Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP I. třídy
1. kolo:
So. Rakovník B - ST Nouzov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosna Petr 2:2, Mladý Václav 3:1, Pitař Michal 3:1, Jerhot Jaroslav 1:3, body hostů: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 2:2, Steffl Jan 4:0, Demchuk Mykola 0:2, Sušánka Libor 0:2), SK Pavlíkov A - So. Nesuchyně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 4:0, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 2:2, Mrzena Jindřich 2:2, body hostů: Šebek Martin 2:2, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 1:3), SK Pšovlky A - So. Olešná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 3:1, Šulitka Oldřich 0:4, Flajšingr Petr 0:4, body hostů: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 2:2, Šebek Tomáš 4:0, Procházka Tomáš 2:2), RC Rakovník A - So. Nové Strašecí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smitka Luboš 3:1, Cafourek Milan 2:2, Hejda Leoš 3:1, Niezgoda Radek 2:2, body hostů: Červený Zdeněk 1:3, Pittner Kamil 4:0, Hrdý Stanislav 0:4, Libovický Vladimír 1:3), So. Janov A - So. Rakovník A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Martin 0:4, Wágnerová Aneta 0:2, Štindl Radek 0:4, Fric Jaroslav 2:2, Dušek Vladimír 0:2, body hostů: Jansa Stanislav st. 3:1, Stibor Josef 4:0, Miller František 3:1, Jansa Stanislav ml. 4:0), So. Lány C - So. Hředle B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 2:2, Libovický Radek 1:3, Běloušek David 3:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Polášek Milan 3:1, Vitner Kamil 1:3, Dvořáček Jaromír 1:3),
2. kolo:
ST Nouzov A - So. Hředle B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:3, Steffl Jan 2:1, Franěk Martin 0:4, WO 2:0, body hostů: Polášek Milan 4:0, Hájek Miroslav 3:1, Beránek Josef 3:1, Dvořáček Jaromír 2:0, WO 0:2), So. Rakovník A - So. Lány C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 4:0, Čermák Luboš 4:0, WO 0:5, body hostů: Jirkovský Václav 0:3, Szabo Jiří 0:3, Libovický Radek 0:3, Běloušek David 0:3, WO 5:0), So. Nové Strašecí A - So. Janov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabinger František 4:0, Pittner Kamil 3:0, Červený Zdeněk 1:3, Libovický Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Štindl Radek 1:3, Fric Jaroslav 1:3, Amler Milan 1:2, Tomášek Martin 2:2, WO 0:1), So. Olešná A - RC Rakovník A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 4:0, Šebek Tomáš 4:0, Procházka Tomáš 4:0, body hostů: Cafourek Milan 0:4, Smitka Luboš 1:3, Hejda Leoš 1:3, Niezgoda Radek 0:4), So. Nesuchyně A - SK Pšovlky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 4:0, Šebek Václav 0:4, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Hospodářský Jonny 2:2, Flajšingr Petr 1:3, Kadeřábek Milan 3:1, Šulitka Oldřich 1:3), So. Rakovník B - SK Pavlíkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosna Petr 2:2, Mladý Václav 2:2, Pitař Michal 3:0, Jerhot Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Mika Martin 3:0, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 2:2, Mrzena Jindřich 1:3, WO 1:0),
3. kolo:
SK Pavlíkov A - ST Nouzov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mika Martin 3:1, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 3:1, Mrzena Jindřich 2:2, body hostů: Steffl Jan 4:0, Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Franěk Martin 2:2), SK Pšovlky A - So. Rakovník B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hospodářský Jonny 4:0, Kadeřábek Milan 4:0, Šulitka Oldřich 3:1, Flajšingr Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Mladý Václav 0:3, Jerhot Jaroslav 0:4, Sosna Petr 2:2, Lukeš Zlatomír 0:4, WO 1:0), RC Rakovník A - So. Nesuchyně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niezgoda Radek 3:1, Cafourek Milan 2:2, Hejda Leoš 4:0, Smitka Luboš 0:4, body hostů: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 2:2, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 1:3), So. Janov A - So. Olešná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fric Jaroslav 0:4, Tomášek Martin 0:4, Štindl Radek 2:1, Amler Milan 1:3, WO 1:0, body hostů: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Šebek Tomáš 4:0, Procházka Tomáš 2:1, WO 0:1), So. Lány C - So. Nové Strašecí A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosár Ernest 2:2, Lážnovský Jan 2:2, Hrbek Daniel 0:4, WO 0:4, body hostů: Pittner Kamil 3:0, Libovický Vladimír 3:0, Bouček Jiří 1:2, Hrdý Stanislav 1:2, WO 4:0), So. Hředle B - So. Rakovník A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Miroslav 2:2, Dvořáček Jaromír 1:3, Linc Jiří 1:3, Bečvář Miroslav 0:4, body hostů: Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1, Stibor Josef 3:1),
4. kolo:
ST Nouzov A - So. Rakovník A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 1:3, Steffl Jan 3:1, Franěk Martin 1:3, body hostů: Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 3:1, Čermák Luboš 3:1, Miller František 0:4), So. Nové Strašecí A - So. Hředle B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Stanislav 1:3, Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 2:1, Libovický Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Beránek Josef 1:3, Polášek Milan 2:2, Vitner Radim 0:4, Hájek Miroslav 1:2, WO 1:0), So. Olešná A - So. Lány C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 1:3, Šebek Tomáš 3:0, Procházka Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Běloušek David 1:3, Lážnovský Jan 0:4, Szabo Jiří 2:2, Jirkovský Václav 3:0, WO 1:0), So. Nesuchyně A - So. Janov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hetto Tomáš 2:1, Šerák Miloš 4:0, Šebek Václav 2:2, Krob Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Amler Milan 1:3, Tomášek Martin 0:3, Štindl Radek 2:2, Fric Jaroslav 3:1, WO 0:1), So. Rakovník B - RC Rakovník A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerhot Jaroslav 0:4, Mladý Václav 2:2, Sosna Petr 1:3, Pitař Michal 2:2, body hostů: Smitka Luboš 4:0, Cafourek Milan 2:2, Niezgoda Radek 2:2, Hejda Leoš 3:1), SK Pavlíkov A - SK Pšovlky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 4:0, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 0:4, Mrzena Jindřich 1:3, body hostů: Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 3:1, Flajšingr Petr 2:2, Šulitka Oldřich 1:3),
5. kolo:
SK Pšovlky A - ST Nouzov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 3:1, Flajšingr Petr 1:3, Šulitka Oldřich 1:3, body hostů: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 1:3, Franěk Martin 2:2, Steffl Jan 4:0), RC Rakovník A - SK Pavlíkov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smitka Luboš 3:1, Cafourek Milan 2:2, Hejda Leoš 4:0, Niezgoda Radek 4:0, body hostů: Mika Martin 1:3, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 0:4, Mrzena Jindřich 1:3), So. Janov A - So. Rakovník B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Fric Jaroslav 4:0, Štindl Radek 2:2, Amler Milan 1:3, body hostů: Sosna Petr 1:3, Mladý Václav 3:1, Pitař Michal 3:1, Lukeš Zlatomír 0:4), So. Lány C - So. Nesuchyně A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Běloušek David 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Hetto Tomáš 1:2, Šerák Miloš 2:1, Šebek Václav 1:2, Krob Miroslav 0:3, WO 5:0), So. Olešná A - So. Hředle B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Tomáš 3:0, Lédl Jan 3:0, Šebek Tomáš 2:1, Procházka Tomáš 4:0, WO 2:1, body hostů: Vitner Radim 1:3, Vyskočil Jiří 0:4, Dvořáček Jaromír 0:2, Bečvář Miroslav 0:3, WO 1:2), So. Rakovník A - So. Nové Strašecí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 4:0, Čermák Luboš 4:0, WO 0:4, body hostů: Fabinger František 0:3, Červený Zdeněk 0:3, Rovný Pavel 0:3, Hrdý Stanislav 0:3, WO 4:0),
6. kolo:
ST Nouzov A - So. Nové Strašecí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 3:1, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 1:3, body hostů: Pittner Kamil 3:1, Hrdý Stanislav 2:2, Červený Zdeněk 1:3, Libovický Vladimír 2:2), So. Olešná A - So. Rakovník A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 0:4, Šebek Tomáš 1:2, Procházka Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 4:0, Stibor Josef 1:2, WO 1:0), So. Nesuchyně A - So. Hředle B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hetto Tomáš 4:0, Šerák Miloš 4:0, Šebek Václav 3:1, Krob Miroslav 0:4, body hostů: Hájek Miroslav 2:2, Beránek Josef 1:3, Vitner Radim 1:3, Dvořáček Jaromír 1:0, Vyskočil Jiří 0:3), So. Rakovník B - So. Lány C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitař Michal 2:2, Sosna Petr 0:4, Lukeš Zlatomír 0:4, Jerhot Jaroslav 0:4, body hostů: Běloušek David 4:0, Šoltés David 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 4:0), SK Pavlíkov A - So. Janov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Martin 4:0, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 2:2, Mrzena Jindřich 1:3, body hostů: Štindl Radek 2:2, Fric Jaroslav 0:4, Amler Milan 2:2, Tomášek Martin 3:1), SK Pšovlky A - RC Rakovník A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 2:2, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 3:1, body hostů: Cafourek Milan 3:1, Smitka Luboš 1:3, Niezgoda Radek 1:3, Hejda Leoš 4:0),
7. kolo:
RC Rakovník A - ST Nouzov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Milan 2:2, Niezgoda Radek 3:1, Hejda Leoš 2:2, Smitka Luboš 3:1, body hostů: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 0:4, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 1:1, Devera Luděk 0:2), So. Janov A - SK Pšovlky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 1:3, Fric Jaroslav 2:2, Štindl Radek 3:1, Amler Milan 1:3, body hostů: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 3:1), So. Lány C - SK Pavlíkov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 3:1, Hrbek Daniel 0:3, Běloušek David 4:0, WO 0:1, body hostů: Mika Martin 2:2, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 0:3, WO 1:0), So. Hředle B - So. Rakovník B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Radim 3:1, Polášek Milan 4:0, Hájek Miroslav 2:2, Beránek Josef 4:0, body hostů: Mladý Václav 0:4, Sosna Petr 1:3, Lukeš Zlatomír 0:4, Pitař Michal 2:2), So. Rakovník A - So. Nesuchyně A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 2:2, Stibor Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Hetto Tomáš 1:2, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 0:4, WO 1:0), So. Nové Strašecí A - So. Olešná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Vladimír 4:0, Pittner Kamil 4:0, Libovický Petr 1:3, Hrdý Stanislav 2:2, body hostů: Vít Václav 1:3, Kočovský Tomáš 1:3, Procházka Tomáš 1:3, Šebek Tomáš 2:2),
8. kolo:
ST Nouzov A - So. Olešná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 1:3, body hostů: Šebek Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Procházka Tomáš 3:1, Kočovský Tomáš 2:2), So. Nesuchyně A - So. Nové Strašecí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 2:2, Krob Miroslav 3:1, body hostů: Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 1:3, Bünter Michal 0:4, Videmann Petr 0:4), So. Rakovník B - So. Rakovník A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitař Michal 1:2, Mladý Václav 0:4, Sosna Petr 1:3, Jerhot Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 2:2, Stibor Josef 3:0, Miller František 2:0, Čermák Luboš 4:0, Jansa Stanislav st. 2:0, WO 0:1), SK Pavlíkov A - So. Hředle B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Martin 3:0, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 1:2, Mrzena Jindřich 2:2, WO 1:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Beránek Josef 2:2, Dvořáček Jaromír 0:3, Polášek Milan 1:2, WO 1:1), SK Pšovlky A - So. Lány C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hospodářský Jonny 2:1, Kadeřábek Milan 3:0, Flajšingr Petr 1:2, Šulitka Oldřich 2:1, WO 5:0, body hostů: Szabo Jiří 1:3, Libovický Radek 0:4, Jirkovský Václav 3:1, WO 0:5), RC Rakovník A - So. Janov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Milan 3:1, Niezgoda Radek 3:1, Hejda Leoš 3:0, Smitka Luboš 2:2, WO 1:0, body hostů: Fric Jaroslav 0:4, Tomášek Martin 2:2, Amler Milan 1:3, Štindl Radek 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
So. Janov A - ST Nouzov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štindl Radek 3:1, Tomášek Martin 1:3, Fric Jaroslav 3:1, Amler Milan 2:2, body hostů: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 1:3, Franěk Martin 2:2, Steffl Jan 4:0), So. Lány C - RC Rakovník A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 3:1, Lážnovský Jan 1:3, body hostů: Smitka Luboš 1:3, Cafourek Milan 1:3, Niezgoda Radek 0:4, Hejda Leoš 4:0), So. Hředle B - SK Pšovlky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Jiří 0:4, Vitner Radim 2:2, Beránek Josef 3:1, Hájek Miroslav 2:2, body hostů: Hospodářský Jonny 4:0, Kadeřábek Milan 3:1, Flajšingr Petr 1:3, Šulitka Oldřich 1:3), So. Rakovník A - SK Pavlíkov A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 4:0, Čermák Luboš 4:0, Stibor Josef 3:1, body hostů: Mika Martin 0:4, Gebhart Luboš 0:4, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 0:4), So. Nové Strašecí A - So. Rakovník B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libovický Petr 3:1, Pittner Kamil 4:0, Hrdý Stanislav 3:1, Libovický Vladimír 4:0, body hostů: Jerhot Jaroslav 0:4, Pitař Michal 2:2, Mladý Václav 0:4, Sosna Petr 0:4), So. Olešná A - So. Nesuchyně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 2:2, Šebek Tomáš 3:1, Procházka Tomáš 2:2, body hostů: Hetto Tomáš 4:0, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 0:4, Krob Miroslav 0:4),
10. kolo:
ST Nouzov A - So. Nesuchyně A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 2:2, Polák Tomáš 1:3, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 0:4, body hostů: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 2:2, Krob Miroslav 1:3), So. Rakovník B - So. Olešná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mladý Václav 1:3, Pitař Michal 2:2, Jerhot Jaroslav 1:2, Sosna Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Lédl Jan 3:1, Procházka Tomáš 4:0, Itner René 2:2, Kočovský Tomáš 0:3, WO 0:1), SK Pavlíkov A - So. Nové Strašecí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Martin 1:3, Mika Libor 0:3, Gebhart Luboš 1:2, Mrzena Jindřich 1:3, WO 2:0, body hostů: Hrdý Stanislav 2:2, Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 2:1, Libovický Petr 3:0, WO 0:2), SK Pšovlky A - So. Rakovník A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 3:1, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 1:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 3:1, Stibor Josef 2:2, Miller František 1:3), RC Rakovník A - So. Hředle B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Leoš 6:2, Niezgoda Radek 2:2, Smitka Luboš 1:3, body hostů: Beránek Josef 3:1, Vyskočil Jiří 0:4, Vitner Radim 2:2, Polášek Milan 2:2), So. Janov A - So. Lány C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štindl Radek 2:2, Sladkovský Jaroslav 0:2, Tomášek Martin 2:2, Fric Jaroslav 2:2, Amler Milan 0:2, body hostů: Jirkovský Václav 4:0, Běloušek David 4:0, Szabo Jiří 1:3, Lážnovský Jan 1:3),
11. kolo:
So. Lány C - ST Nouzov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 3:0, Běloušek David 2:2, WO 0:1, body hostů: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Franěk Martin 1:3, Steffl Jan 3:0, WO 1:0), So. Hředle B - So. Janov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Radim 2:2, Polášek Milan 1:2, Beránek Josef 3:0, Hájek Miroslav 4:0, WO 1:1, body hostů: Sladkovský Jaroslav 1:3, Fric Jaroslav 1:3, Štindl Radek 1:2, Tomášek Martin 1:2, WO 1:1), So. Rakovník A - RC Rakovník A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 3:1, Stibor Josef 1:3, body hostů: Smitka Luboš 3:1, Cafourek Milan 1:3, Niezgoda Radek 0:4, Hejda Leoš 3:1), So. Nové Strašecí A - SK Pšovlky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rovný Pavel 1:3, Pittner Kamil 4:0, Videmann Petr 1:3, Libovický Petr 3:1, body hostů: Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 2:2, Šulitka Oldřich 2:2, Kadeřábek David 0:4), So. Olešná A - SK Pavlíkov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Šebek Tomáš 3:0, Procházka Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Mika Martin 0:4, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 0:3, WO 1:0), So. Nesuchyně A - So. Rakovník B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hetto Tomáš 3:0, Barsa Tomáš 4:0, Šebek Václav 3:1, Krob Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Jerhot Jaroslav 0:4, 0:3, Mladý Václav 1:3, Sosna Petr 2:2, WO 1:0),
12. kolo:
ST Nouzov A - So. Rakovník B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 2:2, Sušánka Libor 1:3, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 2:2, body hostů: Sosna Petr 1:3, Pitař Michal 3:1, Mladý Václav 3:1, Jerhot Jaroslav 0:4), So. Nesuchyně A - SK Pavlíkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 2:2, Šerák Miloš 4:0, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Mika Martin 2:2, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 2:2), So. Olešná A - SK Pšovlky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 2:1, Lédl Jan 2:1, Šebek Tomáš 3:0, Procházka Tomáš 2:1, WO 0:4, body hostů: Hospodářský Jonny 0:3, Flajšingr Petr 0:3, Šulitka Oldřich 0:3, Kadeřábek Milan 3:0, WO 4:0), So. Nové Strašecí A - RC Rakovník A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Petr 3:1, Pittner Kamil 4:0, Rovný Pavel 1:3, Bujdák Patrik 0:4, body hostů: Cafourek Milan 2:2, Smitka Luboš 2:2, Kurtovič Adam 1:3, Hejda Leoš 3:1), So. Rakovník A - So. Janov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miller František 2:2, Cibulka Josef 1:3, Čermák Luboš 2:2, Stibor Josef 3:1, body hostů: Amler Milan 2:2, Dušek Vladimír 0:4, Tomášek Martin 3:1, Fric Jaroslav 3:1), So. Hředle B - So. Lány C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáček Jaromír 0:3, Vitner Tomáš 1:2, Vyskočil Jiří 1:2, Beránek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Běloušek David 4:0, Jirkovský Václav 3:1, Kosár Ernest 1:3, WO 0:5),
13. kolo:
So. Hředle B - ST Nouzov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Miroslav 3:1, Polášek Milan 3:1, Beránek Josef 3:1, Vitner Radim 2:2, body hostů: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 1:3, Franěk Martin 0:4, Steffl Jan 4:0), So. Lány C - So. Rakovník A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 3:1, Běloušek David 3:1, WO 0:5, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:3, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 2:1, Stibor Josef 1:2, WO 5:0), So. Janov A - So. Nové Strašecí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 1:3, Fric Jaroslav 3:1, Štindl Radek 2:2, Amler Milan 1:1, Dušek Vladimír 0:2, body hostů: Libovický Vladimír 3:1, Pittner Kamil 4:0, Bujdák Patrik 1:3, Videmann Petr 1:3), RC Rakovník A - So. Olešná A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smitka Luboš 3:1, Cafourek Milan 1:3, Hejda Leoš 4:0, WO 0:5, body hostů: Kočovský Tomáš 0:3, Lédl Jan 1:2, Šebek Tomáš 2:1, Procházka Tomáš 1:2, WO 5:0), SK Pšovlky A - So. Nesuchyně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hospodářský Jonny 1:3, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 1:3, Šulitka Oldřich 2:2, body hostů: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 1:3), SK Pavlíkov A - So. Rakovník B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Martin 4:0, Gebhart Luboš 3:1, Mika Libor 4:0, Mrzena Jindřich 2:2, body hostů: Pondělíček František 0:4, Jerhot Jaroslav 0:4, Mladý Václav 1:3, Sosna Petr 2:2),
14. kolo:
ST Nouzov A - SK Pavlíkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 3:1, body hostů: Mika Martin 3:1, Gebhart Luboš 2:2, Mika Libor 2:2, Mrzena Jindřich 2:2), So. Rakovník B - SK Pšovlky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folk Josef 2:2, Mladý Václav 1:3, Sosna Petr 2:2, Jerhot Jaroslav 0:4, body hostů: Hospodářský Jonny 4:0, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 1:3, Šulitka Oldřich 2:2), So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barsa Tomáš 3:1, Šerák Miloš 4:0, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Cafourek Milan 0:4, Kurtovič Adam 1:3, Smitka Luboš 2:2, Hejda Leoš 3:1), So. Olešná A - So. Janov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 4:0, Šebek Tomáš 3:0, Procházka Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Amler Milan 1:3, Tomášek Martin 0:4, Štindl Radek 0:4, Fric Jaroslav 1:2, WO 1:0), So. Nové Strašecí A - So. Lány C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libovický Vladimír 3:1, Pittner Kamil 3:1, Hrdý Stanislav 1:1, Libovický Petr 3:1, Červený Zdeněk 1:1, body hostů: Běloušek David 4:0, Libovický Radek 1:3, Lážnovský Jan 0:4, Chalupa Jan 0:4), So. Rakovník A - So. Hředle B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 1:3, Stibor Josef 4:0, body hostů: Hájek Miroslav 1:3, Beránek Josef 1:3, Vyskočil Jiří 0:4, Polášek Milan 2:2),
15. kolo:
So. Rakovník A - ST Nouzov A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:1, Stibor Josef 1:2, Čermák Luboš 2:1, Miller František 1:2, WO 5:0, body hostů: Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 2:2, Demchuk Mykola 0:4, WO 0:5), So. Hředle B - So. Nové Strašecí A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Radim 2:2, Polášek Milan 1:3, Beránek Josef 1:2, Hájek Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Pittner Kamil 3:1, Červený Zdeněk 0:4, Libovický Petr 2:2, Libovický Vladimír 2:1, WO 0:1), So. Lány C - So. Olešná A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Szabo Jiří 1:3, Chalupa Jan 0:4, Běloušek David 2:1, WO 0:6, body hostů: Šebek Tomáš 2:0, Procházka Tomáš 3:0, Kočovský Tomáš 2:1, Itner René 1:2, WO 6:0), So. Janov A - So. Nesuchyně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Fric Jaroslav 3:1, Štindl Radek 2:2, Amler Milan 1:3, body hostů: Šerák Miloš 4:0, Barsa Tomáš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 0:4), RC Rakovník A - So. Rakovník B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smitka Luboš 4:0, Cafourek Milan 1:3, Hejda Leoš 4:0, Niezgoda Radek 3:1, body hostů: Lukeš Zlatomír 0:4, Mladý Václav 1:3, Sosna Petr 2:2, Pitař Michal 1:3), SK Pšovlky A - SK Pavlíkov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 4:0, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 1:3, Šulitka Oldřich 3:1, body hostů: Mika Martin 1:3, Gebhart Luboš 0:4, Mika Libor 2:2, Mrzena Jindřich 1:3),
16. kolo:
ST Nouzov A - SK Pšovlky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 2:2, Polák Tomáš 1:3, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 2:2, body hostů: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 3:1, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 2:2), SK Pavlíkov A - RC Rakovník A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Martin 2:2, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 1:3, body hostů: Hejda Leoš 3:1, Smitka Luboš 3:1, Niezgoda Radek 3:1, Cafourek Milan 2:2), So. Rakovník B - So. Janov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosna Petr 3:1, Mladý Václav 1:3, Pondělíček František 0:4, Pitař Michal 2:2, body hostů: Fric Jaroslav 3:1, Štindl Radek 3:1, Amler Milan 1:3, Tomášek Martin 3:1), So. Nesuchyně A - So. Lány C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerák Miloš 4:0, Šebek Martin 0:4, Šebek Václav 2:2, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Jirkovský Václav 3:1, Běloušek David 3:1, Kosár Ernest 1:3, Hrbek Daniel 1:3), So. Hředle B - So. Olešná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitner Radim 2:2, Polášek Milan 1:3, Beránek Josef 2:2, Hájek Miroslav 2:2, body hostů: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 3:1, Itner René 0:4, Šebek Tomáš 4:0), So. Nové Strašecí A - So. Rakovník A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Jiří 0:4, Libovický Petr 1:3, Červený Zdeněk 0:4, Pittner Kamil 3:1, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 3:1, Stibor Josef 3:1),
17. kolo:
So. Nové Strašecí A - ST Nouzov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Zdeněk 3:1, Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 3:0, Libovický Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Franěk Martin 0:4, Steffl Jan 2:1, WO 1:0), So. Rakovník A - So. Olešná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 3:1, Stibor Josef 1:3, Čermák Luboš 1:3, Jansa Stanislav ml. 4:0, body hostů: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 2:2, Šebek Tomáš 2:2, Itner René 1:3), So. Hředle B - So. Nesuchyně A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitner Radim 3:1, Polášek Milan 2:2, Beránek Josef 2:2, Hájek Miroslav 3:1, body hostů: Barsa Tomáš 1:3, Šerák Miloš 3:1, Krob Miroslav 0:4, Šebek Václav 2:2), So. Lány C - So. Rakovník B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 4:0, Chalupa Šimon 1:3, Běloušek David 4:0, body hostů: Jerhot Jaroslav 0:4, Mladý Václav 1:3, Sosna Petr 1:3, Pitař Michal 1:3), So. Janov A - SK Pavlíkov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fric Jaroslav 4:0, Tomášek Martin 2:2, Štindl Radek 4:0, Amler Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Mika Martin 1:2, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 0:4, WO 0:1), RC Rakovník A - SK Pšovlky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smitka Luboš 2:2, Cafourek Milan 2:2, Hejda Leoš 2:2, Niezgoda Radek 2:2, body hostů: Hospodářský Jonny 3:1, Flajšingr Petr 0:4, Kadeřábek Milan 3:1, Šulitka Oldřich 2:2),
18. kolo:
ST Nouzov A - RC Rakovník A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 2:2, Polák Tomáš 1:3, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 3:1, body hostů: Kurtovič Adam 0:4, Smitka Luboš 2:2, Niezgoda Radek 1:3, Hejda Leoš 3:1), SK Pšovlky A - So. Janov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 3:1, Šulitka Oldřich 2:2, body hostů: Amler Milan 1:3, Tomášek Martin 0:4, Fric Jaroslav 1:3, Štindl Radek 2:2), SK Pavlíkov A - So. Lány C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 3:1, Gebhart Luboš 2:2, Mrzena Jindřich 0:3, Mika Marcel 0:4, WO 1:0, body hostů: Běloušek David 4:0, Szabo Jiří 3:1, Libovický Radek 2:2, Kosár Ernest 1:2, WO 0:1), So. Rakovník B - So. Hředle B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Luboš 0:4, Mladý Václav 2:2, Jerhot Jaroslav 0:3, Sosna Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Beránek Josef 3:1, Polášek Milan 3:1, Vitner Radim 4:0, Dvořáček Jaromír 1:2, WO 0:1), So. Nesuchyně A - So. Rakovník A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hetto Tomáš 3:1, Šerák Miloš 3:1, Barsa Tomáš 2:2, Krob Miroslav 1:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 2:2, Čermák Luboš 1:3), So. Olešná A - So. Nové Strašecí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Šebek Tomáš 4:0, Polák Milan 0:4, body hostů: Libovický Vladimír 1:3, Pittner Kamil 3:1, Červený Zdeněk 1:3, Hrdý Stanislav 1:3),
19. kolo:
So. Olešná A - ST Nouzov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 2:1, Procházka Tomáš 3:0, Šebek Tomáš 3:1, WO 1:1, body hostů: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 0:4, Franěk Martin 0:3, Steffl Jan 3:0, WO 1:1), So. Nové Strašecí A - So. Nesuchyně A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Stanislav 3:1, Libovický Petr 2:2, Libovický Vladimír 3:1, Pittner Kamil 4:0, body hostů: Barsa Tomáš 0:4, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 0:4), So. Rakovník A - So. Rakovník B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 3:0, Miller František 3:1, Čermák Luboš 4:0, WO 0:1, body hostů: Sosna Petr 0:4, Mladý Václav 0:4, Pitař Michal 1:2, Jerhot Jaroslav 0:4, WO 1:0), So. Hředle B - SK Pavlíkov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Radim 3:1, Polášek Milan 1:3, Beránek Josef 3:1, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Mika Martin 3:1, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 1:3, Mrzena Jindřich 0:4), So. Lány C - SK Pšovlky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoltés David 0:4, Matoušek František 0:4, Szabo Jiří 2:2, Běloušek David 3:0, WO 1:0, body hostů: Kadeřábek Milan 3:0, Hospodářský Jonny 3:1, Šulitka Oldřich 2:2, Flajšingr Petr 2:2, WO 0:1), So. Janov A - RC Rakovník A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Štindl Radek 3:1, Fric Jaroslav 3:1, Amler Milan 3:1, body hostů: Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Smitka Luboš 1:3, Niezgoda Radek 1:3, Hejda Leoš 3:1),
20. kolo:
ST Nouzov A - So. Janov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 1:3, Polák Tomáš 1:3, Steffl Jan 4:0, Franěk Martin 3:1, body hostů: Amler Milan 1:3, Štindl Radek 2:2, Fric Jaroslav 3:1, Tomášek Martin 1:3), RC Rakovník A - So. Lány C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cafourek Milan 1:2, Smitka Luboš 2:1, Hejda Leoš 3:0, Niezgoda Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Szabo Jiří 2:2, Šoltés David 1:3, Jirkovský Václav 2:2, WO 0:5), SK Pšovlky A - So. Hředle B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 0:4, body hostů: Polášek Milan 2:2, Hájek Miroslav 3:1, Vitner Radim 2:2, Beránek Josef 3:1), SK Pavlíkov A - So. Rakovník A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 1:2, Gebhart Luboš 1:3, Mrzena Jindřich 0:4, Mika Marcel 0:4, WO 1:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 4:0, Miller František 3:0, Stibor Josef 2:2, Jansa Stanislav st. 4:0, WO 0:1), So. Rakovník B - So. Nové Strašecí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosna Petr 1:3, Mladý Václav 0:3, Pitař Michal 0:3, Hruška Luboš 0:4, WO 2:0, body hostů: Hrdý Stanislav 4:0, Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 3:0, Libovický Petr 2:1, WO 0:2), So. Nesuchyně A - So. Olešná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 2:2, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 1:3, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Polák Milan 1:3, Procházka Tomáš 1:3, Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 4:0),
21. kolo:
So. Nesuchyně A - ST Nouzov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 3:1, Šerák Miloš 3:1, Šebek Václav 4:0, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Beneš Petr 0:4, Polák Tomáš 0:4, Franěk Martin 1:3, Steffl Jan 3:0, Sušánka Libor 0:1), So. Olešná A - So. Rakovník B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Tomáš 4:0, Lédl Jan 3:1, Procházka Tomáš 4:0, Vít Václav 4:0, body hostů: Jerhot Jaroslav 0:4, Hruška Luboš 0:4, Mladý Václav 0:4, Sosna Petr 1:3), So. Nové Strašecí A - SK Pavlíkov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pittner Kamil 3:0, Libovický Vladimír 3:0, Libovický Petr 3:0, Bouček Jiří 0:4, WO 0:3, body hostů: Mika Libor 1:3, Mika Martin 1:2, Gebhart Luboš 1:2, Mrzena Jindřich 1:2, WO 3:0), So. Rakovník A - SK Pšovlky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 1:3, Miller František 1:3, body hostů: Hospodářský Jonny 2:2, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 2:2), So. Hředle B - RC Rakovník A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Jiří 0:4, Polášek Milan 1:3, Vitner Radim 1:3, Beránek Josef 3:1, body hostů: Cafourek Milan 2:2, Smitka Luboš 3:1, Niezgoda Radek 2:2, Hejda Leoš 4:0), So. Lány C - So. Janov A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lážnovský Jan 2:2, Szabo Jiří 2:1, Běloušek David 2:1, WO 2:5, body hostů: Fric Jaroslav 3:0, Štindl Radek 0:3, Amler Milan 0:2, Tomášek Martin 1:1, WO 5:2),
22. kolo:
ST Nouzov A - So. Lány C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Petr 2:1, Polák Tomáš 1:2, Sušánka Libor 1:2, Franěk Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Szabo Jiří 4:0, Kosár Ernest 2:2, Matoušek František 0:4, WO 0:5), So. Janov A - So. Hředle B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 3:1, Fric Jaroslav 2:2, Štindl Radek 3:1, Amler Milan 2:2, body hostů: Vitner Radim 0:4, Beránek Josef 2:2, Polášek Milan 1:3, Dvořáček Jaromír 3:0, Vyskočil Jiří 0:1), RC Rakovník A - So. Rakovník A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smitka Luboš 2:2, Cafourek Milan 1:3, Hejda Leoš 3:1, WO 0:5, body hostů: Miller František 0:3, Jansa Stanislav st. 2:1, Jansa Stanislav ml. 2:1, Stibor Josef 2:1, WO 5:0), SK Pšovlky A - So. Nové Strašecí A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny 0:3, Kadeřábek Milan 1:2, Flajšingr Petr 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 0:3, body hostů: Pittner Kamil 4:0, Libovický Petr 2:1, Červený Zdeněk 3:0, Libovický Vladimír 3:0, WO 3:0), SK Pavlíkov A - So. Olešná A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 1:3, Gebhart Luboš 0:4, Mika Libor 0:4, Mrzena Jindřich 0:4, body hostů: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 4:0, Šebek Tomáš 4:0, Procházka Tomáš 4:0), So. Rakovník B - So. Nesuchyně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pitař Michal 3:1, Hruška Luboš 1:3, Sosna Petr 2:2, Jerhot Jaroslav 0:2, Mladý Václav 1:1, body hostů: Šerák Miloš 4:0, Vopravil Miloslav 0:4, Šebek Václav 2:2, Krob Miroslav 3:1),
OP II. třídy
1. kolo:
B. SDH Lubná - SK Přílepy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dupač Zdeněk 0:4, Zuda Antonín 2:2, Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Jílek Jaromír 3:0, Jiříček Jan 2:2, Havel Václav 2:2, Kutílek Jaroslav 3:1, WO 1:0), R. Třtice A - So. Nesuchyně B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Martin 2:2, Libovický Tomáš 3:1, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 2:2, body hostů: Vopravil Miloslav 1:3, Pátek Radek 1:3, Micura Dušan 0:4, Barsa Tomáš 4:0), So. Nové Strašecí B - SK Skryje A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Stanislav 4:0, Rovný Pavel 2:2, Libovický Petr 3:1, Zíma Marek 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Jedlička Miroslav 2:2, Šmíd Zbyněk 0:4, Slepička Vladimír 0:4), So. Olešná B - FC Jesenice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreidl Petr 6:2, Hubka Miloslav 1:3, Bařtipán Jan 2:2, body hostů: Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 2:2, Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 1:3), TJ Čistá - Žst. Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bedenk Pavel 4:0, Musil Miroslav 0:4, Bezstarosti Václav 4:0, Lepka Martin 1:3, body hostů: Řenč Josef 2:2, Chovan Dušan 2:2, Chvojan Jiří 1:3, Franěk František 2:2), So. Křivoklát A - So. Rakovník C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Ladislav 1:2, Dolejš Jiří 2:2, Štěpnička Jan 0:4, Povolný Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Folk Josef 3:1, Kratochvíl Martin 3:0, Zach František 3:1, Miller František 3:1, WO 1:0),
2. kolo:
SK Přílepy - So. Rakovník C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 1:3, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 4:0, body hostů: Folk Josef 2:2, Kratochvíl Martin 2:2, Miller František 2:2, Zach František 0:4), Žst. Rakovník - So. Křivoklát A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Richard 3:1, Řenč Josef 2:2, Chovan Dušan 2:2, Chvojan Jiří 1:3, body hostů: Dolejš Jiří 3:1, Hauner Milan 2:2, Povolný Jan 2:2, Novák František 1:3), FC Jesenice - TJ Čistá 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Petr 4:0, Novotný Alexandr 1:3, Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 3:1, body hostů: Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin 2:2, Musil Miroslav 0:4, Bezstarosti Václav 2:2), SK Skryje A - So. Olešná B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Miroslav 2:2, Švarc Jiří 1:3, Pýcha Hynek 0:4, Zíma Petr 0:4, body hostů: Kreidl Petr 4:0, Itner René 3:1, Hubka Miloslav 2:2, Vít Václav 4:0), So. Nesuchyně B - So. Nové Strašecí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barsa Tomáš 0:4, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 1:3, Vopravil Miloslav 1:3, body hostů: Libovický Petr 4:0, Zíma Marek 3:1, Rovný Pavel 3:1, Hrdý Stanislav 4:0), B. SDH Lubná - R. Třtice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volevecký Miroslav 0:4, Pokorný Michal 3:1, Zuda Antonín 2:2, WO 0:5, body hostů: Vidrich Ferdinand 1:2, Novotný Martin 2:1, Jirák Miroslav 2:1, Viedeman František 2:1, WO 5:0),
3. kolo:
R. Třtice A - SK Přílepy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 1:3, Libovický Tomáš 2:2, Jirák Miroslav 4:0, Kolek Václav 2:2, body hostů: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 1:3, Holý Karel 0:4), So. Nové Strašecí B - B. SDH Lubná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Stanislav 2:2, Rovný Pavel 2:2, Zíma Marek 3:1, Libovický Petr 4:0, body hostů: Volevecký Miroslav 0:4, Pokorný Michal 3:1, Novák Roman 0:4, Zuda Antonín 2:2), So. Olešná B - So. Nesuchyně B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 2:2, Vít Václav 3:1, Itner René 3:1, Kreidl Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Barsa Tomáš 3:0, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 0:4, Vopravil Miloslav 1:3, WO 1:0), TJ Čistá - SK Skryje A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 2:2, Bezstarosti Václav 3:1, Musil Miroslav 2:2, body hostů: Rybáček Lukáš 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Pýcha Hynek 1:3, Špaček Michal 0:4), So. Křivoklát A - FC Jesenice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauner Milan 2:2, Dolejš Jiří 3:1, Štěpnička Jan 3:1, Povolný Jan 0:4, body hostů: Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 3:1, Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 1:3), So. Rakovník C - Žst. Rakovník 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folk Josef 2:2, Miller František 3:1, Zach František 3:1, Kratochvíl Martin 3:1, body hostů: Řenč Josef 2:2, Franěk František 1:3, Jílek Richard 2:2, Chovan Dušan 0:4),
4. kolo:
SK Přílepy - Žst. Rakovník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 3:1, body hostů: Řenč Josef 0:4, Chvojan Jiří 0:4, Jílek Richard 3:1, Chovan Dušan 1:3), FC Jesenice - So. Rakovník C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Alexandr 1:3, Kotek Petr 3:1, Polák Martin 1:3, Růžička Antonín 1:3, body hostů: Jerhot Jaroslav 0:4, Folk Josef 3:1, Zach František 4:0, Miller František 3:1), SK Skryje A - So. Křivoklát A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybáček Lukáš 0:4, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 4:0, Švarc Jiří 1:3, body hostů: Hauner Milan 2:2, Dolejš Jiří 2:2, Štěpnička Jan 1:3, Povolný Jan 2:2), So. Nesuchyně B - TJ Čistá 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barsa Tomáš 3:1, Micura Dušan 0:4, Pátek Radek 0:4, Chládek David 1:3, body hostů: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 3:1, Musil Miroslav 2:2, Bezstarosti Václav 4:0), B. SDH Lubná - So. Olešná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Roman 1:3, Zuda Antonín 2:2, Volevecký Miroslav 0:3, Pokorný Michal 3:1, Králíček Petr 0:1, body hostů: Hubka Miloslav 2:2, Vít Václav 3:1, Polák Milan 1:3, Itner René 4:0), R. Třtice A - So. Nové Strašecí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 1:2, Jirák Miroslav 1:5, Kolek Václav 0:2, Vidrich Ferdinand 1:1, WO 3:0, body hostů: Zíma Marek 2:2, Libovický Petr 4:0, Hrdý Stanislav 3:1, Rovný Pavel 1:0, WO 0:3),
5. kolo:
So. Nové Strašecí B - SK Přílepy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videmann Petr 0:4, Zíma Marek 2:2, Hrdý Stanislav 4:0, Rovný Pavel 3:1, body hostů: Jílek Jaromír 2:2, Jiříček Jan 1:3, Kutílek Jaroslav 3:1, Holý Karel 1:3), So. Olešná B - R. Třtice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Itner René 3:1, Svoboda Viktor 0:4, Bařtipán Jan 2:2, Hubka Miloslav 3:1, body hostů: Novotný Martin 1:3, Libovický Tomáš 3:1, Jirák Miroslav 3:1, Kolek Václav 1:3), TJ Čistá - B. SDH Lubná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin 2:2, Bezstarosti Václav 4:0, Musil Miroslav 1:3, body hostů: Volevecký Miroslav 1:3, Králíček Petr 0:4, Zuda Antonín 3:1, Pokorný Michal 3:1), So. Křivoklát A - So. Nesuchyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauner Milan 2:2, Dolejš Jiří 3:1, Štěpnička Jan 1:3, Povolný Jan 2:2, body hostů: Staněk Milan 0:4, Vopravil Miloslav 3:1, Barsa Tomáš 4:0, Jílek Milan 1:3), So. Rakovník C - SK Skryje A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Martin 2:1, Folk Josef 2:2, Zach František 4:0, Pondělíček František 2:2, WO 0:1, body hostů: Rybáček Lukáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:1, Jedlička Miroslav 3:1, Pýcha Hynek 0:4, WO 1:0), Žst. Rakovník - FC Jesenice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řenč Josef 2:2, Jílek Richard 3:1, Chovan Dušan 2:2, Franěk František 2:2, body hostů: Polák Martin 1:3, Růžička Antonín 0:4, Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 4:0),
6. kolo:
SK Přílepy - FC Jesenice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 1:3, body hostů: Novotný Alexandr 3:1, Kotek Petr 0:4, Polák Martin 4:0, Růžička Antonín 1:3), SK Skryje A - Žst. Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 2:2, Švarc Jiří 0:4, body hostů: Franěk František 1:3, Jílek Richard 3:1, Chvojan Jiří 1:3, Chovan Dušan 3:1), So. Nesuchyně B - So. Rakovník C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barsa Tomáš 3:1, Vopravil Miloslav 1:3, Jílek Milan 0:3, Kapoun Miroslav 0:1, Staněk Milan 1:2, WO 0:1, body hostů: Folk Josef 2:2, Kratochvíl Martin 2:2, Zach František 3:1, Miller František 3:0, WO 1:0), B. SDH Lubná - So. Křivoklát A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 1:2, Zuda Antonín 2:2, Novák Roman 2:2, Králíček Petr 0:1, body hostů: Hauner Milan 3:1, Povolný Jan 3:1, Dolejš Jiří 3:1, Štěpnička Jan 0:4), R. Třtice A - TJ Čistá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Tomáš 2:2, Novotný Martin 2:2, Jirák Miroslav 2:2, Vidrich Ferdinand 2:2, body hostů: Bedenk Pavel 4:0, Lepka Martin 0:4, Musil Miroslav 0:4, Bezstarosti Václav 4:0), So. Nové Strašecí B - So. Olešná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videmann Petr 1:3, Zíma Marek 3:1, Rovný Pavel 1:3, Hrdý Stanislav 2:2, body hostů: Bařtipán Jan 2:2, Šebek Miloš 3:1, Itner René 4:0, Hubka Miloslav 0:4),
7. kolo:
So. Olešná B - SK Přílepy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Itner René 2:2, Vít Václav 2:2, Hubka Miloslav 2:2, Bařtipán Jan 1:3, body hostů: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 1:3, Holý Karel 1:3), TJ Čistá - So. Nové Strašecí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedenk Pavel 4:0, Lepka Martin 2:2, Bezstarosti Václav 3:1, Musil Miroslav 1:3, body hostů: Libovický Petr 3:1, Zíma Marek 1:3, Hrdý Stanislav 2:2, Videmann Petr 0:4), So. Křivoklát A - R. Třtice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauner Milan 1:3, Povolný Jan 2:2, Jaroš Ladislav 1:3, Štěpnička Jan 3:1, body hostů: Viedeman František 2:2, Novotný Martin 3:1, Vidrich Ferdinand 2:2, Jirák Miroslav 2:2), So. Rakovník C - B. SDH Lubná 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folk Josef 2:2, Kratochvíl Martin 3:1, Zach František 3:1, Miller František 3:1, body hostů: Zuda Antonín 0:4, Králíček Petr 0:4, Volevecký Miroslav 1:3, Pokorný Michal 4:0), Žst. Rakovník - So. Nesuchyně B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řenč Josef 0:4, Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 4:0, Franěk František 2:2, body hostů: Chládek David 1:3, Vopravil Miloslav 2:2, Barsa Tomáš 2:2, Staněk Milan 1:3), FC Jesenice - SK Skryje A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Antonín 2:2, Kotek Petr 3:1, Polák Martin 3:1, Casas David 1:3, body hostů: Rybáček Lukáš 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 2:2, Slepička Vladimír 0:4),
8. kolo:
SK Přílepy - SK Skryje A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 2:1, Holý Karel 3:1, Havel Václav 1:0, body hostů: Rybáček Lukáš 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, Jedlička Miroslav 0:4, Slepička Vladimír 0:4), So. Nesuchyně B - FC Jesenice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 4:0, Staněk Milan 1:3, Micura Dušan 0:4, Chládek David 0:2, Pátek Radek 0:2, body hostů: Novotný Alexandr 3:1, Kotek Petr 2:2, Polák Martin 3:1, Růžička Antonín 3:1), B. SDH Lubná - Žst. Rakovník 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Petr 0:4, Zuda Antonín 2:2, Pokorný Michal 1:3, Volevecký Miroslav 2:2, body hostů: Chovan Dušan 4:0, Řenč Josef 2:2, Franěk František 1:3, Jílek Richard 4:0), R. Třtice A - So. Rakovník C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 2:2, Libovický Tomáš 2:2, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 3:1, body hostů: Cibulka Josef 3:1, Miller František 2:2, Kratochvíl Martin 0:4, Zach František 1:3), So. Nové Strašecí B - So. Křivoklát A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libovický Petr 4:0, Zíma Marek 3:1, Hrdý Stanislav 2:1, Rovný Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Hauner Milan 0:4, Dolejš Jiří 2:2, Povolný Jan 1:3, Jaroš Ladislav 1:2, WO 1:0), So. Olešná B - TJ Čistá 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařtipán Jan 3:1, Šebek Miloš 2:2, Vít Václav 2:2, Itner René 3:1, body hostů: Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin 0:4, Musil Miroslav 0:4, Bezstarosti Václav 4:0),
9. kolo:
TJ Čistá - SK Přílepy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 0:4, Bezstarosti Václav 4:0, Musil Miroslav 2:2, body hostů: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 1:3, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 0:2, Havel Václav 1:1), So. Křivoklát A - So. Olešná B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hauner Milan 1:3, Dolejš Jiří 3:1, Štěpnička Jan 0:4, Jaroš Ladislav 1:3, body hostů: Vít Václav 3:1, Polák Milan 1:3, Šebek Miloš 4:0, Itner René 3:1), So. Rakovník C - So. Nové Strašecí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Martin 2:2, Folk Josef 1:3, Zach František 2:2, Miller František 2:2, body hostů: Libovický Petr 4:0, Zíma Marek 2:2, Hrdý Stanislav 2:2, Rovný Pavel 1:3), Žst. Rakovník - R. Třtice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franěk František 4:4, Chovan Dušan 3:1, Řenč Josef 1:3, body hostů: Viedeman František 2:2, Novotný Martin 2:2, Kolek Václav 0:1, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 1:2), FC Jesenice - B. SDH Lubná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Petr 3:1, Novotný Alexandr 3:1, Polák Martin 3:1, Růžička Antonín 0:2, Malich Pavel 0:2, body hostů: Zuda Antonín 1:3, Králíček Petr 1:3, Volevecký Miroslav 1:3, Pokorný Michal 4:0), SK Skryje A - So. Nesuchyně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Michal 0:4, Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Miroslav 2:2, Švarc Jiří 3:1, body hostů: Barsa Tomáš 4:0, Staněk Milan 2:2, Vopravil Miloslav 2:2, Micura Dušan 1:3),
10. kolo:
SK Přílepy - So. Nesuchyně B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 4:0, Kutílek Jaroslav 4:0, Havel Václav 2:0, Holý Karel 1:1, body hostů: Barsa Tomáš 0:4, Micura Dušan 1:3, Pátek Štěpán 0:4, Pátek Radek 0:4), B. SDH Lubná - SK Skryje A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuda Antonín 3:1, Králíček Petr 0:4, Pokorný Michal 3:1, Volevecký Miroslav 1:3, body hostů: Rybáček Lukáš 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 2:2, Šmíd Zbyněk 2:2), R. Třtice A - FC Jesenice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Martin 3:1, Libovický Tomáš 2:2, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 2:2, body hostů: Růžička Antonín 0:4, Polák Martin 3:1, Novotný Alexandr 3:1, Malich Pavel 0:4), So. Nové Strašecí B - Žst. Rakovník 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Libovický Petr 2:1, Zíma Marek 2:1, Rovný Pavel 1:2, Hrdý Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Řenč Josef 1:3, Chovan Dušan 0:4, Jílek Richard 4:0, WO 0:5), So. Olešná B - So. Rakovník C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubka Miloslav 4:0, Polák Milan 3:0, Vít Václav 2:2, Itner René 3:1, WO 0:1, body hostů: Folk Josef 0:4, Pondělíček František 0:4, Zach František 1:2, Kratochvíl Martin 2:2, WO 1:0), TJ Čistá - So. Křivoklát A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bedenk Pavel 3:0, Lepka Martin 3:0, Bezstarosti Václav 3:0, Votroubek Aleš 0:3, WO 5:0, body hostů: Jaroš Ladislav 1:3, Povolný Jan 1:3, Hauner Milan 1:3, WO 0:5),
11. kolo:
So. Křivoklát A - SK Přílepy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauner Milan 2:2, Dolejš Jiří 2:2, Jaroš Ladislav 3:1, Štěpnička Jan 1:3, body hostů: Jílek Jaromír 1:3, Jiříček Jan 4:0, Kutílek Jaroslav 3:1, Holý Karel 0:2, Havel Václav 0:2), So. Rakovník C - TJ Čistá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pondělíček František 1:3, Folk Josef 3:1, Zach František 2:2, Kratochvíl Martin 2:2, body hostů: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 0:4, Musil Miroslav 1:3, Bezstarosti Václav 4:0), Žst. Rakovník - So. Olešná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řenč Josef 2:2, Chovan Dušan 2:2, Chvojan Jiří 0:4, Franěk František 2:2, body hostů: Hubka Miloslav 2:2, Bařtipán Jan 3:1, Šebek Miloš 2:2, Itner René 3:1), FC Jesenice - So. Nové Strašecí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 0:4, Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 3:1, body hostů: Libovický Petr 3:1, Zíma Marek 2:2, Rovný Pavel 2:2, Videmann Petr 2:2), SK Skryje A - R. Třtice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 2:2, Zíma Petr 1:3, Pýcha Hynek 0:4, body hostů: Vidrich Ferdinand 3:1, Viedeman František 1:3, Jirák Miroslav 2:2, Novotný Martin 3:1), So. Nesuchyně B - B. SDH Lubná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 4:0, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 3:1, Vopravil Miloslav 2:2, body hostů: Zuda Antonín 2:2, Králíček Petr 1:3, Volevecký Miroslav 1:3, Pokorný Michal 3:1),
12. kolo:
SK Přílepy - B. SDH Lubná 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 2:0, Havel Václav 1:1, body hostů: Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 1:3, Zuda Antonín 1:3, Králíček Petr 0:4), So. Nesuchyně B - R. Třtice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 4:0, Micura Dušan 0:4, Vopravil Miloslav 0:4, Pátek Radek 0:4, body hostů: Viedeman František 3:1, Novotný Martin 3:1, Vidrich Ferdinand 3:1, Jirák Miroslav 3:1), SK Skryje A - So. Nové Strašecí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Miroslav 3:1, Hůla Václav 1:3, Švarc Jiří 2:2, body hostů: Rovný Pavel 2:2, Hrdý Stanislav 3:1, Zíma Marek 3:1, Dundr Matěj 0:4), FC Jesenice - So. Olešná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 3:1, Novotný Alexandr 1:2, Kotek Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Viktor 0:4, Pavlíček Vladimír 1:3, Itner René 4:0, Bařtipán Jan 2:1, WO 1:0), Žst. Rakovník - TJ Čistá 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 2:2, Franěk František 1:3, Řenč Josef 3:1, body hostů: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 1:3, Musil Miroslav 0:4, Bezstarosti Václav 2:2), So. Rakovník C - So. Křivoklát A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Martin 2:2, Folk Josef 1:3, Zach František 3:1, Miller František 4:0, body hostů: Hauner Milan 2:2, Jaroš Ladislav 1:3, Povolný Jan 1:3, Šnídl Josef 2:2),
13. kolo:
So. Rakovník C - SK Přílepy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folk Josef 0:4, Kratochvíl Martin 4:0, Zach František 2:2, Miller František 4:0, body hostů: Jílek Jaromír 2:2, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 1:3, Holý Karel 1:1, Havel Václav 0:2), So. Křivoklát A - Žst. Rakovník 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauner Milan 2:2, Štěpnička Jan 0:4, Jaroš Ladislav 2:2, Povolný Jan 0:4, body hostů: Jílek Richard 4:0, Franěk František 2:2, Řenč Josef 3:1, Chovan Dušan 3:1), TJ Čistá - FC Jesenice 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin 2:2, Bezstarosti Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Polák Martin 1:2, Kotek Petr 2:1, Růžička Antonín 2:1, Malich Pavel 0:3, WO 5:0), So. Olešná B - SK Skryje A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubka Miloslav 2:2, Bařtipán Jan 1:3, Itner René 3:1, Kreidl Petr 3:1, body hostů: Rybáček Lukáš 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 1:3, Barták Roman 1:3), So. Nové Strašecí B - So. Nesuchyně B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bünter Michal 3:1, Rovný Pavel 3:1, Zíma Marek 3:0, Libovický Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Barsa Tomáš 2:2, Vopravil Miloslav 1:3, Micura Dušan 0:4, Jílek Milan 0:3, WO 0:1), R. Třtice A - B. SDH Lubná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Martin 2:2, Libovický Tomáš 2:2, Jirák Miroslav 4:0, Viedeman František 1:3, body hostů: Králíček Petr 0:4, Zuda Antonín 3:1, Volevecký Miroslav 1:3, Pokorný Michal 3:1),
14. kolo:
SK Přílepy - R. Třtice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 4:0, Havel Václav 2:2, body hostů: Eis Jan 0:4, Vidrich Ferdinand 2:2, Libovický Tomáš 1:3, Jirák Miroslav 2:2), B. SDH Lubná - So. Nové Strašecí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuda Antonín 1:3, Králíček Petr 0:4, Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 1:3, body hostů: Libovický Petr 3:1, Zíma Marek 3:1, Hrdý Stanislav 2:2, Rovný Pavel 4:0), So. Nesuchyně B - So. Olešná B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Micura Dušan 0:4, Barsa Tomáš 3:1, Staněk Milan 1:3, Chládek David 1:3, body hostů: Kreidl Petr 2:2, Itner René 4:0, Hubka Miloslav 2:2, Šebek Miloš 3:1), SK Skryje A - TJ Čistá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 4:0, Barták Roman 1:3, Jedlička Miroslav 2:2, Zíma Petr 1:3, body hostů: Lepka Martin 2:2, Bedenková Lucie 0:4, Bedenk Pavel 3:1, Bezstarosti Václav 3:1), FC Jesenice - So. Křivoklát A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Antonín 2:0, Polák Martin 2:2, Kotek Petr 3:1, Novotný Alexandr 4:0, Malich Pavel 0:1, WO 1:0, body hostů: Hauner Milan 0:4, Dolejš Jiří 1:2, Jaroš Ladislav 2:2, Povolný Jan 1:3, WO 0:1), Žst. Rakovník - So. Rakovník C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Richard 4:0, Řenč Josef 1:3, Chovan Dušan 1:3, Franěk František 2:2, body hostů: Zach František 3:1, Folk Josef 2:2, Pondělíček František 0:4, Miller František 3:1),
15. kolo:
Žst. Rakovník - SK Přílepy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 3:1, Řenč Josef 1:2, Franěk František 1:3, WO 0:1, body hostů: Jílek Jaromír 2:2, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 1:3, Havel Václav 1:2, WO 1:0), So. Rakovník C - FC Jesenice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Martin 1:3, Folk Josef 1:3, Miller František 2:2, Pondělíček František 2:2, body hostů: Novotný Alexandr 4:0, Kotek Petr 3:1, Polák Martin 2:2, Růžička Antonín 1:3), So. Křivoklát A - SK Skryje A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauner Milan 1:3, Povolný Jan 1:3, Dolejš Jiří 3:1, Jaroš Ladislav 3:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 1:3, Šmíd Zbyněk 2:2, Barták Roman 1:3), TJ Čistá - So. Nesuchyně B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lepka Martin 2:2, Bedenk Pavel 3:1, Bezstarosti Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Barsa Tomáš 3:0, Vopravil Miloslav 1:2, Staněk Milan 1:2, Pátek Radek 0:3, WO 5:0), So. Olešná B - B. SDH Lubná 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařtipán Jan 2:2, Svoboda Viktor 0:4, Hubka Miloslav 1:3, Kreidl Petr 3:1, body hostů: Pokorný Michal 4:0, Volevecký Miroslav 1:3, Zuda Antonín 2:2, Novák Roman 3:1), So. Nové Strašecí B - R. Třtice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videmann Petr 2:2, Zíma Marek 1:3, Hrdý Stanislav 2:2, Libovický Petr 4:0, body hostů: Libovický Tomáš 1:3, Novotný Martin 1:3, Vidrich Ferdinand 2:2, Jirák Miroslav 3:1),
16. kolo:
SK Přílepy - So. Nové Strašecí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Kutílek Jaroslav 1:3, Havel Václav 1:3, Holý Karel 2:2, body hostů: Zíma Marek 2:2, Libovický Petr 2:2, Rovný Pavel 1:3, Hrdý Stanislav 3:1), R. Třtice A - So. Olešná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Tomáš 2:2, Novotný Martin 4:0, Jirák Miroslav 2:2, Viedeman František 3:1, body hostů: Kreidl Petr 3:1, Pavlíček Vladimír 0:1, Bařtipán Jan 2:2, Rada Jiří 0:4, Svoboda Denis 0:3), B. SDH Lubná - TJ Čistá 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zuda Antonín 0:3, Králíček Petr 0:3, Pokorný Michal 2:1, Volevecký Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 2:2, Bezstarosti Václav 4:0, WO 0:5), So. Nesuchyně B - So. Křivoklát A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 2:2, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 1:3, Jílek Milan 1:3, body hostů: Hauner Milan 3:1, Jaroš Ladislav 4:0, Povolný Jan 2:2, Dolejš Jiří 3:1), SK Skryje A - So. Rakovník C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pýcha Hynek 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 3:1, Švarc Jiří 0:4, body hostů: Kratochvíl Martin 1:3, Miller František 2:2, Zach František 3:1, Folk Josef 2:2), FC Jesenice - Žst. Rakovník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Alexandr 2:2, Kotek Petr 3:1, Polák Martin 4:0, Růžička Antonín 1:3, body hostů: Chovan Dušan 1:3, Franěk František 2:2, Chvojan Jiří 0:4, Jílek Richard 3:1),
17. kolo:
FC Jesenice - SK Přílepy 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Antonín 0:4, Malich Pavel 0:2, Kotek Petr 1:3, Novotný Alexandr 2:2, Casas David 0:2, body hostů: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 4:0, Kutílek Jaroslav 2:2, Havel Václav 3:1), Žst. Rakovník - SK Skryje A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Richard 4:0, Řenč Josef 2:1, Franěk František 2:2, Chovan Dušan 4:0, WO 0:1, body hostů: Jedlička Miroslav 1:3, Šmíd Zbyněk 1:3, Barták Roman 0:3, Pýcha Hynek 1:3, WO 1:0), So. Rakovník C - So. Nesuchyně B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miller František 3:1, Folk Josef 3:1, Zach František 4:0, Kratochvíl Martin 3:1, body hostů: Staněk Milan 0:4, Pátek Štěpán 0:4, Pátek Radek 0:4, Barsa Tomáš 3:1), So. Křivoklát A - B. SDH Lubná 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejš Jiří 3:1, Hauner Milan 3:1, Jaroš Ladislav 3:1, Povolný Jan 1:2, WO 0:1, body hostů: Zuda Antonín 0:3, Novák Roman 1:3, Volevecký Miroslav 1:3, Pokorný Michal 3:1, WO 1:0), TJ Čistá - R. Třtice A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bedenk Pavel 3:1, Lepka Martin 0:4, Bezstarosti Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Viedeman František 1:2, Novotný Martin 1:2, Vidrich Ferdinand 1:2, Jirák Miroslav 3:0, WO 5:0), So. Olešná B - So. Nové Strašecí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubka Miloslav 0:3, Polák Milan 1:3, Itner René 0:3, Kreidl Petr 3:1, WO 1:1, body hostů: Libovický Petr 2:2, Zíma Marek 3:0, Hrdý Stanislav 3:1, Rovný Pavel 2:1, WO 1:1),
18. kolo:
So. Olešná B - SK Přílepy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Itner René 3:1, Hubka Miloslav 0:4, Vít Václav 2:2, Kreidl Petr 3:1, body hostů: Jílek Jaromír 2:2, Jiříček Jan 1:3, Kutílek Jaroslav 2:2, Havel Václav 3:1), So. Nové Strašecí B - TJ Čistá 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rovný Pavel 1:1, Hrdý Stanislav 2:0, Zíma Marek 2:1, Libovický Petr 2:0, WO 5:3, body hostů: Lepka Martin 0:3, Bedenk Pavel 0:3, Bezstarosti Václav 2:1, WO 3:5), R. Třtice A - So. Křivoklát A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolek Václav 3:1, Novotný Martin 4:0, Jirák Miroslav 4:0, Viedeman František 2:2, body hostů: Dolejš Jiří 1:3, Lysý Vladimír 0:4, Štěpnička Jan 1:3, Šnídl Josef 1:3), B. SDH Lubná - So. Rakovník C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Roman 0:4, Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Miller František 2:1, Folk Josef 2:1, Kratochvíl Martin 3:0, Zach František 3:0, WO 5:0), So. Nesuchyně B - Žst. Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Micura Dušan 1:3, Barsa Tomáš 4:0, Šebek Martin 2:2, Staněk Milan 2:2, body hostů: Řenč Josef 2:2, Franěk František 1:3, Chovan Dušan 3:1, Chvojan Jiří 1:3), SK Skryje A - FC Jesenice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 1:3, Švarc Jiří 2:2, body hostů: Polák Martin 3:1, Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 1:3, Růžička Antonín 1:3),
19. kolo:
SK Skryje A - SK Přílepy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybáček Lukáš 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 3:1, Švarc Jiří 0:4, body hostů: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 2:2, Havel Václav 1:3), FC Jesenice - So. Nesuchyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 2:2, Polák Martin 3:1, Růžička Antonín 1:3, body hostů: Barsa Tomáš 4:0, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 3:1, Vopravil Miloslav 1:3), Žst. Rakovník - B. SDH Lubná 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řenč Josef 2:2, Jílek Richard 3:1, Chovan Dušan 3:1, Franěk František 2:2, body hostů: Zuda Antonín 2:2, Novák Roman 1:3, Volevecký Miroslav 0:4, Pokorný Michal 3:1), So. Rakovník C - R. Třtice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miller František 4:0, Folk Josef 4:0, Zach František 2:2, Kratochvíl Martin 1:3, body hostů: Viedeman František 0:4, Novotný Martin 2:2, Vidrich Ferdinand 1:3, Jirák Miroslav 2:2), So. Křivoklát A - So. Nové Strašecí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauner Milan 2:2, Povolný Jan 1:3, Dolejš Jiří 3:0, Jaroš Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Videmann Petr 1:3, Vyskočil Zbyněk 2:2, Zíma Marek 1:3, Rovný Pavel 3:0, WO 0:1), TJ Čistá - So. Olešná B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bedenk Pavel 4:0, Votroubek Aleš 0:4, Bezstarosti Václav 4:0, WO 0:5, body hostů: Kreidl Petr 1:2, Pavlíček Vladimír 1:2, Itner René 1:2, Bařtipán Jan 1:2, WO 5:0),
20. kolo:
SK Přílepy - TJ Čistá 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 2:2, Kutílek Jaroslav 2:2, Holý Karel 1:3, body hostů: Bedenk Pavel 3:1, Votroubek Aleš 0:4, Musil Miroslav 1:3, Bezstarosti Václav 3:1), So. Olešná B - So. Křivoklát A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Itner René 4:0, Bařtipán Jan 2:2, Hubka Miloslav 2:2, Kreidl Petr 4:0, body hostů: Jaroš Ladislav 1:3, Povolný Jan 1:3, Hauner Milan 1:3, Dolejš Jiří 1:3), So. Nové Strašecí B - So. Rakovník C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videmann Petr 0:4, Zíma Marek 0:4, Rovný Pavel 1:2, Libovický Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Kratochvíl Martin 2:2, Miller František 4:0, Zach František 3:1, Folk Josef 2:1, WO 1:0), R. Třtice A - Žst. Rakovník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Tomáš 1:3, Novotný Martin 3:1, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 2:2, body hostů: Franěk František 0:4, Chvojan Jiří 1:3, Chovan Dušan 2:2, Jílek Richard 4:0), B. SDH Lubná - FC Jesenice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zuda Antonín 2:1, Novák Roman 2:1, Volevecký Miroslav 1:1, Pokorný Michal 3:0, Králíček Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Polák Martin 3:1, Novotný Alexandr 0:4, Růžička Antonín 1:3, WO 0:5), So. Nesuchyně B - SK Skryje A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barsa Tomáš 4:0, Vopravil Miloslav 1:3, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 1:3, body hostů: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Švarc Jiří 2:2, Jedlička Miroslav 3:1),
21. kolo:
So. Nesuchyně B - SK Přílepy 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barsa Tomáš 4:0, Micura Dušan 0:4, Staněk Milan 0:4, Vopravil Miloslav 0:4, body hostů: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 3:1, Kutílek Jaroslav 3:1, Havel Václav 3:1), SK Skryje A - B. SDH Lubná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Zbyněk 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, Jedlička Miroslav 4:0, Švarc Jiří 2:2, body hostů: Pokorný Michal 2:2, Volevecký Miroslav 2:2, Králíček Petr 0:4, Zuda Antonín 1:3), FC Jesenice - R. Třtice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Petr 4:0, Novotný Alexandr 2:0, Růžička Antonín 1:3, Polák Martin 2:2, Malich Pavel 0:2, body hostů: Vidrich Ferdinand 2:2, Viedeman František 0:4, Jirák Miroslav 2:2, Novotný Martin 3:1), Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Richard 3:1, Chvojan Jiří 0:4, Chovan Dušan 2:1, Franěk František 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrdý Stanislav 3:1, Libovický Petr 3:1, Videmann Petr 2:2, Rovný Pavel 2:1, WO 0:1), So. Rakovník C - So. Olešná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach František 4:4, Folk Josef 2:2, Kratochvíl Martin 2:2, body hostů: Kreidl Petr 2:2, Itner René 2:2, Bařtipán Jan 3:1, Hubka Miloslav 1:3), So. Křivoklát A - TJ Čistá 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauner Milan 1:2, Dolejš Jiří 2:1, Durčiak Josef 0:3, Povolný Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Bezstarosti Václav 4:0, Lepka Martin 2:2, Musil Miroslav 2:2, WO 0:5),
22. kolo:
SK Přílepy - So. Křivoklát A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 1:3, Kutílek Jaroslav 3:1, Holý Karel 2:2, body hostů: Hauner Milan 1:3, Jaroš Ladislav 0:4, Dolejš Jiří 2:2, Povolný Jan 4:0), TJ Čistá - So. Rakovník C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin 1:3, Bezstarosti Václav 2:2, Musil Miroslav 1:3, body hostů: Miller František 2:2, Folk Josef 1:3, Zach František 4:0, Kratochvíl Martin 3:1), So. Olešná B - Žst. Rakovník 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 3:1, Itner René 3:1, Rada Jiří 2:2, Kreidl Petr 3:1, body hostů: Jílek Richard 4:0, Chvojan Jiří 0:4, Franěk František 0:4, Chovan Dušan 1:3), So. Nové Strašecí B - FC Jesenice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Petr 4:0, Zíma Marek 2:2, Hrdý Stanislav 2:2, Dundr Matěj 0:4, body hostů: Polák Martin 3:1, Růžička Antonín 1:3, Kotek Petr 2:2, Novotný Alexandr 2:2), R. Třtice A - SK Skryje A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Tomáš 3:1, Novotný Martin 2:2, Jirák Miroslav 2:2, Vidrich Ferdinand 3:1, body hostů: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Miroslav 3:1, Švarc Jiří 1:3, Slepička Vladimír 0:4), B. SDH Lubná - So. Nesuchyně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volevecký Miroslav 2:2, Novák Roman 2:2, Zuda Antonín 2:2, Králíček Petr 1:3, body hostů: Barsa Tomáš 4:0, Staněk Milan 3:1, Vopravil Miloslav 2:2, Micura Dušan 0:4),
OP III. třídy
1. kolo:
So. Kroučová - So. Křivoklát B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kováčik Jan 2:2, Fejfar Václav 2:2, Staněk Vlastimil 2:2, Jelínek Petr 1:3, body hostů: Novák František 1:3, Šnídl Josef 3:1, Štěpnička Jan 4:0, Brožek Vít 1:3), R. Třtice B - So. Všetaty A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidrich Ferdinand 3:1, Vondra Patrik 2:2, Eis Jan 0:4, Viedeman František 3:1, body hostů: Hrach Radek 2:2, Hlaváček Jaroslav 1:3, Gebhart Vladimír 1:3, Herink Miloš 4:0), SK Pšovlky B - So. Olešná C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čechová Eliška ml. 2:6, Růžička Jan 0:4, Kadeřábek David 3:1, body hostů: Polák Milan 3:1, Šebek Miloš 2:2, Vít Václav 4:0, Svoboda Viktor 2:2), RC Rakovník B - So. Nové Strašecí C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nachtigal Vlastimil ml. 1:3, Koleníková Dana 0:4, Koutník Pavel 3:1, Kurtovič Adam 1:3, body hostů: Bouček Jiří 2:2, Bünter Michal 4:0, Bujdák Patrik 2:2, Videmann Petr 3:1), So. Lány D - So. Hředle C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Daniel 0:4, Libovický Radek 3:1, Lážnovský Jan 4:0, Moravcová Alena 2:2, body hostů: Vyskočil Jiří 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Vitner Tomáš 2:2, Dvořáček Jaromír 1:3),
2. kolo:
So. Křivoklát B - So. Hředle C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák František 1:3, Šnídl Josef 0:1, Brožek Vít 2:2, Štěpnička Jan 2:2, Lysý Vladimír 0:3, body hostů: Dvořáček Jaromír 3:1, Mauer Leoš 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Vitner Radim 2:0, Vitner Tomáš 2:0), TTC Srbeč - So. Lány D 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlad Pavel 2:2, Mazourek Petr 2:2, Jung René 2:2, WO 0:5, body hostů: Libovický Radek 3:0, Eichenmann Filip 0:3, Lážnovský Jan 1:2, Moravcová Alena 2:1, WO 5:0), So. Olešná C - RC Rakovník B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Milan 3:1, Šebek Miloš 4:3, Svoboda Viktor 1:3, WO 1:0, body hostů: Kolář Michal 0:4, Kurtovič Adam 2:2, Knor Radim 3:1, Koleníková Dana 2:1, WO 0:1), So. Všetaty A - SK Pšovlky B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Miloš 4:0, Hlaváček Jaroslav 4:0, Gebhart Vladimír 3:1, Hrach Radek 3:1, body hostů: Růžička Jan 0:4, Kadeřábek David 1:3, Čechová Eliška ml. 0:4, Švejkovský Zdeněk 1:3), So. Kroučová - R. Třtice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Petr 2:2, Staněk Vlastimil 2:2, Kováčik Jan 2:2, Fejfar Václav 3:1, body hostů: Vidrich Ferdinand 2:2, Vondra Patrik 3:1, Eis Jan 0:4, Viedeman František 2:2),
3. kolo:
R. Třtice B - So. Křivoklát B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondra Patrik 2:2, Vidrich Ferdinand 1:3, Vojtík Petr 0:4, Eis Jan 3:1, body hostů: Novák František 2:2, Šnídl Josef 2:2, Brožek Vít 2:2, Štěpnička Jan 4:0), SK Pšovlky B - So. Kroučová 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadeřábek David 1:3, Růžička Jan 1:3, Čechová Eliška ml. 0:3, Švejkovský Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 4:0, Jelínek Petr 3:1, Staněk Vlastimil 2:1, WO 1:0), RC Rakovník B - So. Všetaty A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knor Radim 2:2, Koleníková Dana 3:1, Nachtigal Vlastimil ml. 2:2, Kurtovič Adam 2:2, body hostů: Hrach Radek 2:2, Hlaváček Jaroslav 1:3, Herink Miloš 3:1, Gebhart Vladimír 1:3), So. Nové Strašecí C - So. Lány D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Jiří 0:1, Bünter Michal 4:0, Bujdák Patrik 2:2, Videmann Petr 2:2, Vyskočil Zbyněk 0:3, body hostů: Libovický Radek 4:4, Moravcová Alena 2:2, Eichenmann Filip 2:2), So. Hředle C - TTC Srbeč 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyskočil Jiří 1:2, Vitner Radim 3:0, Vitner Tomáš 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Jung René 3:1, Hlad Pavel 2:2, Mazourek Petr 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
So. Křivoklát B - TTC Srbeč 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák František 1:2, Šnídl Josef 2:1, Brožek Vít 1:2, Štěpnička Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Jung René 2:2, Hlad Pavel 2:2, Mazourek Petr 2:2, WO 0:5), So. Nové Strašecí C - So. Hředle C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bouček Jiří 1:3, Bünter Michal 4:0, Videmann Petr 2:2, Dundr Matěj 1:3, body hostů: Dvořák Jaroslav 3:1, Vyskočil Jiří 2:2, Vitner Radim 3:1, Mauer Leoš 0:4), So. Olešná C - So. Lány D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebek Miloš 1:3, Polák Milan 2:2, Vít Václav 3:1, Pavlíček Vladimír 2:2, body hostů: Libovický Radek 3:1, Eichenmann Filip 0:4, Hrbek Daniel 2:2, Lážnovský Jan 3:1), So. Kroučová - RC Rakovník B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vlastimil 1:3, Jelínek Petr 1:3, Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 3:1, body hostů: Kurtovič Adam 3:1, Koleníková Dana 3:1, Nachtigal Vlastimil ml. 1:3, Kolář Michal 1:3), R. Třtice B - SK Pšovlky B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 1:0, Vidrich Ferdinand 4:0, Vondra Patrik 4:0, Vožech Jiří 0:4, Viedeman František 3:0, body hostů: Čechová Eliška ml. 1:3, Kadeřábek David 1:3, Švejkovský Zdeněk 1:3, Růžička Jan 1:3),
5. kolo:
SK Pšovlky B - So. Křivoklát B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jan 0:4, Kadeřábek David 3:1, Čechová Eliška ml. 1:3, Švejkovský Zdeněk 1:3, body hostů: Šnídl Josef 3:1, Novák František 2:2, Štěpnička Jan 4:0, Brožek Vít 2:2), RC Rakovník B - R. Třtice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nachtigal Vlastimil ml. 4:0, Kolář Michal 2:2, Kurtovič Adam 2:2, Koutník Pavel 4:0, body hostů: Vidrich Ferdinand 1:3, Vondra Patrik 1:3, Eis Jan 0:4, Viedeman František 2:2), So. Lány D - So. Všetaty A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jan 3:1, Libovický Radek 3:1, Hrbek Daniel 1:3, Moravcová Alena 2:2, body hostů: Hrach Radek 0:4, Kalík Josef 2:2, Gebhart Vladimír 2:2, Herink Miloš 3:1), So. Hředle C - So. Olešná C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Tomáš 0:2, Dvořáček Jaromír 2:2, Vitner Radim 3:1, Vyskočil Jiří 3:1, Dvořák Jaroslav 0:2, body hostů: Svoboda Viktor 1:3, Šebek Miloš 2:2, Polák Milan 2:2, Vít Václav 3:1), TTC Srbeč - So. Nové Strašecí C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 3:1, Hlad Pavel 3:1, Jung René 3:1, WO 0:5, body hostů: Videmann Petr 1:2, Bünter Michal 2:1, Bujdák Patrik 0:3, Valchář Pavel 0:3, WO 5:0),
6. kolo:
So. Křivoklát B - So. Nové Strašecí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák František 1:3, Šnídl Josef 2:2, Brožek Vít 2:2, Štěpnička Jan 1:3, body hostů: Bujdák Patrik 2:2, Videmann Petr 3:1, Bünter Michal 3:1, Vyskočil Zbyněk 2:2), So. Olešná C - TTC Srbeč 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vít Václav 3:0, Svoboda Viktor 2:1, Polák Milan 2:1, Šebek Miloš 2:1, WO 4:0, body hostů: Jung René 0:4, Hlad Pavel 2:2, Mazourek Petr 1:3, WO 0:4), So. Všetaty A - So. Hředle C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Miloš 2:2, Hrach Radek 2:1, Gebhart Vladimír 0:4, Hlaváček Jaroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Vitner Radim 3:0, Dvořák Jaroslav 2:2, Bečvář Miroslav 2:2, Dvořáček Jaromír 3:0, WO 0:2), So. Kroučová - So. Lány D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Vlastimil 0:4, Jelínek Petr 1:3, Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 2:2, body hostů: Šoltés David 3:1, Moravcová Alena 2:2, Lážnovský Jan 2:2, Eichenmann Filip 3:1), SK Pšovlky B - RC Rakovník B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jan 0:4, Kadeřábek David 1:3, Čechová Eliška ml. 0:4, Švejkovský Zdeněk 1:3, body hostů: Koutník Pavel 4:0, Knor Radim 4:0, Cír Josef 2:2, Nachtigal Vlastimil ml. 4:0),
7. kolo:
RC Rakovník B - So. Křivoklát B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Radim 2:2, Kurtovič Adam 2:2, Koleníková Dana 3:1, Koutník Pavel 4:0, body hostů: Novák František 1:3, Šnídl Josef 0:4, Štěpnička Jan 3:1, Brožek Vít 1:3), R. Třtice B - So. Lány D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 1:3, Švácha Jiří 2:2, Vondra Patrik 2:2, Viedeman František 4:0, body hostů: Lážnovský Jan 2:2, Eichenmann Filip 3:1, Hrbek Daniel 0:4, Libovický Radek 2:2), So. Hředle C - So. Kroučová 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Tomáš 2:2, Vitner Radim 1:1, Dvořáček Jaromír 3:0, Vyskočil Jiří 2:2, Vyskočil Jiří st. 0:2, WO 0:1, body hostů: Kováčik Jan 2:2, Fejfar Václav 3:1, Staněk Vlastimil 1:3, Milotová Andrea 1:2, WO 1:0), TTC Srbeč - So. Všetaty A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 3:1, Hlad Pavel 3:1, Jung René 4:0, WO 0:5, body hostů: Gebhart Vladimír 0:3, Herink Miloš 1:2, Hrach Radek 1:2, Hlaváček Jaroslav 0:3, WO 5:0), So. Nové Strašecí C - So. Olešná C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bujdák Patrik 3:1, Videmann Petr 3:1, Vyskočil Zbyněk 3:1, Bünter Michal 4:0, body hostů: Polák Milan 1:3, Šebek Miloš 0:4, Pavlíček Vladimír 1:3, Vít Václav 1:3),
8. kolo:
So. Křivoklát B - So. Olešná C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Vít 2:2, Šnídl Josef 1:3, Lysý Vladimír 0:4, Štěpnička Jan 1:3, body hostů: Pavlíček Vladimír 4:0, Šebek Miloš 2:2, Polák Milan 2:2, Vít Václav 4:0), So. Všetaty A - So. Nové Strašecí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Miloš 1:3, Hlaváček Jaroslav 0:8, Gebhart Vladimír 2:2, body hostů: Videmann Petr 4:0, Bujdák Patrik 3:1, Vyskočil Zbyněk 2:2, Bünter Michal 4:0), So. Kroučová - TTC Srbeč 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Staněk Vlastimil 0:3, Jelínek Petr 0:2, Kováčik Jan 2:1, Fejfar Václav 3:0, Milotová Andrea 0:1, WO 5:0, body hostů: Jung René 2:2, Hlad Pavel 3:1, Mazourek Petr 2:2, WO 0:5), R. Třtice B - So. Hředle C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 0:4, Suchopárek Jaromír 0:4, Vidrich Ferdinand 2:2, Viedeman František 1:3, body hostů: Vyskočil Jiří 4:0, Vitner Radim 3:1, Vitner Tomáš 4:0, Bečvář Miroslav 2:2), SK Pšovlky B - So. Lány D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejkovský Zdeněk 1:3, Kadeřábek David 2:2, Čechová Eliška ml. 3:1, Růžička Jan 0:4, body hostů: Moravcová Alena 3:1, Eichenmann Filip 2:2, Chalupa Jan 1:3, Libovický Radek 4:0),
9. kolo:
So. Lány D - RC Rakovník B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jan 0:4, Eichenmann Filip 1:3, Libovický Radek 2:2, Šoltés David 3:1, body hostů: Koutník Pavel 2:2, Knor Radim 3:1, Koleníková Dana 3:1, Nachtigal Vlastimil ml. 2:2), So. Hředle C - SK Pšovlky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvář Miroslav 4:0, Vitner Radim 2:0, Dvořáček Jaromír 3:0, Vitner Tomáš 4:0, Vyskočil Jiří st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Švejkovský Zdeněk 0:4, Čechová Eliška ml. 0:4, Kadeřábek David 1:3, Růžička Jan 0:3, WO 1:0), TTC Srbeč - R. Třtice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 2:2, Hlad Pavel 4:0, Jung René 2:2, WO 0:5, body hostů: Vondra Patrik 1:2, Viedeman František 2:1, Eis Jan 0:3, Vidrich Ferdinand 1:2, WO 5:0), So. Nové Strašecí C - So. Kroučová 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videmann Petr 3:1, Bünter Michal 3:0, Bujdák Patrik 1:3, Vyskočil Zbyněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Jelínek Petr 1:3, Staněk Vlastimil 1:3, Kováčik Jan 1:2, Fejfar Václav 2:2, WO 1:0), So. Olešná C - So. Všetaty A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 4:4, Šebek Miloš 3:1, Vít Václav 3:1, body hostů: Kalík Josef 2:2, Hlaváček Jaroslav 1:3, Gebhart Vladimír 0:4, Herink Miloš 3:1),
10. kolo:
So. Křivoklát B - So. Všetaty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák František 2:2, Šnídl Josef 3:1, Štěpnička Jan 4:0, Brožek Vít 2:2, body hostů: Hlaváček Jaroslav 1:3, Hrach Radek 1:3, Gebhart Vladimír 0:4, Herink Miloš 3:1), So. Kroučová - So. Olešná C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vlastimil 2:2, Jelínek Petr 0:4, Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 1:3, body hostů: Pavlíček Vladimír 1:3, Šebek Miloš 3:1, Polák Milan 2:2, Vít Václav 4:0), R. Třtice B - So. Nové Strašecí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viedeman František 2:2, Eis Jan 1:3, Vondra Patrik 2:2, Vidrich Ferdinand 3:1, body hostů: Videmann Petr 3:1, Bujdák Patrik 1:3, Dundr Matěj 0:4, Vyskočil Zbyněk 4:0), SK Pšovlky B - TTC Srbeč 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švejkovský Zdeněk 0:3, Kadeřábek David 1:2, Čechová Eliška ml. 0:3, Růžička Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Jung René 3:1, Hlad Pavel 4:0, Mazourek Petr 4:0, WO 0:5), RC Rakovník B - So. Hředle C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koleníková Dana 1:3, Knor Radim 1:3, Kurtovič Adam 3:1, Koutník Pavel 3:1, body hostů: Vitner Kamil 2:2, Vyskočil Jiří st. 1:3, Vitner Tomáš 2:2, Vitner Radim 3:1),
11. kolo:
So. Křivoklát B - So. Lány D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnídl Josef 1:3, Brožek Vít 1:3, Štěpnička Jan 2:2, Lysý Vladimír 0:4, body hostů: Lážnovský Jan 3:1, Libovický Radek 4:0, Hrbek Daniel 3:1, Moravcová Alena 2:2), TTC Srbeč - RC Rakovník B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 0:4, Hlad Pavel 4:0, Jung René 3:1, WO 0:5, body hostů: Kurtovič Adam 1:2, Koleníková Dana 1:2, Cír Josef 1:2, Koutník Pavel 2:1, WO 5:0), So. Nové Strašecí C - SK Pšovlky B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Videmann Petr 3:0, Bujdák Patrik 2:1, Vyskočil Zbyněk 3:0, Pokorný Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kadeřábek David 2:2, Čechová Eliška ml. 1:3, Šulitka Václav 0:4, WO 0:5), So. Olešná C - R. Třtice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Miloš 2:2, Polák Milan 3:1, Vít Václav 3:1, Svoboda Viktor 2:2, body hostů: Vidrich Ferdinand 3:1, Vondra Patrik 2:2, Viedeman František 1:3, Eis Jan 0:4), So. Všetaty A - So. Kroučová 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Miloš 4:0, Hrach Radek 4:0, Gebhart Vladimír 1:3, Hlaváček Jaroslav 1:3, body hostů: Staněk Vlastimil 2:2, Jelínek Petr 1:3, Fejfar Václav 1:3, Kováčik Jan 2:2),
12. kolo:
So. Křivoklát B - So. Kroučová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnídl Josef 3:1, Novák František 1:3, Štěpnička Jan 3:1, Brožek Vít 1:3, body hostů: Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 2:2, Staněk Vlastimil 2:2, Jelínek Petr 1:3), So. Všetaty A - R. Třtice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaroslav 2:2, Gebhart Vladimír 1:3, Herink Miloš 2:2, Hrach Radek 3:1, body hostů: Eis Jan 2:2, Švácha Jiří 0:4, Viedeman František 2:2, Vidrich Ferdinand 4:0), So. Olešná C - SK Pšovlky B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebek Miloš 4:0, Vít Václav 4:0, Polák Milan 4:0, WO 0:5, body hostů: Švejkovský Zdeněk 0:3, Kadeřábek David 0:3, Čechová Eliška ml. 0:3, Růžička Jan 0:3, WO 5:0), So. Nové Strašecí C - RC Rakovník B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videmann Petr 2:2, Bujdák Patrik 4:0, Vyskočil Zbyněk 4:0, Bünter Michal 4:0, body hostů: Knor Radim 1:3, Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Koleníková Dana 0:4, Kolář Michal 1:3), So. Hředle C - So. Lány D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Miroslav 0:4, Vyskočil Jiří 4:0, Dvořáček Jaromír 3:1, Vitner Radim 4:0, body hostů: Eichenmann Filip 1:3, Moravcová Alena 1:3, Lážnovský Jan 1:3, Chalupa Jan 2:2),
13. kolo:
So. Hředle C - So. Křivoklát B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Miroslav 3:1, Vitner Kamil 3:1, Vitner Tomáš 3:1, Vyskočil Jiří 2:2, body hostů: Novák František 0:4, Šnídl Josef 3:1, Štěpnička Jan 2:2, Lysý Vladimír 0:4), So. Lány D - TTC Srbeč 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Libovický Radek 1:1, Eichenmann Filip 6:0, Moravcová Alena 2:0, WO 7:0, body hostů: Jung René 0:4, Mazourek Petr 0:2, Mareš Jakub 1:3, WO 0:7), RC Rakovník B - So. Olešná C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Radim 3:1, Koleníková Dana 2:1, Koutník Pavel 3:0, Kurtovič Adam 2:2, WO 0:2, body hostů: Rada Jiří 1:3, Polák Milan 1:3, Šebek Miloš 1:2, Vít Václav 1:2, WO 2:0), SK Pšovlky B - So. Všetaty A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejkovský Zdeněk 1:3, Kadeřábek David 1:3, Čechová Eliška ml. 1:3, Růžička Jan 0:4, body hostů: Hrach Radek 3:1, Hlaváček Jaroslav 3:1, Gebhart Vladimír 3:1, Herink Miloš 4:0), R. Třtice B - So. Kroučová 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidrich Ferdinand 1:2, Vondra Patrik 0:3, Viedeman František 2:2, Eis Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Jelínek Petr 1:3, Kováčik Jan 3:0, Fejfar Václav 2:1, Staněk Vlastimil 3:1, WO 2:0),
14. kolo:
So. Křivoklát B - R. Třtice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnídl Josef 3:1, Brožek Vít 2:2, Lysý Vladimír 0:4, Štěpnička Jan 4:0, body hostů: Vidrich Ferdinand 3:1, Vondra Patrik 1:3, Eis Jan 2:2, Viedeman František 1:3), So. Kroučová - SK Pšovlky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejfar Václav 3:1, Kováčik Jan 4:0, Jelínek Petr 2:2, Staněk Vlastimil 3:1, body hostů: Šulitka Václav 0:4, Růžička Jan 0:4, Čechová Eliška ml. 1:3, Kadeřábek David 3:1), So. Všetaty A - RC Rakovník B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Miloš 2:2, Hlaváček Jaroslav 1:3, Gebhart Vladimír 1:3, Hrach Radek 3:1, body hostů: Knor Radim 0:4, Koutník Pavel 4:0, Koleníková Dana 2:2, Kurtovič Adam 3:1), So. Lány D - So. Nové Strašecí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libovický Radek 2:2, Hrbek Daniel 1:3, Moravcová Alena 2:1, Lážnovský Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Videmann Petr 4:0, Bujdák Patrik 2:2, Vyskočil Zbyněk 1:3, Bünter Michal 1:2, WO 1:0), TTC Srbeč - So. Hředle C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazourek Petr 3:1, Mareš Jakub 1:3, Jung René 1:3, WO 0:5, body hostů: Bečvář Miroslav 2:1, Dvořák Jaroslav 1:2, Dvořáček Jaromír 2:1, Vitner Radim 2:1, WO 5:0),
15. kolo:
TTC Srbeč - So. Křivoklát B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 2:2, Jung René 3:1, Mareš Jakub 4:0, WO 0:5, body hostů: Novák František 1:2, Šnídl Josef 2:1, Šiška Josef 0:3, Lysý Vladimír 0:3, WO 5:0), So. Hředle C - So. Nové Strašecí C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitner Kamil 2:2, Vyskočil Jiří 3:1, Vitner Tomáš 3:1, Bečvář Miroslav 4:0, body hostů: Videmann Petr 2:2, Bujdák Patrik 1:3, Dundr Matěj 0:4, Bünter Michal 1:3), So. Lány D - So. Olešná C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Daniel 0:4, Libovický Radek 3:1, Lážnovský Jan 2:2, Moravcová Alena 2:2, body hostů: Svoboda Viktor 1:3, Polák Milan 3:1, Pavlíček Vladimír 2:2, Šebek Miloš 3:1), RC Rakovník B - So. Kroučová 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Radim 4:0, Nachtigal Vlastimil ml. 1:3, Kurtovič Adam 4:0, Koutník Pavel 4:0, body hostů: Kováčik Jan 1:3, Fejfar Václav 1:3, Jelínek Petr 0:4, Staněk Vlastimil 1:3), SK Pšovlky B - R. Třtice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jan 1:3, Kadeřábek David 2:2, Čechová Eliška ml. 2:2, Švejkovský Zdeněk 3:1, body hostů: Švácha Jiří 1:3, Eis Jan 1:3, Vidrich Ferdinand 4:0, Viedeman František 2:2),
16. kolo:
So. Křivoklát B - SK Pšovlky B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák František 4:0, Šnídl Josef 4:0, Šiška Josef 3:0, Lysý Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Šulitka Václav 0:4, Růžička Jan 0:4, Čechová Eliška ml. 0:4, Kadeřábek David 1:2, WO 1:0), R. Třtice B - RC Rakovník B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 0:3, Suchopárek Jaromír 0:4, Viedeman František 1:2, Vidrich Ferdinand 2:2, WO 2:0, body hostů: Knor Radim 2:2, Koutník Pavel 3:0, Kurtovič Adam 4:0, Koleníková Dana 2:1, WO 0:2), So. Všetaty A - So. Lány D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalík Josef 2:1, Gebhart Vladimír 2:1, Herink Miloš 3:0, Hrach Radek 4:0, WO 3:0, body hostů: Chalupa Jan 0:4, Matoušek František 0:4, Lážnovský Jan 2:2, Libovický Radek 0:1, WO 0:3), So. Olešná C - So. Hředle C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Milan 0:4, Šebek Miloš 1:3, Vít Václav 2:1, Svoboda Viktor 1:3, WO 1:0, body hostů: Vitner Radim 4:0, Bečvář Miroslav 1:3, Vitner Tomáš 3:1, Dvořáček Jaromír 3:0, WO 0:1), So. Nové Strašecí C - TTC Srbeč 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Videmann Petr 1:1, Bujdák Patrik 2:0, Bünter Michal 1:2, Vyskočil Zbyněk 2:1, WO 7:0, body hostů: Mazourek Petr 2:2, Mareš Jakub 2:2, Jung René 0:1, 0:1, WO 0:7),
17. kolo:
So. Nové Strašecí C - So. Křivoklát B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Videmann Petr 2:2, Bujdák Patrik 1:3, Bünter Michal 3:1, Vyskočil Zbyněk 4:0, body hostů: Štěpnička Jan 2:2, Brožek Vít 2:2, Novák František 2:2, Lysý Vladimír 0:4), TTC Srbeč - So. Olešná C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jung René 1:2, Mazourek Petr 0:4, Mareš Jakub 2:2, WO 1:5, body hostů: Polák Milan 1:2, Pavlíček Vladimír 1:1, Šebek Miloš 3:0, Vít Václav 3:0, WO 5:1), So. Hředle C - So. Všetaty A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Tomáš 1:3, Vitner Radim 3:0, Bečvář Miroslav 4:0, Vyskočil Jiří 2:2, Vyskočil Jiří st. 0:1, body hostů: Hrach Radek 1:3, Hlaváček Jaroslav 2:2, Gebhart Vladimír 1:3, Herink Miloš 2:2), So. Lány D - So. Kroučová 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Jan 1:3, Lážnovský Jan 2:2, Eichenmann Filip 4:0, Cibík Pavel 0:4, body hostů: Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 2:2, Jelínek Petr 1:3, Staněk Vlastimil 3:1), RC Rakovník B - SK Pšovlky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurtovič Adam 4:0, Cír Josef 2:2, Koutník Pavel 2:0, Knor Radim 4:0, WO 0:2, body hostů: Švejkovský Zdeněk 0:3, Růžička Jan 0:4, Čechová Eliška ml. 1:3, Kadeřábek David 1:2, WO 2:0),
18. kolo:
So. Křivoklát B - RC Rakovník B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnídl Josef 3:1, Novák František 1:3, Štěpnička Jan 1:3, Brožek Vít 2:2, body hostů: Kurtovič Adam 1:3, Kolář Michal 2:2, Knor Radim 4:0, Koleníková Dana 2:2), So. Lány D - R. Třtice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jan 3:1, Chalupa Jan 1:3, Cibík Pavel 0:4, Hrbek Daniel 0:4, body hostů: Vidrich Ferdinand 3:1, Viedeman František 4:0, Eis Jan 2:2, Švácha Jiří 3:1), So. Kroučová - So. Hředle C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vlastimil 1:3, Jelínek Petr 1:3, Kováčik Jan 0:3, Fejfar Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Vitner Radim 4:0, Vyskočil Jiří 2:2, Vitner Kamil 3:1, Dvořáček Jaromír 3:0, WO 0:1), So. Všetaty A - TTC Srbeč 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herink Miloš 2:1, Hrach Radek 2:1, Gebhart Vladimír 0:3, Klekner Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Jung René 3:1, Mazourek Petr 2:2, Mareš Jakub 3:1, WO 0:5), So. Olešná C - So. Nové Strašecí C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Vladimír 2:2, Šebek Miloš 2:2, Vít Václav 4:0, Svoboda Viktor 2:2, body hostů: Videmann Petr 3:1, Bujdák Patrik 0:4, Bünter Michal 2:2, Vyskočil Zbyněk 1:3),
19. kolo:
So. Olešná C - So. Křivoklát B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Viktor 3:1, Polák Milan 3:1, Vít Václav 3:1, Šebek Miloš 3:1, body hostů: Novák František 1:3, Šnídl Josef 2:2, Štěpnička Jan 1:3, Lysý Vladimír 0:4), So. Nové Strašecí C - So. Všetaty A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videmann Petr 4:0, Bujdák Patrik 4:0, Bouček Jiří 0:4, Valchář Pavel 0:4, body hostů: Herink Miloš 2:2, Hrach Radek 2:2, Gebhart Vladimír 2:2, Klekner Vladimír 2:2), TTC Srbeč - So. Kroučová 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazourek Petr 1:3, Jung René 2:2, Mareš Jakub 1:3, WO 0:5, body hostů: Kováčik Jan 2:1, Fejfar Václav 3:0, Jelínek Petr 3:0, Milotová Andrea 0:3, WO 5:0), So. Hředle C - R. Třtice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Tomáš 4:0, Vyskočil Jiří 4:0, Dvořáček Jaromír 3:1, Vitner Kamil 3:1, body hostů: Vidrich Ferdinand 0:4, Viedeman František 2:2, Eis Jan 0:4, Suchopárek Jaromír 0:4), So. Lány D - SK Pšovlky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libovický Radek 4:0, Hrbek Daniel 1:3, Lážnovský Jan 4:0, Moravcová Alena 3:1, body hostů: Švejkovský Zdeněk 2:2, Růžička Jan 0:4, Čechová Eliška ml. 1:3, Kadeřábek David 1:3),
20. kolo:
RC Rakovník B - So. Lány D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Radim 2:2, Koleníková Dana 3:1, Koutník Pavel 4:0, Kurtovič Adam 4:0, body hostů: Hrbek Daniel 0:4, Chalupa Jan 0:4, Lážnovský Jan 1:3, Moravcová Alena 2:2), SK Pšovlky B - So. Hředle C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejkovský Zdeněk 0:4, Kadeřábek David 2:2, Čechová Eliška ml. 1:3, Růžička Jan 0:4, body hostů: Vyskočil Jiří 4:0, Vitner Kamil 3:1, Bečvář Miroslav 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1), R. Třtice B - TTC Srbeč 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eis Jan 0:3, Švácha Jiří 0:3, Viedeman František 2:1, Vidrich Ferdinand 1:2, WO 5:0, body hostů: Jung René 4:0, Mazourek Petr 2:2, Mareš Jakub 3:1, WO 0:5), So. Kroučová - So. Nové Strašecí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vlastimil 1:3, Jelínek Petr 0:4, Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 2:2, body hostů: Videmann Petr 3:1, Bujdák Patrik 1:3, Vyskočil Zbyněk 3:1, Bünter Michal 3:1), So. Všetaty A - So. Olešná C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Miloš 3:1, Gebhart Vladimír 1:3, Hlaváček Jaroslav 0:4, Hrach Radek 4:0, body hostů: Svoboda Viktor 2:2, Vít Václav 3:1, Pavlíček Vladimír 1:3, Polák Milan 2:2),
21. kolo:
So. Všetaty A - So. Křivoklát B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaroslav 1:3, Herink Miloš 3:1, Gebhart Vladimír 2:2, Hrach Radek 2:2, body hostů: Novák František 2:2, Šnídl Josef 3:1, Brožek Vít 1:3, Štěpnička Jan 2:2), So. Olešná C - So. Kroučová 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Jiří 2:2, Polák Milan 3:1, Vít Václav 3:1, Svoboda Viktor 2:2, body hostů: Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 2:2, Staněk Vlastimil 1:3, Milotová Andrea 0:4), So. Nové Strašecí C - R. Třtice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouček Jiří 2:2, Valchář Pavel 0:4, Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 0:4, body hostů: Viedeman František 3:1, Vidrich Ferdinand 3:1, Eis Jan 2:2, Švácha Jiří 2:2), TTC Srbeč - SK Pšovlky B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jung René 4:0, Mareš Jakub 4:0, Mazourek Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Švejkovský Zdeněk 0:3, Čechová Eliška ml. 0:3, Růžička Jan 0:3, Kadeřábek David 0:3, WO 5:0), So. Hředle C - RC Rakovník B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Jiří 3:1, Vitner Radim 4:0, Dvořáček Jaromír 2:2, Vitner Tomáš 3:1, body hostů: Knor Radim 1:3, Koleníková Dana 1:3, Koutník Pavel 0:1, Nachtigal Vlastimil ml. 2:2, Kurtovič Adam 0:3),
22. kolo:
So. Lány D - So. Křivoklát B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libovický Radek 4:0, Moravcová Alena 3:1, Eichenmann Filip 4:0, Lážnovský Jan 3:1, body hostů: Šnídl Josef 0:4, Novák František 0:4, Štěpnička Jan 2:2, Brožek Vít 0:4), RC Rakovník B - TTC Srbeč 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cír Josef 1:2, Kurtovič Adam 2:1, Koutník Pavel 3:0, Knor Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Jung René 1:3, Mareš Jakub 1:3, Mazourek Petr 1:3, WO 0:5), SK Pšovlky B - So. Nové Strašecí C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švejkovský Zdeněk 0:3, Čechová Eliška ml. 0:3, Růžička Jan 0:3, Kadeřábek David 0:3, WO 5:0, body hostů: Videmann Petr 4:0, Bünter Michal 4:0, Vyskočil Zbyněk 4:0, WO 0:5), R. Třtice B - So. Olešná C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viedeman František 2:2, Vidrich Ferdinand 3:1, Eis Jan 1:3, Švácha Jiří 1:3, body hostů: Šebek Miloš 3:1, Polák Milan 3:1, Svoboda Viktor 3:1, Svoboda Denis 0:4), So. Kroučová - So. Všetaty A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Vlastimil 3:1, Jelínek Petr 0:4, Kováčik Jan 3:1, Fejfar Václav 0:4, body hostů: Hlaváček Jaroslav 2:2, Hrach Radek 2:2, Gebhart Vladimír 2:2, Herink Miloš 4:0),
OP IV. třídy
1. kolo:
So. Janov B - SK Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladkovský Jaroslav 2:2, Houdek Pavel st. 2:2, Benda Jiří 2:2, Dušek Vladimír 2:2, body hostů: Hlavata Jiří 4:0, Wachtel Jindřich 0:4, Malecký Vít 2:2, Wachtel Radek 2:2), So. Skřivaň - So. Křivoklát C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broum Zdeněk 1:1, Gebhart František 0:3, Ledvinka Martin 1:3, Němeček Pavel 2:2, Megerle Miloš 0:2, WO 1:0, body hostů: Durčiak Josef 2:2, Pastor Jaroslav 2:2, Šiška Josef 3:0, Šíma Robert 4:0, WO 0:1), So. Nové Strašecí D - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dundr Matěj 1:7, Doubravský Petr 1:2, Pokorný Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Pacourek Roman 3:1, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 2:1, Pacourek Matěj 2:2, WO 1:0), So. Branov - Velká Buková A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Miroslav 3:1, Pergler Pavel 2:2, Horn Josef 2:2, Pokorný Josef 1:3, body hostů: Svoboda Pavel 4:4, Matějovský Václav ml. 1:3, Rezek Jiří 3:1), So. Všetaty B - B. TTC Rynholec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Ondřej 2:2, Hubková Alena 2:2, Bureš Ladislav 3:1, Pešek Libor 1:3, body hostů: Špička Adolf 0:4, Špička Miroslav 2:2, Dundrová Gabriela 4:0, Fejfar Tomáš 2:2), SK Skryje B - SK Pavlíkov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Zbyněk 2:1, Slepička Vladimír 1:3, Barták Roman 3:1, Zíma Petr 4:0, Šmíd Přemysl 0:1, body hostů: Mika Tomáš 1:3, Gebhart Jaroslav 1:3, Pelc Petr 2:2, Mašek Vladimír 2:2), ST Nouzov B - So.Hředle D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nachtigal Vlastimil st. 3:1, Devera Luděk 3:1, Sušánka Libor 3:1, Zeman Jaroslav 2:2, body hostů: Skoupý Jaroslav 1:3, Vyskočil Jiří st. 0:4, Hrbek Miloslav 0:4, Dvořák Jaroslav 4:0),
2. kolo:
SK Šanov - So.Hředle D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 4:0, Kapoun Milan 2:2, Wachtel Jindřich 0:1, Hlavata Jiří 4:0, Malecký Vít 1:2, body hostů: Mauer Leoš 1:3, Skoupý Jaroslav 1:3, Hrbek Miloslav 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2), SK Pavlíkov B - ST Nouzov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Vladimír 1:3, Mika Marcel 0:4, Pelc Petr 1:3, Gebhart Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Devera Luděk 4:0, Nachtigal Vlastimil st. 3:0, Zeman Jaroslav 2:2, Sušánka Libor 4:0, WO 0:1), B. TTC Rynholec A - SK Skryje B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špička Adolf 1:3, Dundrová Gabriela 4:0, Fejfar Tomáš 0:4, Špička Miroslav 2:2, body hostů: Slepička Vladimír 0:2, Šmíd Zbyněk 2:2, Zíma Petr 2:2, Barták Roman 3:1, Pýcha Hynek 2:0), Velká Buková A - So. Všetaty B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 4:0, body hostů: Herink Ondřej 2:2, Kalík Josef 2:2, Pešek Libor 1:3, Bureš Ladislav 1:3), So. Janov C - So. Branov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Matěj 2:2, Pacourek Jan st. 3:1, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Roman 4:0, body hostů: Konopásek Karel 0:4, Pokorný Josef 0:4, Horn Josef 1:3, Pergler Pavel 2:2), So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Robert 7:1, Durčiak Josef 1:3, Šiška Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Valchář Pavel 0:4, Pokorný Jan 1:3, Vyskočil Zbyněk 3:1, Dundr Matěj 1:2, WO 1:0), So. Janov B - So. Skřivaň 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sladkovský Jaroslav 7:1, Houdek Pavel st. 1:1, Benda Jiří 2:2, Dušek Vladimír 0:2, body hostů: Broum Zdeněk 1:3, Ledvinka Martin 2:2, Gebhart František 2:2, Němeček Pavel 1:3),
3. kolo:
So. Skřivaň - SK Šanov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Broum Zdeněk 1:3, Ledvinka Martin 2:2, Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 1:3, body hostů: Wachtel Jindřich 0:1, Malecký Vít 2:2, Wachtel Radek 4:0, Hlavata Jiří 4:0, Štromajer Evžen 0:3), So. Nové Strašecí D - So. Janov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 0:4, Doubravský Petr 2:2, Pokorný Jan 1:3, body hostů: Veselský Pavel 3:1, Houdek Pavel st. 3:1, Kapoun Karel 1:3, Dušek Vladimír 2:2), So. Branov - So. Křivoklát C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pergler Pavel 2:2, Kruba Viktor 2:2, Horn Josef 3:1, Pokorný Josef 0:4, body hostů: Šiška Josef 3:1, Šíma Robert 3:1, Durčiak Josef 2:2, Pastor Jaroslav 1:3), So. Všetaty B - So. Janov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klekner Vladimír 2:2, Kalík Josef 2:2, Hubková Alena 1:3, Pešek Libor 1:3, body hostů: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 2:2, Pacourek Matěj 0:4, Pacourek Jan 4:0), SK Skryje B - Velká Buková A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zbyněk 2:2, Pýcha Hynek 1:3, Barták Roman 2:1, Zíma Petr 2:1, Slepička Vladimír 0:2, body hostů: Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 3:1, Matějovský Václav ml. 0:4, Matějovský Václav st. 2:2), ST Nouzov B - B. TTC Rynholec A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Devera Luděk 2:1, Nachtigal Vlastimil st. 1:2, Sušánka Libor 2:1, Zeman Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fejfar Tomáš 2:6, Dundrová Gabriela 3:1, WO 0:5), So.Hředle D - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Tomáš 4:0, Novák Tomáš ml. 2:2, Vyskočil Jiří st. 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1, body hostů: Pelc Petr 3:1, Mika Marcel 0:4, Mašek Vladimír 2:2, Mika Tomáš 0:4),
4. kolo:
SK Šanov - SK Pavlíkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 4:0, Hlavata Jiří 4:0, Wachtel Jindřich 0:1, Dobrý František 1:2, body hostů: Mašek Vladimír 2:2, Pelc Petr 1:3, Mika Tomáš 0:4, Gebhart Jaroslav 1:3), B. TTC Rynholec A - So.Hředle D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 1:3, Dundrová Gabriela 2:2, Špička Miroslav 0:4, body hostů: Skoupý Jaroslav 4:0, Mauer Leoš 3:1, Dvořák Jaroslav 1:1, Novák Tomáš ml. 4:0, Vyskočil Jiří 1:1), Velká Buková A - ST Nouzov B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějovský Václav st. 1:2, Matějovský Václav ml. 3:0, Svoboda Pavel 3:0, Rezek Jiří 2:2, WO 3:0, body hostů: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 0:3, Zeman Jaroslav 2:1, Sušánka Libor 0:3, WO 0:3), So. Janov C - SK Skryje B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Roman 3:1, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 2:2, body hostů: Šmíd Zbyněk 2:2, Slepička Vladimír 0:4, Barták Roman 3:1, Zíma Petr 1:3), So. Křivoklát C - So. Všetaty B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastor Jaroslav 1:3, Pavlíček Jindřich 3:1, Šíma Robert 2:2, Šiška Josef 3:1, body hostů: Bureš Ladislav 2:2, Pešek Libor 2:2, Švarc Michal 0:4, Kalík Josef 3:1), So. Janov B - So. Branov 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Pavel 4:0, Houdek Pavel st. 3:1, Sladkovský Jaroslav 4:0, Benda Jiří 4:0, body hostů: Pokorný Josef 0:4, Horn Josef 1:3, Konopásek Karel 0:4, Pergler Pavel 0:4), So. Skřivaň - So. Nové Strašecí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Pavel 3:1, Broum Zdeněk 1:3, Megerle Miloš 0:2, Gebhart František 2:2, Ledvinka Martin 2:0, body hostů: Pokorný Jan 0:4, Doubravský Petr 2:2, Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 2:2),
5. kolo:
So. Nové Strašecí D - SK Šanov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 0:4, Doubravský Petr 1:3, Pokorný Jan 1:3, body hostů: Wachtel Radek 1:3, Kapoun Milan 3:1, Malecký Vít 3:1, Hlavata Jiří 3:1), So. Branov - So. Skřivaň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Josef 1:3, Kruba Viktor 1:1, Horn Josef 4:0, Pergler Pavel 2:2, Konopásek Karel 0:2, body hostů: Broum Zdeněk 0:2, Ledvinka Martin 3:1, Gebhart František 2:2, Němeček Pavel 3:1, Megerle Miloš 0:2), So. Všetaty B - So. Janov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalík Josef 2:2, Klekner Vladimír 2:2, Hubková Alena 0:4, Bureš Ladislav 0:4, body hostů: Sladkovský Jaroslav 4:0, Houdek Pavel st. 2:2, Veselský Pavel 3:1, Benda Jiří 3:1), SK Skryje B - So. Křivoklát C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zbyněk 3:1, Slepička Vladimír 0:1, Barták Roman 3:1, Zíma Petr 3:1, Pýcha Hynek 1:1, WO 1:0, body hostů: Durčiak Josef 1:3, Pavlíček Jindřich 2:2, Šiška Josef 1:2, Šíma Robert 1:3, WO 0:1), ST Nouzov B - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 0:3, Nachtigal Vlastimil st. 0:1, Sušánka Libor 1:3, Zeman Jaroslav 2:2, Polák Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 2:1, Pacourek Matěj 2:2, Pacourek Jan 4:0, WO 0:1), So.Hředle D - Velká Buková A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš ml. 2:2, Skoupý Jaroslav 4:2, Mauer Leoš 1:3, Vyskočil Jiří st. 0:2, body hostů: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 2:2), SK Pavlíkov B - B. TTC Rynholec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelc Petr 3:1, Mika Marcel 3:1, Gebhart Jaroslav 1:3, Mašek Vladimír 4:0, body hostů: Špička Adolf 1:3, Fejfar Tomáš 2:2, Špička Miroslav 0:4, Dundrová Gabriela 2:2),
6. kolo:
SK Šanov - B. TTC Rynholec A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 3:1, Hlavata Jiří 3:1, Dobrý František 2:2, body hostů: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 0:4, Špička Miroslav 1:3, Dundrová Gabriela 4:0), Velká Buková A - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 3:1, body hostů: Mašek Vladimír 1:3, Gebhart Jaroslav 0:4, Pelc Petr 2:2, Mika Marcel 1:3), So. Janov C - So.Hředle D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 1:3, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 1:3, body hostů: Novák Tomáš ml. 1:3, Mauer Leoš 1:3, Skoupý Jaroslav 2:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Vyskočil Jiří st. 0:1), So. Křivoklát C - ST Nouzov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durčiak Josef 1:3, Pastor Jaroslav 1:3, Šíma Robert 3:1, Šiška Josef 1:3, body hostů: Devera Luděk 2:2, Demchuk Mykola 2:2, Zeman Jaroslav 3:1, Sušánka Libor 3:1), So. Janov B - SK Skryje B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Jiří 2:2, Houdek Pavel st. 1:3, Sladkovský Jaroslav 1:3, Veselský Pavel 3:1, body hostů: Barták Roman 2:2, Zíma Petr 1:3, Šmíd Zbyněk 3:1, Pýcha Hynek 3:1), So. Skřivaň - So. Všetaty B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Megerle Miloš 2:2, Gebhart František 3:1, Němeček Pavel 1:1, Broum Zdeněk 3:1, Ledvinka Martin 2:0, body hostů: Pešek Libor 0:4, Mendel Pavel 0:4, Hubková Alena 3:1, Hornof Pavel 2:2), So. Nové Strašecí D - So. Branov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 1:3, Pokorný Jan 2:2, Valchář Pavel 1:3, body hostů: Pokorný Josef 2:2, Kruba Viktor 2:2, Pergler Pavel 2:2, Horn Josef 2:2),
7. kolo:
So. Branov - SK Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horn Josef 2:2, Pokorný Josef 1:3, Štiller Milan 1:3, Konopásek Karel 0:4, body hostů: Wachtel Jindřich 3:1, Štromajer Evžen 1:3, Malecký Vít 4:0, Dobrý František 4:0), So. Všetaty B - So. Nové Strašecí D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Ondřej 2:2, Hubková Alena 1:3, Klekner Vladimír 3:1, Bureš Ladislav 2:2, body hostů: Dundr Matěj 1:3, Vyskočil Zbyněk 4:0, Valchář Pavel 0:4, Pokorný Jan 3:1), SK Skryje B - So. Skřivaň 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Roman 4:0, Zíma Petr 3:1, Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 0:2, Pýcha Hynek 2:0, body hostů: Broum Zdeněk 0:2, Gebhart František 0:4, Ledvinka Martin 2:2, Němeček Pavel 1:3, Megerle Miloš 0:2), ST Nouzov B - So. Janov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 3:1, Demchuk Mykola 2:2, Sušánka Libor 3:1, Zeman Jaroslav 2:2, body hostů: Sladkovský Jaroslav 4:0, Houdek Pavel st. 1:3, Veselský Pavel 0:4, Dušek Vladimír 1:3), So.Hředle D - So. Křivoklát C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Luboš 2:2, Skoupý Jaroslav 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, Mauer Leoš 2:2, Vyskočil Jiří st. 0:1, WO 1:0, body hostů: Durčiak Josef 1:3, Pavlíček Jindřich 0:4, Šiška Josef 2:1, Šíma Robert 2:2, WO 0:1), SK Pavlíkov B - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelc Petr 2:2, Mika Marcel 1:3, Mašek Vladimír 1:2, Gebhart Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Pacourek Jan 4:0, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Jan st. 2:1, WO 0:1), B. TTC Rynholec A - Velká Buková A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 1:3, Dundrová Gabriela 2:2, Špička Miroslav 0:4, body hostů: Matějovský Václav st. 4:0, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 4:0),
8. kolo:
SK Šanov - Velká Buková A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 0:4, Kapoun Milan 3:1, Hlavata Jiří 3:1, Malecký Vít 2:2, body hostů: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 1:3), So. Janov C - B. TTC Rynholec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Roman 3:1, Pacourek Jan st. 1:2, Pacourek Matěj 2:2, Pacourek Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Špička Adolf 0:4, Špička Miroslav 1:3, Fejfar Tomáš 1:2, Dundrová Gabriela 3:1, WO 1:0), So. Křivoklát C - SK Pavlíkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jindřich 0:2, Durčiak Josef 1:3, Šíma Robert 3:1, Šiška Josef 3:1, Pastor Jaroslav 1:1, body hostů: Pelc Petr 3:1, Mašek Vladimír 1:3, Mika Tomáš 1:3, Mika Marcel 3:1), So. Janov B - So.Hředle D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benda Jiří 3:1, Houdek Pavel st. 3:1, Sladkovský Jaroslav 4:0, Veselský Pavel 3:1, body hostů: Novák Tomáš ml. 1:3, Mauer Leoš 2:2, Skoupý Jaroslav 0:4, Dvořák Jaroslav 0:2, Vyskočil Jiří st. 0:2), So. Skřivaň - ST Nouzov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 1:3, Ledvinka Martin 4:0, Broum Zdeněk 1:1, Megerle Miloš 0:2, body hostů: Sušánka Libor 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Devera Luděk 2:2, Zeman Jaroslav 2:2), So. Nové Strašecí D - SK Skryje B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valchář Pavel 0:4, Pokorný Jan 2:2, Dundr Matěj 2:2, Vyskočil Zbyněk 4:0, body hostů: Šmíd Zbyněk 1:3, Slepička Vladimír 2:2, Zíma Petr 3:1, Barták Roman 2:2), So. Branov - So. Všetaty B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horn Josef 2:2, Pokorný Josef 2:2, Kruba Viktor 4:0, Konopásek Karel 0:4, body hostů: Kalík Josef 2:2, Herink Ondřej 2:2, Bureš Ladislav 2:2, Uhrin Petr 2:2),
9. kolo:
So. Všetaty B - SK Šanov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klekner Vladimír 0:4, Bureš Ladislav 0:4, Kalík Josef 2:2, Hubková Alena 0:4, body hostů: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 3:1, Malecký Vít 4:0, Hlavata Jiří 4:0), SK Skryje B - So. Branov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Vladimír 0:2, Šmíd Zbyněk 1:3, Barták Roman 2:2, Zíma Petr 2:2, Pýcha Hynek 2:0, body hostů: Mencl Miroslav 4:0, Pergler Pavel 2:2, Pokorný Josef 1:3, Horn Josef 2:2), ST Nouzov B - So. Nové Strašecí D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 3:1, Nachtigal Vlastimil st. 3:1, Sušánka Libor 3:1, Zeman Jaroslav 3:1, body hostů: Dundr Matěj 1:3, Pokorný Jan 1:3, Doubravský Petr 1:3, Valchář Pavel 1:3), So.Hředle D - So. Skřivaň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jaroslav 4:0, Mauer Leoš 3:1, Novák Tomáš ml. 2:2, Vyskočil Jiří st. 1:3, body hostů: Gebhart František 1:3, Megerle Miloš 0:4, Němeček Pavel 3:1, Broum Zdeněk 2:2), SK Pavlíkov B - So. Janov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Marcel 3:1, Pelc Petr 2:2, Mašek Vladimír 1:3, Mika Tomáš 0:4, body hostů: Sladkovský Jaroslav 3:1, Houdek Pavel st. 1:3, Benda Jiří 3:1, Veselský Pavel 3:1), B. TTC Rynholec A - So. Křivoklát C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špička Adolf 0:3, Fejfar Tomáš 2:1, Dundrová Gabriela 4:0, Špička Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Durčiak Josef 1:3, Pavlíček Jindřich 1:3, Šiška Josef 0:2, Šíma Robert 3:1, WO 0:2), Velká Buková A - So. Janov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 1:2, Rezek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Pacourek Jan 4:0, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Jan st. 1:2, WO 0:1),
10. kolo:
SK Šanov - So. Janov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 2:2, Hlavata Jiří 2:2, Malecký Vít 2:2, body hostů: Pacourek Matěj 0:4, Pacourek Jan st. 0:4, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0), So. Křivoklát C - Velká Buková A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastor Jaroslav 0:2, Durčiak Josef 1:3, Šíma Robert 2:2, Šiška Josef 2:2, Pavlíček Jindřich 1:1, body hostů: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 0:4, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 4:0), So. Janov B - B. TTC Rynholec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Jiří 3:1, Dušek Vladimír 1:3, Sladkovský Jaroslav 2:2, Veselský Pavel 4:0, body hostů: Špička Miroslav 1:3, Fejfar Tomáš 2:2, Píša Jiří 1:3, Dundrová Gabriela 2:2), So. Skřivaň - SK Pavlíkov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broum Zdeněk 3:1, Gebhart František 0:4, Ledvinka Martin 4:0, Němeček Pavel 3:1, body hostů: Gebhart Jaroslav 1:3, Mašek Vladimír 1:3, Mika Marcel 2:2, Pelc Petr 2:2), So. Nové Strašecí D - So.Hředle D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dundr Matěj 1:3, Vyskočil Zbyněk 3:1, Pokorný Jan 2:2, Valchář Pavel 2:2, body hostů: Vitner Tomáš 4:0, Skoupý Jaroslav 1:3, Vyskočil Jiří st. 0:4, Dvořák Jaroslav 3:1), So. Branov - ST Nouzov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Josef 0:3, Kruba Viktor 1:2, Horn Josef 1:3, Mencl Miroslav 1:3, WO 1:1, body hostů: Devera Luděk 3:1, Nachtigal Vlastimil st. 2:1, Zeman Jaroslav 2:1, Sušánka Libor 4:0, WO 1:1), So. Všetaty B - SK Skryje B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Libor 1:3, Bureš Ladislav 2:2, Kalík Josef 3:1, Herink Ondřej 1:3, body hostů: Šmíd Zbyněk 2:2, Slepička Vladimír 0:4, Barták Roman 3:1, Pýcha Hynek 4:0),
11. kolo:
SK Skryje B - SK Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zbyněk 1:3, Pýcha Hynek 1:3, Barták Roman 1:3, Zíma Petr 1:3, body hostů: Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 3:1, Malecký Vít 3:1, Hlavata Jiří 4:0), ST Nouzov B - So. Všetaty B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 1:2, Sušánka Libor 4:0, Zeman Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Pešek Libor 1:3, Bureš Ladislav 1:3, Kalík Josef 2:2, Klekner Vladimír 0:3, WO 1:0), So.Hředle D - So. Branov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš ml. 3:1, Mauer Leoš 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Skoupý Jaroslav 3:0, Vyskočil Jiří st. 0:1, body hostů: Horn Josef 1:3, Pokorný Josef 0:4, Kruba Viktor 1:3, Konopásek Karel 1:3), SK Pavlíkov B - So. Nové Strašecí D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Vladimír 2:2, Gebhart Jaroslav 0:4, Pelc Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Valchář Pavel 1:2, Pokorný Jan 2:1, Dundr Matěj 2:1, Vyskočil Zbyněk 3:0, WO 4:0), B. TTC Rynholec A - So. Skřivaň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 0:4, Dundrová Gabriela 4:0, Špička Miroslav 3:1, body hostů: Ledvinka Martin 2:2, Broum Zdeněk 3:1, Gebhart František 2:2, Němeček Pavel 2:2), Velká Buková A - So. Janov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějovský Václav st. 0:4, Matějovský Václav ml. 0:4, Rezek Jiří 0:4, Svoboda Pavel 3:1, body hostů: Sladkovský Jaroslav 3:1, Veselský Pavel 3:1, Benda Jiří 4:0, Houdek Pavel st. 3:1), So. Janov C - So. Křivoklát C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan st. 0:3, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 3:0, Pacourek Matěj 2:2, WO 1:1, body hostů: Pavlíček Jindřich 2:2, Durčiak Josef 0:3, Šíma Robert 2:2, Šiška Josef 1:2, WO 1:1),
12. kolo:
SK Šanov - So. Křivoklát C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 2:2, Malecký Vít 3:0, Hlavata Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Pastor Jaroslav 0:4, Durčiak Josef 0:4, Šíma Robert 1:3, Šiška Josef 3:0, WO 0:1), So. Janov B - So. Janov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladkovský Jaroslav 5:3, Benda Jiří 3:1, Houdek Pavel st. 2:2, body hostů: Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 0:4, Šorsáková Petra 0:4, Pacourek Roman 2:2), So. Skřivaň - Velká Buková A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Megerle Miloš 0:2, Gebhart František 2:2, Ledvinka Martin 2:2, Němeček Pavel 3:1, Broum Zdeněk 0:2, body hostů: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 3:1), So. Nové Strašecí D - B. TTC Rynholec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Zbyněk 3:1, Dundr Matěj 2:2, Valchář Pavel 1:3, Doubravský Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Špička Miroslav 1:2, Špička Adolf 0:3, Fejfar Tomáš 3:1, Dundrová Gabriela 4:0, WO 2:0), So. Branov - SK Pavlíkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pergler Pavel 3:1, Kruba Viktor 2:2, Horn Josef 1:3, Pokorný Josef 1:3, body hostů: Pelc Petr 3:1, Mika Marcel 3:1, Mašek Vladimír 2:2, Gebhart Jaroslav 1:3), So. Všetaty B - So.Hředle D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubková Alena 1:3, Kalík Josef 1:3, Bureš Ladislav 1:3, Pešek Libor 2:2, body hostů: Skoupý Jaroslav 4:0, Vitner Tomáš 3:1, Dvořák Jaroslav 4:0, Vyskočil Jiří st. 0:4), SK Skryje B - ST Nouzov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Vladimír 1:3, Šmíd Zbyněk 3:1, Barták Roman 4:0, Zíma Petr 2:2, body hostů: Devera Luděk 1:3, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Zeman Jaroslav 1:3, Sušánka Libor 2:2),
13. kolo:
ST Nouzov B - SK Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 1:3, Nachtigal Vlastimil st. 1:3, Sušánka Libor 2:2, Zeman Jaroslav 1:3, body hostů: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 2:2, Malecký Vít 2:2, Hlavata Jiří 4:0), So.Hředle D - SK Skryje B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Jaroslav 1:3, Novák Tomáš ml. 1:3, Dvořák Jaroslav 0:3, Mauer Leoš 2:2, Vyskočil Jiří st. 0:1, body hostů: Šmíd Přemysl 3:1, Pýcha Hynek 4:0, Barták Roman 3:0, Zíma Petr 2:2, Slepička Vladimír 0:1), SK Pavlíkov B - So. Všetaty B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Vladimír 1:3, Gebhart Jaroslav 1:3, Mika Tomáš 1:3, Pelc Petr 2:2, body hostů: Uhrin Petr 2:2, Kalík Josef 3:1, Klekner Vladimír 2:2, Bureš Ladislav 4:0), B. TTC Rynholec A - So. Branov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 1:3, Dundrová Gabriela 3:1, Špička Miroslav 1:3, body hostů: Mencl Miroslav 4:0, Kruba Viktor 1:3, Štiller Milan 3:1, Horn Josef 3:1), Velká Buková A - So. Nové Strašecí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 3:1, body hostů: Dundr Matěj 2:2, Pokorný Jan 2:2, Doubravský Petr 1:3, Valchář Pavel 0:4), So. Janov C - So. Skřivaň 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan st. 2:1, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 2:2, WO 0:1, body hostů: Ledvinka Martin 2:2, Němeček Pavel 1:2, Gebhart František 0:4, Megerle Miloš 0:4, WO 1:0), So. Křivoklát C - So. Janov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durčiak Josef 0:4, Šíma Robert 1:3, Šiška Josef 2:1, Pavlíček Jindřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Sladkovský Jaroslav 4:0, Dušek Vladimír 0:2, Benda Jiří 3:1, Veselský Pavel 3:0, Houdek Pavel st. 2:0, WO 1:0),
14. kolo:
SK Šanov - So. Janov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlavata Jiří 4:0, Malecký Vít 4:0, Kapoun Milan 3:1, Wachtel Radek 3:1, body hostů: Veselský Pavel 0:4, Houdek Pavel st. 0:4, Dušek Vladimír 1:3, Benda Jiří 1:3), So. Křivoklát C - So. Skřivaň 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durčiak Josef 4:0, Pavlíček Jindřich 0:3, Šíma Robert 2:2, Šiška Josef 3:0, WO 1:1, body hostů: Němeček Pavel 1:2, Gebhart František 1:3, Broum Zdeněk 1:2, Megerle Miloš 0:2, Ledvinka Martin 2:0, WO 1:1), So. Janov C - So. Nové Strašecí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Matěj 3:1, Pacourek Roman 2:2, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 1:2, WO 0:1, body hostů: Pokorný Jan 0:3, Doubravský Petr 3:1, Dundr Matěj 0:4, Vyskočil Zbyněk 2:2, WO 1:0), Velká Buková A - So. Branov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějovský Václav st. 3:1, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 3:1, body hostů: Kruba Viktor 1:3, Pergler Pavel 3:1, Pokorný Josef 0:4, Štiller Milan 0:4), B. TTC Rynholec A - So. Všetaty B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Miroslav 1:3, Dundrová Gabriela 3:1, Píša Jiří 0:4, Špička Adolf 1:3, body hostů: Bureš Ladislav 1:3, Klekner Vladimír 3:1, Uhrin Petr 3:1, Kalík Josef 4:0), SK Pavlíkov B - SK Skryje B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebhart Jaroslav 0:4, Mika Marcel 1:3, Pelc Petr 2:2, Mašek Vladimír 2:2, body hostů: Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 1:3, Zíma Petr 3:1, Pýcha Hynek 3:1), So.Hředle D - ST Nouzov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Jiří st. 0:4, Vyskočil Jiří 4:0, Dvořák Jaroslav 1:3, Mauer Leoš 3:1, body hostů: Sušánka Libor 3:1, Demchuk Mykola 1:3, Zeman Jaroslav 2:2, Pavlík Marek 2:2),
15. kolo:
So.Hředle D - SK Šanov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš ml. 2:2, Skoupý Jaroslav 1:3, Dvořák Jaroslav 1:3, Mauer Leoš 2:2, body hostů: Wachtel Radek 4:0, Kapoun Milan 0:4, Hlavata Jiří 4:0, Wachtel Jindřich 0:1, Malecký Vít 2:1), ST Nouzov B - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sušánka Libor 4:0, Demchuk Mykola 1:3, Zeman Jaroslav 4:0, Devera Luděk 3:1, body hostů: Pelc Petr 1:3, Mika Marcel 1:3, Mašek Vladimír 1:3, Gebhart Jaroslav 1:3), SK Skryje B - B. TTC Rynholec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Přemysl 3:1, Pýcha Hynek 3:1, Barták Roman 4:0, Zíma Petr 4:0, body hostů: Fejfar Tomáš 1:3, Špička Adolf 0:4, Píša Jiří 1:3, Halenková Petra 0:4), So. Všetaty B - Velká Buková A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhrin Petr 2:2, Herink Ondřej 0:4, Kalík Josef 4:0, Klekner Vladimír 0:4, body hostů: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 3:1), So. Branov - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Josef 1:3, Konopásek Karel 0:4, Horn Josef 1:3, Pergler Pavel 2:2, body hostů: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 3:1, Pacourek Matěj 1:3), So. Nové Strašecí D - So. Křivoklát C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dundr Matěj 2:2, Vyskočil Zbyněk 3:1, Doubravský Petr 2:2, Valchář Pavel 1:3, body hostů: Durčiak Josef 2:2, Pastor Jaroslav 1:3, Šíma Robert 3:1, Šiška Josef 2:2), So. Skřivaň - So. Janov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Megerle Miloš 0:4, Gebhart František 0:4, Němeček Pavel 0:3, Ledvinka Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Sladkovský Jaroslav 4:0, Veselský Pavel 3:1, Houdek Pavel st. 4:0, Benda Jiří 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
SK Šanov - So. Skřivaň 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 4:0, Malecký Vít 4:0, Dobrý František 0:1, Štromajer Evžen 0:3, body hostů: Ledvinka Martin 2:2, Broum Zdeněk 1:3, Gebhart František 1:3, Němeček Pavel 1:3), So. Janov B - So. Nové Strašecí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Jiří 3:1, Houdek Pavel st. 1:3, Veselský Pavel 3:1, Dušek Vladimír 3:1, body hostů: Valchář Pavel 0:4, Pokorný Jan 1:3, Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 1:3), So. Křivoklát C - So. Branov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durčiak Josef 2:2, Pastor Jaroslav 1:3, Šíma Robert 3:1, Šiška Josef 3:1, body hostů: Kruba Viktor 2:2, Konopásek Karel 0:4, Horn Josef 3:1, Pokorný Josef 2:2), So. Janov C - So. Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan st. 4:0, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 1:3, body hostů: Švarc Michal 0:4, Hubková Alena 1:3, Pešek Libor 1:3, Kalík Josef 1:3), Velká Buková A - SK Skryje B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 2:2, body hostů: Šmíd Zbyněk 3:1, Zíma Petr 0:4, Barták Roman 2:2, Pýcha Hynek 2:2), B. TTC Rynholec A - ST Nouzov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Miroslav 1:3, Fejfar Tomáš 0:3, Dundrová Gabriela 3:0, Špička Adolf 0:4, WO 2:0, body hostů: Devera Luděk 3:1, Nachtigal Vlastimil st. 3:1, Zeman Jaroslav 1:2, Sušánka Libor 3:0, WO 0:2), SK Pavlíkov B - So.Hředle D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Marcel 2:2, Mika Tomáš 2:2, Pelc Petr 2:2, Mašek Vladimír 1:3, body hostů: Novák Tomáš ml. 4:0, Mauer Leoš 2:2, Vyskočil Jiří st. 2:2, Dvořák Jaroslav 1:3),
17. kolo:
SK Pavlíkov B - SK Šanov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Marcel 3:1, Pelc Petr 0:1, Mašek Vladimír 1:3, Gebhart Jaroslav 1:3, Mika Tomáš 0:3, body hostů: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 3:1, Hlavata Jiří 4:0, Wachtel Jindřich 0:2, Štromajer Evžen 1:1), So.Hředle D - B. TTC Rynholec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš ml. 3:1, Vyskočil Jiří st. 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2, Mauer Leoš 4:0, body hostů: Halenková Petra 3:1, Fejfar Tomáš 0:4, Špička Miroslav 1:3, Dundrová Gabriela 2:2), ST Nouzov B - Velká Buková A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Pavlík Marek 3:1, Zeman Jaroslav 1:3, body hostů: Matějovský Václav ml. 1:3, Matějovský Václav st. 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 3:1), SK Skryje B - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zbyněk 1:2, Pýcha Hynek 1:1, Barták Roman 2:2, Zíma Petr 1:3, Špaček Michal 0:2, Šmíd Přemysl 0:1, body hostů: Pacourek Jan 4:0, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 1:3, Pacourek Matěj 2:2), So. Všetaty B - So. Křivoklát C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Libor 2:2, Bureš Ladislav 1:3, Kalík Josef 4:0, Uhrin Petr 3:1, body hostů: Durčiak Josef 1:3, Pavlíček Jindřich 1:3, Šiška Josef 2:2, Šíma Robert 2:2), So. Branov - So. Janov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Josef 0:4, Kruba Viktor 0:4, Pergler Pavel 0:4, Horn Josef 2:2, body hostů: Sladkovský Jaroslav 4:0, Dušek Vladimír 3:1, Veselský Pavel 4:0, Benda Jiří 3:1), So. Nové Strašecí D - So. Skřivaň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 2:2, Valchář Pavel 1:3, Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 1:3, body hostů: Němeček Pavel 3:1, Broum Zdeněk 1:3, Megerle Miloš 0:2, Gebhart František 2:2, Ledvinka Martin 2:0),
18. kolo:
SK Šanov - So. Nové Strašecí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 2:2, Hlavata Jiří 4:0, Malecký Vít 3:1, body hostů: Vyskočil Zbyněk 3:1, Dundr Matěj 0:4, Doubravský Petr 2:2, Pokorný Jan 0:4), So. Skřivaň - So. Branov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvinka Martin 3:1, Broum Zdeněk 1:3, Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 1:3, body hostů: Pokorný Josef 1:3, Kruba Viktor 2:2, Pergler Pavel 2:2, Horn Josef 4:0), So. Janov B - So. Všetaty B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 3:1, Kapoun Karel 2:2, Veselský Pavel 4:0, Benda Jiří 4:0, body hostů: Kalík Josef 2:2, Klekner Vladimír 1:3, Hubková Alena 0:4, Bureš Ladislav 0:4), So. Křivoklát C - SK Skryje B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durčiak Josef 1:3, Pastor Jaroslav 0:4, Šíma Robert 1:3, Pavlíček Jindřich 1:3, body hostů: Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 1:3, Pýcha Hynek 4:0, Barták Roman 4:0), So. Janov C - ST Nouzov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan st. 2:2, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 0:4, body hostů: Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Demchuk Mykola 1:3, Zeman Jaroslav 1:3, Devera Luděk 2:2), Velká Buková A - So.Hředle D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 2:2, body hostů: Mauer Leoš 3:1, Skoupý Jaroslav 2:2, Novák Tomáš ml. 0:4, Dvořák Jaroslav 3:1), B. TTC Rynholec A - SK Pavlíkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Jiří 3:1, Halenková Petra 1:3, Dundrová Gabriela 4:0, Špička Miroslav 1:3, body hostů: Pelc Petr 3:1, Mika Marcel 2:2, Gebhart Jaroslav 0:4, Mašek Vladimír 2:2),
19. kolo:
B. TTC Rynholec A - SK Šanov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Miroslav 1:3, Fejfar Tomáš 3:1, Dundrová Gabriela 3:1, Špička Adolf 1:3, body hostů: Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 3:1, Hlavata Jiří 3:1, Štromajer Evžen 0:4), SK Pavlíkov B - Velká Buková A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Vladimír 3:1, Mika Tomáš 0:4, Pelc Petr 2:2, Mika Marcel 1:3, body hostů: Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 4:0), So.Hředle D - So. Janov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Jiří st. 0:4, Skoupý Jaroslav 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Mauer Leoš 2:2, body hostů: Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 1:3, Pacourek Jan 4:0), ST Nouzov B - So. Křivoklát C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Devera Luděk 3:1, Demchuk Mykola 1:2, Pavlík Marek 2:2, Zeman Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Pavlíček Jindřich 1:3, Durčiak Josef 3:1, Šiška Josef 0:3, Šíma Robert 2:2, WO 0:1), SK Skryje B - So. Janov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 1:3, Pýcha Hynek 3:1, Zíma Petr 1:3, body hostů: Sladkovský Jaroslav 2:2, Benda Jiří 3:1, Dušek Vladimír 1:1, Veselský Pavel 1:3, Houdek Pavel st. 0:2), So. Všetaty B - So. Skřivaň 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Libor 2:2, Bureš Ladislav 3:1, Kalík Josef 4:0, Uhrin Petr 3:1, body hostů: Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 0:4, Broum Zdeněk 0:2, Ledvinka Martin 2:2, Megerle Miloš 0:2), So. Branov - So. Nové Strašecí D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruba Viktor 1:3, Pokorný Josef 0:4, Mencl Miroslav 4:0, Štiller Milan 3:1, body hostů: Vyskočil Zbyněk 3:1, Pokorný Jan 2:2, Doubravský Petr 2:2, Valchář Pavel 1:3),
20. kolo:
SK Šanov - So. Branov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Jindřich 3:1, Štromajer Evžen 3:1, Malecký Vít 4:0, Dobrý František 3:1, body hostů: Horn Josef 0:4, Pokorný Josef 2:2, Štiller Milan 1:3, Konopásek Karel 0:4), So. Nové Strašecí D - So. Všetaty B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 3:1, Valchář Pavel 0:4, Vyskočil Zbyněk 3:1, Dundr Matěj 1:3, body hostů: Kalík Josef 3:1, Uhrin Petr 3:1, Bureš Ladislav 1:3, Klekner Vladimír 2:2), So. Skřivaň - SK Skryje B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Megerle Miloš 0:3, Gebhart František 2:2, Ledvinka Martin 1:3, Němeček Pavel 2:2, Broum Zdeněk 0:1, body hostů: Pýcha Hynek 2:2, Špaček Michal 3:1, Šmíd Zbyněk 3:1, Slepička Vladimír 3:1), So. Janov B - ST Nouzov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sladkovský Jaroslav 2:2, Houdek Pavel st. 2:2, Veselský Pavel 1:3, Benda Jiří 3:1, body hostů: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 1:3, Zeman Jaroslav 2:2, Sušánka Libor 3:1), So. Křivoklát C - So.Hředle D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durčiak Josef 3:1, Pavlíček Jindřich 3:1, Šíma Robert 2:1, Šiška Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Novák Tomáš ml. 0:4, Vyskočil Jiří st. 0:2, Dvořák Jaroslav 4:0, Skoupý Jaroslav 0:3, Hrbek Miloslav 0:2, WO 0:1), So. Janov C - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan st. 2:1, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 2:2, WO 0:1, body hostů: Pelc Petr 2:2, Mašek Vladimír 1:2, Gebhart Jaroslav 0:4, Mika Tomáš 0:4, WO 1:0), Velká Buková A - B. TTC Rynholec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav ml. 2:2, Matějovský Václav st. 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 2:2, body hostů: Špička Adolf 0:4, Fejfar Tomáš 2:2, Špička Miroslav 0:4, Dundrová Gabriela 3:1),
21. kolo:
Velká Buková A - SK Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 0:4, Rezek Jiří 2:2, Svoboda Pavel 2:2, body hostů: Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 3:1, Hlavata Jiří 3:1, Malecký Vít 3:1), B. TTC Rynholec A - So. Janov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Miroslav 0:4, Píša Jiří 1:3, Dundrová Gabriela 1:2, Špička Adolf 0:4, WO 1:0, body hostů: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 2:2, Pacourek Jan st. 3:0, WO 0:1), SK Pavlíkov B - So. Křivoklát C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebhart Jaroslav 1:3, Mašek Vladimír 3:1, Mika Marcel 2:2, Pelc Petr 3:1, body hostů: Durčiak Josef 2:2, Pavlíček Jindřich 2:2, Šíma Robert 3:1, Pastor Jaroslav 0:4), So.Hředle D - So. Janov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Jiří 1:3, Skoupý Jaroslav 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2, Vyskočil Jiří st. 2:2, body hostů: Veselský Pavel 1:3, Sladkovský Jaroslav 3:1, Dušek Vladimír 3:1, Benda Jiří 3:1), ST Nouzov B - So. Skřivaň 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sušánka Libor 4:0, Nachtigal Vlastimil st. 4:0, Pavlík Marek 3:0, Zeman Jaroslav 4:0, Polák Jiří 0:1, body hostů: Němeček Pavel 0:4, Gebhart František 0:4, Broum Zdeněk 0:4, Ledvinka Martin 1:3), SK Skryje B - So. Nové Strašecí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Vladimír 3:1, Zíma Petr 1:3, Šmíd Zbyněk 3:0, Frojda Michal 1:3, Špaček Michal 0:1, body hostů: Doubravský Petr 2:2, Pokorný Jan 1:3, Dundr Matěj 1:3, Vyskočil Zbyněk 4:0), So. Všetaty B - So. Branov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalík Josef 3:1, Uhrin Petr 3:1, Klekner Vladimír 1:3, Bureš Ladislav 1:3, body hostů: Horn Josef 3:1, Pokorný Josef 2:2, Kruba Viktor 3:1, Konopásek Karel 0:4),
22. kolo:
SK Šanov - So. Všetaty B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 4:0, Kapoun Milan 2:2, Hlavata Jiří 4:0, Dobrý František 1:1, Malecký Vít 2:0, body hostů: Uhrin Petr 1:3, Kalík Josef 0:4, Klekner Vladimír 2:2, Švarc Michal 0:4), So. Branov - SK Skryje B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Miroslav 2:0, Pergler Pavel 2:2, Horn Josef 2:2, Kruba Viktor 2:2, Konopásek Karel 0:2, body hostů: Šmíd Zbyněk 3:1, Zíma Petr 2:2, Slepička Vladimír 2:2, Frojda Michal 1:3), So. Nové Strašecí D - ST Nouzov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dundr Matěj 0:4, Vyskočil Zbyněk 4:0, Pokorný Jan 1:3, Valchář Pavel 0:4, body hostů: Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Sušánka Libor 3:1, Zeman Jaroslav 3:1, Devera Luděk 3:1), So. Skřivaň - So.Hředle D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gebhart František 2:2, Ledvinka Martin 3:1, Broum Zdeněk 3:1, Němeček Pavel 2:2, body hostů: Vyskočil Jiří 0:4, Dvořák Jaroslav 0:4, Skoupý Jaroslav 3:1, Vitner Tomáš 3:1), So. Janov B - SK Pavlíkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Pavel 3:1, Houdek Pavel st. 1:2, Benda Jiří 3:1, Sladkovský Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Mašek Vladimír 2:2, Gebhart Jaroslav 0:4, Mika Marcel 2:1, Pelc Petr 2:2, WO 1:0), So. Křivoklát C - B. TTC Rynholec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durčiak Josef 3:1, Pavlíček Jindřich 3:1, Šíma Robert 4:0, Šiška Josef 2:2, body hostů: Špička Adolf 0:4, Halenková Petra 1:3, Špička Miroslav 2:2, Píša Jiří 1:3), So. Janov C - Velká Buková A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan st. 2:1, Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Matějovský Václav st. 0:4, Matějovský Václav ml. 1:3, Rezek Jiří 1:2, Svoboda Pavel 2:2, WO 1:0),
23. kolo:
So. Janov C - SK Šanov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Matěj 0:4, Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 2:2, body hostů: Hlavata Jiří 2:2, Malecký Vít 1:3, Wachtel Radek 1:3, Kapoun Milan 2:2), Velká Buková A - So. Křivoklát C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Ladislav 1:2, Matějovský Václav st. 2:1, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Durčiak Josef 0:4, Pavlíček Jindřich 1:3, Šiška Josef 0:2, Šíma Robert 3:1, WO 0:2), B. TTC Rynholec A - So. Janov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Miroslav 0:4, Dundrová Gabriela 3:1, Halenková Petra 1:3, Špička Adolf 0:4, body hostů: Houdek Pavel st. 2:2, Sladkovský Jaroslav 3:1, Veselský Pavel 3:1, Benda Jiří 4:0), SK Pavlíkov B - So. Skřivaň 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelc Petr 4:0, Mika Marcel 3:1, Mašek Vladimír 4:0, Mika Tomáš 0:4, body hostů: Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 1:3, Broum Zdeněk 1:3, Ledvinka Martin 1:3), So.Hředle D - So. Nové Strašecí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoupý Jaroslav 3:1, Vyskočil Jiří st. 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Mauer Leoš 3:1, body hostů: Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 0:4, Valchář Pavel 1:3, Pokorný Jan 1:3), ST Nouzov B - So. Branov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Devera Luděk 2:0, Sušánka Libor 4:0, Nachtigal Vlastimil st. 4:0, Pavlík Marek 0:4, Zeman Jaroslav 2:0, body hostů: Pokorný Josef 1:3, Konopásek Karel 1:3, Kruba Viktor 1:3, Horn Josef 1:3), SK Skryje B - So. Všetaty B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Michal 2:2, Slepička Vladimír 1:3, Zíma Petr 2:2, Šmíd Zbyněk 3:1, body hostů: Pešek Libor 1:3, Bureš Ladislav 0:4, Uhrin Petr 3:1, Kalík Josef 4:0),
24. kolo:
SK Šanov - SK Skryje B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlavata Jiří 4:0, Malecký Vít 4:0, Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 4:0, body hostů: Zíma Petr 0:4, Pýcha Hynek 0:4, Šmíd Zbyněk 1:3, Slepička Vladimír 0:4), So. Všetaty B - ST Nouzov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Michal 0:4, Klekner Vladimír 1:3, Kalík Josef 3:1, Pešek Libor 2:2, body hostů: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Zeman Jaroslav 3:1, Sušánka Libor 3:1), So. Branov - So.Hředle D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horn Josef 2:2, Kruba Viktor 2:2, Mencl Miroslav 4:0, Pergler Pavel 3:1, body hostů: Skoupý Jaroslav 1:3, Mauer Leoš 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Vyskočil Jiří st. 0:4), So. Nové Strašecí D - SK Pavlíkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Zbyněk 4:0, Dundr Matěj 1:3, Pokorný Jan 1:3, Valchář Pavel 1:3, body hostů: Mašek Vladimír 2:2, Gebhart Jaroslav 1:3, Pelc Petr 3:1, Mika Marcel 3:1), So. Skřivaň - B. TTC Rynholec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvinka Martin 3:1, Broum Zdeněk 2:2, Němeček Pavel 2:2, Gebhart František 2:2, body hostů: Veselý Stanislav 0:4, Veselá Hedvika 0:4, Špička Miroslav 3:1, Dundrová Gabriela 4:0), So. Janov B - Velká Buková A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 1:3, Houdek Pavel st. 2:2, Benda Jiří 2:2, Veselský Pavel 3:1, body hostů: Matějovský Václav st. 1:3, Matějovský Václav ml. 0:4, Rezek Jiří 3:1, Svoboda Pavel 4:0), So. Křivoklát C - So. Janov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durčiak Josef 2:2, Pavlíček Jindřich 0:4, Šíma Robert 1:2, Šiška Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Pacourek Roman 4:0, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Matěj 1:3, Pacourek Jan st. 2:1, WO 0:1),
25. kolo:
So. Křivoklát C - SK Šanov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durčiak Josef 0:4, Pavlíček Jindřich 0:4, Šíma Robert 0:4, Šiška Josef 1:1, WO 0:2, body hostů: Wachtel Radek 3:0, Kapoun Milan 3:0, Malecký Vít 4:0, Wachtel Jindřich 0:1, Hlavata Jiří 3:0, WO 2:0), So. Janov C - So. Janov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Roman 3:1, Pacourek Matěj 0:4, Pacourek Jan 4:0, Pacourek Jan st. 2:2, body hostů: Sladkovský Jaroslav 3:1, Benda Jiří 1:3, Houdek Pavel st. 1:3, Veselský Pavel 2:2), Velká Buková A - So. Skřivaň 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějovský Václav st. 4:0, Matějovský Václav ml. 2:2, Svoboda Pavel 4:0, Rezek Jiří 4:0, body hostů: Němeček Pavel 1:3, Gebhart František 1:3, Broum Zdeněk 0:2, Ledvinka Martin 0:4, Megerle Miloš 0:2), B. TTC Rynholec A - So. Nové Strašecí D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Miroslav 1:3, Dundrová Gabriela 2:2, Píša Jiří 1:3, Špička Adolf 0:4, body hostů: Pokorný Jan 4:0, Vyskočil Zbyněk 4:0, Doubravský Petr 3:1, Valchář Pavel 1:3), SK Pavlíkov B - So. Branov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelc Petr 4:0, Mika Tomáš 0:4, Mašek Vladimír 1:3, Mika Marcel 3:1, body hostů: Štiller Milan 1:3, Mencl Miroslav 3:1, Pokorný Josef 2:2, Kruba Viktor 2:2), So.Hředle D - So. Všetaty B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyskočil Jiří st. 0:4, Mauer Leoš 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Skoupý Jaroslav 3:1, body hostů: Bureš Ladislav 1:3, Klekner Vladimír 1:3, Uhrin Petr 1:3, Kalík Josef 4:0), ST Nouzov B - SK Skryje B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Devera Luděk 3:1, Nachtigal Vlastimil st. 3:1, Sušánka Libor 4:0, Zeman Jaroslav 1:3, body hostů: Špaček Michal 1:3, Pýcha Hynek 1:3, Šmíd Zbyněk 3:1, Slepička Vladimír 0:4),
26. kolo:
SK Šanov - ST Nouzov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlavata Jiří 4:0, Wachtel Jindřich 0:1, Wachtel Radek 2:2, Kapoun Milan 3:1, Štromajer Evžen 0:3, body hostů: Devera Luděk 1:3, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Zeman Jaroslav 1:3, Sušánka Libor 3:1), SK Skryje B - So.Hředle D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Michal 2:2, Pýcha Hynek 3:1, Šmíd Zbyněk 3:1, Slepička Vladimír 0:4, body hostů: Skoupý Jaroslav 1:3, Mauer Leoš 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Vyskočil Jiří st. 1:3), So. Všetaty B - SK Pavlíkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klekner Vladimír 4:0, Kalík Josef 4:0, Bureš Ladislav 0:4, Pešek Libor 3:1, body hostů: Pelc Petr 1:3, Mika Marcel 2:2, Gebhart Jaroslav 1:3, Mašek Vladimír 1:3), So. Branov - B. TTC Rynholec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horn Josef 3:1, Pokorný Josef 1:1, Kruba Viktor 3:1, Mencl Miroslav 4:0, Konopásek Karel 0:2, body hostů: Špička Miroslav 1:3, Dundrová Gabriela 2:2, Špička Adolf 1:3, Píša Jiří 1:3), So. Nové Strašecí D - Velká Buková A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Zbyněk 3:0, Dundr Matěj 1:3, Pokorný Jan 1:3, Valchář Pavel 1:3, Doubravský Petr 0:1, body hostů: Rezek Jiří 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Matějovský Václav st. 2:2, Matějovský Václav ml. 1:3), So. Skřivaň - So. Janov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Broum Zdeněk 0:1, Ledvinka Martin 2:1, Němeček Pavel 0:3, Gebhart František 1:3, Megerle Miloš 0:2, WO 3:0, body hostů: Pacourek Matěj 2:2, Pacourek Roman 3:0, Pacourek Jan 3:0, Pacourek Jan st. 2:1, WO 0:3), So. Janov B - So. Křivoklát C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Pavel 3:1, Benda Jiří 7:1, Sladkovský Jaroslav 3:1, body hostů: Šíma Robert 0:4, Šiška Josef 2:2, Pavlíček Jindřich 0:4, Durčiak Josef 1:3),
OP V. třídy
1. kolo:
R.Třtice C - SK Skryje C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eis Václav 2:2, Eis Jan 4:0, Vojtík Petr 2:2, Svobodová Lenka 1:3, body hostů: Špaček Michal 3:1, Hošek Petr 3:1, Hůla Václav 0:2, Šmíd Přemysl 1:3, Mikušík Matouš 0:2), ST Nouzov C - Velká Buková B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Josef 2:2, Šťastný David 2:2, Polák Jiří 3:1, Demchuk Mykola 4:0, body hostů: Štefan Zdeněk 3:1, Duchoň Rostislav 0:4, Matějovský Petr 0:4, Kafka Ladislav 2:2), So. Olešná D - B. TTC Rynholec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Vladimír 4:0, Folber Jan 2:2, Svoboda Denis 0:4, Kočovský Ladislav 0:1, Těšínský Martin 0:3, body hostů: Halenková Petra 2:2, Filip Karel 2:2, Špička Miroslav 3:1, Píša Jiří 3:1), So. Nesuchyně C - TJ SKST Baník Rynholec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek David 2:2, Kafka Václav 1:3, Pátek Štěpán 2:2, Pátek Radek 2:2, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 4:0, Šíma Matěj 1:3, Šaroch Adam 0:4), So. Lány E - KST Hracholusky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Šimon 0:4, Chalupa Petr 0:4, Chalupa Jan 0:4, Matoušek František 1:3, body hostů: Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 4:0, Hejný Pavel 4:0, Halíř Daniel 3:1),
2. kolo:
TJ SKST Baník Rynholec - So. Lány E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Matěj 3:1, Šaroch Adam 1:3, Šímová Aneta 0:2, Tlustý Milan 3:1, Hill Petra Daisy 0:2, body hostů: Chalupa Jan 4:0, Chalupa Šimon 2:2, Chalupová Eva 1:3, Janečková Viktorie 2:2), B. TTC Rynholec B - So. Nesuchyně C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Karel 0:4, Halenková Petra 2:2, Kandler Zdeněk 2:0, Špička Miroslav 3:1, Píša Jiří 2:0, body hostů: Kapoun Miroslav 2:2, Chládek David 2:2, Pátek Radek 2:2, Pátek Štěpán 1:3), Velká Buková B - So. Olešná D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Zdeněk 2:2, Zíka Jan 1:3, Kafka Ladislav 2:2, Matějovský Petr 2:2, body hostů: Folber Jan 4:0, Pavlíček Vladimír 4:0, Těšínský Michal 0:4, Kočovský Ladislav 1:3), SK Skryje C - ST Nouzov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 3:1, Mikušík Matouš 0:4, Špaček Michal 2:2, body hostů: Polák Josef 1:3, Franěk Jáchym 1:3, Polák Jiří 3:1, Demchuk Mykola 4:0), So. Janov D - R.Třtice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jindřich ml. 4:0, Pacourek Matěj 3:1, Fuxa Roman 2:2, Wágnerová Aneta 3:1, body hostů: Vojtík Petr 1:3, Svobodová Lenka 0:4, Eis Jan 3:1, Eis Václav 0:4),
3. kolo:
ST Nouzov C - So. Janov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jiří 2:2, Demchuk Mykola 3:1, Šťastný David 2:2, Franěk Jáchym 0:2, Polák Josef 0:2, body hostů: Kapoun Karel 3:1, Mrázek Jindřich ml. 4:0, Wágnerová Aneta 1:3, Fuxa Roman 1:3), So. Olešná D - SK Skryje C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Denis 0:4, Pavlíček Vladimír 4:0, Folber Jan 4:0, Kočovský Ladislav 0:2, Těšínský Michal 0:2, body hostů: Mikušík Matouš 2:2, Krauz Josef 2:2, Hošek Petr 2:2, Špaček Michal 2:2), So. Nesuchyně C - Velká Buková B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Miroslav 2:0, Vopravil Miloslav 4:0, Chládek David 3:1, Pátek Štěpán 1:3, Pátek Radek 1:1, body hostů: Šťastný František 1:3, Matějovský Petr 1:3, Štefan Zdeněk 3:1, Duchoň Rostislav 0:4), So. Lány E - B. TTC Rynholec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Šimon 0:4, Cibík Pavel 1:3, Chalupa Jan 1:3, Matoušek František 3:1, body hostů: Kratěna Jakub 1:3, Kandler Zdeněk 4:0, Halenková Petra 3:1, Píša Jiří 3:1), KST Hracholusky - TJ SKST Baník Rynholec 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vít Květoslav 2:1, Beneš Vladimír 2:1, Hejný Pavel 2:1, Halíř Daniel 2:1, WO 5:0, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 0:4, Šíma Matěj 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
B. TTC Rynholec B - KST Hracholusky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píša Jiří 0:4, Halenková Petra 1:3, Kandler Zdeněk 0:4, Kratěna Jakub 0:4, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 3:1), Velká Buková B - So. Lány E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Zdeněk 3:1, Šťastný František 1:3, Kafka Ladislav 3:1, Zíka Jan 2:2, body hostů: Matoušek František 2:2, Chalupa Jan 4:0, Chalupa Šimon 0:4, Chalupa Petr 1:3), SK Skryje C - So. Nesuchyně C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikušík Matouš 0:4, Šimůnek Lubor 2:2, Hůla Václav 1:3, Hošek Petr 2:2, body hostů: Kapoun Miroslav 2:2, Chládek David 4:0, Pátek Štěpán 2:2, Pátek Radek 3:1), So. Janov D - So. Olešná D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuxa Roman 0:4, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Dušek Vladimír 3:1, Wágnerová Aneta 2:2, body hostů: Folber Jan 1:3, Pavlíček Vladimír 4:0, Císařovský Jiří 2:2, Svoboda Denis 1:1, Těšínský Michal 0:2), R.Třtice C - ST Nouzov C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svobodová Lenka 0:4, Eis Václav 0:4, Suchopárek Jaromír 1:3, Vojtík Petr 1:3, body hostů: Koleník Dušan 4:0, Polák Josef 2:2, Demchuk Mykola 4:0, Polák Jiří 4:0),
5. kolo:
So. Olešná D - R.Třtice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těšínský Michal 0:4, Císařovský Jiří 3:1, Svoboda Denis 2:2, Vaic Maxmilián 1:3, body hostů: Vojtík Petr 3:1, Svobodová Lenka 1:3, Eis Václav 2:2, Eis Jan 4:0), So. Nesuchyně C - So. Janov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek David 3:1, Pátek Štěpán 0:4, Pátek Radek 2:2, Kafka Václav 0:4, body hostů: Pacourek Matěj 3:1, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Wágnerová Aneta 2:2, Dušek Vladimír 3:1), SK Skryje C - So. Lány E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Josef 2:2, Hošek Petr 2:2, Špaček Michal 3:1, Mikušík Matouš 2:2, body hostů: Matoušek František 4:0, Chalupa Jan 3:1, Chalupa Šimon 0:4, Chalupa Petr 0:4), KST Hracholusky - Velká Buková B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halíř Daniel 4:0, Hejný Pavel 4:0, Vít Květoslav 4:0, Beneš Vladimír 4:0, body hostů: Duchoň Rostislav 0:4, Štefan Zdeněk 0:4, Matějovský Petr 0:4, Kafka Ladislav 0:4), TJ SKST Baník Rynholec - B. TTC Rynholec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 0:4, Šaroch Adam 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, body hostů: Halenková Petra 2:2, Filip Karel 2:2, Kandler Zdeněk 2:2, Píša Jiří 3:1),
6. kolo:
Velká Buková B - TJ SKST Baník Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Zdeněk 3:1, Duchoň Rostislav 0:1, Matějovský Petr 2:2, Kafka Ladislav 2:2, Zíka Jan 2:1, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šaroch Adam 0:4, Tlustá Beata 0:4), SK Skryje C - KST Hracholusky 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Michal 0:4, Mikušík Matouš 0:4, Krauz Josef 0:1, Hošek Petr 0:4, Hůla Václav 0:3, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 1:0, Vít Květoslav 4:0, Hejný Pavel 3:0), So. Janov D - So. Lány E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Vladimír 4:0, Wágnerová Aneta 3:1, Mrázek Jindřich ml. 4:0, Fuxa Roman 2:2, body hostů: Chalupa Jan 2:2, Cibík Pavel 1:3, Chalupa Petr 0:4, Chalupa Šimon 0:4), R.Třtice C - So. Nesuchyně C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eis Václav 0:4, Suchopárek Jaromír 2:2, Vojtík Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Chládek David 3:0, Pátek Štěpán 1:2, Pátek Radek 3:0, Kapoun Miroslav 1:2, WO 5:0), ST Nouzov C - So. Olešná D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jiří 1:3, Demchuk Mykola 3:1, Šťastný David 1:3, Polák Josef 1:3, body hostů: Folber Jan 3:1, Pavlíček Vladimír 4:0, Těšínský Michal 0:4, Císařovský Jiří 3:1),
7. kolo:
So. Nesuchyně C - ST Nouzov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek David 3:1, Pátek Štěpán 1:3, Kafka Václav 1:3, Pátek Radek 3:1, body hostů: Koleník Dušan 2:2, Demchuk Mykola 3:1, Polák Josef 2:2, Polák Jiří 1:3), So. Lány E - R.Třtice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Šimon 1:3, Cibík Pavel 2:2, Chalupa Jan 4:0, Matoušek František 3:1, body hostů: Eis Václav 0:4, Eis Jan 3:1, Svobodová Lenka 1:3, Vojtík Petr 2:2), KST Hracholusky - So. Janov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejný Pavel 4:0, Beneš Vladimír 3:1, Halíř Daniel 2:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 1:1, body hostů: Wágnerová Aneta 0:4, Kapoun Karel 0:4, Mrázek Jindřich ml. 1:3, Pacourek Matěj 1:3), SK Skryje C - TJ SKST Baník Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha Hynek 3:1, Špaček Michal 2:2, Krauz Josef 2:2, Hošek Petr 2:2, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 0:4, Šaroch Adam 0:4), B. TTC Rynholec B - Velká Buková B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halenková Petra 4:0, Filip Karel 1:3, Píša Jiří 4:0, Kandler Zdeněk 4:0, body hostů: Zíka Jan 1:3, Štefan Zdeněk 1:3, Matějovský Petr 1:3, Kafka Ladislav 0:4),
8. kolo:
SK Skryje C - B. TTC Rynholec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 0:2, Pýcha Hynek 4:0, Špaček Michal 3:1, Mikušík Matouš 0:2, body hostů: Kandler Zdeněk 3:1, Píša Jiří 2:2, Halenková Petra 1:3, Filip Karel 1:3), So. Janov D - TJ SKST Baník Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuxa Roman 2:2, Mrázek Jindřich ml. 2:2, Dušek Vladimír 2:2, Wágnerová Aneta 3:1, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 0:4, Šaroch Adam 0:4), R.Třtice C - KST Hracholusky 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svobodová Lenka 0:4, Eis Jan 0:4, Suchopárek Jaromír 0:4, Eis Václav 0:4, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 4:0), ST Nouzov C - So. Lány E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Jiří 1:1, Demchuk Mykola 4:0, Šťastný David 3:1, Polák Josef 2:2, Franěk Jáchym 0:2, body hostů: Chalupa Jan 3:1, Cibík Pavel 2:2, Chalupa Petr 1:3, Chalupa Šimon 0:4), So. Olešná D - So. Nesuchyně C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Vladimír 2:0, Folber Jan 3:1, Svoboda Denis 1:3, Císařovský Jiří 2:2, Těšínský Michal 0:2, body hostů: Pátek Štěpán 1:3, Chládek David 4:0, Pátek Radek 3:1, Kafka Václav 0:4),
9. kolo:
So. Lány E - So. Olešná D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Petr 2:2, Chalupa Šimon 0:4, Chalupa Jan 3:1, Cibík Pavel 3:1, body hostů: Pavlíček Vladimír 4:0, Folber Jan 2:2, Svoboda Denis 1:3, Těšínský Michal 1:3), KST Hracholusky - ST Nouzov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejný Pavel 4:0, Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, body hostů: Koleník Dušan 0:4, Polák Jiří 0:4, Polák Josef 0:4, Šťastný David 0:4), TJ SKST Baník Rynholec - R.Třtice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 1:3, Tlustá Beata 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, body hostů: Vojtík Petr 2:2, Svobodová Lenka 1:3, Eis Jan 3:1, Vožech Jiří 2:2), B. TTC Rynholec B - So. Janov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halenková Petra 2:2, Píša Jiří 3:1, Špička Miroslav 2:2, Kandler Zdeněk 2:2, body hostů: Pacourek Matěj 1:3, Mrázek Jindřich ml. 2:2, Dušek Vladimír 2:2, Wágnerová Aneta 2:2), Velká Buková B - SK Skryje C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Zdeněk 3:1, Zíka Jan 1:3, Kafka Ladislav 2:2, Matějovský Petr 1:3, body hostů: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 0:3, Pýcha Hynek 4:0, Špaček Michal 3:1, Mikušík Matouš 0:1),
10. kolo:
So. Janov D - Velká Buková B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuxa Roman 2:2, Kapoun Karel 2:2, Dušek Vladimír 4:0, Wágnerová Aneta 2:2, body hostů: Štefan Zdeněk 3:1, Šretr Miroslav 0:4, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 2:2), R.Třtice C - B. TTC Rynholec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtík Petr 0:4, Svobodová Lenka 0:4, Eis Jan 4:0, Suchopárek Jaromír 0:4, body hostů: Kandler Zdeněk 3:1, Vondra Josef 3:1, Halenková Petra 3:1, Píša Jiří 3:1), ST Nouzov C - TJ SKST Baník Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jiří 2:2, Šťastný David 2:2, Polák Josef 2:2, Demchuk Mykola 3:1, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šaroch Adam 0:4, Tlustá Beata 0:4), So. Olešná D - KST Hracholusky 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folber Jan 1:3, Císařovský Jiří 1:3, Těšínský Michal 0:4, Svoboda Denis 0:4, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Hejný Pavel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 2:2), So. Nesuchyně C - So. Lány E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Miroslav 3:1, Chládek David 4:0, Pátek Radek 3:1, Pátek Štěpán 4:0, body hostů: Chalupa Šimon 0:4, Chalupová Eva 1:3, Chalupa Jan 1:3, Chalupa Petr 0:4),
11. kolo:
KST Hracholusky - So. Nesuchyně C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čekal Václav 3:1, Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, body hostů: Kapoun Miroslav 0:4, Chládek David 0:4, Pátek Radek 1:3, Pátek Štěpán 0:4), So. Olešná D - TJ SKST Baník Rynholec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rada Jiří 3:1, Svoboda Denis 2:2, Císařovský Jiří 2:2, Těšínský Michal 1:3, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 1:3, Šaroch Adam 0:4), B. TTC Rynholec B - ST Nouzov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Karel 2:2, Halenková Petra 3:1, Vondra Josef 2:2, Píša Jiří 4:0, body hostů: Koleník Dušan 1:3, Demchuk Mykola 3:1, Polák Jiří 0:4, Polák Josef 1:3), Velká Buková B - R.Třtice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Zdeněk 3:1, Šretr Miroslav 2:2, Kafka Ladislav 3:1, Matějovský Petr 2:2, body hostů: Svobodová Lenka 0:4, Eis Václav 0:4, Suchopárek Jaromír 2:2, Eis Jan 4:0), SK Skryje C - So. Janov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pýcha Hynek 2:2, Špaček Michal 3:1, Hošek Petr 0:4, Mikušík Matouš 0:4, body hostů: Mrázek Jindřich ml. 2:2, Pacourek Matěj 3:1, Dušek Vladimír 4:0, Wágnerová Aneta 2:2),
12. kolo:
SK Skryje C - R.Třtice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 1:3, Mikušík Matouš 2:2, Pýcha Hynek 4:0, body hostů: Eis Jan 3:1, Suchopárek Jaromír 2:2, Svobodová Lenka 0:4, Vojtík Petr 2:2), Velká Buková B - ST Nouzov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Zdeněk 3:1, Šretr Miroslav 0:4, Kafka Ladislav 3:1, Matějovský Petr 1:3, body hostů: Polák Josef 1:3, Šťastný David 2:2, Polák Jiří 3:1, Koleník Dušan 3:1), B. TTC Rynholec B - So. Olešná D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kandler Zdeněk 3:1, Píša Jiří 3:1, Halenková Petra 3:1, Kratěna Jakub 0:4, body hostů: Folber Jan 4:0, Kočovský Ladislav 1:3, Svoboda Denis 1:3, Vaic Maxmilián 1:3), TJ SKST Baník Rynholec - So. Nesuchyně C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Milan 1:3, body hostů: Kapoun Miroslav 3:1, Pátek Radek 2:2, Pátek Štěpán 3:1, Chládek David 3:1), KST Hracholusky - So. Lány E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Roman 4:0, Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Hejný Pavel 4:0, body hostů: Chalupa Petr 0:4, Chalupa Jan 0:4, Cibík Pavel 0:4, Chalupa Šimon 0:4),
13. kolo:
So. Lány E - TJ SKST Baník Rynholec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Jan 4:0, Cibík Pavel 3:1, Chalupa Šimon 2:2, Hošek Filip 1:3, body hostů: Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 2:2, Šaroch Adam 1:3, Šímová Aneta 0:2, Tlustá Beata 0:2), So. Nesuchyně C - B. TTC Rynholec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Miroslav 2:2, Chládek David 4:0, Pátek Radek 0:4, Kafka Václav 0:4, body hostů: Kandler Zdeněk 3:1, Vondra Josef 2:2, Halenková Petra 2:2, Píša Jiří 3:1), So. Olešná D - Velká Buková B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císařovský Jiří 3:1, Rada Jiří 4:0, Svoboda Denis 0:4, Pavlíček Vladimír 4:0, body hostů: Štefan Zdeněk 1:3, Šretr Miroslav 1:3, Kafka Ladislav 2:2, Matějovský Petr 1:3), ST Nouzov C - SK Skryje C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Josef 0:4, Polák Jiří 1:3, Demchuk Mykola 2:2, Franěk Jáchym 0:4, body hostů: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 3:1, Špaček Michal 4:0, Pýcha Hynek 4:0), R.Třtice C - So. Janov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 3:1, Svobodová Lenka 0:4, Eis Václav 1:3, Vojtík Petr 0:4, body hostů: Fuxa Roman 2:2, Dušek Vladimír 4:0, Pacourek Matěj 3:1, Mrázek Jindřich ml. 3:1),
14. kolo:
So. Janov D - ST Nouzov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Matěj 3:1, Dušek Vladimír 3:1, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Wágnerová Aneta 2:2, body hostů: Koleník Dušan 0:4, Polák Josef 0:4, Polák Jiří 2:2, Demchuk Mykola 3:1), SK Skryje C - So. Olešná D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 1:3, Špaček Michal 3:1, Pýcha Hynek 2:2, body hostů: Císařovský Jiří 1:3, Pavlíček Vladimír 4:0, Svoboda Denis 2:2, Folber Jan 0:2, Kočovský Ladislav 1:1), Velká Buková B - So. Nesuchyně C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Petr 0:4, Kafka Ladislav 1:3, Štefan Zdeněk 2:2, Duchoň Rostislav 0:4, body hostů: Šebek Martin 4:0, Chládek David 4:0, Pátek Radek 3:1, Pátek Štěpán 2:2), B. TTC Rynholec B - So. Lány E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halenková Petra 3:1, Vondra Josef 3:1, Píša Jiří 3:1, Kandler Zdeněk 4:0, body hostů: Chalupa Šimon 0:4, Cibík Pavel 0:4, Chalupa Jan 0:4, Matoušek František 3:1), TJ SKST Baník Rynholec - KST Hracholusky 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlustý Milan 1:3, Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, body hostů: Tomášek Roman 3:1, Vít Květoslav 2:2, Hejný Pavel 3:1, Halíř Daniel 3:1),
15. kolo:
KST Hracholusky - B. TTC Rynholec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vít Květoslav 3:1, Halíř Daniel 3:1, Tomášek Roman 4:0, Čekal Václav 2:2, body hostů: Vondra Josef 0:4, Halenková Petra 3:1, Filip Karel 0:4, Kandler Zdeněk 1:1, Píša Jiří 0:2), So. Lány E - Velká Buková B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Šimon 0:4, Cibík Pavel 1:3, Chalupa Jan 2:2, Matoušek František 3:1, body hostů: Šretr Miroslav 1:3, Štefan Zdeněk 4:0, Matějovský Petr 2:2, Kafka Ladislav 3:1), So. Nesuchyně C - SK Skryje C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek David 2:2, Pátek Štěpán 1:3, Kafka Václav 1:3, Pátek Radek 2:2, body hostů: Pýcha Hynek 4:0, Špaček Michal 4:0, Hůla Václav 0:4, Krauz Josef 2:2), So. Olešná D - So. Janov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císařovský Jiří 3:1, Pavlíček Vladimír 4:0, Rada Jiří 3:1, Svoboda Denis 0:4, body hostů: Wágnerová Aneta 1:3, Dušek Vladimír 2:2, Kapoun Karel 1:3, Mrázek Jindřich ml. 2:2), ST Nouzov C - R.Třtice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demchuk Mykola 3:1, Polák Jiří 3:1, Polák Josef 1:3, Franěk Jáchym 0:4, body hostů: Vojtík Petr 2:2, Suchopárek Jaromír 2:2, Eis Jan 4:0, Vožech Jiří 1:3),
16. kolo:
R.Třtice C - So. Olešná D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtík Petr 1:3, Svobodová Lenka 1:3, Eis Jan 3:1, Eis Václav 1:3, body hostů: Rada Jiří 3:1, Pavlíček Vladimír 4:0, Folber Jan 3:1, Těšínský Matouš 0:4), So. Janov D - So. Nesuchyně C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 4:0, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Pacourek Matěj 3:1, Wágnerová Aneta 3:1, body hostů: Chládek David 3:1, Pátek Štěpán 0:4, Pátek Radek 0:4, Kafka Václav 0:4), So. Lány E - SK Skryje C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cibík Pavel 2:2, Chalupová Eva 0:2, Chalupa Šimon 0:4, Chalupa Jan 4:0, Hošek Filip 0:2, body hostů: Špaček Michal 3:1, Mikušík Matouš 2:2, Hůla Václav 2:2, Hošek Petr 3:1), Velká Buková B - KST Hracholusky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Zdeněk 0:4, Duchoň Rostislav 0:4, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 0:4, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 3:1, Vít Květoslav 4:0, Hejný Pavel 4:0), B. TTC Rynholec B - TJ SKST Baník Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Jiří 2:2, Kandler Zdeněk 2:2, Halenková Petra 3:1, Filip Karel 2:2, body hostů: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 3:1, Šíma Matěj 0:4, Šaroch Adam 0:4),
17. kolo:
TJ SKST Baník Rynholec - Velká Buková B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Milan 2:2, Šaroch Adam 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, Šíma Matěj 0:4, body hostů: Štefan Zdeněk 3:1, Matějovský Petr 2:2, Kafka Ladislav 3:1, Šretr Miroslav 2:2), KST Hracholusky - SK Skryje C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vít Květoslav 2:2, Beneš Vladimír 4:0, Hejný Pavel 4:0, Čekal Václav 3:1, body hostů: Pýcha Hynek 2:2, Špaček Michal 1:3, Hůla Václav 0:4, Mikušík Matouš 0:4), So. Lány E - So. Janov D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalupa Petr 0:4, Chalupa Šimon 0:4, Chalupová Eva 0:4, WO 0:5, body hostů: Dušek Vladimír 3:0, Mrázek Jindřich ml. 3:0, Amler Martin 3:0, Wágnerová Aneta 3:0, WO 5:0), So. Nesuchyně C - R.Třtice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Radek 3:1, Pátek Štěpán 2:2, Kafka Václav 3:1, Kapoun Miroslav 3:1, body hostů: Svobodová Lenka 0:4, Suchopárek Jaromír 1:3, Eis Jan 4:0, Eis Václav 0:4), So. Olešná D - ST Nouzov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Ladislav 0:1, Císařovský Jiří 3:1, Pavlíček Vladimír 4:0, Svoboda Denis 2:2, Folber Jan 0:3, body hostů: Koleník Dušan 1:3, Polák Josef 1:3, Demchuk Mykola 3:1, Polák Jiří 2:2),
18. kolo:
ST Nouzov C - So. Nesuchyně C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jiří 2:2, Demchuk Mykola 3:1, Polák Josef 2:2, Koleník Dušan 0:1, Franěk Jáchym 0:3, body hostů: Chládek David 4:0, Pátek Štěpán 1:3, Kafka Václav 1:3, Pátek Radek 3:1), R.Třtice C - So. Lány E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtík Petr 2:2, Svobodová Lenka 2:2, Eis Václav 2:2, Eis Jan 4:0, body hostů: Chalupa Jan 3:1, Cibík Pavel 2:2, Chalupa Petr 1:3, Chalupová Eva 0:4), So. Janov D - KST Hracholusky 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Jindřich ml. 0:4, Pacourek Matěj 0:4, Dušek Vladimír 0:4, Wágnerová Aneta 0:4, body hostů: Hejný Pavel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0), TJ SKST Baník Rynholec - SK Skryje C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Milan 4:0, body hostů: Hošek Petr 2:2, Krauz Josef 2:2, Špaček Michal 2:2, Mikušík Matouš 2:2), Velká Buková B - B. TTC Rynholec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Zdeněk 2:2, Šretr Miroslav 1:3, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 2:2, body hostů: Kandler Zdeněk 3:1, Píša Jiří 3:1, Halenková Petra 3:1, Vondra Josef 1:3),
19. kolo:
B. TTC Rynholec B - SK Skryje C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Miroslav 3:1, Halenková Petra 2:2, Píša Jiří 3:1, Kandler Zdeněk 2:2, body hostů: Krauz Josef 1:3, Šmíd Přemysl 0:4, Špaček Michal 4:0, Hošek Petr 1:3), TJ SKST Baník Rynholec - So. Janov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Milan 1:3, body hostů: Kapoun Karel 2:2, Pacourek Matěj 3:1, Dušek Vladimír 3:1, Wágnerová Aneta 3:1), KST Hracholusky - R.Třtice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 4:0, Beneš Vladimír 4:0, body hostů: Svobodová Lenka 0:4, Suchopárek Jaromír 0:4, Eis Jan 0:4, Eis Václav 0:4), So. Lány E - ST Nouzov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Petr 1:3, Chalupa Jan 3:1, Cibík Pavel 3:1, Janečková Viktorie 0:4, body hostů: Demchuk Mykola 4:0, Polák Jiří 1:3, Polák Josef 2:2, Koleník Dušan 2:2), So. Nesuchyně C - So. Olešná D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Miroslav 3:1, Pátek Radek 3:1, Pátek Štěpán 0:4, Vopravil Miloslav 3:1, body hostů: Svoboda Denis 1:3, Folber Jan 1:1, Rada Jiří 3:1, Císařovský Jiří 1:3, Těšínský Michal 1:1),
20. kolo:
So. Olešná D - So. Lány E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rada Jiří 4:0, Těšínský Michal 1:3, Císařovský Jiří 3:1, Svoboda Denis 1:3, body hostů: Cibík Pavel 2:2, Chalupa Jan 3:1, Chalupa Petr 1:3, Chalupa Šimon 1:3), ST Nouzov C - KST Hracholusky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demchuk Mykola 0:4, Polák Jiří 1:3, Polák Josef 0:4, Koleník Dušan 0:4, body hostů: Beneš Vladimír 4:0, Halíř Daniel 4:0, Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 3:1), R.Třtice C - TJ SKST Baník Rynholec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtík Petr 2:2, Svobodová Lenka 2:2, Eis Jan 2:2, Eis Václav 2:2, body hostů: Tlustá Beata 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 4:0), So. Janov D - B. TTC Rynholec B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wágnerová Aneta 2:2, Dušek Vladimír 4:0, Pacourek Matěj 3:1, Mrázek Jindřich ml. 4:0, body hostů: Špička Miroslav 0:4, Kandler Zdeněk 2:2, Halenková Petra 1:3, Vondra Josef 0:4), SK Skryje C - Velká Buková B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Michal 4:0, Pýcha Hynek 2:0, Krauz Josef 2:2, Hošek Petr 2:2, Mikušík Matouš 1:1, body hostů: 5:11),
21. kolo:
Velká Buková B - So. Janov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Zdeněk 1:3, Šretr Miroslav 0:4, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 1:3, body hostů: Pacourek Matěj 4:0, Dušek Vladimír 3:1, Wágnerová Aneta 4:0, Mrázek Jindřich ml. 2:2), B. TTC Rynholec B - R.Třtice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špička Miroslav 3:1, Kratěna Jakub 3:1, Píša Jiří 3:1, Vondra Josef 2:2, body hostů: Eis Václav 0:4, Eis Jan 4:0, Svobodová Lenka 0:4, Vojtík Petr 1:3), TJ SKST Baník Rynholec - ST Nouzov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 1:3, Tlustý Milan 4:0, body hostů: Demchuk Mykola 2:2, Polák Jiří 2:2, Šťastný David 2:2, Polák Josef 0:2, Franěk Jáchym 1:1), KST Hracholusky - So. Olešná D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halíř Daniel 3:1, Tomášek Roman 1:0, Hejný Pavel 4:0, Beneš Vladimír 4:0, Vít Květoslav 1:2, body hostů: Císařovský Jiří 1:3, Těšínský Michal 0:4, Folber Jan 2:2, Svoboda Denis 0:4), So. Lány E - So. Nesuchyně C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Jan 0:4, Cibík Pavel 1:3, Chalupa Petr 1:3, Chalupa Šimon 0:4, body hostů: Chládek David 4:0, Pátek Radek 3:1, Pátek Štěpán 4:0, Kapoun Miroslav 3:1),
22. kolo:
So. Nesuchyně C - KST Hracholusky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pátek Radek 0:4, Kafka Václav 0:4, Pátek Štěpán 0:4, Chládek David 1:3, body hostů: Tomášek Roman 4:0, Vít Květoslav 3:1, Beneš Vladimír 4:0, Hejný Pavel 4:0), TJ SKST Baník Rynholec - So. Olešná D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Milan 3:1, body hostů: Rada Jiří 3:1, Pavlíček Vladimír 2:0, Folber Jan 2:2, Svoboda Denis 2:2, Těšínský Michal 0:2), ST Nouzov C - B. TTC Rynholec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Demchuk Mykola 4:0, Polák Jiří 3:1, Polák Josef 1:3, Franěk Jáchym 0:4, body hostů: Halenková Petra 3:1, Filip Karel 1:3, Vondra Josef 2:2, Píša Jiří 2:2), R.Třtice C - Velká Buková B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtík Petr 1:3, Svobodová Lenka 0:4, Eis Václav 0:4, Eis Jan 4:0, body hostů: Štefan Zdeněk 3:1, Duchoň Rostislav 2:2, Kafka Ladislav 3:1, Matějovský Petr 3:1), So. Janov D - SK Skryje C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 4:0, Wágnerová Aneta 4:0, Fuxa Roman 3:1, Amler Martin 3:1, body hostů: Mikušík Matouš 0:4, Hůla Václav 0:4, Špaček Michal 2:2, Krauz Josef 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy