokol Mistrovice B - Sk Skořenice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Jakub 2:0, Vašatová Eliška 2:0, Baláš Zbyněk 2:1, Krejčí Tomáš st. 3:0, body hostů: Ulrych Miloš st. 1:2, Ulrych Milan 0:3, Bělohlávek Luboš 0:2, Viktorín Jaroslav 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Líšnice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 1:3, Šimek Roman 2:2, Hrubý Radek 4:0, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Bečka Jan 2:2, Diblík Milan 3:1, Kaška Zdeněk 0:4), TJ Zálší A - TJ Jiskra Králíky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba Pavel 3:0, Novák Ondřej 2:1, Ďurač Michal 1:2, Stříteský Radek 3:1, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Vyšohlíd Antonín 1:2, Opravil Jiří 1:2, Lohynský Milan 0:3),
22. kolo:
Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Lukavice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 2:2, Dian Marian 0:3, Stejskal Jan 0:3, Herel Miroslav 3:1, body hostů: Pavel Jan 4:0, Suchomel Petr 3:1, Kos Jiří 1:2, Dostálek Petr 1:2), TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Libchavy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Josef 2:1, Harapátová Stanislava 0:2, Pavelka Dominik 0:3, Valach Přemysl 3:0, WO 3:0, body hostů: Videnský Daniel 3:1, Pešek Radek 2:2, Depeš Jaroslav 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Mistrovice B - TTC Sedlec B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Tomáš st. 4:0, Vašatová Eliška 3:0, Krejčová Lucie 2:1, Krejčí Lukáš st. 1:3, body hostů: Sochor Jan 0:4, Hrubeš Ladislav 1:3, Novotný Jiří 2:1, Matoušek Petr 1:2), TJ Sokol Tatenice A - Sk Skořenice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběnka Radek 2:2, Knápek Jaroslav 1:3, Glocar Michal 0:4, Suchý Jaroslav 4:0, body hostů: Ulrych Miloš st. 3:1, Ulrych Milan 3:1, Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Jiskra Králíky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 2:2, Šimek Roman 2:2, Hrubý Radek 2:2, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 3:1, Vyšohlíd Antonín 1:3, Lohynský Milan 3:1, Opravil Jiří 2:2), TJ Zálší A - TJ Sokol Líšnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Radek 3:0, Ďurač Michal 2:1, Sisr František 0:3, Záruba Pavel 4:0, body hostů: Stejskal Jan 2:2, Bečka Jan 1:2, Diblík Milan 1:2, Kaška Zdeněk 0:3),
Regionální přebor 3
1. kolo:
TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Libchavy B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Ladislav 1:3, Procházka David 1:3, Melichar Martin 0:4, Hubálek Petr 4:0, body hostů: Pešek Radek 3:1, Siegl Petr 3:1, Šplouchal Radim 2:2, Richter Pavel 2:2), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Sudslava C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jiří 1:2, Horčička Rudolf 1:2, Janďourek Pavel 1:2, Vojtíšek Jindřich 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 4:0, Harapátová Stanislava 2:1, Pavelka Dominik 2:1, Harapátová Lucie 0:3), TJ Zálší B - Orel Vysoké Mýto D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurač Michal 0:4, Novák Jan 0:3, Filip Roman st. 2:1, Lásko Jiří ml. 2:2, body hostů: Šimek Libor 4:0, Stejskal Jan 2:2, Drahoš Radek 2:1, Dian Marian 2:1), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Žamberk D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Jakub 2:2, Horníček Lubomír 2:2, Beneš Jan 2:2, Lehký Jaroslav 1:0, Lehký Jiří 0:3, body hostů: Vencl Josef ml. 4:0, Puchmeltr Michal 2:2, Šafář Jiří 2:2, Šindelář Josef 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Mistrovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Pavel 3:0, Richtr Michal 2:0, Havel Břetislav 2:0, Kladivo Josef 2:1, Hofman Václav 0:1, body hostů: Matějus Leoš 1:2, Krejčí Lukáš st. 0:3, Krejčová Lucie 0:3, Čada Marek 1:1), Orel Orlice - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:0, Adamec Karel st. 2:0, Krčál Jiří 2:0, Adamec Lukáš 2:0, body hostů: Felgr Pavel 0:2, Kubíček Pavel 0:2, Strnad Stanislav 0:2, Kapoun Petr 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hnátnice - Orel Orlice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 2:1, Kalousek Ladislav 1:2, Aliger Vladislav 0:3, Procházka Adam 1:3, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 3:0, Skalický Jiří 2:1, Králík Daniel 0:3), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Václav 0:4, Šplouchal Radim 1:3, Siegl Petr 2:1, Pešek Radek 3:1, body hostů: Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel 2:2, Strnad Stanislav 3:1, Kubíček Pavel ml. 2:1), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Žamberk C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horčička Rudolf 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Janďourek Pavel 0:3, Vojtíšek Jindřich 1:1, body hostů: Provazník Pavel 3:0, Havel Břetislav 2:0, Kladivo Josef 2:0, Krulikovský Pavel 1:1), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Mistrovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Stanislava 1:2, Harapátová Lucie 0:3, Slezáková Blanka 3:0, Pavelka Dominik 0:3, body hostů: Krejčí Lukáš st. 1:2, Matějus Leoš 2:1, Krejčová Lucie 2:1, Čada Marek 3:0), TJ Zálší B - TJ Sokol Žamberk D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jan 1:2, Hanuš Petr 1:1, Lásko Jiří 3:0, Lásko Jiří ml. 3:0, body hostů: Puchmeltr Michal 2:1, Myšák Martin 0:3, Šafářová Amálie 0:3, Šafář Jiří 1:1), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Nekoř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dian Marian 1:1, Šimek Libor 1:1, Drahoš Radek 3:0, Stejskal Jan 3:0, body hostů: Kaplan Jakub 2:1, Beneš Jan 0:3, Beneš Jindřich 0:2, Lehký Jaroslav 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Ladislav 0:4, Procházka Adam 4:0, Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 2:2, body hostů: Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 2:2, Strnad Stanislav 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:1), TJ Sokol Libchavy B - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplouchal Radim 2:2, Siegl Petr 2:1, Martinec Václav 0:3, Pešek Radek 2:2, body hostů: Adamec Lukáš 3:1, Adamec Karel st. 4:0, Skalický Jiří 1:2, Králík Daniel 0:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Mistrovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horčička Rudolf 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Janďourek Pavel 0:3, Vojtíšek Jindřich 2:1, body hostů: Novotný Jan 3:0, Matějus Leoš 3:0, Čada Marek 1:1, Krejčová Lucie 1:1), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Žamberk C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 1:2, Harapátová Lucie 0:3, Slezáková Blanka 2:1, Pavelka Dominik 0:3, body hostů: Kladivo Josef 2:1, Havel Břetislav 2:1, Krulikovský Pavel 3:0, Hofman Václav 2:1), TJ Zálší B - TJ Sokol Nekoř A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 3:0, Filip Roman st. 1:2, Lásko Jiří 2:1, Lásko Jiří ml. 3:0, body hostů: Kaplan Jakub 2:1, Beneš Jindřich 1:2, Beneš Jan 0:3, Lehký Jaroslav 0:3), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Žamberk D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dian Marian 2:1, Šimek Libor 2:1, Drahoš Radek 2:1, Chadima Lubomír 2:1, body hostů: Puchmeltr Michal 0:3, Šafář Jiří 2:1, Šafářová Amálie 1:2, Myšák Martin 1:2),
4. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Žamberk D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Karel st. 2:0, Skalický Jiří 2:0, Krčál Jiří 2:0, Adamec Lukáš 2:0, body hostů: Vencl Josef ml. 0:2, Žák Jakub 0:2, Puchmeltr Michal 0:2, Šafář Jiří 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Nekoř A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felgr Pavel 1:2, Kubíček Pavel 2:1, Kubíček Pavel ml. 1:2, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Lehký Jiří 4:0, Beneš Jindřich 2:1, Kaplan Jakub 2:1, Horníček Lubomír 0:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Zálší B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richtr Michal 3:0, Havel Břetislav 1:1, Krulikovský Pavel 1:2, Provazník Pavel 3:0, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:1, Novák Jan 0:3, Novák Ondřej 1:2, Ďurač Michal 0:2), TJ Sokol Mistrovice C - Orel Vysoké Mýto D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Marek 1:2, Krejčí Lukáš st. 0:2, Matějus Leoš 1:2, Novotný Jan 1:2, body hostů: Krejsa Miroslav 3:0, Stejskal Jan 1:2, Šimek Libor 3:0, Chadima Lubomír 1:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Ladislav 1:2, Aliger Vladislav 1:1, Hubálek Petr 3:0, Procházka Adam 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 0:3, Horčička Rudolf 0:3, Matoušek Jiří 1:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Sudslava C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplouchal Radim 1:2, Čeman Marian 0:2, Pešek Jaroslav 0:3, Pešek Radek 2:1, body hostů: Slezáková Blanka 3:0, Harapátová Stanislava 3:0, Pavelka Dominik 2:1, Harapátová Lucie 0:2),
5. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Nekoř A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 2:1, Skalický Jiří 3:0, Krčál Jiří 2:1, Adamec Lukáš 2:1, body hostů: Lehký Jiří 0:3, Beneš Jindřich 1:2, Kaplan Jakub 2:1, Beneš Jan 0:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Žamberk D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:2, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 4:0, body hostů: Vencl Josef ml. 2:2, Žák Jakub 2:2, Šafář Jiří 1:3, Puchmeltr Michal 1:2), TJ Sokol Žamberk C - Orel Vysoké Mýto D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richtr Michal 2:0, Kladivo Josef 2:0, Havel Břetislav 2:0, Provazník Pavel 2:0, body hostů: Šimek Libor 0:2, Stejskal Jan 0:2, Drahoš Radek 0:2, Dian Marian 0:2), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Zálší B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jan 2:1, Matějus Leoš 2:0, Baláš Zbyněk 3:0, Krejčí Lukáš st. 2:1, body hostů: Lásko Jiří ml. 1:2, Novák Jan 0:3, Novák Ondřej 0:3, Ďurač Michal 1:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Sudslava C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Ladislav 0:3, Aliger Vladislav 1:2, Hubálek Petr 3:0, Procházka Adam 4:0, body hostů: Slezáková Blanka 2:2, Harapátová Stanislava 1:2, Pavelka Dominik 1:2, Harapátová Lucie 1:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplouchal Radim 3:1, Čeman Marian 1:3, Pešek Jaroslav 0:3, Pešek Radek 2:2, body hostů: Vojtíšek Jindřich 3:1, Janďourek Pavel 4:0, Horčička Rudolf 2:2, Matoušek Jiří 0:3),
6. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Lukáš 3:0, Adamec Karel st. 2:1, Bednář Libor 1:2, Krčál Jiří 2:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:2, Janďourek Pavel 2:1, Horčička Rudolf 1:2, Matoušek Jiří 0:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Sudslava C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:1, Skalický Pavel 2:1, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 1:3, Harapátová Stanislava 2:2, Pavelka Dominik 1:2, Harapátová Lucie 1:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Hnátnice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurač Michal 1:2, Novák Ondřej 2:0, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Adam 2:2, Kalousek Ladislav 1:3, Hubálek Petr 3:0, WO 0:4), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Libchavy B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 1:3, Drahoš Radek 0:4, Dian Marian 1:2, Stejskal Jan 4:0, body hostů: Richter Pavel 3:1, Šplouchal Radim 3:1, Pešek Radek 2:2, Siegl Petr 1:2), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puchmeltr Michal 1:3, Myšák Martin 1:3, Šafář Jiří 2:2, Vencl Josef ml. 3:1, body hostů: Kladivo Josef 3:1, Krulikovský Pavel 3:1, Havel Břetislav 2:2, Hofman Václav 1:3), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Mistrovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 2:2, Horníček Lubomír 1:3, Beneš Jindřich 2:2, Kaplan Jakub 4:0, body hostů: Baláš Zbyněk 2:2, Matějus Leoš 2:2, Novotný Jan 3:1, Krejčí Lukáš st. 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Felgr Pavel 1:2, Skalický Pavel 1:1, Kubíček Pavel 3:0, Strnad Stanislav 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 0:3, Horčička Rudolf 0:3, Matoušek Jiří 1:1), Orel Orlice - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 3:0, Skalický Jiří 1:1, Krčál Jiří 2:1, Adamec Lukáš 3:0, body hostů: Slezáková Blanka 2:1, Harapátová Stanislava 0:3, Pavelka Dominik 0:3, Harapátová Lucie 0:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Libchavy B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurač Michal 0:3, Novák Ondřej 0:2, Lásko Jiří 1:2, Lásko Jiří ml. 1:2, body hostů: Richter Pavel 3:0, Šplouchal Radim 3:0, Pešek Radek 2:1, Siegl Petr 1:1), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Hnátnice 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Libor 1:2, Drahoš Radek 0:3, Dian Marian 0:3, Stejskal Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Procházka Adam 3:1, Kalousek Ladislav 2:2, Hubálek Petr 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Mistrovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Puchmeltr Michal 2:2, Myšák Martin 1:3, Šafář Jiří 1:3, Vencl Josef ml. 4:0, body hostů: Baláš Zbyněk 3:1, Matějus Leoš 2:2, Novotný Jan 0:4, Krejčí Lukáš st. 3:1), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Žamberk C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jindřich 3:0, Kaplan Jakub 2:1, Beneš Jan 1:2, Ježek Jakub 0:2, Horníček Lubomír 2:0, body hostů: Kladivo Josef 1:3, Krulikovský Pavel 2:1, Havel Břetislav 1:2, Hofman Václav 1:2),
8. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Žamberk C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Lukáš 2:0, Adamec Karel st. 1:1, Skalický Jiří 3:0, Krčál Jiří 2:1, body hostů: Krulikovský Pavel 1:2, Kladivo Josef 0:3, Havel Břetislav 0:2, Provazník Pavel 1:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Mistrovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Felgr Pavel 1:3, Skalický Pavel 2:2, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Baláš Zbyněk 1:3, Krejčová Lucie 3:1, Krejčí Lukáš st. 1:3, Novotný Jan 4:0), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Žamberk D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Ladislav 2:0, Aliger Vladislav 1:1, Hubálek Petr 3:0, Procházka Adam 2:0, body hostů: Žák Jakub 0:3, Puchmeltr Michal 1:1, Šafář Jiří 0:2, Šindelář Josef 0:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Nekoř A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešek Radek 3:0, Čeman Marian 0:3, Richter Pavel 2:1, WO 0:5, body hostů: Beneš Jindřich 1:2, Kaplan Jakub 1:1, Horníček Lubomír 1:1, Ježek Jakub 0:1, Tauchman Matěj 1:0, WO 5:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Zálší B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horčička Rudolf 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 0:3, body hostů: Lásko Jiří ml. 3:0, Novák Ondřej 2:1, Ďurač Michal 1:1, Hanuš Petr 2:0), TJ Sokol Sudslava C - Orel Vysoké Mýto D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harapátová Stanislava 1:2, Harapátová Lucie 0:3, Pavelka Dominik 2:1, Buben Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Stejskal Jan 4:0, Drahoš Radek 2:2, Dian Marian 3:1, WO 0:5),
9. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Mistrovice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Lukáš 4:0, Hubálek Jiří 1:3, Adamec Karel st. 1:2, Krčál Jiří 2:2, body hostů: Baláš Zbyněk 3:1, Krejčová Lucie 2:2, Krejčí Lukáš st. 1:3, Matějus Leoš 1:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Felgr Pavel 1:3, Skalický Pavel 1:3, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Provazník Pavel 4:0, Kladivo Josef 1:3, Krulikovský Pavel 2:2, Havel Břetislav 3:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Nekoř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Ladislav 1:1, Aliger Vladislav 1:1, Hubálek Petr 3:0, Procházka Adam 3:0, body hostů: Beneš Jindřich 2:1, Ježek Jakub 0:3, Horníček Lubomír 0:1, Beneš Jan 0:2, Tauchman Matěj 0:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Žamberk D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešek Radek 3:0, Čeman Marian 0:3, Richter Pavel 2:2, WO 0:4, body hostů: Vencl Josef ml. 2:1, Žák Jakub 1:1, Šafář Jiří 2:1, Puchmeltr Michal 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Orel Vysoké Mýto D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janďourek Pavel 0:3, Horčička Rudolf 0:3, Matoušek Jiří 1:2, Vojtíšek Jindřich 3:0, WO 5:0, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Drahoš Radek 3:1, Dian Marian 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Sudslava C - TJ Zálší B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 2:2, Harapátová Lucie 0:3, Pavelka Dominik 3:0, Buben Petr 0:4, body hostů: Lásko Jiří ml. 3:1, Novák Ondřej 3:1, Ďurač Michal 1:2, Hanuš Petr 2:1),
10. kolo:
TJ Zálší B - Orel Orlice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurač Michal 1:2, Novák Jan 0:2, Novák Ondřej 1:2, Lásko Jiří ml. 1:2, body hostů: Krčál Jiří 2:1, Adamec Karel st. 3:0, Skalický Jiří 3:0, Hubálek Jiří 0:2), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Libor 2:2, Stejskal Jan 4:0, Drahoš Radek 2:2, Chadima Lubomír 1:3, body hostů: Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Skalický Pavel 3:1, Strnad Stanislav 2:2), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jakub 2:1, Šafář Jiří 2:0, Faltejsek Bohumír 1:2, Vencl Josef ml. 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 0:3, Horčička Rudolf 1:2, Matoušek Jiří 0:2), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 0:4, Kaplan Jakub 2:2, Lehký Jiří 3:1, Beneš Jindřich 3:1, body hostů: Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 1:3, Pavelka Dominik 3:1, Harapátová Lucie 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Hnátnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kladivo Josef 1:3, Havel Břetislav 3:1, Provazník Pavel 2:2, Hofman Václav 2:2, body hostů: Procházka Adam 4:0, Kalousek Ladislav 0:4, Aliger Vladislav 1:3, Hubálek Petr 3:1), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Libchavy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláš Zbyněk 3:1, Matějus Leoš 3:1, Novotný Jan 1:2, Krejčí Lukáš st. 2:2, body hostů: Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 3:1, Pešek Radek 1:3, Siegl Petr 0:3),
11. kolo:
TJ Zálší B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurač Michal 0:4, Novák Jan 3:1, Novák Ondřej 3:1, Lásko Jiří ml. 2:2, body hostů: Felgr Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:2, Skalický Pavel 2:2, Strnad Stanislav 1:3), Orel Vysoké Mýto D - Orel Orlice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 1:2, Stejskal Jan 2:1, Drahoš Radek 0:3, Chadima Lubomír 1:3, body hostů: Adamec Karel st. 4:0, Krčál Jiří 2:1, Skalický Jiří 3:0, Hubálek Jiří 0:3), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Jakub 2:2, Šafář Jiří 3:1, Faltejsek Bohumír 1:3, Vencl Josef ml. 3:0, Šindelář Josef 0:1, body hostů: Slezáková Blanka 4:0, Harapátová Stanislava 2:2, Pavelka Dominik 1:3, Harapátová Lucie 0:4), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jindřich 2:1, Lehký Jiří 2:0, Beneš Jan 2:1, Kaplan Jakub 2:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 1:2, Horčička Rudolf 0:3, Matoušek Jiří 0:2), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Libchavy B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Pavel 2:2, Havel Břetislav 3:1, Kladivo Josef 1:2, Hofman Václav 1:3, body hostů: Richter Pavel 1:3, Šplouchal Radim 2:2, Pešek Radek 4:0, Siegl Petr 1:2), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Hnátnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějus Leoš 2:2, Krejčová Lucie 2:2, Krejčí Lukáš st. 0:3, Baláš Zbyněk 2:2, body hostů: Procházka Adam 2:2, Kalousek Ladislav 1:3, Hubálek Petr 4:0, Aliger Vladislav 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Hnátnice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplouchal Radim 1:2, Špaček Jaroslav 1:2, Lžíčař Oldřich 1:2, Richter Pavel 1:3, body hostů: Procházka Adam 4:0, Kalousek Ladislav 1:2, Aliger Vladislav 1:2, Hubálek Petr 3:0), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezáková Blanka 3:0, Harapátová Stanislava 3:0, Pavelka Dominik 3:0, Harapátová Lucie 0:3, body hostů: Vojtíšek Jindřich 0:3, Janďourek Pavel 1:2, Horčička Rudolf 1:2, Matoušek Jiří 1:2), Orel Vysoké Mýto D - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Lubomír 0:3, Stejskal Jan 3:0, Šimek Libor 3:0, Drahoš Radek 3:1, body hostů: Ďurač Michal 1:3, Novák Jan 0:3, Novák Ondřej 2:1, Lásko Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Nekoř A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafář Jiří 0:4, Puchmeltr Michal 1:2, Žák Jakub 2:1, Vencl Josef ml. 2:2, body hostů: Lehký Jiří 2:2, Kaplan Jakub 3:1, Beneš Jindřich 2:1, Horníček Lubomír 2:1), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Žamberk C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějus Leoš 3:1, Krejčová Lucie 2:1, Krejčí Lukáš st. 0:3, Baláš Zbyněk 4:0, body hostů: Richtr Michal 3:1, Havel Břetislav 1:3, Krulikovský Pavel 1:2, Kladivo Josef 0:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Orel Orlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel 2:2, Skalický Pavel 2:2, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Skalický Jiří 4:0, Bednář Libor 0:4, Hubálek Jiří 0:4),
13. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Hnátnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 4:0, Bednář Libor 0:4, Hubálek Jiří 0:4, Adamec Lukáš 4:0, body hostů: Procházka Adam 2:2, Kalousek Ladislav 2:2, Aliger Vladislav 2:2, Hubálek Petr 2:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Libchavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 3:1, Kubíček Pavel ml. 1:3, Strnad Stanislav 3:1, body hostů: Šplouchal Radim 3:1, Siegl Petr 2:2, Richter Pavel 2:2, Lžíčař Oldřich 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Břetislav 1:1, Krulikovský Pavel 2:0, Kladivo Josef 2:1, Richtr Michal 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 0:3, Horčička Rudolf 0:2, Šeda Ondřej 0:2), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Sudslava C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějus Leoš 1:2, Krejčová Lucie 2:1, Krejčí Lukáš st. 3:0, Baláš Zbyněk 2:1, body hostů: Slezáková Blanka 2:1, Harapátová Stanislava 1:2, Pavelka Dominik 1:2, Harapátová Lucie 0:3), TJ Sokol Žamberk D - TJ Zálší B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Jakub 2:2, Šafář Jiří 2:2, Šindelář Josef 2:2, Vencl Josef ml. 3:1, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:2, Novák Ondřej 0:4, Ďurač Michal 3:1, Novák Jan 2:2), TJ Sokol Nekoř A - Orel Vysoké Mýto D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jindřich 3:0, Kaplan Jakub 3:0, Beneš Jan 2:1, Lehký Jaroslav 0:3, body hostů: Stejskal Jan 1:2, Šimek Libor 1:2, Drahoš Radek 1:2, Chadima Lubomír 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Hnátnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Pavel 0:3, Kubíček Pavel 1:2, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 2:1, body hostů: Procházka Adam 3:0, Kalousek Ladislav 1:2, Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 2:1), Orel Orlice - TJ Sokol Libchavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 4:0, Bednář Libor 0:4, Hubálek Jiří 0:4, Adamec Lukáš 4:0, body hostů: Lžíčař Oldřich 2:2, Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 2:2, Siegl Petr 2:2), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějus Leoš 2:0, Krejčová Lucie 2:0, Krejčí Lukáš st. 2:0, Baláš Zbyněk 2:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 0:2, Janďourek Pavel 0:2, Horčička Rudolf 0:2, Šeda Ondřej 0:2), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krulikovský Pavel 3:0, Havel Břetislav 1:1, Kladivo Josef 2:1, Richtr Michal 3:0, body hostů: Slezáková Blanka 0:3, Harapátová Stanislava 2:1, Pavelka Dominik 0:3, Harapátová Lucie 0:2), TJ Sokol Nekoř A - TJ Zálší B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jindřich 4:0, Kaplan Jakub 4:0, Beneš Jan 1:2, Lehký Jaroslav 0:4, body hostů: Lásko Jiří ml. 1:3, Novák Ondřej 2:2, Ďurač Michal 2:2, Novák Jan 1:2), TJ Sokol Žamberk D - Orel Vysoké Mýto D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jakub 2:1, Šafář Jiří 1:1, Šindelář Josef 2:1, Vencl Josef ml. 3:0, body hostů: Šimek Libor 3:0, Chadima Lubomír 0:3, Stejskal Jan 0:3, Drahoš Radek 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Žamberk D - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafář Jiří 2:2, Šindelář Josef 1:2, Šafářová Amálie 0:3, Žák Jakub 2:2, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 4:0, Bednář Libor 1:2, Králík Daniel 0:3), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Jindřich 2:2, Horníček Lubomír 3:1, Lehký Jiří 1:3, Kaplan Jakub 2:2, body hostů: Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 3:1, Strnad Stanislav 2:2, Kubíček Pavel ml. 2:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Novák Jan 2:2, Lásko Jiří 0:2, Lásko Jiří ml. 2:2, Táfl Petr 0:2, body hostů: Richtr Michal 3:1, Havel Břetislav 3:1, Kladivo Josef 2:2, Hofman Václav 1:3), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Mistrovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Šimek Libor 3:1, Drahoš Radek 0:4, Dian Marian 1:3, body hostů: Baláš Zbyněk 2:2, Matějus Leoš 3:1, Krejčová Lucie 2:2, Beneš Martin 1:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Hnátnice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horčička Rudolf 0:2, Matoušek Jiří 2:0, Vojtíšek Jindřich 0:3, Janďourek Pavel 0:3, body hostů: Procházka Adam 2:1, Kalousek Ladislav 2:1, Hubálek Petr 2:0, Aliger Vladislav 2:0), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Libchavy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Stanislava 3:0, Slezáková Blanka 2:1, Buben Petr 0:3, Harapátová Lucie 0:4, body hostů: Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 3:0, Lžíčař Oldřich 2:1, Siegl Petr 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Nekoř A - Orel Orlice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Jakub 2:2, Beneš Jindřich 1:3, Horníček Lubomír 3:1, Beneš Jan 1:3, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 3:1, Králík Daniel 0:4, Bednář Libor 2:2), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jakub 2:1, Šafář Jiří 2:1, Šafářová Amálie 0:3, Vencl Josef ml. 4:0, body hostů: Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel 2:1, Strnad Stanislav 1:2, Kubíček Pavel ml. 0:3), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Žamberk C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Šimek Libor 2:2, Drahoš Radek 0:3, Dian Marian 0:4, body hostů: Richtr Michal 3:1, Havel Břetislav 2:2, Kladivo Josef 3:1, Hofman Václav 1:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Mistrovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Novák Jan 3:1, Táfl Petr 1:3, Lásko Jiří ml. 2:2, body hostů: Matějus Leoš 3:1, Krejčová Lucie 3:1, Krejčí Lukáš st. 2:2, Beneš Martin 0:4), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Hnátnice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 1:2, Harapátová Lucie 1:2, Buben Petr 0:3, Slezáková Blanka 2:2, body hostů: Procházka Adam 4:0, Kalousek Ladislav 1:2, Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Libchavy B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horčička Rudolf 0:3, Matoušek Jiří 0:2, Vojtíšek Jindřich 2:1, Janďourek Pavel 1:2, body hostů: Richter Pavel 2:1, Šplouchal Radim 3:0, Lžíčař Oldřich 2:1, Siegl Petr 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně B - Orel Orlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janďourek Pavel 2:2, Vojtíšek Jindřich 2:2, Matoušek Jiří 2:2, Šeda Ondřej 2:2, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 4:0, Bednář Libor 0:4, Králík Daniel 0:4), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harapátová Stanislava 3:0, Novotný Lukáš 1:2, Pavelka Dominik 0:3, Slezáková Blanka 4:0, body hostů: Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 2:1, Strnad Stanislav 1:2, Kubíček Pavel ml. 1:2), TJ Sokol Hnátnice - TJ Zálší B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousek Ladislav 1:1, Aliger Vladislav 2:0, Melichar Martin 1:2, Procházka Adam 2:0, WO 4:0, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:1, Novák Jan 0:3, Lásko Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Libchavy B - Orel Vysoké Mýto D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 3:1, Lžíčař Oldřich 0:4, Siegl Petr 2:2, body hostů: Šimek Libor 4:0, Drahoš Radek 2:2, Dian Marian 2:2, Chadima Lubomír 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Žamberk D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 3:0, Kladivo Josef 2:0, Krulikovský Pavel 2:0, Hofman Václav 1:2, Havel Břetislav 1:0, body hostů: Puchmeltr Michal 0:3, Šafář Jiří 1:2, Faltejsek Bohumír 0:3, Myšák Martin 1:1), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Nekoř A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějus Leoš 2:1, Krejčí Lukáš st. 1:2, Novotný Jan 3:0, Baláš Zbyněk 3:0, body hostů: Horníček Lubomír 1:2, Kaplan Jakub 1:2, Beneš Jindřich 1:2, Beneš Jan 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janďourek Pavel 1:2, Vojtíšek Jindřich 1:2, Matoušek Jiří 2:1, Šeda Ondřej 0:3, body hostů: Felgr Pavel 1:2, Kubíček Pavel 3:0, Strnad Stanislav 2:1, Kubíček Pavel ml. 2:1), TJ Sokol Sudslava C - Orel Orlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 2:2, Novotný Lukáš 2:2, Pavelka Dominik 2:2, Slezáková Blanka 3:1, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 3:1, Bednář Libor 0:4, Králík Daniel 0:4), TJ Sokol Libchavy B - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richter Pavel 1:1, Šplouchal Radim 1:1, Lžíčař Oldřich 2:1, Siegl Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:2, Novák Jan 1:2, Lásko Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Hnátnice - Orel Vysoké Mýto D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Martin 0:4, Aliger Vladislav 0:2, Procházka Adam 2:1, Kalousek Ladislav 1:3, Hubálek Petr 1:0, body hostů: Šimek Libor 3:1, Stejskal Jan 4:0, Drahoš Radek 1:2, Dian Marian 2:1), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Žamberk D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějus Leoš 2:1, Krejčí Lukáš st. 1:2, Novotný Jan 3:0, Baláš Zbyněk 3:0, body hostů: Vencl Josef ml. 2:1, Žák Jakub 1:2, Puchmeltr Michal 0:3, Šafář Jiří 0:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Nekoř A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richtr Michal 2:0, Krulikovský Pavel 2:0, Kladivo Josef 0:3, Havel Břetislav 2:1, WO 4:0, body hostů: Beneš Jindřich 1:3, Kaplan Jakub 2:1, Beneš Jan 1:2, WO 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Žamberk C - Orel Orlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 2:2, Krulikovský Pavel 3:1, Kladivo Josef 2:2, Hofman Václav 2:2, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 3:1, Hubálek Jiří 0:4, Králík Daniel 0:4), TJ Sokol Mistrovice C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčová Lucie 2:0, Krejčí Lukáš st. 2:0, Novotný Jan 2:0, Baláš Zbyněk 2:0, body hostů: Kubíček Pavel 0:2, Felgr Pavel 0:2, Strnad Stanislav 0:2, Kapoun Petr 0:2), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Hnátnice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Jakub 1:2, Šafář Jiří 0:2, Myšák Martin 1:2, Šindelář Josef 1:2, body hostů: Procházka Adam 2:1, Kalousek Ladislav 1:2, Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 2:0), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Libchavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jindřich 4:0, Ježek Jakub 2:2, Horníček Lubomír 2:2, Beneš Jan 0:4, body hostů: Šplouchal Radim 3:1, Richter Pavel 1:3, Lžíčař Oldřich 1:3, Siegl Petr 3:1), TJ Zálší B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Ďurač Michal 1:2, Novák Jan 2:1, Lásko Jiří ml. 3:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 3:1, Janďourek Pavel 2:2, Šeda Ondřej 0:3, Štastná Božena 0:3), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Sudslava C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Jan 2:0, Šimek Libor 2:0, Dian Marian 2:1, Drahoš Radek 2:1, body hostů: Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 0:3, Pavelka Dominik 1:1, Harapátová Lucie 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Mistrovice C - Orel Orlice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčová Lucie 3:1, Krejčí Lukáš st. 2:1, Novotný Jan 1:2, Baláš Zbyněk 3:1, body hostů: Adamec Lukáš 4:0, Adamec Karel st. 1:3, Hubálek Jiří 0:3, Králík Daniel 0:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richtr Michal 2:0, Krulikovský Pavel 2:0, Kladivo Josef 2:0, Hofman Václav 2:0, body hostů: Felgr Pavel 0:2, Kubíček Pavel 0:2, Strnad Stanislav 0:2, Kapoun Petr 0:2), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Hnátnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jaroslav 0:4, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jindřich 2:1, Beneš Jan 2:2, body hostů: Procházka Adam 3:1, Kalousek Ladislav 1:3, Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 2:1), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Libchavy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jakub 4:0, Myšák Martin 1:3, Šafář Jiří 1:2, Vencl Josef ml. 3:1, body hostů: Šplouchal Radim 2:2, Richter Pavel 2:2, Lžíčař Oldřich 0:4, Siegl Petr 2:1), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Plchovice Sršně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Šimek Libor 3:1, Drahoš Radek 2:2, Chadima Lubomír 0:4, body hostů: Vojtíšek Jindřich 3:1, Matoušek Jiří 1:3, Janďourek Pavel 2:2, Šeda Ondřej 1:3), TJ Zálší B - TJ Sokol Sudslava C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 1:3, Novák Jan 0:1, Ďurač Michal 0:3, Lásko Jiří ml. 3:1, Lásko Jiří 1:1, body hostů: Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 3:1, Pavelka Dominik 3:0, Harapátová Lucie 0:3),
21. kolo:
Orel Orlice - TJ Zálší B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 3:1, Skalický Jiří 1:2, Bednář Libor 1:2, Adamec Lukáš 4:0, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:2, Novák Jan 2:2, Ďurač Michal 0:3, Novák Ondřej 1:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Orel Vysoké Mýto D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Pavel 1:3, Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 1:2, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Stejskal Jan 4:0, Šimek Libor 4:0, Drahoš Radek 2:2, Chadima Lubomír 0:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Žamberk D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:1, Janďourek Pavel 0:2, Matoušek Jiří 1:2, Šeda Ondřej 0:3, body hostů: Vencl Josef ml. 3:0, Žák Jakub 3:0, Puchmeltr Michal 1:1, Šafář Jiří 1:1), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Nekoř A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 3:0, Pavelka Dominik 2:0, Harapátová Lucie 1:2, Slezáková Blanka 3:0, body hostů: Beneš Jindřich 1:2, Kaplan Jakub 0:3, Horníček Lubomír 1:2, Beneš Jan 0:2), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Žamberk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 4:0, Aliger Vladislav 1:3, Kalousek Ladislav 0:4, Procházka Adam 3:1, body hostů: Richtr Michal 1:3, Krulikovský Pavel 2:2, Havel Břetislav 2:2, Kladivo Josef 3:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Mistrovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 3:1, Lžíčař Oldřich 2:1, Siegl Petr 2:2, body hostů: Baláš Zbyněk 4:0, Matějus Leoš 0:4, Novotný Jan 1:3, Krejčí Lukáš st. 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Zálší B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Pavel 1:3, Felgr Pavel 1:3, Kubíček Pavel 2:1, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Lásko Jiří ml. 2:2, Novák Jan 2:2, Novák Ondřej 2:2, Ďurač Michal 3:0), Orel Orlice - Orel Vysoké Mýto D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Karel st. 4:0, Skalický Jiří 1:2, Králík Daniel 0:3, Adamec Lukáš 4:0, body hostů: Stejskal Jan 2:2, Šimek Libor 1:3, Drahoš Radek 1:2, Chadima Lubomír 1:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Žamberk D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 1:3, Pavelka Dominik 3:1, Harapátová Lucie 1:3, Slezáková Blanka 3:1, body hostů: Žák Jakub 2:2, Vencl Josef ml. 3:1, Puchmeltr Michal 1:3, Šafář Jiří 2:2), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Nekoř A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 2:2, Janďourek Pavel 1:3, Matoušek Jiří 1:2, Šeda Ondřej 2:2, body hostů: Beneš Jindřich 3:1, Kaplan Jakub 2:2, Horníček Lubomír 2:2, Beneš Jan 2:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Pavel 2:2, Šplouchal Radim 2:2, Lžíčař Oldřich 2:2, Siegl Petr 2:2, body hostů: Hofman Václav 2:2, Havel Břetislav 1:3, Richtr Michal 2:2, Kladivo Josef 3:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Mistrovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Petr 3:0, Aliger Vladislav 2:0, Kalousek Ladislav 0:3, Procházka Adam 3:0, body hostů: Baláš Zbyněk 1:2, Matějus Leoš 1:2, Novotný Jan 1:2, Krejčí Lukáš st. 0:2),
Regionální přebor 4 S
1. kolo:
TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Nekoř B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karn Jiří 2:2, Dařílek Pavel 2:2, Beran Zdeněk 0:4, Hřebíček Ota 1:3, body hostů: Lehký Jaroslav 3:1, Beneš Jan 2:2, Ježek Jakub 4:0, Kaplan Jakub 2:2), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Tatenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčuch Jiří 4:0, Láryš Jaromír 2:2, Chum Jiří 0:4, Feranec Karel st. 0:4, body hostů: Totušek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 3:1, Kristek Josef 2:2, Glocar Michal 2:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Těchonín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančar Oliver 1:3, Marek Lukáš 0:4, Dokoupil Marek 4:0, Stejskal Adam 3:1, body hostů: Kobulej Vasilij 3:1, Marek Jan 2:2, Leicht Jan 1:3, Kosek Miroslav 2:2), TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Mistrovice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaška Zdeněk 0:4, Schauer Lukáš 3:1, Čamr Frasntišek 2:2, Diblík Martin 0:4, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Kapalčík Šimon 4:0, Doleček Miroslav 2:2, Lička Leoš 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Líšnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leicht Jan 3:1, Kobulej Vasilij 4:0, Marek Jan 1:1, Kosek Miroslav 4:0, Motyčka Václav 0:2, body hostů: Diblík Milan 2:2, Kaška Zdeněk 1:3, Čamr Frasntišek 0:4, Diblík Martin 1:3), TJ Sokol Tatenice B - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glocar Michal 0:4, Škaroupka Petr 2:2, Stejskal Ladislav 3:1, Kristek Josef 2:2, body hostů: Dokoupil Marek 4:0, Jančar Oliver 1:3, Doležel Daniel 3:1, Zelinka Adam 1:3), TJ Sokol Nekoř B - TJ Jiskra Králíky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Jakub 2:2, Beneš Jan 0:4, Ježek Jakub 3:1, Lehký Jaroslav 1:3, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 4:0, Pospíšil Tomáš ml. 2:2, Mlčuch Jiří 2:2, Láryš Jaromír 2:2), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 4:0, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 4:0, Kňážek Miroslav 0:3, Havlín Miloš 0:1, body hostů: Kapoun Petr 1:3, Felgr Lukáš 1:3, Fišer Radim 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Horní Heřmanice A - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dařílek Pavel 2:2, Karn Jiří 2:2, Beran Zdeněk 1:3, Hřebíček Ota 1:3, body hostů: Kňážek Jan 2:2, Drahorád Radek 4:0, Mackowiak Marek 4:0, Kňážek Miroslav 0:4), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Nekoř B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacek Vladimír 1:3, Dokoupil Marek 4:0, Doležel Daniel 2:2, Stejskal Adam 4:0, body hostů: Beneš Jan 2:2, Ježek Jakub 2:2, Lehký Jaroslav 1:3, Tauchman Matěj 0:4), TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Tatenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Milan 2:2, Čamr Frasntišek 4:0, Kaška Zdeněk 0:4, Diblík Martin 4:0, body hostů: Škaroupka Petr 1:3, Glocar Michal 1:3, Stejskal Ladislav 2:2, Kristek Josef 2:2), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Těchonín B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lička Leoš 1:3, Jirásek Marek 0:4, Doleček Miroslav 0:4, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Leicht Jan 3:1, Marek Jan 2:2, Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Mistrovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škaroupka Petr 2:2, Glocar Michal 0:4, Stejskal Ladislav 0:4, Kristek Josef 3:1, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Čada Marek 4:0, Doleček Miroslav 2:2, Lička Leoš 2:2), TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Líšnice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Jakub 3:1, Tauchman Matěj 1:3, Beneš Jan 1:3, Lehký Jaroslav 2:2, body hostů: Čamr Frasntišek 3:1, Kaška Zdeněk 0:4, Vencl Jiří 2:2, Diblík Martin 4:0), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Jiskra Králíky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 1:3, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 2:2, Havlín Miloš 1:3, body hostů: Mlčuch Jiří 2:2, Vyšohlíd Antonín 4:0, Feranec Karel st. 0:4, Habivský Karel 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Horní Heřmanice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Petr 1:3, Felgr Lukáš 1:3, Fišer Radim 2:2, Kubíček Pavel ml. 4:0, body hostů: Beran Zdeněk 1:3, Dařílek Pavel 1:3, Hřebíček Ota 3:1, Karn Jiří 3:1),
5. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlčuch Jiří 4:0, Láryš Jaromír 4:0, Feranec Karel st. 2:2, Vyšohlíd Antonín 4:0, body hostů: Fišer Radim 0:4, Kapoun Petr 1:3, Dostál Vratislav 0:4, Kubíček Pavel ml. 1:3), TJ Lanškroun D - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacková Tereza 2:2, Stejskal Adam 1:0, Zelinka Adam 0:4, Dokoupil Marek 4:0, Doležel Daniel 1:2, body hostů: Kňážek Miroslav 1:3, Kňážek Jan 2:2, Mackowiak Marek 3:1, Drahorád Radek 2:2), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Nekoř B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Marek 3:1, Lička Leoš 3:1, Kapalčík Šimon 4:0, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Ježek Jakub 1:3, Beneš Jan 1:3, Tauchman Matěj 1:3, Tauchman Jakub 0:4), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Tatenice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leicht Jan 3:1, Kobulej Vasilij 4:0, Marek Jan 2:1, Kosek Miroslav 4:0, Motyčka Václav 0:1, body hostů: Totušek Josef 1:3, Škaroupka Petr 1:3, Kristek Josef 0:4, Glocar Michal 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Těchonín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaplan Jakub 3:1, Lehký Jaroslav 1:3, Beneš Jan 1:3, Ježek Jakub 1:3, body hostů: Leicht Jan 2:2, Motyčka Václav 1:3, Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 3:1), TJ Sokol Líšnice C - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 3:1, Vencl Jiří 2:2, Kaška Zdeněk 0:4, Diblík Martin 1:3, body hostů: Havlín Miloš 1:3, Kňážek Jan 2:2, Mackowiak Marek 3:1, Drahorád Radek 4:0), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Lanškroun D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 2:2, Fišer Radim 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:2, body hostů: Najmanová Markéta 1:3, Dokoupil Marek 4:0, Marek Lukáš 0:4, Stejskal Adam 4:0), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Jiskra Králíky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karn Jiří 3:1, Beran Zdeněk 0:4, Hřebíček Ota 2:2, Olšavský Miroslav 0:4, body hostů: Vyšohlíd Antonín 4:0, Mlčuch Jiří 2:2, Láryš Jaromír 3:1, Feranec Karel st. 2:2),
7. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Sokol Horní Heřmanice A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Marek 4:0, Doležel Daniel 4:0, Cacková Tereza 4:0, Stejskal Adam 4:0, body hostů: Dařílek Pavel 0:4, Karn Jiří 0:4, Hřebíček Ota 0:4, Beran Zdeněk 0:4), TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaška Zdeněk 0:4, Schauer Lukáš 4:0, Čamr Frasntišek 4:0, Diblík Martin 4:0, body hostů: Fišer Radim 1:3, Kapoun Petr 1:3, Kalous Richard 1:3, Kubíček Pavel ml. 1:3), TJ Sokol Mistrovice D - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Miroslav 2:0, Čada Marek 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 3:1, Lička Leoš 1:1, body hostů: Kňážek Jan 0:4, Kňážek Miroslav 0:4, Mackowiak Marek 4:0, Drahorád Radek 0:4), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Nekoř B 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glocar Michal 3:1, Kristek Josef 4:0, Škaroupka Petr 4:0, Totušek Josef 4:0, body hostů: Beneš Jan 0:4, Tauchman Jakub 0:4, Lehký Jaroslav 1:3, Tauchman Matěj 0:4),
8. kolo:
SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Těchonín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kňážek Jan 0:4, Drahorád Radek 2:2, Mackowiak Marek 2:2, Havlín Miloš 1:3, body hostů: Kosek Miroslav 4:0, Kobulej Vasilij 3:1, Leicht Jan 1:3, Marek Jan 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Mistrovice D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 0:4, Fišer Radim 0:4, Kapoun Petr 0:4, Kubíček Pavel ml. 2:2, body hostů: Čada Marek 4:0, Krejčová Lucie 4:0, Doleček Miroslav 3:1, Lička Leoš 3:1), TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Horní Heřmanice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 0:4, Vencl Jiří 0:4, Čamr Frasntišek 1:3, Diblík Martin 3:1, body hostů: Dařílek Pavel 2:2, Karn Jiří 4:0, Hřebíček Ota 3:1, Olšavský Miroslav 3:1), TJ Jiskra Králíky C - TJ Lanškroun D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš st. 2:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:3, Feranec Karel st. 1:3, Vyšohlíd Antonín 1:3, body hostů: Stejskal Adam 4:0, Doležel Daniel 3:1, Dokoupil Marek 4:0, Šilarová Lucie 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Líšnice C - TJ Jiskra Králíky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 1:3, Diblík Milan 1:3, Kaška Zdeněk 0:4, Diblík Martin 0:4, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 4:0, Vyšohlíd Antonín 4:0, Mlčuch Jiří 4:0, Feranec Karel st. 2:2), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Horní Heřmanice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doleček Miroslav 3:1, Lička Leoš 1:3, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 4:0, body hostů: Karn Jiří 1:3, Dařílek Pavel 0:4, Hřebíček Ota 2:2, Kristek Jiří 2:2), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leicht Jan 4:0, Kosek Miroslav 4:0, Kobulej Vasilij 3:1, Motyčka Václav 2:2, body hostů: Kapoun Petr 1:3, Dostál Vratislav 0:4, Fišer Radim 0:4, Kubíček Pavel ml. 2:2), TJ Sokol Tatenice B - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Josef 2:2, Glocar Michal 1:3, Stejskal Ladislav 3:1, Totušek Josef 3:1, body hostů: Kňážek Miroslav 0:4, Kňážek Jan 1:3, Mackowiak Marek 3:1, Drahorád Radek 3:1),
10. kolo:
SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Nekoř B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňážek Jan 4:0, Drahorád Radek 4:0, Mackowiak Marek 4:0, Kňážek Miroslav 0:2, Havlín Miloš 2:0, body hostů: Beneš Jan 0:4, Tauchman Matěj 0:4, Lehký Jaroslav 1:3, Ježek Jakub 1:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Tatenice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 2:2, Fišer Radim 1:3, Kalous Richard 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:2, body hostů: Totušek Josef 4:0, Kristek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 2:2, Škaroupka Petr 1:3), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Těchonín B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dařílek Pavel 0:4, Hřebíček Ota 0:4, Kristek Jiří 0:4, Švestka Karel 0:4, body hostů: Leicht Jan 4:0, Kosek Miroslav 4:0, Kobulej Vasilij 4:0, Marek Jan 4:0), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Mistrovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčuch Jiří 2:2, Láryš Jaromír 1:3, Feranec Karel st. 0:4, Vyšohlíd Antonín 1:3, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Čada Marek 4:0, Kapalčík Šimon 3:1, Doleček Miroslav 2:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Líšnice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Adam 4:0, Dokoupil Marek 4:0, Doležel Daniel 4:0, Cacková Tereza 4:0, body hostů: Čamr Frasntišek 0:4, Vencl Jiří 0:4, Kaška Zdeněk 0:4, Andrle Petr 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Mistrovice D - TJ Lanškroun D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lička Leoš 3:1, Doleček Miroslav 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Doležel Daniel 4:0, Šilarová Lucie 0:4, Zelinka Adam 0:4, Marek Lukáš 0:4), TJ Sokol Těchonín B - TJ Jiskra Králíky C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leicht Jan 2:2, Marek Jan 3:1, Kosek Miroslav 4:0, Kobulej Vasilij 3:1, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 3:1, Mlčuch Jiří 1:3, Láryš Jaromír 0:4, Feranec Karel st. 0:4), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Horní Heřmanice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Josef 4:0, Glocar Michal 2:2, Stejskal Ladislav 2:2, Totušek Josef 4:0, body hostů: Dařílek Pavel 2:2, Kristek Jiří 0:4, Karn Jiří 2:2, Olšavský Miroslav 0:4), TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 2:2, Ježek Jakub 3:1, Tauchman Jakub 2:2, Tauchman Matěj 3:1, body hostů: Felgr Lukáš 2:2, Fišer Radim 0:4, Kapoun Petr 0:4, Kubíček Pavel ml. 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Horní Heřmanice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jakub 2:2, Beneš Jan 1:3, Tauchman Jakub 0:4, Tauchman Matěj 2:2, body hostů: Karn Jiří 4:0, Dařílek Pavel 4:0, Hřebíček Ota 2:2, Kristek Jiří 1:3), TJ Sokol Tatenice B - TJ Jiskra Králíky C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Josef 2:2, Glocar Michal 1:3, Škaroupka Petr 0:4, Totušek Josef 1:3, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 4:0, Mlčuch Jiří 2:2, Vyšohlíd Antonín 4:0, Láryš Jaromír 2:2), TJ Sokol Těchonín B - TJ Lanškroun D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leicht Jan 2:2, Kosek Miroslav 3:1, Kobulej Vasilij 3:1, Marek Jan 1:3, body hostů: Stejskal Adam 3:1, Najmanová Markéta 0:4, Doležel Daniel 2:2, Dokoupil Marek 2:2), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Líšnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Miroslav 3:1, Lička Leoš 2:2, Kapalčík Šimon 2:2, Krejčová Lucie 4:0, body hostů: Kaška Zdeněk 0:2, Diblík Milan 2:2, Vencl Jiří 2:2, Schauer Lukáš 1:3, Čamr Frasntišek 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Těchonín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vencl Jiří 3:1, Diblík Martin 1:3, Schauer Lukáš 1:3, Kaška Zdeněk 0:4, body hostů: Leicht Jan 2:2, Kobulej Vasilij 2:2, Marek Jan 4:0, Kosek Miroslav 3:1), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Tatenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Daniel 3:1, Šilarová Lucie 0:4, Stejskal Adam 3:1, Marek Lukáš 0:4, body hostů: Totušek Josef 3:1, Škaroupka Petr 2:2, Kristek Josef 3:1, Glocar Michal 2:2), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Nekoř B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlčuch Jiří 3:1, Habivský Karel 3:1, Láryš Jaromír 2:2, Pospíšil Tomáš ml. 3:1, body hostů: Dostálek Vojtěch 0:4, Beneš Jan 4:0, Tauchman Matěj 1:3, Tauchman Jakub 0:4), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 2:2, Fišer Radim 2:2, Kapoun Petr 2:2, Kubíček Pavel ml. 2:2, body hostů: Havlín Miloš 0:4, Drahorád Radek 4:0, Mackowiak Marek 4:0, Kňážek Miroslav 0:4),
14. kolo:
SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Horní Heřmanice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 3:1, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 4:0, Kňážek Miroslav 0:4, body hostů: Karn Jiří 2:2, Hřebíček Ota 2:2, Olšavský Miroslav 1:3, Dařílek Pavel 1:3), TJ Sokol Nekoř B - TJ Lanškroun D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jakub 2:2, Tauchman Jakub 0:4, Beneš Jan 2:2, Tauchman Matěj 1:3, body hostů: Stejskal Adam 4:0, Doležel Daniel 4:0, Šilarová Lucie 1:3, Zelinka Adam 2:2), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Líšnice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glocar Michal 1:3, Škaroupka Petr 0:4, Kristek Josef 3:1, Totušek Josef 1:3, body hostů: Diblík Martin 3:1, Diblík Milan 3:1, Čamr Frasntišek 2:2, Schauer Lukáš 3:1), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Mistrovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan 0:4, Kosek Miroslav 3:1, Leicht Jan 2:2, Kobulej Vasilij 3:1, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Čada Marek 2:2, Doleček Miroslav 1:3, Kapalčík Šimon 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Tatenice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Miroslav 0:1, Lička Leoš 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 4:0, Čada Marek 2:1, body hostů: Totušek Josef 2:2, Kristek Josef 1:3, Škaroupka Petr 1:3, Glocar Michal 0:4), TJ Sokol Líšnice C - TJ Sokol Nekoř B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diblík Milan 4:0, Schauer Lukáš 3:1, Čamr Frasntišek 2:2, Vencl Jiří 3:1, body hostů: Beneš Jan 2:2, Tauchman Jakub 1:3, Tauchman Matěj 0:4, Ježek Jakub 1:3), TJ Jiskra Králíky C - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feranec Karel st. 0:4, Habivský Karel 2:2, Mlčuch Jiří 1:3, Pospíšil Tomáš ml. 3:1, body hostů: Kňážek Jan 3:1, Drahorád Radek 2:2, Mackowiak Marek 4:0, Havlín Miloš 1:3), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karn Jiří 4:0, Hřebíček Ota 2:2, Dařílek Pavel 3:1, Beran Zdeněk 2:2, body hostů: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 0:4, Fišer Radim 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Jiskra Králíky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 1:3, Kapoun Petr 0:4, Fišer Radim 1:3, Kubíček Pavel ml. 3:1, body hostů: Vyšohlíd Antonín 4:0, Mlčuch Jiří 3:1, Feranec Karel st. 1:3, Láryš Jaromír 3:1), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Lanškroun D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňážek Jan 2:2, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 2:2, Havlín Miloš 2:2, body hostů: Stejskal Adam 4:0, Kylarová Lucie 0:4, Doležel Daniel 3:1, Přichystal Adam 0:4), TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Mistrovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jakub 3:1, Tauchman Matěj 0:4, Dostálek Vojtěch 2:2, Beneš Jan 1:3, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Kapalčík Šimon 4:0, Čada Marek 2:2, Lička Leoš 1:3), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Těchonín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glocar Michal 1:3, Škaroupka Petr 1:3, Kristek Josef 2:2, Totušek Josef 2:2, body hostů: Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 2:2, Marek Jan 3:1, Motyčka Václav 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Nekoř B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leicht Jan 2:2, Kobulej Vasilij 4:0, Marek Jan 4:0, Kosek Miroslav 4:0, body hostů: Beneš Jan 0:4, Tauchman Jakub 0:4, Dostálek Vojtěch 1:3, Lehký Jaroslav 1:3), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Líšnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlín Miloš 0:4, Mackowiak Marek 2:2, Drahorád Radek 4:0, Kňážek Jan 3:1, body hostů: Vencl Jiří 2:2, Diblík Milan 2:2, Diblík Martin 1:3, Schauer Lukáš 2:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přichystal Adam 1:3, Jančar Oliver 3:1, Stejskal Adam 4:0, Doležel Daniel 4:0, body hostů: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 1:3, Fišer Radim 0:4, Kubíček Pavel ml. 1:3), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Horní Heřmanice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feranec Karel st. 0:4, Mlčuch Jiří 4:0, Habivský Karel 4:0, Pospíšil Tomáš ml. 3:1, body hostů: Hřebíček Ota 1:3, Dařílek Pavel 2:2, Kristek Jiří 1:3, Beran Zdeněk 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Lanškroun D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karn Jiří 2:2, Dařílek Pavel 1:3, Kristek Jiří 1:3, Hřebíček Ota 2:2, body hostů: Stejskal Adam 4:0, Doležel Daniel 4:0, Jančar Oliver 2:2, Najmanová Markéta 0:4), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Líšnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Petr 2:2, Felgr Lukáš 2:2, Fišer Radim 3:1, Kubíček Pavel ml. 1:3, body hostů: Schauer Lukáš 3:1, Diblík Martin 2:2, Čamr Frasntišek 1:3, Vencl Jiří 2:2), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Mistrovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňážek Jan 4:0, Drahorád Radek 4:0, Mackowiak Marek 4:0, Havlín Miloš 3:1, body hostů: Doleček Roman 0:4, Jirásek Marek 0:4, Doleček Petr 1:3, Beneš Martin 0:4), TJ Sokol Nekoř B - TJ Sokol Tatenice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jakub 2:2, Dostálek Vojtěch 1:3, Beneš Jan 3:1, Tauchman Matěj 1:3, body hostů: Totušek Josef 4:0, Kristek Josef 2:2, Stejskal Ladislav 3:1, Glocar Michal 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Těchonín B - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leicht Jan 2:2, Kosek Miroslav 3:1, Marek Jan 3:1, Kobulej Vasilij 4:0, body hostů: Havlín Miloš 0:4, Kňážek Jan 0:4, Mackowiak Marek 2:2, Drahorád Radek 2:2), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doleček Miroslav 4:0, Lička Leoš 3:1, Kapalčík Šimon 4:0, Krejčová Lucie 4:0, body hostů: Kapoun Petr 0:4, Felgr Lukáš 0:4, Fišer Radim 1:3, Dostál Vratislav 0:4), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Líšnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dařílek Pavel 4:0, Karn Jiří 2:2, Hřebíček Ota 1:3, Kristek Jiří 1:3, body hostů: Schauer Lukáš 2:2, Diblík Martin 3:1, Čamr Frasntišek 3:1, Kaška Zdeněk 0:4), TJ Lanškroun D - TJ Jiskra Králíky C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Daniel 4:0, Chládek David 0:4, Stejskal Adam 4:0, WO 0:5, body hostů: Mlčuch Jiří 1:2, Feranec Karel st. 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Láryš Jaromír 1:2, WO 5:0),
20. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Líšnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chum Jiří 1:3, Mlčuch Jiří 4:0, Feranec Karel st. 2:2, Láryš Jaromír 2:2, body hostů: Schauer Lukáš 2:2, Čamr Frasntišek 2:2, Diblík Milan 3:1, Andrle Petr 0:4), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Mistrovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dařílek Pavel 2:2, Karn Jiří 2:2, Kristek Jiří 1:3, Hřebíček Ota 1:3, body hostů: Lička Leoš 1:3, Doleček Miroslav 2:2, Krejčová Lucie 4:0, Kapalčík Šimon 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Těchonín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Petr 1:3, Felgr Lukáš 1:3, Dostál Vratislav 0:4, Fišer Radim 1:3, body hostů: Leicht Jan 4:0, Kosek Miroslav 4:0, Motyčka Václav 1:3, Marek Jan 4:0), SK Ledříček Bartošovice v O/h A - TJ Sokol Tatenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlín Miloš 1:3, Kňážek Jan 4:0, Mackowiak Marek 4:0, Drahorád Radek 2:2, body hostů: Totušek Josef 2:2, Kristek Josef 2:2, Stejskal Ladislav 1:3, Škaroupka Petr 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Nekoř B - SK Ledříček Bartošovice v O/h A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 3:1, Ježek Jakub 2:2, Dostálek Vojtěch 2:2, Lehký Jaroslav 2:2, body hostů: Kňážek Jan 0:4, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 3:1, Havlín Miloš 1:3), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glocar Michal 2:2, Stejskal Ladislav 2:2, Škaroupka Petr 2:2, Totušek Josef 4:0, body hostů: Fišer Radim 0:4, Kubíček Pavel ml. 3:1, Felgr Lukáš 3:1, Dostál Vratislav 0:4), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Horní Heřmanice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosek Miroslav 4:0, Marek Jan 4:0, Motyčka Václav 0:4, Kobulej Vasilij 4:0, body hostů: Karn Jiří 1:3, Dařílek Pavel 1:3, Hřebíček Ota 1:3, Kristek Jiří 1:3), TJ Sokol Mistrovice D - TJ Jiskra Králíky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Miroslav 2:2, Lička Leoš 1:3, Kapalčík Šimon 4:0, Krejčová Lucie 2:2, body hostů: Mlčuch Jiří 1:3, Vyšohlíd Antonín 3:1, Láryš Jaromír 2:2, Feranec Karel st. 1:3), TJ Sokol Líšnice C - TJ Lanškroun D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 1:3, Čamr Frasntišek 1:3, Diblík Martin 1:3, Kaška Zdeněk 0:4, body hostů: Zelinka Adam 2:2, Doležel Daniel 4:0, Jančar Oliver 3:1, Stejskal Adam 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Mistrovice D - TJ Lanškroun D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčová Lucie 2:2, Čada Marek 1:3, Kapalčík Šimon 1:3, Doleček Miroslav 2:2, body hostů: Dokoupil Marek 4:0, Přichystal Adam 0:4, Doležel Daniel 2:2, Stejskal Adam 4:0), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Těchonín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlčuch Jiří 2:2, Habivský Karel 1:3, Láryš Jaromír 3:1, Vyšohlíd Antonín 3:1, body hostů: Leicht Jan 0:4, Marek Jan 1:3, Kosek Miroslav 2:2, Kobulej Vasilij 4:0), TJ Sokol Horní Heřmanice A - TJ Sokol Tatenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karn Jiří 2:2, Dařílek Pavel 4:0, Kristek Jiří 2:2, Hřebíček Ota 3:1, body hostů: Totušek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 2:2, Škaroupka Petr 0:4, Glocar Michal 0:4), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Nekoř B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Petr 1:3, Fišer Radim 0:4, Felgr Lukáš 2:2, Kubíček Pavel ml. 4:0, body hostů: Beneš Jan 2:2, Dostálek Vojtěch 3:1, Lehký Jaroslav 3:1, Tauchman Jakub 1:3),
Regionální soutěž 1.třídy D
1. kolo:
TJ Zálší - TJ Sokol Hnátnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabě David 0:3, Novotný Libor 0:3, Kopecký Marek 0:3, body hostů: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 3:0, Hnátnická Iveta 3:0), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Česká Třebová A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 3:0, Hnátnická Iveta 2:1, body hostů: Leksa Roman 1:2, Horáček Šimon 0:3, Částek Jakub 0:3), TJ Zálší - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabě David 0:3, Novotný Libor 0:3, Kopecký Marek 0:3, body hostů: Leksa Roman 3:0, Horáček Šimon 3:0, Částek Jakub 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leksa Roman 0:2, Gregor Jan 0:2, Horáček Šimon 0:2, WO 3:0, body hostů: Puchmeltr Michal 3:0, Šafářová Amálie 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Puchmeltr Michal 2:1, Šafářová Amálie 2:1, WO 0:3, body hostů: Šedová Eliška 2:0, Krupová Soňa 0:2, Vencl Filip 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregor Jan 0:3, Leksa Roman 1:2, Horáček Šimon 0:3, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Krupová Soňa 3:0, Vencl Filip 2:1),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Zálší 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 3:0, Šedová Eliška 3:0, Jasanský Matěj 3:0, body hostů: Přikryl Jakub 0:3, Hrabě David 0:3, Novotný Libor 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Hnátnice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Myšák Martin 2:1, Puchmeltr Michal 2:1, Šafářová Amálie 2:1, body hostů: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 0:3, Hnátnická Iveta 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Zálší 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafářová Amálie 3:0, Linhartová Julie 3:0, Cvik Vojtěch 3:0, body hostů: Přikryl Jakub 0:3, Hrabě David 0:3, Novotný Libor 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Hnátnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:1, Šedová Eliška 2:1, Krupa Michal 2:1, body hostů: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 0:3, Hnátnická Iveta 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Hnátnice - TJ Zálší 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Martin 3:0, Hnátnická Iveta 3:0, Hubálek Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Hrabě David 1:2, Kopecký Marek 0:3, Novotný Libor 0:3), TJ Zálší - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabě David 0:3, Kopecký Marek 0:3, Novotný Libor 0:3, body hostů: Leksa Roman 3:0, Horáček Šimon 3:0, Částek Jakub 3:0), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Česká Třebová A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 3:0, Hnátnická Iveta 1:2, body hostů: Leksa Roman 1:2, Horáček Šimon 1:2, Částek Jakub 0:3),
5. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Česká Třebová A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupa Michal 3:0, Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, body hostů: Gregor Jan 0:3, Leksa Roman 0:3, Horáček Šimon 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregor Jan 1:2, Leksa Roman 0:3, Horáček Šimon 1:2, body hostů: Cvik Vojtěch 1:2, Myšák Martin 3:0, Puchmeltr Michal 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Žamberk A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupa Michal 1:2, Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, body hostů: Cvik Vojtěch 0:3, Myšák Martin 1:2, Puchmeltr Michal 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Zálší 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafářová Amálie 3:0, Cvik Vojtěch 3:0, Faltus Vít 3:0, body hostů: Kopecký Marek 0:3, Hrabě David 0:3, Přikryl Jakub 0:3), TJ Sokol Hnátnice - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Adam 2:1, Melichar Martin 1:2, Hnátnická Iveta 0:3, body hostů: Krupa Michal 3:0, Vencl Filip 1:2, Svojanovský Jakub 2:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Hnátnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafářová Amálie 1:2, Myšák Martin 2:1, Cvik Vojtěch 2:1, body hostů: Procházka Adam 3:0, Melichar Martin 1:2, Hnátnická Iveta 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Zálší 10:0,
Regionální soutěž 1.třídy Ž
1. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přichystal Adam 2:1, Zelinka Adam 3:0, Šilarová Lucie 2:1, body hostů: Gregor Jan 2:1, Částek Jakub 0:3, Fritscher Adam 0:3), Orel Orlice - TJ Sokol Žamberk A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jiří 1:2, Liebich David 1:2, Liebich František 0:3, body hostů: Puchmeltr Michal 3:0, Myšák Martin 3:0, Veselý Ondřej 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - Sokol Tisová 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečička Jiří 3:0, Pohl Pavel 2:1, Šplíchal David 2:1, body hostů: Flídr Adam 2:1, Javůrková Sára 0:3, Kurka Michal 0:3), TJ Zálší - TJ Sokol Sudslava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůvová Martina 0:2, Peterka Petr 3:0, Macák Matěj 3:0, Peterka Josef 0:1, body hostů: Peňáz David 1:2, Hájek Leon 1:2, Peňáz Tomáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Řetová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Krupová Soňa 3:0, Vencl Filip 3:0, body hostů: Kazda Kryštof 0:3, Hladil Jan 0:3, Kovářová Pavla 0:3),
2. kolo:
Orel Orlice - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liebich David 0:3, Navrátil Jiří 0:3, Kvičera Adam 0:1, Liebich František 0:2, body hostů: Vencl Filip 3:0, Jirásek Antonín 3:0, Jasanský Matěj 3:0), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Řetová 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvik Vojtěch 3:0, Faltus Vít 2:1, Veselý Ondřej 0:3, body hostů: Kazda Kryštof 1:2, Hladil Jan 2:1, Kovářová Pavla 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Sokol Sudslava 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečička Jiří 2:0, Pohl Pavel 2:0, Šplíchal David 2:0, WO 3:0, body hostů: Hájek Leon 0:3, Peňáz Tomáš 0:3, WO 0:3), Sokol Tisová - TJ Zálší 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flídr Adam 3:0, Kurka Michal 2:1, Javůrková Sára 2:1, body hostů: Macák Matěj 2:1, Peterka Petr 0:3, Peterka Josef 0:3),
3. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Řetová 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Liebich David 2:1, Kvičera Adam 1:1, Kalousek Jiří 1:2, Navrátil Jiří 0:1, body hostů: Kazda Kryštof 3:0, Hladil Jan 1:2, Kovářová Pavla 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Puchmeltr Michal 3:0, Myšák Martin 3:0, Cvik Vojtěch 0:3, body hostů: Vencl Filip 1:2, Jirásek Antonín 1:2, Jasanský Matěj 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Zálší 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečička Jiří 3:0, Pohl Pavel 2:1, Šplíchal David 2:1, body hostů: Macák Matěj 2:1, Peterka Petr 0:3, Peterka Josef 0:3), Sokol Tisová - TJ Sokol Sudslava 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flídr Adam 2:0, Kurka Michal 2:0, Javůrková Sára 2:0, WO 3:0, body hostů: Hájek Leon 0:3, Peňáz Tomáš 0:3, WO 0:3),
4. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Vencl Filip 2:1, Krupová Soňa 2:1, body hostů: Bečička Jiří 2:1, Šplíchal David 0:3, Grůzová Adéla 0:3), TJ Sokol Řetová - Sokol Tisová 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kazda Kryštof 3:0, Hladil Jan 2:1, Kovářová Pavla 2:1, body hostů: Flídr Adam 1:2, Kurka Michal 1:2, Javůrková Sára 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - Orel Orlice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částek Jakub 2:1, Horáček Šimon 3:0, Gregor Jan 3:0, body hostů: Liebich David 0:3, Majvald Lukáš 0:2, Pulc Ondřej 1:2, Liebich František 0:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Adam 0:3, Najmanová Markéta 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Myšák Martin 3:0, Cvik Vojtěch 2:1, Faltus Vít 1:2),
5. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - Sokol Tisová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, body hostů: Flídr Adam 0:3, Kurka Michal 0:3, Javůrková Sára 0:3), TJ Sokol Řetová - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladil Jan 0:3, Kovářová Pavla 2:1, Kazda Kryštof 0:3, body hostů: Bečička Jiří 3:0, Šplíchal David 2:1, Grůzová Adéla 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregor Jan 2:1, Horáček Šimon 3:0, Částek Jakub 2:1, body hostů: Myšák Martin 1:0, Cvik Vojtěch 1:2, Veselý Ondřej 0:3, Faltus Vít 0:2), TJ Lanškroun B - Orel Orlice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelinka Adam 3:0, Šilarová Lucie 3:0, Najmanová Markéta 3:0, body hostů: Majvald Lukáš 0:3, Pulc Ondřej 0:2, Liebich David 0:3, Liebich František 0:1),
6. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Sokol Česká Třebová A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečička Jiří 3:0, Pohl Pavel 0:1, Grossmannová Nikola 1:2, Grůzová Adéla 1:1, body hostů: Částek Jakub 2:1, Gregor Jan 2:1, Fritscher Adam 0:3), Sokol Tisová - TJ Lanškroun B 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurka Michal 0:3, Flídr Adam 0:3, Javůrková Sára 0:3, body hostů: Kylarová Lucie 3:0, Zelinka Adam 3:0, Přichystal Adam 3:0), TJ Sokol Sudslava - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Hájek Leon 0:3, Peňáz David 0:3, body hostů: Vencl Filip 3:0, Jirásek Antonín 3:0, Jasanský Matěj 3:0), TJ Zálší - TJ Sokol Řetová 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peterka Petr 0:3, Macák Matěj 1:2, Peterka Josef 0:3, body hostů: Kazda Kryštof 3:0, Hladil Jan 3:0, Kovářová Pavla 2:1),
7. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grossmannová Nikola 2:1, Pohl Pavel 1:2, Grůzová Adéla 0:3, body hostů: Zelinka Adam 3:0, Přichystal Adam 2:1, Marek Lukáš 1:2), Sokol Tisová - TJ Sokol Česká Třebová A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Javůrková Sára 1:2, Eliášová Marie 1:2, Flídr Adam 2:1, body hostů: Gregor Jan 3:0, Částek Jakub 2:1, Fritscher Adam 0:3), TJ Sokol Sudslava - TJ Sokol Řetová 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Hájek Leon 1:2, Peňáz David 0:3, body hostů: Kazda Kryštof 2:1, Hladil Jan 3:0, Kovářová Pavla 3:0), TJ Zálší - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peterka Josef 0:3, Macák Matěj 0:3, Peterka Petr 0:3, body hostů: Jasanský Matěj 3:0, Vencl Filip 3:0, Jirásek Antonín 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Sudslava 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Jan 2:0, Horáček Šimon 2:0, Vomáčková Marie 1:1, WO 3:0, body hostů: Fajfrová Michaela 1:2, Peňáz David 0:3, WO 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Zálší 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylarová Lucie 2:1, Šilarová Lucie 3:0, Zelinka Adam 3:0, body hostů: Peterka Petr 0:3, Peterka Josef 0:1, Macák Matěj 1:2, Majzner Aleš 0:2), Orel Orlice - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liebich David 1:2, Kvičera Adam 0:3, Liebich František 0:3, body hostů: Grůzová Adéla 3:0, Grossmannová Nikola 3:0, Šplíchal David 2:1), TJ Sokol Žamberk A - Sokol Tisová 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Faltus Vít 1:1, Veselý Ondřej 0:2, Cviková Veronika 0:2, WO 3:0, body hostů: Flídr Adam 3:0, Kurka Michal 2:1, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Zálší 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Jan 3:0, Částek Jakub 2:1, Horáček Šimon 1:0, Vomáčková Marie 1:1, body hostů: Majzner Aleš 0:1, Peterka Josef 0:3, Macák Matěj 1:2, Peterka Petr 1:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Sudslava 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylarová Lucie 2:0, Šilarová Lucie 1:1, Zelinka Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Fajfrová Michaela 1:2, Peňáz David 0:3, WO 0:3), Orel Orlice - Sokol Tisová 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liebich David 1:1, Kvičera Adam 0:2, Liebich František 1:1, WO 3:0, body hostů: Flídr Adam 3:0, Kurka Michal 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Žamberk A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cvik Vojtěch 2:1, Faltus Vít 1:2, Cviková Veronika 0:3, body hostů: Grůzová Adéla 2:1, Grossmannová Nikola 2:1, Šplíchal David 2:1),
10. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Sudslava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalousek Jiří 1:2, Liebich David 3:0, Liebich František 2:1, body hostů: Peňáz Tomáš 0:3, Hájek Leon 1:2, Fajfrová Michaela 2:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Zálší 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cviková Veronika 2:1, Veselý Ondřej 2:1, Krejsa Jakub 0:2, Hylmar Zdeněk 1:0, body hostů: Macák Matěj 1:1, Majzner Aleš 2:1, Peterka Petr 1:2, Peterka Josef 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Česká Třebová A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, Jirásek Antonín 3:0, body hostů: Gregor Jan 0:3, Částek Jakub 0:3, Fritscher Adam 0:3), TJ Sokol Řetová - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kazda Kryštof 1:2, Hladil Jan 0:2, Sychrová Hana 1:2, Kovářová Pavla 1:0, body hostů: Kylarová Lucie 3:0, Najmanová Markéta 3:0, Chládek David ml. 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cviková Veronika 0:1, Hylmar Zdeněk 1:2, Krejsa Jakub 1:2, Veselý Ondřej 0:2, body hostů: Fajfrová Michaela 3:0, Peňáz Tomáš 1:2, Hájek Leon 3:0), Orel Orlice - TJ Zálší 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalousek Jiří 2:1, Liebich David 2:1, Liebich František 1:2, body hostů: Macák Matěj 3:0, Peterka Petr 0:1, Majzner Aleš 1:2, Peterka Josef 0:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, Jirásek Antonín 2:1, body hostů: Kylarová Lucie 0:3, Najmanová Markéta 1:2, Chládek David ml. 0:3), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Česká Třebová A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sychrová Hana 0:3, Hladil Jan 0:2, Kovářová Pavla 0:3, Kazda Kryštof 1:0, body hostů: Gregor Jan 3:0, Částek Jakub 3:0, Fritscher Adam 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáček Šimon 3:0, Gregor Jan 3:0, Vomáčková Marie 1:2, body hostů: Šilarová Lucie 1:2, Přichystal Adam 1:2, Marek Filip 0:3), TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvik Vojtěch 3:0, Faltus Vít 3:0, Cviková Veronika 2:1, body hostů: Liebich František 0:3, Liebich David 1:2, Pulc Ondřej 0:3), Sokol Tisová - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dušek Rostislav 0:3, Flídr Adam 2:1, Kurka Michal 1:2, body hostů: Bečička Jiří 3:0, Šplíchal David 2:1, Pohl Pavel 1:2), TJ Sokol Sudslava - TJ Zálší 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peňáz Tomáš 0:3, Hájek Leon 1:2, Fajfrová Michaela 2:1, body hostů: Macák Matěj 3:0, Peterka Petr 1:1, Majzner Aleš 1:2, Peterka Josef 1:0), TJ Sokol Řetová - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovářová Pavla 0:3, Sychrová Hana 0:2, Hladil Jan 0:3, Kazda Kryštof 0:1, body hostů: Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, Jirásek Antonín 3:0),
13. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - Orel Orlice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Krupová Soňa 3:0, Vencl Filip 3:0, body hostů: Liebich David 0:3, Liebich František 0:3, Navrátil Jiří 0:3), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Žamberk A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovářová Pavla 1:2, Kazda Kryštof 1:1, Sychrová Hana 2:1, Hladil Jan 0:1, body hostů: Cvik Vojtěch 3:0, Veselý Ondřej 0:3, Cviková Veronika 2:1), TJ Sokol Sudslava - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Hájek Leon 0:3, Peňáz Tomáš 0:3, body hostů: Šplíchal David 3:0, Mikeska Martin 3:0, Pohl Pavel 3:0), TJ Zálší - Sokol Tisová 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Majzner Aleš 0:3, Macák Matěj 3:0, Peterka Petr 0:2, Peterka Josef 0:1, body hostů: Kurka Michal 2:1, Flídr Adam 2:1, Dušek Rostislav 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Řetová - Orel Orlice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladil Jan 3:0, Kovářová Pavla 1:2, Kazda Kryštof 2:1, body hostů: Navrátil Jiří 0:3, Liebich David 2:1, Liebich František 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Žamberk A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Antonín 0:3, Krupová Soňa 2:1, Vencl Filip 1:2, body hostů: Puchmeltr Michal 2:1, Myšák Martin 3:0, Cvik Vojtěch 1:2), TJ Zálší - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Majzner Aleš 0:3, Macák Matěj 2:1, Peterka Josef 0:2, Peterka Petr 0:1, body hostů: Šplíchal David 2:1, Mikeska Martin 3:0, Pohl Pavel 2:1), TJ Sokol Sudslava - Sokol Tisová 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Hájek Leon 0:3, Peňáz Tomáš 1:2, body hostů: Dušek Rostislav 2:1, Flídr Adam 3:0, Javůrková Sára 3:0),
15. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bečička Jiří 1:2, Šplíchal David 0:3, Grůzová Adéla 0:3, body hostů: Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, Jirásek Antonín 2:1), Sokol Tisová - TJ Sokol Řetová 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurka Michal 0:2, Flídr Adam 3:0, Dušek Rostislav 3:0, Javůrková Sára 1:0, body hostů: Kovářová Pavla 1:2, Sychrová Hana 0:3, Hladil Jan 1:2), Orel Orlice - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10, TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvik Vojtěch 2:1, Faltus Vít 1:2, Myšák Martin 1:0, Hylmar Zdeněk 0:2, body hostů: Přichystal Adam 2:1, Marek Lukáš 1:2, Šilarová Lucie 2:1),
16. kolo:
Sokol Tisová - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dušek Rostislav 0:3, Kurka Michal 0:3, Javůrková Sára 0:3, body hostů: Vencl Filip 3:0, Krupová Soňa 3:0, Jirásek Antonín 3:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Sokol Řetová 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grůzová Adéla 3:0, Pohl Pavel 3:0, Šplíchal David 3:0, body hostů: Kovářová Pavla 0:3, Sychrová Hana 0:3, Hladil Jan 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faltus Vít 0:3, Krejsa Jakub 0:3, Cviková Veronika 0:3, body hostů: Částek Jakub 3:0, Horáček Šimon 3:0, Gregor Jan 3:0), Orel Orlice - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Liebich David 1:2, Majvald Lukáš 1:2, Kalousek Jiří 1:1, Navrátil Jiří 0:1, body hostů: Šilarová Lucie 3:0, Marek Filip 0:3, Přichystal Adam 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Jan 3:0, Horáček Šimon 3:0, Částek Jakub 0:3, body hostů: Grůzová Adéla 1:2, Grossmannová Nikola 1:2, Šplíchal David 1:2), TJ Lanškroun B - Sokol Tisová 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přichystal Adam 2:1, Chládek David ml. 0:3, Pavlíček Martin 1:2, body hostů: Flídr Adam 3:0, Dušek Rostislav 2:1, Kurka Michal 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Sudslava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Vencl Filip 3:0, WO 0:3, body hostů: Fajfrová Michaela 0:2, Hájek Leon 0:2, Peňáz Tomáš 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Řetová - TJ Zálší 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kazda Kryštof 2:1, Hladil Jan 3:0, Sychrová Hana 1:2, body hostů: Macák Matěj 2:1, Peterka Petr 1:2, Peterka Josef 0:3),
18. kolo:
TJ Lanškroun B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marek Filip 0:3, Přichystal Adam 3:0, Pavlíček Martin 0:3, body hostů: Grůzová Adéla 2:1, Grossmannová Nikola 2:1, Šplíchal David 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - Sokol Tisová 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Jan 3:0, Částek Jakub 1:2, Horáček Šimon 2:1, body hostů: Flídr Adam 2:1, Dušek Rostislav 1:2, Kurka Michal 0:3), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Sudslava 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kazda Kryštof 3:0, Sychrová Hana 1:2, Hladil Jan 3:0, body hostů: Fajfrová Michaela 1:2, Hájek Leon 1:2, Peňáz Tomáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Zálší 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Antonín 3:0, Vencl Filip 3:0, WO 0:3, body hostů: Macák Matěj 0:2, Peterka Petr 0:2, Peterka Josef 0:2, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol Sudslava - TJ Sokol Česká Třebová A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 1:2, Peňáz Tomáš 1:2, Hyláková Lucie 1:2, body hostů: Gregor Jan 3:0, Horáček Šimon 3:0, Vomáčková Marie 0:3), TJ Zálší - TJ Lanškroun B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peterka Josef 0:3, Majzner Aleš 0:3, Peterka Petr 0:3, body hostů: Šilarová Lucie 3:0, Pavlíček Martin 3:0, Marek Lukáš 3:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - Orel Orlice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikeska Martin 2:1, Bečička Jiří 3:0, WO 0:3, body hostů: Kalousek Jiří 0:2, Majvald Lukáš 1:1, Liebich David 0:2, WO 3:0), Sokol Tisová - TJ Sokol Žamberk A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flídr Adam 2:1, Dušek Rostislav 1:2, Javůrková Sára 0:3, body hostů: Faltus Vít 2:1, Cviková Veronika 1:2, Myšák Martin 3:0),
20. kolo:
TJ Zálší - TJ Sokol Česká Třebová A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peterka Petr 0:3, Majzner Aleš 1:2, Peterka Josef 1:2, body hostů: Horáček Šimon 3:0, Gregor Jan 3:0, Vomáčková Marie 1:2), TJ Sokol Sudslava - TJ Lanškroun B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Peňáz Tomáš 0:3, Hyláková Lucie 0:3, body hostů: Šilarová Lucie 3:0, Marek Lukáš 3:0, Pavlíček Martin 3:0), Sokol Tisová - Orel Orlice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flídr Adam 2:1, Dušek Rostislav 3:0, Javůrková Sára 0:3, body hostů: Liebich David 2:1, Majvald Lukáš 1:2, Kalousek Jiří 1:0, Liebich František 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. B - TJ Sokol Žamberk A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šplíchal David 0:2, Bečička Jiří 2:1, Grossmannová Nikola 2:1, Mikeska Martin 1:0, body hostů: Faltus Vít 1:2, Cviková Veronika 0:3, Myšák Martin 3:0),
21. kolo:
TJ Sokol Sudslava - Orel Orlice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 1:2, Peňáz Tomáš 1:2, Hyláková Lucie 1:2, body hostů: Kalousek Jiří 3:0, Majvald Lukáš 2:1, Liebich David 1:1, Liebich František 0:1), TJ Zálší - TJ Sokol Žamberk A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macák Matěj 1:1, Majzner Aleš 0:3, Peterka Petr 0:3, Peterka Josef 0:1, body hostů: Cvik Vojtěch 3:0, Faltus Vít 3:0, Cviková Veronika 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregor Jan 1:1, Horáček Šimon 0:3, Částek Jakub 1:2, Vomáčková Marie 0:1, body hostů: Vencl Filip 2:1, Jirásek Antonín 2:1, Krupová Soňa 3:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Řetová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylarová Lucie 3:0, Najmanová Markéta 3:0, Přichystal Adam 3:0, body hostů: Hladil Jan 0:3, Kovářová Pavla 0:3, Šimek Libor 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Sudslava - TJ Sokol Žamberk A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fajfrová Michaela 0:3, Peňáz Tomáš 0:3, Hyláková Lucie 0:3, body hostů: Cvik Vojtěch 3:0, Faltus Vít 3:0, Cviková Veronika 3:0), TJ Zálší - Orel Orlice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macák Matěj 1:2, Majzner Aleš 1:1, Peterka Petr 0:3, Peterka Josef 0:1, body hostů: Liebich David 3:0, Liebich František 2:1, Kalousek Jiří 1:1, Majvald Lukáš 1:0), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 1:2, Kylarová Lucie 3:0, Přichystal Adam 1:2, body hostů: Vencl Filip 1:2, Jirásek Antonín 1:2, Krupová Soňa 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Řetová 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáček Šimon 2:0, Gregor Jan 3:0, Vomáčková Marie 1:2, Částek Jakub 1:0, body hostů: Hladil Jan 1:2, Kovářová Pavla 1:2, Šimek Libor 0:3),
Kvalifikace RP 4
1. kolo:
Sportovní Klub Džbánov - TJ Lanškroun D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stříteský Vít 1:3, Říha Josef 0:4, Shejbal František 0:4, Duchoslav Pavel 0:4, body hostů: Stejskal Adam 4:0, Doležel Daniel 4:0, Jančar Oliver 3:1, Dokoupil Marek 4:0), Sokol Mostek - TJ Sokol Mistrovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Tomáš 1:3, Frydrych Miroslav 2:2, Macháček Jiří 3:1, Vaniš Marek 2:2, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Čada Marek 2:2, Lička Leoš 0:4),
2. kolo:
TJ Lanškroun D - Sokol Mostek 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančar Oliver 2:2, Doležel Daniel 3:1, Dokoupil Marek 4:0, Stejskal Adam 4:0, body hostů: Frydrych Miroslav 2:2, Macháček Jiří 1:3, Slavík Tomáš 0:4, Doubrava Zdeněk 0:4), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Těchonín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Josef 1:3, Stříteský Vít 2:2, Shejbal Martin 2:2, Duchoslav Pavel 1:3, body hostů: Kobulej Vasilij 3:1, Marek Jan 2:2, Kosek Miroslav 4:0, Leicht Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Mistrovice D - Sportovní Klub Džbánov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čada Marek 3:1, Doleček Miroslav 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 4:0, body hostů: Říha Josef 0:4, Stříteský Vít 3:1, Duchoslav Pavel 0:4, Shejbal František 0:4), TJ Sokol Těchonín B - Sokol Mostek 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leicht Jan 2:2, Kosek Miroslav 3:1, Kobulej Vasilij 4:0, Marek Jan 3:1, body hostů: Frydrych Miroslav 1:3, Slavík Tomáš 1:3, Macháček Jiří 0:4, Vaniš Marek 2:2),
4. kolo:
TJ Lanškroun D - Sportovní Klub Džbánov 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskal Adam 4:0, Dokoupil Marek 4:0, Doležel Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Stříteský Vít 0:3, Shejbal František 0:3, Duchoslav Pavel 0:3, Říha Josef 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Mistrovice D - Sokol Mostek 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Miroslav 2:2, Lička Leoš 0:4, Kapalčík Šimon 2:2, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Macháček Jiří 1:3, Frydrych Miroslav 3:1, Vaniš Marek 2:2, Doubrava Zdeněk 3:1),
5. kolo:
Sokol Mostek - TJ Lanškroun D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaniš Marek 1:3, Frydrych Miroslav 0:4, Macháček Jiří 1:3, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Doležel Daniel 3:1, Stejskal Adam 4:0, Dokoupil Marek 4:0, Jančar Oliver 1:3), TJ Sokol Těchonín B - Sportovní Klub Džbánov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leicht Jan 2:2, Kosek Miroslav 4:0, Marek Jan 2:2, Kobulej Vasilij 4:0, body hostů: Duchoslav Pavel 2:2, Shejbal František 0:4, Stříteský Vít 2:2, Říha Josef 0:4),
6. kolo:
Sokol Mostek - TJ Sokol Těchonín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaniš Marek 1:3, Macháček Jiří 2:2, Frydrych Miroslav 2:2, Doubrava Zdeněk 1:3, body hostů: Leicht Jan 1:3, Kosek Miroslav 3:1, Marek Jan 2:2, Kobulej Vasilij 4:0), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Mistrovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Josef 0:4, Stříteský Vít 3:1, Duchoslav Pavel 0:4, Shejbal František 0:4, body hostů: Čada Marek 3:1, Doleček Miroslav 3:1, Kapalčík Šimon 3:1, Krejčová Lucie 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Mistrovice D 14:4, TJ Sokol Mistrovice D - TJ Sokol Těchonín B 9:9, TJ Sokol Těchonín B - TJ Lanškroun D 10:8, TJ Lanškroun D - TJ Sokol Těchonín B 8:10, TJ Lanškroun D - TJ Sokol Mistrovice D 4:14, TJ Sokol Mistrovice D - TJ Lanškroun D 7:11, Sportovní Klub Džbánov - Sokol Mostek 13:5, Sokol Mostek - Sportovní Klub Džbánov 12:6,
kvalifikace 4 třídy13-18
1. kolo:
TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyláková Monika 3:1, Buben Petr 1:3, Novotný Lukáš 2:2, Syrový Tomáš 4:0, body hostů: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 1:3, Fišer Radim 0:4, Kubíček Pavel ml. 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Libchavy C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Petr 3:1, Fišer Radim 1:3, Felgr Lukáš 3:1, Kubíček Pavel ml. 4:0, body hostů: Špaček Jaroslav 3:1, Rejman Vladimír 1:3, Martinec Václav 1:3, Pešek Jaroslav 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Plchovice Sršně C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 3:1, Fišer Radim 0:4, Kapoun Petr 4:0, Kubíček Pavel ml. 3:1, body hostů: Šeda Ondřej 3:1, Jetleb Petr 1:3, Melkus Emil 1:3, Štastná Božena 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejman Vladimír 3:1, Pešek Jaroslav 0:4, Martinec Václav 1:3, Špaček Jaroslav 2:2, body hostů: Kapoun Petr 3:1, Felgr Lukáš 4:0, Dostál Vašek 1:3, Kubíček Pavel ml. 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Sudslava E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Petr 3:1, Felgr Lukáš 4:0, Kubíček Pavel ml. 4:0, Dostál Vašek 2:2, body hostů: Syrový Tomáš 1:3, Počtýnská Adéla 0:4, Novotný Lukáš 1:3, Hyláková Monika 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Ondřej 3:1, Sládková Veronika 0:2, Štastná Božena 1:3, Jetleb Petr 2:2, Melkus Emil 0:2, body hostů: Kalous Richard 3:1, Kapoun Petr 1:3, Fišer Radim 2:2, Kubíček Pavel ml. 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Plchovice Sršně C 10:8, TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Sudslava E 11:7, TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Libchavy C 6:12, TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Plchovice Sršně C 11:7, TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Sudslava E 9:9, TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Libchavy C 6:12,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS