Výsledky do novin
Divize muži
16. kolo:
AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gaydoš Vít 1:3, Šmíd Miroslav 3:1, Lánský Jakub 2:1, Hüttl Michal 3:1, body hostů: Tenglová Vendula 1:3, Drechsler Petr 3:1, Dlouhý Jiří 1:3, Prokš Vladimír 1:2), TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TJ Slavoj Praha A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 1:3, Novotný Petr 0:3, Nejedlý Pavel 0:3, Veselá Jaroslava 3:1, body hostů: Pašek Dominik 3:1, Vaněk Petr 3:1, Šebl Jáchym 2:1, Kulveit Jonáš 2:1), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 3:0, Adam Lukáš 1:1, Vilga Filip 2:1, Stano Peter 2:1, body hostů: Lamr Martin 1:2, Dušek Jan 1:2, Juhasz Martin 1:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Praha A Story TLRS 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Adam 2:2, Černoch Jan 1:3, Hubinger Lukáš 1:3, Tichý Jiří 3:1, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Bistřický Marek 1:3, Vavřinec Matěj 4:0, Černý Jiří 3:1), SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 2:0, Suvorov Maxim 2:0, Beran Matěj 2:0, Šíp Martin 2:0, body hostů: Remunda Štěpán 0:2, Horák Dominik 0:2, Vokurka Miloslav 0:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2), TJ Střížkov B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Milek Petr 1:3, Švec Radek 2:2, Fišar Martin 2:2, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 4:0, Zubčák Patrik 0:4, Vidlák Miloš 2:2),
17. kolo:
TJ Střížkov B - AC Sparta Praha D -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SF SKK EL Niňo Praha F -:-, TTC Praha B - TJ Sokol Michle Praha B -:-, TTC Praha A Story TLRS - AC Sparta Praha C -:-, TTC Elizza Praha D - TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-,
18. kolo:
AC Sparta Praha D - TJ Slavoj Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha D -:-, TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX - TTC Praha A Story TLRS -:-, AC Sparta Praha C - TTC Praha B -:-, TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A -:-, SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Střížkov B -:-,
1. třída A muži (KS-1A)
16. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Nusle Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 3:0, Kočvara Vlastimil 2:1, Stehlík Martin 1:2, Pour Tomáš 3:0, body hostů: Přáda Jaroslav 0:3, Kára Petr 2:1, Pluska Oleh 1:2, Hruška Jan 0:3), TJ Orion Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Vojtěch 3:1, Šilhánek Luděk 2:1, Rucký Přemysl 4:0, WO 0:5, body hostů: Veselý Filip 0:3, Zunt Zdeněk 1:2, Blažek Jan 0:2, Knobloch Miroslav 1:2, WO 5:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Forgáč Andrej 0:3, Kutil Jan 3:0, Flekač Tomáš 3:1, body hostů: Martiška Jan 3:1, Červenka Jan 1:3, Abdullin Denis 1:2, Sochor Adam 1:2), TTC Elizza Praha F - PSK Olymp Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 1:2, Rochowanski Jan 1:2, Kučala Viktor 1:2, Juhasz Martin 1:3, body hostů: Tůma Michal 4:0, Němeček Jiří 3:0, Rys Vilém 2:1, Ploc Marek 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - TJ ABC Branik A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Vojtěch 2:2, Kucharčík Jan 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2, Černoch Jan 4:0, body hostů: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 1:3, Čihák Josef st. 2:1, Kohout Radek 0:3), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 2:0, Branžovský Milan 2:0, Fexa Martin 2:0, Kárník Tomáš 2:0, body hostů: Svoboda Robert 0:2, Balák Pavel 0:2, Šimáček Milan 0:2, Nejedlý Pavel 0:2),
17. kolo:
TTC Klánovice A - TJ Střížkov C -:-, TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha C -:-, TJ ABC Branik A - TTC Elizza Praha F -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, AC Sparta Praha E - TJ Orion Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha B -:-,
18. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - AC Sparta Praha E -:-, TJ Orion Praha A - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ ABC Branik A -:-, TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX -:-, TJ Sokol Michle Praha C - TTC Klánovice A -:-,
1. třída B muži (KS-1B)
15. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha G -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Pavel 2:2, Kadavý Vladimír 2:1, Cihlář Matěj 2:1, Maršík Richard 3:1, body hostů: Kačaba Vojtěch 2:2, Srnka Jan 1:3, Hrabě Václav 1:2, Budík Bohuslav ml. 1:2), SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jan ml. 1:3, Rybář Martin 1:3, Kala Petr 1:3, Sladovník Daniel 4:0, body hostů: Šimůnek Ondřej 3:1, Kaba Radka 3:1, Zahrádka David 2:2, Sklenář Ondřej 1:3), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jiří 3:0, Müller Radek 1:1, Hondlík Josef 2:1, Gomola Jan 3:0, body hostů: Kubový Jan 1:2, Havazík Ondřej 1:2, Bartošek Jan 0:3, Kubový Petr 0:2), TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Petrovice I. A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 1:3, Votípka Emanuel 0:3, Pištora Josef 3:0, Haralík Stanislav 0:4, body hostů: Matoušek Jan 3:1, Pecka Milan 3:1, Manko Viktor 1:2, Hanzal Petr 3:0), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 1:3, Benák Libor 4:0, Zacharda Jáchym 3:1, Benák Jan 0:4, body hostů: Seliverstkin Mikhail 3:1, Hák Zdeněk 1:3, Merhaut Jaroslav 2:2, Jírovec Martin 2:2),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 1:3, Prokopenko Oleg 1:3, Ducháček Josef 1:3, Počta Tomáš 4:0, body hostů: Benák Jan 0:4, Benák Vít 3:1, Kadlec Tomáš 3:1, Benák Libor 3:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 3:1, Klempířová Jiřina 0:3, Merhaut Jaroslav 4:0, body hostů: Pištora Josef 2:2, Votípka Emanuel 1:3, Haralík Stanislav 2:2, Motyčka Oldřich 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jan 0:4, Pecka Milan 1:3, Hozman Bohumil 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Navrátil Jiří 3:1, Gomola Jan 3:1, Müller Radek 2:2, Hondlík Josef 1:2), AC Sparta Praha F - SK Start Praha A -:-, TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohumský Petr 2:2, Zahrádka David 2:2, Sklenář Ondřej 0:4, Pospíšil David 2:2, body hostů: Maršík Richard 3:1, Brož Pavel 3:1, Polcar Vojtěch 3:1, Vomlel Lukáš 0:2, Kadavý Vladimír 1:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačaba Vojtěch 1:3, Kocábek Pavel 3:1, Brettschneider Zdeněk 0:4, Srnka Jan 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří 4:0, Jež Dominik 2:2, Rousek Tomáš 1:3, Vojáček Miloš 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha G -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Slavoj Praha B -:-, Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha F -:-, SK Start Praha A - TJ Sokol Petrovice I. A -:-, TJ Pankrác A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B -:-, TJ Sokol Michle Praha D - TTC Elizza Praha E -:-,
18. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Michle Praha D -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Pankrác A -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SK Start Praha A -:-, TJ Sokol Petrovice I. A - Slovan KST Bohnice B -:-, AC Sparta Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C -:-,
2. třída A muži (KS-2A)
16. kolo:
TJ Malešice B - TTC Klánovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 1:3, Šimberský Jiří 1:2, Král Martin 0:3, Liška Jan 3:1, body hostů: Červeňák Miroslav 3:1, Kratochvíl Karel 4:0, Verner Pavel 2:1, Jiroš Martin 0:3), TJ AVIA Čakovice D - SF SKK EL Niňo Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 0:2, Žydel Jan 0:2, Zázvorka Jan 1:2, Taraňko Mikhail 1:2, body hostů: Prokopenko Oleg 3:0, Němec Filip 3:0, Filípek Martin 0:2, Gajda Jonáš 2:0), Slovan KST Bohnice D - SK HAMR A PENTA TRADING 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Ondřej 0:3, Novosad Rostislav 0:3, Balcar Zdeněk 0:1, Houška Jaroslav 3:0, Domnosil Tomáš 0:2, body hostů: Uhl Jiří 3:0, Marek Michal 2:1, Šinákl Jan 2:1, Maršíková Martina 2:1), TJ Pankrác C - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Roman 2:2, Satorie Michal 1:2, Navrátil Jiří 3:1, WO 0:4, body hostů: Hamáček Jan 3:0, Baier Miroslav 2:1, Blažek Jan 0:3, Šobáň Radek 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Karel 1:2, Kubeš Václav 3:1, Valeš Zbyněk 2:1, Kucharčík Jan 2:2, Hrdlička Jakub 0:1, body hostů: Matoušek Jan 3:1, Manko Viktor 2:2, Marek Vladimír 2:2, Pícha David 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - SK OAZA Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eberl Milan 0:3, Hrabě Václav 2:1, Plch Jiří st. 1:2, Kocábek Pavel 2:2, body hostů: Gruber Josef 4:0, Řepík Jaroslav 1:2, Kubera František 1:2, Mazánek Jiří 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Malešice B -:-, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle Praha F -:-, TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Pankrác C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D -:-, SK HAMR A PENTA TRADING - TJ AVIA Čakovice D -:-, TTC Klánovice C - SF SKK EL Niňo Praha H -:-,
2. třída B muži (KS-2B)
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Malešice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 0:4, Štencek Jiří 1:2, Duchoslav Petr 3:1, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:3, Vorel Martin 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlask Marek 2:2, Kohlmannová Aneta 2:2, Sochor Adam 2:1, Skopec Daniel 2:2, body hostů: Seliverstkin Mikhail 4:0, Čečák Milan 2:2, Stránský Zdeněk 1:3, Svatoš Daniel 0:3), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Běchovice II A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radil Milan 0:2, Kocian Ladislav 0:2, Kudrna Petr 0:3, Motyčka Oldřich 1:1, body hostů: Rejent Štěpán 3:0, Křehnáč Milan 2:0, Procházka Ivan ml. 1:1, Kaděrka Rudolf 2:0), TJ Orion Praha B - TJ Slavoj Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:1, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 1:2, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Linert Martin 2:2, Šimůnek Ondřej 3:1, Šimůnková Veronika 1:3, Tvrdý Miroslav 1:2), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Adam 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Vožický Bohumil 2:1, Bialas Filip 2:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Fišer Petr 2:1, Král Lukáš 1:2, Lipták Milan 2:1), Slovan KST Bohnice C - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 4:0, Kouba Jan 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Rychlý Tomáš 4:0, body hostů: Brothánek Jan 2:2, Raiser Dan 2:2, Horčák Martin 1:2, Hrdlic Roman 0:3),
16. kolo:
TJ Malešice A - TTC Elizza Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 2:0, Vedral František 2:0, Vorel Martin 1:2, Švec Ondřej 3:0, body hostů: Kotlorz Lukáš 1:2, Daníček Adam 0:3, Šimeček Jan 1:1, Hučko Tomáš 0:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Orion Praha B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polcar Vojtěch 4:0, Kouba Jan 3:1, Mirovský Ondřej 1:3, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Jamrich Robert 3:1, Dušek Zdeněk 1:3, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 0:4), TTC Klánovice B - TJ Sokol Michle Praha E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fexa Martin 1:0, Pospíšil Jan 2:0, Brothánek Jan 2:0, Raiser Dan 1:0, WO 3:0, body hostů: Motyčka Oldřich 0:2, Kudrna Petr 0:2, Kudrna Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Pankrác B - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 2:2, Kočvara Tomáš 0:1, WO 0:3, body hostů: Rulc Lukáš 2:1, Dlask Marek 1:2, Košek Lukáš 1:2, Chalupa Jaroslav 2:2, WO 3:0), TJ Slavoj Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnková Veronika 1:1, Šimůnek Ondřej 2:0, Tvrdý Miroslav 1:2, Nádvorník Václav 1:1, WO 4:0, body hostů: Kalista Jan 1:2, Vokál Roman 0:3, Duchoslav Petr 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 3:1, Procházka Ivan ml. 1:3, Kaděrka Rudolf 2:2, Rejent Štěpán 3:1, body hostů: Seliverstkin Mikhail 3:1, Herrmann Vít 2:2, Čečák Milan 2:2, Lipták Ondřej 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Pankrác B -:-, AC Sparta Praha G - TTC Klánovice B -:-, TJ Sokol Michle Praha E - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha G -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác B -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TTC Klánovice B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice C -:-, AC Sparta Praha G - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Sokol Michle Praha E - TJ Orion Praha B -:-,
3. třída A muži (RS-1A)
16. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Běchovice II B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Miloslav 2:2, Thomka Pavel 3:0, Novosad Rostislav 2:1, Bartoňová Jitka 2:2, body hostů: Richter Jan 2:2, Chmelík David 1:3, Dvořák Petr 1:2, Nagy Ondrej 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Žižkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Zdeněk 1:3, Celler Jiří 2:2, Bielina Václav 2:1, Nevmeržický Vadim 1:3, body hostů: Kanzelsberger Martin 2:2, Vláčil Jiří 1:3, Slováček Jakub 3:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0), Slovan KST Bohnice G - TTC Elizza Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cankař Radek 0:3, Pinkas Jan 1:2, Handl Erich 0:3, Matuna Václav 2:1, body hostů: Šimeček Jan 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2, Kaňka Tomáš 3:0, Daníček Adam 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Malešice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:0, Randáček Miroslav 2:0, Vojta Martin 2:0, Martinek Patrik 2:0, body hostů: Krauz Samuel 0:2, Bednář Petr 0:2, Hanšpach Daniel 0:2, Skoupý Libor 0:2), SF SKK EL Niňo Praha I - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korchak Oleksandr 0:4, Filípek Martin 1:2, Ezr František 1:2, Ezr Petr 4:0, body hostů: Rulc Lukáš 3:1, Košek Lukáš 1:3, Merkl Roman 2:1, Nguyen Dominik 2:1), SK HAMR B PENTA TRADING - TJ AVIA Čakovice E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Jiří 2:1, Šinákl Jan 3:0, Rašek Eduard 0:3, Bruk Martin 4:0, body hostů: Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 1:2, Hájek Alexandr 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3),
17. kolo:
SK HAMR B PENTA TRADING - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ AVIA Čakovice E - SF SKK EL Niňo Praha I -:-, AC Sparta Praha H - SK Dolní Měcholupy A -:-, TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice G -:-, TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D -:-, TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Běchovice II B -:-,
18. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Žižkov B -:-, TJ Sokol Běchovice II B - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Malešice C -:-, Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha H -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ AVIA Čakovice E -:-, SF SKK EL Niňo Praha I - SK HAMR B PENTA TRADING -:-,
3. třída B muži (RS-1B)
14. kolo:
SK Start Praha B - SK OAZA Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Střížkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 2:2, Pícha David 2:2, Linhart Radek 1:3, Laube Petr 3:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Myslivec Jiří 1:3, Obraz Martin 3:1, Doležal Karel 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Žižkov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:2, Vytisk Václav 0:2, Adámek Jiří 0:2, Kruchina Jiří 0:2, body hostů: Meline Jéróme 2:0, Stejskal Tomáš 2:0, Fišer Josef 2:0, Ako David 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Nusle Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Filip 4:0, Pekárek Václav 2:1, Středa Martin 0:3, Železný Miroslav 3:1, body hostů: Kára Petr 2:2, Pluska Oleh 2:2, Brettschneider Zdeněk 1:2, Svoboda Igor 0:3), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marko Jiří 2:2, Ouroda František 0:4, Boštíková Věra 3:1, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Flídr Josef 1:3, Arsenjev Petr 0:2, Rek Martin Adam 1:3, Bratka Arnošt 2:0), Slovan KST Bohnice E - AC Sparta Praha I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 0:1, Domnosil Tomáš 2:2, Kouba Jan 3:0, Cihlář Matěj 3:1, Komín Ondřej 0:3, body hostů: Chalupa Jaroslav 1:3, Dlask Marek 2:2, Handlová Natálie 2:2, Kočí Štěpán 2:1),
16. kolo:
SK Start Praha B - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 0:1, Poledne Jan 1:2, Adášek Jan 3:0, Rybář Martin 4:0, Bajtler Martin 1:1, body hostů: Obraz Martin 2:2, Lüder Jan 0:3, Myslivec Jiří 0:3, Doležal Karel 2:1), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 2:2, Čapek Karel 3:1, Pavlovský Tomáš 2:2, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Ako David 3:1, Meline Jéróme 2:2, Fišer Josef 0:4, Čermák Jiří 2:2), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 2:2, Schützner Vladimír 1:3, Linhart Radek 3:1, Laube Petr 3:1, body hostů: Kára Petr 3:1, Chadt Jiří 2:2, Pluska Oleh 2:2, Svoboda Igor 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Slivenec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:1, Dyršmíd Milan 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 4:0, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Flídr Josef 2:1, Schauer Patrik 0:3, Bratka Arnošt 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice D - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Filip 2:2, Jursa David 1:3, Jaroš Petr 2:2, Železný Miroslav 3:1, body hostů: Chalupa Jaroslav 2:2, Dlask Marek 3:1, Šusta Petr 0:4, Kočí Štěpán 3:1), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 1:2, Marko Jiří 0:2, Traxler Jan 0:3, Smrkovský Petr 1:2, body hostů: Cihlář Matěj 3:0, Kouba Jan 3:0, Domnosil Tomáš 2:1, Chaloupek Petr 1:1),
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - SK Start Praha B -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, AC Sparta Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany A -:-, SK Slivenec A - TJ Sokol Petrovice I. C -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - SK OAZA Praha B -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ Střížkov D -:-,
4. třída A muži (RS-2A)
16. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Krieger Jan 0:3, Ťuík Jan 1:2, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Vokurka Miloslav 3:0, Jelínek Tomáš 1:2, Sedláček Tomáš 2:1, Moravec Lukáš 2:1), SK Slivenec B - TJ Zelená Liška A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helcl Daniel 2:2, Rek Martin Adam 3:1, Kop František 2:1, Bratka Arnošt 2:2, body hostů: Smrčina Zdeněk 4:0, Faistaver Patrik 2:2, Mikšátko Roman 0:4, Krieger Karel 0:3), AC Sparta Praha J - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mészáros Bence 1:2, Hubač Martin 2:1, Melíšek Ondřej 2:1, Merkl Roman 4:0, body hostů: Kočvara Tomáš 1:3, Pejchal Vlastimil 2:1, Fišer Martin 1:2, Bauer Radek 0:3), TJ Orion Praha C - Slovan KST Bohnice H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 2:2, Svatoň Petr 0:4, Hrubec Vladimír 2:2, Huleš Jiří 3:1, body hostů: Bartoňová Tereza 2:2, Novosad Rostislav 4:0, Košacký Adam 2:2, Zerkal Sergey 1:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Petrovice I. D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 3:0, Fusová Anička 0:2, Čermák Jiří 3:0, Laube David 2:1, body hostů: Hájek Karel 1:2, Novotný Václav 1:2, Lukáč Michal 0:3, Schützner Vladimír 1:1), TTC Elizza Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklářová Veronika 2:1, Vožický Bohumil 2:1, Růžička Dominik 2:1, Kocánek Jiří 2:1, body hostů: Blažková Anežka 0:3, Pína Jan 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hoang Bien 2:1),
17. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Žižkov C -:-, TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Orion Praha C -:-, Slovan KST Bohnice H - AC Sparta Praha J -:-, TJ Pankrác D - SK Slivenec B -:-, TJ Zelená Liška A - TTC Praha C -:-,
18. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Zelená Liška A -:-, TTC Praha C - TJ Pankrác D -:-, SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice H -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Petrovice I. D -:-, TJ Orion Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Sokol Žižkov C - TTC Elizza Praha I -:-,
4. třída B muži (RS-2B)
16. kolo:
PSK Olymp Praha B - TJ ABC Branik B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 0:4, Budiš Ondřej 1:3, Havel Jaroslav 1:2, Tůma Michal 4:0, body hostů: Nosál Martin 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Král Ludvík ml. 3:1, Plucar Ondřej 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - SF SKK EL Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Středa Martin 2:1, Hanek Stanislav st. 0:2, Adamová Božena 0:3, WO 0:4, body hostů: Vícha Matěj 2:1, Kořének František 2:0, Pastorek Lukáš 2:0, Lanžhotský Vojtěch 0:1, WO 4:0), TJ AVIA Čakovice F - SK Dolní Měcholupy B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:2, Kašpar Ladislav 1:1, Havlíková Jana 3:0, Hájek Alexandr 1:3, WO 1:0, body hostů: Kohout Pavel 1:3, Mára Karel 2:2, Čadil Petr 1:2, Vojta Martin 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Střížkov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 3:1, Prokeš Jan 1:3, Svoboda Igor 2:2, Drahota Jiří 3:0, Pour Lukáš 0:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Lüder Jan 2:2, Hejný Jakub 0:4, Novák Luboš 1:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SK OAZA Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Margaritov Dimitr 0:3, Kliner Jiří 0:3, Červenka Boris 0:3, Holub Roman 3:0, body hostů: Čapek Karel 3:0, Dlouhý Karel 2:1, Koubek Arnošt 2:1, Totzauer Karel 2:1), TTC Klánovice D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Luděk st. 3:1, Horčák Martin 2:1, Hrdlic Roman 1:2, Michálek David 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 4:0, Hojovec Ondřej 1:3, Růžička Václav 0:3, Studničný Jaromír 0:3),
17. kolo:
TTC Klánovice D - PSK Olymp Praha B -:-, TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A -:-, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TJ Střížkov E - TJ AVIA Čakovice F -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, SF SKK EL Niňo Praha J - TJ ABC Branik B -:-,
5. třída A muži (RS-3A)
16. kolo:
TJ ABC Branik C - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 2:1, Petira Martin 1:1, Ruml Jiří 3:0, Nosál Martin 3:0, body hostů: Dvořák Jiří ml. 0:3, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3, Polášek Lukáš 1:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Kbely A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Racek Jiří 0:2, Svobodová Šárka 0:2, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Oppitz Karel 1:1, body hostů: Svoboda Vladimír 3:0, Hanke Tomáš 2:0, Kučera Dušan 2:0, Hrdý Jiří 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Jan 2:2, Baxa Karel 3:1, Dalešický Tomáš 1:3, Ťuík Jan 3:1, body hostů: Litomiský Petr 0:4, Kňažík Ondřej 3:1, Černý Ondřej 3:1, Erben Michal 1:3), SK HAMR C PENTA TRADING - SF SKK EL Niňo Praha K 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek David 2:1, Novák Milan 1:2, Courton Ivan 1:2, Melcher Marek 4:0, body hostů: Koňák Daniel 2:2, Kuboš Filip 1:2, Šrytr Petr 0:3, Procházka Pavel 2:1), TJ Sokol Žižkov D - TJ AVIA Čakovice G 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Červeňák Marian 0:2, Laube Milan 2:1, Krejčí Pavel 0:3, WO 0:3, body hostů: Herčík Lubomír 2:1, Štěpánek Tomáš 2:0, Němický Jiří 1:0, Říha Karel 1:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Běchovice II C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Tomáš 1:2, Kalina Pavel 1:2, Vránová Helena 0:3, Puk Jaroslav 2:2, body hostů: Farář Petr 4:0, Dvořák Petr 3:0, Brůčková Marie 1:2, Rejent Martin 1:2),
17. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ ABC Branik C -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Žižkov D -:-, TJ AVIA Čakovice G - SK HAMR C PENTA TRADING -:-, SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B -:-, TJ Sokol Kbely A - SK Vršovice A -:-,
5. třída B muži (RS-3B)
16. kolo:
VSK MFF UK Praha A - SF SKK EL Niňo Praha L 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szekeres Ľudovít 2:1, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 3:1, body hostů: Bertho Tadeáš 0:4, Vícha Matěj 3:0, Vrana Jakub 1:2, Slepička David 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 2:2, Celler Jiří 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 4:0, Levý Jiří 2:2, Mikšátko Roman 1:3, Krieger Karel 1:3), TJ Sokol Petrovice I. E - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Luděk 3:1, Kuttler Karel 0:3, Michálek Vojtěch 2:1, Linhart Radek 4:0, body hostů: Mrázková Lia 2:2, Chaloupek Petr 1:3, Handl Erich 1:2, Kadavá Tereza 1:2), TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Martin 0:1, Hrabálek Petr 3:1, Boloňský Andrej 1:3, Wavrečka Ronald 3:1, Lounek Jan 0:3, body hostů: Bednář Petr 2:2, Jiřička Miroslav 4:0, Skoupý Libor 2:2, Marek Jaroslav 1:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Tomáš 2:0, Kopřiva Radek 2:0, Jirků Jaromír 1:2, Pocz Štefan 3:0, body hostů: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 0:3, Mareš Petr 1:1, Záhorský Vladislav 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Miroslav 2:2, Haba Martin 3:1, Fiala Aleš 1:1, Petránek Ivan 2:2, Mutl David 1:1, body hostů: Kobras Ludvík 4:0, Vytisk Václav 0:4, Adámek Jiří 3:1, Klindera Antonín 0:4),
17. kolo:
TTC Praha D - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Sokol Nové Vysočany B - PSK Olymp Praha C -:-, TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A -:-, TJ Malešice D - TJ Sokol Petrovice I. E -:-, Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E -:-, TJ Zelená Liška B - SF SKK EL Niňo Praha L -:-,
18. kolo:
VSK MFF UK Praha A - TJ Zelená Liška B -:-, SF SKK EL Niňo Praha L - Slovan KST Bohnice I -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Malešice D -:-, TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Praha Podolí A -:-, TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A - TJ Sokol Nové Vysočany B -:-, PSK Olymp Praha C - TTC Praha D -:-,
6. třída A muži (RS-4A)
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SK Start Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Radek 0:4, Kalaš Vladislav 1:2, Gargulák František 1:2, Šimáček Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Nacher Patrik 3:0, Botek Radomír 4:0, Bajtler Martin 1:2, Trnovský Ivo 1:2, WO 0:1), SK SANK Běchovice A - TTC Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychtarik David 2:0, Trnka Miloš 1:1, Hořínek Pavel 2:1, Vich Pavel 3:0, body hostů: Szilágyi Tomáš 0:3, Poulíček Jaroslav 2:1, Mutl David 0:2, Listík Vít 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:2, Černý Jakub 2:2, Pestr Luděk 2:2, Dušek Jiří 2:2, body hostů: Levý Jiří 3:1, Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 0:1, Pavlíček Ladislav 1:3, Mikšátko Roman 2:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - AC Sparta Praha L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roubíček Vít 2:1, Jirčík Stanislav 1:2, Čech Ludvík 2:1, Hrabálek Petr 3:0, body hostů: Melíšek Martin 3:0, Zítek Martin 1:2, Melíšek Ondřej 0:3, Jandus Martin 0:3), TTC Praha F - TJ Sokol Kbely B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 2:2, Fiala Aleš 1:3, Jansa Jiří 2:2, Brýna Karel 3:1, body hostů: Kučera Dušan 3:1, Hrubý Jan 3:1, Klouček Martin 2:2, Bartoňová Eva 0:4), TTC Klánovice E - KK Konstruktiva Praha B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:0, Hrabal Ladislav 1:0, Grisa Daniel 2:0, Platil Stanislav 2:0, WO 2:0, body hostů: Tvrdík Petr 0:1, Matoušek Jiří 0:2, Bauer Václav 0:2, Nebeský Jiří 0:2, WO 0:2),
16. kolo:
SK Start Praha C - TTC Klánovice E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacher Patrik 0:1, Potůček Václav 2:0, Vystrčil Tomáš 2:1, Botek Radomír 3:0, Trnovský Ivo 2:0, body hostů: Grisa Daniel 2:1, Křemel Eduard 0:3, Tichý Stanislav 0:3, Hrabal Ladislav 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jiří 1:3, Černý Pavel 1:3, Bauer Václav 3:1, Peller Marek 3:1, body hostů: Brýna Karel 4:0, Fiala Aleš 2:2, Jansa Jiří 2:2, Buriánek Václav 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Martin 2:1, Bartoňová Eva 0:3, Vrba Karel 0:3, Hrubý Jan 2:2, body hostů: Hrabálek Petr 4:0, Čech Ludvík 3:0, Bartoš Martin 1:2, Strnad Jaroslav 1:2), AC Sparta Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Martin 3:1, Melíšek Ondřej 2:2, Jandus Martin 0:3, Melíšek Martin 4:0, body hostů: Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 2:2, Černý Jakub 1:3, Pestr Luděk 2:1), TJ Zelená Liška C - SK SANK Běchovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikšátko Roman 1:2, Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 1:2, Levý Jiří 2:2, body hostů: Vich Pavel 4:0, Rychtarik David 3:0, Hořínek Pavel 1:2, Trnka Miloš 0:3), TTC Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 0:10wo,
17. kolo:
TTC Praha G - SK Start Praha C -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Zelená Liška C -:-, SK SANK Běchovice A - AC Sparta Praha L -:-, TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Kbely B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - KK Konstruktiva Praha B -:-, TTC Praha F - TTC Klánovice E -:-,
18. kolo:
SK Start Praha C - TTC Praha F -:-, TTC Klánovice E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Sokol Kbely B - SK SANK Běchovice A -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F -:-, TJ Zelená Liška C - TTC Praha G -:-,
6. třída B muži (RS-4B)
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Běchovice II D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonák Přemysl 2:2, Nováček Vladimír 3:0, Klindera Antonín 1:2, Černý Martin 0:4, body hostů: Perníkář Tomáš 3:1, Rezek Jan ml. 3:1, Hlaváč Tomáš 1:2, Brůček František 1:2), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Elizza Praha K 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zikl Petr 1:1, Pravdová Petra 0:2, Šrajer Jiří 0:3, Vaněček Martin 0:2, body hostů: Kalina Pavel 3:0, Horák Josef 2:0, Puk Jaroslav 2:0, Šedivý Stanislav 1:1), Slovan KST Bohnice J - TTC Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáha Jiří 2:1, Košacký Adam 3:0, Pilný Pavel 2:1, Obrhel Adam 2:1, body hostů: Haba Martin 0:3, Bárta Vít 1:2, Podrazil Jiří 2:1, Fuček Miloslav 0:3), TJ Slovan Svoboda A - SK OAZA Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 1:3, Barbora Jiří 0:4, Kreis Pavel 2:1, Čížek Václav 3:1, body hostů: Fabian Jiří 4:0, Stýblo Jaroslav 2:2, Totzauer Karel 1:3, Hrubý Václav 2:1), SK Dolní Měcholupy C - AC Sparta Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 3:1, Chutný Bohumír 0:4, Kácl David 0:4, Čadil Petr 4:0, body hostů: Jedlička Jan 3:1, Šálek Pavel 2:2, Benák Daniel 2:2, Mészáros Bence 2:2), SK Slivenec C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartmann Miroslav 3:1, Hrbek Ivan 2:2, Vobruba Aleš 1:2, Kop František 3:0, WO 1:0, body hostů: Turcmanovič František 2:1, Stoilov Jonáš 2:2, Krieger Jan 0:4, Najbertová Lucie 1:2, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Elizza Praha K 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováček Vladimír 3:0, Černý Martin 1:2, Jonák Přemysl 1:3, WO 0:4, body hostů: Kalina Pavel 2:1, Horák Josef 2:0, Puk David 0:3, Puk Jaroslav 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha E 10:0wo (Hostujici souper oznamil predem, ze se k zapasu nedostavi a ze souhlasi s kontumaci.), TJ Sokol Praha Podolí B - SK OAZA Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makal František 2:1, Klouda Rudolf 0:1, Zikl Petr 1:2, Dvořák Aleš 1:2, Pravdová Petra 0:2, body hostů: Kuběna Tomáš 3:0, Fabian Jiří 3:0, Stýblo Jaroslav 0:3, Brenner Zdeněk 2:1), Slovan KST Bohnice J - AC Sparta Praha K 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrhel Adam 1:2, Novotný Marek 1:2, Pilný Pavel 2:1, Košacký Adam 4:0, body hostů: Jedlička Jan 3:1, Mészáros Bence 0:3, Kleinander Michal 0:3, Šálek Pavel 2:1), TJ Slovan Svoboda A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 0:3, Kreis Pavel 3:0, Mička Zdeněk 3:0, Čížek Václav 3:0, body hostů: Turcmanovič František 1:2, Koutník Roman 0:3, Stoilov Jonáš 1:2, Najbertová Lucie 1:2), SK Dolní Měcholupy C - SK Slivenec C 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kácl Jiří 1:3, Kácl David 1:3, Čadil Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Kop František 2:1, Čítek Roman 2:1, Hrbek Ivan 0:3, Hartmann Miroslav 2:1, WO 4:0),
17. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - TJ Sokol Nové Vysočany D -:-, SK Slivenec C - TJ Slovan Svoboda A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - Slovan KST Bohnice J -:-, AC Sparta Praha K - TJ Sokol Praha Podolí B -:-, SK OAZA Praha D - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TTC Praha E - TTC Elizza Praha K -:-,
7. třída A muži (RS-5A)
16. kolo:
AC Sparta Praha M - SK Vršovice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Newerla Jiří 1:0, Lukinykh Ilya 2:0, Havlický Aleš 2:0, Zdeněk Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Mužík Martin 0:2, Outrata Matěj 0:2, Kabát Adam 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - VSK MFF UK Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 2:2, Procházka Michal 3:1, Svoboda Sebastian 1:3, Kuboš Filip 3:1, body hostů: Gálvez Ortiz Andres Sebastian 3:1, Beňovič Marek 2:2, Vošický Otto 2:2, Milota Martin 0:4), SK Slivenec D - SK Start Praha D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flodr Milan 2:0, Tvrdý Adam 2:0, Vobruba Aleš 2:0, Jamný Pavel 2:0, body hostů: Pantoflíček Miroslav 0:2, Hadaš František 0:2, Petržílek Petr 0:2, Černý Dušan 0:2), TTC Praha H - TJ Sokol Petrovice I. F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýsová Lucie 1:1, Houf Petr 0:2, Koudelka Bohdan 0:3, Havlíček Ladislav 0:3, body hostů: Shivashankar Bharadwaj Mithun 3:0, Blaho Martin 3:0, Rod Karel 2:0, Kuttler Karel 1:1), TTC Elizza Praha L - KK Konstruktiva Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Filip 1:1, Puk David 0:2, Mašek Jan 1:2, Lebeda Lukáš 0:3, body hostů: Bukovský Petr 3:0, Bauer Václav 3:0, Nebeský Jiří 1:1, Modl Josef 1:1),
17. kolo:
TTC Elizza Praha L - AC Sparta Praha M -:-, KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice I. F - SK Slivenec D -:-, SK Start Praha D - SF SKK EL Niňo Praha M -:-, VSK MFF UK Praha B - KST OBO Praha -:-,
18. kolo:
SK Vršovice C - VSK MFF UK Praha B -:-, KST OBO Praha - SK Start Praha D -:-, SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Petrovice I. F -:-, SK Slivenec D - KK Konstruktiva Praha C -:-, TTC Praha H - TTC Elizza Praha L -:-,
7. třída B muži (RS-5B)
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha N - TJ ABC Branik D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 3:0, Štefan Nikola 1:2, Waldmann Martin 1:2, Kaucký Filip 4:0, body hostů: Hlaváček Petr 1:3, Hájek Ondřej 2:1, Bartók Jiří 0:3, Hájek Jan 1:2), SK HAMR D PENTA TRADING - SK Vršovice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rašek Eduard 2:2, Vašák Jaroslav 1:3, Češka Petr 1:2, Šraga Jan 3:1, body hostů: Pospíšil Marek 2:2, Polášek Lukáš 3:1, Jantačová Zuzana 3:1, Pocar Jan 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TTC Praha I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ristovský Tom 0:1, Zücker Robert 1:3, Zábranský Josef 2:2, Brož Josef 3:1, Zvolánek Václav 3:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 4:0, Listík Vít 2:2, Paroubek Jan 1:3, Fuček Miloslav 0:4), TTC Praha J - VSK MFF UK Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Robert 1:1, Hrneček Vojtěch 0:2, Wichs Sáša 1:2, Maláková Olga 0:2, Dlouhý Vojtěch 0:1, body hostů: Jareš Jakub 3:0, Hroch Michal 2:1, Pavlík Václav 2:0, Engel Martin 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SK SANK Běchovice B 0:10wo,
16. kolo:
TJ ABC Branik D - TTC Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Jaromír ml. 2:2, Hájek Jan 2:1, Hájek Ondřej 3:0, Popelka Jaromír st. 2:2, body hostů: Dlouhý Vojtěch 0:4, Hrneček Vojtěch 0:4, Wichs Sáša 2:1, Novotný Robert 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 0:10wo, SK SANK Běchovice B - SK HAMR D PENTA TRADING 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Petr 0:4, Trubl Vladimír 1:2, Kára Jiří 1:2, Jeřábek Michal 3:1, body hostů: Rašek Eduard 4:0, Zahradnický Radek 2:2, Vinař Daniel 1:2, Vašák Jaroslav 2:1), TTC Praha I - SF SKK EL Niňo Praha N 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Listík Vít 3:0, Paroubek Jan 1:1, Filip Miroslav 3:0, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Waldmann Martin 1:2, Přída Antonín 1:2, Štefan Nikola 0:3, Niederle Jiří 0:2), SK Vršovice B - AC Sparta Praha N 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jantačová Zuzana 1:0, Pospíšil Marek 2:0, Pocar Jan 2:0, Polášek Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Nedělka Petr 0:2, Brodský Adam 0:2, Piroutek Ondřej 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
SK Vršovice B - TJ ABC Branik D -:-, AC Sparta Praha N - TTC Praha I -:-, SF SKK EL Niňo Praha N - VSK MFF UK Praha C -:-, SK HAMR D PENTA TRADING - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:0wo, TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TTC Praha J -:-,
Divize ženy
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 1:2, Helisová Kateřina 0:2, Adamová Božena 0:3, Ziková Hana 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 3:0, Handlová Natálie 3:0, Jungwirthová Andrea 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 2:1, Blažková Anežka 2:1, Kačírková Martina 0:3, body hostů: Vydrová Lucie 1:2, Franeková Věra 3:0, Rosová Kateřina 1:2), TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 0:2, Vinklářová Veronika 0:2, Luňová Zuzana 1:1, WO 3:0, body hostů: Matoušková Andrea 2:1, Dvořáková Anna 3:0, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Gabriela 1:2, Spilková Ivana 2:1, Havlíková Jana 2:1, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Vrzalová Jitka 1:2, Špicarová Ivana 3:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ ABC Branik B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 1:2, Bendová Amálie 1:2, Seidlová Monika 1:2, body hostů: Hypšová Daniela 0:3, Stočesová Silvie 3:0, Adamčíková Dana 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ ABC Branik C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slatinská Nataša 1:1, Lösterová Anna 1:2, Merhautová Alena 1:2, WO 1:0, body hostů: Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Scheubová Jana 2:0, Coubalová Martina 3:0, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lösterová Anna 2:1, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, Helisová Kateřina 2:1), TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Coubalová Martina 3:0, WO 0:3, body hostů: Jebavá Lucie 0:2, Seidlová Monika 0:2, Bendová Amálie 0:2, WO 3:0), TJ ABC Branik B - TJ AVIA Čakovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:0, Stočesová Silvie 1:1, Hypšová Daniela 0:2, WO 3:0, body hostů: Havlíková Jana 1:2, Šišková Gabriela 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Jitka 1:2, Špicarová Ivana 2:1, Hájková Anna 0:3, body hostů: Vinklářová Veronika 2:1, Luňová Zuzana 2:1, Vránová Helena 2:1), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 3:0, Rosová Kateřina 1:2, Vydrová Lucie 3:0, body hostů: Jaroňová Karolína 1:2, Handlová Natálie 1:2, Jungwirthová Andrea 0:3),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha C -:-, AC Sparta Praha A - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závodská Katarína 2:1, Kačírková Martina 2:1, Blažková Anežka 2:1, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Špicarová Ivana 1:2, Vrzalová Jitka 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Branik B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vinklářová Veronika 1:2, Vránová Helena 2:1, Luňová Zuzana 3:0, body hostů: Stočesová Silvie 2:1, Hypšová Daniela 0:3, Adamčíková Dana 1:2), TJ AVIA Čakovice C - TJ ABC Branik C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Gabriela 1:1, Najbertová Lucie 1:2, WO 1:3, body hostů: Opravilová Scheubová Lucie 0:2, Scheubová Jana 1:0, Coubalová Martina 2:0, WO 3:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 2:1, Buchtová Tereza 0:3, Seidlová Monika 1:2, body hostů: Lösterová Anna 1:2, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 3:0),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice C -:-, TJ ABC Branik C - TTC Elizza Praha B -:-, TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha A -:-, TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha C -:-,
19. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B -:-, TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ ABC Branik C - AC Sparta Praha A -:-, TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha C -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:-,
1. třída ženy
16. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Přední Kopanina A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Eliška 2:1, Kadavá Tereza 3:0, Zuzáková Anežka 3:0, body hostů: Benátská Galina 0:3, Kozáková Květoslava 1:2, Částková Stanislava 0:3), TJ Košíře A - TJ Zelená Liška A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, WO 0:3, body hostů: Bartůšková Jarmila 0:2, Füri Silvia 0:2, Kriegerová Helena 0:2, WO 3:0), TTC Praha A - TJ Sokol Nusle Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maláková Olga 1:2, Malá Božena 0:3, Boegner Britta 1:2, body hostů: Špicarová Veronika 1:2, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 3:0), TJ Zelená Liška B - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselíková Pavla 3:0, Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 2:1, body hostů: Kosťová Natálie 0:3, Zubíková Zdeňka 1:2, Horká Nela 2:1), TTC Elizza Praha D - AC Sparta Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uzlová Veronika 0:2, Pražáková Šárka 1:1, Kalinová Martina 1:1, WO 3:0, body hostů: Krajíčková Zuzana 1:2, Fabiánová Natálie 3:0, WO 0:3),
17. kolo:
TTC Elizza Praha D - Slovan KST Bohnice C -:-, AC Sparta Praha B - TJ Zelená Liška B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Branik D -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Košíře A -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Přední Kopanina A -:-,
18. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Přední Kopanina A - TJ Sokol Nusle Praha D -:-, TTC Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ ABC Branik D - AC Sparta Praha B -:-, TJ Zelená Liška B - TTC Elizza Praha D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS