Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIMU (MS)
15. kolo:
TTC FRÝDLANT B - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Pavel 2:2, Horáková Libuše 2:2, Maršálek Patrik 2:2, Hrabec Michal 3:1, body hostů: Holaň Petr 1:3, Chaloupka František 3:1, Balušek Zdeněk 1:3, Mazůrek Matěj 2:2), TTC Siko Orlová C - ASK Tatra Kopřivnice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíček Milan 1:0, Branný Tomáš 2:0, Cabák Josef 2:0, Sionkala Eduard 1:0, WO 3:0, body hostů: Mezera Matěj 0:2, Pařil Ondřej 0:2, Merenda Ladislav 0:2, WO 0:3), TJ Odry - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hendrych Daniel 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:2, Král Michal 0:3, Hendrych Vojtěch 0:2, WO 3:0, body hostů: Číž Rostislav 3:0, Košťál Daniel 3:0, Horut Daniel 3:0, WO 0:3), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Josef 0:3, Babinec Zdeněk 0:3, Vlk Radek 1:2, Opřálka Roman 3:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Szwarc Matěj 2:1, Pilch Jakub 1:2, Urbaniec Radim 2:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - KST Nový Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 3:1, Guřan Jiří 1:3, Válek Filip 1:3, Unzeitig Daniel 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Vincek Martin 1:3, Rajnoch Tomáš 2:2, Rusnáková Markéta 1:3), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Brušperk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 3:0, Merta Marek 0:2, Bajger Jiří 2:1, Demek Zdeněk 3:0, body hostů: Beneš Radek 2:1, Koloničný Petr 1:2, Gromnica Václav 0:3, Vantuch František 0:2),
16. kolo:
TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Nová Bělá 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík František 3:1, Branný Tomáš 2:2, Cabák Josef 0:4, Bezdíček Milan 2:2, body hostů: Chaloupka František 4:0, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 1:3, Mazůrek Matěj 2:2), TTC FRÝDLANT B - ASK Tatra Kopřivnice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršálek Patrik 1:0, Hrabec Michal 2:0, Vaňous Jiří 2:0, Sedláček Michael 1:0, WO 3:0, body hostů: Pařil Ondřej 0:2, Šmída Radek 0:2, Merenda Ladislav 0:2, WO 0:3), SK Stolní tenis Pstruží - SKST Baník Havířov D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíc Josef 1:2, Babinec Zdeněk 0:2, Vlk Radek 2:1, Opřálka Roman 2:1, WO 4:0, body hostů: Košťál Daniel 2:2, Baroš Antonín 1:3, Číž Rostislav 3:0, WO 0:4), TJ Odry - TJ TŽ Třinec 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Daniel 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:2, Král Michal 1:2, Hendrych Vojtěch 0:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 2:0, Kliment Miroslav 1:1, Urbaniec Radim 2:0), TJ Ostrava KST E - KST Nový Jičín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křenek Tomáš 1:1, Beránek Pavel 0:2, Merta Marek 1:2, Bajger Jiří 0:3, body hostů: Kowal René 3:0, Kratochvíl Tomáš 2:1, Rajnoch Tomáš 2:0, Vincek Martin 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Brušperk 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guřan Jiří 3:1, Uhlář Radim 2:2, Válek Filip 1:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Beneš Radek 4:0, Foldyna Lukáš 2:2, Koloničný Petr 1:3, Herold Jan 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Nová Bělá - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:-, ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Ostrava KST E -:-, KST Nový Jičín B - TJ Odry -:-, TJ Sokol Brušperk - SK Stolní tenis Pstruží -:-, SKST Baník Havířov D - TTC FRÝDLANT B -:-, TJ TŽ Třinec - TTC Siko Orlová C -:-,
18. kolo:
ASK Tatra Kopřivnice B - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:-, TJ Sokol Nová Bělá - TJ Ostrava KST E -:-, TJ Sokol Brušperk - TJ Odry -:-, KST Nový Jičín B - SK Stolní tenis Pstruží -:-, TJ TŽ Třinec - TTC FRÝDLANT B -:-, SKST Baník Havířov D - TTC Siko Orlová C -:-,
KS I (MS)
10. kolo:
SK - Svinov - TJ Sokol Kateřinky 10:5 (online, čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Petr 3:0, Martinák Lukáš 1:2, Przybyla Michal 1:2, Foldyna Radek 3:1, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 2:1, Kašpar Tomáš 0:3), TJ Sokol Ropice - Slavoj Český Těšín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Marek 3:1, Przeczek Kamil 3:1, Przybyla Jan 0:3, Chudík Jiří 3:1, body hostů: Urbanczyk Jakub 3:1, Skácelík Richard 2:2, Rucki Sylwester 1:3, Lupinski Milan 0:3), SC Smilovice - TTC Poruba Ostrava B 10:2 (online, čtyřhry 1:0, body domácích: Lisztwan Jan 1:0, Malík David 2:0, Milkov Tomáš 1:2, Bajger Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Pařenica Vladimír 0:3, Kolář Martin 1:2, Danko Petr 1:1, WO 0:3), SK Slavia Orlová - Orel Paskov 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jarkovský Tomáš 0:1, Kleprlík Kamil 2:0, Gembala Jan 3:0, Heuman Ivan 1:0, WO 3:0, body hostů: Poloch Roman 1:2, Řeha Adam 0:2, Valenta Daniel 0:2, WO 0:3), TTC Bolatice B - KST Slezan Opava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laburda František 2:2, Horná Petra 0:3, Bereiter Marek 1:2, Musiol Kamil 2:2, body hostů: Wallik Lukáš 3:1, Vitásek Adam 4:0, Vícha Radomír 1:2, Dzida Martin 1:2), TJ TŽ Třinec B - TTC Siko Orlová D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 4:0, Galuszka Weronika 0:4, Weber Milan 0:2, Urbaniec Radim 3:1, Makara Nico 0:2, body hostů: Sikora Ladislav 2:2, Pustka Matouš 2:2, Branný Tomáš 3:1, Musil Milan 2:2),
15. kolo:
SC Smilovice - Slavoj Český Těšín 8:10 (online, čtyřhry 0:2, body domácích: Lisztwan Jan 2:2, Macurák Michal 2:2, Tichavský Filip 1:3, Bajger Martin 3:1, body hostů: Niedoba Roman 4:0, Rucki Sylwester 1:3, Skácelík Richard 0:1, Urbanczyk Jakub 3:1, Lupinski Milan 0:3), SK Slavia Orlová - TJ Sokol Kateřinky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zářický Petr 2:1, Jarkovský Tomáš 1:2, Heuman Ivan 2:1, Gembala Jan 4:0, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 1:2, Kozelský Martin 0:3), SK - Svinov - TTC Bolatice B 8:10 (online, čtyřhry 2:0, body domácích: Theodor Filip 1:3, Blatný Jaroslav 1:2, Henžel Michal 0:4, Foldyna Radek 4:0, Martinák Lukáš 0:1, body hostů: Musiol Kamil 3:1, Bereiter Marek 3:1, Horná Petra 2:2, Vitásek Daniel 0:1, Laburda František 2:1), TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnáková Markéta 1:2, Przybyla Jan 2:1, Przeczek Kamil 2:1, Volný Marek 4:0, body hostů: Urbaniec Radim 2:2, Cieslar Radek 0:3, Mitrenga Josef 1:2, Jurga Filip ml. 1:2), Orel Paskov - TTC Siko Orlová D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 3:1, Valenta Daniel 1:3, 0:4, Vojtek Lukáš 3:1, body hostů: Sargánek David 3:1, Musil Milan 2:2, Branný Tomáš 2:2, Sionkala Eduard 2:2), TTC Poruba Ostrava B - KST Slezan Opava B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Martin 1:1, Danko Petr 1:1, Kolář Martin ml. 0:3, Solanský Petr 0:3, body hostů: Vícha Radomír 2:1, Vitásek Adam 3:0, Schwan Jaroslav 2:0, Dzida Martin 1:1),
16. kolo:
SK Slavia Orlová - Slavoj Český Těšín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleprlík Kamil 2:0, Jarkovský Tomáš 0:2, Heuman Ivan 3:0, Gembala Jan 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 1:2, Rucki Sylwester 1:2, Skácelík Richard 0:2, Lupinski Milan 0:2), SC Smilovice - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (online, čtyřhry 0:2, body domácích: Lisztwan Jan 4:0, Tichavský Filip 1:2, Milkov Tomáš 1:2, Bajger Martin 4:0, body hostů: Kašpar Tomáš 2:2, Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 1:2, Kozelský Martin 1:2), TJ Sokol Ropice - TTC Bolatice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 3:1, Przybyla Jan 0:4, Przeczek Kamil 2:1, Volný Marek 2:2, body hostů: Bereiter Marek 3:1, Horná Petra 1:3, Laburda František 3:1, Polák Jan 1:2), SK - Svinov - TJ TŽ Třinec B 10:1 (online, čtyřhry 1:0, body domácích: Theodor Filip 0:1, Blatný Jaroslav 2:0, Henžel Michal 3:0, Foldyna Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Lasota Laurent 1:2, Jurga Filip ml. 0:2, Mitrega Roman 0:2, WO 0:3), TTC Poruba Ostrava B - TTC Siko Orlová D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Martin 1:2, Solanský Petr 1:2, Kolář Martin ml. 0:3, Danko Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Musil Milan 3:1, Branný Tomáš 4:0, Sionkala Eduard 2:2, WO 0:4), Orel Paskov - KST Slezan Opava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:2, Taichman Ivo 0:2, Řeha Adam 0:3, Valenta Daniel 1:1, body hostů: Vícha Radomír 3:0, Vitásek Adam 2:0, Schwan Jaroslav 2:0, Dzida Martin 1:1),
17. kolo:
Slavoj Český Těšín - Orel Paskov -:-, TJ Sokol Kateřinky - TTC Poruba Ostrava B -:-, TTC Siko Orlová D - SK - Svinov -:-, KST Slezan Opava B - TJ Sokol Ropice -:-, TTC Bolatice B - SC Smilovice -:-, TJ TŽ Třinec B - SK Slavia Orlová -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - Orel Paskov -:-, Slavoj Český Těšín - TTC Poruba Ostrava B -:-, KST Slezan Opava B - SK - Svinov -:-, TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Ropice -:-, TJ TŽ Třinec B - SC Smilovice -:-, TTC Bolatice B - SK Slavia Orlová -:-,
KS II A (MS)
15. kolo:
KST Dolní Lomná - Slavoj Český Těšín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Jan 2:2, Kantor Josef 1:3, Kantor Tomáš 2:2, Szotkowski Jan 3:1, body hostů: Buchta Andrzej 4:0, Siuda Tomáš 3:1, Heczko Kazimierz 1:3, Jokiel Patrik 0:4), TJ TTC Vendryně - TJ Odry B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berbr Marek 3:1, Zavřel Ivo 0:3, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 2:2, body hostů: Orság Pavel 3:1, Hendrych Vojtěch 1:3, Barša Michal 1:2, Hrachovec Jakub 1:2), SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návrat Lubomír 2:1, Machander Dalimil 2:1, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 3:0, body hostů: Krček Kamil 3:0, Velička Lukáš 0:3, Pavlištík Břetislav 1:2, Fojtík Luděk 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 1:2, Spiel Petr 2:1, Ivánek Svatomír 3:0, Popelář Radim 2:1, body hostů: Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 0:3, Taichman Ivo 2:1, Michna Ivo 0:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm - KST Nový Jičín C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Julius ml. 3:0, Tichavský Filip 1:2, Juroška Radan 0:3, Krajčí Josef 4:0, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:2, Havrlant Jaromír 2:1, Rusnáková Markéta 1:2, Randýsek Patrik 0:3), Stolní tenis Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Pustka Mikuláš 1:1, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:0, body hostů: Pajak Wojciech 1:2, Kocián Petr 0:2, Vantuch Tomáš 0:2, Krupník Lukáš st. 0:2),
16. kolo:
TJ TTC Vendryně - Slavoj Český Těšín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:0, Zavřel Ivo 1:2, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Niedoba Roman 2:1, Buchta Andrzej 1:2, Siuda Tomáš 0:3, Heczko Kazimierz 0:1, Jokiel Patrik 0:2), KST Dolní Lomná - TJ Odry B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 4:0, Kantor Josef 0:4, Šigut Dalibor 0:4, Szotkowski Jan 4:0, body hostů: Holemý Josef 2:2, Gajdičiar Ondřej 2:2, Barša Michal 2:2, Hrachovec Jakub 2:2), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Příbor 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiel Petr 0:4, Velička Martin 2:1, Ivánek Svatomír 2:1, Popelář Radim 2:2, body hostů: Krček Kamil 3:1, Pavlištík Břetislav 2:2, Velička Lukáš 2:1, Fojtík Luděk 1:2), SSK Komorní Lhotka - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 2:1, Branny Daniel 3:0, Návrat Lubomír 1:2, Kroupa Aleš 3:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Němčík Pavel 1:2, Michna Petr 0:3, Taichman Ivo 1:2), Stolní tenis Kozlovice - KST Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 3:1, Pustka Mikuláš 1:2, Pustka Matouš 1:2, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Havrlant Jaromír 2:2, Kment Tomáš 2:2, Rusnáková Markéta 2:1, Randýsek Patrik 0:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Julius ml. 3:0, Krajčí Josef 2:1, Šindler Jaroslav 0:1, Lorenc Roman 3:1, Tichavský Filip 2:0, body hostů: Pajak Wojciech 1:3, Kocián Petr 1:2, Hudeczek Roman 1:2, Vantuch Tomáš 0:3),
17. kolo:
Slavoj Český Těšín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:-, TJ Odry B - Stolní tenis Kozlovice -:-, KST Nový Jičín C - SSK Komorní Lhotka -:-, TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží B -:-, TJ Sokol Příbor - KST Dolní Lomná -:-, Orel Paskov B - TJ TTC Vendryně -:-,
18. kolo:
TJ Odry B - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:-, Slavoj Český Těšín B - Stolní tenis Kozlovice -:-, TJ Sokol Brušperk B - SSK Komorní Lhotka -:-, KST Nový Jičín C - SK Stolní tenis Pstruží B -:-, Orel Paskov B - KST Dolní Lomná -:-, TJ Sokol Příbor - TJ TTC Vendryně -:-,
KS II B (MS)
12. kolo:
T.J. Sokol Záblatí - TTC Siko Orlová E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perutka Radomír 4:0, Mikulíček Vladimír 2:1, Koch Petr 1:2, Palička Jiří 2:2, body hostů: Adamczyk Jiří 3:1, Wilk Adam 2:2, Blucha Tomáš 0:3, Florková Adela 0:3), SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Michal 0:3, Bongilaj Tomáš 0:3, Ščuka Rostislav 1:2, Pecha Pavel 2:1, body hostů: Paraskevopulos Andreas 2:1, Merta Tomáš 3:0, Debald Pavel 2:1, Pastrňák Jan 2:1), VSK VŠB - TU Ostrava - SK - Svinov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík David 2:2, Vavrečka Michal 0:3, Mayrhofer Jindřich 1:2, Zeman Karel 2:2, body hostů: Blatný Jaroslav 4:0, Theodor Filip 3:1, Jašek Milan 0:3, Henžel Michal 2:1), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Brušperk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Tomáš 4:0, Wachtarczyk Matěj 0:4, Szotek David 0:4, Trávníček Jakub 4:0, body hostů: Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Pinteš Petr 2:2, Vantuch František 2:2, Mrowetz Bruno 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SKST Baník Havířov E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fešar Tom 0:2, Lorenc Martin 0:2, Mezera Ondřej 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, body hostů: Macurák Michal 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Horut Daniel 2:0, Marosz Alexandr 2:0), KST Darkovice - TJ Sokol Hrabůvka 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Radek 1:3, Segetová Patricie 2:1, Moravec Michal 2:1, Kalvar Milan 0:2, Kalvar Pavel 0:2, body hostů: Filípek Ondřej 4:0, Chlad Petr 2:2, Osvald Petr 1:2, Osvald David 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Hrabůvka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýl Jakub 0:3, Mrowetz Bruno 2:0, Janečka Martin 0:3, Neuwirth Jaroslav 1:2, body hostů: Chlad Petr 2:1, Osvald Petr 2:1, Oborný Dominik 3:0, Osvald David 1:1), KLUBsten Karviná - KST Darkovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Tomáš 1:2, Sliž Petr 0:2, Oleksík Jan 0:3, Trávníček Jakub 2:1, body hostů: Kalvar Milan 3:0, Milota Tomáš 2:1, Moravec Michal 3:0, Mohelník Radek 0:2), SK - Svinov B - SKST Baník Havířov E 10:2 (online, čtyřhry 0:1, body domácích: Theodor Filip 0:1, Blatný Jaroslav 2:0, Chovanec Pavel 3:0, Henžel Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Slaný Vojtěch 1:2, Marosz Alexandr 0:3, Slaný Martin 0:2, WO 0:3), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvojka Peter 2:0, Vavrečka Michal 1:1, Malík David 3:0, Zeman Karel 2:0, body hostů: Kántor Lukáš 1:2, Mezera Ondřej 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Hüttl Adolf 0:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Siko Orlová E 10:1 (onine, čtyřhry 1:0, body domácích: Pastrňák Jan 1:0, Debald Pavel 2:0, Merta Tomáš 2:0, Paraskevopulos Andreas 0:1, WO 4:0, body hostů: Florková Adela 0:2, Blucha Tomáš 0:2, Adamczyk Jiří 1:1, WO 0:4), SSVČ Don Bosco - T.J. Sokol Záblatí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Pavel 4:0, Bílý Michal 1:3, Horváth Petr 3:1, Ščuka Rostislav 1:3, body hostů: Bolcarovič Ondřej 2:2, Perutka Radomír 2:2, Mikulíček Vladimír 2:2, Tyrala Břetislav 1:3),
16. kolo:
KLUBsten Karviná - TJ Sokol Hrabůvka 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Jakub 2:1, Oleksík Jan 2:1, Sliž Petr 0:3, Szotek David 0:4, body hostů: Osvald Petr 2:2, Chlad Petr 3:0, Oborný Dominik 3:0, Osvald David 1:2), TJ Sokol Brušperk C - KST Darkovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav 2:1, Vantuch František 0:3, Hýl Jakub 0:3, Mrowetz Bruno 1:2, body hostů: Mohelník Radek 2:1, Milota Tomáš 2:1, Moravec Michal 3:0, Segetová Patricie 2:1), VSK VŠB - TU Ostrava - SKST Baník Havířov E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík David 2:1, Vavrečka Michal 0:3, Chvojka Peter 1:2, Zeman Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Macurák Michal 4:0, Horut Daniel 2:2, Fojtíková Jana 1:3, WO 0:5), SK - Svinov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:2 (online, čtyřhry 2:0, body domácích: Kus Ondřej 2:0, Turay Tomáš 2:0, Chovancová Marie 1:2, Chovanec Pavel 3:0, body hostů: Kántor Lukáš 0:3, Martiňák Vojtěch 1:2, Mezera Ondřej 1:1, Sobota Martin 0:2), SSVČ Don Bosco - TTC Siko Orlová E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horváth Petr 2:1, Ščuka Rostislav 1:1, Pecha Pavel 3:0, Bílý Michal 3:0, body hostů: Adamczyk Jiří 1:2, Wilk Adam 1:2, Blucha Tomáš 0:3, Florková Adela 0:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - T.J. Sokol Záblatí 10:4 (online, čtyřhry 1:0, body domácích: Paraskevopulos Andreas 1:1, Pastrňák Jan 1:1, Debald Pavel 1:2, Merta Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Bolcarovič Ondřej 3:0, Mikulíček Vladimír 0:3, Perutka Radomír 1:2, WO 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice -:-, KST Darkovice - SSVČ Don Bosco -:-, TTC Siko Orlová E - SK - Svinov B -:-, T.J. Sokol Záblatí - VSK VŠB - TU Ostrava -:-, SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Brušperk C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KLUBsten Karviná -:-,
18. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice -:-, TJ Sokol Hrabůvka - SSVČ Don Bosco -:-, T.J. Sokol Záblatí - SK - Svinov B -:-, TTC Siko Orlová E - VSK VŠB - TU Ostrava -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Brušperk C -:-, SKST Baník Havířov E - KLUBsten Karviná -:-,
Divize ženy (MS)
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 3:0, Synková Markéta 3:0, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Soušková Silvie 0:3, Mezerová Andrea 0:3, Bílková Martina 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Děhylov -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS