Výsledky do novin
Divize
15. kolo:
TJ Sokol Brno I B - MK Řeznovice B 10:0wo, SK Slatina - Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Vojtěch 2:1, Kuča Jan 2:0, Orság David 1:2, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Vybíral Pavel 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Marek Jaroslav 1:1), Orel Silůvky A - TJ Sokol Rebešovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 2:2, Novák Lukáš 2:2, Pavlicová Renata 2:2, Záděra Luboš 2:2, body hostů: Fischer Karel 3:1, Lučko Martin 3:1, Tůma Karel 0:4, Černý Radek 2:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Vracov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 1:3, Burda Radim 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, Weiser Daniel 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 3:1, Nikl Pavel 2:2, Kouřil Vít 2:1, Kouřil Přemysl 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:1, Pavelka Jakub 2:1, Sirbu Jakub 3:0, Kozubík Pavel 2:0, Střítežský Roman 0:1, body hostů: Traxler Jan 1:2, Tupec Pavel 1:2, Táborský Jindřich 0:3, Třináctý Richard 1:2), SKST Hodonín C - TJ Sokol Brno I A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil David 1:3, Trgo Miloš 1:3, Buriánek Patrik 1:3, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Kolůch Jaroslav 4:0, Mocek Jan 2:2, Palát Jiří ml. 1:3),
16. kolo:
SK Slatina - Brno A - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:1, Gřunděl Matěj 2:2, Kuča Jan 1:3, Havel Vojtěch 2:2, Orság David 1:0, body hostů: Pečinka Lukáš 2:2, Himal Tomáš 0:2, Kim Olga 3:1, Filák Tomáš 2:2, Bíla Jindřich 1:1), TJ Sokol Brno I B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laicman Petr 2:2, Herník Miloslav 1:2, Charitonov Vitalij 2:1, Poledňa Martin 3:1, body hostů: Marek Jaroslav 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Vybíral Pavel 0:3, Ondrovčák Radek 1:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Rebešovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strmiska Tomáš 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Kamenický Tomáš 0:2, Weiser Daniel 0:2, body hostů: Fischer Karel 2:0, Lučko Martin 2:0, Tůma Karel 2:0, Černý Radek 2:0), Orel Silůvky A - TJ Sokol Vracov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikula Radek 1:2, Kolbert David 3:0, Pavlicová Renata 1:2, Záděra Luboš 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:2, Nikl Pavel 0:3, Kouřil Vít 2:1, Kouřil Přemysl 0:3), SKST Hodonín C - SK Slatina - Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil David 2:0, Trgo Miloš 2:0, Melichar Libor 2:0, Buriánek Patrik 2:0, body hostů: Traxler Jan 0:2, Tupec Pavel 0:2, Třináctý Richard 0:2, Táborský Jindřich 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Jakub 0:2, Chmelík Daniel 0:2, Skála Richard 0:2, Ličbinský Roman 0:2, body hostů: Palát Jiří ml. 2:0, Telecká Jana 2:0, Mocek Jan 2:0, Svoboda Aleš 2:0),
17. kolo:
MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno D -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Hodonín C -:-, SK Slatina - Brno B - Orel Silůvky A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno I B -:-, TJ Sokol Vracov A - SK Slatina - Brno A -:-,
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Moravská Slavia Brno D -:-, MK Řeznovice B - SKST Hodonín C -:-, TJ Sokol Brno I A - Orel Silůvky A -:-, SK Slatina - Brno B - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Brno I B -:-, TJ Sokol Rebešovice A - SK Slatina - Brno A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Vracov A - MK Řeznovice B -:-, TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, SK Slatina - Brno A - SK Slatina - Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gřunděl Matěj 3:0, Orság David 0:2, Havel Vojtěch 3:0, Jeřábek Vladimír 2:1, body hostů: Fila Martin 1:2, Traxler Jan 2:1, Třináctý Richard 0:3, Táborský Jindřich 0:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 1:3, Laicman Petr 1:3, Charitonov Vitalij 1:2, Poledňa Martin 2:2, body hostů: Telecká Jana 1:3, Palát Jiří ml. 2:2, Kolůch Jaroslav 4:0, Mocek Jan 2:0, Svoboda Aleš 1:0), TJ Brno-Bystrc A - TTC Moravská Slavia Brno D -:-, Orel Silůvky A - SKST Hodonín C -:-,
Krajská soutěž I. třídy A
15. kolo:
TJ Sokol Brno I C - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Marek 3:1, Čech Jiří 1:3, Musil Ondřej 0:3, Kvarda Lubomír 2:2, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Císarík Pavel 4:0, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3), Orel Silůvky B - TJ Šošůvka A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulín Karel 1:1, Záděra Kamil 0:2, Křupala Vladislav 0:3, Kolbert Radek 0:3, body hostů: Kutil Libor 3:0, Bezděk Luboš 3:0, Cetkovský Martin 2:0, Obalil Jiří 1:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hlubočany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 1:2, Bil Martin 0:2, Rotrekl Martin 0:3, Macháň David 1:2, body hostů: Kovář Jakub 3:0, Navrátil Václav 3:0, Baričák Marek 3:0, Procházka Miroslav 0:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Cemo Mokrá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, body hostů: Paták Radek 4:0, Vojtěch Martin 1:3, Škorpík Jan 3:1, Vojtěch Tomáš 0:4), KST Blansko B - TTC Komořany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přikryl Jiří 1:0, Kaluža Tomáš 2:0, Petr Michal 2:0, Voráč Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hasala Petr 0:2, Fiala Jan 0:2, Masařík Michal 0:2, WO 0:3), SK Kuřim A - STK Zbraslavec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Fučík Petr 1:2, Vermouzek František 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 1:1, Těžký Pavel 2:0),
16. kolo:
TJ Šošůvka A - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Libor 3:1, Cetkovský Martin 1:3, Obalil Jiří 0:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Brno I C - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 3:0, Prachař Marek 1:1, Rakovický Milan 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, body hostů: Ertl Jakub 1:2, Paták Zdeněk 0:3, Novák Lukáš 1:2, Kolbert Radek 1:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Hlubočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:4, Trávníček Tomáš 3:1, Havránek Lukáš 1:1, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 4:0, Baričák Marek 2:2, Kobolka Luboš 1:3), TJ Sokol Bučovice A - TJ Cemo Mokrá A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Ondřej 0:3, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 2:1, body hostů: Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Vojtěch Tomáš 2:1), STK Zbraslavec A - TTC Komořany A 10:0wo, KST Blansko B - SK Kuřim A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaluža Tomáš 1:0, Přikryl Jiří 2:0, Petr Michal 2:1, Svoboda Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Doležal Jiří 0:3, Vermouzek František 0:2, Fučík Petr 1:1, WO 0:3),
17. kolo:
Orel Ivančice A - KST Blansko B -:-, Orel Silůvky B - STK Zbraslavec A -:-, TTC Komořany A - TJ Sokol Bučovice A -:-, SK Kuřim A - TJ Brno-Bystrc B -:-, TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I C -:-, TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A -:-,
18. kolo:
Orel Silůvky B - KST Blansko B -:-, Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A -:-, SK Kuřim A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc B -:-, TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Brno I C -:-, TJ Sokol Hlubočany A - TJ Šošůvka A -:-,
Krajská soutěž I. třídy B
15. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 2:1, Grufík Kamil 2:1, Baláž Branislav 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:1, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Javůrek Martin 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Vičík Oldřich 0:3), SPIN Lednice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Patrik 2:1, Bednařík Marcel 2:1, Pagáč Martin 0:3, Vedral David 4:0, body hostů: Vybíral Matouš 2:2, Andorko Pavel 1:2, Adam Petr 2:1, Nechvátal Petr 0:3), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Slovan Hodonín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Dušan ml. 3:0, Rybár Dušan st. 0:2, Šaur Ivo 3:0, Jakubčík Roman 3:0, body hostů: Bohunský Rostislav 1:2, Mikeska Michal 1:2, Hřebačka Michal 0:3, Drábek Ivo 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Damborský Bohumil 1:3, Zajíc René 2:2, Konečný Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Galanda František 1:3, Pelikán Jan 3:1, Novotný Petr 1:3), TJ Jiskra Strážnice B - KST Vyškov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Lubomír 2:1, Orel Eduard 0:2, Morávek Jindřich 3:0, Frolek Radek 3:0, body hostů: Kapusta Ján 2:1, Libánek Ondřej 1:2, Drápal Petr 0:3, Tauš Jaromír 0:2), SKST Hodonín D - TJ Sokol Kobylí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosík Tomáš 2:0, Melichar Libor 2:0, Lorenc David 2:1, Trgo Miloš 2:1, body hostů: Mocek Milan 0:3, Šťavík Ondřej 0:3, Mosnák Milan 2:0, Kubík Josef 0:2),
16. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Holásky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 2:2, Pagáč Martin 2:2, Svoboda Michal 1:1, Vedral David 3:1, Bednařík Marcel 1:1, body hostů: Slavíček Martin 1:3, Šturm Jan 1:3, Javůrek Martin 1:3, Babák Petr 4:0), TJ Sokol Lanžhot B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Miroslav 0:1, Grufík Kamil 2:2, Wirth Imrich 2:1, Kalivoda Petr 3:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Andorko Pavel 2:2, Adam Petr 2:2, Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Ladislav 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Slovan Hodonín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Damborský Bohumil 1:3, Zajíc René 1:2, Konečný Jaroslav 1:2, Himal Tomáš 2:2, body hostů: Čechovský Václav 3:1, Mikeska Michal 2:2, Bohunský Rostislav 3:0, Drábek Ivo 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - KST Oltec Brno A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 2:2, Juras Pavel 2:1, Šaur Ivo 1:2, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Galanda František 0:1, Pelikán Jan 1:2, Novotný Petr 0:3, Šmídek Roman 2:1), SKST Hodonín D - KST Vyškov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosík Tomáš 2:1, Melichar Libor 3:0, Lorenc David 1:2, Veselý Jan 3:1, body hostů: Kapusta Ján 2:2, Libánek Ondřej 0:3, Drápal Petr 2:1, Srna Antonín 0:3), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Morávek Jindřich 3:0, Jamný Petr 3:0, Vaverka Lubomír 1:2, body hostů: Mosnák Milan 0:3, Kubík Josef 0:3, Jangl Marek 1:2, Mocek Milan 2:1),
17. kolo:
TJ Holásky B - TJ Jiskra Strážnice B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SKST Hodonín D -:-, KST Vyškov A - T.J. Sokol Hodonín A -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, KST Oltec Brno A - SPIN Lednice A -:-,
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Jiskra Strážnice B -:-, TJ Holásky B - SKST Hodonín D -:-, TJ Sokol Kobylí A - T.J. Sokol Hodonín A -:-, KST Vyškov A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, KST Oltec Brno A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TJ Slovan Hodonín A - SPIN Lednice A -:-,
Krajská soutěž II. třídy A
15. kolo:
TJ Lažánky A - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 2:1, Sova Jan 1:1, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 1:2, WO 2:1, body hostů: Frühauf Michael 3:1, Lehocký Vojtěch 0:2, Lustig Adam 1:2, Dohnal František 1:1, WO 1:2), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 1:3, Daněk Zdeněk st. 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Šalomoun Ivo 3:1, Ondrovčák Ladislav 3:1, Tuhý Roman 0:4, Ondra Milan 2:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Otnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:3, Záděra František 1:2, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 2:2, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 4:0, Bubla Jaroslav st. 2:1, Cupák Radim 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Velešovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 0:3, Rotrekl David 2:1, Macek Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Mráz David 3:1, Jelínek Marek 3:1, Dvořák Jan 2:2, WO 0:5), TTC Moravská Slavia Brno E - SK Prace A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 3:0, Schwarz Milan 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Skála Richard 2:1, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:1, Hofírek Radek 2:1, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 0:3), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Brno I D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 2:0, Vrbacký Pavel 2:0, Černý Libor 1:2, Mišejka Lubomír ml. 3:0, body hostů: Ryšavý Filip 0:3, Dočekal Petr 1:2, Pavlíček Jan 1:1, Prachař Tomáš 0:2),
16. kolo:
TTC Komořany B - MK Řeznovice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:2, Daněk Zdeněk st. 1:1, Götz Bořivoj 0:3, Frimmer Ján 0:2, body hostů: Dohnal František 2:1, Frühauf Michael 2:0, Lustig Adam 2:0, Netolička Lubomír 2:0), TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 1:3, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Šalomoun Ivo 4:0, Ondrovčák Ladislav 3:1, Tuhý Roman 1:3, Ondra Milan 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Novak Adam 2:1, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Heřmanský Martin 0:3), Orel Silůvky C - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 0:2, Vašulín Karel 2:1, Záděra Kamil 1:2, WO 4:0, body hostů: Mráz David 4:0, Jelínek Marek 2:2, Dvořák Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Rebešovice B - SK Prace A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 2:1, Vrbacký Pavel 1:2, Sekanina Jiří 2:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:1, Hofírek Dominik 1:2, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:0, Tureček Petr 2:0, Sirbu Jakub 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, body hostů: Ryšavý Filip 0:3, Pavlíček Jan 0:2, Dočekal Petr 1:1, Prachař Tomáš 0:2),
17. kolo:
MK Řeznovice C - TTC Moravská Slavia Brno E -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Rebešovice B -:-, SK Prace A - Orel Silůvky C -:-, TJ Sokol Brno I D - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Sokol Otnice A - TJ Lažánky A -:-, TJ Velešovice A - TTC Komořany B -:-,
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Moravská Slavia Brno E -:-, MK Řeznovice C - TJ Sokol Rebešovice B -:-, TJ Sokol Brno I D - Orel Silůvky C -:-, SK Prace A - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Velešovice A - TJ Lažánky A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulíšek Karel 2:0, Dvořák Jan 2:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 3:0, body hostů: Galla Martin 0:3, Brandštettr Tomáš 0:3, Sova Jan 1:1, Kadlec Milan 0:2), TJ Sokol Otnice A - TTC Komořany B -:-,
Krajská soutěž II. třídy B
15. kolo:
SK Kuřim B - TJ Holásky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Luděk 2:2, Mudroň Matyáš 0:4, Doležal Jiří 1:2, Šplíchal Jiří 3:1, body hostů: Šelc Martin 1:3, Plhák Jaromír 4:0, Rozman Michal 2:2, Škvařil Petr 2:1), KST Kunštát A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:0wo, TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Hlubočany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytner Matěj 2:1, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 1:2, Nováček Libor 3:0, WO 3:0, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Šmetka Miroslav 2:2, Kobolka Luboš 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Cemo Mokrá B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bastl Pavel 2:0, Kuchtíček Jakub 0:2, Kupčík Jakub 0:3, Tesař Jakub 0:3, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:1, Rotrekl Michal 3:0, Levardi Robert 2:0, Otych Roman st. 1:1), KST Blansko C - TJ Sokol Ždárná A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 1:1, Zukal Aleš 2:0, Skoupý Michal 3:0, Voráč Pavel 2:0, body hostů: Polívka Roman 1:2, Richter Milan 0:2, Sýkora Josef 0:2, Žáček Václav 0:2), Triangl o.s. Rájec A - STK Zbraslavec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 3:1, Dudek Michal 1:3, Sehnal Stanislav 3:1, Svoboda Jan 2:2, body hostů: Svěrák Martin 3:1, Suchý Petr 3:1, Krása Petr st. 1:3, Křepela Zdeněk 0:4),
16. kolo:
KST Kunštát A - TJ Holásky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Petr st. 1:2, Nejedlý Pavel 1:3, Kvíčala Josef 3:1, Kvíčala David 4:0, Nejedlý Jiří 0:1, body hostů: Škvařil Petr 2:2, Vysloužil Jan 3:1, Rozman Michal 2:2, Šelc Martin 0:4), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Lukáš 0:3, Raus Jan 0:3, Štěpánek Luděk 2:1, Šplíchal Jiří 2:2, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Zimek Jaroslav 2:1, Koc František 2:1, Kovář Josef st. 2:1), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hlubočany B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchtíček Jakub 0:3, Bastl Pavel 0:2, Sedláček Radek 1:2, Kalousek Viktor 1:2, WO 4:0, body hostů: Kobolka Luboš 4:0, Šmetka Miroslav 4:0, Sádlík Luděk 1:2, WO 0:4), TTC Koral Tišnov B - TJ Cemo Mokrá B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytner Matěj 2:2, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Hruška Pavel 0:3, Nováček Libor 4:0, body hostů: Rotrekl Michal 3:1, Škorpík Jan 3:1, Rotrekl Lukáš 2:2, Levardi Robert 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Ždárná A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Petr st. 2:0, Svěrák Martin 1:1, Křepela Zdeněk 3:0, Suchý Petr 2:0, body hostů: Polívka Roman 0:3, Richter Milan 1:1, Sýkora Josef 0:2, Žáček Václav 0:2), KST Blansko C - Triangl o.s. Rájec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zukal Aleš 2:0, Skoupý Michal 1:1, Mikula Stanislav 2:1, Procházka Ondřej 3:0, body hostů: Sehnal Stanislav 1:2, Šustáček Ondřej 1:2, Zouhar Michal 0:2, Svoboda Jan 0:2),
17. kolo:
TJ Holásky C - KST Blansko C -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - STK Zbraslavec B -:-, TJ Sokol Ždárná A - TTC Koral Tišnov B -:-, Triangl o.s. Rájec A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Hlubočany B - SK Kuřim B -:-, TJ Cemo Mokrá B - KST Kunštát A -:-,
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Blansko C -:-, TJ Holásky C - STK Zbraslavec B -:-, Triangl o.s. Rájec A - TTC Koral Tišnov B -:-, TJ Sokol Ždárná A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Cemo Mokrá B - SK Kuřim B -:-, TJ Sokol Hlubočany B - KST Kunštát A -:-,
Krajská soutěž II. třídy C
15. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:1, Hoch Vítek 1:1, Vajbar Antonín 2:1, Kubík Josef 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 3:0, Oškrdal Jan 0:3, Vutov Ivan 0:3, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - T.J. Sokol Hodonín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 1:1, Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 3:0, Hladký Rostislav 2:0, body hostů: Kalivoda Martin 1:2, Zlámal Martin 0:2, Maděrič Zdeněk 0:2, Rančík Antonín 0:2), SKST Rohatec A - Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:1, Chvátal Antonín 0:3, Drábek Milan 0:3, Kolář David 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 2:2, Mádel Ladislav 4:0, Brychta Edo 2:1, Malík Vladimír 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Milan 1:3, Bábíček Josef 4:0, Charvát Vít ml. 3:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Kamenský Petr 1:3, Tomeček Tomáš 1:3, Bureš Martin 2:2, Černý Zdeněk 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Rakvice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrželka Tomáš 0:3, Vašík Michal 1:2, Kouřil Přemysl 3:0, Studnička Ondřej 0:4, body hostů: Anth Zdeněk 3:1, Hanák Jiří 2:1, Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - STP Mikulov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 0:4, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Dyrčíková Lucie 2:2, Brozák Radomír 2:2, Bařina Leoš 1:2),
16. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 2:0, Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 2:0, Hladký Rostislav 2:0, body hostů: Pešek Oldřich 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Kobylí B - T.J. Sokol Hodonín B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charvát Vavřinec 0:1, Kubík Josef 2:0, Soukal Jiří st. 3:0, Hoch Vítek 2:0, WO 3:0, body hostů: Kalivoda Martin 1:2, Maděrič Zdeněk 0:3, Zlámal Martin 0:2, WO 0:3), SK Baník Ratíškovice A - Stavoimpex Hodonín B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vít st. 1:3, Hradil Kryštof 0:4, Charvát Vít ml. 2:1, Bábíček Josef 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Mádel Ladislav 3:1, Brychta Edo 3:1, Malík Vladimír 1:2), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 0:4, Chvátal Tomáš 1:2, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Frolek Radek 2:2, Tomeček Tomáš 3:1, Kamenský Petr 2:1, Lanová Renata 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 4:0, Zástěra Libor 2:1, Sedláček Zdeněk 0:3, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Anth Zdeněk 1:3, Hanák Jiří 3:1, Suský Stanislav 1:2, Vala Vítězslav 0:3), TJ Sokol Vracov B - STP Mikulov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutný František 0:1, Kouřil Přemysl 0:2, Petrželka Tomáš 0:3, Vašík Michal 1:2, Boruta Matěj 0:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 2:0, Bařina Leoš 1:1),
17. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Vracov B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Sokol Rakvice A - SKST Rohatec A -:-, STP Mikulov A - SK Baník Ratíškovice A -:-, Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Kobylí B -:-, TJ Jiskra Strážnice C - TJ Agrotec Hustopeče B -:-,
18. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Vracov B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, STP Mikulov A - SKST Rohatec A -:-, TJ Sokol Rakvice A - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Kobylí B -:-, Stavoimpex Hodonín B - TJ Agrotec Hustopeče B -:-,
Divize ženy
11. kolo:
TJ Sokol Brno I A - MK Řeznovice C -:-, MSK Břeclav B - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, SKST Mart Hodonín E - TJ Sokol Vranovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - STP Mikulov-Březí A -:-,
12. kolo:
MK Řeznovice C - MSK Břeclav B -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín E -:-, TJ Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, STP Mikulov-Březí A - TJ Sokol Brno I A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS