Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Klučenice - TJ Spartak Čenkov B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíčková Jana 4:0, Šarközy Tibor 4:0, Kulas Josef 4:0, Zelenka Jiří 4:0, body hostů: Šmejkal Pavel 0:4, Kosová Magdalena 0:4, Švec Ladislav 0:4, Vinš Petr 0:4), SK Chraštice A - SK Březnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Roman 3:1, Mezek Josef 0:4, Vopat Lubor 3:1, Němec Václav 1:3, body hostů: Suchopár Miroslav 2:0, Bubeníček Ondřej 2:2, Medvecký Jan 3:1, Říha Bohumil 1:3, Michal Tomáš 1:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Tatran Sedlčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Selucký David 3:1, Chmelař Miroslav 3:0, Müller Václav 2:1, Čížková Sylva 2:1, WO 0:3, body hostů: Strnad Vladimír 0:3, Jarolímek Miroslav 0:4, Poslední Pavel 3:0, Procházka Michal 0:3, WO 3:0), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Radek 3:1, Málek Miloš 3:1, Šíp Martin 4:0, Kadlec Lukáš 2:2, body hostů: Čajan Karel 3:1, Kovalčík Vladimír 1:3, Stočes František 0:4, Krýsl Roman 0:4), TJ Spartak Rožmitál B - TTC Příbram A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíček Michal 3:0, Zvelebil Miloš ml. 3:0, Hořejší Miroslav 3:0, Eisenreich Jindřich st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Říha Vladislav 0:4, Mazanec Petr 0:4, Skopec Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Příbram C - TJ Sokol Drahlín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Vladislav 1:3, Drozd Aleš 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Řehoř Radek 2:2, body hostů: Šutek Josef 2:2, Sláma Stanislav ml. 1:3, Samek Jaroslav 3:1, Müller Jan 3:1),
2. kolo:
TJ Klučenice - SK Březnice C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králíčková Jana 0:4, Šarközy Tibor 0:4, Zelenka Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Říha Bohumil 2:1, Medvecký Jan 3:0, Michal Tomáš 2:1, Suchopár Miroslav 0:1, Bubeníček Ondřej 2:0, WO 5:0), SK Chraštice A - TJ Spartak Čenkov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Roman 4:0, Mezek Josef 2:2, Vopat Lubor 4:0, Němec Václav 4:0, body hostů: Švec Ladislav 1:3, Šmejkal Pavel 0:4, Vinš Petr 1:3, Kosová Magdalena 0:4), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 4:0, Müller Václav 3:0, Viktora Michal 0:3, WO 1:1, body hostů: Čajan Karel 0:3, Kovalčík Vladimír 1:3, Stočes František 1:3, Krýsl Roman 1:2, WO 1:1), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Tatran Sedlčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Radek 3:1, Málek Miloš 3:1, Csanyi Daniel 0:4, Kadlec Lukáš 0:4, body hostů: Strnad Vladimír 3:1, Jarolímek Miroslav 2:2, Poslední Pavel 3:1, Procházka Michal 2:2), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Sokol Drahlín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 4:0, Zvelebil Miloš ml. 3:1, Hořejší Miroslav 2:2, Eisenreich Jindřich st. 3:1, body hostů: Müller Jan 0:4, Sláma Stanislav ml. 0:4, Samek Jaroslav 3:1, Jaroš Antonín 1:3), TJ Sokol Příbram C - TTC Příbram A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 4:0, Váňa Miroslav 4:0, Řehoř Radek 2:2, Drozd Aleš 4:0, body hostů: Skopec Martin 1:3, Silavecká Ema 0:4, Říha Vladislav 1:3, Kadeřábek Ondřej 0:4),
3. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TTC Příbram A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinš Karel 4:0, Čížek Radek 4:0, Moravec Patrik 3:1, Čepelák Miroslav 1:3, body hostů: Hovorka Karel 0:4, Skopec Martin 1:3, Říha Vladislav 2:2, Silavecká Ema 1:3), SK Březnice C - TJ Sokol Drahlín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 4:0, Medvecký Jan 2:2, Suchopár Miroslav 4:0, Petrovic Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Chvojka Ivan 0:3, Šutek Josef 2:2, Samek Jaroslav 0:4, Müller Jan 1:3, WO 1:0), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Spartak Rožmitál B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Michal 0:4, Jarolímek Miroslav 1:3, Kostlán Dušan 0:4, Strnad Vladimír 2:2, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 3:1, Eisenreich Jindřich st. 1:1, Hořejší Miroslav 1:1), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Sokol Příbram C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Tomáš 0:3, Vlasák Jan 3:1, Plecitý Ondřej 0:4, Štverák Štěpán 2:2, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Pistulka Miloslav 2:1, Drozd Aleš 2:2, Šprysl Josef 3:1, WO 0:1), TJ Klučenice - TJ Sokol Voznice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Jiří 3:1, Šarközy Tibor 0:3, Trachta Zdeněk 1:3, Kulas Josef 0:4, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 4:0, Müller Václav 1:2, Soukup Michal 3:1, WO 0:1), SK Chraštice A - TJ Tatran Sedlčany C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Roman 4:0, Vopat Lubor 2:2, Němec Václav 2:2, Voska Lukáš 2:2, body hostů: Málek Miloš 3:1, Šíp Martin 3:1, Bárta Radek 0:4, Kadlec Lukáš 0:4),
4. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Drahlín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinš Karel 4:0, Čížek Radek 3:1, Moravec Patrik 1:3, Čepelák Miroslav 1:3, body hostů: Chvojka Ivan 2:2, Pech Milan 1:3, Samek Jaroslav 3:1, Müller Jan 1:3), SK Březnice C - TTC Příbram A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 3:1, Medvecký Jan 4:0, Petrovic Pavel 3:0, Suchopár Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Mazanec Petr 0:4, Říha Vladislav 0:4, Skopec Martin 1:3, Hovorka Karel 0:3, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Příbram C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 1:3, Jarolímek Miroslav 1:3, Strnad Vladimír 3:1, Poslední Pavel 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Pistulka Miloslav 1:3, Drozd Aleš 2:2, Šprysl Josef 2:2), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Spartak Rožmitál B 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plecitý Tomáš 1:3, Kovalčík Vladimír 1:3, Štverák Štěpán 0:4, WO 0:5, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Zvelebil Miloš ml. 3:0, Eisenreich Lukáš 3:0, Hořejší Miroslav 0:1, Eisenreich Jindřich st. 1:1, WO 5:0), TJ Klučenice - TJ Tatran Sedlčany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šarközy Tibor 2:2, Trachta Zdeněk 1:2, Zelenka Jiří 3:1, Kulas Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Šíp Martin 4:0, Bárta Radek 2:2, Málek Miloš 2:1, Kadlec Lukáš 0:4, WO 0:1), SK Chraštice A - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Roman 4:0, Vopat Lubor 2:2, Němec Václav 2:1, Voska Lukáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Chmelař Miroslav 2:1, Selucký David 1:3, Müller Václav 1:2, Soukup Michal 0:4, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Voznice A - TJ Spartak Čenkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 4:0, Müller Václav 2:1, Čížková Sylva 2:1, WO 0:2, body hostů: Čepelák Miroslav 1:2, Kosová Magdalena 0:1, Moravec Patrik 1:3, Čížek Radek 0:3, Ondráček Oldřich 1:2, WO 2:0), TJ Tatran Sedlčany C - SK Březnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 0:4, Málek Miloš 3:1, Bárta Radek 3:1, Šíp Martin 3:1, body hostů: Suchopár Miroslav 1:3, Petrovic Pavel 4:0, Medvecký Jan 1:3, Říha Bohumil 1:3), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Klučenice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 3:1, Hořejší Miroslav 2:2, Zajíček Michal 4:0, body hostů: Šarközy Tibor 1:3, Zelenka Jiří 2:2, Trachta Zdeněk 0:4, Kulas Josef 0:4), TJ Sokol Příbram C - SK Chraštice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Aleš 0:4, Váňa Miroslav 3:1, Šprysl Josef 1:2, Pistulka Miloslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Němec Václav 1:3, Krejčí Roman 3:1, Zloch Petr 4:0, Vopat Lubor 2:1, WO 1:0), TTC Příbram A - TJ Tatran Sedlčany D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopec Martin 0:4, Mazanec Petr 0:3, Bláha Jiří 0:4, Pinkava Pavel 0:4, Hovorka Karel 0:1, body hostů: Kunc Zdeněk 4:0, Strnad Vladimír 4:0, Procházka Michal 4:0, Poslední Pavel 4:0), TJ Sokol Drahlín A - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 3:1, Chvojka Ivan 4:0, Sláma Stanislav ml. 0:3, Samek Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Plecitý Ondřej 1:3, Kovalčík Vladimír 2:2, Štverák Štěpán 1:3, Čajan Karel 0:3, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Voznice A - SK Březnice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 2:2, Müller Václav 0:3, Soukup Michal 0:3, Selucký David 2:2, WO 0:2, body hostů: Suchopár Miroslav 3:1, Petrovic Pavel 4:0, Medvecký Jan 1:2, Říha Bohumil 2:1, WO 2:0), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Spartak Čenkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Lukáš 2:2, Málek Miloš 4:0, Bárta Radek 2:2, Šíp Martin 4:0, body hostů: Čepelák Miroslav 0:4, Kosová Magdalena 0:4, Moravec Patrik 2:2, Čížek Radek 2:2), TJ Spartak Rožmitál B - SK Chraštice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Lukáš 2:2, Hořejší Miroslav 1:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3, Zajíček Michal 4:0, Zvelebil Miloš ml. 0:1, body hostů: Zloch Petr 3:1, Krejčí Roman 3:1, Vopat Lubor 2:2, Němec Václav 0:4), TJ Sokol Příbram C - TJ Klučenice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprysl Josef 3:1, Pistulka Miloslav 2:2, Váňa Miroslav 3:1, Drozd Aleš 2:2, body hostů: Šarközy Tibor 0:4, Králíčková Jana 0:4, Ženíšek Jakub 2:2, Zelenka Jiří 4:0), TTC Příbram A - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinkava Pavel 0:4, Bláha Jiří 0:4, Mazanec Petr 3:1, Skopec Martin 1:3, body hostů: Čajan Karel 4:0, Kovalčík Vladimír 3:1, Štverák Štěpán 3:1, Krýsl Roman 2:2), TJ Sokol Drahlín A - TJ Tatran Sedlčany D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 4:0, Chvojka Ivan 2:2, Müller Jan 0:4, Samek Jaroslav 4:0, body hostů: Kunc Zdeněk 1:3, Strnad Vladimír 2:2, Procházka Michal 1:3, Poslední Pavel 2:2),
7. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Tatran Sedlčany D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Radek 3:1, Moravec Patrik 4:0, Švec Ladislav 0:4, Čepelák Miroslav 1:3, body hostů: Kunc Zdeněk 2:2, Strnad Vladimír 2:2, Procházka Michal 1:3, Poslední Pavel 3:1), SK Březnice C - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 2:2, Suchopár Miroslav 2:2, Petrovic Pavel 4:0, Medvecký Jan 4:0, body hostů: Plecitý Ondřej 1:3, Plecitý Tomáš 1:3, Čajan Karel 1:3, Štverák Štěpán 1:2, Kovalčík Vladimír 0:1), TJ Klučenice - TTC Příbram A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenka Jiří 3:0, Trachta Zdeněk 2:1, Kulas Josef 2:1, Ženíšek Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Mazanec Petr 3:1, Skopec Martin 0:4, Říha Vladislav 0:4, WO 0:5), SK Chraštice A - TJ Sokol Drahlín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Roman 2:2, Voska Lukáš 2:2, Vopat Lubor 3:1, Němec Václav 2:2, body hostů: Šutek Josef 1:3, Chvojka Ivan 1:3, Samek Jaroslav 4:0, Sláma Stanislav ml. 1:3), TJ Sokol Voznice A - TJ Spartak Rožmitál B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 3:1, Soukup Michal 0:4, Selucký David 3:1, Čížková Sylva 1:3, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Zvelebil Miloš ml. 2:2, Eisenreich Lukáš 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:1, Hořejší Miroslav 2:1), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Sokol Příbram C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Radek 0:3, Málek Miloš 1:3, Šíp Martin 3:0, WO 0:7, body hostů: Šprysl Josef 1:2, Pistulka Miloslav 1:1, Drozd Aleš 0:1, Váňa Miroslav 2:0, Máša Jan 2:0, WO 7:0),
8. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 4:0, Moravec Patrik 3:1, Ondráček Oldřich 3:1, Čepelák Miroslav 1:3, body hostů: Kovalčík Vladimír 1:3, Čajan Karel 2:2, Štverák Štěpán 2:2, Štverák Josef ml. 0:4), SK Březnice C - TJ Tatran Sedlčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 2:2, Petrovic Pavel 3:0, Suchopár Miroslav 3:0, Medvecký Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Kunc Zdeněk 0:4, Strnad Vladimír 1:3, Procházka Michal 1:2, Poslední Pavel 2:1, WO 2:0), TJ Klučenice - TJ Sokol Drahlín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šarközy Tibor 1:3, Králíčková Jana 1:3, Kulas Josef 1:3, Zelenka Jiří 4:0, body hostů: Šutek Josef 3:1, Chvojka Ivan 2:2, Samek Jaroslav 3:1, Sláma Stanislav ml. 1:3), SK Chraštice A - TTC Příbram A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Roman 3:0, Voska Lukáš 3:0, Vopat Lubor 3:0, Němec Václav 0:2, WO 5:1, body hostů: Mazanec Petr 0:3, Říha Vladislav 1:3, Skopec Martin 1:3, WO 1:5), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Příbram C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 2:2, Müller Václav 1:2, Čížková Sylva 2:0, Soukup Michal 1:1, WO 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 2:2, Šprysl Josef 4:0, Pistulka Miloslav 0:2, Máša Jan 1:2, Drozd Aleš 0:2, WO 1:0), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Spartak Rožmitál B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bárta Radek 0:4, Málek Miloš 1:3, Šíp Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Zvelebil Miloš ml. 3:0, Eisenreich Lukáš 2:1, Hořejší Miroslav 1:2, WO 5:0),
9. kolo:
TJ Spartak Rožmitál B - TJ Spartak Čenkov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 3:1, Hořejší Miroslav 2:2, Zajíček Michal 4:0, body hostů: Čepelák Miroslav 0:4, Vinš Karel 0:4, Moravec Patrik 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2), TJ Sokol Příbram C - SK Březnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pistulka Miloslav 0:4, Máša Jan 0:4, Šprysl Josef 1:2, Váňa Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Říha Bohumil 4:0, Medvecký Jan 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Suchopár Miroslav 3:0, WO 1:0), TTC Příbram A - TJ Sokol Voznice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Vladislav 0:1, Pinkava Pavel 1:2, Hovorka Karel 0:4, Skopec Martin 1:3, Kočí Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 4:0, Müller Václav 3:0, Vacek Pavel 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Drahlín A - TJ Tatran Sedlčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 2:2, Müller Jan 0:4, Samek Jaroslav 3:1, body hostů: Šíp Martin 3:1, Málek Miloš 1:3, Bárta Radek 4:0, Kadlec Lukáš 1:3), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Klučenice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Jakub 4:0, Strnad Vladimír 3:1, Jarolímek Miroslav 2:2, Poslední Pavel 3:1, body hostů: Šarközy Tibor 1:3, Ženíšek Jakub 0:4, Trachta Zdeněk 1:3, Zelenka Jiří 2:2), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - SK Chraštice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Tomáš 1:3, Vlasák Jan 4:0, Plecitý Ondřej 3:1, Štverák Štěpán 2:2, body hostů: Vopat Lubor 2:2, Němec Václav 1:3, Voska Lukáš 2:2, Krejčí Roman 1:3),
10. kolo:
TJ Spartak Rožmitál B - SK Březnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 3:0, Eisenreich Lukáš 4:0, Hořejší Miroslav 2:2, Zajíček Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Říha Bohumil 1:3, Petrovic Pavel 1:2, Suchopár Miroslav 0:4, Medvecký Jan 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Příbram C - TJ Spartak Čenkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pistulka Miloslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0, Šprysl Josef 1:3, Máša Jan 1:3, body hostů: Čížek Radek 0:4, Vinš Karel 3:1, Ondráček Oldřich 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2), TTC Příbram A - TJ Tatran Sedlčany C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočí Jiří 0:4, Pinkava Pavel 1:3, Hovorka Karel 0:2, Skopec Martin 0:4, Říha Vladislav 1:1, body hostů: Šíp Martin 4:0, Bárta Radek 4:0, Málek Miloš 4:0, Kadlec Lukáš 2:2), TJ Sokol Drahlín A - TJ Sokol Voznice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 1:3, Müller Jan 0:4, Samek Jaroslav 4:0, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 3:1, Soukup Michal 2:2, Müller Václav 1:3), TJ Tatran Sedlčany D - SK Chraštice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Vladimír 1:3, Procházka Michal 1:3, Jarolímek Miroslav 2:1, Poslední Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Vopat Lubor 2:2, Němec Václav 2:2, Voska Lukáš 1:3, Krejčí Roman 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Klučenice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Tomáš 1:3, Vlasák Jan 3:0, Plecitý Ondřej 3:1, Štverák Štěpán 3:1, Kovalčík Vladimír 0:1, body hostů: Trachta Zdeněk 1:3, Ženíšek Jakub 1:3, Zelenka Jiří 4:0, Králíčková Jana 0:4),
11. kolo:
TJ Klučenice - SK Chraštice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králíčková Jana 0:4, Šarközy Tibor 2:2, Trachta Zdeněk 1:3, Zelenka Jiří 1:3, body hostů: Voska Lukáš 3:1, Krejčí Roman 4:0, Macoun Jakub 2:2, Vopat Lubor 3:1), TJ Sokol Voznice A - TJ Tatran Sedlčany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Selucký Jakub 0:4, Hušek Antonín 4:0, Kubeček Pavel 0:4, Beneš Radim 0:3, WO 0:1, body hostů: Šíp Martin 2:1, Málek Miloš 3:1, Palátka Daniel 3:1, Bárta Radek 3:1, WO 1:0), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Sokol Příbram C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 3:1, Hořejší Miroslav 2:2, Zajíček Michal 4:0, body hostů: Drozd Aleš 0:4, Šprysl Josef 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Máša Jan 0:4), TTC Příbram A - TJ Sokol Drahlín A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hovorka Karel 0:4, Skopec Martin 0:4, Říha Vladislav 0:4, Mazanec Petr 1:3, body hostů: Šutek Josef 4:0, Jaroš Antonín 2:0, Samek Jaroslav 4:0, Sláma Stanislav ml. 4:0, Müller Jan 1:1), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunc Zdeněk 1:3, Jarolímek Miroslav 0:4, Poslední Pavel 3:1, Procházka Michal 1:3, body hostů: Plecitý Ondřej 2:2, Kovalčík Vladimír 3:1, Štverák Štěpán 2:2, Vlasák Jan 4:0), TJ Spartak Čenkov B - SK Březnice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Radek 1:3, Vinš Karel 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 3:1, body hostů: Petrovic Pavel 4:0, Říha Bohumil 1:3, Medvecký Jan 1:3, Suchopár Miroslav 3:1),
12. kolo:
SK Chraštice A - TJ Klučenice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Roman 4:0, Voska Lukáš 4:0, Vopat Lubor 4:0, Macoun Jakub 2:2, body hostů: Šarközy Tibor 1:3, Macke Michal 0:4, Trachta Zdeněk 1:3, Kulas Josef 0:4), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Sokol Voznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Radek 2:2, Málek Miloš 2:2, Šíp Martin 1:0, Palátka Daniel 2:2, Černý Pavel 1:2, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 3:1, Kubeček Pavel 0:4, Soukup Michal 2:2), TJ Sokol Příbram C - TJ Spartak Rožmitál B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Máša Jan 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Pistulka Miloslav 1:2, Drozd Aleš 1:3, WO 0:1, body hostů: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 1:2, Zajíček Michal 4:0, Hořejší Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Drahlín A - TTC Příbram A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šutek Josef 4:0, Müller Jan 3:1, Sláma Stanislav ml. 3:1, Samek Jaroslav 4:0, body hostů: Říha Vladislav 0:4, Skopec Martin 2:2, Hovorka Karel 0:4, Pinkava Pavel 0:4), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Tatran Sedlčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovalčík Vladimír 2:2, Vlasák Jan 2:1, Plecitý Ondřej 3:1, Štverák Štěpán 3:1, WO 0:1, body hostů: Kunc Zdeněk 0:4, Procházka Michal 2:2, Jarolímek Miroslav 2:1, Homolka Libor 1:3, WO 1:0), SK Březnice C - TJ Spartak Čenkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 3:1, Medvecký Jan 2:2, Suchopár Miroslav 3:1, Petrovic Pavel 4:0, body hostů: Čížek Radek 1:3, Vinš Karel 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 0:4),
13. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Klučenice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Patrik 2:2, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 2:2, Vinš Karel 4:0, body hostů: Macke Michal 0:4, Šarközy Tibor 0:4, Zelenka Jiří 3:1, Ženíšek Jakub 3:1), SK Březnice C - SK Chraštice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 1:3, Medvecký Jan 0:2, Petrovic Pavel 4:0, Suchopár Miroslav 3:1, Michal Tomáš 1:1, body hostů: Zloch Petr 2:2, Krejčí Roman 3:1, Vopat Lubor 2:2, Macoun Jakub 0:4), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Voznice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 1:3, Kunc Zdeněk 2:1, Homolka Libor 1:3, Strnad Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 3:1, Selucký David 4:0, Hušek Antonín 3:0, Kubeček Pavel 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Tatran Sedlčany C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovalčík Vladimír 1:3, Plecitý Tomáš 0:4, Plecitý Ondřej 2:2, Štverák Štěpán 2:2, body hostů: Šíp Martin 4:0, Málek Miloš 4:0, Bárta Radek 2:2, Černý Pavel 1:3), TTC Příbram A - TJ Spartak Rožmitál B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopec Martin 0:4, Říha Vladislav 0:4, Hovorka Karel 0:4, Mazanec Petr 0:4, body hostů: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 4:0, Hořejší Miroslav 4:0, Zajíček Michal 4:0), TJ Sokol Drahlín A - TJ Sokol Příbram C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 2:2, Sláma Stanislav ml. 0:4, Chvojka Ivan 2:2, Samek Jaroslav 3:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Pistulka Miloslav 2:2, Máša Jan 1:3, Drozd Aleš 3:1),
14. kolo:
SK Březnice C - TJ Klučenice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Bohumil 4:0, Medvecký Jan 2:0, Petrovic Pavel 4:0, Suchopár Miroslav 4:0, Michal Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Trachta Zdeněk 0:4, Šarközy Tibor 0:4, Ženíšek Jakub 0:3, Macke Michal 1:3, WO 1:0), TJ Spartak Čenkov B - SK Chraštice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Patrik 2:2, Ječmen Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 2:2, Vinš Karel 3:1, body hostů: Krejčí Roman 4:0, Zloch Petr 2:2, Vopat Lubor 2:2, Macoun Jakub 0:4), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Sokol Voznice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovalčík Vladimír 2:2, Plecitý Tomáš 3:1, Plecitý Ondřej 3:1, Štverák Štěpán 1:3, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 2:2, Hušek Antonín 4:0, Kubeček Pavel 0:4), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Tatran Sedlčany C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Vladimír 2:1, Procházka Michal 1:2, Poslední Pavel 4:0, Lesák Jakub 3:0, WO 3:0, body hostů: Málek Miloš 2:1, Lískovec Ivan 1:2, Kadlec Lukáš 0:3, Csanyi Daniel 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Drahlín A - TJ Spartak Rožmitál B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 3:1, Müller Jan 0:4, Samek Jaroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Zvelebil Miloš ml. 3:1, Eisenreich Lukáš 2:2, Hořejší Miroslav 1:3, WO 1:0), TTC Příbram A - TJ Sokol Příbram C 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopec Martin 0:4, Hovorka Karel 0:4, Říha Vladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Drozd Aleš 2:1, Pistulka Miloslav 3:0, Máša Jan 3:0, Váňa Miroslav 3:0, WO 5:0),
15. kolo:
TTC Příbram A - TJ Spartak Čenkov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazanec Petr 3:1, Hovorka Karel 1:3, Skopec Martin 0:4, Říha Vladislav 1:3, body hostů: Čížek Radek 3:1, Ondráček Oldřich 2:2, Vinš Karel 3:0, Ječmen Jaroslav 3:1, Čepelák Miroslav 0:1), TJ Sokol Drahlín A - SK Březnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 1:3, Müller Jan 1:3, Samek Jaroslav 2:2, body hostů: Suchopár Miroslav 3:1, Petrovic Pavel 4:0, Medvecký Jan 0:4, Říha Bohumil 3:1), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Tatran Sedlčany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 2:2, Dropa Miloš 3:1, Zajíček Michal 4:0, body hostů: Procházka Michal 1:3, Kunc Zdeněk 0:4, Jarolímek Miroslav 1:3, Strnad Vladimír 1:3), TJ Sokol Příbram C - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drozd Aleš 1:3, Váňa Miroslav 4:0, Šprysl Josef 4:0, Máša Jan 2:2, body hostů: Vlasák Jan 1:3, Plecitý Ondřej 1:3, Kovalčík Vladimír 1:1, Štverák Štěpán 2:2, Plecitý Tomáš 0:2), TJ Sokol Voznice A - TJ Klučenice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Antonín 4:0, Chmelař Miroslav 1:1, Vacek Pavel 1:3, Selucký David 4:0, WO 0:2, body hostů: Macke Michal 0:4, Králíčková Jana 2:2, Zelenka Jiří 1:2, Trachta Zdeněk 1:2, WO 2:0), TJ Tatran Sedlčany C - SK Chraštice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Radek 3:1, Málek Miloš 2:2, Šíp Martin 3:0, Černý Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Krejčí Roman 3:1, Vopat Lubor 2:2, Mezek Josef 0:4, Němec Václav 0:3, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Drahlín A - TJ Spartak Čenkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šutek Josef 3:1, Chvojka Ivan 0:4, Müller Jan 0:4, Samek Jaroslav 4:0, body hostů: Čížek Radek 3:1, Vinš Karel 2:2, Ondráček Oldřich 2:2, Ječmen Jaroslav 2:2), TTC Příbram A - SK Březnice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říha Vladislav 1:3, Skopec Martin 1:3, Hovorka Karel 0:4, WO 0:5, body hostů: Petrovic Pavel 3:0, Medvecký Jan 2:1, Říha Bohumil 3:0, Suchopár Miroslav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Příbram C - TJ Tatran Sedlčany D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Aleš 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Šprysl Josef 4:0, Máša Jan 3:1, body hostů: Jarolímek Miroslav 1:3, Procházka Michal 1:3, Kunc Zdeněk 1:3, Strnad Vladimír 2:2), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 3:1, Eisenreich Lukáš 4:0, Dropa Miloš 2:2, Zajíček Michal 4:0, body hostů: Kovalčík Vladimír 1:3, Štverák Štěpán 1:3, Plecitý Tomáš 1:3, Štverák Josef ml. 0:4), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Klučenice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:0, Bárta Radek 2:0, Palátka Daniel 2:1, Černý Pavel 3:1, Málek Miloš 0:1, WO 1:3, body hostů: Macke Michal 0:4, Králíčková Jana 0:3, Zelenka Jiří 3:0, Trachta Zdeněk 0:2, WO 3:1), TJ Sokol Voznice A - SK Chraštice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peták Zdeněk 1:3, Selucký Jakub 0:4, Palan Josef 1:3, Červenka Tomáš 1:3, body hostů: Vopat Lubor 4:0, Krejčí Roman 4:0, Němec Václav 4:0, Mezek Josef 1:3),
17. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Voznice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinš Karel 1:2, Čížek Radek 1:2, Ječmen Jaroslav 0:3, Ondráček Oldřich 1:3, Čepelák Miroslav 0:1, WO 1:1, body hostů: Selucký David 3:1, Chmelař Miroslav 3:0, Čížková Sylva 3:0, Soukup Michal 2:2, WO 1:1), SK Březnice C - TJ Tatran Sedlčany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 1:3, Říha Bohumil 2:2, Petrovic Pavel 4:0, Suchopár Miroslav 3:1, body hostů: Šíp Martin 3:1, Málek Miloš 2:2, Bárta Radek 0:4, Černý Pavel 1:3), TJ Klučenice - TJ Spartak Rožmitál B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šarközy Tibor 0:4, Ženíšek Jakub 1:3, Zelenka Jiří 3:1, Kulas Josef 0:4, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Eisenreich Lukáš 4:0, Eisenreich Jindřich st. 2:2, Dropa Miloš 3:1), SK Chraštice A - TJ Sokol Příbram C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vopat Lubor 3:1, Krejčí Roman 2:2, Voska Lukáš 0:3, Macoun Jakub 0:4, Mezek Josef 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Šprysl Josef 1:1, Pistulka Miloslav 2:2, Máša Jan 4:0, Drozd Aleš 1:1), TJ Tatran Sedlčany D - TTC Příbram A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Zdeněk 3:1, Procházka Michal 4:0, Jarolímek Miroslav 2:2, Strnad Vladimír 4:0, body hostů: Říha Vladislav 2:2, Pinkava Pavel 0:4, Hovorka Karel 0:4, Skopec Martin 1:3), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Sokol Drahlín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovalčík Vladimír 3:1, Plecitý Tomáš 1:3, Čajan Karel 1:3, Štverák Štěpán 2:2, body hostů: Šutek Josef 3:1, Chvojka Ivan 1:3, Samek Jaroslav 4:0, Sláma Stanislav ml. 1:3),
18. kolo:
SK Březnice C - TJ Sokol Voznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 0:4, Říha Bohumil 1:3, Petrovic Pavel 4:0, Suchopár Miroslav 3:1, body hostů: Chmelař Miroslav 1:3, Selucký David 2:2, Čížková Sylva 2:2, Hušek Antonín 3:1), TJ Spartak Čenkov B - TJ Tatran Sedlčany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinš Karel 2:2, Čížek Radek 1:3, Ondráček Oldřich 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2, body hostů: Šíp Martin 4:0, Bárta Radek 0:4, Málek Miloš 2:2, Černý Pavel 2:2), SK Chraštice A - TJ Spartak Rožmitál B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vopat Lubor 2:2, Voska Lukáš 1:3, Krejčí Roman 2:1, Macoun Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Hykl Václav 1:3, Eisenreich Jindřich st. 1:1, Eisenreich Lukáš 3:0, Dropa Miloš 0:2, WO 0:1), TJ Klučenice - TJ Sokol Příbram C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíčková Jana 1:3, Ženíšek Jakub 2:2, Trachta Zdeněk 2:2, Zelenka Jiří 4:0, body hostů: Pistulka Miloslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Máša Jan 3:1, Drozd Aleš 0:4), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TTC Příbram A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovalčík Vladimír 4:0, Plecitý Tomáš 1:1, Štverák Štěpán 4:0, Plecitý Ondřej 4:0, WO 0:2, body hostů: Říha Vladislav 0:4, Pinkava Pavel 1:3, Skopec Martin 0:3, Hovorka Karel 0:3, WO 2:0), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Drahlín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Zdeněk 2:2, Procházka Michal 2:2, Strnad Vladimír 0:4, Lesák Jakub 1:3, body hostů: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 3:1, Samek Jaroslav 4:0, Sláma Stanislav ml. 2:2),
19. kolo:
TJ Tatran Sedlčany D - TJ Spartak Čenkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 3:1, Strnad Vladimír 3:1, Kunc Zdeněk 2:2, Kunc Zdeněk ml. 1:3, body hostů: Kosová Magdalena 1:3, Čepelák Miroslav 0:4, Vinš Karel 4:0, Čížek Radek 2:2), TJ Sokol Hluboš-Paseky A - SK Březnice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štverák Josef ml. 0:4, Plecitý Tomáš 2:2, Štverák Štěpán 1:3, Plecitý Ondřej 2:2, body hostů: Říha Bohumil 3:1, Suchopár Miroslav 3:1, Medvecký Jan 2:2, Bubeníček Ondřej 3:1), TTC Příbram A - TJ Klučenice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazanec Petr 1:1, Skopec Martin 3:1, Pinkava Pavel 0:4, Říha Vladislav 2:2, Hovorka Karel 0:2, body hostů: Šarközy Tibor 3:1, Ženíšek Jakub 2:2, Zelenka Jiří 4:0, Kulas Josef 1:3), TJ Sokol Drahlín A - SK Chraštice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šutek Josef 2:2, Chvojka Ivan 2:2, Sláma Stanislav ml. 1:3, Samek Jaroslav 4:0, body hostů: Zloch Petr 2:2, Krejčí Roman 3:1, Voska Lukáš 2:2, Macoun Jakub 0:4), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Sokol Voznice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 2:1, Hořejší Miroslav 0:2, Zajíček Michal 4:0, Eisenreich Jindřich st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 1:3, Čížková Sylva 1:2, Soukup Michal 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Příbram C - TJ Tatran Sedlčany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Aleš 1:3, Váňa Miroslav 3:1, Máša Jan 2:2, Pistulka Miloslav 0:2, Šprysl Josef 0:2, body hostů: Šíp Martin 4:0, Černý Pavel 3:1, Málek Miloš 2:2, Bárta Radek 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Hluboš-Paseky A - TJ Spartak Čenkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovalčík Vladimír 1:3, Čajan Karel 3:1, Plecitý Ondřej 2:2, Štverák Štěpán 1:3, body hostů: Vinš Karel 4:0, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 2:2, Čížek Radek 1:3), TJ Tatran Sedlčany D - SK Březnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 4:0, Strnad Vladimír 3:1, Kunc Zdeněk 3:1, Kunc Zdeněk ml. 1:3, body hostů: Říha Bohumil 3:1, Medvecký Jan 1:3, Bubeníček Ondřej 0:4, Michal Tomáš 1:3), TJ Sokol Drahlín A - TJ Klučenice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šutek Josef 2:0, Chvojka Ivan 2:1, Sláma Stanislav ml. 2:2, Samek Jaroslav 2:0, WO 0:5, body hostů: Králíčková Jana 0:3, Šarközy Tibor 0:2, Ženíšek Jakub 1:1, Zelenka Jiří 2:2, WO 5:0), TTC Příbram A - SK Chraštice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Vladislav 0:4, Hovorka Karel 1:3, Skopec Martin 0:4, Pinkava Pavel 0:4, body hostů: Zloch Petr 4:0, Krejčí Roman 3:1, Voska Lukáš 4:0, Macoun Jakub 4:0), TJ Sokol Příbram C - TJ Sokol Voznice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 1:2, Šprysl Josef 1:2, Pistulka Miloslav 1:3, Máša Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Chmelař Miroslav 4:0, Selucký David 3:1, Čížková Sylva 0:2, Soukup Michal 1:3, WO 0:2), TJ Spartak Rožmitál B - TJ Tatran Sedlčany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 3:1, Hořejší Miroslav 0:2, Zajíček Michal 4:0, Eisenreich Jindřich st. 0:2, body hostů: Šíp Martin 1:3, Černý Pavel 1:3, Málek Miloš 2:2, Bárta Radek 1:3),
21. kolo:
TJ Spartak Čenkov B - TJ Spartak Rožmitál B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Patrik 2:1, Kosová Magdalena 0:4, Ondráček Oldřich 1:2, Čepelák Miroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Zvelebil Miloš ml. 4:0, Eisenreich Lukáš 2:1, Hořejší Miroslav 2:2, Eisenreich Jindřich st. 2:1, WO 0:2), SK Březnice C - TJ Sokol Příbram C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medvecký Jan 2:2, Říha Bohumil 0:4, Suchopár Miroslav 1:3, Petrovic Pavel 3:1, body hostů: Drozd Aleš 1:3, Váňa Miroslav 4:0, Máša Jan 2:2, Šprysl Josef 3:1), TJ Sokol Voznice A - TTC Příbram A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Selucký David 3:0, Soukup Michal 3:0, Čížková Sylva 3:0, Chmelař Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Říha Vladislav 0:4, Skopec Martin 0:4, Hovorka Karel 0:4, WO 0:5), TJ Tatran Sedlčany C - TJ Sokol Drahlín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Radek 3:1, Málek Miloš 3:0, Palátka Daniel 2:2, Černý Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Chvojka Ivan 2:2, Sláma Stanislav ml. 0:4, Samek Jaroslav 3:0, Müller Jan 0:4, WO 0:1), TJ Klučenice - TJ Tatran Sedlčany D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šarközy Tibor 1:1, Trachta Zdeněk 0:4, Zelenka Jiří 3:1, Kulas Josef 1:3, Králíčková Jana 0:2, body hostů: Procházka Michal 2:2, Lesák Jakub 2:2, Kunc Zdeněk 3:1, Strnad Vladimír 4:0), SK Chraštice A - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vopat Lubor 3:1, Macoun Jakub 0:4, Krejčí Roman 4:0, Voska Lukáš 3:1, body hostů: Kovalčík Vladimír 1:3, Vlasák Jan 3:1, Čajan Karel 1:3, Štverák Štěpán 1:3),
22. kolo:
SK Březnice C - TJ Spartak Rožmitál B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Bohumil 1:3, Petrovic Pavel 3:1, Suchopár Miroslav 1:3, Medvecký Jan 2:2, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Zvelebil Miloš ml. 3:1, Eisenreich Lukáš 2:2, Dropa Miloš 0:1, Eisenreich Jindřich st. 1:2), TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Příbram C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Patrik 1:3, Kosová Magdalena 0:4, Ondráček Oldřich 2:2, Čepelák Miroslav 0:4, body hostů: Pistulka Miloslav 3:1, Váňa Miroslav 4:0, Máša Jan 3:1, Šprysl Josef 3:1), TJ Tatran Sedlčany C - TTC Příbram A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Málek Miloš 3:0, Bárta Radek 2:1, Palátka Daniel 1:2, Černý Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Říha Vladislav 1:3, Skopec Martin 1:3, Hovorka Karel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Voznice A - TJ Sokol Drahlín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Miroslav 2:1, Čížková Sylva 3:0, Soukup Michal 3:1, Selucký David 3:1, WO 1:1, body hostů: Müller Jan 0:4, Sláma Stanislav ml. 0:3, Samek Jaroslav 3:0, Jaroš Antonín 0:4, WO 1:1), SK Chraštice A - TJ Tatran Sedlčany D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vopat Lubor 2:1, Macoun Jakub 1:2, Krejčí Roman 2:1, Voska Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Kunc Zdeněk 1:3, Strnad Vladimír 1:3, Procházka Michal 3:1, WO 0:5), TJ Klučenice - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králíčková Jana 1:3, Šarközy Tibor 1:3, Trachta Zdeněk 3:1, Kulas Josef 2:2, body hostů: Vlasák Jan 3:1, Štverák Štěpán 2:2, Čajan Karel 4:0, Štverák Josef ml. 0:4),
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Voznice B - TTC Příbram B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Leoš 3:1, Vacek Pavel 3:1, Palan Josef 2:2, Müller Václav 4:0, body hostů: Mazanec Petr 2:2, Pinkava Pavel 2:2, Bešťák Vojtěch 0:4, Bláha Jiří 0:4), TJ Slavoj Obecnice D - TJ Sokol Příbram D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinerová Vanessa 3:1, Petráň Ondřej 4:0, Landsperská Michaela 3:1, Krátká Tereza 2:2, body hostů: Žaba Pavel 2:2, Müller Patrik 2:2, Matyáš Paul 0:4, Hegedüs Petr 0:4), SK Březnice D - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeníček Ondřej 4:0, Peterka Lukáš 4:0, Michal Tomáš 4:0, Haník Pavel 2:0, Janeček Martin 2:0, body hostů: Bambas Filip 0:4, Ovsík Lukáš 0:4, Soused Daniel 0:4, Sousedová Dominika 0:4), SK Chraštice B - TJ Sokol Drahlín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Jiří 0:4, Burian Josef 2:2, Mezek Josef 0:3, Macoun Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Pech Milan 3:1, Sláma Stanislav ml. 4:0, Müller Jan 3:1, Jedlička Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Slavoj Obecnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Tomáš 3:1, Kovalčík Vladimír 4:0, Krýsl Roman 2:2, Stočes František 2:2, body hostů: Brabenec Václav 2:2, Burian Václav 0:4, Podsedník Jaroslav 1:3, Vinš Stanislav 2:2),
2. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - SK Chraštice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Miroslav 4:0, Melichar Luboš 3:1, Zvelebil Miloš st. 3:1, Hylmar Vladimír 1:1, Pantůček František 0:2, body hostů: Macoun Jakub 2:2, Vančát Milan st. 2:2, Burian Josef 1:3, Mezek Josef 0:4), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - SK Březnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Petr 0:4, Stočes František 1:3, Krýsl Roman 1:3, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Bubeníček Ondřej 3:1, Janeček Martin 0:2, Michal Tomáš 3:1, Haník Pavel 1:1), TJ Slavoj Obecnice C - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Pavel 3:0, Burian Václav 3:0, Vinš Stanislav 3:0, Podsedník Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Sousedová Dominika 0:4, Bambas Filip 0:4, Veltruský Jan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Voznice B - TJ Slavoj Obecnice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Leoš 3:1, Kubeček Pavel 3:1, Vacek Pavel 3:1, Palan Josef 3:1, body hostů: Steinerová Vanessa 0:4, Krátká Tereza 0:4, Matulová Marie 0:4, Eršil David 4:0), TTC Příbram B - TJ Sokol Příbram D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazanec Petr 4:0, Bláha Jiří 3:1, Pinkava Pavel 4:0, Zeman Lukáš 1:3, body hostů: Müller Patrik 1:3, Žaba Pavel 1:3, Vobejda Ladislav 2:2, Hegedüs Petr 0:4),
3. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Sokol Drahlín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Luboš 2:2, Zvelebil Miloš st. 1:3, Pantůček František 0:4, Hylmar Vladimír 0:4, body hostů: Lopata Stanislav 3:1, Pech Milan 4:0, Müller Jan 3:1, Brynda Jaromír 3:1), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokurka Petr 3:0, Stočes František 3:0, Krýsl Roman 3:0, Plecitý Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Sousedová Johana 0:4, Veltruský Jan 0:4, Bambas Filip 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Obecnice C - SK Březnice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podsedník Jaroslav 1:3, Burian Václav 2:2, Vinš Stanislav 1:2, Lukeš Tomáš 4:0, Král Pavel 1:0, body hostů: Peterka Lukáš 3:1, Bubeníček Ondřej 3:1, Haník Pavel 0:2, Michal Tomáš 1:3, Janeček Martin 0:2), TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Příbram D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeček Pavel 4:0, Kudrna Leoš 3:1, Vacek Pavel 4:0, Palan Josef 3:1, body hostů: Vobejda Ladislav 1:3, Žaba Pavel 1:3, Müller Jaroslav 0:4, Matyáš Paul 0:4), TTC Příbram B - TJ Slavoj Obecnice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampejs Vladimír 3:0, Bláha Jiří 3:0, Pinkava Pavel 3:0, Bešťák Vojtěch 2:2, WO 3:0, body hostů: Steinerová Vanessa 1:3, Krátká Tereza 1:3, Matulová Marie 0:4, Eršil David 0:1, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice D - TJ Spartak Rožmitál C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinerová Vanessa 0:4, Krátká Tereza 1:3, Dvořák Jiří 0:4, Eršil David 2:2, body hostů: Hořejší Miroslav 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 3:1, Hylmar Vladimír 2:2), SK Březnice D - TJ Sokol Voznice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janeček Martin 1:2, Bubeníček Ondřej 3:0, Peterka Lukáš 3:0, Michal Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kudrna Leoš 1:3, Kubeček Pavel 0:4, Palan Josef 1:3, WO 0:5), SK Březnice E - TTC Příbram B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:4, Veltruský Jan 0:4, Bambas Filip 0:4, body hostů: Mazanec Petr 4:0, Hampejs Vladimír 4:0, Bláha Jiří 4:0, Pinkava Pavel 4:0), SK Chraštice B - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Jiří 0:4, Mezek Josef 0:4, Macoun Jakub 2:2, Burian Josef 1:3, body hostů: Plecitý Tomáš 4:0, Krýsl Roman 3:1, Vokurka Petr 2:2, Stočes František 4:0), TJ Sokol Drahlín B - TJ Slavoj Obecnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Milan 1:3, Jedlička Jaroslav 0:3, Müller Jan 0:3, Brynda Jaromír 0:4, WO 2:0, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Brabenec Václav 4:0, Vinš Stanislav 3:1, Podsedník Jaroslav 2:0, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Příbram D - TJ Spartak Rožmitál C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobejda Ladislav 1:3, Müller Patrik 4:0, Žaba Pavel 1:3, Máša Jan 4:0, body hostů: Hořejší Miroslav 2:2, Melichar Luboš 2:2, Zvelebil Miloš st. 2:2, Hylmar Vladimír 0:4), SK Březnice D - TTC Příbram B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Martin 1:3, Bubeníček Ondřej 4:0, Michal Tomáš 4:0, Peterka Lukáš 4:0, body hostů: Hampejs Vladimír 1:3, Silavecká Ema 0:4, Bláha Jiří 1:3, Pinkava Pavel 1:3), SK Březnice E - TJ Sokol Voznice B 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sousedová Johana 0:3, Veltruský Jan 0:3, Soused Daniel 0:3, WO 3:3, body hostů: Kudrna Leoš 3:0, Kubeček Pavel 3:0, Palan Josef 3:0, WO 3:3), SK Chraštice B - TJ Slavoj Obecnice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Jiří 1:3, Mezek Josef 1:3, Macoun Jakub 2:1, Burian Josef 0:4, WO 1:0, body hostů: Vinš Stanislav 4:0, Podsedník Jaroslav 3:1, Šefrna Václav 1:3, Král Pavel 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Drahlín B - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Milan 0:4, Sláma Stanislav ml. 3:1, Müller Jan 2:2, Brynda Jaromír 2:2, body hostů: Krýsl Roman 3:1, Kovalčík Vladimír 4:0, Stočes František 1:3, Vokurka Petr 1:3),
6. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Miroslav 3:1, Zvelebil Miloš st. 2:2, Drozen Jan 1:2, Melichar Luboš 0:4, WO 0:1, body hostů: Plecitý Tomáš 4:0, Kovalčík Vladimír 3:1, Krýsl Roman 1:2, Stočes František 1:2, Vokurka Petr 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Voznice B - SK Chraštice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Michal 4:0, Kubeček Pavel 4:0, Vacek Pavel 4:0, Palan Josef 3:1, body hostů: Macoun Jiří 0:4, Hrkal Jindřich 0:4, Mezek Josef 0:4, Burian Josef 1:3), TTC Příbram B - TJ Sokol Drahlín B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Slavoj Obecnice D - SK Březnice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátká Tereza 0:4, Petráň Ondřej 2:2, Steinerová Vanessa 1:3, Eršil David 2:2, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Michal Tomáš 4:0, Janeček Martin 1:3, Bubeníček Josef ml. 2:2), TJ Sokol Příbram D - SK Březnice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobejda Ladislav 4:0, Müller Patrik 4:0, Žaba Pavel 4:0, Matyáš Paul 1:3, body hostů: Veltruský Jan 1:3, Soused Daniel 0:4, Sousedová Johana 1:3, Bambas Filip 1:3),
7. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Slavoj Obecnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Miroslav 2:2, Melichar Luboš 1:3, Zvelebil Miloš st. 2:2, Drozen Jan 2:2, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Burian Václav 0:4, Podsedník Jaroslav 1:3, Vinš Stanislav 4:0), TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Drahlín B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Michal 4:0, Kubeček Pavel 4:0, Vacek Pavel 4:0, Palan Josef 4:0, body hostů: Müller Jan 0:4, Lopata Stanislav 0:4, Brynda Jaromír 0:4, Jedlička Jaroslav 0:4), TTC Příbram B - SK Chraštice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazanec Petr 4:0, Hampejs Vladimír 3:1, Bláha Jiří 4:0, Pinkava Pavel 4:0, body hostů: Macoun Jiří 0:4, Hrkal Jindřich 0:4, Mezek Josef 0:4, Burian Josef 1:3), TJ Slavoj Obecnice D - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátká Tereza 4:0, Petráň Ondřej 4:0, Steinerová Vanessa 4:0, Eršil David 4:0, body hostů: Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:4, Bambas Filip 0:4, Veltruský Jan 0:4), TJ Sokol Příbram D - SK Březnice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobejda Ladislav 1:3, Müller Patrik 2:2, Žaba Pavel 1:2, Müller Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Michal Tomáš 4:0, Janeček Martin 2:2, Bubeníček Josef ml. 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
SK Březnice D - TJ Spartak Rožmitál C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Martin 0:1, Haník Pavel 1:3, Michal Tomáš 3:1, Peterka Lukáš 3:1, Bubeníček Ondřej 2:1, body hostů: Hořejší Miroslav 3:1, Melichar Luboš 0:4, Drozen Jan 3:1, Zvelebil Miloš st. 1:3), SK Chraštice B - TJ Slavoj Obecnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Jiří 2:2, Hrkal Jan 0:2, Macoun Jakub 3:1, Mezek Josef 3:1, Hrkal Jindřich 0:2, body hostů: Eršil David 4:0, Petráň Ondřej 2:2, Steinerová Vanessa 1:3, Krátká Tereza 1:3), TJ Sokol Drahlín B - TJ Sokol Příbram D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Stanislav 3:1, Müller Jan 3:1, Brynda Jaromír 4:0, Jedlička Jaroslav 1:3, body hostů: Müller Patrik 0:4, Máša Jan 3:1, Vobejda Ladislav 1:3, Žaba Pavel 1:3), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Sokol Voznice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Tomáš 3:1, Kovalčík Vladimír 2:2, Krýsl Roman 2:2, Stočes František 1:3, body hostů: Soukup Michal 4:0, Müller Václav 3:1, Vacek Pavel 1:3, Palan Josef 0:4), TJ Slavoj Obecnice C - TTC Příbram B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukeš Tomáš 4:0, Burian Václav 3:1, Vinš Stanislav 2:2, Podsedník Jaroslav 2:2, body hostů: Mazanec Petr 3:1, Hampejs Vladimír 0:4, Bláha Jiří 0:4, Pinkava Pavel 2:2),
9. kolo:
SK Březnice E - TJ Spartak Rožmitál C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bambas Filip 0:4, Sousedová Johana 0:4, Veltruský Jan 0:4, Soused Daniel 0:4, body hostů: Hořejší Miroslav 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 4:0, Drozen Jan 4:0), SK Chraštice B - TJ Sokol Příbram D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrkal Jindřich 0:4, Hrkal Jan 0:4, Mezek Josef 2:2, Burian Josef 2:2, body hostů: Vobejda Marek 2:2, Müller Patrik 2:0, Vobejda Ladislav 3:1, Žaba Pavel 3:1, Máša Jan 2:0), TJ Sokol Drahlín B - TJ Slavoj Obecnice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Stanislav 4:0, Müller Jan 3:1, Brynda Jaromír 4:0, Jedlička Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Eršil David 0:3, Petráň Ondřej 1:3, Steinerová Vanessa 1:3, Krátká Tereza 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TTC Příbram B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Tomáš 3:1, Kovalčík Vladimír 4:0, Krýsl Roman 4:0, Stočes František 1:3, body hostů: Mazanec Petr 1:3, Bláha Jiří 1:3, Hampejs Vladimír 1:3, Pinkava Pavel 1:3), TJ Slavoj Obecnice C - TJ Sokol Voznice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 3:1, Podsedník Jaroslav 0:2, Vinš Stanislav 2:2, Lukeš Tomáš 4:0, Burian Václav 2:0, body hostů: Soukup Michal 3:1, Müller Václav 2:2, Vacek Pavel 0:4, Palan Josef 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Voznice B - TJ Spartak Rožmitál C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Leoš 1:3, Müller Václav 3:1, Soukup Michal 4:0, Kubeček Pavel 1:3, body hostů: Drozen Jan 3:1, Zvelebil Miloš st. 2:2, Melichar Luboš 2:2, Pantůček František 0:4), TJ Slavoj Obecnice D - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinerová Vanessa 1:3, Krátká Tereza 0:4, Landsperská Michaela 0:4, Eršil David 1:3, body hostů: Krýsl Roman 4:0, Štverák Josef ml. 4:0, Vokurka Petr 2:2, Stočes František 4:0), TJ Sokol Příbram D - TJ Slavoj Obecnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobejda Ladislav 0:4, Müller Patrik 0:4, Žaba Pavel 1:3, Máša Jan 3:1, body hostů: Král Pavel 3:1, Vinš Stanislav 4:0, Podsedník Jaroslav 3:1, Burian Václav 2:2), SK Březnice D - SK Chraštice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Pavel 2:2, Peterka Lukáš 4:0, Bubeníček Ondřej 4:0, Michal Tomáš 4:0, body hostů: Hrkal Jindřich 0:4, Mezek Josef 1:3, Macoun Jiří 0:4, Burian Josef 1:3), SK Březnice E - TJ Sokol Drahlín B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:4, Bambas Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Sláma Stanislav ml. 3:0, Lopata Stanislav 3:0, Müller Jan 3:0, Brynda Jaromír 3:0, WO 5:0),
11. kolo:
TTC Příbram B - TJ Spartak Rožmitál C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazanec Petr 3:1, Bláha Jiří 3:1, Pinkava Pavel 1:3, Hampejs Vladimír 2:2, body hostů: Drozen Jan 4:0, Zvelebil Miloš st. 1:3, Melichar Luboš 2:2, Pantůček František 0:4), TJ Slavoj Obecnice D - TJ Slavoj Obecnice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srch Radek ml. 0:3, Eršil David 0:2, Landsperská Michaela 1:2, Matulová Marie 0:3, WO 3:2, body hostů: Burian Václav 2:1, Podsedník Jaroslav 3:0, Brabenec Václav 3:0, Vinš Stanislav 2:0, WO 2:3), TJ Sokol Příbram D - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobejda Ladislav 1:3, Müller Patrik 0:4, Žaba Pavel 0:4, Máša Jan 2:2, body hostů: Kovalčík Vladimír 4:0, Krýsl Roman 4:0, Stočes František 3:1, Vokurka Petr 2:2), SK Březnice D - TJ Sokol Drahlín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Pavel 1:3, Peterka Lukáš 3:1, Bubeníček Ondřej 4:0, Michal Tomáš 3:1, body hostů: Lopata Stanislav 1:3, Sláma Stanislav ml. 2:2, Müller Jan 0:4, Brynda Jaromír 2:2), SK Březnice E - SK Chraštice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sousedová Johana 3:1, Soused Daniel 0:4, Bambas Filip 2:2, WO 0:5, body hostů: Burian Josef 2:1, Macoun Jiří 1:2, Mezek Josef 3:0, Hrkal Jindřich 1:2, WO 5:0),
12. kolo:
TTC Příbram B - TJ Sokol Voznice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thomas Robert 0:4, Bešťák Vojtěch 0:4, Mazanec Petr 4:0, Hampejs Vladimír 2:2, body hostů: Vacek Pavel 3:1, Palan Josef 2:2, Kudrna Leoš 2:2, Kubeček Pavel 3:1), TJ Sokol Příbram D - TJ Slavoj Obecnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaba Pavel 3:1, Pustějovský Pavel 1:3, Vobejda Ladislav 3:1, Matyáš Paul 0:2, Vobejda Marek 0:2, body hostů: Eršil David 4:0, Steinerová Vanessa 2:2, Krátká Tereza 2:2, Landsperská Michaela 1:3), SK Březnice E - SK Březnice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sousedová Johana 1:3, Soused Daniel 1:3, Veltruský Jan 1:3, Bambas Filip 1:3, body hostů: Peterka Lukáš 3:1, Bubeníček Ondřej 3:1, Michal Tomáš 3:1, Bubeníček Josef 3:1), TJ Sokol Drahlín B - SK Chraštice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Stanislav 4:0, Sláma Stanislav ml. 4:0, Jedlička Jaroslav 1:2, Müller Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Burian Josef 1:3, Macoun Jiří 1:3, Vančát Milan st. 0:4, Mezek Josef 0:3, WO 1:0), TJ Slavoj Obecnice C - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:2, Lukeš Tomáš 4:0, Brabenec Václav 4:0, Vinš Stanislav 3:1, Burian Václav 1:1, body hostů: Kovalčík Vladimír 2:2, Krýsl Roman 1:3, Vokurka Petr 0:4, Stočes František 1:3),
13. kolo:
SK Chraštice B - TJ Spartak Rožmitál C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burian Josef 2:2, Macoun Jiří 0:4, Mezek Josef 1:3, Macoun Jakub 2:2, body hostů: Drozen Jan 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 2:2, Pantůček František 1:3), SK Březnice D - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Pavel 0:2, Bubeníček Ondřej 2:1, Peterka Lukáš 2:2, Michal Tomáš 1:3, Janeček Martin 0:2, WO 1:0, body hostů: Kovalčík Vladimír 4:0, Plecitý Tomáš 3:1, Krýsl Roman 1:2, Stočes František 2:2, WO 0:1), SK Březnice E - TJ Slavoj Obecnice C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soused Daniel 0:4, Sousedová Johana 0:4, Bambas Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Král Pavel 3:0, Vinš Stanislav 3:0, Podsedník Jaroslav 3:0, Brabenec Václav 3:0, WO 5:0), TJ Slavoj Obecnice D - TJ Sokol Voznice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Landsperská Michaela 1:2, Petráň Ondřej 2:1, Steinerová Vanessa 0:3, Krátká Tereza 0:3, WO 5:0, body hostů: Vacek Pavel 4:0, Palan Josef 3:1, Kubeček Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Příbram D - TTC Příbram B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobejda Ladislav 0:4, Müller Patrik 0:4, Žaba Pavel 1:3, Máša Jan 4:0, body hostů: Pinkava Pavel 3:1, Bláha Jiří 2:2, Hampejs Vladimír 3:1, Mazanec Petr 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Drahlín B - TJ Spartak Rožmitál C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Stanislav 4:0, Sláma Stanislav ml. 3:1, Jedlička Jaroslav 2:2, Brynda Jaromír 3:1, body hostů: Melichar Luboš 3:1, Zvelebil Miloš st. 1:3, Hylmar Vladimír 0:4, Pantůček František 0:4), SK Březnice E - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soused Daniel 0:4, Sousedová Johana 1:3, Bambas Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Krýsl Roman 2:1, Vokurka Petr 3:0, Plecitý Tomáš 3:0, Stočes František 3:0, WO 5:0), SK Březnice D - TJ Slavoj Obecnice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Ondřej 2:1, Peterka Lukáš 2:2, Michal Tomáš 0:2, Janeček Martin 0:4, Haník Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Brabenec Václav 3:0, Vinš Stanislav 2:2, Podsedník Jaroslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Příbram D - TJ Sokol Voznice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vobejda Ladislav 1:2, Žaba Pavel 1:2, Máša Jan 3:0, Müller Patrik 2:1, WO 5:0, body hostů: Vacek Pavel 2:2, Palan Josef 3:1, Kubeček Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Obecnice D - TTC Příbram B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátká Tereza 0:4, Landsperská Michaela 0:4, Steinerová Vanessa 0:4, Petráň Ondřej 3:1, body hostů: Pinkava Pavel 3:1, Mazanec Petr 4:0, Bláha Jiří 3:1, Hampejs Vladimír 3:1),
15. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Slavoj Obecnice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drozen Jan 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 3:1, Hylmar Vladimír 2:2, body hostů: Eršil David 2:2, Steinerová Vanessa 0:4, Krátká Tereza 0:4, Landsperská Michaela 1:3), TJ Sokol Voznice B - SK Březnice D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palan Josef 1:3, Kudrna Leoš 2:2, Kubeček Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Peterka Lukáš 3:0, Bubeníček Ondřej 3:0, Haník Pavel 1:2, Michal Tomáš 2:1, WO 5:0), TTC Příbram B - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkava Pavel 4:0, Mazanec Petr 4:0, Hampejs Vladimír 4:0, Bláha Jiří 4:0, body hostů: Bambas Filip 0:4, Ovsík Lukáš 0:4, Veltruský Jan 0:4, Pfleger Lambert 0:4), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - SK Chraštice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Tomáš 4:0, Kovalčík Vladimír 2:0, Krýsl Roman 3:1, Stočes František 2:2, WO 0:2, body hostů: Hrkal Jindřich 0:4, Macoun Jakub 2:2, Macoun Jiří 0:3, Mezek Josef 1:2, WO 2:0), TJ Slavoj Obecnice C - TJ Sokol Drahlín B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Tomáš 4:0, Vinš Stanislav 2:2, Podsedník Jaroslav 0:1, Burian Václav 2:2, Brabenec Václav 2:1, body hostů: Šefr Petr 0:4, Müller Jan 3:1, Lopata Stanislav 3:1, Brynda Jaromír 0:4),
16. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Sokol Příbram D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dropa Miloš 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 3:1, Hylmar Vladimír 0:4, body hostů: Beran Vladislav 2:2, Žaba Pavel 1:3, Müller Patrik 1:3, Vobejda Ladislav 1:3), TTC Příbram B - SK Březnice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinkava Pavel 3:1, Hampejs Vladimír 1:2, Silavecká Julie 3:1, Thomas Robert 0:4, WO 1:0, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Bubeníček Ondřej 2:2, Michal Tomáš 1:2, Haník Pavel 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Voznice B - SK Březnice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Pavel 4:0, Kubeček Pavel 4:0, Kudrna Leoš 4:0, Palan Josef 4:0, body hostů: Soused Daniel 0:4, Ovsík Lukáš 0:4, Sousedová Dominika 0:4, Veltruský Jan 0:4), TJ Slavoj Obecnice C - SK Chraštice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Pavel 4:0, Vinš Stanislav 4:0, Podsedník Jaroslav 3:1, Šefrna Václav 1:3, body hostů: Hrkal Jindřich 0:4, Macoun Jiří 1:3, Macoun Jakub 2:2, Mezek Josef 1:3), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Sokol Drahlín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes František 0:4, Plecitý Jaroslav 0:4, Krýsl Roman 2:2, Plecitý Tomáš 3:1, body hostů: Lopata Stanislav 3:1, Sláma Stanislav ml. 3:1, Müller Jan 3:1, Brynda Jaromír 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Spartak Rožmitál C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Petr 1:3, Kovalčík Vladimír 3:1, Krýsl Roman 3:1, Stočes František 3:1, body hostů: Dropa Miloš 4:0, Melichar Luboš 1:3, Zvelebil Miloš st. 1:3, Pantůček František 0:4), SK Chraštice B - TJ Sokol Voznice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Jiří 1:3, Macoun Jakub 4:0, Mezek Josef 1:3, Burian Josef 1:3, body hostů: Vacek Pavel 3:1, Palan Josef 2:2, Kudrna Leoš 1:3, Kubeček Pavel 3:1), TJ Sokol Drahlín B - TTC Příbram B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Stanislav ml. 3:1, Lopata Stanislav 4:0, Brynda Jaromír 3:1, Müller Jan 4:0, body hostů: Mazanec Petr 1:3, Silavecká Julie 1:3, Hejhal Tomáš 0:4, Zeman Lukáš 0:4), SK Březnice D - TJ Slavoj Obecnice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Ondřej 4:0, Peterka Lukáš 4:0, Janeček Martin 2:2, Haník Pavel 2:2, body hostů: Petráň Ondřej 2:2, Krátká Tereza 0:4, Eršil David 2:2, Landsperská Michaela 0:4), SK Březnice E - TJ Sokol Příbram D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bambas Filip 2:2, Sousedová Johana 2:2, Veltruský Jan 1:3, Soused Daniel 1:3, body hostů: Müller Patrik 4:0, Pustějovský Pavel 4:0, Vobejda Marek 0:4, Matyáš Paul 2:2),
18. kolo:
TJ Slavoj Obecnice C - TJ Spartak Rožmitál C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Václav 3:1, Vinš Stanislav 3:1, Král Pavel 1:3, Lukeš Tomáš 4:0, body hostů: Dropa Miloš 3:1, Melichar Luboš 1:3, Zvelebil Miloš st. 1:3, Pantůček František 0:4), TJ Sokol Drahlín B - TJ Sokol Voznice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Stanislav ml. 4:0, Lopata Stanislav 3:1, Brynda Jaromír 2:2, Müller Jan 4:0, body hostů: Vacek Pavel 0:4, Palan Josef 0:4, Kudrna Leoš 2:2, Kubeček Pavel 1:3), SK Chraštice B - TTC Příbram B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Jiří 1:3, Macoun Jakub 4:0, Mezek Josef 2:2, Burian Josef 1:3, body hostů: Bláha Jiří 2:2, Hampejs Vladimír 3:1, Bešťák Vojtěch 0:4, Pinkava Pavel 3:1), SK Březnice E - TJ Slavoj Obecnice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veltruský Jan 0:4, Bambas Filip 0:4, Sousedová Johana 1:3, Soused Daniel 0:4, body hostů: Eršil David 4:0, Krátká Tereza 4:0, Landsperská Michaela 3:1, Steinerová Vanessa 4:0), SK Březnice D - TJ Sokol Příbram D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haník Pavel 0:1, Janeček Martin 1:2, Peterka Lukáš 3:0, Bubeníček Ondřej 3:0, Michal Tomáš 2:0, WO 5:0, body hostů: Beran Vladislav 2:2, Müller Patrik 1:3, Müller Jaroslav 0:4, WO 0:5),
19. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - SK Březnice D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Miroslav 3:1, Melichar Luboš 2:2, Zvelebil Miloš st. 1:3, Pantůček František 0:4, body hostů: Peterka Lukáš 3:1, Bubeníček Ondřej 3:1, Janeček Martin 1:1, Michal Tomáš 3:1, Haník Pavel 0:2), TJ Slavoj Obecnice D - SK Chraštice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landsperská Michaela 2:2, Krátká Tereza 0:4, Steinerová Vanessa 2:2, Eršil David 3:1, body hostů: Macoun Jiří 2:2, Macoun Jakub 4:0, Burian Josef 1:3, Mezek Josef 2:2), TJ Sokol Příbram D - TJ Sokol Drahlín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Vladislav 0:4, Müller Patrik 1:3, Müller Jaroslav 0:4, Máša Jan 3:1, body hostů: Lopata Stanislav 4:0, Sláma Stanislav ml. 3:1, Brynda Jaromír 2:2, Müller Jan 3:1), TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacek Pavel 1:3, Palan Josef 2:2, Kudrna Leoš 0:4, WO 0:5, body hostů: Kovalčík Vladimír 3:0, Plecitý Tomáš 3:0, Vokurka Petr 1:2, Stočes František 2:1, WO 5:0), TTC Příbram B - TJ Slavoj Obecnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazanec Petr 3:1, Bláha Jiří 3:1, Hampejs Vladimír 1:2, Pinkava Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Lukeš Tomáš 4:0, Král Pavel 0:4, Burian Václav 1:3, Šefrna Václav 0:3, WO 0:1),
20. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - SK Březnice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Miroslav 4:0, Melichar Luboš 4:0, Zvelebil Miloš st. 4:0, Pantůček František 2:2, body hostů: Ovsík Lukáš 0:4, Veltruský Jan 1:3, Sousedová Johana 0:4, Sousedová Dominika 1:3), TJ Sokol Příbram D - SK Chraštice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Vladislav 3:1, Müller Patrik 3:1, Pustějovský Pavel 0:4, Máša Jan 4:0, body hostů: Macoun Jiří 1:3, Macoun Jakub 3:1, Burian Josef 1:3, Mezek Josef 1:3), TJ Slavoj Obecnice D - TJ Sokol Drahlín B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Landsperská Michaela 1:3, Krátká Tereza 0:4, Steinerová Vanessa 0:4, Eršil David 1:3, body hostů: Brynda Jaromír 4:0, Lopata Stanislav 3:1, Müller Jan 4:0, Sláma Stanislav ml. 3:1), TTC Příbram B - TJ Sokol Hluboš-Paseky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampejs Vladimír 1:3, Bláha Jiří 0:4, Pinkava Pavel 2:2, Zeman Lukáš 0:4, body hostů: Plecitý Tomáš 4:0, Kovalčík Vladimír 4:0, Vokurka Petr 3:1, Stočes František 2:2), TJ Sokol Voznice B - TJ Slavoj Obecnice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacek Pavel 3:1, Palan Josef 1:2, Kudrna Leoš 1:2, WO 2:5, body hostů: Lukeš Tomáš 3:0, Burian Václav 2:1, Šefrna Václav 0:3, Král Pavel 0:1, WO 5:2),
21. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TJ Sokol Voznice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hořejší Miroslav 3:0, Zvelebil Miloš st. 1:2, Vyhlas Radomír 3:0, Hylmar Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Vacek Pavel 2:2, Palan Josef 1:3, Kudrna Leoš 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Slavoj Obecnice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krýsl Roman 3:0, Vokurka Petr 2:1, Stočes František 3:0, Kovalčík Vladimír 1:0, WO 5:2, body hostů: Krátká Tereza 0:3, Landsperská Michaela 0:3, Steinerová Vanessa 1:3, WO 2:5), TJ Slavoj Obecnice C - TJ Sokol Příbram D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefrna Václav 3:1, Král Pavel 4:0, Vinš Stanislav 4:0, Podsedník Jaroslav 4:0, body hostů: Vobejda Ladislav 0:4, Müller Patrik 1:3, Pustějovský Pavel 0:4, Müller Jaroslav 0:4), SK Chraštice B - SK Březnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Jiří 0:4, Macoun Jakub 2:2, Mezek Josef 1:3, Burian Josef 2:2, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Bubeníček Ondřej 3:1, Michal Tomáš 3:1, Haník Pavel 1:3), TJ Sokol Drahlín B - SK Březnice E 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Stanislav ml. 3:0, Lopata Stanislav 4:0, Brynda Jaromír 4:0, Müller Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Sousedová Johana 0:4, Soused Daniel 0:3, Bambas Filip 0:4, Veltruský Jan 0:4, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Spartak Rožmitál C - TTC Příbram B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Miroslav 4:0, Dropa Miloš 4:0, Melichar Luboš 2:2, Zvelebil Miloš st. 3:1, body hostů: Mazanec Petr 0:4, Bláha Jiří 0:4, Hampejs Vladimír 1:3, Pinkava Pavel 2:2), TJ Slavoj Obecnice C - TJ Slavoj Obecnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burian Václav 2:0, Král Pavel 2:0, Brabenec Václav 3:0, Podsedník Jaroslav 2:0, WO 1:6, body hostů: Srch Radek ml. 0:3, Matulová Marie 0:2, Landsperská Michaela 0:2, Eršil David 0:2, WO 6:1), TJ Sokol Hluboš-Paseky B - TJ Sokol Příbram D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Roman 4:0, Vokurka Petr 3:1, Stočes František 3:1, Kovalčík Vladimír 3:0, WO 0:1, body hostů: Vobejda Ladislav 0:1, Müller Patrik 2:2, Pustějovský Pavel 0:4, Žaba Pavel 0:4, Drozd Pavel 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Drahlín B - SK Březnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Stanislav 2:2, Sláma Stanislav ml. 3:1, Brynda Jaromír 1:3, Müller Jan 1:3, body hostů: Peterka Lukáš 4:0, Bubeníček Ondřej 2:2, Haník Pavel 0:4, Michal Tomáš 3:1), SK Chraštice B - SK Březnice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Jiří 3:1, Macoun Jakub 4:0, Mezek Josef 3:1, Burian Josef 4:0, body hostů: Sousedová Johana 2:2, Soused Daniel 0:4, Bambas Filip 0:4, Veltruský Jan 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy