Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Slovan Vejprty - KST Kadaň B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrovič Jan 1:0, Kratochvíl Petr 4:0, Čurda Gustav 2:2, Čajan Antonín 4:0, Grund Václav 0:3, body hostů: Jamečný Filip 0:4, Trepesch Josef 2:2, Jamečný Roman 2:2, Šabík Kamil 1:3), TJ Baník Vysoká Pec A - TJ Baník Březenecká D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galo Luboš 1:3, Sadílek Stanislav 0:4, Vaverka Miroslav 0:4, Baláž Miroslav 1:3, body hostů: Apko Libor 4:0, Novotný Vlastimil 4:0, Tykal Milan 4:0, Sojka Theodor 2:2), TJ Baník Březenecká E - KST Libědice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tykal Petr 0:4, Štěpán Petr 0:4, Klíma Karel 0:4, Žižka Karel 0:4, body hostů: Kalánek Josef 4:0, Novobilský Jan 4:0, Stütz Rainer 4:0, Pálinkáš Robert 4:0), KST Kadaň A - TJ Sokol Spořice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 3:1, Budjač René 3:1, Otruba Marek 3:1, body hostů: Svoboda Petr 0:4, Procházka Oldřich 1:3, Brand Roman st. 4:0, Magna Stanislav 0:4), KST Jirkov D - TJ Klášterec nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Michal 1:3, Cipro Petr 3:1, Majoroš Alexandr 2:2, Judák Jiří 4:0, body hostů: Culek Igor 1:3, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Spořice B - KST Jirkov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zbyněk 0:4, Procházka Oldřich 0:4, Brand Roman st. 3:1, Novák Antonín 0:4, body hostů: Kočvara Michal 3:1, Sýkora Libor 4:0, Cipro Petr 3:1, Šístek Pavel 3:1), KST Libědice B - KST Kadaň A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobilský Jan 3:1, Stütz Rainer 0:4, Pálinkáš Robert 0:4, Kalánek Josef 2:2, body hostů: Vaško Zdeněk 3:1, Otruba Marek 2:2, Budjač René 4:0, Bartl Michal 2:2), TJ Baník Březenecká D - TJ Baník Březenecká E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tykal Milan 2:1, Apko Libor 2:1, Sojka Theodor 1:2, Novotný Vlastimil 2:1, WO 5:0, body hostů: Klíma Karel 2:2, Hurník Vladimír 2:2, Štěpán Petr 1:3, WO 0:5), KST Kadaň B - TJ Baník Vysoká Pec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamečný Roman 3:1, Trepesch Josef 1:3, Šabík Kamil 1:3, Poustecký Lubomír 4:0, body hostů: Wojtowicz Marek 1:3, Sadílek Stanislav 2:2, Kršek Stanislav 2:2, Galo Luboš 2:2), TJ VTŽ Chomutov A - TJ Slovan Vejprty 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 4:0, Falis Jaroslav 2:1, Starý Ladislav 3:1, Vohradník Miloš 3:0, WO 0:2, body hostů: Čurda Gustav 0:3, Kratochvíl Petr 1:3, Čajan Antonín 1:2, Petrovič Jan 0:2, Grund Václav 0:2, WO 2:0),
3. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec A - TJ VTŽ Chomutov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galo Luboš 2:2, Wojtowicz Marek 1:3, Kršek Stanislav 1:3, Vaverka Miroslav 0:4, body hostů: Morávek Zdeněk 4:0, Starý Ladislav 3:1, Vohradník Miloš 3:1, Kočvara Josef 2:2), TJ Baník Březenecká E - KST Kadaň B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižka Karel 3:0, Klíma Karel 3:0, Štěpán Petr 3:0, Hurník Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Šabík Kamil 0:4, Jamečný Filip 0:4, Trepesch Josef 0:4, WO 0:5), KST Kadaň A - TJ Baník Březenecká D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaško Zdeněk 1:3, Bartl Michal 4:0, Budjač René 4:0, Otruba Marek 4:0, body hostů: Apko Libor 0:4, Novotný Vlastimil 1:3, Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 1:3), KST Jirkov D - KST Libědice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Lukáš 1:0, Majoroš Alexandr 3:1, Šístek Pavel 0:4, Cipro Petr 4:0, Kočvara Michal 2:1, body hostů: Novobilský Jan 1:3, Stütz Rainer 2:2, Pálinkáš Robert 2:2, Molnár Jiří 1:3), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ Sokol Spořice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Culek Igor 1:2, Hlaváč Vít 1:2, Voříšek Jan 1:2, Homolka Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Brand Roman st. 4:0, Svoboda Pavel 3:1, Svoboda Zbyněk 1:3, WO 0:5),
4. kolo:
KST Libědice B - TJ Klášterec nad Ohří B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novobilský Jan 2:2, Stütz Rainer 1:3, Pálinkáš Robert 0:3, Kalánek Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Culek Igor 4:0, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 2:2, Homolka Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Baník Březenecká D - KST Jirkov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 1:3, Hromádka David 0:4, Novotný Vlastimil 4:0, body hostů: Majoroš Alexandr 3:1, Sýkora Libor 3:1, Judák Jiří 2:2, Kočvara Ivan 2:2), KST Kadaň B - KST Kadaň A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jamečný Roman 0:4, Jamečný Filip 0:4, Šabík Kamil 0:4, Trepesch Josef 0:4, body hostů: Bartl Michal 4:0, Otruba Marek 4:0, Budjač René 4:0, Vaško Zdeněk 4:0), TJ VTŽ Chomutov A - TJ Baník Březenecká E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohradník Miloš 2:1, Kočvara Josef 3:1, Starý Ladislav 4:0, Morávek Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Tykal Petr 0:4, Hurník Vladimír 1:2, Žižka Karel 1:3, Klíma Karel 0:4, WO 1:0), TJ Slovan Vejprty - TJ Baník Vysoká Pec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grund Václav 3:1, Kratochvíl Petr 1:1, Čurda Gustav 3:1, Čajan Antonín 4:0, Kounovský David 0:2, body hostů: Galo Luboš 1:3, Baláž Martin 1:3, Vaverka Miroslav 1:3, Wojtowicz Marek 2:2),
5. kolo:
TJ Baník Březenecká E - TJ Slovan Vejprty 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurník Vladimír 1:3, Štěpán Petr 0:4, Klíma Karel 2:2, Žižka Karel 3:0, Tykal Petr 0:1, body hostů: Čajan Antonín 4:0, Kratochvíl Petr 3:1, Čurda Gustav 2:2, Grund Václav 1:3), KST Kadaň A - TJ VTŽ Chomutov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otruba Marek 3:1, Vaško Zdeněk 3:1, Bartl Michal 4:0, Budjač René 3:1, body hostů: Strejcovský Antonín 3:1, Kočvara Josef 0:4, Starý Ladislav 0:4, Vohradník Miloš 0:4), KST Jirkov D - KST Kadaň B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Libor 4:0, Cipro Petr 4:0, Majoroš Alexandr 4:0, Judák Jiří 4:0, body hostů: Poustecký Lubomír 0:4, Šabík Kamil 0:4, Trepesch Josef 0:4, Jamečný Filip 0:4), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ Baník Březenecká D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč František 2:2, Hlaváč Vít 3:1, Voříšek Jan 4:0, Homolka Miroslav 4:0, body hostů: Novotný Vlastimil 2:2, Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 0:4, Sučík David 0:4), TJ Sokol Spořice B - KST Libědice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zbyněk 1:3, Rokyta Jan 0:4, Novák Antonín 0:4, Magna Stanislav 0:4, body hostů: Kalánek Josef 2:0, Novobilský Jan 4:0, Stütz Rainer 4:0, Dobrovolný Rostislav 3:1, Pálinkáš Robert 2:0),
6. kolo:
TJ Baník Březenecká D - TJ Sokol Spořice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Apko Libor 3:1, Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 1:3, Novotný Vlastimil 3:0, WO 1:0, body hostů: Procházka Oldřich 2:1, Brand Roman st. 1:0, Svoboda Zbyněk 1:3, Rokyta Jan 1:3, Šafář František 2:1, WO 0:1), KST Kadaň B - TJ Klášterec nad Ohří B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trepesch Josef 0:4, Poustecký Lubomír 1:3, Šabík Kamil 0:4, Jamečný Roman 1:3, body hostů: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 2:2, Homolka Miroslav 4:0, Voříšek Jan 4:0), TJ VTŽ Chomutov A - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starý Ladislav 2:2, Strejcovský Antonín 4:0, Vohradník Miloš 1:2, Morávek Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Majoroš Alexandr 1:3, Judák Jiří 0:4, Cipro Petr 2:2, Sýkora Libor 1:2, WO 1:0), TJ Slovan Vejprty - KST Kadaň A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovič Jan 0:2, Kratochvíl Petr 0:4, Grund Václav 0:4, Čajan Antonín 1:3, Kounovský David 0:2, body hostů: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 3:1, Budjač René 4:0, Bartl Michal 4:0), TJ Baník Vysoká Pec A - TJ Baník Březenecká E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršek Stanislav 4:0, Sadílek Stanislav 2:2, Galo Luboš 3:1, Kekel Milan 1:3, body hostů: Štěpán Petr 0:4, Hurník Vladimír 2:2, Klíma Karel 2:2, Žižka Karel 2:2),
7. kolo:
KST Kadaň A - TJ Baník Vysoká Pec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 4:0, Budjač René 4:0, body hostů: Kršek Stanislav 1:3, Sadílek Stanislav 1:3, Galo Luboš 0:4, Wojtowicz Marek 0:4), KST Jirkov D - TJ Slovan Vejprty 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Libor 4:0, Majoroš Alexandr 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 1:3, body hostů: Grund Václav 1:3, Kratochvíl Petr 1:3, Kounovský David 0:2, Čajan Antonín 1:3, Čurda Gustav 0:2), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ VTŽ Chomutov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Igor 2:2, Hlaváč František 1:3, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 3:1, body hostů: Starý Ladislav 0:4, Falis Jaroslav 1:3, Morávek Zdeněk 4:0, Strejcovský Antonín 2:2), TJ Sokol Spořice B - KST Kadaň B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafář František 2:1, Brand Roman st. 3:0, Novák Antonín 1:2, Svoboda Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Trepesch Josef 0:4, Poustecký Lubomír 2:2, Šabík Kamil 1:3, WO 0:5), KST Libědice B - TJ Baník Březenecká D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novobilský Jan 1:2, Stütz Rainer 1:0, Dobrovolný Rostislav 2:1, Pálinkáš Robert 1:1, Kalánek Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Novotný Vlastimil 3:1, Sojka Theodor 1:3, Sučík David 0:4, WO 0:5),
8. kolo:
KST Kadaň B - KST Libědice B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trepesch Josef 0:4, Poustecký Lubomír 0:4, Šabík Kamil 0:4, Jamečný Filip 0:4, body hostů: Kalánek Josef 4:0, Novobilský Jan 4:0, Stütz Rainer 4:0, Pálinkáš Robert 4:0), TJ VTŽ Chomutov A - TJ Sokol Spořice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strejcovský Antonín 4:0, Falis Jaroslav 3:1, Starý Ladislav 1:3, Morávek Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 1:3, Rokyta Jan 1:3, Brand Roman st. 3:1, Svoboda Zbyněk 0:4), TJ Slovan Vejprty - TJ Klášterec nad Ohří B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovič Jan 1:3, Kratochvíl Petr 1:3, Grund Václav 0:4, Kounovský David 0:4, body hostů: Culek Igor 4:0, Homolka Miroslav 4:0, Voříšek Jan 4:0, Hlaváč František 2:2), TJ Baník Vysoká Pec A - KST Jirkov D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galo Luboš 1:3, Kekel Milan 0:4, Wojtowicz Marek 0:4, Vaverka Miroslav 0:4, body hostů: Valach Josef 3:1, Kočvara Ivan 4:0, Judák Jiří 4:0, Sýkora Libor 4:0), TJ Baník Březenecká E - KST Kadaň A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pail Jáchym 0:4, Hurník Vladimír 1:3, Klíma Karel 0:4, Žižka Karel 0:2, Štěpán Petr 0:2, body hostů: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 3:1, Budjač René 4:0, Bartl Michal 4:0),
9. kolo:
KST Jirkov D - TJ Baník Březenecká E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Ivan 1:3, Valach Josef 2:2, Cipro Petr 4:0, Judák Jiří 3:1, body hostů: Pail Jáchym 2:2, Klíma Karel 2:2, Hurník Vladimír 2:2, Štěpán Petr 0:4), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ Baník Vysoká Pec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 1:3, Voříšek Jan 4:0, Homolka Miroslav 4:0, body hostů: Wojtowicz Marek 0:4, Kršek Stanislav 1:3, Sadílek Stanislav 1:3, Galo Luboš 1:3), TJ Sokol Spořice B - TJ Slovan Vejprty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Pavel 4:0, Svoboda Petr 3:1, Svoboda Zbyněk 2:2, Procházka Oldřich 3:1, body hostů: Čajan Antonín 3:1, Kratochvíl Petr 1:3, Čurda Gustav 0:4, Petrovič Jan 0:1, Grund Václav 0:3), KST Libědice B - TJ VTŽ Chomutov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrovolný Rostislav 1:1, Novobilský Jan 1:3, Stütz Rainer 1:3, Kalánek Josef 4:0, Pálinkáš Robert 0:2, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Strejcovský Antonín 2:2, Vohradník Miloš 2:2, Starý Ladislav 2:2), TJ Baník Březenecká D - KST Kadaň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Apko Libor 4:0, Tykal Milan 2:2, Sojka Theodor 4:0, Novotný Vlastimil 4:0, body hostů: Poustecký Lubomír 0:4, Jamečný Roman 1:3, Trepesch Josef 0:4, Šabík Kamil 1:3),
10. kolo:
TJ VTŽ Chomutov A - TJ Baník Březenecká D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Ladislav 3:1, Falis Jaroslav 0:4, Vohradník Miloš 0:2, Morávek Zdeněk 2:2, Strejcovský Antonín 2:0, body hostů: Novotný Vlastimil 2:2, Apko Libor 3:1, Tykal Milan 3:1, Sojka Theodor 1:3), TJ Slovan Vejprty - KST Libědice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrovič Jan 0:3, Kratochvíl Petr 3:1, Grund Václav 0:4, Čajan Antonín 2:2, Kounovský David 0:1, body hostů: Kalánek Josef 4:0, Novobilský Jan 3:1, Stütz Rainer 2:2, Pálinkáš Robert 2:2), TJ Baník Vysoká Pec A - TJ Sokol Spořice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sadílek Stanislav 0:4, Kršek Stanislav 2:2, Wojtowicz Marek 0:4, Galo Luboš 1:3, body hostů: Brand Roman st. 4:0, Procházka Oldřich 3:1, Svoboda Zbyněk 2:2, Rokyta Jan 4:0), TJ Baník Březenecká E - TJ Klášterec nad Ohří B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Karel 1:3, Hurník Vladimír 2:2, Štěpán Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Culek Igor 3:0, Hlaváč František 2:1, Voříšek Jan 3:0, Homolka Miroslav 1:2, WO 5:0), KST Kadaň A - KST Jirkov D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otruba Marek 2:2, Vaško Zdeněk 1:3, Bartl Michal 3:1, Budjač René 1:3, body hostů: Sýkora Libor 2:2, Cipro Petr 4:0, Judák Jiří 2:2, Majoroš Alexandr 1:3),
11. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří B - KST Kadaň A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč Jiří 0:4, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 1:3, body hostů: Otruba Marek 2:2, Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 3:1, Budjač René 1:3), TJ Sokol Spořice B - TJ Baník Březenecká E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář František 2:2, Rokyta Jan 1:1, Procházka Oldřich 4:0, Svoboda Zbyněk 3:1, Brand Roman st. 2:0, body hostů: Klíma Karel 2:2, Pail Jáchym 1:3, Hurník Vladimír 1:3, Štěpán Petr 0:4), KST Libědice B - TJ Baník Vysoká Pec A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrovolný Rostislav 4:0, Blažek Jan 1:0, Pálinkáš Robert 4:0, Novobilský Jan 4:0, Stütz Rainer 3:0, body hostů: Sadílek Stanislav 0:4, Kršek Stanislav 0:4, Galo Luboš 0:4, Wojtowicz Marek 0:4), TJ Baník Březenecká D - TJ Slovan Vejprty 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Apko Libor 3:0, Tykal Milan 4:0, Sojka Theodor 2:2, Novotný Vlastimil 4:0, WO 0:1, body hostů: Petrovič Jan 0:4, Čajan Antonín 1:2, Kratochvíl Petr 1:3, Grund Václav 0:4, WO 1:0), KST Kadaň B - TJ VTŽ Chomutov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šabík Kamil 1:2, Jamečný Filip 0:4, Jamečný Roman 0:3, Poustecký Lubomír 2:2, WO 2:0, body hostů: Strejcovský Antonín 3:1, Vohradník Miloš 3:0, Morávek Zdeněk 4:0, Falis Jaroslav 1:2, WO 0:2),
12. kolo:
KST Kadaň B - TJ Slovan Vejprty 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poustecký Lubomír 2:2, Trepesch Josef 2:2, Šabík Kamil 3:1, Jamečný Roman 3:1, body hostů: Čajan Antonín 4:0, Grund Václav 0:4, Kratochvíl Petr 2:2, Čurda Gustav 0:4), TJ Baník Březenecká D - TJ Baník Vysoká Pec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 2:2, Sučík David 0:4, Novotný Vlastimil 4:0, body hostů: Kršek Stanislav 3:1, Pomej Tomáš 3:1, Galo Luboš 2:2, Wojtowicz Marek 1:3), KST Libědice B - TJ Baník Březenecká E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalánek Josef 4:0, Pálinkáš Robert 3:1, Stütz Rainer 4:0, Blažek Jan 1:1, Novobilský Jan 2:0, body hostů: Pail Jáchym 0:4, Štěpán Petr 0:4, Žižka Karel 2:2, Klíma Karel 0:4), TJ Sokol Spořice B - KST Kadaň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 1:3, Procházka Oldřich 0:1, Svoboda Pavel 3:1, Brand Roman st. 3:1, Svoboda Zbyněk 0:3, body hostů: Otruba Marek 1:3, Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 4:0, Budjač René 2:2), TJ Klášterec nad Ohří B - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Igor 3:1, Hlaváč Jiří 2:2, Voříšek Jan 4:0, Homolka Miroslav 2:1, Hlaváč František 0:1, body hostů: Sýkora Libor 3:1, Šístek Pavel 0:4, Majoroš Alexandr 2:2, Judák Jiří 0:4),
13. kolo:
KST Jirkov D - TJ Sokol Spořice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Libor 3:1, Majoroš Alexandr 3:1, Pašek Lukáš 2:2, Judák Jiří 1:3, body hostů: Svoboda Zbyněk 0:2, Šafář František 0:4, Brand Roman st. 4:0, Procházka Oldřich 1:3, Svoboda Pavel 2:0), KST Kadaň A - KST Libědice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otruba Marek 1:3, Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 3:1, Budjač René 2:2, body hostů: Novobilský Jan 2:2, Blažek Jan 0:1, Stütz Rainer 2:2, Pálinkáš Robert 2:2, Kalánek Josef 2:1), TJ Baník Březenecká E - TJ Baník Březenecká D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurník Vladimír 1:3, Štěpán Petr 2:2, Pail Jáchym 4:0, Žižka Karel 1:1, Klíma Karel 1:1, body hostů: Novotný Vlastimil 2:2, Tykal Milan 3:1, Sojka Theodor 2:2, Sučík David 0:4), TJ Baník Vysoká Pec A - KST Kadaň B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršek Stanislav 4:0, Wojtowicz Marek 1:3, Galo Luboš 0:4, Pomej Tomáš 4:0, body hostů: Šabík Kamil 1:3, Trepesch Josef 2:2, Jamečný Roman 2:2, Poustecký Lubomír 2:2), TJ Slovan Vejprty - TJ VTŽ Chomutov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovič Jan 0:4, Kratochvíl Petr 2:2, Grund Václav 0:4, Čurda Gustav 1:3, body hostů: Kočvara Josef 4:0, Vohradník Miloš 3:1, Starý Ladislav 3:1, Falis Jaroslav 3:1),
14. kolo:
TJ VTŽ Chomutov A - TJ Baník Vysoká Pec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Ladislav 1:3, Strejcovský Antonín 4:0, Vohradník Miloš 1:3, Kočvara Josef 1:3, body hostů: Pomej Tomáš 3:1, Kršek Stanislav 3:1, Galo Luboš 1:3, Wojtowicz Marek 2:2), KST Kadaň B - TJ Baník Březenecká E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poustecký Lubomír 4:0, Jamečný Roman 2:2, Šabík Kamil 3:1, Trepesch Josef 2:2, body hostů: Pail Jáchym 2:2, Žižka Karel 0:4, Hurník Vladimír 1:3, Klíma Karel 2:2), TJ Baník Březenecká D - KST Kadaň A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sojka Theodor 2:2, Sučík David 0:4, Novotný Vlastimil 3:1, WO 0:5, body hostů: Otruba Marek 1:2, Vaško Zdeněk 1:2, Budjač René 2:1, Bartl Michal 3:0, WO 5:0), KST Libědice B - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalánek Josef 4:0, Pálinkáš Robert 3:1, Blažek Jan 0:2, Novobilský Jan 3:1, Stütz Rainer 2:0, body hostů: Sýkora Libor 0:4, Pašek Lukáš 2:2, Judák Jiří 1:3, Majoroš Alexandr 1:3), TJ Sokol Spořice B - TJ Klášterec nad Ohří B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Magna Stanislav 0:4, Rokyta Jan 1:3, Brand Roman st. 2:1, Šafář František 0:4, WO 1:0, body hostů: Hlaváč Jiří 4:0, Culek Igor 3:1, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří B - KST Libědice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč Jiří 1:3, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 3:1, body hostů: Kalánek Josef 2:2, Novobilský Jan 1:3, Pálinkáš Robert 2:2, Blažek Jan 0:1, Stütz Rainer 0:3), KST Jirkov D - TJ Baník Březenecká D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 4:0, Sýkora Libor 2:1, Majoroš Alexandr 2:2, Judák Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Sojka Theodor 0:4, Novotný Vlastimil 3:1, Apko Libor 0:3, Tykal Milan 2:2, WO 0:1), KST Kadaň A - KST Kadaň B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 4:0, Budjač René 4:0, Bartl Michal 4:0, body hostů: Jamečný Roman 0:4, Jamečný Filip 0:4, Poustecký Lubomír 0:4, Šabík Kamil 0:4), TJ Baník Březenecká E - TJ VTŽ Chomutov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Petr 0:4, Pail Jáchym 2:1, Klíma Karel 1:2, Hurník Vladimír 2:2, WO 1:1, body hostů: Strejcovský Antonín 3:0, Kočvara Josef 2:2, Vohradník Miloš 3:0, Starý Ladislav 1:3, WO 1:1), TJ Baník Vysoká Pec A - TJ Slovan Vejprty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kršek Stanislav 4:0, Pomej Tomáš 4:0, Galo Luboš 1:3, Wojtowicz Marek 0:4, body hostů: Čajan Antonín 2:2, Čurda Gustav 1:3, Kratochvíl Petr 2:2, Petrovič Jan 2:2),
16. kolo:
TJ Slovan Vejprty - TJ Baník Březenecká E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovič Jan 1:3, Kratochvíl Petr 3:1, Čajan Antonín 3:1, Čurda Gustav 1:3, body hostů: Klíma Karel 2:2, Štěpán Petr 2:2, Hurník Vladimír 2:2, Pail Jáchym 2:2), TJ VTŽ Chomutov A - KST Kadaň A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Radek 0:4, Strejcovský Antonín 4:0, Falis Jaroslav 0:4, Starý Ladislav 0:4, body hostů: Otruba Marek 3:1, Vaško Zdeněk 3:1, Bartl Michal 3:1, Budjač René 3:1), KST Kadaň B - KST Jirkov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jamečný Filip 0:4, Trepesch Josef 0:4, Šabík Kamil 0:4, Poustecký Lubomír 1:3, body hostů: Sýkora Libor 4:0, Majoroš Alexandr 4:0, Judák Jiří 3:1, Šístek Pavel 4:0), TJ Baník Březenecká D - TJ Klášterec nad Ohří B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sojka Theodor 0:4, Apko Libor 0:4, Novotný Vlastimil 3:1, WO 0:5, body hostů: Culek Igor 3:0, Voříšek Jan 2:1, Homolka Miroslav 2:1, Súkeník Jozef 2:1, WO 5:0), KST Libědice B - TJ Sokol Spořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalánek Josef 2:2, Blažek Jan 1:1, Stütz Rainer 1:3, Novobilský Jan 2:2, Dobrovolný Rostislav 0:2, body hostů: Rokyta Jan 0:4, Svoboda Petr 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Brand Roman st. 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Spořice B - TJ Baník Březenecká D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rokyta Jan 3:0, Magna Stanislav 0:3, Novák Antonín 1:2, Šafář František 1:2, WO 5:0, body hostů: Novotný Vlastimil 3:1, Tykal Milan 3:1, Sojka Theodor 1:3, WO 0:5), TJ Klášterec nad Ohří B - KST Kadaň B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč Jiří 3:1, Voříšek Jan 3:0, Homolka Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Šabík Kamil 1:3, Trepesch Josef 0:4, Poustecký Lubomír 0:4, Jamečný Roman 0:3, WO 0:1), KST Jirkov D - TJ VTŽ Chomutov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Libor 4:0, Cipro Petr 3:1, Majoroš Alexandr 3:1, Judák Jiří 4:0, body hostů: Strejcovský Antonín 2:2, Kočvara Josef 0:4, Starý Ladislav 0:4, Mikeska Radek 0:4), KST Kadaň A - TJ Slovan Vejprty 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 4:0, Budjač René 4:0, Bartl Michal 4:0, body hostů: Čurda Gustav 0:4, Kounovský David 0:4, Petrovič Jan 0:4, Grund Václav 0:4), TJ Baník Březenecká E - TJ Baník Vysoká Pec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pail Jáchym 1:3, Hurník Vladimír 1:3, Štěpán Petr 1:3, Klíma Karel 2:2, body hostů: Kršek Stanislav 4:0, Pomej Tomáš 4:0, Sadílek Stanislav 2:2, Galo Luboš 1:3),
18. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec A - KST Kadaň A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wojtowicz Marek 0:4, Galo Luboš 0:4, Kršek Stanislav 2:2, Holub Václav st. 0:4, body hostů: Otruba Marek 4:0, Vaško Zdeněk 3:1, Bartl Michal 4:0, Budjač René 3:1), TJ Slovan Vejprty - KST Jirkov D 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čurda Gustav 0:4, Grund Václav 0:4, Kounovský David 0:4, Petrovič Jan 0:4, body hostů: Sýkora Libor 4:0, Šístek Pavel 4:0, Majoroš Alexandr 4:0, Judák Jiří 4:0), TJ VTŽ Chomutov A - TJ Klášterec nad Ohří B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Ladislav 1:3, Kočvara Josef 0:2, Bajer Josef 0:4, Strejcovský Antonín 3:1, Mikeska Radek 0:2, body hostů: Hlaváč Jiří 2:2, Culek Igor 3:1, Homolka Miroslav 4:0, Voříšek Jan 3:1), KST Kadaň B - TJ Sokol Spořice B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trepesch Josef 0:3, Poustecký Lubomír 2:1, Šabík Kamil 0:3, Jamečný Filip 0:3, WO 5:0, body hostů: Brand Roman st. 4:0, Svoboda Zbyněk 3:1, Šafář František 3:1, WO 0:5), TJ Baník Březenecká D - KST Libědice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Apko Libor 3:1, Tykal Milan 1:3, Sojka Theodor 0:2, Novotný Vlastimil 3:1, Sučík David 0:2, body hostů: Kalánek Josef 3:1, Novobilský Jan 3:1, Pálinkáš Robert 2:2, Stütz Rainer 1:3),
19. kolo:
KST Libědice B - KST Kadaň B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalánek Josef 4:0, Pálinkáš Robert 4:0, Dobrovolný Rostislav 4:0, Novobilský Jan 4:0, body hostů: Poustecký Lubomír 0:4, Jamečný Roman 0:4, Trepesch Josef 0:4, Šabík Kamil 0:4), TJ Sokol Spořice B - TJ VTŽ Chomutov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brand Roman st. 2:2, Rokyta Jan 1:3, Šafář František 0:1, Svoboda Zbyněk 3:1, Svoboda Pavel 2:1, body hostů: Strejcovský Antonín 4:0, Kočvara Josef 2:2, Starý Ladislav 2:2, Mikeska Radek 0:4), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ Slovan Vejprty 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč Jiří 4:0, Voříšek Jan 4:0, Homolka Miroslav 4:0, body hostů: Čurda Gustav 0:4, Kounovský David 0:4, Petrovič Jan 0:4, Grund Václav 0:4), KST Jirkov D - TJ Baník Vysoká Pec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šístek Pavel 3:1, Valach Josef 2:2, Sýkora Libor 3:0, Majoroš Alexandr 2:2, Fulínová Hana 0:1, body hostů: Kršek Stanislav 2:2, Pomej Tomáš 3:1, Galo Luboš 0:4, Wojtowicz Marek 1:3), KST Kadaň A - TJ Baník Březenecká E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otruba Marek 3:1, Vaško Zdeněk 3:1, Bartl Michal 4:0, Bartl Tomáš 2:2, body hostů: Klíma Karel 0:4, Štěpán Petr 0:4, Hurník Vladimír 3:1, Pail Jáchym 1:3),
20. kolo:
TJ Baník Březenecká E - KST Jirkov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hurník Vladimír 1:3, Pail Jáchym 0:4, Štěpán Petr 0:4, Klíma Karel 0:4, body hostů: Cipro Petr 4:0, Šístek Pavel 4:0, Majoroš Alexandr 3:1, Sýkora Libor 4:0), TJ Baník Vysoká Pec A - TJ Klášterec nad Ohří B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galo Luboš 1:3, Wojtowicz Marek 1:3, Vaverka Miroslav 1:3, Kršek Stanislav 3:1, body hostů: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 0:4, Voříšek Jan 3:1, Homolka Miroslav 3:1), TJ Slovan Vejprty - TJ Sokol Spořice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrovič Jan 0:3, Kratochvíl Petr 2:1, Čajan Antonín 2:1, Čurda Gustav 0:3, WO 5:0, body hostů: Svoboda Zbyněk 3:1, Šafář František 2:2, Svoboda Petr 3:1, WO 0:5), TJ VTŽ Chomutov A - KST Libědice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starý Ladislav 1:3, Strejcovský Antonín 4:0, Bajer Josef 0:2, Kočvara Josef 1:3, Mikeska Radek 0:2, body hostů: Novobilský Jan 3:1, Pálinkáš Robert 3:1, Stütz Rainer 2:2, Blažek Jan 2:2), KST Kadaň B - TJ Baník Březenecká D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trepesch Josef 1:2, Šabík Kamil 3:0, Jamečný Roman 2:1, Poustecký Lubomír 3:0, WO 5:0, body hostů: Tykal Milan 2:2, Sojka Theodor 1:3, Sučík David 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Baník Březenecká D - TJ VTŽ Chomutov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Apko Libor 2:0, Tykal Milan 3:1, Sojka Theodor 3:1, Novotný Vlastimil 3:1, Sučík David 0:2, body hostů: Starý Ladislav 0:4, Strejcovský Antonín 4:0, Kočvara Josef 0:2, Bajer Josef 0:4, Mikeska Radek 1:1), KST Libědice B - TJ Slovan Vejprty 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalánek Josef 4:0, Blažek Jan 2:0, Pálinkáš Robert 3:1, Novobilský Jan 3:1, Stütz Rainer 2:0, body hostů: Petrovič Jan 0:1, Čajan Antonín 1:3, Kratochvíl Petr 1:3, Čurda Gustav 0:4, Grund Václav 0:3), TJ Sokol Spořice B - TJ Baník Vysoká Pec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář František 0:1, Rokyta Jan 2:2, Brand Roman st. 3:1, Novák Antonín 1:3, Procházka Oldřich 2:1, body hostů: Kršek Stanislav 3:1, Pomej Tomáš 4:0, Galo Luboš 0:4, Wojtowicz Marek 1:3), TJ Klášterec nad Ohří B - TJ Baník Březenecká E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 1:3, Hlaváč Jiří 1:2, Culek Igor 3:1, Homolka Miroslav 2:0, Voříšek Jan 2:0, WO 0:1, body hostů: Hurník Vladimír 1:3, Štěpán Petr 1:3, Klíma Karel 1:2, Pail Jáchym 3:1, WO 1:0), KST Jirkov D - KST Kadaň A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Libor 0:4, Majoroš Alexandr 1:3, Cipro Petr 2:2, Judák Jiří 1:0, Šístek Pavel 1:2, body hostů: Otruba Marek 2:2, Vaško Zdeněk 2:2, Bartl Michal 4:0, Budjač René 3:1),
22. kolo:
KST Kadaň A - TJ Klášterec nad Ohří B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otruba Marek 2:2, Vaško Zdeněk 1:3, Bartl Michal 4:0, Budjač René 2:2, body hostů: Hřích Mojmír 2:0, Culek Igor 2:2, Voříšek Jan 2:2, Homolka Miroslav 0:4, Hlaváč Jiří 1:1), TJ Baník Březenecká E - TJ Sokol Spořice B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Karel 2:2, Štěpán Petr 0:4, Hurník Vladimír 2:2, WO 0:5, body hostů: Svoboda Zbyněk 2:1, Brand Roman st. 3:0, Procházka Oldřich 2:1, Rokyta Jan 1:2, WO 5:0), TJ Baník Vysoká Pec A - KST Libědice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galo Luboš 0:4, Wojtowicz Marek 0:4, Pomej Tomáš 3:1, Kršek Stanislav 2:2, body hostů: Kalánek Josef 3:1, Novobilský Jan 3:1, Blažek Jan 0:2, Pálinkáš Robert 3:1, Stütz Rainer 2:0), TJ Slovan Vejprty - TJ Baník Březenecká D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovič Jan 0:1, Kratochvíl Petr 3:1, Čurda Gustav 0:4, Čajan Antonín 2:1, Grund Václav 0:3, WO 1:0, body hostů: Sojka Theodor 2:1, Novotný Vlastimil 4:0, Apko Libor 2:2, Tykal Milan 2:2, WO 0:1), TJ VTŽ Chomutov A - KST Kadaň B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starý Ladislav 2:1, Strejcovský Antonín 3:0, Bajer Josef 1:2, Kočvara Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Šabík Kamil 2:2, Trepesch Josef 1:3, Jamečný Filip 0:4, WO 0:5),
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
KST Jirkov F - TJ Baník Březenecká F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:1, Merxbauer Martin 1:3, Kužel Adam 0:4, Kárová Karolína 0:4, Kuželová Sabina 0:3, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 4:0, Hromádka David 4:0, Borl Jaroslav 3:1), KST Jirkov E - KST Libědice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Ivan 3:1, Hroza Rostislav 1:3, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Szetei Ladislav 2:2, Molnár Jiří 4:0, Šablatůra Kolman 2:2, Kozlík David 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Baník Vysoká Pec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Jan 2:2, Sedláček Matěj 0:4, Bigar Jan 2:2, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Holub Dušan 2:2, Dubský Vlastimil 3:1, Kekel Milan 3:1, Baláž Miroslav 4:0), TJ Klášterec nad Ohří C - Sportovní klub Strupčice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 4:0, Zahrádka Pavel 2:2, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 0:4, Bašek Martin 0:4, Triebe Bedřich 1:3, Kopečný Vladimír 1:3),
2. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Klášterec nad Ohří C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Miroslav 1:3, Dubský Vlastimil 1:3, Baláž Miroslav 3:1, Kekel Milan 2:2, body hostů: Hlaváč František 3:1, Hřích Mojmír 4:0, Studnička Petr 0:4, Šimek Libor 2:2), KST Libědice C - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 1:0, Plíšek Jaroslav 3:1, Szetei Ladislav 4:0, Juchnievicz Andrzej 4:0, Kozlík David 2:1, body hostů: Patřičný Tomáš 0:4, Felkl Matěj 1:3, Sedláček Matěj 1:3, Bigar Jan 0:4), TJ Baník Březenecká F - KST Jirkov E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Sučík David 0:4, Borl Jaroslav 0:4, Hromádka David 2:2, body hostů: Hroza Rostislav 2:2, Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 1:1, Fulínová Hana 2:0), TJ VTŽ Chomutov B - KST Jirkov F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobák Jindřich 3:1, Bajer Josef 4:0, Bíma Miroslav 4:0, Stříbrský Petr 2:0, Kerekanič Jan 0:2, body hostů: Merxbauer Martin 1:3, Žilka Filip 2:2, Kužel Adam 0:4, Kárová Karolína 0:2, Kuželová Sabina 0:2),
3. kolo:
KST Jirkov E - TJ VTŽ Chomutov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Hroza Rostislav 1:1, Franc Zdeněk 3:1, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:2, body hostů: Kočvara Josef 3:1, Bareš Jaroslav 0:4, Bobák Jindřich 1:3, Bíma Miroslav 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Baník Březenecká F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Jan 1:1, Felkl Matěj 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Bigar Jan 0:2, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Hromádka David 4:0, Sučík David 4:0, Borl Jaroslav 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - KST Libědice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 3:1, Šimek Libor 2:2, Zahrádka Pavel 0:2, Studnička Petr 0:2, body hostů: Molnár Jiří 2:2, Plíšek Jaroslav 1:3, Šablatůra Kolman 1:3, Szetei Ladislav 3:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Baník Vysoká Pec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:4, Bašek Martin 0:4, body hostů: Baláž Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Vaverka Miroslav 4:0, Kekel Milan 4:0),
4. kolo:
KST Libědice C - Sportovní klub Strupčice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 4:0, Kozlík David 3:1, Šablatůra Kolman 1:0, Szetei Ladislav 4:0, Plíšek Jaroslav 3:0, body hostů: Kopečný Vladimír 0:4, Triebe Bedřich 1:3, Bašek Martin 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:2, Stašek Jaroslav 0:2), TJ Baník Březenecká F - TJ Klášterec nad Ohří C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Hromádka David 2:2, Sučík David 0:4, Borl Jaroslav 0:4, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 2:2, Studnička Petr 3:1, Šimek Libor 4:0), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bobák Jindřich 2:1, Kočvara Josef 1:0, Bíma Miroslav 2:1, Kerekanič Jan 2:0, Bajer Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 0:4, WO 0:5), KST Jirkov F - KST Jirkov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 1:3, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, body hostů: Fulínová Hana 2:2, Hroza Rostislav 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Vítová Drahomíra 3:1),
5. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bigar Jan 3:1, Felkl Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 0:4, Sedláček Matěj 1:3, body hostů: Neugebauer Adam 3:1, Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 1:3, Kára Jan 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ VTŽ Chomutov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 1:3, Hřích Mojmír 2:2, Šimek Libor 1:1, Súkeník Jozef 2:2, Studnička Petr 0:2, body hostů: Starý Ladislav 4:0, Kočvara Josef 3:1, Bajer Josef 0:4, Bareš Jaroslav 3:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Baník Březenecká F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 2:2, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:1, Bašek Martin 0:4, Stašek Jaroslav 0:2, body hostů: Hromádka David 4:0, Šimon Miroslav 3:1, Sučík David 2:2, Tykal Petr 3:1), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Libědice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kekel Milan 2:2, Vaverka Miroslav 0:4, Dubský Vlastimil 0:4, Dundr Radek 0:4, body hostů: Szetei Ladislav 4:0, Molnár Jiří 4:0, Kozlík David 3:1, Juchnievicz Andrzej 3:1),
6. kolo:
TJ Baník Březenecká F - TJ Baník Vysoká Pec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tykal Petr 1:1, Sučík David 0:4, Šimon Miroslav 2:2, Hromádka David 4:0, Borl Jaroslav 0:2, body hostů: Vaverka Miroslav 2:2, Dubský Vlastimil 2:2, Kekel Milan 3:1, Baláž Miroslav 2:2), TJ VTŽ Chomutov B - Sportovní klub Strupčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 2:2, Bobák Jindřich 4:0, Kočvara Josef 3:0, Bajer Josef 3:1, Ulrich Josef 0:1, body hostů: Triebe Bedřich 2:2, Domáň Josef 0:4, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 2:2), KST Jirkov F - TJ Klášterec nad Ohří C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Neugebauer Adam 0:4, Kužel Adam 0:2, Kárová Karolína 0:4, Kuželová Sabina 0:2, body hostů: Hlaváč František 4:0, Hřích Mojmír 4:0, Súkeník Jozef 4:0, Šimek Libor 4:0), KST Jirkov E - TJ Klášterec nad Ohří D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hroza Rostislav 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Fulínová Hana 3:1, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Coufal Jan 1:3, Ficaj Ondřej 0:4),
7. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří C - KST Jirkov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč František 2:2, Hřích Mojmír 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 0:4, body hostů: Hroza Rostislav 1:3, Kočvara Ivan 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Franc Zdeněk 1:3), Sportovní klub Strupčice - KST Jirkov F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boukal Ondřej 0:4, Mouřenec Jan 0:4, Domáň Josef 1:3, Schöpp Pavel 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Neugebauer Adam 4:0, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0), TJ Baník Vysoká Pec B - TJ VTŽ Chomutov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Stanislav 4:0, Kekel Milan 2:2, Vaverka Miroslav 3:1, Baláž Miroslav 3:1, body hostů: Bareš Jaroslav 1:3, Bíma Miroslav 1:3, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 0:4), KST Libědice C - TJ Baník Březenecká F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juchnievicz Andrzej 2:0, Plíšek Jaroslav 2:2, Szetei Ladislav 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Kozlík David 1:1, body hostů: Šimon Miroslav 0:4, Hromádka David 3:1, Borl Jaroslav 0:4, Sučík David 1:3),
8. kolo:
TJ VTŽ Chomutov B - KST Libědice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav 2:2, Stříbrský Petr 2:1, Bobák Jindřich 1:3, Kočvara Josef 3:1, Bajer Josef 0:1, body hostů: Juchnievicz Andrzej 1:3, Zuzák Miroslav 1:3, Šablatůra Kolman 3:1, Szetei Ladislav 3:1), KST Jirkov F - TJ Baník Vysoká Pec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Neugebauer Adam 0:4, Merxbauer Martin 0:3, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:1, body hostů: Kekel Milan 4:0, Baláž Miroslav 4:0, Vaverka Miroslav 4:0, Dubský Vlastimil 4:0), KST Jirkov E - Sportovní klub Strupčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hroza Rostislav 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Stašek Jaroslav 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Klášterec nad Ohří C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Patřičný Tomáš 0:3, Sedláček Matěj 0:3, Felkl Matěj 0:3, Ficaj Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, Hlaváč František 4:0, WO 0:5),
9. kolo:
Sportovní klub Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Triebe Bedřich 4:0, Boukal Ondřej 2:2, Mouřenec Jan 4:0, Domáň Josef 4:0, body hostů: Sedláček Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 1:3, Felkl Matěj 0:4), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Miroslav 0:4, Dubský Vlastimil 0:4, Kekel Milan 2:2, Baláž Miroslav 0:4, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Kočvara Ivan 3:1, Hroza Rostislav 3:1), KST Libědice C - KST Jirkov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szetei Ladislav 3:1, Kozlík David 2:2, Juchnievicz Andrzej 4:0, Plíšek Jaroslav 2:2, body hostů: Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 2:2, Kužel Petr 2:2, Žilka Filip 1:3), TJ Baník Březenecká F - TJ VTŽ Chomutov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 2:2, Hromádka David 3:1, Borl Jaroslav 0:4, Sučík David 1:1, Runt Tomáš 0:2, body hostů: Kočvara Josef 4:0, Bobák Jindřich 3:1, Bíma Miroslav 2:2, Bajer Josef 1:3),
10. kolo:
TJ Baník Březenecká F - KST Jirkov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Miroslav 1:0, Hromádka David 4:0, Sučík David 4:0, Pail Jáchym 4:0, Runt Tomáš 1:2, body hostů: Žilka Filip 0:4, Merxbauer Martin 1:3, Raška Matouš 1:3, Škapová Alžběta 0:4), KST Libědice C - KST Jirkov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzák Miroslav 1:3, Plíšek Jaroslav 0:4, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 2:2, body hostů: Hroza Rostislav 2:2, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 2:2, Franc Zdeněk 3:1), TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Vlastimil 3:1, Vaverka Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Baláž Miroslav 4:0, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Bigar Jan 1:1, Coufal Jan 1:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Stašek Jaroslav 0:4, Domáň Josef 0:4, body hostů: Studnička Petr 3:1, Šimek Libor 4:0, Hlaváč František 4:0, Zahrádka Pavel 3:1),
11. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Baník Vysoká Pec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 3:1, Hřích Mojmír 3:0, Studnička Petr 1:3, Hlaváč František 3:1, WO 0:1, body hostů: Sadílek Stanislav 3:1, Baláž Miroslav 0:4, Vaverka Miroslav 1:2, Holub Dušan 1:3, WO 1:0), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Libědice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felkl Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 1:3, Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 1:3, body hostů: Juchnievicz Andrzej 4:0, Kozlík David 3:1, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 3:1), KST Jirkov E - TJ Baník Březenecká F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 3:1, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Šimon Miroslav 1:3, Pail Jáchym 3:1, Sučík David 1:3, Runt Tomáš 1:3), KST Jirkov F - TJ VTŽ Chomutov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužel Petr 1:3, Kužel Adam 0:4, Merxbauer Martin 0:4, Kárová Karolína 1:3, body hostů: Kočvara Josef 4:0, Bareš Jaroslav 4:0, Bíma Miroslav 3:1, Bajer Josef 3:1),
12. kolo:
TJ VTŽ Chomutov B - KST Jirkov E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíma Miroslav 0:2, Bareš Jaroslav 1:3, Kočvara Josef 3:1, Starý Ladislav 4:0, Bajer Josef 0:2, body hostů: Kočvara Ivan 3:1, Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 1:3), TJ Baník Březenecká F - TJ Klášterec nad Ohří D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 3:1, Runt Tomáš 2:2, Zhaxybekov Arsen 1:3, body hostů: Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 1:3, Bigar Jan 2:2, Coufal Jan 3:1), KST Libědice C - TJ Klášterec nad Ohří C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 1:3, Zuzák Miroslav 1:3, Szetei Ladislav 1:3, Šablatůra Kolman 1:3, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Culek Igor 4:0, Hlaváč František 3:1, Studnička Petr 1:3), TJ Baník Vysoká Pec B - Sportovní klub Strupčice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kekel Milan 4:0, Vaverka Miroslav 4:0, Baláž Miroslav 3:1, Holub Dušan 4:0, body hostů: Kopečný Vladimír 0:4, Domáň Josef 1:3, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:4),
13. kolo:
Sportovní klub Strupčice - KST Libědice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 2:2, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 1:1, Domáň Josef 1:1, body hostů: Molnár Jiří 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Tomeš Jiří 1:3, Kozlík David 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Baník Březenecká F 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Libor 3:0, Studnička Petr 3:0, Hlaváč František 3:0, Zahrádka Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Sučík David 1:3, Zhaxybekov Arsen 0:4, Runt Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ VTŽ Chomutov B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Kočvara Josef 4:0, Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0), KST Jirkov E - KST Jirkov F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 1:2, Hroza Rostislav 3:1, Franc Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Žilka Filip 1:3, Merxbauer Martin 1:3, Kára Jan 1:2, Kárová Karolína 0:4, WO 0:1),
14. kolo:
KST Jirkov F - TJ Klášterec nad Ohří D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 3:1, Kárová Karolína 0:2, Merxbauer Martin 2:2, Raška Matouš 2:2, Škapová Alžběta 2:0, body hostů: Coufal Jan 4:0, Bigar Jan 3:1, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Ladislav 3:1, Kočvara Josef 3:1, Bobák Jindřich 1:3, Bareš Jaroslav 0:2, Bíma Miroslav 0:2, body hostů: Hlaváč František 3:1, Hřích Mojmír 2:2, Súkeník Jozef 3:1, Studnička Petr 1:3), TJ Baník Březenecká F - Sportovní klub Strupčice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 4:0, Runt Tomáš 1:3, Zhaxybekov Arsen 2:2, body hostů: Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 1:3, Boukal Ondřej 1:3), KST Libědice C - TJ Baník Vysoká Pec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 2:1, Juchnievicz Andrzej 1:3, Szetei Ladislav 4:0, Plíšek Jaroslav 2:2, Kozlík David 0:1, body hostů: Vaverka Miroslav 1:3, Sadílek Stanislav 3:1, Holub Dušan 1:3, Kekel Milan 2:2),
15. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Baník Březenecká F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Miroslav 4:0, Baláž Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Kekel Milan 3:1, body hostů: Šimon Miroslav 0:4, Tykal Petr 0:4, Sučík David 2:2, Runt Tomáš 0:4), Sportovní klub Strupčice - TJ VTŽ Chomutov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 0:4, Domáň Josef 1:1, Stašek Jaroslav 0:2, body hostů: Bobák Jindřich 2:2, Bíma Miroslav 4:0, Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - KST Jirkov F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Súkeník Jozef 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, Hlaváč František 4:0, body hostů: Žilka Filip 0:4, Kárová Karolína 0:4, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bigar Jan 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Hroza Rostislav 4:0),
16. kolo:
KST Jirkov E - TJ Klášterec nad Ohří C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Ivan 3:1, Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 1:3, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 2:2, Šimek Libor 0:4, Súkeník Jozef 2:2), KST Jirkov F - Sportovní klub Strupčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 0:4, Kárová Karolína 2:0, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:1, body hostů: Kopečný Vladimír 3:1, Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 3:1, Domáň Josef 3:1), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Baník Vysoká Pec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Josef 2:2, Bajer Josef 0:4, Bareš Jaroslav 2:2, Starý Ladislav 2:2, body hostů: Pomej Tomáš 4:0, Sadílek Stanislav 4:0, Vaverka Miroslav 1:3, Baláž Miroslav 1:3), TJ Baník Březenecká F - KST Libědice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 0:4, Sučík David 1:3, Runt Tomáš 0:4, Zhaxybekov Arsen 1:3, body hostů: Molnár Jiří 4:0, Juchnievicz Andrzej 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Szetei Ladislav 3:1),
17. kolo:
KST Libědice C - TJ VTŽ Chomutov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 4:0, Zuzák Miroslav 3:1, Szetei Ladislav 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav 0:4, Mikeska Radek 0:4, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 0:4), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov F 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverka Miroslav 3:0, Dubský Vlastimil 3:0, Kekel Milan 3:0, Baláž Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, Žilka Filip 0:4, WO 0:5), Sportovní klub Strupčice - KST Jirkov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 2:2, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Hroza Rostislav 2:2, Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 0:4), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Klášterec nad Ohří D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváč František 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Bigar Jan 0:3, Coufal Jan 1:2, Ficaj Ondřej 0:3, Felkl Matěj 0:3, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - Sportovní klub Strupčice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 4:0, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 4:0, Mouřenec Jan 4:0), KST Jirkov E - TJ Baník Vysoká Pec B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Hroza Rostislav 3:1, body hostů: Baláž Miroslav 1:3, Dubský Vlastimil 0:4, Holub Dušan 0:4, Kekel Milan 0:4), KST Jirkov F - KST Libědice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Kuželová Sabina 2:0, Raška Matouš 1:3, Kužel Adam 2:2, Škapová Alžběta 2:0, body hostů: Šablatůra Kolman 2:2, Kozlík David 3:1, Molnár Jiří 3:1, Szetei Ladislav 1:3), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Baník Březenecká F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 2:2, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 3:1, Mikeska Radek 3:1, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 2:2, Tykal Petr 0:4, Zhaxybekov Arsen 0:2, Runt Tomáš 0:2),
OP2 - nadstavba
1. kolo:
KST Libědice C - KST Jirkov E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 0:2, Plíšek Jaroslav 0:4, Szetei Ladislav 4:0, Šablatůra Kolman 2:2, Juchnievicz Andrzej 0:2, body hostů: Kočvara Ivan 3:1, Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 3:1), TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Klášterec nad Ohří C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Miroslav 1:3, Baláž Miroslav 0:3, Holub Dušan 1:2, Kekel Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 3:1, Studnička Petr 1:3, Hřích Mojmír 2:0, WO 0:2),
2. kolo:
KST Jirkov E - TJ Klášterec nad Ohří C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tejml Bohumil 2:2, Majoroš Alexandr 1:1, Franc Zdeněk 2:2, Kočvara Ivan 2:2, Hroza Rostislav 1:1, body hostů: Hlaváč František 0:4, Culek Igor 4:0, Hřích Mojmír 4:0, Studnička Petr 0:4), KST Libědice C - TJ Baník Vysoká Pec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 3:1, Plíšek Jaroslav 2:2, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 3:1, body hostů: Vaverka Miroslav 0:4, Baláž Miroslav 0:4, Pomej Tomáš 4:0, Holub Dušan 2:2),
3. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Miroslav 3:1, Baláž Miroslav 0:4, Holub Dušan 0:4, Kekel Milan 2:2, body hostů: Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 3:1, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 2:2), TJ Klášterec nad Ohří C - KST Libědice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 1:3, Hřích Mojmír 3:0, Šimek Libor 1:3, Studnička Petr 0:1, body hostů: Molnár Jiří 2:2, Plíšek Jaroslav 0:4, Šablatůra Kolman 2:2, Szetei Ladislav 3:1),
4. kolo:
KST Jirkov E - KST Libědice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hroza Rostislav 1:3, Tejml Bohumil 1:0, Franc Zdeněk 2:2, Kočvara Ivan 4:0, Judák Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Molnár Jiří 2:2, Juchnievicz Andrzej 1:3, Šablatůra Kolman 1:2, Szetei Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Baník Vysoká Pec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 4:0, Hlaváč František 4:0, Hřích Mojmír 4:0, Studnička Petr 1:3, body hostů: Vaverka Miroslav 1:3, Baláž Miroslav 1:3, Kekel Milan 0:4, Holub Dušan 1:3),
5. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří C - KST Jirkov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 2:2, Culek Igor 4:0, Studnička Petr 3:1, Hřích Mojmír 4:0, body hostů: Kočvara Ivan 2:2, Tejml Bohumil 1:3, Hroza Rostislav 0:4, Franc Zdeněk 0:4), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Libědice C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holub Dušan 1:2, Dubský Vlastimil 0:3, Vaverka Miroslav 0:3, Baláž Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Molnár Jiří 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Szetei Ladislav 4:0, WO 0:5),
6. kolo:
KST Jirkov E - TJ Baník Vysoká Pec B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 1:3, WO 0:4, body hostů: Baláž Miroslav 3:0, Vaverka Miroslav 1:2, Pomej Tomáš 3:0, Dubský Vlastimil 0:3, WO 4:0), KST Libědice C - TJ Klášterec nad Ohří C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 2:2, Plíšek Jaroslav 2:2, Szetei Ladislav 1:3, Šablatůra Kolman 2:2, body hostů: Culek Igor 4:0, Šimek Libor 1:3, Hlaváč František 4:0, Zahrádka Pavel 0:4),
Okresní přebor 3. třídy
1. kolo:
KST Jirkov G - KST Jirkov H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 3:1, Škapová Alžběta 2:2, body hostů: Kužel Petr 2:2, Raška Matouš 2:2, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4), VTŽ Chomutov C - VTŽ Chomutov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 3:1, Chen Yu 2:2, Jelínek Jan 3:1, Pekár Matyáš 3:1, body hostů: Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 1:3, Bajer Josef 4:0, Šťastný Filip 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - SK Strupčice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 4:0, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 4:0, Mouřenec Jan 4:0),
2. kolo:
KST Jirkov H - SK Strupčice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karlík Pavel 4:0, Vítová Drahomíra 1:3, Kužel Adam 1:3, Lacina Miloslav 1:3, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 3:1, Domáň Josef 3:1, Mouřenec Jan 3:1, Boukal Ondřej 0:4), VTŽ Chomutov D - TJ Klášterec nad Ohří D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 3:0, Bajerová Marie 0:3, Šťastný Filip 0:3, Bobák Jindřich 3:0, WO 4:0, body hostů: Bigar Jan 2:2, Patřičný Tomáš 2:2, Sedláček Matěj 2:2, WO 0:4), KST Jirkov G - VTŽ Chomutov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 3:1, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0, Škapová Alžběta 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 1:0, Chen Yu 0:4, Jelínek Jan 1:3, Pekár Matyáš 0:4, Ulrich Josef 2:1),
3. kolo:
VTŽ Chomutov C - KST Jirkov H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chen Yu 2:2, Jelínek Jan 3:1, Pekár Matyáš 3:1, Bíma Miroslav 2:0, Ulrich Josef 1:1, body hostů: Karlík Pavel 4:0, Raška Matouš 1:3, Kužel Adam 0:4, Vítová Drahomíra 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 4:0, Merxbauer Martin 4:0, Škapová Alžběta 3:1), SK Strupčice - VTŽ Chomutov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 2:2, Boukal Ondřej 1:3, Mouřenec Jan 1:3, body hostů: Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 3:1),
4. kolo:
KST Jirkov H - VTŽ Chomutov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Pavel 3:1, Kužel Petr 0:1, Kužel Adam 1:3, Raška Matouš 1:3, Kuželová Sabina 1:2, body hostů: Bajer Josef 3:1, Mikeska Radek 4:0, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 3:1), KST Jirkov G - SK Strupčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Fulínová Hana 1:3, Merxbauer Martin 3:1, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 0:4, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 2:2, Mouřenec Jan 2:2), VTŽ Chomutov C - TJ Klášterec nad Ohří D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekár Matyáš 3:1, Chen Yu 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Ulrich Josef 3:1, body hostů: Bigar Jan 4:0, Patřičný Tomáš 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Felkl Matěj 0:4),
5. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bigar Jan 4:0, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 1:3, body hostů: Kužel Adam 3:1, Raška Matouš 3:1, Karlík Pavel 3:1, Kuželová Sabina 2:2), SK Strupčice - VTŽ Chomutov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domáň Josef 4:0, Pavlišová Viktorija st. 0:2, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 2:2, Kopečný Vladimír 0:2, body hostů: Ulrich Josef 3:1, Jelínek Jan 2:2, Chen Yu 0:2, Pekár Matyáš 1:3, Bíma Miroslav 1:1), VTŽ Chomutov D - KST Jirkov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 3:1, Bajerová Marie 0:4, Starý Ladislav 3:1, Kerekanič Jan 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 2:2, Škapová Alžběta 2:2, Merxbauer Martin 2:2),
6. kolo:
KST Jirkov H - KST Jirkov G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužel Petr 1:0, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:3, Kuželová Sabina 0:4, Karlík Pavel 2:1, body hostů: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0, Škapová Alžběta 3:1), VTŽ Chomutov D - VTŽ Chomutov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0, Kerekanič Jan 1:3, Bajerová Marie 0:2, Šťastný Filip 0:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Ulrich Josef 2:2, Jelínek Jan 2:2, Pekár Matyáš 1:3), SK Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 3:1, body hostů: Coufal Jan 2:0, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Bigar Jan 2:0),
7. kolo:
SK Strupčice - KST Jirkov H 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 4:0, body hostů: Kužel Petr 1:3, Kuželová Sabina 0:4, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - VTŽ Chomutov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 3:1, Sedláček Matěj 2:2, Ficaj Ondřej 1:1, Bigar Jan 2:0, body hostů: Starý Ladislav 3:1, Kerekanič Jan 1:3, Bajerová Marie 1:3, Šťastný Filip 0:4), VTŽ Chomutov C - KST Jirkov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chen Yu 1:3, Jelínek Jan 1:3, Ulrich Josef 2:2, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 2:2, Merxbauer Martin 1:3, Kára Jan 3:1),
8. kolo:
KST Jirkov H - VTŽ Chomutov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Matouš 3:1, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, Karlík Pavel 2:0, Vítová Drahomíra 0:2, body hostů: Jelínek Jan 3:1, Ulrich Josef 1:0, Bíma Miroslav 2:2, Pekár Matyáš 2:2, Chen Yu 3:0), KST Jirkov G - TJ Klášterec nad Ohří D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 3:1, Merxbauer Martin 4:0, Kárová Karolína 2:2, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Bigar Jan 2:2, Coufal Jan 2:2, Felkl Matěj 2:2, Ficaj Ondřej 0:4), VTŽ Chomutov D - SK Strupčice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Josef 4:0, Bareš Jaroslav 3:1, Bajer Josef 3:1, Bajerová Marie 0:4, body hostů: Kopečný Vladimír 0:2, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 1:3, Mouřenec Jan 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:1),
9. kolo:
VTŽ Chomutov D - KST Jirkov H 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Josef 3:0, Bareš Jaroslav 3:0, Šťastný Filip 0:2, Kerekanič Jan 1:1, WO 6:0, body hostů: Kužel Petr 0:1, Kuželová Sabina 0:1, Kužel Adam 2:2, Raška Matouš 1:3, WO 0:6), SK Strupčice - KST Jirkov G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopečný Vladimír 0:4, Boukal Ondřej 3:1, Domáň Josef 3:1, Mouřenec Jan 2:2, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 1:1, Merxbauer Martin 2:2, Škapová Alžběta 1:3, Kárová Hana 0:2), TJ Klášterec nad Ohří D - VTŽ Chomutov C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, body hostů: Jelínek Jan 4:0, Chen Yu 4:0, Bíma Miroslav 4:0, Pekár Matyáš 4:0),
10. kolo:
KST Jirkov H - TJ Klášterec nad Ohří D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kužel Petr 4:0, Kuželová Sabina 1:3, Kužel Adam 2:2, Raška Matouš 2:2, body hostů: Bigar Jan 3:1, Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 0:4), VTŽ Chomutov C - SK Strupčice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekár Matyáš 2:2, Ulrich Josef 0:4, Bíma Miroslav 2:2, Chen Yu 0:4, body hostů: Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 2:2, Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 4:0), KST Jirkov G - VTŽ Chomutov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 3:1, Merxbauer Martin 4:0, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Bajer Josef 1:3, Mikeska Radek 2:2, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy