Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
Sokol Přezletice B - TJ Sokol Líbeznice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kail Roman 3:1, Poláček Petr 2:2, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 2:2, Laštůvka Petr 0:4, Pavlík Zbyšek 1:3), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Jizera Káraný A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Míchal Jiří 2:2, Duška Daniel 2:2, Duška Rudolf 2:2, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Drlička Jan 3:1, Michalec Ondřej 0:4, Leistner Jan ml. 0:4), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Aero Odolena Voda C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Valenta Petr 2:2, Tkáč Jan 0:4, Topol Martin 3:1, body hostů: David Jan 2:2, Berný Jan 3:1, Hudečková Věra 1:3, Kuchynka Pavel 0:2, Vyvial Pavel 1:1), TJ Sokol Velké Popovice B - SKST Úvaly A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Martin 2:2, Dvořák Martin 2:2, Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 4:0, body hostů: Pilát Radek 1:3, Kukla Oldřich ml. 2:2, Jandovský Petr 0:4, Váňa Martin 1:3), TTC Říčany C - TTC Brandýs nad Labem E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Martin 2:2, Míka Petr 3:1, Pígl Tomáš 2:2, Stárek Karel ml. 3:1, body hostů: Ivan Milan 4:0, Pelant Jiří 0:4, Copák Juraj 2:2, Pokorný Tomáš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TTC Brandýs nad Labem E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 4:0, Václavík Pavel 3:1, Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 4:0, body hostů: Vošahlík Radek 1:3, Semián Richard 0:4, Pelant Jiří 0:4, Svoboda Milan 0:4), SKST Úvaly A - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilát Radek 0:4, Jandovský Petr 0:2, Váňa Martin 4:0, Bříza Vlastislav 3:1, Kukla Oldřich ml. 0:2, body hostů: Míka Petr 2:2, Pígl Tomáš 3:1, Stárek Martin 2:2, Vitvar Milan 2:2), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Sokol Velké Popovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 1:3, Hudečková Věra 0:4, Kuchynka Pavel 2:2, David Jan 2:2, body hostů: Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 4:0, Dvořák Martin 1:3, Ouda Pavel 2:2), TJ Jizera Káraný A - TJ Aero Odolena Voda B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorná Bára 1:3, Michalec Ondřej 2:2, Čmuhař Daniel 2:2, Leistner Jan ml. 1:3, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Topol Filip nejml. 0:4, Valenta Petr 2:2, Topol Martin 4:0), Sokol Přezletice B - TJ Spartak Čelákovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Kail Roman 1:3, Dvořák Jan 3:1, Horálek Jiří 1:0, Hataš Martin 0:3, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Duška Rudolf 1:3, Duška Daniel 2:2, Míchal Jiří 1:3),
3. kolo:
TJ Spartak Čelákovice B - TJ Sokol Líbeznice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Duška Daniel 0:4, Pavlišák Jan 2:2, Duška Rudolf 1:3, body hostů: Laštůvka Petr 1:3, Brzybohatý Aleš 3:1, Václavík Pavel 2:2, Kotrbáček Petr 3:1), TJ Aero Odolena Voda B - Sokol Přezletice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 3:1, Tkáč Jan 0:4, Topol Martin 4:0, Valenta Petr 1:3, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Dvořák Jan 2:2, Poláček Petr 1:3, Ondráček Evžen 2:2), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Jizera Káraný A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 4:0, Strnad Martin 3:1, Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 3:1, body hostů: Čmuhař Daniel 0:4, Drlička Jan 1:3, Leistner Jan ml. 0:4, Michalec Ondřej 1:3), TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riedl Martin 1:3, Míka Petr 2:2, Stárek Martin 2:1, Pígl Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Hudečková Věra 2:2, Berný Jan 3:1, Vyvial Pavel 1:3, David Jan 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem E - SKST Úvaly A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Milan 3:1, Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 3:1, Vošahlík Radek 3:1, body hostů: Bříza Vlastislav 1:3, Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 0:1, Pilát Radek 0:4, Jandovský Petr 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - SKST Úvaly A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 3:1, Václavík Pavel 2:2, Brzybohatý Aleš 4:0, Kotrbáček Petr 4:0, body hostů: Jandovský Petr 0:4, Bříza Vlastislav 1:3, Kukla Oldřich st. 0:4, Váňa Martin 2:2), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Brandýs nad Labem E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Hudečková Věra 1:3, Kuchynka Pavel 1:3, David Jan 1:3, body hostů: Vošahlík Radek 3:1, Semián Richard 3:1, Copák Juraj 1:3, Pelant Jiří 3:1), TJ Jizera Káraný A - TTC Říčany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorná Bára 1:3, Michalec Ondřej 0:4, Čmuhař Daniel 2:1, Leistner Jan ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Stárek Karel ml. 4:0, Pígl Tomáš 3:1, Riedl Martin 3:1, Vitvar Milan 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice B - TJ Sokol Velké Popovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:0, Hataš Martin 0:2, Poláček Petr 4:0, Dvořák Jan 3:1, Kail Roman 2:0, WO 0:1, body hostů: Strnadová Karolína 2:2, Kaválek Radim 1:2, Hejda Karel 0:4, Dvořák Martin 0:4, WO 1:0), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Aero Odolena Voda B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:1, Duška Rudolf 1:3, Pavlišák Jan 2:2, Duška Daniel 2:2, body hostů: Hendrych Jan 3:1, Tkáč Jan 0:4, Valenta Petr 1:3, Topol Martin 4:0),
5. kolo:
TJ Aero Odolena Voda B - TJ Sokol Líbeznice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Tkáč Jan 0:4, Topol Martin 1:3, Valenta Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 3:1, Kolesnikov Nikita 3:1, Laštůvka Petr 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Spartak Čelákovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Kaválek Radim 2:2, Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 3:1, body hostů: Přichystal Jiří 3:1, Pavlišák Jan 1:3, Míchal Jiří 0:4, Duška Daniel 1:3), TTC Říčany C - Sokol Přezletice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Martin 0:4, Míka Petr 1:3, Stárek Martin 1:3, Pígl Tomáš 2:2, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Poláček Petr 3:1, Dvořák Jan 4:0, Ondráček Evžen 2:2), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Jizera Káraný A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Milan 4:0, Semián Richard 3:1, Pelant Jiří 2:2, Vošahlík Radek 2:2, body hostů: Čmuhař Daniel 1:3, Drlička Jan 3:1, Michalec Ondřej 1:3, Pokorná Bára 0:4), SKST Úvaly A - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandovský Petr 3:1, Váňa Martin 3:1, Pilát Radek 1:2, Kukla Oldřich ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Hudečková Věra 1:3, Berný Jan 4:0, Vyvial Pavel 1:3, David Jan 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TJ Aero Odolena Voda C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesnikov Nikita 2:1, Václavík Pavel 2:1, Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 2:2, WO 2:1, body hostů: Berný Jan 2:2, Vyvial Pavel 0:3, David Jan 1:2, Hudečková Věra 1:2, WO 1:2), TJ Jizera Káraný A - SKST Úvaly A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorná Bára 0:4, Michalec Ondřej 0:4, Čmuhař Daniel 1:3, Leistner Jan ml. 1:3, body hostů: Bříza Vlastislav 4:0, Jandovský Petr 2:2, Pilát Radek 4:0, Váňa Martin 4:0), Sokol Přezletice B - TTC Brandýs nad Labem E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Kail Roman 2:2, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 4:0, body hostů: Ivan Milan 1:3, Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 0:4), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Bodlák Jan 3:0, Duška Daniel 2:1, Duška Rudolf 1:0, Pavlišák Jan 1:2, WO 0:3, body hostů: Stárek Karel ml. 1:3, Míka Petr 0:3, Stárek Martin 2:1, Riedl Martin 0:3, WO 3:0), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Sokol Velké Popovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 3:1, Tkáč Jan 1:3, Valenta Petr 2:1, Topol Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:3, Semrád Petr 3:1, Kaválek Radim 0:4, Strnad Martin 2:1, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Sokol Líbeznice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaválek Radim 0:4, Strnad Martin 2:2, Semrád Petr 4:0, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Kolesnikov Nikita 3:1, Kotrbáček Petr 3:1, Václavík Pavel 1:3, Laštůvka Petr 1:3), TTC Říčany C - TJ Aero Odolena Voda B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 1:3, Pígl Tomáš 2:2, Stárek Martin 1:1, Stárek Karel ml. 2:2, Riedl Martin 0:2, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Procházka Michal 0:4, Procházka Petr ml. 3:1, Topol Martin 3:1), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Spartak Čelákovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Milan 2:2, Semián Richard 2:2, Pelant Jiří 2:2, Nekola Tomáš st. 3:1, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Pavlišák Jan 1:3, Duška Daniel 1:1, Míchal Jiří 1:3, Duška Rudolf 0:2), SKST Úvaly A - Sokol Přezletice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Radek 0:4, Jandovský Petr 2:2, Bříza Vlastislav 1:3, Váňa Martin 3:1, body hostů: Tichý Jiří 3:0, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 4:0, Hataš Martin 1:3, Teplý Stanislav st. 0:1), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Jizera Káraný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 2:2, Hudečková Věra 2:2, Berný Jan 3:1, David Jan 2:2, body hostů: Čmuhař Daniel 1:3, Drlička Jan 2:2, Michalec Ondřej 3:1, Leistner Jan ml. 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TJ Jizera Káraný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srbek Jan 2:0, Kotrbáček Petr 4:0, Václavík Pavel 2:2, Trgiňa Roman 4:0, Procházka Vladimír 0:2, body hostů: Čmuhař Daniel 0:4, Drlička Jan 2:2, Leistner Jan ml. 2:2, Pokorná Bára 0:4), Sokol Přezletice B - TJ Aero Odolena Voda C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:0, Poláček Petr 2:1, Hataš Martin 2:1, Dvořák Jan 4:0, WO 2:1, body hostů: Vyvial Pavel 0:4, Berný Jan 2:1, David Jan 0:3, Hudečková Věra 0:3, WO 1:2), TJ Spartak Čelákovice B - SKST Úvaly A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Bodlák Jan 2:1, Pavlišák Jan 1:2, Duška Daniel 2:1, WO 0:4, body hostů: Kukla Oldřich ml. 0:3, Jandovský Petr 1:2, Bříza Vlastislav 1:2, Váňa Martin 2:1, WO 4:0), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Brandýs nad Labem E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Tkáč Jan 2:2, Valenta Petr 3:1, Topol Martin 4:0, body hostů: Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 2:2, Pokorný Tomáš 0:4, Bessenyey Vaszil 0:4), TJ Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 3:0, Strnad Martin 0:2, Semrád Petr 3:0, Strnadová Karolína 4:0, WO 4:0, body hostů: Stárek Martin 1:3, Míka Petr 1:2, Riedl Martin 0:3, Vitvar Milan 0:2, WO 0:4),
9. kolo:
TTC Říčany C - TJ Sokol Líbeznice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 3:1, Votruba Pavel 2:2, Stárek Martin 3:1, Černý Roman 4:0, body hostů: Trgiňa Roman 3:1, Mohyla Jiří 0:4, Srbek Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Sokol Velké Popovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Milan 3:1, Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 2:1, Vošahlík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Kaválek Radim 1:3, Strnad Martin 1:3, Semrád Petr 4:0, Dvořák Martin 1:2, WO 0:1), SKST Úvaly A - TJ Aero Odolena Voda B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilát Radek 0:2, Kukla Oldřich st. 0:3, Michalcová Martina 0:4, Kocurek Martin 2:2, WO 3:0, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Tkáč Jan 2:1, Valenta Petr 1:1, Topol Martin 4:0, WO 0:3), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Spartak Čelákovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Hudečková Věra 3:1, Berný Jan 3:1, David Jan 2:2, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Duška Rudolf 0:2, Pavlišák Jan 1:3, Míchal Jiří 0:4, Duška Daniel 0:2), TJ Jizera Káraný A - Sokol Přezletice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čmuhař Daniel 0:3, Jarý Jan 0:3, Drlička Jan 1:2, Michalec Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Poláček Petr 4:0, Hataš Martin 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - Sokol Přezletice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Pavel 0:3, Laštůvka Petr 2:2, Kolesnikov Nikita 1:3, Brzybohatý Aleš 4:0, Procházka Vladimír 0:1, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Poláček Petr 3:1, Kail Roman 1:3, Hataš Martin 3:1), TJ Jizera Káraný A - TJ Spartak Čelákovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarý Jan 0:2, Michalec Ondřej 0:2, Čmuhař Daniel 1:2, Leistner Jan ml. 0:3, WO 6:0, body hostů: Bodlák Jan 3:0, Duška Daniel 2:1, Míchal Jiří 2:0, Duška Rudolf 1:0, Pavlišák Jan 1:0, WO 0:6), TJ Aero Odolena Voda C - TJ Aero Odolena Voda B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Hudečková Věra 3:1, Kuchynka Pavel 3:1, David Jan 3:1, body hostů: Topol Martin 4:0, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 0:4, Čejka Michal 0:4), SKST Úvaly A - TJ Sokol Velké Popovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jandovský Petr 2:2, Bříza Vlastislav 3:1, Kukla Oldřich ml. 1:3, Váňa Martin 3:1, body hostů: Strnadová Karolína 2:2, Semrád Petr 4:0, Doule Josef 0:4, Strnad Martin 1:3), TTC Brandýs nad Labem E - TTC Říčany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 0:4, Ivan Milan 4:0, Semián Richard 1:2, Vošahlík Radek 4:0, WO 1:0, body hostů: Pígl Tomáš 1:3, Míka Petr 2:2, Stárek Martin 2:2, Vitvar Milan 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TTC Brandýs nad Labem E - TJ Sokol Líbeznice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 1:2, Vošahlík Marek 0:3, Vošahlík Radek 2:2, WO 2:0, body hostů: Brzybohatý Aleš 4:0, Laštůvka Petr 3:1, Ptáček Josef 2:1, Kotrbáček Petr 1:2, WO 0:2), TTC Říčany C - SKST Úvaly A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Martin 2:2, Míka Petr 1:3, Pígl Tomáš 3:0, Stárek Karel ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Váňa Martin 3:1, Jandovský Petr 1:3, Bříza Vlastislav 2:2, Pilát Radek 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Aero Odolena Voda C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Martin 2:2, Strnadová Karolína 4:0, Semrád Petr 4:0, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Hudečková Věra 2:2, Vyvial Pavel 0:4, David Jan 0:4, Berný Jan 2:2), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Jizera Káraný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Tkáč Jan 2:2, Valenta Petr 3:0, Topol Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Čmuhař Daniel 1:3, Drlička Jan 2:2, Michalec Ondřej 0:4, Leistner Jan ml. 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Čelákovice B - Sokol Přezletice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Bodlák Jan 1:2, Duška Daniel 0:3, Pavlišák Jan 0:4, WO 0:3, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Dvořák Jan 3:0, Poláček Petr 2:1, Hataš Martin 2:1, WO 3:0),
12. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TJ Spartak Čelákovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Pavel 3:1, Brzybohatý Aleš 3:0, Kotrbáček Petr 3:1, Laštůvka Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Pavlišák Jan 1:3, Duška Rudolf 1:3, Duška Daniel 0:3, Míchal Jiří 1:3, WO 1:0), Sokol Přezletice B - TJ Aero Odolena Voda B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 1:3, Kail Roman 1:3, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Topol Martin 3:1, Valenta Petr 0:4, Tkáč Jan 2:2), TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Velké Popovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Ondřej 2:2, Čmuhař Daniel 4:0, Drlička Jan 4:0, Leistner Jan ml. 0:4, body hostů: Šiler Jiří 1:3, Dvořák Martin 2:2, Hejda Karel 1:3, Kaválek Radim 2:2), TJ Aero Odolena Voda C - TTC Říčany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchynka Pavel 0:4, Hudečková Věra 2:1, Vyvial Pavel 3:0, David Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Stárek Martin 2:2, Pígl Tomáš 2:2, Míka Petr 2:1, Vitvar Milan 2:1, WO 0:2), SKST Úvaly A - TTC Brandýs nad Labem E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Oldřich ml. 0:4, Jandovský Petr 2:2, Váňa Martin 4:0, Kocurek Martin 2:2, body hostů: Ivan Milan 3:1, Vošahlík Radek 3:1, Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 1:3),
13. kolo:
SKST Úvaly A - TJ Sokol Líbeznice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Martin 3:0, Jandovský Petr 0:4, Bříza Vlastislav 1:3, Pilát Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Kolesnikov Nikita 2:2, Laštůvka Petr 3:0, Kotrbáček Petr 2:2, Flusser Jan 2:2, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Aero Odolena Voda C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 1:3, Ivan Milan 3:1, Vošahlík Marek 0:4, Vošahlík Radek 3:1, body hostů: Berný Jan 4:0, Vyvial Pavel 2:2, David Jan 1:3, Hudečková Věra 2:2), TTC Říčany C - TJ Jizera Káraný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Martin 3:1, Erlich Luboš 2:1, Vitvar Milan 1:2, Pígl Tomáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Čmuhař Daniel 1:3, Drlička Jan 2:2, Leistner Jan ml. 2:1, Michalec Ondřej 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Velké Popovice B - Sokol Přezletice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Martin 2:2, Kaválek Radim 1:3, Semrád Petr 2:2, Strnadová Karolína 3:1, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 4:0, Kail Roman 1:3), TJ Aero Odolena Voda B - TJ Spartak Čelákovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Tkáč Jan 1:3, Topol Martin 3:1, Valenta Petr 1:3, body hostů: Přichystal Jiří 3:1, Pavlišák Jan 2:2, Míchal Jiří 1:3, Duška Rudolf 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TJ Aero Odolena Voda B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trgiňa Roman 2:2, Václavík Pavel 3:1, Laštůvka Petr 3:1, Kotrbáček Petr 3:1, body hostů: Topol Martin 3:1, Hendrych Jan 2:2, Valenta Petr 0:4, Tkáč Jan 0:4), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Sokol Velké Popovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodlák Jan 1:3, Duška Rudolf 0:4, Pavlišák Jan 2:1, Duška Daniel 3:1, WO 0:1, body hostů: Jančiga Roman 4:0, Strnadová Karolína 2:2, Strnad Martin 1:3, Semrád Petr 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice B - TTC Říčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 4:0, Teplý Stanislav st. 1:3, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Stárek Martin 1:3, Pígl Tomáš 3:1, Míka Petr 2:2, Vitvar Milan 1:3), TJ Jizera Káraný A - TTC Brandýs nad Labem E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmuhař Daniel 1:2, Notek Denis 1:3, Michalec Ondřej 1:3, Pokorná Bára 1:3, WO 0:1, body hostů: Ivan Milan 4:0, Semián Richard 3:0, Vošahlík Marek 0:4, Pelant Jiří 4:0, WO 1:0), TJ Aero Odolena Voda C - SKST Úvaly A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 1:3, Hudečková Věra 2:2, Berný Jan 4:0, David Jan 2:2, body hostů: Váňa Martin 3:1, Kukla Oldřich ml. 1:3, Bříza Vlastislav 2:2, Jandovský Petr 1:3),
15. kolo:
TJ Aero Odolena Voda C - TJ Sokol Líbeznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 3:1, Hudečková Věra 1:3, Berný Jan 3:1, David Jan 1:3, body hostů: Kolesnikov Nikita 2:2, Kotrbáček Matyáš 1:3, Brzybohatý Aleš 4:0, Laštůvka Petr 1:3), SKST Úvaly A - TJ Jizera Káraný A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Martin 4:0, Kukla Oldřich ml. 1:0, Jandovský Petr 2:2, Bříza Vlastislav 4:0, Pilát Radek 2:1, body hostů: Čmuhař Daniel 2:2, Drlička Jan 0:4, Michalec Ondřej 0:4, Pokorná Bára 1:3), TTC Brandýs nad Labem E - Sokol Přezletice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 2:1, Ivan Milan 3:0, Pelant Jiří 0:4, Vošahlík Marek 0:4, WO 0:2, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Poláček Petr 2:1, Kail Roman 2:1, Hataš Martin 2:2, WO 2:0), TTC Říčany C - TJ Spartak Čelákovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míka Petr 3:0, Riedl Martin 2:1, Vitvar Milan 2:1, Stárek Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Duška Rudolf 1:3, Duška Daniel 1:3, Míchal Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velké Popovice B - TJ Aero Odolena Voda B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaválek Radim 2:2, Strnad Martin 2:2, Semrád Petr 2:2, Strnadová Karolína 3:1, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Topol Filip nejml. 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Martin 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TJ Sokol Velké Popovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Pavel 2:1, Laštůvka Petr 2:2, Kotrbáček Petr 2:2, Brzybohatý Aleš 0:1, WO 0:4, body hostů: Doule Josef 0:3, Semrád Petr 2:0, Strnad Martin 0:3, Jančiga Roman 4:0, WO 4:0), TJ Aero Odolena Voda B - TTC Říčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Topol Martin 3:1, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 0:4, body hostů: Stárek Martin 3:1, Riedl Martin 2:2, Vitvar Milan 2:2, Kamenář Jan 2:2), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Brandýs nad Labem E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přichystal Jiří 4:0, Bodlák Jan 3:1, Duška Daniel 2:1, Duška Rudolf 1:3, WO 0:1, body hostů: Vošahlík Radek 3:1, Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 0:4, Lang Petr 1:2, WO 1:0), Sokol Přezletice B - SKST Úvaly A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 3:1, Kail Roman 0:2, Hataš Martin 3:1, Dvořák Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Váňa Martin 3:1, Jandovský Petr 2:2, Moucha Jaroslav 0:3, Michalcová Martina 0:3, WO 2:0), TJ Jizera Káraný A - TJ Aero Odolena Voda C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarý Jan 1:3, Michalec Ondřej 3:1, Čmuhař Daniel 0:3, Leistner Jan ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Vaňásek Miloš 2:2, Kuchynka Pavel 3:1, David Jan 3:1, Hudečková Věra 2:1, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Jizera Káraný A - TJ Sokol Líbeznice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmuhař Daniel 0:4, Michalec Ondřej 2:2, Pokorná Bára 1:3, Leistner Jan ml. 0:4, body hostů: Kotrbáček Petr 4:0, Laštůvka Petr 4:0, Trgiňa Roman 3:1, Flusser Jan 2:2), TJ Aero Odolena Voda C - Sokol Přezletice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvial Pavel 2:1, Kuchynka Pavel 1:1, David Jan 0:2, Berný Jan 2:0, WO 8:0, body hostů: Weishaupt Antonín 0:1, Poláček Petr 3:1, Ondráček Evžen 1:3, WO 0:8), SKST Úvaly A - TJ Spartak Čelákovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Vlastislav 3:1, Jandovský Petr 0:4, Pilát Radek 0:3, Váňa Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Přichystal Jiří 4:0, Bodlák Jan 2:2, Duška Daniel 2:2, Míchal Jiří 1:2, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem E - TJ Aero Odolena Voda B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 3:1, Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 2:2, Vošahlík Radek 3:1, body hostů: Hendrych Jan 4:0, Topol Martin 2:2, Topol Filip nejml. 0:4, Fišmistr Josef 0:4), TTC Říčany C - TJ Sokol Velké Popovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Martin 0:4, Erlich Luboš 3:1, Riedl Martin 1:3, Pígl Tomáš 1:3, body hostů: Dvořák Martin 1:3, Jančiga Roman 3:1, Strnadová Karolína 4:0, Strnad Martin 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Líbeznice A - TTC Říčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrbáček Petr 3:1, Pavlík Zbyšek 1:3, Procházka Vladimír 0:4, Kolesnikov Nikita 3:1, body hostů: Erlich Luboš 4:0, Pígl Tomáš 2:2, Míka Petr 2:2, Stárek Martin 1:3), TJ Sokol Velké Popovice B - TTC Brandýs nad Labem E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančiga Roman 4:0, Kaválek Radim 3:1, Semrád Petr 4:0, Strnadová Karolína 3:1, body hostů: Ivan Milan 0:4, Vošahlík Radek 0:4, Semián Richard 1:3, Pelant Jiří 1:3), TJ Aero Odolena Voda B - SKST Úvaly A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 4:0, Tkáč Jan 4:0, Valenta Petr 4:0, Topol Martin 4:0, body hostů: Jirásek Zdeněk 0:4, Rubeš Jan 0:4, Hošek Petr 0:4, Doucha Mladoš 0:4), TJ Spartak Čelákovice B - TJ Aero Odolena Voda C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jiří 3:0, Bodlák Jan 2:2, Pavlišák Jan 2:1, Duška Daniel 2:2, WO 1:1, body hostů: Vyvial Pavel 0:4, David Jan 0:3, Berný Jan 3:1, Hudečková Věra 2:1, WO 1:1), Sokol Přezletice B - TJ Jizera Káraný A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 4:0, Teplý Stanislav st. 2:2, Hataš Martin 4:0, Nováková Ivana 0:4, body hostů: Čmuhař Daniel 1:3, Drlička Jan 2:2, Michalec Ondřej 1:3, Pokorná Bára 2:2),
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
Sokol Přezletice C - TJ Sokol Líbeznice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hron Martin 2:1, Horálek Jiří 3:0, Macho Martin 2:0, Hataš Martin 3:0, Teplý Stanislav st. 1:1, WO 3:0, body hostů: Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 0:3, Srbek Jan 0:3, Kreibich Pavel 0:4, WO 0:3), SKST Úvaly C - TTC Brandýs nad Labem F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalcová Martina 1:3, Moucha Jaroslav 1:3, Pilát Radek 4:0, Kukla Oldřich st. 3:1, body hostů: Svoboda Milan 1:3, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan st. 2:2, Fabiánová Pavla 3:1), SKST Úvaly B - TJ Mnichovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocurek Martin 3:1, Procházka Milan 0:4, Hanzlík Tomáš 1:3, Kolář Petr 0:4, body hostů: Hejný Stanislav ml. 3:1, Novotný Miloslav 4:0, Trojánek Antonín 3:1, Kožíšek Tomáš 1:1, Bareš Luboš 1:1), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Velké Popovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorná Bára 3:1, Jarý Jan 0:4, Fridrichová Nikola 2:2, Duchoň Čestmír 1:3, body hostů: Doule Josef 1:3, Holub Pavel 3:1, Strnad Martin 3:1, Hejda Karel 3:1), TTC Říčany D - TJ Sokol Mratín A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 0:4, Pígl Tomáš 2:1, Kamenář Jan 0:4, Bébr Leoš 0:4, WO 1:0, body hostů: Samborský Vladimír 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, Skopal Roman 3:0, Samborský Jakub 3:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Spartak Čelákovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 4:0, Procházka Petr st. 1:3, Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Dlouhý Martin 1:3, Knor Tomáš 1:3, Šnajdr Jakub 1:3), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Slavoj Veleň 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolesnikov Nikita 2:2, Flusser Jan 1:3, Samiec Roman 1:3, Kotrbáček Matyáš 2:2, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Petr 2:2, Novák Václav 2:2, Světlík Jiří 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 2:2, Srbek Jan 3:1, Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Petr 0:4, Novák Václav 1:3, Světlík Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Líbeznice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulip Miloslav 3:1, Bárta Jan 2:2, Šnajdr Jakub 1:1, Knor Tomáš 2:2, Paal Daniel 0:2, body hostů: Mohyla Jiří 1:3, Smetana Roman 1:3, Kolesnikov Nikita 4:0, Samiec Roman 2:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Aero Odolena Voda D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Vladimír 1:3, Skopal Roman 2:2, Vajgl Lukáš 3:0, Samborský Jakub 0:4, WO 0:1, body hostů: Kulíšková Miroslava 1:3, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr ml. 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice C - TTC Říčany D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Pavel 3:1, Strnad Martin 3:1, Hejda Karel 3:1, Doule Josef 3:1, body hostů: Pígl Tomáš 4:0, Navrátil Jaroslav 0:4, Kamenář Jan 0:4, Bébr Leoš 0:4), TJ Mnichovice A - TJ Jizera Káraný B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloslav 4:0, Martiš David 4:0, Trojánek Antonín 2:0, Bareš Luboš 4:0, Hejný Stanislav ml. 2:0, body hostů: Fridrichová Nikola 0:4, Duchoň Čestmír 0:4, Horčic Michal 0:4, Notek Denis 0:4), TTC Brandýs nad Labem F - SKST Úvaly B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 3:1, Svoboda Milan 1:3, Svoboda Milan st. 1:3, Lang Petr 2:2, body hostů: Hanzlík Tomáš 1:3, Kocurek Martin 4:0, Bambas Petr 2:2, Ittner Karel 2:2), Sokol Přezletice C - SKST Úvaly C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav st. 4:0, Horálek Jiří 4:0, Burša Martin 1:0, Hataš Martin 2:1, body hostů: Jirásek Zdeněk 0:4, Havel Marek 0:4, Kukla Oldřich st. 2:2, Michalcová Martina 0:4),
3. kolo:
SKST Úvaly C - TJ Sokol Líbeznice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilát Radek 1:2, Kukla Oldřich st. 1:2, Michalcová Martina 0:3, Havel Marek 0:3, WO 4:0, body hostů: Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 3:0, Procházka Vladimír 2:1, Srbek Jan 3:0, WO 0:4), SKST Úvaly B - Sokol Přezletice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Petr 1:3, Hanzlík Tomáš 0:4, Kocurek Martin 3:1, Ittner Karel 0:4, body hostů: Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 3:1, Hron Martin 4:0, Burša Martin 2:2), TJ Jizera Káraný B - TTC Brandýs nad Labem F 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horčic Michal 0:3, Jarý Jan 0:3, Notek Denis 0:3, Mrázová Aneta 0:3, WO 5:0, body hostů: Vošahlík Radek 4:0, Pelant Jiří 4:0, Doležalová Pavlína 4:0, WO 0:5), TTC Říčany D - TJ Mnichovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Jaroslav 1:3, Dědič David 0:4, Doskočil Matěj 1:3, Bébr Leoš 0:4, body hostů: Martiš David 4:0, Novotný Miloslav 3:1, Kožíšek Tomáš 2:0, Bareš Luboš 3:1, Trojánek Antonín 2:0), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Velké Popovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 4:0, Kuchynka Pavel 0:4, Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 2:2, body hostů: Hejda Karel 1:3, Strnad Martin 2:2, Doule Josef 1:3, Holub Pavel 3:1), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Mratín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flusser Jan 2:2, Václavík Pavel 2:0, Samiec Roman 3:0, Kolesnikov Nikita 4:0, Kotrbáček Matyáš 1:0, WO 1:1, body hostů: Vajgl Lukáš 1:3, Malý Jaroslav 0:4, Skopal Roman 1:2, Samborský Vladimír 0:3, WO 1:1), TJ Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 1:3, Světlík Jiří 0:4, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Bárta Jan 2:2, Knor Tomáš 2:2, Matouš Karel 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Spartak Čelákovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Vladimír 1:2, Srbek Jan 2:0, Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 3:0, WO 4:1, body hostů: Paal Daniel 0:4, Knor Tomáš 1:3, Bárta Jan 2:1, WO 1:4), TJ Sokol Mratín A - TJ Slavoj Veleň 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajgl Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, Malý Jaroslav 2:2, Samborský Vladimír 3:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 1:3, Němeček Petr 2:2), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Líbeznice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Martin 3:1, Hejda Karel 1:3, Holub Pavel 3:1, Doule Josef 4:0, body hostů: Kolesnikov Nikita 2:2, Samiec Roman 1:3, Flusser Jan 2:2, Mohyla Jiří 0:4), TJ Mnichovice A - TJ Aero Odolena Voda D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Trojánek Antonín 2:2, Bareš Luboš 1:3, Zvěřina Tomáš 0:4, body hostů: Kuchynka Pavel 3:1, Kulíšková Miroslava 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, Procházka Michal 2:2), TTC Brandýs nad Labem F - TTC Říčany D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 4:0, Fabiánová Pavla 4:0, Svoboda Milan 3:1, Vošahlík Radek 3:0, WO 0:1, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:3, Doskočil Matěj 0:4, Navrátil Pavel 0:4, Bébr Leoš 1:3, WO 1:0), Sokol Přezletice C - TJ Jizera Káraný B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burša Martin 3:1, Hataš Martin 3:1, Horálek Jiří 4:0, Hron Martin 4:0, body hostů: Pokorná Bára 2:2, Jarý Jan 0:4, Horčic Michal 0:4, Notek Denis 0:4), SKST Úvaly C - SKST Úvaly B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Marek 1:3, Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 1:2, Michalcová Martina 0:4, WO 0:1, body hostů: Hanzlík Tomáš 1:3, Bambas Petr 3:1, Ittner Karel 4:0, Kocurek Martin 3:0, WO 1:0),
5. kolo:
SKST Úvaly B - TJ Sokol Líbeznice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 0:4, Kocurek Martin 1:3, Ittner Karel 1:2, Bambas Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Ptáček Josef 4:0, Procházka Vladimír 1:3, Srbek Jan 4:0, Pavlík Zbyšek 2:1, WO 0:1), TJ Jizera Káraný B - SKST Úvaly C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázová Aneta 1:3, Notek Denis 2:2, Pokorná Bára 3:1, Horčic Michal 1:3, body hostů: Pilát Radek 4:0, Kukla Oldřich st. 2:2, Michalcová Martina 2:2, Moucha Jaroslav 1:3), TTC Říčany D - Sokol Přezletice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědič David 0:2, Navrátil Jaroslav 0:4, Kamenář Jan 0:4, Brůha Jan 0:4, Navrátil Pavel 0:2, body hostů: Horálek Jiří 4:0, Hron Martin 4:0, Teplý Stanislav st. 4:0, Macho Martin 4:0), TJ Aero Odolena Voda D - TTC Brandýs nad Labem F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 1:3, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 2:2, body hostů: Pelant Jiří 2:2, Fabiánová Pavla 1:3, Svoboda Milan 2:2, Svoboda Milan st. 2:2), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Mnichovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 2:2, Kolesnikov Nikita 4:0, Flusser Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 1:3, body hostů: Hejný Stanislav ml. 1:3, Trojánek Antonín 3:1, Bareš Luboš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Velké Popovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 2:2, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Šiler Jiří 1:3, Doule Josef 2:2, Hejda Karel 1:3, Strnad Martin 3:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Mratín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knor Tomáš 2:2, Kučera Jan 1:3, Sobotka Jiří 0:4, Alexander Jaroslav 0:4, body hostů: Vajgl Lukáš 4:0, Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 2:2, Samborský Vladimír 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Mratín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Vladimír 2:2, Procházka Miroslav 1:3, Srbek Jan 3:1, Ptáček Josef 2:2, body hostů: Samborský Jakub 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Spartak Čelákovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doule Josef 3:1, Holub Pavel 4:0, Strnad Martin 4:0, Hejda Karel 3:1, body hostů: Knor Tomáš 2:2, Kučera Jan 0:4, Sobotka Jiří 0:4, Alexander Jaroslav 0:4), TJ Mnichovice A - TJ Slavoj Veleň 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Kožíšek Tomáš 1:1, Martiš David 4:0, Hejný Stanislav ml. 4:0, Trojánek Antonín 1:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 1:3, Novák Václav 1:3, Světlík Jiří 0:4, Němeček Petr 1:3), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Líbeznice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 2:2, Vošahlík Radek 4:0, body hostů: Samiec Roman 1:3, Kolesnikov Nikita 2:2, Flusser Jan 0:4, Kotrbáček Matyáš 2:2), Sokol Přezletice C - TJ Aero Odolena Voda D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 2:2, Teplý Stanislav st. 3:1, Hron Martin 3:1, Hataš Martin 3:1, body hostů: Fišmistr Josef 0:4, Kulíšková Miroslava 0:4, Procházka Michal 2:2, Procházka Petr ml. 3:1), SKST Úvaly C - TTC Říčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moucha Jaroslav 1:3, Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 1:3, Michalcová Martina 2:2, body hostů: Pígl Tomáš 4:0, Šanc Karel 1:1, Vitvar Milan 4:0, Navrátil Jaroslav 1:3, Bébr Leoš 0:2), SKST Úvaly B - TJ Jizera Káraný B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kocurek Martin 3:0, Coufal Petr 2:1, Bambas Petr 3:0, Ittner Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Jarý Jan 0:4, Horčic Michal 1:3, Pokorná Bára 0:4, WO 0:5),
7. kolo:
TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Líbeznice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marečková Eliška 0:3, Hudečková Michaela 0:3, Pivoňka Bedřich 0:3, Bergman Matyáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Procházka Vladimír 4:0, Srbek Jan 4:0, Pavlík Zbyšek 4:0, WO 0:5), TTC Říčany D - SKST Úvaly B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Jaroslav 4:0, Doskočil Jan 2:2, Bébr Leoš 4:0, Kamenář Jan 2:2, body hostů: Coufal Petr 2:2, Procházka Milan 2:2, Doucha Mladoš 0:4, Kolář Petr 0:4), TJ Aero Odolena Voda D - SKST Úvaly C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšková Miroslava 4:0, Procházka Petr ml. 2:2, Procházka Michal 2:2, Procházka Petr st. 2:2, body hostů: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 1:3, Michalcová Martina 1:3, Jirásek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Líbeznice C - Sokol Přezletice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolesnikov Nikita 2:1, Kotrbáček Matyáš 2:2, Mohyla Jiří 0:2, Smetana Roman 0:4, Flusser Jan 0:2, WO 1:0, body hostů: Horálek Jiří 3:1, Macho Martin 3:0, Hron Martin 2:2, Teplý Stanislav st. 3:1, WO 0:1), TJ Slavoj Veleň - TTC Brandýs nad Labem F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 0:4, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Vošahlík Radek 3:1, Pelant Jiří 3:1, Doležalová Pavlína 3:1, Šumelda Alan 1:3), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Mnichovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Martin 2:2, Ulip Miloslav 0:3, Bárta Jan 1:3, Knor Tomáš 1:1, Šnajdr Jakub 0:2, WO 0:1, body hostů: Martiš David 4:0, Hejný Stanislav ml. 3:0, Trojánek Antonín 2:1, Novotný Miloslav 2:2, Bareš Luboš 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Velké Popovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajgl Lukáš 3:1, Samborský Vladimír 0:4, Skopal Roman 0:1, Malý Jaroslav 1:3, WO 0:3, body hostů: Doule Josef 2:1, Holub Pavel 1:2, Strnad Martin 4:0, Hejda Karel 2:1, WO 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Velké Popovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Vladimír 3:1, Procházka Miroslav 1:3, Srbek Jan 3:1, Ptáček Josef 3:1, body hostů: Šiler Jiří 0:4, Holub Pavel 2:2, Kaválek Radim 1:3, Hejda Karel 3:1), TJ Mnichovice A - TJ Sokol Mratín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejný Stanislav ml. 4:0, Martiš David 4:0, Bareš Luboš 2:2, Trojánek Antonín 1:3, body hostů: Vajgl Lukáš 2:2, Malý Jaroslav 1:3, Semerák Lukáš 0:4, Samborský Vladimír 2:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Spartak Čelákovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 3:1, Svoboda Milan st. 1:3, Vošahlík Radek 3:0, Vošahlík Marek 0:1, body hostů: Knor Tomáš 2:2, Dlouhý Martin 2:2, Bárta Jan 1:3, Tvrdý Vladimír 0:4), Sokol Přezletice C - TJ Slavoj Veleň 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 1:2, Hron Martin 2:2, Burša Martin 0:1, Hataš Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 0:3, Němeček Petr 2:2, WO 1:0), SKST Úvaly C - TJ Sokol Líbeznice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moucha Jaroslav 0:3, Kukla Oldřich st. 0:4, Pilát Radek 2:1, Michalcová Martina 0:4, WO 0:2, body hostů: Václavík Pavel 3:1, Flusser Jan 3:0, Kolesnikov Nikita 3:1, Kotrbáček Matyáš 3:0, WO 2:0), SKST Úvaly B - TJ Aero Odolena Voda D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:2, Ittner Karel 1:3, Kocurek Martin 4:0, Bambas Petr 2:2, body hostů: Procházka Petr st. 1:3, Vaňásek Miloš 0:4, Procházka Petr ml. 3:1, Procházka Michal 3:1), TJ Jizera Káraný B - TTC Říčany D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Bedřich 0:3, Jarý Jan 1:2, Pokorná Bára 0:4, Mrázová Aneta 0:4, WO 2:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 4:0, Vitvar Milan 3:0, Šanc Karel 3:0, Bébr Leoš 3:1, WO 0:2),
9. kolo:
TTC Říčany D - TJ Sokol Líbeznice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pígl Tomáš 4:0, Vitvar Milan 4:0, Riedl Martin 2:2, Kamenář Jan 0:4, body hostů: Pavlík Zbyšek 2:2, Ptáček Josef 2:2, Procházka Vladimír 1:3, Srbek Jan 1:3), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Jizera Káraný B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr st. 4:0, Kulíšková Miroslava 4:0, WO 0:8, body hostů: Horčic Michal 0:2, Mrázová Aneta 0:2, Duchoň Čestmír 0:2, Jarý Jan 0:2, WO 8:0), TJ Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flusser Jan 0:3, Mohyla Jiří 0:2, Kotrbáček Matyáš 0:3, Švinger Jan 1:2, Smetana Roman 0:1, WO 5:0, body hostů: Hanzlík Tomáš 3:1, Bambas Petr 4:0, Kocurek Martin 4:0, WO 0:5), TJ Slavoj Veleň - SKST Úvaly C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Novák Václav 2:2, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 2:2, body hostů: Pilát Radek 4:0, Kukla Oldřich st. 2:2, Holý Zdeněk 0:4, Michalcová Martina 1:3), TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Přezletice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin 3:1, Bárta Jan 1:3, Šnajdr Jakub 3:1, Knor Tomáš 1:3, body hostů: Hron Martin 1:3, Hataš Martin 4:0, Nováková Ivana 1:3, Horálek Jiří 2:2), TJ Sokol Mratín A - TTC Brandýs nad Labem F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 3:1, Semerák Lukáš 2:2, Samborský Vladimír 1:3, body hostů: Pelant Jiří 3:1, Šumelda Alan 2:2, Svoboda Milan st. 1:3, Bessenyey Vaszil 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Mnichovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Karel 1:3, Šiler Jiří 0:3, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Hejný Stanislav ml. 4:0, Novotný Miloslav 1:3, Trojánek Antonín 2:1, Kožíšek Tomáš 3:1, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Mnichovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Pavlík Zbyšek 1:2, Srbek Jan 0:3, Ptáček Josef 1:2, WO 1:2, body hostů: Hejný Stanislav ml. 2:1, Martiš David 3:1, Novotný Miloslav 3:0, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 2:1), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Velké Popovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 3:1, Lang Petr 3:1, Svoboda Milan st. 2:2, Vošahlík Marek 0:4, body hostů: Strnad Martin 3:1, Hejda Karel 2:2, Doule Josef 2:2, Šiler Jiří 1:3), Sokol Přezletice C - TJ Sokol Mratín A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hron Martin 1:2, Teplý Stanislav st. 2:1, Horálek Jiří 3:0, WO 3:3, body hostů: Malý Jaroslav 0:3, Vajgl Lukáš 2:1, Samborský Vladimír 1:2, WO 3:3), SKST Úvaly C - TJ Spartak Čelákovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Zdeněk 0:4, Kukla Oldřich st. 3:1, Pilát Radek 3:0, Michalcová Martina 0:4, WO 1:0, body hostů: Knor Tomáš 2:2, Šnajdr Jakub 2:2, Bárta Jan 2:2, Pavlišák Jan 3:0, WO 0:1), SKST Úvaly B - TJ Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ittner Karel 2:2, Hanzlík Tomáš 2:1, Kocurek Martin 3:0, Bambas Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Světlík Jiří 0:4, Novák Václav 1:2, Němeček Petr 1:2, WO 2:0), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Líbeznice C 5:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zolman Miloš 0:3, Jarý Jan 0:3, Pokorná Bára 1:2, WO 3:3, body hostů: Flusser Jan 2:1, Samiec Roman 3:0, Kolesnikov Nikita 3:0, WO 3:3), TTC Říčany D - TJ Aero Odolena Voda D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riedl Martin 2:2, Navrátil Jaroslav 0:3, Vitvar Milan 1:2, Pígl Tomáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Procházka Petr ml. 3:1, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr st. 0:3, Kulíšková Miroslava 2:1, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Líbeznice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr st. 2:2, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 1:3, body hostů: Pavlík Zbyšek 0:4, Ptáček Josef 2:2, Procházka Vladimír 3:1, Srbek Jan 2:2), TJ Sokol Líbeznice C - TTC Říčany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samiec Roman 1:2, Kolesnikov Nikita 3:0, Flusser Jan 4:0, Kotrbáček Matyáš 3:1, WO 1:1, body hostů: Doskočil Jan 1:3, Kamenář Jan 0:3, Vitvar Milan 2:1, Bébr Leoš 0:4, WO 1:1), TJ Slavoj Veleň - TJ Jizera Káraný B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 4:0, Světlík Jiří 3:1, Němeček Petr 4:0, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Pokorná Bára 1:3, Jarý Jan 0:4, Zolman Miloš 0:4, Horčic Michal 0:4), TJ Spartak Čelákovice C - SKST Úvaly B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin 2:2, Šnajdr Jakub 2:2, Paal Daniel 1:3, Duška Daniel 3:1, body hostů: Trojan Petr 0:4, Bambas Petr 3:1, Ittner Karel 1:3, Kocurek Martin 4:0), TJ Sokol Mratín A - SKST Úvaly C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 3:1, Semerák Lukáš 3:1, body hostů: Havel Marek 0:4, Kukla Oldřich st. 4:0, Michalcová Martina 0:4, Pilát Radek 0:4), TJ Sokol Velké Popovice C - Sokol Přezletice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaválek Radim 3:1, Hejda Karel 2:2, Strnad Martin 4:0, Doule Josef 3:1, body hostů: Horálek Jiří 2:2, Burša Martin 1:3, Teplý Stanislav st. 1:3, Hron Martin 0:4), TJ Mnichovice A - TTC Brandýs nad Labem F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miloslav 2:0, Martiš David 3:0, Kožíšek Tomáš 2:1, Trojánek Antonín 3:1, Bareš Luboš 1:1, WO 1:1, body hostů: Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 1:3, Svoboda Milan 0:3, Svoboda Milan st. 0:3, WO 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TTC Brandýs nad Labem F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Pavlík Zbyšek 1:3, Srbek Jan 3:1, Ptáček Josef 3:1, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 2:2, Bessenyey Vaszil 1:3, Svoboda Milan st. 1:3), Sokol Přezletice C - TJ Mnichovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Filip 0:4, Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 2:2, Hataš Martin 3:1, body hostů: Hejný Stanislav ml. 2:2, Novotný Miloslav 0:3, Trojánek Antonín 2:2, Kožíšek Tomáš 3:1, Bareš Luboš 1:0), SKST Úvaly C - TJ Sokol Velké Popovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 2:2, Moucha Jaroslav 0:2, Michalcová Martina 0:4, Holý Zdeněk 0:4, WO 0:2, body hostů: Hozman Luděk 3:1, Strnad Martin 4:0, Holub Pavel 3:0, Doule Josef 2:1, WO 2:0), SKST Úvaly B - TJ Sokol Mratín A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bambas Petr 3:0, Hanzlík Tomáš 3:0, Kocurek Martin 2:1, Ittner Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Semerák Lukáš 1:3, Samborský Jakub 2:2, Samborský Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Jizera Káraný B - TJ Spartak Čelákovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Bedřich 0:4, Jarý Jan 1:3, Horčic Michal 1:3, Zolman Miloš 0:4, body hostů: Knor Tomáš 4:0, Šnajdr Jakub 4:0, Bárta Jan 4:0, Paal Daniel 2:2), TTC Říčany D - TJ Slavoj Veleň 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Milan 3:1, Riedl Martin 1:1, Stárek Martin 3:0, Pígl Tomáš 4:0, Navrátil Jaroslav 0:2, WO 0:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 2:2, Šilhán Rudolf st. 0:4, Novák Václav 1:3, Němeček Petr 1:2, WO 1:0), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Líbeznice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr st. 4:0, Kulíšková Miroslava 4:0, WO 0:8, body hostů: Mohyla Jiří 0:2, Švinger Jan 0:2, Flusser Jan 0:2, Smetana Roman 0:2, WO 8:0),
13. kolo:
TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Líbeznice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 3:1, Flusser Jan 3:1, Václavík Pavel 3:0, Švinger Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Srbek Jiří 1:3, Kreibich Pavel 1:3, Hejný Miroslav 0:4, Procházka Miroslav 3:0, WO 1:0), TJ Slavoj Veleň - TJ Aero Odolena Voda D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Rudolf st. 0:4, Novák Václav 0:4, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Kulíšková Miroslava 3:1, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, Procházka Michal 3:1), TJ Spartak Čelákovice C - TTC Říčany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuška Jan 2:2, Dlouhý Martin 4:0, Bárta Jan 1:3, Knor Tomáš 2:2, body hostů: Pígl Tomáš 3:1, Vitvar Milan 3:1, Navrátil Jaroslav 1:3, Bébr Leoš 0:4), TJ Sokol Mratín A - TJ Jizera Káraný B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Jaroslav 4:0, Vajgl Lukáš 3:1, Skopal Roman 4:0, Carda Roman 0:4, body hostů: Pokorná Bára 1:3, Jarý Jan 1:3, Notek Denis 2:2, Horčic Michal 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - SKST Úvaly B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Radim 3:1, Doule Josef 3:1, Holub Pavel 3:1, Šiler Jiří 2:2, body hostů: Doucha Mladoš 0:4, Trojan Petr 1:3, Kolář Petr 2:2, Coufal Petr 2:2), TJ Mnichovice A - SKST Úvaly C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miloslav 4:0, Novotný Richard 2:2, Kožíšek Tomáš 3:0, Bareš Luboš 2:2, WO 0:1, body hostů: Pilát Radek 2:2, Kukla Oldřich st. 2:2, Holý Zdeněk 0:4, Jirásek Zdeněk 0:3, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem F - Sokol Přezletice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 2:2, Bessenyey Vaszil 0:4, Svoboda Milan st. 0:4, Vošahlík Radek 3:1, body hostů: Macho Martin 2:2, Hataš Martin 4:0, Teplý Stanislav st. 2:2, Hron Martin 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - Sokol Přezletice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 1:3, Pavlík Zbyšek 3:1, Srbek Jan 3:1, Ptáček Josef 2:2, body hostů: Nováková Ivana 0:4, Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 3:1, Hron Martin 1:3), TTC Brandýs nad Labem F - SKST Úvaly C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 3:0, Lang Petr 3:0, Svoboda Milan 2:1, Svoboda Milan st. 3:1, WO 1:2, body hostů: Hošek Petr 0:4, Moucha Jaroslav 0:3, Kukla Oldřich st. 2:1, Michalcová Martina 0:3, WO 2:1), TJ Mnichovice A - SKST Úvaly B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejný Stanislav ml. 4:0, Novotný Miloslav 3:1, Kožíšek Tomáš 2:2, Bareš Luboš 0:4, body hostů: Ittner Karel 1:3, Hanzlík Tomáš 2:2, Bambas Petr 2:2, Kocurek Martin 2:2), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Jizera Káraný B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šiler Jiří 1:3, Hejda Karel 3:1, Holub Pavel 3:1, Doule Josef 4:0, body hostů: Zolman Miloš 1:3, Jarý Jan 0:4, Horčic Michal 1:3, Notek Denis 3:1), TJ Sokol Mratín A - TTC Říčany D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Vladimír 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Skopal Roman 4:0, Semerák Lukáš 3:1, body hostů: Bébr Leoš 0:4, Dědič David 1:3, Navrátil Pavel 0:4, Doskočil Jan 0:4), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Aero Odolena Voda D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 2:2, Knor Tomáš 1:3, Bárta Jan 0:4, Dlouhý Martin 3:1, body hostů: Kulíšková Miroslava 2:2, Procházka Petr st. 1:3, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr ml. 4:0), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Líbeznice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 3:1, Novák Václav 2:2, Němeček Petr 1:3, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Švinger Jan 0:4, Kotrbáček Matyáš 1:3, Flusser Jan 2:2, Kolesnikov Nikita 4:0),
15. kolo:
TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Líbeznice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 0:4, Novák Václav 1:3, Němeček Petr 2:2, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Pavlík Zbyšek 3:1, Ptáček Josef 3:1, Srbek Jan 3:1, Kreibich Pavel 1:3), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Spartak Čelákovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švinger Jan 0:4, Kotrbáček Matyáš 1:3, Václavík Pavel 2:2, Kolesnikov Nikita 4:0, body hostů: Dlouhý Martin 3:1, Tuška Jan 1:3, Knor Tomáš 2:2, Paal Daniel 1:1, Šnajdr Jakub 2:0), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Sokol Mratín A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Petr ml. 3:0, Procházka Michal 4:0, Kulíšková Miroslava 4:0, WO 1:0, body hostů: Vajgl Lukáš 1:3, Malý Jaroslav 0:4, Skopal Roman 0:3, Samborský Vladimír 1:3, WO 0:1), TTC Říčany D - TJ Sokol Velké Popovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Milan 2:2, Riedl Martin 3:1, Navrátil Jaroslav 0:3, Pígl Tomáš 4:0, Šanc Karel 0:1, body hostů: Hejda Karel 2:2, Strnad Martin 1:3, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 2:2), TJ Jizera Káraný B - TJ Mnichovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Bedřich 0:4, Jarý Jan 0:4, Zolman Miloš 1:2, Pokorná Bára 3:1, WO 0:1, body hostů: Hejný Stanislav ml. 3:1, Trojánek Antonín 4:0, Bareš Luboš 2:2, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 1:0), SKST Úvaly B - TTC Brandýs nad Labem F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 2:2, Kocurek Martin 4:0, Bambas Petr 3:1, Ittner Karel 3:1, body hostů: Fabiánová Pavla 2:2, Bessenyey Vaszil 1:3, Lang Petr 1:3, Koliandr Vladimír 0:4), SKST Úvaly C - Sokol Přezletice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 3:1, Staněk Miroslav 0:4, Jirásek Zdeněk 0:4, Holý Zdeněk 0:4, body hostů: Horálek Jiří 3:1, Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav st. 4:0, Burša Martin 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - SKST Úvaly C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Karel 2:1, Procházka Vladimír 2:0, Srbek Jan 3:0, Ptáček Josef 4:0, WO 2:2, body hostů: Jirásek Zdeněk 0:4, Hošek Petr 0:3, Kukla Oldřich st. 1:2, Moucha Jaroslav 0:2, WO 2:2), Sokol Přezletice C - SKST Úvaly B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burša Martin 1:3, Teplý Stanislav st. 1:2, Hron Martin 3:0, Horálek Jiří 0:1, Hataš Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Hanzlík Tomáš 1:3, Kocurek Martin 2:2, Bambas Petr 0:3, Ittner Karel 3:0, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Jizera Káraný B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan st. 3:1, Lang Petr 4:0, Svoboda Milan 1:3, Fabiánová Pavla 3:1, body hostů: Horčic Michal 1:3, Jarý Jan 0:4, Notek Denis 1:3, Pokorná Bára 3:1), TJ Mnichovice A - TTC Říčany D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 2:2, Hejný Stanislav ml. 3:1, Kožíšek Tomáš 3:1, Novotný Richard 0:4, body hostů: Riedl Martin 4:0, Navrátil Jaroslav 1:3, Kamenář Jan 2:2, Bébr Leoš 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Aero Odolena Voda D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Martin 2:2, Holub Pavel 3:1, Hejda Karel 3:1, Doule Josef 3:1, body hostů: Kuchynka Pavel 0:4, Procházka Petr st. 0:4, Procházka Michal 2:2, Procházka Petr ml. 3:1), TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Líbeznice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajgl Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 2:2, Skopal Roman 3:1, Samborský Jakub 1:3, body hostů: Kolesnikov Nikita 4:0, Kotrbáček Matyáš 2:2, Flusser Jan 0:4, Smetana Roman 1:3), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Slavoj Veleň 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Daniel 4:0, Knor Tomáš 2:2, Bárta Jan 2:2, Dlouhý Martin 4:0, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 2:2, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 1:3, Němeček Pavel 0:4),
17. kolo:
TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Líbeznice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Jan 1:3, Šnajdr Jakub 3:1, Bárta Jan 3:1, Dlouhý Martin 4:0, body hostů: Procházka Miroslav 2:2, Kreibich Pavel 1:3, Švec Karel 1:3, Hejný Miroslav 1:3), TJ Slavoj Veleň - TJ Sokol Mratín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 3:1, Novák Václav 2:2, Němeček Petr 2:2, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Carda Roman 0:4, Samborský Vladimír 1:3, Skopal Roman 3:1, Vajgl Lukáš 1:3), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Sokol Velké Popovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Matyáš 1:3, Smetana Roman 0:4, Flusser Jan 3:1, Kolesnikov Nikita 4:0, body hostů: Hejda Karel 1:3, Strnad Martin 3:1, Holub Pavel 2:2, Hozman Luděk 2:2), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Mnichovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 0:4, Procházka Michal 2:2, Procházka Petr ml. 4:0, Kulíšková Miroslava 2:2, body hostů: Hejný Stanislav ml. 2:2, Trojánek Antonín 1:3, Martiš David 3:1, Kožíšek Tomáš 2:2), TTC Říčany D - TTC Brandýs nad Labem F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenář Jan 1:3, Navrátil Jaroslav 2:1, Bébr Leoš 1:2, Doskočil Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Fabiánová Pavla 2:2, Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 3:0, Svoboda Milan 0:3, WO 0:2), TJ Jizera Káraný B - Sokol Přezletice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Bedřich 0:4, Jarý Jan 0:4, Pokorná Bára 2:2, Notek Denis 0:4, body hostů: Hataš Martin 4:0, Horálek Jiří 3:1, Teplý Stanislav st. 3:1, Hron Martin 4:0), SKST Úvaly B - SKST Úvaly C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Petr 2:2, Hanzlík Tomáš 1:3, Ittner Karel 3:1, Bambas Petr 4:0, body hostů: Havel Marek 1:3, Michalcová Martina 0:4, Kukla Oldřich st. 3:1, Pilát Radek 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - SKST Úvaly B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jan 3:0, Pavlík Zbyšek 2:1, Ptáček Josef 3:0, Procházka Miroslav 1:3, WO 1:2, body hostů: Bambas Petr 2:2, Kocurek Martin 1:2, Ittner Karel 1:2, Hanzlík Tomáš 0:3, WO 2:1), SKST Úvaly C - TJ Jizera Káraný B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Zdeněk 2:2, Minařík Vladimír 1:3, Kukla Oldřich st. 4:0, Jirásek Zdeněk 0:4, body hostů: Jarý Jan 2:2, Horčic Michal 1:3, Pokorná Bára 3:1, Notek Denis 3:1), Sokol Přezletice C - TTC Říčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 3:0, Teplý Stanislav st. 4:0, Hanzal Filip 1:3, Hron Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Bébr Leoš 1:2, Masopust Josef 0:3, Kamenář Jan 1:3, Doskočil Jan 1:3, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Aero Odolena Voda D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelant Jiří 2:2, Svoboda Milan 2:2, Lang Petr 3:1, Fabiánová Pavla 1:3, body hostů: Kuchynka Pavel 1:3, Procházka Petr st. 0:4, Procházka Michal 4:0, Procházka Petr ml. 3:1), TJ Mnichovice A - TJ Sokol Líbeznice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Stanislav ml. 3:1, Kožíšek Tomáš 1:1, Martiš David 3:1, Trojánek Antonín 2:2, Novotný Richard 0:2, body hostů: Kolesnikov Nikita 4:0, Švinger Jan 0:4, Kotrbáček Matyáš 2:2, Smetana Roman 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Slavoj Veleň 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosád Pavel 0:4, Šiler Jiří 0:4, Kaválek Radim 2:2, Doule Josef 4:0, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Světlík Jiří 2:2, Novák Václav 3:1, Němeček Petr 2:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Spartak Čelákovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jaroslav 1:3, Carda Roman 0:4, Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 1:3, body hostů: Tuška Jan 2:2, Šnajdr Jakub 3:1, Bárta Jan 3:1, Knor Tomáš 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Mratín A - TJ Sokol Líbeznice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jaroslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 2:2, body hostů: Kreibich Pavel 0:4, Procházka Vladimír 2:2, Srbek Jan 3:1, Ptáček Josef 3:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Sokol Velké Popovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Martin 2:2, Šnajdr Jakub 3:1, Tuška Jan 3:1, Knor Tomáš 3:1, body hostů: Doule Josef 3:1, Holub Pavel 2:2, Hozman Luděk 0:4, Šiler Jiří 0:4), TJ Slavoj Veleň - TJ Mnichovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Pavel 0:4, Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 1:2, Šilhán Rudolf ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Hejný Stanislav ml. 4:0, Trojánek Antonín 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice C - TTC Brandýs nad Labem F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolesnikov Nikita 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, Flusser Jan 2:2, Švinger Jan 1:3, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Svoboda Milan st. 3:1, Bessenyey Vaszil 2:2, Koliandr Vladimír 0:4), TJ Aero Odolena Voda D - Sokol Přezletice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchynka Pavel 1:0, Procházka Petr st. 3:0, Procházka Petr ml. 0:3, Kulíšková Miroslava 3:0, Procházka Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Horálek Jiří 1:3, Teplý Stanislav st. 2:2, Hron Martin 2:2, WO 0:5), TTC Říčany D - SKST Úvaly C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenář Jan 3:1, Navrátil Jaroslav 1:3, Bébr Leoš 1:3, Riedl Martin 3:1, body hostů: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 4:0, Michalcová Martina 2:2, Holý Zdeněk 0:4), TJ Jizera Káraný B - SKST Úvaly B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorná Bára 4:0, Jarý Jan 2:2, Notek Denis 0:2, Mrázová Aneta 0:3, WO 0:3, body hostů: Hanzlík Tomáš 0:2, Ittner Karel 3:1, Procházka Milan 2:2, Kocurek Martin 2:1, WO 3:0),
20. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Jizera Káraný B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav 3:0, Srbek Jan 2:0, Ptáček Josef 3:0, Pavlík Zbyšek 2:0, WO 5:2, body hostů: Zolman Miloš 0:4, Jarý Jan 0:3, Mrázová Aneta 0:3, WO 2:5), SKST Úvaly B - TTC Říčany D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 3:1, Ittner Karel 4:0, Bambas Petr 3:0, Kocurek Martin 3:0, WO 1:1, body hostů: Bébr Leoš 0:3, Navrátil Jaroslav 1:3, Doskočil Jan 0:4, Kamenář Jan 0:3, WO 1:1), SKST Úvaly C - TJ Aero Odolena Voda D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Marek 2:2, Holý Zdeněk 2:2, Michalcová Martina 2:2, Rubeš Jan 0:4, body hostů: Kuchynka Pavel 3:1, Procházka Petr st. 3:1, Procházka Petr ml. 2:2, Procházka Michal 2:2), Sokol Přezletice C - TJ Sokol Líbeznice C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burša Martin 0:3, Nováková Ivana 0:3, Hron Martin 1:2, Teplý Stanislav st. 1:1, Hataš Martin 1:0, WO 5:0, body hostů: Flusser Jan 3:1, Kolesnikov Nikita 3:1, Kotrbáček Matyáš 3:1, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Slavoj Veleň 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánová Pavla 1:3, Pelant Jiří 2:2, Lang Petr 3:1, Svoboda Milan st. 1:3, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Novák Václav 4:0, Světlík Jiří 0:4, Němeček Petr 2:2), TJ Mnichovice A - TJ Spartak Čelákovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloslav 4:0, Trojánek Antonín 3:1, Hejný Stanislav ml. 4:0, Novotný Richard 1:3, body hostů: Knor Tomáš 2:2, Kučera Jan 1:3, Paal Daniel 1:3, Sobotka Jiří 0:4), TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Mratín A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šiler Jiří 1:2, Doule Josef 2:1, Holub Pavel 3:0, Hozman Luděk 1:2, WO 5:0, body hostů: Samborský Vladimír 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 1:3, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice C - TJ Sokol Líbeznice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaválek Radim 3:1, Holub Pavel 3:0, Hozman Luděk 2:2, Doule Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Pavlík Zbyšek 0:3, Ptáček Josef 3:1, Procházka Vladimír 0:3, Procházka Miroslav 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Mratín A - TJ Mnichovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Dunovský Daniel 0:4, Semerák Lukáš 1:3, body hostů: Martiš David 4:0, Novotný Miloslav 3:1, Hejný Stanislav ml. 3:1, Trojánek Antonín 1:3), TJ Spartak Čelákovice C - TTC Brandýs nad Labem F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paal Daniel 1:3, Šnajdr Jakub 3:1, Bárta Jan 2:2, Dlouhý Martin 3:1, body hostů: Pelant Jiří 4:0, Doležalová Pavlína 0:4, Lang Petr 2:2, Svoboda Milan st. 1:3), TJ Slavoj Veleň - Sokol Přezletice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Jiří 1:3, Novák Václav 1:3, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, body hostů: Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav st. 3:1, Nováková Ivana 2:2, Burša Martin 0:4), TJ Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Pavel 4:0, Flusser Jan 3:0, Kotrbáček Matyáš 3:0, Smetana Roman 1:3, WO 2:0, body hostů: Holý Zdeněk 1:3, Havel Marek 1:3, Moucha Jaroslav 0:3, Pilát Radek 1:2, WO 0:2), TJ Aero Odolena Voda D - SKST Úvaly B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr st. 4:0, Procházka Michal 1:3, Procházka Petr ml. 1:3, Kulíšková Miroslava 3:1, body hostů: Kocurek Martin 3:1, Ittner Karel 2:2, Kolář Petr 0:4, Bambas Petr 2:2), TTC Říčany D - TJ Jizera Káraný B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Dědič David 3:1, Bébr Leoš 3:1, body hostů: Mrázová Aneta 0:4, Pivoňka Bedřich 0:4, Jarý Jan 1:3, Fridrichová Nikola 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TTC Říčany D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreibich Pavel 1:3, Procházka Miroslav 1:2, Srbek Jan 4:0, Pavlík Zbyšek 2:1, WO 1:1, body hostů: Vitvar Milan 2:1, Navrátil Pavel 2:2, Kamenář Jan 0:3, Bébr Leoš 2:2, WO 1:1), TJ Jizera Káraný B - TJ Aero Odolena Voda D 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázová Aneta 0:4, Pivoňka Bedřich 0:4, Pokorná Bára 1:3, WO 0:5, body hostů: Procházka Petr st. 2:1, Kulíšková Miroslava 3:0, Procházka Petr ml. 3:0, Procházka Michal 3:0, WO 5:0), SKST Úvaly B - TJ Sokol Líbeznice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Petr 0:4, Kocurek Martin 2:2, Ittner Karel 2:2, Bambas Petr 2:2, body hostů: Smetana Roman 1:3, Flusser Jan 3:1, Kotrbáček Matyáš 3:1, Kolesnikov Nikita 3:1), SKST Úvaly C - TJ Slavoj Veleň 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Zdeněk 2:2, Michalcová Martina 1:3, Minařík Vladimír 0:4, Havel Marek 0:4, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Světlík Jiří 3:1, Novák Václav 3:1, Němeček Petr 3:1), Sokol Přezletice C - TJ Spartak Čelákovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav st. 3:1, Nováková Ivana 1:3, Horálek Jiří 2:2, Hataš Martin 2:2, body hostů: Dlouhý Martin 4:0, Bárta Jan 0:4, Šnajdr Jakub 2:2, Knor Tomáš 2:2), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Mratín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Pavla 1:3, Bessenyey Vaszil 2:2, Pelant Jiří 4:0, Lang Petr 3:1, body hostů: Samborský Jakub 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, Samborský Vladimír 2:2), TJ Mnichovice A - TJ Sokol Velké Popovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloslav 2:2, Kožíšek Tomáš 1:3, Hejný Stanislav ml. 4:0, Trojánek Antonín 4:0, body hostů: Kaválek Radim 2:2, Holub Pavel 1:3, Šiler Jiří 0:4, Strnad Martin 2:2),
23. kolo:
TJ Mnichovice A - TJ Sokol Líbeznice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martiš David 3:0, Hejný Stanislav ml. 2:0, Kožíšek Tomáš 2:1, Novotný Richard 2:2, Trojánek Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Procházka Vladimír 2:2, Procházka Miroslav 1:2, Kreibich Pavel 0:3, Švec Karel 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Velké Popovice C - TTC Brandýs nad Labem F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiler Jiří 1:3, Kaválek Radim 3:0, Holub Pavel 2:1, Doule Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Bessenyey Vaszil 0:4, Fabiánová Pavla 1:3, Lang Petr 2:1, Pelant Jiří 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Mratín A - Sokol Přezletice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajgl Lukáš 2:2, Samborský Jakub 1:2, Malý Jaroslav 1:3, Samborský Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav st. 4:0, Weishaupt Antonín 0:3, Nováková Ivana 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice C - SKST Úvaly C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Jan 2:2, Šnajdr Jakub 3:0, Knor Tomáš 3:1, Dlouhý Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Holý Zdeněk 1:3, Michalcová Martina 0:4, Kukla Oldřich st. 2:1, Havel Marek 0:4, WO 0:1), TJ Slavoj Veleň - SKST Úvaly B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 2:2, Novák Václav 2:1, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 0:4, Bambas Petr 2:1, Ittner Karel 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Jizera Káraný B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrbáček Matyáš 3:1, Flusser Jan 4:0, Kolesnikov Nikita 4:0, Smetana Roman 4:0, body hostů: Zolman Miloš 0:4, Jarý Jan 1:3, Notek Denis 0:4, Horčic Michal 0:4), TJ Aero Odolena Voda D - TTC Říčany D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 4:0, Procházka Petr ml. 2:0, Procházka Michal 4:0, Kulíšková Miroslava 3:0, Procházka Petr st. 2:0, WO 1:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:3, Kamenář Jan 0:4, Doskočil Jan 0:4, Bébr Leoš 0:4, WO 0:1),
24. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Aero Odolena Voda D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vladimír 2:2, Pavlík Zbyšek 2:2, Srbek Jan 2:2, Ptáček Josef 1:3, body hostů: Procházka Petr st. 2:2, Kuchynka Pavel 1:3, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr ml. 3:1), TTC Říčany D - TJ Sokol Líbeznice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenář Jan 0:4, Navrátil Jaroslav 0:4, Doskočil Jan 1:3, Bébr Leoš 1:2, WO 0:1, body hostů: Kolesnikov Nikita 3:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Flusser Jan 3:1, Smetana Roman 3:1, WO 1:0), TJ Jizera Káraný B - TJ Slavoj Veleň 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Bedřich 0:4, Jarý Jan 0:4, Mrázová Aneta 0:4, Notek Denis 0:4, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Světlík Jiří 4:0, Novák Václav 4:0, Němeček Petr 4:0), SKST Úvaly B - TJ Spartak Čelákovice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ittner Karel 1:3, Doucha Mladoš 0:4, Trojan Petr 0:4, Coufal Petr 0:4, body hostů: Ulip Miloslav 3:1, Dlouhý Martin 4:0, Knor Tomáš 4:0, Tuška Jan 4:0), SKST Úvaly C - TJ Sokol Mratín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 1:3, Michalcová Martina 0:3, Holý Zdeněk 0:4, Havel Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Semerák Lukáš 2:2, Samborský Jakub 4:0, Skopal Roman 3:0, Samborský Vladimír 4:0, WO 0:1), Sokol Přezletice C - TJ Sokol Velké Popovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav st. 3:0, Nováková Ivana 1:2, Hataš Martin 2:1, Hron Martin 3:1, WO 3:0, body hostů: Kaválek Radim 2:2, Doule Josef 1:2, Hejda Karel 0:3, Hozman Luděk 1:2, WO 0:3), TTC Brandýs nad Labem F - TJ Mnichovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Petr 2:1, Pelant Jiří 3:1, Svoboda Milan 0:4, Fabiánová Pavla 0:3, WO 0:2, body hostů: Hejný Stanislav ml. 2:1, Novotný Miloslav 3:1, Trojánek Antonín 2:2, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 2:0),
25. kolo:
TTC Brandýs nad Labem F - TJ Sokol Líbeznice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Milan st. 3:1, Šumelda Alan 1:2, Pokorný Tomáš 1:2, Pelant Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Kreibich Pavel 1:3, Švec Karel 1:3, Procházka Miroslav 1:2, Procházka Vladimír 2:1, WO 0:2), TJ Mnichovice A - Sokol Přezletice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Hejný Stanislav ml. 4:0, Martiš David 4:0, Zvěřina Tomáš 0:2, Trojánek Antonín 0:2, body hostů: Hron Martin 1:3, Horálek Jiří 2:2, Teplý Stanislav st. 1:3, Nováková Ivana 1:3), TJ Sokol Velké Popovice C - SKST Úvaly C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Karel 2:2, Strnad Martin 4:0, Hozman Luděk 2:2, Šiler Jiří 2:1, Petřík Zdeněk 1:0, body hostů: Kukla Oldřich st. 2:2, Havel Marek 1:3, Michalcová Martina 1:3, Holý Zdeněk 1:3), TJ Sokol Mratín A - SKST Úvaly B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jaroslav 2:2, Carda Roman 1:3, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Bambas Petr 3:1, Kolář Petr 1:3, Doucha Mladoš 0:4, Ittner Karel 3:0, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice C - TJ Jizera Káraný B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Martin 4:0, Šnajdr Jakub 4:0, Tuška Jan 4:0, Knor Tomáš 4:0, body hostů: Zolman Miloš 0:4, Pivoňka Bedřich 0:4, Mrázová Aneta 0:4, Jarý Jan 0:4), TJ Slavoj Veleň - TTC Říčany D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Jiří 4:0, Novák Václav 4:0, Němeček Petr 4:0, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Doskočil Jan 0:4, Kamenář Jan 0:4, Bébr Leoš 0:4), TJ Sokol Líbeznice C - TJ Aero Odolena Voda D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolesnikov Nikita 3:1, Smetana Roman 0:4, Flusser Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 1:3, body hostů: Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 3:1, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Michal 3:1),
26. kolo:
TJ Sokol Líbeznice B - TJ Sokol Líbeznice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jiří 3:1, Kreibich Pavel 2:2, Procházka Vladimír 3:0, Hejný Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Švinger Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 2:2, Smetana Roman 1:3, Mohyla Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda D - TJ Slavoj Veleň 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr st. 2:0, Procházka Petr ml. 3:1, Hanák Michal 1:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 3:1, Moc Marek 0:4, Novák Václav 0:4, Němeček Petr 2:2), TTC Říčany D - TJ Spartak Čelákovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenář Jan 0:4, Navrátil Jaroslav 0:4, Doskočil Jan 0:4, Bébr Leoš 0:2, Dědič David 0:2, body hostů: Tuška Jan 4:0, Dlouhý Martin 4:0, Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0), TJ Jizera Káraný B - TJ Sokol Mratín A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázová Aneta 0:3, Jarý Jan 0:3, Pokorná Bára 1:2, Notek Denis 0:3, WO 5:0, body hostů: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 4:0, Vajgl Lukáš 3:1, WO 0:5), SKST Úvaly B - TJ Sokol Velké Popovice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ittner Karel 2:2, Bambas Petr 1:2, Kocurek Martin 4:0, WO 0:6, body hostů: Doule Josef 0:3, Holub Pavel 2:1, Hejda Karel 1:2, Strnad Martin 1:1, WO 6:0), SKST Úvaly C - TJ Mnichovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 1:2, Holý Zdeněk 0:4, Michalcová Martina 1:3, Havel Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Martiš David 4:0, Zvěřina Tomáš 1:2, Novotný Miloslav 3:1, Trojánek Antonín 4:0, WO 0:1), Sokol Přezletice C - TTC Brandýs nad Labem F 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hron Martin 2:1, Nováková Ivana 2:1, Teplý Stanislav st. 2:1, Hataš Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Pelant Jiří 3:1, Bessenyey Vaszil 0:4, Koliandr Vladimír 0:4, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Mnichovice A - Sokol Přezletice C 18:0,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Přezletice C - TJ Mnichovice A 0:18,
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany juniors 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Semerák Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 0:2, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Šantavý Jan 2:0), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Tomáš 4:0, Paal Daniel 3:1, Skála Lukáš 1:3, Matouš Karel 4:0, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 1:3, Topol Filip nejml. 1:3, Vaňásek Miloš 2:2), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Nehvizdy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Arnošt 4:0, Cimbůrek Martin 1:0, Jankovská Iveta 4:0, Liehm Ondřej 4:0, Horák Jan 2:1, body hostů: Znamenáček Petr 1:3, Horák Pavel 0:4, Holub Daniel 0:4, Pastír Roman 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - SKST Úvaly D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tyller Jiří 2:1, Hozman Luděk 3:0, Beneš Vojtěch 2:1, Kaválek Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Trojan Petr 0:4, Hanzlík Tomáš 2:2, Hošek Petr 0:4, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem G - ASK Stará Boleslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošahlík Marek 0:4, Fabiánová Pavla 3:1, Hliněnský Martin 1:3, Svoboda Milan 4:0, body hostů: Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 2:2, Králík Pavel 2:2, Juhász Radovan 3:1), TJ Sokol Líbeznice D - Sokol Přezletice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 2:2, Srbek Jiří 3:1, Smetana Roman 1:3, Kotrbáček Matyáš 1:3, body hostů: Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 1:3, Rabochová Hana 2:2, Weishaupt Antonín 2:2),
2. kolo:
TTC Říčany juniors - Sokol Přezletice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Matěj 2:2, Dědič David 1:3, Cibulková Veronika 1:3, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Ptáčník Luboš 2:2, Macek Pavel 2:2, Weishaupt Antonín 2:2, Spretka Jerzy 2:2), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Martin 2:2, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Mohyla Jiří 2:2, Procházka Miroslav 4:0, Srbek Jiří 1:3, Kreibich Pavel 1:3), SKST Úvaly D - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Miroslav 3:1, Trojan Petr 2:2, Hošek Petr 1:3, Jirásek Zdeněk 0:4, body hostů: Vošahlík Marek 1:3, Hliněnský Martin 2:2, Tomsová Kateřina 3:1, Bessenyey Vaszil 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Velké Popovice D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 0:4, Hrdina Pavel 0:4, Holub Daniel 0:4, Pastír Roman 0:4, body hostů: Hozman Luděk 4:0, Hynek Jaroslav 4:0, Kaválek Radim 4:0, Tyller Jiří 4:0), TTC Říčany E - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 2:2, body hostů: Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 4:0, Horák Jan 3:1, Macko Arnošt 3:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerák Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2, body hostů: Skála Lukáš 0:4, Kučera Jan 0:4, Matouš Karel 2:2, Paal Daniel 3:1),
3. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany juniors 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvrdý Vladimír 0:2, Paal Daniel 2:2, Šnajdr Jakub 3:1, Knor Tomáš 2:1, Skála Lukáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Dědič David 3:1, Navrátil Pavel 0:2, Cibulková Veronika 1:3, Štěpánek Aleš 3:0, Šantavý Jan 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 4:0, Cimbůrek Martin 4:0, Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Topol Filip nejml. 0:2, Vaňásek Miloš 1:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Kaválek Radim 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 0:4, body hostů: Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 1:3, Doskočil Jan 1:3, Tichý Michal 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Nehvizdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bessenyey Vaszil 3:1, Koliandr Vladimír 1:3, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 3:1, Macko Lukáš 4:0, Pastír Roman 1:3, Horák Pavel 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 2:0, Švinger Jan 3:1, Kotrbáček Matyáš 2:0, body hostů: Coufal Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 1:3, Hanzlík Tomáš 3:1), Sokol Přezletice D - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Luboš 1:3, Spretka Jerzy 1:3, Weishaupt Antonín 1:2, Burša Martin 2:2, Rabochová Hana 0:1, body hostů: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Martin 4:0, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0),
4. kolo:
TTC Říčany juniors - ASK Stará Boleslav 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 2:2, Brůha Jan 1:2, Doskočil Matěj 2:2, Cibulková Veronika 1:0, body hostů: Juhász Radovan 3:1, Králík Pavel 3:1, Králík Martin 0:4, Svášek Bohumil st. 0:4), SKST Úvaly D - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 2:2, Moucha Jaroslav 0:2, Staněk Miroslav 1:3, Trojan Petr 1:3, Hošek Petr 0:2, body hostů: Burša Martin 4:0, Macek Pavel 4:0, Spretka Jerzy 3:1, Rabochová Hana 1:3), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Líbeznice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 3:1, Macko Lukáš 2:2, Hrdina Pavel 1:3, Holub Daniel 0:4, body hostů: Smetana Roman 1:3, Procházka Miroslav 4:0, Kotrbáček Matyáš 3:1, Kreibich Pavel 2:2), TTC Říčany E - TTC Brandýs nad Labem G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Michal 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Svoboda Milan st. 4:0, Lang Petr 4:0, Vošahlík Marek 2:2, Hliněnský Martin 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Velké Popovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Topol Filip nejml. 0:2, Čejka Michal 0:2, body hostů: Beneš Vojtěch 4:0, Černý Václav 3:1, Hozman Luděk 4:0, Tyller Jiří 4:0), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 1:3, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 1:3, body hostů: Macko Arnošt 1:3, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 3:1, Horák Jan 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 3:1, Jankovská Iveta 2:2, Macko Arnošt 2:2, body hostů: Kučera Jan 0:4, Marfinec Patrik 0:4, Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Mratín B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tyller Jiří 1:3, Beneš Vojtěch 0:4, Pospíšil Ondřej 0:4, Hozman Luděk 2:2, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Carda Roman 2:2, Semerák Lukáš 3:1), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bessenyey Vaszil 4:0, Fabiánová Natálie 3:1, Svoboda Milan st. 4:0, Vošahlík Marek 1:3, body hostů: Bubeníček Jan 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 1:3, Vaňásek Miloš 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švinger Jan 4:0, Procházka Miroslav 2:0, Smetana Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Kreibich Pavel 2:0, body hostů: Tichý Michal 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Vitvar Lukáš 0:4, Mencl Adam 0:4), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Nehvizdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabochová Hana 0:4, Hanzal Filip 1:3, Spretka Jerzy 4:0, Weishaupt Antonín 4:0, body hostů: Holub Daniel 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Macko Lukáš 2:2, Znamenáček Petr 2:2), ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, Králík Martin 2:2, Mařák Zdeněk 0:4, body hostů: Coufal Petr 2:2, Hanzlík Tomáš 4:0, Hošek Petr 1:3, Procházka Milan 1:3),
6. kolo:
TTC Říčany juniors - SKST Úvaly D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulková Veronika 0:2, Dědič David 3:1, Doskočil Matěj 1:3, Navrátil Pavel 2:2, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Procházka Milan 2:2, Trojan Petr 3:1, Doucha Mladoš 0:4, Coufal Petr 3:1), TJ Sokol Nehvizdy B - ASK Stará Boleslav 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Daniel 1:3, Pastír Roman 1:3, Macko Lukáš 2:2, Znamenáček Petr 3:1, body hostů: Králík Martin 2:2, Králík Pavel 4:0, Svášek Bohumil st. 3:1, Medal Jakub 0:4), TTC Říčany E - Sokol Přezletice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:2, Doskočil Jan 2:2, Tichý Michal 0:2, body hostů: Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 3:1, Rabochová Hana 3:1, Burša Martin 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Líbeznice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Srbek Jiří 4:0, Kreibich Pavel 4:0, Smetana Roman 4:0, Švinger Jan 4:0), TJ Sokol Mratín B - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 3:1, Carda Roman 1:3, body hostů: Svoboda Milan st. 2:2, Bessenyey Vaszil 2:2, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Velké Popovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvrdý Vladimír 1:3, Marfinec Václav 0:4, Marfinec Patrik 2:2, Kučera Jan 3:1, body hostů: Hynek Jaroslav 3:1, Černý Václav 3:1, Beneš Vojtěch 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany juniors 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Doskočil Matěj 0:4, Navrátil Pavel 1:3, Cibulková Veronika 0:4), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Spartak Čelákovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bessenyey Vaszil 1:3, Fabiánová Natálie 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, body hostů: Knor Tomáš 3:1, Šnajdr Jakub 4:0, Kučera Jan 4:0, Matouš Karel 4:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Mratín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Smetana Roman 1:3, Švinger Jan 2:2, body hostů: Dunovský Daniel 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, Slezák Jakub 3:1), Sokol Přezletice D - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Pavel 3:1, Weishaupt Antonín 4:0, Rabochová Hana 4:0, Burša Martin 4:0, body hostů: Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Vaňásek Miloš 1:3), ASK Stará Boleslav - TTC Říčany E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 2:0, Pitro Miroslav 2:2, Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 2:2, Juhász Radovan 2:0, body hostů: Kamenář Jan 3:1, Stárek Karel nejml. 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Doskočil Jan 2:2), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 4:0, Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 4:0, Moucha Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Holub Daniel 0:3, Pastír Roman 0:4, Horák Pavel 0:4, Macko Lukáš 2:2, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědič David 4:0, Doskočil Matěj 3:1, Navrátil Pavel 3:1, Šantavý Jan 4:0, body hostů: Holub Daniel 0:4, Horák Pavel 0:4, Znamenáček Petr 0:4, Macko Lukáš 2:2), TTC Říčany E - SKST Úvaly D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Lukáš 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Hanzlík Tomáš 4:0, Coufal Petr 4:0, Trojan Petr 4:0, Holý Zdeněk 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - ASK Stará Boleslav 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšková Miroslava 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 1:3, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Svášek Bohumil st. 3:1, Králík Pavel 4:0, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 3:1), TJ Sokol Mratín B - Sokol Přezletice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carda Roman 0:4, Semerák Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Rabochová Hana 1:3, Macek Pavel 2:2, Burša Martin 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Líbeznice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0, Kučera Jan 3:1, Matouš Karel 1:2, WO 0:1, body hostů: Švinger Jan 0:3, Kreibich Pavel 2:2, Smetana Roman 1:3, Hejný Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Velké Popovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Tyller Jiří 0:4, Hozman Luděk 1:3, Kaválek Radim 3:1, Černý Václav 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany juniors 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Vojtěch 2:2, Hozman Luděk 1:3, Kaválek Radim 3:1, Tyller Jiří 3:1, body hostů: Šantavý Jan 3:1, Dědič David 0:4, Brůha Jan 1:3, Doskočil Matěj 0:1, Štěpánek Aleš 3:0), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomsová Kateřina 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Lang Petr 2:2, body hostů: Jankovská Iveta 3:1, Liehm Ondřej 3:1, Cimbůrek Martin 4:0, Macko Arnošt 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Spartak Čelákovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spretka Jerzy 2:2, Ptáčník Luboš 2:2, Weishaupt Antonín 1:3, Burša Martin 2:2, body hostů: Paal Daniel 1:3, Marfinec Václav 0:4, Knor Tomáš 4:0, Šnajdr Jakub 4:0), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Mratín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 2:2, Pitro Miroslav 1:3, Svášek Bohumil st. 2:2, Králík Martin 2:2, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4), SKST Úvaly D - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Procházka Milan 3:1, Trojan Petr 3:1, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Vaňásek Miloš 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Pavel 3:1, Pastír Roman 1:3, Znamenáček Petr 4:0, Horák Pavel 2:2, body hostů: Doskočil Jan 3:1, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 1:3, Mencl Adam 1:3),
10. kolo:
TTC Říčany juniors - TTC Říčany E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůha Jan 4:0, Doskočil Matěj 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Dědič David 4:0, body hostů: Stárek Karel nejml. 0:4, Mencl Adam 0:4, Tichý Michal 0:4, Vrána Lukáš 0:4), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Nehvizdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Michal 0:3, Jež Rostislav 3:1, Vaňásek Miloš 3:1, Pískovský Matěj 0:4, Grubauer Milan 0:1, body hostů: Macko Lukáš 4:0, Hrdina Pavel 2:2, Znamenáček Petr 2:2, Pastír Roman 2:2), TJ Sokol Mratín B - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Slezák Jakub 1:3, Dunovský Daniel 4:0, Semerák Lukáš 3:1, body hostů: Coufal Petr 1:3, Trojan Petr 1:3, Hošek Petr 0:4, Holý Zdeněk 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - ASK Stará Boleslav 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paal Daniel 3:1, Kučera Jan 1:3, Seidl Tomáš 4:0, Marfinec Václav 0:4, body hostů: Králík Martin 3:1, Králík Pavel 2:2, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Líbeznice D 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jankovská Iveta 4:0, Horák Jan 3:1, Macko Arnošt 2:2, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Srbek Jiří 0:4, Procházka Miroslav 1:3, Smetana Roman 0:4, Kotrbáček Matyáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Brandýs nad Labem G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 2:2, Hozman Luděk 2:2, Beneš Vojtěch 3:1, Tyller Jiří 3:1, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Fabiánová Natálie 0:4, Lang Petr 4:0, Bessenyey Vaszil 2:2),
11. kolo:
TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany juniors 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Petr 3:1, Vošahlík Marek 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Fabiánová Natálie 0:4, body hostů: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 2:2, Doskočil Matěj 2:2, Navrátil Pavel 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Velké Popovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 1:3, Mohyla Jiří 2:2, Kreibich Pavel 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, body hostů: Pospíšil Ondřej 1:3, Černý Václav 0:4, Hozman Luděk 4:0, Kaválek Radim 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Nehvizdy A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Burša Martin 3:1, Spretka Jerzy 0:4, Ptáčník Luboš 1:3, body hostů: Horák Jan 1:3, Macko Arnošt 3:1, Cimbůrek Martin 3:1, Liehm Ondřej 4:0), SKST Úvaly D - TJ Spartak Čelákovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Procházka Milan 2:2, Trojan Petr 2:1, Hošek Petr 0:1, body hostů: Kučera Jan 2:2, Knor Tomáš 4:0, Sobotka Jiří 0:4, Marfinec Václav 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Mratín B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pastír Roman 1:3, Znamenáček Petr 1:3, Hrdina Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Samborský Jakub 3:0, Malý Jaroslav 3:0, Semerák Lukáš 3:0, Carda Roman 0:3, WO 5:0), TTC Říčany E - TJ Aero Odolena Voda E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 2:2, Tichý Michal 2:2, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Pískovský Matěj 2:2, Bubeníček Jan 1:3, Čejka Michal 0:1, Vaňásek Miloš 4:0, Topol Filip nejml. 3:0),
12. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šantavý Jan 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Štěpánek Aleš 4:0, WO 0:5, body hostů: Fišmistr Josef 0:3, Vaňásek Miloš 0:3, Pískovský Matěj 0:3, Bubeníček Jan 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 3:0, Malý Jaroslav 3:0, Semerák Lukáš 3:1, Dunovský Daniel 4:0, WO 2:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Jícha Tomáš 0:4, Kupec Josef 0:2, Bébr Leoš 1:3, WO 0:2), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 4:0, Marfinec Patrik 2:2, Paal Daniel 4:0, Šnajdr Jakub 4:0, body hostů: Hrdina Pavel 1:3, Horák Pavel 0:4, Macko Lukáš 1:3, Pastír Roman 0:4), TJ Sokol Nehvizdy A - ASK Stará Boleslav 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Jan 2:2, Cimbůrek Martin 2:2, Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 3:1, body hostů: Králík Pavel 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 0:4, Králík Martin 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - Sokol Přezletice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Jaroslav 1:3, Černý Václav 1:3, Pospíšil Ondřej 0:4, Tyller Jiří 2:2, body hostů: Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 2:2, Spretka Jerzy 2:0, Weishaupt Antonín 3:1, Macek Pavel 1:1), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Milan st. 4:0, Hliněnský Martin 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Lang Petr 4:0, body hostů: Mohyla Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, Srbek Jiří 2:2, Kreibich Pavel 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany juniors 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreibich Pavel 0:1, Procházka Miroslav 1:3, Srbek Jiří 0:4, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Šantavý Jan 3:0, Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 3:1, WO 0:1), Sokol Přezletice D - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Luboš 1:3, Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 1:3, Rabochová Hana 1:3, body hostů: Hliněnský Martin 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Svoboda Milan st. 3:1, Lang Petr 3:1), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Velké Popovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Martin 3:1, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Hynek Jaroslav 1:3, Tyller Jiří 3:1, Černý Václav 1:3, Novosád Pavel 1:3), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 2:2, Holý Zdeněk 1:3, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 2:2, body hostů: Horák Jan 1:3, Počepický Petr 4:0, Macko Arnošt 2:2, Jankovská Iveta 4:0), TTC Říčany E - TJ Spartak Čelákovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Vitvar Lukáš 0:4, Peřinová Adéla 0:4, body hostů: Knor Tomáš 4:0, Paal Daniel 4:0, Kučera Jan 4:0, Tuška Jan 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Mratín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Miloš 3:1, Jež Rostislav 2:2, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 0:4, body hostů: Dunovský Daniel 3:1, Samborský Jakub 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2),
14. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Mratín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Aleš 4:0, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Navrátil Pavel 2:2, body hostů: Semerák Lukáš 2:2, Carda Roman 0:4, Malý Jaroslav 3:1, Dunovský Daniel 3:1), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Spartak Čelákovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Vaňásek Miloš 3:1, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Tuška Jan 4:0, Knor Tomáš 3:1, Kučera Jan 3:1, Tvrdý Vladimír 3:1), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Pavel 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Pastír Roman 0:4, Holub Daniel 1:3, body hostů: Macko Arnošt 3:1, Liehm Ondřej 4:0, Počepický Petr 4:0, Cimbůrek Martin 3:1), SKST Úvaly D - TJ Sokol Velké Popovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 3:1, Hanzlík Tomáš 3:0, Procházka Milan 1:3, Holý Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Hynek Jaroslav 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hozman Luděk 1:2, Pospíšil Ondřej 0:4, WO 1:0), ASK Stará Boleslav - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 3:1, Králík Martin 4:0, Medal Jakub 0:4, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Hliněnský Martin 2:2, Vošahlík Marek 1:3, Tomsová Kateřina 1:3, Nekola Tomáš ml. 1:3), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 3:1, Spretka Jerzy 1:3, Weishaupt Antonín 2:2, Rabochová Hana 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 1:3, Švinger Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 4:0),
15. kolo:
Sokol Přezletice D - TTC Říčany juniors 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burša Martin 3:1, Macek Pavel 0:2, Ptáčník Luboš 1:3, Spretka Jerzy 2:2, Weishaupt Antonín 1:1, body hostů: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 1:3, Doskočil Matěj 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - ASK Stará Boleslav 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srbek Jiří 1:1, Procházka Miroslav 3:0, Smetana Roman 2:2, Švinger Jan 2:2, Kreibich Pavel 2:0, WO 0:1, body hostů: Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Pavel 2:1, Medal Jakub 0:4, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem G - SKST Úvaly D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:4, Bessenyey Vaszil 4:0, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, body hostů: Moucha Jaroslav 3:1, Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Trojan Petr 3:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klápa Petr 0:4, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 2:2, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Horák Pavel 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Macko Lukáš 2:2, Holub Daniel 1:3), TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 4:0, Cimbůrek Martin 3:1, Macko Arnošt 4:0, Jankovská Iveta 4:0, body hostů: Mencl Adam 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Mratín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 2:1, Šnajdr Jakub 4:0, Paal Daniel 1:0, Tuška Jan 4:0, Přibáň Václav 0:2, WO 0:2, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Dunovský Daniel 1:2, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 0:3, WO 2:0),
16. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Spartak Čelákovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šantavý Jan 3:1, Navrátil Pavel 2:2, Dědič David 2:2, Štěpánek Aleš 3:0, WO 1:0, body hostů: Skála Lukáš 0:4, Kučera Jan 0:4, Šnajdr Jakub 3:1, Tuška Jan 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Jež Rostislav 1:1, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Vaňásek Miloš 1:1, body hostů: Horák Jan 3:1, Cimbůrek Martin 4:0, Jankovská Iveta 4:0, Liehm Ondřej 3:1), TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Lukáš 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 3:1, body hostů: Tyller Jiří 3:1, Kaválek Radim 4:0, Beneš Vojtěch 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3), TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Roman 2:2, Macko Lukáš 2:2, Holub Daniel 1:3, Horák Pavel 1:3, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 2:2, Lang Petr 4:0, Svoboda Milan st. 4:0), SKST Úvaly D - TJ Sokol Líbeznice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doucha Mladoš 0:4, Moucha Jaroslav 0:2, Hošek Petr 0:4, Trojan Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Švinger Jan 3:1, Kreibich Pavel 3:1, Srbek Jiří 2:1, Kotrbáček Matyáš 3:0, WO 2:0), ASK Stará Boleslav - Sokol Přezletice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Spretka Jerzy 1:3, Ptáčník Luboš 1:3, Rabochová Hana 1:3),
17. kolo:
ASK Stará Boleslav - TTC Říčany juniors 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Medal Jakub 0:3, Svášek Bohumil st. 0:3, Králík Martin 2:1, WO 4:4, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Dědič David 2:1, Navrátil Pavel 2:1, WO 4:4), Sokol Přezletice D - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 2:2, Weishaupt Antonín 2:0, Spretka Jerzy 3:1, Burša Martin 4:0, Macek Pavel 1:1, body hostů: Holý Zdeněk 2:2, Procházka Milan 0:4, Doucha Mladoš 0:4, Trojan Petr 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Švinger Jan 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Švec Karel 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 0:4, Znamenáček Petr 1:3, Holub Daniel 0:4, Macko Lukáš 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan st. 4:0, Fabiánová Natálie 3:1, Vošahlík Marek 4:0, Bessenyey Vaszil 4:0, body hostů: Mencl Adam 0:4, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Masopust Josef 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 3:1, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Bubeníček Jan 0:3, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Vaňásek Miloš 0:1), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Mratín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 4:0, body hostů: Samborský Jakub 1:3, Semerák Lukáš 1:3, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 0:4),
18. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Lukáš 0:4, Marfinec Václav 0:4, Paal Daniel 1:3, Tuška Jan 3:1, body hostů: Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 4:0, Horák Jan 3:1, Liehm Ondřej 3:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Velké Popovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 3:1, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 0:4, body hostů: Hozman Luděk 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hynek Jaroslav 1:3, Petřík Zdeněk 3:1), TJ Aero Odolena Voda E - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Jan 3:1, Topol Filip nejml. 2:2, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 1:3, body hostů: Svoboda Milan st. 4:0, Koliandr Vladimír 3:1, Vošahlík Marek 2:2, Nekola Tomáš ml. 1:3), TTC Říčany E - TJ Sokol Líbeznice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Adam 0:4, Masopust Josef 0:2, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 2:2, Kupec Josef 1:0, WO 0:1, body hostů: Mohyla Jiří 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Kreibich Pavel 2:1, Srbek Jiří 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Daniel 0:4, Macko Lukáš 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Znamenáček Petr 3:1, body hostů: Macek Pavel 2:2, Rabochová Hana 1:3, Ptáčník Luboš 4:0, Burša Martin 3:1), SKST Úvaly D - ASK Stará Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Petr 3:1, Procházka Milan 2:2, Coufal Petr 2:2, Staněk Miroslav 2:2, body hostů: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Pavel 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 4:0),
19. kolo:
SKST Úvaly D - TTC Říčany juniors 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 1:3, Jirásek Zdeněk 0:4, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Dědič David 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Doskočil Matěj 4:0), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Martin 4:0, Svášek Bohumil st. 2:2, Juhász Radovan 4:0, Králík Pavel 4:0, body hostů: Horák Pavel 1:3, Holub Daniel 0:4, Znamenáček Petr 1:3, Pastír Roman 0:4), Sokol Přezletice D - TTC Říčany E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weishaupt Antonín 4:0, Ptáčník Luboš 2:1, Burša Martin 4:0, Spretka Jerzy 3:1, WO 0:1, body hostů: Kamenář Jan 2:2, Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:3, Stárek Karel nejml. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 4:0, Kreibich Pavel 4:0, Švec Karel 4:0, Hejný Miroslav 0:4, body hostů: Topol Filip nejml. 1:3, Fišmistr Josef 1:3, Čejka Michal 1:3, Pískovský Matěj 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Mratín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bessenyey Vaszil 3:1, Hliněnský Martin 2:2, Svoboda Milan st. 3:1, Vošahlík Marek 0:4, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 1:3), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Spartak Čelákovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Václav 2:2, Pospíšil Ondřej 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Marfinec Václav 0:4, Tvrdý Vladimír 1:3, Skála Lukáš 0:4, Sobotka Jiří 1:3),
20. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Nehvizdy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 0:4, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Cimbůrek Martin 2:2, Liehm Ondřej 1:3, Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuška Jan 3:1, Wolf Josef 0:4, Vlček Matěj 1:3, Marfinec Patrik 3:1, body hostů: Tomsová Kateřina 2:2, Svoboda Milan st. 4:0, Koliandr Vladimír 1:3, Hliněnský Martin 2:2), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Líbeznice D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4, WO 0:5, body hostů: Švec Karel 1:2, Procházka Miroslav 2:1, Kreibich Pavel 2:1, Švinger Jan 2:1, WO 5:0), TJ Aero Odolena Voda E - Sokol Přezletice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Čejka Michal 0:1, Pískovský Matěj 0:3, body hostů: Burša Martin 4:0, Rabochová Hana 4:0, Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 3:1), TTC Říčany E - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Jan 2:2, Bébr Leoš 1:3, Mencl Adam 1:3, Kupec Josef 0:1, Peřinová Adéla 1:2, body hostů: Králík Pavel 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - SKST Úvaly D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 2:2, Horák Pavel 4:0, Pastír Roman 2:2, Holub Daniel 2:2, body hostů: Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 3:1, Doucha Mladoš 0:4, Jirásek Zdeněk 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany juniors 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Pavel 0:4, Pastír Roman 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Znamenáček Petr 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Dědič David 2:2, Doskočil Matěj 4:0), SKST Úvaly D - TTC Říčany E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 4:0, Doucha Mladoš 1:1, Staněk Miroslav 3:1, Jirásek Zdeněk 0:2, body hostů: Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 3:1), ASK Stará Boleslav - TJ Aero Odolena Voda E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Martin 4:0, Svášek Bohumil st. 3:1, Juhász Radovan 4:0, Králík Pavel 3:1, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Čejka Michal 0:4, Vaňásek Miloš 2:2), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Mratín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Weishaupt Antonín 4:0, Burša Martin 2:2, Spretka Jerzy 2:2, body hostů: Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 3:1, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Spartak Čelákovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švinger Jan 4:0, Kreibich Pavel 2:0, Srbek Jiří 3:1, Kotrbáček Matyáš 4:0, Smetana Roman 2:0, body hostů: Marfinec Patrik 1:3, Tvrdý Vladimír 0:4, Skála Lukáš 0:4, Marfinec Václav 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Hozman Luděk 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hynek Jaroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Macko Arnošt 1:2, Cimbůrek Martin 4:0, Jankovská Iveta 3:1, Počepický Petr 4:0, WO 1:0),
22. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Velké Popovice D 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brůha Jan 1:2, Navrátil Pavel 3:0, Doskočil Matěj 3:0, Dědič David 3:0, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Ondřej 1:3, Černý Václav 1:3, Klápa Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Brandýs nad Labem G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 2:2, Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Liehm Ondřej 2:2, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Lang Petr 3:1), TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Přezletice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 2:1, Knor Tomáš 3:1, Kučera Jan 0:2, Vlček Matěj 1:3, Marfinec Václav 0:2, WO 0:1, body hostů: Rabochová Hana 2:2, Macek Pavel 1:2, Spretka Jerzy 3:1, Weishaupt Antonín 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Mratín B - ASK Stará Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4, body hostů: Králík Martin 3:1, Králík Pavel 4:0, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3), TJ Aero Odolena Voda E - SKST Úvaly D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 1:3, Topol Filip nejml. 3:0, Vaňásek Miloš 0:1, body hostů: Coufal Petr 4:0, Trojan Petr 3:1, Procházka Milan 3:1, Doucha Mladoš 2:2), TTC Říčany E - TJ Sokol Nehvizdy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Adam 2:2, Kupec Josef 1:0, Peřinová Adéla 1:3, Doskočil Jan 4:0, Stárek Karel nejml. 0:3, body hostů: Hrdina Pavel 3:1, Horák Pavel 1:3, Macko Lukáš 3:1, Pastír Roman 1:3),
23. kolo:
TTC Říčany E - TTC Říčany juniors 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Josef 1:0, Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 2:2, Bébr Leoš 3:1, Stárek Karel nejml. 1:2, body hostů: Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 3:1, Doskočil Matěj 3:1, Štěpánek Aleš 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Lukáš 3:1, Pastír Roman 3:1, Horák Pavel 3:1, Holub Daniel 2:2, body hostů: Čejka Michal 0:3, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 4:0, Vaňásek Miloš 1:0), SKST Úvaly D - TJ Sokol Mratín B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Petr 1:3, Staněk Miroslav 0:4, Coufal Petr 2:2, Procházka Milan 0:4, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Semerák Lukáš 3:1, Slezák Jakub 2:2), ASK Stará Boleslav - TJ Spartak Čelákovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 4:0, Pitro Miroslav 3:1, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Kučera Jan 2:2, Vlček Matěj 1:3, Tvrdý Vladimír 0:3, Paal Daniel 1:3, Marfinec Patrik 0:1), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 1:1, Srbek Jiří 0:4, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Švec Karel 0:2, body hostů: Horák Jan 2:2, Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Liehm Ondřej 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Velké Popovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hliněnský Martin 1:3, Vošahlík Marek 1:3, Koliandr Vladimír 1:3, Svoboda Milan st. 3:1, body hostů: Kaválek Radim 4:0, Černý Václav 0:4, Hozman Luděk 3:1, Tyller Jiří 3:1),
24. kolo:
TTC Říčany juniors - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Pavel 4:0, Dědič David 3:1, Doskočil Matěj 3:1, Štěpánek Aleš 0:3, WO 1:0, body hostů: Hliněnský Martin 1:3, Vošahlík Marek 1:3, Svoboda Milan st. 3:1, Pokorný Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Líbeznice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Jaroslav 0:3, Novosád Pavel 0:4, Hozman Luděk 4:0, Tyller Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Srbek Jiří 2:2, Procházka Miroslav 1:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Švinger Jan 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Přezletice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Ondřej 2:2, Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 2:2, Macko Arnošt 0:4, body hostů: Burša Martin 2:2, Ptáčník Luboš 3:1, Spretka Jerzy 1:1, Weishaupt Antonín 4:0, Macek Pavel 0:2), TJ Spartak Čelákovice D - SKST Úvaly D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0, Vlček Matěj 1:2, Skála Lukáš 0:2, Marfinec Patrik 1:1, WO 1:0, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Trojan Petr 2:2, Moucha Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 1:3, Znamenáček Petr 1:3, Macko Lukáš 2:2, Horák Pavel 0:4), TJ Aero Odolena Voda E - TTC Říčany E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pískovský Matěj 0:4, Bubeníček Jan 3:1, Topol Filip nejml. 4:0, Fišmistr Josef 0:4, body hostů: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 2:2, Tichý Michal 2:2, Stárek Karel nejml. 3:1),
25. kolo:
TJ Aero Odolena Voda E - TTC Říčany juniors 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pískovský Matěj 1:3, Fišmistr Josef 1:3, Topol Filip nejml. 2:2, Bubeníček Jan 0:2, Čejka Michal 0:2, body hostů: Dědič David 4:0, Doskočil Matěj 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Štěpánek Aleš 1:3), TTC Říčany E - TJ Sokol Mratín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Adam 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Vrána Lukáš 2:2, Tichý Michal 1:3, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 3:1, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Spartak Čelákovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdina Pavel 4:0, Znamenáček Petr 3:1, Horák Pavel 2:2, Holub Daniel 2:2, body hostů: Marfinec Patrik 3:1, Vlček Matěj 2:2, Čech Ondřej 0:4, Marfinec Václav 0:1, Tvrdý Vladimír 0:3), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitro Miroslav 0:4, Králík Pavel 2:2, Králík Martin 1:3, Juhász Radovan 2:2, body hostů: Horák Jan 1:3, Počepický Petr 4:0, Cimbůrek Martin 2:2, Jankovská Iveta 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Velké Popovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 2:1, Weishaupt Antonín 2:0, Spretka Jerzy 1:2, Burša Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Hozman Luděk 2:1, Kaválek Radim 2:1, Černý Václav 0:3, Tyller Jiří 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Brandýs nad Labem G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 1:1, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Smetana Roman 2:2, Kreibich Pavel 1:1, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Lang Petr 3:1, Svoboda Milan st. 4:0),
26. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Líbeznice D 10:8, TTC Brandýs nad Labem G - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:4, Bessenyey Vaszil 2:1, Lang Petr 3:1, Vošahlík Marek 0:4, WO 0:1, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Ptáčník Luboš 2:2, Macek Pavel 2:2, Burša Martin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice D - ASK Stará Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Novosád Pavel 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3, Tyller Jiří 1:3, body hostů: Pitro Miroslav 1:3, Králík Martin 3:1, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1), TJ Sokol Nehvizdy A - SKST Úvaly D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 1:3, Macko Arnošt 3:1, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Trojan Petr 1:3, Holý Zdeněk 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Tomáš 3:1, Vlček Matěj 3:1, Čech Ondřej 1:1, Šnajdr Jakub 4:0, Marfinec Václav 0:2, body hostů: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Tichý Michal 2:2), TJ Sokol Mratín B - TJ Aero Odolena Voda E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 2:2, Semerák Lukáš 4:0, body hostů: Vaňásek Miloš 0:2, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Pískovský Matěj 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Říčany juniors - Sokol Přezletice D 18:0,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Přezletice D - TTC Říčany juniors 0:18,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy