Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.tř.
1. kolo:
TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Třebíč C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelán Jaroslav 4:0, Florián Štěpán 3:1, Vítámvás Josef 4:0, Slatinský Petr 4:0, body hostů: Poskočil Dominik nejml. 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Novotný Tomáš 0:4, Jílek Pavel 0:4), TJ Vladislav A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábuněk Martin 1:3, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0, Pavlík Bohumil 3:1, body hostů: Nevrkla Zdeněk 2:2, Outulný Svatoslav 0:4, Špelina Petr 1:3, Drozd Rudolf 1:3), TJ Třebenice A - TJ Lukov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal František 3:1, Ondráček Michal 1:3, Bárta Josef 3:1, Vyletěl Petr 3:1, body hostů: Vidourek Jan ml. 1:3, Šplíchal Kamil 0:4, Konvalinka Petr 4:0, Kertész Petr 1:3), TJ Sokol Rapotice A - TJ Mikulovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr st. 2:2, Toczko Darjusz 4:0, Šimerle Miloš 2:2, WO 0:4, body hostů: Navrkal Petr 0:3, Švihálek Martin 2:1, Palík Radek 2:1, Uher Bohuslav ml. 0:3, WO 4:0), SK Římov A - Sokol Dukovany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 3:1, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 3:1, Piálek Ivan ml. 2:2, body hostů: Horák Jan 2:2, Navrátil Petr 1:3, Krys Lukáš 3:1, Burian Josef 0:4),
2. kolo:
Sokol Dukovany A - TJ Sokol Želetava A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krys Květoslav 0:2, Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 3:1, Navrátil Petr 3:1, Burian Josef 1:1, body hostů: Sedláček Pavel 1:3, Mátl František 1:3, Polenda Tomáš 2:2, Pelikán Luděk 2:2), TJ Mikulovice A - SK Římov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švihálek Martin 3:1, Uher Bohuslav ml. 1:3, Navrkal Petr 3:1, Palík Radek 4:0, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 1:3, Piálek Ivan ml. 1:3), TJ Lukov A - TJ Sokol Rapotice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kertész Petr 3:1, Šplíchal Kamil 0:1, Konvalinka Ondřej 2:2, Konvalinka Petr 4:0, Vidourek Jan ml. 3:0, body hostů: Suchý Tomáš 0:4, Toczko Darjusz 3:1, Malý Vlastimil 0:4, Šimerle Miloš 1:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Třebenice A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevrkla Zdeněk 1:3, Špelina Petr 0:4, Hošek Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Vyletěl Petr 3:0, Chvátal František 2:1, Vyletěl Pavel 1:2, Bárta Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Vladislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítámvás Josef 3:1, Florián Štěpán 1:3, Pelán Jaroslav 3:1, Slatinský Petr 2:2, body hostů: Hroščaník Petr 1:3, Března Tomáš 0:4, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 3:1),
3. kolo:
TJ Vladislav A - TJ Třebíč C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hroščaník Petr 2:1, Kratochvíl Michal 3:0, Pavlík Bohumil 3:0, Března Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Poskočil Dominik nejml. 2:2, Novotný Tomáš 0:4, Novotný Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Třebenice A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chvátal František 3:0, Vyletěl Pavel 2:1, Bárta Josef 2:1, Vyletěl Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Janoušek Václav st. 0:4, Slatinský Petr 0:4, Vítámvás Josef 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr st. 2:2, Suchý Petr ml. 1:3, Šimerle Miloš 2:2, Toczko Darjusz 4:0, body hostů: Outulný Svatoslav 0:4, Špelina Petr 2:2, Drozd Rudolf 2:2, Nevrkla Zdeněk 3:1), SK Římov A - TJ Lukov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 1:3, Stručovský Josef 2:2, Piálek Ivan ml. 1:3, body hostů: Konvalinka Ondřej 1:3, Kertész Petr 2:2, Konvalinka Petr 4:0, Vrzal Zdeněk 4:0), TJ Sokol Želetava A - TJ Mikulovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Pavel 2:2, Mátl František 0:4, Pelikán Luděk 2:2, Polenda Tomáš 4:0, body hostů: Palík Radek 3:1, Navrkal Petr 1:3, Uher Bohuslav ml. 1:3, Švihálek Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Třebíč C - Sokol Dukovany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Formánek Miloslav 1:3, Poskočil Dominik nejml. 0:4, Novotný Tomáš 0:4, Hronek Jiří 4:0, body hostů: Horák Jan 3:1, Navrátil Petr 3:1, Krys Lukáš 3:1, Krys Květoslav 2:2), TJ Lukov A - TJ Sokol Želetava A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Kamil 2:2, Kertész Petr 2:0, Konvalinka Petr 3:0, Vidourek Jan ml. 3:1, Vrzal Zdeněk 1:1, WO 0:1, body hostů: Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Tomáš 0:4, Polenda Tomáš 2:2, Pelikán Luděk 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - SK Římov A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušek Ivo 3:1, Nevrkla Zdeněk 3:1, Hošek Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Novák Rostislav 1:2, Dufek Pavel 1:2, Piálek Ivan ml. 2:1, Stručovský Josef 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Sokol Rapotice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slatinský Petr 3:1, Florián Štěpán 3:1, Janoušek Václav st. 3:1, Pelán Jaroslav 4:0, body hostů: Nováček Radek 0:4, Suchý Petr ml. 0:4, Suchý Petr st. 3:1, Kubát Jaromír 0:4), TJ Vladislav A - TJ Třebenice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Března Tomáš 1:3, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 1:3, Pavlík Bohumil 1:3, body hostů: Chvátal František 3:1, Vyletěl Petr 4:0, Ondráček Michal 1:3, Ondráček Rostislav 2:2),
5. kolo:
TJ Třebenice A - TJ Třebíč C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Josef 3:1, Vyletěl Petr 2:2, Ondráček Michal 1:3, Kuchařík Martin 4:0, body hostů: Hronek Jiří 3:1, Poskočil Dominik nejml. 2:2, Novotný Tomáš 1:3, Novotný Vojtěch 0:4), TJ Sokol Rapotice A - TJ Vladislav A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr st. 1:3, Toczko Darjusz 2:2, Šimerle Miloš 2:2, Suchý Tomáš 2:2, body hostů: Pavlík Bohumil 2:2, Komínek Václav st. 0:4, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 4:0), SK Římov A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 3:1, Stručovský Josef 2:2, Piálek Ivan ml. 3:1, body hostů: Slatinský Petr 2:2, Janoušek Václav st. 1:3, Pelán Jaroslav 3:1, Vítámvás Josef 0:4), TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mátl František 2:2, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Luděk 3:1, Polenda Tomáš 1:3, body hostů: Matoušek Ivo 4:0, Nevrkla Zdeněk 2:2, Hošek Tomáš 3:1, Špelina Petr 0:4), Sokol Dukovany A - TJ Mikulovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 1:2, Burian Josef 2:2, Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 4:0, Hubatka Bohuslav 0:1, body hostů: Uher Bohuslav ml. 0:4, Navrkal Petr 1:3, Švihálek Martin 3:1, Palík Radek 2:2),
6. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Mikulovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Dominik nejml. 3:1, Novotný Vojtěch 0:4, Novotný Tomáš 0:4, Hronek Jiří 3:1, body hostů: Uher Bohuslav ml. 3:1, Palík Radek 3:1, Navrkal Petr 2:2, Švihálek Martin 2:2), TJ Lukov A - Sokol Dukovany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kertész Petr 1:3, Vidourek Jan ml. 3:1, Šplíchal Kamil 2:0, Konvalinka Petr 3:1, Konvalinka Ondřej 0:2, body hostů: Krys Lukáš 4:0, Horák Jan 1:3, Burian Josef 0:4, Krys Květoslav 2:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Sokol Želetava A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slatinský Petr 3:1, Vítámvás Josef 4:0, Pelán Jaroslav 3:1, Janoušek Václav st. 1:3, body hostů: Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Tomáš 0:4, Mátl František 2:2, Pelikán Luděk 2:2), TJ Vladislav A - SK Římov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Března Tomáš 0:4, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0, Hroščaník Petr 2:2, body hostů: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 1:3, Piálek Ivan ml. 2:2, Stručovský Josef 1:3), TJ Třebenice A - TJ Sokol Rapotice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Josef 3:1, Vyletěl Petr 3:1, Vyletěl Pavel 1:3, Vyletěl Tomáš 1:3, body hostů: Suchý Petr st. 1:3, Suchý Tomáš 2:2, Šimerle Miloš 3:1, Toczko Darjusz 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Rapotice A - TJ Třebíč C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr st. 4:0, Toczko Darjusz 4:0, Šimerle Miloš 4:0, Malý Vlastimil 1:3, body hostů: Jílek Pavel 1:3, Novotný Tomáš 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Poskočil Dominik nejml. 1:3), SK Římov A - TJ Třebenice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 0:4, Stručovský Josef 2:2, Piálek Ivan ml. 0:4, body hostů: Chvátal František 4:0, Vyletěl Petr 4:0, Ondráček Michal 2:2, Bárta Josef 2:2), TJ Sokol Želetava A - TJ Vladislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polenda Tomáš 3:1, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Luděk 2:1, Mátl František 3:1, Pelikán Tomáš 0:1, body hostů: Pavlík Bohumil 3:1, Března Tomáš 0:4, Hroščaník Petr 1:3, Otruba Petr 3:1), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 2:2, Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 4:0, Burian Josef 1:3, body hostů: Nevrkla Zdeněk 3:1, Špelina Petr 2:2, Drozd Rudolf 1:3, Outulný Svatoslav 0:4), TJ Mikulovice A - TJ Lukov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švihálek Martin 2:2, Navrkal Petr 0:4, Palík Radek 3:1, Uher Bohuslav ml. 2:2, body hostů: Konvalinka Petr 3:1, Vidourek Jan ml. 3:1, Vrzal Zdeněk 0:3, Kertész Petr 2:2, Konvalinka Ondřej 1:0),
8. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Lukov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Dominik nejml. 2:2, Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 0:4, Hronek Jiří 2:2, body hostů: Konvalinka Petr 2:0, Šplíchal Kamil 2:2, Kertész Petr 4:0, Konvalinka Ondřej 2:2, Vrzal Zdeněk 1:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Mikulovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrkla Zdeněk 2:2, Hošek Tomáš 2:2, Špelina Petr 2:2, Matoušek Ivo 3:1, body hostů: Palík Radek 3:1, Navrkal Petr 0:4, Švihálek Martin 4:0, Uher Bohuslav ml. 0:4), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - Sokol Dukovany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slatinský Petr 2:2, Vítámvás Josef 4:0, Pelán Jaroslav 1:2, Janoušek Václav st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Navrátil Petr 0:4, Horák Jan 2:2, Krys Lukáš 2:2, Krys Květoslav 2:1, WO 1:0), TJ Třebenice A - TJ Sokol Želetava A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal František 3:1, Vyletěl Pavel 2:2, Bárta Josef 3:0, Vyletěl Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Pavel 0:4, Polenda Tomáš 2:2, Pelikán Tomáš 0:4, Pelikán Luděk 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Rapotice A - SK Římov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toczko Darjusz 4:0, Suchý Petr st. 4:0, Suchý Tomáš 2:2, Šimerle Miloš 3:1, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 0:4, Piálek Ivan ml. 0:4, Stručovský Josef 2:2),
9. kolo:
SK Římov A - TJ Třebíč C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Rostislav 2:1, Dufek Pavel 1:2, Stručovský Josef 1:2, Piálek Ivan ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Hronek Jiří 4:0, Poskočil Dominik nejml. 2:2, Novotný Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Rapotice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polenda Tomáš 4:0, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 1:2, Mátl František 2:2, Pelikán Tomáš 0:1, body hostů: Suchý Petr st. 2:2, Suchý Tomáš 1:3, Toczko Darjusz 2:2, Šimerle Miloš 2:2), Sokol Dukovany A - TJ Vladislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krys Květoslav 2:2, Navrátil Petr 2:2, Horák Jan 2:2, Krys Lukáš 3:1, body hostů: Pavlík Bohumil 1:3, Března Tomáš 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Otruba Petr 4:0), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švihálek Martin 2:2, Uher Bohuslav ml. 2:1, Navrkal Petr 2:1, Palík Radek 4:0, WO 2:0, body hostů: Janoušek Václav st. 0:4, Vítámvás Josef 3:1, Pelán Jaroslav 0:3, Florián Štěpán 1:2, WO 0:2), TJ Lukov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kertész Petr 1:3, Šplíchal Kamil 3:1, Vidourek Jan ml. 4:0, Konvalinka Petr 2:0, Konvalinka Ondřej 1:1, body hostů: Drozd Rudolf 2:2, Outulný Svatoslav 0:4, Nevrkla Zdeněk 2:2, Špelina Petr 1:3),
10. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Petr 3:1, Poskočil Dominik nejml. 3:1, Novotný Tomáš 1:3, Hronek Jiří 3:1, body hostů: Matoušek Ivo 4:0, Nevrkla Zdeněk 1:3, Špelina Petr 0:4, Hošek Tomáš 1:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Lukov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Václav st. 1:3, Pelán Jaroslav 1:3, Slatinský Petr 1:3, Vítámvás Josef 2:2, body hostů: Konvalinka Ondřej 1:1, Kertész Petr 1:3, Konvalinka Petr 4:0, Vidourek Jan ml. 3:1, Vrzal Zdeněk 2:0), TJ Vladislav A - TJ Mikulovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Března Tomáš 0:4, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 3:1, Bábuněk Martin 0:4, body hostů: Švihálek Martin 2:2, Navrkal Petr 2:2, Palík Radek 4:0, Uher Bohuslav ml. 2:2), TJ Třebenice A - Sokol Dukovany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal František 3:1, Vyletěl Petr 1:2, Vyletěl Pavel 0:4, Vyletěl Tomáš 0:4, WO 0:1, body hostů: Krys Květoslav 3:1, Horák Jan 2:2, Krys Lukáš 3:0, Navrátil Petr 3:1, WO 1:0), SK Římov A - TJ Sokol Želetava A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Rostislav 3:1, Dufek Pavel 1:3, Stručovský Josef 3:1, Piálek Ivan ml. 2:2, body hostů: Polenda Tomáš 3:1, Mátl František 2:2, Sedláček Pavel 0:4, Pelikán Luděk 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Třebíč C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polenda Tomáš 1:3, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 2:2, Mátl František 2:2, body hostů: Durda Pavel 4:0, Hronek Jiří 3:1, Fabík Arnošt 0:4, Formánek Miloslav 2:2), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Rapotice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krys Lukáš 3:0, Horák Jan 3:0, Navrátil Petr 1:2, Krys Květoslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Suchý Tomáš 0:4, Suchý Petr st. 2:2, Šimerle Miloš 2:2, WO 0:5), TJ Mikulovice A - TJ Třebenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švihálek Martin 4:0, Navrkal Petr 4:0, Palík Radek 3:1, Uher Bohuslav ml. 2:2, body hostů: Chvátal František 0:4, Ondráček Michal 0:4, Bárta Josef 2:2, Vyletěl Pavel 1:3), TJ Lukov A - TJ Vladislav A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidourek Jan ml. 4:0, Šplíchal Kamil 1:1, Konvalinka Ondřej 3:1, Konvalinka Petr 4:0, Vrzal Zdeněk 2:0, body hostů: Pavlík Bohumil 0:4, Března Tomáš 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Otruba Petr 0:4), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špelina Petr 1:3, Nevrkla Zdeněk 1:3, Outulný Svatoslav 0:4, Matoušek Ivo 4:0, body hostů: Janoušek Václav st. 1:3, Vítámvás Josef 3:1, Slatinský Petr 3:1, Přepechal Leoš 3:1),
12. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronek Jiří 4:0, Poskočil Dominik nejml. 2:2, Novotný Tomáš 1:3, Jašek Petr 4:0, body hostů: Vítámvás Josef 2:2, Slatinský Petr 2:2, Pelán Jaroslav 1:3, Janoušek Václav st. 0:4), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Vladislav A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špelina Petr 2:2, Nevrkla Zdeněk 3:1, Hošek Tomáš 2:1, Matoušek Ivo 4:0, WO 0:1, body hostů: Komínek Václav ml. 0:4, Komínek Václav st. 0:4, Pavlík Bohumil 3:1, Otruba Petr 1:2, WO 1:0), TJ Lukov A - TJ Třebenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvalinka Petr 4:0, Kertész Petr 1:1, Šplíchal Kamil 0:4, Vidourek Jan ml. 2:2, Vrzal Zdeněk 2:0, body hostů: Vyletěl Petr 3:1, Ondráček Michal 2:2, Chvátal František 1:3, Vyletěl Pavel 1:3), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Rapotice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švihálek Martin 3:1, Navrkal Petr 2:2, Uher Bohuslav ml. 3:1, Palík Radek 3:1, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Malý Vlastimil 0:4, Toczko Darjusz 2:2, Suchý Tomáš 1:3), Sokol Dukovany A - SK Římov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Josef 4:0, Navrátil Petr 4:0, Krys Lukáš 4:0, Horák Jan 1:2, WO 0:1, body hostů: Novák Rostislav 0:3, Dufek Pavel 1:3, Piálek Ivan ml. 1:3, Stručovský Josef 0:4, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Sokol Želetava A - Sokol Dukovany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polenda Tomáš 4:0, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 3:0, Mátl František 1:2, Pelikán Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Krys Lukáš 2:2, Navrátil Petr 1:3, Horák Jan 2:2, Burian Josef 0:3, WO 0:1), SK Římov A - TJ Mikulovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 3:1, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 3:1, Piálek Ivan ml. 0:4, body hostů: Navrkal Petr 1:3, Švihálek Martin 3:1, Uher Bohuslav ml. 1:3, Palík Radek 3:1), TJ Sokol Rapotice A - TJ Lukov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Tomáš 1:3, Suchý Petr st. 2:2, Toczko Darjusz 2:2, Šimerle Miloš 2:2, body hostů: Václavek Jan 1:3, Kertész Petr 1:3, Vrzal Zdeněk 3:1, Konvalinka Ondřej 4:0), TJ Třebenice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chvátal František 3:0, Bárta Josef 2:1, Vyletěl Pavel 1:2, Vyletěl Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Nevrkla Zdeněk 1:3, Hošek Tomáš 2:2, Špelina Petr 0:4, WO 0:5), TJ Vladislav A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Bohumil 1:3, Března Tomáš 0:4, Otruba Petr 4:0, Kratochvíl Michal 3:1, body hostů: Janoušek Václav st. 1:3, Slatinský Petr 2:2, Přepechal Leoš 3:1, Vítámvás Josef 2:2),
14. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Vladislav A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durda Pavel 3:1, Hronek Jiří 2:2, Poskočil Dominik nejml. 4:0, Jašek Petr 4:0, body hostů: Pavlík Bohumil 1:3, Otruba Martin 1:3, Komínek Václav ml. 0:4, Otruba Petr 1:3), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Třebenice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelán Jaroslav 3:1, Florián Štěpán 1:3, Janoušek Václav st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Vyletěl Pavel 2:1, Vyletěl Tomáš 0:3, Chvátal František 3:0, Ondráček Michal 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Sokol Rapotice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrkla Zdeněk 4:0, Špelina Petr 0:4, Hošek Tomáš 3:1, Matoušek Ivo 3:1, body hostů: Suchý Tomáš 1:3, Toczko Darjusz 1:3, Šimerle Miloš 3:1, Suchý Petr st. 1:3), TJ Lukov A - SK Římov A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kertész Petr 2:2, Vidourek Jan ml. 4:0, Vrzal Zdeněk 4:0, Konvalinka Petr 4:0, body hostů: Novák Rostislav 0:4, Dufek Pavel 0:4, Piálek Ivan ml. 1:3, Stručovský Josef 1:3), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Želetava A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palík Radek 4:0, Navrkal Petr 2:2, Švihálek Martin 3:1, Uher Bohuslav ml. 2:2, body hostů: Sedláček Pavel 2:2, Polenda Tomáš 1:3, Mátl František 1:3, Pelikán Luděk 1:3),
15. kolo:
Sokol Dukovany A - TJ Třebíč C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Petr 2:1, Krys Květoslav 2:1, Krys Lukáš 3:0, Horák Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Hronek Jiří 2:2, Novotný Vojtěch 0:4, Novotný Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Želetava A - TJ Lukov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polenda Tomáš 4:0, Sedláček Pavel 0:4, Pelikán Luděk 2:2, Mátl František 2:2, body hostů: Vidourek Jan ml. 2:2, Konvalinka Ondřej 1:3, Konvalinka Petr 3:1, Kertész Petr 2:2), SK Římov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 2:2, Piálek Ivan ml. 1:3, body hostů: Matoušek Ivo 4:0, Nevrkla Zdeněk 2:2, Špelina Petr 1:3, Hošek Tomáš 3:1), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Tomáš 3:1, Toczko Darjusz 2:2, Suchý Petr st. 2:2, Šimerle Miloš 3:1, body hostů: Pelán Jaroslav 2:2, Vítámvás Josef 2:2, Janoušek Václav st. 0:4, Slatinský Petr 2:2), TJ Třebenice A - TJ Vladislav A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal František 0:4, Vyletěl Petr 2:2, Bárta Josef 2:2, Vyletěl Pavel 2:2, body hostů: Pavlík Bohumil 1:3, Bábuněk Martin 1:3, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0),
16. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Třebenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 4:0, Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 0:4, Jašek Petr 4:0, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Ondráček Rostislav 2:2, Chvátal František 1:3, Vyletěl Pavel 2:2), TJ Vladislav A - TJ Sokol Rapotice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Března Tomáš 2:2, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0, Pavlík Bohumil 2:2, body hostů: Suchý Petr st. 2:2, Šimerle Miloš 2:2, Pavlíček Tomáš 0:4, Nováček Radek 0:4), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - SK Římov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelán Jaroslav 2:2, Vítámvás Josef 4:0, Slatinský Petr 2:2, Přepechal Leoš 4:0, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 1:3, Piálek Ivan ml. 0:4, Stručovský Josef 2:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Sokol Želetava A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrkla Zdeněk 3:1, Špelina Petr 3:1, Hošek Tomáš 3:1, Matoušek Ivo 3:1, body hostů: Sedláček Pavel 0:4, Polenda Tomáš 4:0, Mátl František 0:4, Pelikán Luděk 0:4), TJ Mikulovice A - Sokol Dukovany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Bohuslav ml. 0:4, Palík Radek 4:0, Palík František 0:4, Navrkal Petr 3:1, body hostů: Pelán Ladislav 2:2, Krys Lukáš 2:2, Horák Jan 3:1, Burian Josef 2:2),
17. kolo:
TJ Mikulovice A - TJ Třebíč C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švihálek Martin 2:2, Uher Bohuslav ml. 3:1, Navrkal Petr 1:3, Palík Radek 3:1, body hostů: Jašek Petr 4:0, Hronek Jiří 1:3, Novotný Tomáš 0:4, Novotný Vojtěch 2:2), Sokol Dukovany A - TJ Lukov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Josef 0:4, Pelán Ladislav 2:2, Krys Lukáš 3:1, Horák Jan 0:4, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 3:1, Konvalinka Petr 3:1, Kertész Petr 2:2), TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polenda Tomáš 2:2, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Luděk 3:1, Pelikán Tomáš 0:4, body hostů: Janoušek Václav st. 1:3, Přepechal Leoš 4:0, Vítámvás Josef 3:1, Florián Štěpán 2:2), SK Římov A - TJ Vladislav A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Rostislav 1:2, Stručovský Josef 1:2, Piálek Ivan ml. 0:3, Dufek Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Pavlík Bohumil 3:1, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Rapotice A - TJ Třebenice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Tomáš 0:2, Šimerle Miloš 2:2, Suchý Petr st. 1:3, Toczko Darjusz 1:3, Nováček Radek 0:2, body hostů: Vyletěl Pavel 2:2, Chvátal František 3:1, Vyletěl Petr 4:0, Bárta Josef 3:1),
18. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Rapotice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 3:1, Poskočil Dominik nejml. 1:3, Jašek Petr 4:0, Durda Pavel 4:0, body hostů: Suchý Petr st. 1:3, Suchý Tomáš 1:3, Šimerle Miloš 2:2, Kubát Jaromír 0:4), TJ Třebenice A - SK Římov A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal František 4:0, Vyletěl Pavel 3:1, Bárta Josef 3:0, Vyletěl Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Obůrka Michal 0:4, Dufek Pavel 0:4, Piálek Ivan ml. 0:4, Stručovský Josef 2:1, WO 1:0), TJ Vladislav A - TJ Sokol Želetava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Bohumil 3:1, Března Tomáš 2:2, Otruba Petr 4:0, Otruba Petr ml. 0:4, body hostů: Sedláček Pavel 1:3, Polenda Tomáš 3:1, Pelikán Tomáš 1:3, Pelikán Luděk 2:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - Sokol Dukovany A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevrkla Zdeněk 2:2, Hošek Tomáš 4:0, Špelina Petr 1:3, Matoušek Ivo 4:0, body hostů: Krys Lukáš 2:2, Navrátil Petr 1:3, Horák Jan 0:4, Burian Josef 2:2), TJ Lukov A - TJ Mikulovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalinka Petr 1:3, Kertész Petr 2:2, Šplíchal Kamil 0:1, Vidourek Jan ml. 3:1, Konvalinka Ondřej 1:2, body hostů: Švihálek Martin 2:2, Palík Radek 3:1, Navrkal Petr 1:3, Uher Bohuslav ml. 3:1),
19. kolo:
TJ Lukov A - TJ Třebíč C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kertész Petr 3:1, Konvalinka Petr 4:0, Vidourek Jan ml. 4:0, Šplíchal Kamil 2:2, body hostů: Novotný Tomáš 0:4, Poskočil Dominik nejml. 1:3, Hronek Jiří 2:2, Novotný Vojtěch 0:4), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švihálek Martin 4:0, Navrkal Petr 4:0, Uher Bohuslav ml. 4:0, Palík Radek 4:0, body hostů: Nevrkla Zdeněk 0:4, Drozd Rudolf 0:4, Outulný Svatoslav 0:4, Špelina Petr 0:4), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 1:2, Horák Jan 2:1, Krys Lukáš 4:0, Burian Josef 2:2, WO 2:0, body hostů: Vítámvás Josef 2:2, Pelán Jaroslav 1:2, Janoušek Václav st. 0:3, Přepechal Leoš 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Želetava A - TJ Třebenice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mátl František 2:1, Sedláček Pavel 0:4, Pelikán Luděk 2:1, Pelikán Tomáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Chvátal František 4:0, Vyletěl Petr 2:1, Ondráček Michal 2:2, Bárta Josef 2:1, WO 0:2), SK Římov A - TJ Sokol Rapotice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 4:0, Piálek Ivan ml. 3:1, body hostů: Šimerle Miloš 0:4, Suchý Petr st. 2:2, Toczko Darjusz 3:1, Kubát Jaromír 0:4),
20. kolo:
TJ Třebíč C - SK Římov A 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronek Jiří 3:1, Jašek Petr 4:0, Poskočil Dominik 4:0, Durda Pavel 4:0, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 0:4, Piálek Ivan ml. 0:4, Stručovský Josef 0:4), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Želetava A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toczko Darjusz 2:2, Suchý Tomáš 1:3, Suchý Petr st. 2:2, Šimerle Miloš 4:0, body hostů: Polenda Tomáš 2:2, Sedláček Pavel 2:2, Mátl František 1:3, Pelikán Luděk 2:2), TJ Vladislav A - Sokol Dukovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábuněk Martin 0:1, Března Tomáš 2:2, Otruba Petr 4:0, Otruba Petr ml. 0:4, Pavlík Bohumil 2:1, body hostů: Krys Lukáš 3:1, Horák Jan 2:2, Burian Josef 1:3, Navrátil Petr 2:2), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Mikulovice A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítámvás Josef 2:2, Janoušek Václav st. 1:3, Florián Štěpán 1:3, WO 0:5, body hostů: Navrkal Petr 1:2, Švihálek Martin 3:0, Uher Bohuslav ml. 1:2, Palík Radek 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Lukov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevrkla Zdeněk 3:1, Hošek Tomáš 2:2, Špelina Petr 0:3, Matoušek Ivo 3:1, WO 0:1, body hostů: Konvalinka Petr 3:1, Kertész Petr 1:3, Konvalinka Ondřej 3:1, Václavek Jan 0:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B - TJ Třebíč C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Tomáš 1:2, Špelina Petr 0:3, Outulný Svatoslav 0:3, Matoušek Ivo 2:1, WO 0:4, body hostů: Hronek Jiří 3:0, Poskočil Dominik 2:1, Jašek Petr 3:0, Novotný Tomáš 1:2, WO 4:0), TJ Lukov A - TJ Sokol Hrotovice-Valeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kertész Petr 1:3, Konvalinka Petr 4:0, Vidourek Jan ml. 4:0, Vrzal Zdeněk 3:1, body hostů: Pelán Jaroslav 2:2, Slatinský Petr 1:3, Florián Štěpán 1:3, Janoušek Václav st. 0:4), TJ Mikulovice A - TJ Vladislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švihálek Martin 2:2, Uher Bohuslav ml. 2:2, Navrkal Petr 2:2, Palík Radek 3:1, body hostů: Komínek Václav ml. 0:4, Pavlík Bohumil 2:2, Kratochvíl Michal 2:2, Otruba Petr 3:1), Sokol Dukovany A - TJ Třebenice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 1:3, Pelán Ladislav 2:2, Krys Lukáš 4:0, Horák Jan 3:1, body hostů: Chvátal František 1:3, Vyletěl Petr 3:1, Ondráček Michal 0:4, Vyletěl Pavel 2:2), TJ Sokol Želetava A - SK Římov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Pavel 1:3, Polenda Tomáš 3:1, Pelikán Luděk 1:3, Mátl František 1:3, body hostů: Novák Rostislav 3:1, Dufek Pavel 2:2, Piálek Ivan ml. 1:3, Stručovský Josef 4:0),
22. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Želetava A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 2:1, Poskočil Dominik 4:0, Novotný Vojtěch 2:2, Jašek Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Pavel 0:4, Polenda Tomáš 1:2, Pelikán Tomáš 0:4, Pelikán Luděk 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Rapotice A - Sokol Dukovany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr st. 1:3, Kubát Jaromír 0:4, Šimerle Miloš 2:1, Toczko Darjusz 2:2, WO 1:0, body hostů: Krys Lukáš 2:2, Pelán Ladislav 2:2, Horák Jan 3:1, Burian Josef 3:0, WO 0:1), TJ Třebenice A - TJ Mikulovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal František 0:4, Vyletěl Petr 2:2, Bárta Josef 1:3, Vyletěl Pavel 1:3, body hostů: Švihálek Martin 1:3, Navrkal Petr 3:1, Uher Bohuslav ml. 4:0, Palík Radek 4:0), TJ Vladislav A - TJ Lukov A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hroščaník Petr 1:2, Kratochvíl Michal 1:1, Otruba Petr 3:0, Pavlík Bohumil 1:2, Komínek Václav ml. 0:1, WO 5:0, body hostů: Kertész Petr 0:4, Vidourek Jan ml. 3:1, Konvalinka Petr 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Hrotovice-Valeč B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Václav st. 1:3, Pelán Jaroslav 3:0, Vítámvás Josef 3:1, Florián Štěpán 1:3, WO 0:1, body hostů: Drozd Rudolf 2:2, Nevrkla Zdeněk 3:1, Špelina Petr 1:2, Hošek Tomáš 1:3, WO 1:0),
Regionální přebor 4.tř.
1. kolo:
Sokol Stařeč C - Sokol Stařeč D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajovič Peter 3:1, Zita Jiří 4:0, Drbal František 2:2, Hanzl Zbyněk 4:0, body hostů: Simandl Adam 1:3, Francová Sabina 1:3, Pražáková Kateřina 1:3, Pražáková Lucie 0:2, Schönbergerová Veronika 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice D - SKST Bochovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Tomáš 3:1, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 0:4, body hostů: Roško Marek 1:3, Jura Zdeněk 1:3, Trojan Tomáš 3:1, Pospíšil Radek 1:3), KST Střítež B - TJ Mikulovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočekal Zdeněk 2:2, Muška Petr 2:2, Procházka Tomáš 3:1, Kubica Petr 2:2, body hostů: Dvořák Miloslav 4:0, Žampa Michal 2:2, Navrkal Jakub 1:3, Krčál Oliver 0:4), TJ Nárameč - Sokol Dukovany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Jan 2:2, Krištof Radim 4:0, Raus Jindřich 2:2, Suchánek František 2:2, body hostů: Kopeček Marek 2:2, Horník Vojtěch 0:4, Matějka Lukáš 1:3, Pelán Vítězslav 3:1),
2. kolo:
Sokol Dukovany B - TJ Třebíč E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopeček Marek 2:2, Fojtášek Martin 2:2, Pelán Vítězslav 4:0, Hubatka Bohuslav 1:0, Matějka Lukáš 2:1, body hostů: Podolský Luboš 3:1, Kalenda Jan 2:2, Krištof Ondřej 0:4, 0:4), TJ Mikulovice C - TJ Nárameč 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Miloslav 3:1, Žampa Michal 0:4, Fiala Petr 2:2, Navrkal Jakub 0:4, body hostů: Šafařík Václav ml. 4:0, Čech Stanislav 2:2, Krištof Radim 2:0, Suchánek František 2:2, Raus Jindřich 1:1), SKST Bochovice B - KST Střítež B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jura Zdeněk 2:2, Trojan Tomáš 4:0, Mička Josef 2:1, Roško Marek 2:2, Pospíšil Radek 1:0, body hostů: Muška Petr 3:1, Procházka Ivan 0:4, Procházka Tomáš 1:3, Dočekal Zdeněk 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice D - Sokol Stařeč C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 3:1, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 1:3, body hostů: Drbal František 0:3, Hanzl Zbyněk 2:2, Zita Jiří 1:4, Šajovič Peter 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice D - Sokol Stařeč D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 4:0, Vobůrka Petr 3:1, body hostů: Sedláček Filip 1:3, Schönbergerová Veronika 0:4, Francová Sabina 0:4, Blažek Lubomír 0:2, Pražáková Lucie 0:2), KST Střítež B - Sokol Stařeč C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muška Petr 1:3, Dočekal Zdeněk 2:2, Procházka Tomáš 3:1, Procházka Ivan 1:3, body hostů: Šajovič Peter 4:0, Drbal František 0:4, Zita Jiří 3:1, Hanzl Zbyněk 2:2), TJ Nárameč - SKST Bochovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Stanislav 1:3, Krištof Radim 4:0, Šafařík Václav ml. 3:1, Suchánek František 0:2, Raus Jindřich 1:1, body hostů: Roško Marek 2:2, Mička Josef 0:4, Trojan Tomáš 3:1, Pospíšil Radek 2:2), TJ Třebíč E - TJ Mikulovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Jan 1:3, Krištof Ondřej 0:4, Polášek Jan 1:3, Podolský Luboš 3:1, body hostů: Dvořák Miloslav 3:1, Žampa Michal 4:0, Fiala Petr 3:1, Navrkal Jakub 1:3),
4. kolo:
Sokol Stařeč D - Sokol Dukovany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Filip 3:1, Simandl Adam 3:1, Pražáková Kateřina 1:3, Blažek Lubomír 0:4, body hostů: Kopeček Marek 1:3, Matějka Lukáš 2:1, Pelán Vítězslav 4:0, Horník Vojtěch 2:2, Hubatka Bohuslav 0:1), SKST Bochovice B - TJ Třebíč E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Josef 2:2, Roško Marek 1:3, Trojan Tomáš 4:0, Pospíšil Radek 4:0, body hostů: Podolský Luboš 2:2, Kalenda Jan 2:2, Pudil Šimon 0:4, Polášek Jan 1:3), Sokol Stařeč C - TJ Nárameč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajovič Peter 3:1, Zita Jiří 2:2, Hanzl Zbyněk 3:1, WO 0:4, body hostů: Doležal Jan 0:3, Krištof Radim 1:2, Šafařík Václav ml. 3:0, Čech Stanislav 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Moravské Budějovice D - KST Střítež B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 4:0, Vobůrka Petr 1:3, body hostů: Muška Petr 1:3, Procházka Ivan 1:3, Procházka Tomáš 1:3, Dočekal Zdeněk 0:4),
5. kolo:
KST Střítež B - Sokol Stařeč D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muška Petr 4:0, Procházka Ivan 2:2, Procházka Tomáš 4:0, Dočekal Zdeněk 2:2, body hostů: Sedláček Filip 1:3, Simandl Adam 1:3, Pražáková Kateřina 2:2, Blažek Lubomír 0:4), TJ Nárameč - TJ Sokol Moravské Budějovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raus Jindřich 0:2, Krištof Radim 1:3, Doležal Jan 1:3, Šafařík Václav ml. 3:1, Suchánek František 0:2, body hostů: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 3:1, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 1:3), TJ Třebíč E - Sokol Stařeč C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Jan 1:3, Podolský Luboš 1:3, Kalenda Jan 2:2, Krištof Ondřej 0:4, body hostů: Šajovič Peter 4:0, Zita Jiří 4:0, Ježek Miroslav 1:3, Hanzl Zbyněk 3:1), Sokol Dukovany B - TJ Mikulovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtášek Martin 0:4, Horník Vojtěch 0:4, Pelán Vítězslav 4:0, Hubatka Bohuslav 0:4, body hostů: Dvořák Miloslav 3:1, Žampa Michal 3:1, Fiala Petr 3:1, Pokorný Tomáš 3:1),
6. kolo:
Sokol Stařeč D - TJ Mikulovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Simandl Adam 0:4, Pražáková Kateřina 0:4, Schönbergerová Veronika 0:4, Pražáková Lucie 1:3, body hostů: Dvořák Miloslav 4:0, Žampa Michal 4:0, Fiala Petr 4:0, Pokorný Tomáš 3:1), SKST Bochovice B - Sokol Dukovany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roško Marek 0:4, Jura Zdeněk 1:3, Trojan Tomáš 4:0, Mička Josef 2:2, body hostů: Kopeček Marek 2:2, Matějka Lukáš 3:1, Pelán Vítězslav 3:1, Horník Vojtěch 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Třebíč E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 4:0, Jahn Svatoslav 4:0, Vobůrka Petr 2:2, body hostů: Kalenda Jan 1:3, Podolský Luboš 1:3, Polášek Jan 0:4, Krištof Ondřej 0:4), KST Střítež B - TJ Nárameč 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muška Petr 1:3, Procházka Ivan 2:2, Procházka Tomáš 1:3, Dočekal Zdeněk 2:2, body hostů: Krištof Radim 4:0, Raus Jindřich 1:3, Suchánek František 2:2, Šafařík Václav ml. 2:0, Čech Stanislav 1:1),
7. kolo:
TJ Nárameč - Sokol Stařeč D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchánek František 2:2, Doležal Jan 3:1, Čech Stanislav 1:3, Raus Jindřich 3:1, body hostů: Simandl Adam 3:1, Sedláček Filip 3:1, Pražáková Kateřina 1:3, Blažek Lubomír 0:4), TJ Třebíč E - KST Střítež B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Jan 0:4, Krištof Ondřej 0:4, Podolský Luboš 4:0, WO 0:5, body hostů: Muška Petr 2:1, Procházka Ivan 2:1, Procházka Tomáš 2:1, Kubica Petr 2:1, WO 5:0), Sokol Dukovany B - Sokol Stařeč C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopeček Marek 0:4, Matějka Lukáš 1:1, Pelán Vítězslav 3:1, Horník Vojtěch 0:4, Hubatka Bohuslav 1:1, body hostů: Zita Jiří 3:1, Hanzl Zbyněk 3:1, Ježek Miroslav 2:2, Šajovič Peter 3:1), TJ Mikulovice C - SKST Bochovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Miloslav 2:2, Žampa Michal 2:2, Fiala Petr 2:2, Pokorný Tomáš 3:1, body hostů: Roško Marek 0:4, Mička Josef 0:4, Trojan Tomáš 4:0, Pospíšil Radek 3:1),
8. kolo:
Sokol Stařeč D - SKST Bochovice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Simandl Adam 3:1, Pražáková Kateřina 2:2, Pražáková Lucie 0:4, WO 0:5, body hostů: Mička Josef 2:1, Roško Marek 1:2, Jura Zdeněk 1:2, Pospíšil Radek 3:0, WO 5:0), Sokol Stařeč C - TJ Mikulovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzl Zbyněk 2:2, Zita Jiří 3:1, Šajovič Peter 2:2, Ježek Miroslav 0:4, body hostů: Dvořák Miloslav 3:1, Žampa Michal 1:3, Fiala Petr 3:1, Pokorný Tomáš 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice D - Sokol Dukovany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 3:1, body hostů: Fojtášek Martin 0:4, Horník Vojtěch 0:4, Matějka Lukáš 0:4, Pelán Vítězslav 2:2), TJ Nárameč - TJ Třebíč E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Stanislav 3:1, Doležal Jan 2:2, Suchánek František 2:2, Krištof Radim 2:2, body hostů: Polášek Jan 0:4, Podolský Luboš 3:1, Krištof Ondřej 1:3, Jílek Pavel 3:1),
9. kolo:
TJ Třebíč E - Sokol Stařeč D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenda Jan 3:1, Pudil Šimon 3:1, Polášek Jan 0:4, Podolský Luboš 4:0, body hostů: Simandl Adam 2:2, Sedláček Filip 2:2, Pražáková Kateřina 1:3, Blažek Lubomír 1:3), Sokol Dukovany B - KST Střítež B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubatka Bohuslav 1:3, Kopeček Marek 0:4, Pelán Vítězslav 4:0, Horník Vojtěch 3:1, body hostů: Dočekal Zdeněk 2:2, Muška Petr 3:1, Procházka Ivan 1:3, Procházka Tomáš 2:2), TJ Mikulovice C - TJ Sokol Moravské Budějovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Petr 2:2, Pokorný Tomáš 1:3, Dvořák Miloslav 1:3, Žampa Michal 1:3, body hostů: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 0:4), SKST Bochovice B - Sokol Stařeč C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 0:4, Pospíšil Radek 0:4, Trojan Tomáš 3:1, Jura Zdeněk 0:2, Mička Josef 0:2, body hostů: Šajovič Peter 4:0, Hanzl Zbyněk 3:1, Zita Jiří 3:1, Ježek Miroslav 3:1),
10. kolo:
Sokol Stařeč D - Sokol Stařeč C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Filip 1:3, Simandl Adam 1:3, Pražáková Kateřina 3:1, Blažek Lubomír 0:4, body hostů: Šajovič Peter 4:0, Hanzl Zbyněk 3:1, Klempar Jan 1:3, Zita Jiří 3:1), SKST Bochovice B - TJ Sokol Moravské Budějovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roško Marek 1:3, Mička Josef 1:3, Trojan Tomáš 4:0, Pospíšil Radek 1:3, body hostů: Kos Tomáš 3:1, Novotný Martin 3:1, Vobůrka Petr 0:4, Almqvist Erik Morten 3:1), TJ Mikulovice C - KST Střítež B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Miloslav 4:0, Žampa Michal 3:1, Fiala Petr 3:1, Navrkal Jakub 1:3, body hostů: Dočekal Zdeněk 0:4, Muška Petr 2:2, Procházka Ivan 1:3, Kubica Petr 2:2), Sokol Dukovany B - TJ Nárameč 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Vojtěch 0:4, Matějka Lukáš 0:4, Pelán Vítězslav 4:0, Hubatka Bohuslav 0:4, body hostů: Šafařík Václav ml. 2:0, Raus Jindřich 3:1, Čech Stanislav 3:1, Suchánek František 3:1, Krištof Radim 1:1),
11. kolo:
TJ Třebíč E - Sokol Dukovany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenda Jan 2:2, Pudil Šimon 0:4, Polášek Jan 1:3, Podolský Luboš 2:2, body hostů: Fojtášek Martin 1:3, Horník Vojtěch 2:2, Matějka Lukáš 4:0, Pelán Vítězslav 4:0), TJ Nárameč - TJ Mikulovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jan 0:4, Krištof Radim 4:0, Čech Stanislav 0:4, Šafařík Václav ml. 4:0, body hostů: Žampa Michal 2:2, Dvořák Miloslav 2:2, Fiala Petr 2:2, Navrkal Jakub 2:2), KST Střítež B - SKST Bochovice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Muška Petr 0:3, Kubica Petr 1:2, Dočekal Zdeněk 0:3, Procházka Ivan 0:3, WO 5:0, body hostů: Roško Marek 4:0, Mička Josef 3:1, Trojan Tomáš 4:0, WO 0:5), Sokol Stařeč C - TJ Sokol Moravské Budějovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Zbyněk 2:2, Ježek Miroslav 0:4, Klempar Jan 0:4, Šajovič Peter 2:2, body hostů: Kos Tomáš 3:1, Novotný Martin 3:1, Vobůrka Petr 2:2, Almqvist Erik Morten 4:0),
12. kolo:
Sokol Stařeč D - TJ Sokol Moravské Budějovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Filip 2:2, Simandl Adam 1:3, Blažek Lubomír 0:4, Francová Sabina 0:4, body hostů: Kos Tomáš 3:1, Novotný Martin 4:0, Vobůrka Petr 2:2, Almqvist Erik Morten 4:0), Sokol Stařeč C - KST Střítež B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Miroslav 2:2, Hanzl Zbyněk 3:1, Šajovič Peter 4:0, Drbal František 0:2, WO 0:2, body hostů: Muška Petr 1:2, Dočekal Zdeněk 0:3, Procházka Ivan 1:3, Procházka Tomáš 3:1, WO 2:0), SKST Bochovice B - TJ Nárameč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Josef 1:3, Roško Marek 2:2, Trojan Tomáš 3:1, Pospíšil Radek 2:2, body hostů: Šafařík Václav ml. 4:0, Suchánek František 1:3, Čech Stanislav 0:4, Krištof Radim 3:1), TJ Mikulovice C - TJ Třebíč E 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Miloslav 3:0, Žampa Michal 3:0, Fiala Petr 3:0, Navrkal Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Podolský Luboš 1:3, Polášek Jan 0:4, Krištof Ondřej 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
Sokol Dukovany B - Sokol Stařeč D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Vojtěch 1:3, Matějka Lukáš 2:0, Pelán Vítězslav 4:0, Kopeček Marek 1:3, Fojtášek Martin 0:2, body hostů: Pražáková Lucie 2:2, Francová Sabina 2:2, Simandl Adam 3:1, Pražáková Kateřina 1:3), TJ Třebíč E - SKST Bochovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Luboš 1:3, Denemarek Vojtěch 0:4, Krištof Ondřej 0:4, Kalenda Jan 1:3, body hostů: Mička Josef 3:1, Roško Marek 3:1, Pospíšil Radek 4:0, Trojan Tomáš 4:0), TJ Nárameč - Sokol Stařeč C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krištof Radim 4:0, Šafařík Václav ml. 4:0, Suchánek František 2:1, Čech Stanislav 1:3, Doležal Jan 0:1, body hostů: Šajovič Peter 1:3, Hanzl Zbyněk 1:3, Ježek Miroslav 2:2, Klempar Jan 1:3), KST Střítež B - TJ Sokol Moravské Budějovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Petr 0:4, Krčál Martin 0:4, Procházka Tomáš 3:1, Procházka Ivan 0:4, body hostů: Kos Tomáš 4:0, Novotný Martin 3:1, Vobůrka Petr 3:1, Jahn Svatoslav 3:1),
14. kolo:
Sokol Stařeč D - KST Střítež B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Filip 1:3, Simandl Adam 2:2, Francová Sabina 1:3, Pražáková Kateřina 1:1, Blažek Lubomír 0:2, body hostů: Dočekal Zdeněk 2:2, Muška Petr 3:1, Procházka Ivan 2:2, Procházka Tomáš 4:0), TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Nárameč 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Almqvist Erik Morten 4:0, Jahn Svatoslav 4:0, Novotný Martin 2:2, Vobůrka Petr 1:3, body hostů: Šafařík Václav ml. 2:2, Čech Stanislav 0:4, Krištof Radim 2:1, Doležal Jan 1:3, Raus Jindřich 0:1), Sokol Stařeč C - TJ Třebíč E 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šajovič Peter 3:0, Hanzl Zbyněk 2:1, Ježek Miroslav 2:1, Klempar Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Podolský Luboš 3:1, Krištof Ondřej 1:3, Polášek Jan 0:4, WO 0:5), TJ Mikulovice C - Sokol Dukovany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Miloslav 2:2, Žampa Michal 3:1, Fiala Petr 3:1, Pokorný Tomáš 3:1, body hostů: Fojtášek Martin 0:3, Horník Vojtěch 1:3, Kopeček Marek 0:4, Hubatka Bohuslav 4:1),
15. kolo:
TJ Mikulovice C - Sokol Stařeč D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Miloslav 3:1, Žampa Michal 4:0, Fiala Petr 4:0, Pokorný Tomáš 3:1, body hostů: Simandl Adam 0:4, Sedláček Filip 2:2, Pražáková Kateřina 0:4, Blažek Lubomír 0:4), Sokol Dukovany B - SKST Bochovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Lukáš 1:3, Pelán Vítězslav 4:0, Hubatka Bohuslav 0:4, Horník Vojtěch 0:4, body hostů: Jura Zdeněk 2:2, Roško Marek 3:1, Pospíšil Radek 3:1, Trojan Tomáš 3:1), TJ Třebíč E - TJ Sokol Moravské Budějovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenda Jan 1:3, Podolský Luboš 2:1, Krištof Ondřej 0:4, Denemarek Vojtěch 0:4, WO 1:0, body hostů: Kos Tomáš 3:1, Vobůrka Petr 4:0, Jahn Svatoslav 3:0, Brychta Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Nárameč - KST Střítež B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raus Jindřich 2:2, Suchánek František 3:1, Doležal Jan 3:1, Čech Stanislav 2:2, body hostů: Dočekal Zdeněk 1:3, Muška Petr 3:1, Procházka Ivan 1:3, Procházka Tomáš 1:3),
16. kolo:
Sokol Stařeč D - TJ Nárameč 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Simandl Adam 1:3, Sedláček Filip 1:3, Francová Sabina 0:4, Blažek Lubomír 0:4, body hostů: Šafařík Václav ml. 4:0, Krištof Radim 4:0, Čech Stanislav 1:0, Raus Jindřich 4:0, Doležal Jan 1:2), KST Střítež B - TJ Třebíč E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubica Petr 3:1, Dočekal Zdeněk 3:1, Procházka Tomáš 4:0, Procházka Ivan 3:1, body hostů: Krištof Ondřej 1:3, Pudil Šimon 0:4, Podolský Luboš 2:2, Denemarek Vojtěch 0:4), Sokol Stařeč C - Sokol Dukovany B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drbal František 0:1, Hanzl Zbyněk 1:2, Klempar Jan 1:2, Ježek Miroslav 2:1, Zita Jiří 1:1, WO 5:0, body hostů: Fojtášek Martin 1:3, Pelán Vítězslav 4:0, Hubatka Bohuslav 2:2, WO 0:5), SKST Bochovice B - TJ Mikulovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 1:2, Jura Zdeněk 2:2, Trojan Tomáš 4:0, Pospíšil Radek 3:1, Mička Josef 0:1, body hostů: Dvořák Miloslav 2:2, Žampa Michal 1:3, Pokorný Tomáš 3:1, Navrkal Jakub 0:4),
17. kolo:
SKST Bochovice B - Sokol Stařeč D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roško Marek 2:2, Trojan Václav 2:2, Trojan Tomáš 4:0, Pospíšil Radek 3:1, body hostů: Pražáková Kateřina 3:1, Simandl Adam 1:3, Blažek Lubomír 1:3, Schönbergerová Veronika 0:4), TJ Mikulovice C - Sokol Stařeč C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrkal Jakub 2:2, Pokorný Tomáš 2:2, Žampa Michal 3:1, Dvořák Miloslav 4:0, body hostů: Hanzl Zbyněk 1:3, Klempar Jan 0:4, Zita Jiří 2:2, Ježek Miroslav 2:2), Sokol Dukovany B - TJ Sokol Moravské Budějovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopeček Marek 0:4, Pelán Vítězslav 3:1, Hubatka Bohuslav 0:4, Horník Vojtěch 2:2, body hostů: Kos Tomáš 2:2, Novotný Martin 4:0, Almqvist Erik Morten 3:1, Vobůrka Petr 2:2), TJ Třebíč E - TJ Nárameč 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podolský Luboš 3:1, Polášek Jan 0:4, Krištof Ondřej 0:4, Kalenda Jan 3:1, body hostů: Šafařík Václav ml. 1:1, Raus Jindřich 3:1, Doležal Jan 2:2, Čech Stanislav 2:2, Krištof Radim 2:0),
18. kolo:
Sokol Stařeč D - TJ Třebíč E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Filip 4:0, Simandl Adam 3:1, Pražáková Kateřina 3:1, Pražáková Lucie 0:2, Francová Sabina 0:2, body hostů: Podolský Luboš 2:2, Kalenda Jan 0:2, Polášek Jan 2:2, Pudil Šimon 1:3, Krištof Ondřej 1:1), KST Střítež B - Sokol Dukovany B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dočekal Zdeněk 3:0, Krčál Martin 1:2, Muška Petr 3:0, Kubica Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Kopeček Marek 1:3, Matějka Lukáš 1:3, Hubatka Bohuslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Mikulovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Almqvist Erik Morten 4:0, Kos Tomáš 3:1, Jahn Svatoslav 4:0, Novotný Martin 3:1, body hostů: Pokorný Tomáš 0:4, Navrkal Jakub 0:4, Žampa Michal 0:4, Dvořák Miloslav 2:2), Sokol Stařeč C - SKST Bochovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Zbyněk 3:1, Zita Jiří 1:1, Šajovič Peter 4:0, Klempar Jan 2:2, Ježek Miroslav 1:1, body hostů: Trojan Tomáš 3:1, Roško Marek 1:3, Mička Josef 1:3, Klinerová Dagmar 0:4),
Regionální přebor 2.tř.
1. kolo:
TJ Sokol Výčapy B - Sokol Stařeč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Petr 2:2, Semerád Martin 3:1, Abrahám Václav 2:2, Pislcajk Lubomír 3:1, body hostů: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 1:3, Lazarov Willi 1:3, Hlůšek Jiří 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - SK Římov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina Petr 4:0, Zerzánek Vladimír 4:0, Zerzánková Sylva 2:2, Chromý Jan 4:0, body hostů: Otáhal Radim 1:3, Hobza Stanislav 0:4, Obůrka Michal 0:4, Stručovský Lukáš 1:3), TJ Třebenice B - SKST Bochovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Bárta Jiří 1:3, Vyletěl Tomáš 2:2, Ondráček Rostislav 2:2, body hostů: Hnízdil Pavel 1:3, Červenka Kryštof 0:4, Navrátil Petr 4:0, Krejčí Jaroslav 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Lukov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 4:0, Csicso Petr 3:1, Široký Vladimír 2:1, Tomek David 2:2, WO 0:1, body hostů: Václavek Petr 0:4, Václavek Jan 0:4, Vrzal Zdeněk 2:2, Konvalinka Ondřej 2:1, WO 1:0), SDH Číměř - TJ Sokol Moravské Budějovice C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Murin Dušan 4:0, Pavlík Lukáš 4:0, Česnek Vojtěch 4:0, Nevoral Michal ml. 4:0, body hostů: Jahn Svatoslav 0:4, Punčochář Luděk 0:4, Brychta Jiří 0:4, Pavlíček Tomáš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice C - SK BOB Team Třebíč A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Tomáš 4:0, Kubík Rostislav 3:1, Jahn Svatoslav 2:2, Punčochář Luděk 2:2, body hostů: Svoboda Emil 0:4, Žák Jaroslav 0:4, Skřenek Tomáš 3:1, Vejvoda Aleš 2:2), TJ Lukov B - SDH Číměř 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 0:4, Vrzal Zdeněk 4:0, Škoda Martin 1:3, Konvalinka Ondřej 1:3, body hostů: Pavlík David 2:2, Pavlík Lukáš 3:1, Murin Dušan 3:1, Nevoral Michal ml. 2:2), SKST Bochovice A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnízdil Pavel 2:1, Navrátil Petr 1:3, Krejčí Jaroslav 1:3, Červenka Kryštof 0:4, WO 1:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:1, Široký Vladimír 2:1, Csicso Petr 2:2, Tomek David 4:0, WO 0:1), SK Římov B - TJ Třebenice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Tomáš 0:4, Otáhal Ondřej 0:4, Diviš Aleš 1:3, Otáhal Radim 2:2, body hostů: Ondráček Michal 4:0, Vyletěl Tomáš 3:1, Ondráček Rostislav 4:0, Šmarda Josef 2:2), TJ Sokol Výčapy B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Petr 4:0, Semerád Martin 3:1, Abrahám Václav 4:0, Dolák Jindřich 2:2, body hostů: Štork Vítězslav 1:3, Chromý Jan 1:3, Štork Martin 1:3, Zerzánková Sylva 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - Sokol Stařeč A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Miroslav 1:3, Zerzánek Vladimír 1:3, Štork Vítězslav 1:3, Kalina Petr 1:3, body hostů: Lazarov Willi 4:0, Hlůšek Jiří 2:2, Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 2:2), TJ Sokol Výčapy B - TJ Třebenice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semerád Martin 4:0, Pislcajk Lubomír 3:1, Dolák Jindřich 0:4, Jonáš Petr 2:2, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Vyletěl Tomáš 1:3, Ondráček Rostislav 2:2, Šmarda Josef 1:3), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK Římov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Vladimír 3:1, Kopřiva Tomáš 3:1, Tomek David 4:0, Csicso Petr 3:1, body hostů: Diviš Aleš 0:4, Otáhal Radim 0:4, Diviš Tomáš 2:2, Otáhal Ondřej 1:3), SDH Číměř - SKST Bochovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevoral Michal ml. 3:1, Pavlík David 1:3, Nováček Luboš 0:1, Česnek Vojtěch 1:3, Murin Dušan 1:2, body hostů: Červenka Kryštof 0:4, Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 4:0, Krejčí Jaroslav 3:1), SK BOB Team Třebíč A - TJ Lukov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marek 3:1, Vejvoda Aleš 2:2, Joura Petr 3:1, Skřenek Tomáš 1:3, body hostů: Václavek Petr 0:4, Václavek Jan 1:3, Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 3:1),
4. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Sokol Moravské Budějovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranča Radek 4:0, Hlůšek Jiří 1:3, Kafka Libor 2:1, Lazarov Willi 2:2, WO 1:0, body hostů: Fiala Jiří 3:1, Kubík Rostislav 2:2, Punčochář Luděk 1:3, Jahn Svatoslav 0:3, WO 0:1), SKST Bochovice A - SK BOB Team Třebíč A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 3:1, Krejčí Jaroslav 2:2, Trojan Tomáš 2:2, body hostů: Pokorný Marek 3:1, Vejvoda Aleš 0:4, Skřenek Tomáš 3:1, Mahr David 0:4), SK Římov B - SDH Číměř 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Aleš 1:3, Otáhal Ondřej 1:3, Otáhal Radim 1:3, Diviš Tomáš 2:2, body hostů: Murín Dušan st. 0:4, Murin Dušan 3:1, Pavlík Lukáš 4:0, Nevoral Michal ml. 4:0), TJ Sokol Výčapy B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Petr 4:0, Semerád Martin 3:1, Dolák Jindřich 1:3, Abrahám Václav 2:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Csicso Petr 3:1, Zigmund Vítězslav 1:3, Barteček Jiří 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Třebenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerzánek Vladimír 2:1, Chromý Jan 2:2, Kalina Petr 3:1, Štork Vítězslav 3:1, Zerzánková Sylva 0:1, body hostů: Bárta Jiří 1:3, Ondráček Rostislav 2:1, Ondráček Michal 1:3, Vyletěl Tomáš 1:3, Šmarda Josef 1:0),
5. kolo:
TJ Třebenice B - Sokol Stařeč A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmarda Josef 0:4, Ondráček Michal 1:3, Ondráček Rostislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Vranča Radek 3:0, Hlůšek Jiří 2:1, Kafka Libor 2:1, Lazarov Willi 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:2, Široký Vladimír 2:1, Tomek David 3:1, Csicso Petr 2:2, Štoček Vlastimil 0:1, body hostů: Kalina Petr 3:1, Chromý Jan 1:3, Štork Vítězslav 3:1, Štork Martin 0:4), SDH Číměř - TJ Sokol Výčapy B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Murin Dušan 1:1, Pavlík Lukáš 2:1, Nevoral Michal ml. 2:1, Pavlík David 0:1, Česnek Vojtěch 0:2, WO 6:0, body hostů: Jonáš Petr 3:1, Pislcajk Lubomír 1:2, Abrahám Václav 2:2, WO 0:6), SK BOB Team Třebíč A - SK Římov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joura Petr 1:0, Pokorný Marek 4:0, Skřenek Tomáš 4:0, Vejvoda Aleš 4:0, Žák Jaroslav 1:2, body hostů: Stručovský Lukáš 0:4, Hobza Stanislav 0:4, Otáhal Radim 1:3, Diviš Aleš 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Lukov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Tomáš 3:1, Punčochář Luděk 1:3, Brychta Jiří 0:4, Kubík Rostislav 3:1, body hostů: Václavek Petr 1:3, Václavek Jan 2:2, Vrzal Zdeněk 4:0, Konvalinka Ondřej 2:2),
6. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Lukov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 3:1, Hlůšek Jiří 2:2, Kafka Libor 2:2, Lazarov Willi 1:3, body hostů: Václavek Petr 0:4, Václavek Jan 1:3, Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 4:0), SKST Bochovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 2:2, Navrátil Petr 3:1, Krejčí Jaroslav 4:0, Trojan Tomáš 1:3, body hostů: Kubík Rostislav 3:1, Pavlíček Tomáš 2:2, Jahn Svatoslav 0:4, Punčochář Luděk 1:3), TJ Sokol Výčapy B - SK BOB Team Třebíč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerád Martin 3:1, Jonáš Petr 4:0, Abrahám Václav 1:3, Pislcajk Lubomír 2:2, body hostů: Žák Jaroslav 0:4, Mejzlík Michal 1:3, Vejvoda Aleš 2:2, Joura Petr 3:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - SDH Číměř 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Miroslav 0:2, Štork Martin 2:2, Kalina Petr 2:2, Štork Vítězslav 2:2, Chromý Jan 1:1, body hostů: Pavlík Lukáš 4:0, Nováček Luboš 0:4, Pavlík David 1:3, Nevoral Michal ml. 4:0), TJ Třebenice B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 1:3, Vyletěl Tomáš 3:1, Ondráček Rostislav 2:2, Bárta Jiří 1:3, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Široký Vladimír 3:1, Csicso Petr 3:1, Štoček Vlastimil 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - Sokol Stařeč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek David 3:1, Csicso Petr 3:1, Kopřiva Tomáš 2:2, Široký Vladimír 2:2, body hostů: Pražák Štěpán 0:4, Hlůšek Jiří 3:1, Kafka Libor 3:1, Lazarov Willi 0:4), SDH Číměř - TJ Třebenice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Murin Dušan 1:1, Pavlík Lukáš 3:1, Nevoral Michal ml. 4:0, Pavlík David 1:3, Nováček Luboš 0:2, body hostů: Bárta Jiří 2:2, Vyletěl Tomáš 3:1, Ondráček Rostislav 2:2, Šmarda Josef 0:4), SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joura Petr 3:1, Skřenek Tomáš 4:0, Pokorný Marek 4:0, Vejvoda Aleš 4:0, body hostů: Dolák Miroslav 0:2, Zerzánek Vladimír 0:4, Štork Martin 0:4, Kalina Petr 1:3, Chromý Jan 0:2), TJ Sokol Moravské Budějovice C - SK Římov B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Rudolf 4:0, Pavlíček Tomáš 4:0, Punčochář Luděk 3:1, Svoboda Jaromír 4:0, body hostů: Otáhal Radim 0:4, Otáhal Ondřej 0:4, Diviš Tomáš 0:4, Diviš Aleš 1:3), TJ Lukov B - SKST Bochovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 4:0, Václavek Jan 1:3, Krotký Pavel 1:1, Václavek Petr 0:2, body hostů: Červenka Kryštof 1:3, Hnízdil Pavel 2:2, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 2:2),
8. kolo:
Sokol Stařeč A - SKST Bochovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlůšek Jiří 2:2, Vranča Radek 2:2, Lazarov Willi 1:3, Kafka Libor 2:2, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Červenka Kryštof 0:4, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 4:0), SK Římov B - TJ Lukov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 1:3, Obůrka Michal 2:2, Diviš Aleš 0:4, body hostů: Krotký Pavel 2:2, Vrzal Zdeněk 4:0, Václavek Jan 3:1, Konvalinka Ondřej 4:0), TJ Sokol Výčapy B - TJ Sokol Moravské Budějovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Petr 3:1, Semerád Martin 2:2, Abrahám Václav 1:3, Abrahám Adam 0:4, body hostů: Kubík Rostislav 2:2, Fiala Jiří 4:0, Punčochář Luděk 2:2, Dolák Rudolf 2:2), TJ Třebenice B - SK BOB Team Třebíč A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondráček Rostislav 1:2, Vyletěl Tomáš 1:3, Ondráček Michal 2:2, WO 1:5, body hostů: Joura Petr 3:0, Vejvoda Aleš 1:2, Pokorný Marek 2:1, Skřenek Tomáš 1:1, WO 5:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SDH Číměř 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Vladimír 3:1, Kopřiva Tomáš 2:2, Tomek David 4:0, Csicso Petr 0:4, body hostů: Pavlík David 1:3, Murin Dušan 2:2, Pavlík Lukáš 2:2, Nevoral Michal ml. 2:2),
9. kolo:
SDH Číměř - Sokol Stařeč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Murin Dušan 3:1, Pavlík Lukáš 3:1, Nevoral Michal ml. 2:2, Pavlík David 1:3, body hostů: Vranča Radek 4:0, Hlůšek Jiří 1:3, Lazarov Willi 1:3, Kafka Libor 1:3), SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Emil 0:2, Vejvoda Aleš 1:2, Mahr David 1:3, Pokorný Marek 2:2, Žák Jaroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Široký Vladimír 3:1, Tomek David 3:1, Štoček Vlastimil 2:1, Csicso Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Tomáš 4:0, Punčochář Luděk 3:1, Plocek Jaroslav 0:4, Brychta Jiří 2:2, body hostů: Štork Vítězslav 2:2, Chromý Jan 1:3, Zerzánek Vladimír 1:3, Kalina Petr 2:1, Zerzánková Sylva 1:0), TJ Lukov B - TJ Sokol Výčapy B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Václavek Jan 1:2, Konvalinka Ondřej 3:0, Vrzal Zdeněk 2:1, Krotký Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Jonáš Petr 3:1, Abrahám Václav 1:3, Semerád Martin 2:2, WO 0:5), SKST Bochovice A - SK Římov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Pavel 4:0, Navrátil Petr 4:0, Krejčí Jaroslav 4:0, Červenka Kryštof 1:3, body hostů: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 1:3, Diviš Aleš 1:3, Obůrka Michal 1:3),
10. kolo:
Sokol Stařeč A - SK Římov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranča Radek 4:0, Hlůšek Jiří 4:0, Kafka Libor 3:1, Lazarov Willi 4:0, body hostů: Stručovský Lukáš 0:4, Obůrka Michal 0:4, Diviš Aleš 0:4, Otáhal Radim 1:3), TJ Sokol Výčapy B - SKST Bochovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Petr 3:1, Semerád Martin 3:1, Abrahám Václav 1:3, Abrahám Adam 4:0, body hostů: Hnízdil Pavel 2:2, Trojan Tomáš 0:2, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 1:3, Červenka Kryštof 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Lukov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 0:2, Ferkl Radek ml. 0:4, Štork Vítězslav 2:2, Štork Martin 1:3, Dolák Miroslav 1:1, body hostů: Václavek Jan 3:1, Krotký Pavel 1:3, Konvalinka Ondřej 4:0, Vrzal Zdeněk 4:0), TJ Třebenice B - TJ Sokol Moravské Budějovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchařík Martin 1:3, Šmarda Josef 1:3, Bárta Jiří 1:3, Vyletěl Tomáš 1:3, body hostů: Kubík Rostislav 4:0, Dolák Rudolf 4:0, Punčochář Luděk 4:0, Plocek Jaroslav 0:4), SDH Číměř - SK BOB Team Třebíč A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík David 1:3, Pavlík Lukáš 2:2, Nevoral Michal ml. 3:1, Murin Dušan 0:2, Česnek Vojtěch 0:2, body hostů: Pokorný Marek 2:2, Vejvoda Aleš 2:2, Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 3:1),
11. kolo:
SK BOB Team Třebíč A - Sokol Stařeč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Emil 0:2, Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 3:1, Pokorný Marek 3:1, Žák Jaroslav 0:2, body hostů: Vranča Radek 4:0, Hlůšek Jiří 1:3, Kafka Libor 1:3, Lazarov Willi 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Radek 2:0, Fiala Jiří 3:0, Pavlíček Tomáš 2:1, Kubík Rostislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:4, Široký Vladimír 0:1, Tomek David 1:3, Štoček Vlastimil 0:2, WO 0:5), TJ Lukov B - TJ Třebenice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří ml. 3:1, Vrzal Zdeněk 4:0, Václavek Jan 2:2, Konvalinka Ondřej 3:1, body hostů: Vyletěl Tomáš 1:3, Bárta Jiří 0:4, Ondráček Michal 1:3, Ondráček Rostislav 2:2), SKST Bochovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 4:0, Krejčí Jaroslav 2:2, Trojan Tomáš 0:2, Červenka Kryštof 0:2, body hostů: Kalina Petr 2:2, Chromý Jan 1:3, Štork Martin 2:2, Štork Vítězslav 2:2), SK Římov B - TJ Sokol Výčapy B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stručovský Lukáš 0:3, Hobza Stanislav 0:3, Obůrka Michal 1:2, Otáhal Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Jonáš Petr 4:0, Semerád Martin 4:0, Abrahám Václav 3:1, WO 0:5),
12. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Sokol Výčapy B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vranča Radek 4:0, Hlůšek Jiří 1:3, Kafka Libor 2:2, Lazarov Willi 3:1, body hostů: Jonáš Petr 3:1, Semerád Martin 0:4, Pislcajk Lubomír 2:2, Abrahám Václav 1:3), SK Římov B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Aleš 4:0, Stručovský Lukáš 0:4, Obůrka Michal 3:1, Otáhal Radim 2:2, body hostů: Zerzánek Vladimír 2:2, Chromý Jan 1:3, Štork Martin 3:1, Štork Vítězslav 1:3), SKST Bochovice A - TJ Třebenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 1:3, Trojan Tomáš 1:3, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Bárta Jiří 2:2, Ondráček Rostislav 3:1, Vyletěl Tomáš 2:2), TJ Lukov B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 1:3, Šplíchal Ladislav 0:4, Vrzal Zdeněk 3:1, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Široký Vladimír 2:2, Kopřiva Tomáš 2:2, Tomek David 3:1, Csicso Petr 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice C - SDH Číměř 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švanda Radek 4:0, Pavlíček Tomáš 2:2, Fiala Jiří 2:2, Kubík Rostislav 2:0, Dolák Rudolf 1:1, body hostů: Murín Dušan st. 0:4, Pavlík Lukáš 2:2, Murin Dušan 1:3, Nevoral Michal ml. 2:2),
13. kolo:
SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Moravské Budějovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joura Petr 3:1, Malý Dušan 2:2, Svoboda Emil 1:3, Mahr David 2:2, body hostů: Dolák Rudolf 3:1, Punčochář Luděk 2:2, Brychta Jiří 2:2, Plocek Jaroslav 1:3), SDH Číměř - TJ Lukov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Murin Dušan 2:2, Pavlík Lukáš 4:0, Nevoral Michal ml. 2:1, Nováček Luboš 0:2, Murín Dušan st. 2:0, WO 1:0, body hostů: Václavek Petr 0:4, Václavek Jan 0:4, Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SKST Bochovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:2, Široký Vladimír 2:2, Tomek David 4:0, Csicso Petr 3:1, body hostů: Hnízdil Pavel 2:2, Červenka Kryštof 0:4, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 1:3), TJ Třebenice B - SK Římov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyletěl Tomáš 4:0, Bárta Jiří 0:4, Ondráček Rostislav 3:1, Ondráček Michal 0:4, body hostů: Obůrka Michal 3:1, Stručovský Lukáš 2:2, Diviš Aleš 2:2, Otáhal Radim 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Výčapy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 4:0, Štork Vítězslav 2:1, Štork Martin 2:2, Kalina Petr 4:0, Zerzánek Vladimír 1:0, body hostů: Jonáš Petr 2:2, Semerád Martin 0:4, Abrahám Václav 1:3, Pislcajk Lubomír 0:4),
14. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vranča Radek 3:1, Vybíral Rudolf 0:4, Lazarov Willi 2:2, Kafka Libor 2:2, body hostů: Zerzánek Vladimír 1:3, Štork Martin 2:2, Štork Vítězslav 3:1, Kalina Petr 3:1), TJ Třebenice B - TJ Sokol Výčapy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 2:2, Vyletěl Tomáš 1:3, Ondráček Rostislav 1:3, Bárta Jiří 3:1, body hostů: Jonáš Petr 3:1, Semerád Martin 3:1, Abrahám Václav 1:3, Pislcajk Lubomír 2:2), SK Římov B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 0:18wo (body domácích: body hostů), SKST Bochovice A - SDH Číměř 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 3:1, Krejčí Jaroslav 2:2, Trojan Tomáš 1:3, body hostů: Pavlík Lukáš 3:1, Nevoral Michal ml. 3:1, Pavlík David 1:3, Nováček Luboš 0:4), TJ Lukov B - SK BOB Team Třebíč A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 4:0, Václavek Jan 1:3, Krotký Pavel 1:3, body hostů: Skřenek Tomáš 2:2, Svoboda Emil 1:3, Vejvoda Aleš 3:1, Pokorný Marek 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice C - Sokol Stařeč A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Radek 3:1, Fiala Jiří 3:1, Jahn Svatoslav 1:3, Kubík Rostislav 4:0, body hostů: Vranča Radek 3:1, Kafka Libor 0:4, Lazarov Willi 1:3, Vybíral Rudolf 1:3), SK BOB Team Třebíč A - SKST Bochovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marek 2:2, Joura Petr 3:1, Vejvoda Aleš 3:0, Skřenek Tomáš 2:1, Žák Jaroslav 1:0, WO 0:1, body hostů: Červenka Kryštof 0:4, Hnízdil Pavel 1:3, Navrátil Petr 1:3, Krejčí Jaroslav 2:1, WO 1:0), SDH Číměř - SK Římov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Česnek Vojtěch 2:2, Pavlík Lukáš 4:0, Murin Dušan 4:0, Murín Dušan st. 0:4, body hostů: Nahodil Martin 1:3, Otáhal Ondřej 1:3, Diviš Aleš 2:2, Obůrka Michal 2:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Výčapy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Vladimír 2:2, Csicso Petr 3:1, Tomek David 2:2, Štoček Vlastimil 0:4, body hostů: Jonáš Petr 1:3, Semerád Martin 3:1, Pislcajk Lubomír 4:0, Abrahám Václav 1:3), TJ Třebenice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Ondráček Rostislav 2:2, Kuchařík Martin 2:2, Vyletěl Tomáš 2:2, body hostů: Kalina Petr 3:1, Zerzánek Vladimír 3:1, Dolák Miroslav 1:3, Chromý Jan 0:4),
16. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Třebenice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 1:3, Lazarov Willi 3:1, Vybíral Rudolf 1:3, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Bárta Jiří 0:4, Vyletěl Tomáš 2:2, Ondráček Rostislav 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromý Jan 1:1, Štork Martin 0:4, Štork Vítězslav 2:2, Kalina Petr 3:1, Zerzánek Vladimír 0:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:1, Široký Vladimír 2:2, Tomek David 3:1, Csicso Petr 2:2), TJ Sokol Výčapy B - SDH Číměř 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Petr 2:2, Semerád Martin 2:2, Pislcajk Lubomír 1:3, Abrahám Václav 3:1, body hostů: Pavlík David 1:3, Murin Dušan 2:2, Nevoral Michal ml. 3:1, Pavlík Lukáš 2:2), SK Římov B - SK BOB Team Třebíč A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Tomáš 0:4, Otáhal Radim 1:3, Obůrka Michal 3:1, Diviš Aleš 1:3, body hostů: Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 4:0, Svoboda Emil 1:3, Vejvoda Aleš 3:1), TJ Lukov B - TJ Sokol Moravské Budějovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 1:3, Krotký Pavel 1:3, Škoda Martin 0:4, Konvalinka Ondřej 3:1, body hostů: Kubík Rostislav 4:0, Fiala Jiří 3:1, Dolák Rudolf 3:1, Pavlíček Tomáš 1:3),
17. kolo:
TJ Lukov B - Sokol Stařeč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 3:1, Krotký Pavel 0:4, Vrzal Zdeněk 3:1, Konvalinka Ondřej 3:1, body hostů: Vranča Radek 3:1, Hlůšek Jiří 1:3, Lazarov Willi 1:3, Kafka Libor 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice C - SKST Bochovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Tomáš 4:0, Fiala Jiří 4:0, Punčochář Luděk 1:3, Kubík Rostislav 4:0, body hostů: Hnízdil Pavel 1:3, Červenka Kryštof 0:4, Navrátil Petr 1:3, Krejčí Jaroslav 1:3), SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Výčapy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 4:0, Vejvoda Aleš 3:1, Pokorný Marek 3:1, body hostů: Jonáš Petr 3:1, Semerád Martin 0:4, Abrahám Adam 0:4, Abrahám Václav 0:4), SDH Číměř - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Luboš 0:4, Pavlík Lukáš 3:1, Murín Dušan st. 0:4, Murin Dušan 4:0, body hostů: Štork Vítězslav 3:1, Štork Martin 2:2, Ferkl Radek ml. 2:2, Chromý Jan 2:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Třebenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Široký Vladimír 3:1, Tomek David 2:2, Csicso Petr 3:1, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Šmarda Josef 1:3, Vyletěl Tomáš 1:3, Bárta Jiří 0:4),
18. kolo:
Sokol Stařeč A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 3:1, Lazarov Willi 3:1, Hlůšek Jiří 2:2, body hostů: Široký Vladimír 0:4, Kopřiva Tomáš 2:2, Tomek David 1:3, Csicso Petr 1:3), TJ Třebenice B - SDH Číměř 8:9 (body domácích: Ondráček Michal 1:2, Bárta Jiří 1:2, Ondráček Rostislav 2:1, WO 4:4, body hostů: Murin Dušan 3:0, Murín Dušan st. 0:3, Pavlík David 2:1, WO 4:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - SK BOB Team Třebíč A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromý Jan 2:2, Ferkl Radek ml. 0:4, Štork Vítězslav 2:2, Štork Martin 3:1, body hostů: Vejvoda Aleš 3:1, Pokorný Marek 1:3, Joura Petr 4:0, Svoboda Emil 1:3), SK Římov B - TJ Sokol Moravské Budějovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Aleš 1:3, Otáhal Radim 2:2, Otáhal Ondřej 1:3, Obůrka Michal 3:1, body hostů: Dolák Rudolf 4:0, Punčochář Luděk 3:1, Brychta Jiří 2:2, Plocek Jaroslav 0:4), SKST Bochovice A - TJ Lukov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnízdil Pavel 2:2, Navrátil Petr 1:3, Krejčí Jaroslav 2:1, Trojan Tomáš 0:2, Červenka Kryštof 0:2, WO 0:1, body hostů: Václavek Jan 2:2, Konvalinka Ondřej 2:2, Škoda Martin 3:1, Vrzal Zdeněk 3:0, WO 1:0),
19. kolo:
SKST Bochovice A - Sokol Stařeč A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 1:3, Krejčí Jaroslav 2:1, Trojan Tomáš 0:2, Červenka Kryštof 0:2, WO 0:1, body hostů: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 2:2, Hlůšek Jiří 1:3, Lazarov Willi 2:1, WO 1:0), TJ Lukov B - SK Římov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 3:1, Vrzal Zdeněk 4:0, Šplíchal Ladislav 0:4, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Otáhal Radim 1:3, Otáhal Ondřej 1:3, Stručovský Lukáš 1:3, Obůrka Michal 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Výčapy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jiří 3:0, Pavlíček Tomáš 3:0, Dolák Rudolf 1:1, Kubík Rostislav 3:0, Punčochář Luděk 0:1, WO 4:0, body hostů: Jonáš Petr 1:3, Semerád Martin 0:4, Abrahám Václav 1:3, WO 0:4), SK BOB Team Třebíč A - TJ Třebenice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahr David 2:1, Malý Dušan 2:1, Svoboda Emil 2:1, Žák Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Šmarda Josef 1:3, Vyletěl Tomáš 3:1, Bárta Jiří 1:3, WO 0:5), SDH Číměř - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík David 4:0, Murín Dušan st. 0:3, Pavlík Lukáš 4:0, Murin Dušan 2:2, WO 1:0, body hostů: Haresta Václav 2:2, Štoček Vlastimil 1:3, Csicso Petr 0:3, Tomek David 2:2, WO 0:1),
20. kolo:
Sokol Stařeč A - SDH Číměř 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Vybíral Rudolf 0:4, Lazarov Willi 0:4, Kafka Libor 2:2, body hostů: Pavlík David 3:1, Murin Dušan 2:2, Pavlík Lukáš 2:2, Nevoral Michal ml. 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK BOB Team Třebíč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haresta Václav 2:2, Štoček Vlastimil 3:1, Tomek David 2:2, Csicso Petr 1:3, body hostů: Svoboda Emil 0:2, Skřenek Tomáš 3:1, Pokorný Marek 2:2, Vejvoda Aleš 3:1, Žák Jaroslav 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Moravské Budějovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štork Vítězslav 3:1, Chromý Jan 2:2, Zerzánek Vladimír 1:2, Kalina Petr 3:1, Zerzánková Sylva 1:0, body hostů: Punčochář Luděk 2:2, Plocek Jaroslav 1:3, Dolák Rudolf 3:1, Brychta Jiří 0:4), TJ Sokol Výčapy B - TJ Lukov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Petr 3:1, Pislcajk Lubomír 2:2, Semerád Martin 1:3, Abrahám Václav 3:1, body hostů: Svoboda Jiří ml. 1:3, Václavek Jan 1:3, Vrzal Zdeněk 1:3, Konvalinka Ondřej 4:0), SK Římov B - SKST Bochovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Aleš 1:3, Otáhal Ondřej 0:4, Obůrka Michal 4:0, Otáhal Radim 1:3, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Krejčí Jaroslav 3:1, Červenka Kryštof 1:3, Navrátil Petr 3:1),
21. kolo:
SK Římov B - Sokol Stařeč A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otáhal Ondřej 1:3, Diviš Aleš 1:4, Otáhal Radim 0:4, Obůrka Michal 2:1, body hostů: Lazarov Willi 2:2, Hlůšek Jiří 3:1, Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 3:1), SKST Bochovice A - TJ Sokol Výčapy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 3:1, Krejčí Jaroslav 3:1, Červenka Kryštof 2:2, body hostů: Jonáš Petr 2:2, Semerád Martin 1:3, Abrahám Václav 1:3, Pislcajk Lubomír 1:3), TJ Lukov B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 1:3, Vrzal Zdeněk 3:1, Škoda Martin 1:3, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Štork Vítězslav 1:3, Zerzánek Vladimír 1:3, Chromý Jan 2:2, Štork Martin 3:1), TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Třebenice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 4:0, Pavlíček Tomáš 3:1, Punčochář Luděk 1:3, Kubík Rostislav 4:0, body hostů: Vyletěl Tomáš 1:3, Bárta Jiří 0:4, Ondráček Rostislav 1:3, Ondráček Michal 2:2), SK BOB Team Třebíč A - SDH Číměř 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 4:0, Žák Jaroslav 1:3, Vejvoda Aleš 4:0, body hostů: Pavlík Lukáš 1:3, Nevoral Michal ml. 2:2, Pavlík David 1:3, Nováček Luboš 0:4),
22. kolo:
Sokol Stařeč A - SK BOB Team Třebíč A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazarov Willi 2:1, Kafka Libor 1:2, Vybíral Rudolf 1:3, Šajovič Peter 1:3, WO 2:0, body hostů: Joura Petr 3:1, Vejvoda Aleš 0:2, Skřenek Tomáš 2:0, Pokorný Marek 3:1, Svoboda Emil 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Moravské Budějovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek David 4:0, Csicso Petr 2:2, Široký Vladimír 0:4, Kopřiva Tomáš 2:2, body hostů: Dolák Rudolf 3:1, Punčochář Luděk 3:1, Brychta Jiří 1:3, Plocek Jaroslav 1:3), TJ Třebenice B - TJ Lukov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Jiří 1:3, Vyletěl Tomáš 0:4, Ondráček Rostislav 1:2, Ondráček Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Václavek Jan 1:2, Vrzal Zdeněk 4:0, Škoda Martin 2:2, Konvalinka Ondřej 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - SKST Bochovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Vladimír 1:3, Chromý Jan 1:3, Štork Vítězslav 4:0, Štork Martin 2:2, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Krejčí Jaroslav 3:1, Navrátil Petr 2:2, Červenka Kryštof 0:2, Trojan Tomáš 0:2), TJ Sokol Výčapy B - SK Římov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Petr 4:0, Semerád Martin 4:0, Abrahám Václav 4:0, Pislcajk Lubomír 4:0, body hostů: Stručovská Alena 0:4, Stručovský Lukáš 0:4, Diviš Aleš 0:4, Otáhal Radim 0:4),
Regionální přebor 3.tř.
1. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - SK Římov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 4:0, Zerzánková Sylva 1:3, Ferkl Radek 3:1, Štork Martin 4:0, body hostů: Milostný Karel 0:4, Stručovský Lukáš 1:3, Nahodil Martin 2:2, Hobza Stanislav 1:3), KST Střítež A - TJ Sokol Březník 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 0:4, Kočí Vladimír 0:4, Kudláček Vítězslav 2:2, Jeleček Augustin 2:2, body hostů: Sobotka Radek 2:2, Sobotka Petr 4:0, Fröhlich Tomáš 4:0, Pokorný Pavel 2:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Mikulovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štoček Vlastimil 3:1, Čapek Jaroslav 3:1, Zigmund Vítězslav 1:3, Haresta Václav 2:2, body hostů: Palík František 4:0, Václavek Ladislav 1:3, Dvořák Miloslav 1:3, Žampa Michal 1:3), TJ Lukov C - TJ Vladislav B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šplíchal Ladislav 0:3, Částek Bohuslav 3:0, Částek Daniel 0:3, Škoda Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Komínek Václav st. 2:2, Komínek Václav ml. 2:2, Bábuněk Martin 2:2, WO 0:5), TJ Třebíč D - SK BOB Team Třebíč B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Pavel 0:4, Matyáš Michal 2:2, Jenerál Radek 2:2, Podolský Luboš 1:3, body hostů: Mejzlík Michal 4:0, Vejvoda Aleš 4:0, Janík Marek 2:2, Jílková Eva 1:3),
2. kolo:
Sokol Stařeč B - SK BOB Team Třebíč B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Štěpán 2:2, Šajovič Peter 1:3, Blažek Radomil 0:4, Šabrňák Petr 2:2, body hostů: Jaša Zdeněk 4:0, Vejvoda Aleš 2:2, Janík Marek 2:2, Žák Jaroslav 3:1), TJ Vladislav B - TJ Třebíč D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komínek Václav st. 0:4, Komínek Václav ml. 1:3, Bábuněk Martin 1:3, Otruba Petr ml. 0:4, body hostů: Novotný Tomáš 3:1, Novotný Vojtěch 3:1, Matyáš Michal 4:0, Jenerál Radek 4:0), TJ Mikulovice B - TJ Lukov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palík František 4:0, Kočár Tomáš 4:0, Václavek Ladislav 2:2, Dvořák Miloslav 2:2, body hostů: Škoda Martin 1:3, Částek Daniel 1:3, Částek Bohuslav 1:3, Šplíchal Ladislav 1:3), TJ Sokol Březník - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Petr 3:0, Sobotka Radek 3:1, Fröhlich Tomáš 3:1, Pokorný Pavel 3:1, Peňáz Karel 0:1, body hostů: Štoček Vlastimil 1:3, Čapek Jaroslav 2:2, Malý Antonín 0:2, Haresta Václav 1:3, Rous Karel 0:2), SK Římov C - KST Střítež A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hobza Stanislav 0:4, Milostný Karel 0:4, Nahodil Martin 2:2, Stručovská Alena 1:3, body hostů: Jeleček Augustin 4:0, Kudláček Vítězslav 3:1, Kočí Vladimír 3:1, Kubica Petr 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - Sokol Stařeč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štork Martin 3:1, Ferkl Radek 4:0, Hakl Jan 0:4, Štefánek Adam 0:4, body hostů: Pražák Štěpán 3:1, Hanzl Zbyněk 2:2, Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 2:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - SK Římov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Jaroslav 3:1, Štoček Vlastimil 3:1, Haresta Václav 3:1, Malý Antonín 2:2, body hostů: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 2:2, Nahodil Martin 3:1, Stručovská Alena 0:4), TJ Lukov C - TJ Sokol Březník 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Ladislav 1:3, Částek Bohuslav 2:2, Částek Daniel 0:4, Škoda Martin 2:2, body hostů: Fröhlich Tomáš 3:1, Bábuněk Libor 2:2, Sobotka Radek 3:1, Pokorný Pavel 3:1), TJ Třebíč D - TJ Mikulovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenerál Radek 3:1, Podolský Luboš 1:3, Jílek Pavel 0:4, Matyáš Michal 4:0, body hostů: Procházka Karel 1:3, Kočár Tomáš 2:2, Palík František 3:1, Václavek Ladislav 2:2), SK BOB Team Třebíč B - TJ Vladislav B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Michal 4:0, Bobek Drahomír 2:2, Janík Marek 2:2, Jaša Zdeněk 3:1, body hostů: Komínek Václav st. 0:4, Komínek Václav ml. 3:1, Otruba Martin 2:2, Otruba Petr ml. 0:4),
4. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Vladislav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Štěpán 3:1, Vybíral Rudolf 1:3, Šabrňák Petr 2:2, Blažek Radomil 3:1, body hostů: Komínek Václav st. 1:3, Pavlík Bohumil 4:0, Otruba Martin 2:2, Otruba Petr ml. 0:4), TJ Mikulovice B - SK BOB Team Třebíč B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Ladislav 2:2, Palík František 2:2, Procházka Karel 0:2, Kočár Tomáš 4:0, Dvořák Miloslav 0:2, body hostů: Mejzlík Michal 3:1, Havel Jaromír 1:3, Jaša Zdeněk 3:1, Nechvátal Jiří 1:3), TJ Sokol Březník - TJ Třebíč D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Petr 2:2, Pokorný Pavel 1:1, Fröhlich Tomáš 3:1, Kopuletý Josef 3:1, Menšík Josef 0:2, body hostů: Novotný Tomáš 0:4, Novotný Vojtěch 3:1, Matyáš Michal 2:2, Jenerál Radek 2:2), SK Římov C - TJ Lukov C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobza Stanislav 2:2, Stručovská Alena 1:3, Stručovský Lukáš 1:3, Nahodil Martin 0:4, body hostů: Šplíchal Ladislav 1:3, Škoda Martin 4:0, Částek Bohuslav 3:1, Kemsa Libor 4:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - KST Střítež A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Ferkl Radek 3:1, Štork Martin 3:1, body hostů: Jeleček Augustin 2:2, Kudláček Vítězslav 3:1, Kočí Vladimír 1:3, Kubica Petr 1:3),
5. kolo:
KST Střítež A - Sokol Stařeč B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudláček Vítězslav 2:2, Kočí Vladimír 0:4, Kubica Petr 1:3, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Vybíral Rudolf 2:2, Pražák Štěpán 2:2, Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Jaroslav 4:0, Malý Antonín 2:2, Zigmund Vítězslav 2:2, Haresta Václav 2:2, body hostů: Ferkl Radek 1:3, Štork Martin 2:2, Chromý Jan 3:1, Zerzánková Sylva 0:4), TJ Třebíč D - SK Římov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Tomáš 4:0, Matyáš Michal 4:0, Jenerál Radek 4:0, Novotný Vojtěch 4:0, body hostů: Stručovský Lukáš 0:4, Hobza Stanislav 0:4, Nahodil Martin 0:4, Milostný Karel 0:4), SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Březník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 3:1, Bobek Drahomír 2:2, Janík Marek 2:2, Mejzlík Michal 3:1, body hostů: Fröhlich Tomáš 0:4, Kopuletý Josef 3:1, Sobotka Radek 1:3, Sobotka Petr 2:2), TJ Vladislav B - TJ Mikulovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bábuněk Martin 2:2, Komínek Václav ml. 2:2, Otruba Martin 3:0, Komínek Václav st. 0:4, Otruba Petr ml. 0:1, body hostů: Dvořák Miloslav 1:3, Kočár Tomáš 3:1, Václavek Ladislav 1:3, Palík František 4:0),
6. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Mikulovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Rudolf 0:4, Šajovič Peter 2:2, Šabrňák Petr 0:4, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Palík František 4:0, Václavek Ladislav 3:1, Dvořák Miloslav 2:2, Kočár Tomáš 4:0), TJ Sokol Březník - TJ Vladislav B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Petr 3:0, Sobotka Radek 2:2, Kopuletý Josef 4:0, Fröhlich Tomáš 4:0, Menšík Josef 1:0, body hostů: Komínek Václav ml. 1:3, Otruba Martin 0:4, Komínek Václav st. 0:4, Bábuněk Martin 1:3), SK Římov C - SK BOB Team Třebíč B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 2:2, Jeřábek Jan 0:4, Stručovská Alena 1:3, body hostů: Jaša Zdeněk 4:0, Havel Jaromír 4:0, Bobek Drahomír 2:2, Janík Marek 3:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Lukov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Štork Martin 4:0, Ferkl Radek 2:2, body hostů: Vidourek Jan st. 1:3, Částek Bohuslav 1:3, Šplíchal Ladislav 2:2, Škoda Martin 3:1), KST Střítež A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 0:4, Kudláček Vítězslav 3:1, Jeleček Augustin 2:2, Kočí Vladimír 1:3, body hostů: Zigmund Vítězslav 1:3, Haresta Václav 2:2, Štoček Vlastimil 4:0, Čapek Jaroslav 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - Sokol Stařeč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haresta Václav 3:1, Čapek Jaroslav 2:2, Štoček Vlastimil 4:0, Zigmund Vítězslav 1:3, body hostů: Vybíral Rudolf 2:2, Šajovič Peter 2:2, Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 0:4), TJ Lukov C - KST Střítež A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Ladislav 2:2, Krotký Pavel 3:1, Částek Bohuslav 2:2, Škoda Martin 3:1, body hostů: Jeleček Augustin 3:1, Kudláček Vítězslav 1:3, Kočí Vladimír 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2), TJ Třebíč D - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Vojtěch 3:1, Jenerál Radek 2:2, Novotný Tomáš 3:1, Matyáš Michal 2:2, body hostů: Chromý Jan 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Štork Martin 3:1, Ferkl Radek 0:4), TJ Vladislav B - SK Římov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komínek Václav st. 1:3, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 3:0, Bábuněk Martin 3:1, Otruba Petr ml. 0:1, body hostů: Nahodil Martin 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Stručovský Lukáš 2:2, Stručovská Alena 3:1), TJ Mikulovice B - TJ Sokol Březník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palík František 4:0, Kočár Tomáš 3:1, Dvořák Miloslav 1:2, Václavek Ladislav 2:2, Žampa Michal 0:1, body hostů: Sobotka Radek 0:4, Sobotka Petr 3:1, Fröhlich Tomáš 1:3, Pokorný Pavel 2:2),
8. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Sokol Březník 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pražák Štěpán 1:3, Šajovič Peter 2:2, Vybíral Rudolf 2:2, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Sobotka Radek 2:2, Sobotka Petr 3:1, Fröhlich Tomáš 2:2, Kopuletý Josef 3:1), SK Římov C - TJ Mikulovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stručovský Lukáš 0:4, Hobza Stanislav 0:4, Nahodil Martin 1:3, Milostný Karel 0:4, body hostů: Palík František 4:0, Václavek Ladislav 4:0, Kočár Tomáš 4:0, Dvořák Miloslav 3:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - SK BOB Team Třebíč B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromý Jan 1:3, Zerzánková Sylva 0:4, Ferkl Radek 0:4, Štork Martin 3:1, body hostů: Mejzlík Michal 3:1, Jaša Zdeněk 3:1, Havel Jaromír 3:1, Nechvátal Jiří 3:1), KST Střítež A - TJ Třebíč D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudláček Vítězslav 2:2, Dvořáček Zdeněk 2:2, Kočí Vladimír 0:4, Kubica Petr 0:4, body hostů: Novotný Tomáš 3:1, Novotný Vojtěch 3:1, Matyáš Michal 3:1, Jenerál Radek 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Lukov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štoček Vlastimil 4:0, Čapek Jaroslav 3:1, Malý Antonín 0:4, Haresta Václav 2:2, body hostů: Částek Daniel 1:3, Šplíchal Ladislav 1:3, Škoda Martin 3:1, Částek Bohuslav 2:2),
9. kolo:
TJ Lukov C - Sokol Stařeč B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidourek Jan st. 2:2, Šplíchal Ladislav 3:1, Václavek Petr 2:2, Škoda Martin 2:2, body hostů: Vybíral Rudolf 3:1, Blažek Radomil 0:4, Šajovič Peter 3:1, Pražák Štěpán 1:3), TJ Třebíč D - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vojtěch 3:1, Novotný Tomáš 3:1, Jenerál Radek 3:1, Matyáš Michal 3:1, body hostů: Čapek Jaroslav 1:3, Štoček Vlastimil 2:2, Zigmund Vítězslav 0:4, Haresta Václav 1:3), SK BOB Team Třebíč B - KST Střítež A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Michal 4:0, Janík Marek 4:0, Bobek Drahomír 3:1, Jaša Zdeněk 2:2, body hostů: Jeleček Augustin 2:2, Kudláček Vítězslav 0:4, Kočí Vladimír 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3), TJ Vladislav B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komínek Václav st. 1:3, Otruba Martin 3:1, Komínek Václav ml. 2:2, Bábuněk Martin 1:3, body hostů: Chromý Jan 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Ferkl Radek 2:2, Štork Martin 4:0), TJ Sokol Březník - SK Římov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopuletý Josef 4:0, Fröhlich Tomáš 3:1, Pokorný Pavel 4:0, Sobotka Petr 4:0, body hostů: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 0:4, Nahodil Martin 1:3, Milostný Karel 0:4),
10. kolo:
Sokol Stařeč B - SK Římov C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pražák Štěpán 2:1, Šajovič Peter 2:1, Vybíral Rudolf 2:1, Blažek Radomil 1:2, WO 5:0, body hostů: Hobza Stanislav 0:4, Stručovský Lukáš 3:1, Nahodil Martin 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Mikulovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromý Jan 2:2, Kalina Petr 4:0, Štork Martin 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, body hostů: Václavek Ladislav 1:3, Palík František 3:1, Fiala Petr 1:3, Dvořák Miloslav 2:2), KST Střítež A - TJ Vladislav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Vladimír 1:3, Kudláček Vítězslav 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Bábuněk Martin 2:2, Komínek Václav st. 0:4, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - SK BOB Team Třebíč B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Jaroslav 1:3, Štoček Vlastimil 3:1, Zigmund Vítězslav 0:4, Malý Antonín 2:2, body hostů: Mejzlík Michal 4:0, Vejvoda Aleš 3:1, Nechvátal Jiří 1:3, Palát Jiří st. 2:2), TJ Lukov C - TJ Třebíč D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavek Petr 0:4, Vidourek Jan st. 2:2, Šplíchal Ladislav 2:2, Částek Bohuslav 2:2, body hostů: Novotný Vojtěch 2:2, Matyáš Michal 3:1, Novotný Tomáš 2:2, Jenerál Radek 3:1),
11. kolo:
TJ Třebíč D - Sokol Stařeč B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jenerál Radek 4:0, Novotný Vojtěch 4:0, Novotný Tomáš 3:1, Matyáš Michal 3:1, body hostů: Vybíral Rudolf 1:3, Šajovič Peter 1:3, Blažek Radomil 0:4, Sedláček Filip 0:4), SK BOB Team Třebíč B - TJ Lukov C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Jaromír 3:0, Janík Marek 2:1, Bobek Drahomír 2:1, Mejzlík Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Šplíchal Ladislav 2:2, Václavek Petr 0:4, Částek Daniel 0:4, WO 0:5), TJ Vladislav B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komínek Václav ml. 2:2, Komínek Václav st. 1:3, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Petr ml. 0:4, body hostů: Čapek Jaroslav 4:0, Malý Antonín 1:3, Zigmund Vítězslav 0:1, Haresta Václav 3:1, Štoček Vlastimil 3:0), TJ Mikulovice B - KST Střítež A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palík František 4:0, Václavek Ladislav 3:1, Dvořák Miloslav 1:3, Kočár Tomáš 1:3, body hostů: Jeleček Augustin 1:3, Kudláček Vítězslav 2:2, Dvořáček Zdeněk 2:2, Kočí Vladimír 2:2), TJ Sokol Březník - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Petr 3:1, Kopuletý Josef 3:1, Fröhlich Tomáš 3:1, Řezanina Jaroslav 2:2, body hostů: Chromý Jan 2:2, Zerzánková Sylva 0:4, Ferkl Radek 1:3, Štork Martin 2:2),
12. kolo:
SK Římov C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stručovský Lukáš 2:2, Stručovská Alena 2:2, Hobza Stanislav 1:3, Nahodil Martin 2:2, body hostů: Ferkl Radek 3:1, Zerzánková Sylva 1:3, Štork Martin 4:0, Ferkl Radek ml. 1:3), TJ Sokol Březník - KST Střítež A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopuletý Josef 2:2, Fröhlich Tomáš 2:2, Sobotka Radek 3:1, Sobotka Petr 4:0, body hostů: Dvořáček Zdeněk 0:4, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 2:2, Kudláček Vítězslav 3:1), TJ Mikulovice B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Ladislav 4:0, Palík František 4:0, Procházka Karel 3:0, Kočár Tomáš 2:2, Dvořák Miloslav 0:1, body hostů: Čapek Jaroslav 1:3, Malý Antonín 1:3, Zigmund Vítězslav 0:4, Haresta Václav 1:3), TJ Vladislav B - TJ Lukov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Bohumil 2:0, Bábuněk Martin 3:1, Komínek Václav ml. 3:1, Otruba Martin 3:1, Komínek Václav st. 1:1, body hostů: Částek Bohuslav 2:2, Částek Daniel 0:4, Vidourek Jan st. 2:2, Václavek Petr 0:4), SK BOB Team Třebíč B - TJ Třebíč D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílková Eva 1:1, Mejzlík Michal 2:2, Janík Marek 1:3, Jaša Zdeněk 3:1, Havel Jaromír 0:2, body hostů: Novotný Vojtěch 2:2, Novotný Tomáš 1:3, Jenerál Radek 3:1, Matyáš Michal 3:1),
13. kolo:
SK BOB Team Třebíč B - Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 2:2, Bobek Drahomír 3:1, Janík Marek 3:1, Mejzlík Michal 4:0, body hostů: Šajovič Peter 1:3, Pražák Štěpán 2:2, Blažek Radomil 0:4, Vybíral Rudolf 1:3), TJ Třebíč D - TJ Vladislav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Michal 3:1, Jenerál Radek 3:1, Podolský Luboš 2:2, Novotný Vojtěch 4:0, body hostů: Otruba Martin 1:3, Komínek Václav ml. 3:1, Bábuněk Martin 0:4, Komínek Václav st. 0:4), TJ Lukov C - TJ Mikulovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Martin 3:1, Václavek Petr 1:3, Částek Bohuslav 3:1, Vidourek Jan st. 3:1, body hostů: Václavek Ladislav 1:3, Palík František 4:0, Kočár Tomáš 1:3, Dvořák Miloslav 0:4), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Sokol Březník 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rous Karel 1:3, Štoček Vlastimil 2:2, Haresta Václav 1:3, Zigmund Vítězslav 1:3, body hostů: Sobotka Radek 0:2, Kopuletý Josef 4:0, Pokorný Pavel 2:2, Fröhlich Tomáš 3:1, Sobotka Petr 2:0), KST Střítež A - SK Římov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudláček Vítězslav 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, Kočí Vladimír 3:1, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Nahodil Martin 3:1, Milostný Karel 0:3, Stručovská Alena 0:4, Stručovský Lukáš 2:2, Hobza Stanislav 1:0),
14. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajovič Peter 1:3, Vybíral Rudolf 2:2, Hanzl Zbyněk 3:1, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Ferkl Radek 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Ferkl Radek ml. 2:2, Štork Martin 4:0), SK Římov C - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milostný Karel 0:4, Hobza Stanislav 2:2, Stručovská Alena 1:3, Nahodil Martin 3:1, body hostů: Štoček Vlastimil 4:0, Čapek Jaroslav 3:1, Zigmund Vítězslav 2:2, Rous Karel 1:3), TJ Sokol Březník - TJ Lukov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Pavel 2:1, Sobotka Radek 1:3, Fröhlich Tomáš 2:2, Sobotka Petr 4:0, Menšík Josef 0:1, body hostů: Václavek Petr 1:3, Částek Bohuslav 2:2, Šplíchal Ladislav 1:3, Škoda Martin 3:1), TJ Mikulovice B - TJ Třebíč D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Karel 3:1, Kočár Tomáš 3:1, Palík František 4:0, Václavek Ladislav 0:4, body hostů: Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 1:3, Jenerál Radek 1:3, Matyáš Michal 3:1), TJ Vladislav B - SK BOB Team Třebíč B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komínek Václav ml. 2:1, Bábuněk Martin 2:1, Otruba Martin 2:1, Komínek Václav st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Havel Jaromír 4:0, Jílková Eva 1:3, Jílek Pavel 0:4, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Vladislav B - Sokol Stařeč B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábuněk Martin 3:1, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 2:2, Komínek Václav st. 0:4, body hostů: Šajovič Peter 1:3, Pražák Štěpán 2:2, Blažek Radomil 2:1, Hanzl Zbyněk 2:2, Vybíral Rudolf 0:1), SK BOB Team Třebíč B - TJ Mikulovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 1:3, Vejvoda Aleš 3:1, Janík Marek 1:3, Mejzlík Michal 3:1, body hostů: Procházka Karel 3:1, Kočár Tomáš 0:3, Václavek Ladislav 2:2, Palík František 3:1, Dvořák Miloslav 0:1), TJ Třebíč D - TJ Sokol Březník 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Tomáš 4:0, Matyáš Michal 2:2, Jenerál Radek 1:3, Novotný Vojtěch 4:0, body hostů: Fröhlich Tomáš 0:4, Kopuletý Josef 2:2, Sobotka Petr 2:2, Pokorný Pavel 1:3), TJ Lukov C - SK Římov C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částek Bohuslav 4:0, Šplíchal Ladislav 4:0, Škoda Martin 4:0, Vidourek Jan st. 4:0, body hostů: Nahodil Martin 0:4, Milostný Karel 0:4, Stručovský Lukáš 0:4, Hobza Stanislav 0:4), KST Střítež A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudláček Vítězslav 2:2, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 2:2, Dvořáček Zdeněk 0:4, body hostů: Chromý Jan 3:1, Ferkl Radek 2:2, Ferkl Radek ml. 3:1, Štork Martin 4:0),
16. kolo:
Sokol Stařeč B - KST Střítež A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Rudolf 3:1, Šajovič Peter 2:2, Hanzl Zbyněk 0:4, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Jeleček Augustin 4:0, Kudláček Vítězslav 2:2, Kočí Vladimír 2:2, Dvořáček Zdeněk 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferkl Radek ml. 3:1, Štork Martin 3:1, Chromý Jan 3:1, Ferkl Radek 1:3, body hostů: Čapek Jaroslav 3:1, Malý Antonín 2:2, Zigmund Vítězslav 0:4, Haresta Václav 1:3), SK Římov C - TJ Třebíč D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stručovský Lukáš 2:2, Milostný Karel 1:3, Nahodil Martin 2:2, Hobza Stanislav 1:3, body hostů: Jenerál Radek 4:0, Matyáš Michal 4:0, Podolský Luboš 1:3, Kalenda Jan 1:3), TJ Sokol Březník - SK BOB Team Třebíč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Petr 3:1, Pokorný Pavel 1:3, Kopuletý Josef 3:1, Fröhlich Tomáš 3:1, body hostů: Jílek Pavel 0:4, Vejvoda Aleš 4:0, Janík Marek 1:3, Bobek Drahomír 1:3), TJ Mikulovice B - TJ Vladislav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Karel 4:0, Kočár Tomáš 3:1, Palík František 2:0, Václavek Ladislav 3:1, Žampa Michal 1:1, body hostů: Komínek Václav st. 0:4, Bednařík Stanislav 0:4, Otruba Petr ml. 0:4, Komínek Václav ml. 3:1),
17. kolo:
TJ Mikulovice B - Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Václavek Ladislav 2:2, Dvořák Miloslav 2:1, Palík František 3:0, Kočár Tomáš 4:0, WO 1:2, body hostů: Vybíral Rudolf 2:2, Pražák Štěpán 1:3, Blažek Radomil 0:4, Šabrňák Petr 0:2, WO 2:1), TJ Vladislav B - TJ Sokol Březník 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bábuněk Martin 1:3, Komínek Václav st. 0:4, Komínek Václav ml. 2:2, Otruba Petr ml. 0:4, body hostů: Sobotka Radek 3:1, Sobotka Petr 4:0, Fröhlich Tomáš 2:2, Pokorný Pavel 4:0), SK BOB Team Třebíč B - SK Římov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Michal 4:0, Bobek Drahomír 3:1, Jílek Pavel 1:3, Jaša Zdeněk 4:0, body hostů: Stručovský Lukáš 2:2, Nahodil Martin 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Milostný Karel 0:4), TJ Lukov C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částek Bohuslav 1:3, Šplíchal Ladislav 1:3, Škoda Martin 4:0, Vidourek Jan st. 1:3, body hostů: Chromý Jan 3:1, Ferkl Radek 1:3, Ferkl Radek ml. 2:2, Štork Martin 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - KST Střítež A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štoček Vlastimil 4:0, Malý Antonín 0:4, Zigmund Vítězslav 1:3, Haresta Václav 3:1, body hostů: Dvořáček Zdeněk 2:2, Procházka Tomáš 2:2, Kočí Vladimír 2:2, Jeleček Augustin 2:2),
18. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Rudolf 2:2, Sedláček Filip 1:3, Šabrňák Petr 1:3, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Štoček Vlastimil 4:0, Čapek Jaroslav 2:2, Malý Antonín 1:3, Haresta Václav 4:0), KST Střítež A - TJ Lukov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeleček Augustin 4:0, Kočí Vladimír 1:3, Kudláček Vítězslav 4:0, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Kemsa Libor 2:2, Částek Bohuslav 2:2, Šplíchal Ladislav 0:4, Škoda Martin 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Třebíč D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromý Jan 2:2, Ferkl Radek 1:3, Štork Martin 3:1, Ferkl Radek ml. 4:0, body hostů: Novotný Vojtěch 1:3, Matyáš Michal 2:2, Novotný Tomáš 1:3, Jenerál Radek 2:2), SK Římov C - TJ Vladislav B 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stručovský Lukáš 1:3, Nahodil Martin 2:2, Hobza Stanislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Bábuněk Martin 2:1, Otruba Martin 2:1, Komínek Václav ml. 3:0, Komínek Václav st. 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Březník - TJ Mikulovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopuletý Josef 2:2, Pokorný Pavel 1:3, Fröhlich Tomáš 2:2, Sobotka Petr 3:1, body hostů: Procházka Karel 3:1, Kočár Tomáš 1:3, Václavek Ladislav 0:4, Palík František 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Březník - Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Pavel 1:1, Kopuletý Josef 4:0, Fröhlich Tomáš 3:1, Sobotka Radek 3:1, Sobotka Petr 1:1, body hostů: Pražák Štěpán 2:2, Šajovič Peter 1:3, Vybíral Rudolf 1:3, Šabrňák Petr 0:4), TJ Mikulovice B - SK Římov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočár Tomáš 4:0, Dvořák Miloslav 2:0, Palík František 4:0, Václavek Ladislav 3:1, Žampa Michal 1:1, body hostů: Stručovský Lukáš 0:4, Milostný Karel 0:4, Nahodil Martin 1:3, Hobza Stanislav 1:3), SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Michal 4:0, Janík Marek 3:1, Bobek Drahomír 3:1, Jílek Pavel 1:3, body hostů: Ferkl Radek ml. 2:2, Ferkl Radek 2:2, Zerzánková Sylva 1:3, Štefánek Adam 0:4), TJ Třebíč D - KST Střítež A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Tomáš 2:2, Novotný Vojtěch 2:2, Matyáš Michal 3:1, Jenerál Radek 1:3, body hostů: Jeleček Augustin 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, Kudláček Vítězslav 3:1, Kočí Vladimír 1:3), TJ Lukov C - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidourek Jan st. 3:1, Částek Bohuslav 3:1, Škoda Martin 4:0, Částek Daniel 1:3, body hostů: Čapek Jaroslav 1:3, Štoček Vlastimil 1:3, Zigmund Vítězslav 0:4, Haresta Václav 3:1),
20. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Lukov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Rudolf 1:3, Šajovič Peter 2:2, Šabrňák Petr 0:4, Hanzl Zbyněk 1:3, body hostů: Vidourek Jan st. 3:1, Částek Bohuslav 4:0, Šplíchal Ladislav 1:3, Škoda Martin 4:0), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Třebíč D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zigmund Vítězslav 0:4, Malý Antonín 1:3, Rous Karel 0:4, Barteček Jiří 1:3, body hostů: Novotný Tomáš 4:0, Novotný Vojtěch 2:2, Jenerál Radek 4:0, Matyáš Michal 4:0), KST Střítež A - SK BOB Team Třebíč B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Vladimír 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Kudláček Vítězslav 2:2, Jeleček Augustin 2:2, body hostů: Mejzlík Michal 4:0, Vejvoda Aleš 4:0, Janík Marek 2:2, Bobek Drahomír 1:3), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Vladislav B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štork Martin 3:1, Zerzánková Sylva 1:3, Chromý Jan 2:2, Ferkl Radek 1:3, body hostů: Bábuněk Martin 1:3, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 2:2, Pavlík Bohumil 4:0), SK Římov C - TJ Sokol Březník 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stručovský Lukáš 3:1, Milostný Karel 2:2, Nahodil Martin 2:2, Hobza Stanislav 1:3, body hostů: Křivánek Daniel 1:3, Peňáz Karel 1:3, Řezanina Jaroslav 2:2, Fröhlich Tomáš 4:0),
21. kolo:
SK Římov C - Sokol Stařeč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahodil Martin 2:2, Stručovská Alena 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Stručovský Lukáš 3:1, body hostů: Šajovič Peter 3:1, Hanzl Zbyněk 2:2, Šabrňák Petr 2:2, Simandl Adam 2:2), TJ Mikulovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palík František 3:1, Václavek Ladislav 2:2, Procházka Karel 4:0, Kočár Tomáš 1:1, Žampa Michal 0:2, body hostů: Chromý Jan 1:3, Ferkl Radek 2:2, Štork Martin 3:1, Zerzánková Sylva 0:4), TJ Vladislav B - KST Střítež A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 3:1, Komínek Václav st. 1:3, body hostů: Jeleček Augustin 4:0, Kudláček Vítězslav 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, Kočí Vladimír 0:4), SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Jaromír 3:1, Janík Marek 2:2, Bobek Drahomír 3:1, Mejzlík Michal 4:0, body hostů: Čapek Jaroslav 1:3, Štoček Vlastimil 3:1, Zigmund Vítězslav 0:4, Haresta Václav 0:4), TJ Třebíč D - TJ Lukov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Vojtěch 3:1, Jenerál Radek 1:3, Novotný Tomáš 3:1, Matyáš Michal 4:0, body hostů: Vidourek Jan st. 1:3, Částek Bohuslav 3:1, Šplíchal Ladislav 0:4, Škoda Martin 1:3),
22. kolo:
Sokol Stařeč B - TJ Třebíč D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražák Štěpán 0:3, Šajovič Peter 0:3, Šabrňák Petr 0:3, Vybíral Rudolf 2:1, WO 5:0, body hostů: Novotný Tomáš 3:1, Novotný Vojtěch 4:0, Matyáš Michal 3:1, WO 0:5), TJ Lukov C - SK BOB Team Třebíč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částek Bohuslav 2:2, Vidourek Jan st. 1:3, Škoda Martin 3:1, Šplíchal Ladislav 1:3, body hostů: Vejvoda Aleš 2:2, Žák Jaroslav 3:1, Janík Marek 2:2, Bobek Drahomír 2:2), TJ Sokol Kralice nad Oslavou B - TJ Vladislav B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Jaroslav 1:2, Malý Antonín 1:3, Štoček Vlastimil 4:0, Haresta Václav 3:1, Zigmund Vítězslav 0:1, body hostů: Komínek Václav st. 1:3, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 2:2), KST Střítež A - TJ Mikulovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Kočí Vladimír 1:3, Kudláček Vítězslav 1:3, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Václavek Ladislav 3:1, Palík František 3:1, Dvořák Miloslav 2:2, Žampa Michal 1:3), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Sokol Březník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štork Martin 4:0, Zerzánková Sylva 0:4, Chromý Jan 4:0, Ferkl Radek 2:2, body hostů: Sobotka Radek 1:3, Pokorný Pavel 2:2, Fröhlich Tomáš 1:3, Kopuletý Josef 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy