Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Bučovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Pavel 4:0, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Rotrekl Martin 0:4, Vrána Michal 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Hlubočany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baričák Marek 3:1, Kobolka Luboš 2:2, Sádlík Luděk 2:2, Šmetka Miroslav 4:0, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Legner Karel 0:4, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 1:3), TJ Němčany A - TJ Sokol Hodějice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gec Jaromír 3:1, Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 3:1, Neužil Radek 3:1, body hostů: Košťál Milan 3:1, Valný Aleš 0:4, Durda Karel 1:3, Partika Luděk 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - SK Olšany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0, Pecina František 3:1, Macka Libor 3:1, body hostů: Libánek Zdeněk 0:4, Zonek Miroslav 0:4, Libánek Ondřej 1:3, Krais Boris 1:3), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Tatran Hrušky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odstrčil Martin 3:1, Flössler Jaromír 1:3, Flössler Miloslav 3:1, Braun Karel 3:1, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Burian Miroslav 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 1:3), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Drnovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 2:2, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Josef 3:1, Šebeček Jan 0:4, body hostů: Borovec Karel 2:2, Indra Roman 1:3, Zubal Ladislav 3:1, Kupčík Jakub 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Ondřej 3:1, Rotrekl Martin 3:1, Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2, body hostů: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 1:3, Zubal Ladislav 3:1, Skála Petr 1:3), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Otnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 3:1, Burian Miroslav 0:4, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Josef 2:2, Heřmanský Martin 3:1, Šebeček Jan 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Rousínovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 2:2, Krais Boris 1:3, Libánek Ondřej 3:1, body hostů: Polouček Josef st. 1:3, Odstrčil Martin 3:1, Flössler Miloslav 2:2, Braun Karel 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 3:1, Košťál Milan 0:4, Durda Karel 0:4, Kučera Robert 0:2, Valný Aleš 1:1, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 2:2, Chmelík Jan 2:0, Macka Libor 3:1, Pecina František 1:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Vágner Milan st. 0:4, Novák Ivo 3:1, Machala Vítězslav 2:2, body hostů: Neužil Radek 3:1, Gec Jaromír 2:2, Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrnuštík Josef 1:3, Urbánek Luděk 2:2, Reška Vladislav st. 3:1, Zaremba Pavel 2:2, body hostů: Kobolka Luboš 1:3, Šmetka Miroslav 2:2, Baričák Marek 3:1, Procházka Miroslav 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Bučovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Luboš 3:0, Sádlík Luděk 1:2, Šmetka Miroslav 3:0, Baričák Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Rotrekl Martin 1:3, Kohoutek Radek 0:4, Vrána Michal 1:3, WO 0:5), TJ Němčany A - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír 2:2, Neužil Radek 2:2, body hostů: Urbánek Luděk 2:2, Zaremba Pavel 4:0, Reška Vladislav st. 2:2, Pecka Zbyněk 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany C 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 4:0, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:0, Bukáček Jaroslav 0:2, body hostů: Šafařík Michal 1:3, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 0:4, Vágner Milan st. 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hodějice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braun Karel 3:1, Milich Jaroslav 0:4, Flössler Miloslav 4:0, Odstrčil Martin 4:0, body hostů: Kučera Robert 1:3, Durda Karel 2:2, Košťál Milan 1:3, Partika Luděk 1:3), TJ Sokol Otnice B - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 3:1, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Cupák Radim 2:2, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 3:1, Skála Petr 3:1, Zubal Ladislav 3:1, body hostů: Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 0:4, Spáčil Josef 1:3, Kouřil Zdeněk 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Tatran Hrušky A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rotrekl Martin 3:0, Plšek Ondřej 3:0, Vrána Michal 2:1, Kohoutek Radek 3:0, WO 5:0, body hostů: Spáčil Josef 1:3, Holoubek Roman 0:4, Burian Miroslav 0:4, WO 0:5), SK Olšany A - TJ Sokol Drnovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 3:1, Libánek Zdeněk 0:4, body hostů: Skála Petr 3:1, Borovec Karel 1:3, Zubal Ladislav 1:3, Indra Roman 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Otnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 2:2, Košťál Milan 4:0, Durda Karel 3:1, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 0:4, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Rousínovec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 2:2, body hostů: Polouček Josef st. 3:1, Juhás Pavel 0:4, Flössler Miloslav 1:3, Braun Karel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrnuštík Josef 0:4, Urbánek Luděk 4:0, Zaremba Pavel 3:1, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Kropáček Roman 1:3, Handl Jiří 1:3, Chmelík Jan 3:1, Pecina František 1:3), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír 1:3, Hladký Arnošt 1:3, Neužil Radek 0:4, body hostů: Kobolka Luboš 3:1, Procházka Miroslav 2:2, Baričák Marek 4:0, Šmetka Miroslav 3:1),
5. kolo:
TJ Němčany A - TJ Sokol Bučovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dušan 3:1, Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 3:1, body hostů: Rotrekl Martin 2:2, Vrána Michal 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Handl Jiří 1:3, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 1:3, body hostů: Šmetka Miroslav 2:2, Kobolka Luboš 2:2, Baričák Marek 3:1, Procházka Miroslav 1:3), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Hoštice - Heroltice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flössler Miloslav 2:2, Polouček Josef ml. 0:4, Odstrčil Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Mrnuštík Josef 1:2, Urbánek Luděk 2:1, Reška Vladislav st. 2:1, Zaremba Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Otnice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Michal 3:0, Legner Karel 3:0, Machala Vítězslav 3:0, Novák Ivo 1:2, WO 5:0, body hostů: Heřmanský Martin 1:3, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hodějice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Borovec Karel 2:2, Zubal Ladislav 2:2, Skála Petr 1:3, body hostů: Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 4:0, Košťál Milan 4:0), TJ Tatran Hrušky A - SK Olšany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 1:3, Holoubek Roman 0:4, Štefan Vojtěch st. 1:3, Kouřil Zdeněk 2:2, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 3:1, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 1:3, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 2:2), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 2:2, Kouřil Zdeněk 3:1, Holoubek Roman 0:4, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Durda Karel 3:1, Valný Aleš 3:1, Košťál Milan 3:1, Partika Luděk 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 3:1, body hostů: Indra Roman 0:4, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 2:2, Skála Petr 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Otnice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 3:1, Zaremba Pavel 4:0, body hostů: Heřmanský Martin 0:4, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Šebeček Jan 0:4, Heřmanský Josef 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hlubočany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 1:3, Polouček Josef st. 0:4, Rája Milan 0:4, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Baričák Marek 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 2:2), TJ Němčany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 3:1, Gec Jaromír 3:1, Neužil Radek 1:3, body hostů: Kropáček Roman 3:1, Handl Jiří 2:2, Pecina František 0:4, Chmelík Jan 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Bučovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 3:1, Chmelík Jan 2:0, Macka Libor 3:1, Pecina František 2:0, body hostů: Rotrekl Martin 0:4, Plšek Ondřej 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Němčany A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flössler Jaromír 0:4, Milich Jaroslav 0:4, Polouček Josef ml. 0:4, Malý Roman 0:4, body hostů: Nováček Milan 4:0, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Neužil Radek 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Josef 0:4, Šebeček Jan 1:3, Heřmanský Martin 1:3, body hostů: Šmetka Miroslav 4:0, Sádlík Luděk 2:2, Baričák Marek 4:0, Procházka Miroslav 3:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 3:1, Skála Petr 1:3, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Zaremba Leo 1:3, Urbánek Luděk 3:1, Mrnuštík Josef 4:0, Pytela Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Tatran Hrušky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 3:1, body hostů: Spáčil Josef 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, Burian Miroslav 0:4, Holoubek Roman 0:4), SK Olšany A - TJ Sokol Hodějice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 2:2, Libánek Ondřej 3:1, Libánek Zdeněk 2:2, body hostů: Durda Karel 2:2, Valný Aleš 0:4, Košťál Milan 2:2, Partika Luděk 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hodějice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 1:3, Plšek Ondřej 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Vrána Michal 2:2, body hostů: Valný Aleš 2:2, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 4:0, Partika Luděk 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Legner Karel 3:1, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 2:2, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Ondřej 1:3, Krais Boris 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Tatran Hrušky A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav st. 3:0, Urbánek Luděk 2:1, Pytela Zdeněk 2:1, Mrnuštík Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 1:3, Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 0:4, Borovec Karel 0:4, Indra Roman 0:4, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Baričák Marek 4:0, Sádlík Luděk 3:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Otnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Dušan 4:0, Gec Jaromír 3:1, Nováček Milan 4:0, Neužil Radek 4:0, body hostů: Šebeček Jan 0:4, Adámek Jan 0:4, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kališ Jiří 0:1, Handl Jiří 2:2, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 1:3, Kropáček Roman 1:2, body hostů: Braun Karel 3:1, Odstrčil Martin 2:2, Flössler Miloslav 2:2, Juhás Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Bučovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Karel 4:0, Polouček Josef st. 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Odstrčil Martin 4:0, body hostů: Rotrekl Martin 0:4, Vrána Michal 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 0:4), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 1:3, Heřmanský Martin 3:1, Šebeček Jan 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 2:2, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 2:0, Pecina František 1:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany A 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skála Petr 0:4, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Neužil Radek 3:0, Hladký Arnošt 2:1, Gec Jaromír 3:0, Nováček Milan 3:0, WO 5:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hlubočany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Zdeněk 1:3, Spáčil Josef 1:3, Štefan Vojtěch st. 1:3, Holoubek Roman 0:4, body hostů: Sádlík Luděk 1:3, Šmetka Miroslav 4:0, Baričák Marek 4:0, Procházka Miroslav 4:0), SK Olšany A - TJ Hoštice - Heroltice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 0:4, Krais Boris 1:3, Libánek Ondřej 1:3, body hostů: Mrnuštík Josef 1:3, Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 3:1, Pytela Zdeněk 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Machala Vítězslav 3:1, Vágner Milan st. 0:4, Novák Ivo 4:0, body hostů: Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 1:3, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hlubočany C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 1:3, Plšek Ondřej 2:2, Vrána Michal 0:4, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Legner Karel 3:1, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 4:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrnuštík Josef 1:3, Urbánek Luděk 3:1, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 3:1, body hostů: Durda Karel 2:2, Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 1:3, Košťál Milan 2:2), TJ Sokol Hlubočany B - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Luboš 3:1, Sádlík Luděk 1:3, Šmetka Miroslav 2:2, Baričák Marek 2:2, body hostů: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 0:4, Libánek Ondřej 2:2, Krais Boris 4:0), TJ Němčany A - TJ Tatran Hrušky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír 4:0, Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 3:1, body hostů: Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 0:4, Holoubek Roman 0:4, Šmíd Jan 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 3:1, Handl Jiří 3:1, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 4:0, body hostů: Indra Roman 0:4, Skála Petr 0:4, Zubal Ladislav 2:2, Borovec Karel 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel 3:1, Juhás Pavel 0:4, Flössler Miloslav 3:1, Odstrčil Martin 2:2, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Josef 2:2, Šebeček Jan 1:3, Heřmanský Martin 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 3:1, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Šebeček Jan 1:3, body hostů: Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2, Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 0:4, Skála Petr 2:2, Borovec Karel 2:2, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Odstrčil Martin 3:1, Braun Karel 2:2, Flössler Miloslav 4:0, Malý Pavel 1:3), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burian Miroslav 0:4, Šmíd Jan 0:4, Batrla Jiří 0:4, Drápal Božetěch 0:4, body hostů: Pecina František 4:0, Macka Libor 4:0, Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0), SK Olšany A - TJ Němčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 0:4, Krais Boris 0:4, Libánek Ondřej 2:2, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hlubočany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 1:3, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 0:4, Valný Aleš 1:3, body hostů: Šmetka Miroslav 4:0, Kobolka Luboš 4:0, Baričák Marek 4:0, Sádlík Luděk 1:3), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Hoštice - Heroltice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 1:3, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 2:2, body hostů: Mrnuštík Josef 1:3, Urbánek Luděk 3:1, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Skalický Jaroslav 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Vrána Michal 1:3, body hostů: Zaremba Jan 2:2, Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hlubočany B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 1:3, Legner Karel 0:4, body hostů: Šmetka Miroslav 4:0, Kobolka Luboš 2:2, Baričák Marek 3:1, Sádlík Luděk 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Němčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valný Aleš 0:4, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 2:2, Partika Luděk 1:3, body hostů: Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 0:4, Libánek Ondřej 2:2, body hostů: Handl Jiří 2:2, Macka Libor 4:0, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 1:1, Kropáček Roman 2:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Rousínovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Vojtěch st. 3:1, Spáčil Josef 2:2, Holoubek Roman 0:4, Kouřil Zdeněk 1:3, body hostů: Braun Karel 2:2, Odstrčil Martin 4:0, Flössler Miloslav 3:1, Malý Roman 1:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Otnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 0:4, Borovec Karel 2:2, Kupčík Jakub 0:4, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Heřmanský Josef 2:2, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 4:0, Cupák Radim 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 2:2, Zubal Ladislav 3:1, Kuchtíček Jakub 0:4, body hostů: Plšek Ondřej 3:1, Rotrekl Martin 3:1, Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Tatran Hrušky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Bubla Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Holoubek Roman 1:3, Spáčil Josef 1:3, Kouřil Zdeněk 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 2:2, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Ondřej 4:0, Krais Boris 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Bukáček Jaroslav 3:1, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, body hostů: Valný Aleš 1:3, Durda Karel 2:2, Partika Luděk 1:3, Košťál Milan 1:3), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Arnošt 4:0, Horák Dušan 0:4, Nováček Milan 2:2, Neužil Radek 2:2, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 3:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Hoštice - Heroltice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Luboš 2:2, Baričák Marek 3:1, Procházka Miroslav 1:3, Šmetka Miroslav 2:2, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 3:1, Zaremba Leo 1:3, Pytela Zdeněk 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hlubočany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohoutek Radek 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, Plšek Ondřej 1:3, Šafařík Radomír 0:4, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Sádlík Luděk 1:3, Baričák Marek 4:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 3:1, Pytela Zdeněk 2:2, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Neužil Radek 2:2, Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír 0:4, Hladký Arnošt 1:3), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 2:2, Reček Martin 1:3, body hostů: Handl Jiří 3:1, Macka Libor 2:2, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 2:0, Bukáček Jaroslav 0:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Rousínovec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 1:3, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 1:2, Valný Aleš 0:4, Sigmund Adam 0:1, body hostů: Polouček Josef st. 2:2, Braun Karel 3:1, Flössler Miloslav 3:1, Odstrčil Martin 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Otnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Libánek Zdeněk 3:1, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 3:1, body hostů: Heřmanský Martin 0:4, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Cupák Radim 0:4, Heřmanský Josef 0:4), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 3:1, Holoubek Roman 1:3, Štefan Vojtěch st. 4:0, body hostů: Indra Roman 2:2, Kupčík Jakub 0:4, Zubal Ladislav 2:2, Borovec Karel 2:2),
15. kolo:
TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Bučovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 2:2, Burian Miroslav 0:4, Štefan Vojtěch st. 4:0, body hostů: Rotrekl Martin 1:3, Kohoutek Radek 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Plšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Drnovice B - SK Olšany A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Milan 0:4, Borovec Karel 0:4, Indra Roman 1:3, Kuchtíček Jakub 0:4, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Libánek Zdeněk 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Krais Boris 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hodějice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Martin 2:2, Heřmanský Josef 1:3, Cupák Radim 2:2, body hostů: Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hlubočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Karel 3:1, Malý Roman 1:3, Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 4:0, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 1:3, Novák Ivo 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Macka Libor 2:2, Chmelík Jan 3:1, Pecina František 2:2, body hostů: Urbánek Luděk 2:2, Reška Vladislav st. 3:1, Pytela Zdeněk 1:3, Mrnuštík Josef 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Němčany A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 2:2, Baričák Marek 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 3:1, body hostů: Nováček Milan 1:3, Neužil Radek 2:2, Hladký Arnošt 0:4, Gec Jaromír 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Němčany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 1:3, Skalický Jaroslav 1:3, body hostů: Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 3:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baričák Marek 3:0, Šmetka Miroslav 4:0, Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 2:2, Sádlík Luděk 1:0, body hostů: Kropáček Roman 1:3, Macka Libor 1:3, Pecina František 0:4, Chmelík Jan 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Rousínovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 1:3, Reška Vladislav st. 4:0, Štolfa Jan 0:4, Pytela Zdeněk 1:3, body hostů: Braun Karel 3:1, Odstrčil Martin 3:1, Malý Roman 1:3, Flössler Miloslav 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 2:2, Bubla Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Reček Martin 0:4, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 4:0, Košťál Milan 4:0, body hostů: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 1:3, Kupčík Jakub 0:4), SK Olšany A - TJ Tatran Hrušky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 4:0, Krais Boris 4:0, Libánek Ondřej 4:0, body hostů: Spáčil Josef 0:4, Holoubek Roman 0:4, Burian Miroslav 0:4, Šmíd Jan 0:4),
17. kolo:
SK Olšany A - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 3:1, Libánek Ondřej 3:1, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Plšek Ondřej 2:2, Kohoutek Radek 1:3, Vrána Michal 0:2, Skalický Jaroslav 0:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Tatran Hrušky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 2:2, Košťál Milan 4:0, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Holoubek Roman 1:3, Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 0:4), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 0:4, Kupčík Jakub 1:3, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 2:2, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Vágner Milan st. 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Hoštice - Heroltice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 1:3, Cupák Radim 1:3, body hostů: Reška Vladislav st. 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Kocourek Vratislav 0:4), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Rousínovec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baričák Marek 4:0, Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 2:2, body hostů: Malý Roman 0:4, Braun Karel 0:4, Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Němčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Bukáček Jaroslav 2:2, Handl Jiří 2:2, Pecina František 1:3, body hostů: Hladký Arnošt 1:3, Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír 1:3, Neužil Radek 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 1:3, Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 1:3, Bednařík Jaromír 0:4, Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír 1:3, Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 3:1, body hostů: Polouček Josef st. 1:3, Braun Karel 3:1, Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 4:0), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Otnice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baričák Marek 4:0, Sádlík Luděk 2:2, Šmetka Miroslav 4:0, Procházka Miroslav 2:2, body hostů: Heřmanský Martin 2:2, Heřmanský Josef 0:4, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Šebeček Jan 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Drnovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Kreutzer Radek 4:0, body hostů: Indra Roman 0:4, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 0:4, Kupčík Jakub 0:4), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hlubočany C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 0:4, Holoubek Roman 0:4, Šmíd Jan 0:4, Burian Miroslav 0:4, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Reček Martin 4:0), TJ Sokol Hodějice A - SK Olšany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durda Karel 0:4, Partika Luděk 1:3, Košťál Milan 3:1, Valný Aleš 1:3, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Libánek Zdeněk 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Bučovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 2:2, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 4:0, Valný Aleš 2:2, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Vrána Michal 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Hlubočany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 0:4, Libánek Ondřej 4:0, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 2:2), TJ Tatran Hrušky A - TJ Hoštice - Heroltice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Josef 0:4, Burian Miroslav 0:4, Holoubek Roman 0:4, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Mrnuštík Josef 4:0), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Drnovice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Luboš 3:0, Baričák Marek 3:0, Šmetka Miroslav 3:0, Sádlík Luděk 2:1, WO 5:0, body hostů: Indra Roman 0:4, Borovec Karel 0:4, Zubal Ladislav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Otnice B - TJ Němčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 1:3, Šebeček Antonín 1:3, Adámek Jan 1:3, Šebeček Jan 1:3, body hostů: Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 4:0, Dvořáček Zdeněk 0:4, Gec Jaromír 4:0), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 1:3, Flössler Miloslav 3:1, Braun Karel 2:2, Odstrčil Martin 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 1:3, Handl Jiří 3:1, Pecina František 1:3, Chmelík Jan 2:0, Macka Libor 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Rousínovec A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Vrána Michal 0:4, body hostů: Braun Karel 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 4:0, Polouček Josef st. 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Otnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Jaroslav 0:4, Macka Libor 4:0, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 3:1, body hostů: Heřmanský Martin 1:3, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 1:3, Šebeček Antonín 1:3), TJ Němčany A - TJ Sokol Drnovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 1:3, Zubal Ladislav 0:4, Kupčík Jakub 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Tatran Hrušky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Baričák Marek 4:0, Procházka Miroslav 2:0, Sádlík Luděk 2:0, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Holoubek Roman 0:4, Spáčil Josef 0:4, Burian Miroslav 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - SK Olšany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 3:1, Reška Vladislav st. 2:2, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Jan 0:4, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, Libánek Ondřej 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hlubočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valný Aleš 1:3, Durda Karel 0:4, Košťál Milan 3:1, Partika Luděk 2:2, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 2:2, Reček Martin 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Reček Martin 0:4, body hostů: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 1:3, Kohoutek Radek 2:2, Skalický Jaroslav 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Hoštice - Heroltice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durda Karel 1:2, Partika Luděk 0:4, Valný Aleš 0:4, Kučera Robert 1:3, Sigmund Adam 0:1, body hostů: Reška Vladislav st. 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Zaremba Jan 2:2), SK Olšany A - TJ Sokol Hlubočany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávniček Boris 1:3, Zonek Miroslav 0:4, Libánek Ondřej 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 2:0, Kobolka Luboš 3:1, Baričák Marek 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Sádlík Luděk 0:2), TJ Tatran Hrušky A - TJ Němčany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holoubek Roman 0:4, Spáčil Josef 1:3, Burian Miroslav 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Horák Dušan 2:2, Nováček Milan 3:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indra Roman 1:3, Borovec Karel 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, Zubal Ladislav 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0, Pecina František 3:1, Chmelík Jan 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Josef 4:0, Cupák Radim 1:3, Oplt Bolek 0:4, Adámek Jan 1:3, body hostů: Flössler Miloslav 3:1, Malý Roman 2:2, Braun Karel 3:1, Rája Milan 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 1:3, Vrána Michal 3:1, Skalický Jaroslav 1:3, body hostů: Heřmanský Josef 2:2, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Cupák Radim 3:1, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Drnovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, body hostů: Kupčík Jakub 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, Borovec Karel 0:4, Indra Roman 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Tatran Hrušky A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0, Pecina František 4:0, Chmelík Jan 4:0, body hostů: Šmíd Jan 0:4, Burian Miroslav 0:4, Holoubek Roman 0:4, Spáčil Josef 0:4), TJ Němčany A - SK Olšany A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír 4:0, body hostů: Libánek Ondřej 0:4, Zonek Miroslav 0:4, Němec Josef 0:4, Libánek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Hodějice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baričák Marek 4:0, Kobolka Luboš 4:0, Sádlík Luděk 1:3, Šmetka Miroslav 4:0, body hostů: Sigmund Adam 1:3, Partika Luděk 1:3, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 1:3, Zaremba Leo 3:1, body hostů: Machala Vítězslav 1:3, Legner Karel 1:3, Vágner Milan st. 1:3, Novák Ivo 1:3),
Okresní soutěž 1
1. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TTC Komořany C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drkal Roman 1:3, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 4:0, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 1:3, Hrabal Marek 1:3, Fiala Jan 0:4), TJ Slavíkovice A - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skokan Milan 4:0, Pecha Tomáš 2:2, Leznar Bořivoj 0:4, WO 0:5, body hostů: Bucal Radim 1:2, Bucal Roman 2:1, Smejkal Libor 1:2, Venera Vlastimil 2:1, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Orlovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Hanák Jan 0:4, Mrnuštík Josef 1:3, body hostů: Zbořil Martin 2:2, Klvač Vojtěch 1:3, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 4:0), TJ Sokol Orlovice A - TJ Brankovice 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčiřík Jakub 3:0, Klvač Radim 3:0, Habrda Pavel 2:1, Vojtek Miloš 3:0, WO 5:0, body hostů: Vašák Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 0:4, Vodička Karel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lovčičky - TJ Němčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 0:4, Hudec Richard 0:4, body hostů: Gec Lubomír 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Dvořáček Zdeněk 3:1, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Velešovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juhás Pavel 1:2, Polouček Josef st. 4:0, Straňák Pavel 1:3, Skřivánek David 2:2, Polouček Josef ml. 0:1, body hostů: Kordiovský Zbyněk 3:1, Otoupalík Ondřej 3:1, Kvasnička Zdeněk 0:4, Fianta René 2:2),
2. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Rousínovec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalouda Miroslav 1:3, Holec Ondřej 4:0, Hrabal Marek 2:2, Hasala Petr 1:3, body hostů: Skřivánek David 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Juhás Pavel 2:2, Straňák Pavel 0:4), TJ Němčany B - TJ Velešovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 4:0, Gec Lubomír 2:2, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Kvasnička Zdeněk 0:4, Fianta René 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 1:3, Šebesta Karel 1:3, Pavlíček Antonín 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Martin 2:2, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Novák Josef 1:3, Habrda Pavel 1:3, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 4:0), OST Nevojice A - TJ Hoštice - Heroltice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucal Radim 3:1, Dempír Antonín 0:4, Hoždora František 1:3, Bucal Roman 1:3, body hostů: Pecka Zbyněk 2:2, Kreutzer Radek 2:2, Zaremba Leo 3:1, Mrnuštík Josef 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Slavíkovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 3:1, Drkal Roman 1:1, Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Dvořáček František 1:1, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Skokan Milan 2:2, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 0:4),
3. kolo:
TJ Slavíkovice A - TTC Komořany C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 4:0, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 3:1, body hostů: Fiala Jan 0:4, Kalouda Miroslav 2:2, Hasala Petr 1:3, Masařík David 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 1:3, Kreutzer Radek 2:2, Zaremba Leo 4:0, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Hégr Miroslav 2:2, Paseka Vladimír 1:3, Drkal Roman 0:4, Šamšula Roman 3:1), TJ Sokol Orlovice A - OST Nevojice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 4:0, Habrda Pavel 1:3, Krejčiřík Jakub 1:1, Klvač Radim 4:0, Novák Josef 1:1, body hostů: Bucal Roman 2:2, Venera Vlastimil 1:3, Bucal Radim 2:2, Slavíček Martin 0:4), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Orlovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 0:2, Pavlíček Antonín 1:1, body hostů: Matulík Václav 0:4, Zbořil Martin 3:1, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 3:1), TJ Velešovice B - TJ Brankovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 4:0, Otoupalík Ondřej 4:0, Kvasnička Zdeněk 2:2, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Kadlec Josef 1:3, Vodička Karel 2:2, Vašák Karel 2:2), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Němčany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Skřivánek David 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Straňák Pavel 0:4, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 3:1),
4. kolo:
TTC Komořany C - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holec Ondřej 3:1, Masařík Michal 1:3, Hrabal Marek 3:1, Hasala Petr 1:3, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Dvořáček Zdeněk 1:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 3:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Rousínovec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 1:3, Hakl Jiří 0:4, Kadlec Josef 1:3, body hostů: Skřivánek David 3:1, Straňák Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 4:0), TJ Sokol Orlovice B - TJ Velešovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 4:0, Zbořil Martin 2:2, body hostů: Otoupalík Ondřej 3:1, Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 1:3, Kvasnička Zdeněk 0:4), OST Nevojice A - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Hoždora František 2:2, Smejkal Libor 2:2, Bucal Roman 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:0, Pavlíček Antonín 0:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Orlovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 0:4, Šamšula Roman 3:1, Paseka Vladimír 1:3, body hostů: Krejčiřík Jakub 1:3, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Hoštice - Heroltice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 2:2, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Martin 0:4, WO 1:0, body hostů: Mrnuštík Josef 4:0, Zaremba Leo 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Pecka Zbyněk 2:2, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - TTC Komořany C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kreutzer Radek 3:0, Pecka Zbyněk 2:1, Zaremba Leo 2:1, Mrnuštík Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Orlovice A - TJ Slavíkovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 2:2, Novák Josef 3:1, body hostů: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 0:4, Bartošek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Vážany nad Litavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:1, Hudec Martin 1:3, Pavlíček Antonín 0:2, body hostů: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 0:4, Šamšula Roman 3:1), TJ Velešovice B - OST Nevojice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 3:1, Kvasnička Zdeněk 0:4, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 3:1, Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Orlovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straňák Pavel 1:3, Polouček Josef st. 3:1, Knapek Bronislav 0:4, Malý Pavel 1:3, body hostů: Zbořil Martin 3:1, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Vojtěch 1:3, Klvač Roman 4:0), TJ Němčany B - TJ Brankovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 4:0, Gec Lubomír 1:3, body hostů: Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 1:3, Kadlec Josef 0:4, Polišenský Jaroslav 3:1),
6. kolo:
TTC Komořany C - TJ Brankovice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holec Ondřej 1:0, Masařík Michal 2:1, Hrabal Marek 3:0, Masařík David 0:3, Hasala Petr 0:2, WO 5:0, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Orlovice B - TJ Němčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 0:4, Harásek Miroslav 2:1, Klvač Roman 3:1, Zbořil Martin 3:1, Matulík Václav 0:1, body hostů: Dvořáček Zdeněk 2:2, Bartoš Jiří 1:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knapek Bronislav 1:3, Polouček Josef ml. 0:4, Polouček Josef st. 4:0, Straňák Pavel 0:4, body hostů: Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 3:1, Venera Vlastimil 3:1, Hoždora František 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Velešovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hégr Miroslav 2:1, Paseka Vladimír 1:2, Šamšula Roman 2:1, Dvořáček František 1:2, WO 5:0, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Fianta René 1:3, WO 0:5), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Lovčičky 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:4, Hudec Richard 0:4, Hudec Martin 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Orlovice A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Zbyněk 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Leo 4:0, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Krejčiřík Jakub 0:2, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 0:4, Habrda Pavel 0:4, Novák Josef 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TTC Komořany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Novák Josef 1:1, Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 3:1, Klvač Radim 1:1, body hostů: Hasala Petr 0:2, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 1:3, Holec Ondřej 4:0, Masařík David 0:2), TJ Sokol Lovčičky - TJ Hoštice - Heroltice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:4, Hudec Richard 0:2, Hudec Martin 0:4, Pavlíček Antonín 0:2, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Leo 3:1, Pecka Zbyněk 3:1, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Velešovice B - TJ Slavíkovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 3:1, Doležel Zdeněk 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, body hostů: Skokan Milan 2:2, Pecha Tomáš 1:3, Bartošek Zdeněk 0:4, Leznar Martin 1:3), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Vážany nad Litavou A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straňák Pavel 0:4, Skřivánek Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 4:0, Dvořáček František 1:3, Šamšula Roman 4:0), TJ Němčany B - OST Nevojice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 0:1, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 3:1, Kohoutek Petr 1:3, Ledvina Vít 0:3, body hostů: Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 4:0, Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Orlovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 2:2, Vašák Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, body hostů: Klvač Vojtěch 3:1, Zbořil Martin 4:0, Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 0:2, Matulík Václav 0:2),
8. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Orlovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 3:1, Holec Ondřej 4:0, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Harásek Miroslav 1:3, Zbořil Martin 1:3, Klvač Roman 3:1), OST Nevojice A - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venera Vlastimil 3:1, Bucal Roman 4:0, Smejkal Libor 2:2, Bucal Radim 2:2, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 1:3, Kadlec Josef 0:4), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Němčany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 1:3, body hostů: Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 1:3, Horák Dušan 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Milan 2:2, Pecha Tomáš 2:2, Leznar Martin 0:4, Bartošek Zdeněk 3:1, body hostů: Straňák Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Juhás Pavel 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Velešovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 2:2, Pecka Zbyněk 2:2, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Otoupalík Ondřej 3:1, Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 0:4), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 2:2, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 1:3, Hudec Richard 0:2, Pavlíček Antonín 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Richard 0:2, Zapletal David 3:1, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 1:3, Pavlíček Antonín 0:2, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík David 0:1, Masařík Michal 3:1, Holec Ondřej 4:0, Hrabal Marek 2:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Orlovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 0:4, Fianta René 1:3, body hostů: Habrda Pavel 3:1, Krejčiřík Jakub 1:2, Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 4:0, Novák Josef 0:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 2:2, Knapek Bronislav 1:3, Skřivánek David 3:1, body hostů: Zaremba Leo 2:2, Pecka Zbyněk 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 2:2), TJ Němčany B - TJ Slavíkovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 4:0, Bartoš Jiří 1:3, body hostů: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 1:3), TJ Brankovice - TJ Vážany nad Litavou A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2, body hostů: Paseka Vladimír 1:3, Dvořáček František 0:2, Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Drkal Roman 0:2), TJ Sokol Orlovice B - OST Nevojice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harásek Miroslav 2:2, Zbořil Martin 1:3, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 3:1, Venera Vlastimil 2:2, Slavíček Martin 0:4),
10. kolo:
TTC Komořany C - OST Nevojice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masařík David 0:4, Masařík Michal 0:4, Hasala Petr 1:3, Fiala Jan 0:4, body hostů: Venera Vlastimil 2:0, Bucal Roman 4:0, Bucal Radim 4:0, Hoždora František 4:0, Smejkal Libor 1:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Orlovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 2:2, body hostů: Matulík Václav 0:4, Klvač Vojtěch 1:3, Harásek Miroslav 1:3, Zbořil Martin 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 1:3, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Bořivoj 0:4, body hostů: Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 3:1), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Němčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 2:2, Pecka Zbyněk 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, Chlup Tadeáš 4:0, Bartoš Jiří 0:4), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Orlovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek David 3:1, Knapek Bronislav 3:1, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 3:1, body hostů: Vojtek Miloš 1:3, Novák Josef 1:3, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 0:4), TJ Sokol Lovčičky - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 1:3, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 3:1, Kordiovský Zbyněk 2:2, Kvasnička Zdeněk 1:3),
11. kolo:
TJ Velešovice B - TTC Komořany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Otoupalík Ondřej 4:0, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Hasala Petr 2:2, Masařík David 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Polouček Josef ml. 3:1, Straňák Pavel 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Polouček Josef st. 3:1), TJ Němčany B - TJ Sokol Orlovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Chlup Tadeáš 0:4, Horák Dušan 2:2, Dvořáček Zdeněk 0:4, body hostů: Krejčiřík Jakub 2:2, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 3:1), TJ Brankovice - TJ Hoštice - Heroltice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 0:4, Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 0:4, body hostů: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Pecka Zbyněk 2:2, Mrnuštík Josef 4:0), TJ Sokol Orlovice B - TJ Slavíkovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harásek Miroslav 4:0, Zbořil Martin 4:0, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, body hostů: Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 0:4, Pecha Tomáš 1:3, Matoušek Jiří 0:4), OST Nevojice A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 1:3, Hoždora František 0:1, Bucal Roman 3:1, Smejkal Libor 2:1, body hostů: Růžička Jiří 0:4, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 3:1, Paseka Vladimír 2:2),
12. kolo:
TTC Komořany C - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 2:2, Kalouda Miroslav 1:3, Hrabal Marek 2:2, Fiala Jan 0:4, body hostů: Dvořáček František 1:3, Paseka Vladimír 2:2, Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0), OST Nevojice A - TJ Slavíkovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 4:0, Bucal Radim 4:0, Smejkal Libor 0:2, Bucal Roman 4:0, Hrebičík Milan ml. 0:2, body hostů: Bartošek Zdeněk 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Skokan Milan 1:3, Leznar Martin 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 0:4, Zbořil Martin 1:3, Klvač Roman 2:1, Harásek Miroslav 1:3, Matulík Václav 0:1, body hostů: Zaremba Leo 4:0, Kreutzer Radek 3:1, Kocourek Vratislav 1:3, Mrnuštík Josef 4:0), TJ Brankovice - TJ Sokol Orlovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašák Karel 4:0, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 3:1, Vodička Karel 4:0, body hostů: Novák Josef 0:4, Krejčiřík Jakub 1:3, Habrda Pavel 1:3, Klvač Radim 2:2), TJ Němčany B - TJ Sokol Lovčičky 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 3:1, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 3:1, Gec Lubomír 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 0:4, Pavlíček Antonín 0:4), TJ Velešovice B - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 0:4, Otoupalík Ondřej 3:1, body hostů: Skřivánek David 3:1, Straňák Pavel 1:3, Polouček Josef ml. 2:2, Polouček Josef st. 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Rousínovec B - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Malý Roman 4:0, Polouček Josef ml. 1:3, Flössler Jaromír 0:1, Knapek Bronislav 0:3, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Kalouda Miroslav 2:2), TJ Velešovice B - TJ Němčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 2:2, Otoupalík Ondřej 2:2, Fianta René 2:2, Kvasnička Zdeněk 0:4, body hostů: Gec Lubomír 3:1, Dvořáček Zdeněk 1:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 4:0), TJ Sokol Lovčičky - TJ Brankovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Hakl Jiří 3:1, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 3:1), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Orlovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 0:4, Habrda Pavel 2:2, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, body hostů: Klvač Vojtěch 1:3, Zbořil Martin 1:3, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Zbyněk 0:4, Kreutzer Radek 3:1, Štolfa Jan 0:4, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:2, Hoždora František 3:1, Bucal Roman 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Vážany nad Litavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Zdeněk 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 1:3, Skokan Milan 2:2, body hostů: Dvořáček František 2:2, Paseka Vladimír 1:3, Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0),
14. kolo:
TTC Komořany C - TJ Slavíkovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 3:1, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Kalouda Miroslav 1:3, body hostů: Bartošek Zdeněk 0:4, Leznar Martin 2:2, Pecha Tomáš 2:2, Skokan Milan 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 1:3, Paseka Vladimír 0:4, body hostů: Zaremba Leo 2:2, Kreutzer Radek 2:2, Pecka Zbyněk 2:2, Mrnuštík Josef 3:1), OST Nevojice A - TJ Sokol Orlovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 2:2, Hoždora František 1:3, Bucal Radim 3:1, Bucal Roman 3:1, body hostů: Krejčiřík Jakub 1:3, Novák Josef 1:3, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 1:3), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Zbořil Martin 3:1, Klvač Roman 3:0, Harásek Miroslav 1:3, Matulík Václav 0:1, body hostů: Pavlíček Antonín 0:4, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 2:2, Zapletal David 4:0), TJ Brankovice - TJ Velešovice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hakl Jiří 1:2, Vašák Karel 1:1, Vodička Karel 2:1, Polišenský Jaroslav 3:0, Kadlec Josef 0:1, WO 5:0, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Honek Tomáš 0:4, Fianta René 3:1, WO 0:5), TJ Němčany B - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 2:2, Gec Lubomír 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Straňák Pavel 0:4, Skřivánek David 4:0, Polouček Josef st. 4:0),
15. kolo:
TJ Němčany B - TTC Komořany C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gec Lubomír 0:4, Chlup Tadeáš 1:3, Horák Dušan 4:0, Ledvina Vít 0:4, body hostů: Hasala Petr 2:2, Kalouda Miroslav 3:1, Hrabal Marek 3:1, Holec Ondřej 3:0, Fiala Jan 0:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Brankovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 2:2, Flössler Jaromír 0:1, Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 3:1, Skřivánek David 2:1, body hostů: Vašák Karel 1:3, Vodička Karel 3:1, Hakl Jiří 0:4, Polišenský Jaroslav 1:3), TJ Velešovice B - TJ Sokol Orlovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Tomáš 0:4, Kvasnička Zdeněk 0:4, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 2:2, body hostů: Klvač Vojtěch 2:2, Zbořil Martin 2:1, Harásek Miroslav 3:1, Klvač Roman 3:1, Matulík Václav 1:0), TJ Sokol Lovčičky - OST Nevojice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:2, Dempír Antonín 1:3), TJ Sokol Orlovice A - TJ Vážany nad Litavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 1:3, Novák Josef 1:3, body hostů: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Slavíkovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Pecka Zbyněk 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Pecha Tomáš 0:4, Leznar Martin 1:3, Skokan Milan 3:1, Bartošek Zdeněk 0:4),
16. kolo:
TTC Komořany C - TJ Hoštice - Heroltice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 2:2, Masařík David 0:4, Hrabal Marek 1:3, Fiala Jan 0:4, body hostů: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 4:0, Zaremba Jan 2:2, Mrnuštík Josef 4:0), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Tomáš 3:1, Skokan Milan 2:2, Leznar Martin 1:3, Bartošek Zdeněk 2:2, body hostů: Novák Josef 0:4, Krejčiřík Jakub 3:1, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 1:3), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Lovčičky 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 2:2, body hostů: Pavlíček Antonín 0:4, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 1:3, Hudec Richard 1:3), OST Nevojice A - TJ Velešovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:2, Venera Vlastimil 4:0, Bucal Roman 4:0, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 1:3, Honek Tomáš 0:4, Otoupalík Ondřej 0:4), TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matulík Václav 1:3, Zbořil Martin 2:2, Klvač Vojtěch 2:2, Harásek Miroslav 2:2, body hostů: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, Flössler Jaromír 1:3, Straňák Pavel 0:4), TJ Brankovice - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 1:3, Vodička Karel 4:0, body hostů: Gec Lubomír 1:3, Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 3:1, Chlup Tadeáš 2:2),
17. kolo:
TJ Brankovice - TTC Komořany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 3:1, Vodička Karel 4:0, Polišenský Jaroslav 3:1, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík David 0:4, Hrabal Marek 1:3, Masařík Michal 2:2), TJ Němčany B - TJ Sokol Orlovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 4:0, Gec Lubomír 1:3, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Zbořil Martin 1:3, Klvač Roman 2:2, Harásek Miroslav 3:0, Matulík Václav 0:1), OST Nevojice A - TJ Sokol Rousínovec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 1:3, Venera Vlastimil 2:2, Hoždora František 1:3, Slavíček Martin 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 0:1, Malý Roman 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Knapek Bronislav 1:2), TJ Velešovice B - TJ Vážany nad Litavou A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:4, Otoupalík Ondřej 3:1, Fianta René 3:1, Honek Tomáš 0:4, body hostů: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 2:2), TJ Sokol Lovčičky - TJ Slavíkovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 0:4, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Skokan Milan 3:1, Pecha Tomáš 3:1, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 2:2), TJ Sokol Orlovice A - TJ Hoštice - Heroltice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Zaremba Leo 1:3, Štolfa Jan 2:2, Pecka Zbyněk 2:2, Mrnuštík Josef 3:1),
18. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Orlovice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalouda Miroslav 2:2, Masařík Michal 3:1, Fiala Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Krejčiřík Jakub 1:2, Klvač Radim 2:1, Novák Josef 1:2, Habrda Pavel 3:0, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zbyněk 3:1, Štolfa Jan 2:2, Kocourek Vratislav 3:1, Přibylík František 0:4, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 1:3), TJ Slavíkovice A - TJ Velešovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 2:2, Leznar Martin 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, Pecha Tomáš 1:3, body hostů: Honek Tomáš 0:4, Otoupalík Ondřej 3:1, Doležel Zdeněk 3:1, Fianta René 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rousínovec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček František 1:3, Paseka Vladimír 3:1, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 2:2, body hostů: Polouček Josef ml. 1:3, Skřivánek David 3:1, Flössler Jaromír 0:4, Polouček Josef st. 3:1), OST Nevojice A - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 2:2, Dempír Antonín 1:3, Venera Vlastimil 1:3, Bucal Roman 4:0, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Dvořáček Zdeněk 3:1, Němec Pavel 0:4, Chlup Tadeáš 3:1), TJ Sokol Orlovice B - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Klvač Roman 3:1, Zbořil Martin 4:0, Matulík Václav 0:4, body hostů: Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, Vodička Karel 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TTC Komořany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Vojtěch 2:2, Klvač Roman 3:0, Zbořil Martin 2:2, Harásek Miroslav 3:1, Matulík Václav 1:0, body hostů: Hrabal Marek 0:4, Masařík Michal 3:1, Fiala Jan 0:4, Kalouda Miroslav 2:2), TJ Brankovice - OST Nevojice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 3:1, Kadlec Josef 1:3, body hostů: Venera Vlastimil 3:1, Hrebičík Milan ml. 1:3, Dempír Antonín 0:4, Hoždora František 3:1), TJ Němčany B - TJ Vážany nad Litavou A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Gec Lubomír 1:3, body hostů: Dvořáček František 1:3, Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 3:1, Šamšula Roman 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Slavíkovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 2:2, Knapek Bronislav 1:3, Flössler Jaromír 2:2, body hostů: Skokan Milan 1:3, Pecha Tomáš 1:3, Bartošek Zdeněk 2:2, Leznar Martin 3:1), TJ Velešovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, Honek Tomáš 1:3, body hostů: Mrnuštík Josef 2:2, Pecka Zbyněk 2:2, Zaremba Leo 2:2, Štolfa Jan 2:2), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Orlovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 2:2, Pavlíček Antonín 0:4, body hostů: Novák Josef 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 3:1),
20. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Lovčičky 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 3:1, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 3:1, Fiala Jan 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Martin 1:3, Pavlíček Antonín 0:4), TJ Sokol Orlovice A - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 1:3), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Leo 2:2, Kreutzer Radek 2:2, Hanák Jan 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, Flössler Jaromír 1:3, Straňák Pavel 0:4), TJ Slavíkovice A - TJ Němčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Tomáš 0:4, Skokan Milan 3:1, Leznar Martin 1:3, Bartošek Zdeněk 2:2, body hostů: Dvořáček Zdeněk 3:1, Gec Lubomír 1:3, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Brankovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 2:2, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 0:4, Kadlec Josef 0:4, Vašák Karel 1:3), OST Nevojice A - TJ Sokol Orlovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 2:2, Bucal Radim 1:3, Hoždora František 0:4, Bucal Roman 3:1, body hostů: Klvač Vojtěch 1:3, Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 3:1, Zbořil Martin 3:1),
21. kolo:
OST Nevojice A - TTC Komořany C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Venera Vlastimil 2:1, Bucal Roman 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:1, Bucal Radim 1:2, WO 4:0, body hostů: Fiala Jan 0:4, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 1:3, 0:1, WO 0:4), TJ Sokol Orlovice B - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Vojtěch 1:3, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 3:1, Zbořil Martin 4:0, body hostů: Dvořáček František 0:4, Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 2:2), TJ Brankovice - TJ Slavíkovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Jiří 2:2, Kadlec Josef 1:3, Polišenský Jaroslav 3:1, Vodička Karel 4:0, body hostů: Skokan Milan 2:2, Pecha Tomáš 0:4, Bartošek Zdeněk 1:3, Leznar Martin 3:1), TJ Němčany B - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 3:0, Chlup Tadeáš 0:3, Horák Dušan 2:1, Gec Lubomír 2:1, WO 5:0, body hostů: Kreutzer Radek 2:2, Pecka Zbyněk 1:3, Mrnuštík Josef 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Rousínovec B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Jakub 0:4, Klvač Radim 1:3, Habrda Pavel 0:4, Novák Josef 0:4, body hostů: Skřivánek David 4:0, Malý Roman 4:0, Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Lovčičky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 3:1, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 3:1, Honek Tomáš 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 0:4, Pavlíček Antonín 0:4),
22. kolo:
TTC Komořany C - TJ Velešovice B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 4:0, Fiala Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Kordiovský Zbyněk 1:2, Fianta René 2:1, Otoupalík Ondřej 2:1, Honek Tomáš 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Lovčičky 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polouček Josef st. 3:0, Polouček Josef ml. 3:0, Flössler Jaromír 3:0, Straňák Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Orlovice A - TJ Němčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík Jakub 0:4, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 2:2, Novák Josef 0:4, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Dvořáček Zdeněk 4:0, Horák Dušan 4:0, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zbyněk 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, Štolfa Jan 0:4, body hostů: Hakl Jiří 2:2, Vašák Karel 2:2, Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2), TJ Slavíkovice A - TJ Sokol Orlovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leznar Martin 1:3, Bartošek Zdeněk 2:2, Pecha Tomáš 1:3, Leznar Bořivoj 0:4, body hostů: Zbořil Martin 2:0, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 3:1, Matulík Václav 1:1), TJ Vážany nad Litavou A - OST Nevojice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček František 3:1, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 4:0, body hostů: Venera Vlastimil 0:4, Hrebičík Milan ml. 1:3, Dempír Antonín 0:4, Hoždora František 0:4),
Okresní soutěž 2
1. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Hoštice - Heroltice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 3:1, Synek Stanislav 2:2, Staněk Milan 3:1, Vass Michal 4:0, body hostů: Jenáček Jiří 0:4, Hanák Jan 2:2, Štolfa Jan 1:3, Petružela Vladislav ml. 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Vojtěch 0:4, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 2:2, body hostů: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 1:3, Tauš Jaromír 3:1, Trávníčková Regina 3:1), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 1:3, Řezníček Vít 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Bukáček Jaroslav 4:0, Pecina František 4:0, Bednařík Jaromír 4:0, Kropáčková Tereza 1:3), SK Olšany B - TJ Sokol Rousínovec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Zdeněk 2:2, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 2:2, Líbánek Jakub 0:4, body hostů: Hudcová Alena 3:1, Milich Jaroslav 2:2, Malý Pavel 3:1, Knapek Bronislav 4:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Otnice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 0:4, Jančík Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Heřmanský Josef 2:1, Bubla Jaroslav ml. 2:1, Šebeček Jan 3:0, Cupák Radim 3:0, WO 5:0), TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ledvina Vít 0:4, Kotolán Vít 1:3, Kohoutek Petr 2:2, Bartoš Jiří 2:2, body hostů: Procházka Miloš 1:3, Skalický Jaroslav 4:0, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Němčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Supuka Anton 2:2, Hanák Libor 1:3, Vass Michal 3:1, Novák Robert 1:3, body hostů: Kohoutek Petr 4:0, Bartoš Jiří 3:1, Kotolán Vít 2:2, Ledvina Vít 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bučovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 2:2, Cupák Radim 4:0, Heřmanský Josef 1:3, Smetana Tomáš 0:4, body hostů: Šafařík Radomír 1:3, Skalický Jaroslav 3:1, Bil Miroslav 3:1, Holíčková Marie 2:2), TJ Sokol Drnovice C - SK Olšany B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Busta Milan 2:2, Kubíček Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Libánek Zdeněk 3:0, Němec Josef 3:0, Libánek Patrik 1:2, Hazucha Juraj 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bohdalice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudcová Alena 4:0, Skřivánek Pavel 3:1, Milich Jaroslav 3:1, Malý Pavel 4:0, body hostů: Zemánková Eva 0:4, Řezníček Vít 0:4, Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - SPŠ Bošky Bošovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kánský Zdeněk 3:1, Bednařík Jaromír 2:0, Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 3:1, Kropáčková Tereza 0:2, body hostů: Pospíšil Jiří 0:4, Procházka Jiří 1:3, Mazanec František 1:3, Urban Petr 3:1), KST Vyškov B - TJ Hoštice - Heroltice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Olejníček Vojtěch 4:0, Tauš Jaromír 4:0, Trávníčková Regina 0:4, body hostů: Kocourek Vratislav 1:3, Hanák Jan 0:2, Štolfa Jan 1:3, Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - KST Vyškov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Supuka Anton 2:2, Synek Stanislav 3:1, Vass Michal 2:2, Novák Robert 3:1, body hostů: Luong Manh 1:3, Tichý Zdeněk 1:3, Trávníčková Regina 0:4, Olejníček Vojtěch 4:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Hoštice - Heroltice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukáček Jaroslav 4:0, Bednařík Jaromír 2:0, Kališ Jiří 3:1, Kánský Zdeněk 1:3, Kropáčková Tereza 2:0, body hostů: Zaremba Jan 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, Jenáček Jiří 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Rousínovec C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 0:4, Mazanec František 0:4, Urban Petr 3:1, Marková Michaela 0:4, body hostů: Hudcová Alena 3:1, Malý Pavel 3:1, Skřivánek Pavel 3:1, Knapek Bronislav 4:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bohdalice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 3:1, Kubíček Pavel 2:2, WO 0:5, body hostů: Zemánková Eva 0:3, Řezníček Vít 1:2, Korkován David 2:1, Zemánek Ladislav 2:1, WO 5:0), SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, Libánek Patrik 1:3, Hazucha Juraj 3:1, body hostů: Holíčková Marie 3:1, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 3:1, Procházka Miloš 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Otnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 2:2, Ledvina Vít 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Kotolán Vít 1:3, body hostů: Šebeček Jan 2:2, Cigánek Martin 1:3, Heřmanský Josef 3:1, Cupák Radim 4:0),
4. kolo:
TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bučovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 1:3, Adámek Jan 0:4, Heřmanský Josef 3:1, Cupák Radim 3:1, body hostů: Synek Stanislav 1:3, Novák Robert 2:2, Supuka Anton 2:2, Vass Michal 4:0), TJ Němčany C - SK Olšany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 3:1, Kohoutek Petr 0:4, Ledvina Vít 3:1, Kotolán Vít 1:3, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Libánek Zdeněk 3:1, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 3:1), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Bohdalice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíčková Marie 4:0, Šafařík Radomír 3:1, Bil Miroslav 4:0, Skalický Jaroslav 4:0, body hostů: Zemánková Eva 0:4, Řezníček Vít 1:3, Korkován David 0:4, Zemánek Ladislav 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jiří 3:0, Procházka Vojtěch 0:3, Urban Petr 2:1, Mazanec František 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 2:2, Kubíček Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Hoštice - Heroltice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudcová Alena 3:1, Knapek Bronislav 4:0, Skřivánek Pavel 4:0, Malý Pavel 1:3, body hostů: Kocourek Vratislav 1:3, Jenáček Jiří 1:3, Štolfa Jan 1:3, Petružela Vladislav ml. 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - KST Vyškov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáčková Tereza 1:3, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 4:0, Bednařík Jaromír 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 0:4, Olejníček Vojtěch 3:1, Luong Manh 1:3, Trávníčková Regina 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Synek Stanislav 2:2, Vass Michal 1:3, Supuka Anton 1:3, Novák Robert 2:2, body hostů: Kánský Zdeněk 0:4, Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 4:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 3:1, Trávníčková Regina 2:2, WO 0:5, body hostů: Hudcová Alena 1:2, Idrný František 0:3, Malý Pavel 1:2, Skřivánek Pavel 1:2, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Drnovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 2:0, Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 2:2, Petružela Vladislav ml. 2:2, Kocourek Vratislav 0:2, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Busta Milan 4:0, Kubíček Pavel 1:3, Kuchtíček Jakub 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 1:3, Procházka Vojtěch 0:4, Mazanec František 0:2, Procházka Jiří 2:2, Marková Michaela 0:2, body hostů: Plšek Ondřej 4:0, Skalický Jaroslav 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Holíčková Marie 2:2), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Němčany C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 1:3, Řezníček Vít 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Kohoutek Petr 4:0, Kotolán Vít 2:2, Bartoš Jiří 4:0, Ledvina Vít 1:3), SK Olšany B - TJ Sokol Otnice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Zdeněk 2:2, Hazucha Juraj 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Šebeček Jan 4:0, Adámek Jan 0:4, Cupák Radim 3:1, Heřmanský Josef 4:0),
6. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazucha Juraj 2:2, Trávniček Petr 1:3, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Vass Michal 4:0, Supuka Anton 3:1, Novák Robert 3:1, Hrubá Patricie 0:2, Vrána Stanislav 0:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bohdalice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubla Jaroslav ml. 4:0, Heřmanský Josef 4:0, Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 1:1, Adámek Jan 1:1, body hostů: Zemánková Eva 0:4, Řezníček Vít 1:3, Korkován David 0:4, Zemánek Ladislav 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 1:1, Procházka Jiří 1:3, Mazanec František 0:2, body hostů: Ledvina Vít 3:1, Kohoutek Petr 2:2, Kotolán Vít 0:4, Bartoš Jiří 4:0), TJ Sokol Bučovice C - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jaroslav 4:0, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 1:1, Holíčková Marie 2:2, Procházka Miloš 0:2, body hostů: Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 0:4, Hanák Jan 3:1, Kocourek Vratislav 2:2), KST Vyškov B - TJ Sokol Drnovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichý Zdeněk 3:0, Olejníček Vojtěch 3:0, Luong Manh 2:1, Setinský Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Kuchtíček Jakub 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Rousínovec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 4:0, Bukáček Jaroslav 3:1, Pecina František 4:0, Kališ Jiří 3:1, body hostů: Skřivánek Pavel 1:3, Hudcová Alena 0:4, Malý Pavel 0:4, Knapek Bronislav 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Rousínovec C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Libor 0:4, Supuka Anton 1:3, Vass Michal 2:2, Synek Stanislav 2:2, body hostů: Malý Pavel 2:2, Skřivánek Pavel 4:0, Juhás Pavel 2:2, Knapek Bronislav 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, body hostů: Kánský Zdeněk 2:2, Kropáčková Tereza 3:1, Bednařík Jaromír 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 0:4, Luong Manh 1:3, Olejníček Vojtěch 2:2, Trávníčková Regina 1:3, body hostů: Plšek Ondřej 4:0, Šafařík Radomír 1:3, Bil Miroslav 3:1, Skalický Jaroslav 4:0), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Němčany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Vratislav 3:1, Hanák Jan 2:0, Petružela Vladislav ml. 3:1, Štolfa Jan 4:0, Jenáček Jiří 0:2, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 1:3, Ledvina Vít 0:2, Němec Pavel 1:3, Ševčík Roman 1:1), TJ Sokol Otnice C - SPŠ Bošky Bošovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 3:1, Cupák Radim 4:0, Heřmanský Josef 3:1, Adámek Jan 2:2, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Jiří 0:4, Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - SK Olšany B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Řezníček Vít 2:2, Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Libánek Zdeněk 3:0, Němec Josef 3:0, Libánek Patrik 0:3, Trávniček Petr 2:1, WO 5:0),
8. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Bučovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Vít 1:3, Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Supuka Anton 4:0, Vass Michal 4:0, Novák Robert 4:0, Hanák Libor 1:3), SK Olšany B - SPŠ Bošky Bošovice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Zdeněk 4:0, Hazucha Juraj 3:1, Němec Josef 3:1, Trávniček Petr 2:2, body hostů: Procházka Jiří 0:4, Procházka Vojtěch 1:3, Mazanec František 0:4, Urban Petr 3:1), TJ Sokol Otnice C - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 3:1, Cupák Radim 3:1, Heřmanský Josef 4:0, Adámek Jan 0:4, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 1:3, Hanák Jan 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3), KST Vyškov B - TJ Němčany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 1:3, Olejníček Vojtěch 3:1, Luong Manh 1:3, Trávníčková Regina 3:1, body hostů: Bartoš Jiří 3:1, Kohoutek Petr 3:1, Ledvina Vít 2:2, Ševčík Roman 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Radomír 0:4, Skalický Jaroslav 0:4, Plšek Ondřej 1:3, Bil Miroslav 1:3, body hostů: Bednařík Jaromír 4:0, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Pecina František 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Drnovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Idrný František 3:0, Hudcová Alena 2:1, Knapek Bronislav 3:0, Malý Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 0:4, Kubíček Pavel 1:3, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 3:1, Vass Michal 4:0, Hrubá Patricie 0:4, Staněk Milan 4:0, body hostů: Kuchtíček Jakub 1:3, Kupčík Jakub 2:2, Busta Milan 1:3, Kubíček Pavel 1:3), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Rousínovec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 4:0, Procházka Miloš 2:2, Skalický Jaroslav 3:1, Holíčková Marie 2:2, body hostů: Skřivánek Pavel 0:4, Idrný František 0:4, Hudcová Alena 2:2, Juhás Pavel 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Němčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 2:0, Bednařík Jaromír 3:1, Kánský Zdeněk 2:2, Kropáčková Tereza 0:2, body hostů: Kohoutek Petr 0:4, Bartoš Jiří 2:2, Ševčík Roman 2:2, Ledvina Vít 1:3), TJ Sokol Otnice C - KST Vyškov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebeček Jan 3:1, Cupák Radim 3:1, Bubla Jaroslav ml. 3:1, Heřmanský Josef 4:0, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:2, Luong Manh 1:3, Trávníčková Regina 0:4, Tichý Zdeněk 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - SK Olšany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Vratislav 3:1, Štolfa Jan 1:3, Hanák Jan 4:0, Petružela Vladislav ml. 2:2, body hostů: Libánek Zdeněk 2:2, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 1:3, Trávniček Petr 1:1, Libánek Patrik 0:2), TJ Sokol Bohdalice A - SPŠ Bošky Bošovice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 1:3, Řezníček Vít 1:3, Zemánek Ladislav 0:4, Korkován Zoltán ml. 0:4, body hostů: Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1, Procházka Vojtěch 3:1, Pospíšil Jiří 4:0),
10. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 4:0, Urban Petr 1:3, Marková Michaela 0:4, Procházka Vojtěch 0:2, Novotný František 1:1, body hostů: Synek Stanislav 1:3, Novák Robert 3:1, Supuka Anton 3:1, Vass Michal 3:1), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Hoštice - Heroltice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Vít 0:4, Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Jenáček Jiří 2:2, Kocourek Vratislav 4:0, Petružela Vladislav ml. 4:0, Hanák Jan 4:0), SK Olšany B - KST Vyškov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Zdeněk 4:0, Hazucha Juraj 1:3, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Luong Manh 1:3, Trávníčková Regina 2:2, Tichý Zdeněk 2:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Radim 1:3, Šebeček Jan 3:1, Adámek Jan 0:4, Heřmanský Josef 2:2, body hostů: Pecina František 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 3:1, Kropáčková Tereza 1:3), TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 1:3, Ševčík Roman 1:3, body hostů: Hudcová Alena 4:0, Malý Pavel 1:3, Juhás Pavel 4:0, Knapek Bronislav 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Drnovice C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skalický Jaroslav 3:0, Šafařík Radomír 3:0, Bil Miroslav 1:0, Fenyk Michal 1:1, Holíčková Marie 3:0, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Kuchtíček Jakub 0:4, Kubíček Pavel 0:4, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Bučovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miloš 2:2, Šafařík Radomír 1:3, Bil Miroslav 2:2, Fenyk Michal 0:4, body hostů: Supuka Anton 3:1, Synek Stanislav 2:2, Vass Michal 3:1, Novák Robert 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Drnovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 4:0, Bartoš Jiří 4:0, Kohoutek Petr 4:0, Ledvina Vít 1:3, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Busta Milan 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Kuchtíček Jakub 0:4), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Otnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knapek Bronislav 2:2, Juhás Pavel 2:2, Hudcová Alena 3:1, Malý Pavel 3:1, body hostů: Cupák Radim 2:2, Heřmanský Josef 2:2, Šebeček Jan 2:2, Adámek Jan 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 4:0, Kropáčková Tereza 2:2, Bukáček Jaroslav 4:0, Kánský Zdeněk 2:2, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 1:3, Trávniček Petr 2:2), TJ Sokol Bohdalice A - KST Vyškov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 0:4, Řezníček Vít 0:4, Zemánek Ladislav 3:1, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Luong Manh 3:1, Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 3:1, Trávníčková Regina 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - SPŠ Bošky Bošovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaremba Jan 1:1, Kocourek Vratislav 3:1, Petružela Vladislav ml. 4:0, Hanák Jan 4:0, Jenáček Jiří 1:1, body hostů: Procházka Jiří 1:3, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 1:3, Marková Michaela 1:3),
12. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Vratislav 2:2, Hanák Jan 4:0, Zaremba Jan 4:0, Jenáček Jiří 1:3, body hostů: Hanák Libor 0:4, Synek Stanislav 2:2, Supuka Anton 1:3, Vass Michal 2:2), KST Vyškov B - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luong Manh 0:4, Olejníček Vojtěch 2:2, Tichý Zdeněk 3:1, Trávníčková Regina 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Urban Petr 3:1, Procházka Vojtěch 2:2, Mazanec František 0:1, Procházka Jiří 1:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bohdalice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáčková Tereza 3:1, Pecina František 4:0, Kališ Jiří 4:0, Bednařík Jaromír 3:1, body hostů: Korkován David 0:4, Řezníček Vít 1:3, Vágner Milan ml. 0:4, Zemánek Ladislav 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - SK Olšany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Pavel 2:2, Skřivánek Pavel 3:1, Juhás Pavel 4:0, Hudcová Alena 2:2, body hostů: Libánek Zdeněk 3:1, Hazucha Juraj 0:4, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Drnovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 3:1, Cikánek Martin 0:4, Oplt Bolek 1:3, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Busta Milan 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Kuchtíček Jakub 2:2), TJ Sokol Bučovice C - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Radomír 1:3, Holíčková Marie 2:2, Bil Miroslav 3:1, Šlampa Jan 2:2, body hostů: Ledvina Vít 0:4, Kohoutek Petr 4:0, Bartoš Jiří 3:1, Ševčík Roman 1:3),
13. kolo:
TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 3:1, Bartoš Jiří 4:0, Ševčík Roman 0:1, Ledvina Vít 3:1, Kotolán Vít 1:2, body hostů: Vass Michal 3:1, Novák Robert 1:3, Supuka Anton 1:3, Hanák Libor 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Otnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 3:1, Holíčková Marie 2:2, Plšek Ondřej 3:1, Bil Miroslav 2:2, body hostů: Šebeček Jan 3:1, Cupák Radim 3:1, Adámek Jan 0:4, Oplt Albert 0:4), SK Olšany B - TJ Sokol Drnovice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Libánek Zdeněk 2:1, Trávniček Petr 1:2, Němec Josef 2:1, Libánek Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 4:0, Kuchtíček Jakub 2:2, Kubíček Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Rousínovec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován David 2:2, Vágner Milan ml. 3:1, Zemánek Ladislav 1:3, Cingel Pavel 0:4, body hostů: Malý Pavel 2:2, Skřivánek Pavel 2:2, Straňák Pavel 2:2, Knapek Bronislav 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marková Michaela 1:3, Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 0:2, Pospíšil Jiří 2:2, Mazanec František 0:2, body hostů: Masař Rudolf 2:2, Kánský Zdeněk 1:3, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0), TJ Hoštice - Heroltice C - KST Vyškov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Jan 3:1, Kocourek Vratislav 1:3, Petružela Vladislav ml. 2:2, Hanák Jan 3:1, body hostů: Luong Manh 2:2, Olejníček Vojtěch 3:1, Tauš Jaromír 1:3, Tichý Zdeněk 1:3),
14. kolo:
KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luong Manh 2:2, Olejníček Vojtěch 3:1, Tauš Jaromír 1:3, Tichý Zdeněk 4:0, body hostů: Hrubá Patricie 0:4, Synek Stanislav 1:3, Supuka Anton 2:2, Vass Michal 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petružela Vladislav ml. 1:3, Zaremba Jan 3:1, Hanák Jan 1:3, Jenáček Jiří 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 3:1, Kánský Zdeněk 0:4, Bednařík Jaromír 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Pavel 2:2, Straňák Pavel 1:3, Skřivánek Pavel 3:1, Flössler Jaromír 1:0, Milich Jaroslav 1:2, body hostů: Mazanec František 0:2, Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 3:1, Marková Michaela 2:2, Procházka Jiří 0:2), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Drnovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korkován David 2:1, Vágner Milan ml. 1:2, Zemánek Ladislav 3:0, Kurka Vlastimil 1:2, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 2:2, Kubíček Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice C - SK Olšany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 2:2, Procházka Miloš 1:3, Bil Miroslav 3:1, WO 0:4, body hostů: Libánek Zdeněk 3:0, Hazucha Juraj 1:2, Němec Josef 2:1, Libánek Patrik 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Němčany C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebeček Jan 4:0, Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Kohoutek Petr 2:1, Ledvina Vít 1:2, Kotolán Vít 2:1, Ševčík Roman 2:1, WO 5:0),
15. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Otnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 4:0, Synek Stanislav 3:1, Novák Robert 3:1, Vass Michal 3:1, body hostů: Šebeček Jan 0:4, Cupák Radim 3:1, Adámek Jan 0:4, Cikánek Martin 0:4), SK Olšany B - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Zdeněk 4:0, Hazucha Juraj 0:4, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 2:2, body hostů: Ševčík Roman 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Ledvina Vít 3:1, Bartoš Jiří 3:1), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vágner Milan ml. 1:2, Kurka Vlastimil 0:3, Zemánek Ladislav 0:3, Korkován David 0:3, WO 5:0, body hostů: Holíčková Marie 4:0, Šafařík Radomír 4:0, Bil Miroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Drnovice C - SPŠ Bošky Bošovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Tesař Jakub 0:4, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Mazanec František 1:3, Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Štolfa Jan 2:2, Zaremba Jan 3:1, body hostů: Milich Jaroslav 0:4, Idrný František 0:4, Skřivánek Pavel 4:0, Knapek Bronislav 2:2), KST Vyškov B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Zdeněk 1:3, Olejníček Vojtěch 4:0, Luong Manh 1:3, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, Kališ Jiří 3:1, Kropáčková Tereza 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Pecina František 4:0, Bukáček Jaroslav 3:1, Kánský Zdeněk 0:4, body hostů: Synek Stanislav 3:1, Vass Michal 2:2, Supuka Anton 1:3, Novák Robert 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - KST Vyškov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 1:3, Skřivánek Pavel 4:0, Flössler Jaromír 0:2, Knapek Bronislav 3:1, Idrný František 0:2, body hostů: Luong Manh 2:2, Olejníček Vojtěch 3:1, Tauš Jaromír 1:3, Tichý Zdeněk 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Hoštice - Heroltice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 1:3, Busta Milan 4:0, Kubíček Pavel 0:4, body hostů: Jenáček Jiří 1:3, Kocourek Vratislav 2:2, Hanák Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 3:1), TJ Sokol Bučovice C - SPŠ Bošky Bošovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 2:2, Šlampa Jan 0:4, Holíčková Marie 2:2, Bil Miroslav 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Jiří 1:3, Urban Petr 4:0, Marková Michaela 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Bohdalice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 3:1, Kohoutek Petr 4:0, Hrozek Patrik 0:2, Kotolán Vít 3:1, Hromek Jiří 1:1, body hostů: Řezníček Vít 0:4, Vágner Milan ml. 1:3, Zemánek Ladislav 2:2, Korkován David 2:2), TJ Sokol Otnice C - SK Olšany B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špunar Petr 0:4, Cupák Radim 2:2, Šebeček Jan 2:2, Oplt Bolek 0:4, body hostů: Hazucha Juraj 2:2, Libánek Zdeněk 2:2, Němec Josef 4:0, Libánek Patrik 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vass Michal 4:0, Synek Stanislav 3:1, Supuka Anton 2:2, Novák Robert 3:1, body hostů: Libánek Zdeněk 2:2, Trávniček Petr 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Otnice C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vágner Milan ml. 1:2, Korkován David 1:2, Zemánek Ladislav 2:1, Kurka Vlastimil 1:2, WO 5:0, body hostů: Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 3:1, Adámek Jan 0:4, WO 0:5), TJ Němčany C - SPŠ Bošky Bošovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Kohoutek Petr 4:0, Němec Pavel 3:1, Ledvina Vít 2:2, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 2:2, Urban Petr 1:3, Procházka Vojtěch 1:1, Procházka Jiří 0:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Vratislav 1:3, Štolfa Jan 2:2, Hanák Jan 3:1, Zaremba Jan 3:1, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 2:2, Plšek Ondřej 1:3, Holíčková Marie 2:2), TJ Sokol Drnovice C - KST Vyškov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 0:4, Kubíček Pavel 0:4, Tesař Jakub 0:4, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Tichý Zdeněk 3:1, Tauš Jaromír 4:0, Krejsa Jakub 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flössler Jaromír 1:3, Skřivánek Pavel 1:3, Knapek Bronislav 1:3, Malý Pavel 0:4, body hostů: Kropáčková Tereza 1:3, Bednařík Jaromír 4:0, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0),
18. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knapek Bronislav 3:1, Hudcová Alena 1:3, Skřivánek Pavel 1:3, Malý Pavel 3:1, body hostů: Synek Stanislav 2:2, Novák Robert 2:2, Supuka Anton 2:2, Vass Michal 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Drnovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 4:0, Kališ Jiří 4:0, Kropáčková Tereza 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0, body hostů: Kupčík Jakub 0:4, Kubíček Pavel 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, Tesař Jakub 0:4), TJ Sokol Bučovice C - KST Vyškov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlampa Jan 1:3, Bil Miroslav 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Holíčková Marie 3:1, body hostů: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 1:3, Tauš Jaromír 1:3, Trávníčková Regina 1:3), TJ Němčany C - TJ Hoštice - Heroltice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 3:1, Bartoš Jiří 3:1, Ševčík Roman 1:3, Kohoutek Petr 2:2, body hostů: Štolfa Jan 2:2, Hanák Jan 3:1, Kocourek Vratislav 0:4, Petružela Vladislav ml. 2:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Otnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 5:3, Mazanec František 0:4, Marková Michaela 1:3, body hostů: Cupák Radim 4:0, Šebeček Jan 2:2, Cikánek Martin 2:2, Oplt Bolek 2:2), SK Olšany B - TJ Sokol Bohdalice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Zdeněk 4:0, Libánek Patrik 2:2, Němec Josef 2:2, Hazucha Juraj 2:2, body hostů: Vágner Milan ml. 3:1, Kurka Vlastimil 1:3, Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bohdalice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Stanislav 4:0, Supuka Anton 4:0, Vass Michal 2:2, Novák Robert 4:0, body hostů: Kurka Vlastimil 1:3, Korkován David 1:3, Vágner Milan ml. 0:4, Zemánek Ladislav 0:4), SPŠ Bošky Bošovice - SK Olšany B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 2:2, Marková Michaela 3:1, Mazanec František 1:0, Procházka Vojtěch 0:3, body hostů: Libánek Zdeněk 3:1, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jenáček Jiří 4:0, Zaremba Jan 4:0, Petružela Vladislav ml. 3:1, Štolfa Jan 3:1, body hostů: Cikánek Martin 0:4, Oplt Bolek 0:4, Šebeček Jan 0:4, Cupák Radim 2:2), TJ Němčany C - KST Vyškov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 3:1, Kohoutek Petr 3:1, Bartoš Jiří 4:0, Ledvina Vít 2:2, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, Krejsa Jakub 0:4, Trávníčková Regina 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednařík Jaromír 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Kropáčková Tereza 2:2, Masař Rudolf 1:3, body hostů: Plšek Ondřej 4:0, Holíčková Marie 1:3, Šafařík Radomír 1:3, Bil Miroslav 1:3), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Rousínovec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 3:1, Kubíček Pavel 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, Tesař Jakub 0:4, body hostů: Skřivánek Pavel 4:0, Malý Pavel 3:1, Hudcová Alena 3:1, Knapek Bronislav 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bučovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Tesař Jakub 1:3, body hostů: Hanák Libor 1:3, Synek Stanislav 3:1, Novák Robert 3:1, Supuka Anton 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 0:4, Skřivánek Pavel 2:0, Knapek Bronislav 2:2, Hudcová Alena 1:3, Malý Pavel 1:1, body hostů: Plšek Ondřej 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Bil Miroslav 3:1, Procházka Miloš 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 0:4, Ševčík Roman 1:1, Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 2:2, Kotolán Vít 0:2, body hostů: Bednařík Jaromír 4:0, Kropáčková Tereza 1:3, Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 4:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Otnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 3:1, Krejsa Jakub 1:3, Trávníčková Regina 2:2, body hostů: Cupák Radim 2:2, Šebeček Jan 3:1, Oplt Bolek 1:3, Cikánek Martin 0:4), SK Olšany B - TJ Hoštice - Heroltice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Zdeněk 2:2, Hazucha Juraj 1:3, Němec Josef 0:4, Trávniček Petr 1:3, body hostů: Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Hanák Jan 2:2, Zaremba Jan 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 4:0, Mazanec František 0:1, Urban Petr 2:2, Marková Michaela 4:0, Procházka Vojtěch 3:0, body hostů: Kurka Vlastimil 0:4, Vágner Milan ml. 2:2, Korkován David 0:4, Zemánek Ladislav 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - SPŠ Bošky Bošovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 4:0, Synek Stanislav 2:2, Vass Michal 4:0, Novák Robert 3:1, body hostů: Urban Petr 2:2, Pospíšil Jiří 1:3, Mazanec František 0:2, Procházka Vojtěch 0:4, Procházka Jiří 0:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bohdalice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jan 4:0, Kocourek Vratislav 3:1, Petružela Vladislav ml. 4:0, Jenáček Jiří 2:2, body hostů: Vágner Milan ml. 0:4, Kurka Vlastimil 1:3, Korkován David 1:3, Zemánek Ladislav 1:3), KST Vyškov B - SK Olšany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Tichý Zdeněk 2:2, Hodoši Samuel 0:4, Trávníčková Regina 3:1, body hostů: Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 1:3, Libánek Zdeněk 4:0, Němec Josef 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Otnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Kropáčková Tereza 3:1, Kališ Jiří 4:0, Kánský Zdeněk 2:2, body hostů: Cupák Radim 2:2, Smetana Tomáš 2:2, Adámek Jan 0:4, Cikánek Martin 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Němčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 1:0, Malý Pavel 2:2, Idrný František 3:1, Hudcová Alena 3:1, Knapek Bronislav 2:1, body hostů: Ledvina Vít 0:4, Kohoutek Petr 2:2, Bartoš Jiří 3:1, Ševčík Roman 0:4), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bučovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Tesař Jakub 1:3, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Šlampa Jan 1:3, Bil Miroslav 3:1, Holíčková Marie 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bučovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubá Patricie 2:2, Vrána Stanislav 1:3, Synek Stanislav 3:1, Hanák Libor 1:3, body hostů: Holíčková Marie 3:1, Šlampa Jan 2:2, Fenyk Michal 2:2, Přerovský Tomáš 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Němčany C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Tesař Jakub 0:4, body hostů: Ševčík Roman 3:1, Kohoutek Petr 3:1, Ledvina Vít 3:1, Bartoš Jiří 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Rousínovec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Radim 2:2, Šebeček Jan 2:2, Adámek Jan 0:4, Oplt Bolek 1:3, body hostů: Malý Pavel 3:1, Hudcová Alena 3:1, Skřivánek Pavel 3:1, Idrný František 2:2), SK Olšany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Zdeněk 4:0, Hazucha Juraj 2:2, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Bednařík Jaromír 3:1, Kropáčková Tereza 2:2, Kánský Zdeněk 2:2, Masař Rudolf 1:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Bohdalice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 4:0, Krejsa Jakub 0:4, Trávníčková Regina 2:2, body hostů: Kurka Vlastimil 1:3, Vágner Milan ml. 2:2, Korkován David 2:2, Zemánek Ladislav 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Hoštice - Heroltice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Urban Petr 3:1, Procházka Vojtěch 0:4, Mazanec František 1:3, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Zaremba Jan 1:1, Petružela Vladislav ml. 2:2, Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 1:1),
Okresní soutěž 3
1. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Němčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 2:2, Dvořáček Vítězslav 3:1, Skřivánek Květoslav 4:0, body hostů: Kotolán Vít 1:3, Němec Pavel 1:3, Hrozek Patrik 1:3, Hromek Jiří 0:4), TJ Sokol Luleč - TJ Slavíkovice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malach Roman 1:2, Šmíd Jan 1:2, Jekl Petr 2:1, Pydych Stanislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 3:1, Pleva Damián 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Hodějice B - Letonice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Tomáš 1:1, Sigmund Adam 4:0, Kučera Robert 3:1, Vinklárek Radek 2:2, Antl Martin 0:2, body hostů: Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 2:2, Skokan Miroslav 1:3, Halouzka Dušan 2:2), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Rousínovec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašek Václav 4:0, Sedláček Milan 3:1, Zahradník Petr 2:2, Hradský Karel 4:0, body hostů: Buzek Vítězslav 1:3, Buchta Richard 2:2, Zugar Radek 0:4, Lukášek Jiří 0:4), OST Nevojice B - TJ Mouřínov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 2:2, Skalička Jaroslav 2:2, Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 2:2, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 3:1, Macháň Miroslav 0:4, Sedlák Miloslav 0:4),
2. kolo:
TJ Němčany D - OST Nevojice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Jiří 2:2, Němec Pavel 3:1, Hrozek Patrik 2:2, Ondráček Jiří 2:2, body hostů: Hrebičík Milan ml. 4:0, Hrebičík Milan st. 0:4, Skalička Jaroslav 2:2, Malík Ondřej 1:3), SK Újezd u Brna A - TJ Mouřínov 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Václav 2:2, Jelenek Jan 3:1, Sedláček Milan 2:2, Hradský Karel 4:0, body hostů: Jelínek Roman 2:2, Vintr Dalibor 1:3, Macháň Miroslav 1:3, Lánský Radim 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - Letonice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 1:3, Buchta Richard 1:3, Lukášek Jiří 4:0, Buzek Vítězslav 1:3, body hostů: Skokan Miroslav 0:4, Kuba Martin 3:1, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 3:0, Lokaj David 0:1), TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Hodějice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křetínská Ivana 0:4, Veigler Stanislav 0:4, Gründelová Marcela 0:4, Křetínský Aleš 0:4, body hostů: Kučera Robert 4:0, Sigmund Adam 4:0, Vinklárek Radek 4:0, Sigmund Tomáš 4:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Slavíkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pupp Ladislav 3:1, Dvořáček Vítězslav 3:1, Libánek Václav 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, body hostů: Hromek Lukáš 0:4, Matoušek Jiří 0:4, Jelínek Břetislav 4:0, Pleva Jiří 0:4),
3. kolo:
TJ Němčany D - TJ Slavíkovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrozek Patrik 0:3, Ondráček Jiří 0:3, Kotolán Vít 2:1, Hromek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 2:2, Pleva Damián 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 2:2, Vinklárek Radek 1:3, Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 2:2, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:2, Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 1:3, Dvořáček Vítězslav 2:2, Frank Pavel 1:0), TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Rousínovec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 1:3, Malach Roman 3:1, Veigler Stanislav 1:3, Jekl Petr 3:1, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:2, Milich Jaroslav 2:2, Lukášek Jiří 2:2, Buchta Richard 2:2), TJ Mouřínov - Letonice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernica Milan 2:2, Vykoukal Miroslav 3:1, Sedlák Miloslav 0:4, Štec Zdeněk 0:4, body hostů: Lokaj Ladislav 3:1, Halouzka Dušan 3:1, Kuba Martin 3:1, Skokan Miroslav 1:1, Lokaj David 1:1), OST Nevojice B - SK Újezd u Brna A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrebičík Milan ml. 1:3, Smejkal Libor 2:2, Skalička Jaroslav 1:3, Malík Ondřej 1:3, body hostů: Jašek Václav 1:3, Floriánová Julie 3:1, Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 3:1),
4. kolo:
SK Újezd u Brna A - TJ Němčany D 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Václav 4:0, Zahradník Petr 3:1, Hradský Karel 4:0, Konvica Jan 3:1, body hostů: Hromek Jiří 0:4, Hrozek Patrik 0:4, Kotolán Vít 1:3, Němec Pavel 1:3), Letonice - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 2:2, Kuba Martin 2:2, Halouzka Dušan 2:2, Skokan Miroslav 0:2, Lokaj David 0:2, body hostů: Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 4:0, Hrebičík Milan ml. 2:2, Skalička Jaroslav 1:3), TJ Sokol Luleč - TJ Mouřínov 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pydych Stanislav 0:4, Křetínský Aleš 0:4, Gründelová Marcela 0:4, Křetínská Ivana 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Lánský Radim 4:0, Macháň Miroslav 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Královopolské Vážany 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 1:3, Pospíšil Ondřej 1:3, Buchta Richard 0:4, Lukášek Jiří 0:4, body hostů: Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 4:0, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 4:0), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Hodějice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Leznar Bořivoj 0:4, Pleva Damián 0:4, Matoušek Jiří 2:2, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Kučera Robert 3:1, Sigmund Tomáš 3:1, Vinklárek Radek 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Němčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek 2:2, Kučera Robert 4:0, Sigmund Tomáš 4:0, body hostů: Kotolán Vít 0:4, Němec Pavel 2:2, Hromek Jiří 0:4, Hrozek Patrik 1:3), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Rousínovec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 1:3, Pleva Damián 0:4, Leznar Bořivoj 1:3, body hostů: Buchta Richard 2:2, Milich Jaroslav 2:2, Buzek Vítězslav 3:1, Pospíšil Ondřej 3:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Královopolské Vážany 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 3:1, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 3:1, Macháň Miroslav 1:3, body hostů: Libánek Václav 3:1, Dvořáček Vítězslav 1:3, Skřivánek Květoslav 0:4, Frank Pavel 2:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Luleč 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dempír Antonín 4:0, Malík Ondřej 3:1, Hrebičík Milan ml. 4:0, Hrebičík Milan st. 0:4, body hostů: Křetínská Ivana 1:3, Křetínský Aleš 1:3, Gründelová Marcela 1:3, Pydych Stanislav 2:2), SK Újezd u Brna A - Letonice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jašek Václav 3:0, Floriánová Julie 0:3, Jelenek Jan 3:0, Hradský Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 2:2, Lokaj David 1:3, WO 0:5),
6. kolo:
TJ Němčany D - Letonice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 0:4, Němec Pavel 2:2, Hromek Jiří 1:3, Ondráček Jiří 1:3, body hostů: Kuba Martin 4:0, Skokan Miroslav 1:3, Lokaj Ladislav 4:0, Halouzka Dušan 2:1, Lokaj David 1:0), TJ Sokol Luleč - SK Újezd u Brna A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malach Roman 3:0, Šmíd Jan 2:2, Křetínská Ivana 0:4, Jekl Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Jašek Václav 3:1, Sedláček Milan 2:1, Jelenek Jan 3:1, Hradský Karel 2:2, WO 0:1), OST Nevojice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 0:4, Skalička Jaroslav 1:3, Hrebičík Milan ml. 2:2, Hoždora František 4:0, body hostů: Libánek Václav 3:1, Dvořáček Vítězslav 2:2, Pupp Ladislav 1:3, Skřivánek Květoslav 1:1, Frank Pavel 2:0), TJ Slavíkovice B - TJ Mouřínov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 3:1, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Bořivoj 0:2, Pleva Damián 0:4, Hromek Lukáš 0:2, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim 3:1, Macháň Miroslav 3:1, Sedlák Miloslav 3:1), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Rousínovec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Tomáš 4:0, Kučera Robert 3:1, Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek 4:0, body hostů: Buchta Richard 2:2, Lukášek Jiří 0:4, Pospíšil Ondřej 0:4, Milich Jaroslav 0:4),
7. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Rousínovec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jiří 0:4, Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 0:3, Hrozek Patrik 2:2, Hromek Jiří 0:1, body hostů: Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 2:2, Pospíšil Ondřej 3:1, Buzek Vítězslav 3:0, Buchta Richard 1:0), TJ Sokol Hodějice B - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Robert 3:1, Sigmund Adam 1:3, Sigmund Tomáš 0:4, Vinklárek Radek 3:1, body hostů: Jelínek Roman 3:1, Lánský Radim 2:2, Vintr Dalibor 2:2, Macháň Miroslav 2:2), OST Nevojice B - TJ Slavíkovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 3:1, Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 1:3, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 1:3), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Královopolské Vážany 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Milan 2:2, Floriánová Julie 3:1, Jelenek Jan 3:1, Hradský Karel 3:1, body hostů: Pupp Ladislav 0:4, Skřivánek Květoslav 0:4, Dvořáček Vítězslav 3:1, Libánek Václav 2:2), Letonice - TJ Sokol Luleč 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Ladislav 1:3, Kuba Martin 2:2, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj David 1:3, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 4:0, Jekl Petr 2:2, Veigler Stanislav 0:4),
8. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Kovařík Hynek 3:1, Hrozek Patrik 4:0, body hostů: Křetínský Aleš 0:4, Pydych Stanislav 1:3, Křetínská Ivana 0:4, Gründelová Marcela 0:4), TJ Sokol Královopolské Vážany - Letonice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pupp Ladislav 1:3, Libánek Václav 3:1, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, body hostů: Skokan Miroslav 0:4, Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 3:1, Halouzka Dušan 2:0, Lokaj David 0:2), TJ Slavíkovice B - SK Újezd u Brna A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Břetislav 3:1, Pleva Damián 0:4, Leznar Bořivoj 2:2, Matoušek Jiří 2:2, body hostů: Hradský Karel 2:2, Floriánová Julie 1:3, Sedláček Milan 3:1, Jašek Václav 3:1), TJ Sokol Hodějice B - OST Nevojice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 1:3, Sigmund Adam 2:2, Sigmund Tomáš 3:1, Vinklárek Radek 2:2, body hostů: Hrebičík Milan ml. 2:2, Dempír Antonín 2:2, Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Mouřínov 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buzek Vítězslav 4:0, Lukášek Jiří 4:0, Pospíšil Ondřej 2:2, Milich Jaroslav 2:0, Buchta Richard 2:0, body hostů: Pernica Milan 0:4, Vykoukal Miroslav 1:3, Sedlák Miloslav 1:3, Štec Zdeněk 0:4),
9. kolo:
TJ Němčany D - TJ Mouřínov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Jiří 0:4, Hrozek Patrik 1:3, Kotolán Vít 1:3, Němec Pavel 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Lánský Radim 3:1, Macháň Miroslav 3:1), OST Nevojice B - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrebičík Milan ml. 4:0, Dempír Antonín 4:0, Skalička Jaroslav 0:4, Hoždora František 3:1, body hostů: Lukášek Jiří 0:2, Pospíšil Ondřej 1:3, Buzek Vítězslav 2:2, Buchta Richard 1:3, Milich Jaroslav 1:1), TJ Sokol Hodějice B - SK Újezd u Brna A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vinklárek Radek 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, Sigmund Adam 1:3, WO 0:5, body hostů: Floriánová Julie 1:2, Jašek Václav 2:1, Jelenek Jan 2:1, Hradský Karel 3:0, WO 5:0), TJ Slavíkovice B - Letonice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leznar Bořivoj 3:1, Matoušek Jiří 1:3, Jelínek Břetislav 4:0, Pleva Damián 0:4, body hostů: Skokan Miroslav 1:3, Kuba Martin 2:2, Lokaj Ladislav 2:2, Halouzka Dušan 3:1), TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Královopolské Vážany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 1:3, Malach Roman 4:0, Pydych Stanislav 0:4, Jekl Petr 1:3, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 3:1, Dvořáček Vítězslav 1:0, Frank Pavel 2:1),
10. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Královopolské Vážany 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolán Vít 0:4, Hrozek Patrik 1:1, Němec Pavel 1:3, Ondráček Jiří 1:3, Hromek Jiří 0:2, body hostů: Skřivánek Květoslav 4:0, Pupp Ladislav 0:2, Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 3:1, Frank Pavel 2:0), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Luleč 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 1:3, Leznar Bořivoj 2:2, Pleva Damián 0:4, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 1:3, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 2:2), Letonice - TJ Sokol Hodějice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Martin 2:2, Lokaj David 0:4, Halouzka Dušan 4:0, Lokaj Ladislav 2:2, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Kučera Robert 2:1, Sigmund Tomáš 2:2, Vinklárek Radek 2:2, Novák Robert 0:1), TJ Sokol Rousínovec D - SK Újezd u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Pavel 3:1, Buzek Vítězslav 1:1, Idrný František 1:3, Straňák Pavel 1:3, Pospíšil Ondřej 1:1, body hostů: Jašek Václav 3:1, Floriánová Julie 1:3, Jelenek Jan 3:1, Hradský Karel 2:2), TJ Mouřínov - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Macháň Miroslav 3:1, Lánský Radim 1:1, Vintr Ondřej 0:2, body hostů: Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 1:3),
11. kolo:
OST Nevojice B - TJ Němčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoždora František 4:0, Navrátil Jaroslav 2:2, Dempír Antonín 3:1, Hrebičík Milan ml. 4:0, body hostů: Němec Pavel 1:3, Kotolán Vít 2:2, Baňoch Tomáš 0:4, Hromek Jiří 0:4), TJ Mouřínov - SK Újezd u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 3:1, Macháň Miroslav 0:4, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim 1:3, body hostů: Jašek Václav 3:1, Jelenek Jan 3:1, Sedláček Milan 2:2, Floriánová Julie 0:2, Hradský Karel 1:1), Letonice - TJ Sokol Rousínovec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 4:0, Skokan Miroslav 2:2, Kuba Martin 4:0, Halouzka Dušan 3:1, body hostů: Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 0:4, Lukášek Jiří 0:4, Buchta Richard 1:3), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Luleč 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Adam 2:2, Kučera Robert 4:0, Sigmund Tomáš 4:0, Vinklárek Radek 2:0, Novák Robert 0:2, body hostů: Malach Roman 2:2, Šmíd Jan 2:2, Pydych Stanislav 0:4, Toulec Radek 0:4), TJ Slavíkovice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Leznar Bořivoj 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Pleva Jiří 0:4, body hostů: Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Ladislav 3:1, Libánek Václav 3:1, Frank Pavel 3:1),
12. kolo:
TJ Slavíkovice B - TJ Němčany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Bořivoj 3:1, Pleva Damián 1:3, body hostů: Ondráček Jiří 2:2, Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 2:2, Hrozek Patrik 2:2), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Hodějice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 1:3, Dvořáček Vítězslav 3:1, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 0:4, body hostů: Sigmund Adam 2:2, Kučera Robert 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, Vinklárek Radek 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Luleč 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Pavel 4:0, Milich Jaroslav 1:0, Idrný František 4:0, Pospíšil Ondřej 3:1, Buzek Vítězslav 2:1, body hostů: Veigler Stanislav 1:3, Jekl Petr 1:3, Křetínská Ivana 0:4, Gründelová Marcela 0:4), Letonice - TJ Mouřínov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Miroslav 1:3, Halouzka Dušan 1:2, Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 3:1, Lokaj David 0:1, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Macháň Miroslav 0:4, Lánský Radim 3:1, Vintr Dalibor 3:1), SK Újezd u Brna A - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Václav 2:2, Jelenek Jan 2:2, Floriánová Julie 0:2, Hradský Karel 2:2, Sedláček Milan 1:1, body hostů: Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 4:0, Hoždora František 2:2, Dempír Antonín 3:1),
13. kolo:
TJ Němčany D - SK Újezd u Brna A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrozek Patrik 1:3, Ondráček Jiří 1:3, Kotolán Vít 0:4, Hromek Jiří 0:4, body hostů: Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 4:0, Floriánová Julie 2:2, Sedláček Milan 4:0), OST Nevojice B - Letonice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dempír Antonín 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4, Navrátil Jaroslav 2:2, Hrebičík Milan ml. 3:1, body hostů: Kuba Martin 2:2, Skokan Miroslav 2:2, Lokaj Ladislav 2:1, Halouzka Dušan 4:0, Lokaj David 1:0), TJ Mouřínov - TJ Sokol Luleč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň Miroslav 2:2, Lánský Radim 2:2, Jelínek Roman 4:0, Pernica Milan 0:2, Sedlák Miloslav 0:2, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 1:3, Toulec Radek 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Rousínovec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pupp Ladislav 3:1, Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 3:1, Skřivánek Květoslav 2:0, Frank Pavel 1:1, body hostů: Lukášek Jiří 0:4, Pospíšil Ondřej 3:1, Kočař Svatopluk 0:4, Milich Jaroslav 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Slavíkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Robert 0:2, Sigmund Adam 3:1, Sigmund Tomáš 3:1, Vinklárek Radek 3:1, Kučera Robert 2:0, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Bořivoj 0:4, Pleva Damián 1:3),
14. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Jiří 1:3, Němec Pavel 1:3, Kotolán Vít 1:3, Ondráček Jiří 0:4, body hostů: Sigmund Adam 4:0, Kučera Robert 4:0, Sigmund Tomáš 1:1, Vinklárek Radek 4:0, Novák Robert 0:2), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Slavíkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Pavel 2:0, Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 3:1, Buzek Vítězslav 3:1, Milich Jaroslav 1:1, body hostů: Leznar Bořivoj 0:4, Jelínek Břetislav 4:0, Pleva Damián 0:4, Matoušek Jiří 0:4), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Mouřínov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 3:1, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 1:1, Pupp Ladislav 2:0, body hostů: Pernica Milan 0:4, Vykoukal Miroslav 2:2, Sedlák Miloslav 1:3, Štec Zdeněk 0:4), TJ Sokol Luleč - OST Nevojice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 4:0, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 3:1, body hostů: Dempír Antonín 2:2, Navrátil Jaroslav 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4), Letonice - SK Újezd u Brna A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 2:2, Halouzka Dušan 0:2, Skokan Miroslav 1:3, Lokaj David 0:2, body hostů: Jašek Václav 2:2, Sedláček Milan 2:2, Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 4:0),
15. kolo:
Letonice - TJ Němčany D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Martin 2:2, Skokan Miroslav 3:1, Lokaj Ladislav 4:0, Halouzka Dušan 2:0, Lokaj David 0:2, body hostů: Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 2:2, Ondráček Jiří 0:4, Hrozek Patrik 1:3), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Luleč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 0:4, Sedláček Milan 3:1, Floriánová Julie 1:3, body hostů: Jekl Petr 2:2, Toulec Radek 1:3, Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 2:2), TJ Sokol Královopolské Vážany - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 3:1, Dvořáček Vítězslav 0:2, Pupp Ladislav 3:1, Skřivánek Květoslav 4:0, Frank Pavel 1:1, body hostů: Hoždora František 3:1, Hrebičík Milan ml. 1:3, Dempír Antonín 1:3, Navrátil Jaroslav 0:4), TJ Mouřínov - TJ Slavíkovice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Roman 2:1, Vintr Dalibor 2:1, Lánský Radim 2:1, Vintr Ondřej 2:1, WO 5:0, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Pleva Damián 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Hodějice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milich Jaroslav 0:4, Idrný František 2:2, Kočař Svatopluk 0:2, Pospíšil Ondřej 1:3, Lukášek Jiří 0:2, body hostů: Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek 3:1, Sigmund Tomáš 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Rousínovec D - TJ Němčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milich Jaroslav 2:2, Idrný František 3:1, Buchta Richard 2:2, Buzek Vítězslav 3:1, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 2:2, Hromek Jiří 0:4, Hrozek Patrik 0:4), TJ Mouřínov - TJ Sokol Hodějice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Ondřej 0:4, Vintr Dalibor 1:3, Jelínek Roman 2:2, Lánský Radim 2:2, body hostů: Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek 1:3, Sigmund Tomáš 3:1), TJ Slavíkovice B - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 1:3, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 1:3, body hostů: Hrebičík Milan ml. 3:1, Hrebičík Milan st. 0:4, Dempír Antonín 3:1, Hoždora František 3:1), TJ Sokol Královopolské Vážany - SK Újezd u Brna A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Vítězslav 0:2, Libánek Václav 2:2, Pupp Ladislav 2:2, Skřivánek Květoslav 2:2, Frank Pavel 0:2, body hostů: Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 2:2, Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 1:3), TJ Sokol Luleč - Letonice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 3:1, body hostů: Halouzka Dušan 0:4, Lokaj Ladislav 2:2, Skokan Miroslav 0:4, Kuba Martin 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Luleč - TJ Němčany D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 1:1, Jekl Petr 1:3, Toulec Radek 3:1, Pydych Stanislav 0:2, body hostů: Ondráček Jiří 1:3, Němec Pavel 2:2, Hromek Jiří 2:2, Hrozek Patrik 2:2), Letonice - TJ Sokol Královopolské Vážany 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 1:3, Skokan Miroslav 0:3, Kuba Martin 1:3, Halouzka Dušan 2:2, Lokaj David 1:0, body hostů: Skřivánek Květoslav 3:1, Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 0:2, Dvořáček Vítězslav 4:0, Frank Pavel 0:2), SK Újezd u Brna A - TJ Slavíkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelenek Jan 3:1, Floriánová Julie 1:3, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 3:1, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Leznar Bořivoj 1:3, Pleva Damián 1:3), OST Nevojice B - TJ Sokol Hodějice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 0:4, Hoždora František 3:1, Dempír Antonín 1:3, Navrátil Jaroslav 0:4, body hostů: Kučera Robert 3:1, Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek 3:1, Sigmund Tomáš 3:1), TJ Mouřínov - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Vintr Ondřej 2:2, Lánský Radim 2:2, body hostů: Straňák Pavel 2:2, Lukášek Jiří 0:4, Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 2:2),
18. kolo:
TJ Mouřínov - TJ Němčany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Vintr Ondřej 2:2, Lánský Radim 4:0, body hostů: Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 1:3, Hrozek Patrik 1:3, Hromek Jiří 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - OST Nevojice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straňák Pavel 4:0, Skřivánek Pavel 4:0, Idrný František 4:0, Buzek Vítězslav 3:0, Milich Jaroslav 0:1, body hostů: Hrebičík Milan ml. 1:3, Dempír Antonín 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4, Navrátil Jaroslav 0:4), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Hodějice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Hradský Karel 2:2, Jašek Václav 2:2, Sedláček Milan 3:1, body hostů: Sigmund Adam 0:4, Kučera Robert 2:2, Vinklárek Radek 0:4, Sigmund Tomáš 3:1), Letonice - TJ Slavíkovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuba Martin 2:2, Skokan Miroslav 3:1, Halouzka Dušan 2:2, Lokaj Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Matoušek Jiří 0:4, Hromek Lukáš 0:4, Leznar Bořivoj 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Luleč 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 2:2, Navrátil Lubomír 0:4, Skřivánek Květoslav 2:2, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 2:2, Jekl Petr 1:3, Toulec Radek 3:1),
Okresní soutěž 4
1. kolo:
KST Vyškov C - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luong Manh 4:0, Krejsa Jakub 2:2, Dosedla Martin 3:1, Hodoši Samuel 2:2, body hostů: Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 2:2, Klímová Daniela 0:4, Ondrášek Marek 1:3), TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Stanislav 2:0, Fenyk Michal 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Holíček Tomáš 4:0, Baštová Jana 1:1, body hostů: Gregor Eduard 0:4, Nachtnebl Petr 0:4, Hladký Bohdan 1:3, Sedlačko Peter 0:4), DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 4:0, Svoboda Matouš 3:1, Lovas Miroslav 4:0, body hostů: Cupák Michal 0:4, Tretera Vít 0:4, Gajdoštín Tomáš 1:3, Kellner Tomáš 0:4), SK Újezd u Brna B - TJ Heršpice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Životský Martin 4:0, Tálský Radek 3:1, Lakomá Denisa 4:0, body hostů: Lenhart Tomáš 0:4, Jelínek Tomáš 0:4, Bílek Oldřich 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4), TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bohdalice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 3:1, Burian Miroslav 4:0, Drápal Metoděj 2:2, Drápal Božetěch 1:3, body hostů: Jašíček Radovan 0:4, Cingel Pavel 1:3, Plhal Lukáš 2:2, Kopřiva Tomáš 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - KST Vyškov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 2:2, Plhal Lukáš 3:1, Mokrá Naděžda 1:3, Kopřiva Tomáš 0:4, body hostů: Krejsa Jakub 3:1, Keresteš Jan 1:3, Čakovský Filip 2:2, Luong Manh 4:0), SK Újezd u Brna B - TJ Tatran Hrušky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Životský Martin 1:3, Konvica Jan 3:1, Lakomá Denisa 4:0, body hostů: Burian Miroslav 2:2, Šmíd Jan 1:3, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 1:3), TJ Heršpice - SK Újezd u Brna C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lenhart Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 4:0, Bílek Oldřich 4:0, Bodocký Ladislav 4:0, body hostů: Cupák Michal 0:4, Kellner Tomáš 0:4, Jašek Jakub 0:4, Gajdoštín Tomáš 0:4), DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 4:0, Okénka Miroslav 2:2, Okénka Martin 1:3, body hostů: Nachtnebl Petr 0:4, Sedlačko Peter 1:3, Kyselka Václav 2:2, Hladký Bohdan 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Vážany nad Litavou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Stanislav 1:1, Fenyk Michal 2:2, Hrubá Patricie 2:2, Holíček Tomáš 4:0, Baštová Jana 1:1, body hostů: Ondrášek Marek 0:4, Paseka Matěj 0:4, Drkal Roman 3:1, Růžička Jiří 3:1),
3. kolo:
KST Vyškov C - TJ Sokol Bučovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luong Manh 4:0, Krejsa Jakub 2:2, Čakovský Filip 1:1, Hodoši Samuel 1:3, Dosedla Martin 1:1, body hostů: Vrána Stanislav 3:1, Fenyk Michal 2:2, Hrubá Patricie 2:2, Baštová Jana 0:4), TJ Vážany nad Litavou B - DDM Slavkov u Brna 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 0:4, Ondrášek Marek 2:2, Růžička Jiří 3:1, Drkal Roman 4:0, body hostů: Lovasová Adéla 3:1, Filip Marek 2:2, Okénka Miroslav 1:3, Okénka Martin 1:3), SK Újezd u Brna D - TJ Heršpice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlačko Peter 0:2, Kyselka Václav 1:3, Nachtnebl Petr 0:4, Hladký Bohdan 2:2, Pospíšil Stanislv 0:2, body hostů: Jelínek Tomáš 4:0, Kolovrátek Jiří 2:2, Beran Stanislav 3:1, Bodocký Ladislav 4:0), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 4:0, Drápal Metoděj 4:0, Drápal Božetěch 1:3, body hostů: Cupák Michal 1:3, Kellner Tomáš 0:4, Gajdoštín Tomáš 1:3, Jašek Jakub 1:3), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bohdalice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Konvica Jan 3:1, Životský Martin 3:1, Tálský Radek 1:3, body hostů: Korkován Zoltán ml. 3:1, Korkován Zoltán st. 1:3, Cingel Pavel 1:3, Zemánková Eva 0:4),
4. kolo:
KST Vyškov C - SK Újezd u Brna B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Jakub 2:2, Luong Manh 1:0, Dosedla Martin 3:1, Hodoši Samuel 0:4, Čakovský Filip 0:3, body hostů: Zahradník Petr 4:0, Konvica Jan 1:3, Životský Martin 2:2, Tálský Radek 3:1), SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Bohdalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Michal 2:2, Tretera Vít 2:2, Jašek Jakub 2:2, Gajdoštín Tomáš 2:2, body hostů: Plhal Lukáš 0:4, Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán st. 4:0, Korkován Zoltán ml. 4:0), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 2:2, Drápal Metoděj 3:1, body hostů: Pospíšil Stanislv 1:3, Nachtnebl Petr 0:4, Kyselka Václav 0:4, Hladký Bohdan 3:1), TJ Heršpice - TJ Vážany nad Litavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lenhart Tomáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:2, Beran Stanislav 1:3, Kolovrátek Jiří 1:3, body hostů: Paseka Matěj 0:4, Ondrášek Marek 2:2, Růžička Jiří 3:1, Drkal Roman 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bučovice E 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 0:4, Filip Marek 1:3, Florián Miloslav 1:3, Svoboda Matouš 0:4, body hostů: Vrána Stanislav 4:0, Holíček Tomáš 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Kohoutková Karolína 2:2),
5. kolo:
DDM Slavkov u Brna - KST Vyškov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lovas Miroslav 0:4, Florián Miloslav 2:2, Filip Marek 2:2, Svoboda Matouš 0:4, body hostů: Luong Manh 4:0, Dosedla Martin 3:1, Hodoši Samuel 2:2, Malík Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Heršpice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Stanislav 1:1, Holíček Tomáš 4:0, Hrubá Patricie 3:1, Fenyk Michal 4:0, Tesáček Petr 0:2, body hostů: Lenhart Tomáš 1:3, Jelínek Tomáš 1:3, Bílek Oldřich 1:3, Bodocký Ladislav 1:3), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Tatran Hrušky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Marek 2:2, Beran Matěj 0:4, Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 2:2, body hostů: Burian Miroslav 3:1, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 1:3, Drápal Metoděj 1:3), TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován Zoltán st. 2:2, Zemánková Eva 1:3, Korkován Zoltán ml. 4:0, Cingel Pavel 4:0, body hostů: Kyselka Václav 2:2, Nachtnebl Petr 0:4, Pospíšil Stanislv 1:3, Hladký Bohdan 2:2), SK Újezd u Brna B - SK Újezd u Brna C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvica Jan 4:0, Zahradník Petr 4:0, Tálský Radek 4:0, Lakomá Denisa 4:0, body hostů: Gajdoštín Tomáš 0:4, Cupák Michal 0:4, Jašek Jakub 0:4, Tretera Vít 0:4),
6. kolo:
SK Újezd u Brna C - KST Vyškov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Michal 1:3, Jašek Jakub 2:2, Tretera Vít 1:3, Kellner Tomáš 0:4, body hostů: Hodoši Samuel 3:1, Dosedla Martin 4:0, Keresteš Jan 1:3, Malík Miroslav ml. 4:0), SK Újezd u Brna D - SK Újezd u Brna B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Stanislv 0:4, Sedlačko Peter 0:4, Hladký Bohdan 1:3, Nachtnebl Petr 0:4, body hostů: Konvica Jan 4:0, Životský Martin 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Tálský Radek 3:1), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Vážany nad Litavou B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 2:2, Zemánková Eva 1:3, Korkován Zoltán st. 0:4, Plhal Lukáš 0:4, body hostů: Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 4:0, Ondrášek Marek 3:1, Beran Matěj 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Tatran Hrušky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíček Tomáš 3:1, Fenyk Michal 4:0, Hrubá Patricie 3:1, Šlampa Jan 1:0, Vrána Stanislav 1:2, body hostů: Burian Miroslav 2:2, Šmíd Jan 2:2, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Heršpice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovasová Adéla 3:1, Filip Marek 3:1, Okénka Miroslav 1:3, Okénka Martin 0:4, body hostů: Bílek Oldřich 1:3, Lenhart Tomáš 3:1, Kolovrátek Jiří 2:2, Jelínek Tomáš 2:0, Beran Stanislav 1:1),
7. kolo:
TJ Heršpice - KST Vyškov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lenhart Tomáš 1:1, Jelínek Tomáš 2:2, Beran Stanislav 1:3, Bílek Oldřich 1:3, Kolovrátek Jiří 1:1, body hostů: Luong Manh 4:0, Krejsa Jakub 3:1, Hodoši Samuel 2:2, Čakovský Filip 1:1, Keresteš Jan 0:2), TJ Tatran Hrušky B - DDM Slavkov u Brna 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 4:0, Drápal Metoděj 4:0, Drápal Božetěch 2:2, body hostů: Filip Marek 1:3, Florián Miloslav 1:3, Okénka Martin 0:2, Okénka Miroslav 0:4, Lovas Miroslav 0:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Bohdalice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Stanislav 4:0, Fenyk Michal 4:0, Hrubá Patricie 3:1, Holíček Tomáš 3:1, body hostů: Korkován Zoltán st. 0:4, Korkován Zoltán ml. 2:2, Zemánková Eva 0:4, Plhal Lukáš 0:4), TJ Vážany nad Litavou B - SK Újezd u Brna B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Marek 2:2, Beran Matěj 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 3:1, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Konvica Jan 3:1, Životský Martin 1:3, Lakomá Denisa 4:0), SK Újezd u Brna C - SK Újezd u Brna D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoštín Tomáš 2:2, Cupák Michal 3:1, Tretera Vít 1:3, Jašek Jakub 2:2, body hostů: Nachtnebl Petr 0:4, Hladký Bohdan 4:0, Sedlačko Peter 1:3, Pospíšil Stanislv 3:1),
8. kolo:
SK Újezd u Brna D - KST Vyškov C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtnebl Petr 0:4, Pospíšil Stanislv 0:4, Kyselka Václav 1:3, Hladký Bohdan 2:2, body hostů: Dosedla Martin 4:0, Krejsa Jakub 4:0, Keresteš Jan 2:2, Čakovský Filip 3:1), SK Újezd u Brna C - TJ Vážany nad Litavou B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Michal 1:3, Kellner Tomáš 0:4, Jašek Jakub 1:3, Gajdoštín Tomáš 1:3, body hostů: Drkal Roman 4:0, Ondrášek Marek 4:0, Růžička Jiří 4:0, Nezhyba Pavel 1:3), TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíčková Marie 4:0, Fenyk Michal 2:2, Holíček Tomáš 1:3, Hrubá Patricie 2:0, Vrána Stanislav 1:1, body hostů: Zahradník Petr 1:3, Lakomá Denisa 3:1, Životský Martin 2:2, Tálský Radek 0:4), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bohdalice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Marek 3:1, Florián Miloslav 4:0, Lovas Miroslav 3:1, Okénka Martin 2:2, body hostů: Korkován Zoltán ml. 3:1, Korkován Zoltán st. 1:3, Plhal Lukáš 0:4, Kopřiva Tomáš 0:4), TJ Tatran Hrušky B - TJ Heršpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Drápal Metoděj 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Batrla Jiří 1:3, body hostů: Lenhart Tomáš 2:2, Kolovrátek Jiří 1:3, Beran Stanislav 2:2, Bílek Oldřich 1:1, Jelínek Tomáš 2:0),
9. kolo:
KST Vyškov C - TJ Tatran Hrušky B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 4:0, Dosedla Martin 4:0, Čakovský Filip 4:0, Keresteš Jan 2:2, body hostů: Batrla Jiří 0:4, Šmíd Jan 1:3, Drápal Božetěch 1:3, Drápal Metoděj 0:4), TJ Heršpice - TJ Sokol Bohdalice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 3:1, Beran Stanislav 0:2, Bílek Oldřich 3:1, Kolovrátek Jiří 3:1, Lenhart Tomáš 2:0, body hostů: Korkován Zoltán st. 1:3, Korkován Zoltán ml. 4:0, Zemánková Eva 0:4, Kopřiva Tomáš 0:2, Jašíček Radovan 0:2), SK Újezd u Brna B - DDM Slavkov u Brna 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomá Denisa 4:0, Zahradník Petr 4:0, Životský Martin 2:2, Konvica Jan 3:1, body hostů: Lovasová Adéla 2:2, Filip Marek 1:3, Florián Miloslav 0:4, Lovas Miroslav 0:4), SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Bučovice E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoštín Tomáš 1:3, Cupák Michal 1:3, Jašek Jakub 0:4, Tretera Vít 0:4, body hostů: Vrána Stanislav 4:0, Fenyk Michal 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Baštová Jana 2:2), TJ Vážany nad Litavou B - SK Újezd u Brna D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Marek 3:1, Beran Matěj 1:3, Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 4:0, body hostů: Hladký Bohdan 2:2, Kyselka Václav 1:3, Sedlačko Peter 0:4, Nachtnebl Petr 1:3),
10. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - KST Vyškov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 2:2, Ondrášek Marek 2:2, Richter Václav 1:3, body hostů: Luong Manh 4:0, Krejsa Jakub 3:1, Zbořil Matěj 0:4, Malík Miroslav ml. 2:2), SK Újezd u Brna D - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtnebl Petr 0:4, Gregor Eduard 1:3, Pospíšil Stanislv 2:2, Hladký Bohdan 3:1, body hostů: Fenyk Michal 4:0, Hrubá Patricie 3:1, Kohoutková Karolína 1:3, Baštová Jana 2:1, Tesáček Petr 0:1), SK Újezd u Brna C - DDM Slavkov u Brna 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoštín Tomáš 1:3, Cupák Michal 3:1, Tretera Vít 0:4, Kellner Tomáš 0:4, body hostů: Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 3:1, Okénka Miroslav 1:0, Svoboda Matouš 2:2, Lovas Miroslav 2:1), TJ Heršpice - SK Újezd u Brna B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lenhart Tomáš 2:2, Jelínek Tomáš 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4, Bodocký Ladislav 0:4, body hostů: Zahradník Petr 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Životský Martin 3:1, Tálský Radek 2:2), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Tatran Hrušky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 4:0, Zemánková Eva 0:3, Jašíček Radovan 2:2, Cingel Pavel 2:2, Bébarová Petra 0:1, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Batrla Jiří 1:3, Drápal Božetěch 1:3, Drápal Metoděj 3:1),
11. kolo:
KST Vyškov C - TJ Sokol Bohdalice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Jakub 4:0, Dosedla Martin 4:0, Zbořil Matěj 3:1, Čakovský Filip 2:2, body hostů: Jašíček Radovan 1:3, Korkován Zoltán ml. 2:2, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán st. 0:4), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 1:3, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 2:2, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Životský Martin 1:3, Tálský Radek 2:2), SK Újezd u Brna C - TJ Heršpice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoštín Tomáš 0:4, Cupák Michal 2:2, Tretera Vít 0:4, Kellner Tomáš 0:4, body hostů: Lenhart Tomáš 3:1, Jelínek Tomáš 4:0, Kolovrátek Jiří 3:1, Bodocký Ladislav 4:0), SK Újezd u Brna D - DDM Slavkov u Brna 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtnebl Petr 0:4, Kyselka Václav 1:3, Gregor Eduard 2:2, Hladký Bohdan 4:0, body hostů: Lovasová Adéla 3:1, Filip Marek 3:1, Okénka Miroslav 1:3, Florián Miloslav 2:1, Okénka Martin 0:1), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Marek 1:3, Richter Václav 2:2, Beran Matěj 1:3, Drkal Roman 2:2, body hostů: Šlampa Jan 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Baštová Jana 0:4, Tesáček Petr 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - KST Vyškov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlampa Jan 3:1, Fenyk Michal 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Holíček Tomáš 1:3, body hostů: Olejníček Vojtěch 4:0, Luong Manh 2:0, Krejsa Jakub 3:1, Malík Miroslav ml. 2:2, Čakovský Filip 0:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Vážany nad Litavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovasová Adéla 3:1, Filip Marek 2:2, Okénka Miroslav 1:3, Okénka Martin 0:4, body hostů: Drkal Roman 4:0, Růžička Jiří 1:3, Richter Václav 2:2, Ondrášek Marek 3:1), TJ Heršpice - SK Újezd u Brna D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Oldřich 3:1, Vodička Antonín 2:2, Beran Stanislav 2:2, Lenhart Tomáš 2:2, body hostů: Hladký Bohdan 4:0, Gregor Eduard 3:1, Nachtnebl Petr 0:4, Pospíšil Stanislv 0:4), SK Újezd u Brna C - TJ Tatran Hrušky B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tretera Vít 0:4, Cupák Michal 1:3, Gajdoštín Tomáš 0:4, Gajdoštín Ivan 0:4, body hostů: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 4:0, Drápal Božetěch 3:1, Drápal Metoděj 4:0), TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 0:4, Zemánková Eva 0:4, Jašíček Radovan 0:4, Bébarová Petra 0:2, Veselý Ondřej 0:2, body hostů: Zahradník Petr 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Životský Martin 4:0, Tálský Radek 4:0),
13. kolo:
SK Újezd u Brna B - KST Vyškov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Životský Martin 1:3, Henčl Martin 4:0, Lakomá Denisa 2:2, body hostů: Dosedla Martin 0:4, Malík Miroslav ml. 1:3, Olejníček Vojtěch 3:1, Krejsa Jakub 2:2), TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašíček Radovan 4:0, Korkován Zoltán st. 2:0, Cingel Pavel 4:0, Zemánková Eva 3:1, Bébarová Petra 0:2, body hostů: Cupák Michal 0:4, Tretera Vít 1:3, Kellner Tomáš 1:3, Gajdoštín Tomáš 1:3), SK Újezd u Brna D - TJ Tatran Hrušky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtnebl Petr 0:4, Gregor Eduard 1:3, Kyselka Václav 1:3, Hladký Bohdan 3:1, body hostů: Burian Miroslav 4:0, Drápal Metoděj 3:1, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 0:1, Batrla Jiří 1:2), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Heršpice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Václav 3:1, Ondrášek Marek 2:2, Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 4:0, body hostů: Kolovrátek Jiří 0:4, Bílek Oldřich 1:3, Jelínek Tomáš 0:4, Lenhart Tomáš 2:2), TJ Sokol Bučovice E - DDM Slavkov u Brna 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíček Tomáš 3:1, Kohoutková Karolína 0:4, Hrubá Patricie 2:2, Fenyk Michal 4:0, body hostů: Lovasová Adéla 3:1, Filip Marek 1:3, Lovas Miroslav 1:3, Florián Miloslav 2:2),
14. kolo:
KST Vyškov C - DDM Slavkov u Brna 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:1, Krejsa Jakub 3:1, Čakovský Filip 2:2, Keresteš Jan 0:3, Olejníček Vojtěch 1:0, body hostů: Lovasová Adéla 2:2, Filip Marek 1:3, Lovas Miroslav 3:1, Florián Miloslav 1:3), TJ Heršpice - TJ Sokol Bučovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lenhart Tomáš 2:2, Jelínek Tomáš 1:3, Kolovrátek Jiří 2:2, Bodocký Ladislav 0:2, Bílek Oldřich 2:0, body hostů: Tesáček Petr 0:4, Kohoutková Karolína 1:3, Holíček Tomáš 4:0, Hrubá Patricie 4:0), TJ Tatran Hrušky B - TJ Vážany nad Litavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Božetěch 0:4, Šmíd Jan 2:2, Drápal Metoděj 1:3, Burian Miroslav 4:0, body hostů: Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 3:1, Richter Václav 2:2, Ondrášek Marek 2:2), SK Újezd u Brna D - TJ Sokol Bohdalice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Bohdan 4:0, Pospíšil Stanislv 4:0, Kyselka Václav 4:0, Nachtnebl Petr 3:1, body hostů: Jašíček Radovan 1:3, Zemánková Eva 0:4, Kopřiva Tomáš 0:4, Bébarová Petra 0:4), SK Újezd u Brna C - SK Újezd u Brna B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kellner Tomáš 0:4, Tretera Vít 0:4, Cupák Michal 0:4, Jašek Jakub 0:4, body hostů: Zahradník Petr 4:0, Konvica Jan 4:0, Tálský Radek 4:0, Životský Martin 4:0),
15. kolo:
KST Vyškov C - SK Újezd u Brna C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedla Martin 4:0, Čakovský Filip 4:0, Keresteš Jan 3:1, Luong Manh 4:0, body hostů: Gajdoštín Tomáš 1:3, Tretera Vít 0:4, Kellner Tomáš 0:4, Gajdoštín Ivan 0:4), SK Újezd u Brna B - SK Újezd u Brna D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 4:0, Konvica Jan 4:0, Životský Martin 4:0, Lakomá Denisa 4:0, body hostů: Hladký Bohdan 0:4, Nachtnebl Petr 0:4, Pospíšil Stanislv 0:4, Sedlačko Peter 0:4), TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bohdalice B 18:0wo, TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 2:2, Drápal Božetěch 0:4, WO 0:5, body hostů: Šlampa Jan 2:1, Fenyk Michal 2:1, Holíček Tomáš 1:2, Kohoutková Karolína 1:2, WO 5:0), TJ Heršpice - DDM Slavkov u Brna 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lenhart Tomáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:2, Bílek Oldřich 2:2, Beran Stanislav 1:3, body hostů: Lovasová Adéla 4:0, Florián Miloslav 3:1, Okénka Miroslav 1:1, Okénka Martin 0:4, Lovas Miroslav 0:2),
16. kolo:
KST Vyškov C - TJ Heršpice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 4:0, Čakovský Filip 4:0, Luska Petr 2:0, Zbořil Matěj 0:4, Keresteš Jan 0:2, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Kolovrátek Jiří 1:3, Beran Stanislav 1:3, Vodička Antonín 2:2), DDM Slavkov u Brna - TJ Tatran Hrušky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 3:1, Okénka Miroslav 1:3, Svoboda Matouš 0:4, body hostů: Drápal Metoděj 2:2, Burian Miroslav 3:1, Drápal Božetěch 1:3, Šmíd Jan 2:2), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Bučovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 2:2, Zemánková Eva 0:4, Plhal Lukáš 0:4, Korkován Zoltán ml. 3:1, body hostů: Holíček Tomáš 3:1, Hrubá Patricie 2:2, Baštová Jana 2:2, Kutilová Gabriela 4:0), SK Újezd u Brna B - TJ Vážany nad Litavou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Lakomá Denisa 4:0, Henčl Martin 4:0, Životský Martin 1:3, body hostů: Ondrášek Marek 2:2, Richter Václav 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 2:2), SK Újezd u Brna D - SK Újezd u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtnebl Petr 0:4, Hladký Bohdan 4:0, Pospíšil Stanislv 1:3, Sedlačko Peter 3:1, body hostů: Cupák Michal 3:1, Jašek Jakub 2:2, Kellner Tomáš 1:3, Tretera Vít 2:2),
17. kolo:
KST Vyškov C - SK Újezd u Brna D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luska Petr 4:0, Keresteš Jan 4:0, Krejsa Jakub 4:0, Čakovský Filip 4:0, body hostů: Sedlačko Peter 0:4, Gregor Eduard 0:4, Diviš Pavel 0:4, Antol Roman 0:4), TJ Vážany nad Litavou B - SK Újezd u Brna C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Václav 2:2, Ondrášek Marek 3:1, Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 4:0, body hostů: Cupák Michal 2:2, Tretera Vít 1:3, Gajdoštín Tomáš 0:4, Kellner Tomáš 0:4), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bučovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomá Denisa 3:1, Zahradník Petr 2:2, Životský Martin 0:4, Henčl Martin 4:0, body hostů: Šlampa Jan 2:2, Fenyk Michal 1:3, Holíček Tomáš 1:3, Hrubá Patricie 3:1), TJ Sokol Bohdalice B - DDM Slavkov u Brna 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cingel Pavel 0:4, Korkován Zoltán ml. 4:0, Zemánková Eva 3:1, Jašíček Radovan 2:2, body hostů: Filip Marek 2:2, Okénka Miroslav 2:2, Svoboda Matouš 2:2, Okénka Martin 1:3), TJ Heršpice - TJ Tatran Hrušky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Stanislav 1:3, Kolovrátek Jiří 2:2, Lenhart Tomáš 0:4, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Drápal Metoděj 3:1, Burian Miroslav 4:0, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 1:3),
18. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - KST Vyškov C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 0:4, Drápal Božetěch 0:4, Drápal Metoděj 0:4, Batrla Jiří 0:4, body hostů: Zbořil Matěj 4:0, Keresteš Jan 4:0, Krejsa Jakub 4:0, Čakovský Filip 4:0), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Heršpice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 4:0, Cingel Pavel 2:2, Jašíček Radovan 3:1, Plhal Lukáš 3:1, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Bílek Oldřich 0:4, Beran Stanislav 0:4, Bodocký Ladislav 2:2), DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lovasová Adéla 1:2, Lovas Miroslav 0:3, Florián Miloslav 1:2, Okénka Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Zahradník Petr 4:0, Lakomá Denisa 3:1, Tálský Radek 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíček Tomáš 4:0, Hrubá Patricie 4:0, Kohoutková Karolína 4:0, Kutilová Gabriela 4:0, body hostů: Tretera Vít 0:4, Jašek Jakub 0:4, Kellner Tomáš 0:4, Cupák Michal 0:4), SK Újezd u Brna D - TJ Vážany nad Litavou B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyselka Václav 0:4, Antol Roman 0:4, Diviš Pavel 0:4, Pospíšil Stanislv 0:4, body hostů: Richter Václav 4:0, Ondrášek Marek 4:0, Růžička Jiří 4:0, Drkal Roman 4:0),
Žákovská liga
1. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3, body hostů: Tesáček Petr 3:0, Lokaj David 3:0, Holíček Tomáš 3:0), KST Vyškov A - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, Čakovský Filip 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Filip 3:0, Drápal Metoděj 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smutný Ondřej 3:0, Gája Erik 3:0, Kouřil Lukáš 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, body hostů: Tesáček Petr 3:0, Lokaj David 3:0, Holíček Tomáš 3:0), KST Vyškov C - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Začalová Kristýna 3:0, Zaoral Marek 3:0, Zaoral Milan 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zaoral Milan 0:3, Zaoral Marek 0:3, Začalová Kristýna 0:3, body hostů: Tesáček Petr 3:0, Holíček Tomáš 3:0, Lokaj David 3:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědek Matěj 3:0, Křetínská Lucie 3:0, Zbořil Matěj 2:0, Mareš Václav 1:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Račice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zaoral Marek 0:3, Začalová Kristýna 0:3, Zaoral Milan 1:2, body hostů: Nimmrichterová Adéla 3:0, Franková Julie 2:1, Střelcová Šarlota 3:0), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 2:1, Dosedla Martin 3:0, Čakovský Filip 2:1, body hostů: Tesáček Petr 0:3, Lokaj David 0:3, Holíček Tomáš 2:1), KST Vyškov B - TJ Sokol Račice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Václav 3:0, Zbořil Matěj 2:0, Křetínská Lucie 3:0, Dědek Matěj 1:0, body hostů: Nimmrichterová Adéla 0:3, Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 0:3), KST Vyškov A - KST Vyškov B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čakovský Filip 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 2:1, body hostů: Mareš Václav 0:2, Suldin Max 0:3, Křetínská Lucie 1:2, Dědek Matěj 0:1), KST Vyškov A - KST Vyškov C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla Martin 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 2:1, body hostů: Zaoral Marek 0:3, Zaoral Milan 0:3, Začalová Kristýna 1:2), KST Vyškov B - KST Vyškov C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědek Matěj 1:0, Votava Lukáš 3:0, Zbořil Matěj 3:0, Mareš Václav 0:2, body hostů: Začalová Kristýna 0:3, Chelík Andreas 0:2, Zaoral Milan 1:2, Zaoral Marek 1:0), TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Račice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Lukáš 0:3, Gája Erik 2:1, Smutný Ondřej 0:3, body hostů: Franková Julie 2:1, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 2:1), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klímová Daniela 0:2, Klíma Václav 0:2, Beran Matěj 0:2, WO 3:0, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0, WO 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Vážany nad Litavou 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Marek 1:2, Slabyhoudek Dušan 2:1, Šajtar Kryštof 0:3, body hostů: Klímová Daniela 3:0, Klíma Václav 1:2, Beran Matěj 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slabyhoudek Dušan 0:2, Matyáš Martin 0:2, Branč Patrik 0:2, WO 3:0, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0, WO 0:3), TTC Komořany - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Beran Matěj 2:0, Paseka Matěj 2:0, Klímová Daniela 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Hodějice 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:2, Nezval Vlastimil 0:2, WO 2:2, body hostů: Sigmund Adam 2:0, Durdová Natálie 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Otnice - TTC Komořany 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 2:0, Cigánek Martin 2:0, WO 2:2, body hostů: Vlach Ondřej 0:2, Nezval Vlastimil 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hodějice 4:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cigánek Martin 1:1, Špunar Petr 1:1, WO 2:2, body hostů: Sigmund Adam 2:0, Durdová Natálie 0:2, WO 2:2), TJ Velešovice - SPŠ Bošky Bošovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Ondřej 1:2, Mazlová Adriana 2:1, Sedláčková Alžběta 1:2, body hostů: Branč Patrik 3:0, Ryšavý Daniel 0:3, Matyáš Martin 2:1), TJ Velešovice - TJ Vážany nad Litavou 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Ondřej 1:2, Mazlová Adriana 3:0, Sedláčková Alžběta 2:1, body hostů: Beran Matěj 1:2, Klímová Daniela 2:1, Paseka Matěj 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Otnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčíř David 0:2, Kordiovský Daniel 0:2, Kordiovský Adam 0:2, WO 3:0, body hostů: Cigánek Martin 3:0, Špunar Petr 3:0, WO 0:3), TJ Velešovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Daniel 2:0, Kordiovský Adam 2:0, Krejčíř David 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Vážany nad Litavou 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 3:0, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 2:1, body hostů: Klímová Daniela 2:1, Beran Matěj 1:2, Paseka Matěj 1:2), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hodějice 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2, WO 2:2, body hostů: Durdová Natálie 2:0, Sigmund Adam 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Bohdalice - TJ Velešovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, WO 0:3, body hostů: Kordiovský Daniel 2:0, Mazlová Adriana 2:0, Kordiovský Adam 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Cikánek Martin 2:0, Oplt Bolek 2:0, Špunar Petr 2:0, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kordiovský Adam 0:2, Mazlová Adriana 0:2, Kordiovský Daniel 1:1, WO 3:0, body hostů: Durdová Natálie 2:1, Sigmund Adam 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 3:0, Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 3:0, body hostů: Klímová Daniela 0:3, Beran Matěj 0:3, Paseka Matěj 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 0:3, Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 0:3, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0, Cikánek Martin 3:0), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Hodějice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 0:2, Střelcová Šarlota 0:2, Franková Julie 0:2, WO 3:0, body hostů: Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0, WO 0:3), KST Vyškov A - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luska Petr 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Drápal Metoděj 3:0, body hostů: Klímová Daniela 0:3, Beran Matěj 0:3, Paseka Matěj 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Velešovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 0:3, Střelcová Šarlota 1:2, Franková Julie 0:3, body hostů: Kordiovský Daniel 3:0, Mazlová Adriana 3:0, Kordiovský Adam 2:1), KST Vyškov A - TJ Velešovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luska Petr 2:1, Drápal Metoděj 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, body hostů: Kordiovský Adam 0:3, Mazlová Adriana 0:3, Kordiovský Daniel 1:2), KST Vyškov A - TJ Sokol Otnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luska Petr 0:3, Malík Miroslav ml. 0:3, Drápal Metoděj 1:2, body hostů: Špunar Petr 2:1, Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 3:0), KST Vyškov C - TJ Sokol Račice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křupka Matyáš 0:3, Zaoral Milan 2:1, Zaoral Marek 0:3, body hostů: Gája Erik 2:1, Kouřil Lukáš 3:0, Smutný Ondřej 2:1), TTC Komořany - KST Vyškov C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 2:1, Nezval Vlastimil 2:1, WO 0:3, body hostů: Zaoral Marek 0:2, Zaoral Milan 2:0, Křupka Matyáš 0:2, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Račice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Kouřil Lukáš 2:0, Gája Erik 2:0, Smutný Ondřej 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - SPŠ Bošky Bošovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:3, body hostů: Šajtar Kryštof 2:0, Matyáš Martin 2:0, Fišer Marek 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - KST Vyškov B 0:10 (body domácích: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:4, body hostů: Mareš Václav 2:0, Zbořil Matěj 2:0, Křetínská Lucie 2:0, WO 4:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matyáš Martin 1:2, Slabyhoudek Dušan 1:2, Branč Patrik 0:3, body hostů: Lokaj David 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2), KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Václav 0:3, Zbořil Matěj 1:2, Křetínská Lucie 1:2, body hostů: Lokaj David 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šajtar Kryštof 1:2, Fišer Marek 1:2, Šajtar Robin 1:2, body hostů: Mareš Václav 3:0, Zbořil Matěj 3:0, Křetínská Lucie 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 2:1, Šajtar Robin 0:3, Matyáš Martin 3:0, body hostů: Zaoral Marek 1:2, Křupka Matyáš 1:2, Zaoral Milan 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Račice A - TJ Vážany nad Litavou 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střelcová Šarlota 1:2, Franková Julie 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3, body hostů: Beran Matěj 3:0, Paseka Matěj 2:1, Klímová Daniela 3:0), KST Vyškov C - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Začalová Kristýna 0:3, Sirotek David 0:3, body hostů: Novák Robert 3:0, Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Račice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 3:0, Lokaj David 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2, body hostů: Střelcová Šarlota 1:2, Franková Julie 1:2, Nimmrichterová Adéla 0:3), TJ Sokol Bučovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 2:0, Tesáček Petr 2:0, Holíček Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hodějice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíček Tomáš 2:1, Lokaj David 2:1, Tesáček Petr 1:2, body hostů: Novák Robert 0:3, Durdová Natálie 1:2, Sigmund Adam 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lokaj David 3:0, Synek Stanislav ml. 3:0, Tesáček Petr 3:0, body hostů: Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, Klímová Daniela 0:3), TJ Sokol Račice A - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franková Julie 2:0, Nimmrichterová Adéla 2:0, Střelcová Šarlota 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), KST Vyškov C - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Začalová Kristýna 0:3, Sirotek David 0:3, body hostů: Paseka Matěj 3:0, Klímová Daniela 3:0, Beran Matěj 3:0), KST Vyškov A - TJ Sokol Račice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Čakovský Filip 3:0, Drápal Metoděj 3:0, body hostů: Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drápal Metoděj 1:2, Dosedla Martin 2:1, Malík Miroslav ml. 1:2, body hostů: Novák Robert 1:2, Durdová Natálie 1:2, Sigmund Adam 3:0), TJ Sokol Otnice - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cikánek Martin 3:0, Špunar Petr 2:1, Oplt Bolek 3:0, body hostů: Matyáš Martin 0:3, Slabyhoudek Dušan 1:2, Branč Patrik 0:3), TJ Sokol Otnice - KST Vyškov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0, Cigánek Martin 3:0, body hostů: Mareš Václav 0:3, Suldin Max 0:3, Zbořil Matěj 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 2:0, Cigánek Martin 2:0, Špunar Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, WO 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Račice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šajtar Robin 1:2, Slabyhoudek Dušan 3:0, Branč Patrik 3:0, body hostů: Gája Erik 1:2, Kouřil Lukáš 1:2, Smutný Ondřej 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Alžběta 2:0, Kordiovský Adam 2:0, Kordiovský Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, WO 0:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Václav 2:0, Suldin Max 2:0, Zbořil Matěj 2:0, WO 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryšavý Daniel 3:0, Slabyhoudek Dušan 3:0, Fišer Marek 1:2, body hostů: Bébarová Petra 1:2, Veselý Ondřej 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3), TJ Velešovice - KST Vyškov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Alžběta 1:2, Kordiovský Daniel 3:0, Kordiovský Adam 0:3, body hostů: Mareš Václav 1:2, Suldin Max 1:2, Zbořil Matěj 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Račice A - SPŠ Bošky Bošovice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 1:2, Nimmrichterová Adéla 1:2, body hostů: Šajtar Kryštof 2:1, Ryšavý Daniel 3:0, Fišer Marek 2:1), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tesáček Petr 0:3, Holíček Tomáš 2:1, Lokaj David 2:1, body hostů: Špunar Petr 1:2, Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 1:2), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lokaj David 3:0, Tesáček Petr 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Sedláčková Alžběta 0:3, Krejčíř David 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Račice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Veselý Ondřej 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3, body hostů: Franková Julie 2:1, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TTC Komořany 10:0, KST Vyškov C - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Začalová Kristýna 0:3, Sirotek David 0:3, WO 0:3, body hostů: Oplt Bolek 2:0, Špunar Petr 2:0, Cikánek Martin 2:0, WO 3:0), KST Vyškov C - TJ Velešovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Začalová Kristýna 0:3, Sirotek David 0:3, WO 0:3, body hostů: Mazlová Adriana 2:0, Sedláčková Alžběta 2:0, Krejčíř David 2:0, WO 3:0), KST Vyškov A - SPŠ Bošky Bošovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luska Petr 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Drápal Metoděj 3:0, body hostů: Matyáš Martin 0:3, Šajtar Robin 0:3, Branč Patrik 0:3), KST Vyškov A - TTC Komořany 10:0, TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paseka Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, body hostů: Dědek Matěj 3:0, Křetínská Lucie 3:0, Zbořil Matěj 3:0), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paseka Matěj 3:0, Beran Matěj 3:0, Klíma Václav 3:0, body hostů: Gája Erik 0:3, Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 3:0, Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Gája Erik 0:3, Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), TJ Sokol Hodějice - KST Vyškov B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 2:1, Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Dědek Matěj 0:3, Křetínská Lucie 0:3, Zbořil Matěj 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Holíček Tomáš 2:0, Synek Stanislav ml. 2:0, Tesáček Petr 2:0, WO 3:0), KST Vyškov A - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Filip 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 2:0, Čakovský Filip 2:0, Dosedla Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smutný Ondřej 2:0, Gája Erik 2:0, Kouřil Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Račice B - TJ Sokol Bučovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smutný Ondřej 1:2, Gája Erik 1:2, Kouřil Lukáš 0:3, body hostů: Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2), KST Vyškov C - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmídová Tereza 2:0, Štarmanová Kateřina 2:0, Sedláčková Amélie 2:0, WO 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, WO 0:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídová Tereza 0:3, Štarmanová Kateřina 0:3, Sedláčková Amélie 0:3, body hostů: Lokaj David 3:0, Tesáček Petr 3:0, Holíček Tomáš 3:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědek Matěj 3:0, Mareš Václav 3:0, Suldin Max 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Račice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmídová Tereza 0:3, Štarmanová Kateřina 1:2, Sedláčková Amélie 0:3, body hostů: Franková Julie 2:1, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 3:0), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Čakovský Filip 0:3, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Holíček Tomáš 1:2, Lokaj David 1:2, Tesáček Petr 1:2), KST Vyškov B - TJ Sokol Račice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědek Matěj 2:1, Mareš Václav 2:1, Suldin Max 1:2, body hostů: Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 1:2), KST Vyškov B - KST Vyškov A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Matěj 0:3, Votava Lukáš 0:3, Křetínská Lucie 1:0, Dědek Matěj 1:1, body hostů: Drápal Metoděj 3:0, Dosedla Martin 1:0, Luska Petr 2:1, Malík Miroslav ml. 1:1), KST Vyškov C - KST Vyškov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Sirotek David 0:3, Křupka Matyáš 0:3, body hostů: Drápal Metoděj 3:0, Čakovský Filip 3:0, Luska Petr 3:0), KST Vyškov C - KST Vyškov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 1:2, Zaoral Marek 0:3, Sirotek David 1:2, body hostů: Suldin Max 1:2, Dědek Matěj 2:0, Mareš Václav 3:0, Křetínská Lucie 1:0), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Račice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nimmrichterová Adéla 2:1, Střelcová Šarlota 3:0, Franková Julie 2:1, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Gája Erik 2:1, Kouřil Lukáš 0:3), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3, WO 0:3, body hostů: Sigmund Adam 2:0, Novák Robert 2:0, Durdová Natálie 2:0, WO 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šajtar Robin 2:0, Fišer Marek 2:0, Šajtar Kryštof 2:0, WO 3:0, body hostů: Beran Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3, WO 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Branč Patrik 0:3, Ryšavý Daniel 0:3, Šajtar Robin 0:3, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Novák Robert 3:0, Durdová Natálie 3:0), TTC Komořany - TJ Vážany nad Litavou 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nezval Vlastimil 0:2, Vlach Ondřej 0:2, WO 2:2, body hostů: Beran Matěj 2:0, Klíma Václav 2:0, WO 2:2), TTC Komořany - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:3, body hostů: Sigmund Adam 2:0, Novák Robert 2:0, Durdová Natálie 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cikánek Martin 2:0, Špunar Petr 2:0, Oplt Bolek 2:0, WO 3:0, body hostů: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cikánek Martin 2:1, Špunar Petr 0:3, Oplt Bolek 2:1, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Novák Robert 1:2, Durdová Natálie 1:2), TJ Velešovice - SPŠ Bošky Bošovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Daniel 1:2, Mazlová Adriana 2:1, Sedláčková Alžběta 3:0, body hostů: Slabyhoudek Dušan 2:1, Matyáš Martin 1:2, Šajtar Kryštof 0:3), TJ Velešovice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 2:0, Sedláčková Alžběta 2:0, Kordiovský Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Beran Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Otnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 1:2, Sedláčková Alžběta 0:3, Kordiovský Daniel 1:2, body hostů: Cikánek Martin 3:0, Špunar Petr 1:2, Oplt Bolek 3:0), TJ Velešovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Daniel 2:0, Mazlová Adriana 2:0, Sedláčková Alžběta 2:0, WO 3:0, body hostů: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Bohdalice - TJ Vážany nad Litavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Paseka Matěj 3:0, Beran Matěj 3:0, Klímová Daniela 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Durdová Natálie 3:0, Sigmund Adam 3:0, Novák Robert 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Velešovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 3:0, Krejčíř David 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Špunar Petr 3:0, Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Hodějice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 1:2, Krejčíř David 0:3, WO 0:3, body hostů: Novák Robert 2:0, Durdová Natálie 1:1, Sigmund Adam 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špunar Petr 3:0, Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 3:0, body hostů: Klímová Daniela 0:3, Beran Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střelcová Šarlota 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3, Franková Julie 0:3, body hostů: Cikánek Martin 3:0, Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0), TJ Sokol Račice A - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střelcová Šarlota 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3, Franková Julie 0:3, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 3:0, Novák Robert 3:0), KST Vyškov A - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Filip 3:0, Drápal Metoděj 2:0, Luska Petr 3:0, Malík Miroslav ml. 1:0, body hostů: Beran Matěj 0:3, Klímová Daniela 0:3, Paseka Matěj 0:3), TJ Sokol Račice A - TJ Velešovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střelcová Šarlota 0:2, Nimmrichterová Adéla 0:2, Franková Julie 0:2, WO 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 3:0, Krejčíř David 3:0, WO 0:3), KST Vyškov A - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drápal Metoděj 2:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 2:0, WO 2:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Krejčíř David 0:3, 0:1, WO 0:2), KST Vyškov A - TJ Sokol Otnice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Drápal Metoděj 2:1, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Oplt Bolek 1:2, Cikánek Martin 0:3, Špunar Petr 0:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zaoral Milan 3:0, Štarmanová Kateřina 3:0, Chelík Andreas 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, Gája Erik 0:3), TTC Komořany - KST Vyškov C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 1:2, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Štarmanová Kateřina 2:0, Zaoral Milan 1:1, Chelík Andreas 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlach Ondřej 3:0, Nezval Vlastimil 3:0, Götzová Lucie 3:0, body hostů: Smutný Ondřej 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, Gája Erik 0:3), TTC Komořany - SPŠ Bošky Bošovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Branč Patrik 2:0, Fišer Marek 2:0, Matyáš Martin 2:0, WO 3:0), TTC Komořany - KST Vyškov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Mareš Václav 2:0, Suldin Max 2:0, Křetínská Lucie 2:0, WO 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bučovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slabyhoudek Dušan 1:2, Matyáš Martin 0:3, Fišer Marek 0:3, body hostů: Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 2:1), KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Václav 1:2, Suldin Max 0:3, Křetínská Lucie 0:3, body hostů: Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Branč Patrik 2:1, Matyáš Martin 2:1, Slabyhoudek Dušan 1:2, body hostů: Mareš Václav 2:1, Suldin Max 0:3, Křetínská Lucie 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slabyhoudek Dušan 3:0, Branč Patrik 3:0, Fišer Marek 2:1, body hostů: Chelík Andreas 1:2, Štarmanová Kateřina 0:3, Zaoral Milan 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Račice A - TJ Vážany nad Litavou 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franková Julie 1:2, Střelcová Šarlota 1:2, Nimmrichterová Adéla 1:2, body hostů: Paseka Matěj 1:2, Klímová Daniela 3:0, Beran Matěj 2:1), KST Vyškov C - TJ Sokol Hodějice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Začalová Kristýna 0:3, Sirotek David 0:3, Křupka Matyáš 0:3, body hostů: Sigmund Adam 3:0, Novák Robert 3:0, Durdová Natálie 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Račice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 3:0, Lokaj David 3:0, Tesáček Petr 3:0, body hostů: Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3), TJ Sokol Bučovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:0, Tesáček Petr 2:0, Synek Stanislav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Hodějice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesáček Petr 0:3, Holíček Tomáš 2:1, Lokaj David 1:2, body hostů: Novák Robert 2:1, Sigmund Adam 3:0, Durdová Natálie 1:2), TJ Sokol Bučovice - TJ Vážany nad Litavou 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2, Lokaj David 3:0, body hostů: Klímová Daniela 1:2, Beran Matěj 1:2, Paseka Matěj 0:3), TJ Sokol Račice A - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Střelcová Šarlota 2:0, Franková Julie 2:0, Nimmrichterová Adéla 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), KST Vyškov C - TJ Vážany nad Litavou 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Začalová Kristýna 0:3, Křupka Matyáš 0:3, Sirotek David 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Klímová Daniela 3:0, Paseka Matěj 2:1), KST Vyškov A - TJ Sokol Račice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, Čakovský Filip 3:0, body hostů: Franková Julie 0:3, Střelcová Šarlota 0:3, Nimmrichterová Adéla 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Hodějice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 2:1, Dosedla Martin 2:1, Drápal Metoděj 2:1, body hostů: Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 3:0, Novák Robert 0:3), TJ Sokol Otnice - SPŠ Bošky Bošovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Branč Patrik 0:2, Šajtar Kryštof 0:2, Slabyhoudek Dušan 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - KST Vyškov B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Suldin Max 0:2, Dědek Matěj 0:2, Zbořil Matěj 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Račice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Špunar Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Gája Erik 0:2, Kouřil Lukáš 0:2, Smutný Ondřej 0:2, WO 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 3:0, Slabyhoudek Dušan 3:0, Šajtar Robin 3:0, body hostů: Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, Smutný Ondřej 0:3), TJ Velešovice - TJ Sokol Račice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kordiovský Daniel 3:0, Kordiovský Adam 3:0, Mazlová Adriana 3:0, body hostů: Gája Erik 0:3, Kouřil Lukáš 0:3, Smutný Ondřej 0:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suldin Max 3:0, Dědek Matěj 3:0, Zbořil Matěj 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 3:0, Slabyhoudek Dušan 3:0, Šajtar Robin 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Veselý Ondřej 0:3), TJ Velešovice - KST Vyškov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 2:1, Sedláčková Alžběta 1:2, Kordiovský Daniel 1:2, body hostů: Suldin Max 1:2, Dědek Matěj 1:2, Zbořil Matěj 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Račice A - SPŠ Bošky Bošovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střelcová Šarlota 2:1, Nimmrichterová Adéla 1:2, Franková Julie 1:2, body hostů: Ryšavý Daniel 2:1, Šajtar Robin 0:3, Šajtar Kryštof 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synek Stanislav ml. 0:2, Holíček Tomáš 1:1, Tesáček Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 2:1, Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, body hostů: Kordiovský Daniel 1:2, Krejčíř David 0:3, Kordiovský Adam 0:3), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Račice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Kopřiva Michal 0:3, body hostů: Franková Julie 3:0, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TTC Komořany 10:0, KST Vyškov C - TJ Sokol Otnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:2, Šmídová Tereza 0:2, Začalová Kristýna 0:2, WO 3:0, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Cikánek Martin 3:0, WO 0:3), KST Vyškov C - TJ Velešovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Šmídová Tereza 0:3, Začalová Kristýna 0:3, body hostů: Kordiovský Daniel 3:0, Krejčíř David 3:0, 3:0), KST Vyškov A - SPŠ Bošky Bošovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drápal Metoděj 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, body hostů: Fišer Marek 0:3, Slabyhoudek Dušan 0:3, Matyáš Martin 0:3), KST Vyškov A - TTC Komořany 10:0, TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Václav 0:3, Paseka Matěj 0:3, Klímová Daniela 0:3, body hostů: Mareš Václav 3:0, Dědek Matěj 3:0, Zbořil Matěj 3:0), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Račice B 10:0, TJ Sokol Hodějice - TJ Sokol Račice B 10:0, TJ Sokol Hodějice - KST Vyškov B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Durdová Natálie 3:0, Novák Robert 2:1, Sigmund Adam 3:0, body hostů: Dědek Matěj 0:3, Mareš Václav 0:3, Zbořil Matěj 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS